WordPress.com - en to cv_RU translation catalogue (13458 entries)

en: 
    First, you could go the manual route: once you publish a new post,
    copy its URL and share the link in a new Facebook post.
    The other option is to %1$sconvert your Facebook Profile to a Page%2$s.
    This might not be the right solution for everyone, but it’s something to consider if your website
    focuses on your business, organization, or brand.
cv_RU: 
    Пĕрремĕшĕ, алă вĕççĕн тума пултаратăр: эсир çĕнĕ публикаци тунă хыççăн,
    ун URL-не копилесе çĕнĕ Facebook публикацийĕнче каçă туса пайшлашăр.
    Урăх опцийĕ: %1$sхăвăрăн Facebook Профилĕнчен Страница Туса хурăр%2$s.
    Тен, ку пуриншĕн те юрăхлă меслет мар, анчах сайт валли шухăшласа пăхма пулать,
    сайт бизнес, организаци е брендпа çыхăннă пулсан пушшех те.

en: 
    If you’ve previously connected a Facebook Profile to your WordPress.com site and still want
    your Facebook followers to see your posts, you have two options.
cv_RU: 
    Халиччен Facebook Профильне WordPress.com-па çыхăнтарнă тата 
    сирĕн Facebook-ри подписчиксем сирĕн публикцисене курччăр тетĕр пулсан, сирĕн икĕ опци пур.

en: 
    If you’ve previously used Publicize to connect a Facebook Profile to your website and still want
    your Facebook followers to see your posts, you have two options.
cv_RU: 
    Халиччен Facebook Профильне çыхăнтармашкăн Publicize-па усă курнă тата
    сирĕн Facebook-ри подписчиксем сирĕн публикацисене курччăр тетĕр пулсан, сирĕн икĕ опци пур.

en: 
    Starting August 1, 2018, third-party tools can no longer share posts automatically to Facebook Profiles.
    This includes Publicize, the Jetpack tool that connects your site to major social media platforms
    (like Twitter, LinkedIn, and Facebook).
cv_RU: 
    2018-мĕш çулхи августăн 1-мĕшĕнчен пуçласа, айккинчи хатĕрсем публикацисене Facebook Профильне хăй ăссĕн пайлашаймаççĕ.
    Вĕсен шутне Publicize кĕрет, Jetpack-ăн сирĕн сайта чи пысăк социаллă платформăсемпе çыхăнтаракан хатĕрĕ
    (тĕслĕхрен Twitter, LinkedIn, тата Facebook).

en: 
    Starting August 1, 2018, third-party tools can no longer share posts automatically to Facebook Profiles.
    This includes Publicize, the WordPress.com tool that connects your site to major social media platforms
    (like Twitter, LinkedIn, and Facebook).
cv_RU: 
    2018-мĕш çулхи августăн 1-мĕшĕнчен пуçласа, айккинчи хатĕрсем публикацисене Facebook Профильне хăй ăссĕн пайлашаймаççĕ.
    Вĕсен шутне Publicize кĕрет, Jetpack-ăн сирĕн сайта чи пысăк социаллă платформăсемпе çыхăнтаракан хатĕрĕ
    (тĕслĕхрен Twitter, LinkedIn, тата Facebook).

en: 
    This is a dry run.
cv_RU: 
    Ку типĕ чупу.

en: 
    We recently helped you out with your support request. Once you're done working together, we'd appreciate it if you sent us your rating of the experience -- your feedback helps us improve our support.
cv_RU: 
    Паçăр кăна эпир сире поддержкăна янă ыйтăва татса пама пулăшу кÿтĕмĕр. Пĕрлехи ĕçĕр пĕтсен, тархасшăн, çак опыта хакласа рейтинг ярса парăр -- пире сирĕн отзыв поддержкăна лайăхлатма пулăшĕ.

en: 
    We wanted to update you about an upcoming change Facebook is introducing to their platform,
    and which affects how you may share posts from your Jetpack-connected website to your Facebook account.
cv_RU: 
    Сире Facebook-ăн çитес вăхăтра хăйсен платформинчи улшăнăвĕ пирки пĕлтерес терĕмĕр,
    ку эсир Jetpack урлă çыхăнтарнă вебсайтăн публикацийĕсемпе Facebook аккаунчĕнче пайлашас йĕркене пырса тивеççĕ.

en: 
    We wanted to update you about an upcoming change Facebook is introducing to their platform,
    and which affects how you may share posts from your website to your Facebook account.
cv_RU: 
    Сире Facebook-ăн çитес вăхăтра хăйсен платформинчи улшăнăвĕ пирки пĕлтерес терĕмĕр,
    ку эсир хăвăр вебсайтăн публикацийĕсемпе Facebook аккаунчĕнче пайлашас йĕркене пырса тивеççĕ.

en: 
    Will this affect your ability to share content on Facebook? It depends.
    If you’ve connected a Facebook %1$sProfile%2$s to your site, then yes:
    Publicize will no longer be able to share your posts to Facebook.
    On the other hand, nothing will change if you keep a Facebook %1$sPage%2$s connected to your site
    -- all your content should still appear directly on Facebook via Publicize.
    (Not sure what the difference is between a Page and a Profile? Here’s %3$sFacebook’s explanation%4$s.)
    You can review and change your social sharing settings by heading to %1$sMy Site(s) → Sharing%2$s on WordPress.com.
cv_RU: 
    Ку эсир Facebook-ра контентпа пайлашма пултарассине пырса тивет-и? Пулма пултарать.
    Хăвăрăн сайта Facebook %1$sПрофиль%2$s-пе çыхăнтартăр пулсан, тивет:
    Publicize урлă Facebook-ра публикаципе пайлашма пулмĕ.
    Тепĕр енчен, Facebook %1$sСтраници%2$s пек çыхăнтарнă сайтсене улшăнусем кĕтмеççĕ
    -- сирĕн контент Facebook-ра Publicize урлă тÿррĕн тухса тăрĕ.
    (Страница тата Профиль мĕнпе уйрăлса тăнине ăнланмастăр-и? Кунта %3$sFacebook ăнлантарăвĕ%4$s.)
    Соцсеть пайлашăвĕсен настройкисене WordPress.com-ра %1$sМан Сайт(сем) → Пайлашу%2$s çине куçса тĕрĕслеме тата улăштарма пултаратăр.

en: 
    Will this affect your ability to share content on Facebook? It depends.
    If you’ve connected a Facebook %1$sProfile%2$s to your site, then yes:
    Publicize will no longer be able to share your posts to Facebook.
    On the other hand, nothing will change if you keep a Facebook %1$sPage%2$s connected to your site
    -- all your content should still appear directly on Facebook via Publicize.
    (Not sure what the difference is between a Page and a Profile? Here’s %3$sFacebook’s explanation%4$s.)
    You can review and change your social sharing settings by heading to %1$sMy Site(s) → Sharing%2$s.
cv_RU: 
    Ку эсир Facebook-ра контентпа пайлашма пултарассине пырса тивет-и? Пулма пултарать.
    Хăвăрăн сайта Facebook %1$sПрофиль%2$s-пе çыхăнтартăр пулсан, тивет:
    Publicize урлă Facebook-ра публикаципе пайлашма пулмĕ.
    Тепĕр енчен, Facebook %1$sСтраници%2$s пек çыхăнтарнă сайтсене улшăнусем кĕтмеççĕ
    -- сирĕн контент Facebook-ра Publicize урлă тÿррĕн тухса тăрĕ.
    (Страница тата Профиль мĕнпе уйрăлса тăнине ăнланмастăр-и? Кунта %3$sFacebook ăнлантарăвĕ%4$s.)
    Соцсеть пайлашăвĕсен настройкисене WordPress.com-ра %1$sМан Сайт(сем) → Пайлашу%2$s çине куçса тĕрĕслеме тата улăштарма пултаратăр.

en: 
    and here is their info:
    
         Name: %1$s
         Link: %2$s
         Gravatar Profile: %3$s
    %4$s
cv_RU: 
    Акă вĕсен информацийĕ:
    
     Ячĕ: %1$s
     Каççи: %2$s
     Gravatar профилĕ: %3$s
    %4$s

en: 
    and here is their info:
    
         Name: %1$s
         Link: %2$s
         Gravatar Profile: %3$s
    %4$s
    You might want to see what they're up to - perhaps you will like their posts as much as they liked your comment.
cv_RU: 
    акă вĕсен информацийĕ:
    
     Ячĕ: %1$s
     Каççи: %2$s
     Gravatar профилĕ: %3$s
    %4$s
    Вĕсем мĕн тукаланисене пăхса илсен лайăх. Тен, вĕсем сирĕн постсене кăмăлласа комментари çырчĕç, сире те вĕсен посчĕсем питĕ килĕшĕç.

en:  (%s ago)
cv_RU:  (%s каялла)

en:  (Monthly)
cv_RU:  (Уйăхсерен)

en:  (Opens in new window)
cv_RU:  (Çĕнĕ кантăкра уçăлать)

en:  (formerly %1$s)
cv_RU:  (унчченхи %1$s)

en:  (optional if you enter your API key below)
cv_RU:  (çырмасан та юрать, аялта API çăраççийĕне çырса кĕртнĕ пулсан)

en:  (optional)
cv_RU:  (çырмасан та юрать)

en:  (required only for paid priority support)
cv_RU:  (тÿлевлĕ поддержка илекенсен кăна çырмалла)

en:  * And instantly follow new blogs to read from your WordPress.com reader.
cv_RU:  * Унтан хăвăрăн WordPress.com-ри вулавăшăртан вуламашкăн кĕçех çĕнĕ блогсене йĕрлĕр.

en:  * Receive comment, follow, and like notifications instantly, even when you're not on WordPress.com.
cv_RU:  * Комментари, пăхса тăни, тата килĕштерни çинчен пĕлтернисене кĕçех илсе тăрăр, хăвăр WordPress.com-ра ларман чухне те.

en:  * Share cool links on your blog in seconds with Press This.
cv_RU:  * пайлаш coo
    l каçăсем янă сирĕн блог -ра> çеккунтs -па Пусас Ку.

en:  * View your latest notifications with a single click.
cv_RU:  * Юлашки пĕлтерÿсене пĕрре кликать тунипех курăр.

en:  - Address numbers
cv_RU:  - Адрес хисепĕсем

en:  - Postal code
cv_RU:  - Почта кочĕ

en:  - Street type (Street, Court, Boulevard, Circle, etc.)
cv_RU:  - Урам тĕсĕ (Урам, Тупик, Бульвар, Тавралла, т.ыт.те)

en:  - You're replying from a different email address than the one your subscription was sent to.
cv_RU:  - Эсир хăвăра подписка ярса панинчен мар, урăх email адресĕнчен ответлетĕр.

en:  - Your email address isn't associated with a WordPress.com user that has permission to view this site.
cv_RU:  - Сирĕн email адрĕсĕ ку сайта пăхмашкăн ирĕк панă пĕр-пĕр WordPress.com усă кураканĕпе ассоиациленмен.

en:  <a href='%s'>Manage incompatible plugins</a>
cv_RU:  <a href='%s'>Вырăнсăр плагинсене майлас</a>

en:  Activate Traffic Tools
cv_RU:  Трафик Инструменчĕсене Ĕçлеттерес

en:  Apply
cv_RU:  Ĕçе кÿрес

en:  Currently %(version)s
cv_RU:  Хальхи %(version)s

en:  Done
cv_RU:  Пулчĕ

en:  Edit this post and confirm that the selected payment plan still exists and is available for purchase.
cv_RU:  Ку публикацийе майлăр та суйланă тÿлев планĕ халĕ те пуррине тата ăна туянма ирĕклĕ пулнине çирĕплетĕр.

en:  Important! Please verify the contact info for your domains.
cv_RU:  Питĕ пĕлтерĕшлĕ! Тархасшăн хăвăр доменсем валли çак çыхăну информацине çирĕплетсе парăр.

en:  Indicates if a template is custom or part of the template hierarchy
cv_RU:  Шаблона евĕрленĕ е вăл шаблон иерархийĕн пайĕ пулнине кăтартать

en:  Jetpack Security provides easy-to-use, comprehensive WordPress site security so you can focus on running your business.
cv_RU:  Jetpack Security сирĕн хăвăр ĕç пирки кăна çине тăрса шухăшламалла пултăр тесе çăмăл, ăнлануллă WordPress сайт хăрушсăрлăхĕпе тивĕçтерет.

en:  Learn more
cv_RU:  Тĕплĕнрех пĕлес

en:  Learn the blogging basics in minutes
cv_RU:  Блоглашу никĕсĕсене пĕр минутрах вĕренес

en:  Next payment is due %s.
cv_RU:  Çитес тÿлев тумалли вăхăт: %s.

en:  Note: You can not redirect from the home page.
cv_RU:  Асăрхаттару: Тĕп страницăран перенаправлени тăваймастăр.

en:  Please check your email regularly, and make sure we don't get caught by your spam filter.
cv_RU:  Тархасшăн хăвăрăн email-не регулярлăн тĕрĕслĕр, тата эпир сирĕн спам фильтрне лекес марччĕ тесе татс парăр.

en:  Please contact help@about.me for support
cv_RU:  Тархасшăн поддержка илме help@about.me -пе çыхăнăр

en:  Please email help@about.me for support
cv_RU:  Тархасшăн поддержка илме help@about.me патне email ярăр

en:  Private
cv_RU:  Вăрттăн

en:  Subscription created
cv_RU:  Çырăну туса хунă

en:  Subscription deleted
cv_RU:  Çырăну хуралчĕ

en:  Subscription switched
cv_RU:  Çырăну ылмашăнчĕ

en:  Subscription updated
cv_RU:  Çырăну çĕнелчĕ

en:  The default content width for the <strong>%s</strong> theme is %d pixels.
cv_RU:  Çак <strong>%s</strong> темă валли сĕнсе панă контент сарлакăшĕ вăл %d пиксель.

en:  WordPress.com recovery code: %s
cv_RU:  WordPress.com каялла тавăрмалли код: %s

en:  Would you like to {{newAccountLink}}create a new account{{/newAccountLink}}?
cv_RU:  Эсир {{newAccountLink}}çĕнĕ аккаунт тăвас{{/newAccountLink}} тетĕр-и?

en:  advertising credits with all purchases of an annual Jetpack Creator plan.
cv_RU:  Jetpack Creator çуллăх планĕн мĕнпур туянăвĕсемпеле реклама кредичĕсем.

en:  and
cv_RU:  тата

en:  and commented: </p>
    <p>%s</p>
cv_RU:  тата комментари çырчĕ: </p>
    <p>%s</p>

en:  appears | s apear
cv_RU[0]:  тухса тăрать
cv_RU[1]: сем тухса тăраççĕ

en:  but your current plan uses
cv_RU:  анчах cирĕн хальхи план усă курать

en:  for %s
cv_RU:  %s валли

en:  is | s are
cv_RU[0]:  вăл —
cv_RU[1]: сем вĕсем —

en:  mentiontioning following url:
cv_RU:  малалли url-а асăнать:

en:  monthly
cv_RU:  уйăхлăх

en:  once
cv_RU:  пĕрре

en:  says
cv_RU:  тет

en:  yearly
cv_RU:   çуллăх

en: "%1$s" by %2$s.
cv_RU: "%1$s" - %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
cv_RU: "%1$s" - %3$s-ăн %2$s альбомĕнчен.

en: "%1$s" from %2$s.
cv_RU: "%1$s" - %2$s альбомран.

en: "%s" is an invalid coupon code.
cv_RU: "%s" вăл — юрăхлă купон кочĕ мар.

en: "%s" is not a valid new order type.
cv_RU: "%s" вăл — юрăхлă çĕнĕ заказ типĕ мар.

en: "%s" shipping class cost
cv_RU: "%s" илсе ҫитерÿ класĕн укçи

en: "%s" tax rates
cv_RU: "%s" налог ставкисем

en: "%s" was deleted.
cv_RU: "%s" хуралчĕ.

en: ".%(tld)s" is a common extension
cv_RU: ".%(tld)s" вăл анлă сарăлнă зона

en: ".com" is the most common extension
cv_RU: ".com" вăл чи анлă сарăлнă зона

en: "Clicks" are viewers clicking outbound links on your site.
cv_RU: "Кликсем" вĕсем - сайтри тулалли каçăсене кликать тăвакан пăхакансем.

en: "From" address
cv_RU: "Камран" адресĕ

en: "From" name
cv_RU: "Камран" ячĕ

en: "It actually works. I got what I wanted!"
cv_RU: "Чăнах та ĕçлет. Мĕн кирлипе пуринпе те тивĕçтерчĕç!"

[ctx: "Reblog: <post title>" title in annual reports]
en: Reblog: %s
cv_RU: Çĕнĕрен блоглас: %s

[ctx: "Reblogged from: <Blogname>"]
en: Reblogged from: %s
cv_RU: Çакăнтан çĕнĕрен блогланă: %s

en: "admin" is not a valid username on WordPress.com. Please use the username you signed up with.
cv_RU: "admin" вăл WordPress.com-ра юрăхлă усă куракан ячĕ мар. Тархасшăн регистрациленнĕ чухнехи усă куракан ячĕпе усă курăр.

en: "blog" for sites with a WordPress.com subdomain, "dotblog" for sites with a .blog subdomain.
cv_RU: "blog" вăл — WordPress.com субдоменлă сайтсем валли, "dotblog" — .blog субдоменлă сайтсем валли.

en: # Adults
cv_RU: # Аслисем

en: # Children
cv_RU: # Ачасем

en: #%d (loading title)
cv_RU: #%d (заголовок загрузки)

en: #%d (no title)
cv_RU: #%d (заголовокĕ çук)

en: #%d (untitled)
cv_RU: #%d (заголовок паман)

[ctx: $number Followers!]
en: %1$s Followers!
cv_RU: %1$s Пăхса Тăракан!

[ctx: $number Likes]
en: %1$s Likes!
cv_RU: %1$s Килĕштерÿ!

[ctx: $number Posts]
en: First Post! | %1$s Posts!
cv_RU[0]: Пĕрремĕш Публикаци!
cv_RU[1]: %1$s Публикацисем!

[ctx: $user_name(s) followed your blog $blog_name]
en: %1$l followed your blog %2$s | %1$l followed your blog %2$s
cv_RU[0]: %1$l сирĕн %2$s блогне пăхса тăма пуçларĕ
cv_RU[1]: %1$l сирĕн %2$s блогне пăхса тăма пуçларĕç

[ctx: $user_name(s) reblogged your post $post_name]
en: %1$l reblogged your post %2$s | %1$l reblogged your post %2$s
cv_RU[0]: %1$l сирĕн %2$s публикацине çĕнĕрен блогларĕ
cv_RU[1]: %1$l сирĕн %2$s публикацине çĕнĕрен блогларĕç

[ctx: $user_names and 24 others reblogged your post $post_title]
en: %1$l and one other person reblogged your post %3$s | %1$l and %2$s others reblogged your post %3$s
cv_RU[0]: %1$l тата тепĕр çын сирĕн %3$s публикацине çĕнĕрен блогларĕç
cv_RU[1]: %1$l тата тепĕр %2$s çын сирĕн %3$s публикацине çĕнĕрен блогларĕç

en: % Comments
cv_RU: % Комментари

en: % Responses
cv_RU: % Ответ

en: % comments
cv_RU: % комментари

en: %(commentCount)d comment | %(commentCount)d comments
cv_RU[0]: %(commentCount)d комментари
cv_RU[1]: %(commentCount)d комментари

en: %(cost)s per year
cv_RU: %(cost)s çулталăкне

en: %(cost)s {{small}}/year{{/small}}
cv_RU: %(cost)s {{small}}/çул{{/small}}

en: %(cost)s/year
cv_RU: %(cost)s/çул

en: %(count)d License | %(count)d Licenses
cv_RU[0]: %(count)d Лицензи
cv_RU[1]: %(count)d Лицензи

en: %(count)d posts
cv_RU: %(count)d публикаци

en: %(count)s Comment | %(count)s Comments
cv_RU[0]: %(count)s Комментари
cv_RU[1]: %(count)s Комментари

en: %(count)s Like | %(count)s Likes
cv_RU[0]: %(count)s Килĕштернĕ
cv_RU[1]: %(count)s Килĕштернĕ

en: %(dataTotal)d Total Actions
cv_RU: %(dataTotal)d Мĕнпур Ĕçлев

en: %(dataTotal)d Total Searches
cv_RU: %(dataTotal)d Мĕнпур Шырав

en: %(dataTotal)d Total Views
cv_RU: %(dataTotal)d Мĕнпур Пăхни

en: %(date)s at %(time)s
cv_RU: %(date)s числара %(time)s вăхăтра

en: %(days)d-day money back guarantee | %(days)d-day money back guarantee
cv_RU[0]: Укҫа тавӑрса памалли %(days)d-кунлăх гаранти
cv_RU[1]: Укҫа тавӑрса памалли %(days)d-кунлăх гаранти

en: %(days)dd ago
cv_RU: %(days)dк каялла

en: %(description)s is invalid
cv_RU: %(description)s тĕрĕс мар

en: %(filtered)s of %(total)s
cv_RU: %(filtered)s / %(total)s

en: %(googleMailService)s account information
cv_RU: %(googleMailService)s аккаунт информацийĕ

en: %(hours)dh ago
cv_RU: %(hours)dс каялла

en: %(installs)s downloads
cv_RU: %(installs)s скачиваниесем

en: %(minutes)dm ago
cv_RU: %(minutes)dм каялла

en: %(numberOfRatings)s ratings
cv_RU: %(numberOfRatings)s рейтинг

en: %(percent)f%% of %(max)s used
cv_RU: %(max)s-ран %(percent)f%%-ĕпе усă курнă

en: %(planName)s Plan
cv_RU: %(planName)s План

en: %(postCount)d '%(name)s' post | %(postCount)d '%(name)s' posts
cv_RU[0]: %(postCount)d '%(name)s' публикаци
cv_RU[1]: %(postCount)d '%(name)s' публикаци

en: %(postTitle)s - featured image
cv_RU: %(postTitle)s - ятарлă ÿкерчĕк

en: %(posts)d post | %(posts)d posts
cv_RU[0]: %(posts)d публикаци
cv_RU[1]: %(posts)d публикацисем

en: %(price)s per year
cv_RU: Çулталăклăх %(price)s

en: %(productName)s was added to your site %(siteName)s.
cv_RU: %(productName)s-а сирĕн %(siteName)s сайта хушнă.

en: %(productName)s was removed from {{siteName/}}.
cv_RU: %(productName)s продукта {{siteName/}} сайтран кăларнă.

en: %(purchaseName)s was successfully cancelled and refunded.
cv_RU: %(purchaseName)s-а ăнăçлăн пăрахăçланă, укçине тавăрнă.

en: %(ratingTier)s star | %(ratingTier)s stars
cv_RU[0]: %(ratingTier)s çăлтăр
cv_RU[1]: %(ratingTier)s çăлтăр

en: %(savings)d%% cheaper than monthly
cv_RU: Уăхлăх хакĕнчен %(savings)d%% йÿнĕрех

en: %(siteDomain)s has been deleted.
cv_RU: %(siteDomain)s хуралчĕ.

en: %(siteDomain)s is being deleted.
cv_RU: %(siteDomain)s хуралать.

en: %(themeName)s Theme
cv_RU: %(themeName)s Темă

en: %(titanProductName)s Control Panel
cv_RU: %(titanProductName)s Управлени Панелĕ

en: %(titanProductName)s settings
cv_RU: %(titanProductName)s настройкисем

en: %(year)s in review
cv_RU: %(year)s пĕтĕмлетĕвĕ

en: %.1F billion
cv_RU: %.1F миллиард

en: %.1F million
cv_RU: %.1F миллион

en: %.1F trillion
cv_RU: %.1F триллион

en: %.2f%% Sales Tax
cv_RU: %.2f%% Суту Налукĕ

en: %.2f%% VAT
cv_RU: %.2f%% НДС

en: %1$d posts from %2$s
cv_RU: %2$s публикацирен %1$d-шĕ

en: %1$s
    
    Blog Name: %2$s
    Blog URL: %3$s
    Post URL: %4$s
    
    ---------
    
    To Confirm: %5$s
    
    To stop these emails: %6$s
    
    To see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy
    place, sign up for a WordPress.com account. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)
cv_RU: %1$s
    
    Блог ячĕ: %2$s
    Блог URLĕ: %3$s
    Публикаци URLĕ: %4$s
    
    ---------
    
    Çирĕплетмешкĕн: %5$s
    
    Ку email'сене чармашкăн: %6$s
    
    Web'ра мĕн пур пăхса тăрасе тăнă блогсене пĕр вырăнта çăмăллăн курмашкăн 
    тархасшăн, WordPress.com аккаунчĕ туса лартăр. (http://wordpress.com/çырăнса хуни/?ref=lof)

en: %1$s
    
    Blog Name: %3$s
    URL: %4$s
    
    Confirm Follow: %2$s
    
    If you don't want to receive these emails any more:
    %5$s
    
    If you want to see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy
    place, sign up for a WordPress.com account. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)
cv_RU: %1$s
    
    Блог Ячĕ: %3$s
    URL: %4$s
    
    Пăхса тăрассине Çирĕплет: %2$s
    
    Сирĕн текех еmail-сем илсе тăрас килмест пулсан:
    %5$s
    
    Сирĕн интернет тетелĕнче хăвăр пăхса тăракан мĕнпур блогсене тата постсене пĕр
    ансат вырăнта пăхас килет пулсан, WordPress.com акаунтне çырăнăр. (http://wordpress.com/çырăнса хуни/?ref=lof)

en: %1$s %2$s Feed
cv_RU: %1$s %2$s Канал

en: %1$s (#%2$s)
cv_RU: %1$s (%2$s)

[ctx: %1$s = "Click here" in an HTML link]
en: Sure thing. %1$s to add a new text box, textarea, radio, checkbox, or dropdown field.
cv_RU: Паллах. Пĕр çĕнĕ текст чÿречи, текст лаптăкĕ, радио пускăч, флажок, е тухса анакан поля хушмашкăн %1$s.

[ctx: %1$s = "Feedback" in an HTML link]
en: Yep, you can read your feedback at any time by clicking the "%1$s" link in the admin menu.
cv_RU: Ийя, эсир админ менюйĕнчи "%1$s" каççа кликать тусан хăвăрăн отзывăрсене тахăш вăхăтра та вулама сире май пулĕ.

[ctx: %1$s = a user email address]
en: Your export is being processed!<br />A download link will be sent to <strong>%1$s</strong> when the export has finished.
cv_RU: Сирĕн экспорт халĕ процедура витĕр тухать! <br />Экспорт вĕçленсен <strong>%1$s</strong> скачать тума каççине ярса панă пулĕ.

[ctx: %1$s = a user email address, %2$s dotcom support link]
en: An export for this site is already in progress. A download link will be sent to "<strong>%1$s</strong>" when the export has finished.<br /><br />If you do not recognize this email address, please <a href="%2$s" target="_blank">contact us for support</a>.
cv_RU: Ку сайт валли экспорт хатĕрленет ĕнтĕ. Экспорт вĕçленсен, скачивани каççине "<strong>%1$s</strong>" патне ярса панă пулĕ.<br /><br />Енчен те эсир ку email адресне палласа илмерĕр пулсан, тархасшăн <a href="%2$s" target="_blank">поддержка илме пирĕнпе çыхăнăр</a>.

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
cv_RU: %1$s Панель

[ctx: %1$s = price; %2$s = date]
en: You will be charged %1$s again on %2$s.
cv_RU: Сире %2$s вăхăтра тепре %1$s тÿлеме ыйтнă пулĕ.

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
cv_RU: %1$s Мб (%2$s%%) талккăш тулли

en: %1$s Receipt #%2$d
cv_RU: %1$s Чек #%2$d

en: %1$s as %2$s
cv_RU: %2$s пек %1$s

en: %1$s at %2$s
cv_RU: %1$s, %2$s

en: %1$s for %2$s
cv_RU: %2$s валли %1$s

en: %1$s for <b>%2$s</b> is about to expire.
cv_RU: <b>%2$s</b> валли %1$s срокĕ тухаспа пĕрех.

en: %1$s for <b>%2$s</b> will be renewed automatically
cv_RU: <b>%2$s</b> валли %1$s хăй ăссĕн çĕнелĕ

en: %1$s has invited you to administer %2$s. As an administrator you will be able to do anything. Nothing is off-limits. Don't let the power go to your head!
cv_RU: %1$s -ăн пур йыхравланă эсир машкăн> администрировать тума %2$s. As пĕр админ эсир пулĕ пултаракан тума кирек мĕн те. Нимĕн вăл чарнă-limун. Ан май парас ĕ/и> вăй-хăват каяс машкăн> сирĕн head!

en: %1$s has invited you to become an author on %2$s. As an author you will be able to publish and edit your own posts as well as upload media.
cv_RU: %1$s -ăн пур йыхравланă эсир машкăн> пулса тăрас пĕр автор янă %2$s. As пĕр автор эсир пулĕ пултаракан машкăн> публикацилес тата редакцилес сирĕн хуçи публикацисем çавăнпа пĕрлех тиес медиа.

en: %1$s has invited you to contribute to %2$s. As a contributor you'll be able to create and edit your own posts, but you'll need an editor to publish for you.
cv_RU: %1$s -ăн пур йыхравланă эсир машкăн> хутшăн машкăн> %2$s. As пĕр хутшăнакан эсир-ĕ пул пултаракан машкăн> туса хурас тата редакцилес сирĕн хуçи публикацисем, анчах сирĕн тумалла пулĕ пулĕ пĕр редакцилесor машкăн> публикацилес -шĕн> эсир.

[ctx: %1$s is working again after being broken]
en: It was down for %s.
cv_RU: Вăл %s хушши ĕçлемерĕ

en: %1$s is yours!
cv_RU: %1$s вăл сирĕн!

en: %1$s marked this %2$s
cv_RU: %1$s куна %2$s тесе палăртнă

en: %1$s marked this %2$s<br />%3$s
cv_RU: %1$s куна %2$s<br />%3$s тесе палăртнă

en: %1$s mentioned you: "%2$s"
cv_RU: %1$s сире асăнчĕ: "%2$s"

en: %1$s must be greater than %2$d
cv_RU: %1$s %2$d'рен аслăрах пулмалла

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
cv_RU: %1$s %2$d'пе тан е аслăрах пулмалла

en: %1$s must be less than %2$d
cv_RU: %1$s %2$d'рен кĕçĕнрех пулмалла

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
cv_RU: %1$s %2$d'пе тан е кĕçĕнрех пулмалла

en: %1$s on %2$s
cv_RU: %2$s патне %1$s

en: %1$s removed resolution<br />%2$s
cv_RU: %1$s резолюцие кăларса пăрахнă<br />%2$s

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
cv_RU[0]: %2$s патне %1$s хурав
cv_RU[1]: %2$s патне %1$s хурав

en: %1$s was not uploaded (%2$s files are not allowed).
cv_RU: %1$s тиеман (%2$s юраман файлсем).

en: %1$s was not uploaded (unrecognized file type).
cv_RU: %1$s тиеман (палламан файл йышши).

en: %1$s&#8211;%2$s of %3$s
cv_RU: %1$s&#8211;%2$s пĕтĕмпе %3$s

en: %1$s, %2$s comments
cv_RU: %1$s, %2$s комментари

[ctx: %1$s: post title, %2$s: post author]
en: %1$s by %2$s
cv_RU: %2$s çырнă %1$s

[ctx: %1$s: time, %2$s: venue, %3$s: organizer, %4$s: event details (only on index views)]
en: %1$s%2$s%3$s%4$s
cv_RU: %1$s %2$s%3$s%4$s

[ctx: %1$s: who, %2$s: when]
en: %1$s pinged %2$s ago
cv_RU: %1$s %2$s каялла пăнлатрĕ

[ctx: %1$s: who, %2$s: when]
en: %1$s said %2$s ago
cv_RU: %1$s %2$s каялла терĕ

[ctx: %1s = shipping service name, %2d = order id]
en: Shipping Label: %1$s for Order #%2$d
cv_RU: Транспорт Этикетки: #%2$d Заказ валли %1$s

[ctx: %1s = shipping service name, %2d = order id]
en: Shipping Label: %1s for Order #%2d
cv_RU: Транспорт Этикетки: #%2d Заказ валли %1s

en: %2$s | %1$s and %2$s
cv_RU[0]: %2$s
cv_RU[1]: %1$s тата %2$s

[ctx: %d = number of posts]
en: with %d posts total
cv_RU: пĕтĕмпе %d публикаципе

[ctx: %d = year]
en: %d Report
cv_RU: Отчет %d

[ctx: %d = year]
en: Attractions in %d
cv_RU: %d çулти илĕртмĕшсем

[ctx: %d = year]
en: Each rocket represents a post published on this blog in %d.  And because we like to share, we made the fireworks available as a jQuery plugin on <a href="https://github.com/Automattic/canvas-fireworks" target="_blank">GitHub</a>.
cv_RU: Кашни ракета ку блогра %d хушшинче публикациленĕ пĕр публикаци вырăнне тăрать. Вара хамăр пайлашма юратнине пула, jQuery плагинĕ йышши пĕр фейерверк туса çакăнтан ирĕклĕн илмелле турăмăр: <a href="https://github.com/Automattic/canvas-fireworks" target="_blank">GitHub</a>.

[ctx: %d = year]
en: See you in %d
cv_RU: Сире %d-че тепре куриччен

[ctx: %d = year]
en: Some of your most popular posts were written before %d.  Your writing has staying power!  Consider writing about those topics again.
cv_RU: Хăвăрăн чи популярнăй публикацисене %d-мĕш çулччен çырнă пулнă. Сирĕн çырас ăсталăхăр вăрăм ĕмĕрлĕхе! Çав темасемпех тепре çырасси пирки шутлăр.

[ctx: %d = year]
en: Thanks for flying with Jetpack in %d.
cv_RU: %d-мĕш çулта Jetpack-па вĕçнĕшĕн тавтапуç.

[ctx: %d = year]
en: Thanks for flying with WordPress.com in %d.
cv_RU: %d-мĕш çулта WordPress.com-па усă курнăшăн тавтапуç.

[ctx: %d = year]
en: Thanks for taking a look at this annual report. If you like, you could start your own WordPress.com blog in %d!
cv_RU: Çакă çулталăк отчетне пăхса илнĕшĕн тавтапуçах. Кăмăл тусан, %d-мĕш çулта хăвăр та хăвăр ятпа пĕр WordPress.com блогĕ пуçлама сире май пулĕ!

[ctx: %d = year]
en: The top referring sites in %d were:
cv_RU: %d-мĕш çулта кунталла яракан чи палăрнă сайтсем çаксем пулнă:

[ctx: %d = year]
en: These are the posts that got the most views in %d. You can see all of the year&rsquo;s most-viewed posts in your <a target="_blank" href="%s">Site Stats</a>.
cv_RU: Кусем вĕсем %d-мĕш çулта чи нумай пăхнă публикацисем. Çулталăкăн чи нумай пăхнă мĕнпур публикацине хăвăрăн <a target="_blank" href="%s">Сайт Статистики</a>нче курма сире май пулĕ.

[ctx: %d = year]
en: To kick off the new year, we’d like to share with you data on %s’s activity in %d. You may start scrolling!
cv_RU: Çĕнĕ çула хастаррăн пуçлас ятпа, we’d килĕштерес пайлашмашкăн хăвăрпа даннăйсем патне (çинче / çине // янă) %s’s ĕç-хĕл -ре %d. Сирĕн юрать пуçлас scrolling!

[ctx: %d = year]
en: To kick off the new year, we’d like to share with you data on your blog’s activity in %d. Start scrolling!
cv_RU: Çĕнĕ çула хастаррăн пуçлас ятпа, we’d килĕштерес пайлашмашкăн хăвăрпа даннăйсем патне (çинче / çине // янă) хăвăрăн blog’s ĕç-хĕл -ре %d. Тапратас scrolling!

[ctx: %d = year]
en: To kick off the new year, we’d like to share with you data on your site’s activity in %d. Start scrolling!
cv_RU: Çĕнĕ çула хастаррăн пуçлас ятпа, сирĕнпе хăвăрăн сайтăрти %d-мĕш çулти ĕç-хĕл даннăйĕсемпе пайлаш кăмăлăмăр пур. Шутарма пуçлăр!

[ctx: %d = year]
en: We look forward to serving you again in %d! Happy New Year!
cv_RU: Сирĕншĕн %d-мĕш çулта татах ĕçлессине чăтăмсăррăн кĕтетпĕр! Телейлĕ Çĕнĕ Çул пултăр!

[ctx: %d = year]
en: We want to help you make %d even better on WordPress.com.
cv_RU: WordPress.com-ра пирĕн сире %d-мĕш çулне тата та лайăхрах ирттерме пулăшас килет.

en: %d Comments
cv_RU: %d Комментари

en: %d Day
cv_RU: %d Кун

en: %d Days
cv_RU: %d кун

en: %d Event | %d Events
cv_RU[0]: %d Пулăм
cv_RU[1]: %d Пулăмсем

en: %d GB
cv_RU: %d ГБ

en: %d Report
cv_RU: Отчет %d

en: %d Star Rating
cv_RU: %d Çăлтăр рейтинг

en: %d WordPress Update
cv_RU: %d WordPress Çĕнетĕвĕ

en: %d article published | %d articles published
cv_RU[0]: %d статья публикациленнĕ
cv_RU[1]: %d статьясем публикациленнĕ

en: %d comment | %d comments
cv_RU[0]: %d комментари
cv_RU[1]: %d комментари

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
cv_RU[0]: %d комментарие карт тума пулмарĕ.
cv_RU[1]: %d комментарие карт тума пулмарĕ.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
cv_RU[0]: %d комментарие Спама шутарнă.
cv_RU[1]: %d комментарие Спама шутарнă.

en: %d day | %d days
cv_RU[0]: %d кун
cv_RU[1]: %d кун

en: %d days
cv_RU: %d кун

en: %d hour
cv_RU: %d сехет

en: %d hours
cv_RU: %d сехет

en: %d images found
cv_RU: %d сăнÿкерчĕк тупăнчĕ

en: %d in blogging
cv_RU: %d блоглашу тĕлĕшĕнчен

[ctx: %d is the percentage value, and to represent the percentage symbol it requires to write symbol twice %%]
en: Up to %d%% off!
cv_RU: %d%% таран скидка!

en: %d likes
cv_RU: %d килĕштерÿ

en: %d minute | %d minutes
cv_RU[0]: %d минут
cv_RU[1]: %d минут

en: %d minutes
cv_RU: %d минут

en: %d month
cv_RU: %d уйăх

en: %d months
cv_RU: %d уйăх

en: %d other people
cv_RU: тата %d çын

en: %d other person
cv_RU: тата %d çын

en: %d people
cv_RU: %d çын

en: %d person
cv_RU: %d çын

en: %d pixels
cv_RU: %d пиксель

en: %d post | %d posts
cv_RU[0]: %d публикаци
cv_RU[1]: %d публикаци

en: %d seconds
cv_RU: %d çеккунт

en: %d selected
cv_RU: %d суйланă

en: %d share | %d shares
cv_RU[0]: %d пайлашу
cv_RU[1]: %d пайлашу

en: %d sites
cv_RU: %d сайт

en: %d star
cv_RU: %d çăлтăр

en: %d stars
cv_RU: %d çăлтăр

en: %d themes found
cv_RU: %d темă тупăнчĕ

en: %d week
cv_RU: %d эрне

en: %d word {{Time/}} | %d words {{Time/}}
cv_RU[0]: %d сăмах {{Time/}}
cv_RU[1]: %d сăмах {{Time/}}

en: %d year in blogging | %s
cv_RU: %d çулти блоглашу | %s

en: %d years
cv_RU: %d çул

en: %d%% Off All Annual Plans
cv_RU: Çулталăклăх тарифсен хакне %d%% чакарнă

en: %s %s views
cv_RU: %s %s пăхни

en: %s (Required)
cv_RU: %s (Кирлĕ)

en: %s / mo
cv_RU: %s / уйăхне

en: %s <em>Categories</em>
cv_RU: %s <em>Категори</em>

en: %s <em>Posts</em>
cv_RU: %s <em>Публикаци</em>

en: %s <em>Tags</em>
cv_RU: %s <em>Тег</em>

en: %s <span class="says">says:</span>
cv_RU: %s <span class="says">тет:</span>

[ctx: %s = blog name; %d = year]
en: These are the posts that got the most views on %s in %d.
cv_RU: Кусем вĕсем %s блогри %d-мĕш çулта чи нумай пăхнă публикацисем.

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
cv_RU: %s каялла

en: %s Comment | %s Comments
cv_RU[0]: %s Комментари
cv_RU[1]: %s Комментари

en: %s Comments
cv_RU: %s Комментарисем

en: %s Domain Registration
cv_RU: %s Домен Регистрацийĕ

en: %s Flag
cv_RU: %s Ялав

en: %s Follower | %s Followers
cv_RU[0]: %s Пăхса Тăракан
cv_RU[1]: %s Пăхса Тăракан

en: %s Followers!
cv_RU: %s Пăхса Тăракан!

en: %s Follows!
cv_RU: Пăхса тăни %s!

en: %s Like | %s Likes
cv_RU[0]: %s килĕштерни
cv_RU[1]: %s килĕштерни

en: %s MB Space Allowed
cv_RU: %s Мб таллкăш панă

en: %s Page | %s Pages
cv_RU[0]: %s Страница
cv_RU[1]: %s Страница

en: %s Pending | %s Pending
cv_RU[0]: %s кĕтсе тăракан
cv_RU[1]: %s кĕтсе тăракан

en: %s Pending Comment | %s Pending Comments
cv_RU[0]: %s кĕтсе тăракан Комментари
cv_RU[1]: %s кĕтсе тăракан Комментари

en: %s Poll Closed. | %s Polls Closed.
cv_RU[0]: %s Ыйтăм Хупă.
cv_RU[1]: %s Ыйтăм Хупă.

en: %s Poll Deleted. | %s Polls Deleted.
cv_RU[0]: %s Ыйтăм хуралчĕ.
cv_RU[1]: %s Ыйтăм Çук тăвăнчĕ.

en: %s Poll Opened. | %s Polls Opened.
cv_RU[0]: %s Ыйтăм Уçăлчĕ.
cv_RU[1]: %s Ыйтăм Уçăлчĕ.

en: %s Post | %s Posts
cv_RU[0]: %s Публикаци
cv_RU[1]: %s Публикаци

en: %s Rating Deleted. | %s Ratings Deleted.
cv_RU[0]: %s рейтинг хуралчĕ.
cv_RU[1]: %s рейтинг хуралчĕ.

en: %s Reblog | %s Reblogs
cv_RU[0]: %s Çĕнĕрен блоглани
cv_RU[1]: %s Reblogs

en: %s Sites
cv_RU: %s Сайт

en: %s Space Upgrade
cv_RU: %s Уçлăх Аслăлатăвĕ

en: %s Style Deleted. | %s Custom Styles Deleted.
cv_RU[0]: %s Стиль Çук тăвăнчĕ.
cv_RU[1]: %s Хăйевĕрлетнĕ Стильсем Çук тăвăнчĕ.

en: %s Theme
cv_RU: %s Темă

en: %s [Autosave]
cv_RU: %s [Автосыхла]

en: %s action is not allowed.
cv_RU: %s ĕçлев юрамасть.

en: %s ago
cv_RU: %s каялла

en: %s approved | %s approved
cv_RU[0]: %s ырланă
cv_RU[1]: %s ырланă

en: %s approved comment | %s approved comments
cv_RU[0]: %s ырланă комментари
cv_RU[1]: %s ырланă комментарисем

en: %s bloggers like this.
cv_RU: %s блоггер куна килĕштерет.

en: %s changed
cv_RU: %s улшăнчĕ

en: %s column | %s columns
cv_RU[0]: %s столбец
cv_RU[1]: %s столбец

en: %s comment | %s comments
cv_RU[0]: %s комментари
cv_RU[1]: %s комментари

en: %s comment approved. | %s comments approved.
cv_RU[0]: %s комментари ырланнă.
cv_RU[1]: %s комментари ырланнă.

en: %s comment per minute | %s comments per minute
cv_RU[0]: Минутра %s комментари
cv_RU[1]: Минутра %s комментари

en: %s commented:
cv_RU: %s комментари çырчĕ:

en: %s day | %s days
cv_RU[0]: %s кун
cv_RU[1]: %s кун

en: %s fee
cv_RU: %s тариф

en: %s from now
cv_RU: %s иртсен

en: %s has been disconnected.
cv_RU: %s çыхăнăвне татнă.

en: %s has been updated.
cv_RU: %s çĕнелчĕ.

en: %s hour | %s hours
cv_RU[0]: %s сехет
cv_RU[1]: %s сехетсем

en: %s image | %s images
cv_RU[0]: %s сăнÿкерчĕк
cv_RU[1]: %s сăнÿкерчĕксем

en: %s in stock
cv_RU: %s пур

en: %s is a required field | %s are required fields
cv_RU[0]: %s вăл — кирлĕ поля
cv_RU[1]: %s кирлĕ полясем

en: %s is a required field.
cv_RU: %s вăл — кирлĕ поля.

en: %s is forbidden
cv_RU: %s вăл юрамасть

en: %s is not a valid email address.
cv_RU: %s вăл – юрăхлă email адресĕ мар.

en: %s is not a valid plan
cv_RU: %s вăл юрăхсăр план

en: %s is not a valid role.
cv_RU: %s вăл юрăхсăр роль.

en: %s is required
cv_RU: %s-сăр юрамасть

en: %s is required.
cv_RU: %s-сăр юрамасть.

[ctx: %s is working again after being broken]
en: %s is back online!
cv_RU: %s каллех онлайн!

en: %s item | %s items
cv_RU[0]: %s штук
cv_RU[1]: %s штук

en: %s items
cv_RU: %s штук

en: %s like | %s likes
cv_RU[0]: %s килĕштернĕ
cv_RU[1]: %s килĕштернĕ

en: %s link | %s links
cv_RU[0]: %s каçă
cv_RU[1]: %s каçă

en: %s link deleted. | %s links deleted.
cv_RU[0]: %s каçă хуралнă.
cv_RU[1]: %s каçă хуралнă.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
cv_RU[0]: %s медиа файлĕ вложенире.
cv_RU[1]: %s медиа файлĕ вложенире.

en: %s min | %s mins
cv_RU[0]: %s мин
cv_RU[1]: %s мин

en: %s minute | %s minutes
cv_RU[0]: %s минут
cv_RU[1]: %s минут

en: %s month | %s months
cv_RU[0]: %s уйăх
cv_RU[1]: %s уйăх

en: %s more video | %s more videos
cv_RU[0]: тепĕр %s видео
cv_RU[1]: тепĕр %s видеосем

en: %s more word | %s more words
cv_RU[0]: тепĕр %s сăмах
cv_RU[1]: тепĕр %s сăмах

en: %s new post | %s new posts
cv_RU[0]: %s çĕнĕ публикаци
cv_RU[1]: %s çĕнĕ публикаци

en: %s old
cv_RU: %s кивви

en: %s other people
cv_RU: тепĕр %s çын

[ctx: %s other people]
en: another person | %s others
cv_RU[0]: тепĕр çын
cv_RU[1]: тепĕр %s çын

en: %s other person
cv_RU: тепĕр %s çын

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
cv_RU[0]: %s страница çĕнелмерĕ, такам ăна редакцилет.
cv_RU[1]: %s страница çĕнелмерĕ, такам вĕсене редакцилет.

en: %s page updated. | %s pages updated.
cv_RU[0]: %s страница çĕнелчĕ.
cv_RU[1]: %s страница çĕнелчĕ.

en: %s people
cv_RU: %s çын

en: %s people like this
cv_RU: %s çын куна килĕштерет

en: %s person
cv_RU: %s çын

en: %s person likes this
cv_RU: %s çын куна килĕштерет

en: %s post by this author | %s posts by this author
cv_RU[0]: Ку авторăн %s публикацицĕ
cv_RU[1]: Ку авторăн %s публикацицĕ

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
cv_RU[0]: %s публикаци çÿппе куçарăнчĕ.
cv_RU[1]: %s публикаци çÿппе куçарăнчĕ.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
cv_RU[0]: %s публикаци çĕнелмерĕ, такам ăна редакцилет.
cv_RU[1]: %s публикаци çĕнелмерĕ, такам вĕсене редакцилет.

en: %s post per minute | %s posts per minute
cv_RU[0]: пĕр минутра %s публикаци
cv_RU[1]: %s публикацисем пĕр минутра

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
cv_RU[0]: %s публикаци яланлăха хуратнă.
cv_RU[1]: %s публикацисем яланлăха хуратнă.

en: %s post updated. | %s posts updated.
cv_RU[0]: %s публикаци çĕнелчĕ.
cv_RU[1]: %s публикацисем çĕнелчĕ.

en: %s posted:
cv_RU: %s публикаци çырчĕ:

en: %s rating
cv_RU: %s рейтинг

en: %s reblogged this
cv_RU: %s-(ĕ)н çĕнĕрен блогларĕ(ç)

en: %s removed resolution
cv_RU: Татса панине %s кăларса пăрахрĕ

en: %s second | %s seconds
cv_RU[0]: %s çеккунт
cv_RU[1]: %s çеккунт

en: %s site | %s sites
cv_RU[0]: %s сайт
cv_RU[1]: %s сайт

en: %s subscriber | %s subscribers
cv_RU[0]: %s çырăнакан
cv_RU[1]: %s çырăнакан

en: %s themes
cv_RU: %s темă

en: %s user | %s users
cv_RU[0]: %s усă куракан
cv_RU[1]: %s усă куракан

en: %s user deleted. | %s users deleted.
cv_RU[0]: %s усă куракана хуратрăмăр.
cv_RU[1]: %s усă куракана хуратрăмăр.

en: %s username:
cv_RU: %s усă куракан ячĕ:

en: %s video | %s videos
cv_RU[0]: %s видео
cv_RU[1]: %s видеоs

en: %s week | %s weeks
cv_RU[0]: %s эрне
cv_RU[1]: %s эрне

en: %s year | %s years
cv_RU[0]: %s çул
cv_RU[1]: %s çул

en: %s's avatar
cv_RU: %s's аватарĕ

en: %s.mlblogs.com is not a valid blog address but %s available as a domain upgrade.
cv_RU: %s.mlblogs.com вăл пĕр юрăхлă блог адресĕ мар, %s вара домена ÿстерсе илме ирĕклĕ.

en: %s.wordpress.com is not a valid blog address but %s available as a domain upgrade.
cv_RU: %s.wordpress.com вăл пĕр юрăхлă блог адресĕ мар, %s вара домена ÿстерсе илме ирĕклĕ.

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
cv_RU: &#8220;%s&#8221; (Редакциле)

en: &#8592; Cancel gallery
cv_RU: &#8592; Галерейăна Пăрахăçлас

en: &laquo; Back
cv_RU: &laquo; Каялла

en: &laquo; Older Comments
cv_RU: &laquo; Кивĕрех Комментарисем

en: &laquo; Previous
cv_RU: &laquo; Унчченхи

en: &laquo; Previous Page
cv_RU: &laquo; Кунчченхи Страница

en: &larr; Back to %s
cv_RU: &larr; Каялла %s патне

en: &larr; Previous
cv_RU: &larr; унчченхи

en: &mdash; The WordPress.com Team
cv_RU: &mdash; WordPress.com команди

en: &nbsp;&ndash; Page %s
cv_RU: &nbsp;&ndash; Страница %s

en: &ndash;OR&ndash;
cv_RU: &ndash;Е&ndash;

en: ( Untitled )
cv_RU: ( Ячĕсĕр )

en: (%d votes)
cv_RU: (%d сасă)

en: (%s comment) | (%s comments)
cv_RU[0]: (%s комментари)
cv_RU[1]: (%s комментари)

en: (%s ratings)
cv_RU: (%s рейтинг)

en: (+%(taxAmount)s tax)
cv_RU: (+%(taxAmount)s налог)

en: (+%(taxText)s tax)
cv_RU: (+%(taxText)s налог)

en: (Address never made public)
cv_RU: (Адреса нихăçан публикациленмест)

en: (Comma Separated)
cv_RU: (Запятойпа уйăрнă)

en: (Deleted)
cv_RU: (Хуратнă)

en: (Does not support 64bit values)
cv_RU: (64-ри пӗлтерӗшсене йышăнмасть)

en: (Edit)
cv_RU: (Редакцилес)

en: (If clicking the link in this message does not work, copy and paste it
     into the address bar of your browser.)
cv_RU: (Енчен те сообщенири каçăна кликать тăвасси ĕçлемесен, ăна копилесе 
    браузерăн адрес строки ăшне çыпăçтарăр.)

en: (If clicking the link in this message does not work, copy and paste it
    into the address bar of your browser.)
cv_RU: (Енчен те сообщенири каçăна кликать тăвасси ĕçлемесен, ăна копилесе 
    браузерăн адрес строки ăшне çыпăçтарăр.)

en: (It is possible your spam filter scooped it up, so check your spam folder also.)
cv_RU: (Ăна сирĕн спам фильтрĕ сĕрсе илнĕ пулма пултарать, çавăнпа хăвăрăн спам папкине те тĕрĕслĕр.)

en: (Latest version: %s)
cv_RU: (Чи çĕнĕ верси: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
cv_RU: (Рейтинг çуккишĕн 0 юлтăр.)

en: (New Landpack Page)
cv_RU: (Çĕнĕ Landpack Страници)

en: (Only admins can see this message)
cv_RU: (Админсем çеç ку сообщенине пăхма пултараççĕ)

en: (Optional) You can enter a custom message of up to 500 characters<span style='color:red;' id='dynamic-count'></span> that will be included in the invitation to the user(s).
cv_RU: (Опциллĕ) Усă куракан(сем) патне янă йыхрав ăшне кĕртсе лартмалăх 500 паллă таран<span style='color:red;' id='dynamic-count'></span> ятарлă сообщени çырма сире май пулĕ.

en: (Private post)
cv_RU: (Вăрттăн публикаци)

en: (Public)
cv_RU: (Публичнăй)

en: (Select site)
cv_RU: (Сайт суйлас)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
cv_RU: (Регистрацие чарнă. Ку сайтăн пайташĕсем çеç комментарилееççĕ.)

en: (Support Forums) Browser Info
cv_RU: (Пулăшу форумĕсем) Браузер информацийĕ

en: (Unattached)
cv_RU: (Вложить туман)

en: (Untitled)
cv_RU: (Заголовок паман)

en: (You can still access this product until %s)
cv_RU: (Сирĕн ку продукт патне %s-ччен иртме май пур-ха)

en: (You will still have access to this product for the period that you originally paid for)
cv_RU: (Сирĕн малтанласа тÿлесе татнă тапхăр хушшинче ку продукт патне иртме май пур)

en: (Your Name)
cv_RU: (Сирĕн Ят)

en: (at most 10)
cv_RU: (нумайран 10)

en: (at most 15)
cv_RU: (нумайран 15)

en: (at most 50)
cv_RU: (нумайран 50)

en: (billed yearly)
cv_RU: (çулсерен счет килет)

en: (can be backordered)
cv_RU: (каялла йĕркелеме пулать)

en: (ending %(lastFour)s)
cv_RU: (%(lastFour)s вĕçленет)

en: (estimated for %s)
cv_RU: (%s валли шутланă)

en: (ex. VAT)
cv_RU: (тĕсл. НДС)

en: (ex. tax)
cv_RU: (тĕсл. налог)

en: (excludes %s)
cv_RU: (%s шута кĕмен)

en: (hidden)
cv_RU: (пытарăнчăк)

en: (incl. VAT)
cv_RU: (НДС-па пĕрле)

en: (incl. tax)
cv_RU: (налогпа пĕрле)

en: (includes %(taxAmount)s tax)
cv_RU: (%(taxAmount)s налогпа пĕрле)

en: (includes %s)
cv_RU: (%s кĕрет)

en: (modified %s ago)
cv_RU: (%s каялла улăштарнă)

en: (more&hellip;)
cv_RU: (тата&hellip;)

en: (must be logged into your WordPress.com account)
cv_RU: (WordPress.com аккаунтне çырăнса кĕмелле хăвăрăн)

en: (no ID)
cv_RU: (№ çук)

en: (no author)
cv_RU: (авторĕ çук)

en: (no parent)
cv_RU: (ашшĕ çук)

en: (no title supported)
cv_RU: (заголовок поддержки çук)

en: (no title)
cv_RU: (заголовокĕ çук)

en: (not found)
cv_RU: (тупăнмарĕ)

en: (opens in a new tab)
cv_RU: (çĕнĕ вкладкăра уçăлать)

en: (optional)
cv_RU:  (çырмасан та юрать)

[ctx: (plugin name:noun) autoupdated to (version:number)]
en: %1$s autoupdated to %2$s
cv_RU: %1$s %2$s верссине хăй тĕллĕн çĕнелчĕ

en: (required)
cv_RU: (унсăр юрамасть)

en: (this will not be billed)
cv_RU: (куншăн счет тăратмĕç)

en: (undo)
cv_RU: (каялла тавăрас)

en: (unknown or deleted)
cv_RU: (пĕлмен е хуратнă)

[ctx: (user commenting) on (post title)]
en: %1$s on %2$s
cv_RU: %1$s %2$s патне

en: (yearly)
cv_RU: ( çуллăх)

en: * Based on the 1000 most recent comments.
cv_RU: * Вĕр çĕнĕ 1000 комментарие кура.

en: + Add Address Line 2
cv_RU: + Адреса 2-мĕш Йĕрке Хушас

en: + Add New Category
cv_RU: + Çĕнĕ Категори Хушас

en: + Add New WordPress
cv_RU: + Хушас Çĕнĕ WordPress

en: + Add account
cv_RU: Аккаунт хушас

en: + Add organization name
cv_RU: + Организаци ятне хушас

en: + expand source
cv_RU: + источникне саркалас

en: , billed yearly
cv_RU: , çулсерен счет килет

en: , create a page then add your full about.me URL here.
cv_RU: , пĕр страницă туса хурăр та хăвăрăн тулли çинчен.me URL-не кунта хушăр.

en: , selected
cv_RU: , суйланă

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)
cv_RU: - %1$s (%2$s версирен %3$s версие)

en: - %1$s version %2$s
cv_RU: - %1$s верси %2$s

en: - %1$s version %2$s%3$s
cv_RU: - %1$s верси %2$s%3$s

en: - 10 product bundle: Up to 20% off
cv_RU: - 10 тавар çыххи: 20% йÿнĕрехпе

en: - 100 product bundle: Up to 80% off
cv_RU: - 100 тавар çыххи: 80% йÿнĕрехпе

en: - 1TB cloud storage
cv_RU: - 1TB пĕлĕт управăшĕ

en: - 20 product bundle: Up to 40% off
cv_RU: - 20 тавар çыххи: 40% йÿнĕрехпе

en: - 5 product bundle: Up to 10% off
cv_RU: - 5 тавар çыххи: 10% йÿнĕрехпе

en: - 50 product bundle: Up to 70% off
cv_RU: - 50 тавар çыххи: 70% йÿнĕрехпе

en: - Automate backups so you can set it and forget it
cv_RU: - Резервлассине хăй тĕллĕн ĕçлемелле тăвăр та тепре шухăшламалла ан пултăр

en: - Global CDN
cv_RU: - Глобальлĕ CDN

en: - No ads
cv_RU: - Реклама çук

en: - Priority support
cv_RU: - Приоритетлă пулăшу

en: - Select -
cv_RU: - Суйлас -

en: - Select Industry -
cv_RU: - Промысла суйлас-

en: - The WordPress.com Team
cv_RU: - WordPress.com Ушкăнĕ

en: - The WordPress.com VIP Team
cv_RU: - WordPress.com VIP Ушкăнĕ

en: -- Site has no other administrators --
cv_RU: -- Сайтăн урăх администраторĕ çук --

en: -- The WordPress.com Team
cv_RU: -- WordPress.com Ушкăнĕ

en: ...or something like this:
cv_RU: ...е çакăн пекрех:

en: ...plus %1$s more for a total of %2$s followers!
cv_RU: ...хушас тепĕр %1$s вара пĕтĕмпе %2$s подписчик!

en: .blog Domain
cv_RU: .blog Доменĕ

en: .de domains can only be registered by a company or a resident of Germany.
cv_RU: .de доменĕсене регистрацилеме Германири пĕр-пĕр фирма е пĕр-пĕр резидент çеç пултараççĕ.

en: .fr domains can only be registered by a company or resident of the European Union, Switzerland, Norway, Iceland, or Liechtenstein.
cv_RU: .fr доменĕсене регистрацилеме Европа Союзĕнчи, Швейцарири, Норвегири, Исландири е Лихтенштейнри пĕр-пĕр фирма е пĕр-пĕр резидент çеç регистрацилеме пултараççĕ.

en: .uk domains can only be registered by a company or resident of Great Britain, Guernsey, Jersey or the Isle of Man
cv_RU: .uk доменĕсене Аслă Британи, Гернси, Джерси е Ман Утравĕнче пурăнакан уйрăм çынсем е фирмăсем кăна регистрацилеме пултараççĕ

en: / month
cv_RU: / уйăхне

en: / year
cv_RU: / çулне

en: /month, billed every two years
cv_RU: /уйăхне, икĕ çулта пĕрре тÿлемелле

en: /month, billed yearly
cv_RU: /уйăхне, çулсерен счет килет

en: /month, paid yearly
cv_RU: /уйăхне, çулталăкра пĕрре тÿлемелле

en: 1 Comment
cv_RU: Комментари

en: 1 GB
cv_RU: 1 ГБ

en: 1 GB Storage Space
cv_RU: 1 GB Управăш Уçлăхĕ

en: 1 comment
cv_RU: 1 комментари

en: 1 item | %s items
cv_RU[0]: 1 япала
cv_RU[1]: %s япала

en: 1 like
cv_RU: 1 килĕштерÿ

en: 1 month free
cv_RU: 3 уйăх тÿлевсĕр

en: 1 of 4
cv_RU: 4-ран 1-мĕшĕ

en: 1 post | %s posts
cv_RU[0]: 1 публикаци
cv_RU[1]: %s публикацисем

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
cv_RU: 1 публикаци çĕнелмерĕ, тахăшĕ ăна редакцилет.

en: 1. Activate Jetpack
cv_RU: 1. Jetpack-а Ĕçлеттерес

en: 1. Install Jetpack
cv_RU: 1. Jetpack-а Установить тăвăр

en: 10 Newest
cv_RU: 10 Вĕр çĕнĕ

[ctx: 10 posts published by John in the year 2012]
en: %1$s post published by %2$l in the year %3$s | %1$s posts published by %2$l in the year %3$s
cv_RU[0]: %3$s-мĕш çулта %2$l %1$s публикаци тунă
cv_RU[1]: %3$s-мĕш çулта %2$l %1$s публикаци тунă

[ctx: 10 posts published by John on May 30, 2012]
en: %1$s post published by %2$l on %3$s | %1$s posts published by %2$l on %3$s
cv_RU[0]: %3$s числара %2$l %1$s публикаци тунă
cv_RU[1]: %1$s публикацисем публикациленĕ -пала> %2$l патне (çинче / çине // янă) %3$s

[ctx: 10 posts publishes by John during May 2012]
en: %1$s post published by %2$l during %3$s | %1$s posts published by %2$l during %3$s
cv_RU[0]: %3$s хушинче %2$l %1$s публикаци тунă
cv_RU[1]: %1$s публикацисем публикациленĕ -пала> %2$l хушшинче %3$s

en: 100 GB
cv_RU: 100 ГБ

en: 123 Main St
cv_RU: Тĕп урам, 12-мĕш çурт

en: 13 GB
cv_RU: 13 ГБ

en: 13 GB storage space
cv_RU: 13 GB-лăх Управăш Уçлăхĕ

[ctx: 1: Post Title, 2: Blog Name]
en: %1$s on %2$s
cv_RU: %2$s блогри %1$s

[ctx: 1: Theme. 2: Author.]
en: Thanks for choosing %1$s by %2$s
cv_RU: %2$s хатĕрленĕ %1$s темăна суйланăшăн тавах

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
cv_RU: %1$s %2$s урлă

[ctx: 1: category name]
en: %1$s themes
cv_RU: %1$s темăсем

[ctx: 1: user name, 2: post title/excerpt]
en: %1$s commented on post %2$s and it is awaiting approval
cv_RU: %1$s %2$s публикаци патне комментари хăварнă, ырлассине кĕтет

[ctx: 1=date, 2=blogname]
en: On %1$s you surpassed your previous record of most follows in one day for your blog %2$s. Nice!
cv_RU: %1$s числара эсир хăвăрăн %2$s блогăн кунчченхи пĕр кунра чи нумай пăхса тăнин рекордне иртсе кайрăр. Лайăх!

[ctx: 1=date, 2=blogname]
en: On %1$s you surpassed your previous record of most likes in one day for your posts on %2$s. That's pretty awesome, well done!
cv_RU: %1$s числара пĕр кун хушшинче публикацисене чи нумай килĕштерессин кунчченхи, %2$s числари, рекордне иртсе кайрăр. Ку чăнах та вăйлă, маттур!

en: 1y
cv_RU: 1ç

en: 2 of 4
cv_RU: 4 ран 2-мĕшĕ

en: 2. Activate Jetpack
cv_RU: 2. Jetpack-а Ĕçлеттерĕр

en: 2. Connect Jetpack
cv_RU: 2. Jetpack-па Çыхăнтарас

en: 200 GB
cv_RU: 200 ГБ

en: 200 GB Storage
cv_RU: 200 ГБ Управăш

en: 200 GB Storage Space
cv_RU: 200 ГБ Управăшлăх Пушă вырăн

en: 200 GB storage space
cv_RU: 200 ГБ Управăшлăх Пушă вырăн

en: 200GB Storage Space
cv_RU: 200ГБ Управăш

en: 200GB of storage space.
cv_RU: 200ГБ Управăшлăх Пушă вырăн.

en: 24 Trillion
cv_RU: 24 триллион

en: 24/7 Support
cv_RU: 24/7 Поддержка

en: 24/7 WordPress Support
cv_RU: 24/7 WordPress Поддержки

en: 24/7 support
cv_RU: 24/7 поддержка

en: 24/7 support via email
cv_RU: Эл.почта урлă 7/24 пулăшу

en: 24/7 technical support
cv_RU: 24/7 техподдержка

en: 269 Million
cv_RU: 269 Миллион

[ctx: 2: post title/excerpt]
en: approved a <comment %1$s>comment</comment> on post %2$s
cv_RU: %2$s публикаци патĕнчи <comment %1$s>комментарие</comment> ырланă

en: 3 GB
cv_RU: 3 ГБ

en: 3 GB Storage Space
cv_RU: 3 GB Управăш Уçлăхĕ

en: 3 GB storage space
cv_RU: 3 GB Управăш Уçлăхĕ

en: 3 months free
cv_RU: 3 уйăх тÿлевсĕр

en: 3 of 4
cv_RU: 4 ран 3-мĕшĕ

en: 3. Connect Jetpack
cv_RU: 3. Jetpack-па Çыхăнтарас

en: 3. Write your first post
cv_RU: 3. Пĕрремĕш публикаци çырăр

en: 3.8 Million
cv_RU: 3,8 Миллион

en: 30 Day Archive
cv_RU: 30 Кун Архивĕ

en: 30 Days
cv_RU: 30 Кун

en: 30 days
cv_RU: 30 кун

en: 30-day backup archive
cv_RU: 30-кунлăх резервлă архив

en: 30GB storage
cv_RU: 30 ГБ управăш

en: 3D Modeler
cv_RU: 3D моделисчĕ

en: 4 of 4
cv_RU: 4-ран 4-мĕшĕ

en: 404 Error Message:
cv_RU: 404 Ошибка Сообщенийĕ:

en: 404 error page
cv_RU: 404 ошибка страници

en: 5 Newest
cv_RU: 5 Чи çĕнни

en: 50 GB
cv_RU: 50 ГБ

en: 50 GB storage space
cv_RU: 50 GB Управăш Уçлăхĕ

en: 6 GB
cv_RU: 6 ГБ

en: 6 GB storage space
cv_RU: 6 GB Управăш Уçлăхĕ

en: 6GB Storage Space
cv_RU: 6 ГБ Управлăх Пушă вырăн

en: 7 Days
cv_RU: 7 Кун

en: 7 days
cv_RU: 7 кун

en: <a class="subscribe-footer-link" style="color: #555 !important; font-size: 14px; text-decoration: none !important;" href="%1$s">Thanks for flying with <img src="%2$s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" height="16" /> WordPress.com</a>
cv_RU: <a class="subscribe-footer-link" style="color: #555 !important; font-size: 14px; text-decoration: none !important;" href="%1$s">Пирĕнпе усă курнăшăн тавах: <img src="%2$s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" height="16" /> WordPress.com</a>

en: <a class="subscribe-footer-link" style="color: #555 !important; font-size: 14px; text-decoration: none;" href="%s">Thanks for flying with <img src="%s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" and height="17" /> Jetpack</a>
cv_RU: <a class="subscribe-footer-link" style="color: #555 !important; font-size: 14px; text-decoration: none;" href="%s">Пирĕнпе вĕçнĕшĕн тавах: <img src="%s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" and height="17" /> Jetpack</a>

en: <a class="subscribe-footer-link" style="color: #555 !important; font-size: 14px; text-decoration: none;" href="%s">Thanks for flying with <img src="%s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" height="16" /> WordPress.com</a>
cv_RU: <a class="subscribe-footer-link" style="color: #555 !important; font-size: 14px; text-decoration: none;" href="%s">Тавтапуç вĕçнĕшĕн пĕрле <img src="%s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" height="16" /> WordPress.com</a>

en: <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s bloggers</a> like this.
cv_RU: <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s блоггер</a> куна килĕштерет.

en: <a href="%1$s">Renew now <small>for one more year</small></a> or <a href="%2$s">cancel this domain</a>
cv_RU: <a href="%1$s">Ку домена халех <small>тата тепĕр çуллăх</small> çĕнетес </a> е <a href="%2$s">пăрахăçлас</a>

en: <a href="%1$s">Unsubscribe</a> to no longer receive posts from %2$s.
cv_RU: %2$s публикацийĕсене урăх илсе тăрас мар тесе<a href="%1$s">Çырăнăва пăрахăçлас</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
cv_RU: <a href="%s">Aksimet</a> сирĕн блога спам лекесрен чарать.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
cv_RU: <a href="%s">Каçăсем</a> / Çĕнĕ каçă хушас

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
cv_RU: <a href="%s">Каçăсем</a> / Каçă Редакцилес

en: <a href="%s">See more ideas</a>
cv_RU: <a href="%s">Тата шухăш курас</a>

en: <a href="%s">Webhooks</a> let you easily develop push notifications. These push notifications are simply an HTTP POST that is triggered by some action. This is a feature aimed for developers who want to get data from actions (like when a new comment is submitted) that occur on a blog.
cv_RU: <a href="%s">Webhooks</a> сире çăмăллăн push-пĕлтеркĕч аталантарма май парать. Ку push-пĕлтеркĕчсем вĕсем ансаттăн каласан пĕр HTTP POST хăшĕ/тăр вăл triggered -пала> темиçе ĕçлев. Ку вăл пĕр ятарлă хатĕр aimed валли>шĕн> Разработчиксем who -асшăн илмешкĕн даннăйсем -ран> actions (килĕштерес чухне> пĕр çĕнĕ комментари вăл submitted) хăшĕ/тăр occur патне (çинче / çине // янă) пĕр блог.

en: <b>%s</b> will be renewed automatically.
cv_RU: <b>%s</b> хăй ăссĕн çĕнелĕ.

en: <p class="lead-in">You can <a href="/">login at WordPress.com</a></p>
cv_RU: <p class="lead-in">Эсир <a href="/">WordPress.com-а çырăнса кĕме</a> сире май пулĕ</p>

en: <p>Yahoo! has shut down their Updates <acronym title='Application Programming Interface'>API</acronym>, so we can no longer connect to that service.</p><p>You can still connect to any of the other services we support by clicking your browser's back button and selecting a different service.</p>
cv_RU: <p>Yahoo! хăйсен <acronym title='Application Programming Interface'>API</acronym> Çĕнетĕвĕсене хупса хучĕ, çавна май эпир текех çав службăпа çыхăнтараймастпăр.</p><p>Эпир поддержка паракан кирек хăш урăх службăпа çыхăнма сире май пулĕ, çакна тума браузерăн "каялла" пускăчне кликать тăвăр та урăх служба суйлăр.</p>

en: <p>You do not have permission to access this page.</p>
cv_RU: <p>Сирĕн ку страницăна иртме ирĕк çук.</p>

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
cv_RU: %2$s-ре <span class="%1$s">Публикациленĕ </span>

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
cv_RU: <span class="%1$s">%2$s, </span> <span class="meta-sep">публикацилекенĕ</span> %3$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
cv_RU: <span class="%1$s">Тегĕ</span> %2$s

en: <span class="date-time">%1$s on %2$s</span>
cv_RU: <span class="date-time">%1$s, %2$s</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
cv_RU: <span class="meta-nav">&larr;</span> Кивĕрех Комментарисем

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
cv_RU: <span class="meta-nav">&larr;</span> Кивĕрех публикацисем

en: <span>Active:</span> %s
cv_RU: <span>Активлă:</span> %s

en: <span>Recent Comments</span> RSS
cv_RU: <span>Вĕр çĕнĕ Комментарисем</span> RSS

en: <span>Recent Posts</span> RSS
cv_RU: <span>Вĕр çĕнĕ Публикацисем</span> RSS

en: <strong>%s</strong> is already taken
cv_RU: <strong>%s</strong> ĕнтĕ илнĕ

en: <strong>%s</strong> is available
cv_RU: <strong>%s</strong> вăл илме ирĕклĕ

en: <strong>13 GB</strong> Storage Space
cv_RU: <strong>13 GB</strong> Управăш Уçлăхĕ

en: <strong>13GB</strong> Storage Space
cv_RU: <strong>13GB</strong> Управăш Уçлăхĕ

en: <strong><span class="noticon noticon-tag"></span>Tags</strong> %s
cv_RU: <strong><span class="noticon noticon-tag"></span>Тегсем</strong> %s

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
cv_RU: <strong>Ĕç-хĕл</strong> &mdash; çитес вăхăта планланă постсене, хальтерех публикациленĕ постсене, тата хăвăрăн публикацисем патне çырнă вĕр çĕнĕ комментарисене кăтартса вĕсене шăнарма май парать.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
cv_RU: <strong>Соединение с сервером утеряно.</strong> Сохранение отключено, пока соединение не будет восстановлено.

en: <strong>ERROR</strong>: That email address is already used by someone else.
cv_RU: <strong>ОШИБКĂ</strong>: Вăл email адресĕпе ĕнтĕ такам усă курать.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
cv_RU: <strong>ОШИБКĂ</strong>: Тархасшăн пĕр-пĕр пароль çырса кĕртĕр.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
cv_RU: <strong>ОШИБКĂ</strong>: Тархасшăн пĕр-пĕр усă куракан ятне çырса кĕртĕр.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
cv_RU: <strong>ОШИБКĂ</strong>: Тархасшăн хăвăрăн email адресне çырса кĕртĕр.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
cv_RU: <strong>ОШИБКĂ</strong>: Ку усă куракан ятне ĕнтĕ регистрациленĕ. Тархасшăн урăххине суйлăр.

en: <strong>Error</strong>: %s
cv_RU: <strong>Ошибка</strong>: %s

en: <strong>Howdy %1$s</strong>
cv_RU: <strong>Аван-и %1$s</strong>

en: <strong>Monitor</strong> stats to help you analyze your traffic.
cv_RU: Хăвăрăн траффикăра тишкермешкĕн статистиккăна <strong>тишкĕр</strong>.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
cv_RU: <strong>Умкурав</strong> сире хăвăрăн черновикла постăр ăна публикацилесен мĕнлерех курăннине кăтартĕ. «Курав» сире тÿррĕн халĕ ĕçлекен сайтара каçарса кайĕ те поста унта кăтартĕ. Каçăсенчен хăшĕ пуррипе çукки хăвăрăн статусĕнчен килет.

en: <strong>Protect</strong> you from brute force attacks.
cv_RU: Хăвăра хаяр вăйпа тапăннинчен <strong>хÿтĕлĕр</strong>.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
cv_RU: <strong>Чуххăм:</strong> Кашни страницăра урăх сăнÿкерчĕк кăтартас.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
cv_RU: <strong>Пуля</strong> &mdash; &#8220;Пуля&#8221; вăл - ятăн URL-па килĕшÿллĕ верссийĕ. Ытларах чухне ăна пĕтĕмпех пĕчĕк сас паллисемпе çыраççĕ, унсăр пуçне вăл сас паллисенчен, хисеп паллисенчен тата дефиссенчен çеç тăма пултарать.

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
cv_RU: <strong>Килĕрех</strong> &mdash; çĕнĕ сайт тунă чухне хăш пĕр чи унсăр юрамасть задачăсене пурнăçламалăх каçăсем кăтартать.

en: A 60-minute overview course with two of our Happiness Engineers. In this live group session, we will provide an overview of WordPress.com, discuss features of the WordPress.com Business plan, provide a basic setup overview to help you get started with your site, and show you where to find additional resources and help in the future.
cv_RU: Пирĕн Телей Инженерĕсен иккĕшĕпе 60-минутлăх обзор. Ку тÿрĕ эфирити ушкăнла сеансра, WordPress.com обзорне тăвăпăр, WordPress.com Бизнес тарифĕн уйрăмлăхĕсене сÿтсе явăпăр, сайта пуçласа ямашкăн малтанхи настройкăсене тишкерĕпĕр, тата ÿлĕм усăллă пулас хушма ресурссене тупмалли майсене кăтартăпăр.

en: A Coruña
cv_RU: Ла-Корунья

en: A Domain Name for Every Idea
cv_RU: Кирек мĕнле идея валли те пĕр домен пурах

en: A Semantic Personal Publishing Platform
cv_RU: Харпăр хăйĕн семантикăлла издательство платформи

en: A WordPress.com Website
cv_RU: WordPress.com вебсайчĕ

en: A beautiful and colorful theme that can be further customized with support for custom menus, background, and header. It also features a full-width template for showing your images. It supports several post formats including aside, gallery, link, status, and quote.
cv_RU: Малалла хăйевĕрлетме—менюсене, фонне, Шапкине— майĕ пур илемлĕ те тĕслĕ-тĕслĕ темă. Унсăр пуçне сăнÿкерчĕксем экран сарлакăш кăтартмалли функцийĕ пур. Темиçе тĕслĕ публикаци формачĕсен поддержки пур: заметка, галерея, каçă, статус, тата цитата.

en: A beautifully simple solution for showcasing photos professionally. The theme features 1, 2 and 3-column layout options, a slideshow page template, homepage featured slideshow and responsive framework for displaying content seamlessly across mobile devices.
cv_RU: Фотосене профессионалла кăтартмашкăн илемлĕ те ансат тупсăм. Темăна ятарлăн суйласа сайт разметкине 1, 2 е 3 столбецлă, слайдшоуллă страницă шаблонĕллĕ, тĕп страницăна слайдшоуллă тата респонсивлă фреймwork -шĕн> dвăлplaying контент seamlessly урлă Мобильлĕ devices.

en: A blogging theme.
cv_RU: Блоглашу теми.

[ctx: A button label to let a user get the SMS code sent again.]
en: Resend Code
cv_RU: Кодне Çĕнĕрен яртарас

[ctx: A button label used during Two-Step setup.]
en: Enable
cv_RU: Тапратас

[ctx: A button label used during Two-Step setup.]
en: Enabling…
cv_RU: Тапрататпăр…

en: A clean, responsive writing theme with support for custom logos, featured images, fancy pull quotes, and more.
cv_RU: Таса, çырасси валли респонсивлă темă, хăйевĕрлетнĕ лого, ятарлă ÿкерчĕксем, чаплă цитатăлу тата ыттине те поддержкăлать.

en: A clean, responsive writing theme with support for site logos, featured images, fancy pull quotes, and more.
cv_RU: Таса, çырасси валли респонсивлă темă, хăйевĕрлетнĕ лого, ятарлă ÿкерчĕксем, чаплă цитатăлу тата ыттине те поддержкăлать.

en: A comment is held for moderation
cv_RU: Пĕр комментари ырлассине кĕтет

en: A company or organization
cv_RU: Пĕр фирма е организаци

en: A description for this video
cv_RU: Ку видео валли пĕр описани

en: A domain, quite soon…
cv_RU: Пĕр домен, часах…

en: A few
cv_RU: Темиçе

en: A fresh access token must be used to access this endpoint.
cv_RU: Ку эндпоинта иртмешкĕн свежăй иртÿ токенĕпе усă курмалла.

en: A fresh access token must be used to query information about the current user.
cv_RU: Хайхи усă куракан çинчен информаци запорсĕ тумашкăн сире иртме май паракан токенĕ свежăй пулмалла .

en: A malformed response was received
cv_RU: Тĕрĕс мар формăллă хурав килнĕ

en: A media item.
cv_RU: Медиа экземплярĕ.

en: A name is required for this term.
cv_RU: Ку услови валли ят кирлĕ.

[ctx: A navigation label.]
en: There is %(numberPeople)d person in your team | There are %(numberPeople)d people in your team
cv_RU[0]: Сирĕн ушкăнра %(numberPeople)d çын
cv_RU[1]: Сирĕн ушкăнра %(numberPeople)d çын

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
cv_RU: "%s" публикаци патĕнчи çĕне комментари çирĕплетессине кĕтет

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
cv_RU: "%s" публикаци патĕнчи уведомлени çирĕплетессине кĕтет

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
cv_RU: "%s" публикаци патĕнчи çĕнĕ каялла каçă çирĕплетессине кĕтет

en: A personal blog theme with a responsive layout and beautiful typography.
cv_RU: Респонсивлă разметкăллă, илемлĕ шрифтлă персональнăй блог теми.

en: A product with this ID already exists.
cv_RU: Ку №-лĕ тавара унччен туса лартнă ĕнтĕ.

en: A product with this SKU already exists.
cv_RU: Кун пек артикуллă тавара унччен кĕртнĕ ĕнтĕ.

en: A responsive theme designed to show off a stream of posts, quotes, and images. Add a custom logo to stand out from the crowd. Hum builds off Twenty Eleven, so you get all of the goodness of a WordPress core theme included.
cv_RU: Публикаци, цитатă, сăнÿкерчĕксен юхăмне курăмлатмашкăн шутласа кăларнă респонсивлă темă. Ыттисенчен уйрăлса тăмашкĕн ятарлă лого хушăр. Hum'ăн никĕсĕ вăл - Twenty Eleven, апла эсир WordPress'ăн тымарлă темăн мĕн пурĕпе усă курма сире май пулĕ.

en: A sampling of the many features WordPress.com offers
cv_RU: WordPress.com сĕнекен чылай хатĕр-хĕтĕрĕн тĕслĕхĕсем

en: A short introduction to your hosts
cv_RU: Хуçасемпе кĕскен паллаштарни

en: A support chat session is currently in progress. Click continue to open this link in a new tab.
cv_RU: Çак вăхăтра поддержкăра чат сессийĕ пырать. Ку каççа çĕнĕ вкладкăра уçмашкăн кликать тăвăр.

[ctx: A text for a link to a document that explains the scheduled maintenance.]
en: More info.
cv_RU: Тата инфо.

en: A title for this video
cv_RU: Ку видео валли пĕр заголовок

[ctx: A type of receipt issued for a user action.]
en: New Purchase
cv_RU: Çĕнĕ Туяну

[ctx: A type of receipt issued for a user action.]
en: Recurring
cv_RU: Хăй Тĕллĕн Пулса Пырасси

[ctx: A type of receipt issued for a user action.]
en: Refund
cv_RU: Укçана тавăрса парасси

[ctx: A type of receipt issued for a user action.]
en: Start Trial
cv_RU: Сăнавлăх Тапратса Пăхасси

[ctx: A type of receipt issued for a user action.]
en: Update Card
cv_RU: Карточка Çĕнетесси

en: A username and an action are both required for this endpoint.
cv_RU: Пĕр усă куракан ячĕ тата пĕр ĕçлев, çак иккĕшĕнсĕр ку эндпоинт валли юрамасть.

en: A valid email address is required
cv_RU: Юрăхлă email адресĕсĕр юрамасть

en: A valid user is required.
cv_RU: Юрăхлă усă куракансăр юрамасть.

en: A while ago
cv_RU: Пĕр хушă каялла

en: A-Z
cv_RU: А-Я

en: ABOUT THE AUTHOR
cv_RU: АВТОР ÇИНЧЕН

en: ACT
cv_RU: АТТ

en: AM
cv_RU: КÇ

en: AND
cv_RU: ТАТА

en: API Version
cv_RU: API Верси

[ctx: API error message to throw as Exception]
en: Error: %1$s
cv_RU: Йăнăш: %1$s

[ctx: API error message when editing the order failed]
en: Edit subscription failed with error: %s
cv_RU: Çырăнăва тÿрлетесси çак йăнăша пула ăнăçмарĕ: %s

en: API expects an object with at least one key of 'value'.
cv_RU: API сахалтан пĕрре 'пĕлтерĕш' çăраççиллĕ объект кĕтсе тăрать.

en: API expects an object with the key 'code'.
cv_RU: API ку 'код' клавишипе пĕрле пĕр объект кĕтет.

[ctx: API response confirming order note deleted from a subscription]
en: Permanently deleted subscription note
cv_RU: Çырăну записĕ яланлăха хуратăнчĕ

en: ATV Repair
cv_RU: Квадроцикл юсавӗ

en: Aargau
cv_RU: Аргау

en: Abbey
cv_RU: Аббатлӑх

en: Abia
cv_RU: Абия

en: Abidjan
cv_RU: Абиджан

en: Abim
cv_RU: Абим

en: Aboriginal Peoples
cv_RU: Абориген халăхсем

en: Abortion Clinic
cv_RU: Аборт клиники

en: About
cv_RU: Çинчен

en: About Jetpack
cv_RU: Jetpack çинчен

en: About Pages
cv_RU: "Çинчен" Страницăсем

en: About Us
cv_RU: Пирĕн çинчен

en: About WordPress
cv_RU: WordPress çинчен

en: About Yourself
cv_RU: Хăвăр çинчен

en: About me
cv_RU: Ман çинчен

en: About the math
cv_RU: Математики çинчен

en: About the user
cv_RU: Усă куракан çинчен

en: About.me Widget
cv_RU: About.me (Хам çинчен) виджет

en: Above each blog page
cv_RU: Кашни блог страници çийĕн

en: Above each blog post
cv_RU: Кашни блог посчĕ çийĕн

en: Above each comment
cv_RU: Кашни комментари çийĕн

en: Abra
cv_RU: Абра

en: Absolutely no limits on storage space for your backups.
cv_RU: Резерв копийĕсене упрамалли уçлăхăн чикки çук.

en: Absolutely. Get started on WordPress.com for free and upgrade whenever you need. You can also try our Premium and Business Plans for 30 days. If you’re not satisfied, we’ll refund your money. Note that for the domain registration-related portion of the upgrade, the refund window is 96 hours.
cv_RU: Тĕп-тĕрĕс. WordPress.com-па тÿлевсĕрех усă курма тытăнăр, кирлĕ чухне аслăлатăр. Премиум тата Бизнес тарифсемпе 30 кунлӑх тÿлевсĕр усӑ курса туса пăхма пултаратăр. Килӗшмесен эпир сире укҫине тавӑрса парӑпӑр. Асӑрхӑр: аслăтăвăн домен регистрацилессипе çыхăннă пайĕшĕн укçине каялла тавăрса памалли хушши — 96 сехет.

en: Absolutely. You can change your Blog Language, which is how your readers will experience your site and the Interface Language, which changes the admin tools language. The language your write on your website is up to you!
cv_RU: Тĕп-тĕрĕс. Блог Чĕлхине улăштарма пултаратăр: сайта вулакансем куракан чĕлхе те, администратор хатĕр-хĕтĕрĕн чĕлхи те — Интерфейс Чĕлхи – улшăнаççĕ. Сайтра усă куракан чĕлхе сирĕнтен килет!

en: Absolutely. You can change your Site Language, which is the language your readers will experience at your site. You can also change the language you see while working on your site in the dashboard. The language you write on your website is up to you!
cv_RU: Тĕп-тĕрĕс. Сайт Чĕлхине улăштарма пултаратăр: сайта вулакансем куракан чĕлхе те, администратор хатĕр-хĕтĕрĕн чĕлхи те — Интерфейс Чĕлхи – улшăнаççĕ. Сайтра усă куракан чĕлхе сирĕнтен килет!

en: Absolutely. You can change your blog language, which is how your readers will experience your site and the Interface Language, which changes the admin tools language. The language you use on your blog is up to you!
cv_RU: Тĕп-тĕрĕс. Блог чĕлхине улăштарма пултаратăр: вулакансем куракан чĕлхене те, администратор хатĕр-хĕтĕрĕн чĕлхине те — Интерфейс Чĕлхине – улăштарма пулать. Блогра усă куракан чĕлхе сирĕнтен килет!

en: Abuja
cv_RU: Абуджа

en: Academica is an education- and school-oriented CMS theme with a three-column layout and modern design. It is easy to customize and comes with a custom widget, three templates for Posts and Pages, and a featured content slider.
cv_RU: Academica вăл вĕрент тата шкула майлă CMS теми, виçĕ столбецран тăракан разметки пур, дизайнĕ хальхилле. Ăна кирлĕ пек улăштарма çăмăл, ятарлă виджечĕ, Публикаципе Страницăсем валли виçĕ шаблонĕ, тата ятарлă контент слайдерĕ пур.

en: Accelerate your growth
cv_RU: Ÿсĕме хăвăртлатăр

en: Accelerated Mobile Pages (AMP)
cv_RU: Хӑвӑртлатнӑ Кӗсье Страницисем (AMP)

en: Accent #1
cv_RU: Акцент #1

en: Accent #2
cv_RU: Акцент #2

en: Accept
cv_RU: Йышăнас

en: Accept Invitation
cv_RU: Йыхрав Йышăнас

en: Accept Invite
cv_RU: Йыхрава йышăнас

en: Accept Manual Renewals
cv_RU: Алвĕççĕн Çĕнетессине Йышăнас

en: Accept Transfer
cv_RU: Куçарăва Йышăнас

en: Accept monthly or annual payments on your website.
cv_RU: Сайтра уйăхлăх е çулталăклăх тÿлевсем йышăнăр.

en: Accept one-time, monthly, or annual payments on your website.
cv_RU: Усă куракансенчен пĕрре, уйăхсерен, е çулталăксерен тÿлев йышăнма пултарăр.

en: Accept payments in 60+ countries
cv_RU: 60+ çĕршывран тÿлев йышăнăр

en: Accepted
cv_RU: Йышăннă

en: Accepted Filetypes
cv_RU: Йышăнакан Файл типĕсем

en: Accepted! Logging you in...
cv_RU: Йышăнтăмăр! Сире çырса кĕртетпĕр...

en: Access Permissions
cv_RU: Иртес Ирĕкĕсем

en: Access denied
cv_RU: Иртме ирĕк паман

en: Access every picture
cv_RU: Кашни ÿкерчĕк патне иртес

en: Access expires
cv_RU: Иртме ирĕкĕн срокĕ тухать

en: Access extended color schemes, backgrounds, and CSS, giving you complete control over how your site looks.
cv_RU: Сайт тĕсĕсене, фонĕсене, CSS кодне улăштарма — сайтăн сăн-сăпатне тĕппипех хăвăр алăра тытма - пултарăр.

en: Access granted
cv_RU: Иртме ирĕк панă

en: Access to a wide range of professional themes so you can find a design that's just right for your site.
cv_RU: Профессионалсем хатĕрленĕ чылай темăран хăвăрăн сайт валли килĕшÿллĕ дизайн суйласа сайтăн сăн-сăпатне кирлĕ пек курăнмалла тăвăр.

en: Access token does not have the required scope
cv_RU: Иртÿ токенĕн кирлĕ пек анлăш çук

en: Accessibility
cv_RU: Ятарлă Çăмăллăх Хатĕрĕсем

en: Accessibility Ready
cv_RU: Ятарлă Çăмăллăх Хатĕрĕсем Пур

[ctx: Accessibility Ready]
en: Adheres to accessibility best practices like color contrast, keyboard navigation, and form/link focus.
cv_RU: Контрастлăх, клавиатурă урлă навигацийĕпе форма/link фокусĕ йышши ятарлă çăмăллăх хатĕрĕсемпе тивĕçтерес нормăсене пăхăнать.

en: Accessibility is important &mdash; don&#8217;t forget image alt attribute
cv_RU: Ятарлă Çăмăллăхсем питĕ пĕлтерĕшлĕ &mdash; ÿкерчĕк alt атрибутне пушă ан хăварăр

en: Accidental purchase
cv_RU: Ăнсăртран туянса яни

en: Accommodation
cv_RU: Хăна çурчĕ

en: Account
cv_RU: Аккаунт

en: Account %s activated
cv_RU: Аккаунт %s-а активацилерĕмĕр

en: Account Deleted!
cv_RU: Аккаунта хуратрăмăр!

en: Account Details
cv_RU: Аккаунт Информацийĕ

en: Account Disabled
cv_RU: Аккаунт Чарнă

en: Account Email
cv_RU: Аккаунт Emailĕ

en: Account ID
cv_RU: Аккаунт №-йĕ

en: Account ID:
cv_RU: Аккаунт №-йĕ:

en: Account Info
cv_RU: Аккаунт инфойĕ

en: Account Information
cv_RU: Аккаунт Информацийĕ

en: Account Management
cv_RU: Аккаунта Майласси

en: Account Recovery
cv_RU: Аккаунта Каялла тавăрасси

en: Account Recovery Changed
cv_RU: Аккаунта Каялла тавăрасси Улшăнчĕ

en: Account Settings
cv_RU: Аккаунт настройкисем

[ctx: Account Settings Page Title]
en: Account Settings
cv_RU: Аккаунт Настройкисем

en: Account Suspended!
cv_RU: Аккаунта Вăхăтлăх Чарнă!

en: Account URL
cv_RU: Аккаунт URLĕ

en: Account closure cannot be undone. It will remove your account along with all your sites and all their content.
cv_RU: Аккаунта хупсан каялла тавăрма пулмасть. Аккаунт тата унпа çыхăннă сирĕн мĕнпур сайт тата контент яланлăха çук пулĕç.

en: Account could not be accessed.  Are your email address and password correct?
cv_RU: Аккаунта иртме пулмарĕ. Сирĕн email адресĕ тата пароль тĕрĕс-и?

en: Account could not be created.
cv_RU: Аккаунта туса хураймарăр.

en: Account could not be linked.  Are your email address and password correct?
cv_RU: Аккаунт сыпăнамайрĕ. Email адресĕпе пароль тĕрĕсех-и?

en: Account created - Go to next step
cv_RU: Аккаунт туса хутăмăр - ун хыççăнхи утăмне тăвас

en: Account creation
cv_RU: Аккаунт туса хуни

en: Account details
cv_RU: Аккаунт информацийĕ

en: Account details changed successfully.
cv_RU: Аккаунт информацийĕ ăнăçлăн улшăнчĕ.

en: Account details:
cv_RU: Аккаунт информацийĕ:

en: Account name
cv_RU: Аккаунт

en: Account number
cv_RU: Аккаунт номерĕ

en: Account settings
cv_RU: Аккаунт настройкисем

en: Account username
cv_RU: Аккаунтпа усă куракан ячĕ

en: Accountant
cv_RU: Бухгалтер

en: Accounting
cv_RU: Бухгалтери

en: Accounts &amp; Privacy
cv_RU: Аккаунтсем &amp; Вăрттăнлăх

en: Accra
cv_RU: Акра

en: Achievement
cv_RU: Çитĕнÿ

en: Achievements
cv_RU: Çитĕнÿсем

en: Acre
cv_RU: Акко

en: Acting School
cv_RU: Актер Шкулĕ

en: Action
cv_RU: Ĕçлев

en: Action Status
cv_RU: Ĕçлев Статусĕ

en: Action event
cv_RU: Ĕçлев статусĕ

en: Action failed
cv_RU: Ĕçлев пулса пĕтмерĕ

en: Action required
cv_RU: Тархасшăн çине тăрăр

en: Action required on %s
cv_RU: Тархасшăн çине тăрăр: %s

en: Action required!
cv_RU: Тархасшăн çине тăрăр!

[ctx: Action shown in stats to download data as csv.]
en: Download data as CSV
cv_RU: Даннăйсене CSV евĕр скачать тăвас

en: Action/Status
cv_RU: Ĕçлев/Статус

en: Action:
cv_RU: Ĕçлев:

en: Actions
cv_RU: Ĕçлевсем

en: Activate
cv_RU: Ĕçлеттерес

en: Activate %1$s
cv_RU: %1$s Ĕçлеттерес

en: Activate &#8220;%s&#8221;
cv_RU: &#8220;%s&#8221; ĕçлеттерес

en: Activate &amp; Save
cv_RU: Активацилес &amp; Упрас

en: Activate &raquo;
cv_RU: Ĕçлеттерес &raquo;

en: Activate Account
cv_RU: Аккаунта Ĕçлеттерес

en: Activate Blog
cv_RU: Блога Ĕçлеттерес

en: Activate Jetpack
cv_RU: Jetpack-а Ĕçлеттерес

en: Activate My Subscription
cv_RU: Ман Çырăнăва Активацилес

en: Activate Plugin
cv_RU: Плагина Ĕçлеттересси

en: Activate Site
cv_RU: Сайта Ĕçлеттерес

[ctx: Activate THEME-NAME on]
en: Activate %s on
cv_RU: %s активлатас

en: Activate this plugin
cv_RU: Ку плагина ĕçлеттерес

en: Activate this theme
cv_RU: Ку темăна активлатас

[ctx: Activate this theme]
en: Activate
cv_RU: Ĕçлеттерес

en: Activate this webhook
cv_RU: Ку webhook-а ĕçлеттерес

en: Activated
cv_RU: Ĕçлеттернĕ

en: Activating
cv_RU: Ĕçлеттеретпĕр

en: Activation Key Required
cv_RU: Активаци çăраççийĕ Кирлĕ

en: Activation Key:
cv_RU: Активаци çăраççийĕ:

en: Active
cv_RU: Ĕçлет

en: Active Passwords
cv_RU: Ĕçлекен Парольсем

en: Active Plugins
cv_RU: Ĕçлекен Плагинсем

en: Active Posts
cv_RU: Ĕçлекен Публикацисем

en: Active Theme
cv_RU: Ĕçлекен Темă

en: Active Upgrades
cv_RU: Ĕçлекен аслăлатусем

[ctx: Active plan or product]
en: Active
cv_RU: Ĕçлет

en: Active plugins
cv_RU: Ĕçлекен плагинсем

en: Active plugins.
cv_RU: Ĕçлекен плагинсем.

en: Active posts in topic
cv_RU: Темăри ĕçлекен публикацисем

en: Active theme
cv_RU: Ĕçлекен темă

en: Active theme color palette.
cv_RU: Ĕçлекен темă тĕс гамми.

en: Active theme font sizes.
cv_RU: Ĕçлекен темăри шрифт виçисем.

en: Active theme gradients.
cv_RU: Ĕçлекен темă градиенчĕсем.

en: Active, Manual Renewal
cv_RU: Активлă, Алă вĕççĕн Çĕнетÿ

en: Activism
cv_RU: Активизм

en: Activity
cv_RU: Туни-çĕнетни

en: Activity Log
cv_RU: Ĕçлев Журналĕ

en: Activity log
cv_RU: Ĕçлев Журналĕ

en: Activity type
cv_RU: Тунисен Типĕ

en: Actor
cv_RU: Актер

en: Actual price
cv_RU: Факт хакӗ

en: Acupuncture Clinic
cv_RU: Акупунктура Клиники

en: Ad Program
cv_RU: Реклама программи

en: Ad network
cv_RU: Реклама сечӗ

en: Adak
cv_RU: Адак

en: Adamawa
cv_RU: Адамава

en: Adana
cv_RU: Адана

en: Add
cv_RU: Хушас

en: Add %s
cv_RU: %s хушас

en: Add / Remove
cv_RU: Хушас / Кăларас

en: Add Audio
cv_RU: Аудио Хушас

en: Add Comment
cv_RU: Комментари Хушас

en: Add Contact Form
cv_RU: Çыхăну форми хушас

en: Add Content
cv_RU: Контент Хушас

en: Add Custom Field
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ Поля Хушас

en: Add Email
cv_RU: Email Хушас

en: Add Field
cv_RU: Поля Хушас

en: Add Google
cv_RU: Google Хушас

en: Add Google Analytics
cv_RU: Google Analytics Хушас

en: Add Google Workspace to your site and get the professional look of a personalized email address along with the power of Workspace’s full suite of tools.
cv_RU: Сайта Google Workspace хушăр та персональнăй email адресĕпе тата Workspace-ăy хăватлă хатĕрĕсемпе туллин усă курса профессионаллăрах курăнăр.

en: Add Image
cv_RU: Сăнÿкерчĕк Хушас

en: Add Link
cv_RU: Каçă Хушас

en: Add Location
cv_RU: Вырăн хушас

en: Add Many Items
cv_RU: Нумай Объект Хушас

en: Add Media
cv_RU: Медиа хушас

en: Add New
cv_RU: Çĕннине хушас

en: Add New After
cv_RU: Хыççăн Çĕнĕ Хушас

en: Add New Answer
cv_RU: Çĕнĕ Хурав Хушас

en: Add New Category
cv_RU: Çĕнĕ Категори Хушас

en: Add New Comic
cv_RU: Çĕнĕ Комикс Хушас

en: Add New Custom Field:
cv_RU: Çĕнĕ Хăйевĕр Поле Хушас:

en: Add New DNS Record
cv_RU: DNS-а çырса хушас

en: Add New Image
cv_RU: Çĕнĕ сăнÿкерчĕк хушас

en: Add New Link
cv_RU: Çĕнĕ Каçă Хушас

en: Add New Link Category
cv_RU: Çĕнĕ Каçă Категорийĕ Хушас

en: Add New Page
cv_RU: Çĕнĕ Страница Хушас

en: Add New Post
cv_RU: Çĕнĕ публикаци хушас

en: Add New Project
cv_RU: Çĕнĕ Проект Хушас

en: Add New Site
cv_RU: Çĕнĕ Сайт Хушас

en: Add New Tag
cv_RU: Çĕнĕ Тег Хушас

en: Add New User
cv_RU: Çĕнĕ Усă куракан Хушас

en: Add One Item
cv_RU: Хушас Пĕр Объект

en: Add Site
cv_RU: Сайт Хушас

en: Add URL
cv_RU: URL хушас

en: Add Video
cv_RU: Видео Хушас

en: Add Widget
cv_RU: Виджет Хушас

en: Add WordPress Site
cv_RU: WordPress Сайчĕ Хушас

en: Add Your Content
cv_RU: Хăвăр Контента Хушас

en: Add a Domain
cv_RU: Пĕр Домен Хушас

en: Add a New Site
cv_RU: Çĕнĕ сайт хушас

en: Add a comment to this post
cv_RU: Публикаци патне комментари çырас

en: Add a comment…
cv_RU: Комментари хушас…

en: Add a custom branded Gmail email address, Drive, Docs, Meet, and Chat to your WordPress.com account. Our integration with Google Workspace improves your workflow – no software required.
cv_RU: WordPress.com аккаунтне хăвăра кура евĕрлетнĕ Gmail email адресĕ, Drive, Документсем, Meet, тата Chat хушăр. Google Workspace-па сыпăнтарни сирĕн ĕç процесне лайăхлатĕ – кун аплли ятарлă пĕр-пĕр программа кирлĕ мар.

en: Add a domain
cv_RU: Домен хушас

en: Add a logo to display on your site. No logo? Buy a pro one today — Click “Create logo” to start.
cv_RU: Сайта логотип хушăр. Логотип çук-и? Халех профессионаллă логотип хатĕрлеттерĕр — “Логотип тăвас” кликать тăвăр та туянăр.

en: Add a logo to display on your site. No logo? Buy a pro one today, powered by Fiverr — Click “Create logo” to start.
cv_RU: Сайтра курăнмалла логотип хушăр. Логотип çук-и? Халех профессионаллă логотип туянăр — Fiverr пулăшнипе “Логотип тăвас” пускăча кликать тăвăр та туянăр.

en: Add a menu
cv_RU: Пĕр Меню Хушас

en: Add a new field
cv_RU: Çĕнĕ поля хушас

en: Add a new item after this item
cv_RU: Ку элемент хыçне çĕнĕ элемен хушас

en: Add a new service
cv_RU: Çĕнĕ служба хушас

en: Add a page
cv_RU: Страница хушас

en: Add a post title
cv_RU: Пĕр публикаци заголовокĕ хушас

en: Add a product
cv_RU: Тавар хушас

en: Add a tag
cv_RU: Тег хушас

en: Add an "About Me" page
cv_RU: "Ман çинчен" страница хушас

en: Add an Image
cv_RU: Пĕр сăнÿкерчĕк хушас

en: Add an icon
cv_RU: Иконка хушас

en: Add another mailbox
cv_RU: Тепĕр электронлă ещĕк хушас

en: Add another option
cv_RU: Тепĕр опци хушас

en: Add audio source
cv_RU: Аудио Çăлкуçĕ Хушас

en: Add block
cv_RU: Блок хушас

en: Add coupon
cv_RU: Купон хушас

en: Add email
cv_RU: Email хушас

en: Add entry
cv_RU: Запись хушас

en: Add file
cv_RU: Файл Хушас

en: Add links to your Facebook, Twitter, or Tumblr profiles in your site's footer
cv_RU: Сайтăн подвалĕнче хăвăрăн Facebook, Twitter, е Tumblr профилĕсем патне каçă хушас

en: Add logo
cv_RU: Логотип хушас

en: Add media
cv_RU: Медиа хушас

en: Add media files from your computer
cv_RU: Компьютертан медиа файлсем хушас

en: Add new
cv_RU: Çĕннине хушас

en: Add new Comment
cv_RU: Çĕнĕ Комментари Хушас

en: Add new page
cv_RU: Çĕнĕ Страница Хушас

en: Add new post
cv_RU: Добавить запись

en: Add new product
cv_RU: Çĕнĕ тавар хушас

en: Add new site
cv_RU: Çĕне сайт хушас

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
cv_RU: аялти ушкăн çук

en: Add new webhook
cv_RU: Çĕнĕ webhook хушас

en: Add or delete payment methods for your account. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
cv_RU: Аккаунт çумне тÿлев маслечĕ хушмалли е хуратмалли вырăн. {{learnMoreLink}}Тĕплĕнрех пĕлес{{/learnMoreLink}}.

en: Add or remove tags
cv_RU: Тег хушас е кăларас

en: Add order
cv_RU: Заказ хушас

en: Add payment method
cv_RU: Тÿлев меслечĕ хушас

en: Add product(s)
cv_RU: Тавар(сем) хушас

en: Add sharing buttons
cv_RU: Пайлашу пускăчĕсем хушас

en: Add some pages
cv_RU: Темиçе страница хушас

en: Add some rooms and rates
cv_RU: Пĕр-ик номер тата хак хушас

en: Add subtitles
cv_RU: Субтитр Хушас

en: Add the Reservation widget
cv_RU: Броньăлав виджечĕ Хушас

en: Add title
cv_RU: Заголовок çырăр

en: Add to Cart
cv_RU: Карçина хушас

en: Add to Dictionary
cv_RU: Словаре Хушас

en: Add to Menu
cv_RU: Менюне Хушас

en: Add to Widget
cv_RU: Виджет патне хушас

en: Add to gallery
cv_RU: Галерея ăшне хушас

en: Add video source
cv_RU: Видео Ресурс Хушас

en: Add webhook
cv_RU: Webhook хушас

en: Add your own event
cv_RU: Сирĕн хăвăрăн мероприятие хушас

en: Add your thoughts here... (optional)
cv_RU: Хăвăрăн шухăшăрсене кунта хушса хăварăр... (унсăр та юрать)

en: Added %s
cv_RU: %s хушăнчĕ

en: Added sites
cv_RU: Хушнă сайтсем

en: Addiction
cv_RU: Зависимоçсем

en: Adding Categories
cv_RU: Категори хушатпăр

en: Adding Google Workspace to the domain you’re using at WordPress.com is fast and easy. Start using your personalized services today.
cv_RU: Эсир WordPress.com-ра усă куракан домен çумне Google Workspace хушасси хăвăрт та çăмăл. Персонализациленĕ услугăсемпе усă курма паянах тытăнăр.

en: Adding Tags
cv_RU: Тег хушатпăр

en: Adding Themes
cv_RU: Темăсем хушатпăр

en: Addis Ababa
cv_RU: Аддис Абаба

en: Additional CSS
cv_RU: Хушма CSS

en: Additional Email Addresses
cv_RU: Хушма Email адресĕсем

en: Additional settings
cv_RU: Хушма настройкăсем

en: Address | Addresses
cv_RU[0]: Адрес
cv_RU[1]: Адрессем

en: Address 1
cv_RU: Адрес 1

en: Address 2
cv_RU: Адрес 2

en: Address Line 2
cv_RU: Адрес Йĕрки 2

en: Address:
cv_RU: Адрес:

en: Address: %1$s %2$s
cv_RU: Адресĕ: %1$s %2$s

en: Addresses
cv_RU: Адрессем

en: Adelaide
cv_RU: Аделаида

en: Aden
cv_RU: Аден

[ctx: Adjective describing a color scheme: A light color scheme]
en: light
cv_RU: çутă

[ctx: Adjective refers to subdomain]
en: Free
cv_RU: Тÿлевсĕр

en: Adjumani
cv_RU: Аджумани

en: Adjust your <a href="%s">notification settings</a> and find the best way to be notified of content and comments.
cv_RU: <a href="%s">Пĕлтеркĕч настройкисене</a> хăвăра кирлĕ пек улăштарса контент тата комментарисем çинчен чи меллĕ майпа пĕлтерÿ илсе тăрăр.

en: Admin
cv_RU: Админ

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
cv_RU: Категорисем

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
cv_RU: Купонсем

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
cv_RU: Заказсем

[ctx: Admin menu name]
en: Products
cv_RU: Продуктсем

[ctx: Admin menu name]
en: Renewal Payment Retries
cv_RU: Çĕнелсе Тăракан Тÿлевсене Туса Пăхнисем

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
cv_RU: Планланă Ĕçлевсем

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
cv_RU: Турттару класĕсем

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
cv_RU: Тегсем

en: Administrator
cv_RU: Администратор

en: Adoption Agencies
cv_RU: Усрава илтерекен агентство

en: Adrar
cv_RU: Адрар

en: Ads
cv_RU: Рекламăсем

en: Adult Day Care Center
cv_RU: Аслисене пӑхакан центр

en: Adult Education School
cv_RU: Ҫитӗннисем валли вӗренӳ шкулӗ

en: Adult Entertainment Store
cv_RU: Çитĕннисен рехет магазинӗ

en: Advanced
cv_RU: Хушма

en: Advanced customization
cv_RU: Лайăхлатнă Хăйевĕрлетÿ

en: Advanced design customization
cv_RU: Малалли дизайн хăйевĕрлетÿйĕсем

en: Advanced social media
cv_RU: Лайăхлатнă социаллă медиа

en: Advanced.
cv_RU: Хушма.

en: Adventure
cv_RU: Приключени

en: Adventure Travel
cv_RU: Приключениллӗ ҫулҫӳрев

[ctx: Adverb (as in "Pay annually")]
en: Annually
cv_RU: Çуллен

[ctx: Adverb (as in "Pay monthly")]
en: Monthly
cv_RU: Уйăхне

en: Advertisement
cv_RU: Реклама

en: Advertisements
cv_RU: Реклама

en: Advertising
cv_RU: Реклама

en: Advertising Removed
cv_RU: Рекламăсене Кăларса Пăрахнă

en: Advertising Stats
cv_RU: Advertising Статистики

en: Advice
cv_RU: Канаш

en: Advocacy
cv_RU: Адвокат ĕçĕ

en: Adıyaman
cv_RU: Адыяман

en: Aerobics Instructor
cv_RU: Аэробика Тренерĕ

en: Affiliate Marketing
cv_RU: Партнер Маркетинг

en: Affinity is a classic one-page theme designed with weddings and family announcements in mind.
cv_RU: Affinity вăл классиккăлла пĕр страницăлăх тема, унăн дизайнне туй е ытти çемье йыхравĕсене ăса хывса тунă.

en: Affirmation
cv_RU: Аффирмаци

en: Affordable Housing
cv_RU: Йÿнĕ ҫурт-йӗр

en: Afghan afghani
cv_RU: Афган афгани

en: Afghanistan
cv_RU: Афганистан

en: Africa
cv_RU: Африка

en: Africa and Middle East
cv_RU: Африка тата Çывăхри Хĕвелтухăç

en: African Restaurant
cv_RU: Африка Ресторанĕ

en: Afrikaans
cv_RU: Африканс

en: After School Program
cv_RU: Шкул Хыҫҫӑнхă Занятисем

en: Afternoon
cv_RU: Кăнтăр иртни

en: Afyon
cv_RU: Афьон

en: Agago
cv_RU: Агаго

en: Agriculture
cv_RU: Ял хуçалăх

en: Agrigento
cv_RU: Агридженто

en: Agritourism
cv_RU: Агротуризм

en: Aguascalientes
cv_RU: Агуаскальентес

en: Agusan del Norte
cv_RU: Çурçĕр Агусанĕ

en: Agusan del Sur
cv_RU: Кăнтăр Агусанĕ

en: Ahafo
cv_RU: Ахафо

en: Aichi
cv_RU: Аичи

en: Air Conditioning Contractor
cv_RU: Кондиционер Подрядчикĕ

en: Air Conditioning Repair
cv_RU: Кондиционер Юсавĕ

en: Air Duct Cleaning
cv_RU: Воздуховод Тасатасси

en: Airline
cv_RU: Авиакомпани

en: Airport
cv_RU: Аэропорт

en: Akismet
cv_RU: Aksimet

en: Akismet Configuration
cv_RU: Aksimet Конфигурацийĕ

en: Akismet FAQ
cv_RU: Aksimet Ыйту-хурав

en: Akismet Stats
cv_RU: Aksimet Статистики

en: Akismet Support
cv_RU: Aksimet Поддержка

en: Akismet stats
cv_RU: Aksimet Статистики

en: Akita
cv_RU: Акита

en: Aklan
cv_RU: Аклан

en: Aksaray
cv_RU: Аксарай

en: Akwa Ibom
cv_RU: Аква-Ибом

en: Al Sharqia
cv_RU: Аль Шаркия

en: Alabama
cv_RU: Алабама

en: Alagoas
cv_RU: Алагоас

en: Alaska
cv_RU: Аляска

en: Alba
cv_RU: Альба

en: Albacete
cv_RU: Альбасете

en: Albania
cv_RU: Албани

en: Albanian
cv_RU: Албанла

en: Albanian lek
cv_RU: Албанири лек

en: Albay
cv_RU: Албай

en: Alberta
cv_RU: Альберта

en: Alborz (البرز)
cv_RU: Альборц (البرز)

en: Album
cv_RU: Альбом

en: Alcoholic Drinks
cv_RU: Эрех-сăра

en: Alebtong
cv_RU: Алебтонг

en: Alert
cv_RU: Тревога

en: Alert: %s can’t be reached to create a backup
cv_RU: Асӑрхаттарни: резерв копийӗ тăвас %s-пе çыхăнаймарăмăр

en: Alessandria
cv_RU: Алессандри

en: Alexandria
cv_RU: Александри

en: Algeria
cv_RU: Алжир

en: Algerian dinar
cv_RU: Алжир динарĕ

en: Algiers
cv_RU: Алжир

en: Alibori
cv_RU: Алибори

en: Alicante
cv_RU: Аликанте

en: Align
cv_RU: Тикĕслес

en: Align Center
cv_RU: Варинелле тикĕс

en: Align Left
cv_RU: Сулахаялла тикĕс

en: Align Right
cv_RU: Сылтăмалла тикĕс

en: Align center
cv_RU: Варинелле тикĕс

en: Align left
cv_RU: Сулахаялла тикĕс

en: Align right
cv_RU: Сылтăмалла тикĕс

en: Alignment
cv_RU: Тикĕслÿ

en: Alipay
cv_RU: Алипай

en: All
cv_RU: Пурĕ

en: All About Domains
cv_RU: Доменсем Çинчен Йăлтах

en: All Apps
cv_RU: Пур Приложени

en: All Categories
cv_RU: Мĕнпур категори

en: All Comics
cv_RU: Пур Комикс

en: All Domains
cv_RU: Мĕнпур домен

en: All Link Categories
cv_RU: Пур Каçă Категорийĕсем

en: All Links
cv_RU: Мĕнпур каçă

en: All Locations
cv_RU: Пур Тĕлте

en: All Organizers
cv_RU: Пур Йĕркелÿçĕсем

en: All P2s
cv_RU: Мĕнпур P2

en: All Pages
cv_RU: Мĕнпур страница

en: All Personal features
cv_RU: Мĕн пур Уйрăм Çын ятарлăхĕсем

en: All Plugins
cv_RU: Пур Плагин

en: All Posts
cv_RU: Пур Публикаци

en: All Posts from
cv_RU: Мĕнпур публикацийĕ

en: All Premium features
cv_RU: Premium ятарлăхĕсен мĕн пурри

en: All Project Tags
cv_RU: Пур Проект Тегĕсем

en: All Project Types
cv_RU: Мĕнпур проект типĕсем

en: All Projects
cv_RU: Пур Проектсем

en: All Settings
cv_RU: Пур Настройкăсем

en: All Sites
cv_RU: Пур Сайт

en: All Tags
cv_RU: Мĕнпур тег

en: All Testimonials
cv_RU: Мĕнпур отзыв

en: All Themes
cv_RU: Мĕнпур темă

en: All Time
cv_RU: Пур Вăхăт

en: All Types
cv_RU: Мĕнпур тип

en: All Users
cv_RU: Мĕнпур Усă куракан

en: All Users (Open)
cv_RU: Пур Усă куракансем (Уçă)

en: All apps
cv_RU: Пур Приложени

en: All author pages
cv_RU: Авторăн мĕн пур страницисем

en: All capabilities assigned to the user.
cv_RU: Усă куракан валли палăртса хунă мĕн пур пултараслăхсем .

en: All category pages
cv_RU: Пур категори страницисем

en: All colors
cv_RU: Пур тĕс

en: All columns
cv_RU: Пур столбец

en: All content
cv_RU: Пур контент

en: All current and future campaigns
cv_RU: Хальхи тата ÿлĕмхи мĕн пур кампани

en: All date archives
cv_RU: Пур числари архивсем

en: All dates
cv_RU: Мĕнпур числа

en: All domains
cv_RU: Мĕнпур домен

en: All done!
cv_RU: Веçех тунă!

en: All done.
cv_RU: Пурне те тунă.

en: All free features
cv_RU: Мĕн пур тÿлевсĕр ятарлăхсем

en: All languages
cv_RU: Мĕнпур чĕлхе

en: All media items
cv_RU: Мĕнпур медиа объекчĕсем

en: All notifications
cv_RU: Мĕнпур пĕлтеркĕч

en: All on
cv_RU: Пурте ĕçлет

en: All selected comments approved.
cv_RU: Суйланă мĕн пур комментари те ырланнă.

en: All selected comments deleted permanently.
cv_RU: Суйланă мĕн пур комментари те тĕппипе хуралнă.

en: All selected comments marked as spam.
cv_RU: Суйланă мĕн пур комментарие те спам тесе палăртнă.

en: All selected comments moved to trash.
cv_RU: Суйланă мĕн пур комментари те çÿппе кайнă.

en: All selected comments unapproved.
cv_RU: Суйланă мĕн пур комментари те ырланмарĕ.

en: All sizes except thumbnail
cv_RU: Чĕрнешкесĕр пуçне пур пысăкăшсем

en: All tag pages
cv_RU: Мĕнпур тег страницисем

en: All tags
cv_RU: Мĕнпур тэг

en: All the Tags
cv_RU: Мĕнпур Тэг

en: All time
cv_RU: Пуçламăшран

en: All types
cv_RU: Мĕнпур тип

en: Allergist
cv_RU: Аллерголог

en: Allow
cv_RU: Ирĕк парас

en: Allow Comments
cv_RU: Комментари çырма юрать

en: Allow comments
cv_RU: Комментари çырма юрать

en: Allow people to post comments on new articles
cv_RU: Çĕнĕ статьясем патне комментари çырма ирĕк парас

en: Allow search engines to index this site
cv_RU: Поисковиксем ку сайта индекслаччăр

en: Allow your visitors to visit and read your website without seeing any WordPress.com advertising.
cv_RU: Сайта килекенсем ăна WordPress.com-ăн кирек хăш рекламисĕр те курса вулаччăр.

en: Allowed Files
cv_RU: Юракан Файлсем

en: Almaty
cv_RU: Алматы

en: Almería
cv_RU: Альмери

en: Almost done! One step remaining…
cv_RU: Пулса пĕтрĕ темелле! Пĕр утăм юлчĕ…

en: Alphabetical
cv_RU: Алфавит йĕркипе

en: Already Installed
cv_RU: Ĕнтĕ Установить тунă

en: Already a member
cv_RU: Халĕ те пайташ

en: Already following
cv_RU: Халĕ те подписчик

en: Already have a WordPress theme? No problem.
cv_RU: Ĕнтĕ WordPress теми пур-и? Темех мар.

en: Already own a domain?
cv_RU: Ĕнтĕ домен хуçи-и эсир?

en: Already pinged:
cv_RU: Ĕнтĕ пăнлатрĕ:

en: Also available for:
cv_RU: Унсăр пуçне кун валли те илме ирĕклĕ:

en: Also available in
cv_RU: Унсăр пуçне пур

en: Alta Verapaz
cv_RU: Альта-Верапас

[ctx: Alternative link under login/site-selection header, leads to site frontend.]
en: or visit {{siteLink/}}
cv_RU: е {{siteLink/}} кайса курас.

en: Alternatively you can reply to this email with "confirm" as the subject or first line of the body.
cv_RU: Е ун вырăнне çак email-а хуравланă чухне "Çирĕплетĕр" тенине теми е текстăн пĕрремĕш йĕрки туса хума пултаратăр.

en: Alternatively you can reply to this email with <em>confirm</em> as the subject or first line of the body.
cv_RU: Е ун вырăнне çак email-а хуравласа унăн темине е текстăн пĕрремĕш йĕркине <em>çирĕплетес</em> тесе тумалла.

en: Alto Paraguay
cv_RU: Альто Парагвай

en: Alto Paraná
cv_RU: Альто Парана

en: Aluminum
cv_RU: Алюминий

en: Aluminum Medium
cv_RU: Алюминий Вăтам

en: Aluminum Narrow
cv_RU: Алюминий Ансăр

en: Aluminum Wide
cv_RU: Алюминий Анлă

en: Amapa
cv_RU: Амапа

en: Amapá
cv_RU: Амапа

en: Amasya
cv_RU: Амасья

en: Amazonas
cv_RU: Амазонас

en: Ambulance Service
cv_RU: Васкавлă пулăшу служби

en: America
cv_RU: Америка

en: American English
cv_RU: Америкăлла Акăлчанла

en: American Restaurant
cv_RU: Америка ресторанĕ

en: American Samoa
cv_RU: Америкăн Самоавĕ

en: Americas
cv_RU: Америкăсем

en: Amish Furniture Store
cv_RU: Амишла Сĕтел-пукан Лавкки

en: Amman
cv_RU: Амман

en: Amnat Charoen
cv_RU: Амнат Чароен

en: Amolatar
cv_RU: Амолатар

en: Amount
cv_RU: Сумма

en: Amsterdam
cv_RU: Амстердам

en: Amudat
cv_RU: Амудат

en: Amuria
cv_RU: Амури

en: Amuru
cv_RU: Амуру

en: Amusement Park
cv_RU: Развлечени Паркĕ

en: An "email" must be specified.
cv_RU: Пĕр "email" палăртнă пулмалла.

en: An active access connection must be used to access keyring connections.
cv_RU: Çраççи унки çыхăнтарăвĕсем патне иртмешкĕн иртме май паракан ĕçлевлĕ çыхăнтарупа усă курмалла.

en: An active access token must be used for this request.
cv_RU: Ку ыйтса çырни валли ĕçлекен иртÿ токенĕпе усă курмалла.

en: An active access token must be used to accept an invite.
cv_RU: Пĕр-пĕр йыхрав йышăнмашкăн ĕçлекен иртÿ токенĕпе усă курмалла.

en: An active access token must be used to access SSH credentials.
cv_RU: SSH учет даннăйĕсем ăшне иртмешкĕн ĕçлекен иртÿ токенĕпе усă курмалла.

en: An active access token must be used to access store preferences.
cv_RU: магазин ытларах килĕштер-ences -а иртмешкĕн пĕр ĕçлекен иртмелĕх жетонпа усă курас пулать.

en: An active access token must be used to follow a blog.
cv_RU: Блога пăхса тăмашкăн ĕçлеттернĕ иртÿ токенĕпе усă курмалла.

en: An active access token must be used to query information about the current user.
cv_RU: Хайхи усă куракан çинчен информаци запросĕ тумашкăн сирĕн иртме май паракан ĕçлекен токен пурри кирлĕ.

en: An active access token must be used to retrieve information about the current user.
cv_RU: Хайхи усă куракан çинчен информаци туртса кăлармашкăн ĕçлекен иртÿ токенĕпе усă курмалла .

en: An active access token must be used to save information about the current user.
cv_RU: Хайхи усă куракан çинчен информаци упрамашкăн пĕр ĕçлекен иртÿ токенĕпе усă курмалла .

en: An active access token must be used to submit this survey.
cv_RU: Ку тишкерĕве ярса памашкăн пĕр ĕçлекен иртмелĕх жетонпа усă курас пулать.

[ctx: An approximate time to read something, in minutes]
en: ~%d min
cv_RU: ~%d мин

en: An array containing the registration dates for this course
cv_RU: Ку курс валли регистраци числисемлĕ пĕр массив

en: An array containing the videos for this course
cv_RU: Ку курс валли видеосемлĕ пĕр массив

en: An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
cv_RU: Йăнăш пулса тухрĕ; канал вăхăтлăх ĕçлемест пулмалла. Кайрантарахпа тепре туса пăхăр.

en: An error occured.
cv_RU: Пĕр ошибка сиксе тухрĕ.

en: An error occurred loading this post.
cv_RU: Ку публикацине загрузка тунă чухне пĕр йăнăш пулса тухрĕ.

en: An error occurred. Please try again.
cv_RU: Пĕр йăнăш пулса тухрĕ. Тархасшăн тепре туса пăхăр.

en: An individual
cv_RU: Уйрăм çын

en: An invalid action was provided to the endpoint.
cv_RU: Эндпоинт патне юрăхсăр ĕçлевпе тивĕçтернĕ.

[ctx: An order type]
en: Non-subscription
cv_RU: Çырăнманни

[ctx: An order type]
en: Original
cv_RU: Оригинал

[ctx: An order type]
en: Subscription Parent
cv_RU: Пĕрремĕш хут çырăнни

[ctx: An order type]
en: Subscription Renewal
cv_RU: Çырăнăва çĕнетни

[ctx: An order type]
en: Subscription Resubscribe
cv_RU: Çĕнĕрен çырăнни

[ctx: An order type]
en: Subscription Switch
cv_RU: Çырăнăва ылмаштарни

en: An unexpected error occurred
cv_RU: Кĕтмен ошибка сиксе тухрĕ

en: An unexpected error occurred.
cv_RU: Кĕтмен ошибка пулса тухрĕ.

en: An unexpected error occurred. Please refresh the page and try again.
cv_RU: Кĕтмен йăнăш сиксе тухрĕ. Тархасшăн страницăна çĕнетĕр те тепре туса пăхăр.

en: An unknown error occurred
cv_RU: Темĕнле ошибка сиксе тухрĕ

en: An unknown error occurs while communicating with the about.me server. Please email help@about.me for support.
cv_RU: About.me серверĕпе çыхăну тунă чухне темĕнле ошибка сиксе тухать. Тархасшăн поддержка илме help@about.me патне email ярăр.

en: An unrecognized value was provided for the language setting.
cv_RU: Чĕлхе настройки валли пĕр палламан пĕлтерĕшпе тивĕçтернĕ .

en: An unsupported country code was provided for two_step_sms_country.
cv_RU: two_step_sms_country-е поддержкăсăр çĕр-шыв кочĕпе тивĕçтернĕ.

en: An unsupported request method was used.
cv_RU: Пĕр поддержкăсăр ыйтса çырас меслетпе усă курнă.

en: Anadyr
cv_RU: Анадырь

en: Analytics
cv_RU: Аналитика

en: Anambra
cv_RU: Анамбра

en: Ancash
cv_RU: Анкаш

en: Anchorage
cv_RU: Анкоридж

en: Ancona
cv_RU: Анкона

en: And More!
cv_RU: Тата Ытла та!

en: And more...
cv_RU: Тата та...

en: And much more!
cv_RU: Тата та ытла та!

en: And much more...
cv_RU: Тата та ытла та...

en: And much, much more!
cv_RU: Тата та, тата та ытла!

en: And that’s it!
cv_RU: Пулчĕ те!

en: Andaman and Nicobar Islands
cv_RU: Андаманпа Никобар утравĕсем

en: Andhra Pradesh
cv_RU: Андхра-Прадеш

en: Andorra
cv_RU: Андорра

en: Anenii Noi
cv_RU: Анений-Ной

en: Anesthesiologist
cv_RU: Анестезиолог

en: Ang Thong
cv_RU: Ангтхонг

en: Angola
cv_RU: Ангола

en: Angolan kwanza
cv_RU: Анголăри кванза

en: Anguilla
cv_RU: Ангилья

en: Anhui
cv_RU: Аньхой

en: Anhui / 安徽
cv_RU: Аньхой / 安徽

en: Animal Control Service
cv_RU: Чĕрчунсене тĕрĕслекен служба

en: Animal Hospital
cv_RU: Чӗрчун больници

en: Animal Protection Organization
cv_RU: Чĕрчунсене Хÿтĕлекен Организаци

en: Animal Rescue Service
cv_RU: Чĕрчунсене Çăлакан Служба

en: Animal Shelter
cv_RU: Чĕрчун приючӗ

en: Animal Welfare
cv_RU: Чĕрчунсен Хăтлăхĕ

en: Animals
cv_RU: Чĕрчунсем

en: Animated Gifs
cv_RU: Анимациллĕ Gif-сем

en: Animation
cv_RU: Анимаци

en: Animator
cv_RU: Анимаци ăсти

en: Anime
cv_RU: Аниме

en: Ankara
cv_RU: Анкара

en: Annaba
cv_RU: Аннаба

en: Announcer
cv_RU: Диктор

en: Annual subscription
cv_RU: Çулталăклăх çырăну

en: Anonymous
cv_RU: Аноним

en: Anonymous link
cv_RU: Анонимла каçă

en: Another reason…
cv_RU: Тепĕр сăлтав…

en: Answer
cv_RU: Хурав

en: Answer Group
cv_RU: Ушкăна Ответ

en: Answers
cv_RU: Хуравсем

en: Antalya
cv_RU: Анталья

en: Antananarivo
cv_RU: Антананариву

en: Antarctica
cv_RU: Антарктика

en: Anthropology
cv_RU: Антропологи

en: Anti-spam
cv_RU: Антиспам

en: Antigua
cv_RU: Антигуа

en: Antigua and Barbuda
cv_RU: Антигуа тата Барбуда

en: Antique
cv_RU: Антиквариат

en: Antique Furniture Store
cv_RU: Антикварлă Сĕтел-Пукан Магазинĕ

en: Antique Store
cv_RU: Антиквариат Магазинĕ

en: Antwerpen
cv_RU: Антверп

en: Any %s&hellip;
cv_RU: Кирек хăш %s&hellip;

en: Any category
cv_RU: Кирек хăш категори

en: Anyone posts a comment
cv_RU: Кирек кам та комментари çыраять

en: Anzoátegui
cv_RU: Анзоатеги

en: Aomori
cv_RU: Аомори

en: Aosta
cv_RU: Аоста

en: Apac
cv_RU: Апак

en: Apartment Building
cv_RU: Нумай Хваттерлĕ Çурт

en: Apartment, suite, etc.
cv_RU: Хваттер, апартамент, т.ыт.те.

en: Apartment, suite, unit, etc.
cv_RU: Хваттер, апартамент, блок, т.ыт.те.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
cv_RU: Хваттер, апартамент, блок, т.ыт.те. (обязательнăй мар)

en: Apayao
cv_RU: Апаяо

en: Aperture
cv_RU: Апертура

en: Apia
cv_RU: Апиа

en: Apologies, but I could not find any results for that search term. Please try again.
cv_RU: Каçару ыйтатăп, анчах та эпĕ ку шырав условийĕпе пĕр рузультат та тупаймарăм. Тархасшăн тепре туса пăхăр.

en: Apologies, but the page you requested could not be found.
cv_RU: Каçарăр та, эсир ыйтнă страница тупăнмарĕ.

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
cv_RU: Каçару ыйтатпăр, анчах эсир ыйтнă страница тупăнаймарĕ. Тен шырав пулăшĕ.

en: App Name
cv_RU: Приложени ячĕ

en: App Settings
cv_RU: Приложени настройкисем

en: App name
cv_RU: Приложени ячĕ

en: AppStore Country
cv_RU: AppStore çĕршывĕ

en: Apparel
cv_RU: Кĕпе-Тумтир

en: Appearance
cv_RU: Сăн-сăпачĕ

en: Apple IAP Subscription failed to renew
cv_RU: Apple IAP Çырăнăвне çĕнетесси ăнмарĕ

en: Apple Pay
cv_RU: Apple Тÿлев

en: Apple Podcasts Feed ID
cv_RU: Apple Подкастs Канал №-йĕ

en: Apple receipt
cv_RU: Apple квитанцийĕ

en: Appliance Repair
cv_RU: Килти Техника Юсавӗ

en: Application name
cv_RU: Приложени Ячĕ

en: Application website
cv_RU: Приложени Вебсайчĕ

en: Apply
cv_RU: Тăвас

en: Apply Changes
cv_RU: Улшăнусене курăмлатас

en: Apply contact update to My Account email.
cv_RU: Çыхăну инфо çĕнетĕвне аккаунт email-ĕпе те тумалла.

en: Appraiser
cv_RU: Хаклавҫӑ

en: Approve
cv_RU: Ырлас

en: Approve and Reply
cv_RU: Ырлас тата Ответлес

en: Approve comment
cv_RU: Комментарие Ырлас

en: Approve it: %s
cv_RU: Ырлас ăна: %s

en: Approve this comment
cv_RU: Ку комментарие ырлас

en: Approve this comment.
cv_RU: Ку комментарие ырлас.

en: Approved
cv_RU: Ырланă

en: Apps
cv_RU: Приложенисем

en: Apr
cv_RU: Ака

en: April
cv_RU: Ака

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
cv_RU: Ака

en: Apure
cv_RU: Апуре

en: Apurímac
cv_RU: Апуримак

en: Aqtau
cv_RU: Актау

en: Aqtobe
cv_RU: Актюбинск

en: Aquarium
cv_RU: Аквариум

en: Araba/Álava
cv_RU: Араба/Алава

en: Arabic
cv_RU: Арапла

en: Arad
cv_RU: Арад

en: Aragua
cv_RU: Арагуа

en: Araguaina
cv_RU: Арагуаина

en: Archaeological Site
cv_RU: Археологи Палăкĕ

en: Archaeology
cv_RU: Археологи

en: Archery
cv_RU: Ухăран пени

en: Archery Range
cv_RU: Ухăран пемелли вырăн

en: Archery Supplies
cv_RU: Ухăран Пени валлисем

en: Architect
cv_RU: Архитектор

en: Architecture
cv_RU: Архитектура

en: Archive
cv_RU: Архив

en: Archive page
cv_RU: Архив страници

en: Archive.org Book
cv_RU: Archive.org Кĕнеке

en: Archived
cv_RU: Архивланă

en: Archives
cv_RU: Архив

en: Archives by Date
cv_RU: Числине кура Архивсем

en: Archives by date
cv_RU: Числине кура Архив

en: Archives by topic
cv_RU: Темине курас Архив

en: Arctic
cv_RU: Арктика

en: Ardabil (اردبیل)
cv_RU: Ардебиль (اردبیل)

en: Ardahan
cv_RU: Ардахан

en: Are you %s?
cv_RU: Эсир %s-и?

en: Are you lost?
cv_RU: Эсир çĕтсе кайрăр-и?

en: Are you sure it exists?
cv_RU: Эсир чăнах пур тесе шутлатăр-и?

en: Are you sure you want to delete this item?
cv_RU: Эсир ку объекта чăнахах хуратасшăн-и?

en: Are you sure you want to delete this list?
cv_RU: Эсир ку списока чăнахах хуратасшăн-и?

en: Are you sure you want to discard your unsaved changes?
cv_RU: Упраман улшăнусене чăннипех пăрахаçлас тетĕр-и?

en: Are you sure you want to remove the site icon?
cv_RU: Эсир сайт иконкине чăнахах кăлараса пăрахасшăн-и?

en: Are you sure you want to remove this item?
cv_RU: Эсир ку объекта чăнахах кăлараса пăрахасшăн-и?

en: Are you sure?
cv_RU: Эсир чăнахах-и?

en: Arequipa
cv_RU: Арекипа

en: Arezzo
cv_RU: Ареццо

en: Argentina
cv_RU: Аргентина

en: Argentine peso
cv_RU: Аргентина песовĕ

en: Argeș
cv_RU: Арджеш

en: Arizona
cv_RU: Аризона

en: Arkansas
cv_RU: Арканзас

en: Armed Forces (AP)
cv_RU: Хĕç-пăшаллă çар (AP)

en: Armed Forces America
cv_RU: АПШ хĕç-пăшаллă вăйăсем

en: Armed Forces Europe, Middle East, & Canada
cv_RU: Хĕш-пăшаллă Вăйсем Европа, Вăтам Тухăç, тата Канада

en: Armed Forces Other Areas
cv_RU: Хĕç-пăшаллă вăйăсем урăх тăрăхсем

en: Armed Forces Pacific
cv_RU: Хĕш-пăшаллă Вăйсем Лăпкă Океан

en: Armenia
cv_RU: Армени

en: Armenian dram
cv_RU: Арменири драм

en: Army & Navy Supplies
cv_RU: Ҫарпа флот хатĕрĕсем

en: Army Surplus Store
cv_RU: Ҫар лавкки

en: Arrival
cv_RU: Килекен

en: Art
cv_RU: Ÿнер

en: Art & Design
cv_RU: Ÿнер тата Дизайн

en: Art &amp; Design
cv_RU: Ÿнерпе Дизайн

en: Art Center
cv_RU: Ÿнер центрĕ

en: Art Director
cv_RU: Арт-директор

en: Art Gallery
cv_RU: Ÿнер Галерейи

en: Art History
cv_RU: Ÿнер Историйĕ

en: Art Museum
cv_RU: Ÿнер Музейĕ

en: Art School
cv_RU: Ÿнер Шкулĕ

en: Art Supplies
cv_RU: Ÿнер Хатĕрĕсем

en: Artificial Intelligence
cv_RU: Искусстволла Интеллект

en: Artist
cv_RU: Хайлавçă

en: Arts & Entertainment
cv_RU: Ÿнер тата Развлечени

en: Artvin
cv_RU: Артвин

en: Arua
cv_RU: Аруа

en: Aruba
cv_RU: Аруба

en: Aruban florin
cv_RU: Арубари Флорин

en: Arunachal Pradesh
cv_RU: Аруначал-Прадеш

en: Arusha
cv_RU: Аруша

en: As a superadmin, you can access it, but please make sure we respect our user's privacy.
cv_RU: Суперадмин пулнă май, сирĕн ун патне иртме май пур, анчах тархасшăн усă кураканăн вăрттăнлăхне хисеплесси пирки ан манăр.

[ctx: As in "Joe has stopped typing.", a status in the support chat box.]
en: has stopped typing.
cv_RU: çырма чарăнчĕ.

[ctx: As in "Joe is typing...", a prompt in the support chat box.]
en: is typing...
cv_RU: çырать...

en: Ascending (oldest first)
cv_RU: Ÿснĕçемĕн (малтан киввисем)

en: Ascending.
cv_RU: Ÿсекен.

en: Ascoli Piceno
cv_RU: Асколи Пичено

en: Ashanti
cv_RU: Ашанти

en: Ashgabat
cv_RU: Ашхабат

en: Ashkhabad
cv_RU: Ашхабад

en: Asia
cv_RU: Ази

en: Asia-Pacific
cv_RU: Ази тата Лӑпкӑ Океан

en: Asian Grocery Store
cv_RU: Азилле Апат-çимĕç Лавкки

en: Asian Restaurant
cv_RU: Ази Ресторанĕ

en: Ask a question
cv_RU: Ыйту ыйтас

en: Ask a question or enter a search term&hellip;
cv_RU: Ыйту ыйтăр е шырав условийĕ çырса кĕртĕр&hellip;

en: Ask in the forums
cv_RU: Форумсенче Ыйтас

en: Asmara
cv_RU: Асмэрой

en: Asmera
cv_RU: Асмера

en: Asphalt Contractor
cv_RU: Асфальтобетон Подрядчикĕ

en: Assam
cv_RU: Ассам

en: Assigned licenses
cv_RU: Ĕçе хушнă лицензисем

en: Assigned licenses:
cv_RU: Ĕçе хушнă лицензисем:

en: Assisted Living
cv_RU: Ваттисен çурчĕ

en: Asti
cv_RU: Асти

en: Astrakhan
cv_RU: Астрахань

en: Astrology
cv_RU: Астрологи

en: Astronomy
cv_RU: Астрономи

en: Asturias
cv_RU: Астури

en: Asuncion
cv_RU: Асунсьон

en: Asunción
cv_RU: Асунсьон

en: Aswan
cv_RU: Асуан

en: Asyut
cv_RU: Асьют

en: At a Glance
cv_RU: Куç ывăтсан

en: Atakora
cv_RU: Атакора

en: Athens
cv_RU: Афинă

en: Atikokan
cv_RU: Атикокан

en: Atka
cv_RU: Атка

en: Atlantic
cv_RU: Атлантика

en: Atlantique
cv_RU: Атлантик

en: Attach
cv_RU: Вложить ту

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
cv_RU: Пур контент ăшне &#8220;%s&#8221; вложить ту

en: Attach to existing content
cv_RU: Пур контент ăшне вложить ту

en: Attaching Files
cv_RU: Файл вложить тăвасси

en: Attachment
cv_RU: Вложени

en: Attachment Display Settings
cv_RU: Вложенин Кăтарту Настройкисем

en: Attachment Errors
cv_RU: Вложени Ошибкисем

en: Attachment Page
cv_RU: Вложени Страници

en: Attachment post ID
cv_RU: Прикрепить тунă публикаци №-йĕ

en: Attachment type.
cv_RU: Вложени типĕ.

en: Attachment viewed:
cv_RU: Вложенине пăхнă:

en: Attachments
cv_RU: Вложенисем

en: Attapeu
cv_RU: Аттапеу

en: Attend an upcoming event near %s.
cv_RU: %s таврашĕнче çитес пĕр мероприятие кайса пăхас.

en: Attica
cv_RU: Аттика

en: Attorney
cv_RU: Юрист

en: Attorney Referral
cv_RU: Адвокат направленийӗ

en: Attractions in %d
cv_RU: %d çулти илĕртмĕшсем

en: Attribute ID.
cv_RU: Атрибут №.

en: Attributes
cv_RU: Аттрибучĕсем

en: Atyrau
cv_RU: Атырау

en: Auckland
cv_RU: Окленд

en: Auction House
cv_RU: Аукцион Çурчĕ

en: Audience
cv_RU: Аудитори

en: Audio
cv_RU: Аудио

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Аудио <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Аудио <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
cv_RU: Аудио Кодекĕ:

en: Audio File URL
cv_RU: Аудио Файл URL-ĕ

en: Audio Format:
cv_RU: Аудио Формачĕ:

en: Audio Player
cv_RU: Аудио Вылякан

en: Audio Post
cv_RU: Аудио Публикаци

en: Audio Producer
cv_RU: Аудиопродюстер

en: Audio Visual Equipment Supplier
cv_RU: Аудиовизуализаци оборудованийӗ дилерĕ

en: Audio Widget
cv_RU: Аудио виджечĕ

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
cv_RU[0]: Аудио Виджет (%d)
cv_RU[1]: Аудио Виджет (%d)

en: Audio attached
cv_RU: Аудио вложенире

en: Audio deleted
cv_RU: Audio хуралчĕ

en: Audio details
cv_RU: Аудио информацийĕ

en: Audio title
cv_RU: Аудио ячĕ

en: Audio updated
cv_RU: Audio çĕнелчĕ

en: Audio, Video, or Other File
cv_RU: Аудио, Видео, е Урăх Файл

en: Audiologist
cv_RU: Аудиолог

en: Auditorium
cv_RU: Курмалли зал

en: Aug
cv_RU: Çур

en: Augmented Reality
cv_RU: Хушма Чăнлăх

en: August
cv_RU: Çурла

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
cv_RU: Çур

en: Aurora
cv_RU: Аврора

en: Australia
cv_RU: Австрали

en: Australian Capital Territory
cv_RU: Австрали Тĕп хула Территорийĕ

en: Australian dollar
cv_RU: Австрали долларӗ

en: Austria
cv_RU: Австри

en: Authentication
cv_RU: Аутентикаци

en: Authentication Status
cv_RU: Аутентикаци Статусĕ

en: Author
cv_RU: Автор

en: Author
cv_RU: Автор

en: Author Archive
cv_RU: Автор Архивĕ

en: Author Bio
cv_RU: Автор Биографийĕ

[ctx: Author Bio]
en: Displays the author’s profile on single posts.
cv_RU: Уйрăм публикацисенче автор профильне кăтартать.

en: Author URL of the user.
cv_RU: Усă кураканăн автор URL-ĕ.

en: Author mapping
cv_RU: Автор привязки

en: Author:
cv_RU: Автор:

en: Author: %s
cv_RU: Авторĕ: %s

en: Authorization failed
cv_RU: Авторизаци пулса пĕтмерĕ

en: Authorize
cv_RU: Авторизацилес

en: Authors
cv_RU: Авторсем

en: Authors:
cv_RU: Авторсем:

en: Author…
cv_RU: Автор…

en: Autism
cv_RU: Аутизм

en: Auto
cv_RU: Авто

en: Auto Body Shop
cv_RU: Автомастерской

en: Auto Broker
cv_RU: Авто Брокер

en: Auto Dealership
cv_RU: Автосалон

en: Auto Draft
cv_RU: Авто Черновик

en: Auto Glass Shop
cv_RU: Автостекло магазинӗ

en: Auto Insurance Agency
cv_RU: Автостраховани Агентстви

en: Auto Parts
cv_RU: Автозапчаçсем

en: Auto Racing
cv_RU: Автоăмăрту

en: Auto Repair
cv_RU: Авторемонт

en: Auto Repair Shop
cv_RU: Авторемонт Мастерскойĕ

en: Auto Tag Agency
cv_RU: Авто-тег агентстви

en: Auto Wrecker
cv_RU: Авторазрушитель

en: Auto add pages
cv_RU: Страницăсене автоматла хушас

en: Auto-renew on
cv_RU: Хăй ăссĕн çĕнетесси (ĕçлет)

en: Automate Spam Blocking
cv_RU: Спам чарассине автоматлас

en: Automated Backup
cv_RU: Хăйне тĕллĕн Резерв

en: Automated restores
cv_RU: Хăй тĕллĕн Тавăрни

en: Automatically add new top-level pages to this menu
cv_RU: Çÿлти шайри страницăсем ку менюне автоматла хушăнса пыччăр

en: Automatically add paragraphs
cv_RU: Автоматла абзац хуштарас

en: Autoupdates
cv_RU: Хăйне тĕллĕн çĕнелесси

en: Available Actions
cv_RU: Илме ирĕклĕ Ĕçлевсем

en: Available Services
cv_RU: Илме ирĕклĕ услугăсем

en: Available Tools
cv_RU: Мĕнпур Инструмент

en: Available Widgets
cv_RU: Мĕнпур виджет

en: Available image dimensions.
cv_RU: Ÿкерчĕк валли ирĕклĕ виçесем

en: Available image sizes.
cv_RU: Ирĕклĕ ÿкерчĕк виçисем.

en: Avatar
cv_RU: Аватар

en: Avatar Display
cv_RU: Аватар Курăнтарас

en: Avatar Size (px):
cv_RU: Аватар пысăкăшĕ (px):

en: Avatar URLs for the user.
cv_RU: Усă куракан валли аватар URL-сем.

en: Avatar background color:
cv_RU: Аватар фон тĕсĕ:

en: Avatars
cv_RU: Аватарсем

en: Avellino
cv_RU: Авеллино

en: Average
cv_RU: Вăтамран

en: Average Rating
cv_RU: Вăтам рейтинг

en: Average comments per month:
cv_RU: Уйăхне вăтамран комментари:

en: Average per Day
cv_RU: Кунра вăтамран

en: Average per day
cv_RU: Кунра вăтамран

en: Avg comments per post
cv_RU: Публикацие кура вăтамран комментари

en: Avg likes per post
cv_RU: Публикацие кура вăтамран килĕштерни

en: Avg words per post
cv_RU: Публикацие кура вăтамран сăмах

en: Aviation
cv_RU: Авиаци

en: Ayacucho
cv_RU: Аякучо

en: Aydın
cv_RU: Айдын

en: Ayutthaya
cv_RU: Аюттхая

en: Azad Kashmir
cv_RU: Азад Кашмир

en: Azerbaijan
cv_RU: Азербайджан

en: Azerbaijani manat
cv_RU: Азербайджанри манат

en: Azores
cv_RU: Азор утравĕсем

en: Azua
cv_RU: Асуа

en: Aïn Defla
cv_RU: Айн-Дефла

en: Aïn Témouchent
cv_RU: Айн-Темушент

en: Ağrı
cv_RU: Агры

en: Baby Clothing Store
cv_RU: Пепке тумтир магазинӗ

en: Baby Store
cv_RU: Пепкесен лавкки

en: Back
cv_RU: Каялла

en: Back to %s
cv_RU: Каялла %s патне

en: Back to Followed Sites
cv_RU: Пăхса Тăракан Сайтсем патне Каялла

en: Back to Following
cv_RU: Пăхса Тăракансем патне Каялла

en: Back to My Site
cv_RU: Каялла ман сайта

en: Back to Plans
cv_RU: Тарифсем патне Каялла

en: Back to WordPress.com
cv_RU: Каялла WordPress.com патне

en: Back to blog options
cv_RU: Блог опцийĕсем патне каялла

en: Back to post
cv_RU: Каялла публикаци патне

en: Back to top
cv_RU: Çÿле каялла

en: Back up your site
cv_RU: Сайтăн запасной копине тăвăр

en: Background
cv_RU: Фон

en: Background Color
cv_RU: Фон Тĕсĕ

en: Background Image
cv_RU: Фон Сăнÿкерчĕкĕ

[ctx: Background Preset]
en: Preset
cv_RU: Установка

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
cv_RU: Повторлас

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
cv_RU: Шутарас

en: Background color
cv_RU: Фон тĕсĕ

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
cv_RU: Фон çĕнелчĕ. Сăн-сăпачĕ мĕнлерех тесе курмашкăн <a href="%s">хăвăрăн сайта кайса пăхăр</a>.

en: Backup
cv_RU: Резерв

en: Backup Archive
cv_RU: Резерв Архивĕ

[ctx: Backup Product Disclaimer]
en: Learn more
cv_RU: Тĕплĕнрех пĕлес

en: Backup code
cv_RU: Резервлă код

en: Backup complete
cv_RU: Резервласси пулса пĕтрĕ

en: Bacon
cv_RU: Бекон

en: Bacău
cv_RU: Бакэу

en: Badajoz
cv_RU: Бадахос

en: Bagel Shop
cv_RU: Бейгл Лавкки

en: Bagerhat
cv_RU: Багерхат

en: Baghdad
cv_RU: Багдад

en: Bagmati
cv_RU: Багмати

en: Bahamas
cv_RU: Багамăсем

en: Bahamian dollar
cv_RU: Багам долларĕ

en: Bahia
cv_RU: Баия

en: Bahia Banderas
cv_RU: Баия-де-Бандерас

en: Bahrain
cv_RU: Бахрейн

en: Bahraini dinar
cv_RU: Бахрейн динарĕ

en: Bail Bonds
cv_RU: Залог Облигацийĕсем

en: Bait Shop
cv_RU: Нажива Лавкки

en: Baja California
cv_RU: Аял Калифорни

en: Baja California Sur
cv_RU: Аял Кăнтăр Калифорни

en: Baja Verapaz
cv_RU: Баха-Верапас

en: Baker Island
cv_RU: Бейкер Утравĕ

en: Bakery
cv_RU: Пекарня

en: Baking
cv_RU: Çăкăр Пĕçересси

en: Baking Supplies
cv_RU: Çăкăр Пĕçермелли Хатĕрсем

en: Baku
cv_RU: Баку

en: Baleares
cv_RU: Балеар утравĕсем

en: Bali
cv_RU: Бали

en: Ballet School
cv_RU: Балет Шкулĕ

en: Ballroom Dance Instructor
cv_RU: Бальнӑй ташӑ репетиторĕ

en: Ballroom Dancing
cv_RU: Бал ташшисем

en: Balochistan
cv_RU: Белуджистан

en: Balıkesir
cv_RU: Балыкесир

en: Bamako
cv_RU: Бамако

en: Band
cv_RU: Ушкăн

en: Bandarban
cv_RU: Бандарбан

en: Bangka Belitung
cv_RU: Бангка Белитунг

en: Bangkok
cv_RU: Бангкок

en: Bangladesh
cv_RU: Бангладеш

en: Bangladeshi taka
cv_RU: Бангладешри така

en: Bangui
cv_RU: Банги

en: Banjul
cv_RU: Банджуль

en: Bank
cv_RU: Банк

en: Bank code
cv_RU: Банк кочĕ

en: Bank name
cv_RU: Банк ячĕ

en: Banking
cv_RU: Банк Ĕçĕ

en: Bankruptcy Attorney
cv_RU: Банкротлăх Адвокачĕ

en: Banner at the top of my site
cv_RU: Ман сайт тăрринчи баннер

en: Banner text
cv_RU: Баннер тексчĕ

en: Banquet Hall
cv_RU: Банкет Залĕ

en: Banten
cv_RU: Бантен

en: Baoruco
cv_RU: Баоруко

en: Baptist Church
cv_RU: Баптист Чиркĕвĕ

en: Bar
cv_RU: Бар

en: Bar & Grill
cv_RU: Гриль-Бар

en: Barahona
cv_RU: Бараона

en: Baranya
cv_RU: Баранья

en: Barbadian dollar
cv_RU: Барбадос долларĕ

en: Barbados
cv_RU: Барбадос

en: Barbecue Restaurant
cv_RU: Барбекю Ресторан

en: Barber School
cv_RU: Парикмахерсен Шкулĕ

en: Barber Shop
cv_RU: Парикмахерски

en: Barcelona
cv_RU: Барселона

en: Barguna
cv_RU: Баргуна

en: Bari
cv_RU: Бари

en: Barinas
cv_RU: Баринас

en: Baringo
cv_RU: Баринго

en: Barishal
cv_RU: Баришал

en: Barletta-Andria-Trani
cv_RU: Барлетта-Андрия-Трани

en: Barnaul
cv_RU: Барнаул

en: Bars
cv_RU: Барсем

en: Bartending School
cv_RU: Бармен шкулӗ

en: Bartın
cv_RU: Бартын

en: Basarabeasca
cv_RU: Бессарабка

en: Baseball
cv_RU: Бейсбол

en: Baseball Club
cv_RU: Бейсбол клубӗ

en: Baseball Field
cv_RU: Бейсбол уйӗ

en: Based on
cv_RU: Çакна кура

en: Basel-Landschaft
cv_RU: Базель-Ландшафт

en: Basel-Stadt
cv_RU: Базель-Штадт

en: Basic
cv_RU: Пуçламăш

en: Basilan
cv_RU: Василан

en: Basketball
cv_RU: Баскетбол

en: Basketball Club
cv_RU: Баскетбол клубӗ

en: Bataan
cv_RU: Батаан

en: Batanes
cv_RU: Батанес

en: Batangas
cv_RU: Батангас

en: Batch
cv_RU: Пакет

en: Batch several API GET requests into one.
cv_RU: Темиçе API GET ыйтса çырнисене пĕр пакет ăшне кĕртес.

en: Bath
cv_RU: Мунча

en: Batman
cv_RU: Батман

en: Batna
cv_RU: Батна

en: Bauchi
cv_RU: Баучи

en: Bay of Plenty
cv_RU: Тулăх Кÿлленчĕкĕ

en: Bayburt
cv_RU: Байбурт

en: Bayelsa
cv_RU: Байелса

en: Be extra careful! For example, make sure you don't like something by mistake.
cv_RU: Питĕ асăрхануллă пулăр! Тĕслĕхрен, ас тумасăр ăнсăртран пĕр-пĕр япалана ан килĕштерĕр.

en: Be the first to like this.
cv_RU: Куна килĕштерекенсенчен пĕрремĕш пулас.

en: Beach
cv_RU: Пляж

en: Beach Resort
cv_RU: Пляж курорчӗ

en: Bead Store
cv_RU: Шӑрҫа магазинӗ

en: Beauty
cv_RU: Илем

en: Beauty Products
cv_RU: Илемлĕх Таварĕсем

en: Beauty Salon
cv_RU: Илемлĕх салонĕ

en: Beauty School
cv_RU: Илемлĕх Шкулӗ

en: Bed & Breakfast
cv_RU: Бед-энд-брекфаст

en: Bedroom Furniture Store
cv_RU: Ҫывӑрмалли пÿлĕм магазинӗ

en: Beer
cv_RU: Сăра

en: Beer Distributor
cv_RU: Сӑра Дистрибьюторӗ

en: Beer Store
cv_RU: Сăра Лавкки

en: Beer, Wine, & Liquor
cv_RU: Сăра, Эрех, Алкоголь

en: Before a comment appears
cv_RU: Комментари курăмлă пулас умĕн

en: Beginner
cv_RU: Пуçлакан

en: Beheira
cv_RU: Бехейра

en: Beijing
cv_RU: Пекин

en: Beijing / 北京
cv_RU: Пекин / 北京

en: Beirut
cv_RU: Бейрут

en: Belarus
cv_RU: Беларусь

en: Belarusian
cv_RU: Белорусла

en: Belarusian ruble
cv_RU: Белоруси тенки

en: Belarusian ruble (old)
cv_RU: Белоруси тенки (кивĕ)

en: Belau
cv_RU: Белау

en: Belem
cv_RU: Белем

en: Belfast
cv_RU: Белфаст

en: Belgium
cv_RU: Бельги

en: Belgrade
cv_RU: Белград

en: Belize
cv_RU: Белиз

en: Belize dollar
cv_RU: Белиз доларĕ

en: Belluno
cv_RU: Беллуно

en: Bench gives you a professional bookkeeper at a price you can afford, and powerful financial reporting software with zero learning curve.
cv_RU: Bench gives эсир пĕр professional bookkeeper -па/на/патĕнче  пĕр price эсир пултаратăр afford, тата powerful financial отчётing software with zero learning curve.

en: Bengkulu
cv_RU: Бенкулу

en: Bengo
cv_RU: Бенго

en: Benguela
cv_RU: Бенгела

en: Benguet
cv_RU: Бенгет

en: Beni
cv_RU: Бени

en: Beni Suef
cv_RU: Бени Суэф

en: Benin
cv_RU: Бенин

en: Benue
cv_RU: Бенуэ

en: Bergamo
cv_RU: Бергамо

en: Berlin
cv_RU: Берлин

en: Bermuda
cv_RU: Бермуда

en: Bermudian dollar
cv_RU: Бермуда долларӗ

en: Bern
cv_RU: Берн

en: Best Alternative
cv_RU: Чи Лайăх Альтернатива

en: Best Day
cv_RU: Чи вăйлă Кун

en: Best Plan
cv_RU: Чи вăйлă план

en: Best ever
cv_RU: Чи нумай

en: Best for freelancers
cv_RU: Фрилансерсем валли аван

en: Best for small businesses
cv_RU: Пĕчĕкрех фирмăсем валли аван

en: Best for students
cv_RU: Вĕренекенсем валли аван

en: Best,
cv_RU: Чи вăйлăхи,

en: Best-in-class hosting
cv_RU: Хăйĕн шайĕнче чи лайăх хостинг

en: Beta
cv_RU: Бета

en: Beulah
cv_RU: Бьюла

en: Beverage Distributor
cv_RU: Напиток дистрибьюторӗ

en: Bheri
cv_RU: Бхери

en: Bhola
cv_RU: Бхола

en: Bhutan
cv_RU: Бутан

en: Bhutanese ngultrum
cv_RU: Бутан нультрумӗ

en: Bible
cv_RU: Библи

en: Bicycle
cv_RU: Велосипед

en: Bicycle Rental Service
cv_RU: Велосипед прокачӗ

en: Bicycle Repair Shop
cv_RU: Велосипед юсакан мастерской

en: Bicycle Shop
cv_RU: Велосипед лавкки

en: Biella
cv_RU: Биэлла

en: Big iPhone/iPad Update Now Available
cv_RU: Халĕ Пысăк iPhone/iPad Çĕнетĕвĕ те Пур

en: Bihar
cv_RU: Бихар

en: Bihor
cv_RU: Бихор

en: Bilecik
cv_RU: Биледжик

en: Biliran
cv_RU: Билиран

en: Billed To
cv_RU: Тÿлекенĕ

en: Billed annually
cv_RU: Çулталăкра пĕрре тÿлемелле

en: Billed monthly
cv_RU: Уйăхсерен счет килет

en: Billed to
cv_RU: Тÿлекенĕ

en: Billed yearly
cv_RU: Çулсерен счет килет

en: Billiard Supplies
cv_RU: Бильярд хатӗрӗсем

en: Billing
cv_RU: Счет

en: Billing Details
cv_RU: Тÿлев информацийĕ

en: Billing History
cv_RU: Тÿлев историйĕ

en: Billing information
cv_RU: Тÿлев информацийĕ

en: Billing period
cv_RU: Платеж тапхăрĕ

en: Bingo Hall
cv_RU: Бинго вылямалли Зал

en: Bingöl
cv_RU: Бингёль

en: Bio:
cv_RU: Биографи:

en: Biographical Info
cv_RU: Биографилле Инфо

en: Biology
cv_RU: Биологи

en: Biotech
cv_RU: Биотехнологи

en: Birds
cv_RU: Кайӑк-кӗшӗк

en: Birth Center
cv_RU: Ҫурату центрĕ

en: Birth Control Center
cv_RU: Ҫураласлӑх тӗрӗслев центрӗ

en: Biscay
cv_RU: Бискай

en: Bisexual
cv_RU: Бисексуал

en: Bishkek
cv_RU: Бишкек

en: Biskra
cv_RU: Бискра

en: Bissau
cv_RU: Бисау

en: Bistrița-Năsăud
cv_RU: Бистрица-Нэсэуд

en: Bistro
cv_RU: Бистро

en: Bitcoin
cv_RU: Битокон

en: Bitlis
cv_RU: Битлис

en: Bitrate:
cv_RU: Битрейт:

en: Bié
cv_RU: Биэ

en: Black
cv_RU: Хура

en: Blacksmith
cv_RU: Тимӗрҫӗ

en: Blagoevgrad
cv_RU: Благоевград

en: Blanc-Sablon
cv_RU: Блан-Саблон

en: Blank
cv_RU: Пушă

en: Blantyre
cv_RU: Блантайр

en: Blavatar
cv_RU: Блаватар

en: Blida
cv_RU: Блида

en: Block
cv_RU: Блок

en: Block Editor
cv_RU: Блокла Редактор

en: Block HTML:
cv_RU: HTML блокĕ:

en: Block Inserter
cv_RU: Блок Кĕртÿçи

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
cv_RU: Пускăчсем

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
cv_RU: Столбец

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
cv_RU: Галерея

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
cv_RU: Шапкăсем

[ctx: Block pattern category]
en: Text
cv_RU: Tекст

[ctx: Block pattern title]
en: Grid
cv_RU: Сетка

[ctx: Block pattern title]
en: Standard
cv_RU: Стандарт

en: Block site
cv_RU: Сайта Блок тăвас

en: Block this blog
cv_RU: Ку блога блок тăвас

en: Block user
cv_RU: Усă куракана блоклас

en: Blockchain
cv_RU: Блокчейн

en: Blocked
cv_RU: Блок тунă

en: Blocked Sites
cv_RU: Чарнă Сайтсем

en: Blockquote
cv_RU: Цитата

en: Blocks
cv_RU: Блоксем

en: Blog
cv_RU: Блог

en: Blog Archives
cv_RU: Блог Архивĕсем

en: Blog Name
cv_RU: Блог ячĕ

en: Blog Name:
cv_RU: Блог Ячĕ:

en: Blog Posts
cv_RU: Блог Пайлашăвĕсем

en: Blog Stats
cv_RU: Блог статистики

en: Blog Support
cv_RU: Блог Поддержки

en: Blog Title
cv_RU: Блог Заголовокĕ

en: Blog URL
cv_RU: Блог URL-ĕ

en: Blog URL:
cv_RU: Блог URL-ĕ:

en: Blog Widget Area
cv_RU: Блог Виджет Лаптăкĕ

en: Blog at WordPress.com
cv_RU: WordPress.com-ра Блог

en: Blog not found.
cv_RU: Блог тупăнмарĕ.

en: Blog pages show at most
cv_RU: Блог страницисем нумайран кăтартакан хисеп

en: Blog posts
cv_RU: Блог публикацийĕсем

en: Blog stats
cv_RU: Блог статистики

en: Blog token not found.
cv_RU: Блог токенĕ тупăнмарĕ.

en: Bloganuary
cv_RU: Блогануари

en: Bloganuary writing prompt
cv_RU: Bloganuary çыру канашĕ

en: Blogger Blogs
cv_RU: Блогger Блогĕсем

en: Blogger username
cv_RU: Блогger-ти усă куракан ячĕ

en: Bloggers
cv_RU: Блоггерсем

en: Blogging
cv_RU: Блог тытса тăрасси

en: Blogging Quick Start
cv_RU: Халех Блоглашас

en: Blogroll
cv_RU: Блог çăмхи

en: Blogs
cv_RU: Блогсем

en: Blogs I Follow
cv_RU: Эп пăхса тăракан блогсем

en: Blogs I Follow | WordPress.com
cv_RU: Эпĕ пăхса тăракан блогсем | WordPress.com

en: Blogs I don't want receive push notifications
cv_RU: Эпĕ push-пĕлтеркĕч илесшĕн мар блогсем

en: Blood Testing
cv_RU: Юн анализӗ

en: Blue
cv_RU: Кăвак

en: Bluehost Logo
cv_RU: Bluehost Логотипĕ

en: Blues Club
cv_RU: Блюз-клуб

en: Boa Vista
cv_RU: Боа-Вишта

en: Board Games
cv_RU: Сĕтелçи вăййисем

en: Boarding House
cv_RU: Пансионат

en: Boat Club
cv_RU: Кимӗ клубӗ

en: Boat Rental Service
cv_RU: Кимӗ прокачӗ

en: Boat Repair Shop
cv_RU: Кимĕ юсакан мастерской

en: Boat Tour Agency
cv_RU: Кимӗ çÿретекен агентство

en: Boat dealership
cv_RU: Кимӗ дилер центрӗ

en: Boating Instructor
cv_RU: Кимӗ инструкторĕ

en: Body Art
cv_RU: Боди-арт

en: Body Modification
cv_RU: Ÿт-пĕве урăхлатни

en: Body Piercing Shop
cv_RU: Пирсинг лавкки

en: Body Positivity
cv_RU: Ÿт-пĕве позитивлă курни

en: Bodybuilding
cv_RU: Бодибилдинг

en: Bogota
cv_RU: Богота

en: Bogura
cv_RU: Богура

en: Bohol
cv_RU: Бохол

en: Boise
cv_RU: Бойсе

en: Bokeo
cv_RU: Бокео

en: Bol&iacute;var soberano
cv_RU: Боливар соберано

en: Bold
cv_RU: Хулăн

en: Bold (ctrl/⌘-b)
cv_RU: Хулăн (ctrl/⌘-b)

en: Bolikhamsai
cv_RU: Болихамсай

en: Bolivia
cv_RU: Боливи

en: Bolivian boliviano
cv_RU: Боливири боливиано

en: Bologna
cv_RU: Болонья

en: Bolu
cv_RU: Болу

en: Bolzano
cv_RU: Больцано

en: Bolívar
cv_RU: Боливар

en: Bomet
cv_RU: Бомет

en: Bomi
cv_RU: Боми

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
cv_RU: Бонайра, Сент-Эстатиус тата Саба

en: Bong
cv_RU: Бонг

en: Bono
cv_RU: Боно

en: Bono East
cv_RU: Боно Тухăçри

en: Book
cv_RU: Кĕнеке

en: Book Publisher
cv_RU: Кӗнеке издателĕ

en: Book Store
cv_RU: Кĕнеке магазинĕ

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
cv_RU: <a href="%3$s" title="Permalink -а %4$s" rel="bookmark">Яланхи каççине</a>закладкăлас.

en: Bookmarks
cv_RU: Закладкăсем

en: Books
cv_RU: Кĕнекесем

en: Boom!
cv_RU: Бум!

en: Boost
cv_RU: Ÿсетерес

en: Boost traffic to your site with tools that make your content more findable on search engines and social media.
cv_RU: Сирĕн контента поисковиксенче тата социаллă медиара тупассине çăмăллатакан хатĕрсемпе усă курса сайта килекенсен трафикне ÿстерĕр

en: Boot Repair
cv_RU: Пушмак юсавӗ

en: Boquerón
cv_RU: Бокерон

en: Border
cv_RU: Чикĕ

en: Border color
cv_RU: Чикĕ тĕсĕ

en: Bordj Bou Arréridj
cv_RU: Бордж Бу Аррерид

en: Borgou
cv_RU: Боргу

en: Borno
cv_RU: Борно

en: Borsod-Abaúj-Zemplén
cv_RU: Боршод-Абауй-Земплен

en: Bosnia and Herzegovina
cv_RU: Босни тата Герцеговина

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
cv_RU: Боснипе Герцеговинăн конвертлă марки

en: Botanical Garden
cv_RU: Ботаника сачĕ

en: Both
cv_RU: Иккĕш те

en: Botoșani
cv_RU: Ботошани

en: Botswana
cv_RU: Ботсвана

en: Botswana pula
cv_RU: Ботсвана пула

en: Bottom
cv_RU: Аял

en: Bottom Left
cv_RU: Сулахайра Аялта

en: Bottom Navigation Links
cv_RU: Аялти Навигаци Каççисем

en: Bottom Right
cv_RU: Сылтăмра Аялта

en: Bougainville
cv_RU: Бугенвиль

en: Bouira
cv_RU: Буира

en: Boumerdès
cv_RU: Бумердес

en: Boutique
cv_RU: Бутик

en: Bouvet Island
cv_RU: Буве Утравĕ

en: Bowling
cv_RU: Боулинг

en: Bowling Alley
cv_RU: Боулинг Салонĕ

en: Boxing
cv_RU: Бокс

en: Boxing Gym
cv_RU: Боксер залӗ

en: Brabant Wallon
cv_RU: Брабант Валлон

en: Brahmanbaria
cv_RU: Брахманбари

en: Brake Shop
cv_RU: Тормоз Цехӗ

en: Branch code
cv_RU: Филиал кочӗ

en: Branch sort
cv_RU: Филиал тĕсĕ

en: Brand Designer
cv_RU: Бренд Дизайнерĕ

en: Bratislava
cv_RU: Братислава

en: Brazil
cv_RU: Бразили

en: Brazilian Restaurant
cv_RU: Бразили Ресторанĕ

en: Brazilian real
cv_RU: Бразили реалĕ

en: Brazzaville
cv_RU: Браззавиль

en: Brașov
cv_RU: Брашов

en: Breakfast Restaurant
cv_RU: Ирхи апат ресторанĕ

en: Brescia
cv_RU: Бреши

en: Brewer
cv_RU: Сăра ăсти

en: Brewery
cv_RU: Сăра лаççи

en: Brewing
cv_RU: Сăра ăсталăхĕ

en: Brewing Supplies
cv_RU: Сăра лаççи валлисем

en: Briceni
cv_RU: Бричаны

en: Bridal Shop
cv_RU: Туй Лавкки

en: Brindisi
cv_RU: Бриндиси

en: Bring your WordPress site with you everywhere you go.
cv_RU: Кирек ăçта кайсан та, WordPress-ри сирĕн сайт хăвăр çуммăртах пултăр.

en: Brisbane
cv_RU: Брисбен

en: British Columbia
cv_RU: Британин Колумбийĕ

en: British English
cv_RU: Британилле Акăлчанла

en: British Indian Ocean Territory
cv_RU: Инди Океанĕнчи Британи Территорийĕ

en: Broken Hill
cv_RU: Брокен-Хилл

en: Brong-Ahafo
cv_RU: Бронг-Ахафо

en: Brown
cv_RU: Хăмăр

en: Browse
cv_RU: Пăхкалас

en: Browse Themes
cv_RU: Темăсене пăхкалас

en: Browse all plugins
cv_RU: Мĕнпур плагинсене пăхкалас

en: Browse by Topic
cv_RU: Темă тăрăх пăхкалас

en: Browse or restore any backup made within the past 30 days.
cv_RU: 30 кун умĕн тунă резерв копийĕсене пăхкалас е юсаса тăратас.

en: Browse our themes in alphabetical order.
cv_RU: Пирĕн темăсене алфавит йĕркипе пăхкалас.

en: Browse our themes.
cv_RU: Пирĕн темăсене пăхкалас.

en: Browse premium themes
cv_RU: Premium темăсене пăхкалас

en: Browse sites
cv_RU: Сайтсене пăхас

en: Browse themes
cv_RU: Темăсене пăхкалас

en: Browser notifications
cv_RU: Браузер Пĕлтеркĕчĕсем

en: Brunch Restaurant
cv_RU: Бранч Ресторанĕ

en: Brunei
cv_RU: Бруней

en: Brunei Darussalam
cv_RU: Бруней Даруссалам

en: Brunei dollar
cv_RU: Бруней долларӗ

en: Brussels
cv_RU: Брюссель

en: Brăila
cv_RU: Брэила

en: Bucharest
cv_RU: Бухарест

en: București
cv_RU: Бухарест

en: Budaka
cv_RU: Будака

en: Budapest
cv_RU: Будапешт

en: Bududa
cv_RU: Будуда

en: Bueng Kan
cv_RU: Буэнг Кан

en: Buenos Aires
cv_RU: Буэнос Айрес

en: Buffet Restaurant
cv_RU: Швед сӗтелӗ

en: Bugiri
cv_RU: Бугири

en: Bugweri
cv_RU: Бугвери

en: Buhweju
cv_RU: Бухвежу

en: Buikwe
cv_RU: Буйкве

en: Build
cv_RU: Тăвас

en: Build a website. Sell your stuff. Write a blog. And so much more.
cv_RU: Сайт туса лартăр. Суту-илÿ тăвăр. Блог çырăр. Тата нумай ыттине те.

en: Build simply.
cv_RU: Çăмăллăн тăвăр.

en: Build the site of your dreams with WordPress.com. Learn about our best features, and how to get started.
cv_RU: Тăвас ĕ/и> сайт -ăн> сирĕн dreams -па WordPress.com. Пĕлес çинчен пирĕн чи лайăх ятарлăхĕсем, тата мĕнле машкăн> ил çăлтăрted.

en: Built-in payment processing from leading providers like Stripe, PayPal, and more. Accept payments from customers all over the world.
cv_RU: Stripe, PayPal йышши операторсен тÿлев процесĕне интеграциленĕ. Тĕнчен тĕрлĕ кĕтесĕсенчен тÿлев йышăнма пултарăр.

en: Bujumbura
cv_RU: Буджумбура

en: Bukedea
cv_RU: Букедея

en: Bukidnon
cv_RU: Букиднон

en: Bukomansimbi
cv_RU: Букомансимби

en: Bukwa
cv_RU: Буква

en: Bulacan
cv_RU: Булакан

en: Bulambuli
cv_RU: Буламбули

en: Bulgaria
cv_RU: Болгари

en: Bulgarian
cv_RU: Болгарла

en: Bulgarian lev
cv_RU: Болгарири лев

en: Buliisa
cv_RU: Булииса

en: Bulk Actions
cv_RU: Харăс Ĕçлевсем

en: Bulk Select
cv_RU: Харăссăн нумай суйлас

en: Bulk actions
cv_RU: Харăс Ĕçлевсем

en: Bulk edit
cv_RU: Харăссăн редакцилес

en: Bulk select
cv_RU: Харăссăн нумай суйлас

en: Bundibugyo
cv_RU: Бундибугьо

en: Bungoma
cv_RU: Бунгома

en: Bunyangabu
cv_RU: Буньянгабу

en: Burdur
cv_RU: Бурдур

en: Burgas
cv_RU: Бургос

en: Burgos
cv_RU: Бургос

en: Buri Ram
cv_RU: Бури Рам

en: Burkina Faso
cv_RU: Буркина Фасо

en: Burmese kyat
cv_RU: Бирмари кьят

en: Bursa
cv_RU: Бурса

en: Burundi
cv_RU: Бурунди

en: Burundian franc
cv_RU: Бурунди франкӗ

en: Bushehr (بوشهر)
cv_RU: Бушер (بوشهر)

en: Bushenyi
cv_RU: Бушеньи

en: Busia
cv_RU: Бусиа

en: Business
cv_RU: Бизнес

en: Business &amp; Technology
cv_RU: Бизнес тата Технологи

en: Business Management Consultant
cv_RU: Бизнес управленийӗн консультанчӗ

en: Business Networking
cv_RU: Ӗҫ çыхӑнӑвӗсем

en: Business School
cv_RU: Бизнес шкулĕ

en: Business Tools
cv_RU: Бизнес Хатĕрĕсем

en: Busingen
cv_RU: Бюзинген

en: Butaleja
cv_RU: Буталея

en: Butambala
cv_RU: Бутамбала

en: Butcher
cv_RU: Мясник

en: Butebo
cv_RU: Бутебо

[ctx: Button label]
en: Delete user
cv_RU: Усă куракана хуратас

[ctx: Button label]
en: Send invitation | Send invitations
cv_RU[0]: Йыхрав ярас
cv_RU[1]: Йыхравсем ярас

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
cv_RU: Хыççăнхи

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
cv_RU: Унчченхи

[ctx: Button label that prompts user to save form]
en: Save changes
cv_RU: Улшăнусене упрас

en: Button style
cv_RU: Пускăч стилĕ

en: Button text
cv_RU: Пускăч тексчĕ

[ctx: Button to select a paid plan by plan name, e.g., "Select Personal"]
en: Select %(plan)s
cv_RU: %(plan)s суйлас

en: Button type
cv_RU: Пускăч типĕ

en: Buvuma
cv_RU: Бувума

en: Buy
cv_RU: Туян

en: Buy Business
cv_RU: Бизнес туянас

en: Buy Domain
cv_RU: Домена Туянас

en: Buy Personal
cv_RU: Personal туянас

en: Buy Premium
cv_RU: Premium туянас

en: Buy Premium Plan
cv_RU: Premium Тарифне Туянас

en: Buy Tickets
cv_RU: Туян Билет

en: Buy a {{domainSearchLink}}custom domain{{/domainSearchLink}}, {{mapDomainLink}}map{{/mapDomainLink}} a domain you already own, or {{redirectLink}}redirect{{/redirectLink}} this site.
cv_RU: {{domainSearchLink}}Ятарлă домен{{/domainSearchLink}}, хатĕр доменăн {{mapDomainLink}}привязкине{{/mapDomainLink}} тăвăр, е ку сайта {{redirectLink}}перенавлени{{/redirectLink}} валли усă курăр.

en: Buy the best plugins
cv_RU: Чи вăйлă плагинсем туянас

en: Buyende
cv_RU: Буенде

en: Buzău
cv_RU: Бузэу

en: By %s
cv_RU: Кăлараканĕ %s

en: By %s.
cv_RU: Кăлараканĕ: %s.

en: By Month
cv_RU: Уйăх тăрăх

en: By checking out
cv_RU: Тÿлесе татни çакна пĕлтерĕ

en: By checking out:
cv_RU: Тÿлесе татни çакна пĕлтерĕ:

en: By continuing, you agree to our {{tosLink}}Terms of Service{{/tosLink}}.
cv_RU: Малалла иртни эсир пирĕн {{tosLink}}Услуга парас условисем{{/tosLink}}пе килĕшнине пĕлтерет.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
cv_RU: По умолчанию новые пользователи получают письмо с уведомлением, что их добавили на этот сайт. В этом письме также содержится ссылка для сброса пароля. Снимите галочку, если вы не хотите отправлять новому пользователю приветственное письмо.

en: By logging in you'll post the following comment to %s:
cv_RU: Çырăнса кĕнипеле пĕрле эсир аялти комментарие %s патне публикациленĕ пулатăр:

en: By logging in you'll post the following comment:
cv_RU: Çырăнса кĕнипеле пĕрле эсир аялти комментарине публикациленĕ пулатăр:

en: By: %s
cv_RU: Яраканĕ: %s

en: Bács-Kiskun
cv_RU: Бач-Кишкун

en: Béchar
cv_RU: Бешар

en: Béjaïa
cv_RU: Беджая

en: Békés
cv_RU: Бекеш

en: Bălți
cv_RU: Бельцы

en: CFP franc
cv_RU: Лăпкă тинĕс франкĕ

en: CIRA Agreement
cv_RU: CIRA Килĕшĕвĕ

[ctx: CMP banner]
en: Learn More
cv_RU: Тĕплĕнрех пĕлес

en: CSS Editor
cv_RU: CSS Редакторĕ

en: Caaguazú
cv_RU: Каагуасу

en: Caazapá
cv_RU: Каасапа

en: Cabinda
cv_RU: Кабинда

en: Cabo Delgado
cv_RU: Кабо Дельгадо

en: Cafe
cv_RU: Кафе

en: Cafes
cv_RU: Кафесем

en: Cagayan
cv_RU: Кагаян

en: Cagliari
cv_RU: Кальяри

en: Cahul
cv_RU: Кагул

en: Cairo
cv_RU: Каир

en: Cajamarca
cv_RU: Кахамарка

en: Calcutta
cv_RU: Калькутта

en: Calendar
cv_RU: Календарь

en: California
cv_RU: Калифорни

[ctx: Call to action link for renewing an expiring/expired domain]
en: Renew
cv_RU: Çĕнетес

[ctx: Call to action link for renewing an expiring/expired domain]
en: Renew it now. | Renew them now.
cv_RU[0]: Ăна халех çĕнетĕр.
cv_RU[1]: Вĕсене халех çĕнетĕр.

en: Calligraphy
cv_RU: Каллиграфи

en: Caltanissetta
cv_RU: Кальтаниссетта

en: Camarines Norte
cv_RU: Камаринес Çурçĕрти

en: Camarines Sur
cv_RU: Камаринес Кăнтăрти

en: Cambodia
cv_RU: Камбоджа

en: Cambodian riel
cv_RU: Камбоджи риелӗ

en: Cambridge Bay
cv_RU: Кембридж-Бей

en: Camera
cv_RU: Камера

en: Cameras & Photography
cv_RU: Камера та Фотографи

en: Cameroon
cv_RU: Камерун

en: Camiguin
cv_RU: Камигуин

en: Camp
cv_RU: Лагерь

en: Campeche
cv_RU: Кампече

en: Campground
cv_RU: Кемпинг

en: Camping
cv_RU: Поход

en: Camping Supplies
cv_RU: Поход хатӗрӗсем

en: Campo Grande
cv_RU: Кампо-Гранде

en: Campobasso
cv_RU: Кампобассо

en: Can I add more fields?
cv_RU: Манăн тата ытти те поля хушма юрать-и?

en: Can I cancel my plan?
cv_RU: Хамăн тарифа пăрахăçлаятăп-и?

en: Can I create a website in another language?
cv_RU: Урăх чĕлхеллĕ пĕр вебсайт туса хураятăп-и?

en: Can I get an email account?
cv_RU: Пĕр-пĕр email аккаунт илме пултаратăп-и?

en: Can I install my own theme?
cv_RU: Хамăн темăна загрузить тăваятăп-и?

en: Can I install plugins?
cv_RU: Плагин установить тума юрать-и ман?

en: Can not automatically downgrade plans. Contact support.
cv_RU: Тарифсем хăй тĕллĕн кĕçĕнленеймеççĕ. Поддержкăпа çыхăнăр.

en: Can not find blog.
cv_RU: Блог тупăнмарĕ.

en: Can't find what you're looking for?
cv_RU: Шыранине тупаймарăр-и?

en: Canada
cv_RU: Канада

en: Canadian Citizen
cv_RU: Канада Гражданĕ

en: Canadian Corporation
cv_RU: Канада Корпорацийĕ

en: Canadian dollar
cv_RU: Канада долларӗ

en: Canary
cv_RU: Канар утравĕсем

en: Canberra
cv_RU: Канберра

en: Cancel
cv_RU: Тăвас мар

en: Cancel %(purchaseName)s
cv_RU: %(purchaseName)s-а пăрахăçлас

en: Cancel Anyway
cv_RU: Пăрахăçласах

[ctx: Cancel DNS Changes]
en: Cancel Changes
cv_RU: Улшăнусене пăрахăçлас

en: Cancel Domain
cv_RU: Домен Пăрахăçлас

en: Cancel Domain and Refund
cv_RU: Домена Пăрахăçлас та Укçине тавăрас

en: Cancel Edit
cv_RU: Редакцилессине Пăрахăçлас

en: Cancel Now
cv_RU: Халех пăрахăçлас

en: Cancel Purchase
cv_RU: Сутăн илессине Пăрахăçлас

en: Cancel Subscription
cv_RU: Çырăнăва Пăрахăçлас

en: Cancel Transfer
cv_RU: Вырăнтан куçарăва Пăрахăçлас

en: Cancel Your %(purchaseName)s Subscription
cv_RU: Хăвăрăн %(purchaseName)s Çырăнăвне Пăрахăçлас

en: Cancel and Refund
cv_RU: Пăрахăçлас та Укçана тавăрас

en: Cancel domain
cv_RU: Домен Пăрахăçлас

en: Cancel edit
cv_RU: Редакцилессине Пăрахăçлас

en: Cancel my plan
cv_RU: Ман тарифа пăрахăçлас

en: Cancel password change
cv_RU: Пароль улăштарассине пăрахăçлас

en: Cancel reply
cv_RU: Ответа пăрахăçлас

en: Cancelled
cv_RU: Пăрахăçланчĕ

en: Cancelling Apple IAP Subscription: %s
cv_RU: Apple IAP Çырăнăвне пăрахăçлани: %s

en: Cancun
cv_RU: Канкун

en: Candle Store
cv_RU: Ҫурта магазинӗ

en: Candy Store
cv_RU: Кондитерски

en: Canindeyú
cv_RU: Канендию

en: Cannot hide this blog
cv_RU: Ку блога вăрттăнлатма май çук

en: Cannot proceed with current user.
cv_RU: Хайхи усă кураканпа малалла иртес çук.

en: Cannot refund a payment TO the user
cv_RU: Тÿлеве усă куракан тавăрса пама май çук

en: Cannot retrieve the app ID.
cv_RU: Приложени №-йĕ кăларăнаймасть.

en: Canoe & Kayak Tour Agency
cv_RU: Каноэ, байдарка

en: Cantabria
cv_RU: Кантабри

en: Cantemir
cv_RU: Кантемир

en: Canterbury
cv_RU: Кентербери

en: Canton
cv_RU: Кантон

en: Cape Verde
cv_RU: Кабо-Верде

en: Cape Verdean escudo
cv_RU: Кабо-Вердепм Эскудо

en: Capiz
cv_RU: Капиз

en: Caption
cv_RU: Подпись

en: Caption:
cv_RU: Подпись:

en: Car Detailing Service
cv_RU: Автодетализаци пулӑшăвĕ

en: Car Inspection Station
cv_RU: Техосмотр станцийӗ

en: Car Rentals
cv_RU: Автомобиль прокачӗ

en: Car Service
cv_RU: Автосервис

en: Car Stereo
cv_RU: Автостереосистеми

en: Car Wash
cv_RU: Автомойка

en: Car rentals
cv_RU: Автомобиль прокачӗ

en: Carabobo
cv_RU: Карабобо

en: Caracas
cv_RU: Каракас

en: Caraș-Severin
cv_RU: Карадж-Северин

en: Card Expiring
cv_RU: Карточкăн н срокĕ тухас патне çитнĕ

en: Card Games
cv_RU: Карточка вӑййисем

en: Card Number
cv_RU: Карточка Номерĕ

en: Card deleted successfully
cv_RU: Карточка ăнăçлăн хуралчĕ

en: Card:
cv_RU: Карточка:

en: Cardiologist
cv_RU: Кардиолог

en: Careful! You are editing someone else's comment.
cv_RU: Астăвăр! Эсир урăх çыннăн комментарине редакцилетĕр.

en: Caribbean Restaurant
cv_RU: Кариб Ресторанĕ

en: Carlow
cv_RU: Карлоу

en: Carousel
cv_RU: Карусель

en: Carpet Cleaning
cv_RU: Кавир тасатасси

en: Carpet Installer
cv_RU: Кавир сарасси

en: Carpet Store
cv_RU: Кавир лавкки

en: Cars
cv_RU: Машинăсем

en: Cart
cv_RU: Карçин

en: Cartoons
cv_RU: Мультфильмсем

en: Casablanca
cv_RU: Касабланка

en: Caserta
cv_RU: Казерта

en: Casey
cv_RU: Кейси

en: Casino
cv_RU: Казино

en: Castellón
cv_RU: Кастельон

en: Castle
cv_RU: Кермен

en: Catalan
cv_RU: Каталонла

en: Catamarca
cv_RU: Кэйтамарка

en: Catanduanes
cv_RU: Катандуанес

en: Catania
cv_RU: Катани

en: Catanzaro
cv_RU: Катандзаро

en: Categories
cv_RU: Категорисем

en: Categories deleted.
cv_RU: Категорисем хуралчĕç.

en: Categories list
cv_RU: Категорисен списокĕ

en: Categories:
cv_RU: Категорисем:

en: Categories:
cv_RU: Категорисем:

en: Categories: %s
cv_RU: Категори: %s

en: Category
cv_RU: Категори

en: Category Cloud
cv_RU: Категори Пĕлĕчĕ

en: Category ID
cv_RU: Категори №

en: Category added.
cv_RU: Категори хушăнчĕ.

en: Category deleted.
cv_RU: Категорие хуратрăмăр.

en: Category name.
cv_RU: Категори ячĕ.

en: Category not added.
cv_RU: Категори хушăнмарĕ.

en: Category not updated.
cv_RU: Категори çĕнелмерĕ.

en: Category updated.
cv_RU: Категори çĕнелчĕ.

en: Category: | Categories:
cv_RU[0]: Категори:
cv_RU[1]: Категорисем:

en: Category: %1$s
cv_RU: Категори: %1$s

en: Category…
cv_RU: Категори…

en: Catering
cv_RU: Кейтеринг

en: Catholic Church
cv_RU: Католик чиркӗвӗ

en: Catholic School
cv_RU: Католиксен шкулӗ

en: Cats
cv_RU: Кушаксем

en: Caution:
cv_RU: Асăрхаттару:

en: Cavan
cv_RU: Каван

en: Cavite
cv_RU: Кавите

en: Cayenne
cv_RU: Кайенна

en: Cayman
cv_RU: Кайман

en: Cayman Islands
cv_RU: Кайман Утравĕсем

en: Cayman Islands dollar
cv_RU: Кайман утравӗсен доларĕ

en: Ceara
cv_RU: Сеара

en: Ceará
cv_RU: Сеара

en: Cebu
cv_RU: Себу

en: Cell Phone Store
cv_RU: Мобильлĕ телефон магазинӗ

en: Cell padding
cv_RU: Ячейка тăвăрлăхĕ

en: Cell spacing
cv_RU: Ячейка хушши

en: Cell type
cv_RU: Ячейка типĕ

en: Cemetery
cv_RU: Çăва

en: Center
cv_RU: Варă

en: Centimeters
cv_RU: Сантиметр

en: Central
cv_RU: Центральная

en: Central African CFA franc
cv_RU: Вӑтаҫӗр Африка франкӗ

en: Central African Republic
cv_RU: Вăтам Африка Республики

en: Central Greece
cv_RU: Вăтам Греци

en: Central Macedonia
cv_RU: Вăтам Македони

en: Centralized site management
cv_RU: Сайт Пĕр çĕртен Майласси

en: Certified Public Accountant
cv_RU: Сертификациленӗ обществăлла бухгалтер

en: Ceuta
cv_RU: Сеута

en: Chachoengsao
cv_RU: Чаченгсау

en: Chaco
cv_RU: Чако

en: Chad
cv_RU: Чад

en: Chagos
cv_RU: Чагос

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
cv_RU: Чахармахал и Бахтиари (چهارمحال و بختیاری)

en: Chai Nat
cv_RU: Чай Нат

en: Chaiyaphum
cv_RU: Чайяпхум

en: Champasak
cv_RU: Тямпасак

en: Chandan Sinha
cv_RU: Чандан Синха

en: Chandigarh
cv_RU: Чандигарх

en: Chandpur
cv_RU: Чандпур

en: Change
cv_RU: Улăштарас

en: Change Account
cv_RU: Аккаунт улăштарас

en: Change Blog Address
cv_RU: Блог адресне улăштарас

en: Change Email Address
cv_RU: Email Адресне улăштарас

en: Change Language
cv_RU: Чĕлхе улăштарас

en: Change My Photo
cv_RU: Сăн ÿкĕрчĕкĕме улăштарас

en: Change Theme
cv_RU: Темăна улăштарас

en: Change Username
cv_RU: Усă куракан ятне улăштарас

en: Change Visibility
cv_RU: Курăнаслăхне улăштарас

en: Change file
cv_RU: Файл улăштарас

en: Change footer credit
cv_RU: Подвалри даннăйсене улăштарас

en: Change image
cv_RU: Сăн улăштарас

en: Change logo
cv_RU: Логотип улăштарас

en: Change my settings
cv_RU: Ман настрокăсене улăштарас

en: Change primary domain
cv_RU: Тĕп домена улăштарас

en: Change redirect settings
cv_RU: Перенаправлени настройкисене улăштарас

en: Change role to&hellip;
cv_RU: Роле улăштарас &hellip;

en: Change theme
cv_RU: Темă улăштарас

en: Change video
cv_RU: Видео улăштарас

en: Change your Gravatar
cv_RU: Граватарăма улăштарас

en: Change your email settings at <a href="%s">Manage Notifications</a>.
cv_RU: Email настройкисене <a href="%s">Пĕлтеркĕчсене Майлас</a> пайран улăштарма пулать.

en: Change your email settings at <a href="%s">Manage Subscriptions</a>.
cv_RU: Email настройкисене <a href="%s">Çырăнусене Майлас</a> пайран улăштарма пулать.

en: Change your site address
cv_RU: Сайт адресне улăштарас

en: Changed roles.
cv_RU: Рольсене улăштарас.

en: Changelog entry status
cv_RU: Улшăну журналĕнчи запиçăн статусĕ

en: Changes saved.
cv_RU: Улшăнусем сыхланчĕç.

en: Changing Themes
cv_RU: Темăсене Улăштаратпăр

en: Changing to %s
cv_RU: %s-па улăштаратпăр

en: Channel:
cv_RU: Канал:

en: Chanthaburi
cv_RU: Чантабури

en: Charitable Trust
cv_RU: Ырлӑх фончӗ

en: Charter School
cv_RU: Чартер шкулӗ

en: Chat with us
cv_RU: Пирĕнпе Чат

en: Chatham
cv_RU: Чатем

en: Chattogram
cv_RU: Читтагонг

en: Cheatin&#8217; uh?
cv_RU: Улталасшăн-и, э?

en: Cheatin' huh?
cv_RU: Улталасшăн-и, э?

en: Cheatin, huh?
cv_RU: Улталасшăн-и, э?

en: Check All
cv_RU: Пурне те карт тăвас

en: Check Cashing
cv_RU: Чек обналичиванийĕ

en: Check Spelling
cv_RU: Орфографине Тĕрĕслес

en: Check again
cv_RU: Тепĕр хут тĕрĕслес

en: Check for Spam
cv_RU: Спам пуррине тĕрĕслес

en: Check out the new Comics post type, and tell your readers about your strip.
cv_RU: Пăхса илĕр ĕ/и> çĕнĕ Комикс публикаци тĕсĕ, тата tell сирĕн вулавăшs çинчен сирĕн strip.

en: Check out the post editor to see how it all works, then add content to all of the default pages.
cv_RU: Ĕç мĕнле пулса пынине пĕлмешкĕн публикаци редакторне пăхса илĕр, унтан сĕнсе панă мĕнпур страницасем ăшне контент хушăр.

en: Check out the post editor to see how it all works, then add content.
cv_RU: Ĕç мĕнле пулса пынине пĕлмешкĕн публикаци редакторне Пăхса илĕр, унтан контент хушăр.

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
cv_RU: Чек вĕççĕн тÿлессине кĕтет

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
cv_RU: Чек вĕççĕн тÿлесси

en: CheckList Error
cv_RU: CheckList Йăнăшĕ

[ctx: Checkbox on Widget Visibility if children of the selected page should be included in the visibility rule.]
en: Include children
cv_RU: Ача-пăчисене кĕртес

en: Checking
cv_RU: Тĕрĕслетпĕр

en: Checking your browser for third party cookies support &hellip;
cv_RU: Сирĕн браузерне виççĕмĕш сăпат cookie поддержки пур-и тесе тĕрĕслетпĕр &hellip;

en: Checking...
cv_RU: Тĕрĕслетпĕр...

en: Checkout
cv_RU: Расчет тăвас

en: Cheerleading
cv_RU: Болельщиксем

en: Cheers,
cv_RU: Салампа,

en: Cheese Shop
cv_RU: Сыр магазинӗ

en: Chef
cv_RU: Шеф

en: Chemistry
cv_RU: Хими

en: Chhattisgarh
cv_RU: Чхаттисгарха

en: Chiang Mai
cv_RU: Чиангмай

en: Chiang Rai
cv_RU: Чианг Рай

en: Chiapas
cv_RU: Чьяпас

en: Chiba
cv_RU: Чиба

en: Chicago
cv_RU: Чикаго

en: Chieti
cv_RU: Кьети

en: Chihuahua
cv_RU: Чиуауа

en: Child Care Agency
cv_RU: Ачасене пӑхакан агентство

en: Child Psychologist
cv_RU: Ача-пӑча психологӗ

en: Child Welfare
cv_RU: Ача-пăчана социаллӑ пулăшу

en: Children's Clothing Store
cv_RU: Ача-пӑча тумтир магазинӗ

en: Children's Hospital
cv_RU: Ача больници

en: Children's Museum
cv_RU: Ача-пӑча музейӗ

en: Chile
cv_RU: Чили

en: Chilean peso
cv_RU: Чилири песо

en: Chimaltenango
cv_RU: Чимальтенанго

en: Chimney Sweep
cv_RU: Мӑрье тасатакан

en: China
cv_RU: Китай

en: Chinese (Simplified)
cv_RU: Китайла (Ансат)

en: Chinese (Traditional)
cv_RU: Китайла (Ĕлĕкхи)

en: Chinese Restaurant
cv_RU: Китай Ресторанĕ

en: Chinese yuan
cv_RU: Китай юанĕ

en: Chiquimula
cv_RU: Чикимула

en: Chiropractor
cv_RU: Мануаллă терапевт

en: Chisinau
cv_RU: Кишинев

en: Chita
cv_RU: Чита

en: Chișinău
cv_RU: Кишинев

en: Chlef
cv_RU: Шлеф

en: Chocolate Shop
cv_RU: Шоколад лавкки

en: Choibalsan
cv_RU: Чойбалсан

en: Chonburi
cv_RU: Чонбури

en: Chongqing
cv_RU: Чунцине

en: Chongqing / 重庆
cv_RU: Чунцин / 重庆

en: Choose Date
cv_RU: Числа Суйлас

en: Choose Image
cv_RU: Сăнÿкерчĕк Суйлас

en: Choose Images
cv_RU: Сăнÿкерчĕксем Суйлас

en: Choose Starter
cv_RU: "Пуçламăш" суйлас

en: Choose a Background Image
cv_RU: Фон Сăнÿкерчĕкĕ Суйлас

en: Choose a CSV file from your computer:
cv_RU: Компьютертан пĕр CSV файл суйлас:

en: Choose a Pattern
cv_RU: Паттерн суйлăр

en: Choose a city in the same timezone as you.
cv_RU: Хăвăр пурăнакан сехет тăрăхĕнчи хулана суйлăр.

en: Choose a city in your timezone.
cv_RU: Сирĕнпе тан сехет тăрăхĕнчен пĕр-пĕр хула ятне суйлăр.

en: Choose a domain
cv_RU: Домен суйлас

en: Choose a file from your computer:
cv_RU: Компьютертан пĕр файл суйлас:

[ctx: Choose a help topic]
en: Choose a Category:
cv_RU: Категори хушăнмарĕ.

en: Choose a password
cv_RU: Пĕр пароль суйлас

en: Choose a plan
cv_RU: Пĕр план суйлас

en: Choose a plan that works for you. Customize as much or as little as you want. Get help when you need it. Tell your story.
cv_RU: Суйлас пĕр план хăшĕ works -шăн> эсир. Хăйевĕрлетес пек> чылай е пек> пĕчĕк пек> эсир -асшăн. Илес пулăшу чухне> сире кирлĕ вăл. Tell сирĕн story.

en: Choose a site address
cv_RU: Сайт адресĕ Суйлас

en: Choose a theme
cv_RU: Пĕр темă суйлас

en: Choose a theme.
cv_RU: Пĕр темă суйлас.

en: Choose a username
cv_RU: Усă куракан ячĕ суйлас

en: Choose an image from your computer:
cv_RU: Компьютертан пĕр căнÿкерчĕк суйлăр:

en: Choose file
cv_RU: Файл Суйлас

en: Choose from the most used Labels
cv_RU: Чи нумай усă курнă Этикеткасенчен Суйлас

en: Choose from the most used tags
cv_RU: Чи нумай усă курнă тагсенчен суйлас

en: Choose image
cv_RU: Сăнÿкерчĕк Суйлас

en: Choose logo
cv_RU: Логотип суйлас

en: Choose site
cv_RU: Сайт Суйлас

en: Choose songs
cv_RU: Юрăсем суйлас

en: Choose the perfect theme
cv_RU: Чăн тăрлавлă темă суйлас

en: Choose video
cv_RU: Видео Суйлас

en: Choose whether to make your blog public or private
cv_RU: Хăвăрăн блог публичнăй е вăрттăн пултăр суйлас

en: Choose your plan
cv_RU: Суйлас сирĕн план

en: Choose your site
cv_RU: Сайт сулас

en: Choose your site?
cv_RU: Хăвăрăн сайтăра суйлас?

en: Christianity
cv_RU: Христос тĕнĕ

en: Christmas
cv_RU: Раштав

en: Christmas Island
cv_RU: Раштав Утравĕ

en: Christmas Store
cv_RU: Раштав лавкки

en: Christmas Tree Farm
cv_RU: Çĕн çул ёлка питомникĕ

en: Chuadanga
cv_RU: Чуаданга

en: Chubut
cv_RU: Чубут

en: Chumphon
cv_RU: Чумпхон

en: Chungking
cv_RU: Чунцин

en: Chuquisaca
cv_RU: Чукисака

en: Church
cv_RU: Чиркÿ

en: Church Of Christ
cv_RU: Христосӑн Чиркӗвӗ

en: Church of Jesus Christ of Latter-day Saints
cv_RU: Иисус Христосӑн Юлашки кунсен святойĕсен чиркӗвӗ

en: Chuuk
cv_RU: Трук

en: Cider Mill
cv_RU: Сидр арманĕ

en: Cimișlia
cv_RU: Чимишли

en: Cincinnati
cv_RU: Шупашкар

en: Circa is a minimal, one-column theme for your personal blog. Post formats are highlighted with an icon surrounded by a circle shape and displayed in a colorful style. The responsive design for this theme looks great on any device, large or small.
cv_RU:  Circa вăл сирĕн персональнăй блог валли минималлă, пĕр столбецлă тема. Публикаци формачĕсене тĕрлĕ тĕслĕ стильлĕ çавршкапа çавăрнă иконкăпала уйăрнă. Темăн респонсивлă дизайнĕ, ăна кирек хăш устройствора та, пысак е пĕчĕк, чаплăн курăнма май парать.

en: Circus
cv_RU: Цирк

en: City
cv_RU: Хула

en: City Government Office
cv_RU: Хула управленийӗ

en: City.
cv_RU: Хула.

en: City:
cv_RU: Хула:

en: City: %1$s
cv_RU: Хули: %1$s

en: Ciudad Autónoma de Buenos Aires
cv_RU: Буэнос-Айрес автономиллӗ хула

en: Ciudad Real
cv_RU: Сьюдад-Реаль

en: Ciudad de México
cv_RU: Сьюдад-де-Мехико

en: Civil Engineer
cv_RU: Гражданла инженер

en: Civil Engineering
cv_RU: Гражданла строительство

en: Claim
cv_RU: Требовать тăвас

en: Claim ID
cv_RU: № йышăнас

en: Claim my 25% discount
cv_RU: Хама сĕннĕ 25% скидкăна ыйтса илес.

en: Claim your custom domain
cv_RU: Хăвăра хăйевĕрлетмелли домен Требовать тăвас

en: Claim your free domain
cv_RU: Хăвăрăн тÿлевсĕр доменне Требовать тăвас

en: Claim your free domain to use with a custom email address
cv_RU: Ятарлă email адресĕпе çыхăнтармашкăн тÿлевсĕр домен йышăнса хурăр

en: Clare
cv_RU: Клэр

en: Classic Cars
cv_RU: Классикӑлла автомобильсем

en: Classic Editor
cv_RU: Ĕлĕкхи Редактор

en: Clean
cv_RU: Таса

en: Cleaning
cv_RU: Тирпейлĕх

en: Clear
cv_RU: Тасатас

en: Clear All
cv_RU: Пурне Хуратас

en: Clear Form
cv_RU: Формăна Тасатас

en: Clear Inactive Widgets
cv_RU: Ĕçлемен виджетсенчен тасатас

en: Clear Results
cv_RU: Результатсене Хуратас

en: Clear Search
cv_RU: Шырава Тасатас

en: Clear all accepted
cv_RU: Йышăннисене хуратас

en: Clear all information
cv_RU: Мĕнпур информацине тасатас

en: Clear to-do
cv_RU: Тумаллисене Хуратас

en: Click below to secure the address of your choice.
cv_RU: Суйланă адреса упрамашкăн аялта клик тăвăр.

en: Click here
cv_RU: кликать тăвăр кунта

en: Click here to view
cv_RU: Пăхмашкăн кунтак клик тăвăр

en: Click on the 'unsubscribe' link at the bottom of every email (including this one)
cv_RU: Кашни email-ăн аяльти пайĕнчи 'çырăнăва пăрахăçлас' каçăна кликать тăвăр (çакăнне те)

en: Click the Import button above to start importing that blog.
cv_RU: Вăл блога импортлассине тапратмашкăн çÿлерех Импорт пускăчне кликать тăвăр .

en: Click the button below to update that information (it takes less than a minute!), and you’ll be all set to continue delivering your message to the world.
cv_RU: Аялти пускăча пусса информацине тÿрлетĕр те(пĕр минутран та сахал вăхăт илĕ!), ытти чухнехиллех хăвăр шухăша тĕнчипех пĕлтерсе тăрăр.

en: Click the following link or copy it into a browser. Note this link is only valid for %s
cv_RU: Çак каçăна кликать тăвăр е браузера копилĕр. Асăрхаттару: ку каçă %s хушши кăна юрăхлă.

en: Click to change photo
cv_RU: Фото улăштармашкăн клик тăвас

en: Click to close this message
cv_RU: Ку сообщенине хупмашкăн клик тăвас

en: Click to continue.
cv_RU: Тăсмашкăн клик тăвас.

en: Click to edit the footer credit
cv_RU: Подвалри хисеп тунисене редакцилемешкĕн клик тăвас

en: Click to edit the site title
cv_RU: Сайт заголовокне редакцилемешкĕн клик тăвас

en: Click to edit the site title.
cv_RU: Сайт заголовокне редакцилемешкĕн клик тăвас.

en: Click to edit this menu
cv_RU: Ку менюе редакцилемешкĕн клик тăвас

en: Click to edit this menu.
cv_RU: Ку менюе редакцилемешкĕн клик тăвас.

en: Click to edit this post
cv_RU: Ку публикацине редакцилемешкĕн клик тăвас

en: Click to edit this widget.
cv_RU: Ку виджета редакцилемешкĕн клик тăвăр.

en: Click to print
cv_RU: Пичетлемешкĕн кликать тăвăр

en: Click to share on Reddit
cv_RU: Reddit-ра пайлашмашкăн кликать тăвăр

en: Click to share on Tumblr
cv_RU: Tumblr-та пайлашмашкăн клик тăвас

en: Click to share on Twitter
cv_RU: Twitter-та пайлашмашкăн кликать тăвăр

en: Click to share on WhatsApp
cv_RU: МĕнsApp-ра пайлашмашкăн клик тăвăр

en: Clicks
cv_RU: Кликсем

en: Clock Tower
cv_RU: Сехет Башни

en: Close
cv_RU: Хупас

en: Close Gallery
cv_RU: Галерейăна Хупас

en: Close Search
cv_RU: Шырав Хупас

en: Close Window
cv_RU: Кантăка Хупас

en: Close account
cv_RU: Учет çырăвне хупас

en: Close all open tags
cv_RU: Мĕнпур уçă тега хупас

en: Close details dialog
cv_RU: Подробность диалогне хупас

en: Close dialog
cv_RU: Диалога хупас

en: Close this notice
cv_RU: Систерĕве хупас

en: Closed
cv_RU: Хупă

en: Clothing Store
cv_RU: Тумтир магазинӗ

en: Clown
cv_RU: Клоун

en: Cluj
cv_RU: Клуж

en: Cmd + letter:
cv_RU: Cmd + сас палли:

en: Coahuila
cv_RU: Коахуила

en: Coast
cv_RU: Çыран

en: Cochabamba
cv_RU: Кочабамба

en: Cocktail Bar
cv_RU: Коктейль-Бар

en: Cocos
cv_RU: Кокос

en: Cocos (Keeling) Islands
cv_RU: Кокос Утравĕсем

en: Code
cv_RU: Код

en: Code editor
cv_RU: Код Редакторĕ

en: Code is Poetry
cv_RU: Код вăл – Поэзи

en: Code:
cv_RU: Код:

en: Coffee
cv_RU: Кофе

en: Coffee Shop
cv_RU: Кофейня

en: Coin Dealer
cv_RU: Тимĕр укçа сутуҫи

en: Cojedes
cv_RU: Кохедес

en: Colima
cv_RU: Колима

en: Collapse menu
cv_RU: Менюне пытарас

en: Collapse this bar
cv_RU: Ку панеле пĕчĕклетес

en: Collectibles Store
cv_RU: Коллекци предмечӗсен магазинӗ

en: Collines
cv_RU: Коллин

en: Colombia
cv_RU: Колумби

en: Colombian peso
cv_RU: Колумбири песо

en: Colombo
cv_RU: Коломбо

en: Colonia
cv_RU: Колони

en: Color
cv_RU: Тĕс

en: Color Scheme
cv_RU: Тĕс схеми

en: Color Settings
cv_RU: Color майлаштару

en: Color palette variations
cv_RU: Тĕс палитрин варианчĕсем

en: Color randomizer
cv_RU: Тĕс ăнсăртлатăвĕ

en: Color scheme
cv_RU: Тĕс схеми

en: Color scheme.
cv_RU: Тĕс схеми.

en: Color scheme:
cv_RU: Тĕс схеми:

en: Color: %s
cv_RU: Тĕс: %s

en: Colorado
cv_RU: Колорадо

en: Colors
cv_RU: Тĕссем

en: Colors & Backgrounds
cv_RU: Тĕссемпе Фонсем

en: Cols is a theme that reads like a book. With a minimal column layout and eye soothing design, this design makes your content novel.
cv_RU: Cols вăл пĕр тема -не reads пек пĕр book. With пĕр minimal column layout тата eye soothing дизайн, this дизайн makes cирĕн content novel.

en: Columbus (OH)
cv_RU: Колумбус (Огайо)

en: Column
cv_RU: Столбец

en: Column group
cv_RU: Столбец ушкăнĕ

en: Column mapping
cv_RU: Столбец привязки

en: Column mappings
cv_RU: Столбец привязкисем

en: Column name
cv_RU: Столбец ячĕ

en: Columns
cv_RU: Столбец

en: Colón
cv_RU: Колон

en: Comayagua
cv_RU: Комаягуа

en: Comedian
cv_RU: Камитçĕ

en: Comedy
cv_RU: Камит

en: Comedy Club
cv_RU: Комеди клубӗ

en: Comedy Clubs
cv_RU: Комеди клубӗсем

en: Comedy Films
cv_RU: Кулăшла Фильмсем

en: Comic
cv_RU: Комикс

en: Comic Book Store
cv_RU: Комикс магазинӗ

en: Comic draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
cv_RU: Comic draft çĕнетнĕ. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>

en: Comic published. <a href="%s">View comic</a>
cv_RU: Комикс публикациленчĕ. <a href="%s">Комикса пăхас</a>

en: Comic restored to revision from %s
cv_RU: Comic restored -а revision from %s

en: Comic saved.
cv_RU: Комикс упранчĕ.

en: Comic updated.
cv_RU: Комикс çĕнелчĕ.

en: Comic updated. <a href="%s">View comic</a>
cv_RU: Комикс çĕнелчĕ. <a href="%s">Комикса пăхас</a>

en: Comics
cv_RU: Комикс

en: Comics & Animation
cv_RU: Комикс тата Анимаци

en: Comics Artist
cv_RU: Комикс Ăсти

en: Comics list
cv_RU: Комикс списокĕ

en: Comics list navigation
cv_RU: Комикс список навигацийĕ

en: Coming Soon
cv_RU: Часах уçăлĕ

en: Coming Soon pages
cv_RU: Часах уçăлĕ страницисем

en: Coming Soon!
cv_RU: Часах уçăлĕ!

en: Coming soon
cv_RU: Часах

en: Coming soon:
cv_RU: Часах уçăлĕ:

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
cv_RU: çинчен,пĕр,вĕсем,вăл,пек,çинче,хăçан,мĕн,ăçта,кам,пĕрле

en: Comment
cv_RU: Комментари çырас

en: Comment #%d could not be checked.
cv_RU: #%d комментарие карт тума пулмарĕ.

en: Comment #%d is not spam.
cv_RU: #%d комментари вăл спам мар.

en: Comment #%d is spam.
cv_RU: #%d комментари вăл спам.

en: Comment %d does not exist
cv_RU: %d комментари çук

en: Comment Likes
cv_RU: Комментари Килĕштерĕвĕсем

en: Comment Moderation
cv_RU: Комментари ырласси

en: Comment and form protection
cv_RU: Комментарилес те хÿтĕлесе лартас

en: Comment approved.
cv_RU: Комментарине ырланă.

en: Comment author must fill out name and e-mail
cv_RU: Комментари авторĕн ят тата email полисене тултармалла

en: Comment author must have a previously approved comment
cv_RU: Комментари авторĕн унччен ырланă комментарийĕ пулмалла

en: Comment author name and email are required
cv_RU: Комментари авторĕн ячĕ тата email-ĕсĕр юрамасть

en: Comment by %1$s
cv_RU: %1$s комментарийĕ

en: Comment deleted permanently.
cv_RU: Комментарине хуратнă.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
cv_RU: Комментари çырас полян ирĕк панă максимум вăрăмăшне иртсе кайнă .

en: Comment has already been deleted by another session.
cv_RU: Комментарие урăх сеанс хуратнă ĕнтĕ.

en: Comment marked as spam
cv_RU: Комментарие спам пек паллă турăмăр

en: Comment marked as spam.
cv_RU: Комментарине спам тесе палăртнă.

en: Comment moderation
cv_RU: Комментари ырласси

en: Comment moved to trash.
cv_RU: Комментарине çÿппе куçарнă.

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
cv_RU: чарнă

en: Comment on %1$s
cv_RU: %1$s патне комментари çырас

en: Comment on %1$s by %2$s
cv_RU: %1$s %2$s патне çырнă комментари

en: Comment on this post?
cv_RU: Ку публикаци патне комментари çырар-и?

en: Comment trashed
cv_RU: Комментари çÿппе кайрĕ

en: Comment unapproved.
cv_RU: Комментарине ырламан.

en: Comment:
cv_RU: Комментари:

en: Comment: %s
cv_RU: Комментари: %s

en: Commenter
cv_RU: Комментари çыракан

en: Commenting as %s
cv_RU: %s пулса Комментари çыратпăр

en: Comments
cv_RU: Комментарисем

en: Comments %s
cv_RU: Комментарисем %s

en: Comments Feed
cv_RU: Комментари çăмхи

en: Comments I've Made
cv_RU: Хамăн комментарисем

en: Comments and Posts
cv_RU: Комментарисемпе Публикацисем

en: Comments are closed.
cv_RU: Комментари çырассине чарнă.

en: Comments closed.
cv_RU: Комментарисене хупнă.

en: Comments feed
cv_RU: Комментари каналĕ

en: Comments list
cv_RU: Комментари списокĕ

en: Comments navigation
cv_RU: Комментари навигацийĕ

[ctx: Comments notifications]
en: Comments
cv_RU: Комментарисем

en: Comments off
cv_RU: Комментарисене чарнă

en: Comments on %s
cv_RU: %s патне çырнă комментарисем

en: Comments on my site
cv_RU: Манăн сайт ăшĕнчи çырнă комментарисем

en: Comments per month:
cv_RU: Уйăхне комментари:

en: Commercial Printer
cv_RU: Типографи

en: Communicate with your fellow WordPress.com bloggers
cv_RU: Хăвăр пек WordPress.com блоггерĕсемпе хутшăнăр

en: Community
cv_RU: Пĕрлешÿ

en: Community & Non-Profit
cv_RU: Обществăлла ĕç, Коммецилле мар организацисем

en: Community Center
cv_RU: Обществӑлла центр

en: Community College
cv_RU: Обществӑлла колледж

en: Community Support
cv_RU: Пĕрлĕх Пулӑшӑвӗ

en: Community Tags
cv_RU: Пĕрлешÿ Тегĕсем

en: Community Translator
cv_RU: Пĕрлĕх Куçаруçи

en: Community support
cv_RU: Пĕрлешÿ поддержки

en: Community-organized events that focus on everything WordPress
cv_RU: WordPress пирки пĕрлĕх йĕркеленӗ мероприятисем

en: Como
cv_RU: Комо

en: ComodRivadavia
cv_RU: Комо Ривадави

en: Comorian franc
cv_RU: Комор франкӗ

en: Comoro
cv_RU: Коморо

en: Comoros
cv_RU: Коморо Утравĕсем

en: Company
cv_RU: Компани

en: Compare Plans
cv_RU: Тарифсене Танлаштарас

en: Compare plans
cv_RU: Тарифсене танлаштарас

en: Complete
cv_RU: Туса пĕтернĕ

en: Complete Checkout
cv_RU: Расчет туса пĕтерес

en: Complete the survey
cv_RU: Обзора тултарса вĕçлес

en: Complete your profile
cv_RU: Хăвăрăн Профилĕре Тултарăр

en: Completed
cv_RU: Пурнăçланнă

en: Completing your purchase
cv_RU: Эсир сутăн илнине вĕçлетпĕр

en: Compostela Valley
cv_RU: Компостела Варĕ

en: Computer Store
cv_RU: Компьютер магазинӗ

en: Computer Training
cv_RU: Компьютер вӗрентӗвӗ

en: Computers
cv_RU: Компьютерсем

en: Conakry
cv_RU: Конакри

en: Concepción
cv_RU: Консепсьон

en: Concert Hall
cv_RU: Концерт залӗ

[ctx: Concierge session]
en: Schedule
cv_RU: Планлас

en: Concrete Contractor
cv_RU: Бетон Подрядчикĕ

en: Condominium Complex
cv_RU: Нумай хваттерлĕ çурт комплексĕ

en: Conference Center
cv_RU: Конференц-центр

en: Configure
cv_RU: Конфигураци

en: Configure the Basics
cv_RU: Никĕсĕсене конфигурацилеc

en: Confirm
cv_RU: Çирĕплетес

en: Confirm Follow
cv_RU: Пăхса тăрассине Çирĕплетес

[ctx: Confirm Remove follower button text.]
en: Remove
cv_RU: Кăларас

[ctx: Confirm Remove viewer button text.]
en: Remove
cv_RU: Кăларас

en: Confirm Subscription
cv_RU: Çырăнăва Çирĕплетесси

en: Confirm your email address
cv_RU: Email адресне çирĕплетес

en: Confirmation
cv_RU: Çирĕплетесси

en: Confirmation Needed
cv_RU: Çирĕплетни Кирлĕ

en: Congo
cv_RU: Конго

en: Congo (Brazzaville)
cv_RU: Конго (Браззавиль)

en: Congo (Kinshasa)
cv_RU: Конго (Киншаса)

en: Congo, the Democratic Republic of the
cv_RU: Конго Демократилле Республика

en: Congolese franc
cv_RU: Конго франкӗ

[ctx: Congratulations on getting $number total likes on $blog_title]
en: Congratulations on getting %2$s total likes on %1$s.
cv_RU: %1$s-шăн пĕтĕмпе %2$s хут килĕштерĕннĕ ятпа саламлатпăр.

[ctx: Congratulations on writing $number total posts on $blog_title]
en: Congratulations on writing your first post on %1$s. | Congratulations on writing %2$s total posts on %1$s.
cv_RU[0]: %1$s блогра хăвăрăн пĕрремĕш публикацине çырнă ятпа саламлатпăр.
cv_RU[1]: Саламлатпăр патне (çинче / çине // янă) çырасси %2$s пĕтĕмпе публикацисем %1$s-ра.

en: Congratulations on your purchase!
cv_RU: Сутăн илнипе саламлатпăр!

en: Congratulations!
cv_RU: Саламлатпăр!

[ctx: Congratulations! Your site, $blog_name, passed $number_of_views all-time views.]
en: Congratulations! Your site, %1$s, passed %2$s all-time views.
cv_RU: Саламлатпăр! Сирĕн %1$s сайта вăл пуçланнăранпа %2$s хут пăхрĕç.

en: Connect
cv_RU: Çыхăнас

en: Connect Google Analytics
cv_RU: Google Analytics Çыхăнтарас

en: Connect Jetpack
cv_RU: Jetpack Çыхăнтарас

en: Connect accounts
cv_RU: Аккаунтсене çыхăнтарас

en: Connect to
cv_RU: -па Çыхăнтарас

en: Connect to WordPress.com
cv_RU: WordPress.com-па çыхăнтарас

en: Connect with Guests
cv_RU: Хăнасемпе Çыхăнтарас

en: Connect with Your Readers
cv_RU: Хăвăрăн Вулавçăсем-пе Çыхăнас

en: Connect with Your Students
cv_RU: Хăвăрăн вĕренекенсемпе çыхăнас

en: Connect with your WordPress.com account:
cv_RU: Хăвăрăн WordPress.com аккаунчĕпе çыхăнтарăр:

en: Connect your domain purchased elsewhere to your WordPress.com site through mapping or transfer.
cv_RU: Урăх çĕрте илнĕ домена Wordpress.com сайчĕпе привязка е трансфер мелĕпе çыхăнтарăр.

en: Connected
cv_RU: Çыхăннă

en: Connected Apps
cv_RU: Çыхăннă Приложенисем

en: Connected Blogs
cv_RU: Çыхăннă Блогсем

en: Connected as %1$s |
cv_RU: Çакăн вырăнне çыхăннă %1$s |

en: Connecticut
cv_RU: Коннектикут

en: Connecting as: %s
cv_RU: Çакăн ячĕпе çыхăну: %s

en: Connecting…
cv_RU: Çыхăнатпăр…

en: Connection Status:
cv_RU: Çыхăну Статусĕ:

en: Connections
cv_RU: Çыхăнусем

en: Conservative Synagogue
cv_RU: Консервативлӑ синагога

en: Consignment Store
cv_RU: Консигнаци лавкки

en: Constantine
cv_RU: Константин

en: Constanța
cv_RU: Констанца

en: Construction
cv_RU: Строительство

en: Construction & Housing
cv_RU: Çурт-йĕр тăвасси, сĕнесси

en: Construction Company
cv_RU: Строительство Компанийӗ

en: Contact
cv_RU: Çыхăну

en: Contact %s Support
cv_RU: Поддержкапа Çыхăнас %s

en: Contact Form
cv_RU: Çыхăну Форми

en: Contact Info
cv_RU: Çыхăнмалли Инфо

en: Contact Info & Map
cv_RU: Çыхăну Инфойĕпе Картти

en: Contact Jetpack support
cv_RU: Jetpack Поддержкипе Çыхăнас

en: Contact Support
cv_RU: Поддержкăпа Çыхăнас

en: Contact Us
cv_RU: Пирĕнпе Çыхăнăр

en: Contact form
cv_RU: Çыхăну Форми

en: Contact our Happiness Engineers
cv_RU: Пирĕн телей инженерĕсемпе çыхăнăр

en: Contact our happiness engineers
cv_RU: Пирĕн телей инженерĕсемпе çыхăнăр

en: Contact support
cv_RU: Поддержкăпа çыхăнас

en: Contact us
cv_RU: Пирĕнпе çыхăнăр

en: Content
cv_RU: Контент

en: Content Options
cv_RU: Контент Опцийĕсем

en: Content:
cv_RU: Контент:

en: Continue
cv_RU: Малалла

en: Continue reading %s
cv_RU: %s малалла вулас

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
cv_RU: Малаллине вулас %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
cv_RU: Малалла вулас <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue to checkout
cv_RU: Расчет тума иртес

en: Continue with %(service)s
cv_RU: %(service)s урлă малалла

en: Continue with Google
cv_RU: Google урлă малалла

en: Continue with Jetpack
cv_RU: Jetpack урлă малалла

en: Continue without user account
cv_RU: Усă куракан аккаунчĕсĕрех малалла иртес

en: Contractor
cv_RU: Подрядчик

en: Contributor
cv_RU: Хутшăнакан

en: Convenience Store
cv_RU: Каçхи лавкка

en: Convention Center
cv_RU: Конференц-центр

en: Convention Information Bureau
cv_RU: Конвенци информаци бюровӗ

en: Conversations
cv_RU: Калаçусем

en: Cook
cv_RU: Повар

en: Cook Islands
cv_RU: Кук утравĕсем

en: Cookie Store
cv_RU: Файлсен управӑшӗ

en: Cookies
cv_RU: Кукисем

en: Cooking
cv_RU: Апат пĕçересси

en: Copenhagen
cv_RU: Копенгаген

en: Copied
cv_RU: Копиленĕ

en: Copperbelt
cv_RU: Коппербелт

en: Coppersmith
cv_RU: Пӑхӑрҫӑ

en: Copy
cv_RU: Копилес

en: Copy a Page
cv_RU: Страница Копилес

en: Copy a Post
cv_RU: Публикаци Копилес

[ctx: Copy a {post_type}]
en: Copy a %s
cv_RU: %s копилес

[ctx: Copy a {post_type}. First and fourth variables are single, second and third are plurals]
en: Pick a %1$s and we&#8217;ll copy the title and content. Recent %2$s are listed below. Search by title to find older %3$s.
cv_RU: Пĕр %1$s суйлăр, вара эпир унăн заголовокĕпе контентне копилĕпĕр. Вĕр çĕнĕ %2$s аялта списокланă. Кивĕрех %3$s тупмашкăн заголовокне кура шырăр.

en: Copy link
cv_RU: Каççа копилес

en: Copy shorthand
cv_RU: Кĕске запиçе копилес

en: Copy shortlink
cv_RU: Кĕске каççине копилес

en: Copy table row
cv_RU: Таблица ретне копилес

en: Copyright
cv_RU: Автор прависем

en: Coral Harbour
cv_RU: Коралл порчĕ

en: Cordillera
cv_RU: Кордильеры

en: Cordoba
cv_RU: Кордова

en: Cork
cv_RU: Пробка

en: Corrientes
cv_RU: Корриентес

en: Cosenza
cv_RU: Козенца

en: Cosmetic Dentist
cv_RU: Косметика стоматологӗ

en: Cosmetics Store
cv_RU: Косметика магазинӗ

en: Cost
cv_RU: Хакĕ

en: Cost for {{bold}}%(date)s{{/bold}}
cv_RU: {{bold}}%(date)s{{/bold}} Хакĕ

en: Costa Rica
cv_RU: Коста Рика

en: Costa Rican col&oacute;n
cv_RU: Коста Рика колонĕ

en: Costume Rental
cv_RU: Костюм прокачӗ

en: Costume Store
cv_RU: Костюм магазинӗ

en: Cotabato
cv_RU: Котабато

en: Could not access filesystem
cv_RU: Файл системине иртме ирĕк çук

en: Could not access filesystem.
cv_RU: Файл сис

en: Could not associate provided external user ID with provided keyring token.
cv_RU: Тивĕçтернĕ тулашри усă куракан №-йĕпе тивĕçтернĕ çраççи унки токенне ассоциацилеме пулмарĕ.

en: Could not connect to %s
cv_RU: %s-пала çыхăнтараймарăмăр

en: Could not connect to https://www.google.com
cv_RU: Https://www.google.com-па çыхăнтараймарăмăр

en: Could not create Jetpack user token
cv_RU: Jetpack усă куракан токенне туса хураймарăмăр

en: Could not create directory.
cv_RU: Директори туса лартаймарăмăр.

en: Could not create image
cv_RU: Сăнÿкерчĕк туса хураймарăмăр

en: Could not create or retrieve  Jetpack client, please verify that the URL is correct and site is not connected.
cv_RU: Jetpack клиентне ни туса хураймарăмăр, ни туртса кăлараймарăмăр, тархасшăн URL ячĕ тĕрĕссине тата сайта çыхăнтарманнине верификацилĕр.

en: Could not find a valid token for user on this blog.
cv_RU: Ку блогра усă курмашкăн пĕр-пĕр тĕрĕс токен тупăнмарĕ.

en: Could not find blog
cv_RU: Блог тупăнаймарĕ

en: Could not parse JSON request body.
cv_RU: JSON ытса çырнин кĕлеткине пайласси пулаймарĕ.

en: Could not retrieve comments for “%(postTitle)s”
cv_RU: Ку “%(postTitle)s” публикаци патне çырнă комментарисене çĕнĕрен тупса кăлараймарăмăр

en: Could not save magic link.
cv_RU: Ăрăмлă каçă упрасси пулаймарĕ.

en: Could not unfollow tag: %(tag)s
cv_RU: Тега пăхса тăрас марри пулаймарĕ: %(tag)s

en: Could not write file %1$s (%2$s).
cv_RU: Çырăнмарĕ файл %1$s (%2$s).

en: Couldn't find a valid token to perform the requested operation
cv_RU: Ыйтнă операцие пурнăçламашкăн юрăхлă токен тупăнмарĕ

en: Couldn't generate oauth2 client
cv_RU: Ку oauth2 клиента пултараймарăмăр

en: Count
cv_RU: Хисеп

[ctx: Countdown days remaining]
en: days
cv_RU: кун

[ctx: Countdown hours remaining]
en: hours
cv_RU: сехет

[ctx: Countdown minutes remaining]
en: minutes
cv_RU: минут

[ctx: Countdown seconds remaining]
en: seconds
cv_RU: секкунт

en: Countertops
cv_RU: Столешницăсем

en: Countries
cv_RU: Çĕршывсем

en: Country
cv_RU: Çĕршыв

en: Country Club
cv_RU: Хула тулашӗнчи клуб

en: Country code
cv_RU: Çĕршыв Кочĕ

en: Country/Region
cv_RU: Çĕршыв/Регион

en: Country: %1$s
cv_RU: Çĕршывĕ: %1$s

en: County
cv_RU: Округ

en: County Courthouse
cv_RU: Округри суд ҫурчӗ

en: County Government Office
cv_RU: Округри правительство учрежденийӗ

en: Coupon
cv_RU: Купон

en: Coupon created
cv_RU: Купона туса хунă

en: Coupons
cv_RU: Купонсем

en: Courier Service
cv_RU: Курьер служби

en: Covasna
cv_RU: Ковасна

en: Cox's Bazar
cv_RU: Кокс-Базар

en: Crafts
cv_RU: Ал ӗҫӗ

en: Crafts Store
cv_RU: Алĕç магазинӗ

en: Create
cv_RU: Туса хурас

en: Create Another Blog
cv_RU: Тепĕр Блог туса хурăр

en: Create Blog
cv_RU: Блог туса лартас

en: Create Content
cv_RU: Контент Туса хурас

en: Create List
cv_RU: Список туса хурас

en: Create Menu
cv_RU: Меню Туса хурас

en: Create My Site
cv_RU: Хамăн Сайт Туса хурас

en: Create New Site
cv_RU: Çĕнĕ Сайт Туса лартас

en: Create Product
cv_RU: Тавар туса хур

en: Create Share Button
cv_RU: Пайлашу Пускăчĕ Халех туса хурăр

en: Create Site
cv_RU: Сайт Туса хурас

en: Create WordPress.com account
cv_RU: WordPress.com аккаунт

en: Create Your Blog
cv_RU: Хăвăрăн Блог Туса Хурас

en: Create Your Site
cv_RU: Хăвăрăн сайтăра тăвас

en: Create a Custom Style Now
cv_RU: Халех пĕр Хăйевĕрлетнĕ Стиль туса хурăр

en: Create a New Post
cv_RU: Туса хурас пĕр Çĕнĕ Публикаци

en: Create a Site
cv_RU: Пĕр Сайт Туса лартас

en: Create a contact form
cv_RU: Çыхăну форми туса хурас

en: Create a free website &mdash; WordPress.com
cv_RU: Тÿлевсĕр вебсайт туса хурăр &mdash; WordPress.com

en: Create a free website at WordPress.com
cv_RU: WordPress.com-ра тÿлевсĕр вебсайт туса хурăр

en: Create a free website or blog at WordPress.com
cv_RU: WordPress.com-ра тÿлевсĕр вебсайт е блог туса хурăр

en: Create a free website or easily build a blog on WordPress.com. Hundreds of free, customizable, mobile-ready designs and themes. Free hosting and support.
cv_RU: WordPress.com-ра тÿлевсĕр вебсайт туса хурăр е çăмăллăн пĕр блог туса лартăр. Çĕр-çĕр тÿлевсĕр, хăйевĕрлетме май пур, мобиле хатĕр дизайнсем тата темăсем. Тÿлевсĕр хостинг тата поддержка.

en: Create a logo
cv_RU: Логотип туса хурас

en: Create a logo with Jetpack AI
cv_RU: Jetpack AI-па усă курса логотип тăвас

en: Create a new account
cv_RU: Çĕнĕ аккаунт туса хурас

en: Create a new gallery
cv_RU: Çĕнĕ галерея туса хурас

en: Create a new playlist
cv_RU: Çĕнĕ выляв списокĕ туса хурас

en: Create a new site
cv_RU: Пĕр çĕнĕ сайт туса хурас

en: Create a post
cv_RU: Публикаци туса хурас

en: Create a product
cv_RU: Тавар тăвас

en: Create a site
cv_RU: Сайт туса хурас

en: Create a website or blog at WordPress.com
cv_RU: WordPress.com-ра тÿлевсĕр вебсайт е блог туса хурăр

en: Create account
cv_RU: Аккаунт туса хурас

en: Create additional, premium content that you can make available to paying subscribers only.
cv_RU: Сайта тÿлевлĕн çырăнакансем валли уйрăм ятарлă премиум контент хатĕрлеме пултарăр.

en: Create an Account
cv_RU: Пĕр аккаунт туса хурас

en: Create an account
cv_RU: Аккаунт туса хурас

en: Create an outstanding website
cv_RU: Чаплă сайт ту

en: Create campaign
cv_RU: Кампани тăвас

en: Create gallery
cv_RU: Галерея Туса хурас

en: Create logo
cv_RU: Логотип тăвас

en: Create new list
cv_RU: Çĕнĕ список туса хурас

en: Create your account
cv_RU: Хăвăра аккаунт туса хурас

en: Create your account.
cv_RU: Аккаунт туса хурас.

en: Create your blog
cv_RU: Хăвăрăн блог туса лартас

en: Create your first comic post
cv_RU: Хăвăрăн пĕрремĕш комикс публикацине туса хурас

en: Create your home on the web with a custom domain name.
cv_RU: Тетелте хăвăра валли уйрăм домен илсе кил çавăрăр.

en: Create your own website
cv_RU: Хăвăр вебсайтăра туса хурăр

en: Create your site.
cv_RU: Хăвăра сайт туса хурас.

en: Create, edit, and manage the posts on your site. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}. | Create, edit, and manage the posts on your sites. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
cv_RU[0]: Сайтра публикаци кăлармалли, редакцилемелли тата майламалли вырăн. {{learnMoreLink}}Тĕплĕнрех пĕлес{{/learnMoreLink}}.
cv_RU[1]: Сайтсенче публикаци кăлармалли, редакцилемелли тата майламалли вырăн. {{learnMoreLink}}Тĕплĕнрех пĕлес{{/learnMoreLink}}

en: Creating Your Account…
cv_RU: Сирĕн Аккаунта Туса хуратпăр…

en: Creating your account
cv_RU: Сире аккаунт туса хуратпăр

en: Creating your site…
cv_RU: Сирĕн сайта туса хуратпăр…

en: Creative Portfolio
cv_RU: Пултарулӑх Портфолиовĕ

en: Creator
cv_RU: Ăстаçă

en: Credit
cv_RU: Кредит

en: Credit / Debit Card
cv_RU: Кредит / Дебит Карточки

en: Credit Card
cv_RU: Кредит Карти

en: Credit Card CVV Code
cv_RU: Кредит Карточкин CVV-кочĕ

en: Credit Card Expiration Date
cv_RU: Кредит Картин Срокĕ Тухас Числа

en: Credit Cards
cv_RU: Кредит Картисем

en: Credit Counseling
cv_RU: Кредит консультацийӗ

en: Credit Reports & Scores
cv_RU: Кредит отчечӗсемпе хаклавӗсем

en: Credit Union
cv_RU: Кредит союзӗ

en: Credits
cv_RU: Кредит

en: Cremation Service
cv_RU: Кремаци Пулӑшӑвӗ

en: Cremona
cv_RU: Кремона

en: Creston
cv_RU: Крестон

en: Crete
cv_RU: Крит

en: Crime
cv_RU: Усал ĕç

en: Crisis Center
cv_RU: Кризис центрӗ

en: Criuleni
cv_RU: Криулень

en: Croatia
cv_RU: Хорвати

en: Croatian
cv_RU: Хорватла

en: Croatian kuna
cv_RU: Хорватири куна

en: Crop
cv_RU: Чутлас

en: Crop Header Image
cv_RU: Шапка Сăнÿкерчĕкне Чутлас

en: Crop Image
cv_RU: Сăнÿкерчĕке Чутлас

en: Crop and Publish
cv_RU: Чутлас та Публикацилес

en: Crop image
cv_RU: Сăнÿкерчĕке Чутлас

en: Crop uploaded image
cv_RU: Загрузить тунă сăнÿкерчĕке чутлас

en: Cross River
cv_RU: Кросс-Ривер

en: Crotone
cv_RU: Кротоне

en: Cruise Agency
cv_RU: Круиз агентстви

en: Cruise Line
cv_RU: Круиз линийĕ

en: Csongrád-Csanád
cv_RU: Чонград-Чанад

en: Ctrl + Alt + letter:
cv_RU: Ctrl + Alt + сас палли:

en: Ctrl + letter:
cv_RU: Ctrl + сас палли:

en: Ctrl-click on Windows or Command-click on Mac to select multiple. The <code>hook</code> field with the relevant hook name is always sent.
cv_RU: Харăс темиçе суйламашкăн Windows-ра Ctrl-клик, Mac-ра Command-клик тăвăр. <code>Hook</code> полипе пĕрле çыхăннă hook ятне ялан яраççĕ.

en: Cuba
cv_RU: Куба

en: Cuban Restaurant
cv_RU: Куба Ресторанĕ

en: Cuban convertible peso
cv_RU: Кубари конверциленекен песо

en: Cuban peso
cv_RU: Кубари песо

en: Cuenca
cv_RU: Куэнка

en: Cuiaba
cv_RU: Куяба

en: Culinary School
cv_RU: Кулинари шкулӗ

en: Culture
cv_RU: Культура

en: Cumilla
cv_RU: Комилла

en: Cunene
cv_RU: Кунене

en: Cuneo
cv_RU: Кунео

en: Cura&ccedil;ao
cv_RU: Кюрасао

en: Curacao
cv_RU: Кюрасао

en: Currency
cv_RU: Валюта

en: Currency Exchange
cv_RU: Валюта улӑшӑвӗ

en: Current Address:
cv_RU: Хальхи Адрес:

en: Current Background Image
cv_RU: Хальхи Фон Сăнÿкерчĕкĕ

en: Current Gravatar
cv_RU: Хальхи Граватар

en: Current Header Image
cv_RU: Шапкăри Хальхи Сăнÿкерчĕк

en: Current Location
cv_RU: Хальхи Тĕлĕ

en: Current Page
cv_RU: Хальхи Страница

en: Current Theme
cv_RU: Хальхи Темă

en: Current page
cv_RU: Хальхи страница

en: Current page of the collection.
cv_RU: Текущая страница коллекции.

en: Current post
cv_RU: Хальхи публикаци

en: Current site avatar
cv_RU: Хальхи сайт аватарĕ

en: Current site members:
cv_RU: Хальхи сайт пайташĕсем:

en: Current thumbnail
cv_RU: Хальхи чĕрнешке

en: Current users simply copy and paste your full about.me URL in the box( http://about.me/username ) below. Or,
cv_RU: Хальхи усă куракансем копилесе çыпăçтараççĕ кăна сирĕн тулли çинчен.me URL-не ( http://about.me/усă куракан ячĕ ) аялти поля ăшне. Е,

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
cv_RU[0]: Халлĕхе %s комментари ырлассине кĕтсе тăрать. Тархасшăн модераци панельне каçăр:
cv_RU[1]: Халлĕхе %s комментари ырлассине кĕтсе тăрать. Тархасшăн модераци панельне каçăр:

en: Currently Reading
cv_RU: Халĕ Вулакан

en: Currie
cv_RU: Карри

en: Cusco
cv_RU: Куско

en: Custom
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ

en: Custom Background
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ Фон

en: Custom CSS
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ CSS

en: Custom Colors
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ Тĕссем

en: Custom Design
cv_RU: Уйрăм Дизайн

en: Custom Domain
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ Домен

en: Custom Domain Name
cv_RU: Хăйевĕр Домен Ячĕ

en: Custom Email Address
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ Email Адресĕ

en: Custom Email Address:
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ Email Адресĕ:

en: Custom Fields
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ Полясем

en: Custom Fonts
cv_RU: Уйрăм Шрифтсем

en: Custom HTML
cv_RU: Ятарлă HTML

en: Custom Header
cv_RU: Ятарлă шапкă

en: Custom Home Builder
cv_RU: Ятарлă Ҫурт Строительстви

en: Custom Introduction
cv_RU: Ятарлă Кÿртĕм

en: Custom JavaScript
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ JavaScript

en: Custom JavaScript Editor
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ JavaScript Редакторĕ

en: Custom Link
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ каçă

en: Custom Links
cv_RU: Ятарлă каçăсем

en: Custom Logo
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ Логотип

en: Custom Menu
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ Меню

en: Custom Menus
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ Менюсем

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
cv_RU: Хăйевĕрлетес

en: Custom Structure
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ Структура

en: Custom Style created.
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ Стиль туса хутăмăр.

en: Custom Style deleted.
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ Стиль хуралчĕ.

en: Custom Style updated.
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ Стиль çĕнелчĕ.

en: Custom Styles
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ Стильсем

en: Custom T-shirt Store
cv_RU: Футболка магазинӗ

en: Custom URL
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ URL

en: Custom color
cv_RU: Урăх тĕс суйлас

en: Custom domain
cv_RU: Ятарлă Домен

en: Custom domains
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ доменсем

en: Custom field deleted.
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ поля хуралчĕ.

en: Custom field updated.
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ поля çĕнелчĕ.

en: Custom message
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ Сообщени

en: Custom:
cv_RU: Е урăхла:

en: Customer
cv_RU: Илекен

en: Customer Name
cv_RU: Клиент Ячĕ

en: Customer created
cv_RU: Илекене туса хунă

en: Customer name:
cv_RU: Клиент ячĕ:

en: Customer:
cv_RU: Клиент:

en: Customize
cv_RU: Урăхлатас

en: Customize %s
cv_RU: Хăйевĕрлетес %s

en: Customize My Site
cv_RU: Сайтăма Хăйевĕрлетес

en: Customize New Changes
cv_RU: Çĕнĕ Улшăнусене Хăйевĕрлетес

en: Customize Your Site
cv_RU: Хăвăрăн Сайта Хăйевĕрлетĕр

en: Customize buttons
cv_RU: Пускăчсене кирлĕ пек майлас

en: Customize the message
cv_RU: Хăйевĕрлетес сообщенине

en: Customize theme
cv_RU: Темăна хăйевĕрлетес

[ctx: Customize this theme]
en: Customize
cv_RU: Хăйевĕрлетес

en: Customize your blog's appearance
cv_RU: Блогăн сăн-питне хăйевĕрлетес

en: Customize your site
cv_RU: Сайтăра Хăйевĕрлетес

en: Customize your site's navigation menu
cv_RU: Сайтăн навигаци менюне хăйевĕрлетес

en: Customize your theme
cv_RU: Хăвăрăн темине Хăйевĕрлетес

en: Customize: %s
cv_RU: Хăйевĕрлетес: %s

en: Customizer
cv_RU: Хăйевĕрлетÿçĕ

en: Customs Broker
cv_RU: Таможня брокерӗ

en: Cut
cv_RU: Касса илес

en: Cyprus
cv_RU: Кипр

en: Czech
cv_RU: Чехла

en: Czech Republic
cv_RU: Чех Республики

en: Czech koruna
cv_RU: Чех крони

en: Cáceres
cv_RU: Касерес

en: Cádiz
cv_RU: Кадис

en: Córdoba
cv_RU: Кордова

en: Côte d'Ivoire
cv_RU: Кот-д’Ивуар

en: Călărași
cv_RU: Кэлэраши

en: Căușeni
cv_RU: Каушаны

en: DATE
cv_RU: ЧИСЛА

en: DIY
cv_RU: Ху ту

en: DJ
cv_RU: Диджей

en: DKI Jakarta
cv_RU: Джакарта

[ctx: DNS Editor: SRC record protocol]
en: Protocol
cv_RU: Протокол

[ctx: DNS Editor: SRV record "service" name]
en: Service
cv_RU: Служба

[ctx: DNS Editor: SRV record hostname]
en: Target Host
cv_RU: Назначени Узелĕ

[ctx: DNS Editor: SRV record hostname port]
en: Target Port
cv_RU: Назначени Порчĕ

[ctx: DNS Editor: SRV record priority]
en: Priority
cv_RU: Приоритет

[ctx: DNS Editor: SRV record weight]
en: Weight
cv_RU: Йывăрăш

[ctx: DNS Record]
en: Type
cv_RU: Тип

en: DNS is correct
cv_RU: DNS-ĕ тĕрĕс

en: Dacca
cv_RU: Дакка

en: Dadra and Nagar Haveli
cv_RU: Дадра тата Нагар Хавели

en: Daerah Istimewa Aceh
cv_RU: Даэра Истимева Ачех

en: Daerah Istimewa Yogyakarta
cv_RU: Даэра Истимева Джокьякарта

en: Daily
cv_RU: Кунсерен

en: Daily Archives:
cv_RU: Кулленхи Архивсем:

en: Daily Shipment
cv_RU: Кунлăх Янисем

en: Daily archives
cv_RU: Кулленхи Архивсем

en: Daily writing prompt
cv_RU: Паянхи çыруллă ыйту

en: Dairy Farm
cv_RU: Сӗт ферми

en: Daisy
cv_RU: Ромашкă

en: Dajabón
cv_RU: Дахабон

en: Dakahlia
cv_RU: Дакали

en: Dakar
cv_RU: Дакар

en: Daman and Diu
cv_RU: Даман тата Диу

en: Damascus
cv_RU: Дамаск

en: Damietta
cv_RU: Дамиетта

en: Dance Company
cv_RU: Ташӑ труппи

en: Dance Hall
cv_RU: Ташӑ залӗ

en: Dance School
cv_RU: Ташӑ шкулӗ

en: Dancer
cv_RU: Ташăçă

en: Dancing Store
cv_RU: Ташӑ лавкки

en: Danish
cv_RU: Данилле

en: Danish krone
cv_RU: Дани кронӗ

en: Danmarkshavn
cv_RU: Данмарксхавн

en: Dar es Salaam
cv_RU: Дар-эс-Салам

en: Dark
cv_RU: Тĕксĕм

en: Darwin
cv_RU: Дарвин

en: Dashboard
cv_RU: Тĕп лаптăк

en: Data Recovery Service
cv_RU: Даннӑйсене тавăракан служба

en: Database Error
cv_RU: Даннăй бази Ошибки

en: Date
cv_RU: Числи

[ctx: Date (F j) : blog title]
en: %1$s: Your best day for likes on %2$s
cv_RU: %1$s: %2$s блога килĕштерни енчен сирĕншĕн чи лайăх кун

en: Date Format
cv_RU: Число формачĕ

en: Date Sent
cv_RU: Янă числа

en: Date and time
cv_RU: Числа тата вăхăт

en: Date and time format
cv_RU: Числа тата вăхăт формачĕ

en: Date created:
cv_RU: Туса хунă числа:

[ctx: Date range for which stats are being displayed]
en: %(number)s days ending %(endDate)s (Summarized)
cv_RU: %(endDate)s-ре вĕçленесси %(number)s кун (Пĕтĕмлетÿ)

en: Date range:
cv_RU: Числа диапазонĕ:

en: Date/Time
cv_RU: Числа/Вăхăт

en: Date/time
cv_RU: Числа/вăхăт

en: Date:
cv_RU: Числа:

en: Dating
cv_RU: Паллашу

en: Davao Occidental
cv_RU: Давао Анăçри

en: Davao Oriental
cv_RU: Давао Тухăçри

en: Davao del Norte
cv_RU: Давао-дель-Норте

en: Davao del Sur
cv_RU: Давао-дель-Сур

en: Davis
cv_RU: Дэвис

en: Dawson
cv_RU: Доусон

en: Dawson Creek
cv_RU: Доусон-Крик

en: Day
cv_RU: Кун

en: Day Care Center
cv_RU: Ачасене кăнтăрла пăхакан центр

en: Day Spa
cv_RU: Спа-салон

en: Day Summary
cv_RU: Кун пĕтĕмлетĕвĕ

en: Day and name
cv_RU: Кунĕ тата ячĕ

en: Day(s)
cv_RU: Кун

en: Daycare
cv_RU: Ача сачĕ

en: Days
cv_RU: Кун

en: Deactivate
cv_RU: Ĕçлеттерес мар

en: Deactivate this plugin
cv_RU: Ку плагина ĕçлеттерес мар

en: Deactivate this webhook
cv_RU: Ку webhook ĕçне чарас

en: Dec
cv_RU: Раш

en: December
cv_RU: Раштав

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
cv_RU: Раш

en: Deck Builder
cv_RU: Палуба строителĕ

[ctx: Declaration]
en: New Notification
cv_RU: Çĕнĕ пĕлтеркĕч

[ctx: Declaration]
en: Notification
cv_RU: Пĕлтеркĕч

en: Decline Transfer
cv_RU: Трансфера Йышăнас мар

en: Default
cv_RU: Пирвайхи

en: Default Avatar
cv_RU: Улăштаричченхи Аватар

en: Default Images
cv_RU: Улăштаричченхи Сăнÿкерчĕксем

en: Default Link Category
cv_RU: Улăштаричченхи Каçă Категорийĕ

en: Default Post Category
cv_RU: Улăштаричченхи Публикаци Категорийĕ

[ctx: Default Preset]
en: Default
cv_RU: Улăштаричченхи

en: Default article settings
cv_RU: Cтатьян сĕнсе панă настройкăсем

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
cv_RU: Kategorвăлer

en: Default email delivery
cv_RU: Улăштаричченхи Email урлă кÿрни

[ctx: Default email heading for email to customer on completed renewal order]
en: Your renewal order is complete
cv_RU: Çĕнетÿ заказĕ пурнăçланчĕ

[ctx: Default email heading for email with downloadable files in it]
en: Your subscription renewal order is complete - download your files
cv_RU: Çырăнăва çĕнетес заказ пурнăçланчĕ - файлсене уçласа илĕр

[ctx: Default email subject for email to customer on completed renewal order]
en: Your %1$s renewal order from %2$s is complete
cv_RU: %2$s числара тунă %1$s çĕнетÿ заказĕ пурнăçланчĕ

[ctx: Default email subject for email with downloadable files in it]
en: Your %1$s subscription renewal order from %2$s is complete - download your files
cv_RU: %2$s числара тунă %1$s çĕнетÿ заказĕ пурнăçланчĕ - файлсене уçласа илĕр

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
cv_RU: Çĕнĕ Поле

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
cv_RU: Пĕрремĕш опци

[ctx: Default link category slug]
en: Blogroll
cv_RU: Блог çăмхи

[ctx: Default page slug]
en: about
cv_RU: sjincen

[ctx: Default page title]
en: About
cv_RU: Сайт çинчен

en: Default post category.
cv_RU: Улăштаричченхи публикаци категорийĕ.

en: Default post format.
cv_RU: Улăштаричченхи публикаци формачĕ.

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
cv_RU: salam-tence

en: Default product sorting
cv_RU: Тавара сортламалли тивмен йĕрке

en: Default size for images.
cv_RU: Ÿкерчĕксен улăштаричченхи пысăкăшĕ.

en: Delaware
cv_RU: Делавэр

en: Delete
cv_RU: Çук тăвас

en: Delete %(username)s
cv_RU: %(username)s-а Çук тăвас

en: Delete &#8220;%s&#8221;
cv_RU: &#8220;%s&#8221; хуратас;

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
cv_RU: &#8220;%s&#8221; яланлăха хуратас

en: Delete Card
cv_RU: Карточкăна хуратас

en: Delete Menu
cv_RU: Менюе хуратас

en: Delete Permanently
cv_RU: Яланлăха çук тăвас

en: Delete Product
cv_RU: Тавара хуратас

en: Delete Site
cv_RU: Сайта Хуратас

en: Delete User
cv_RU: Усă куракана Çук тăвас

en: Delete Users
cv_RU: Усă куракансене хуратас

en: Delete all your posts, pages, media, and data, and give up your site's address.
cv_RU: Мĕн пур публикаци, страница, медиа файлĕсемпе даннăйсене хуратма, сайтăн адресне каялла тавăрса пама пултаратăр.

en: Delete it: %s
cv_RU: Çук тăвас ăна: %s

en: Delete list
cv_RU: Списока хуратас

en: Delete permanently
cv_RU: Яланлăха хуратас

en: Delete row
cv_RU: Рете хуратас

en: Delete scheduled share
cv_RU: Планланă пайлашăва хуратас

en: Delete table
cv_RU: Таблицăна хуратас

en: Delete the list forever. Be careful - this is not reversible.
cv_RU: Списока яланлăха хуратмалла. Ас тăвăр - тавăрса лартма май пулмĕ.

en: Delete this comment permanently
cv_RU: Ку комментарие яланлăха хуратас

en: Delete this item
cv_RU: Ку элемента хуратас

en: Delete this item permanently
cv_RU: Яланлăха хуратас ку объекта

en: Delete this webhook
cv_RU: Çук тăвас ку webhook-а

en: Delete your site permanently
cv_RU: Сайтăра тĕппипе хуратас

en: Deleted
cv_RU: Çук тăвăнчĕ

en: Deleted:
cv_RU: Хуратнă:

en: Deleting
cv_RU: Çук тăватпăр

en: Deleting Links
cv_RU: Каçăсене хуратасси

en: Deleting comments is not supported yet
cv_RU: Комментарисем хуратасси халлӗхе поддержкăллă мар

en: Delhi
cv_RU: Дели

en: Deli
cv_RU: Гастрономи

en: Delivery window
cv_RU: Кÿрнин кантăкĕ

en: Delta
cv_RU: Дельта

en: Delta Amacuro
cv_RU: Амакуро Дельти

en: Demo
cv_RU: Демо

[ctx: Demo content for related posts]
en: Big iPhone/iPad Update Now Available
cv_RU: Халĕ Пысăк iPhone/iPad Çĕнетĕвĕ те Пур

[ctx: Demo content for related posts]
en: The WordPress for Android App Gets a Big Facelift
cv_RU: Android Приложени валли WordPress-а пысăк илемлетÿ лекет

[ctx: Demo content for related posts]
en: Upgrade Focus: VideoPress For Weddings
cv_RU: Фокус-а Аслатас: Туй валли VideoPress

[ctx: Demo of this theme]
en: Demo
cv_RU: Демо

en: Demo this theme
cv_RU: Темăн демоне пăхас

en: Demolition Contractor
cv_RU: Ҫуртсене ишесси енĕпе подрядчик

en: Denizli
cv_RU: Денизли

en: Denmark
cv_RU: Дани

en: Dental Clinic
cv_RU: Стоматологи клиники

en: Dental Lab
cv_RU: Стоматологи лабораторийӗ

en: Dental School
cv_RU: Стоматологи шкулӗ

en: Dentist
cv_RU: Стоматолог

en: Denver
cv_RU: Денвер

en: Deny
cv_RU: Тунас

en: Department Store
cv_RU: Универмаг

en: Departure
cv_RU: Кайни

en: Depression
cv_RU: Депресси

en: Dermatologist
cv_RU: Дерматолог

en: Descending
cv_RU: Кĕçĕнленнĕçемĕн

en: Descending (newest first)
cv_RU: Кĕçĕнленнĕçемĕн (малтан çĕннисем)

en: Descending.
cv_RU: Пĕчĕкленекен.

[ctx: Describes the amount of money per month, e.g. "$10 per month"]
en: %1$s per month
cv_RU: уйăхне %1$s

[ctx: Describes the amount of money per year, e.g. "$10 per year"]
en: %1$s per year
cv_RU: çулталăкне %1$s

[ctx: Describes the percent of a discount, eg "You Save 40%"]
en: You Save %1$s%%
cv_RU: %1$s%% перекетлетĕр

en: Description
cv_RU: Описани

en: Description (optional)
cv_RU: Описани (унсăр та юрать)

en: Description of the user.
cv_RU: Усă куракан описанийĕ.

en: Description:
cv_RU: Описани:

en: Descripton
cv_RU: Çырса кăтартни

en: Deselect
cv_RU: Суйлас мар

en: Design
cv_RU: Дизайн

en: Design by
cv_RU: Дизайнне тăваканĕ

en: Design like an expert
cv_RU: Эксперт пекех дизайн тăвас

en: Design, build, grow, and secure your site from start to finish.
cv_RU: Хăвăрăн сайтăрăн пуçĕнчен вĕçне çити дизайнне те, хывса хурассине те, анлăлатассине те хÿтĕллессине тăвайăр.

en: Desktop
cv_RU: Сĕтелçи

en: Desktop App for Linux
cv_RU: Linux валли Сĕтелçи Приложени

en: Desktop App for Mac
cv_RU: Mac валли Сĕтелçи Приложени

en: Desktop App for Windows
cv_RU: Windows валли Сĕтелçи Приложени

en: Dessert Shop
cv_RU: Десерт Лавкки

en: Destination folder already exists.
cv_RU: Кун пек назначени папки пур ĕнтĕ.

en: Detach
cv_RU: Тăпăлтарас

en: Details
cv_RU: Тĕплĕнрех

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
cv_RU: Детальсем вĕсем кăтартнă çÿлерех. -Ĕ> импорт хатĕрĕ малашне тепре туса пăхăр -па пĕр урăх parser...

[ctx: Details page for this theme]
en: About
cv_RU: Кун çинчен

en: Determines whether the current locale is right-to-left (RTL).
cv_RU: Хайхи локаль cылтăмран сулахая (RTL) пулнипе пулманнине палăртать.

en: Determines whether the image editing feature is enabled.
cv_RU: Ÿкерчĕке редакцилес функцине тапратнă е тапратманнине палăртать.

en: Detroit
cv_RU: Детройт

en: Developer
cv_RU: Разработчик

en: Developer Features
cv_RU: Девелопер Хатĕрĕсем

en: Developers
cv_RU: Разработчиксем

en: Dhaka
cv_RU: Дакка

en: Dhaulagiri
cv_RU: Дхаулагири

en: Diabetologist
cv_RU: Диабетолог

en: Did you find what you were looking for?
cv_RU: Хăвăр шыранине тупрăр-и?

en: Did you know WordPress.com now offers seriously competitive pricing on popular domain extensions like .com, .net, .org, and many more?
cv_RU: Пĕлетĕр-и WordPress.com халĕ .com, .net, .org, тата нумай ытти пекпопулярлă домен зонисем валли чăннипех те ытти çĕртисемпе танлаштарсан йÿнĕ хаксем сĕнет?

en: Did you know you can view enhanced stats on WordPress.com?
cv_RU: WordPress.com статистикăна тата лайăхраххăн курма май пурри çинчен пĕлетĕр-и?

en: Digital Marketing
cv_RU: Цифрăлла Маркетинг

en: Dili
cv_RU: Дили

en: Dim Sum Restaurant
cv_RU: Дим-сум Ресторанĕ

en: Dimensions
cv_RU: Виçесем

en: Dimensions:
cv_RU: Виçесем:

en: Dinagat Islands
cv_RU: Динагат Утравĕсем

en: Dinajpur
cv_RU: Динаджпур

en: Diner
cv_RU: Столовăй

en: Diners — Eating Establishments
cv_RU: Столовăй — Апатлану предприятийĕсем

en: Director
cv_RU: Директор

en: Disable
cv_RU: Чарас

en: Disable %s
cv_RU: %s чарас

en: Disable Post by Email
cv_RU: Email урлă публикаци чарас

en: Disable the redirect by choosing a different primary domain, or change the target address.
cv_RU: Перенаправленине урăх тĕп домен суйласа е назначени адресне улăштарса чарăр.

en: Disabled
cv_RU: Чарнă

en: Disabled.
cv_RU: Чарнă.

en: Disables custom colors.
cv_RU: Ятарлă тĕссене чарать.

en: Disables custom font size.
cv_RU: Шрифтăн ятарлă пысăкăшĕсене чарать.

en: Disabling autoupdates on %(count)s site | Disabling autoupdates on %(count)s sites
cv_RU[0]: %(count)s сайтра хăйне тĕллĕн çĕнелес ĕçе чарасси
cv_RU[1]: %(count)s сайтра хăйне тĕллĕн çĕнелес ĕçе чарасси

en: Disallowed Comment Keys
cv_RU: Ирĕк паман Комментари Пускăчĕсем

en: Disconnect
cv_RU: Çыхăнăва татас

en: Disconnecting
cv_RU: Çыхăну татăлать

en: Discount
cv_RU: Скидка

en: Discourage search engines from indexing this site
cv_RU: Поисковиксем ку сайта индекслассинчен хăтарттар

en: Discover
cv_RU: Тĕпчес

en: Discussion
cv_RU: Дискусси

en: Discussion Settings
cv_RU: Дискусси Настройкисем

en: Dismiss
cv_RU: Сирсе ярас

en: Dismiss errors
cv_RU: Ошибкăсене Йăмтарас

en: Dismiss message
cv_RU: Пĕлтерĕве хупас

en: Dismiss this notice.
cv_RU: Ку систерĕве йăмтарас.

en: Dismiss this recommendation
cv_RU: Ку рекоммендацие йăмтарас

[ctx: Display Ad Text]
en: Buy your domain, and build your site with the software powering 29% of the internet.
cv_RU: Домен илсе хăвăрăн сайта Интернетăн 29%-не ĕçлеттерекен программа пуххипе усă курса туса лартăр.

[ctx: Display Ad Text]
en: Find Your Domain
cv_RU: Домен тупăр

[ctx: Display Ad Text]
en: Find the domain that fits you at WordPress.com
cv_RU: WordPress.com-ра сире килĕшекен домен тупăр

[ctx: Display Ad Text]
en: Find the domain that fits you.
cv_RU: Сире килĕшекен домен тупăр.

[ctx: Display Ad Text]
en: Get Your Domain
cv_RU: Домен илĕр

[ctx: Display Ad Text]
en: Your Domain
cv_RU: Сирĕн Домен

en: Display Header Text
cv_RU: Шапкăри Текста курăнтарас

en: Display Large
cv_RU: Пысăккăн Курăнтăр

en: Display Medium
cv_RU: Вăтаммăн курăнтăр

en: Display Options
cv_RU: Опцисене курăнтарас

en: Display Small
cv_RU: Пĕчĕккĕн курăнтăр

en: Display X-Large
cv_RU: Экстра-Пысăккăн Курăнтăр

en: Display all authors (including those who have not written any posts)
cv_RU: Мĕнпур автора кăтартас (çав шутра пĕр публикаци те çырманнисене те)

en: Display an (optionally filtered) list of posts marked to do
cv_RU: Хатĕрлемелли публикацисен списокне (кирлĕ пулсан фильтрлă) кăтартас

en: Display as:
cv_RU: Çакăн пек курăнтарас:

en: Display author
cv_RU: Автора курăнтарас

en: Display location
cv_RU: Вырнаçăвне кăтартасси

en: Display on single posts
cv_RU: Уйрăм публикацисенче курăмлатмалла

en: Display post date?
cv_RU: Публикаци числине курăнтарас?

en: Display your BandPage content
cv_RU: BandСтраница-ри хăвăрăн контента курăнтарас

en: Display your Tweets from Twitter
cv_RU: Twitter-ти твитсене курăнтарас

en: Display your about.me profile with thumbnail
cv_RU: Хăвăрăн çинчен.me профильне чĕрнешкепе курăнтарас

en: Display your books from Goodreads
cv_RU: Goodвулаs-ри хăвăрăн кĕнекĕрсене курăнтарас

en: Display your latest Instagram photos.
cv_RU: Instagram-ри хăвăрăн юлашки фотосене курăнтарас.

en: Display your recent Flickr photos.
cv_RU: Flickr-ти хăвăрăн чи çĕнĕ фотосене курăнтарас.

en: Display your site's most recent comments
cv_RU: Сайтри чи çĕнĕ çĕнĕ комментарисене курăнтарас

en: Displayed on attachment pages.
cv_RU: Вложени страницисенче курăнать.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
cv_RU: Курăнтарнă %1$s&#8211;%2$s %3$s-ран

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
cv_RU: Kурăнтарнă %s&#8211;%s %s-ран

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
cv_RU: Тепĕр WordPress.com е Jetpack-лă блогран вĕр çĕнĕ постсен списокне курăнтарать.

en: Displays a live stream of posts and comments on your o2 powered blog
cv_RU: o2-па хăватлантарнă хăвăрăн блогри публикацисен тата комментарисен чĕрĕ юхăмне курăнтарать

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
cv_RU: Медиа библиотекинчи е YouTube, Vimeo, е тата урăх провайдер видеоне кăтартĕ.

en: Displays an audio player.
cv_RU: Аудио плеер кăтартать.

en: Displays an image.
cv_RU: Пĕр-пĕр сăна кăтартать.

en: Displays on the support home page main area
cv_RU: Поддержка тĕп страницин мăн лаптăкĕнче курăнать

en: Displays on the support home page right area
cv_RU: Поддержка тĕп страницин сылтăм лаптăкĕнче курăнать

en: Displays on the support home page under search
cv_RU: Поддержка тĕп страницинче шырав айĕнче курăнать

en: District Of Columbia
cv_RU: Колумби округĕ

en: District of Columbia
cv_RU: Колумби Округĕ

en: Distrito Federal
cv_RU: Федераци Округĕ

en: Distrito Nacional
cv_RU: Наци округĕ

en: Diving Store
cv_RU: Дайвинг лавкки

en: Divorce Attorney
cv_RU: Уйрăлу адвокачĕ

en: Diyarbakır
cv_RU: Диярбакыр

en: Djelfa
cv_RU: Джельфа

en: Djibouti
cv_RU: Джибути

en: Djiboutian franc
cv_RU: Джибути франкӗ

[ctx: Dns Record]
en: Priority
cv_RU: Приоритет

[ctx: Dns Record]
en: Protocol
cv_RU: Протокол

[ctx: Dns Record]
en: Service
cv_RU: Служба

[ctx: Dns Record]
en: Target Host
cv_RU: Назначени Узелĕ

[ctx: Dns Record]
en: Target Port
cv_RU: Назначени Порчĕ

[ctx: Dns Record]
en: Weight
cv_RU: Йывăрăш

[ctx: Dns Record TXT]
en: Text
cv_RU: Tекст

en: Do More
cv_RU: Тата Тăвас

en: Do it: I want some polls!
cv_RU: Тăвăр: Мана пĕр-ик ыйтăм кирлĕ!

en: Do more
cv_RU: Тата тăвас

en: Do not allow
cv_RU: Ирĕк парас мар

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
cv_RU: Когда закончите, не забудьте нажать &laquo;Сохранить изменения&raquo;!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
cv_RU: Когда закончите, не забудьте нажать кнопку &laquo;Сохранить изменения&raquo;.

en: Do you have a plan to vote?
cv_RU: Сасăлама палăртнă-и эсир?

en: Do you have a web hosting account already?
cv_RU: Сирĕн ĕнтĕ пĕр web хостинг аккаунчĕ пур-и?

en: Do you really want to reset your configuration?
cv_RU: Эсир хăвăрăн конфигурацине чăнах çĕнĕрен лартасшăн-и?

en: Do you want to delete the scheduled share?
cv_RU: Планланă пайлашăва хуратас тетĕрех-и?

en: Dobrich
cv_RU: Добрич

en: Dock
cv_RU: Причал

en: Docs
cv_RU: Документаци

en: Document Shredding
cv_RU: Документсене Пӗтерни

en: Documentation
cv_RU: Документаци

en: Documents
cv_RU: Документсем

en: Dodoma
cv_RU: Додома

en: Dog Day Care Center
cv_RU: Йытӑсене пӑхакан центр

en: Dog Sitter
cv_RU: Йытӑ пăхакан

en: Dog Trainer
cv_RU: Йытӑ дрессировщикӗ

en: Dog Walker
cv_RU: Йытӑпа çÿрекен

en: Dogs
cv_RU: Йытă

en: Doin' something fishy, huh?
cv_RU: Мĕн пăтрататăр тата, е?

en: Dokolo
cv_RU: Доколо

en: Dolj
cv_RU: Долж

en: Dollar Store
cv_RU: Пĕр хак лавкки

en: Domain
cv_RU: Домен

en: Domain Admin
cv_RU: Домен Админĕ

en: Domain Connect
cv_RU: Домен Çыхăнтарас

en: Domain Contact Information
cv_RU: Домен Çыхăну Информацийĕ

en: Domain Management
cv_RU: Домен Тытса тăрасси

en: Domain Name: %1$s
cv_RU: Домен Ячĕ: %1$s

en: Domain Registration
cv_RU: Домен Регистрацийĕ

en: Domain Search
cv_RU: Домен Шырас

en: Domain Search — WordPress.com
cv_RU: Домен Шырас — WordPress.com

en: Domain Settings
cv_RU: Домен Настройкисем

en: Domain Transfer
cv_RU: Домен Трансферĕ

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Administrative Contact
cv_RU: Администраци контакчĕ

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Billing Contact
cv_RU: Платеж контакчĕ

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Domain Registrant
cv_RU: Домен Регистранчĕ

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Technical Contact
cv_RU: Техника Контакчĕ

en: Domain cannot be mapped to a WordPress.com blog because of disallowed term.
cv_RU: Хура списока кĕртнĕ условие пула домена WordPress.com блогĕпе сыпăнтарма пулмасть.

[ctx: Domain mapping suggestion button]
en: Select
cv_RU: Суйлас

[ctx: Domain mapping suggestion button with plan upgrade]
en: Upgrade
cv_RU: Аслăлатас

en: Domain owners are required to provide correct contact information.
cv_RU: Домен хуçисен çыхăну валли тĕрĕс информаци кăтартмалла.

[ctx: Domain suggestion is not available for registration]
en: Unavailable
cv_RU: Илес çук

en: Domain transfer
cv_RU: Домен Трансферĕ

[ctx: Domain transfer or mapping suggestion button]
en: Use a domain I own
cv_RU: Хамăн личнăй доменпа усă курас

en: Domain: %s
cv_RU: Домен: %s

en: Domains
cv_RU: Доменсем

en: Domains can only contain letters, numbers or hyphens.
cv_RU: Доменсенче сас паллисем, цифрăсем е дефиссем çеç пулма пултараççĕ.

en: Dominica
cv_RU: Доминика

en: Dominican Republic
cv_RU: Доминикан Республики

en: Dominican peso
cv_RU: Доминикăри песо

en: Don't Display Name
cv_RU: Ячĕ Ан Курăнтăр

en: Don't display a badge (just the campaign)
cv_RU: Значок курăнтарас мар (кампанине кăна)

en: Don't forget to vote.
cv_RU: Сасăлама ан манăр.

en: Don't have an about.me page?
cv_RU: About.мана страници çук-и?

en: Don't show again
cv_RU: Урăх ан курăнтăр

en: Don't worry, posts from private sites will only appear to those with access. Adding a private site to a public list will not make posts from that site accessible to everyone.
cv_RU: Ан пăшăрханăр, вăрттăн сайтри публикацисем ирĕкĕ пуррисен умне кăна тухса тăма пултараççĕ. Вăрттăн сайта пурне те курмалла списока хушни унăн публикацийĕсен пурин валли те курăнмалла туса хумасть.

en: Donate
cv_RU: Укçапа пулăшас

en: Dondușeni
cv_RU: Дондюшаны

en: Done
cv_RU: Пулчĕ

en: Done!
cv_RU: Пулчĕ!

en: Donegal
cv_RU: Донегол

en: Donga
cv_RU: Донга

en: Donut Shop
cv_RU: Пончик лавкки

en: Don’t want these emails?
cv_RU: Ку çырусем ан килччĕр-и?

en: Don’t want these emails? Unsubscribe
cv_RU: Ку çырусем ан килччĕр-и? Çырăнăва чарăр

en: Douala
cv_RU: Дуала

en: Double check to make sure your email address is correct.
cv_RU: Хăвăрăн email адресĕ тĕрĕс-и тĕрĕс мар-и тепĕр хут тĕрĕслĕр.

en: Double-check your spelling.
cv_RU: Хăвăр çырнине тепĕр хут тĕрĕслĕр.

en: Down
cv_RU: Аялалла

en: Down one
cv_RU: Пĕрре аялалла

en: Download
cv_RU: Скачать тăвас

en: Download Export File
cv_RU: Экспорт Файлне Скачать тăвас

en: Download File
cv_RU: Файла скачать тăвас

en: Download ID
cv_RU: Тиесе илнĕ №

en: Download ID.
cv_RU: Тиесе илнĕ №.

en: Download Media
cv_RU: Медиăна скачать тăвас

en: Download failed.
cv_RU: Скачать тăвасси пулса тухмарĕ.

en: Download the <a href="%s">WordPress mobile app</a> , which is compatible with P2 and allows you to get notifications on your phone.
cv_RU: <a href="%s">WordPress мобильлĕ приложение</a> скачать тăвăр, вăл P2-пе килĕшÿллĕ пулнă май пĕлтерÿсене телефон урлă илме май парать.

en: Downloadable product ID.
cv_RU: Тиесе илмелли тавар №.

en: Downloadable product permissions
cv_RU: Тиесе илнĕ таварпа тума юрассисем

en: Downloads
cv_RU: Скачать тунисем

en: Dozens of free themes
cv_RU: Вун-вун тÿлевсĕр темă

en: Dozens of free themes.
cv_RU: Вунă-вунă тÿлевсĕр темă.

en: Draft
cv_RU: Черновик

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: <span class="count">(%s)</span> черновик
cv_RU[1]: <span class="count">(%s)</span> черновик

en: Draft Saved
cv_RU: Черновик Упранчĕ

en: Draft saved.
cv_RU: Черновик упранчĕ.

en: Drafts
cv_RU: Черновиксем

en: Drafts Imported
cv_RU: Черновиксем Импортланă

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
cv_RU: Хăвăра унсăр юрамасть пек йĕрке тумашкăн объектсене умлă-хыçлă сĕтĕрĕр. Объектăн сылтăм енĕнчи стрелкăна хушма параметрсене курмашкăн пусса уçăр.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
cv_RU: Пĕр-пĕр виджета настройкисене çухатмасăр aйккинчи панельте ан курăнтăр тесен, çакăнта сĕтĕрсе хурăр.

en: Drawing
cv_RU: Ÿкересси

en: Dreamhost Logo
cv_RU: Dreamhost Логотипĕ

en: Dress Shop
cv_RU: Кĕпе-тум Магазинӗ

en: Dressmaker
cv_RU: Çĕвĕç модист

en: Dried Fruit & Nut Store
cv_RU: Типӗ улма-ҫырла лавкки

en: Drive traffic to your site
cv_RU: Сайта килекенсен трафикне ÿстерĕр

en: Drive-in Movie Theater
cv_RU: Машинăллисен Кионтеатрĕ

en: Driving School
cv_RU: Водитель курсĕ

en: Drochia
cv_RU: Дроки

en: Dropdown
cv_RU: Тухса-анакан

en: Drug Rehabilitation
cv_RU: Наркомани реабилитацийĕ

en: Drug Testing
cv_RU: Наркотик тесчĕ

en: Drums
cv_RU: Параппан

en: Dry Cleaning
cv_RU: Химчистка

en: Dry Wall Contractor
cv_RU: Стена подрядчикĕ

en: Duarte
cv_RU: Дуарте

en: Dubai
cv_RU: Дубай

en: Dublin
cv_RU: Дублин

en: Dubăsari
cv_RU: Дубэсары

en: Dude Ranch
cv_RU: Пижон ранчовĕ

en: DumontDUrville
cv_RU: Дюмон Д'Юрвиль

en: Duotone
cv_RU: Икĕ тĕс

en: Duplicate comment detected. It looks like you've already said that!
cv_RU: Комментари дупликачĕ уçса палăртнă. Эсир ĕнтĕ çавна тенĕ пек курăнать!

en: Duplicate comment; you've already said that!
cv_RU: Комментари дупликачĕ; эсир ĕнтĕ çавна тенĕ!

en: Durango
cv_RU: Дуранго

en: Dushanbe
cv_RU: Душанбе

en: Dutch
cv_RU: Голланди

en: Dâmbovița
cv_RU: Дымбовица

en: Düzce
cv_RU: Дюздже

en: E-mail
cv_RU: Эл. Почта

en: E-mail me whenever
cv_RU: Кирек хăçан та Email яма юрать

en: ERROR: Invalid verification code
cv_RU: ОШИБКА: Верификаци кочĕ юрăхсăр

en: ERROR: please type a comment.
cv_RU: ОШИБКА: тархасшăн пĕр комментари çапса кĕртĕр.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
cv_RU: ЙĂНĂШ: эсир черновикла публикаци патне çырса янă комментари çине ответлетĕр.

en: EU Trademark Number
cv_RU: ЕСри тавар марки номерĕ

en: Each link must be provided as an array.
cv_RU: Кашни каçă пĕр рет пек тивĕçтернĕ пулмалла.

en: Each rocket represents a post published on this blog in %d.  And because we like to share, we made the fireworks available as a jQuery plugin on <a href="https://github.com/Automattic/canvas-fireworks" target="_blank">GitHub</a>.
cv_RU: Кашни ракета ку блогра %d хушшинче публикациленĕ пĕр публикаци вырăнне тăрать. Вара хамăр пайлашма юратнине пула, jQuery плагинĕ йышши пĕр фейерверк туса çакăнтан ирĕклĕн илмелле турăмăр: <a href="https://github.com/Automattic/canvas-fireworks" target="_blank">GitHub</a>.

en: Ear Piercing Service
cv_RU: Хӑлха пирсингĕ

en: Early voting is open now in most states.
cv_RU: Чылай штатра иртерех сасăлава уçнă.

en: Earn
cv_RU: Ĕçлесе илес

en: Earn Money
cv_RU: Укçа ĕçлесе илес

en: Earn money on your site by displaying ads and collecting payments or donations.
cv_RU: Сайтран реклама кăтартса, тÿлеттерсе е пулăшу пухса укçа ĕçлесе илĕр.

en: Earnings
cv_RU: Ĕçлесе илни

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
cv_RU: Хĕвелтухăç Азербайджан (آذربایجان شرقی)

en: East Caribbean dollar
cv_RU: Хӗвелтухӑҫ-Кариб долларӗ

en: East Macedonia and Thrace
cv_RU: Хĕвелтухăç Македони тата Фраки

en: Easter
cv_RU: Пасха

en: Eastern
cv_RU: Хĕвелтухăç

en: Eastern Cape
cv_RU: Хĕвелтухăç Сăмсахĕ

en: Eastern Europe
cv_RU: Хĕвелтухăç Европа

en: Eastern Europeans
cv_RU: Тухăç Европа çыннисем

en: Eastern Samar
cv_RU: Хĕвелтухăç Самар

en: Ebonyi
cv_RU: Эбони

en: Ecommerce
cv_RU: Электронлӑ коммерци

en: Ecuador
cv_RU: Эквадор

en: Edineț
cv_RU: Единец

en: Edirne
cv_RU: Эдирне

en: Edit
cv_RU: Редакцилес

en: Edit %(title)s
cv_RU: %(title)s редакцилес

en: Edit %s
cv_RU: %s редакцилес

en: Edit &#8220;%s&#8221;
cv_RU: Редакцилес &#8220;%s&#8221;

en: Edit CSS
cv_RU: CSS редакцилес

en: Edit Card
cv_RU: Карточкăна редакцилес

en: Edit Category
cv_RU: Категори редакцилес

en: Edit Changeset
cv_RU: Улăштару пакетне редакцилес

en: Edit Comic
cv_RU: Комикс редакцилес

en: Edit Comment
cv_RU: Комментарие редакцилес

en: Edit DNS
cv_RU: DNS редакцилес

en: Edit DNS Record
cv_RU: DNS çырнине редакцилес

en: Edit Domain
cv_RU: Домена Редакцилес

en: Edit Image
cv_RU: Сăнÿкерчĕке редакцилес

en: Edit Link
cv_RU: Каçă редакцилеc

en: Edit Link Category
cv_RU: Каçă Категорине редакцилес

en: Edit Media
cv_RU: Медиа редакцилес

en: Edit Menu
cv_RU: Менюне редакцилес

en: Edit Menu Item
cv_RU: Меню Объектне редакцилес

en: Edit Menu Item Label
cv_RU: Меню Объекчĕн этикеткине редакцилес

en: Edit Menu Section
cv_RU: Меню Пайне редакцилес

en: Edit Menus
cv_RU: Менюсене редакцилес

en: Edit Original
cv_RU: Оригиналне редакцилес

en: Edit Page
cv_RU: Страницăна редакцилес

en: Edit Post
cv_RU: Поста редакцилес

en: Edit Profile
cv_RU: Профиле Редакцилес

en: Edit Project
cv_RU: Проект редакцилес

en: Edit Project Tag
cv_RU: Проект Тегне редакцилес

en: Edit Project Type
cv_RU: Проект Типне редакцилес

en: Edit Site
cv_RU: Сайта редакцилес

en: Edit Subscription
cv_RU: Çырăнăва Тÿрлетес

en: Edit Tag
cv_RU: Тега редакцилес

en: Edit This
cv_RU: Куна редакцилес

en: Edit User %s
cv_RU: %s Усă куракана редакцилес

en: Edit Your Profile
cv_RU: Хăвăрăн Профиле редакцилес

en: Edit attachment
cv_RU: Вложенине редакцилес

en: Edit audio playlist
cv_RU: Аудио Выляту списокне редакцилес

en: Edit comment
cv_RU: Комментарие редакцилес

en: Edit date and time
cv_RU: Числа тата вăхăтне редакцилес

en: Edit gallery
cv_RU: Галерейăна редакцилес

en: Edit homepage
cv_RU: Тĕп страницăна майлас

en: Edit menu item
cv_RU: Меню объектне редакцилес

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
cv_RU: Çак меню объектне редакцилес: %1$s (%2$s)

en: Edit menus
cv_RU: Менюсене майлас

en: Edit more details
cv_RU: Тата подробностьсене редакцилес

en: Edit next media item
cv_RU: Кун хыççăнхи медиа объекта редакцилес

en: Edit page
cv_RU: Страницăна редакцилес

en: Edit post
cv_RU: Публикацине редакцилес

en: Edit previous media item
cv_RU: Кун умĕнхи медиа объекта редакцилес

en: Edit product
cv_RU: Тавара майлас

[ctx: Edit product screen, between the Billing Period and Subscription Length dropdowns]
en: for
cv_RU: валли:

en: Edit selected menu
cv_RU: Суйланă менюне редакцилес

en: Edit site
cv_RU: Редактировать сайт

en: Edit status
cv_RU: Статуса редакцилес

en: Edit the example news item
cv_RU: Тĕслĕх çĕнĕ хыпар объектне редакцилес

en: Edit this comment
cv_RU: Ку комментарие редакцилес

en: Edit this item
cv_RU: Ку объекта редакцилес

en: Edit this new field
cv_RU: Ку çĕнĕ поляна редакцилес

en: Edit this webhook
cv_RU: Редакцилес ку webhook-а

en: Edit video playlist
cv_RU: Видео Выляту списокне редакцилес

en: Edit visibility
cv_RU: Курăнаслăха редакцилес

en: Edit widget: %s
cv_RU: Виджета редакцилес: %s

en: Edit: %s
cv_RU: %s редакцилес

en: Editing CSS
cv_RU: CSS Редакцилесси

en: Editing Menus
cv_RU: Менюсем Редакцилесси

en: Editor
cv_RU: Редактор

[ctx: Editor Name]
en: Classic Editor
cv_RU: Ĕлĕкхи Редактор

en: Editor Style
cv_RU: Редактор Майлă

en: Editor styles
cv_RU: Редактор стилĕсем

en: Edmonton
cv_RU: Эдмонтон

en: Edo
cv_RU: Эдо

en: Education
cv_RU: Вĕрентÿ

en: Educational Institution
cv_RU: Вĕрентÿ Учрежденийĕ

en: Efate
cv_RU: Эфате

en: Egypt
cv_RU: Египет

en: Egyptian pound
cv_RU: Египет фунчӗ

en: Ehime
cv_RU: Эхимэ

en: Eirunepe
cv_RU: Эйрунепе

en: Either there are no posts, or something went wrong.
cv_RU: Иккĕшĕнчен пĕри: е публикацисем çук, е темĕскер йăнăш кайрĕ.

en: Ekiti
cv_RU: Экити

en: El Aaiun
cv_RU: Эль-Аюн

en: El Bayadh
cv_RU: Эль-Баяд

en: El Callao
cv_RU: Эль Кальяо

en: El Oued
cv_RU: Эль-Уэд

en: El Progreso
cv_RU: Эль-Прогресо

en: El Salvador
cv_RU: Эль Сальвадор

en: El Seibo
cv_RU: Эль-Сейбо

en: El Tarf
cv_RU: Эль-Тарф

en: Elazığ
cv_RU: Элазыг

en: Elder Law Attorney
cv_RU: Аслӑ адвокат

en: Electrical Engineer
cv_RU: Электрик Инженер

en: Electrical Supplies
cv_RU: Электропитани ҫӑлкуҫӗсем

en: Electrolysis Hair Removal
cv_RU: Электролиз эпиляцийӗ

en: Electronics Store
cv_RU: Электронлă тавар лавкки

en: Elgeyo-Marakwet
cv_RU: Эльгейо-Мараквет

en: Elías Piña
cv_RU: Элиас-Пинья

en: Email & Live Chat Support
cv_RU: Email-па Чĕрĕ Чат урлă Поддержка

en: Email (required)
cv_RU: Email (унсăр юрамасть)

en: Email Address
cv_RU: Email Адресĕ

en: Email Address or Username
cv_RU: Email адресĕ e Усă куракан ячĕ

en: Email Address:
cv_RU: Email Адресĕ:

en: Email Post Changes
cv_RU: Публикаци Улшăнăвĕсене Электронлă почтă урлă пĕлтересси

en: Email Receipt
cv_RU: Email урлă Чек

en: Email Sent
cv_RU: Email ятăмăр

en: Email address
cv_RU: Эл. почта адресĕ

en: Email address required
cv_RU: Email адресĕсĕр юрамасть

en: Email address.
cv_RU: Email адресĕ.

en: Email and live chat support
cv_RU: Email тата чĕрĕ чат поддержки

en: Email delivery format
cv_RU: Email Кÿрессин формачĕ

en: Email delivery window
cv_RU: Email Кÿресси чÿречи

en: Email format
cv_RU: Email формачĕ

en: Email forwards
cv_RU: Email малалла ярасси

en: Email has been sent to help@about.me for support
cv_RU: Поддержка илмешкĕн help@about.me адреспа Email янă

[ctx: Email link type]
en: Like
cv_RU: Килĕштерес

en: Email me a login link
cv_RU: Логин каççи email урлă килтĕр

en: Email me new comments
cv_RU: Мана çĕнĕ комментарисене Email урлă ямалла

en: Email me new posts
cv_RU: Мана çĕнĕ публикацисене Email урлă ямалла

en: Email notifications
cv_RU: Email пĕлтеркĕчĕсем

en: Email or Username
cv_RU: Email е Усă куракан ячĕ

en: Email settings
cv_RU: Email настройкисем

en: Email support
cv_RU: Email поддержка

en: Email us any time, any day of the week for personalized, expert support.
cv_RU: Эрнен кирек хăш кунĕнче те, кирек хăш вăхăтра та хăвăра кирлĕ поддержкă ыйтăвĕсемпе пире Email çырса пулăшу илме пултарăр.

en: Email, calendars, and contacts
cv_RU: Электронлă почта, кун кĕнеки, контакт кĕнеки

en: Email: %1$s
cv_RU: Email-ĕ: %1$s

en: Emails
cv_RU: Email-сем

en: Embed
cv_RU: Встроить тăвас

en: Embed in Post
cv_RU: Публикацие встроить тăвас

en: Embeds
cv_RU: Вложенисем

en: Embroidery Store
cv_RU: Тӗрӗ магазинӗ

en: Embu
cv_RU: Эмбу

en: Emergency Services
cv_RU: Васкавлă пулăшу

en: Emergency Veterinarian Services
cv_RU: Васкавлă ветеринари пулӑшӑвӗ

en: Employment Agency
cv_RU: Ӗҫе вырнаҫтаракан агентство

en: Employment Attorney
cv_RU: Ӗҫе вырнаҫу aдвокачĕ

en: Employment Center
cv_RU: Ӗҫпе тивӗҫтерекен центр

en: Empty Spam
cv_RU: Спама пушатас

en: Empty Term.
cv_RU: Услови пушă.

en: Empty Trash
cv_RU: Çÿппе пушатас

en: Empty title.
cv_RU: Пушă заголовок

en: Enable
cv_RU: Тапратас

en: Enable "To Do" Module
cv_RU: "Тумалла" модульне тапратас

en: Enable %s
cv_RU: %s тапратас

en: Enable Post by Email
cv_RU: Email урлă публикаци ярас

en: Enable it to ensure your visitors get our fastest search experience.
cv_RU: Килсе куракансем пирĕн хăвăрт шырава сăнаса пăхчăр тесе тапратăр.

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
cv_RU: Комментари ырланă чухне горячие клавишипе усă курмалла тăвас.

en: Enable post sharing
cv_RU: Публикацисемпе пайлашассине ĕçлеттерĕр

en: Enable product reviews
cv_RU: Тавара хакласа çырассине пултарас

en: Enable sharing
cv_RU: Пайлашассине ĕçлеттерес

en: Enable/Disable
cv_RU: Тапратас/Чарас

en: Enable/Disable Wide/Full Alignments.
cv_RU: Сарлака/Тулли Тикĕслеве Уçас/Чарас.

en: Enable/disable layouts support in container blocks.
cv_RU: Контейнерла блоксенче разметка функцине уçас/чарас.

en: Enabled
cv_RU: Тапратнă

en: Enabled Services
cv_RU: Тапратăннă услугăсем

en: Enables custom line height.
cv_RU: Йĕркесен ятарлă çÿлĕшне уçать.

en: Enables custom spacing.
cv_RU: Ятарлă интервала уçать.

en: Enables custom units.
cv_RU: Ятарлă виçесене уçать.

en: End Date
cv_RU: Юлашки числа

en: Enderbury
cv_RU: Эндербери

en: Endocrinologist
cv_RU: Эндокринолог

en: Endodontist
cv_RU: Эндодонт

en: Endpoints for testing API calls.
cv_RU: API шăнкăравĕсене тест тумалли вĕçлемĕш точкăсем .

en: Engineer
cv_RU: Инженер

en: Engineering Consultant
cv_RU: Консультант инженер

en: English
cv_RU: Акăлчанла

en: Engraver
cv_RU: Гравер

en: Enjoy live chat support.
cv_RU: Чĕрĕ чат пулăшăвĕпе ырлăх курăр.

en: Enjoy millions of blogs at your fingertips.
cv_RU: Миллионшар блогпа çăмăллăн киленĕр.

en: Enjoy this site?
cv_RU: Килĕшет-и сайт?

en: Enna
cv_RU: Энна

en: Ensenada
cv_RU: Энсенада

en: Enter a description of the image
cv_RU: Сăнÿкерчĕк описанийĕ çырса кĕртес

en: Enter a domain
cv_RU: Домен çырса кĕртĕр

en: Enter a tag
cv_RU: Пĕр тег çырса кĕртес

en: Enter address:
cv_RU: Адресне çырса кĕртес:

en: Enter location
cv_RU: Тĕлне Çырса кĕртес

en: Enter new
cv_RU: Çĕнни çырса кĕртес

en: Enter the URL
cv_RU: URL çырса кĕртес

en: Enter the URL of the image
cv_RU: Сăнÿкерчĕк URL-не çырса кĕртес

en: Enter the customer's name here
cv_RU: Клиент ятне çырса кĕртес

en: Enter the text for the new item
cv_RU: Çак çĕнĕ элемент валли текст çырса кĕртĕр

en: Enter the username or email address of the registered WordPress.com user that you want to transfer ownership of %1$s (%2$s) to.
cv_RU: Эсир %1$s (%2$s)-ăн харпăрлăхне куçарса пама пулнă, WordPress.com-ра регистрациленнĕ усă кураканăн усă куракан ятне е email адресне çырса кĕртĕр.

en: Enter title here
cv_RU: Кунта ятне çырмалла

en: Enter your %(googleMailService)s account information
cv_RU: Хăвăрăн %(googleMailService)s аккаунт информацине çырса кĕртĕр

en: Enter your LiveJournal username and password below so we can connect to your account:
cv_RU: LiveJournal усă куракан ячĕпе паролĕ аялта çырса кĕртĕр, вара эпир ăна сирĕн аккаунтпа çыхăнтарăпăр:

en: Enter your address.
cv_RU: Хăвăрăн адресне çырса кĕртĕр.

en: Enter your comment here...
cv_RU: Кунта хăвăр комментариăра çырăр...

en: Enter your first name.
cv_RU: Хăвăрăн ятне çырса кĕртĕр.

en: Enter your last name.
cv_RU: Хăвăрăн хушаматне çырса кĕртĕр.

en: Enter your new password below.
cv_RU: Хăвăрăн çĕнĕ парольне аялта çырса кĕртĕр.

en: Enter your password to view comments.
cv_RU: Комментарисене курмашкăн хăвăр паролĕре çырса кĕртĕр.

en: Enterprise
cv_RU: Корпораци

en: Entertainer
cv_RU: Эстрада артисчĕ

en: Entertainment
cv_RU: Развлечени

en: Entre Ríos
cv_RU: Энтре Риос

en: Entrepreneur
cv_RU: Бизнес

en: Entries feed
cv_RU: Записьсен каналĕ

en: Enugu
cv_RU: Энугу

en: Environment
cv_RU: Тавралӑх

en: Environmental Consultant
cv_RU: Тавралӑх консультанчӗ

en: Epirus
cv_RU: Эпир

en: Episcopal Church
cv_RU: Епископал чиркӗвӗ

en: Equatorial Guinea
cv_RU: Экваторти Гвинея

en: Eritrea
cv_RU: Эритрея

en: Eritrean nakfa
cv_RU: Эритрейри нафа

en: Erongo
cv_RU: Эронго

en: Error
cv_RU: Ошибка

en: Error Details
cv_RU: Ошибка Деталĕсем

[ctx: Error Message Button]
en: Back
cv_RU: Каялла

[ctx: Error Message Label]
en: Error:
cv_RU: Ошибка:

en: Error establishing current site ID of request.
cv_RU: Ыйтса çырнин хальхи сайт №-йĕне паллассинче ошибка пулса тухрĕ.

en: Error fetching feed
cv_RU: канал кÿнĕ чухнехи ошибка

en: Error importing uploaded file
cv_RU: тиенĕ файла импортланă чухнехи ошибка

en: Error loading profile
cv_RU: Профиль загрузки ошибки

[ctx: Error message after A site has failed to perform actions on a user.]
en: There was an error deleting @%(user)s
cv_RU: @%(user)s-не хуратнă чухне пĕр ошибка пулчĕ

[ctx: Error message after A site has failed to perform actions on a user.]
en: There was an error removing @%(user)s
cv_RU: @%(user)s-не кăларнă чухне пĕр ошибка пулчĕ

[ctx: Error message after A site has failed to perform actions on a user.]
en: There was an error updating @%(user)s
cv_RU: @%(user)s-не çĕнетнĕ чухне пĕр ошибка пулчĕ

en: Error posting.
cv_RU: Публикаци ошибки.

en: Error while saving.
cv_RU: Упранă чухнехи ошибка.

en: Error!
cv_RU: Ошибка!

en: Error:
cv_RU: Ошибка:

en: Error: An error has occurred;  Account could not be created.
cv_RU: Ошибка: Пĕр ошибка сиксе тухрĕ; Аккаунт туса хураймарăмăр.

en: Error: An error has occurred;  Poll not created.
cv_RU: Ошибка: Пĕр ошибка сиксе тухрĕ; Ыйтăма туса хураймарăмăр.

en: Error: An error has occurred;  Poll not updated.
cv_RU: Ошибка: Пĕр ошибка сиксе тухрĕ; Ыйтăм çĕнелмерĕ.

en: Error: [%1$s] %2$s
cv_RU: Ошибка: [%1$s] %2$s

en: Error: please enter a valid email address.
cv_RU: Йăнăн: тархасшăн пĕр-пĕр тĕрĕс email адресне çырăр.

en: Error: please fill in the required fields
cv_RU: Йăнăш: тархасшăн, кирлĕ полясене тултарăр

en: Error: please fill the required fields (name, email).
cv_RU: Йăнăш: тархасшăн обязательнăй полясене (ят, email) тултарăр.

en: Errors
cv_RU: Ошибкăсем

en: Erzincan
cv_RU: Эрзинджан

en: Erzurum
cv_RU: Эрзурум

en: Escrow Service
cv_RU: Условнӑй депонаци служби

en: Escuintla
cv_RU: Эскуинтла

en: Eskişehir
cv_RU: Эскишехир

en: Espaillat
cv_RU: Эспайльят

en: Espirito Santo
cv_RU: Эспириту Санто

en: Espresso Bar
cv_RU: Эспрессо-бар

en: Espírito Santo
cv_RU: Эспирито-Санто

en: Estado de México
cv_RU: Эстадо-де-Мехико

en: Estate Appraiser
cv_RU: Куҫман пурлӑх хаклавҫи

en: Estate Liquidator
cv_RU: Куçман пурлӑх ликвидацийĕ

en: Estate Planning
cv_RU: Куҫман пурлӑха планлани

en: Estonia
cv_RU: Эстони

en: Etc
cv_RU: Т.ыт.те

en: Ethiopia
cv_RU: Эфиопи

en: Ethiopian Restaurant
cv_RU: Эфиопи Ресторанĕ

en: Ethiopian birr
cv_RU: Эфиоп бирӗ

en: Eucla
cv_RU: Юкла

en: Euro
cv_RU: Евро

en: Europe
cv_RU: Европа

en: Event Name
cv_RU: Мероприяти Ячĕ

en: Event Planner
cv_RU: Мероприяти планировщикӗ

en: Event Ticket Seller
cv_RU: Мероприятие билет сутакан

en: EventBrite: Event Calendar/Listing
cv_RU: EventBrite: Мероприяти Календарь/Список

en: Events
cv_RU: Пулăмсем

en: Every %d minutes
cv_RU: Кашни %d минут

en: Every %s
cv_RU: Кашни %s

en: Every 10 Minutes
cv_RU: Кашни 10 минут

en: Every Minute
cv_RU: Кашни Минут

en: Everyone can view this list
cv_RU: Ку списока пур те курмалла

en: Everyone needs a backup plan.
cv_RU: Пурне те саппасной план унсăр юрамасть.

en: Everywhere
cv_RU: Пур çĕрте те

en: Example
cv_RU: Тĕслĕх

en: Example Tag
cv_RU: Тĕслĕх Тег

en: Example Title
cv_RU: Тĕслĕх заголовок

en: Example:
cv_RU: Тĕслĕх:

en: Example: Nifty blogging software
cv_RU: Тĕслĕх: Nifty блоглашу программи

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
cv_RU: Страница

en: Examples
cv_RU: Тĕслĕхсем

en: Excavating Contractor
cv_RU: Ҫӗр чавасси подрядчикĕ

en: Excerpt
cv_RU: Выдержка

en: Existing Address
cv_RU: Хальхи Адрес

en: Existing DNS Records
cv_RU: DNS-ра мĕн пур çырнисем

en: Existing WordPress.com site
cv_RU: Хальхаççĕн пур WordPress.com сайчĕ

en: Expand
cv_RU: Сарас

en: Expand all
cv_RU: Мĕнпурне саркалас

en: Expired
cv_RU: Срокĕ тухнă

[ctx: Expired domain notice]
en: Some domains on this site expired recently. They can be renewed by their owners.
cv_RU: Ку сайтри хăш пĕр доменсен хальтерех срокĕ тухнă . Хăйсен хуçисем вĕсене çĕнетееççĕ.

[ctx: Expired domain notice]
en: Some of your domains have expired.
cv_RU: Сирĕн доменсенчен хăшĕ пĕрин срокĕ тухнă.

[ctx: Expired domain notice]
en: The domain {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} expired %(timeSince)s. It can be renewed by the user {{strong}}%(owner)s{{/strong}}.
cv_RU: {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} доменĕн срокĕ тухни %(timeSince)s. Ăна {{strong}}%(owner)s{{/strong}} усă куракан çĕнетме пултарать.

[ctx: Expired domain notice]
en: {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} expired %(timeSince)s.
cv_RU: {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} срокĕ тухнă %(timeSince)s.

en: Expired on %s
cv_RU: %s срокĕ тухнă

en: Expired: %(expiryDate)s
cv_RU: Срокĕ тухнă: %(expiryDate)s

en: Expires
cv_RU: Срокĕ тухать

en: Expires on %s
cv_RU: %s срокĕ тухать

en: Expires:
cv_RU: Срокĕ тухать:

en: Expiring
cv_RU: Срокĕ тухать

[ctx: Expiring domain notice]
en: Some domains on this site are about to expire. They can be renewed by their owners.
cv_RU: Ку сайтри хăш пĕр доменсен н срокĕ тухас патне çитнĕ. Хăйсен хуçисем вĕсене çĕнетееççĕ.

[ctx: Expiring domain notice]
en: Some of your domains are expiring soon.
cv_RU: Сирĕн доменсенчен хăшĕ пĕрин часах срокĕ тухĕ.

[ctx: Expiring soon domain notice]
en: The domain {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} will expire %(timeUntil)s. It can be renewed by the user {{strong}}%(owner)s{{/strong}}.
cv_RU: {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} доменăн срокĕ %(timeUntil)s тухĕ. Ăна {{strong}}%(owner)s{{/strong}} усă куракан çĕнетме пултарать.

[ctx: Expiring soon domain notice]
en: {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} is expiring %(timeUntil)s.
cv_RU: {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} доменăн %(timeUntil)s срокĕ тухать.

en: Expiry Date
cv_RU: Срокĕ тухас числа

en: Expiry:
cv_RU: Срокĕ:

en: Explore
cv_RU: Тĕпчес

en: Explore Plugins
cv_RU: Плагинсем Тĕпчес

en: Explorer
cv_RU: Тĕпчевçĕ

en: Export
cv_RU: Экспортлас

en: Export Content
cv_RU: Контента экспортлас

en: Export as JSON
cv_RU: JSON фоматĕнче экспортлас

en: Express yourself. Start a blog.
cv_RU: Хăвăр шухăша палăртăр. Блог туса хурăр.

en: External ID
cv_RU: Тулашри №

en: External product
cv_RU: Тулашри тавар

en: Extra Large (256 pixels)
cv_RU: Экстра Пысăккă (256 Пиксель)

en: Eye Care Center
cv_RU: Офтальмологи центрӗ

en: F j, Y g:i a
cv_RU: F j, Y g:i пĕр

en: FAILED: %s
cv_RU: ПУЛМАРĔ: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
cv_RU: ПУЛМАРĔ: WordPress %s пулса çĕнелеймерĕ

en: FAQs
cv_RU: Ыйту-хурав

en: FREE
cv_RU: ТŸЛЕВСĔР

en: Facebook Page Plugin
cv_RU: Facebook Страници Плагинĕ

en: Facebook photo
cv_RU: Facebook фотойĕ

en: Facial Spa
cv_RU: Пит-куç валли спа

en: Faeroe
cv_RU: Фареро

en: Failed
cv_RU: Пулса тухман

en: Failed attachments for %s
cv_RU: %s валли ăнман вложенисем

en: Failed to confirm subscription
cv_RU: Çырăнăва çирĕплетесси ăнмарĕ

en: Failed to confirm unsubscription
cv_RU: Çырăнăва пăрахăçланине çирĕплетесси ăнмарĕ

en: Failed to connect to Akismet.
cv_RU: Aksimet-а çыхăнтарасси пулса пĕтмерĕ.

en: Failed to create billing record
cv_RU: тÿлев запиçе туса хурасси пулса пĕтмерĕ

en: Failed to delete the page.
cv_RU: Страницăна хуратасси пулса пĕтмерĕ.

en: Failed to post comment on post ID %1$s. %2$s
cv_RU: № %1$s публикаци патне комментари публикацилесси путланчĕ. %2$s

en: Failed to post comment on post ID %s. %s
cv_RU: № %s публикаци патне комментари публикацилесси путланчĕ. %s

en: Failed to post comment.
cv_RU: Комментари публикациленмерĕ.

en: Failed to retrieve comments for site “%(siteName)s”
cv_RU: “%(siteName)s” сайта çырнă комментарисене каялла кăларасси пулса пĕтмерĕ

en: Failed to retrieve comments for your site
cv_RU: Сирĕн сайтăра çырнă комментарисене каялла кăларасси пулса пĕтмерĕ.

en: Failed to subscribe
cv_RU: Çырăнасси пулса пĕтмерĕ

en: Failed to unsubscribe
cv_RU: Çырăнăва пăрахăçласси пулса пĕтмерĕ

en: Failed to write file to disk.
cv_RU: Файла диск çырасси пулса пĕтмерĕ.

en: Fair
cv_RU: Ярмарка

en: Fairground
cv_RU: Ярмарка лаптӑкӗ

en: Faith
cv_RU: Ĕненÿ

en: Faiyum
cv_RU: Файюм

en: Fakaofo
cv_RU: Факаофо

en: Falcón
cv_RU: Фалькон

en: Falkland Islands
cv_RU: Фолкленд утравӗсем

en: Falkland Islands (Malvinas)
cv_RU: Фолкленд (Мальвина) Утравĕсем

en: Falkland Islands pound
cv_RU: Фолкленд утравӗсен фунчĕ

en: Fall
cv_RU: Ÿкес

en: Family
cv_RU: Кил-йыш

en: Family Entertainment Center
cv_RU: Ҫемье вӑйӑ-кулӑ центрӗ

en: Family Law Attorney
cv_RU: Ҫемье прави Адвокачĕ

en: Family Planning
cv_RU: Ҫемье планласси

en: Family Practice Physician
cv_RU: Ҫемье терапевчĕ

en: Family Restaurant
cv_RU: Çемье Ресторанĕ

en: Faq entry content
cv_RU: Ыйту-хурава кĕртнин контенчĕ

en: Faq entry title
cv_RU: Ыйту-хурава кĕртнин заголовокĕ

en: Faridpur
cv_RU: Фаридпур

en: Farm
cv_RU: Ферма

en: Farm Bureau
cv_RU: Фермер бюровӗ

en: Farmers' Market
cv_RU: Фермер Пасарĕ

en: Farming
cv_RU: Ял хуҫалӑхӗ

en: Farming & Agriculture
cv_RU: Ялхуçалăх

en: Faroe
cv_RU: Фарер утравĕсем

en: Faroe Islands
cv_RU: Фарер Утравĕсем

en: Fars (فارس)
cv_RU: Фарс (فارس)

en: Fashion
cv_RU: Мода

en: Fashion Designer
cv_RU: Мода Дизайнерĕ

en: Fast, highly relevant results in any language
cv_RU: Кирек хăш чĕлхе пултăр - хăвăрт тата çыхăнуллă результатсем

en: Favorites
cv_RU: Юратнисем

en: Fax
cv_RU: Факс

en: Fax: %1$s
cv_RU: Факсĕ: %1$s

en: Featured
cv_RU: Ятарлăн сĕннĕ

en: Featured Content
cv_RU: Ятарласа сĕннĕ Контент

en: Featured Events
cv_RU: Ятарласа сĕннĕ Мероприятисем

en: Featured Image
cv_RU: Публикаци ÿкерчĕкĕ

en: Featured Image Header
cv_RU: Ятарлă ÿкерчĕк Шапки

en: Featured Images
cv_RU: Ятарласа сĕннĕ Сăнÿкерчĕксем

en: Featured image
cv_RU: Ятарласа сĕннĕ căнÿкерчĕк

en: Featured image by
cv_RU: Сăнÿкерчĕке ятарласа хатĕрлекенĕ

en: Featured on Freshly Pressed
cv_RU: Freshly Pressed-ра ятарласа сĕннисем

en: Features
cv_RU: Функцисем

en: Features to help you publish anything, anywhere.
cv_RU: Сире темĕн те, таçтан та публикацилеме пулăшас ятарлă хатĕрсем.

en: Features you'll love
cv_RU: Эсир килĕштерес ятарлă хатĕрсем

en: Features you’ll need
cv_RU: Cире кирлĕ ятарлă хатĕрсем

en: Feb
cv_RU: Нар

en: February
cv_RU: Нарăс

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
cv_RU: Нар

en: Federal Credit Union
cv_RU: Федераци кредит союзӗ

en: Federal Dependencies
cv_RU: Федерацие пăхăнакансем

en: Federal Reserve Bank
cv_RU: Федераллă резерв банкĕ

en: Federated States of Micronesia
cv_RU: Микронези Федеративлă Штачĕсем

en: Fee
cv_RU: Тариф

en: Feed Store
cv_RU: Выльӑх апачӗн управӑшӗ

en: Feedback
cv_RU: Каялла çыхăну

en: Fees:
cv_RU: Тарифсем:

en: Fejér
cv_RU: Фейер

en: Fencing School
cv_RU: Фехтовани шкулӗ

en: Feng Shui Consultant
cv_RU: Фэн-шуй консультанчĕ

en: Feni
cv_RU: Фени

en: Fermo
cv_RU: Фермо

en: Ferrara
cv_RU: Феррара

en: Fertility Clinic
cv_RU: Репродукци клиники

en: Festival
cv_RU: Фестиваль

en: Fiction
cv_RU: Сăнарлă литература

en: Fiction &amp; Poetry
cv_RU: Илемлĕ проза тата Поэзи

en: Field Type
cv_RU: Поле Типĕ

en: Field type
cv_RU: Поля типĕ

en: Fields
cv_RU: Полясем

en: Figma embed
cv_RU: Figma вложенийĕ

en: Fiji
cv_RU: Фиджи

en: Fijian dollar
cv_RU: Фиджи долларӗ

en: File
cv_RU: Файл

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
cv_RU: Файл &#8220;%s&#8221; вăл çуккă?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
cv_RU: Файл &#8220;%s&#8221; вăл căнÿкерчĕк мар.

en: File ID
cv_RU: Файл №

en: File Name
cv_RU: Файл Ячĕ

en: File Size
cv_RU: Файл Пысăкăшĕ

en: File Type
cv_RU: Файл Типĕ

en: File URL
cv_RU: Файл URL-ĕ

en: File URL.
cv_RU: Файл URL-ĕ.

en: File URL:
cv_RU: Файл URL-ĕ:

en: File is empty. Please upload something more substantial.
cv_RU: Файл пушă. Тархасшăн пĕлтерĕшлĕрех япала загрузить тăвăр.

en: File name:
cv_RU: Файл ячĕ:

en: File size:
cv_RU: Файл пысăкăшĕ:

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
cv_RU: Файл типĕ хăрушсăрлăх йĕркисене пăсать. Урăххине туса пăхăр.

en: File type:
cv_RU: Файл типĕ:

en: Filipino
cv_RU: Филипинла

en: Filipino Restaurant
cv_RU: Филипин Ресторанĕ

en: Fill Screen
cv_RU: Экрана Тултарас

en: Fill in your details below.
cv_RU: Хăвăрăн информацине аялта çырса тултарăр.

en: Fill in your profile
cv_RU: Хăвăрăн профиле Тултарăр

en: Film
cv_RU: Фильм

en: Film & Television
cv_RU: Кинопа Телевидени

en: Film Production
cv_RU: Фильм туса кӑларасси

en: Filter
cv_RU: Фильтрлас

en: Filter &#187;
cv_RU: Фильтр &#187;

en: Filter by
cv_RU: Фильтр параметрĕ

en: Filter by product
cv_RU: Тавара кура фильтрлас

en: Filter by product type
cv_RU: Тавар тĕсне кура фильтрла

en: Filter by type
cv_RU: Типне кура фильтрлас

[ctx: Filter group label for segmented]
en: Author
cv_RU: Автор

[ctx: Filter group label for tabs]
en: Status
cv_RU: Статус

[ctx: Filter label for people list]
en: Email Followers
cv_RU: Email урлă Пăхса тăракансем

[ctx: Filter label for people list]
en: Followers
cv_RU: Пăхса тăракансем

[ctx: Filter label for people list]
en: Team
cv_RU: Команда

[ctx: Filter label for people list]
en: Viewers
cv_RU: Пăхакансем

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Active
cv_RU: Ĕçлет

[ctx: Filter label for plugins list]
en: All
cv_RU: Пур

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Inactive
cv_RU: Ĕçлемест

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Updates
cv_RU: Çĕнетÿсем

[ctx: Filter label for posts list]
en: Drafts
cv_RU: Черновиксем

[ctx: Filter label for posts list]
en: Everyone
cv_RU: Пурте

[ctx: Filter label for posts list]
en: Me
cv_RU: Хам

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
cv_RU: Публикациленисем

[ctx: Filter label for posts list]
en: Scheduled
cv_RU: Планланисем

[ctx: Filter label for posts list]
en: Trashed
cv_RU: Çÿппе янисем

en: Filter:
cv_RU: Фильтр:

en: Filters
cv_RU: Фильтрсем

en: Final Step: Author Mapping
cv_RU: Юлашки Утăм: Автор Привязки

en: Finance
cv_RU: Финанс

en: Financial
cv_RU: Финанс

en: Financial Consultant
cv_RU: Финанс консультанчӗ

en: Financial Planner
cv_RU: Финанс планировщикӗ

en: Financial Services
cv_RU: Финанс пулăшăвĕ

en: Find Address
cv_RU: Адресне Тупас

en: Find Answers
cv_RU: Хуравсем Тупас

en: Find Posts or Pages
cv_RU: Публикаци е Страницăсем тупас

en: Find a theme you like
cv_RU: Килĕшекен темă тупас

en: Find posts to follow
cv_RU: Пăхса тăмалăх публикацисем тупас

en: Find sites to follow
cv_RU: Пăхса тăмалăх сайт тупас

en: Find trends
cv_RU: Туртăмсене тупас

en: Find your domain
cv_RU: Хăвăрăн домена тупас

en: Fine Dining Restaurant
cv_RU: Чаплă çимĕç ресторанӗ

en: Finish
cv_RU: Вĕçлес

en: Finished!
cv_RU: Пĕтрĕ!

en: Finland
cv_RU: Финлянди

en: Finnish
cv_RU: Финла

en: Fire Department
cv_RU: Пушар чаҫӗ

en: Fire Protection
cv_RU: Пушартан Хӳтӗлесси

en: Firenze
cv_RU: Фиренце

en: Fireplace Store
cv_RU: Камин лавкки

en: First Name
cv_RU: Ячĕ

en: First Post | %s Posts
cv_RU[0]: Пĕрремĕш Публикаци
cv_RU[1]: %s Публикацисем

en: First name
cv_RU: Ячĕ

en: First option
cv_RU: Пĕрремĕш опци

en: First page
cv_RU: Пĕрремĕш страница

en: First posts
cv_RU: Пирвайхи публикацисем

en: Fish Farm
cv_RU: Пулӑ ферми

en: Fishing
cv_RU: Пулă тытасси

en: Fishing Area
cv_RU: Пулӑ тытмалли вырăн

en: Fishing Camp
cv_RU: Пулӑ тытмалли лагерь

en: Fishing Charter
cv_RU: Пулӑ тытмалли чартер

en: Fishing Club
cv_RU: Пулӑçă клубĕ

en: Fishing Lake
cv_RU: Пулӑ кӳлли

en: Fishing Pier
cv_RU: Пулӑ тытмалли пирс

en: Fishing Supplies Store
cv_RU: Пулӑ тытмалли хатӗрсен магазинӗ

en: Fit to Screen
cv_RU: Экрана Шăнăçтарас

en: Fitness
cv_RU: Фитнес

en: Fitness & Exercise
cv_RU: Фитнес

en: Fixed
cv_RU: Çирĕплетнĕ

en: Fixed Layout
cv_RU: Хытарса лартнă Разметка

en: Flag as %s
cv_RU: %s тесе ялавлас

en: Flag as unresolved
cv_RU: Татса паман тесе ялав лартас

en: Flag unresolved
cv_RU: Татса паман тесе ялав лартас

en: Flea Market
cv_RU: Пыйтă пасарĕ

en: Flickr Photos
cv_RU: Flickr Фотойĕ

en: Flickr RSS URL:
cv_RU: Flickr RSS URL-ĕ:

en: Flight School
cv_RU: Летчиксен шкулӗ

en: Flip
cv_RU: Ÿпĕнтерес

en: Flooring
cv_RU: Урай лавкки

en: Flooring Contractor
cv_RU: Урай подрядчикĕ

en: Flooring Store
cv_RU: Урая сармаллисен лавкки

en: Florence
cv_RU: Флоренци

en: Florești
cv_RU: Флорешты

en: Florida
cv_RU: Флорида

en: Florist
cv_RU: Флорист

en: Fluent
cv_RU: Хăвăрт

en: Fluid Layout
cv_RU: Шĕвеке Разметка

en: Focus
cv_RU: Фокус

en: Focus on your content
cv_RU: Хăвăрăн контент çине фокус

en: Foggia
cv_RU: Фоггиа

en: Follow
cv_RU: Пăхса тăрас

en: Follow %s
cv_RU: %s-а Пăхса тăрас

en: Follow All
cv_RU: Пурне те Пăхса тăрас

en: Follow All Comments
cv_RU: Мĕнпур Комментарие Пăхса тăрас

en: Follow Blog
cv_RU: Блога пăхса тăрас

en: Follow Button
cv_RU: Пăхса тăрасси Пускăчĕ

en: Follow Comments
cv_RU: Комментарисене Пăхса тăрас

en: Follow Us
cv_RU: Пире Пăхса тăрас

en: Follow comments
cv_RU: Комментарисене пăхса тăрас

en: Follow conversation
cv_RU: Калаçăва Пăхса тăрас

en: Follow tag
cv_RU: Тега Пăхса тăрас

en: Follow this Blog?
cv_RU: Ку Блога Пăхса тăрас-и?

en: Follow this search via JSON
cv_RU: Ку шырава JSON урлă пăхса тăрас

en: Follow this search via RSS
cv_RU: Ку шырава RSS урлă пăхса тăрас

en: Followed A8C Sites
cv_RU: Пăхса Тăракан A8C Сайтсем

en: Followed P2 Sites
cv_RU: Пăхса Тăракан P2 Сайтсем

en: Followed Sites
cv_RU: Пăхса тăракан сайтсем

en: Followed by bloggers you follow
cv_RU: Хăвăр пăхса тăракан блоггерсем пăхса тăраççĕ

en: Followed by people with similar interests
cv_RU: Пĕрешкел интерес пур халăх пăхса тăрать

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
cv_RU: Камран:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
cv_RU: Кам валли:

en: Followed by sites you've liked
cv_RU: Хăвăр килĕштернĕ сайтсем пăхса тăраççĕ

en: Follower
cv_RU: Пăхса тăракан

en: Followers
cv_RU: Пăхса Тăракансем

en: Following
cv_RU: Пăхса тăракан

en: Following Since
cv_RU: Пăхса тăма пуçланă вăхăт

en: Following all
cv_RU: Мĕнпурне подписчик

en: Following conversation
cv_RU: Пăхса Тăракан Калаçу

en: Following site
cv_RU: Сайта пăхса тăратпăр

en: Following tag
cv_RU: Тега Пăхса тăрасси

en: Following.
cv_RU: Пăхса Тăракан.

en: Following...
cv_RU: Пăхса тăрасси...

en: Follows
cv_RU: Пăхса тăнисем

[ctx: Follows notifications]
en: Follows
cv_RU: Пăхса тăни

en: Fondue Restaurant
cv_RU: Фондю ресторанĕ

en: Font
cv_RU: Шрифт

en: Font Family
cv_RU: Шрифт Çемьи

en: Font Pairings
cv_RU: Шрифт Мăшăрĕсем

en: Font Selection
cv_RU: Шрифт Суйламалли

en: Font Size
cv_RU: Шрифт Пысăкăшĕ

en: Font Sizes
cv_RU: Шрифт Пысăкăшĕсем

[ctx: Font size]
en: Grand
cv_RU: Капмар

en: Fonts
cv_RU: Шрифтсем

en: Food
cv_RU: Апат-çимĕç

en: Food & Drink
cv_RU: Апат-çимĕç тата Ĕçкĕ

en: Food Bank
cv_RU: Апат-ҫимӗҫ банкӗ

en: Food Delivery
cv_RU: Апат-çимĕç илсе çитересси

en: Food and drink
cv_RU: Апат-çимĕç тата Ĕçкĕ

en: Football
cv_RU: Футбол

en: Football Club
cv_RU: Футбол Клубĕ

en: Football Field
cv_RU: Футбол Уйĕ

en: Footer
cv_RU: Подвал

en: Footer Links
cv_RU: Подвалти Каçăсем

en: Footer Widgets
cv_RU: Подвал Виджечĕсем

en: Footer credit
cv_RU: Подвалри даннăйсем

en: Footer text
cv_RU: Подвалти текст

en: For a day
cv_RU: Пĕр кунлăх

en: For a week
cv_RU: Пĕр эрнелĕх

en: For all other questions, don't hesitate to <a href="%s">get in touch</a>.
cv_RU: Ытти ыйтусем пур пулсан, <a href="%s">çыхăнма</a> ан вăтанăр.

en: For every one of your interests, there's a tag on WordPress.com.
cv_RU: Сирĕн интерессен кашнийĕ валли WordPress.com-ра тэг пур.

en: For more info on <strong>how to import</strong> from Xanga, please see our <a target="_blank" href="%s">documentation</a>.
cv_RU: Xanga-ран <strong>мĕнле патне имортламалли</strong> çинчен ытларах информаци илме, тархасшăн пирĕн <a target="_blank" href="%s">документацие</a> пăхăр.

en: For more information:
cv_RU: Тата информаци валли:

[ctx: Forecast for the subscriptions due in the next 30 days]
en: Next month
cv_RU: Çитес уйăх

en: Forest
cv_RU: Вăрман

en: Forever
cv_RU: Ĕмĕрлĕх

en: Forli-Cesena
cv_RU: Форли-Чезена

en: Forlì-Cesena
cv_RU: Форли-Чезена

en: Form Responses
cv_RU: Форма Отвечĕсем

[ctx: Form label: (Email sent to [address]) will arrive at [address]]
en: Will be forwarded to
cv_RU: Çакăн патне малалла ярса панă пулĕ

[ctx: Form label: Email sent to [address] (will arrive at...)]
en: Emails sent to
cv_RU: Email-сене янă тĕл

en: Format:
cv_RU: Формат:

en: Formatting
cv_RU: Форматласси

en: Formosa
cv_RU: Формоза

en: Fort Nelson
cv_RU: Форт-Нельсон

en: Fort Wayne
cv_RU: Форт-Уэйн

en: Fortaleza
cv_RU: Форталеза

en: Fortress
cv_RU: Крепость

en: Forum
cv_RU: Форум

en: Forums
cv_RU: Форумсем

en: Found %s
cv_RU: %s тупăнчĕ

en: Founder of Automattic, example of what WordPress can do
cv_RU: Automattic никĕслевçи, WordPress мĕн тума пултарнине кăтартакан тĕслĕх

en: Four Columns
cv_RU: Тăватă Столбец

en: France
cv_RU: Франци

en: Fraternal Organization
cv_RU: Тӑван организацийӗ

en: Free
cv_RU: Тÿлевсĕр

en: Free <em>for life</em>
cv_RU: <em>Ĕмĕрлĕхех</em> тÿлевсĕр

en: Free Domain
cv_RU: Тÿлевсĕр Домен

en: Free Domain for One Year
cv_RU: Пĕр çуллăх тÿлевсĕр домен

en: Free Plan
cv_RU: Тÿлевсĕр план

en: Free Purchase
cv_RU: Тÿлевсĕр Туяну

en: Free Shipping
cv_RU: Тÿлевсĕр Илсе çитерни

en: Free Site
cv_RU: Тÿлевсĕр сайт

en: Free State
cv_RU: Ирĕклĕ государство

en: Free Trial
cv_RU: Тÿлевсĕр усă курса пăхмалăх

en: Free domain available
cv_RU: Тÿлевсĕр домен пур

en: Free domain for One Year
cv_RU: Пĕр çуллăх тÿлевсĕр домен

en: Free domain for one year
cv_RU: Пĕр çуллăх тÿлевсĕр домен

en: Free domain with an annual plan
cv_RU: Тарифпа пĕрле тÿлевсĕр домен

en: Free for 3 months
cv_RU: 3 уйăх хушши тÿлевсĕр

en: Free for one year
cv_RU: Пĕр çуллăх тÿлевсĕр

en: Free shipping
cv_RU: Тÿлевсĕр Илсе çитерни

en: Free shipping (legacy)
cv_RU: Тÿлевсĕр Илсе çитерни (legacy)

en: Free shipping coupon
cv_RU: Тÿлевсĕр Илсе çитермелĕх купон

en: Free shipping requires
cv_RU: Тÿлевсĕр Илсе çитермешкĕн çаксем кирлĕ...

en: Free shipping requires...
cv_RU: Тÿлевсĕр Илсе çитермешкĕн çаксем кирлĕ...

en: Free trial
cv_RU: Тÿлевсĕр усă курса пăхмалăх

en: Free trial ends
cv_RU: Тÿлевсĕр усă курса пăхмалăх вĕçленет

en: Free trial length
cv_RU: Тÿлевсĕр усă курса пăхмалăх талккăшĕ

en: Free trial period
cv_RU: Тÿлевсĕр усă курса пăхмалăх талккăшĕ

en: Free trial started
cv_RU: Тÿлевсĕр усă курса пăхмалăх пуçланчĕ

en: Free with Plan
cv_RU: Тарифпа чухне тÿлевсĕр

en: Free with your plan
cv_RU: Сирĕн план тăрăх тÿлевсĕр

en: Free!
cv_RU: Тÿлевсĕр!

en: Freedoms
cv_RU: Ирĕксем

en: Freeganism
cv_RU: Фриганизм

en: Freetown
cv_RU: Фритаун

en: French
cv_RU: Француз

en: French Guiana
cv_RU: Франци Гвиани

en: French Polynesia
cv_RU: Франци Полинезийĕ

en: French Restaurant
cv_RU: Француз Ресторанĕ

en: French Southern Territories
cv_RU: Кăнтăрти Франци Территорийĕсем

en: Frequently Asked Questions
cv_RU: Час-час ыйтнисем

en: Frequently asked questions
cv_RU: Час-час ыйтнисем

en: Freshly Pressed
cv_RU: Свежăй Публикацисем

en: Fri
cv_RU: Эрн

en: Fribourg
cv_RU: Фрибург

en: Friday
cv_RU: Эрне кун

[ctx: Friday initial]
en: F
cv_RU: Э

en: Fried Chicken Restaurant
cv_RU: Ăшаланă Чăх Ресторанĕ

en: Friends of WP.com
cv_RU: WP.com тусĕсем

en: From
cv_RU: Камран

en: From %1$s %2$s
cv_RU: Камран %1$s %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
cv_RU: %1$s-ран %2$s патĕнче %3$s

en: From %1$s to %2$s
cv_RU: %1$s-ран -а %2$s

en: From %s to %s
cv_RU: %s-ран %s-а

en: From Computer
cv_RU: Компьютертан

en: From URL
cv_RU: URL-ран

en: Front Page
cv_RU: Ум Страница

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
cv_RU: Ум Страница, Архив Страницисем, тата Шырав Результачĕсем

en: Front page
cv_RU: Ум страница

en: Front-end Post Prompt: Use {name} for user's name
cv_RU: Курăнакан публикаци подсказки: {name} ята усă куракан ячĕ туса усă курăр

en: Frosinone
cv_RU: Фрозиноне

en: Frozen Yogurt Shop
cv_RU: Шăнтнă йогурт лавкки

en: Frugality
cv_RU: Перекетлӗх

en: Fujian
cv_RU: Фуцзянь

en: Fujian / 福建
cv_RU: Фуцзянь / 福建

en: Fukui
cv_RU: Фукуи

en: Fukuoka
cv_RU: Фукуока

en: Fukushima
cv_RU: Фукусима

en: Full Size
cv_RU: Тулли Пысăкăш

en: Full Width Template
cv_RU: Тулли Сарлакăшлă Шаблон

en: Full name
cv_RU: Тулли ячĕ

en: Full post
cv_RU: Тулли публикаци

en: Full text
cv_RU: Тулли тексчĕ

en: Fullscreen
cv_RU: Тулли экран

en: Fun
cv_RU: Кулмалăх

en: Funafuti
cv_RU: Фунафути

en: Funeral Home
cv_RU: Пытару бюровӗ

en: Furniture
cv_RU: Сĕтел-пукан

en: Furniture Designer
cv_RU: Сĕтел-пукан дизайнерĕ

en: Furniture Maker
cv_RU: Сĕтел-пукан ăсти

en: Furniture Repair Shop
cv_RU: Сĕтел-Пукан юсакан мастерской

en: Furniture Store
cv_RU: Сĕтел-пукан магазинĕ

en: Furs
cv_RU: Тирсем

en: Futon Store
cv_RU: Футон лавкки

en: Future
cv_RU: Пуласлăх

en: Fălești
cv_RU: Фэлешти

en: G Suite Business
cv_RU: G Suite Бизнес

en: GD version
cv_RU: GD верси

en: GROUP TITLE
cv_RU: УШКĂН ЗАГОЛОВОКĔ

en: Gabon
cv_RU: Габон

en: Gaborone
cv_RU: Габороне

en: Gabrovo
cv_RU: Габрово

en: Gadgets
cv_RU: Гаджетсем

en: Gaibandha
cv_RU: Гайбандха

en: Galapagos
cv_RU: Галапагос

en: Galați
cv_RU: Галац

en: Galician
cv_RU: Галиси

en: Galleries
cv_RU: Галерейăсем

en: Gallery
cv_RU: Галерея

en: Gallery (%s)
cv_RU: Галерея (%s)

en: Gallery Settings
cv_RU: Галерея Настройкисем

en: Gallery columns:
cv_RU: Галерея столбецĕ:

en: Gallery owners
cv_RU: Галеристсем

en: Gallery pages
cv_RU: Галерея страницисем

en: Galway
cv_RU: Голуэй

en: Gambia
cv_RU: Гамби

en: Gambian dalasi
cv_RU: Гамби даласи

en: Gambier
cv_RU: Гамбиер

en: Gambling
cv_RU: Азартлă вăйă

en: Game Store
cv_RU: Вăйă магазинĕ

en: Games
cv_RU: Вӑйӑсем

en: Gaming
cv_RU: Вылямалли

en: Gandaki
cv_RU: Гандаки

en: Gansu
cv_RU: Ганьсу

en: Gansu / 甘肃
cv_RU: Ганьсу / 甘肃

en: Garage Doors
cv_RU: Гараж Хапхи

en: Garbage Dump
cv_RU: Çÿп-çап йăви

en: Garden Center
cv_RU: Сад Центрӗ

en: Gardening
cv_RU: Сад ӗрчетни

en: Garissa
cv_RU: Гарисса

en: Gas Company
cv_RU: Газ Компанийĕ

en: Gas Station
cv_RU: Заправка станцийĕ

en: Gas Stations
cv_RU: Заправка станцийĕсем

en: Gastroenterologist
cv_RU: Гастроэнтеролог

en: Gateway disabled
cv_RU: Шлюза чарнă

en: Gauteng
cv_RU: Гаутенг

en: Gay
cv_RU: Гей

en: Gay & Lesbian Organization
cv_RU: Гей тата Лезбиян Организацийĕ

en: Gaza
cv_RU: Cектор Газа

en: Gaziantep
cv_RU: Газиантеп

en: Gazipur
cv_RU: Газипур

en: Gbarpolu
cv_RU: Гбарполу

en: Geita
cv_RU: Гейта

en: Genealogist
cv_RU: Генеалог

en: Genealogy
cv_RU: Генеалоги

en: General
cv_RU: Пĕтĕмĕшле

en: General Contractor
cv_RU: Тĕп подрядчик

en: General Practice Attorney
cv_RU: Пĕтĕмĕшле практика адвокачĕ

en: General Practitioner
cv_RU: Пĕтĕмĕшле практика тухтăрĕ

en: General Settings
cv_RU: Тĕп Настройкăсем

en: General options
cv_RU: Пĕтĕмĕшле параметрсем

en: General settings
cv_RU: Пĕтĕмĕшле майлаштару

en: Generate Password
cv_RU: Пароль туса кăларас

en: Generate password
cv_RU: Пароль туса кăларас

en: Generate strong password
cv_RU: Вăйлă пароль тумашкăн

en: Generated thumbnail for full size attachment
cv_RU: Тулли пысăкăшлă вложени валли пултарнă чĕрнешке

en: Generating preview...
cv_RU: Умкурав хатĕрленет...

en: Geneva
cv_RU: Женева

en: Genoa
cv_RU: Генуя

en: Genova
cv_RU: Генуя

en: Genre
cv_RU: Жанрĕ

en: Genre: %s.
cv_RU: Жанрĕ: %s.

en: Geography
cv_RU: Географи

en: Geolocate
cv_RU: Геолокаци

en: Georgia
cv_RU: Грузи

en: Georgian lari
cv_RU: Грузири лари

en: German
cv_RU: Нимĕçле

en: German Restaurant
cv_RU: Нимĕç Ресторанĕ

en: Germany
cv_RU: Германи

en: Get %s%% off all annual plans when you use code <code>{{coupon_code}}</code> at checkout.
cv_RU: Çулталăклăх тарифĕсене %s%% йÿнĕрехпе илмешкĕн тÿленĕ чухне <code>{{coupon_code}}</code> код усă курăр.

en: Get Apps
cv_RU: Приложени илес

en: Get Connected
cv_RU: Çыхăннă пулăр

en: Get Help
cv_RU: Пулăшу Илес

en: Get New Password
cv_RU: Çĕнĕ Пароль Илес

en: Get Personal
cv_RU: Персональнăй илĕр

en: Get Premium
cv_RU: Premium илĕр

en: Get Started
cv_RU: Пуçлас

en: Get a custom domain, no ads, and support from %s/ mo.
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ домен, реклама çук, тата поддержка – уйăхне %s+.

en: Get a website that works.
cv_RU: Ĕç тăвакан вебсайтăр пултăр.

en: Get a {{b}}free{{/b}} one-year domain registration with any paid annual plan.
cv_RU: Тÿлевлĕ тарифа куçса пĕр çулталăклăх {{b}}тÿлевсĕр{{/b}} домен регистрацилĕр.

en: Get active! Comment on posts from blogs you follow.
cv_RU: Хастарланăр! Хăвăр пăхса тăракан блогри публикацисем çине комментари тăвăр.

en: Get back to posting
cv_RU: Публикацилес патне таврăнас

en: Get help
cv_RU: Пулăшу илес

en: Get help!
cv_RU: пулăшу илес

en: Get immediate access to your funds when you need them
cv_RU: Хăвăр фондпа кирлĕ чухне пĕр тăхтамасăр усă курăр

en: Get noticed: comment on posts you've read.
cv_RU: Сире асăрхаччăр: хăвăр вуланă публикацисем çине комментари тăвăр.

en: Get our mobile app
cv_RU: Кĕсъе приложенине илес

en: Get started
cv_RU: Пуçлас

en: Get started!
cv_RU: Пуçлас!

en: Get started.
cv_RU: Пуçлас.

en: Get the Jetpack app
cv_RU: Jetpack приложенине илес

en: Get tips on <a href="%1$s">how to use P2</a> and <a href="%2$s">managing your P2</a>.
cv_RU: <a href="%1$s">P2-пе усă курасси</a> тата <a href="%2$s">P2-не тытса тăрасси</a> çинчен тăтăшах сĕнÿ илсе тăрăр.

en: Get your P2 going by <a href="%1$s" class="%2$s">writing a post</a> to welcome your team, or kick off your project.
cv_RU: Хăвăрăн P2 ĕçлесех тăтăр тесе ушкăнрисене саламласа е проекта хăтласа <a href="%1$s" class="%2$s">публикаци çырăр</a>.

en: Get your domain
cv_RU: Домен туянăр

en: Get your own domain
cv_RU: Хăвăра личнăй домен илес

en: Get your own domain for a custom email address
cv_RU: Ятарлă email адресĕ валли домен илĕр

en: Geyser
cv_RU: Гейзер

en: Ghana
cv_RU: Гана

en: Ghana cedi
cv_RU: Ганăри седи

en: Gharbia
cv_RU: Гарбия

en: Ghardaïa
cv_RU: Гардая

en: Ghazvin (قزوین)
cv_RU: Газвин (وین)

en: Gibraltar
cv_RU: Гибралтар

en: Gibraltar pound
cv_RU: Гибралтар фунчӗ

en: Gift the author a WordPress.com plan.
cv_RU: Тăваканне WordPress.com планне туянса парнелĕр.

en: Gifts
cv_RU: Парнесем

en: Gifu
cv_RU: Гифу

en: Gilan (گیلان)
cv_RU: Гилан (گیلان)

en: Gilgit Baltistan
cv_RU: Гилгит Балтистан

en: Gipuzkoa
cv_RU: Гипускоа

en: Giresun
cv_RU: Гиресун

en: Girona
cv_RU: Жирона

en: Gisborne
cv_RU: Гисборн

en: Giurgiu
cv_RU: Джурджу

en: Giza
cv_RU: Гиза

en: Glace Bay
cv_RU: Глейс-бей

en: Glarus
cv_RU: Гларус

en: Glass Repair Service
cv_RU: Кантăк юсавĕ

en: Global CDN
cv_RU: Глобальлĕ CDN

en: Global Infrastructure
cv_RU: Глобальлĕ Инфраструктура

en: Global Styles
cv_RU: Глобальлĕ Стильсем

en: Global settings.
cv_RU: Глобальлĕ майлаштару.

en: Global styles.
cv_RU: Глобальлĕ стильсем.

en: Glodeni
cv_RU: Глодень

en: Glossary
cv_RU: Глоссари

en: Glossary Item
cv_RU: Глоссари Элеменчĕ

en: Glossary item description
cv_RU: Глоссари элементне уçса пани

en: Glossary item name.
cv_RU: Глоссари элеменчĕн ячĕ.

en: Gmail icon
cv_RU: Gmail иконки

en: Go
cv_RU: Кай

en: Go Back
cv_RU: Каялла

en: Go Kart Track
cv_RU: Картинг трасси

en: Go Mobile
cv_RU: Мобиле Куçас

en: Go back
cv_RU: Каялла каяс

en: Go by WordPress.com
cv_RU: WordPress.com пултăр

en: Go to
cv_RU: Çакăнта Куçас

en: Go to %s
cv_RU: Каяс %s патне

en: Go to Sharing settings
cv_RU: Пайлашу настройкисем пятне куçас

en: Go to slide %d
cv_RU: Слайд %d çине куçăр

en: Go!
cv_RU: Курас!

en: Goa
cv_RU: Гоа

en: Goal met!
cv_RU: Тĕллеве пурнăçланă!

en: Goal!
cv_RU: Гол!

en: Godthab
cv_RU: Годхоб

en: Goias
cv_RU: Гояс

en: Goiás
cv_RU: Гояс

en: Goldsmith
cv_RU: Ювелир

en: Golestan (گلستان)
cv_RU: Голестан (گلستان)

en: Golf
cv_RU: Гольф

en: Golf Club
cv_RU: Гольф-клуб

en: Golf Driving Range
cv_RU: Гольф тренировка уйӗ

en: Golf Instructor
cv_RU: Гольф инструкторĕ

en: Golf Resort
cv_RU: Гольф курорчĕ

en: Golf Store
cv_RU: Гольф магазинӗ

en: Gomba
cv_RU: Гомба

en: Gombe
cv_RU: Гомбе

en: Good
cv_RU: Лайăх

en: Good news!
cv_RU: Ырă хыпар!

en: Goodreads
cv_RU: Goodreреклама

en: Google Analytics Integration
cv_RU: Google Analytics Интеграцийĕ

en: Google Analytics integration
cv_RU: Google Analytics интеграцийĕ

en: Google Analytics integration.
cv_RU: Google Analytics интеграцийĕ.

en: Google Translate
cv_RU: Google Куçарас

en: Google analytics integration
cv_RU: Google Analytics Интеграцийĕ

en: Google search
cv_RU: Google шыравĕ

en: Gopalganj
cv_RU: Гопалгандж

en: Gorizia
cv_RU: Горици

en: Gorj
cv_RU: Горж

en: Gorontalo
cv_RU: Горонтало

en: Got It!
cv_RU: Ăнлантăм!

en: Got it
cv_RU: Ăнлантăм

en: Gourmet Groceries
cv_RU: Гурман продукчӗсем

en: Government
cv_RU: Правительство

en: Grab your domain deal
cv_RU: Халех домен килĕшĕвĕ тăвăр

en: Graduate School
cv_RU: Аспирантура

en: Grams
cv_RU: Грамм

en: Granada
cv_RU: Гренада

en: Grand Bassa
cv_RU: Гранд Басса

en: Grand Cape Mount
cv_RU: Гранд-Кейп-Маунт

en: Grand Gedeh
cv_RU: Гранд Геде

en: Grand Kru
cv_RU: Гранд Кру

en: Grand Turk
cv_RU: Гранд-Терк

en: Graphic Designer
cv_RU: Дизайнер

en: Graubünden
cv_RU: Граубюнден

en: Gravatar
cv_RU: Граватар

en: Gravatar Hovercards
cv_RU: Gravatar Ховеркарчĕсем

en: Gravatar Logo
cv_RU: Gravatar Логотипĕ

en: Gravatar Profile
cv_RU: Gravatar Профилĕ

en: Gray
cv_RU: Сăрă

en: Great News!
cv_RU: Ырă хыпар!

en: Great, third party cookies are properly enabled in your browser!
cv_RU: Аван, виççĕмĕш сăпат cookie-йĕсене сирĕн браузерта кирлĕ пек тапранчăк!

en: Greater Accra
cv_RU: Большая Аккра

en: Greece
cv_RU: Греци

en: Greek
cv_RU: Грекла

en: Greek Restaurant
cv_RU: Грек Ресторанĕ

en: Green
cv_RU: Симĕс

en: Greenhouse
cv_RU: Теплица

en: Greenland
cv_RU: Гренланди

en: Greenwich
cv_RU: Гринвич

en: Greeting Cards Store
cv_RU: Саламлӑ открыткӑсен магазинӗ

en: Grenada
cv_RU: Гранада

en: Grey
cv_RU: Сăрă

en: Grid
cv_RU: Сетка

en: Grid view
cv_RU: Сеткалле курăнтăр

en: Grief
cv_RU: Хуйхă

en: Grocery Delivery Service
cv_RU: Апат-çимӗҫ магазинне илсе çитересси

en: Grocery Store
cv_RU: Апат-çимĕç Магазинĕ

en: Group
cv_RU: Ушкăн

en: Group Home
cv_RU: Ушкӑнлӑ çурт

en: Groups
cv_RU: Ушкăнсем

en: Grow Your Site
cv_RU: Сайтăра Ÿстерĕр

en: Grow your audience by promoting your content with Blaze campaigns. Reach interested users across millions of sites on Tumblr and WordPress.com.
cv_RU: Хăвăр çырса кăларнисене Blaze кампанийĕсемпе мала кăларса аудиторине ÿстерĕр. Интересленекен усă куракансем патне Tumblr тата WordPress.com -ри миллионран ытла сайт урлă çитĕр.

en: Grow your store as big as you want with the ability to add and sell unlimited products and services.
cv_RU: Сирĕн магазин хăвăра кирлĕ чухлĕ ÿстĕр: сутнă япала е услуга ассортименчĕн хисепне хупăрламан.

en: Growth
cv_RU: Ÿсĕм

en: Guadalajara
cv_RU: Гвадалахара

en: Guadalcanal
cv_RU: Гуадалканал

en: Guadeloupe
cv_RU: Гваделупа

en: Guairá
cv_RU: Гуайра

en: Guam
cv_RU: Гуам

en: Guanajuato
cv_RU: Гуанахуато

en: Guangdong
cv_RU: Гуандун

en: Guangdong / 广东
cv_RU: Гуандун / 广东

en: Guangxi
cv_RU: Гуанси

en: Guangxi Zhuang / 广西壮族
cv_RU: Гуанси Чжуан / 广西 壮族

en: Guatemala
cv_RU: Гватемала

en: Guatemalan quetzal
cv_RU: Гватемалари кетцаль

en: Guayaquil
cv_RU: Гуаякиль

en: Guelma
cv_RU: Гельма

en: Guernsey
cv_RU: Гернси

en: Guernsey pound
cv_RU: Гернси фунчӗ

en: Guerrero
cv_RU: Герреро

en: Guest
cv_RU: Хăна

en: Guest House
cv_RU: Хăна çурчĕ

en: Guided Transfer
cv_RU: Инструкциллĕ Трансфер

en: Guided Transfers are no longer available.<br/><br/>You can transfer your WordPress.com blog elsewhere by following <a href="http://en.support.wordpress.com/moving-a-blog/#moving-to-wordpress-org">these steps</a>.
cv_RU: Guided Transfers are no longer available.<br/><br/>Эсир пултарать transfer сирĕн WordPress.com blog elsewhere пăхса тăракан <a href="http://en.support.wordpress.com/moving-a-blog/#moving-to-wordpress-org">these steps</a>.

en: Guides
cv_RU: Çулпуçсем

en: Guimaras
cv_RU: Гимарас

en: Guinea
cv_RU: Гвинея

en: Guinea-Bissau
cv_RU: Гвинея-Бисау

en: Guinean franc
cv_RU: Гвиней франкĕ

en: Guitar
cv_RU: Гитара

en: Guitar Instructor
cv_RU: Гитара репетиторĕ

en: Guitar Store
cv_RU: Гитара Магазинĕ

en: Guizhou
cv_RU: Гуйчжоу

en: Guizhou / 贵州
cv_RU: Гуйчжоу / 贵州

en: Gujarat
cv_RU: Гуджарат

en: Gulu
cv_RU: Гулу

en: Gumma
cv_RU: Гумма

en: Gun Club
cv_RU: Хӗҫпӑшал клубӗ

en: Gunma
cv_RU: Гунма

en: Guyana
cv_RU: Гаяна

en: Guyanese dollar
cv_RU: Гайана долларӗ

en: Guárico
cv_RU: Гуарико

en: Gym
cv_RU: Спортзал

en: Győr-Moson-Sopron
cv_RU: Дьер-Мошон-Шопрон

en: Gümüşhane
cv_RU: Гюмюшхане

en: HIV Testing
cv_RU: ВИЧ тесчĕ

[ctx: HTML elements]
en: Inline
cv_RU: Инлайн

en: HTML title for the term.
cv_RU: Услови валли HTML заголовокĕ .

en: HTTPS status
cv_RU: HTTPS статусĕ

en: HVAC Contractor
cv_RU: Кондиционировани подрядчикĕ

en: Habiganj
cv_RU: Хабигандж

en: Hainan
cv_RU: Хайнань

en: Hainan / 海南
cv_RU: Хайнань / 海南

en: Hainaut
cv_RU: Эно

en: Hair
cv_RU: Çÿç

en: Hair Removal
cv_RU: Эпиляци

en: Hair Salon
cv_RU: Парикмахерски

en: Haiti
cv_RU: Гаити

en: Haitian Creole
cv_RU: Гаити Креолĕлле

en: Haitian gourde
cv_RU: Гаитири гурд

en: Hajdú-Bihar
cv_RU: Хайду-Бихар

en: Hakkari
cv_RU: Хаккари

en: Halfway House
cv_RU: Ваттисене пăхмалли çурт

en: Halifax
cv_RU: Галифакс

en: Hamadan (همدان)
cv_RU: Хамадан (همدان)

en: Hamburger Restaurant
cv_RU: Гамбургер Ресторанӗ

en: Hand
cv_RU: Алă

en: Hand & Power Tools Store
cv_RU: Алӑпу усă курмалли тата электроинструментсен магазинӗ

en: Handyman
cv_RU: Разнорабочи

en: Hanover
cv_RU: Хановер

en: Happiness Engineer
cv_RU: Телей Инженерĕ

en: Happy WordPressing!
cv_RU: Телейлĕ WordPress-лашу пултăр!

en: Happy blogging,
cv_RU: Хаваслă блоглашу сунатпăр.

en: Harare
cv_RU: Хараре

en: Harbin
cv_RU: Харбин

en: Harbor
cv_RU: Гавань

en: Hardap
cv_RU: Хардап

en: Hardware Store
cv_RU: Хуҫалӑх лавкки

en: Harghita
cv_RU: Харгита

en: Haryana
cv_RU: Харьяны

en: Haskovo
cv_RU: Хасково

en: Hat Store
cv_RU: Шлепке магазинӗ

en: Hatay
cv_RU: Хатай

en: Hatchery
cv_RU: Инкубатори

en: Hato Mayor
cv_RU: Ато-Майор

en: Haunted House
cv_RU: Усал-тĕселлĕ Çурт

en: Havana
cv_RU: Гавана

en: Have a question?
cv_RU: Пĕр-пĕр ыйту пур-и?

en: Have fun!
cv_RU: Киленмелле пултăр!

en: Have more questions?
cv_RU: Тата ыйту пур-и?

en: Have questions?
cv_RU: Ыйту пур-и?

en: Hawaii
cv_RU: Гавайи

en: Hawke’s Bay
cv_RU: Хокс-Бей

en: Hayride
cv_RU: Урапа çинче ярăнасси

en: Header
cv_RU: Заголовок

en: Header Links
cv_RU: Шапкăри Каçăсем

en: Header Media
cv_RU: Шапкăри Медиа

en: Header Menu
cv_RU: Шапкă менюйĕ

en: Header Text
cv_RU: Шапка Тексчĕ

en: Header Text Color
cv_RU: Шапка Тексчĕн Тĕсĕ

en: Header Video
cv_RU: Видео-Шапка

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
cv_RU: Шапка çĕнелчĕ. Сăн-сăпачĕ мĕнлерех тесе курмашкăн <a href="%s">хăвăрăн сайта кайса пăхăр</a>.

en: Heading 1
cv_RU: Заголовок 1

en: Heading 2
cv_RU: Заголовок 2

en: Heading 3
cv_RU: Заголовок 3

en: Heading 4
cv_RU: Заголовок 4

en: Heading 5
cv_RU: Заголовок 5

en: Heading 6
cv_RU: Заголовок 6

en: Heading Font
cv_RU: Заголовок Шрифчĕ

en: Headings
cv_RU: Заголовоксем

en: Health
cv_RU: Сывлăх

en: Health & Medical
cv_RU: Сывлăхпа Медицина

en: Health & Wellness
cv_RU: Сывлăх тата Чипер пуласси

en: Health &amp; Wellness
cv_RU: Сывлăх тата Чипер пуласси

en: Health Food
cv_RU: Сывлăхлă Апатлану

en: Health Food Restaurant
cv_RU: Сывлăхлă апатлану ресторанĕ

en: Heard Island and McDonald Islands
cv_RU: Херд Утравĕ тата Макдональд Утравĕсем

en: Hearing Aid Store
cv_RU: Хӑлха аппарачӗсен магазинӗ

en: Heating Contractor
cv_RU: Ăшăтас тĕлĕшпе подрядчик

en: Hebei
cv_RU: Хэбэй

en: Hebei / 河北
cv_RU: Хэбэй / 河北

en: Hebrew
cv_RU: Ивритла

en: Hebron
cv_RU: Хеврон

en: Height
cv_RU: Çÿлĕш

en: Height:
cv_RU: Çÿлĕш:

en: Heilongjiang
cv_RU: Хэйлунцзян

en: Heilongjiang / 黑龙江
cv_RU: Хэйлунцзян / 黑龙江

en: Helicopter Tour Agency
cv_RU: Вертолетла туризм агентстви

en: Heliport
cv_RU: Вертодром

en: Hello world!
cv_RU: Салам, тĕнче!

en: Hello!
cv_RU: Салам!

en: Hello, %(userDisplayName)s
cv_RU: Салам, %(userDisplayName)s

en: Hello, WordPress!
cv_RU: Салам, WordPress!

en: Hello, World!
cv_RU: Салам, Тĕнче!

en: Help
cv_RU: Пулăшу

en: Help & Support
cv_RU: Пулăшупа Поддержка

en: Help &amp; Support
cv_RU: Пулăшупа Поддержка

en: Help Topics
cv_RU: Пулăшу Темисем

[ctx: Help and Support Page Title]
en: Help and Support
cv_RU: Пулăшу тата Поддержка

[ctx: Help topic]
en: Appearance
cv_RU: Сăн-сăпачĕ

[ctx: Help topic]
en: Comments
cv_RU: Комментарисем

[ctx: Help topic]
en: Configuration
cv_RU: Конфигураци

[ctx: Help topic]
en: Following
cv_RU: Йĕрлÿ

[ctx: Help topic]
en: General
cv_RU: Пĕтĕмĕшле

[ctx: Help topic]
en: Languages
cv_RU: Чĕлхесем

[ctx: Help topic]
en: Links
cv_RU: Каçăсем

[ctx: Help topic]
en: Media
cv_RU: Медиа

[ctx: Help topic]
en: Policies & Safety
cv_RU: Политика тата Сыхлăх

[ctx: Help topic]
en: Tools
cv_RU: Инструментсем

[ctx: Help topic]
en: Traffic
cv_RU: Трафик

[ctx: Help topic]
en: Upgrades
cv_RU: Аслăлатусем

[ctx: Help topic]
en: Users
cv_RU: Усă куракансем

[ctx: Help topic]
en: Widgets & Sidebars
cv_RU: Виджетсемпе Панельсем

[ctx: Help topic]
en: Writing & Editing
cv_RU: Çырассипе Редакцилесси

en: Help us improve these results
cv_RU: Пире ку результатсене лайăхлатма пулăшăр

en: Help!
cv_RU: Пулăшăр!

en: Helsinki
cv_RU: Хельсинки

en: Hematologist
cv_RU: Гематолог

en: Hemingway Rewritten is a classic blog theme with a parallax-scrolling header effect and a minimal, elegant design. The large featured header images make this theme great for photographers, or any users who want to share their visuals in a bold way.
cv_RU: Hemingway Rewritten (Хемингуэя Çĕнĕрен çырнă) вăл параллакс эффекчĕллĕ шапкăллă, минималистла, черчен классикăлла блог теми. Ятарлă ÿкерчĕксем пысăккăн тухни ку темăна фотографсем, е хăйсен ÿкерчĕкĕсемпе харсăррăн пайлашма кăмăллакан усă куракансем валли уйрăмах аван.

en: Henan
cv_RU: Хэнань

en: Henan / 河南
cv_RU: Хэнань / 河南

en: Herb Store
cv_RU: Курӑк лавкки

en: Here's the site!
cv_RU: Акă сайт!

en: Here’s how %s performed in the last 30 days.
cv_RU: Акă мĕн-мĕн тума пултарчĕ %s иртнĕ 30 кун хушшинче.

en: Here’s how %s performed last month.
cv_RU: Акă мĕн-мĕн тума пултарчĕ %s иртнĕ уйăх хушшинче.

en: Here’s how <u>%s</u> performed in the last 30 days.
cv_RU: Акă мĕн-мĕн тума пултарчĕ <u>%s</u> иртнĕ 30 кун хушшинче.

en: Here’s how <u>%s</u> performed last month.
cv_RU: Акă мĕн-мĕн тума пултарчĕ <u>%s</u> иртнĕ уйăхра.

en: Here’s how it works:
cv_RU: Акă мĕнле ĕçлет вăл:

en: Hermanas Mirabal
cv_RU: Эрманас-Мирабаль

en: Hermosillo
cv_RU: Эрмосильо

en: Heves
cv_RU: Хевеш

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
cv_RU: Салам, ###USERNAME###,
    
    Ку пĕлтеркĕч сирĕн ###SITENAME### сайтри email адресĕ ###NEW_EMAIL### пулса тăнине çирĕплетет.
    
    Енчен те эсир email-а улăштарман пулсан, тархасшăн Сайт Администраторĕпе çыхăнăр:
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Ку пĕлтерĕве ###EMAIL### адреса янă
    
    Сире хисеп туса,
    ###SITENAME### сайтрисем
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
cv_RU: Салам, ###USERNAME###!
    
    Ку систерÿ ###SITENAME### çинчи сирĕн пароле улăштарнине çирĕплетет.
    
    Енчен те эсир хăвăрăн пароле улăштарман пулсан, тархасшăн Сайт Администраторĕпе çыхăнăр:
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Ку emailа çакăнта янă: ###EMAIL###
    
    сире хисеп туса,
    ###SITENAME### çинчи пурсăмăр.
    ###SITEURL###

en: Hi %1$s,
cv_RU: Салам %1$s,

en: Hi %s
cv_RU: Салам %s

en: Hi %s! Complete your profile by adding a picture, and updating your name.
cv_RU: Салам %s! Профиле сăнÿкерчĕк хушса тата ятне çĕнетсе туса çитерĕр.

en: Hi %s,
cv_RU: Салам %s,

en: Hi there,
cv_RU: Чиперех-и унта,

en: Hi!
cv_RU: Салам!

en: Hi,
    
    The following premium theme has been cancelled and payment for that theme has been refunded:
    
    %1$s on %2$s
    
    Your blog's appearance has been reverted to its previously selected theme.
    
    It may take up to 4 business days for the refund to appear in your PayPal, credit card, or bank account.
    If you haven't seen the refund within this time, please allow another 3 days to pass before contacting support.
    Occasionally payments take longer than normal.
    
    If required, contact support through this link: %3$s
    
    Regards,
    WordPress.com
cv_RU: Салам,
    
    Малалла ятне çырнă премиум темă пăрахăçланчĕ, тата çак темăшăн тÿленĕ укçа каялла тавăрса памалла пулчĕ:
    
    %1$s янă %2$s
    
    Сирĕн блог сăн-сăпачĕ каялла унччен темăпа ылмашăнчĕ.
    
    Укçа тавăрни сирĕн PayPal, креди картти, е банкри счет çинче куç умне тухиччен 4 ĕç кунĕ таран вăхăт иртме пултарать.
    Енчен те укçа тавăрнине эсир ку вăхăт хушшинче курмасан, тархасшăн поддержкăпа çыхăниччен тата тепĕр 3 куна иртмешкĕн ирĕк парăр.
    Асран-хутран тÿлев ĕçĕ яланхинчен вăрахланса кайни пулкалать.
    
    Кирлех пулсан, поддержкăпа çак каçă урлă çыхăнăр: %3$s
    
    Сире хисеп туса,
    WordPress.com

en: Hi, {name}! Post an update, ask a question, or brainstorm ideas.
cv_RU: Салам, {name}! Çĕнĕ хыпар, ыйту, е шухăш публикацилĕр.

en: Hidalgo
cv_RU: Идальго

en: Hidden
cv_RU: Вăрттăн

en: Hide
cv_RU: Ан курăнтăр

en: Hide Comments
cv_RU: Комментарисене Пытарас

en: Hide all results
cv_RU: Мĕнпур результатсене пытарас

en: Hide comment threads
cv_RU: Комментари çăмхине пытарас

en: Hide comments
cv_RU: Комментарисене Пытарас

en: Hide extended post
cv_RU: Публикаци тăснине пытарас

en: Hide image
cv_RU: Сăнÿкерчĕке пытарас

en: Hide password
cv_RU: Пароле пытарас

en: Hide private events
cv_RU: Вăрттăн мероприятисене пытарас

en: Hide related content after posts
cv_RU: Публикаци хыççăнхи унпа çыхăннă контент ан курăнтăр

en: Hide this
cv_RU: Урăх курас мар

en: High School
cv_RU: Вăтам Шкул

en: Higher Education & Academy
cv_RU: Аслӑ пӗлӳ, Академи

en: Highest hourly views %(highestViews)s
cv_RU: Highest hourly пăхнисем %(highestViews)s

en: Highlights
cv_RU: Тĕп самантсем

en: Hiking
cv_RU: Ҫуран туризм

en: Hiking Destination
cv_RU: Ҫуран ҫӳремелли вырӑн

en: Himachal Pradesh
cv_RU: Химачал-Прадеш

en: Hindi
cv_RU: Хиндилле

en: Hindu Temple
cv_RU: Индуистсен храмӗ

[ctx: Hint for the 'Handled by' field of a MX record]
en: Please use a domain name here (e.g. %(domain)s) - an IP address (e.g. %(ipAddress)s) will {{strong}}not{{/strong}} work.
cv_RU: Тархасшăн кунта пĕр домен ячĕпе усă курăр (тĕсл. %(domain)s) - пĕр-пĕр IP адрес (тĕсл. %(ipAddress)s) ĕçлес {{strong}}çук{{/strong}} ĕçлес.

en: Hiroshima
cv_RU: Хиросима

en: Historical Landmark
cv_RU: Историлле паллӑ вырӑн

en: Historical Place
cv_RU: Историллӗ Вырӑн

en: Historical Society
cv_RU: Историллӗ общество

en: History
cv_RU: Истори

en: History Museum
cv_RU: Истори музейӗ

en: Ho Chi Minh
cv_RU: Хошимин

en: Ho Chi Minh City
cv_RU: Хошимин

en: Hobart
cv_RU: Хобарт

en: Hobby Store
cv_RU: Хобби магазинӗ

en: Hockey
cv_RU: Хоккей

en: Hockey Club
cv_RU: Хоккей клубӗ

en: Hockey Rink
cv_RU: Хоккей катокӗ

en: Hoima
cv_RU: Хойма

en: Hokkaido
cv_RU: Хоккайдо

en: Holiday
cv_RU: Уяв

en: Holy See (Vatican City State)
cv_RU: Çветтуй Престол (Ватикан Хула Патшалăхĕ)

en: Homa Bay
cv_RU: Хома Бэй

en: Home
cv_RU: Тĕп страница

en: Home Appliance Store
cv_RU: Килти техника магазинӗ

en: Home Audio Store
cv_RU: Килти аудио магазинӗ

en: Home Builder
cv_RU: Ҫурт Строителĕ

en: Home Goods Store
cv_RU: Кил-çурт тавар магазинӗ

en: Home Health Care Service
cv_RU: Килсерен медицина пулӑшӑвӗ

en: Home Improvement
cv_RU: Ҫурт хӑтлӑхӗ

en: Home Inspector
cv_RU: Кил инспекторĕ

en: Home Insurance Agency
cv_RU: Çурт-йӗр страхлакан агентство

en: Home Page Sections
cv_RU: Тĕп страница Пайĕсем

en: Home Section
cv_RU: Кил Пайĕ

en: Home Theater Store
cv_RU: Килти кинотеатр лавкки

en: Home page
cv_RU: Тĕп страница

en: Home page / Archives
cv_RU: Тĕп страница / Архивсем

en: Home page/Archives
cv_RU: Тĕп страница/Архивсем

en: Homeless Service
cv_RU: Килсӗрсене пулӑшасси

en: Homeless Shelter
cv_RU: Килсӗррисен приючӗ

en: Homeowners Association
cv_RU: Кил хуҫисен ассоциацийӗ

en: Honduran lempira
cv_RU: Гондурус лемпири

en: Honduras
cv_RU: Гондурас

en: Honey Farm
cv_RU: Пыл ферми

en: Hong Kong
cv_RU: Гонг Конг

en: Hong Kong Island
cv_RU: Гонконг Утрав

en: Hong Kong dollar
cv_RU: Гонконг долларӗ

en: Honolulu
cv_RU: Гонолулу

en: Hooray!
cv_RU: Ур-ра!

en: Horizontally
cv_RU: Горизонтальлĕ

en: Hormozgan (هرمزگان)
cv_RU: Хормозган (هرمزگان)

en: Horror
cv_RU: Хăравлă

en: Horse Trainer
cv_RU: Лаша Тренерĕ

en: Horseback Riding
cv_RU: Юланутпа çÿрени

en: Hospice
cv_RU: Хоспис

en: Hospital
cv_RU: Больница

en: Hostel
cv_RU: Хостел

en: Hosting Configuration
cv_RU: Хостинг конфигурацийĕ

en: Hosts
cv_RU: Хуçисем

en: Hot Dog Stand
cv_RU: Хот-Дог стойки

en: Hot Spring
cv_RU: Термальлĕ çăлкуç

en: Hotel
cv_RU: Отель

en: Houaphanh
cv_RU: Хуафань

en: Hour
cv_RU: Сехет

en: Hourly views
cv_RU: Сехетрен пăхнисем

en: Hours
cv_RU: Cехет

en: Hours:
cv_RU: Cехет:

en: House Cleaning Service
cv_RU: Ҫурта Тасатас Пулӑшу

en: Hovd
cv_RU: Ховд

en: How did they find you?
cv_RU: Вĕсем сире мĕнле тупрĕç ?

en: How do I cancel my subscription?
cv_RU: Çырăнăва мĕнле майпа пăрахăçлас?

en: How do I confirm this subscription?
cv_RU: Ку çырăнăва мĕнле çирĕплетмелле?

en: How do you want to promote the campaign?
cv_RU: Эсир ку кампание мала мĕнле кăларасшăн?

en: How does this work?
cv_RU: Ку мĕнле ĕçлет?

en: How it works.
cv_RU: Мĕнле ĕçлет.

[ctx: How long a user has been subscribed to a blog. Example: "Since Sep 16, 2015"]
en: Since %(formattedDate)s
cv_RU: %(formattedDate)s числаран

en: How to vote
cv_RU: Епле сасăлас

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
cv_RU: Аван-и ###USERNAME###,
    
    Эсир нумай пулмасть хăвăр аккаунтăн email адресне улăштарма ыйтнă.
    
    Енчен те ку чăнах çапла пулсан, ăна улăштармашкăн тархасшăн аялти каççа кликать тăвăр :
    ###ADMIN_URL###
    
    Енчен те ку ĕçлеве тăвас темерĕр пулсан, ку email-а курмăш пулма е шанчăклăнах
    хуратма сире май пулĕ.
    
    Ку email-а çакăн патне янă###EMAIL###
    
    Хисеп туса,
    ###SITENAME### сайтрисем
    ###SITEURL###

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to activate your account: %2$s
cv_RU: Салам %1$s,
    
    WordPress.com-а çырăннăшăн тавтапуç сире. Хăвăрăн аккаунтăра тапратса ямашкăн çак URLпа усă курăр:: %2$s

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to activate your blog: %2$s
cv_RU: Салам %1$s,
    
    WordPress.com-а çырăннăшăн тавтапуç сире. Хăвăрăн блогăра тапратса ямашкăн çак URLпа усă курăр: %2$s

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to confirm your email address and start publishing posts: %2$s
cv_RU: Салам %1$s,
    
    WordPress.com-а çырăннăшăн тавтапуç, хăвăрăн email адресне çирĕплетмешкĕн тата публикаци çырса кăларма пуçламашкăн çак URL-па усă курăр: %2$s

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
cv_RU: Аван-и USERNAME,
    
    Сирĕн çĕнĕ аккаунта хывнă.
    
    Аялти информаципе çырăнса кĕме сире май пулĕ:
    Усă куракан ячĕ: USERNAME
    Пароль: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Тавтапуç!
    
    ---SITE_NAME Команди

en: Howdy!
cv_RU: Аван-и!

en: Howdy! How may we help?
cv_RU: Аван-и! Сире мĕнпе пулăшас?

en: Howdy! The Guided Transfer team has disappeared for a few days to a secret island lair to concoct new ways to make transfers one hundred billion percent better.<br/><br/>In the meantime, you can transfer your WordPress.com blog elsewhere by following <a href='http://en.support.wordpress.com/moving-a-blog/#moving-to-wordpress-org'>these steps</a>.<br/><br/>If you really need a Guided Transfer, hang in there! We'll be back on %s.
cv_RU: Аван-и! Guided Куçару команди темиçе кунлăх пĕр секретлă утраври шăтăка кайса çухалчĕ çĕнĕ майсем янтламашкăн трансферсем тума çĕр миллиард процент хутчен лайăхрах.<br/><br/>Эсир вара çав хушăра хăвăрăн WordPress.com блогне урăх çĕре трансфер тума сире май пулĕ, çавна тумашкăн <a href='http://en.support.wordpress.com/moving-a-blog/#moving-to-wordpress-org'> çак утăмсене</a> тăвăр.<br/><br/> Енчен те сире чăнах та Guided Куçару кирлĕ пулсан, кăшт кĕтĕр! Эпир %s числара таврăнăпăр.

en: Howdy! This importer allows you to connect directly to LiveJournal and download all your entries and comments
cv_RU: Аван-и! Ку импорт хатĕрĕ сире LiveJournal-па тÿррĕн çыхăнма тата хăвăрăн унти мĕнпур записьпе комментарине скачать тума ирĕк парать

en: Howdy! Upload the XML file from your Xanga archive and we&#8217;ll import your content into this site.
cv_RU: Аван-и! Xanga архивĕнчен хăвăрăн XML файлне загрузить тăвăр та, эпир сирĕн контента ку сайт ăшне имортлăпăр.

en: Howdy,
cv_RU: Аван-и,

en: Howdy,
    
    %1$s commented on: %2$s.
    
    Comment URL: (%3$s)
    Post URL: (%4$s)
cv_RU: Салам,
    
    %1$s çакна комментарилерĕ: %2$s.
    
    Комментари URLĕ: (%3$s)
    Публикаци URLĕ: (%4$s)

en: Howdy,
    
    %1$s reblogged your post "%2$s" on the blog %3$s. Congrats!
    
    Here is the post they reblogged: %4$s
    Here is their reblog: %5$s
    Here is their blog: %6$s
    
    WordPress.com | Thanks for flying with WordPress!
cv_RU: Аван-и,↵ ↵ %1$s сирĕн "%2$s" поста хăйĕн %3$s блогĕ çинче курăнмалла турĕ. Маттур!
    
    Акă вĕсен публикацийĕ: %4$s
    Акă курăнмалла тунă публикаци: %5$s
    Акă вĕсен блогĕ: %6$s
    
    WordPress.com | WordPress-а суйланăшăн тавтапуç!

en: Howdy,
    
    %1$s recently liked your post: %2$s
    
    Here is a link to the post they liked:
    
    	 %3$s
    %4$s
    
    If you don't want to be notified of Likes any more:
    %5$s
cv_RU: Салам,
    
    %1$s нумай пулмасть сирĕн «%2$s» публикацине килĕштерчĕ
    
    Акă вĕсем килĕштернĕ публикац каççи:
    
    	 %3$s
    %4$s
    
    Килĕштерÿсем синчен урăх пĕлтермелле ан пултăр тетĕр пулсан:
    %5$s

en: Howdy,
    
    You are now the owner of the blog %1$s.
    
    Thanks for using WordPress.com!
    https://wordpress.com/
cv_RU: Аван-и,
    
    Эсир халĕ %1$s блогăн хуçи.
    
    WordPress.com-па усă курнăшăн тавтапуç !
    https://wordpress.com/

en: Howdy, %s
cv_RU: Аван-и, %s

en: Howland Island
cv_RU: Хауленд Утрав

en: Huambo
cv_RU: Гуамбо

en: Huancavelica
cv_RU: Уанкавелика

en: Hubei
cv_RU: Хубэй

en: Hubei / 湖北
cv_RU: Хубэй / 湖北

en: Huehuetenango
cv_RU: Уэуэтенанго

en: Huelva
cv_RU: Уэльва

en: Huesca
cv_RU: Уэска

en: Huge
cv_RU: Капмар

en: Hugs
cv_RU: Ытамсем

en: Huila
cv_RU: Уила

en: Humor
cv_RU: Юмор

en: Hunan
cv_RU: Хунань

en: Hunan / 湖南
cv_RU: Хунань / 湖南

en: Hunedoara
cv_RU: Хунедоара

en: Hungarian forint
cv_RU: Венгр форинчӗ

en: Hungary
cv_RU: Венгри

en: Hunting
cv_RU: Сунар

en: Hunting Area
cv_RU: Сунар участокӗ

en: Hunting Club
cv_RU: Сунар клубӗ

en: Hunting Preserve
cv_RU: Сунар заповедникӗ

en: Huánuco
cv_RU: Уануко

en: Huíla
cv_RU: Гуила

en: Hydroponics Equipment
cv_RU: Гидропоника оборудованийӗ

en: Hyogo
cv_RU: Хего

en: Hîncești
cv_RU: Хынчешты

en: I already have an account
cv_RU: Манăн аккаунт пур ĕнтĕ

en: I am ready!
cv_RU: Эпĕ хатĕр!

en: I do not have an account yet
cv_RU: Манăн аккаунт çук-ха

en: I forgot my password
cv_RU: Эпĕ пароль маннă

en: I have read and agree to the {{a}}CIRA Registrant Agreement{{/a}}
cv_RU: {{a}}CIRA Регистрант Килĕшĕвне{{/a}} вуларăм та, килĕшетĕп те

en: I misspelled the domain
cv_RU: Эпĕ домейна йăнăш çыртăм

[ctx: I understand]
en: Got it
cv_RU: Ăнлантăм

en: I use it in school!
cv_RU: Эпĕ унпа шкулта усă куратăп!

en: I use it in school.
cv_RU: Эпĕ унпа шкулта усă куратăп.

en: I want to transfer my domain to another registrar
cv_RU: Хамăн домейна урăх регистрациленнĕ усă куракана куçарса парас тетĕп

en: I would like my site to be private, visible only to myself and users I choose
cv_RU: Манăн сайт вăрттăн пултăр, мана тата хам усă куракансемшĕн кăна курăнакан пултăр.

en: I'll Keep It
cv_RU: Куна упрас теп

en: I've reached an achievement on my blog
cv_RU: Эпĕ хамăн блогра çитĕнÿ турăм

en: I've unlocked my domain
cv_RU: Домена уçса хутăм

en: ID
cv_RU: №

en: ID %d
cv_RU: № %d

en: ID of sidebar.
cv_RU: Çум панель №-ĕ

en: ID: %d
cv_RU: №: %d

en: IO error.
cv_RU: IO йăнăшĕ.

en: IP Address
cv_RU: IP Адресĕ

en: IP Address: %1$s
cv_RU: IP Адрес: %1$s

en: IP address
cv_RU: IP адрес

en: IP address.
cv_RU: IP адрес.

en: IT Consultant
cv_RU: ИТ-консультант

en: Ialomița
cv_RU: Яломиня

en: Ialoveni
cv_RU: Яловень

en: Iași
cv_RU: Яссы

en: Ibanda
cv_RU: Ибанда

en: Ibaraki
cv_RU: Ибараки

en: Ica
cv_RU: Ика

en: Ice Cream Shop
cv_RU: Мороженӑй магазинӗ

en: Ice Skating Instructor
cv_RU: Коньки инструкторĕ

en: Ice Skating Rink
cv_RU: Пӑр катокӗ

en: Iceland
cv_RU: Исланди

en: Icelandic
cv_RU: Исландилле

en: Icelandic kr&oacute;na
cv_RU: Исланди крони

en: Icon
cv_RU: Иконка

en: Icon + text
cv_RU: Иконка + тексчĕ

en: Icon URL
cv_RU: Иконка URL-ĕ

en: Icon only
cv_RU: Иконка çеç

[ctx: Id for link anchor (TinyMCE)]
en: Id
cv_RU: №

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
cv_RU: № сас паллийĕпе пуçланмалла, сас палли хыççăн сас паллисем, хисеп паллисем, дефиссем, пăнчă, двоеточи, аялтан чĕрнин паллине çырма юрать.

en: Idaho
cv_RU: Айдахо

en: Identicon (Generated)
cv_RU: Identicon (Пултарнă)

en: Identity
cv_RU: Камлăх

en: If it's a post on a private site, you need be a member of the site to view the post.
cv_RU: Енчен те ку пĕр вăрттăн сайтри публикаци пулсан, ăна курмашкăн сирĕн çав сайтăн пайташĕ пулмалла.

en: If this upgrade expires, some visitors may start seeing ads on your blog.
cv_RU: Ку аслăлатун срокĕ тухсан, хăш-пĕр килекенсем сирĕн блогра рекламăсем курма пуçлĕç.

en: If this upgrade expires, visitors coming to %1$s will not be automatically redirected to %2$s.
cv_RU: Ку аслăлатун срокĕ тухсан, %1$s çине килекенсем хăй ăссĕн %2$s çине куçарăнмĕç.

en: If this upgrade expires, you may not be able to upload any more audio files to your blog (the audio files you already uploaded will not be affected).
cv_RU: Ку аслăлатун срокĕ тухсан, эсир хăвăрăн блога урăх аудио файлсем загрузить тăваймăр (кунччен загрузить тунă файлсене нимĕн те пулмасть).

en: If this upgrade expires, you may not be able to upload any more files to your blog (the files you already uploaded will not be affected).
cv_RU: Ку аслăлатун срокĕ тухсан, эсир хăвăрăн блога урăх файл загрузить тăваймăр (сайта кунччен загрузить тунă файлсене нимĕн те пулмасть).

en: If this upgrade expires, you won't be able to upload any more videos to your site.
cv_RU: Ку аслăлатун срокĕ тухсан, хăвăрăн сайта урăх видео загрузить тума пултараймăр.

en: If this upgrade expires, your site will no longer be available at "%s".
cv_RU: Ку аслăлатун срокĕ тухсан, сирĕн сайт "%s" çинчен çухалĕ.

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
cv_RU: Если вы хотите вставить текст с форматированием из Microsoft Word, попробуйте отключить этот режим. Редактор автоматически очистит текст, скопированный из Word.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
cv_RU: Если вы не знаете, что означают эти термины &#8212; возможно, стоит обратиться к хостинг-провайдеру. Если и после этого вам понадобится помощь &#8212; всегда можно посетить <a href="%s">форум поддержки WordPress</a>.

en: If you deleted the import file from your media library, this may have caused the problem. In this case, please try the import once more without deleting the import file. Don't worry -- the importer will delete the file automatically once the import has finished.
cv_RU: Импорт файлне медиа управăшĕнчен хуратни çак пăтăрмахăн сăлтавĕ пулма пултарать. Апла пулсан, импорт ĕçне импорт файлне хуратмасăр тепĕр хут туса пăхăр. Ан кулянăр -- импорт пурнăçланнă хыççăн импорт файлĕ автоматла хуралать.

en: If you did not request this action please disregard this message. You can block further messages by clicking on 'Manage Subscriptions' and changing your settings.
cv_RU: Ку ĕçлеве эсир çырса ыйтман пулсан ку сообщенине тимлеме кирлĕ мар. Сообщенисем килсе тăрассине "Çырăнусене майлас" настройкăсенчен чарма пултаратăр.

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
cv_RU: Если вы не знаете, как настроить доступ к базе данных, следует <strong>обратиться к хостинг-провайдеру</strong>. Если проблему так и не удалось решить &#8212; возможно, вам помогут на <a href="%s">форуме поддержки WordPress</a>.

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
cv_RU: Если вы вообще не хотите выводить на сайте изображение в качестве заголовка, нажмите кнопку &laquo;Удалить изображение заголовка&raquo; в нижней части раздела &laquo;Изображение заголовка&raquo;. Если позже вы захотите вернуть его, просто выберите один из предложенных вариантов и нажмите &laquo;Сохранить изменения&raquo;.

en: If you don't already have an API key, then {{link}}get your API key here{{/link}}, and you'll be guided through the process of getting one in a new window.
cv_RU: API çăраççийĕйĕпе халĕ те усă курмастăр пулсан, {{link}}API çăраççийĕйĕне кунтан илес пулать{{/link}}, çĕнĕ чÿречере уçăлакан страницăра ăна мĕнле илмеллине утăмăн-утăмăн ăнлантарса кăтарнă.

en: If you don’t have access to {{strong}}%(email)s{{/strong}}, we will also email you at {{strong}}%(wpcomEmail)s{{/strong}}, as backup.
cv_RU: Енчен те сирĕн {{strong}}%(email)s{{/strong}} патне иртме май çук пулсан, эпир кунсăр пуçне сире {{strong}}%(wpcomEmail)s{{/strong}} адреспа те ярăпăр, резерв евĕр.

en: If you have any questions before starting, please visit the <a href="%s">Guided Transfer Lobby</a> or simply reply back to the email we sent to the email address on file of the purchaser.
cv_RU: Енчен те сирĕн пуçличчен ыйтусем пур пулсан, тархасшăн <a href="%s">Guided Куçару Lobby</a>-е килсе курăр е эпир сутăн илекенĕн малтан пĕлтернĕ email адресĕпе янă email çине ответлĕр кăна.

en: If you have any questions before we get started, please visit the <a href="%s">Guided Transfer Lobby</a> or simply reply back to the email we sent to the email address on file of the purchaser.
cv_RU: Енчен те эпир пуçласа яриччен сирĕн ыйтусем пур пулсан,тархасшăн <a href="%s">Guided Куçару Lobby</a>-е килсе курăр е эпир сутăн илекенĕн малтан пĕлтернĕ email адресĕпе янă email çине ответлĕр кăна.

en: If you have any questions, or don't receive the refund, please <a href='%s'>contact support</a>
cv_RU: Сирĕн мĕнле те пулин ыйтусем пур пулсан, е тавӑрнă укçана илеймерĕр пулсан, тархасшăн <a href='%s'>поддержкăпа çыхăнăр</a>

en: If you have any questions, or don't receive the refund, please contact support through the following link:
cv_RU: Сирĕн мĕнле те пулин ыйтусем пур пулсан, е тавӑрнă укçана илеймерĕр пулсан, тархасшăн çак каçă урлă поддержкăпа çыхăнăр:

en: If you have any questions, please contact support through the following link:
cv_RU: Сирĕн мĕнле те пулин ыйтусем пур пулсан, тархасшăн поддержкăпа çыхăнăр, çак каçă урлă:

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
cv_RU: Меню туса хурман пулсан, <strong> &laquo;çĕнĕ меню тăвас&raquo; каçă çине клик тăвăр та </strong> туса хурăр

en: If you have, please copy and paste your full about.me URL in the box( http://about.me/username ).
cv_RU: Енчен те сирĕн пур пулсан, тархасшăн копилесе çыпăçтарăр хăвăрăн тулли çинчен.me URL-не поля ăшне( http://about.me/усă куракан ячĕ ).

en: If you wish to keep this subscription, please update your card details or arrange another payment method.
cv_RU: Ку çырăнăва упрас тетĕр пулсассăн, тархасшăн хăвăрăн карточкăри подробнăçсене çĕнетĕр е тÿлев валли урăх меслет ĕретлĕр.

en: Ifugao
cv_RU: Ифугао

en: Iganga
cv_RU: Иганга

en: Ignored request for access to private site
cv_RU: Курмăш пулнă вăрттăн сайта иртме май ыйтса çырни

en: Ilaam (ایلام)
cv_RU: Илаам (ایلام)

en: Ilfov
cv_RU: Ильфов

en: Illinois
cv_RU: Иллинойс

en: Illizi
cv_RU: Иллизи

en: Ilocos Norte
cv_RU: Илокос Норте

en: Ilocos Sur
cv_RU: Илокос-Сур

en: Iloilo
cv_RU: Илоило

en: Image
cv_RU: Сăнÿкерчĕк

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Сăнÿкерчĕк <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Сăнÿкерчĕксем <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
cv_RU: Сăнÿкерчĕк Адресĕ

en: Image Border
cv_RU: Сăнÿкерчĕк Чикки

en: Image Caption
cv_RU: Сăнÿкерчĕк Подписĕ

en: Image Color:
cv_RU: Сăнÿкерчĕк Тĕсĕ:

en: Image Crop Help
cv_RU: Сăнÿкерчĕк Чутласси Пулăшу

en: Image Date/Time
cv_RU: Сăнÿкерчĕк Числи/Вăхăчĕ

en: Image Editor Save Failed
cv_RU: Сăнÿкерчĕк Редакторĕ Упрасси Пулса пĕтмерĕ

en: Image File
cv_RU: Сăнÿкерчĕк Файлĕ

en: Image Gallery Carousel
cv_RU: Сăнÿкерчĕк Галерейи Карусель

en: Image Link
cv_RU: Сăнÿкерчĕк каççи

en: Image List
cv_RU: Сăнÿкерчĕк Списокĕ

en: Image Post
cv_RU: Публикаци Сăнÿкерчĕкĕ

en: Image Size
cv_RU: Сăнÿкерчĕк Пысăкăшĕ

en: Image Size:
cv_RU: Сăнÿкерчĕк Пысăкăшĕ:

en: Image Title
cv_RU: Сăнÿкерчĕк Заголовокĕ

en: Image URL
cv_RU: Сăнÿкерчĕк URL-ĕ

en: Image URL.
cv_RU: Сăнÿкерчĕк URL-ĕ:

en: Image Upload Error
cv_RU: Сăнÿкерчĕке тиенĕ чухне Ошибка

en: Image Widget
cv_RU: Сăн виджечĕ

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
cv_RU[0]: Сăн виджечĕ (%d)
cv_RU[1]: Сăн виджечĕсем (%d)

en: Image could not be processed.
cv_RU: Сăнÿкерчĕк процедура витĕр тухаймарĕ.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
cv_RU: Сăнÿкерчĕк процедура витĕр тухаймарĕ. Тархасшăн каялла кайса тепре туса пăхăр.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
cv_RU: Сăнÿкерчĕк даннăйĕсем çуккă. Тархасшăн căнÿкерчĕке çĕнĕрен загрузить тăвăр.

en: Image default align
cv_RU: Сăнÿкерчĕкĕн сĕнсе панă тикĕслевĕ

en: Image default link type
cv_RU: Сăнÿкерчĕкĕн сĕнсе панă каçă типĕ

en: Image default size
cv_RU: Сăнÿкерчĕкĕн сĕнсе панă пысăкăшĕ

en: Image description
cv_RU: Сăнÿкерчĕк описанийĕ

en: Image details
cv_RU: Сăнÿкерчĕк Деталĕсем

en: Image saved
cv_RU: Сăнÿкерчĕк упранчĕ

en: Image sizes
cv_RU: Сăнÿкерчĕк пысăкăшĕсем

en: Image title:
cv_RU: Сăнÿкерчĕк заголвокĕ:

en: Image viewed:
cv_RU: Сăнÿкерчĕк пăхнă:

en: Images
cv_RU: Сăнÿкерчĕксем

en: Images should be at least %s tall.
cv_RU: Сăнÿкерчĕксем сахалтан %s tall пулмалла.

en: Images should be at least %s wide.
cv_RU: Сăнÿкерчĕксем сахалтан %s сарлака пулмалла.

en: Images:
cv_RU: Сăнÿкерчĕксем:

en: Immigration & Naturalization
cv_RU: Иммиграципе натурализаци

en: Immigration Attorney
cv_RU: Иммиграци адвокачĕ

en: Imo
cv_RU: Имо

en: Imperia
cv_RU: Импери

en: Import
cv_RU: Импортлас

en: Import Attachments
cv_RU: Импортлас Вложенисем

en: Import LiveJournal
cv_RU: LiveJournal Импортлас

en: Import OPML
cv_RU: OPML Импортлас

en: Import OPML File
cv_RU: OPML Файлĕ Импортлас

en: Import Tumblr
cv_RU: Tumblr Импортлас

en: Import failed
cv_RU: Импортласси пулса пĕтмерĕ

en: Import links in OPML format.
cv_RU: Каçăсене OPML форматĕнче импортлас.

en: Import posts from a Tumblr blog.
cv_RU: Tumblr-ти блогран публикаци импортлас.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
cv_RU: Blogger-ти блогăн публикацийĕсене, комментарийĕсене, тата усă кураканĕсене импортлас.

en: Import this blog
cv_RU: Ку блога импортлас

en: Important!
cv_RU: Важнă!

en: Important! Your action is required.
cv_RU: Важнă! Сирĕн ĕçлевсĕр юрамасть.

en: Important:
cv_RU: Важнă:

en: Importing attachment
cv_RU: Вложени импортласси

en: Importing...
cv_RU: Импортлу...

en: In "Mobile"
cv_RU: "Мобильлĕ" ăшĕнче

en: In %s
cv_RU: %s хушшинче

en: In Progress
cv_RU: Малалла пырать

en: In a few words, explain what this site is about.
cv_RU: Ик-виç сăмахпала сайт мĕн çинчен пулнине çырса кăтартăр.

[ctx: In customer renewal invoice email]
en: The automatic recurring payment for order #%1$s from %2$s has failed. The payment will be retried %3$s.
cv_RU: %1$s№-лĕ заказшăн %2$s-ран хăйне тĕллĕн пулса пырас тÿлев ăнăçмарĕ. Тÿлеве илмешкĕн %3$s тепре туса пăхĕç.

[ctx: In customer renewal invoice email]
en: The automatic recurring payment for order #%d from %s has failed. The payment will be retried %3$s.
cv_RU: %d№-лĕ заказшăн %s-ран хăйне тĕллĕн пулса пыракан тÿлев ăнăçмарĕ. Тÿлев илмешкĕн %3$s тепре туса пăхĕç.

en: In order to use this Instagram widget, you must <a href="%s">configure it</a> first.
cv_RU: Ку Instagram виджечĕпе усă курмашкăн, малтанласа <a href="%s">ăна конфигурацилес</a> пулать.

en: In progress
cv_RU: Ĕçлев пулса иртет

[ctx: In progress message]
en: Activating %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшĕнчи %(numberOfPlugins)d плагина ĕçлеттеретпĕр.

[ctx: In progress message]
en: Activating %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
cv_RU: %(site)s ăшĕнчи %(numberOfPlugins)d плагина ĕçлеттеретпĕр.

[ctx: In progress message]
en: Activating %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшĕнчи %(plugin)s-а ĕçлеттеретпĕр.

[ctx: In progress message]
en: Activating %(plugin)s on %(site)s.
cv_RU: %(site)s ăшĕнчи %(plugin)s-а ĕçлеттеретпĕр.

[ctx: In progress message]
en: Deactivating %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшĕнчи %(numberOfPlugins)d плагин ĕçне чаратпăр.

[ctx: In progress message]
en: Deactivating %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
cv_RU: %(site)s ăшĕнчи %(numberOfPlugins)d плагинăн ĕçне чаратпăр.

[ctx: In progress message]
en: Deactivating %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшĕнчи %(plugin)s ĕçне чаратпăр .

[ctx: In progress message]
en: Deactivating %(plugin)s on %(site)s
cv_RU: %(site)s ăшĕнчи %(plugin)s ĕçне чаратпăр

[ctx: In progress message]
en: Disabling autoupdates for %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшĕнчи %(numberOfPlugins)d плагинăн хăйне тĕллĕн çĕнелес ĕçе чарасси.

[ctx: In progress message]
en: Disabling autoupdates for %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
cv_RU: %(site)s ăшĕнчи %(numberOfPlugins)d плагинăн хăйне тĕллĕн çĕнелес ĕçе чарасси.

[ctx: In progress message]
en: Disabling autoupdates for %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшĕнчи %(plugin)s-ăн хăйне тĕллĕн çĕнелес ĕçе чарасси.

[ctx: In progress message]
en: Disabling autoupdates for %(plugin)s on %(site)s.
cv_RU: %(site)s ăшĕнчи %(plugin)s-ăн хăйне тĕллĕн çĕнелес ĕçе чарасси.

[ctx: In progress message]
en: Enabling autoupdates for %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшĕнчи %(numberOfPlugins)d плагинăн хăйне тĕллĕн çĕнелессине тапрататпăр.

[ctx: In progress message]
en: Enabling autoupdates for %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
cv_RU: %(site)s ăшĕнчи %(numberOfPlugins)d плагинăн хăйне тĕллĕн çĕнелессине тапрататпăр.

[ctx: In progress message]
en: Enabling autoupdates for %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшĕнчи %(plugin)s-ăн хăйне тĕллĕн çĕнелессине тапрататпăр.

[ctx: In progress message]
en: Enabling autoupdates for %(plugin)s on %(site)s.
cv_RU: %(site)s ăшĕнчи %(plugin)s-ăн хăйне тĕллĕн çĕнелессине тапрататпăр.

[ctx: In progress message]
en: Installing %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшне %(numberOfPlugins)d плагин установки.

[ctx: In progress message]
en: Installing %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
cv_RU: %(site)s ăшĕнче %(numberOfPlugins)d плагин установки.

[ctx: In progress message]
en: Installing %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшне %(plugin)s установки.

[ctx: In progress message]
en: Installing %(plugin)s on %(site)s.
cv_RU: %(site)s ăшĕнче %(plugin)s установки.

[ctx: In progress message]
en: Updating %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшĕнчи %(numberOfPlugins)d плагин çĕнететпĕр.

[ctx: In progress message]
en: Updating %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
cv_RU: %(site)s ăшĕнчи %(numberOfPlugins)d плагина çĕнететпĕр.

[ctx: In progress message]
en: Updating %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшĕнчи %(plugin)s-а çĕнететпĕр.

[ctx: In progress message]
en: Updating %(plugin)s on %(site)s.
cv_RU: %(site)s ăшĕнчи %(plugin)s-а çĕнететпĕр.

en: In response to
cv_RU: Çакна хуравласа

en: In total <strong>%s words</strong> were written.
cv_RU: Пĕтĕмпе <strong>%s сăмах</strong> çырнă.

en: Inactive
cv_RU: Ĕçлемест

en: Inactive Sidebar (not used)
cv_RU: Ĕçлемен Панель (усă курман)

en: Inactive Widgets
cv_RU: Тапратман виджетсем

en: Inbox
cv_RU: Килнĕ сообщенисем

en: Inches
cv_RU: Дюйм

en: Included
cv_RU: Кĕрет

en: Included in WordPress.com Premium
cv_RU: WordPress.com Premium-а кĕртнĕ

en: Included with your purchase
cv_RU: Эсир туяннин хакне кӗрекенсем

en: Independencia
cv_RU: Индепенденси

en: India
cv_RU: Инди

en: Indian
cv_RU: Инди

en: Indian Band
cv_RU: Инди Банди

en: Indian Grocery Store
cv_RU: Инди Апат-ҫимӗҫ лавкки

en: Indian Restaurant
cv_RU: Инди Ресторанĕ

en: Indian rupee
cv_RU: Инди рупийӗ

en: Indiana
cv_RU: Индиана

en: Indianapolis
cv_RU: Индианаполис

en: Individual
cv_RU: Уйрăм çын

en: Individual Images
cv_RU: Уйрăм Сăнÿкерчĕксем

en: Indonesia
cv_RU: Индонези

en: Indonesian
cv_RU: Индонезилле

en: Indonesian rupiah
cv_RU: Индонези рупийĕ

en: Infinite Scroll
cv_RU: Вĕçсĕр Тĕрке

en: Infinite scroll
cv_RU: Вĕçсĕр Тĕрке

en: Info
cv_RU: Инфо

en: Infrastructure
cv_RU: Инфраструктура

en: Inhambane
cv_RU: Иньямбане

en: Inner Mongolia / 內蒙古
cv_RU: Шалти Монголи / 內蒙古

[ctx: Input length]
en: %d character | %d characters
cv_RU[0]: %d саспалли
cv_RU[1]: %d саспалли

[ctx: Input length]
en: %d character remaining | %d characters remaining
cv_RU[0]: %d саспалли юлчĕ
cv_RU[1]: %d саспалли юлчĕ

en: Insert
cv_RU: Чикес

en: Insert Image
cv_RU: Сăнÿкерчĕк чикес

en: Insert Instagram
cv_RU: Instagram Чикес

en: Insert More Tag
cv_RU: Тата Тегне Чикес

en: Insert a Gravatar image
cv_RU: Gravatar căнÿкерчĕкĕ Чикес

en: Insert column after
cv_RU: Хыçне колонка чикес

en: Insert column before
cv_RU: Умне колонка чикес

en: Insert date/time
cv_RU: Числа/вăхăт чикес

en: Insert gallery
cv_RU: Галерея чикес

en: Insert image
cv_RU: Сăнÿкерчĕк чикес

en: Insert into Post
cv_RU: Публикаци ăшне чикес

en: Insert into page
cv_RU: Страница ăшне чикес

en: Insert into post
cv_RU: Публикаци ăшне чикес

en: Insert into product
cv_RU: Тавар ăшне вырнаçтарас

en: Insert link
cv_RU: Каçă чикес

en: Insert row after
cv_RU: Хыçне рет чикес

en: Insert row before
cv_RU: Умне рет чикес

en: Insert video
cv_RU: Видео чикес

en: Insert video playlist
cv_RU: Видео выляв списокĕ чикес

en: Insert/edit code sample
cv_RU: Код тĕслĕхĕ лартас/редакцилес

en: Insert/edit image
cv_RU: Сăнÿкерчĕк чикес/редакцилес

en: Insert/edit link
cv_RU: Каçă чикес/редакцилес

en: Insert/edit media
cv_RU: Медиа хатĕр лартас/редакцилес

en: Insights
cv_RU: Кăтартусем

en: Inspiration
cv_RU: Хавхалану

en: Install
cv_RU: Установить тăвас

en: Install Now
cv_RU: Халех установить тăвас

en: Install Plugins
cv_RU: Плагинсем установить тăвас

en: Install Press This
cv_RU: Пусас This установить тăваc

en: Install Themes
cv_RU: Темăсем установить тăвас

en: Install a Plugin
cv_RU: Пĕр-пĕр плагин установить тăвас

en: Install custom plugins on your site.
cv_RU: Хăвăрăн сайта хăйевĕрлетнĕ плагинсем установить тăвăр.

en: Install plugin
cv_RU: Плагина установить тăвас

en: Install plugins
cv_RU: Плагин Вырнаçтарасси

en: Install themes
cv_RU: Темă Загрузки

en: Installed
cv_RU: Установить тунă

en: Installing…
cv_RU: Установка…

en: Instance ID.
cv_RU: Парти №.

en: Instantly
cv_RU: Самантрах

en: Insufficient credits
cv_RU: Кредитсем çителĕксĕр

en: Insufficient information provided.
cv_RU: Тивĕçтернĕ информаци çителĕксĕр.

en: Insulation Contractor
cv_RU: Изоляци подрядчикӗ

en: Integrate your site with social media to automatically post your content and drive traffic to your site.
cv_RU: Сайта соцсетьсемпе çыхăнтарса публикацисене хăй ăссĕн кăлармалла туса пăхакансене сайта килсе трафике ÿстермелле тăвăр.

en: Integrated email solution with powerful features. Manage your email and more on any device.
cv_RU: Хăватлă пахалăхĕсемпе уйрăлса тăракан пурне те пĕрлештерсе тăракан электронлă почта меслечĕ. Хăвăрăн электронлă почтăпа унтан ытлине те  кирек хăш устройствăра пăхса тăрăр.

en: Integrations with top shipping carriers
cv_RU: Доставка фирмисемпе интеграци

en: Interests
cv_RU: Интерессем

en: Interface language
cv_RU: Интерфейс чĕлхи

en: Interior Design
cv_RU: Интерьер Дизайнӗ

en: Internet Cafe
cv_RU: Интернет Кафе

en: Internist
cv_RU: Терапевт

en: Inuvik
cv_RU: Инувик

en: Invalid API namespace
cv_RU: Юрăхсăр API ятвырăнĕ

en: Invalid API response code (%d).
cv_RU: Юрăхсăр API ответ кочĕ (%d)

en: Invalid Account
cv_RU: Юрăхсăр Аккаунт

en: Invalid Blavatar Crop
cv_RU: Юрăхсăр Blаватар кропĕ

en: Invalid Data provided.
cv_RU: Юрăхсăр даннăйсемпе тивĕçтернĕ.

en: Invalid Email: %s | Invalid Emails: %s
cv_RU[0]: Юрăхсăр Email: %s
cv_RU[1]: Юрăхсăр Email-сем: %s

en: Invalid IP
cv_RU: Юрăхсăр IP

en: Invalid Keyring token provided.
cv_RU: Юрăхсăр çраççи унки токенĕпе тивĕçтернĕ.

en: Invalid Name
cv_RU: Юрăхсăр Ят

en: Invalid Poll Author
cv_RU: Юрăхсăр Ыйтăм Авторĕ

en: Invalid Priority
cv_RU: Юрăхсăр Приоритет

en: Invalid Registration State
cv_RU: Регистраци Тăрăмĕ Юрăхсăр

en: Invalid Service
cv_RU: Юрăхсăр Служба

en: Invalid Subscription
cv_RU: Юрăхсăр Çырăну

en: Invalid Target Host
cv_RU: Юрăхсăр Назначени Узелĕ

en: Invalid Target Port
cv_RU: Юрăхсăр Назначени Порчĕ

en: Invalid URL
cv_RU: Юрăхсăр URL

en: Invalid URL.
cv_RU: Юрăхсăр URL.

en: Invalid Weight
cv_RU: Юрăхсăр Йывăрăш

en: Invalid `feature`. Must be a string <= 255 bytes.
cv_RU: Invalid `feature`. Must be пĕр string <= 255 байт.

en: Invalid activation key.
cv_RU: Юрăхсăр активаци çăраççийĕ.

en: Invalid answers
cv_RU: Юрăхсăр ответсем

en: Invalid attachment ID.
cv_RU: Юрăхсăр вложени №-йĕ.

en: Invalid auth_type.
cv_RU: auth_type юрăхсăр.

en: Invalid author ID.
cv_RU: Юрăхсăр автор №-йĕ.

en: Invalid changeset UUID
cv_RU: Юрăхсăр улшăнусемet UUID

en: Invalid comment ID.
cv_RU: Юрăхсăр комментари №-йĕ.

en: Invalid comment author ID.
cv_RU: Юрăхсăр комментари авторĕн №-йĕ.

en: Invalid comment content.
cv_RU: Юрăхсăр комментари контенчĕ.

en: Invalid comment status.
cv_RU: Юрăхсăр комментари статусĕ.

en: Invalid credit card CVV number
cv_RU: Юрăхсăр кредит картти CVV номерĕ

en: Invalid credit card number: Only Visa, Mastercard, Discover, and AMEX are accepted
cv_RU: Юрăхсăр кредит картти номерĕ: Vвăлa, Mastercard, уçăмлатас, тата AMEX карттисене кăна йышăнатпăр

en: Invalid customer id
cv_RU: Юрăхсăр е дубликатне тунă артикул.

en: Invalid date.
cv_RU: Юрăхсăр числа.

en: Invalid device token.
cv_RU: Устройство токенĕ юрăхсăр.

en: Invalid email
cv_RU: Юрăхсăр email

en: Invalid email address
cv_RU: Юрăхсăр email адресĕ

en: Invalid email address.
cv_RU: Юрăхсăр email адресĕ.

en: Invalid email input
cv_RU: Юрăхсăр email кĕртни

en: Invalid featured media ID.
cv_RU: Юрăхсăр ятарлă медиа №-йĕ.

en: Invalid feed URLs: %s
cv_RU: Юрăхсăр çăмха URL-ĕсем: %s

en: Invalid file
cv_RU: Юрăхсăр файл

en: Invalid file type
cv_RU: Юрăхсăр файл типĕ

en: Invalid form submission.
cv_RU: Юрăхсăр форма тултарса яни.

en: Invalid hexadecimal color provided.
cv_RU: Юрăхсăр hexadecimal тĕспе тивĕçтернĕ.

en: Invalid image URL.
cv_RU: Юрăхсăр сăн URL-ĕ

en: Invalid item ID.
cv_RU: Юрăхсăр объект №-йĕ.

en: Invalid key.
cv_RU: Юрăхсăр клавиша

en: Invalid menu ID.
cv_RU: Юрăхсăр меню №-йĕ.

en: Invalid or duplicated SKU.
cv_RU: Юрăхсăр е дубликатне тунă Артикул.

en: Invalid origin
cv_RU: Юрăхсăр çăлкуç

en: Invalid parameter(s): %s
cv_RU: Юрăхсăр параметр(сем): %s

en: Invalid parameter.
cv_RU: Юрăхсăр параметр.

en: Invalid parameters.
cv_RU: Юрăхсăр параметрсем.

en: Invalid plugin page.
cv_RU: Юрăхсăр плагин страници.

en: Invalid post
cv_RU: Юрăхсăр публикаци

en: Invalid post ID.
cv_RU: Юрăхсăр публикаци №-йĕ.

en: Invalid post data.
cv_RU: Юрăхсăр публикаци даннăйĕсем.

en: Invalid post id
cv_RU: Юрăхсăр публикаци id-йĕ

en: Invalid post resolution.
cv_RU: Публикаци татса пани юрăхсăр.

en: Invalid post type.
cv_RU: Публикаци типĕ юрăхсăр.

en: Invalid post.
cv_RU: Юрăхсăр публикаци.

en: Invalid price
cv_RU: Юрăхсăр хак

en: Invalid product
cv_RU: Йăнăш тавар

en: Invalid product SKU
cv_RU: Тавар артикулĕ юрăхсăр

en: Invalid product id
cv_RU: Юрăхсăр тавар №

en: Invalid product.
cv_RU: Йăнăш тавар.

en: Invalid rate
cv_RU: Юрăхсăр хак

en: Invalid referrer
cv_RU: Юрăхсăр яракан

en: Invalid request
cv_RU: Юрăхсăр ыйту

en: Invalid request ID.
cv_RU: Ыйтнин №-йĕ юрăхсăр.

en: Invalid request parameters
cv_RU: Ыйту параметрĕсем йăнăш

en: Invalid request type.
cv_RU: Ыйтнин типĕ юрăхсăр.

en: Invalid role
cv_RU: Юрăхсăр Роль

en: Invalid role.
cv_RU: Юрăхсăр роль.

en: Invalid secret code
cv_RU: Юрăхсăр вăрттăн код

en: Invalid signature
cv_RU: Юрăхсăр алпусу

en: Invalid status.
cv_RU: Юрăхсăр статус.

en: Invalid term ID.
cv_RU: № условийĕ юрăхсăр.

en: Invalid title
cv_RU: Юрăхсăр заголовок

en: Invalid token.
cv_RU: Юрăхсăр токен.

en: Invalid user ID or keyring token provided.
cv_RU: Юрăхсăр усă куракан №-йĕ е çраççи унки токенĕпе тивĕçтернĕ.

en: Invalid user ID.
cv_RU: Юрăхсăр усă куракан №-йĕ.

en: Invalid user input
cv_RU: Усă куракан кĕртни юрăхсăр

en: Invalid user role. Please try again.
cv_RU: Усă куракан ролĕ юрăхсăр. Тархасшăн тепре туса пăхăр.

en: Invalid verification code
cv_RU: Юрăхсăр верификаци кочĕ

en: Investment Bank
cv_RU: Инвестици банкӗ

en: Invitation deleted.
cv_RU: Йыхрав хуралчĕ.

en: Invitation resent.
cv_RU: Йыхрава çĕнĕрен ятăмăр.

en: Invitation(s) sent.
cv_RU: Йыхрав(сене) янă.

en: Invite New
cv_RU: Çĕнĕ Çын Йыхравлас

en: Invite People
cv_RU: Халăха Йыхравлас

en: Invite Sent!
cv_RU: Йыхрав Кайрĕ!

en: Invite deleted. | Invites deleted.
cv_RU[0]: Йыхрав хуралчĕ.
cv_RU[1]: Invites хуралчĕ.

en: Invite your students to contribute to the blog
cv_RU: Блога вăй хуччăр тесе хăвăрăн вĕренекенĕрсене йыхравлас

en: Invite your team
cv_RU: Хăвăр Ушкăна йыхравлăр

en: Invitee
cv_RU: Йыхравланакан

en: Invitee unknown
cv_RU: Йыхравланаканĕ паллă мар

en: Invites
cv_RU: Йыхравсем

en: Ionian Islands
cv_RU: Иони Утравĕсем

en: Iowa
cv_RU: Айова

en: Iqaluit
cv_RU: Иквалют

en: Iran
cv_RU: Иран

en: Iran, Islamic Republic of
cv_RU: Иран Ислам Республики

en: Iranian rial
cv_RU: Иран риалĕ

en: Iranian toman
cv_RU: Иран томанӗ

en: Iraq
cv_RU: Ирак

en: Iraqi dinar
cv_RU: Ирак динарӗ

en: Ireland
cv_RU: Ирланди

en: Iringa
cv_RU: Иринга

en: Irish
cv_RU: Ирландла

en: Irish Pub
cv_RU: Ирланди пабĕ

en: Irkutsk
cv_RU: Иркутск

en: Iron Works
cv_RU: Металлурги завочӗ

en: Is Jetpack support open?
cv_RU: Jetpack поддержки уçă-и?

en: Is this your username? {{a}}Log in now to claim this site address{{/a}}.
cv_RU: Ку сирĕн усă куракан ячĕ-и?{{a}}Ку сайт адресне йышăнмашкăн халех çырăнса кĕрĕр {{/a}}.

en: Isabela
cv_RU: Изабела

en: Isernia
cv_RU: Изерни

en: Isfahan (اصفهان)
cv_RU: Исфахан (اصفهان)

en: Ishikawa
cv_RU: Ишикава

en: Isingiro
cv_RU: Исингиро

en: Isiolo
cv_RU: Исиоло

en: Islam
cv_RU: Ислам

en: Islamabad Capital Territory
cv_RU: Исламабад тĕп хула территорийĕ

en: Isle of Man
cv_RU: Мэн Утравĕ

en: Ismailia
cv_RU: Исмаили

en: Isparta
cv_RU: Испарта

en: Israel
cv_RU: Израиль

en: Israeli new shekel
cv_RU: Израильĕн ҫӗнӗ шекелӗ

en: Istanbul
cv_RU: Стамбул

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
cv_RU: Похоже на вашем сайте пока нет никакого меню. Хотите создать его? Нажмите кнопку, чтобы начать.

en: It gets even better: to add a sprinkle of excitement to your domain shopping experience, we now have a whopping 165 Top-Level Domains (TLDs) on sale! 🎉 Now you can find that perfect domain name <em>and</em> snag it at a fantastic price.
cv_RU: Вăл та кăна мар: домен суту-илÿ алылмашне пĕр чĕптĕм хавас кÿмешкĕн, пĕрре кăна мар 165 Çÿллĕ шайри домена (TLD) йÿнетсе сутатпăр! 🎉 Халĕ ĕнтĕ хăвăр ĕмĕтленнĕ идеаллă домен ятне тупма <em>тата</em> ăна пулмасла йÿнĕ хакпа çаклатса илме пултаратăр.

en: It gets even better: to add a sprinkle of excitement to your domain shopping experience, we now have a whopping 165 Top-Level Domains (TLDs) on sale! 🎉 Now you can find that perfect domain name and snag it at a fantastic price.
cv_RU: Вăл та кăна мар: домен суту-илÿ алылмашне пĕр чĕптĕм хавас кÿмешкĕн, пĕрре кăна мар 165 Çÿллĕ шайри домена (TLD) йÿнетсе сутатпăр 🎉 Халĕ ĕнтĕ хăвăр ĕмĕтленнĕ идеаллă домен ятне тупма тата ăна пулмасла йÿнĕ хака çаклатса илме пултаратăр.

en: It looks like nothing was found at this location.
cv_RU: Ку тĕлте нимĕн те тупăнмарĕ пек курăнать.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
cv_RU: Ку тĕлте нимĕн те тупăнмарĕ пек курăнать. Тен, тÿррĕн %s кайса пăхас?

en: It looks like nothing was found at this location. Perhaps searching will help:
cv_RU: Ку вырăнта нимĕн те тупайман пулмалла. Тен, шырав пулăшĕ:

en: It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching will help:
cv_RU: Эсир шыранине тупаймарăмăр пулмалла. Тен, шырав пулăшĕ:

en: It was OK
cv_RU: Йĕркеллĕ иртрĕ

en: It was great!
cv_RU: Чаплă иртрĕ!

en: It was not good
cv_RU: Лайăх иртмерĕ

en: Italian Restaurant
cv_RU: Итали Ресторанĕ

en: Italic
cv_RU: Италик

en: Italics (ctrl/⌘-i)
cv_RU: Курсив (ctrl/⌘-i)

en: Italy
cv_RU: Итали

en: Itapúa
cv_RU: Итапуа

en: Item
cv_RU: Объект

en: Item ID.
cv_RU: Япала №.

en: Item added.
cv_RU: Объект хушăнчĕ.

en: Item deleted.
cv_RU: Объект хуралчĕ.

en: Item not added.
cv_RU: Объект хушăнмарĕ.

en: Item not updated.
cv_RU: Объект çĕнелмерĕ.

en: Item updated.
cv_RU: Объект çĕнелчĕ.

en: Items
cv_RU: Япаласем

en: Items deleted.
cv_RU: Объектсем хуралчĕç.

en: Items to show:
cv_RU: Объект Кăтартас:

en: Ivory Coast
cv_RU: Кот-д'Ивуар

en: Iwate
cv_RU: Ивате

en: Izabal
cv_RU: Исабаль

en: Iğdır
cv_RU: Игдыр

en: JSONP support is disabled on this site.
cv_RU: JSONP поддержкăна ку сайт ăшĕнчи чарнă.

en: Jails & Prisons
cv_RU: Тӗрме

en: Jakarta
cv_RU: Джакарта

en: Jalapa
cv_RU: Халапа

en: Jalisco
cv_RU: Халиско

en: Jamaica
cv_RU: Ямайка

en: Jamaican Restaurant
cv_RU: Ямайка Ресторанĕ

en: Jamaican dollar
cv_RU: Ямайка долларӗ

en: Jamalpur
cv_RU: Джамалпур

en: Jambi
cv_RU: Джамби

en: Jammu and Kashmir
cv_RU: Джамму тата Кашмир

en: Jan
cv_RU: Кăр

en: Jan Mayen
cv_RU: Ян-Майен

en: Janakpur
cv_RU: Джанакпур

en: Janitorial Services
cv_RU: Кил-çурт хăтлăхĕ

en: January
cv_RU: Кăрлач

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
cv_RU: Кăр

en: Japan
cv_RU: Япони

en: Japanese Grocery Store
cv_RU: Яппун апат-ҫимӗҫ лавкки

en: Japanese Restaurant
cv_RU: Яппун ресторанĕ

en: Jarvis Island
cv_RU: Джарвис Утрав

en: Jashore
cv_RU: Джессор

en: JavaScript saved.
cv_RU: JavaScript упранчĕ.

en: Jawa Barat
cv_RU: Джава Барат

en: Jawa Tengah
cv_RU: Джава Тенгах

en: Jawa Timur
cv_RU: Джава Тимур

en: Jayapura
cv_RU: Джаяпура

en: Jazz
cv_RU: Джаз

en: Jazz Club
cv_RU: Джаз-клуб

en: Jaén
cv_RU: Хаэн

en: Jersey
cv_RU: Джерси

en: Jersey pound
cv_RU: Джерси Фунчӗ

en: Jerusalem
cv_RU: Иерусалим

[ctx: Jetpack Anti-Spam Solution]
en: Anti-Spam
cv_RU: Анти-спам

[ctx: Jetpack Boost URL Report]
en: Jetpack-Boost
cv_RU: Jetpack-Ÿсетерес

[ctx: Jetpack Complete Plan]
en: Complete
cv_RU: Тулли

[ctx: Jetpack Connect activate plugin instructions, activate link]
en: Activate
cv_RU: Ĕçлеттерес

[ctx: Jetpack Connect activate plugin instructions, activate link]
en: Activate Plugin
cv_RU: Плагина Ĕçлеттерес

[ctx: Jetpack Connect activate plugin instructions, plugin title]
en: Jetpack by WordPress.com
cv_RU: WordPress.com туса кăларнă Jetpack

[ctx: Jetpack Connect install plugin instructions, install button]
en: Install Now
cv_RU: Халех установить тăвас

en: Jetpack Free
cv_RU: Jetpack Тÿлевсĕр

[ctx: Jetpack Free Plan]
en: Free
cv_RU: Тÿлевсĕр

en: Jetpack Personal
cv_RU: Jetpack Персональнăй

[ctx: Jetpack Personal Plan]
en: Personal
cv_RU: Персональнăй

[ctx: Jetpack Premium Plan]
en: Premium
cv_RU: Премиум

en: Jetpack Professional
cv_RU: Jetpack Профессионаллă

[ctx: Jetpack Professional Plan]
en: Professional
cv_RU: Профессионалла

en: Jetpack Scan
cv_RU: Jetpack Сканĕ

[ctx: Jetpack Scan Solution]
en: Daily Scan
cv_RU: Кунсерен сканласси

[ctx: Jetpack Scan Solution]
en: Realtime Scan
cv_RU: Реальнăй вăхăтра сканласси

en: Jetpack Search
cv_RU: Jetpack Шырав

[ctx: Jetpack Search Plan]
en: Search
cv_RU: Шырас

en: Jetpack Search for WordPress
cv_RU: WordPress валли Jetpack Шырав

en: Jetpack Search is enabled on your site.
cv_RU: Jetpack Шыравне сирĕн сайтра тапратнă.

[ctx: Jetpack Security Daily Plan]
en: Security Daily
cv_RU: Кунсерен хăрушсăрлăх

[ctx: Jetpack Security Real-time Plan]
en: Security Real-time
cv_RU: Реальнăй вăхăтра хăрушсăрлăх

en: Jetpack Support Form Options
cv_RU: Jetpack Поддержки Форма Опцийĕсем

en: Jetpack Support is currently closed. Please come back later to submit a support request.
cv_RU: Jetpack Поддержки вăл халĕ хупă. Поддержка ыйтса çырнине ярса памашкăн тархасшăн каярахпа каллех килĕр.

en: Jetpack advanced features
cv_RU: Jetpack-ăн çÿлĕ шайри ятарлăхĕсем

en: Jetpack by WordPress.com
cv_RU: WordPress.com туса кăларнă Jetpack

en: Jetpack doesn't have a connected owner.
cv_RU: Jetpack-па çыхăнтарнă хуçа çуккă.

en: Jetpack essential features
cv_RU: Jetpack-ăн тĕп функцийĕсем

en: Jetpack has introduced new flexible plans and pricing options. As an added bonus, we're offering {{b}}%(percentage)s% off{{/b}} your first term.
cv_RU: Jetpack çĕнĕ кирлĕ пек улăштарма май паракан тарифсемпе хаксем кĕртрĕ. Бонус пултăр тесе, сире пуçламăш срокшăн {{b}}%(percentage)s% скидка{{/b}} сĕнетпĕр.

en: Jetpack is a plugin for self-hosted installations of WordPress. If your blog is hosted on WordPress.com, you do not need Jetpack. Its features are built in!
cv_RU: Jetpack вăл — WordPress-а уйрăммăн ĕçлеттерсе хостинг тытса тăракансем валли пĕр плагин. Енчен те сирӗн блогӑн хостингĕ WordPress.com-ра пулсан сире Jetpack кирлӗ мар. Унӑн функцийӗсене встроить тунă!

[ctx: Jetpack plan name]
en: Complete
cv_RU: Тулли

[ctx: Jetpack plan name]
en: Free
cv_RU: Тÿлевсĕр

en: Jetpack presents
cv_RU: Jetpack сĕнет

en: Jetpack site profile is not expected shape
cv_RU: Jetpack сайт профилĕ кĕтмен калăплă

[ctx: Jetpack: Action user takes to disconnect Jetpack site from .com]
en: Disconnect
cv_RU: Çыхăнăва татас

en: Jeweler
cv_RU: Ювелир

en: Jewelery Store
cv_RU: Ювелир лавкки

en: Jewelry Designer
cv_RU: Ювелир изделийӗсен дизайнерӗ

en: Jewelry Repair Service
cv_RU: Ювелир изделийӗсене юсасси

en: Jhalokati
cv_RU: Джалокати

en: Jharkhand
cv_RU: Джхарканд

en: Jhenaidah
cv_RU: Дженайда

en: Jiangsu
cv_RU: Цзянсу

en: Jiangsu / 江苏
cv_RU: Цзянсу / 江苏

en: Jiangxi
cv_RU: Цзянси

en: Jiangxi / 江西
cv_RU: Цзянси / 江西

en: Jigawa
cv_RU: Джигава

en: Jijel
cv_RU: Джиджель

en: Jilin
cv_RU: Цзилинь

en: Jilin / 吉林
cv_RU: Цзилинь / 吉林

en: Jinja
cv_RU: Джиндзя

en: Johannesburg
cv_RU: Йоханнесбург

en: Johnston
cv_RU: Джонстон

en: Johnston Atoll
cv_RU: Джонстон Атолл

en: Johor
cv_RU: Джохор

en: Join WordAds
cv_RU: WordAds-а Хутшăнас

en: Join a conversation: search for blogs that share your interests in the Reader.
cv_RU: Калаçăва хутшăнăр: Reader-та. сирĕнпе пĕр пек интерес пур блогсене шырăр.

en: Join the conversation
cv_RU: Калаçăва Хутшăнас

en: Join the global community.
cv_RU: Глобальлĕ пĕрлешĕве хутшăнăр.

en: Join the the <a href="%s">P2 feedback group</a> if you have any questions or feedback for P2.
cv_RU: P2 пирки кирек мĕнле ыйту е сĕнĕвĕр пур пулсан, <a href="%s">P2 отзыв ушкăнне</a> хутшăнăр.

en: Joined %(month)s %(year)s
cv_RU: %(year)s çулăн %(month)s уйăхĕнче хутшăннă

en: Jordan
cv_RU: Иордан

en: Jordanian dinar
cv_RU: Иордан динарӗ

en: Journalism
cv_RU: Журналистика

en: Joypurhat
cv_RU: Джайпурхат

en: Juba
cv_RU: Джуба

en: Judo
cv_RU: Дзюдо

en: Juice Shop
cv_RU: Сӗткен лавкки

en: Jujitsu
cv_RU: Джиу-джитсу

en: Jujuy
cv_RU: Жужуй

en: Jul
cv_RU: Утă

en: July
cv_RU: Утă

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
cv_RU: Утă

en: Jump in and start using Jetpack right away.
cv_RU: Халех хутшăнăр та Jeckpack-па усă курма пуçлăр.

en: Jump to…
cv_RU: Çакăнта сикес:

en: Jun
cv_RU: Çĕр

en: June
cv_RU: Çĕртме

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
cv_RU: Çĕр

en: Juneau
cv_RU: Джуно

en: Junkyard
cv_RU: Ăпăр-тапăр вырăнĕ

en: Junín
cv_RU: Хунин

en: Jura
cv_RU: Юра

en: Just OK
cv_RU: Каять темелле

en: Just buy a domain | Just buy domains
cv_RU[0]: Домен туянăр кăна
cv_RU[1]: Доменсем туянăр кăна

en: Just now
cv_RU: Халь кăна

en: Just search for a domain
cv_RU: Домен шырас кăна

en: Justify Text
cv_RU: Икĕ енне тикĕс

en: Jutiapa
cv_RU: Хутьяпа

en: Juvenile Detention Center
cv_RU: Ҫула ҫитменнисене сыхламалли центр

en: Jász-Nagykun-Szolnok
cv_RU: Яс-Надькун-Сольнок

en: Kaabong
cv_RU: Каабонг

en: Kabale
cv_RU: Кабале

en: Kabarole
cv_RU: Кабароле

en: Kaberamaido
cv_RU: Каберамайдо

en: Kabul
cv_RU: Кабул

en: Kaduna
cv_RU: Кадуна

en: Kafr el-Sheikh
cv_RU: Кафр-эль-Шейх

en: Kagadi
cv_RU: Кагади

en: Kagawa
cv_RU: Кагава

en: Kagera
cv_RU: Кагера

en: Kagoshima
cv_RU: Кагосима

en: Kahramanmaraş
cv_RU: Кахраманмараш

en: Kajiado
cv_RU: Каджиадо

en: Kakamega
cv_RU: Какамега

en: Kakumiro
cv_RU: Какумиро

en: Kalangala
cv_RU: Калангала

en: Kalasin
cv_RU: Каласин

en: Kalimantan Barat
cv_RU: Калимантан Барат

en: Kalimantan Selatan
cv_RU: Калимантан Селатан

en: Kalimantan Tengah
cv_RU: Калимантан Тенгах

en: Kalimantan Timur
cv_RU: Калимантан Тимур

en: Kalimantan Utara
cv_RU: Калимантан Утара

en: Kalinga
cv_RU: Калинга

en: Kaliningrad
cv_RU: Калининград

en: Kaliro
cv_RU: Калиро

en: Kalungu
cv_RU: Калунгу

en: Kamchatka
cv_RU: Камчатка

en: Kampala
cv_RU: Кампала

en: Kamphaeng Phet
cv_RU: Кампхенг Пхет

en: Kamuli
cv_RU: Камули

en: Kamwenge
cv_RU: Камвенге

en: Kanagawa
cv_RU: Канагава

en: Kanchanaburi
cv_RU: Канчанабури

en: Kano
cv_RU: Кано

en: Kansai
cv_RU: Кансай

en: Kansas
cv_RU: Канзас

en: Kanungu
cv_RU: Канунгу

en: Kapchorwa
cv_RU: Капчорва

en: Kapelebyong
cv_RU: Капелебёнг

en: Karabük
cv_RU: Карабюк

en: Karachi
cv_RU: Карачи

en: Karaman
cv_RU: Караман

en: Karaoke Bar
cv_RU: Караоке-Бар

en: Karas
cv_RU: Карась

en: Karate
cv_RU: Каратэ

en: Kardzhali
cv_RU: Кырджали

en: Karnali
cv_RU: Карнали

en: Karnataka
cv_RU: Карнатака

en: Kars
cv_RU: Карс

en: Kasanda
cv_RU: Касанда

en: Kasese
cv_RU: Касесе

en: Kashgar
cv_RU: Кашгар

en: Kastamonu
cv_RU: Кастамону

en: Katakwi
cv_RU: Катакви

en: Katavi
cv_RU: Катави

en: Kathmandu
cv_RU: Катманду

en: Katmandu
cv_RU: Катманду

en: Katsina
cv_RU: Кацина

en: Kavango East
cv_RU: Каванго Тухăçри

en: Kavango West
cv_RU: Каванго Анăçри

en: Kayseri
cv_RU: Кайсери

en: Kayunga
cv_RU: Кайунга

en: Kazakhstan
cv_RU: Казахстан

en: Kazakhstani tenge
cv_RU: Казахстан тенги

en: Kebbi
cv_RU: Кебби

en: Kedah
cv_RU: Кедах

en: Keep all your files secure
cv_RU: Хăвăрăн мĕнпур файлсем шанчăклă çĕрте усрăр

en: Keep my subscription
cv_RU: Ман çырăнăва усрас

en: Keep the focus on your site's brand by removing the WordPress.com footer branding.
cv_RU: Сайтра чухне сайтăн маркине кăна курмалла пултăр тесе WordPress.com-ăн подвалра тухса тăракан логотипĕпе информацине хуратмалла тăвăр.

en: Keep this link private
cv_RU: Ку каççа вăрттăн усрас

en: Keep your account safe by adding and verifying your contact information. It only takes a few minutes.
cv_RU: Аккаунт хăрушсăрлăхра усрантăр тесен хăвăрпа çыхăнмалли информаци хушса тĕреслесе çирĕплетме пултаратăр. Пĕр-ик минутлăх ĕç кăна.

en: Kelantan
cv_RU: Келантан

en: Kennel
cv_RU: Конус

en: Kentucky
cv_RU: Кентукки

en: Kenya
cv_RU: Кени

en: Kenyan shilling
cv_RU: Кени шиллингӗ

en: Kepulauan Riau
cv_RU: Кепулауан Риау

en: Kerala
cv_RU: Керала

en: Kerguelen
cv_RU: Кергелен

en: Kericho
cv_RU: Керичо

en: Kerman (کرمان)
cv_RU: Керман (کرمان)

en: Kermanshah (کرمانشاه)
cv_RU: Керманшах (کرمانشاه)

en: Key
cv_RU: Клавиша

en: Key Copying
cv_RU: Ҫӑраҫҫи копийӗ

en: Keyboard Shortcuts
cv_RU: Клавиша сочетанийĕ

en: Keyring connection with this ID not found.
cv_RU: Ку №-ллĕ Çраççи унки çыхăнтарăвĕ тупăнмарĕ.

en: Keywords
cv_RU: Ключевой сăмахсем

en: Khagrachhari
cv_RU: Кхаграчхари

en: Khammouane
cv_RU: Хаммуан

en: Khandyga
cv_RU: Хандыга

en: Khartoum
cv_RU: Хартум

en: Khenchela
cv_RU: Хенчела

en: Khomas
cv_RU: Хомас

en: Khon Kaen
cv_RU: Хон Каен

en: Khulna
cv_RU: Кхулна

en: Khyber Pakhtunkhwa
cv_RU: Хайбер-Пахтунхва

en: Kiambu
cv_RU: Киамбу

en: Kibaale
cv_RU: Кибаале

en: Kiboga
cv_RU: Кибога

en: Kibuku
cv_RU: Кибуку

en: Kickboxing School
cv_RU: Кикбоксинг шкулӗ

en: Kiev
cv_RU: Киев

en: Kigali
cv_RU: Кигали

en: Kigoma
cv_RU: Кигома

en: Kikuube
cv_RU: Кикуубе

en: Kildare
cv_RU: Килдэр

en: Kilifi
cv_RU: Килифи

en: Kilimanjaro
cv_RU: Килиманджаро

en: Kilis
cv_RU: Килис

en: Kilkenny
cv_RU: Килкенни

en: Kilograms
cv_RU: Килограм

en: Kingman Reef
cv_RU: Риф Кингман

en: Kingston
cv_RU: Кингстон

en: Kinshasa
cv_RU: Киншаса

en: Kiribati
cv_RU: Кирибати

en: Kirinyaga
cv_RU: Кириньяга

en: Kiritimati
cv_RU: Киритимати

en: Kirov
cv_RU: Киров

en: Kiruhura
cv_RU: Кирухура

en: Kiryandongo
cv_RU: Кирйандонго

en: Kishoreganj
cv_RU: Кишоргандж

en: Kisii
cv_RU: Кисии

en: Kisoro
cv_RU: Кисоро

en: Kisumu
cv_RU: Кисуму

en: Kitchen Supplies Store
cv_RU: Кухня хатӗрӗсен магазинӗ

en: Kitchens & Cabinets
cv_RU: Кухньӑсемпе шкапсем

en: Kite Store
cv_RU: Сывлӑш ҫӗленӗсен магазинӗ

en: Kitgum
cv_RU: Китгум

en: Kitui
cv_RU: Китуи

en: Knitting & Yarn Store
cv_RU: Ҫыхмалли ҫип магазинӗ

en: Knox
cv_RU: Нокс

en: Knox IN
cv_RU: Нокс ИН

en: Koboko
cv_RU: Кобоко

en: Kocaeli
cv_RU: Коджаэли

en: Kochi
cv_RU: Кочин

en: Kogi
cv_RU: Коги

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
cv_RU: Кохгилуйе тата БойерАхмад (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Kole
cv_RU: Коле

en: Kolkata
cv_RU: Калькутта

en: Komárom-Esztergom
cv_RU: Комаром-Эстергом

en: Konya
cv_RU: Конья

en: Korea, Democratic People's Republic of
cv_RU: Корей Халăхĕн Демократилле Республики

en: Korea, Republic of
cv_RU: Корей Республики

en: Korean
cv_RU: Корейле

en: Korean Grocery Store
cv_RU: Корей Апат-çимĕç Лавкки

en: Korean Restaurant
cv_RU: Корей Ресторанĕ

en: Kosher Grocery Store
cv_RU: Кошерла Апат-çимĕç Лавкки

en: Kosher Restaurant
cv_RU: Кошерла Ресторан

en: Koshi
cv_RU: Коси

en: Kosovo
cv_RU: Косово

en: Kosrae
cv_RU: Косра

en: Kotido
cv_RU: Котидо

en: Kouchi
cv_RU: Коучи

en: Kouffo
cv_RU: Куффо

en: Kowloon
cv_RU: Коулун

en: Krabi
cv_RU: Краби

en: Kralendijk
cv_RU: Кралендейк

en: Krasnoyarsk
cv_RU: Красноярск

en: Kuala Lumpur
cv_RU: Куала-Лумпур

en: Kuando Kubango
cv_RU: Куандо Кубанго

en: Kuching
cv_RU: Кучинг

en: Kumamoto
cv_RU: Кумамото

en: Kumi
cv_RU: Куми

en: Kunene
cv_RU: Кунене

en: Kung Fu School
cv_RU: Кунг-фу шкулӗ

en: Kurdistan / کردستان)
cv_RU: Курдистан / ردستان)

en: Kurigram
cv_RU: Куриграм

en: Kushtia
cv_RU: Кушти

en: Kuwait
cv_RU: Кувейт

en: Kuwaiti dinar
cv_RU: Кувейт динарӗ

en: KwaZulu-Natal
cv_RU: Квазулу-Натал

en: Kwajalein
cv_RU: Кваджалейн

en: Kwale
cv_RU: Квале

en: Kwania
cv_RU: Квани

en: Kwanza-Norte
cv_RU: Кванза-Норте

en: Kwanza-Sul
cv_RU: Кванза-Суль

en: Kwara
cv_RU: Квара

en: Kween
cv_RU: Куин

en: Kyankwanzi
cv_RU: Кьянкванзи

en: Kyegegwa
cv_RU: Кьегегва

en: Kyenjojo
cv_RU: Кьенжожо

en: Kyotera
cv_RU: Кьотера

en: Kyoto
cv_RU: Киото

en: Kyrgyzstan
cv_RU: Киргизи

en: Kyrgyzstani som
cv_RU: Кыргызстан соомӗ

en: Kyustendil
cv_RU: Кюстендил

en: Kütahya
cv_RU: Кютахья

en: Kırklareli
cv_RU: Кыркларели

en: Kırıkkale
cv_RU: Кырыккале

en: Kırşehir
cv_RU: Кыршехир

en: L'Aquila
cv_RU: Л'Акуила

en: LEARN MORE
cv_RU: ТĔПЛĔНРЕХ ПĔЛЕС

en: LGBTQ
cv_RU: ЛГБТК

en: LHI
cv_RU: ЛХУ

en: LIVE
cv_RU: ЧĔРĔ

en: La Altagracia
cv_RU: Ла-Альтаграси

en: La Araucanía
cv_RU: Ла Араукания

en: La Guaira (Vargas)
cv_RU: Ла Гуайра (Варгас)

en: La Guajira
cv_RU: Ла Гуахира

en: La Libertad
cv_RU: Ла-Либертад

en: La Pampa
cv_RU: Ля Пампа

en: La Paz
cv_RU: Ла-Пас

en: La Rioja
cv_RU: Ла-Риоха

en: La Romana
cv_RU: Ла-Романа

en: La Spezia
cv_RU: Ла Специ

en: La Union
cv_RU: Ла-Уньон

en: La Unión
cv_RU: Ла-Уньон

en: La Vega
cv_RU: Ла-Вега

en: Label
cv_RU: Этикетка

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
cv_RU: Ячĕ

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
cv_RU: Вебсайт

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
cv_RU: Опци

[ctx: Label for hidden menu in a list on the Stats page.]
en: Show Actions
cv_RU: Ĕçлевсене Кăтартас

[ctx: Label for the button on the Masterbar to add a new domain]
en: Add
cv_RU: Хушас

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
cv_RU: Опцисем

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
cv_RU: шутарас

en: Labor Union
cv_RU: Профсоюз

en: Laboratory
cv_RU: Лаборатори

en: Labuan
cv_RU: Лабуан

en: Ladakh
cv_RU: Ладак

en: Laghouat
cv_RU: Лагуат

en: Lagos
cv_RU: Лагос

en: Laguna
cv_RU: Лагуна

en: Laikipia
cv_RU: Лайкипи

en: Lakshadeep
cv_RU: Лакшадип

en: Lakshadweep
cv_RU: Лакшадвип

en: Lakshmipur
cv_RU: Лакшмипур

en: Lalmonirhat
cv_RU: Лалмонирхат

en: Lambayeque
cv_RU: Ламбаеке

en: Lampang
cv_RU: Лампанг

en: Lamphun
cv_RU: Лампхун

en: Lamps
cv_RU: Лампӑсем

en: Lampung
cv_RU: Лампунг

en: Lamu
cv_RU: Ламу

en: Lamwo
cv_RU: Ламво

en: Lanao del Norte
cv_RU: Ланао-дель-Норте

en: Lanao del Sur
cv_RU: Ланао-дель-Сур

en: Land Surveyor
cv_RU: Землемер

en: Landmark
cv_RU: Тĕл палли

en: Landscape Architect
cv_RU: Ландшафт архитекторӗ

en: Landscape Designers
cv_RU: Ландшафт Дизайнерӗсем

en: Landscapers
cv_RU: Ландшафт дизайнерӗсем

en: Landscaping
cv_RU: Ландшафт дизайнӗ

en: Landscaping Supplies
cv_RU: Ландшафт дизайн хатӗрĕсем

en: Language
cv_RU: Чĕлхи

en: Language School
cv_RU: Чӗлхе шкулӗ

en: Language this blog is primarily written in.
cv_RU: Ку блогра çырнисен тĕп чĕлхи.

en: Language:
cv_RU: Чĕлхи:

en: Languages
cv_RU: Чĕлхесем

en: Lao People's Democratic Republic
cv_RU: Лаос Халăхĕн Демократилле Республики

en: Lao kip
cv_RU: Лаосри кип

en: Laois
cv_RU: Лаойс

en: Laos
cv_RU: Лаос

en: Lara
cv_RU: Лара

en: Large
cv_RU: Пысăк

en: Large (128 pixels)
cv_RU: Пысăккă (128 Пиксель)

en: Large size
cv_RU: Питĕ Пысăкăш

en: Las Palmas
cv_RU: лас-Пальмас

en: Laser Cutting
cv_RU: Лазер резки

en: Laser Hair Removal
cv_RU: Лазер Эпиляцийӗ

en: Last 12 months
cv_RU: Юлашки 12 уйăх

en: Last 20 events
cv_RU: Юлашки 20 пулăм

en: Last 24 hours
cv_RU: Юлашки 24 сехет

en: Last 3 months
cv_RU: Юлашки 3 уйăх

en: Last 31 days
cv_RU: Юлашки 31 кун

en: Last 7 Days
cv_RU: Юлашки 7 Кун

en: Last 7 days
cv_RU: Юлашки 7 кун

en: Last Active
cv_RU: Юлашкинчен ĕçлени

en: Last IP
cv_RU: Юлашки IP

en: Last Login
cv_RU: Юлашкинчен Çырăнса кĕни

en: Last Modified
cv_RU: Юлашки тÿрлетÿ

en: Last Month
cv_RU: Иртнĕ Уйăх

en: Last Name
cv_RU: Хушамачĕ

en: Last Order Date
cv_RU: Юлашки Заказ Числи

en: Last Order: %s
cv_RU: Юлашки заказ: %s

en: Last Post
cv_RU: Юлашки Публикаци

en: Last Updated
cv_RU: Юлашкинчен Çĕнетнĕ

en: Last Used
cv_RU: Юлашкинчен усă курнă

en: Last access
cv_RU: Юлашкинчен кĕни

en: Last day of the month
cv_RU: Уйăхăн юдашки кунĕ

en: Last modified:
cv_RU: Юлашки тÿрлетÿ:

en: Last month
cv_RU: Иртнĕ уйăх

en: Last name
cv_RU: Хушамачĕ

en: Last name.
cv_RU: Хушамат.

en: Last order
cv_RU: Юлашки заказ

en: Last order ID.
cv_RU: Юлашки заказ №-йĕ.

en: Last order data.
cv_RU: Юлашки зaказ числи.

en: Last page
cv_RU: Юлашки страница

en: Last recorded error:
cv_RU: Юлашкинчен çырăннă йăнăш:

en: Last updated
cv_RU: Юлашкинчен çĕнетнĕ

en: Last updated %(ago)s
cv_RU: Юлашкинчен %(ago)s çĕнелчĕ

en: Last updated: %s
cv_RU: Юлашки çĕнетÿ: %s

en: Last warning, are you sure?
cv_RU: Юлашки хут ыйтатпăр, чăнах килĕшетĕр-и?

en: Last week
cv_RU: Юлашкинчен эрне

en: Latest
cv_RU: Вĕр çĕнĕ

en: Latest Backups
cv_RU: Юлашки резервсем

en: Latest Drafts
cv_RU: Чи çĕнĕ черновиксем

en: Latest Post
cv_RU: Чи çĕнĕ Публикаци

en: Latest Posts
cv_RU: Чи çĕнĕ Публикацисем

en: Latest backup
cv_RU: Юлашки резерв

en: Latest backup on this day
cv_RU: Юлашки резерв кунĕ

en: Latest backups
cv_RU: Юлашки резервсем

en: Latest course
cv_RU: Чи çĕнĕ курс

en: Latest episodes of the podcast.
cv_RU: Подкастăн чи çĕнĕ кăларăмĕсем.

[ctx: Latest notifications]
en: Latest
cv_RU: Вĕр çĕнĕ

en: Latest version of theme.
cv_RU: Темăн чи çĕнĕ версийĕ.

en: Latest: %s
cv_RU: Чи çĕнни: %s

en: Latest: Today, %s
cv_RU: Чи çĕнни: Today %s

en: Latina
cv_RU: Латина

en: Latvia
cv_RU: Латви

en: Latvian
cv_RU: Латви

en: Launch
cv_RU: Хута ярас

en: Launch a business.
cv_RU: Пĕр-пĕр бизнес хута ярас.

en: Launch my site
cv_RU: Сайта хута ярас

en: Launch site
cv_RU: Сайта хута ярас

en: Launch your site
cv_RU: Хăвăрăн сайта хута ярăр

en: Launch your site and continue
cv_RU: Сайта хута ярăр та малалла иртĕр

en: Launch your site to the world
cv_RU: Сайта пĕтĕм тĕнче умĕнче тапратас

en: Launch your website
cv_RU: Хăвăрăн вебсайта хута ярăр

en: Launch, create, grow.
cv_RU: Пуçлăр, тултарăр, ÿстерĕр.

en: Launched on %s.
cv_RU: %s хута янă.

en: Launching your site…
cv_RU: Сайта хута яратпăр…

en: Laundromat
cv_RU: Прачечнӑй

en: Lavalleja
cv_RU: Лавальеха

en: Law
cv_RU: Саккун

en: Law Library
cv_RU: Саккун Библиотеки

en: Law School
cv_RU: Саккун Шкулĕ

en: Lawn Care
cv_RU: Газон пăхасси

en: Layout
cv_RU: Разметка

en: Layout blocks, like Buttons, Hero Images, Separators, etc.
cv_RU: Layout blocks, пек Пускăчсем, Hero Images, Уйăракан йĕрсем, т.ыт.те

en: Layout options:
cv_RU: Разметка Опцийĕсем:

en: Layouts
cv_RU: Разметкăсем

en: Lazio
cv_RU: Лацио

en: Learn
cv_RU: Вĕренес

en: Learn More
cv_RU: Тĕплĕнрех пĕлес

en: Learn WordPress
cv_RU: WordPress-а Вĕренес

en: Learn about Google Workspace
cv_RU: Google Workspace çинчен тĕплĕнрех пĕлĕр

en: Learn about the features included in your WordPress.com plan.
cv_RU: Хăвăр туяннă WordPress.com тарифĕн ятарлăхĕсем çинчен тĕплĕнрех пĕлĕр.

en: Learn how to build your website with our video tutorials on <a href="%1$s" target="_blank" style="text-decoration: underline; color: %2$s;" rel="noopener">YouTube</a>.
cv_RU: Хăвăрăн вебсайта тăвасси çинчен пирĕн <a href="%1$s" target="_blank" style="text-decoration: underline; color: %2$s;" rel="noopener">YouTube</a>-ри уроксенчен вĕренĕр.

en: Learn more
cv_RU: Тĕплĕнрех пĕлес

en: Learn more
cv_RU: Тĕплĕнрех пĕлес

en: Learn more about %(productFamily)s
cv_RU: %(productFamily)s çинчен тата пĕлес

en: Learn more about roles
cv_RU: Рольсем çинчен тĕплĕнрех пĕлес

en: Learn more about usage limits.
cv_RU: Усă курассин лимичĕсем пирки тĕплĕнрех пĕлĕр.

en: Learn more about verifying your domain
cv_RU: Хăвăрăн домена верификацилесси çинчен тĕплĕнрех пĕлес

en: Learn more about your domain
cv_RU: Хăвăр домен çинчен тĕплĕнрех пĕлес

en: Learn more ›
cv_RU: Тĕплĕнрех пĕлес ›

en: Learn more.
cv_RU: Тĕплĕнрех пĕлес.

en: Learn more:
cv_RU: Тĕплĕнрех пĕлес:

en: Learn more: %s
cv_RU: Тĕплĕнрех пĕлес: %s

en: Leather Goods Store
cv_RU: Кожгалтерея магазинӗ

en: Leave Blog
cv_RU: Блога Пăрахса хăварас

en: Leave a Comment
cv_RU: Комментари çырса хăварас

en: Leave a Reply
cv_RU: Ответ çырса хăварас

en: Leave a Reply to %s
cv_RU: %s патне ответ çырса хăварас

en: Leave a comment
cv_RU: Комментари çырас

en: Leave blog
cv_RU: Блога пăрахса каяс

en: Leave us a message.
cv_RU: Пире сообщени çырса хăварăр.

en: Lebanese Restaurant
cv_RU: Ливан Ресторанĕ

en: Lebanese pound
cv_RU: Ливан фунчӗ

en: Lebanon
cv_RU: Ливан

en: Lecce
cv_RU: Лечче

en: Lecco
cv_RU: Лекко

en: Left
cv_RU: Сулахай

en: Left Sidebar
cv_RU: Сулахай Панель

en: Legal
cv_RU: Саккун

en: Legal Representative
cv_RU: Саккунлă Представитель

[ctx: Legend label in stats all-time views table]
en: Fewer Views
cv_RU: Сахалрах

[ctx: Legend label in stats all-time views table]
en: More Views
cv_RU: Нумайрах

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: Fewer Posts
cv_RU: Сахалрах Публикаци

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: More Posts
cv_RU: Нумайрах Публикаци

en: Leitrim
cv_RU: Литрим

en: Length
cv_RU: Вăрăмăш

en: Length:
cv_RU: Вăрăмăш:

en: Leova
cv_RU: Леова

en: Lesbian
cv_RU: Лезбиян

en: Lesbian, Gay, Bisexual & Transgender
cv_RU: Лезбиян, Гей, Бисексуал тата Трансгендер

en: Lesotho
cv_RU: Лесото

en: Lesotho loti
cv_RU: Лесотори лоти

en: Let our team of experts build your WordPress.com website. Whether you need a landing page or a full ecommerce site, an online learning academy or an interactive informational site for your business, we can build it for you.
cv_RU: Сирĕн WordPress.com-ри вебсайта пирĕн экспертсен ушкăнĕ тутăр. Кирек мĕнле сайт пултăр — ecommerce сайчĕн тĕллевлĕ страници-и, онлайн вĕренÿ академийĕ-и, е хăвăр фирмăн интерактивлă информаци сайчĕ-и – пурне те тума пултаратпăр.

en: Let's Build
cv_RU: Атьăр, Тăвас

en: Let's Get Started
cv_RU: Пуçлас

en: Let's Go
cv_RU: Ярапар!

en: Let's do this!
cv_RU: Атьăр, тăвас!

en: Let's explore!
cv_RU: Халех тĕпчес!

en: Let's get started
cv_RU: Пуçлас

en: Let's go
cv_RU: Ярапар!

en: Let's go!
cv_RU: Ярапар!

en: Let’s Do This!
cv_RU: Атьăр, тăвас!

en: Let’s do it!
cv_RU: Атьăр, тăвас!

en: Let’s do it! %s
cv_RU: Атьăр, тăвас! %s

en: Let’s do this
cv_RU: Атьăр, тăвас

en: Let’s do this!
cv_RU: Атьăр, тăвас!

en: Let’s do this.
cv_RU: Атьăр, тăвас.

en: Let’s fix it
cv_RU: Атьăр, юсас

en: Level
cv_RU: Шай

en: Leverage our powerful sharing tools to connect with guests and allow them to connect with you.
cv_RU: Хăнасемпе çыхăнтарма тата вĕсене хăвăрпа çыхăнма ирĕк памашкăн пирĕн хăватлă пайлашу хатĕрĕсене авăрлăр.

en: Leverage our powerful sharing tools to keep your class in the loop.
cv_RU: Хăвăрăн класа тĕвĕре тытмашкăн пирĕн хăватлă пайлашу хатĕрĕсене авăрлăр.

en: Leverage our powerful sharing tools to keep your residents in the loop.
cv_RU: Хăвăрăн резидентсене тĕвĕре тытмашкăн, пирĕн хăватлă пайлашу хатĕрĕсене авăрлăр.

en: Lexus
cv_RU: Лексус

en: Leyte
cv_RU: Лейте

en: Lezhë
cv_RU: Лежа

en: León
cv_RU: Леон

en: Liaoning
cv_RU: Ляонин

en: Liaoning / 辽宁
cv_RU: Ляонин / 辽宁

en: Liberia
cv_RU: Либери

en: Liberian dollar
cv_RU: Либери долларĕ

en: Libraries
cv_RU: Библиотекӑсем

en: Library
cv_RU: Библиотека

en: Library, Archive, or Museum
cv_RU: Библиотека, Архив, е Музей

en: Libreville
cv_RU: Либревилль

en: Libya
cv_RU: Ливи

en: Libyan Arab Jamahiriya
cv_RU: Ливи Араб Джамахирийĕ

en: Libyan dinar
cv_RU: Ливи динарӗ

en: License:
cv_RU: Лицензи:

en: Licenses
cv_RU: Лицензисем

en: Licensing
cv_RU: Лицензилесси

en: Liechtenstein
cv_RU: Лихтенштейн

en: Liege
cv_RU: Льеж

en: Life
cv_RU: Пурнăç

en: Lifestyle
cv_RU: Пурнӑҫ йӗрки

en: Light
cv_RU: Çутă

en: Lighthouse
cv_RU: Маяк

en: Lighting
cv_RU: Çутă аппаратури

en: Liguria
cv_RU: Лигури

en: Like
cv_RU: Килĕштерес

en: Like this
cv_RU: Куна килĕштерес

en: Like this:
cv_RU: Куна Килĕштерес:

en: Liked
cv_RU: Килĕштернĕ

en: Liked by
cv_RU: Çакă килĕштернĕ

en: Liked by %d people
cv_RU: %d çын килĕштернĕ

en: Liked by %s
cv_RU: %s килĕштернĕ

en: Liked by one person
cv_RU: Пĕр çын килĕштернĕ

en: Liked by you
cv_RU: Эсир килĕштернĕ

en: Liked by you and
cv_RU: Килĕштерекенсем эсир тата

en: Liked by you and %d other people
cv_RU: Эсир тата %d урăх çын килĕштернĕ

en: Liked by you and %s
cv_RU: Эсир тата %s килĕштернĕ

en: Liked by you and one other person
cv_RU: Эсир тата пĕр урăх çын килĕштернĕ

en: Likes
cv_RU: Килĕштерÿ

en: Likes Notifications
cv_RU: Килĕштерÿ Пĕлтеркĕчĕсем

en: Likes and Shares
cv_RU: Килĕштерессипе Пайлашассисем

en: Likes icon
cv_RU: Килĕштерÿ иконки

[ctx: Likes notifications]
en: Likes
cv_RU: Килĕштерÿ

en: Lille
cv_RU: Лилль

en: Lima
cv_RU: Лима

en: Limburg
cv_RU: Лимбург

en: Limerick
cv_RU: Лимерик

en: Limit result set to featured products.
cv_RU: Результат пуххине сĕннĕ таварсене çеç кăтартмалла туса чакарас.

en: Limit result set to items that are sticky.
cv_RU: Результат пуххине çыпçăнчăксене çеç кăтартмалла туса чакарас.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
cv_RU: Результат наборне пайăр ашшĕ-амăш №-йĕйĕллĕ объектсемпе лимитлас.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
cv_RU: Результат пуххине тавар статусне палăртса чакарас.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
cv_RU: Результат пуххине тавар артиульне палăртса чакарас.

en: Limit result set to products on sale.
cv_RU: Результат пуххине тавар распродажине кура чакарас.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
cv_RU: Результатсене Артикула кура сахаллатас.

en: Limit result set to products with a specific attribute.
cv_RU: Результат пуххине уйрăмлăхĕсене палăртса чакарас.

en: Limit result set to products with a specific slug.
cv_RU: Результат пуххине таварсен слагне кура чакарас.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
cv_RU: Результат пуххине налук тĕсне палăртса чакарас.

en: Limit result set to resources with a specific code.
cv_RU: Результат пуххине ресурс кодне кура чакарас.

en: Limit result set to resources with a specific email.
cv_RU: Результат пуххине уйрăм почтă адресĕсене кура чакарас.

en: Limit result set to resources with a specific role.
cv_RU: Результат пуххине рольсене кура чакарас.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
cv_RU: Результат пуххине уйрăм уйрăм слаг палăртса чакарас.

en: Limit result set to specific IDs.
cv_RU: Результат пуххине уйрăм кодсене палăртса чакарас.

en: Limit result set to specific ids.
cv_RU: Результат пуххине кодне кура чакарас.

en: Limit result set to specific types of refunds.
cv_RU: Результат пуххине укçа тавăрасси тĕсне кура чакарас.

en: Limit results to those matching a string.
cv_RU: Ограничить результаты до совпадающих со строкой.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
cv_RU: Почта индексне кура уйăрса чикĕлес

en: Limousin
cv_RU: Лимузен

en: Limousine Service
cv_RU: Лимузин агентстви

en: Limousines
cv_RU: Лимузинсем

en: Limpopo
cv_RU: Лимпопо

en: Limón
cv_RU: Лимон

en: Lincoln
cv_RU: Линкольн

en: Lindeman
cv_RU: Линдеман

en: Lindi
cv_RU: Линди

en: Line
cv_RU: Йĕрке

en: Line Height
cv_RU: Йĕрке Çÿлĕшĕ

en: Lingerie Store
cv_RU: Аялти кӗпе-йӗм магазинӗ

en: Link
cv_RU: Каçă

en: Link (⌘-shift-a)
cv_RU: Каçă (⌘-shift-)

en: Link Categories
cv_RU: Каçă Категорийĕсем

en: Link Category
cv_RU: Каçă Категорийĕ

en: Link ID
cv_RU: Каçă №-йĕ

en: Link Image To:
cv_RU: Сăнÿкерчĕкрен каçă:

en: Link Label:
cv_RU: Каçă этикетки:

en: Link Relationship (XFN)
cv_RU: Каçă Çыхăнăвĕ (XFN)

en: Link Text
cv_RU: Каçă Тексчĕ

en: Link To:
cv_RU: Çакăнталла Каçă:

en: Link URL
cv_RU: Каçă URL-ĕ

en: Link URL:
cv_RU: Каçă URL:

en: Link Visibility
cv_RU: Каçă Курăнаслăхĕ

en: Link added.
cv_RU: Каçă хушăнчĕ.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
cv_RU: Якорь

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
cv_RU: Якорьсем

en: Link color
cv_RU: Каçă тĕсĕ

en: Link copied to clipboard.
cv_RU: Каçă буфера копиленчĕ.

en: Link not found.
cv_RU: Каçă тупăнмарĕ.

en: Link options
cv_RU: Каçă опцийĕсем

en: Link selected.
cv_RU: Каççа суйланă.

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
cv_RU: Каçă тексчĕ, тĕсл. &#8220;Шантаж Тумалли (PDF)&#8221;

en: Link title
cv_RU: Каçă заголовокĕ

[ctx: Link to Customizer]
en: Customize your site
cv_RU: Хăвăрăн сайтăра хăйевĕрлетес

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
cv_RU: редакцилес

en: Link to image
cv_RU: Сăнÿкерчĕке каçă

en: LinkedIn logo
cv_RU: LinkedIn логотипĕ

en: Links
cv_RU: Каçăсем

en: Links for %s
cv_RU: %s валли каçăсем

en: Links list
cv_RU: Каçă списокĕ

en: Links to your blog's RSS feeds
cv_RU: Сирĕн блогăн RSS каналĕ çине каçăсем

[ctx: Links widget]
en: Random
cv_RU: Чуххăм

en: Linux & Unix
cv_RU: Linux тата Unix

en: Liquidator
cv_RU: Ликвидатор

en: Lira
cv_RU: Лира

en: Lisbon
cv_RU: Лиссабон

en: List
cv_RU: Список

en: List item
cv_RU: Список объекчĕ

en: List not found
cv_RU: Список тупăнмарĕ

en: List of allowed block types.
cv_RU: Ирĕк панă блок типĕсен списокĕ.

en: List of allowed mime types and file extensions.
cv_RU: Ирĕк панă мем типĕсемпе файл расширенийĕсен списокĕ.

en: List of registration dates and urls
cv_RU: Регистраци числисен тата url-сен списокĕ

en: List of videos for this course
cv_RU: Ку курс валли видеосен списокĕ

en: List view
cv_RU: Списокла курăнтăр

en: Listen on Apple Podcasts
cv_RU: Apple Подкастs-ра итлес

en: Listen on Spotify
cv_RU: Spotify-ра итлес

en: Lists
cv_RU: Списоксем

en: Literature
cv_RU: Литература

en: Lithuania
cv_RU: Литва

en: Lithuanian
cv_RU: Литвалла

en: Littoral
cv_RU: Литораль

en: Live Chat
cv_RU: Чĕрĕ Чат

en: Live Chat & Email Support
cv_RU: Чĕрĕ Чат тата Email Поддержки

en: Live Chat Support
cv_RU: Чĕрĕ Чат поддержи

en: Live Music Venue
cv_RU: Чӗрӗ музыкăллă заведени

en: Live chat
cv_RU: Чĕрĕ Чат

en: Live chat (English)
cv_RU: Чĕрĕ Чат (Акăлчанла)

en: Live chat support
cv_RU: Чĕрĕ чат поддержи

en: LiveJournal Password
cv_RU: LiveJournal Паролĕ

en: LiveJournal Username
cv_RU: LiveJournal-ти Усă куракан ячĕ

en: Livorno
cv_RU: Ливорно

en: Ljubljana
cv_RU: Любляна

en: Lleida
cv_RU: Лерида

en: Load More Posts
cv_RU: Тата публикацисем тиес

en: Load Style
cv_RU: Стиль тиес

en: Load more
cv_RU: Тата тиес

en: Load more comments (Showing %(shown)d of %(total)d)
cv_RU: тиес тата та комментари (Кăтартнă %(shown)d, пĕтĕмпе %(total)d)

en: Load more pics
cv_RU: Тата ÿкерчĕк тиес

en: Load more sites
cv_RU: Тата сайтсем тиес

en: Load previous comment from %(commenterName)s
cv_RU: %(commenterName)s çырнă кун умĕнхи комментарие тиес

en: Load previous comments from %(commenterName)s
cv_RU: %(commenterName)s çырнă кун умĕнхи комментарине тиес

en: Load previous comments from %(commenterName)s and others
cv_RU: %(commenterName)s тата урăххисем çырнă кун умĕнхи комментарисене тиес

[ctx: Load revision in editor]
en: Load
cv_RU: Тиес

en: Loading
cv_RU: Загрузкă

en: Loading Feed
cv_RU: канал Загрузки

en: Loading My Sites…
cv_RU: Ман Сайтсен загрузки…

en: Loading Site
cv_RU: Сайт Загрузки

en: Loading Stats
cv_RU: Статистика Загрузки

en: Loading list
cv_RU: Список загрузки

en: Loading&#8230;
cv_RU: Загрузки&#8230;

en: Loading&hellip;
cv_RU: Загрузка&hellip;

en: Loading..
cv_RU: Загрузка...

en: Loading...
cv_RU: Загрузка...

en: Loading…
cv_RU: Загрузка…

en: Loan Agency
cv_RU: Кредит агентстви

en: Lobster Restaurant
cv_RU: Лобстер Ресторанĕ

en: Local
cv_RU: Вырăнти

en: Local Posts
cv_RU: Вырăнти Публикацисем

en: Local Services
cv_RU: Вырăнти Пулăшу сфери

en: Locale for the user.
cv_RU: Усă куракан валли локаль.

en: Locating
cv_RU: Тĕлне пăлăртасси

en: Location
cv_RU: Тĕлĕ

en: Location Address
cv_RU: Тĕл Адресĕ

en: Location Name
cv_RU: Тĕл Ячĕ

en: Location Not Found
cv_RU: Тĕл Тупăнмарĕ

en: Location of the Ogg video file.
cv_RU: Ogg видео файл тĕлĕ.

en: Location of the uploaded file.
cv_RU: тиенĕ файл тĕлĕ.

en: Location:
cv_RU: Тĕлĕ:

en: Location: %s
cv_RU: Тĕлĕ: %s

en: Locked
cv_RU: Питĕрĕнчĕк

en: Locksmith
cv_RU: Слесарь, Çăраççи

en: Lodge
cv_RU: Хурал пÿрчĕ

en: Lodging
cv_RU: Ҫӗр каҫмалли вырăн

en: Lodi
cv_RU: Лоди

en: Loei
cv_RU: Лей

en: Lofa
cv_RU: Лофа

en: Log Home Builder
cv_RU: Пӗренеллӗ пÿрт тăвасси

en: Log In
cv_RU: Çырăнса кĕрес

en: Log Out
cv_RU: Çырăнса тухас

en: Log in
cv_RU: Çырăнса кĕрес

en: Log in to Reply
cv_RU: Ответлемешкĕн çырăнса кĕрес

en: Log in to your %(productName)s control panel
cv_RU: %(productName)s управлени панельне çырăнса кĕрĕр

en: Log in to your WordPress.com account
cv_RU: Хăвăрăн WordPress.com аккаунтне çырăнса кĕрĕр

en: Log in to your account
cv_RU: Хăвăр аккаунта çырăнса кĕрĕр

en: Log out
cv_RU: Çырăнса тухас

en: Log out of this account
cv_RU: Ку аккаунтран çырăнса тухас

en: Log&nbsp;Out
cv_RU: Çырăнса тухас

en: Logged In
cv_RU: Çырăнса кĕнĕ

en: Logged Out
cv_RU: Çырăнса тухнă

[ctx: Logged out theme support message]
en: Pick this design and start a site with us, we can help!
cv_RU: Ку дизайна суйлас та пирĕн патра пĕр сайт пуçлас, пулăшма пултаратпăр!

en: Logging Contractor
cv_RU: Вӑрман касас тĕлĕшпе подрядчик

en: Logging In…
cv_RU: Логин пурнăçланать…

en: Login
cv_RU: Çырăннă ят

en: Login Name
cv_RU: Çырăннă ят

en: Login failed
cv_RU: Çырăнса кĕресси пулса пĕтмерĕ

en: Login to Reply
cv_RU: Ответлемешкĕн çырăнса кĕрĕр

en: Login to leave a comment.
cv_RU: Комментари хăвармашкăн çырăнса кĕрĕр.

en: Logistics & Inventory
cv_RU: Логистикӑпа инвентаризаци

en: Logo
cv_RU: Логотип

en: Logo URI
cv_RU: Логотип URI

en: Logo only
cv_RU: Логотип кăна

en: Logout &raquo;
cv_RU: Çырăнса тухас &raquo;

en: Logs
cv_RU: Çырнисем

en: Loja
cv_RU: Лоха

en: Lombardy
cv_RU: Ломбарди

en: Lome
cv_RU: Ломе

en: London
cv_RU: Лондон

en: London (UK)
cv_RU: Лондон (ПП)

en: Long description of your problem. Include error messages and links to screenshots, if available.
cv_RU: Проблемăн вăрăм описанийĕ. Ошибка сообщенийсем тата скриншотсем патне каçăсем кĕртме ан манăр, пур пулсан.

en: Longford
cv_RU: Лонгфорд

en: Longyearbyen
cv_RU: Лонгйире

en: Looking for a free email solution? Start with {{a}}Email Forwarding{{/a}}.
cv_RU: Тÿлевсĕр электронлă почта пур-и? тетĕр пулсан.{{a}}Эл. почта перенаправленийĕ{{/a}}нчен пуçлăр.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
cv_RU: Ку тĕрĕс файл тĕсĕ пек мар çав. Тархасшăн ун вырăнне юраллă файл патне каçă палăртăр.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
cv_RU: Файл тĕсĕ тĕрĕс мар пулмалла. Тархасшăн, кун вырăнне пĕр ауди файл каççи туса хурăр.

en: Loop
cv_RU: Çаврăм

en: Lopburi
cv_RU: Лопбури

en: Lord Howe
cv_RU: Лорд Хоу

en: Loreto
cv_RU: Лорето

en: Lorraine
cv_RU: Лотаринги

en: Los Angeles
cv_RU: Лос-Анджелес

en: Los Cabos
cv_RU: Лос-Кабос

en: Los Lagos
cv_RU: Лос-Лагос

en: Los Ríos
cv_RU: Лос-Риос

en: Los Santos
cv_RU: Лос-Сантос

en: Lost
cv_RU: Çухатнă

en: Lost Password
cv_RU: Пароле Çухатнă

en: Lost your password?
cv_RU: Пароле çухатрăр-им?

en: Lots
cv_RU: Нумай

en: Louisiana
cv_RU: Луизиана

en: Louisville
cv_RU: Луисвилл

en: Lounge
cv_RU: Лаундж

en: Louth
cv_RU: Лаут

en: Lovech
cv_RU: Ловеч

en: Lower Princes
cv_RU: Лоуэр-Принсес

en: Luanda
cv_RU: Луанда

en: Luang Namtha
cv_RU: Луанг Намта

en: Luang Prabang
cv_RU: Луангпхабанг

en: Luapula
cv_RU: Луапула

en: Lubumbashi
cv_RU: Лубумбаши

en: Lucca
cv_RU: Лукка

en: Luggage Store
cv_RU: Багаж упрамалли камера

en: Lugo
cv_RU: Луго

en: Lumber Mill
cv_RU: Вӑрман касакан завод

en: Lumber Store
cv_RU: Пилорама

en: Lumbini
cv_RU: Лумбини

en: Lunda-Norte
cv_RU: Лунда-Норте

en: Lunda-Sul
cv_RU: Лунда-Суль

en: Luristan (لرستان)
cv_RU: Луристан (لرستان)

en: Lusaka
cv_RU: Лусака

en: Lutheran Church
cv_RU: Лютеран чиркӗвӗ

en: Luuka
cv_RU: Луука

en: Luwero
cv_RU: Луверо

en: Luxembourg
cv_RU: Люксембург

en: Luxor
cv_RU: Луксор

en: Luzern
cv_RU: Люцерн

en: Lviv Oblast
cv_RU: Львов облаçĕ

en: Lvivshchyna
cv_RU: Львовщина

en: Lwengo
cv_RU: Лвенго

en: Lyantonde
cv_RU: Льантонде

en: Lyon
cv_RU: Лион

en: M j, Y g:i a
cv_RU: M j, Y H:i

[ctx: MX Dns Record]
en: Handled by
cv_RU: Тытса тăраканĕ

[ctx: MX Dns Record]
en: Priority
cv_RU: Приоритет

en: Macanese pataca
cv_RU: Макаори патака

en: Macao
cv_RU: Макао

en: Macao / 澳门
cv_RU: Макао / 澳门

en: Macau
cv_RU: Макао

en: Macedonia, the former Yugoslav Republic of
cv_RU: Македони, малтанхи Югослав Республики

en: Macedonian
cv_RU: Македон

en: Macedonian denar
cv_RU: Македони динарӗ

en: Maceio
cv_RU: Масейо

en: Macerata
cv_RU: Мачерата

en: Machakos
cv_RU: Мачакос

en: Machine Shop
cv_RU: Механика цехӗ

en: Macquarie
cv_RU: Маккуори

en: Madagascar
cv_RU: Мадагаскар

en: Madaripur
cv_RU: Мадарипур

en: Madeira
cv_RU: Мадера

en: Madhya Pradesh
cv_RU: Мадхья-Прадеш

en: Madre de Dios
cv_RU: Мадре-де-Диос

en: Madrid
cv_RU: Мадрид

en: Madriz
cv_RU: Мадрис

en: Mae Hong Son
cv_RU: Мэй Хонг Сон

en: Magadan
cv_RU: Магадан

en: Magallanes
cv_RU: Магальянес

en: Magazine
cv_RU: Журнал

en: Magazine Publisher
cv_RU: Журнал издателӗ

en: Magazines
cv_RU: Журналсем

en: Magic Supplies
cv_RU: Асамлӑ хатӗрсем

en: Magician
cv_RU: Асамҫӑ

en: Maguindanao
cv_RU: Магинданао

en: Magura
cv_RU: Магура

en: Maha Sarakham
cv_RU: Маха Саракхам

en: Mahakali
cv_RU: Махакали

en: Maharashtra
cv_RU: Махараштра

en: Mahe
cv_RU: Маэ

en: Mail (will not be published)
cv_RU: Email (кăларăнмасть)

en: Main
cv_RU: Тĕп

en: Main Page (no parent)
cv_RU: Тĕп Страница (ашшĕ çук)

en: Main image width
cv_RU: Тĕп сăнÿкерчĕк сарлакăшĕ

en: Main menu
cv_RU: Тĕп меню

en: Maine
cv_RU: Мэн

en: Maintenance
cv_RU: Тирпейлесси

en: Majuro
cv_RU: Маджеро

en: Makassar
cv_RU: Макассар

en: Make Visible
cv_RU: Курăнакан тăвас

en: Make a plan to vote.
cv_RU: Сасăлассине палăртса хурăр.

en: Make it easy for readers to share your comics
cv_RU: Вулакансем валли сирĕн комикссемпе пайлашма çăмăллăх туса парăр

en: Make money from your website
cv_RU: Хăвăр сайтран укçа ĕçлесе илĕр

en: Make money from your website.
cv_RU: Хăвăр сайтран укçа ĕçлесе илĕр.

en: Make private
cv_RU: Вăрттăнлатас

en: Make public
cv_RU: Публичнăйлатас

en: Make sure all words are spelled correctly.
cv_RU: Пур сăмахне те тĕрĕссĕн çырнă-и тесе тĕрĕслĕр.

en: Make sure you have a security plan before you run into trouble.
cv_RU: Пĕрпĕр инкеке лекиччен сирĕн пĕрпĕр хăрушсăрлăх планĕ пултăр.

en: Make this post sticky
cv_RU: Ку публикацие çыпçăнчăк тăвас

en: Make your voice heard!
cv_RU: Сирĕн сассăра илтчĕр!

en: Makeup
cv_RU: Макияж

en: Makeup Artist
cv_RU: Визажист

en: Makueni
cv_RU: Макуэни

en: Malabo
cv_RU: Малабо

en: Malacca (Melaka)
cv_RU: Малакка (Melaka)

en: Malagasy ariary
cv_RU: Малагаси ариарийĕ

en: Malanje
cv_RU: Маланье

en: Malatya
cv_RU: Малатья

en: Malawi
cv_RU: Малави

en: Malawian kwacha
cv_RU: Малавири квача

en: Malay
cv_RU: Малай

en: Malaysia
cv_RU: Малайзи

en: Malaysian Restaurant
cv_RU: Малази Ресторанĕ

en: Malaysian ringgit
cv_RU: Малайзи ринггичӗ

en: Maldives
cv_RU: Мальдивсем

en: Maldivian rufiyaa
cv_RU: Мальдив руфийӗ

en: Mali
cv_RU: Мали

en: Mall
cv_RU: Суту-илÿ центрĕ

en: Malta
cv_RU: Мальта

en: Maltese
cv_RU: Мальта

en: Maluku
cv_RU: Малуку

en: Maluku Utara
cv_RU: Малуку Утара

en: Man with Shadow
cv_RU: Ĕмĕлкеллĕ çын

en: Manafwa
cv_RU: Манафва

en: Manage
cv_RU: Майлас

en: Manage %(listName)s
cv_RU: %(listName)s майлас

en: Manage Account
cv_RU: Аккаунта майлас

en: Manage Archives
cv_RU: Архивсене Майлас

en: Manage Audio
cv_RU: Аудиова майлас

en: Manage Blog
cv_RU: Блога майлас

en: Manage Blogs
cv_RU: Блогсене Майлас

en: Manage Comments
cv_RU: Комментарисене Майлас

en: Manage Connection
cv_RU: Çыхăну майлас

en: Manage Followed Sites
cv_RU: Пăхса тăракан сайтсене майлас

en: Manage Images
cv_RU: Сăнÿкерчĕксене майлас

en: Manage Locations
cv_RU: Вырнаçусене йĕркелес

en: Manage My Profile
cv_RU: Ман Профиле майлас

en: Manage Notifications
cv_RU: Пĕлтеркĕчсене майлас

en: Manage Plan
cv_RU: Тарифа майлас

en: Manage Plans
cv_RU: Тарифсене майлас

en: Manage Purchases
cv_RU: Илнисене майла

en: Manage Settings
cv_RU: Настройкăсене майлас

en: Manage Subscription
cv_RU: Çырăнăва Майлас

en: Manage Subscriptions
cv_RU: Çырăнусене майлас

en: Manage Subtitles &rarr;
cv_RU: Субтитр майлас &rarr;

en: Manage Uploads
cv_RU: Загрузкăсене майлас

en: Manage Video
cv_RU: Видеова майлас

en: Manage Your Payment Methods
cv_RU: Тÿлев меслечĕсене майлас

en: Manage Your Subscriptions
cv_RU: Хăвăрăн Çырăнусене майлас

en: Manage all domains
cv_RU: Мĕн пур домена майлас

en: Manage all subscriptions
cv_RU: Мĕнпур çырăнăва майлас

en: Manage all the media on your site, including images, video, and more. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
cv_RU: Сайтри мĕнпур медиафайлсене кунтан майлăр: ÿкерчĕксене, видеосене тата ыттисене те. {{learnMoreLink}}Тĕплĕнрех пĕлес{{/learnMoreLink}}.

en: Manage comments
cv_RU: Комментарисене майлас

en: Manage domains
cv_RU: Домена майлас

en: Manage general settings for %(site)s
cv_RU: %(site)s валли тĕп настройкăсене йĕркелес

en: Manage plan
cv_RU: Тарифа майлас

en: Manage redirect
cv_RU: Перенаправленине майлас

en: Manage subscribed sites
cv_RU: Çырăннă сайтсене майлас

en: Manage subscription
cv_RU: Çырăнăва майлас

en: Manage subscriptions
cv_RU: Çырăнусене майлас

en: Manage themes
cv_RU: Темăсене майлас

en: Manage which sites appear in your profile.
cv_RU: Профильте курăнакан сайтсене майлас.

en: Manage with Live Preview
cv_RU: Чĕрĕ Умĕн кăтартас'пала юсас

en: Manage your WordPress.com subscriptions by clicking this link or copying it into a browser:
cv_RU: Хăвăрăн WordPress.com çырăнăвĕсене çак каççа кликать туса е ăна браузера копилесе уçăр:

en: Manage your WordPress.com subscriptions:
cv_RU: WordPress.com-ра çырăннисене майлас:

en: Manage your account
cv_RU: Хăвăрăн аккаунта майлас

en: Manage your site settings, including language, time zone, site visibility, and more.
cv_RU: Сайт настройкисене – сехет тăрăхне, сайтăн курăнаслăхне тата ыттине те  – кунтан майлăр.

en: Manage your subscription | Manage your subscriptions
cv_RU[0]: Çырăнăва майлас
cv_RU[1]: Çырăнусене майлас

en: Manage your subscriptions
cv_RU: Çырăнусене майлас

en: Managing Pages
cv_RU: Страницăсене Майласcи

en: Managua
cv_RU: Манагуа

en: Manaus
cv_RU: Манаус

en: Manawatu-Wanganui
cv_RU: Манавату-Вангануи

en: Manchester
cv_RU: Манчестер

en: Mandera
cv_RU: Мандера

en: Manga
cv_RU: Манга

en: Manga Medium
cv_RU: Манга Вăтам

en: Manga Narrow
cv_RU: Манга Ансăр

en: Manga Wide
cv_RU: Манга Анлă

en: Manica
cv_RU: Маника

en: Manikganj
cv_RU: Маникгандж

en: Manila
cv_RU: Манила

en: Manipur
cv_RU: Манипур

en: Manisa
cv_RU: Маниса

en: Manitoba
cv_RU: Манитоба

en: Mantova
cv_RU: Мантуя

en: Mantua
cv_RU: Мантуя

en: Manual
cv_RU: Мануаллă

en: Manufacturing
cv_RU: Производство

en: Manx pound
cv_RU: Мэн фунчӗ

en: Many columns
cv_RU: Нумай столбец

en: Manyara
cv_RU: Маньяра

[ctx: Mapped domain notice with NS records pointing to somewhere else]
en: Some of your domains' name server records need to be configured.
cv_RU: Сирĕн хăш пĕр доменсем ячĕсен серверта çырнисене конфигурацилемелле.

en: Maputo
cv_RU: Мапуту

en: Maputo Province
cv_RU: Мапуту Провинци

en: Mar
cv_RU: Пуш

en: Mara
cv_RU: Мара

en: Maracha
cv_RU: Марача

en: Maramureș
cv_RU: Марамуре

en: Maranhao
cv_RU: Мараньян

en: Maranhão
cv_RU: Мараньян

en: March
cv_RU: Пуш

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
cv_RU: Пуш

en: Mardin
cv_RU: Мардин

en: Marengo
cv_RU: Маренго

en: Margibi
cv_RU: Маргиби

en: Mariehamn
cv_RU: Мариехамн

en: Marigot
cv_RU: Маригот

en: Marinduque
cv_RU: Мариндук

en: Marine Supplies
cv_RU: Тинӗс хатĕрĕсĕм

en: Mark New Posts "To Do"
cv_RU: Çĕнĕ Публикацисене "Тумалли" тесе палăртас

en: Mark all as seen
cv_RU: Пурне те "курнă" тесе палăртас

en: Mark all as unseen
cv_RU: Пурне те "курман" тесе палăртас

[ctx: Mark all items as seen]
en: Mark all as seen
cv_RU: Пурне те "курнă" тесе палăртас

en: Mark as Not Spam
cv_RU: Спам Мар те

en: Mark as Spam
cv_RU: Спам тесе палăртас

en: Mark as done
cv_RU: Пулчĕ пек палăртас

en: Mark as seen
cv_RU: "Курнă" тесе палăртас

en: Mark as spam
cv_RU: Спам тесе Палăртас

en: Mark as unseen
cv_RU: "Курман" тесе палăртас

en: Mark this comment as spam
cv_RU: Ку комментарие спам тесе палăртас

en: Mark this comment as spam.
cv_RU: Ку комментарие спам тесе палăртас.

en: Markazi (مرکزی)
cv_RU: Маркази (مرکزی)

en: Market Researcher
cv_RU: Рынок тӗпчевҫи

en: Marketing
cv_RU: Маркетинг

en: Marketing Agency
cv_RU: Маркетинг агентстви

en: Marketing Consultant
cv_RU: Маркетинг Консультанчĕ

en: Marketing Tools
cv_RU: Маркетинг Хатĕрĕсем

en: Marketing and Integrations
cv_RU: Маркетингпа Интеграци

en: Marketing automation
cv_RU: Автоматизация маркетинга

en: Marketing tools
cv_RU: Маркетинг хатĕрĕсем

en: Marketplace
cv_RU: Пасар

en: Marlborough
cv_RU: Мальборо

en: Marquesas
cv_RU: Маркиза

en: Marriage Counseling
cv_RU: Мӑшӑрлӑ пурнӑҫ консультацийĕ

en: Marriage Counselor
cv_RU: Мӑшӑрлӑ пурнӑҫ консультанчĕ

en: Marriage License Bureau
cv_RU: Мӑшӑрлану свидетельствисен бюровӗ

en: Marsabit
cv_RU: Марсабит

en: Marshall Islands
cv_RU: Маршалл Утравĕсем

en: Martial Arts
cv_RU: Çапăçу искусстви

en: Martial Arts Center
cv_RU: Ҫапӑҫу искусствисен центрӗ

en: Martinique
cv_RU: Мартиника

en: Maryland
cv_RU: Мэриленд

en: María Trinidad Sánchez
cv_RU: Мария-Тринидад-Санчес

en: Masaka
cv_RU: Масака

en: Masaya
cv_RU: Масая

en: Masbate
cv_RU: Масбате

en: Mascara
cv_RU: Маскара

en: Maseru
cv_RU: Масеру

en: Masindi
cv_RU: Масинди

en: Masonry Contractor
cv_RU: Чул ĕçĕ подрядчикĕ

en: Massa-Carrara
cv_RU: Масса-Каррара

en: Massachusetts
cv_RU: Массачусетс

en: Massage
cv_RU: Сообщени

en: Massage Therapist
cv_RU: Массажист

en: Matamoros
cv_RU: Матаморос

en: Matera
cv_RU: Матера

en: Maternity Store
cv_RU: Йывӑр ҫын магазинӗ

en: Math
cv_RU: Математика

en: Mathematics
cv_RU: Математика

en: Mato Grosso
cv_RU: Мато Гроссо

en: Mato Grosso do Sul
cv_RU: Мато Гросу до Сул

en: Matrimonial Services
cv_RU: Мăшăрлану ĕçĕсем

en: Matrouh
cv_RU: Матрух

en: Mattress Store
cv_RU: Матрас магазинӗ

en: Mature
cv_RU: Çула çитни

en: Mauritania
cv_RU: Мавритани

en: Mauritanian ouguiya
cv_RU: Мавританири угия

en: Mauritian rupee
cv_RU: Маврики рупийӗ

en: Mauritius
cv_RU: Маврикий

en: Mawson
cv_RU: Моусон

en: Max Characters
cv_RU: Максимум Сас Палли Хисепĕ

en: Max Height
cv_RU: Максимум Çÿлĕш

en: Max Width
cv_RU: Максимум Сарлакăш

en: Maximum font percentage:
cv_RU: Максимум шрифт проценчĕ:

en: Maximum number of items to be returned in result set.
cv_RU: Максимальное число объектов возвращаемое в выборке.

en: Maximum number of tags displayed
cv_RU: Тегсен максимум хисепне кăтартнă

en: Maximum size: %s
cv_RU: Максимум пысăкăш: %s

en: Maximum upload size in bytes allowed for the site.
cv_RU: Байт виçипеле, сайта тиессин максимум пысăкăшĕ.

en: Maximum: %s
cv_RU: Максимум: %s

en: May
cv_RU: Çу

[ctx: May abbreviation]
en: May
cv_RU: Çу

en: Maybe later
cv_RU: Тен, каярахпа

en: Mayo
cv_RU: Майо

en: Mayotte
cv_RU: Майотта

en: Mayuge
cv_RU: Маюге

en: Mazandaran (مازندران)
cv_RU: Мазандаран (مازندران)

en: Mazatlan
cv_RU: Мазатлан

en: Mbabane
cv_RU: Мбабане

en: Mbale
cv_RU: Мбале

en: Mbarara
cv_RU: Мбарара

en: Mbeya
cv_RU: Мбея

en: McMurdo
cv_RU: МакМердо

en: Me
cv_RU: Хам

en: Mechanical Contractor
cv_RU: Механика подрядчикӗ

en: Mechanical Engineer
cv_RU: Инженер-механик

en: Mechi
cv_RU: Мечи

en: Media
cv_RU: Медиа

en: Media File
cv_RU: Медиа Файл

en: Media Library
cv_RU: Медиа управăшĕ

en: Media Settings
cv_RU: Медиа Настройкисем

en: Media Widget
cv_RU: Медиа виджечĕ

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
cv_RU[0]: Медиа виджечĕ (%d)
cv_RU[1]: Медиа виджечĕсем (%d)

en: Media Width
cv_RU: Медиа Сарлакăшĕ

en: Media Width:
cv_RU: Медиа Сарлакăшĕ:

en: Media file attached.
cv_RU: Медиа файл вложить тунă.

en: Media file detached.
cv_RU: Медиа файла кăларса илнĕ.

en: Media file moved to the Trash.
cv_RU: Медиа файла çÿппе шутарнă.

en: Media file permanently deleted.
cv_RU: Медиа файл яланлăха хуралчĕ.

en: Media file restored from the Trash.
cv_RU: Медиа файла çÿпĕрен тавăрса лартнă.

en: Media file updated.
cv_RU: Медиа файл çĕнелчĕ.

en: Media items list
cv_RU: Медиа объекчĕсен списокĕ

en: Media items list navigation
cv_RU: Медиа объекчĕсен списокĕн навигацийĕ

en: Media library
cv_RU: Медиа управăшĕ

[ctx: Media no search results]
en: No audio files match your search for {{searchTerm/}}.
cv_RU: Сирĕн {{searchTerm/}} шыранине пĕр аудио файл та тÿр килмерĕ.

[ctx: Media no search results]
en: No documents match your search for {{searchTerm/}}.
cv_RU: Сирĕн {{searchTerm/}} шыранине пĕр документ та тÿр килмерĕ.

[ctx: Media no search results]
en: No images match your search for {{searchTerm/}}.
cv_RU: Сирĕн {{searchTerm/}} шыранине пĕр ÿкерчĕк те тÿр килмерĕ.

[ctx: Media no search results]
en: No media files match your search for {{searchTerm/}}.
cv_RU: Сирĕн {{searchTerm/}} шыранине пĕр медиа файл та тÿр килмерĕ.

[ctx: Media no search results]
en: No videos match your search for {{searchTerm/}}.
cv_RU: Сирĕн {{searchTerm/}} шыранине пĕр видео та тÿр килмерĕ.

en: Media storage
cv_RU: Медиа управăшĕ

[ctx: Media upgrade promo]
en: To upload audio and video files to your site, upgrade your plan.
cv_RU: Сайтăра аудио тата видео файлĕсене тиемешкĕн, хăвăрăн план планне аслăлатăр.

[ctx: Media upgrade promo]
en: To upload audio files to your site, upgrade your plan.
cv_RU: Сайтăра аудио файл тиемешкĕн, хăвăрăн план планне аслăлатăр.

[ctx: Media upgrade promo]
en: To upload video files to your site, upgrade your plan.
cv_RU: Сайтăра видео тиемешкĕн, хăвăрăн план планне аслăлатăр.

[ctx: Media upload]
en: Add new
cv_RU: Çĕннине хушас

[ctx: Media upload]
en: Add via URL
cv_RU: URL урлă хушас

[ctx: Media upload plan needed]
en: Upload Audio
cv_RU: Аудио тиес

[ctx: Media upload plan needed]
en: Upload Media
cv_RU: Медиа тиес

[ctx: Media upload plan needed]
en: Upload Videos
cv_RU: Видеосем тиес

en: Mediation Service
cv_RU: Посредник служби

en: Medical Billing
cv_RU: Медицина тÿлевĕсем

en: Medical Center
cv_RU: Медицина Центрĕ

en: Medical Clinic
cv_RU: Медицина Клиники

en: Medical Examiner
cv_RU: Судпа медицина эксперчӗ

en: Medical Group
cv_RU: Медицина ушкӑнӗ

en: Medical School
cv_RU: Медицина шкулӗ

en: Medical Spa
cv_RU: Медицинăлла Спа-салон

en: Medical Supplies
cv_RU: Медицина Хатӗрӗсем

en: Mediterranean Restaurant
cv_RU: Вăтаçĕр тинĕс Ресторанĕ

en: Medium
cv_RU: Вăтам

en: Medium (96 pixels)
cv_RU: Вăтам (96 Пиксель)

en: Medium size
cv_RU: Вăтам пысăкăш

en: Medium size image height
cv_RU: Вăтам пысăкăш căнÿкерчĕк çÿллĕшĕ

en: Medium size image width
cv_RU: Вăтам пысăкăш căнÿкерчĕк сарлакăшĕ

en: Medium-Large size image height
cv_RU: Вăтам-Пысăк пысăкăш căнÿкерчĕк çÿллĕшĕ

en: Medium-Large size image width
cv_RU: Вăтам-Пысăк пысăкăш căнÿкерчĕк сарлакăшĕ

en: Meetups
cv_RU: Тĕл пулусем

en: Meghalaya
cv_RU: Мегхалая

en: Mehedinți
cv_RU: Мехединци

en: Meherpur
cv_RU: Мехерпур

en: Melbourne
cv_RU: Мельбурн

en: Melilla
cv_RU: Мелилья

en: Member
cv_RU: Пайташ

en: Membership
cv_RU: Пайташлăх

en: Men
cv_RU: Арçынсем

en: Men's Clothing Store
cv_RU: Арҫын тумтир лавкки

en: Mendoza
cv_RU: Мендоса

en: Menominee
cv_RU: Меномини

en: Mental Health
cv_RU: Психика Сывлӑхӗ

en: Mental Health Clinic
cv_RU: Психика сывлӑхӗн клиники

en: Mental Health Service
cv_RU: Психика сывлӑхне сыхлас служба

en: Menu
cv_RU: Меню

en: Menu Item
cv_RU: Меню Объекчĕ

en: Menu Items
cv_RU: Меню Объекчĕсем

en: Menu Locations
cv_RU: Меню Тĕлĕсем

en: Menu Management
cv_RU: Меню Майласси

en: Menu Name
cv_RU: Меню ячĕ

en: Menu Options
cv_RU: Меню Опцийĕсем

en: Menu Sections
cv_RU: Меню Пайĕсем

en: Menu Settings
cv_RU: Меню настройки

en: Menu added
cv_RU: Меню хушăннă

en: Menu created
cv_RU: Меню туса хутăмăр

en: Menu deleted
cv_RU: Менюе хуратрăмăр

en: Menu item added
cv_RU: Меню объекчĕ хушăнчĕ

en: Menu item deleted
cv_RU: Меню объекчĕ хуралчĕ

en: Menu item moved down
cv_RU: Меню объектне аяла шутарнă

en: Menu item moved up
cv_RU: Меню объектне çÿле шутарнă

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
cv_RU: Меню объектне публикациленĕ. <a href="%s">Объекта Пăхас</a>

en: Menu item saved.
cv_RU: Меню объекчĕ упранчĕ.

en: Menu item updated.
cv_RU: Меню объекчĕ çĕнелчĕ.

en: Menu locations updated.
cv_RU: Меню тĕлĕсем çĕнелчĕç.

en: Menu order
cv_RU: Меню йĕрки

en: Menu structure
cv_RU: Меню структури

en: Menu updated
cv_RU: Меню çĕнелнĕ

en: Menus
cv_RU: Менюсем

en: Merida
cv_RU: Мерида

en: Meru
cv_RU: Меру

en: Message
cv_RU: Сообщени

en: Message could not be decoded
cv_RU: Сообщение декодлайман

[ctx: Message on empty bar chart in Stats]
en: No activity this period
cv_RU: Ку тапхăрта ĕç-хĕл çук

[ctx: Message that is displayed to users when an invitation is invalid.]
en: We weren't able to verify that invitation.
cv_RU: Вăл йыхрава верификацилеймерĕмĕр.

en: Messages
cv_RU: Сообщенисем

en: Messianic Synagogue
cv_RU: Мессианла синагога

en: Messina
cv_RU: Мессина

en: Meta
cv_RU: Мета

en: Meta fields.
cv_RU: Мета полясем.

en: Metadata
cv_RU: Метаданнăсем

en: Metal Working
cv_RU: Металл ĕçĕ

en: Metaphysical Supplies
cv_RU: Метафизика хатӗрӗсем

en: Meters
cv_RU: Метр

en: Methodist Church
cv_RU: Методистсен чиркӗвӗ

en: Metlakatla
cv_RU: Метлакатла

en: Metro Manila
cv_RU: Метро Манила

en: Mexican Grocery Store
cv_RU: Мексика апат-ҫимӗҫ лавкки

en: Mexican peso
cv_RU: Мексикăри песо

en: Mexico
cv_RU: Мексика

en: Mexico City
cv_RU: Мехико

en: Michigan
cv_RU: Мичиган

en: Michoacan
cv_RU: Мичоакан

en: Michoacán
cv_RU: Мичоакан

en: Micro
cv_RU: Микро

en: Microformats
cv_RU: Микроформатсем

en: Micronesia, Federated States of
cv_RU: Микронези Федераллă Патшалăхĕсем

en: Middle
cv_RU: Вăта

en: Middle Eastern Restaurant
cv_RU: Малти Ази Ресторанĕ

en: Middle School
cv_RU: Вăтам Шкул

en: Midnight
cv_RU: Çурçĕр

en: Midway
cv_RU: Мидуэй

en: Midway Atoll
cv_RU: Мидуэй Атолл

en: Midwife
cv_RU: Акушер

en: Mie
cv_RU: Миэ

en: Migori
cv_RU: Мигори

en: Mila
cv_RU: Мила

en: Milan
cv_RU: Милан

en: Milano
cv_RU: Милан

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to days]
en: Days
cv_RU: Кун

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to hours]
en: Hours
cv_RU: Cехет

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to months]
en: Months
cv_RU: Уйăх

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to years]
en: Years
cv_RU: Çул

en: Military
cv_RU: Çар ĕçĕ

en: Millimeters
cv_RU: Миллиметр

en: Minas Gerais
cv_RU: Минас-Жерайс

en: Miniature Golf Course
cv_RU: Мини-гольф уйӗ

en: Minimal
cv_RU: Минимализмла

en: Minimum font percentage:
cv_RU: Минимум шрифт проценчĕ:

en: Minimum: %s
cv_RU: Минимум: %s

en: Mining
cv_RU: Сĕр ай пурлăхне кăларасси

en: Minnesota
cv_RU: Миннесота

en: Minsk
cv_RU: Минск

en: Minute
cv_RU: Минут

en: Minutes
cv_RU: Минут

en: Minutes:
cv_RU: Минут:

en: Minya
cv_RU: Минья

en: Miquelon
cv_RU: Микелон

en: Miranda
cv_RU: Миранда

en: Misamis Occidental
cv_RU: Мисамис Оксидентал

en: Misamis Oriental
cv_RU: Мисамис Ориентал

en: Miscellaneous
cv_RU: Хутăшлă

en: Misiones
cv_RU: Мисьонес

en: Missing "repo" parameter for github-buttons shortcode.
cv_RU: Github-пускăчсен кĕске кочĕ валли кирлĕ "repo" параметрĕ çуккă.

en: Missing "type" parameter for github-buttons shortcode.
cv_RU: Github-пускăчсен кĕске кочĕ валли кирлĕ "тип" параметрĕ çуккă.

en: Missing "user" parameter for github-buttons shortcode.
cv_RU: Github-пускăчсен кĕске кочĕ валли кирлĕ "усă куракан" параметрĕ çуккă.

en: Missing %s parameter
cv_RU: %s параметр çитмест

en: Missing Attachment
cv_RU: Çухалнă Вложени

en: Missing Widgets
cv_RU: Çухалнă виджетсем

en: Missing a temporary folder.
cv_RU: Вăхăтлăх папка çук пек.

en: Missing attachment ID.
cv_RU: Вложени №-йĕ çук.

en: Missing attachment info.
cv_RU: Вложени информацийĕ çук.

en: Missing client_id.
cv_RU: Çухалнă клиент_id.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
cv_RU: (ят паман)

en: Missing parameter %s
cv_RU: Çитмен параметр %s

en: Missing parameter(s): %s
cv_RU: Параметр(сем) çитмеççĕ: %s

en: Missing post ID.
cv_RU: Публикаци №-йĕ çитмест.

en: Missing request ID.
cv_RU: Ытнин №-йĕ çук.

en: Missing required %(description)s field
cv_RU: Кирлĕ %(description)s поля çитмест

en: Missing required request parameters.
cv_RU: Ыйтса çырасси валли кирлĕ параметрсем çитмеççĕ.

en: Mission
cv_RU: Мисси

en: Mississippi
cv_RU: Миссисипи

en: Missouri
cv_RU: Миссури

en: Mitooma
cv_RU: Митоома

en: Mityana
cv_RU: Митяна

en: Miyagi
cv_RU: Мияги

en: Miyazaki
cv_RU: Миядзаки

en: Mizoram
cv_RU: Мизорам

en: Mobile
cv_RU: Мобильлĕ

en: Mobile Apps
cv_RU: Мобильлĕ Приложенисем

en: Mobile Blog App
cv_RU: Мобильлĕ Блог Приложенийĕ

en: Mobile Home Park
cv_RU: Мобильлӗ ҫуртсен паркӗ

en: Mobile Options
cv_RU: Мобиль параметрĕсем

en: Mobile Theme
cv_RU: Мобильлĕ Темă

en: Mobile ready
cv_RU: Мобиле хатĕр

en: Modal (Overlay Box)
cv_RU: Модаль (Оверлей Боксĕ)

en: Mode:
cv_RU: Режим:

en: Model Shop
cv_RU: Модель магазинӗ

en: Model Train Store
cv_RU: Пуйӑс моделӗсен магазинӗ

en: Modeling Agency
cv_RU: Модель агентстви

en: Modena
cv_RU: Модена

en: Moderator
cv_RU: Модератор

en: Modern
cv_RU: Модерн

en: Modular Home Builder
cv_RU: Модульлĕ çурчӗн строительстви

[ctx: Module Name]
en: Likes
cv_RU: Килĕштернисем

en: Mogadishu
cv_RU: Могадишо

en: Moldova, Republic of
cv_RU: Молдова Республики

en: Moldovan leu
cv_RU: Молдавири лей

en: Mombasa
cv_RU: Момбаса

en: Mon
cv_RU: Тун

en: Monaco
cv_RU: Монако

en: Monagas
cv_RU: Монагас

en: Monaghan
cv_RU: Монаган

en: Monastery
cv_RU: Мӑнастир

en: Moncton
cv_RU: Монктон

en: Monday
cv_RU: Тунти кун

[ctx: Monday initial]
en: M
cv_RU: Т

en: Monetize Your Site
cv_RU: Сайта Монетизацилес

en: Monetize your site
cv_RU: Хăвăрăн сайта монетизацилес

en: Money Orders
cv_RU: Укҫа Куҫарасси

en: Money Transfers
cv_RU: Укҫа Куҫарӑвӗсем

en: Mongolia
cv_RU: Монголи

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
cv_RU: Монголири тугрик

en: Monitor
cv_RU: Мониторинг

en: Mono
cv_RU: Моно

en: Monrovia
cv_RU: Монрови

en: Monseñor Nouel
cv_RU: Монсеньор-Новэль

en: MonsterID (Generated)
cv_RU: MonsterID (Пултарнă)

en: Montana
cv_RU: Монтана

en: Monte Cristi
cv_RU: Монте-Кристи

en: Monte Plata
cv_RU: Монте-Плата

en: Montenegro
cv_RU: Черногори

en: Monterrey
cv_RU: Монтеррей

en: Montevideo
cv_RU: Монтевидео

en: Month
cv_RU: Уйăх

en: Month Summary
cv_RU: Уйăх Сводки

en: Month and name
cv_RU: Уйăхпа ячĕ

en: Month(s)
cv_RU: Уйăх

en: Monthly
cv_RU: Уйăхне

en: Monthly Archives:
cv_RU: Уйăхлăх Архивсем:

en: Monthly Billing
cv_RU: Уйăхлăх тÿлев

en: Monthly Price
cv_RU: Уйăхлăх Хакĕ

en: Monthly Requests
cv_RU: Уйăхлăх Ыйтнисем

en: Monthly Shipment
cv_RU: Уйăхлăх Янисем

en: Monthly Subscription
cv_RU: Уйăхлăх Çырăну

en: Monthly Totals
cv_RU: Уйăхсеренхи Пĕтĕмпе

en: Monthly Views
cv_RU: Уйăхсеренхи Пăхнисем

en: Monthly archives
cv_RU: Уйăхлăх архивсем

en: Monthly billing
cv_RU: Уйăхлăх тÿлев

en: Monthly donation
cv_RU: Уйăхлăх укçалла пулăшу

en: Monthly report
cv_RU: Уйăхлăх отчёт

en: Monthly revenue
cv_RU: Уйăхлăх тупăш

en: Monthly savings
cv_RU: Уйăхлăх перекетленисем

en: Monthly subscription
cv_RU: Уйăхлăх çырăну

en: Months
cv_RU: Уйăх

en: Months and Years
cv_RU: Уйăхпа Çулсем

en: Months and years
cv_RU: Уйăхпа Çулсем

en: Monticello
cv_RU: Монтичелло

en: Montreal
cv_RU: Монреаль

en: Montserrado
cv_RU: Монтсеррадо

en: Montserrat
cv_RU: Монсеррат

en: Monufia
cv_RU: Монуфи

en: Monument
cv_RU: Палăк

en: Monza e della Brianza
cv_RU: Монца-э-делла-Брианца

en: Moquegua
cv_RU: Мокегуа

en: More
cv_RU: Тата

en: More Info
cv_RU: Тата инфо

en: More Languages
cv_RU: Тата Чĕлхесем

en: More Options
cv_RU: Тата Опцисем

en: More Photos
cv_RU: Тата Фото

en: More actions
cv_RU: Тата ĕçлевсем

en: More in {{ siteLink /}}
cv_RU: Малалли кунта {{ siteLink /}}

en: More info
cv_RU: Тата инфо

en: More information about %s
cv_RU: %s çинчен тата информаци

en: More on {{wpLink}}WordPress.com{{/wpLink}}
cv_RU: {{wpLink}}WordPress.com{{/wpLink}} çинчен тĕплĕнрех

en: Morelos
cv_RU: Морелос

en: Moroccan Restaurant
cv_RU: Морокко Ресторанĕ

en: Moroccan dirham
cv_RU: Морокко дирхамĕ

en: Morocco
cv_RU: Марокко

en: Morogoro
cv_RU: Морогоро

en: Moroto
cv_RU: Морото

en: Mortgage Broker
cv_RU: Ипотека брокерӗ

en: Mortgage Lender
cv_RU: Ипотека кредиторӗ

en: Moscow
cv_RU: Мускав

en: Mosque
cv_RU: Мичĕт

en: Most Commented
cv_RU: Чи нумай комментариллисем

en: Most Follows in One Day
cv_RU: Кунне Чи нумай Пăхса тăма пуçлани

en: Most Likes in One Day
cv_RU: Пĕр кунра Чи нумай Килĕштерÿ

en: Most Popular
cv_RU: Чи Популярнăй

en: Most Popular Content
cv_RU: Чи Популярнăй Контент

en: Most Recent
cv_RU: Чи çĕннисем

en: Most active day:
cv_RU: Чи хастар кун:

en: Most active recent day:
cv_RU: Чи хастар вĕр çĕнĕ кун:

en: Most active time of day:
cv_RU: Кунăн чи хастар вăхăчĕ:

en: Most popular day
cv_RU: Чи вăйлă кун

en: Most popular hour
cv_RU: Чи вăйлă сехет

en: Most popular topics you've written about
cv_RU: Эсир çырнă чи популярнăй темасем

en: Mostaganem
cv_RU: Мостаганем

en: Motel
cv_RU: Мотель

en: Motorcycle Dealership
cv_RU: Мотоцикл дилер центрӗ

en: Motorcycle Parts
cv_RU: Мотоцикл запчаçӗсем

en: Motorcycle Repair
cv_RU: Мотоцикл юсавӗ

en: Motorcycle Repair Shop
cv_RU: Мотоцикл юсакан мастерской

en: Motorcycles
cv_RU: Мотоциклсем

en: Motorsports Store
cv_RU: Автопорт лавкки

en: Moulvibazar
cv_RU: Моулвибазар

en: Mountain Province
cv_RU: Тури провинци

en: Move
cv_RU: Шутарас

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
cv_RU: &#8220;%s&#8221; çÿппе ярас

en: Move down
cv_RU: Аяла шутарас

en: Move menu section down
cv_RU: Меню пай аяла шутарас

en: Move menu section up
cv_RU: Меню пайне çÿле шутарас

en: Move next
cv_RU: Хыççăнхине шутарас

en: Move one level down
cv_RU: Пĕр шай аяларах шутарас

en: Move one level up
cv_RU: Пĕр шай çÿлерех шутарас

en: Move previous
cv_RU: Кун умĕнхине шутарас

en: Move this comment to the Trash
cv_RU: Ку комментарие çÿппе куçарас

en: Move this comment to the trash.
cv_RU: Ку комментарие çÿппе шутарас.

en: Move to Trash
cv_RU: Çÿппе ярас

en: Move to another area&hellip;
cv_RU: Тепĕр лаптăка шутарас&hellip;

en: Move to the top
cv_RU: Çÿле шутарас

en: Move to trash
cv_RU: Çÿппе шутарас

en: Move under %s
cv_RU: %s айне шутарас

en: Move up
cv_RU: Çÿле шутарас

en: Move up one
cv_RU: Пĕрре çÿле шутарас

[ctx: Move widget]
en: Move
cv_RU: Шутарас

en: Mover
cv_RU: Перевозчик

en: Movie
cv_RU: Кино

en: Movie Studio
cv_RU: Киностуди

en: Moxico
cv_RU: Мошико

en: Moyo
cv_RU: Мойо

en: Mozambican metical
cv_RU: Мозамбик метикалӗ

en: Mozambique
cv_RU: Мозамбик

en: Mpigi
cv_RU: Мпиги

en: Mpumalanga
cv_RU: Мпумаланга

en: Mtwara
cv_RU: Мтвара

en: Mubende
cv_RU: Мубенде

en: Muchinga
cv_RU: Мучинга

en: Muffler Shop
cv_RU: Глушитель магазинӗ

en: Mukdahan
cv_RU: Мукдахан

en: Mukono
cv_RU: Муконо

en: Municipalidad Metropolitana de Lima
cv_RU: Муниципалидад Метрополитана де Лима

en: Munshiganj
cv_RU: Муншигандж

en: Murang’a
cv_RU: Муранга

en: Murcia
cv_RU: Мурси

en: Mureș
cv_RU: Муреш

en: Muscat
cv_RU: Маскат

en: Museum
cv_RU: Музей

en: Music
cv_RU: Музыка

en: Music Instructor
cv_RU: Музыка репетиторĕ

en: Music Lessons & Instructors
cv_RU: Музыка урокӗсем, репетиторсем

en: Music Medium
cv_RU: Музыка Вăтам

en: Music Player
cv_RU: Музыка Калаканĕ

en: Music School
cv_RU: Музыка шкулӗ

en: Music Store
cv_RU: Музыка Лавкки

en: Music Wide
cv_RU: Музыка Анлă

en: Musical Instrument Store
cv_RU: Музыка инструменчӗсен лавкки

en: Musician
cv_RU: Музыкант

en: Must pass username as a path parameter.
cv_RU: Сукмак параметрĕ пек усă куракан ячĕ иртмелле.

en: Mute
cv_RU: Сассăр

en: Muğla
cv_RU: Мугла

en: Muş
cv_RU: Муш

en: Mwanza
cv_RU: Мванза

en: My @Mentions
cv_RU: Ман @Mention-сем

en: My Account
cv_RU: Ман Аккаунт

en: My Account Page
cv_RU: Ман аккаунт страници

en: My Blogs
cv_RU: Ман блогсем

en: My Community
cv_RU: Ман Пĕрлешÿ

en: My Domains
cv_RU: Ман доменсем

en: My Followers
cv_RU: Мана Пăхса Тăракансем

en: My Grav.
cv_RU: Ман Grav.

en: My Gravatar
cv_RU: Ман Gravatar

en: My Home
cv_RU: Манăн Кил

en: My Likes
cv_RU: Килĕшнисем

en: My Links
cv_RU: Ман Каçăсем

en: My Lists
cv_RU: Ман Списоксем

en: My Location
cv_RU: Ман Тĕл

en: My Mailboxes
cv_RU: Ман эл. почта

en: My Plan
cv_RU: Ман План

en: My Posts
cv_RU: Ман Публикацисем

en: My Profile
cv_RU: Ман Профиль

en: My Public Profile
cv_RU: Ман Публичнăй Профиль

en: My Site | My Sites
cv_RU[0]: Ман Сайт
cv_RU[1]: Ман Сайтсем

en: My Sites
cv_RU: Ман сайтсем

en: My Subscription
cv_RU: Ман Çырăну

en: My Subscriptions
cv_RU: Ман Çырăнусем

en: My Support History
cv_RU: Ман Поддержка Историйĕ

en: My Tweets
cv_RU: Ман Tweet-сем

en: My account
cv_RU: Ман аккаунт

en: My account page
cv_RU: Ман аккаунт страници

en: My location is public.
cv_RU: Ман тĕл вăл публичнăй.

en: My mentions
cv_RU: Мана асăннисем

en: My posts
cv_RU: Ман публикацисем

en: My posts' locations are public.
cv_RU: Ман публикацисен тĕлĕсем вĕсем публичнăй.

en: Myanmar
cv_RU: Мьянмар

en: Mymensingh
cv_RU: Маймансингх

en: Málaga
cv_RU: Малага

en: Médéa
cv_RU: Медея

en: Mérida
cv_RU: Мерида

en: M’Sila
cv_RU: Мсила

en: N/A
cv_RU: Инфо çук

en: NEW
cv_RU: ÇĔНĔ

en: NSW
cv_RU: ÇКУ

en: Naama
cv_RU: Наама

en: Nabilatuk
cv_RU: Набилатук

en: Nagaland
cv_RU: Нагаланд

en: Nagano
cv_RU: Нагано

en: Nagasaki
cv_RU: Нагасаки

en: Nail Salon
cv_RU: Маникюр Салонĕ

en: Nairobi
cv_RU: Найроби

en: Nairobi County
cv_RU: Найроби Округĕ

en: Nakapiripirit
cv_RU: Накапирипирит

en: Nakaseke
cv_RU: Накасеке

en: Nakasongola
cv_RU: Накасонгола

en: Nakhon Nayok
cv_RU: Накхоннайок

en: Nakhon Pathom
cv_RU: Накхон Патом

en: Nakhon Phanom
cv_RU: Накхон Фаном

en: Nakhon Ratchasima
cv_RU: Накхонратасима

en: Nakhon Sawan
cv_RU: Накхон Саван

en: Nakhon Si Thammarat
cv_RU: Накхон Сим Таммарат

en: Nakuru
cv_RU: Накуру

en: Namayingo
cv_RU: Майинго

en: Name
cv_RU: Ячĕ

en: Name (Required)
cv_RU: Ят (унсăр юрамасть)

en: Name (required)
cv_RU: Ят (унсăр юрамасть)

en: Name Servers
cv_RU: Ят Серверĕсем

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
cv_RU: Код

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
cv_RU: Визуальлĕ

en: Name must be at least 3 characters long.
cv_RU: Ячĕ сахалран 3 знак тăршшĕ пулмалла.

[ctx: Name of carrier]
en: Matkahuoloto
cv_RU: Маткахуолто

[ctx: Name of carrier country]
en: Lithuania
cv_RU: Литва

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
cv_RU: Ячĕ

en: Name on Card
cv_RU: Карточка çинчи ят

en: Name required
cv_RU: Ятсăр юрамасть

en: Name server
cv_RU: Ят серверĕ

en: Name servers
cv_RU: Ят серверĕсем

en: Name your blog
cv_RU: Блогăра ят хурăр

en: Name your domain
cv_RU: Сирĕн домен ячĕ

en: Name your site
cv_RU: Сайта ят хурăр

en: Name.
cv_RU: Ят.

en: Name:
cv_RU: Ят:

en: Name: %1$s %2$s
cv_RU: Ячĕ: %1$s %2$s

en: Names
cv_RU: Ятсем

en: Namibe
cv_RU: Намибе

en: Namibia
cv_RU: Намиби

en: Namibian dollar
cv_RU: Намиби долларĕ

en: Namisindwa
cv_RU: Намисиндва

en: Nampula
cv_RU: Нампула

en: Namur
cv_RU: Намюр

en: Namutumba
cv_RU: Намутамба

en: Nan
cv_RU: Нан

en: Nandi
cv_RU: Нанди

en: Nannies & Babysitters
cv_RU: Няньӑсемпе Ача пăхакансем

en: Naogaon
cv_RU: Ногаон

en: Napak
cv_RU: Напак

en: Naples
cv_RU: Неаполь

en: Napoli
cv_RU: Неаполь

en: Nara
cv_RU: Нара

en: Narail
cv_RU: Нарайл

en: Narathiwat
cv_RU: Наратхиват

en: Narayanganj
cv_RU: Нараянгандж

en: Narayani
cv_RU: Нараяни

en: Narok
cv_RU: Нарок

en: Narrow
cv_RU: Ансăр

en: Narsingdi
cv_RU: Нарсингди

en: Nasarawa
cv_RU: Насарава

en: Nassau
cv_RU: Нассау

en: Natore
cv_RU: Натор

en: Natural History Museum
cv_RU: Ҫутҫанталӑк историйӗн музейӗ

en: Nature
cv_RU: Çутçанталăк

en: Nature Preserve
cv_RU: Çутçанталăк заповедникĕ

en: Naureen
cv_RU: Наурин

en: Nauru
cv_RU: Науру

en: Navarra
cv_RU: Наварра

en: Navassa Island
cv_RU: Навасса Утрав

en: Navigation
cv_RU: Навигаци

en: Navigation Label
cv_RU: Навигаци Этикетки

en: Navigation Menu
cv_RU: Навигаци Менюйĕ

en: Navigation Menu Item
cv_RU: Навигаци Меню Объекчĕ

en: Navigation Menu Items
cv_RU: Навигаци Меню Объекчĕсем

en: Navigation Menus
cv_RU: Навигаци Менюйĕсем

[ctx: Navigation item]
en: Changelog
cv_RU: Улшăну журналĕ

[ctx: Navigation item]
en: Description
cv_RU: Описани

[ctx: Navigation item]
en: FAQs
cv_RU: Ыйту-хурав

[ctx: Navigation item]
en: Installation
cv_RU: Установка

[ctx: Navigation item]
en: Other Notes
cv_RU: Урăх Асăрхаттарусем

en: Nawabganj
cv_RU: Навабгандж

en: Nayarit
cv_RU: Наярит

en: Ndjamena
cv_RU: Нджамена

en: Neamț
cv_RU: Нямц

en: Nebbi
cv_RU: Небби

en: Nebraska
cv_RU: Небраска

en: Need Help?
cv_RU: Пулăшу кирлĕ-и?

en: Need More Help?
cv_RU: Тата Пулăшу кирлĕ-и?

en: Need a hand?
cv_RU: Пулăшу кирлĕ-и?

en: Need an account?
cv_RU: Пĕр аккаунт кирлĕ-и?

en: Need extra help?
cv_RU: Экстра пулăшу кирлĕ-и?

en: Need help?
cv_RU: Пулăшу унсăр юрамасть-и?

en: Need help? Chat with us
cv_RU: Пулăшу кирлĕ-и? Пирĕнпе чат урлă калаç

en: Need help? No problem!
cv_RU: Пулăшу кирлĕ-и? Проблемă мар!

en: Need more help?
cv_RU: Тата пулăшу кирлĕ-и?

en: Need some help?
cv_RU: Кăштах пулăшу унсăр юрамасть-и?

en: Negeri Sembilan
cv_RU: Негери Сембилан

en: Negros Occidental
cv_RU: Негрос Анăçри

en: Negros Oriental
cv_RU: Негрос Тухăçри

en: Nei Mongol
cv_RU: Неи Монгол

en: Nelson
cv_RU: Нельсон

en: Nepal
cv_RU: Непал

en: Nepalese rupee
cv_RU: Непал рупийӗ

en: Nephrologist
cv_RU: Нефролог

en: Nero Rating
cv_RU: Nero Рейтинг

en: Nero Size
cv_RU: Nero Пысăкăш

en: Nero Type
cv_RU: Nero Тип

en: Netherlands
cv_RU: Нидерландсем

en: Netherlands Antillean guilder
cv_RU: Нидерландсен Антиль гульденӗ

en: Netherlands Antilles
cv_RU: Нидерландсен Антилья Утравĕсем

en: Netrakona
cv_RU: Нетракона

en: Network Admin
cv_RU: Сеть Админĕ

en: Network Admin :
cv_RU: Сеть Админĕ :

en: Network Admin Email
cv_RU: Сеть Админĕн Emailĕ

en: Network Admin: %s
cv_RU: Сеть Админĕ: %s

en: Network Enable %s
cv_RU: %s сетьре тапратас

en: Neuchâtel
cv_RU: Невшатель

en: Neuquén
cv_RU: Неукен

en: Neurologist
cv_RU: Невролог

en: Neuroscience
cv_RU: Неврологи

en: Nevada
cv_RU: Невада

en: Never
cv_RU: Нихăçан

en: Never Expires
cv_RU: Нихăçан та срокĕ тухмасть

en: Never Expires (VIP Hosting)
cv_RU: Нихăçан Срокĕ тухмасть (VIP Хостинг)

en: Never expires
cv_RU: Нихăçан срокĕ тухмасть

en: Never send email
cv_RU: Нихăçан email ярас мар

en: Nevşehir
cv_RU: Невшехир

en: New
cv_RU: Çĕнĕ

en: New %1$s Site: %2$s
cv_RU: Çĕнĕ %1$s Сайт: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
cv_RU: Çĕнĕ %1$s Усă куракан: %2$s

en: New Address
cv_RU: Çĕнĕ Адрес

en: New Blog/Site Address
cv_RU: Çĕнĕ Блог/Сайт Адресĕ

en: New Brunswick
cv_RU: Çĕнĕ Брансвик

en: New Business Plan
cv_RU: Çĕнĕ Бизнес Тарифĕ

en: New Caledonia
cv_RU: Çĕнĕ Каледони

en: New Category Name
cv_RU: Çĕнĕ Категори Ячĕ

en: New Changeset
cv_RU: Çĕнĕ Улăштару пакечĕ

en: New Comic
cv_RU: Çĕнĕ Комикс

en: New Draft
cv_RU: Çĕнĕ Черновик

en: New E-mail: %s
cv_RU: Çĕнĕ E-mail: %s

en: New Hampshire
cv_RU: Нью-Гемпшир

en: New In
cv_RU: Çĕнĕ

en: New Jersey
cv_RU: Нью-Джерси

en: New Link Category Name
cv_RU: Çĕнĕ Каçă Категорийĕн Ячĕ

en: New Menu
cv_RU: Çĕнĕ меню

en: New Menu Item
cv_RU: Çĕнĕ Меню Объекчĕ

en: New Mexico
cv_RU: Нью-Мексико

en: New Order
cv_RU: Çĕнĕ Заказ

en: New Page
cv_RU: Çĕнĕ Страница

en: New Password
cv_RU: Çĕнĕ пароль

en: New Post
cv_RU: Çĕнĕ Публикаци

en: New Products
cv_RU: Çĕнĕ Продуктсем

en: New Project
cv_RU: Çĕнĕ Проект

en: New Row
cv_RU: Çĕнĕ Рет

en: New Salem
cv_RU: Çĕнĕ Салем

en: New South Wales
cv_RU: Çĕнĕ Кăнтăр Уэльс

en: New Style
cv_RU: Çĕнĕ Стиль

en: New Tag Name
cv_RU: Çĕнĕ Тег Ячĕ

en: New Taiwan dollar
cv_RU: Ҫӗнӗ Тайвань долларӗ

en: New Template
cv_RU: Çĕнĕ Шаблон

en: New Template Part
cv_RU: Çĕнĕ Шаблон Пайĕ

en: New Template Type
cv_RU: Çĕнĕ Шаблон Типĕ

en: New Template Vertical
cv_RU: Çĕнĕ Шаблон Вертикалĕ

en: New User Default Role
cv_RU: Çĕнĕ Усă кураканăн Улăштаричченхи Ролĕ

en: New User Registration: %s
cv_RU: Çĕнĕ Усă куракан Регистрацийĕ: %s

en: New Username
cv_RU: Çĕнĕ Усă куракан ячĕ

en: New Username: %s
cv_RU: Çĕнĕ Усă куракан ячĕ: %s

en: New WooCommerce Shipping Service: Calculated Rates & Label-printing
cv_RU: WooCommerce Турттару Çĕнĕ Служби: хак шутласси тата этикетка пичетлесси

en: New WordPress Site
cv_RU: Çĕнĕ WordPress Сайчĕ

en: New York
cv_RU: Нью Йорк

en: New Zealand
cv_RU: Çĕнĕ Зеланди

en: New Zealand dollar
cv_RU: Ҫӗнӗ Зеланди долларӗ

en: New achievement
cv_RU: Çĕнĕ çитĕнÿ

en: New blogs followed: %s
cv_RU: Çĕнĕ блогсем пăхса тăнă: %s

en: New category name
cv_RU: Çĕнĕ категори ячĕ

en: New comment
cv_RU: Çĕнĕ комментари

en: New comment by %s
cv_RU: %s тунă çĕнĕ комментари

en: New comment by someone
cv_RU: Такам тунă çĕнĕ комментари

en: New comment like
cv_RU: Çĕнĕ комментари килĕштерĕвĕ

en: New comment on
cv_RU: Çĕнĕ комментари

en: New comment on %s
cv_RU: %s патĕнче çĕнĕ комментари

en: New comment on <strong>%1$s</strong>
cv_RU: <strong>%1$s</strong> патĕнче çĕнĕ комментари

en: New comment on your post "%s"
cv_RU: Сирĕн "%s" публикаци патĕнче çĕнĕ комментари

en: New comments
cv_RU: Çĕнĕ комментарисем

en: New coupon
cv_RU: Çĕнĕ купон

en: New dimensions:
cv_RU: Çĕнĕ виçесем:

en: New document
cv_RU: Çĕнĕ документ

en: New field
cv_RU: Çĕнĕ поля

en: New follower
cv_RU: Çĕнĕ подписчик

en: New like
cv_RU: Çĕнĕ килĕштерÿ

en: New link
cv_RU: Çĕнĕ каçă

en: New order
cv_RU: Çĕнĕ заказ

en: New page title
cv_RU: Çĕнĕ страница заголовокĕ

en: New page title&hellip;
cv_RU: Çĕнĕ страница заголовокĕ&hellip;

en: New password
cv_RU: Çĕнĕ пароль

en: New pingback on your post "%s"
cv_RU: Сирĕн "%s" публикаци патĕнче çĕнĕ уведомлени

en: New post
cv_RU: Çĕнĕ публикаци

en: New post by %s
cv_RU: %s тунă çĕнĕ публикаци

en: New post on
cv_RU: Çĕнĕ публикаци

en: New post on <strong>%s</strong>
cv_RU: <strong>%s</strong> çĕнĕ публикацийĕ

en: New posts
cv_RU: Çĕнĕ публикацисем

en: New product
cv_RU: Çĕнĕ продукт

en: New reblog
cv_RU: Çĕнĕ çĕнĕрен блоглани

en: New site
cv_RU: Çĕнĕ сайт

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
cv_RU: [%1$s] Ĕçлеттерес %2$s

en: New tag name
cv_RU: Çĕнĕ тег ячĕ

en: New theme activated.
cv_RU: Çĕнĕ темă активациленчĕ.

en: New tip!
cv_RU: Çĕнĕ сĕнÿ!

en: New to Akismet
cv_RU: Aksimet-а халь кăна пуçăннă

en: New trackback on your post "%s"
cv_RU: Сирĕн "%s" публикаци патĕнче çĕнĕ каялла каçă

en: New user created.
cv_RU: Çĕнĕ усă куракан туса хутăмăр.

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
cv_RU: [%1$s] Ĕçлеттерес %2$s

en: New user registration on the blog %s:
cv_RU: %s блогра çĕнĕ усă куракан регистрацийĕ:

en: New user registration on your site %s:
cv_RU: Хăвăрăн %s сайтра çĕнĕ усă куракан регистрацийĕ:

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
cv_RU: Новые пользователи получают письмо с уведомлением, что их добавили на этот сайт. В этом письме также содержится их пароль. Поставьте галочку, если вы не хотите отправлять пользователю приветственное письмо.

en: New version available.
cv_RU: Çĕнĕ верси илме пулать.

en: New window
cv_RU: Çĕнĕ кантăкра

en: New:
cv_RU: Çĕнĕ:

[ctx: NewDash Comments Activity Feed]
en: View All Comments
cv_RU: Пур Комментарине те Пăхас

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to add this site to the group?
cv_RU: Эсир ку сайта ушкăна чăнахах хушасшăн-и?

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to delete this group?
cv_RU: Эсир ку ушкăна чăнахах хуратасшăн-и?

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to remove this site from the group?
cv_RU: Эсир ку сайта ушкăнран чăнахах кăларасшăн-и?

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to remove this user from the group?
cv_RU: Эсир ку усă куракана ушкăнран чăнахах кăларасшăн-и?

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to add that site to the group.
cv_RU: Ошибка: Çав сайта ушкăна хушма пултараймарăмăр.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to create the group.
cv_RU: Ошибка: Ушкăна туса хума пултараймарăмăр.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to delete the group.
cv_RU: Ошибка: Ушкăна хуратма пултараймарăмăр.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to remove that site from the group.
cv_RU: Ошибка: Çав сайта ушкăнран кăларма пултараймарăмăр.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to remove that user from the group.
cv_RU: Ошибка: Усă куракана ушкăнран кăларма пултараймарăмăр.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to update group settings.
cv_RU: Ошибка: Ушкăн настройкисене çĕнетме пултараймарăмăр.

[ctx: NewDash Groups]
en: The group settings were updated successfully.
cv_RU: Ушкăн настройкисем ăнăçлăн çĕнелчĕç.

[ctx: NewDash Groups]
en: The group was created successfully.
cv_RU: Ушкăна ăнăçлăн туса хутăмăр.

[ctx: NewDash Groups]
en: The site was added to the group successfully.
cv_RU: Сайта ушкăна ăнăçлăн хушрăмăр.

[ctx: NewDash Groups]
en: The site was removed from the group successfully.
cv_RU: Сайт ушкăнран ăнăçлăн кăлартăмăр.

[ctx: NewDash Groups]
en: The user was removed from the group successfully.
cv_RU: Усă куракана ушкăнран ăнăçлăн кăлартăмăр.

[ctx: NewDash Page Title]
en: Billing History
cv_RU: Тÿлев историйĕ

[ctx: NewDash Page Title]
en: Checkout
cv_RU: Расчет

[ctx: NewDash Page Title]
en: Comments I Made
cv_RU: Хамăн Комментарисем

[ctx: NewDash Page Title]
en: Connect Jetpack
cv_RU: Jetpack Çыхăнтарас

[ctx: NewDash Page Title]
en: Connected Apps
cv_RU: Çыхăннă Приложенисем

[ctx: NewDash Page Title]
en: Connected Blogs
cv_RU: Çыхăннă Блогсем

[ctx: NewDash Page Title]
en: Create Group
cv_RU: Ушкăн Туса хурас

[ctx: NewDash Page Title]
en: Customize
cv_RU: Хăйевĕрлетес

[ctx: NewDash Page Title]
en: Domain Registration
cv_RU: Домен Регистрацийĕ

[ctx: NewDash Page Title]
en: Domains
cv_RU: Доменсем

[ctx: NewDash Page Title]
en: Earnings
cv_RU: Ĕçлесе илни

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Draft
cv_RU: Черновик редакцилесси

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Group
cv_RU: Ушкăна редакцилес

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Post
cv_RU: Публикацине редакцилесси

[ctx: NewDash Page Title]
en: Explore Tags
cv_RU: Тегсене Тĕпчес

[ctx: NewDash Page Title]
en: Find Friends
cv_RU: Туссем Тупасси

[ctx: NewDash Page Title]
en: Followed Sites
cv_RU: Пăхса тăракан сайтсем

[ctx: NewDash Page Title]
en: Freshly Pressed
cv_RU: Свежăй Публикацисем

[ctx: NewDash Page Title]
en: Group
cv_RU: Ушкăн

[ctx: NewDash Page Title]
en: Help
cv_RU: Пулăшу

[ctx: NewDash Page Title]
en: Local Posts
cv_RU: Вырăнти Публикацисем

[ctx: NewDash Page Title]
en: Manage Followed Sites
cv_RU: Пăхса Тăракан Сайтсене Майласси

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Account
cv_RU: Ман Аккаунт

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Activity
cv_RU: Ман Ĕç-хĕл

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Domains
cv_RU: Ман Доменсем

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Groups
cv_RU: Ман Ушкăнсем

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Stats
cv_RU: Ман Статистика

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Upgrades
cv_RU: Ман Аслăлатусем

[ctx: NewDash Page Title]
en: New Post
cv_RU: Çĕнĕ Публикаци

[ctx: NewDash Page Title]
en: Notifications
cv_RU: Пĕлтеркĕчсем

[ctx: NewDash Page Title]
en: Password
cv_RU: Пароль

[ctx: NewDash Page Title]
en: Posts I Like
cv_RU: Хам Килĕштернĕ Публикацисем

[ctx: NewDash Page Title]
en: Public Profile
cv_RU: Публичнăй Профиль

[ctx: NewDash Page Title]
en: Recommended Blogs
cv_RU: Рекоммендланă Блогсем

[ctx: NewDash Page Title]
en: Security
cv_RU: Хăрушсăрлăх

[ctx: NewDash Page Title]
en: Settings
cv_RU: Настройкăсем

[ctx: NewDash Page Title]
en: Subscriptions Delivery
cv_RU: Çырăнусене Кÿрни

[ctx: NewDash Page Title]
en: Trophy Case
cv_RU: Трофей Стенчĕ

[ctx: NewDash Page Title]
en: Upgrade
cv_RU: Аслăлату

[ctx: NewDash Page Title]
en: WordPress Themes
cv_RU: WordPress Темисем

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class="error-title">Whoops!</span> Looks like something went wrong. Try again?
cv_RU: <span class="error-title">Оппа!</span> Темĕскерле йăнăш кайнă пек курăнать. Тепре туса пăхас-ши?

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class='error-title'>Hey there.</span> Looks like the post you were looking for isn't here anymore. Maybe it's already been deleted?
cv_RU: <span class='error-title'>Чиперех-и унта?</span> Эсир шыранă публикаци кунта текех çук пек курăнать. Тен, вăл ĕнтĕ хуралчĕ?

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class='error-title'>Hey there.</span> Looks like the post you were looking for isn't here anymore. Maybe it's already been restored?
cv_RU: <span class='error-title'>Аван-и унта?</span> Эсир шыракан публикаци кунта текех çук пек курăнать. Тен, ăна ĕнтĕ тавăрса лартнă?

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class='error-title'>Hey there.</span> Looks like the post you were looking for isn't here anymore. Maybe it's already in your trash?
cv_RU: <span class='error-title'>Аван-и унта?</span> Эсир шыракан публикаци кунта текех çук пек курăнать. Тен, вăл сирĕн çÿпĕре?

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class='error-title'>Hey there.</span> Looks like the post you were looking for isn't here anymore. Maybe it's in your trash?
cv_RU: <span class='error-title'>Чиперех-и унта?</span> Эсир шыракан публикаци кунта текех çук пек курăнать. Тен, вăл сирĕн çÿпĕре?

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class='error-title'>Woah there!</span> Looks like you don't have permission to do that. You should try contacting your site admin and see if they can help.
cv_RU: <span class='error-title'>Ай-ой!</span> Сирĕн çавна тума ирĕк çук пек курăнать. Сире пулăшаять-ши тесе хăвăрăн сайт админĕпе çыхăнса пăхăр .

[ctx: Newdash notices]
en: An error occurred listing themes. Try reloading the page or <a href="%s">contact support</a>.
cv_RU: Темăсене списокланă чухне пĕр ошибка сиксе тухрĕ. Страницăна çĕнĕрен тиеса пăхăр е <a href="%s">поддержкăпа çыхăнăр</a>.

[ctx: Newdash notices]
en: An error occurred while loading that page. Try reloading the page or <a href="%s">contact support</a>.
cv_RU: Çав страницăна загружать тунă чухне пĕр ошибка сиксе тухрĕ. Страницăна çĕнĕрен тиеса пăхăр е <a href="%s">поддержкăпа çыхăнăр</a>.

[ctx: Newdash notices]
en: An error occurred while trying to unfollow that blog. Try again or <a href="%s">contact support</a>.
cv_RU: Çав блога пăхса тăрас мар тенĕ чухне пĕр ошибка сиксе тухрĕ. Тепре туса пăхăр е <a href="%s"> поддержкăпа çыхăнăр</a>.

[ctx: Newdash notices]
en: Failed to activate that theme. Try again or <a href="%s">contact support</a>.
cv_RU: Çав темăна ĕçлеттересси пулса пĕтмерĕ. Тепре туса пăхăр е <a href="%s">поддержкăпа çыхăнăр</a>.

[ctx: Newdash notices]
en: No themes were found matching those criteria. Sorry!
cv_RU: Çав критерине тÿр килекен пĕр темă та тупăнмарĕ. Каçарăрах!

[ctx: Newdash notices]
en: No themes were found. Try reloading the page or <a href="%s">contact support</a>.
cv_RU: Тупăнакан темă пулмарĕ. Страницăна çĕнĕрен тиеса пăхăр е <a href="%s">поддержкăпа çыхăнăр</a>.

en: Newer
cv_RU: Çĕнĕрех

en: Newer Comments
cv_RU: Çĕнĕрех комментарисем

en: Newer Comments &raquo;
cv_RU: Çĕнĕрех Комментарисем &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
cv_RU: Çĕнĕрех Комментарисем <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer Entries &raquo;
cv_RU: Çĕнĕрех Записьсем &raquo;

en: Newer comments
cv_RU: Çĕнĕрех комментарисем

en: Newer posts
cv_RU: Çĕнĕрех публикацисем

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
cv_RU: Çĕнĕрех публикацисем <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newest
cv_RU: Чи çĕнни

en: Newest first
cv_RU: Малтан çĕннисем

en: Newest posts first
cv_RU: Малтан чи çĕнĕ публикацисем

en: Newfoundland
cv_RU: Ньюфаундленд

en: News
cv_RU: Çĕнни

en: News &amp; Current Events
cv_RU: Çĕнĕ хыпар тата Мероприятисем

en: Newsstand
cv_RU: Хаҫат киоскӗ

en: Next
cv_RU: Хыççăнхи

en: Next &gt;
cv_RU: Çитес &gt;

en: Next &raquo;
cv_RU: Хыççăнхи &laquo;

en: Next &rarr;
cv_RU: Хыççăнхи &rarr;

en: Next (arrow right)
cv_RU: Хыççăнхи (arrow right)

en: Next 12 Months
cv_RU: Çитес 12 уйăх

en: Next 30 Days
cv_RU: Çитес 30 кун

en: Next 7 Days
cv_RU: Çитес 7 кун

en: Next Entries &raquo;
cv_RU: Хыççăнхи Записьсем &raquo;

en: Next Entry
cv_RU: Хыççăнхи Запись

en: Next Month
cv_RU: Çитес уйăх

en: Next Page
cv_RU: Хыççăнхи Страница

en: Next Page &raquo;
cv_RU: Кун хыççăнхи Страница &raquo;

en: Next Payment
cv_RU: Çитес Тÿлев

en: Next Payment Date: %s
cv_RU: Çитес Тÿлев Числи: %s

en: Next Payment:
cv_RU: Çитес Тÿлев:

en: Next Post
cv_RU: Хыççăнхи публикаци

en: Next Project
cv_RU: Хыççăнхи Проект

en: Next Slide
cv_RU: Хыççăнхи Слайд

en: Next Step
cv_RU: Çитес Утăм

en: Next Step &rarr;
cv_RU: Çитес Утăм &rarr;

en: Next Steps
cv_RU: Малалли утăмсем

en: Next month (%s)
cv_RU: Çитес уйăх (%s)

en: Next page
cv_RU: Хыççăнхи страница

en: Next payment on %s
cv_RU: Çитес тÿлев вăхăчĕ: %s

en: Next payment: %s
cv_RU: Çитес тÿлев: %s

[ctx: Next post link]
en: Next
cv_RU: Хыççăнхи

en: Next step
cv_RU: Çитес утăм

en: Next steps
cv_RU: Малалли утăмсем

en: Next theme
cv_RU: Тепĕр темă

en: Ngora
cv_RU: Нгора

en: Niamey
cv_RU: Ниамей

en: Niassa
cv_RU: Ниасса

en: Nicaragua
cv_RU: Никарагуа

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
cv_RU: Никарагуа кордоби

en: Nickname
cv_RU: Псевдонимĕ

en: Nicosia
cv_RU: Никосия

en: Nidwalden
cv_RU: Нидвальден

en: Niger
cv_RU: Нигер

en: Nigeria
cv_RU: Нигери

en: Nigerian naira
cv_RU: Нигерири найра

en: Nightclub
cv_RU: Çĕрлехи клуб

en: Niigata
cv_RU: Ниигата

en: Nilphamari
cv_RU: Нильфамари

en: Nimba
cv_RU: Нимба

en: Ningxia
cv_RU: Нинся

en: Ningxia Hui / 宁夏
cv_RU: Нинся Хуэй / 宁夏

en: Nipigon
cv_RU: Нипигон

en: Nisporeni
cv_RU: Ниспорени

en: Niue
cv_RU: Ниуэ

en: Niğde
cv_RU: Нигде

en: Njombe
cv_RU: Ньёмба

en: No
cv_RU: Çук

en: No Ads
cv_RU: Реклама Çук

en: No Advertisements
cv_RU: Реклама Çук

en: No Avatars
cv_RU: Пĕр аватар та çук

en: No Comics found
cv_RU: Пĕр комикс та тупăнмарĕ

en: No Comics found in Trash
cv_RU: Çÿпĕре пĕр комикс та тупăнмарĕ

en: No Comments
cv_RU: Комментари çук

en: No Happiness Engineers available.
cv_RU: Хатĕр Телей Инженерĕсем çук.

en: No Limit
cv_RU: Лимит Çук

en: No Menu Items found
cv_RU: Меню Объекчĕ тупăнмарĕ

en: No Menu Items found in Trash
cv_RU: Меню Объекчĕсем Çÿпĕре тупăнмарĕç

en: No Patterns found.
cv_RU: Пĕр паттерн та тупăнман.

en: No Projects found
cv_RU: Проект тупăнмарĕ

en: No Projects found in Trash
cv_RU: Çÿпĕре Проект тупăнмарĕ

en: No Replies
cv_RU: Ответ çук

en: No Responses
cv_RU: Ответ çук

en: No Title
cv_RU: Заголовокĕ Çук

en: No Topic or Blog URL given
cv_RU: Тема е Блог URL-ĕ паман

en: No WordPress.com blog found
cv_RU: Пĕр WordPress.com блогĕ те тупăнмарĕ

en: No WordPress.com blog or external site feed found at the supplied URL
cv_RU: Кÿнĕ URL-та пĕр WordPress.com блогĕ е тулашри сайт каналĕ те тупăнмарĕ

en: No actions will be taken.
cv_RU: Нимĕнле ĕçлев те пултĕ.

en: No activity yet!
cv_RU: Ĕçĕ-хĕлĕ çук-ха!

en: No ads
cv_RU: Реклама çук

en: No approved comments
cv_RU: Ырланă комментари çук

en: No approved comments.
cv_RU: Ырланă комментари çук.

en: No audio selected
cv_RU: Аудио суйламан

en: No blog data was given in the request.
cv_RU: Ыйтса çырнинче блог даннăйĕсене хывман.

en: No blogs found
cv_RU: Блогсем тупăнмарĕç

en: No blogs... yet.
cv_RU: Блогсем çук... -ха.

en: No callback action taken.
cv_RU: Каялла чĕнес ĕçлев пулман.

en: No categories
cv_RU: Категорисем çук

en: No categories found.
cv_RU: Тупăнакан категори çук.

en: No clicks have been recorded on your site yet.
cv_RU: Сирĕн сайтра клик çинчен çырни çук-ха.

en: No clicks have been recorded yet.
cv_RU: Клик çинчен çырни çук-ха.

en: No clicks recorded.
cv_RU: Çырса хунă клик çук.

en: No code was provided to the endpoint to validate.
cv_RU: Юрăхлине пĕлтермешкĕн эндпоинт патне кодпа тивĕçтерни çук.

en: No color
cv_RU: Тĕс Çук

en: No comments
cv_RU: Комментари çук

en: No comments awaiting moderation.
cv_RU: Модераци кĕтекен комментари çук.

en: No comments found.
cv_RU: Пĕр комментари те тупăнмарĕ.

en: No comments posted
cv_RU: Публикациленĕ комментари çук

en: No comments yet.
cv_RU: Комментари те çук-ха.

en: No coupons found
cv_RU: Пĕр купон та тупăнмарĕ

en: No deleted comments.
cv_RU: Çук тунă комментари çук.

en: No file selected
cv_RU: Суйланă файл çук

en: No file was uploaded.
cv_RU: Пĕр файл та загрузиться тумарĕ.

en: No image selected
cv_RU: Суйланă căнÿкерчĕк çук

en: No items
cv_RU: Объектсем çук

en: No items found.
cv_RU: Нимĕн те тупăнмарĕ.

en: No items.
cv_RU: Объект çук.

en: No likes yet
cv_RU: Килĕштерÿ Çук-ха

en: No links found.
cv_RU: Каçă тупăнмарĕ.

en: No list given
cv_RU: Списокпа тивĕçтермен

en: No list item given
cv_RU: Пĕр список объекчĕ те çук

en: No logo selected
cv_RU: Логотип суйламан

en: No longer available
cv_RU: Урăх илме май çук

en: No matching template found
cv_RU: Тÿр килекен шаблон тупăнмарĕ

en: No matching users found.
cv_RU: Тÿр килекен усă куракан тупăнмарĕ.

en: No matter what kind of site you want to build, our five-step checklists will get you set up and ready to publish.
cv_RU: Кирек мĕнле сайт тăвас тетĕр пулин те, пирӗн пилĕк пунктлă тӗрӗслев списокӗсем ăна йĕркелесе яма тата публикацисене хатӗрлеме пулӑшӗҫ.

en: No matter what kind of site you’re building, WordPress.com has a solution for everyone.
cv_RU: Кирек мĕнле тăвас тетĕр пулин те, WordPress.com-ăн пурин ыйтăвне татса памалăх меслечĕ пур.

en: No matter your site or your style, there’s a beautiful, pro layout waiting for you.
cv_RU: Кирек мĕнле сайт е стиль валли илемлĕ, профессиоаналлă шаблонсем хатĕр кĕтсе тăраççĕ.

en: No media files found.
cv_RU: Пĕр медиа та тупăнмарĕ.

en: No media selected
cv_RU: Медиа суйламан

en: No message supplied
cv_RU: Сообщени тивĕçтермен

en: No method supplied
cv_RU: Меслетпе тивĕçтермен

en: No minimum
cv_RU: Минимум çук

en: No new comments yet!
cv_RU: Çĕнĕ комментарисем çук-ха!

en: No new followers to report yet.
cv_RU: Отчет тумалăх Çĕнĕ подписчик çук-ха.

en: No new likes to show yet.
cv_RU: Кăтартмалăх çĕнĕ килĕштерÿсем çук-ха.

en: No notifications
cv_RU: Пĕлтеркĕч çук

en: No notifications yet.
cv_RU: Пĕлтеркĕч çук-ха.

en: No notifications. Time to go bowling.
cv_RU: Пĕлтеркĕч çук. Боулинга кайма вăхăт.

en: No pages found in Trash.
cv_RU: Çÿпĕре страница тупăнмарĕ .

en: No pages found.
cv_RU: Пĕр страница та тупăнмарĕ.

en: No params provided.
cv_RU: Пĕр параметрпа та тивĕçтермен.

en: No partner for blog
cv_RU: Блог валли партнер çук

en: No patterns found: skipping import.
cv_RU: Пĕр-пĕр закономерность тупăнмарĕ: импорт сиктерсе хăварăнĕ.

en: No plugins are active.
cv_RU: Ĕçлекен плагин çук.

en: No plugins are inactive.
cv_RU: Чарнă плагин çук.

en: No post?
cv_RU: Публикаци çук-и?

en: No posts
cv_RU: Публикаци çук

en: No posts for the selected topic found
cv_RU: Суйланă темăпа тупнă публикаци çук

en: No posts found
cv_RU: Публикацисем тупăнмарĕç

en: No posts found for {{query /}} for your language.
cv_RU: {{query /}} валли сирĕн чĕлхепе çырнă публикаци тупăнмарĕ.

en: No posts found.
cv_RU: Публикацисем тупăнмарĕç.

en: No problem
cv_RU: Йăлтах йĕркеллĕ!

en: No product categories exist.
cv_RU: Тавар категорийĕсем çук.

en: No recent posts
cv_RU: Вĕр çĕнĕ публикаци çук

en: No referrers.
cv_RU: Кунталла яракан çук.

en: No referres have been recorded yet.
cv_RU: Кунталла яракан çинчен çырни çук-ха.

en: No results
cv_RU: Результат Çук

en: No results found
cv_RU: Результатов не найдено.

en: No results found for “%s”.
cv_RU: “%s” валли пĕр результат та тупăнмарĕ.

en: No results found.
cv_RU: Результатсем тупăнмарĕ.

en: No results. Please try a different search.
cv_RU: Çук результатсем. Тархасшăн урăхла шыраса пăхăр.

en: No role
cv_RU: Роль çук

en: No settings were provided to the endpoint to set.
cv_RU: Эндпоинт валли лартмашкăн настройкăсемпе тивĕçтерни çук .

en: No sites found
cv_RU: Сайтсем тупăнмарĕç

en: No sites found.
cv_RU: Пĕр сайт та тупăнмарĕ.

en: No spam comments.
cv_RU: Спамла комментари çук.

en: No such blog was found
cv_RU: Кунашкал блог тупăнмарĕ

en: No such endpoint
cv_RU: Çук кунашкал эндпоинт

en: No such theme found
cv_RU: Кунашкал темă тупăнмарĕ

en: No tags
cv_RU: Тегсем çуккă

en: No tags found
cv_RU: Пĕр тег та тупăнмарĕ

en: No tags found.
cv_RU: Тегсем тупăнмарĕç.

en: No thanks
cv_RU: Çук, тавах

en: No thanks.
cv_RU: Тавах, кирлĕ мар.

en: No themes found.
cv_RU: Темăсем тупăнмарĕç.

en: No traffic this week, but don't give up!
cv_RU: Иртнĕ эрне трафик пулмарĕ, çапах та ан парăнăр!

en: No upcoming events
cv_RU: Пулас мероприятисем çук

en: No user found.
cv_RU: Усă куракан тупăнмарĕ.

en: No valid blog found
cv_RU: Юрăхлă блог тупăнмарĕ

en: No valid plugins were found.
cv_RU: Юрăхлă плагинсем тупăнмарĕç.

en: No video selected
cv_RU: Видео суйламан

en: No videos have been played yet.
cv_RU: Вылятнă видеосем çук-ха.

en: No videos played.
cv_RU: Вылянă видеосем çук.

en: No widgets found.
cv_RU: Виджетсем тупăнмарĕç.

en: No, thanks.
cv_RU: Çук, тавах.

en: Noakhali
cv_RU: Ноахали

en: Nome
cv_RU: Ном

en: None
cv_RU: Çуккă

[ctx: None podcasting topic chosen.]
en: None
cv_RU: Çуккă

en: None, just display the badge please
cv_RU: Нихăш, тархасшăн значокне кăна курăнтарас

en: None, this is a topic about using WordPress.com
cv_RU: Нихăш, ку тема вăл WordPress.com-па усă курасси çинчен

en: None, this is an announcement (moderators only)
cv_RU: Нихăш, ку вăл пĕр пĕлтерÿ (модераторсем çеç)

en: Nong Bua Lam Phu
cv_RU: Нонг Буа Лам Фу

en: Nong Khai
cv_RU: Нонг Кхай

en: Nonthaburi
cv_RU: Нонтхабури

en: Norfolk
cv_RU: Норфолк

en: Norfolk Island
cv_RU: Норфолк Утравĕ

en: Normal
cv_RU: Йĕркеллĕ

en: Normal Size
cv_RU: Йĕркеллĕ Пысăкăш

en: Noronha
cv_RU: Норонья

en: North
cv_RU: Çурçĕр

en: North Aegean
cv_RU: Çурçĕр Эгей

en: North America
cv_RU: Ҫурҫӗр Америка

en: North Carolina
cv_RU: Çурçĕр Каролина

en: North Dakota
cv_RU: Çурçĕр Дакота

en: North East
cv_RU: Çурçĕр-хĕвеланăç

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
cv_RU: Çурçĕр Хорасан (خراسان شمالی)

en: North Korean won
cv_RU: Ҫурҫӗр Корей вонĕ

en: North Macedonia
cv_RU: Ҫурҫӗр Македони

en: North Sinai
cv_RU: Çурçĕр Синай

en: North West
cv_RU: Çурçĕр-хĕвеланăç

en: North-Western
cv_RU: Çурçĕр-хĕвеланăç

en: Northern
cv_RU: Çурçĕр

en: Northern Cape
cv_RU: Çурçĕр Сăмсах

en: Northern Mariana Islands
cv_RU: Çурçĕр Мариана Утравĕсем

en: Northern Samar
cv_RU: Çурçĕр Самар

en: Northern Territories
cv_RU: Çурçĕрти Территорисем

en: Northern Territory
cv_RU: Çурçĕр Территори

en: Northland
cv_RU: Нортленд

en: Northwest Territories
cv_RU: Çурçĕрхĕвеланăç Территорийĕсем

en: Norway
cv_RU: Норвеги

en: Norwegian
cv_RU: Норвегилле

en: Norwegian krone
cv_RU: Норвег кронӗ

en: Not Connected
cv_RU: Çыхăнман

en: Not Found
cv_RU: Тупăнмарĕ

en: Not Found.
cv_RU: Тупăнмарĕ.

en: Not Spam
cv_RU: Спам мар

en: Not Sticky
cv_RU: Çыпçăнчăк Мар

en: Not all changes have been saved to the server yet. Please stay on this page until they are saved.
cv_RU: Сервера мĕнпур улшăнăва упрама пулмарĕ-ха. Тархасшăн вĕсем упранса пĕтиччен ку страницăрах юлăр.

en: Not connected
cv_RU: Çыхăнтарман

en: Not enough information given to parse thumbnail.
cv_RU: Чĕрнешкене пайламашкăн информаци çителĕксĕр.

en: Not good
cv_RU: Лайăх мар

en: Not included
cv_RU: Кĕмест

en: Not one size fits all
cv_RU: Пĕр пысăкăш пурне те юрать мар

en: Not set
cv_RU: Лартман

en: Not sure where to start? {{a}}See how they compare{{/a}}.
cv_RU: Ăçтан пуçламалла? Иккĕленетĕп пулсан {{a}}меслетсене танлаштарса пăхăр{{/a}}.

en: Notary Public
cv_RU: Нотариус

en: Note
cv_RU: Асăрхаттару

en: Note:
cv_RU: Асăрхаттару:

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
cv_RU: Асăрхаттару: Ку параметрсенчен нихăшĕ те сирĕн &mdash; сайта уçассине чармасть; поисковиксем эсир тивĕçтерсен те, тивĕçтермесен те пултараççĕ.

en: Notes
cv_RU: Асăрхаттарусем

en: Notes Author
cv_RU: Асăрхаттару Авторĕ

en: Nothing found
cv_RU: Нимĕн тупăнчĕ

en: Nothing found in Trash
cv_RU: Çÿпĕре нимĕн тупăнмарĕ

en: Nothing to Read!
cv_RU: Вуламалăх нимĕн те çук!

en: Nothing to do here…
cv_RU: Нимĕн çук кунта…

en: Nothing to preview.
cv_RU: Умкуравлăх нимĕн те çук.

en: Nothing was imported. Have you already imported this blog?
cv_RU: Нимĕн те импортланмарĕ. Тен, эсир ку блога импортланă?

en: Notice
cv_RU: Систерÿ

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been cancelled.
cv_RU: Сирĕн çырăну пăрахăçланнă.

[ctx: Notice for mapped subdomain that has DNS records need to set up]
en: Some of your domains' DNS records need to be configured.
cv_RU: Сирĕн хăшпĕр доменсен DNS çырнисене конфигурацилемелле.

[ctx: Notice for mapped subdomain that has DNS records need to set up]
en: {{strong}}%(domainName)s's{{/strong}} DNS records need to be configured.
cv_RU: {{strong}}%(domainName)s's{{/strong}} DNS çырнисене конфигурацилемелле.

en: Notice:
cv_RU: Систерÿ:

en: Notice:
cv_RU: Систерÿ:

en: Notification Settings
cv_RU: Пĕлтеркĕч Настройкисем

en: Notification settings
cv_RU: Пĕлтеркĕч настройкисем

en: Notifications
cv_RU: Пĕлтеркĕчсем

en: Notify me of new comments via email.
cv_RU: Мана email урлă çĕнĕ комментарисем çинчен пĕлтерсе тăмалла.

en: Notify me of new posts
cv_RU: Çĕнĕ публикацисем çинчен пĕлтермелле

en: Notify me of new posts via email.
cv_RU: Çĕнĕ публикацисем çинчен мана email урлă пĕлтермелле.

[ctx: Noto Sans font: on or off]
en: on
cv_RU: янă

en: Nouakchott
cv_RU: Нуакшот

en: Noumea
cv_RU: Нумеа

[ctx: Noun]
en: Mention
cv_RU: Асăнни

[ctx: Noun]
en: Product Review
cv_RU: Продукт Обзорĕ

[ctx: Noun]
en: Reply
cv_RU: Хурав

[ctx: Noun]
en: User
cv_RU: Усă куракан

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
cv_RU: Автор

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
cv_RU: Роль

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
cv_RU: Числи

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
cv_RU: Тег

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
cv_RU: Таксономи

[ctx: Noun: A user role]
en: Contractor
cv_RU: Подрядчик

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Admin
cv_RU: Админ

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Author
cv_RU: Автор

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Contributor
cv_RU: Хутшăнакан

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Editor
cv_RU: Редактор

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Super Admin
cv_RU: Супер Админ

[ctx: Noun: title of mention notification]
en: Mention
cv_RU: Асăнни

[ctx: Noun: title of mention notification]
en: New Post
cv_RU: Çĕнĕ Публикаци

en: Nov
cv_RU: Чÿк

en: Nova Scotia
cv_RU: Çĕнĕ Шотланди

en: Novara
cv_RU: Новара

en: November
cv_RU: Чÿк

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
cv_RU: Чÿк

en: Novokuznetsk
cv_RU: Новокузнецк

en: Novosibirsk
cv_RU: Новосибирск

en: Now
cv_RU: Халех

en: Now you can purchase plugins right on WordPress.com to extend your website's capabilities.
cv_RU: Ĕнтĕ сайтăн тухăçлăхне ÿстерекен плагинсене тÿрех WordPress.com-ра туянма пултаратăр.

en: Now!
cv_RU: Халĕ!

en: Ntoroko
cv_RU: Нтороко

en: Ntungamo
cv_RU: Нтунгамо

en: Nucleare is a classic blog theme with a crisp, elegant design and plenty of handy features. A built-in search box, links to your favorite social networks, four widget areas, and beautifully styled post formats make this an ideal theme for your personal blog.
cv_RU: Nucleare вăл уçăмлă, элегантлă дизайнпа чылай усăллă хатĕр-хĕтĕрлĕ классикăлла блог теми. Шала хывнă шырав курапки, юратнă соцсетьсене каçăсем, виджет валли тăватă лаптăк, тата селĕм стильлĕ публикаци формачĕсем пурришĕн ку темă сирĕн персональнăй блог валли идеаллăскер.

en: Nudist Park
cv_RU: Нудист паркӗ

en: Nueva Ecija
cv_RU: Нуэва Эсиха

en: Nueva Esparta
cv_RU: Нуэва Эспарта

en: Nueva Vizcaya
cv_RU: Нуэва Бискайя

en: Nuevo Leon
cv_RU: Нуэво-Леон

en: Nuevo León
cv_RU: Нуэво-Леон

en: Number of Posts to Display:
cv_RU: Курăнтарас публикацисен хисепĕ:

en: Number of Tags:
cv_RU: Тегсен хисепĕ :

en: Number of Themes found: %d
cv_RU: Тупăннă темăсен хисепĕ: %d

en: Number of blogs to show:
cv_RU: Кăтартмалли блогсен хисепĕ:

en: Number of choices
cv_RU: Суйламаллисен хисепĕ

en: Number of columns:
cv_RU: Столбецсен хисепĕ:

en: Number of comments to show:
cv_RU: Миçе комментари кăтартас:

en: Number of items found: %d
cv_RU: Тупăннă объектсен хисепĕ : %d

en: Number of items per page:
cv_RU: Пĕр страницăри объектсен хисепĕ:

en: Number of links to show:
cv_RU: Кăтартас каçăсен хисепĕ:

en: Number of links:
cv_RU: Каçăсен хисепĕ:

en: Number of posts
cv_RU: Публикацисен хисепĕ

en: Number of posts to show (1 to 15):
cv_RU: Кăтартас публикацисем (1 - 15):

en: Number of posts to show for each author:
cv_RU: Кашни авторăн кăтартас публикацисен хисепĕ:

en: Number of posts to show:
cv_RU: Кăтартас публикацисен хисепĕ:

en: Number of published posts for the term.
cv_RU: Условипеле публикациленĕ публикацисен хисепĕ.

en: Number of widgets found: %d
cv_RU: Тупăннĕ виджетсен хисепĕ : %d

en: Number to display:
cv_RU: Курăнтармалăх номер:

en: Number to show:
cv_RU: Кăтартмалли хисеп:

[ctx: Number/count of items]
en: Count
cv_RU: Хисеп

en: Numbered list
cv_RU: Номерланă список

en: Numeric
cv_RU: Цифрăлла

en: Nunavut
cv_RU: Нунавут

en: Nuoro
cv_RU: Нуоро

en: Nursing Agency
cv_RU: Чирлисене пӑхакан агентство

en: Nursing Home
cv_RU: Ваттисен çурчĕ

en: Nursing School
cv_RU: Медицина училищи

en: Nusa Tenggara Barat
cv_RU: Нуса Тенгара Барат

en: Nusa Tenggara Timur
cv_RU: Нуса Тенгара Тимур

en: Nutrition
cv_RU: Апат пахалӑхӗ

en: Nutritionist
cv_RU: Диетолог

en: Nuuk
cv_RU: Нуук

en: Nwoya
cv_RU: Нвойя

en: Nyamira
cv_RU: Ньямира

en: Nyandarua
cv_RU: Ньяндаруа

en: Nyeri
cv_RU: Ньери

en: Nógrád
cv_RU: Ноград

en: OBGYN
cv_RU: Акушер-гинеколог

en: OK
cv_RU: Юрĕ

en: OR
cv_RU: Е

en: OR enter path to file:
cv_RU: Е enter path -а file:

en: Oaxaca
cv_RU: Оахака

en: Object type.
cv_RU: Объект типĕ.

en: Obwalden
cv_RU: Обвальден

en: Occasionally, some of your visitors may see an advertisement here, <br />as well as a <a href="%s" target="_blank">Privacy & Cookies banner</a> at the bottom of the page.
cv_RU: Хутран-ситрен, сайта килекенсенчен хăшĕ пĕри кунта реклама , <br />унсăр пуçне <a href="%s" target="_blank">Вăрттăнлăх килĕшĕвĕпе та Кукки баннерне</a> курма пултарать.

en: Occidental Mindoro
cv_RU: Анăç Миндоро

en: Occupational Therapist
cv_RU: Трудотерапевт

en: Ocean
cv_RU: Океан

en: Ocnița
cv_RU: Окница

en: Oct
cv_RU: Юпа

en: October
cv_RU: Юпа

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
cv_RU: Юпа

en: Odisha
cv_RU: Одиша

en: Off
cv_RU: Чарнă

en: Offaly
cv_RU: Оффали

en: Office Furniture
cv_RU: Офис сӗтел-пуканӗ

en: Office Supplies
cv_RU: Офис хатӗрӗсем

en: Office Supplies Store
cv_RU: Канцеляри таварӗсен магазинӗ

en: Official Mark
cv_RU: Официальнăй Марка

en: Official buttons
cv_RU: Официальнăй пускăчсем

en: Often
cv_RU: Час-часах

en: Ogun
cv_RU: Огун

en: Oh no! You need to select a Jetpack site to be able to setup your plan
cv_RU: Ак тата! Хăвăрăн тарифне хывмашкăн сирĕн jetpack сайтне суйламалла

en: Ohangwena
cv_RU: Охангвена

en: Ohio
cv_RU: Огайо

en: Oil Change
cv_RU: Ҫу улăштарасси

en: Oita
cv_RU: Оита

en: Ojinaga
cv_RU: Охинага

en: Ok
cv_RU: Юрĕ

en: Ok, I've created an account
cv_RU: Ok, эпĕ пĕр аккаунт туса хутăм

en: Okayama
cv_RU: Окаяма

en: Okinawa
cv_RU: Окинава

en: Oklahoma
cv_RU: Оклахома

en: Old Domain Admin
cv_RU: Кивĕ Домен Админĕ

en: Old Record: %s
cv_RU: Кивĕ Рекорд: %s

en: Older
cv_RU: Кивĕрех

en: Older comments
cv_RU: Кивĕрех комментарисем

en: Older posts
cv_RU: Кивĕрех публикацисем

en: Older than 2 days
cv_RU: 2 кунран кивĕрех

en: Older than a month
cv_RU: Пĕр уйăхран кивĕрех

en: Older than a week
cv_RU: Пĕр эрнерен кивĕрех

en: Oldest
cv_RU: Чи кивви

en: Oldest first
cv_RU: Малтан киввисем

en: Oldest posts first
cv_RU: Кив публикацисем пĕрремĕш

en: Olt
cv_RU: Олт

en: Omaheke
cv_RU: Омахеке

en: Oman
cv_RU: Оман

en: Omani rial
cv_RU: Оман риалĕ

en: Omoro
cv_RU: Оморо

en: Omsk
cv_RU: Омск

en: Omusati
cv_RU: Омусати

en: On
cv_RU: Ĕçлет

en: On Mobile
cv_RU: Мобильлĕ Ĕçлет

en: On for all posts
cv_RU: Мĕнпур публикацире те ĕçлет

en: On-hold
cv_RU: Вăхăтлăха чарнă

en: Once Daily
cv_RU: Кунне пĕрре

en: Once Hourly
cv_RU: Сехетре пĕрре

en: Oncologist
cv_RU: Онколог

en: Ondo
cv_RU: Ондо

en: One Column
cv_RU: Пĕр Столбец

en: One Response
cv_RU: Пĕр ответ

en: One account connected. | %d accounts connected.
cv_RU[0]: Пĕр аккаунт çыхăнтарнă.
cv_RU[1]: %d аккаунтсем çыхăнтарнă.

en: One blogger likes this
cv_RU: Пĕр блоггер куна килĕштерет

en: One blogger likes this.
cv_RU: Пĕр блоггер куна килĕштерет.

en: One column
cv_RU: Пĕр столбец

en: One comment on this blog. Most recently on: &#8220;%3$s&#8221; | %1$s comments on this blog. Most recently on: &#8220;%3$s&#8221;
cv_RU[0]: Ку блог патĕнче пĕр комментари пур. Чи çĕнни: &#8220;%3$s&#8221;
cv_RU[1]: Ку блог патĕнче %1$s комментари пур. Чи çĕнни: &#8220;%3$s&#8221;

en: One email address per line.
cv_RU: Пĕр йĕркере пĕр email адресĕ.

en: One like on this blog. Most recently for: &#8220;%3$s&#8221; | %1$s likes on this blog. Most recently for: &#8220;%3$s&#8221;
cv_RU[0]: Ку блог патĕнче пĕр килĕштерÿ . Чи çĕнни: &#8220;%3$s&#8221;
cv_RU[1]: Ку блог патĕнче %1$s килĕштерÿ . Чи çĕнни: &#8220;%3$s&#8221;

en: One of the plugins is invalid.
cv_RU: Плагинсенчен пĕри юрăхсăр.

en: One year
cv_RU: Пĕр çул

en: Online
cv_RU: Онлайн

en: Online Marketing
cv_RU: Интернет-маркетинг

en: Only I can view this list
cv_RU: Ку списока эпĕ кăна кураятăп

en: Only blog owners can migrate subscribers.
cv_RU: Çырăнакансене блог хуçисем çеç миграцилеме пултараççĕ.

en: Only jpeg and png can be used for blavatars.
cv_RU: Blavatar-сем jpeg е png çеç пулма пултараççĕ.

en: Only logged in users may change resolved status
cv_RU: Татса панă лару-тăрăва çырăнса кĕнĕ усă куракансем кăна улăштараяççĕ

en: Only show percentages
cv_RU: Процентсем çеç кăтартас

en: Only these characters are allowed: "%s".
cv_RU: Çак знаксемпе кăнă усă курма юрать: "%s".

en: Only you can see this automated post. <button class="%s">Opt out</button> of future posts.
cv_RU: Хăй ăссĕн тухнă ку публикацие эсир кăна куратăр. Пулас публикацисенчен <button class="%s">Тунас</button>.

en: Only you can see this automated post. Got it! You won't see these posts anymore. <button class="%s">Opt back in.</button>
cv_RU: Only эсир пултаратăр see ку automated публикаци. Ăнлантăм! Эсир won't see these публикаци кирек мĕнлеmore. <button class="%s">Opt back in.</button>

en: Ontario
cv_RU: Онтарио

en: Oops!
cv_RU: Ой!

en: Oops! Something went wrong.
cv_RU: Ойй! Темĕскерле йăнăш кайрĕ.

en: Oops! That embed cannot be found.
cv_RU: Ой! Объект не найден.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
cv_RU: Ак тата! Ку страница тупăнмарĕ.

en: Oops! That page can’t be found.
cv_RU: Ой! Страница тупăнмарĕ.

en: Oops, did you forget this important step?
cv_RU: Ойй, мантăр-им эсир ку важнăй утăма?

en: Oops, something went wrong.
cv_RU: Ойй, темле йăнăш пулчĕ.

en: Oops, that's not the right password. Please try again!
cv_RU: Уй! Ку тĕрĕс пароль мар пек. Тепĕр хут туса пăхăр!

en: Oops, that's us.
cv_RU: Ойй, эпир-ха.

en: Oops: %s
cv_RU: Ойй: %s

en: Oost-Vlaanderen
cv_RU: Хĕвелтухăç Фландри

en: Open
cv_RU: Уçă

en: Open Press This
cv_RU: Пусас This Уçас

en: Open Rate
cv_RU: Уçни Кăтартăвĕ

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
cv_RU: аялти ушкăн çук

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
cv_RU: ĕçлет

en: Open Search
cv_RU: Шырав Уçас

en: Open WP Admin
cv_RU: WP Админ Уçас

en: Open rate
cv_RU: Уçни кăтартăвĕ

en: Opens in new window
cv_RU: Çĕнĕ кантăкра уçăлать

en: Opera
cv_RU: Опера

en: Ophthalmologist
cv_RU: Офтальмолог

en: Opt in
cv_RU: Йышăнас

en: Opt out
cv_RU: Тунас

en: Opt out of future posts.
cv_RU: Пулас публикацисенчен тунас.

en: Optimize your site for better SEO, faster-loading pages, and protection from spam.
cv_RU: Сайта SEO оптимизацийĕ, страницă хăвăртлăхĕ тата спамран хÿтĕлесси енĕсенчен лайăхлатăр.

en: Optimize your store for sales by adding in email and social integrations with Facebook and Mailchimp, and more.
cv_RU: Сайтри суту-илĕве ăна Facebook-па Mailchimp пек email тата социаллă медиа хутшăнăвĕсемпе пуянлатса ÿстерĕр.

en: Optional
cv_RU: Унсăр та юрать

en: Options
cv_RU: Опцисем

en: Options Updated.
cv_RU: Опцисене Çĕнетнĕ.

en: Options have been updated
cv_RU: Опцисене çĕнетнĕ

en: Options saved.
cv_RU: Опцисем упранчĕç.

en: Or Install Jetpack on a Self-Hosted Site
cv_RU: Е Jetpack-а Хăйне хăй хостлакан Сайта установить тăвас

en: Or start using Jetpack now
cv_RU: Е Jetpack-па халех усă курма тытăнăр

en: Or, enter a YouTube URL:
cv_RU: Е, пĕр-пĕр YouTube URL-не çырса кĕртес:

en: Oral
cv_RU: Орал

en: Oral Surgeon
cv_RU: Стоматолог Хирург

en: Oran
cv_RU: Оран

en: Orange
cv_RU: Оранжевăй

en: Orchard
cv_RU: Улма-сырла сачĕ

en: Order
cv_RU: Йĕрки

en: Order ID
cv_RU: Саккас №

en: Order ID.
cv_RU: Саккас №.

en: Order Summary
cv_RU: Заказ çинчен

en: Order alphabetically
cv_RU: Алфавита кура йĕркелес

en: Order chronologically
cv_RU: Числине кура йĕркелес

en: Order images by:
cv_RU: Сăнÿкерчĕксене çакна кура йĕркеле:

en: Order sort attribute ascending or descending.
cv_RU: Упорядочить сортировку атрибута по возрастанию или убыванию.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
cv_RU: Пăрахăçланчĕ

[ctx: Order status]
en: Completed
cv_RU: Пурнăçланчĕ

[ctx: Order status]
en: Draft
cv_RU: Черновик

[ctx: Order status]
en: Failed
cv_RU: Пулса тухмарĕ

[ctx: Order status]
en: On hold
cv_RU: Вăхăтлăха чарнă

[ctx: Order status]
en: Pending payment
cv_RU: Тÿлемелле

[ctx: Order status]
en: Processing
cv_RU: Пурнăçланать

[ctx: Order status]
en: Refunded
cv_RU: Укçине тавăрса панă

en: Order summary
cv_RU: Заказ çинчен

en: Order updated.
cv_RU: Заказ çенелчĕ.

en: Order:
cv_RU: Йĕрке:

en: Orders
cv_RU: Заказсем

en: Ordu
cv_RU: Орду

en: Oregon
cv_RU: Орегон

en: Organic Food Restaurant
cv_RU: Органикăлла Апат-Ҫимӗҫ Ресторанĕ

en: Organization
cv_RU: Организаци

en: Organization Name
cv_RU: Организаци Ячĕ

en: Organization: %1$s
cv_RU: Организацийĕ: %1$s

en: Organizer
cv_RU: Йĕркелÿçĕ

en: Organizer:
cv_RU: Йĕркелÿçĕ:

en: Orhei
cv_RU: Орхей

en: Oriental Mindoro
cv_RU: Хĕвелтухăç Миндоро

en: Original
cv_RU: Оригинал

en: Original Site
cv_RU: Оригинал Сайт

[ctx: Original Size]
en: Original
cv_RU: Оригинал

en: Original: %s
cv_RU: Оригинал: %s

en: Originally posted by %1$s on %2$s
cv_RU: Чăн малтан %2$s патне %1$s публикациленĕ

en: Originally posted on %s
cv_RU: Чăн малтан %s патне публикациленĕ

en: Orissa
cv_RU: Орисса

en: Oristano
cv_RU: Ористано

en: Orphanage
cv_RU: Ача-пӑча приючĕ

en: Orthodontist
cv_RU: Ортодонтист

en: Orthodox Synagogue
cv_RU: Ортодоксла синагога

en: Orthopedic Surgeon
cv_RU: Ортопед Хирург

en: Oruro
cv_RU: Оруро

en: Osaka
cv_RU: Осака

en: Oshana
cv_RU: Ошана

en: Oshikoto
cv_RU: Ошикото

en: Oslo
cv_RU: Осло

en: Osmaniye
cv_RU: Османие

en: Osun
cv_RU: Ошун

en: Otago
cv_RU: Отаго

en: Other
cv_RU: Урăх

en: Other Answer
cv_RU: Урăх Ответ

en: Other Email Address
cv_RU: Урăх Email Адрес

en: Other Notifications!
cv_RU: Урăх Пĕлтеркĕчсем!

en: Other Search Engines
cv_RU: Урăх Поисковиксем

en: Other WordPress News
cv_RU: WordPress-ăн ытти çĕнĕ хыпарĕсем

en: Other comment settings
cv_RU: Комментарин урăх настройкисем

en: Other domains
cv_RU: Урăх доменсем

en: Other languages:
cv_RU: Урăх чĕлхесем:

en: Other links
cv_RU: Урăх каçăсем

en: Other posts
cv_RU: Урăх публикацисем

en: Other search terms
cv_RU: Тата шырав условийĕсем

en: Other sources
cv_RU: Урăх источниксем

en: Oti
cv_RU: Оти

en: Otjozondjupa
cv_RU: Отйозонджупа

en: Otolaryngologist
cv_RU: Отоларинголог

en: Otuke
cv_RU: Отуке

en: Ouagadougou
cv_RU: Уагадугу

en: Ouargla
cv_RU: Уаргла

en: Oudomxay
cv_RU: Удомксай

en: Oum El Bouaghi
cv_RU: Ум Эль Буаги

en: Our Happiness Engineers are here to answer your questions & help you set up your site.
cv_RU: Пирĕн Телей Инженерĕсем сирĕн ыйтусене ответлеме тата сайта майлама яланас хавас.

en: Our Story
cv_RU: Пирĕн Истори

en: Our free photo library integrates your site with over 40,000 beautiful copyright-free photos to create stunning designs.
cv_RU: Пирĕн тÿлевсĕр фото библиотекăра сайта илемлетмелĕх 40.000 ытла илемлĕ, прависем ирĕклĕ фото ÿкерчĕк пур.

en: Ourense
cv_RU: Оуренсе

en: Outdoor Furniture Store
cv_RU: Кил хушши сӗтел-пуканĕ

en: Outdoor Sports Store
cv_RU: Уҫӑ сывлӑшри спорт таварӗсен магазинӗ

en: Outdoors
cv_RU: Уçă сывлăшра

en: Outlet Mall
cv_RU: Аутлет-центр

en: Ouémé
cv_RU: Веме

en: Overall
cv_RU: Пĕтĕмпе

en: Overview
cv_RU: Обзор

en: Owner
cv_RU: Хуçи

en: Ownership ID
cv_RU: Хуçалаттару №

en: Oyam
cv_RU: Оям

en: Oyo
cv_RU: Ойо

en: P2 Block Patterns
cv_RU: P2 блок паттернĕсем

en: P2 Bot
cv_RU: P2 Бот

en: P2 Free
cv_RU: P2 Тулевсĕр

en: P2 Home
cv_RU: P2 Кил

en: P2 Onboarding Posts
cv_RU: P2 Ĕç Пуçлани Публикацийĕсем

en: P2 Pattern
cv_RU: P2 Паттерн

en: P2 Patterns
cv_RU: P2 Паттернĕсем

en: P2 Resolved Posts is enabled. You'll also need to activate the <a href='%s' target='_blank'>P2 theme</a> to start using the plugin.
cv_RU: P2 Татса Панă Публикацисене тапратнă. Унсăр пуçне плагинпа усă курмашкăн <a href='%s' target='_blank'>P2 темине</a> активацилемелле.

en: PAGE TITLE
cv_RU: СТРАНИЦА ЗАГОЛОВОКĔ

en: PHP version %s
cv_RU: PHP верси %s

en: PM
cv_RU: КИ

en: POST TITLE
cv_RU: ПУБЛИКАЦИ ЗАГОЛОВОКĔ

en: Pabna
cv_RU: Пабна

en: Pacific
cv_RU: Лăпкă океан

en: Pader
cv_RU: Падер

en: Padova
cv_RU: Падуя

en: Padua
cv_RU: Падуя

en: Page
cv_RU: Страница

en: Page %d
cv_RU: Страница %d

en: Page %s
cv_RU: Страница %s

en: Page Archives
cv_RU: Страница Архивĕсем

en: Page ID
cv_RU: Страница №-йĕ

en: Page Not Found
cv_RU: Страница тупăнмарĕ

en: Page Sidebar
cv_RU: Страница Панелĕ

en: Page Title
cv_RU: Страница Заголовокĕ

en: Page Title Structure
cv_RU: Страница Заголовок Структури

en: Page Widget Area
cv_RU: Страница Виджет Лаптăкĕ

en: Page deleted.
cv_RU: Страница çук тăвăннă.

en: Page not found
cv_RU: Страница тупăнмарĕ

en: Page order
cv_RU: Страница йĕрки

en: Page published
cv_RU: Страница публикациленчĕ

en: Page saved.
cv_RU: Страница упранчĕ.

en: Page scheduled
cv_RU: Страница планланчĕ

[ctx: Page setting]
en: Cart
cv_RU: Лав

[ctx: Page setting]
en: Checkout
cv_RU: Расчет

[ctx: Page setting]
en: My account
cv_RU: Ман аккаунт

[ctx: Page setting]
en: Shop base
cv_RU: Магазин тĕпĕ

[ctx: Page slug]
en: cart
cv_RU: карçин

[ctx: Page slug]
en: checkout
cv_RU: пăхса илес

[ctx: Page slug]
en: my-account
cv_RU: my-аккаунт

en: Page title
cv_RU: Страница заголовокĕ

[ctx: Page title]
en: Cart
cv_RU: Лав

[ctx: Page title]
en: Checkout
cv_RU: Расчет

[ctx: Page title]
en: My account
cv_RU: Ман аккаунт

[ctx: Page title]
en: Shop
cv_RU: Магазин

[ctx: Page title: Plugin detail]
en: %(pluginName)s Plugin
cv_RU: %(pluginName)s Плагин

en: Page updated
cv_RU: Страница çĕнелчĕ!

en: Page updated.
cv_RU: Страница çĕнелчĕ.

en: Pages
cv_RU: Страницăсем

en: Pages list
cv_RU: Страницăсен списокĕ

en: Pages:
cv_RU: Страницăсем:

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
cv_RU: %1$s / %2$s

en: Pago Pago
cv_RU: Паго Паго

en: Pahang
cv_RU: Паханг

en: Paid
cv_RU: Тÿленĕ

en: Paint Store
cv_RU: Сӑрӑ магазинӗ

en: Paintball
cv_RU: Пейнтбол

en: Painters
cv_RU: Малярсем

en: Pakistan
cv_RU: Пакистан

en: Pakistani Restaurant
cv_RU: Пакистан Ресторанĕ

en: Pakistani rupee
cv_RU: Пакистан рупийӗ

en: Pakwach
cv_RU: Паквач

en: Palau
cv_RU: Палау

en: Palawan
cv_RU: Палаван

en: Palencia
cv_RU: Паленси

en: Palermo
cv_RU: Палермо

en: Palestinian Territory
cv_RU: Палестина Территорийĕ

en: Palestinian Territory, Occupied
cv_RU: Палестина Территорийĕ, Оккупациллĕ

en: Pallisa
cv_RU: Паллиса

en: Palmer
cv_RU: Палмер

en: Palmyra Atoll
cv_RU: Пальмира Атолл

en: Pampanga
cv_RU: Пампанга

en: Panama
cv_RU: Панама

en: Panamanian balboa
cv_RU: Панамăри бальбоа

en: Panamá
cv_RU: Панама

en: Panchagarh
cv_RU: Панчагарх

en: Pando
cv_RU: Пандо

en: Pangasinan
cv_RU: Пангасинан

en: Pangnirtung
cv_RU: Пангниртунг

en: Paper
cv_RU: Хут

en: Paper Medium
cv_RU: Хут Вăтам

en: Paper Mill
cv_RU: Хут фабрики

en: Paper Narrow
cv_RU: Хут Ансăр

en: Paper Wide
cv_RU: Хут Анлă

en: Papua
cv_RU: Папуа

en: Papua Barat
cv_RU: Папуа Барат

en: Papua New Guinea
cv_RU: Папуа Çĕнĕ Гвинея

en: Papua New Guinean kina
cv_RU: Папуа-Ҫӗнӗ Гвинейри кина

en: Para
cv_RU: Пара

en: Paragraph
cv_RU: Абзац

en: Paraguarí
cv_RU: Парагуари

en: Paraguay
cv_RU: Парагвай

en: Paraguayan guaran&iacute;
cv_RU: Парагвайри гуарани&iacute;

en: Paraiba
cv_RU: Параиба

en: Paramaribo
cv_RU: Парамарибо

en: Parana
cv_RU: Парана

en: Paraná
cv_RU: Парана

en: Paraíba
cv_RU: Параиба

en: Parent
cv_RU: Ашшĕ

en: Parent Category
cv_RU: Ашшĕлле Категори

en: Parent Category:
cv_RU: Ашшĕлле Категори:

en: Parent Order
cv_RU: Пирвайхи Заказ

en: Parent Page:
cv_RU: Ашшĕлле Страница:

en: Parent SKU
cv_RU: Ашшĕлле Артикулĕ

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
cv_RU: <span class="meta-nav">Кăларнă вырăнĕ</span><span class="post-title">%title</span>

en: Parent product
cv_RU: Ашшĕлле продукт

en: Parent term does not exist.
cv_RU: Ашшĕлле услови çуккă.

en: Parenting
cv_RU: Воспитани

en: Paris
cv_RU: Париж

en: Park
cv_RU: Парк

en: Parked
cv_RU: Паркланă

en: Parking
cv_RU: Парковка

en: Parma
cv_RU: Парма

en: Parochial School
cv_RU: Прихут шкулӗ

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
cv_RU: тулли мар сăнарлану контент ахрăмне тумалла е контент строкине (е массив) тавăрса памалла, анчах харăс иккĕшне мар.

en: Partner Key Activation not found
cv_RU: Партнер Клавиши Активацийĕ тупăнмарĕ

en: Partner Key Activations not found
cv_RU: Партнер Клавиши Активацийĕсем тупăнмарĕç

en: Partner Key not found
cv_RU: Партнер клавиши тупăнмарĕ

en: Partner Keys not found
cv_RU: Партнер клавишăсем тупăнмарĕç

en: Partner is not a reseller
cv_RU: Партнер пĕр-пĕр реселлер мар.

en: Partner not found
cv_RU: Партнер тупăнмарĕ

en: Partner provisioned plan can only be cancelled by partner that provisioned plan.
cv_RU: Партнер тивĕçтернĕ тарифа унпа тивĕçтерсе тăракан партнер çеç пăрахăçлама пултарать.

en: Partnership
cv_RU: Партнерлăх

en: Party
cv_RU: Вечеринка

en: Party Planning
cv_RU: Уяв организацийĕ

en: Party Supplies
cv_RU: Вечеринка хатӗрӗсем

en: Pará
cv_RU: Пара

en: Pasco
cv_RU: Паско

en: Password
cv_RU: Пароль

en: Password Changed
cv_RU: Пароле Улăштартăмăр

en: Password Reset
cv_RU: Пароле çĕнĕрен лартас

en: Password for the user (never included).
cv_RU: Усă куракан валли пароль (нихăçан та кĕртмен).

en: Password protected
cv_RU: Парольпа хÿтĕленĕ

en: Password required
cv_RU: Парольсĕр юрамасть

en: Password:
cv_RU: Пароль:

en: Password: %s
cv_RU: Пароль: %s

en: Past Invitations
cv_RU: Юлашкинчен Йыхравсем

en: Past Week
cv_RU: Юлашкинчен Эрне

en: Pasta Shop
cv_RU: Макарон изделийӗсен магазинӗ

en: Paste
cv_RU: Çыпăçтарас

en: Paste as text
cv_RU: Текст пек çыпăçтарас

en: Patent Attorney
cv_RU: Патент повереннӑйӗ

en: Pathologist
cv_RU: Патологоанатом

en: Pathum Thani
cv_RU: Патум Тани

en: Pattani
cv_RU: Паттани

en: Patterns list
cv_RU: Паттернсен списокĕ

en: Patuakhali
cv_RU: Патуахали

en: Pause
cv_RU: Пауза

en: Pavia
cv_RU: Пави

en: Paving Contractor
cv_RU: Ҫул-йӗр подрядчикĕ

en: Pawn Shop
cv_RU: Ломбард

en: Pay
cv_RU: Тÿлес

en: Pay %s
cv_RU: %s Тÿлес

en: Pay Annually
cv_RU: Çулсерен тÿлес

en: Pay Monthly
cv_RU: Уйăхсерен тÿлес

en: Pay annually
cv_RU: Çулсерен тÿлес

en: Pay monthly
cv_RU: Уйăхсерен тÿлес

en: Pay now
cv_RU: Халех тÿлес

en: Pay with PayPal
cv_RU: PayPal урлă тÿлесси

en: Payment
cv_RU: Тÿлев

en: Payment Buttons
cv_RU: Тÿлев Пускăчĕсем

en: Payment Method
cv_RU: Тÿлев Меслечĕ

en: Payment Methods
cv_RU: Тÿлев Меслечĕсем

en: Payment Problem
cv_RU: Тÿлев Проблеми

en: Payment Settings
cv_RU: Тÿлев Настройкисем

en: Payment method
cv_RU: Тÿлев меслечĕ

en: Payment:
cv_RU: Тÿлев:

en: Payments
cv_RU: Тÿлевсем

en: Paypal ID:
cv_RU: Paypal №:

en: Pazardzhik
cv_RU: Пазарджик

en: Pedernales
cv_RU: Педерналес

en: Pediatric Cardiologist
cv_RU: Ача кардиологӗ

en: Pediatric Dentist
cv_RU: Ача стоматологӗ

en: Pediatric Ophthalmologist
cv_RU: Ача-пӑча офальмологӗ

en: Pediatrician
cv_RU: Педиатр

en: Peloponnese
cv_RU: Пелопоннес

en: Pemba North
cv_RU: Пемба Çурçĕрти

en: Pemba South
cv_RU: Пемба Кăнтăрти

en: Pen Store
cv_RU: Ручка магазинӗ

en: Penang (Pulau Pinang)
cv_RU: Пенанг (Пулау Пинанг)

en: Pending
cv_RU: Кĕтеççĕ

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Çакăнса тăракан <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Çакăнса тăракан <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
cv_RU: Ырлассине Кĕтсе Тăракан

[ctx: Pending status, username, post title]
en: %1$s linked to your post %2$s.
cv_RU: %1$s сирĕн %2$s публикаци çине каçă хыврĕ.

en: Pennsylvania
cv_RU: Пенсильвани

en: People
cv_RU: Çынсем

en: Perak
cv_RU: Перак

en: Peravia
cv_RU: Перави

en: Percent
cv_RU: Процент

en: Percentages
cv_RU: Процентсем

en: Performance
cv_RU: Кăтартăвĕсем

en: Performing Arts Theater
cv_RU: Сцена искусствисен театрĕ

en: Perfume Store
cv_RU: Парфюмери магазинӗ

en: Period
cv_RU: Тапхăр

en: Periodontist
cv_RU: Пародонтолог

en: Perlis
cv_RU: Перлис

en: Permalink
cv_RU: Яланхи каçă

en: Permalink Settings
cv_RU: Яланхи каçă Настройкисем

en: Permalink to %s
cv_RU: %s çине яланхи каçă

en: Permalink:
cv_RU: Яланхи каçă:

en: Permalink: %s
cv_RU: Яланхи каçă: %s

en: Permalinks
cv_RU: Яланхи каçăсем

en: Permanent Link to %s
cv_RU: %s çине яланлăх каçă

en: Permanent Make-up
cv_RU: Перманент-макияж

en: Permanent Resident
cv_RU: Яланлăх Резидент

en: Permission ID
cv_RU: Ирĕк №

en: Pernambuco
cv_RU: Пернамбуку

en: Pernik
cv_RU: Перник

en: Persian
cv_RU: Персла

en: Persian Restaurant
cv_RU: Перс Ресторанĕ

en: Personal
cv_RU: Персональнăй

en: Personal Injury Attorney
cv_RU: Сывлӑх хӳтӗлев адвокачĕ

en: Personal Links
cv_RU: Персональнăй Каçăсем

en: Personal Options
cv_RU: Персональнăй Опцисем

en: Personal Settings
cv_RU: Персональлĕ Настройкăсем

en: Personal Trainer
cv_RU: Персональнăй тренер

en: Perth
cv_RU: Перт

en: Peru
cv_RU: Перу

en: Perugia
cv_RU: Перуджа

en: Pesaro e Urbino
cv_RU: Пезаро э Урбино

en: Pescara
cv_RU: Пескара

en: Pest
cv_RU: Сăтăр тăвакан

en: Pest Control
cv_RU: Хурт-кăпшанкăпа кӗрешесси

en: Pet Cemetery
cv_RU: Килти чӗрчунсен масарӗ

en: Pet Grooming
cv_RU: Килти чӗрчунсене пӑхасси

en: Pet Sitter
cv_RU: Килти чӗрчун пăхакан

en: Pet Store
cv_RU: Зоомагазин

en: Pet Supplies
cv_RU: Килти чĕрчун таварӗсем

en: Petersburg
cv_RU: Петерсбург

en: Pets
cv_RU: Килти чӗрчунсем

en: Pets & Animals
cv_RU: Килти чĕрчун, выльăх-чĕрлĕх

en: Petén
cv_RU: Петен

en: Phang Nga
cv_RU: Пханг Нга

en: Pharmacy
cv_RU: Аптека

en: Phatthalung
cv_RU: Пхаттхалунг

en: Phayao
cv_RU: Пхаяу

en: Phetchabun
cv_RU: Пхетчабун

en: Phetchaburi
cv_RU: Пхетчабури

en: Phichit
cv_RU: Пхичит

en: Philippine peso
cv_RU: Филиппин песовĕ

en: Philippines
cv_RU: Филиппинсем

en: Philosophy
cv_RU: Философи

en: Phitsanulok
cv_RU: Пхитсанулок

en: Phnom Penh
cv_RU: Пномпень

en: Phoenix
cv_RU: Феникс

en: Phone
cv_RU: Телефон

en: Phone Country
cv_RU: Çĕршыв Телефонĕ

en: Phone Number
cv_RU: Телефон Номерĕ

en: Phone number
cv_RU: Телефон номерĕ

en: Phone number.
cv_RU: Телефон номерĕ.

en: Phone numbers cannot contain letters
cv_RU: Телефон номерĕсем ăшĕнче сас паллисем пулма пултармаççĕ

en: Phone numbers cannot contain special characters
cv_RU: Телефон номерĕсем ăшĕнче ятарлă паллăсем пулма пултармаççĕ

en: Phone:
cv_RU: Телефон:

en: Phone: %1$s
cv_RU: Телефонĕ: %1$s

en: Phongsaly
cv_RU: Пхонгсали

en: Photo
cv_RU: Фото

en: Photo Challenge:
cv_RU: Фото Ăмăрту:

en: Photo Printing
cv_RU: Фото пичечĕ

en: Photo gallery
cv_RU: Фото галерейи

en: Photoblogging
cv_RU: Фотоблог

en: Photographer
cv_RU: Фотограф

en: Photography
cv_RU: Фотографи

en: Phrae
cv_RU: Пхрэ

en: Phuket
cv_RU: Пхукет

en: Physiatrist
cv_RU: Физиотерапевт

en: Physical Therapist
cv_RU: Физиотерапевт

en: Physical Therapy
cv_RU: Физиотерапи

en: Physical Therapy Clinic
cv_RU: Физиотерапи Клиники

en: Physician
cv_RU: Врач-терапевт

en: Physicians & Surgeons
cv_RU: Тухтӑрсем, хирургсем

en: Piacenza
cv_RU: Пьяченца

en: Piano
cv_RU: Пианино

en: Piano Bar
cv_RU: Пиано-бар

en: Piano Store
cv_RU: Пианино лавкки

en: Piaui
cv_RU: Пиауи

en: Piauí
cv_RU: Пиауи

en: Pick
cv_RU: Суйлас

en: Pick a plan that's right for you.
cv_RU: Хăвăра килĕшекен план суйлăр.

en: Pick a pre-defined layout or continue with a blank page
cv_RU: Малтанах хатĕрлесе хунă разметкă суйлăр е пушă страницăпа пуçлăр

en: Pick an email solution
cv_RU: Элетронлă почта меслечĕ суйлăр

en: Pick another product
cv_RU: Урăх тавар суйлас

en: Picnic Grounds
cv_RU: Пикник площадки

en: Pie Shop
cv_RU: Кукӑль лавкки

en: Pilates Studio
cv_RU: Пилатес студийӗ

en: Pingback
cv_RU: Каялла пинглани

en: Pingback excerpt:
cv_RU: Уведомлени выдержки:

en: Pingback:
cv_RU: Каялла пинглани:

en: Pings
cv_RU: Пингсем

en: Pink
cv_RU: Кĕрен

en: Pipes & Supplies
cv_RU: Пӑрӑхсем

en: Pirojpur
cv_RU: Пироджпур

en: Pisa
cv_RU: Пиза

en: Pistoia
cv_RU: Пистойя

en: Pitcairn
cv_RU: Питкэрн

en: Piura
cv_RU: Пьюра

en: Pizza Restaurant
cv_RU: Пицери

en: Placeholder image
cv_RU: Вырăн тытса тăракан ÿкерчĕк

[ctx: Placeholder shown when entering the optional subdomain part of a new DNS record]
en: Enter subdomain
cv_RU: Cубдомен çырса кĕртес

[ctx: Placeholder shown when entering the required subdomain part of a new DNS record]
en: Enter subdomain (required)
cv_RU: субдомен çырса кĕртес (унсăр юрамасть)

[ctx: Placeholder text while fetching users.]
en: Loading Users
cv_RU: Усă куракансене загрузка тăватпăр

en: Plain Black
cv_RU: Çара Хура

en: Plain Black Medium
cv_RU: Çара Хура Вăтам

en: Plain Black Narrow
cv_RU: Çара Хура Ансăр

en: Plain Black Wide
cv_RU: Çара Хура Анлă

en: Plain White
cv_RU: Çара Шурă

en: Plain White Medium
cv_RU: Çара Шурă Вăтам

en: Plain White Narrow
cv_RU: Çара Шурă Ансăр

en: Plain White Wide
cv_RU: Çара Шурă Анлă

en: Plain text
cv_RU: Çара текст

en: Plan
cv_RU: План

en: Plan renewed
cv_RU: План тăсăлчĕ

en: Planetarium
cv_RU: Планетарий

en: Plans
cv_RU: Тарифсем

en: Plans &amp; Pricing
cv_RU: Тарифсемпе Хаксем

en: Plans and Pricing
cv_RU: Тарифсемпе Хаксем

en: Plant Nursery
cv_RU: Ӳсентӑран питомникӗ

en: Plastic Black
cv_RU: Пластик Хура

en: Plastic Black Medium
cv_RU: Пластик Хура Вăтам

en: Plastic Black Narrow
cv_RU: Пластик Хура Ансăр

en: Plastic Black Wide
cv_RU: Пластик Хура Анлă

en: Plastic Grey
cv_RU: Пластик Сăрă

en: Plastic Grey Medium
cv_RU: Пластик Сăрă Вăтам

en: Plastic Grey Narrow
cv_RU: Пластик Сăрă Ансăр

en: Plastic Grey Wide
cv_RU: Пластик Сăрă Анлă

en: Plastic Surgeon
cv_RU: Пластик хирург

en: Plastic White
cv_RU: Пластик Шурă

en: Plastic White Medium
cv_RU: Пластик Шурă Вăтам

en: Plastic White Narrow
cv_RU: Пластик Шурă Ансăр

en: Plastic White Wide
cv_RU: Пластик Шурă Анлă

en: Plateau
cv_RU: Плато

en: Play
cv_RU: Вылятас

en: Play Slideshow
cv_RU: Слайдшоува Вылятăр

en: Play Video
cv_RU: Видео Вылятас

en: Play button
cv_RU: Вылят пускăчĕ

en: Playground
cv_RU: Вăйă лаптăкĕ

en: Playing Field
cv_RU: Вӑйӑ уйӗ

en: Plays
cv_RU: Вылятнисем

en: Plays:
cv_RU: Вылятнисем:

en: Please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
cv_RU: Тархасшăн <a href='%s'>поддержкăпа çыхăнăр</a> та, эпир пурне те юсăпăр.

en: Please Confirm
cv_RU: Тархасшăн çирĕплетĕр

en: Please Wait
cv_RU: Тархасшăн кĕтĕр

en: Please check that you purchased the %(titanProductName)s subscription, as only the original purchaser can manage billing and add more accounts
cv_RU: %(titanProductName)s çырăнăвне хăвăрах туяннине тĕрĕслĕр, мĕншĕн тесен малтанхи туянакан кăна тÿлев адресне палăртма тата ытти аккаунтсем хушма пултарать

en: Please check that you typed the coupon code correctly and that this coupon is for the product you have selected.
cv_RU: Тархасшăн, купон кодне тĕрĕс-тĕкелех çырса хунă-и тата çак купон эсир суйланă продуктшăнах-и тĕрĕслĕр.

en: Please check the URL for mistakes. An example subscribe command should look like:
cv_RU: Тархасшăн URL тĕрĕс пулнине тĕрĕслĕр. Çырăну хушăвĕ тĕслĕхĕ:

en: Please check the URL for mistakes. An example unsubscribe command should look like:
cv_RU: Тархасшăн URL тĕрĕс пулнине тĕрĕслĕр. Çырăнăва пăрахăçламалли хушу тĕслĕхĕ:

en: Please choose a poll style
cv_RU: Тархасшăн ыйтăм стильне суйлăр

en: Please choose a style.
cv_RU: Тархасшăн пĕр стиль cуйлăр.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
cv_RU: Тархасшăн конфигураци утăмĕсем туса пĕтерĕр. Çĕнĕ сеть туса хумашкăн, сирĕн сетьри даннăй бази таблицисене е пушатас, е кăларас пăрахас пулĕ.

en: Please confirm your email address
cv_RU: Тархасшăн, хăвăрăн email адресне çирĕплетĕр

en: Please contact support, and we'll get everything fixed:
    
    %s
cv_RU: Тархасшăн поддержкăпа çыхăнăр, вара эпир пурне те юсăпăр:
    
    %s

en: Please contact support, mention error code %s, and we'll get everything fixed:
    
    %s
cv_RU: Тархасшăн поддержкăпа çыхăнăр та %s кодлă ошибкăна асăнăр, вара эпир пурне те юсăпăр:
    
    %s

en: Please correct any errors above
cv_RU: Тархасшăн, çÿлерех кăтартнă йăнăшсене тÿрлетĕр

en: Please enter a blog URL
cv_RU: Тархасшăн пĕр блог URL-не çырса кĕртĕр

en: Please enter a domain name or keyword.
cv_RU: Тархасшăн пĕр домен ячĕ е ключевой сăмах çырса кĕртĕр.

en: Please enter a list name
cv_RU: Тархасшăн пĕр список ячĕ çырса кĕртĕр

en: Please enter a list title
cv_RU: Тархасшăн список заголовокне çырса кĕртĕр

en: Please enter a phone number
cv_RU: Тархасшăн пĕр телефон номерĕ çырса кĕртĕр

en: Please enter a site name.
cv_RU: Тархасшăн пĕр сайт ячĕ çырса кĕртĕр.

en: Please enter a site title.
cv_RU: Тархасшăн пĕр сайт заголовокĕ çырса кĕртĕр.

en: Please enter a topic name
cv_RU: Тархасшăн пĕр тема ячĕ çырса кĕртĕр

en: Please enter a username.
cv_RU: Тархасшăн усă куракан ячĕ çырса кĕртĕр.

en: Please enter a valid URL.
cv_RU: Тархасшăн тĕрĕс URL çырса кĕртĕр.

en: Please enter a valid email address
cv_RU: Тархасшăн çырса кĕртнĕ email юрăхлă пултăр

en: Please enter a valid email address.
cv_RU: Тархасшăн, юрăхлă электронлă почта адресĕ çырса кĕртĕр.

en: Please enter in your credentials. They will be stored securely so that one of our Happiness Engineers can get the transfer going for you.
cv_RU: Тархасшăн хăвăрăн учет даннăйĕсене çырса кĕртĕр. Вĕсем хăрушсăрлăхра упранĕç, вара пирĕн Телей Инженерĕсенчен пĕри сирĕн валли трансфер тапратма пултарĕ.

en: Please enter your name here
cv_RU: Тархасшăн кунта хăвăрăн ятăра çырса кĕртĕр

en: Please enter your name.
cv_RU: Тархасшăн хăвăрăн ятăра çырса кĕртĕр.

en: Please include a %s template in your theme.
cv_RU: Тархасшăн, хăвăрăн темăна %s шаблон кĕртĕр.

en: Please limit the value to %d characters.
cv_RU: Тархасшăн, значенине %d знак таран кĕскетĕр.

en: Please log in to change post states.
cv_RU: Тархасшăн публикаци лару-тăрăвĕсене улăштармашкăн çырăнса кĕрĕр.

en: Please note, students must be at least 13 years old to register. Students under 13 must get permission from their parents to have a WordPress.com account.
cv_RU: Тархасшăн асăрхăр, вĕренекенсем регистрациленмешкĕн сахалтан 13 çулта пулмалла. 13 тултарман вĕренекенсем WordPress.com аккаунт хуçи пулмашкăн хăйсен ашшĕ-амăшĕнчен ирĕк илмелле.

en: Please provide a custom field value.
cv_RU: Тархасшăн хăйевĕрлетнĕ поля пĕлтерĕшĕпе тивĕçтерĕр.

en: Please provide a short description of the problem you have experienced.
cv_RU: Тархасшăн пире хăвăр сăнанă проблемăн кĕске описанийĕпе тивĕçтерĕр.

en: Please provide a valid email address.
cv_RU: Тархасшăн, юрăхлă email адресĕпе тивĕçтерĕр

en: Please provide a valid email.
cv_RU: Тархасшăн юрăхлă email-па тивĕçтерĕр.

en: Please provide a valid numeric Keyring connection ID
cv_RU: Тархасшăн пĕр тĕрĕс, цифрăран тăракан çраççи унки çыхăнтару №-йĕ-йĕпе тивĕçтерĕр

en: Please provide a valid numeric publicize connection ID
cv_RU: Тархасшăн юрăхлă цифрăлла публикацилес çыхăнтару №-йĕпе тивĕçтерĕр

en: Please provide all of the required parameters.
cv_RU: Тархасшăн, унсăр юрамасть текен мĕнпур параметрсемпе тивĕçтерĕр.

en: Please provide at least one property to update for this connection
cv_RU: Тархасшăн ку çыхăнтару валли сахалтан пĕр çĕнетмелли уйрăмлăхпа тивĕçтерĕр

en: Please provide further details about the problem you have experienced.
cv_RU: Тархасшăн пире хăвăр сăнанă проблемăн ытти подробноçĕсемпе тивĕçтерĕр.

en: Please provide your name.
cv_RU: Тархасшăн хăвăрăн ятăрпа тивĕçтерĕр.

en: Please rate the product.
cv_RU: Тархасшăн тавар хак парăр.

en: Please read carefully. This will change your site's address (currently %s). This process cannot be reversed.
cv_RU: Тархасшăн тимлĕн вулăр. Ку сирĕн сайт адресне (хальхи %s) улăштарĕ. Ку процеса каялла тавăрма пулмасть.

en: Please select a file
cv_RU: Тархасшăн пĕр файл суйлăр

en: Please select an option.
cv_RU: Тархасшăн пĕр опци суйлăр.

en: Please supply the birthdate parameters.
cv_RU: Тархасшăн çуралнă числа параметрĕсемпе тивĕçтерĕр.

en: Please try again.
cv_RU: Тархасшăн тепре туса пăхăр.

en: Please upgrade Jetpack to version 3.3 or newer in order to access this endpoint.
cv_RU: Тархасшăн ку эндпоинтшне иртмешкĕн Jetpack 3.3 е çĕнĕрех верси таран аслăлатăр.

en: Please verify your email address:
cv_RU: Тархасшăн, электронлă почта адресне çирĕплетсе парăр:

en: Please wait…
cv_RU: Тархасшăн кĕтĕр…

en: Please, don't use WordPress as part of your domain name.
cv_RU: Тархасшăн, WordPress сăмахпа хăвăрăн домен ятĕнче усă ан курăр.

en: Plenty of Storage
cv_RU: Питĕ нумай управăш

en: Plenty of space
cv_RU: Питĕ нумай вырăн

en: Plenty of storage
cv_RU: Питĕ нумай управăш

en: Pleven
cv_RU: Плевен

en: Plovdiv
cv_RU: Пловдив

en: Plugin
cv_RU: Плагин

en: Plugin Data
cv_RU: Плагин Даннăйĕсем

en: Plugin file does not exist.
cv_RU: Плагин файлĕ çуккă.

en: Plugin update available | Plugin updates available
cv_RU[0]: Плагин валли çĕнетÿ пур
cv_RU[1]: Плагин валли çĕнетÿсем пур

en: Plugin updated | Plugins updated
cv_RU[0]: Плагин çĕнелнĕ
cv_RU[1]: Плагинсем çĕнелнĕ

en: Plugin updated successfully.
cv_RU: Плагин ăнăçлăн çĕнелчĕ.

en: Plugins
cv_RU: Плагинсем

en: Plugins %s
cv_RU: Плагинсем %s

en: Plugins extend the functionality of your site and open up endless possibilities for presenting your content and interacting with visitors.
cv_RU: Плагинсем сайт функционалне сараççĕ те килекенсене хăвăрăн контента сĕнмелли, вĕсемпе хутшăнмалли вĕçĕсĕр нумай май сĕнеççĕ.

en: Plumber
cv_RU: Сантехник

en: Plumbing Supplies
cv_RU: Сантехника

en: Pocket
cv_RU: Кĕсье

en: Podcast
cv_RU: Подкаст

en: Podcast Category
cv_RU: Подкаст Категорийĕ

en: Podcast RSS Feed
cv_RU: Подкаст RSS Каналĕ

en: Podcast category 1
cv_RU: Подкаст категорийĕ 1

en: Podcast category 2
cv_RU: Подкаст категорийĕ 2

en: Podcast category 3
cv_RU: Подкаст категорийĕ 3

en: Podcast image
cv_RU: Подкаст căнÿкерчĕкĕ

en: Podcast summary
cv_RU: Подкаст çинчен кĕскен

en: Podcast title
cv_RU: Подкаст заголовокĕ

en: Podcaster
cv_RU: Подкастçă

en: Podcasting
cv_RU: Подкаст ĕçĕ

en: Podgorica
cv_RU: Подгорица

en: Podiatrist
cv_RU: Ортопед

en: Poet
cv_RU: Поэт

en: Poetry
cv_RU: Поэзи

en: Pohnpei
cv_RU: Понпеи

en: Poland
cv_RU: Польша

en: Police Department
cv_RU: Полици управленийӗ

en: Police Supplies
cv_RU: Полици хатӗрӗсем

en: Polish
cv_RU: Полякла

en: Polish Restaurant
cv_RU: Поляк Ресторанĕ

en: Polish z&#x142;oty
cv_RU: Польшăри злотый

en: Political Party
cv_RU: Политикăлла Парти

en: Politics
cv_RU: Политика

en: Poll
cv_RU: Ыйтăм

en: Poll Settings
cv_RU: Ыйтăм Настройкисем

en: Poll Style
cv_RU: Ыйтăм Стилĕ

en: Poll closed.
cv_RU: Ыйтăм хупăнчĕ.

en: Poll could not be created
cv_RU: Ыйтăма туса хума пулмарĕ

en: Poll could not be updated
cv_RU: Ыйтăм çĕнелеймерĕ

en: Poll created.
cv_RU: Ыйтăма туса хутăмăр.

en: Poll deleted.
cv_RU: Ыйтăм хуралчĕ.

en: Poll not found
cv_RU: Ыйтăм тупăнмарĕ

en: Poll opened.
cv_RU: Ыйтăм уçăлчĕ.

en: Poll style
cv_RU: Ыйтăм стилĕ

en: Poll updated.
cv_RU: Ыйтăм çĕнелчĕ.

en: Polls
cv_RU: Ыйтăмсем

en: Polls in WordPress
cv_RU: WordPress-ра Ыйтăмсем

en: Ponape
cv_RU: Понапе

en: Pondicherry (Puducherry)
cv_RU: Пондичерри (Пудучерри)

en: Pontevedra
cv_RU: Понтеведра

en: Pontianak
cv_RU: Понтианак

en: Pool Cleaning
cv_RU: Бассейн тасатасси

en: Pool Hall
cv_RU: Бильярд залӗ

en: Popular
cv_RU: Популярнăй

en: Popular Culture &amp; Entertainment
cv_RU: Популярнăй Культура тата Развлечени

en: Popular Plugin
cv_RU: Популярнăй Плагин

en: Popular Tags
cv_RU: Популярнăй Тегсем

en: Popular Topics:
cv_RU: Популярнăй Темăсем:

en: Popular languages
cv_RU: Популярнăй чĕлхесем

en: Pordenone
cv_RU: Порденоне

en: Port
cv_RU: Порт

en: Port Moresby
cv_RU: Порт-Морсби

en: Port Said
cv_RU: Порт-Саид

en: Port of Spain
cv_RU: Порт-оф-Спейн

en: Port-au-Prince
cv_RU: Порт-о-Пренс

en: Portfolio
cv_RU: Портфолио

en: Portfolio
cv_RU: Портфолио

en: Portland
cv_RU: Портленд

en: Porto Acre
cv_RU: Портр Акре

en: Porto Velho
cv_RU: Порто Велью

en: Porto-Novo
cv_RU: Порто-Ново

en: Portrait Studio
cv_RU: Портрет студийӗ

en: Portugal
cv_RU: Португали

en: Portuguesa
cv_RU: Португеза

en: Portuguese Restaurant
cv_RU: Португали Ресторанĕ

en: Position
cv_RU: Позици

en: Post
cv_RU: Публикаци

en: Post #%s
cv_RU: Публикаци #%s

en: Post Actions
cv_RU: Публикаци Ĕçлевĕсем

en: Post Answer
cv_RU: Хурав çырас

en: Post Archives
cv_RU: Публикаци Архивĕсем

en: Post Attributes
cv_RU: Публикаци аттрибучĕсем

en: Post Comment
cv_RU: Комментари публикацилес

en: Post Formats
cv_RU: Публикаци Формачĕсем

en: Post ID.
cv_RU: Публикаци №.

en: Post Published | Posts Published
cv_RU[0]: Публикаци публикациленчĕ
cv_RU[1]: Публикацисем Публикациленĕ

en: Post Shares : %s
cv_RU: Публикаципе Пайлашни : %s

en: Post Slider
cv_RU: Публикаци Слайдерĕ

en: Post Thumbnail
cv_RU: Публикаци Пуçпÿрнийĕ

en: Post Title
cv_RU: Публикаци Заголовокĕ

en: Post Types
cv_RU: Публикаци Типĕсем

en: Post URL:
cv_RU: Публикаци URL-ĕ:

en: Post Via Email
cv_RU: Email Урлă Публикаци

en: Post a Comment
cv_RU: Комментари публикацилес

en: Post by %1$s
cv_RU: %1$s публикацийĕ

en: Post by %s.
cv_RU: %s публикацийĕ.

en: Post by Email
cv_RU: Email урлă публикаци çырмалла

en: Post by Voice
cv_RU: Сасăпала каласа публикаци çырмалла

[ctx: Post editor sharing message counter explanation]
en: The length includes space for the link to your post and an attached image.
cv_RU: Вăрăмăш шутне сирĕн публикаци патне каçă тата вложить тунă căнÿкерчĕк валли уçлăх кĕрет.

[ctx: Post format]
en: Aside
cv_RU: Айккине

[ctx: Post format]
en: Audio
cv_RU: Аудио

[ctx: Post format]
en: Chat
cv_RU: Чат

[ctx: Post format]
en: Gallery
cv_RU: Галлерея

[ctx: Post format]
en: Image
cv_RU: Ÿкерчĕк

[ctx: Post format]
en: Link
cv_RU: Каçă

[ctx: Post format]
en: Quote
cv_RU: Цитата

[ctx: Post format]
en: Standard
cv_RU: Стандартлă

[ctx: Post format]
en: Status
cv_RU: Статус

[ctx: Post format]
en: Video
cv_RU: Видео

en: Post name
cv_RU: Публикаци ячĕ

en: Post navigation
cv_RU: Публикаци навигацийĕ

en: Post not found
cv_RU: Публикаци тупăнмарĕ

en: Post not found.
cv_RU: Публикаци тупăнмарĕ.

en: Post published
cv_RU: Публикациленчĕ

en: Post published.
cv_RU: Публикаци публикациленчĕ.

en: Post saved.
cv_RU: Публикаци упранчĕ.

en: Post scheduled
cv_RU: Публикаци планланчĕ

en: Post scheduled.
cv_RU: Публикацие планланă!

en: Post title
cv_RU: Публикаци заголовокĕ

en: Post to
cv_RU: Публикацилес çакăнта

[ctx: Post type name]
en: Renewal Payment Retries
cv_RU: Çĕнелсе Тăракан Тÿлевсене Туса Пăхнисем

en: Post unavailable
cv_RU: Публикацие илес çук

en: Post updated
cv_RU: Публикаци çĕнелчĕ!

en: Post updated.
cv_RU: Публикаци çĕнелчĕ.

en: Post via email
cv_RU: Email урлă публикаци

en: Postal Code
cv_RU: Почта индексĕ

en: Postal Code: %1$s
cv_RU: Индексĕ: %1$s

en: Postal code
cv_RU: Почта индексĕ

en: Posted
cv_RU: Публикациленĕ

en: Posted by %s
cv_RU: %s публикациленĕ

en: Posted by: %s
cv_RU: Публикацилекенĕ: %s

en: Posted in %s
cv_RU: %s ăшĕнче публикациленĕ

en: Posted:
cv_RU: Публикациленĕ:

en: Poster Store
cv_RU: Плакат лавкки

en: Posting activity
cv_RU: Публикаци ĕçĕ-хĕлĕ

en: Posts
cv_RU: Публикацисем

en: Posts & Comments
cv_RU: Публикаципе Комментарисем

en: Posts & pages
cv_RU: Публикацисем тата Страницăсем

en: Posts I Like
cv_RU: Эпĕ Килĕштернĕ публикацисем

en: Posts Page
cv_RU: Публикацисем Страници

en: Posts Per Page
cv_RU: Страницăра миçе публикаци

en: Posts Published
cv_RU: Публикациленисем

[ctx: Posts about Category written by John and Bob]
en: Posts about %1$s written by %2$l
cv_RU: %2$l çырнă %1$s çинчен Публикацисем

en: Posts by %1$s (%2$s)
cv_RU: %1$s (%2$s) публикацийĕсем

en: Posts by %s
cv_RU: %s тунă публикацисем

en: Posts categorized as %s
cv_RU: %s категориллĕ публикацисем

en: Posts containing &lsquo;%1$s&rsquo; (%2$d)
cv_RU: &lsquo;%1$s&rsquo; -ллĕ публикацисем (%2$d)

en: Posts containing &lsquo;%s&rsquo; (%d)
cv_RU: &lsquo;%s&rsquo; (%d) -ллĕ публикацисем

en: Posts list
cv_RU: Публикаци списокĕ

en: Posts list navigation
cv_RU: Публикаци списокĕ навигацийĕ

en: Posts navigation
cv_RU: Публикацисен навигацийĕ

en: Posts page
cv_RU: Публикацисем страници

en: Posts page: %s
cv_RU: Публикацисен страници: %s

en: Posts that you like will appear here.
cv_RU: Эсир килĕштернĕ публикацисем кунта тухса тăрĕç.

en: Potenza
cv_RU: Потенца

en: Potosí
cv_RU: Потоси

en: Pound sterling
cv_RU: Фунт стерлинг

en: Powered by %1$s
cv_RU: %1$s-ран вăй илет

en: Powered by Akismet
cv_RU: Aksimet пулăшнипе ĕçлет

en: Powered by VaultPress
cv_RU: VaultPress пулăшнипе ĕçлет

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
cv_RU: WordPress-ран вăй илсе тăрать, харпăр хăйĕн чи çĕнĕ технологиллĕ издательство платформи.

en: Powered by WordPress.com
cv_RU: WordPress.com хăвачĕпе

en: Powered by {{WooCommerceLogo /}}
cv_RU: {{WooCommerceLogo /}} вăй-хăвачĕпе ĕçлет

en: Powered by {{jetpackLogo /}}
cv_RU: {{jetpackLogo /}}-ран вăй илет

en: Powerful insights
cv_RU: Хăватлă ăнкару

en: Prachin Buri
cv_RU: Прачин Бури

en: Prachuap Khiri Khan
cv_RU: Прачуап Кхири Хан

en: Prague
cv_RU: Прага

en: Prahova
cv_RU: Прахова

en: Pregnancy Care Center
cv_RU: Йывӑр çынсене пӑхмалли центр

en: Preload
cv_RU: Малтанлăх загрузка

en: Premium
cv_RU: Премиум

en: Premium Domain
cv_RU: Премиум Домен

en: Premium Theme
cv_RU: Премиумла Темă

en: Premium Theme: %s
cv_RU: Премиум Теми: %s

en: Premium Themes
cv_RU: Премиумла Темăсем

en: Premium customizable starter themes
cv_RU: Пуçламалăх ятарлă премиум темăсем

[ctx: Premium domain is not available for registration]
en: Restricted
cv_RU: Чаруллă

en: Premium theme cancelled and refunded
cv_RU: Премиум теми пăрахăçланчĕ, укçине каялла тавăрса патăмăр

en: Preparing author mapping form...
cv_RU: Автор привязки форми хатĕрленет...

en: Presbyterian Church
cv_RU: Пресвитериан чиркӗвӗ

en: Preschool
cv_RU: Шкулчченхи учреждени

en: Presidente Hayes
cv_RU: Президент Хейс

en: Press This
cv_RU: Press-лас

en: Press This!
cv_RU: Press-ла Куна!

en: Pressable Logo
cv_RU: Pressable Логотипĕ

en: Prevent ads from showing on your site.
cv_RU: Сирĕн сайтра рекламăсем ан курăнччăр.

en: Prevent and block malicious login attempts
cv_RU: Вĕчĕллĕ логинсене сирсе ярас тата çулне картлас

en: Prevent brute force login attacks
cv_RU: Логина тискер вăйпа тапăннисене сирсе ярас

en: Preview
cv_RU: Пăхса илес

en: Preview Changes
cv_RU: Улшăнусене Умĕн кăтартас

[ctx: Preview THEME-NAME on]
en: Preview %s on
cv_RU: %s çинче пăхса илес

en: Preview:
cv_RU: Умкăтарту:

en: Preview: %s
cv_RU: Умкăтарту: %s

en: Previous
cv_RU: Унчченхи

en: Previous Entry
cv_RU: Унчченхи Запись

en: Previous Page
cv_RU: Унчченхи Страница

en: Previous Post
cv_RU: Унчченхи Публикаци

en: Previous Slide
cv_RU: Унчченхи Слайд

en: Previous Step
cv_RU: Кунчченхи Утăм

en: Previous month (%s)
cv_RU: Унчченхи уйăх (%s)

en: Previous page
cv_RU: Унчченхи страница

[ctx: Previous post link]
en: Previous
cv_RU: Унчченхи

en: Previously Billed To
cv_RU: Унччен тÿлекенĕ

en: Price
cv_RU: Хак

en: Price amount.
cv_RU: Хак сумми.

en: Price:
cv_RU: Хак:

en: Prices entered with tax
cv_RU: Налукне шута илнĕ хаксем

en: Pricing
cv_RU: Хаксем

en: Primary
cv_RU: Чи асли

en: Primary Action
cv_RU: Пуçламăш Ĕçлев

en: Primary Blog
cv_RU: Пуçламăш Блог

en: Primary Navigation
cv_RU: Пуçламăш Навигаци

en: Primary Site
cv_RU: Пуçламăш Сайт

en: Primary blog was changed
cv_RU: Пуçламăш блога улăштарнă

en: Primary domain
cv_RU: Тĕп домен

en: Primary site
cv_RU: Пуçламăш Сайт

en: Prince Edward Island
cv_RU: Принц Эдвард Утравĕ

en: Print
cv_RU: Пичетлес

en: Print Receipt
cv_RU: Квитанцине Пичетлес

en: Print Your Receipt
cv_RU: Квитанцие Пичетлес

en: Print page
cv_RU: Страницăна пичетлес

en: Printed:
cv_RU: Пичетленĕ:

en: Printed: %(datePrinted)s
cv_RU: Пичетленĕ: %(datePrinted)s

en: Printing
cv_RU: Пичет

en: Priority
cv_RU: Приоритет

en: Priority support
cv_RU: Приоритетлă пулăшу

en: Priority.
cv_RU: Приоритет.

en: Privacy
cv_RU: Вăрттăнлăх

en: Privacy & Cookies
cv_RU: Вăрттăнлăх тата Кукки-сем

en: Privacy & Cookies: This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to their use. 
    To find out more, including how to control cookies, see here:
cv_RU: Вăрттăнлăх тата Кукки-сем: Ку сайт cookie-семпе усă курать. Ку сайта малалла усă курни, эсир хайхискерсемпе усă курнине çирĕплетĕ. 
    Кукки-сем тата вĕсене пăхса тăрасси çинчен тĕплĕнрех пĕлĕр, çакăнта пăхăр:

en: Privacy Policy
cv_RU: Вăрттăнлăх Политики

en: Privacy Policy Guide
cv_RU: Вăрттăнлăх Политики Инструкцийĕ

en: Privacy Policy Link
cv_RU: Вăрттăнлăх Политики Каççи

en: Privacy Settings
cv_RU: Вăрттăнлăх Настройкисем

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
cv_RU: Настройкăсем

en: Privacy policy
cv_RU: Вăрттăнлăх политики

en: Private
cv_RU: Вăрттăн

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Вăрттăн <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Вăрттăн <span class="count">(%s)</span>

en: Private Blog
cv_RU: Вăрттăн Блог

en: Private Events:
cv_RU: Вăрттăн мероприятисем:

en: Private Golf Course
cv_RU: Гольф уйӗ

en: Private Investigator
cv_RU: Уйрӑм детектив

en: Private Registration
cv_RU: Вăрттăн Регистраци

en: Private School
cv_RU: Частнăй Шкул

en: Private Site
cv_RU: Вăрттăн Сайт

en: Private list
cv_RU: Вăрттăн список

en: Private post
cv_RU: Вăрттăн публикаци

en: Private whois upgrade deleted.
cv_RU: Вăрттăн whois аслăлатăвĕ хуралчĕ.

en: Private: %s
cv_RU: Вăрттăн: %s

en: Privately Published
cv_RU: Вăрттăн Публикациленĕ

en: Probation Office
cv_RU: Пробаци бюровӗ

en: Proceed
cv_RU: Малалла иртес

en: Proceed to PayPal
cv_RU: PayPal патне иртес

en: Proceed to checkout
cv_RU: Тÿлев патне иртес

en: Process Server
cv_RU: Обработка серверĕ

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
cv_RU[0]: %d комментарие тирпейленĕ.
cv_RU[1]: %d комментарие тирпейленĕ.

en: Processing
cv_RU: Пурнăçланать

en: Processing order
cv_RU: Заказ пурнăçланать

en: Processing&hellip;
cv_RU: Пурнăçланать&hellip;

en: Processing...
cv_RU: Пурнăçланать...

en: Processing…
cv_RU: Пурнăçланать…

en: Proctologist
cv_RU: Проктолог

en: Produce Market
cv_RU: Улма-çырла Лавкки

en: Producer
cv_RU: Продюсер

en: Product
cv_RU: Тавар

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
cv_RU: Тавар %s

en: Product Catalog
cv_RU: Тавар Каталогĕ

en: Product Designer
cv_RU: Тавар дизайнерĕ

en: Product Details
cv_RU: Тавар уйрăмлăхĕсем

en: Product Export
cv_RU: Тавара Экспортласси

en: Product ID / SKU
cv_RU: Тавар артикулĕ

en: Product ID or SKU is required
cv_RU: Таварăн № е Артикулĕ кирлĕ

en: Product ID or SKU is required.
cv_RU: Тавар № е Артикулĕ кирлĕ.

en: Product ID.
cv_RU: Продукт №.

en: Product IDs
cv_RU: Продукт №-йĕсĕм

en: Product Images
cv_RU: Продукт ÿкерчĕкĕсем

en: Product Import
cv_RU: Тавара Имортласси

en: Product Page
cv_RU: Тавар страници

en: Product Price
cv_RU: Продукт Хакĕ

en: Product Reviews
cv_RU: Тавара хакласа çырнисем

en: Product SKU.
cv_RU: Тавар Артикулĕ.

en: Product Slug
cv_RU: Тавар Слагĕ

en: Product Support
cv_RU: Тавар поддержки

en: Product Title
cv_RU: Тавар ячĕ

en: Product Tour
cv_RU: Тавар Турĕ

en: Product Type
cv_RU: Тавар тĕсĕ

en: Product URL
cv_RU: Тавар URL-йĕ

en: Product attribute base
cv_RU: Тавар атрибучĕсен пуххи

en: Product backorder
cv_RU: Тавар саккас черечĕ

en: Product category base
cv_RU: Тавар категори пуххи

en: Product count
cv_RU: Тавар шучĕ

en: Product created
cv_RU: Тавар пулса тăчĕ

en: Product data
cv_RU: Тавар сведенийĕсем

en: Product deleted
cv_RU: Тавар хуралчĕ

en: Product description
cv_RU: Продукта уçса пани

en: Product description.
cv_RU: Продукта уçса пани.

en: Product detail views
cv_RU: Тавар уйрăмлăхĕсене пăхни

en: Product dimensions.
cv_RU: Продукт габаричĕ.

en: Product gallery
cv_RU: Тавар галерейи

en: Product image
cv_RU: Продукт ÿкерчĕкĕ

en: Product image.
cv_RU: Продукт ÿкерчĕкĕ.

en: Product is invalid.
cv_RU: Продукт юрăхлă мар.

en: Product is unknown
cv_RU: Продукт паллă мар

en: Product logo
cv_RU: Тавар логотипĕ

en: Product low in stock
cv_RU: Тавар складра сахал

en: Product name.
cv_RU: Тавар ячĕ.

en: Product not found.
cv_RU: Тавар тупăнмарĕ.

en: Product not received
cv_RU: Тавара алла илеймен

en: Product out of stock
cv_RU: Тавар скадра юлмарĕ

en: Product permalinks
cv_RU: Тавара яланхи каçă

en: Product price.
cv_RU: Продукт хакĕ.

en: Product promotion
cv_RU: Тавара мала кăларасси

en: Product purchased. | %s Products purchased
cv_RU[0]: Тавара сутăн илнĕ.
cv_RU[1]: %s тавара сутăн илнĕ

en: Product quantity is required.
cv_RU: Тавар хисепĕ кирлĕ.

en: Product ratings
cv_RU: Тавар рейтингĕ

en: Product restored
cv_RU: Тавар каялла таврăнчĕ

en: Product sale price.
cv_RU: Тавара сутас хак.

en: Product saved.
cv_RU: Тавар упранчĕ.

en: Product search
cv_RU: Тавар шырас

en: Product shipping classes
cv_RU: Тавара турттармалли мелсем

en: Product short description
cv_RU: Тавара кĕскен çырса кăтартни

en: Product tag base
cv_RU: Тавар тег пуххи

en: Product tags
cv_RU: Тавар тегĕсем

en: Product unacceptable
cv_RU: Юраман тавар

en: Product updated
cv_RU: Тавар çĕнелчĕ

en: Product updated.
cv_RU: Тавар çĕнелчĕ.

en: Product variations
cv_RU: Тавар вариацийĕсем

en: Product(s)
cv_RU: Продукт(сем)

en: Product:
cv_RU: Продукт:

en: Productivity
cv_RU: Ĕç ÿсĕмĕ

en: Products
cv_RU: Продуктсем

en: Products list
cv_RU: Продуктсен списокĕ

en: Products navigation
cv_RU: Продуктсем навигацийĕ

en: Products per row
cv_RU: Пĕр ретре миçе продукт

en: Products sold.
cv_RU: Сутнă продуктсем.

en: Professional
cv_RU: Профессионалла

en: Professional Email
cv_RU: Профессионаллă эл. почта

en: Professional Sites:
cv_RU: Профессионаллă Сайтсем:

en: Professional design
cv_RU: Профессионалла дизайн

en: Professional services
cv_RU: Профессионаллă Услугăсем

en: Profile
cv_RU: Профиль

en: Profile &rarr;
cv_RU: Профиль &rarr;

en: Profile Picture
cv_RU: Профиль Сăнÿкерчĕкĕ

en: Profile links
cv_RU: Профиль Каçисем

en: Profile updated.
cv_RU: Профиль çĕнелчĕ.

en: Project
cv_RU: Проект

en: Project #%d
cv_RU: Проект #%d

en: Project Name
cv_RU: Проект Ячĕ

en: Project Settings
cv_RU: Проект Настройкăсем

en: Project Tag
cv_RU: Проект Тегĕ

en: Project Tags
cv_RU: Проект Тегĕсем

en: Project Type
cv_RU: Проект Типĕ

en: Project Types
cv_RU: Прект Типĕсем

en: Project not found!
cv_RU: Проект тупăнмарĕ!

en: Project saved.
cv_RU: Проект упранчĕ.

en: Project status
cv_RU: Проект статусĕ

en: Project type list
cv_RU: Проект типĕсен списокĕ

en: Project type list navigation
cv_RU: Проект типĕсен списокĕн навигацийĕ

en: Project updated.
cv_RU: Проект çĕнелчĕ.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
cv_RU: Проект çĕнелчĕ. <a href="%s">Элемента курас</a>

en: Projects
cv_RU: Проектсем

en: Projects list
cv_RU: Проектсен списокĕ

en: Promote with Blaze
cv_RU: Blaze-пала мала кăларас

en: Promote your content with Blaze
cv_RU: Хăвăр кăларнисене Blaze-пала мала кăларăр

en: Promotional Discount
cv_RU: Акциллĕ Чакару

en: Promotional product businesses
cv_RU: Тавара мала кăларакан ĕç вырăнĕсем

en: Property Management
cv_RU: Куҫман пурлӑх управленийӗ

en: Protected Blog
cv_RU: Хÿтĕленĕ Блог

en: Protected Post Password
cv_RU: Парольпе Хÿтĕленĕ Публикаци

en: Protected: %s
cv_RU: Хÿтĕленĕ: %s

en: Province
cv_RU: Провинци

en: Psychiatrist
cv_RU: Психиатр

en: Psychiatry
cv_RU: Психиатри

en: Psychic
cv_RU: Медиум (Юмăçă)

en: Psychologist
cv_RU: Психолог

en: Psychology
cv_RU: Психологи

en: Psychology & Counselling
cv_RU: Психологи тата консультаци

en: Psychotherapist
cv_RU: Психотерапевт

en: Pub
cv_RU: Паб

en: Public
cv_RU: Курăнать

en: Public Bathroom
cv_RU: Обществăлла Туалет

en: Public Golf Course
cv_RU: Халăхăн Гольф Уйӗ

en: Public Library
cv_RU: Халăх Библиотеки

en: Public Relations
cv_RU: Обществăлла Çыхăнусем

en: Public Relations Firm
cv_RU: Обществăлла Çыхăнусем Фирми

en: Public School
cv_RU: Халăх Шкулĕ

en: Public display name
cv_RU: Публичнăй Курăмланакан Ят

en: Public, Sticky
cv_RU: Публичнăй, Çыпçăнчăк

en: Publication Date
cv_RU: Публикаци Числи

en: Publicize
cv_RU: Публикацилес

en: Publish
cv_RU: Публикацилес

en: Publish &raquo;
cv_RU: Публикацилес &raquo;

en: Publish Settings
cv_RU: Публикаци Настройкисем

en: Publish on: %s
cv_RU: Публикацилес числа: %s

en: Publish posts by sending an email
cv_RU: Публикацисене email ярса публикацилес

en: Publish your first blog post
cv_RU: Хăвăрăн пĕрремĕш блог публикацине публикацилĕр

en: Publish your site
cv_RU: Хăвăрăн сайта публикацилес

en: Published
cv_RU: Публикациленĕ

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: <span class="count">(%s)</span> кăларни
cv_RU[1]: <span class="count">(%s)</span> кăларни

en: Published by
cv_RU: Публикацилекенĕ

en: Published by %s
cv_RU: Публикацилекенĕ %s

en: Published on: %s
cv_RU: Публикациленĕ: %s

en: Published post %d.
cv_RU: Публикациленĕ публикаци %d.

en: Published:
cv_RU: Публикациленĕ:

en: Publisher
cv_RU: Издатель

en: Publishing
cv_RU: Издательство

en: Publishing Post
cv_RU: Публикацилетпĕр

en: Publishing Soon
cv_RU: Часах тухĕ

en: Publishing Tools
cv_RU: Публикаци Хатĕр-хĕтĕрĕ

en: Publishing…
cv_RU: Публикациленет…

en: Puducherry
cv_RU: Пондишери

en: Puebla
cv_RU: Пуэбла

en: Puerto Plata
cv_RU: Пуэрто-Плата

en: Puerto Rico
cv_RU: Пуэрто Рико

en: Pulmonologist
cv_RU: Пульмонолог

en: Punjab
cv_RU: Пенджаб

en: Puno
cv_RU: Пуно

en: Purchase
cv_RU: Туянас

en: Purchase Details
cv_RU: Туяну описанийĕ

[ctx: Purchase THEME-NAME for]
en: Purchase %s for
cv_RU: %s сутăн илес

en: Purchase a custom domain for your site.
cv_RU: Сайт валли ятарлă домен туянăр.

en: Purchase this theme
cv_RU: Ку темăна сутăн илес

en: Purchases
cv_RU: Сутăн илнисем

en: Purchases are currently disabled. Please {{a}}contact us{{/a}} to re-enable purchases.
cv_RU: Сутăн илнисемпе хальлĕхе усă курас çук. Тархасшăн сутăн илнисене çĕнĕрен ĕçлеттермешкĕн{{a}}пирĕнпе çыхăнăр{{/a}}.

en: Purchases made on WordPress.com can be canceled and refunded during the refund period. You can also unsubscribe at any time if you don’t want your subscription to renew.
cv_RU: WordPress.com-ра сутăн илнисене пăрахăçлама тата укçа тавăрас тапхăр хушшинче укçине тавăрма пулать. Унсăр пуçне хăвăрăн çырăнăва çĕнетесшĕн мар пулнă кирек хăш вăхăтра та çырăнăва пăрахăçлама сире май пулĕ.

en: Purple
cv_RU: Хĕрхĕлтĕм

en: Putrajaya
cv_RU: Путраджайя

en: Pyongyang
cv_RU: Пхеньян

en: Qalyubia
cv_RU: Калюби

en: Qatar
cv_RU: Катар

en: Qatari riyal
cv_RU: Катар риалĕ

en: Qena
cv_RU: Кена

en: Qinghai
cv_RU: Цинхай

en: Qinghai / 青海
cv_RU: Цинхай / 青海

en: Qom (قم)
cv_RU: Кум (قم)

en: Qty
cv_RU: Миçе

en: Quantity
cv_RU: Хисепĕ

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
cv_RU: Алăра

en: Quantity:
cv_RU: Хисепĕ:

en: Quarter
cv_RU: Чĕрĕк

en: Quebec
cv_RU: Квебек

en: Queensland
cv_RU: Квинсленд

en: Queretaro
cv_RU: Керетаро

en: Query type
cv_RU: Ыйту тĕсĕ

en: Querétaro
cv_RU: Керетаро

en: Question
cv_RU: Ыйту

en: Questions?
cv_RU: Ыйтусем?

en: Quetzaltenango
cv_RU: Кесальтенанго

en: Quezon
cv_RU: Кесон

en: Quiché
cv_RU: Киче

en: Quick Draft
cv_RU: Хăвăрт Черновик

en: Quick Edit
cv_RU: Йăпăрт редакцилес

en: Quick access to popular views of your o2
cv_RU: Хăвăрăн o2-н популярнăй пăхнисем патне йăпăрт иртме май

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
cv_RU: &#8220;%s&#8221; черетрех йăпăрт редакцилес

en: Quick edit this comment inline
cv_RU: Ку комментарие черетрех йăпăрт редакцилес

en: Quick links
cv_RU: Хăвăрт каçăсем

en: Quick&nbsp;Edit
cv_RU: Хăвăрт тÿрлетÿ

en: Quickly get up and running with a beautiful store theme and additional design options that you can easily make your own.
cv_RU: Сайтăн сăн-сăпатне илемлĕ суту-илÿ темипе пуçласа ăна ятарлă дизайн настройкисемпе усă курса хăвăра килĕшнĕ пек курăнмалла тăвăр.

en: Quilting Store
cv_RU: Ваткӑллӑ изделисен магазинӗ

en: Quintana Roo
cv_RU: Кинтана-Ру

en: Quirino
cv_RU: Кирино

en: Quit
cv_RU: Тухас

en: Quote
cv_RU: Цитата

en: Quotes
cv_RU: Цитатăсем

en: Qyzylorda
cv_RU: Кызылорда

en: RSS Address
cv_RU: RSS Адресĕ

en: RSS Feed
cv_RU: RSS Каналĕ

en: RSS Links
cv_RU: RSS Каççисем

en: RTL Language Support
cv_RU: RTL Чĕлхе Поддержки

en: RV Dealership
cv_RU: RV дилер центрӗ

en: RV Park
cv_RU: Фургон паркӗ

en: Race Track
cv_RU: Сӑрт-ту трасси

en: Racquetball Club
cv_RU: Ракетбол клубĕ

en: Radiator Repair
cv_RU: Радиатор юсавӗ

en: Radio
cv_RU: Радио

en: Radiologist
cv_RU: Рентгенолог

en: Ragusa
cv_RU: Рагуза

en: Rainy River
cv_RU: Рейни-Ривер

en: Rajasthan
cv_RU: Раджастхан

en: Rajbari
cv_RU: Раджбари

en: Rajshahi
cv_RU: Раджшахи

en: Rakai
cv_RU: Ракаи

en: Random
cv_RU: Чуххăм

en: Random Order
cv_RU: Чуххăм йĕрке

en: Random Order:
cv_RU: Чуххăм йĕрке:

en: Rangamati
cv_RU: Рангамати

en: Rangoon
cv_RU: Рангун

en: Rangpur
cv_RU: Рангпур

en: Rankin Inlet
cv_RU: Рэнкин Заливĕ

en: Ranong
cv_RU: Ранонг

en: Rapti
cv_RU: Рапти

en: Rare Book Store
cv_RU: Сайра кӗнекесен магазинӗ

en: Rarotonga
cv_RU: Раротонга

en: Ratchaburi
cv_RU: Ратчабури

en: Rated
cv_RU: Рейтинглă

en: Rating
cv_RU: Рейтингĕ

en: Rating ID
cv_RU: Хаклав №

en: Rating Results <a href="%s" class="add-new-h2">Settings</a>
cv_RU: Рейтинг результачĕсем <a href="%s" class="add-new-h2">Настройкăсем</a>

en: Ratings
cv_RU: Рейтингсем

en: Ravenna
cv_RU: Равенна

en: Rayong
cv_RU: Районг

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
cv_RU: Разави Хорасан (خراسان رضوی)

en: Razgrad
cv_RU: Разград

en: Reach out to your own subscribers with WordPress.com.
cv_RU: Хăвăра çырăннисемпе Wordpress.com урлă çыхăну тытăр.

en: Read
cv_RU: Вулас

en: Read %1$s on %2$s.
cv_RU: %2$s патĕнчи %1$s вулас.

en: Read %s
cv_RU: %s Вулас

en: Read Blog
cv_RU: Блога Вулас

en: Read Blogs
cv_RU: Блогсем Вулас

en: Read More
cv_RU: Малаллине Вулас

en: Read More...
cv_RU: Малаллине Вулас...

[ctx: Read all of the posts by Author Name on Blog Title]
en: Read all of the posts by %1$s on %2$s
cv_RU: %1$s %2$s числара тунă мĕнпур публикацине вулас

en: Read more
cv_RU: Малаллине вулас

en: Read more of this post
cv_RU: Публикаци малаллине вулас

en: Read more&hellip;
cv_RU: Малаллине вулас &hellip;

en: Read more.
cv_RU: Малаллине Вулас.

en: Read more...
cv_RU: Малаллине вулас…

en: Read original post
cv_RU: Оригиналлă публикацине вулас

en: Read the rest of this entry &raquo;
cv_RU: Çак запиçăн малаллине вулас &raquo;

en: Reader
cv_RU: Вулавăш

en: Reader Subscriptions
cv_RU: Reader Çырăнăвĕсем

en: Reading
cv_RU: Вуласси

en: Reading Settings
cv_RU: Вулав настройки

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
cv_RU: Пĕрремĕш публикаци кӑларма хатӗр-и? <a href="%1$s">Кунта пуçлас</a>.

en: Ready to publish your first post? Simply use the form above.
cv_RU: Пирвайхи публикаци валли хатĕр-и? Çÿлти формулярпа усă курăр кăна.

en: Real Estate
cv_RU: Куçман пурлăх (Недвижимость)

en: Real Estate & Housing
cv_RU: Куҫман пурлӑх, ҫурт-йӗр

en: Real Estate Agency
cv_RU: Куçман пурлăх агентстви

en: Real Estate Agent
cv_RU: Куçман Пурлăх Агенчĕ

en: Real Estate Appraiser
cv_RU: Куçман пурлăх хаклавçи

en: Real Estate Attorney
cv_RU: Куҫман пурлӑх адвокачĕ

en: Real Estate Consultant
cv_RU: Куҫман пурлӑх консультанчĕ

en: Real Estate Developer
cv_RU: Куҫман Пурлӑх Стройщикӗ

en: Real Estate School
cv_RU: Куҫман пурлӑх шкулӗ

en: Real-time Backups
cv_RU: Чăн вăхăтри резервсем

en: Reblog
cv_RU: Çĕнĕрен блоглас

en: Reblog Post
cv_RU: Публикацие Çĕнĕрен блоглас

en: Reblog this post on your main site.
cv_RU: Ку публикацие сирĕн тĕп сайт çинче çĕнĕрен блоглас.

en: Reblogged
cv_RU: Çĕнĕрен блогланă

en: Reblogged from
cv_RU: Çĕнĕрен блогланин тĕп вырăнĕ

en: Reblogged this on %s
cv_RU: Çакăнта: %s - çĕнĕрен блогларĕ

en: Reblogs
cv_RU: Çĕнĕрен блогланисем

[ctx: Reblogs notifications]
en: Reblogs
cv_RU: Çĕнĕрен блогланисем

en: Receipt
cv_RU: Чек

en: Receipt #%s
cv_RU: Чек #%s

en: Receipt Date
cv_RU: Чек Числи

en: Receipt ID
cv_RU: Чек №-йĕ

en: Receipt ID:
cv_RU: Чек №

en: Receipt Id
cv_RU: Чек №-йĕ

en: Receipt Type
cv_RU: Чек Типĕ

en: Receipt Type:
cv_RU: Чек Типĕ:

en: Receipts
cv_RU: Чексем

en: Receive web and mobile notifications for new posts from this site.
cv_RU: Ку сайтри çĕнĕ публикацисем çинчен веб тата мобильлĕ пĕлтерÿ илсе тăмалла.

en: Received a user token, a site token is required.
cv_RU: Усă куракан токенне илтĕмĕр, сайт токенĕ кирлĕ.

en: Recent
cv_RU: Паçăрхи

en: Recent Activity
cv_RU: Паçăрхи ĕç-хĕл

en: Recent Articles
cv_RU: Çĕнĕ статьясем

en: Recent Comments
cv_RU: Хальтерехри комментарисем

en: Recent Drafts
cv_RU: Çĕнĕ Черновиксем

en: Recent Followers
cv_RU: Вĕр çĕнĕ Пăхса Тăракан

en: Recent Posts
cv_RU: Çĕнĕ публикацисем

en: Recent Updates
cv_RU: Вĕр çĕнĕ Çĕнетÿсем

en: Recent Weeks
cv_RU: Юлашкинчен Эрнесем

en: Recent posts from sites you follow will appear here.
cv_RU: Эсир подписчик сайтсенчи вĕр çĕнĕ публикацисем кунта куç умне тухса тăрĕç.

en: Recent results for
cv_RU: Валли Вĕр çĕнĕ результатсем

en: Recent weeks
cv_RU: Юлашкинчен Эрнесем

en: Recently
cv_RU: Паçăр

en: Recently Published
cv_RU: Нумай пулмасть кăларнисем

en: Recife
cv_RU: Ресифе

en: Recipes
cv_RU: Рецептсем

en: Recipient(s)
cv_RU: Илекен(сем)

en: Recommendation
cv_RU: Сĕнÿ

en: Recommended
cv_RU: Рекоммендланă

en: Recommended Blogs
cv_RU: Рекоммендланă Блогсем

en: Recommended Posts
cv_RU: Рекоммендланă Публикацисем

en: Recommended Reading
cv_RU: Рекоммендланă Вулав

en: Recommended Resources
cv_RU: Рекомендланă Ресурссем

en: Recommended sites
cv_RU: Рекоммендланă Сайтсем

en: Reconnect
cv_RU: Çĕнĕрен çыхăнас

en: Reconnecting…
cv_RU: Çĕнĕрен çыхăнать…

en: Record Store
cv_RU: Музыка магазинĕ

en: Recording Studio
cv_RU: Сасӑ çырав студийĕ

en: Recreation Center
cv_RU: Кану Центрĕ

en: Recruiter
cv_RU: Рекрутер

en: Recurring total
cv_RU: Хăй тĕллĕн пулса пыракан сумми

en: Recycling Center
cv_RU: Каяшсене Тирпейлемелли Центр

en: Red
cv_RU: Хĕрлĕ

en: Red Cat Badge
cv_RU: Хĕрлĕ Кушак Значокĕ

en: Red Sea
cv_RU: Хĕрлĕ Тинĕс

en: Redirect
cv_RU: Перенаправлени тăвас

en: Redirecting you to your %(titanProductName)s Control Panel
cv_RU: Сирĕн %(titanProductName)s-ĕн Управлени Панельне куçаратпăр

en: Redirection is currently disabled. Click "Enable redirect" to turn on your site redirect.
cv_RU: Перенаправление хальлĕхе чарса лартнă. Тапратмашкăн "Перенаправлени тапратас" çине кликать тăвăр.

en: Redo
cv_RU: Тепре тăвас

en: Referrer
cv_RU: Кунталла яракан

en: Referrers
cv_RU: Кунталла яракансем

en: Referrers for %1$s days ending %2$s
cv_RU: Кунталла яракансем %1$s кун хушши %2$s числаччен

en: Reform Synagogue
cv_RU: Реформăллă синагога

en: Refresh
cv_RU: Çĕнетес

en: Refund
cv_RU: Укçана тавăрса парасси

en: Refund ID.
cv_RU: Укçа Тавăрни №.

en: Refund amount larger than original transaction
cv_RU: Тавăрса парас суммă пирвайхи транзакцирен пысăкрах

en: Refunded
cv_RU: Укçине тавăрса панă

en: Refunded %1$s %2$s - Refund ID: %3$s - %4$s
cv_RU: Укçине тавăрнă: %1$s %2$s - Укçа тавăрнин №-йĕ: %3$s - %4$s

en: Reggio Calabria
cv_RU: Реджио Калабри

en: Reggio Emilia
cv_RU: Реджио Эмили

en: Regina
cv_RU: Реджина

en: Register
cv_RU: Регистрациленес

en: Register Another Blog &raquo;
cv_RU: Тепĕр блог регистрацилес &raquo;

en: Register Now
cv_RU: Халех Регистрациленĕр

en: Register a new domain or change your site's address.
cv_RU: Çĕнĕ домен регистрацилесе сайтăн адресне улăштарăр.

en: Register domain
cv_RU: Домен Регистрацилес

en: Registered Domain
cv_RU: Регистрациленĕ домен

en: Registered domain
cv_RU: Регистрациленĕ домен

en: Registered until
cv_RU: Хăçанччен регистрациленĕ

en: Registration Number
cv_RU: Регистраци номерĕ

en: Registration date for the user.
cv_RU: Усă куракан валли регистраци числи.

en: Reignite the conversation: write a new post.
cv_RU: Калаçăва çĕнĕрен чĕртсе ярас: çĕнĕ публикаци çырас.

en: Related
cv_RU: Çыхăннă публикацисем

en: Related Items
cv_RU: Çыхăннă Япаласем

en: Related Posts
cv_RU: Çыхăннă Публикацисем

en: Related Sites
cv_RU: Çыхăннă Сайтсем

en: Related Tags
cv_RU: Çыхăннă Тэгсем

en: Related Topics
cv_RU: Çыхăннă Темăсем

en: Related articles
cv_RU: Çыхăннă статьясем

en: Related posts
cv_RU: Çыхăннă публикацисем

en: Related products
cv_RU: Çыхăннă таварсем

en: Relationship
cv_RU: Тăванлăхĕ

en: Relationships
cv_RU: Хутшăнусем

en: Released: %d.
cv_RU: Çутта кăларнă: %d.

en: Relevance
cv_RU: Вырăнлăх

en: Relevance (recommended)
cv_RU: Вырăнлăх (сĕнетпĕр)

en: Religion
cv_RU: Тĕн

en: Relizane
cv_RU: Релизане

en: Remember Me
cv_RU: Мана Асра тытмалла

en: Remember me
cv_RU: Мана асра тытмалла

en: Remember that these are private conversations, so it's better to avoid entering altogether.
cv_RU: Кусем вăрттăн калаçусем пулни пирки ан манăр, пĕртте кĕмесен лайăхрах пулĕ.

en: Remember to vote.
cv_RU: Сасăлама ан манăр.

en: Remind Me Later
cv_RU: Мана Каярахпа Асилтерес

en: Reminder: Activate %1$s
cv_RU: Астутару: %1$s ĕçлеттерĕр

en: Remove
cv_RU: Илсе пăрахас

en: Remove %s from cart
cv_RU: %s карçинран кăларас

en: Remove Background Image
cv_RU: Фон Сăнÿкерчĕкне Кăларса пăрахас

en: Remove Follower
cv_RU: Пăхса Тăракане Кăларса пăрахас

en: Remove Header Image
cv_RU: Шапка Сăнÿкерчĕкне Кăларса прахас

en: Remove Image
cv_RU: Сăнÿкерчĕке Кăларса пăрахас

[ctx: Remove Nameserver]
en: Remove
cv_RU: Кăларас

en: Remove Service
cv_RU: Службана кăларса пăрахас

en: Remove Site
cv_RU: Сайта илсе пăрахас

en: Remove User
cv_RU: Усă куракана Кăларас

en: Remove WordPress.com ads
cv_RU: WordPress.com рекламисене кăларса пăрахасси

en: Remove WordPress.com branding
cv_RU: WordPress.com логотипне хуратасси

en: Remove all filters
cv_RU: Мĕн пур фильтрне кăларса пăрахас

en: Remove image
cv_RU: Сăнÿкерчĕке кăларас

en: Remove item
cv_RU: Объекта кăларса пăрахас

en: Remove link
cv_RU: Каççа кăларса пăрахас

en: Remove logo
cv_RU: Логотипа кăларса пăрахас

en: Remove product image
cv_RU: Тавар ÿкерчĕкне илсе пăрахас

en: Remove resolved flag
cv_RU: Татса панă текен ялава кăларса пăрахас

en: Remove this URL
cv_RU: Ку URL-а кăларас

[ctx: Removed email address from this blog]
en: Successfully unsubscribed <strong>%s</strong> from <strong>%s</strong>.
cv_RU: <strong>%s</strong> адреса <strong>%s</strong> çине çырăннисен йышĕнчен ăнăçлăн кăлартăмăр.

en: Removing...
cv_RU: Кăларатпăр…

en: Removing…
cv_RU: Кăларатпăр…

en: Renew
cv_RU: Çĕнет

en: Renew %s
cv_RU: %s Çĕнетес

en: Renew Now
cv_RU: Халех Çĕнетес

en: Renew now
cv_RU: Халех Çĕнетес

en: Renewal
cv_RU: Çĕнетÿ

en: Renewal Order
cv_RU: Çĕнетÿ Заказĕ

en: Renewal Payment Retry
cv_RU: Çĕнелсе Тăракан Тÿлевсене Туса Пăхни

en: Renewal message hidden. | %s Renewal messages hidden.
cv_RU[0]: Çĕнетÿ пĕлтерĕвне пытарнă.
cv_RU[1]: %s çĕнетÿ пĕлтерĕвне пытарнă.

en: Renews on %s
cv_RU: %s-нчĕ çĕнелĕ

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
en:  %d other subscription was checked and did not need any repairs. | %d other subscriptions were checked and did not need any repairs.
cv_RU[0]:  тепĕр %d подписка тĕрĕсленчĕ — кирек мĕнле юсав та кирлĕ пулмарĕ.
cv_RU[1]: тепĕр %d подписка тĕрĕсленчĕ — кирек мĕнле юсав та кирлĕ пулмарĕ.

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
en: (in %s seconds)
cv_RU: (%s çеккунт)

en: Repeat
cv_RU: Тепĕр хут

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
cv_RU: Повторлас

en: Repeat Password
cv_RU: Пароле Тепĕр хут Çырас

en: Replace
cv_RU: Ылмаштарас

en: Replace audio
cv_RU: Аудиова Ылмаштарас

[ctx: Replace the current {post_type} with the selected {post_type}]
en: Replace the current %s with the selected %s?
cv_RU: Хальхи %s-на суйланă %s-па ылмаштарас-и?

en: Replace video
cv_RU: Видеова Ылмаштарас

en: Reply
cv_RU: Ответлес

en: Reply Failed: Please, try again.
cv_RU: Ответ пулса пĕтмерĕ: Тархасшăн, татах туса пăхăр.

en: Reply posted!
cv_RU: Ответа публикациленĕ!

en: Reply submitted.
cv_RU: Ответ ярса панă.

en: Reply successful, <a %s>view thread</a>
cv_RU: Ответ ăнăçлă, <a %s>çăмхана пăхас</a>

en: Reply to %s
cv_RU: %s патне Ответ

en: Reply to Comment
cv_RU: Комментарие хуравлас

en: Reply to comment…
cv_RU: Комментари çине ответ…

en: Reply to the email with 'unsubscribe %s' as the email subject or first line of the body (also including this one)
cv_RU: Email урлă хуравласа тĕмине е текстăн пĕрремĕш йĕркине "%s-а çырăннине пăрахăçлас" тесе çырмалла (çакăнне те)

en: Reply to this comment
cv_RU: Ку комментарие ответлес

en: Reply to this comment.
cv_RU: Ку комментари çине ответлес.

en: Reply to thread &raquo;
cv_RU: Хурав парас &raquo;

en: Report this content
cv_RU: Ку контент пирки жалоба çырас

en: Report this post
cv_RU: Публикаци пирки жалоба çырас

en: Report this site
cv_RU: Сайт пирки жалоба çырас

en: Reporter
cv_RU: Репортер

en: Reptiles
cv_RU: Рептили

en: Request Confirmation
cv_RU: Çирĕплетни Ыйтас

en: Requested site is suspended.
cv_RU: Ыйтнă сайта тытса чарнă.

en: Required
cv_RU: Унсăр юрамасть

en: Required fields not supplied
cv_RU: Кирлĕ полясене кÿмен

en: Required headers are missing from the request.
cv_RU: Ыйтса çырнинче кирлĕ шапкăсем çитмеççĕ.

en: Required properties are missing from the token.
cv_RU: Токенăн обязательнăй уйрăмлăхĕсене палăртман.

en: Required?
cv_RU: Унсăр юрамасть?

en: Requires Mac OS X 10.11+.
cv_RU: Mac OS X 10.11+ пулни кирлĕ.

en: Requires Windows 7+.
cv_RU: Windows 7+ пулни кирлĕ.

en: Research
cv_RU: Тĕпчес

en: Research Foundation
cv_RU: Тӗпчев фончӗ

en: Resend
cv_RU: Çĕнĕрен ярас

en: Resend Code
cv_RU: Кодне Çĕнĕрен яртарас

en: Resend Verification Email
cv_RU: Верификаци Email-не çĕнĕрен яртарас

en: Reset
cv_RU: Çĕнĕрен лартас

en: Reset Image
cv_RU: Сăнÿкерчĕке çĕнĕрен лартас

en: Reset Password
cv_RU: Пароле çĕнĕрен лартас

en: Reset Your Password
cv_RU: Хăвăрăн Пароле çĕнĕрен лартас

en: Reset importer
cv_RU: Импорт хатĕрне çĕнĕрен лартас

en: Reset my password
cv_RU: Ман пароле çĕнĕрен лартас

en: Reset my password!
cv_RU: Ман пароле çĕнĕрен ларт!

en: Reset options
cv_RU: Çĕнĕрен лартас опцисем

en: Reset password
cv_RU: Пароле çĕнĕрен лартас

en: Reset to Defaults
cv_RU: Улăштаричченхилетес

en: Resetting Jetpack Options for %s...
cv_RU: %s валли Jetpack опцийĕсене çĕнĕрен лартасси...

en: Resetting default modules...
cv_RU: Модульсене тивмен ĕрете кĕртесси...

en: Resetting the jetpack options stored in wp_options...
cv_RU: wp_options-ра усранакан Jetpack опцийĕсене çĕнĕрен лартасси...

en: Resolute
cv_RU: Ресолют

en: Resort
cv_RU: Курорт

en: Resource
cv_RU: Ресурссем

en: Resources
cv_RU: Ресурссем

en: Respond to this post by replying above this line
cv_RU: Ку публикацие ку йĕркерен çÿлерех ответлесе хуравлăр

en: Response was not 200: %s
cv_RU: Хуравĕ 200 марччĕ: %s

en: Responsive
cv_RU: Респонсивлă

en: Responsive Layout
cv_RU: Респонсивлă Разметка

en: Rest Stop
cv_RU: Кану Чарӑнӑвӗ

en: Restart
cv_RU: Çĕнĕрен тапратас

en: Restaurant
cv_RU: Ресторан

en: Restaurant Supplies
cv_RU: Ресторан хатӗрӗсем

en: Restaurants
cv_RU: Ресторансем

en: Restore
cv_RU: Тавăрса лартас

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
cv_RU: &#8220;%s&#8221; çÿпĕрен тавăрас

en: Restore Site
cv_RU: Сайта тавăрса лартас

en: Restore this comment from the trash.
cv_RU: Ку комментарие çÿпĕрен тавăрса лартас.

en: Restore this item from the Trash
cv_RU: Çÿпĕрен тавăрса лартас ку объекта

en: Restored
cv_RU: Тавăрса лартнă

en: Resubscribe
cv_RU: Çĕнĕрен çырăнас

en: Resubscribe Order
cv_RU: Заказа Çĕнĕрен çыр

en: Results
cv_RU: Результатсем

en: Results Text
cv_RU: Результат Тексчĕ

en: Results for
cv_RU: Çакăн результачĕсем

en: Resume Service
cv_RU: Резюме пулăшăвĕ

en: Resume onboarding posts.
cv_RU: Ĕç пуçлани çинчен публикацисене илессине малалла тăсас.

en: Retalhuleu
cv_RU: Реталулеу

en: Retirement Community
cv_RU: Пенси пӗрлӗхӗ

en: Retirement Home
cv_RU: Ваттисен ҫурчӗ

en: Return To Poll
cv_RU: Ыйтăм патне Таврăнас

en: Return to %s
cv_RU: %s çине тавăрăнас

en: Returns all the categories for block types that will be shown in the block editor.
cv_RU: Блок редакторĕнче курăнакан мĕнпур блок типĕсен категорийĕсене тавăрса парать.

en: Reunion
cv_RU: Реюньон

en: Reviews
cv_RU: Рецензисем

en: Reykjavik
cv_RU: Рейкьявик

en: Rezina
cv_RU: Резина

en: Rheumatologist
cv_RU: Ревматолог

en: Rhode Island
cv_RU: Род-Айленд

en: Riau
cv_RU: Риау

en: Rieti
cv_RU: Риети

en: Riga
cv_RU: Рига

en: Right
cv_RU: Сылтăм

en: Right Now
cv_RU: Халех

en: Right Sidebar
cv_RU: Сылтăм Панель

en: Rimini
cv_RU: Римини

en: Rio Branco
cv_RU: Рио-Бранко

en: Rio Gallegos
cv_RU: Рио-Гальегос

en: Rio Grande do Norte
cv_RU: Рио-Гранде-ду-Норте

en: Rio Grande do Sul
cv_RU: Рио-Гранде-ду-Сул

en: Rio de Janeiro
cv_RU: Рио-де-Жанейро

en: Rivas
cv_RU: Ривас

en: River Gee
cv_RU: Ривер Джи

en: Rivercess
cv_RU: Ривер-Сесс

en: Riyadh
cv_RU: Рияд

en: Rizal
cv_RU: Ризал

en: Rize
cv_RU: Ризе

en: Roads & Pavements
cv_RU: Ҫулсемпе тротуарсем

en: Roadside Assistance
cv_RU: Ҫул ҫинчи пулӑшу

en: Rock Climbing
cv_RU: Скалолазани

en: Rock Climbing Instructor
cv_RU: Чуллă тăва хăпарма вĕрентекен

en: Rodeo
cv_RU: Родео

en: Roi Et
cv_RU: Ройет

en: Role
cv_RU: Рольĕ

[ctx: Role that is displayed in a select]
en: Follower
cv_RU: Пăхса Тăракан

[ctx: Role that is displayed in a select]
en: Viewer
cv_RU: Куракан

en: Roles assigned to the user.
cv_RU: Усă куракан валли палăртса хунă рольсем.

en: Roller Skating Rink
cv_RU: Роликпе ярăнмалли каток

en: Roma
cv_RU: Рома

en: Romania
cv_RU: Румыни

en: Romanian
cv_RU: Румынла

en: Romanian leu
cv_RU: Румынири лей

en: Romblon
cv_RU: Ромблон

en: Rome
cv_RU: Рим

en: Rondonia
cv_RU: Рондония

en: Rondônia
cv_RU: Рондони

en: Roofing Contractor
cv_RU: Ҫивитти подрядчикĕ

en: Roofing Supplies
cv_RU: Çурт тăрри материалӗсем

en: Roraima
cv_RU: Рорайма

en: Rosario
cv_RU: Росарио

en: Roscommon
cv_RU: Роскоммон

en: Rothera
cv_RU: Ротера

en: Rounded Corners
cv_RU: Çавракалатнă Кĕтессем

en: Rovigo
cv_RU: Ровиго

en: Row
cv_RU: Рет

en: Row group
cv_RU: Рет ушкăнĕ

en: Row type
cv_RU: Рет типĕ

en: Rows
cv_RU: Ретсем

en: Rubanda
cv_RU: Рубанда

en: Rubirizi
cv_RU: Рубиризи

en: Rug Store
cv_RU: Палас магазинĕ

en: Rukiga
cv_RU: Рукига

en: Rukungiri
cv_RU: Рукунгири

en: Rukwa
cv_RU: Руква

en: Run
cv_RU: Тапратас

en: Run %s
cv_RU: Тапратас: %s

en: Run Importer
cv_RU: Импорта тапратас

en: Running
cv_RU: Чупасси

en: Running Store
cv_RU: Чупакансен магазинĕ

en: Ruse
cv_RU: Русе

en: Russia
cv_RU: Раççей

en: Russian
cv_RU: Вырăсла

en: Russian Federation
cv_RU: Раççей Федерацийĕ

en: Russian Restaurant
cv_RU: Вырăс Ресторанĕ

en: Russian ruble
cv_RU: Раççей тенки

en: Rustic Furniture Store
cv_RU: Рустикăлла сӗтел-пукан магазинӗ

en: Ruvuma
cv_RU: Рувума

en: Rwanda
cv_RU: Руанда

en: Rwandan franc
cv_RU: Руанда франкӗ

en: Réunion
cv_RU: Реуньон

en: Río Negro
cv_RU: Рио-Негро

en: Rîșcani
cv_RU: Рышкань

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
cv_RU: Сан-Томпа Принципсем

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
cv_RU: Сан-Томе тата Принсипи добри

en: SCUBA Instructor
cv_RU: Скуба-дайвинг инструкторĕ

en: SEO tools
cv_RU: SEO хатĕрĕсем

en: SIREN or SIRET Number
cv_RU: SIREN е SIRET номерĕ

en: SITE NAME
cv_RU: САЙТ ЯЧĔ

en: SKU
cv_RU: Артикул

en: SKU %s
cv_RU: Артикул %s

en: SKU:
cv_RU: Артикул:

en: SKU: %s
cv_RU: Артикул: %s

en: SSH credentials can only be added for a Jetpack-enabled site.
cv_RU: SSH учет даннăйĕсене Jetpack-тапранчăк сайт валли çеç хушма пулать.

en: STD Testing
cv_RU: ЗППП тесчĕ

en: SUCCESS: %s
cv_RU: ĂНĂÇРĔ: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
cv_RU: ĂНĂÇРĔ: WordPress ăнăçлăн %s пулса çĕнелчĕ

en: Sa Kaeo
cv_RU: Са Каео

en: Sabah
cv_RU: Сабах

en: Sacatepéquez
cv_RU: Сакатепекес

en: Saga
cv_RU: Сага

en: Sagarmatha
cv_RU: Сагарматха

en: Saigon
cv_RU: Сайгон

en: Sailing School
cv_RU: Парӑс спорчӗн шкулӗ

en: Sailmaker
cv_RU: Парӑс ăсти

en: Saint Andrew
cv_RU: Сент-Андру

en: Saint Ann
cv_RU: Сент-Анн

en: Saint Barth&eacute;lemy
cv_RU: Çветтуй Бартелем

en: Saint Barthélemy
cv_RU: Çветтуй Бартелем

en: Saint Catherine
cv_RU: Сент-Катерин

en: Saint Elizabeth
cv_RU: Сент-Элизабет

en: Saint Helena
cv_RU: Çветтуй Елена

en: Saint Helena pound
cv_RU: Светтуй Елена фунчĕ

en: Saint James
cv_RU: Сент-Джеймс

en: Saint Kitts and Nevis
cv_RU: Сент-Киттс тата Невис

en: Saint Lucia
cv_RU: Санкт-Люсия

en: Saint Martin
cv_RU: Çветтуй Мартин

en: Saint Martin (Dutch part)
cv_RU: Çветтуй Мартин (Голланди)

en: Saint Martin (French part)
cv_RU: Çветтуй Мартин (Франци)

en: Saint Mary
cv_RU: Сент-Мэри

en: Saint Pierre and Miquelon
cv_RU: Сен-Пирр тата Микелон

en: Saint Thomas
cv_RU: Сент-Томас

en: Saint Vincent and the Grenadines
cv_RU: Çветтуй Винсент тата Гренадинсем

en: Sainyabuli
cv_RU: Сайнябули

en: Saipan
cv_RU: Сайпан

en: Saitama
cv_RU: Сайтама

en: Sakarya
cv_RU: Сакарья

en: Sakhalin
cv_RU: Сахалин

en: Sakon Nakhon
cv_RU: Сакон Накхон

en: Salad Restaurant
cv_RU: Салат Ресторанĕ

en: Salamanca
cv_RU: Саламанка

en: Salavan
cv_RU: Салаван

en: Sale
cv_RU: Йÿнĕ

en: Sale!
cv_RU: Распродажа!

en: Salerno
cv_RU: Салерно

en: Sales
cv_RU: Скидкăсем

en: Sales by product
cv_RU: Таварне кура сутнисем

en: Salta
cv_RU: Сальта

en: Salto
cv_RU: Сальто

en: Salvage Yard
cv_RU: Утильсырье Склачĕ

en: Samaná
cv_RU: Самана

en: Samar
cv_RU: Самар

en: Samara
cv_RU: Самара

en: Samarkand
cv_RU: Самарканд

en: Samburu
cv_RU: Самбуру

en: Samoa
cv_RU: Самоа

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
cv_RU: Самоа талайĕ&#x101;l&#x101;

en: Samsun
cv_RU: Самсун

en: Samut Prakan
cv_RU: Самут Пракан

en: Samut Sakhon
cv_RU: Самут Сакхон

en: Samut Songkhram
cv_RU: Самут Сонгкрам

en: San Cristóbal
cv_RU: Сан-Кристобаль

en: San José de Ocoa
cv_RU: Сан-Хосе-де-Окоа

en: San Juan
cv_RU: Сан-Хуан

en: San Luis
cv_RU: Сан-Луис

en: San Luis Potosi
cv_RU: Сан-Луи-Потоси

en: San Luis Potosí
cv_RU: Сан-Луис-Потоси

en: San Marcos
cv_RU: Сан-Маркос

en: San Marino
cv_RU: Сан Марино

en: San Martín
cv_RU: Сан-Мартин

en: San Pedro
cv_RU: Сан-Педро

en: San Pedro de Macorís
cv_RU: Сан-Педро-де-Макорис

en: Sandwich Shop
cv_RU: Сэндвич Магазинӗ

en: Sanitation
cv_RU: Санитари

en: Santa Catarina
cv_RU: Санта-Катарина

en: Santa Cruz
cv_RU: Санта-Крус

en: Santa Cruz de Tenerife
cv_RU: Санта-Крус-де-Тенерифе

en: Santa Fe
cv_RU: Санта-Фе

en: Santa Isabel
cv_RU: Санта-Исабель

en: Santa Rosa
cv_RU: Санта-Роса

en: Santarem
cv_RU: Сантарен

en: Santiago
cv_RU: Сантьяго

en: Santiago Rodríguez
cv_RU: Сантьяго-Родригес

en: Santiago del Estero
cv_RU: Сантьяго-дель-Эстеро

en: Santo Domingo
cv_RU: Санто-Доминго

en: Sao Paulo
cv_RU: Сан-Паулу

en: Sao Tome
cv_RU: Сан-Томе

en: Sao Tome and Principe
cv_RU: Сан-Томе тата Принцип

en: Saraburi
cv_RU: Сарабури

en: Sarajevo
cv_RU: Сараево

en: Sarangani
cv_RU: Сарангани

en: Sarawak
cv_RU: Саравак

en: Saskatchewan
cv_RU: Саскачеван

en: Sassari
cv_RU: Сассари

en: Sat
cv_RU: Шăм

en: Satkhira
cv_RU: Сатхира

en: Satu Mare
cv_RU: Сату Маре

en: Satun
cv_RU: Сатун

en: Saturday
cv_RU: Шăмат кун

[ctx: Saturday initial]
en: S
cv_RU: Ш

en: Saudi Arabia
cv_RU: Сауди Арави

en: Saudi riyal
cv_RU: Сауди риалĕ

en: Savannah
cv_RU: Саванна

en: Savannakhet
cv_RU: Саваннакхет

en: Save
cv_RU: Упрас

en: Save %(discountRate)s%% by paying annually
cv_RU: Çулсерен тÿлĕр те %(discountRate)s%% перекетлĕр

en: Save %(percent)s%%
cv_RU: %(percent)s%% перекетлес

en: Save Changes
cv_RU: Улшăнусене Упрас

[ctx: Save DNS Changes]
en: Save Changes
cv_RU: Улшăнусене Упрас

en: Save Draft
cv_RU: Упрас Черновик

en: Save Email
cv_RU: Emailа Упрас

en: Save Menu
cv_RU: Менюне Упрас

en: Save New Order
cv_RU: Çĕнĕ йĕркене упрас

en: Save Options
cv_RU: Опцисене Упрас

en: Save Password
cv_RU: Пароле Упрас

en: Save Poll
cv_RU: Ыйтăма Упрас

en: Save Settings
cv_RU: Настройкăсене Упрас

en: Save Style
cv_RU: Стиле Упрас

en: Save Widget
cv_RU: Виджета Упрас

en: Save account settings
cv_RU: Аккаунт настройкисене упрас

en: Save all changes
cv_RU: Мĕнпур улшăнусене упрас

en: Save as Draft
cv_RU: Черновик пек упрас

en: Save as Pending
cv_RU: Кĕтсе тăракан пек Упрас

en: Save changes
cv_RU: Улшăнусене упрас

en: Save contact info
cv_RU: Çыхăну инфоне упрас

en: Save password
cv_RU: Пароле Упрас

en: Save settings
cv_RU: Настройкăсене упрас

en: Save this field
cv_RU: Ку поляне упрас

en: Save webhook
cv_RU: Webhook-а упрас

en: Saved
cv_RU: Упранчĕ

en: Saved Card
cv_RU: Упранă карточка

en: Saved successfully
cv_RU: Ăнăçлăн упранчĕ

en: Saved.
cv_RU: Упранчĕ.

en: Saving
cv_RU: Упранать

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
cv_RU: Упрассине чарнă: ку страницăна халĕ %s редакцилет.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
cv_RU: Упрассине чарнă: ку публикацине халĕ %s редакцилет.

en: Saving&hellip;
cv_RU: Упранать&hellip;

en: Saving...
cv_RU: Упранать...

en: Saving…
cv_RU: Упранать…

en: Savona
cv_RU: Савона

en: Saw Mill
cv_RU: Вӑрман касакан завод

en: Saïda
cv_RU: Сайда

en: Scale
cv_RU: Масштабласси

en: Scale Image Help
cv_RU: Сăнÿкерчĕк Масштабĕ Пулăшу

en: Scan
cv_RU: Сканлас

en: Schaffhausen
cv_RU: Шаффхаузен

en: Schedule
cv_RU: Планлас

en: Schedule post
cv_RU: Поста планлас

en: Schedule your social media updates in advance and promote your posts when it's best for you.
cv_RU: Социаллă медиари çĕнетĕвĕрсене малтанах планласа тăрăр е тухакан публикацисене вĕсенчен хăвăра кирлĕ пек, суйланă вăхăтра сарăр.

en: Scheduled
cv_RU: Планлă

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: <span class="count">(%s)</span> планланă
cv_RU[1]: <span class="count">(%s)</span> планланă

en: Scheduled Actions
cv_RU: Планланă Ĕçлевсем

en: Scheduled Post
cv_RU: Планланă Публикаци

en: Scheduled for: %s
cv_RU: Планланă числа: %s

en: Scheduling share failed. Please don't be mad.
cv_RU: Пайлашăва планласси пулмарĕ. Тархасшăн, ан çилленĕр.

en: School
cv_RU: Шкул

en: School District
cv_RU: Шкул округӗ

en: School Supplies
cv_RU: Шкул хатӗрӗсем

en: Schwyz
cv_RU: Швиц

en: Science
cv_RU: Ăслăлăх

en: Science Museum
cv_RU: Ăслăлăх музейĕ

en: Scooter Rental
cv_RU: Скутер прокачӗ

en: Scoresbysund
cv_RU: Скоресбисунд

en: Screen Content
cv_RU: Экран Контенчĕ

en: Screen Options
cv_RU: Экран Опцийĕсем

en: Screen Printer
cv_RU: Трафарет принтер

en: Scroll
cv_RU: Шутарас

en: Scroll back to top
cv_RU: Каялла çÿлелле тĕркес

en: Scroll to comments
cv_RU: Комментарисем патне шутарас

en: Scroll with Page
cv_RU: Страницăпа Пĕрле Тĕркес

en: Sculpture Museum
cv_RU: Скульптура музейӗ

en: Seafood Market
cv_RU: Тинӗс Продукчӗсен Пасарӗ

en: Seafood Restaurant
cv_RU: Тинӗс Ресторанӗ

en: Search
cv_RU: Шырас

en: Search %s
cv_RU: %s шырас

en: Search %s - %s
cv_RU: Шырав %s - %s

en: Search & Social
cv_RU: Шырав тата Соцсеть

en: Search Categories
cv_RU: Категорисенче Шырас

en: Search Comics
cv_RU: Комикс Шырас

en: Search Comments
cv_RU: Комментарисенче шырас

en: Search Engine Terms
cv_RU: Шырав двигателĕсене кĕртнĕ терминсем

en: Search Error
cv_RU: Ошибка Шырас

en: Search Link Categories
cv_RU: Каçă Категорисенче Шырас

en: Search Links
cv_RU: Каçăсенче Шырас

en: Search Media
cv_RU: Медиасенче шырас

en: Search Media:
cv_RU: Медиасенче шырас:

en: Search Menu Items
cv_RU: Шырас Меню Объекчĕсем

en: Search Pages
cv_RU: Страницăсенче шырас

[ctx: Search Plan]
en: Search
cv_RU: Шырас

en: Search Posts
cv_RU: Постсенче шырас

en: Search Project Tags
cv_RU: Проект Тегĕсене Шырас

en: Search Projects
cv_RU: Проектсем Шырас

en: Search Reader
cv_RU: Reader-та Шырас

en: Search Results
cv_RU: Шырав Результачĕсем

en: Search Results %1$s %2$s
cv_RU: Шырав результачĕсем %1$s %2$s

en: Search Results for: %s
cv_RU: «%s» шырав результачĕсем

en: Search Sites
cv_RU: Сайтсенче Шырас

en: Search Tags
cv_RU: Тегсенче Шырас

en: Search Terms
cv_RU: Шырав условийĕсем

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s
cv_RU: %2$s вĕçленекен %1$s кунлăх шырав условийĕсем

en: Search Terms for %s
cv_RU: %s валли шырав условийĕсем

en: Search Twitter
cv_RU: Twitter-та Шырас

en: Search Users
cv_RU: Усă куракансенче шырас

en: Search Widgets
cv_RU: Виджетсенче шырас

en: Search WordPress.com
cv_RU: WordPress.com-ра Шырас

en: Search WordPress.com Blogs
cv_RU: WordPress.com Блогĕсенче шырас

en: Search YouTube
cv_RU: YouTube-ра Шырас

en: Search engine optimization
cv_RU: Шырав оптимизацийĕ

[ctx: Search for {post_type} by title]
en: Search for %s by title
cv_RU: %s-а заголовокне кура шырас

en: Search for:
cv_RU: Çакна шырас:

en: Search here.
cv_RU: Кунта шырас .

en: Search here...
cv_RU: Кунта шырас...

en: Search images…
cv_RU: Сăнÿкерчĕксем шырас…

en: Search languages…
cv_RU: Чĕлхесенче шырас …

en: Search media
cv_RU: Медиасенче шырас

en: Search media items...
cv_RU: Медиа объект шырасси...

en: Search or enter URL to follow…
cv_RU: Пăхса тăмалăх URL шырас е çырса кĕртес…

en: Search our blog
cv_RU: Пирĕн блогра шырас

en: Search plugins
cv_RU: Плагин Шырас

en: Search results
cv_RU: Шырав результачĕсем

en: Search results for:
cv_RU: Шырав результачĕсем:

en: Search results for: %s
cv_RU: %s шырав результачĕсем

en: Search themes...
cv_RU: Темăсенче шырас...

en: Search videos…
cv_RU: Видеосем шырас…

[ctx: Search widget]
en: Search
cv_RU: Шырав

en: Search widgets&hellip;
cv_RU: Виджетсенче шырас&hellip;

en: Search...
cv_RU: Шырас...

en: Searching&hellip;
cv_RU: Шырав пырать&hellip;

en: Searching...
cv_RU: Шыратпăр...

en: Search…
cv_RU: Шырав…

en: Seasonal
cv_RU: Сезонлă

en: Secure checkout
cv_RU: Хăрушсăр касса

en: Security
cv_RU: Хăрушсăрлăх

en: Security Daily
cv_RU: Кунсерен хăрушсăрлăх

en: Security Real-time
cv_RU: Реальнăй вăхăтра хăрушсăрлăх

en: Security code
cv_RU: Хăрушсăрлăх кочĕ

en: Security error.
cv_RU: Хÿтĕлĕх йăнăшĕ.

en: Security.
cv_RU: Хăрушсăрлăх.

en: See All
cv_RU: Пурне те Курас

en: See All Themes
cv_RU: Пур Темăна та Пăхас

en: See Features
cv_RU: Ятарлă Хатĕрсене Пăхас

en: See Plans
cv_RU: Тарифсене Курас

en: See all comments
cv_RU: Мĕнпур комментарине курас

en: See all stats
cv_RU: Мĕнпур статистикăна курас

en: See all themes
cv_RU: Пур Темăна та Пăхас

en: See and compare the features available on each WordPress.com plan.
cv_RU: WordPress.com тарифĕсен кашнин уйрăмлĕхĕсене танлаштарăр.

en: See detailed information about your traffic, likes, comments, and subscribers.
cv_RU: Курас detailed информаци çинчен сирĕн traffic, Килĕштернисем, комментарисем, -па çырăнакансем.

en: See more
cv_RU: Тата ытлине курас

en: See more &rarr;
cv_RU: Тата Пăхас &rarr;

en: See more from Jetpack Documentation…
cv_RU: Тата Jetpack документаци пăхас…

en: See more results for <strong>%s</strong> from %s
cv_RU: %s-ăн <strong>%s</strong> валли тата та результачĕсене курас

en: See more stats
cv_RU: Тата ытла статистика курас

en: See more stats and insights
cv_RU: Тата ытла статистикăпа тупсăмсене курас

en: See more stats and insights — %s
cv_RU: Тата ытла статистикăпа тупсăмсене курас — %s

en: See you in %d
cv_RU: Сире %d-мĕшĕнче куриччен

en: Segovia
cv_RU: Сегови

en: Sekong
cv_RU: Секонг

en: Selangor
cv_RU: Селангор

en: Select
cv_RU: Суйлас

en: Select %s
cv_RU: %s Суйлас

en: Select All
cv_RU: Пурне те суйлас

en: Select Category
cv_RU: Категори суйлас

en: Select Country
cv_RU: Çĕршыв суйлăр

en: Select Day
cv_RU: Кун Суйлас

en: Select Files
cv_RU: Файл Суйлас

en: Select Frame
cv_RU: Кадр Суйлас

en: Select Image
cv_RU: Сăнÿкерчĕк Суйлас

en: Select Link Category:
cv_RU: Каçă Категорине Суйлас:

en: Select Menu:
cv_RU: Меню Суйлас:

en: Select Month
cv_RU: Уйăх суйлас

en: Select Post
cv_RU: Публикаци Суйлас

en: Select State
cv_RU: Штат Суйлас

en: Select Week
cv_RU: Эрне Суйлас

en: Select Year
cv_RU: Çул Суйлас

en: Select a Menu
cv_RU: Пĕр Меню Суйлас

en: Select a city
cv_RU: Пĕр хула суйлас

en: Select a language
cv_RU: Чĕлхе сулас

en: Select a menu to edit:
cv_RU: Редакцилемелĕх пĕр меню суйлас:

en: Select a product
cv_RU: Тавар Суйлас

en: Select all
cv_RU: Пурне те суйлас

en: Select and crop
cv_RU: Суйлас та Чутлас

en: Select background image
cv_RU: Фон căнÿкерчĕкĕ суйлас

en: Select comment
cv_RU: Комментари суйлас

en: Select file
cv_RU: Файл Суйлас

en: Select iTunes category:
cv_RU: iTunes категорине суйлас:

en: Select language
cv_RU: Чĕлхе Суйлас

en: Select logo
cv_RU: Логотип Суйлас

en: Select options
cv_RU: Параметрсене суйлас

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
cv_RU: &ldquo;%s&rdquo; валли параметрсем суйлăр

en: Select video
cv_RU: Видео Суйлас

en: Select your tagline and time zone
cv_RU: Слоган тата вырăнти вăхăт суйлас

en: Self Defense
cv_RU: Харпăр хăйне хÿтĕлесси

en: Self-Storage Facility
cv_RU: Хӑй тӗллӗн упрамалли хатӗр

en: Self-hosted, non-profit version
cv_RU: Хăй-хостинглă, тупăшшăн ĕçлеттермен верси

en: Sell anything with a simple PayPal button.
cv_RU: Кирек мĕне те PayPal-ăн ансат пускăчĕпе усă курса сутăр.

en: Sell just about anything to your visitors — physical items, digital downloads, memberships, exclusive content, and more.
cv_RU: Килекенсене йăлт сутăр — тавар, электронлă загрузка, членство, эксклюзивлă контент тата ыттине те.

en: Sembabule
cv_RU: Сембабула

en: Seminary
cv_RU: Семинари

en: Semnan (سمنان)
cv_RU: Семнан (سمنان)

en: Send
cv_RU: Ярас

en: Send Again
cv_RU: Тепĕр хут ярас

en: Send Code via SMS
cv_RU: Кода SMS урлă ярас

en: Send Invitation
cv_RU: Йыхрав Ярас

en: Send User Notification
cv_RU: Усă куракан пĕлтеркĕчне ярас

en: Send and receive from your custom domain
cv_RU: Хăвăра уйрăм доменран электронлă çыру ярăр е илĕр

en: Send any of the following commands in the subject or first line of an email to %s.
cv_RU: %s янă email-ра çак хушусенчен кирек хăшне те теми е пĕрремĕш йĕрки тăвăр.

en: Send email
cv_RU: Email Ярас

en: Send email daily
cv_RU: Кунсерен email ярас

en: Send email every week
cv_RU: Кашни эрне email ярас

en: Send email instantly
cv_RU: Самантрах email ярас

en: Sending you a text message…
cv_RU: Сире СМС ярса тăрмашатпăр...

en: Sending...
cv_RU: Яратпăр...

en: Sending…
cv_RU: Яратпăр…

en: Senegal
cv_RU: Сенегал

en: Senior Citizen Center
cv_RU: Ваттисен центрӗ

en: Sent By
cv_RU: Яраканĕ

en: Sent by an unverified visitor to your site.
cv_RU: Кам пулни паллă мар, пĕр килсе куракан ярса панă.

en: Seoul
cv_RU: Сеул

en: Sep
cv_RU: Авă

en: Separate multiple tags with commas, and prefix with '-' to exclude.
cv_RU: Тегсене запятойпе уйăрăр, кирлĕ маррисем ан çулăхчăр тесе умĕнчен '-' çырăр.

en: Separate tags with commas
cv_RU: Тагсене запятойпе уйăрас пулать

en: September
cv_RU: Авăн

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
cv_RU: Авă

en: Septic Systems
cv_RU: Септика системисем

en: Serbia
cv_RU: Серби

en: Serbian
cv_RU: Сербла

en: Serbian dinar
cv_RU: Серб динарӗ

en: Serere
cv_RU: Серере

en: Sergipe
cv_RU: Сержипе

en: Server could not read response.
cv_RU: Сервер хурава вулаймарĕ.

en: Server encountered an unspecified error.
cv_RU: Сервер пĕр палăртман ошибка тĕлне пулчĕ.

en: Service
cv_RU: Служба

en: Service Station
cv_RU: Техника пулӑшӑвӗн станцийӗ

en: Service name
cv_RU: Служба ячĕ

en: Set Authors
cv_RU: Авторсене Лартса хăварас

en: Set a different content width for full size images.
cv_RU: Тулли пысăкăшлă ÿкерчĕксем валли контент сарлакăшне урăхла лартăр.

en: Set a maximum number of times a customer can suspend their account for each billing period. For example, for a value of 3 and a subscription billed yearly, if the customer has suspended their account 3 times, they will not be presented with the option to suspend their account until the next year. Store managers will always be able to suspend an active subscription. Set this to 0 to turn off the customer suspension feature completely.
cv_RU: Set maximum хисеп -ăн times customer пултарать suspend хăйĕн аккаунт валли each billing period. валли: example, валли value -ăн 3 -па çырăну billed yearly, енчен те çак customer has suspended хăйĕн аккаунт 3 times, they will not be presented -па пĕрле  çак опци -а suspend хăйĕн аккаунт хăçанччен çак next çул. Store managers will ялан be able -а suspend пĕр active çырăну. Set ку -а 0 -а turn off çак customer suspension feature completely.

en: Set as background
cv_RU: Фон вырăнне лартас

en: Set as header
cv_RU: Шапка вырăнне лартас

en: Set as logo
cv_RU: Логотип пек лартас

en: Set date and time
cv_RU: Числа тата вăхăтне лартас

en: Set product image
cv_RU: Тавар ÿкерчĕкне лартас

en: Set status
cv_RU: Статус Лартас

en: Set up %(providerName)s
cv_RU: %(providerName)s Хывас

en: Set up a domain to use with a custom email address
cv_RU: Ятарлă email адресĕпе çыхăнтармашкăн домен туса хурăр

en: Set up or buy your domain, pick from one of our flexible email options, and start getting emails today.
cv_RU: Хăвăр домена майлăр е туянăр, тĕрлĕрен email тĕсĕсенчен хăвăра кирлине суйлăр, вара паянах email илсе тăма пуçлăр.

en: Set up your blog
cv_RU: Хăвăра блог хывас

en: Set up your general site options. Make sure to click Save on each Settings screen.
cv_RU: Хăвăрăн пĕтĕмĕшле сайт опцийĕсене хывас. Кашни Майлаштару Экранĕ çинче Упрас çине кликать тунă-и тесе тĕрĕслĕр.

en: Set up your general site options. Make sure to click on Save on each Settings screen so that your changes take effect.
cv_RU: Хăвăрăн пĕтĕмĕшле сайт опцийĕсене хывăр. Кашни Майлаштару Экранĕ çинче "Упрас" çине кликать тунă-и тесе тĕрĕслĕр, вара сирĕн улшăнусем пурнăçа кĕрĕç.

en: Set up your plan
cv_RU: Хăвăра план хывăр

en: Set your static home page
cv_RU: Тăп тăракан тĕп страница лартас

en: Set your tagline
cv_RU: Хăвăрăн слоганне лартас

en: Set your tagline and time zone
cv_RU: Хăвăрăн слоганне тата вырăнти вăхăтне лартас

en: Seti
cv_RU: Сети

en: Setting two_step_backup_codes_printed is not yet implemented.
cv_RU: икĕ_step_backup_codes_printed настройкине ĕçе яман-ха.

en: Setting up your site
cv_RU: Сирĕн сайтăра тăратса лартатпăр

en: Settings
cv_RU: Настройкăсем

en: Settings Update
cv_RU: Настройкăсене Çĕнетесси

en: Settings have been saved
cv_RU: Настройкăсем упранчĕç

en: Settings saved
cv_RU: Настройкăсем упранчĕç

en: Settings saved successfully!
cv_RU: Улшăнусем ăнса упранчĕç!

en: Settings saved.
cv_RU: Настройкăсем упранчĕçç.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
cv_RU: Тÿлевсем

en: Settings updated.
cv_RU: Настройкăсем çĕнелчĕç

en: Settings.
cv_RU: Настройкăсем.

en: Setup
cv_RU: Майлаштару

en: Setup social links to share on Facebook and Twitter
cv_RU: Facebook-ра тата Twitter-та пайлашмашкăн соцсеть каççисем хывас

en: Sevilla
cv_RU: Севилья

en: Sewage Treatment
cv_RU: Юхан шывсене тасатасси

en: Sewing
cv_RU: Çĕвĕ ĕçĕ

en: Sewing Store
cv_RU: Ҫӗвӗç магазинӗ

en: Seychelles
cv_RU: Сейшелсем

en: Seychellois rupee
cv_RU: Сейшель рупийӗ

en: Shaanxi
cv_RU: Шаньси

en: Shaanxi / 陕西
cv_RU: Шэньси / 陕西

en: Shandong
cv_RU: Шаньдун

en: Shandong / 山东
cv_RU: Шаньдун / 山东

en: Shanghai
cv_RU: Шанхай

en: Shanghai / 上海
cv_RU: Шанхай / 上海

en: Shanxi
cv_RU: Шаньси

en: Shanxi / 山西
cv_RU: Шаньси / 山西

en: Share
cv_RU: Пайлашас

en: Share What You Love
cv_RU: Хăвăра килĕшнисемпе пайлашăр

en: Share an update, ask a question, or brainstorm with your team. Ready to create your first post?
cv_RU: Хăвăр ушкăна çĕнĕ хыпар, ыйту, е шухăш çырăр. Пирвайхи публикаци тума хатĕр-и?

en: Share on
cv_RU: Пайлашас

en: Share on Facebook
cv_RU: Facebook-ра пайлашас

en: Share on Twitter
cv_RU: Twitter-та пайлашас

en: Share posts to your Facebook page
cv_RU: Публикацисемпе Фейсбук страницинче пайлашăр

en: Share this:
cv_RU: Кунпа пайлашас:

en: Shared Post
cv_RU: Пайлашнă Публикаци

en: Shares
cv_RU: Пайлашу

en: Shariatpur
cv_RU: Шариатпур

en: Sharing
cv_RU: Пайлашни

en: Sharing Buttons
cv_RU: Пайлашу пускăчĕсем

en: Sharing Service : %s
cv_RU: Пайлашу Служби : %s

en: Sharing Settings
cv_RU: Настройкăсемпе Пайлашатпăр

en: Sharing URL
cv_RU: URL-па Пайлашатпăр

en: Sharing label
cv_RU: Пайлашу этикетки

[ctx: Sharing options: Checkbox label]
en: Show like button
cv_RU: Килĕштерес пускăчне кăтартас

[ctx: Sharing options: Checkbox label]
en: Show reblog button
cv_RU: Çĕнĕрен блоглас пускăчне кăтартас

[ctx: Sharing options: Comment Likes]
en: On for all posts
cv_RU: Мĕнпур публикацире те ĕçлет

[ctx: Sharing options: Header]
en: Comment Likes
cv_RU: Комментари Килĕштерĕвĕсем

[ctx: Sharing options: Header]
en: Like
cv_RU: Килĕштерÿ

[ctx: Sharing options: Header]
en: Reblog & Like
cv_RU: Çĕнĕрен блоглас тата Килĕштерес

[ctx: Sharing options: Header]
en: Show like and sharing buttons on
cv_RU: Пайлашу пускăчĕсем çакăнта курăнмалла

[ctx: Sharing: Buttons]
en: This text won't appear until you add at least one sharing button.
cv_RU: Ку текст эсир сахалтан пĕр пайлашу пускăчĕ хушиччен куç умне тухмĕ.

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Add sharing buttons
cv_RU: Пайлашу пускăчĕсем хушас

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Add “More” button
cv_RU: “Тата” пускăчне хушас

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit label text
cv_RU: Этикетка текстне редакцилес

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit sharing buttons
cv_RU: Пайлашу пускăчĕсене редакцилес

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit visible buttons
cv_RU: Курăнакан пускăчсене редакцилес

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit “More” buttons
cv_RU: “Тата” пускăчсене редакцилес

[ctx: Sharing: Buttons editor heading]
en: Edit visible buttons
cv_RU: Курăнакан пускăчсене редакцилес

[ctx: Sharing: Buttons editor heading]
en: Edit “More” buttons
cv_RU: “Тата” пускăчсене редакцилес

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: Click the buttons you would like to add or remove.
cv_RU: Хушас е кăларас текен пускăчсене клик тăвăр.

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: Drag and drop to reorder the buttons.
cv_RU: Çĕнĕрен йĕркелемешкĕн пускăчсем сĕтĕрĕр те пăрахăр.

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: Tap the button you would like to move. Then tap the desired arrow.
cv_RU: Шутарас текен пускăча тĕкĕнĕр. Унтан кирлĕ йĕпе тĕкĕнĕр.

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: Tap the buttons you would like to add or remove.
cv_RU: Хушас е кăларас текен пускăчсене тĕкĕнсе илĕр.

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: These will be shown in a dropdown under the “More” button.
cv_RU: Кусем тухса анаканра “Тата” пускăч айĕнче кăтартнă пулĕç.

[ctx: Sharing: Publicize]
en: Connection available to all administrators, editors, and authors
cv_RU: Мĕнпур администратор, редактор тата авторпа та çыхăнма пулать

[ctx: Sharing: Publicize]
en: There is an issue connecting to %(service)s.
cv_RU: %(service)s-па çыхăнассинче пăтăрмах пур.

[ctx: Sharing: Publicize connect pending button label]
en: Connect
cv_RU: Çыхăнас

[ctx: Sharing: Publicize connect pending button label]
en: Connecting…
cv_RU: Çыхăнатпăр…

[ctx: Sharing: Publicize connect unavailable button label]
en: Unavailable
cv_RU: Илес çук

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: An error occurred while connecting the account.
cv_RU: Аккаунта çыхăнтарнă чухне ошибка сиксе тухрĕ.

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: Connecting %(service)s
cv_RU: Çыхăнтаратпăр %(service)s

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: The %(service)s account was successfully connected.
cv_RU: %(service)s аккаунта ăнăçлăн çыхăнтарнă.

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: The %(service)s account was successfully disconnected.
cv_RU: %(service)s аккаунт çыхăнăвĕ ăнăçлăн татăлнă.

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: The %(service)s account was successfully updated.
cv_RU: %(service)s аккаунт ăнăçлăн çĕнелчĕ.

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: The %(service)s account was unable to be disconnected.
cv_RU: %(service)s аккаунт çыхăнăвĕ татăлаймарĕ.

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: The %(service)s connection could not be made because all available accounts are already connected.
cv_RU: %(service)s-па Çыхăнтару тăвăнаймарĕ, мĕншĕн тесен çыхăнтарма пулнă мĕнпура аккаунта ĕнтĕ çыхăнтарнă.

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: The %(service)s connection could not be made because no account was selected.
cv_RU: %(service)s-па Çыхăнтару тăвăнаймарĕ, мĕншĕн тесен аккаунт суйлани çук.

[ctx: Sharing: Publicize disconnect button label]
en: Disconnect
cv_RU: Çыхăнăва татас

[ctx: Sharing: Publicize disconnect button label]
en: Disconnect All
cv_RU: Пуринпе те Çыхăнăва татас

[ctx: Sharing: Publicize disconnect pending button label]
en: Disconnecting…
cv_RU: Çыхăну татăлать…

[ctx: Sharing: Publicize reconnect pending button label]
en: Reconnect
cv_RU: Çĕнĕрен çыхăнас

[ctx: Sharing: Publicize reconnect pending button label]
en: Reconnecting…
cv_RU: Çĕнĕрен çыхăнать…

[ctx: Sharing: Publicize reconnection confirmation]
en: The %(service)s account was unable to be reconnected.
cv_RU: %(service)s аккаунчĕпе çĕнĕрен çыхăнасси пулаймарĕ.

[ctx: Sharing: Publicize reconnection confirmation]
en: The %(service)s account was unable to be updated.
cv_RU: %(service)s аккаунчĕ çĕнелеймерĕ.

[ctx: Sharing: Publicize status pending button label]
en: Loading…
cv_RU: Загрузка...

[ctx: Sharing: Sharing button option heading]
en: Button style
cv_RU: Пускăч стилĕ

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Icon & Text
cv_RU: Иконкăпа Текст

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Icon Only
cv_RU: Иконка Çеç

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Official Buttons
cv_RU: Официальнăй Пускăчсем

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Text Only
cv_RU: Текст Çеç

[ctx: Sharing: Tip in settings]
en: You can also add a {{likeBoxLink}}Like Box{{/likeBoxLink}}, a {{shareButtonLink}}share button{{/shareButtonLink}}, or {{embedLink}}embed{{/embedLink}} your page or profile on your site.
cv_RU: Унсăр пуçне {{likeBoxLink}}Килĕштерÿ Боксĕ{{/likeBoxLink}}, {{shareButtonLink}}Пайлашу пускăчĕ{{/shareButtonLink}} хушма, е хăвăрăн страницине е профиле хăвăрăн сайта{{embedLink}}встроить тума{{/embedLink}} сире май пулĕ.

[ctx: Sharing: Tip in settings]
en: You can also add a {{widgetLink}}Twitter Timeline Widget{{/widgetLink}} to display any public timeline on your site.
cv_RU: Унсăр пуçне хăвăрăн сайтра пĕр-пĕр публичнăй вăхăт шкали курăнтармашкăн {{widgetLink}}Twitter-ăн Вăхăт шкали Виджетне{{/widgetLink}} хушма сире май пулĕ.

[ctx: Sharing: Tip in settings]
en: You can also add an {{widgetLink}}Instagram Widget{{/widgetLink}} to display your latest Instagram photos on your site.
cv_RU: Унсăр пуçне эсир хăвăрăн сайт ăшĕнчи хăвăрăн вĕр çĕнĕ Instagram фотойĕсене курăнтармашкăн {{widgetLink}}Instagram Widget{{/widgetLink}}не хушма сире май пулĕ.

[ctx: Sharing: buttons]
en: Edit label text
cv_RU: Этикетка текстне редакцилес

[ctx: Sharing: connections]
en: Connected by %(username)s
cv_RU: %(username)s çыхăнтарнă

en: Sharing…
cv_RU: Пайлашу…

en: Sheema
cv_RU: Шима

en: Shelf:
cv_RU: Çÿлĕк:

en: Sheriff's Department
cv_RU: Шериф департаменчӗ

en: Sherpur
cv_RU: Шерпур

en: Shield Badge
cv_RU: Хулкан Значок

en: Shift + Alt + letter:
cv_RU: Shift + Alt + сас палли:

en: Shiga
cv_RU: Сига

en: Shimane
cv_RU: Шимане

en: Shinyanga
cv_RU: Шиньянга

en: Ship physical products in a snap - show live rates from shipping carriers like UPS and other shipping options.
cv_RU: Сутнă япаласене пĕр шаклаттарсах туянакан патне илсе çитерттерĕр — UPS тата ытти доставка фирмисен хакĕсене тÿрĕ эфирта курмалла тăвăр.

en: Shipment every %d day | Shipment every %d days
cv_RU[0]: Яни кашни %d кун
cv_RU[1]: Яни кашни %d кун

en: Shipment every %d week | Shipment every %d weeks
cv_RU[0]: Яни кашни %d эрне
cv_RU[1]: Яни кашни %d эрне

en: Shipping | Shipping %d
cv_RU[0]: Илсе çитересси
cv_RU[1]: %d илсе çитересси

en: Shipping & Post
cv_RU: Илсе çитересси, почта

en: Shipping Company
cv_RU: Илсе çитерес компани

en: Shipping Service
cv_RU: Илсе çитерес служба

en: Shipping classes
cv_RU: Турттару класĕсем

en: Shipping method
cv_RU: Илсе çитерес меслет

en: Shiprock
cv_RU: Шипрок

en: Shizuoka
cv_RU: Сидзуока

en: Shoe Repair
cv_RU: Атӑ-пушмак юсавӗ

en: Shoe Store
cv_RU: Атӑ-пушмак магазинӗ

en: Shoes
cv_RU: Атă-пушмак

en: Shooting Range
cv_RU: Стрельбище

en: Shop
cv_RU: Магазин

en: Shop base
cv_RU: Магазин тĕпĕ

en: Shopping
cv_RU: Шоппинг

en: Shopping & Retail
cv_RU: Шоппинг, Суту-илÿ

en: Shopping Center
cv_RU: Суту-Илӳ Центрӗ

en: Short Stories
cv_RU: Калавсем

[ctx: Short for credit card expiration]
en: Exp.
cv_RU: Истек.

en: Shortcode
cv_RU: Кĕске код

en: Shorthand copied to clipboard
cv_RU: Кĕске запиçе буфера копиленĕ

en: Shortlink
cv_RU: Кĕске каçă

en: Shortlink copied to clipboard.
cv_RU: Кĕске каçă буфера копиленчĕ.

en: Should you want to want to switch to one of our standard or premium themes, you can <a href="%s">convert your articles to standard posts</a> beforehand. By doing so, your articles will be visible under any of our themes.
cv_RU: Енчен те сирĕн стандартлă е премиум темăсенчен пĕрне куçас килсен, малтан <a href="%s">хăвăрăн статьясенчен стандартлă публикацисем туса хума</a> сире май пулĕ. Апла тунипе сирĕн статьясем пирĕн темăсен кирĕк хăшшийĕнче те курăнакан пулĕç.

en: Show
cv_RU: Кăтартас

en: Show All
cv_RU: Пурне Кăтартас

en: Show Avatars
cv_RU: Аватарсем Кăтартас

en: Show Comments
cv_RU: Комментарисене Кăтартас

en: Show Events
cv_RU: Мероприятисем Кăтартас

en: Show Frequently Asked Questions
cv_RU: Час-час ыйтнисем

en: Show Images
cv_RU: Сăнÿкерчĕксене Кăтартас

en: Show Link Description
cv_RU: Каçă Описанийĕне Кăтартас

en: Show Link Image
cv_RU: Каçă Сăнÿкерчĕкне Кăтартас

en: Show Link Name
cv_RU: Каçă Ятне Кăтартас

en: Show Me
cv_RU: Малаллине пăхас

en: Show Page Posts.
cv_RU: Страница Публикацийĕсене кăтартас.

en: Show Personal Links
cv_RU: Персональнăй Каçăсене Кăтартас

en: Show Timeline
cv_RU: Вăхăт Шкалине Кăтартас

en: Show Video List
cv_RU: Видео Списокне Кăтартас

en: Show all
cv_RU: Пурне кăтартас

en: Show blog name
cv_RU: Блог ятне кăтартас

en: Show comment threads
cv_RU: Комментари çăмхисене кăтартас

en: Show comments
cv_RU: Комментарисене кăтарттарас

en: Show context (category or tag)
cv_RU: Контекстне кăтартас (категори е тег)

en: Show entry date
cv_RU: Хăçан кĕртни курăнтăр

en: Show full post
cv_RU: Поста туллин кăтартас

en: Show hierarchy
cv_RU: Иерархие кăтартас

en: Show less
cv_RU: Сахалтарах кăтартас

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
cv_RU: Ум Страница, Архив Страницисем, тата Шырав Результачĕсем

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
cv_RU: Медиа

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
cv_RU: Страницăсем

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
cv_RU: Публикацисем

en: Show likes.
cv_RU: Килĕштернисене кăтарт.

en: Show map
cv_RU: Карттă кăтартас

en: Show more
cv_RU: Тата кăтартас

en: Show more comments
cv_RU: Тата комментари кăтартас

en: Show next theme
cv_RU: Кун хыççăнхи темăна кăтартас

en: Show or hide panel information
cv_RU: Панель информацине кăтартас е пытарас

en: Show password
cv_RU: Пароле Кăтартас

en: Show previous theme
cv_RU: Кун умĕнхи темăна кăтартас

en: Show related content after posts
cv_RU: Публикаци хыççăн унпа çыхăннă контент курăнтăр

en: Show results to voters
cv_RU: Сасăлакансене результатсене кăтартас

en: Show sharing buttons.
cv_RU: Пайлашу пускăчĕсем курăмлă пулччăр.

en: Show tag counts
cv_RU: Тег шучĕсене кăтартас

en: Show your support for the Internet Defense League.
cv_RU: Эсир Internet Defense League-а поддержка панине кăтартăр.

en: Show:
cv_RU: Кăтартас:

en: Showcase
cv_RU: Витрина

en: Showing %1$s of %2$s %3$s posts
cv_RU: %2$s %3$s публикацинчен %1$s-мĕшĕ курăнать

en: Showing <span class="p2-resolved-posts-first-post">1</span>-<span class="p2-resolved-posts-last-post">%1$d</span> of <span class="p2-resolved-posts-total-posts">%2$d</span> %3$s posts
cv_RU: Курăнать: <span class="p2-resolved-posts-first-post">1</span>-<span class="p2-resolved-posts-last-post">%1$d</span> публикаци, <span class="p2-resolved-posts-total-posts">%2$d</span> %3$s публикацирен

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: and
cv_RU: тата

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
cv_RU: е

[ctx: Shown during a jetpack authorization process, while we retrieve the info we need to show the last page]
en: Finishing up!
cv_RU: Кăшт кăна юлчĕ!

[ctx: Shown when the next infinite scroll page is loading]
en: Wait, there's more!
cv_RU: Кĕтĕр, тата пур!

en: Shows
cv_RU: Шоусем

en: Shumen
cv_RU: Шумен

en: Siaya
cv_RU: Сиая

en: Sibiu
cv_RU: Сибиу

en: Sichuan
cv_RU: Сычуань

en: Sichuan / 四川
cv_RU: Сычуань / 四川

en: Sidebar
cv_RU: Панель

en: Sidebar %d
cv_RU: Панель %d

en: Sidebar filtering by tags, categories, and dates
cv_RU: Тегсене, категорисене тата числасене кура шыраттаракан фильтр панелĕ

en: Sidebar on blog.
cv_RU: Блогра сайдбар.

en: Sidebar on pages.
cv_RU: Страницăсенче сайдбар.

en: Sidebar on secondary support pages.
cv_RU: Иккĕмĕшле поддержка страницисенчи сайдбар.

en: Sidi Bel Abbès
cv_RU: Сиди Бель Аббес

en: Siding Contractor
cv_RU: Сайдинг подрядчикĕ

en: Siena
cv_RU: Сиена

en: Sierra Leone
cv_RU: Сьерра-Леоне

en: Sierra Leonean leone
cv_RU: Сьерра-Леонери леоне

en: Sightseeing Tour Agency
cv_RU: Туризм фгентстви

en: Sign In
cv_RU: Çырăнса кĕрес

en: Sign Out
cv_RU: Çырăнса тухас

en: Sign Shop
cv_RU: Вывеска мастерскойĕ

en: Sign Up
cv_RU: Çырăну

en: Sign Up & Follow
cv_RU: Регистрациленес те Пăхса тăрас

en: Sign Up & Join
cv_RU: Регистрациленес те Хутшăнас

en: Sign Up & View
cv_RU: Регистрациленес те Курас

en: Sign Up Fee % Discount
cv_RU: Тÿлевсĕр Регистрациленес % Скидка

en: Sign Up Fee Discount
cv_RU: Регистрациленес Тÿлевсĕр Скидка

en: Sign out
cv_RU: Çырăнса тухас

en: Sign up
cv_RU: Çырăнса хурăр

en: Sign up for
cv_RU: Çырăнса илĕр

en: Sign up for a free blog
cv_RU: Тÿлевсĕр блог валли çырăнас

en: Sign up now!
cv_RU: Халех çырăнса хурăр!

en: Sign up to WordPress.com
cv_RU: WordPress.com-пĕр çырăнса илес

en: Sign up today
cv_RU: Паянах çырăнса хурăр

en: Sign&nbsp;In
cv_RU: Çырăнса&nbsp;Кĕрес

en: Signup Now
cv_RU: Халек регистрациленес

en: Siirt
cv_RU: Сиирт

en: Sikkim
cv_RU: Сикким

en: Silistra
cv_RU: Силистра

en: Silver
cv_RU: Кĕмĕл

en: Silversmith
cv_RU: Кӗмӗл ӗҫ ӑсти

en: Simferopol
cv_RU: Симферополь

en: Similar post
cv_RU: Кун майлă публикаци

en: Simiyu
cv_RU: Симию

en: Simple Payments
cv_RU: Ансат Тÿлевсем

en: Sinaloa
cv_RU: Синалоа

en: Since
cv_RU: Пуçланăранпа

en: Sincerely,
cv_RU: Сире хисеплесе,

en: Sindh
cv_RU: Синд

en: Sing Buri
cv_RU: Пой Бури

en: Singapore
cv_RU: Сингапур

en: Singapore dollar
cv_RU: Сингапур долларӗ

en: Singida
cv_RU: Сингида

en: Single Sign On
cv_RU: Хăрах Çырăнса кĕресси

en: Sinoe
cv_RU: Синоэ

en: Sinop
cv_RU: Синоп

en: Siquijor
cv_RU: Сикихор

en: Siracusa
cv_RU: Сиракуза

en: Sirajganj
cv_RU: Сираджгандж

en: Sironko
cv_RU: Сиронко

en: Sisaket
cv_RU: Сисакет

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
cv_RU: Систан и Белуджистан (سیستان و بلوچستان)

en: Site
cv_RU: Сайт

[ctx: Site %s continues to be down/broken]
en: %s is still down
cv_RU: %s йĕркене кĕмен-ха

[ctx: Site %s is down/broken]
en: %s is down
cv_RU: %s вăл çĕмрĕк

en: Site :
cv_RU: Сайт :

en: Site Address
cv_RU: Сайт Адресĕ

en: Site Address (URL)
cv_RU: Сайт Адресĕ (URL)

en: Site Admin
cv_RU: Сайт Админĕ

en: Site Backups
cv_RU: Резервные копии сайта

en: Site Domains
cv_RU: Сайт Доменĕсем

[ctx: Site Health]
en: Info
cv_RU: Инфо

[ctx: Site Health]
en: Status
cv_RU: Статус

en: Site ID
cv_RU: Сайт №-йĕ

en: Site Icon
cv_RU: Сайт Иконки

en: Site Logo
cv_RU: Сайт Логотипĕ

en: Site Pages
cv_RU: Сайт страницисем

en: Site Plan
cv_RU: Сайт Тарифĕ

en: Site Preview
cv_RU: Сайт Умкăтартăвĕ

en: Site Redirect
cv_RU: Сайт Перенаправленийĕ

en: Site Search
cv_RU: Сайтра Шырав

en: Site Settings
cv_RU: Сайт Настройкисем

en: Site Stats
cv_RU: Сайт статистики

en: Site Status:
cv_RU: Сайт Статусĕ:

en: Site Tagline
cv_RU: Сайт Слоганĕ

en: Site Title
cv_RU: Сайт Ячĕ

en: Site Tools
cv_RU: Сайт инструменчĕсем

en: Site URL
cv_RU: Сайт URL-ĕ

en: Site URL.
cv_RU: Сайт URL-ĕ.

en: Site address
cv_RU: Сайт Адресĕ

[ctx: Site address, domain]
en: Add custom address
cv_RU: Пĕр-пĕр Хăйевĕр Адрес Хушас

en: Site and token do not match.
cv_RU: Сайтпа токен килĕшмерĕç.

en: Site avatar
cv_RU: Сайт аватарĕ

en: Site created - Go to next step
cv_RU: Сайт туса хутăмăр - ун хыççăнхи утăмне тăвас

en: Site hosting is included with your plan, eliminating additional cost and technical hassle.
cv_RU: План хакне сайт хостингĕ те кĕрет, апла пулсан уншăн уйрăм тÿлемелле мар, техникăлла процедурăсем те сахалрах.

en: Site icon
cv_RU: Сайт Иконки

en: Site migration functionality
cv_RU: Сайт мигацийĕн функционалĕ

en: Site monetization
cv_RU: Сайт монетизацийĕ

en: Site name must be at least 4 characters.
cv_RU: Сайт ячĕ сахалтан 4 паллăран тăмалла.

en: Site profile
cv_RU: Сайт профилĕ

en: Site redirect
cv_RU: Сайт Перенаправленийĕ

en: Site setup
cv_RU: Сайт настройкисем

en: Site setup complete!
cv_RU: Сайт настройкисем ăнăçрĕç!

en: Site stats
cv_RU: Сайт статистики

en: Site tagline
cv_RU: Сайт слоганĕ.

en: Site tagline.
cv_RU: Сайт слоганĕ.

en: Site timezone
cv_RU: Сехет тăрăхĕ

en: Site title
cv_RU: Сайт ячĕ

en: Site title.
cv_RU: Сайт заголовокĕ.

en: Site tools
cv_RU: Сайт инструменчĕсем

en: Site visibility
cv_RU: Сайт курăнаслăхĕ

en: Site:
cv_RU: Сайт:

en: Site: %s
cv_RU: Сайт: %s

en: Sites
cv_RU: Сайтсем

en: Sites <span class="count">(%d)</span>
cv_RU: <span class="count">(%d)</span> сайт

en: Sitka
cv_RU: Ситка

en: Sivas
cv_RU: Сивас

en: Size
cv_RU: Пысăкăш

en: Size:
cv_RU: Пысăкăш:

en: Skateboard Park
cv_RU: Скейтборд-парк

en: Skateboard Shop
cv_RU: Скейтборд лавкки

en: Skating Supplies
cv_RU: Конькипе ярӑнмалли хатӗрсем

en: Ski Resort
cv_RU: Йӗлтӗр курорчӗ

en: Ski Store
cv_RU: Йӗлтӗр лавкки

en: Skikda
cv_RU: Скикда

en: Skin Care
cv_RU: Ÿт-тире пӑхни

en: Skip
cv_RU: Сиксе хăварас

en: Skip for now
cv_RU: Хальлĕхе сиктерсе хăварас

en: Skopje
cv_RU: Скопье

en: Skull Dark
cv_RU: Пуçкупташки Тĕксĕм

en: Skull Dark Medium
cv_RU: Пуçкупташки Тĕксĕм Вăтам

en: Skull Dark Narrow
cv_RU: Пуçкупташки Тĕксĕм Ансăр

en: Skull Dark Wide
cv_RU: Пуçкупташки Тĕксĕм Анлă

en: Skull Light
cv_RU: Пуçкупташки Çутă

en: Skull Light Medium
cv_RU: Пуçкупташки Çутă Вăтам

en: Skull Light Narrow
cv_RU: Пуçкупташки Çутă Ансăр

en: Skull Light Wide
cv_RU: Пуçкупташки Çутă Анлă

en: Skydiving Center
cv_RU: Парашютпа сикессин центрĕ

en: Sleep Clinic
cv_RU: Ыйхӑ клиники

en: Sligo
cv_RU: Слайго

en: Sliven
cv_RU: Сливен

en: Slovak
cv_RU: Словакла

en: Slovakia
cv_RU: Словаки

en: Slovenia
cv_RU: Словени

en: Small
cv_RU: Пĕчĕк

en: Small (64 pixels)
cv_RU: Пĕчĕккĕ (64 Пиксель)

en: Smolyan
cv_RU: Смолян

en: Snack Bar
cv_RU: Снэк-Бар

en: Snippet
cv_RU: Отрывок

en: Snow Removal Service
cv_RU: Юр тасатасси

en: Snowboarding Store
cv_RU: Сноубординг лавкки

en: Soccer
cv_RU: Футбол

en: Soccer Club
cv_RU: Футбол клубӗ

en: Soccer Field
cv_RU: Футбол уйӗ

en: Soccer Store
cv_RU: Футбол магазинӗ

en: Social
cv_RU: Соцсеть

en: Social Links Menu
cv_RU: Соцсеть Каççисен Менюйĕ

en: Social Media
cv_RU: Соцсеть Медиа

en: Social Menu
cv_RU: Соцсеть Каççисен Менюйĕ

en: Social Security Attorney
cv_RU: Социаллӑ тивӗҫтерӳ адвокачĕ

en: Social Sharing
cv_RU: Соцсеть Пайлашу

en: Social Worker
cv_RU: Социаллӑ работник

en: Sofala
cv_RU: Софала

en: Sofia
cv_RU: София

en: Sofia-Grad
cv_RU: София-Град

en: Softball Field
cv_RU: Софтбол уйӗ

en: Software
cv_RU: Програмировани

en: Software Development
cv_RU: Програмировани

en: Sohag
cv_RU: Сохаг

en: Sokoto
cv_RU: Сокото

en: Sol
cv_RU: Сол

en: Sololá
cv_RU: Солола

en: Solomon Islands
cv_RU: Соломон Утравĕсем

en: Solomon Islands dollar
cv_RU: Соломон утравӗсен долларӗ

en: Solothurn
cv_RU: Золотурн

en: Somali shilling
cv_RU: Сомали шиллингӗ

en: Somalia
cv_RU: Сомали

en: Some attachments were rejected from the following WordPress.com Post by Email:
cv_RU: Email урлă тунă WordPress.com Публикацийĕн хăшпĕр вложенийĕсене йышăнман:

en: Some attachments were rejected:
cv_RU: Хăшпĕр вложенисене йышăнман:

en: Some items failed.
cv_RU: Хăш пĕр объектсем пулса пĕтмерĕç.

en: Some legalese
cv_RU: Юристла жаргонĕнчен

en: Some notifications
cv_RU: хăшпĕр пĕлтернисем

en: Some of your most popular posts were written before %d.  Your writing has staying power!  Consider writing about those topics again.
cv_RU: Хăвăрăн чи популярнăй публикацисене %d-мĕш çулччен çырнă пулнă. Сирĕн çырас ăсталăхăр вăрăм ĕмĕрлĕхе! Çав темасемпех тепре çырасси пирки шутлăр.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
cv_RU: В некоторые темы включены дополнительные изображения заголовка. Если вы видите несколько изображений &#8212; выберите то, которое вам нравится, и нажмите кнопку &laquo;Сохранить изменения&raquo;.

en: Someone
cv_RU: Такам

[ctx: Someone commented on a post.]
en: a post.
cv_RU: пĕр публикаци.

[ctx: Someone left a review on a product.]
en: a product.
cv_RU: продукт.

en: Something happened behind the scenes.<br/>We're sorry. Could you come back later?
cv_RU: Сцена хыçĕнче темĕн пулса иртрĕ.<br/>Питĕ шел. Эсир кайран тепре килсен лайăхчĕ?

[ctx: Something went wrong in the process of creating an Annual Report recap post, this is the error message the user sees.]
en: Unable to create a Recap post.  Please try again.
cv_RU: Резюмелле публикаци туса хума пулмарĕ. Тархасшăн тепре туса пăхăр.

en: Something went wrong.  The redirect URL is empty.
cv_RU: Темĕнле пăтăрмах сиксе тухрĕ. Перенаправлени URL-ĕ пушă.

en: Something went wrong. If the problem persists, send this info to support:
cv_RU: Темле йăнăш пулчĕ. Проблема малалла пырать пулсан, ку инфоне поддержкăна ярса парăр:

en: Somogy
cv_RU: Сомоги

en: Sondrio
cv_RU: Сондрио

en: Songkhla
cv_RU: Сонгкхла

en: Sonora
cv_RU: Сонора

en: Soria
cv_RU: Сория

en: Soroca
cv_RU: Сорока

en: Soroti
cv_RU: Сороти

en: Sorry - there was a problem posting your comment.
cv_RU: Шел - сирĕн комментарине публикациленĕ чухне проблема пулчĕ.

en: Sorry but your cart is full!
cv_RU: Шел пулин те, сирĕн карçин тулли!

en: Sorry comment search is currently disabled, check back soon.
cv_RU: Шел комментари шырассине хальлĕхе чарнă, часах тепре килсе пăхăр.

en: Sorry, %(domain)s does not appear to be a valid domain name.
cv_RU: Каçарăр та, %(domain)s юрăхлă домен ячĕ пек курăнмасть.

en: Sorry, %1$s files are not allowed.
cv_RU: Каçарăр та, %1$s файлсене ирĕк паман.

en: Sorry, but %s is already registered as a %s.
cv_RU: Шел пулин те, %s-на ĕнтĕ пĕр %s евĕр регистрациленĕ.

en: Sorry, but we were not able to find that coupon.
cv_RU: Каçарăр та, анчах эпир çав купона тупаймарăмăр.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
cv_RU: Каçарăр та, анчах эсир шыракан темĕскер япали кунта çук.

en: Sorry, comments are closed for this item.
cv_RU: Каçарăр та, ку экземпляр патне комментари çырассине хунă.

en: Sorry, file not uploaded (unrecognized file type).
cv_RU: Каçарăр, файлне тиеман (палламан файл йышши).

en: Sorry, no sites match {{italic}}%s.{{/italic}}
cv_RU: Каçарăр та, {{italic}}%s{{/italic}}-а тÿр килекен сайт çук.

en: Sorry, no such post.
cv_RU: Каçарăр та, кунашкал публикаци çук.

en: Sorry, none of your friends are blogging with WordPress.
cv_RU: Каçарăр та, сирĕн юлташăрсенчен нихăш те WordPress-ра блоглашмаççĕ.

en: Sorry, that email address is already used!
cv_RU: Каçарăр та, ку email адресĕпе ĕнтĕ усă курнă!

en: Sorry, that product is no longer available
cv_RU: Шел пулин те, вăл продукта текех илме пулмасть

en: Sorry, that site already exists!
cv_RU: Шел пулин те, вăл сайт пур ĕнтĕ!

en: Sorry, that username already exists!
cv_RU: Каçарăр та, ку усă куракан ятне йышăнса хунă!

en: Sorry, there are no followers to display.
cv_RU: Каçарăр та, курăнтармалăх подписчик çуккă.

en: Sorry, there has been an error
cv_RU: Каçарăр та, пĕр ошибка пулчĕ

en: Sorry, there was a problem creating your export file.
cv_RU: Каçарăр та, экспорт файлне тунă чухне пĕр проблема сиксе тухрĕ.

en: Sorry, there was a problem processing your request. Please try again in a few minutes.
cv_RU: Каçарăр та, эсир ыйтса çырнине процедура витĕр кăларас чухне пĕр проблема сиксе тухрĕ. Тархасшăн пĕр-ик минут иртсен тепре туса пăхăр.

en: Sorry, there was an error loading this page.
cv_RU: Каçарăр та, страницăна тиенĕ чухне йăнăш сиксе тухрĕ.

en: Sorry, usernames must have letters too!
cv_RU: Каçарăр та, усă куракан ячĕсенче саспалли те пулмалла!

en: Sorry, we can't display that post right now.
cv_RU: Каçарăр та, вăл публикацие çак самантра курăнтараймастпăр.

en: Sorry, we can't find that site.
cv_RU: Каçарăр та, вăл сайта тупма пултараймастпăр.

en: Sorry, we couldn't find that list.
cv_RU: Каçарăр та, вăл списока тупаймарăмăр.

en: Sorry, we didn't find anything on that topic.
cv_RU: Каçарăр та, вăл темăпа нимĕн те тупмарăмăр.

en: Sorry, we had a problem adding that sticker. Please try again.
cv_RU: Каçарăр та, ку стикера хушнă чух проблема сиксе тухрĕ. Тархасшăн тепре туса пăхăр.

en: Sorry, we had a problem subscribing. Please try again.
cv_RU: Шел пулин те, çырăннă чухне пĕр кăлтăк пулчĕ. Тархасшăн тепре туса пăхăр.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
cv_RU: Каçарăр та, сире комментари типне улăштарма ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
cv_RU: Каçарăр та, сире ку усă куракан вырăнне страница авторне улăштарма ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
cv_RU: Каçарăр та, сире ку усă куракан вырăнне публикаци авторне улăштарма ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
cv_RU: Каçарăр та, сирĕн ку публикаци патне комментари хăварма ирĕк çук.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
cv_RU: Каçарăр та, сире ку публикаци патĕнче комментарие туса хума ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
cv_RU: Каçарăр та, сире ку комментарие пĕр-пĕр публикацисĕр туса хума ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
cv_RU: Каçарăр та, сире ку комментарие хуратма ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
cv_RU: Каçарăр та, сире ку страницăна хуратма ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
cv_RU: Каçарăр та, сире ку публикацине хуратма ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
cv_RU: Каçарăр та, сире ку сайта хуратма ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to delete this transient.
cv_RU: Каçарăр та, сире ку транзиента хуратма ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
cv_RU: Каçарăр та, сире комментари валли '%s' редакцилеме ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
cv_RU: Каçарăр та, ку публикаци патне çырнă комментарисене тÿрлетме сире ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
cv_RU: Каçарăр та, сире комментари тÿрлетме ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts on this site.
cv_RU: Каçарăр та, сире ку сайтра публикаци редакцилеме ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
cv_RU: Каçарăр та, сире ку комментарие редакцилеме ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
cv_RU: Каçарăр та, сире ку страницăна редакцилеме ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
cv_RU: Каçарăр та, сире ку публикацие редакцилеме ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
cv_RU: Каçарăр та, сире ку сайтра публикацилеме ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
cv_RU: Каçарăр та, сире ку сайтра публикаци çырма ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
cv_RU: Каçарăр та, сире публикацисĕр комментарисене ирĕк паман вулама.

en: Sorry, you are not allowed to read the block editor settings.
cv_RU: Каçарăр та, сире блок редакторĕн настройкисене вулама ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
cv_RU: Каçарăр та, сире ку комментари çырнă публикацине вулама ирĕк паман .

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
cv_RU: Каçарăр та, сире ку комментарие вулама ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
cv_RU: Каçарăр та, сире опцисене çĕнетме ирĕк паман.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
cv_RU: Каçарăр та, сире ку усă куракан вырăнне публикацисем çĕнетме ирĕк паман.

en: Sorry, you cannont view this resource without a valid token for this blog.
cv_RU: Каçарăр та, эсир ку ресурса çак блога юрăхлă токенсăр пăхаяс çук.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
cv_RU: Извините, вы не можете сделать предпросмотр новых тем, пока у вас имеются запланированные или сохраненные как черновик изменения. Опубликуйте ваши изменения или дождитесь их публикации для предпросмотра новых тем.

en: Sorry, you cannot view this resource.
cv_RU: Извините, вам не разрешено просматривать этот ресурс.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
cv_RU: Каçарăр та, комментарие ответлемешкĕн сайта çырăнса кĕрес пулать.

en: Sorsogon
cv_RU: Сорсогон

[ctx: Sorting order]
en: Order
cv_RU: Йĕрки

en: Souk Ahras
cv_RU: Сук Ахрас

en: Soul Food Restaurant
cv_RU: Соул-Фуд Ресторанĕ

en: Soup Kitchen
cv_RU: Ырă кăмăл столовӑйӗ

en: Source
cv_RU: Çăлкуçĕ

en: Source:
cv_RU: Çăлкуç:

en: South
cv_RU: Кăнтăр

en: South Aegean
cv_RU: Кăнтăр Эгей

en: South Africa
cv_RU: Кăнтăр Африка

en: South African rand
cv_RU: Кӑнтӑр Африкӑри рэнд

en: South America
cv_RU: Кăнтăр Америка

en: South Australia
cv_RU: Кăнтăр Австрали

en: South Carolina
cv_RU: Кăнтăр Каролина

en: South Cotabato
cv_RU: Кăнтăр Котабато

en: South Dakota
cv_RU: Кăнтăр Дакота

en: South Georgia
cv_RU: Кăнтăр Георни

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
cv_RU: Кăнтăр Георги тата Кăнтăр Сандвич Утравĕсем

en: South Georgia/Sandwich Islands
cv_RU: Кӑнтӑр Георги/Сандвич Утравĕсем

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
cv_RU: Кăнтăр Хорасан (خراسان نوبی)

en: South Korean won
cv_RU: Кӑнтӑр Корейсен вонĕ

en: South Pole
cv_RU: Кăнтăр полюсĕ

en: South Sinai
cv_RU: Кăнтăр Синай

en: South Sudan
cv_RU: Кăнтăр Судан

en: South Sudanese pound
cv_RU: Кӑнтӑр Судан фунчӗ

en: Southern
cv_RU: Кăнтăр

en: Southern Leyte
cv_RU: Кăнтăр Лейте

en: Southland
cv_RU: Саутленд

en: Souvenirs
cv_RU: Сувенирсем

en: Spa Resort
cv_RU: Спа-курорт

en: Space Upgrade
cv_RU: Пушă вырăн Аслăлатăвĕ

en: Spain
cv_RU: Испани

en: Spam
cv_RU: Спам

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Спам <span class="count">(%s)</span>

en: Spam Defense
cv_RU: Спамран хÿтĕлев

en: Spam Protection
cv_RU: Спамран Хÿтĕлев

en: Spam filtering
cv_RU: Спама фильтрласси

en: Spam it: %s
cv_RU: Спам вăл: %s

en: Spanish
cv_RU: Испанла

en: Spanish Restaurant
cv_RU: Испани Ресторанĕ

en: Special
cv_RU: Ятарлисем

en: Specified file failed upload test.
cv_RU: Палăртнă файлăн загрузка тесчĕ ăнмарĕ.

en: Speech Pathologist
cv_RU: Логопед

en: Speed
cv_RU: Хăвăртлăх

en: Speed is a feature
cv_RU: Хăвăртлăх вăл пĕр ятарлă хатĕр

en: Speed up your site’s performance and protect it from spammers. Access detailed records of all activity on your site and restore your site to a previous point in time with just a click! While you’re at it, improve your SEO with our Advanced SEO tools and automate social media sharing.
cv_RU: Сайтăн хăвăртлăхне ÿстерĕр, ăна спам яракансенчен хÿтĕлĕр. Сайтра пулса иртнине çырса пыракан журналти вак-тĕвек информацие курма пултарăр, нумай аппаланмасăрах сайта иртнĕ вăхăтри пĕр саманта каялла тавăрса лартма пултарăр! Çавсене тунăçем, сайтăн SEO оптимизацине Advanced SEO сĕнекен аслăрах хатĕрсемпе усă курса лайăхлатăр, унсăр пуçне социаллă медиари пĕлтерÿсене хăй тĕллĕн пулса пымаллисене майлаштарăр.

en: Sperm Bank
cv_RU: Сперма банкӗ

en: Spice Store
cv_RU: Специ магазинӗ

en: Spiritual Retreat
cv_RU: Ăc-хакăл канăвĕ

en: Spirituality
cv_RU: Ăс-хакăл

en: Split
cv_RU: Çурас

en: Sport
cv_RU: Спорт

en: Sporting Goods Store
cv_RU: Спорт таварӗсен магазинӗ

en: Sports
cv_RU: Спорт

en: Sports & Recreation
cv_RU: Спорт тата Кану

en: Sports Bar
cv_RU: Спорт-бар

en: Sports Cards Store
cv_RU: Спорт карточкисен магазинӗ

en: Sports Massage Therapist
cv_RU: Спорт массажисчӗ

en: Sports Medicine Physician
cv_RU: Спорт медицини тухтӑрӗ

en: Sports Memorabilia Store
cv_RU: Спорт сувенирӗсен лавкки

en: Sportswear
cv_RU: Спорт тумтирӗ

en: Spotify Feed ID
cv_RU: Spotify Канад №-йĕ

en: Square
cv_RU: Тăваткал

en: Squash Club
cv_RU: Сквош клубĕ

en: Squash Court
cv_RU: Сквош уйĕ

en: Srednekolymsk
cv_RU: Среднеколымск

en: Sri Lanka
cv_RU: Шри-Ланка

en: Sri Lankan rupee
cv_RU: Шри-Ланка рупийӗ

en: St Barthelemy
cv_RU: Сен-Бартельми

en: St Helena
cv_RU: Святой Елена утравĕ

en: St Johns
cv_RU: Сент-Джонс

en: St Kitts
cv_RU: Сент-Китс

en: St Lucia
cv_RU: Сент-Люсия

en: St Thomas
cv_RU: Сент-Томас

en: St Vincent
cv_RU: Сент-Винсент

en: St. Gallen
cv_RU: Санкт-Галлен

en: Stable
cv_RU: Вите

en: Stadium
cv_RU: Стадион

en: Staff
cv_RU: Персонал

en: Staff Picks
cv_RU: Редакторсем суйлани

en: Stage
cv_RU: Сцена

en: Stage one complete, loading stage 2&hellip;
cv_RU: Пĕрремĕш уровень пулса пĕтрĕ, Иккĕмĕш Уровень загрузки&hellip;

en: Stamp Store
cv_RU: Марка лавкки

en: Stand out with professionally-designed themes.
cv_RU: Профессионаллă дизайн темисем сире уйăрса тăччăр.

en: Standard
cv_RU: Стандарт

en: Standard Styles
cv_RU: Стандартлă Стильсем

en: Stanley
cv_RU: Стэнли

en: Star Color
cv_RU: Çăлтăр Тĕсĕ

en: Star Colors
cv_RU: Çăлтăр Тĕсĕсем

en: Star Size
cv_RU: Çăлтăр Пысăкăшĕ

en: Stara Zagora
cv_RU: Стара Загора

en: Start
cv_RU: Тапратас

en: Start Date
cv_RU: Пуçламăш числа

en: Start Earning
cv_RU: Ĕçлесе илме тапратас

en: Start Import
cv_RU: Импорт Тапратас

en: Start My Subscription
cv_RU: Çырăнăвăма тапратам

en: Start Over
cv_RU: Çĕнĕрен пуçлас

en: Start Your Website
cv_RU: Cайт туса лартăр

en: Start a Blog
cv_RU: Пĕр Блог Тапратас

en: Start a New Post
cv_RU: Тапратас пĕр Çĕнĕ Публикаци

en: Start a Site Now
cv_RU: Халех сайт туса лартас

[ctx: Start a blog with this theme]
en: Start a Blog
cv_RU: Тапратас пĕр Блог

en: Start a new post
cv_RU: Пĕр çĕнĕ публикаци пуçласа ярас

en: Start a new site
cv_RU: Çĕнĕ сайт туса хурăр

en: Start a page
cv_RU: Тапратас пĕр Страница

en: Start a site
cv_RU: Сайт туса лартас

en: Start again
cv_RU: Тепĕр хут пуçласа ярас

en: Start blogging
cv_RU: Блоглашма пуçлас

en: Start creating content
cv_RU: Контент тума тытăнас

en: Start customizing
cv_RU: Хăйевĕрлетме пуçлас

en: Start date:
cv_RU: Пуçламăш числа:

en: Start earning
cv_RU: Ĕçлесе илме тытăнас

en: Start import
cv_RU: Импорт Тапратас

en: Start learning
cv_RU: Вĕренме тытăнас

en: Start making money
cv_RU: Укçа ĕçлесе илме тытăнас

en: Start my Guided Transfer
cv_RU: Ман Guided Куçару-а Тапратас

en: Start publishing now
cv_RU: Халех публикацилеме тапратăр

en: Start selling
cv_RU: Сутма пуçлас

en: Start sharing
cv_RU: Пайлашма тытăнас

en: Start texting
cv_RU: СМС яма тытăнас

en: Start with Free
cv_RU: Тÿлевсĕр тапратас

en: Start writing
cv_RU: Çырма пуçлас

en: Start writing or type / to choose a block
cv_RU: Пĕр-пĕр блок суйламашкăн "/" çырăр

en: Start your website
cv_RU: Cайт туса лартăр

en: Starter
cv_RU: Новичок

en: Starting at
cv_RU: Пуçланакан

en: Stat
cv_RU: Стат

[ctx: Stat name for the number of likes a site has received in a year]
en: Likes
cv_RU: Килĕштернисем

en: State
cv_RU: Штат

en: State Liquor Store
cv_RU: Патшалӑх эрех лавкки

en: State: %1$s
cv_RU: Штат: %1$s

en: States
cv_RU: Штатсем

en: Stationery
cv_RU: Канцеляри

en: Stationery Store
cv_RU: Канцеляри таварӗсен магазинӗ

en: Statistics
cv_RU: Статистика

en: Stats
cv_RU: Статистика

[ctx: Stats ARIA label: View content in a new window]
en: View in a new window
cv_RU: Çĕнĕ кантăкра пăхас

[ctx: Stats ARIA label: View content in new window action]
en: View content in a new window
cv_RU: Контента çĕнĕ кантăкра пăхас

[ctx: Stats action tooltip: View content in a new window]
en: View content in a new window
cv_RU: Контента çĕнĕ кантăкра пăхас

[ctx: Stats action tooltip: View content in a new window]
en: View in a new window
cv_RU: Çĕнĕ кантăкра пăхас

[ctx: Stats panel action]
en: Expand or collapse panel
cv_RU: Панеле саркалас е пăчăртас

[ctx: Stats panel action]
en: Show or hide panel information
cv_RU: Панель информацине кăтартас е пытарас

[ctx: Stats: Action to mark an item as spam]
en: Mark as Spam
cv_RU: Спам те

[ctx: Stats: Action to undo marking an item as spam]
en: Mark as Not Spam
cv_RU: Спам Мар те

[ctx: Stats: Button label to expand a panel]
en: View all
cv_RU: Пурне Курас

[ctx: Stats: List item action to view content]
en: View
cv_RU: Пăхас

[ctx: Stats: Main stats page heading]
en: Stats for {{period/}}
cv_RU: {{period/}} статистики

[ctx: Stats: No change in stats value from prior period]
en: No change
cv_RU: Улшăну çук

[ctx: Stats: Percentage of views]
en: %(percent)d%% of views
cv_RU: Пăхнисен %(percent)d%%-чĕ

[ctx: Stats: Subscribe action / Subscription status]
en: Subscribed
cv_RU: Çырăннă

[ctx: Stats: module row header for authors.]
en: Author
cv_RU: Автор

[ctx: Stats: module row header for links in posts.]
en: Link
cv_RU: Каçă

[ctx: Stats: module row header for number of clicks on a given link in a post.]
en: Clicks
cv_RU: Кликсем

[ctx: Stats: module row header for number of downloads per file.]
en: downloads
cv_RU: Скачать тунисем

[ctx: Stats: module row header for number of post views by referrer.]
en: Views
cv_RU: Пăхнисем

[ctx: Stats: module row header for number of post views.]
en: Views
cv_RU: Пăхнисем

[ctx: Stats: module row header for number of views from a country.]
en: Views
cv_RU: Пăхнисем

[ctx: Stats: module row header for number of views per UTM.]
en: Views
cv_RU: Пăхнисем

[ctx: Stats: module row header for number of views per author.]
en: Views
cv_RU: Пăхнисем

[ctx: Stats: module row header for number of views per tag or category.]
en: Views
cv_RU: Пăхнисем

[ctx: Stats: module row header for number of views per video.]
en: Views
cv_RU: Пăхнисем

[ctx: Stats: module row header for post referrer.]
en: Referrer
cv_RU: Кунталла яракан

[ctx: Stats: module row header for post title.]
en: Title
cv_RU: Ячĕ

[ctx: Stats: module row header for publicize service.]
en: Service
cv_RU: Сервис

[ctx: Stats: module row header for search in search terms.]
en: Search term
cv_RU: Шырас Услови

[ctx: Stats: module row header for tags and categories.]
en: Topic
cv_RU: Тема

[ctx: Stats: module row header for videos.]
en: Video
cv_RU: Видео

[ctx: Stats: module row header for views by country.]
en: Country
cv_RU: Çĕршыв

[ctx: Stats: module row header for views of a given search in search terms.]
en: Views
cv_RU: Пăхнисем

[ctx: Stats: title of module]
en: Authors
cv_RU: Авторсем

[ctx: Stats: title of module]
en: Clicks
cv_RU: Кликсем

[ctx: Stats: title of module]
en: Countries
cv_RU: Çĕршывсем

[ctx: Stats: title of module]
en: File downloads
cv_RU: Файл скачиванийĕсем

[ctx: Stats: title of module]
en: Links
cv_RU: Каçăсем

[ctx: Stats: title of module]
en: Posts & pages
cv_RU: Публикацисем тата Страницăсем

[ctx: Stats: title of module]
en: Publicize
cv_RU: Публикацилес

[ctx: Stats: title of module]
en: Referrers
cv_RU: Кунталла яракансем

[ctx: Stats: title of module]
en: Search terms
cv_RU: Шырав Условийĕсем

[ctx: Stats: title of module]
en: Tags & categories
cv_RU: Тегсем тата Категорисем

[ctx: Stats: title of module]
en: Videos
cv_RU: Видеосем

en: Status
cv_RU: Статус

en: Status:
cv_RU: Статусĕ:

en: Steakhouse
cv_RU: Стейк-хаус

en: Steel Fabricator
cv_RU: Хурҫӑ туса кӑларакан

en: Step
cv_RU: Утăм

en: Step %(stepNumber)d of %(stepTotal)d
cv_RU: %(stepTotal)d утăмран %(stepNumber)d-мĕшĕ

en: Step %d
cv_RU: Утăм %d

en: Step 1:
cv_RU: Утăм 1:

en: Step 2:
cv_RU: Утăм 2:

en: Stick Post to Home
cv_RU: Публикацие Киле çыпăçтарса лартас

en: Stick post to home
cv_RU: Публикацие Киле çыпăçтарса лартас

en: Stick this post to the front page
cv_RU: Ку публикацине малти страницăна çыпăçтарас

en: Sticky
cv_RU: Çыпçăнчăк

en: Sticky Post
cv_RU: Çыпçăнчăк Публикаци

en: Stock Broker
cv_RU: Биржа брокерӗ

en: Stockholm
cv_RU: Стокгольм

en: Stop Importing!
cv_RU: Импортлассине Чарас!

en: Stop Subscription
cv_RU: Çырăнăва чарас

en: Stop following
cv_RU: Пăхса тăрассине чарас

en: Stopping
cv_RU: Чарасси

en: Storage
cv_RU: Управăш

en: Storage Space
cv_RU: Усравлăх туллилĕхĕ

en: Store
cv_RU: Лавкка

en: Stories
cv_RU: Калавсем

en: Streams
cv_RU: Юхăмсем

en: Street Number
cv_RU: Çурт Номерĕ

en: Strikethrough
cv_RU: Чĕрсе тухнă

en: Strășeni
cv_RU: Страшены

en: Style
cv_RU: Стиль

en: Style Name
cv_RU: Стиль Ячĕ

en: Style could not be created
cv_RU: Стиле туса хума пулмарĕ

en: Style could not be updated
cv_RU: Стиль çĕнелеймерĕ

en: Style:
cv_RU: Стиль:

en: Stylist
cv_RU: Стилист

en: Styria
cv_RU: Стири

en: Subdomains starting with 'www.' cannot be mapped to a WordPress.com blog
cv_RU: 'www.'-па пуçланакан субдоменсем WordPress.com блогĕ патне сыпăнтару тăвăнаймаççĕ

en: Subject
cv_RU: Тема-ыйту

en: Submit
cv_RU: Ярса парас

en: Submit Comment
cv_RU: Комментари ярса парас

en: Submit Feedback
cv_RU: Отзыв Ярса парас

en: Submit Reply
cv_RU: Ответ Ярса парас

en: Submit Support Request
cv_RU: Поддержкăна Ыйтса Ярас

en: Submit for Review
cv_RU: Ырламашкăн ярса парас

en: Submit for review
cv_RU: Ырламашкăн ярса парас

en: Submit translation
cv_RU: Куçарăва ярас

en: Submitted on
cv_RU: Публикациленĕ вăхăт

en: Submitting…
cv_RU: Ярса паратпăр…

en: Subscribe
cv_RU: Çырăнăр

en: Subscribe to %(siteName)s
cv_RU: Çырăнас: %(siteName)s

en: Subscribe to %s
cv_RU: Çырăнас: %s

en: Subscribed
cv_RU: Çырăннă

en: Subscribed to
cv_RU: Çырăннă:

en: Subscribed to %(siteName)s
cv_RU: Çырăннă: %(siteName)s

en: Subscribed to {{em}}%(categoryName)s{{/em}}
cv_RU: Çырăннă: {{em}}%(categoryName)s{{/em}}

en: Subscribed!
cv_RU: Çырăннă!

en: Subscriber
cv_RU: Çырăнакан

en: Subscriber-only content
cv_RU: Çырăнакансем валли уйрăм контент

en: Subscribers
cv_RU: Çырăнакан

en: Subscription
cv_RU: Çырăну

en: Subscription Details
cv_RU: Çырăну Информацийĕ

en: Subscription Help
cv_RU: Çырăну Пулăшăвĕ

en: Subscription Management
cv_RU: Çырăнусене юсасси

en: Subscription Options
cv_RU: Çырăну Опцийĕсем

en: Subscription Renewal
cv_RU: Çырăнăва çĕнетни

[ctx: Subscription billing period.]
en: day | %s days
cv_RU[0]: кун
cv_RU[1]: %s кун

[ctx: Subscription billing period.]
en: month | %s months
cv_RU[0]: уйăх
cv_RU[1]: %s уйăх

[ctx: Subscription billing period.]
en: week | %s weeks
cv_RU[0]: эрне
cv_RU[1]: %s эрне

[ctx: Subscription billing period.]
en: year | %s years
cv_RU[0]: çул
cv_RU[1]: %s çул

en: Subscription key
cv_RU: Çырăну çăраççийĕ

[ctx: Subscription length]
en: Never expire
cv_RU: Срокĕ нихăçан тухмĕ

en: Subscription length.
cv_RU: Çырăну тăршшĕ.

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 day..."]
en: 1 day
cv_RU: 1 кун

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 month..."]
en: 1 month
cv_RU: 1 уйăх

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 week..."]
en: 1 week
cv_RU: 1 эрне

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 year..."]
en: 1 year
cv_RU: 1 çул

en: Subscription management
cv_RU: Çырăнусене юсасси

[ctx: Subscription status]
en: Active
cv_RU: Ĕçлет

[ctx: Subscription status]
en: Cancelled
cv_RU: Пăрахăçланчĕ

[ctx: Subscription status]
en: Expired
cv_RU: Срокĕ тухрĕ

[ctx: Subscription status]
en: Failed
cv_RU: Пулса тухмарĕ

[ctx: Subscription status]
en: On hold
cv_RU: Вăхăтлăха чарнă

[ctx: Subscription status]
en: On-hold
cv_RU: Вăхăтлăха чарнă

[ctx: Subscription status]
en: Pending
cv_RU: Çакăнса тăрать

[ctx: Subscription status]
en: Pending Cancellation
cv_RU: Пăрахăçлассине Кĕтет

[ctx: Subscription status]
en: Switched
cv_RU: Ылмаштарнă

en: Subscriptions
cv_RU: Çырăнусем

en: Subscriptions can only be cancelled by the same partner that created them.
cv_RU: Çырăнусене çырăнакан партнерĕ кăна хуратма пултарать.

en: Subscriptions delivery
cv_RU: Çырăнусене кÿрни

en: Subscriptions unavailable
cv_RU: Çырăнусем илес çук

en: Subscriptions.
cv_RU: Çырăнусем.

en: Subtitles
cv_RU: Субтитр

en: Subtotal
cv_RU: Подытог

en: Subtotal: %(subtotal)s
cv_RU: Хушăри мĕнпур: %(subtotal)s

[ctx: Success message after a user has been modified.]
en: Successfully deleted @%(user)s
cv_RU: @%(user)s ăнăçлăн хуралчĕ

[ctx: Success message after a user has been modified.]
en: Successfully removed @%(user)s
cv_RU: @%(user)s-а ăнăçлăн кăларнă

[ctx: Success message after a user has been modified.]
en: Successfully updated @%(user)s
cv_RU: @%(user)s ăнăçлăн çĕнелчĕ

en: Successfully installed and activated %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfPlugins)d плагина %(numberOfSites)d сайта ăнăçлăн установить турăмăр.

en: Suceava
cv_RU: Сучава

en: Suchitepéquez
cv_RU: Сучитепекес

en: Sucre
cv_RU: Сукре

en: Sud Sardegna
cv_RU: Кăнтăр Сардини

en: Sudan
cv_RU: Судан

en: Sudanese pound
cv_RU: Судан фунчӗ

en: Suez
cv_RU: Суэц

en: Suggested
cv_RU: Сĕннĕ

en: Suggested height is %s.
cv_RU: Сĕннĕ çÿллĕш вăл %s.

en: Suggested sites
cv_RU: Сĕннĕ сайтсем

en: Suggested width is %s.
cv_RU: Сĕннĕ сарлакăш вăл %s.

en: Sukhothai
cv_RU: Сукотаи

en: Sulawesi Barat
cv_RU: Сулавеси Барат

en: Sulawesi Selatan
cv_RU: Сулавеси Селатан

en: Sulawesi Tengah
cv_RU: Сулавеси Тенгах

en: Sulawesi Tenggara
cv_RU: Сулавеси Тенгара

en: Sulawesi Utara
cv_RU: Сулавеси Утара

en: Sultan Kudarat
cv_RU: Султан Кударат

en: Sulu
cv_RU: Сулу

[ctx: Sum earnings left unpaid]
en: Outstanding amount
cv_RU: Тÿлемен сумма

[ctx: Sum of earnings]
en: Total earnings
cv_RU: Пĕтĕмпе ĕçлесе илни

[ctx: Sum of earnings over last 30 days]
en: Last 30 days
cv_RU: Юлашки 30 кун

[ctx: Sum of earnings that have been distributed]
en: Total paid
cv_RU: Пĕтĕмпе тÿленĕ

en: Sumatera Barat
cv_RU: Суматера Барат

en: Sumatera Selatan
cv_RU: Суматера Селатан

en: Sumatera Utara
cv_RU: Суматера Утара

en: Summaries
cv_RU: Пĕтĕмлетÿсем

en: Summary
cv_RU: Пĕтĕмлетÿ

en: Sun
cv_RU: Выр

en: Sunamganj
cv_RU: Сунамгандж

en: Sunday
cv_RU: Вырсарни кун

[ctx: Sunday initial]
en: S
cv_RU: В

en: Sunglasses Store
cv_RU: Хӗвелтен хӳтӗлекен куҫлӑх лавкки

en: Sunrise
cv_RU: Шуçăм

en: Sunset
cv_RU: Хĕвел анни

en: Sunset Medium
cv_RU: Хĕвел анни Вăтам

en: Sunset Narrow
cv_RU: Хĕвел анни Ансăр

en: Sunset Wide
cv_RU: Хĕвел анни Анлă

en: Super Badge
cv_RU: Супер Значок

en: Suphan Buri
cv_RU: Супхан Бури

en: Supplied authorization token invalid.
cv_RU: Кÿнĕ авторизаци токенĕ тĕрĕс мар.

en: Support
cv_RU: Поддержка

en: Support Chat
cv_RU: Поддержка Чачĕ

en: Support Home
cv_RU: Поддержка Килĕ

en: Support Home Blocks
cv_RU: Поддержка кил Блокĕсем

en: Support Home Notification
cv_RU: Кил пĕлтеркĕчĕ Поддержки

en: Support Home Right
cv_RU: Поддержка килĕ Сылтăм

en: Support Secondary Widget Area
cv_RU: Иккĕмĕшле Виджет Лаптăк Поддержки

en: Support Section
cv_RU: Поддержка Пайĕ

en: Support documentation
cv_RU: Пулăшу документацийĕ

en: Support forum
cv_RU: Поддержка форумĕ

en: Support is Open!
cv_RU: Поддержка Уçă!

en: Support options updated.
cv_RU: Поддержка опцийĕсем çĕнелчĕç.

[ctx: Support page for this theme]
en: Support
cv_RU: Поддержка

en: Surat Thani
cv_RU: Сурат Тани

en: Surfing Supplies
cv_RU: Серфинг хатӗрӗсем

en: Surgeon
cv_RU: Хирург

en: Surgical Center
cv_RU: Хирурги центрӗ

en: Surgical Supplies
cv_RU: Хирург Хатӗрӗсем

en: Surigao del Norte
cv_RU: Суригао-дель-Норте

en: Surigao del Sur
cv_RU: Суригао-дель-Сур

en: Surin
cv_RU: Сурин

en: Suriname
cv_RU: Суринам

en: Surinamese dollar
cv_RU: Суринам долларӗ

en: Surveyor
cv_RU: Геодезист

en: Sushi Restaurant
cv_RU: Суши Ресторанĕ

en: Svalbard and Jan Mayen
cv_RU: Свальбард тата Ян Майен

en: Swahili
cv_RU: Суахилилле

en: Swazi lilangeni
cv_RU: Свазиленд лилангенийӗ

en: Swaziland
cv_RU: Свазиланд

en: Sweden
cv_RU: Швеци

en: Swedish
cv_RU: Шведла

en: Swedish krona
cv_RU: Швед кронӗ

en: Swift Current
cv_RU: Свифт-Каррент

en: Swim Club
cv_RU: Ишмелли клуб

en: Swimming Instructor
cv_RU: Ишме вĕрентекен

en: Swimming Pool
cv_RU: Бассейн

en: Swimming Pool Contractor
cv_RU: Бассейн подрядчикĕ

en: Swimwear Store
cv_RU: Купальник лавкки

en: Swiss franc
cv_RU: Швейцар франкӗ

en: Switch Site
cv_RU: Сайт ылмаштарас

en: Switch account
cv_RU: Аккаунт ылмаштарас

en: Switch site
cv_RU: Сайта ылмаштарас

en: Switzerland
cv_RU: Швейцари

en: Sydney
cv_RU: Сидней

en: Sylhet
cv_RU: Силхет

en: Synagogue
cv_RU: Синагога

en: Syndication feeds show the most recent
cv_RU: Синдикаци çăмхисем вĕр çĕннисене кăтартаççĕ

en: Syowa
cv_RU: Сева

en: Syracuse
cv_RU: Сиракуза

en: Syria
cv_RU: Сири

en: Syrian Arab Republic
cv_RU: Сири Араб Республики

en: Syrian pound
cv_RU: Сири фунчĕ

en: Szabolcs-Szatmár-Bereg
cv_RU: Сабольч-Сатмар-Берег

en: Sánchez Ramírez
cv_RU: Санчес-Рамирес

en: São Paulo
cv_RU: Сан-Паулу

en: Sétif
cv_RU: Сетиф

en: Sîngerei
cv_RU: Сынгерей

en: Sălaj
cv_RU: Сэладж

en: T-shirt Company
cv_RU: Футболок кӑларакан компани

en: T-shirt Store
cv_RU: Футболка магазинӗ

en: TAG LINE
cv_RU: ТЕГ ЙĔРКИ

en: TV
cv_RU: ТВ

[ctx: Tab title]
en: All
cv_RU: Пурĕ

[ctx: Tab title]
en: Browse Popular
cv_RU: Популярнăйсене Пăхкалас

[ctx: Tab title]
en: By Location
cv_RU: Вырнаçăвне кура

[ctx: Tab title]
en: By User
cv_RU: Усă кураканăн

[ctx: Tab title]
en: My Feed
cv_RU: Ман Канал

[ctx: Tab title]
en: My Instagrams
cv_RU: Ман Instagram-сем

[ctx: Tab title]
en: To User
cv_RU: Усă куракан валли

[ctx: Tab title]
en: With Hashtag
cv_RU: Хэштегпа

[ctx: Tab title]
en: With Tag
cv_RU: Тегне кура

en: Tabasco
cv_RU: Табаско

en: Tablet
cv_RU: Планшет

en: Tabora
cv_RU: Табора

en: Tacna
cv_RU: Такна

en: Tae Kwon Do
cv_RU: Техэквондо

en: Tag
cv_RU: Тег

en: Tag Agency
cv_RU: Тег агентстви

en: Tag Cloud
cv_RU: Тег Пĕлĕчĕ

en: Tag ID
cv_RU: Тэг №

en: Tag ID.
cv_RU: Тэг №.

en: Tag added.
cv_RU: Тег хушăнчĕ.

en: Tag deleted.
cv_RU: Тег хуралчĕ.

en: Tag name
cv_RU: Тег ячĕ

en: Tag not added.
cv_RU: Тег хушăнмарĕ.

en: Tag not updated.
cv_RU: Тег çĕнелмерĕ.

en: Tag or Category Name
cv_RU: Тег е Категори Ячĕ

en: Tag or category
cv_RU: Тег е категори

en: Tag slug
cv_RU: Тэг слагĕ

en: Tag slug.
cv_RU: Тэг слагĕ.

en: Tag updated.
cv_RU: Тег çĕнелчĕ.

en: Tag: | Tags:
cv_RU[0]: Тег:
cv_RU[1]: Тегсем:

en: Tag: %s
cv_RU: Тег: %s

en: Tagged
cv_RU: Тегланă

en: Tagged:
cv_RU: Тегланă:

en: Tagline
cv_RU: Тэг йĕрки

en: Tags
cv_RU: Тегсем

en: Tags & Categories
cv_RU: Тегсемпе Категорисем

en: Tags deleted.
cv_RU: Тегсем хуралчĕç.

en: Tags from A — Z
cv_RU: Тэгсем: А — Я

en: Tags list
cv_RU: Тегсен списокĕ

en: Tags:
cv_RU: Тегсем:

en: Tags:
cv_RU: Тегсем:

en: Tags: %s
cv_RU: Тегсем: %s

en: Tahiti
cv_RU: Таити

en: Tai Chi
cv_RU: Инҫетлӗх

en: Tailor
cv_RU: Çĕвĕҫ

en: Tainan
cv_RU: Тайнань

en: Taipei
cv_RU: Тайпей

en: Taita-Taveta
cv_RU: Таита-Тавета

en: Taiwan
cv_RU: Тайвань

en: Tajikistan
cv_RU: Таджикистан

en: Tajikistani somoni
cv_RU: Таджик сомонийĕ

en: Tak
cv_RU: Так

en: Take WordPress with you.
cv_RU: WordPress- хăвăрпа илес.

en: Take our poll
cv_RU: Пирĕн ыйтăма хутшăнăр

en: Take the next step
cv_RU: Малалли утăмне тăвас

en: Taken
cv_RU: Илнĕ

en: Talent Agency
cv_RU: Талант агентстви

en: Tallinn
cv_RU: Таллин

en: Tamanghasset
cv_RU: Тамангхассет

en: Tamaulipas
cv_RU: Тамаулипас

en: Tamil Nadu
cv_RU: Тамил-Наду

en: Tan
cv_RU: Çырă

en: Tana River
cv_RU: Тана Шывĕ

en: Tanga
cv_RU: Танга

en: Tangail
cv_RU: Тангейл

en: Tanning Salon
cv_RU: Соляри

en: Tanzania, United Republic of
cv_RU: Танзани Пĕрлешÿллĕ Республики

en: Tanzanian shilling
cv_RU: Танзани шиллингӗ

en: Tap the new post control below to begin writing your first post.
cv_RU: Пĕрремĕш публикацие çырма пуçламашкăн çĕнĕ публикаци значокне пусăр.

en: Taraba
cv_RU: Тараба

en: Taraclia
cv_RU: Таракли

en: Taranaki
cv_RU: Таранаки

en: Taranto
cv_RU: Таранто

en: Tarawa
cv_RU: Тарава

en: Target
cv_RU: Назначени

en: Targovishte
cv_RU: Тырговиште

en: Tarija
cv_RU: Тариха

en: Tarlac
cv_RU: Тарлак

en: Tarragona
cv_RU: Таррагона

en: Tashkent
cv_RU: Ташкент

en: Task
cv_RU: Ĕç

en: Tasman
cv_RU: Тасман

en: Tasmania
cv_RU: Тасмани

en: Tattoo Removal
cv_RU: Тай-Чи Татуировкисем

en: Tattoos
cv_RU: Татуировка

en: Tattoos & Piercing
cv_RU: Татуировка, Пирсинг

en: Tawi-Tawi
cv_RU: Тави-Тави

en: Tax
cv_RU: Налог

en: Tax Attorney
cv_RU: Налук адвокачӗ

en: Tax Preparation
cv_RU: Налук хучĕсене хатĕрлесси

en: Tax class of product.
cv_RU: Таварăн налук класĕ (тĕсĕ).

en: Tax rate ID.
cv_RU: Налук кăтартăвĕ №.

[ctx: Tax status]
en: None
cv_RU: Çуккă

en: Taxes
cv_RU: Налогсем

en: Taxi
cv_RU: Такси

en: Taxidermist
cv_RU: Таксидермист

en: Taxonomies: Product types
cv_RU: Таксономи: Тавар тĕсĕсем

en: Taxonomies: Product visibility
cv_RU: Таксономи: Тавар курăнма пултарни

en: Taxonomy
cv_RU: Таксономи

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
cv_RU: Продукт типĕ

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
cv_RU: Продукт курăнаслăхĕ

en: Taxonomy:
cv_RU: Таксономи:

en: Tbilisi
cv_RU: Тбилиси

en: Tea House
cv_RU: Чей пӳрчӗ

en: Teacher
cv_RU: Вĕрентекен

en: Team
cv_RU: Команда

en: Tech Dark
cv_RU: Тех Тĕксĕм

en: Tech Dark Medium
cv_RU: Тех Тĕксĕм Вăтам

en: Tech Dark Narrow
cv_RU: Тех Тĕксĕм Ансăр

en: Tech Dark Wide
cv_RU: Тех Тĕксĕм Анлă

en: Tech Grey
cv_RU: Тех Сăрă

en: Tech Grey Medium
cv_RU: Тех Сăрă Вăтам

en: Tech Grey Narrow
cv_RU: Тех Сăрă Ансăр

en: Tech Grey Wide
cv_RU: Тех Сăрă Анлă

en: Tech Light
cv_RU: Тех Çутă

en: Tech Light Medium
cv_RU: Тех Çутă Вăтам

en: Tech Light Narrow
cv_RU: Тех Çутă Ансăр

en: Tech Light Wide
cv_RU: Тех Çутă Анлă

en: Technology
cv_RU: Технологи

en: Teen Club
cv_RU: Подростоксен клубĕ

en: Tegucigalpa
cv_RU: Тегусигальпа

en: Tehran
cv_RU: Тегеран

en: Tekirdağ
cv_RU: Текирдаг

en: Tel Aviv
cv_RU: Тель-Авив

en: Telecommunication Service Provider
cv_RU: Телекоммуникаци провайдерĕ

en: Telemarketing
cv_RU: Телемаркетинг

en: Telenești
cv_RU: Теленешты

en: Teleorman
cv_RU: Телеорман

en: Telescopes & Astronomy Store
cv_RU: Телескоп, астрономи магазинӗ

en: Television
cv_RU: Телевидени

en: Television Station
cv_RU: Телевидени станцийӗ

en: Tell City
cv_RU: Телл-Сити

en: Temp Agency
cv_RU: Вӑхӑт агентстви

en: Template
cv_RU: Шаблон

en: Template Parts
cv_RU: Шаблон Пайĕсем

en: Template archives
cv_RU: Шаблон архивĕсем

[ctx: Template name]
en: Cart
cv_RU: Карçин

[ctx: Template name]
en: Front Page
cv_RU: Малти Страница

[ctx: Template name]
en: Index
cv_RU: Индекс

[ctx: Template name]
en: Pages
cv_RU: Страницăсем

[ctx: Template name]
en: Search Results
cv_RU: Шырав Результачĕсем

[ctx: Template name]
en: Single Posts
cv_RU: Уйрăм Публикаци

[ctx: Template name]
en: Taxonomy
cv_RU: Таксономи

en: Templates
cv_RU: Шаблонсем

en: Tennessee
cv_RU: Теннесси

en: Tennis Club
cv_RU: Теннис клубӗ

en: Tennis Court
cv_RU: Теннис корчӗ

en: Tennis Instructor
cv_RU: Теннис инструкторĕ

en: Tennis Store
cv_RU: Теннис магазинӗ

en: Teramo
cv_RU: Терамо

en: Terengganu
cv_RU: Теренггану

en: Term ID
cv_RU: Услови №

[ctx: Term Selector: term search/listing results]
en: You may want to {{a}}create a new item{{/a}}.
cv_RU: Тен, сирĕн{{a}}пĕр çĕнĕ объект туса хумалла {{/a}}.

en: Term not found
cv_RU: Услови тупăнмарĕ

en: Terms
cv_RU: Условисем

en: Terms of Service
cv_RU: Служба Условийĕсем

[ctx: Terms: Add term error message]
en: Parent item required when "Top level" is unchecked
cv_RU: "Çÿл шай" картне хуратнă чухне Ашшĕ объекчĕсĕр хăварма юрамасть

[ctx: Terms: Add term error message - duplicate term name exists]
en: Name already exists
cv_RU: Ку ят пур ĕнтĕ

[ctx: Terms: Term description label]
en: Description
cv_RU: Описани

en: Terni
cv_RU: Терни

en: Territories
cv_RU: Территорисем

en: Teruel
cv_RU: Теруэль

en: Test
cv_RU: Тест

en: Test the redirect
cv_RU: Перенаправленине тест тăвас

en: Testimonials
cv_RU: Отзывсем

en: Tests
cv_RU: Тестсем

en: Tete
cv_RU: Тете

en: Texas
cv_RU: Техас

en: Text
cv_RU: Текст

en: Text & Image Links
cv_RU: Текстпа Сăнÿкерчĕк Каççисем

en: Text Color
cv_RU: Текст Тĕсĕ

en: Text Link
cv_RU: Текст каççи

en: Text List
cv_RU: Текст Списокĕ

en: Text and logo
cv_RU: Текст тата логотип

en: Text background color:
cv_RU: Текст фон тĕсĕ:

en: Text color
cv_RU: Текст тĕсĕ

en: Text displayed after Gravatar. This is optional and can be used to describe yourself or what your blog is about.
cv_RU: Текст Gravatar хыççăн курăнать. Вăл обязательнăй мар, кирлĕ пулсан хăвăрăн çинчен е блога уçса парса мĕн те пулин çырма пулать.

en: Text only
cv_RU: Текст çеç

[ctx: Text that is displayed in a label of a form.]
en: First Name
cv_RU: Ятăр

[ctx: Text that is displayed in a label of a form.]
en: Last Name
cv_RU: Хушамат

[ctx: Text that is displayed in a label of a form.]
en: Public Display Name
cv_RU: Публично Курăмланакан Ят

en: Text to display
cv_RU: Курăнтармалăх текст

en: Textarea
cv_RU: Текст поли

en: Textiles & Fabric
cv_RU: Пир-Авӑр

en: Thai
cv_RU: Тайла

en: Thai Restaurant
cv_RU: Тай Ресторанĕ

en: Thai baht
cv_RU: Тайланд бачĕ

en: Thailand
cv_RU: Тайланд

en: Thakurgaon
cv_RU: Такургаон

en: Thank You
cv_RU: Тав Сире

en: Thank you for flying with %s, a better way to blog.
cv_RU: Вĕçеве %s-па тухнăшăн тавтапуç! Блоглашун лайăхрах мелĕ.

en: Thank you for flying with Jetpack
cv_RU: Вĕçеве Jetpack-па тухнăшăн тавтапуç

en: Thank you for flying with Jetpack.
cv_RU: Вĕçеве Jetpack-па тухнăшăн тавтапуç.

en: Thank you for reporting this blog as mature!
cv_RU: Тавах сире ку блога çул çитнисем валли тесе жалоба панăшăн!

en: Thank you for using %s!
cv_RU: Тав сире %s-па усă курнăшăн!

en: Thank you for using WordPress.com!
cv_RU: WordPress.com-па усă курнăшăн тавтапуç!

en: Thank you for voting!
cv_RU: Тав сире сасăланăшăн!

en: Thank you for your attention.
cv_RU: Ас тунăшăн тавах сире.

en: Thank you for your purchase!
cv_RU: Тав сире сутăн илнишĕн!

en: Thank you!
cv_RU: Тав сире!

en: Thanks
cv_RU: Тавтапуç

en: Thanks for buying a Guided Transfer. In order to get the process started, we need some information from you. Please follow the steps below.
cv_RU: Guided Куçару сутăн илнĕшĕн тавтапуç. Процеса тапратмашкăн, пире сирĕнтен кăштах информаци кирлĕ. Тархасшăн аялти утăмсене йĕрлĕр.

en: Thanks for buying a Guided Transfer. We have securely stored your new hosting credentials. Please do not change them until the transfer is complete. We will be in touch with you via email soon.
cv_RU: Тавтапуç пĕр Guided Куçару туяннăшăн. Эпир хăвăрăн çĕнĕ хостинг учет даннăйĕсене хăрушсăрлăхра упрама илтĕмĕр. Тархасшăн трансфер пулса пĕтиччен вĕсене ан улăштарăр. Часах сирĕнпе email урлă çыхăнăпăр.

en: Thanks for flying with %1$s %2$s
cv_RU: Пирĕнпе усă курнăшăн тавах: %1$s %2$s

en: Thanks for flying with %s
cv_RU: Пирĕнпе усă курнăшăн тавах: %s

en: Thanks for flying with <img src="%1$s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" height="16" /> %2$s
cv_RU: Пирĕнпе усă курнăшăн тавах: <img src="%1$s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" height="16" /> %2$s

en: Thanks for flying with Jetpack in %d.
cv_RU: %d-мĕш çулта Jetpack-па вĕçнĕшĕн тавтапуç.

en: Thanks for flying with WordPress.com
cv_RU: WordPress.com-па усă курнăшăн тавтапуç

en: Thanks for flying with WordPress.com in %d.
cv_RU: %d-мĕш çулта WordPress.com-па усă курнăшăн тавтапуç.

en: Thanks for flying with WordPress.com!
cv_RU: WordPress.com-па усă курнăшăн тавтапуç!

en: Thanks for flying with http://WordPress.com
cv_RU: http://WordPress.com -па усă курнăшăн тавтапуç

en: Thanks for flying with https://WordPress.com
cv_RU: http://WordPress.com -па усă курнăшăн тавтапуç

en: Thanks for flying with us. Keep up the good blogging.
cv_RU: Пирĕнпе пĕрле пулнăшăн тавах. Ырă блоглашу сунатпăр!

en: Thanks for letting us know!
cv_RU: Тавтапуç пире пĕлтернĕшĕн!

en: Thanks for taking a look at this annual report. If you like, you could start your own WordPress.com blog in %d!
cv_RU: Çакă çулталăк отчетне пăхса илнĕшĕн тавтапуçах. Кăмăл тусан, %d-мĕш çулта хăвăр та хăвăр ятпа пĕр WordPress.com блогĕ пуçлама сире май пулĕ!

en: Thanks!
cv_RU: Тавтапуç!

en: Thanks! We’ll notify you the minute .blog domains become available.
cv_RU: Тавтапуç! blog доменĕсем илме ирĕклĕ пулса тăнă минутрах сире пĕлтерĕпĕр.

en: Thanks! Your feedback will help improve search results
cv_RU: Тавах! Сирĕн отзыв шырав результачĕсене лайăхлатма пулăшĕ

en: Thanks,
cv_RU: Тавах,

en: Tharaka-Nithi
cv_RU: Тарака-Нитхи

en: That item is already in a plan in your cart and has not been added separately.
cv_RU: Ку предмет ĕнтĕ сирĕн карçинри тарифра пур , çавăнпа ăна уйрăммăн тепĕр хут хушмарăмăр.

en: That name is not allowed.
cv_RU: Вăл ят юрамасть.

en: That phone number does not appear to be valid
cv_RU: Телефон номерĕ юрăхлă пек курăнмасть

en: That user does not exist.
cv_RU: Ун пек усă куракан çуккă.

en: That username is not allowed.
cv_RU: Вăл усă куракан ячĕ юрамасть.

en: That's too short. Enter a full phone number.
cv_RU: Ку ытла кĕске. Пĕр тулли телефон номерĕ çырса кĕртĕр .

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
cv_RU: "%s" опци ушкăнне кăларса пăрахнă. Урăх майлаштару ушкăнĕпе усă курăр.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
cv_RU: "%s" темă вăл юрăхлă несĕл темă мар.

en: The %(productName)s plan is no longer available
cv_RU: %(productName)s тарифа текех илме май çук

en: The %1$d upgrades added to your site "%2$s" will renew automatically in %3$d day. | The %1$d upgrades added to your site "%2$s" will renew automatically in %3$d days.
cv_RU[0]: Сирĕн "%2$s" сайтăра илсе лартнă %1$d аслăлату %3$d кунран хăйне тĕллĕн çĕнелĕ.
cv_RU[1]: Сирĕн "%2$s" сайтăра илсе лартнă %1$d аслăлату %3$d кунран хăйне тĕллĕн çĕнелĕ.

en: The %1$s plan on your site "%2$s" will renew automatically in %3$d day. | The %1$s plan on your site "%2$s" will renew automatically in %3$d days.
cv_RU[0]: Сăвăрăн "%2$s" сайтри %1$s план %3$d кунран хăйне тĕллĕн çĕнелĕ.
cv_RU[1]: Сăвăрăн "%2$s" сайтри %1$s план %3$d кунран хăйне тĕллĕн çĕнелĕ.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
cv_RU: %1$s плагин шапкине пăрахăçланă ĕнтĕ. Унăн вырăнне %2$s-па усă курăр.

en: The %1$s upgrade added to your site "%2$s" will renew automatically in %3$d day. | The %1$s upgrade added to your site "%2$s" will renew automatically in %3$d days.
cv_RU[0]: Сирĕн "%2$s" сайтăра илсе лартнă %1$s аслăлату %3$d кунран хăйне тĕллĕн çĕнелĕ.
cv_RU[1]: Сирĕн "%2$s" сайтăра илсе лартнă %1$s аслăлату %3$d кунран хăйне тĕллĕн çĕнелĕ.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
cv_RU: %s импорт хатĕрĕ юрăхсăр е ăна установить туман.

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
cv_RU: %s уйрăмлăхăн упранă пĕлтерĕшĕ юрăхлă мар, тата ăна пушă пăрахса çĕнетме юрамасть.

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
cv_RU: %s стиль таблицин темă шапки юрăхлă мар.

en: The &#8220;%s&#8221; field cannot begin with a number for .com.br domains.
cv_RU: &#8220;%s&#8221; поля .com.br доменсем валли пулсан, хисеп паллипе пуçланаймасть..

en: The &#8220;%s&#8221; field cannot contain hyphens for .nl domains.
cv_RU: .nl доменсем валли &#8220;%s&#8221; поля ăшĕнче дефиссем пулма пултармаççĕ.

en: The &#8220;%s&#8221; field does not appear to be valid.
cv_RU: &#8220;%s&#8221; поля юрăхлă пек курăнмасть.

en: The &#8220;%s&#8221; field is limited to %d characters for .com.br domains.
cv_RU: &#8220;%s&#8221; поли вăл .com.br доменсемшĕн %d паллă таран таран хĕсĕк.

en: The &#8220;%s&#8221; field is limited to %d characters.
cv_RU: &#8220;%s&#8221; поляра %d паллăран ытла пулма пултараймасть.

en: The &#8220;%s&#8221; field is not valid.
cv_RU: &#8220;%s&#8221; поля юрăхлă мар.

en: The &#8220;%s&#8221; field is required for .nl domains.
cv_RU: &#8220;%s&#8221; поли вăл .nl доменсем валли обязательнăй.

en: The &#8220;%s&#8221; field is required.
cv_RU: &#8220;%s&#8221; полясăр юрамасть.

en: The &#8220;%s&#8221; field must be in the format &#8216;+31.#########&#8217; for .nl domains.
cv_RU: .nl доменсем валли &#8220;%s&#8221; поля формачĕ &#8216;+31.#########&#8217; пулмалла.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
cv_RU: &#8220;пуля&#8221; вăл ятăн URL-па килĕшÿллĕ верссийĕ. Вăл ытларах чухне пĕчĕк сас паллисенчен, хисеп паллисенчен, тата дефиссенчен кăна тăрать.

en: The 2010 theme for WordPress is stylish, customizable, simple, and readable -- make it yours with a custom menu, header image, and background. Twenty Ten supports six widgetized areas (two in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes stylesheets for print and the admin Visual Editor, special styles for posts in the "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional one-column page template that removes the sidebar.
cv_RU: -Ĕ> 2010 темă WordPress валли вăл стильнăй, хăйевĕрлетме май пур, ансат, тата вулама канлĕ -- тăвас вăл сирĕнни пĕрле пĕр улăштарма май пур меню, căнÿкерчĕклĕ шапкă, тата фон. Twenty Ten поддерживать тăвать ултă виджетлатнă лаптăксем (икĕ -ре -ĕ> сайдбар, тăватă -ре -ĕ> подвал) тата ятарлă сăнÿкерчĕксем (чĕрнешкеs валли>шĕн> галерея публикацисем тата хăйевĕрлетнĕ шапка сăнÿкерчĕксем валли>шĕн> публикацисем тата страницасем). Вăл шутне кĕрет стиль таблицисем валли>шĕн> пичетлес тата -ĕ> админ Визуаллă Редактор, ятарлă стильсем валли>шĕн> публикацисем -ре -ĕ> "" and "Галерея" категорисем, тата чĕ> пĕр унсăр та юрать пĕр-колонка страница шаблон хăшĕ/тăр removes -ĕ> сайдбар.

en: The 2011 theme for WordPress is sophisticated, lightweight, and adaptable. Make it yours with a custom menu, header image, and background -- then go further with available theme options for light or dark color scheme, custom link colors, and three layout choices. Twenty Eleven comes equipped with a Showcase page template that transforms your front page into a showcase to show off your best content, widget support galore (sidebar, three footer areas, and a Showcase page widget area), and a custom "Ephemera" widget to display your Aside, Link, Quote, or Status posts. Included are styles for print and for the admin editor, support for featured images (as custom header images on posts and pages and as large images on featured "sticky" posts), and special styles for six different post formats.
cv_RU: 2011 вăл WordPress валли çивĕчлетнĕ, çăммăллатнă, тата çаврăнăçуллă тунă темă. Майлама май пур меню, căнÿкерчĕклĕ шапкă тата фонпа ăна хăвăра килĕшмелле тăвăр -- унтан тата темă тĕсĕсене шупка е тĕксĕм тума, каçăсен тĕсне улăштарма, тата виçĕ тĕрлĕ разметкăран суйлама майсем туса панă. Twenty Eleven оборудовани шутĕнче витринăлла страница шаблонĕ те пур, унпа усă курса хăвăрăн малти страницинчен сайтăн чи лайăх контентне сĕнекен витрина туса хурăр, çитмеллинчен те ытла виджет поддержки (сайдбар, виççĕ таранччен подваллăх лаптăк, тата витринăлла страница виджет лаптăкĕ), тата хăвăрăн Заметка, Каçă, Цитата, е Статус публикацийĕсене кăтартакан ятарлă "Ephemera" виджет. Унсăр пуçне Пичетлес тата Админ редакторĕсем валли стиль, ятарлă сăнÿкерчĕк (тĕслĕхрен, кашни страницăпа публикацишĕн хăйĕн уйрăм сăнÿкерчĕклĕ шапки, тата "çыпçăнчăк" публикацисенчи мăнă сăнÿкерчĕксем), тата ултă тĕрлĕ публикаци формачĕ валли ятарлă стиль поддержкине кĕртнĕ.

en: The 2012 theme for WordPress is a fully responsive theme that looks great on any device. Features include a front page template with its own widgets, an optional display font, styling for post formats on both index and single views, and an optional no-sidebar page template. Make it yours with a custom menu, header image, and background.
cv_RU: 2012 WordPress теми вăл кирек хăш устройствăра та чаплăн курăнакан туллин респонсивлă темă. Ятарлă хатĕрсенчен хăйне уйрăм виджетлă малти страница шаблонĕ, опциллĕ заголовок шрифчĕ, публикаци формачĕсене индекс евĕр те, уйрăммăн та кăтармалăх стилизацилесси, тата опциллĕ сайдбарсăр страница шаблонĕ кĕреççĕ. Улăштарма май пур меню, căнÿкерчĕклĕ шапкă, тата фонпа усă курса ăна хăвăра килĕшмлле тăвăр.

en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
cv_RU: 2013 WordPress теми вăл публикаци формачĕсен тулли диапазонне кашнине хăй евĕр илемлĕн кăтартма май парса пире блог патне тавăрать. Йăлтăрти тĕс схеми тата ăна килĕшÿллĕ шапка сăнÿкерчĕксенчен, илемлĕ шрифтсемпе иконкăсенчен пуçласа кирек хăш, пысăк е пĕчĕк, устройствăра та чаплăн курăнакан вылянчăк разметка тараннчен дизайн деталĕсем ытлă-çитлĕ.

en: The 60 Second Guide to Domain Names
cv_RU: Домен Ячĕсем пирки 60 Çеккунтлăх Вĕренткĕч

en: The <strong>recovery SMS number</strong> on file was changed to <strong>%s</strong>.
cv_RU: Малтан пĕлтернĕ <strong>Юсаса тавăрмалăх SMS номерне</strong> <strong>%s</strong>-па ылмаштартăмăр.

en: The <strong>recovery SMS number</strong> on file was removed.
cv_RU: Малтан пĕлтернĕ <strong>Юсаса тавăрмалăх SMS номерне</strong> кăларса пăрахрăмăр.

en: The <strong>recovery email address</strong> on file was changed to <strong>%s</strong>.
cv_RU: Малтан пĕлтернĕ <strong>Юсаса тавăрмалăх email адресне</strong> <strong>%s</strong>-па ылмаштартăмăр.

en: The <strong>recovery email address</strong> on file was removed.
cv_RU: Малтан пĕлтернĕ <strong>Юсаса тавăрмалăх email адресне</strong> кăларса пăрахрăмăр.

en: The Akismet key isn't set
cv_RU: Aksimet клавишине лартман

en: The Akismet subscription plan
cv_RU: Aksimet çырăну тарифĕ

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
cv_RU: Илме ирĕклĕ виджетсен пайĕнче – сирĕн валли суйламалăх мĕнпур виджет. Виджета пĕр-пĕр сайдбар ăшне сĕтĕрсе лартсан, вăл сире хăйĕн настройкисене конфигурацилеме май памашкăн уçăлĕ. Хайхи виджет настройкисем пирки кăмăллă пулсассăн, Упрас пускăча кликать тăвăр, вара ку виджет сирĕн сайтра ĕçлесе ярĕ. Енчен те эсир Çук тăвас пускăча кликать тусан, хайхи виджет сайта тухса тăмĕ.

en: The Big Day
cv_RU: Пысăк Кун

en: The Blissful Blog is a beautifully designed wedding photography blog for couples, photographers and industry professionals.
cv_RU: Blissful Блог вăл мăшăрсем, фотографсем тата отраслĕн специалисчĕсем валли илемлĕн калăпланă туй фотографи блогĕ.

en: The Chargeback fee has been removed from your cart as your account is in good standing.
cv_RU: Тÿленине тавăрма ыйтнишĕн тÿлессине сирĕн карçинккаран кăларса пăрахнă, мĕншĕн тесен сирĕн аккаунт вăл лайăххисен шутĕнче.

en: The Columnist blends big, bold Typography with a minimalist principals to produce a truly attractive design.
cv_RU: Columnist вăл чăннипех илĕртÿллĕ дизайн туса кăлармашкăн пысăк, хулăн типографикăна минималистла принципсемпе çураçтарать.

en: The DNS record has been added.
cv_RU: DNS çырни хушăнчĕ.

en: The DNS record has been deleted.
cv_RU: DNS çырни хуралчĕ.

en: The DNS record has been disabled.
cv_RU: DNS çырнине чарса лартнă.

en: The DNS record has been enabled.
cv_RU: DNS çырнине янă.

en: The DNS record has been updated.
cv_RU: DNS çырнине çĕнетнĕ.

en: The DNS record has not been added.
cv_RU: DNS çырни хушăнмарĕ.

en: The DNS record has not been deleted.
cv_RU: DNS çырни хуралмарĕ.

en: The DNS record has not been disabled.
cv_RU: DNS çырнине чарса лартман.

en: The Easiest Place to Get Started
cv_RU: Пуçламашкăн Чи Çăмăл Вырăн

en: The End
cv_RU: Вĕçĕ

en: The Forever theme makes it easy to wrap your wedding up in a neat little package with WordPress. You can show off every one of your best photos and highlight each important detail leading up to the big day and beyond.
cv_RU: Ĕмĕр-ĕмĕр темă вăл WordPress-па усă курса хăвăрăн туй саманчĕсене пĕчĕк хутаç ăшне тирпейлĕн чĕркеме май парать. Хăвăрăн чи лайăх фотосене тата çак аслă кун умĕнхи хатĕрлĕхĕн кашни вак-тĕвекĕ таранччен пурне те пĕлтерĕшлĕн çутатма пултаратăр.

en: The Guided Transfer product is not currently available for blogs that use custom fonts. Please switch your custom fonts back to your theme's default fonts if you would like to proceed.<br/><br/>To do so, click <a href="%1$s">here</a> and click the "X" next to each custom font. Be sure to click "Save" and then return here.<br/><br/>If you are using an advanced kit, click <a href="%2$s">here</a>. Clear out the "Typekit Kit ID" field, save, and then return here.
cv_RU: Guided Куçару продукт вăл халĕ хăйевĕрлетнĕ шрифтсемпе усă куракан блогсемшĕн илме ирĕклĕ мар. Енчен те сирĕн малалла иртес килет пулсан, тархасшăн хăвăрăн хăйевĕрлетнĕ шрифтăрсене темăн сĕнсе панă шрифчĕсем çине каялла куçарăр. <br/><br/>Куна тумашкăн, <a href="%1$s">кунта</a> кликать тăвăр та кашни хăйевĕрлетнĕ шрифт çумĕнчи "X"-сене кликать туса тухăр. Ас тăвăр "Упрас"-не кликать тума, вара кунта каялла таврăнма ан манăр.<br/><br/>Енчен те эсир пĕр-пĕр лайăхлатнă комплектпа усă куратăр пулсан, <a href="%2$s">кунта</a> кликать тăвăр . "Typekit Комплект №-йĕ" полине тасатăр, упрăр, вара каялла кунта таврăнăр.

en: The Guided Transfer product is not currently available for blogs that use premium themes.<br/><br/> To purchase a Guided Transfer, please switch to a free theme in <a href="%s"><em>Appearance &rarr; Themes</em></a> and return to this page.
cv_RU: Guided Куçару ятлă продукт вăл халĕ премиум темăсемпе усă куракан блогсемшĕн илме ирĕклĕ мар.<br/><br/> Guided Куçару-а сутăн илмешкĕн, тархасшăн <a href="%s"><em>Сăн-сăпат &rarr; Темăсем</em></a> ăшĕнче пĕр-пĕр тÿлевсĕр темă çине куçăр та ку страницăна таврăнăр.

en: The ID for the associated post of the attachment.
cv_RU: Вложенипе çыхăннă публикацин №-йĕ.

en: The ID for the parent of the object.
cv_RU: Объекта çуратаканĕн №-йĕ.

en: The ID of the associated post object.
cv_RU: Çыхăннă публикаци объекчĕн №-йĕ.

en: The ID of the user object, if author was a user.
cv_RU: Усă куракан обьекчĕн №-йĕ, енчен те авторĕ усă куракан пулсан.

en: The Internet Corporation for Assigned Names and Numbers (ICANN), the governing body for domain names, requires valid contact information. If you enter false information, your domain name may be canceled by them.
cv_RU: Ят тата Номер Уйăракан Интернет Корпорацийĕ (ICANN), домен ячĕсене пăхса тăракан учреждени, тĕрĕс çыхăну информацийĕпе тивĕçтерме ыйтать. Суя информаци çырса кĕртсессĕн, сирĕн домен ятне пăрахаçлама пултараççĕ.

en: The Journalist is a smart, minimal theme designed for professional journalists.
cv_RU: Журналист вăл профессионаллă журналистсене шута илсе хатĕрленĕ минималлă, тавçăруллă темă.

en: The Latest Jetpack
cv_RU: Вĕр çĕнĕ Jetpack

en: The London Olympic Stadium is 53 meters high. This blog had about <strong>%2$s</strong> visitors in %1$d. If every visitor were a meter, this blog would be %3$s times taller than the Olympic Stadium – not too shabby.
cv_RU: Лондонри Олимп Стадионĕ 53 метр çÿлĕш. %1$d хушшинче ку блога <strong>%2$s</strong>-ĕн килсе курчĕç. Кашни килнĕ çын пĕр метрпа танлашнă пулсан, ку блог Олимп Стадионĕнчен %3$s хут çÿллĕрех пуллĕччĕ – начар мар.

en: The Louvre Museum has 8.5 million visitors per year.  This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d. If it were an exhibit at the Louvre Museum, it would take about %3$s days for that many people to see it.
cv_RU: Лувр Музейне çулталăкне 8.5 миллион куракан килет. %1$d-мĕш çулта ку блога кунне <strong>%2$s</strong> хута яхăн пăхнă. Енчен те вăл Лувр Музейĕнчи пĕр экспонат пулнă пулсан, ăна çавăн чухлĕ çын куриччен %3$s кун иртĕччĕ.

en: The New WordPress Experience
cv_RU: Çĕнĕ WordPress Опычĕ

en: The OAuth2 token is invalid.
cv_RU: OAuth2 токенĕ юрăхсăр.

en: The Obsidian theme, like the naturally occurring volcanic glass it's named after, possesses an inherent allure that's stylish in appearance and practical in purpose.
cv_RU: Obsidian темă вăл хăйĕн ячĕпе - ҫут ҫанталӑкри вулкан кӗленчи пекех - килĕшсе тăрать, мĕншĕн тесен унра та хăйĕнчен уйрăлми тĕлĕнтерÿлĕх пур, тулашĕ стильлĕ, усă курасси кирлĕ пек меллĕ.

en: The Premium Plan comes with the following Custom Design features:
cv_RU: Premium План çак Хăйевĕрлетнĕ Дизайн ятарлăхĕсемпе пĕрле килет:

en: The SMS recovery number you have provided is invalid.
cv_RU: Эсир тивĕçтернĕ SMS юсаса тавăрмалли номер юрăхсăр.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
cv_RU: Хостăн SSL сертификачĕ верификациленеймерĕ.

en: The Splendio theme dazzles with an unconventional yet stylish design that pops out of the box — literally. Despite its fun exterior, Splendio supports featured header images, six widget areas (one in the right sidebar and five in the footer), custom background, custom header, and a showcase page template with a featured slider for sticky posts.
cv_RU: Splendio темă вăл халиччен хăнăхман çапах куçа йăмăхтаракан стильнăй дизайнĕпе — шăп та лăп сюрприз курапки пекех — тĕлĕнтерет. Кулăшла курăнать пулин те, Splendio ятарлă шапка сăнÿкерчĕксем, ултă виджет лаптăкĕ (пĕри сылтăм сайдбарта тата пиллĕкĕшĕ подвалта), хăйевĕрлетнĕ фон, хăйевĕрлетнĕ шапка, тата çыпçăнчăк публикацисене кăтартма ятарлă слайдерлă витринăлла страница шаблонĕ поддерживать тăвать.

en: The URL to the admin area
cv_RU: Админ лаптăкне URL

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
cv_RU: URL эсир çырса кĕртнĕ URL пĕр email адресĕ пек туйăнать. Ун умне кирлĕ пек mailto: префиксне çырас тетĕр-и?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
cv_RU: Эсир çырса кĕртнĕ URL вăл пĕр тулашри каçă пек туйăнать. Ун умне кирлĕ пек http:// префиксне çырас тетĕр-и?

en: The VaultPress key isn't set
cv_RU: VaultPress клавишине лартман

en: The Wait is Over! Upload any Plugin or Theme
cv_RU: Тинех кӗтесси пӗтрӗ! Кирек мӗнле плагин е темӑ тиема пултаратăр

en: The Walker class named %s does not exist.
cv_RU: %s ятлă Walker класĕ çуккă.

en: The WordPress for Android App Gets a Big Facelift
cv_RU: Android Приложени валли WordPress-а пысăк илемлетÿ лекет

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
cv_RU: WordPress команди сире пулăшма кăмăл тăвать. Ку email-а %s патне малалла ярса парăр, вара çак команда сирĕн сайт чăннипех ĕçлетĕр тесе хутшăнĕ.

en: The WordPress.com Blog
cv_RU: WordPress.com Блогĕ

en: The WordPress.com free photo library
cv_RU: WordPress.com-ра тÿлевcĕр фото библиотека

en: The about.me widget is no longer available. To remove this widget, <a href="%s">visit your settings</a>. This message is not shown to visitors to your site.
cv_RU: About.me виджетне текех илме çук. Ку виджета кăларма пăрахмашкăн <a href="%s">настройкăсене кайса пăхăр</a>. Ку сообщени сирĕн сайта килнĕ çынсене курăнмасть.

en: The about.me widget will no longer be available after July 1, 2016. After this date, the widget will display a simple text link to your about.me profile. Please remove this widget.
cv_RU: About.me виджет Утă 1, 2016 хыççăн текех çук пулĕ. ку числа хыççăн, ку виджет сирĕн çинчен.me профилĕ патне пĕр ансат текст каçă курăнтарĕ. Тархасшăн ку виджета кăларса пăрахăр.

en: The about.me widget will no longer be available after July 1, 2016. After this date, the widget will display a simple text link to your about.me profile. To remove this widget now, <a href="%s">visit your settings</a>. This message is not shown to visitors to your site.
cv_RU: About.me виджет Утă 1, 2016 хыççăн текех çук пулĕ. ку числа хыççăн, ку виджет сирĕн çинчен.me профилĕ патне пĕр ансат текст каçă курăнтарĕ. Ку виджета халех кăларса пăрахмашкăн, <a href="%s">настройкăсене кайса пăхăр</a>. Ку сообщени сирĕн сайта килнĕ çынсене курăнмасть.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
cv_RU: Айккисен шайлашăвĕ вăл сарлакăш тата çÿллĕш хушшинчи çыхăну. Хăвăр суйланин айккисен шайлашăвĕ ан пăсăлтăр тетĕр пулсан ун пысăклăхне улăштарнă чухне shift клавишине пусса тытăр. Айккисен шайлашăвне палăртмашкăн ввод полипе усă курăр, тĕсл. 1:1 (тăваткал), 4:3, 16:9, т. ыт. те.

en: The attachment caption.
cv_RU: Вложени подпиçĕ

en: The attachment description.
cv_RU: Вложени описанийĕ.

en: The best content on the web
cv_RU: Вебри чи лайăх контент

en: The best content on the web delivered right to you.
cv_RU: Вебри чи лайăх контент тÿррĕн сирĕн пата çитет.

en: The best support
cv_RU: Чи вăйлă поддержка

en: The big day is here.
cv_RU: Пысăк кун çитрĕ.

en: The blog ID
cv_RU: Блог id-йĕ

en: The blog ID %s is invalid
cv_RU: Ку %s блог №-йĕ юрăхсăр

en: The blog is suspended and is not able to receive subscriptions.
cv_RU: Ку блога тытса чарнă, вăл çырăнусем илме пултараймасть.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
cv_RU: Каçă ячĕ, web адрес, тата описани полисен позицийĕсене хытарса лартнă, ыттисен вырнаçăвне вара сĕтĕрсе пăрахса улăштарма пулать. Унсăр пуçне Экран Опцисем вкладкинчен усă курас мар полясене пытарма, е полясен заголовок лаптăкне кликать туса вĕсене тавăрса хума пултаратăр.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
cv_RU: Управлени Панелĕ Экранĕнчи полясем çаксем:

en: The busiest day of the year was %1$s with <strong>%2$s</strong> views. The most popular post that day was %3$s.
cv_RU: Çулталăкăн чи хĕрÿ кунĕ %1$s пулнă: <strong>%2$s</strong> пăхни. Çав кун чи популярнă публикаци çакă пулнă: %3$s.

en: The card expired earlier this year.
cv_RU: Карточкăн кăçал нумаях пулмасть срокĕ тухнă.

en: The changes have been saved successfully.
cv_RU: Улшăнусем ăнăçлăн упранчĕç.

en: The code is in your clipboard now
cv_RU: Ку код халĕ сирĕн буфер ăшĕнче

[ctx: The codes are the backup codes for Two-Step Authentication.]
en: I have printed or saved these codes
cv_RU: Эпĕ ку кодсене пичетлерĕм е упрарăм

en: The comment cannot be deleted.
cv_RU: Комментарие хуратма пулмасть.

en: The comment has already been trashed.
cv_RU: Комментарие çÿппе янă та ĕнтĕ.

en: The concert hall at the Sydney Opera House holds 2,700 people.  This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d.  If it were a concert at Sydney Opera House, it would take about %3$s sold-out performances for that many people to see it.
cv_RU: Сиднейри Опера çурчĕн концерт залне 2,700 çын вырнаçаять. Ку блога %1$d-ре <strong>%2$s</strong> хута яхăн пăхаççĕ. Сиднейри Опера çурчĕн концерчĕ пулнă пулсан, ăна çакăн чухлĕ çынна кăтартмашкăн %3$s сеанса билетне юлмиччен сутса пĕтермелле.

en: The confirmation field does not match what you entered. Please try again.
cv_RU: Çирĕплетÿ полинчи эсир çырса кĕртнипе тÿр килмерĕ. Тархасшăн тепре туса пăхăр.

en: The connection could not be made because no account was selected.
cv_RU: Çыхăнтару тăвăнаймарĕ, мĕншĕн тесен суйланă аккаунт çук.

en: The connection to the server has been interrupted. Please reconnect.
cv_RU: Серверпа çыхăннине татнă. Тархасшăн çĕнĕрен çыхăнăр.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
cv_RU: %1$s константăна <strong> пăрахăçланă ĕнтĕ</strong>. Субдомен конфигурацине майламашкăн, %3$s-ре %2$s Буль константипе усă курăр. Субдомена конфигурацилеме май пуррипе çуккине %4$s-па усă курса тĕрĕслĕр.

en: The content for the comment.
cv_RU: Комментари ăшчиккийĕ.

[ctx: The country code for the phone for the user.]
en: Country code
cv_RU: Çĕршыв Кочĕ

en: The credit card entered is invalid.
cv_RU: Çырса кĕртнĕ кредит карточки юрăхлă мар.

en: The credit card you entered cannot be used, please try a different card.
cv_RU: Çырса кĕртнĕ кредит карточкипе усă курма пулмасть, тархасшăн урăх карточкăпа туса пăхăр.

en: The customer canceled their transaction due to an actual or perceived issue within your application
cv_RU: Клиент транзакцие сирĕн приложенири чăн е туйăнакан пăтăрмаха пула пăрахăçларĕ

en: The customer did not agree to a recent price increase
cv_RU: Хакĕ нумай пулмасть  ÿснипе клиент килĕшмерĕ.

en: The customer voluntarily canceled their subscription
cv_RU: Клиент хăй ирĕкĕпе çырăнăва пăрахăçларĕ

en: The customer's payment information is no longer valid
cv_RU: Клиентăн тÿлев информацийĕ текех юрăхлă мар

en: The desktop app builds upon the already fast WordPress.com by bundling the entire site as a local copy. You get near-instant page-loads and less waiting around.
cv_RU: Ку сĕтелçи приложени халĕ те хăвăрт WordPress.com-а тĕпе хурса, сайта пĕтĕмĕшпе вырăнти копи пек çыхăлать. Вара сирĕн страница загрузкисем самантра тенĕ пекех пулса пĕтеççĕ, кĕткелесси те сахалланать.

en: The destination address does not appear to be in the correct format
cv_RU: Назначени адрес формачĕ тĕрĕс пек курăнмасть

en: The destination address does not appear to exist
cv_RU: Назначени адресĕ пур пек курăнмасть

en: The disk quota for %s is full.
cv_RU: %s валли диск квоти тулли.

en: The domain %(mappedDomain)s itself is not canceled. Only the connection between WordPress.com and your domain is removed. %(mappedDomain)s is registered elsewhere and you can still use it with other sites.
cv_RU: %(mappedDomain)s домена хăйне пăрахăçламан. WordPress.com-па сирĕн домен хушшинчи çыхăнăва çеç кăларса пăрахнă. %(mappedDomain)s-а урăх çĕртре регистрациленĕ, çавăнпа урăх сайтсем валли унпа усă курма пултаратăр.

en: The domain %1$s costs %2$s, and it is set to expire in %3$d day, on %4$s. | The domain %1$s costs %2$s, and it is set to expire in %3$d days, on %4$s.
cv_RU[0]: %1$s домен хакĕ %2$s, срокĕ %3$d кунран, %4$s числара, тухĕ тесе палăртнă.
cv_RU[1]: %1$s домен хакĕ %2$s, срокĕ %3$d кунран тухĕ тесе палăртнăсем, %4$s числара.

en: The domain %1$s expired on %2$s. Visitors to %1$s will not see "%3$s".
cv_RU: %1$s домен срокĕ %2$s числара тухнă. %1$s-на килекенсем "%3$s"-не курмĕç.

en: The domain %1$s expired on %2$s. Visitors to %1$s will not see this site.
cv_RU: %1$s домен срокĕ %2$s числара тухнă. %1$s-на килекенсем ку сайта курмĕç.

en: The domain %1$s is already mapped to another site.
cv_RU: %1$s домена ĕнтĕ урăх сайтпа сыпăнтарнă.

en: The domain %1$s on the site "%2$s" will renew automatically in %3$d day. | The domain %1$s on the site "%2$s" will renew automatically in %3$d days.
cv_RU[0]: "%2$s" сайт çинчи %1$s домен %3$d кунран хăйне тĕллĕн çĕнелĕ.
cv_RU[1]: "%2$s" сайт çинчи %1$s домен %3$d кунран хăйне тĕллĕн çĕнелĕ.

en: The domain %1$s will expire on %2$s. Visitors to %1$s will not see "%3$s".
cv_RU: %1$s доменăн %2$s числара срокĕ тухĕ. %1$s-на килекенсем "%3$s"-не курмĕç.

en: The domain %1$s will expire on %2$s. Visitors to %1$s will not see this site.
cv_RU: %1$s доменăн %2$s числара срокĕ тухĕ. %1$s-на килекенсем ку сайта курмĕç.

en: The domain %1$s, mapped to the site "%2$s" will renew automatically in %3$d day. | The domain %1$s, mapped to the site "%2$s" will renew automatically in %3$d days.
cv_RU[0]: "%2$s" сайта сыпăнтарнă %1$s домен %3$d кунран хăйне тĕллĕн çĕнелĕ.
cv_RU[1]: "%2$s" сайта сыпăнтарнă %1$s домен %3$d кунран хăйне тĕллĕн çĕнелĕ.

en: The domain <b>%1$s</b> costs %2$s, and it is set to expire in %3$d day, <nobr>on %4$s</nobr>. | The domain <b>%1$s</b> costs %2$s, and it is set to expire in %3$d days, <nobr>on %4$s</nobr>.
cv_RU[0]: <b>%1$s</b> домен хакĕ %2$s, срокĕ %3$d кунран тухĕ тесе палăртнă, <nobr>%4$s числара</nobr>.
cv_RU[1]: <b>%1$s</b> домен хакĕ %2$s, срокĕ %3$d кунран тухĕ тесе палăртнă, <nobr>%4$s числара</nobr>.

en: The domain could not be unlocked. Additionally, Privacy Protection could not be disabled. The transfer will most likely fail due to these errors.
cv_RU: Домена уçма пулмарĕ. Унсăр пуçне, Вăрттăнлăх Хÿтĕлевне чарма пулмарĕ. Трансфер ахăртнех ку ошибкăсене пула пăчланĕ.

en: The domain could not be unlocked. The transfer will most likely fail due to this error.
cv_RU: Домена уçма пулмарĕ. Ку ошибкăна пула трансфер ахăртнех пăчланĕ .

en: The domain is currently not available for registration.
cv_RU: Ку домена хальлĕхе регистрацилеме май çук.

en: The domain mapping for %1$s has been deleted and refunded.
cv_RU: %1$s домен сыпăнтарăвне хуратнă, укçине тавăрса панă.

en: The domain mapping for %1$s has been deleted.
cv_RU: %1$s домен сыпăнтарăвĕ хуралчĕ.

en: The domain name %s is about to expire.
cv_RU: %s ятлă доменăн срокĕ тухас патне çитнĕ.

en: The domain name <b>%s</b> is about to expire.
cv_RU: <b>%s</b> ятлă доменăн срокĕ тухас патне çитнĕ.

en: The domain name you entered cannot be blank.
cv_RU: Эсир çырса кĕртес домен ячĕ пушă пулаймасть.

en: The domain name you entered cannot be mapped to a WordPress.com blog.
cv_RU: Эсир çырса кĕртнĕ домен ячĕ пĕр WordPress.com блогĕ патне сыпăнтару тăвăнаймасть.

en: The domain name you entered cannot contain a directory.
cv_RU: Эсир çырса кĕртнĕ домен ячĕ ăшĕнче директори пулма пултармасть.

en: The domain name you entered does not appear to be valid.
cv_RU: Эсир çырса кĕртнĕ домен ячĕ юрăхлă пулас пек курăнмасть.

en: The domain name you entered is already mapped to a WordPress.com blog.
cv_RU: Эсир çырса кĕртнĕ домен ятне ĕнтĕ пĕр WordPress.com блогĕпе сыпăнтарнă.

en: The domain name you entered is too long.
cv_RU: Эсир çырса кĕртнĕ домен ячĕ ытла вăрăм.

en: The domain upgrade for <b>%1$s</b> associated with your blog <b>%2$s</b> is about to expire.
cv_RU: Сирĕн <b>%2$s</b> блогпала çыхăннă <b>%1$s</b>-ăн домен аслăлатăвĕн срокĕ тухас патне çитнĕ.

en: The domain upgrade for your blog <b>%s</b> is about to expire.
cv_RU: Сирĕн <b>%s</b> блог домен аслăлатăвĕн срокĕ тухас патне çитнĕ.

en: The domain upgrade on your blog "%1$s" has expired yesterday on %2$s. Your blog is no longer available on the domain "%3$s".
cv_RU: Сирĕн "%1$s" блог домен аслăлатăвĕн срокĕ ĕнер %2$s числара тухнă. Сирĕн блог текех "%3$s" доменра ĕçлемест.

en: The domain upgrade replaces your site's default address with a custom domain of your choice. Instead of %1$s, this upgrade makes your site available at %2$s.
cv_RU: Домен аслăлатăвĕ сайтăн малтанхи адресне хăвăр суйланăскерпе ылмаштарĕ. %1$s вырăнне, ку аслăлатÿ сайта %2$s адреспа çитмелле тăвĕ.

en: The domain was added as part of the %1$s plan on your blog. Renewing the plan will also renew the domain.
cv_RU: Домен сирĕн блога %1$s тарифăн пĕр пайĕ пулнă пирки хушăнчĕ. Тарифа тăсни домен срокне те тăсĕ.

en: The domain {{domain/}} was removed from your account.
cv_RU: {{domain/}} домена сирĕн аккаунтран кăларса пăрахрăмăр.

en: The domain {{strong}}%(domain)s{{/strong}} may be suspended because the owner, {{strong}}%(owner)s{{/strong}}, has not verified their contact information.
cv_RU: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} домена тытса чарнă пулĕ мĕншĕн тесен хуçи, {{strong}}%(owner)s{{/strong}}, çыхăну информацине верификацилемен.

en: The e-mail address entered does not appear to be valid.
cv_RU: Çырса кĕртнĕ e-mail адресĕ юрăхлă пек курăнмасть.

en: The e-mail address entered is not allowed.
cv_RU: Çырса кĕртнĕ e-mail адресĕ юрамасть.

en: The e-mail could not be sent.
cv_RU: E-mail-а яма пулмарĕ.

en: The easiest way to upload audio files that use any major audio file format.
cv_RU: Тĕп аудио файл формачĕсенчен кирек хăшĕпе те усă куракан аудио файлсене тиемешкĕн чи çăмăл май.

en: The easiest way to upload videos to your website and display them using a fast, unbranded, customizable player with rich stats.
cv_RU: Сайта видео загрузить туса ăна вăр-вар вылятма май паракан, пĕр-пĕр марка кăтартман, сăн-сăпатне хăвăра кирлĕ пек улăштарма пулакан, пуян статистикăллă чи çăмăл меслет.

en: The email address for the user.
cv_RU: Усă куракан валли email адресĕ.

en: The email address you provided is invalid.
cv_RU: Эсир çырса кĕртнĕ email адресĕ юрăхлă мар.

en: The email change has been successfully canceled.
cv_RU: Email улăштарассине ăнăçлăн пăрахăçланă.

en: The email could not be sent.
cv_RU: Email-а яма пулмарĕ.

en: The email forward has been removed.
cv_RU: Emailсене малалла ярса тăрассине кăларса пăрахнă.

en: The email servers for this domain are:
cv_RU: Ку доменшăн ĕçлесе тăракан Email серверĕсем çаксем:

en: The email you specified is associated with a WordPress.com account.  Please login first or use a different email address.
cv_RU: Эсир палăртнă email-а пĕр WordPress.com аккаунчĕпе çыхăнтарнă ĕнтĕ. Тархасшăн малтан çырăнса кĕрĕр е урăх email адресĕпе усă курăр.

en: The endpoint expects an array of links, with each link specifying title and value.
cv_RU: Ку эндпоинт каçăсен ретне кĕтсе тăрать, кашнийĕ каçă заголовок тата пĕлтерĕшне палăртать.

en: The feed for this site is invalid.
cv_RU: Ку сайт валли канал юрăхсăр.

en: The file does not exist, please try again.
cv_RU: Файл çуккă, тархасшăн тепре туса пăхăр.

en: The file is not an xml file. Please see <a target="_blank" href="%s">instructions</a> for downloading and using the Xanga backup file.
cv_RU: Ку файл вăл xml файлĕ мар. Тархасшăн Xanga резерв файлне скачать тумалли тата усă курмалли <a target="_blank" href="%s">инструкцисене</a> пăхăр.

en: The first argument of a filter must always be sent and should be returned by the webhook, with modification.
cv_RU: Фильтрăн пĕрремĕш аргументне ялан ярса памалла, унтан webhook урлă каялла илнĕ пулмалла, модификациллĕ килет.

en: The followers have been removed
cv_RU: Подписчиксене кăларнă

en: The following attachments were uploaded:
cv_RU: Çак вложенисене загрузить тунă:

en: The following messages will give you preview of what will happen when you run this command.
cv_RU: Малалла курăнакан çырусем сире çак коммандăна панă хыççăн мĕн пулса иртессине кăтартĕç.

en: The following plugins failed to update:
cv_RU: Çак плагинсем çĕнелеймерĕç:

en: The following plugins were successfully updated:
cv_RU: Çак плагинсем ăнăçлăн çĕнелчĕç:

en: The following themes failed to update:
cv_RU: Çак темăсем çĕнелеймерĕç:

en: The following themes were successfully updated:
cv_RU: Çак темăсем ăнăçлăн çĕнелчĕç:

en: The following translations failed to update:
cv_RU: Çак куçарусем çĕнелеймерĕç:

en: The following translations were successfully updated:
cv_RU: Çак куçарусем ăнăçлăн çĕнелчĕç:

en: The following upgrade has been cancelled:  | The following upgrades have been cancelled:
cv_RU[0]: Çак аслăлатассине пăрахăçланă:
cv_RU[1]: Çак аслăлатассисене пăрахăçланă:

en: The forum does not seem to be valid.
cv_RU: Форум юрăхлă пек туйăнмасть.

en: The given service is not valid.
cv_RU: Илсе кăтартнă служба юрăхлă мар.

en: The grandfather of two-column fluid width themes just asking for custom CSS.
cv_RU: Шĕвеке сарлакăшлă икĕ колонкăллă темăсен "аслашшĕ" хăйевĕрлетнĕ CSS-па тивĕçтерме ыйтать.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
cv_RU: Медиа библиотекинче Сеткăллă просмотр валли валли JavaScript кирлĕ. <a href="%s">Списоклă просмотр çине куçас</a>.

en: The handler for the route is invalid
cv_RU: Маршрута майлаканĕ юрăхсăр

en: The handler for the route is invalid.
cv_RU: Маршрута майлаканĕ юрăхсăр

en: The homepage is showing your latest posts.
cv_RU: Тĕп страница чи çĕнĕ публикацисене кăтартса тăрать.

en: The image helps collect stats, but should work when hidden.
cv_RU: Ку сăнÿкерчĕк статистика пухма пулăшать, анчах пытарса хурсан та ĕçлеме тивĕçлĕ.

en: The importer is smart enough not to import duplicates, so you can run this multiple times without worry if&#8212;for whatever reason&#8212;it doesn't finish.
cv_RU: Импорт хатĕрĕн дупликатсене тиркесе сиктерсе хăвармашкăн çителĕклĕ ăсĕ пур, çавна май ку ĕçу&#8212;хуть те хăш сăлтава пула&#8212;вĕçленмсе çитмест тесе пăшăрханмасăр темиçе хутченех туса ирттерме пултаратăр.

en: The internet address of your network will be %s.
cv_RU: Сирĕн сетĕн интернет адресĕ %s пулĕ.

en: The invite has already been used. Please ask the site owner to send another.
cv_RU: Йыхравпа усă курнă ĕнтĕ. Тархасшăн тепĕр хутчен ярса памашкăн сайт хуçине ыйтăр.

en: The last 5 characters of &#8220;%s&#8221; must not be a dot.
cv_RU: &#8220;%s&#8221;-ăн юлашки 5 знакĕнчен нихăш те пăнчă пулмалла мар.

en: The link array is missing the title key.
cv_RU: Каçă речтне заголовок çраççийĕ çитмест.

en: The link array is missing the value key.
cv_RU: Каçă ретне пĕлтерĕш çраççийĕ çитмест .

en: The link has too many keys.
cv_RU: Каçăн çраççисем ытла нумай.

en: The link value scheme must be http or https.
cv_RU: Каçă пĕлтерĕш схеми http е https пулмалла.

en: The mailbox specified is invalid. Email mailboxes may only contain the following characters: a-z 0-9 _ . + and -. Please correct the mailbox and try again.
cv_RU: Палăртнă email ещĕкĕ юрăхсăр. Email ещĕкĕсен ячĕсем çак паллăсенчен кăна тăма пултараççĕ: -z 0-9 _ . + тата -. Тархасшăн Email ещĕкĕ ятне тÿрлетĕр те тепре туса пăхăр.

en: The main part of your blog URL is its domain. An example of a domain is "wordpress.com". You can have your blog at any domain you control, such as example.com, or set up a domain to automatically redirect visitors to your blog URL. <a href="http://support.wordpress.com/domain-mapping/">Read more about it</a> or enter a domain name below and follow the prompts.
cv_RU: Сирĕн блог URL-ĕн тĕп пайĕ вăл — ун доменĕ. Домен тĕслĕхĕ: "wordpress.com". Эсир хăвăрăн блога хăвăр тытса тăракан кирек хăш домен хутлăхне вырнаçтарма пултаратăр, тĕслĕхрен domain.com, е килнĕ çынсене пĕр-пĕр доменран перенаправлени майĕпе блог URL-ĕ çине каçарма пултаратăр. <a href="http://support.wordpress.com/domain-mapping/">Кун пирки тĕплĕнрех вулăр</a> е аялта халех домен ятне çырса малашнехи инструкцисене тимлĕр.

en: The marked connection will be replaced with your selection.
cv_RU: Паллă тунă çыхăнтару хăвăр суйланипе ылмашăнĕ.

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
cv_RU: Встроить тăвас фреймăн максимум çÿллĕшĕ (пиксельле).

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
cv_RU: Встроить тăвас фреймăн максимум сарлакăшĕ (пиксельле).

en: The menu ID should not be empty.
cv_RU: Меню №-йĕ пушă пулмалла мар.

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
cv_RU: Тĕрлĕрен опци ушкăнне кăларса пăрахнă. Урăх майлаштару ушкăнĕпе усă курăр.

en: The name of the list.
cv_RU: Список ячĕ.

en: The name of the transient to delete.
cv_RU: Хуратмалли транзиентăн ячĕ.

en: The new Boeing 787 Dreamliner can carry about 250 passengers. This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d. If it were a Dreamliner, it would take about %3$s trips to carry that many people.
cv_RU: Boeing-ăн çĕнĕ 787 Dreamliner-ĕ 250 яхăн пассажир турттарма пултарать. Ку блога %1$d-ре <strong>%2$s</strong> яхăн хут пăхнă. Енчен те вăл Dreamliner пулнă пулсан, кун чухлĕ çынна турттармашкăн ун %3$s каю тумалла пулнă пулĕччĕ.

en: The newly created categories will still be associated with the same posts.
cv_RU: Анчах туса хунă категорисем çав публикацисемпелех çыхăннă пулĕç.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
cv_RU: Форматлакан пускăч çыхăнтарăвĕсен кун хыççăнхи ушкăнĕ эсир çырнă е вĕсене çав абзацрах çара текст тавра чикнĕ чухне ĕçлеме тытăнаççĕ. Пăрахăçлас тесессĕн Escape е Пăрахăçлас пускăчне пусăр.

en: The nickname for the user.
cv_RU: Усă куракан валли псевдоним.

en: The oEmbed format to use.
cv_RU: Усӑ курмалли oEmbed Формат.

en: The order ID.
cv_RU: Ку саккас №.

en: The original post is located at:
cv_RU: Публикацин оригиналне вырнаçтарнă тĕл:

en: The owner of this site only allows us to show a brief summary of their content. To view the full post, you'll have to visit their site.
cv_RU: Сайт хуçи пире хăйсен контенчĕн кĕске сводкине çеç кăтартма ирĕк парать. Тулли публикацине пăхмашкăн, сирĕн вĕсен сайтне кайса курас пулать.

en: The parent term ID.
cv_RU: Çуратакан № услови.

en: The password field is empty.
cv_RU: Пароль поли пушă.

en: The password setting cannot be changed at the same time as any other setting.
cv_RU: Пароль настройкине кирек хăш урăх настройкăпа пĕр харăссăн улăштарма пулмасть.

en: The passwords you entered do not match. Please try again.
cv_RU: Парольсем эсир çырса кĕртнĕ тÿр килмеççĕ. Тархасшăн тепре туса пăхăр.

en: The pingback has already been registered.
cv_RU: Ку каялли сигнала регистрациленĕ ĕнтĕ.

en: The plugin contains no files.
cv_RU: Плагин ăшĕнче файлсем çук.

en: The post has already been set to that resolution.
cv_RU: Публикаци кун майлă татса панă та ĕнтĕ.

en: The post_ID field is required.
cv_RU: Публикаци_№-йĕ полясăр пулмасть.

en: The post_ID field must reflect a published post.
cv_RU: публикаци_№ поли публикациленĕ публикацие сăнламалла.

en: The power of publishing in your pocket
cv_RU: Издательство вăй-хăвачĕ сирĕн кĕсьере

en: The privacy options group has been removed. Use another settings group.
cv_RU: Конфиденциальность опци ушкăнне кăларса пăрахнă. Урăх майлаштару ушкăнĕпе усă курăр.

en: The product was not available for purchase at the time of renewal
cv_RU: Çĕнетнĕ чухне продукта туянмашкăн  май çукчĕ.

en: The promotional period for your subscription lasts from %1$s to %2$s. On %3$s we will begin charging your payment method (%4$s) the regular subscription price of %5$s. You will receive at least one email notice %6$d days before being billed and can <a style="color: #03A9DC;" href="%7$s">update your payment method</a> or <a style="color: #03A9DC;" href="%8$s">manage your subscription</a> at any time
cv_RU: Сирĕн çырăнăвăн рекламăланă тапхăрĕ %1$s пуçласа %2$s -ччен пырать. %3$s эпир хăвăр палăртнă меслетпе (%4$s) килĕшÿллĕн  ахаль чухнехи %5$s çырăну хакĕ таран тÿлев илме пуçлатпăр. Тÿлевччен %6$d кун маларах сире email урлă  сахалран пĕр пĕлтерÿ ярса парăпăр, çав хушăрах эсир кирек хăш вăхăтра та <a style="color: #03A9DC;" href="%7$s">тÿлев меслетне çĕнетме</a> е <a style="color: #03A9DC;" href="%8$s">çырăнăва майлама</a> пултаратăр

en: The query argument of %s must have a placeholder.
cv_RU: %s-ăн запрос аргуменчĕн описателĕ пулмалла.

en: The registry for your domain requires a special process for transfers. Our Happiness Engineers have been notified about your transfer request and will be in touch shortly to help you complete the process.
cv_RU: -Ĕ> regвăлтуса пăхас хăвăр домен валли ыйтать пĕр ятарлă процесс валли>шĕн> трансферсем. Пирĕн Телей Инженерĕсем пур been notified çинчен> хăвăрăн трансфер ыйтса çырас тата çыхăнĕ кĕçех сире пулăшма тултарас -ĕ> процесс.

en: The renewal didn't go through, and we're getting in touch because you'll need to manually renew this upgrade. | The renewals didn't go through, and we're getting in touch because you'll need to manually renew these upgrades.
cv_RU[0]: Ку çĕнелÿ пулса тухмарĕ, çавăнпа та эпир çыхăнатпăр мĕншĕн тесен сирĕн ку аслăлатăва ал вĕççĕн çĕнетмелле пулĕ.
cv_RU[1]: Ку çĕнелÿсем пулса тухмарĕç, çавăнпа та эпир çыхăнатпăр мĕншĕн тесен сирĕн ку аслăлатĕвÿсене ал вĕççĕн çĕнетмелле пулĕ.

en: The requested application access token was not found.
cv_RU: Ыйтнă приложенине иртмелĕх токен тупăнмарĕ.

en: The requested application password was not found.
cv_RU: Ыйтнă приложени паролĕ тупăнмарĕ.

en: The requested invite has expired.
cv_RU: Ыйтнă йыхравăн срокĕ тухнă.

en: The requested invite is for another site.
cv_RU: Ыйтнă йыхрав вăл тепĕр сайт валли.

en: The requested invite was not found.
cv_RU: Ыйтнă йыхрав тупăнмарĕ.

en: The requested mailbox already exists
cv_RU: Ыйтнă email ещĕкĕ пур ĕнтĕ

en: The requested profile link was not found.
cv_RU: Ыйтнă профиль каççи тупăнмарĕ.

en: The requested theme does not exist.
cv_RU: Ыйтнă темă çуккă.

en: The requested user does not exist.
cv_RU: Ыйтнă усă куракан çуккă.

en: The required "%s" parameter is malformed.
cv_RU: "%s" кирлĕ параметр килпетсĕрленнĕ.

en: The required "%s" parameter is missing.
cv_RU: "%s" параметрĕ çитмест.

en: The required path parameter is missing.
cv_RU: Кирлĕ сукмак параметрĕ çитмест.

en: The required site_id parameter is missing.
cv_RU: Обязательнăй сайт_id параметрĕ çитмест.

en: The role %s does not exist.
cv_RU: %s роль çуккă.

en: The roles property must be a string or an array.
cv_RU: Рольсем уйрăмлăх пĕр строка е массив пулмалла.

en: The sanitized link title is empty.
cv_RU: Санитизациленĕ каçă заголовокĕ пушă.

en: The sanitized link value is empty.
cv_RU: Санитизациленĕ каçă пĕлтерĕшĕ пушă.

en: The service provided does not exist
cv_RU: Тивĕçтернĕ служба çуккă

en: The setting key provided cannot be changed using this endpoint.
cv_RU: Тивĕçтернĕ майлаштару клавишине ку эндпоинтпа усă курса улăштарма пулмасть.

en: The setting key provided is unknown.
cv_RU: Тивĕçтернĕ майлаштару клавиши паллă мар.

en: The sharing count could not be determined
cv_RU: Пайлашу счетчикне тупса палăртма пулмарĕ

en: The site is not connected.
cv_RU: Сайта çыхăнтарман.

en: The site url is invalid - missing protocol.
cv_RU: Сайт url-ĕ тĕрĕс мар - протокол çителĕксĕр.

en: The site url is invalid.
cv_RU: Кунашкал сайт url'ĕ тĕрĕс мар.

en: The site's primary language.
cv_RU: Сайтăн тĕп чĕлхи.

en: The sites in this list have not posted anything recently.
cv_RU: Ку списокри сайтсем хальтерех нимĕн те публикацилемен.

en: The slug "%s" is invalid
cv_RU: "%s" пуля юрăхсăр

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
cv_RU: &#8220;%s&#8221; ярлыкпа ĕнтĕ урăх услови усă курать.

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
cv_RU: Источник URL-ĕпе назначени URL-ĕ иккĕш те пĕр ресурс çинех тĕллеме пултармаççĕ.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
cv_RU: Хайхи источник URL-ĕнче назначени URL-ĕ çине каçă çук, çавăншăн ăна источник тума пулмасть.

en: The source URL does not exist.
cv_RU: Источник URL-ĕ çуккă.

en: The specified Partner Key already exists
cv_RU: Палăртнă Партнер клавиши пур ĕнтĕ

en: The specified list title already exists.
cv_RU: Палăртнă список заголовокĕ пур ĕнтĕ.

en: The specified partner already exists
cv_RU: Палăртнă партнер пур ĕнтĕ

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
cv_RU: Заданный URL нельзя использовать в качестве адресата. Его не существует, либо он указывает на ресурс без возможности уведомлений.

en: The specified theme is not downloadable
cv_RU: Палăртнă темă вăл скачать тумалли мар

en: The specified theme was not found
cv_RU: Палăртнă темă тупăнмарĕ

en: The specified video was not found.
cv_RU: Палăртнă видео тупăнмарĕ.

en: The ssh key type is invalid - must be one of rsa or dsa.
cv_RU: ssh çраççи типĕ юрăхсăр - çаксенчен пĕри пулмалла: rsa, dsa.

en: The sticker {{i}}%s{{/i}} has been removed.
cv_RU: {{i}}%s{{/i}} стикера кăларса пăрахнă.

en: The sticker {{i}}%s{{/i}} has been successfully added.
cv_RU: {{i}}%s{{/i}} стикерă ăнăçлăн хушнă.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
cv_RU: Çырăну статусĕ: ĕçлет, пăрахăçланă е тытса чарнă

en: The support system name does not seem to be valid.
cv_RU: Поддержка системин ячĕ юрăхлă пек туйăнмасть.

en: The team at WordPress.com
cv_RU: WordPress.com-ри команда

en: The term cannot be deleted.
cv_RU: Услови хуратма пулмасть.

en: The term name cannot be empty.
cv_RU: Услови ячĕ пушă пулаймасть.

en: The term you tried to add sanitizes down to nothing, and cannot be used.
cv_RU: Эсир кĕртме тăрăшакан термина тĕрĕсленĕ чухне тĕппипе пĕтернĕ, унпа усă курас çук.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
cv_RU: Эсир çырса кĕртнĕ вăхăт тăрăхĕ юрăхлă мар. Тархасшăн юрăхлă вăхăт тăрăхĕ суйлăр.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
cv_RU: Заголовок поли тата Публикацие Редакцилеттерекен Лаптăкне пĕр вырăна хытарса лартнă, анчах ытти пур полян та вырăнне cĕтĕрсе пăрахса улăштарма юрать усă куракан. Унсăр заголовок тĕлĕнчен тытса кашни ещĕке тавăрса лартма е сарма пултаратăр. Экран Опцийĕсем вкладкипе усă курса пытарă ещĕксене кăтартма (Выдержка, Ярас каялла каçă, Хăйевĕрлетнĕ Полясем, Дискусси, Slug, Автор) е асăннă Экран валли 1- е 2-колонкăллă разметка суйлама пултаратăр.

en: The title for the object.
cv_RU: Объект заголовокĕ.

en: The title for the post type.
cv_RU: Публикаци тĕсĕ валли заголовок.

en: The title for the post.
cv_RU: Публикаци заголовокĕ.

en: The title for the status.
cv_RU: Статус валли заголовок.

en: The title for the taxonomy.
cv_RU: Таксономи валли заголовок.

en: The top referring sites in %d were:
cv_RU: %d-мĕш çулта кунталла яракан чи палăрнă сайтсем çаксем пулнă:

en: The total cost is being calculated based on the current date as well as the number of licenses in total.
cv_RU: Пĕтĕмĕшле хак паянхи числана тата мĕнпур лицензисен хисепне шута илсе палăртатпăр.

en: The transaction cannot complete successfully.  Please check the billing address and expiration date or try another card.  Please contact your bank if you have further problems.
cv_RU: Транзакци ăнăçса пĕтеймест. Тархасшăн, тÿлев адресĕ ĕпе юлашки срокне тĕрĕслĕр е урăх карточкăпа туса пăхăр. Тархасшăн, енчен те ун хыççăн та пăтăрмах пулсан хăвăрăн банкпа çыхăнăр.

en: The transaction cannot complete successfully.  Please check the billing address and expiration date.  Please contact your bank if you have further problems.
cv_RU: Транзакци ăнăçса пĕтмерĕ. Тархасшăн тÿлев адресĕ ĕпе юлашки срокне тĕрĕслĕр. Тархасшăн, енчен те ун хыççăн та пăтăрмах пулсан, хăвăрăн банкпа çыхăнăр.

en: The transaction cannot complete successfully.  Possible causes are: 1. Your card has failed a CVV2 check at least six times within a 30 day period; 2. The billing address you provided does not match the billing address of your card.  Please double check your CVV2 code and billing address.
cv_RU: Транзакци ăнăçса пĕтмĕрĕ. Сăлтавĕсем çаксем пулма пултараççĕ: 1. Иртнĕ 30 кун хушшинче сирĕн карточкăна CVV2 енчен тĕрĕслесси сахалран ултă хут путланнă; 2. Çырса кĕртнĕ тÿлев адресĕ сирĕн карточкăри тÿлев адресĕпе шайлашмасть. Тархасшăн, хăвăрăн CVV2 кодпа тÿлев адресне икĕ хут тĕрĕслĕр.

en: The transaction was declined.
cv_RU: Транзакцие йышăнман.

en: The two-factor authentication code is not valid.
cv_RU: Икĕ факторлă аутентикаци кочĕ юрăхлă мар.

en: The two_step_enabled setting cannot be changed using this endpoint.
cv_RU: икĕ_step_enabled настройкине ку эндпоинтпа усă курса улăштарма пулмасть.

en: The two_step_sms_country setting cannot be changed while two step is enabled.
cv_RU: two_step_sms_counтуса пăхас настройкине икĕ утăм тапранчăк чухне улăштарма пулмасть.

en: The two_step_sms_enabled setting cannot be changed using this endpoint.
cv_RU: икĕ_step_sms_enabled настройкине ку эндпоинтпа усă курса улăштарма пулмасть.

en: The two_step_sms_phone_number setting can only contain digits.
cv_RU: two_step_sms_phone_number настройки цифрăсем çеç тытса тăма пултарать.

en: The two_step_sms_phone_number setting cannot be changed while two step is enabled.
cv_RU: two_step_sms_phone_number настройкине икĕ утăм тапранчăк чухне улăштарма пулмасть.

en: The two_step_sms_phone_number setting cannot be empty.
cv_RU: two_step_sms_phone_number настройки пушă пулаймасть.

en: The type provided does not exist
cv_RU: Тивĕçтернĕ тип çуккă

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
cv_RU: Çĕнетÿ процесĕ пуçланать. Хăшпĕр узелсенче ку процесс нумайччен тăсăлма пултарать, çавна май чăтăмлă пулăр тархасшăн.

en: The uploaded file could not be moved to your blog directory.
cv_RU: тиенĕ файла сирĕн блог директорине куçарăнаймарĕ.

en: The uploaded file exceeds the maximum file size.
cv_RU: тиенĕ файлăн пысăкăшĕ максимумран ытла.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
cv_RU: тиенĕ файл вăл юрăхлă căнÿкерчĕк мар. Тархасшăн тепре туса пăхăр.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
cv_RU: тиенĕ файлăн пĕр пайĕ кăна загрузиться турĕ.

en: The url you have specified does not look like a valid url.
cv_RU: Эсир палăртнă URL вăл тĕрĕс url пек туйăнмасть.

en: The user cannot be deleted.
cv_RU: Ку усă куракан хуратма пулмасть.

en: The user is already active.
cv_RU: Ку усă куракана активациленĕ.

[ctx: The user presses the All Finished button at the end of Two-Step setup.]
en: All finished!
cv_RU: Веçех пĕтернĕ!

en: The user token is not valid.
cv_RU: Усă куракан токенĕ юрăхлă мар.

en: The user token was not valid.
cv_RU: Усă куракан токенĕ юрăхлă пулмарĕ.

[ctx: The user understands the notice and wishes to continue.]
en: Got it, go ahead
cv_RU: Ăнлантăм, малалла иртес

en: The username field is empty.
cv_RU: Усă куракан ячĕ поля пушă.

en: The value provided for subscription_delivery_day must be a number between 0 and 6, inclusive.
cv_RU: çырăну_кÿресси_кун валли тивĕçтернĕ пĕлтерĕш 0-па 6 хушшинче пĕр хисеп пулмалла.

en: The value provided for subscription_delivery_email_default must be 'never', 'instantly', 'daily' or 'weekly'.
cv_RU: çырăну_кÿресси_email_default валли тивĕçтернĕ пĕлтерĕш 'нихăçан та', 'самантрах', 'кунсерен' е 'эрнесерен' пулмалла.

en: The value provided for subscription_delivery_hour must be a number between 0 and 22, inclusive.
cv_RU: çырăну_кÿресси_hour валли тивĕçтернĕ пĕлтерĕш 0-пе 22 хушшинче пĕр хисеп пулмалла.

en: The value provided for subscription_delivery_mail_option must be 'text' or 'html'.
cv_RU: çырăну_кÿресси_mail_опци валли тивĕçтернĕ пĕлтерĕш 'text' е 'html' пулмалла.

en: The value you provided for your email does not end in a valid top level domain (TLD), such as com, .net, etc.
cv_RU: Эсир çырса кĕртнĕ электронлă почта адресĕн вĕçĕнчи значенийĕ юрăхлă çÿлти шай доменĕпе (TLD) тÿр килмест, тĕслĕхрен com, .net т. ыт. те.

en: Theater
cv_RU: Театр

en: Theme
cv_RU: Темă

en: Theme Author
cv_RU: Темă Авторĕ

en: Theme Details
cv_RU: Темă деталĕсем

en: Theme Location
cv_RU: Темă Тĕлĕ

en: Theme Options
cv_RU: Тема Опцийĕсем

en: Theme Park
cv_RU: Тематикăллă Парк

en: Theme Showcase
cv_RU: Темă Витрини

[ctx: Theme Showcase filter name]
en: Columns
cv_RU: Столбецсем

[ctx: Theme Showcase filter name]
en: Feature
cv_RU: Cĕнÿллĕ

[ctx: Theme Showcase filter name]
en: Layout
cv_RU: Разметка

[ctx: Theme Showcase filter name]
en: Search by
cv_RU: Шырас

[ctx: Theme Showcase filter name]
en: Style
cv_RU: Стиль

[ctx: Theme Showcase filter name]
en: Subject
cv_RU: Тема-ыйту

[ctx: Theme Showcase term name]
en: About
cv_RU: Çинчен

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Abstract
cv_RU: Абстракци

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Accessibility Ready
cv_RU: Ятарлă Çăмăллăх Хатĕрĕсем Пур

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Art &amp; Design
cv_RU: Art &amp; Дизайн

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Artistic
cv_RU: Артистик

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Author Bio
cv_RU: Автор Биографийĕ

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Authors &amp; Writers
cv_RU: Авторсем &amp; Çыравçăсем

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Auto Loading Homepage
cv_RU: Хăй тĕллĕн тиенекен малти страница

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Black
cv_RU: Хура

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Block Editor Styles
cv_RU: Блок Редактор Стилĕсем

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Blog
cv_RU: Блог

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Blog Excerpts
cv_RU: Блог Эксперчĕсем

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Blue
cv_RU: Кăвак

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Breadcrumb Navigation
cv_RU: Хутлă-хутлă Навигаци

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Bright
cv_RU: Йăмăх

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Brown
cv_RU: Хăмăр

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Brutalist
cv_RU: Бруталист

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Bundled Fonts
cv_RU: Çыхăллă Шрифтсем

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Burgundy
cv_RU: Бургунди

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Business
cv_RU: Бизнес

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Classic Menu
cv_RU: Классикăлла Меню

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Classic Theme
cv_RU: Классикăлла Темă

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Clean
cv_RU: Таса

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Colorful
cv_RU: Тĕрлĕ тĕслĕ

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Community &amp; Non-Profit
cv_RU: Пĕрлĕх &amp; Коммерцисĕр Организаци

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Conservative
cv_RU: Консервативлă

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Contemporary
cv_RU: Современнăй

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Cream
cv_RU: Крем

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Background
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ Фон

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Colors
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ Тĕссем

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Header
cv_RU: Ятарлă шапкă

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Menu
cv_RU: Хăйевĕрлетнĕ Меню

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Dark
cv_RU: Тĕксĕм

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Do It For Me
cv_RU: Манăн вырăна тăвăр

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Do It For Me - Store
cv_RU: Манăн вырăна тăвăр - Лавкка

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Editor Fonts
cv_RU: Редактор Шрифчĕсем

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Education
cv_RU: Вĕрентÿ

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Electronics and Software
cv_RU: Электроника тата Программировани

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Elegant
cv_RU: Элегантлă

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Entertainment
cv_RU: Кану тата Йăпанăç

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Events
cv_RU: Пулăмсем

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Fashion &amp; Beauty
cv_RU: Мода &amp; Илем

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Featured Content With Pages
cv_RU: Сĕнÿллĕ Ăшчикпеле Страницăсем

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Featured Image Header
cv_RU: Ятарлă ÿкерчĕк Шапки

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Featured Images
cv_RU: Ятарласа сĕннĕ Сăнÿкерчĕксем

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Five Columns
cv_RU: Пилĕк Столбец

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Fixed Layout
cv_RU: Хытарса лартнă разметка

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Fixed Menu
cv_RU: Çирĕплетнĕ Menu

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Flamboyant
cv_RU: Кĕрнеклĕ

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Flexible Header
cv_RU: Çаврăнаçуллă Шапка

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Fluid Layout
cv_RU: Шĕвеке Разметка

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Formal
cv_RU: Строгий

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Four Columns
cv_RU: Тăват столбец

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Full Site Editing
cv_RU: Сайта Тулли Редакцилеес

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Full Width Template
cv_RU: Тулли Сарлакăшлă Шаблон

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Game
cv_RU: Вăйă

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Geometric
cv_RU: Геометрилле

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Global Styles
cv_RU: Глобальлĕ Стильсем

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Gray
cv_RU: Сăрă

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Green
cv_RU: Симĕс

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Grid Layout
cv_RU: Сеткăлла Разметка

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Health &amp; Wellness
cv_RU: Сывлăх &amp; Канăçлăх

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Home and Furniture
cv_RU: Кил тата Сĕтел-пукан

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Hybrid Themes
cv_RU: Гибридла Темăсем

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Industrial
cv_RU: Промышленнăй

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Learning
cv_RU: Вĕренÿ

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Left Sidebar
cv_RU: Сулахай Панель

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Microformats
cv_RU: Микроформатсем

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Minimal
cv_RU: Минимализмла

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Modern
cv_RU: Модернизмла

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Natural
cv_RU: Çутçанталăк евĕр

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Navy
cv_RU: Тинĕс кăвак тĕсĕ

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Newsletter
cv_RU: Бюллетень

[ctx: Theme Showcase term name]
en: One Column
cv_RU: Хăрах Столбец

[ctx: Theme Showcase term name]
en: One Page
cv_RU: Пĕр Страница

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Orange
cv_RU: Сарă хĕрлĕ

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Pink
cv_RU: Кĕрен

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Playful
cv_RU: Йăкăлти

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Podcast
cv_RU: Подкаст

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Portfolio
cv_RU: Портфолио

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Post Formats
cv_RU: Публикаци Формачĕсем

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Post Slider
cv_RU: Публикаци Слайдерĕ

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Professional
cv_RU: Профессионалла

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Purple
cv_RU: Хăмăр кăвак

[ctx: Theme Showcase term name]
en: RTL Language Support
cv_RU: RTL Чĕлхе Поддержки

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Real Estate
cv_RU: Куçман пурлăх (Недвижимость)

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Recommended
cv_RU: Рекоммендациленĕ

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Red
cv_RU: Хĕрлĕ

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Responsive Layout
cv_RU: Респонсивлă Разметка

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Restaurant
cv_RU: Ресторан

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Retro
cv_RU: Ретро

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Right Sidebar
cv_RU: Сылтăм Панель

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Silver
cv_RU: Кĕмĕл

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Simple
cv_RU: Ансат

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Single Page
cv_RU: Пĕр Страница

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Site Logo
cv_RU: Сайт Логотипĕ

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Social Menu
cv_RU: Соцсеть Каççисен Менюйĕ

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Sophisticated
cv_RU: Чаплă

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Sticky Post
cv_RU: Çыпçăнчăк Публикаци

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Store
cv_RU: Лавкка

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Tan
cv_RU: Çырă

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Tech
cv_RU: Техно

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Testimonials
cv_RU: Отзывсем

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Textured
cv_RU: Текстурăллă

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Threaded Comments
cv_RU: Çăмхаланă Комментарисем

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Three Columns
cv_RU: Виç Столбец

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Traditional
cv_RU: Традицилле

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Travel &amp; Lifestyle
cv_RU: Çулçÿрев &amp; Пурнăç Стилĕ

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Two Columns
cv_RU: Икĕ Столбец

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Universal Theme
cv_RU: Универсалла Темă

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Urban
cv_RU: Хулари

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Vibrant
cv_RU: Йăлтăрти

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Video
cv_RU: Видео

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Whimsical
cv_RU: Тĕлĕнтермĕш

[ctx: Theme Showcase term name]
en: White
cv_RU: Шурă

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Yellow
cv_RU: Сарă

en: Theme activated
cv_RU: Темă хута кайрĕ

en: Theme cannot be downloaded with this kind of auth
cv_RU: Кун йышши auth-пала темă скачать тума пулмасть

en: Theme installed successfully.
cv_RU: Темă ăнăçлăн установить тăвăнчĕ.

en: Theme lookup failure
cv_RU: Темă пăхса илесси пулса пĕтмерĕ

[ctx: Theme name]
en: %s Theme &mdash; WordPress Themes for Blogs at WordPress.com
cv_RU: %s Темă &mdash; WordPress.com-ри блогсем валли WordPress Темисем

[ctx: Theme name]
en: Support for the %s Theme on WordPress.com
cv_RU: WordPress.com-ри %s Темă валли поддержка

en: Theme navigation
cv_RU: Темă навигацийĕ

en: Theme not cancelled and refunded. There was a problem refunding your payment. Please <a href="%s">contact support</a>.
cv_RU: Темă пăрахăçланмарĕ, укçине те каялла тавăрса паман. Тÿлеве каялла тавăрса пама тăнă чухне пăтăрмах пулса тухрĕ. Тархасшăн, <a href="%s">поддержкăпа çыхăнăр</a>.

[ctx: Theme starter content]
en: 123 Main Street
cv_RU: 123 Тĕп Урам

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
cv_RU: Тĕп страница пайĕ

[ctx: Theme starter content]
en: About
cv_RU: Сайт çинчен

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
cv_RU: Ку Сайт çинчен

[ctx: Theme starter content]
en: Address
cv_RU: Адрес

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
cv_RU: Архивсем

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
cv_RU: Блог

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
cv_RU: Календарь

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
cv_RU: Категорисем

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
cv_RU: Çыхăну

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
cv_RU: Пире Тупăр

[ctx: Theme starter content]
en: Home
cv_RU: Тĕп страница

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
cv_RU: Cехет

[ctx: Theme starter content]
en: Meta
cv_RU: Мета

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
cv_RU: Тунти кун&mdash;Эрне кун: 9:00&ndash;17:00

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
cv_RU: Нью Йорк, NY 10001

[ctx: Theme starter content]
en: News
cv_RU: Çĕнни

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
cv_RU: Вĕр çĕнĕ комментарисем

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
cv_RU: Çĕнĕ публикацисем

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
cv_RU: Шăмат кун &amp; Вырсарни кун: 11:00&ndash;15:00

[ctx: Theme starter content]
en: Search
cv_RU: Шырав

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
cv_RU: Ку вăл адреспа телефон номерĕ пек темиçе чи кирлĕ çыхăну информациллĕ страница. Унсăр пуçне плагинпа усă курса çыхăну форми хушса пăхăр.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
cv_RU: Ку вăл тĕп страница пайĕн пĕр тĕслĕхĕ. Хăйĕнсĕр пуçне урăх кирек хăш страница та тĕп страница пайĕ пулма пултарать, çав шутра хăвăрăн вĕр çĕнĕ блог публикацийĕсене кăтартакан страница та.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
cv_RU: Ку хăвăрпа тата сайтăрпа паллаштарма е темиçе çынна ятран хисеп тума лайăх вырăн пулма пултарать.

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
cv_RU: Хăвăрăн сайта килĕрех! Ку вăл сирĕн тĕп страница, сайта пĕрремĕш хут килнĕ çынсем нумайăшĕ шăпах ăна курĕç.

en: Theme updated
cv_RU: Темă çĕнелчĕ

en: Theme updated!
cv_RU: Темă çĕнелчĕ!

en: Theme.
cv_RU: Темă.

en: Theme:
cv_RU: Темă:

en: Theme: %1$s.
cv_RU: Темă: %1$s.

en: Themes
cv_RU: Темăсем

[ctx: Themes step subheader in Signup]
en: Pick one of our popular themes to get started or choose from hundreds more after you sign up.
cv_RU: Малтанласа пирĕн популярнăй темăсенчен пĕрне е çырăннă хыççăн тата çĕр-çĕр темăран пĕрне суйлăр.

[ctx: Themes step subheader in Signup]
en: Pick one of our store themes to start with. You can change this later.
cv_RU: Малтанлăха пирĕн магазинтан пĕр темă суйлăр. Куна кайран улăштарма пултаратăр.

[ctx: Themes: Theme delete confirmation]
en: Deleted theme %(themeName)s.
cv_RU: %(themeName)s темă хуралчĕ.

[ctx: Themes: Theme delete failure]
en: Problem deleting %(themeId)s. Check theme is not active.
cv_RU: %(themeId)s хуратаccи пăтăрмахлă. Темă чăнах ĕçлемест-и тĕрĕслĕр.

en: There are missing fields from the subscription request.
cv_RU: Çырăнма ыйтса çырнинче çитмен полясем пур.

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
cv_RU: %1$s таврашĕнче хальлĕхе пĕр планланă мероприяти те çук. Эсир пĕр-пĕр мероприяти <a href="%2$s">йĕркелес тетĕр-и</a>?

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
cv_RU: Сире çывăх хальлĕхе пĕр мероприяти те планланман. Эсир пĕр-пĕр мероприяти <a href="%s">йĕркелес тетĕр-и</a>?

en: There are no options for this widget.
cv_RU: Ку виджет валли опци çук.

en: There are no product reviews yet.
cv_RU: Тавара хакласа çырни çук-ха.

en: There is %d PR:
     | There are %d PRs:
cv_RU[0]: %d PR пур:
cv_RU[1]: %d PR пур:

en: There is an update available. | There are updates available.
cv_RU[0]: Çĕнетÿ килчĕ.
cv_RU[1]: Çĕнетÿсем килчĕç.

en: There is no corresponding action for the passed parameter.
cv_RU: Пассланă параметр валли тивĕçлĕ ĕçлев çуккă.

en: There may be confidential content, so be wary when taking screenshots or sharing the URL.
cv_RU: Ку вăрттăн тытмалли контент пулма пултарать, çавăнпа экран сăнÿкерчĕкне туса илнĕ е çак URL-па паллашнă чухне асăрхануллă пулăр.

en: There was a glitch with search
cv_RU: Шыранă чухне пăтăрмах пулчĕ

en: There was a problem and the post was not saved.
cv_RU: Пĕр проблема сиксе тухнă пирки публикаци упранмарĕ.

en: There was a problem disabling auto renew. Please try again or <a href="%s">contact support</a> if the issue continues.
cv_RU: Хăй ăссĕн çĕнелмеллине чарасшăн чухне пăтăрмах сиксе тухрĕ. Тархасшăн, тепĕр хут туса пăхăр, юсанмарĕ пулсан <a href="%s">поддержкăпа çыхăнăр</a>.

en: There was a problem enabling auto renew. Please try again or <a href="%s">contact support</a> if the issue continues.
cv_RU: Хăй ăссĕн çĕнелмелле тăвасшăн чухне пăтăрмах сиксе тухрĕ. Тархасшăн, тепĕр хут туса пăхăр, юсанмарĕ пулсан <a href="%s">поддержкăпа çыхăнăр</a>.

en: There was a problem receiving the share count from the Facebook Graph API.
cv_RU: Facebook Graph API-рен пайлашу счетчикĕ илме тăнă чухне проблема пулса тухрĕ.

en: There was a problem renewing this domain.
cv_RU: Ку домена çĕнетнĕ чухне пăтăрмах сиксе тухрĕ.

en: There was a problem updating your following preferences.
cv_RU: Эсир пăхса тăнисен настройкисене çĕнетнĕ чухне пăтăрмах пулса тухрĕ.

en: There was an authorization error in the profile api request.
cv_RU: Профиль api ыйтса çырнинче авторизаци ошибки пулчĕ.

en: There was an authorization error in the registration process.
cv_RU: Регистраци процесĕнче авторизаци ошибки пулчĕ.

en: There was an error subscribing the user to this blog.
cv_RU: Ку усă куракана ку блога çырăнтарнă чухне пĕр ошибка пулчĕ.

en: There was an error trashing that page. Please try again in a moment.
cv_RU: Страницăна çÿппе янă чухне йăнăш пулса тухрĕ. Тархасшăн тепĕртакран тепре туса пăхăр.

en: There was an error trashing that post. Please try again in a moment.
cv_RU: Публикацие çÿппе янă чухне йăнăш пулса тухрĕ. Тархасшăн тепĕртакран тепре туса пăхăр.

en: There was an error validating your contact information. The field "%s" is not valid.
cv_RU: Сирĕн çыхăну информацийĕне çирĕплетнĕ чухне пĕр йăнăш пулса тухрĕ. "%s" поля юрăхлă мар.

en: There was an error while getting the update data for this site.
cv_RU: Çĕнетÿ валли даннăйсене илнĕ чухне пĕр йăнăш пулса тухрĕ.

en: There was an error.
cv_RU: Пĕр ошибка пулчĕ.

en: There was an unknown error.
cv_RU: темĕнле ошибка пулчĕ.

en: There were errors activating %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшĕнчи %(numberOfPlugins)d плагин ĕçлеттернĕ чухне ошибкăсем пулчĕç.

en: There were errors activating %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
cv_RU: %(site)s ăшĕнче %(numberOfPlugins)d плагин ĕçлеттернĕ чухне ошибкăсем пулчĕç.

en: There were errors activating %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшĕнчи %(plugin)s ĕçлеттернĕ чухне ошибкăсем пулчĕç.

en: There were errors deactivating %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшĕнчи %(numberOfPlugins)d плагин ĕçне чарнă чухне ошибкăсем пулчĕç.

en: There were errors deactivating %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
cv_RU: %(site)s ăшĕнче %(numberOfPlugins)d плагин ĕçне чарнă чухне ошибкăсем пулчĕç.

en: There were errors deactivating %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшĕнчи %(plugin)s ĕçне чарнă чухне ошибкăсем пулчĕç.

en: There were errors disabling autoupdates %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшĕнчи %(numberOfPlugins)d плагин хăйне тĕллĕн çĕнелессине чарнă чухне ошибкăсем пулчĕç.

en: There were errors disabling autoupdates %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
cv_RU: %(site)s ăшĕнче %(numberOfPlugins)d плагин хăйне тĕллĕн çĕнелессине чарнă чухне ошибкăсем пулчĕç.

en: There were errors disabling autoupdates %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшĕнчи %(plugin)s хăйне тĕллĕн çĕнелессине чарнă чухне ошибкăсем пулчĕç.

en: There were errors enabling autoupdates %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшĕнчи %(numberOfPlugins)d плагин хăйне тĕллĕн çĕнелессине тапратнă чухне ошибкăсем пулчĕç.

en: There were errors enabling autoupdates %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
cv_RU: %(site)s ăшĕнче %(numberOfPlugins)d плагин хăйне тĕллĕн çĕнелессине тапратнă чухне ошибкăсем пулчĕç.

en: There were errors enabling autoupdates %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшĕнчи %(plugin)s хăйне тĕллĕн çĕнелессине тапратнă чухне ошибкăсем пулчĕç.

en: There were errors updating %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
cv_RU: %(numberOfSites)d сайт ăшĕнчи %(numberOfPlugins)d плагин çĕнетнĕ чухне ошибкăсем пулчĕç.

en: There were errors updating %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
cv_RU: %(site)s ăшĕнче %(numberOfPlugins)d плагин çĕнетнĕ чухне ошибкăсем пулчĕç.

en: These are the posts that got the most views in %d. You can see all of the year&rsquo;s most-viewed posts in your <a target="_blank" href="%s">Site Stats</a>.
cv_RU: Кусем вĕсем %d-мĕш çулта чи нумай пăхнă публикацисем. Çулталăкăн чи нумай пăхнă мĕнпур публикацине хăвăрăн <a target="_blank" href="%s">Сайт Статистики</a>нче курма сире май пулĕ.

en: These are the posts that got the most views on %s in %d.
cv_RU: Кусем вĕсем %s блогри %d-мĕш çулта чи нумай пăхнă публикацисем.

en: These features are now available in the WordPress.com Business plan.
cv_RU: Ку ятарлă мелсемпе WordPress.com Бизнес план планне куçнă чухне усă курма пулать.

en: These items could not be added:
cv_RU: Ку объектсене хушма пулмарĕ:

en: These items will be deleted
cv_RU: Ку объектсем хуралĕç

en: These settings may be overridden for individual articles.
cv_RU: Ку настройкăсене уйрăм статьясем валли улăштарма пулать.

en: Thessaly
cv_RU: Фессали

en: Thimbu
cv_RU: Тхимбу

en: Thimphu
cv_RU: Тхимпху

en: Thinking Female
cv_RU: Шухăшлавçă Хĕрарăм

en: Thinking Female Medium
cv_RU: Шухăшлавçă Хĕрарăм Вăтам

en: Thinking Female Narrow
cv_RU: Шухăшлавçă Хĕрарăм Ансăр

en: Thinking Female Wide
cv_RU: Шухăшлавçă Хĕрарăм Анлă

en: Thinking Male
cv_RU: Шухăшлавçă Арçын

en: Thinking Male Medium
cv_RU: Шухăшлавçă Арçын Вăтам

en: Thinking Male Narrow
cv_RU: Шухăшлавçă Арçын Ансăр

en: Thinking Male Wide
cv_RU: Шухăшлавçă Арçын Анлă

en: Third party cookie check could not be completed. Please try again later.
cv_RU: Виççĕмĕш сăпат cookie-йĕ тĕрĕслевĕ пулса пĕтеймерĕ. Тархасшăн, каярахпа тепре туса пăхăр .

en: Third party cookies appear to be disabled. Please follow the instructions on this page to turn them on.
cv_RU: Виççĕмĕш сăпат cookie-сене чарнă пек курăнать. Тархасшăн вĕсене тапратса ямашкăн ку страницăри инструкцисене пăхăнăр.

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
cv_RU: (унсăр юрамасть)

en: This Month
cv_RU: Ку Уйăх

en: This P2 is private
cv_RU: Ку P2 вăл — вăрттăн

en: This Week
cv_RU: Ку Эрне

en: This account has two step authentication enabled. Please configure an application-specific password to use with this application.
cv_RU: Ку акаунтăн икĕ утăмлă аутентикацийĕ пур. Тархасшăн, кĕмелли пароле приложени уйрăмлăхне шута илсе конфигурацилĕр (майлаштарăр).

en: This action cannot be undone.
cv_RU: Ку ĕçлеве каялла тавăрас çук.

en: This blog already has some of these upgrades.  Did you mean to renew your subscriptions?
cv_RU: Ку блога çак аслăлатусенчен хăшĕ пĕрипе тивĕçтернĕ ĕнтĕ. Тен, эсир хăвăрăн çырăнусене çĕнетесшĕн?

en: This blog does not accept subscriptions.
cv_RU: Ку блог вăл çырăнусем йышăнмасть.

en: This blog is already on the list
cv_RU: Ку блог ĕнтĕ списокра

en: This blog is hidden from search engines
cv_RU: Ку блога поисковиксенчен пытарнă

en: This blog is not subscribed to some of these products.  Did you mean to purchase them?
cv_RU: Ку блок çак продуксенчен хăшĕ пĕрне илсе тăмашкăн çырăнман. Эсир вĕсене чăннипех туянасшăнччĕ-и?

en: This blog is private
cv_RU: Ку блог вăл вăрттăн

en: This blog is public
cv_RU: Ку блог вăл публичнăй

en: This category already exists.
cv_RU: Ку категори пур ĕнтĕ.

en: This comment is already approved.
cv_RU: Ку комментарие ĕнтĕ ырланă.

en: This comment is already in the Trash.
cv_RU: Ку комментари вăл ĕнтĕ Çÿпĕре.

en: This comment is already marked as spam.
cv_RU: Ку комментарие ĕнтĕ спам пек палăртнă.

en: This comment is awaiting approval.
cv_RU: Ку комментари ырлассине кĕтет.

en: This comment is currently approved.
cv_RU: Ку комментари вăл халĕ ырланнă.

en: This comment is currently in the Trash.
cv_RU: Ку комментари вăл халĕ Çÿпĕре.

en: This comment is currently marked as spam.
cv_RU: Ку комментарие халĕ спам пек палăртнă.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
cv_RU: Ку комментари вăл Çÿпĕре. Тархасшăн ăна Çÿпĕрен кăларăр, енчен те эсир ăна редакцилесшĕн пулсан.

en: This comment was deleted.
cv_RU: Ку комментари хуралчĕ.

en: This comment was trashed.
cv_RU: Ку комментари çÿппе кайрĕ.

en: This connection could not be deleted.
cv_RU: Ку çыхăнтарăва хуратма пулмарĕ.

en: This connection could not be updated.
cv_RU: Ку çыхăнтару çĕнелеймерĕ.

en: This connection is about to expire.
cv_RU: Ку çыхăнтару н срокĕ тухас патне çитнĕ.

en: This connection is working correctly.
cv_RU: Ку çыхăнтару тĕрĕссĕн ĕçлет.

en: This connection may not be working correctly.
cv_RU: Ку çыхăнтару тĕрĕссĕн ĕçлемест пулмалла.

en: This content has not been translated to %1$s yet. <strong>You can read the <a href="%2$s">original version in English</a> or you might like to try a <a href="%3$s">Google Translate version</a> of the page</strong>.
cv_RU: Ку контента %1$s куçарман-ха. <strong>Эсир<a href="%2$s">Акăлчанла оригиналне</a> вулама е страницăн <a href="%3$s">Google Translate версине</a> туса пăхма пултаратăр</strong>.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
cv_RU: Ку ăшлăха парольпе хÿтĕленĕ. Ăшлăха курмашкăн аялтан пароль çапса кĕртĕр:

en: This domain already exists and cannot be registered.
cv_RU: Ку домен пур ĕнтĕ, ăна регистрацилеме пулмаст.

en: This domain does not exist.
cv_RU: Ку домен çуккă.

en: This domain is already mapped to a WordPress.com site.
cv_RU: Ку домена WordPress.com сайчĕ патне ĕнтĕ сыпăнтарнă.

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
cv_RU: Этот черновик из <a href="%s">неопубликованных изменений оформления</a>. Вы можете редактировать, но нет необходимости публиковать их сейчас, публикация произойдет автоматически вместе с этими изменениями.

en: This email address is invalid
cv_RU: Ку email адресĕ вăл юрăхсăр

en: This endpoint can only be used to set user_email_change_pending to false.
cv_RU: Ку эндпоинтпа user_email_change_pending настройкине "суя" тесе лартмашкăн анчах усă курма пулать.

en: This endpoint cannot be used to set avatar_URL.
cv_RU: Ку эндпоинтпа аватарĕ_URL лартмашкăн усă курма пулмасть.

en: This endpoint cannot be used to set new_user_email.
cv_RU: Ку эндпоинтпа усă курса new_усă куракан_email лартма пулмасть.

en: This endpoint cannot be used to set user_login.
cv_RU: Ку эндпоинтпа усă курcа user_login лартма пулмасть .

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
cv_RU: Ку запись %1$s публикациленнĕ те %2$s-пе тегланă. <a href="%3$s" title="Permalink -а %4$s" rel="bookmark">Яланхи каççине</a> закладкăлас.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
cv_RU: Ку запись %1$s публикациленнĕ. <a href="%3$s" title="Permalink -а %4$s" rel="bookmark">Яланхи каççине</a> закладкăлас.

en: This feed is already on the list
cv_RU: Ку канал ĕнтĕ списокра

en: This field is required
cv_RU: Ку поляна тултармалла

en: This field is required.
cv_RU: Ку поля унсăр юрамасть.

en: This file is empty. Please try another.
cv_RU: Ку файл пушă. Тархасшăн урăххине туса пăхăр.

en: This file is not an image. Please try another.
cv_RU: Ку файл вăл căнÿкерчĕк мар. Тархасшăн урăххине туса пăхăр.

en: This is Anne from Jetpack and I was just notified that your subscription renewal for %s didn’t go through. This is most likely because the card we have on file is expired.
cv_RU: Эпĕ Jackpack-ран Анна; мана сирĕн %s çырăну çĕнетĕвĕ пулса тухманни çинчен пĕлтерчĕç. Ахăртнех, ку эсир даннăйĕсене кĕртнĕ карточкăн срокĕ тухнипе çыхăннă-тăр.

en: This is a featured product
cv_RU: Ку сĕннĕ тавар

en: This is a monthly subscription.
cv_RU: Ку вăл уйăхсерен çырăну.

en: This is a wordpress.com blog
cv_RU: Ку вăл пĕр wordpress.com блогĕ

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="%s">add another page</a>.
cv_RU: Ку пĕр страницăн тĕслĕхĕ. Страницăсем постсенчен уйрăлса тăраççĕ: вĕсем блогăн пуçламăш страницинче çырса кăларнă вăхăтне кура черетленсе тухмаççĕ, "Сайт çинчен" е "Çыхăну мелĕсем" пек вăхăтпа çыхăнса тăман, тÿрех тупасси çăмăл пултăр тесе кăларнă контент валли лайăх. Страницăна улăштармашкăн "Редакцилес" каççа уçăр, е <a title="Хăвăрăн Dashboardăрта Çĕнĕ Страница хушмашкăн тÿрĕ каçă " href="%s">тепĕр страницă хушăр</a>.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New in the Admin Dashboard" href="/wp-admin/post-new.php?post_type=page">add another page</a>.
cv_RU: This вăл — пĕр example -ăн страница. Unlike публикаци, which are displayed сирĕн блогра’s front страница -ра çак заказ they’re публикациленĕ, страницăсем are better suited валли тата timeless content -не эсир want -а be easily accessible, пек сирĕн About е Contact информаци. Кликать ту çак Майлас каçă -а make улшăнусем -а ку страница е <a title="Тÿрĕ каçă -а Хушас Çĕнĕ -ра çак Admin Dashboard" href="/wp-admin/post-new.php?post_type=page">add another страница</a>.

en: This is the management page for following blogs. You will receive an email at %s whenever a new post is made on these sites. Unfollow a blog to stop receiving emails from that blog. Go to <em>Settings</em> to stop receiving all emails from WordPress.com.
cv_RU: Ку вăл блога пăхса тăнисене майламалли страница. Хăçан та хăçан ку сайтсенче пĕр çĕнĕ публикаци тăвăнать, сире %s адреспа пĕр email килĕ. Пĕр-пĕр блогран email илсе тăрассине чарас тесен, ăна пăхса тăрассине пăрахăçлăр. WordPress.com-ран мĕнпур email илсе тăрассине чарас тесен <em>Настройкăсем</em> патне кайăр.

en: This is the rating ID used in comments
cv_RU: Ку вăл комментарисенче усă курнă рейтинг №-йĕ

en: This is the rating ID used in pages
cv_RU: Ку вăл страницăсенче усă курнă рейтинг №-йĕ

en: This is the rating ID used in posts
cv_RU: Ку вăл публикацисенче усă курнă рейтинг №-йĕ

en: This is the short link.
cv_RU: Ку вăл кĕске каçă.

en: This is used to build the URL to the list.
cv_RU: Кунпа список валли URL лартмашкăн усă курмалла.

en: This item has already been deleted.
cv_RU: Ку объекта ĕнтĕ хуратнă.

en: This key has reached its activation limit for product %d
cv_RU: Ку клавиша %d продукт валли активаци лимитне тултарчĕ

en: This key is disabled
cv_RU: Ку клавишăна чарнă

en: This mailbox name already exists as an email address.
cv_RU: Ку mailbox-а email адресĕ тунă ĕнтĕ.

en: This mailbox name already exists as an email alias.
cv_RU: Ку mailbox-а email псевдонимĕ тунă ĕнтĕ.

en: This mailbox name already exists as an internal forward.
cv_RU: Шалти малалла ярас функцисен хушшине ку mailbox ятне кĕртнĕ ĕнтĕ.

en: This method is not supported
cv_RU: Ку меслет вăл поддержкăллă мар

en: This might interest you
cv_RU: Сире интереслентерме пултараççĕ

en: This number is too short
cv_RU: Ку номер ытла кĕске

en: This page is being trashed.
cv_RU: Страница çÿппе каять.

en: This page was trashed. You will be redirected home now.
cv_RU: Страницăна çÿппе янă. Халĕ сире киле куçаратпăр.

en: This post exists, but you don't have permission to read it.
cv_RU: Публикаци пур, анчах сирĕн ăна вуламашкăн ирĕк çук

en: This post is being trashed.
cv_RU: Публикаци çÿппе каять.

en: This post is password protected.
cv_RU: Ку публикацие парольпе хÿтĕленĕ.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
cv_RU: Ку публикацие парольпе хÿтĕленĕ. Комментарисене курмашкăн парольне çырса кĕртĕр.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
cv_RU: Ку поста парольпа хÿтĕленĕ. Комментарисене курмашкăн пароль çырса кĕртĕр.

en: This post is password protected. You must visit the website and enter the password to continue reading.
cv_RU: Ку публикацие парольпе хÿтĕленĕ. Малаллине вуламашкăн сайт çине каçмалла та парольне çырма кĕртмелле.

en: This post was trashed. You will be redirected home now.
cv_RU: Публикацие çÿппе янă. Халĕ сире киле куçаратпăр.

en: This purchase is currently billed to your PayPal account (%(emailAddress)s).
cv_RU: Ку туянушăн тÿлеве сирĕн PayPal cчетĕнчен (%(emailAddress)s) йышăнма палăртнă.

en: This purchase is currently billed to your PayPal account.
cv_RU: Ку туянушăн тÿлеве сирĕн PayPal cчетĕнчен йышăнма палăртнă.

en: This recovery email validation link is expired.
cv_RU: Ку Юсаса тавăрасси email çирĕплетÿ каçă вăл срокĕ тухнă.

en: This report is private
cv_RU: Ку отчет вăл вăрттăн

en: This report is public
cv_RU: Ку отчет вăл публичнăй

en: This resource is only available to Automated Transfer sites.
cv_RU: Ку ресурса Хăйне тĕллĕн Вырăнтан куçакан сайтсем çеç илме ирĕклĕ.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
cv_RU: Этот экран предоставляет много возможностей по настройке управления и отображения комментариев и ссылок на ваши записи/страницы. Их на самом деле так много, что все они здесь не поместятся! :) Обратитесь к документации по ссылкам справа, чтобы получить информацию о каждой настройке.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
cv_RU: Ку Экран пĕр уйрăм усă куракана хăйĕн ку сетьри мĕнпур сайтне кăтартать, унсăр пуçне çав усă куракана пĕр тĕп сайт лартма ирĕк парать. Кашни сайт айĕнчи каçăсемпе усă курса вăл сайтсен е тул енне, е управлени панельне кайса курма пултарать.

en: This site does not have any premium features.
cv_RU: Ку сайтăн пĕр премиум ятарлăхĕ те çук.

en: This site does not have any professional features.
cv_RU: Ку сайтăн пĕр профессионалла хатĕр-хĕтĕрĕ те çук.

en: This site has not posted anything recently.
cv_RU: Ку сайт юлашки вăхăтра нимĕн çĕннине те публикацилемерĕ.

en: This site has not posted anything yet. Try back later.
cv_RU: Ку сайт нимĕн те публикацилемен-ха. Каярахпа каллех пăхăр.

en: This site is no longer available.
cv_RU: Ку сайт вăл текех ĕçлемест.

en: This site is private.
cv_RU: Ку сайт вăл вăрттăн.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
cv_RU: Ку сайт спамсене сахаллатмашкăн Akismet-па усă курать . <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Комментари даннăйĕсен обработки çинчен тĕплĕнрех пĕлĕр</a>.

en: This subtitles file is invalid.
cv_RU: Ку Субтитр файлĕ тĕрĕс мар.

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
cv_RU: Эта тема не поддерживает видео заголовки на этой странице. Перейдите на главную или другую страницу, которая поддерживает видео заголовки.

en: This topic is already on the list
cv_RU: Ку тема вăл ĕнтĕ списокра

en: This upgrade forwards visitors from your WordPress.com blog to %s (or any site you choose).
cv_RU: Ку аслăлату вăл килекенсене хăвăрăн WordPress.com блогĕнчен хăй ăссĕн %s çине (е е хăвăр суйланă кирек хăш сайт çине) куçарать.

en: This upgrade increases the storage space available on your site so you have room for more media files, and lets you upload audio files.
cv_RU: Ку аслăлату хăвăрăн сайтра усă курмалăх управăш уçлăхне аслăлатать, вара медиа файлсем валли сирĕн нумайрах вырăн пулĕ, унсăр пуçне аудио файлсем загрузить тума пултарăр.

en: This upgrade lets you upload HD videos directly to your site.
cv_RU: Ку аслăлату сире хăвăрăн сайта тÿррĕн HD видеосем загрузить тума май парать.

en: This upgrade prevents ads from ever showing up on your blog.
cv_RU: Ку аслăлату сире хăвăрăн блогра рекламăсем курăнассинчен хăтарать.

en: This upgrade will expire in %s
cv_RU: Ку аслăлату срокĕ %s тухĕ

en: This upgrade will renew in %s
cv_RU: Ку аслăлату %s çĕнелĕ

en: This user account cannot be closed while it has active purchases.
cv_RU: Ĕçлекен туянусем пур чухне аккаунта хупма пулмасть.

en: This user account cannot be closed while it has active subscriptions.
cv_RU: Ĕçлекен çырăнусем пур чухне аккаунта хупма пулмасть.

en: This user can't use passwordless signup
cv_RU: Ку усă куракан парольсĕр çырăнассипе усă курма пултараймасть

en: This user does not exist.
cv_RU: Усă куракан çук.

en: This user does not have permission to access this Keyring connection.
cv_RU: Ку усă кураканăн ку çраççи унки çыхăнтарăва иртме ирĕк çук.

en: This user is not authorized to access keyring connections on this site.
cv_RU: Ку усă куракана ку сайт ăшĕнчи çраççи унки çыхăнтарăвĕсемшне иртме авторизацилемен.

en: This user is not authorized to change settings on this blog.
cv_RU: Ку усă куракана ку блогри настройкăсене улăштарма авторизацилемен .

en: This user is not authorized to disconnect this blog.
cv_RU: Ку усă куракана ку блог çыхăнăвне татма авторизацилемен.

en: This user is not authorized to invite other users to this blog.
cv_RU: Ку усă куракана ку блога усă куракансем йыхравламашкăн авторизацилемен .

en: This user is not authorized to modify this publicize connection.
cv_RU: Ку усă куракана ку публикацилес çыхăнтарăва модификацилеме авторизацилемен.

en: This user is not authorized to test connection for this blog.
cv_RU: Ку усă куракана ку блогпа çыхăннă çыхăнтарăва тестировать тума авторизацилемен.

en: This user is not authorized to view settings on this blog.
cv_RU: Ку усă куракана ку блогри настройкăсене пăхмашкăн авторизацилемен.

en: This video doesn&#8217;t exist
cv_RU: Ку видео çук.

en: This video is suspended due to terms of service violation
cv_RU: Услуга парас килĕшĕвне пăснă пирки видеова вăхăтлăх чарнă

en: This week
cv_RU: Ку эрне

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
cv_RU: Ку функци списокри мĕнпур тапратман виджетсене тасатать. Çеç текех вĕсен настройкисене тавăрасси пулмĕ.

en: Three Columns
cv_RU: Виçĕ Столбец

en: Thrift Store
cv_RU: Йÿнĕлĕх лавкки

en: Thu
cv_RU: Кĕç

en: Thule
cv_RU: Тул

en: Thumbnail
cv_RU: Миниатюра

en: Thumbnail Height
cv_RU: Чĕрнешке Çÿлĕшĕ

en: Thumbnail Settings
cv_RU: Чĕрнешке Настройкисем

en: Thumbnail Settings Help
cv_RU: Чĕрнешке Настройкисем Пулăшу

en: Thumbnail Width
cv_RU: Чĕрнешке Сарлакăшĕ

en: Thumbnail size
cv_RU: Чĕрнешке пысăкăш

en: Thunder Bay
cv_RU: Тандер Бей

en: Thurgau
cv_RU: Тургау

en: Thursday
cv_RU: Кĕçнерни кун

[ctx: Thursday initial]
en: T
cv_RU: К

en: Tianjin
cv_RU: Тяньцзинь

en: Tianjin / 天津
cv_RU: Тяньцзинь / 天津

en: Tiaret
cv_RU: Тиарет

en: Tibet / 西藏
cv_RU: Тибет / 西藏

en: Ticino
cv_RU: Тичино

en: Tierra del Fuego
cv_RU: Тьерра-дель-Фуего

en: Tijuana
cv_RU: Тихуана

en: Tile
cv_RU: Плиткă

en: Tile Contractor
cv_RU: Плитка подрядчикĕ

en: Tile Store
cv_RU: Плитка магазинӗ

en: Tiled Columns
cv_RU: Плиткăлла Столбец

en: Tiled Galleries
cv_RU: Плиткăлла Галерейăсем

en: Tiled Mosaic
cv_RU: Плиткăлла Мозаика

en: Tiles
cv_RU: Плиткăсем

en: Timbuktu
cv_RU: Тимбукту

en: Time
cv_RU: Вăхăт

en: Time Format
cv_RU: Вăхăт Формачĕ

en: Time Slider
cv_RU: Вăхăт слайдерĕ

en: Timeline
cv_RU: Вăхăт шкали

en: Timezone
cv_RU: Сехет тăрăхĕ

en: Timiș
cv_RU: Тимиш

en: Timor-Leste
cv_RU: Хĕвелтухăç Тимор

en: Tindouf
cv_RU: Тиндуф

en: Tiny
cv_RU: Вĕтĕ

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
cv_RU: Блоксем

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
cv_RU: Форматсем

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
cv_RU: Заголовоксем

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
cv_RU: Шаблон чикес

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
cv_RU: Шаблонсем

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
cv_RU: Редакцилес

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
cv_RU: Файл

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
cv_RU: Формат

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
cv_RU: Чикес

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
cv_RU: Таблица

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
cv_RU: Инструментсем

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
cv_RU: Пăхас

en: Tipasa
cv_RU: Типаса

en: Tipperary
cv_RU: Типперэри

en: Tirane
cv_RU: Тирана

en: Tiraspol
cv_RU: Тирасполь

en: Tire Shop
cv_RU: Шиномонтаж

en: Tissemsilt
cv_RU: Тиссемсилт

en: Title
cv_RU: Титулĕ

en: Title Company
cv_RU: Фирма ячĕ компанийӗ

[ctx: Title for Me sub-menu that contains Get Apps, Next Steps, and Help options]
en: Special
cv_RU: Ятарлă

en: Title for the widget
cv_RU: Виджет валли ят

[ctx: Title of a Navigation menu]
en: Navigation
cv_RU: Навигаци

[ctx: Title of the Jetpack Social connections page]
en: Social Connections
cv_RU: Социаллă Çыхăнусем

[ctx: Title saying that there has been a pingback, or someone linked to a post]
en: Link
cv_RU: Каçă

[ctx: Title that is display to users when attempting to accept an invalid invite.]
en: Oops, that invite is not valid
cv_RU: Ойй, вăл йыхрав тĕрĕс мар

en: Title:
cv_RU: Заголовокĕ:

en: Title:
cv_RU: Ят:

en: Tizi Ouzou
cv_RU: Тизи Узу

en: Tlaxcala
cv_RU: Тлакскала

en: Tlemcen
cv_RU: Тлемсен

en: To
cv_RU: Ăçталла

en: To Do
cv_RU: Тумалли

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
cv_RU: Пĕр-пĕр виджета тапратмашкăн ăна сайдбара сĕтĕрсе пусмалла. Тапратнă виджета тата унăн настройкисене куратмашкăн ăна сĕтĕрсе кăлармалла.

en: To add a widget,
cv_RU: Пĕр виджет хушма,

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
cv_RU: Чтобы назначить меню для одной или нескольких областей темы, <strong>выберите меню в выпадающем списке соответствующей области</strong>. Когда закончите, <strong>нажмите &laquo;Сохранить изменения&raquo;</strong>.

en: To kick off the new year, we’d like to share with you data on %s’s activity in %d. You may start scrolling!
cv_RU: Çĕнĕ çула хастаррăн пуçлас ятпа, we’d килĕштерес пайлашмашкăн хăвăрпа даннăйсем патне (çинче / çине // янă) %s’s ĕç-хĕл -ре %d. Сирĕн юрать пуçлас scrolling!

en: To kick off the new year, we’d like to share with you data on your blog’s activity in %d. Start scrolling!
cv_RU: Çĕнĕ çула хастаррăн пуçлас ятпа, we’d килĕштерес пайлашмашкăн хăвăрпа даннăйсем патне (çинче / çине // янă) хăвăрăн blog’s ĕç-хĕл -ре %d. Тапратас scrolling!

en: To publish new posts, please confirm your email address. We've sent an email to %s.
cv_RU: Çĕнĕ публикаци çырмашкăн email адресне çирĕплетĕр. Сире %s адреспа email ярса патăмăр.

en: To the top
cv_RU: Çÿлелле

en: To-do
cv_RU: Тумалли

en: Tobacco & Smoking
cv_RU: Табак тата чӗлӗм

en: Tocantins
cv_RU: Токантинс

en: Tochigi
cv_RU: Точиги

en: Today
cv_RU: Паян

en: Togo
cv_RU: Того

en: Tokat
cv_RU: Токат

en: Tokelau
cv_RU: Токелау

en: Token
cv_RU: Токен

en: Tokushima
cv_RU: Токусима

en: Tokyo
cv_RU: Токио

en: Toledo
cv_RU: Толедо

en: Tolima
cv_RU: Толима

en: Tolna
cv_RU: Толна

en: Tomorrow
cv_RU: Ыран

en: Tomsk
cv_RU: Томск

en: Tonga
cv_RU: Тонга

en: Tongan pa&#x2bb;anga
cv_RU: Тонгори паанга

en: Tongatapu
cv_RU: Тонгатапу

en: Tool & Die Shop
cv_RU: Инструментальщик магазинӗ

en: Tool Rental Service
cv_RU: Инструмент прокачĕ

[ctx: Toolbar]
en: Discover
cv_RU: Тĕпчес

[ctx: Toolbar]
en: Log In
cv_RU: Çырăнса кĕрес

[ctx: Toolbar]
en: Popular Tags
cv_RU: Популярлă Тегсем

[ctx: Toolbar]
en: Search
cv_RU: Шырас

[ctx: Toolbar]
en: Sign Up
cv_RU: Регистрациленес

[ctx: Toolbar button to get help with custom CSS]
en: Help
cv_RU: Пулăшу

[ctx: Toolbar, must be shorter than ~12 chars]
en: My Profile
cv_RU: Ман Профиль

en: Tools
cv_RU: Хатĕр-хĕтĕр

en: Top
cv_RU: Çÿл

en: Top Authors
cv_RU: Çÿлти Авторсем

en: Top Clicks
cv_RU: Çÿлти Кликусем

en: Top Left
cv_RU: Çÿлти Сулахай

en: Top Posts
cv_RU: Çÿлти Публикацисем

en: Top Posts & Pages
cv_RU: Чи вăйлă постсемпе страницăсем

en: Top Posts &amp; Pages
cv_RU: Чи нумай пăхнă постсемпе страницăсем

en: Top Rated
cv_RU: Çÿллĕ Рейтинглă

en: Top Recent Commenters
cv_RU: Чи çĕнĕ комментаторсем

en: Top Right
cv_RU: Çÿлти Сылтăм

en: Top Searches
cv_RU: Çÿлти Шыравсем

en: Top Sharing Services
cv_RU: Çÿллĕ шайри Пайлашу Услугисем

en: Top country: %l | Top countries: %l
cv_RU[0]: Чи çÿлти çĕр-шыв: %l
cv_RU[1]: Чи çÿлти çĕр-шыв: %l

en: Top page
cv_RU: Чи вăйлă страница

en: Top performance.
cv_RU: Чи вăйлă кăтарту.

en: Top performing pages
cv_RU: Чи вăйлă кăтартуллă страницăсем

en: Top post
cv_RU: Чи вăйлă публикаци

en: Topic
cv_RU: Тема

en: Topic Status
cv_RU: Тема статусĕ

en: Topic is resolved.
cv_RU: Темăна татса панă.

en: Topic views the past 7 days
cv_RU: Иртнĕ 7 кунра темана пăхнисем

en: Topic: %s
cv_RU: Тема: %s

en: Topics
cv_RU: Темăсем

en: Torino
cv_RU: Турин

en: Toronto
cv_RU: Торонто

en: Tororo
cv_RU: Тороро

en: Tortola
cv_RU: Тортола

en: Total
cv_RU: Пĕтĕмпе

en: Total Votes
cv_RU: Пĕтĕмпе Сасă

en: Total comments
cv_RU: Пĕтĕмпе комментари

en: Total comments:
cv_RU: Пĕтĕмпе комментари:

en: Total licenses
cv_RU: Мĕнпур лицензи

en: Total likes
cv_RU: Пĕтĕмпе килĕштерни

[ctx: Total number of subscribers]
en: Total
cv_RU: Пурĕ

en: Total paid
cv_RU: Пĕтĕмпе тÿленĕ

en: Total posts
cv_RU: Пĕтĕмпе публикаци

en: Total search terms
cv_RU: Пĕтĕмпе шырав условийĕсем

en: Total views
cv_RU: Пĕтĕмпе Пăхнисем

en: Total visitors
cv_RU:  Мĕнпур килекен

en: Total words
cv_RU: Пĕтĕмпе сăмах

en: Total:
cv_RU: Пĕтĕмпе:

en: Total: %s
cv_RU: Мĕнпурĕ: %s

en: Totals
cv_RU: Пурĕ

en: Totals, Followers & Shares
cv_RU: Пурĕ пĕрле, Çырăнуçăпа Пайлашусем

en: Totals.
cv_RU: Пурĕ.

en: Totonicapán
cv_RU: Тотоникапан

en: Tottori
cv_RU: Тоттори

en: Tour Agency
cv_RU: Туризм Агентстви

en: Tourist Attraction
cv_RU: Паллă вырăн

en: Tourist Information Center
cv_RU: Туризм информаци центрӗ

en: Toyama
cv_RU: Тояма

en: Toys
cv_RU: Теттесем

en: Trabzon
cv_RU: Трабзон

en: Track
cv_RU: Сăнас

en: Track %1$s of %2$s.
cv_RU: Трек %1$s, пĕтĕмпе %2$s.

en: Track your site's reach with built-in stats
cv_RU: Хăвăр сайтăн сулмаклăхĕ ăшне туса хунă статистикăпала пăхса тăрасе тăрăр

en: Track your site's stats with Google Analytics for a deeper understanding of your visitors and customers.
cv_RU: Сайт статистикине Google Analytics хатĕрĕпе усă курса килекенсемпе клиентсене тарăннăн тĕпчесе пăхса тăма пултарăр.

en: Trackback excerpt:
cv_RU: Каялла каçă выдержки:

en: Trade Union
cv_RU: Профсоюз

en: Trademark Owner
cv_RU: Товарнăй знак Хуçи

en: Trademark Policy
cv_RU: Товарнăй знак Политики

en: Trading Cards Store
cv_RU: Коллекци карточкисен лавкки

en: Traffic
cv_RU: Трафик

en: Trailer Dealership
cv_RU: Прицеп дистрибьютер центрӗ

en: Trang
cv_RU: Транг

en: Trans Nzoia
cv_RU: Транс Нзоя

en: Transaction ID
cv_RU: Транзакци №-йĕ

en: Transaction ID:
cv_RU: Транзакци №-йĕ:

en: Transactions
cv_RU: Транзакцисем

en: Transcription
cv_RU: Транскрипци

en: Transfer
cv_RU: Трансфер

en: Transfer Blog
cv_RU: Блога трансферлес

en: Transfer blog
cv_RU: Блога вырăнĕчен куçар

en: Translate
cv_RU: Куçарас

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
cv_RU: Куçаруçăсем

en: Translate to %(localeName)s
cv_RU: %(localeName)s çине куçарас

en: Translation
cv_RU: Куçару

en: Translation Ready
cv_RU: Куçару Хатĕр

en: Translation Updates
cv_RU: Куçару Çĕнетĕвĕсем

en: Translator
cv_RU: Куçаруçă

[ctx: Translators: This is the billing agreement for PayPal Express biyearly agreement and is limited to 127 single-byte characters]
en: Your subscription will auto-renew every 2 years. You may disable auto-renew at any time from your WordPress.com dashboard.
cv_RU: Сирĕн çырăну кашни 2 çул хăй ăссĕн çĕнелсе тăрĕ. Хăй ăссĕн çĕнелессине кирек хăш самантра WordPress.com управлени панелĕнчен чарма пултаратăр.

[ctx: Translators: This is the billing agreement for PayPal Express monthly agreement and is limited to 127 single-byte characters]
en: Your subscription will automatically renew monthly. You may disable auto renew at any time from your WordPress.com dashboard.
cv_RU: Сирĕн çырăну уйăхсерен хăй ăссĕнех çĕнелсе тăрĕ. Хăй ăсссĕн çĕнелессине кирек хăш самантра та WordPress.com управлени панелĕнчен чарма пултаратăр.

[ctx: Translators: This is the billing agreement for PayPal Express one-time purchase and is limited to 127 single-byte characters]
en: This is a one time purchase and does not renew.
cv_RU: Пĕр хутчен тÿлесе илетĕр, ун хыççăн çĕнелсе тăмĕ.

[ctx: Translators: This is the billing agreement for PayPal Express yearly agreement and is limited to 127 single-byte characters]
en: Your subscription will automatically renew each year. You may disable auto renew at any time from your WordPress.com dashboard.
cv_RU: Сирĕн çырăну çулсерен хăй ăссĕнех çĕнелсе тăрĕ. Хăй ăсссĕн çĕнелессине кирек хăш самантра та WordPress.com управлени панелĕнчен чарма пултаратăр.

en: Transmission Shop
cv_RU: Трансмисси цехӗ

en: Transnistrian ruble
cv_RU: Приднестрови тенки

en: Transparency:
cv_RU: Витĕр курăнаслăхĕ:

en: Transparent
cv_RU: Витĕр курăнакан

en: Transparent background
cv_RU: Витĕр курăнакан Фон

en: Transportation & Logistics
cv_RU: Транспортпа логистика

en: Trapani
cv_RU: Трапани

en: Trash
cv_RU: Çÿппе ярас

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Çÿпĕ <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Çÿпĕ <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
cv_RU: Çÿппе ярас: %s

en: Trashed
cv_RU: Çÿппе янă

en: Trashing that comment failed.
cv_RU: Комментарие çÿппе ярасси пулса пĕтмерĕ.

en: Trashing…
cv_RU: Çÿппе каять…

en: Trat
cv_RU: Трат

en: Travel
cv_RU: Çулçÿрев

en: Travel & Recreation
cv_RU: Çулçÿрев, Кану

en: Travel Agency
cv_RU: Çулçÿрев Агенстви

en: Travel Clinic
cv_RU: Туризм Клиники

en: Tree Farm
cv_RU: Вӑрман питомникĕ

en: Tree Service
cv_RU: Йывăç пĕлÿ служби

en: Trelawny
cv_RU: Трелони

en: Trend
cv_RU: Туртăм

en: Trending
cv_RU: Трендсем

en: Trento
cv_RU: Тренто

en: Treviso
cv_RU: Тревизо

en: Trial Attorney
cv_RU: Суд адвокачӗ

en: Trial End
cv_RU: Сăнавлăх Вĕçĕ

en: Trieste
cv_RU: Триесте

en: Trinidad and Tobago
cv_RU: Тринидад тата Тобаго

en: Trinidad and Tobago dollar
cv_RU: Тринидадпа Тобаго Долларĕ

en: Tripoli
cv_RU: Триполи

en: Tripura
cv_RU: Трипура

en: Troll
cv_RU: Тролль

en: Trophy Case
cv_RU: Трофей Стенчĕ

[ctx: Trophy Case sidebar headline]
en: Filter by blog
cv_RU: Блогне кура фильтрлас

[ctx: Trophy Case sidebar headline]
en: Filter by type
cv_RU: Типне кура фильтрлас

en: Trophy Store
cv_RU: Трофей лавкки

en: Tropical Fish Store
cv_RU: Тропик пулӑ лавкки

en: Trouble clicking?
cv_RU: Кликсем каймаççĕ-и?

en: Trouble clicking? Copy and paste this URL into your browser:
cv_RU: Кликсем каймаççĕ-и? Çак URL-а копилĕр те браузера кĕртсе лартăр

en: Trouble clicking? Just copy and paste the URL into a browser
cv_RU: Кликсем каймаççĕ-и? Çак URL-а копилĕр те браузера кĕртсе лартăр кăна

en: Trouble signing in
cv_RU: Çырăнса кĕресси чăрмавлă

en: Truck Accessories Store
cv_RU: Грузовиксен аксессуар лавкки

en: Truck Repair Shop
cv_RU: Грузовик юсакан мастерской

en: Truck Stop
cv_RU: Грузовик Чарăнăвĕ

en: Truck Wash
cv_RU: Грузовик мойки

en: Trucking School
cv_RU: Грузоперевозка шкулĕ

en: Trucking company
cv_RU: Автотранспорт компанийӗ

en: Trujillo
cv_RU: Трухильо

en: Truk
cv_RU: Трук

en: Trust
cv_RU: Трест

en: Try & Customize
cv_RU: Туса пăхас тата Хăйевĕрлетес

en: Try Again
cv_RU: Татах туса пăхас

en: Try a New Theme
cv_RU: Çĕнĕ темă туса пăхас

en: Try again
cv_RU: Тепре туса пăхас

en: Try different keywords.
cv_RU: Урăх ключевой сăмахсемпе туса пăхас.

en: Try for Free
cv_RU: Тÿлевсĕрне Туса пăхас

en: Try free today - first renewal at %(firstRenewalPrice)s after trial, regular price %(standardPrice)s per year
cv_RU: Паян тÿлевсĕр сăнавлăх илĕр - сăнав вăхăчĕ тулсан %(firstRenewalPrice)s  тÿлĕр, ытти чухнехи çулталăклăх хакĕ %(standardPrice)s

en: Try it now
cv_RU: Халех туса пăхас

en: Try more general keywords.
cv_RU: Пĕтĕмĕшлерех ключевой сăмахсемпе туса пăхас.

en: Tucuman
cv_RU: Такаман

en: Tucumán
cv_RU: Тукуман

en: Tue
cv_RU: Ытл

en: Tuesday
cv_RU: Ытлари кун

[ctx: Tuesday initial]
en: T
cv_RU: Ы

en: Tulcea
cv_RU: Тулча

en: Tumbes
cv_RU: Тумбес

en: Tumblr Blog
cv_RU: Tumblr-ти Блог

en: Tunceli
cv_RU: Тунджели

en: Tunis
cv_RU: Тунис

en: Tunisia
cv_RU: Тунис

en: Tunisian dinar
cv_RU: Тунис динарӗ

en: Turin
cv_RU: Турин

en: Turkana
cv_RU: Туркана

en: Turkey
cv_RU: Турци

en: Turkish
cv_RU: Турккăлла

en: Turkish Restaurant
cv_RU: Турккă Ресторанĕ

en: Turkish lira
cv_RU: Турци лири

en: Turkmenistan
cv_RU: Туркменистан

en: Turkmenistan manat
cv_RU: Туркмен маначӗ

en: Turks and Caicos Islands
cv_RU: Тюрксен тата Кайкоссен Утравĕсем

en: Tutor
cv_RU: Репетитор

en: Tutors
cv_RU: Репетиторсем

en: Tuvalu
cv_RU: Тувалу

en: Tuxedo Shop
cv_RU: Смокинг лавкки

en: Tweets by @%s
cv_RU: @%s Tweet-чĕсем

en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
cv_RU: Twenty Seventeen сирĕн сайта заголок видеойĕпе тата иммерсиллĕ (погружениллĕ) публикаци ÿкерчĕкĕсемпе чĕртет. Бизнес сайчĕсене уйрăмах тимленĕ пирки, пуçламăш страницăра темиçе уйрăм, унсăр пуçне вижет, навигаципе социаллă меню, логотип тата ыттине ятарлăн кăтартать. Унăн асимметриллĕ сеткине ятарлă тĕс схемипе илемлетĕр, тата темиçе форматпа усă курса хăвăрăн мультимедиа контетне уйрăмлатăр. Пирĕн 2017-мĕш çул валли кăларнă ятарлатман темă тĕрлĕ чĕлхе çине лайăх куçать, ансат е кăткăс режимсенче, кирек хăш утсройствăра лайăх ĕçлет.

en: Twice Daily
cv_RU: Кунне икĕ хут

en: Twitter Updates
cv_RU: Twitter Çĕнетĕвĕсем

en: Two Columns
cv_RU: Икĕ Столбец

en: Two Step Authentication Disabled
cv_RU: Икĕ Утăм Аутентикацине Чарнă

en: Two Step Authentication Enabled
cv_RU: Икĕ Утăм Аутентикацине Тапратăннă

en: Two Step Authentication has been disabled for "%s".
cv_RU: Икĕ Утăм Аутентикацине "%s" валли чарнă.

en: Two Step Authentication has been disabled for <strong>%s</strong>.
cv_RU: Икĕ Утăм Аутентикацине <strong>%s</strong> валли чарнă.

en: Two Step Authentication has been enabled for "%s".
cv_RU: Икĕ Утăм Аутентикацине "%s" валли тапратнă.

en: Two Step Authentication has been enabled for <strong>%s</strong>.
cv_RU: Икĕ Утăм Аутентикацине <strong>%s</strong> валли тапратнă.

en: Two columns
cv_RU: Икĕ столбец

en: Two factor authentication is already enabled for the current user.
cv_RU: Икĕ факторлă аутентикацине ку усă куракан валли ĕнтĕ тапратнă.

en: Two factor authentication is not enabled for the current user.
cv_RU: Хайхи усă куракан валли икĕ факторлă аутентикаци тапратман.

en: Two year subscription
cv_RU: Икĕ çуллăх çырăну

en: Two-Step Authentication
cv_RU: Икĕ-утăмлă Аутентикаци

en: Type
cv_RU: Тип

en: Type / to choose a block
cv_RU: Пĕр-пĕр блок суйламашкăн "/" çырăр

[ctx: Type of themes to display]
en: All
cv_RU: Пурĕ

[ctx: Type of themes to display]
en: Free
cv_RU: Тÿлевсĕр

[ctx: Type of themes to display]
en: Newest
cv_RU: Вĕр Çĕнĕ

[ctx: Type of themes to display]
en: Popular
cv_RU: Популярнăй

[ctx: Type of themes to display]
en: Premium
cv_RU: Премиум

[ctx: Type of themes to display]
en: Trending
cv_RU: Трендсем

[ctx: Type of themes to display]
en: Your Purchases
cv_RU: Эсир Сутăн илнисем

en: Type the new password again.
cv_RU: Çĕнĕ паролĕре тепĕр хут çырса кĕртĕр.

en: Type your new password again.
cv_RU: Çĕнĕ паролĕре тепĕр хут çырса кĕртĕр.

en: Type:
cv_RU: Тип:

en: Types
cv_RU: Типсем

en: Types:
cv_RU: Типсем:

en: Typography
cv_RU: Шрифтсем

en: Táchira
cv_RU: Тачира

en: Tébessa
cv_RU: Тебесса

en: URL of the term.
cv_RU: Услови URL-ĕ.

en: URL of the user.
cv_RU: Усă куракан URL-ĕ.

en: URL removed
cv_RU: URL-а кăларса прахнă

en: URL to the %s audio source file
cv_RU: %s аудио çăлкуç файлĕ патне URL каççи

en: URL to the %s video source file
cv_RU: %s видео çăлкуç файлĕ патне URL каçă

en: URL to the media file
cv_RU: Медиа файлĕ патне URL каççи

en: URL to the original attachment file.
cv_RU: Оригиналлă вложени файлĕ патне URL.

[ctx: URL, message]
en: %s is back online!
cv_RU: %s каллех онлайн!

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
cv_RU: Джорджи

en: USA
cv_RU: АПШ

en: UTC means Coordinated Universal Time.
cv_RU: UTC вăл – Пĕтĕм тĕнче Координациллĕ Вăхăт.

en: UX/UI Designer
cv_RU: UX/UI Дизайнерĕ

en: Uasin Gishu
cv_RU: Уасин Гишу

en: Ubon Ratchathani
cv_RU: Убонратчатхани

en: Ucayali
cv_RU: Укаяли

en: Udine
cv_RU: Удине

en: Udon Thani
cv_RU: Удонтхани

en: Uganda
cv_RU: Уганда

en: Ugandan shilling
cv_RU: Уганда шиллингӗ

en: Ujung Pandang
cv_RU: Уджунгпанданг

en: Ukraine
cv_RU: Украина

en: Ukrainian
cv_RU: Украинла

en: Ukrainian hryvnia
cv_RU: Украин гривни

en: Ulaanbaatar
cv_RU: Улан-Батор

en: Ulan Bator
cv_RU: Улан-Батор

en: Ulyanovsk
cv_RU: Ульяновск

en: Unable to add feed
cv_RU: Канал хушма пулмарĕ

en: Unable to complete this action
cv_RU: Ку ĕçлеве туса пĕтересси пулмарĕ

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
cv_RU: Файл системипе çыхăнтарма пулмарĕ. Тархасшăн хăвăрăн учет даннăйĕсене çирĕплетсе ĕнентерĕр.

en: Unable to create a new list.
cv_RU: Çĕнĕ список туса хума пулмарĕ .

en: Unable to create new list.
cv_RU: Çĕнĕ список туса хума пулмарĕ .

en: Unable to fetch the requested data.
cv_RU: Ыйтнă даннăйсене кÿме пулмарĕ.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
cv_RU: WordPress Контент директорине тупма пулмарĕ (wp-content).

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
cv_RU: WordPress Плагин директорине тупма пулмарĕ.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
cv_RU: WordPress -ăн Тымар директорине тупма пулмарĕ.

en: Unable to locate needed folder.
cv_RU: Кирлĕ папкăна тупма пулмарĕ.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
cv_RU: Медиăна пĕлмен пĕр йăнăша пула курмалăхне кăтартаймастпăр.

en: Unable to purchase %1$s for %2$s. %3$s
cv_RU: %2$s валли %1$s туянма пулмарĕ. %3$s

en: Unable to set post resolution.
cv_RU: Публикацие татса панине палăрасси пулмарĕ.

en: Unable to verify your request.
cv_RU: Эсир ыйтса çырнине верификацилесси пулмарĕ.

en: Unapprove
cv_RU: Ырлас мар

en: Unapprove this comment
cv_RU: Ку комментарие ырлас мар

en: Unapprove this comment.
cv_RU: Ку комментарие ырлас мар.

en: Unarchive
cv_RU: Архивран кăларас

en: Unassigned
cv_RU: Ĕçе хушман

en: Unassigned licenses
cv_RU: Ĕçе хушман лицензисем

en: Unassigned licenses:
cv_RU: Ĕçе хушман лицензисем:

en: Unavailable
cv_RU: Илес çук

en: Unblock
cv_RU: Блокне сирес

en: Unblock it if you'd like to see posts from {{em}}%s{{/em}} again.
cv_RU: Енчен те эсир {{em}}%s{{/em}} публикацийĕсен тепре курасшăн пулсан, блокне сирĕр

en: Unblock user
cv_RU: Усă куракан блокран хăтарас

en: Uncategorized
cv_RU: Категорилемен

en: Uncheck All
cv_RU: Пурин те картне тасатас

en: Underline
cv_RU: Аялтан чĕрнĕ

en: Undo
cv_RU: Каялла тавăрас

en: Undo Changes
cv_RU: Улшăнусене Пăрахăçлас

en: Undo.
cv_RU: Пăрахăçлас.

en: Undo?
cv_RU: Пăрахăçлас?

en: Unfinished Furniture Store
cv_RU: Çурма хатĕр сӗтел-пукан магазинӗ

en: Unfollow
cv_RU: Пăхса тăрас мар

en: Unfollow comments
cv_RU: Комментарисене пăхма пăрахас

en: Unfollowing...
cv_RU: Пăхса тăрас мар...

en: Ungheni
cv_RU: Унгены

en: Unique ID
cv_RU: Уникальнăй №

en: United Arab Emirates
cv_RU: Пĕрлешÿллĕ Араб Эмирачĕсем

en: United Arab Emirates dirham
cv_RU: Пӗрлешнӗ Араб Эмирачӗсен Дирхамĕ

en: United Kingdom
cv_RU: Пĕрлешÿллĕ Королевство

en: United Kingdom (UK)
cv_RU: Пĕрлешÿллĕ Королевство

en: United States
cv_RU: Америкăн Пĕрлешÿллĕ Штачĕсем

en: United States (US)
cv_RU: Америкăн Пĕрлешÿллĕ Штачĕсем

en: United States (US) Minor Outlying Islands
cv_RU: Пĕрлешÿллĕ Патшалăхсен Пĕчĕк Утравĕсем

en: United States (US) dollar
cv_RU: Пӗрлешӳллӗ Штатсенч Долларĕ (АПШ)

en: United States Minor Outlying Islands
cv_RU: Пĕрлешÿллĕ Патшалăхсен Пĕчĕк Утравĕсем

en: Universal
cv_RU: Пĕтĕм тĕнчери

en: University
cv_RU: Университет

en: Unknown
cv_RU: Паллă мар

en: Unknown API error.
cv_RU: Паллă мар API йăнăшĕ.

en: Unknown Feed
cv_RU: Паллă мар канал

en: Unknown IP address
cv_RU: Паллă мар IP адрес

en: Unknown action
cv_RU: Паллă мар ĕçлев

en: Unknown action.
cv_RU: Паллă мар ĕç.

en: Unknown blog
cv_RU: Паллă мар блог

en: Unknown email requested
cv_RU: Паллă мар email ыйтнă

en: Unknown error
cv_RU: Паллă мар ошибка

en: Unknown error.
cv_RU: Паллă мар ошибка.

en: Unknown message type passed
cv_RU: Сообщени типĕ паллă мар

en: Unknown post requested
cv_RU: Паллă мар публикаци ыйтнă

en: Unknown service.
cv_RU: Паллă мар служба.

en: Unknown/unsupported method supplied
cv_RU: Пĕлмен/поддержкăсăп меслетпе тивĕçтернĕ

en: Unlimited
cv_RU: Лимитсăр

en: Unlimited Premium Themes
cv_RU: Лимитсăр Premium Темăсем

en: Unlimited Space
cv_RU: Лимитсăр Пушă вырăн

en: Unlimited Storage
cv_RU: Лимитсăр Управăш

en: Unlimited Video Hosting
cv_RU: Лимитсăр Видео Хостинг

en: Unlimited backup storage space
cv_RU: Лимитсăр Резерв Управăш Уçлăхĕ

en: Unlimited customer support via email
cv_RU: Email урлă кирек мĕн чухлĕ пулăшу илесси

en: Unlimited email support
cv_RU: Электронлӑ почтӑпа виҫесӗр пулӑшу парасси

en: Unlimited plugins
cv_RU: Лимитсăр плагинсем

en: Unlimited products or services
cv_RU: Лимитсăр Япала е Услуга

en: Unlocked
cv_RU: Питĕрмен

en: Unmark this comment as spam.
cv_RU: Ку комментарие спам тесе паллă тăвас мар.

en: Unpaid
cv_RU: Тÿлемен

en: Unpublished
cv_RU: Публикацилемен

en: Unread
cv_RU: Вуламан тăвас

[ctx: Unread notifications]
en: Unread
cv_RU: Вуламан тăвас

en: Unresolved topics
cv_RU: Татса паман темăсем

en: Unstick Post from Home
cv_RU: Публикацие Килрен уйăрса пăрахас

en: Unstick post from home
cv_RU: Публикацие Килрен уйăрса пăрахас

en: Unsubscribe
cv_RU: Çырăнăва чарас

en: Unsubscribe from %s
cv_RU: %s çине çырăннине пăрахăçлас

en: Unsubscribe:
cv_RU: Çырăнăва пăрахăçлас:

en: Untitled
cv_RU: Заголовок паман

en: Untrash
cv_RU: Çÿпĕрен кăларас

en: Untrashing that comment failed.
cv_RU: Комментарие çÿпĕрен кăларасси пулса пĕтмерĕ.

en: Unused
cv_RU: усă курман

en: Up
cv_RU: Çÿлелле

en: Up one
cv_RU: Пĕрре çÿлелле

en: Upcoming Events
cv_RU: Çитес мероприятисем

en: Update
cv_RU: Çĕнетес

en: Update %s now
cv_RU: %s халех çĕнетес

en: Update Category
cv_RU: Категори Çĕнетес

en: Update Comment
cv_RU: Комментарие çĕнетес

en: Update Form
cv_RU: Формăна Çĕнетес

en: Update Link
cv_RU: Каçă Çĕнетес

en: Update Link Category
cv_RU: Каçă Категорине Çĕнетес

en: Update Now
cv_RU: Халех Çĕнетес

en: Update Primary Domain
cv_RU: Тĕп Домена Çĕнетес

en: Update Profile
cv_RU: Профиль Çĕнетес

en: Update Services
cv_RU: Услугăсем çĕнетес

en: Update Tag
cv_RU: Тега Çĕнетес

en: Update User
cv_RU: Усă куракана Çĕнетес

en: Update all
cv_RU: Пурне Çĕнетес

en: Update available
cv_RU: Çĕнетÿ пур

en: Update gallery
cv_RU: Галерейăна çĕнетес

en: Update gallery settings
cv_RU: Галерея настройкисене çĕнетес

en: Update my information
cv_RU: Ман информацине çĕнетес

en: Update options
cv_RU: Опцисене çĕнетес

en: Update the default pages
cv_RU: Улăштаричченхи страницăсене çĕнетес

en: Update the item text below
cv_RU: Элемент текстне аялта çĕнетĕр

en: Update the text on your homepage
cv_RU: Тĕп страницăри текста çĕнетес

en: Update video playlist
cv_RU: Видео выляв списокне çĕнетес

en: Update visibility
cv_RU: Курăнаслăхне çĕнетес

en: Update your homepage
cv_RU: Тĕп страницăна çĕнетес

en: Update your preferences
cv_RU: Майлаштарусене çĕнетĕр

en: Update your profile
cv_RU: Профиле çĕнетес

en: Updated:
cv_RU: Çĕнетнĕ:

en: Updates
cv_RU: Çĕнетÿсем

en: Updates %s
cv_RU: Çĕнетÿсем %s

en: Updating
cv_RU: Çĕнететпĕр

en: Upgrade
cv_RU: Аслăлатас

en: Upgrade Focus, VideoPress for weddings
cv_RU: Фокуса аслăлатас, Туй валли VideoPress

en: Upgrade Now
cv_RU: Халех Аслăлатас

en: Upgrade Plan
cv_RU: План Аслăлатас

en: Upgrade and save
cv_RU: Аслăлатас та упрас

en: Upgrade cancelled
cv_RU: Аслăлатассине пăрахăçланă

en: Upgrade cancelled and refunded
cv_RU: Ÿстерĕве пăрахăçласа укçине каялла тавăрса панă

en: Upgrade not cancelled and refunded. There was a problem refunding your payment. Please <a href="%s">contact support</a>.
cv_RU: Аслăлату пăрахăçланмарĕ, укçине каялла тавăрса паман. Укçана тавăрма пама тăнă чухне пăтăрмах пулса тухрĕ. Тархасшăн, <a href="%s">поддержкăпа çыхăнăр</a>.

en: Upgrade now
cv_RU: Халех аслăлатас

en: Upgrade plan
cv_RU: План Аслăлатас

en: Upgrade to Premium
cv_RU: Premium-а куçса аслăлатас

en: Upgrade to Yearly
cv_RU: Çулленхи таран аслăлатас

en: Upgrade to a plan
cv_RU: Тарифа аслăлатас

en: Upgrade to remove the footer credit, use advanced SEO tools and more
cv_RU: Подвал даннăйĕсене кăларса пăрахмашкăн, лайăхлатнă SEO тата ытти хатĕрсемпе усă курмашкĕн тарифа аслăлатас

en: Upgrade your site and save
cv_RU: Cайта аслăлатăр та укçа перекетлĕр

en: Upgrade your site today
cv_RU: Паянах хăвăрăн сайтăра аслăлатăр

en: Upgrade your website
cv_RU: Хăвăр сайта аслăлатăр

en: Upgrade: {{strong}}%s{{/strong}}
cv_RU: Аслăлату: {{strong}}%s{{/strong}}

en: Upgrades
cv_RU: Аслăлатусем

[ctx: Upgrades: Description in domain registration]
en: Map this domain to use it as your site address.
cv_RU: Ку домена хăвăрăн сайтăн адресĕ вырăнне усă курмашкăн подключить тăвас.

[ctx: Upgrades: Label for adding Site Redirect]
en: Go
cv_RU: Кай

[ctx: Upgrades: Label for mapping an existing domain]
en: Add
cv_RU: Хушас

[ctx: Upgrades: Register domain description]
en: You can use it as your site's address.
cv_RU: Ăна хăвăрăн сайт адресĕ вырăнне усă курма пултаратăр

[ctx: Upgrades: Register domain header]
en: Already own a domain?
cv_RU: Тен, эсир ĕнтĕ пĕр-пĕр домен хуçи?

en: Upholstery
cv_RU: Обшивка

en: Upholstery Cleaning
cv_RU: Обивка тасалӑхӗ

en: Upload
cv_RU: Тиес

en: Upload Date
cv_RU: Тиенĕ Числа

en: Upload Image
cv_RU: Сăнÿкерчĕк тиес

en: Upload New Media
cv_RU: Çĕнĕ медиа тиес

en: Upload Plugins
cv_RU: Плагинсем тиес

en: Upload Themes
cv_RU: Темăсем тиес

en: Upload an image
cv_RU: Ÿкерчĕк загрузить тăвас

en: Upload date:
cv_RU: Тиенĕ числа:

en: Upload failed.
cv_RU: Загрузка пулса пĕтмерĕ.

en: Upload file and import
cv_RU: Файла тиеса имортлас

en: Upload files
cv_RU: Файлсем тиес

en: Upload more images, audio, and documents to your website.
cv_RU: Сайта тата нумай сăнÿкерчĕк, аудиофайл тата документ загрузить туса пуянлатăр.

en: Upload stopped.
cv_RU: Загрузка чарăнчĕ.

en: Upload theme
cv_RU: Темă Загрузить тăвас

en: Upload videos
cv_RU: Видеосем тиес

en: Upload your logo
cv_RU: Хăвăрăн логотипне тиес

en: Uploaded to this product
cv_RU: Тавар ăшне тиесе лартнă

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
cv_RU: е

en: Uploads
cv_RU: Загрузкăсем

en: Upper East
cv_RU: Тури Хĕвелтухăç

en: Upper West
cv_RU: Тури Хĕвеланăç

en: Uri
cv_RU: Ури

en: Urologist
cv_RU: Уролог

en: Uruguay
cv_RU: Уругвай

en: Uruguayan peso
cv_RU: Уругвай юрри

en: Urumqi
cv_RU: Урумчи

en: Use
cv_RU: Усă курас

en: Use <a href="%s">Comments</a> to discuss and make decisions efficiently. You can even reply to a comment, to continue that thread.
cv_RU: <a href="%s">Комментарисем</a>-пе сÿтсе явассипе йышăнусем тăвасси ăнăçлăн пулса иртчĕр тесе усă курма пултаратăр. Тĕслĕхрен, комментарие хуравласа çырни çăмхана тăсĕ.

en: Use Google Workspace to plan, grow, manage, and collaborate.
cv_RU: Google Workspace-а планласси, тытса тăрасси тата пĕрле ĕçлесси валли усă курăр.

en: Use a domain I own
cv_RU: Хатĕр доменпа усă курас

en: Use a working email address, so you can receive our messages.
cv_RU: Ĕçлекен email адресĕ-пе усă курăр, вара пирĕн сообщенисене илеетĕр.

en: Use an <a href="%s">@mention</a> to draw a team member's attention and get them to weigh in or take action on a task.
cv_RU: <a href="%s">@mention</a> -а ушкăнран пĕри задание тимлетĕр, е шухăшлатăр, е çине тăтăр тесе усă курма пултаратăр.

[ctx: Use an existing {post_type} as a template]
en: Use an existing %s as a template.
cv_RU: Хайхи %s-па шаблон вырăнне усă курас.

en: Use as backup.{{supportLink /}}
cv_RU: Запаслă меслет тăвас.{{supportLink /}}

en: Use as product image
cv_RU: Тавар ÿкерчĕкĕпе усă курас

en: Use our free WordPress mobile apps to view your latest stats, create and publish new content, interact with visitors, or upload photos directly from your device’s camera.
cv_RU: Пирĕн WordPress мобильлĕ приложенисемпе усă курса хăвăрăн чи юлашки статистикăне курăр, контент çырăр е публикацилĕр, килекенсемпе хутшăнăр, тата çĕнĕ сăнÿкерчĕкĕрсене телефон камеринчен тÿрех сайта загрузить тăвăр.

en: Use sharing tools to spread the word about your work.
cv_RU: Хăвăрăн ĕçĕр çинчен сăмах сарма пайлашу хатĕрĕсемпе усă курас.

en: Use your custom domain in your email address with email forwarding, Professional Email, Google Workspace, or other email services.
cv_RU: Email-а малалла ярас функциллĕ еmail адресĕнче фирмăллă доменпа, Professional Email-па, е Google Workspace-па усă курăр.

en: Used Book Store
cv_RU: Кивĕ кĕнеке лавкки

en: Used Car Dealership
cv_RU: Усă курнă автомобиль дилер центрĕ

en: Used Clothing Store
cv_RU: Усă курнă тумтир лавкки

en: Used Computers Store
cv_RU: Усă курнӑ компьютерсен магазинӗ

en: Used Furniture Store
cv_RU: Кивĕ сӗтел-пукан магазинӗ

en: Used Home Appliance Store
cv_RU: Усă курнă килти техника магазинӗ

en: Used Office Furniture Store
cv_RU: Усă курнă офис сӗтел-пуканӗ

en: Used Tires
cv_RU: Усă курнă шинӑсем

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
cv_RU: -- Суйлас --

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
cv_RU: Категорисем

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
cv_RU: Автор

[ctx: Used before project tag names.]
en: Project Tags
cv_RU: Проект Тегĕсем

[ctx: Used before project type names.]
en: Project Types
cv_RU: Проект Типĕсем

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
cv_RU: Публикациленĕ

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
cv_RU: Тегсем

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
cv_RU: Çăлкуçĕ:

[ctx: Used in a button. Similar phrase would be, "I understand".]
en: Got it
cv_RU: Ăнлантăм

[ctx: Used in data attribute. Escaped]
en: Total
cv_RU: Пĕтĕмпе

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
cv_RU: Пытарас

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
cv_RU: Кăтартас

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: day | days
cv_RU[0]: кун
cv_RU[1]: кун

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: month | months
cv_RU[0]: уйăх
cv_RU[1]: уйăх

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: week | weeks
cv_RU[0]: эрне
cv_RU[1]: эрне

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: year | years
cv_RU[0]: çул
cv_RU[1]: çул

en: User
cv_RU: Усă куракан

en: User %s added
cv_RU: Усă куракан %s хушăнчĕ

en: User %s does not exist
cv_RU: Усă куракан %s çук

[ctx: User Field]
en: Description
cv_RU: Описани

[ctx: User Field]
en: Display Name
cv_RU: Курăнакан Ят

[ctx: User Field]
en: External User ID
cv_RU: Тулашри Усă куракан №-йĕ

[ctx: User Field]
en: First Name
cv_RU: Ятăр

[ctx: User Field]
en: Last Name
cv_RU: Хушамат

[ctx: User Field]
en: Login
cv_RU: Çырăннă ят

[ctx: User Field]
en: Two-Step Authentication
cv_RU: Икĕ-утăмлă Аутентикаци

[ctx: User Field]
en: User ID
cv_RU: Усă куракан №-йĕ

en: User ID
cv_RU: Усă куракан №-йĕ

en: User ID.
cv_RU: Усă куракан №-йĕ.

en: User Info
cv_RU: Усă куракан Информацийĕ

en: User Language
cv_RU: Усă куракан Чĕлхи

en: User Last Name
cv_RU: Усă куракан Хушамачĕ

en: User Login Name
cv_RU: Усă кураканăн Çырăнса кĕнĕ чухнехи Ячĕ

en: User Name
cv_RU: Усă куракан Ячĕ

en: User Nice Name
cv_RU: Усă куракан Лайăх Ячĕ

en: User Nickname
cv_RU: Усă куракан Псевдонимĕ

en: User Request
cv_RU: Усă куракан Ыйтăвĕ

en: User Requests
cv_RU: Усă куракан Ыйтăвĕсем

en: User Roles
cv_RU: Усă куракан ролĕсем

en: User URL may not be longer than 100 characters.
cv_RU: Усă куракан ячĕн вăрăмăшĕ 100 паллăран ытла пулма пултараймасть.

en: User added.
cv_RU: Усă куракан хушăнчĕ.

en: User deleted.
cv_RU: Усă куракана хуратнă.

en: User does not have permission to administer the given site.
cv_RU: Усă кураканăн ку сайта администрировать тума ирĕкĕ çук.

en: User has been added to your site.
cv_RU: Усă куракана сирĕн сайтăра хушрăмăр.

en: User has no sites or content and will be deleted.
cv_RU: Усă кураканăн сайчĕ е контенчĕ çук, çавăнпа хуратнă пулĕ.

[ctx: User is being prompted to re-enter a string for verification.]
en: Confirm Username
cv_RU: Усă куракан ятне çирĕплетес

en: User menu
cv_RU: Усă куракан менюйĕ

en: User not allowed
cv_RU: Усă куракана ирĕк паман

en: User not found
cv_RU: Усă куракан тупăнмарĕ

en: User not found.
cv_RU: Усă куракан тупăнмарĕ.

en: User removed
cv_RU: Усă куракана кăларса янă

en: User removed from this site.
cv_RU: Усă куракана сайтран кăларса янă.

en: User removed from your site
cv_RU: Усă куракана сайтран кăларса янă

[ctx: User role]
en: Administrator
cv_RU: Администратор

[ctx: User role]
en: Author
cv_RU: Автор

[ctx: User role]
en: Contributor
cv_RU: Хутшăнакан

[ctx: User role]
en: Customer
cv_RU: Илекен

[ctx: User role]
en: Editor
cv_RU: Редактор

[ctx: User role]
en: Shop manager
cv_RU: Магазина тытса тăракан

[ctx: User role]
en: Subscriber
cv_RU: Çырăнакан

en: User role and password changed
cv_RU: Усă куракан ролĕпе парольне улăштарнă

en: User role changed
cv_RU: Усă куракан рольне улăштарнă

en: User updated.
cv_RU: Усă куракан çĕнелчĕ.

en: User&#8217;s Gravatar
cv_RU: Усă кураканăн Gravatar-ĕ

en: Username
cv_RU: Усă куракан Ячĕ

en: Username does not exist.
cv_RU: Усă куракан ячĕ çуккă.

en: Username is not editable.
cv_RU: Усă куракан ятне редакцилеме пулмасть.

en: Username is required.
cv_RU: Усă куракан ячĕ кирлĕ.

en: Username isn't editable.
cv_RU: Усă куракан ятне редакцилеме пулмасть.

en: Username may not be longer than 60 characters.
cv_RU: Усă куракан ячĕн вăрăмăшĕ 60 паллăран ытла пулма пултараймасть.

en: Username must be at least 4 characters.
cv_RU: Усă куракан ячĕ сахалтан 4 паллăран тăмалла.

en: Username or Email
cv_RU: Усă куракан ячĕ е Email

en: Username or Email Address
cv_RU: Усă куракан ячĕ е Email Адресĕ

en: Username or email
cv_RU: Усă куракан ячĕ е email

en: Username or email address
cv_RU: Усă куракан ячĕ е email адресĕ

en: Username.
cv_RU: Усă куракан ячĕ.

en: Username:
cv_RU: Усă куракан ячĕ:

en: Username: %s
cv_RU: Усă куракан ячĕ: %s

en: Usernames must be at least 4 characters.
cv_RU: Усă куракан ячĕ сахалран 4 паллăран тăмалла.

en: Users
cv_RU: Усă куракансем

en: Users & Authors
cv_RU: Усă куракансемпе Авторсем

en: Users list
cv_RU: Усă куракансен списокĕ

en: Users must be registered and logged in to comment
cv_RU: Комментари çырас текен усă куракансен çырăнса кĕмелле

en: Ushuaia
cv_RU: Ушуайя

en: Ust-Nera
cv_RU: Ust-NeraУсть-Нера

en: Utah
cv_RU: Юта

en: Uthai Thani
cv_RU: Утхайтхани

en: Utility Contractors
cv_RU: Коммуналлӑ Подрядчиксем

en: Uttar Pradesh
cv_RU: Уттар-Прадеш

en: Uttaradit
cv_RU: Уттарадит

en: Uttarakhand
cv_RU: Уттаракханд

en: Uzbekistan
cv_RU: Узбекистан

en: Uzbekistani som
cv_RU: Узбекистанри сом

en: Uzhgorod
cv_RU: Ужгород

en: Uíge
cv_RU: Уиге

en: Uşak
cv_RU: Ушак

en: VAT Number
cv_RU: НДС номерĕ

en: Vacation Homes
cv_RU: Кану Çурчĕсем

en: Vaduz
cv_RU: Вадуц

en: Valais
cv_RU: Вале

en: Valencia
cv_RU: Валенси

en: Valid
cv_RU: Юрăхлă

en: Valid phone number
cv_RU: Юрăхлă телефон номерĕ

en: Valladolid
cv_RU: Вальядолид

en: Value
cv_RU: Пĕлтерĕш

en: Value (required)
cv_RU: Значени (унсăр юрамасть)

en: Value must be a whole number
cv_RU: Пĕлтерĕшĕ тулли хисеп пулмалла

en: Valverde
cv_RU: Вальверде

en: Van
cv_RU: Ван

en: Vancouver
cv_RU: Ванкувер

en: Vanuatu
cv_RU: Вануату

en: Vanuatu vatu
cv_RU: Вануату вату

en: Varese
cv_RU: Варезе

[ctx: Variable is a hyperlink: A blog title pointing to a post permalink.]
en: Originally posted on %s:
cv_RU: Малтан %s патне публикациленĕ:

en: Variation ID.
cv_RU: Вариаци №.

en: Variation ID:
cv_RU: Вариаци №:

en: Varna
cv_RU: Варна

en: Vas
cv_RU: Вас

en: Vascular Surgeon
cv_RU: Сосуд хирургĕ

en: Vaslui
cv_RU: Васлуи

en: Vatican
cv_RU: Ватикан

en: Vaud
cv_RU: Во

en: VaultPress error %s: %s
cv_RU: VaultPress ошибки %s: %s

en: Vegan
cv_RU: Веган

en: Vegan Restaurant
cv_RU: Веган Ресторанĕ

en: Vegetarian Restaurant
cv_RU: Вегетариан Ресторанĕ

en: Veliko Tarnovo
cv_RU: Велико-Тырново

en: Vendor
cv_RU: Поставщик

en: Venezia
cv_RU: Венеци

en: Venezuela
cv_RU: Венесуэла

en: Venezuelan bol&iacute;var
cv_RU: Венесуэла боливарĕ

en: Venice
cv_RU: Венеци

en: Venue
cv_RU: Вырăнĕ

en: Venue:
cv_RU: Вырăнĕ:

en: Veracruz
cv_RU: Веракрус

[ctx: Verb, to post]
en: Post
cv_RU: Публикаци

[ctx: Verb. Button to add more subscribers.]
en: Add Subscribers
cv_RU: Çырăнакансем Хушас

[ctx: Verb. Button to invite more users.]
en: Add User
cv_RU: Усă куракана Хушас

[ctx: Verb. Button to invite more users.]
en: Invite
cv_RU: Йыхравлас

[ctx: Verb. Button to invite more users.]
en: Invite User
cv_RU: Усă куракана Йыхравлас

[ctx: Verb. Presented to user as a label for a button.]
en: Remove
cv_RU: Кăларас

[ctx: Verb: Remove a user or follower from the blog.]
en: Remove
cv_RU: Кăларас

en: Verbano-Cusio-Ossola
cv_RU: Вербано-Кузьо-Оссола

en: Vercelli
cv_RU: Верчелли

en: Verification
cv_RU: Верификаци

en: Verification Code
cv_RU: Верификаци кочĕ

en: Verification code
cv_RU: Верификаци кочĕ

en: Verification required
cv_RU: Верификаци кирлĕ

en: Verified
cv_RU: Верификациленĕ

en: Verified Services
cv_RU: Верификациленĕ услугăсем

en: Verify
cv_RU: Верификацилес

en: Verify Code
cv_RU: Код верификацилес

en: Verify New Password
cv_RU: Çĕнĕ Пароле Верификацилес

en: Verify Now
cv_RU: Халех Верификацилес

en: Verify Now: %s
cv_RU: Халех Верификацилес: %s

en: Verify Sign In
cv_RU: Çырăнса кĕрессине верификацилес

en: Verify your email
cv_RU: Email тĕрĕссине ĕнентерес

en: Verify your email address
cv_RU: Хăвăрăн email адресне верификацилĕр

en: Verifying…
cv_RU: Верификацилесси…

en: Vermont
cv_RU: Вермонт

en: Verona
cv_RU: Верона

en: Version
cv_RU: Верси

en: Version %(newPluginVersion)s is available
cv_RU: Плагинăн %(newPluginVersion)s версийĕ те пур

en: Version %s
cv_RU: Верси %s

en: Version:
cv_RU: Верси:

en: Version: %s
cv_RU: Верси: %s

en: Vertical space
cv_RU: Вертикальлĕ уçлăх

en: Vertically
cv_RU: Вертикальлĕ

en: Very natural
cv_RU: Çутçанталăка питĕ çывăх

en: Very poor
cv_RU: Питĕ япăх

en: Very professional
cv_RU: Питĕ профессиллĕ

en: Very satisfied
cv_RU: Питĕ кăмăллă

en: Very unfriendly
cv_RU: Питĕ кăмăлсăр

en: Very unnatural
cv_RU: Çутçанталăкла мар

en: Veszprém
cv_RU: Веспрем

en: Veterans' Affairs
cv_RU: Ветерансен Ĕçĕсем

en: Veterans' Organization
cv_RU: Ветеран Организацийĕ

en: Veterinarian
cv_RU: Ветеринар

en: Vevay
cv_RU: Вевей

en: Via %s
cv_RU: %s тăрăх

en: Vibo Valentia
cv_RU: Вибо Валентия

en: Vicenza
cv_RU: Виченца

en: Victoria
cv_RU: Виктори

en: Video
cv_RU: Видео

en: Video %s not found
cv_RU: %s видео тупăнмарĕ

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Видео <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Видео <span class="count">(%s)</span>

en: Video Arcade
cv_RU: Видео-аркада

en: Video Editing
cv_RU: Видео редакцилесси

en: Video Games
cv_RU: Видеовăйăсем

en: Video Hosting
cv_RU: Видео Хостинг

en: Video Name
cv_RU: Видео Ячĕ

en: Video Player
cv_RU: Видео Вылякан

en: Video Plays
cv_RU: Видео Вылятнисем

en: Video Portfolio
cv_RU: Видео портфолио

en: Video Post
cv_RU: Видео Публикаци

en: Video Widget
cv_RU: Видео виджечĕ

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
cv_RU[0]: Видео виджечĕ (%d)
cv_RU[1]: Видео виджечĕсем (%d)

en: Video and audio posts
cv_RU: Видео тата аудио публикацисем

en: Video hosting
cv_RU: Видео Хостинг

en: Video post by %s.
cv_RU: %s тунă видео публикаци.

en: Video post.
cv_RU: Видео публикаци.

en: Video title
cv_RU: Видео ячĕ

en: VideoPress Support
cv_RU: VideoPress Поддержки

en: VideoPress support
cv_RU: VideoPress поддержки

en: Videos
cv_RU: Видеосем

en: Vidin
cv_RU: Видин

en: Vienna
cv_RU: Вена

en: Vientiane
cv_RU: Вьентьян

en: Vientiane Province
cv_RU: Вьентьян Провинцийĕ

en: Viet Nam
cv_RU: Вьетнам

en: Vietnam
cv_RU: Вьетнам

en: Vietnamese
cv_RU: Вьетнам

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
cv_RU: Вьетнам &#x111;&#x1ed3;ng

en: Vietnamese Restaurant
cv_RU: Вьетнам Ресторанĕ

en: View
cv_RU: Курăмлатас

en: View %(count)s comment for this post | View %(count)s comments for this post
cv_RU[0]: Ку публикаци валли %(count)s комментари пăхас
cv_RU[1]: Ку публикаци валли %(count)s комментари пăхас

en: View %(domain)s
cv_RU: %(domain)s курас

en: View %(title)s
cv_RU: %(title)s пăхас

en: View %s
cv_RU: %s Пăхас

en: View &#8220;%s&#8221;
cv_RU: Пăхас &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; archive
cv_RU: &#8220;%s&#8221; архивне пăхас

en: View Action
cv_RU: Ĕçлеве Курас

en: View Admin
cv_RU: Admin Курас

en: View All
cv_RU: Пурне те кур

en: View Archive
cv_RU: Архив Пăхас

en: View Attachment Page
cv_RU: Вложени Страницине Пăхас

en: View Calendar
cv_RU: Calendar Курас

en: View Category
cv_RU: Категори Пăхас

en: View Changes.
cv_RU: Улшăнусене пăхас.

en: View Comic
cv_RU: Комикса Пăхас

en: View Comment
cv_RU: Комментарие пăхас

en: View Docs
cv_RU: Документсем Курас

en: View Drive
cv_RU: Drive Курас

en: View Full Site
cv_RU: Тулли Сайта Пăхас

en: View Gallery <span class="gallery-image-count">%d Images &rarr;</span>
cv_RU: Галерейăна пăхас <span class="gallery-image-count">%d ÿкерчĕк &rarr;</span>

en: View Gmail
cv_RU: Gmail Курас

en: View Menu Item
cv_RU: Пăхас Меню Объектне

en: View Page
cv_RU: Страницăна Пăхас

en: View Pages
cv_RU: Страницăсене Пăхас

en: View Plans
cv_RU: Тарифсене Пăхас

en: View Plugin
cv_RU: Плагина пăхас

en: View Poll
cv_RU: Ыйтăма Пăхас

en: View Post
cv_RU: Публикацие курас

en: View Posts
cv_RU: Публикацисене пăхас

en: View Privacy Policy
cv_RU: Вăрттăнлăх Политикине курас

en: View Privacy Policy Guide.
cv_RU: Вăрттăнлăх Политики Инструкцийĕсене курас.

en: View Profile
cv_RU: Профиле Курас

en: View Project
cv_RU: Проекта Курас

en: View Project Tag
cv_RU: Проект Тегĕ Пăхас

en: View Project Type
cv_RU: Проект Типне пăхас

en: View Purposes
cv_RU: Тĕллевсене Курас

en: View Receipt
cv_RU: Чекне пăхас

en: View Reports
cv_RU: Отчетсене курас

en: View Results
cv_RU: Результатсене Пăхас

en: View Retry
cv_RU: Тепре туса пăхнине курас

en: View Scan
cv_RU: Сканланине курас

en: View Sheets
cv_RU: Sheets Курас

en: View Site
cv_RU: Сайта курăмлатас

en: View Tag
cv_RU: Тег Пăхас

en: View Team Member
cv_RU: Ушкăн членне курас

en: View Template
cv_RU: Шаблона курас

en: View Template Part
cv_RU: Шаблон Пайне курас

en: View Template Type
cv_RU: Шаблон Типне курас

en: View Template Vertical
cv_RU: Шаблон Вертикальне курас

en: View Themes
cv_RU: Темăсене Пăхас

en: View Trash
cv_RU: Çÿппе Пăхас

en: View User
cv_RU: Усă куракана курас

en: View all
cv_RU: Пурне те Курас

en: View all billing history and receipts
cv_RU: Счет тата чексен мĕнĕ пурне курас

en: View all drafts
cv_RU: Пур черновикне пăхас

en: View all posts
cv_RU: Мĕнпур публикацине пăхас

en: View all posts by %s
cv_RU: %s'ăн мĕн пур постне пăхас

en: View all posts in %s
cv_RU: %s-ри мĕнпур публикацисене пăхас

en: View all purchases
cv_RU: Туяннисен мĕнпурне курас

en: View all responses
cv_RU: Мĕн пур хурава курас

en: View and manage subscriptions
cv_RU: Çырăнусене курас тата майлас

en: View details
cv_RU: Информацине курас

en: View list '%(currentListName)s'
cv_RU: '%(currentListName)s' списокне курас

en: View mode
cv_RU: Режимне пăхас

en: View more comments
cv_RU: Тата комментарисем пăхас

[ctx: View options to switch between]
en: View
cv_RU: Курас

en: View order
cv_RU: Заказа курас

en: View orders
cv_RU: Заказсене курас

en: View original post
cv_RU: Публикацин оригинальне курас

en: View page
cv_RU: Страницăна Пăхас

en: View plan
cv_RU: Тарифа курас

en: View plans
cv_RU: Тарифсене курас

en: View post
cv_RU: Публикацие пăхас

en: View post in Reader
cv_RU: Публикацие Reader-та Пăхас

en: View posts by %s
cv_RU: %s публикацийĕсене курас

en: View product
cv_RU: Продукта курас

en: View products
cv_RU: Продуктсене курас

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
cv_RU: Çак &ldquo;%s&rdquo; ушкăнĕнчи продуктсене курас

en: View progress &rarr;
cv_RU: Прогресне курас &rarr;

en: View progress →
cv_RU: Прогресне курас →

en: View project
cv_RU: Проекта курас

en: View receipt
cv_RU: Чекне пăхас

en: View report
cv_RU: Отчета курас

en: View scan results
cv_RU: Сканланине курас

en: View security dashboard
cv_RU: Хăрушсăрлăх панельне курас

en: View site
cv_RU: Сайт Пăхас

en: View site activity
cv_RU: Сайт ĕçлевне курас

en: View site in Reader
cv_RU: Сайта Reader'та пăхас

en: View spam stats
cv_RU: Спам статистикине курас

en: View subscription
cv_RU: Подпискăна курас

en: View support forum
cv_RU: Поддержка форумне курас

en: View tag '%(currentTagName)s'
cv_RU: '%(currentTagName)s' тегне курас

en: View tax rates
cv_RU: Налог ставкисене курас

en: View template
cv_RU: Шаблона курас

en: View the Payment
cv_RU: Тÿлеве курас

en: View this comment
cv_RU: Ку комментарине пăхас

en: View your cart
cv_RU: Карçина курас

en: View your cart:
cv_RU: Хăвăрăн карçинине курас:

en: View your comment.
cv_RU: Хăвăрăн комментарине пăхас.

en: View your site
cv_RU: Хăвăрăн сайта пăхас

en: View your site stats
cv_RU: Хăвăрăн сайт статистикине пăхас

en: View your site's performance and learn from trends.
cv_RU: Сайт ĕçĕ-хĕлне куç умне тăратăр тата туртăмсене пĕлсе хаклăр.

en: View your website
cv_RU: Хăвăрăн сайта курас

en: View, print, and email your receipts for this site. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
cv_RU: Ку сайтшăн хатĕрленĕ чексене курăр, пичетлĕр, е email урлă ярса парăр. {{learnMoreLink}}Тĕплĕнрех пĕлес{{/learnMoreLink}}.

en: View/Edit
cv_RU: Курас/Редакцилес

en: Viewer
cv_RU: Куракан

en: Viewers
cv_RU: Пăхакансем

en: Views
cv_RU: Пăхнисем

en: Views by Country
cv_RU: Çĕршывне кура Пăхнисем

en: Views per post
cv_RU: Публикаци пуçне пăхни

en: Views/Post
cv_RU: Пăхнисем/Публикаци

en: Vihiga
cv_RU: Вихига

en: Vilnius
cv_RU: Вильнюс

en: Vincennes
cv_RU: Винсенс

en: Vineyard
cv_RU: Иçĕм пахчи

en: Vintage Clothing Store
cv_RU: Винтажлă тумтир лавкки

en: Virgin Islands
cv_RU: Виргин утравĕсем

en: Virgin Islands (British)
cv_RU: Виргин Утравĕсем (Британи)

en: Virgin Islands (US)
cv_RU: Виргин Утравĕсем (АПШ)

en: Virgin Islands, British
cv_RU: Виргин Утравĕсем, Британин

en: Virgin Islands, U.S.
cv_RU: Виргин Утравĕсем, А.П.Ш.

en: Virginia
cv_RU: Виргини

en: Visa & Immigration
cv_RU: Виза, Иммиграци

en: Visibility
cv_RU: Курăнаслăхĕ

en: Visibility:
cv_RU: Курăнаслăхĕ:

en: Visible
cv_RU: Курăнать

en: Visible on the product page
cv_RU: Тавар страницинче курăнать

en: Visit
cv_RU: Кайса курас

en: Visit %(siteUrl)s
cv_RU: %(siteUrl)s кайса курас

en: Visit %s
cv_RU: %s кайса пăхас

en: Visit Blog
cv_RU: Блога кайса пăхас

en: Visit Link
cv_RU: Каçă тăрăх кайса пăхас

en: Visit Reblog
cv_RU: Çĕнĕрен блогланине кайса пăхас

en: Visit Site
cv_RU: Сайта кайса пăхас

en: Visit Theme Site
cv_RU: Темă Сайтне кайса пăхас

en: Visit Your Site
cv_RU: Хăвăрăн Сайтăра Кайса пăхас

en: Visit forum
cv_RU: Форума Кайса пăхас

en: Visit post
cv_RU: Публикацие Кайса пăхас

en: Visit site
cv_RU: Сайта курас

en: Visit your subscription dashboard and unsubscribe from there
cv_RU: Çырăнусен управлени панельне кайса унтан çырăнăва пăрахăçлаттарăр

en: Visit {{siteName/}} for the full post.
cv_RU: Публикацине туллин курма {{siteName/}} сайта кайса пăхас.

en: Visitor | Visitors
cv_RU[0]: Килекен
cv_RU[1]: Килекенсем

en: Visitor not allowed to view video.
cv_RU: Килекена видео пăхмашкăн ирĕк паман.

en: Visitors
cv_RU: Килекенсем

en: Visitors to your site will be automatically redirected to {{em}}%(url)s{{/em}}.
cv_RU: Сирĕн сайта килнĕ çынсем хăйне тĕллĕн {{em}}%(url)s{{/em}} адреса перенаправлени тăвăнĕç.

en: Visual Editor
cv_RU: Визуаллă Редактор

en: Vitamins & Supplements Store
cv_RU: Витаминпа добавка лавкки

en: Viterbo
cv_RU: Витербо

en: Vlaams Brabant
cv_RU: Фламанд Брабанчĕ

en: Vladivostok
cv_RU: Владивосток

en: Vocational School
cv_RU: Профессиллĕ шкулӗ

en: Volgograd
cv_RU: Волгоград

en: Volleyball Club
cv_RU: Волейбол клубӗ

en: Volleyball Court
cv_RU: Волейбол площадки

en: Volta
cv_RU: Вольта

en: Volunteer Organization
cv_RU: Волонтер организацийӗ

en: Vostok
cv_RU: Восток

en: Vote
cv_RU: Сасă

en: Vote Button
cv_RU: Сасă Пускăчĕ

en: Votes
cv_RU: Сасă

en: Vrancea
cv_RU: Вранча

en: Vratsa
cv_RU: Враца

en: Vâlcea
cv_RU: Вылча

en: WP Admin
cv_RU: WP Админ

en: WP Admin Dashboard
cv_RU: WP Admin управлени панелĕ

en: WP Web Host Logo
cv_RU: WP Web Host Логотипĕ

en: WP.me Shortlinks
cv_RU: WP.мана Кĕскекаçăсем

en: Waikato
cv_RU: Вайкато

en: Waiting
cv_RU: Кĕтетпĕр

en: Wajir
cv_RU: Ваджир

en: Wakayama
cv_RU: Вакаяма

en: Wake
cv_RU: Уэйк

en: Wake Island
cv_RU: Уэйк Утрав

en: Wakiso
cv_RU: Вакисо

en: Wales
cv_RU: Уэльс

en: Walk-In Clinic
cv_RU: Приемнӑй клиника

en: Wallis
cv_RU: Уоллис

en: Wallis and Futuna
cv_RU: Уоллис тата Футуна

en: Wallpapers
cv_RU: Обойсем

en: Warning | Warnings
cv_RU[0]: Асăрхаттару
cv_RU[1]: Асăрхаттарусем

en: Warning:
cv_RU: Асăрхаттару:

en: Warsaw
cv_RU: Варшава

en: Washington
cv_RU: Вашингтон

en: Waste Disposal
cv_RU: Каяшсене утилизацилесси

en: Watch Kay's story
cv_RU: Kay'а пулни-иртнисене пăхас

en: Watch Store
cv_RU: Сехет магазинӗ

en: Watch: %s
cv_RU: Пăхас: %s

en: Water Park
cv_RU: Аквапарк

en: Water Skiing Instructor
cv_RU: Шыв йӗлтӗрĕ инструкторĕ

en: Waterford
cv_RU: Уотерфорд

en: Wavatar (Generated)
cv_RU: Wavatar (Пултарнă)

en: Wax Hair Removal
cv_RU: Ӑвӑс эпиляцийӗ

en: We are about to install Akismet and VaultPress for your site, which will automatically protect your site from spam and data loss. If you have any questions along the way, we're here to help! You can also perform a manual installation by following {{a}}these instructions{{/a}}.
cv_RU: Эпир кĕç-вĕç сирĕн сайт валли Aksimet-па VaultPress установить тăвăпăр, вĕсем хăй тĕллĕнех сирĕн сайта даннăйсем çухалассипе спамран хÿтĕлĕç. Енчен те сирĕн çула май ыйтусем пулсан, эпир пулăшмашкăн хатĕр! Унсăр пуçне установкăна{{a}}çак инструкцисене{{/a}} пăхса тăрасе алă вĕççĕн те пурнăçлама сире май пулĕ.

en: We are profoundly disinterested in your private details
cv_RU: Вăрттăн информацийĕрпе кăшта та пулин — пĕртте — интересленместпĕр

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
cv_RU: Каçарăр та, сирĕн блогăра %s
    '(н)а импортланă чухне пĕр йăнăш сиксе тухрĕ

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
    
    If you deleted the import file from your media library, this may have caused the problem. In this case, please try the import once more without deleting the import file. Don't worry -- the importer will delete the file automatically once the import has finished.
    
    If you're still having trouble, please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
cv_RU: Каçарăр та, блогăра %s-(н)а импортланă чухне пĕр йăнăш сиксе тухрĕ
    
    Енчен те эсир импортланакан файла медиа управăшĕнче хуратнă пулсан, çакă йăнăшăн сăлтавĕ пулма пултарать. Апла пулсан, тархасшăн импортлассине тепре туса пăхăр, анчах импортланакан файла çук ан тăвăр. Ан кулянăр -- импорт робочĕ импортласси вĕçленсен çак файла хăй тĕллĕнех хуратĕ.
    
    Капла та йăнăш тухсан, тархасшăн <a href='%s'>пирĕн поддержкăпа çыхăнăр</a>, вара эпир пурне те майлаштарăпăр.

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
    Please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
cv_RU: Каçарăр та, блогăра %s-(н)а импортланă чухне пĕр йăнăш сиксе тухрĕ 
    Тархасшăн <a href='%s'>пирĕн поддержкăпа çыхăнăр</a>, вара пурне те майлаштарăпăр.

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s.
cv_RU: Каçарăр та, сирĕн блогăра %s
    '(н)а импортланă чухне пĕр йăнăш сиксе тухрĕ

en: We are writing your shares to the calendar…
cv_RU: Календарь валли хатĕрленĕ пайлашăвăрсене кĕтетпĕр…

en: We automatically scan your entire site every day for security threats and vulnerabilities. We'll thoroughly check for any suspicious activity or code, provide you with instant notifications and details when we find an issue, and help you resolve any harmful threats.
cv_RU: Эпир хăйне тĕллĕн scan хăвăрăн пĕтĕмĕшле сайт кашни кун валли>шĕн> Хăрушсăрлăх хăрушлăхсем тата vulnerabilities. Эпир-ĕ thoroughly тĕрĕсле валли>шĕн> тахăш suspicious ĕç-хĕл е код, -пе тивĕçтерес эсир пĕрле самантри пĕлтеркĕч тата подробностьсем чухне> эпир туп пĕр пăтăрмах, тата пулăш эсир resolve тахăш harmful хăрушлăхсем.

en: We could not delete your SSH credentials. Please try again.
cv_RU: Сирĕн SSH учет даннăйĕсене хуратаймарăмăр. Тархасшăн тепре туса пăхăр.

en: We could not find an account that matches your login. Please check your spelling. Note that we can only provide support for <strong>WordPress.com</strong> accounts - do not use this page for your own WordPress.org blog.
cv_RU: Хăвăр çырса кĕртнине тÿр килекен пĕр аккаунт та тупаймарăмăр. Тархасшăн хăвăр çырнине тĕрĕслĕр. Эпир <strong>WordPress.com</strong> аккаунтчĕсене çеç поддержкапа тивĕçтерме пултарнине асăрхăр - ку страницăпа хăвăрăн WordPress.org-ри блог валли ан усă курăр.

en: We could not retrieve your SSH credentials. Please try again.
cv_RU: Сирĕн SSH учет даннăйĕсене туртса кăлараймарăмăр. Тархасшăн тепре туса пăхăр.

en: We couldn&#8217;t find any recent comments to display. Check out the <a href='index.php?page=tag-surfer'>tag surfer</a> or <a href='https://botd.wordpress.com/'>blogs of the day</a> for posts you may be interested in.
cv_RU: Курăнтармалăх темиçе те пулин вĕр çĕнĕ комментари тупаймарăмăр. Сире интереслентерме пултаракан публикацисем шыраса <a href='index.php?page=tag-surfer'>Тег сёрфера</a> е <a href='https://botd.wordpress.com/'>паян кун блогĕсене</a> пăхса илĕр.

en: We don't know what product you are trying to add to your cart - please contact support if this problem persists.
cv_RU: Эсир хăш продукта карçина хушма пикеннине пĕлместпĕр - тархасшăн, ку пăтăрмах малалла тухса тăрсан поддержкăпа çыхăнăр.

en: We encountered an error while communicating with the about.me server.  Please try again later.
cv_RU: About.мана серверĕпе çыхăну тунă чухне пире пĕр ошибка тĕл пулчĕ. Тархасшăн каярахпа тепре туса пăхăр.

en: We look forward to serving you again in %d! Happy New Year!
cv_RU: Сирĕншĕн %d-мĕш çулта татах ĕçлессине чăтăмсăррăн кĕтетпĕр! Телейлĕ Çĕнĕ Çул пултăр!

en: We recommend %s. You can sign up directly with them now. Just <a href="%s" target="_blank">click here</a>.
cv_RU: Эпир %s рекоммендлатпăр. Эсир халь вĕсенчен тÿррĕн çырăнма сире май пулĕ. <a href="%s" target="_blank">Кунта кликать тăвăр </a>кăна.

en: We recommend {{product/}} based on your selection
cv_RU: Эсир суйланисене кура {{product/}} сĕнетпĕр

en: We sent you an email with a request to verify your new domain. Unverified domains may be suspended.
cv_RU: Эпир сире хăвăрăн çĕнĕ домена верификацилеме ыйтакан email ятăмăр. Верификацилемен доменсем тытса чарнă пулĕç.

en: We take security very seriously at Automattic and greatly appreciate receiving private notification from security researchers before full disclosure to the public. If you believe you have found a security issue, please <a href="%s">submit your findings</a>.
cv_RU: Automattic-ра пирĕншĕн хăрушсăрлăх питĕ пĕлтерĕшлĕ, çавăнпа та халăх умĕнче тăрă шыв çине кăлариччен малтан хăрушсăрлăх шыравçисенчен вăрттăн пĕлтеркĕч илессине пысăка хуратпăр. Енчен те эсир хăрушсăрлăх пăтăрмахĕ тупрăм тесе ĕненетĕр пулсан, тархасшăн <a href="%s">хăвăр тупнисене ярса парăр</a>.

en: We want to help you make %d even better on WordPress.com.
cv_RU: WordPress.com-ра пирĕн сире %d-мĕш çулне тата та лайăхрах ирттерме пулăшас килет.

en: We were able to log in but there were no blogs. Try a different account next time.
cv_RU: Эпир çырăнса кĕме пултартăмăр, анчах унта блог çук. Тепрехинче урăх аккаунт туса пăхăр.

en: We were attempting to renew the domain registration for %s.
cv_RU: Эпир %s домен регистрацийĕне çĕнетме тăтăмăр.

en: We were attempting to renew the domain registrations for %s.
cv_RU: Эпир %s домен регистрацийĕсене çĕнетме тăтăмăр.

en: We were not able to gain access to your account. Try starting over.
cv_RU: Сирĕн аккаунта иртме май тупаймарăмăр. Çĕнĕрен туса пăхăр.

en: We were unable to create a user on the remote site
cv_RU: Инçет сайт ăшĕнчи усă куракан тума пултараймарăмăр

en: We were unable to retreive the contact information for %s
cv_RU: Эпир %s çыхăну информацине кăларма пултаймарăмăр

en: We'll still attempt to charge the card we have on file, but if you wish to keep this subscription, please update your card details or arrange another payment method.
cv_RU: Укçине хамăра унччен пĕлтернĕ карточкăранах cписать тума хăтланăпăр, анчах та енчен эсир ку çырăнăва усрама кăмăл тăватăр пулсан, тархасшăн хăвăрăн кредит карточки подробноçĕсене çĕнетĕр е тепĕр тÿлев меслечĕ ĕретлес.

en: We'll still attempt to charge the card we have on file, but the best way to keep your subscription is to click the button below and update your credit card details.
cv_RU: Укçине хамăра унччен пĕлтернĕ карточкăранах cписать тума хăтланăпăр, анчах хăвăрăн çырăнăва усрассин чи лайăх майĕ вăл аялти пускăча кликать туса хăвăрăн кредит карточки подробноçĕсене çĕнетни.

en: We're going to remove or replace these records:
cv_RU: эпир ку записьсене кăларăпăр е ылмаштарăпăр:

en: We're here for you
cv_RU: Эпир сирĕн валли кунта

en: We're on it!
cv_RU: Тăватпăр!

en: We're sorry, that's not a valid username.  If you haven't, please
cv_RU: Каçарăр та, ку юрăхлă усă куракан ячĕ мар. Енчен те сирĕн çук пулсан, тархасшăн

en: We're unable to show you domain suggestions as your site has been suspended from WordPress.com. Please contact our support team to find out why.
cv_RU: Сирĕн валли домен сĕнĕвĕсене кăтартмастпăр, мĕншĕн тесен сирĕн сайтсенчен пĕрне е пĕр-иккĕшне WordPress.com чарса лартнă. Мĕншĕнне пĕлмешкĕн пирĕн поддержкă ушкăнĕпе çыхăнăр.

en: WeChat Pay
cv_RU: WeChat Тÿлев

en: Weather Service
cv_RU: Çанталăк Служби

en: Web Address
cv_RU: Web Адресĕ

en: Web Design
cv_RU: Веб Дизайн

en: Web Designer
cv_RU: Веб Дизайнер

en: Web address
cv_RU: Web Адресĕ

en: Website
cv_RU: Веб Сайчĕ

en: Website Designer
cv_RU: Веб Дизайнер

en: Website RSS
cv_RU: Вебсайт RSS-ĕ

en: Website SEO
cv_RU: Вебсайт SEO

en: Website: %s
cv_RU: Вебсайт: %s

en: Websites
cv_RU: Веб-сайтсем

en: Wed
cv_RU: Юнк

en: Wedding
cv_RU: Туй

en: Wedding Chapel
cv_RU: Мăшăрлану часовни

en: Wedding Photographer
cv_RU: Туй фотографӗ

en: Wedding Receptions
cv_RU: Мăшăрлану организацийĕ

en: Wedding Store
cv_RU: Туй лавкки

en: Weddings
cv_RU: Туй

en: Wednesday
cv_RU: Юн кун

[ctx: Wednesday initial]
en: W
cv_RU: Ю

en: Week
cv_RU: Эрне

en: Week %d
cv_RU: Эрне %d

en: Week Starts On
cv_RU: Эрне пуçламăшĕ

en: Weekly
cv_RU: Эрнесерен

en: Weekly Shipment
cv_RU: Яни Кашни Эрне

en: Weeks
cv_RU: Эрне

en: Weight
cv_RU: Йывăрăш

en: Weight Loss
cv_RU: Çинçелесси

en: Welcome back! Invite your team members to start collaborating.
cv_RU: Каялла килĕрех! Ушкăнрисене пĕрлехи ĕçе йыхравлăр.

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
cv_RU: Килĕрех

en: Welcome to %1$s
cv_RU: %1$s-а Килĕрех

en: Welcome to %s.
cv_RU: %s-а Килĕрех.

en: Welcome to Conversations
cv_RU: Калаçусене килĕрех

en: Welcome to Jetpack Premium.
cv_RU: Jetpack Premium-а килĕрех.

en: Welcome to Reader
cv_RU: Reader-а Килĕрех

en: Welcome to WordPress!
cv_RU: WordPress-а Килĕрех!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
cv_RU: Килĕрех WordPress-а. Ку вăл сирĕн пĕрремĕш публикаци. Ăна редакцилĕр е хуратăр, унтан çырма пуçлăр!

en: Welcome to WordPress.com
cv_RU: WordPress.com-а килĕрех

en: Welcome to WordPress.com!
cv_RU: WordPress.com-а килĕрех!

en: Welcome to the WordPress.com community.
cv_RU: Килĕрех WordPress.com обществине.

en: Welcome to the best place for your WordPress website.
cv_RU: Хăвăрăн WordPress вебсайчĕ валли чи лайăх вырăна килĕрех.

en: Welcome to your P2 <a class="%1$s">@%2$s</a> 🎉<br>Here's a few things to do to get started.
cv_RU: Хăвăрăн P2-не килĕрех <a class="%1$s">@%2$s</a> 🎉<br>Малтанласах çаксене тума пулать.

en: Welcome, %s
cv_RU: Килĕрех, %s

en: Welcome, %s listeners!
cv_RU: Килĕрех, %s итлекенĕсем!

en: Welcome, %s listeners!
cv_RU: Килĕрех, %s итлекенĕсем!

en: Welder
cv_RU: Сварщик

en: Welding Supply Store
cv_RU: Сварка хатӗр-хӗтӗр магазинӗ

en: Wellington
cv_RU: Веллингтон

en: Wellness
cv_RU: Лайӑх сывлӑх

en: Welsh
cv_RU: Уэльсла

en: West
cv_RU: Анăç

en: West African CFA franc
cv_RU: Хӗвеланӑҫ Африка франкӗ

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
cv_RU: Анăç Азербайджан

en: West Bengal
cv_RU: Хĕвеланăç Бенгали

en: West Coast
cv_RU: Анăç Çыран

en: West Greece
cv_RU: Анăç Греци

en: West Macedonia
cv_RU: Анăç Македони

en: West Pokot
cv_RU: Анăç Покот

en: West Virginia
cv_RU: Хĕвеланăç Виргини

en: West-Vlaanderen
cv_RU: Хĕвеланăç Фландри

en: Western
cv_RU: Анăçри

en: Western Apparel Store
cv_RU: Хӗвеланӑҫ тумтир магазинӗ

en: Western Australia
cv_RU: Хĕвеланăç Австрали

en: Western Cape
cv_RU: Анăç Кейп

en: Western Europe
cv_RU: Хĕвеланăç Европа

en: Western Europeans
cv_RU: Анăç Европа çыннисем

en: Western North
cv_RU: Анăç Çурçĕр

en: Western Sahara
cv_RU: Хĕвеланăç Сахара

en: Westmeath
cv_RU: Уэстмит

en: Westmoreland
cv_RU: Уэстморленд

en: Wexford
cv_RU: Уэксфорд

en: We’ll email you at {{strong}}%(email)s{{/strong}} with a link to confirm the new details. The change won't go live until we receive confirmation from this email.
cv_RU: Сире {{strong}}%(email)s{{/strong}} Email адресĕпе ку çĕнĕ подробностьсене çирĕплетмешкĕн пĕр каçă ярăпăр. Ку улăштару эпир çак email-ран çирĕплетни иличчен хута каймĕ.

en: We’ll email you at {{strong}}%(oldEmail)s{{/strong}} and {{strong}}%(newEmail)s{{/strong}} with a link to confirm the new details. The change won’t go live until we receive confirmation from both emails.
cv_RU: Сире {{strong}}%(oldEmail)s{{/strong}} тата {{strong}}%(newEmail)s{{/strong}} Email адресĕсемпе çĕнĕ подробностьсене çирĕплетмешкĕн пĕр каçă ярăпăр. Ку улăштару эпир икĕ email-ран та эсир çирĕплетнине иличчен хута каймĕ.

en: We’ll help.
cv_RU: Пулăшăпăр.

en: Whale Watching Tour agencies
cv_RU: Китсене курма илсе каякан агентствăсем

en: What can we help you with today?
cv_RU: Мĕнпе пулăшаяр-ши сире паян?

en: What do you want to use as your new site&#146;s primary web address?
cv_RU: Хăвăрăн çĕнĕ сайтăн тĕп web адресĕ вырăнне мĕнпе усă курасшăн?

en: What does Google Workspace get you? Business email powered by Gmail, secure cloud storage that makes collaboration easy, and documents, spreadsheets, and presentations that help you get work done faster. Increase your efficiency with Google Workspace.
cv_RU: Google Workspace-ра сирĕн валли мĕн лайăххи пур? Gmail-ран вăй илсе тăракан Ĕçлĕ email, ыттисемпе пĕрлехи ĕçе çăмăллатакан хăрушсăр пĕлĕт управăшĕ, унсăр пуçне ĕçе хăвăртрах пĕтермешкĕн документсемпе, электронлă таблицăсемпе, тата презентацисемпе ĕçлемелли майсем. Google Workspace-па усă курса ĕç тухăçлăхне ÿстерĕр.

en: What now?
cv_RU: Халĕ мĕн?

en: What should I do now?
cv_RU: Халь мĕн тумалла ман?

en: What would you like to find?
cv_RU: Мĕн тупасшăнччĕ эсир?

en: What&#8217;s on your mind?
cv_RU: Мĕн сан пуçунта?

en: What's Hot
cv_RU: Çынсем вулаççĕ

en: What's happening?
cv_RU: Мĕн пулса иртет?

en: What's included:
cv_RU: Мĕн-мĕн кĕрет:

en: What's this?
cv_RU: Мĕн ку?

en: What's your list about?
cv_RU: Сирĕн список мĕн çинчен?

en: WhatsApp
cv_RU: МĕнsApp

en: Wheel Alignment Service
cv_RU: Кустӑрмасене тикӗслемелли сервис

en: When
cv_RU: Хăçан

en: When WordPress posts spark lively conversations, they'll appear here. To get started, like or comment on some posts.
cv_RU: WordPress публикацийĕсем патĕнче хĕрÿ калаçу тапрансан, вĕсем кунта тухса тăрĕç. Малтанлăха, темиçе публикаци килĕштерĕр е вĕсем çине комментари хăварăр.

en: When will it be ready?
cv_RU: Хăçан хатĕр пулĕ?

en: When you upgrade to any <a target="_blank" data-tracks-link-desc="wpcom-hidden" href="%1$s" style="text-decoration: underline; text-underline-offset: 4px; color: %2$s;">WordPress.&#8203;com annual plan</a>, your first domain is on us – absolutely free. Use the code <strong>%3$s</strong> at checkout for a <strong>%4$s%% discount</strong> on an annual plan.
cv_RU: <a target="_blank" data-tracks-link-desc="wpcom-hidden" href="%1$s" style="text-decoration: underline; text-underline-offset: 4px; color: %2$s;">WordPress.&#8203;com çуллăх план</a>ĕсенчен кирек хăшĕ çине аслăлатса куçнă чухне, cирĕн пĕрремĕш домен пирĕнтен – пĕтĕмпех тÿлевсĕр. Çак <strong>%3$s</strong> кодпа тÿлев страницинче усă курăр та пĕр çуллăх план илнĕ чухне <strong>%4$s%% хак чакарттарăр</strong>.

en: When you upgrade to any WordPress.com annual plan, your first domain is on us – absolutely free. Use the code %1$s at checkout for a %2$s%% discount on an annual plan.
cv_RU: WordPress.com çуллăх планĕсенчен кирек хăшĕ çине аслăлатса куçнă чухне, cирĕн пĕрремĕш домен пирĕнтен – пĕтĕмпех тÿлевсĕр. Çак %1$s кодпа тÿлев страницинче усă курăр та пĕр çуллăх план илнĕ чухне %2$s%% хак чакарттарăр.

en: When your site is your business, you can’t afford for it to go offline. We’ll alert you immediately to any new threats, bad actors, or suspicious behavior so you can keep the customers flowing.
cv_RU: Cирĕн сайт вăл сирĕн бизнес пулсан, унăн Интернетра тухса ÿкме юрамасть. Клиентсем килсех тăччăр тесе, сире кирек мĕнле хăрушлăх, сăтăр тăвакан е шиклĕ ĕç-пуç пирки çийĕнчех пĕлтерсе тăрăпăр.

en: When?
cv_RU: Хăçан?

en: Where did they come from?
cv_RU: Ăçтан килчĕç вĕсем?

en: Which Internet Defense League campaign do you want to participate in?
cv_RU: Эсир Internet Defense League-ин хăш кампанийĕне хутшăнасшăн?

en: Which of the following do you have?
cv_RU: Аялтисенчен хăшĕ сирĕн пур?

en: White
cv_RU: Шурă

en: Whitehorse
cv_RU: Уайтхорс

en: Who were they?
cv_RU: Камсем вĕсем?

en: Who's this domain for?
cv_RU: Ку домейн кам валли пулать?

en: Whoa, slow down with the emails!
cv_RU: Охо-хо, ытла ан васкăр-ха ку чул email ярса!

en: Wholesale Club
cv_RU: Курттăм суту-илÿ клубӗ

en: Whoops!
cv_RU: Оппа!

en: Whoops, something went wrong. %(message)s Please try again.
cv_RU: Ай-йуй, темле йăнăш пулчĕ. %(message)s Тархасшăн тепре туса пăхăр.

en: Why :
cv_RU: Мĕншĕн :

en: Why you'll love WordPress.com
cv_RU: WordPress.com сире мĕншĕн килĕшĕ

en: Why:
cv_RU: Мĕншĕн:

en: Wicklow
cv_RU: Уиклоу

en: Wide
cv_RU: Анлă

en: Widget %s
cv_RU: Виджет %s

en: Widget Title
cv_RU: Виджет Заголовокĕ

en: Widget Type:
cv_RU: Виджет Типĕ:

[ctx: Widget Visibility: {Rule Major [Page]} is {Rule Minor [Search results]}]
en: is
cv_RU: вăл

en: Widget for main Jetpack Support page
cv_RU: Jetpack Поддержкин мăн страници валли виджет

en: Widget title
cv_RU: Виджет заголовокĕ

en: Widget title:
cv_RU: Виджет заголовокĕ:

en: Widget types to hide from Legacy Widget block.
cv_RU: Legacy Widget блокĕнче пытармалли виджет типĕсем.

en: Widgets
cv_RU: Виджетсем

en: Width
cv_RU: Сарлакăш

en: Width (%s)
cv_RU: Сарлакăш (%s)

en: Width 150px, the micro style is useful when space is tight.
cv_RU: Сарлакăш 150px, уçлăхĕ тăвăр пулсан микро стиль усăллă.

en: Width 150px, the narrow style is good for sidebars etc.
cv_RU: Сарлакăш 150px, ансăр стиль вăл айккинчи панельсемшĕн лайăх.

en: Width:
cv_RU: Сарлакăш:

en: Width: 300px, the medium style is good for general use.
cv_RU: Сарлакăш: 300px, вăтам стиль вăл так усă курмалăх лайăх.

en: Width: 630px, the wide style is good for blog posts.
cv_RU: Сарлакăш: 630px, сарлака стиль вăл блог публикацийĕсемшĕн лайăх.

en: Wigs
cv_RU: Париксем

en: Wildlife Rescue Service
cv_RU: Тискер кайăксене ҫӑлакан служба

en: Will I be able to sell online?
cv_RU: Онлайн суту тума пултарăп-и?

en: Winamac
cv_RU: Винамак

en: Windhoek
cv_RU: Виндхук

en: Windmill
cv_RU: Çил арманĕ

en: Window Cleaning
cv_RU: Кантӑк тасатасси

en: Wine
cv_RU: Хĕрлĕ Эрех

en: Wine Bar
cv_RU: Эрех Барӗ

en: Wine Store
cv_RU: Эрех Лавкки

en: Winery
cv_RU: Иçĕм эрехĕ предприятийĕ

en: Winnipeg
cv_RU: Виннипег

en: Winter
cv_RU: Хĕлле

en: Winter Sports
cv_RU: Хĕллехи Спорт

en: Wisconsin
cv_RU: Висконсин

en: With 1 comment | With %s comments
cv_RU[0]: 1 комментарипе
cv_RU[1]: %s комментарипе

en: With Google Workspace cloud syncing you can pick up where you left off, making remote work easier.
cv_RU: Google Workspace-ăн пĕлĕт синхронизацийĕпе усă курса ĕçе унччен чарăннă вырăнтан малалла тăсма пултаратăр, çапла май инçетрен ĕçе тăвасси çăмăлланĕ.

en: With Jetpack's cloud backups restoring your site from anywhere is just one click away.
cv_RU: Jetpack-ăн Пĕлĕт резервĕсене усă курни кирек ăçтан та пĕр пускăч пуссах сайтăра каялла тавăрма май парать.

en: With the option to upload themes, you can give your site a professional polish that will help it stand out among the rest.
cv_RU: Хăвăр хатĕрле(ттер)нĕ темă загрузить туса сайта профессионаллатса ыттисенчен уйрăмлатма пултарăр.

en: Women
cv_RU: Хĕрарăм

en: Women's Clothing Store
cv_RU: Хӗрарӑм тумтир лавкки

en: Women's Health Clinic
cv_RU: Хӗрарӑм сывлӑхӗн клиники

en: Women's Shelter
cv_RU: Хӗрарӑм приючӗ

en: WooCommerce Status
cv_RU: WooCommerce Cтатусĕ

en: Wood Working
cv_RU: Платник

en: Woodworking Store
cv_RU: Платник лавкки

[ctx: Word count type. Do not translate!]
en: words
cv_RU: сăмахсем

en: Word count: %s
cv_RU: Пурĕ %s сăмах

en: WordAds - Days
cv_RU: WordAds - Кунсем

en: WordAds - Months
cv_RU: WordAds - Уйăхсем

en: WordAds - Weeks
cv_RU: WordAds - Эрнесем

en: WordAds - Years
cv_RU: WordAds - Çулсем

en: WordCamps
cv_RU: WordCamp-сем

en: WordPress &rsaquo; Error
cv_RU: WordPress &rsaquo; Ошибка

en: WordPress Address (URL)
cv_RU: WordPress Адресĕ (URL)

en: WordPress Blog
cv_RU: WordPress Блогĕ

en: WordPress Events and News
cv_RU: WordPress Мероприяти тата Хыпар

en: WordPress Free
cv_RU: WordPress Тÿлевсĕр

en: WordPress Post by Email
cv_RU: Email урлă WordPress Публикацийĕ

en: WordPress Pro
cv_RU: WordPress Про

en: WordPress Starter
cv_RU: WordPress Пуçламăш

[ctx: WordPress THEME-TYPE Themes]
en: WordPress %sThemes
cv_RU: WordPress %sТемисем

[ctx: WordPress THEME-TYPE themes — Themes for Blogs at WordPress.com]
en: WordPress %s Themes — Themes for Blogs at WordPress.com
cv_RU: WordPress %s Темăсем — WordPress.com-ри Блогсем валли Темăсем

en: WordPress Themes
cv_RU: WordPress Темисем

en: WordPress VIP Partners
cv_RU: WordPress VIP Партнерĕсем

en: WordPress Version
cv_RU: WordPress Верси

en: WordPress database error:
cv_RU: WordPress даннăй бази ошибки:

en: WordPress hook type
cv_RU: WordPress hook типĕ

en: WordPress login
cv_RU: WordPress-а çырăнса кĕмелли

en: WordPress site: %s
cv_RU: WordPress сайчĕ: %s

en: WordPress version
cv_RU: WordPress верси

en: WordPress version %s
cv_RU: WordPress верси %s

en: WordPress version.
cv_RU: WordPress версийĕ.

en: WordPress' built-in search is fine for small sites, but becomes slow and inefficient as they grow. Jetpack Search replaces the built-in search and includes:
cv_RU: WordPress-ăн хăйĕн шыравĕ пĕчĕкрех сайтсем валли аван, анчах сайтсем ÿснĕçемĕн хуллен тата тухăçсăр ĕçлеме пуçлать. Jetpack Шырав вара WordPress-ăн шыравне ылмаштарать тата çак уйрăмлăхĕсем пулаççĕ:

en: WordPress, Your Way
cv_RU: WordPress, Сана Майлă

en: WordPress.com / Gravatar.com credentials can be used.
cv_RU: WordPress.com / Gravatar.com удостоверенийĕсемпе усă курма пулать.

en: WordPress.com Announcement
cv_RU: WordPress.com Пĕлтерĕвĕ

en: WordPress.com Blog
cv_RU: WordPress.com Блогĕ

en: WordPress.com Blogger
cv_RU: WordPress.com Блоггер

en: WordPress.com Business
cv_RU: WordPress.com Бизнес

[ctx: WordPress.com Creator plan purchased through Jetpack]
en: Creator
cv_RU: Ăстаçă

en: WordPress.com Credits
cv_RU: WordPress.com Кредит-сем

[ctx: WordPress.com Entrepreneur plan purchased through Jetpack]
en: Entrepreneur
cv_RU: Бизнес

en: WordPress.com Features
cv_RU: WordPress.com Ятарлăхĕсем

en: WordPress.com Followers
cv_RU: WordPress.com-ри Пăхса Тăракансем

en: WordPress.com Forums
cv_RU: WordPress.com Форумĕсем

en: WordPress.com Free
cv_RU: WordPress.com Тÿлевсĕр

en: WordPress.com Logo
cv_RU: WordPress.com Логотипĕ

en: WordPress.com Logo and Wordmark
cv_RU: WordPress.com Лого тата Шыв палли

en: WordPress.com Media %s
cv_RU: WordPress.com Медиа %s

en: WordPress.com Navigation
cv_RU: WordPress.com Навигацийĕ

en: WordPress.com Navigation Menu
cv_RU: WordPress.com Навигаци Менюйĕ

en: WordPress.com News
cv_RU: WordPress.com Çĕнĕ хыпарсем

en: WordPress.com Notifications
cv_RU: WordPress.com Пĕлтеркĕчсем

en: WordPress.com Password
cv_RU: WordPress.com Паролĕ

en: WordPress.com Personal
cv_RU: WordPress.com Персональнăй

en: WordPress.com Plans
cv_RU: WordPress.com Планĕсем

en: WordPress.com Search
cv_RU: WordPress.com Шыравĕ

en: WordPress.com Site
cv_RU: WordPress.com Сайчĕ

en: WordPress.com Staff
cv_RU: WordPress.com Персоналĕ

en: WordPress.com Subdomain
cv_RU: WordPress.com Субдоменĕ

en: WordPress.com Subdomains
cv_RU: WordPress.com Субдоменĕсем

en: WordPress.com Subscription Management Help
cv_RU: WordPress.com çырăнăвĕсене майлама пулăшасси

en: WordPress.com Support
cv_RU: WordPress.com Поддержки

en: WordPress.com Survey
cv_RU: WordPress.com Обзорĕ

en: WordPress.com Team
cv_RU: WordPress.com Ушкăнĕ

en: WordPress.com User
cv_RU: WordPress.com Усă кураканĕ

en: WordPress.com Username
cv_RU: WordPress.com Усă куракан ячĕ

en: WordPress.com and Google. Better together.
cv_RU: WordPress.com тата Google. Иккĕшĕ пĕрле чухне аванрах.

en: WordPress.com is the easiest place to get started.
cv_RU: WordPress.com вăл çакна пуçармашкăн чи çăмăл вырăн.

en: WordPress.com personal
cv_RU: WordPress.com персональнăй

en: WordPress.com presents
cv_RU: WordPress.com сĕнет

en: WordPress.com running %2$s theme.
cv_RU: WordPress.com %2$s темине ĕçлеттерет.

en: WordPress.com sign in
cv_RU: WordPress.com çырăнса кĕни

en: WordPress.com subdomain
cv_RU: WordPress.com субдоменĕ

en: WordPress.com toolbar
cv_RU: WordPress.com хатĕрĕсем

en: WordPress.com username does not exist or invalid email address.
cv_RU: WordPress.com-па усă куракан ячĕ çуккă е email адресĕ тĕрĕс мар.

en: WordPress.com: Create a free website or blog
cv_RU: WordPress.com: Тÿлевсĕр вебсайт е блог туса хурăр

en: WordPress.org project
cv_RU: WordPress.org проекчĕ

[ctx: Wordpress.com is also available in lang]
en: %1$s is also available in %2$s
cv_RU: %1$s вăл %2$s та пур

en: Words
cv_RU: Сăмахсем

en: Words: %s
cv_RU: Сăмахсем: %s

en: Work Clothes Store
cv_RU: Ĕç тумтир магазинĕ

en: Work With Us
cv_RU: Пирĕнпе Ĕçлĕр

en: Work anywhere
cv_RU: Кирек ăçта та ĕçлĕр

en: Work offline
cv_RU: Офлайн Ĕçлĕр

en: Workflow
cv_RU: Ĕç процесĕ

en: Working Female
cv_RU: Рабочи Хĕрарăм

en: Working Female Medium
cv_RU: Рабочи Хĕрарăм Вăтам

en: Working Female Narrow
cv_RU: Рабочи Хĕрарăм Ансăр

en: Working Female Wide
cv_RU: Рабочи Хĕрарăм Анлă

en: Working Male
cv_RU: Рабочи

en: Working Male Medium
cv_RU: Рабочи Вăтам

en: Working Male Narrow
cv_RU: Рабочи Ансăр

en: Working Male Wide
cv_RU: Рабочи Анлă

en: Workwear & Uniform Store
cv_RU: Спецодеждӑпа униформа магазинӗ

en: Write
cv_RU: Çырас

en: Write Posts by Email
cv_RU: Публикацисене email урлă çырас

en: Write a Comment...
cv_RU: Комментари çырас...

en: Write a Post
cv_RU: Публикаци Çырас

en: Write a post
cv_RU: Пĕр публикаци çырас

en: Write blog post
cv_RU: Блог публикацийĕ çырас

en: Write for Your Blog
cv_RU: Хăвăрăн блог валли çырас

en: Write posts or pages in plain text Markdown syntax.
cv_RU: Публикацисене е страницăсене çара Markdown текст синтаксисĕлле çырас.

en: Write title…
cv_RU: Ятне çырас…

en: Write your first blog post
cv_RU: Хăвăрăн пĕрремĕш блог публикацине çырас

en: Write your first new news item
cv_RU: Пирвайхи çĕнĕ хыпар объектчĕ çырас

en: Write your response in order to submit
cv_RU: Ярса памашкăн хуравне çырăр

en: Writer
cv_RU: Çыравçă

en: Writing
cv_RU: Çырасси

en: Writing & Blogging
cv_RU: Çыру тата Блогсем

en: Writing Helper
cv_RU: Çырма пулăшма

en: Writing Settings
cv_RU: Çырав Настройкисем

en: Wyoming
cv_RU: Вайоминг

en: X-ray Lab
cv_RU: Рентген лабораторийӗ

en: Xaisomboun
cv_RU: Сайшомбун

en: Xiangkhouang
cv_RU: Сиангкхуанг

en: Xinjiang
cv_RU: Синьцзян

en: Xinjiang / 新疆
cv_RU: Синьцзян / 新疆

en: Xizang
cv_RU: Сицзан

en: Y/m/d g:i:s A
cv_RU: Y/m/d g:i:s пĕр

en: Y/m/d g:i:s a
cv_RU: Y/m/d g:i:s

en: Yacht Club
cv_RU: Яхт-клуб

en: Yakutat
cv_RU: Якутат

en: Yakutsk
cv_RU: Якутск

en: Yala
cv_RU: Яла

en: Yalova
cv_RU: Ялова

en: Yamagata
cv_RU: Ямагата

en: Yamaguchi
cv_RU: Ямагучи

en: Yamanashi
cv_RU: Яманаси

en: Yambol
cv_RU: Ямбол

en: Yancowinna
cv_RU: Янкоуинна

en: Yangon
cv_RU: Янгон

en: Yap
cv_RU: Яп

en: Yaracuy
cv_RU: Яракуй

en: Yards
cv_RU: Ярд

en: Yasothon
cv_RU: Ясотхон

en: Yazd (یزد)
cv_RU: Йезд (یزد)

en: Year
cv_RU: Çул

en: Year Summary
cv_RU: Çулталăк Пĕтĕмлетĕвĕ

en: Year(s)
cv_RU: Çул(сем)

en: Year:
cv_RU: Çул:

en: Yearly
cv_RU: Çулсерен

en: Yearly Archives:
cv_RU: Çулленхи Архивсем:

en: Yearly Billing
cv_RU: Çулленхи счет

en: Yearly archives
cv_RU: Çулленхи архивсем

en: Years
cv_RU: Çул

en: Yekaterinburg
cv_RU: Екатеринбург

en: Yellow
cv_RU: Сарă

en: Yellowknife
cv_RU: Еллоунайф

en: Yemen
cv_RU: Йемен

en: Yemeni rial
cv_RU: Йемен риалĕ

en: Yep! Begin cloning
cv_RU: Аха! Клонлама тытăнас

en: Yerevan
cv_RU: Ереван

en: Yes
cv_RU: Çапла

en: Yesterday
cv_RU: Ĕнер

en: Yesterday
cv_RU: Ĕнер

en: Yesterday at %s
cv_RU: Ĕнер %s

en: Yiddish
cv_RU: Идиш

en: Yobe
cv_RU: Йобе

en: Yoga
cv_RU: Йога

en: Yoga Studio
cv_RU: Йога студийӗ

en: You
cv_RU: Эсир

en: You May Like
cv_RU: Тен, килĕштерĕр

en: You added a Typekit kit ID through our legacy interface, which is no longer supported. Uncheck the checkbox below and click "Save" to remove your kit from this blog and use our easy new interface for choosing fonts.
cv_RU: Эсир Typekit комплект №-йĕне пирĕн еткерлĕх интерфейс урлă хушнă, вăл поддержкăллă мар ĕнтĕ. Ку комплекта ку блогран кăларса пăрахма тата шрифт суйламалли çĕнĕ çăмăл интерфейспа усă курмашкăн аялта флажокне хуратăр та "Упрас" çине кликать тăвăр .

en: You agree to our {{tosLink}}Terms of Service{{/tosLink}} and authorize your payment method to be charged on a recurring basis until you cancel, which you can do at any time. You understand {{autoRenewalSupportPage}}how your subscription works{{/autoRenewalSupportPage}} and {{faqCancellingSupportPage}}how to cancel{{/faqCancellingSupportPage}}.
cv_RU: Çак тÿлев эсир пирĕн {{tosLink}}Услугăпа тивĕçтермелли йĕркесемпе{{/tosLink}}пе килĕшнине, пăрахăçличчен хăй тĕллĕн пулса пыракан тÿлев меслетне авторизациленине (ирĕк панине) пĕлтерет. Эсир {{autoRenewalSupportPage}} çырăну мĕнле ĕçленине {{/autoRenewalSupportPage}} тата {{faqCancellingSupportPage}}ăна мĕнле пăрахăçламаллине {{/faqCancellingSupportPage}} ăнланнине çирĕплетет.

en: You and %s other bloggers like this.
cv_RU: Эсир тата %s урăх блоггер куна килĕштерет.

en: You and %s other people like this
cv_RU: Эсир тата %s урăх çын куна килĕштерет

en: You and 1 other person like this
cv_RU: Эсир тата 1 урăх çын куна килĕштерет

en: You and <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s other bloggers</a> like this.
cv_RU: Эсир тата <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s урăх блоггер</a> куна килĕштерет.

en: You and one other blogger like this.
cv_RU: Эсир тата пĕр урăх блоггер куна килĕштерет.

en: You are about to approve the following comment:
cv_RU: Çак комментарисене ырлама тăрăшатăр:

en: You are about to delete the following comment:
cv_RU: Çак комментарисене хуратма тăрăшатăр:

en: You are about to mark the following comment as spam:
cv_RU: Çак комментарисене спам шутне кĕртсе паллă тума тăрăшатăр:

en: You are about to remove your domain renewal from the cart
cv_RU: Домен çĕнетĕвне карçинран кăларса пăрахма пикенетĕр

en: You are about to remove your plan renewal from the cart
cv_RU: План çĕнетĕвне карçинран кăларса пăрахма пикенетĕр

en: You are about to remove your renewal from the cart
cv_RU: Çĕнетĕве карçинран кăларса пăрахма пикенетĕр

en: You are already following all comments on this site.
cv_RU: Эсир ку сайтри мĕнпур комментари пăхса тăратăр ĕнтĕ.

en: You are already subscribed
cv_RU: Эсир çырăннă ĕнтĕ

en: You are already subscribed to "%s"!
cv_RU: Эсир %s-а çырăннă ĕнтĕ.

en: You are already subscribed to this site.
cv_RU: Эсир ку сайта çырăннă ĕнтĕ.

en: You are being asked to login because %s is used by an account you are not logged into now.
cv_RU: Сире çырăнса кĕме ыйтатпăр, мĕншĕн тесен %s-па эсир халĕ çырăнса кĕмен аккаунт усă курать.

en: You are commenting using your %s account.
cv_RU: %s аккаунчĕпе усă курса комментари çыратăр.

en: You are currently using <strong>%1$s</strong> out of <strong>%2$s</strong> upload limit (%3$s%%).
cv_RU: Хальлĕхе out -ăн> <strong>%2$s</strong> загрузка лимитĕнчен (%3$s%%) <strong>%1$s</strong> проценчĕпе кăна усă куратăр.

en: You are customizing %s.
cv_RU: Эсир %s-е хăйевĕрлететĕр.

en: You are logged in as <strong>%s</strong> <a href='%s'>(Logout)</a>
cv_RU: Эсир <strong>%s</strong> пек çырăнса кĕнĕ <a href='%s'>(Çырăнса тухас)</a>

en: You are not allowed to close this poll.
cv_RU: Сире ку ыйтăма хупма ирĕк паман.

en: You are not allowed to delete this poll.
cv_RU: Сире ку ыйтăма хуратма ирĕк паман.

en: You are not allowed to edit this poll.
cv_RU: Сире ку ыйтăма редакцилеме ирĕк паман.

en: You are not allowed to edit this post resolution
cv_RU: Сире ку публикацин татса панине редакцилеме ирĕк паман

en: You are not allowed to open this poll.
cv_RU: Сире ку ыйтăма уçма ирĕк паман.

en: You are not allowed to stick or unstick this post.
cv_RU: Сире ку публикацие çыпăçтарма е уйăрма ирĕк паман.

en: You are not allowed to trash this post
cv_RU: Сире ку публикацие çÿппе яма ирĕк паман

en: You are not authorized to do this.
cv_RU: Сире куна тумашкăн авторизацилемен.

en: You are not subscribed to "%s".
cv_RU: Эсир %s-а çырăнман-ха.

en: You are not subscribed to any WordPress.com blogs.
cv_RU: Эсир пĕр WordPress.com блогне те çырăнман.

en: You are on a <strong> %d </strong> day streak!
cv_RU: Эсир патне <strong> %d </strong> кунлăх йăрăм çинче!

en: You are on a <strong>%1$d day</strong> streak on %2$s!
cv_RU:  %2$s числаран сире <strong>%1$d кун</strong> ăнса пырать!

en: You are on a <strong>%d day</strong> streak!
cv_RU: Эсир <strong>%d кунлăх</strong> йăрăм çинче!

en: You are receiving this message to confirm acceptance of WordPress.com subscriptions from %s.
cv_RU: Ку сообщени %s WordPress.com урлă çырăннисене йышăннине çирĕплеттермешкĕн килчĕ.

en: You are subscribed to the following blogs:
cv_RU: Эсир çак блогсене çырăннă:

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
cv_RU: Вы попытались отредактировать несуществующий элемент. Может быть, он удалён?

en: You build, we manage.
cv_RU: Эсир тăватăр, эпир тытса тăратпăр.

en: You can <strong>Follow</strong> a post to receive an email notification every time a new comment is posted. Learn more about <a href="%s">managing your notifications</a>. You’re welcome!🙌🏽
cv_RU: Эсир публикацие <strong>Пăхса тăма</strong> пултаратăр, вара публикацие çырнă çĕнĕ комментарисем çинчен email урлă пĕлтерÿ килсе тăрĕ. <a href="%s">Пĕлтеркĕчсене майласси пирки</a> тĕплĕнрех вулăр. 🙌🏽

en: You can <strong>assign tasks</strong> to your team and <strong>track your project progress</strong>.<br>Simply type <strong>/task</strong> to insert a project task, or <strong>/project</strong> to insert a project tracker.
cv_RU: Ушкăнрисене <strong>ĕç хушма</strong>, варп <strong>проект малалла пулса пынине курса тăма</strong> пултаратăр.<br>Проект валли пĕр ĕç пулсан, <strong>/task</strong> тесе çырса кĕртĕр, е проекта пĕтĕмĕшле тĕрĕслесе тăмашкăн <strong>/project</strong> тесе çырăр кăна.

en: You can also modify your interface's language in your profile.
cv_RU: Интерфейс чĕлхине профильтен улăштарма пултаратăр.

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
cv_RU: Можно присваивать записям ключевые слова, используя <strong>метки</strong>. В отличие от рубрик, у меток нет иерархии &#8212; это значит, что метки не связаны между собой.

en: You can cancel your subscription at any time by following one of these options:
cv_RU: Çырăнăва кирек хăçан та çаксенчен пĕрне туса пăрахăçлама пултаратăр:

en: You can change your site address in Domain Settings.
cv_RU: Сайт адресне Домен Настройкисенчен улăштарма пултаратăр.

en: You can claim your free custom domain later if you aren't ready yet.
cv_RU: Енчен те халлĕхе хатĕр пулмасан, ятарлă тÿлевсĕр домена кайран та йышăнма пултаратăр.

en: You can customize your website by changing the footer credit in customizer.
cv_RU: Сайтăн подвалри даннăйĕсене хăйевĕрлетÿçĕрен ятарлăн улăштарма пултаратăр.

en: You can export this list to use on other services. The file will be in OPML format.
cv_RU: Ку списока урăх службăсем усă курччăр тесе экспортлама пултаратăр. Файлăн формачĕ OPML пулĕ.

en: You can modify your Gravatar from your <a href="/wp-admin/profile.php">profile page</a>.
cv_RU: Хăвăр Gravatarа <a href="/wp-admin/profile.php">профиль страницинчен</a> улăштарма пултаратăр.

en: You can now manage the blogs you follow in the <a href="%s">WordPress.com Reader</a>.
cv_RU: Халĕ блог çырăнăвĕсене Вулавкачран: <a href="%s">WordPress.com Reader</a> - майлама пулать.

en: You can now use the full features of your site, without limits.
cv_RU: Халĕ хăвăрăн сайтăн уйрăмлăхĕсемпе туллин, лимитсăр усă курма сире май пулĕ.

en: You can prevent WordPress.com from sending you any more subscription emails by clicking below.
cv_RU: WordPress.com сире урăх çырăну email'ĕ ярса парассине сирсе тăмашкăн аялти каçăна пусма сире май пулĕ.

en: You can see all comments on this post here:
cv_RU: Ку публикаци патĕнчи мĕнпур комментарине пăхма пултаратăр:

en: You can see all trackbacks on this post here:
cv_RU: Ку публикаци патĕнчи мĕнпур каялла каçăсене кунта пăхма пултаратăр:

en: You cannot delete the current user.
cv_RU: Нельзя удалить текущего пользователя.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
cv_RU: Вы не можете редактировать этот элемент, потому что он в корзине. Пожалуйста, восстановите его и повторите попытку.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
cv_RU: Сирĕн çав еmail адресĕпе усă курса çырăнса кĕреес çук. Вĕсем пирĕн хăш пĕр emailсене блокласа чăрмантараççĕ. Тархасшăн, урăх email провайдерĕпе усă курăр.

en: You commented on:
cv_RU: Эсир комментари çыртăр:

en: You currently have email delivery turned off. Visit your {{a}}Notification Settings{{/a}} to turn it back on.
cv_RU: Хальлĕхе сире emai кÿрессине чарса лартнă. Ăна каялла тапратмашкăн{{a}}Пĕлтеркĕч настройкисене{{/a}} кайса курăр.

en: You currently have no custom styles created.
cv_RU: Сирĕн хальлĕхе хăйевĕрлетсе-не туса хума пулмарĕ стильсем çук.

en: You declined to join.
cv_RU: Эсир хутшăнасран туннă.

en: You did it! Now it's time to put your skills to work and draft your first post.
cv_RU: Пулчĕ те! Халĕ ĕнтĕ ăсталăхăрпа усă курса пĕрремĕш публикацие планлама вăхăт çитрĕ.

en: You did not enter a category name.
cv_RU: Эсир пĕр категори ячĕ çырса кĕртмен.

en: You didn&#39;t add any tags to your post. Tags can help you get more readers by making your post easier to find.
cv_RU: Хăвăрăн публикаци патне пĕр тег та хушмарăр. Тегсем сирĕн публикацисене тупма çăмăлрах туса сире тата ытла вулакан туянма пулăшма пултараççĕ.

en: You do not currently have any upgrades. To see what upgrades we offer visit our {{link}}Plans page{{/link}}.
cv_RU: Сирĕн хальлĕхе пĕр аслăлату те çук. Эпир мĕнле аслăлатусем сĕннине пăхмашкăн пирĕн {{link}}Тарифсен страници{{/link}}не килсе курăр.

en: You do not have access to "%s" and so cannot subscribe.
cv_RU: Сирĕн "%s" патне иртме май çук, çавна май çырăнма ту пулмасть.

en: You do not have access to that blog
cv_RU: Сирĕн çав блог патне иртме май çук

en: You do not have access to that blog.
cv_RU: Сирĕн çав блог патне иртме май çук.

en: You do not have permission to access this Keyring connection.
cv_RU: Сирĕн ку çраççи унки çыхăнтару патне иртме ирĕк çук.

en: You do not have permission to access this page.
cv_RU: Сирĕн ку страницăна иртме ирĕк çук.

en: You do not have permission to edit this user.
cv_RU: Сирĕн ку усă куракана редакцилеме ирĕк çук.

en: You do not have permission to perform this action.
cv_RU: Сирĕн ку ĕçлеве пурнăçлама ирĕк çук.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
cv_RU: Сирĕн ку страницăна çителĕклĕ таран кĕме юрани çук.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
cv_RU: Ку сайт валли плагинсене ĕçлеттермешкĕн сирĕн çителĕклĕ ирĕксем çук.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
cv_RU: Ку сайт валли плагинсене чармашкăн сирĕн çителĕклĕ ирĕксем çук.

en: You do not have the capability to manage settings for this site.
cv_RU: Сирĕн ку сайт валли настройкăсем майламашкăн пултараслăх çук.

en: You do not have the capability to manage this site.
cv_RU: Ку сайта майлас пултараслăхпа сире тивĕçтермен.

en: You don&#8217;t appear to have any blogs yet, why not <a href="%s">start one</a>?
cv_RU: Сирĕн блог пур пек курăнмасть-ха, мĕншĕн-ха <a href="%s">пĕрне пуçлас</a> мар?

en: You don&#8217;t have permission to do that.
cv_RU: Сирĕн куна тума ирĕк çук.

en: You don't have any audio files.
cv_RU: Сирĕн пĕр аудио файл та çук.

en: You don't have any documents.
cv_RU: Сирĕн пĕр документ та çук.

en: You don't have any images.
cv_RU: Сирĕн пĕр сăнÿкерчĕк те çук.

en: You don't have any media.
cv_RU: Сирĕн пĕр медиа та çук.

en: You don't have any videos.
cv_RU: Сирĕн пĕр видео та çук.

en: You don't have any viewers yet.
cv_RU: Сирĕн пĕр пăхакан та çук-ха.

en: You don't have permission to access this page
cv_RU: Сирĕн ку страницăна иртме ирĕк çук

en: You don't have permission to download the specified theme
cv_RU: Сирĕн палăртнă темăна скачать тума ирĕк çук

en: You don't have permission to manage this list.
cv_RU: Сирĕн ку списока майлас ирĕк çук.

en: You don’t have permission to do that.
cv_RU: Сирĕн куна тума ирĕк çук.

en: You have %(hidden)d hidden WordPress site. | You have %(hidden)d hidden WordPress sites.
cv_RU[0]: Сирĕн %(hidden)d пытарнă WordPress сайчĕ пур.
cv_RU[1]: Сирĕн %(hidden)d пытарнă WordPress сайчĕ пур.

en: You have blocked %(site_name)s.
cv_RU: %(site_name)s сайта эсир блок тунă.

en: You have blocked this site.
cv_RU: Эсир ку сайта блокланă.

en: You have feedback
cv_RU: Сирĕн валли отзыв пур

en: You have not been unsubscribed from your subscription. Please try again.
cv_RU: Çырăнăу пăрахăçланмарĕ. Тархасшăн тепре туса пăхăр.

en: You have now enabled the translator. Right click the text to translate it.
cv_RU: Куçаруçăна тапратрăр. Текста куçармашкăн мышкăн сулахай пускăчне кликать тăвăр.

en: You have purchased this product permanently. There is no subscription to renew
cv_RU: Эсир ку продукт яланлăха тÿлесе илтĕр. Çĕнетмелĕх çырăну çук

en: You have requested to stop receiving email notifications from %s.
cv_RU: %s-ран email урлă пĕлтерÿ илессине чарма çарса ыйтрăр.

en: You have successfully logged back in.
cv_RU: Ăнăçлăн каялла çырăнса кĕтĕр.

en: You have unsaved changes.
cv_RU: Сирĕн упраман улшăнусем пур.

en: You like this
cv_RU: Эсир куна килĕштернĕ

en: You like this.
cv_RU: Эсир куна килĕштернĕ.

en: You may explicitly allow an IP address or series of addresses preventing them from ever being blocked by Jetpack. IPv4 and IPv6 are acceptable. To specify a range, enter the low value and high value separated by a dash. Example: 12.12.12.1-12.12.12.100
cv_RU: Пĕр-пĕр IP адресне е адрес ярăмне шурă списока кĕртсе, Jetpack'а вĕсене нихăçан та сирмелле мар тата çулне картламалла мар тума сире май пулĕ. IPv4 тата IPv6 йышăнма пулать. Диапазона палăртмашкăн, кĕçĕн значенипе аслă значенисене дефиспа уйăрса çырса кĕртĕр. Тĕслĕхрен: 12.12.12.1-12.12.12.100

en: You may only upload 1 file.
cv_RU: 1 файл çеç тиема юрать.

en: You might want to follow our guess: {{button}}Select %(timezoneName)s{{/button}}
cv_RU: Эпир сĕннине те усă курма пултаратăр: {{button}}%(timezoneName)s суйлас{{/button}}

en: You must agree to the Terms of Service.
cv_RU: Услуга парас условисемпе сирĕн килĕшмелле.

en: You must be logged in to download the specified theme
cv_RU: Палăртнă темăна скачать тумашкăн çырăнса кĕнĕ пулас пулать

en: You must be logged-in to activate WordAds.
cv_RU: WordAds ĕçлеттермешкĕн çырăнса кĕмелле.

en: You must be logged-in to get an upload token
cv_RU: Загрузка токенĕ илмешкĕн çырăнса кĕмелле

en: You must be logged-in to manage settings.
cv_RU: Настройкăсем майламашкăн çырăнса кĕмелле.

en: You must include at least 2 answers
cv_RU: Сахалтан 2 ответ кĕртмелле

en: You must select at least one field to send.
cv_RU: Ямашкăн сахалтан пĕр поля суйламалла.

en: You must set a WordPress.com blog as your URL to post a comment. Please update your <a href="http://dashboard.wordpress.com/wp-admin/users.php?page=grofiles-user-settings">Personal Settings</a>.
cv_RU: Комментари çырмашкăн хăвăрăн WordPress.com блог URL-не çырас пулать. Тархасшăн хăвăрăн <a href="http://dashboard.wordpress.com/wp-admin/users.php?page=grofiles-user-settings">Персональнăй Настройкăсене</a> майлăр.

en: You must supply an ID for one of your own sites for primary_site_ID.
cv_RU: сирĕн хăвăр хуçа пулнă сайтсем валли пĕр № кÿмелле primary_site_№ валли.

en: You must update Jetpack before connecting.
cv_RU: Çыхăнас умĕн малтан Jetpack'а çĕнетес пулать.

en: You need to be logged in to access this.
cv_RU: Куна тумашкăн малтан çырăнса кĕмелле.

en: You need to define an include parameter to order by include.
cv_RU: Инклуд урлă саккас памашкăн сирĕн пĕр инклуд параметрĕ палăртма кирлĕ.

en: You now have direct control over your site's fonts and colors in the customizer. Change your site's entire look in a few clicks.
cv_RU: Сирĕн халь хăйевĕрлетÿçĕре сайт шрифчĕсене тата тĕсĕсене тÿррĕн контрольлеме май пур. Хăвăр сайтăн пĕтĕмĕшле сăн-сăпатне темиçе клик туса улăштарăр.

en: You requested a refund for a premium theme. Please check your email for a message with a confirmation link.
cv_RU: Премиум теми укçине каялла тавăрса пама ыйтрăр. Тархасшăн, хăвăрăн электронлă почтине çирĕплетÿ каççиллĕ сообщени пур-и çук-и тесе тĕрĕслĕр.

en: You requested a refund for an upgrade. Please check your email for a message with a confirmation link.
cv_RU: Аслăлатушăн тÿленĕ укçана каялла тавăрса парасси пирки ыйтрăр. Тархасшăн, хăвăрăн электронлă почтине çирĕплетÿ каççиллĕ сообщени пур-и çук-и тесе тĕрĕслĕр.

en: You requested cancellation of a plan. Please check your email for a message with a confirmation link.
cv_RU: Тарифа пăрахăçласси пирки ыйтрăр. Тархасшăн, хăвăрăн электронлă почтине çирĕплетÿ каççиллĕ сообщени пур-и çук-и тесе тĕрĕслĕр.

en: You successfully disabled auto renew for <em>%s</em>.
cv_RU: <em>%s</em> хăй ăссĕн çĕнелмеллине чартăр.

en: You successfully enabled auto renew for <em>%s</em>.
cv_RU: <em>%s</em> хăй ăссĕн çĕнелмелле турăр.

en: You successfully uploaded a new profile photo — looking sharp!
cv_RU: Çĕнĕ Grаватарa ăнăçлăн тиерăр - маттур курăнать!

en: You understand that your %(productName)s service will be powered by Titan and is subject to Titan's {{titanCustomerTos}}Customer Terms of Service{{/titanCustomerTos}}, {{titanAup}}Acceptable Use Policy{{/titanAup}}, and {{titanPrivacy}}Privacy Policy{{/titanPrivacy}}.
cv_RU: Эсир %(productName)s услугин Titan-ран вăй илсе тăрассине ăнланнине тата Titan-ăн {{titanCustomerTos}}Услуга парас условийĕсемпе{{/titanCustomerTos}}, {{titanAup}}Йĕркеллĕ Усă Курас йĕркисемпе{{/titanAup}}, тата {{titanPrivacy}}Вăрттăнлăх йĕркисемпе{{/titanPrivacy}} килĕшнине пĕлтеретĕр.

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
cv_RU: Вы не сможете устанавливать новые темы отсюда, так как ваша установка требует ввода данных для SFTP входа. Пожалуйста воспользуйтесь <a href="%s">добавлением тем через консоль</a>.

en: You will receive an email confirmation shortly for your purchase of {{strong}}%(productName)s{{/strong}}. What's next?
cv_RU: Кĕçех сире {{strong}}%(productName)s{{/strong}} илнине çирĕплетекен email çитĕ. Ун хыççăн мĕн?

en: You will receive an email confirmation shortly.
cv_RU: Çирĕплетни сире email урлă кĕçех килĕ.

en: You {{a}}replied{{/a}} to this comment.
cv_RU: Эсир ку комментари çине{{a}}ответленĕ{{/a}} .

en: You {{a}}replied{{/a}} to this post.
cv_RU: Эсир ку публикаци çине{{a}}ответленĕ{{/a}}.

en: You&#8217;ll need to make some comments before you can use this feature. Check out the <a href='index.php?page=tag-surfer'>tag surfer</a> or <a href='https://botd.wordpress.com/'>blogs of the day</a> for posts you may be interested in.
cv_RU: Ку ятарлă хатĕрпе усă куриччен сирĕн темиçе комментари тăвас пулать. Сире интереслентерме пултаракан публикацисем тупмашкăн<a href='index.php?page=tag-surfer'>тег сёрфер-па</a> усă курса е <a href='https://botd.wordpress.com/'>паянхи кун блогĕсене</a> кайса пăхăр.

en: You're all caught up!
cv_RU: Пурне те хуса çитрĕp!

en: You're on fire!
cv_RU: Эсир хĕрсе кайнă!

en: You're subscribed
cv_RU: Эсир çырăннă

en: You're trying to publish a comment as %s. You need to log in to that account before you can proceed.
cv_RU: Эсир %s пек комментари публикацилеме пикенетĕр. Куна тума сирĕн малтан вăл аккаунта çырăнса кĕрес пулать.

en: You've learned the basics. Remember, your site is private until you <link_to_launch_site_docs>decide to launch</link_to_launch_site_docs>. View the <link_to_editor_docs>block editing docs</link_to_editor_docs> to learn more.
cv_RU: Чи кирлисене вĕрентĕр. Ас тăвăр: сирĕн сайт вăл хăвăр <link_to_launch_site_docs>тапратса яма</link_to_launch_site_docs> ирĕк тăвиччен никама та курăнмасть. Тĕплĕнрех пĕлÿ илмешкĕн <link_to_editor_docs>блоксене редакцилесси çинчен документсене</link_to_editor_docs> пăхса тухăр.

en: You've liked posts on this site
cv_RU: Эсир ку сайтри публикацисене килĕштернĕ

en: You've made your first post on %2$s. | You've made %1$s posts on %2$s.
cv_RU[0]: Хăвăрăн пĕрремĕш публикацине %2$s числара турăр.
cv_RU[1]: Хăвăрăн %1$s публикацине %2$s числара турăр.

en: You've posted %1$s days in a row on <a href="%2$s" title="go to %3$s">%3$s</a>! Keep up the good work!
cv_RU: Эсир <a href="%2$s" title="go -а %3$s">%3$s</a> çинче умлăн-хыçлăн %1$s кун публикацилерĕр! Çапла лайăх ĕçлемеллех пултăр!

[ctx: You've reached $number followers on $blog_title]
en: You've received your first follower on %2$s | You've reached %1$s followers on %2$s
cv_RU[0]:  %2$s числара сире пĕрремĕш подписчик хутшăнчĕ
cv_RU[1]:  %2$s числара сире подписчик йышĕ %1$s таран ÿсрĕ

[ctx: You've reached $number likes on $blog_title]
en: You've received your first like on %2$s | You've reached %1$s likes on %2$s
cv_RU[0]: %2$s числара хăвăрăн пĕрремĕш килĕштерĕвĕре тивĕçрĕр
cv_RU[1]:  %2$s числара килĕштерÿсен хисепĕ %1$s таран ÿсрĕ

[ctx: You've reached $number posts on $blog_title]
en: You've made your first post on %2$s | You've reached %1$s posts on %2$s
cv_RU[0]: %2$s числара хăвăрăн пĕрремĕш публикацийĕре кăлартăр
cv_RU[1]:  %2$s числара сирĕн публикацисен хисепĕ %1$s таран ÿсрĕ

[ctx: You've received $number (likes|follows) on $blog_title]
en: You've received %1$s %2$s on %3$s | You've received %1$s %2$s on %3$s
cv_RU[0]: %3$s блога %1$s %2$s пулчĕ
cv_RU[1]: %3$s блога %1$s %2$s пулчĕ

en: You've recently purchased a Guided Transfer. In order to get the process started, we need you to setup an account with one of the web hosts we recommend. <a href='%s'>Click here to get started</a>
cv_RU: Эсир тин çеç пĕр Guided Куçару сутăн илтĕр. Процеса тапратмашкăн, пире эсир хамăр рекоммендлакан web хостсенчен пĕринче пĕр аккаунт хывни кирлĕ. <a href='%s'>Пуçламашкăн кунта кликать тăвас</a>

en: Your %1$s Site Stats for %2$s
cv_RU: %1$s Сайт Статистики %2$s валли

en: Your %d in blogging
cv_RU: Сирĕн блоглашу %d

en: Your %s post | Your %s posts
cv_RU[0]: Сирĕн %s публикаци
cv_RU[1]: Сирĕн %s публикаци

en: Your %s subscription
cv_RU: Сирĕн %s çырăну

en: Your API Key
cv_RU: Сирĕн API çăраççийĕйĕр

en: Your Account
cv_RU: Сирĕн Аккаунт

en: Your Antispam key is valid.
cv_RU: Эсир кĕртнĕ Антиспам çăраççийĕ юрарĕ.

en: Your Company Name
cv_RU: Сирĕн Фирма Ячĕ

en: Your Domain Mapping for <b>%s</b> expired yesterday.
cv_RU: Сирĕн Домен Привязки валли <b>%s</b> срокĕ тухнă ĕнер.

en: Your Email
cv_RU: Сирĕн Email

en: Your Email:
cv_RU: Сирĕн Email:

en: Your LinkedIn connection needs to be reauthenticated to continue working – head to Sharing to take care of it.
cv_RU: LinkedIn çыхăнăвĕпе усă курас тесен ăнă çĕнĕрен аутентикацилемелле  - Пайлашу патне куçăр та тÿрлетĕр

en: Your Name
cv_RU: Сирĕн Ят

en: Your SEO settings are managed by the following plugin: %(pluginName)s
cv_RU: SEO настройкисене çак плагинпа усă курса майлама пулать: %(pluginName)s

en: Your Site
cv_RU: Сирĕн Сайт

en: Your Sites
cv_RU: Сирĕн Сайтсем

en: Your Stuff
cv_RU: Сирĕн япалăрсем

en: Your Tags
cv_RU: Сирĕн Тегсем

en: Your WordPress content import for %1$s was successful.
    
    Happy Blogging!
    
    -- the WordPress.com team
cv_RU: %1$s валли контент импорчĕ  йĕркеллĕн вĕçленчĕ.
    
    Ăнăçу сире!
    
    -- WordPress.com ушкăнĕ

en: Your WordPress.com domain %s renews soon
cv_RU: Приближается срок продления подписки на домен WordPress.com %s

en: Your WordPress.com domains for %s renew soon
cv_RU: Приближается срок продления подписки на домены WordPress.com для %s

en: Your WordPress.com password has changed for "%s".
cv_RU: Ваш пароль WordPress.com для "%s" был изменён.

en: Your WordPress.com password has changed for <strong>%s</strong>.
cv_RU: Ваш пароль WordPress.com для <strong>%s</strong> был изменен.

en: Your WordPress.com plan for %s renews soon
cv_RU: Тарифный план WordPress.com для сайта %s скоро нужно будет продлить

en: Your WordPress.com username is "%1$s" and your API key is "%2$s".
cv_RU: Ваш имя пользователя WordPress.com: "%1$s" и ваш API-ключ: "%2$s".

en: Your about.me URL
cv_RU: Сирĕн çинчен.me URL-ĕ

en: Your account has not been activated. We sent you an email with a link to activate.
cv_RU: Ваша учётная запись еще не активирована. Мы выслали вам электронное сообщение со ссылкой для активации.

en: Your account is now active.
cv_RU: Ваша учетная запись активирована.

en: Your action is needed.
cv_RU: Сирĕн дейтсви кирлĕ.

en: Your active theme doesn't support %s.
cv_RU: Сирĕн ĕçлекен темă %s-сене поддерживать тумасть.

en: Your attempt to subscribe to the URL "%s" failed as this is not a valid WordPress.com URL.
cv_RU: Попытка подписаться на URL "%s" не удалась, так как он не является действительным URL WordPress.com.

en: Your attempt to unsubscribe from the URL "%s" failed as this is not a valid WordPress.com URL.
cv_RU: Не удалось отменить подписку на "%s", поскольку этот URL-адрес не является допустимым URL-адресом WordPress.com.

en: Your blog cannot be redirected to that URL.  Please make sure the URL is valid.
cv_RU: Ваш блог не может перенаправляться на этот URL-адрес. Убедитесь в правильности URL-адреса.

en: Your blog does not currently have any published posts.
cv_RU: Ваш блог в настоящее время не имеет каких-либо опубликованных сообщений.

en: Your blog uses a domain subscription that has expired. Please visit your <a href="%1$s">My Upgrades</a> page to renew.
cv_RU: В вашем блоге используется подписка на домен, срок действия которой истёк. Чтобы продлить её, перейдите на страницу <a href="%1$s">Мои платные услуги</a>.

en: Your blog, %1$s, appears to be getting more traffic than usual! %2$s hourly views - %3$s hourly views on average
cv_RU: У вашего блога «%1$s» посещаемость больше, чем обычно! %2$s просмотров в час — в среднем %3$s просмотров за час

en: Your blogroll
cv_RU: Ваши ссылки

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
cv_RU: Ваш браузер не поддерживает прямой доступ к буферу обмена. Используйте горячие клавиши или меню «Правка» вашего браузера.

en: Your browser does not support iframes.
cv_RU: Ваш браузер не поддерживает iframe.

en: Your browser is currently set to block notifications from WordPress.com.
cv_RU: В настоящее время ваш браузер блокирует уведомления от WordPress.com.

en: Your browser is out of date!
cv_RU: Ваш браузер устарел!

en: Your business, everywhere.
cv_RU: Ваш бизнес — для всех и каждого.

en: Your business, your website.
cv_RU: Веб-сайт для вашего бизнеса.

en: Your card has expired.
cv_RU: Карточкăн срокĕ тухнă.

en: Your card number is incorrect.
cv_RU: Сирĕн карточка номерĕ тĕрĕс мар.

en: Your card used at %s is expiring
cv_RU: Истекает срок действия карты, использованной в %s

en: Your cart
cv_RU: Сирĕн карçин

en: Your changes have been saved.
cv_RU: Эсир тунă пур улшăнусем упранчĕç.

en: Your chargeback fee is paid. Your site is doing somersaults in excitement!
cv_RU: Сирĕн тÿленине тавăрма ыйтни тÿлесси вăл тÿленĕ. Сирĕн сайт вăл савăннипе пăлтăр-палтăр кăна çаврăнать!

en: Your chosen password.
cv_RU: Эсир суйланă пароль.

en: Your client is not permitted to access this resource.
cv_RU: Сирĕн клиента ку ресурс ăшне иртме ирĕк паман.

en: Your client is not permitted to disable two step.
cv_RU: Сирĕн клиента икĕ утăма чармашкăн ирĕк паман.

en: Your client is not permitted to enable two step.
cv_RU: Сирĕн клиента икĕ утăм тапратмашкăн ирĕк паман.

en: Your client is not permitted to set the user's email.
cv_RU: Сирĕн клиента усă куракан emailне лартмашкăн ирĕк паман.

en: Your client is not permitted to set the user's notification settings.
cv_RU: Сирĕн клиента усă кураканăн пĕлтеркĕч настройкисене лартма ирĕк паман.

en: Your client is not permitted to set the user's password.
cv_RU: Сирĕн клиента усă куракан паролĕ лартмашкăн ирĕк паман.

en: Your client is not permitted to set the user's two_step_sms_country setting.
cv_RU: Сирĕн клиента усă кураканăн two_step_sms_counтуса пăхас настройкине лартма ирĕк паман.

en: Your client is not permitted to set the user's two_step_sms_phone_number setting.
cv_RU: Сирĕн клиента усă кураканăн two_step_sms_phone_number настройкине лартма ирĕк паман.

en: Your comment is awaiting moderation.
cv_RU: Сирĕн комментари модераци черетĕнче.

en: Your credit card details were successfully updated.
cv_RU: Сирĕн кредит карточкă информацине ăнăçлăн çĕнетнĕ.

en: Your current IP address: {{strong}}%(IP)s{{/strong}}{{br/}}
cv_RU: Сирĕн хальхи IP адрес: {{strong}}%(IP)s{{/strong}}{{br/}}

en: Your domain (%s) is included with this plan.
cv_RU: Сирĕн (%s) доменне ку план ăшне кĕртнĕ.

en: Your domain is a personalized address that’s easy to remember and easy to share. Connect your domain to Professional Email or Google Workspace to add a custom email address for your business or brand.
cv_RU: Сирĕн домен вăл персональнă адрес, ăна асра тытма та ыттисемпе пайлашма та çăмăл. Домена Professional Email тата Google Workspace-па çыхăнтарса хăвăрăн фирмă е марка валли ятарлă email адресĕ хушăр.

en: Your domain should start working immediately, but may be unreliable during the first 30 minutes.
cv_RU: Сирĕн домен çийĕнчех ĕçлекен пулĕ, анчах пирвайхи 72 сехет хушшинче шанăçсăр пулма пултарать.

en: Your domain.
cv_RU: Сирĕн домен.

en: Your email address
cv_RU: Сирĕн email адресĕ

en: Your email address.
cv_RU: Сирĕн email адресĕ.

en: Your existing domain, {{em}}%(domain)s{{/em}}, is the domain visitors see when they visit your site. All other custom domains redirect to the primary domain.
cv_RU: Сирĕн хальхи домен, {{em}}%(domain)s{{/em}}, вăл сирĕн сайта килнĕ çынсем куракан домен. Ытти хăйевĕрлетнĕ доменсем пурте тĕп домен çине перенаправлени тăваççĕ.

en: Your expertise, everywhere.
cv_RU: Сирĕн экспертиза, пур çĕрте.

en: Your feedback helps us improve our support.
cv_RU: Сирĕн отзыв пире поддержкăна лайăхлатма май парать.

en: Your feedback:
cv_RU: Сирĕн отзыв:

en: Your latest posts
cv_RU: Хăвăрăн юлашки постсене

en: Your look
cv_RU: Сирĕн сăн-сăпат

en: Your media
cv_RU: Сирĕн медиа

en: Your media upload
cv_RU: Сирĕн медиа загрузки

en: Your name
cv_RU: Сирĕн Ят

en: Your nameservers need to be set to NS1.WORDPRESS.COM and NS2.WORDPRESS.COM for these DNS records to work. If you have already updated the nameservers you can ignore this message; it will stop appearing soon.
cv_RU: Çак DNS записĕсем ĕçлеччĕр тесен сирĕн ят серверĕсен настройкисенче NS1.WORDPRESS.COM-па NS2.WORDPRESS.COM лартнă пулмалла. Енчен те эсир хайхи ят серверĕсене çĕнетрĕр пулсан, ку сообщение сиктерсе хăварма пултаратăр; вăл часах тухса тăма чарăнĕ.

en: Your new domain {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} is being set up. Your site is doing somersaults in excitement!
cv_RU: Сирĕн çĕнĕ домена {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} хыватпăр. Сирĕн сайт савăннипе пăлтăр-палтăр çавăнать!

en: Your order
cv_RU: Сирĕн заказ

en: Your own domain name
cv_RU: Сирĕн личнăй домен ячĕ

en: Your participation is important.
cv_RU: Эсир хутшăнасси пĕлтерĕшлĕ.

en: Your passion. Our tools. A global community waiting to&nbsp;find you.
cv_RU: Сирĕн туртăм. Пирĕн хатĕрсем. Сире тупма кĕтекен глобальлĕ пĕрлешÿ.

en: Your password has been reset.
cv_RU: Çĕнĕ пароль туса хунă.

en: Your password is too weak: Looks like you are including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
cv_RU: Сирĕн пароль ытла хавшак: эсир хăвăр çинчен чухласа илме çăмăл информаци кĕртетĕр пек курăнать. Кăшт хăйне евĕрлĕрех туса пăхăр.

en: Your password is too weak: Looks like you're including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
cv_RU: Сирĕн пароль ытла хавшак: эсир хăвăр çинчен чухласа илме çăмăл информаци кĕртетĕр пек курăнать. Кăшт хăйне евĕрлĕрех туса пăхăр.

en: Your password must be at least six characters long.
cv_RU: Сирĕн пароль сахалтан ултă паллă вăрăмăш пулмалла .

en: Your password reset email is {{strong}}%(userEmail)s{{/strong}}. {{a}}Change it{{/a}}.
cv_RU: Пароле çĕнĕрен палăртмалли электронлă почта адресĕ: {{strong}}%(userEmail)s{{/strong}}.{{a}}Улăштарас{{/a}}.

en: Your payment was not processed this time due to an error, please try to submit it again.
cv_RU: Сирĕн тÿлев процедури ку хутĕнче пĕр ошибка пирки пулса тухмарĕ, тархасшăн тепре ярса парса пăхăр.

en: Your place on the internet
cv_RU: Интернетри вырăнăр

en: Your plan
cv_RU: Сирĕн план

en: Your plan has been cancelled and the individual upgrades added to your account.
cv_RU: Сирĕн план тата унпа пĕрле аккаунтăн уйрăм аслăлатăвĕсем пăрахăçланчĕç.

en: Your primary domain
cv_RU: Сирĕн тĕп домен

en: Your profile
cv_RU: Сирĕн профиль

en: Your profile photo is hidden.
cv_RU: Профиль ÿкерчĕкне пытарнă.

en: Your profile photo is public.
cv_RU: Профиль ÿкерчĕкĕ пурне те курăнать.

en: Your query is super long. Brevity is the soul of wit.
cv_RU: Сирĕн запрос питех те вăрăм. Кĕскелĕх ăстăн тăрлавĕ.

en: Your queue is clear.
cv_RU: Черет çуккă.

en: Your receipt for %s.
cv_RU: %s-шĕн чекăр.

en: Your recent attempt to Post by Email was blocked as you sent your mail to the example email address. In order to get an email published on your blog please follow the instructions at: http://support.wordpress.com/post-by-email/
cv_RU: Нумй пулмасть эсир Email урлă Публикацилес тени блокланчĕ мĕншĕн тесен email тĕслĕх email адресне янă. Email сирĕн блогра публикацилентĕр тесен тархасшăн çак инструкцисене пăхăр: http://support.wordpress.com/post-by-email/

en: Your search did not match any blog posts. Whoa.
cv_RU: Сирĕн шырав пĕр блог публикацине те тÿр килмерĕ. Ах-ахай.

en: Your session has expired, please go back to the login screen.
cv_RU: Сесси вĕçленнĕ, тархасшăн, Логин экранне таврăнăр.

en: Your session has expired. Click here to log in again. Your changes will not be lost.
cv_RU: Сирĕн сеансăн срокĕ тухрĕ. Тепре çырăнса кĕмешкĕн çакна кликать тăвăр. Сирĕн улшăнусем çухалмĕç.

en: Your setup list
cv_RU: Ваш список настроек

en: Your site has been launched; now you can share it with the world!
cv_RU: Сайт ĕçлеме пуçларĕ; халĕ унпа пĕтĕм тĕнчепе пайлашма пултаратăр!

en: Your site hasn't been launched yet. It's private; only you can see it until it is launched.
cv_RU: Сирĕн сайта хута яман-ха. Вăл вăрттăн; хута яриччен сире анчах курăнать.

en: Your site icon is saved and uploaded, and you should start seeing it appear around WordPress.com soon.
cv_RU: Сирĕн сайт иконки упранчĕ те загрузить тăвăнчĕ, часах ăна WordPress.com таврашĕнче курма пуçлатăр.

en: Your site is now redirecting to {{strong}}%(domainName)s{{/strong}}. It's doing somersaults in excitement!
cv_RU: Сирĕн сайт вăл халь {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} çине перенаправлени тăвать. Вăл савăннипе пăлтăр-палтăр кăна çаврăнать!

en: Your site is protected from spam.
cv_RU: Сирĕн сайтăр спамран хÿтĕленсе тăрать.

en: Your site needs an Antispam key.
cv_RU: Сирĕн сайтăра Антиспам çăраççийĕ унсăр юрамасть.

[ctx: Your stats are booming! $blog_title is getting lots of traffic.]
en: Your stats are booming! %1$s is getting lots of traffic.
cv_RU: Сирĕн статистика кĕрлет кăна! %1$s блог трафикĕ самайланчĕ.

en: Your subscription details have expired or are invalid. Please try subscribing again.
cv_RU: Сирĕн çырăну информацийĕн срокĕ тухнă е вăл юрăхлă мар. Тархасшăн çĕнĕрен çырăнса пăхăр.

en: Your subscription has been cancelled.
cv_RU: Сирĕн çырăну пăрахăçланнă.

en: Your subscriptions
cv_RU: Сирĕн çырăнусем

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
cv_RU[0]: Ваша тема имеет %s другую область для виджетов, но эта страница не показывает ее.
cv_RU[1]: Ваша тема имеет %s других области для виджетов, но эта страница не показывает их.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
cv_RU[0]: Ваша тема имеет %s область для виджетов, но эта страница не показывает ее.
cv_RU[1]: Ваша тема имеет %s области для виджетов, но эта страница не показывает их.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
cv_RU: Ваша тема имеет одну другую область для виджетов, но эта страница не показывает ее.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
cv_RU: Ваша тема имеет одну область для виджетов, но эта страница не показывает ее.

en: Your upload failed. Perhaps try from within wp-admin.
cv_RU: Сирĕн загрузка пулса пĕтмерĕ. Тен, wp-admin урлă тусан пăхсан пулĕ.

en: Your user is not permitted to access this resource.
cv_RU: Сирĕн усă куракана ку ресурс ăшне иртме ирĕк паман.

en: Your vote is important.
cv_RU: Сирĕн сасă пĕлтерĕшлĕ.

en: Your {site_title} Receipt
cv_RU: {site_title} Квитанцийĕ

en: Yours,
cv_RU: Сире хисеплесе,

en: Youth Center
cv_RU: Ҫамрӑксен центрӗ

en: Youth Organization
cv_RU: Ҫамрӑксен организацийӗ

en: Yozgat
cv_RU: Йозгат

en: Yucatan
cv_RU: Юкатан

en: Yucatán
cv_RU: Юкатан

en: Yukon Territory
cv_RU: Юкон Территорийĕ

en: Yumbe
cv_RU: Юмбе

en: Yunnan
cv_RU: Юньнань

en: Yunnan / 云南
cv_RU: Юньнань / 云南

en: ZIP
cv_RU: Индекс

en: ZIP code
cv_RU: Индекс

en: Zacapa
cv_RU: Сакапа

en: Zacatecas
cv_RU: Закатекас

en: Zagreb
cv_RU: Загреб

en: Zaire
cv_RU: Заир

en: Zala
cv_RU: Зала

en: Zambales
cv_RU: Самбалес

en: Zambezi
cv_RU: Замбези

en: Zambia
cv_RU: Замби

en: Zambian kwacha
cv_RU: Замбири квача

en: Zamboanga Sibugay
cv_RU: Замбоанга-Сибугай

en: Zamboanga del Norte
cv_RU: Çурçĕр Замбоанга

en: Zamboanga del Sur
cv_RU: Кăнтăр Замбоанга

en: Zambézia
cv_RU: Замбези

en: Zamfara
cv_RU: Замфара

en: Zamora
cv_RU: Замора

en: Zanjan (زنجان)
cv_RU: Занджан (زنجان)

en: Zanzibar North
cv_RU: Çурçĕр Занзибар

en: Zanzibar South
cv_RU: Кăнтăр Занзибар

en: Zanzibar West
cv_RU: Хӗвеланӑҫ Занзибар

en: Zaporozhye
cv_RU: Запорожье

en: Zaragoza
cv_RU: Сарагоса

en: Zhejiang
cv_RU: Чжэцзян

en: Zhejiang / 浙江
cv_RU: Чжэцзян / 浙江

en: Zimbabwe
cv_RU: Зимбабве

en: Zip
cv_RU: Индекс

en: Zip / Postal code
cv_RU: Индекс / Почта кочĕ

en: Zip file is too large. Please upload a file under 50 MB.
cv_RU: Zip файл ытла пысăк. Тархасшăн 50 MB-ран пĕчĕкрех файл тийĕр.

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
cv_RU: Илсе килмелли вырăнăн почта индексĕ.

en: Zombo
cv_RU: Зомбо

en: Zone
cv_RU: Зона

en: Zone ID.
cv_RU: Зона идентификаторӗ.

en: Zone does not exist!
cv_RU: Зона ҫук!

en: Zone name
cv_RU: Зона ячӗ

en: Zone regions
cv_RU: Регионсен зонисем

en: Zonguldak
cv_RU: Зонгулдак

en: Zoo
cv_RU: Зоо

en: Zoom in/out
cv_RU: Çывăхлатас/инçетлетес

en: Zou
cv_RU: Зу

en: Zug
cv_RU: Цуг

en: Zulia
cv_RU: Зулия

en: Zulu
cv_RU: Зулус

en: Zurich
cv_RU: Цюрих

en: Zürich
cv_RU: Цюрих

en: [ more ]
cv_RU: [ тата ]

en: [%1$s] %2$s changed: %3$s
cv_RU: [%1$s] %2$s улшăнчĕ: %3$s

en: [%1$s] %2$s liked one of your comments
cv_RU: [%1$s] %2$s хăвăрăн комментарисенчен пĕрне килĕштерчĕ

en: [%1$s] %2$s mentioned you in "%3$s"
cv_RU: [%1$s] %2$s сире "%3$s"ра асăнчĕ

en: [%1$s] %2$s mentioned you in a comment on "%3$s"
cv_RU: [%1$s] %2$s "%3$s" çинчи комментарире сире асăнчĕ

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
cv_RU: [%1$s] Комментари: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
cv_RU: [%1$s] Ĕçлеве Çирĕплетĕр: %2$s

en: [%1$s] Export completed
cv_RU: [%1$s] Экспорт пулса пĕтрĕ

en: [%1$s] Export failed
cv_RU: [%1$s] Экспорт пулса пĕтмерĕ

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
cv_RU: [%1$s] Уведомлени: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
cv_RU: [%1$s] Тархасшăн модерацилĕр: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
cv_RU: [%1$s] Каялла каçă: "%2$s"

en: [%1$s] Verify %2$s
cv_RU: [%1$s] %2$s Верификацилес

en: [%s] Admin Email Changed
cv_RU: [%s] Admin Emailĕ Улшăнчĕ

en: [%s] Delete My Site
cv_RU: [%s] Ман сайта хуратас

en: [%s] Email Changed
cv_RU: [%s] Email Улшăнчĕ

en: [%s] Joining Confirmation
cv_RU: [%s] Хутшăнассине çирĕплетни

en: [%s] Login Details
cv_RU: [%s] Çырăнса Кĕрессин Информацийĕ

en: [%s] New Admin Email Address
cv_RU: [%s] Çĕнĕ Админ Email Адресĕ

en: [%s] New Email Address
cv_RU: [%s] Çĕнĕ Email Адресĕ

en: [%s] New Site Created
cv_RU: [%s] Çĕнĕ Сайт Туса хунă

en: [%s] New User Registration
cv_RU: [%s] Çĕнĕ Усă куракан Регистрацийĕ

en: [%s] Password Changed
cv_RU: [%s] Пароль Улшăнчĕ

en: [%s] Password Reset
cv_RU: [%s] Çĕнĕрен пароль лартас

en: [%s] WordPress.com user '%s' requested access to your private site
cv_RU: [%s] WordPress.com-па усă куракан '%s' сирĕн вăрттăн сайта иртме май ыйтрĕ

en: [%s] You've been granted access to view this private site
cv_RU: [%s] Сире ку вăрттăн сайта пăхмашкăн иртме май шанса панă

en: [%s] You've been invited to follow this site
cv_RU: [%s] Сире ку сайта пăхса тăма йыхравланă

en: [%s] Your username and password
cv_RU: [%s] Сирĕн усă куракан ячĕ тата пароль

en: [-] Collapse
cv_RU: [-] Свернуть тăвас

en: [None]
cv_RU: [Çуккă]

en: [Order #%1$s] (%2$s)
cv_RU: [%1$s№-лĕ Заказ] (%2$s)

en: [Order #%s]
cv_RU: [%s№-лĕ Заказ]

en: [Pending]
cv_RU: [Çакăнса тăракан]

en: [Remove]
cv_RU: [Кăларса пăрахас]

en: [Subscribe] Change Subscription Address
cv_RU: [Çырăнас] Çырăну Адресне Улăштарас

en: [Subscribe] Confirmed subscription to posts on %s
cv_RU: [Çырăнас] %s числара публикацисем çине çырăнăва çирĕплетнĕ

en: [Subscribe] Error Subscribing
cv_RU: [Çырăнас] Çырăнас чухне Ошибка

en: [Subscribe] Error Unsubscribing
cv_RU: [Çырăнас] Çырăнăва чарас чухне Ошибка

en: [Subscribe] Failed To Confirm Subscription
cv_RU: [Çырăнас] Çырăнăва çирĕплетесси пулса пĕтмерĕ

en: [Subscribe] Failed To Confirm Unsubscription
cv_RU: [Çырăнас] Çырăнăва чарассине çирĕплетесси пулса пĕтмерĕ

en: [Subscribe] Help
cv_RU: [Çырăнас] Пулăшас

en: [Subscribe] Unsubscribe from %s
cv_RU: [Çырăнас] %s çине çырăнăва пĕтер

en: [Subscribe] Your Subscription Details
cv_RU: [Çырăнас] Сирĕн Çырăну Деталĕсем

en: [Subscribe] Your Subscriptions
cv_RU: [Çырăнас] Сирĕн Çырăнусем

en: [Untitled Post]
cv_RU: [Заголовок паман публикаци]

en: [WordPress.com] %1$s will auto-renew in %2$d day | [WordPress.com] %1$s will auto-renew in %2$d days
cv_RU[0]: [WordPress.com] %1$s %2$d кун иртсен хăйне тĕллĕн çĕнелĕ
cv_RU[1]: [WordPress.com] %1$s %2$d кун иртсен хăйне тĕллĕн çĕнелĕ

en: [WordPress.com] %1$s will expire in %2$d day | [WordPress.com] %1$s will expire in %2$d days
cv_RU[0]: [WordPress.com] %1$s %2$d кун иртсен срокĕ тухĕ
cv_RU[1]: [WordPress.com] %1$s %2$d кун иртсен срокĕ тухĕ

en: [WordPress.com] Act now! %s expired yesterday
cv_RU: [WordPress.com] Халех мĕн те пулин тăвăр! %s ĕнер срокĕ тухнă

en: [WordPress.com] Automatic renewal failure for upgrade on your blog - %s | [WordPress.com] Automatic renewal failure for upgrades on your blog - %s
cv_RU[0]: [WordPress.com] Сирĕн блогри ÿстерĕвĕн хăйне тĕллĕн çĕнелĕвĕ пулса пĕтменни - %s
cv_RU[1]: [WordPress.com] Сирĕн блогри аслăлатусен хăйне тĕллĕн çĕнелĕвĕ пулса пĕтменни - %s

en: [WordPress.com] Domain %s is about to expire
cv_RU: [WordPress.com] %s домен н срокĕ тухас патне çитнĕ

en: [WordPress.com] Domain %s will be auto-renewed
cv_RU: [WordPress.com] %s домен хăйне тĕллĕн çĕнелĕ

en: [WordPress.com] Import Finished
cv_RU: [WordPress.com] Импорт Пĕтрĕ

en: [WordPress.com] Import failed
cv_RU: [WordPress.com] иморт ăнăçмарĕ

en: [WordPress.com] Import successful
cv_RU: [WordPress.com] импорт ăнăçрĕ

en: [WordPress.com] Password Changed
cv_RU: [WordPress.com] Пароль Улшăнчĕ

en: [WordPress.com] Please Validate Your Recovery Email
cv_RU: [WordPress.com] Тархасшăн Сирĕн юсаса тавăрмалăх Email юрăхлине пĕлтерĕр

en: [WordPress.com] Recovery SMS number changed
cv_RU: [WordPress.com] Юсаса тавăрмалăх SMS номерĕ улшăннă

en: [WordPress.com] Recovery SMS number removed
cv_RU: [WordPress.com] Юсаса тавăрмалăх SMS номерне кăларнă

en: [WordPress.com] Recovery email address changed
cv_RU: [WordPress.com] Юсаса тавăрмалăх email адресĕ улшăннă

en: [WordPress.com] Recovery email address removed
cv_RU: [WordPress.com] Юсаса тавăрмалăх email адресне кăларнă

en: [WordPress.com] Security Key Deleted
cv_RU: [WordPress.com] Хăрушсăрлăх Çăраççийĕ Хуратнă

en: [WordPress.com] Tumblr Import successful
cv_RU: [WordPress.com] Tumblr Импорчĕ ăнăçлă

en: [WordPress.com] Two Step Authentication Disabled
cv_RU: [WordPress.com] Икĕ Утăм Аутентикацие Чарнă

en: [WordPress.com] Two Step Authentication Enabled
cv_RU: [WordPress.com] Икĕ Утăм Аутентикаци Тапратăннă

en: [WordPress.com] Upload space limit reached
cv_RU: [WordPress.com] тиес уçлăх лимитне çитнĕ

en: [deleted]
cv_RU: [хуратнă]

en: [edit]
cv_RU: [редакцилес]

en: [space]
cv_RU: [пробел]

en: [tomorrow at] LT
cv_RU: [ыран çак вăхăтра] LT

en: [untitled]
cv_RU: [Заголовок паман]

en: [{blogname}] New subscription renewal order ({order_number}) - {order_date}
cv_RU: [{blogname}] Çырăну çĕнетĕвĕ çĕнĕ заказĕ ({order_number}) - {order_date}

en: [{blogname}] Subscription Switched ({order_number}) - {order_date}
cv_RU: [{blogname}] Çырăну Ылмашнă ({order_number}) - {order_date}

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}, retry scheduled to run {retry_time}
cv_RU: [{site_title}] {order_number} валли хăй тĕллĕн тÿлев пулса пĕтмерĕ, тепĕр хут туса пăхассине {retry_time} планланă

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
cv_RU: [{site_title}]: {order_number}№-лĕ Çĕнĕ заказ

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
cv_RU: [{site_title}]: {order_number}№-лĕ заказ пăрахăçланнă

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
cv_RU: [{site_title}]: {order_number}№-лĕ заказ пулса тухмарĕ

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
cv_RU: [{site_title}]: Сирĕн {report_name} ятлă Отчет уçласа илме хатĕр

en: `%s` cannot be blank.
cv_RU: `%s` пушă пулмалла мар.

en: `%s` cannot be blank. Please upgrade to Jetpack 7.5.
cv_RU: `%s` пушă пулмалла мар. Тархасшăн Jetpack 7.5 çине куçăр.

en: `password` cannot be blank.
cv_RU: `пароль` пушă пулмалла мар.

en: a couple of minutes
cv_RU: пĕр-ик минут

en: a day
cv_RU: пĕр кун

en: a few seconds
cv_RU: темиçе секкунт

en: a minute
cv_RU: пĕр минут

en: a month
cv_RU: пĕр уйăх

en: a static page
cv_RU: статикăлла страница

[ctx: a switch type]
en: Crossgrade
cv_RU: Урлăлату

[ctx: a switch type]
en: Downgrade
cv_RU: Кĕçĕнлетÿ

[ctx: a switch type]
en: Upgrade
cv_RU: Аслату

en: a year
cv_RU: пĕр çул

[ctx: abbreviation of minute]
en: a min
cv_RU: пĕр мин

[ctx: abbreviation of minutes]
en: %d mins
cv_RU: %d мин

en: about.me server returns empty data. Please email help@about.me for support.
cv_RU: about.me сервер пушă даннăйсем тавăрса парать. Тархасшăн поддержка илме help@about.me патне email ярăр.

en: acquaintance
cv_RU: пĕлĕш

en: action
cv_RU: ĕçлев

[ctx: action]
en: Capture consent & hide the banner
cv_RU: Килĕшнине çырса хурас та баннера пытарас

[ctx: action]
en: Consent expires after
cv_RU: Килĕшнин срокĕ тухас вăхăт:

en: action canceled
cv_RU: ĕçлев пăрахăçланнă

en: action complete
cv_RU: ĕçлев пулса пĕтрĕ

en: action complete via %s
cv_RU: ĕçлев пулса пĕтрĕ, %s тăрăх

en: action created
cv_RU: ĕçлеве туса хунă

en: action failed: %s
cv_RU: ĕçлев пулса пĕтмерĕ: %s

en: action reset
cv_RU: ĕçлеве çĕнĕрен лартнă

en: action started
cv_RU: ĕçлеве тапратнă

en: action started via %s
cv_RU: ĕçлеве тапратнă: %s тăрăх

[ctx: activate theme-name on one of your blogs]
en: Activate %s on one of your blogs
cv_RU: Хăвăрăн блогăрсенчен пĕринче %s темăна активлатас

[ctx: activating a theme]
en: Activate
cv_RU: Ĕçлеттерес

en: activation_key did not match any known pending subscriptions.
cv_RU: активаци_çăраççи пĕр паллă кĕтсе тăракан çырăнупа та тÿр килмерĕ.

en: active
cv_RU: ĕçлет

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
cv_RU: Каçă

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
cv_RU: Медиа

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
cv_RU: Страница

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
cv_RU: Публикаци

[ctx: add new from admin bar]
en: Site
cv_RU: Сайт

[ctx: add new from admin bar]
en: User
cv_RU: Усă куракан

[ctx: added on {creation_date}]
en: added on %s
cv_RU: %s числара хушăнчĕ

[ctx: admin bar customize item label]
en: Customize
cv_RU: Хăйевĕрлетес

[ctx: admin bar menu group label]
en: Configure
cv_RU: Майлас

[ctx: admin bar menu group label]
en: Manage
cv_RU: Майлас

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
cv_RU: Çĕнĕ

[ctx: admin bar menu group label]
en: Personalize
cv_RU: Персонализацилес

[ctx: admin bar menu new item label]
en: Add
cv_RU: Хушас

[ctx: admin bar menu new label]
en: New
cv_RU: Çĕнĕ

[ctx: admin bar people item label]
en: Add
cv_RU: Хушас

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
cv_RU: Кăвак

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
cv_RU: Кофе

[ctx: admin color scheme]
en: Default
cv_RU: Улăштаричченхи

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
cv_RU: Эктоплазм

[ctx: admin color scheme]
en: Light
cv_RU: Çутă

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
cv_RU: Çурçĕр

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
cv_RU: Модерн

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
cv_RU: Океан

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
cv_RU: Шуçăм

[ctx: admin menu]
en: All Links
cv_RU: Мĕнпур каçă

[ctx: admin menu]
en: Template Types
cv_RU: Шаблон Типĕсем

[ctx: admin menu]
en: Template Verticals
cv_RU: Шаблон Вертикалĕсем

en: all
cv_RU: пурĕ

en: all time
cv_RU: мĕнпур вăхăт

en: am
cv_RU: кç

[ctx: an action on a subscription]
en: Activate
cv_RU: Ĕçлеттерес

[ctx: an action on a subscription]
en: Cancel
cv_RU: Пăрахăçлас

[ctx: an action on a subscription]
en: Put on-hold
cv_RU: Вăхăтлăха чарса лартас

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
cv_RU: Тапратас/Чарас

[ctx: an email notification]
en: Enable/disable
cv_RU: Тапратас/Чарас

[ctx: an error: this page could not be found]
en: Not Found
cv_RU: Тупăнмарĕ

en: an hour
cv_RU: пĕр сехет

en: and
cv_RU: тата

en: and %1$d more...
cv_RU: тата %1$d...

en: and %d more&hellip;
cv_RU: тата тепĕр %d &hellip;

en: and commented:</span></p><p class="reblog-comment">%s</p>
cv_RU: тата комментари хăварнă:</span></p><p class="reblog-comment">%s</p>

en: and many more not listed here
cv_RU: тата ку списока кĕртмен ытти те

en: and many more!
cv_RU: тата та нумай!

[ctx: appears in an error message if date is wrong format]
en: Invalid %s date. The date must be of the format: "Y-m-d H:i:s".
cv_RU: %s числине йăнăш çырнă. Числана çак форматпа çырмалла: "Ç-у-к С:м:ç".

en: at
cv_RU: патĕнче

[ctx: attachment filter]
en: Trash
cv_RU: Çÿпĕ

en: audit
cv_RU: аудит

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
cv_RU: Автор:

[ctx: auto preload]
en: Auto
cv_RU: Авто

en: billed annually
cv_RU: çулталăкра пĕрре тÿлемелле

en: billing address
cv_RU: счет тăратмалли адрес

en: black
cv_RU: хура

[ctx: block category]
en: Design
cv_RU: Дизайн

[ctx: block category]
en: Embeds
cv_RU: Вложенисем

[ctx: block category]
en: Media
cv_RU: Медиа

[ctx: block category]
en: Patterns
cv_RU: Ĕлкесем

[ctx: block category]
en: Text
cv_RU: Tекст

[ctx: block category]
en: Theme
cv_RU: Темă

[ctx: block category]
en: Widgets
cv_RU: Виджетсем

[ctx: block title]
en: Embed
cv_RU: Встроить тăвас

[ctx: blocks]
en: Most used
cv_RU: Чи нумай усă курнисем

en: blog
cv_RU: блог

[ctx: blog follows]
en: follows
cv_RU: пăхса тăни

[ctx: blog post count]
en: %s post | %s posts
cv_RU[0]: %s публикаци
cv_RU[1]: %s публикаци

[ctx: blogname]
en: Your import from %1$s to %2$s has finished.
cv_RU: Эсир пуçарнă %1$s%2$s-ран-не исмортласси вĕçленчĕ.

en: blogs
cv_RU: блогсем

[ctx: breadcrumb]
en: Home
cv_RU: Тĕп страница

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
cv_RU[0]: Сайт Хушас
cv_RU[1]: Сайтсем Хушас

[ctx: button]
en: Cancel
cv_RU: Пăрахăçлас

[ctx: button]
en: Follow
cv_RU: Пăхса тăрас

[ctx: button]
en: Following…
cv_RU: Пăхса тăрасси…

[ctx: button]
en: Join
cv_RU: Хутшăнас

[ctx: button]
en: Joining…
cv_RU: Хутшăнатпăр…

[ctx: button]
en: Register as %(email)s
cv_RU: %(email)s пек регистрациленес

[ctx: button]
en: Sign In as %(email)s
cv_RU: %(email)s пек çырăнса кĕрес

[ctx: button label]
en: Close Search
cv_RU: Шырав Хупас

[ctx: button label]
en: Close account
cv_RU: Учет çырăвне хупас

[ctx: button label]
en: Edit All
cv_RU: Пурне Редакцилес

[ctx: button label]
en: Embed
cv_RU: Встроить тăвас

[ctx: button label]
en: Manage purchases
cv_RU: Туяннисене майлас

[ctx: button label]
en: Open Search
cv_RU: Шырав Уçас

en: by
cv_RU: яраканĕ

en: by
cv_RU: яраканĕ

en: by %(author)s
cv_RU: авторĕ %(author)s

en: by %s
cv_RU: кăлараканĕ %s

en: by {{author/}}
cv_RU: авторĕ {{author/}}

[ctx: calypso stats survey]
en: I'm used to it.
cv_RU: Эпĕ ăна хăнăхнă.

[ctx: calypso stats survey]
en: It shows more information.
cv_RU: Вăл нумайтарах информаци кăтартать.

[ctx: calypso stats survey]
en: It's faster.
cv_RU: Вăл хăвăртрах.

[ctx: calypso stats survey]
en: It's less confusing.
cv_RU: Вăл сахалтарах арпаштарать.

[ctx: calypso stats survey]
en: Thanks for your feedback.
cv_RU: Отзывăршăн тавтапуç.

[ctx: calypso stats survey]
en: Vote
cv_RU: Сасă

[ctx: calypso stats survey]
en: Why do you prefer this Stats page?
cv_RU: Мĕншĕн эсир ытларах ку статистика страницине килĕштеретĕр?

en: cancel edit post or comment
cv_RU: публикаци е комментарие редакцилессине пăрахăçлас

[ctx: categories]
en: Most Used
cv_RU: Чи нумай усă курнисем

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
cv_RU: Категори:

[ctx: change billing or shipping address]
en: Change %s address
cv_RU: %s адресне улăштарас

en: characters left
cv_RU: сас палли юлчĕ

en: checkout
cv_RU: пăхса илес

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
cv_RU: %s тÿлемелле

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
cv_RU: %s çула тухать

en: child
cv_RU: ача

en: close tags
cv_RU: тегсене хупас

en: cm
cv_RU: см

en: co-resident
cv_RU: пĕрле пурăнакан

en: co-worker
cv_RU: пĕрле ĕçлекен

en: coffee
cv_RU: Кофе

en: colleague
cv_RU: коллега

en: color
cv_RU: тĕс

[ctx: color]
en: Default: %s
cv_RU: Улăштаричченхи: %s

[ctx: color scheme]
en: Light
cv_RU: Çутă

en: coloring
cv_RU: сăрласси

en: column
cv_RU: столбец

[ctx: column name]
en: Comment
cv_RU: Комментари

[ctx: column name]
en: Date
cv_RU: Числи

[ctx: column name]
en: File
cv_RU: Файл

[ctx: column name]
en: Submitted on
cv_RU: Публикациленĕ вăхăт

[ctx: column name]
en: Title
cv_RU: Ячĕ

[ctx: column name]
en: Uploaded to
cv_RU: Çак вырăна тиенĕ

en: comedian
cv_RU: камитçĕ

[ctx: comment]
en: Approve
cv_RU: Ырлас

[ctx: comment]
en: Mark as spam
cv_RU: Спам тесе Палăрт

[ctx: comment]
en: Not Spam
cv_RU: Спам Мар

[ctx: comment]
en: Not spam
cv_RU: Спам Мар

[ctx: comment]
en: Pending
cv_RU: Çакăнса тăракан

[ctx: comment]
en: Permalink:
cv_RU: Яланхи каçă:

[ctx: comment]
en: Replied
cv_RU: Ответленĕ

[ctx: comment]
en: Spam
cv_RU: Спам

[ctx: comment]
en: Trash
cv_RU: Çÿпĕ

[ctx: comment]
en: Unapprove
cv_RU: Ырлас мар

[ctx: comment]
en: Unspam
cv_RU: Спамран кăларас

[ctx: comment]
en: Untrash
cv_RU: Çÿпĕрен кăларас

[ctx: comment status]
en: Approved
cv_RU: Çирĕплетнĕ

[ctx: comment status]
en: Closed
cv_RU: Хупă

[ctx: comment status]
en: Open
cv_RU: Уçă

[ctx: comment status]
en: Pending
cv_RU: Çакăнса тăрать

[ctx: comment status]
en: Spam
cv_RU: Спам

[ctx: comment status]
en: Trash
cv_RU: Çÿпĕ

en: commented on
cv_RU: çакăн çине комментари çырчĕ

en: comments
cv_RU: комментари

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Пурĕ <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Пурĕ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Çирĕплетнĕ <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Çирĕплетнĕ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Ман <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Ман <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Çакăнса тăракан <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Çакăнса тăракансем <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam
cv_RU: Спам

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Спам <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Çÿпĕ <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Çÿпĕ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments skipped]
en: ... %d skipped ...
cv_RU: ... %d-шне сиктерсе хăварнă ...

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
cv_RU[0]: &ldquo;%2$s&rdquo; çине %1$s шухăш
cv_RU[1]: &ldquo;%2$s&rdquo; çине %1$s шухăш;

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on “%2$s” | %1$s thoughts on “%2$s”
cv_RU[0]: “%2$s” çине %1$s шухăш
cv_RU[1]: “%2$s” çине %1$s шухăш

[ctx: comments title]
en: One comment | %1$s comments
cv_RU[0]: Пĕр комментари
cv_RU[1]: %1$s комментари

[ctx: comments title]
en: One thought
cv_RU: Пĕр шухăш

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
cv_RU[0]: &ldquo;%2$s&rdquo; çине пĕр шухăш
cv_RU[1]: &ldquo;%2$s&rdquo; çине %1$s шухăш

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
cv_RU: &ldquo;%s&rdquo; çине пĕр шухăш

en: community
cv_RU: пĕрлĕх

en: compose new post
cv_RU: çĕнĕ публикаци хайлас

en: contact
cv_RU: связи

en: contact form
cv_RU: çыхăну форми

en: contact us
cv_RU: пирĕнпе çыхăнăр

en: contact&nbsp;us
cv_RU: пирĕнпе&nbsp;çыхăнас

[ctx: context: action]
en: Backup complete
cv_RU: Резервласси пулса пĕтрĕ

[ctx: context: group title, noun]
en: Unknown
cv_RU: Паллă мар

[ctx: context: noun]
en: Download Backup
cv_RU: Резерва Скачать Тăвасси

[ctx: context: noun]
en: Restore
cv_RU: Тавăрса лартас

[ctx: contributor article count]
en: %d Article
cv_RU: %d Статья

en: cook
cv_RU: повар

en: copy
cv_RU: копилес

en: copy to clipboard
cv_RU: буфер ăшне копилес

[ctx: copying {post_type}]
en: Copying %s...
cv_RU: %s копилетпĕр...

en: crop ratio height
cv_RU: чутлав шайлашăвĕн çÿллĕшĕ

en: crop ratio width
cv_RU: чутлав шайлашăвĕн сарлакăшĕ

en: crush
cv_RU: юратса пăрахни

[ctx: currency]
en: Australian Dollars
cv_RU: Австрали Долларĕ

[ctx: currency]
en: Brazilian real
cv_RU: Бразили реалĕ

[ctx: currency]
en: British Pounds
cv_RU: Британи Фунчĕ

[ctx: currency]
en: Canadian Dollars
cv_RU: Канада Долларĕ

[ctx: currency]
en: Czech Koruna
cv_RU: Чех крони

[ctx: currency]
en: Denmark Kroner
cv_RU: Дани крони

[ctx: currency]
en: Euro
cv_RU: Евро

[ctx: currency]
en: Hong Kong Dollars
cv_RU: Гонг Конг долларĕ

[ctx: currency]
en: Hungarian Forints
cv_RU: Венгри Форинчĕ

[ctx: currency]
en: Indian Rupees
cv_RU: Инди Рупийĕ

[ctx: currency]
en: Indonesian Rupiah
cv_RU: Индонези рупийĕ

[ctx: currency]
en: Japanese Yen
cv_RU: Яппун Йенĕ

[ctx: currency]
en: Mexican Pesos
cv_RU: Мексика Песойĕ

[ctx: currency]
en: New Israeli Shekels
cv_RU: Çĕнĕ Израиль Шекелĕ

[ctx: currency]
en: New Taiwan Dollars
cv_RU: Çĕнĕ Тайвань долларĕ

[ctx: currency]
en: New Zealand Dollars
cv_RU: Çĕнĕ Зеланди Долларĕ

[ctx: currency]
en: Norway Kroner
cv_RU: Норвеги крони

[ctx: currency]
en: Philippine Peso
cv_RU: Филиппин песовĕ

[ctx: currency]
en: Polish Zloty
cv_RU: Польша злотыйĕ

[ctx: currency]
en: Russian Rubles
cv_RU: Раççей Тенки

[ctx: currency]
en: Singapore Dollars
cv_RU: Сингапур долларĕ

[ctx: currency]
en: Swedish Kronor
cv_RU: Швеци Крони

[ctx: currency]
en: Swiss Francs
cv_RU: Швейцари франкĕ

[ctx: currency]
en: Thai Baht
cv_RU: Тайланд бачĕ

[ctx: currency]
en: Turkish Lira
cv_RU: Турци лири

[ctx: currency]
en: United States Dollars
cv_RU: АПШ Долларĕ

en: custom font selection
cv_RU: фонт суйласси

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
cv_RU: Кун умĕн тиени

[ctx: custom headers]
en: Suggested
cv_RU: Сĕннĕ

[ctx: custom post type setting]
en: Add New Subscription
cv_RU: Çĕнĕ Çырăну Хушас

[ctx: custom post type setting]
en: Add Subscription
cv_RU: Çырăну Хушас

[ctx: custom post type setting]
en: Edit
cv_RU: Редакцилес

[ctx: custom post type setting]
en: Edit Subscription
cv_RU: Çырăнăва Тÿрлетес

[ctx: custom post type setting]
en: New Subscription
cv_RU: Çĕнĕ Çырăну

[ctx: custom post type setting]
en: No Subscriptions found in trash
cv_RU: Çÿпĕре пĕр Çырăну та тупăнмарĕ

[ctx: custom post type setting]
en: Parent Subscriptions
cv_RU: Пĕрремĕш Хут Çырăннисем

[ctx: custom post type setting]
en: View Subscription
cv_RU: Çырăнăва Курас

[ctx: customer subscription table header]
en: End date
cv_RU: Вĕçленÿ числи

[ctx: customer subscription table header]
en: Last order date
cv_RU: Чи çĕнĕ заказ числи

[ctx: customer subscription table header]
en: Next payment date
cv_RU: Çитес тÿлев числи

[ctx: customer subscription table header]
en: Start date
cv_RU: Пуçламăш Числа

[ctx: customer subscription table header]
en: Trial end date
cv_RU: Сăнавлăх вĕçленес числа

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
cv_RU: Планлас

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
cv_RU: Планланă

en: d M Y
cv_RU: к У Ç

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
cv_RU: %1$s публикаци %2$s %3$s

en: dashed
cv_RU: пунктирлă

[ctx: data sent to paypal]
en: %1$s subscription event triggered at %2$s
cv_RU: %2$s блогра çырăнăва %1$s -ссине тапратнă

[ctx: data sent to paypal]
en: Orders with %s
cv_RU: %s Заказĕсем

en: date
cv_RU: свидани

[ctx: date]
en: Due: %s
cv_RU: Кĕтнĕ числа: %s

[ctx: date]
en: Start: %s
cv_RU: Пуçламăш: %s

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
cv_RU: Кун:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
cv_RU: Уйăх:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
cv_RU: Çул:

[ctx: date feed was followed]
en: followed %s
cv_RU: %s йĕрленĕ

[ctx: date feed was last updated]
en: updated %s
cv_RU: %s çĕнетнĕ

[ctx: date is of the form MM/YY]
en: Expires %(date)s
cv_RU: Срокĕ: %(date)s

[ctx: date, time period, blog title]
en: On %1$s, you surpassed your previous record of most likes in one %2$s for your posts on %3$s.
cv_RU: %1$s числара, хăвăрăн %3$s блогри публикацисен кунчченхи %2$s хушшинче чи нумай килĕштерÿ курас рекордне иртсе кайрăр.

[ctx: date/time]
en: On
cv_RU: Числи

en: day | days
cv_RU[0]: кун
cv_RU[1]: кун

en: days
cv_RU: кун

en: debit
cv_RU: дебит

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
cv_RU: чарнă

[ctx: default address]
en: 123 Main St
cv_RU: Тĕп урам, 12-мĕш çурт

[ctx: default company name]
en: Your Company Name
cv_RU: Сирĕн Фирма Ячĕ

[ctx: default email subject for cancelled emails sent to the admin]
en: [%s] Subscription Cancelled
cv_RU: [%s] Çырăнăвĕ Пăрахăçланчĕ

[ctx: default email subject for expired emails sent to the admin]
en: [%s] Subscription Expired
cv_RU: [%s] Çырăнăвĕн Срокĕ Тухрĕ

[ctx: default email subject for suspended emails sent to the admin]
en: [%s] Subscription Suspended
cv_RU: [%s] Çырăнăвне Вăхăтлăха Чарнă

[ctx: default site language]
en: Site Default
cv_RU: Сайтăн Улăштаричченхи

[ctx: default vertical name]
en: Business
cv_RU: Бизнес

[ctx: default-slug]
en: product
cv_RU: продукт

en: del.icio.us login:
cv_RU: del.icio.us-а çырăнса кĕресси:

en: delete this answer
cv_RU: ку ответа хуратас

[ctx: district]
en: Belgrade
cv_RU: Белград

[ctx: district]
en: Bor
cv_RU: Бор

[ctx: district]
en: Braničevo
cv_RU: Браничево

[ctx: district]
en: Central Banat
cv_RU: Вăтам Банат

[ctx: district]
en: Danube
cv_RU: Дунай

[ctx: district]
en: Jablanica
cv_RU: Ябланица

[ctx: district]
en: Kolubara
cv_RU: Колубара

[ctx: district]
en: Kosovo
cv_RU: Косово

[ctx: district]
en: Kosovo-Metohija
cv_RU: Косово-Метохи

[ctx: district]
en: Kosovo-Pomoravlje
cv_RU: Косово-Поморавье

[ctx: district]
en: Kosovska Mitrovica
cv_RU: Косовска Митровица

[ctx: district]
en: Mačva
cv_RU: Мачва

[ctx: district]
en: Morava
cv_RU: Морава

[ctx: district]
en: Nišava
cv_RU: Нишава

[ctx: district]
en: North Banat
cv_RU: Çурçĕр Банат

[ctx: district]
en: North Bačka
cv_RU: Çурçĕр Бачка

[ctx: district]
en: Peć
cv_RU: Печ

[ctx: district]
en: Pirot
cv_RU: Пирот

[ctx: district]
en: Pomoravlje
cv_RU: Поморавье

[ctx: district]
en: Prizren
cv_RU: Призрен

[ctx: district]
en: Pčinja
cv_RU: Пчиня

[ctx: district]
en: Rasina
cv_RU: Расина

[ctx: district]
en: Raška
cv_RU: Рашка

[ctx: district]
en: South Banat
cv_RU: Кăнтăр Банат

[ctx: district]
en: South Bačka
cv_RU: Кăнтăр Бачка

[ctx: district]
en: Srem
cv_RU: Срем

[ctx: district]
en: Toplica
cv_RU: Топлика

[ctx: district]
en: Vojvodina
cv_RU: Воево́дина

[ctx: district]
en: West Bačka
cv_RU: Анăçри Бачка

[ctx: district]
en: Zaječar
cv_RU: Заечар

[ctx: district]
en: Zlatibor
cv_RU: Златибор

[ctx: district]
en: Šumadija
cv_RU: Шумади

en: domain
cv_RU: домен

en: domains
cv_RU: доменсем

en: done
cv_RU: тунă

en: dotted
cv_RU: пăнчăллă

en: double
cv_RU: икĕ хут

[ctx: due date]
en: by %s
cv_RU: %s тунă

[ctx: duration between two dates]
en: from %1$s to %2$s
cv_RU: %1$s-ран %2$s çине

en: eCommerce marketing tools
cv_RU: eCommerce маркетинг хатĕрĕсем

en: edit
cv_RU: редакцилес

[ctx: editor button]
en: Left to right
cv_RU: Сулахайран сылтăма

[ctx: editor button]
en: Right to left
cv_RU: Сылтăмран сулахая

[ctx: editor button]
en: Show blocks
cv_RU: Блоксене кăтартас

en: education
cv_RU: вĕрентÿ

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
cv_RU: Сайт Админĕ

en: email or username
cv_RU: email е усă куракан ячĕ

[ctx: email type]
en: Plain text
cv_RU: Çара текст

en: empty
cv_RU: пушă

en: enabled
cv_RU: тапратнă

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
cv_RU: Шырав пырать&hellip;

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form. You'll likely need to try again.
cv_RU: Ойй, сирĕн формăна туса кăларнă чухне пĕр проблема пулчĕ. Сирĕн тепре туса пăхма тивĕ.

en: event
cv_RU: мероприяти

[ctx: event]
en: Add New
cv_RU: Çĕннине хушас

[ctx: eventbrite setting]
en: All Locations
cv_RU: Пур Тĕлте те

[ctx: eventbrite setting]
en: Event Date
cv_RU: Мероприяти Числи

[ctx: eventbrite setting]
en: Event ID
cv_RU: Мероприяти №-йĕ

[ctx: eventbrite setting]
en: Event Name
cv_RU: Мероприяти Ячĕ

[ctx: eventbrite setting]
en: Online
cv_RU: Онлайн

[ctx: eventbrite settings]
en: All Organizers
cv_RU: Пур Йĕркелÿçĕ те

en: every %s
cv_RU: кашни %s

en: ex. 012345678
cv_RU: тĕсл. 012345678

en: ex. 123 456 789 or 123 456 789 01234
cv_RU: тĕсл. 123 456 789 е 123 456 789 01234

en: ex. FRXX123456789
cv_RU: тĕсл. FRXX123456789

[ctx: example number of days / weeks / months]
en: e.g. 3
cv_RU: тĕсл. 3

[ctx: example price]
en: e.g. 5.90
cv_RU: тĕсл. 5,90

[ctx: example price]
en: e.g. 9.90
cv_RU: тĕсл. 5,90

en: example:
cv_RU: тĕслĕх:

[ctx: example: 2014 in blogging]
en: %d in blogging
cv_RU: %d блоглашу тĕлĕшĕнчен

[ctx: example: Your site in 2014]
en: Your site in %d
cv_RU: %d-мĕш çулта Сирĕн сайт

en: family
cv_RU: кил-йыш

en: fee
cv_RU: Тариф

[ctx: file type group]
en: Archives
cv_RU: Архивсем

en: filter
cv_RU: фильтр

[ctx: find/replace]
en: Find
cv_RU: Тупас

[ctx: find/replace]
en: Next
cv_RU: Хыççăнхи

[ctx: find/replace]
en: Prev
cv_RU: Унчченхи

[ctx: find/replace]
en: Replace
cv_RU: Ылмаштарас

[ctx: find/replace]
en: Replace all
cv_RU: Пурĕшне те ыламаштарас

[ctx: find/replace]
en: Replace with
cv_RU: Çакăнпа ылмаштарас

[ctx: find/replace]
en: Whole words
cv_RU: Сăмахшарăн

en: first
cv_RU: пĕрремĕш

en: fixed
cv_RU: Çирĕплетнĕ

en: follower
cv_RU: подписчик

en: followers
cv_RU: подписчик

en: font pairings
cv_RU: шрифт мăшăрĕсем

[ctx: font size name]
en: Huge
cv_RU: Капмар

[ctx: font size name]
en: Large
cv_RU: Пысăк

[ctx: font size name]
en: Medium
cv_RU: Вăтам

[ctx: font size name]
en: Normal
cv_RU: Йĕркеллĕ

[ctx: font size name]
en: Small
cv_RU: Пĕчĕк

[ctx: font weight]
en: Light
cv_RU: Çинçе

[ctx: font-style]
en: Bold
cv_RU: Хулăм

[ctx: font-style]
en: Bold Italic
cv_RU: Хулăн Италик

[ctx: font-style]
en: Bold Oblique
cv_RU: Хулăм Чалăш

[ctx: font-style]
en: Extra Bold
cv_RU: Экстра Хулăм

[ctx: font-style]
en: Extra Bold Italic
cv_RU: Экстра Хулăм Италик

[ctx: font-style]
en: Extra Bold Oblique
cv_RU: Экстра Хулăм Чалăш

[ctx: font-style]
en: Extra Light
cv_RU: Экстра Çутă

[ctx: font-style]
en: Extra Light Italic
cv_RU: Экстра Çутă Италик

[ctx: font-style]
en: Extra Light Oblique
cv_RU: Экстра Çутă Чалăш

[ctx: font-style]
en: Italic
cv_RU: Италик

[ctx: font-style]
en: Light
cv_RU: Çутă

[ctx: font-style]
en: Light Italic
cv_RU: Çутă Италик

[ctx: font-style]
en: Light Oblique
cv_RU: Çутă Чалăш

[ctx: font-style]
en: Medium
cv_RU: Вăтам

[ctx: font-style]
en: Medium Italic
cv_RU: Вăтам Италик

[ctx: font-style]
en: Medium Oblique
cv_RU: Вăтам Чалăш

[ctx: font-style]
en: Oblique
cv_RU: Чалăш

[ctx: font-style]
en: Regular
cv_RU: Нормальлĕ

[ctx: font-style]
en: Semibold
cv_RU: Çурма хулăм

[ctx: font-style]
en: Semibold Italic
cv_RU: Çурма хулăм Италик

[ctx: font-style]
en: Semibold Oblique
cv_RU: Çурма хулăм Чалăш

[ctx: font-style]
en: Thin
cv_RU: Çинçе

[ctx: font-style]
en: Thin Italic
cv_RU: Çинçе Италик

[ctx: font-style]
en: Thin Oblique
cv_RU: Çинçе Чалăш

[ctx: font-style]
en: Ultra Bold
cv_RU: Ультра Хулăм

[ctx: font-style]
en: Ultra Bold Italic
cv_RU: Ультра Хулăм Италик

[ctx: font-style]
en: Ultra Bold Oblique
cv_RU: Ультра Хулăм Чалăш

en: food
cv_RU: апат-çимĕç

en: food and drink
cv_RU: çимеллипе ĕçмеллисем

en: for Blogger
cv_RU: блогger валли

en: for Business
cv_RU: Бизнес валли

en: for Free
cv_RU: Тÿлевсĕр

en: for eCommerce
cv_RU: эКоммерци валли

en: for life
cv_RU: ĕмĕрлĕхех

en: for {{button}}%(site)s{{/button}}
cv_RU: {{button}}%(site)s{{/button}} валли

en: free
cv_RU: тÿлевсĕр

en: free forever
cv_RU: яланах тÿлевсĕр

en: friend
cv_RU: тус

en: friendship
cv_RU: туслăх

en: front page
cv_RU: ум страница

[ctx: future time]
en: in %s
cv_RU: %s-ра

en: g:00 a
cv_RU: g:00 пĕр

en: g:i A
cv_RU: g:i пĕр

en: g:i a
cv_RU: g:i пĕр

en: g:i:s a
cv_RU: g:i:s пĕр

[ctx: genitive]
en: April
cv_RU: Акан

[ctx: genitive]
en: August
cv_RU: Çурла

[ctx: genitive]
en: December
cv_RU: Раштавăн

[ctx: genitive]
en: February
cv_RU: Нарăсăн

[ctx: genitive]
en: January
cv_RU: Кăрлачăн

[ctx: genitive]
en: July
cv_RU: Утăн

[ctx: genitive]
en: June
cv_RU: Çĕртмен

[ctx: genitive]
en: March
cv_RU: Пушăн

[ctx: genitive]
en: May
cv_RU: Çăвăн

[ctx: genitive]
en: November
cv_RU: Чÿкĕн

[ctx: genitive]
en: October
cv_RU: Юпан

[ctx: genitive]
en: September
cv_RU: Авăнăн

en: geographical
cv_RU: географи

en: get in touch.
cv_RU: çыхăнăр.

[ctx: go back (like the back button in a browser)]
en: Back
cv_RU: Каялла

en: go to the next post or comment
cv_RU: хыççăнхи публикаци е комментарие куçас

en: go to the previous post or comment
cv_RU: унчченхи публикаци е комментарие куçас

en: go to top
cv_RU: çÿле каяс

en: groove
cv_RU: путланкă

en: h
cv_RU: с

[ctx: h4-lp-option-divider]
en: or
cv_RU: е

[ctx: h4-lp-option-prefix]
en: I need a
cv_RU: Мана кирлĕ

[ctx: h4-lp-option-prefix]
en: I want a
cv_RU: Манăн илес килет

en: handled by WordPress.com
cv_RU: WordPress.com майлаштарса тăрать

[ctx: hash before order number]
en: #
cv_RU: №

[ctx: hash before order number]
en: #%s
cv_RU: %s№-лĕ

[ctx: hash before order number]
en: Subscription #%s
cv_RU: %s№-лĕ Çырăну

[ctx: hash before subscription ID]
en: Subscription #%d does not exist.
cv_RU: %d№-лĕ çырăну çук.

[ctx: hash before the order number. Used as a character to remove from the actual order number]
en: #
cv_RU: №

[ctx: held stock note]
en: - ...and %d more item. | - ... and %d more items.
cv_RU[0]: - ...тата %d япала.
cv_RU[1]: - ... тата %d япала.

en: hidden
cv_RU: пытаннă

en: hide
cv_RU: пытарас

en: hide %(numOfReplies)d reply | hide %(numOfReplies)d replies
cv_RU[0]: %(numOfReplies)d ответа пытарас
cv_RU[1]: %(numOfReplies)d ответа пытарас

en: hits
cv_RU: хут

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
cv_RU: H евĕр Тикĕслес

en: hour
cv_RU: сехет

en: hours
cv_RU: сехет

en: https://wordpress.com/support/payment/#edit-payment-details
cv_RU: https://wordpress.com/support/payment/#майлас-payment-details

en: iTheme2's beautiful Apple-inspired design makes it the perfect theme for technology & Mac related blogs.
cv_RU: iТемă2'ăн илемлĕ Apple хавхалантарнă дизайнĕ ăна технологипе тата Mac-па çыхăннă блогсемшĕн чăн тăрлавлă темă тăвать.

en: identity
cv_RU: камлăх

[ctx: image CC license link]
en: available under CC-BY-2.0
cv_RU: илме ирĕклĕ лицензи CC-BY-2.0

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
cv_RU: Татса Парăр

en: in
cv_RU: , ăçта:

en: in %s
cv_RU: %s-ра

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: End date: %s
cv_RU: Вĕçленÿ числи: %s

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: Recurring price: %s
cv_RU: Пулса пырас хак: %s

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: Start date: %s
cv_RU: Пуçламăш числи: %s

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: Subscription: %s
cv_RU: Çырăну: %s

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: View Subscription: %s
cv_RU: Çырăнăва Курас: %s

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: View subscription: %s
cv_RU: Çырăнăва Курас: %s

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
cv_RU: "%s" категорире

[ctx: includes tax]
en: (includes %s)
cv_RU: (%s кĕрет)

[ctx: initial payment on a subscription]
en: up front
cv_RU: аванс

[ctx: input field placeholder for day field for annual subscriptions]
en: Day
cv_RU: Кун

en: inset
cv_RU: вкладка

en: invite_key is required for this endpoint.
cv_RU: Ку эндпоинт валли invite_çăраççи -сăр юрамасть .

en: items
cv_RU: экземпляр

en: just now
cv_RU: халь кăна

[ctx: keyring]
en: Delete
cv_RU: Çук тăвас

en: kg
cv_RU: кг

en: kin
cv_RU: хурăнташ

en: lab
cv_RU: лаборатори

[ctx: label]
en: Search for:
cv_RU: Çакна шырас:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
cv_RU: Аудио хушас

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
cv_RU: Аудиова Редакцилес

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
cv_RU: Аудиова ылмаштарас

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
cv_RU: Галерейăна редакцилес

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
cv_RU: Сăн хушас

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
cv_RU: Сăна редакцилес

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
cv_RU: Сăна ылмаштарас

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
cv_RU: Медиа хушас

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
cv_RU: Медиăн редакцилес

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
cv_RU: Медиăна ылмаштарас

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
cv_RU: Видео хушас

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
cv_RU: Видеова редакцилес

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
cv_RU: Видеова ылмаштарас

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
cv_RU: Хăйевĕр...

[ctx: label for filtering posts]
en: Month
cv_RU: Уйăх

[ctx: label for filtering posts]
en: Month Updated
cv_RU: Уйăхĕ Çĕнелчĕ

[ctx: label for filtering posts]
en: Post Types
cv_RU: Публикаци Типĕсем

[ctx: label for filtering posts]
en: Year
cv_RU: Çул

[ctx: label for filtering posts]
en: Year Updated
cv_RU: Çулĕ Çĕнелчĕ

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
cv_RU: Контрольсене Пытарас

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
cv_RU: Контрольсене Кăтартас

[ctx: label for next post link]
en: Next
cv_RU: Хыççăнхи

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
cv_RU: Унчченхи

[ctx: label for terms marked as default]
en: default
cv_RU: сĕнсе панă

[ctx: label for the system status page]
en: Other
cv_RU: Урăх

[ctx: label for the system status page]
en: Subscription Statuses
cv_RU: Çырăну Лару-Тăрăвĕ

[ctx: label on button, imperative]
en: Add payment
cv_RU: Тÿлев хушас

en: last
cv_RU: иртнĕ

[ctx: latest blog posts]
en: Latest
cv_RU: Вĕр çĕнĕ

[ctx: learn more link to failed payment retry documentation]
en: Learn More
cv_RU: Тĕплĕнрех пĕлес

[ctx: learn more link to subscription emails documentation]
en: Learn More
cv_RU: Тĕплĕнрех пĕлес

[ctx: learn more link to subscription reports documentation]
en: Learn More
cv_RU: Тĕплĕнрех пĕлес

en: legal
cv_RU: саккунлă

en: lense
cv_RU: линза

en: license
cv_RU: лицензи

en: licensed
cv_RU: лицензиллĕ

en: life
cv_RU: пурнăç

en: lighter
cv_RU: çутăрах

en: likes
cv_RU: килĕштерÿ

en: limo
cv_RU: лимузин

en: limousine
cv_RU: лимузин

en: line
cv_RU: йĕр

[ctx: link]
en: Add New
cv_RU: Çĕннине хушас

[ctx: link name]
en: Name
cv_RU: Ячĕ

en: links
cv_RU: каçăсем

[ctx: links widget]
en: All Links
cv_RU: Мĕнпур каçă

[ctx: list style]
en: Circle
cv_RU: Çаврашка

[ctx: list style]
en: Default
cv_RU: Улăштаричченхи

[ctx: list style]
en: Disc
cv_RU: Диск

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
cv_RU: Альфа пĕчĕк

[ctx: list style]
en: Lower Greek
cv_RU: Грекла пĕчĕк

[ctx: list style]
en: Lower Roman
cv_RU: Римла пĕчĕк

[ctx: list style]
en: Square
cv_RU: Тăваткал

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
cv_RU: Пысăк Альфа

[ctx: list style]
en: Upper Roman
cv_RU: Римла пысăк

en: live
cv_RU: чĕрĕ

en: locksmith
cv_RU: çăраççи тăвакан

en: login
cv_RU: çырăнса кĕр

en: long
cv_RU: вăрăм

en: m
cv_RU: м

en: machete
cv_RU: мачете

en: machine
cv_RU: машин

en: made
cv_RU: тунă

en: magazine
cv_RU: журнал

en: marketing
cv_RU: маркетинг

[ctx: meaning billing address]
en: Billing:
cv_RU: Счет адресĕ:

[ctx: media]
en: Remove video track
cv_RU: Видео трекне кăларса пăрахас

[ctx: media item]
en: Edit
cv_RU: Редакцилес

[ctx: media item]
en: Success
cv_RU: Ăнăçу

[ctx: media items]
en: Mine
cv_RU: Манăн

[ctx: media modal menu]
en: Menu
cv_RU: Меню

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
cv_RU: Ĕçлевсем

en: men
cv_RU: арçынсем

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
cv_RU: (Халĕ ларакан: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
cv_RU: Редакцилес

[ctx: menu]
en: Use new menu
cv_RU: Çĕнĕ менюпе усă курас

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
cv_RU: (Хальлĕхе: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
cv_RU: (Халĕ ларакан: %s)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
cv_RU: Это меню появится здесь. При желании можно выбрать другое расположение.

[ctx: meta box title]
en: Schedule
cv_RU: Планлас

[ctx: meta name]
en: Name
cv_RU: Ячĕ

[ctx: min_price]
en: From:
cv_RU: Камран:

en: minute | minutes
cv_RU[0]: минут
cv_RU[1]: минут

en: minutes
cv_RU: минут

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
cv_RU: (этикетки çук)

en: mm
cv_RU: мм

[ctx: moment format string]
en: LL[ — Today]
cv_RU: LL[ — Паян]

[ctx: momentjs format string (lastDay)]
en: [Yesterday at] LT
cv_RU: [Ĕнер çак сехетре] LT

[ctx: momentjs format string (lastWeek)]
en: [Last] dddd [at] LT
cv_RU: [Юлашкин] dddd [çак вăхăтра:] LT

[ctx: momentjs format string (nextDay)]
en: [Tomorrow at] LT
cv_RU: [Ыран çак сехетре] LT

[ctx: momentjs format string (nextWeek)]
en: dddd [at] LT
cv_RU: dddd [çак вăхăтра] LT

[ctx: momentjs format string (sameDay)]
en: [Today at] LT
cv_RU: [Паян çак вăхăтра] LT

en: moments ago
cv_RU: самант каялла

en: month
cv_RU: уйăх

en: month, billed yearly
cv_RU: уйăхне, çулсерен счет килет

en: monthly
cv_RU: уйăхлăх

en: moved to the Trash.
cv_RU: çÿппе шутарнă.

en: muse
cv_RU: муза

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
cv_RU: Вулас пулать

[ctx: name]
en: Unknown
cv_RU: Паллă мар

[ctx: name of browser bookmarklet tool]
en: Press This
cv_RU: Press-ла Куна

[ctx: nav menu home label]
en: Home
cv_RU: Тĕп страница

en: neighbor
cv_RU: кÿршĕ

en: new users
cv_RU: çĕнĕ усă куракансем

en: newer
cv_RU: çĕнĕрех

[ctx: next set of posts]
en: Next
cv_RU: Хыççăнхи

en: no comments
cv_RU: комментари çук

[ctx: no information about something]
en: N/A
cv_RU: Инфо çук

en: no title
cv_RU: заголовокĕ çук

[ctx: no trial period]
en: no
cv_RU: çук

[ctx: no user roles]
en: None
cv_RU: Çуккă

en: none
cv_RU: çуккă

en: not a support question
cv_RU: поддержка ыйтăвĕ мар

en: not resolved
cv_RU: пулса пĕтмерĕ

en: notifications
cv_RU: пĕлтеркĕчсем

[ctx: noun]
en: Comment
cv_RU: Комментари

[ctx: noun]
en: Comment:
cv_RU: Комментари:

[ctx: noun]
en: Comments
cv_RU: Комментарисем

[ctx: noun]
en: Likes
cv_RU: Килĕштернисем

[ctx: noun]
en: Post
cv_RU: Публикаци

[ctx: noun]
en: Trash
cv_RU: Çÿпĕ

[ctx: noun]
en: View | Views
cv_RU[0]: Пăхни
cv_RU[1]: Пăхнисем

[ctx: noun]
en: Views
cv_RU: Пăхнисем

[ctx: noun]
en: Visitors
cv_RU: Килекенсем

[ctx: noun]
en: comment
cv_RU: комментари

[ctx: noun - someone's domain name]
en: domain
cv_RU: домен

[ctx: noun, defines the color scheme of the widget having dark colors]
en: Dark
cv_RU: Тĕксĕм

[ctx: noun, defines the color scheme of the widget having light colors]
en: Light
cv_RU: Çутă

[ctx: noun: Post Type]
en: %s deleted
cv_RU: %s хуралчĕ

[ctx: noun: a generic user name]
en: Someone
cv_RU: Такам

[ctx: noun: a quantity of goods or items purchased or sold]
en: Order
cv_RU: Йĕрки

[ctx: noun: a single notification]
en: Note
cv_RU: Асăрхаттару

[ctx: noun: plural]
en: Notifications
cv_RU: Пĕлтеркĕчсем

[ctx: number of orders linked to a subscription]
en: Orders
cv_RU: Заказсем

[ctx: number of pages]
en: of
cv_RU: /

en: o2 To Do
cv_RU: o2 Тумалла

en: of
cv_RU: -ăн

[ctx: of an email]
en: Recipient(s)
cv_RU: Илекен(сем)

[ctx: of an email]
en: Subject
cv_RU: Тема-ыйту

en: older
cv_RU: кивĕрех

en: on
cv_RU: çине

en: on <a href="%1$s">%2$s</a>
cv_RU: <a href="%1$s">%2$s</a> патне

en: once
cv_RU: пĕрре

en: one comment
cv_RU: пĕр комментари

en: one hour | %1$s hours
cv_RU[0]: пĕр сехет
cv_RU[1]: %1$s сехетсем

en: one hour and %2$s minutes | %1$s hours and %2$s minutes
cv_RU[0]: пĕр сехет те %2$s минут
cv_RU[1]: %1$s сехетсем тата %2$s минут

en: one minute | %s minutes
cv_RU[0]: пĕр минут
cv_RU[1]: %s минут

[ctx: option section heading]
en: Renewals
cv_RU: Çĕнетÿсем

en: options
cv_RU: опцисем

[ctx: options section heading]
en: Miscellaneous
cv_RU: Хутăшлă

en: or
cv_RU: е

en: page | pages
cv_RU[0]: страница
cv_RU[1]: страница

[ctx: page]
en: Add New
cv_RU: Çĕннине хушас

[ctx: page]
en: Featured image
cv_RU: Ятарлă ÿкерчĕк

[ctx: page]
en: Remove featured image
cv_RU: Публикаци ÿкерчĕкне илсе пăрахас

[ctx: page]
en: Set featured image
cv_RU: Ятарлă ÿкерчĕк лартас

[ctx: page]
en: Use as featured image
cv_RU: Ятарлă ÿкерчĕк пек усă курас

[ctx: page label]
en: Front Page
cv_RU: Малти Страница

[ctx: page label]
en: Posts Page
cv_RU: Публикацисем Страници

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
cv_RU: Вăрттăнлăх Политики Страници

en: pages
cv_RU: страницасем

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
cv_RU: %1$s / %2$s

en: paint
cv_RU: сăрлас

en: parent
cv_RU: çуратаканĕ

en: park
cv_RU: парк

en: parking
cv_RU: парковка

en: password
cv_RU: пароль

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
cv_RU: Тÿр килмерĕ

[ctx: password strength]
en: Medium
cv_RU: Вăтам

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
cv_RU: Пароль вăйĕ паллă мар

[ctx: password strength]
en: Strong
cv_RU: Вăйлă

[ctx: password strength]
en: Very weak
cv_RU: Ытла вăйсăр

[ctx: password strength]
en: Weak
cv_RU: Вăйсăр

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
cv_RU: Вуланă

[ctx: pay for a subscription]
en: Pay
cv_RU: Тÿлес

en: per day
cv_RU: кунне

en: per month
cv_RU: уйăхра

en: per month, %(rawPrice)s billed annually, excl. taxes
cv_RU: уйăхне, %(rawPrice)s çуллăх, налуксене шута илмесĕр

en: per month, billed yearly
cv_RU: уйăхне, çулсерен счет килет

en: per week
cv_RU: эрнере

en: per year
cv_RU: çулталăкне

[ctx: period interval (eg "$10 _every_ 2 weeks")]
en: every
cv_RU: кашни

[ctx: period interval with ordinal number (e.g. "every 2nd"]
en: every %s
cv_RU: кашни %s

[ctx: person who did an action]
en: You
cv_RU: Эсир

[ctx: personal data group label]
en: About
cv_RU: Çинчен

en: per{{newline/}}month
cv_RU: {{newline/}}уйăхне

[ctx: placeholder]
en: Buy product
cv_RU: Продукта туянас

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
cv_RU: &hellip; шырас

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
cv_RU: %s енчен:

en: plan
cv_RU: план

en: plugin
cv_RU: плагин

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
cv_RU: %s ăнăçлăн хуралчĕ.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
cv_RU: Ĕçлеттерес %s

[ctx: plugin]
en: Activating
cv_RU: Ĕçлеттеретпĕр

[ctx: plugin]
en: Deactivating
cv_RU: Ĕçне чаратпăр

[ctx: plugin]
en: Install %s now
cv_RU: %s халех установить тăвас

[ctx: plugin]
en: Update %s now
cv_RU: %s халех çĕнетес

[ctx: plugin]
en: Updating
cv_RU: Çĕнететпĕр

[ctx: plugin status]
en: Active
cv_RU: Ĕçлет

en: pm
cv_RU: к-и

[ctx: podcast topic selector]
en: None
cv_RU: Çуккă

[ctx: podcasting category]
en: Arts
cv_RU: Ÿнер

[ctx: podcasting category]
en: Books
cv_RU: Кĕнекесем

[ctx: podcasting category]
en: Comedy
cv_RU: Камит

[ctx: podcasting category]
en: Comedy Fiction
cv_RU: Кулăшла Хайлав

[ctx: podcasting category]
en: Comedy Interviews
cv_RU: Кулăшла Интервьюсем

[ctx: podcasting category]
en: Design
cv_RU: Дизайн

[ctx: podcasting category]
en: Fashion & Beauty
cv_RU: Мода тата Илем

[ctx: podcasting category]
en: Food
cv_RU: Апат-çимĕç

[ctx: podcasting category]
en: How To
cv_RU: Усăллă канаш

[ctx: podcasting category]
en: Islam
cv_RU: Ислам

[ctx: podcasting category]
en: Mathematics
cv_RU: Математика

[ctx: podcasting category]
en: Performing Arts
cv_RU: Сцена Ăсталăхĕ

[ctx: podcasting category]
en: Rugby
cv_RU: Регби

[ctx: podcasting category]
en: Visual Arts
cv_RU: Ÿкерÿллĕ Ÿнер

en: popular
cv_RU: популярнăй

en: post | posts
cv_RU[0]: публикаци
cv_RU[1]: публикаци

[ctx: post]
en: Add New
cv_RU: Çĕннине хушас

[ctx: post]
en: Failed
cv_RU: Пулса тухмарĕ

[ctx: post]
en: Featured image
cv_RU: Ятарлă ÿкерчĕк

[ctx: post]
en: In-Progress
cv_RU: Малалла пырать

[ctx: post]
en: Remove featured image
cv_RU: Публикаци ÿкерчĕкне илсе пăрахас

[ctx: post]
en: Set featured image
cv_RU: Ятарлă ÿкерчĕк лартас

[ctx: post]
en: Use as featured image
cv_RU: Ятарлă ÿкерчĕк пек усă курас

[ctx: post (post name) is visible on (site name)]
en: Your scheduled post %1$s is now published on %2$s. Spread the word!
cv_RU: Эсир планланă %1$s публикаци %2$s сайтра публикациленчĕ . Ыттисене пĕлтерес!

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
cv_RU: Планлас

[ctx: post author]
en: Posted by %s
cv_RU: %s публикациленĕ

[ctx: post author]
en: Written by %s
cv_RU: %s çырнă

[ctx: post author]
en: by %s
cv_RU: кăлараканĕ %s

[ctx: post date]
en: Posted on
cv_RU: Публикациленĕ

[ctx: post date]
en: Posted on %s
cv_RU: %s публикациленĕ

[ctx: post date]
en: Y/m/d g:i:s A
cv_RU: Y/m/d g:i:s пĕр

[ctx: post date]
en: on %s
cv_RU: %s числара

[ctx: post format]
en: Format
cv_RU: Формат

[ctx: post format]
en: Formats
cv_RU: Форматсем

[ctx: post format archive title]
en: Asides
cv_RU: Кĕскен çырнисем

[ctx: post format archive title]
en: Audio
cv_RU: Аудио

[ctx: post format archive title]
en: Chats
cv_RU: Чатсем

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
cv_RU: Галерейăсем

[ctx: post format archive title]
en: Images
cv_RU: Сăнсем

[ctx: post format archive title]
en: Links
cv_RU: Каçăсем

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
cv_RU: Цитатăсем

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
cv_RU: Статуссем

[ctx: post format archive title]
en: Videos
cv_RU: Видеосем

[ctx: post format archives link]
en: All %1$s posts
cv_RU: Мĕнпур %1$s публикаци

[ctx: post like]
en: likes
cv_RU: килĕштернисем

[ctx: post milestone count]
en: posts
cv_RU: публикацисем

[ctx: post password form]
en: Enter
cv_RU: Çырса кĕртес

[ctx: post revisions: minor changes]
en: minor
cv_RU: вак-тĕвек

[ctx: post state]
en: Pending
cv_RU: Çакăнса тăракан

[ctx: post status]
en: Draft
cv_RU: Черновик

[ctx: post status]
en: Password protected
cv_RU: Парольпа хÿтĕленĕ

[ctx: post status]
en: Pending
cv_RU: Çакăнса тăракан

[ctx: post status]
en: Private
cv_RU: Вăрттăн

[ctx: post status]
en: Published
cv_RU: Публикациленĕ

[ctx: post status]
en: Scheduled
cv_RU: Планланă

[ctx: post status]
en: Sticky
cv_RU: Çыпçăнчăк

[ctx: post status]
en: Trash
cv_RU: Çÿпĕ

[ctx: post title for posts with no title]
en: Untitled
cv_RU: Заголовок паман

[ctx: post type]
en: Current %s
cv_RU: Халь %s

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
cv_RU: Архивсем:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
cv_RU: Улăштару пакечĕ

[ctx: post type general name]
en: Media
cv_RU: Медиа

[ctx: post type general name]
en: Pages
cv_RU: Страницăсем

[ctx: post type general name]
en: Posts
cv_RU: Публикацисем

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
cv_RU: Улăштару пакечĕ

[ctx: post type singular name]
en: Page
cv_RU: Страница

[ctx: post type singular name]
en: Post
cv_RU: Публикаци

[ctx: post_type plural name]
en: Followers
cv_RU: Йĕрлевçĕсем

[ctx: post_type single name]
en: Follower
cv_RU: Йĕрлевçĕ

en: posts
cv_RU: публикаци

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Пур <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Пур <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Ман <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Mine <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Çыпçăнчăк <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Çыпçăнчăк <span class="count">(%s)</span>

[ctx: preview theme-name on one of your blogs]
en: Preview %s on one of your blogs
cv_RU: %s темăна хăвăрăн блогсенчен пĕринче пăхса илес

[ctx: previewing a theme]
en: Preview
cv_RU: Пăхса илес

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
cv_RU: Унчченхи

en: print
cv_RU: пичетлес

en: privacy policy
cv_RU: вăрттăнлăх политики

en: private
cv_RU: вăрттăн

[ctx: product_name costs cost]
en: '%1$s' costs %2$s.
cv_RU: '%1$s' хакĕ %2$s.

en: professional
cv_RU: профессиллĕ

en: published on %(displayedTime)s
cv_RU: публикацилени %(displayedTime)s

en: published post %1$s
cv_RU: публикациленĕ публикаци %1$s

[ctx: purchase theme-name for one of your blogs]
en: Purchase %s for one of your blogs
cv_RU: Хăвăрăн блогсенчен пĕрин валли %s сутăн илес

[ctx: purchasing a theme]
en: Purchase
cv_RU: Туянас

[ctx: recipe]
en: Cook Time
cv_RU: Пĕçерес вăхăчĕ

[ctx: recipe]
en: Difficulty
cv_RU: Йывăрлăх

[ctx: recipe]
en: Directions
cv_RU: Тумалли йĕрке

[ctx: recipe]
en: Ingredients
cv_RU: Ингредиентсем

[ctx: recipe]
en: Nutrition
cv_RU: Апат пахалӑхӗ

[ctx: recipe]
en: Prep Time
cv_RU: Хатĕрлес вăхăчĕ

[ctx: recipe]
en: Print
cv_RU: Пичетлес

[ctx: recipe]
en: Rating
cv_RU: Рейтингĕ

[ctx: recipe]
en: Servings
cv_RU: Порци

[ctx: recipe]
en: Source
cv_RU: Çăлкуç

[ctx: recipe]
en: Time
cv_RU: Вăхăт

[ctx: record number of likes or followers in a day/week/etc]
en: Current Record:
cv_RU: Хальхи Рекорд:

[ctx: record number of likes or followers in a day/week/etc]
en: Old Record:
cv_RU: Кивĕ Рекорд:

[ctx: refers to live site]
en: Live
cv_RU: Тÿрĕ эфирта

[ctx: refundText is of the form "[currency-symbol][amount]" i.e. "$20"]
en: %(refundText)s to be refunded
cv_RU: %(refundText)s укçа тавăрнă пулĕ

en: registration
cv_RU: регистраци

[ctx: relation to order]
en: Initial Subscription
cv_RU: Малтанхи Çырăну

[ctx: relation to order]
en: Parent Order
cv_RU: Пирвайхи Заказ

[ctx: relation to order]
en: Renewal Order
cv_RU: Çĕнетÿ Заказĕ

[ctx: relation to order]
en: Resubscribe Order
cv_RU: Заказа Çĕнĕрен çыр

[ctx: relation to order]
en: Resubscribed Subscription
cv_RU: Çĕнĕрен çырăннă Çырăну

[ctx: relation to order]
en: Subscription
cv_RU: Çырăну

[ctx: relation to order]
en: Unknown Order Type
cv_RU: Заказ Типе паллă мар

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
cv_RU: Ĕçлеттерес мар

[ctx: renew a domain]
en: Renew %s
cv_RU: %s Çĕнетес

en: reply
cv_RU: ответлес

[ctx: replying to parent comment]
en: to
cv_RU: патне

[ctx: request status]
en: Completed
cv_RU: Пурнăçланнă

[ctx: request status]
en: Confirmed
cv_RU: Çирĕплетнĕ

[ctx: request status]
en: Failed
cv_RU: Пулса тухман

[ctx: request status]
en: Pending
cv_RU: Çакăнса тăрать

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Мĕнпур <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Мĕнпур <span class="count">(%s)</span>

en: required
cv_RU: унсăр юрамасть

en: resolved
cv_RU: татса панă

[ctx: resolved/unresolved posts]
en: %1$s Posts (%2$d)
cv_RU: %1$s Публикацисем (%2$d)

[ctx: resolved/unresolved posts]
en: %s Posts (%d)
cv_RU: %s Публикацисем (%d)

[ctx: resolved/unresolved posts]
en: Posts Marked Done (%d)
cv_RU: Пулчĕ тесе палăртнă публикацисем (%d)

[ctx: resolved/unresolved posts]
en: Posts Marked To Do (%d)
cv_RU: Тумалла тесе палăртнă публикацисем (%d)

[ctx: revisions]
en: Browse
cv_RU: Пăхкалас

en: ridge
cv_RU: сăрт

en: romantic
cv_RU: романтика

[ctx: sample permalink base]
en: archives
cv_RU: архивсем

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
cv_RU: tesleh-publikazi

en: scale height
cv_RU: çÿллĕш масштабĕ

en: search
cv_RU: шырас

[ctx: search label]
en: Find Author…
cv_RU: Автор Тупас…

en: second
cv_RU: секкунт

en: seconds
cv_RU: секкунт

en: selection height
cv_RU: суйланин çÿллĕшĕ

en: selection width
cv_RU: суйланин сарлакăшĕ

en: sent daily
cv_RU: кунсерен ямалла

en: sent immediately
cv_RU: çийĕнчех ямалла

en: sent to %s
cv_RU: %s патне ямалла

en: sent weekly
cv_RU: эрнесерен ямалла

[ctx: settings screen]
en: Discussion
cv_RU: Дискусси

[ctx: settings screen]
en: General
cv_RU: Пĕтĕмĕшле

[ctx: settings screen]
en: Performance
cv_RU: Кăтартăвĕсем

[ctx: settings screen]
en: Security
cv_RU: Хăрушсăрлăх

[ctx: settings screen]
en: Writing
cv_RU: Çырасси

[ctx: share to]
en: Pocket
cv_RU: Кĕсье

[ctx: share to]
en: Press This
cv_RU: Press-ла Куна

[ctx: share to]
en: Print
cv_RU: Пичетлес

[ctx: share to]
en: Send to Kindle
cv_RU: Kindle-а Ярас

[ctx: share to]
en: WhatsApp
cv_RU: МĕнsApp

en: shared via %s
cv_RU: %s урлă пайлашнă

en: shipping address
cv_RU: илсе çитермелли адрес

[ctx: shipping country prefix]
en: to
cv_RU: ăçталла:

[ctx: shipping method price]
en: Free
cv_RU: Тÿлевсĕр

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
cv_RU: Илсе çитересси

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
cv_RU: Илсе çитересси № %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
cv_RU: Йĕрки

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
cv_RU: Контрольсене Пытарас

[ctx: short for documents]
en: Docs
cv_RU: Документаци

[ctx: short for documents]
en: Documentation
cv_RU: Документаци

en: shortly
cv_RU: кĕç-вĕç

en: show
cv_RU: кăтартас

en: show %(numOfReplies)d reply | show %(numOfReplies)d replies
cv_RU[0]: %(numOfReplies)d ответ кăтартас
cv_RU[1]: %(numOfReplies)d ответ кăтартас

en: show source
cv_RU: источникне кăтартас

en: show you what subscriptions you currently have
cv_RU: халлĕхе мĕнпур çырăннисене кăтартас

en: sibling
cv_RU: пĕртăван

en: sign up
cv_RU: çырăнас

[ctx: singular noun, the currently active theme]
en: Active
cv_RU: Ĕçлет

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
cv_RU: &larr; %s патнелле

[ctx: site]
en: Coming soon
cv_RU: Часах уçăлĕ

[ctx: site]
en: Mark as spam
cv_RU: Спам тесе паллăртас

[ctx: site]
en: Not Spam
cv_RU: Спам Мар

[ctx: site]
en: Not spam
cv_RU: Спам Мар

[ctx: site]
en: Registered
cv_RU: Регистрациленĕ

[ctx: site]
en: Spam
cv_RU: Спам

[ctx: site name]
en: Your scheduled post is now published on %1$s.
cv_RU: Сирĕн планланă публикаци халь %1$s-ра публикациленнĕ.

[ctx: site setting]
en: Google Analytics Measurement ID
cv_RU: Google Analytics Отслеживани №-йĕ

[ctx: site setting]
en: Site Tag
cv_RU: Сайт Тегĕ

en: site-switcher
cv_RU: сайт переключателĕ

en: site_id is required
cv_RU: site_id кирлĕ

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Мĕнпур <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Мĕнпур <span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Спам <span class="count">(%s)</span>

[ctx: slug]
en: product
cv_RU: продукт

[ctx: slug]
en: product-category
cv_RU: продукт-category

[ctx: slug]
en: product-tag
cv_RU: продукт-tag

[ctx: slug]
en: uncategorized
cv_RU: категорилемен

en: software
cv_RU: программă

en: sometime
cv_RU: пĕр кун

en: space
cv_RU: пушлăх

[ctx: spellcheck]
en: Finish
cv_RU: Вĕçлес

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
cv_RU: Курмăш пулас

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
cv_RU: Пурне те курмăш пулас

en: spouse
cv_RU: мăшăрĕ

en: sso_nonce is a required parameter for this endpoint.
cv_RU: Ку эндпоинт валли sso_nonce параметрсăр юрамасть.

[ctx: start date]
en: from %s
cv_RU: %s-ран пуçласа

[ctx: stats referrer type]
en: Private networks
cv_RU: Вăрттăн сетьсем

[ctx: stats referrer type]
en: Search Engines
cv_RU: Поисковиксем

[ctx: stats spam referrer reporting]
en: Click to flag this domain as a spam referrer.
cv_RU: Ку домена спам яракан пек ялавпамашкăн клик тăвăр.

[ctx: stats spam referrer reporting]
en: Spam?
cv_RU: Спам?

[ctx: stats spam referrer reporting]
en: Undo
cv_RU: Каялла тавăрас

[ctx: stats verified referrer label]
en: Verified referrer
cv_RU: Верификациленĕ яракан

en: sticky
cv_RU: çыпçăнчăк

en: style
cv_RU: стиль

en: styles
cv_RU: стильсем

en: sub item
cv_RU: аялти объект

[ctx: submit button]
en: Search
cv_RU: Шырас

[ctx: submit-button]
en: Submit
cv_RU: Ярса парас

en: subscribe to a site, where [URL] is the URL of the WordPress.com site (e.g. en.blog.wordpress.com)
cv_RU: [URL]-ĕ WordPress.com сайт URL-ĕ пулнă сайта çырăнас (тĕсл. en.blog.wordpress.com)

[ctx: subscription ID table heading]
en: ID
cv_RU: №

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get daily post and instant comment emails for this blog
cv_RU: Эсир ку блогпа çыхăннă публикаци тата самантри комментари email-ĕсене кунсерен илетĕр

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get daily post emails and no comment emails for this blog
cv_RU: Эсир ку блогпа çыхăннă публикаци email-сем кунсерен илетĕр, анчах комментари email-ĕсене илес çук

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get instant post and instant comment emails for this blog
cv_RU: Эсир ку блогпа çыхăннă самантри публикаци тата комментари email-ĕсем илетĕр

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get instant post emails and no comment emails for this blog
cv_RU: Эсир ку блогпа çыхăннă самантри публикаци emailĕсем илетĕр, анчах самантри комментари emailĕсене илес çук

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get no post and instant comment emails for this blog
cv_RU: Эсир ку блогпа çыхăннă публикаци тата самантри комментари email-ĕсем илес çук

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get no post and no comment emails for this blog
cv_RU: Эсир ку блогпа çыхăннă публикаци тата комментари email-ĕсем илес çук

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get weekly post and instant comment emails for this blog
cv_RU: Эсир ку блогпа çыхăннă публикаци тата самантри комментари email-ĕсем эрнесерен илетĕр

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get weekly post emails and no comment emails for this blog
cv_RU: Эсир ку блогпа çыхăннă публикаци email-ĕсем эрнесерен илетĕр, анчах комментари email-ĕсем илес çук

[ctx: suffix for paged archive titles]
en: Page %s
cv_RU: Страница %s

en: sweetheart
cv_RU: савни

[ctx: table body]
en: Body
cv_RU: Кĕлетке

[ctx: table cell]
en: Cell
cv_RU: Ячейка

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
cv_RU: Çуккă

[ctx: table footer]
en: Footer
cv_RU: Подвал

[ctx: table header]
en: Header
cv_RU: Заголовок

[ctx: table heading]
en: Cancelled Date
cv_RU: Пăрахăçлав Числи

[ctx: table heading]
en: End Date
cv_RU: Юлашки числа

[ctx: table heading]
en: End date
cv_RU: Вĕçленÿ числи

[ctx: table heading]
en: Last Order Date
cv_RU: Юлашки Заказ Числи

[ctx: table heading]
en: Next Payment
cv_RU: Çитес Тÿлев

[ctx: table heading]
en: Next payment
cv_RU: Çитес тÿлев

[ctx: table heading]
en: Recurring total
cv_RU: Хăй тĕллĕн пулса пыракан сумми

[ctx: table heading]
en: Renewal Payment Retry
cv_RU: Çĕнелсе Тăракан Тÿлевсене Туса Пăхни

[ctx: table heading]
en: Start Date
cv_RU: Пуçламăш числа

[ctx: table heading]
en: Start date
cv_RU: Пуçламăш Числа

[ctx: table heading]
en: Total
cv_RU: Пĕтĕмпе

[ctx: table heading]
en: Trial End
cv_RU: Сăнавлăх Вĕçĕ

[ctx: table headings in notification email]
en: Date Suspended
cv_RU: Вăхăтлăха чарнин числи

[ctx: table headings in notification email]
en: End Date
cv_RU: Юлашки числа

[ctx: table headings in notification email]
en: End of Prepaid Term
cv_RU: Тÿлевсĕр Сăнавлăх срокĕ тухни

[ctx: table headings in notification email]
en: Price
cv_RU: Хак

[ctx: table headings in notification email]
en: Product
cv_RU: Тавар

[ctx: table headings in notification email]
en: Quantity
cv_RU: Хисепĕ

[ctx: table headings in notification email]
en: Totals
cv_RU: Пурĕ

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
cv_RU: Тег:

[ctx: tags]
en: Most Used
cv_RU: Чи нумай усă курнисем

en: task
cv_RU: ĕç

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
cv_RU: Категорисем

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
cv_RU: Тегсем

[ctx: taxonomy general name]
en: Template Types
cv_RU: Шаблон Типĕсем

[ctx: taxonomy general name]
en: Template Verticals
cv_RU: Шаблон Вертикалĕсем

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
cv_RU: Категори

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
cv_RU: Тег

[ctx: taxonomy singular name]
en: Template Type
cv_RU: Шаблон Типĕ

[ctx: taxonomy singular name]
en: Template Vertical
cv_RU: Шаблон Вертикалĕ

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
cv_RU: %s хушăнчĕ

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
cv_RU: %s хуралчĕ

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
cv_RU: %s хушăнмарĕ

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
cv_RU: %s çĕнелмерĕ

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
cv_RU: %s çĕнелчĕ

en: telemarketing
cv_RU: телемаркетинг

[ctx: term name]
en: Name
cv_RU: Ячĕ

en: text direction
cv_RU: текст айкки

[ctx: text for multiple new posts notification (2 new posts)]
en: new posts
cv_RU: çĕнĕ публикацисем

[ctx: text for single new post notification (1 new post)]
en: new post
cv_RU: çĕнĕ публикаци

[ctx: the Internet Defense League]
en: Learn more about the %s
cv_RU: %s çинчен тĕплĕнрех пĕлес

en: the past day
cv_RU: иртнĕ кун

en: the past month
cv_RU: иртнĕ уйăх

en: the past quarter
cv_RU: иртнĕ чĕрĕк

en: the past week
cv_RU: иртнĕ эрне

en: the past year
cv_RU: иртнĕ çул

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
cv_RU: %s ăнăçлăн хуралчĕ.

[ctx: theme]
en: Activate
cv_RU: Усă курас

[ctx: theme]
en: Activate %s
cv_RU: %s Ĕçлеттерес

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
cv_RU: &#8220;%s&#8221; ĕçлеттерес

[ctx: theme]
en: Active
cv_RU: Хальхи

[ctx: theme]
en: Active:
cv_RU: Ĕçлекен:

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
cv_RU: Ĕçлеттерес çук

[ctx: theme]
en: Cannot Install
cv_RU: Установить тăвас çук

[ctx: theme]
en: Change
cv_RU: Улăштарас

[ctx: theme]
en: Customize %s
cv_RU: Хăйевĕрлетес %s

[ctx: theme]
en: Delete %s
cv_RU: %s хуратас

[ctx: theme]
en: Installed
cv_RU: Установить тунă

[ctx: theme]
en: Previewing:
cv_RU: Ум кăтартакан:

[ctx: theme]
en: Update %s now
cv_RU: %s халех çĕнетес

[ctx: theme author]
en: By %s
cv_RU: Кăлараканĕ %s

[ctx: theme name]
en: Name
cv_RU: Ячĕ

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Мĕнпур <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Мĕнпур <span class="count">(%s)</span>

[ctx: this goes next to an icon that displays if site is in a state where it can't modify has "Removal Disabled"]
en: Removal Disabled
cv_RU: Кăларса пăрахма пулмасть

en: this help information
cv_RU: ку пулăш информацийĕ

[ctx: ticket price]
en: %s and up
cv_RU: тепĕр %s çÿлерех

[ctx: ticket price]
en: Free
cv_RU: Тÿлевсĕр

[ctx: time ago]
en: %s ago
cv_RU: %s каялла

[ctx: time format for when a post was modified]
en: j F, Y \a\t G:i \U\T\C
cv_RU: j F, Y \\t G:i \U\T\C

[ctx: time from now]
en: in %s
cv_RU: %s-ра

[ctx: time in days abbreviation]
en: %sd
cv_RU: %sкун

[ctx: time in hours abbreviation]
en: %sh
cv_RU: %sсех

[ctx: time in minutes abbreviation]
en: %sm
cv_RU: %sмин

[ctx: time in months abbreviation]
en: %smon
cv_RU: %sуй

[ctx: time in weeks abbreviation]
en: %sw
cv_RU: %sэрн

[ctx: time in years abbreviation]
en: %sy
cv_RU: %sç

[ctx: timeSinceExpiry is of the form "[number] [time-period] ago" i.e. "3 days ago"]
en: Expired %(timeSinceExpiry)s
cv_RU: Срокĕ тухни %(timeSinceExpiry)s

[ctx: title]
en: Free .blog Domain for one year
cv_RU: Пĕр çуллăх тÿлевсĕр .blog доменĕ

[ctx: title]
en: Free domain for one year
cv_RU: Пĕр çуллăх тÿлевсĕр домен

en: to-do
cv_RU: тумалли

en: todo
cv_RU: тумлли

en: toggle comment visibility
cv_RU: комментари курăнаслăхне переключить тăвас

[ctx: topic]
en: Activism
cv_RU: Активизм

[ctx: topic]
en: Adventure
cv_RU: Приключени

[ctx: topic]
en: Advice
cv_RU: Канаш

[ctx: topic]
en: Animals
cv_RU: Чĕрчунсем

[ctx: topic]
en: Architecture
cv_RU: Архитектура

[ctx: topic]
en: Art
cv_RU: Ÿнер

[ctx: topic]
en: Authors
cv_RU: Авторсем

[ctx: topic]
en: Baking
cv_RU: Кăмакара пĕçерни

[ctx: topic]
en: Beauty
cv_RU: Илем

[ctx: topic]
en: Beer
cv_RU: Сăра

[ctx: topic]
en: Blogging
cv_RU: Блог тытса тăрасси

[ctx: topic]
en: Books
cv_RU: Кĕнекесем

[ctx: topic]
en: Business
cv_RU: Бизнес

[ctx: topic]
en: Camping
cv_RU: Поход

[ctx: topic]
en: Cars
cv_RU: Машинăсем

[ctx: topic]
en: Cocktails
cv_RU: Коктейльсем

[ctx: topic]
en: Coding
cv_RU: Программировани

[ctx: topic]
en: Comics
cv_RU: Комикс

[ctx: topic]
en: Community
cv_RU: Пĕрлешÿ

[ctx: topic]
en: Cooking
cv_RU: Апат пĕçересси

[ctx: topic]
en: Crafts
cv_RU: Ал ӗҫӗ

[ctx: topic]
en: Creativity
cv_RU: Креативлӑх

[ctx: topic]
en: Culture
cv_RU: Культура

[ctx: topic]
en: Current Events
cv_RU: Хальхи событисем

[ctx: topic]
en: DIY
cv_RU: Ху ту

[ctx: topic]
en: Dance
cv_RU: Ташă

[ctx: topic]
en: Decorating
cv_RU: Илемлетÿ

[ctx: topic]
en: Design
cv_RU: Дизайн

[ctx: topic]
en: Diversity
cv_RU: Тĕрлĕлĕх

[ctx: topic]
en: Drawing
cv_RU: Ÿкересси

[ctx: topic]
en: Ecommerce
cv_RU: Электронлӑ коммерци

[ctx: topic]
en: Education
cv_RU: Вĕрентÿ

[ctx: topic]
en: Entertainment
cv_RU: Развлечени

[ctx: topic]
en: Environment
cv_RU: Тавралӑх

[ctx: topic]
en: Family
cv_RU: Кил-йыш

[ctx: topic]
en: Farming
cv_RU: Ял хуҫалӑхӗ

[ctx: topic]
en: Fashion
cv_RU: Мода

[ctx: topic]
en: Fiction
cv_RU: Сăнарлă литература

[ctx: topic]
en: Finance
cv_RU: Финанс

[ctx: topic]
en: Fitness
cv_RU: Фитнес

[ctx: topic]
en: Food
cv_RU: Апат-çимĕç

[ctx: topic]
en: Gaming
cv_RU: Вылямалли

[ctx: topic]
en: Gardening
cv_RU: Сад ӗрчетни

[ctx: topic]
en: Health
cv_RU: Сывлăх

[ctx: topic]
en: History
cv_RU: Истори

[ctx: topic]
en: Homeschooling
cv_RU: Килти вĕрентÿ

[ctx: topic]
en: Humor
cv_RU: Юмор

[ctx: topic]
en: Identity
cv_RU: Камлăх

[ctx: topic]
en: Illustration
cv_RU: Иллюстраци

[ctx: topic]
en: Inspiration
cv_RU: Хавхалану

[ctx: topic]
en: Internet
cv_RU: Интернет

[ctx: topic]
en: Journalism
cv_RU: Журналистика

[ctx: topic]
en: Kids
cv_RU: Ача-пăча

[ctx: topic]
en: LGBTQ
cv_RU: ЛГБТК

[ctx: topic]
en: Language
cv_RU: Чĕлхи

[ctx: topic]
en: Lifestyle
cv_RU: Пурнӑҫ йӗрки

[ctx: topic]
en: Literature
cv_RU: Литература

[ctx: topic]
en: Love
cv_RU: Юрату

[ctx: topic]
en: Mathematics
cv_RU: Математика

[ctx: topic]
en: Media
cv_RU: Медиа

[ctx: topic]
en: Mental Health
cv_RU: Психика Сывлӑхӗ

[ctx: topic]
en: Military
cv_RU: Çар ĕçĕ

[ctx: topic]
en: Movies
cv_RU: Кино

[ctx: topic]
en: Music
cv_RU: Музыка

[ctx: topic]
en: Nature
cv_RU: Çутçанталăк

[ctx: topic]
en: Nonfiction
cv_RU: Документаллă литература

[ctx: topic]
en: Nostalgia
cv_RU: Ностальги

[ctx: topic]
en: Online Events
cv_RU: Онлайн Событисем

[ctx: topic]
en: Outdoors
cv_RU: Уçă сывлăшра

[ctx: topic]
en: Parenting
cv_RU: Воспитани

[ctx: topic]
en: Pets
cv_RU: Килти чӗрчунсем

[ctx: topic]
en: Photography
cv_RU: Фотографи

[ctx: topic]
en: Poetry
cv_RU: Поэзи

[ctx: topic]
en: Politics
cv_RU: Политика

[ctx: topic]
en: Popular Culture
cv_RU: Популярлӑ культура

[ctx: topic]
en: Publishing
cv_RU: Издательство

[ctx: topic]
en: Reading
cv_RU: Вуласси

[ctx: topic]
en: Recipes
cv_RU: Рецептсем

[ctx: topic]
en: Relationships
cv_RU: Хутшăнусем

[ctx: topic]
en: Religion
cv_RU: Тĕн

[ctx: topic]
en: Science
cv_RU: Ăслăлăх

[ctx: topic]
en: Self-Improvement
cv_RU: Хăвна аталантар

[ctx: topic]
en: Self-Publishing
cv_RU: Самиздат

[ctx: topic]
en: Sewing
cv_RU: Çĕвĕ ĕçĕ

[ctx: topic]
en: Social Media
cv_RU: Соцсеть Медиа

[ctx: topic]
en: Sports
cv_RU: Спорт

[ctx: topic]
en: Teaching
cv_RU: Вĕрентÿ

[ctx: topic]
en: Technology
cv_RU: Технологи

[ctx: topic]
en: Television
cv_RU: Телевидени

[ctx: topic]
en: Travel
cv_RU: Çулçÿрев

[ctx: topic]
en: Video
cv_RU: Видео

[ctx: topic]
en: Weddings
cv_RU: Туй

[ctx: topic]
en: Wellness
cv_RU: Лайӑх сывлӑх

[ctx: topic]
en: Wine
cv_RU: Хĕрлĕ Эрех

[ctx: topic]
en: Work
cv_RU: Ĕç

[ctx: topic]
en: Writing
cv_RU: Çырасси

[ctx: topic post is located in]
en: In "Mobile"
cv_RU: "Мобильлĕ" ăшĕнче

[ctx: topic post is located in]
en: In "Upgrade"
cv_RU: "Аслăлату" ăшĕнче

en: tour
cv_RU: тур

[ctx: tracking info success message]
en: successfully %1$s
cv_RU: ăнăçлăн %1$s

en: travel
cv_RU: çулçÿрев

[ctx: type of layout]
en: Grid
cv_RU: Сетка

[ctx: type of layout]
en: List
cv_RU: Список

en: uncategorized
cv_RU: категорилемен

[ctx: unit of time]
en: a few seconds
cv_RU: темиçе секкунт

[ctx: unit of time]
en: day | days
cv_RU[0]: кун
cv_RU[1]: кун

[ctx: unit of time]
en: month | months
cv_RU[0]: уйăх
cv_RU[1]: уйăх

[ctx: unit of time]
en: week | weeks
cv_RU[0]: эрне
cv_RU[1]: эрне

en: unknown
cv_RU: Паллă мар

en: unknown location
cv_RU: паллă мар тĕл

en: unsubscribe from a site, where [URL] is the URL of the WordPress.com site (e.g. en.blog.wordpress.com)
cv_RU: [URL]-ĕ WordPress.com сайт URL-ĕ пулнă сайта çырăнăвне пăрахăçлас (тĕсл. en.blog.wordpress.com)

en: until
cv_RU: хăçанччен

en: untitled
cv_RU: заголовок паман

en: upgrade when you need
cv_RU: кирек хăçан та аслăлатма пулать

[ctx: used in api error message if there is no long message]
en: Unknown error
cv_RU: Паллă мар ошибка

[ctx: used in api error message if there is no severity code from PayPal]
en: Error
cv_RU: Ошибка

en: user | users
cv_RU[0]: усă куракан
cv_RU[1]: усă куракансем

[ctx: user]
en: Add New User
cv_RU: Çĕнĕ Усă куракан Хушас

[ctx: user]
en: Mark as spam
cv_RU: Спам тесе Палăртас

[ctx: user]
en: Not spam
cv_RU: Спам Мар

[ctx: user]
en: Registered
cv_RU: Регистрациленĕ

en: user is | users are
cv_RU[0]: усă куракан вăл –
cv_RU[1]: усă куракансем вĕсем –

en: user_data is required
cv_RU: user_data кирлĕ

en: user_id is required
cv_RU: user_id кирлĕ

en: user_id required.
cv_RU: user_id кирлĕ.

en: user_login_can_be_changed can not be set by this endpoint.
cv_RU: user_login_can_be_улăштарчĕ -не ку эндпоинт лартма пултараймасть.

en: username
cv_RU: усă куракан ячĕ

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[0]: Мĕнпур <span class="count">(%s)</span>
cv_RU[1]: Мĕнпур <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Change
cv_RU: Улăштарас

[ctx: verb]
en: Clear
cv_RU: Тасатас

[ctx: verb]
en: Clone
cv_RU: Клонлас

[ctx: verb]
en: Comment
cv_RU: Комментари çырас

[ctx: verb]
en: Copy
cv_RU: Копилес

[ctx: verb]
en: Design
cv_RU: Дизайн

[ctx: verb]
en: Downgrade
cv_RU: Кĕçĕнлетес

[ctx: verb]
en: Edit
cv_RU: Редакцилес

[ctx: verb]
en: Gift
cv_RU: Парне

[ctx: verb]
en: Group
cv_RU: Ушкăн

[ctx: verb]
en: Keep my plan
cv_RU: Ку план упрас

[ctx: verb]
en: Manage add-ons
cv_RU: Хушăмсене майлас

[ctx: verb]
en: Preview
cv_RU: Пăхса илес

[ctx: verb]
en: Purchase
cv_RU: Туянас

[ctx: verb]
en: Purchase on:
cv_RU: Сутăн илес:

[ctx: verb]
en: Spam
cv_RU: Спам

[ctx: verb]
en: Stack
cv_RU: Купа

[ctx: verb]
en: Subscribe
cv_RU: Çырăнас

[ctx: verb]
en: Subscribe on:
cv_RU: Çакăнта çырăнас:

[ctx: verb]
en: Trash
cv_RU: Çÿппе ярас

[ctx: verb]
en: Upgrade
cv_RU: Аслăлатас

[ctx: verb]
en: Upgrade on:
cv_RU: Аслăлатас:

[ctx: verb]
en: Upgrade – %(priceString)s
cv_RU: Аслăлатас – %(priceString)s

[ctx: verb]
en: Upload
cv_RU: Тиес

[ctx: verb]
en: View
cv_RU: Пăхас

[ctx: verb, imperative]
en: Comment
cv_RU: Комментари çырас

[ctx: verb, to Cancel an operation]
en: Cancel
cv_RU: Пăрахăçлас

[ctx: verb: Mark as Spam]
en: Spam
cv_RU: Спам

[ctx: verb: imperative]
en: Approve
cv_RU: Ырлас

[ctx: verb: imperative]
en: Approve comment
cv_RU: Комментарие Ырлас

[ctx: verb: imperative]
en: Edit
cv_RU: Редакцилес

[ctx: verb: imperative]
en: Edit comment
cv_RU: Комментарие редакцилес

[ctx: verb: imperative]
en: Follow
cv_RU: Пăхса тăрăр

[ctx: verb: imperative]
en: Like
cv_RU: Килĕштер

[ctx: verb: imperative]
en: Like comment
cv_RU: Комментарие килĕштерес

[ctx: verb: imperative]
en: Like post
cv_RU: Публикацие килĕштерес

[ctx: verb: imperative]
en: Mark comment as spam
cv_RU: Комментарие спам тесе палăртас

[ctx: verb: imperative]
en: Post Answer
cv_RU: Хурав çырас

[ctx: verb: imperative]
en: Send
cv_RU: Ярас

[ctx: verb: imperative]
en: Submit reply
cv_RU: Ответ ярса парас

[ctx: verb: imperative]
en: Subscribe
cv_RU: Çырăнас

[ctx: verb: imperative]
en: Trash
cv_RU: Çÿп

[ctx: verb: imperative]
en: Trash comment
cv_RU: Комментарине çÿппе куçарас

[ctx: verb: imperative]
en: Unapprove comment
cv_RU: Комментарие ырлас мар

[ctx: verb: imperative]
en: Undo
cv_RU: Каялла тавăрас

[ctx: verb: past-tense]
en: Approved
cv_RU: Çирĕплетнĕ

[ctx: verb: past-tense]
en: Liked
cv_RU: Килĕштернĕ

[ctx: verb; site]
en: Archive
cv_RU: Архив

en: verified owner
cv_RU: верификациленĕ хуçи

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
cv_RU: V Тикĕслес

en: via %s
cv_RU: %s тăрăх

en: video
cv_RU: видео

[ctx: video or audio]
en: Length
cv_RU: Вăрăмăш

[ctx: view a subscription]
en: View
cv_RU: Курăмлатас

en: view document
cv_RU: документа курас

en: view pdf
cv_RU: pdf-не пăхас

en: view source
cv_RU: источникне пăхас

en: views
cv_RU: пăхни

[ctx: voce settings api]
en: Your changes have been saved.
cv_RU: Эсир тунă пур улшăнусем упранчĕç.

[ctx: website URL]
en: At URL
cv_RU: URL-ĕ

[ctx: website name]
en: For site
cv_RU: Сайт валли

en: week
cv_RU: эрне

[ctx: when to allow a setting]
en: Never
cv_RU: Нихăçан

en: white
cv_RU: шурă

[ctx: widget]
en: Add
cv_RU: Хушас

[ctx: widget]
en: Edit
cv_RU: Редакцилес

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
cv_RU: %1$s %2$s числара

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
cv_RU: сăмах

en: yd
cv_RU: ярд

en: year
cv_RU: çул

en: yearly
cv_RU: çулсерен

en: years
cv_RU: çул

en: yesterday
cv_RU: ĕнер

[ctx: you are following]
en: Following
cv_RU: Пăхса тăракан

[ctx: you are subscribing]
en: Subscribed
cv_RU: Çырăннă

en: your site
cv_RU: сирĕн сайт

[ctx: {$date_format} \a\t {$time_format}]
en: %1$s \a\t %2$s
cv_RU: %1$s \t %2$s

en: {{author}}%(authorFirstName)s{{/author}} {{label}}cross-posted from %(siteName)s to{{/label}} {{blogNames/}}
cv_RU: {{author}}%(authorFirstName)s{{/author}} {{label}}куна %(siteName)s сайтра харăс публикацилерĕ {{/label}} {{blogNames/}}

en: {{author}}%(authorFirstName)s{{/author}} {{label}}left a comment on %(siteName)s, cross-posted to{{/label}} {{blogNames/}}
cv_RU: {{author}}%(authorFirstName)s{{/author}} {{label}}%(siteName)s сайт патĕнче комментари хăварчĕ, харăс публикациленĕ патне{{/label}} {{blogNames/}}

en: {{a}}All Personal features{{/a}}
cv_RU: {{a}}Мĕнпур Персональнăй ятарлăхсем{{/a}}

en: {{a}}All Premium features{{/a}}
cv_RU: {{a}}Мĕнпур Премиум ятарлăхĕсем{{/a}}

en: {{a}}All free features{{/a}}
cv_RU: {{a}}Мĕнпур тÿлевсĕр ятарлăхсем{{/a}}

en: {{a}}Customize{{/a}} this design.
cv_RU: Ку дизайна{{a}}хăйевĕрлетес{{/a}}.

en: {{a}}Enter your server credentials{{/a}} to enable one-click restores from your backups.
cv_RU: Пĕрре клик туса резервран каялла тавăрса лартассине ĕçлеттермешкĕн{{a}}хăвăр сервер информацине çырса кĕртĕр{{/a}}.

en: {{a}}Learn more about domain mapping{{/a}}
cv_RU: {{a}}Домен привязки пирки тĕплĕнрех пĕлес{{/a}}

en: {{a}}Learn more about domain transfers{{/a}}
cv_RU: {{a}}Домен трансферĕсем пирки тĕплĕнрех пĕлес{{/a}}

en: {{a}}Learn more about{{/a}} this theme.
cv_RU: Ку темă çинчен{{a}}тĕплĕнрех пĕлес{{/a}}.

en: {{a}}Log in now{{/a}} to finish signing up.
cv_RU: Çырăнăва вĕçлемешкĕн{{a}}халех çырăнса кĕрес{{/a}}.

en: {{a}}Manage connections{{/a}}
cv_RU: {{a}}Çыхăнусене майлас{{/a}}

en: {{b}}Last update: %(time)s{{/b}} (Updates every 30 minutes)
cv_RU: {{b}}Юлашки çĕнетÿ: %(time)s{{/b}} (Кашни 30 минут çĕнелсе тăрать)

en: {{b}}WordPress.com has great SEO{{/b}} out of the box. All of our themes are optimized for search engines, so you don't have to do anything extra. However, you can tweak these settings if you'd like more advanced control. Read more about what you can do to {{a}}optimize your site's SEO{{/a}}.
cv_RU: {{b}}WordPress.com SEO меслечĕсем питĕ аван{{/b}} та пĕртте кичем мар. Пирĕн мĕн пур темăна та поисковикcем валли оптимизациленĕ, çавна май сире унтан ытла темĕнскер тума кирлех мар. Çапах та, енчен те сире контроле тата лайăхлатасси кирлех пулсан ку настройкăсене ĕнерме май пур.{{a}}Хăвăр сайтăн SEO-не оптимизацилесси пирки{{/a}} мĕнле майсем пурри çинчен вуласа пĕлĕр.

en: {{detailTitle}}Authorized on{{/detailTitle}}{{detailDescription}}%(date)s{{/detailDescription}}
cv_RU: {{detailTitle}}Авторизациленĕ вăхăт{{/detailTitle}}{{detailDescription}}%(date)s{{/detailDescription}}

en: {{em}}%(name)s{{/em}} has been received. You'll get an email when your import is complete.
cv_RU: {{em}}%(name)s{{/em}} илĕнчĕ. Имортлас ĕç пулса пĕтсен сире пĕр email килĕ.

en: {{em}}(No title){{/em}}
cv_RU: {{em}}(Ячĕсĕр){{/em}}

en: {{icon/}} Priority WordPress and security support
cv_RU: {{icon/}} WordPress тата Хăрушсăрлăхăн приоритетлĕ поддержки

en: {{icon/}} SEO preview tools
cv_RU: {{icon/}} SEO предпросмотр хатĕр-хĕтĕрĕ

en: {{icon/}} Spam filtering
cv_RU: {{icon/}} Спам фильтрĕ

en: {{icon/}} Unlimited high-speed video hosting
cv_RU: {{icon/}} Лимитсăр çÿллĕ-хăвăртлăхлă видео хостингĕ

en: {{icon/}} Unlimited, high-speed image hosting
cv_RU: {{icon/}} Лимитсăр, çÿллĕ-хăвăртлăхлă căнÿкерчĕк хостингĕ

en: {{icon/}} clear
cv_RU: {{icon/}} тасатас

en: {{icon/}} select all
cv_RU: {{icon/}} Мĕнпурне суйлас

en: {{instructionsButton}}View Instructions to Enable{{/instructionsButton}}
cv_RU: {{instructionsButton}}Ярас умĕн инструкцине пăхса тухăр{{/instructionsButton}}

en: {{line1}}Build a site.{{/line1}}{{line2}}Sell your stuff.{{/line2}}{{line3}}Start a blog.{{/line3}}{{line4}}And so much more.{{/line4}}
cv_RU: {{line1}}Сайт туса хурăр.{{/line1}}{{line2}}Мĕн те пулин сутăр.{{/line2}}{{line3}}Блог çырма пуçлăр.{{/line3}}{{line4}}Унтан ытла та тăвăр.{{/line4}}

en: {{line1}}Create any kind of website. No code,{{/line1}}{{line2}}no manuals, no limits.{{/line2}}
cv_RU: {{line1}}Кирек мĕнле сайт та тăвăр. Код пĕлни кирлĕ мар,{{/line1}}{{line2}}инструкци кирлĕ мар, пултарулăх чикки çуккă.{{/line2}}

en: {{line1}}Welcome to the world’s most{{/line1}}{{line2}}popular website builder.{{/line2}}
cv_RU: {{line1}}Тĕнчен чи популярнăй{{/line1}}{{line2}}вебсайт конструкторне килĕрех.{{/line2}}

en: {{link}}%(service)s{{/link}} {{small}}by %(organization)s{{/small}}
cv_RU: {{link}}%(service)s{{/link}} {{small}}тăваканĕ %(organization)s{{/small}}

en: {{link}}Some features{{/link}} will not be available, but you'll be able to connect your user account at any point to unlock them.
cv_RU: {{link}}Хăшпĕр функцисем{{/link}} усă курма ирĕклĕ пулмĕç, çапах та усă куракан аккаунтне çыхăнтарса вĕсемпе кирек хăçан та уçă курма пултаратăр.

en: {{pNode}}We are setting up your new domains for you. They should start working immediately, but may be unreliable during the first 30 minutes.{{/pNode}}{{pNode}}If you are unable to access your site at %(primaryDomain)s, try setting the primary domain to a domain you know is working. {{domainsLink}}Learn more{{/domainsLink}} about setting the primary domain.{{/pNode}}
cv_RU: {{pNode}}Эпир сирĕн валли çĕнĕ доменсем хыватпăр. Вĕсем çийĕнчех ĕçлеме пуçламалла, анчах пуçламăш 72 сехет хушшинче шанăçсăр пулма пултараççĕ.{{/pNode}}{{pNode}}Енчен те эсир хăвăрăн %(primaryDomain)s çинчи сайта иртме пултараймасан, настройкăсенчен тĕп домен вырăнне ĕçленине пĕлсе тăракан пĕр домен лартăр. Тĕп домен настройки çинчен {{domainsLink}}тĕплĕнрех пĕлĕр{{/domainsLink}}.{{/pNode}}

en: {{pNode}}We are setting up {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} for you. It should start working immediately, but may be unreliable during the first 30 minutes.{{/pNode}}{{pNode}}If you are unable to access your site at {{strong}}%(domainName)s{{/strong}}, try setting the primary domain to a domain you know is working. {{domainsLink}}Learn more{{/domainsLink}} about setting the primary domain, or {{tryNowLink}}try {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} now.{{/tryNowLink}}{{/pNode}}
cv_RU: {{pNode}}Эпир сирĕн валли {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} хыватпăр. Çийĕнчех ĕçлеме пуçламалла, анчах пуçламăш 72 сехет хушшинче шанăçсăр пулма пултарать.{{/pNode}}{{pNode}}Енчен те эсир хăвăрăн {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} çинчи сайт патне иртейместĕр пулсан, настройкăсенчен тĕп домен вырăнне ĕçленине пĕлсе тăракан пĕр домен лартăр. Тĕп домен настройкисем çинчен {{domainsLink}}тĕплĕнрех пĕлĕр{{/domainsLink}}, е {{tryNowLink}} {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} халех пăхса илĕр.{{/tryNowLink}}{{/pNode}}

en: {{planName/}} plan features
cv_RU: {{planName/}} план ятарлăхĕсем

en: {{priceSpan}}%(standardPrice)s{{/priceSpan}} {{saleSpan}}%(salePrice)s{{/saleSpan}} /year /mailbox
cv_RU: {{priceSpan}}%(standardPrice)s{{/priceSpan}} {{saleSpan}}%(salePrice)s{{/saleSpan}} /çулталăк /эл. ещĕк

en: {{readerLink}}Use the Reader{{/readerLink}} to adjust delivery settings for your existing subscriptions.
cv_RU: {{readerLink}}Reader-па усă курса{{/readerLink}} хăвăр мĕн пур çырăннисен кÿрев настройкисене майламашкăн.

en: {{requestButton}}Re-send your confirmation email{{/requestButton}} or {{changeButton}}change the email address on your account{{/changeButton}}.
cv_RU: {{requestButton}}Çĕнĕрен ярăр хăвăрăн çирĕплетÿ emailĕ{{/requestButton}} е {{changeButton}}улăштар -ĕ> хăвăр аккаунтăн email адресĕ{{/changeButton}}.

en: {{span}}%(domain)s{{/span}} is available!
cv_RU: {{span}}%(domain)s{{/span}} илме ирĕклĕ!

en: {{span}}No comments{{/span}} - add the first!
cv_RU: {{span}}Комментари çук{{/span}} - пĕрремĕшне эсир хушăр!

en: {{status}}Status:{{/status}} Two-step authentication is currently {{onOff}}off{{/onOff}}.
cv_RU: {{status}}Статусĕ:{{/status}} Икĕ-Утăм Аутентикацине халĕ {{onOff}}чарнă{{/onOff}}.

en: {{status}}Status:{{/status}} Two-step authentication is currently {{onOff}}on{{/onOff}}.
cv_RU: {{status}}Статусĕ:{{/status}} Икĕ-Утăм Аутентикацине халĕ {{onOff}}янă{{/onOff}}.

en: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} is pending transfer.
cv_RU: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} трансфер кĕтсе тăрать .

en: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} is pending transfer. You must wait for the transfer to finish, and then update the settings at the new registrar.
cv_RU: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} трансфер кĕтсе тăрать. Трансферĕ вĕçленессине кĕтес пулать, вара çĕнĕ регистрарта настройкисене çĕнетес пулать.

en: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} needs to be verified. You should receive an email shortly with more information.
cv_RU: {{strong}}%(domain)s{{/strong}}-ăн верификациленни кирлĕ. Сирĕн патăра кĕçех туллирех информациллĕ пĕр email çитмелле.

en: {{strong}}%(siteDomain)s{{/strong}} will be unavailable in the future.
cv_RU: {{strong}}%(siteDomain)s{{/strong}} -а ÿлĕм илме май пулмĕ.

en: {{strong}}%s{{/strong}} is currently under maintenance. Try one of these suggestions instead.
cv_RU: {{strong}}%s{{/strong}} вăл халĕ юсав курать. Ун вырăнне çак сĕнÿсене туса пăхăр.

en: {{strong}}13GB{{/strong}} storage space
cv_RU: {{strong}}13GB{{/strong}}-лăх Управăш

en: {{strong}}200 GB{{/strong}} storage space
cv_RU: {{strong}}200 GB{{/strong}}-лăх Управăш

en: {{strong}}3GB{{/strong}} storage space
cv_RU: {{strong}}3GB{{/strong}}-лăх Управăш

en: {{strong}}Best for freelancers:{{/strong}} Build a unique website with advanced design tools, CSS editing, lots of space for audio and video, Google Analytics support, and the ability to monetize your site with ads.
cv_RU: {{strong}}Фрилансерсем валли лайăх:{{/strong}} Вăйлă дизайн хатĕрĕсемпе, CSS редакторĕпе, аудио тата видео валли уйăрнă чылай уçлăхпа, Google Analytics поддоржкипе усă курса рекламăран укçа ĕçлесе илекен хăйне евĕр сайт тăвăр.

en: {{strong}}Best for online stores:{{/strong}} Sell products or services with this powerful, all-in-one online store experience. This plan includes premium integrations and is extendable, so it’ll grow with you as your business grows.
cv_RU: {{strong}}Онлайн магазинсем валли лайăх:{{/strong}} Япала е услугăсене çак хăватлă, мĕн кирли пуринпе те тивĕçтерекен мелпе усă курса сутăр. Ку тарифа премиумăн уйрăмлăхĕсем кĕреççĕ, ăна татах та аслăлатма пулать. Хăвăрăн бизнеспа пĕрле сирĕн сайт та ÿссе пырĕ.

en: {{strong}}Best for personal use:{{/strong}} Boost your website with a custom domain name, and remove all WordPress.com advertising. Unlock unlimited, expert customer support via email.
cv_RU: {{strong}}Уйрăм çын валли лайăх:{{/strong}} Ятарлă доменпа çыхăнтарса, WordPress.com рекламисене курăнмалла мар туса сайта лайăхлатăр. Кирлĕ таран илсе тăмалăх Email урлă поддержкă илсе тăрăр.

en: {{strong}}Warning:{{/strong}} One or more transactions linked to this site were refunded due to a contested charge. This may have happened because of a chargeback by the credit card holder or a PayPal investigation. Each contested charge carries a fine. To resolve the issue and re-enable posting, please {{a}}pay for the chargeback fine{{/a}}.
cv_RU: {{strong}}Асăрхаттарни:{{/strong}} Ыйтнă хак тупăштарнă пирки ку сайтпа çыхăнтарнă пĕр е ытла транзакцишĕн укçине тавăрса панă. Ку вăл кредит карточки хуçи е PayPal расследованийĕ тÿленине тавăрма ыйтнă пирки пулма пултарнă. Тупăштаракан хак ыйтнишĕн кашни хутĕнче штраф лекет. Пăтăрмах майлаштарма тата публикацилессине çĕнĕрен ĕçлеттермешкĕн, тархасшăн{{a}}тÿленине тавăрттарма ыйтнишĕн тытнă штрафа тÿлесе татăр{{/a}}.

en: {{strong}}Welcome to Conversations.{{/strong}} You can read and reply to all your conversations in one place. WordPress posts you've liked or commented on will appear when they have new comments.
cv_RU: {{strong}}Калаçусене килĕрех.{{/strong}} Хăвăрăн мĕн пур калаçусене пĕр çĕртре вулама тата ответлеме пултаратăр. Эсир килĕштернĕ е комментари хăварнă WordPress публикацийĕсем çĕнĕ комментарисем килнĕ чухне тухса тăрĕç.

en: {{strong}}Welcome!{{/strong}} Reader is a custom magazine. {{link}}Follow your favorite sites{{/link}} and their latest posts will appear here. {{span}}Read, like, and comment in a distraction-free environment.{{/span}}
cv_RU: {{strong}}Килĕрех!{{/strong}} Reader вăл пĕр хăйевĕрлетнĕ журнал. {{link}}Хăвăрăн юратнă сайтăрсене йĕрлĕр те{{/link}} вĕсен çĕнĕ публикацийĕсем кунта тухса тăрĕç. {{span}}Чăрмав курмасăр вулăр, килĕштерĕр, тата комментари çырăр.{{/span}}

en: Ávila
cv_RU: Авила

en: Åland Islands
cv_RU: Аланд Утравĕсем

en: Çanakkale
cv_RU: Чанаккале

en: Çankırı
cv_RU: Чанкыры

en: Çorum
cv_RU: Чорум

en: Ñeembucú
cv_RU: Ньеэмбуку

en: İstanbul
cv_RU: Стамбул

en: İzmir
cv_RU: Измир

en: İçel
cv_RU: Ичель

en: Łódź
cv_RU: Лодзь

en: Şanlıurfa
cv_RU: Шанлыурфа

en: Şırnak
cv_RU: Шырнак

en: Șoldănești
cv_RU: Шолдэнешти

en: Ștefan Vodă
cv_RU: Штефан Водэ

en: — No Change —
cv_RU: — Улшăну çук —

en: — No change —
cv_RU: — Улшăну çук —

en: — The %s Team
cv_RU: — %s Ушкăн

en: — The %s team
cv_RU: — %s ушкăн

en: — The P2 team.
cv_RU: — P2 ушкăнĕ.

en: — The WordPress.com Team
cv_RU: — WordPress.com ушкăнĕ

en: —The Jetpack Team
cv_RU: —Jetpack Ушкăнĕ

en: —The WordPress.com Team
cv_RU: —WordPress.com Ушкăнĕ

en: —— Default ——
cv_RU: —— Тивмен ——

en: —— None ——
cv_RU: —— Пушă ——

en: “How do I get more traffic?”
cv_RU: "Трафика мӗнле ÿстермелле-ха манӑн?”

en: … and %(moreEvents)d more post | … and %(moreEvents)d more posts
cv_RU[0]: … тата %(moreEvents)d публикаци
cv_RU[1]: … тата %(moreEvents)d публикаци

en: … and %d more share | … and %d more shares
cv_RU[0]: … тата %d пайлашу
cv_RU[1]: … тата тепĕр %d пайлашу

en: … and thanks!
cv_RU: …, тавтапуç!

en: …and so much more
cv_RU: …тата та, тата та

en: ⏰ Share an update<br>💬 Ask a question<br>💡 Present ideas and get feedback
cv_RU: ⏰ Çĕнĕлĕхпе пайлашăр<br>💬 Ыйту ыйтăр<br>💡 Шухăшсене кăларса тăратăрта отзыв илĕр

en: 👋 %s, here are a few more tips to get the most out of P2:
cv_RU: 👋 %s, акă P2-пе чи меллĕ майпа усă курмашкăн темиçе сĕнÿ:

en: 👋 Hey there!
cv_RU: 👋 Салам унта!

en: 👋 Hi %s! Want to keep your team tracking towards deadlines?
cv_RU: 👋 Салам, %s! Ĕçе палăртнă вăхăта тăвас тесе ушкăнрисене чупкалаттарас тетĕр-и?

en: 👋 Hi %s! Want to stay on top of important discussions on posts?
cv_RU: 👋 Салам, %s! Публикацисемпе çыхăннă пĕлтерĕшлĕ дискуссисене пĕр сиктермесĕр пăхса тăрас тетĕр-и?

en: 👋 Hola %s! Here are two simple <strong>collaboration tools</strong> on P2 to effectively move your work forward:
cv_RU: 👋 Сап-салам, %s! Акă P2-ри сирĕн ĕçе хăвăрттăн малалла туса çитермешкĕн икĕ ансат <strong>пĕрлехи ĕç хатĕрĕ</strong> :

en: 👋 Welcome back! Here’s a pro tip for the day:<br><a href="%s">Organize your project documents and links</a> in one convenient place for your team.
cv_RU: 👋 Татах килĕрех! Акă паян валли профессионалсен пĕр сĕнĕнĕ:<br><a href="%s">Проект докуменчĕсемпе каççисене</a> ушкăнрисем вали пĕр меллĕ вырăнта майлăр.

en: 👋 Welcome back! Wondering what's the best way to use P2? Here are some ideas:
cv_RU: 👋 Каялла килĕрех! P2-па усă курмалли чи меллĕ меслет мĕн-ши? Акă темиçе шухăш:
