WordPress.com - en to dv_MV translation catalogue (981 entries)

en: % Comments
dv_MV: % ޚިޔާލުތައް

en: %(days)dd ago
dv_MV: %(days)d ދުވަސް ކުރިން

en: %(hours)dh ago
dv_MV: %(hours)d ގަޑިއިރު ކުރިން

en: %(minutes)dm ago
dv_MV: %(minutes)d މިނެޓް

en: %d Days
dv_MV: %d ދުވަސް

en: %d selected
dv_MV: %d ފާހަގަކުރެވިފައި

en: %dd
dv_MV: %d ދުވަސް

en: %dh
dv_MV: %d ގަޑިއިރު

en: %dm
dv_MV: %d މިނިޓް

en: %dmo
dv_MV: %d މަސް

en: %dy
dv_MV: %d އަހަރު

en: %s ago
dv_MV: %s ކުރިން

en: %s is required to strip image meta.
dv_MV: އިމޭޖް މީޓާ ސްޓްރިޕްކުރުމަށްޓަކައި %s ބޭނުންވޭ.

en: &#8592; Cancel gallery
dv_MV: &#8592; ގެލެރީ ކެންސަލްކުރޭ

en: &larr; Previous
dv_MV: &larr; ފަހަތަށް

en: (Edit)
dv_MV: (އެޑިޓް)

en: (no title)
dv_MV: (ސުރުޚީއެއް ނެތް)

en: + Create New Menu
dv_MV: + އާ މެނޫއެއް ހެދުމަށް

en: ,
dv_MV: ،

en: 1 Comment
dv_MV: 1 ޚިޔާލު

en: 1d
dv_MV: 1 ދުވަސް

en: 1m
dv_MV: 1 މިނިޓް

en: 1mo
dv_MV: 1 މަސް

en: 1y
dv_MV: 1 އަހަރު

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
dv_MV: <span class="meta-nav">&larr;</span> ކުރީގެ ލިޔުންތައް

en: A blogging theme.
dv_MV: ބުލޮގިން ތީމެއް

en: A name is required for this term.
dv_MV: މިކަމަށް ނަމެއް ބޭނުންވާނެ

en: ACT
dv_MV: އޭސީޓީ

en: AM
dv_MV: އމ

en: Abidjan
dv_MV: އަބިޖާން

en: Account Settings
dv_MV: އެކައުންޓް ސެޓިންގްސް

en: Account settings
dv_MV: އެކައުންޓް ސެޓިންގްސް

en: Accra
dv_MV: އަކްރާ

en: Action:
dv_MV: ޢަމަލު:

en: Activate
dv_MV: އެކްޓިވޭޓް

en: Adak
dv_MV: އަޑަކް

en: Add to gallery
dv_MV: ގެލެރީއަށް އިތުރުކުރޭ

en: Adding Categories
dv_MV: ބާވަތްތައް އިތުރުކުރަނީ

en: Adding Tags
dv_MV: ޓެގްތައް އިތުރުކުރަނީ

en: Adding Themes
dv_MV: ތީމްތައް އިތުރުކުރަނީ

en: Addis Ababa
dv_MV: އަޑިސް އަބާބާ

en: Adelaide
dv_MV: އެޑެލޭޑް

en: Aden
dv_MV: އެޑަން

en: Advertisements
dv_MV: އިސްތިހާރު

en: Africa
dv_MV: އެފްރިކާ

en: Algiers
dv_MV: އަލްޖިއާސް

en: All
dv_MV: ހުރިހައި

en: All media items
dv_MV: ހުރިހާ މީޑިއާ އައިޓަމެއް

en: Almaty
dv_MV: އަލްމަޓީ

en: Already Installed
dv_MV: ކުރިންވެސް ކޮށްފައި

en: Alt Text
dv_MV: ބަދަލު ލިޔުން

en: America
dv_MV: އެމެރިކާ

en: Amman
dv_MV: އައްމާން

en: Amsterdam
dv_MV: އެމްސްޓެޑަމް

en: Anadyr
dv_MV: އަނަޑީރ

en: Anchorage
dv_MV: އެންކޮރޭޖް

en: Andorra
dv_MV: އެންޑޯރާ

en: Anguilla
dv_MV: އެންގުއިލާ

en: Antananarivo
dv_MV: އެންޓަނަނަރިވޯ

en: Antarctica
dv_MV: އެންޓާޓިކާ

en: Antigua
dv_MV: އެންޓިގުއާ

en: Apia
dv_MV: އޭޕިއާ

en: Apr
dv_MV: އެޕްރީލް

en: April
dv_MV: އެޕްރީލް

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
dv_MV: އެޕްރީލް

en: Aqtau
dv_MV: އެކްޓައު

en: Aqtobe
dv_MV: އެކްޓޮބެ

en: Araguaina
dv_MV: އަރަގުއިނާ

en: Archives
dv_MV: އަރުޝީފު

en: Arctic
dv_MV: އާރކްޓިކް

en: Argentina
dv_MV: އާޖެންޓީނާ

en: Aruba
dv_MV: އަރޫބާ

en: Ashgabat
dv_MV: އަޝްގަބާޓް

en: Ashkhabad
dv_MV: އަޝްކަބާދް

en: Asia
dv_MV: އޭޝިއާ

en: Asmara
dv_MV: އަސްމަރާ

en: Asmera
dv_MV: އަސްމެރާ

en: Astrakhan
dv_MV: އަސްޓްރަޙާން

en: Asuncion
dv_MV: އަސުންޝިއަން

en: Athens
dv_MV: އެތެންސް

en: Atikokan
dv_MV: އެޓިކޮކަން

en: Atka
dv_MV: އަޓްކާ

en: Atlantic
dv_MV: އެޓްލާންޓިކް

en: Attaching Files
dv_MV: ފައިލްތައް ހަރުކުރަނީ

en: Attachment Details
dv_MV: އެޓޭޗްމެންޓް ގެ ތަފްސީލްތައް

en: Attachment Display Settings
dv_MV: އެޓޭޗްމެންޓް ދައްކާ ސެޓިންތައް

en: Attachment Page
dv_MV: އެޓޭޗް ކުރާ ސަފްޙާ

en: Attachment details
dv_MV: އެޓޭޗްމެންޓް ގެ ތަފްސީލްތައް

en: Atyrau
dv_MV: އަޓީރައު

en: Auckland
dv_MV: އޯކްލޭންޑް

en: Audio
dv_MV: އޯޑިއޯ

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
dv_MV[0]: އަޑު <span class="count">(%s)</span>
dv_MV[1]: އަޑުތައް <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Player
dv_MV: އޯޑިއޯ ޕްލޭޔަރ

en: Aug
dv_MV: އޮގަސްޓް

en: August
dv_MV: އޮގަސްޓް

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
dv_MV: އޮގަސްޓް

en: Australia
dv_MV: އޮސްޓްރޭލިޔާ

en: Available Actions
dv_MV: ލިބެންހުރި ހަރަކާތްތައް

en: Azores
dv_MV: އެޒޯރސް

en: Back
dv_MV: ފަހަތަށް

en: Background color
dv_MV: ބެކްގްރައުނޑްގެ ކުލަ

en: Baghdad
dv_MV: ބަގްދާދު

en: Bahia
dv_MV: ބާހިއާ

en: Bahia Banderas
dv_MV: ބަހާއި ބަންޑާރެސް

en: Bahrain
dv_MV: ބަހްރެއިން

en: Baku
dv_MV: ބަކޫ

en: Bamako
dv_MV: ބަމަކޯ

en: Bangkok
dv_MV: ބެންކޮކް

en: Bangladesh
dv_MV: ބަންގްލަދޭޝް

en: Bangui
dv_MV: ބަންގުއި

en: Banjul
dv_MV: ބަންޖުލް

en: Barbados
dv_MV: ބާބަޑޮސް

en: Barnaul
dv_MV: ބާރނައުލް

en: Beirut
dv_MV: ބެއިރޫތު

en: Belem
dv_MV: ބެލެމް

en: Belfast
dv_MV: ބެލްފާސްޓް

en: Belgium
dv_MV: ބެލްޖިއަމް

en: Belgrade
dv_MV: ބަލްގްރޭޑް

en: Belize
dv_MV: ބެލިޒް

en: Benin
dv_MV: ބެނިން

en: Berlin
dv_MV: ބާލިން

en: Bermuda
dv_MV: ބާމިއުޑާ

en: Beulah
dv_MV: ބިއުލާ

en: Bishkek
dv_MV: ބިޝްކެކް

en: Bissau
dv_MV: ބިއްސައު

en: Bitrate
dv_MV: ބިޓްރޭޓް

en: Blanc-Sablon
dv_MV: ބްލެންކް-ސަބްލޮން

en: Blantyre
dv_MV: ބްލަންޓްރޭ

en: Blog Archives
dv_MV: ބްލޮގް އަރުޝީފް

en: Blue
dv_MV: ނޫ

en: Boa Vista
dv_MV: ބޯ ވިސްޓާ

en: Bogota
dv_MV: ބޮގޯޓާ

en: Boise
dv_MV: ބޮއިސް

en: Bolivia
dv_MV: ބޮލިވިއާ

en: Bougainville
dv_MV: ބޯގަންވިލް

en: Bratislava
dv_MV: ބްރެޓިސްލަވާ

en: Brazzaville
dv_MV: ބްރަޒަވިލް

en: Brisbane
dv_MV: ބްރިސްބަން

en: Broken Hill
dv_MV: ބްރޯކަން ހިލް

en: Brunei
dv_MV: ބުރުނާއީ

en: Brussels
dv_MV: ބްރެސުލްސް

en: Bucharest
dv_MV: ބުޗަރެސްޓް

en: Budapest
dv_MV: ބުޑަޕެސްޓް

en: Buenos Aires
dv_MV: ބޮއިނިސް އައިރިސް

en: Bujumbura
dv_MV: ބުޖުމްބުރާ

en: Bulgaria
dv_MV: ބަލްގޭރިއާ

en: Bulk select
dv_MV: އެއްކޮށް ނެގުމަށް

en: Business
dv_MV: ވިޔަފާރި

en: Busingen
dv_MV: ބުސިންޖެން

en: By %(author)s
dv_MV: ލިޔުނީ %(author)s

en: Cairo
dv_MV: ގާހިރާ

en: Calcutta
dv_MV: ކަލްކަތާ

en: Cambridge Bay
dv_MV: ކޭމްބްރިޖް ބޭ

en: Campo Grande
dv_MV: ކެންޕޯ ގްރޭންޑް

en: Canada
dv_MV: ކެނެޑާ

en: Canary
dv_MV: ކެނަރީ

en: Canberra
dv_MV: ކެންބެރާ

en: Cancel
dv_MV: ކެންސަލް

en: Cancun
dv_MV: ކެންކުން

en: Cannot load %s.
dv_MV: .އެއް ލޯޑެއް ނުވި %s.

en: Cape Verde
dv_MV: ކޭޕް ވާޑެ

en: Caracas
dv_MV: ކަރަކަސް

en: Card:
dv_MV: ކާޑު:

en: Casablanca
dv_MV: ކަސަބްލަންކާ

en: Casey
dv_MV: ކެސޭ

en: Catamarca
dv_MV: ކޭޓަމާކާ

en: Cayenne
dv_MV: ކަޔޭން

en: Cayman
dv_MV: ކޭމަން

en: Center
dv_MV: ސެންޓަރ

en: Ceuta
dv_MV: ސިއުޓާ

en: Chagos
dv_MV: ޗާގޯސް

en: Chatham
dv_MV: ޗަތަމް

en: Chicago
dv_MV: ޗިކާގޯ

en: Chihuahua
dv_MV: ޗިހުއަހުއަ

en: China
dv_MV: ޗައިނާ

en: Chisinau
dv_MV: ޗިސިނައު

en: Chita
dv_MV: ޗިޓާ

en: Choibalsan
dv_MV: ޗޮއިބަލްސަން

en: Chongqing
dv_MV: ޗޮންގްކިން

en: Christmas
dv_MV: ކްރިސްމަސް

en: Chungking
dv_MV: ޗަންގކިން

en: Chuuk
dv_MV: ޗޫކް

en: City
dv_MV: ސިޓީ

en: Clear
dv_MV: ފޮހެލާ

en: Cocos
dv_MV: ކޮކޯސް

en: Colombo
dv_MV: ކޮޅުނބު

en: Color Scheme
dv_MV: ކުލައިގެ ސްކީމް

en: Columns
dv_MV: ކޮލަމްތައް

en: Comment
dv_MV: ޚިޔާލު

en: Comments
dv_MV: ޙިޔާލުތައް

en: Comments are closed.
dv_MV: ޚިޔާލު ހުށައެޅުން ބަންދު.

en: ComodRivadavia
dv_MV: ކޮމޮޑްރިވަޑަވިއާ

en: Comoro
dv_MV: ކޮމޮރޯ

en: Company
dv_MV: ކުންފުނި

en: Conakry
dv_MV: ކޮނަކްރީ

en: Contact Us
dv_MV: ގުޅުއްވުމަށް

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
dv_MV: ކިޔުން ކުރިޔަށް ގެންދޭ <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Copenhagen
dv_MV: ކޯޕަންހޭގަން

en: Coral Harbour
dv_MV: ކޮރަލް ހާބަރ

en: Cordoba
dv_MV: ކޯޑޮބާ

en: Costa Rica
dv_MV: ކޮސްޓަރިކާ

en: Could not insert term relationship into the database.
dv_MV: ޓާރމް ރިލޭޝަންޝިޕް ޑޭޓާބޭސް އަކަށް ނުލެވުނު

en: Countries
dv_MV: ޤައުމުތައް

en: Country
dv_MV: ޤައުމު

en: Create a new gallery
dv_MV: އާ ގެލެރީއެއް ހަދާ

en: Create a new playlist
dv_MV: އާ ޕްލޭލިސްޓެއް ހަދާ

en: Create gallery
dv_MV: ގެލެރީއެއް ތައްޔާރުކުރޭ

en: Creston
dv_MV: ކްރެސްޓަން

en: Cuiaba
dv_MV: ކުއައިބާ

en: Curacao
dv_MV: ކުރަކާއޯ

en: Currie
dv_MV: ކިއުރީ

en: Custom URL
dv_MV: ކަސްޓަމް ޔޫއާރއެލް

en: Customize
dv_MV: އުނިއިތުރު ކުރޭ

en: Dacca
dv_MV: ޑައްކާ

en: Dakar
dv_MV: ޑަކަރ

en: Damascus
dv_MV: ދިމިސްޤް

en: Danmarkshavn
dv_MV: ޑެންމާކްޝަން

en: Dar es Salaam
dv_MV: ދާރުއްސަލާމް

en: Dark
dv_MV: އަނދިރި

en: Darwin
dv_MV: ޑާވިން

en: Date
dv_MV: ތާރީޚް

en: Date:
dv_MV: ތާރީޚު:

en: Davis
dv_MV: ޑޭވިސް

en: Dawson
dv_MV: ޑޯއުސަން

en: Dawson Creek
dv_MV: ޑޮއުސަން ކްރީކް

en: Days
dv_MV: ދުވަސް

en: Dec
dv_MV: ޑިސެންބަރު

en: December
dv_MV: ޑިސެންބަރު

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
dv_MV: ޑިސެންބަރު

en: Delete Permanently
dv_MV: ދާއިމީކޮށް ފޮހެލާ

en: Deleting Links
dv_MV: ލިންކްތައް ޑިލީޓްކުރަނީ

en: Denver
dv_MV: ޑެންވަރ

en: Deselect
dv_MV: ޑީ ސެލެކްޓް

en: Detroit
dv_MV: ޑެޓްރޮއިޓް

en: Dhaka
dv_MV: ޑާކާ

en: Dili
dv_MV: ޑިލީ

en: Dismiss errors
dv_MV: މައްސަލަތައް ލައްޕާލާ

en: Djibouti
dv_MV: ޖިބޯޓީ

en: Domain
dv_MV: ޑޮމެއިން

en: Dominica
dv_MV: ޑޮމިނިކާ

en: Done
dv_MV: ނިމުނީ

en: Douala
dv_MV: ޑުއޯލާ

en: Draft
dv_MV: ޑްރާފްޓް

en: Drop files to upload
dv_MV: ފައިލް އަޕްލޯޑް ކުރަން މިތަނަށް ލާ

en: Dubai
dv_MV: ދުބާއީ

en: Dublin
dv_MV: ޑަލްބިން

en: DumontDUrville
dv_MV: ޑިއުމޮންޓްޑާރވިލް

en: Dushanbe
dv_MV: ޑުޝަންބެ

en: E-mail:
dv_MV: އީމެއިލް:

en: Easter
dv_MV: އީސްޓަރ

en: Edit
dv_MV: ބަދަލުގެނޭ

en: Edit Comment
dv_MV: ޚިޔާލަށް ބަދަލުގެނޭ

en: Edit Media
dv_MV: މީޑިއާ އެޑިޓްކުރޭ

en: Edmonton
dv_MV: އެޑްމޮންޓޮން

en: Efate
dv_MV: އެފާޓެ

en: Egypt
dv_MV: މިޞްރު

en: Eirunepe
dv_MV: އެއިރުނެޕޭ

en: El Aaiun
dv_MV: އެލް އައުއިން

en: El Salvador
dv_MV: އެލް ސަލްވަޑޯ

en: Email
dv_MV: އީމެއިލް

en: Email Address
dv_MV: އީމެއިލް އެޑްެރެސް

en: Email or Username
dv_MV: އީމެއިލް ނުވަތަ ޔޫޒަރނޭމް

en: Email:
dv_MV: އީމެއިލް:

en: Enderbury
dv_MV: އެންޑަބަރީ

en: English
dv_MV: އިނގިރޭސި

en: Ensenada
dv_MV: އެންސެނަޑާ

en: Etc
dv_MV: އީޓީސީ

en: Eucla
dv_MV: އުކްލާ

en: Europe
dv_MV: ޔޫރަޕް

en: F j, Y
dv_MV: Y F j

en: F j, Y g:i a
dv_MV: F j، Y g:i a

en: Faeroe
dv_MV: ފައިރޯއެ

en: Fakaofo
dv_MV: ފަކައޮފޯ

en: Famagusta
dv_MV: ފަމަގުސްތާ

en: Faroe
dv_MV: ފަރޮއެ

en: Featured
dv_MV: ފީޗާޑް

en: Feb
dv_MV: ފެބުރުއަރީ

en: February
dv_MV: ފެބުރުއަރީ

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
dv_MV: ފެބުރުއަރީ

en: Feed for all posts filed under %s
dv_MV: %s ގެ ޕޯސްޓް ތަކުގެ ފީޑް

en: Feedback
dv_MV: ފީޑްބެކް

en: Fiji
dv_MV: ފިޖީ

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
dv_MV: ޝާއިޢުކޮށްފައިވާ

en: First Name
dv_MV: ފުރަތަމަ ނަން

en: First name
dv_MV: ފުރަތަމަ ނަން

en: For more information:
dv_MV: :އިތުރު މައުލޫމާތު ހޯދުމަށް

en: Forgot password?
dv_MV: ޕާސްވޯޑު ހަނދާންނެތުނީތޯ؟

en: Fort Nelson
dv_MV: ފޯރޓް ނެލްސަން

en: Fort Wayne
dv_MV: ފޯޓް ވޭން

en: Fortaleza
dv_MV: ފޯޓަލެޒާ

en: France
dv_MV: ފްރާންސް

en: Freetown
dv_MV: ފްރީޓައުން

en: Fri
dv_MV: ހުކުރު

en: Friday
dv_MV: ހުކުރު

[ctx: Friday initial]
en: F
dv_MV: ހ

en: Funafuti
dv_MV: ފުނަފުޓީ

en: GMT
dv_MV: ޖީއެމްޓީ

en: GMT+0
dv_MV: ޖީއެމްޓީ +0

en: GMT+1
dv_MV: ޖީއެމްޓީ +1

en: GMT+10
dv_MV: ޖީއެމްޓީ +10

en: GMT+11
dv_MV: ޖީއެމްޓީ +11

en: GMT+12
dv_MV: ޖީއެމްޓީ +12

en: GMT+2
dv_MV: ޖީއެމްޓީ +2

en: GMT+3
dv_MV: ޖީއެމްޓީ +3

en: GMT+4
dv_MV: ޖީއެމްޓީ +4

en: GMT+5
dv_MV: ޖީއެމްޓީ +5

en: GMT+6
dv_MV: ޖީއެމްޓީ +6

en: GMT+7
dv_MV: ޖީއެމްޓީ +7

en: GMT+8
dv_MV: ޖީއެމްޓީ +8

en: GMT+9
dv_MV: ޖީއެމްޓީ +9

en: GMT-0
dv_MV: ޖީއެމްޓީ -0

en: GMT-1
dv_MV: ޖީއެމްޓީ -1

en: GMT-10
dv_MV: ޖީއެމްޓީ -10

en: GMT-11
dv_MV: ޖީއެމްޓީ -11

en: GMT-12
dv_MV: ޖީއެމްޓީ -12

en: GMT-13
dv_MV: ޖީއެމްޓީ -13

en: GMT-14
dv_MV: ޖީއެމްޓީ -14

en: GMT-2
dv_MV: ޖީއެމްޓީ -2

en: GMT-3
dv_MV: ޖީއެމްޓީ -3

en: GMT-4
dv_MV: ޖީއެމްޓީ -4

en: GMT-5
dv_MV: ޖީއެމްޓީ -5

en: GMT-6
dv_MV: ޖީއެމްޓީ -6

en: GMT-7
dv_MV: ޖީއެމްޓީ -7

en: GMT-8
dv_MV: ޖީއެމްޓީ -8

en: GMT-9
dv_MV: ޖީއެމްޓީ -9

en: GMT0
dv_MV: ޖީއެމްޓީ0

en: Gaborone
dv_MV: ގެބޮރޯން

en: Galapagos
dv_MV: ގަލަޕަގައޯސް

en: Gallery
dv_MV: ގެލެރީ

en: Gallery Settings
dv_MV: ގެލެރީ ސެޓިންތައް

en: Gambier
dv_MV: ގެމްބިއަރ

en: Gaza
dv_MV: ޤައްޒާ

en: Get New Password
dv_MV: އާ ޕާސްވޯޑް އެއް ހޯއްދަވާ

en: Ghana
dv_MV: ގާނާ

en: Gibraltar
dv_MV: ގިބްރަލްޓާ

en: Glace Bay
dv_MV: ގްލޭސް ބޭ

en: Go back
dv_MV: ފަހަތަށްދޭ

en: Godthab
dv_MV: ގޯޑްތަބް

en: Good
dv_MV: ރަނގަޅު

en: Goose Bay
dv_MV: ގޫސް ބޭ

en: Grand Turk
dv_MV: ގްރޭންޑް ޓާކް

en: Gray
dv_MV: އަޅި

en: Greece
dv_MV: ގްރީސް

en: Greenland
dv_MV: ގްރީންލޭންޑް

en: Greenwich
dv_MV: ގްރީންވިޗް

en: Grenada
dv_MV: ގްރެނަޑާ

en: Guadalcanal
dv_MV: ގުއާޑަލްކެނަލް

en: Guadeloupe
dv_MV: ގުއެޑެލޯޕް

en: Guam
dv_MV: ގުއަމް

en: Guatemala
dv_MV: ގުއެޓަމާލާ

en: Guayaquil
dv_MV: ގުޔަގުއިލް

en: Guernsey
dv_MV: ގުއެންސޭ

en: Guyana
dv_MV: ގުޔާނާ

en: Halifax
dv_MV: ހަލިފެކްސް

en: Harare
dv_MV: ހަރާރޭ

en: Harbin
dv_MV: ހާރބިން

en: Havana
dv_MV: ހަވާނާ

en: Hebron
dv_MV: ހެބްރޮން

en: Helsinki
dv_MV: ހެލްސިންކި

en: Hermosillo
dv_MV: ހާމަސިއްލޯ

en: Hide
dv_MV: ފޮރުވާ

en: Ho Chi Minh
dv_MV: ހޮ ޗި މިން

en: Hobart
dv_MV: ހޮބާޓް

en: Hong Kong
dv_MV: ހޮންކޮން

en: Honolulu
dv_MV: ހޮނުލޫ

en: Hovd
dv_MV: ހޯޑް

en: Image
dv_MV: ތަސްވީރު

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
dv_MV[0]: ފޮޓޯ <span class="count">(%s)</span>
dv_MV[1]: ފޮޓޯތައް <span class="count">(%s)</span>

en: Images
dv_MV: ފޮޓޯތައް

en: Import
dv_MV: އިމްޕޯޓް

en: Incorrect username or password.
dv_MV: ޔޫސަރނޭމް ނުވަތަ ޕާސްވޯޑް ނުބައި

en: India
dv_MV: އިންޑިޔާ

en: Indian
dv_MV: އިންޑިއަން

en: Indiana
dv_MV: އިންޑިއާނާ

en: Indianapolis
dv_MV: އިންޑިއާނާޕޮލިސް

en: Inexistent terms.
dv_MV: އިން އެގްޒިސްޓެންޓް ޓަރމްސް

en: Insert from URL
dv_MV: ޔޫ އާރް އެލް އިން ލިޔޭ

en: Insert gallery
dv_MV: ގެލެރީއެއް ހިމަނާ

en: Insert into page
dv_MV: ސަފްޙާއަށް ލާ

en: Insert into post
dv_MV: ޕޯސްޓަށް އިންސާޓްކުރޭ

en: Install Themes
dv_MV: ތިމްތައް އަޅާ

en: Inuvik
dv_MV: އިނުވިކް

en: Invalid plugin page.
dv_MV: ސައްޙަނޫން ޕްލަގިން ޕޭޖް

en: Invalid user ID.
dv_MV: ޔޫސަރ އައިޑީ ނުބައި

en: Iqaluit
dv_MV: އިކަލުއިޓް

en: Iraq
dv_MV: އިރާޤް

en: Irkutsk
dv_MV: އިރްކަޓްސްކް

en: Isle of Man
dv_MV: އިސުލް އޮފް މޭން

en: Istanbul
dv_MV: އިސްތަންބޫލް

en: Italy
dv_MV: އިޓަލީ

en: Jakarta
dv_MV: ޖަކާޓާ

en: Jamaica
dv_MV: ޖަމައިކާ

en: Jan
dv_MV: ޖަނަވަރީ

en: Jan Mayen
dv_MV: ޖޭން މަޔެން

en: January
dv_MV: ޖަނަވަރީ

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
dv_MV: ޖަނަވަރީ

en: Japan
dv_MV: ޖަޕާން

en: Jayapura
dv_MV: ޖަޔަޕުރާ

en: Jersey
dv_MV: ޖާރޒީ

en: Jerusalem
dv_MV: ޖެރުސެލަމް

en: Johannesburg
dv_MV: ޖަހަނަސްބާގް

en: Johnston
dv_MV: ޖޯންސްޓަން

en: Joined %(month)s %(year)s
dv_MV: ގުޅުނީ %(month)s %(year)s ގައި

en: Jordan
dv_MV: ޖޯރޑަން

en: Juba
dv_MV: ޖުބާ

en: Jujuy
dv_MV: ޖުޖުއީ

en: Jul
dv_MV: ޖުލައި

en: July
dv_MV: ޖުލައި

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
dv_MV: ޖުލައި

en: Jun
dv_MV: ޖޫން

en: June
dv_MV: ޖޫން

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
dv_MV: ޖޫން

en: Juneau
dv_MV: ޖުނޯ

en: Kabul
dv_MV: ކާބުލް

en: Kaliningrad
dv_MV: ކަލިނިންގްރަޑް

en: Kamchatka
dv_MV: ކަމްޗަޓްކާ

en: Kampala
dv_MV: ކަމްޕަލާ

en: Karachi
dv_MV: ކަރާޗީ

en: Kashgar
dv_MV: ކަޝްގަރ

en: Kathmandu
dv_MV: ކަތްމަންޑޫ

en: Katmandu
dv_MV: ކަތުމަންޑޫ

en: Kentucky
dv_MV: ކެންޓަކީ

en: Kenya
dv_MV: ކެންޔާ

en: Kerguelen
dv_MV: ކާގުއެލެން

en: Khandyga
dv_MV: ޙަންޑައިގާ

en: Khartoum
dv_MV: ޚާރޓައުމް

en: Kiev
dv_MV: ކިއެވް

en: Kigali
dv_MV: ކިގާލީ

en: Kinshasa
dv_MV: ކިންޝާސާ

en: Kiritimati
dv_MV: ކިރިޓިމަޓި

en: Kirov
dv_MV: ކިރޮވ

en: Knox
dv_MV: ނޮކްސް

en: Knox IN
dv_MV: ނޮކްސް އައިއެން

en: Kolkata
dv_MV: ކަލްކަތާ

en: Kosrae
dv_MV: ކޮސްރައެ

en: Kralendijk
dv_MV: ކްެަލެންޑިޖްކ

en: Krasnoyarsk
dv_MV: ރަސްނޮޔާސްކް

en: Kuala Lumpur
dv_MV: ކުއާލަލަމްޕޫރް

en: Kuching
dv_MV: ކުޗިން

en: Kuwait
dv_MV: ކުވޭތު

en: Kwajalein
dv_MV: ކްވާޖެލެއިން

en: LHI
dv_MV: އެލްއެޗްއައި

en: La Paz
dv_MV: ލަ ޕާޒް

en: La Rioja
dv_MV: ލަރިއޯޖާ

en: Lagos
dv_MV: ލާގޯސް

en: Language
dv_MV: ބަސް

en: Language:
dv_MV: ބަސް:

en: Large
dv_MV: ބޮޑު

en: Last Name
dv_MV: ފަހު ނަން

en: Last name
dv_MV: ފަހު ނަން

en: Leave a Reply
dv_MV: ޚިޔާލު ފާޅުކުރައްވާ

en: Leave a comment
dv_MV: ޚިޔާލު ފާޅުކުރޭ

en: Libreville
dv_MV: ލިބްރެވެލް

en: Libya
dv_MV: ލީބިޔާ

en: Light
dv_MV: އަލި

en: Lima
dv_MV: ލިމާ

en: Lindeman
dv_MV: ލިންޑަމަން

en: Link
dv_MV: ލިންކް

en: Link To
dv_MV: އަށް ލިންކް

en: Link color
dv_MV: ލިންކްގެ ކުލަ

en: Link inserted.
dv_MV: ލިންކް އިންސާރޓްކުރެވިފައި.

en: Link options
dv_MV: ލިންކް އޮޕްޝަންތައް

en: Link selected.
dv_MV: ލިންކް ސެލެކްޓްކުރެވިފަ

en: Links
dv_MV: ލިންކްތައް

[ctx: Links widget]
en: Random
dv_MV: ހަމައެއްނެތި

en: Lisbon
dv_MV: ލިސްބަން

en: Ljubljana
dv_MV: ޖުބްޖަނާ

en: Log In
dv_MV: ވަންނަވާ

en: Log Out
dv_MV: ލޮގްއައުޓް

en: Log in to Reply
dv_MV: ޙިޔާލު ފާޅުކުރުމަށް ލޮގިން ކުރައްވާ

en: Lome
dv_MV: ލޯމް

en: London
dv_MV: ލަންޑަން

en: Longyearbyen
dv_MV: ލޯންގްޔިއަރބްޔެން

en: Lord Howe
dv_MV: ލޯޑް ހޮވް

en: Los Angeles
dv_MV: ލޮސްއެންޖެލިސް

en: Lost Password
dv_MV: ޕާސްވޯޑު ގެއްލިއްޖެ

en: Louisville
dv_MV: ލުއިސްވިލް

en: Lower Princes
dv_MV: ލޯވަރ ޕްރިންސަސް

en: Luanda
dv_MV: ލުއާންޑާ

en: Lubumbashi
dv_MV: ލުބުމްބަޝީ

en: Lusaka
dv_MV: ލުސާކާ

en: Luxembourg
dv_MV: ލަކްޒަމްބާގް

en: Macao
dv_MV: މަކާއޯ

en: Macau
dv_MV: މަކާއޫ

en: Maceio
dv_MV: މެސިއޯ

en: Macquarie
dv_MV: މަކުއެރީ

en: Madagascar
dv_MV: މަޑަގަސްކަރަ

en: Madeira
dv_MV: މަޑެއިރާ

en: Madrid
dv_MV: މެޑްރިޑް

en: Magadan
dv_MV: މަގަޑަން

en: Mahe
dv_MV: މާހޭ

en: Main menu
dv_MV: މައި މެނޫ

en: Majuro
dv_MV: މަޖުރޯ

en: Makassar
dv_MV: މަކައްސާރ

en: Malabo
dv_MV: މަލާބޯ

en: Malaysia
dv_MV: މެލޭޝިއާ

en: Maldives
dv_MV: ދިވެހިރާއްޖެ

en: Malta
dv_MV: މަލްޓާ

en: Manage Audio
dv_MV: އަޑު މެނޭޖްކުރޭ

en: Manage Images
dv_MV: ފޮޓޯތައް މެނޭޖްކުރޭ

en: Manage Video
dv_MV: ވީޑިއޯ މެނޭޖްކުރޭ

en: Manage themes
dv_MV: ތީމްތައް މެނެޖްކުރޭ

en: Managing Pages
dv_MV: ސަފްޙާތައް މެނޭޖްކުރަނީ

en: Managua
dv_MV: މަނަގުއާ

en: Manaus
dv_MV: މަނައުސް

en: Manila
dv_MV: މެނީލާ

en: Maputo
dv_MV: މަޕޫޓޯ

en: Mar
dv_MV: މާރިޗު

en: March
dv_MV: މާރިޗު

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
dv_MV: މާރިޗު

en: Marengo
dv_MV: މަރެންގޯ

en: Mariehamn
dv_MV: މެރިއޭހަމް

en: Marigot
dv_MV: މެރިގޮޓް

en: Marquesas
dv_MV: މަރކުއެސަސް

en: Martinique
dv_MV: މާޓިނިކިއު

en: Maseru
dv_MV: މަސެރު

en: Matamoros
dv_MV: މަޓަމޮރޮސް

en: Mauritius
dv_MV: މޮރިޝަސް

en: Mawson
dv_MV: މޯސޮން

en: May
dv_MV: މޭ

[ctx: May abbreviation]
en: May
dv_MV: މޭ

en: Mayotte
dv_MV: މަޔޮއްޓޭ

en: Mazatlan
dv_MV: މަޒަލްޓާން

en: Mbabane
dv_MV: ބަބާނެ

en: McMurdo
dv_MV: މެކްމުރޑޯ

en: Me
dv_MV: އަހުރެން

en: Media
dv_MV: މީޑިއާ

en: Media File
dv_MV: މީޑިއާ ފައިލް

en: Media Library
dv_MV: މީޑިއާ ލައިބްރަރީ

en: Media library
dv_MV: މީޑިއާ ލައިބްރަރީ

en: Melbourne
dv_MV: މެލްބަން

en: Member
dv_MV: މެމްބަރު

en: Mendoza
dv_MV: މެންޑޯޒާ

en: Menominee
dv_MV: މެނޮމިނީ

en: Menu
dv_MV: މެނޫ

en: Merida
dv_MV: މެރިޑާ

en: Meta
dv_MV: މެޓަ

en: Metlakatla
dv_MV: މެޓްލަކަޓްލާ

en: Mexico
dv_MV: މެކްސިކޯ

en: Mexico City
dv_MV: މެކްސިކޯ ސިޓީ

en: Midway
dv_MV: މިޑްވޭ

en: Minsk
dv_MV: މިންސްކް

en: Miquelon
dv_MV: މިކިއުލޮން

en: Missing Widgets
dv_MV: މިސިން ވިޖެޓްސް

en: Mobile
dv_MV: މޯބައިލް

en: Moderating Comments
dv_MV: ކޮމެންޓްތައް މެދުމިނަކަށް ގެންނަނީ

en: Mogadishu
dv_MV: މޮގަދިޝޫ

en: Mon
dv_MV: ހޯމަ

en: Monaco
dv_MV: މޮނާކޯ

en: Moncton
dv_MV: މޮންކްޓަން

en: Monday
dv_MV: ހޯމަ

[ctx: Monday initial]
en: M
dv_MV: ހ

en: Mongolia
dv_MV: މޮންގޯލިއާ

en: Monrovia
dv_MV: މޮންރޯވިއާ

en: Monterrey
dv_MV: މޮންޓެރޭ

en: Montevideo
dv_MV: މޮންޓެވީޑިއޯ

en: Months
dv_MV: މަސް

en: Monticello
dv_MV: މޮންޓިކެލޯ

en: Montreal
dv_MV: މޮންޓްރިއަލް

en: Montserrat
dv_MV: މޮންޓްސެރަޓް

en: Morocco
dv_MV: މޮރޮކޯ

en: Moscow
dv_MV: މޮސްކޯ

en: Muscat
dv_MV: މަސްކަޓް

en: Nairobi
dv_MV: ނައިރޯބީ

en: Name
dv_MV: ނަން

en: Name:
dv_MV: ނަން:

en: Nassau
dv_MV: ނައްސައު

en: Nauru
dv_MV: ނައުރޫ

en: Navigation Menu
dv_MV: ނެވިގޭޝަން މެނޫ

en: Ndjamena
dv_MV: ޖަމެންނާ

en: Need help?
dv_MV: އެއްވެސް އެހީތެރިކަމެއް ބޭނުންފުޅުތޯ؟

en: Nepal
dv_MV: ނޭޕާލް

en: New Page
dv_MV: އާ ޕޭޖް

en: New Post
dv_MV: އާ ޕޯސްޓް

en: New Salem
dv_MV: ނިއު ސަލެމް

en: New York
dv_MV: ނިއުޔޯކް

en: New Zealand
dv_MV: ނިއު ޒިލޭންޑް

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
dv_MV: ފަހުގެ ލިޔުންތައް <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
dv_MV: ކުރިއަށް

en: Next &rarr;
dv_MV: ކުރިޔަށް &rarr;

en: Next Post
dv_MV: ކުރިއަށް އޮތް ލިޔުން

en: Niamey
dv_MV: ނިއަމޭ

en: Nicosia
dv_MV: ނިކޮސިއާ

en: Nigeria
dv_MV: ނައިޖީރިޔާ

en: Nipigon
dv_MV: ނިޕިގަން

en: Niue
dv_MV: ނިއުއޭ

en: No
dv_MV: ނޫން

en: No comments
dv_MV: ޚިޔާލެއް ނެތް

en: No editor could be selected.
dv_MV: އެއްވެސް އެޑިޓަރއެއް ނުނެގުނު.

en: No items found.
dv_MV: އެއްވެސް އެއްޗެއް ނުފެނުން

en: No media files found.
dv_MV: މީޑިއާ ފައިލެއް ނުފެނުނު

en: No tags found.
dv_MV: އެއްވެސް ޓެގެއް ނުފެނުން

en: Nome
dv_MV: ނޯމް

en: Norfolk
dv_MV: ނޯފޯކް

en: Noronha
dv_MV: ނޮރޮންހާ

en: North
dv_MV: އުތުރު

en: North Dakota
dv_MV: އުތުރު ޑަކޮޓާ

en: Norway
dv_MV: ނޯރވޭ

en: Not Found
dv_MV: ނުފެނުން

en: Nouakchott
dv_MV: ނުއޯކްޗޮޓް

en: Noumea
dv_MV: ނޯމިއާ

en: Nov
dv_MV: ނޮވެމްބަރ

en: November
dv_MV: ނޮވެމްބަރ

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
dv_MV: ނޮވެމްބަރ

en: Novokuznetsk
dv_MV: ނޮވޮކުޒނެޓސްކ

en: Novosibirsk
dv_MV: ނޮވޮސިބިރސްކް

en: Number of posts to show:
dv_MV: :ދައްކަންވީ ޕޯސްޓްގެ އަދަދު

en: October
dv_MV: އޮކްޓޫބަރު

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
dv_MV: އޮކްޓޯ

en: Ojinaga
dv_MV: އޮޖިންގާ

en: Oman
dv_MV: އޮމާން

en: Omsk
dv_MV: އޮމްސްކް

en: Once Daily
dv_MV: ދުވާލަކު އެއްފަހަރު

en: Oral
dv_MV: އޯރަލް

en: Oslo
dv_MV: އޮސްލޯ

en: Other
dv_MV: އެހެން

en: Ouagadougou
dv_MV: އޫގަޑޫގޯ

en: Overview
dv_MV: އޯވަރވިއު

en: PM
dv_MV: ޕމ

en: Pacific
dv_MV: ޕެސިފިކް

en: Page
dv_MV: ސަފުހާ

en: Page %s
dv_MV:  %s ސަފްޙާ

en: Pages
dv_MV: ސަފުހާތައް

en: Pages:
dv_MV: ސަފްޙާތައް:

en: Pago Pago
dv_MV: ޕެގޯ ޕެގޯ

en: Pakistan
dv_MV: ޕާކިސްތާން

en: Palau
dv_MV: ޕަލައު

en: Palmer
dv_MV: ޕާމަރ

en: Panama
dv_MV: ޕަނަމާ

en: Pangnirtung
dv_MV: ޕޭންގްނާޓަންގް

en: Paramaribo
dv_MV: ޕެރަމަރީބޯ

en: Paris
dv_MV: ޕެރިސް

en: Password:
dv_MV: ޕާސްވޯޑު:

en: Paste your embed code below:
dv_MV: އެމްބެޑް ކޯޑްކޮޅު ތިރީގައި ޕޭސްޓް ކުރޭ:

en: Path
dv_MV: ޕާރތް

en: Pending Review
dv_MV: ޕެންޑިން ރިވިއު

en: Permalink to %s
dv_MV: އަށް ދާއިމީލިންކް %s

en: Perth
dv_MV: ޕާތު

en: Peru
dv_MV: ޕެރޫ

en: Petersburg
dv_MV: ޕީޓަސްބާރގް

en: Phnom Penh
dv_MV: ނޮމް ޕެން

en: Phoenix
dv_MV: ފީނިކްސް

en: Phone Number
dv_MV: ފޯނު ނަންބަރު

en: Photo
dv_MV: ފޮޓޯ

en: Pingback:
dv_MV: ޕިންގްބެކް

en: Pink
dv_MV: ފިޔާތޮށި

en: Pitcairn
dv_MV: ޕިޓްކެއިން

en: Please enter a valid URL.
dv_MV: ރަނގަޅު URL އެއް ޖައްސަވާ

en: Please enter a valid email address.
dv_MV: ފުރިހަމަ އީމެއިލް އެޑްރެހެއް ލިޔޭ

en: Plugins
dv_MV: ޕްލަގިންސް

en: Podgorica
dv_MV: ޕޮޑްގޮރިކާ

en: Pohnpei
dv_MV: ޕޮންޕީ

en: Ponape
dv_MV: ޕޮނަޕޭ

en: Pontianak
dv_MV: ޕޮންޓިއާނަކް

en: Port Moresby
dv_MV: ޕޯޓް މޮރެސްބީ

en: Port of Spain
dv_MV: ޕޯޓް އޮފް ސްޕެއިން

en: Port-au-Prince
dv_MV: ޕޯޓް-އައު-ޕްރިންސް

en: Porto Acre
dv_MV: ޕޯޓޯ އޭކަރ

en: Porto Velho
dv_MV: ޕޯޓޯ ވެޅޯ

en: Porto-Novo
dv_MV: ޕޯޓޮ-ނޯވޯ

en: Post Via Email
dv_MV: އީމެއިލްއެއްގަ ފޮނުވާ

en: Post navigation
dv_MV: ޕޯސްޓް ނެވިގޭޝަން

en: Posts navigation
dv_MV: ޕޯސްޓްސް ނެވިގޭޝަން

en: Prague
dv_MV: ޕެރަގުއޭ

en: Press return or enter to open this panel
dv_MV: މި ޕެނެލް ހުޅުވުމަށް ރިޓާން ނުވަތަ އެންޓަރ އަށްފިތާ

en: Previous
dv_MV: ފަހަތަށް

en: Previous Post
dv_MV: ކުރީގެ ލިޔުން

en: Primary Menu
dv_MV: ފަށައިގަންނަ މެނޫ

en: Primary Navigation
dv_MV: ޕްރައިމަރީ ނެވިގޭޝަން

en: Private
dv_MV: ޕްރައިވެޓް

en: Published
dv_MV: ޕަބްލިޝްކޮށްފައި

en: Publishing Post
dv_MV: ލިޔުން ޝާއިޢުކުރަނީ

en: Puerto Rico
dv_MV: ޕިއުޓޯ ރިކޯ

en: Punta Arenas
dv_MV: ޕުންޓާ އެރެނަސް

en: Pyongyang
dv_MV: ޕްޔޯންގޔަންގ

en: Qatar
dv_MV: ޤަތަރު

en: Queensland
dv_MV: ކުވިންޒްލެންޑް

en: Quote
dv_MV: ކޯޓް

en: Qyzylorda
dv_MV: ގައިޒީލޮޑާ

en: Rainy River
dv_MV: ރެއިނީ ރިވަރ

en: Random Order
dv_MV: ހަމައެއް ނެތި އޯޑަރުކުރޭ

en: Rangoon
dv_MV: ރޭންގޫން

en: Rankin Inlet
dv_MV: ރޭންކިން އިންލެޓް

en: Rarotonga
dv_MV: ރެރޯޓޮންގާ

en: Read More
dv_MV: އިތުރަށް ވިދާޅުވޭ

en: Receipt
dv_MV: ރަސީދު

en: Recent Posts
dv_MV: ފަހުގެ ލިޔުންތައް

en: Recife
dv_MV: ރެސައިފް

en: Red
dv_MV: ރަތް

en: Redo
dv_MV: އަލުން ފަށާ

en: Regina
dv_MV: ރެޖީނާ

en: Reply
dv_MV: ރައްދު

en: Reset Password
dv_MV: ޕާސްވޯޑު ބަދަލުކުރުމަށް

en: Resolute
dv_MV: ރެސޮލިއުޓް

en: Reunion
dv_MV: ރީޔުނިއަން

en: Reverse order
dv_MV: ނުބައި ކޮޅުން

en: Reykjavik
dv_MV: ރޭކްޖަވިކް

en: Riga
dv_MV: ރިގާ

en: Rio Branco
dv_MV: ރިއޯ ބްރާންކޯ

en: Rio Gallegos
dv_MV: ރިއޯ ގަލެގޮސް

en: Riyadh
dv_MV: ރިޔާދު

en: Rome
dv_MV: ރޯމް

en: Rosario
dv_MV: ރޮސާރިއޯ

en: Rothera
dv_MV: ރޮތެރާ

en: Run %s
dv_MV: ރަން %s

en: Run Importer
dv_MV: އިންޕޯޓް

en: Saigon
dv_MV: ސައިގޮން

en: Saipan
dv_MV: ސެއިޕަން

en: Sakhalin
dv_MV: ޝަޚާލިން

en: Salta
dv_MV: ސަލްޓާ

en: Samara
dv_MV: ސަމަރާ

en: Samarkand
dv_MV: ސަމާކެންޑް

en: Samoa
dv_MV: ސަމާއޯ

en: San Juan
dv_MV: ސޭން ޖުއަން

en: San Luis
dv_MV: ސޭން ލުއިސް

en: San Marino
dv_MV: ސަން މާރިއޯ

en: Santa Isabel
dv_MV: ސަންޓާ އިސަބެލް

en: Santarem
dv_MV: ސަންޓާރެމް

en: Santiago
dv_MV: ސެންޓިއޭގޯ

en: Santo Domingo
dv_MV: ސަންޓޮ ޑޮމިންގޯ

en: Sao Paulo
dv_MV: ސާއޮ ޕައުލޯ

en: Sao Tome
dv_MV: ސާއޮ ޓޮމޭ

en: Sarajevo
dv_MV: ސަރަޖެވޯ

en: Saratov
dv_MV: ސަރަޓޯވް

en: Sat
dv_MV: ހޮނިހިރު

en: Saturday
dv_MV: ހޮނިހިރު

[ctx: Saturday initial]
en: S
dv_MV: ހ

en: Save
dv_MV: ސޭވް

en: Scheduled
dv_MV: ތާވަލުކުރެވިފައި

en: Scoresbysund
dv_MV: ސްކޯރސްބައިސަންޑް

en: Screen Content
dv_MV: ސްކްރީން ކޮންޓެންޓް

en: Search
dv_MV: ހޯދާ

en: Search Media
dv_MV: މީޑިއާ އެއް ހޯދުމަށް

en: Search Media:
dv_MV: މީޑިއާ އެއް ހޯދުމަށް

en: Search Results
dv_MV: ހޯދި ތަކެތި

en: Search media
dv_MV: މީޑިއާ އެއް ހޯދުމަށް

en: Security
dv_MV: ސެކިއުރިޓީ

en: Security.
dv_MV: ސެކިއުރިޓީ

en: Seoul
dv_MV: ސޯލް

en: Sep
dv_MV: ސެޕްޓެމްބަރު

en: September
dv_MV: ސެޕްޓެމްބަރު

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
dv_MV: ސެޕްޓެމްބަރު

en: Session expired
dv_MV: ސެސަން ގެ ވަގުތު ހަމަވެއްޖެ

en: Shanghai
dv_MV: ޝަންހާއީ

en: Shiprock
dv_MV: ޝިޕްރޮކް

en: Show
dv_MV: ދައްކާ

en: Show Toolbar when viewing site
dv_MV: ސައިޓް ބަލަމުންގެންދާއިރު ޓޫލްބާ ދައްކާ

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
dv_MV: މީޑިއާ

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
dv_MV: ސަފުހާތައް

en: Sidebar
dv_MV: ސައިޑްބާރ

en: Sign In
dv_MV: ވަންނަވާ

en: Sign Out
dv_MV: ސައިން އައުޓް

en: Simferopol
dv_MV: ސިމްފެރޮޕޯލް

en: Singapore
dv_MV: ސިންގަޕޫރު

en: Site Address (URL)
dv_MV: (ސައިޓްގެ އެޑްރެސް (ޔޫ އާރް އެލް

en: Sitka
dv_MV: ސިޓްކާ

en: Skip to content
dv_MV: ކޮންޓެއްޓަށް ދޭ

en: Skopje
dv_MV: ސްކޮޕްޖީ

en: Sofia
dv_MV: ސޯފިއާ

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
dv_MV: މާފުކުރައްވާ ތިޔަބޭފުޅާއަށް މިސައިޓްގެ ޔޫސާރ ޑޭޓާ ނުބެލޭނެ.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
dv_MV: މާފުކުރައްވާ ތިޔަފަރާތައް  ޔޫސާރ އެޑިޓެއް ނުކުރެވޭނެ.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
dv_MV: މާފުކުރައްވާ ތިޔަފަރާތައް އަމިއްލަ ޕްރޮފައިލް އެޑިޓެއް ނުކުރެވޭނެ.

en: South
dv_MV: ދެކުނު

en: South Georgia
dv_MV: ސައުތު ޖޯޖިޔާ

en: South Pole
dv_MV: ސައުތް ޕޯލް

en: Spain
dv_MV: ސްޕެއިން

en: Special
dv_MV: ޚާއްޞަ

en: Srednekolymsk
dv_MV: ސްރެޑނެކޮލިމްސްކ

en: Sri Lanka
dv_MV: ސްރީ ލަންކާ

en: St Barthelemy
dv_MV: ސެއިންޓް ބާތެލެމީ

en: St Helena
dv_MV: ސެއިންޓް ހެލެނާ

en: St Johns
dv_MV: ސެއިންޓް ޖޯންސް

en: St Kitts
dv_MV: ސެއިންޓް ކިޓްސް

en: St Lucia
dv_MV: ސެއިންޓް ލޫޝިއާ

en: St Thomas
dv_MV: ސެއިންޓް ތޯމަސް

en: St Vincent
dv_MV: ސެއިންޓް ވިންސެންޓް

en: Stanley
dv_MV: ސްޓޭންލީ

en: Start Over
dv_MV: އަލުން ފަށާ

en: Stats
dv_MV: ތަފާސްހިސާބު

[ctx: Stats: module row header for views by country.]
en: Country
dv_MV: ޤައުމު

en: Status
dv_MV: ހާލަތު

en: Step
dv_MV: ފިޔަވަޅު

en: Sticky
dv_MV: ސްޓިކީ

en: Stockholm
dv_MV: ސްޓޮކޯމް

en: Summary
dv_MV: ޚުލާޞާ

en: Sun
dv_MV: އާދީއްތަ

en: Sunday
dv_MV: އާދީއްތަ

[ctx: Sunday initial]
en: S
dv_MV: އ

en: Swift Current
dv_MV: ސްވިފްޓް ކަރަންޓް

en: Switch Site
dv_MV: ސައިޓު ބަދަލުކުރުމަށް

en: Switch account
dv_MV: އެކައުންޓު ބަދަލުކުރުމަށް

en: Sydney
dv_MV: ސިޑްނީ

en: Syowa
dv_MV: ސަޔޯވާ

en: Tahiti
dv_MV: ޓަހިޓީ

en: Taipei
dv_MV: ޓައިޕޭ

en: Tallinn
dv_MV: ޓައްލިން

en: Tarawa
dv_MV: ޓަރަވާ

en: Tashkent
dv_MV: ޓަޝްކެންޓް

en: Tasmania
dv_MV: ޓެޒްމޭނިއާ

en: Tbilisi
dv_MV: ޓިބިލިސި

en: Tegucigalpa
dv_MV: ޓެގުސިގަލްޕާ

en: Tehran
dv_MV: ތެހެރާން

en: Tel Aviv
dv_MV: ތެލް އަވީވް

en: Tell City
dv_MV: ޓެލް ސިޓީ

en: Thank You
dv_MV: ޝުކުރިއްޔާ

en: The WordPress Team
dv_MV: ޓީމް WordPress

en: The requested user does not exist.
dv_MV: ތި ރިކުއެސްޓް ކުރި ޔޫސާއެއް ނެތް

en: The specified target URL does not exist.
dv_MV: ތި ޔޫ.އާރ.އެލް އަކީ ވާއެއްޗެއްނޫން

en: Theme Options
dv_MV: ތީމްގެ ގޮތްތައް

en: Theme installed successfully.
dv_MV: ފުރިހަމަކަމާއެކު ތީމް އިންސްޓޯލްވެއްޖެ

en: Thimbu
dv_MV: ތިމްޕޫ

en: Thimphu
dv_MV: ތިންޕޫ

en: Thu
dv_MV: ބުރާސްފަތި

en: Thule
dv_MV: ތޫލެ

en: Thunder Bay
dv_MV: ތަންޑަރ ބޭ

en: Thursday
dv_MV: ބުރާސްފަތި

[ctx: Thursday initial]
en: T
dv_MV: ބ

en: Tijuana
dv_MV: ޓިޖުއާނާ

en: Timbuktu
dv_MV: ޓިމްބުކްޓޫ

en: Time Slider
dv_MV: ޓައިމް ސްލައިޑަރ

en: Tirane
dv_MV: ޓިރޭން

en: Tiraspol
dv_MV: ޓިރަސްޕޮލް

en: Title
dv_MV: ސުރުޚީ

en: Title:
dv_MV: ސުރުޚީ:

en: Today
dv_MV: މިއަދު

en: Tokyo
dv_MV: ޓޯކިޔޯ

en: Tomsk
dv_MV: ޓޮމްސްކ

en: Tongatapu
dv_MV: ޓޮންގަޓަޕޫ

en: Toronto
dv_MV: ޓޮރޮންޓޯ

en: Tortola
dv_MV: ޓޯޓޮލާ

en: Total
dv_MV: ޖުމުލަ

en: Trash
dv_MV: ކުނި ވަށިގަނޑު

en: Tripoli
dv_MV: ޓްރިޕޮލި

en: Troll
dv_MV: ޓްރޯލް

en: Troubleshooting
dv_MV: މައްސަލަ ހައްލުކުރަނީ

en: Truk
dv_MV: ޓްރަކް

en: Tucuman
dv_MV: ޓުކުމޭން

en: Tue
dv_MV: އަންގާރަ

en: Tuesday
dv_MV: އަންގާރަ

[ctx: Tuesday initial]
en: T
dv_MV: އ

en: Tunis
dv_MV: ތޫނިސް

en: Turkey
dv_MV: ތުރުކީ

en: Twice Daily
dv_MV: ދުވާލަކު ދެފަހަރު

en: Type:
dv_MV: ބާވަތް:

en: UCT
dv_MV: ޔޫސީޓީ

en: UTC
dv_MV: ޔޫޓީސީ

en: Ujung Pandang
dv_MV: އުޖުންގ ޕެންޑެންގ

en: Ulaanbaatar
dv_MV: އުލާންބާޓަރ

en: Ulan Bator
dv_MV: އުލަން ބެޓަރ

en: Ulyanovsk
dv_MV: އުލްޔަނޮވސްކ

en: United States
dv_MV: އެމެރިކާ

en: Universal
dv_MV: ޔުނިވާސަލް

en: Untrash
dv_MV: އަންޓްރޭޝް

en: Update
dv_MV: އަދާހަމަކުރޭ

en: Update Jetpack Now
dv_MV: ޖެޓްޕެކް އަދާހަމަކުރޭ

en: Update anyway, even though it might break your site?
dv_MV: ސައިޓް ހަލާކުވިޔަސް މި އަޕްޑޭޓް ކުރަންވީތަ؟

en: Update gallery
dv_MV: ގެލެރީ އަޕްގުރޭޑް ކުރޭ

en: Updating
dv_MV: އަދާހަމަކުރަނީ

en: Upload Limit Exceeded
dv_MV: އަޕްލޯޑް ކުރެވޭ ސައިޒް ފަހަނައަޅައިފި

en: Upload files
dv_MV: ފައިލްތައް އަޕްލޯޑް ކުރޭ

en: Uploaded to this page
dv_MV: މި ސަފްޙާއަށް އަޕްލޯޑްކުރެވިފައި

en: Uploaded to this post
dv_MV: މި ޕޯސްޓަށް އަޕްލޯޑް ކުރެވިފައި

en: Uploading
dv_MV: އަޕްލޯޑް ވަނީ

en: Urumqi
dv_MV: އުރުމްޤީ

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
dv_MV: ވެލިއު އެކޯވާން ބޭނުންނޫންނަމަ ބަދަލުގަ %s ބޭނުންކުރަށްވާ.

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
dv_MV: އަޑު ބާރުކޮށް އަދި މަޑު ކުރުމަށް ތިރިއައް އަދި މައްޗަށް ދާފިއް ބޭނުން ކުރޭ.

en: User
dv_MV: ބޭނުންކުރާ ބޭފުޅާ

en: User Roles
dv_MV: ބޭނުންކުރާމީހާގެ ދައުރު

en: Username:
dv_MV: ޔޫސަރނޭމް:

en: Ushuaia
dv_MV: އުޝުއާއިއާ

en: Ust-Nera
dv_MV: އުސްޓް-ނޭރާ

en: Uzhgorod
dv_MV: އުގޯރޮޑް

en: Vaduz
dv_MV: ވަޑުޒް

en: Vancouver
dv_MV: ވެންކޫވަރ

en: Vatican
dv_MV: ވެޓިކަން

en: Vevay
dv_MV: ވެވޭ

en: Victoria
dv_MV: ވިކްޓޯރިއާ

en: Video
dv_MV: ވީޑިއޯ

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
dv_MV[0]: ވީޑިއޯ <span class="count">(%s)</span>
dv_MV[1]: ވީޑިއޯތައް <span class="count">(%s)</span>

en: Video Player
dv_MV: ވީޑިއޯ ޕްލޭޔަރ

en: Vienna
dv_MV: ވިއެންނާ

en: Vientiane
dv_MV: ވިއެންޓިއެން

en: View Attachment Page
dv_MV: އެޓޭޗްމެންޓް ސަފްޙާ ބަލާ

en: View Receipt
dv_MV: ރަސީދު

en: View all posts by %s
dv_MV: އިން ލިޔުންތައް ހޯދާ %s

en: View receipt
dv_MV: ރަސީދު

en: Vilnius
dv_MV: ވިލްނުއިސް

en: Vincennes
dv_MV: ވިންސެންސް

en: Virgin
dv_MV: ވާޖިން

en: Visit Site
dv_MV: ސައިޓަށް ޒިޔާރަތްކުރޭ

en: Vladivostok
dv_MV: ވްލަޑިވޮސްޓޮކް

en: Volgograd
dv_MV: ވޮލްގޯގްރެޑް

en: Volume Slider
dv_MV: ވޮލިއުމް ސްލައިޑަރ

en: Vostok
dv_MV: ވޮސްޓޮކް

en: Wake
dv_MV: ވޭކް

en: Wallis
dv_MV: ވައްލިސް

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
dv_MV: އިންޒާރު: ލިންކް ލެވިފައި ވީނަމަވެސް ވަރަށްގިނަ މައްސަލަ އުޅޭ. ޓެސްޓް ކޮށްލާ.

en: Warsaw
dv_MV: ވާސޮއު

en: Website
dv_MV: ވެބްސައިޓް

en: Wed
dv_MV: ބުދަ

en: Wednesday
dv_MV: ބުދަ

[ctx: Wednesday initial]
en: W
dv_MV: ބ

en: Weeks
dv_MV: ހަފުތާ

en: Welcome to WordPress.com
dv_MV: ޥޯޑްޕްރެސް.ކޮމްއަށް މަރުޙަބާ

en: Welcome to WordPress.com!
dv_MV: ވޯޑްޕްރެސް.ކޮމް އަށް މަރުޙަބާ!

en: West
dv_MV: ހުޅަނގު

en: Whitehorse
dv_MV: ވައިޓްހޯސް

en: Winamac
dv_MV: ވިނަމެކް

en: Windhoek
dv_MV: ވިންޑްހޮއެކް

en: Winnipeg
dv_MV: ވިނީޕެގް

en: WordPress &rsaquo; Success
dv_MV: WordPress &rsaquo; ފުރިހަމަ

en: WordPress Address (URL)
dv_MV: (ވޯޑްޕްރެސް އެޑްރެސް (ޔޫއާރް އެލް

en: WordPress.com Announcement
dv_MV: ވޯޑްޕްރެސް.ކޮމްގެ އިޢުލާން

en: Write
dv_MV: ލިޔޭ

en: XML-RPC services are disabled on this site.
dv_MV: ސާވިސް ވަނީ ސައިޓްގައި ޑިސޭބަލް ކޮށްފައި XML-RPC

en: Y/m/d
dv_MV: އ/މ/ދ

en: Yakutat
dv_MV: ޔަކޫޓަޓް

en: Yakutsk
dv_MV: ޔަކަޓްސްކް

en: Yancowinna
dv_MV: ޔަންކޮވިނާ

en: Yangon
dv_MV: ޔަންގޮން

en: Yap
dv_MV: ޔަޕް

en: Years
dv_MV: އަހަރު

en: Yekaterinburg
dv_MV: ޔެކަޓެރިންބާގް

en: Yellow
dv_MV: ރިންދޫ

en: Yellowknife
dv_MV: ޔެލޯނައިފް

en: Yerevan
dv_MV: ޔެރެވަން

en: Yes
dv_MV: އާނ

en: Yesterday
dv_MV: އިއްޔެ

en: You are about to delete the following comment:
dv_MV: :ތިޔަ އުޅުއްވަނީ މި ޚިޔާލު ފޮހެލަން

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
dv_MV: ތިޔައުޅުއްވަނީ މި އައިޓަމްތައް ފޮހެލަން.
     ފޮހެލަން ބޭނުންނަމަ 'އޯކޭ' ނޫން ނަމަ 'ކެންސަލް'

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
dv_MV: ތިޔަބޭފުޅާ ޕޯސްޓް ކުރައްވަމުން ތިޔަގެންދަވަނީ މާ އަވަހަށް. ލަސްކޮއްލައްވާ.

en: Your Email
dv_MV: އީމެއިލް

en: Your Name
dv_MV: ނަން

en: Your comment is awaiting moderation.
dv_MV: ޚިޔާލު މޮޑަރޭޓް ކުރުމަށް ފަހު ޝާޢިއު ކުރެވޭނެ

en: Zagreb
dv_MV: ޒަގްރެބް

en: Zaporozhye
dv_MV: ޒެޕޮރޮޒީ

en: Zulu
dv_MV: ޒުލޫ

en: Zurich
dv_MV: ޒިއުރިކް

en: action
dv_MV: ޢަމަލު

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
dv_MV: އައު

en: am
dv_MV: އމ

en: and
dv_MV: އަދި

[ctx: categories]
en: Most Used
dv_MV: އެންމެ ގިނައިން ބޭނުންކުރެވިފައިވާ

[ctx: column name]
en: Date
dv_MV: ތާރީޚު

en: comments
dv_MV: ޙިޔާލުތައް

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
dv_MV: ޝެޑިއުލް ކުރެވިފައި

[ctx: genitive]
en: April
dv_MV: އެޕްރީލް

[ctx: genitive]
en: August
dv_MV: އޮގަސްޓް

[ctx: genitive]
en: December
dv_MV: ޑިސެންބަރު

[ctx: genitive]
en: February
dv_MV: ފެބުރުއަރީ

[ctx: genitive]
en: January
dv_MV: ޖަނަވަރީ

[ctx: genitive]
en: July
dv_MV: ޖުލައި

[ctx: genitive]
en: June
dv_MV: ޖޫން

[ctx: genitive]
en: March
dv_MV: މާރިޗު

[ctx: genitive]
en: May
dv_MV: މޭ

[ctx: genitive]
en: November
dv_MV: ނޮވެމްބަރ

[ctx: genitive]
en: October
dv_MV: އޮކްޓޯބަރ

[ctx: genitive]
en: September
dv_MV: ސެޕްޓެމްބަރު

en: hours
dv_MV: ގަޑިއިރު

en: html_lang_attribute
dv_MV: dv

en: l, F j, Y
dv_MV: Y F j ،l

[ctx: label]
en: Search for:
dv_MV: އަށް ހޯދާ

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
dv_MV: (ލޭބަލް ނެތް)

[ctx: noun]
en: Comment
dv_MV: ޚިޔާލު

[ctx: noun]
en: Comments
dv_MV: ޚިޔާލު

[ctx: noun]
en: Post
dv_MV: ލިޔުން

en: number_format_decimal_point
dv_MV: .

en: number_format_thousands_sep
dv_MV: ،

en: or
dv_MV: ނުވަތަ

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
dv_MV: ހޯދާ &hellip;

en: pm
dv_MV: ޕމ

en: popular
dv_MV: މަޤްބޫލު

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
dv_MV: ޝެޑިއުލް

en: print
dv_MV: ޕްރިންޓް

en: search
dv_MV: ހޯދާ

[ctx: submit button]
en: Search
dv_MV: ހޯދާ

[ctx: tags]
en: Most Used
dv_MV: އެންމެ ގިނައިން ބޭނުންކުރެވިފައިވާ

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
dv_MV: ކެޓަގަރީތައް

[ctx: text direction]
en: ltr
dv_MV: rtl

[ctx: theme]
en: Installed
dv_MV: އިންސްޓޯލް ކުރެވިފައި

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
dv_MV: ލަފުޒު
