WordPress.com - en to et_EE translation catalogue (11613 entries)

en:  (%s ago)
et_EE:  (%s tagasi)

en:  and
et_EE:  ja

en: "%1$s" by %2$s.
et_EE: "%1$s", %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
et_EE: "%1$s" - %2$s,  %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
et_EE: "%1$s" - %2$s.

en: "%1$s" is not a supported wp_template_part area value and has been added as "%2$s".
et_EE: "%1$s" ei ole toetatud wp_template_part ala väärtus, see lisati väärtusena "%2$s".

en: "%1$s" script should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
et_EE: "%1$s" skripti ei peaks kasutama koos uue mooduliredaktoriga (%2$s või %3$s).

en: "%1$s" style should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
et_EE: "%1$s" stiili ei peaks kasutama koos uue mooduliredaktoriga (%2$s või %3$s).

en: "%s" in theme.json settings.color.duotone is not a hex or rgb string.
et_EE: "%s" theme.json -faili settings.color.duotone ei ole 16nd- ega RGB-kujul.

en: "%s" shipping class cost
et_EE: "%s" tarneklassi hind

en: "%s" tax rates
et_EE: "%s" maksumäärad

en: "From" address
et_EE: "Saatja" aadress

en: "From" name
et_EE: "Saatja" nimi

en: #%d (no title)
et_EE: #%d (pealkiri puudub)

en: #%s is an invalid image ID.
et_EE: #%s on vigane pildi ID.

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store
et_EE: $store peab olema WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store -tüüpi

en: % Comments
et_EE: % kommentaari

en: % Responses
et_EE: % Vastust

en: % comments
et_EE: % kommentaari

en: %(count)s Comment | %(count)s Comments
et_EE[0]: %(count)s kommentaar
et_EE[1]: %(count)s kommentaari

en: %(days)dd ago
et_EE: % (päeva) tagasi

en: %(hours)dh ago
et_EE: %(hours)dh tagasi

en: %1$d out of 5
et_EE: %1$d 5-st

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
et_EE: %1$d uuendusfunktsiooni lõpetatud. Andmebaasi versioon on %2$s

en: %1$s #%2$s &lsaquo; %3$s &#8212; WordPress
et_EE: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress

en: %1$s #%2$s details
et_EE: %1$s #%2$s andmed

en: %1$s %2$d – %3$s %4$d, %5$d
et_EE: %2$d. %1$s – %4$d. %3$s %5$d

en: %1$s %2$d–%3$d, %4$d
et_EE: %2$d.–%3$d. %1$s %4$d

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
et_EE: %1$s %2$s %3$s %4$s uudisevoog

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
et_EE: %1$s %2$s %3$s Rubriigi RSS

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
et_EE: %1$s %2$s %3$s Kommentaaride RSS

en: %1$s %2$s %3$s Feed
et_EE: %1$s %2$s %3$s RSS-voog

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
et_EE: %1$s %2$s %3$s Sildi RSS

en: %1$s %2$s Comments Feed
et_EE: %1$s %2$s Kommentaaride RSS

en: %1$s %2$s Feed
et_EE: %1$s %2$s RSS

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
et_EE: %1$s %2$s Autori %3$s postituste RSS

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
et_EE: %1$s %2$s Otsingu &#8220;%3$s&#8221; RSS

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s, please upgrade to %1$s %4$s or later.
et_EE: %1$s %2$s plugin lülitati välja, kuna see ei ühildu WordPressi versiooniga %3$s. Palun uuenda %1$s %4$s või sellest uuema versiooni peale.

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s.
et_EE: %1$s %2$s plugin lülitati välja, kuna see ei ühildu WordPressi versiooniga %3$s.

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
et_EE: %1$s %2$s, %3$s tagasi (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
et_EE: %2$s. %1$s, %3$s kell %4$s:%5$s

en: %1$s (#%2$s)
et_EE: %1$s (%2$s)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
et_EE: %1$s (alates versioonist %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
et_EE: %1$s (alates versioonist %2$s; alternatiive pole)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
et_EE: %1$s (alates versioonist %2$s; kasuta alternatiivi %3$s)

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
et_EE: %1$s - WordPressist on saadaval uuem versioon (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
et_EE: %1$s - Soovitame MySQL versiooniks vähemalt 5.6. Vaata: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
et_EE: %1$s - Soovitame määrata mälu vähemalt 64MB. Vaata: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
et_EE: %1$s - soovitame kasutada vähem kui 20 tähemärgiga eesliidet. Lisainfo: %2$s

en: %1$s : %2$s
et_EE: %1$s / %2$s

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
et_EE[0]: <span class="screen-reader-text">%2$s</span> kohta on %1$s kommentaar
et_EE[1]: <span class="screen-reader-text">%2$s</span> kohta on %1$s kommentaari

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
et_EE: %1$s MB (%2$s%%) ruumi kasutatud

en: %1$s and %2$s
et_EE: %1$s ja %2$s

en: %1$s at %2$s
et_EE: %1$s, %2$s

en: %1$s by %2$s pixels
et_EE: %1$s x %2$s pikslit

en: %1$s by %2$s.
et_EE: %1$s, %2$s.

en: %1$s commented on %2$s
et_EE: %1$s kommenteeris %2$s

en: %1$s could not be created: %2$s
et_EE: Postitust %1$s ei õnnestunud luua. Viga: %2$s

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
et_EE: %1$s paigaldus ei õnnestunud (%2$s). <a href="%3$s">Palun paigalda see käsitsi, vajutades siia.</a>

en: %1$s does not match pattern %2$s.
et_EE: %1$s ei sobi mustriga %2$s.

en: %1$s does not match the expected format. Reason: %2$s
et_EE: %1$s ei ole oodatud vormingus. Põhjus: %2$s

en: %1$s ending in %2$s
et_EE: %1$s lõpuga %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
et_EE: %1$s lõpuga %2$s (aegub %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
et_EE[0]: %1$s %2$s toote eest
et_EE[1]: %1$s %2$s toote eest

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
et_EE: %1$s eemaldati sinu ostukorvist, kuna seda on vahepeal muudetud. Võid ta uuesti ostukorvi lisada <a href="%2$s">siitkaudu</a>.

en: %1$s in %2$s on line %3$s
et_EE: %1$s failis %2$s real %3$s

en: %1$s is a required property of %2$s.
et_EE: %1$s on %2$s nõutav omadus.

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
et_EE: %1$s on ebasoovitav, selle asemel kasutatakse %2$s väljakutset.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
et_EE: %1$s on ebasoovitav. Kasuta alternatiivi %2$s.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
et_EE: %1$s on laos vähe järgi. %2$d jäänud.

en: %1$s is not %2$s.
et_EE: %1$s ei ole lubatud väärtuste loendis: %2$s.

en: %1$s is not a valid %2$l.
et_EE: Parameeter %1$s ei kehti skeemaga %2$l.

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
et_EE: %1$s ei kehti skeemaga %2$s. Põhjus: %3$s

en: %1$s is not of type %2$s
et_EE: %1$s ei ole %2$s tüüpi

en: %1$s is not of type %2$s.
et_EE: %1$s ei ole tüüpi %2$s.

en: %1$s is not one of %2$s.
et_EE: %1$s ei ole tüüpi %2$s.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
et_EE: %1$s ei ole kehtiv. Palun sisesta üks neist: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
et_EE: %1$s ei ole korrektne. Õige Eircode koodi leiad <a target="_blank" href="%2$s">siit</a>.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
et_EE: %1$s kasutab %2$s

en: %1$s is set to %2$s. You won't be able to upload files on your site.
et_EE: %1$s väärtuseks on %2$s. Failide üleslaadimine saidile pole võimalik.

en: %1$s matches %2$l, but should match only one.
et_EE: Parameeter %1$s vastab skeemadele %2$l, kuid peaks vastama vaid ühele.

en: %1$s must be a multiple of %2$s.
et_EE: %1$s peab olema %2$s kordne.

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
et_EE[0]: %1$s peab sisaldama vähemalt %2$s tähemärki.
et_EE[1]: %1$s peab sisaldama vähemalt %2$s tähemärki.

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
et_EE[0]: %1$s peab sisaldama kõige enam %2$s tähemärki.
et_EE[1]: %1$s peab sisaldama kõige enam %2$s tähemärki.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
et_EE: %1$s peab olema vahemikus %2$d kuni %3$d (välja arvatud)

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
et_EE: %1$s peab olema vahemikus %2$d (välja arvatud) kuni %3$d (kaasa arvatud)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
et_EE: %1$s peab olema vahemikus %2$d (kaasa arvatud) kuni %3$d (välja arvatud)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
et_EE: %1$s peab olema vahemikus %2$d kuni %3$d (kaasa arvatud)

en: %1$s must be greater than %2$d
et_EE: %1$s peab olema suurem  %2$d-st

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
et_EE: %1$s peab olema suurem või võrdne %2$d-ga

en: %1$s must be less than %2$d
et_EE: %1$s peab olema väiksem  %2$d-st

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
et_EE: %1$s peab olema väiksem või võrdne %2$d-ga

en: %1$s must contain at least %2$s item. | %1$s must contain at least %2$s items.
et_EE[0]: %1$s peab sisaldama vähemalt %2$s elementi.

en: %1$s must contain at least %2$s property. | %1$s must contain at least %2$s properties.
et_EE[0]: %1$s peab sisaldama vähemalt %2$s elementi.

en: %1$s must contain at most %2$s item. | %1$s must contain at most %2$s items.
et_EE[0]: %1$s peab sisaldama kõige enam %2$s elementi.

en: %1$s must contain at most %2$s property. | %1$s must contain at most %2$s properties.
et_EE[0]: %1$s peab sisaldama kõige enam %2$s elementi.

en: %1$s needs to be a %2$s object.
et_EE: %1$s peab olema %2$si objekt.

en: %1$s on %2$s
et_EE: %1$s, %2$s

en: %1$s only accepts a non-empty path string, received %2$s.
et_EE: %1$s nõuab mittetühja kataloogiteed tekstiavaldisena, praegu on see %2$s.

en: %1$s or %2$s
et_EE: %1$s või %2$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
et_EE[0]: %1$s hinnang, põhineb %2$s hinnangul
et_EE[1]: %1$s hinnang, põhineb %2$s hinnangul

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
et_EE[0]: %1$s tagasi makstud %2$d tellimuse eest (%3$d toodet)
et_EE[1]: %1$s tagasi makstud %2$d tellimuse eest (%3$d toodet)

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
et_EE[0]: %2$s on saanud %1$s vastuse
et_EE[1]: %2$s on saanud %1$s vastust

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
et_EE[0]: %1$s arvustus tootele %2$s
et_EE[1]: %1$s arvustust tootele %2$s

en: %1$s sales in %2$s
et_EE: Kategoorias %2$s müüdi %1$s toodet

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
et_EE: %1$s ei tohiks välja kutsuda enne tegevust %2$s.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
et_EE: %1$s selle kuu enim müüdud toode (müüdi %2$d)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
et_EE: %1$s ühikut toodet %2$s on tellimusega #%3$s esitatud järeltellimuseks.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
et_EE: %1$s versioon %2$s on aegunud. Tuumiku versioon on %3$s

en: %1$s was called with an invalid event type "%2$s".
et_EE: %1$s kutsuti välja vigase tasemega "%2$s".

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
et_EE: %1$s kutsuti välja vigase tasemega "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
et_EE: %1$s paigaldati edukalt, kuid tema aktiveerimine ei õnnestunud. <a href="%2$s">Palun aktiveeri see käsitsi, vajutades siia.</a>

en: %1$s, %2$s comments
et_EE: %1$s, %2$s arvamust

en: %1$s, and %2$s
et_EE: %1$s, %2$s

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
et_EE: %1$s. Menüüelement %2$d %3$dst.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
et_EE: %1$s. Alamelement %2$d %3$s all.

en: %1$s: %2$s️
et_EE: %1$s: %2$s

en: %1$s: You are commenting using your %2$s account.
et_EE: %1$s: Sa kommenteerid kasutades oma %2$s kontot.

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
et_EE[0]: %d API võti jäädavalt ära võetud.
et_EE[1]: %d API võtit jäädavalt ära võetud.

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
et_EE[0]: %d pluginauuendus
et_EE[1]: %d pluginauuendust

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
et_EE[0]: %d teemauuendus
et_EE[1]: %d teemauuendust

en: %d WordPress Update
et_EE: %d WordPressi uuendus

en: %d batch executed. | %d batches executed.
et_EE[0]: %d ports käivitatud.
et_EE[1]: %d portsu käivitatud.

en: %d block | %d blocks
et_EE[0]: %d plokk
et_EE[1]: %d plokki

en: %d block added. | %d blocks added.
et_EE[0]: Lisati %d plokk.
et_EE[1]: Lisati %d plokki.

en: %d confirmation request failed to resend. | %d confirmation requests failed to resend.
et_EE[0]: %d kinnitustaotluse uuestisaatmine ebaõnnestus.
et_EE[1]: %d kinnitustaotluse uuestisaatmine ebaõnnestus.

en: %d confirmation request re-sent successfully. | %d confirmation requests re-sent successfully.
et_EE[0]: %d kinnitustaotlus saadeti uuesti.
et_EE[1]: %d kinnitustaotlust saadeti uuesti.

en: %d hours
et_EE: %d tundi

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
et_EE[0]: %d toode sinu eelnevast tellimusest ei ole praegu enam saadaval ja seda ei lisatud sulle ostukorvi.
et_EE[1]: %d toodet sinu eelnevast tellimusest ei ole praegu enam saadaval ja neid ei lisatud sulle ostukorvi.

en: %d minute | %d minutes
et_EE[0]: %d minut
et_EE[1]: %d minutit

en: %d note | %d notes
et_EE[0]: %d märkus
et_EE[1]: %d märkust

en: %d orphaned variations deleted
et_EE: kustutati %d orvuks jäänud variatsiooni

en: %d permissions deleted
et_EE: %d õigust kustutatud

en: %d pixels
et_EE: %d pikslit

en: %d product | %d products
et_EE[0]: %d toode
et_EE[1]: %d toodet

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
et_EE[0]: Leiti %d tulemus, liikumiseks kasuta üles- ja allanoolt.
et_EE[1]: Leiti %d tulemust, liikumiseks kasuta üles- ja allanoolt.

en: %d result found. | %d results found.
et_EE[0]: Leiti %d tulemus.
et_EE[1]: Leiti %d tulemust.

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
et_EE[0]: %d planeeritud töö tehtud.
et_EE[1]: %d planeeritud tööd tehtud.

en: %d selected
et_EE: Valitud %d

en: %d themes found
et_EE: Leitud teemasid: %d

en: %d transients rows cleared
et_EE: %d ajutiste andmete rida puhastatud

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
et_EE[0]: %d variatsioon on ilma hinnata.
et_EE[1]: %d variatsiooni on ilma hinnata.

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
et_EE[0]: %d veebikonks jäädavalt kustutatud.
et_EE[1]: %d veebikonksu jäädavalt kustutatud.

en: %qty% variations
et_EE: %qty% variatsiooni

en: %s (Copy)
et_EE: %s (kopeeri)

en: %s (Draft)
et_EE: %s (mustand)

en: %s (Invalid)
et_EE: %s (vigane)

en: %s (No longer exists)
et_EE: %s (Pole enam)

en: %s (Pending)
et_EE: %s (ootel)

en: %s <span class="says">says:</span>
et_EE: %s <span class="says">ütles:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
et_EE[0]: %s <span class="screen-reader-text">kommentaar</span>
et_EE[1]: %s <span class="screen-reader-text">kommentaari</span>

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
et_EE: %s tagasi

en: %s Active Installations
et_EE: %s aktiivset paigaldust

en: %s Avatar
et_EE: Autori %s avatar

en: %s Comment | %s Comments
et_EE[0]: %s kommentaar
et_EE[1]: %s kommentaari

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
et_EE[0]: %s kommentaar ootab läbivaatamist
et_EE[1]: %s kommentaari ootab läbivaatamist

en: %s Comments
et_EE: %s Kommentaari

en: %s MB Space Allowed
et_EE: %s MB ruumi lubatud

en: %s Page | %s Pages
et_EE[0]: %s leht
et_EE[1]: %s lehte

en: %s Post | %s Posts
et_EE[0]: %s postitus
et_EE[1]: %s postitust

en: %s Settings
et_EE: %s sätted

en: %s Sites
et_EE: %s saidid

en: %s [Autosave]
et_EE: %s [Automaatsalvestus]

en: %s [Current Revision]
et_EE: %s [Viimane versioon]

en: %s actions
et_EE: %s tegevused

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
et_EE: %s aktiveerimine õnnestus. Nüüd tulevad sulle selle toote uuendused.

en: %s ago
et_EE: %s tagasi

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
et_EE[0]: %s ja %d muu regioon
et_EE[1]: %s ja %d muud regiooni

en: %s approved | %s approved
et_EE[0]: %1$s heakskiidetud kommentaar
et_EE[1]: %1$s heakskiidetud kommentaari

en: %s approved comment | %s approved comments
et_EE[0]: %s heakskiidetud kommentaar
et_EE[1]: %s heakskiidetud kommentaari

en: %s available disk space was detected, update routines can be performed safely.
et_EE: %s vaba kettaruumi on saadaval, uuendamise peaks saama turvaliselt läbi viia.

en: %s average gross daily sales
et_EE: %s keskmiselt päevas brutomüüki

en: %s average gross monthly sales
et_EE: %s keskmiselt kuus brutomüüki

en: %s average net daily sales
et_EE: %s väärtuses netomüüki keskmiselt päevas

en: %s average net monthly sales
et_EE: %s väärtuses netomüüki keskmiselt kuus

en: %s charged for shipping
et_EE: %s transpordi eest võetud

en: %s column | %s columns
et_EE[0]: %s veerg
et_EE[1]: %s veergu

en: %s comment | %s comments
et_EE[0]: %s kommentaar
et_EE[1]: %s kommentaari

en: %s comment approved. | %s comments approved.
et_EE[0]: %s kommentaar kiideti heaks
et_EE[1]: %s kommentaari kiideti heaks

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
et_EE[0]: %s kommentaar märgiti rämpsuks.
et_EE[1]: %s kommentaari märgiti rämpsuks.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
et_EE[0]: %s kommentaar saadeti prügikasti.
et_EE[1]: %s kommentaari saadeti prügikasti.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
et_EE[0]: %s kommentaar kustutati jäädavalt
et_EE[1]: %s kommentaari kustutati jäädavalt

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
et_EE[0]: %s kommentaar taastati
et_EE[1]: %s kommentaari taastati

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
et_EE[0]: %s kommentaar märgiti mitterämpsuks.
et_EE[1]: %s kommentaari märgiti mitterämpsuks.

en: %s commented:
et_EE: %s kommenteeris:

en: %s could not be located. Please try another nearby city. For example: Kansas City; Springfield; Portland.
et_EE: Linna %s ei õnnestnud leida. Proovi mõnd teist lähedalasuvat linna - näiteks Tallinn, Tartu, Pärnu.

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
et_EE[0]: %s kupong saadeti prügikasti.
et_EE[1]: %s kupongi saadeti prügikasti.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
et_EE[0]: %s kupong jäi uuendamata, keegi muudab seda hetkel.
et_EE[1]: %s kupongi jäid uuendamata, keegi muudab neid hetkel.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
et_EE[0]: %d kupong jäädavalt kustutatud.
et_EE[1]: %d kupongi jäädavalt kustutatud.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
et_EE[0]: %s kupong taastati prügikastist.
et_EE[1]: %s kupongi taastati prügikastist.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
et_EE[0]: %s kupong uuendatud.
et_EE[1]: %s kupongi uuendatud.

en: %s coupons used in total
et_EE: %s kupongi kokku kasutatud

en: %s critical issue | %s critical issues
et_EE[0]: %s tõsine probleem
et_EE[1]: %s tõsist probleemi

en: %s customer review | %s customer reviews
et_EE[0]: %s ülevaade
et_EE[1]: %s arvustused

en: %s data
et_EE: %s andmed

en: %s day | %s days
et_EE[0]: %s päev
et_EE[1]: %s päeva

en: %s discount
et_EE: %s allahindlus

en: %s discounts in total
et_EE: %s väärtuses allahindlust kokku

en: %s does not exist.
et_EE: %s pole olemas.

en: %s does not match any of the expected formats.
et_EE: %s ei vasta ühelegi oodatud vormingule.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
et_EE[0]: %s allalaadimine alles
et_EE[1]: %s allalaadimist alles

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
et_EE: Fail %s on selle üleslaadija jaoks liiga suur.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
et_EE: Fail %s on selle veebilehe jaoks liiga suur.

en: %s failed to embed.
et_EE: %s manustamine ebaõnnestus.

en: %s failed while writing image to stream.
et_EE: %s andis pildi voogedastusel vea.

en: %s failed. Contact your hosting provider.
et_EE: %s ebaõnnestus. Võta ühendust oma serveri majutusega.

en: %s fee
et_EE: %s teenustasu

en: %s field
et_EE: %s lahter

en: %s from now
et_EE: %s veel

en: %s gross sales in this period
et_EE: %s brutomüük sellel perioodil

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
et_EE[0]: %s lisati sinu ostukorvi.
et_EE[1]: %s lisati sinu ostukorvi.

en: %s has been logged out.
et_EE: %s on välja logitud.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
et_EE: %s on sinu ostukorvist eemaldatud kuna seda ei saa enam osta. Kui vajad abi, võta palun meiega ühendust.

en: %s has been updated.
et_EE: %s uuendati.

en: %s has duplicate items.
et_EE: %1$s sisaldab korduvaid elemente.

en: %s has taken over and is currently customizing.
et_EE: %s võttis töö üle ja redigeerib seda praegu.

en: %s has taken over and is currently editing.
et_EE: %s võttis üle ja toimetab hetkel.

en: %s hour | %s hours
et_EE[0]: %s tund
et_EE[1]: %s tundi

en: %s in stock
et_EE: %s laos

en: %s is a protected WP option and may not be modified
et_EE: %s on WP kinnine omadus ja seda ei saa muuta

en: %s is a required field | %s are required fields
et_EE[0]: %s on nõutud väli
et_EE[1]: %s on nõutud väljad

en: %s is a required field.
et_EE: %s on nõutud väli.

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
et_EE: %s tegeleb juba selle muutmisega. Kas soovid üle võtta?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
et_EE: %s tegeleb juba selle muutmisega. Palun oota, kuni ta lõpetab. Sinu senised muudatused salvestati.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
et_EE: %s juba redigeerib seda saiti. Kas soovid töö üle võtta?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
et_EE: %s juba redigeerib seda saiti. Palun oota, kuni ta lõpetab, siis proovi uuesti. Sinu viimased muudatused salvestati.

en: %s is available
et_EE: %s on saadaval

en: %s is currently editing
et_EE: %s hetkel redigeerib

en: %s is currently editing this post.
et_EE: %s muudab juba seda postitust.

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
et_EE: %s muudab juba seda postitust. Kas soovid selle üle võtta?

en: %s is forbidden
et_EE: %s on keelatud

en: %s is not a valid IP address.
et_EE: %s ei ole korrektne IP-aadress.

en: %s is not a valid UUID.
et_EE: %s ei ole korrektne UUID.

en: %s is not a valid email address.
et_EE: %s ei ole korrektne e-posti aadress.

en: %s is not a valid phone number.
et_EE: %s ei ole korrektne telefoninumber.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
et_EE: %s ei ole korrektne sihtnumber / postiindeks.

en: %s is out of stock.
et_EE: %s on laost otsas.

en: %s is required
et_EE: %s on kohustuslik

en: %s is required to strip image meta.
et_EE: Pildi metaandmete eemaldamiseks on vajalik %s.

en: %s is required.
et_EE: %s on kohustuslik.

en: %s item | %s items
et_EE[0]: %s element
et_EE[1]: %s elementi

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
et_EE[0]: Leiti %s objekt, millega probleeme ei esinenud
et_EE[1]: Leiti %s objekti, millega probleeme ei esinenud

en: %s items
et_EE: %s element

en: %s items purchased
et_EE: %s toodet ostetud

en: %s link deleted. | %s links deleted.
et_EE[0]: %s viide kustutati.
et_EE[1]: %s viidet kustutati.

en: %s matches more than one of the expected formats.
et_EE: %s vastab enam kui ühele oodatud vormingutest.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
et_EE[0]: %s meediafail lisati.
et_EE[1]: %s meediafaili lisati.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
et_EE[0]: %s meediafail eemaldati.
et_EE[1]: %s meediafaili eemaldati.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
et_EE[0]: %s meediafail saadeti prügikasti.
et_EE[1]: %s meediafaili saadeti prügikasti.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
et_EE[0]: %s meediafail kustutati püsivalt.
et_EE[1]: %s meediafaili kustutati püsivalt.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
et_EE[0]: %s meediafaili kustutus tühistati.
et_EE[1]: %s meediafaili kustutus tühistati.

en: %s min | %s mins
et_EE[0]: %s minut
et_EE[1]: %s minutit

en: %s minute | %s minutes
et_EE[0]: %s minut
et_EE[1]: %s minutit

en: %s month | %s months
et_EE[0]: %s kuu
et_EE[1]: %s kuud

en: %s net sales in this period
et_EE: %s netomüük sellel perioodil

en: %s net sales this month
et_EE: %s netomüüki sellel kuul

en: %s notes
et_EE: %s märkused

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
et_EE[0]: %d tellimus saadeti prügikasti.
et_EE[1]: %d tellimust saadeti prügikasti.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
et_EE[0]: %s tellimus jäi uuendamata, keegi muudab seda hetkel.
et_EE[1]: %s tellimust jäid uuendamata, keegi muudab neid hetkel.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
et_EE[0]: %d tellimus jäädavalt kustutatud.
et_EE[1]: %d tellimust jäädavalt kustutatud.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
et_EE[0]: %d tellimus taastati prügikastist.
et_EE[1]: %d tellimust taastati prügikastist.

en: %s order updated. | %s orders updated.
et_EE[0]: %s tellimus uuendatud.
et_EE[1]: %s tellimust uuendatud.

en: %s orders placed
et_EE: %s esitatud tellimust

en: %s out of 5
et_EE: %s / 5

en: %s page
et_EE: %s leht

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
et_EE[0]: %s leht viidud Prügikasti.
et_EE[1]: %s lehte viidud Prügikasti

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
et_EE[0]: %s leht on uuendamata, kuna keegi on seda parajasti muutmas.
et_EE[1]: %s lehte on uuendamata, kuna keegi on neid parajasti muutmas.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
et_EE[0]: %s leht jäädavalt kustutatud.
et_EE[1]: %s lehte jäädavalt kustutatud.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
et_EE[0]: %s leht taastatud Prügikastist..
et_EE[1]: %s lehte taastatud Prügikastist..

en: %s page updated. | %s pages updated.
et_EE[0]: %s leht uuendatud.
et_EE[1]: %s lehte uuendatud.

en: %s parameter is missing
et_EE: %s parameeter on märkimata

en: %s pattern moved to the Trash. | %s patterns moved to the Trash.
et_EE[0]: %s leht viidud Prügikasti.
et_EE[1]: %s lehte viidud Prügikasti

en: %s pattern permanently deleted. | %s patterns permanently deleted.
et_EE[0]: %s leht jäädavalt kustutatud.
et_EE[1]: %s lehte jäädavalt kustutatud.

en: %s pattern restored from the Trash. | %s patterns restored from the Trash.
et_EE[0]: %s ploki kustutus tühistati.
et_EE[1]: %s ploki kustutus tühistati.

en: %s pending comment | %s pending comments
et_EE[0]: %s ootel kommentaar
et_EE[1]: %s ootel kommentaari

en: %s per year
et_EE: %s aastas

en: %s plugin deactivated during WordPress upgrade.
et_EE: WordPressi uuendus lülitas %s plugina välja.

en: %s plugin successfully updated.
et_EE: %s plugin edukalt uuendatud.

en: %s plugins successfully updated.
et_EE: %s pluginat edukalt uuendatud.

en: %s post by this author | %s posts by this author
et_EE[0]: See autor on kirjutanud %s postituse
et_EE[1]: See autor on kirjutanud %s postitust

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
et_EE[0]: %s postitus viidi Prügikasti.
et_EE[1]: %s postitused viidi Prügikasti

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
et_EE[0]: %s postitust ei uuendatud, sest keegi muudab seda.
et_EE[1]: %s postitust ei uuendatud, sest keegi muudab neid.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
et_EE[0]: %s postitus on jäädavalt kustutatud.
et_EE[1]: %s postitused on jäädavalt kustutatud.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
et_EE[0]: %s postitus taastati Prügikastist.
et_EE[1]: %s postitust taastati Prügikastist.

en: %s post updated. | %s posts updated.
et_EE[0]: %s postitus uuendatud.
et_EE[1]: %s postitust uuendatud.

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
et_EE[0]: %s eelnev tellimus seostatud
et_EE[1]: %s eelnevat tellimust seostatud

en: %s product | %s products
et_EE[0]: %s toode

en: %s product imported | %s products imported
et_EE[0]: %s toode imporditud
et_EE[1]: %s toodet imporditud

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
et_EE[0]: %d toode saadeti prügikasti.
et_EE[1]: %d toodet saadeti prügikasti.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
et_EE[0]: %s toode jäi uuendamata, keegi muudab seda hetkel.
et_EE[1]: %s toodet jäid uuendamata, keegi muudab neid hetkel.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
et_EE[0]: %d toode jäädavalt kustutatud.
et_EE[1]: %d toodet jäädavalt kustutatud.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
et_EE[0]: %d toode taastati prügikastist.
et_EE[1]: %d toodet taastati prügikastist.

en: %s product updated | %s products updated
et_EE[0]: %s toode uuendatud
et_EE[1]: %s toodet uuendatud

en: %s product updated. | %s products updated.
et_EE[0]: %s toode uuendatud
et_EE[1]: %s toodet uuendatud

en: %s product was skipped | %s products were skipped
et_EE[0]: %s toode jäeti vahele
et_EE[1]: %s toodet jäeti vahele

en: %s purchases for the selected items
et_EE: %s valitud tooteid ostetud

en: %s quantity
et_EE: %s kogus

en: %s rates
et_EE: %s määrad

en: %s rating
et_EE: %s hinnang

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
et_EE[0]: %s parandussoovitus
et_EE[1]: %s parandussoovitust

en: %s removed.
et_EE: %s eemaldati.

en: %s response | %s responses
et_EE[0]: %s vastus
et_EE[1]: %s vastust

en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
et_EE[0]: %s tellimus saadeti prügikasti.
et_EE[1]: %s tellimust saadeti prügikasti.

en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
et_EE[0]: %s tellimus jäädavalt kustutatud.
et_EE[1]: %s tellimust jäädavalt kustutatud.

en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
et_EE[0]: %s tellimus taastati prügikastist.
et_EE[1]: %s tellimust taastati prügikastist.

en: %s sales for the selected items
et_EE: %s väärtuses valitud tooteid müüdud

en: %s second | %s seconds
et_EE[0]: %s sekund
et_EE[1]: %s sekundit

en: %s signups in this period
et_EE: %s liitumist selles ajavahemikus

en: %s site | %s sites
et_EE[0]: %s sait
et_EE[1]: %s saidid

en: %s submenu
et_EE: %s alammenüü

en: %s theme successfully updated.
et_EE: %s teema edukalt uuendatud.

en: %s themes
et_EE: %s teemat

en: %s themes successfully updated.
et_EE: %s teemat edukalt uuendatud.

en: %s update available | %s updates available
et_EE[0]: Saadaval on %s uuendus
et_EE[1]: Saadaval on %s uuendust

en: %s update failed.
et_EE: %s uuendus ebaõnnestus.

en: %s updated successfully.
et_EE: %s uuendamine õnnestus.

en: %s updates failed.
et_EE: %s uuendust ebaõnnestusid.

en: %s user | %s users
et_EE[0]: %s kasutaja
et_EE[1]: %s kasutajad

en: %s user deleted. | %s users deleted.
et_EE[0]: %s kasutaja kustutati.
et_EE[1]: %s kastutajat kustutati.

en: %s week | %s weeks
et_EE[0]: %s nädal
et_EE[1]: %s nädalat

en: %s worth of coupons used
et_EE: %s eest kuponge kasutatud

en: %s would like to connect to your store
et_EE: %s soovib sinu poega ühendada

en: %s year | %s years
et_EE[0]: %s aasta
et_EE[1]: %s aastat

en: %sX-Large
et_EE: %sX-Suur

en: %sX-Small
et_EE: %sX-Väike

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
et_EE: &#8220;%s&#8221; (Muuda)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
et_EE: Faili &#8220;%s&#8221; üleslaadimine ebaõnnestus.

en: &#8220;%s&#8221; is locked
et_EE: &#8220;%s&#8221; on lukustatud

en: &#8592; Cancel audio playlist
et_EE: &#8592; Tühista

en: &#8592; Cancel gallery
et_EE: &#8592; Tühista

en: &#8592; Cancel video playlist
et_EE: &#8592; Tühista

en: &#8592; Go to library
et_EE: &#8592; Mine teeki

en: &laquo; Back
et_EE: &laquo; Tagasi

en: &laquo; Older Comments
et_EE: &laquo; Vanemad kommentaarid

en: &laquo; Previous
et_EE: &laquo; Eelmine

en: &laquo; Previous Entries
et_EE: &laquo; Vanemad kirjed

en: &laquo; Previous Page
et_EE: &laquo; Eelmine lehekülg

en: &laquo; Return to Stats
et_EE: &laquo; Tagasi statistikasse

en: &larr; Back to "%s" attributes
et_EE: &larr; Tagasi "%s" omadustesse

en: &larr; Back to %s
et_EE: &larr; Tagasi lehele %s

en: &larr; Go to Categories
et_EE: &larr; Tagasi rubriikidesse

en: &larr; Go to Link Categories
et_EE: &larr; Tagasi viiterubriikidesse

en: &larr; Go to Tags
et_EE: &larr; Mine siltidesse

en: &larr; Go to Users
et_EE: Kasutajate lehele

en: &larr; Go to editor
et_EE: Redaktorisse

en: &larr; Previous
et_EE: &larr; eelmine

en: &lt; Prev
et_EE: &lt; Eelmine

en: &mdash; No Change &mdash;
et_EE: - Muutmata -

en: &mdash; No role for this site &mdash;
et_EE: &mdash; Selle veebilehe jaoks pole sobivat rolli &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
et_EE: - Vali -

en: &nbsp;&ndash; Page %s
et_EE: &nbsp;&ndash; Leht %s

en: &ndash;OR&ndash;
et_EE: &ndash; VÕI &ndash;

en: (%s author archive, opens in a new tab)
et_EE: (autori %s arhiiv, avatakse uues sakis)

en: (%s comment) | (%s comments)
et_EE[0]: (%s kommentaar)
et_EE[1]: (%s kommentaari)

en: (%s ping) | (%s pings)
et_EE[0]: (%s ping)
et_EE[1]: (%s pingi)

en: (%s ratings)
et_EE: (%s hinnangut)

en: (%s website link, opens in a new tab)
et_EE: (autori %s veebileht, avatakse uues sakis)

en: (Address never made public)
et_EE: (Aadress jääb varjatuks)

en: (Does not support 64bit values)
et_EE: (Ei toeta 64-bitiseid väärtusi)

en: (Edit)
et_EE: (Muuda)

en: (Home link, opens in a new tab)
et_EE: (Koduleht, avatakse uues sakis)

en: (Latest version: %s)
et_EE: (Värskeim versioon: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
et_EE: (Jäta 0-ks, kui ei soovi hinnata.)

en: (Private post)
et_EE: (Privaatpostitus)

en: (Public)
et_EE: (avalik)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
et_EE: (Kasutajate loomine on välja lülitatud. Ainult registreeritud kasutajad saavad kommenteerida.)

en: (Supports 64bit values)
et_EE: (Toetab 64-bitiseid väärtusi)

en: (Unattached)
et_EE: (Seostamata)

en: (Untitled)
et_EE: (Nimetu)

en: (Your site is performing updates over FTP due to file ownership. Talk to your hosting company.)
et_EE: (Sinu saiti uuendatakse failiõiguste probleemi tõttu üle FTP. Võta ühendust serverihalduriga.)

en: (at most 15)
et_EE: (ülempiir 15)

en: (can be backordered)
et_EE: (saab järeltellida)

en: (estimated for %s)
et_EE: (hinnanguliselt %s)

en: (ex. VAT)
et_EE: (ei sis. KM)

en: (ex. tax)
et_EE: (maksudeta)

en: (incl. VAT)
et_EE: (sis. KM)

en: (incl. tax)
et_EE: (maksudega)

en: (includes %s)
et_EE: (sisaldab %s)

en: (more&hellip;)
et_EE: (veel &hellip;)

en: (no author)
et_EE: (autor puudub)

en: (no parent)
et_EE: (esimene tase)

en: (no title)
et_EE: (pealkiri puudub)

en: (not found)
et_EE: (ei leitud)

en: (opens in a new tab)
et_EE: (avaneb uues sakis)

en: (required)
et_EE: (nõutav)

en: * This category is also a tag. Converting it will add that tag to all posts that are currently in the category.
et_EE: * See rubriik on ühtlasi ka silt. Selle tesiendamine lisab selle sildi kõigile rubriigi postitustele.

en: * This category is also a tag. The converter has added that tag to all posts currently in the category. If you want to remove it, please confirm that all tags were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Categories</a> page.
et_EE: * See rubriik on ühtlasi ka silt. Teisendaja lisas selle sildi kõigile selle rubriigi postitustele. Kui soovid seda eemaldada, veendu, et kõik sildid said edukalt lisatud, seejärel kustuta see  <a href="%s">Halda rubriike</a> -lehelt.

en: * This tag is also a category. The converter has added all posts from it to the category. If you want to remove it, please confirm that all posts were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Tags</a> page.
et_EE: * See silt on ühtlasi ka rubriik. Teisendaja lisas selle kõik postitused sellesse rubriiki. Kui soovid seda eemaldada, veendu, et kõik postitused said edukalt lisatud, seejärel kustuta see  <a href="%s">Halda silte</a> -lehelt.

en: * This tag is also a category. When converted, all posts associated with the tag will also be in the category.
et_EE: * See silt on ühtlasi ka rubriik. Teisendamisel pannakse kõik selle sildiga postitused sellesse rubriiki.

en: + Add New Category
et_EE: + Lisa rubriik

en: + Add account
et_EE: + Lisa konto

en: + Create New Menu
et_EE: + Loo uus menüü

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)
et_EE: - %1$s (versioonilt %2$s  versioonile %3$s)

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)%4$s
et_EE: - %1$s (versioonid %2$s - %3$s)%4$s

en: - %1$s version %2$s
et_EE: - %1$s, versioon %2$s

en: - %1$s version %2$s%3$s
et_EE: - %1$s, versioon %2$s

en: - Select -
et_EE: - Vali -

en: ...or something like this:
et_EE: ... või siis midagi sellist:

en: .htaccess rules
et_EE: .htaccess -reeglid

en: /mo, billed yearly
et_EE: kuus, arve saadetakse kord aastas

en: /month, billed yearly
et_EE: kuus, arve saadetakse kord aastas

en: 1 Comment
et_EE: 1 kommentaar

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
et_EE: 1 Kommentaar<span class="screen-reader-text"> autorilt %s</span>

en: 1 comment
et_EE: 1 kommentaar

en: 1 hour
et_EE: 1 tund

en: 1 item | %s items
et_EE[0]: 1 element
et_EE[1]: %s elementi

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
et_EE: 1 lehte ei uuendatud, sest keegi parajasti muudab seda.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
et_EE: 1 postitust ei uuendatud, sest keegi parajasti muudab seda.

en: 1 variation added
et_EE: variatsioon lisatud

en: 2 character continent code.
et_EE: 2 tähemärgiline kontinendi kood.

en: 24/7 Support
et_EE: 24/7 tugi

en: 3 days
et_EE: 3 päeva

en: 7 days
et_EE: 7 päeva

en: <a href="%1$s" %2$s>Learn how to describe the purpose of the image%3$s</a>. Leave empty if the image is purely decorative.
et_EE: <a href="%1$s" %2$s>Vaata, kuidas kirjeldada pildi otstarvet%3$s</a>. Puhtdekoratiivse pildi puhul jäta see tühjaks.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
et_EE: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Uuenda %2$s peale</a> või  loe, <a href="%3$s" class="browse-happy-link">kuidas edukalt veebis surfata</a>

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
et_EE[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> on kaitsnud sinu ajaveebi %2$s rämpskommentaari eest</a>.
et_EE[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> on kaitsnud sinu ajaveebi %2$s rämpskommentaari eest.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
et_EE: <a href="%1$s">Muuda</a> või <a href="%2$s">eelvaatle</a> enda Privaatsuseeskirja lehe sisu.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
et_EE: <a href="%1$s">Muuda</a> või <a href="%2$s">vaata</a> enda priivaatsuseeskirja lehe sisu.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
et_EE: <a href="%1$s">Palun uuenda WordPressi</a> ning seejärel <a href="%2$s">loe PHP uuendamise kohta</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
et_EE: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> on saadaval! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Palun uuenda kohe</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
et_EE: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> on saadaval! Palun teavita veebisaidi haldurit.

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
et_EE: <a href="%s">Loe PHP uuendamise kohta</a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
et_EE: <a href="%s">Viited</a> / Lisa uus viide

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
et_EE: <a href="%s">Viited</a> / Muuda viidet

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
et_EE: <a href="%s">Palun uuenda WordPressi</a>.

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
et_EE: Profiilipilti saad muuta <a href="%s">Gravataris</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Documentation on Menus</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/appearance-menus-screen/">Dokumentatsioon menüüde kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Documentation on Managing Themes</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/using-themes/">Dokumentatsioon teemade kasutamise kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Documentation on Widgets</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Dokumentatsioon moodulite kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Documentation on Comments</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/comments-screen/">Dokumentatsioon kommentaaride kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Documentation on date and time formatting</a>.
et_EE: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Dokumentatsioon kuupäeva ja kellaaja vormingute kohta</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Documentation on Customizer</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Dokumentatsioon kohandaja kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Documentation on Dashboard</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/dashboard-screen/">Dokumentatsioon töölaua kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Documentation on Edit Media</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/edit-media/">Dokumentatsioon meediafailide muutmise kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Documentation on Keyboard Shortcuts</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Dokumentatsioon kiirklahvide kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Documentation on Uploading Media Files</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/media-add-new-screen/">Dokumentatsioon meediafailide üleslaadimise kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Documentation on Media Library</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/media-library-screen/">Dokumentatsioon meediateegi kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/network-admin-sites-screen/">Documentation on Site Management</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/network-admin-sites-screen/">Dokumentatsioon saidihalduse kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Documentation on Adding New Pages</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/pages-add-new-screen/">Dokumentatsioon lehtede lisamise kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Editing Pages</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/pages-screen/">Dokumentatsioon lehtede muutmise kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Managing Pages</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/pages-screen/">Dokumentatsioon lehtede halduse kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Documentation on Auto-updates</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Dokumentatsioon automaatse uuendamise kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Documentation on Categories</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/posts-categories-screen/">Dokumentatsioon rubriikide kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Documentation on Managing Posts</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/posts-screen/">Dokumentatsioon postituste halduse kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Documentation on Tags</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/posts-tags-screen/">Dokumentatsioon siltide kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Revisions Management</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/revisions/">Versioonihaldus</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/roles-and-capabilities/">Rollide ja võimaluste kirjeldused</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Documentation on Discussion Settings</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/settings-discussion-screen/">Dokumentatsioon arutelusätete kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Documentation on General Settings</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/settings-general-screen/">Dokumentatsioon üldsätete kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Documentation on Media Settings</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/settings-media-screen/">Dokumentatsioon meediasätete kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Documentation on Privacy Settings</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Dokumentatsioon privaatsussätete kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Documentation on Reading Settings</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/settings-reading-screen/">Dokumentatsioon lugemissätete kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Documentation on Writing Settings</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/settings-writing-screen/">Dokumentatsioon kirjutussätete kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Documentation on Site Health tool</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Dokumentatsioon veebisaidi tervisenäidiku kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Documentation on Erase Personal Data</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Dokumentatsioon isikuandmete kustutamise kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Documentation on Export Personal Data</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Dokumentatsioon isikuandmete ekspordi kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Documentation on Export</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/tools-export-screen/">Ekspordi dokumentatsioon</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Documentation on Import</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/tools-import-screen/">Dokumentatsioon importimise kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Documentation on Tools</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/tools-screen/">Dokumentatsioon tööriistade kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Documentation on Comment Spam</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Dokumentatsioon rämpskommentaaride eemaldamise kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Documentation on Adding New Users</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/users-add-new-screen/">Dokumentatsioon uute kasutajate lisamise kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Documentation on Managing Users</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/users-screen/">Dokumentatsioon kasutajate halduse kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Documentation on User Profiles</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/users-your-profile-screen/">Dokumentatsioon kasutajaprofiilide kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Documentation on Using Themes</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/article/using-themes/">Dokumentatsioon teemade kasutamise kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Documentation on Writing and Editing Posts</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Dokumentatsioon postituste kirjutamise ja muutmise kohta</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums">Support</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/">Tugifoorumid</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Support forums</a>
et_EE: <a href="https://wordpress.org/support/">Tugifoorumid</a>

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
et_EE: <abbr title="Coordinated Universal Time, Greenwichi aeg">UTC</abbr> aeg on <code>%s</code>

en: <br />Adding tags <i>%s</i>...
et_EE: <br />Lisan silte <i>%s</i>...

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
et_EE: <code>_blank</code> - uus aken või sakk.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
et_EE: <code>_none</code> - sama aken või sakk.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
et_EE: <code>_top</code> - jooksev aken/sakk ilma raamideta.

en: <p>Continue reading &rarr; %s</p>
et_EE: <p>Loe edasi &rarr; %s</p>

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
et_EE: <span class="%1$s">Rubriigid:</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
et_EE: <span class="meta-sep">%3$s</span>, <span class="%1$s">%2$s</span>

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
et_EE: <span class="%1$s">Sildid:</span> %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
et_EE: <span class="meta-nav">&larr;</span> Vanemad kommentaarid

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
et_EE: <span class="meta-nav">&larr;</span> Vanemad postitused

en: <span class="meta-nav">Next Post</span> %title
et_EE: <span class="meta-nav">Järgmine postitus</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span> %title
et_EE: <span class="meta-nav">Eelmine postitus</span>%title

en: <span>Active:</span> %s
et_EE: <span>Kasutusel:</span> %s

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
et_EE[0]: <strong>Akismet</strong> on püüdnud kinni <strong class="count">%1$s rämpskommentaari</strong>
et_EE[1]: <strong>Akismet</strong> on püüdnud kinni <strong class="count">%1$s rämpskommentaari</strong>

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
et_EE[0]: <strong>%s tellimus</strong> ootab töötlemist
et_EE[1]: <strong>%s tellimust</strong> ootavad töötlemist

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
et_EE[0]: <strong>%s tellimus</strong> ootel
et_EE[1]: <strong>%s tellimust</strong> ootel

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
et_EE[0]: <strong>%s toode</strong> on laost peaaegu otsas
et_EE[1]: <strong>%s toodet</strong> on laost peaaegu otsas

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
et_EE[0]: <strong>%s toode</strong> laost otsas
et_EE[1]: <strong>%s toodet</strong> on laost otsas

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
et_EE: <strong>%s</strong> &mdash; Siin saad pildi siduda postitusega,  ilma et peaksid seda tegelikult lisama. Tavaliselt on see kasulik vaid siis, kui teema kasutab pilti postituse iseloomustamiseks.

en: <strong>%s</strong> upload space remaining.
et_EE: <strong>%s</strong> ruumi järel uploadimiseks.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
et_EE: <strong><em>Jäta parool meelde!</em></strong> See on  <em>juhuslikult</em> genereeritud märgiühend.

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
et_EE: <strong>Tegevused</strong> &mdash;  Näitab tulevikus avaldatavaid ja hiljuti avaldatud postitusi ning hiljutisi kommentaare, mida saab ka modereerida.

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
et_EE: <strong>Ülevaade</strong> &mdash;  Näitab saidi kokkuvõtet ning kasutatavat WordPressi versiooni ja teemat.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
et_EE: <strong>Lahtrid</strong> &mdash; Klõpsa lahtri pealkirjale, et seda avada ja sulgeda. Mõne pluginate poolt lisatud lahtri sisu saab häälestada: kursori all näed sel juhul &#8220;Häälesta&#8221; -viidet.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
et_EE: <strong>Vajutades menüüpunkti juures olevale noolekesele</strong> avatakse standartsed seaded. Lisaseaded nagu lingi asukoht, CSS klassid, lingi seosed ja kirjeldus saab nähtavale tuua ülal asuvate Ekraaniseadete alt.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; For user comments, Email Address, IP Address, User Agent (Browser/OS), Date/Time, Comment Content, and Content URL.
et_EE: <strong>Kommentaarid</strong> &mdash; - e-postiaadress, IP-aadress, kasutajaagent (OS ja veebilehitseja), kuupäev ja kellaaeg, kommentaari sisu ja URL.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; WordPress does not delete comments. The software does anonymize (but, again, <em>never</em> publishes) the associated Email Address, IP Address, and User Agent (Browser/OS).
et_EE: <strong>Kommentaarid</strong> &mdash; WordPress ei kustuta kommentaare. Ta muudab anonüümseks järgmise info: seonduv e-postiaadress, IP-aadress ja kasutajaagent ehk veebilehitseja ja OS (kuid taas ei avaldata neid andmeid <em>mitte kunagi</em>).

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user which is used for the Upcoming Community Events shown in the dashboard widget.
et_EE: <strong>Kogukonnaürituste asukoht</strong> &mdash; tulevaste kogukonnaürituste töölauamoodulisse infot postitava kasutaja IP-aadress.

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user, which populates the Upcoming Community Events dashboard widget with relevant information.
et_EE: <strong>Kogukonnaürituste asukoht</strong> &mdash; tulevaste kogukonnaürituste töölauamoodulisse infot postitava kasutaja IP-aadress.

en: <strong>Conflicting values for the constants %1$s and %2$s.</strong> The value of %2$s will be assumed to be your subdomain configuration setting.
et_EE: <strong>Ilmnes vastuolu konstantide %1$s ja %2$s väärtuste vahel.</strong>  %2$s väärtuseks võetakse sinu alamdomeeni väärtus.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
et_EE: <strong>Internetiühenduse tõrge.</strong> Salvestamine on peatatud kuni ühenduse taastumiseni.

en: <strong>Contribute</strong> to the code, improve the UX, and test the WordPress app.
et_EE: <strong>Panusta</strong> koodi, paranda kasutajakogemust ja testi WordPressi rakendust.

en: <strong>Copy URL</strong> copies the URL for the media file to your clipboard.
et_EE: <strong>Kopeeri URL</strong> kopeerib meediafaili URL-i lõikelauale.

en: <strong>Create</strong> and improve WordPress educational materials.
et_EE: <strong>Loo</strong> ja täiusta WordPressi õppematerjale.

en: <strong>Curate</strong> submissions or take photos for the Photo Directory.
et_EE: <strong>Jälgi</strong> kaastöid või tee pilte WordPressi fotokataloogi jaoks.

en: <strong>Delete Permanently</strong> will delete the file from the media library (as well as from any posts to which it is currently attached).
et_EE: <strong>Kustuta jäädavalt</strong> kustutab faili meediateegist (ja ka kõigist postitustest, kus seda on kasutatud).

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
et_EE: <strong>Kustutamine</strong> küsib vastaval ekraanil kinnitust ja võimaldab siis kasutaja koos tema loodud veebisisuga lehelt jäädavalt eemaldada. Masstegevuste abil saab kustutada korraga ka mitut kasutajat.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
et_EE: <strong>Kirjeldus</strong> &mdash; Kirjeldusi väga tihti ei kasutata, kuid mõned teemad võivad seda teha.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
et_EE: <strong>Arutelu</strong> &mdash; Kommenteerimist ja tagasisideviiteid saab sisse-välja lülitada ning siin kuvatakse ka modereerimist ootavad kommentaarid.

en: <strong>Download file</strong> downloads the original media file to your device.
et_EE: <strong>Laadi fail alla</strong> laadib algse meediafaili kasutaja seadmesse.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
et_EE: <strong>Lohistamine</strong> &mdash;  Lahtrite ümbertõstmiseks klõpsa lahtri pealkirjal ja lohista see soovitud kohta, kuni sinna ilmub punktiirjoonega ääristatud ristkülik.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
et_EE: <strong>Lohista</strong> enda failid allolevasse kasti. Faile võib olla ka mitu.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Vigane kasutajanimi või e-aadress.

en: <strong>ERROR</strong>: That email address is already used by someone else.
et_EE: ERROR: Seda emaili aadressi kasutab juba keegi teine.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Kasutaja <strong>%1$s</strong> parool sisestati valesti. <a href="%2$s" title="Kadunud parool">Kaotasid enda parooli?</a>?

en: <strong>Edit</strong> takes you to a simple screen to edit that individual file&#8217;s metadata. You can also reach that screen by clicking on the media file name or thumbnail.
et_EE: <strong>Muuda</strong> viib lihtsasse muutmisekraani, kus saab muuta faili metaandmeid. Sinna pääseb ka faili nimel või ikoonil klõpsates.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
et_EE: <strong>Muutmine</strong> viib selle kasutaja andmete juurde. Sinna pääseb ka kasutajanimele klõpsates.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
et_EE: <strong>Muuda</strong> võimaldab redigeerida postitust. Samasse viib ka postituse pealkirjal klõpsamine.

en: <strong>Edit</strong> videos and add captions to WordPress.tv.
et_EE: <strong>Koosta</strong> videoid ja lisa need WordPress.tv lehele.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Küpsised (cookie) blokeeriti kahtlase väljundi tõttu. Täpsemalt vaata <a href="%1$s">dokumentatsiooni</a> või uuri <a href="%2$s">foorumist</a>.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Sinu veebilehitseja ei toeta või ei luba  küpsiseid (cookie). WordPressi kasutamiseks <a href="%s">luba küpsiste kasutamine</a>.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Vigane kasutajanimi/e-postiaadress või vale parool.

en: <strong>Error:</strong> Passwords do not match. Please enter the same password in both password fields.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Paroolid ei klapi. Palun sisesta mõlemasse paroolivälja üks ja sama salasõna.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Parool ei tohi sisaldada sümbolit "\".

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Palun sisesta hüüdnimi.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Palun sisesta parool.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username or email address.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Sisesta kasutajanimi või e-postiaadress.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Palun sisesta kasutajanimi.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: palun sisesta toimiv e-postiaadress.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Palun sisesta e-postiaadress.

en: <strong>Error:</strong> Please fill the required fields.
et_EE: <strong>Viga:</strong> Palun täida nõutud väljad.

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: palun sisesta kommentaar.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Palun kirjuta enda e-postiaadress.

en: <strong>Error:</strong> Site URL you&#8217;ve entered is already taken.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Saidi URL on juba kasutusel.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Vabandust, see kasutajanimi ei ole lubatud.

en: <strong>Error:</strong> The %s options page is not in the allowed options list.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: %s ei ole lubatud valikute nimekirjas.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Kommentaari ei õnnestu salvestada. Proovi hiljem uuesti.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
et_EE: <strong>Viga</strong>: see e-postiaadress on juba kasutusel.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: see e-postiaadress pole korrektne.

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: E-kirja ei õnnestu saata. Sinu saidil võib e-post olla valesti seadistatud.  <a href="%s">Vaata, kuidas parooli saab vahetada</a>.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: E-posti väli on tühi.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: parooliväli on tühi

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: E-postiaadressi %s jaoks sisestatud parool on vale.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: kasutajanime %s jaoks sisestatud parool ei ole õige.

en: <strong>Error:</strong> The passwords do not match.
et_EE: <strong>Viga:</strong> salasõnad ei klapi.

en: <strong>Error:</strong> The username <strong>%s</strong> is not registered on this site. If you are unsure of your username, try your email address instead.
et_EE: <strong>Viga:</strong> Kasutajanimi <strong>%s</strong> ei ole sellel veebisaidil registreeritud. Kui sa pole kasutajanimes kindel, proovi selle asemel enda e-postiaadressi.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: kasutajanime väli on tühi.

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Selle kasutajanime või e-postiaadressiga kontot ei ole olemas.

en: <strong>Error:</strong> There was a problem creating site entry.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Saidi loomisel tekkis probleem.

en: <strong>Error:</strong> This email address is already registered. <a href="%s">Log in</a> with this address or choose another one.
et_EE: <strong>Viga:</strong> see e-postiaadress on juba registreeritud. <a href="%s">Logi sellega sisse </a> või vali mõni muu.

en: <strong>Error:</strong> This email is already registered. Please choose another one.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: See kasutajanimi on juba olemas, palun vali mõni muu.

en: <strong>Error:</strong> This is not a valid feed template.
et_EE: <strong>Viga:</strong> see ei ole korrektne voomall.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: See kasutajanimi on juba olemas, palun vali mõni muu.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Kasutajanimi ei kõlba, kuna sisaldab lubamatuid sümboleid. Palun sisesta korrektne kasutajanimi.

en: <strong>Error:</strong> Unknown email address. Check again or try your username.
et_EE: <strong>Viga:</strong> Tundmatu e-postiaadress. Kontrolli seda või proovi enda kasutajanime.

en: <strong>Error:</strong> Unknown username. Check again or try your email address.
et_EE: <strong>Viga:</strong> Tundmatu kasutajanimi. Kontrolli seda või proovi enda e-postiaadressi.

en: <strong>Error:</strong> User registration is currently not allowed.
et_EE: <strong>Viga:</strong> Kasutaja registreerimine pole hetkel lubatud.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: veebiaadress on liiga pikk.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Sinu konto on märgitud rämpspostitajaks.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: kommentaar on liiga pikk.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: e-postiaadress on liiga pikk.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: nimi on liiga pikk.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
et_EE: <strong>Viga:</strong> Sinu paroolilähtestusviide on vigane. Palun küsi allpool uus.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link has expired. Please request a new link below.
et_EE: <strong>Viga:</strong> Sinu paroolilähtestusviide aegus. Palun küsi allpool uus.

en: <strong>Error</strong>: Please enter a username or email address.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: palun sisesta kasutajanimi või e-postiaadress.

en: <strong>Error</strong>: The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: E-kirja ei õnnestu saata. Sinu saidil võib e-post olla valesti seadistatud.  <a href="%s">Vaata, kuidas parooli saab vahetada</a>.

en: <strong>Error</strong>: There is no account with that username or email address.
et_EE: <strong>VIGA</strong>: Selle kasutajanime või e-postiaadressiga kontot ei ole olemas.

en: <strong>Explore</strong> ways to reduce the environmental impact of websites.
et_EE: <strong>Uuri</strong> viise, kuidas vähendada miljonite veebilehtede mõju keskkonnale.

en: <strong>Find</strong> and report bugs in the WordPress core software.
et_EE: <strong>Otsi</strong> vigu WordPressi tarkvaras ja anna nendest teada.

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
et_EE: <strong>Tähelepanu!</strong> Järgnevate pluginate sinu poolt kasutatavaid versioone pole WooCommerce %s'iga testitud. Palun uuenda neid või veendu ühilduvuses enne WooCommerce'i uuendamist. Vastasel juhul võivad tekkida komplikatsioonid:

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
et_EE: <strong>Info</strong> - lehe aadressi muudetakse harva, kuna see võib selle katki teha. Siin näidatakse lehe avamise ja viimase muutmise aega. Võrgustikuhaldurid saavad märkida veebilehe kas arhiveerituks, rämpsuks, kustutatuks või ligipääsupiiranguga leheks, eemaldada avalikest nimekirjadest või välja lülitada.

en: <strong>Lend</strong> your creative imagination to the WordPress UI design.
et_EE: <strong>Kujunda</strong> loominguliselt WordPressi kasutajaliidest.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for all media file uploads made by the user.
et_EE: <strong>Meedia</strong> &mdash;  kõigi konkreetse kasutaja poolt üleslaaditud meediafailide URL-ide nimekiri.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for media files the user uploads.
et_EE: <strong>Meedia</strong> &mdash; kasutaja poolt üles laaditud meediafailide URL-ide nimekiri.

en: <strong>NOTE:</strong> If the import process is interrupted for <em>any</em> reason, come back to this page and it will continue from where it stopped automatically.
et_EE: <strong>NB!</strong> Kui impordiprotsess <em>mistahes</em> põhjusel katkeb, tule tagasi sellele lehele ning see jätkub siit automaatselt.

en: <strong>NOTE:</strong> You appear to have JavaScript disabled, so you will need to manually click through each step of this importer. If you enable JavaScript, it will step through automatically.
et_EE: <strong>NB!</strong> Tundub, et sul on JavaScript välja lülitatud, seega pead klõpsima käsitsi läbi kõik impordiprotsessi sammud. Kui JavaScript on lubatud, käib see automaatselt.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
et_EE: <strong>Nimi</strong> &mdash; Nimi sellisena, nagu ta saidil kajastub.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
et_EE: <strong>Järjestus</strong> &mdash; Lehti järjestatakse harilikult tähestiku alusel, kuid siin saab neid nummerdades ümber järjestada.

en: <strong>Organize</strong> or participate in local Meetups and WordCamps.
et_EE: <strong>Korralda</strong> WordPressi tegijate kohtumisi ja laagreid või osale nendes.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
et_EE: <strong>Ülemrubriigid</strong> &mdash; Rubriigid, erinevalt siltidest, võivad moodustada hierarhia. Näiteks võib olla rubriik jazzmuusika jaoks, millel on alamrubriigid bigbändi- ja bebop-muusika jaoks - aga kõik see ei ole kohustuslik. Alamrubriigi loomiseks tuleb talle valida olemasolevate seast ülemrubriik.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
et_EE: <strong>Ülemleht</strong> &mdash; Lehed võivad moodustada hierarhia - näiteks võib olla autorit kirjeldav leht, millel on alamlehed autori eluloo ja koerte kohta. Lehtede tasemete arv ei ole piiratud.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
et_EE: <strong>Postituseredaktor</strong> &mdash; Sisesta siia enda tekst. Redigeerimiseks on kaks režiimi - visuaal- ja tekstirežiim. Vali vastav sakk.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
et_EE: <strong>Eelvaatle</strong> näitab mustandi väljanägemist, Vaata näitab juba avaldatud postitust.  Nende kasutamine sõltub postituse olekust.

en: <strong>Profile Information</strong> &mdash; user email address, username, display name, nickname, first name, last name, description/bio, and registration date.
et_EE: <strong>Profiil</strong> &mdash; kasutaja e-postiaadress, kasutaja-, ekraani- ja hüüdnimi, ees- ja perenimi, kirjeldus ja registreerimisaeg.

en: <strong>Promote</strong> the WordPress project to your community.
et_EE: <strong>Tutvusta</strong> WordPressi projekti enda lähikonnas.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
et_EE: <strong>Avalda</strong> &mdash;  siin saad määrata postituse avaldamistingimused. Lisaks vaikimisi nähtavatele võib Muuda-valikuga tuua nähtavale täiendavaid variante.  Nähtavuse all saab postitusele seada parooli või määrata selle alati esimeseks. Paroolivalik võimaldab seada igale postitusele oma parooli.  Privaatseks määratud postitusi näevad vaid toimetajad ja haldurid. Avaldamiseks võib määrata kuupäeva nii tulevikus kui minevikus, seega võib postituse avaldada hiljem kindlal ajal või muuta juba avaldatud postituse avaldamisaega.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
et_EE: <strong>Mustand</strong> &mdash; Siin saad luua uue postituse ja salvestada selle mustandina. Samas kuvatakse ka 3 viimati alustatud mustandit.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
et_EE: <strong>Kiirredaktor</strong> annab kiire ligipääsu postituse metaandmetele ja võimaldab teha seal jooksvalt muudatusi.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
et_EE: <strong>Juhuslik:</strong> Näita igal lehel erinevat pilti.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
et_EE: <strong>Eemaldamine</strong> võimaldab kasutaja lehelt eemaldada, kuid ei kustuta tema loodud veebisisu. Masstegevuste abil saab eemaldada ka mitut kasutajat korraga.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
et_EE: <strong>Ekraaniseaded</strong> &mdash; Siit saad valida milliseid lahtreid töölaual näidata.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
et_EE: <strong>Trackback-i saatmine</strong> &mdash; Trackback-viited on viis teavitada vanemaid blogisüsteeme, et neile on viidatud. Sel juhul sisesta siia vastavad aadressid. Teistele WordPressil saitidele viidates kasutatakse automaatseid pingback-viiteid ning seda välja ei lähe vaja.

en: <strong>Send password reset</strong> sends the user an email with a link to set a new password.
et_EE: <strong>Saada paroolimuutmissõnum</strong> saadab kasutajale e-kirjaga lingi uue parooli seadistamiseks.

en: <strong>Session Tokens</strong> &mdash; User login information, IP Addresses, Expiration Date, User Agent (Browser/OS), and Last Login.
et_EE: <strong>Sessioonid</strong> &mdash; kasutaja sisselogimisinfo, IP-aadressid, aegumistähtaeg, kasutajaagent (veebilehitseja/OS) ja viimane sisselogimisaeg.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
et_EE: <strong>Sätted</strong> - siin lehel on kõik selle veebisaidi sätted, millest mõned on määratud WordPressi ja teised sisselülitatud pluginate poolt. Pane tähele, et mõned neist on hallid ja kannavad kirja "jadaandmed" - neid ei saa nende salvestusviisi tõttu muuta.

en: <strong>Share</strong> your knowledge in the WordPress support forums.
et_EE: <strong>Jaga</strong> enda teadmisi WordPressi tugifoorumis.

en: <strong>Site Health Status</strong> &mdash; Informs you of any potential issues that should be addressed to improve the performance or security of your website.
et_EE: <strong>Saidi tervis</strong> &mdash; teavitab sind kõigist võimalikest probleemidest, millega tuleks saidi jõudluse ja turvalisuse huvides tegeleda.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
et_EE: <strong>Püsiviide</strong> &mdash; The &#8220;Püsiviide&#8221; on nime veebisõbralik variant, mis koosneb enamasti üksnes väiketähtedest, numbritest ja sidekriipsust.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
et_EE: <strong>Mall</strong> &mdash;  Mõned teemad sisaldavad kohandatud malle, mida saab kasutada lehtedel, kus läheb tarvis lisafunktsioone või erinevat kujundust.

en: <strong>Test</strong> new releases and proposed features for the Block Editor.
et_EE: <strong>Testi</strong> uusi väljalaskeid ja plokiredaktori võimalusi.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
et_EE: <strong>Teemad</strong> -  siin on teemad, mida pole veel aktiveeritud kogu lehevõrgustiku ulatuses. Teema aktiveerimine siit muudab selle kättesaadavaks selle veebilehe piires - teemat ei lülitata sisse, kuid see ilmub Välimuse valikute all nähtavale. Teema sisselülitamine kogu lehevõrgustiku ulatuses käib <a href="%s">Võrgustikuteemade</a> ekraanilt.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
et_EE: <strong>Pealkiri</strong> &mdash; Postituse pealkirja sisestamise järel luuakse sellele automaatselt ka püsiviide, mida saab omakorda muuta.

en: <strong>Translate</strong> WordPress into your local language.
et_EE: <strong>Tõlgi</strong> WordPressi mõnda kohalikku keelde.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
et_EE: <strong>Viska ära</strong>-valik eemaldab postituse nimekirjast ja viskab selle prügikasti, kust seda saab jäädavalt kustutada.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
et_EE: <strong>Kasutajad</strong> - siin on selle veebilehega seotud kasutajad. Võid muuta nende rolli, vahetada parooli või eemaldada nad lehelt,, kuid kasutaja eemaldamine siit ei eemalda teda kogu võrgustikust.

en: <strong>View</strong> takes you to a public author archive which lists all the posts published by the user.
et_EE: <strong>Vaata</strong> suunab autorite arhiivi, kust võib leida kõik selle autori postitused.

en: <strong>View</strong> will take you to a public display page for that file.
et_EE: <strong>Vaata</strong> näitab faili välisvaadet.

en: <strong>WARNING:</strong> This can take a really long time if you have a lot of entries in your LiveJournal, or a lot of comments. Ideally, you should only start this process if you can leave your computer alone while it finishes the import.
et_EE: <strong>HOIATUS:</strong> See protsess võib võtta päris kaua aega, kui sul on LiveJournalis rohkesti postitusi või kommentaare. Ideaalis võiksid selle käivitada siis, kui saad arvuti mõneks ajaks omaette tegutsema jätta.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
et_EE: <strong>NB!</strong> need lehed ei tohiks olla sama sisuga kui saidi privaatsuseeskiri!

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
et_EE: <strong>Hoiatus:</strong> need lehed peaksid olema erinevad!

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
et_EE: <strong>Tere tulemast WooCommerce'i</strong> &#8211; Oled peaaegu valmis müügiga alustama :)

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
et_EE: <strong>Tervitus</strong> &mdash; Siit näeb viiteid mõnele kõige levinumale tegevusele uue saidi loomisel.

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
et_EE: <strong>WordPressi sündmused ja uudised</strong> &mdash; Tulevased sündmused sinu läheduses ning värskeimad uudised nii ametlikult WordPressi projektilt kui <a href="%s">WordPress Planetilt</a>.

en: <strong>Write</strong> and submit patches to fix bugs or help build new features.
et_EE: <strong>Kirjuta</strong> ja saada täiendusi, et parandada vigu või aidata kaasa uute võimaluste lisamisele.

en: <strong>Write</strong> or improve documentation for WordPress.
et_EE: <strong>Kirjuta</strong> või täiusta WordPressi dokumentatsiooni.

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
et_EE: <strong>Sinu teemas (%s) on mõned aegunud versioonid WooCommerce failidest.</strong> Tagamaks sobivust uusima WooCommerce versiooniga võib tekkida vajadus neid uuendada. Soovitusi selle olukorra parandamiseks:

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
et_EE: 2-tähemärgiga riigi kood, näiteks EE. Jäta tühjaks, kui soovid, et maksumäär kehtiks kõikidele riikidele.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
et_EE: 2-kohaline osariigi/maakonna kood, näiteks AL. Jäta tühjaks, kui soovid, et kehtiks kõikidele.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
et_EE: <a href="%s">staatilist lehte</a> (vali allpool)

en: A PHP session was created by a %1$s function call. This interferes with REST API and loopback requests. The session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
et_EE: Funktsiooniga %1$s loodi PHP sessioon, mis läheb konflikti REST API jm päringutega. Enne järgnevate HTTP-päringute tegemist tuleks sessioon funktsiooniga %2$s sulgeda.

en: A Semantic Personal Publishing Platform
et_EE: Semantiline isiklik avaldamisplatvorm

en: A UUID provided by the application to uniquely identify it. It is recommended to use an UUID v5 with the URL or DNS namespace.
et_EE: Rakenduse pakutav UUID, mis seda unikaalselt tuvastab. UUID v5 kasutus URL või DNS nimeruumiga on soovitatav.

en: A WordPress Commenter
et_EE: Keegi Kommentaator

en: A calendar of your site’s posts.
et_EE: Sinu veebilehe postituste kalender.

en: A city in the same timezone as you.
et_EE: Linn samas ajavööndis.

en: A cloud of your most used product tags.
et_EE: Sinu enimkasutatud tootesildid, paigutatud pilvena.

en: A cloud of your most used tags.
et_EE: Viimati kasutatud siltide pilv.

en: A comment is held for moderation
et_EE: kommentaar saadeti modereerimisele

en: A date format for all date strings.
et_EE: Kõigi kuupäevade vorming.

en: A day number of the week that the week should start on.
et_EE: Nädala alguspäeva number.

en: A description of the pattern.
et_EE: Mustri kirjeldus.

en: A description of the theme.
et_EE: Teema kirjeldus.

en: A detailed variation description.
et_EE: Variandi üksikasjalik kirjeldus.

en: A duplicate event already exists.
et_EE: See sündmus on juba olemas.

en: A friendly name for the webhook.
et_EE: Inimsõbralik veebikonksu nimi.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
et_EE: Ülevaatlik kokkuvõte vastusest - sisaldab HTTP vastuskoodi, sõnumit ja sisuosa.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
et_EE: Inimesele loetav sätte kirjeldus kasutajaliidestes.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
et_EE: Inimesele loetav sätte nimetus kasutajaliidestes.

en: A human-readable description of the post type.
et_EE: Postitusetüübi inimloetav kirjeldus.

en: A human-readable description of the resource.
et_EE: Ressursi inimesele loetav kirjeldus.

en: A human-readable description of the taxonomy.
et_EE: Taksonoomia inimloetav kirjeldus.

en: A human-readable variation title.
et_EE: Variandi inimloetav pealkiri.

en: A label describing the test.
et_EE: Testi kirjeldav märgis.

en: A link to a post format
et_EE: Viide postitusevormingule

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
et_EE: Nimekiri taksonoomia terminitest, mida kasutatakse tellimuste/toodete olekutena.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
et_EE: Nimekiri terminitest, mida kasutatakse toote nähtavuse jaoks.

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
et_EE: Nimekiri siseploki siseplokkidest rekursiivse definitsioonina.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
et_EE: Kõigi sinu saidi lehtede loetelu.

en: A list of your store's products.
et_EE: Nimekiri sinu poe toodetest.

en: A list of your store's top-rated products.
et_EE: Nimekiri sinu poe kõrgeimate hinnangutega toodetest.

en: A list or dropdown of categories.
et_EE: Kategooriate nimistu või menüü.

en: A list or dropdown of product categories.
et_EE: Nimekiri või rippmenüü tootekategooriatega.

en: A media item.
et_EE: Meediaüksus.

en: A minimum order amount
et_EE: Minimaalne tellimuse väärtus

en: A minimum order amount AND a coupon
et_EE: Minimaalne tellimuse summa JA kupong

en: A minimum order amount AND coupon
et_EE: Minimaalne tellimuse summa JA kupong

en: A minimum order amount OR a coupon
et_EE: Minimaalne tellimuse summa VÕI kupong

en: A minimum order amount OR coupon
et_EE: Minimaalne tellimuse summa VÕI kupong

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
et_EE: Sinu saidi postituste arhiiv kuude kaupa.

en: A more descriptive explanation of what the test looks for, and why it is important for the user.
et_EE: Kirjeldav selgitus selle kohta mida test kontrollib ja miks see on kasutaja jaoks oluline.

en: A name is required for this term.
et_EE: See termin vajab nime.

en: A named status for the object.
et_EE: Objekti staatus.

en: A named status for the post.
et_EE: Nimega postituseolek.

en: A named status for the theme.
et_EE: Nimega teemaolek.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
et_EE: Uus kommentaar postitusele  "%s" ootab modereerimist

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
et_EE: Sinu saidile on saadaval väiksemat sorti uuendus. Kuid ka väiksemad uuendused parandavad tihti turvalisust, seega tuleks need paigaldada.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
et_EE: Uus pingback-viide postitusele "%s" ootab modereerimist

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
et_EE: Uus trackback-viide postitusele  "%s" ootab modereerimist

en: A new version of WordPress is available.
et_EE: WordPressi uus versioon on saadaval.

en: A note has been added to your order
et_EE: Sinu tellimusele on lisatud märkus

en: A page cache plugin was detected.
et_EE: Lehepuhvriplugin tuvastati.

en: A page cache plugin was not detected.
et_EE: Lehepuhvripluginat ei tuvastatud.

en: A password protected post can not be set to sticky.
et_EE: Parooliga kaitstud postitust ei saa kleepsuks määrata.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
et_EE: Sinu kasutajakonto e-posti aadressile saadeti kiri salasõna lähtestamiseks, kuid selle saabumine võib mitu minutit aega võtta. Palun oota vähemalt 10 minutit enne lähtestuse uuesti proovimist.

en: A password reset link was emailed to %s.
et_EE: Paroolivahetuse link saadeti kasutajale %s.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
et_EE: Parool  ligipääsu piiramiseks.

en: A persistent object cache is being used
et_EE: Püsiv objektipuhver on kasutusel

en: A persistent object cache is not required
et_EE: Püsiv objektipuhver ei ole nõutav

en: A persistent object cache makes your site&#8217;s database more efficient, resulting in faster load times because WordPress can retrieve your site&#8217;s content and settings much more quickly.
et_EE: Püsiv objektipuhver muudab su veebisaidi andmebaasi tõhusamaks ning sait muutub kiiremaks, kuna WordPress saab selle sisu ja sätteid laadida palju kiiremini.

en: A plugin disallowed this event.
et_EE: Üks pluginatest keelas selle sündmuse.

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
et_EE: Üks pluginatest lülitas %s välja ja uuendamine pole nüüd võimalik.

en: A plugin prevented the event from being rescheduled.
et_EE: Üks pluginatest takistab selle sündmuse ajastuse muutmist.

en: A plugin prevented the event from being scheduled.
et_EE: Üks pluginatest takistab selle sündmuse ajastamist.

en: A plugin prevented the event from being unscheduled.
et_EE: Üks pluginatest takistab selle sündmuse ajastuse tühistamist.

en: A plugin prevented the hook from being cleared.
et_EE: Üks pluginatest takistab selle kustutamist.

en: A post ID mismatch has been detected.
et_EE: Tekkis postituse ID-de konflikt.

en: A post can not be sticky and have a password.
et_EE: Postitus ei saa olla ühtaegu kleeps ja parooliga kaitstud.

en: A post type mismatch has been detected.
et_EE: Tekkis postitusetüüpide konflikt.

en: A previous automatic background update could not occur.
et_EE: Üks varasem automaatne taustauuendus ebaõnnestus.

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
et_EE: Üks varasem automaatne taustauuendus lõppes raske veaga ja uuendamine on nüüd välja lülitatud.

en: A product attribute term with the provided ID could not be found
et_EE: Antud ID-ga toote omaduse terminit ei leitud

en: A product attribute with the provided ID could not be found
et_EE: Antud ID-ga tooteomadust ei õnnestunud leida

en: A product category with the provided ID could not be found
et_EE: Antud ID-ga tootekategooriat ei õnnestunud leida

en: A product shipping class with the provided ID could not be found
et_EE: Antud ID-ga toote tarneklassi ei leitud

en: A product tag with the provided ID could not be found
et_EE: Antud ID-ga tootesilti ei leitud

en: A product with this ID already exists.
et_EE: Selle ID-ga toode on juba olemas.

en: A product with this SKU already exists.
et_EE: Selle tootekoodiga toode on juba olemas.

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
et_EE: Taastusviide on juba saadetud %1$s eest. Palun oota %2$s enne uue küsimist.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
et_EE: Punane joon vasakus servas tähendab, et see kommentaar ootab modereerimist.

en: A scheduled event has failed
et_EE: Plaaniline tegevus ebaõnnestus

en: A scheduled event is late
et_EE: Plaaniline tegevus on graafikust maas

en: A search form for your site.
et_EE: Otsivorm sinu saidi jaoks.

en: A search form for your store.
et_EE: Otsing sellelt veebilehelt

en: A set of high quality curated patterns.
et_EE: Valik kõrge kvaliteediga mustreid.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
et_EE: Tarnetsoon on geograafiline regioon, kus kehtivad kindlad tarnemeetodid ja -hinnad.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods are offered.
et_EE: Tarnetsoon on geograafiline regioon, kus pakutakse mingeid kindlaid tarnemeetodeid.

en: A short description of the block, in human readable format.
et_EE: Lühike, inimloetavas vormis kirjeldus ploki kohta.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
et_EE: Lihtne meetod pangaülekandega maksmise võimaldamiseks.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
et_EE: Lihtne maksemeetod, mis laseb tšekiga maksta.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
et_EE: Lihtne meetod kättesaamisel sularahas maksmise võimaldamiseks.

en: A static page
et_EE: Staatiline leht

en: A sticky post can not be password protected.
et_EE: Kleepsuks määratud postitust ei saa parooliga kaitsta.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
et_EE: Kohandatud püsiviited vajavad struktuurimärgendit. <a href="%s">Loe edasi</a>

en: A tax rate with the provided ID could not be found
et_EE: Antud ID-ga maksumäära ei leitud

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
et_EE: Sellise nimega termin on taksonoomias juba olemas.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
et_EE: Selle nimega väli on juba olemas.

en: A test is unavailable
et_EE: Test pole saadaval

en: A theme for non-profits, organizations, and schools.
et_EE: Kujundus mittetulundusühingutele, organisatsioonidele ja koolidele

en: A time format for all time strings.
et_EE: Kõigi kellaaegade vorming.

en: A title on that page cannot be found.
et_EE: Selle lehe pealkirja ei leitud.

en: A unique identifier for the setting.
et_EE: Sätte unikaalne tunnus.

en: A unique identifier for the tool.
et_EE: Tööriista unikaalne identifikaator.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
et_EE: Unikaalne identifikaator, millega saab sätted omavahel kokku siduda.

en: A valid URL was not provided.
et_EE: Toimiv veebiaadress puudub.

en: A valid email address is required
et_EE: Vajalik on toimiv e-postiaadress

en: A valid email address is required.
et_EE: Vajalik on toimiv e-postiaadress.

en: A valid email address must be given.
et_EE: Vaja on korrektset e-postiaadressi.

en: A valid free shipping coupon
et_EE: Kehtiv tasuta transpordi kupong

en: A variable mismatch has been detected.
et_EE: Tekkis muutujate konflikt.

en: A variety of designs to display your team members.
et_EE: Valik kujundusi kaastöötajate kuvamiseks.

en: A variety of footer designs displaying information and site navigation.
et_EE: Valik jalusekujundusi info ja navigeerimisviidetega.

en: A variety of header designs displaying your site title and navigation.
et_EE: Valik päisekujundusi pealkirja ja navigeerimisviidetega.

en: A while ago
et_EE: Tükk aega tagasi

en: A widget containing a block.
et_EE: Plokki sisaldav moodul.

en: AM
et_EE: e.l.

en: AND
et_EE: JA

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
et_EE: API võtme genereerimine õnnestus. Kopeeri kindlasti oma uued võtmed kohe praegu, sest peale käesolevalt lehelt lahkumist peidetakse salavõti ära.

en: API Key updated successfully.
et_EE: API võtme uuendamine õnnestus.

en: API Version
et_EE: API versioon

en: API credentials
et_EE: API ligipääsuandmed

en: API docs
et_EE: API dokumentatsioon

en: API enabled
et_EE: API sisse lülitatud

en: API key
et_EE: API võti

en: API user is invalid
et_EE: API kasutaja on vigane

en: ASC
et_EE: Kasvav

en: Abort
et_EE: katkesta

en: About
et_EE: Minust

en: About Pages
et_EE: Lehtedest

en: About WooCommerce
et_EE: WooCommerce'i kohta

en: About WordPress
et_EE: WordPressi info

en: About Yourself
et_EE: Sinust

en: About me
et_EE: Minust

en: About the math
et_EE: Matemaatikast

en: About the user
et_EE: Teave kasutaja kohta

en: Accept
et_EE: Võta vastu

en: Accept COD if the order is virtual
et_EE: Luba virtuaalsete tellimuste eest tasumist sularahas, kohapeal

en: Accept for virtual orders
et_EE: Luba virtuaalsetele tellimustele

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
et_EE: Aktsepteeri makseid PayPal-i kaudu, mis kasutavad kontojääki või krediitkaarti.

en: Access Permissions
et_EE: Pääsuload

en: Access denied
et_EE: Ligipääs keelatud

en: Access expires
et_EE: Ligipääs aegub

en: Access granted
et_EE: Ligipääs antud

en: Access restriction
et_EE: Ligipääsu piiramine

en: Access scope
et_EE: Juurdepääsu ulatus

en: Access to Purchased Downloads
et_EE: Ostetud failide allalaadimised

en: Accessibility
et_EE: Ligipääsetavus

en: Accessibility Ready
et_EE: Ligipääsetavaks kohendatud

en: Account Management
et_EE: Kontohaldus

en: Account Recovery
et_EE: Konto taastamine

en: Account Settings
et_EE: Konto seaded

en: Account creation
et_EE: Konto loomine

en: Account details
et_EE: Konto andmed

en: Account details changed successfully.
et_EE: Konto andmeid muudeti edukalt.

en: Account details:
et_EE: Konto andmed:

en: Account endpoints
et_EE: Konto sihtpunktid

en: Account erasure requests
et_EE: Konto kustutamise palved

en: Account name
et_EE: Konto nimi

en: Account number
et_EE: Konto number

en: Account settings
et_EE: Konto seaded

en: Account username
et_EE: Konto kasutajanimi

en: Accounts &amp; Privacy
et_EE: Kontod &amp; privaatsus

en: Acre
et_EE: Aaker

en: Action
et_EE: Tegevus

en: Action Group
et_EE: Tegevuste grupp

en: Action Scheduler
et_EE: Tegevuste planeerija

en: Action Status
et_EE: Tegevuse staatus

en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
et_EE: Tegevusel [%1$s] on vigased argumendid. Selle JSON-it ei saa massiiviks dekodeerida. $args = %2$s

en: Action event
et_EE: Tegevuse sündmus

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
et_EE: Tegevus ebaõnnestus. Palun lae leht uuesti ja proovi veel.

en: Action has been confirmed.
et_EE: Tegevus kinnitatud.

en: Actions
et_EE: Toimingud

en: Activate
et_EE: Lülita sisse

en: Activate %(productName)s
et_EE: Aktiveeri %(productName)s

en: Activate & Save
et_EE: Lülita sisse ja salvesta

en: Activate &#8220;%s&#8221;
et_EE: Lülita &#8220;%s&#8221; sisse

en: Activate &amp; Publish
et_EE: Aktiveeri &amp; avalda

en: Activate &raquo;
et_EE: Aktiveeri &raquo;

en: Activate Plugin
et_EE: Lülita see plugin sisse

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
et_EE: Lülita plugin sisse ja mine tagasi Press This-i

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
et_EE: Lülita see plugin sisse ja käivita importija

en: Activate Press This
et_EE: Lülita Press This sisse

en: Activate this plugin
et_EE: Lülita see plugin sisse

en: Activate:
et_EE: Lülita sisse

en: Activated
et_EE: Aktiveeritud?

en: Activating
et_EE: Lülitan sisse

en: Activation Key Required
et_EE: Vaja on aktiveerimisvõtit

en: Activation Key:
et_EE: Aktiveerimisvõti:

en: Active
et_EE: Sisse lülitatud

en: Active Child Theme
et_EE: Aktiivne alamteema

en: Active Plugins
et_EE: Kasutusel pluginad

en: Active Product Filters
et_EE: Aktiivsed tootefiltrid

en: Active Theme
et_EE: Aktiivne teema

en: Active editor
et_EE: Aktiivne redaktor

en: Active filters
et_EE: Aktiivsed filtrid

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
et_EE[0]: üle %s miljoni
et_EE[1]: üle %s miljoni

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
et_EE: Alla 10

en: Active plugins
et_EE: Aktiivsed pluginad

en: Active plugins.
et_EE: Aktiivsed pluginad.

en: Active theme
et_EE: Aktiivne teema

en: Active theme: %1$s (version %2$s)
et_EE: Praegune teema: %1$s (versioon %2$s)

en: Activity
et_EE: Tegevused

en: Add
et_EE: Lisa

en: Add %s
et_EE: Lisa %s

en: Add &ldquo;%s&rdquo; to your cart
et_EE: Lisa &ldquo;%s&rdquo; ostukorvi

en: Add Audio
et_EE: Lisa helifail

en: Add Comment
et_EE: Lisa kommentaar

en: Add Custom Field
et_EE: Lisa täiendav väli

en: Add Data Erasure Request
et_EE: Lisa andmete kustutustaotlus

en: Add Data Export Request
et_EE: Lisa andmete eksporditaotlus

en: Add Existing User
et_EE: Lisa olemasolev kasutaja

en: Add File
et_EE: Lisa fail

en: Add Items
et_EE: Lisa elemente

en: Add Link
et_EE: Lisa viide

en: Add Location
et_EE: Lisa asukoht

en: Add Media
et_EE: Lisa meediafail

en: Add Menu Items
et_EE: Lisa menüü-elemente

en: Add New
et_EE: Lisa uus

en: Add New Application Password
et_EE: Lisa uus rakenduse parool

en: Add New Category
et_EE: Lisa rubriik

en: Add New Changeset
et_EE: Lisa uus kohaldus

en: Add New Custom Field:
et_EE: Lisa täiendav väli:

en: Add New Header Image
et_EE: Lisa uus päisepilt

en: Add New Image
et_EE: Lisa uus pilt

en: Add New Link
et_EE: Lisa viide

en: Add New Link Category
et_EE: Lisa viiterubriik

en: Add New Navigation Menu
et_EE: Lisa uus navigeerimismenüü

en: Add New Page
et_EE: Lisa leht

en: Add New Post
et_EE: Lisa postitus

en: Add New Scheduled Action
et_EE: Lisa uus planeeritud tegevus

en: Add New Site
et_EE: Lisa uus sait

en: Add New Tag
et_EE: Lisa uus silt

en: Add New Template
et_EE: Lisa uus mall

en: Add New Template Part
et_EE: Lisa uus malliosa

en: Add New Theme
et_EE: Lisa uus teema

en: Add New Topic
et_EE: Lisa uus teema

en: Add New User
et_EE: Lisa uus kasutaja

en: Add Real Content
et_EE: Lisa veebisisu

en: Add Site
et_EE: Lisa sait

en: Add Video
et_EE: Lisa video

en: Add Widget
et_EE: Lisa moodul

en: Add a Widget
et_EE: Lisa moodul

en: Add a domain
et_EE: Lisa domeen

en: Add a menu
et_EE: Lisa menüü

en: Add a navigation menu to your sidebar.
et_EE: Lisa külgpaanile navigeerimismenüü-

en: Add a new coupon
et_EE: Lisa uus kupong

en: Add a new page
et_EE: Lisa uus leht

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
et_EE: Lisa endale märkus või lisa kliendile nähtav märkus (kasutaja saab vastava teate).

en: Add a page
et_EE: Lisa lehekülg

en: Add a product
et_EE: Lisa toode

en: Add a review
et_EE: Lisa arvustus

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
et_EE: Lisa alternatiivallikaid (parem HTML5 toetus):

en: Add an Image
et_EE: Lisa pilt

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
et_EE: Lisa niipalju tsoone, kui vaja &ndash; kliendid näevad vaid enda aadressile saadaolevaid tsoone.

en: Add attribute
et_EE: Lisa omadus

en: Add audio source
et_EE: Lisa audioallikas

en: Add block
et_EE: Lisa plokk

en: Add coupon
et_EE: Lisa kupong

en: Add domains
et_EE: Lisa domeen

en: Add fee
et_EE: Lisa lisatasu

en: Add file
et_EE: Lisa fail

en: Add images to product gallery
et_EE: Lisa pilte tootegaleriisse

en: Add item(s)
et_EE: Lisa toode

en: Add key
et_EE: Lisa võti

en: Add manually
et_EE: Lisa käsitsi

en: Add media
et_EE: Lisa meediafail

en: Add media files from your computer
et_EE: Lisa meediafaile enda arvutist

en: Add menu items
et_EE: Lisa menüüelemente

en: Add menu items from the column on the left.
et_EE: Lisa menüüelemente vasakpoolsest veerust

en: Add new
et_EE: Lisa uus

en: Add new %s
et_EE: Lisa uus %s

en: Add new Comment
et_EE: Lisa uus kommentaar

en: Add new Pattern
et_EE: Lisa uus muster

en: Add new attribute
et_EE: Lisa uus omadus

en: Add new category
et_EE: Lisa uus kategooria

en: Add new coupon
et_EE: Lisa uus kupong

en: Add new order
et_EE: Lisa uus tellimus

en: Add new page
et_EE: Lisa leht

en: Add new post
et_EE: Lisa postitus

en: Add new product
et_EE: Lisa uus toode

en: Add new shipping class
et_EE: Lisa uus tarneklass

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
et_EE: latin

en: Add new tag
et_EE: Lisa uus silt

en: Add note
et_EE: Lisa märkus

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
et_EE: Lisa üks või mitu elementi korraga <strong>valides need märkeruudu abil ning klõpsates Lisa menüüsse</strong>

en: Add or remove menu items
et_EE: Lisa/eemalda menüüelemente

en: Add or remove tags
et_EE: Lisa/eemalda silte

en: Add order
et_EE: Lisa tellimus

en: Add payment method
et_EE: Lisa makseviis

en: Add product gallery images
et_EE: Lisa pilte toote galeriisse

en: Add product(s)
et_EE: Lisa tooteid

en: Add products
et_EE: Lisa tooteid

en: Add review
et_EE: Lisa arvustus

en: Add shipping
et_EE: Lisa tarne

en: Add shipping class
et_EE: Lisa tarneklass

en: Add shipping class costs
et_EE: Tarneklassil pole hinda

en: Add shipping method
et_EE: Lisa tarnemeetod

en: Add shipping methods &amp; zones
et_EE: Lisa tarnemeetodeid &amp; tsoone

en: Add shipping zone
et_EE: Lisa tarnetsoon

en: Add subtitles
et_EE: Lisa subtiitrid

en: Add tags
et_EE: Lisa sildid

en: Add tax
et_EE: Lisa maks

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
et_EE: Järgmine info lisati kataloogis %2$s olevasse faili %1$s <strong>enne</strong> rida tekstiga %3$s:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
et_EE: Lisa järgnev %1$s faili kataloogis %2$s (teised WordPressi reeglid <strong>asendatakse</strong>):

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
et_EE: Lisa kasutaja ilma kinnitus-eposti saatmata.

en: Add title
et_EE: Lisa pealkiri

en: Add to Audio Playlist
et_EE: Lisa nimekirja

en: Add to Cart
et_EE: Lisa ostukorvi

en: Add to Dictionary
et_EE: Lisa sõnastikku

en: Add to Menu
et_EE: Lisa menüüsse

en: Add to Widget
et_EE: Lisa moodulile

en: Add to audio playlist
et_EE: Lisa lugude loendisse

en: Add to cart
et_EE: Lisa korvi

en: Add to cart behaviour
et_EE: Käitumine ostukorvi lisamisel

en: Add to gallery
et_EE: Lisa galeriisse

en: Add to menu
et_EE: Lisa menüüsse

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
et_EE: Lisa menüüsse: %1$s (%2$s)

en: Add to video Playlist
et_EE: Lisa nimekirja

en: Add to video playlist
et_EE: Lisa videoloendisse

en: Add to: %s
et_EE: Lisa: %s

en: Add video source
et_EE: Lisa videoallikas

en: Add webhook
et_EE: Lisa veebikonks

en: Add widget: %s
et_EE: Lisa moodul: %s

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
et_EE: Veebisaidi väljanägemise ja paigutuse kohandamiseks võid siia lisada vabalt valitud CSS-koodi.

en: Add&nbsp;meta
et_EE: Lisa&nbsp;metaandmed

en: Add, organize, and modify individual menu items
et_EE: Lisada, järjestada ja muuta üksikuid menüüelemente

en: Add/remove code tag
et_EE: Lisa/eemalda koodisilt

en: Added
et_EE: Lisatud

en: Added line items: %s
et_EE: Lisati tooterida: %s

en: Added:
et_EE: Lisatud:

en: Adding Categories
et_EE: Rubriikide lisamine

en: Adding Tags
et_EE: Siltide lisamine

en: Adding Themes
et_EE: Teemade lisamine

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
et_EE: Selle veebisaidi esilehele ei saa RSS-voogu lisada, kuna see võib tekitada tööd aeglustava tsükli. Proovi postituste kuvamiseks kasutada mingit muud plokki, näiteks <strong>viimaste postituste</strong> oma.

en: Addis Ababa
et_EE: Addis Abeba

en: Additional CSS
et_EE: Täiendav CSS

en: Additional Capabilities
et_EE: Lisavõimalused

en: Additional help text shown to the user about the setting.
et_EE: Kasutajatele näidatav sätte lisainfo tekst.

en: Additional images added to this gallery: %s
et_EE: Galeriisse lisatud: %s

en: Additional information
et_EE: Täiendav info

en: Additional items found: %d
et_EE: Leiti %d täiendavat elementi

[ctx: Additional link settings]
en: Advanced
et_EE: Täpsemad sätted

en: Additional rates
et_EE: Lisatasud

en: Additional settings
et_EE: Täiendavad seaded

en: Additional shortcuts,
et_EE: Lisa-otseteed,

en: Additional tax classes
et_EE: Täiendavad maksuklassid

en: Address | Addresses
et_EE[0]: Aadress

en: Address 1
et_EE: Aadress:

en: Address 2
et_EE: Aadress:

en: Address changed successfully.
et_EE: Addressi muudeti edukalt.

en: Address line 1
et_EE: Aadressirida 1

en: Address line 1.
et_EE: Aadressirida 1.

en: Address line 2
et_EE: Aadressirida 2

en: Address line 2.
et_EE: Aadressirida 2.

en: Address override
et_EE: Aadressi ülekirjutamine

en: Address:
et_EE: Aadress:

en: Addresses
et_EE: Aadressid

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
et_EE: Annab võimaluse tellimuste vaatest isikuandmete massiliseks eemaldamiseks. Neid isikuandmeid ei saa pärast taastada.

en: Adjusted stock: %s
et_EE: Laoseis muudetud: %s

en: Admin Color Scheme
et_EE: Halduri värvilahendus

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
et_EE: Kategooriad

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
et_EE: Kupongid

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
et_EE: Tellimused

[ctx: Admin menu name]
en: Products
et_EE: Tooted

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
et_EE: Planeeritud tegevused

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
et_EE: Tarneklassid

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
et_EE: Sildid

en: Administration Email Address
et_EE: Halduri e-postiaadress

en: Administration email verification
et_EE: Haldusaadressi kontroll

en: Administrator
et_EE: Administraator

en: Administrators have access to all the administration features.
et_EE: Haldurid, kellel on ligipääs kogu haldusmehhanismile.

en: Advanced
et_EE: Täpsemad sätted

en: Advanced Options
et_EE: Täpsemad sätted

en: Advanced Settings
et_EE: Täpsemad sätted

en: Advanced caching plugin.
et_EE: Täiendava puhverdamise plugin.

en: Advanced options
et_EE: Lisavõimalused

en: Advanced.
et_EE: Täpsemad sätted

en: Advertisements
et_EE: Reklaamid

en: Afghan afghani
et_EE: Afganistani afgaani

en: Afghanistan
et_EE: Afganistan

en: Africa
et_EE: Aafrika

en: Afrikaans
et_EE: afrikaansi

en: After pre-tax discounts.
et_EE: Peale maksueelseid allahindlusi.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
et_EE: Peale muudatuste salvestamist ei pruugi uusi pildimõõte olla näha enne, kui sa <a href="%s" target="_blank">regenereerid pisipildid</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
et_EE: Peale muudatuste salvestamist ei pruugi uusi pildimõõte olla näha enne, kui pisipildid uuesti genereeritakse. Saad seda teha <a href="%1$s" target="_blank">WooCommerce'i tööriistade sektsioonis</a> või mõne plugina abil, nagu näiteks <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
et_EE: Peale muudatuste salvestamist luuakse uued pildimõõdud automaatselt.

en: After your Privacy Policy page is set, you should edit it.
et_EE: Peale privaatsuspoliitika lehe määramist peaksite selle sisu toimetama.

en: Akismet API Key
et_EE: Akismeti API-võti

en: Akismet Configuration
et_EE: Akismeti häälestus

en: Akismet Stats
et_EE: Akismeti näidud

en: Akismet Widget
et_EE: Akismeti moodul

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
et_EE: Akismet märkis selle kommentaari automaatse järelkontrolli käigus rämpsuks.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
et_EE: Akismet lubas selle kommentaari automaatse järelkontrolli käigus.

en: Akismet has detected a problem.
et_EE: Akismet on avastanud probleemi.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
et_EE: Akismet kontrollis seda kommentaari uuesti ja märkis selle rämpsuks

en: Akismet re-checked and cleared this comment
et_EE: Akismet kontrollis seda kommentaari uuesti ja märkis selle mitterämpsuks

en: Akismet stats
et_EE: Akismeti näidud

en: Albania
et_EE: Albaania

en: Albanian
et_EE: albaania

en: Albanian lek
et_EE: Albaania lek

en: Alert
et_EE: Häire

en: Algeria
et_EE: Alžeeria

en: Algerian dinar
et_EE: Alžeeria denaar

en: Algiers
et_EE: Alžiir

en: Align
et_EE: Joondus

en: Align Center
et_EE: Joonda keskele

en: Align Left
et_EE: Joonda vasakule

en: Align Right
et_EE: Joonda paremale

en: Align center
et_EE: Joonda keskele

en: Align left
et_EE: Joonda vasakule

en: Align right
et_EE: Joonda paremale

en: Alignment
et_EE: Joondus

[ctx: Alignment option]
en: None
et_EE: Puudub

en: All
et_EE: Kõik

en: All %s
et_EE: Kõik %s

en: All Apps
et_EE: Kõik tellimused

en: All Categories
et_EE: Kõik rubriigid

en: All Changesets
et_EE: Kõik kohaldused

en: All Comments
et_EE: Kõik kommentaarid

en: All Link Categories
et_EE: Kõik viiterubriigid

en: All Links
et_EE: Kõik viited

en: All My Sites
et_EE: Kõik minu veebilehed

en: All Pages
et_EE: Kõik lehed

en: All Patterns
et_EE: Kõik mustrid

en: All Posts
et_EE: Kõik postitused

en: All Products
et_EE: Kõik tooted

en: All Settings
et_EE: Kõik seaded

en: All Sites
et_EE: Kõik saidid

en: All Tabs:
et_EE: Kõik sakid:

en: All Tags
et_EE: Kõik sildid

en: All Time
et_EE: Kogu aja jooksul

en: All Types
et_EE: Kõik tüübid

en: All Users
et_EE: Kõik kasutajad

en: All allowed countries
et_EE: Kõik lubatud riigid

en: All apps
et_EE: Kõik tellimused

en: All automatic updates are disabled.
et_EE: Kogu automaatne uuendamine on välja lülitatud.

en: All capabilities assigned to the user.
et_EE: Kasutajale antud õigused.

en: All capabilities used by the post type.
et_EE: Postitusetüübi kõik võimalused.

en: All capabilities used by the taxonomy.
et_EE: Taksonoomia kõik võimalused.

en: All categories
et_EE: Kõik rubriigid

en: All comment types
et_EE: Kõik kommentaaritüübid

en: All content
et_EE: Kogu sisu

en: All coupons
et_EE: Kõik kupongid

en: All dates
et_EE: Kõik kuupäevad

en: All done!
et_EE: Kõik on valmis!

en: All done.
et_EE: Kõik on valmis.

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
et_EE: Valmis. <a href="%s">Jõudu!</a>

en: All features, supported by the post type.
et_EE: Kõik seda tüüpi postituse poolt toetatavad.

en: All formats
et_EE: Kõik vormingud

en: All image sizes
et_EE: Kõik pildisuurused

en: All levels
et_EE: Kõik tasemed

en: All media items
et_EE: Kõik meediaobjektid

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
et_EE: Kõik puuduvad WooCommerce leheküljed paigaldati edukalt.

en: All of your WordPress files are writable.
et_EE: Sinu kõik WordPressi failid on kirjutusõigusega.

en: All posts were added to the category with the same name.
et_EE: Kõik postitused lisati samanimelisse rubriiki.

en: All posts were imported with the current user as author. Use this form to move each Blogger user&#8217;s posts to a different WordPress user. You may <a href="users.php">add users</a> and then return to this page and complete the user mapping. This form may be used as many times as you like until you activate the &#8220;Restart&#8221; function below.
et_EE: Kõigi imporditud postituste autoriks määrati praegune kasutaja. Selle vormiga saad iga Bloggeri kasutaja postitused viia erinevate WordPressi kasutajate  alla. Võid <a href="users.php">lisada kasutajaid</a>, tulla pärast siia tagasi ja lõpetada kasutajate kaardistus. Seda vormi saab kasutada korduvalt, kuni pole aktiveeritud uuestikäivitust (all).

en: All products
et_EE: Kõik tooted

en: All ratings
et_EE: Kõik hinnangud

en: All shipping classes
et_EE: Kõik tarneklassid

en: All sizes except thumbnail
et_EE: Kõigile pildi versioonidele peale pisipildi

en: All sources
et_EE: Kõik allikad

en: All tags
et_EE: Kõik sildid

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
et_EE: Kõik üles laaditud failid leiab Meediateegist, alustades värskematest.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
et_EE: Kõik üleslaetud failid lähevad kirja Meediateeki, värskeimad failid eespool. Selle kohandamiseks võid kasutada ekraanisätteid.

en: All time
et_EE: Kogu aja jooksul

en: All types
et_EE: Kõik tüübid

en: All updates have been completed.
et_EE: Kõik uuendused on tehtud.

en: Allow
et_EE: Luba

en: Allow <a href="%s">trackbacks and pingbacks</a>
et_EE: Luba <a href="%s">trackback- ja pingback-viiteid</a>

en: Allow Comments
et_EE: Luba kommenteerimist

en: Allow Pings
et_EE: Luba pingimist

en: Allow backorders?
et_EE: Luba järeltellimused?

en: Allow comments
et_EE: Luba kommentaarid

en: Allow customer reviews?
et_EE: Luba klientide arvustusi?

en: Allow customers to create an account during checkout
et_EE: Lase klientidel ostuprotsessi käigus konto luua

en: Allow customers to create an account on the "My account" page
et_EE: Lase klientidel "Minu konto" lehel konto luua

en: Allow customers to log into an existing account during checkout
et_EE: Luba klientidel kassas olemasoleva kontoga sisse logida

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
et_EE: Luba klientidel endil tellimusele järgi tulla. Vaikimisi kehtivad sellisel juhul poe baasmaksud, sõltumata kliendi aadressist.

en: Allow customers to place orders without an account
et_EE: Luba klientidel ilma kontota tellimuste esitamine

en: Allow free shipping
et_EE: Luba tasuta transport

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
et_EE: Luba viitemärguandeid teistest ajaveebidest (<em>pingback</em> ja <em>trackback</em>).

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
et_EE: Luba uute artiklite juures teiste ajaveebide märguandeid (pingback- ja trackback-viited).

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts
et_EE: Luba uute postituste juures teiste ajaveebide märguandeid (pingback- ja trackback-viited).

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
et_EE: Luba viitemärguandeid teistest ajaveebidest (<em>pingback</em> ja <em>trackback</em>).

en: Allow new users to sign up
et_EE: Luba uutel kasutajatel registreeruda

en: Allow one item to be bought in a single order.
et_EE: Luba ühes tellimuses osta vaid üks eksemplar.

en: Allow people to post comments on new articles
et_EE: Luba postituste kommenteerimist

en: Allow people to submit comments on new posts
et_EE: Luba uute postituste kommenteerimist

en: Allow people to submit comments on new posts.
et_EE: Luba uute postituste kommenteerimist.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
et_EE: Luba massmuutmise abil tellimustest isikuandmeid eemaldada

en: Allow reviews.
et_EE: Luba arvustused.

en: Allow search engines to index this site
et_EE: Luba selle saidi indekseerimine otsimootorite poolt

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
et_EE: Luba jälgida WooCommerce kasutust

en: Allow, but notify customer
et_EE: Luba, aga teavita klienti

en: Allowed Files
et_EE: Lubatud faiilid

en: Allowed ZIP/post codes
et_EE: Lubatud sihtnumbrid

en: Allowed emails
et_EE: Lubatud e-posti aadressid

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
et_EE: Lubab kasutada otsingu- ja kommentaarilahtrites, kommentaarinimekirjades, galeriis ja pealdistes HTML5 märgendeid.

en: Almaty
et_EE: Almatõ

en: Already Installed
et_EE: Juba paigaldatud

en: Already pinged:
et_EE: Juba pingitud:

en: Alt Text
et_EE: Alt-tekst

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
et_EE: Pildi alternatiivtekst, näiteks  &#8220;Mona Lisa&#8221;

en: Alternative Text
et_EE: Alternatiivtekst

en: Alternative source
et_EE: Alternatiivne allikas

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
et_EE: Alternatiivtekst, mida kuvatakse manuse asemel.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
et_EE: Alternatiivina võid sisestada enda serveris asuva CSV faili asukoha:

en: Always
et_EE: Alati

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
et_EE: Näita alati laoseisu, nt "12 laos"

en: Always use https when visiting the admin
et_EE: Kasuta haldamisel alati HTTPS-i

en: America
et_EE: Ameerika

en: American English
et_EE: Ameerika inglise keel

en: American Samoa
et_EE: Ameerika Samoa

en: Amount
et_EE: Summa

en: Amount already refunded
et_EE: Juba tagasi makstud summa

en: Amount of coupons.
et_EE: Kupongide arv.

en: Amount of customers.
et_EE: Klientide arv.

en: Amount of orders.
et_EE: Tellimuste arv.

en: Amount of products.
et_EE: Toodete arv

en: Amount of reviews that the product have.
et_EE: Selle toote arvustuste arv.

en: Amount of reviews.
et_EE: Arvustuste arv.

en: Amount of sales.
et_EE: Ühikuid müüdud.

en: An HTTPS connection is a more secure way of browsing the web. Many services now have HTTPS as a requirement. HTTPS allows you to take advantage of new features that can increase site speed, improve search rankings, and gain the trust of your visitors by helping to protect their online privacy.
et_EE: HTTPS-ühendus on turvalisem viis veebi sirvida. Tänapäeval on see paljude teenuste juures kohustuslik. HTTPS võimaldab kasutada uusi täiustusi, mis muudavad lehe kiiremaks, parandavad otsinguid ja muudavad saidi külastajatele nende privaatsuse hoidmise läbi usaldusväärsemaks.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
et_EE: Selle kasutajanimega konto on juba registreeritud. Palun vali teistsugune kasutajanimi.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
et_EE: Sinu e-posti aadressiga on konto juba registreeritud. <a href="#" class="showlogin">Palun logi sisse.</a>

en: An account is already registered with your email address. Please log in before proceeding.
et_EE: Sinu e-posti aadressiga on konto juba registreeritud. Palun logi jätkamiseks sisse.

en: An active PHP session was detected
et_EE: Leiti aktiivne PHP sessioon

en: An additional, optional address line for your business location.
et_EE: Lisaks soovi korral täidetav aadressirida äri asukoha jaoks.

en: An alphanumeric identifier for the menu location.
et_EE: Menüü asukoha tunnus (tähed ja numbrid).

en: An alphanumeric identifier for the post type.
et_EE: Postitusetüübi ID (tähed ja numbrid).

en: An alphanumeric identifier for the post unique to its type.
et_EE: Postituse tüüpi määrav tunnus (tähed ja numbrid).

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
et_EE: Ressursi tähtnumbriline identifikaator, mis on tema tüübi piires unikaalne.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
et_EE: Ressursi tähtnumbriline identifikaator.

en: An alphanumeric identifier for the revision unique to its type.
et_EE: Objekti tüüpi määrav tunnus (tähed ja numbrid).

en: An alphanumeric identifier for the status.
et_EE: Staatuse ID (tähed ja numbrid)

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
et_EE: Taksonoomia ID (tähed ja numbrid).

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
et_EE: Termini tüüpi määrav ID (tähed ja numbrid).

en: An alphanumeric identifier for the user.
et_EE: Kasutaja ID (tähed ja numbrid).

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
et_EE: Sinu e-postiaadressi põhjal loodud anonüümne tekstijada (räsi), mida võidakse edastada Gravatari teenusele, et kontrollida selle kasutamist. Gravatari privaatsusreeglid leiad siit: https://automattic.com/privacy/.   Peale kommentaari heakskiitmist on sinu profiilipilt kommentaari juures avalikult nähtav.

en: An application name is required to create an application password.
et_EE: Rakenduse parooli loomine vajab rakenduse nime.

en: An application would like to connect to your account.
et_EE: Üks rakendus soovib sinu kontoga ühendust saada.

en: An array of post types that the pattern is restricted to be used with.
et_EE: Postitusetüüpide massiiv, mida selle mustriga võib kasutada.

en: An array of template types where the pattern fits.
et_EE: Sobivate mallitüüpide massiiv.

en: An attempt was made, but your site could not be updated automatically.
et_EE: Saiti ei saanud automaatselt värskendada.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
et_EE: WordPressi automaatuuendus ei suutnud tööd lõpetada - <a href="%s">palun proovi uuesti</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
et_EE: WordPressi automaatuuendus ei suutnud tööd lõpetada - palun teata sellest enda veebilehe haldurile.

en: An avatar is an image that can be associated with a user across multiple websites. In this area, you can choose to display avatars of users who interact with the site.
et_EE: Avatar on pilt, mis tähistab eri veebisaitidel üht kindlat kasutajat. Siin saad näidata selle saidi kasutajate avatare.

en: An elegant magazine theme for WordPress, with a responsive design, and support for widgets, post thumbnails, custom headers and custom backgrounds.
et_EE: Elegantne ajakirjateema WordPressile, kohanduva disainiga ja toetab vidinaid, laseb postitada pisipilte, kohandada pealkirju ja kohandada taustasid.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
et_EE: %s aktiveerimisel esines viga. Palun proovi hiljem uuesti.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
et_EE: %1$s laienduse väljalülitamisel esines viga. Palun suundu <a href="%2$s">pluginate vaatesse</a>, et ta käsitsi välja lülitada.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
et_EE: %s püsitellimuse väljalülitamisel esines viga. Palun proovi hiljem uuesti.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
et_EE: Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
et_EE: Tekkis viga. Lae leht uuesti ja proovi veel kord.

en: An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
et_EE: Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
et_EE: Sinu lisamisel sellele lehele tekkis viga. Mine tagasi <a href="%s">esilehele</a>.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
et_EE: Päringus esines viga ja kasutaja andmeid ei õnnestunud sel korral edastada.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
et_EE: Üleslaadimisel tekkis viga. Proovi hiljem uuesti.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
et_EE: Tagasimakse tegemise katsel esines viga maksemeetodi API kasutamisel.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
et_EE: %1$s uuendamisel tekkis viga: %2$s

en: An error occurred.
et_EE: Tekkis viga.

en: An error occurred. Please try again.
et_EE: Tekkis viga. Palun proovi uuesti.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
et_EE: Failis %3$s real %2$s tekkis viga tüübiga %1$s. Veateade: %4$s

en: An exporter has improperly used the registration filter.
et_EE: Eksportija kasutas registreerimisfiltrit ebakorrektselt.

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
et_EE: Sellelt e-postiaadressilt on lõpetamata taotlus juba saadetud.

en: An invalid setting value was passed.
et_EE: Edastati vigane sätte väärtus.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
et_EE: Üks toode, mida pole enam saadaval, eemaldati sinu ostukorvist.

en: An order note with the provided ID could not be found
et_EE: Antud ID-ga tellimuse märkust ei suudetud leida

en: An order refund with the provided ID could not be found.
et_EE: Antud ID-ga tellimuse tagasimakset ei suudetud leida.

en: An unknown error occurred
et_EE: Tekkis tundmatu viga

en: An unknown error occurred.
et_EE: Tekkis tundmatu viga.

en: Anadyr
et_EE: Anadõr

en: Analytics
et_EE: Analüütika

en: Ancestor blocks.
et_EE: Ülemplokid.

en: Andaman and Nicobar Islands
et_EE: Andamani ja Nicobarid

en: Andhra Pradesh
et_EE: Andra Pradesh

en: Angle to rotate clockwise in degrees.
et_EE: Päripäeva pööramise nurk kraadides.

en: Angolan kwanza
et_EE: Angola kwanza

en: Animation
et_EE: Animatsioon

en: Annual subscription
et_EE: Aastatellimus

en: Anonymous
et_EE: Anonüümne

en: Another attempt will be made with the next release.
et_EE: Järgmise väljalaske juures proovitakse seda uuesti.

en: Another update is currently in progress.
et_EE: Hetkel on üks teine uuendus käimas.

en: Answers
et_EE: Vastused

en: Antarctica
et_EE: Antarktika

en: Antenna is a responsive and beautiful magazine theme for all those who need a great looking website. Antenna is focused on clean and modern design that supports boxed and full width layout. It is really easy to setup via theme customizer.
et_EE: Antenna on responsive ja kena ajakirja-tüüpi teema neile, kes soovivad ilusat veebilehte. Antenna on keskendunud puhtale ja modernsele disainile, mis toetab kast- ja täislaiuses paigutust. Väga lihtne üles seada 'theme customizer-ga'.

en: Antigua and Barbuda
et_EE: Antigua ja Barbuda

en: Any %s
et_EE: Ükskõik milline %s

en: Any %s&hellip;
et_EE: Suvaline %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
et_EE: Suvaline &quot;%1$s&quot; meetod

en: Any category
et_EE: Ükskõik milline kategooria

en: Any extra capabilities assigned to the user.
et_EE: Kasutajale antud lisaõigused.

en: Anyone can register
et_EE: Igaüks võib registreeruda

en: Anyone posts a comment
et_EE: keegi lisab kommentaari

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
et_EE: Vabandust, aga otsitavat lehte ei leitud. Ehk aitab otsing.

en: Appearance
et_EE: Välimus

en: Application Passwords
et_EE: Rakenduse paroolid

en: Application authentication request
et_EE: Rakenduse autentimise päring

en: Application password not found.
et_EE: Rakenduse salasõna ei leitud.

en: Application passwords allow authentication via non-interactive systems, such as XML-RPC or the REST API, without providing your actual password. Application passwords can be easily revoked. They cannot be used for traditional logins to your website.
et_EE: Rakenduse paroolid võimaldavad kasutaja tuvastamist mitteinteraktiivsete süsteemide abil (nagu XML-RPC või REST API), ilma tegelikku parooli sisestamata. Rakenduse paroole saab kergesti tühistada ning neid ei saa kasutada tavapäraseks sisselogimiseks veebisaidile.

en: Application passwords are not available for your account. Please contact the site administrator for assistance.
et_EE: Rakenduste salasõnad ei ole sinu kontole saadaval. Abi saamiseks, palun võta ühendust saidi halduriga.

en: Application passwords are not available.
et_EE: Rakenduste salasõnad ei ole saadaval.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
et_EE[0]: Rakenduse paroolid annavad ligipääsu <a href="%1$s">%2$s veebisaidile, millele sul on vastavad õigused olemas</a>.
et_EE[1]: Rakenduse paroolid annavad ligipääsu <a href="%1$s">kõigile %2$s veebisaidile, millele sul on vastavad õigused olemas</a>.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
et_EE[0]: Rakenduste paroolid annavad ligipääsu <a href="%1$s"> %2$s veebisaidile selles võrgustikus, kuna sul on peahalduri õigused</a>.
et_EE[1]: Rakenduste paroolid annavad ligipääsu <a href="%1$s"> %2$s veebisaidile selles võrgustikus, kuna sul on peahalduri õigused</a>.

en: Application website
et_EE: Rakenduse veebileht

en: Apply
et_EE: Rakenda

en: Apply Crop
et_EE: Kärbi

en: Apply changes to:
et_EE: Rakenda muudatused:

en: Apply coupon
et_EE: Kasuta kupongi

en: Apply to all qualifying items in cart
et_EE: Rakenda kõikidele ostukorvis olevatele nõuetele vastavatele toodetele.

en: Apply your skills or learn new ones.
et_EE: Kasuta enda oskusi või omanda uusi.

en: Approve
et_EE: Kiida heaks

en: Approve and Reply
et_EE: Kiida heaks ja vasta

en: Approve comment
et_EE: Kiida heaks

en: Approve it: %s
et_EE: Kiida heaks: %s

en: Approve this comment
et_EE: Kiida see kommentaar heaks

en: Approved
et_EE: Heakskiidetud

en: Approved download directories
et_EE: Heakskiidetud allalaadimiskaustad

en: April
et_EE: aprill

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
et_EE: apr.

en: Arabic
et_EE: araabia

en: Arbitrary HTML code.
et_EE: Kõrvaline HTML kood.

en: Arbitrary text.
et_EE: Kõrvaline tekst.

en: Archive
et_EE: Arhiiv

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Arhiiv <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Arhiiv <span class="count">(%s)</span>

en: Archive Title
et_EE: Arhiivi pealkiri

en: Archive for %s
et_EE: Arhiiv: %s

en: Archive template
et_EE: Arhiivi mall

en: Archived
et_EE: Arhiveeritud

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Arhiveeritud <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Arhiveeritud <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
et_EE: Arhiiv

en: Arctic
et_EE: Arktika

en: Ardabil (اردبیل)
et_EE: Ardabil

en: Are WordPress cron jobs enabled?
et_EE: Kas WordPress'i cron tööd on aktiveeritud?

en: Are pretty permalinks supported?
et_EE: Kas ilusad püsiviited on toetatud?

en: Are you lost?
et_EE: Oled segaduses?

en: Are you sure it exists?
et_EE: Oled ikka kindel, et see on olemas?

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
et_EE: Oled kindel, et andmebaasiserver ei ole üle koormatud?

en: Are you sure the database server is running?
et_EE: Oled ikka kindel, et see andmebaasiserver töötab?

en: Are you sure you have the correct username and password?
et_EE: Oled kindel, et kasutajanimi ja parool on õiged?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
et_EE: Oled ikka kindel, et kirjutasid õige hostinime?

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
et_EE: Kas oled kindel, et soovid andmebaasist kõik logid kustutada?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
et_EE: Oled kindel, et tahad kustutada %s?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
et_EE: Oled kindel, et soovid kõiki variatsioone kustutada? Seda ei saa tagasi võtta.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
et_EE: Oled kindel, et soovid selle omaduse kustutada?

en: Are you sure you want to delete this log?
et_EE: Kas oled kindel, et soovid selle logi ära kustutada?

en: Are you sure you want to delete this template file?
et_EE: Oled kindel, et soovid selle mallifaili kustutada?

en: Are you sure you want to delete this theme?
et_EE: Kas soovid seda teemat kustutada?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
et_EE: Kas oled kindel, et soovid selle tsooni ära kustutada? Seda tegevust ei saa tagasi võtta.

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
et_EE: Kas soovid enda avaldamata muudatustest loobuda?

en: Are you sure you want to do this?
et_EE: Oled kindel, et tahad seda teha?

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
et_EE: Kas oled kindel, et soovid välja logida? <a href="%s">Kinnita ja logi välja</a>

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
et_EE: Kas oled kindel, et soovid valitud kirjed eemaldada?

en: Are you sure you want to remove the selected items?
et_EE: Kas oled kindel, et soovid valitud kirjed eemaldada?

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
et_EE: Kas oled kindel, et soovid valitud kirjed eemaldada?

en: Are you sure you want to remove this variation?
et_EE: Oled kindel, et tahad seda variatsiooni eemaldada?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
et_EE: Oled kindel, et soovid ligipääsu selle faili allalaadimisele eemaldada?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
et_EE: Kas oled kindel, et soovid seda märget kustutada? Seda tegevust ei saa tagasi võtta.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
et_EE: Oled sa kindel, et soovid selle tagasimakse kustutada? Seda tegevust ei saa tagasi võtta.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
et_EE: Oled sa kindel, et soovid selle maksuveeru kustutada? Seda tegevust ei saa tagasi võtta.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
et_EE: Oled sa kindel, et soovid selle tagasimakse töödelda? Seda tegevust ei saa tagasi võtta.

en: Are you sure?
et_EE: Kas oled kindel?

en: Argentina
et_EE: Argentiina

en: Argentine peso
et_EE: Argentiina peeso

en: Arguments
et_EE: Argumendid

en: Armed Forces (AA)
et_EE: Relvajõudude (AA)

en: Armed Forces (AE)
et_EE: Relvajõudude (AE)

en: Armed Forces (AP)
et_EE: Relvajõudude (AP)

en: Armenia
et_EE: Armeenia

en: Armenian dram
et_EE: Armeenia dram

en: Array of column names to be searched.
et_EE: Otsinguveergude nimede massiiv.

en: Array of image edits.
et_EE: Pildi muutmiste massiiv.

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
et_EE: Valikute massiiv (võtme ja väärtuse paarid) sisendväljadele, nagu näiteks rippmenüüdele, mitme valikuga rippmenüüdele ja raadionuppudele.

en: Array of the response headers from the receiving server.
et_EE: Vastuse päiste massiiv vastuvõtvalt serverilt.

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
et_EE: Selle veebisaidi artiklites võib olla lisatud sisu muudest allikatest (videod, pildid, artiklid jne). Need käituvad samamoodi nagu nende algse päritolulehe külastamisel.

en: Aruban florin
et_EE: Aruba floriin

en: As a browser icon
et_EE: Brauseri ikoonina

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
et_EE: Uue WordPressi kasutajana peaksid minema <a href="%s">enda töölauale</a>, kustutama selle lehe ja looma omaenese veebisisu. Jõudu!

en: As a percentage of the image, the height to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
et_EE: Kärbitud pildi kõrgus protsendina. VANANENUD: kasuta väärtuste muutmist.

en: As a percentage of the image, the width to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
et_EE: Kärbitud pildi laius protsendina. VANANENUD: kasuta väärtuste muutmist.

en: As a percentage of the image, the x position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
et_EE: Kärpimise alustamise laius protsendina pildi laiusest. VANANENUD: kasuta väärtuste muutmist.

en: As a percentage of the image, the y position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
et_EE: Kärpimise alustamise kõrgus protsendina pildi kõrgusest. VANANENUD: kasuta väärtuste muutmist.

en: As a reminder, here are your order details:
et_EE: Meeldetuletuseks, siin on sinu tellimuse andmed:

en: As a single total
et_EE: Ühe summana

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
et_EE: Veebisaidi omanikuna võib sul olla vaja järgida riiklikke ja rahvusvahelisi privaatsusseadustikke. Näiteks võib olla nõutud privaatsuseeskirja loomine ja kuvamine.

en: As an app icon
et_EE: Äpi ikoonina

en: Ascending
et_EE: Kasvav

en: Ascending.
et_EE: Kasvav

en: Ashkhabad
et_EE: Ashabad

en: Asia
et_EE: Aasia

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Classic - 3:2
et_EE: Klassikaline - 3:2

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Classic Portrait - 2:3
et_EE: Klassikaline portree - 2:3

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Custom
et_EE: Kohandatud

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Original
et_EE: Algne

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Portrait - 3:4
et_EE: Portree - 3:4

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Square - 1:1
et_EE: Ruut - 1:1

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Standard - 4:3
et_EE: Standardne - 4:3

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Tall - 9:16
et_EE: Püstine - 9:16

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Wide - 16:9
et_EE: Lai: 16:9

en: Aspect ratio:
et_EE: Proportsioon:

en: Assign Authors
et_EE: Määra autorid

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
et_EE: Hierarhia loomiseks määra esmalt ülemtermin. Näiteks ülemtermini 'jazz'  alla saab luua alamterminid 'bebop' ja 'Big Band'.

en: Assigned Menu
et_EE: Määratud menüü

en: Astrakhan
et_EE: Astrahan

en: Asturias
et_EE: Astuuria

en: At a Glance
et_EE: Ülevaade

en: Athens
et_EE: Ateena

en: Atlantic
et_EE: Atlandi ookean

en: Attach
et_EE: Manusta

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
et_EE: Lisa &#8220;%s&#8221; olemasolevale sisule

en: Attach to existing content
et_EE: Lisa olemasolevale sisule

en: Attaching Files
et_EE: Failide lisamine

en: Attachment
et_EE: Manus

en: Attachment Attributes
et_EE: Manuse atribuudid

en: Attachment Details
et_EE: Manuse detailid

en: Attachment Display Settings
et_EE: Manuse kuvamissätted

en: Attachment Page
et_EE: Manuseleht

en: Attachment Pages
et_EE: Manuselehed

en: Attachment Post URL
et_EE: Manuseleht

en: Attachment Preview
et_EE: Manuse eelvaade

en: Attachment details
et_EE: Manuse detailid

en: Attachment post ID
et_EE: Manuse ID

en: Attachment type.
et_EE: Manuse tüüp.

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
et_EE: Püüa saata märguanne kõigile artiklis viidatud ajaveebidele.

en: Attempt to notify any blogs linked to from the post
et_EE: Püüa saata märguanne kõigile artiklis viidatud ajaveebidele

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
et_EE: Proovisid määrata pildi kvaliteediks väärtuse väljaspool lubatud vahemikku [1, 100].

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
et_EE: Lühikoodi ei saa kasutada ilma vastava väljakutseta: %s

en: Attempting to reduce used memory...
et_EE: Proovime vähem mälu kasutada...

en: Attempting to restore the previous version.
et_EE: Proovime taastada eelmist versiooni.

en: Attend an upcoming event near %s.
et_EE: Osale asukoha %s läheduses varsti toimuval üritusel.

en: Attribute
et_EE: Atribuudid

en: Attribute %d default
et_EE: Omaduse %d vaikeväärtus

en: Attribute %d global
et_EE: Omaduse %d globaalsus

en: Attribute %d name
et_EE: Omaduse %d nimi

en: Attribute %d value(s)
et_EE: Omaduse %d väärtus(ed)

en: Attribute %d visible
et_EE: Omaduse %d nähtavus

en: Attribute ID.
et_EE: Omaduse ID.

en: Attribute all content to:
et_EE: Omista kogu sisu kasutajale:

en: Attribute name
et_EE: Omaduse nimi

en: Attribute name.
et_EE: Omaduse nimi.

en: Attribute position.
et_EE: Omaduse positsioon.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
et_EE: Toodetele ja variatsioonidele saab määrata omaduste termineid.<br/><br/><b>Märkus</b>: Termini kustutamine eemaldab ta kõikidelt toodetelt ja variatsioonidelt, millele ta määratud oli. Termini uuesti loomine ei määra seda automaatselt uuesti nende toodete külge.

en: Attribute updated successfully
et_EE: Omadust uuendati edukalt

en: Attribute value(s)
et_EE: Omaduse väärtus(ed)

en: Attribute visibility
et_EE: Omaduse nähtavus

en: Attributes
et_EE: Atribuudid

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
et_EE: Omadused lasevad sul defineerida toodetele täiendavaid andmeid, näiteks suurust ja värvi. Neid omadusi saad kasutada poe küljeribal "layered nav" ehk kihtidega navigatsiooni moodulites.

en: Attributes totals.
et_EE: Omadusi kokku.

en: Atyrau
et_EE: Atõrau

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Audiofail <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Audiofailid <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
et_EE: Audio koodek:

en: Audio File URL
et_EE: Helifaili aadress

en: Audio Format:
et_EE: Audio formaat:

en: Audio Player
et_EE: Audioesitaja

en: Audio Widget
et_EE: Helimoodul

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
et_EE[0]: Helimoodul (%d)
et_EE[1]: Helimoodulid (%d)

en: Audio details
et_EE: Helifaili info

en: Audio title
et_EE: Helifaili pealkiri

en: Audio title&hellip;
et_EE: Helifaili pealkiri&hellip;

en: Audio, Video, or Other File
et_EE: Audio-, video- või mõni muu fail

en: August
et_EE: august

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
et_EE: aug.

en: Australia
et_EE: Austraalia

en: Australian dollar
et_EE: Austraalia dollar

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
et_EE: Autentimise ja püsitellimuste vahemälud edukalt värskendatud.

en: Author
et_EE: Autor

en: Author URL
et_EE: Autori URL

en: Author URL of the user.
et_EE: Kasutaja autori-URL.

en: Author mapping
et_EE: Autorikaardistus

en: Author rich content with blocks and patterns
et_EE: Loo mitmekesist sisu plokkide ja mustrite abil

en: Author website
et_EE: Autori veebileht

en: Author:
et_EE: Autor:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
et_EE: Autor: %1$s (IP-aadress: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
et_EE: Autor: %s

en: Authorization failed
et_EE: Tuvastus ebaõnnestus

en: Authorization header
et_EE: Loapäis

en: Authorize
et_EE: Tuvasta

en: Authorize Application
et_EE: Luba rakendus

en: Authorizing&hellip;
et_EE: Autoriseerimine&hellip;

en: Authors
et_EE: Autorid

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
et_EE: Autorid saavad avaldada ja hallata enda postitusi ning laadida üles faile.

en: Authors:
et_EE: Autorid:

en: Auto Draft
et_EE: Automaatmustand

en: Auto add pages
et_EE: Lehtede automaatne lisamine

en: Auto renews on:
et_EE: Uuendatakse automaatselt kuupäeval:

en: Auto-update
et_EE: Automaatuuendus

en: Auto-updates
et_EE: Automaatuuendused

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Välja lülitatud <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Välja lülitatud <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Paigaldatud <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Paigaldatud <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates can be enabled or disabled for each individual theme. Themes with auto-updates enabled will display the estimated date of the next auto-update. Auto-updates depends on the WP-Cron task scheduling system.
et_EE: Automaatuuendust saab sisse-välja lülitada iga üksiku teema juures. Sisselülitatud automaatuuenduse korral kuvatakse teema juures järgmise uuenduse ligikaudne aeg. Automaatuuendus kasutab WP-Cron'i ajastussüsteemi.

en: Auto-updates disabled
et_EE: Automaatuuendus väljas

en: Auto-updates enabled
et_EE: Automaatuuendus sees

en: Auto-updates for plugins and themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
et_EE: Pluginate ja teemade automaatuuendus on välja lülitatud. Seetõttu ei saa su sait automaatselt uusi versioone, kui need saadavale tulevad.

en: Auto-updates for plugins and/or themes appear to be disabled, but settings are still set to be displayed. This could cause auto-updates to not work as expected.
et_EE: Pluginate ja/või teemade automaatuuendus on välja lülitatud, ent seaded on ikkagi nähtaval. Nii ei pruugi automaatuuendus õieti käituda.

en: Auto-updates for plugins appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
et_EE: Pluginate automaatuuendus on välja lülitatud. Seetõttu ei saa su sait automaatselt uusi versioone, kui need saadavale tulevad.

en: Auto-updates for themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
et_EE: Teemade automaatuuendus on välja lülitatud. Seetõttu ei saa su sait automaatselt uusi versioone, kui need saadavale tulevad.

en: Automated Taxes
et_EE: Automaatsed maksumäärad

en: Automatic Updates
et_EE: Automaatuuendus

en: Automatic update not scheduled. There may be a problem with WP-Cron.
et_EE: Automaatuuendust pole määratud. WP-Cron'iga võib midagi lahti olla.

en: Automatic update overdue by %s. There may be a problem with WP-Cron.
et_EE: Automaatuuendus on hilinenud (%s). WP-Cron'iga võib midagi lahti olla.

en: Automatic update scheduled in %s.
et_EE: Järgmine automaatuuendus: %s.

en: Automatically add new top-level pages to this menu
et_EE: Lisa uued peataseme lehed automaatselt sellesse menüüsse

en: Automatically add paragraphs
et_EE: Lisa lõigud automaatselt.

en: Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} day | Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} days
et_EE[0]: Automaatselt lukusta kommenteerimine artiklitele, mis on vanemad kui {{numberOfDays /}} päev
et_EE[1]: Automaatselt lukusta kommenteerimine artiklitele, mis on vanemad kui {{numberOfDays /}} päeva

en: Automatically close comments on posts older than %s days
et_EE: Lülita üle  %s päeva vanustel postitustel kommenteerimine välja

en: Autoplay
et_EE: Automaatesitus

en: Autosave by %s
et_EE: %s automaatsalvestus

en: Availability
et_EE: Saadavus

en: Available Actions
et_EE: Saadaolevad tegevused

en: Available Tools
et_EE: Saadaolevad töövahendid

en: Available Widgets
et_EE: Saadaolevad lisamoodulid

en: Available disk space
et_EE: Vaba kettaruum

en: Available disk space is critically low, less than 20 MB available. Proceed with caution, updates may fail.
et_EE: Vaba kettaruumi on kriitiliselt vähe, saadaval on alla 20 MB. Jätka ettevaatlikult, kuna uuendused võivad ebaõnnestuda.

en: Available disk space is low, less than 100 MB available.
et_EE: Vaba kettaruumi on vähe, saadaval on alla 100 MB.

en: Available downloads
et_EE: Saada olevad allalaadimised

en: Available on backorder
et_EE: Saadaval järeltellimisel

en: Available placeholders: %s
et_EE: Võimalikud kohatäited: %s

en: Avatar Display
et_EE: Näita avatari

en: Avatar Size (px):
et_EE: Avatari suurus (pikslites):

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
et_EE: Avatari URL, pildi suurus kuni %d pikslit.

en: Avatar URL.
et_EE: Avatari URL.

en: Avatar URLs for the comment author.
et_EE: Kommentaari autori avatari URL.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
et_EE: Objekti arvustaja kasutajapildi URL.

en: Avatar URLs for the user.
et_EE: Kasutaja avatari URLid.

en: Avatars
et_EE: Avatarid

en: Average
et_EE: Keskmine

en: Average Rating
et_EE: Keskmine hinnang

en: Average gross sales amount
et_EE: Keskmine brutomüügi summa

en: Average net daily sales.
et_EE: Keskmiselt netomüüki päevas.

en: Average net sales amount
et_EE: Keskmine netomüügi summa

en: Average per Day
et_EE: Keskmiselt päevas

en: Average per day
et_EE: Keskmiselt päevas

en: Average rating
et_EE: Keskmine hinnang

en: Awaiting BACS payment
et_EE: Ootame pangaülekandega maksmist

en: Awaiting product image
et_EE: Laen tootepilti

en: Awaiting spam check
et_EE: Rämpsukontrolli ootel

en: Azerbaijan
et_EE: Aserbaidžaan

en: Azerbaijani manat
et_EE: Aserbaidžaani manat

en: Azores
et_EE: Assoorid

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
et_EE: KAS TEGELED BEETATESTIMISEGA?
    ==============================
    
    See veaotsimise-kiri saadetakse juhul, kui kasutad WordPressi arendusversiooni.
    
    Kui sulle tundub, et need probleemid võivad viidata WordPressi veale, siis vahest leiad hetke aega neist teada anda?
     * Loo uus teema tugifoorumis: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Või, kui see sulle sobib, kirjuta kohe vearaport: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Aitäh! -- WordPressi meeskond

en: BIC / Swift
et_EE: SWIFT/BIC

en: Back
et_EE: Tagasi

en: Back to %s
et_EE: Tagasi %s-le

en: Back to Attributes
et_EE: Tagasi omaduste juurde

en: Back to post options
et_EE: Tagasi postituse valikute juurde

en: Back to top
et_EE: Üles

en: Background
et_EE: Taust

en: Background Color
et_EE: Taustavärvus

en: Background Image
et_EE: Taustapilt

[ctx: Background Preset]
en: Preset
et_EE: Valmistaust

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
et_EE: Korduv

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
et_EE: Kerimine

en: Background color
et_EE: Taustavärvus

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
et_EE: Tausta uuendati. <a href="%s">Vaata saiti</a>, kuidas see sobib.

en: Background updates are not working as expected
et_EE: Taustal tehtavad uuendused töötavad korrektselt

en: Background updates are working
et_EE: Taustal tehtavad uuendused töötavad

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
et_EE: Taustal tehtavad uuendused tagavad WordPressi automaatse uuendamise niipea, kui sinu kasutatavale WordPressi versioonile ilmub uuendus.

en: Background updates may not be working properly
et_EE: Taustal tehtavad uuendused ei pruugi korralikult töötada

en: Backordered
et_EE: Järeltellimusel

en: Backorders allowed?
et_EE: Järeltellimused lubatud?

en: Backorders?
et_EE: Järeltellimused?

en: Bad login/pass combination.
et_EE: Kasutajanimi ja parool ei klapi.

en: Baghdad
et_EE: Bagdad

en: Bahamas
et_EE: Bahama

en: Bahamian dollar
et_EE: Bahama dollar

en: Bahrain
et_EE: Bahrein

en: Bahraini dinar
et_EE: Bahreini denaar

en: Baku
et_EE: Bakuu

en: Baleares
et_EE: Baleaaride

en: Bank
et_EE: Pank

en: Bank code
et_EE: Panga kood

en: Bank name
et_EE: Panga nimi

en: Bank transfer (BACS) payments
et_EE: Pangaülekandega maksmine (BACS)

en: Bank transit number
et_EE: Panga transiitnumber

en: Barbadian dollar
et_EE: Barbadose dollar

en: Base color
et_EE: Põhivärv

en: Base64 encoded representation of the instance settings.
et_EE: Instantsisätete esitus base64-kodeeringus.

en: Basic Design Customization
et_EE: Tavaline disaini sätestamine

en: Basic Settings
et_EE: Põhisätted

en: Be part of a global open source community.
et_EE: Osale ülemaailmses avatud lähtekoodi kogukonnas.

en: Be sure to save this in a safe location. You will not be able to retrieve it.
et_EE: Säilita seda hoolikalt, selle taastamine ei ole võimalik.

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
et_EE: Ole esimene, kes hindab toodet &ldquo;%s&rdquo;

en: Be the future of WordPress
et_EE: Ole WordPressi tulevik

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
et_EE: Kuna kasutad nime %1$s, peab WordPressi võrgustikus kasutama alamkatalooge. Alamdomeenide kasutamiseks peaksid tarvitama nime %2$s.

en: Before a comment appears
et_EE: Enne kommentaari ilmumist

en: Before discount
et_EE: Enne allahindlust

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
et_EE: Enne impordifaili üleslaadimist pead parandama järgmise vea:

en: Belarus
et_EE: Valgevene

en: Belarusian
et_EE: valgevene

en: Belarusian ruble
et_EE: Valgevene rubla

en: Belarusian ruble (old)
et_EE: Valgevene rubla (vana)

en: Belgium
et_EE: Belgia

en: Belgrade
et_EE: Belgrad

en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
et_EE: Allpool on nimekiri sinu WooCommerce.com kontol saadaolevatest laiendustest. Laienduste uuenduste saamiseks veendu, et laiendus oleks paigaldatud, tema kuutellimus aktiveeritud ning ühendatud sinu WooCommerce.com kontoga. Laiendusi saab aktiveerida <a href="%s">moodulite</a> kuvast.

en: Berlin
et_EE: Berliin

en: Bermudian dollar
et_EE: Bermuda dollar

en: Better security
et_EE: Parem turvalisus

en: Bhutanese ngultrum
et_EE: Bhutani ngultrum

en: Billing
et_EE: Arveldus

en: Billing &amp; Shipping
et_EE: Arveldus &amp; transport

en: Billing Address
et_EE: Maksja aadress

en: Billing Address 1
et_EE: Maksja aadress 1

en: Billing Address 2
et_EE: Arveaadressi rida 2

en: Billing City
et_EE: Arve linn

en: Billing Company
et_EE: Arve firma

en: Billing Country / Region
et_EE: Maksja riik / piirkond

en: Billing First Name
et_EE: Maksja eesnimi

en: Billing History
et_EE: Arvelduste ülevaade

en: Billing Last Name
et_EE: Maksja perekonnanimi

en: Billing Postal/Zip Code
et_EE: Arve sihtnumber

en: Billing State
et_EE: Arve osariik

en: Billing address
et_EE: Arveaadress

en: Billing address.
et_EE: Arve aadress.

en: Billing details
et_EE: Arvelduse andmed

en: Billing email
et_EE: Arvelduse e-post

en: Biographical Info
et_EE: Elulooline info

en: Bitrate
et_EE: Bitikiirus

en: Bitrate Mode
et_EE: Bitikiiruse laad

en: Bitrate:
et_EE: Bitikiirus:

en: Black
et_EE: Must

en: Blank
et_EE: Tühi

en: Block
et_EE: Plokk

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
et_EE: Plokk "%1$s" ei sisalda stiili nimega "%2$s".

en: Block "%1$s" is declaring %2$s support in %3$s file under %4$s. %2$s support is now declared under %5$s.
et_EE: Plokil "%1$s" on %2$s toetus kirjeldatud %3$s failis %4$s all. %2$s toetus on nüüd kirjas %5$s all.

en: Block Editor Patterns
et_EE: Plokiredaktori mustrid

en: Block Editor Styles
et_EE: Plokiredaktori stiilid

en: Block HTML:
et_EE: Ploki HTML:

en: Block Patterns
et_EE: Plokimustrid

en: Block attributes.
et_EE: Ploki atribuudid

en: Block category.
et_EE: Ploki rubriik.

en: Block example.
et_EE: Plokinäide.

en: Block keywords.
et_EE: Ploki võtmesõnad.

en: Block name must be a string.
et_EE: Ploki nimi peab olema tekstiavaldis.

en: Block name.
et_EE: Ploki nimi.

en: Block namespace.
et_EE: Ploki nimeruum.

en: Block pattern categories
et_EE: Plokimustrite rubriigid

[ctx: Block pattern category]
en: About
et_EE: Tutvustus

[ctx: Block pattern category]
en: Banners
et_EE: Bännerid

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
et_EE: Nupud

[ctx: Block pattern category]
en: Call to Action
et_EE: Üleskutse

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
et_EE: Veerud

[ctx: Block pattern category]
en: Contact
et_EE: Kontakt

[ctx: Block pattern category]
en: Featured
et_EE: Esiletõstetud

[ctx: Block pattern category]
en: Footers
et_EE: Jalused

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
et_EE: Galerii

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
et_EE: Päised

[ctx: Block pattern category]
en: Media
et_EE: Meedia

[ctx: Block pattern category]
en: Portfolio
et_EE: Portfoolio

[ctx: Block pattern category]
en: Posts
et_EE: Postitused

[ctx: Block pattern category]
en: Services
et_EE: Teenused

[ctx: Block pattern category]
en: Team
et_EE: Tegijad

[ctx: Block pattern category]
en: Testimonials
et_EE: Kasutajahinnangud

[ctx: Block pattern category]
en: Text
et_EE: Tekst

en: Block pattern category "%s" not found.
et_EE: Plokimustrirubriiki "%1$s" ei leitud.

en: Block pattern category name must be a string.
et_EE: Plokimustrirubriigi nimi peab olema tekstiavaldis.

[ctx: Block pattern title]
en: Grid
et_EE: Ruudustik

[ctx: Block pattern title]
en: Image at left
et_EE: Pilt vasakul

[ctx: Block pattern title]
en: Large title
et_EE: Suur pealkiri

[ctx: Block pattern title]
en: Offset
et_EE: Nihe

[ctx: Block pattern title]
en: Small image and title
et_EE: Väike pilt ja pealkiri

[ctx: Block pattern title]
en: Social links with a shared background color
et_EE: Ühise taustavärviga sotsiaalmeediaviited

[ctx: Block pattern title]
en: Standard
et_EE: Standardne

en: Block patterns are pre-configured block layouts. Use them to get inspired or create new pages in a flash.
et_EE: Plokimustrid on eelseadistatud kujundused, millega saab kiiresti uusi lehti luua.

en: Block style name must be a string.
et_EE: Ploki stiilinimi peab olema tekstiavaldis.

en: Block style name must not contain any spaces.
et_EE: Plokistiili nimes ei tohi olla tühikuid.

en: Block style variations.
et_EE: Ploki stiilivariandid.

en: Block supports.
et_EE: Ploki toetus.

en: Block type "%s" is already registered.
et_EE: Plokitüüp "%s" on juba registreeritud.

en: Block type "%s" is not registered.
et_EE: Plokitüüp "%s" ei ole registreeritud.

en: Block type names must be strings.
et_EE: Plokitüüpide nimed peavad olema tekstiavaldised.

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
et_EE: Plokitüüpide nimedel peab olema nimeruumiprefiks. Näiteks minu-plugin/minu-plokitüüp

en: Block type names must not contain uppercase characters.
et_EE: Plokitüüpide nimedes ei tohi olla suurtähti.

en: Block types that the pattern is intended to be used with.
et_EE: Plokitüübid, mis võivad seda mustrit kasutada.

en: Block variations.
et_EE: Plokivariandid.

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align bottom
et_EE: Joonda alla

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align middle
et_EE: Joonda keskele

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align top
et_EE: Joonda üles

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Space between
et_EE: Vahe

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Stretch to fill
et_EE: Venita suureks

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
et_EE: Muuda vertikaaljoondust

en: Blocked
et_EE: Blokeeritud

en: Blocked Sites
et_EE: Blokeeritud veebilehed

en: Blockquote
et_EE: Tsitaadiblokk

en: Blocks
et_EE: Plokid

en: Blog
et_EE: Ajaveeb

en: Blog Archives
et_EE: Arhiiv

en: Blog Name
et_EE: Ajaveebi nimi

en: Blog Posts
et_EE: Blogipostitused

en: Blog Stats
et_EE: Statistika

en: Blog Title
et_EE: Ajaveebi nimi:

en: Blog URL
et_EE: Ajaveebi URL

en: Blog URL:
et_EE: Ajaveebi URL

en: Blog like an expert from day one
et_EE: Blogi nagu ekspert esimesest päevast peale

en: Blog pages show at most
et_EE: Näita maksimaalselt

en: Blog pages show at most.
et_EE: lehekülge korraga.

en: Blogger Blogs
et_EE: Bloggeri ajaveebid

en: Blogger username
et_EE: Bloggeri kasutajanimi

en: Blogs
et_EE: Ajaveebid

en: Blogs I Follow
et_EE: Blogid, mida jälgin

en: Blue
et_EE: Sinine

en: Body background color
et_EE: Sisu taustavärv

en: Body text color
et_EE: Sisu tekstivärv

en: Bold
et_EE: Rasvane

en: Bolivia
et_EE: Boliivia

en: Bolivian boliviano
et_EE: Boliivia boliviano

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
et_EE: Bonaire, Saint Eustatius ja Saba

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
et_EE: Lisapõhjused, miks sulle Jetpack kindlasti meeldib

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
et_EE: Salvesta <a href="%3$s" title="%4$s püsiviide" rel="bookmark">püsiviide</a> oma järjehoidjasse.

en: Bookmarklet
et_EE: Järjepidaja

en: Bookmarks
et_EE: Järjehoidjad

en: Books
et_EE: Raamatud

en: Border
et_EE: Ääris

en: Border color
et_EE: Joone värvus

en: Bosnia and Herzegovina
et_EE: Bosnia ja Hertsegoviina

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
et_EE: Bosnia ja Hertsegoviina konverteeritav mark

en: Both
et_EE: Mõlemad

en: Both WordPress URL and site URL can start with either %1$s or %2$s. A URL starting with %2$s requires an SSL certificate, so be sure that you have one before changing to %2$s. With %2$s, a padlock will appear next to the address in the browser address bar. Both %2$s and the padlock signal that your site meets some basic security requirements, which can build trust with your visitors and with search engines.
et_EE: Nii WordPressi kui veebilehe URL võib alata nii %1$s-i kui %2$s-iga. Alustamine %2$s-iga vajab SSL sertifikaati, seega enne %2$s-i valimist veendu, et see on olemas. Kui kasutad %2$s-i, siis näidatakse veebilehitseja aadressireal aadressi ees tabalukuga ikooni. Nii %2$s kui tabalukuikoon näitavad, et veebileht täidab turvalisuse osas teatud põhinõudeid ning seeläbi on see külastajate ja otsimootorite jaoks usaldusväärsem.

en: Both registration and last updated dates must be provided.
et_EE: Nii registreerimise kui viimase värskenduse kuupäevad peavad olema sisestatud.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
et_EE: Nii registreerimise kui viimase värskenduse kuupäevad peavad olema korrektsed.

en: Bottom
et_EE: All

en: Bottom Left
et_EE: All vasakul

en: Bottom Right
et_EE: All paremal

en: Bouvet Island
et_EE: Bouvet 'saar

en: Branch code
et_EE: Haru liigituskood

en: Branch sort
et_EE: Haru liigituskood

en: Brazil
et_EE: Brasiilia

en: Brazilian real
et_EE: Brasiilia reaal

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
et_EE: Jaga kommentaarid lehekülgedeks - ühel lehel %1$s kommentaari ja vaikimisi näidatakse  %2$s. lehte

en: Briefly describe what your business does and how you can help.
et_EE: Kirjelda lühidalt, millega su ettevõte tegeleb ja kuidas saad aidata.

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
et_EE: Leht on seoses plaanilise hooldusega hetkeks maas. Proovi mõne hetke pärast uuesti.

en: British English
et_EE: Briti inglise keel

en: British Indian Ocean Territory
et_EE: Briti India ookeani ala

en: Brown
et_EE: Pruun

en: Browse
et_EE: Sirvi

en: Browse Extensions
et_EE: Sirvi laiendusi

en: Browse products
et_EE: Vaata tooteid

en: Browse revisions
et_EE: Sirvi versioone

en: Browse styles
et_EE: Sirvi stiile

en: Browse the Marketplace
et_EE: Vaata turuplatsil ringi

en: Browser User Agent
et_EE: Veebilehitseja kasutajaagent

en: Brussels
et_EE: Brüssel

en: Bucharest
et_EE: Bukarest

en: Bulgaria
et_EE: Bulgaaria

en: Bulgarian
et_EE: bulgaaria

en: Bulgarian lev
et_EE: Bulgaaria leev

en: Bulk Actions
et_EE: Masstegevused

en: Bulk Edit
et_EE: Lehtede massmuutmine

en: Bulk Select
et_EE: Vali mitu

en: Bulk actions
et_EE: Masstegevused

en: Bulk edit
et_EE: Lehtede massmuutmine

en: Bulk select
et_EE: Massvalik

en: Bulleted list
et_EE: Järjestamata loend

en: Burmese kyat
et_EE: Birma kjatt

en: Burundian franc
et_EE: Burundi frank

en: Bushehr (بوشهر)
et_EE: Hushehr

en: Business
et_EE: Äri

en: Button
et_EE: Nupp

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
et_EE: Järgmine

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
et_EE: Eelmine

[ctx: Button label to reveal side configuration options]
en: %s options
et_EE: %s - sätted

[ctx: Button label to reveal tool panel options]
en: %s options
et_EE: %s - sätted

en: Button text
et_EE: Nupu tekst

en: Buttons
et_EE: Nupud

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
et_EE: Osta &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy now
et_EE: Osta kohe

en: By %s
et_EE: Autor %s

en: By %s.
et_EE: Autor %s.

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
et_EE: Oma veebilehe ühendamisel nõustud meie ülipõnevate <a href="%1$s" target="_blank">kasutustingimustega</a> ning lubad <a href="%2$s" target="_blank">jagada andmeid</a> WordPress.com'iga.

en: By default WordPress does not collect any analytics data. However, many web hosting accounts collect some anonymous analytics data. You may also have installed a WordPress plugin that provides analytics services. In that case, add information from that plugin here.
et_EE: Vaikimisi ei kogu WordPress mingit analüütikat. Mitmed veebiteenuse pakkujad aga koguvad mõningat anonüümset analüütikainfot, WordPressile võib ka paigaldada analüütikapluginaid. Sel juhul tuleks see info siin kirja panna.

en: By default WordPress does not collect any personal data about visitors, and only collects the data shown on the User Profile screen from registered users. However some of your plugins may collect personal data. You should add the relevant information below.
et_EE: Vaikimisi ei kogu WordPress külaliste kohta mingeid isikuandmeid ning salvestab vaid registreeritud kasutajate profiililehel oleva info. Mõned pluginad aga võivad isikuandmeid siiski salvestada, sel juhul lisa vastav info siia.

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
et_EE: Vaikimisi ei jaga WordPress isikuandmeid mitte kellegagi.

en: By default, WordPress does not include a contact form. If you use a contact form plugin, use this subsection to note what personal data is captured when someone submits a contact form, and how long you keep it. For example, you may note that you keep contact form submissions for a certain period for customer service purposes, but you do not use the information submitted through them for marketing purposes.
et_EE: Vaikimisi WordPress kontaktivormi ei sisalda. Kui kasutad kontaktivormi plugina kaudu, kirjuta siia, milliseid isikuandmeid ühenduse võtmise korral salvestatakse ja kui kaua neid säilitatakse. Näiteks võib öelda, et kontaktivormi sisu säilitatakse klienditeeninduse huvides teatud aja, kuid seda infot ei kasutata turunduse otstarbel.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
et_EE: Vaikimisi saadetakse uutele kasutajatele e-kiri teatega, et nad on lisatud sinu veebisaidi kasutajateks. Selles teates on ka viide parooli muutmiseks. Kui sa ei soovi kasutajatele tervitusteadet saata, jäta see märkeruut tühjaks.

en: By: %s
et_EE: Kirjutas %s

en: CBD and other hemp-derived products
et_EE: CBD ja muud kanepil põhinevad tooted

en: CFP franc
et_EE: CFP frank

en: CSS Classes
et_EE: CSS-klassid

en: CSS Classes (optional)
et_EE: CSS-klassid (soovi korral)

en: CSS code
et_EE: CSS kood

en: CSV Delimiter
et_EE: CSV eraldaja

en: Cache
et_EE: Vahemälu

en: Cache key must be an integer or a non-empty string, %s given.
et_EE: Vahemälu võti peab olema täisarv või mittetühi tekstiväärtus. Praegu on %s.

en: Cache key must not be an empty string.
et_EE: Vahemälu võti ei tohi olla tühi tekstiväärtus.

en: Cairo
et_EE: Kairo

en: Calculate coupon discounts sequentially
et_EE: Arvuta kupongide soodustused ükshaaval

en: Calculate shipping
et_EE: Arvuta transpordikulud

en: Calculate tax based on
et_EE: Kasuta maksude arvutamiseks

en: Calculation type
et_EE: Arvutusmeetod

en: Calculations
et_EE: Arvutused

en: Calendar
et_EE: Kalender

en: Cambodia
et_EE: Kambodža

en: Cambodian riel
et_EE: Kambodža riaal

en: Cameras & Photography
et_EE: kaamerad ja fotograafia

en: Cameroon
et_EE: Kamerun

en: Can anyone register on this site?
et_EE: Kas igaüks võib registreeruda?

en: Can communicate with WordPress.org
et_EE: WordPress.org'iga ei õnnestu ühenduda

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
et_EE: Ülemressurssi ei saa määrata, sest taksonoomia ei ole hierarhiline.

en: Canada
et_EE: Kanada

en: Canadian dollar
et_EE: Kanada dollar

en: Canary
et_EE: Kanaarid

en: Cancel
et_EE: Tühista

en: Cancel &amp; start a new import
et_EE: Tühista &amp; impordi uuesti

en: Cancel Edit
et_EE: Tühista muutmine

en: Cancel Editing
et_EE: Tühista muudatused

en: Cancel and go back
et_EE: Tühista ja mine tagasi

en: Cancel changes
et_EE: Tühista muudatused

en: Cancel edit
et_EE: Tühista muutmine

en: Cancel password change
et_EE: Tühista paroolivahetus

en: Cancel reply
et_EE: Tühista vastus

en: Cancel schedule
et_EE: Tühista ajastamine

en: Cancel thumbnail regeneration
et_EE: Katkesta pisipiltide regenereerimine

en: Canceled
et_EE: Katkestatud

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Tühistatud <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Tühistatud <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
et_EE: Tühistatud tellimus

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
et_EE: Tühistatud tellimuste teavituskirjad saadetakse valitud saaja(te)le siis, kui tellimus märgitakse tühistatuks (juhul, kui nad olid eelnevalt töötluses või ootel).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
et_EE: Tühistatud tellimuste eest ei ole makstud ning neid võis tühistada nii poe omanik kui klient. Määratud aja möödudes visatakse nad prügikasti.

en: Cancelled product image regeneration job.
et_EE: Tootepiltide regenereerimine katkestati.

en: Cannot Authorize Application
et_EE: Rakenduse lubamine ebaõnnestus

en: Cannot create a comment with that type.
et_EE: Selle tüübiga kommentaari ei saa luua.

en: Cannot create a revision of a revision
et_EE: Ei saa luua paralleelversiooni

en: Cannot create a user with an empty login name.
et_EE: Tühja kasutajanimega kasutajat ei saa luua.

en: Cannot create existing %s.
et_EE: Olemasoleva %s uuesti loomine ebaõnnestus.

en: Cannot create existing comment.
et_EE: See kommentaar on juba olemas.

en: Cannot create existing post.
et_EE: See postitus on juba olemas.

en: Cannot create existing product review.
et_EE: Olemasolevat arvustust ei saa uuesti luua.

en: Cannot create existing resource.
et_EE: Olemasolevat ressurssi ei saa uuesti luua.

en: Cannot create existing user.
et_EE: See kasutaja on juba olemas.

en: Cannot create line item, try again.
et_EE: Arverea loomine ebaõnnestus, proovi uuesti.

en: Cannot create order note, please try again.
et_EE: Tellimuse märkme loomine ebaõnnestus, palun proovi uuesti.

en: Cannot create order refund, please try again.
et_EE: Tagasimakse kirje loomine ebaõnnestus, palun proovi uuesti.

en: Cannot create order: %s
et_EE: Ei suuda luua tellimust: %s

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
et_EE: Aktiivset pluginat ei saa kustutada. Lülita see esmalt välja.

en: Cannot find user global styles revisions.
et_EE: Kasutaja stiiliversioone ei leitud.

en: Cannot introspect application password.
et_EE: Rakenduse parooli päritolu määramine ei õnnestu.

en: Cannot load %s.
et_EE: %s ei õnnestu laadida.

en: Cannot load image metadata.
et_EE: Pildi metaandmete laadimine ebaõnnestus.

en: Cannot preview a widget that does not extend WP_Widget.
et_EE: Moodulit, mis ei toeta WP_Widgeti laiendusi, ei saa eelvaadelda.

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
et_EE: Pildi suurust ei õnnestu muuta, laiust ega kõrgust ei ole määratud.

en: Cannot save image metadata.
et_EE: Pildi metaandmete salvestamine ebaõnnestus.

en: Cannot select database
et_EE: Andmebaasi valik ebaõnnestus

en: Cannot send password reset, permission denied.
et_EE: Paroolivahetuse lingi saatmine ebaõnnestus õiguste puudumise tõttu.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
et_EE: Ei saa määrata omadust tänu kehtetule vanemtootele.

en: Cannot set instance on a widget that does not extend WP_Widget.
et_EE: Instantsi ei saa luua moodulile, mis ei toeta WP_Widgeti laiendusi.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
et_EE: Ülemterminit ei saa määrata, kuna taksonoomia ei ole hierarhiline.

en: Cannot stabilize objects. Convert the object to an array first.
et_EE: Objektide stabiliseerimine ebaõnnestus. Teisenda objekt massiivilistiks.

en: Cannot supply a strategy `%1$s` for script `%2$s` because it is an alias (it lacks a `src` value).
et_EE: Strateegia `%1$s` ei sobi skriptile `%2$s`, kuna see on pseudonüüm (src-väärtust ei ole).

en: Cannot update coupon, try again.
et_EE: Kupongi uuendamine ebaõnnestus, proovi uuesti.

en: Cannot update fee, try again.
et_EE: Tasu uuendamine ebaõnnestus, proovi uuesti.

en: Cannot update shipping method, try again.
et_EE: Tarnemeetodi uuendamine ebaõnnestus, proovi uuesti.

en: Cannot view post type.
et_EE: Postitusetüüpi ei õnnestu kuvada.

en: Cannot view status.
et_EE: Staatust ei õnnestu kuvada.

en: Canton
et_EE: Kanton

en: Capabilities
et_EE: Võimed

en: Cape Verde
et_EE: Cabo Verde

en: Cape Verdean escudo
et_EE: Cabo Verde eskuudo

en: Caption
et_EE: Allkiri

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
et_EE: Manuse pealkiri, nagu see andmebaasis esineb.

en: Caption&hellip;
et_EE: Kirjeldus&hellip;

en: Captions
et_EE: Pealdised

en: Captions/Subtitles
et_EE: Tiitrid

en: Capture
et_EE: Võta raha

en: Card code
et_EE: Kaardi kood

en: Card number
et_EE: Kaardi number

en: Cart
et_EE: Ostukorv

en: Cart Page
et_EE: Ostukorvi leht

en: Cart page
et_EE: Ostukorvi leht

en: Cart totals
et_EE: Ostukorvi summad

en: Cart updated.
et_EE: Ostukorvi uuendati.

en: Cash on delivery
et_EE: Tasumine kohaletoimetamisel

en: Catalan
et_EE: katalaani

en: Catalog
et_EE: Kataloog

en: Catalog &amp; search
et_EE: Kataloog &amp; otsing

en: Catalog visibility.
et_EE: Nähtavus kataloogis.

en: Catalog visibility:
et_EE: Nähtavus kataloogis:

en: Categories
et_EE: Kategooriad

en: Categories and Tags Converter
et_EE: Rubriikide ja siltide teisendaja

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
et_EE: Rubriike saab valikuliselt teisendada siltideks, kasutades <a href="%s">vastavat teisendajat</a>.

en: Categories deleted.
et_EE: Rubriigid kustutati.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
et_EE: Rubriike saab hierarhiliselt järjestada, st ühe saab paigutada teise alamrubriigiks. Siltidel ei ole hierarhiat ning üks ei saa kuuluda teise alla. Vahel hakatakse kasutama emba-kumba viisi oma saidi sisu liigitamiseks, avastades hiljem, et teine variant oleks sobivam.

en: Categories list
et_EE: Rubriiginimekiri

en: Categories list navigation
et_EE: Rubriiginimekirjas liikumine

en: Categories to Tags
et_EE: Teisenda rubriigid siltideks

en: Categories totals.
et_EE: Kategooriaid kokku.

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
et_EE: Erinevalt siltidest võivad rubriigid moodustada hierarhia. Näiteks võib olla rubriik Jazz, mille all on alamrubriigid Bebop ja Big Band. See on aga täiesti mittekohustuslik.

en: Categories:
et_EE: Rubriigid:

en: Categories:
et_EE: Rubriigid:

en: Category
et_EE: rubriik

en: Category %s doesn&#8217;t exist!
et_EE: Rubriiki %s pole olemas!

en: Category ID.
et_EE: Kategooria ID.

en: Category added.
et_EE: Kategooria lisatud.

en: Category archive display type.
et_EE: Kategooria arhiivi kuvamise tüüp.

en: Category deleted.
et_EE: Kategooria kustutatud.

en: Category display
et_EE: Kategooriate kuvamine

en: Category name.
et_EE: Rubriigi nimi

en: Category not added.
et_EE: Rubriiki ei lisatud.

en: Category not updated.
et_EE: Kategooriat ei uuendatud.

en: Category order
et_EE: Kategooria järjestus

en: Category slug.
et_EE: Kategooria püsiviide.

en: Category updated.
et_EE: Kategooria uuendatud.

en: Category: | Categories:
et_EE[0]: Rubriik:

en: Caution:
et_EE: Ettevaatust!

en: Cayman
et_EE: Kaimanisaared

en: Cayman Islands
et_EE: Kaimanisaared

en: Cayman Islands dollar
et_EE: Kaimanisaarte dollar

en: Cell padding
et_EE: Lahtri ääris

en: Cell spacing
et_EE: Lahtrite vahe

en: Cell type
et_EE: Lahtritüüp

en: Center
et_EE: Keskel

en: Centimeters
et_EE: Sentimeetrid

en: Central African CFA franc
et_EE: Kesk-Aafrika CFA frank

en: Central African Republic
et_EE: Kesk-Aafrika Vabariik

en: Chad
et_EE: Tšaad

en: Change
et_EE: Muuda

en: Change Frequency
et_EE: Muutmissagedus

en: Change Permalink Structure
et_EE: Muuda püsiviidete struktuuri

en: Change Theme
et_EE: Muuda teemat

en: Change address
et_EE: Muuda aadressi

en: Change audio
et_EE: Vaheta heliklippi

en: Change file
et_EE: Muuda faili

en: Change image
et_EE: Muuda pilti

en: Change logo
et_EE: Muuda logo

en: Change order status to completed
et_EE: Muuda tellimuse staatus täidetuks

en: Change order status to on-hold
et_EE: Muuda tellimuse staatus ootel olevaks

en: Change order status to processing
et_EE: Muuda tellimuse staatus töötluses olevaks

en: Change role to&hellip;
et_EE: Määra rolliks &hellip;

en: Change status to completed
et_EE: Määra staatuseks "valmis"

en: Change status to on-hold
et_EE: Määra staatuseks "ootel"

en: Change status to processing
et_EE: Määra staatuseks "töös"

en: Change status:
et_EE: Muuda staatust:

en: Change theme
et_EE: Vaheta teemat

en: Change to:
et_EE: Muuda:

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
et_EE[0]: Muuda %d ploki tüüpi
et_EE[1]: Muuda %d ploki tüüpi

en: Change video
et_EE: Muuda videot

en: Change your Gravatar
et_EE: Muuda oma Gravatari

en: Change your Privacy Policy page
et_EE: Muuda privaatsuseeskirja lehte

en: Changed roles.
et_EE: Rolle muudeti.

en: Changes have already been trashed.
et_EE: Muudatused on juba tühistatud.

en: Changes saved.
et_EE: Muudatused salvestatud.

en: Changes trashed successfully.
et_EE: Muudatused edukalt tühistatud.

en: Changeset is being edited by other user.
et_EE: Teine kasutaja juba redigeerib seda.

en: Change|difference between numbers over time
et_EE: Muutus

en: Changing to %s
et_EE: Muudan: %s

en: Chapters
et_EE: Peatükid

en: Cheatin&#8217; uh?
et_EE: Üritad tõmmata....?

en: Check All
et_EE: Märgi kõik

en: Check Spelling
et_EE: Kontrolli õigekirja

en: Check for Spam
et_EE: Rämpsukontroll

en: Check for updates manually
et_EE: Kontrolli uuendusi käsitsi

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
et_EE: Ootab tšekiga maksmist

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
et_EE: Maksed tšekiga

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
et_EE: Tee siia linnuke, kui seda kupongi ei saa kasutada teiste kupongidega koos.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
et_EE: Märgi see kast, kui kupong annab tasuta tarne. <a href="%s" target="_blank">Tasuta tarne meetod</a> peab olema kliendi tarnetsoonis sisse lülitatud ning seadistatud nõudma "kehtivat tasuta transpordi kupongi" (vaata "tasuta transpordi jaoks vajalik" sätet).

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
et_EE: Tee siia linnuke, kui see kupong ei kehti allahindlusega toodetele. Tootepõhised kupongid kehtivaid ainult siis, kui toode ei ole allahindlusega. Ostukorvipõhised kupongid kehtivad ainult siis, kui ostukorvis ei ole ühtegi allahindlusega toodet.

en: Check your email
et_EE: Vaata enda e-postkasti

en: Check your email for the confirmation link.
et_EE: Vaata enda e-postkasti, seal peaks olema kinnitusviide.

en: Check your email for your new password.
et_EE: Vaata enda e-postkasti, seal peaks olema uus parool.

en: Checkout
et_EE: Maksma

en: Checkout Page
et_EE: Kassa leht

en: Checkout endpoints
et_EE: Kassa sihtpunktid

en: Checkout is not available whilst your cart is empty.
et_EE: Tühja ostukorviga ei ole kassa saadaval.

en: Checkout page
et_EE: Kassa leht

en: Checkout privacy policy
et_EE: Kassa privaatsuspoliitika

en: Child theme
et_EE: Alamteema

en: Child theme of %s
et_EE: Teema %s alamteema

en: Chile
et_EE: Tšiili

en: Chilean peso
et_EE: Tšiili peeso

en: China
et_EE: Hiina

en: Chinese
et_EE: hiina

en: Chinese (Simplified)
et_EE: hiina (lihtsustatud)

en: Chinese (Traditional)
et_EE: hiina (traditsiooniline)

en: Chinese yuan
et_EE: Hiina jüaan

en: Chita
et_EE: Tšita

en: Choose
et_EE: Vali

en: Choose Image
et_EE: Vali pilt

en: Choose a Background Image
et_EE: Vali taustapilt

en: Choose a CSV file from your computer:
et_EE: Vali oma arvutist CSV fail:

en: Choose a Custom Header
et_EE: Vali kohandatud päisepilt

en: Choose a WordPress WXR file to upload, then click Upload file and import.
et_EE: Vali WordPressi WXR-fail ja klõpsa 'Lae üles ja impordi'.

en: Choose a category to view stats
et_EE: Vali kategooria, mille statistikat vaadata

en: Choose a city in the same timezone as you.
et_EE: Vali endaga samas ajavööndis asuv linn.

en: Choose a city in your timezone.
et_EE: Vali linn oma ajavööndis

en: Choose a country / region&hellip;
et_EE: Vali riik / piirkond&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
et_EE: Vali valuuta&hellip;

en: Choose a file from your computer:
et_EE: Vali enda arvutist soovitav fail:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
et_EE: Määra selle maksumäära olulisus. Olulisuse taseme kohta kasutatakse ainult ühte vastet. Ühe piirkonna jaoks mitme maksumäära kasutamiseks pead igale maksumäärale määrama erineva olulisuse taseme.

en: Choose a product to view stats
et_EE: Vali toode, mille statistikat vaadata

en: Choose a state&hellip;
et_EE: Vali osariik&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
et_EE: Vali sellele tootele maksuklass. Maksuklasse kasutatakse kindlat tüüpi toodetele teiste maksumäärade rakendamiseks.

en: Choose an action...
et_EE: Vali tegevus...

en: Choose an image
et_EE: Vali pilt

en: Choose an image from your computer:
et_EE: Vali enda arvutist soovitav pilt:

en: Choose an option
et_EE: Vali

en: Choose audio
et_EE: Vali heliklipp

en: Choose countries / regions&hellip;
et_EE: Vali riigid / piirkonnad&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
et_EE: Vali kupong&hellip;

en: Choose either a city in the same timezone as you or a %s (Coordinated Universal Time) time offset.
et_EE: Vali endaga samas ajavööndis asuv linn või ajanihe %s ehk Greenwichi ajaga võrreldes.

en: Choose file
et_EE: Vali fail

en: Choose from the most used tags
et_EE: Vali enimkasutatud siltide seast

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
et_EE: Vali, kui kaua peale isikuandmete töötlemist neid säilitada. Kui soovid neid igavesti säilitada, jäta järgnevad lahtrid tühjaks.

en: Choose image
et_EE: Vali pilt

en: Choose logo
et_EE: Vali logo

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
et_EE: Vali see osa pildist, mida soovid päises kasutada.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
et_EE: Vali tarnemeetod, mida soovid lisada. Loetelus on vaid tsoone toetavad tarnemeetodid.

en: Choose the target frame for your link.
et_EE: Vali viite sihtraam.

en: Choose video
et_EE: Vali video

en: Choose what to display on product category pages.
et_EE: Vali, mida näidata toodete kategooriate lehtedel.

en: Choose what to display on the main shop page.
et_EE: Vali, mida näidata poe põhilehel.

en: Choose what to export
et_EE: Vali eksporditavad failid

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
et_EE: Vali, kas see maksumäär on liidetav. Liidetavad maksumäärad lisatakse kõikidele teistele maksumääradele lisaks.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
et_EE: Vali, kas see maksumäär rakendub ka transpordile.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
et_EE: Vali, kas soovid kohe kontolt raha võtta või lihtsalt makset autoriseerida.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
et_EE: Vali, millistesse riikidesse sa kaupa kohale toimetad või märgi, et soovid kaupa kohale toimetada kõikidesse riikidesse, kuhu müüd.

en: Choose which format of email to send.
et_EE: Vali, millises formaadis soovid e-kirju saata.

en: Christmas
et_EE: Jõulusaar

en: Christmas Island
et_EE: Jõulusaar

en: Cincinnati
et_EE: Tallinn

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
et_EE: Linnad selle reegli jaoks. Semikoolon (;) eraldab erinevaid väärtusi. Jäta tühjaks, kui soovid, et kehtiks kõikidele linnadele.

en: City
et_EE: Linn

en: City name.
et_EE: Linna nimi.

en: City:
et_EE: Linn:

en: Claim ID
et_EE: Hõive ID

en: Class name
et_EE: Klassi nimetus

en: Class names for the link element of this menu item.
et_EE: Selle menüüelemendi viite klassinimed.

en: Classic
et_EE: Klassikaline

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
et_EE: Klassikalise ploki kiirklahvid

en: Classic Editor
et_EE: Klassikaline redaktor

en: Clean up download permissions
et_EE: Korrasta allalaadimise õigused

en: Clear
et_EE: Tühjenda

en: Clear Crop
et_EE: Tühista kärbe

en: Clear Inactive Widgets
et_EE: Kustuta kasutamata moodulid

en: Clear Results
et_EE: Tühjenda otsing

en: Clear customer sessions
et_EE: Puhasta klientide sessioonid

en: Clear formatting
et_EE: Eemalda vormindus

en: Clear transients
et_EE: Puhasta ajutised andmed

en: Cleared by Akismet
et_EE: Akismeti poolt kontrollitud

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
et_EE: Klõpsa &#8220;Lisa uus pilt&#8221;, et pildifail enda arvutist üles laadida. Sinu teema jaoks sobib enim videoga ühesuurune pilt - peale üleslaadimist on sul võimalik seda sobivaks kärpida.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
et_EE: Klõpsa &#8220;Lisa uus pilt&#8221;, et pildifail enda arvutist üles laadida. Sinu teema jaoks sobib enim %s pikslit kõrge päisepilt - peale üleslaadimist on sul võimalik seda sobivaks kärpida.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
et_EE: Klõpsa &#8220;Lisa uus pilt&#8221;, et pildifail enda arvutist üles laadida. Sinu teema jaoks sobib enim %s piksli suurune päisepilt - peale üleslaadimist on sul võimalik seda sobivaks kärpida.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
et_EE: Klõpsa &#8220;Lisa uus pilt&#8221;, et pildifail enda arvutist üles laadida. Sinu teema jaoks sobib enim %s pikslit lai päisepilt - peale üleslaadimist on sul võimalik seda sobivaks kärpida.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
et_EE: Klõpsa &#8220;Järgmine&#8221;, et alustada uude menüüsse viidete lisamist.

en: Click Customize for the active theme or Live Preview for any other theme to see a live preview
et_EE: Klõpsa kasutusel oleva teema puhul Muuda, teiste puhul Eelvaade nägemaks oma saiti selle teemaga

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
et_EE: Menüü avaldamiseks klõpsa Salvesta-nuppu.

en: Click here to cancel reply.
et_EE: Vastamisest loobumiseks klõpsa siia.

en: Click here to enter your code
et_EE: Kliki siia, et sisestada oma kood

en: Click here to login
et_EE: Logi sisse.

en: Click here to reset your password
et_EE: Parooli vahetamiseks kliki siia

en: Click here to set your new password.
et_EE: Parooli muutmiseks kliki siia.

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
et_EE: Klõpsa teemal et näha selle nime, versiooni, autorit, kirjeldust, märksõnu ja Kustuta-linki

en: Click the Save Menu button to save your changes.
et_EE: Salvestamiseks klõpsa vastavat nuppu.

en: Click the image to edit or update
et_EE: Pildi muutmiseks/uuendamiseks klõpsa sellele.

en: Click to edit the site title.
et_EE: Kliki, et muuta saidi pealkirja.

en: Click to edit this element.
et_EE: Elemendi muutmiseks klõpsa seda.

en: Click to edit this menu.
et_EE: Menüü muutmiseks klõpsa seda.

en: Click to edit this widget.
et_EE: Mooduli muutmiseks klõpsa seda.

en: Click to toggle
et_EE: Klõpsa lülitamiseks

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
et_EE: <strong>Failide valimine</strong> avab akna, kus kuvatakse sinu arvutis olevad failid. Valides <strong>Ava</strong> peale faili valimist käivitub üleslaadimine.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
et_EE: Elemendile klikkides kuvatakse Manuse info dialoog, mis kuvab meedia eelvaadet ja lubab teha muudatusi. Kõik tehtud muudatused salvestatakse automaatselt.

en: Clicks
et_EE: Klikid

en: Client version
et_EE: Kliendi versioon

en: Cloning is forbidden.
et_EE: Kloonimine on keelatud.

en: Close
et_EE: Sulge

en: Close (Esc)
et_EE: Sulge (Esc)

en: Close Menu
et_EE: Sulge menüü

en: Close Window
et_EE: Sulge see aken

en: Close account
et_EE: Sulge konto

en: Close all open tags
et_EE: Sulge kõik avatud märgendid

en: Close blockquote tag
et_EE: Sulge tsitaadibloki märgend

en: Close bold tag
et_EE: Sulge rasvase kirja märgend

en: Close bulleted list tag
et_EE: Sulge järjestamata nimistu märgend

en: Close code tag
et_EE: Sulge koodilõigu märgend

en: Close deleted text tag
et_EE: Sulge läbikriipsutuse märgend

en: Close details dialog
et_EE: Üksikasjade sulgemine

en: Close dialog
et_EE: Sulge dialoogiaken

en: Close inserted text tag
et_EE: Sulge teksti lisamise märgend

en: Close italic tag
et_EE: Sulge kaldkirja märgend

en: Close list item tag
et_EE: Sulge nimistuelemendi märgend

en: Close media attachment panel
et_EE: Sulge meediamanuste paneel

en: Close menu
et_EE: Sulge menüü

en: Close modal panel
et_EE: Sulge modaalaken

en: Close numbered list tag
et_EE: Sulge järjestatud nimistu märgend

en: Close overlay
et_EE: Sulge vaade

en: Close reorder mode
et_EE: Välju järjestusrežiimist

en: Close sharing dialog
et_EE: Sulge jagamisdialoog

en: Close the Customizer and go back to the previous page
et_EE: Sulge kohandaja ja mine tagasi eelmisele lehele

en: Close uploader
et_EE: Sulge üleslaadija

en: Close your account permanently
et_EE: Kustuta konto jäädavalt

en: Closed
et_EE: Suletud

en: Cmd + letter:
et_EE: Cmd + täht:

en: Cocos
et_EE: Kookosesaared

en: Cocos (Keeling) Islands
et_EE: Kookossaared (Keelingi saared)

en: Code
et_EE: Koodiredaktor

en: Code editor
et_EE: Koodiredaktor

en: Code is Poetry
et_EE: Luulekunst on võti

en: Code-based contribution
et_EE: Koodi panustamine

en: Collapse Main menu
et_EE: Kitsenda peamenüüd

en: Collapse menu
et_EE: Sulge menüü

en: Collect payments from customers offline.
et_EE: Võta vastu klientide makseid internetist väljas.

en: Colombia
et_EE: Kolumbia

en: Colombian peso
et_EE: Kolumbia peeso

en: Color
et_EE: Värvus

en: Color Scheme
et_EE: Värvilahendus

en: Color Settings
et_EE: Värvisätted

en: Color: %s
et_EE: Värv: %s

en: Colors
et_EE: Värvid

en: Column
et_EE: Veerg

en: Column group
et_EE: Veerugrupp

en: Column mapping
et_EE: Tulpade kaardistus

en: Column name
et_EE: Tulba nimi

en: Columns
et_EE: Veerud

[ctx: Comma-separated list of replacement words in your language]
en: &#8217;tain&#8217;t,&#8217;twere,&#8217;twas,&#8217;tis,&#8217;twill,&#8217;til,&#8217;bout,&#8217;nuff,&#8217;round,&#8217;cause,&#8217;em
et_EE: &#8217;i,&#8217;d

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
et_EE: all,ees,juures,järel,kaudu,keda,kelle,kes,koos,kui,kuidas,kuni,kus,kõrval,läbi,mida,mille,mis,on,oli,peal,seda,sees,see,selle,taga

[ctx: Comma-separated list of words to texturize in your language]
en: 'tain't,'twere,'twas,'tis,'twill,'til,'bout,'nuff,'round,'cause,'em
et_EE: 'i,'d

en: Command palette
et_EE: Käsupalett

en: Comment
et_EE: Kommentaar

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
et_EE: Kommentaar %d sisaldab isikuandmeid, kuid seda ei saa anonüümseks muuta.

en: Comment %d does not exist
et_EE: Kommentaari %d ei leitud.

en: Comment Author
et_EE: Kommentaari autor

en: Comment Author Email
et_EE: Kommentaari autori e-postiaadress

en: Comment Author IP
et_EE: Kommentaari autori IP

en: Comment Author URL
et_EE: Kommentaari autori URL

en: Comment Author User Agent
et_EE: Kommentaari autori kasutajaagent

en: Comment Content
et_EE: Kommentaari kontekst

en: Comment Date
et_EE: Kommentaari kuupäev

en: Comment History
et_EE: Kommentaaride ajalugu

en: Comment Moderation
et_EE: Kommentaaride modereerimine

en: Comment Submission Failure
et_EE: Kommentaari saatmine ebaõnnestus

en: Comment URL
et_EE: Kommentaari URL

en: Comment author must fill out name and e-mail
et_EE: peab kommenteerija täitma nime ja e-posti väljad

en: Comment author must fill out name and email
et_EE: Kommenteerija peab sisestama nime ja e-postiaadressi.

en: Comment author must have a previously approved comment
et_EE: peab kommenteerijal olema eelnevalt heakskiidetud kommentaare

en: Comment author name and email are required
et_EE: Kommenteerija nimi ja e-postiaadress on nõutavad

en: Comment author name and email are required.
et_EE: Kommenteerija nimi ja e-postiaadress on nõutavad.

en: Comment by %1$s
et_EE: Kommentaari autor %1$s

en: Comment by %s marked as spam.
et_EE: %s kommentaar märgiti spämmiks.

en: Comment by %s moved to the Trash.
et_EE: %s kirjutatud kommentaar saadeti prügikasti.

en: Comment by %s moved to the trash.
et_EE: %s kirjutatud kommentaar saadeti prügikasti.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
et_EE: Kommentaariväli on lubatust pikem.

en: Comment is required.
et_EE: Kommentaar on nõutav.

en: Comment marked as spam
et_EE: Kommentaar on märgitud rämpspostiks

en: Comment moderation
et_EE: Kommentaaride modereerimine

en: Comment must be manually approved
et_EE: Kommentaari peab käsitsi heaks kiitma.

en: Comment navigation
et_EE: Kommentaaride töölaud

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
et_EE: on

en: Comment on %1$s by %2$s
et_EE: %2$s kommentaar  %1$s kohta

en: Comment status
et_EE: Kommentaari olek

en: Comment status was changed to %s
et_EE: Kommentaari olek muudetud: %s

en: Comment:
et_EE: Kommentaar:

en: Comment: %s
et_EE: Kommentaari autor: %s

en: Commenting as %s
et_EE: Kommenteerid nimega %s

en: Comments
et_EE: Kommentaarid

en: Comments %s
et_EE: Kommentaarid %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
et_EE: Kommentaarid (%1$s) postitusele &#8220;%2$s&#8221;

en: Comments (%s)
et_EE: Kommentaarid (%s)

en: Comments Feed
et_EE: Kommentaaride RSS

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
et_EE: <span class="screen-reader-text">%s</span> kommenteerimine on välja lülitatud

en: Comments are closed.
et_EE: Kommenteerimine on suletud.

en: Comments feed
et_EE: Kommentaaride voog

en: Comments for %1$s searching on %2$s
et_EE: Kommmentaarid %1$s kohta, otsin %2$s

en: Comments for %s
et_EE: Kommentaarid %s kohta

en: Comments list
et_EE: Kommentaaride nimekiri

en: Comments list navigation
et_EE: Kommentaaride nimekirjas liikumine

en: Comments navigation
et_EE: Kommentaarides liikumine

[ctx: Comments notifications]
en: Comments
et_EE: Kommentaarid

en: Comments off
et_EE: Kommentaarid kinni

en: Comments on %s
et_EE: Kommentaarid %s kohta

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
et_EE: Kommentaarid postitusele &#8220;%s&#8221;

en: Comments on: %s
et_EE: Kommentaarid %s kohta

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
et_EE: Iga lehe alguses peaks kuvatama %s kommentaare

en: Communicating with the WordPress servers is used to check for new versions, and to both install and update WordPress core, themes or plugins.
et_EE: WordPressi serveritega suhtlemist on vaja uute versioonide leidmiseks ning WordPressi põhiosa, teemade ja pluginate uuendamiseks.

en: Communication with WordPress.org
et_EE: Suhtlen WordPress.org'iga

en: Community Events Location
et_EE: Kogukonnasündmuste asukoht

en: Community Translator
et_EE: Kogukondlik tõlkija

en: Community forum
et_EE: Kogukonna foorum

en: Comorian franc
et_EE: Komooride frank

en: Comoro
et_EE: Komoorid

en: Comoros
et_EE: Komoorid

en: Compact view
et_EE: Kompaktvaade

en: Company
et_EE: Ettevõte

en: Company name
et_EE: Ettevõtte nimi

en: Company name.
et_EE: Firma nimi.

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
et_EE: Võrdle &#8220;%s&#8221; versioone

en: Compare any two revisions
et_EE: Võrdle kahte vabalt valitud versiooni

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
et_EE: Võrdle kahte erinevat versiooni <strong>märkides &#8220;Võrdle kahte vabalt valitud versiooni&#8221; kasti</strong> nende kõrval.

en: Complete
et_EE: Täidetud

en: Complete request
et_EE: Rahulda taotlus

en: Completed
et_EE: Valmis

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Töödeldud: <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Töödeldud: <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
et_EE: Tellimus täidetud

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
et_EE: Lõpetati tegevus %1$s. Konks: %2$s

en: Completed product image regeneration job.
et_EE: Toodete piltide uuesti loomine sai valmis.

en: Compostela Valley
et_EE: Compostela org

en: Compound
et_EE: Liidetav

en: Configure
et_EE: Häälesta

en: Configure terms
et_EE: Seadista terminid

en: Configure your site&#8217;s logo, header, menus, and more in the Customizer.
et_EE: Kohandaja võimaldab seadistada veebisaidi logo, päist, menüüsid jpm.

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
et_EE: Selle häälestamine pole nõutav, vaikimisi jäetakse see tühjaks

en: Confirm
et_EE: Kinnita

en: Confirm Deletion
et_EE: Kinnita kustutamine

en: Confirm Password
et_EE: Kinnita parool

en: Confirm Removal
et_EE: Kinnita eemaldamine

en: Confirm Subscription
et_EE: Kinnita tellimus

en: Confirm navigation
et_EE: Kinnita navigeerimistoiming

en: Confirm new password
et_EE: Sisesta enda uus parool veel kord

en: Confirm the "%s" action
et_EE: Kinnita tegevus "%s"

en: Confirm use of weak password
et_EE: Kinnita nõrga parooli kasutamine

en: Confirm your administration email
et_EE: Kinnita haldusaadress

en: Confirmation
et_EE: Kinnitus

en: Confirmation email
et_EE: Kinnituskiri

en: Confirmation request initiated successfully.
et_EE: Taotluse kinnituse küsimine edukalt saadetud.

en: Confirmation request sent again successfully.
et_EE: Uus kinnituspäring edukalt saadetud.

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Kinnitatud: <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Kinnitatud: <span class="count">(%s)</span>

en: Congo (Brazzaville)
et_EE: Kongo (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
et_EE: Kongo (Kinshasa)

en: Congolese franc
et_EE: Kongo frank

en: Congratulations on the sale.
et_EE: Õnnitleme müügi puhul.

en: Congratulations!
et_EE: Palju õnne!

en: Connect
et_EE: Ühenda

en: Connect social media services to automatically share new posts.
et_EE: Ühenda leheküljed, et jagada automaatselt uusi postitusi

en: Connect to LiveJournal and Import
et_EE: Impordi LiveJournalist

en: Connect your store to Jetpack
et_EE: Ühenda oma pood Jetpack'iga

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
et_EE: Lisavõimaluste aktiveerimiseks ühenda oma pood Jetpack'iga

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
et_EE: WooCommerce Services aktiveerimiseks ühenda oma pood

en: Connected Applications
et_EE: Ühendatud rakendused

en: Connected to WooCommerce.com
et_EE: Ühendatud lehega WooCommerce.com

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
et_EE: Ühendus katkes või on server üle koormatud. Proovi hiljem uuesti.

en: Connections
et_EE: Ühendused

en: Constrain proportions
et_EE: Säilita mõõtkava

en: Consumer Secret is invalid.
et_EE: Kasutaja salasõna on vigane.

en: Consumer key
et_EE: Tarbija võti

en: Consumer key ending in
et_EE: Tarbija võti lõpuga

en: Consumer key is invalid.
et_EE: Kasutaja võti on vigane.

en: Consumer key is missing.
et_EE: Tarbija võti on puudu.

en: Consumer secret
et_EE: Kasutaja saladus

en: Consumer secret is invalid.
et_EE: Kasutaja saladus on vigane.

en: Consumer secret is missing.
et_EE: Tarbija salasõna on puudu.

en: Contact
et_EE: kontakt

en: Contact Info
et_EE: Kontaktteave

en: Contact forms
et_EE: Kontaktivormid

en: Contact information
et_EE: Kontaktandmed

en: Contact support
et_EE: Võtke ühendust

en: Contact us
et_EE: Kontakt

en: Contains the handle that defines the block style.
et_EE: Sisaldab ploki stiilidefinitsiooni.

en: Content
et_EE: Sisu

en: Content for the comment, as it exists in the database.
et_EE: Kommentaari sisu, nagu see andmebaasis esineb.

en: Content for the post, as it exists in the database.
et_EE: Postituse sisu, nagu see andmebaasis esineb.

en: Content for the template, as it exists in the database.
et_EE: Malli sisu, nagu see andmebaasis esineb.

en: Content hash did not match expected.
et_EE: Sisuräsi on vigane.

en: Content of template.
et_EE: Malli sisu.

en: Content to export
et_EE: Eksporditav sisu

en: Content type
et_EE: Sisu tüüp

en: Content, title, and excerpt are empty.
et_EE: Sisu, pealkiri ja väljavõte on tühjad.

en: Content:
et_EE: Sisu:

en: Context provided by blocks of this type.
et_EE: Seda tüüpi ploki kontekst.

en: Context values inherited by blocks of this type.
et_EE: Seda tüüpi ploki päritavad kontekstiväärtused.

en: Contextual Help Tab
et_EE: Kontekstuaalse abiinfo sakk

en: Continue
et_EE: Jätka

en: Continue Reading %s
et_EE: Loe edasi %s

en: Continue Reading &raquo;
et_EE: Jätka lugemist &raquo;

en: Continue previous import
et_EE: Jätka eelmist importi

en: Continue reading
et_EE: Jätka lugemist

en: Continue reading %s
et_EE: Loe edasi: %s

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
et_EE: Loe edasi %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
et_EE: Jätka lugemist <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="screen-reader-text">%1$s</span>
et_EE: Loe edasi <span class="screen-reader-text">%1$s</span>

en: Continue reading <span class="screen-reader-text">%1$s</span> <span class="meta-nav" aria-hidden="true">&rarr;</span>
et_EE: Loe edasi <span class="screen-reader-text">%1$s</span> <span class="meta-nav" aria-hidden="true">&rarr;</span>

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
et_EE: Loe edasi<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Continue shopping
et_EE: Jätka ostmist

en: Continue with Jetpack
et_EE: Jätka Jetpack'iga

en: Continue with WooCommerce Services
et_EE: Jätka WooCommerce Services'iga

en: Continuing in %d&#8230;
et_EE: Jätkan %d

en: Continuing&#8230;
et_EE: Jätkan

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
et_EE: Kaastöölised saavad lisada ja hallata enda postitusi, kuid mitte neid avaldada või meediafaile üles laadida.

en: Controls the stock status of the product.
et_EE: Määrab toote laoseisu staatuse.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
et_EE: Määrab, kas toode on või ei ole poe avalikus osas märgitud kui "laos" või "otsas".

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
et_EE: Määrab, kas variatsiooni näidatakse veebipoes kui "laos" või "laost otsas".

en: Convert Categories to Tags
et_EE: Teisenda rubriigid siltideks

en: Convert Category to Tag. | Convert Categories (%d) to Tags.
et_EE[0]: Teisenda rubriik sildiks
et_EE[1]: Teisenda rubriigid (%d) siltideks

en: Convert Tag to Category. | Convert Tags (%d) to Categories.
et_EE[0]: Teisenda silt rubriigiks.
et_EE[1]: Teisenda sildid (%d) rubriikideks.

en: Convert Tags to Categories
et_EE: Teisenda sildid rubriikideks

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
et_EE: Teisenda emootikonid nagu :-) ja :-P graafilisteks.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
et_EE: Teisenda emootikonid nagu <code>:)</code> ja <code>:-P</code> graafilisteks ikoonideks

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
et_EE: Teisenda valikuliselt olemasolevaid rubriike siltideks või vastupidi.

en: Converted successfully.
et_EE: Teisendamine õnnestus.

en: Converting category <strong>%s</strong> ...
et_EE: Teisendan rubriiki #%s ...

en: Converting tag <strong>%s</strong> ...
et_EE: Teisendan silti <strong>%s</strong>...

en: Cook Islands
et_EE: Cooki saared

en: Cookie check failed
et_EE: Küpsiste kontroll ebaõnnestus

en: Cookie expired.
et_EE: Küpsis aegus.

en: Cookies
et_EE: Küpsised

en: Copenhagen
et_EE: Kopenhaagen

en: Copied
et_EE: Kopeeritud

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
et_EE[0]: %d plokk  kopeeriti lõikepuhvrisse.
et_EE[1]: %d plokki  kopeeriti lõikepuhvrisse.

en: Copied!
et_EE: Kopeeritud!

en: Copy
et_EE: Kopeeri

en: Copy &#8220;%s&#8221; URL to clipboard
et_EE: Kopeeri &#8220;%s&#8221; URL lõikepuhvrisse

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
et_EE: Kopeeri Press This -järjepidaja

en: Copy Link
et_EE: Kopeeri viide

en: Copy URL
et_EE: Kopeeri URL

en: Copy URL to clipboard
et_EE: Kopeeri URL lõikepuhvrisse

en: Copy a Page
et_EE: Kopeeri leht

en: Copy a Post
et_EE: Kopeeri postitus

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
et_EE: Kopeeri see aadress enda saidile

en: Copy and paste this code into your site to embed
et_EE: Kopeeri see kood enda saidile

en: Copy billing address
et_EE: Kopeeri arvelduse aadress

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
et_EE: Kopeeri arvelduse info tarneinfo kohale? Eelnevalt sisestatud tarneinfo kirjutatakse üle.

en: Copy file to theme
et_EE: Kopeeri mall teemasse

en: Copy for support
et_EE: Kopeeri kasutajatoe jaoks

en: Copy from billing address
et_EE: Kopeeri maksja aadressist

en: Copy link
et_EE: Kopeeri viide

en: Copy site info to clipboard
et_EE: Kopeeri lehe info lõikepuhvrisse

en: Copy suggested policy text from %s.
et_EE: Kopeeri soovitatud eeskirjateks asukohast %s.

en: Copy suggested policy text to clipboard
et_EE: Kopeeri soovitatud eeskirjatekst lõikepuhvrisse

en: Copy table row
et_EE: Kopeeri rida

en: Copy to a new draft
et_EE: Kopeeri uude mustandisse

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
et_EE: Lõikepuhvrisse kopeerimine ebaõnnestus. Palun kasuta kopeerimiseks Ctrl/Cmd+C.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
et_EE: Lõikepuhvrisse kopeerimine ei õnnestunud. Peaksid saama kopeerida peale paremat hiireklõpsu.

en: Cost
et_EE: Hind:

en: Costa Rican col&oacute;n
et_EE: Costa Rica colon

en: Could not access filesystem
et_EE: Failisüsteemile ei pääse ligi.

en: Could not access filesystem.
et_EE: Failisüsteemile ei pääse ligi.

en: Could not calculate resized image dimensions
et_EE: Muudetud pildi suuruse tuvastamine ebaõnnestus

en: Could not connect to %s
et_EE: Ei saa ühendust %s -ga

en: Could not connect to https://www.google.com
et_EE: Ei saa ühendust https://www.google.com -iga

en: Could not copy file.
et_EE: Faile ei õnnestu kopeerida.

en: Could not copy files.
et_EE: Faile ei õnnestu kopeerida

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
et_EE: Faile ei õnnestu kopeerida. Võib-olla on kettaruum täis saanud.

en: Could not create directory.
et_EE: Kataloogi loomine ei õnnestu

en: Could not create order.
et_EE: Veebilehe loomine ei õnnestu.

en: Could not create user
et_EE: Kasutaja loomine ei õnnestu

en: Could not delete application password.
et_EE: Rakenduse parooli ei saa kustutada.

en: Could not delete application passwords.
et_EE: Rakenduse paroole ei saa kustutada.

en: Could not delete meta value from database.
et_EE: Metainfo kustutamine andmebaasis ebaõnnestus

en: Could not delete site from the database.
et_EE: Saidi kustutamine andmebaasist ebaõnnestus.

en: Could not delete the attribute
et_EE: Omaduse kustutamine ei õnnestunud

en: Could not delete the category
et_EE: Kategooria kustutamine ei õnnestunud

en: Could not delete the shipping class
et_EE: Tarnemeetodi kustutamine ei õnnestunud

en: Could not delete the tag
et_EE: Sildi kustutamine ei õnnestunud

en: Could not delete the tax class
et_EE: Maksuklassi kustutamine ei õnnestunud

en: Could not delete the tax rate
et_EE: Maksumäära kustutamine ei õnnestunud

en: Could not determine available disk space for updates.
et_EE: Uuendamiseks vajatava vaba kettaruumi tuvastamine ei õnnestunud.

en: Could not edit the attribute
et_EE: Omaduse muutmine ei õnnestunud

en: Could not edit the category
et_EE: Kategooria muutmine ei õnnestunud

en: Could not edit the shipping class
et_EE: Tarneklassi muutmine ei õnnestunud

en: Could not edit the tag
et_EE: Sildi muutmine ei õnnestunud

en: Could not find an application password with that id.
et_EE: Selle tunnusega rakenduse parooli ei leitud.

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
et_EE: Sinu WooCommerce.com kontolt ei leitud ühtegi püsitellimust

en: Could not find the specified string.
et_EE: Sellist teksti ei leitud.

en: Could not fully remove the plugin %s.
et_EE: Plugina(te) %s täielik eemaldamine ei õnnestunud

en: Could not fully remove the plugins %s.
et_EE: Plugina(te) %s täielik eemaldamine ei õnnestu.

en: Could not fully remove the theme %s.
et_EE: Teema %s täielik eemaldamine ei õnnestu.

en: Could not generate XML sitemap due to missing %s extension
et_EE: XML-saidikaarti ei õnnestunud luua puuduva %s mooduli tõttu

en: Could not get a cookie from LiveJournal. Please try again soon.
et_EE: LiveJournalist ei õnnestu <em>cookie</em>&#8217;t alla laadida. Proovi hiljem uuesti.

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
et_EE: Ligipääsu ei õnnestunud anda - kasutajal võib juba antud failile ligipääs olla või tema arvelduse e-posti aadressi ei pruugi olla määratud. Veendu, et arvelduse e-posti aadress on määratud ja et tellimus on salvestatud.

en: Could not insert attachment into the database.
et_EE: Manuse lisamine andmebaasi ebaõnnestus.

en: Could not insert term relationship into the database.
et_EE: Termini seoste lisamine andmebaasi ebaõnnestus

en: Could not log out user sessions. Please try again.
et_EE: Seansist väljalogimine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti.

en: Could not open file handle.
et_EE: Faili ei saa avada.

en: Could not parse the path.
et_EE: Teekonna parsimine ebaõnnestus.

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
et_EE: Ei õnnestunud muuta tegevust "%1$s" (ID: %2$d). Viga: %3$s

en: Could not reach WordPress.org
et_EE: Ei leia WordPress.org'i

en: Could not read image size.
et_EE: Pildi suurust ei suudetud lugeda.

en: Could not register file "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
et_EE: Faili "%1$s" ei õnnestunud plokimustrina registreerida (püsiviide "%2$s" on vigane)

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
et_EE: Faili "%s" ei õnnestunud plokimustrina registreerida (püsiviite väli on puudu)

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
et_EE: Faili "%s" ei õnnestunud plokimustrina registreerida (pealkirjaväli on puudu)

en: Could not remove the current plugin.
et_EE: Plugina vana versiooni ei õnnestu eemaldada

en: Could not remove the old plugin.
et_EE: Plugina vana versiooni ei õnnestu eemaldada

en: Could not remove the old theme.
et_EE: Vana teemat ei õnnestu eemaldada

en: Could not remove the old translation.
et_EE: Vana tõlget ei õnnestunud eemaldada.

en: Could not resume the plugin.
et_EE: Pluginat ei õnnestunud käivitada.

en: Could not resume the theme.
et_EE: Teemat ei õnnestunud käivitada.

en: Could not retrieve site data.
et_EE: Saidiandmete lugemine ebaõnnestus.

en: Could not sanitize the %1$s option. Error code: %2$s
et_EE: Valiku %1$s korrastamine ei õnnestunud. Veakood: %2$s

en: Could not save application password.
et_EE: Rakenduse parooli ei õnnestunud salvestada.

en: Could not split shared term.
et_EE: Terminit ei saa mitmeks jagada.

en: Could not update attachment in the database.
et_EE: Manuse uuendamine andmebaasis ebaõnnestus.

en: Could not update comment in the database.
et_EE: Kommentaari uuendamine andmebaasis ebaõnnestus.

en: Could not update comment status.
et_EE: Kommentaaride seisu uuendamine ebaõnnestus

en: Could not update site in the database.
et_EE: Saidi uuendamine andmebaasis ebaõnnestus.

en: Could not update the attribute.
et_EE: Omaduse muutmine ei õnnestunud.

en: Could not update the email last sent time.
et_EE: E-posti viimase saatmise aja värskendamine ebaõnnestus.

en: Could not update the meta value of %s in database.
et_EE: Metaväärtuse %s uuendamine andmebaasis ebaõnnestus.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
et_EE: Faili %1$s (%2$s) ei saa kirjutada.

en: Could not write file %s
et_EE: Faili %s ei saa kirjutada

en: Could not write to template file.
et_EE: Ajutist faili ei õnnestunud kirjutada.

en: Couldn&#8217;t get post ID
et_EE: Ei suuda leida postituse ID-d

en: Couldn&#8217;t get post ID (creating post failed!)
et_EE: Ei suuda määrata postituse ID-d (postituse loomine ebaõnnestus!)

en: Couldn't retrieve a list of the checksums for WordPress %s.
et_EE: WordPress %s kontrollsummade loendi allalaadimine ebaõnnestus.

en: Count
et_EE: Kokku

en: Countries
et_EE: Riigid

en: Country
et_EE: Riigid

en: Country / Region
et_EE: Riik / piirkond

en: Country / Region.
et_EE: Riik / piirkond.

en: Country / State
et_EE: Riik / osariik

en: Country / region:
et_EE: Riik / piirkond.

en: Country ISO 3166 code.
et_EE: Riigi ISO 3166 kood.

en: Country code
et_EE: Riigi kood

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
et_EE: Riigi kood ISO 3166-1 alpha-2 formaadis.

en: Country&nbsp;code
et_EE: Riigi&nbsp;kood

en: Country/Region
et_EE: Riik / piirkond

en: Coupon
et_EE: Kupong

en: Coupon "%s" does not exist!
et_EE: Kupongi "%s" pole olemas!

en: Coupon amount
et_EE: Kupongi väärtus

en: Coupon code
et_EE: Kupongi kood

en: Coupon code already applied!
et_EE: Kupongi kood on juba rakendatud!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
et_EE: Kupongi kood on juba olemas - klientidele rakendub uusim sellise koodiga kupong.

en: Coupon code applied successfully.
et_EE: Kupongi kood rakendati edukalt.

en: Coupon code is required.
et_EE: Kupongi kood on nõutud.

en: Coupon code removed successfully.
et_EE: Kupongi kood eemaldati edukalt.

en: Coupon code.
et_EE: Kupongi kood

en: Coupon created
et_EE: Kupong loodud

en: Coupon data
et_EE: Kupongi andmed

en: Coupon deleted
et_EE: Kupong kustutatud

en: Coupon description.
et_EE: Kupongi kirjeldus.

en: Coupon discount total must be a positive amount.
et_EE: Kunpongi allahindluse summa peab olema positiivne arv.

en: Coupon does not exist!
et_EE: Kupongi ei ole olemas!

en: Coupon draft updated.
et_EE: Kupongi mustandit uuendati.

en: Coupon expiry date
et_EE: Kupongi aegumiskuupäev

en: Coupon has been removed.
et_EE: Kupong on eemaldatud.

en: Coupon is not valid.
et_EE: Kupong ei kehti.

en: Coupon restored
et_EE: Kupong taastatud

en: Coupon saved.
et_EE: Kupong salvestatud.

en: Coupon scheduled for: %s.
et_EE: Kupong planeeritud kuupäevale %s.

en: Coupon submitted.
et_EE: Kupong esitatud.

en: Coupon type
et_EE: Kupongi tüüp

en: Coupon type name.
et_EE: Kupongi tüübi nimetus.

en: Coupon updated
et_EE: Kupong uuendatud

en: Coupon updated.
et_EE: Kupong uuendatud.

en: Coupon usage limit has been reached.
et_EE: Kupongi kasutuskordade arv on täis.

en: Coupon usage limit has been reached. If you were using this coupon just now but order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%s">my account page</a>.
et_EE: Kupongi kasutamise limiit on täis. Kui te just kasutasite seda, kuid tellimus jäi pooleli, siis minge proovige uuesti tellimus esitada või tühistage see, minnes <a href="%s">minu konto</a> lehele.

en: Coupon usage limit has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
et_EE: Kupongi koodi kasutamise limiit on täis. Palun proovige mõne aja pärast uuesti või kontakteeruge abi saamiseks meie klienditoega.

en: Coupon(s)
et_EE: Kupong(id)

en: Coupon:
et_EE: Kupong:

en: Coupon: %s
et_EE: Kupong: %s

en: Coupons
et_EE: Kupong

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
et_EE: Kupongid on hea moodus oma klientidele soodustuste ja autasude tegemiseks. Peale loomist ilmuvad nad siia.

en: Coupons by date
et_EE: Kupongid kuupäeva alusel

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
et_EE: Kuponge saab kasutada ostukorvi ja kassa lehtedel.

en: Coupons line data.
et_EE: Kupongide ridade andmed.

en: Coupons list
et_EE: Kupongide nimekiri

en: Coupons navigation
et_EE: Kupongide navigatsioon

en: Coupons totals.
et_EE: Kuponge kokku.

en: Cover Image
et_EE: Kaanepilt

en: Create
et_EE: Loo

en: Create Menu
et_EE: Loo menüü

en: Create New Menu
et_EE: Loo uus menüü

en: Create Product
et_EE: Sisesta toode

en: Create Site
et_EE: Loo veebileht

en: Create WordPress.com account
et_EE: Loo oma WordPress.com konto.

en: Create a Configuration File
et_EE: Loo seadetefail

en: Create a New Site
et_EE: Loo uus veebileht

en: Create a New User
et_EE: Loo uus kasutaja

en: Create a brand new user and add them to this site.
et_EE: Loo täiesti uus kasutaja ja lisa leheküljele.

en: Create a menu for this location
et_EE: Loo siia menüü

en: Create a new Privacy Policy page
et_EE: Loo uus privaatsuseeskiri

en: Create a new gallery
et_EE: Loo uus galerii

en: Create a new playlist
et_EE: Loo uus nimekiri

en: Create a new video playlist
et_EE: Loo uus videonimekiri

en: Create a new webhook
et_EE: Loo uus veebikonks

en: Create a product
et_EE: Loo toode

en: Create account password
et_EE: Loo konto salasõna

en: Create an API key
et_EE: Loo API võti

en: Create an account?
et_EE: Loo konto?

en: Create an outstanding website
et_EE: Loo väljapaistev lehekülg

en: Create audio playlist
et_EE: Loo helifailide nimekiri

en: Create coupons
et_EE: Loo kuponge

en: Create customers
et_EE: Loo kliente

en: Create default WooCommerce pages
et_EE: Loo WooCommerce'i vaikimisi lehed

en: Create gallery
et_EE: Loo galerii

en: Create orders
et_EE: Loo tellimusi

en: Create pages
et_EE: Loo lehed

en: Create products
et_EE: Loo tooteid

en: Create some products
et_EE: Loo mõned tooted

en: Create user %1$s or map to existing
et_EE: Loo kasutaja %1$s või seosta olemasolevaga

en: Create video playlist
et_EE: Loo videonimekiri

en: Create webhooks
et_EE: Loo veebikonkse

en: Create your first coupon
et_EE: Loo oma esimene kupong

en: Create your first menu below.
et_EE: Loo enda esimene menüü.

en: Create, edit, and delete menus
et_EE: Luua, muuta ja kustutada menüüsid

en: Created
et_EE: Loodud

en: Created at
et_EE: Loodud

en: Creating
et_EE: Loon

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
et_EE: Lehe loomine sarnaneb postituse loomisele ning vastavaid menüüsid saab samamoodi kohandada. Saab kasutada ka segamatu kirjutamise režiimi ning nii visuaal- kui tavatekstiredaktorit. Redaktor töötab üldiselt samamoodi kui postituste puhul, kuid lehe omaduste lahtris on ka mõned spetsiifilised valikud.

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
et_EE: Kommenteerimiseks on vaja sisestada autori nimi ja e-postiaadress.

en: Creating comment failed.
et_EE: Kommentaari loomine ebaõnnestus.

en: Creating product review failed.
et_EE: Toote arvustuse loomine ebaõnnestus.

en: Credit Card
et_EE: Krediitkaart

en: Credit card
et_EE: Krediitkaart

en: Credits
et_EE: Tegijad

en: Critical
et_EE: Kriitiline

en: Critical issues are items that may have a high impact on your sites performance or security, and resolving these issues should be prioritized.
et_EE: Kriitilised probleemid võivad sinu saidi toimimist olulisel määral mõjutada ning need tuleks lahendada esmajärjekorras.

en: Croatia
et_EE: Horvaatia

en: Croatian
et_EE: horvaadi

en: Croatian kuna
et_EE: Horvaatia kuna

en: Crop
et_EE: Kärbi

en: Crop Aspect Ratio
et_EE: Väljalõike proportsiooonid

en: Crop Header Image
et_EE: Kärbi päisepilti

en: Crop Image
et_EE: Kärbi pilti

en: Crop Selection
et_EE: Kärpevalik

en: Crop and Publish
et_EE: Kärbi ja avalda

en: Crop arguments.
et_EE: Kärpimise argumendid.

en: Crop image
et_EE: Kärbi pilti

en: Crop thumbnail to exact dimensions
et_EE: Lõika pisipilt sobivasse mõõtu

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
et_EE: Lõika pildist sobiv tükk (harilikult vähendatakse kogu pilti)

en: Crop type.
et_EE: Kärpe tüüp.

en: Crop your image
et_EE: Kärbi pilti

en: Cropping&hellip;
et_EE: Kärbin&hellip;

en: Cross-sells
et_EE: Ristmüügid

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
et_EE: Ristmüügid on tooted, mida sa ostukorvis reklaamid tuginedes käesolevale tootele.

en: Crunching&hellip;
et_EE: Tegelen asjaga&hellip;

en: Cryptographic hash of the instance settings.
et_EE: Instantsisätete krüptoräsi.

en: Ctrl + Alt + letter:
et_EE: Ctrl + Alt + täht:

en: Ctrl + letter:
et_EE: Ctrl + täht:

en: Cuba
et_EE: Kuuba

en: Cuban convertible peso
et_EE: Kuuba peeso

en: Cuban peso
et_EE: Kuuba peeso

en: Currency
et_EE: Valuuta

en: Currency options
et_EE: Valuuta seaded

en: Currency position
et_EE: Valuuta sümboli asukoht

en: Currency position.
et_EE: Valuutamärgi positsioon.

en: Currency symbol position for this country.
et_EE: Valuuta sümboli positsioon selle riigi jaoks.

en: Currency symbol.
et_EE: Valuuta sümbol.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
et_EE: ISO formaadis valuuta, millega tellimus loodi.

en: Currency.
et_EE: Valuuta.

en: Current
et_EE: Praegu

en: Current Background Image
et_EE: Praegune taustapilt

en: Current Header Image
et_EE: Praegune päisepilt

en: Current Header Video
et_EE: Praegune päisevideo

en: Current Page
et_EE: Lehekülg

en: Current Revision by %s
et_EE: Värskeim versioon, autor %s

en: Current Server time
et_EE: Praegune serveri kellaaeg

en: Current Theme
et_EE: Kasutatav teema

en: Current UTC time
et_EE: Praegune UTC kellaaeg

en: Current administration email: %s
et_EE: Halduri praegune e-postiaadress: %s

en: Current header
et_EE: Kasutatav päis

en: Current instance settings of the widget.
et_EE: Praegused mooduli instantsisätted.

en: Current page
et_EE: Lehekülg

en: Current page of the collection.
et_EE: Jooksev lehekülg.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
et_EE: Praegune parool (kui ei soovi muuta, jäta tühjaks)

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
et_EE: Praegune plugin: %1$s (versioon %2$s)

en: Current product price.
et_EE: Praegune toote hind.

en: Current thumbnail
et_EE: Pisipilt

en: Current time
et_EE: Praegune kellaaeg

en: Current variation price.
et_EE: Praegune variatsiooni hind.

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
et_EE[0]: Hetkel on ootejärjekorras %s kommentaar. Mine modereerimisvalikusse:
et_EE[1]: Hetkel on ootejärjekorras %s kommentaari. Mine modereerimisvalikusse:

en: Custom
et_EE: Kohandatud

en: Custom Background
et_EE: Kohandatud taust

en: Custom CSS
et_EE: Kohaldatud CSS

en: Custom CSS selectors.
et_EE: Kohandatud CSS-reeglid.

en: Custom Colors
et_EE: Kasutaja värvid

en: Custom Domain Name
et_EE: Kohandatud domeen

en: Custom Fields
et_EE: Lisaväljad

en: Custom HTML
et_EE: Kohandatud HTML

en: Custom HTML Widget
et_EE: Kohandatud HTML-moodul

en: Custom Header
et_EE: Kohandatud päis

en: Custom Link
et_EE: Kasutaja viide

en: Custom Links
et_EE: Kasutaja viited

en: Custom Logo
et_EE: Logo pole valitud

en: Custom Menu
et_EE: Kohandatud menüü

en: Custom PHP error message.
et_EE: Kohandatud PHP veateade.

en: Custom PHP fatal error handler.
et_EE: Kohandatud PHP veahaldur.

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
et_EE: Kohandatud

en: Custom Size
et_EE: Kohandatud suurus

en: Custom Structure
et_EE: Kohandatud struktuur

en: Custom URL
et_EE: Kohandatud URL

en: Custom background if defined by the theme.
et_EE: Taust, kui see on teemas määratud.

en: Custom base
et_EE: Kohandatud alusaadress

en: Custom color
et_EE: Vali värv

en: Custom color palette if defined by the theme.
et_EE: Valmis värvipalett, kui see on teemas määratud.

en: Custom date format:
et_EE: Kohandatud kuupäevavorming:

en: Custom field deleted.
et_EE: Väli kustutatud.

en: Custom field updated.
et_EE: Väli uuendatud.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
et_EE: Lisaväljadega saab postitusele lisada täiendavat metainfot, mida saab ka <a href="%s">teemas kasutada</a>.

en: Custom font sizes if defined by the theme.
et_EE: Kohandatud kirjasuurused, kui teema neid sisaldab.

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
et_EE: Valmis gradiendid, kui teema neid sisaldab.

en: Custom header if defined by the theme.
et_EE: Kohandatud päis, kui see on teemas määratud.

en: Custom installation script.
et_EE: Kohandatud paigaldusskript.

en: Custom logo if defined by the theme.
et_EE: Logo, kui see on teemas määratud.

en: Custom maintenance message.
et_EE: Kohandatud hooldusteade.

en: Custom ordering
et_EE: Kohandatud järjestus

en: Custom ordering position.
et_EE: Kohandatud positsioon

en: Custom rules have been added to your %s file.
et_EE: Faili %s lisati täiendavad reeglid.

en: Custom site deleted message.
et_EE: Kohandatud teade veebilehe kustutamisest.

en: Custom site inactive message.
et_EE: Kohandatud veebilehe maasolekuteade

en: Custom site suspended message.
et_EE: Kohandatud teade veebilehe töö peatamisest.

en: Custom time format:
et_EE: Kohandatud kellaajavorming:

en: Custom:
et_EE: Kasutaja valik:

en: Customer
et_EE: Klient

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
et_EE: Kliendi "uue konto" kiri saadetakse juhul, kui klient registreerub kassas või "minu konto" lehel.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
et_EE: Kliendi "parooli taastamise" kiri saadetakse kliendile juhul, kui klient soovib oma parooli taastada.

en: Customer Data
et_EE: Kliendi andmed

en: Customer ID is invalid.
et_EE: Kliendi ID on vigane.

en: Customer ID.
et_EE: Kliendi ID.

en: Customer IP: %s
et_EE: Kliendi IP: %s

en: Customer Testimonials
et_EE: Inimeste tagasiside

en: Customer billing address
et_EE: Kliendi arveaadressi

en: Customer created
et_EE: Klient loodud

en: Customer deleted
et_EE: Klient kustutatud

en: Customer details
et_EE: Kliendi andmed

en: Customer download link
et_EE: Kliendi link allalaadimiseks.

en: Customer download log
et_EE: Kliendi allalaadimiste logi

en: Customer download permissions have been retained.
et_EE: Kliendi allalaadimisõigused jäeti alles.

en: Customer downloads
et_EE: Kliendi allalaadimised

en: Customer first name.
et_EE: Kliendi eesnimi.

en: Customer invoice / Order details
et_EE: Kliendi arve / tellimuse andmed

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
et_EE: Kliendile võib saata ka arve kirja, mis sisaldab tellimuse andmeid ja viiteid maksmiseks.

en: Customer last name.
et_EE: Kliendi perekonnanimi.

en: Customer list
et_EE: Klientide nimekiri

en: Customer login name.
et_EE: Kliendi kasutajanimi.

en: Customer note
et_EE: Märkus kliendile

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
et_EE: Kliendile saadetakse e-kiri, kui sa lisad tellimusele kliendile nähtava märkme.

en: Customer notes about the order
et_EE: Kliendi märkmed tellimuse kohta

en: Customer orders
et_EE: Klientide tellimused

en: Customer password.
et_EE: Kliendi salasõna.

en: Customer payment page &rarr;
et_EE: Kliendi maksmise leht &rarr;

en: Customer provided note
et_EE: Kliendi poolt lisatud märge

en: Customer provided note:
et_EE: Kliendi poolt lisatud märkus:

en: Customer role.
et_EE: Kliendi roll.

en: Customer sales
et_EE: Müük klientidele

en: Customer shipping address
et_EE: Kliendi tarneaadressi

en: Customer type name.
et_EE: Kliendi tüübi nimetus.

en: Customer updated
et_EE: Klient uuendatud

en: Customer's IP address.
et_EE: Kliendi IP aadress.

en: Customer:
et_EE: Klient:

en: Customers
et_EE: Kliendid

en: Customers do not support trashing.
et_EE: Kliente ei saa prügikasti panna.

en: Customers totals.
et_EE: Kliente kokku.

en: Customers vs. guests
et_EE: Kliendid vs. külalised

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
et_EE: Kliendid ei saa sinu poest füüsilisi tooteid osta enne, kui neile tekib mõni tarnemeetod.

en: Customization Draft
et_EE: Muudatuste mustand

en: Customization options
et_EE: Kohandamisvalikud

en: Customize
et_EE: Kohanda

en: Customize %s
et_EE: Kohanda %s

en: Customize &#8220;%s&#8221;
et_EE: Kohanda &#8220;%s&#8221;

en: Customize It!
et_EE: Isikupärasta!

en: Customize New Changes
et_EE: Kohalda uusi muudatusi

en: Customize Your Site
et_EE: Kohanda oma veebilehte

en: Customize buttons
et_EE: Kohanda nuppe

en: Customize site icon
et_EE: Kohanda saidi ikooni

en: Customize theme
et_EE: Kohanda teemat

en: Customize theme: %s
et_EE: Kohanda teemat %s

en: Customize your entire site with block themes
et_EE: Kohanda terve sait plokkide kujundustega

en: Customize: %s
et_EE: Kohanda: %s

en: Customizer
et_EE: Kohandaja

en: Customizing
et_EE: Kohandamine

en: Customizing &#9656; %s
et_EE: Kohandan &#9656; %s

en: Customizing This Display
et_EE: Ekraani seadistamine

en: Cut
et_EE: Lõika

en: Cut table row
et_EE: Lõika rida

en: Cyprus
et_EE: Küpros

en: Czech
et_EE: tšehhi

en: Czech Republic
et_EE: Tšehhi Vabariik

en: Czech koruna
et_EE: Tšehhi kroon

en: DESC
et_EE: Kahanev

en: Dadra and Nagar Haveli
et_EE: Dadra ja Nagar Haveli

en: Daily Archive - %s
et_EE: Arhiiv kuupäevade lõikes: %s

en: Daily Archives:
et_EE: Päeva arhiiv:

en: Daman and Diu
et_EE: Daman ja Diu

en: Damascus
et_EE: Damaskus

en: Danish
et_EE: taani

en: Danish krone
et_EE: Taani kroon

en: Dark
et_EE: Tume

en: Dashboard
et_EE: Töölaud

en: Dashboard color scheme
et_EE: Töölaua värviskeem

en: Data erasure has failed.
et_EE: Andmete kustutamine ebaõnnestus.

en: Data resource ID.
et_EE: Andmeressursi ID.

en: Data resource description.
et_EE: Andmeressursi kirjeldus.

en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
et_EE: Andmed: %1$.2fMB + indeks: %2$.2fMB + mootor %3$s

en: Database
et_EE: Andmebaas

en: Database Data Size
et_EE: Andmebaasi andmete maht

en: Database Error
et_EE: Andmebaasi viga

en: Database Index Size
et_EE: Andmebaasi indeksi maht

en: Database Server version
et_EE: Andmebaasiserveri versioon

en: Database charset
et_EE: Andmebaasi kodeering

en: Database collation
et_EE: Andmebaasi korrastamine

en: Database information:
et_EE: Andmebaasi informatsioon:

en: Database prefix
et_EE: Andmebaasi eesliide

en: Database prefix.
et_EE: Andmebaasi eesliide.

en: Database size
et_EE: Andmebaasi maht

en: Database tables.
et_EE: Andmebaasi tabelid.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
et_EE: Andmebaasi uuendamise protsess on määratud taustal töötama.

en: Database.
et_EE: Andmebaas

en: Date
et_EE: Kuupäev

en: Date Format
et_EE: Kuupäevavorming

en: Date and time
et_EE: Kuupäev ja kellaaeg

en: Date and time format
et_EE: Kuupäeva ja kellaaja formaat:

en: Date created:
et_EE: Loomiskuupäev

en: Date range:
et_EE: Kuupäevavahemik:

en: Date sale price ends
et_EE: Soodushinna lõpukuupäev

en: Date sale price starts
et_EE: Soodushinna alguskuupäev

en: Date/Time
et_EE: Kuupäev ja aeg

en: Date/time
et_EE: Kuupäev/kellaaeg

en: Date:
et_EE: Kuupäev:

en: Date: %1$s
et_EE: Kuupäev: %1$s

en: Davao Occidental
et_EE: Läänemaine Davao

en: Davao Oriental
et_EE: Idamaine Davao

en: Day
et_EE: Päev

en: Day and name
et_EE: Päev ja nimi

en: Day(s)
et_EE: Päev(ad)

en: Daylight saving time begins on: %s.
et_EE: Suveaeg algab: %s.

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
et_EE: Suveajale minnakse üle: <code>%s</code>.

en: Days
et_EE: Päevad

en: Deactivate
et_EE: Lülita välja

en: Deactivate this plugin
et_EE: Lülita see plugin välja

en: Debug log
et_EE: Vealogi

en: Debug mode
et_EE: Veaotsingu režiim

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
et_EE: Silumisrežiimi kasutatakse sageli vigade otsimisel, kuid see võib avaldada ka sellist infot, mida võõrad ei peaks nägema.

en: Debugging enabled
et_EE: Silumine sisse lülitatud

en: December
et_EE: detsember

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
et_EE: dets.

en: Decimal separator
et_EE: Komakohtade eraldaja

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
et_EE: Selle riigi jaoks näidatavate hindade komakohtade eraldaja.

en: Decimal separator.
et_EE: Komakohtade eraldaja.

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
et_EE: Vähenda praegust hinda (kindel summa või %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
et_EE: Vähenda olemasolevat soodushinda selle väärtuse võrra (fikseeritud summa või %):

en: Decrease existing stock by:
et_EE: Vähenda praegust laoseisu:

en: Decrease indent
et_EE: Vähenda taanet

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
et_EE: Langeta tavahindu (kindla summa või protsendi võrra)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
et_EE: Langeta soodushindu (kindla summa või protsendi võrra)

en: Default
et_EE: Vaikimisi

en: Default Avatar
et_EE: Vaikimisi avatar

en: Default Data
et_EE: Vaikimisi andmed

en: Default Form Values
et_EE: Vormi vaikeväärtused

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
et_EE: Selle riigi vaikimisi ISO4127 alpha-3 valuutakood.

en: Default Images
et_EE: Vaikimisi pildid

en: Default Link Category
et_EE: Vaikimisi viideterubriik

en: Default Mail Category
et_EE: Vaikimisi e-postirubriik

en: Default Post Category
et_EE: Vaikimisi postitusterubriik

en: Default Post Format
et_EE: Vaikimisi postitusevorming

[ctx: Default Preset]
en: Default
et_EE: Vaikimisi

en: Default Style
et_EE: Vaikimisi stiil

en: Default article settings
et_EE: Vaikimisi postitusseaded

en: Default attribute
et_EE: Vaikimisi omadus

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
et_EE: Määratlemata

en: Default comment status
et_EE: Kommentaari vaikimisi olek

en: Default customer location
et_EE: Kliendi asukoha vaikeväärtus

en: Default is %s
et_EE: Vaikimisi väärtus on %s

[ctx: Default link category slug]
en: Blogroll
et_EE: Teised

[ctx: Default page slug]
en: about
et_EE: minust

[ctx: Default page title]
en: About
et_EE: Tutvustus

en: Default post category.
et_EE: Vaikimisi rubriik.

en: Default post format
et_EE: Vaikimisi postitusevorming

en: Default post format.
et_EE: Vaikimisi postitusevorming

en: Default post settings
et_EE: Vaikimisi postitussätted

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
et_EE: tere-tere

en: Default product category cannot be deleted.
et_EE: Toodete vaikimisi kategooriat ei saa kustutada.

en: Default product sorting
et_EE: Vaikimisi toodete järjestus

en: Default shortcuts,
et_EE: Vaikimisi otseteed,

en: Default sort order
et_EE: Vaikimisi järjestus

en: Default sort order.
et_EE: Vaikimisi sorteerimise järjekord.

en: Default sorting
et_EE: Vaikimisi järjestus

en: Default sorting (custom ordering + name)
et_EE: Vaikejärjestus (kohandatud järjestus + nimi)

en: Default template
et_EE: Vaikimisi mall

en: Default timezone is %s - it should be UTC
et_EE: Vaikimisi ajatsoon on %s - peaks olema UTC

en: Default timezone is UTC
et_EE: Vaikimisi ajavöönd on UTC

en: Default timezone.
et_EE: Vaikimisi ajavöönd.

en: Default to customer billing address
et_EE: Kasuta vaikimisi kliendi arveaadressi

en: Default to customer shipping address
et_EE: Kasuta vaikimisi kliendi tarneaadressi

en: Default value for the setting.
et_EE: Sätte vaikeväärtus.

en: Defaults variation attributes.
et_EE: Vaikimisi aktiivse variatsiooni omadused.

en: Define if the attribute can be used as variation.
et_EE: Määra, kas omadust võib kasutada variatsioonideks.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
et_EE: Määrab omaduse nähtavuse tootelehel olevas "Lisainfo" sakis.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
et_EE: Määra tellimus makstuks. See muudab staatuse töötlusse ning vähendab laoseise.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
et_EE: Määra, kas see variatsioon on toote lehel nähtav.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
et_EE: Määra siin tekst, mida soovid näidata oma toodete hindade järel. See võib olla näiteks "sis. KM". Sa võid siin ka hinnad asendada, kasutades järgmisi muutujaid: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
et_EE: Määra, kas kogu toode on maksustatav või ainult selle tarnimise hind.

en: Delete
et_EE: Kustuta

en: Delete "%s" permanently
et_EE: Kustuta "%s" jäädavalt

en: Delete &#8220;%s&#8221;
et_EE: Kustuta &#8220;%s&#8221;

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
et_EE: Kustuta &#8220;%s&#8221; püsivalt

en: Delete Menu
et_EE: Kustuta menüü

en: Delete My Site Permanently
et_EE: Kustuta minu sait jäädavalt

en: Delete Permanently
et_EE: Kustuta jäädavalt

en: Delete Site
et_EE: Kustuta veebileht

en: Delete Users
et_EE: Kustuta kasutajad

en: Delete WooCommerce tax rates
et_EE: Kustuta WooCommerce'i maksumäärad

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
et_EE: Menüüelemendi kustutamiseks <strong>ava see ja klõpsa Kustuta</strong>

en: Delete all content.
et_EE: Kustuta kogu sisu.

en: Delete all of your sites, and close your account completely.
et_EE: Kustuta kõik veebileheküljed ja konto täielikult.

en: Delete all variations
et_EE: Kustuta kõik variatsioonid

en: Delete column
et_EE: Kustuta veerg

en: Delete image
et_EE: Kustuta pilt

en: Delete it: %s
et_EE: Kustuta: %s

en: Delete item
et_EE: Kustuta toode

en: Delete log
et_EE: Kustuta logi

en: Delete note
et_EE: Kustuta märkus

en: Delete orphaned variations
et_EE: Kustuta orvuks jäänud variatsioonid

en: Delete payment method
et_EE: Kustuta maksemeetod

en: Delete permanently
et_EE: Kustuta jäädavalt

en: Delete requests
et_EE: Kustuta taotlused

en: Delete row
et_EE: Kustuta rida

en: Delete table
et_EE: Kustuta tabel

en: Delete tax rates
et_EE: Kustuta maksumäärad

en: Delete template file
et_EE: Kustuta mallifail

en: Delete this comment permanently
et_EE: Kustuta see kommentaar püsivalt

en: Delete this item permanently
et_EE: Kustuta see  jäädavalt

en: Delete this page permanently?
et_EE: Kustuta see leht jäädavalt?

en: Deleted
et_EE: Kustutatud

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
et_EE: Kustutati %1$s ja muudeti laoseisu (%2$s)

en: Deleted %s
et_EE: %s kustutati

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Kustutatud <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Kustutatud <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
et_EE: Kustutati kõik aktiivsed sessioonid ning %d salvestatud ostukorvi.

en: Deleted author: %s
et_EE: Kustutati autor %s

en: Deleted menu item: %s.
et_EE: Kustuta menüüelement: %s.

en: Deleted text (strikethrough)
et_EE: Kustutatud tekst (läbikriipsutus)

en: Deleted:
et_EE: Kustutatud:

en: Deleting Links
et_EE: Viidete kustutamine

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
et_EE: Rubriigi kustutamine ei kustuta selles olevaid postitusi. Postitused, mis olid ainult kustutatud rubriigis, liigitatakse ümber vaikimisi rubriiki %s. Vaikimisi rubriiki ei saa kustutada.

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
et_EE: Rubriigi kustutamine ei kustuta sellesse kuuluvaid postitusi. Üksnes sellesse rubriiki kuulunud postitused lähevad vaikmisi rubriiki %s.

en: Delimiter
et_EE: Eraldaja

en: Delivery URL
et_EE: Sihtpunkti URL

en: Delivery fee
et_EE: Kohaletoimetamise tasu

en: Denied: %s
et_EE: Keelatud: %s

en: Denmark
et_EE: Taani

en: Deny
et_EE: Keela

en: Descending
et_EE: Kahanev

en: Descending.
et_EE: Kahanev

en: Description
et_EE: Kirjeldus

en: Description (optional)
et_EE: Kirjeldus (soovi korral)

en: Description for the attachment, as it exists in the database.
et_EE: Manuse kirjeldus, nagu see andmebaasis esineb.

en: Description for your reference
et_EE: Kirjeldus, enda jaoks

en: Description is missing.
et_EE: Kirjeldus on puudu.

en: Description of block type.
et_EE: Plokitüübi kirjeldus.

en: Description of sidebar.
et_EE: Külgpaani kirjeldus.

en: Description of template.
et_EE: Malli kirjeldus.

en: Description of the user.
et_EE: Kasutaja kirjeldus.

en: Description of the widget.
et_EE: Mooduli kirjeldus.

en: Descriptions
et_EE: Kirjeldused

en: Deselect
et_EE: Tühista valik

en: Design
et_EE: Disain

en: Design everything on your site &#8212; from the header down to the footer, all using blocks and patterns.
et_EE: Kogu veebisaiti päisest jaluseni saab kujundada plokkide ja mustrite abil.

en: Designer
et_EE: Kujundaja

en: Desktop
et_EE: Lauaarvuti

en: Destination folder already exists.
et_EE: Kaust on juba olemas

en: Detach
et_EE: Ühenda lahti

en: Detach blocks from template part
et_EE: Eralda malliosast plokid

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
et_EE: Eralda postitusest &#8220;%s&#8221;

en: Details
et_EE: Täpsem vaade

en: Details about the media file, specific to its type.
et_EE: Meediafaili tüübijärgne info.

en: Details for theme: %s
et_EE: Teema %s üksikasjad

en: Determines how this attribute's values are displayed.
et_EE: Määrab selle omaduse väärtuste kuvamise viisi.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
et_EE: Määrab, kas kuvatakse peidetud või nähtavaid kataloogi tooteid.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
et_EE: Määrab terminite järjestuse poe avalikus osas. Kui kasutad kohandatud järjestust, saad selle omaduse terminid hiirega paika lohistada.

en: Determines the type of discount that will be applied.
et_EE: Määrab rakendatava allahindluse tüübi.

en: Determines whether the pattern is visible in inserter.
et_EE: Määrab, kas muster on plokilisajas nähtav.

en: Developer
et_EE: Arendaja

en: Did not receive array from %1$s eraser (index %2$d).
et_EE: Kustutaja %1$s ei edastanud massiivi (indeks %2$d).

en: Did the tool run successfully?
et_EE: Kas tööriist jõudis edukalt tööga valmis?

en: Did you just paste HTML?
et_EE: Kas sa just kleepisid HTML koodi?

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
et_EE: Kas sa teadsid, et nüüd on olemas &#8220;Custom HTMLi&#8221; moodul? Selle leiad, kui klõpsad &#8220;<a class="add-widget" href="#">Lisa moodul</a>&#8221; -nuppu ja otsid &#8220;HTML-i&#8221;. . Proovi lisada enda saidile uut koodi!

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
et_EE: Kas sa teadsid, et nüüd on olemas &#8220;Custom HTMLi&#8221; moodul? Selle leiad siit moodulite nimekirjast. Proovi lisada enda saidile uut koodi!

en: Did you know?
et_EE: Kas teadsid?

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
et_EE: Kas kaotasid telefoni või unustasid end avalikust arvutist välja logida? Võid jääda siin sisselogituks ning logida end kõikjalt mujalt välja.

en: Different layouts containing video or audio.
et_EE: Erinevad kujundused video ja heli jaoks.

en: Different layouts for displaying images.
et_EE: Erinevad kujundused piltide jaoks.

en: Digital Marketing
et_EE: Digitaalne turundus

en: Dimensions
et_EE: Mõõtmed

en: Dimensions (%s)
et_EE: Mõõtmed (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
et_EE: Mõõdud (P&times;L&times;K) (%s)

en: Dimensions unit
et_EE: Mõõtude ühik

en: Dimensions:
et_EE: Mõõtmed:

en: Dinagat Islands
et_EE: Dinagat saared

en: Direct bank transfer
et_EE: Pangaülekanne

en: Direct link (best for mobile)
et_EE: Otseviide (sobib mobiilidele)

en: Direct payments to email address:
et_EE: Suuna maksed järgnevale e-posti aadressile:

en: Directories and Sizes
et_EE: Kataloogid ja mahud

en: Directory sizes could not be returned.
et_EE: Kataloogide suurusi ei õnnestunud määrata.

en: Disable
et_EE: Lülita välja

en: Disable %s
et_EE: Lülita %s välja

en: Disable Auto-updates
et_EE: Lülita automaatuuendus välja

en: Disable accessibility mode
et_EE: Lülita ligipääsuvahendid välja

en: Disable auto-updates
et_EE: Lülita automaatuuendus välja

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
et_EE: Lülita välja tarne pakkumine &amp; tarnekulude arvutused

en: Disable syntax highlighting when editing code
et_EE: Lülita koodi esiletõst redaktoris välja

en: Disable the visual editor when writing
et_EE: Ära kasuta kirjutamisel visuaalredaktorit

en: Disabled
et_EE: Keelatud

en: Disallowed Comment Keys
et_EE: Kommentaarivõtmete keelamine

en: Discard any changes and restore the original image.
et_EE: Loobu muudatustest ja taasta algne pilt.

en: Discard changes
et_EE: Loobu muudatustest

en: Disconnect
et_EE: Katkesta ühendus

en: Discount
et_EE: Allahindlus

en: Discount amount
et_EE: Allahindluse summa

en: Discount total tax.
et_EE: Allahindluste maksude kogusumma.

en: Discount total.
et_EE: Allahindluste kogusumma.

en: Discount type
et_EE: Allahindluse tüüp

en: Discount:
et_EE: Allahindlus:

en: Discourage search engines from indexing this site
et_EE: Keela selle saidi indekseerimine otsimootorite poolt

en: Discover a new way to build your site.
et_EE: Avastage uus viis oma saidi ehitamiseks.

en: Discussion
et_EE: Arutelu

en: Discussion Settings
et_EE: Aruteluseaded

en: Disk space available to safely perform updates
et_EE: Vaba kettaruum turvaliseks uuendamiseks

en: Dismiss
et_EE: Loobu

en: Dismiss errors
et_EE: Eira vigu

en: Dismiss the browser warning panel
et_EE: Sulge hoiatustepaneel

en: Dismiss the welcome panel
et_EE: Sulge tervitusaken

en: Dismiss this notice.
et_EE: Eira seda teadet.

en: Dismiss this suggestion
et_EE: Peida see soovitus

en: Display Header Text
et_EE: Näita päiseteksti

en: Display Options
et_EE: Kuvamisseaded

en: Display Settings
et_EE: Kuvasätted

en: Display Site Title and Tagline
et_EE: Kuva saidi pealkiri ja alampealkiri

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
et_EE: Näita nimekirja kliendi poolt hiljuti vaadatud toodetest.

en: Display a list of active product filters.
et_EE: Näita nimekirja aktiivsetest tootefiltritest.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
et_EE: Näita nimekirja omadustest, mille järgi oma poe tooteid filtreerida.

en: Display a list of recent reviews from your store.
et_EE: Näita viimaseid poe tootearvutusi.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
et_EE: Näita nimekirja hinnangutärnidest, mille järgi poe tooteid filtreerida.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
et_EE: Näida liugvalikut oma poe toodete hinna järgi filtreerimiseks.

en: Display all authors (including those who have not written any posts)
et_EE: Näita kõiki autoreid (ka neid, kes pole ühtki postitust teinud)

en: Display all static pages unless a custom template has been applied or a dedicated template exists.
et_EE: Kuvab kõik staatilised lehed, kui ei kasutata kohandatud malli.

en: Display as dropdown
et_EE: Näita rippmenüüna

en: Display author
et_EE: Näita autorit

en: Display date
et_EE: Näita kuupäeva

en: Display item author if available?
et_EE: Kas näidata autorit?

en: Display item content?
et_EE: Kas näidata sisu?

en: Display item date?
et_EE: Kas näidata kuupäeva?

en: Display location
et_EE: Kuva asukoht

en: Display name
et_EE: Kuvatav nimi

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
et_EE: Privaatsuse kaalutlustel ei saa e-posti aadressi kuvatavaks nimeks määrata.

en: Display name for the comment author.
et_EE: Kommentaari autori kuvatav nimi.

en: Display name for the user.
et_EE: Kasutaja kuvatav nimi.

en: Display name publicly as
et_EE: Näita nimeks

en: Display post date?
et_EE: Kas näidata kuupäeva?

en: Display prices during cart and checkout
et_EE: Kuva hindu ostukorvis ja kassas

en: Display prices in the shop
et_EE: Kuva poes hindu

en: Display suggestions within WooCommerce
et_EE: Näita WooCommerce vaadete sees soovitusi

en: Display tax totals
et_EE: Kuva maksude kogusummasid

en: Display the customer shopping cart.
et_EE: Näita kliendi ostukorvi.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
et_EE: Näita Akismeti poolt kinnipüütud rämpskommentaaride arvu

en: Display type
et_EE: Esitlusviis

en: Display your contact information.
et_EE: Kuva enda kontaktteave.

en: Display your latest posts in lists, grids or other layouts.
et_EE: Kuva viimased postitused nimekirja, sõrestiku vmm vormis.

en: Displayed on attachment pages.
et_EE: Kuvatakse manuselehel.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
et_EE: Näitan %1$s&#8211;%2$s %3$s-st

en: Displaying %d themes
et_EE: Kuvatud teemasid: %d

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
et_EE: Kuvatakse %s&#8211;%s  %s-st

en: Displays a custom taxonomy archive. Like categories and tags, taxonomies have terms which you use to classify things. For example: a taxonomy named "Art" can have multiple terms, such as "Modern" and "18th Century." This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Taxonomy: Art) cannot be found.
et_EE: Kuvab kohandatud taksonoomia arhiivi. Nagu rubriigid ja sildid, koosnevad ka taksonoomiad terminitest, mille abil asju lahterdatakse. Näiteks taksonoomias "Kunst" võivad olla terminid "moodne" ja "18. sajand". See mall on varuvariant juhuks, kui spetsiifilisemat malli (N: taksonoomia: kunst) ei leita.

en: Displays a post archive when a specific date is visited (e.g., example.com/2023/).
et_EE: Kuvab postituse arhiivi, kui valida konkreetne kuupäev (näiteks domeen.ee/2023/).

en: Displays a post category archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Category: Recipes) cannot be found.
et_EE: Kuvab postituse rubriigi arhiivi. See mall on varuvariant juhuks, kui spetsiifilisemat rubriiki (N: rubriik: retseptid) ei leita.

en: Displays a post tag archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Tag: Pizza) cannot be found.
et_EE: Kuvab postituse sildiarhiivi. See mall on varuvariant juhuks, kui spetsiifilisemat malli (N: silt Pizza) ei leita.

en: Displays a single author's post archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Author: Admin) cannot be found.
et_EE: Kuvab kindla autori postituste arhiivi. See mall on varuvariant juhuks, kui spetsiifilisemat malli (N: autor: Haldur) ei leita.

en: Displays a single post on your website unless a custom template has been applied to that post or a dedicated template exists.
et_EE: Kuvab sinu veebisaidi üksikpostitused, kui postituses ei kasutata kohandatud malli.

en: Displays a static page unless a custom template has been applied to that page or a dedicated template exists.
et_EE: Kuvab kõik staatilised lehed, kui ei kasutata kohandatud malli.

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
et_EE: Näitab videot, kasutades kas meediateeki või voogedastust (YouTube, Vimeo vmm).

en: Displays an audio player.
et_EE: Näitab helimängijat.

en: Displays an image gallery.
et_EE: Kuvab pildigalerii.

en: Displays an image.
et_EE: Näitab pilti.

en: Displays any archive, including posts by a single author, category, tag, taxonomy, custom post type, and date. This template will serve as a fallback when more specific templates (e.g. Category or Tag) cannot be found.
et_EE: Kuvab kõik arhiivid, sh autori, rubriigi, sildi, taksonoomia, postituse tüübi ja kuupäeva järgi. See mall on varuvariant juhuks, kui spetsiifilisemat malli (N: rubriik või silt) ei leita.

en: Displays any single entry, such as a post or a page. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Single Post, Page, or Attachment) cannot be found.
et_EE: Kuvab kõik lehed, postitused ja manused. See mall on varuvariant juhuks, kui spetsiifilisemat malli (N: postitus, leht või manus) ei leita.

en: Displays single posts on your website unless a custom template has been applied to that post or a dedicated template exists.
et_EE: Kuvab sinu veebisaidi üksikpostitused, kui postituses ei kasutata kohandatud malli.

en: Displays the latest posts as either the site homepage or as the "Posts page" as defined under reading settings. If it exists, the Front Page template overrides this template when posts are shown on the homepage.
et_EE: Kuvab värskeimad postitused, kas siis saidi esilehel või eraldi defineeritud postitustelehel. Esilehe malli olemasolul määratakse sätted selle järgi.

en: Displays when a visitor performs a search on your website.
et_EE: Kuvatakse, kui külastaja sooritab sinu veebisaidil otsingu.

en: Displays when a visitor views a non-existent page, such as a dead link or a mistyped URL.
et_EE: Kuvatakse, kui külastaja vaatab puuduvat lehte, näiteks katkist linki või valesti sisestatud aadressi.

en: Displays when a visitor views the dedicated page that exists for any media attachment.
et_EE: Kuvatakse, kui külastaja vaatab mõne meediamanuse lehte.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
et_EE: Näitab, kas WP Cron tööd on sisse lülitatud.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
et_EE: Näitab, kas WordPress on veaotsingu režiimis.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
et_EE: Näitab, kas WordPress kasutab välist objektide vahemälu või mitte.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
et_EE: Näitab, kas hetkel aktiivne teema deklareerib end WooCommerce-i toetavaks.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
et_EE: Näitab, kas praegune teema on alamteema.

en: Displays your site's Privacy Policy page.
et_EE: Kuvab sinu saidi Privaatsuspoliitika lehe.

en: Displays your site's homepage, whether it is set to display latest posts or a static page. The Front Page template takes precedence over all templates.
et_EE: Kuvab sinu veebisaidi esilehe, sõltumata selle tüübist (postituste- või staatiline leht). Esilehe mallil on prioriteet kõigi teiste mallide suhtes.

en: Distraction-free writing mode
et_EE: Vaba kirjutamise režiim

en: District
et_EE: Piirkond

en: District Of Columbia
et_EE: District of Columbia

en: Djiboutian franc
et_EE: Djibouti frank

en: Do not allow
et_EE: Ära luba

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
et_EE: Ära eemalda haldusalast %1$s skripti. Kujundusteema jaoks on %2$s.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
et_EE: Kui oled lõpetanud, ära unusta klõpsata salvestusnuppu!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
et_EE: Kui oled lõpetanud, ära unusta klõpsata salvestusnuppu!

en: Do not import
et_EE: Ära impordi

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
et_EE: Ära edasta %1$s -märgendeid funktsioonile %2$s.

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
et_EE: Kas soovid tõesti <a href="%s">välja logida</a>?

en: Do you use WordPress for work, for personal projects, or even just for fun? You can help shape the long-term success of the open source project that powers millions of websites around the world.
et_EE: Kas kasutad WordPressi tööks, isiklikeks projektideks või lihtsalt enda lõbuks?  Sa võid aidata kaasa üle maailma miljoneid veebilehti käitava avatud lähtekoodiga projekti eduloole.

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
et_EE: Oled kindel, et soovid kõiki variatsioone seostada? See tähendab, et iga võimaliku variatsiooniomaduse kombinatsiooni kohta tekitatakse uus variatsioon (korraga kuni %d).

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
et_EE: Kas soovid kõigepealt oma muudatused salvestada? Kui valid katkestamise, siis lähevad praegused muudatused kaotsi.

en: Docs
et_EE: Dokumentatsioon

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Dokumente: <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Dokumente: <span class="count">(%s)</span>

en: Document Preview
et_EE: Dokumendi eelvaade

en: Document properties
et_EE: Dokumendi omadused

en: Documentation
et_EE: Dokumentatsioon

en: Documents
et_EE: Dokumendid

en: Does the theme declare WooCommerce support?
et_EE: Kas teema deklareerib WooCommerce tuge?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
et_EE: Kas teemas on fail woocommerce.php?

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
et_EE: Kas kasutajal %1$s on ligipääsuõigused andmebaasile %2$s?

en: Does this theme have outdated templates?
et_EE: Kas sellel teemal on aegunud malle?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
et_EE: Kas sinu lehel sunnitakse ülekannete jaoks SSL sertifikaadi kasutamist?

en: Does your site have REST API enabled?
et_EE: Kas sinu veebilehel on REST API sisse lülitatud?

en: Domain
et_EE: domeen

en: Domain Settings
et_EE: Domeeni seaded

en: Domains
et_EE: Domeenid

en: Dominican Republic
et_EE: Dominikaani Vabariik

en: Dominican peso
et_EE: Dominikaani peeso

en: Don't charge for shipping.
et_EE: Ära küsi tarne eest tasu.

en: Don't show again
et_EE: Seda teadet rohkem ei näidata

en: Done
et_EE: Valmis

en: Done!
et_EE: Valmis!

en: Donga
et_EE: Tonga

en: Down one
et_EE: Üks allapoole

en: Downgrading the plugin&#8230;
et_EE: Paigaldan plugina vanema versiooni&#8230;

en: Downgrading the theme&#8230;
et_EE: Paigaldan teema vanema versiooni&#8230;

en: Download
et_EE: Laadi alla

en: Download %d
et_EE: Laadi alla %d

en: Download %d ID
et_EE: Allalaadimise %d URL

en: Download %d URL
et_EE: Allalaadimise %d URL

en: Download %d name
et_EE: Allalaadimise %d nimi

en: Download &#8220;%s&#8221;
et_EE: Laadi &#8220;%s&#8221; alla

en: Download &amp; install
et_EE: Laadi alla &amp; paigalda

en: Download Export File
et_EE: Lae ekspordifail alla

en: Download File
et_EE: Laadi alla

en: Download ID
et_EE: Allalaadimise ID

en: Download ID (MD5).
et_EE: Allalaadimise ID (MD5).

en: Download ID.
et_EE: Allalaadimise ID.

en: Download URL
et_EE: Allalaadimise URL

en: Download and import file attachments
et_EE: Lae failimanused alla ja impordi need

en: Download count
et_EE: Allalaadimise kordi

en: Download expiry
et_EE: Allalaadimise aegumine

en: Download expiry days
et_EE: Allalaadimise aegumise päevi

en: Download failed.
et_EE: Allalaadimine ebaõnnestus.

en: Download file
et_EE: Laadi alla

en: Download file URL.
et_EE: Allalaaditava faili URL.

en: Download limit
et_EE: Allalaadimiste limiit

en: Download my comments &raquo;
et_EE: Lae minu kommentaarid alla &raquo;

en: Download name
et_EE: Allalaadimise nimi

en: Download personal data
et_EE: Laadi isikuandmed alla

en: Download personal data again
et_EE: Laadi isikuandmed uuesti alla

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
et_EE: Allalaadimise tüüp, mis määrab kasutajale nähtava skeemi.

en: Downloadable
et_EE: Allalaaditav

en: Downloadable file name.
et_EE: Allalaaditava faili nimi.

en: Downloadable files
et_EE: Allalaaditavad failid

en: Downloadable product ID.
et_EE: Allalaaditava toote ID.

en: Downloadable product permissions
et_EE: Allalaaditavate failide ligipääsud

en: Downloadable products
et_EE: Allalaaditavad tooted

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
et_EE: Allalaaditavad tooted annavad ostmise korral ligipääsu faili(de)le.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
et_EE[0]: Alla laadidtud %d kord
et_EE[1]: Alla laadidtud %d korda

en: Downloading Comments&#8230;
et_EE: Laen kommentaare alla

en: Downloading data...
et_EE: Laadin andmeid alla...

en: Downloading installation package from %s&#8230;
et_EE: Laadin paigalduspaketti aadressilt %s&#8230;

en: Downloading translation from %s&#8230;
et_EE: Laadin tõlget aadressilt %s&#8230;

en: Downloading update from %s&#8230;
et_EE: Laadin uuendust aadressilt %s&#8230;

en: Downloading your new theme&hellip;
et_EE: Sinu uue teema allalaadimine käib&hellip;

en: Downloads
et_EE: Allalaadimised

en: Downloads remaining
et_EE: Allalaadimisi jäänud

en: Downloads require login
et_EE: Allalaadimiseks peab sisse logima

en: Draft
et_EE: Mustand

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Mustand <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Mustandid <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
et_EE: Mustand salvestatud

en: Draft created on %1$s at %2$s
et_EE: Mustand loodud %1$s kell %2$s

en: Draft saved at %s.
et_EE: Mustand salvestatud %s.

en: Draft saved.
et_EE: Mustand salvestatud.

en: Drafts
et_EE: Mustandid

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
et_EE: Järjesta oma tsoonid ümber lohistamise meetodil. Selles järjekorras kontrollitakse nende vastavust kliendi aadressiga.

en: Drag and drop to reorder media files.
et_EE: Failide järjestust saab muuta hiirega lohistades.

en: Drag and drop to reorder tracks.
et_EE: Lugude järjestust saab muuta hiirega lohistades.

en: Drag and drop to reorder videos.
et_EE: Videode järjestust saab muuta hiirega lohistades.

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
et_EE: Tiri ja pilla, või vajuta, määramaks halduses variatsioonide järjekorda

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
et_EE: Lohista järjepidaja enda veebilehitseja järjehoidjariba alla.  Kui tahad loetavat lehte teistega jagada, klõpsa järjepidajale.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
et_EE: Lohista elemendid sobilikku järjekorda. Klõpsa elemendist paremal olevat noolekest nägemaks täiendavaid seadistusvõimalusi.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
et_EE: Kui soovid mooduli külgpaanilt eemaldada, kuid säilitada selle seaded, lohista see siia.

en: Drop files to upload
et_EE: Lohista üleslaetavad failid siia

en: Drop-ins
et_EE: Süstikud

en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
et_EE: Süstikud (drop-in) on kataloogis %s asuvad üksikfailid, mis muudavad või laiendavad WordPressi võimalusi nii, nagu tavapärased pluginad seda ei võimalda.

en: Dropdown
et_EE: Rippmenüü

en: Duotone
et_EE: Kahetooniline

en: Duplicate
et_EE: Dubleeri

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
et_EE: Kahekordne kommentaar - tundub, et oled selle korra juba saatnud!

en: Duplicate comment; you've already said that!
et_EE: Korduv kommentaar; sa oled seda juba öelnud!

en: Dutch
et_EE: hollandi

en: E-Commerce
et_EE: E-äri

en: E-Mail
et_EE: E-post

en: E-mail
et_EE: E-post

en: E-mail me whenever
et_EE: Saada mulle e-kiri, kui

en: E-mail:
et_EE: E-post:

en: E-mail: %s
et_EE: E-post: %s

en: ERROR: please type a comment.
et_EE: Viga: palun sisesta kommentaar.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
et_EE: Viga: üritad vastata avaldamata postituse kommentaarile.

en: Each application name should be unique.
et_EE: Iga rakenduse nimi peaks olema unikaalne.

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
et_EE: Navigeerimismenüü võib sisaldada viiteid lehtedele, rubriikidele, kohandatud URLidele või muudele sisutüüpidele. Menüüviiteid saab lisada allpool vasakus veerus olevatest kastidest.

en: Each webfont src must be a non-empty string.
et_EE: Iga veebi-kirjastiili src-parameeter ei tohi olla tühi tekstiväärtus.

en: Earn
et_EE: Tulu

en: East Caribbean dollar
et_EE: Ida-Kariibi dollar

en: Easter
et_EE: Lihavõttesaar

en: Eastern Samar
et_EE: Idapoolne Samar

en: Edit
et_EE: Muuda

en: Edit %s
et_EE: Muuda "%s"

en: Edit %s page
et_EE: Muuda %s lehte

en: Edit &#8220;%s&#8221;
et_EE: Muuda &#8220;%s&#8221;

en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
et_EE: Muuda <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Edit Block Pattern
et_EE: Muuda plokimustrit

en: Edit Category
et_EE: Muuda rubriiki

en: Edit Changeset
et_EE: Muuda kohaldust

en: Edit Comment
et_EE: Muuda kommentaari

en: Edit Image
et_EE: Muuda pilti

en: Edit Link
et_EE: Muuda viidet

en: Edit Link Category
et_EE: Muuda viiterubriiki

en: Edit Media
et_EE: Muuda meediafaili

en: Edit Menu
et_EE: Muuda menüüd

en: Edit Menu Item
et_EE: Muuda menüüelementi

en: Edit Menus
et_EE: Menüüde muutmine

en: Edit Navigation Menu
et_EE: Muuda navigeerimismenüüd

en: Edit Original
et_EE: Muuda originaali

en: Edit Page
et_EE: Muuda lehte

en: Edit Post
et_EE: Muuda postitust

en: Edit Product
et_EE: Muuda toodet

en: Edit Profile
et_EE: Muuda profiili

en: Edit Scheduled Action
et_EE: Muuda planeeritud tegevust

en: Edit Site
et_EE: Muuda saiti

en: Edit Tag
et_EE: Muuda silti

en: Edit Template
et_EE: Muuda malli

en: Edit Template Part
et_EE: Muuda malliosa

en: Edit This
et_EE: Muuda

en: Edit User
et_EE: Muuda kasutajat

en: Edit User %s
et_EE: Muuda kasutajat %s

en: Edit account
et_EE: Konto seadete muutmine

en: Edit attribute
et_EE: Muuda omadust

en: Edit audio playlist
et_EE: Muuda lugude loendit

en: Edit category
et_EE: Muuda kategooriat

en: Edit comment
et_EE: Muuda kommentaari

en: Edit coupon
et_EE: Muuda kupongi

en: Edit date and time
et_EE: Muuda kuupäeva ja kellaaega

en: Edit failed. Please try again.
et_EE: Muutmine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti.

en: Edit gallery
et_EE: Muuda galeriid

en: Edit image
et_EE: Muuda pilti

en: Edit item
et_EE: Muuda toodet

en: Edit menu item
et_EE: Muuda menüüelementi

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
et_EE: Muuda menüüelementi: %1$s (%2$s)

en: Edit menus
et_EE: Redigeeri menüüsid

en: Edit more details
et_EE: Muuda veel detaile

en: Edit next media item
et_EE: Muuda järgmist meediafaili

en: Edit order
et_EE: Muuda tellimust

en: Edit page
et_EE: Muuda lehte

en: Edit permalink
et_EE: Muuda püsiviidet

en: Edit previous media item
et_EE: Muuda eelmist meediafaili

en: Edit product
et_EE: Muuda toodet

en: Edit selected menu
et_EE: Muuda valitud menüüd

en: Edit shipping class
et_EE: Muuda tarneklassi

en: Edit site
et_EE: Muuda saiti

en: Edit status
et_EE: Muuda staatust

en: Edit styles
et_EE: Stiili muutmine

en: Edit tag
et_EE: Muuda silti

en: Edit this comment
et_EE: Muuda kommentaari

en: Edit this entry.
et_EE: Muuda seda postitust.

en: Edit this item
et_EE: Muuda seda

en: Edit this order
et_EE: Muuda seda tellimust

en: Edit this page
et_EE: Muuda lehte

en: Edit user
et_EE: Muuda kasutajat

en: Edit video playlist
et_EE: Muuda videoloendit

en: Edit visibility
et_EE: Muuda nähtavust

en: Edit widget: %s
et_EE: Muuda moodulit %s

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
et_EE: Muuda oma vaikemenüüd lisades või eemaldades elemente. Lohista elemendid sobilikku järjekorda. Klõpsa Loo menüü muudatuste salvestamiseks.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
et_EE: Muuda menüüd või <a href="%s">loo uus</a>. Ära unusta muudatusi salvestada!

en: Edit your site
et_EE: Muuda enda saiti

en: Edit: %s
et_EE: Muuda "%s"

en: Editing Menus
et_EE: Menüüde muutmine

en: Editor
et_EE: Muuda teemat

en: Editor Style
et_EE: Redaktori stiil

en: Editor menu (when enabled)
et_EE: Redaktori menüü

en: Editor script handle. DEPRECATED: Use `editor_script_handles` instead.
et_EE: Redaktori skripti nimi. Mittesoovitav: kasuta selle asemel `editor_script_handles` väärtust.

en: Editor script handles.
et_EE: Redaktori skripti nimi.

en: Editor style handle. DEPRECATED: Use `editor_style_handles` instead.
et_EE: Redaktori stiilinimi. Mittesoovitav: kasuta selle asemel `editor_style_handles` väärtust.

en: Editor style handles.
et_EE: Redaktori stiilinimi.

en: Editor toolbar
et_EE: Tööriistariba

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
et_EE: Toimetajad, kes saavad avaldada ja hallata nii enda kui teiste kasutajate postitusi.

en: Education
et_EE: Haridus

en: Egypt
et_EE: Egiptus

en: Egyptian pound
et_EE: Egiptuse nael

en: Either there are no posts, or something went wrong.
et_EE: Kas pole postitusi või läks midagi viltu.

en: Elements path
et_EE: Tee elemendini

en: Email
et_EE: E-post

en: Email & Live Chat Support
et_EE: E-posti & jututoa põhine kasutajatugi

en: Email (%s)
et_EE: E-post (%s):

en: Email Address
et_EE: E-maili aadress

en: Email Address:
et_EE: E-postiaadress:

en: Email Receipt
et_EE: Saada arve e-postile

en: Email address
et_EE: Meiliaadress

en: Email address for the comment author.
et_EE: Kommentaari autori e-postiaadress.

en: Email address is invalid.
et_EE: E-posti aadress on vigane.

en: Email address to receive payments
et_EE: E-posti aadress, kuhu saata maksed.

en: Email address.
et_EE: E-postiaadress:

en: Email could not be sent.
et_EE: E-kirja ei õnnestunud saata.

en: Email heading
et_EE: E-kirja pealkiri

en: Email heading (paid)
et_EE: E-kirja pealkiri (makstud)

en: Email invoice / order details to customer
et_EE: Saada kliendile arve / tellimuse andmed e-kirjaga

en: Email me whenever
et_EE: Saada mulle e-kiri alati, kui

en: Email notifications
et_EE: Teavitused e-kirjaga

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
et_EE: E-posti teel WooCommerce poolt saadetavad teavitused on loendatud allpool. Vajuta e-kirjal tema konfigureerimiseks.

en: Email of the reviewer.
et_EE: Arvustaja e-post.

en: Email options
et_EE: E-kirjade seaded

en: Email or Username
et_EE: E-post või kasutajanimi

en: Email receipt
et_EE: Saada kviitung e-postiga

en: Email sender options
et_EE: E-kirjade saatja seaded

en: Email sent.
et_EE: E-kiri saadetud.

en: Email template
et_EE: E-kirja mall

en: Email type
et_EE: E-kirja tüüp

en: Email you used during checkout.
et_EE: E-posti aadress, mida kasutasid kassas.

en: Email:
et_EE: E-post

en: Email: %s
et_EE: E-post: %s

en: Emails
et_EE: E-post

en: Embed
et_EE: Liida

en: Embed Handler
et_EE: Ühendusliides

en: Embed Media Player
et_EE: Lisa meediamängija

en: Embed of %s.
et_EE: Lisa %s.

en: Embed or Link
et_EE: Lisa või viita

en: Embedded content from other websites
et_EE: Lisatud sisu muudelt veebisaitidelt

en: Embeds
et_EE: Lisad

en: Emergency
et_EE: Hädaolukord

en: Emoticons
et_EE: Emootikonid

en: Empty Spam
et_EE: Tühjenda spämminimekiri

en: Empty Term.
et_EE: Tühi termin

en: Empty Trash
et_EE: Tühjenda prügikast

en: Empty archive.
et_EE: Tühi arhiiv.

en: Empty filename
et_EE: Tühi failinimi

en: Empty template: %s
et_EE: Tühi mall: %s

en: Empty the approved download directories list
et_EE: Tühjenda heakskiidetud allalaadimiskaustade nimekiri

en: Empty title.
et_EE: Tühi pealkiri

en: Enable
et_EE: Lülita sisse

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
et_EE: Lülita "address_override" sisse, et kaitsta aadressi infot muutmise eest.

en: Enable %s
et_EE: Lülita %s sisse

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
et_EE: Lülita arhiivilehtedel ostukorvi lisamise nuppudel AJAX sisse

en: Enable Archives?
et_EE: Luba arhiivid?

en: Enable Auto-updates
et_EE: Lülita automaatuuendus sisse

en: Enable IPN email notifications
et_EE: Lülita IPN e-posti teavitused sisse

en: Enable PayPal Standard
et_EE: Luba PayPal standard

en: Enable PayPal sandbox
et_EE: Lülita PayPali liivakast sisse

en: Enable accessibility mode
et_EE: Lülita ligipääsuvahendid sisse

en: Enable archives?
et_EE: Aktiveeri arhiivid?

en: Enable auto-renew
et_EE: Lülita automaatne pikendamine sisse

en: Enable auto-updates
et_EE: Lülita automaatuuendus sisse

en: Enable bank transfer
et_EE: Luba pangaülekanne

en: Enable cash on delivery
et_EE: Luba kättesaamisel tasumine

en: Enable check payments
et_EE: Luba tšekiga maksmine

en: Enable coupons
et_EE: Luba kupongid

en: Enable debug mode
et_EE: Aktiveeri veaotsingu režiim

en: Enable for shipping methods
et_EE: Luba tarneviisidele

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
et_EE: Lülita täiskõrgusega redaktor ja segamatu kirjutamise režiim sisse.

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
et_EE: Lülita modereerimise lühikäsud sisse.

en: Enable logging
et_EE: Lülita logimine sisse

en: Enable low stock notifications
et_EE: Lülita madala laoseisu teavitused sisse

en: Enable out of stock notifications
et_EE: Lülita laost otsasaanud toodete teavitused sisse

en: Enable product reviews
et_EE: Luba tootearvustused

en: Enable reviews
et_EE: Luba arvustused

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
et_EE: Lülita sisse tarne veaotsingu režiim, et näidata kattuvaid tarnetsoone ja jätta vahele tarnehindade arvutuse vahemälu.

en: Enable star rating on reviews
et_EE: Luba arvustuste juures tärnidega hindamist

en: Enable stock management
et_EE: Lülita laoseisu haldus sisse

en: Enable store notice
et_EE: Lülita poe teade sisse

en: Enable tax rates and calculations
et_EE: Luba maksumäärad ja maksude arvutused

en: Enable taxes
et_EE: Lülita maksud sisse

en: Enable the in-page translator where available. {{a}}Learn more{{/a}}
et_EE: Luba lehesisene tõlkija kus võimalik. {{a}}Loe lähemalt{{/a}}

en: Enable the legacy REST API
et_EE: Luba aegunud REST API

en: Enable the shipping calculator on the cart page
et_EE: Näita ostukorvis transpordikulude kalkulaatorit

en: Enable the use of coupon codes
et_EE: Luba kupongikoodide kasutamine

en: Enable this email notification
et_EE: Lülita see e-posti teel saadetav teavitus sisse

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
et_EE: Lülita sisse, kui soovid, et poes oleks selle tooteomaduse jaoks eraldi arhiivid ehk kataloogid.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
et_EE: Lülita see valik sisse, kui toodet ei tarnita või sellel ei ole tarnekulusid

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
et_EE: Lülita see valik sisse kui ligipääs allalaaditavale tootele antakse kohe ostu sooritamisel

en: Enable this option to enable stock management at variation level
et_EE: Lülita sisse, et lubada laoseisu haldamine variatsiooni tasemel.

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
et_EE: Lülita see valik sisse, kui soovid anda allalaaditavatele failidele ligipääsu juba siis, kui tellimused on "töötluses", mitte alles siis, kui nad on "täidetud".

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
et_EE: Luba lõimedega (astmelisi) kommentaare sügavusega %s taset

en: Enable tracking
et_EE: Lülita jälgimine sisse

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
et_EE: Luba kasutuse jälgimist, et aidata WooCommerce'i paremaks teha

en: Enable/Disable
et_EE: Luba/Keela

en: Enable/Disable attribute archives.
et_EE: Luba/keela omaduste arhiivid.

en: Enabled
et_EE: Lubatud

en: Enables WooCommerce Analytics
et_EE: Luba WooCommerce Analüütika

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
et_EE: Ekraaniseadete ligipääsetavusrežiimi abil saab lohistamise asendada lisamis- ja muutmisnupuga.

en: Encoding
et_EE: Kodeering

en: Encoding for pages and feeds
et_EE: Lehtede ja voogude kodeering:

en: End Date
et_EE: Lõppaeg

en: End date of sale price, as GMT.
et_EE: Soodushinna kehtivuse lõpukuupäev GMT kujul.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
et_EE: Soodushinna lõppkuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: End date of sale price.
et_EE: Soodushinna kehtivuse lõpukuupäev.

en: End date:
et_EE: Lõpp:

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
et_EE: Sihtpunkt "Kassa &rarr; Lisa makseviis" lehe jaoks.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
et_EE: Otspunkt "Kassa &rarr; Tellimus vastu võetud" lehe jaoks.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
et_EE: Sihtpunkt "Kassa &rarr; Maksmine" lehe jaoks.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
et_EE: Sihtpunkt "Minu konto &rarr; Aadressid" lehe jaoks.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
et_EE: "Minu konto &rarr; Allalaadimised" lehe sihtpunkt.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
et_EE: Sihtpunkt "Minu konto &rarr; Muuda konto seadeid" lehe jaoks.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
et_EE: Sihtpunkt "Minu konto &rarr; Unustasin parooli" lehe jaoks.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
et_EE: "Minu konto &rarr; Tellimused" lehe otspunkt.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
et_EE: "Minu konto &rarr; Maksemeetodid" lehe sihtpunkt.

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
et_EE: Sihtpunkt "Minu konto &rarr; Vaata tellimust" lehe jaoks.

en: Endpoint for the delete payment method page.
et_EE: Maksemeetodi kustutamise lehe sihtpunkt.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
et_EE: Vaikimisi maksemeetodi määramise lehe sihtpunkt.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
et_EE: Sihtpunkt väljalogimiseks. Sa võid selle lisada oma lehe menüüdesse kohandatud lingina: sinuleht.ee/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
et_EE: Sihtpunktid lisatakse sinu lehe URLidele selleks, et käsitseda spetsiifilisi tegevusi kassas. Need peaksid olema unikaalsed.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
et_EE: Sihtpunktid lisatakse lehe aadressi otsa tegelemaks konto lehtedel tehtavate tegevustega. Nad peavad olema unikaalsed ning nende tühjaks jätmine lülitab selle lõpp-punkti välja.

en: English
et_EE: Inglise keel

en: Enhance your products
et_EE: Parenda oma tooteid

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
et_EE: Jäta tulemustest välja konkreetsete ID-dega kasutajate kommentaarid. Nõuab vastavaid õigusi.

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
et_EE: Jäta tulemustest välja konkreetsete autorite postitused.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
et_EE: Jäta tulemustest välja konkreetsed ID-d.

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
et_EE: Jäta tulemustest välja konkreetsed ülem-ID-d.

en: Enter a URL to scan
et_EE: Sisesta skannitav URL

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
et_EE: Sisesta hind (ilma maksudeta) või summa, näiteks <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
et_EE: Sisesta soovitud alus. Alus peab olema määratud, muidu kasutab WordPress vaikimisi alust.

en: Enter a description of the image
et_EE: Sisesta pildi kirjeldus

en: Enter a different address
et_EE: Sisesta teine aadress

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
et_EE: Sisesta fikseeritud summa või protsent, mida võtta teenustasuna.

en: Enter a link URL or click above for presets.
et_EE: Sisesta viite URL või klõpsa võimalike valikute nägemiseks.

en: Enter a name for the new attribute term:
et_EE: Sisesta selle omaduse nimetus:

en: Enter a name for this tax rate.
et_EE: Sisesta maksumäära nimi.

en: Enter a new password below.
et_EE: Sisesta enda uus parool.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
et_EE: Sisesta maksumäär (protsent) kuni 4 komakohaga.

en: Enter a username or email address.
et_EE: Sisesta kasutajanimi või e-posti aadress.

en: Enter a value
et_EE: Sisesta väärtus

en: Enter a value (fixed or %)
et_EE: Sisesta väärtus (summa või %)

en: Enter an optional description for this variation.
et_EE: Soovi korral sisesta selle variatsiooni kirjeldus.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
et_EE: Sisesta valikuline märkus, mis saadetakse kliendile peale ostu sooritamist.

en: Enter attachment ID or URL to an image
et_EE: Sisesta pildi manuse ID või tema URL

en: Enter desktop preview mode
et_EE: Töölaua-eelvaade

en: Enter mobile preview mode
et_EE: Mobiili-eelvaade

en: Enter new
et_EE: Sisesta uus

en: Enter price (%s)
et_EE: Sisesta hind (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
et_EE: Sisesta selle e-kirja saajad (komadega eraldatult). Vaikimisi saaja(d) on %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
et_EE: Sisesta selle teate saajad (komaga eraldatud).

en: Enter sale price (%s)
et_EE: Sisesta soodushind (%s)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
et_EE: Sisesta veidi teksti või toote omadusi. Kasuta väärtuste eraldamiseks püstkriipsu (|).

en: Enter tablet preview mode
et_EE: Tahvli-eelvaade

en: Enter the RSS feed URL here:
et_EE: Sisesta RSS-voo URL:

en: Enter the URL
et_EE: Sisesta URL

en: Enter the URL of the image
et_EE: Sisesta pildi URL

en: Enter the action that will trigger this webhook.
et_EE: Sisesta tegevus, mis käivitab selle veebikonksu.

en: Enter the destination URL
et_EE: Sisesta sihtkoha URL

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
et_EE: Selle võrgustiku mõne olemasoleva kasutaja kutsumiseks sellele veebisaidile sisesta tema e-postiaadress. Talle saadetakse kiri ja palutakse kutse kinnitada.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
et_EE: Mõne selle võrgustiku olemasoleva kasutaja kutsumiseks sellele veebisaidile sisesta tema e-postiaadress või kasutajanimi. Talle saadetakse kiri ja palutakse kutse kinnitada.

en: Enter the external URL to the product.
et_EE: Sisesta tootele viitav väline URL.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
et_EE: Sisesta, mitme päeva pärast kaotab allalaadimise link oma kehtivuse, või jäta tühjaks.

en: Enter the password you would like to use for all protected entries here:
et_EE: Sisesta parool, mida soovid postituste kaitseks kasutada:

en: Enter the same address here unless you <a href="%s">want your site home page to be different from your WordPress installation directory</a>.
et_EE: Kui tahad, et <a href="%s">saidi  asukoht erineks WordPressi paigalduskataloogist</a>, sisesta siia selle aadress.

en: Enter title here
et_EE: Sisesta siia pealkiri

en: Enter your LiveJournal username and password below so we can connect to your account:
et_EE: Sisesta enda LiveJournali kasutajanimi ja parool, et saaksime sinu kontoga ühendust võtta:

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
et_EE: PayPali kaudu tagasimaksete teostamiseks sisesta oma PayPali API ligipääsuandmed. Vaata, kuidas leida oma <a href="%s">PayPali API ligipääsuandmed</a>.

en: Enter your address to view shipping options.
et_EE: Transpordi võimaluste nägemiseks sisesta oma aadress.

en: Enter your comment here...
et_EE: Kirjuta oma kommentaar siia...

en: Enter your new password below or generate one.
et_EE: Sisesta enda uus parool või genereeri see.

en: Enter your new password below.
et_EE: Sisesta enda uus parool.

en: Enter your password to view comments.
et_EE: Kommentaaride lugemiseks sisesta palun enda parool.

en: Entertainment
et_EE: Ajaviide

en: Entries feed
et_EE: Postituste RSS

en: Entries from any RSS or Atom feed
et_EE: Postitused RSS- või Atom-uudisevoost

en: Entries from any RSS or Atom feed.
et_EE: Postitused RSS või Atom söötest.

en: Environment type
et_EE: Keskkonna tüüp

en: Environment.
et_EE: Keskkond.

en: Equatorial Guinea
et_EE: Ekvatoriaal-Guinea

en: Erase Personal Data
et_EE: Kustuta isikuandmed

en: Erase personal data
et_EE: Kustuta isikuandmed

en: Erase personal data list
et_EE: Kustuta isikuandmete loend

en: Erase personal data list navigation
et_EE: Kustuta isikuandmete loendis navigeerimine

en: Eraser array at index %d does not include a friendly name.
et_EE: Indeks %d  ei edastanud nime.

en: Eraser callback is not valid: %s.
et_EE: Kustutaja tagasiside %s ei ole korrektne.

en: Eraser does not include a callback: %s.
et_EE: Kustutaja tagasiside puudub: %s.

en: Eraser index cannot be less than one.
et_EE: Kustutaja indeks ei saa olla väiksem kui üks.

en: Eraser index is out of range.
et_EE: Kustutuse indeks läks piiridest välja.

en: Erasing data...
et_EE: Kustutan....

en: Erasure completed.
et_EE: Andmed kustutatud.

en: Eritrean nakfa
et_EE: Eritrea nakfa

en: Error
et_EE: Viga

en: Error 404
et_EE: Viga 404

en: Error Details
et_EE: Vea üksikasjad

en: Error creating new user.
et_EE: Viga uue kasutaja loomisel.

en: Error during status transition.
et_EE: Viga oleku muutmisel.

en: Error getting remote image %s.
et_EE: Viga mujal asuva pildi %s tõmbamisel.

en: Error in RSS %1$d
et_EE: RSS-i viga: %1$d

en: Error in deleting the attachment.
et_EE: Viga manuse kustutamisel.

en: Error in deleting the item.
et_EE: Viga termini kustutamisel.

en: Error in displaying the widget settings form.
et_EE: Mooduli seadetevormi kuvamisel tekkis viga.

en: Error in moving the item to Trash.
et_EE: Viga objekti prügikasti saatmisel.

en: Error in moving to Trash.
et_EE: Viga prügikasti saatmisel.

en: Error in restoring from Trash.
et_EE: Viga taastamisel.

en: Error in restoring the item from Trash.
et_EE: Viga objekti taastamisel.

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
et_EE: Veateated võivad sisaldada sinu poe keskkonna kohta sensitiivset infot. Nad tuleks ebausaldusväärsete külaliste eest ära peita.

en: Error messages should not be shown to visitors.
et_EE: Külalistele ei tohiks veateateid näidata.

en: Error not caused by a plugin or theme.
et_EE: Viga ei tekkinud pluginast ega teemast.

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
et_EE: Viga tekkis kaitsmata lõpp-punktis.

en: Error processing action %1$s: %2$s
et_EE: Viga tegevuse %1$s töös: %2$s

en: Error processing checkout. Please try again.
et_EE: Viga kassa andmete töötlemisel. Palun proovige uuesti.

en: Error processing refund. Please try again.
et_EE: Tagasimakse tegemisel tekkis viga. Palun proovi uuesti.

en: Error reconnecting to the database
et_EE: Viga andmebaasiga taasühendumisel

en: Error saving action: %s
et_EE: Viga tegevuse salvestamisel: %s

en: Error saving media file.
et_EE: Meediafaili salvestusviga.

en: Error when decoding a JSON file at path %1$s: %2$s
et_EE: Viga JSON-faili dekodeerimisel asukohas %1$s: %2$s

en: Error while adding the category. Please try again later.
et_EE: Rubriigi lisamisel tekkis viga. Palun proovi hiljem uuesti.

en: Error while saving the new email address. Please try again.
et_EE: Uue e-postiaadressi salvestamisel tekkis viga. Palun proovi uuesti.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
et_EE: Muudetud pildi salvestamisel tekkis viga. Palun lae leht uuesti ja proovi veel kord.

en: Error while saving.
et_EE: Viga salvestamisel.

en: Error!
et_EE: Viga

en: Error:
et_EE: Viga

en: Error: %1$s (%2$s)
et_EE: Viga: %1$s (%2$s)

en: Error: %s
et_EE: Viga: %s

en: Error: %s.
et_EE: Viga: %s

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
et_EE: Viga: Sihtkoha URL ei ole kättesaadav: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
et_EE: Viga: Sihtkohta URL vastas koodiga: %s

en: Error: Please type your reply text.
et_EE: VIGA: palun sisesta kommentaar.

en: Error: [%1$s] %2$s
et_EE: Viga: [%1$s] %2$s

en: Error: could not find an RSS or ATOM feed at that URL.
et_EE: Viga: selle URL-i RSS-i või Atom'it ei leidu

en: Error: non-existing attribute ID.
et_EE: Viga: sellise ID-ga omadust pole olemas.

en: Error: please enter a valid email address.
et_EE: Viga: palun sisesta toimiv e-postiaadress.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
et_EE: Viga: palun täida nõutavad väljad (nimi, e-post).

en: Estonia
et_EE: Eesti

en: Estonian
et_EE: eesti

en: Etc
et_EE: jne

en: Ethiopia
et_EE: Etioopia

en: Ethiopian birr
et_EE: Etioopia birr

en: Europe
et_EE: Euroopa

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
et_EE: Euroopa tsoon = Kõik Euroopa riigid = Fikseeritud tasuga tarne

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
et_EE: Euroopa andmekaitseseadus nõuab Euroopast väljaminevate, Euroopa elanikke puudutavate andmete korral samasugust kaitset kui Euroopa-siseselt. Seega tuleb lisaks sihtkoha äramärkimisele ka kirjeldada, kuidas sina või su partnerid neid standardeid järgivad - kas siis privaatsuskaitselepete, lepinguklauslite või siduvate firmasiseste eeskirjade kaudu.

en: Event schedule does not exist.
et_EE: Sündmuste ajastust ei ole määratud.

en: Event timestamp must be a valid Unix timestamp.
et_EE: Sündmusel peab olema korrektne Unixi ajatempel.

en: Every %d minutes
et_EE: Iga %d minuti tagant

en: Every %s
et_EE: Iga %s

en: Every minute
et_EE: Iga minut

en: Everything is running smoothly here.
et_EE: Kõik töötab ilusti.

en: Everywhere
et_EE: Kõikjal

en: Example:
et_EE: Näide:

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
et_EE: Näide: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; ära unusta lisada <code>http://</code>-osa!

en: Example: Nifty blogging software
et_EE: Näide: vinge ajaveebitarkvara

en: Excerpt
et_EE: Väljavõte

en: Excerpt for the post, as it exists in the database.
et_EE: Postituse väljavõte, nagu see andmebaasis esineb.

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
et_EE: Väljavõtteid saab soovi korral kasutada teemades sisukokkuvõtete edastamiseks. <a href="%s">Loe lisaks</a>.

en: Exclude categories
et_EE: Mitte ühtegi

en: Exclude products
et_EE: Välista tooted

en: Exclude sale items
et_EE: Välista allahindlusega tooted

en: Exclude:
et_EE: Jäta välja:

en: Excluding selected countries
et_EE: Kõik, välja arvatud valitud riigid

en: Excluding tax
et_EE: Ilma maksudeta

en: Executed before Multisite is loaded.
et_EE: Täideti enne multirežiimi laadimist.

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
et_EE: Uuendatakse olemasolevad tooted, mis vastavad kas ID'le või SKU'le. Puuduvad tooted jäetakse vahele.

en: Exit Fullscreen
et_EE: Välju üleekraanirežiimist

en: Exit Recovery Mode
et_EE: Välju taastusrežiimist

en: Exit recovery mode link expired.
et_EE: Taasturežiimist väljumise viide aegus.

en: Expand
et_EE: Laienda

en: Expand or collapse the elements by clicking on their headings, and arrange them by dragging their headings or by clicking on the up and down arrows.
et_EE: Laienda või kitsenda elemente nende päistele klõpsates, ringitõstmiseks lohista päiseid või klõpsa üles- ja allanooltele.

en: Expand search field
et_EE: Laienda otsingut

en: Expected an array describing the eraser at index %d.
et_EE: Indeksi %d juures eeldati kustutaja kirjeldusmassiivi.

en: Expected an array describing the exporter at index %s.
et_EE: Eksportija ootas indeksi %s kohal kirjeldusemassiivi.

en: Expected data array in response array from exporter: %s.
et_EE: Eksportija %s ootas massiivi vastuseks andmemassiivi.

en: Expected data in response array from exporter: %s.
et_EE: Eksportija %s ootas massiivi vastuseks andmeid.

en: Expected done (boolean) in response array from exporter: %s.
et_EE: Eksportija %s ootas massiivi vastuseks tõeväärtust (valmis).

en: Expected done flag in response array from %1$s eraser (index %2$d).
et_EE: Kustutaja %1$s eeldas vastuseks kinnituslippu (indeks %2$d).

en: Expected items_removed key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
et_EE: Kustutaja %1$s eeldas vastuseks items_removed -võtit (indeks %2$d).

en: Expected items_retained key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
et_EE: Kustutaja %1$s eeldas vastuseks items_retained -võtit (indeks %2$d).

en: Expected messages key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
et_EE: Kustutaja %1$s eeldas vastuseks võtit (indeks %2$d).

en: Expected messages key to reference an array in response array from %1$s eraser (index %2$d).
et_EE: Kustutaja %1$s eeldas vastuseks võtit (indeks %2$d).

en: Expected response as an array from exporter: %s.
et_EE: Eksportija %s ootas vastusena massiivi.

en: Experimental features
et_EE: Eksperimentaalsed lisavõimalused

en: Expiration
et_EE: Aegumine

en: Expired
et_EE: Aegunud

en: Expired :(
et_EE: Aegunud :(

en: Expired transients
et_EE: Kehtetuks muutunud ajutised andmed

en: Expires
et_EE: Aegub

en: Expires on %s
et_EE: Aegub %s

en: Expires on:
et_EE: Aegub kuupäeval:

en: Expiring Soon
et_EE: Varsti aegumas

en: Expiring soon!
et_EE: Varsti aegub!

en: Expiry (MM/YY)
et_EE: Aegumiskuupäev (KK/AA)

en: Expiry Date
et_EE: Aegumiskuupäev

en: Expiry date
et_EE: Aegumiskuupäev

en: Export
et_EE: Ekspordi

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
et_EE: Ekspordi &#8220;%s&#8221; JSON- vormingus

en: Export CSV
et_EE: Ekspordi CSV

en: Export Personal Data
et_EE: Ekspordi isikuandmed

en: Export Products
et_EE: Ekspordi tooted

en: Export all categories
et_EE: Ekspordi kõik kategooriad

en: Export all columns
et_EE: Ekspordi kõik tulbad

en: Export all products
et_EE: Ekspordi kõik tooted

en: Export as JSON
et_EE: Ekspordi JSON-vormingus

en: Export custom meta?
et_EE: Ekspordi kohandatud meta?

en: Export personal data list
et_EE: Ekspordi isikuandmete loend

en: Export personal data list navigation
et_EE: Ekspordi isikuandmete loendis navigeerimine

en: Export products to a CSV file
et_EE: Ekspordi tooted CSV faili

en: Exporter array at index %s does not include a friendly name.
et_EE: Ekspordimassiivis puudub indeksi kohal %s korrektne nimi.

en: Exporter callback is not a valid callback: %s.
et_EE: Eksportija tagasiside %s ei ole korrektne.

en: Exporter does not include a callback: %s.
et_EE: Eksportija %s ei anna tagasisidet.

en: Exporter index cannot be negative.
et_EE: Eksportija indeks ei tohi olla negatiivne.

en: Exporter index is out of range.
et_EE: Eksportija indeks läks piiridest välja.

en: Express yourself. Start a blog.
et_EE: Väljenda ennast. Alusta blogimist.

en: Extended view
et_EE: Laiendatud vaade

en: Extension
et_EE: Laiendus

en: Extensions
et_EE: Laiendused

en: Extensions %s
et_EE: Laiendused %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
et_EE: Laiendustega saad lisada oma toodete lehtedele uut funktsionaalsust, et sinu pood teistest paremini eristuks

en: External URL
et_EE: Väline URL

en: External object cache
et_EE: Väline objektide vahemälu

en: External object cache.
et_EE: Väline objektipuhver.

en: External product
et_EE: Väline toode

en: External products cannot be backordered.
et_EE: Väliseid tooteid ei saa tagantjärgi tellida.

en: External products cannot be stock managed.
et_EE: Väliste toodete laoseisu ei saa hallata.

en: External/Affiliate product
et_EE: Väline/partneri toode

en: Extra CSS class to assign to the sidebar in the Widgets interface.
et_EE: Eraldi CSS-klass, mida kasutatakse külgpaani mooduliliideses.

en: F j, Y
et_EE: j. M Y

en: F j, Y g:i a
et_EE: j. M Y h:i

en: F jS, Y
et_EE: j. F Y

en: F, Y
et_EE: j. M Y

en: FAILED: %s
et_EE: EI ÕNNESTUNUD: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
et_EE: EI ÕNNESTUNUD: WordPressi ei õnnestunud uuendada versioonile %s

en: FAQ
et_EE: KKK

en: Facebook icon
et_EE: Facebooki ikoon

en: Facebook:
et_EE: Facebook

en: Faeroe
et_EE: Fääri saared

en: Failed
et_EE: Ebaõnnestus

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Ebaõnnestunud: <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Ebaõnnestunud: <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
et_EE: Ebaõnnestunud tellimus

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
et_EE: Ebaõnnestunud tellimuste e-kirjad saadetakse valitud saaja(te)le siis, kui tellimus märgitakse ebaõnnestunuks (kui nad olid varasemalt "makse ootel" või "ootel").

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
et_EE: Ebaõnnestunud tellimuste eest ei ole makstud ning need on tõenäoliselt kliendi poolt hüljatud. Määratud aja möödudes visatakse nad prügikasti.

en: Failed to create post.
et_EE: Postituse tegemine ebaõnnestus.

en: Failed to delete the page.
et_EE: Lehe kustutamine ebaõnnestus.

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
et_EE: Taastusrežimist väljumine ebaõnnestus. Proovi hiljem uuesti.

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
et_EE[0]: %s toote import ei õnnestunud
et_EE[1]: %s toote import ei õnnestunud

en: Failed to retrieve comment bodies from LiveJournal. Please try again soon.
et_EE: Kommentaaride laadimine LiveJournalist ebaõnnestus. Proovi hiljem uuesti.

en: Failed to retrieve comment meta information from LiveJournal. Please try again soon.
et_EE: Kommentaaride metaandmete laadimine LiveJournalist ebaõnnestus. Proovi hiljem uuesti.

en: Failed to store the error.
et_EE: Viga ei õnnestunud talletada.

en: Failed to update coupon
et_EE: Kupongi uuendamine ebaõnnestus

en: Failed to write file to disk.
et_EE: Faili kettale kirjutamine ebaõnnestus.

en: Failed to write request to temporary file.
et_EE: Päringut ei õnnestunud ajutisse faili kirjutada.

en: Falkland Islands
et_EE: Falklandi saared

en: Falkland Islands pound
et_EE: Falklandi Saarte nael

en: Familiarize yourself with WordPress
et_EE: Saa Wordpressiga tuttavaks

en: Faroe
et_EE: Fääri saared

en: Faroe Islands
et_EE: Fääri saared

en: Fars (فارس)
et_EE: Farsi (فارس)

en: Fashion Designer
et_EE: Moelooja

en: Favorites
et_EE: Lemmikud

en: Featured
et_EE: Esile tõstetud

en: Featured Content
et_EE: Esiletoodud sisu

en: Featured Image
et_EE: Tunnuspilt

en: Featured Image Header
et_EE: Valitud päisepilt

en: Featured Images
et_EE: Valitud pildid

en: Featured image
et_EE: Tunnuspilt

en: Featured product.
et_EE: Esiletõstetud toode.

en: Featured products
et_EE: Esiletõstetud tooted

en: Features
et_EE: Omadused

en: Features supported by this theme.
et_EE: Selle teema poolt toetatud võimalused.

en: February
et_EE: veebruar

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
et_EE: veebr.

en: Fee
et_EE: Tasu

en: Fee has already been added.
et_EE: Teenustasu on juba lisatud.

en: Fee lines data.
et_EE: Teenustasude ridade andmed.

en: Fee name
et_EE: Tasu nimi

en: Fee name is required.
et_EE: Tasu nimetus on nõutud.

en: Fee name.
et_EE: Teenustasu nimi.

en: Fee tax class is required when fee is taxable.
et_EE: Lisatasu maksuklass on maksustatavate lisatasude puhul nõutav.

en: Fee title is required
et_EE: Tasu pealkiri on nõutud

en: Fee type
et_EE: Tasu liik

en: Feed for all posts filed under %s
et_EE: Uudisevoog kõigi teema %s postitustega

en: Feedback
et_EE: Tagasiside

en: Feel free to reconnect again using the button below.
et_EE: Soovi korral saad allolevate nuppude kaudu uuesti ühenduda.

en: Fields other than %s are not currently supported for sitemaps.
et_EE: Praegu toetavad saidikaardid vaid järgmisi välju: %s

en: Fields other than %s are not currently supported for the sitemap index.
et_EE: Praegu toetab saidikaardiindeks vaid järgmisi välju: %s

en: Fijian dollar
et_EE: Fidži dollar

en: File
et_EE: Fail

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
et_EE: Fail %1$s on alates versioonist %2$s <strong>vananenud</strong>, ent paremat varianti hetkel pole.

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
et_EE: Fail %1$s on alates versioonist %2$s <strong>vananenud</strong>! Parem variant on %3$s.

en: File %d
et_EE: Fail %d

en: File %s doesn't exist!
et_EE: Faili %s pole olemas!

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
et_EE: Faili &#8220;%s&#8221; pole vist olemas?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
et_EE: Fail &#8220;%s&#8221; ei ole pilt.

en: File ID
et_EE: Faili ID

en: File ID.
et_EE: Faili ID.

en: File URL
et_EE: Faili aadress

en: File URL.
et_EE: Faili aadress

en: File URL:
et_EE: Faili URL:

en: File canceled.
et_EE: Faili laadimine tühistati.

en: File details.
et_EE: Faili detailsed andmed.

en: File does not exist
et_EE: Faili ei ole olemas

en: File does not exist?
et_EE: Kas seda faili pole?

en: File download method
et_EE: Failide allalaadimise meetod

en: File edited successfully.
et_EE: Faili muudeti edukalt.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
et_EE: Fail on tühi - palun lae midagi sisukamat...

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your %1$s file or by %2$s being defined as smaller than %3$s in %1$s.
et_EE: Fail on tühi, proovi midagi reaalset üles laadida. See viga võib aga tekkida ka üleslaadimiste keelamisest %1$s failis või ka siis, kui %1$s failis on %2$s määratud väiksemaks kui %3$s.

en: File is not an image.
et_EE: See ei ole pildifail.

en: File name
et_EE: Faili nimi

en: File name.
et_EE: Faili nimi.

en: File name:
et_EE: Failinimi:

en: File not found
et_EE: Faili ei leitud

en: File size:
et_EE: Faili suurus:

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
et_EE: Failitüüp ei vasta turvanõuetele. Proovi teisi tüüpe.

en: File type:
et_EE: Failitüüp:

en: File upload settings
et_EE: Üleslaadimissätted

en: File uploads
et_EE: Üleslaadimised

en: File was not found.
et_EE: Faili ei leitud.

en: Filed under
et_EE: Rubriigid:

en: Files can be uploaded
et_EE: Faile saab üles laadida.

en: Filesystem Permissions
et_EE: Failiõigused

en: Filesystem error.
et_EE: Failisüsteemi viga.

en: Filipino
et_EE: filipiini

en: Fill Screen
et_EE: Üleekraanirežiim

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
et_EE: Menüü loomiseks pane menüüle nimi ja klõpsa siis menüü loomise nuppu.

en: Fill in your details below or click an icon to log in:
et_EE: Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

en: Fill in your details below.
et_EE: Täida nõutavad väljad.

en: Fill in your profile
et_EE: Täida oma profiil

en: Filter %s returned items with reserved names.
et_EE: Filter %s tagastas reserveeritud nimedega elemente.

en: Filter Navigation Menu list
et_EE: Filtreeri navigeerimismenüüde nimekirja

en: Filter Products by Attribute
et_EE: Filtreeri tooteid omaduste järgi

en: Filter Products by Price
et_EE: Filtreeri tooteid hinna järgi

en: Filter Products by Rating
et_EE: Filtreeri tooteid hinnangu järgi

en: Filter by
et_EE: Filtreeri

en: Filter by IP address
et_EE: Filtreeri IP aadressi järgi

en: Filter by category
et_EE: Filtreeri rubriigi järgi

en: Filter by comment type
et_EE: Filtreeri kommentaari tüübi järgi

en: Filter by coupon
et_EE: Filtreeri kupongi alusel

en: Filter by date
et_EE: Filtreeri kuupäeva järgi

en: Filter by file
et_EE: Filtreeri faili järgi

en: Filter by level
et_EE: Filtreeri taseme järgi

en: Filter by order
et_EE: Filtreeri tellimuse järgi

en: Filter by post format
et_EE: Filtreeri postitusevormingu alusel

en: Filter by price
et_EE: Filtreeri hinna alusel

en: Filter by product
et_EE: Filtreeri toote järgi

en: Filter by product type
et_EE: Filtreeri tootetüübi järgi

en: Filter by rating
et_EE: Filtreeri hinnangu järgi

en: Filter by registered customer
et_EE: Filtreeri registreeritud kliendi järgi

en: Filter by source
et_EE: Filtreeri allika järgi

en: Filter by stock status
et_EE: Filtreeri laoseisu staatuse järgi

en: Filter by type
et_EE: Filtreeri tüübi järgi

en: Filter by user
et_EE: Filtreeri kasutaja järgi

en: Filter comments list
et_EE: Filtreeri kommentaaride nimekirja

en: Filter coupons
et_EE: Filtreeri kuponge

en: Filter erase personal data list
et_EE: Kustuta isikuandmete loend

en: Filter export personal data list
et_EE: Ekspordi isikuandmete loend

en: Filter items list
et_EE: Filtreeri objektinimekirja

[ctx: Filter label for people list]
en: Email Followers
et_EE: E-mailiga jälgijad

[ctx: Filter label for people list]
en: Email Subscribers
et_EE: E-mailiga jälgijad

[ctx: Filter label for people list]
en: Followers
et_EE: Jälgijad

[ctx: Filter label for people list]
en: Team
et_EE: Meeskond

[ctx: Filter label for posts list]
en: Drafts
et_EE: Mustandid

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
et_EE: Avaldatud

[ctx: Filter label for posts list]
en: Scheduled
et_EE: Planeeritud

[ctx: Filter label for posts list]
en: Trashed
et_EE: Prügikastis

en: Filter media
et_EE: Filtreeri meedialoendit

en: Filter media items list
et_EE: Filtreeri meedianimekirja

en: Filter orders
et_EE: Filtreeri tellimusi

en: Filter pages list
et_EE: Filtreeri lehenimekirja

en: Filter patterns list
et_EE: Filtreeri mustrinimekirja

en: Filter posts list
et_EE: Filtreeri postitusenimekirja

en: Filter products
et_EE: Filtreeri tooteid

en: Filter template parts list
et_EE: Filtreeri malliosade nimekirja

en: Filter templates list
et_EE: Filtreeri mallide loendit

en: Filter themes
et_EE: Filtreeri teemasid

en: Filter themes (%s)
et_EE: Filtreeri teemasid (%s)

en: Filter users list
et_EE: Filtreeri kasutajate nimekirja

en: Filters
et_EE: Filtrid

en: Final Step: Author Mapping
et_EE: Viimane järk: autorikaardistus

en: Find Posts or Pages
et_EE: Otsi postitusi või lehti

en: Find and replace
et_EE: Otsi ja asenda

en: Find your team &rarr;
et_EE: Otsi koostööpartnereid &rarr;

en: Finding the area that aligns with your skills and interests is the first step toward meaningful contribution. With more than 20 Make WordPress teams working on different parts of the open source WordPress project, there&#8217;s a place for everyone, no matter what your skill set is.
et_EE: Esimeseks sammuks tõhusa panustamise suunas on leida valdkond, mis sobib sinu oskuste ja huvidega. Vabatarkvaralise WordPressi projekti eri aspektidega töötab üle 20 erineva meeskonna, nii et tegevust leidub igaühele sõltumata tema oskustest.

en: Finish
et_EE: Lõpeta

en: Finish setting up your store
et_EE: Lõpeta poe algseadistus

en: Finland
et_EE: Soome

en: Finnish
et_EE: soome

en: First Name
et_EE: Eesnimi

en: First Post | %s Posts
et_EE[0]: Esimene postitus

en: First name
et_EE: Eesnimi

en: First name for the user.
et_EE: Kasutaja eesnimi.

en: First name.
et_EE: Eesnimi.

en: First page
et_EE: Esimene leht

en: Fit to Screen
et_EE: Sobita ekraanile

en: Fixed
et_EE: Kinnistatud

en: Fixed Layout
et_EE: Fikseeritud paigutus

en: Fixed amount
et_EE: Kindel summa

en: Fixed amount per product
et_EE: Kindel summa toote kohta

en: Fixed cart discount
et_EE: Kindel ostukorvi allahindluse summa

en: Fixed product discount
et_EE: Kindel toote allahindluse summa

en: Flagged as spam by %s
et_EE: Märgitud rämpsuks kasutaja %s poolt

en: Flagged as spam by Akismet
et_EE: Märgitud rämpsuks Akismeti poolt

en: Flat Rate
et_EE: Fikseeritud hind

en: Flat rate
et_EE: Fikseeritud maksumus

en: Flat rate (legacy)
et_EE: Fikseeritud tasu (aegunud)

en: Flip horizontal
et_EE: Peegelda horisontaalselt

en: Flip vertical
et_EE: Peegelda vertikaalselt

en: Fluid Layout
et_EE: Liikuv (fluid) paigutus

en: Flush all logs
et_EE: Tühjenda kõik logid

en: Flush permalinks
et_EE: Lähtesta püsiviited

en: Focus shortcuts:
et_EE: Kiirklahvid:

en: Follow
et_EE: Jälgi

en: Follow comments
et_EE: Jälgi kommentaare

en: Followed Sites
et_EE: Jälgitavad lehed

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
et_EE: Mis:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
et_EE: Millega:

en: Follower
et_EE: Jälgija

en: Followers
et_EE: Jälgijad

en: Font Family
et_EE: Kirjastiiliklass

en: Font Size
et_EE: Kirja suurus

en: Font Sizes
et_EE: Kirja suurused

en: Food & Drink
et_EE: Söök & jook

en: Footer
et_EE: Jalus

en: Footer Widgets
et_EE: Jalusemoodulid

en: Footer text
et_EE: Jaluse tekst

en: Footnotes
et_EE: Joonealused

en: For each post in a feed, include
et_EE: Iga postituse puhul lisatakse

en: For example:
et_EE: Näiteks:

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
et_EE: Piltide muutmiseks saad kasutada Muuda pilti - valikut, mis avab sisemise pildiredaktori. Seal saab pilti lõigata, pöörata või peegeldada, samuti tegevusi tagasi võtta ja korrata. Paremalt leiad täiendavad valikud pildi suuruse muutmiseks ja lõikamiseks. Abiinfo alt leiad seal täiendavat teavet.

en: For more information:
et_EE: Vaata lisaks:

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
et_EE: Päise tekstiks on enamike teemade puhul saidi pealkiri ja lühikirjeldus, nagu määratud <a href="%s">üldsätetes</a>.

en: For optimal performance and security reasons, you should consider running %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
et_EE: Jõudluse ja turvalisuse huvides soovitame kasutada %1$s versiooni %2$s või uuemat. Võta ühendust enda serverihalduriga.

en: For security, click the link below to reset this importer.
et_EE: Turvalisuse huvides käivita importija uuesti,  klõpsates allolevat linki.

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
et_EE: Veebisaidil registreerunud kasutajate kohta säilitame infot, mida nad enda kasutajaprofiili sisestavad. Kõik kasutajad saavad enda infot igal ajal näha, muuta ja kustuda (erandiks on kasutajanimi, mida ei saa muuta). Seda infot saavad näha ja muuta ka veebisaidi haldurid.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
et_EE: Kasutajate juures, kel enda avatari pole, võib näidata üldist logo või luua avatari e-postiaadressi põhjal.

en: Force HTTP when leaving the checkout
et_EE: Kassast lahkudes kasuta HTTP-d

en: Force SSL
et_EE: Nõua SSLi

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
et_EE: Sunni kassa lehtedel kasutama SSL (HTTPS) ühendust (<a href="%s" target="_blank">vajab SSL sertifikaati</a>).

en: Force downloads
et_EE: Sunnitud allalaadimised

en: Force erase personal data
et_EE: Sundkustuta isikuandmed

en: Force erasure has failed.
et_EE: Jõuga kustutamine ebaõnnestus.

en: Force secure checkout
et_EE: Nõua turvalist kassat

en: Force shipping to the customer billing address
et_EE: Tarni alati kliendi arveaadressile

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
et_EE: Allalaadimiste sundimine jätab URL'id nähtamatuks, kuid mõnedes serverites võib suurte failide saatmine töötada ebastabiilselt. Toe olemasolul saab selle asemel kasutada %1$s / %2$s (serveri vajab %3$s).

en: Formatting
et_EE: Vormindus

en: Forum
et_EE: Foorum

en: Forums
et_EE: Foorum

en: Found %1$d updates (%2$s)
et_EE: Leiti %1$d uuendust (%2$s)

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
et_EE[0]: Leiti %d planeeritud töö
et_EE[1]: Leiti %d planeeritud tööd

en: Found %s
et_EE: Leiti %s

en: Found a bug?
et_EE: Leidsid vea?

en: Found in your order confirmation email.
et_EE: Selle leiad oma tellimuse kinnituse e-kirjast.

en: Four Columns
et_EE: Neli veergu

en: France
et_EE: Prantsusmaa

en: Free
et_EE: Tasuta

en: Free - Install now
et_EE: Tasuta - paigalda kohe

en: Free Shipping
et_EE: Tasuta transport

en: Free shipping
et_EE: Tasuta transport

en: Free shipping (legacy)
et_EE: Tasuta transport (aegunud)

en: Free shipping coupon
et_EE: Tasuta transpordi kupong

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
et_EE: Tasuta tarne on eriline meetod, mis võib rakenduda kupongide kasutamisel või minimaalse ostusumma ületamisel.

en: Free shipping requires
et_EE: Tasuta transpordi jaoks on vajalik…

en: Free shipping requires...
et_EE: Tasuta transpordi jaoks on vajalik…

en: Free!
et_EE: Tasuta!

en: Freedoms
et_EE: Õigused

en: French
et_EE: prantsuse

en: French Guiana
et_EE: Prantsuse Guajaana

en: French Polynesia
et_EE: Prantsuse Polüneesia

en: French Southern Territories
et_EE: Prantsuse Lõunaalad

en: Frequently Asked Questions
et_EE: Korduma kippuvad küsimused

en: Fri
et_EE: R

en: Friday
et_EE: Reede

[ctx: Friday initial]
en: F
et_EE: R

en: Friendly name for identifying this key.
et_EE: Kasutajasõbralik nimetus selle võtme paremaks ära tundmiseks.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
et_EE: Kasutajasõbralik Veebikonksu nimetus tema paremaks ära tundmiseks, vaikimisi "Veebikonks loodud %s".

en: From %1$s %2$s
et_EE: Autor %1$s (%2$s)

en: From %1$s on %2$s %3$s
et_EE: %1$s kommenteeris postitust %2$s %3$s

en: From %1$s to %2$s
et_EE: Alates %1$s kuni %2$s

en: From Computer
et_EE: Arvutist

en: From URL
et_EE: Aadressilt

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
et_EE: Sellel lehel saad versioone vaadata, võrrelda ja taastada:

en: From this screen you can:
et_EE: Sellelt lehelt saad:

en: From time to time, your WordPress site may send data to WordPress.org &#8212; including, but not limited to &#8212; the version you are using, and a list of installed plugins and themes.
et_EE: Aeg-ajalt võib sinu WordPressi leht saata Wordpressi tegijatele mõningat infot, nagu näiteks kasutatav WordPressi versioon või kasutuselolevad pluginad ja teemad.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
et_EE: Oma konto töölaualt näed enda <a href="%1$s">hiljutisi tellimusi</a>, saad hallata enda <a href="%2$s">tarne ja maksmise aadresse</a> ning <a href="%3$s">muuta oma salasõna ja konto andmeid</a>.

en: Front Page
et_EE: Esileht

en: Front page
et_EE: Esileht

en: Full Name: %s
et_EE: Täisnimi: %s

en: Full Size
et_EE: Täissuurus

en: Full URL path to files
et_EE: Failide täielik kataloogitee

en: Full Width Template
et_EE: Täislaiusega mall

en: Full name
et_EE: Täisnimi

en: Full name of continent.
et_EE: Kontinendi täispikk nimi.

en: Full name of country.
et_EE: Riigi täispikk nimi.

en: Full name of currency.
et_EE: Valuuta täispikk nimetus.

en: Full name of state.
et_EE: Osariigi/maakonna täispikk nimi.

en: Full post
et_EE: Täistekst

en: Full refund email heading
et_EE: Täieliku tagasimakse e-kirja pealkiri

en: Full refund subject
et_EE: Täieliku tagasimakse teema

en: Full text
et_EE: täisteksti

en: Fullscreen
et_EE: Üleekraanirežiim

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
et_EE: Funktsioon %1$s on alates versioonist %2$s <strong>vananenud</strong>! Parem variant on %3$s.

en: Function %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
et_EE: %1$s käitamisel tekkis <strong>viga</strong>. %2$s %3$s

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
et_EE: Funktsiooni %1$s väljakutses kasutati argumenti, mis on alates versioonist %2$s <strong>vananenud</strong>, ent paremat varianti hetkel pole.

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
et_EE: Funktsiooni %1$s väljakutses kasutati argumenti, mis on alates versioonist %2$s <strong>vananenud</strong>! %3$s

en: G &#8212; Suitable for all audiences
et_EE: G &#8212; Sobilik kõigile lugejatele

en: GD supported file formats
et_EE: GD toetatud failivormingud

en: GD version
et_EE: GD versioon

en: GUID for the post, as it exists in the database.
et_EE: Postituse GUID, nagu see andmebaasis esineb.

en: GUID for the post, transformed for display.
et_EE: Postituse GUID ekraanil kuvamiseks.

en: GUID for the revision, as it exists in the database.
et_EE: Versiooni GUID, nagu see andmebaasis esineb.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
et_EE: GZip (gzopen) on kasutusel MaxMind-i GEOIP andmebaasi avamisel.

en: Galician
et_EE: galeego

en: Galleries
et_EE: Galeriid

en: Gallery
et_EE: Galerii

en: Gallery (%s)
et_EE: Galerii (%s)

en: Gallery Settings
et_EE: Galeriisätted

en: Gallery columns:
et_EE: Galerii veerge:

en: Gambian dalasi
et_EE: Gambia dalasi

en: Gateway disabled
et_EE: Makseviis on välja lülitatud

en: Gathering usage data allows us to make WooCommerce better — your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense.
et_EE: Kasutuse andmete korjamine võimaldab meil WooCommerce'i paremaks teha — sinu pood võetakse arvesse uute funktsioonide kaalumisel, uuenduste kvaliteedi hindamisel või otsustamisel, kas mõnel muudatusel on mõtet.

en: General
et_EE: Üldine

en: General Settings
et_EE: Üldseaded

en: General options
et_EE: Üldised seaded

en: General templates often perform a specific role like displaying post content, and are not tied to any particular area.
et_EE: Üldised mallid täidavad tihti ka spetiifilisi rolle (nagu postituse kuvamine) ja nad ei ole seotud konkreetse alaga.

en: Generate API key
et_EE: Genereeri API võti

en: Generate CSV
et_EE: Genereeri CSV

en: Generate Password
et_EE: Genereeri parool

en: Generate coupon code
et_EE: Genereeri kupongi kood

en: Generate password
et_EE: Genereeri parool

en: Generate strong password
et_EE: Genereeri tugev salasõna

en: Generating preview…
et_EE: Loon eelvaadet...

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
et_EE: Sisemiste meta andmete pärimiseks ei tohiks kasutada üldiseid add/update/get meta meetodeid, kaasa arvatud "%s". Kasuta gettereid ja settereid.

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
et_EE: Lisa plokk

en: Genre
et_EE: Žanr

en: Genre: %s.
et_EE: Žanr: %s.

en: Geolocate
et_EE: Geograafiline aadress

en: Geolocate (with page caching support)
et_EE: Geolokeeri (lehe vahemälu toega)

en: Geolocation enabled?
et_EE: Geograafilise asukoha määramine aktiveeritud?

en: Georgia
et_EE: Gruusia

en: Georgian lari
et_EE: Gruusia lari

en: German
et_EE: saksa

en: Germany
et_EE: Saksamaa

en: Get Apps
et_EE: Rakendused

en: Get Involved
et_EE: Löö kaasa

en: Get New Password
et_EE: Küsi uus parool:

en: Get Shortlink
et_EE: Hangi lühiviide

en: Get Started
et_EE: Alustamine

en: Get Version %s
et_EE: Hangi versioon %s

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
et_EE: Saad teavituse, kui pood isegi mõneks minutiks maha läheb.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
et_EE: Funktsiooni get_cart ei tohiks kasutada enne kui tegevus wp_loaded on toimunud.

en: Get help
et_EE: Abi

en: Get help resolving this issue.
et_EE: Abiinfo selle probleemi lahendamiseks.

en: Get help!
et_EE: Abi

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
et_EE: Saad ülevaate, kuidas su poel läheb, sealhulgas kogumüük, populaarseimad tooted ja muud.

en: Get linked object.
et_EE: Vali viidatud objekt.

en: Get started
et_EE: Alustamine

en: Get started here
et_EE: Alusta siit

en: Get system report
et_EE: Võta süsteemiraport

en: Get the value of an individual field.
et_EE: Võta individuaalse välja väärtus.

en: Get your API credentials from PayPal.
et_EE: Oma API kasutajaandmed saad PayPalist

en: Ghana cedi
et_EE: Ghana sedi

en: Ghostscript version
et_EE: Ghostscripti versioon

en: Gibraltar pound
et_EE: Gibraltari nael

en: GitHub project
et_EE: Githubi projekt

en: Give the feed a title (optional):
et_EE: Sisesta voo pealkiri (soovi korral):

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
et_EE: Anna oma menüüle ülalpool nimi, seejärel klõpsa Loo menüü.

en: Global Settings
et_EE: Ühised seaded

en: Global Styles
et_EE: Stiilid

en: Global settings.
et_EE: Üldsätted.

en: Global styles to include in themes.
et_EE: Teemadesse lisatavad stiilid.

en: Global styles.
et_EE: Stiilid.

en: Go
et_EE: Mine

en: Go Back
et_EE: Mine tagasi

en: Go back
et_EE: Tagasi

en: Go back to the theme showcase
et_EE: Mine tagasi teemagaleriisse

en: Go to %s
et_EE: Mine plokile %s

en: Go to Dashboard
et_EE: Töölauale

en: Go to Importers
et_EE: Importijatesse

en: Go to Plugin Installer
et_EE: Pluginapaigaldajasse

en: Go to Theme Installer
et_EE: Teemapaigaldajasse

en: Go to Themes page
et_EE: Mine teemalehele

en: Go to WordPress Updates page
et_EE: Mine WordPressi uuenduste lehele

en: Go to shop
et_EE: Mine poodi

en: Go to the Plugins screen
et_EE: Mine pluginate lehele

en: Go to the Themes screen
et_EE: Mine teemade lehele

en: Go to the first page
et_EE: Mine esimesele lehele

en: Go to the last page
et_EE: Mine viimasele lehele

en: Go to the next page
et_EE: Mine järgmisele lehele

en: Go to the previous page
et_EE: Mine eelmisele lehele

en: Go to theme sources
et_EE: Tagasi teemaallikatesse

en: Go to top
et_EE: Algusse

en: Good
et_EE: Hea

en: Good news!
et_EE: Hurraa!

en: Google Analytics Integration
et_EE: Integreeritud Google Analytics

en: Google analytics integration
et_EE: Integreeritud Google Analytics

en: Got it
et_EE: Selge

en: Grams
et_EE: Grammid

en: Grand total.
et_EE: Kõik kokku.

en: Grant access
et_EE: Luba ligipääs

en: Grant access to downloadable products after payment
et_EE: Anna ligipääs allalaaditavatele failidele kohe peale maksmist.

en: Gravatar Logo
et_EE: Gravatar

en: Gray
et_EE: Hall

en: Great job!
et_EE: Tubli!

en: Great job! Your site currently passes all site health checks.
et_EE: Suurepärane! Su sait läbib praegu kõik tervisekontrollid edukalt.

en: Greece
et_EE: Kreeka

en: Greek
et_EE: kreeka

en: Green
et_EE: Roheline

en: Greenland
et_EE: Gröönimaa

en: Grid
et_EE: Ruutpesiti

en: Grid Layout
et_EE: Sõrestikpaigutus

en: Grid view
et_EE: Tabelivaade

en: Gross sales amount
et_EE: Bruto müük

en: Gross sales in the period.
et_EE: Brutomüük perioodi jooksul.

en: Group
et_EE: Grupp

en: Group type.
et_EE: Grupi tüüp.

en: Grouped product
et_EE: Rühmitatud toode

en: Grouped products
et_EE: Grupeeritud tooted

en: Grow your network and make friends.
et_EE: Kasvata enda võrgustikku ja leia sõpru.

en: Guatemalan quetzal
et_EE: Guatemala ketsaal

en: Guernsey pound
et_EE: Guernsey nael

en: Guest
et_EE: Külaline

en: Guest checkout
et_EE: Külalisena ostmine

en: Guest orders
et_EE: Külaliste tellimused

en: Guest sales
et_EE: Müügid külalistele

en: Guinean franc
et_EE: Guinea frank

en: Guyanese dollar
et_EE: Guyana dollar

en: HTML Embed
et_EE: Lisamine HTML-iga

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
et_EE: Manuse HTML-pealkiri.

en: HTML containing an action to direct the user to where they can resolve the issue.
et_EE: Toimingut sisaldav HTML, mis juhendab kasutaja probleemi lahenduseni.

en: HTML content for the comment, transformed for display.
et_EE: Kommentaari HTML-sisu ekraanil kuvamiseks.

en: HTML content for the post, transformed for display.
et_EE: Postituse HTML-sisu ekraanil kuvamiseks.

en: HTML content to append to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is a closing list item element.
et_EE: HTML-kood, mis lisatakse iga selle külgpaani mooduli HTML-väljundi järele. Vaikimisi väärtuseks on lõpetav li-märgend.

en: HTML content to append to the sidebar title when displayed. Default is a closing h2 element.
et_EE: HTML-kood, mis lisatakse külgpaani pealkirja järele. Vaikimisi väärtuseks on lõpetav h2-märgend.

en: HTML content to prepend to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is an opening list item element.
et_EE: HTML-kood, mis lisatakse iga selle külgpaani mooduli HTML-väljundi ette. Vaikimisi väärtuseks on alustav li-märgend.

en: HTML content to prepend to the sidebar title when displayed. Default is an opening h2 element.
et_EE: HTML-kood, mis lisatakse külgpaani pealkirja ette. Vaikimisi väärtuseks on alustav h2-märgend.

en: HTML description for the attachment, transformed for display.
et_EE: Manuse HTML-kirjeldus ekraanil kuvamiseks.

en: HTML description of the resource.
et_EE: Ressursi kirjeldus HTML formaadis.

en: HTML description of the term.
et_EE: Termini HTML-kirjeldus.

[ctx: HTML elements]
en: Inline
et_EE: tekstisisene

en: HTML email template
et_EE: HTML e-kirja mall

en: HTML excerpt for the post, transformed for display.
et_EE: Postituse HTML-väljavõte ekraanil kuvamiseks.

en: HTML for the theme author, transformed for display.
et_EE: Teema autori HTML-kood kohandatuna sellele veebilehele.

en: HTML representation of the widget admin form.
et_EE: Mooduli haldusvorm HTML-kujul.

en: HTML representation of the widget.
et_EE: Moodul HTML-kujul.

[ctx: HTML tag]
en: Address
et_EE: Aadress

[ctx: HTML tag]
en: Div
et_EE: Lõik (div)

[ctx: HTML tag]
en: Pre
et_EE: eelvormindus (pre)

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
et_EE: Eelvormindatud

en: HTML template
et_EE: HTML mall

en: HTML title for the object, transformed for display.
et_EE: Objekti HTML-pealkiri.

en: HTML title for the post, transformed for display.
et_EE: Postituse HTML-pealkiri ekraanil kuvamiseks.

en: HTML title for the template, transformed for display.
et_EE: Malli HTML-pealkiri ekraanil kuvamiseks.

en: HTML title for the term.
et_EE: Termini HTML-pealkiri.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
et_EE: HTML/Multipart e-kirjad kasutavad DOMDocumenti mallides reasisese CSS-i genereerimiseks.

en: HTTP Requests
et_EE: HTTP päringud

en: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
et_EE: HTTP ümbersuunamise staatusekood peab olema suunamiskood 3xx.

en: HTTP requests are blocked
et_EE: HTTP päringud on blokeeritud

en: HTTP requests are partially blocked
et_EE: HTTP päringud on osaliselt blokeeritud

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
et_EE: %1$s konstant blokeeris HTTP päringud, lubatud on saidid %2$s.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
et_EE: %s konstant blokeeris HTTP päringud, lubatud saite pole.

en: HTTP requests seem to be working as expected
et_EE: HTTP päringud töötavad korrektselt

en: HTTPS is already supported for your website.
et_EE: Sinu veebisait toetab juba HTTPS-i.

en: HTTPS request failed.
et_EE: HTTPS päring ebaõnnestus.

en: HTTPS status
et_EE: HTTP olek

en: Haitian Creole
et_EE: Haiiti kreooli

en: Haitian gourde
et_EE: Haiti gurd

en: Hard crop?
et_EE: Lõika täpselt mõõtu?

en: Havana
et_EE: Havanna

en: Have a coupon?
et_EE: On sul kupong?

en: Have a default theme available
et_EE: Paigalda vaikimisi teema

en: Have an existing store?
et_EE: Kas sul on juba pood olemas?

en: Have fun!
et_EE: Edu!

en: Have more questions?
et_EE: Kas teil on rohkem küsimusi?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
et_EE: Luba klientidel tasuda sularahas (või muul moel) kauba kättesaamisel.

en: Header
et_EE: Päis

en: Header Image
et_EE: Päisepilt

en: Header Media
et_EE: Päisemeedia

en: Header Text
et_EE: Päise tekst

en: Header Text Color
et_EE: Päiseteksti värv

en: Header Video
et_EE: Päisevideo

en: Header cell
et_EE: Päiselahter

en: Header image
et_EE: Päisepilt

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
et_EE: Päist uuendati. <a href="%s">Vaata saiti</a>, kuidas see sobib.

en: Heading 1
et_EE: Pealkiri 1

en: Heading 2
et_EE: Pealkiri 2

en: Heading 3
et_EE: Pealkiri 3

en: Heading 4
et_EE: Pealkiri 4

en: Heading 5
et_EE: Pealkiri 5

en: Heading 6
et_EE: Pealkiri 6

en: Headings
et_EE: Pealkirjad

en: Heard Island and McDonald Islands
et_EE: Heardi ja McDonaldi saared

en: Hebrew
et_EE: heebrea

en: Height
et_EE: Kõrgus

en: Height (%s)
et_EE: Kõrgus (%s)

en: Height in pixels
et_EE: Kõrgus pikslites

en: Height of the crop as a percentage of the image height.
et_EE: Kärbitud pildi kõrgus protsendina algsest.

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
et_EE: Tere %1$s (pole %1$s? <a href="%2$s">Logi välja</a>)

en: Hello world!
et_EE: Tere-tere!

en: Hello,
et_EE: Tere,

en: Help
et_EE: Abiinfo

en: Help &amp; Support
et_EE: Abi &amp; Kasutajatugi

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
et_EE: Aita kasutuse jälgimise kaudu WooCommerce'i paremaks teha

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
et_EE: Aita WooCommerce'i paremaks teha, lubades kasutuse jälgimist

en: Help us improve:
et_EE: Aita meil täiustada:

en: Here are the details of your order placed on %s:
et_EE: Siin on täpsem info sinu tellimuse kohta kuupäeval %s:

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
et_EE: Siin on toodud lühiülevaade erinevatest kasutajarollidest ja nendega seonduvatest õigustest:

en: Here you can selectively convert existing tags to categories. To get started, check the tags you wish to be converted, then click the Convert button.
et_EE: Hei! See teisendaja võimaldab valikuliselt teisendada olemasolevaid silte rubriikideks. Alustamiseks märgi ära sildid, mida soovid teisendada, seejärel klõpsa "Teisenda"-nuppu.

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
et_EE: Hei! Tundub, et oled kleepinud visuaalredaktorisse HTML koodi. Võib-olla oli see ikkagi mõeldud &#8220;Tekst&#8221; saki alla? Teise võimalusena soovitame kasutada uut &#8220;Kohandatud HTML&#8221; moodulit.

en: Hey there. Here you can selectively convert existing categories to tags. To get started, check the categories you wish to be converted, then click the Convert button.
et_EE: Hei! See teisendaja võimaldab valikuliselt teisendada olemasolevaid rubriike siltideks. Alustamiseks märgi ära rubriigid, mida soovid teisendada, seejärel klõpsa "Teisenda"-nuppu.

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
et_EE: Hei ###USERNAME###,
    
    Sinu e-posti aadress veebilehel ###SITENAME### on muudetud ###NEW_EMAIL###.
    
    Kui Sa ei muutnud oma e-posti, võta palun ühendust veebilehe administraatoriga ###ADMIN_EMAIL###
    
    See kiri saadeti aadressile ###EMAIL###
    
    Tervitades,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
et_EE: Hei ###USERNAME###,
    
    Sinu parool saidil ###SITENAME### on muudetud.
    
    Kui Sa ei muutnud oma parooli, võta palun ühendust saidi halduriga:
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    See kiri saadeti aadressile ###EMAIL###
    
    Tervitades,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi %s,
et_EE: Tere %s,

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
et_EE: Ahoi! Ma olen päeval jalgrattakuller ja õhtuti algaja näitleja, see on minu veebileht. Ma elan Los Angelesis, mul on vahva koer nimega Jack ning ma armastan pi&#241;a coladat. (Ja vihma kätte jäämist ka.)

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
et_EE: Tervist! Laadi üles CSV fail maksumääradega, mida soovid oma poodi importida. Vali üleslaadimiseks sobiv .csv fail ja vajuta siis "Laadi fail üles ja impordi" nupul.

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
et_EE: Tere!
    
    Käesolevaga teatame, et veebilehe ###SITENAME### halduri e-postiaadress on muutunud.
    
    Uus e-postiaadress on ###NEW_EMAIL###.
    
    See kiri saadeti aadressile ###OLD_EMAIL###
    
    Tervitades
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
et_EE: Tere!
    
    Käesolevaga teatame, et veebilehe ###SITENAME### võrgustikuhalduri e-postiaadress on muutunud.
    
    Uus e-postiaadress on ###NEW_EMAIL###.
    
    See kiri saadeti aadressile ###OLD_EMAIL###
    
    Tervitades
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
et_EE: Tere,
    
    Sind kutsutakse osalema veebilehel '%s' aadressil
    %s rollis %s.
    
    Kutse vastuvõtmiseks klõpsa palun allolevat viidet:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
et_EE: Tere,
    Sind kutsutakse osalema veebilehel '%1$s' aadressil
    %2$s rollis %3$s.
    Kui sa ei ole huvitatud, võid seda e-kirja rahulikult
    eirata. Kutse kaotab kehtivuse mõne päeva jooksul.
    
    Kasutajakonto sisselülitamiseks klõpsa palun allolevat viidet:
    %%s

en: Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from <a href="%s">Gravatar</a>.
et_EE: Hei, see on kommentaar.
    Kommentaaride modereerimiseks, muutmiseks ja kustutamiseks kasuta vastavat sektsiooni töölaual.
    Kommentaatorite avatarid pärinevad <a href="https://gravatar.com">Gravatarist</a>.

en: Hidden
et_EE: Peidetud

en: Hide
et_EE: Peida

en: Hide Comments
et_EE: Peida kommentaarid

en: Hide Details
et_EE: Üldvaade

en: Hide advanced options
et_EE: Peida täpsemad seaded

en: Hide comment threads
et_EE: Peida kommentaaride lõimed

en: Hide comments
et_EE: Peida kommentaarid

en: Hide empty categories
et_EE: Varja tühjad kategooriad

en: Hide errors from visitors
et_EE: Peida vead külastajate eest ära

en: Hide errors from visitors?
et_EE: Peida külastajate eest vead ära?

en: Hide free products
et_EE: Peida tasuta tooted

en: Hide header image
et_EE: Peida päisepilt

en: Hide if cart is empty
et_EE: Ära näita tühja ostukorvi

en: Hide image
et_EE: Peida pilt

en: Hide out of stock items from the catalog
et_EE: Peida laost otsasaanud tooted

en: Hide password
et_EE: Peida salasõna

en: Hide post options
et_EE: Peida postituse valikud

en: Hide shipping costs until an address is entered
et_EE: Näita transpordikulusid alles peale aadressi sisestamist

en: Hide template
et_EE: Peida mall

en: High-Performance order storage (COT)
et_EE: Kõrge jõudlusega tellimuste salvestus (COT)

en: Highlight required fields with an asterisk
et_EE: Too nõutud väljad tärniga esile

en: Highlights
et_EE: Esiletoomised

en: Hindi
et_EE: hindi

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
et_EE: Vihje: Sinu parool peaks olema vähemalt seitse märki pikk. Tugevama parooli saamiseks kasuta nii suur- kui väiketähti, numbreid ja erimärke nagu ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
et_EE: Vihje: Sinu parool peaks olema vähemalt seitse märki pikk. Tugevama parooli saamiseks kasuta nii suur- kui väiketähti, numbreid ja erimärke nagu ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: History
et_EE: Ajalugu

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
et_EE: Saada kommentaar modereerimisele, kui see sisaldab %s või rohkem veebiviidet (suur hulk viiteid on spämmkommentaaride levinud omadus.)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
et_EE: Hoia laokaupa (maksmata tellimuste jaoks) x minutit kinni. Kui see aeg saab täis, siis maksmata tellimus tühistatakse. Jäta tühjaks, kui sa ei soovi seda kasutada.

en: Hold stock (minutes)
et_EE: Hoia tooteid kinni (minutites)

en: Holiday
et_EE: Puhkepäev

en: Home
et_EE: Esileht

en: Home URL
et_EE: Aadress

en: Home URL.
et_EE: Avalehe URL.

en: Home page
et_EE: Pealeht

en: Homepage
et_EE: Koduleht

en: Homepage Settings
et_EE: Kodulehe sätted

en: Homepage and posts page must be different.
et_EE: Koduleht ja postitusteleht peavad olema erinevad.

en: Homepage created
et_EE: Avaleht loodud.

en: Homepage: %s
et_EE: Koduleht: %s

en: Honduran lempira
et_EE: Hondurase lempira

en: Hong Kong Island
et_EE: Hongkongi saar

en: Hong Kong dollar
et_EE: Hongkongi dollar

en: Hook
et_EE: Konks

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
et_EE: Loodetavasti tulevad nad tagasi. Loe lisaks <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">ebaõnnestunud maksete põhjuste kohta</a>.

en: Horizontal
et_EE: Horisontaalne

en: Horizontal line
et_EE: Rõhtjoon

en: Horizontal position from the left to begin the crop as a percentage of the image width.
et_EE: Kärpimise algpositsiooni kaugus pildi vasakust servast protsendina pildi laiusest.

en: Horizontal space
et_EE: Rõhtruum

en: Hosting Configuration
et_EE: Veebimajutuse seadistus

en: Hour
et_EE: Tund

en: Hours
et_EE: Tunnid

en: House number and street name
et_EE: Tänavanimi ja majanumber

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
et_EE: Liigu hiirega üle või vajuta, et näha "Aktiveeri" ja "Eelvaade" nuppe

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
et_EE: Hiirekursorit postituse kohale viies kuvatakse mõned haldustegevused. Siin saad teha järgmist:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
et_EE: Hiirekursorit kasutajanimekirja  kohale viies kuvatakse mõned haldustegevused. Siin saad teha järgmist:

en: Hovering over a row reveals action links that allow you to manage media items. You can perform the following actions:
et_EE: Kursori viimine rea kohale kuvab tegevuslingid, millega saab meediaelemente hallata. Saad teha järgnevaid tegevusi:

[ctx: How long a user has been subscribed to a blog. Example: "Since Sep 16, 2015"]
en: Since %(formattedDate)s
et_EE: Alates %(formattedDate)s

en: How long we retain your data
et_EE: Kui kaua me andmeid säilitame

en: How many items would you like to display?
et_EE: Kui mitut postitust soovid näidata?

en: How many products should be shown per row?
et_EE: Mitu toodet ühel real näidata?

en: How many rows of products should be shown per page?
et_EE: Mitu rida tooteid ühel leheküljel näidata?

en: How many times the coupon can be used in total.
et_EE: Kui mitu korda seda kupongi kasutada saab.

en: How many times the coupon can be used per customer.
et_EE: Mitu korda üks klient saab seda kupongi kasutada.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
et_EE: Kui mitu korda saab seda kupongi kasutada enne, kui see kehtivuse kaotab.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
et_EE: Kui mitu korda üks individuaalne klient seda kupongi kasutada saab. Külaliste puhul kontrollitakse arvelduse e-posti aadressi ja sisselogitud kasutajatel kontrollitakse kasutaja ID-d.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
et_EE: Kuidas peaks kataloogis vaikimisi tooteid sorteerima?

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
et_EE: Saatja e-posti aadressi kuvamine saadetavates WooCommerce'i e-kirjades.

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
et_EE: Saatja nime kuvamine saadetavates WooCommerce'i e-kirjades.

en: How to calculate delivery charges
et_EE: Kuidas arvutada transpordikulusid

en: How to update your PHP version
et_EE: Kuidas uuendada oma PHP versiooni

en: How to update your database table prefix
et_EE: Kuidas muuta andmebaasi tabelite eesliidet

en: How we protect your data
et_EE: Kuidas me kaitseme teie andmeid

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    Someone with administrator capabilities recently requested to have the
    administration email address changed on this site:
    ###SITEURL###
    
    To confirm this change, please click on the following link:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
et_EE: Hei, ###USERNAME###,
    
    Keegi, kellel on halduriõigused, taotles just halduri e-postiaadressi 
    muutmist veebisaidil 
    ###SITEURL###
    
    Kinnitamiseks palun klõpsa järgnevat linki:
    ###ADMIN_URL###
    
    Kui sa seda muudatust teha ei soovi, võid seda kirja
    rahulikult eirata.
    
    See e-kiri saadeti aadressile ###EMAIL###
    
    
    Tervitades
    ###SITENAME### meeskond
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently clicked the 'Delete Site' link on your site and filled in a
    form on that page.
    
    If you really want to delete your site, click the link below. You will not
    be asked to confirm again so only click this link if you are absolutely certain:
    ###URL_DELETE###
    
    If you delete your site, please consider opening a new site here some time in
    the future! (But remember that your current site and username are gone forever.)
    
    Thank you for using the site,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
et_EE: Hea kasutaja,
    Sa klõpsasid oma saidil hiljuti viidet 'Kustuta' ja täitsid vastava vormi.
    Kui tõesti soovid oma saiti kustutada, klõpsa allolevat viidet. Kinnitust enam
    ei küsita, seega klõpsa seda linki ainult siis, kui oled täiesti kindel:
    ###URL_DELETE###
    
    Kui kustutad oma saidi, saad alati luua uue millalgi tulevikus. Aga palun
    pea meeles, et Sinu praegune sait ja kasutajanimi on igaveseks läinud.
    
    Aitäh kasutamast,
    Haldur
    ###SITE_NAME###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
et_EE: Hea kasutaja,
    
    Hiljuti avaldati soovi muuta selle kasutajakonto meiliaadressi.
    Kui soovid seda teha, klõpsa palun järgmisele lingile:
    ###ADMIN_URL###
    
    Võid ka vabalt eirata seda sõnumit, kui ei soovi oma e-posti
    aadressi ###EMAIL### vahetada.
    
    Tervitades,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
et_EE: Hea kasutaja,
    
    Sinu konto on loodud.
    
    Kasutajanimi: USERNAME
    Parool: PASSWORD
    Sisse logi siit: LOGINLINK
    
    Aitäh!
    
    Tervitades,
    SITE_NAME

en: Howdy!
et_EE: Hei!

en: Howdy!
    
    WordPress has a built-in feature that detects when a plugin or theme causes a fatal error on your site, and notifies you with this automated email.
    ###CAUSE###
    First, visit your website (###SITEURL###) and check for any visible issues. Next, visit the page where the error was caught (###PAGEURL###) and check for any visible issues.
    
    ###SUPPORT###
    
    If your site appears broken and you can't access your dashboard normally, WordPress now has a special "recovery mode". This lets you safely login to your dashboard and investigate further.
    
    ###LINK###
    
    To keep your site safe, this link will expire in ###EXPIRES###. Don't worry about that, though: a new link will be emailed to you if the error occurs again after it expires.
    
    When seeking help with this issue, you may be asked for some of the following information:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###
et_EE: Hei,
    
    Alates WordPressi versioonist 5.2 on sel sisseehitatud mehhanism märkamaks ja teavitamaks pluginate või teemade poolt tekitatud tõsistest vigadest selle automaatwse teate saatmise läbi.
    ###CAUSE###
    Mine enda esilehele (###SITEURL###) ja otsi nähtavaid vigu. Seejärel mine lehele, kust see viga pärineb (###PAGEURL###), ja otsi ka sealt.
    
    ###SUPPORT###
    
    Kui leht tundub olevat katki ja töölauale ei pääse ligi, siis nüüd on WordPressil eriline taastusrežiim. Selle abil saad turvaliselt logida enda töölauale sisse ja uurida edasi.
    
    ###LINK###
    
    Turvalisuse tagamiseks aegub see viide mõne aja möödudes (###EXPIRES###). Selle pärast aga ei pea liialt muretsema - kui viga tekib peale aegumist uuesti, saadetakse viide uuesti.
    
    Probleemi lahendamisel võidakse küsida järgmist infot:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###

en: Howdy! Plugins and themes failed to update on your site at %s.
et_EE: Hei!  Sinu saidil %s ebaõnnestus pluginate ja teemade uuendamine.

en: Howdy! Plugins failed to update on your site at %s.
et_EE: Hei!  Sinu saidil %s ebaõnnestus pluginate uuendamine.

en: Howdy! Some plugins and themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
et_EE: Hei! Mõned sinu saidi %s pluginad ja teemad uuenesid automaatselt värskeimale versioonile. Midagi rohkem tegema ei pea.

en: Howdy! Some plugins have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
et_EE: Hei! Mõned sinu saidi %s pluginad uuenesid automaatselt värskeimale versioonile. Midagi rohkem tegema ei pea.

en: Howdy! Some themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
et_EE: Hei! Mõned sinu saidi %s teemad uuenesid automaatselt värskeimale versioonile. Midagi rohkem tegema ei pea.

en: Howdy! Themes failed to update on your site at %s.
et_EE: Hei!  Sinu saidil %s ebaõnnestus teemade uuendamine.

en: Howdy! This importer allows you to connect directly to LiveJournal and download all your entries and comments
et_EE: Hei! Siit saad võtta ühendust LiveJournaliga ja laadida alla kõik enda postitused ja kommentaarid

en: Howdy! This importer allows you to import posts and comments from your Blogger account into your WordPress blog.
et_EE: Hei! See importija võimaldab importida postitusi ja kommentaari Bloggeri kontolt WordPressi ajaveebi.

en: Howdy! We&#8217;re about to begin importing all of your Movable Type or TypePad entries into WordPress. To begin, choose a file to upload and click Upload file and import.
et_EE: Hei! Siin saad importida kõik enda Movable Type-i või Typepadi sissekanded WordPressi. Vali soovitav fail ning klõpsa "Lae üles ja impordi".

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
et_EE: Hei!
    
    Sinu kasutajakontolt on saabunud järgmine taotlus
    
         ###DESCRIPTION###
    
    Kinnitamiseks klõpsa järgnevat viidet:
    ###CONFIRM_URL###
    
    Kui sa ei soovi midagi ette võtta, võid selle kirja
    rahulikult kustutada.
    
    Tervitades
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
et_EE: Hei!
    
    Kasutajaandmete privaatsuse taotlus veebilehel ###SITENAME### on täidetud:
    
    Kasutaja: ###USER_EMAIL###
    Taotlus: ###DESCRIPTION###
    
    Taotlusi saad vaadata ja hallata siin:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Tervitades
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
et_EE: Terekest,
    
    Aitäh, et sisenesid WordPress.com-iga. Aktiveerimiseks oma värskelt loodud konto, palun kliki järgmisele lingile:
    
    %s
    
    --WordPress.com-i Meeskond

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
et_EE: Hei!
    
    Sinu taotlus isikuandmete ekspordiks on rahuldatud. Võid
    enda isikuandmed laadida alla allolevalt  aadressilt. Andmekaitse
    ja turvalisuse huvides kustutame selle faili ###EXPIRATION###,
    seega palun laadi see enne seda alla.
    
    ###LINK###
    
    Tervitades
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
et_EE: Hei!
    
    Sinu taotlus veebilehelt ###SITENAME### enda isikuandmete kustutamiseks on täidetud.
    
    Küsimuste või kommentaaride korral võta ühendust veebilehe halduriga.
    
    Täiendavat infot leiad meie privaatsuseeskirjast: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Tervitades
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
et_EE: Hei!
    
    Sinu taotlus veebilehelt ###SITENAME### enda isikuandmete kustutamiseks on täidetud.
    
    Küsimuste või kommentaaride korral võta ühendust veebilehe halduriga.
    
    Tervitades
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
et_EE: Hei, %s

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
et_EE: Nende ressursside asjakohane kasutus ja privaatsuseeskirjas kajastamine  ning info ajakohasena hoidmine on sinu kohuseks.

en: However, you can still <a href="%s">activate this theme</a>, and use the Site Editor to customize it.
et_EE: Võid aga siiski <a href="%s">selle teema sisse lülitada</a> ja muuta seda saidiredaktori abil.

en: However, your WordPress Address is currently controlled by a PHP constant and therefore cannot be updated. You need to edit your %1$s and remove or update the definitions of %2$s and %3$s.
et_EE: Sinu WordPressi aadress on praegu määratud PHP konstandina ja seda ei saa muuta. Peaksid redigeerima faili %1$s ja seal eemaldama või uuendama %2$s ja %3$s määrangud.

en: Huge
et_EE: Hiigelsuur

en: Huila
et_EE: Huíla

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
et_EE: Inimloetavad sildid selle postitusetüübi jaoks eri olukordade tarvis.

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
et_EE: Inimloetavad sildid selle taksonoomia jaoks eri olukordade tarvis.

en: Human-readable name identifying the widget type.
et_EE: Moodulitüübi inimloetav nimi.

en: Hungarian
et_EE: ungari

en: Hungarian forint
et_EE: Ungari forint

en: Hungary
et_EE: Ungari

en: Hurray! Your theme supports site editing with blocks. <a href="%1$s">Tell me more</a>. %2$s
et_EE: Hurraa, sinu teema toetab veebisaidi muutmist plokkide abil. <a href="%1$s">Loe lähemalt</a>. %2$s

en: I have read and agree to the website %s
et_EE: Olen lugenud ja nõustun veebilehe %s

en: I plan to sell both physical and digital products
et_EE: Ma plaanin müüa nii füüsilisi kui ka digitaalseid tooteid

en: I plan to sell digital products
et_EE: Ma plaanin müüa digitaalseid tooteid

en: I plan to sell physical products
et_EE: Ma plaanin müüa füüsilisi tooteid

en: I really need an ID for this to work.
et_EE: Selle jaoks on ID nõutav.

en: I will also be selling products or services in person.
et_EE: Müün tooteid või teenuseid ka kohapeal.

en: I'm sure I want to permanently delete my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
et_EE: Olen kindel, et soovin selle saidi jäädavalt välja lülitada ning mõistan, et seda toimingut ei saa tagasi võtta ja saiti %s uuesti kasutada.

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
et_EE: ID #%1$s: %2$s <strong>Vabandust, sul pole lubatud seda kasutajat kustutada.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
et_EE: ID #%1$s: %2$s <strong>Aktiivset kasutajat ei kustutata.</strong>

en: ID is invalid.
et_EE: ID on vigane.

en: ID of global styles config.
et_EE: Stiilisätete tunnus.

en: ID of parent grouping.
et_EE: Ülemgrupeeringu ID.

en: ID of sidebar.
et_EE: Külgpaani tunnus.

en: ID of template.
et_EE: Malli tunnus.

en: ID of the post context.
et_EE: Postituse konteksti ID.

en: ID to reassign posts to.
et_EE: ID, mille külge postitused ümber seostada.

en: IDs for settings sub groups.
et_EE: Sätte alagruppide ID-d.

en: IO error.
et_EE: S/V viga.

en: IP Address
et_EE: IP aadress:

en: IP address
et_EE: IP aadress

en: IP address for the comment author.
et_EE: Kommentaari autori IP-aadress.

en: IPN email notifications
et_EE: IPN e-posti teavitused

en: IPN payment completed
et_EE: IPN-makse on sooritatud

en: ISO code of the country.
et_EE: Riigi ISO kood.

en: ISO code or name of the state, province or district.
et_EE: Osariigi, maakonna või piirkonna ISO kood või nimi.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
et_EE: ISO3166 alpha-2 riigi kood.

en: ISO4217 currency code.
et_EE: ISO4217 valuuta kood.

en: Iceland
et_EE: Island

en: Icelandic
et_EE: islandi

en: Icelandic kr&oacute;na
et_EE: Islandi kroon

en: Icon
et_EE: Ikoon

en: Icon of block type.
et_EE: Plokitüübi ikoon.

[ctx: Id for link anchor (TinyMCE)]
en: Id
et_EE: ID

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
et_EE: ID peab algama tähega, edasi võib kasutada tähti, numbreid, sidekriipse, punkte, kooloneid ja allkriipse.

en: Identicon (Generated)
et_EE: Identicon (genereeritud)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
et_EE: Kui %1$s on välja lülitatud, palu see halduril sisse lülitada või uuri kas <a href="%2$s">Apache dokumentatsioonist</a> or <a href="%3$s">mujalt</a>, kuidas seda seadistatakse.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
et_EE: Kui tasumine kättesaamisel on kasutatav ainult mõnede tarneviiside korral, seadista need siin. Jäta tühjaks, kui soovid lubada seda kõikide tarneviiside korral.

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
et_EE: Kui meediafaili pole seostatud sisuga, siis näeb seda Üleslaadimise veerust, sealt saab ka otsida olemasoleva sisu seast objekti, millega seda seostada.

en: If a new user is created by WordPress, a password will be randomly generated. Manually change the user&#8217;s details if necessary.
et_EE: Kui WordPress loob uue kasutaja, genereeritakse talle juhuslik parool. Vajadusel saad kasutaja andmeid käsitsi muuta.

en: If a program or website you use allows you to export your links or subscriptions as OPML you may import them here.
et_EE: Kui sinu kasutatav veebileht või rakendus võimaldab OPML-eksporti, võid need andmed siia importida.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
et_EE: Soovi korral teavitab WordPress erinevaid e-teenuseid uutest postitustest automaatselt.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
et_EE: Kui see on sisse lülitatud, näidatakse seda teksti kogu veebilehel. Saad kasutada seda külastajatele sündmuste või kampaanite näitamiseks!

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
et_EE: Kui laoseise hallatakse, määrab see järeltellimuste lubatavuse.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
et_EE: Kui haldad laoseise, siis see määrab kas järeltellimused on selle toote puhul lubatud. Kui see on sisse lülitatud, siis võib laoseis minna alla 0-i.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
et_EE: Kui soovitud importijat nimekirjas pole, <a href="%s">otsi pluginate kataloogist</a>, ehk leidub midagi sobivat.

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
et_EE: Kui viitad teisele inimesele, võid siin määrata ka enda suhte temaga. Täpsemalt võid sellest lugeda <a href="http://gmpg.org/xfn/">XFN lehelt</a>.

en: If the payment was refunded via the API.
et_EE: Kas makse maksti tagasi API kaudu.

en: If the product is downloadable.
et_EE: Kas toode on alla laaditav.

en: If the product is virtual.
et_EE: Kas toode on virtuaalne.

en: If the value is a string, the value will be used as the archive slug. If the value is false the post type has no archive.
et_EE: Kui see on tekstitüüp, kasutatakse selle väärtust arhiivi püsiviitena. Kui väärtus on väär, siis sellel postitusetüübil arhiivi ei ole.

en: If the variation is downloadable.
et_EE: Kas variatsioon on alla laaditav.

en: If the variation is virtual.
et_EE: Kas variatsioon on virtuaalne.

en: If the variation is visible.
et_EE: Kas variatsioon on nähtav.

en: If this is a development website you can <a href="%s" target="_blank">set the environment type accordingly</a> to enable application passwords.
et_EE: Kui see on arenduseks mõeldud veebisait, siis <a href="%s" target="_blank">seadista keskkonna tüüp</a> lubama rakenduste paroole.

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
et_EE: Kui see oli viga, siis lihtsalt ignoreeri seda sõnumit ja midagi ei juhtu.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
et_EE: Kui tõene ja tasuta tarne meetod vajab kupongi, aktiveerib see kupong tasuta tarne.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
et_EE: Kui väärtus on tõene, saab seda kupongi kasutada ainult üksinda. Teised kupongid eemaldatakse ostukorvist.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
et_EE: Kui tõene, on see märge klientidele nähtav ja neile saadetakse teavitus. Kui väär, on see märge vaid halduri jaoks.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
et_EE: Kui tõene, ei kehti see kupong soodushinnaga toodetele.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
et_EE: Kui see on tõene, siis omistatakse see märge praegusele kasutajale. Kui see on väär, siis omistatakse see märge süsteemile.

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
et_EE: Video kasutamise korral kuvatakse seda pilti, kuni videot laaditakse.

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
et_EE: Kui sul on privaatsuseeskirja leht juba olemas, vali see altpoolt. Kui ei, palun loo see.

en: If you are a member of a regulated industry, or if you are subject to additional privacy laws, you may be required to disclose that information here.
et_EE: Kui tegutsed mõnes seadustega reguleeritud valdkonnas või allud täiendavatele privaatsusnõuetele, võib sul olla vaja sellest siin teada anda.

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
et_EE: Kui kleebid siia teksti Microsoft Wordist, lülita see valik välja. Nii puhastatakse kleebitud tekst automaatselt ülearustest märkidest.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
et_EE: Kui muudad WooCommerce-i ülemteemas, mida sina isiklikult ei ole ehitanud, soovitame kasutada alamteemat. Vaata: <a href="%s" target="_blank">kuidas luua alamteema</a>

en: If you are not automatically redirected, use this link:
et_EE: Kui Sind ei suunata automaatselt, siis kasuta seda viidet:

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Eraser tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
et_EE: Küsimuste tekkimisel vaata plugina dokumentatsiooni või võta ühendust selle autoriga ning uuri, kas plugin kogub andmeid ja kas see toetab andmete kustutamist. Selle info võid leida ka <a href="%s">privaatsuseeskirja juhisest</a>.

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Exporter tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
et_EE: Küsimuste tekkimisel vaata plugina dokumentatsiooni või võta ühendust selle autoriga ning uuri, kas plugin kogub andmeid ja kas see toetab andmete eksportimist. Selle info võid leida ka <a href="%s">privaatsuseeskirja juhisest</a>.

en: If you are still seeing this warning after having tried the actions below, you may need to contact your hosting provider for further assistance.
et_EE: Kui seda hoiatust näidatakse ka pärast kõigi alltoodud tegevuste proovimist, peaksid edasise abi saamiseks pöörduma enda veebiteenuse pakkuja poole.

en: If you are the owner of this network please check that your host&#8217;s database server is running properly and all tables are error free.
et_EE: Kui oled selle võrgustiku omanik, palun veendu, et veebiteenuse andmebaasiserver töötab korralikult ja tabelites ei ole vigu.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
et_EE: Kui sa pole kindel, mida need terminid tähendavad, peaksid ilmselt võtma ühendust teenusepakkujaga. Abi võid otsida ka <a href="%s">WordPressi foorumist</a>.

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
et_EE: Kui järjehoidjatesse lohistamine ei õnnestu, kopeeri järgnev kood, loo uus järjehoidja ning kleebi kood selle URL-väljale.

en: If you can't think of a good password use the button below to generate one.
et_EE: Kui sul ei tule ühtki head salasõna pähe, kasuta selle genereerimiseks allolevat nuppu.

en: If you change this, an email will be sent at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
et_EE: Kui Te seda muudate, siis saadetakse Teile kinnitamiseks e-mail Teie uuele e-maili aadressile. <strong>Uus e-maili aadress ei ole aktiivne enne kui seda kinnitatakse.</strong>

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
et_EE: Kui lood konto, salvestame sinu nime, aadressi, e-posti aadressi ja telefoninumbri. Kasutame neid tulevikus tellimuse vormistamisel andmeväljade automaatseks täitmiseks.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
et_EE: Kui sa määrad "Tingimuste" lehe, siis palutakse kliendil nendega kassas nõustuda.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
et_EE: Viite kustutamisel eemaldatakse see jäädavalt, kuna viidete jaoks prügikastifunktsiooni hetkel veel pole.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
et_EE: Kui sina ei teinud seda päringut, ignoreeri seda e-kirja. Kui soovid jätkata, siis:

en: If you do code, or want to learn how, you can contribute technically in numerous ways:
et_EE: Kui oskad programmeerida või soovid seda õppida, võid panustada eri viisidel:

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
et_EE: Kui andmebaasi häälestamine üle jõu käib, peaksid <strong>võtma ühendust teenusepakkujaga</strong>. Abi võid otsida ka <a href="%s">WordPressi foorumist</a>.

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
et_EE: Kui sa ei soovi oma saidil päisepilti kasutada, klõpsa nuppu &#8220;Eemalda päisepilt&#8221; osa &#8220;Päisepilt&#8221; lõpus. Kui otsustad hiljem siiski päisepilti kasutada, vali mõni siinne muu võimalus ning klõpsa &#8220;Salvesta muudatused&#8221;.

en: If you do not want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
et_EE: Kui sa ei soovi oma päisepilti üles laadida, võid kasutada mõnd olemasolevat või kuvada juhusliku.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
et_EE: Kui sa ei soovi enam kasutada oma saiti %s, saad selle kustutada, kasutades allolevat vormi. Klõpsates <strong>"Kustuta minu sait jäädavalt"</strong>, saad e-kirjaga spetsiaalse kustutamise viite. Saidi kustutamiseks klõpsa e-kirja viitele.

en: If you don&#8217;t enter a password, ALL ENTRIES from your LiveJournal will be imported as public posts in WordPress.
et_EE: Kui sa parooli ei sisesta, imporditakse KÕIK sinu LiveJournali postitused WordPressi avalike postitustena.

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
et_EE: Artikli muutmisel või avaldamisel salvestatakse sinu veebilehitsejasse uus küpsis. See ei sisalda isikuandmeid ning näitab vaid muudetud postituse identifikaatorit. See aegub 1 päeva pärast.

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
et_EE: Kui leiad WooCommerce tuumas vea, saad luua pileti <a href="%1$s">Github issues</a> kaudu. Loe kindlasti eelnevalt <a href="%2$s">panustamise juhendit</a>. Probleemi lahendamine on meie jaoks lihtsam, kui oled võimalikult kirjeldav ning lisad oma <a href="%3$s">süsteemi oleku raporti</a>.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
et_EE: Kui sul on kupongi kood, sisesta see palun allpool.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
et_EE: Kui sul on sellel veebisaidil kasutajakonto või oled kirjutanud kommentaare, võid taotleda faili meie poolt enda kohta käivate isikuandmetega, sh enda poolt sisestatud info. Võid ka taotleda kõigi enda kohta käivate andmete kustutamist. See ei puuduta andmeid, mida oleme kohustatud säilitama halduse, seaduste või turvalisuse vajadustest lähtuvalt.

en: If you have any entries on LiveJournal which are marked as private, they will be password-protected when they are imported so that only people who know the password can see them.
et_EE: Kui sul on LiveJournalis privaatseid postitusi, pannakse need peale importi parooli alla ning ligi saavad vaid parooli teadvad inimesed.

en: If you have any problems or questions, please do not hesitate to <a href="https://support.wordpress.com/contact/">contact support</a>.
et_EE: Kui on probleeme või küsimusi, siis ärge kõhelge <a href="http://support.wordpress.com/contact/">kontakteerumast tehnilise toega</a>.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
et_EE: Kui sa ei ole veel ühtki menüüd loonud <strong>klõpsa alustamiseks &#8217;Loo uus menüü&#8217; lingil</strong>

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
et_EE: Kui sul on postitusi või kommentaare muudes süsteemides, võib WordPress need importida siia veebilehele. Esmalt vali siit süsteem, millest importida:

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
et_EE: Kui oled meilt varem ostnud, siis sisesta oma andmed allolevatesse lahtritesse. Kui oled uus klient, siis palun liigu edasi arvelduse sektsiooni.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
et_EE: Kui lisad saidile kommentaari, võid valida enda nime, e-postiaadressi ja veebilehe info salvestamise küpsistena. Need on mõeldud mugavusvalikuna, kunas pääsed järgmise kommentaari juures selle info uuesti sisestamisest. Need küpsised säilivad ühe aasta.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
et_EE: Kommentaare ja nende metaandmeid säilitatakse tähtajatult, et võimaldada järgnevate kommentaaride automaatset tuvastamist ja heakskiitu ilma neid modereerimisele saatmata.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
et_EE: Kui sulle meeldib %1$s, anna meile palun %2$s hinnang. Suur tänu juba ette!

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
et_EE: Kui soovid paigaldusabilist uuesti vaadata, vajuta palun allolevat nuppu.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
et_EE: Kui sattusid siia lehele kogemata ning soovisid külastada mõnd oma saiti, siis siin on mõned viited, mis võiksid aidata.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
et_EE: Parooli lähtestamisel lisatakse sinu IP-aadress lähtestamiskirja.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
et_EE: Kui laadid veebilehele üles pilte, väldi asukohainfo (EXIF GPS) salvestamist piltidesse. Veebilehe külastajad võivad pildid alla laadida ja saada nii kätte kogu neis sisalduva asukohainfo.

en: If you use your site for commercial purposes and you engage in more complex collection or processing of personal data, you should note the following information in your privacy policy in addition to the information we have already discussed.
et_EE: Kui veebisaiti kasutatakse äriotstarbel ning toimub suurem isikuandmete kogumine ja töötlemine, siis tuleks lisaks eelnevale lisada reeglitesse ka järgnevad punktid.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
et_EE: Kui sul on sellel saidil kasutajakonto ja logid sisse, kasutame ajutist küpsist määramaks, kas su veebilehitseja lubab küpsiseid. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ja see eemaldatakse veebilehitseja sulgemisel.

en: If you want site visitors to be able to register themselves, check the membership box. If you want the site administrator to register every new user, leave the box unchecked. In either case, you can set a default user role for all new users.
et_EE: Kui soovid, et külastajad saaksid end ise registreerida, tee märge liikmelisuse ruutu. Kui soovid, et kõik uued kasutajad registreeriks veebihaldur, siis jäta see märkimata. Mõlemal juhul laieneb valik kõigile uutele kasutajatele.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
et_EE: Kui soovid teisendada rubriike siltideks või vastupidi, kasuta selleks <a href="%s">teisendajat</a>, mille leiad impordivalikutest.

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
et_EE: Kui soovid eksportida kogu selle lehe infot, võid selle kopeerida alloleva nupu abil lõikepuhvrisse. Siis saad selle sealt kleepida tekstifaili ning selle salvestada, võid kleepida selle ka e-kirjavahetusse näiteks tehnilise toe spetsialisti või teema/plugina arendajaga.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
et_EE: Kui tahad mooduli eemaldada, ent säilitada selle seadistused, lohista see lihtsalt väljalülitatud moodulite alale. Sealt on neid alati võimalik uuesti käivitada. See on eriti kasulik juhul, kui vahetad teemat ning uus võimaldab kasutada vähemaid moodulialasid.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
et_EE: Kui sinu peamine PayPali e-posti aadress erineb ülalpool sisestatud PayPali e-posti aadressist, sisesta siia oma PayPali konto peamine saaja e-posti aadress. Seda kasutatakse IPN-päringute valideerimiseks.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
et_EE: Kui veebilehte ei kuvata korrektselt, võta ühendust selle veebi omanikuga.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
et_EE: Kui kasutatava teemaga tuli kaasa mitu päisepilti või oled ise üles laadinud mitu kohandatud päisepilti, saad panna WordPressi kuvama huupi valitut neist igal oma saidi lehel. Selle omaduse kasutamiseks lülita sisse &#8220;Juhuslik&#8221; raadionupp piltide seadete juures.

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
et_EE: Kui su teemal on mitu menüüd, siis tasub anda neile selgelt eristuvad nimed.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
et_EE: Kui su teemal on moodulialad, siis võid menüüsid lisada ka sinna. Mine <a href="%s">moodulilehele</a> ja lisa &#8220;navigeerimismenüü&#8221;, et kuvada see külgpaanil või jaluses.

en: If your website provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
et_EE: Kui su veebileht pakub teenust, mis sisaldab automaatset otsustusprotsessi - näiteks laenutaotluste vastuvõtt või isikuandmete kogumine reklaami tarbeks - , siis tuleb kasutajaid teavitada, et see toimub, kuidas kogutud infot kasutatakse, milliseid otsuseid kogutud andmete põhjal tehakse ning millised on kasutajate õigused mõjutada ilma inimsekkumiseta tehtud otsuseid.

en: If your website receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
et_EE: Kui su veebileht kogub kolmandate osapoolte (näiteks reklaamijate) kasutajainfot, siis tuleb see info kolmandate osapoolte andmete alla kirja panna.

en: Ilaam (ایلام)
et_EE: Ilaam

en: Image
et_EE: Pilt

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Pilt <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Pildid <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
et_EE: Pildi aadress

en: Image CSS Class
et_EE: Pildi CSS klass

en: Image Caption
et_EE: Pildi allkiri

en: Image Crop Help
et_EE: Kärpimise abiinfo

en: Image Editor Save Failed
et_EE: Pildi salvestamine ebaõnnestus

en: Image File
et_EE: Pildifail

en: Image ID.
et_EE: Pildi ID.

en: Image Position
et_EE: Pildi asukoht

en: Image Processing Error
et_EE: Viga pildi töötlemisel

en: Image Rotation
et_EE: Pildi pööramine

en: Image Size
et_EE: Pildi suurus

en: Image Title
et_EE: Pildi pealkiri

en: Image Title Attribute
et_EE: Pildi Title atribuut

en: Image URL
et_EE: Pildi aadress

en: Image URL.
et_EE: Pildi URL.

en: Image Upload Error
et_EE: Viga pildi üleslaadimisel

en: Image Widget
et_EE: Pildimoodul

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
et_EE[0]: Pildimoodul (%d)
et_EE[1]: Pildimoodulid (%d)

en: Image alternative text.
et_EE: Pildi alternatiivne tekst.

en: Image could not be processed.
et_EE: Pilti ei õnnestu töödelda.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
et_EE: Pilti ei saa töödelda. Palun mine tagasi ja proovi uuesti.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
et_EE: Pildi kärpeala eelvaade (nõuab hiire kasutamist).

en: Image crop failed.
et_EE: Pildi kärpimine ebaõnnestus.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
et_EE: Pildiinfot ei leitud. Palun lae pilt uuesti üles.

en: Image data.
et_EE: Pildi andmed.

en: Image default align
et_EE: Pildi joondus vaikimisi

en: Image default link type
et_EE: Vaikimisi pildiviitetüüp

en: Image default size
et_EE: Pildi mõõtmed vaikimisi

en: Image description
et_EE: Pildi kirjeldus

en: Image details
et_EE: Pildi detailid

en: Image edit.
et_EE: Pildi muutmine.

en: Image flip failed.
et_EE: Pildi peegeldamine ebaõnnestus.

en: Image metadata is inconsistent.
et_EE: Pildi metaandmed on mittetäielikud.

en: Image name.
et_EE: Pildi nimi.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
et_EE: Pildi positsioon. 0 tähendab tunnuspilti.

en: Image resize failed.
et_EE: Pildi suuruse muutmine ebaõnnestus.

en: Image restored successfully.
et_EE: Pilt edukalt taastatud.

en: Image rotate failed.
et_EE: Pildi pööramine ebaõnnestus.

en: Image saved
et_EE: Pilt salvestati.

en: Image size in pixels
et_EE: Pildi suurus pikslites

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Full Size
et_EE: Täissuurus

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Large
et_EE: Suur

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Medium
et_EE: Keskmine

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Thumbnail
et_EE: Ikoon

en: Image size used for products in the catalog.
et_EE: Kataloogina kuvamisel kasutatav tootepildi suurus.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
et_EE: Pildisuurus, mida kasutatakse toote üksikvaates põhipildi jaoks. Nendelt piltidelt midagi ära ei lõigata.

en: Image sizes
et_EE: Pildi mõõtmed

en: Image title:
et_EE: pildi pealkiri

en: Image url
et_EE: Pildi url

en: ImageMagick supported file formats
et_EE: ImageMagicku toetatud failivormingud

en: ImageMagick version number
et_EE: ImageMagicki versiooninumber

en: ImageMagick version string
et_EE: ImageMagicki versioonitähis

en: Images
et_EE: Pildid

en: Images cannot be scaled to a size larger than the original.
et_EE: Pilti ei saa teha originaalist suuremaks.

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
et_EE: Täpselt <strong>%1$d x %2$d piksli</strong> suurusi pilte kasutatakse muutmata kujul.

en: Images should be at least %s tall.
et_EE: Pildi kõrgus peaks olema vähemalt %s.

en: Images should be at least %s wide.
et_EE: Pildi laius peaks olema vähemalt %s.

en: Images will be cropped into a square
et_EE: Pildid lõigatakse ruudukujulisteks

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
et_EE: Pildid lõigatakse enda valitud külgede suhte järgi mõõtu.

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
et_EE: Pilte kuvatakse sellistes proportsioonides, nagu nad üles laadides olid

en: Imagick Resource Limits
et_EE: Imagicki ressursilimiidid

en: Imagick version
et_EE: Imagicku versioon

en: Import
et_EE: Impordi

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
et_EE: Impordi <strong>postitusi, kommentaare, lisavälju, lehti, rubriike ja silte</strong> WordPressi ekspordifailist.

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
et_EE: Impordi oma poodi <strong>tooteid</strong> csv failist.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
et_EE: Impordi <strong>maksumäärad</strong> oma poodi CSV faili abil.

en: Import Attachments
et_EE: Impordi manused

en: Import Blogger
et_EE: Impordi Bloggerist

en: Import Blogroll
et_EE: Impordi blogroll

en: Import CSV
et_EE: Impordi CSV

en: Import LiveJournal
et_EE: Impordi LiveJournalist

en: Import Movable Type or TypePad
et_EE: Impordi Movable Type-ist või Typepadist

en: Import OPML File
et_EE: Impordi OPML-fail

en: Import Products
et_EE: Impordi tooteid

en: Import RSS
et_EE: Impordi RSS

en: Import WordPress
et_EE: Impordi WordPressist

en: Import author:
et_EE: Impordi autor:

en: Import complete - imported %s tax rates.
et_EE: Import valmis - imporditi %s maksumäära.

en: Import complete!
et_EE: Import valmis!

en: Import failed
et_EE: Importimine ebaõnnestus

en: Import links in OPML format.
et_EE: Impordi OPML-vormingus viiteid.

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
et_EE: Impordi Tumblri postitusi ja meediafaile nende API abil.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog
et_EE: Impordi postitusi ja kommentaare Movable Type-i või Typepadi ajaveebist

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
et_EE: Impordi postitusi ja kommentaare Movable Type'i või TypePadi ajaveebist.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
et_EE: Impordi LiveJournali postitusi nende API abil.

en: Import posts from an RSS feed.
et_EE: Impordi postitusi RSS-voo kaudu.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
et_EE: Impordi postitusi, kommentaare ja kasutajaid Bloggeri ajaveebist.

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
et_EE: Impordi postitusi, lehti, kommentaare, lisavälju, rubriike ja silte WordPressi ekspordifailist.

en: Import products
et_EE: Impordi tooted

en: Import products from a CSV file
et_EE: Impordi tooteid CSV failist

en: Import tax rates
et_EE: Impordi maksumäärad

en: Import the next batch
et_EE: Impordi järgmine ports

en: Import your blogroll from another system
et_EE: Impordi blogroll mõnest teisest süsteemist

en: Important notice
et_EE: Tähtsad teated

en: Important:
et_EE: NB!

en: Imported comment batch %d of <strong>approximately</strong> %d
et_EE: Imporditi %d kommentaari umbes %d -st

en: Imported post <strong>%s</strong>...
et_EE: Imporditi postitus <strong>%s</strong>...

en: Imported post batch %d of <strong>approximately</strong> %d
et_EE: Imporditi %d postitust umbes %d -st

en: Importing
et_EE: Impordin

en: Importing Posts
et_EE: Impordin postitusi

en: Importing post <em>%s</em>...
et_EE: Impordin postitust <em>%s</em>...

en: Importing post...
et_EE: Impordin postitust...

en: Importing...
et_EE: Impordin...

en: Improve our store offerings
et_EE: Parandab meie poe tootevalikut

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
et_EE: %1$s: kasuta meetodit %2$s, mitte funktsiooni %3$s. Vt %4$s.

en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
et_EE: Aastal 2014 lubab meie vaikimisi teema sul luua kohalduvat ajakirja-stiilis lehekülge kaasaegse välimusega. Näita oma lemmik kodulehe sisu, kas slaideris või ruutpesiti. Kasuta kolme mooduli ala, et kohandada oma lehekülge; muuda sisu ülesehitust kasutades täislaiusega lehekülje põhja või kaasautorite lehepõhja tutvustamaks oma autoreid. Pole midagi lihtsamat, kui luua ajakirja-stiilis veebileht kasutades WordPressi.

en: In a few words, explain what this site is about.
et_EE: Kirjelda paari sõnaga, mida see veebileht endast kujutab.

en: In a few words, explain what this site is about. Example: &#8220;%s.&#8221;
et_EE: Kirjelda seda veebisaiti paari sõnaga. Näiteks nii: &#8220;%s.&#8221;

en: In addition to listing what personal data you collect, you need to note why you collect it. These explanations must note either the legal basis for your data collection and retention or the active consent the user has given.
et_EE: Lisaks kogutavate isikuandmete loetlemisele tuleb ka märkida selle põhjus.Selgitus peab sisaldama kas kogumise seaduslikku alust või kasutaja aktiivset nõusolekut.

en: In case you haven&#8217;t done it already, you can import the posts from your other blogs:
et_EE: Kui sa pole seda juba teinud, saad importida enda postitusi teistest ajaveebidest:

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
et_EE: Selleks, et <strong>andmebaasi vahemälu</strong> töötaks koos WooCommerce-iga, pead lisama %1$s sättesse "Ignored Query Strings" leheküljel <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.

en: In reply to %s.
et_EE: Vastus kommentaarile %s.

en: In reply to: %s
et_EE: Vastus kommentaarile %s

en: In response to
et_EE: Vastusena

en: In response to: %s
et_EE: Vastus postitusele %s

en: In stock
et_EE: Laos

en: In stock?
et_EE: Laos?

en: In the <strong>Author</strong> column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and site URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
et_EE: <strong>Autori</strong> veerus näidatakse lisaks autori nimele, e-posti- ja ajaveebiaadressile ka IP-aadressi. Sellele klõpsates näidatakse kõiki sellelt aadressilt tehtud kommentaare.

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
et_EE: <strong>Kommentaari</strong>  veerus näed kursori juures valikuid - kiida heaks, vasta (ja kiida heaks), kiirmuutmine, tavamuutmine, rämpsuks märkimine ja kustutamine.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
et_EE: <strong>Vastusena</strong>-veerus on kolm elementi. Kommenteeritud postituse pealkiri ja viited selle redigeerimiseks, postituse püsiviide, mis viib selle tegelikule asukohale veebilehel, ning numbriga mullike, mis näitab selle postituse heaks kiidetud kommentaaride arvu. Kui mullike on hall, on kõik selle postituse kommentaarid modereeritud, sinise mulli korral on modereerimisjärjekorras kommentaare. Mullikesele klõpsates näidatakse ainult selle postituse kommentaare.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
et_EE: <strong>Saadetud</strong>-veerg näitab kommentaari saatmise aega. Sellele klõpsamine viib saidile kommentaari juurde.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
et_EE: Osas &#8220;Päise tekst&#8221; saad valida, kas kuvada seda teksti või mitte. Samuti saad valida teksti värvi, klõpsates &#8220;Vali värv&#8221; ning sisestades HTML-is kasutatava 16-ndkoodi (nn hex, nt &#8220;#ff0000&#8221; tähistab punast tooni) või valides tooni avanenud värvivalijast.

en: In the Info tab, you will find all the details about the configuration of your WordPress site, server, and database. There is also an export feature that allows you to copy all of the information about your site to the clipboard, to help solve problems on your site when obtaining support.
et_EE: Info sakist leiad kõik üksikasjad enda WordPressi veebisaidi, serveri ja andmebaasi kohta. Kogu infot saab kopeerida ka lõikepuhvrisse, mis on kasuks probleemide edastamisel tugiteenustele.

en: In the Status tab, you can see critical information about your WordPress configuration, along with anything else that requires your attention.
et_EE: Oleku all leiad tähtsa info enda WordPressi häälestuse ja pakiliste, ülevaatamist nõudvate asjade kohta.

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
et_EE: Redaktoris annab Tab-klahvi vajutamine tabulaatorisümboli.

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
et_EE: WordPress avastas plugina %s juures vea.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
et_EE: Wordpress avastas teema %s juures vea.

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the website. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
et_EE: Siin tuleks selgitada, kui kaua veebisait säilitab kogutud ja töödeldud isikuandmeid. Täpne ajagraafik peaks olema olemas, kuid seda ei pea siin kajastama. Näiteks võib sätestada, et kontaktivormide infot säilitatakse kuus kuud, analüütikat aasta aega ning klientide ostuinfot kümme aastat.

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
et_EE: Siin tuleks selgitada, milliseid abinõusid rakendatakse kasutajate andmete kaitseks. See võib tähendada tehnilisi meetmeid nagu krüpteerimine, turvameetmeid nagu kaheastmeline isikutuvastus või ka näiteks personali andmekaitsealast väljaõpet. Kui on läbitud privaatsusaudit, siis võib ka seda siin mainida.

en: In this section you should explain what procedures you have in place to deal with data breaches, either potential or real, such as internal reporting systems, contact mechanisms, or bug bounties.
et_EE: Siin tuleks kirja panna, milliseid protseduure järgitakse potentsiaalsete või reaalsete andmelekete korral - siseraportid, kontaktivormid, vigade teatamise preemiad jne.

en: In this section you should explain what rights your users have over their data and how they can invoke those rights.
et_EE: Siin tuleks selgitada, millised on kasutajate õigused nende andmete osas ning kuidas nad neid saavad realiseerida.

en: In this section you should list all transfers of your site data outside the European Union and describe the means by which that data is safeguarded to European data protection standards. This could include your web hosting, cloud storage, or other third party services.
et_EE: Siin tuleks panna kirja andmed, mida edastatakse väljapoole Euroopa Liitu ning kirjeldada ka Euroopa andmekaitsestandardite kohaseid turvameetmeid, mida nende kaitsmisel kasutatakse. See võib käia ka veebiteenuse ja pilveteenuste pakkujate vmm kolmandate osapoolte kohta.

en: In this section you should name and list all third party providers with whom you share site data, including partners, cloud-based services, payment processors, and third party service providers, and note what data you share with them and why. Link to their own privacy policies if possible.
et_EE: Siin tuleks loetleda kõik kolmandad osapooled, kellega infot jagatakse (partnerid, pilve-, makse- jm teenuste pakkujad), ning kirjeldada, mida ja milleks jagatakse. Kui võimalik, võiks viidata nende endi privaatsuseeskirjadele.

en: In this section you should note what personal data you collect from users and site visitors. This may include personal data, such as name, email address, personal account preferences; transactional data, such as purchase information; and technical data, such as information about cookies.
et_EE: Siin tuleks panna kirja, milliseid isikuandmeid kasutajatelt ja külastajatelt kogutakse. See võib tähendada isiklikku infot nagu nimi, e-postiaadress, kontoeelistused, tehinguandmeid (nagu ostude info) või tehnilist infot (nagu küpsiste kasutamine).

en: In this section you should note your site URL, as well as the name of the company, organization, or individual behind it, and some accurate contact information.
et_EE: Siin tuleks ära näidata veebisaidi aadress, seda haldava firma, organisatsiooni või eraisiku nimi ning täpne kontaktinfo.

en: In this section you should provide a contact method for privacy-specific concerns. If you are required to have a Data Protection Officer, list their name and full contact details here as well.
et_EE: Siin tuleks anda kontaktinfo privaatsust puudutavate küsimuste jaoks. Kui nõutakse andmekaitsespetsialisti olemasolu, tuleks siin avaldada ka tema nimi ja kontaktandmed.

en: In this subsection you should list the cookies your website uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
et_EE: Siin peaksid loetlema, milliseid küpsiseid see veebisait kasutab, kaasa arvatud ka pluginate, sotsiaalmeedia ja analüütika poolt seatavad. Vaikimisi on siin kirjas WordPressi poolt seatavad küpsised.

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
et_EE: Siin tuleks panna kirja kasutatav veebianalüütika vahend, kuidas kasutajad saavad analüütika kogumisest loobuda ning ka viide vahendi looja privaatsusreeglitele, kui need olemas on.

en: In this subsection you should note what information is captured through comments. We have noted the data which WordPress collects by default.
et_EE: Siin tuleks panna kirja, millist infot kogutakse kommentaariumist. WordPressi poolt vaikimisi kogutav info on eraldi märgitud.

en: In this subsection you should note what information may be disclosed by users who can upload media files. All uploaded files are usually publicly accessible.
et_EE: Siin tuleks panna kirja info, mida avaldatakse meediafailide üleslaadimisel. Enamasti on kõik üleslaetud failid avalikult kättesaadavad.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Hetkel käimas <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Hetkel käimas <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
et_EE: Hetkel käimas

en: Inactive
et_EE: Inaktiivne

en: Inactive Plugins
et_EE: Kasutamata pluginad

en: Inactive Sidebar (not used)
et_EE: Väljalülitatud külgpaan (ei kasutata)

en: Inactive Themes
et_EE: Kasutamata teemad

en: Inactive Widgets
et_EE: Kasutamata moodulid

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
et_EE: Mitteaktiivsed kontod on sellised, millega ei ole määratud aja jooksul sisse logitud ega tellimusi esitatud. Nad kustutatakse. Nendega seotud tellimused muudetakse külaliste poolt tehtud tellimusteks.

en: Inactive plugins
et_EE: Mitteaktiivsed pluginad

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
et_EE: Kasutamata pluginad on ründajatele ahvatlev sihtmärk. Kui sa mõnda pluginat ei kasuta, soovitame selle eemaldada.

en: Inactive plugins.
et_EE: Mitteaktiivsed pluginad

en: Inactive widgets
et_EE: Väljalülitatud moodulid

en: Inches
et_EE: Tollid

en: Included with Plan
et_EE: Lisatud paketti

en: Including tax
et_EE: Koos maksudega

en: Incompatible Archive.
et_EE: Sobimatu arhiiv.

en: Incorrect post password.
et_EE: Postituse parool on vale.

en: Incorrect username or password.
et_EE: Vale kasutajanimi või parool.

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
et_EE: Suurenda praegust hinda selle väärtuse võrra (kindel summa või %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
et_EE: Tõsta olemasolevat soodushinda selle väärtuse võrra (fikseeritud summa või %):

en: Increase existing stock by:
et_EE: Suurenda praegust laoseisu:

en: Increase indent
et_EE: Suurenda taanet

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
et_EE: Tõsta tavahindu (kindla summa või protsendi võrra)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
et_EE: Tõsta soodushindu (kindla summa või protsendi võrra)

en: Increasing memory allocated to PHP
et_EE: PHP-le määratud mälumahu suurendamine

en: Indian
et_EE: India ookean

en: Indian rupee
et_EE: India ruupia

en: Indicates if a template is custom or part of the template hierarchy
et_EE: Näitab, kas mall on kohandatud või kuulub mallihierarhiasse

en: Indicates the order that will appear in queries.
et_EE: Näitab päringutes kasutatavat järjekorda.

[ctx: Indicates this palette comes from WordPress.]
en: Default
et_EE: Vaikimisi

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Custom
et_EE: Teemast kohandatud

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Theme
et_EE: Teemast

[ctx: Indicates this palette is created by the user.]
en: Custom
et_EE: Kohandatud

en: Indicates whether the current variation is the default one.
et_EE: Kas praegust varianti kasutatakse vaikimisi.

en: Individual posts may override these settings. Changes here will only be applied to new posts.
et_EE: Üksikud postitused võivad neid sätteid eirata. Siin tehtavad muudatused rakenduvad vaid uutele postitustele.

en: Individual use only
et_EE: Ainult individuaalseks kasutamiseks

en: Indonesia
et_EE: Indoneesia

en: Indonesian
et_EE: indoneesia

en: Indonesian rupiah
et_EE: Indoneesia ruupia

en: Industry regulatory disclosure requirements
et_EE: Tegevusvaldkonna regulatsioonide avaldamise nõuded

en: Inexistent terms.
et_EE: Puuduvad terminid.

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
et_EE: Info veebiserveri kohta, kus teie leht on majutatud.

en: Inline CSS code that registers the CSS class required for the style.
et_EE: Stiilimäärangu CSS klassi kood.

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
et_EE: Kohalik tööriba

en: Insert
et_EE: Lisa

en: Insert Image
et_EE: Lisa pilt

en: Insert More Tag
et_EE: Lisa "Veel" silt

en: Insert Page Break tag
et_EE: Lisa leheküljepiir

en: Insert Read More tag
et_EE: Lisa "Loe edasi" silt

en: Insert an image from another web site
et_EE: Lisa pilt mõnelt teiselt veebilehelt

en: Insert audio playlist
et_EE: Lisa helifailide nimekiri

en: Insert column after
et_EE: Lisa veerg järele

en: Insert column before
et_EE: Lisa ette veerg

en: Insert date/time
et_EE: Lisa kuupäev/kellaaeg

en: Insert file URL
et_EE: Sisesta faili URL

en: Insert from URL
et_EE: Lisa aadressilt

en: Insert gallery
et_EE: Lisa galerii

en: Insert image
et_EE: Lisa pilt

en: Insert into Navigation Menu
et_EE: Lisa navigeerimismenüüsse

en: Insert into Post
et_EE: Lisa postitusse

en: Insert into page
et_EE: Lisa lehele

en: Insert into post
et_EE: Lisa postitusse

en: Insert into product
et_EE: Sisesta tootesse.

en: Insert into template
et_EE: Lisa malli

en: Insert into template part
et_EE: Lisa malliosasse

en: Insert link
et_EE: Lisa viide

en: Insert media from another website
et_EE: Lisa meediafaile mõnelt teiselt veebilehelt

en: Insert row
et_EE: Lisa rida

en: Insert row after
et_EE: Lisa rida järele

en: Insert row before
et_EE: Lisa ette rida

en: Insert table
et_EE: Lisa tabel

en: Insert video
et_EE: Lisa video

en: Insert video playlist
et_EE: Lisa videonimekiri

en: Insert/edit code sample
et_EE: Lisa/muuda koodilõik

en: Insert/edit image
et_EE: Lisa/muuda pilt

en: Insert/edit link
et_EE: Lisa/muuda viide

en: Insert/edit media
et_EE: Lisa/muuda meediafail

en: Inserted %1$d links into category %2$s. All done! Go <a href="%3$s">manage those links</a>.
et_EE: Rubriiki %2$s  lisati %1$d viidet. Valmis, nüüd võid <a href="%3$s">minna viitehaldusse</a>.

en: Inserted <strong>%s</strong>
et_EE: Sisestati <strong>%s</strong>

en: Inserted text
et_EE: Lisatud tekst

en: Inserting Media
et_EE: Meediafailide lisamine

en: Insights
et_EE: Ülevaade

en: Install
et_EE: Paigalda

en: Install %s now
et_EE: Paigalda %s kohe

en: Install &amp; Preview
et_EE: Paigalda &amp; eelvaatle

en: Install Now
et_EE: Paigalda kohe

en: Install Parent Theme
et_EE: Paigalda ülemteema

en: Install Plugins
et_EE: Paigalda pluginaid

en: Install Press This
et_EE: Paigalda Press This

en: Install Themes
et_EE: Paigalda teemad

en: Install and preview theme: %s
et_EE: Paigalda ja eelvaatle teemat %s

en: Install the latest version of WordPress
et_EE: Paigalda WordPressi värskeim versioon

en: Installation Required
et_EE: Vajab paigaldamist

en: Installation failed.
et_EE: Paigaldus ebaõnnestus!

en: Installed
et_EE: Paigaldatud

en: Installed Extensions without a Subscription
et_EE: Paigaldatud ilma püsitellimuseta laiendused

en: Installed Plugins
et_EE: Paigaldatud pluginad

en: Installed themes
et_EE: Paigaldatud teemad

en: Installing…
et_EE: Paigaldan…

en: Instance settings of the widget, if supported.
et_EE: Mooduli instantsisätted, kui neid toetatakse.

en: Instructions
et_EE: Juhised

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
et_EE: Juhised, mis lisatakse aitäh-lehele ja e-kirjadele.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
et_EE: Juhised, mis lisatakse aitäh-lehele.

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
et_EE: XML-RPC meetodi argumendid pole piisavad.

en: Insufficient privileges to export products.
et_EE: Toodete ekspordiks ei ole piisavalt õiguseid.

en: Insufficient privileges to import products.
et_EE: Toodete impordiks ei ole piisavalt õiguseid.

en: Integration
et_EE: Liidestus

en: Intent
et_EE: Taanda

en: Interests
et_EE: Huvid

en: Interface language
et_EE: Kasutajaliidese keel

en: Internal search handler error.
et_EE: Sisemise otsingumehhanismi viga.

en: International flat rate (legacy)
et_EE: Rahvusvaheline fikseeritud tasu (aegunud)

en: Internet Explorer does not give you the best WordPress experience. Switch to Microsoft Edge, or another more modern browser to get the most from your site.
et_EE: Internet Exploreriga ei saa WordPressist täit elamust. Võta kasutusele Microsoft Edge vmm tänapäevane veebilehitseja.

en: Introduce yourself.
et_EE: Tutvusta ennast.

en: Introduction
et_EE: Sissejuhatus

en: Invalid
et_EE: Mittekorrektne

en: Invalid %s
et_EE: Vigane %s

en: Invalid %s ID
et_EE: Vigane %s ID

en: Invalid API response code (%d).
et_EE: Vigane API vastuskood (%d)

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
et_EE: Vigane sisumäärang. See peaks olema kujul `attachment; filename="image.png"`.

en: Invalid Data provided.
et_EE: Vigased andmed.

en: Invalid ID.
et_EE: Vigane ID.

en: Invalid JSON body passed.
et_EE: Vigane JSON-kood.

en: Invalid JSONP callback function.
et_EE: Vigane JSONP-väljakutsefunktsioon.

en: Invalid URL
et_EE: Vigane URL.

en: Invalid URL %s.
et_EE: URL %s on vigane.

en: Invalid URL.
et_EE: Vigane URL.

en: Invalid action ID. No status found.
et_EE: Vigane tegevuse ID. Staatust ei leitud.

en: Invalid action name.
et_EE: Vigane tegevus.

en: Invalid activation key.
et_EE: Vigane aktiveerimisvõti.

en: Invalid attachment ID.
et_EE: Vigane manuse ID.

en: Invalid attribute name.
et_EE: Vigane atribuudinimi.

en: Invalid authentication method
et_EE: Vigane autentimisviis

en: Invalid author ID.
et_EE: Vigane autori ID.

en: Invalid billing email address
et_EE: Vigane e-maili aadress

en: Invalid block type.
et_EE: Vigane plokitüüp.

en: Invalid block.
et_EE: Vigane plokk.

en: Invalid catalog visibility option.
et_EE: Vigane kataloogis nähtavuse valik.

en: Invalid changeset UUID
et_EE: Vigane kohalduse UUID.

en: Invalid comment ID.
et_EE: Vigane kommentaari ID.

en: Invalid comment author ID.
et_EE: Vigane kommentaari autori ID.

en: Invalid comment content.
et_EE: Vigane/lubamatu kommentaarisisu.

en: Invalid comment status.
et_EE: Vigane kommentaari olek.

en: Invalid cookie format.
et_EE: Vigane küpsisevorming.

en: Invalid cookie.
et_EE: Vigane küpsis.

en: Invalid coupon
et_EE: Kehtetu kupong

en: Invalid coupon ID
et_EE: Vigane kupongi ID

en: Invalid coupon code
et_EE: Kehtetu kupongi kood

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
et_EE: Vigane kupongi tüüp - kupongi tüüp peab olema üks järgnevatest: %s

en: Invalid coupon.
et_EE: Vigane kupong.

en: Invalid currency code
et_EE: Vigane valuutakood

en: Invalid customer
et_EE: Vigane klient

en: Invalid customer ID
et_EE: Vigane kliendi ID

en: Invalid customer email
et_EE: Vigane ostja e-mail

en: Invalid customer query.
et_EE: Vigane kliendi päring.

en: Invalid customer.
et_EE: Vigane klient.

en: Invalid data provided.
et_EE: Vigased andmed.

en: Invalid data store.
et_EE: Vigane andmehoidla.

en: Invalid data. No selected item.
et_EE: Vigased andmed. Objekti pole valitud.

en: Invalid data. The item does not exist.
et_EE: Vigased andmed. Objekti pole olemas.

en: Invalid data. Unknown state.
et_EE: Vigased andmed. Tundmatu olek.

en: Invalid data. Unknown type.
et_EE: Vigased andmed. Tundmatu tüüp.

en: Invalid date.
et_EE: Vigane kuupäev.

en: Invalid discount amount
et_EE: Vigane soodustuse summa

en: Invalid discount type
et_EE: Vigane allahindluse tüüp

en: Invalid download link.
et_EE: Vigane allalaadimise link.

en: Invalid download log: no ID.
et_EE: Allalaadimiste logi on vigane: puudub ID.

en: Invalid download log: not found.
et_EE: Allalaadimiste logi on vigane: seda ei leitud.

en: Invalid download.
et_EE: Vigane allalaetav fail.

en: Invalid email address
et_EE: Vigane e-postiaadress

en: Invalid email address in request.
et_EE: Taotluses on vigane e-postiaadress.

en: Invalid email address restriction
et_EE: Vigase e-posti aadressi piirang

en: Invalid email address when generating personal data export file.
et_EE: Vigane e-postiaadress isikuandmete ekspordifaili genereerimisel.

en: Invalid email address.
et_EE: Vigane e-postiaadress.

en: Invalid featured media ID.
et_EE: Vigane meediafaili ID.

en: Invalid field
et_EE: Vigane väli

en: Invalid file
et_EE: Vigane fail

en: Invalid file type
et_EE: Vale failitüüp

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
et_EE: Vigane failitüüp. Importer toetab CSV ja TXT failiformaate.

en: Invalid form submission.
et_EE: Vormi saatmisel tekkis viga.

en: Invalid hex color.
et_EE: Vigane 16ndväärtus

en: Invalid image URL.
et_EE: Pildi URL on vigane

en: Invalid image: %s
et_EE: Vigane pilt: %s

en: Invalid item ID.
et_EE: Vigane objekti ID.

en: Invalid items
et_EE: Vigased tooteread

en: Invalid key.
et_EE: vigane võti

en: Invalid menu ID.
et_EE: Vigane menüü-ID.

en: Invalid menu location.
et_EE: Vigane menüü asukoht.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
et_EE: Vigane nonce - see nonce on juba kasutuses.

en: Invalid nonce verification
et_EE: Nonce ei ole korrektne

en: Invalid object type.
et_EE: Vigane objektitüüp

en: Invalid option
et_EE: Vigane tegevus

en: Invalid or duplicated SKU.
et_EE: Vigane või duplikaat tootekood.

en: Invalid or missing payment token fields.
et_EE: Maksetunnuse väli on vigane või puudu.

en: Invalid order
et_EE: Vigane tellimus

en: Invalid order ID.
et_EE: Vigane tellimuse ID.

en: Invalid order item.
et_EE: Vigane arverida.

en: Invalid order note ID
et_EE: Vigane tellimuse märkuse ID

en: Invalid order refund ID.
et_EE: Vigane tagasimakse ID.

en: Invalid order.
et_EE: Vigane tellimus.

en: Invalid page template.
et_EE: Vigane lehemall.

en: Invalid parameter(s): %s
et_EE: Vigased parameetrid: %s

en: Invalid parameter.
et_EE: Vigane parameeter.

en: Invalid parameters.
et_EE: Vigased parameetrid.

en: Invalid parent ID
et_EE: Vigane ülema ID

en: Invalid payment gateway.
et_EE: Vigane maksekanal.

en: Invalid payment method.
et_EE: Vigane makseviis.

en: Invalid payment token.
et_EE: Vigane maksetunnus.

en: Invalid permission ID.
et_EE: Vigane toiminguõiguse ID.

en: Invalid personal data action.
et_EE: Vigane tegevus isikuandmetega.

en: Invalid personal data request.
et_EE: Vigane andmepäring.

en: Invalid plugin page.
et_EE: Pluginate leht on vigane.

en: Invalid plugin path.
et_EE: Plugina kataloogitee on vigane.

en: Invalid post
et_EE: Vigane postitus

en: Invalid post ID.
et_EE: Vigane postituse ID.

en: Invalid post format.
et_EE: Vale postitusevorming.

en: Invalid post parent ID.
et_EE: Vigane ülempostituse ID.

en: Invalid post type.
et_EE: Vale postitusetüüp.

en: Invalid post.
et_EE: Vigane postitus.

en: Invalid product
et_EE: Vigane toode

en: Invalid product ID
et_EE: Vigane toote ID

en: Invalid product ID %d.
et_EE: Vigane toote ID %d.

en: Invalid product ID.
et_EE: Vigane toote ID.

en: Invalid product SKU
et_EE: Vigane tootekood (SKU)

en: Invalid product attribute ID
et_EE: Vigane toote omaduse ID

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
et_EE: Vigane toote omaduse order_by tüüp - toote omaduse order_by tüüp peab olema üks järgnevatest: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
et_EE: Vigane toote omaduse tüüp - toote omaduse tüüp peab olema üks järgnevatest: %s

en: Invalid product category ID
et_EE: Vigane tootekategooria ID

en: Invalid product review ID.
et_EE: Vigane toote arvustuse ID.

en: Invalid product shipping class ID
et_EE: Vigane toote tarneklassi ID

en: Invalid product tag ID
et_EE: Vigane tootesildi ID

en: Invalid product tax status.
et_EE: Vigane toote maksustaatus.

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
et_EE: Vigane toote tüüp - toote tüüp peab olema üks järgnevatest: %s

en: Invalid product type.
et_EE: Vigane tootetüüp.

en: Invalid product.
et_EE: Vigane toode.

en: Invalid rate
et_EE: Vigased andmed

en: Invalid recovery key format.
et_EE: Vigane taastamisvõtme vorming.

en: Invalid recovery key.
et_EE: Vigane taastamisvõti.

en: Invalid refund amount
et_EE: Vigane tagasimakse summa

en: Invalid refund amount.
et_EE: Vigane tagasimakse summa.

en: Invalid request
et_EE: Vigane taotlus.

en: Invalid request ID when generating personal data export file.
et_EE: Vigane päringutunnus isikuandmete ekspordifaili genereerimisel.

en: Invalid request ID when merging personal data to export.
et_EE: Vigane päringu ID isikuandmete ekspordi e-kirja saatmisel.

en: Invalid request ID when processing personal data to erase.
et_EE: Vigane päringutunnus isikuandmete kustutuse töötlemisel.

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
et_EE: Vigane päringu ID isikuandmete ekspordi e-kirja saatmisel.

en: Invalid request ID.
et_EE: Vigane päringu ID.

en: Invalid request status.
et_EE: Vigane päringuolek.

en: Invalid request type.
et_EE: Vigane päringutüüp.

en: Invalid resource ID.
et_EE: Vigane ressursi ID.

en: Invalid resource id for reassignment.
et_EE: Ümbertõstetava ressursi id on vigane.

en: Invalid resource id.
et_EE: Vigane ressursi id.

en: Invalid review ID.
et_EE: Vigane arvustuse ID.

en: Invalid review content.
et_EE: Arvustuse sisu on vigane.

en: Invalid revision ID.
et_EE: Vigane versiooni ID.

en: Invalid role
et_EE: Vigane kasutajaroll.

en: Invalid role.
et_EE: Vigane roll.

en: Invalid schedule. Cannot save action.
et_EE: Vigane ajakava. Tegevust ei saa salvestada.

en: Invalid scope %s
et_EE: Ebakorrektne skoop %s

en: Invalid setting group.
et_EE: Vigane sätete grupp.

en: Invalid setting.
et_EE: Vigane säte.

en: Invalid shipping method!
et_EE: Vigane tarneviis!

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
et_EE: Vigane lühinimi: %1$s. Ära kasuta tühikuid ega erimärke: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
et_EE: Vigane lühinimi: nimi on tühi.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
et_EE: Vigane signatuur - parameetrite sorteerimine ei õnnestunud.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
et_EE: Vigane signatuur - kaasasolev signatuur ei klapi.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
et_EE: Vigane signatuur - signatuuri meetod on vigane.

en: Invalid slug.
et_EE: Vigane kirjeldus.

en: Invalid status.
et_EE: Vigane staatus.

en: Invalid strategy `%1$s` defined for `%2$s` during script registration.
et_EE: Registreerimisel valitud strateegia `%1$s` ei sobi skriptile `%2$s`.

en: Invalid tax class
et_EE: Vigane maksuklass

en: Invalid taxonomy.
et_EE: Lubamatu taksonoomia.

en: Invalid taxonomy: %s.
et_EE: Vigane taksonoomia: %s

en: Invalid term ID.
et_EE: Vigane ID terminis.

en: Invalid timestamp.
et_EE: Vigane ajatempel.

en: Invalid tool ID.
et_EE: Vigane tööriista ID.

en: Invalid translation type.
et_EE: Vale tõlketüüp.

en: Invalid type parameter.
et_EE: Vigane tüübiparameeter.

en: Invalid user ID for reassignment.
et_EE: Seda kasutaja ID-d ei saa taaskasutada.

en: Invalid user ID.
et_EE: Kasutaja ID on kehtetu.

en: Invalid user parameter(s).
et_EE: Vigased parameetrid.

en: Invalid username or email.
et_EE: Vigane kasutajanimi või e-posti aadress.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
et_EE: %2$s väärtus ei saa olla %1$s, see peaks jääma %3$s ja %4$s vahele.

en: Invalid value for background attachment.
et_EE: Taustamanuse väärtus on vigane.

en: Invalid value for background position X.
et_EE: Tausta X-telje väärtus on vigane.

en: Invalid value for background position Y.
et_EE: Tausta Y-telje väärtus on vigane.

en: Invalid value for background repeat.
et_EE: Tausta kordusväärtus on vigane.

en: Invalid value for background size.
et_EE: Taustasuuruse väärtus on vigane.

en: Invalid value posted for %s
et_EE: Saadetud %s väärtus on vigane

en: Invalid value.
et_EE: Lubamatu väärtus.

en: Invalid variation ID
et_EE: Vigane variatsiooni ID

en: Invalid webhook ID.
et_EE: Vigane veebikonksu ID.

en: Invalid webhook delivery ID.
et_EE: Vigane veebikonksu edastuse ID.

en: Invalid webhook delivery.
et_EE: Vigane veebikonksu edastus.

en: Invalid webhook.
et_EE: Vigane veebikonks.

en: Invalid widget type.
et_EE: Vigane moodulitüüp.

en: Inventory
et_EE: Laohaldus

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
et_EE: Uuele kasutajale saadeti e-kirjaga kutse. Konto loomiseks peab ta klõpsama kirjas olevat kinnitusviidet.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
et_EE: Kasutajale saadeti e-kirjaga kutse.  Tema lisamiseks peab ta klõpsama kirjas olevat kinnitusviidet.

en: Invites
et_EE: Kutsed

en: Invoice for order #{order_number}
et_EE: Arve tellimuse #{order_number} eest

en: Invoice for order #{order_number} on {site_title}
et_EE: Arve tellimusele #{order_number} lehel {site_title}

en: Invoice prefix
et_EE: Arve prefiks

en: Iran
et_EE: Iraan

en: Iranian rial
et_EE: Iraani riaal

en: Iranian toman
et_EE: Iraani toman

en: Iraq
et_EE: Iraak

en: Iraqi dinar
et_EE: Iraagi denaar

en: Ireland
et_EE: Iirimaa

en: Irish
et_EE: iiri

en: Is DomDocument class enabled?
et_EE: Kas DomDocument klass on aktiveeritud?

en: Is GZip enabled?
et_EE: Kas GZip on aktiveeritud?

en: Is SUHOSIN installed?
et_EE: Kas SUHOSIN on paigaldatud?

en: Is SoapClient class enabled?
et_EE: Kas SoapClient klass on aktiveeritud?

en: Is WordPress debug mode active?
et_EE: Kas WordPressi veaotsingu versioon on aktiivne?

en: Is WordPress multisite?
et_EE: Kas see on multisite WordPress?

en: Is a global attribute?
et_EE: Kas see on globaalne omadus?

en: Is featured?
et_EE: Esiletõstetud?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
et_EE: Kas fsockopen/cURL on aktiveeritud?

en: Is log directory writable?
et_EE: Kas logide kaust on kirjutatav?

en: Is mbstring enabled?
et_EE: Kas mbstring on aktiveeritud?

en: Is the Imagick library available?
et_EE: Kas Imagick-teek on saadaval?

en: Is the block dynamically rendered.
et_EE: Kas plokk on dünaamilise esitusega.

en: Is the connection to your store secure?
et_EE: Kas sinu pood kasutab turvalist ühendust?

en: Is the customer a paying customer?
et_EE: Kas klient on millegi eest maksnud?

en: Is there no link to us?
et_EE: Kas viide on puudu?

en: Is this a multisite?
et_EE: Kas siin on mitu veebisaiti?

en: Is this site discouraging search engines?
et_EE: Kas see sait tõrjub otsimootoreid?

en: Is this site using HTTPS?
et_EE: Kas sait kasutab HTTPS-i?

en: Is this theme a child theme?
et_EE: Kas see teema on alamteema?

en: Isfahan (اصفهان)
et_EE: Isfahan

en: Isle of Man
et_EE: Mani saar

en: Israel
et_EE: Iisrael

en: Israeli new shekel
et_EE: Iisraeli uus seekel

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
et_EE: Su veebisaidil ei ole veel vist ühtki menüüd. Kas loome ühe? Alustamiseks klõpsa nuppu.

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
et_EE: Saidi haldajad saavad blokeerida osaliselt või täielikult suhtluse teiste saitide ja teenustega. Valesti seadistatuna võib see takistada pluginate ja teemade tööd.

en: It is up to search engines to honor this request.
et_EE: On otsimootorite otsustada, kas nad järgivad seda sätet või ei.

en: It is your responsibility to write a comprehensive privacy policy, to make sure it reflects all national and international legal requirements on privacy, and to keep your policy current and accurate.
et_EE: Sinu kohuseks on kirjutada selged privaatsuseeskirjad, mis võtavad arvesse kogu privaatsust puudutavat riiklikku ja rahvusvahelist seadusandlust, samuti hoida need pidevalt värskendatud ja täpsed.

en: It looks like HTTPS is not supported for your website at this point.
et_EE: Näib, et praegu ei toeta su veebisait HTTPS-i.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
et_EE: Siit ei leitud midagi. Äkki proovid otsingut?

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
et_EE: Tundub, et seal ei ole midagi. Ehk proovid aadressi %s otse?

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
et_EE: Näib, et Apache moodulit %s ei ole paigaldatud.

en: It looks like the response did not come from this site.
et_EE: Näib, et see vastus ei tulnud sellelt veebisaidilt.

en: It looks like you attempted to import your LiveJournal posts previously and got interrupted.
et_EE: Tundub, et oled üritanud enda LiveJournali postitusi importida ja see on pooleli jäänud.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
et_EE: Näib, et %s on selles versioonis ebaturvaline. Vananenud veebilehitseja on arvestatav turvarisk, soovitame lehitsejat uuendada.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
et_EE: Näib, et kasutatav %s on vananenud. Parima kogemuse saamiseks soovitame seda uuendada.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
et_EE: Tundub, et me ei leia, mida otsite. Võibolla otsingumootor aitab.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
et_EE: Tundub, et su server kasutab Nginxi veebiserverit. <a href="%s">Loe lisaks selle seadistuse kohta</a>.

en: It was not possible to check your scheduled events
et_EE: Plaaniliste tegevuste testimine ebaõnnestus

en: Italian
et_EE: itaalia

en: Italic
et_EE: Kaldkiri

en: Italy
et_EE: Itaalia

en: Item
et_EE: Toode

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
et_EE: Toote #%1$s laoseisu suurendati %2$s pealt tasemele %3$s.

en: Item ID.
et_EE: Toote ID.

en: Item added.
et_EE: Lisatud.

en: Item deleted.
et_EE: Kustutatud.

en: Item moved down
et_EE: Kirje liigutati alla

en: Item moved up
et_EE: Kirje liigutati üles

en: Item not added.
et_EE: Ei lisatud.

en: Item not updated.
et_EE: Uuendamata.

en: Item updated.
et_EE: Uuendatud.

en: Itemized
et_EE: Eraldi ridadena

en: Items
et_EE: Tooted

en: Items Purchased
et_EE: Ostetud tooted

en: Items deleted.
et_EE: Kustutatud.

en: Items list
et_EE: Objektinimekiri

en: Items list navigation
et_EE: Objektinimekirjas liikumine

en: Ivory Coast
et_EE: Elevandiluurannik

en: JSONP support is disabled on this site
et_EE: JSONP tugi on välja lülitatud

en: JSONP support is disabled on this site.
et_EE: See sait ei toeta JSONP-d.

en: Jamaica
et_EE: Jamaika

en: Jamaican dollar
et_EE: Jamaica dollar

en: Jammu and Kashmir
et_EE: Jammu ja Kashmiri

en: January
et_EE: jaanuar

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
et_EE: jaan.

en: Japan
et_EE: Jaapan

en: Japanese
et_EE: jaapani

en: Japanese yen
et_EE: Jaapani jeen

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
et_EE: Selle omaduse kasutamiseks peab JavaScript olema lubatud.

en: Jersey pound
et_EE: Jersey nael

en: Jerusalem
et_EE: Jeruusalemm

en: Jetpack Essential Features
et_EE: Jetpack Essential võimalused

en: Jetpack Logo
et_EE: Jetpack logo

en: Jetpack essential features
et_EE: Jetpack Essential võimalused

en: Jetpack is active - now make it work for your site.
et_EE: Jetpack on aktiveeritud - nüüd pane see oma lehe jaoks tööle.

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
et_EE: Lisandu 16 miljoni Mailchimp kliendi hulka. Sünkroniseeri meilinimekirjade ning poe andmed, et saata automatiseeritud e-kirju ning sihitud kampaaniaid.

en: Join the diverse WordPress contributor community and connect with other people who are passionate about maintaining a free and open web.
et_EE: Liitu WordPressi panustajate kogukonnaga ning leia teisi, kes hoolivad vaba ja avatud veebi säilimisest.

en: Joined %(month)s %(year)s
et_EE: Liitunud %(month)s %(year)s

en: Jordanian dinar
et_EE: Jordaania denaar

en: July
et_EE: juuli

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
et_EE: juuli

en: June
et_EE: juuni

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
et_EE: juuni

en: Just another %s site
et_EE: Järjekordne %s veebileht

en: Just another WordPress site
et_EE: Järjekordne WordPressi veebileht

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
et_EE: Oleme tellimuse #%s kätte saanud ja töösse võtnud:

en: Justify
et_EE: Joonda

en: Justify Text
et_EE: Joonda servadest

en: Kansai
et_EE: Kansas

en: Kathmandu
et_EE: Katmandu

en: Kazakhstan
et_EE: Kasahstan

en: Kazakhstani tenge
et_EE: Kasahstani tenge

en: Keep editing
et_EE: Jätka muutmist

en: Keep in mind that if you convert a category with child categories, the children become top-level orphans.
et_EE: Pea meeles, et kui teisendataval rubriigil on alamrubriike, siis need kaotavad enda vanemamäärangu, s.t. lähevad esimese taseme rubriikideks.

en: Keep this link private
et_EE: Muuda viide privaatseks

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
et_EE: Salvesta mooduli sätted ja märgi see väljalülitatuks

en: Kenyan shilling
et_EE: Keenia šilling

en: Kerman (کرمان)
et_EE: Kerman

en: Kermanshah (کرمانشاه)
et_EE: Kermanshah

en: Key
et_EE: Võti

en: Key details
et_EE: Võtme andmed

en: Keyboard Shortcuts
et_EE: Kiirklahvid

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
et_EE: Klaviatuuri kasutajad: Kui töötad visuaalredaktoris saad kasutada <kbd>Alt + F10</kbd> tööriistariba väljakutsumiseks.

en: Keywords
et_EE: Võtmesõnad

en: Khandyga
et_EE: Handõga

en: Kiev
et_EE: Kiiev

en: Kilograms
et_EE: Kilogrammid

en: Kind
et_EE: Tüüp

en: Korean
et_EE: korea

en: Krasnoyarsk
et_EE: Krasnojarsk

en: Kuwaiti dinar
et_EE: Kuveidi denaar

en: Kyrgyzstan
et_EE: Kõrgõzstan

en: Kyrgyzstani som
et_EE: Kõrgõstani som

en: L/W/H
et_EE: P/L/K

en: La Unión
et_EE: La Union

en: Label
et_EE: Märgis

en: Language
et_EE: Keel

en: Language:
et_EE: Keel:

en: Languages
et_EE: Keeled

en: Large
et_EE: Suur

en: Large size
et_EE: Suur

en: Large size image height
et_EE: Suure pildisuuruse kõrgus

en: Large size image width
et_EE: Suure pildisuuruse laius

en: Last 24 hours
et_EE: Viimased 24 tundi

en: Last 7 days
et_EE: Viimased 7 päeva

en: Last IP
et_EE: Viimane IP

en: Last Login
et_EE: Viimane sisselogimine

en: Last Modified
et_EE: Viimati muudetud

en: Last Name
et_EE: Perekonnanimi

en: Last Post
et_EE: Viimane postitus

en: Last Updated
et_EE: Viimati uuendatud

en: Last Used
et_EE: Viimati kasutatud

en: Last access
et_EE: Viimati kasutatud

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
et_EE: Viimati muutis seda %1$s,  %2$s kell %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
et_EE: Viimati muudetud %1$s kell %2$s

en: Last month
et_EE: Eelmine kuu

en: Last name
et_EE: Perekonnanimi

en: Last name for the user.
et_EE: Kasutaja perekonnanimi.

en: Last name.
et_EE: Perekonnanimi.

en: Last order
et_EE: Viimane tellimus

en: Last order ID.
et_EE: Viimase tellimuse ID.

en: Last order data.
et_EE: Viimase tellimuse andmed.

en: Last page
et_EE: Viimane leht

en: Last updated
et_EE: Viimati uuendatud

en: Last updated: %s
et_EE: Viimati uuendatud: %s

en: Last warning, are you sure?
et_EE: Viimane hoiatus, oled sa kindel?

en: Last week
et_EE: Eelmisel nädalal

en: Latest
et_EE: Viimased

en: Latest Drafts
et_EE: Hiljutised mustandid

en: Latest Post
et_EE: Viimane postitus

en: Latest Posts
et_EE: Viimased postitused

en: Latest activity
et_EE: Viimased toimingud

en: Latest version of theme.
et_EE: Teema viimane versioon.

en: Latitude
et_EE: Laiuskraad

en: Latvia
et_EE: Läti

en: Latvian
et_EE: läti

en: Layout
et_EE: Kujundus

en: Learn More
et_EE: Loe veel

en: Learn about block themes
et_EE: Lisateave plokkide kujunduste kohta

en: Learn how to <a href="%s" class="update-browser-link">browse happy</a>
et_EE: Veebilehitsejat tuleks <a href="%s" class="update-browser-link">uuendada</a>

en: Learn how to configure the Authorization header.
et_EE: Vaata, kuidas loapäist seadistada.

en: Learn how to update
et_EE: Õpi uuendama

en: Learn more
et_EE: Loe veel

en: Learn more about CSS
et_EE: Loe lähemalt CSS-i kohta

en: Learn more about XML sitemaps.
et_EE: Loe lähemalt XML-saidikaartide kohta.

en: Learn more about coupons
et_EE: Lisainfo kupongide kohta

en: Learn more about debugging in WordPress.
et_EE: Loe lähemalt WordPressi silumise kohta.

en: Learn more about orders
et_EE: Lisainfo tellimuste kohta

en: Learn more about page cache
et_EE: Loe lähemalt lehepuhvri kohta

en: Learn more about persistent object caching.
et_EE: Loe lähemalt püsiva objektipuhvri kohta.

en: Learn more about shipping zones
et_EE: Uuri lähemalt tarnetsoonide kohta

en: Learn more about templates
et_EE: Loe veel mallide kohta

en: Learn more about the %s version.
et_EE: Loe lähemalt versiooni %s kohta.

en: Learn more about troubleshooting WordPress.
et_EE: Loe lähemalt WordPressi veaotsingu kohta.

en: Learn more about updates
et_EE: Loe uuendustest lähemalt

en: Learn more about updating PHP
et_EE: Loe lisaks PHP uuendamise kohta

en: Learn more about what WordPress requires to run.
et_EE: Loe veel selle kohta, mida WordPress tööks vajab.

en: Learn more about why you should use HTTPS
et_EE: Loe lisaks, miks peaksid kasutama HTTPS-i

en: Learn more.
et_EE: Loe veel

en: Learn the basics of blogging
et_EE: Õpi blogimise baasteadmisi

en: Leave a Comment
et_EE: Lisa kommentaar

en: Leave a Reply
et_EE: Lisa kommentaar

en: Leave a Reply to %s
et_EE: Vasta %s-le

en: Leave a comment
et_EE: Lisa kommentaar

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
et_EE: Piiramatu allalaadimise lubamiseks jäta väli tühjaks

en: Leave this box unchecked if you do not want to see suggested extensions.
et_EE: Kui sa ei taha laienduste soovitusi näha, jäta see kast märkimata.

en: Lebanese pound
et_EE: Liibanoni nael

en: Lebanon
et_EE: Liibanon

en: Left
et_EE: Vasakul

en: Left Sidebar
et_EE: Vasak külgpaan

en: Left with space
et_EE: Vasakul, tühikuga eraldatud

en: Legacy API
et_EE: Aegunud API

en: Legacy API v3 (deprecated)
et_EE: Legacy API v3 (aegunud)

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
et_EE: Aegunud tarnemeetodid (fikseeritud tasu, rahvusvaheline fikseeritud tasu, ise järgi tulemine ning tasuta tarne) on vananenud, kuid hetkel veel töötavad sama moodi edasi. <b><em>WooCommerce-i tulevastes versioonides nad eemaldatakse</em></b>. Soovitame võimalikult kähku nad välja lülitada ja teha uued tarnemeetodid koos tarnetsoonidega.

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: Fewer Posts
et_EE: Vähem postitusi

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: More Posts
et_EE: Rohkem postitusi

en: Length
et_EE: Pikkus

en: Length (%s)
et_EE: Pikkus (%s)

en: Length x width x height in decimal form
et_EE: Pikkus x laius x kõrgus kümnendsüsteemis

en: Length:
et_EE: Pikkus:

en: Let's go!
et_EE: Lähme!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
et_EE: Laseb võtta tarne eest fikseeritud tasu.

en: Letter
et_EE: Tähemärk

en: Level
et_EE: Tase

en: Liberia
et_EE: Libeeria

en: Liberian dollar
et_EE: Libeeria dollar

en: Library
et_EE: Meediateek

en: Libya
et_EE: Liibüa

en: Libyan dinar
et_EE: Liibüa denaar

en: Licenses
et_EE: Litsents

en: Lifetime Subscription
et_EE: Eluaegne püsitellimus

en: Light
et_EE: Hele

en: Like
et_EE: Meeldib

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
et_EE: Ilmselt on %2$s kasutamiseks lisatud otse %1$s . See ei ole hea mõte.  Lisa selle asemel %2$s viide  %3$s juurde.

en: Likely direct inclusion of wp-admin/includes/template.php in order to use add_meta_box(). This is very wrong. Hook the add_meta_box() call into the add_meta_boxes action instead.
et_EE: Ilmselt on funktsiooni  add_meta_box() kasutatud wp-admin/includes/template.php kaudu. See ei ole hea idee.  Kasuta add_meta_box() -funktsiooni add_meta_boxes -i kaudu.

en: Likes
et_EE: Meeldimised

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
et_EE: Piira vastamist kommentaaridega, mis avaldati enne määratud kuupäeva.

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
et_EE: Piira vastamist kommentaaridega, mis avaldati enne määratud kuupäeva.

en: Limit response to posts modified after a given ISO8601 compliant date.
et_EE: Piira vastamist postitustega, mis avaldati peale määratud kuupäeva.

en: Limit response to posts modified before a given ISO8601 compliant date.
et_EE: Piira vastamist postitustega, mis avaldati enne määratud kuupäeva.

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
et_EE: Piira vastamist postitustega, mis avaldati peale määratud kuupäeva.

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
et_EE: Piira vastamist postitustega, mis avaldati enne määratud kuupäeva.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
et_EE: Piira tulemusi ressurssidele, mis on avaldatud peale antud ISO8601 standardiga ühilduvat kuupäeva.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
et_EE: Piira tulemusi ressurssidele, mis on avaldatud enne antud ISO8601 standardiga ühilduvat kuupäeva.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
et_EE: Piira tulemusi ressurssidele, mis on avaldatud peale antud ISO8601 standardiga ühilduvat kuupäeva.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
et_EE: Piira tulemusi ressurssidele, mis on avaldatud enne antud ISO8601 standardiga ühilduvat kuupäeva.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
et_EE: Piira vastust kindlatele väljadele. Vaikimisi kõik väljad.

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
et_EE: Piira tulemusi eri taksonoomiate suhtega.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
et_EE: Piira tulemusi kõigi elementidega peale nende, millel on konkreetne ülemelemendi ID.

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
et_EE: Piira tulemusi konkreetse MIME-tüübiga manustega.

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
et_EE: Piira tulemusi konkreetse meediatüübiga manustega.

en: Limit result set to blocks matching the search term.
et_EE: Piira otsingutulemusi otsitavale vastavate plokkidega.

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
et_EE: Piira tulemusi konkreetse staatusega kommentaaridega. Nõuab vastavaid õigusi.

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
et_EE: Piira tulemusi konkreetset tüüpi kommentaaridega. Nõuab vastavaid õigusi.

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
et_EE: Piira tulemusi konkreetse postituse ID-ga kommentaaridega.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
et_EE: Piira tulemusi konkreetsete ID-dega kasutajate kommentaaridega. Nõuab vastavaid õigusi.

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
et_EE: Jäta tulemustest välja konkreetsete ülem-ID-de kommentaarid.

en: Limit result set to featured products.
et_EE: Piira tulemuste hulk esiletõstetud toodetele.

en: Limit result set to items except those with specific terms assigned in the %s taxonomy.
et_EE: Piira tulemusi kõigi elementidega peale nende, millele on taksonoomias %s määratud konkreetne termin.

en: Limit result set to items that are sticky.
et_EE: Piira tulemusi kleepsudega.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
et_EE: Piira tulemusi elementidega, millel on konkreetne ülemelemendi ID.

en: Limit result set to items with specific terms assigned in the %s taxonomy.
et_EE: Piira tulemusi kõigi elementidega, millele on taksonoomias %s määratud konkreetne termin.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
et_EE: Piira tulemusi kindla kliendi tellimustele.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
et_EE: Piira tulemusi kindlat toodet sisaldavatele tellimustele.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
et_EE: Piira tulemusi kindlas olekus tellimustele.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
et_EE: Piira tulemusi kindla staatusega tellimustele.

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
et_EE: Piira tulemusi postitustega, millele on määratud staatus.

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
et_EE: Piira tulemusi konkreetsete autorite postitustega.

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
et_EE: Piira tulemusi postitustega, millel on konkreetne menüü järjekorranumber.

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
et_EE: Piira tulemusi postitustega, millel on vastav kirjeldus.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
et_EE: Piira tulemusi toodetele, millega on seotud kindla ID-ga kategooriad.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
et_EE: Piira tulemusi toodetele, millega on seotud kindla ID-ga tarneklassid.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
et_EE: Piira tulemusi kindlas olekus toodetele.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
et_EE: Piira tulemusi toodetele, millega on seotud kindla ID-ga sildid.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
et_EE: Piira tulemusi kindlat tüüpi toodetele.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
et_EE: Piira tulemuste hulka toodete hinna ülempiiri järgi.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
et_EE: Piira tulemuste hulka toodete hinna alampiiri järgi.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
et_EE: Piira tulemuste hulk laos olemas või laost otsas toodetele.

en: Limit result set to products on sale.
et_EE: Piira tulemuste hulk allahindlusega toodetele.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
et_EE: Piira tulemusi kindla tootekoodiga toodetele.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
et_EE: Piira tulemusi kindla omaduse termini ID-ga toodetele (eeldab, et omadus on tootele määratud).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
et_EE: Piira tulemusi kindla omadusega toodetele.

en: Limit result set to products with a specific slug.
et_EE: Piira tulemusi kindla toote püsiviite järgi.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
et_EE: Piira tulemusi kindla maksuklassiga toodetele.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
et_EE: Piira tulemusi toodetele, millel on spetsiifiline tootekood. Mitme puhul kasuta eraldajana koma.

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
et_EE: Piira tulemusi toodetele, millel on spetsiifiline tootekood. Mitme puhul kasuta eraldajana koma.

en: Limit result set to products with specified stock status.
et_EE: Piira tulemusi kindla laoseisu staatusega toodetele.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
et_EE: Piira tulemusi kindlale tootele määratud ressurssidele.

en: Limit result set to resources with a specific code.
et_EE: Piira tulemusi kindla koodiga ressurssidele.

en: Limit result set to resources with a specific email.
et_EE: Piira tulemusi kindla e-postiga ressurssidele.

en: Limit result set to resources with a specific role.
et_EE: Piira tulemusi kindla rolliga ressurssidele.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
et_EE: Piira tulemusi kindla ressursi püsiviite järgi.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
et_EE: Piira tulemusi kindla staatusega arvustustele.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
et_EE: Piira tulemusi kindlate toote ID'dega arvustustele.

en: Limit result set to specific IDs.
et_EE: Piira tulemusi konkreetsete ID-dega.

en: Limit result set to specific ids.
et_EE: Piira tulemusi kindlatele id-dele.

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
et_EE: Piira tulemusi konkreetse ülemobjektiga seotud terminitega.

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
et_EE: Piira tulemusi selle postitusega seotud terminitega.

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
et_EE: Piira tulemusi terminitega, kes vastavad etteantud kirjeldus(t)ele

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
et_EE: Piira tulemusi konkreetse e-postiaadressiga autoritega. Nõuab vastavaid õigusi.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
et_EE: Piira valikut teemadega, millele on määratud staatus.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
et_EE: Piira tulemusi kõikidele toodetele, mille ülemtoodetel on teatud ID-d.

en: Limit result set to users matching at least one specific capability provided. Accepts csv list or single capability.
et_EE: Piira tulemusi kasutajatega, kellel on vähemalt üks etteantud rollidest. Võib anda üksiku rolli või mitu komadega eraldatud rolli.

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
et_EE: Piira tulemusi kasutajatega, kellel on vähemalt üks etteantud rollidest. Võib anda üksiku rolli või mitu komadega eraldatud rolli.

en: Limit result set to users who are considered authors.
et_EE: Piira tulemusi kasutajatega, keda loetakse autoriteks.

en: Limit result set to users who have published posts.
et_EE: Piira tulemusi kasutajatega, kes on avaldanud postitusi.

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
et_EE: Piira tulemusi kasutajatega, kes vastavad etteantud kirjeldus(t)ele

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
et_EE: Piira tulemusi kindlas olekus veebikonksudele.

en: Limit result to customers or internal notes.
et_EE: Piira tulemust klientidele või sisemistele märgetele.

en: Limit results to items of an object type.
et_EE: Piira valikut objektitüübiga.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
et_EE: Piira valikut objekti alamtüüpidega.

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
et_EE: Piira tulemusi konkreetse postitusetüübiga seotud taksonoomiatega.

en: Limit results to those matching a category ID.
et_EE: Piira rubriigi tunnusega.

en: Limit results to those matching a keyword ID.
et_EE: Piira võtmesõna tunnusega.

en: Limit results to those matching a pattern (slug).
et_EE: Piira tulemusi etteantud tekstimustri (püsiviite) alusel.

en: Limit results to those matching a string.
et_EE: Piira tulemusi etteantud teksti alusel.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
et_EE: Piira kindlate postiindeksite/suunakoodidega

en: Limit to the specified post id.
et_EE: Piira konkreetse postitusetunnusega.

en: Limit to the specified template part area.
et_EE: Piirdu konkreetse malliosade alaga.

en: Limit usage to X items
et_EE: Piira kasutamine X esemele

en: Limits results to plugins with the given status.
et_EE: Piirab tulemusi etteantud staatusega pluginatega.

en: Line item meta data.
et_EE: Arverea meta andmed.

en: Line items data.
et_EE: Arverea andmed.

en: Line subtotal (before discounts).
et_EE: Arverea vahesumma (enne allahindlusi).

en: Line subtotal tax (before discounts).
et_EE: Arverea vahesumma maksud (enne allahindlusi).

en: Line taxes.
et_EE: Arverea maksud.

en: Line total (after discounts).
et_EE: Arverea summa (peale allahindlusi).

en: Line total tax (after discounts).
et_EE: Arverea maksude summa (peale allahindlusi).

en: Link
et_EE: Viide

en: Link CSS Class
et_EE: Viite CSS-klass

en: Link Categories
et_EE: Viideterubriigid

en: Link Category
et_EE: Viiterubriik

en: Link ID
et_EE: Viite ID

en: Link Image To:
et_EE: Pildiviide:

en: Link Rel
et_EE: Stiiliviide

en: Link Relationship (XFN)
et_EE: Viite suhted (XFN)

en: Link Target
et_EE: Sihtkoht

en: Link Text
et_EE: Kuvatav tekst

en: Link To
et_EE: Viide aadressile

en: Link URL
et_EE: Viite aadress

en: Link added.
et_EE: Viide lisatud.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
et_EE: Viide

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
et_EE: Viited

en: Link color
et_EE: Viite värv

en: Link inserted.
et_EE: Viide on lisatud.

en: Link not found.
et_EE: Viidet ei leitud.

en: Link options
et_EE: Viite valikud

en: Link previous orders
et_EE: Seoste eelnevad tellimused

en: Link rating
et_EE: Viite hinnang

en: Link selected.
et_EE: Viide on valitud.

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
et_EE: Viite tekst, näiteks &#8220;Lunarahanõuded (PDF)&#8221;

en: Link thumbnails to:
et_EE: Pisipiltide viide:

en: Link title
et_EE: Viite pealkiri

en: Link to Attachment Page
et_EE: Viide manuselehele

en: Link to Media File
et_EE: Viide meediafailile

en: Link to image
et_EE: Viide pildile

en: Link to:
et_EE: Viide:

en: Linked Products
et_EE: Seotud tooted

en: Linked products
et_EE: Seotud tooted

en: Links
et_EE: Viited

en: Links for %s
et_EE: Viited %s kohta

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
et_EE: Ekraani ülaservas asuv tööriistariba ühendab töölauda saidi välisvaatega, samuti annab see ligipääsu kasutajakontole ja WordPressi abiinfole.

en: Links list
et_EE: Viitenimekiri

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
et_EE: Viiteid võib jagada viiterubriikidesse, mis ei ole samad kui postitusterubriigid.

[ctx: Links widget]
en: Random
et_EE: Juhuslik

en: Lisbon
et_EE: Lissabon

en: List
et_EE: Nimistu

en: List 1 postcode per line
et_EE: Kirjuta 1 suunakood rea kohta

en: List item
et_EE: Nimekirjas olev

en: List of attributes.
et_EE: Omaduste nimekiri.

en: List of available term names of the attribute.
et_EE: Omaduse olemasolevate terminite nimetuste loend.

en: List of billing address data.
et_EE: Arveaadressi andmete loetelu.

en: List of cart fees.
et_EE: Nimekiri ostukorvi maksudest.

en: List of categories
et_EE: Kategooriate nimekiri

en: List of categories with their product counts
et_EE: Kategooriate nimekiri koos nende toodete arvuga

en: List of categories.
et_EE: Kategooriate nimekiri.

en: List of category IDs the coupon applies to.
et_EE: Kategooriate ID-de nimekiri, millega koos seda kupongi saab kasutada.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
et_EE: Kategooriate ID-de nimekiri, millega koos seda kupongi ei saa kasutada.

en: List of countries on this continent.
et_EE: Sellel kontinendil olevate riikide koodide nimekiri.

en: List of created resources.
et_EE: Loodud ressursside nimekiri.

en: List of cross-sell products IDs.
et_EE: Ristmüügi toodete ID-de nimekiri.

en: List of delete resources.
et_EE: Kustutatud ressursside nimekiri.

en: List of downloadable files.
et_EE: Allalaaditavate failide nimekiri.

en: List of email addresses that can use this coupon.
et_EE: E-posti aadresside nimekiri, kes saavad seda kupongi kasutada.

en: List of grouped products ID.
et_EE: Grupeeritud toodete ID-de nimekiri.

en: List of images.
et_EE: Piltide nimekiri.

en: List of menu items selected for deletion:
et_EE: Kustutamiseks valitud menüüelemendid:

en: List of product IDs the coupon can be used on.
et_EE: Toodete ID-de nimekiri, millega seda kupongi saab kasutada.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
et_EE: Toodete ID-de nimekiri, millega seda kupongi kasutada ei saa.

en: List of refunds.
et_EE: Tagasimaksete nimekiri.

en: List of related products IDs.
et_EE: Seotud toodete ID-de nimekiri.

en: List of sales reports.
et_EE: Müügiraportite nimekiri.

en: List of shipping address data.
et_EE: Tarneaadressi andmete loetelu.

en: List of states in this country.
et_EE: Selles riigis olevate osariikide/maakondade loetelu.

en: List of supported continents, countries, and states.
et_EE: Süsteemi poolt toetatud kontinentide, riikide ja osariikide/maakondade nimekiri.

en: List of supported currencies.
et_EE: Toetatud valuutade nimekiri.

en: List of supported states in a given country.
et_EE: Antud riigis olevate süsteemi poolt toetatud osariikide/maakondade nimekiri.

en: List of tags.
et_EE: Siltide nimekiri.

en: List of the missing image sizes of the attachment.
et_EE: Manuse puuduvate pildisuuruste nimekiri.

en: List of top sellers products.
et_EE: Enimmüünud toodete nimekiri.

en: List of up-sell products IDs.
et_EE: Ülesmüügi toodete ID-de nimekiri.

en: List of updated resources.
et_EE: Uuendatud ressursside nimekiri.

en: List of upsell products IDs.
et_EE: Ülesmüügi toodete ID-de nimekiri.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
et_EE: Nimekiri kasutajate ID-dest (või külaliste e-posti aadressidest), kes on seda kupongi kasutanud.

en: List of variations IDs.
et_EE: Variatsioonide ID-de nimikiri.

en: List of variations.
et_EE: Variatsioonide nimekiri.

en: List view
et_EE: Loendivaade

en: Lists
et_EE: Nimekirjad

en: Lithuania
et_EE: Leedu

en: Lithuanian
et_EE: leedu

en: Live API password
et_EE: Live API parool

en: Live API signature
et_EE: Live API signatuur

en: Live API username
et_EE: Live API kasutajanimi

en: Live Broadcast
et_EE: Otseülekanne

en: Live Preview
et_EE: Eelvaade

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
et_EE: Eelvaade &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
et_EE: Eelvaade: %s

en: Live preview theme: %s
et_EE: Eelvaatle teemat %s

en: LiveJournal Password
et_EE: LiveJournali parool

en: LiveJournal Username
et_EE: LiveJournali kasutajanimi

en: LiveJournal is not responding to authentication requests. Please wait a while and then try again.
et_EE: LiveJournal ei vasta autentimispäringule. Oota veidi ja proovi uuesti.

en: Load billing address
et_EE: Laadi arvelduse aadress

en: Load more
et_EE: Laadi veel

en: Load shipping address
et_EE: Laadi tarneaadress

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
et_EE: Laadi arvelduse info kliendi andmetest? Eelnevalt sisestatud arvelduse info kirjutatakse üle.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
et_EE: Laadi tarneinfo kliendi andmetest? Eelnevalt sisestatud tarneinfo kirjutatakse üle.

en: Loading Comments...
et_EE: Laen kommentaare...

en: Loading more results... please wait.
et_EE: Laadin veel tulemusi, palun oota.

en: Loading network orders
et_EE: Laen võrgustiku tellimusi

en: Loading&#8230;
et_EE: Laadin&#8230;

en: Loading&hellip;
et_EE: Laen&hellip;

en: Loading..
et_EE: Laadimine...

en: Loading...
et_EE: Laen...

en: Loading…
et_EE: Salvestatud krediitkaardid puuduvad.

en: Local Pickup
et_EE: Tulen ise järgi

en: Local delivery
et_EE: Kohalik transport

en: Local delivery (legacy)
et_EE: Kohalik kättetoomine (aegunud)

en: Local pickup
et_EE: Tulen ise järgi

en: Local pickup (legacy)
et_EE: Tulen ise järele (aegunud)

en: Local time is %s.
et_EE: Kohalik aeg: %s

en: Local time is <code>%1$s</code>
et_EE: Kohalik aeg on <code>%1$s</code>

en: Local zone = California ZIP 90210 = Local pickup
et_EE: Kohalik tsoon = California ZIP 90210 = Tulen ise järgi

en: Locale for the user.
et_EE: Kasutaja maakood.

en: Location
et_EE: Asukoht

en: Location of the uploaded file.
et_EE: Üles laaditud faili asukoht.

en: Locations not covered by your other zones
et_EE: Piirkonnad, mida sinu ülejäänud tsoonid ei kata.

en: Log
et_EE: Logi

en: Log %s out of all locations.
et_EE: Logi %s kõikjalt välja.

en: Log In
et_EE: Logi sisse

en: Log Out
et_EE: Logi välja

en: Log Out Everywhere
et_EE: Logi kõikjalt välja

en: Log Out Everywhere Else
et_EE: Logi end kõikjalt mujalt välja

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside %s Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
et_EE: Logi PayPal'i sündmusi, näiteks IPN päringuid, %s sees. Märkus: see võib salvestada isikuandmeid. Soovitame kasutada seda vaid veaotsingu eesmärkidel ning pärast logid kustutada.

en: Log directory writable
et_EE: Logikataloog kirjutatav

en: Log directory.
et_EE: Logide kaust.

en: Log in
et_EE: Logi sisse

en: Log in to Download Files
et_EE: Failide allalaadimiseks logi sisse

en: Log in to Reply
et_EE: Vastamiseks logi sisse

en: Log in to leave a Comment
et_EE: Kommenteerimiseks logi sisse

en: Log in to use details from one of these accounts.
et_EE: Logi sisse, et kasutada registreeritud andmeid.

en: Log out
et_EE: Logi välja

en: Log out of this account
et_EE: Logi kasutaja välja

en: Log&nbsp;Out
et_EE: Logi&nbsp;välja

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Edit your profile</a>. <a href="%3$s">Log out?</a>
et_EE: Logitud sisse kui %1$s. <a href="%2$s">Muuda oma profiili</a>. <a href="%3$s">Logi välja?</a>

en: Logged in as %s
et_EE: Sisse logitud kui %s.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
et_EE: Sisse logitud nimega <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
et_EE: Ole sisse logitud nimega <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Logi kontolt välja">Logi välja</a>

en: Logged in as:
et_EE: Sisse loginud kui

en: Logging in to LiveJournal failed. Check your username and password and try again.
et_EE: LiveJournali sisselogimine ebaõnnestus. Kontrolli enda kasutajanime ja parooli ning proovi uuesti.

en: Login
et_EE: Logi sisse

en: Login Address (URL)
et_EE: Sisselogimisaadress (URL)

en: Login Name
et_EE: Kasutajanimi

en: Login failed
et_EE: Sisselogimine ebaõnnestus

en: Login name for the user.
et_EE: Kasutajanimi.

en: Login to leave a comment.
et_EE: Kommenteerimiseks logi sisse.

en: Logout
et_EE: Logi välja

en: Logout &raquo;
et_EE: Logi välja &raquo;

en: Logs
et_EE: Logid

en: Longitude
et_EE: Pikkuskraad

en: Looking for %1$s in %2$s
et_EE: Otsitakse %1$s asukohast %2$s

en: Looking for a WooCommerce theme?
et_EE: Otsid WooCommerce teemat?

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
et_EE: Otsid uut kujundust? Siit saad otsida või sirvida WordPress.org-i teemakataloogi ning sealt teemasid paigaldada, eelvaadelda ja sisse lülitada.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
et_EE: Kas otsid WooCommerce Helper-it?

en: Looking to upgrade?
et_EE: Vajad paremat versiooni?

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
et_EE: Näib, et midagi läks viltu. Oota mõni sekund ja proovi siis uuesti.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
et_EE: Tundub, et see fail on vale tüübiga. Palun vali sobivat tüüpi fail.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
et_EE: Tundub, et see fail on vale tüübiga. Palun vali sobivat tüüpi helifail.

en: Lookup tables are regenerating
et_EE: Kiirotsingu tabelite sisu on genereerimisel

en: Loop
et_EE: Tsükkel

en: Loopback request
et_EE: Tagasipäring (loopback)

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
et_EE: Tagasipäringuid kasutatakse plaanitud tegevuste juures ning ka teemade ja pluginate redaktorites koodi stabiilsuse tagamisel.

en: Lost Password
et_EE: Kadunud parool

en: Lost password
et_EE: Kadunud parool

en: Lost your password?
et_EE: Parool kadunud?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
et_EE: Kaotasid või unustasid parooli? Palun sisesta oma kasutajanimi või e-posti aadress. Sulle saadetakse kiri lingiga, mille abil saad endale uue parooli määrata.

en: Low in stock
et_EE: Vähe laos

en: Low stock amount
et_EE: Madal laojääk

en: Low stock threshold
et_EE: Madala laoseisu piirmäär

en: LxWxH in decimal form
et_EE: PxLxK kümnendkujul

en: M j, Y
et_EE: j M, Y

en: M j, Y @ G:i
et_EE: j. M Y @ H:i

en: M j, Y @ H:i
et_EE: j. M Y @ H:i

en: M j, Y g:i a
et_EE: j. M Y h:i

en: M jS
et_EE: j.m.Y

en: M jS Y
et_EE: d. M Y

en: MB (Leave blank for network default)
et_EE: MB (jäta tühjaks, kasutamaks võrgustiku vaikimisi seadet)

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
et_EE: Ostukorvi toodete MD5 räsi kindlustamaks, et tellimust pole muudetud.

en: MM / YY
et_EE: KK / AA

en: Macanese pataca
et_EE: Macau pataaka

en: Macedonian
et_EE: makedoonia

en: Macedonian denar
et_EE: Makedoonia denaar

en: Madagascar
et_EE: Madagaskar

en: Magento
et_EE: Roosakaspunane

en: Mail (will not be published)
et_EE: E-aadress (seda ei avaldata)

en: Mail Server
et_EE: E-postiserver

en: Mailchimp icon
et_EE: Mailchimp'i ikoon

en: Main
et_EE: Peamine

en: Main Page (no parent)
et_EE: Pealeht (ülemlehti pole)

en: Main image width
et_EE: Peamise pildi laius

en: Main menu
et_EE: Peamenüü

en: Maintenance
et_EE: Hooldustööd

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
et_EE: Tee &#8220;%s&#8221; vaikimisi kategooriaks

en: Make a duplicate from this product
et_EE: Tee sellest tootest duplikaat

en: Make default
et_EE: Määra vaikimisi kasutatavaks

en: Make sure all words are spelled correctly.
et_EE: Veendu, et kõigi sõnade õigekiri on korrektne.

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
et_EE: Lisa kindlasti --user parameeter koos kontoga, millel on selle tegevuse jaoks õigused.

en: Make this post sticky
et_EE: Kinnista postitus

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
et_EE: Tee ülekanne meie pangakontole. Palun kasuta selgituses tellimuse numbrit. Sinu tellimust ei lähetata enne, kui raha on jõudnud meie kontole.

en: Malagasy ariary
et_EE: Madagaskari ariari

en: Malawian kwacha
et_EE: Malawi kvatša

en: Malay
et_EE: malai

en: Malaysia
et_EE: Malaisia

en: Malaysian ringgit
et_EE: Malaisia ​​ringgit

en: Maldives
et_EE: Maldiivid

en: Maldivian rufiyaa
et_EE: Maldiivi ruupia

en: Maltese
et_EE: malta

en: Manage
et_EE: Halda

en: Manage Archives
et_EE: Halda arhiivi

en: Manage Audio
et_EE: Halda helifaile

en: Manage Comments
et_EE: Halda kommentaare

en: Manage Documents
et_EE: Halda dokumente

en: Manage Images
et_EE: Halda pilte

en: Manage Locations
et_EE: Asukohtade haldamine

en: Manage Purchases
et_EE: Tellimuste haldamine

en: Manage Spreadsheets
et_EE: Halda tabeleid

en: Manage Uploads
et_EE: Halda meediateeki

en: Manage Video
et_EE: Halda videosid

en: Manage comments
et_EE: Halda kommentaare

en: Manage inactive plugins
et_EE: Halda kasutamata pluginaid

en: Manage plugin
et_EE: Halda pluginaid

en: Manage purchase
et_EE: Halda tellimust

en: Manage purchases
et_EE: Halda ostu

en: Manage shipping methods
et_EE: Halda tarnemeetodeid

en: Manage stock
et_EE: Halda laoseisu

en: Manage stock?
et_EE: Halda laoseisu?

en: Manage suggestions
et_EE: Halda soovitusi

en: Manage the "%s" payment method
et_EE: Muuda maksemeetodit "%s"

en: Manage themes
et_EE: Halda teemasid

en: Manage which sites appear in your profile.
et_EE: Halda millised leheküljed ilmuvad sinu profiilil.

en: Manage with Live Preview
et_EE: Haldamine eelvaate abil

en: Manage your plugins
et_EE: Halda pluginaid

en: Manage your site
et_EE: Halda veebilehekülge

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
et_EE: Halda oma püsitellimusi, saa kätte olulisi toodete teadaandeid ning uuendusi ja kõike seda mugavalt oma WooCommerce töölaualt

en: Manage your themes
et_EE: Halda teemasid

en: Managing Pages
et_EE: Lehtede haldus

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
et_EE: Lehtede haldamine on väga sarnane postituste haldamisega ning ekraani saab kohandada samal viisil.

en: Manual
et_EE: Käsitsi

en: Manual Offsets
et_EE: Määra käsitsi

en: Manually sent
et_EE: Käsitsi saadetud

en: Manx pound
et_EE: Manx nael

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
et_EE: Paljud inimesed kasutavad modereerimise kiirendamiseks kiirklahve. Lisainfo saamiseks klõpsa kõrvalasuvat linki.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Erase Personal Data request should delete data from plugins as well.
et_EE: Paljud pluginad võivad koguda ja säilitada isikuandmeid kas siis WordPressi enda andmebaasis või mujal. Isikuandmete kustutustaotluse puhul tuleks kaasata ka pluginates olev info.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Export Personal Data request should include data from plugins as well.
et_EE: Paljud pluginad võivad koguda ja säilitada isikuandmeid kas siis WordPressi enda andmebaasis või mujal. Isikuandmete eksporditaotluse puhul tuleks kaasata ka pluginates olev info.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
et_EE: Paljud teemad kuvavad külgpaanidel vaikimisi mooduleid (kuni muudatuste tegemiseni paanil), kuid neid ei näidata automaatselt külgpaani haldusvahendis.  Peale moodulite esmast muutmist saad vaikimisi moodulid uuesti lisada, lisades need saadaolevate moodulite alale.

en: Map CSV fields to products
et_EE: Kaardista CSV väljad toodetele

en: Map to existing
et_EE: Seo olemasolevatega

en: Map to field
et_EE: Kaardista väljale

en: March
et_EE: märts

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
et_EE: märts

en: Margin
et_EE: Piir

en: Mark as Spam
et_EE: Märgi rämpsuks

en: Mark export request for &#8220;%s&#8221; as completed.
et_EE: Märgi &#8220;%s&#8221; eksporditaotlus täidetuks.

en: Mark requests as completed
et_EE: Märgi taotlused rahuldatuks

en: Mark this comment as spam
et_EE: Märgi see kommentaar rämpsuks

en: Marketing
et_EE: Turundus

en: Marketplace suggestions
et_EE: Turuplatsi soovitused

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
et_EE: Hangi rohkem võimalusi

en: Markup is not allowed in CSS.
et_EE: CSS-i sees ei ole muud märgendid lubatud.

en: Marshall Islands
et_EE: Marshalli saared

en: Mastercard
et_EE: MasterCard

en: Match case
et_EE: Tõstutundlik

en: Match terms with the listed IDs.
et_EE: Vii terminid vastavuse loendis olevate tunnustega.

en: Mature
et_EE: Valmis

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Valmis <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Valmis <span class="count">(%s)</span>

en: Mauritania
et_EE: Mauritaania

en: Mauritanian ouguiya
et_EE: Mauritaania ouguija

en: Mauritian rupee
et_EE: Mauriitia ruupia

en: Max Height
et_EE: Maks. kõrgus

en: Max Width
et_EE: Maks. laius

en: Max allowed packet size
et_EE: Maksimaalne lubatud paketisuurus

en: Max connections number
et_EE: Maksimaalne ühenduste arv

en: Max effective file size
et_EE: Suurim lubatud tegelik failisuurus

en: Max input time
et_EE: Maks. sisestusaeg

en: Max number of files allowed
et_EE: Failide suurim lubatud arv

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
et_EE: Maksimaalne toodete kogus ostukorvis, millele see kupong kehtib.

en: Max price
et_EE: Maksimaalne hind

en: Max size of an uploaded file
et_EE: Suurim lubatud üleslaetud faili suurus

en: Max size of post data allowed
et_EE: Suurim lubatud postituse maht

en: Max upload size
et_EE: Maksimaalne üleslaaditava faili suurus

en: Max upload size.
et_EE: Suurim lubatud üleslaadimise maht.

en: MaxMind GeoIP database.
et_EE: MaxMind GeoIP andmebaas.

en: MaxMind License Key
et_EE: MaxMind'i litsensivõti

en: Maximum Rating
et_EE: Hinnang

en: Maximum depth
et_EE: Maksimaalne sügavus

en: Maximum number of items to be returned in result set.
et_EE: Maksimaalne elementide arv, mida vastuses kuvatakse.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
et_EE: Maksimaalne lubatav tellimuse summa selle kupongi kasutamiseks.

en: Maximum posts per page
et_EE: Maksimaalne postituste arv lehel

en: Maximum size: %s
et_EE: Maksimumsuurus: %s

en: Maximum spend
et_EE: Maksimaalne kulu

en: Maximum upload file size: %s.
et_EE: Maksimaalne üleslaaditava failil suurus: %s.

en: May
et_EE: mai

[ctx: May abbreviation]
en: May
et_EE: mai

en: Measurements
et_EE: Mõõtmed

en: Media
et_EE: Meedia

en: Media File
et_EE: Meediafail

en: Media Handling
et_EE: Meediahaldus

en: Media Library
et_EE: Meediateek

en: Media Settings
et_EE: Meediaseaded

en: Media Widget
et_EE: Meediamoodul

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
et_EE[0]: Meediamoodul (%d)
et_EE[1]: Meediamoodulid (%d)

en: Media file attached.
et_EE: Meediafail lisati.

en: Media file detached.
et_EE: Meediafail eemaldati.

en: Media file moved to the Trash.
et_EE: Meediafail saadeti prügikasti.

en: Media file permanently deleted.
et_EE: Meediafail jäädavalt kustutatud.

en: Media file restored from the Trash.
et_EE: Meediafail taastati prügikastist.

en: Media file updated.
et_EE: Meediafaili uuendati.

en: Media items list
et_EE: Meedianimekiri

en: Media items list navigation
et_EE: Meedianimekirjas liikumine

en: Media library
et_EE: Meediateek

en: Media list
et_EE: Meedialoend

en: Media title
et_EE: Meediafaili pealkiri

en: Media title&hellip;
et_EE: Meediafaili pealkiri&hellip;

en: Median server response time was %1$s milliseconds. It should be less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
et_EE: Serveri keskmine reaktsiooniaeg oli %1$s millisekundit. See peaks olema väiksem kui soovitatud %2$s millisekundi lävi.

en: Median server response time was %1$s milliseconds. This is less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
et_EE: Serveri keskmine reaktsiooniaeg oli %1$s millisekundit. See on väiksem kui soovitatud %2$s millisekundi lävi.

en: Medium
et_EE: Keskmine

en: Medium size
et_EE: Keskmine

en: Medium size image height
et_EE: Keskmise pildisuuruse kõrgus

en: Medium size image width
et_EE: Keskmise pildisuuruse laius

en: Medium-Large size image height
et_EE: Keskmiselt suure pildi kõrgus

en: Medium-Large size image width
et_EE: Keskmiselt suure pildi laius

en: Meetups
et_EE: Meetup-id

en: Meghalaya
et_EE: Meghālaya

en: Member
et_EE: Kasutaja

en: Membership
et_EE: Liikmelisus

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
et_EE: Mälu sai täis - palun proovi mõnd väiksemat faili.

en: Menu
et_EE: Menüü

en: Menu &amp; Widgets
et_EE: Menüü &amp; Vidinad

en: Menu Item
et_EE: Menüüelement

en: Menu Location
et_EE: Menüü asukoht

en: Menu Locations
et_EE: Menüü asukohad

en: Menu Management
et_EE: Menüüde haldus

en: Menu Name
et_EE: Menüü nimi

en: Menu Options
et_EE:  Menüüvalikud

en: Menu Settings
et_EE: Menüü seaded

en: Menu created
et_EE: Menüü loodud

en: Menu deleted
et_EE: Menüü kustutatud

en: Menu item added
et_EE: Menüüelement lisatud

en: Menu item deleted
et_EE: Menüüelement kustutatud

en: Menu item is now a sub-item
et_EE: Menüüelement muudetud alamelemendiks

en: Menu item moved down
et_EE: Menüüelement viidud alla

en: Menu item moved out of submenu
et_EE: Menüüelement viidud alammenüüst välja

en: Menu item moved to the top
et_EE: Menüüelement viidi kõige ülemiseks

en: Menu item moved up
et_EE: Menüüelement viidud üles

en: Menu item removed
et_EE: Menüüelement eemaldati

en: Menu items do not support trashing. Set '%s' to delete.
et_EE: Menüüelemente ei saa prügikasti saata. Kustutamiseks seadista '%s'.

en: Menu locations updated.
et_EE: Menüü asukohad uuendatud.

en: Menu order
et_EE: Menüüjärjestus

en: Menu order, used to custom sort products.
et_EE: Menüüjärjekord, kasutatakse toodete järjekorra käsitsi määramiseks.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
et_EE: Menüü järjekord, kasutatakse ressursi käsitsi sorteerimiseks.

en: Menu structure
et_EE: Menüü struktuur

en: Menus
et_EE: Menüüd

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
et_EE: Menüüsid saab kuvada teemas määratud asukohtadel või <a href="%s">moodulialadel</a>, lisades &#8220;navigeerimismenüü &#8221; mooduli.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
et_EE: Menüüsid saab kuvada teema poolt määratud asukohtades, isegi külgpaanidel, lisades  <a href="%1$s">moodulite</a> ekraanilt vastava navigeerimismenüü. Kui teema ei toeta navigeerimismenüüsid (vaikimisi teemad %2$s ja %3$s toetavad), võid selle toetuse lisamise kohta saada infot WordPressi dokumentatsioonist.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
et_EE: Menüüsid saab kuvada kujundusteemas määratud asukohtades.

en: Menus do not support trashing. Set '%s' to delete.
et_EE: Menüüsid ei saa prügikasti saata. Kustutamiseks seadista '%s'.

en: Merge table cells
et_EE: Ühenda lahtrid

en: Meridian
et_EE: Meridiaan

en: Message
et_EE: Sõnum

[ctx: Message on empty bar chart in Stats]
en: No activity this period
et_EE: Sel perioodil puudub tegevus

en: Meta data.
et_EE: Meta andmed.

en: Meta fields.
et_EE: Metaväljad.

en: Meta key.
et_EE: Meta võti.

en: Meta label.
et_EE: Meta silt.

en: Meta value.
et_EE: Meta väärtus.

en: Metadata
et_EE: Metaandmed

en: Meters
et_EE: Meetrid

en: Method
et_EE: Meetod

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
et_EE: Meetod '%s' ei ole saadaval, see tuleb alamklassis asendada.

en: Method ID.
et_EE: Meetodi ID.

en: Method availability
et_EE: Tarneviisi saadavus

en: Method title
et_EE: Tarneviisi pealkiri

en: Mexican peso
et_EE: Mehhiko peeso

en: Mexico
et_EE: Mehhiko

en: Microformats
et_EE: Mikrovormingud

en: Micronesia
et_EE: Mikroneesia

en: Middle
et_EE: Keskel

en: Midnight
et_EE: Südaöö

en: Millimeters
et_EE: Millimeetrid

en: Min price
et_EE: Minimaalne hind

en: Minimum order amount
et_EE: Minimaalne tellimuse summa

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
et_EE: Minimaalne tellimuse summa, mis peab olema selle kupongi kasutamiseks ostukorvis.

en: Minimum required version of PHP.
et_EE: Minimaalne nõutav PHP versioon.

en: Minimum required version of WordPress.
et_EE: Minimaalne nõutav WordPressi versioon.

en: Minimum spend
et_EE: Minimaalne summa

en: Minute
et_EE: Minut

en: Minutes
et_EE: Minutid

en: Misamis Occidental
et_EE: Läänemaine Misamis

en: Misamis Oriental
et_EE: Idamaine Misamis

en: Miscellaneous
et_EE: Varia

en: Missed schedule
et_EE: Tähtaeg möödas

en: Missing Attachment
et_EE: Manus puudub

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
et_EE[0]: Puudub OAuth parameeter %s
et_EE[1]: Puuduvad OAuth parameetrid %s

en: Missing Widgets
et_EE: Puuduvad moodulid

en: Missing a temporary folder.
et_EE: Ajutine kaust puudub.

en: Missing email address.
et_EE: E-postiaadress on puudu.

en: Missing eraser index.
et_EE: Kustutuse indeks puudub.

en: Missing exporter index.
et_EE: Puuduv eksportija indeks.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
et_EE: (nimetu)

en: Missing page index.
et_EE: Puuduv leheindeks.

en: Missing parameter %s
et_EE: Puuduv parameeter %s

en: Missing parameter(s): %s
et_EE: Puuduvad parameetrid: %s

en: Missing post ID.
et_EE: Postituse ID puudub.

en: Missing request ID.
et_EE: Puuduv päringu ID.

en: Mission complete. Message %s deleted.
et_EE: Tehtud, sõnum %s on kustutatud.

en: Mobile
et_EE: Mobiilltelefon

en: Moderate Comment
et_EE: Modereeri kommentaari

en: Moderating Comments
et_EE: Kommentaaride modereerimine

en: Moderator
et_EE: Moderaator

en: Moldovan leu
et_EE: Moldova leu

en: Mon
et_EE: E

en: Monday
et_EE: Esmaspäev

[ctx: Monday initial]
en: M
et_EE: E

en: Monetize Your Site
et_EE: Rahateenimise võimalus

en: Money spent
et_EE: Raha kulutatud

en: Mongolia
et_EE: Mongoolia

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
et_EE: Mongoolia t&ouml;gr&ouml;g

en: MonsterID (Generated)
et_EE: MonsterID (genereeritud)

en: Month
et_EE: Kuu

en: Month and name
et_EE: Kuu ja nimi

en: Month(s)
et_EE: Kuu(d)

en: Monthly
et_EE: Igakuine

en: Monthly Archive - %s
et_EE: Arhiiv kuude lõikes: %s

en: Monthly Archives:
et_EE: Kuu arhiiv:

en: Months
et_EE: Kuud

en: Months and Years
et_EE: Kuud ja aastad

en: Months and years
et_EE: Kuud ja aastad

en: More
et_EE: (veel...)

en: More Details
et_EE: Täpsem teave

en: More Options
et_EE: Rohkem valikuid

en: More actions
et_EE: Veel tegevusi

en: More details
et_EE: Täpsem teave

en: More details.
et_EE: Veel üksikasju.

en: More information about %s
et_EE: Vaata %s kohta lisaks...

en: Moroccan dirham
et_EE: Maroko dirham

en: Morocco
et_EE: Maroko

en: Moscow
et_EE: Moskva

en: Most Helpful Articles
et_EE: Kõige kasulikumad artiklid

en: Most Popular
et_EE: Enimkülastatud

en: Most Recent
et_EE: Värskeimad

en: Most discount
et_EE: Suurima allahindlusega

en: Most popular
et_EE: Enimkülastatud

en: Most popular day
et_EE: Populaarseim päev

en: Most popular hour
et_EE: Populaarseim tund

en: Most stocked
et_EE: Enim laos

en: Most themes show the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. Many themes also show the tagline.
et_EE: Enamik teemasid kuvab veebilehe pealkirja iga lehe kohal, veebilehitseja pealkirjaribal ning uudisevoo pealkirjas. Paljud teemad kuvavad ka veebilehe alapealkirja.

en: Mountain Province
et_EE: Mäe Provints

en: Movable Type and TypePad
et_EE: Movable Type ja Typepad

en: Move
et_EE: Liiguta

en: Move %s box down
et_EE: Liiguta kasti %s allapoole

en: Move %s box up
et_EE: Liiguta kasti %s ülespoole

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
et_EE: Saada &#8220;%s&#8221; prügikasti

en: Move down
et_EE: Liigu alla

en: Move down one
et_EE: Liiguta ühe võrra alla

en: Move one level down
et_EE: Liigu tase allapoole

en: Move one level up
et_EE: LIigu tase ülespoole

en: Move out from under %s
et_EE: Too %s alt ära

en: Move the "%s" payment method down
et_EE: Liiguta maksemeetod "%s" allapoole

en: Move the "%s" payment method up
et_EE: Liiguta maksemeetod "%s" ülespoole

en: Move this comment to the Trash
et_EE: Saada see kommentaar prügikasti

en: Move this item to the Trash
et_EE: Saada see prügikasti

en: Move this review to the Trash
et_EE: Saada see leht prügikasti

en: Move to Trash
et_EE: Saada prügikasti

en: Move to another area&hellip;
et_EE: Liigu teisele alale&hellip;

en: Move to the top
et_EE: Liiguta ülemiseks

en: Move to trash
et_EE: Saada prügikasti

en: Move under %s
et_EE: Vii %s alla

en: Move up
et_EE: Üles

en: Move up one
et_EE: Liiguta ühe võrra üles

[ctx: Move widget]
en: Move
et_EE: Liiguta

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
et_EE[0]: %d plokk tõsteti lõikepuhvrisse.
et_EE[1]: %d plokki tõsteti lõikepuhvrisse.

en: Mozambican metical
et_EE: Mosambiigi metikal

en: Mozambique
et_EE: Mosambiik

en: Multi-column patterns with more complex layouts.
et_EE: Mitme veeruga ja keerukama paigutusega mustrid.

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
et_EE: Multibyte String (mbstring) on kasutusel tähemärkide kodeeringu konverteerimisel, näiteks e-kirjades või sõnade muutmisel väikeste tähtedega kirjutatuks.

en: Multipart
et_EE: Mitmeosaline (Multipart)

en: Multiple items
et_EE: Mitu toodet

en: Multisite support is not enabled.
et_EE: Mitmiksaidi tugi ei ole sisse lülitatud.

en: Municipality
et_EE: Omavalitsus

en: Municipality / District
et_EE: Haldusüksus / piirkond

en: Music
et_EE: Muusika

en: Must Use Plugins
et_EE: Kohustuslikud pluginad

en: Mute
et_EE: Tumm

en: My Account Page
et_EE: Minu konto leht

en: My Blogs
et_EE: Minu ajaveebid

en: My Domains
et_EE: Minu domeenid

en: My Gravatar
et_EE: Minu Gravatar

en: My Home
et_EE: Avaleht

en: My Likes
et_EE: Minu meeldimised

en: My Network
et_EE: Minu võrgustik

en: My Plan
et_EE: Minu pakett

en: My Profile
et_EE: Minu profiil

en: My Site | My Sites
et_EE[0]: Minu sait

en: My Sites
et_EE: Minu veebilehed

en: My Subscriptions
et_EE: Minu püsitellimused

en: My account
et_EE: Minu konto

en: My account page
et_EE: Minu konto leht

en: MySQL version
et_EE: MySQL versioon

en: MySQL version string.
et_EE: MySQL versiooni tekst.

en: MySQL version.
et_EE: MySQL versioon.

en: Mystery Person
et_EE: Saladuslik Isik

en: N/A
et_EE: -

en: Name
et_EE: Nimi

en: Name (Last, First)
et_EE: Nimi (Pere, ees)

en: Name (numeric)
et_EE: Nimi (numbriline)

en: Name (required)
et_EE: Nimetus (nõutud)

[ctx: Name for applying graphical effects]
en: Filters
et_EE: Filtrid

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
et_EE: Tekst

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
et_EE: Visuaalredaktor

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
et_EE: Omaduse nimetus (näidatakse külastajatele).

en: Name for the resource.
et_EE: Ressursi nimi.

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Fixed
et_EE: Fikseeritud

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Sticky
et_EE: Kleepuv

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
et_EE: Nimi

en: Name of the customer for the order
et_EE: Tellimuse teinud kliendi nimi

en: Name of the reviewer.
et_EE: Arvustaja nimi.

en: Name your blog
et_EE: Määra oma blogile nimi

en: Name:
et_EE: Nimi:

en: Namespace must not start or end with a slash.
et_EE: Nimeruum ei tohi alata ega lõppeda kaldkriipsuga.

en: Namibia
et_EE: Namiibia

en: Namibian dollar
et_EE: Namiibia dollar

en: Nav menu locations must be strings.
et_EE: Menüü asukohad peavad olema teksti kujul.

en: Navigate to the previous view
et_EE: Mine eelmisesse vaatesse

en: Navigation
et_EE: Navigeerimine

en: Navigation Label
et_EE: Navigatsioonimärgis

en: Navigation Menu
et_EE: Menüü

en: Navigation Menu Item
et_EE: Menüüelement

en: Navigation Menu Items
et_EE: Menüüelemendid

en: Navigation Menu archives
et_EE: Navigeerimismenüü arhiiv

en: Navigation Menus
et_EE: Menüüd

en: Navigation Menus list
et_EE: Navigeerimismenüüde nimekiri

en: Navigation Menus list navigation
et_EE: Liikumine navigeerimismenüüde nimekirjas

en: Navigation menus that can be inserted into your site.
et_EE: Navigeerimismenüüd, mida saad enda veebisaidile lisada.

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
et_EE: Vajad värskemat välimust? Proovi Storefront'i alamteemasid.

en: Need a theme? Try Storefront
et_EE: Vajad teemat? Proovi Storefronti

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? <a href="%1$s" %2$s>Check out our privacy policy guide%3$s</a> for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
et_EE: Vajad Privaatsusreeglite lehe kokkupanekul abi? <a href="%1$s" %2$s>Vaata meie juhisest %3$s</a> soovitusi, mida sinna lisada, samuti reegleid, mida soovitavad kasutatavad pluginad ja kujundusteema.

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? Check out our guide for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
et_EE: Vajad abi privaatsuseeskirja loomisel? Vaata juhendist järgi, mida sinna lisada ja milliseid reegleid kasutada pluginate ja teemade juures.

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
et_EE: Vajad abi? Kasuta Abiinfo sakki pealkirja kohal.

en: Need more help? <a href="%1$s">Read the support article on %2$s</a>.
et_EE: Vajad rohkem abi? <a href="%1$s">Loe dokumentatsioonist artiklit %2$s kohta</a>.

en: Negros Occidental
et_EE: Läänemaine Negros

en: Negros Oriental
et_EE: Idamaine Negros

en: Nepalese rupee
et_EE: Nepaali ruupia

en: Nested widgets.
et_EE: Rekursiivsed moodulid.

en: Net profit
et_EE: Puhaskasum

en: Net sales amount
et_EE: Neto müük

en: Net sales in the period.
et_EE: Netomüük perioodi jooksul.

en: Netherlands
et_EE: Holland

en: Netherlands Antillean guilder
et_EE: Hollandi Antillide guilder

en: Network Admin
et_EE: Võrgustikuhaldur

en: Network Admin Email
et_EE: Võrgustikuhalduri e-post

en: Network Admin: %s
et_EE: Võrgustikuhaldur: %s

en: Network Enable %s
et_EE: Lülita %s kõikjal sisse

en: Network Settings
et_EE: Võrgustiku seaded

en: Network configuration authentication keys
et_EE: Võrgusätete autentimisvõtmed

en: Network configuration rules for %s
et_EE: Võrgusätted %s jaoks.

en: Network count
et_EE: Võrgustike arv

en: Network enabled
et_EE: Võrk sisse lülitatud

en: Network functions are disabled.
et_EE: Võrgufunktsioonid on välja lülitatud.

en: Network only plugin must be network activated.
et_EE: Plugin tuleb aktiveerida kogu võrgustikus.

en: Neutral
et_EE: Neutraalne

en: Never
et_EE: Mitte kunagi

en: Never show quantity remaining in stock
et_EE: Ära kunagi näita lao jääki

en: New
et_EE: Uus

en: New %1$s Site: %2$s
et_EE: Uus %1$s veebileht: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
et_EE: Uus %1$s kasutaja: %2$s

en: New %s
et_EE: Uus %s

en: New Application Password Name
et_EE: Uus rakenduse parool

en: New Caledonia
et_EE: Uus-Kaledoonia

en: New Category Name
et_EE: Uue rubriigi nimi

en: New Changeset
et_EE: Uus kohaldus

en: New Custom HTML Widget
et_EE: Uus kohandatud HTML-iga moodul

en: New Link Category Name
et_EE: Uue viiterubriigi nimi

en: New Media
et_EE: Lisa meediafail

en: New Menu
et_EE: Uus menüü

en: New Navigation Menu
et_EE: Uus navigeerimismenüü

en: New Order: #{order_number}
et_EE: Uus tellimus: #{order_number}

en: New Page
et_EE: Uus leht

en: New Password
et_EE: Uus parool

en: New Pattern
et_EE: Uus muster

en: New Post
et_EE: Uus postitus

en: New Scheduled Action
et_EE: Uus planeeritud tegevus

en: New Site Registration: %s
et_EE: Uue veebilehe registreerimine: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
et_EE: Uus veebisait: %1$s
    URL: %2$s
    IP-aadress: %3$s
    
    Lülita need teated välja: %4$s

en: New Tag Name
et_EE: Uue sildi nimi

en: New Taiwan dollar
et_EE: Uus Taiwani dollar

en: New Template
et_EE: Uus mall

en: New Template Part
et_EE: Muuda malliosa

en: New User Default Role
et_EE: Uue kasutaja vaikimisi roll:

en: New User Registration: %s
et_EE: Uue kasutaja registreerimine: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
et_EE: Uus kasutaja: %1$s
    IP-aadress: %2$s
    
    Lülita need teated välja: %3$s

en: New WordPress Site
et_EE: Uus WordPressi sait

en: New Zealand
et_EE: Uus-Meremaa

en: New Zealand dollar
et_EE: Uus-Meremaa dollar

en: New account
et_EE: Uus konto

en: New category name
et_EE: Uue rubriigi nimi

en: New comment
et_EE: Uus kommentaar

en: New comment by %s
et_EE: Uus kommentaar autorilt %s

en: New comment by someone
et_EE: Keegi on lisanud uue kommentaari

en: New comment on your post "%s"
et_EE: Uus kommentaar sinu postitusele "%s"

en: New comments
et_EE: Uus kommentaar

en: New coupon
et_EE: Uus kupong

en: New custom field name
et_EE: Uus täiendava välja nimi

en: New dimensions:
et_EE: Uued mõõtmed:

en: New document
et_EE: Uus dokument

en: New order
et_EE: Uus tellimus

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
et_EE: Uue tellimuse saamisel saadetakse kogu saajate nimekirjale tellimuse kohta e-kiri.

en: New page title
et_EE: Uue lehe pealkiri

en: New page title&hellip;
et_EE: Uue lehe pealkiri&hellip;

en: New password
et_EE: Uus parool

en: New password (leave blank to leave unchanged)
et_EE: Uus parool (kui ei soovi muuta, jäta tühjaks)

en: New passwords do not match.
et_EE: Uued paroolid ei klapi.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
et_EE: Uusi maksemeetodeid saab lisada ainult kassas ostu vormistamise ajal. Kui vajate abi, võtke palun meiega ühendust.

en: New pingback on your post "%s"
et_EE: Uus pingback-viide sinu postitusele "%s"

en: New product
et_EE: Uus toode

en: New shipping class Name
et_EE: Uue tarneklassi nimi

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
et_EE: %1$s lõi uue saidi
    
    Aadress: %2$s
    Nimi: %3$s

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
et_EE: [%1$s] Veebisaidi %2$s aktiveerimine

en: New tag name
et_EE: Uue sildi nimi

en: New theme activated.
et_EE: Uus teema lülitati sisse.

en: New trackback on your post "%s"
et_EE: Uus tagasisideviide sinu postitusele  "%s"

en: New user created.
et_EE: Loodi uus kasutaja.

en: New user email address.
et_EE: Uus kasutaja e-posti aadress.

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
et_EE: [%1$s] Kasutaja %2$s aktiveerimine

en: New user password.
et_EE: Uus kasutaja salasõna.

en: New user registration on your site %s:
et_EE: Sinu veebilehele %s registreerus uus kasutaja:

en: New user username.
et_EE: Uus kasutaja kasutajanimi.

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
et_EE: Uutele kasutajatele määratakse automaatselt parool, mille nad võivad peale sisselogimist ära muuta. Määratud parooli saab vaadata ja muuta Näita parooli -nupu abil.  Kasutaja lisamise järel tema kasutajanime muuta ei saa.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
et_EE: Uuetele kasutajatele saadetakse e-kiri, milles teavitatakse, et nad on lisatud sinu lehekülje kasutajaks. Selles on ka parool. Tee siia linnuke, kui sa ei soovi seda kirja saata.

en: New version available.
et_EE: Uus versioon on saadaval.

en: New version available. %s
et_EE: Uus versioon on saadaval. %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
et_EE: Uus versioon on saadaval. <button class="button-link" type="button">Uuenda kohe</button>

en: New window
et_EE: Uus aken

en: New:
et_EE: Uus:

[ctx: NewDash Comments Activity Feed]
en: View All Comments
et_EE: Vaata kõiki kommentaare

en: Newer Comments
et_EE: Uuemad kommentaarid

en: Newer Comments &raquo;
et_EE: Uuemad kommentaarid &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
et_EE: Uuemad kommentaarid <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer comments
et_EE: Uuemad kommentaarid

en: Newer posts
et_EE: Uuemad postitused

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
et_EE: Uuemad postitused <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer projects
et_EE: Uuemad projektid

en: Newest Scheduled Date
et_EE: Uusim planeeritud kuupäev

en: Newfoundland and Labrador
et_EE: Newfoundland ja Labrador

en: News
et_EE: Uudised

en: Next
et_EE: Järgmised

en: Next &gt;
et_EE: Järgmine &gt;

en: Next &raquo;
et_EE: Järgmine &raquo;

en: Next &rarr;
et_EE: Järgmine &rarr;

en: Next (arrow right)
et_EE: Järgmine (nool paremale)

en: Next Entries &raquo;
et_EE: Järgmised sissekanded &raquo;

en: Next Month
et_EE: Järgmine kuu

en: Next Page
et_EE: Järgmine leht

en: Next Page &raquo;
et_EE: Järgmine lehekülg &raquo;

en: Next Post
et_EE: Järgmine postitus

en: Next Steps
et_EE: Järgmised sammud

en: Next page
et_EE: Järgmine lk

en: Next step
et_EE: Järgmine samm

en: Next steps
et_EE: Järgmised sammud

en: Next theme
et_EE: Järgmine teema

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
et_EE: Nicaragua kordoba

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
et_EE: Hüüdnime pikkus ei või ületada 50 märki.

en: Nickname
et_EE: Hüüdnimi

en: Nigeria
et_EE: Nigeeria

en: Nigerian naira
et_EE: Nigeeria naira

en: No
et_EE: Ei

en: No %1$s data specified to create %1$s
et_EE: %1$s loomiseks on %1$s andmed määramata

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
et_EE: %1$s loomiseks/muutmiseks on %1$s andmed määramata

en: No %1$s data specified to edit %1$s
et_EE: %1$s muutmiseks on %1$s andmed määramata

en: No %1$s found with the ID equal to %2$s
et_EE: Ressurssi %1$s ID-ga %2$s ei leitud

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
et_EE: %1$s jäi külgpaani "%2$s" jaoks määramata. Vaikimisi on kasutusel "%3$s". Määra %1$s väärtuseks "%3$s", et eemaldada see teade ja jätta olemasolev külgpaan alles.

en: No &quot;%s&quot; found
et_EE: Ühtegi &quot;%s&quot; ei leitud

en: No Classic Menus found.
et_EE: Klassikalisi menüüsid ei leitud.

en: No Comments
et_EE: Kommentaare pole

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
et_EE: <span class="screen-reader-text">%s</span> kohta kommentaare ei ole

en: No Content-Disposition supplied.
et_EE: Sisumäärang puudub.

en: No Navigation Menu found in Trash.
et_EE: Prügikastis ei ole navigeerimismenüüsid.

en: No Navigation Menu found.
et_EE: Navigeerimismenüüsid ei leitud.

en: No PHP sessions detected
et_EE: PHP sessioone ei leitud

en: No Responses
et_EE: Vastuseid ei ole

en: No Title
et_EE: Pealkirjata

en: No actions found
et_EE: Tegevusi ei ole

en: No actions found in trash
et_EE: Prügikastis tegevusi ei ole

en: No activity yet!
et_EE: Tegevused puuduvad!

en: No alignment
et_EE: Joondus puudub

en: No approved comments
et_EE: Heakskiidetud kommentaare pole

en: No archives to show.
et_EE: Arhiivi ei leitud.

en: No attributes currently exist.
et_EE: Omadusi veel ei ole.

en: No audio selected
et_EE: Heli  pole valitud.

en: No billing address set.
et_EE: Arveaadressi ei ole veel määratud.

en: No blogs found
et_EE: Ajaveebe ei leitud

en: No blogs... yet.
et_EE: Mitte ühtegi ajaveebi... veel.

en: No categories
et_EE: Rubriike pole

en: No categories found
et_EE: Kategooriaid ei leitud

en: No categories found.
et_EE: Rubriike pole.

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
et_EE: Ühtki muudatust ei ole salvestatud, ei ole midagi tühistada.

en: No changeset found to take over
et_EE: Ülevõetavad muudatusi ei leitud.

en: No changesets found in Trash.
et_EE: Prügikastis pole kohaldusi.

en: No changesets found.
et_EE: Kohaldusi ei leitud.

en: No client caching response headers were detected.
et_EE: Kliendi puhverdusvastuse päiseid ei tuvastatud.

en: No color
et_EE: Värv puudub

en: No comment text was submitted.
et_EE: Kommentaari tekst on jäänud lisamata.

en: No comments
et_EE: Kommentaare pole

en: No comments awaiting moderation.
et_EE: Ühtki kommentaari pole modereerimisjärjekorras.

en: No comments found in Trash.
et_EE: Prügikastis pole kommentaare.

en: No comments found.
et_EE: Kommentaare pole.

en: No comments posted
et_EE: Kommentaare ei ole

en: No comments to show.
et_EE: Kommentaare ei ole.

en: No comments yet.
et_EE: Kommentaare veel pole.

en: No cookie present.
et_EE: Küpsiseid pole.

en: No coupons found
et_EE: Kuponge ei leitud

en: No coupons found in range
et_EE: Selles vahemikus kuponge ei leitud

en: No coupons found in trash
et_EE: Prügikastis pole kuponge

en: No customer downloads found.
et_EE: Ei leitud ühtegi kliendi allalaadimist.

en: No customer selected
et_EE: Klienti ei ole valitud

en: No customers found.
et_EE: Ühtki kllienti ei leitud.

en: No data supplied.
et_EE: Andmed puuduvad.

en: No default %s&hellip;
et_EE: Vaikeväärtust pole %s&hellip;

en: No description
et_EE: Kirjeldus puudub

en: No downloads available yet.
et_EE: Ühtegi allalaaditavat faili pole veel saadaval.

en: No editor could be selected.
et_EE: Redaktorit ei saa valida.

en: No fallback menu found.
et_EE: Varumenüüd ei leitud.

en: No file defined
et_EE: Fail on määramata.

en: No file selected
et_EE: Faili pole valitud

en: No file was uploaded.
et_EE: Ühtki faili ei laaditud üles.

en: No global styles config exist with that id.
et_EE: Selle tunnusega stiilisätteid ei leitud.

en: No image
et_EE: Pilti pole

en: No image selected
et_EE: Pilti pole valitud

en: No image set
et_EE: Pilti pole valitud

en: No images selected
et_EE: Pilti pole valitud

en: No importers are available.
et_EE: Ühtki importijat ei leitud.

en: No information yet&hellip;
et_EE: Esialgu infot pole&hellip;

en: No items
et_EE: Elemente pole

en: No items found.
et_EE: Otsitavat ei leitud.

en: No items.
et_EE: Tühi.

en: No keys found.
et_EE: Võtmeid ei leitud.

en: No likes yet
et_EE: Ei ole veel meeldimisi

en: No links found.
et_EE: Viiteid ei leitud.

en: No location by default
et_EE: Vaikimisi asukohta pole

en: No logo selected
et_EE: Logo pole valitud

en: No low in stock products found.
et_EE: Madala laoseisuga tooteid ei leitud.

en: No matches found
et_EE: Ühtki sobivat ei leitud.

en: No matching product exists to update.
et_EE: Sellele tootele ei leitud uuendamise jaoks vastet.

en: No matching tax rates found.
et_EE: Päringule vastavaid maksumäärasid ei leitud.

en: No matching template found
et_EE: Sobivat malli ei leitud

en: No matching template found.
et_EE: Sobivat malli ei leitud.

en: No maximum
et_EE: Maksimumi pole

en: No media files found in Trash.
et_EE: Prügikastis ei ole meediafaile.

en: No media files found.
et_EE: Meediafaile ei leitud.

en: No media items found.
et_EE: Meediaobjekte ei leitud.

en: No media items found. Try a different search.
et_EE: Meediaobjekte ei leitud. Proovi teist otsingut.

en: No media selected
et_EE: Meediafaili pole valitud

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
et_EE: Ühtki menüüd pole veel loodud. <a href="%s">Loo mõni</a>.

en: No minimum
et_EE: Miinimumi ei ole

en: No new comments yet!
et_EE: Uusi kommentaare veel ei ole!

en: No order has been made yet.
et_EE: Ühtegi tellimust pole veel tehtud.

en: No orders found
et_EE: Tellimusi ei leitud

en: No orders found in trash
et_EE: Prügikastis pole tellimusi

en: No out of stock products found.
et_EE: Laost otsas olevaid tooteid ei leitud.

en: No page set
et_EE: Lehte pole määratud

en: No pages found in Trash.
et_EE: Prügikastis pole lehti.

en: No pages found.
et_EE: Lehti pole.

en: No patterns found in Trash.
et_EE: Prügikastist ei leitud mustreid.

en: No patterns found.
et_EE: Mustreid ei leitud.

en: No pending comments
et_EE: Ootel kommentaarid puuduvad

en: No permalink structure set
et_EE: Püsiviidete struktuuri veel ei ole

en: No plugin specified.
et_EE: Ühtki pluginat pole valitud.

en: No plugins found.
et_EE: Pluginaid ei leitud.

en: No post?
et_EE: Postitusi pole?

en: No posts found
et_EE: Postitusi pole

en: No posts found in Trash.
et_EE: Prügikastis pole postitusi.

en: No posts found.
et_EE: Postitusi pole.

en: No product categories exist.
et_EE: Tootekategooriaid ei ole veel.

en: No product to duplicate has been supplied!
et_EE: Tooteduplikaati ei ole antud!

en: No products found
et_EE: Tooteid ei leitud

en: No products found in range
et_EE: Selles vahemikus tooteid ei leitud

en: No products found in trash
et_EE: Prügikastis ei ole tooteid

en: No products found.
et_EE: Tooteid ei leitud

en: No products in the cart.
et_EE: Ostukorvis ei ole tooteid.

en: No products were found matching your selection.
et_EE: Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

en: No restrictions
et_EE: Piiranguid pole

en: No results
et_EE: Tulemusi ei leitud.

en: No results found
et_EE: Tulemusi pole.

en: No results found.
et_EE: Tulemusi pole.

en: No results.
et_EE: Tulemusi ei leitud.

en: No role
et_EE: Roll puudub

en: No route was found matching the URL and request method
et_EE: Sellele URLile ja päringumeetodile vastavat marsruuti ei leitud

en: No route was found matching the URL and request method.
et_EE: Sellele URLile ja päringumeetodile vastavat marsruuti ei leitud

en: No row(s) selected
et_EE: Ühtegi rida pole valitud

en: No saved methods found.
et_EE: Ühtegi meetodit pole salvestatud.

en: No scheduled events exist on this site.
et_EE: Plaanitud tegevusi hetkel ei ole.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
et_EE: %s schema pealkirja ei leitud, REST käsu registreerimine jäetakse vahele.

en: No search engines have sent you traffic yet.
et_EE: Ükski otsingumootor ei ole sulle veel andmeid saatnud

en: No search term specified. Showing recent items.
et_EE: Otsitavat ei määratud - näitan viimaseid tulemusi.

en: No setting groups have been registered.
et_EE: Ühtegi sätete gruppi pole registreeritud.

en: No shipping address set.
et_EE: Kohaletoimetamise aadress ei ole veel määratud.

en: No shipping class
et_EE: Tarneklassi ei ole

en: No shipping class cost
et_EE: Tarneklassil pole hinda

en: No shipping classes have been created.
et_EE: Ühtegi tarneklassi pole loodud.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
et_EE: Ühtegi tarnemeetodit ei ole valitud. Palun kontrolli oma aadressi või võta meiega abi saamiseks ühendust.

en: No shipping methods offered to this zone.
et_EE: Selles tsoonis ei pakuta ühtegi tarnemeetodit.

en: No shipping options were found for %s.
et_EE: %s jaoks ei leitud ühtegi tarneviisi.

en: No sidebar exists with that id.
et_EE: Selle tunnusega külgpaani ei ole.

en: No sites found.
et_EE: Saite pole.

en: No tags
et_EE: Silte pole

en: No tags found
et_EE: Silte ei leitud!

en: No tags found.
et_EE: Märksõnu ei leitud.

en: No taxes found in this period
et_EE: Selle ajavahemiku kohta ei leitud makse

en: No template parts found in Trash.
et_EE: Prügikastist ei leitud malliosi.

en: No template parts found.
et_EE: Malliosi ei leitud.

en: No templates exist with that id.
et_EE: Selle tunnusega malle ei ole olemas.

en: No templates found.
et_EE: Ühtegi malli ei leitud.

en: No thanks
et_EE: Ei aitäh

en: No thanks, do not remind me again
et_EE: Ei tänan - rohkem pole vaja meelde tuletada

en: No theme is defined for this template.
et_EE: Selle malli jaoks ei ole teemat määratud.

en: No theme specified.
et_EE: Ühtki teemat pole valitud.

en: No themes are currently available.
et_EE: Teemad pole hetkel saadaval.

en: No themes found.
et_EE: Teemasid ei leitud.

en: No themes found. Try a different search, or %s.
et_EE: Teemasid ei leitud. Ehk aitab mõni muu otsing või %s.

en: No themes found. Try a different search.
et_EE: Ühtki teemat ei leitud. Proovi mõnda muud otsingut.

en: No updates required. Database version is %s
et_EE: Pole vaja uuendada. Andmebaasi versioon on %s

en: No used coupons found
et_EE: Kasutatud kuponge ei leitud

en: No user found.
et_EE: Sellist kasutajat ei leitud.

en: No users found
et_EE: Kasutajaid ei leitud.

en: No valid plugins were found.
et_EE: Pluginaid ei leitud.

en: No version control systems were detected.
et_EE: Versioonihaldussüsteeme ei leitud.

en: No version or author information is available.
et_EE: Versiooni- ja autoriinfot ei leitud.

en: No video selected
et_EE: Videot pole valitud

en: No webhooks found.
et_EE: Veebikonkse ei leitud.

en: No widget was found with that id.
et_EE: Selle tunnusega moodulit ei leitud.

en: No widgets found.
et_EE: Mooduleid ei leitud.

en: No, I do not approve of this connection
et_EE: Ei, ma ei soovi seda

en: No, I will enter prices exclusive of tax
et_EE: Ei, ma sisestan hinnad ilma maksudeta

en: No-code contribution
et_EE: Koodiväline panustamine

en: Non-existent changeset UUID.
et_EE: Seda kohalduse UUID-d ei ole olemas.

en: Non-paying customer
et_EE: Mitte maksev klient

en: Non-repeating
et_EE: Ühekordne

en: Nonbreaking space
et_EE: Mittepoolitav tühik

en: None
et_EE: Puudub

en: Normal
et_EE: Tavalised

en: North
et_EE: Põhjaterritoorium

en: North America
et_EE: Põhja-Ameerika

en: North Carolina
et_EE: Põhja-Carolina

en: North Dakota
et_EE: Põhja-Dakota

en: North Korea
et_EE: Põhja-Korea

en: North Korean won
et_EE: Põhja-Korea vonn

en: North Macedonia
et_EE: Põhja-makedoonia

en: Northern Mariana Islands
et_EE: Põhja-Mariaanid

en: Northern Samar
et_EE: Põhjapoolne Samar

en: Northern Territories
et_EE: Northern Territory

en: Northland
et_EE: Põhjamaa

en: Norway
et_EE: Norra

en: Norwegian
et_EE: norra

en: Norwegian krone
et_EE: Norra kroon

en: Not Found
et_EE: Ei leitud

en: Not Found.
et_EE: Ei leitud

en: Not Spam
et_EE: Pole rämps

en: Not Sticky
et_EE: Kinnistamata

en: Not able to attach "%s".
et_EE: Ei õnnestu seostada "%s".

en: Not available
et_EE: Pole saadaval

en: Not declared
et_EE: Ei ole deklareeritud

en: Not enough data to create this user.
et_EE: Kasutaja loomiseks pole piisavalt andmeid.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
et_EE: Üleslaadimiseks ei ole piisavalt ruumi, vaja on %s KB.

en: Not found
et_EE: Ei leitud

en: Not found: %1$s (%2$s)
et_EE: Ei leitud: %1$s (%2$s)

en: Not right now
et_EE: Mitte praegu

en: Not set
et_EE: Määramata

en: Not that bad
et_EE: Pole paha

en: Not writable
et_EE: Kirjutusõigus puudub

en: Note
et_EE: Märkus

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
et_EE: Sinu {site_title} tellimusele kuupäevaga {order_date} lisati märkus

en: Note left by customer during checkout.
et_EE: Kliendi poolt kassas jäetud märkus.

en: Note that even when set to discourage search engines, your site is still visible on the web and not all search engines adhere to this directive.
et_EE: Pane tähele, et see ei peata otsimootoreid, kuna sinu veebisait on neile ikkagi leitav ja mitte kõik otsimootorid ei arvesta selle sättega.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
et_EE: NB! Lõikamiseks tuleb valida vastav ikoon, seejärel klõpsata pildile ning valida hiirega lohistades soovitav pildiala. Seejärel tuleks pilt salvestada.

en: Note to customer
et_EE: Märge kliendile

en: Note type
et_EE: Märkuse tüüp

en: Note:
et_EE: Märkus:

en: Note: As this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with erasure requests. For example, you are also responsible for ensuring that data collected by or stored with the 3rd party services your organization uses gets deleted.
et_EE: Märkus: kuna see töövahend kogub andmeid üksnes WordPressist ja pluginatest, siis andmete kustutamine võib vajada täiendavaid tegevusi. Näiteks võib olla vaja eemaldada mingitelt kolmandatelt osapooltelt kogutavaid või seal säilitatavaid andmeid.

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
et_EE: Märkus: mitte kumbki neist valikutest ei blokeeri ligipääsu - see on otsimootorite otsustada, kas nad järgivad seda sätet või ei.

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
et_EE: Märkus: Ligipääsud failide allalaadimiseks antakse automaatselt kui tellimuse olek muutub ja uueks olekuks saab töötluses/täidetud.

en: Note: Since this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with export requests. For example, you should also send the requester some of the data collected from or stored with the 3rd party services your organization uses.
et_EE: Märkus: kuna see töövahend kogub andmeid üksnes WordPressist ja pluginatest, siis andmete eksport võib vajada täiendavaid tegevusi. Näiteks võib olla vaja lisada mingitelt kolmandatelt osapooltelt kogutavaid või seal säilitatavaid andmeid.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
et_EE: Märkus: WP CRON on sinu paigaldusel välja lülitatud ja seetõttu ei pruugi käesolev uuendus edukalt lõpuni jõuda.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
et_EE[0]: Märkus: Sul on hetkel <a href="%1$s">%2$d tasuline laiendus</a>, mida peaks uuendama enne WooCommerce'i uuendamist.
et_EE[1]: Märkus: Sul on hetkel <a href="%1$s">%2$d tasulist laiendust</a>, mida peaks uuendama enne WooCommerce'i uuendamist.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
et_EE: Märkus: klient näeb tagasimakse põhjust.

en: Notes
et_EE: Märkused

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
et_EE: Märkused sinu tellimuse kohta, näiteks kohaletoimetamise juhised

en: Nothing Found
et_EE: Midagi ei leitud

en: Nothing found
et_EE: Midagi ei leitud

en: Nothing to do here…
et_EE: Siin pole midagi vaadata...

en: Nothing to save, the image has not changed.
et_EE: Pilti pole muudetud, midagi pole salvestada.

en: Notice
et_EE: Märkus

en: Notice:
et_EE: Märkus:

en: Notification Settings
et_EE: Teavituste seaded

en: Notification recipient(s)
et_EE: Teavituste saaja(d)

en: Notifications
et_EE: Teated

en: Notify me of new comments via email.
et_EE: Teavita mind e-kirjaga, kui kommentaarile vastatakse.

en: Notify me of new posts via email.
et_EE: Teavita mind uutest postitustest e-kirjaga.

en: November
et_EE: november

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
et_EE: nov.

en: Now
et_EE: Nüüd

en: Now select a category you want to put these links in.
et_EE: Nüüd vali rubriik, kuhu soovid need viited paigutada.

en: Now we will download your comments so we can import them (this could take a <strong>long</strong> time if you have lots of comments)...
et_EE: Nüüd laeme alla ja impordime kommentaarid (see võib võtta <strong>kaua aega</strong>, kui kommentaare on palju)...

en: Now!
et_EE: Praegu!

en: Number of Themes found: %d
et_EE: Leiti %d teemat

en: Number of URLs in this XML Sitemap: %s.
et_EE: URL-ide arv sellel XML-saidikaardil: %s.

en: Number of comments to show:
et_EE: Näidatavate kommentaaride arv:

en: Number of coupons used
et_EE: Kasutatud kupongide arv

en: Number of days until access to downloadable files expires.
et_EE: Päevade arv, mille jooksul ligipääs allalaetavatele failidele aegub.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
et_EE: Selle riigi jaoks näidatavate hindade komakohtade arv.

en: Number of decimal points to use in each resource.
et_EE: Igas ressursis kasutatavate komakohtade arv.

en: Number of decimals
et_EE: Komakohtade arv

en: Number of decimals.
et_EE: Komakohtade arv.

en: Number of downloads remaining.
et_EE: Järelejäänud allalaadimiskordade arv.

en: Number of items found: %d
et_EE: Leiti %d elementi

en: Number of items per page:
et_EE: Elemente lehe kohta:

en: Number of items sold
et_EE: Müüdud toodete arv

en: Number of links to show:
et_EE: Näidatavate viidete arv:

en: Number of media items found: %d
et_EE: Leitud meediaobjekte: %d

en: Number of orders
et_EE: Tellimuste arv

en: Number of orders.
et_EE: Tellimuste arv.

en: Number of posts to show:
et_EE: Näidatavate postituste arv:

en: Number of products to show
et_EE: Näidatavate toodete arv:

en: Number of published posts for the term.
et_EE: Selle terminiga seotud postituste arv.

en: Number of published products for the resource.
et_EE: Ressursiga seotud avaldatud toodete arv.

en: Number of reviews to show
et_EE: Näidatavate arvustuste arv:

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
et_EE: Omaduse taksonoomias olevate terminite arv.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
et_EE: Kordade arv, kui palju saab allalaetavaid faile peale ostu alla laadida.

en: Number of times the coupon has been used already.
et_EE: Kordade arv, kui palju seda kupongi on juba kasutatud.

en: Number of widgets found: %d
et_EE: Leiti %d moodulit

[ctx: Number/count of items]
en: Count
et_EE: Kogus

en: Numbered list
et_EE: Järjestatud loend

en: Numeric
et_EE: Numbrilised

en: OK
et_EE: Olgu

en: OR
et_EE: VÕI

en: OR enter path to file:
et_EE: VÕI sisesta faili asukoht:

en: Object ID must be an integer, %s given.
et_EE: Objekti tunnus peaks olema täisarv, praegu on %s valitud.

en: Object subtype.
et_EE: Objekti alamtüüp.

en: Object type.
et_EE: Objektitüüp.

en: Occidental Mindoro
et_EE: Läänemaine Mindoro

en: Oceania
et_EE: Okeaania

en: October
et_EE: oktoober

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
et_EE: okt.

en: Off
et_EE: Väljas

en: Official extensions
et_EE: Ametlikud laiendused

en: Official theme
et_EE: Ametlik teema

en: Offline Payments
et_EE: Ühenduseta maksed

en: Offset the result set by a specific number of items.
et_EE: Nihuta tulemust edasi mingi arvu elementide võrra.

en: Older
et_EE: Vanemad

en: Older Comments
et_EE: Vanemad kommentaarid

en: Older comments
et_EE: Vanemad kommentaarid

en: Older posts
et_EE: Vanemad postitused

en: Older projects
et_EE: Vanemad projektid

en: Oldest Scheduled Date
et_EE: Vanim planeeritud kuupäev

en: Omani rial
et_EE: Omaani riaal

en: On Sale Products
et_EE: Soodushinnaga tooted

en: On backorder
et_EE: Järeltellimisel

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Ootel <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Ootel <span class="count">(%s)</span>

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
et_EE: Mõnedes serverites pannakse andmebaasi nime ette kasutajanimi, näiteks <code>kasutaja_%1$s</code>. Kas selles  ei või asi olla?

en: On-hold
et_EE: Ootel

en: On-sale products
et_EE: Allahindlusega tooted

en: Once Daily
et_EE: Kord päevas

en: Once Hourly
et_EE: Kord tunnis

en: Once Weekly
et_EE: Kord nädalas

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
et_EE: Peale ühendamist näed siin nimekirja oma WooCommerce.com ostudest.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
et_EE: Peale välja lülitamist ei ole see aegunud meetod enam saadaval.

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
et_EE: Loodud WXR-faili saab importida mõnda teise WordPressi veebilehte või mõnda teise seda vormingut tundvasse ajaveebiplatvormi.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
et_EE: Kui oled ala valinud saad muuta selle suurust sisestades mõõdud pikslites. Väikseim lubatud valikusuurus on Meedia seadete all määratud Pisipildi suurus.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
et_EE: Kui kinnitad kustutamise, kustub see kasutaja jäädavalt.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
et_EE: Kui kinnitad kustutamise, kustuvad need kasutajad jäädavalt.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
et_EE: Kui oled faili salvestanud, saad selle impordifunktsiooni kasutades importida mõnda teise WordPressi veebilehte.

en: One Column
et_EE: Üks veerg

en: One Response
et_EE: Üks vastus

en: One column
et_EE: Üks veerg

en: One comment
et_EE: Üks kommentaar

en: One of the plugins is invalid.
et_EE: Üks pluginatest on vigane.

en: One of the selected users is not a member of this site.
et_EE: Üks valitud kasutajatest ei ole sel saidil registreeritud.

en: One or more plugins failed to load properly.
et_EE: Üht või rohkemat pluginat ei saanud korralikult laadida.

en: One or more recommended modules are missing
et_EE: Üks või mitu soovitavat moodulit puudub

en: One or more required modules are missing
et_EE: Üks või mitu nõutavat moodulit puudub

en: One or more themes failed to load properly.
et_EE: Üht või rohkemat teemat ei saanud korralikult laadida.

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
et_EE: Üks rea kohta: Lisavaliku nimetus | Lisatasu [+- protsenti] | Kulutüüp (order, class või item) Näide: <code>Lennupost | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.

en: One response
et_EE: Üks vastus

en: One response to %s
et_EE: %s on saanud ühe vastuse

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
et_EE: Päisevideona saab kasutada ainult %1$s- või %2$s-faile. Palun teisenda enda video üheks neist või siis laadi video üles YouTube-i ning viita sellele.

en: Only %s left in stock
et_EE: Ainult %s laos

en: Only UUID V4 is supported at this time.
et_EE: Praegu toetatakse vaid UUID V4.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
et_EE: Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

en: Only show children of the current category
et_EE: Näita ainult käesoleva kategooria alamkategooriaid

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
et_EE: Näita lao jääki vaid siis, kui ta on madal, nt "Ainult 2 veel lattu jäänud"

en: Oops! That embed cannot be found.
et_EE: Ups, seda ei leitud.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
et_EE: Oihh! Seda lehte ei õnnestunud leida.

en: Oops: %s
et_EE: Ups: %s

en: Open
et_EE: Avatud

en: Open Press This
et_EE: Ava Press This

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
et_EE: alamhulka pole määratud

en: Open in browser
et_EE: Ava brauseris

en: Open link in a new tab
et_EE: Ava viide uues sakis

en: Open link in a new window/tab
et_EE: Ava viide uues aknas/sakis

en: Open menu
et_EE: Ava menüü

en: Open sharing dialog
et_EE: Ava jagamisdialoog

en: Open site editor
et_EE: Ava saidi muutja

en: Open the Customizer
et_EE: Ava kohandaja

en: Operator to compare product attribute terms.
et_EE: Toote omaduste terminite võrdlemise operaator.

en: Operator to compare product category terms.
et_EE: Toote kategooriate terminite võrdlemise operaator.

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
et_EE: Lisavaliku nimetus | Lisatasu [+- protsenti] | Kulutüüp (order, class või item)

en: Optional
et_EE: Variandid

en: Optional cost for local pickup.
et_EE: Soovi korral teenustasu ise järele tulemisel.

en: Optional note to send the customer after purchase.
et_EE: Soovi korral kliendile peale ostu saadetav teade.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
et_EE: Valikuliselt võid määrata, millise maksuklassi alla transport läheb. Võid selle ka tühjaks jätta - sellisel juhul määratakse maksud ostukorvis olevate esemete põhjal.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
et_EE: Soovi korral võid sisse lülitada "Makse andmete ülekande" (Profiil > Profiil ja sätted > Minu müümise tööriistad > Veebilehe eelistused) ja kopeerida siia oma identiteedi tähise. See võimaldab maksete kinnitamist ilma PayPal IPN-i kasutamata.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
et_EE: Soovi korral sisesta 150x50px pildi URL, mida kasutada PayPal'is ostu vormistamise lehtedel oma logona ülemises vasakus nurgas.

en: Options
et_EE: Seaded

en: Options saved.
et_EE: Seaded salvestatud.

en: Or choose an image from your media library:
et_EE: Või vali pilt meediateegist:

en: Or choose from your local disk:
et_EE: või vali enda arvuti kõvakettalt:

en: Or link to existing content
et_EE: või seosta olemasoleva sisuga

en: Or, enter a YouTube URL:
et_EE: Või sisesta YouTube-i URL:

en: Or, enter tax rate ID:
et_EE: Või sisesta maksumäära ID:

en: Orange
et_EE: Oranž

en: Order
et_EE: Järjestus

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
et_EE: Tellimus #%1$s on märgitud tagasi makstuks - PayPali põhjuse kood: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
et_EE: Tellimus #%1$s on pandud ootele, kuna makse tagastati - PayPali põhjuse kood: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
et_EE: Tellimusel #%1$s on tagasimaksmine tühistatud. Palun kontrolli makse laekumist ja vastavalt sellele uuenda tellimuse olekut siin: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
et_EE: Tellimus #%1$s esitati kuupäeval %2$s ja on hetkel %3$s.

en: Order #%s
et_EE: Tellimus #%s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
et_EE: Tellimus #%s märgiti PayPal IPN'i poolt makstuks, kuid oli eelnevalt tühistatud. Vajab halduri sekkumist.

en: Order &ndash; %s
et_EE: Tellimus &ndash; %s

en: Order Cancelled: #{order_number}
et_EE: Tellimus tühistati: #{order_number}

en: Order Date
et_EE: Tellimuse kuupäev

en: Order Failed: #{order_number}
et_EE: Tellimus ebaõnnestus: #{order_number}

en: Order ID
et_EE: Tellimuse ID

en: Order ID is invalid
et_EE: Tellimuse ID on vigane

en: Order ID.
et_EE: Tellimuse ID.

en: Order Number
et_EE: Tellimuse number

en: Order Refunded: {order_number}
et_EE: Tellimus tagasi makstud: {order_number}

en: Order Status
et_EE: Tellimuse olek

en: Order Summary
et_EE: Tellimuse kokkuvõte

en: Order Total
et_EE: Tellimus kokku

en: Order again
et_EE: Telli uuesti

en: Order by
et_EE: Järjestus

en: Order cancelled by customer.
et_EE: Klient tühistas tellimuse

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
et_EE: Täidetud tellimuse kiri saadetakse kliendile juhul, kui tellimus märgitakse täidetuks. Tavaliselt tähendab see seda, et tellimus on kliendile teele pandud.

en: Order created
et_EE: Tellimus loodud

en: Order deleted
et_EE: Tellimus kustutatud

en: Order details
et_EE: Tellimuse andmed

en: Order details manually sent to customer.
et_EE: Tellimuse andmed saadeti käsitsi kliendile.

en: Order draft updated.
et_EE: Tellimuse mustandit uuendati.

en: Order fully refunded
et_EE: Tellimus täielikult tagasi makstud

en: Order fully refunded.
et_EE: Tellimus täielikult tagasi makstud.

en: Order images by:
et_EE: Piltide järjestus:

en: Order is invalid
et_EE: Tellimus on vigane

en: Order item ID provided is not associated with order.
et_EE: Antud tellimuse toote ID ei ole selle tellimusega seotud.

en: Order key.
et_EE: Tellimuse võti.

en: Order not editable
et_EE: Tellimus ei ole muudetav

en: Order note author.
et_EE: Tellimuse märkme autor.

en: Order note content.
et_EE: Kliendi märkuse sisu.

en: Order note is required
et_EE: Tellimuse märkus on nõutud

en: Order note.
et_EE: Tellimuse märkus.

en: Order notes
et_EE: Märkused tellimuse kohta

en: Order number.
et_EE: Tellimuse number.

en: Order number:
et_EE: Tellimuse number:

en: Order on-hold
et_EE: Tellimus on ootel

en: Order received
et_EE: Tellimus vastu võetud

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
et_EE: Tellimuse tagasimakse kiri saadetakse kliendile siis, kui tema tellimus märgitakse tagasi makstuks.

en: Order restored
et_EE: Tellimus taastatud

en: Order saved.
et_EE: Tellimus salvestatud.

en: Order scheduled for: %s.
et_EE: Tellimus planeeritud kuupäevale %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
et_EE: Järjesta atribuudi kasvamise või kahanemise alusel.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
et_EE: Tühistatud

[ctx: Order status]
en: Completed
et_EE: Täidetud

[ctx: Order status]
en: Failed
et_EE: Ebaõnnestunud

[ctx: Order status]
en: On hold
et_EE: Ootel

[ctx: Order status]
en: Pending payment
et_EE: Ootab maksmist

[ctx: Order status]
en: Processing
et_EE: Töötluses

[ctx: Order status]
en: Refunded
et_EE: Tagasi makstud

en: Order status changed by bulk edit.
et_EE: Tellimuse staatust muudeti mitme tellimuse korraga muutmisel:

en: Order status changed by bulk edit:
et_EE: Tellimuse staatust muudeti mitme tellimuse korraga muutmisel:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
et_EE: Tellimuse olekut muudeti %1$s olekust %2$s olekusse.

en: Order status name.
et_EE: Tellimuse staatuse nimetus.

en: Order status set to %s.
et_EE: Tellimuse olekuks määrati %s.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
et_EE: Tellimuse staatuseks määrati "tagasi makstud". Kliendile raha tagastamiseks pead seda tegema läbi kasutatud maksekanali.

en: Order status.
et_EE: Tellimuse olek.

en: Order submitted.
et_EE: Telimus esitatud.

en: Order summary
et_EE: Tellimuse kokkuvõte

en: Order total formatted for locale
et_EE: Keele jaoks formaaditud tellimuse summa.

en: Order updated
et_EE: Tellimus uuendatud

en: Order updated and sent.
et_EE: Tellimus on uuendatud ja edastatud.

en: Order updated.
et_EE: Päis uuendatud.

en: Order updates
et_EE: Tellimuse täiendused

en: Order:
et_EE: Järjestus:

en: Ordered by Comment Date, descending.
et_EE: Järjestatud kahanevalt kommenteerimisaja järgi.

en: Orders
et_EE: Tellimused

en: Orders (page %d)
et_EE: Tellimused (leht %d)

en: Orders list
et_EE: Tellimuste nimekiri

en: Orders navigation
et_EE: Tellimuste navigatsioon

en: Orders totals.
et_EE: Tellimusi kokku.

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
et_EE: Jaota üles laaditud failid kuude ja aastate järgi kaustadesse

en: Oriental Mindoro
et_EE: Idamaine Mindoro

en: Original
et_EE: Algne

[ctx: Original Size]
en: Original
et_EE: Originaalsuurus

en: Original dimensions %s
et_EE: Algmõõtmed %s

en: Original image:
et_EE: Algne pilt:

en: Original: %s
et_EE: Algne: %s

en: Orphaned variations
et_EE: Orvuks jäänud variatsioonid

en: Other
et_EE: Muu

en: Other Answer
et_EE: Muu vastus

en: Other WordPress News
et_EE: Teised WordPressi uudised

en: Other comment settings
et_EE: Muud kommentaariseaded

en: Other languages:
et_EE: Muud keeled:

en: Other locations
et_EE: Muud asukohad

en: Other site
et_EE: Teised veebileheküljed

en: Other user roles have been changed.
et_EE: Teisi kasutajarolle muudeti.

en: Other users have been deleted.
et_EE: Teised kasutajad kustutati.

en: Other users have been removed.
et_EE: Teised kasutajad eemaldati.

en: Ounces
et_EE: Untsid

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
et_EE: Meie aasta 2015 vaiketeema on puhas, ajaveebi-kasutuseks mõeldud ja disainis selgusest lähtuv. Twenty Fifteen'i lihtne tüpograafia tagab loetavuse erinevatel ekraanisuurustel ja kasutatavuse paljudes keeltes. Me disainisime selle lähtuvalt mobil-first põhimõttest, miska sinu loodud sisu on alati eesplaanis, sõltumata sellest kas külastaja kasutab nutitelefoni, tabletit, süle- või lauaarvutit.

en: Our bank details
et_EE: Meie panga andmed

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooCommerce.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
et_EE: Meie WooCommerece'i laienduste kataloogi leiad WooCommerce.com lehelt: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>

en: Our free photo library integrates your site with over 40,000 beautiful copyright-free photos to create stunning designs.
et_EE: Meie tasuta fotokogu integreerib teie saidi enam kui 40 000 kauni autoriõiguseta fotoga, et luua vapustavaid kujundusi.

en: Our plans give your site the power to thrive. Find the plan that works for you.
et_EE: Meie lahendused annavad su saidile uue hoo. Leia just sulle sobiv pakett.

en: Our website address is: %s.
et_EE: Meie veebisaidi aadress on %s.

en: Out from under %s
et_EE: %s alt

en: Out of stock
et_EE: Laost otsas

en: Out of stock threshold
et_EE: Laost otsasaamise piirmäär

en: Out of stock visibility
et_EE: Laost otsasaanud toodete nähtavus

en: Outdated SQL server
et_EE: SQL-serveritarkvara on aegunud

en: Outdated templates
et_EE: Aegunud mallid

en: Output just the id when the operation is successful.
et_EE: Kui operatsioon on edukas, väljasta vaid id.

en: Overall
et_EE: Kokku

en: Overrides
et_EE: Ülekirjutamised

en: Overview
et_EE: Ülevaade

en: Owner of these keys.
et_EE: Nende võtmete omanik.

en: PDF embed
et_EE: PDF lisamine

en: PDT payment completed
et_EE: PDT-makse sooritatud

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
et_EE: PG &#8212; Võib tekitada vastuseisu, sobib üle 13-aastasele lugejaskonnale

en: PHP Default Timezone
et_EE: PHP vaikimisi ajavöönd

en: PHP Extensions
et_EE: PHP laiendused

en: PHP Sessions
et_EE: PHP sessioonid

en: PHP Update Recommended
et_EE: Soovitus uuendada PHP-d

en: PHP Version
et_EE: PHP versioon

en: PHP default timezone is invalid
et_EE: PHP vaikimisi ajavöönd on vigane

en: PHP default timezone is valid
et_EE: PHP vaikimisi ajavöönd on korrektne

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
et_EE: PHP vaikimisi ajavöönd muutus pärast WordPressi laadimist %s -funktsiooni tõttu. See võib häirida kuupäevade ja kellaaegade korrektset esitust.

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
et_EE: PHP vaikimisi ajavöönd määrati WordPressi laadimisel. Seda on vaja kuupäevade ja kellaaegade korrektseks esituseks.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance.
et_EE: PHP on üks WordPressi arendamiseks kasutatavaid programmeerimiskeeli. Uuemad PHP versioonid saavad pidevalt turvauuendusi ning nad võivad parandada saidi jõudlust.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance. The minimum recommended version of PHP is %s.
et_EE: PHP on üks WordPressi arendamisel kasutatavaid programmeerimiskeeli. PHP uuemad versioonid saavad pidevalt turvauuendusi ning võivad parandada su veebisaidi jõudlust. PHP vanim soovitatud versioon on %s.

en: PHP max input variables
et_EE: PHP sisendmuutujate maks. arv

en: PHP max input vars
et_EE: PHP maksimaalne sisendparameetrite arv

en: PHP memory limit
et_EE: PHP mälulimiit

en: PHP memory limit (only for admin screens)
et_EE: PHP mälupiirang (ainult halduritele)

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
et_EE: PHP abil tehakse serveris enamik veebilehe tööks vajalikke tegevusi. Selle kohandamine on serverihalduri pädevuses.

en: PHP post max size
et_EE: PHP maks. postitusemaht

en: PHP post max size.
et_EE: PHP maks. postitusemaht

en: PHP sessions created by a %1$s function call may interfere with REST API and loopback requests. An active session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
et_EE: Funktsiooniga %1$s loodi PHP sessioon, mis läheb konflikti REST API jm päringutega. Enne järgnevate HTTP-päringute tegemist tuleks sessioon funktsiooniga %2$s sulgeda.

en: PHP time limit
et_EE: PHP ajalimiit

en: PHP version
et_EE: PHP versioon

en: PHP version %s
et_EE: PHP versioon %s

en: PHP version.
et_EE: PHP versioon

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
et_EE: PHP XML-laiendus ei ole saadaval. Võta ühendust serverihalduriga.

en: PM
et_EE: p.l.

en: Pacific
et_EE: Vaikne ookean

en: Padding
et_EE: Ääris

en: Page
et_EE: leht

en: Page %1$d of %2$d
et_EE: Lehekülg %1$d %2$d-st

en: Page %d
et_EE: Lehekülg %d

en: Page %s
et_EE: Lehekülg %s

en: Page Archives
et_EE: Lehtede arhiiv

en: Page Attributes
et_EE: Lehe omadused

en: Page ID
et_EE: Lehekülje nr

en: Page ID is set, but the page does not exist
et_EE: Lehe ID on määratud, kuid seda lehte ei eksisteeri

en: Page IDs, separated by commas.
et_EE: Lehtede ID-d, eraldatud komadega

en: Page Not Found
et_EE: Lehekülg Mitte Leitud

en: Page break
et_EE: Leheküljepiir

en: Page cache
et_EE: Lehepuhver

en: Page cache enhances the speed and performance of your site by saving and serving static pages instead of calling for a page every time a user visits.
et_EE: Lehepuhver parandab su said kiirust ja jõudlust, salvestades staatilisi lehti ja edastades neid külastajale igakordse uue täismahus lugemise asemel.

en: Page cache is detected and the server response time is good
et_EE: Lehepuhver tuvastati ja serveri reaktsiooniaeg on hea

en: Page cache is detected but the server response time is still slow
et_EE: Lehepuhver tuvastati, kuid serveri reaktsiooniaeg on ikka liiga pikk

en: Page cache is detected by looking for an active page cache plugin as well as making three requests to the homepage and looking for one or more of the following HTTP client caching response headers:
et_EE: Lehepuhvri tuvastamiseks otsitakse aktiivset lehepuhvripluginat, tehakse kolm päringut kodulehele ning otsitakse üht või enamat järgnevatest HTTP kliendi puhverdusvastuse päistest:

en: Page cache is not detected and the server response time is slow
et_EE: Lehepuhvrit ei tuvastatud ja serveri reaktsiooniaeg on liiga pikk

en: Page cache is not detected but the server response time is OK
et_EE: Lehepuhvrit ei tuvastatud, kuid serveri reaktsiooniaeg on hea

en: Page contents: [%s]
et_EE: Lehekülje sisu: [%s]

en: Page does not contain the %s shortcode.
et_EE: Leht ei sisalda õiget lühikoodi.

en: Page draft updated.
et_EE: Lehe mustandit uuendati.

en: Page index cannot be less than one.
et_EE: Leheindeks ei saa olla väiksem kui üks.

en: Page not found
et_EE: Lehte ei leitud

en: Page not set
et_EE: Lehte ei ole määratud

en: Page on front
et_EE: Kuva esilehel

en: Page order
et_EE: Lehe järjekorranr.

en: Page published
et_EE: Avaldatud

en: Page published privately.
et_EE: Leht avaldati privaatselt.

en: Page published.
et_EE: Leht avaldati.

en: Page restored to revision from %s.
et_EE: Leht ennistati versioonile %s.

en: Page reverted to draft.
et_EE: Leht muudetud mustandiks.

en: Page saved.
et_EE: Leht salvestati.

en: Page scheduled for: %s.
et_EE: Avaldatakse: %s

en: Page scheduled.
et_EE: Leht ootele pandud.

[ctx: Page setting]
en: Cart
et_EE: Ostukorv

[ctx: Page setting]
en: Checkout
et_EE: Kassa

[ctx: Page setting]
en: My account
et_EE: Minu konto

[ctx: Page setting]
en: Shop base
et_EE: Poe alusaadress

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
et_EE: Müügitingimused

en: Page setup
et_EE: Lehtede algseadistamine

[ctx: Page slug]
en: cart
et_EE: ostukorv

[ctx: Page slug]
en: checkout
et_EE: kassa

[ctx: Page slug]
en: my-account
et_EE: minu-konto

[ctx: Page slug]
en: shop
et_EE: pood

en: Page submitted.
et_EE: Leht saadeti ära.

en: Page title
et_EE: Lehe pealkiri

[ctx: Page title]
en: Cart
et_EE: Ostukorv

[ctx: Page title]
en: Checkout
et_EE: Kassa

[ctx: Page title]
en: My account
et_EE: Minu konto

[ctx: Page title]
en: Shop
et_EE: Pood

en: Page trashed.
et_EE: Leht prügikasti.

en: Page updated.
et_EE: Leht uuendatud.

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
et_EE: Lehe nähtavus peaks olema <a href="%s" target="_blank">avalik</a>

en: Pages
et_EE: Leheküljed

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
et_EE: Lehed sarnanevad postitustele selle poolest, et neilgi on pealkiri, sisu ja metaandmed, kuid erinevalt postitustest ei kuulu nad kronoloogiliselt järjestatud postitustevoo hulka, vaid on otsekui püsivad postitused. Lehed ei kasuta rubriike, ega silte, kuid neid saab hierarhiliselt järjestada. Lehe saab paigutada teise lehe alajaotiseks, määrates teise lehe selle ülemleheks. Nii saab luua lehtede rühmi.

en: Pages list
et_EE: Lehenimekiri

en: Pages list navigation
et_EE: Lehenimekirjas liikumine

en: Pages:
et_EE: Lehed:

en: Pagination
et_EE: Küljendus

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
et_EE: %1$s / %2$s

en: Pahang
et_EE: Pahangi

en: Paid
et_EE: Makstud

en: Paid on %1$s @ %2$s
et_EE: Makstud kuupäeval %1$s kell %2$s

en: Palestinian Territory
et_EE: Palestiina

en: Panamanian balboa
et_EE: Panama balboa

en: Panamá
et_EE: Panama

en: Papua New Guinea
et_EE: Paapua Uus-Guinea

en: Papua New Guinean kina
et_EE: Paapua Uus-Guinea kina

en: Paragraph
et_EE: Lõik

en: Paraguay
et_EE: Paraguai

en: Paraguayan guaran&iacute;
et_EE: Paraguay guarani

en: Parent
et_EE: Ülemleht

en: Parent %s
et_EE: Ülemine %s

en: Parent %s:
et_EE: Ülemine %s:

en: Parent Category
et_EE: Ülemrubriik

en: Parent Category:
et_EE: Ülemrubriik:

en: Parent Navigation Menu:
et_EE: Ülem-navigeerimismenüü:

en: Parent Page:
et_EE: Ülemleht:

en: Parent SKU
et_EE: Ülema tootekood

en: Parent Template Part:
et_EE: Ülem-malliosa:

en: Parent Template:
et_EE: Ülemmall:

en: Parent Theme
et_EE: Ülemteema

en: Parent blocks.
et_EE: Ülemplokk.

en: Parent category
et_EE: Ülemrubriik

en: Parent category:
et_EE: Ülemrubriik

en: Parent coupon
et_EE: Ülemkupong

en: Parent order ID.
et_EE: Ülemtellimuse ID.

en: Parent orders
et_EE: Ülemtellimused

en: Parent product
et_EE: Ülemtoode

en: Parent product does not match current variation.
et_EE: Ülemtoode ei vasta praegusele variatsioonile.

en: Parent shipping class
et_EE: Ülem tarneklass

en: Parent shipping class:
et_EE: Ülem tarneklass:

en: Parent term does not exist.
et_EE: Ülemterminit ei ole olemas.

en: Parent theme
et_EE: Ülemteema

en: Parent theme author URL
et_EE: Ülemteema autori URL

en: Parent theme author URL.
et_EE: Ülemteema autori URL.

en: Parent theme name
et_EE: Ülemteema nimi

en: Parent theme name.
et_EE: Ülemteema nimi.

en: Parent theme version
et_EE: Ülemteema versioon

en: Parent theme version.
et_EE: Ülemteema versioon.

en: Paris
et_EE: Pariis

en: Partial Refund: Order {order_number}
et_EE: Tellimuse osaline tagasimakse: {order_number}

en: Partial refund email heading
et_EE: Osalise tagasimakse e-kirja pealkiri

en: Partial refund subject
et_EE: Osalise tagasimakse teema

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
et_EE: Osaline kuvamine peab kas sisaldama või tagastama sisustringi (või massiivi), aga mitte mõlemat.

en: Passed
et_EE: Läbitud

en: Passed tests
et_EE: Läbitud testid

en: Password
et_EE: Parool

en: Password Reset
et_EE: Parooli vahetamine

en: Password Reset Request
et_EE: Salasõna lähtestamise palve

en: Password Reset Request for {site_title}
et_EE: Salasõna lähtestamise palve lehel {site_title}

en: Password change
et_EE: Parooli muutmine

en: Password changed for user: %s
et_EE: Kasutaja %s parool muudetud

en: Password for the user (never included).
et_EE: Kasutaja parool (ei näidata kunagi).

en: Password protected
et_EE: Parooliga kaitstud

en: Password required
et_EE: Salasõna on vajalik

en: Password reset email has been sent.
et_EE: Salasõna lähtestamise e-kiri saadeti teele.

en: Password reset is not allowed for this user
et_EE: See kasutaja ei saa parooli lähtestada

en: Password reset link sent.
et_EE: Paroolivahetuse link saadetud.

en: Password reset links sent to %s user. | Password reset links sent to %s users.
et_EE[0]: Paroolivahetuse link saadeti %s kasutajale.
et_EE[1]: Paroolivahetuse link saadeti %s kasutajale.

en: Password:
et_EE: Parool:

en: Password: %s
et_EE: Parool: %s

en: Passwords cannot be empty.
et_EE: Parool ei tohi olla tühi.

en: Passwords cannot contain the "%s" character.
et_EE: Paroolis ei tohi esineda "\"-sümbolit.

en: Passwords do not match.
et_EE: Paroolid ei klapi.

en: Paste
et_EE: Kleebi

en: Paste URL or type to search
et_EE: Otsimiseks kleebi aadress või sisesta tekst

en: Paste as text
et_EE: Kleebi tavatekstina

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
et_EE: Kleepimine toimub puhta tekstina.  Tavapärase kleepimisrežiimi taastamiseks lülita see valik välja.

en: Paste table row after
et_EE: Kleebi järele rida

en: Paste table row before
et_EE: Kleebi ette rida

en: Paste your embed code below:
et_EE: Kleebi kood siia:

en: Path
et_EE: Kataloogitee

en: Pattern "%s" not found.
et_EE: Mustrit "%s" ei leitud.

en: Pattern content must be a string.
et_EE: Muster peab olema tekstiavaldis.

en: Pattern name must be a string.
et_EE: Mustri nimi peab olema tekstiavaldis.

en: Pattern published privately.
et_EE: Muster avaldati privaatselt.

en: Pattern published.
et_EE: Muster avaldatud.

en: Pattern reverted to draft.
et_EE: Muster muudetud mustandiks.

en: Pattern scheduled.
et_EE: Muster ootel.

en: Pattern title must be a string.
et_EE: Mustri pealkiri peab olema tekstiavaldis.

en: Pattern updated.
et_EE: Muster uuendatud.

en: Patterns
et_EE: Mustrid

en: Patterns containing mostly text.
et_EE: Peamiselt teksti sisaldavad mustrid.

en: Patterns list
et_EE: Mustrite loend

en: Patterns list navigation
et_EE: Liikumine mustrinimekirjas

en: Patterns that contain buttons and call to actions.
et_EE: Mustrid, mis sisaldavad nuppe ja teavitusi.

en: Pause
et_EE: Paus

en: Paused
et_EE: Peatatud

en: Pay
et_EE: Maksmine

en: Pay for order
et_EE: Maksa tellimuse eest

en: Pay for this order
et_EE: Maksa selle tellimuse eest

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
et_EE: Maksa PayPaliga; kui sul ei ole PayPali kontot, saad maksta oma krediitkaardiga.

en: Pay with cash upon delivery.
et_EE: Maksa sularahas, kui saad kauba kätte.

en: PayPal Standard
et_EE: PayPal standard

en: PayPal acceptance mark
et_EE: Paypali aktsepteerimise märk

en: PayPal email
et_EE: PayPali e-post

en: PayPal email address
et_EE: PayPali e-posti aadress

en: PayPal email address:
et_EE: PayPal'i e-posti aadress:

en: PayPal identity token
et_EE: PayPali identifitseerimistunnus

en: PayPal sandbox
et_EE: PayPali liivakast

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
et_EE: Paypal'i liivakasti kasutatakse maksete testimiseks. Selleks registreeri <a href="%s">arendaja konto</a>.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
et_EE: PayPal kasutab seda kommunikatsioonimeetodit saatmaks tagasi tehingu informatsiooni.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
et_EE: PayPal kontrollib aadresse, mistõttu see valik võib põhjustada vigu (me soovitame hoida see valik välja lülitatuna).

en: Payer PayPal address
et_EE: Maksja PayPal aadress

en: Payer first name
et_EE: Maksja eesnimi

en: Payer last name
et_EE: Maksja perekonnanimi

en: Paying customer
et_EE: Maksev klient

en: Payment
et_EE: Makse

en: Payment %s via IPN.
et_EE: Makse %s IPNi kaudu

en: Payment Method
et_EE: Makseviis

en: Payment Tokens
et_EE: Maksetähised

en: Payment action
et_EE: Makse tegevus

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
et_EE: Makse autoriseeriti. Muuda makse olek töötlusesse või täidetuks, et võtta makse eest kogu raha.

en: Payment complete event failed.
et_EE: "Makse tehtud" sündmus ebaõnnestus.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
et_EE: Makse ei õnnestunud - Auth ID: %1$s, staatus: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
et_EE: Makse ei õnnestunud: %s

en: Payment for cancelled order %s received
et_EE: Maksti tühistatud tellimuse %s eest

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
et_EE: Tellimuse #%1$s makse kliendilt %2$s ebaõnnestus. Tellimus oli järgnev:

en: Payment for order %s refunded
et_EE: Tellimuse %s makse tagastatud

en: Payment for order %s reversed
et_EE: Makse tellimuse #%s eest tagasi makstud

en: Payment gateway
et_EE: Makseviis

en: Payment gateway ID.
et_EE: Maksekanali ID.

en: Payment gateway description on checkout.
et_EE: Maksekanali kirjeldus kassas.

en: Payment gateway enabled status.
et_EE: Maksekanali aktiveerituse olek.

en: Payment gateway method description.
et_EE: Maksemeetodi kirjeldus.

en: Payment gateway method title.
et_EE: Maksemeetodi pealkiri.

en: Payment gateway settings.
et_EE: Maksekanali sätted.

en: Payment gateway sort order.
et_EE: Maksekanali sorteerimisjärjestus.

en: Payment gateway title on checkout.
et_EE: Maksekanali nimetus kassas.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
et_EE: Maksemeetodid võivad vahel kasutada cURL-i suhtluses mujal asuvate serveritega, et autoriseerida makseid ning teised pluginad võivad kasutada seda suhtlemiseks mujal asuvate teenustega.

en: Payment method ID and title are required
et_EE: Makseviisi ID ja pealkiri on nõutud

en: Payment method ID.
et_EE: Maksemeetodi ID.

en: Payment method deleted.
et_EE: Maksemeetod kustutatud.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
et_EE: Makseviisi kirjeldus, mida klient kassas näeb.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
et_EE: Makseviisi kirjeldus, mida klient sinu kodulehel näeb.

en: Payment method successfully added.
et_EE: Maksemeetodi lisamine õnnestus.

en: Payment method title.
et_EE: Maksemeetodi nimetus.

en: Payment method:
et_EE: Makseviis:

en: Payment methods
et_EE: Maksemeetodid

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
et_EE: Makse %1$s eest võeti ülejäänud raha - Auth ID: %2$s, tehingu ID: %3$s

en: Payment pending (%s).
et_EE: Makse ootel (%s).

en: Payment to be made upon delivery.
et_EE: Tasumine toimub kättesaamisel.

en: Payment via
et_EE: Maksekanal

en: Payment via %s
et_EE: Makseviis: %s

en: Payment:
et_EE: Makse

en: Payments
et_EE: Maksed

en: Pending
et_EE: kommentaar ootab modereerimist

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Ootel <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Ootel <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
et_EE: Läbivaatamise ootel

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
et_EE: Ootel tellimuste eest ei ole makstud ning on võimalik, et klient on nad hüljanud. Määratud aja möödudes visatakse nad prügikasti.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Läbivaatamise ootel <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Läbivaatamise ootel <span class="count">(%s)</span>

en: People
et_EE: Inimesed

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
et_EE: Klassi kohta: iga transpordiklassi eest võetakse eraldi tasu

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
et_EE: Tellimuse kohta: tasu võetakse kõige kallima tarneklassi eest

en: Perak
et_EE: Perakin

en: Percentage discount
et_EE: Protsendipõhine allahindlus

en: Percentage of cart total
et_EE: Protsent ostukorvi maksumusest

en: Perfect
et_EE: Ideaalne

en: Perform an advanced term query.
et_EE: Käivita keerukam terminipäring.

en: Performance
et_EE: Jõudlus

en: Period
et_EE: Punkt

en: Permalink
et_EE: Püsiviide

en: Permalink Settings
et_EE: Püsiviidete seaded

en: Permalink structure
et_EE: Püsiviidete struktuur

en: Permalink template for the post.
et_EE: Postituse püsiviitemall.

en: Permalink to %s
et_EE: Püsiviide: %s

en: Permalink:
et_EE: Püsiviide:

en: Permalink: %s
et_EE: Püsiviide: %s

en: Permalinks
et_EE: Püsiviited

en: Permanent Link to %s
et_EE: Püsiviide lehele %s

en: Permanently delete comment
et_EE: Kustuta jäädavalt

en: Permanently deleted %s
et_EE: %s kustutati jäädavalt

en: Permanently deleted customer
et_EE: Klient kustutati jäädavalt

en: Permanently deleted order note
et_EE: Tellimuse märkus kustutati jäädavalt

en: Permission #%d not found.
et_EE: Luba #%d ei leitud.

en: Permission ID
et_EE: Loa ID

en: Permissions
et_EE: Õigused

en: Permissions is missing.
et_EE: Õigused on puudu.

en: Persian
et_EE: pärsia

en: Persistent object cache
et_EE: Väline objektipuhver

en: Personal
et_EE: Personaalne

en: Personal Data Export
et_EE: Isikuandmete eksport

en: Personal Data Export for %s
et_EE: Kasutaja %s isikuandmete eksport

en: Personal Options
et_EE: Isikuseaded

en: Personal Settings
et_EE: Isiklikud seaded

en: Personal data is not just created by a user&#8217;s interactions with your site. Personal data is also generated from technical processes such as contact forms, comments, cookies, analytics, and third party embeds.
et_EE: Isikuandmed ei piirdu üksnes kasutaja poolt sisestatuga, vaid need võivad tekkida ka tehniliste protsesside käigus, nagu kontaktivormid, kommentaarium, küpsised, analüütika ja kolmanda osapoole poolt lisatav info.

en: Personal data removal
et_EE: Isikuandmete eemaldamine

en: Personal data removed.
et_EE: Isikuandmed eemaldatud.

en: Personal data retention
et_EE: Isikuandmete säilitamine

en: Personal data within order %s has been retained.
et_EE: Tellimuses %s sisalduvad isikuandmed hoiti alles.

en: Peru
et_EE: Peruu

en: Philippine peso
et_EE: Filipiini peeso

en: Philippines
et_EE: Filipiinid

en: Phone
et_EE: Telefon

en: Phone Number
et_EE: Telefoninumber

en: Phone number.
et_EE: Telefoninumber.

en: Photoblogging
et_EE: Fotoblogimine

en: Photography
et_EE: Fotograafia

en: Pingback
et_EE: Pingback-viide

en: Pingback excerpt:
et_EE: Väljavõte pingback-ist:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
et_EE: Laekus pingback-viide %1$s-lt postitusele %2$s.

en: Pings
et_EE: Ping-id

en: Pink
et_EE: Roosa

en: Place order
et_EE: Esita tellimus

en: Placeholder
et_EE: Kohatäide

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
et_EE: Tekstisisendi tüüpi väljadel kasutatav kohatäide.

en: Plain text
et_EE: Ainult tekst

en: Plain text template
et_EE: Tekstimall

en: Plan
et_EE: Pakett

en: Plans
et_EE: Paketid

en: Play
et_EE: Esita

en: Playlist Settings
et_EE: Loonimekirja sätted

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
et_EE: Metainfo muutmiseks aktiveeri <a href="%s">Klassikalise redaktori plugin</a>.

en: Please activate the <a href="%s">Link Manager plugin</a> to use the link manager.
et_EE: Viidetehalduri kasutamiseks peaksid paigaldama <a href="%s">Link Manager</a> -plugina.

en: Please add a comment before submitting
et_EE: Enne saatmist palun lisa kommentaar.

en: Please be sure to submit some text with your comment.
et_EE: Palun kirjuta oma tekst kommentaari lahtrisse.

en: Please check that the %s PHP extension is installed and enabled.
et_EE: Palun veenud, et PHP laiendus %s on paigaldatud ja sisse lülitatud.

en: Please check your site now. It’s possible that everything is working. If there are updates available, you should update.
et_EE: Palun vaata enda sait üle. Võimalik, et kõik on korras. Kui aga saadaval on uuendusi, peaksid saiti uuendama.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
et_EE: Palun vali toode, mida soovid ostukorvi lisada&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
et_EE: Palun vali toote valikutest&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
et_EE: Palun määra kogus, mida soovid oma ostukorvi lisada&hellip;

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
et_EE: Palun vali, kas WordPressi võrgustikus tuleb kasutada alamdomeene või -katalooge.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
et_EE: Palun läbi kõik seadistussammud. Uue võrgustiku loomiseks pead selle andmebaasitabelid kas tühjendama või kustutama.

en: Please consider writing more inclusive code.
et_EE: Palun proovi kirjutada universaalsemat koodi.

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
et_EE: Probleemi edasiseks uurimiseks võta ühendust serveri haldajaga.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
et_EE: Palun kopeeri ja sisesta see info oma piletisse, kui võtad kasutajatoega ühendust.

en: Please edit your privacy policy content, making sure to delete the summaries, and adding any information from your theme and plugins. Once you publish your policy page, remember to add it to your navigation menu.
et_EE: Palun redigeeri enda privaatsuseeskirju - kustuta algsed kokkuvõtted ja lisa info enda teema ja pluginate kohta. Peale avaldamist lisa see kindlasti ka peamenüüsse.

en: Please enter a comment
et_EE: Palun sisesta kommentaar

en: Please enter a coupon code.
et_EE: Palun sisesta kupongi kood.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
et_EE: Palun sisesta arve numbri prefiks. Kui sa kasutad oma PayPali kontot mitme erineva poe jaoks, siis veendu, et see prefiks on unikaalne, kuna PayPal ei luba mitut sama numbriga tellimust.

en: Please enter a site name.
et_EE: Palun sisesta veebilehe nimi.

en: Please enter a site title.
et_EE: Palun sisesta veebilehe pealkiri.

en: Please enter a stronger password.
et_EE: Palun sisesta keerukam salasõna.

en: Please enter a username
et_EE: Palun sisesta kasutajanimi

en: Please enter a username.
et_EE: Palun sisesta kasutajanimi.

en: Please enter a valid Eircode.
et_EE: Palun sisesta korrektne Eircode.

en: Please enter a valid YouTube URL.
et_EE: Palun sisesta toimiv YouTube-i URL.

en: Please enter a valid account username.
et_EE: Palun sisesta korrektne kasutajanimi

en: Please enter a valid address.
et_EE: Palun sisesta toimiv e-postiaadress.

en: Please enter a valid email address
et_EE: Palun sisesta õige e-posti aadress

en: Please enter a valid email address.
et_EE: Palun sisesta toimiv e-postiaadress.

en: Please enter a valid menu name.
et_EE: Sisesta toimiv menüünimi.

en: Please enter a valid order ID
et_EE: Palun sisesta korrektne tellimuse ID

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
et_EE: Palun sisesta korrektne postiindeks / suunakood.

en: Please enter an account password.
et_EE: Palun sisesta parool

en: Please enter an address to continue.
et_EE: Jätkamiseks sisesta palun aadress.

en: Please enter correct email address.
et_EE: Palun sisesta toimiv e-postiaadress.

en: Please enter in a value less than the regular price.
et_EE: Palun sisesta tavahinnast väiksem väärtus.

en: Please enter in country code with two capital letters.
et_EE: Palun sisesta kahe suurtähega riigikood.

en: Please enter your LiveJournal username <em>and</em> password so we can download your posts and comments.
et_EE: Palun sisesta enda LiveJournali kasutajanimi ja parool, et saaksime sinu postitused ja kommentaarid alla laadida.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
et_EE: Palun sisesta oma PayPali e-posti aadress; seda on tarvis maksete vastuvõtmiseks.

en: Please enter your current password.
et_EE: Palun sisesta oma praegune, kehtiv parool.

en: Please enter your email address here
et_EE: Palun sisesta oma e-posti aadress siia

en: Please enter your name here
et_EE: Palun sisesta oma nimi siia

en: Please enter your password.
et_EE: Palun sisesta oma parool.

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
et_EE: Palun sisesta enda kasutajanimi või e-postiaadress. Sulle saadetakse sõnum juhistega, kuidas enda parool lähtestada.

en: Please fill in the required fields
et_EE: Palun täida kõik nõutud väljad.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
et_EE: Palun sisesta ülal oma andmed, et näha maksevõimalusi.

en: Please fill out all password fields.
et_EE: Palun täida kõik parooli väljad.

en: Please include a %s template in your theme.
et_EE: Palun lisa enda teemasse %s mall.

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
et_EE: Metainfo muutmiseks on vaja paigalda <a href="%s">Klassikalise redaktori plugin</a>.

en: Please log in again.
et_EE: Palun logi uuesti sisse.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
et_EE: Palun logi allpool oma kontoga sisse, et jätkata maksmisega.

en: Please log in using one of these methods to post your comment:
et_EE: Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
et_EE: Veendu, et Apache %s moodul on olemas, kuna see paigaldus vajab seda hiljem.

en: Please note: Third-party themes and plugins, or custom code, may override WordPress scheduling.
et_EE: NB! Kolmanda osapoole teemad ja pluginad ning muu kohandatud kood võib WordPressi ajastussüsteemi muuta.

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
et_EE: Metainfo muutmiseks ava <a href="%s">klassikaline redaktor</a>.

en: Please provide a custom field name.
et_EE: Palun sisesta välja väärtus.

en: Please provide a custom field value.
et_EE: Palun sisesta välja väärtus.

en: Please provide a valid email address.
et_EE: Palun sisesta korrektne e-posti aadress.

en: Please provide your name to comment.
et_EE: Palun lisa oma nimi.

en: Please rate the product.
et_EE: Palun hinda seda toodet.

en: Please re-enter your password.
et_EE: Palun sisesta parool uuesti.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
et_EE: Ostuga jätkamiseks palun loe ja nõustu müügitingimustega.

en: Please save your changes in order to share the preview.
et_EE: Eelvaate jagamiseks salvesta enda muudatused.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
et_EE: Lisainfo: <a href="%s">WordPressi silumine</a>.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
et_EE: Lisainfo jaoks vaata palun <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> lehte.

en: Please select a country / region
et_EE: Palun vali riik / piirkond

en: Please select a file
et_EE: Palun vali fail

en: Please select a rating
et_EE: Palun vali hinnang

en: Please select an option.
et_EE: Palun vali mõni ​​variant.

en: Please select some items.
et_EE: Palun vali mõned read

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
et_EE: Palun vali enne ostukorvi lisamist sellele tootele omadused.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
et_EE: Palun saada tšekk aadressile: Poe nimi, aadress, riik, postiindeks.

en: Please try again.
et_EE: Palun proovi uuesti.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
et_EE: Palun kasuta selle faili üleslaadimiseks %1$sveebilehitsejat%2$s.

en: Please type your comment text.
et_EE: Kirjuta enda kommentaar.

en: Please update WordPress now
et_EE: Palun uuenda WordPressi kohe

en: Please upload a valid WXR (WordPress eXtended RSS) export file.
et_EE: Palun lae üles korrektne WXR (WordPress eXtended RSS) -raportifail.

en: Please upload or provide the link to a valid CSV file.
et_EE: Palun lae üles või anna link korrektsele CSV failile.

en: Please use %s to add new schema properties.
et_EE: Palun kasuta uute omaduste lisamiseks %s -parameetrit.

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
et_EE: Palun veendu, et <strong>halduri e-postiaadress</strong> oleks kehtiv.

en: Please, provide an attribute name.
et_EE: Palun anna omadusele nimi.

en: Plugin Data
et_EE: Pluginates olevad andmed

en: Plugin File Editor
et_EE: Plugina failide redaktor

en: Plugin Versions
et_EE: Pluginaversioonid

en: Plugin activated.
et_EE: Plugin sisse lülitatud.

en: Plugin and theme auto-updates
et_EE: Pluginate ja teemade automaatuuendus

en: Plugin and theme auto-updates appear to be configured correctly
et_EE: Pluginate ja teemade automaatuuendus on korrektselt seadistatud

en: Plugin and theme auto-updates ensure that the latest versions are always installed.
et_EE: Pluginate ja teemade automaatuuendus aitab tagada, et alati on paigaldatud värskeimad versioonid.

en: Plugin and theme temporary backup directories exist but are not writable
et_EE: Pluginate ja teemade ajutised varunduskataloogid on olemas, kuid sinna ei saa kirjutada

en: Plugin and theme temporary backup directory access
et_EE: Ligipääs plugina või teema ajutisse kataloogi

en: Plugin and theme temporary backup directory is writable
et_EE: Pluginate ja teemade ajutine varunduskataloog on kirjutatav

en: Plugin author's website address.
et_EE: Plugina autori veebiaadress.

en: Plugin could not be deleted.
et_EE: Pluginat ei saa kustutada.

en: Plugin deactivated.
et_EE: Plugin välja lülitatud.

en: Plugin downgrade failed.
et_EE: Plugina vanema versiooni paigaldamine ebaõnnestus.

en: Plugin downgraded successfully.
et_EE: Plugina vanema versiooni paigaldus õnnestus.

en: Plugin file does not exist.
et_EE: Pluginafaili ei leitud.

en: Plugin installation failed.
et_EE: Plugina paigaldus ebaõnnestus.

en: Plugin name
et_EE: Plugina nimi

en: Plugin not found.
et_EE: Pluginat ei leitud.

en: Plugin temporary backup directory exists but is not writable
et_EE: Plugina ajutine varunduskataloog on olemas, kuid sinna ei saa kirjutada

en: Plugin updated successfully.
et_EE: Plugin edukalt uuendatud.

en: Plugins
et_EE: Sisendid

en: Plugins %s
et_EE: Pluginad %s

en: Plugins directory location
et_EE: Pluginate kataloogi asukoht

en: Plugins directory size
et_EE: Pluginate kataloogi maht

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
et_EE: Pluginad laiendavad saidi funktsioone, lisades kontaktivorme, ärilahendusi jpm. Neil on seetõttu laialdane ligipääs saidi mehhanismidele ja seepärast tuleb nad hoida ajakohastena.

en: Plus %d other note | Plus %d other notes
et_EE[0]: ning %d märkus veel
et_EE[1]: ning %d märkust veel

en: Poland
et_EE: Poola

en: Policies
et_EE: Eeskirjad

en: Polish
et_EE: poola

en: Polish z&#x142;oty
et_EE: Poola zlott

en: Poll could not be updated
et_EE: Küsitlust pole võimalik uuendada

en: Poll not found
et_EE: Küsitlust ei leitud

en: Polls
et_EE: Küsitlused

en: Popular Plugin
et_EE: Populaarne plugin

en: Popular Tags
et_EE: Levinumad sildid

en: Popular tags
et_EE: Populaarsed sildid

en: Popularity (sales)
et_EE: Populaarsus (müügi põhjal)

en: Portfolio
et_EE: Portfoolio

en: Portuguese
et_EE: portugali

en: Position
et_EE: Asukoht

en: Post
et_EE: Postitus

en: Post #%s
et_EE: Postitus #%s

en: Post <em>%s</em> already exists.
et_EE: Postitus <em>%s</em> on juba olemas.

en: Post <strong>%s</strong> already exists.
et_EE: Postitus <strong>%s</strong> on juba olemas.

en: Post Archives
et_EE: Postituste arhiiv

en: Post Attributes
et_EE: Postituse atribuudid

en: Post Comment
et_EE: Saada kommentaar

en: Post Format Link
et_EE: Viide postitusevormingule

en: Post Formats
et_EE: Postituse vormingud

en: Post ID.
et_EE: Postituse ID.

en: Post Thumbnail
et_EE: Postituse ikoon

en: Post Title
et_EE: Postituse pealkiri

en: Post Type
et_EE: Postituse tüüp

en: Post Type Archive
et_EE: Postitusetüüpide arhiiv

en: Post Type Counts
et_EE: Postitüüpide loendid

en: Post URL:
et_EE: Postituse URL:

en: Post Via Email
et_EE: Postita e-kirjaga

en: Post a Comment
et_EE: Postita kommentaar

en: Post already imported
et_EE: See postitus on juba imporditud

en: Post by %1$s
et_EE: Postituse autor %1$s

en: Post content
et_EE: Postituse sisu

en: Post draft updated.
et_EE: Postituse mustandit uuendati.

[ctx: Post format]
en: Aside
et_EE: Kõrval

[ctx: Post format]
en: Audio
et_EE: Heli

[ctx: Post format]
en: Chat
et_EE: Vestlus

[ctx: Post format]
en: Gallery
et_EE: Galerii

[ctx: Post format]
en: Image
et_EE: Pilt

[ctx: Post format]
en: Link
et_EE: Viide

[ctx: Post format]
en: Quote
et_EE: Tsitaat

[ctx: Post format]
en: Status
et_EE: Olek

en: Post formats supported.
et_EE: Toetatud postitusevormingud.

en: Post metadata has been downloaded, proceeding with posts...
et_EE: Postituste metaandmed on alla laetud, jätkan postitustega...

en: Post name
et_EE: Postituse nimi

en: Post navigation
et_EE: Navigeerimine

en: Post published privately.
et_EE: Postitus avaldati privaatselt.

en: Post published.
et_EE: Postitus avaldati.

en: Post restored successfully.
et_EE: Postitus edukalt taastatud.

en: Post restored to revision from %s.
et_EE: Postitus ennistati versioonile %s.

en: Post reverted to draft.
et_EE: Postitus muudetud mustandiks.

en: Post saved.
et_EE: Postitus salvestatud

en: Post scheduled
et_EE: Avaldamise ootel

en: Post scheduled for: %s.
et_EE: Postitus avaldatakse: %s

en: Post scheduled.
et_EE: Postitus avaldatud.

en: Post submitted.
et_EE: Postitus saadeti ära.

en: Post title
et_EE: Postituse pealkiri

en: Post trashed.
et_EE: Postitus prügikasti.

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
et_EE: Postituste tüübinimedes võib olla 1 kuni 20 tähemärki.

en: Post type to get the templates for.
et_EE: Postitusetüüp, mille jaoks malli soovitakse.

en: Post updated.
et_EE: Postitus uuendatud.

en: Post via email
et_EE: E-posti abil postitamine

en: Postal Code
et_EE: Postiindeks

en: Postal code
et_EE: Sihtnumber

en: Postal code.
et_EE: Sihtnumber.

en: Postcode
et_EE: Postiindeks

en: Postcode / ZIP
et_EE: Sihtnumber

en: Postcode / ZIP.
et_EE: Postiindeks / sihtnumber.

en: Postcode / ZIP:
et_EE: Postiindeks / sihtnumber.

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
et_EE: Selle reegli suunakood. Kasuta semikoolonit (;) väärtuste eraldajana. Tühjaks jättes mõjub kõikidele piirkondadele. Numbriliste suunakoodide jaoks võid kasutada ka teadmata väärtust (*) või piirkondi (nt 12345...12350).

en: Posted
et_EE: Postitatud

en: Posted title:
et_EE: Postitatud pealkiri:

en: Posted:
et_EE: Postitatud:

en: Poster
et_EE: Postitaja

en: Poster Image
et_EE: Postripilt

en: Posting activity
et_EE: Postitamise aktiivsus

en: Posts
et_EE: Postitused

en: Posts Page
et_EE: Postitusteleht

en: Posts by %s
et_EE: %s tehtud postitused

en: Posts list
et_EE: Postitusenimekiri

en: Posts list navigation
et_EE: Postitusenimekirjas liikumine

en: Posts navigation
et_EE: Postituste navigatsioon

en: Posts page
et_EE: Postituste leht

en: Posts page: %s
et_EE: Postitusteleht: %s

en: Posts published on %s
et_EE: Avaldamiskuupäev: %s

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
et_EE: Postitused siltidega &ldquo;%s&rdquo;

en: Posts that you like will appear here.
et_EE: Postitused, millele vajutad meeldib, on näha siin

en: Pound sterling
et_EE: Naelsterling

en: Pounds
et_EE: Naelad

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
et_EE: Kasutame WordPressi, tänapäevast semantilist publitseerimisplatvormi.

en: Prague
et_EE: Praha

en: Prefecture
et_EE: Prefektuur

en: Preferences
et_EE: Eelistused

en: Preload
et_EE: Eellaadimine

en: Premium
et_EE: Preemium

en: Premium Themes
et_EE: Premium teemad

en: Premium support
et_EE: Preemium-tugi

en: Preparing author mapping form...
et_EE: Autorikaardistuse ettevalmistamine...

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
et_EE: Press This on väike tööriist, mis aitab võtta veebist materjali ja luua selle põhjal hõlpsasti postitusi.

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
et_EE: Press This pole saadaval. Palun võta ühendust saidi halduriga.

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
et_EE: Press This pole paigaldatud. Paigalda see <a href="%s">pealehelt</a>.

en: Press This!
et_EE: Press This

en: Press return or enter to open this panel
et_EE: Valiku avamiseks vajuta reavahetusklahvi.

en: Press return or enter to open this section
et_EE: Ala avamiseks vajuta Enterit

en: Prevent ads from showing on your site.
et_EE: Eemalda reklaamide näitamine oma kodulehel

en: Preview
et_EE: Eelvaade

en: Preview %s
et_EE: Eelvaade

en: Preview &#8220;%s&#8221;
et_EE: Eelvaatle &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
et_EE: Lehe eelvaade

en: Preview Link
et_EE: Eelvaateviide

en: Preview as a browser icon
et_EE: Eelvaatle brauseri ikoonina

en: Preview as an app icon
et_EE: Eelvaatle äpi ikoonina

en: Preview link for the post.
et_EE: Postituse eelvaateviide.

en: Preview page
et_EE: Eelvaate leht

en: Preview post
et_EE: Eelvaatle postitust

en: Preview:
et_EE: Eelvaade:

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
et_EE: Eelvaade: muudatused peavad olema salvestatud või nad lähevad kaotsi

en: Previewing and Customizing
et_EE: Eelvaade ja kohandamine

en: Previewing theme
et_EE: Teema eelvaade

en: Previous
et_EE: Eelmine

en: Previous (arrow left)
et_EE: Eelmine (nool vasakule)

en: Previous Page
et_EE: Eelmine lk

en: Previous Post
et_EE: Eelmine postitus

en: Previous and next months
et_EE: Eelmised ja järgmised kuud

en: Previous page
et_EE: Eelmine lk

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
et_EE: Pildi eelnevalt muudetud koopiaid ei kustutata.

en: Price
et_EE: Hind

en: Price display suffix
et_EE: Hinna kuvamise järelliide

en: Price formatted in HTML.
et_EE: Hind HTML formaadis.

en: Price:
et_EE: Hind

en: Prices entered with tax
et_EE: Hinnad sisaldavad makse

en: Pricing
et_EE: Hinnastamine

en: Primary
et_EE: Peamine

en: Primary Blog
et_EE: Peamine blog

en: Primary Menu
et_EE: Peamenüü

en: Primary Navigation
et_EE: Põhiliikumised

en: Primary Site
et_EE: Pealeht

en: Primary site
et_EE: Pealeht

en: Prince Edward Island
et_EE: Prints Edwardi saar

en: Print
et_EE: Trüki

en: Print Receipt
et_EE: Prindi arve

en: Priority
et_EE: Prioriteet

en: Privacy
et_EE: Privaatsus

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to delete, anonymize, or forget the data they collect about an individual. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right to be Forgotten".
et_EE: Eri maade privaatsusseadused nõuavad ettevõtetelt ja veebiteenustelt võimalust kustutada, unustada või muuta anonüümseks üksikisiku kohta kogutavaid andmeid. Neid õigusi tuntakse vahel "õigusena olla unustatud".

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to provide an export of some of the data they collect about an individual, and to deliver that export on request. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right of Data Portability". It allows individuals to obtain and reuse their personal data for their own purposes across different services. It allows them to move, copy or transfer personal data easily from one IT environment to another.
et_EE: Eri maade privaatsusseadused nõuavad ettevõtetelt ja veebiteenustelt võimalust ekportida inimeste kohta kogutavaid andmeid ja edastada neid vastavate nõuete korral. Neid õigusi tuntakse vahel "andmete ülekantavuse" nime all. Need võimaldavad üksikisikul koguda ja taaskasutada enda isikuandmeid erinevates teenustes vastavalt enda äranägemisele - nad saavad andmeid hõlpsasti liigutada, kopeerida või üle kanda ühest IT-lahendusest teise.

en: Privacy Policy
et_EE: Privaatsuseeskiri

en: Privacy Policy Guide
et_EE: Privaatsusreeglite juhis

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
et_EE: Privaatsuseeskiri edukalt uuendatud. Ära unusta <a href="%s">menüüd uuendada</a>!

en: Privacy Policy page updated successfully.
et_EE: Privaatsuseeskirja leht edukalt salvestatud.

en: Privacy Settings
et_EE: Privaatsusseaded

[ctx: Privacy Settings]
en: Policy Guide
et_EE: Eeskirjad

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
et_EE: Sätted

en: Privacy policy
et_EE: Privaatsuspoliitika

en: Private
et_EE: Privaatne

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Privaatne <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Privaatsed <span class="count">(%s)</span>

en: Private key
et_EE: Privaatvõti:

en: Private note
et_EE: Privaatne märkus

en: Private post
et_EE: Privaatpostitus

en: Private: %s
et_EE: Privaatpostitus: %s

en: Privately Published
et_EE: Privaatne

en: Proceed
et_EE: Jätka

en: Proceed to PayPal
et_EE: Mine edasi PayPali

en: Proceed to checkout
et_EE: Mine maksma

en: Processing
et_EE: Töötluses

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Töötluses <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Töötluses <span class="count">(%s)</span>

en: Processing next batch.
et_EE: Töötlen järgmist portsu.

en: Processing order
et_EE: Tellimust töödeldakse

en: Product
et_EE: Toode

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
et_EE: Toote %s

en: Product Catalog
et_EE: Toodete kataloog

en: Product Categories
et_EE: Tootekategooriad

en: Product Export
et_EE: Toodete eksport

en: Product ID or SKU is required
et_EE: Toote ID või SKU on nõutud

en: Product ID or SKU is required.
et_EE: Toote ID või tootekood on nõutav.

en: Product ID provided does not match this line item
et_EE: Antud toote ID ei kattu tellimuse reaga

en: Product ID.
et_EE: Toote ID.

en: Product IDs
et_EE: Toodete ID-d

en: Product Images
et_EE: Toodete pildid

en: Product Import
et_EE: Toodete import

en: Product Price
et_EE: Toote hind

en: Product SKU
et_EE: Toote SKU

en: Product SKU.
et_EE: Tootekood.

en: Product Search
et_EE: Tooteotsing

en: Product Tag Cloud
et_EE: Tootesiltide pilv

en: Product Title
et_EE: Toote nimi

en: Product Type
et_EE: Toote tüüp

en: Product URL
et_EE: Toote URL

en: Product URL.
et_EE: Toote URL.

en: Product attribute base
et_EE: Tooteomaduste püsiviidete alus

en: Product backorder
et_EE: Toote järeltellimus

en: Product catalog
et_EE: Toodete kataloog

en: Product categories
et_EE: Tootekategooriad

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
et_EE: Siit saab hallata poe tootekategooriaid. Et muuta kategooriate järjestust poes, võid neid lihtsalt õigesse järjekorda lohistada. Kui soovid, et korraga oleks rohkem kategooriaid näha, kliki lehe ülal paremal viitele "ekraaniseaded".

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
et_EE: Tootekategooriad, millele kupong rakendatakse või mis peavad olema ostukorvis "kindel ostukorvi allahindluse summa" kasutamiseks.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
et_EE: Tootekategooriad, millele kupongi ei rakendata või mis ei tohi olla ostukorvis "kindel ostukorvi allahindluse summa" kasutamiseks.

en: Product category base
et_EE: Tootekategooriate püsiviidete alus

en: Product category parent is invalid
et_EE: Tootekategooria ülem on vigane

en: Product count
et_EE: Toodete arv

en: Product created
et_EE: Toode loodud

en: Product creation failed, could not find original product: %s
et_EE: Toote loomine ebaõnnestus, kuna ei leitud algset toodet: %s

en: Product data
et_EE: Toote andmed

en: Product deleted
et_EE: Toode kustutatud

en: Product description
et_EE: Toote kirjeldus

en: Product description.
et_EE: Toote kirjeldus.

en: Product dimensions.
et_EE: Toote mõõtmed.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
et_EE: Toote kuvamine, sorteerimine ja raportid ei pruugi olla täpsed enne, kui see lõpule jõuab. See tegevus võtab mõned minutid aega ning seejärel kaob käesolev teade.

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
et_EE: Toote mustandit uuendati. <a target="_blank" href="%s">Eelvaatle toodet</a>

en: Product external URL. Only for external products.
et_EE: Toote väline URL. Ainult välistele toodetele.

en: Product external button text. Only for external products.
et_EE: Toote välise nupu tekst. Ainult välistele toodetele.

en: Product gallery
et_EE: Toote galerii

en: Product height (%s).
et_EE: Toote kõrgus (%s).

en: Product image
et_EE: Toote pilt

en: Product is invalid.
et_EE: Toode on vigane.

en: Product length (%s).
et_EE: Toote pikkus (%s).

en: Product lookup tables
et_EE: Toodete kiirotsingu tabelid

en: Product low in stock
et_EE: Toodet on laos vähe järgi

en: Product name
et_EE: Toote nimi

en: Product name.
et_EE: Toote nimi.

en: Product on sale
et_EE: Soodusmüügis toode

en: Product out of stock
et_EE: Toode on laost otsas

en: Product parent ID.
et_EE: Ülemtoote ID.

en: Product permalinks
et_EE: Toodete püsiviited

en: Product price.
et_EE: Toote hind.

en: Product promotion
et_EE: Toodete reklaam

en: Product properties should not be accessed directly.
et_EE: Toote omadusi ei tohiks otse kasutada.

en: Product quantity
et_EE: Toote kogus

en: Product quantity is required.
et_EE: Toote kogus on nõutud.

en: Product quantity must be a positive float.
et_EE: Toote kogus peab olema positiivne float.

en: Product ratings
et_EE: Toodete hindamine

en: Product regular price.
et_EE: Toote tavahind.

en: Product restored
et_EE: Toode taastatud

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
et_EE: Toote arvustuse väli ületab maksimaalset lubatud pikkust.

en: Product sale price.
et_EE: Toote soodushind.

en: Product saved.
et_EE: Toode salvestatud.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
et_EE: Toode avaldatakse: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Eelvaatle toodet</a>

en: Product search
et_EE: Toote otsing

en: Product shipping class parent is invalid
et_EE: Toote tarneklassi ülem on vigane

en: Product shipping classes
et_EE: Toote tarneklassid

en: Product short description
et_EE: Toote lühikirjeldus

en: Product short description.
et_EE: Toote lühikirjeldus.

en: Product slug.
et_EE: Toote püsiviide.

en: Product status (post status).
et_EE: Toote staatus (postituse staatus).

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
et_EE: Toode sisestatud. <a target="_blank" href="%s">Eelvaatle toodet</a>

en: Product tag base
et_EE: Tootesiltide püsiviidete alus

en: Product tags
et_EE: Tootesildid

en: Product title
et_EE: Toote nimi

en: Product transients cleared
et_EE: Toodete ajutised andmed puhastatud

en: Product type name.
et_EE: Toote tüübi nimetus.

en: Product type.
et_EE: Tootetüüp.

en: Product updated
et_EE: Toode uuendatud

en: Product updated.
et_EE: Toode uuendatud.

en: Product variations
et_EE: Toote variatsioonid

en: Product weight (%s).
et_EE: Toote kaal (%s).

en: Product width (%s).
et_EE: Toote laius (%s).

en: Products
et_EE: Tooted

en: Products list
et_EE: Toodete nimekiri

en: Products navigation
et_EE: Toodete navigatsioon

en: Products per row
et_EE: Tooteid real

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
et_EE: Tooted siltidega &ldquo;%s&rdquo;

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
et_EE: Tooted, millele kupong rakendatakse või mis peavad olema ostukorvis "kindel ostukorvi allahindluse summa" kasutamiseks.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
et_EE: Tooted, millele kupongi ei rakendata või mis ei tohi olla ostukorvis "kindel ostukorvi allahindluse summa" kasutamiseks.

en: Products totals.
et_EE: Tooteid kokku.

en: Profile
et_EE: Profiil

en: Profile &rarr;
et_EE: Profiil &rarr;

en: Profile Picture
et_EE: Profiili pilt

en: Profile links
et_EE: Profiili lingid

en: Profile updated.
et_EE: Profiili uuendati.

en: Progress
et_EE: Edenemine

en: Projects
et_EE: Projektid

en: Promote
et_EE: Eduta

en: Protect
et_EE: Kaitse

en: Protect your store from unauthorized access.
et_EE: Kaitse oma poodi autoriseerimata ligipääsu eest.

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
et_EE: Kaitstud kommentaarid: vaatamiseks sisesta enda parool.

en: Protected Post Password
et_EE: Postituse parool

en: Protected: %s
et_EE: Kaitstud: %s

en: Provided order currency is invalid.
et_EE: Antud tellimuse valuuta on vigane.

en: Province
et_EE: Provints

en: Public
et_EE: Avalik

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Avalik <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Avalikud <span class="count">(%s)</span>

en: Public display name
et_EE: Avalik nimi

en: Public facing and editor script handle. DEPRECATED: Use `script_handles` instead.
et_EE: Avaliku vaate ja redaktori skripti nimi. Mittesoovitav: kasuta selle asemel `script_handles` väärtust.

en: Public facing and editor script handles.
et_EE: Avalikud ja redaktori skriptinimed.

en: Public facing and editor style handle. DEPRECATED: Use `style_handles` instead.
et_EE: Avaliku vaate ja redaktori stiilinimi. Mittesoovitav: kasuta selle asemel `style_handles` väärtust.

en: Public facing and editor style handles.
et_EE: Avalikud ja redaktori stiilinimed.

en: Public facing script handle. DEPRECATED: Use `view_script_handles` instead.
et_EE: Avaliku vaate skripti nimi. Mittesoovitav: kasuta selle asemel `view_script_handles` väärtust.

en: Public facing script handles.
et_EE: Välise skripti nimi.

en: Public facing style handles.
et_EE: Välise stiili nimi.

en: Public text domain.
et_EE: Avalik tekstiruum.

en: Public, Sticky
et_EE: Avaldatud, kinnistatud

en: Publicize
et_EE: Avalda

en: Publish
et_EE: Avalda

en: Publish <b>immediately</b>
et_EE: Avalda <strong>kohe</strong>

en: Publish Settings
et_EE: Avaldamise seaded

en: Publish on: %s
et_EE: Avalda: %s

en: Published
et_EE: Avaldatud

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Avaldatud <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Avaldatud <span class="count">(%s)</span>

en: Published by %s
et_EE: Avaldanud: %s

en: Published on: %s
et_EE: Avaldatud: %s

en: Published:
et_EE: Avaldatud:

en: Publishing
et_EE: Avaldamine

en: Publishing Soon
et_EE: Avaldatakse varsti

en: Publishing…
et_EE: Avaldan...

en: Purchase
et_EE: Osta

en: Purchase note
et_EE: Ostumärkus

en: Purchase the Creator plan to<br> activate CSS customization
et_EE: CSS kohandamiseks <br> osta Premium Plan

en: Purchased Downloads
et_EE: Ostetud allalaaditavad failid

en: Purchases
et_EE: Tellimused

en: Purple
et_EE: Lilla

en: QRCode
et_EE: QR kood

en: Qatari riyal
et_EE: Qatari riaal

en: Qty
et_EE: Kogus

en: Quality
et_EE: Kvaliteet

en: Quantity
et_EE: Kogus

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
et_EE: Laojääk

en: Quantity of orders made by the customer.
et_EE: Kliendi poolt tehtud tellimuste arv.

en: Quantity ordered.
et_EE: Tellitud kogus.

en: Query parameter not permitted: %s
et_EE: Lubamatu päringuparameeter: %s

en: Query type
et_EE: Päringu tüüp

en: Questions?
et_EE: Kusimused

en: Quick Draft
et_EE: Kiire mustand

en: Quick Edit
et_EE: Kiirkirjutamine

en: Quick Links
et_EE: (Kiirviited)

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
et_EE: Muuda &#8220;%s&#8221; kohapeal

en: Quick edit this comment inline
et_EE: Muuda kommentaari kohapeal

en: Quick links
et_EE: Kiirlingid

en: Quick&nbsp;Edit
et_EE: Kiirkirjutamine

en: Quote
et_EE: Tsitaat

en: Quotes
et_EE: Tsitaadid

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
et_EE: R &#8212; Üksnes täiskasvanud lugejaskonnale

en: REST API %1$s should be an array of arrays. Non-array value detected for %2$s.
et_EE: REST API %1$s peab olema massiivimassiiv. Praegu ei ole %2$s massiiviväärtus.

en: REST API Endpoint: %s
et_EE: REST API lõpp-punkt: %s

en: REST API Response: (%1$s) %2$s
et_EE: REST API vastus: (%1$s) %2$s

en: REST API availability
et_EE: REST API kättesaadavus

en: REST API enabled?
et_EE: REST API aktiveeritud?

en: REST API routes must be registered on the %s action.
et_EE: Tegevuse %s juures tuleb REST API  marsruudid registreerida.

en: REST API version used in the webhook deliveries.
et_EE: Veebikonksude kohaletoimetamisel kasutatav REST API versioon.

en: REST base route for the post type.
et_EE: Postitusetüübi REST-kataloogitee.

en: REST base route for the taxonomy.
et_EE: Taksonooma REST-kataloogitee.

en: REST namespace route for the taxonomy.
et_EE: Taksonooma REST-kataloogitee.

en: REST route's namespace for the post type.
et_EE: Postitusetüübi REST-kataloogitee nimeruum.

en: REST search handlers must extend the %s class.
et_EE: REST otsingumehhanismid peavad lähtuma %s klassist.

en: RSS Address
et_EE: RSS-aadress

en: RSS Error:
et_EE: RSS-i viga:

en: RSS Feed
et_EE: RSS-voog

en: RTL Language Support
et_EE: RTL keeletugi

en: Random
et_EE: Juhuslik

en: Random Order
et_EE: Juhuslik järjestus

en: Randomize answer order
et_EE: Aja vastuste järjekord sassi

en: Randomize suggested headers
et_EE: Sega soovituslike päiste järjekord

en: Randomize uploaded headers
et_EE: Sega üleslaetud päised

en: Randomizing suggested headers
et_EE: Segan soovituslikke päiseid

en: Randomizing uploaded headers
et_EE: Segan üleslaetud päiseid

en: Rate
et_EE: Väärtus

en: Rate %
et_EE: Määra %

en: Rate code
et_EE: Maksumäära kood

en: Rate name
et_EE: Maksumäära nimi

en: Rate&hellip;
et_EE: Hinda&hellip;

en: Rate&nbsp;%
et_EE: Maksumäär&nbsp;%

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
et_EE[0]: Hinnatud %1$s/5 %2$s kliendi hinnangu põhjal
et_EE[1]: Hinnatud %1$s/5 %2$s kliendi hinnangu põhjal

en: Rated %s out of 5
et_EE: Hinnanguga %s / 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
et_EE: Määrad on konfigureeritavad ja maksud arvutatakse kassas.

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
et_EE: Tööriistaribal klõpsamiseks hiire otsimise asemel kasuta kiirklahve. Windows ja Linux kasutavad kombinatsioone Alt-&lt;tähemärk>. Maci puhul on selleks Ctrl-&lt;tähemärk>.

en: Rating
et_EE: Hinnang

en: Raw size value must be a string, integer, or float.
et_EE: Suuruse väärtus peab olema kas tekstiväärtus, täis- või reaalarv.

en: Re-enter new password
et_EE: Sisesta uus parool teist korda

en: Reach out to WordPress Core developers to ensure you'll never have this problem again.
et_EE: Et seda probleemi tulevikus mitte kohata, võta ühendust WordPressi arendajatega.

en: Read
et_EE: Lugemine

en: Read More
et_EE: Loe veel

en: Read More...
et_EE: Loe edasi...

en: Read all about it
et_EE: Kogu info selle kohta

en: Read more
et_EE: Loe edasi

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
et_EE: Loe lähemalt &ldquo;%s&rdquo; kohta

en: Read more...
et_EE: Loe edasi...

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
et_EE: Loe WordPressi dokumentatsioonist artiklit <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a>. Mõned soovitused sealt võivad aidata välja selgitada, mis valesti läks.

en: Read/Write
et_EE: Lugemine/Kirjutamine

en: Reader
et_EE: Uudistevoog

en: Reading
et_EE: Lugemine

en: Reading Settings
et_EE: Lugemisseaded

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
et_EE: Oled valmis esimest postitust avalikustama? <a href="%1$s">Alusta siit</a>.

en: Ready to start selling something awesome?
et_EE: Oled valmis midagi vägevat müüma?

en: Ready!
et_EE: Valmis!

en: Real Estate Agent
et_EE: Kinnisvaramaakler

en: Reason for failure
et_EE: Ebaõnnestumise põhjus

en: Reason for refund (optional):
et_EE: Tagasimakse põhjus (valikuline):

en: Reason for refund.
et_EE: Tagasimakse põhjus.

en: Reasons you'll love Jetpack
et_EE: Põhjused, miks sulle Jetpack peaks meeldima

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
et_EE: Omista kustutatud kasutaja postitused ja viited sellele kasutajale.

en: Rebuild my comment threads &raquo;
et_EE: Korrasta kommentaarilõimed &raquo;

en: Recalculate
et_EE: Arvuta uuesti

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
et_EE: Arvuta summad uuesti? See arvutab maksud sõltuvalt kliendi riigist (või poe baasriigist) ja uuendab kogusummasid.

en: Receipt ID
et_EE: Arve number

en: Receiver email
et_EE: Saaja e-post

en: Recent
et_EE: Värske

en: Recent Comments
et_EE: Värsked kommentaarid

en: Recent Drafts
et_EE: Värsked mustandid

en: Recent Posts
et_EE: Värsked postitused

en: Recent Product Reviews
et_EE: Viimased tootearvustused

en: Recent Weeks
et_EE: Viimastel nädalatel

en: Recent orders
et_EE: Hiljutised tellimused

en: Recent reviews
et_EE: Viimased arvustused

en: Recent weeks
et_EE: Viimastel nädalatel

en: Recently
et_EE: Hiljuti

en: Recently Published
et_EE: Hiljuti avaldatud

en: Recently Viewed Products
et_EE: Hiljuti vaadatud tooted

en: Recently Viewed Products list
et_EE: Hiljuti vaadatud tooted

en: Recently edited
et_EE: Viimati uuendatud

en: Recently updated
et_EE: Hiljuti uuendatud

en: Recipient(s)
et_EE: Saaja(d)

en: Recommendation
et_EE: Soovitused

en: Recommended
et_EE: Soovitatav

en: Recommended Resources
et_EE: Soovitatavad ressursid

en: Recommended for All WooCommerce Stores
et_EE: Soovitame kõikidele WooCommerce poodidele

en: Recommended items are considered beneficial to your site, although not as important to prioritize as a critical issue, they may include improvements to things such as; Performance, user experience, and more.
et_EE: Soovitatavad objektid on sellised, mis võiksid sinu saidile sobida. Ehkki see ei ole otsene prioriteet, võivad nad parandada saidi jõudlust, kasutatavust või midagi muud.

en: Reconnecting…
et_EE: Taasühendan ...

en: Recount terms
et_EE: Loe terminid uuesti üle

en: Recovery Mode &#8212; %s
et_EE: Taastusrežiim &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
et_EE: Taastusrežiimi pole algatatud.

en: Recovery key expired.
et_EE: Taastamisvõti aegus.

en: Recurrence
et_EE: Korduvus

en: Red
et_EE: Punane

en: Redirect only
et_EE: Ainult ümbersuunamine

en: Redirect to the cart page after successful addition
et_EE: Suuna peale toote korvi lisamist kasutaja ostukorvi lehele

en: Redo
et_EE: Tee uuesti

en: Referrers
et_EE: Viitajad

en: Refresh
et_EE: Värskenda

en: Refresh stats
et_EE: Värskenda statistikat

en: Refreshed stats for %s
et_EE: %s statistika värskendatud

en: Refund
et_EE: Maksa tagasi

en: Refund #%1$s - %2$s
et_EE: Tagasimakse #%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
et_EE: Tagasimakse #%1$s - %2$s kasutajalt %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
et_EE: Tagasimakse %1$s %2$s kaudu

en: Refund %s manually
et_EE: Maksa käsitsi tagasi %s

en: Refund &ndash; %s
et_EE: Tagasimakse &ndash; %s

en: Refund ID.
et_EE: Tagasimakse ID.

en: Refund amount
et_EE: Tagasimakse summa

en: Refund amount is required.
et_EE: Tagasimakse summa on nõutud.

en: Refund amount must be greater than zero.
et_EE: Tagasimakse summa peab olema nullist suurem.

en: Refund amount must be positive.
et_EE: Tagasimakse summa peab olema positiivne.

en: Refund amount.
et_EE: Tagasimakse summa.

en: Refund failed.
et_EE: Tagasimakse ebaõnnestus.

en: Refund reason.
et_EE: Tagasimakse põhjus.

en: Refund total.
et_EE: Tagasimakse summa.

en: Refunded
et_EE: Tagasi makstud

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
et_EE: Tagasi makstud %1$s - tagasimakse ID: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Tagasi makstud <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Tagasi makstud <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
et_EE: Tagasi makstud tellimus

en: Refunds
et_EE: Tagasimaksed

en: Regenerate
et_EE: Regenereeri

en: Regenerate download permissions
et_EE: Genereeri allalaadimise õigused uuesti

en: Regenerate shop thumbnails
et_EE: Regenereeri poe pisipildid

en: Regenerating images for attachment ID: %s
et_EE: Loon uuesti pilte manusele ID-ga %s

en: Region
et_EE: Regioon

en: Region(s)
et_EE: Regioon(id)

en: Region.
et_EE: Piirkond.

en: Register
et_EE: Registreeru

en: Registered Domain
et_EE: Registreeritud domeen

en: Registered domain
et_EE: Registreeritud domeen

en: Registration complete. Please check your email.
et_EE: Registreerumine lõpetatud. Palun vaata enda e-postkasti.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
et_EE: Registreerumise kinnitus saadetakse sulle e-kirjaga.

en: Registration date for the user.
et_EE: Kasutaja registreerimisaeg.

en: Registration privacy policy
et_EE: Registreerimise privaatsuspoliitika

en: Regular price
et_EE: Tavahind

en: Regular price (%s)
et_EE: Tavahind (%s)

en: Related
et_EE: Seotud postitused

en: Related Content
et_EE: Seotud Sisu

en: Related Tags
et_EE: Seotud lipikud

en: Related products
et_EE: Seotud tooted

en: Relationship
et_EE: Viite suhted (XFN)

en: Released: %d.
et_EE: Avaldatud: %d.

en: Relevance
et_EE: Olulisus

en: Remember Me
et_EE: Jäta mind meelde

en: Remember me
et_EE: Jäta meelde

en: Remember to click Update to save metadata entered or changed.
et_EE: Ära unusta peale metaandmete lisamist või muutmist klõpsata uuendamisnuppu.

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
et_EE: Ära unusta klõpsata peale andmete sisestamist lisamisnuppu ekraani alaservas.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
et_EE: Ära unusta peale lõpetamist klõpsata uuendamisnuppu.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
et_EE: Pea meeles, kord kustutatud saiti ei saa taastada.

en: Remind me later
et_EE: Tuleta hiljem meelde

en: Remote GET response.
et_EE: Remote GET vastus.

en: Remote GET successful?
et_EE: Remote GET edukas?

en: Remote POST response.
et_EE: Remote POST vastus.

en: Remote POST successful?
et_EE: Remote POST edukas?

en: Remote file error: %s
et_EE: Failiviga: %s

en: Remote file is incorrect size
et_EE: Vale suurusega fail

en: Remote file is too large, limit is %s
et_EE: Fail on liiga suur, piiriks on %s

en: Remote file returned error response %d
et_EE: Fail andis veateate %d

en: Remove
et_EE: Kustuta

en: Remove Background Image
et_EE: Eemalda taustapilt

en: Remove Header Image
et_EE: Eemalda päisepilt

en: Remove Image
et_EE: Eemalda pilt

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
et_EE: Eemalda menüüelement: %1$s (%2$s)

en: Remove Selected Items
et_EE: Kustuta valitud elemendid

en: Remove Users from Site
et_EE: Eemalda veebilehe kasutajad

en: Remove WordPress.com Ads
et_EE: Eemalda WordPress.com reklaamid

en: Remove WordPress.com Branding
et_EE: Eemalda WordPress.com brändimine

en: Remove access to downloads on request
et_EE: Soovi korral eemalda ligipääs allalaadimistele

en: Remove audio source
et_EE: Eemalda audio asukoht

en: Remove filter
et_EE: Eemalda filter

en: Remove image
et_EE: Eemalda pilt

en: Remove item
et_EE: Eemalda element

en: Remove link
et_EE: Eemalda viide

en: Remove personal data
et_EE: Eemalda isikuandmed

en: Remove personal data from orders on request
et_EE: Soovi korral eemalda tellimustest isikuandmed

en: Remove poster image
et_EE: Eemalda postitaja pilt

en: Remove product image
et_EE: Eemalda toote pilt

en: Remove selected account(s)
et_EE: Eemalda valitud konto(d)

en: Remove selected row(s)
et_EE: Eemalda valitud rida/read

en: Remove this attribute?
et_EE: Eemaldan selle omaduse?

en: Remove this image
et_EE: Eemalda see pilt

en: Remove this item meta?
et_EE: Eemaldan selle rea lisaandmed?

en: Remove video source
et_EE: Eemalda video asukoht

en: Removed
et_EE: Eemaldatud

en: Removed %s.
et_EE: Eemaldati %s.

en: Removed access to downloadable files.
et_EE: Eemaldati ligipääs allalaaditavatele failidele.

en: Removed customer "%s"
et_EE: Eemaldati kliendi "%s"

en: Removed payment token "%d"
et_EE: Eemaldati maksetähis "%d"

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
et_EE[0]: Tellimusest %s eemaldati isikuandmed.

en: Removed personal data from order %s.
et_EE: Tellimusest %s eemaldati isikuandmed.

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
et_EE: %1$s jõuga eemaldamine toob kaasa PHP hoiatused. Parem variant on %2$s.

en: Removing and Reusing
et_EE: Eemaldamine ja taaskasutus

en: Removing the current plugin&#8230;
et_EE: Plugina praeguse versiooni eemaldamine&#8230;

en: Removing the old version of the translation&#8230;
et_EE: Tõlke vana versiooni eemaldamine&#8230;

en: Render response in a particular format.
et_EE: Kuva vastus kindlas formaadis.

en: Renew
et_EE: Pikenda

en: Reorder
et_EE: Järjesta ringi

en: Reorder menu items
et_EE: Järjesta menüü elemendid ringi

en: Reorder mode closed
et_EE: Järjestusrežiim väljas

en: Reorder mode enabled
et_EE: Järjestusrežiim sees

en: Reorder widgets
et_EE: Järjesta moodulid ringi

en: Repeat
et_EE: Korda

en: Repeat Background Image
et_EE: Korda tausta

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
et_EE: Korda

en: Repeat New Password
et_EE: Korda uut parooli

en: Repeat Password
et_EE: Korda parooli

en: Replace
et_EE: Asenda

en: Replace audio
et_EE: Asenda helifail

en: Replace image
et_EE: Asenda pilt

en: Replace video
et_EE: Asenda video

en: Replies
et_EE: Vastused

en: Replies to my comments
et_EE: Vastused sinu kommentaaridele

en: Reply
et_EE: Vasta

en: Reply to %s
et_EE: Vasta kodanikule %s

en: Reply to Comment
et_EE: Vasta kommentaarile

en: Reply to this comment
et_EE: Vasta sellele kommentaarile

en: Reply to thread &raquo;
et_EE: Vasta teemale

en: Report a bug
et_EE: Teata veast

en: Report period.
et_EE: Raporti ajavahemik.

en: Reports
et_EE: Raportid

en: Request added successfully.
et_EE: Päring edukalt lisatud.

en: Request body.
et_EE: Päringu sisuosa.

en: Request headers.
et_EE: Päringu päised.

en: Requested
et_EE: Taotletud

en: Requester
et_EE: Taotleja

en: Requests
et_EE: Taotlus

en: Required
et_EE: Nõutud

en: Required PHP version
et_EE: Nõutav PHP versioon

en: Required WordPress version
et_EE: Vajab WordPressi versiooni:

en: Required and recommended modules are installed
et_EE: Kõik nõutavad ja soovitatavad moodulid on paigaldatud

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
et_EE: Nõutavad väljad on tähistatud, ülejäänute täitmine on vabatahtlik. Kasutajainfot näidatakse vaid juhul, kui teema seda eeldab.

en: Required fields are marked %s
et_EE: Nõutavad väljad on tähistatud %s-ga

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
et_EE: Peab olema true, sest ressurss ei toeta prügikasti panekut.

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
et_EE: Peab olema tõene, kuna versioone ei saa prügikasti saata.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
et_EE: Peab olema tõene, kuna termineid ei saa prügikasti saata.

en: Required to be true, as users do not support trashing.
et_EE: Peab olema tõene, kuna kasutajaid ei saa prügikasti saata.

en: Required to create an Application Password, but not to update the user.
et_EE: Nõutav rakenduse parooli loomiseks, kuid mitte kasutajainfo uuendamiseks.

en: Requirements
et_EE: Nõuded

en: Requirements Not Met
et_EE: Nõuded pole täidetud

en: Resend confirmation requests
et_EE: Saada kinnituskirjad uuesti

en: Resend email
et_EE: Saada e-kiri uuesti

en: Resend new order notification
et_EE: Saada veelkord uue tellimuse teavitus

en: Reset
et_EE: Taasta

en: Reset Image
et_EE: Taasta algne pilt

en: Reset Password
et_EE: Muuda parool

en: Reset password
et_EE: Lähtesta parool

en: Reset to defaults
et_EE: Lähtesta vaikimisi väärtustele

en: Resource cannot be created.
et_EE: Ressurssi ei saa luua.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
et_EE: Ressursi loomine ei õnnestunud. Kontrolli, et 'order' ja 'name' on olemas.

en: Resource does not exist.
et_EE: Ressurss ei eksisteeri.

en: Resource does not support trashing.
et_EE: Ressurss ei toeta prügikasti panekut.

en: Response
et_EE: Vastus

en: Response to %s
et_EE: Vastus postitusele %s

en: Responses
et_EE: Vastust

en: Responses to %s
et_EE: Vastused postitusele %s

en: Responsive Layout
et_EE: Kohanduv paigutus

en: Restart
et_EE: Käivita uuesti

en: Restaurants
et_EE: Restoranid

en: Restock refunded items
et_EE: Pane tagastatud tooted lattu tagasi

en: Restore
et_EE: Taasta

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
et_EE: Taasta &#8220;%s&#8221; prügikastist

en: Restore Original Header Image
et_EE: Taasta algne päisepilt

en: Restore Original Image
et_EE: Taasta algne pilt

en: Restore This Autosave
et_EE: Taasta see automaatsalvestus

en: Restore This Revision
et_EE: Taasta see versioon

en: Restore from Trash
et_EE: Taasta prügikastist

en: Restore image
et_EE: Taasta pilt

en: Restore last draft
et_EE: Taasta eelmine mustand

en: Restore original image
et_EE: Taasta algne pilt

en: Restore the backup
et_EE: Taasta varukoopia.

en: Restore the backup.
et_EE: Taasta varukoopia.

en: Restore this comment from the Trash
et_EE: Taasta see kommentaar prügikastist

en: Restore this comment from the spam
et_EE: Tühista kommentaari rämpsuksmärkimine

en: Restore this item from the Trash
et_EE: Taasta see prügikastist

en: Restore this review from the Trash
et_EE: Taasta see postitus

en: Results
et_EE: Tulemused

en: Results are still loading&hellip;
et_EE: Laadin ikka veel lehte&hellip;

en: Resume
et_EE: Jätka

en: Retain cancelled orders
et_EE: Säilita tühistatud tellimused

en: Retain completed orders
et_EE: Säilita täidetud tellimused

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
et_EE: Säilita täidetud tellimused määratud perioodiks, seejärel muuda nendes sisalduvad isikuandmed anonüümseteks.

en: Retain failed orders
et_EE: Säilita ebaõnnestunud tellimused

en: Retain inactive accounts
et_EE: Säilita mitteaktiivsed kontod

en: Retain pending orders
et_EE: Säilita ootel tellimused

en: Retro (Generated)
et_EE: Retro (genereeritud)

en: Retry
et_EE: Proovi uuesti

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
et_EE: REST API kasutamisel tagasta objekt %1$s või %2$s.

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
et_EE: Anna müük kuni kindla kuupäevani, kuupäev peab olema formaadis %s.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
et_EE: Anna müük alates kindlast kuupäevast, kuupäev peab olema formaadis %s.

en: Return to cart
et_EE: Tagasi ostukorvi

en: Return to emails
et_EE: Tagasi e-kirjade juurde

en: Return to payments
et_EE: Tagasi maksevalikute juurde

en: Return to shop
et_EE: Tagasi poodi

en: Returning customer?
et_EE: Oled juba klient?

en: Reversal cancelled for order #%s
et_EE: Tellimuse #%s tagasimaksmine tühistatud

en: Reverse order
et_EE: Vastupidine järjestus

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
et_EE: Lülitu tagasi <strong>brauseripõhisele üleslaadijale</strong>, klõpsates viidet failide lohistamise ala all.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
et_EE: Avaldamata muudatused tühistati&hellip;

en: Review
et_EE: Arvustused

en: Review Settings
et_EE: Sätete ülevaatus

en: Review content.
et_EE: Arvustuse sisu.

en: Review rating (0 to 5).
et_EE: Arvustuse hinnang (0 kuni 5).

en: Review type name.
et_EE: Arvustuse tüübi nimetus.

en: Reviewer email.
et_EE: Arvustaja e-post.

en: Reviewer name.
et_EE: Arvustaja nimi.

en: Reviews
et_EE: Arvustused

en: Reviews (%d)
et_EE: Arvustused (%d)

en: Reviews average rating.
et_EE: Arvustuste keskmine hinnang.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
et_EE: Ainult "toote ostnud" saavad arvustusi kirjutada

en: Reviews totals.
et_EE: Arvustusi kokku.

en: Revision
et_EE: Versioon

en: Revision by %s
et_EE: Versiooni autor %s

en: Revision restored.
et_EE: Versioon taastatud.

en: Revisions
et_EE: Versioonid

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
et_EE: Versioonid on sinu postituse või lehe salvestatud koopiad mis tekivad perioodiliselt sisu uuendades. Vasakul olev punane tekst näitab kustutatud sisu. Paremal olev roheline tekst näitab lisatud sisu.

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
et_EE: Versioone ei saa prügikasti saata. Kustutamiseks seadista '%s'.

en: Revisions not enabled.
et_EE: Versioonid pole lubatud.

en: Revisions: %s
et_EE: Versioone: %s

en: Revoke
et_EE: Eemalda

en: Revoke "%s"
et_EE: Tühista "%s"

en: Revoke API key
et_EE: Tühista API võti

en: Revoke access
et_EE: Eemalda ligipääs

en: Revoke all application passwords
et_EE: Tühista kõik rakenduste paroolid

en: Revoke key
et_EE: Tühista võti

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
et_EE: Rikastekstiala. Abi saamiseks vajuta Alt-Shift-H.

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
et_EE: Rikasteksti ala. Abiinfoks vajuta Control-Option-H.

en: Riga
et_EE: Riia

en: Right
et_EE: Paremal

en: Right Now
et_EE: Kohe

en: Right Sidebar
et_EE: Parem külgpaan

en: Right with space
et_EE: Paremal, tühikuga eraldatud

en: RoboHash (Generated)
et_EE: RoboHash (genereeritud)

en: Robots
et_EE: Robotid

en: Role
et_EE: Roll

en: Roles
et_EE: Roll:

en: Roles assigned to the user.
et_EE: Kasutajale määratud rollid.

en: Roles successfully reset
et_EE: Rollid edukalt taastatud algseisu

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
et_EE: Eelmise versiooni taastamise viga: [%1$s] %2$s

en: Romania
et_EE: Rumeenia

en: Romanian
et_EE: rumeenia

en: Romanian leu
et_EE: Rumeenia leu

en: Rome
et_EE: Rooma

en: Rotate
et_EE: Pööra

en: Rotation
et_EE: Pööramine

en: Rotation arguments.
et_EE: Pööramise argumendid.

en: Rotation type.
et_EE: Pööramise tüüp.

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
et_EE: Ümarda maksusummat vahesumma juures, mitte iga tellimuse rea juures

en: Rounding
et_EE: Ümardamine

en: Route must be specified.
et_EE: Tee peab olema määratud.

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version.
et_EE: Tee juures tuleb ära märkida plugina või teema nimi ja versioon.

en: Routing number
et_EE: Suunakood

en: Row
et_EE: Rida

en: Row group
et_EE: Reagrupp

en: Row type
et_EE: Rea tüüp

en: Rowling is a clean, simple and elegant magazine theme for WordPress. It features a responsive design, great typography, three menu locations including a social menu support, custom color support, custom logo support, and a gallery post format support.
et_EE: Rowling on puhas, lihtne ja elegantne ajakiri teema WordPressile. Teema funktsioneerib ideaalselt nii lauaarvutil kui ka kõigil nutiseadmetel ning omab endas suurepärast tüpograafiat, kolme erinevat menüü asukohta, sealhulgas sotsiaalikoonide menüüd, kohandatud värve, logo ja galerii postituse formaati.

en: Rows
et_EE: Read

en: Rows per page
et_EE: Ridu lehekülje kohta

en: Run
et_EE: Käivita

en: Run %s
et_EE: Käivita %s

en: Run Importer
et_EE: Käivita importija

en: Run the Setup Wizard
et_EE: Käivita paigaldusabiline

en: Run the importer
et_EE: Käivita import

en: Running %d action | Running %d actions
et_EE[0]: Käivitan %d tegevuse
et_EE[1]: Käivitan %d tegevust

en: Russia
et_EE: Venemaa

en: Russian
et_EE: vene

en: Russian ruble
et_EE: Vene rubla

en: Rwandan franc
et_EE: Ruanda frank

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
et_EE: São Tomé ja Príncipe

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
et_EE: Sao Tome ja Principe dobra

en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
et_EE: SANDBOX ON AKTIIVNE. Saad kasutada vaid sandbox testimise kontosid. Lisainfo jaoks tutvu juhendiga <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a>.

en: SEO Tools
et_EE: SEO tööriistad

en: SKU
et_EE: Tootekood

en: SKU %s
et_EE: Tootekood %s

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
et_EE: Tootekood on unikaalne kood toote või teenuse tuvastamiseks.

en: SKU:
et_EE: Tootekood:

en: SQL server is up to date
et_EE: SQL-serveritarkvara on ajakohane

en: SSL forced?
et_EE: SSL kohustuslik?

en: SSL verification failed.
et_EE: SSLi kontroll ebaõnnestus.

en: SUCCESS: %s
et_EE: ÕNNESTUS: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
et_EE: ÕNNESTUS: WordPress edukalt uuendatud versioonile %s

en: SUHOSIN installed
et_EE: SUHOSIN paigaldatud

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
et_EE: Ohutud ja turvalised maksed krediitkaardi või kliendi PayPal konto kaudu.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
et_EE: Ohutud ja turvalised maksed krediitkaardi või kliendi PayPal konto kaudu. <a href="%s" target="_blank">Uuri lähemalt</a>.

en: Saga
et_EE: Saaga

en: Saint Barth&eacute;lemy
et_EE: Saint Barthélemy

en: Saint Helena pound
et_EE: Saint Helena nael

en: Saint Kitts and Nevis
et_EE: Saint Kitts ja Nevis

en: Saint Martin (Dutch part)
et_EE: Saint Martin (Hollandi osa)

en: Saint Martin (French part)
et_EE: Saint Martin (Prantsuse osa)

en: Saint Pierre and Miquelon
et_EE: Saint-Pierre ja Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
et_EE: Saint Vincent ja Grenadiinid

en: Sakhalin
et_EE: Sahhalin

en: Sale
et_EE: Allahindlus

en: Sale end date
et_EE: Soodushinna kehtivuse lõpp

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
et_EE: Allahindluse lõpu kuupäev (AAAA-KK-PP formaadis või jäta tühjaks)

en: Sale price
et_EE: Soodushind

en: Sale price (%s)
et_EE: Soodushind (%s)

en: Sale price dates
et_EE: Soodushinna kuupäevad

en: Sale start date
et_EE: Soodushinna kehtivuse algus

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
et_EE: Allahindluse alguse kuupäev (AAAA-KK-PP formaadis või jäta tühjaks)

en: Sale!
et_EE: Müük

en: Sales
et_EE: Müük

en: Sales amount
et_EE: Müügisumma

en: Sales by category
et_EE: Müük kategooria alusel

en: Sales by date
et_EE: Müük kuupäeva alusel

en: Sales by product
et_EE: Müük toote alusel

en: Sales reports
et_EE: Müügiraportid

en: Samara
et_EE: Samaara

en: Same as parent
et_EE: Sama, mis ülemisel

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
et_EE: Samoa t&#x101;l&#x101;

en: Sample Page
et_EE: Näidisleht

en: Sample:
et_EE: Näidis:

en: Sandbox API password
et_EE: Sandbox API parool

en: Sandbox API signature
et_EE: Sandbox API signatuur

en: Sandbox API username
et_EE: Sandbox API kasutajanimi

en: Sat
et_EE: L

en: Saturday
et_EE: Laupäev

[ctx: Saturday initial]
en: S
et_EE: L

en: Saudi Arabia
et_EE: Saudi Araabia

en: Saudi riyal
et_EE: Saudi riaal

en: Save
et_EE: Salvesta

en: Save %s
et_EE: Salvesta %s

en: Save &amp; Publish
et_EE: Salvesta &amp; avalda

en: Save Changes
et_EE: Salvesta muudatused

en: Save Draft
et_EE: Salvesta mustandina

en: Save Edits
et_EE: Salvesta muudatused

en: Save Menu
et_EE: Salvesta menüü

en: Save Password
et_EE: Salvesta salasõna

en: Save Settings
et_EE: Salvesta seaded

en: Save Widget
et_EE: Salvesta moodul

en: Save address
et_EE: Salvesta aadress

en: Save all changes
et_EE: Salvesta kõik muudatused

en: Save and preview changes before publishing them.
et_EE: Salvesta ja eelvaatle muutusi enne nende avaldamist.

en: Save as Draft
et_EE: Salvesta mustandina

en: Save as Pending
et_EE: Salvesta avaldamisjärjekorda

en: Save attributes
et_EE: Salvesta omadused

en: Save changes
et_EE: Salvesta muudatused

en: Save changes before changing page?
et_EE: Salvesta muudatused enne lehe vahetust?

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
et_EE: Salvesta minu nimi, e-posti- ja veebiaadress sellesse veebilehitsejasse järgmiste kommentaaride jaoks.

en: Save shipping classes
et_EE: Salvesta tarneklassid

en: Save to account
et_EE: Salvesta kontole

en: Save webhook
et_EE: Salvesta veebikonks

en: Save yourself hours.
et_EE: Säästa enda jaoks tunde

en: Saved
et_EE: Salvestatud

en: Saved.
et_EE: Salvestatud.

en: Saving
et_EE: Salvestan

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
et_EE: Salvestus on välja lülitatud: %s muudab praegu seda lehte.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
et_EE: Salvestus on välja lülitatud: %s muudab praegu seda postitust.

en: Saving revision&hellip;
et_EE: Salvestan&hellip;

en: Saving&hellip;
et_EE: Salvestan&hellip;

en: Saving...
et_EE: Salvestan...

en: Saving…
et_EE: Salvestan…

en: Scale
et_EE: Skaleeri

en: Scale Image
et_EE: Suurenda/vähenda

en: Scale Image Help
et_EE: Pildi skaleerimise abiinfo

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
et_EE: Muuda pildid suurteks  (vt %1$spildisätteid%2$s; %3$d &times; %4$d).

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Contain
et_EE: Teineteise sees

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Cover
et_EE: Ülestikku

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Fill
et_EE: Venita suureks

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: None
et_EE: Puudub

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Scale down
et_EE: Vähenda

en: Scan
et_EE: Skanni

en: Scan site for content
et_EE: Otsi kogu saidilt

en: Schedule
et_EE: Järjekord

en: Schedule for: %s
et_EE: Avalda: %s

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
et_EE: Pane enda muudatused ootele, et nad rakenduksid millalgi tulevikus.

en: Scheduled
et_EE: Plaanitud postitused

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Ootel <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Ootel <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled Action
et_EE: Planeeritud tegevus

en: Scheduled Actions
et_EE: Planeeritud tegevused

en: Scheduled Date
et_EE: Planeeritud kuupäev

en: Scheduled actions are hooks triggered on a cetain date and time.
et_EE: Planeeritud tegevused on konksud, mis käivitatakse kindlal kuupäeval ja kellaajal.

en: Scheduled events
et_EE: Plaanilised tegevused

en: Scheduled events are running
et_EE: Plaanilised tegevused on hetkel käsil

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
et_EE: Plaanilised tegevused otsivad perioodiliselt teemade, pluginate ja WordPressi enda uuendusi ning tagavad, et ootele pandud postitused avaldatakse õigeaegselt. Neid võivad kasutada ka erinevad pluginad enda tegevuste jaoks.

en: Scheduled for: %s
et_EE: Avalda: %s

en: Scheduled maintenance ends in about %1$sh %2$sm (<a href="%3$s">more info</a>)
et_EE: Plaanipäraste hooldustööde lõpuni on umbes %1$st %2$sm (<a href="%3$s">rohkem informatsiooni</a>)

en: Schedules
et_EE: Ootele...

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
et_EE: Päringu skoop, määrab vastuses kuvatavad väljad.

en: Scrape key check failed. Please try again.
et_EE: Andmekaevenonsi viga. Palun proovi uuesti.

en: Screen Content
et_EE: Ekraanisisu

en: Screen Options
et_EE: Ekraaniseaded

en: Screen Options Tab
et_EE: Ekraaniseaded

en: Screen elements
et_EE: Ekraanielemendid

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
et_EE: Ekraanilugeja kasutajad: vormirežiimis olles võib olla vaja vajutada Esc-klahvi kaks korda.

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
et_EE: Skripte ja stiile ei tohiks registreerida või järjestada enne $1$s, %2$s või %3$s kasutamist.

en: Scroll
et_EE: Keri

en: Scroll with Page
et_EE: Keri koos lehega

en: Search
et_EE: Otsi

en: Search %s
et_EE: Otsi %s

en: Search Categories
et_EE: Otsi rubriikidest

en: Search Changesets
et_EE: Otsi kohaldustest

en: Search Comments
et_EE: Otsi kommentaaridest

en: Search For :
et_EE: Otsing

en: Search Installed Themes
et_EE: Otsi paigaldatud teemasid

en: Search Link Categories
et_EE: Otsi viiterubriikidest

en: Search Links
et_EE: Otsi viidetest

en: Search Media
et_EE: Otsi meediafailidest

en: Search Media:
et_EE: Otsi meediafailidest

en: Search Menu Items
et_EE: Otsi menüüelemente

en: Search Navigation Menus
et_EE: Otsi navigeerimismenüüdest

en: Search Pages
et_EE: Otsi lehtedelt

en: Search Patterns
et_EE: Otsi mustreid

en: Search Posts
et_EE: Otsi postitustest

en: Search Requests
et_EE: Otsi ekspordisoovi

en: Search Results
et_EE: Otsingutulemused

en: Search Results %1$s %2$s
et_EE: Otsitulemused %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
et_EE: Otsingutulemused päringule &#8220;%s&#8221;

en: Search Results for: %s
et_EE: Otsitulemused: %s

en: Search Scheduled Actions
et_EE: Otsi planeeritud tegevusi

en: Search Sites
et_EE: Otsi veebilehtedelt

en: Search Tags
et_EE: Otsi siltidest

en: Search Template Parts
et_EE: Otsi malliosi

en: Search Templates
et_EE: Otsi malli

en: Search Terms
et_EE: Otsitavad sõnad

en: Search Users
et_EE: Otsi kasutajaid

en: Search Widgets
et_EE: Otsi moodulitest

en: Search WordPress.com Blogs
et_EE: Otsi WordPress.comi ajaveebe

en: Search WordPress.org themes
et_EE: Otsi WordPress.org-i teemadest

en: Search categories
et_EE: Otsi rubriikidest

en: Search categories by name
et_EE: Otsi rubriigi nime järgi

en: Search coupons
et_EE: Otsi kupongidest

en: Search customers
et_EE: Otsi klienti

en: Search engine optimization
et_EE: Otsingumootori seadistamine

en: Search engine visibility
et_EE: Otsimootorite ligipääs

en: Search engines discouraged
et_EE: Otsimootorid on blokeeritud

en: Search for a downloadable product&hellip;
et_EE: Otsi allalaaditavat toodet&hellip;

en: Search for a product&hellip;
et_EE: Otsi toodet&hellip;

en: Search for a user&hellip;
et_EE: Otsi kasutajat&hellip;

en: Search for:
et_EE: Otsi:

en: Search images
et_EE: Otsi piltidest

en: Search key
et_EE: Otsi võtit

en: Search logs
et_EE: Otsi logidest

en: Search media
et_EE: Otsi meediafailidest

en: Search media items...
et_EE: Otsi meediaobjektidest

en: Search menu items&hellip;
et_EE: Otsi menüüelemente&hellip;

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
et_EE:  Objekti valimiseks kasuta otsingut või nooleklahve "Üles" ja "Alla".

en: Search orders
et_EE: Otsi tellimustest

en: Search plugins
et_EE: Otsi pluginaid

en: Search products
et_EE: Otsi toodetest

en: Search products&hellip;
et_EE: Otsi tooteid&hellip;

en: Search results
et_EE: Otsingutulemused

en: Search results for "%s"
et_EE: Otsitulemused: "%s"

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
et_EE: Otsingutulemused: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results for: "%s"
et_EE: Otsitulemused: "%s"

en: Search results for: %s
et_EE: Otsitulemused: %s

en: Search results only
et_EE: Ainult otsingutulemused

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
et_EE: Otsingutulemused: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
et_EE: Otsi tarneklassidest

en: Search tags
et_EE: Otsi siltidest

en: Search terms
et_EE: Otsitavad sõnad

en: Search themes&hellip;
et_EE: Otsi teemasid&hellip;

en: Search themes...
et_EE: Otsi teemasid...

en: Search themes…
et_EE: Otsi teemasid

en: Search webhooks
et_EE: Otsi veebikonksudest

[ctx: Search widget]
en: Search
et_EE: Otsi

en: Search widgets&hellip;
et_EE: Otsi moodulitest &hellip;

en: Search&hellip;
et_EE: Otsi&hellip;

en: Search...
et_EE: Otsi...

en: Seasonal
et_EE: Hooajaline

en: Secondary menu
et_EE: Lisamenüü

en: Secret
et_EE: Saladus

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
et_EE: Salavõti, mida kasutatakse veebikonksu räsi genereerimiseks ning antakse päringu päises kaasa. Kui seda eraldi ei anta, on see vaikimisi käesoleva kasutaja ID|kasutajanime MD5 räsi.

en: Section
et_EE: Sektsioon

en: Sections whose purpose is to trigger a specific action.
et_EE: Sektsioonid mingi spetsiifilise tegevuse käivitamiseks.

en: Secure checkout
et_EE: Turvaline kassa

en: Secure communication
et_EE: Turvaline side

en: Secure connection (HTTPS)
et_EE: Turvaline ühendus (HTTPS)

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
et_EE: Turvaline side serverite vahel on vajalik erinevate tegevuste juures, nagu failide allalaadimine, ost-müük veebipoodides jpm.

en: Security
et_EE: Turvalisus

en: Security check failed.
et_EE: Turvakontroll ebaõnnestus.

en: Security error.
et_EE: Turvaviga.

en: Security.
et_EE: Turvalisus

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
et_EE: Vaata, kuidas muudatused veebilehel paistaks ning jaga seda vaadet ka nendega, kes kohandajale ligi ei pääse.

en: Select
et_EE: Vali

en: Select %s
et_EE: Vali %s

en: Select All
et_EE: Vali kõik

en: Select Category
et_EE: Vali rubriik

en: Select Category:
et_EE: Vali rubriik:

en: Select Day
et_EE: Vali päev

en: Select Files
et_EE: Vali failid

en: Select Image
et_EE: Vali pilt

en: Select Link Category:
et_EE: Vali viiterubriik:

en: Select Menu:
et_EE: Vali menüü:

en: Select Month
et_EE: Vali kuu

en: Select Page
et_EE: Vali lehekülg

en: Select Post
et_EE: Vali postitus

en: Select Site Icon
et_EE: Vali saidi ikoon

en: Select Week
et_EE: Vali nädal

en: Select Year
et_EE: Vali aasta

en: Select a Menu
et_EE: Vali menüü

en: Select a Privacy Policy page
et_EE: Vali privaatsuseesklrja leht

en: Select a category
et_EE: Vali kategooria

en: Select a city
et_EE: Vali linn

en: Select a country / region&hellip;
et_EE: Vali riik / piirkond&hellip;

en: Select a language below
et_EE: Vali keel

en: Select a menu to edit:
et_EE: Vali menüü mida soovid muuta:

en: Select a page&hellip;
et_EE: Vali leht&hellip;

en: Select a site to open {{strong}}%(path)s{{/strong}}
et_EE: Palun vali lehekülg, et avada {{strong}}%(path)s{{/strong}}

en: Select a user
et_EE: Vali kasutaja

en: Select all
et_EE: Vali kõik

en: Select an area to move this widget into:
et_EE: Vali ala, kuhu soovid moodulit liigutada:

en: Select an option&hellip;
et_EE: Vali&hellip;

en: Select and crop
et_EE: Vali ja kärbi

en: Select audio
et_EE: Vali heliklipp

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
et_EE: Vali selle mooduli jaoks külgpaan ja mooduli asukoht sellel.

en: Select bulk action
et_EE: Vali masstegevus

en: Select categories&hellip;
et_EE: Vali kategooriad&hellip;

en: Select comment
et_EE: Vali kommentaar

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
et_EE: Vali oma CSV failist väljad, mida kaardistada toodete väljadele või mida impordi ajal ignoreerida.

en: Select file
et_EE: Vali fail

en: Select image
et_EE: Vali pilt

en: Select location
et_EE: Vali asukoht

en: Select logo
et_EE: Vali logo

en: Select none
et_EE: Tühista valik

en: Select options
et_EE: Vali

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
et_EE: Vali tootele &ldquo;%s&rdquo; omadused

en: Select poster image
et_EE: Vali postripilt

en: Select regions within this zone
et_EE: Vali sellesse tsooni kuuluvad regioonid

en: Select shipping methods
et_EE: Vali tarneviisid

en: Select some countries
et_EE: Vali mõned riigid

en: Select terms
et_EE: Vali terminid

en: Select the access type of these keys.
et_EE: Vali neile võtmetele ligipääsu tüüp.

en: Select video
et_EE: Vali video

en: Select when the webhook will fire.
et_EE: Vali, millal veebikonks käivitub.

en: Selected
et_EE: Valitud

en: Selected attribute term name.
et_EE: Valitud omaduse väärtuse nimetus.

en: Selected countries
et_EE: Valitud riigid

en: Selected media actions
et_EE: Valitud meediategevused

en: Selected menus have been successfully deleted.
et_EE: Valitud menüüd on kustutatud

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
et_EE: Kui jätad valimata riigi/regiooni, kuhu müüa, ei saa oste sooritada. Kas soovid ikkagi jätkata?

en: Selection:
et_EE: Valik:

en: Sell to all countries
et_EE: Müü kõikidesse riikidesse

en: Sell to all countries, except for&hellip;
et_EE: Müü kõikidesse riikidesse, välja arvatud&hellip;

en: Sell to specific countries
et_EE: Müü kindlatesse riikidesse

en: Selling location(s)
et_EE: Müügikoht/kohad

en: Send
et_EE: Saada

en: Send %s a link to reset their password. This will not change their password, nor will it force a change.
et_EE: Saada kasutajale %s link parooli vahetamiseks. See ei muuda veel kasutaja parooli, samuti ei ole vahetamine talle kohustuslik.

en: Send Request
et_EE: Saada taotlus

en: Send Reset Link
et_EE: Saada paroolivahetuslink

en: Send Trackbacks
et_EE: Saada trackback-viide

en: Send User Notification
et_EE: Teavita kasutajat

en: Send export link
et_EE: Saada ekspordiviide

en: Send invite
et_EE: Saada kutse

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
et_EE: Saada teade, kui PayPal'ilt saadakse IPN, mis viitab tagasimaksetele, raha tagasi võtmistele ja katkestustele.

en: Send password reset
et_EE: Saada paroolivahetuslink

en: Send personal data erasure confirmation email.
et_EE: Saada isikuandmete kustutamise kinnituskiri.

en: Send personal data export confirmation email.
et_EE: Saada isikuandmete ekspordi kinnituskiri.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
et_EE: Saada PayPali tarneinfo makseinfo asemel.

en: Send the new user an email about their account
et_EE: Saada uuele kasutajale e-kiri kontoandmetega.

en: Send trackbacks to:
et_EE: Saada tagasisideviide aadressi(de)le:

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
et_EE: Saadame sulle turundusliku sisuga teateid, kui sa oled nõus neid saama

en: Sending email...
et_EE: Saadan e-kirja...

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
et_EE: Eralda koodid komadega. Võid kasutada ka tärne, näiteks <code>P*</code> vastab ka postikoodile PE30. Võid kasutada ka mustreid, näiteks mustrile <code>NG1___</code> vastab NG1 1AA, aga mitte NG10 1AA

en: Separate multiple URLs with spaces
et_EE: Eralda URL-id tühikutega

en: Separate pattern categories with commas
et_EE: Eralda erinevad rubriigid komadega.

en: Separate tags with commas
et_EE: Eralda erinevad sildid komadega.

en: September
et_EE: september

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
et_EE: sept.

en: Serbian
et_EE: serbia

en: Serbian dinar
et_EE: Serbia denaar

en: Serialized widget form data to encode into instance settings.
et_EE: Instantsi sätetesse lisatavad mooduli vormiandmed.

en: Server address
et_EE: Serveri aadress

en: Server architecture
et_EE: Serveri arhitektuur

en: Server environment
et_EE: Serveri keskkond

en: Server info
et_EE: Serveri info

en: Server info.
et_EE: Serveri info.

en: Server requirements not met, missing requirement(s): %s.
et_EE: Server ei vasta nõuetele. Puudujäägid: %s.

en: Server response time could not be determined. Verify that loopback requests are working.
et_EE: Serveri reaktsiooniaega ei õnnestunud määrata. Kontrolli silmuspäringute toimimist.

en: Server settings
et_EE: Serveri sätted

en: Server version
et_EE: Serveri versioon

en: Session Tokens
et_EE: Sessioonid

en: Session expired
et_EE: Sessioon on aegunud

en: Sessions
et_EE: Sessioonid

en: Set Authors
et_EE: Määra autorid

en: Set New Password
et_EE: Sisesta uus parool

en: Set Status - In stock
et_EE: Määra olekuks - laos

en: Set Status - On backorder
et_EE: Määra staatus - järeltellimisel

en: Set Status - Out of stock
et_EE: Määra olekuks - laost otsas

en: Set a different content width for full size images.
et_EE: Täissuuruses piltide lisamiseks seadista teistsugune sisulaius.

en: Set a different media width for full size images.
et_EE: Täissuuruses piltide lisamiseks seadista teistsugune sisulaius.

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
et_EE: Määra kindel hind, mida tarne eest küsida.

en: Set as background
et_EE: Määra taustapildiks

en: Set as header
et_EE: Määra päisepildiks

en: Set default payment method
et_EE: Määra vaikimisi maksemeetod

en: Set image
et_EE: Paigalda pilt

en: Set product image
et_EE: Määra toote pildiks

en: Set regular prices
et_EE: Määra tavahinnad

en: Set sale prices
et_EE: Määra soodushinnad

en: Set scheduled sale dates
et_EE: Määra planeeritud soodusmüügi kuupäevad

en: Set status
et_EE: Muuda olekut

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
et_EE: Määra hinnaks tavahinnast odavam selle väärtuse võrra (fikseeritud summa või %):

en: Set up PayPal for me using this email:
et_EE: Seadista minu jaoks PayPal selle e-posti aadressiga:

en: Set up Stripe for me using this email:
et_EE: Seadista minu jaoks Stripe selle e-posti aadressiga:

en: Set up the "%s" payment method
et_EE: Seadista maksemeetod "%s"

en: Set up your account for our store
et_EE: Loo konto meie poes

en: Set variation image
et_EE: Määra variatsiooni pilt

en: Setting does not exist or is unrecognized.
et_EE: Tundmatu või puuduv säte.

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
et_EE: Eelvaadet seadistatakse. See võib hetke aega võtta.

en: Setting value.
et_EE: Sätte väärtus.

en: Settings
et_EE: Seaded

en: Settings group ID.
et_EE: Sätete grupi ID.

en: Settings save failed.
et_EE: Sätete salvestamine nurjus.

en: Settings saved
et_EE: Seaded salvestatud.

en: Settings saved and theme activated.
et_EE: Sätted salvestati ja teema lülitati sisse.

en: Settings saved successfully!
et_EE: Seaded edukalt salvestatud!

en: Settings saved.
et_EE: Seaded salvestati.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
et_EE: Maksed

en: Settings.
et_EE: Seaded

en: Setup Wizard
et_EE: Paigaldusabiline

en: Setup shipping zones
et_EE: Algseadista tarnetsoonid

en: Setup wizard
et_EE: Paigaldusabiline

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
et_EE: Mitmed WooCommerce-i laiendused saavad kirjutada logisid, mis teeb veaotsingu kergemaks. Selle võimaldamiseks peab kaust olema kirjutatav.

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
et_EE: Mitmed kastikesed siin sisaldavad sisu avaldamise seadeid, sealhulgas:

en: Severely outdated SQL server
et_EE: SQL-serveritarkvara on tõsiselt aegunud

en: Seychelles
et_EE: Seišellid

en: Seychellois rupee
et_EE: Seišellide ruupia

en: Shape the future of the web with WordPress
et_EE: Kujunda veebi tulevikku WordPressi kaudu

en: Share
et_EE: Jaga

en: Share Preview Link
et_EE: Jaga eelvaateviidet

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
et_EE: Täida enda profiil mõningase infoga enda kohta. Seda võidakse avalikult näidata.

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
et_EE: Jaga uusi tooteid sotsiaalmeedias kohe, kui nad sinu poes müügile ilmuvad.

en: Share posts to your Facebook page
et_EE: Jaga postitust oma Facebooki lehel

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
et_EE: Jaga hinnanguid ja tagasisidet enda brändi/ettevõtte kohta.

en: Share this with your visitors
et_EE: jaga seda oma lugejatega

en: Share this:
et_EE: Jaga

en: Shared by %s
et_EE: Jagatud %s poolt

en: Sharing
et_EE: Jagamine

en: Sharing options
et_EE: Jagamisvalikud

en: Shift + Alt + letter:
et_EE: Shift + Alt + täht:

en: Shift-click to edit this element.
et_EE: Elemendi muutmiseks hoia klõpsamise ajal Shifti all.

en: Shift-click to edit this widget.
et_EE: Mooduli muutmiseks hoia Shifti all ja kliki moodulil.

en: Ship to
et_EE: Tarne

en: Ship to a different address?
et_EE: Saada teisele aadressile?

en: Ship to all countries
et_EE: Paku transporti kõikidesse riikidesse

en: Ship to all countries you sell to
et_EE: Paku transporti kõikidesse riikidesse, kuhu müüd

en: Ship to specific countries
et_EE: Tarni kindlatesse riikidesse

en: Ship to specific countries only
et_EE: Paku transport valitud riikidesse

en: ShipStation icon
et_EE: ShipStation ikoon

en: Shipping | Shipping %d
et_EE[0]: Tarne

en: Shipping Address
et_EE: Tarne aadress

en: Shipping Address 1
et_EE: Tarne aadress 1

en: Shipping Address 2
et_EE: Tarneaadressi rida 2

en: Shipping City
et_EE: Tarne linn

en: Shipping Company
et_EE: Tarne firma

en: Shipping Country / Region
et_EE: Tarne riik / piirkond

en: Shipping First Name
et_EE: Tarne eesnimi

en: Shipping Last Name
et_EE: Tarne perekonnanimi

en: Shipping Method
et_EE: Tarnemeetod

en: Shipping Postal/Zip Code
et_EE: Tarne sihtnumber

en: Shipping State
et_EE: Tarne osariik

en: Shipping Zone
et_EE: Tarnetsoon

en: Shipping address
et_EE: Tarneaadress

en: Shipping address.
et_EE: Tarne aadress.

en: Shipping amount
et_EE: Transpordisumma

en: Shipping class
et_EE: Tarneklass

en: Shipping class ID.
et_EE: Tarneklassi ID.

en: Shipping class costs
et_EE: Tarneklasside hinnad

en: Shipping class name
et_EE: Tarneklassi nimi

en: Shipping class name.
et_EE: Tarneklassi nimi.

en: Shipping class slug.
et_EE: Tarneklassi püsiviide.

en: Shipping classes
et_EE: Tarneklassid

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
et_EE: Mõningad tarneviisid kasutavad tarneklasse sarnaste toodete rühmitamiseks.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type and can be used by some Shipping Methods (such as "Flat rate shipping") to provide different rates to different classes of product.
et_EE: Tarneklasse saab kasutada sarnast tüüpi toodete grupeerimiseks, mida mõned tarnemeetodid (näiteks "fikseeritud summaga tarne") kasutavad erinevat klassi toodete jaoks erinevate tarnehindade pakkumiseks.

en: Shipping costs updated.
et_EE: Transpordikulusi uuendati.

en: Shipping destination
et_EE: Transpordi sihtpunkt

en: Shipping details
et_EE: Transpordi andmed

en: Shipping instance ID.
et_EE: Tarne instantsi ID.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
et_EE: Tarne on hetkel sisse lülitatud, kuid sa ei ole oma tarnetsoonidesse veel ühtegi tarnemeetodit lisanud.

en: Shipping is disabled.
et_EE: Tarne on välja lülitatud.

en: Shipping lines data.
et_EE: Tarne ridade andmed.

en: Shipping location(s)
et_EE: Tarne sihtkohad

en: Shipping method
et_EE: Tarneviis

en: Shipping method ID is required.
et_EE: Tarnemeetodi ID on nõutud.

en: Shipping method ID.
et_EE: Tarnemeetodi ID.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
et_EE: Tarnemeetodi lisamine ei õnnestunud. Palun proovi uuesti.

en: Shipping method customer facing title.
et_EE: Tarnemeetodi kliendile nähtav pealkiri.

en: Shipping method description.
et_EE: Tarnemeetodi kirjeldus

en: Shipping method enabled status.
et_EE: Tarnemeetodi aktiveerituse olek.

en: Shipping method instance ID.
et_EE: Tarnemeetodi instantsi ID.

en: Shipping method name.
et_EE: Tarnemeetodi nimi.

en: Shipping method settings.
et_EE: Tarnemeetodi sätted.

en: Shipping method sort order.
et_EE: Tarnemeetodi asetus sorteerimisel.

en: Shipping method title.
et_EE: Tarnemeetodi pealkiri.

en: Shipping method(s)
et_EE: Tarneviisid

en: Shipping methods
et_EE: Tarneviisid

en: Shipping methods do not support trashing.
et_EE: Tarnemeetodeid ei saa prügikasti visata.

en: Shipping name
et_EE: Tarneviisi nimetus

en: Shipping only
et_EE: Ainult transport

en: Shipping options
et_EE: Transpordi seaded

en: Shipping options will be updated during checkout.
et_EE: Tarnevõimalusi uuendatakse kassas.

en: Shipping tax amount
et_EE: Transpordi maksude summa

en: Shipping tax class
et_EE: Transpordi maksuklass

en: Shipping tax class based on cart items
et_EE: Transpordi maksuklass põhineb ostukorvis olevatel toodetel

en: Shipping tax total.
et_EE: Tarne maksude kogusumma.

en: Shipping to %s.
et_EE: Tarne sihtkohta %s.

en: Shipping total must be a positive amount.
et_EE: Tarne kogusumma peab olema positiivne summa.

en: Shipping via %s
et_EE: Transport: %s

en: Shipping zone location code.
et_EE: Tarnetsooni asukoha kood.

en: Shipping zone location type.
et_EE: Tarnetsooni asukoha tüüp.

en: Shipping zone name.
et_EE: Tarnetsooni nimi.

en: Shipping zone order.
et_EE: Tarnetsooni järjekorranumber.

en: Shipping zones
et_EE: Tarnetsoonid

en: Shipping zones do not support trashing.
et_EE: Tarnetsoone ei saa prügikasti visata.

en: Shipping:
et_EE: Transport:

en: Shop Page
et_EE: Poe leht

en: Shop and search results
et_EE: Pood ja otsingutulemused

en: Shop base
et_EE: Poe alusaadress

en: Shop base address
et_EE: Poe aadress

en: Shop base with category
et_EE: Poe püsiviide koos kategooriaga

en: Shop only
et_EE: Ainult pood

en: Shop order
et_EE: Poe järjestus

en: Shop page
et_EE: Poe leht

en: Shop page display
et_EE: Poe lehe kuvamine

en: Shop pages
et_EE: Poe lehed

en: Short description
et_EE: Lühikirjeldus

[ctx: Short for blue in RGB]
en: B
et_EE: sini

[ctx: Short for green in RGB]
en: G
et_EE: rohe

[ctx: Short for red in RGB]
en: R
et_EE: puna

en: Shortcode
et_EE: Lühikood

en: Shortlink
et_EE: Lühiviide

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
et_EE: Kui peaksid vajama abi WooCommerce'ist aru saamiseks, tema kasutamiseks või lisavõimaluste loomiseks, <a href="%s">loe palun meie dokumentatsiooni</a>. Sealt leiad igasuguseid materjale, sealhulgas koodinäiteid, õpetusi ja palju muud.

en: Show
et_EE: Näita

en: Show "verified owner" label on customer reviews
et_EE: Näita klientide arvustuste juures "toote omanik" silte

en: Show Artist Name in Tracklist
et_EE: Näita lugudeloendis esitaja nime

en: Show Avatars
et_EE: Näita avatare

en: Show Details
et_EE: Täpsem vaade

en: Show Images
et_EE: Näita pilte

en: Show Link Description
et_EE: Näita viite kirjeldust

en: Show Link Image
et_EE: Näita viite ikooni

en: Show Link Name
et_EE: Näita viite nime

en: Show Link Rating
et_EE: Näita viite hinnangut

en: Show Suggestions
et_EE: Näita soovitusi

en: Show Toolbar when viewing site
et_EE: Näita esilehel tööriistariba

en: Show Tracklist
et_EE: Näita loonimekirja

en: Show Video List
et_EE: Näita videote nimekirja

en: Show advanced menu properties
et_EE: Näita menüü täiendavaid omadusi

en: Show advanced options
et_EE: Näita täpsemaid seadeid

en: Show all types
et_EE: Näita kõiki

en: Show as dropdown
et_EE: Näita menüüna

en: Show categories
et_EE: Näita kategooriaid

en: Show categories &amp; products
et_EE: Näita kategooriaid &amp; tooteid

en: Show comments
et_EE: Näita kommentaare

en: Show details
et_EE: Näita üksikasju

en: Show header text with your image.
et_EE: Kuva koos pildiga päiseteksti

en: Show hidden products
et_EE: Näita peidetuid tooteid

en: Show hierarchy
et_EE: Näita hierarhiat

en: Show if is a compound tax rate.
et_EE: Näita, kas tegemist on liitmaksumääraga.

en: Show invisible characters
et_EE: Kuva nähtamatud sümbolid

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
et_EE: Meedia

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
et_EE: Leheküljed

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
et_EE: Postitused

en: Show more comments
et_EE: Näita teisi kommentaare

en: Show more details
et_EE: Näita üksikasju

en: Show next theme
et_EE: Näita järgmist teemat

en: Show on front
et_EE: Näita esilehel

en: Show on screen
et_EE: Näita ekraanil

en: Show password
et_EE: Näita salasõna

en: Show post counts
et_EE: Näita postituste arvu

en: Show post options
et_EE: Näita postituse valikuid

en: Show previous theme
et_EE: Näita eelmist teemat

en: Show product counts
et_EE: Näita toodete arvu

en: Show products
et_EE: Näita tooteid

en: Show results to voters
et_EE: Näita hääletajatele tulemusi

en: Show subcategories
et_EE: Näita alamkategooriaid

en: Show subcategories &amp; products
et_EE: Näita alamkategooriaid &amp; tooteid

en: Show tag counts
et_EE: Kuva siltide arv

en: Show:
et_EE: Näita:

en: Showcase your latest work.
et_EE: Näita enda uusimaid töid.

en: Showing all %d result | Showing all %d results
et_EE[0]: Näitan ainust tulemust
et_EE[1]: Näitan kõiki %d tulemust

en: Showing details for theme: %s
et_EE: Kuvatakse teema %s üksikasjad

en: Showing reports for:
et_EE: Näitan raporte:

en: Showing the single result
et_EE: Näitan ainukest tulemust

en: Shown publicly when you comment on blogs.
et_EE: On nähtav, kui kommenteerid teisi blogisid

en: Shows if backorders are allowed.
et_EE: Näitab, kas järeltellimused on lubatud.

en: Shows if the product can be bought.
et_EE: Näitab, kas toodet saab osta.

en: Shows if the product is on backordered.
et_EE: Näitab, kas toode on järeltellimisel.

en: Shows if the product is on sale.
et_EE: Näitab, kas toode on müügis soodushinnaga.

en: Shows if the product need to be shipped.
et_EE: Näitab, kas toode vajab tarnet.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
et_EE: Näitab, kas arvustaja on toote ostnud või mitte.

en: Shows if the variation can be bought.
et_EE: Näitab, kas variatsioon on ostetav.

en: Shows if the variation is on backordered.
et_EE: Näitab, kas variatsioon on saadaval järeltellimisega.

en: Shows if the variation is on sale.
et_EE: Näitab, kas variatsioon on müügil soodushinnaga.

en: Shows where the order was created.
et_EE: Näitab, kus tellimus loodi.

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
et_EE: Näitab, kas WordPressil on õigus kirjutada faile vajalikesse kataloogidesse.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
et_EE: Näitab, kas toote tarne on maksustatav.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
et_EE: Näitab/määrab kas märkus on ainult enda tarbeks või mõeldud kliendile (kasutajale saadetakse teade).

en: Shuffle
et_EE: Sega

en: Sidebar
et_EE: Küljepaan

en: Sidebar %d
et_EE: Külgpaan %d

en: Sierra Leonean leone
et_EE: Sierra Leone leone

en: Sign Out
et_EE: Logi välja

en: Sign Up
et_EE: Liitu

en: Sign up
et_EE: Liitu

en: Signups
et_EE: Liitumisi

en: Silver
et_EE: Hõbedane

en: Simferopol
et_EE: Simferoopol

en: Simple product
et_EE: Lihtne toode

en: Since
et_EE: Alates

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
et_EE: Kuna sinu brauser ei toeta Javascripti või see on välja lülitatud, siis palun veendu, et vajutad %1$sUuenda ostukorvi%2$s nuppu enne, kui esitad oma tellimuse. Kui sa seda ei tee, siis võib juhtuda, et sinult võetakse rohkem raha, kui ülal välja toodud.

en: Singapore dollar
et_EE: Singapuri dollar

en: Site
et_EE: Veebileht

en: Site %d
et_EE: Sait %d

en: Site Address
et_EE: Saidi aadress

en: Site Address (URL)
et_EE: Veebilehe aadress (URL)

en: Site Admin
et_EE: Lehekülje administraator

en: Site Editor
et_EE: Saidiredaktor

en: Site Health
et_EE: Saidi tervis

[ctx: Site Health]
en: Status
et_EE: Olek

en: Site Health %s
et_EE: Saidi tervis %s

en: Site Health - %s
et_EE: Saidi tervis - %s

en: Site Health Info
et_EE: Saidi terviseinfo

en: Site Health Status
et_EE: Saidi tervis

en: Site ID must not be empty.
et_EE: Saidi ID ei tohi olla tühi.

en: Site Icon
et_EE: Veebilehe logo

en: Site Identity
et_EE: Veebisaidi info

en: Site Language
et_EE: Saidi keel

en: Site Name
et_EE: Lehe nimi

en: Site Name: %s
et_EE: Veebisaidi nimi: %s

en: Site Pages
et_EE: Leheküljed

en: Site Plan
et_EE: Veebilehe pakett

en: Site Preview
et_EE: Eelvaade

en: Site Settings
et_EE: Lehe seaded

en: Site Stats
et_EE: Statistika

en: Site Tagline
et_EE: Veebilehe lühikirjeldus

en: Site Title
et_EE: Veebilehe pealkiri

en: Site URL
et_EE: Veebilehe aadress

en: Site URL.
et_EE: Veebilehe aadress.

en: Site URLs could not be switched to HTTPS.
et_EE: Veebisaidi URL-e ei õnnestunud viia HTTPS-kujule.

en: Site URLs switched to HTTPS.
et_EE: Veebisaidi URL-id viidi HTTPS-kujule.

en: Site Upload Space Quota
et_EE: Saidi üleslaadimiskvoot

en: Site address
et_EE: Lehe aadress

en: Site address (URL)
et_EE: Lehe aadress (URL):

en: Site count
et_EE: Saitide arv

en: Site does not exist.
et_EE: Saiti pole olemas.

en: Site domain must not be empty.
et_EE: Saidi domeeninimi ei tohi olla tühi.

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
et_EE: Saidi tervisekontroll toimub perioodiliselt ja kogub infot saidi kohta. Võid seda ka ise vaadata <a href="%s">saidi tervise ekraanilt</a>.

en: Site icon
et_EE: Veebilehe logo

en: Site icon.
et_EE: Veebisaidi ikoon.

en: Site logo.
et_EE: Veebisaidi logo.

en: Site name
et_EE: Lehe nimi:

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
et_EE[0]: Veebilehe nimes peab olema vähemalt %s tähemärk.
et_EE[1]: Veebilehe nimes peab olema vähemalt %s tähemärki.

en: Site name must be at least 4 characters.
et_EE: Veebilehe nimes peab olema vähemalt 4 tähemärki.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
et_EE: Saidinimed võivad sisaldada üksnes väiketähti (a-ü) ja numbreid.

en: Site network ID must be provided.
et_EE: Saidi võrgustiku ID on nõutav.

en: Site path must not be empty.
et_EE: Saidi kataloogitee ei tohi olla tühi.

en: Site profile
et_EE: Veebilehe profiil

en: Site tagline.
et_EE: Veebisaidi alapealkiri.

en: Site timezone
et_EE: Ajavöönd

en: Site title.
et_EE: Saidi pealkiri.

en: Site visibility
et_EE: Veebilehe nähtavus

en: Site with the ID does not exist.
et_EE: Selle ID-ga saiti ei ole olemas.

en: Site: %s
et_EE: Sait: %s

en: Sites
et_EE: Veebilehed

en: Size
et_EE: Suurus

en: Size in megabytes
et_EE: Maht megabaitides

en: Skip
et_EE: Jäta vahele

en: Skip Confirmation Email
et_EE: Ära saada kinnituskirja

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
et_EE: Ära lõika, avalda pilt nagu on

en: Skip cropping
et_EE: Ära kärbi

en: Skip forward {1} seconds
et_EE: Hüppa {1} sekundit edasi

en: Skip navigation
et_EE: Jäta - vahele navigatsioon

en: Skip setup
et_EE: Jäta paigaldus vahele

en: Skip this step
et_EE: Jäta see samm vahele

en: Skip to content
et_EE: Liigu sisu juurde

en: Skip to main content
et_EE: Põhilise sisu juurde

en: Skip to toolbar
et_EE: Tööriistaribale

en: Skipping attachment <em>%s</em>
et_EE: Manus  <em>%s</em> jäeti vahele

en: Slovak
et_EE: slovaki

en: Slovakia
et_EE: Slovakkia

en: Slovenia
et_EE: Sloveenia

en: Slovenian
et_EE: sloveeni

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
et_EE: Pea kinni, kauboi, nii tihedalt pole kah vaja e-posti kontrollida!

en: Slug
et_EE: Püsiviide

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
et_EE: Püsiviide "%s" on juba kasutusel. Palun muuda.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
et_EE: Püsiviide "%s" ei ole lubatud, kuna see on reserveeritud. Palun muuda.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
et_EE: Püsiviide "%s" on liiga pikk (maksimaalselt lubatud 28 tähemärki). Palun tee see lühemaks.

en: Slug automatically generated from the post title.
et_EE: Püsiviide genereeriti postituse pealkirjast automaatselt.

en: Slug identifier for the resource.
et_EE: Ressursi unikaalne identifikaator.

en: Small
et_EE: Väike

en: Social Icons
et_EE: Sotsiaalmeediaikoonid

en: Social Links Menu
et_EE: Sotsiaalmeediaviidete menüü

en: Social Menu
et_EE: Sotsiaalikoonide menüü

en: Software Name
et_EE: Tarkvara nimetus

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
et_EE[0]: Müüdud %1$d tk viimase %2$d päeva jooksul
et_EE[1]: Müüdud %1$d tk viimase %2$d päeva jooksul

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
et_EE: Müüdud %1$s eest viimase %2$d päeva jooksul

en: Sold individually
et_EE: Müüakse ühekaupa

en: Sold individually?
et_EE: Müüakse üksikuna?

en: Solomon Islands
et_EE: Saalomoni saared

en: Solomon Islands dollar
et_EE: Saalomoni Saarte dollar

en: Somali shilling
et_EE: Somaali šilling

en: Somalia
et_EE: Somaalia

en: Some HTML tags are not permitted, including:
et_EE: Mõningad HTML täägid ei ole lubatud, nagu näiteks:

en: Some data that describes the error your site encountered has been put together.
et_EE: Panime kokku mõned andmed sinu veebisaidil tekkinud vea kohta.

en: Some files are not writable by WordPress:
et_EE: Mõned failid ei ole WordPressi jaoks kirjutatavad:

en: Some of the theme.json settings.spacing.spacingScale values are invalid
et_EE: Mõned theme.json settings.spacing.spacingScale väärtused on vigased

en: Some screen elements can be shown or hidden by using the checkboxes.
et_EE: Mõnda ekraanielementi saab lülitada sisse-välja märkeruutude abil.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
et_EE: Mõne teemaga tuleb kaasa mitu päisepilti. Kui näed mitut pilti, vali neist üks ja klõpsa salvestamisnuppu.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
et_EE: Mõned veebiteenused, näiteks tarned, kasutavad SOAP-i mujal asuvatest serveritest info saamiseks. Näiteks FedEx-i tarnehindade päringuks reaalajas peab SOAP olema paigaldatud.

en: Someone
et_EE: Keegi

en: Someone follows my blog
et_EE: Keegi jälgib mu blogi

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
et_EE: Keegi palus määrata uus salasõna järgnevale kontole veebilehel %s:

en: Someone has requested a password reset for the following account:
et_EE: Keegi on palunud vahetada parool järgmisel kontol:

en: Something went wrong.
et_EE: Midagi läks valesti.

en: Something went wrong. If the problem persists, send this info to support:
et_EE: Midagi läks viltu. Kui see probleem püsib, saada järgnev info toetuse e-aadressile:

en: Sorry - there was a problem posting your comment.
et_EE: Vabandust - kommentaari postitamisel tekkis probleem.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
et_EE: Vabandame, kupongi eemaldamisel esines probleeme.

en: Sorry to see you go.
et_EE: Kahju, et lahkusid.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
et_EE: Vabandust, "%s" ei ole enam saadaval, seega selle toote eest ei saa maksta. Vabandame võimalike ebamugavuste eest.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
et_EE: Vabandust, toodet "%s" ei ole laos. Palun muuda oma ostukorvi sisu ja proovi uuesti. Me vabandame võimaliku ebamugavuse pärast.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
et_EE: Kahjuks ei leidnud vastet otsitavale. Proovi uuesti mõne muu märksõnaga

en: Sorry, but there was an error posting your comment. Please try again later.
et_EE: Vabandust, kommentaari postitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
et_EE: Kahjuks otsid sa midagi, mida pole siin.

en: Sorry, comments are closed for this item.
et_EE: Vabandust, selle kirjutise kommenteerimine on suletud.

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
et_EE: Vabandust, selle kirjutise kommenteerimine ei ole lubatud.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
et_EE: Vabandame, kupong "%s" on juba rakendatud ja seda ei saa kasutada koos koos teiste kupongidega.

en: Sorry, deleting the term failed.
et_EE: Vabandust, termini kustutamine ebaõnnestus.

en: Sorry, editing the term failed.
et_EE: Vabandust, termini muutmine ebaõnnestus.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
et_EE: Vabandame - tundub, et sinu asukoha jaoks ei ole sobivaid makseviise. Kui sa vajad abi või soovid teha erikokkulepet, võta palun meiega ühendust.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
et_EE: Vabandame - tundub, et sinu maakonna/osariigi jaoks ei ole sobivaid makseviise. Kui sa vajad abi või soovid teha erikokkulepet, võta palun meiega ühendust.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
et_EE: Vabandame - tundub, et sinu asukoha jaoks ei ole sobivaid makseviise. Kui sa vajad abi või soovid teha erikokkulepet, võta palun meiega ühendust.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
et_EE: Vabandame, aga kupong "%s" ei kehti - see on nüüd sinu tellimuselt eemaldatud.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
et_EE: Vabandame, aga kupong "%s" ei kuulu sulle - see on nüüd sinu tellimuselt eemaldatud.

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
et_EE: Vabandust, kasutaja märkimist rämpsuks toetab vaid mitmesaidirežiim.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
et_EE: Vabandust, sinu otsitavale ei vasta ükski postitus.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
et_EE: Vabandame, sinu valikule ei vasta ükski toode. Palun proovi teistsugust kombinatsiooni.

en: Sorry, no such page.
et_EE: Vabandust, sellist lehte pole.

en: Sorry, no such post.
et_EE: Vabandust, sellist postitust pole.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
et_EE: Vabandust, see postitusetüüp ei toeta kõiki neid taksonoomiaid.

en: Sorry, replies to unapproved comments are not allowed.
et_EE: Vabandust, vastamine heakskiitmata kommentaaridele ei ole lubatud.

en: Sorry, revisions are disabled.
et_EE: Vabandust, versioonide kasutamine on välja lülitatud.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
et_EE: Vabandust, sümbolit &#8220;_&#8221; ei tohi veebilehe nimes olla!

en: Sorry, site names must have letters too!
et_EE: Vabandust, veebilehe nimi peab sisaldama ka tähti!

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
et_EE: Vabandust, midagi läks nihu. Soovitud võrdlust ei õnnestunud laadida.

en: Sorry, that email address is already used!
et_EE: Vabandust, see e-postiaadress on juba kasutusel.

en: Sorry, that email address is not allowed!
et_EE: Vabandust, see e-postiaadress ei ole lubatud!

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
et_EE: Vabandust, see võti ei ole vist õige.

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
et_EE: Vabandust, aga see võti on aegunud. Palun proovi uuesti.

en: Sorry, that site already exists!
et_EE: Vabandust, see leht on juba olemas!

en: Sorry, that site is reserved!
et_EE: Vabandust, see veebileht on reserveeritud!

en: Sorry, that username already exists!
et_EE: Vabandust, see kasutajanimi on juba olemas!

en: Sorry, that username is not allowed.
et_EE: Vabandust, see kasutajanimi ei ole lubatud.

en: Sorry, the category could not be created.
et_EE: Vabandust, seda rubriiki ei saa luua.

en: Sorry, the comment could not be updated.
et_EE: Vabandust, seda kommentaari ei saa muuta.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
et_EE: Vabandust, see viide on aegunud. Palun vali mõni teine ​​variant.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
et_EE: Vabandame, tellimust ei leitud. Palun võtke meiega ühendust, kui te ei leia oma tellimuse andmeid.

en: Sorry, the post could not be created.
et_EE: Vabandust, seda postitust ei saa luua.

en: Sorry, the post could not be deleted.
et_EE: Vabandust, seda postitust ei saa kustutada.

en: Sorry, the post could not be updated.
et_EE: Vabandust, seda postitust ei saa uuendada.

en: Sorry, the term could not be created.
et_EE: Vabandust, seda terminit ei saa luua.

en: Sorry, the user could not be updated.
et_EE: Vabandust, seda kasutajat ei saa uuendada.

en: Sorry, the video at the supplied URL cannot be loaded. Please check that the URL is for a supported video file (%s) or stream (e.g. YouTube and Vimeo).
et_EE: Vabandust, sellelt URL-ilt ei õnnestunud videot laadida. Veendu, et see URL viitab toetatud videofailile (%s) või videovoole (näiteks YouTube ja Vimeo).

en: Sorry, there has been an error
et_EE: Vabandust, midagi läks valesti

en: Sorry, there has been an error.
et_EE: Vabandust, midagi läks valesti.

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
et_EE: Vabandust, seda kupongi ei saa valitud toodetele rakendada.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
et_EE: Vabandame, see kupong ei kehti sinu korvis olevatele tootekategooriatele: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
et_EE: Vabandame, see kupong ei kehti sinu korvis olevatele toodetele: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
et_EE: Vabandame, see kupong ei kehti sinu korvis olevatele toodetele.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
et_EE: Vabandame, see kupong ei kehti allahindlusega toodetele.

en: Sorry, this download has expired
et_EE: Vabandame, allalaadimine on kehtetu

en: Sorry, this method is not supported.
et_EE: Vabandust, seda meetodit ei toetata.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
et_EE: Vabandame, see tellimus on kehtetu ja selle eest ei saa maksta.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
et_EE: Vabandust, seda toodet ei saa osta

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
et_EE: Vabandame, see toode ei ole saadaval. Palun proovi teistsugust kombinatsiooni.

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
et_EE: Vabandust, trackback-viited sellele objektile ei ole lubatud.

en: Sorry, uploads are disabled while we are working on the files servers. Have a cup of tea and then try again.
et_EE: Kahjuks on üleslaadimised keelatud, kuna me töötame failide serverite kallal. Tehke tass teed ja proovige uuesti.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
et_EE: Vabandust,  sümbolit &#8220;_&#8221; ei tohi kasutajanimes olla!

en: Sorry, usernames must have letters too!
et_EE: Vabandust,  kasutajanimes peab olema ka tähti!

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
et_EE: Vabandust, meil ei õnnestunud sinu poodi Jetpack'iga ühendada

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
et_EE: Kahjuks pole meil sinu tellimuse täitmiseks piisavalt toodet "%1$s" laos (%2$s jäänud). Vabandame võimalike ebamugavuste eest.

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle veebilehe üksikasju vaadata.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
et_EE: Vabandust, sul ei ole ligipääsu selle postituse üksikasjadele.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle veebilehe terviseinfot vaadata.

en: Sorry, you are not allowed to access the global styles on this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle veebilehe stiile vaadata.

en: Sorry, you are not allowed to access the templates on this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole selle veebisaidi mallidele ligipääsuõigusi .

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda lehte vaadata.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole selle veebisaidi kasutajaandmetele ligipääsuõigusi .

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins on this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust sellel veebisaidil pluginaid uuendada.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust sellel veebisaidil pluginaid sisse lülitada.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda pluginat sisse lülitada.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust rubriike lisada.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust neisse taksonoomiatesse termineid lisada.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
et_EE: Vabandust, sul pole õigust sellele veebisaidile viiteid lisada.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust sellesse võrgustikku kasutajaid lisada.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust neis taksonoomiates termineid määrata.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle taksonoomia termineid määrata.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust neid termineid määrata.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda terminit määrata.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
et_EE: Vabandust, sul pole lubatud sellele postitusele faile lisada.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
et_EE: Vabandust, kuid sul pole õiguseid selle ressursi jaokaupa manipuleerimiseks.

en: Sorry, you are not allowed to browse the block directory.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust plokkide kataloogi sirvida.

en: Sorry, you are not allowed to browse the local block pattern directory.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust kohalikku plokimustrite kataloogi sirvida.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust kommentaari tüüpi muuta.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle kasutajana lehe autorit muuta.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle kasutajana postituse autorit muuta.

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda postitust kommenteerida.

en: Sorry, you are not allowed to create Navigation Menus as this user.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle kasutajana navigeerimismenüüsid luua.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda postitust kommenteerida.

en: Sorry, you are not allowed to create application passwords for this user.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust hallata selle kasutaja rakenduste paroole luua.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust uusi kasutajaid luua.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
et_EE: Sul ei ole õigust selle kasutajana lehti luua.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
et_EE: Sul ei ole õigust sellele saidile lehti lisada.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda tüüpi postitusi parooli alla panna.

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle kasutajana postitada.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
et_EE: Sul ei ole õigust sellele saidile postitusi ja mustandeid lisada.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda tüüpi privaatpostitusi luua.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
et_EE: Vabandust, kuid sul ei ole õigusi ressursside loomiseks.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust sellesse taksonoomiasse termineid luua.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust postitusega sidumata kommentaare luua.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust kasutajaid luua.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust päiseid kohandada.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda veebisaiti kohandada.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda pluginat välja lülitada.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
et_EE: Vabandame, kuid sul pole õigusi %s kustutamiseks.

en: Sorry, you are not allowed to delete application passwords for this user.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle kasutaja rakenduste paroole kustutada.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust sellel veebisaidil pluginaid kustutada.

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle postituse versioone vaadata.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
et_EE: Vabandust, sul pole lubatud seda kasutajat kustutada.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
et_EE: Vabandust, Sul ei ole õigust neid objekte kustutada.

en: Sorry, you are not allowed to delete this application password.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda rakenduse parooli kustutada.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
et_EE: Vabandust, sul pole õigust seda postitust kustutada.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda kommentaari  kustutada.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
et_EE: Sul ei ole õigust seda kustutada.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda lehte kustutada.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
et_EE: Vabandust, Sul pole õigusi seda postitust kustutada.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
et_EE: Vabandust, kuid sul pole selle ressursi kustutamiseks õiguseid.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda versiooni kustutada.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda veebisaiti kustutada.

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda terminit kustutada.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda kasutajat kustutada.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
et_EE: Vabandust, sul pole lubatud kasutajaid kustutada.

en: Sorry, you are not allowed to disable themes automatic updates.
et_EE: Vabandust, sul pole õigust teemade automaatuuendust välja lülitada.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda teha.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
et_EE: Sul ei ole õigust kommentaariparameetrit '%s' muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit Navigation Menus as this user.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle kasutajana navigeerimismenüüsid muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
et_EE: Sul ei ole õigust selle postituse kommentaare muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
et_EE: Vabandust, Sul ei ole õigust kommentaare muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
et_EE: Sul ei ole õigust selle kasutajana lehekülgi muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust lehti muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
et_EE: Sul ei ole õigust selle kasutajana postitusi muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda tüüpi postitusi muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust postitusi muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
et_EE: Vabandust, sul pole lubatud selle kasutaja rolle muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle taksonoomia termineid muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
et_EE: Sul ei ole õigust lisavälja '%s' muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle veebisaidi viiteid muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle saidi teemavalikuid muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit this application password.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda rakenduse parooli muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
et_EE: Vabandust, sul pole lubatud seda muudatuskogumit muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda kommentaari muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit this global style.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda stiili muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
et_EE: Sul ei ole õigust seda elementi muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda lehte muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda postitust muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
et_EE: Vabandust, kuid sul pole selle ressursi muutmiseks õiguseid.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda terminit muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle kasutaja andmeid muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
et_EE: Vabandust, sul pole õigust kasutajate andmeid muuta.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust enda andmeid muuta.

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
et_EE: Vabandust, sul pole õigust teemade automaatuuendust sisse lülitada.

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
et_EE: Vabandust, sul pole õigust selle veebisaidi andmeid kustutada.

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
et_EE: Vabandust, sul pole õigust selle veebisaidi isikuandmeid eksportida.

en: Sorry, you are not allowed to export templates and template parts.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust malle ja nende osi eksportida.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
et_EE: Vabandust, sul pole õigust selle veebisaidi sisu eksportida.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by capability.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust kasutajaid rolli alusel filtreerida.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust kasutajaid rolli alusel filtreerida.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
et_EE: Vabandust, sa ei saa kasutajale seda rolli anda.

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
et_EE: Vabandust, sul pole õigust sisu importida.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust sellel veebisaidil pluginaid paigaldada.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
et_EE: Vabandust, sul pole õigust selle veebisaidi teemasid paigaldada.

en: Sorry, you are not allowed to list application passwords for this user.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle kasutaja rakenduste paroole kuvada.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust kasutajaid sirvida.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust postitusi kleepsuks muuta.

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust puhverdatud oEmbed-päringuid teha.

en: Sorry, you are not allowed to manage application passwords for this user.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust hallata selle kasutaja rakenduste salasõnu.

en: Sorry, you are not allowed to manage block types.
et_EE: Vabandust, sul pole lubatud plokitüüpe hallata.

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust võrgustikus pluginaid hallata.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
et_EE: Vabandust, sul pole õigust selle veebisaidi sätteid muuta.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust sellel veebisaidil pluginaid hallata.

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust postituste staatusi hallata.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust sellel veebisaidil privaatsust hallata.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selles taksonoomias termineid hallata.

en: Sorry, you are not allowed to manage this plugin.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda pluginat hallata.

en: Sorry, you are not allowed to manage widgets on this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust sellel veebisaidil mooduleid hallata.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
et_EE: Vabandust, sul pole õigust seda kommentaari modereeerida või muuta.

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust pluginaid muuta.

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust teemasid muuta.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle veebisaidi peidetud sätteid muuta.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
et_EE: Sul ei ole õigust seda prügikasti saata.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust kasutajaid selle parameetri alusel järjestada.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda teha.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust sellele veebilehele postitada.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust mustandeid eelvaadelda.

en: Sorry, you are not allowed to process remote URLs.
et_EE: Vabandust, sul pole õigust väliseid URL-e töödelda.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust sellele veebilehele lehti lisada.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda tüüpi postitusi avaldada.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust sellel veebilehel postitusi avaldada.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda lehte avaldada.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
et_EE: Vabandust, Sul ei ole õigust sellesse ajaveebi postitada.

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust kasutajate kohta selliste parameetritega päringut esitada.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle kasutajana plokke lugeda.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle postituse plokke lugeda.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust postitusega sidumata kommentaare lugeda.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle kommentaariga seotud postitust lugeda.

en: Sorry, you are not allowed to read this application password.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda rakenduse parooli lugeda.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda kommentaari lugeda.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
et_EE: Vabandust, sul pole lubatud kasutajaid kustutada.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
et_EE: Sul ei ole õigust seda prügikastist taastada.

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda teemat sisse lülitada.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust tööd üle võtta.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
et_EE: Vabandust, sul pole õigusi sätteid uuendada.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust sellel veebisaidil pluginaid uuendada.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle kasutajana postitusi uuendada.

en: Sorry, you are not allowed to update this site to HTTPS.
et_EE: Vabandust, ei ole õigust seda veebisaiti HTTPS-ile viia.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust faile üles laadida.

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust sellesse veebisaiti meediafaile üles laadida

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust sellesse postitusse meediafaile üles laadida

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda failitüüpi üles laadida.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle postituse automaatsalvestusi vaadata.

en: Sorry, you are not allowed to view menu items.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust menüüelemente vaadata.

en: Sorry, you are not allowed to view menu locations.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust menüü asukohti vaadata.

en: Sorry, you are not allowed to view menus.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust menüüsid vaadata.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions for this global style.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle stiili versioone vaadata.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle postituse versioone vaadata.

en: Sorry, you are not allowed to view terms for this post.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust selle postituse termineid vaadata.

en: Sorry, you are not allowed to view the active theme.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust praegu kasutatavat teemat vaadata.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block pattern categories.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust registreeritud plokimustrite rubriike vaadata.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block patterns.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust registreeritud plokimustreid vaadata.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust teemasid vaadata.

en: Sorry, you are not allowed to view this global style.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda stiili vaadata.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
et_EE: Vabandust, sul ei ole õigust seda vaadata.

en: Sorry, you cannot create new resource.
et_EE: Vabandust, kuid sa ei saa uut ressurssi luua.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
et_EE: Vabandust, kuid sa ei saa seda ressurssi kustutada.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
et_EE: Vabandust, sa ei saa seda  lehte muuta.

en: Sorry, you cannot list resources.
et_EE: Vabandame, kuid sa ei saa ressursse loetleda.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
et_EE: Vabandust, teemat ei saa eelvaadelda, kui oled muudatused ootele pannud või mustandina salvestanud. Palun avalda need või oota, kuni need rakenduvad.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
et_EE: Vabandust, privaatpostitust ei saa kleepsuks määrata.

en: Sorry, you cannot update resource.
et_EE: Vabandust, kuid sa ei saa ressurssi uuendada.

en: Sorry, you cannot view this resource.
et_EE: Vabandust, kuid sa ei saa seda ressurssi vaadata.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
et_EE: Vabandame, sa oled ära kasutanud kõik oma allalaadmise korrad

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
et_EE: Vabandust, sulle eraldatud kettaruum %s on täis. Palun kustuta mõned failid enne uute üleslaadimist.

en: Sorry, you may not use that site name.
et_EE: Vabandust, seda nime ei saa kasutada.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
et_EE: Vabandust,  rubriikide vaatamiseks peab sul sellel veebilehel olema postituste muutmise õigus.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
et_EE: Vabandust, siltide vaatamiseks peab sul sellel veebilehel olema postituste muutmise õigus.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
et_EE: Vabandust, Sa pead kommenteerimiseks sisse logima.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
et_EE: Vabandust, kommenteerimiseks pead sisse logima.

en: Sorry, your session has expired.
et_EE: Vabandame, sinu sessioon on aegunud.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
et_EE: Vabandame, sinu sessioon on aegunud. <a href="%s" class="wc-backward">Tagasi poodi</a>

en: Sort Order:
et_EE: Järjestus:

en: Sort ascending.
et_EE: Järjesta kasvavalt.

en: Sort by average rating
et_EE: Järjesta keskmise hinnangu järgi

en: Sort by latest
et_EE: Järjesta uudsuse alusel

en: Sort by most recent
et_EE: Järjesta uudsuse alusel

en: Sort by popularity
et_EE: Järjesta populaarsuse alusel

en: Sort by price (asc)
et_EE: Järjesta hinna alusel (kasvav)

en: Sort by price (desc)
et_EE: Järjesta hinna alusel (kahanev)

en: Sort by price: high to low
et_EE: Järjesta hinna alusel: kallimast odavamani

en: Sort by price: low to high
et_EE: Järjesta hinna alusel: odavamast kallimani

en: Sort by tax class.
et_EE: Sorteeri maksuklassi järgi.

en: Sort by:
et_EE: Sorteerimiskriteerium:

en: Sort code
et_EE: Panga kood

en: Sort collection by comment attribute.
et_EE: Sordi kommentaari atribuutide järgi.

en: Sort collection by object attribute.
et_EE: Sordi objekti atribuutide järgi.

en: Sort collection by post attribute.
et_EE: Sordi postituse atribuutide järgi.

en: Sort collection by resource attribute.
et_EE: Sorteeri valimit ressursi omaduse järgi.

en: Sort collection by term attribute.
et_EE: Sordi termini atribuutide järgi

en: Sort collection by user attribute.
et_EE: Sordi kasutaja atribuutide järgi.

en: Sort descending.
et_EE: Järjesta kahanevalt.

en: Sorting
et_EE: Sorteerimine

[ctx: Sorting order]
en: Order
et_EE: Järjestus

en: Source
et_EE: Allikas

en: Source code
et_EE: Lähtekood

en: Source of a customized template
et_EE: Kohandatud malli lähtekood

en: Source of template
et_EE: Malli lähtekood

en: Source:
et_EE: Allikas

en: Source: %s
et_EE: Allikas: %s

en: South
et_EE: Lõuna-Austraalia

en: South Africa
et_EE: Lõuna-Aafrika Vabariik

en: South African rand
et_EE: Lõuna-Aafrika rand

en: South America
et_EE: Lõuna-Ameerika

en: South Australia
et_EE: Lõuna-Austraalia

en: South Carolina
et_EE: Lõuna-Carolina

en: South Dakota
et_EE: Lõuna-Dakota

en: South Georgia
et_EE: Lõuna-Georgia

en: South Georgia/Sandwich Islands
et_EE: Lõuna-Georgia / Sandwichi saared

en: South Korea
et_EE: Lõuna-Korea

en: South Korean won
et_EE: Lõuna-Korea vonn

en: South Pole
et_EE: Lõunapoolus

en: South Sudan
et_EE: Lõuna-Sudaan

en: South Sudanese pound
et_EE: Lõuna-Sudaani nael

en: Spain
et_EE: Hispaania

en: Spam
et_EE: rämpskommentaar

en: Spam Blocked
et_EE: Rämpskirjad on blokeeritud

en: Spam it: %s
et_EE: Märgi rämpsuks: %s

en: Spanish
et_EE: hispaania

en: Special
et_EE: Lisaks

en: Special character
et_EE: Erisümbol

en: Specific Countries
et_EE: Valitud riigid

en: Specific countries
et_EE: Kindlad riigid

en: Specified file failed upload test.
et_EE: Määratud fail ei läbinud üleslaadimistesti.

en: Specify an OPML URL:
et_EE: Sisesta OPML-faili URL:

en: Speed
et_EE: Kiirus

en: Split table cell
et_EE: Poolita lahter

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Tabel <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Tabelid <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
et_EE: Tabelid

en: Square
et_EE: Ruut

en: Srednekolymsk
et_EE: Srednekolõmsk

en: Sri Lankan rupee
et_EE: Sri Lanka ruupia

en: St Helena
et_EE: Püha Helena

en: Standard
et_EE: Standardne

en: Standard Editor
et_EE: Tavaredaktor

en: Standard rate
et_EE: Standardmäär

en: Standard rates
et_EE: Standardmäärad

en: Standard time begins on: %s.
et_EE: Talveaeg algab: %s.

en: Standard time begins on: <code>%s</code>.
et_EE: Talveaja algus: <code>%s</code>

en: Star ratings should be required, not optional
et_EE: Tärnidega hindamine on nõutud, mitte vabatahtlik

en: Start
et_EE: Alusta

en: Start Customizing
et_EE: Alusta kohandamist

en: Start Date
et_EE: Algusaeg

en: Start Import
et_EE: Alusta importi

en: Start Over
et_EE: Alusta uuesti

en: Start again
et_EE: Alusta uuesti

en: Start date of sale price, as GMT.
et_EE: Soodushinna alguskuupäev, GMT väärtusena.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
et_EE: Soodushinna alguskuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: Start date of sale price.
et_EE: Soodushinna kehtivuse alguskuupäev.

en: Start date:
et_EE: Alguskuupäev:

en: Start import
et_EE: Alusta importi

en: Start learning
et_EE: Alusta õppimist

en: Start writing or type / to choose a block
et_EE: Alusta kirjutamist või vajuta ploki valimiseks /-klahvi

en: Started processing action %s
et_EE: Alustati tegevus %s

en: Starting Coordinates:
et_EE: Alguspunkt:

en: State
et_EE: Maakond

en: State / County
et_EE: Maakond

en: State / County or state code
et_EE: Maakond / osariik või osariigi kood

en: State / County:
et_EE: Maakond

en: State / Zone
et_EE: Osariik / Tsoon

en: State code
et_EE: Maakonna/osariigi kood

en: State code.
et_EE: Osariigi/maakonna kood.

en: State of the comment.
et_EE: Kommentaari olek.

en: State/County
et_EE: Maakond

en: Statistics
et_EE: Statistika

en: Stats
et_EE: Statistika

[ctx: Stats: Button label to expand a panel]
en: View all
et_EE: Vaata kõiki

[ctx: Stats: Main stats page heading]
en: Stats for {{period/}}
et_EE: {{period/}} perioodi statistika

[ctx: Stats: Percentage of views]
en: %(percent)d%% of views
et_EE: %(percent)d%% vaatamistest

[ctx: Stats: module row header for authors.]
en: Author
et_EE: Autor

[ctx: Stats: module row header for number of clicks on a given link in a post.]
en: Clicks
et_EE: Klikke

[ctx: Stats: module row header for number of email opens.]
en: Opens
et_EE: Vaatamisi

[ctx: Stats: module row header for number of post views by referrer.]
en: Views
et_EE: Vaatamisi

[ctx: Stats: module row header for number of post views.]
en: Views
et_EE: Vaatamisi

[ctx: Stats: module row header for number of views per author.]
en: Views
et_EE: Vaatamisi

[ctx: Stats: module row header for number of views per tag or category.]
en: Views
et_EE: Vaatamised

[ctx: Stats: module row header for post referrer.]
en: Referrer
et_EE: Viitaja

[ctx: Stats: module row header for post title.]
en: Title
et_EE: Pealkiri

[ctx: Stats: module row header for search in search terms.]
en: Search term
et_EE: Otsisõna

[ctx: Stats: module row header for tags and categories.]
en: Topic
et_EE: Teema

[ctx: Stats: module row header for views of a given search in search terms.]
en: Views
et_EE: Vaatamisi

[ctx: Stats: title of module]
en: Authors
et_EE: Autorid

[ctx: Stats: title of module]
en: Clicks
et_EE: Klikid

[ctx: Stats: title of module]
en: Countries
et_EE: Riigid

[ctx: Stats: title of module]
en: Posts & pages
et_EE: Postitused & Lehed

[ctx: Stats: title of module]
en: Referrers
et_EE: Viitajad

[ctx: Stats: title of module]
en: Search terms
et_EE: Otsisõnad

[ctx: Stats: title of module]
en: Tags & categories
et_EE: Sildid & Kategooriad

[ctx: Stats: title of module]
en: Videos
et_EE: Videod

en: Status
et_EE: Olek

en: Status is forbidden.
et_EE: Staatus on keelatud.

en: Status of sidebar.
et_EE: Külgpaani olek.

en: Status of template.
et_EE: Malli olek.

en: Status of the review.
et_EE: Arvustuse staatus.

en: Status:
et_EE: Olek:

en: Step %d
et_EE: Astu %d

en: Step 1:
et_EE: Samm 1

en: Step 2:
et_EE: Samm 2

en: Stick this post to the front page
et_EE: Kinnista see postitus esilehele

en: Sticky
et_EE: Kinnistatud

en: Sticky Post
et_EE: Esilehepostitus

en: Still confused?
et_EE: Endiselt hämmingus?

en: Stock Keeping Unit
et_EE: Toote tunnuskood

en: Stock Status
et_EE: Laoseis

en: Stock display format
et_EE: Laoseisu kuvamise vorming

en: Stock levels increased:
et_EE: Laojääki suurendati:

en: Stock levels reduced:
et_EE: Laojääki vähendati:

en: Stock management at product level.
et_EE: Laohaldus toote tasemel.

en: Stock management at variation level.
et_EE: Laohaldus variatsiooni tasemel.

en: Stock qty
et_EE: Kogus laos

en: Stock quantity
et_EE: Laojäägi kogus

en: Stock quantity.
et_EE: Kogus laos.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
et_EE: Kogus laos. Kui see on varieeruv toode, siis kasutatakse seda väärtust kõikide variatsioonide laoseisuna, välja arvatud juhul, kui sa määrad laoseisud variatsioonipõhiselt.

en: Stock status
et_EE: Laoseis

en: Stock: %d
et_EE: Laoseis: %d

en: Storage Space
et_EE: Kettaruum

en: Store
et_EE: Pood

en: Store Address
et_EE: Poe aadress

en: Store Notice
et_EE: Poe teade

en: Store monitoring
et_EE: Poe monitoorimine

en: Store notice
et_EE: Poe teade

en: Store setup
et_EE: Poe algseadistus

en: Store stats
et_EE: Poe statistika

en: Store uploads in this folder
et_EE: Salvesta üles laaditud failid sellesse kausta

en: Storefront Theme
et_EE: Storefront teema

en: Storefront icon
et_EE: Storefront'i ikoon

en: Storefront is an intuitive, flexible and <strong>free</strong> WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
et_EE: Storefront on intuitiivne, paindlik ja <strong>tasuta</strong> WordPressi teema, mis pakub põhjalikku integratsiooni WooCommerce'i ning paljude populaarsete kliendile nähtava poole laiendustega.

en: Streams
et_EE: vood

en: Street address
et_EE: Tänav ja majanumber

en: Strength indicator
et_EE: Tugevuse mõõdik

en: Strikethrough
et_EE: Läbikriipsutus

en: Stripe
et_EE: Triibud

en: Stripe email address
et_EE: Stripe'i e-posti aadress

en: Stripe email address:
et_EE: Stripe'i e-posti aadress:

en: Style
et_EE: Stiil

en: Style Variations
et_EE: Stiilivariandid

en: Styles
et_EE: Stiilid

en: Stylesheet is missing.
et_EE: Stiilileht puudub.

en: Stylesheet is not readable.
et_EE: Stiilileht on loetamatu.

en: Styria
et_EE: Süüria

en: Sub-directory Installation
et_EE: Alamkataloogi paigaldus

en: Sub-domain Installation
et_EE: Alamdomeeni paigaldus

en: Subcategories
et_EE: Alamkategooriad

en: Subject
et_EE: Teema

en: Subject (paid)
et_EE: Pealkiri (makstud)

en: Submit
et_EE: Saada

en: Submit Comment
et_EE: Saada kommentaar

en: Submit Feedback
et_EE: Saada tagasiside

en: Submit Reply
et_EE: Saada vastus

en: Submit for Review
et_EE: Esita läbivaatamiseks

en: Submitted on
et_EE: Sisestatud:

en: Submitted on: %s
et_EE: Saadetud: %s

en: Submitting Comment%s
et_EE: Kommentaari%s saatmine

en: Subscribe
et_EE: Uudiskiri

en: Subscriber
et_EE: Lugeja

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
et_EE: Lugejad saavad lugeda ja kirjutada kommentaare, tellida uudiskirju jne, ent ei saa luua uut veebisisu.

en: Subscript
et_EE: Alaindeks

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
et_EE: %1$s püsitellimus edukalt välja lülitatud. Sulle ei saadeta enam selle toote uuendusi. <a href="%2$s">Vajuta siia</a>, kui soovid plugina ka välja lülitada.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
et_EE: %s püsitellimus edukalt välja lülitatud. Sulle ei saadeta enam selle toote uuendusi.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
et_EE: Püsitellimus <strong>aegub</strong> varsti.

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
et_EE: Püsitellimus: pole saadaval - %1$d/%2$d juba kasutatud

en: Subscription: Unlimited
et_EE: Püsitellimus: piiramatu

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
et_EE: Püsitellimus: %1$d/%2$d saadaolevast veebilehest kasutuses

en: Subscriptions
et_EE: Püsitellimused

en: Subscriptions.
et_EE: Püsitellimused

en: Subtitles
et_EE: Subtiitrid

en: Subtotal
et_EE: Vahesumma

en: Subtotal:
et_EE: Vahesumma:

en: Suburb
et_EE: Eeslinn

en: Success
et_EE: Korras!

en: Success!
et_EE: Korras!

en: Successfully canceled action: %s
et_EE: Edukalt katkestatud tegevus: %s

en: Successfully executed action: %s
et_EE: Edukalt täideviidud tegevus: %s

en: Successfully processed change for action: %s
et_EE: Tegevuse %s muutmine õnnestus

en: Successfully re-threaded %s comments.
et_EE: Korrastati %s kommentaari jutulõimed.

en: Sudan
et_EE: Sudaani

en: Sudanese pound
et_EE: Sudaani nael

en: Suggested embed #%d
et_EE: Soovitatav  manus #%d

en: Suggested height is %s.
et_EE: Soovitatav kõrgus on %s.

en: Suggested image #%d
et_EE: Soovitatav pilt #%d

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
et_EE: Pildi soovitatavad mõõtmed: %1$s x %2$s pikslit.

en: Suggested media
et_EE: Soovitatav meedia

en: Suggested text:
et_EE: Soovitatav tekst:

en: Suggested width is %s.
et_EE: Soovitatav laius on %s.

en: Suggestions
et_EE: Soovitused

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
et_EE: Suhosin on arenenud kaitsesüsteem PHP paigaldustele. See planeeriti ühest küljest serverite kaitseks tuntud PHP aplikatsioonide probleemide eest ning teisest küljest tundmatute probleemide eest nendes aplikatsioonides või PHP tuumas endas. Kui see on serveris sisse lülitatud, võib tekkida vajadus selle konfiguratsioonis andmete sisestamise limiiti tõsta.

en: Sum of all taxes.
et_EE: Kõikide maksude kogusumma.

en: Sum of line item taxes only.
et_EE: Ainult arveridade maksude summa.

en: Summary
et_EE: kokkuvõtet

en: Sun
et_EE: P

en: Sunday
et_EE: Pühapäev

[ctx: Sunday initial]
en: S
et_EE: P

en: Sunset
et_EE: Loojang

en: Superscript
et_EE: Ülaindeks

en: Support
et_EE: Abi

en: Support forum
et_EE: Tugifoorum

en: Supported features for this payment gateway.
et_EE: Selle maksekanali poolt toetatud funktsioonid.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
et_EE: Toetab järgnevaid asendusi: <code>[qty]</code> = kaupade arv, <code>[cost]</code> = kaupade maksumus, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = protsendipõhine hind.

en: Surinamese dollar
et_EE: Surinami dollar

en: Svalbard and Jan Mayen
et_EE: Svalbard ja Jan Mayen

en: Swahili
et_EE: suhiili

en: Swazi lilangeni
et_EE: Svaasi lilangeni

en: Swaziland
et_EE: Svaasimaa

en: Sweden
et_EE: Rootsi

en: Swedish
et_EE: rootsi

en: Swedish krona
et_EE: Rootsi kroon

en: Swiss franc
et_EE: Šveitsi frank

en: Switch Site
et_EE: Vaheta lehte

en: Switch up your site&#8217;s look & feel with Styles
et_EE: Muuda enda veebisaidi välimust stiilide abil

en: Switzerland
et_EE: Šveits

en: Synchronize approved download directories
et_EE: Sünkroniseerimine heakskiidetud allalaadimiskaustad

en: Syndicate this content
et_EE: Saada uudisevoogu

en: Syndication feeds show the most recent
et_EE: Uudisevoog näitab viimastest postitustest

en: Syntax Highlighting
et_EE: Koodi esiletõst

en: Syria
et_EE: Süüria

en: Syrian pound
et_EE: Süüria nael

en: System status
et_EE: Süsteemi olek

en: Table cell properties
et_EE: Lahtri omadused

en: Table does not exist
et_EE: Tabelit ei ole olemas

en: Table of Contents
et_EE: Sisukord

en: Table ordered by Author.
et_EE: Tabel autori alusel.

en: Table ordered by Comment Author.
et_EE: Tabel kommenteerija alusel.

en: Table ordered by Comments.
et_EE: Tabel kommentaaride alusel.

en: Table ordered by Date.
et_EE: Tabel kuupäeva alusel.

en: Table ordered by Description.
et_EE: Tabel kirjelduse alusel.

en: Table ordered by E-mail.
et_EE: Tabel e-postiaadressi alusel.

en: Table ordered by File Name.
et_EE: Tabel failinime alusel.

en: Table ordered by Hierarchical Menu Order and Title.
et_EE: Tabel menüühierarhia ja pealkirja alusel.

en: Table ordered by Last Updated.
et_EE: Tabel viimaste uuenduste alusel.

en: Table ordered by Links.
et_EE: Tabel linkide alusel.

en: Table ordered by Name.
et_EE: Tabel nime alusel.

en: Table ordered by Post Replied To.
et_EE: Tabel vastatud postituste alusel.

en: Table ordered by Posts Count.
et_EE: Tabel postituste arvu alusel.

en: Table ordered by Rating.
et_EE: Tabel hinnangu alusel.

en: Table ordered by Site Domain Name.
et_EE: Tabel saidi domeeninime alusel.

en: Table ordered by Site Path.
et_EE: Tabel saidi asukoha alusel.

en: Table ordered by Site Registered Date.
et_EE: Tabel saidi registreerimiskuupäeva alusel.

en: Table ordered by Slug.
et_EE: Tabel püsiviite alusel.

en: Table ordered by Theme Name.
et_EE: Tabel teema nime alusel.

en: Table ordered by Title.
et_EE: Tabel pealkirja alusel.

en: Table ordered by URL.
et_EE: Tabel URL-i alusel.

en: Table ordered by Uploaded To.
et_EE: Tabel üleslaadimise alusel.

en: Table ordered by User Registered Date.
et_EE: Tabel kasutaja registreerimiskuupäeva alusel.

en: Table ordered by Username.
et_EE: Tabel kasutajanime alusel.

en: Table ordered by Visibility.
et_EE: Tabel nähtavuse alusel.

en: Table ordered hierarchically.
et_EE: Tabel hierarhiana.

en: Table properties
et_EE: Tabeli omadused

en: Table row properties
et_EE: Rea omadused

en: Tablet
et_EE: Tahvelarvuti

en: Tag
et_EE: silt

en: Tag #%s doesn&#8217;t exist!
et_EE: Silti %s pole olemas!

en: Tag Cloud
et_EE: Sildipilv

en: Tag ID.
et_EE: Sildi ID.

en: Tag added to all posts in this category.
et_EE: Silt lisati kõigile selle rubriigi postitustele.

en: Tag added.
et_EE: Silt lisatud.

en: Tag deleted.
et_EE: Silt kustutatud.

en: Tag name
et_EE: Sildi nimi

en: Tag name.
et_EE: Sildi nimi.

en: Tag not added.
et_EE: Silti ei lisatud,

en: Tag not found
et_EE: Silti ei leitud

en: Tag not updated.
et_EE: Silti ei uuendatud.

en: Tag slug.
et_EE: Sildi püsiviide.

en: Tag updated.
et_EE: Silt uuendatud.

en: Tag: | Tags:
et_EE[0]: Silt:
et_EE[1]: Sildid:

en: Tag: %s
et_EE: Silt: %s

en: Tagalog
et_EE: tagalogi

en: Tagged
et_EE: Sildistatud

en: Tagged:
et_EE: Sildistatud:

en: Tagline
et_EE: Lühikirjeldus

en: Tags
et_EE: Sildid

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
et_EE: Silte saab valikuliselt teisendada rubriikideks, kasutades <a href="%s">vastavat teisendajat</a>.

en: Tags deleted.
et_EE: Sildid kustutatud.

en: Tags indicating styles and features of the theme.
et_EE: Teema stiili ja omadusi kajastavad sildid.

en: Tags list
et_EE: Sildinimekiri

en: Tags list navigation
et_EE: Sildinimekirjas liikumine

en: Tags to Categories
et_EE: Sildid rubriikideks

en: Tags totals.
et_EE: Silte kokku.

en: Tags:
et_EE: Sildid:

en: Tags:
et_EE: Sildid:

en: Tags: %s
et_EE: Sildid: %s

en: Tajikistan
et_EE: Tadžikistan

en: Tajikistani somoni
et_EE: Tadžikistani somoni

en: Take a look at the <strong>%1$d item</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>. | Take a look at the <strong>%1$d items</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>.
et_EE[0]: Heida pilk <strong>%1$d punktile</strong> <a href="%2$s">saidi tervise lehel</a>.
et_EE[1]: Heida pilk <strong>%1$d punktile</strong> <a href="%2$s">saidi tervise lehel</a>.

en: Take over
et_EE: Võta üle

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
et_EE: Küsi serverihaldurilt PHP OpenSSL toetuse kohta.

en: Talk to your web host about supporting HTTPS for your website.
et_EE: Uuri enda veebiteenuse pakkujalt võimalust HTTPS-i kasutamiseks sinu veebisaidil.

en: Tan
et_EE: Tumekollane

en: Tanzania
et_EE: Tansaania

en: Tanzanian shilling
et_EE: Tansaania šilling

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
et_EE: Toksa või liigu hiirega teema kohale ning klõpsa Eelvaate nuppu, et näha eraldi üle-ekraani-vaates sinu saiti selle teemaga ja seadeid muuta. Eelvaate nupu leiab ka iga teema-lehe alaservast.

en: Target
et_EE: Sihtkoht

en: Tasmania
et_EE: Tasmaania

en: Tax
et_EE: Maksud

en: Tax amount
et_EE: Maksude summa

en: Tax class
et_EE: Maksuklass

en: Tax class already exists
et_EE: Maksuklass on juba olemas

en: Tax class name.
et_EE: Maksuklassi nimi.

en: Tax class of fee.
et_EE: Teenustasu maksuklass.

en: Tax class of product.
et_EE: Toote maksuklass.

en: Tax class.
et_EE: Maksuklass.

en: Tax lines data.
et_EE: Maksuridade andmed.

en: Tax name
et_EE: Maksu nimi

en: Tax options
et_EE: Maksude seaded

en: Tax priority.
et_EE: Maksu prioriteet.

en: Tax rate ID.
et_EE: Maksumäära ID.

en: Tax rate ID: %s
et_EE: Maksumäära ID: %s

en: Tax rate code.
et_EE: Mäksumäära kood.

en: Tax rate label.
et_EE: Maksumäära silt.

en: Tax rate name.
et_EE: Maksumäära nimi.

en: Tax rate.
et_EE: Maksumäär.

en: Tax rates successfully deleted
et_EE: Maksumäärad kustutati edukalt

en: Tax status
et_EE: Maksustamine

[ctx: Tax status]
en: None
et_EE: -

en: Tax status of fee.
et_EE: Teenustasu maksustatavus.

en: Tax status.
et_EE: Maksustatavuse staatus.

en: Tax subtotal.
et_EE: Maksude vahesumma.

en: Tax total (not including shipping taxes).
et_EE: Maksude kogusumma (välja arvatud tarne maksud).

en: Tax total.
et_EE: Maksude kogusumma.

en: Taxable
et_EE: Maksustatav

en: Taxes
et_EE: Maksud

en: Taxes by code
et_EE: Maksud koodi alusel

en: Taxes by date
et_EE: Maksud kuupäeva alusel

en: Taxes do not support trashing.
et_EE: Maksumäärad ei toeta prügikasti funktsionaalsust.

en: Taxonomies associated with post type.
et_EE: Postitusetüübiga seotud taksonoomiad.

en: Taxonomies: Product types
et_EE: Taksonoomiad: tootetüübid

en: Taxonomies: Product visibility
et_EE: Taksonoomiad: toodete nähtavus

en: Taxonomy
et_EE: Taksonoomia

en: Taxonomy does not exist.
et_EE: Taksonoomia ei eksisteeri.

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
et_EE: Taksonoomiate nimedes võib olla 1 kuni 32 tähemärki.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
et_EE: Toodete/tellimuste staatuste taksonoomia terminid.

en: Taxonomy:
et_EE: Taksonoomia:

en: Tehran
et_EE: Teheran

en: Template
et_EE: Mall

en: Template Editing
et_EE: Mallide muutmine

en: Template Part Area
et_EE: Malliosade ala

en: Template Part Areas
et_EE: Malliosade alad

en: Template Parts
et_EE: Malliosad

en: Template archives
et_EE: Mallide arhiiv

en: Template file copied to theme.
et_EE: Malli fail kopeeriti teemasse.

en: Template file deleted from theme.
et_EE: Malli fail kustutati teemast.

en: Template for %s
et_EE: Mall %s jaoks

en: Template is missing. Standalone themes need to have a %1$s or %2$s template file. <a href="%3$s">Child themes</a> need to have a %4$s header in the %5$s stylesheet.
et_EE: Mall on puudu. Üksikteemadel peab olema %1$s või %2$s mallifail. <a href="%3$s">Tuletatud teemadel</a> peab olema %5$s stiililehel %4$s päis.

[ctx: Template name]
en: All Archives
et_EE: Kõik arhiivid

[ctx: Template name]
en: Author Archives
et_EE: Autori arhiiv

[ctx: Template name]
en: Blog Home
et_EE: Esileht

[ctx: Template name]
en: Category Archives
et_EE: Rubriigi arhiiv

[ctx: Template name]
en: Date Archives
et_EE: Kuupäeva arhiiv

[ctx: Template name]
en: Front Page
et_EE: Esileht

[ctx: Template name]
en: Index
et_EE: Indeks

[ctx: Template name]
en: Page: 404
et_EE: 404-leht

[ctx: Template name]
en: Pages
et_EE: Lehed

[ctx: Template name]
en: Search Results
et_EE: Otsingutulemused

[ctx: Template name]
en: Single Entries
et_EE: Üksikud postitused

[ctx: Template name]
en: Single Posts
et_EE: Üksikud postitused

[ctx: Template name]
en: Tag Archives
et_EE: Sildi arhiiv

[ctx: Template name]
en: Taxonomy
et_EE: Taksonoomia

en: Template overrides.
et_EE: Mallide ülekirjutused.

en: Template part archives
et_EE: Malliosa arhiiv

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
et_EE: Malliosa on kustutatud või ei ole see saadaval: %s

en: Template parts list
et_EE: Malliosade nimekiri

en: Template parts list navigation
et_EE: Liikumine malliosade nimekirjas

en: Template parts to include in your templates.
et_EE: Mallidesse lisatavad malliosad.

en: Templates
et_EE: Mallid

en: Templates based on theme files can't be removed.
et_EE: Teema failidel põhinevaid malle ei saa eemaldada.

en: Templates list
et_EE: Mallide loend

en: Templates list navigation
et_EE: Mallide loendi navigatsioon

en: Templates to include in your theme.
et_EE: Teemale lisatavad mallid.

en: Term ID
et_EE: Termini ID

en: Term ID List
et_EE: Termini tunnusteloend

en: Term ID Taxonomy Query
et_EE: Termini tunnuse taksonoomia päring

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
et_EE: Termini ID on kasutusel mitmes taksonoomias

en: Term IDs.
et_EE: Termini tunnused.

en: Term counts
et_EE: Terminite kogused

en: Term does not exist.
et_EE: Seda terminit ei ole olemas.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
et_EE: Termini metaandmeid ei saa lisada terminitele, mis esinevad mitmes taksonoomias.

en: Term name.
et_EE: Termini nimi.

en: Terms
et_EE: Terminid

en: Terms and Conditions Page
et_EE: Müügitingimuste leht

en: Terms and conditions
et_EE: Müügitingimused

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
et_EE: Termineid ei saa prügikasti saata. Kustutamiseks seadista '%s'.

en: Terms in the product visibility taxonomy.
et_EE: Toote nähtavuse taksonoomias olevad terminid.

en: Terms of Service
et_EE: Kasutustingimused

en: Terms successfully recounted
et_EE: Terminid on edukalt üle loetud

en: Tested up to WooCommerce version
et_EE: Testitud kuni WooCommerce versioonini

en: Testimonial
et_EE: Iseloomustused

en: Testimonials
et_EE: Iseloomustused

en: Text
et_EE: Tekst

en: Text Color
et_EE: Kirja värvus

en: Text background color:
et_EE: Teksti taustavärv

en: Text color
et_EE: Kirja värvus

en: Text for the title attribute of the link element for this menu item.
et_EE: Selle menüüelemendi viite title-atribuudi tekst.

en: Text to display
et_EE: Kuvatav tekst

en: Thai
et_EE: tai

en: Thai baht
et_EE: Tai baht

en: Thailand
et_EE: Tai

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
et_EE: Aitäh, et kasutad <a href="%s">WordPressi</a>.

en: Thank you for selling with WooCommerce.
et_EE: Täname, et müüd WooCommerce-iga.

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
et_EE: Tänan, et kasutasid saiti %s, see on nüüd kustutatud. Parimat, kuniks kohtume taas.

en: Thank you for your order
et_EE: Täname tellimuse eest!

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
et_EE: Aitäh. Leia enda postkastis olevast e-kirjast kustutamise kinnitamise viide. Saiti ei kustutata, kuni klõpsad saadetud linki.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
et_EE: Aitäh! Sinu tellimus on vastu võetud.

en: Thank you. Your order has been received.
et_EE: Aitäh! Sinu tellimus on vastu võetud.

en: Thanks :)
et_EE: Aitäh :)

en: Thanks for confirming your erasure request.
et_EE: Aitäh, et kinnitasid kustutamistaotluse.

en: Thanks for confirming your export request.
et_EE: Aitäh, et kinnitasid eksporditaotluse.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
et_EE: Täname, et tegid omale konto lehel %1$s. Sinu kasutajanimi on %2$s. Oma konto lehel saad vaadata tellimusi, muuta oma parooli ja muud taolist: %3$s

en: Thanks for reading.
et_EE: Täname lugemast.

en: Thanks for shopping with us
et_EE: Täname, et meilt ostsite

en: Thanks for shopping with us.
et_EE: Aitäh, et tellisite meie poest.

en: Thanks for using {site_url}!
et_EE: Täname, et kasutasite {site_url}!

en: Thanks to {{a}}all our community members who helped translate to {{language/}}{{/a}}!
et_EE: Aitäh {{a}} kõikidele liikmetele, kes on aidanud WordPress.comi eesti keelde tõlkida{{/a}}!

en: Thanks!
et_EE: Täname!

en: That audio file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
et_EE: Seda helifaili ei leitud. Vaata enda <a href="%s">meediateeki</a> ja veendu, et seda pole kustutatud.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
et_EE: Seda e-postiaadressi on juba kasutatud. Palun vaata enda postkasti. Kui sa midagi ei tee, vabaneb see aadress paari päeva jooksul.

en: That file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
et_EE: Seda faili ei leitud. Vaata enda <a href="%s">meediateeki</a> ja veendu, et seda pole kustutatud.

en: That image cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
et_EE: Seda pilti ei leitud. Vaata enda <a href="%s">meediateeki</a> ja veendu, et seda pole kustutatud.

en: That name is not allowed.
et_EE: See nimi ei ole lubatud.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
et_EE: See nimi on hetkel reserveeritud, kuid ta võib vabaneda mõne päeva pärast.

en: That user could not be added to this site.
et_EE: Seda kasutajat ei õnnestu sellele saidile lisada.

en: That user does not exist.
et_EE: Sellist kasutajat ei ole olemas.

en: That user is already a member of this site.
et_EE: See kasutaja on juba siin registreeritud.

en: That username is already activated.
et_EE: See kasutajanimi on juba aktiveeritud.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
et_EE: See kasutajanimi on hetkel reserveeritud, kuid ta võib paari päeva jooksul vabaneda.

en: That username is not allowed.
et_EE: See kasutajanimi ei ole lubatud.

en: That video cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
et_EE: Seda videot ei leitud. Vaata enda <a href="%s">meediateeki</a> ja veendu, et seda pole kustutatud.

en: That was hard work! Take a break.
et_EE: See oli tükk tööd! Puhka veidi...

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
et_EE: See on kõik, rohkem pole vaja muuta. Head blogimist!

en: The "%1$s" taxonomy "%2$s" property (%3$s) conflicts with an existing property on the REST API Posts Controller. Specify a custom "rest_base" when registering the taxonomy to avoid this error.
et_EE: Taksonoomia "%1$s" omadus "%2$s" (%3$s) on konfliktis REST API postitustekontrolleri mingi olemasoleva sättega. Määra taksonoomia registreerimisel sellele uus ""rest_base".

en: The "%1$s" value is smaller than "%2$s"
et_EE: Väärtus "%1$s" on väiksem kui "%2$s"

en: The "%s" must be a callable function.
et_EE: "%s" peab olema väljakutsutav funktsioon.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
et_EE: “%s” valikuterühm on eemaldatud. Vali mõni muu.

en: The "%s" payment method is currently disabled
et_EE: Maksemeetod "%s" on hetkel välja lülitatud

en: The "%s" payment method is currently enabled
et_EE: Maksemeetod "%s" on hetkel aktiivne

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
et_EE: Teema "%s" ei ole sobiv ülemteema.

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
et_EE: Paigaldatakse ja aktiveeritakse plugin "WooCommerce Admin"

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
et_EE: Tsooni "piirkonnad, mida sinu ülejäänud tsoonid ei kata" ei saa uuendada.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only be one of the built-in types: %2$l.
et_EE: Skeema võtmesõna "type" väärtus peab %1$s puhul olema üks ettantud tüüpidest: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only contain the built-in types: %2$l.
et_EE: Tüübimäärang %1$s juures võib sisaldada vaid etteantud tüüpe: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %s is required.
et_EE: %s nõuab tüübimäärangu kasutamist.

en: The %1$s and %2$s directories exist but are not writable. These directories are used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to these directories.
et_EE: Kataloogid %1$s ja %2$s on olemas, kuid sinna ei saa kirjutada. Neid katalooge kasutatakse pluginate uuendamisel parema stabiilsuse saavutamiseks. Palun veendu, et serveril on lubatud nendesse kataloogidesse kirjutada.

en: The %1$s argument must be a non-empty string for %2$s.
et_EE: Elemendi %2$s argumendi %1$s väärtuseks peab olema mittetühi tekstiavaldis.

en: The %1$s constant is defined as %2$s
et_EE: Konstandi %1$s väärtuseks on %2$s

en: The %1$s directive in %2$s determines if uploading files is allowed on your site.
et_EE: %2$s käsk %1$s-s määrab, kas su saidil saab faile üles laadida või ei.

en: The %1$s directory does not exist, and the server does not have write permissions in %2$s to create it. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions in %2$s.
et_EE: Kataloogi %1$s ei ole olemas ja serveril ei ole kataloogis %2$s selle loomiseks kirjutamisõigusi. Seda kataloogi on vaja pluginate ja teemade uuendamisel. Palun veendu, et serveril on lubatud kataloogi %2$s kirjutada.

en: The %1$s parameter must be an array. To pass arbitrary data to scripts, use the %2$s function instead.
et_EE: Parameeter %1$s peab olema massiiv. Andmete edastamisel skriptidele tuleks kasutada %2$s funktsiooni.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
et_EE: Pluginapäist %1$s ei soovitata enam kasutada, eelistatav on %2$s.

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
et_EE: Väärtusi %1$s, %2$s ja %3$s (video liik ja keel) saab muuta.

en: The %s argument must be a string or a string array.
et_EE: Argument %s peaks olema kas tekstiväärtus või -massiiv.

en: The %s argument must be an array.
et_EE: Argument %s peab olema massiiv.

en: The %s cannot be deleted.
et_EE: %s ei saa kustutada.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
et_EE: Klassi %s tohib käivitada ainult läbi WP CLI.

en: The %s constant is no longer supported.
et_EE: %s konstant ei ole enam toetatud.

en: The %s directory cannot be located.
et_EE: Kataloogi %s ei leitud.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
et_EE: Kataloog %s on olemas, kuid sinna ei saa kirjutada. Seda kataloogi kasutatakse pluginate ja teemade uuendamisel. Palun veendu, et serveril on lubatud sellesse kataloogi kirjutada.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
et_EE: Kataloog %s on olemas, kuid sinna ei saa kirjutada. Seda kataloogi kasutatakse pluginate ja teemade uuendamisel parema stabiilsuse saavutamiseks. Palun veendu, et serveril on lubatud sellesse kataloogi kirjutada.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
et_EE: Kataloog %s on olemas, kuid sinna ei saa kirjutada. Seda kataloogi kasutatakse pluginate uuendamisel parema stabiilsuse saavutamiseks. Palun veendu, et serveril on lubatud sellesse kataloogi kirjutada.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
et_EE: Kataloog %s on olemas, kuid sinna ei saa kirjutada. Seda kataloogi kasutatakse teemade uuendamisel parema stabiilsuse saavutamiseks. Palun veendu, et serveril on lubatud sellesse kataloogi kirjutada.

en: The %s directory used to improve the stability of plugin and theme updates is writable.
et_EE: Pluginate ja teemade uuendamise stabiliseerimiskataloog %s on kirjutatav.

en: The %s does not support trashing.
et_EE: %s ei toeta prügikasti panekut.

en: The %s filter is enabled.
et_EE: Filter %s on sisse lülitatud.

en: The %s function has been disabled, some media settings are unavailable because of this.
et_EE: Funktsioon %s on keelatud ning mõned meediasätted on seetõttu kättesaamatud.

en: The %s has already been deleted.
et_EE: %s on juba kustutatud.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
et_EE: %s importija on katki või ei ole paigaldatud.

en: The %s is not a valid URL
et_EE: %s ei ole korrektne URL

en: The %s post meta must be an array.
et_EE: Postituse %s metaandmed peavad olema esitatud massiivina.

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
et_EE: Väärtus %s on vigane ja seda ei saa tühjendada.

en: The %s setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/
et_EE: Säte %s on mitteametlik ja seda ei soovitata kasutada. Vt ka https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
et_EE: Stiililehel %s puudub korrektne päis.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
et_EE: Tabel %s ei ole paigaldatud. Palun uuenda võrgustiku andmebaasi.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
et_EE: &#8220;Lühikirjeldus&#8221; on nime veebisõbralik variant. See koosneb enamasti vaid väiketähtedest ning sisaldab vaid tähti, numbreid ja sidekriipse.

en: The 2010 theme for WordPress is stylish, customizable, simple, and readable -- make it yours with a custom menu, header image, and background. Twenty Ten supports six widgetized areas (two in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes stylesheets for print and the admin Visual Editor, special styles for posts in the "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional one-column page template that removes the sidebar.
et_EE: Aasta 2010 WordPressi teema on stiilne, kohandatav, lihtne ja kergesti loetav - muuda see endale sobivaks kasutades kohandatud menüüd, päisepilti ja tausta. Twenty Ten toetab kuut mooduliala (kaks küljepaanil, neli jaluses) ja tunnuspilte. Kaasa tulevad stiilid printimiseks ja visuaalses redaktoris kasutamiseks, spetsiaalsed postituse-stiilid "Küljepaani" ja "Galerii" kategooriate jaoks. Olemas on ka üheveeruline lehepõhi ilma küljepaanita.

en: The 2012 theme for WordPress is a fully responsive theme that looks great on any device. Features include a front page template with its own widgets, an optional display font, styling for post formats on both index and single views, and an optional no-sidebar page template. Make it yours with a custom menu, header image, and background.
et_EE: Aasta 2012 WordPressi teema on <italic>responsive</italic> ja näeb hea välja igal seadmel. Võimaluste hulgast leiab esilehe põhja koos omade moodulitefa, valikulise fondi, postituse formaatide toe üksiku ja mitme postituse vaate jaoks ning küljepaanideta lehepõhja. Kohanda see endale sobivaks menüü, päisepildi ja taustaga.

en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
et_EE: Aasta 2013 WordPressi teema viib meid tagasi ajaveebi juurde, pakkudes täielikku valikut postituseformaatidest millest igaühte kuvatakse nimelt sellele sisutüübile sobilikul moel. Disaini detaile jagub ka mujale, alustades julge värvivaliku ja sobivate päisepiltide, läbimõeldud tüpograafia ja ikoonidega - ning lõpetades kõike seda siduva paindliku paigutusega mis töötab hästi igal seadmel, olgu see suur või väike.

en: The API key provided does not have read permissions.
et_EE: Antud API võtmel ei ole andmete lugemisõigusi.

en: The API key provided does not have write permissions.
et_EE: Antud API võtmel ei ole andmete kirjutamisõigusi.

en: The Authorization header is used by third-party applications you have approved for this site. Without this header, those apps cannot connect to your site.
et_EE: Loapäist kasutavad kolmandate osapoolte loodud rakendused, millel oled lubanud enda veebisaidil töötada. Ilma selle päiseta rakendus sinu saidiga ühendust ei saa.

en: The Authorization header is working as expected
et_EE: Loapäis töötab nõuetekohaselt

en: The Authorize Application request is not allowed.
et_EE: Rakenduste lubamiseks puuduvad vastavad õigused.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
et_EE: Moodulite valikust saad valida sobivaid ekraanimooduleid. Kui lohistad mooduli saadaolevate moodulite nimekirjast külgpaanile, avaneb see ja võimaldab edasist seadistamist. Kui seaded sobivad, klõpsa salvestusnuppu ja moodul alustab uute seadetega tööd. Kustuta-nupp eemaldab mooduli kasutusest.

en: The CSV is invalid.
et_EE: CSV fail on vigane.

en: The Customizer allows you to preview changes to your site before publishing them. You can navigate to different pages on your site within the preview. Edit shortcuts are shown for some editable elements. The Customizer is intended for use with non-block themes.
et_EE: Kohandaja võimaldab muudatuste eelvaadet enne nende avaldamist. Eelvaates saab liikuda erinevate lehtede vahel. Mõnede muudetavate elementide juures kuvatakse muutmisvõimalus. Kohandaja on mõeldud plokke mittekasutavate teemade jaoks.

en: The DB ID of the nav_menu_item that is this item's menu parent, if any, otherwise 0.
et_EE: Selle menüüelemendi ülemelemendi nav_menu_item -andmebaasitunnus, kui see on olemas; vastasel juhul 0.

en: The Dashboard is the first place you will come to every time you log into your site. It is where you will find all your WordPress tools. If you need help, just click the &#8220;Help&#8221; tab above the screen title.
et_EE: Töölaud on koht, kuhu satud peale igat enda veebisaidile sisselogimist. Siit leiad kõik WordPressi töövahendid. Abiinfo saamiseks klõpsa Abi sakile ekraani ülaservas.

en: The Edit Media screen is deprecated as of WordPress 6.3. Please use the Media Library instead.
et_EE: WordPress 6.3 ei soovita enam kasutada meedia muutmise valikut. Kasuta selle asemel meediateeki.

en: The Footer template defines a page area that typically contains site credits, social links, or any other combination of blocks.
et_EE: Jaluse mall defineerib leheala, mis tüüpiliselt sisaldab tegijate infot, sotsiaalmeediaviiteid või muid plokke.

en: The GMT date the application password was created.
et_EE: Aeg (GMT ajatsoonis) mil rakenduse salasõna loodi.

en: The GMT date the application password was last used.
et_EE: Aeg (GMT ajatsoonis) mil rakenduse salasõna viimati kasutati.

en: The HTTP response code from the receiving server.
et_EE: Saaja serveri poolt saadetud HTTP vastusekood.

en: The HTTP response message from the receiving server.
et_EE: HTTP vastuse sõnum vastuvõtvalt serverilt.

en: The Header template defines a page area that typically contains a title, logo, and main navigation.
et_EE: Päise mall defineerib leheala, mis tüüpiliselt sisaldab pealkirja, logo ja peamist navigeerimismenüüd.

en: The ID for the associated post of the attachment.
et_EE: Manusega seotud postituse ID.

en: The ID for the author of the post.
et_EE: Postituse autori tunnus.

en: The ID for the author of the revision.
et_EE: Versiooni autori tunnus.

en: The ID for the author of the template.
et_EE: Malli autori tunnus.

en: The ID for the autosave.
et_EE: Automaatsalvestuse tunnus.

en: The ID for the parent of the autosave.
et_EE: Automaatsalvestuse ülemobjekti tunnus.

en: The ID for the parent of the comment.
et_EE: Ülemkommentaari tunnus.

en: The ID for the parent of the object.
et_EE: Ülempostituse ID.

en: The ID for the parent of the post.
et_EE: Ülempostituse ID.

en: The ID for the parent of the resource.
et_EE: Ressursi ülema ID.

en: The ID for the parent of the revision.
et_EE: Versiooni ülemversiooni tunnus.

en: The ID of the assigned menu.
et_EE: Valitud menüü tunnus.

en: The ID of the associated post object.
et_EE: Seonduva postituse ID.

en: The ID of the featured media for the post.
et_EE: Postituses kasutatud meediafaili tunnus.

en: The ID of the page that should be displayed on the front page
et_EE: Lehe ID, mis tuleks kuvada esilehel

en: The ID of the page that should display the latest posts
et_EE: Lehe ID, mis peaks kuvama uusimad postitused

en: The ID of the user object, if author was a user.
et_EE: Kasutaja ID, kui autor on kasutaja.

en: The IP address the application password was last used by.
et_EE: IP aadress millelt rakenduse salasõna viimati kasutati.

en: The JSONP callback function is invalid
et_EE: JSONP callback funktsioon on vigane

en: The Open Graph image link of the %1$s or %2$s element from the URL.
et_EE: Open Graph pildiviide URL-ilt pärit %1$s või %2$s elemendile.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
et_EE: Sul on serveris kasutusel PHP %1$s, kuid üleslaaditud plugin vajab versiooni %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new theme version requires %2$s.
et_EE: Sul on serveris kasutusel PHP %1$s, kuid üleslaaditud teema vajab versiooni %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
et_EE: Sul on serveris kasutusel PHP %1$s, kuid üleslaaditud plugin vajab versiooni %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
et_EE: Sul on serveris kasutusel PHP %1$s, kuid üleslaaditud teema vajab versiooni %2$s.

en: The Press This plugin is required.
et_EE: Press This -plugin on nõutav.

en: The Privacy Settings require JavaScript.
et_EE: Privaatsussätted vajavad JavaScripti.

en: The Privacy screen lets you either build a new privacy-policy page or choose one you already have to show.
et_EE: Privaatsuse ekraanil saad kas luua uue privaatsuseeskirja või valida mõne juba olemasoleva.

en: The REST API can no longer be completely disabled, the %s filter can be used to restrict access to the API, instead.
et_EE: REST API-t ei saa enam täiesti välja lülitada, selle asemel võib sellele ligipääsu piirata %s -filtriga.

en: The REST API did not behave correctly
et_EE: REST API ei käitu õigesti

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
et_EE: REST API ei töötle päringu %s parameetrit korrektselt.

en: The REST API encountered an error
et_EE: REST API andis vea

en: The REST API encountered an unexpected result
et_EE: REST API andis ootamatu väljundi

en: The REST API is available
et_EE: REST API on saadaval

en: The REST API is one way that WordPress and other applications communicate with the server. For example, the block editor screen relies on the REST API to display and save your posts and pages.
et_EE: REST API on üks viisidest, kuidas WordPress (ja ka muud rakendused) serveriga suhtleb. Üheks näiteks on plokiredaktor, mis kasutab seda postituste ja lehtede kuvamiseks ja salvestamiseks.

en: The Rest API is unavailable.
et_EE: Rest API pole saadaval.

en: The SKU already exists on another product.
et_EE: Selle tootekoodiga toode on juba olemas.

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
et_EE: WordPress vajab SQL serveritarkvara andmebaasi pidamiseks,  kus hoitakse veebilehtede sisu ja sätteid.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
et_EE: SSL-sertifikaadi kinnitamine ei õnnestunud.

en: The Site Health check for %1$s has been replaced with %2$s.
et_EE: Saidi tervisekontrollis on nüüd %1$s asemel %2$s.

en: The Site Health check requires JavaScript.
et_EE: Saidi tervisekontroll vajab JavaScripti.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
et_EE: Saidi ikooni kasutatakse veebilehitsejas ja äppides. Ikoon peab olema ruudukujuline, küljepikkusega vähemalt %s pikslit.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
et_EE: Sisestatud veebileheaadress ei ole korrektne. Palun sisesta korrektne aadress.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
et_EE: Tekstirežiim võimaldab lisada postitusse ka HTML-i. NB!  &lt;p&gt; ja &lt;br&gt; märgendid teisendatakse režiimi vahetades reavahetusteks, et tekstivoog oleks sjuvam.  Teksti kirjutades võib ühe reavahetusega sisestada &lt;br&gt;, ja kahe reavahetusega lõigumärgendi. Teisendus tehakse automaatselt.

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
et_EE: Teema veebilehe URL algsel kujul.

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
et_EE: Teema veebilehe URL kohandatuna sellele veebilehele.

en: The URI of the theme's webpage.
et_EE: Teema veebilehe URL.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
et_EE: oEmbed-andmeid kasutava objekti URL.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
et_EE: Sinu %s lehe URL (koos lehe ID-ga).

en: The URL to process.
et_EE: Töödeldav URL.

en: The URL to the admin area
et_EE: Haldusliidese URL

en: The URL to which this menu item points.
et_EE: Menüüelemendilt viidatud URL.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
et_EE: URL, kuhu veebikonksu sisu saadetakse.

en: The URL where the webhook was delivered.
et_EE: URL, kuhu veebikonks saadeti.

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
et_EE: Sisestatud aadress näib olevat e-postiaadress. Kas soovid lisada nõutava mailto: -eesliite?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
et_EE: Sisestatud aadress näib olevat veebiviide. Kas soovid lisada nõutava http:// -eesliite?

en: The Walker class named %s does not exist.
et_EE: Klassi nimega %s ei leitud.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
et_EE: WooCommerce REST API laseb välistel programmidel vaadata ja hallata poe andmeid. Ligipääs on vaid kehtivate API võtmetega.

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
et_EE: WordPressi käsiraamat haldab nende moodulite nimekirja, mida soovitab (ja tegelikult nõuab) <a href="%1$s" %2$s>käsiraamat%3$s</a>.

en: The WordPress Team
et_EE: WordPressi meeskond

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
et_EE: Sisestatud WordPressi veebiaadress ei ole korrektne. Palun sisesta korrektne aadress.

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
et_EE: WordPressi meeskond on valmis sind aitama. Saada see kiri edasi aadressile %s ja paneme koos sinu saidi toimima.

en: The WordPress.com free photo library
et_EE: WordPress.com tasuta fotokogu

en: The WordPress.org username of the block author.
et_EE: Ploki autori WordPress.org'i kasutajanimi.

en: The XFN relationship expressed in the link of this menu item.
et_EE: Selle menüüelemendiga viidatud XFN-suhe.

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
et_EE: Tilulilufirma XYZ asutati 1971. aastal ning on sealt alates tootnud rahvale kvaliteetset tilulilu. XYZ asub Gothami linnas, annab tööd üle 2000 inimesele ja teeb Gothami elanikele igasuguseid muid ägedaid asju.

en: The active theme does not support a flexible sized header image.
et_EE: Kasutatav teema ei toeta muutuva suurusega päisepilti.

en: The active theme does not support uploading a custom header image.
et_EE: Kasutatav teema ei võimalda enda päisepiltide üleslaadimist.

en: The active theme has the following error: "%s".
et_EE: Kasutatav teema annab järgmise vea: "%s".

en: The active theme is displayed highlighted as the first theme.
et_EE: Praegune teema on esile tõstetud kui esimene teema.

en: The admin email verification page will reappear after %s.
et_EE: Halduri e-posti kontroll-lehe taasilmumiseni jääb %s.

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
et_EE: Allahindluse väärtus. Peab alati olema number, isegi kui määratakse protsenti.

en: The amount of information you may be required to show will vary depending on your local or national business regulations. You may, for example, be required to display a physical address, a registered address, or your company registration number.
et_EE: Näidatava info hulk võib sõltuda kohalikest või riiiklikest tegevuseeskirjadest. Näiteks võib olla nõutud tegeliku või ametliku aadressi, samuti ettevõtte registreerimisnumbri kuvamine.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
et_EE: Maksimaalne veebilehe poolt ühele operatsioonile kulutatav aeg (sekundites) vältimaks serveri hangumist

en: The amount to rotate the image clockwise in degrees. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
et_EE: Pildi päripäeva pööramise nurk kraadides. VANANENUD: kasuta väärtuste muutmist.

en: The application ID must be a UUID.
et_EE: Rakenduse tunnuseks peab olema UUID.

en: The application password feature requires HTTPS, which is not enabled on this site.
et_EE: Rakenduse paroolide kasutamine vajab HTTPS-i, mis ei ole sel veebisaidil sisse lülitatud.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
et_EE: Pildi proportsioon on selle kõrguse ja laiuse suhe. Proportsiooni säilitamiseks hoia suuruse muutmise ajal alla shift-klahvi. Valikust võid määrata soovitud proportsiooni, nt 1:1 (ruut), 4:3, 16:9.

en: The attached file cannot be found.
et_EE: Manusefaili ei leitud.

en: The attachment MIME type.
et_EE: Manuse MIME-tüüp.

en: The attachment caption.
et_EE: Manuse lühinimi.

en: The attachment description.
et_EE: Manuse kirjeldus.

en: The attributes of the inner block.
et_EE: Siseploki atribuudid.

en: The attributes used in the example.
et_EE: Näites kasutatud atribuudid.

en: The authenticated application password can only be introspected for the current user.
et_EE: Sisselogitud rakenduse parooli päritolu saab määrata ainult praegusele kasutajale.

en: The authorization header is invalid
et_EE: Loapäis on vigane

en: The authorization header is missing
et_EE: Loapäis puudub

en: The average rating of blocks published by the same author.
et_EE: Sama autori avaldatud plokkide keskmine hinnang.

en: The background color for WooCommerce email templates. Default %s.
et_EE: WooCommerce e-kirjade mallide taustavärv. Vaikimisi %s.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
et_EE: Selle postituse varukoopia sinu brauseris erineb allolevast versioonist.

en: The base color for WooCommerce email templates. Default %s.
et_EE: WooCommerce e-kirjade mallide põhitoon. Vaikimisi %s.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
et_EE: Põhilehte saad kasutada ka <a href="%s">toodete püsiviidetes</a>.

en: The block icon.
et_EE: Ploki ikoon.

en: The block name, in namespace/block-name format.
et_EE: Ploki nimi nimeruumivormingus.

en: The block slug.
et_EE: Ploki kirjeldus.

en: The block title, in human readable format.
et_EE: Ploki pealkiri inimloetavas vormingus.

en: The block types which can use this pattern.
et_EE: Plokitüübid, mis võivad seda mustrit kasutada.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
et_EE: Plokiredator vajab JavaScripti. Palun luba see või siis proovi <a href="%s">klassikalise redaktori pluginat</a>.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
et_EE: Viite pealkirja, veebiaadressi ja kirjelduse lahtrid on fikseeritud, teisi saab nihutada. Lahtreid saab peita Ekraanivalikute alt või minimeerida lahtri pealkirjale klõpsates.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
et_EE: Sinu töölaual on järgmised moodulid:

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
et_EE: Kalendriplokk on peidetud, kuna avaldatud postitusi ei ole.

en: The callback_url needs to be over SSL
et_EE: callback_url peab kasutama SSL ühendust

en: The called constructor method for %1$s class in %2$s is <strong>deprecated</strong> since version %3$s! Use %4$s instead.
et_EE: Klassis %2$s kasutatud konstruktor %1$s on <strong>iganenud</strong> alates versioonist %3$s! Parem on %4$s .

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
et_EE: Ostukorvi pandi samad tooted, mis olid eelneval tellimusel.

en: The category description, in human readable format.
et_EE: Rubriigi inimloetav kirjeldus.

en: The category label, in human readable format.
et_EE: Rubriigi pealkirja inimloetav kirjeldus.

en: The category name.
et_EE: Rubriigi nimi.

en: The category this test is grouped in.
et_EE: Kategooria millesse see test on grupeeritud.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
et_EE: Kui lahkud sellelt lehelt, lähevad tehtud muudatused kaduma.

en: The city in which your business is located.
et_EE: Linn, kus Sinu äri asub.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
et_EE: Hõivatud olek läks kaotsi. Katkestan praeguse portsu töötlemise.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
et_EE: %2$s filtri poolt antud %1$s klass peab implementeerima %3$s.

en: The comment cannot be deleted.
et_EE: Seda kommentaari ei saa kustutada.

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
et_EE: Seda kommentaari ei saa prügikasti saata. Kustutamiseks seadista '%s'.

en: The comment has already been trashed.
et_EE: See kommentaar on juba kustutatud.

en: The confirmation key has expired for this personal data request.
et_EE: Selle andmepäringu kinnitusvõti on aegunud.

en: The confirmation key is invalid for this personal data request.
et_EE: Selle andmepäringu kinnitusvõti on vigane.

en: The confirmation key is missing from this personal data request.
et_EE: Selle andmepäringu kinnitusvõti puudub.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
et_EE: %1$s <strong>on iganenud</strong>. Alamdomeeni seadistamiseks  %3$s-s on %2$s ja alamdomeeni lubatuse kontrolliks %4$s.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
et_EE: Konstanti %s ei saa defineerida kui lood võrgustikku.

en: The content for the comment.
et_EE: Kommentaari sisu.

en: The content for the post.
et_EE: Postituse sisu.

en: The content of the %s element from the URL.
et_EE: URL-ilt pärit %s elemendi sisu.

en: The content of the review.
et_EE: Arvustuse sisu.

en: The contents of the %s element from the URL.
et_EE: URL-ilt pärit %s elemendi sisu.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
et_EE: Kui on, siis riik ja osariik või maakond, kus Sinu äri asub.

en: The coupon code already exists
et_EE: Sellise koodiga kupong on juba olemas

en: The coupon code cannot be empty.
et_EE: Kupongi kood ei tohi olla tühi.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
et_EE: Kupong aegub sellel kuupäeval kell 00:00:00.

en: The cron event list could not be saved.
et_EE: Cron-i sündmusteloendi salvestamine ei õnnestunud.

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
et_EE: Pildil puudub alternatiivtekst. Failinimi: %s

en: The current language used by WordPress. Default = English
et_EE: WordPressis hetkel kasutusel olev keel. Vaikeväärtus = English

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
et_EE: See kasutaja saab %s taksonoomias termineid seostada.

en: The current user can change the author on this post.
et_EE: See kasutaja võib selle postituse autorit muuta.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
et_EE: See kasutaja saab luua termineid %s taksonoomiasse.

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
et_EE: See kasutaja võib postitada filtreerimata HTML-i ja JavaScripti.

en: The current user can publish this post.
et_EE: See kasutaja võib seda postitust avaldada.

en: The current user can sticky this post.
et_EE: See kasutaja võib seda postitust kleepsuks määrata.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
et_EE: Aktiivse kasutaja roll peab võimaldama kasutajate muutmist.

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
et_EE: Senist privaatsuseeskirja lehte enam ei eksisteeri. Palun loo või vali uus leht.

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
et_EE: Senine privaatsuseeskirja leht on prügikastis. Palun vali või loo uus privaatsuseeskiri või <a href="%s">taasta senine leht</a>.

en: The customer cannot be deleted
et_EE: Klienti ei saa kustutada

en: The database ID of the original object this menu item represents, for example the ID for posts or the term_id for categories.
et_EE: Selle menüüelemendi esindatud algse objekti andmebaasitunnus, näiteks postituse või rubriigi tunnus.

en: The database server could be connected to (which means your username and password is okay) but the %s database could not be selected.
et_EE: Andmebaasiserveriga saadi ühendust (seega sinu kasutajanimi ja parool toimivad), aga andmebaasi %s ei õnnestunud valida.

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
et_EE: Andmebaasi uuendamise protsess töötab taustal ning võib natuke aega võtta, seega ole kannatlik. Osavamad kasutajad võivad alternatiivina uuendada %1$sWP CLI%2$s kaudu.

en: The date and time the preferences were updated.
et_EE: Sätete uuendamise kuupäev ja kellaaeg.

en: The date of the customer last order, as GMT.
et_EE: Kliendi viimase tellimuse kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the comment was published, as GMT.
et_EE: Kommentaari avaldamise aeg (GMT).

en: The date the comment was published, in the site's timezone.
et_EE: Kommentaari avaldamise aeg (kohalik).

en: The date the coupon expires, as GMT.
et_EE: Kupongi aegumiskuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
et_EE: Kupongi aegumiskuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the coupon was created, as GMT.
et_EE: Kupongi loomise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
et_EE: Kupongi loomise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
et_EE: Kupongi viimase loomise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
et_EE: Kupongi viimase muutmise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the customer was created, as GMT.
et_EE: Kliendi loomise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
et_EE: Kliendi kirje loomise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
et_EE: Kliendi muutmise viimane kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
et_EE: Kliendi andmete viimase muutmise aeg, veebilehe ajavööndis.

en: The date the image was created, as GMT.
et_EE: Pildi loomise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
et_EE: Pildi loomise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the image was last modified, as GMT.
et_EE: Pildi viimase muutmise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
et_EE: Pildi viimase muutmise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the order note was created, as GMT.
et_EE: Tellimuse märkme loomise kuupäev, GMT ajavööndis.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
et_EE: Tellimuse märkuse loomise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the order refund was created, as GMT.
et_EE: Tellimuse tagasimakse loomise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
et_EE: Tellimuse tagasimakse tegemise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the order was completed, as GMT.
et_EE: Tellimuse täitmise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
et_EE: Tellimuse täitmise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the order was created, as GMT.
et_EE: Tellimuse loomise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
et_EE: Tellimuse loomise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the order was last modified, as GMT.
et_EE: Tellimuse viimase muutmise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
et_EE: Tellimuse viimase muutmise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the order was paid, as GMT.
et_EE: Tellimuse eest tasumise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
et_EE: Tellimuse eest tasumise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the post was last modified, as GMT.
et_EE: Postituse viimatise muutmise aeg (GMT).

en: The date the post was last modified, in the site's timezone.
et_EE: Postituse viimatise muutmise aeg (kohalik).

en: The date the post was published, as GMT.
et_EE: Postituse avaldamise aeg, GMT ajatsoonis.

en: The date the post was published, in the site's timezone.
et_EE: Postituse avaldamise aeg (kohalik).

en: The date the product was created, as GMT.
et_EE: Toote loomise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
et_EE: Toote loomise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the product was last modified, as GMT.
et_EE: Toote viimase muutmise kuupäev, GMT väärtusena.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
et_EE: Toote viimase muutmise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the review was created, as GMT.
et_EE: Arvustuse loomise kuupäev, GMT ajavööndis.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
et_EE: Arvustuse loomise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the revision was last modified, as GMT.
et_EE: Versiooni viimatise muutmise aeg (GMT).

en: The date the revision was last modified, in the site's timezone.
et_EE: Versiooni viimatise muutmise aeg (kohalik).

en: The date the revision was published, as GMT.
et_EE: Versiooni avaldamise aeg (GMT).

en: The date the revision was published, in the site's timezone.
et_EE: Versiooni avaldamise aeg (kohalik).

en: The date the template was last modified, in the site's timezone.
et_EE: Malli viimatise muutmise aeg (kohalik).

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
et_EE: Variatsiooni loomise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
et_EE: Variatsiooni viimase muutmise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
et_EE: Veebikonksu kohaletoimetamise logi sissekande kuupäev, GMT ajavööndis.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
et_EE: Veebikonksu kohaletoimetamise logi sissekande kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the webhook was created, as GMT.
et_EE: Veebikonksu loomise kuupäev, GMT ajavööndis.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
et_EE: Veebikonksu loomise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
et_EE: Veebikonksu viimase muutmise kuupäev, GMT ajavööndis.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
et_EE: Veebikonksu viimase muutmise kuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date when download access expires, as GMT.
et_EE: Allalaadimise ligipääsu aegumiskuupäev, GMT väärtusena.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
et_EE: Allalaadimise ligipääsu aegumiskuupäev, veebilehe ajavööndis.

en: The date when the block was last updated, in fuzzy human readable format.
et_EE: Ploki viimase uuendamise aeg inimloetaval kujul.

en: The date when the block was last updated.
et_EE: Ploki viimase uuendamise kuupäev.

en: The date you provided is invalid.
et_EE: Sisestatud kuupäev on vigane.

en: The decimal separator of displayed prices.
et_EE: Komakohtade eraldaja hindade kuvamisel.

en: The default timezone for your server.
et_EE: Teie serveri vaikimisi ajavöönd.

en: The delivery duration, in seconds.
et_EE: Kohaletoimetamise kestus, sekundites.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
et_EE: Seda kirjeldust vaikimisi esile ei tõsteta, kuid mõned teemad võivad seda näidata.

en: The description of the menu location.
et_EE: Menüü asukoha kirjeldus.

en: The description of this menu item.
et_EE: Selle menüüelemendi kirjeldus.

en: The description will be displayed in the menu if the active theme supports it.
et_EE: Seda kirjeldust näidatakse menüüs, kui kasutatav teema seda toetab.

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
et_EE: Käsud (read) "BEGIN %1$s" ja "END %1$s" vahel on
    dünaamilselt genereeritud ja neid tuleks muuta üksnes WordPressi filtrite abil.
    Kõik muudatused nende kahe markeri vahel kirjutatakse üle.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
et_EE: Kataloogi suuruse arvutamine võtab liiga kaua aega. Tavaliselt on põhjuseks väga suur alamkataloogide ja failide arv.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
et_EE: Allalaaditavat faili %1$s ei saa kasutada, kuna see pole lubatud formaadis. Lubatud formaadid on: %2$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
et_EE: Allalaaditavat faili %s ei saa kasutada, kuna seda pole serveris olemas.

en: The duotone id "%1$s" is not registered in %2$s settings
et_EE: Värvipaari tunnus "%s" ei ole theme.json -faili sätetes kirjas

en: The duotone id "%s" is not registered in theme.json settings
et_EE: Värvipaari tunnus "%s" ei ole theme.json -faili sätetes kirjas

en: The e-mail could not be sent.
et_EE: E-posti saatmine ebaõnnestus.

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
et_EE: Redaktor kasutab vaikimisi koodi esiletõstu. Soovi korral võid selle enda <a href="%1$s" %2$s>kasutajaprofiilis %3$s</a> välja lülitada ja töötada tavatekstirežiimis.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
et_EE: Sisestatud e-postiaadress ei tööta. Palun sisesta toimiv aadress.

en: The email address for the customer.
et_EE: Kliendi e-post aadress.

en: The email address for the user.
et_EE: Kasutaja e-postiaadress.

en: The email could not be sent.
et_EE: E-kirja saatmine ebaõnnestus.

en: The email could not be sent. Possible reason: your host may have disabled the %s function.
et_EE: E-kirja saatmine ebaõnnestus. Võimalik põhjus: serveris ei ole %s lubatud.

en: The email is correct
et_EE: E-postiaadress on korrektne

en: The error code was %s.
et_EE: Veakood oli %s.

en: The excerpt for the post.
et_EE: Postituse väljavõte.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
et_EE: Laienduse %s väljalülitamine õnnestus.

en: The family of objects originally represented, such as "post_type" or "taxonomy".
et_EE: Algselt esindatud objektirühm, näiteks postitusetüüp või taksonoomia.

en: The favicon image link of the %s element from the URL.
et_EE: URL-ilt pärit %s elemendi favicon-pildi viide.

en: The feature "type" is not valid JSON Schema type.
et_EE: JSON-is ei saa sellist tüüpi kasutada.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
et_EE: Selle ekraani väljad määravad mõned selle veebilehe põhivalikud.

en: The file URL has been copied to your clipboard
et_EE: Faili URL kopeeriti lõikepuhvrisse

en: The file does not exist, please try again.
et_EE: Sellist faili ei ole olemas. Proovi palun uuesti.

en: The file is empty
et_EE: See fail on tühi.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
et_EE: See fail on tühi või ei ole UTF-8 kodeeringus, palun proovi uuesti uue failiga.

en: The filesystem is currently unavailable for managing plugins.
et_EE: Failisüsteemis ei saa hetkel pluginaid hallata.

en: The first thing you need to do is tell Blogger to let WordPress access your account. You will be sent back here after providing authorization.
et_EE: Esimese asjana pead käskima Bloggeril lubada WordPressil endale ligi pääseda. Peale tuvastusprotsessi saadetakse sind siia tagasi.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
et_EE: Kaust %1$s asub versioonihaldussüsteemis (%2$s), kuid filter %3$s lubab uuendamist.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
et_EE: Kaust %1$s asub versioonihaldussüsteemis (%2$s).

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
et_EE: Järgnevad aktiivsed pluginad ei ole veel deklareerinud oma ühilduvust WooCommerce versiooniga %s ning neid peaks enne jätkamist uuendama ja lähemalt uurima:

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
et_EE: Järgnevaid aadresse kasutatakse kassas.

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
et_EE: Kui vajutad Enter asendatakse alljärgnevad vormingu kiirklahvid. Tühistamiseks vajuta Escape klahvi või klõpsa Tühista nuppu.

en: The following note has been added to your order:
et_EE: Sinu tellimusele on lisatud märkus:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
et_EE: Järgnevad valikud mõjutavad seda, kuidas poes hindu näidatakse.

en: The following plugins failed to update:
et_EE: Järgnevate pluginate uuendamine ebaõnnestus:

en: The following plugins were successfully updated:
et_EE: Järgnevad pluginad uuendati edukalt:

en: The following plugins will be installed and activated for you:
et_EE: Järgnevad pluginad paigaldatakse ja aktiveeritakse sinu eest:

en: The following shipping methods apply to customers with shipping addresses within this zone.
et_EE: Järgnevad tarnemeetodid kehtivad klientidele, kelle tarneaadress jääb siia tsooni.

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
et_EE: Järgmised kombinatsioonid on kujul Alt-Shift-täht.

en: The following themes are installed but incomplete.
et_EE: Järgnevad teemad on paigaldatud, kuid mittetäielikud.

en: The following themes failed to update:
et_EE: Järgnevate teemade uuendamine ebaõnnestus:

en: The following themes were successfully updated:
et_EE: Järgnevad teemad uuendati edukalt:

en: The following translations failed to update:
et_EE: Järgnevate tõlgete uuendamine ebaõnnestus:

en: The following translations were successfully updated:
et_EE: Järgnevad teemad uuendati edukalt:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
et_EE: Päev %2$s ja kuu %1$s ei anna kokku korrektset kuupäeva.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
et_EE: Päev %3$s, kuu %2$s ja aasta %1$s ei anna kokku korrektset kuupäeva.

en: The format for the post.
et_EE: Postituse vorming.

en: The generated password. Only available after adding an application.
et_EE: Genereeritud salasõna. Saadaval vaid peale rakenduse lisamist.

en: The given object ID is not that of a menu item.
et_EE: Valitud objektitähis ei kuulu menüüelemendile.

en: The globally unique identifier for the post.
et_EE: Postituse unikaalne tunnus.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
et_EE: Meediateegi ikoonivaade vajab JavaScripti. <a href="%s">Lülitu nimistuvaatele</a>.

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
et_EE[0]: Gruppi "%s" ei eksisteeri.

en: The handler for the route is invalid
et_EE: Selle marsruudi käsitleja on vigane

en: The handler for the route is invalid.
et_EE: Selle marsruudi käsitleja on vigane

en: The homepage URL of your site.
et_EE: Sinu veebilehe avalehe URL.

en: The homepage is showing your latest posts.
et_EE: Avalehekülg näitab sinu viimaseid postitusi.

en: The human-readable label for the style.
et_EE: Stiilimäärangu inimloetav nimi.

en: The icon for the post type.
et_EE: Postitusetüübi ikoon.

en: The id for the resource.
et_EE: Ressursi id.

en: The id of a registered sidebar
et_EE: Registreeritud külgpaani tunnus

en: The id of a template
et_EE: Malli tunnus

en: The image already has the requested size.
et_EE: Sellel pildi on juba soovitav suurus.

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
et_EE: Piltide rotatsioon ei toimi, kuna metaandmete uuendamine ei õnnestu.

en: The image was not edited. Edit the image before applying the changes.
et_EE: Pilti ei muudetud. Enne uuestisalvestamist võiksid seda teha.

en: The initial values for attributes.
et_EE: Algne atribuutide loend.

en: The installed version of the current active theme.
et_EE: Hetkel aktiivse teema paigaldusversioon.

en: The installed version of the parent theme.
et_EE: Ülemteema paigaldusversioon.

en: The internet address of your network will be %s.
et_EE: Sinu võrgustiku internetiaadressiks on %s.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
et_EE: Elementi mida proovisid prügikasti saata ei ole enam olemas.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
et_EE: Elementi mida proovisid prügikastist taastada ei ole enam olemas.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
et_EE: Sisestatud võti on vigane. Palun kontrolli seda.

en: The language pack is missing either the %1$s or %2$s files.
et_EE: Tõlkepakis puudub  %1$s või %2$s fail.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
et_EE: Suurim failisuurus, mis mahub ühte postitusse.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
et_EE: Suurim failisuurus, mida saab sinu WordPressi paigaldusse üles laadida.

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
et_EE: Vasakul asuv menüü sisaldab viiteid kõigile WordPressi haldustegevustele, menüü alajaotisi näidatakse hõljukviidetena. Menüüd saab vähendada kitsaks ikooniribaks, kui klõpsata vähendamisnoolt menüü all.

en: The link you followed has expired.
et_EE: Sisenev viide on aegunud.

en: The list of inner blocks used in the example.
et_EE: Näites kasutatud siseplokkide nimekiri.

en: The list of scopes where the variation is applicable. When not provided, it assumes all available scopes.
et_EE: Skoopide loend, mis lubavad variante. Kui seda ei ole, võetakse kõik saadaolevad skoobid.

en: The locations assigned to the menu.
et_EE: Menüü asukohad.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
et_EE: Sisselogimise leht avaneb uues aknas. Pärast sisselogimist võid selle sulgeda ja tulla tagasi siia lehele.

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
et_EE: Tagasipäring saidile (loopback) tagastas ootamatu HTTP olekukoodi %d. Ei ole teada, kas see takistab tavapärast tööd.

en: The loopback request to your site completed successfully.
et_EE: Tagasipäring saidile (loopback) õnnestus.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
et_EE: Tagasipäring saidile (loopback) ebaõnnestus, midagi on seal korrast ära.

en: The main WordPress directory
et_EE: WordPressi põhikataloog

en: The main body background color. Default %s.
et_EE: Peamise sisu taustavärv. Vaikimisi %s.

en: The main body text color. Default %s.
et_EE: Peamise sisu tekstivärv. Vaikimisi %s.

en: The maximum allowed setting is %d
et_EE: Suurim lubatud säte on %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
et_EE: Maksimaalne mälumaht (RAM), mida veebileht saab korraga kasutada.

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
et_EE: Süvistatava elemendi maksimumkõrgus pikslites.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
et_EE: Maksimaalne arv individuaalseid tooteid, millele see kupong võib rakenduda, kui kasutada toote allahindlusi. Jäta tühjaks, kui soovid, et kupong rakenduks kõikidele kvalifitseeruvatele toodetele ostukorvis.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
et_EE: Suurim arv muutujaid, mida sinu server saab ühes funktsioonis kasutada ilma ülekoormuseta.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
et_EE: Selle kupongiga saab maksimaalselt osta %s väärtuses.

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
et_EE: Süvistatava elemendi maksimumlaius pikslites.

en: The menu ID should not be empty.
et_EE: Menüü ID ei tohi olla tühi.

en: The menu cannot be deleted.
et_EE: Seda menüüd ei saa kustutada.

en: The menu has been successfully deleted.
et_EE: Menüü edukalt kustutatud.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
et_EE: See menüü on konkreetse veebilehe info muutmiseks, juhuks kui lehe haldusliides pole ligipääsetav.

en: The menu item has been successfully deleted.
et_EE: Menüüelement edukalt kustutatud.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
et_EE: Menüühalduse kast lehe ülaosas määrab milline menüü avatakse allolevas editoris.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
et_EE: Menüünimi %s on konfliktis teise menüü nimega. Palun vali uus.

en: The menu provided is not a valid menu.
et_EE: Pakutud menüü ei ole korrektne.

en: The minimum PHP version required for the theme to work.
et_EE: Minimaalne teema tööks vajalik PHP versioon.

en: The minimum WordPress version required for the theme to work.
et_EE: Minimaalne teema tööks vajalik WordPressi versioon.

en: The minimum allowed setting is %d
et_EE: Vähim lubatud säte on %d

en: The minimum recommended version of PHP is %s.
et_EE: Vanim soovitatav PHP versioon on %s.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
et_EE: Minimaalne ostusumma selle kupongi kasutamiseks on %s.

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
et_EE: Varia-valikuterühm on eemaldatud. Vali mõni muu.

en: The must use plugins directory
et_EE: Kohustuslike pluginate kataloog

en: The name is how it appears on your site.
et_EE: Nimi sellisena, nagu seda sinu saidil näidatakse.

en: The name of the application password.
et_EE: Rakenduse salasõna nimi.

en: The name of the current active theme.
et_EE: Hetkel aktiivse teema nimi.

en: The name of the inner block.
et_EE: Siseploki nimi.

en: The name of the menu location.
et_EE: Menüü asukoha nimi.

en: The name of the parent theme.
et_EE: Ülemteema nimi

en: The name of the test being run.
et_EE: Käivitatava testi nimi.

en: The name of the theme.
et_EE: Teema nimi.

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
et_EE: Uuel lehel on abiinfo ja soovitused sinu privaatsuseeskirja jaoks.

en: The newly created categories will still be associated with the same posts.
et_EE: Uued rubriigid seotakse samade postitustega.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
et_EE: Järgnevad vorminduskäsud sisestatakse kas jooksvalt või lisatakse need lõigu teksti. Tühistamiseks vajuta Esc-klahvi või tühistusnuppu.

en: The nickname for the user.
et_EE: Kasutaja hüüdnimi.

en: The number of blocks published by the same author.
et_EE: Sama autori avaldatud plokkide arv.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
et_EE: Hindade kuvamisel näidatav komakohtade arv.

en: The number of ratings.
et_EE: Hinnangute arv.

en: The number sites that have activated this block.
et_EE: Saitide arv, mis kasutavad seda plokki.

en: The oEmbed format to use.
et_EE: Kasutatav oEmbed-vorming.

en: The object cannot be deleted.
et_EE: Seda objekti ei saa kustutada.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
et_EE: See objekt ei toeta prügikasti funktsionaalsust. Kustutamiseks määra '%s'.

en: The object has already been trashed.
et_EE: See objekt on juba prügikastis.

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
et_EE: See number on suurem või võrdne saadaolevate versioonide arvuga.

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
et_EE: Soovitatav moodul %s ei ole paigaldatud või on välja lülitatud.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
et_EE: Valikud on &quot;Aktiivne&quot; (toimetab sõnumi), &quot;Peatatud&quot; (ei toimeta) ning &quot;Välja lülitatud&quot; (ei toimeta vea tõttu).

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
et_EE: Alltoodud sätted käivad serveri seadistuste kohta. Kui seal on vaja muudatusi teha, võta ühendust serverihalduriga.

en: The order ID.
et_EE: Tellimuse ID.

en: The order note ID provided is not associated with the order
et_EE: Antud tellimuse märkme ID ei ole tellimusega seotud

en: The order of the post in relation to other posts.
et_EE: Postituse järjenumber teiste postituste hulgas.

en: The order refund ID provided is not associated with the order.
et_EE: Antud tagasimakse ID ei ole selle tellimusega seotud.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
et_EE: Tellimuse summad on uuendatud. Palun kinnita oma tellimus vajutades lehe lõpus olevale "Esita tellimus" nupule.

en: The package contains no files.
et_EE: Pakis ei olnud ühtki faili.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
et_EE: Valitud lehenumber on suurem kui lehtede koguarv.

en: The parent term ID.
et_EE: Ülemtermini ID.

en: The parent theme developers URL.
et_EE: Ülemteema arendaja URL.

en: The password cannot be a space or all spaces.
et_EE: Parool ei tohi koosneda ühest või mitmest tühikust.

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
et_EE: Kommenteeritud postituse parool (kui see on paroolikaitse all).

en: The password for the post if it is password protected.
et_EE: Postituse parool (kui see on parooliga kaitstud)

en: The passwords you entered do not match. Please try again.
et_EE: Sinu sisestatud salasõna ei sobi. Palun proovi uuesti.

en: The pattern ID.
et_EE: Mustri tunnus.

en: The pattern category slugs.
et_EE: Mustrirubriikide püsiviited.

en: The pattern content.
et_EE: Mustri sisu.

en: The pattern detailed description.
et_EE: Mustri üksikasjalik kirjeldus.

en: The pattern keywords.
et_EE: Mustri võtmesõnad.

en: The pattern name.
et_EE: Mustri nimi.

en: The pattern title, in human readable format.
et_EE: Mustri inimloetav pealkiri.

en: The pattern viewport width for inserter preview.
et_EE: Mustri vaateala laus plokilisaja eelvaates.

en: The pattern's category slugs.
et_EE: Mustrirubriigi püsiviited.

en: The pattern's keywords.
et_EE: Mustri võtmesõnad.

en: The payment gateway for this order does not exist.
et_EE: Selle tellimuse maksemeetodit pole olemas.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
et_EE: Selles tellimuses kasutatud maksemeetod ei võimalda automaatseid tagasimakseid.

en: The pingback has already been registered.
et_EE: See pingback-viide on juba registreeritud.

en: The plugin activation status.
et_EE: Plugina olek.

en: The plugin author.
et_EE: Plugina autor.

en: The plugin cannot be updated due to the following:
et_EE: Pluginat ei saa järgneva tõttu uuendada:

en: The plugin contains no files.
et_EE: Pluginal puuduvad failid.

en: The plugin description formatted for display.
et_EE: Plugina kirjeldus vormindatud kujul.

en: The plugin description.
et_EE: Plugina kirjeldus.

en: The plugin does not have a valid header.
et_EE: Plugina päis on vigane.

en: The plugin file.
et_EE: Pluginafail.

en: The plugin generated unexpected output.
et_EE: See plugin tekitas ootamatu väljundinfo.

en: The plugin name.
et_EE: Plugina nimi.

en: The plugin version number.
et_EE: Plugina versiooninumber.

en: The plugin's text domain.
et_EE: Plugina domeen.

en: The plugin's website address.
et_EE: Plugina veebiaadress.

en: The plugins directory
et_EE: Pluginate kataloog

en: The position of the currency symbol.
et_EE: Valuuta sümboli asukoht.

en: The post cannot be deleted.
et_EE: Seda postitust ei saa kustutada.

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
et_EE: Seda postitust ei saa prügikasti saata. Kustutamiseks seadista '%s'.

en: The post has already been deleted.
et_EE: See postitus on juba kustutatud.

en: The post status %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post with that status.
et_EE: Postituse staatus %1$s ei ole registreeritud, seega võib "%2$s" kontrollimine selle abil olla ebausaldusväärne.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
et_EE: Postitusetüüp %1$s ei ole registreeritud, seega võib  "%2$s" kontrollimine selle abil olla ebausaldusväärne.

en: The post type may not be changed.
et_EE: Postituse tüüpi ei saa muuta.

en: The post types that support thumbnails or true if all post types are supported.
et_EE: Pisipilte toetavad postitusetüübid - või tõene, kui toetatakse kõiki tüüpe.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
et_EE: Kui on, siis sihtnumber, kus Sinu äri asub.

en: The preferred width of the viewport when previewing a pattern, in pixels.
et_EE: Mustri eelvaateala eelistatud laius pikslites.

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
et_EE: Eelmised muudatused on juba avaldatud. Palun salvesta praegused muudatused uuesti.

en: The primary site you chose does not exist.
et_EE: Sinu valitud peasaiti ei leitud.

en: The privacy options group has been removed. Use another settings group.
et_EE: Privaatsuse valikuterühm on eemaldatud. Vali mõni muu.

en: The product review cannot be deleted.
et_EE: Tootearvustust ei saa kustutada.

en: The product review does not support trashing.
et_EE: Tootearvustused ei toeta prügikasti viskamist.

en: The product variation is invalid
et_EE: Toote variatsioon on vigane

en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
et_EE: Sisestatud e-posti aadress (%s) ei ole korrektne - palun sisestage korrektne e-posti aadress

en: The provided email address is not valid
et_EE: Sisestatud e-posti aadress ei ole korrektne

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
et_EE: Antud funktsioon %1$s ei implementeeri %2$s.

en: The provided instance is invalid. Must contain raw OR encoded and hash.
et_EE: Soovitud instants on vigane. See peab sisaldama toor- või kodeeritud andmeid ja räsi.

en: The provided instance is malformed.
et_EE: See instants on vigane.

en: The provided password is an invalid application password.
et_EE: Rakenduse parool on vigane.

en: The provided phone number is not valid
et_EE: Sisestatud telefoninumber ei ole korrektne

en: The provided postal code / ZIP is not valid
et_EE: Sisestatud postiindeks ei ole korrektne

en: The provided postcode / ZIP is not valid
et_EE: Sisestatud postiindeks ei ole korrektne

en: The provided widget type (id_base) cannot be updated.
et_EE: Seda moodulitüüpi (id_base) ei saa uuendada.

en: The query argument must be an array or a tag name.
et_EE: Päringuargument peab olema kas massiiv või sildinimi.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
et_EE: Päringuargument %s peab sisaldama lünka.

en: The raw plugin description.
et_EE: Plugina kirjeldus.

en: The rendered block.
et_EE: Töödeldud plokk.

en: The requested route does not support batch requests.
et_EE: Päritud marsruut ei toeta komplektina esitatud päringuid.

en: The requested theme does not exist.
et_EE: Sellist teemat ei ole olemas.

en: The requested user does not exist.
et_EE: Sellist kasutajat ei ole olemas.

en: The requested widget is invalid.
et_EE: Soovitud moodul on vigane.

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
et_EE: Nõutav moodul %s ei ole paigaldatud või on välja lülitatud.

en: The resource cannot be deleted.
et_EE: Ressurssi ei saa kustutada.

en: The response body from the receiving server.
et_EE: Vastuse sisuosa vastuvõtvalt serverilt.

en: The response is not a valid JSON response.
et_EE: See ei ole korrektne JSON-i vastus.

en: The role %s does not exist.
et_EE: Rolli %s ei ole olemas.

en: The root URL of your site.
et_EE: Sinu lehe URL-i juur.

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
et_EE: Plaaniline tegevus %s ebaõnnestus. Veebileht töötab endiselt, kuid see viitab probleemile automaatse uuendamise või sündmuste seadistamise juures.

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
et_EE: Kavandatud tegevus, %s, on graafikust maas. Veebileht töötab, kuid see võib viidata probleemidele postituste avaldamisel või automaatuuenduste juures.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
et_EE: Paigaldatud teemade otsing otsib märksõna nende nimest, kirjeldusest, autorinimest ja siltidest.

en: The search results will be updated as you type.
et_EE: Otsitulemusi uuendatakse sisestuse käigus.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
et_EE: Salavõtit kasutatakse päringu päises kaasa antava veebikonksu räsi genereerimiseks.

en: The server cannot process the image. This can happen if the server is busy or does not have enough resources to complete the task. Uploading a smaller image may help. Suggested maximum size is 2560 pixels.
et_EE: Server ei suutnud pilti töödelda. See võib juhtuda, kui server on hõivatud või tal pole ülesande täitmiseks piisavalt ressursse. Abi võib olla väiksema pildi üleslaadimisest. Soovitav maksimumsuurus on 2560 pikslit.

en: The setting for %1$s is currently configured as 0, this could cause some problems when trying to upload files through plugin or theme features that rely on various upload methods. It is recommended to configure this setting to a fixed value, ideally matching the value of %2$s, as some upload methods read the value 0 as either unlimited, or disabled.
et_EE: Praegu on %1$s väärtuseks 0, see võib tekitada probleeme juhtudel, kui üleslaadimine toimub plugina või teema mõne funktsiooni abil, mis toetab erinevaid üleslaadimisviise.  Soovitav on anda sellele kindel väärtus, ideaalis sobib sama väärtus kui parameetril %2$s - mõned üleslaadimisviisid tõlgendavad väärtust 0 kui piiramatut või hoopis väljalülitatut.

en: The setting for %1$s is smaller than %2$s, this could cause some problems when trying to upload files.
et_EE: %1$s ja %2$s sätted ei lange kokku ja võivad failide üleslaadimisel probleeme põhjustada.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
et_EE: Selle pildisuuruse seaded on välja lülitatud kuna selle väärtused on ühe filtri poolt üle kirjutatud.

en: The seventh parameter passed to %s should be numeric representing menu position.
et_EE: Funktsiooni %s seitsmes parameeter peaks olema menüüpositsiooni näitav täisarv.

en: The sidebar the widget belongs to.
et_EE: Külgpaan, kuhu moodul kuulub.

en: The sidebar to return widgets for.
et_EE: Külgpaan, kuhu moodulid suunatakse.

en: The singular label used to describe this type of menu item.
et_EE: Seda tüüpi menüüelemendi kirjeldus.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
et_EE: Veebilehe haldurit on teavitatud ja ta täidab taotluse niipea, kui võimalik.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
et_EE: Veebisaidi haldurit on teavitatud. Sulle saadetakse e-kirjaga viide ekspordifailile, kui taotlus täidetakse.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
et_EE: Veebisaidi haldurit on teavitatud. Sulle saadetakse kinnitus, kui nad andmed kustutavad.

en: The site appears to be already initialized.
et_EE: See sait on juba sisse lülitatud.

en: The site appears to be already uninitialized.
et_EE: See sait on juba välja lülitatud.

en: The site editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings.
et_EE: Saidiredaktor vajab JavaScripti. Palun luba enda veebilehitseja sätetest JavaScripti kasutamine.

en: The site health check shows information about your WordPress configuration and items that may need your attention.
et_EE: Saidi tervisekontroll näitab olulist infot sinu WordPressi seadistuse kohta ning probleeme, millega tuleks tegeleda.

en: The site is already active.
et_EE: See veebileht on juba aktiveeritud.

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
et_EE: Kogusuurust ei õnnestunud tuvastada - kataloog ei ole ligipääsetav, tavaliselt on viga failiõigustes.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
et_EE: Allpool olevad mõõtmed määravad maksimaalse suuruse pikslites, mida kasutatakse uue pildi lisamisel Meediateeki.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
et_EE: Kirjeldus &#8220;%s&#8221; on juba teises kohas kasutusel

en: The slug of the template to get the fallback for
et_EE: Varuvariandina kasutatava malli püsiviide

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
et_EE: Lähte- ja sihtkoha URL-id ei tohi olla samad.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
et_EE: Lähtekoha URL ei viita sihtkoha URL-ile - seda ei saa allikana kasutada.

en: The source URL does not exist.
et_EE: Lähtekoha URL-i ei leitud.

en: The specified namespace could not be found.
et_EE: Valitud nimeruumi ei leitud.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
et_EE: Määratud URL ei sobi. Seda kas ei ole olemas või ei tunnista ta pingback-i.

en: The specified target URL does not exist.
et_EE: Sihtkoha URL-i ei leitud.

en: The star rating of the block.
et_EE: Ploki hinnang.

en: The status of the test.
et_EE: Testi staatus.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
et_EE: Laoseisu ei uuendatud, sest vahepeal on selle väärtus muutunud. Tootel %1$d on %2$d ühikut laos.

en: The street address for your business location.
et_EE: Sinu äri asukoha tänav ja majanumber.

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
et_EE: See privaatsusreeglite info tuleks lisada %s käigus või hiljem. Vaata dokumentatsioonist täpsemalt järgi.

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
et_EE: See privaatsusreeglite info tuleks lisada ainult wp-admin-i, kasutades selleks tegevust %s (või mõnd hilisemat).

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
et_EE: Privaatsusreeglite tekst on muutunud. Palun <a href="%s">vaata juhist</a> ning uuenda enda privaatsusreegleid.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
et_EE: Sildipilve ei kuvata, kuna puuduvad sildipilvemoodulit toetavad taksonoomiad.

en: The target attribute of the link element for this menu item.
et_EE: Selle menüüelemendi viite target-atribuut.

en: The template cannot be deleted.
et_EE: Seda malli ei saa kustutada.

en: The template contains a suggestion of sections you most likely will need. Under each section heading, you will find a short summary of what information you should provide, which will help you to get started. Some sections include suggested policy content, others will have to be completed with information from your theme and plugins.
et_EE: Oleme soovitanud peamisi rubriike. Iga pealkirja alt leiad lühikokkuvõtte teabest, mida tuleks anda. Mõne rubriigis on soovituslik sisu juba lisatud, mõnes tuleb seda täiendada pluginate ja teema infoga.

en: The template has already been deleted.
et_EE: See mall on juba kustutatud.

en: The template prefix for the created template. This is used to extract the main template type, e.g. in `taxonomy-books` extracts the `taxonomy`
et_EE: Eesliide loodud mallidele. Seda kasutatakse peatüübi valimisel, näiteks 'taksonoomia-raamatud' annab 'taksonoomia'

en: The temporary backup directory exists but is not writable
et_EE: Ajutine varunduskataloog on olemas, kuid sinna ei saa kirjutada

en: The term cannot be deleted.
et_EE: Seda terminit ei saa kustutada.

en: The term name cannot be empty.
et_EE: Termini nimi ei tohi jääda tühjaks.

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
et_EE: Objektiga %s taksonoomias seotud terminid.

en: The terms assigned to the post in the %s taxonomy.
et_EE: Objektiga %s taksonoomias seotud terminid.

en: The text to appear in the footer of all WooCommerce emails.
et_EE: Tekst, mis lisatakse kõigi WooCommerce'i e-kirjade lõppu.

en: The theme author's name, as found in the theme header.
et_EE: Teema autori nimi algsel kujul.

en: The theme author.
et_EE: Teema autor.

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Activate &amp; Publish button above the menu.
et_EE: Teema eelvaatlus on täielikult interaktiivne - võid seal liikuda eri lehtedele ja vaadata, kuidas näidatakse postitusi, arhiive ja lehemalle. Sätted võivad sõltuda eelvaadeldava teema võimalustest. Uute sätete heakskiitmiseks ja teema sisselülitamiseks klõpsa Avalda ja lülita sisse -nuppu menüü kohal.

en: The theme cannot be updated due to the following:
et_EE: Teemat ei saa järgneva tõttu uuendada:

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
et_EE: See teema on määratud iseenda ülemteemaks. Palun kontrolli malli %s päist.

en: The theme description, as found in the theme header.
et_EE: Teema kirjeldus algsel kujul.

en: The theme description, transformed for display.
et_EE: Teema kirjeldus kohandatuna sellele veebilehele.

en: The theme developers URL.
et_EE: Teema arendaja URL.

en: The theme file to use to display the post.
et_EE: Postituse kuvamiseks kasutatav teemafail.

en: The theme identifier
et_EE: Teema tunnus

en: The theme is missing the %s stylesheet.
et_EE: Teemas puudub %s stiilileht.

en: The theme name, as found in the theme header.
et_EE: Teema nimi algsel kujul.

en: The theme name, transformed for display.
et_EE: Teema nimi kohandatuna sellele veebilehele.

en: The theme tags, as found in the theme header.
et_EE: Teema sildid algsel kujul.

en: The theme tags, transformed for display.
et_EE: Teema sildid kohandatuna sellele veebilehele.

en: The theme you are currently using is not compatible with the Site Editor.
et_EE: Sinu praegune teema ei ühildu saidiredaktoriga.

en: The theme's current version.
et_EE: Teema kasutusesolev versioon.

en: The theme's screenshot URL.
et_EE: Teema ekraanitõmmise URL.

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
et_EE: Teema stiilileht, mis selle üheselt  määratleb.

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
et_EE: Teema mall. Kui see on tuletatud teema, viidatakse siin algsele teemale, vastasel juhul teema enda stiililehele.

en: The theme's text domain.
et_EE: Teema domeen.

en: The themes directory
et_EE: Teemade kataloog

en: The thousand separator of displayed prices.
et_EE: Tuhandete eraldaja hindade kuvamisel.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
et_EE: Sisestatud ajavöönd on vigane. Palun sisesta korrektne ajavöönd.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
et_EE: Pealkirjaväli ja suur postituse redaktoriala on fikseeritud, kuid kõiki teisi kastikesi saab lohistades ümber paigutada ja pealkirjale klõpsates suurendada-vähendada. Täiendavaid välju (väljavõte, autor jne) saab peita ja avada Ekraanivalikute alt, sealt võib valida ka ühe- ja kaheveerulise paigutuse vahel.

en: The title for the object.
et_EE: Objekti pealkiri.

en: The title for the post type.
et_EE: Postitusetüübi pealkiri.

en: The title for the post.
et_EE: Postituse pealkiri.

en: The title for the status.
et_EE: Staatuse pealkiri.

en: The title for the taxonomy.
et_EE: Taksonoomia pealkiri.

en: The title is required when using a custom menu item type.
et_EE: Seda pealkirja nõutakse kohandatud menüüelemendi tüübi juures.

en: The tool associates data stored in WordPress with a supplied email address, including profile data and comments.
et_EE: See tööriist seob WordPressis salvestatud andmed (sh profiiliinfo ja kommentaarid) kasutaja e-postiaadressiga.

en: The type of object originally represented, such as "category", "post", or "attachment".
et_EE: Algne objektitüüp, näiteks "rubriik", "postitus" või "manus".

en: The type of the widget. Corresponds to ID in widget-types endpoint.
et_EE: Mooduli tüüp. Vastab widget-types- lõpp-punkti tunnusele.

en: The unique and machine-readable name.
et_EE: Unikaalne ja masinloetav nimi.

en: The unique identifier for the Navigation Menu.
et_EE: Navigeerimismenüü unikaalne tunnus.

en: The unique identifier for the application password.
et_EE: Rakenduse salasõna unikaalne identifikaator.

en: The unit lengths are defined in for this country.
et_EE: Selle riigi jaoks defineeritud pikkusühikud.

en: The unit weights are defined in for this country.
et_EE: Selle riigi jaoks defineeritud kaaluühikud.

en: The update cannot be installed because some files could not be copied. This is usually due to inconsistent file permissions.
et_EE: Uuendusi ei installeeritud, sest ei õnnestunud kopeerida mõningaid faile. Tavaliselt on põhjuseks puuduvad õigused failide ülekirjutamiseks.

en: The update of %s failed.
et_EE: %s uuendamine ebaõnnestus.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
et_EE: Uuendamine algab. Kuna see võib võtta veidi aega, siis palume kannatust!

en: The upgrade directory cannot be created
et_EE: Uuendamiskataloogi loomine ei õnnestunud

en: The upgrade directory exists but is not writable
et_EE: Uuendamiskataloog on olemas, kuid sinna ei saa kirjutada

en: The uploaded file has expired. Please go back and upload it again.
et_EE: Üleslaaditud fail on aegunud. Palun mine tagasi ja laadi see uuesti üles.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
et_EE: Üles laaditud fail ei ole pildifail. Palun proovi uuesti.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
et_EE: Faili ei laetud täielikult üles.

en: The uploads directory
et_EE: Üleslaadimiskataloog

en: The url is required when using a custom menu item type.
et_EE: Seda URL-i nõutakse kohandatud menüüelemendi tüübi juures.

en: The user cannot be deleted.
et_EE: Seda kasutajat ei saa kustutada.

en: The user is already active.
et_EE: See kasutaja on juba aktiveeritud.

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
et_EE: Väärtus %1$s on lisatud kas %2$s või sätetefaili kaudu. See näitab veateateid saidi esilehel.

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
et_EE: Veebilehe sätetefaiili lisati väärtus %s. See saadab kõik tekkivad vead faili, mis on potentsiaalselt loetav kõigile külastajatele.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
et_EE: Teie kodulehte majutavas serveris paigaldatud MySQL versioon.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
et_EE: Teie kodulehte majutavas serveris paigaldatud PHP versioon.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
et_EE: Sinu veebilehele paigaldatud WooCommerce versioon.

en: The version of WordPress installed on your site.
et_EE: Sinu veebilehel paigaldatud WordPressi versioon.

en: The version of cURL installed on your server.
et_EE: Serveris paigaldatud cURL versioon.

en: The visibility settings for the post type.
et_EE: Taksonoomia nähtavusseaded.

en: The visibility settings for the taxonomy.
et_EE: Taksonoomia nähtavusseaded.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
et_EE: Sinu seadme veebilehitseja ei võimalda faile üles laadida. Proovi kasutada mõnd <a href="%s">enda seadmele mõeldud rakendust</a>.

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
et_EE: Teema autori veebiaadress algsel kujul.

en: The website of the theme author, transformed for display.
et_EE: Teema autori veebiaadress kohandatuna sellele veebilehele.

en: The website of the theme author.
et_EE: Teema autori veebiaadress.

en: The widget type id.
et_EE: Moodulitüübi tunnus.

en: The wp-content directory
et_EE: wp-content -kataloog

en: Theme
et_EE: Teema

en: Theme Author
et_EE: Teema Autor

en: Theme Details
et_EE: Teema üksikasjad

en: Theme File Editor
et_EE: Teema failide redaktor

en: Theme Location
et_EE: Teemas lubatud asukoht

en: Theme Options
et_EE: Teemavalikud

en: Theme Versions
et_EE: Teemaversioonid

en: Theme author URL.
et_EE: Teema autori URL.

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
et_EE: Teemat ei saa sisse lülitada, kuna see tekitas <strong>tõsise vea</strong>.

en: Theme deleted.
et_EE: Teema kustutatud.

en: Theme directory location
et_EE: Teemade kataloogi asukoht

en: Theme downgrade failed.
et_EE: Teema vanema versiooni paigaldamine ebaõnnestus.

en: Theme downgraded successfully.
et_EE: Teema uuendamine õnnestus

en: Theme features
et_EE: Teema omadused

en: Theme file exists.
et_EE: Teema fail on olemas.

en: Theme identifier for the template.
et_EE: Malli teematunnus.

en: Theme installation failed.
et_EE: Teema paigaldamine ebaõnnestus.

en: Theme installed successfully.
et_EE: Teema paigaldamine õnnestus

en: Theme name
et_EE: Teema nimi

en: Theme name.
et_EE: Teema nimi.

en: Theme not found.
et_EE: Teemat ei leitud.

en: Theme resumed.
et_EE: Teema töö taastus.

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
et_EE: Kodulehe sektsioon

[ctx: Theme starter content]
en: About
et_EE: Tutvustus

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
et_EE: Tutvustus

[ctx: Theme starter content]
en: Address
et_EE: Aadress

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
et_EE: Arhiiv

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
et_EE: Ajaveeb

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
et_EE: Kalender

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
et_EE: Rubriigid

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
et_EE: Kontakt

[ctx: Theme starter content]
en: Email
et_EE: E-post

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
et_EE: Meie asukoht

[ctx: Theme starter content]
en: Home
et_EE: Esileht

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
et_EE: Tööaeg

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
et_EE: E-R: 9.00-17.00

[ctx: Theme starter content]
en: News
et_EE: Uudised

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
et_EE: Viimased kommentaarid

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
et_EE: Viimased postitused

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
et_EE: L-P: 11:00-15:00

[ctx: Theme starter content]
en: Search
et_EE: Otsi

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
et_EE: See leht võiks sisaldada lihtsamat kontaktinfot nagu aadress või telefoninumber.  Vastava plugina abil võid proovida ka kontaktivormi lisamist.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
et_EE: See on näide kodulehe sektsioonist. Need võivad olla mistahes muud lehed peale kodulehe enda, kaasa arvatud postitusteleht.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
et_EE: See on sobiv koht enda või sinu veebisaidi tutvustamiseks või kaastöötajate tunnustamiseks.

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
et_EE: Tere tulemast! See on sinu koduleht, mida enamik kasutajaid näeb sinu veebisaiti külastades esimesena.

[ctx: Theme starter content]
en: You might be an artist who would like to introduce yourself and your work here or maybe you are a business with a mission to describe.
et_EE: Kui oled näiteks kunstnik, siis saad siin tutvustada ennast ja enda töid, või kui oled ettevõtja, siis enda ärieesmärke.

en: Theme temporary backup directory exists but is not writable
et_EE: Teema ajutine varunduskataloog on olemas, kuid sinna ei saa kirjutada

en: Theme updated!
et_EE: Uuendatud!

en: Theme version.
et_EE: Teema versioon.

en: Theme will be auto-updated.
et_EE: Teemat uuendatakse edaspidi automaatselt.

en: Theme will no longer be auto-updated.
et_EE: Teemat ei uuendata enam automaatselt.

en: Theme without %s
et_EE: Teemas puudub %s

en: Theme.
et_EE: Teemad

en: Theme:
et_EE: Kujundus:

en: Themes
et_EE: Teemad

en: Themes %s
et_EE: Teemad %s

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
et_EE: Teemad annavad su saidile väljanägemise. Neid tuleks hoida ajakohastena, et hoida lehte kasutajasõbraliku ja turvalisena.

en: Themes directory location
et_EE: Teemade kataloogi asukoht

en: Themes directory size
et_EE: Teemade kataloogi maht

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
et_EE: Tundub, et pluginate ja teemade automaatuuendusega siin probleeme pole.

en: There are currently no logs to view.
et_EE: Hetkel ei ole ühtegi logi, mida vaadata.

en: There are no associated subtitles.
et_EE: Seonduvaid subtiitreid ei leitud.

en: There are no currencies matching these parameters.
et_EE: Nendele parameetritele vastavaid valuutasid ei ole.

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
et_EE: Hetkel ei ole asukoha %1$s läheduses ühtki üritust kavas. Äkki sooviksid <a href="%2$s">ise ühe korraldada</a>?

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
et_EE: Hetkel ei ole sinu kandis ühtki üritust kavas. Äkki sooviksid <a href="%s">ise ühe korraldada</a>?

en: There are no locations matching these parameters.
et_EE: Nendele parameetritele vastavaid asukohti ei ole.

en: There are no notes yet.
et_EE: Märkmeid pole veel.

en: There are no options for this widget.
et_EE: Sellel moodulil pole valikuid.

en: There are no pages.
et_EE: Lehed puuduvad.

en: There are no product reviews yet.
et_EE: Tootearvustusi veel ei ole.

en: There are no reviews yet.
et_EE: Tooteülevaateid veel ei ole.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
et_EE: Ühtegi tarnemeetodit pole saadaval. Palun veendu, et sisestatud aadress on korrektne või kui vajad abi, võta meiega ühendust.

en: There are no valid users selected for deletion.
et_EE: Ühtki kasutajat pole kustutamiseks välja valitud.

en: There are no valid users selected for removal.
et_EE: Ühtki kasutajat pole eemaldamiseks välja valitud.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
et_EE: Mõned menüü elemendid on vigased. Palun kontrolli või kustuta nad.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
et_EE: Sinu ostukorvis olevate toodetega on mõned probleemid. Palun mine tagasi ostukorvi lehele ja lahenda need probleemid enne kassasse tulemist.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
et_EE: Osa muudatusi on salvestamata ja lähevad kaduma. Jätkamiseks vali 'Olgu', redaktorisse jäämiseks 'Tühista'.

en: There does not seem to be any new mail.
et_EE: Uusi sõnumeid pole.

en: There doesn't seem to be a %s file. It is needed before the installation can continue.
et_EE: See ei ole vist %s fail. Enne paigaldamise jätkamist tuleb see korda teha.

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
et_EE: Sinu veebilehel tekkis kriitiline viga ja see pandi taastusrežiimi. Vaata teemade ja pluginate menüüd - kui oled just mõne uue teema või plugina paigaldanud või seda uuendanud, kontrolli kõigepealt seda.

en: There has been a critical error on this website.
et_EE: Sinu veebilehel tekkis kriitiline viga.

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions.
et_EE: Sinu veebilehel tekkis kriitiline viga. Palun vaata lehe halduri e-postkasti, saatsime sinna juhised.

en: There has been a critical error on this website. Please reach out to your site administrator, and inform them of this error for further assistance.
et_EE: Veebisaidil tekkis kriitiline viga. Palun võta ühendust veebisaidi halduriga ja teavita teda sellest veast.

en: There has been an error cropping your image.
et_EE: Pildi kärpimisel tekkis viga.

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
et_EE[0]: Leiti %d viga, mis tuleb enne salvestamist ära parandada.
et_EE[1]: Leiti %d viga, mis tuleb enne salvestamist ära parandada.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
et_EE: Sinu muudatustest on olemas uuem automaatsalvestus kui see, mida praegu näed. <a href="%s">Taasta automaatsalvestusest</a>

en: There is a new kind of WordPress theme, called a block theme, that lets you build the site you&#8217;ve always wanted &#8212; with blocks and styles.
et_EE: Uued plokiteemad võimaldavad luua soovikohaseid veebilehti plokke ja stiile kasutades.

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
et_EE: Saadaval on uus %1$s versioon, kuid see ei tööta sinu praeguse PHP versiooniga. <a href="%2$s" %3$s>Vaata versiooni %4$s üksikasju</a> või <a href="%5$s">loe lisaks PHP uuendamise kohta</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
et_EE: %1$s uus versioon on saadaval. <a href="%2$s" %3$s>Vaata versiooni %4$s üksikasju</a> või <a href="%5$s" %6$s>uuenda automaatselt</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
et_EE: %1$s uus versioon on saadaval. <a href="%2$s" %3$s>Vaata versiooni %4$s  üksikasju</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
et_EE: %1$s uus versioon on saadaval. <a href="%2$s" %3$s>Vaata versiooni %4$s üksikasju</a> <em>Seda pluginat ei saa automaatselt uuendada.</em>

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
et_EE: Saadaval on %s uus versioon, kuid see ei tööta praeguse PHP versiooniga.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of WordPress.
et_EE: Saadaval on %s uus versioon, kuid see ei tööta praeguse WordPressi versiooniga.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your versions of WordPress and PHP.
et_EE: Saadaval on %s uus versioon, kuid see ei tööta praeguste WordPressi ja PHP versioonidega.

en: There is a pending change of the admin email to %s.
et_EE: Halduri e-postiaadressiks soovitakse panna %s.

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
et_EE: Sinu e-postiaadressiks soovitakse panna <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Tühista</a>

en: There is a pending change of your email to %s.
et_EE: E-postiaadressiks soovitakse määrata %s.

en: There is a revision of this post that is more recent.
et_EE: Sellest postitusest on olemas värskem versioon.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
et_EE: Sellest postitusest on olemas automaatsalvestus, mis on uuem kui allolev versioon.  <a href="%s">Vaata automaatsalvestust</a>.

en: There is no autosave revision for this post.
et_EE: Sellest postitusest ei ole automaatsalvestust.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
et_EE: Katkend puudub, kuna see postitus on kaitstud.

en: There was %d client caching response header detected: | There were %d client caching response headers detected:
et_EE[0]: Tuvastati %d kliendi puhverdusvastuse päis:
et_EE[1]: Tuvastati %d kliendi puhverdusvastuse päist:

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
et_EE: Häälestuses on viga.  Palun võta ühendust serveri halduriga.

en: There was a failure fetching this action
et_EE: Selle tegevuse pärimisel tekkis viga

en: There was a problem opening a connection to Blogger. This is what went wrong:
et_EE: Ilmnes probleem ühenduse loomisel Bloggeriga. Tekkis järgnev viga:

en: There was a problem opening a secure connection to Google. This is what went wrong:
et_EE: Ilmnes probleem turvaühenduse loomisel Google-iga. Tekkis järgnev viga:

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
et_EE: Tekkis autentimisprobleem. Palun laadi leht uuesti ja proovi veel kord.

en: There was an error calling %s
et_EE: %s kutsumisel esines viga

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
et_EE: Selle tööriista käivitamisel esines viga. Väljakutsutavat funktsiooni pole.

en: There was an error running the action scheduler: %s
et_EE: Tegevuste käivitaja töös esines viga: %s

en: There&#8217;s no content to show here yet.
et_EE: Siin sisu veel ei ole.

en: These are regions inside this zone. Customers will be matched against these regions.
et_EE: Need on sellesse tsooni kuuluvad piirkonnad. Üritakse määratleda, kas klient asub mõnes neist piirkondadest.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
et_EE: Neid hindu saab soovi korral lisada sõltuvalt <a href="%s">toote tarneklassist</a>.

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
et_EE: Need lisavõimalused on kas eksperimentaalsed või mittetäielikud, kasutage neid omal vastutusel!

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
et_EE: Need valikud aitavad sul muuta WooCommerce kassa välimust.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
et_EE: Need lehed tuleb seadistada selleks, et WooCommerce teaks, kuhu kasutajad kassasse saata.

en: These plugins are now up to date:
et_EE: Need pluginad on nüüd värsked:

en: These plugins failed to update:
et_EE: Nende pluginate uuendamine ebaõnnestus:

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
et_EE: Need hinnad on tarne lisavõimalused koos lisanduvate hindadega (põhinevad fikseeritud hinnal).

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
et_EE: Need sätted määravad, kuidas ja kuidas WordPressi eri osi laaditakse.

en: These settings may be overridden for individual articles.
et_EE: Neid seadeid saab iga artikli juures täiendavalt muuta.

en: These themes are now up to date:
et_EE: Need teemad on nüüd värsked:

en: These themes failed to update:
et_EE: Nende teemade uuendamine ebaõnnestus:

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
et_EE: Need autentimisvõtmed puuduvad ka failist %s.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
et_EE: See veebileht võib koguda sinu kohta infot, kasutada küpsiseid, lisada kolmanda osapoole jälgimismehhanisme ja neid sinu tegevuse jälgimiseks kasutada, kui oled sinna kasutajakonto loonud ja sisse loginud.

en: This %s cannot be deleted
et_EE: Seda %s ei saa kustutada

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
et_EE: XML-saidikaart luuakse WordPressi abil, et teha sinu veeb otsimootoritele paremini nähtavaks.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
et_EE: Seda tegevust ei saa tagasi võtta. Kas olete kindel, et soovite kustutada personaalsed andmed valitute seast?

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
et_EE: Seda aadressi kasutataksse ajaveebi halduses, näiteks uutest kasutajatest teavitamisel.

en: This address is used for admin purposes. If you change this, an email will be sent to your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
et_EE: See aadress on mõeldud saidi haldamiseks. Kui muudad seda, saadame uuele aadressile kinnituse saamiseks e-kirja. <strong>Aadressi ei aktiveerita enne kinnituse saamist.</strong>

en: This category already exists.
et_EE: See rubriik on juba olemas.

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
et_EE: Seda rubriiki ei saa lisada. Palun muuda selle nime ja proovi uuesti.

en: This changeset cannot be further modified.
et_EE: Seda muudatustekomplekti ei saa enam muuta.

en: This comment is already approved.
et_EE: See kommentaar on juba heaks kiidetud.

en: This comment is already in the Trash.
et_EE: See kommentaar on juba prügikastis.

en: This comment is already marked as spam.
et_EE: See kommentaar on juba rämpsuks märgitud.

en: This comment is awaiting approval.
et_EE: See kommentaar ootab heaks kiitmist.

en: This comment is currently approved.
et_EE: See kommentaar on heaks kiidetud.

en: This comment is currently in the Trash.
et_EE: See kommentaar on prügikastis.

en: This comment is currently marked as spam.
et_EE: See kommentaar on märgitud rämpsuks.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
et_EE: See kommentaar asub prügikastis. Kui soovid seda muuta, pead ta eelnevalt taastama.

en: This comment was deleted.
et_EE: See kommentaar on kustutatud.

en: This connection is not allowed to manage any of your blogs.
et_EE: Sellel ühendusel ei ole lubatud hallata ühtegi sinu blogi.

en: This content is password protected.
et_EE: See sisu on parooliga kaitstud.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
et_EE: See objekt on parooliga kaitstud. Vaatamiseks sisesta enda parool:

en: This content was deleted by the author.
et_EE: See sisu on autori poolt kustutatud.

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
et_EE: See määrab laoseisu koguste kuvamise klientidele.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
et_EE: Kirjeldus, mida klient kassas näeb.

en: This controls the position of the currency symbol.
et_EE: See määrab valuuta sümboli asukoha.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
et_EE: Siin saad määrata, millist nimetust näeb kasutaja kassas.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
et_EE: See määrab millises valuutas on poes hinnad ning millises valuutas makseid vastu võetakse.

en: This controls what unit you will define lengths in.
et_EE: See määrab millistes ühikutes sa suurused sisestad.

en: This controls what unit you will define weights in.
et_EE: See määrab millites mõõtühikutes sa toodete kaalu sisestad.

en: This controls which shipping address is used by default.
et_EE: See määrab, millist tarneaadressi vaikimisi kasutatakse.

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
et_EE: See tähendab, et WordPress.org'iga ei pruugi ühendust saada.

en: This coupon has expired.
et_EE: Kupong on kehtivuse kaotanud.

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
et_EE: Neid andmeid kasutatakse WordPressi täiustamiseks, näiteks uuenduste leidmiseks ja automaatseks paigaldamiseks. Lisaks kasutatakse neid statistika arvutamiseks, nagu näiteks <a href="%s">WordPressi statistikalehel</a>.

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
et_EE: See mustand sisaldab sinu lehe <a href="%s">avaldamata muudatusi</a>. Seda mustandit saab muuta, kuid seda ei pea eraldi avaldama - see avaldatakse koos nende muudatustega.

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or that contact with the database server at %2$s could not be established. This could mean your host&#8217;s database server is down.
et_EE: See tähendab, et kas kasutajanimi ja parool failis %1$s ei ole õiged või ei saa me andmebaasiserveriga %2$s ühendust. See võib tähendada, et andmebaasiserver on liinilt maas.

en: This email address is already registered.
et_EE: See e-postiaadress on juba olemas.

en: This email may be different from your personal email address.
et_EE: See e-postiaadress võib sinu isiklikust aadressist erineda.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
et_EE: Rubriigid: %1$s, sildid:   %2$s. Salvesta <a href="%3$s" title="%4$s püsiviide" rel="bookmark">püsiviide</a> oma järjehoidjasse.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
et_EE: Rubriigid: %1$s. Salvesta <a href="%3$s" title="%4$s püsiviide" rel="bookmark">püsiviide</a> oma järjehoidjasse.

en: This feature requires Javascript but it seems to be disabled. Please enable Javascript and then reload this page. Don&#8217;t worry, you can turn it back off when you&#8217;re done.
et_EE: See toiming vajab Javascripti, kuid see näib olevat välja lülitatud. Lülita Javascript sisse ja lae leht uuesti. Ära muretse, hiljem võid Javascripti uuesti välja lülitada.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
et_EE: Vajatakse iframes-i tuge. Sul on need kas välja lülitatud või ei toeta sinu veebilehitseja neid.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
et_EE: See väli lubab sul määrata maksimaalse kulu (vahesumma), millega seda kupongi saab kasutada.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
et_EE: See väli võimaldab sul määrata minimaalse kulu (vahesumma), mis on vajalik selle kupongi kasutamiseks.

en: This field is required.
et_EE: See väli on nõutud.

en: This file is empty. Please try another.
et_EE: See fail on tühi. Proovi mõnd teist.

en: This file is not an image. Please try another.
et_EE: See ei ole pildifail. Proovi mõnd teist.

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
et_EE: See fail laaditi vaid SimplePie 1.2.x-ga ühildumiseks. Palun kaalu uuema versiooni kasutuselevõttu.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
et_EE: See fail on liiga suur. Failid peavad olema alla %s KB mahuga.

en: This file no longer needs to be included.
et_EE: Seda faili ei pea enam lisama.

en: This form is not live-previewable.
et_EE: Seda vormi ei saa eelvaadata.

en: This format, which is called WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
et_EE: See vorming, mida nimetatakse WordPressi Laiendatud RSSiks ehk WXR-iks, sisaldab sinu postitusi, kommentaare, lisavälju ja rubriike.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
et_EE: Seda funktsiooni ei tohiks kasutada enne plugins_loaded toimumist.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
et_EE: Seda funktsiooni ei tohiks kasutada enne kui tegevus woocommerce_init on toimunud.

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
et_EE: Seda pilti ei saa veebilehitsejas kuvada. Parem oleks see enne üleslaadimist JPEG-failiks teha.

en: This image cannot be processed by the web server. Convert it to JPEG or PNG before uploading.
et_EE: Veebiserver ei suuda seda pilti töödelda. Teisenda see enne üleslaadimist JPEG- või PNG-vorminguss.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
et_EE: See on näidispood testimise jaoks &mdash; ühtegi tellimust ei täideta.

en: This is a featured product
et_EE: See on esiletõstetud toode

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
et_EE: See on näidisleht. Postitustelehest erineb see sellepoolest, et seisab paigal ja seda näidatakse lehe peamenüüs (enamiku teemade korral). Enamik inimesi alustab tutvustuslehega, näiteks nii:

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
et_EE: See on teavitus, mis saadetakse klientidele peale maksmist ning sisaldab infot tellimuse kohta.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
et_EE: See fail ületab lubatud suurusepiirangut. Proovi mõnd teist.

en: This is not your download link.
et_EE: See ei ole sinu allalaadimise link.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
et_EE: See on URL või absoluutne tee failini, millele klientidele ligipääs tekib. Siia sisestatavad URLid peaks olema eelnevalt kodeeritud.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
et_EE: See on WooCommerce'i poe leht. Poe leht on eriline arhiiv, mis näitab sinu tooteid. <a href="%s">Lisainfot leiad siit</a>.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
et_EE: See on vaikimisi kategooria ning seda ei saa kustutada. See määratakse automaatselt neile toodetele, millel kategooriat pole.

en: This is the language of the interface you see across WordPress.com as a whole.
et_EE: See on kogu WordPress.comi kasutajaliidese keel.

en: This is the name of the download shown to the customer.
et_EE: Seda näidatakse kliendile allalaaditava faili nimena.

en: This is the name of the zone for your reference.
et_EE: See on tsooni nimetus, nähtav sinule.

en: This is the short link.
et_EE: See on lühiviide.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
et_EE: See on tellimuste "maksuridade" pealt arvestatud tarnemaksude summa.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
et_EE: See on tellimuste "maksuridade" pealt arvestatud maksude summa.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
et_EE: See on tellimuste kogusumma 'tellimus kokku' väljadelt.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
et_EE: See on tellimuste kogusumma 'tarne kokku' väljadelt.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
et_EE: See on tellimuse kogusumma peale võimalikke tagasimakseid ilma transpordi maksumuse või maksudeta.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
et_EE: See on tellimuse kogusumma peale võimalikke tagasimakseid koos transpordi maksumuse ja maksudega.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
et_EE: See on kogu maksusumma selle maksumäära kohta (transpordi ja toodete pealt).

en: This is where store orders are stored.
et_EE: Siia salvestatakse tellimused.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
et_EE: Siit saad lisada uusi kuponge, mida külastajad sinu poes kasutada saavad.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
et_EE: Sinu äri asukoht. Maksumäärad ja tarnemäärad võetakse selle aadressi järgi.

en: This item has already been deleted.
et_EE: See element on juba kustutatud.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
et_EE: See võti on vigane või juba ära kasutatud. Vajadusel palun lähtesta oma parool uuesti.

en: This lets you choose which products are part of this group.
et_EE: Sellega saad valida, millised tooted kuuluvad sellesse gruppi.

en: This link is not live-previewable.
et_EE: Seda viidet ei saa eelvaadata.

en: This means that the contact with the database server at %s was lost. This could mean your host&#8217;s database server is down.
et_EE: See tähendab, et me kaotasime andmebaasiserveriga %s kontakti. See võib liinilt maas olla.

en: This meta box is not compatible with the block editor.
et_EE: See metainfo väli ei ole plokiredaktoriga kasutatav.

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
et_EE: See plugina %s metainfokast ei ühildu plokiredaktoriga.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
et_EE: See meetod on aegunud alates versioonist 2.6.0 ning tulevikus ta eemaldatakse - soovitame ta välja lülitada ning asendada uue meetodiga oma <a href="%s">tarnetsoonides</a>.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
et_EE: Seda meetodit ei peaks kasutama enne plugins_loaded.

en: This month
et_EE: See kuu

en: This notice was triggered by the %s handle.
et_EE: Selle teate tingis element %s.

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
et_EE: See säte määrab kliendi vaikimisi asukoha. Kui kasutad geograafilise asukoha määramist, laetakse perioodiliselt alla MaxMind Geolite Database kausta wp-content.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
et_EE: See valik määrab millist aadressi kasutatakse maksude arvutamiseks.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
et_EE: See valik määrab, kuidas sa oma poes hinnad sisestad. Selle valiku muutmine ei mõjuta olemasolevate toodete hindasid.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
et_EE: See valik võimaldab sul piirata millistesse riikidesse sa oma kaupa müüa tahad.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
et_EE: See valik kustutab KÕIK maksumäärad, seega kasuta ettevaatlikult. Seda tegevust ei saa tagasi võtta.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
et_EE: Selle tellimuse eest ei saa maksta. Kui vajate abi, võtke palun meiega ühendust.

en: This order is no longer editable.
et_EE: Seda tellimust ei saa enam muuta.

en: This order note cannot be deleted
et_EE: Tellimuse märkust ei saa kustutada

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
et_EE: Selle tellimuse olek on &ldquo;%s&rdquo;&mdash;selle eest ei saa maksta. Palun võta meiega ühendust, kui vajad veel abi.

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
et_EE: See leht võimaldab otsest ligipääsu saidi sätetele. Siin võib asju kogemata ära lõhkuda. Palun ole ettevaatlik!

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
et_EE: Siin võid näha kõiki detaile enda WordPressi paigalduse kohta. Võimalike parandustega tutvumiseks vt <a href="%s">saidi tervise</a> lehte.

en: This page has been translated from %1$s. Read <a href="%2$s" title="%3$s">the original page</a>.
et_EE: See leht on tõlgitud %1$s-st. Loe <a href="%2$s" title="%3$s">originaalset lehte</a>.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
et_EE: Siin saad hallata juba avaldatud sisu menüüsid - sinna saab lisada olemasolevaid lehti, postitusi, rubriike, silte, vorminguid või viiteid.

en: This password reset request originated from the IP address %s.
et_EE: See salasõna lähtestamise palve on pärit IP aadressilt %s.

en: This payment method was successfully set as your default.
et_EE: See maksemeetod määrati sinu vaikimisi valikuks.

en: This personal data request has expired.
et_EE: Andmepäring on aegunud.

en: This plugin is already installed.
et_EE: See plugin on juba paigaldatud.

en: This post has been translated from %1$s. Read <a href="%2$s" title="%3$s">the original post</a>.
et_EE: See postitus on tõlgitud %1$s-s. Loe <a href="%2$s" title="%3$s">originaalset postitust</a>.

en: This post is being backed up in your browser, just in case.
et_EE: Teeme sellest postitusest veebilehitseja abil igaks juhuks varukoopia.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
et_EE: See postitus on parooliga kaitstud. Sisesta salasõna, et näha kommentaare.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
et_EE: See postitus on parooliga kaitstud. Kommentaaride vaatamiseks sisesta enda parool.

en: This preview is unavailable in the editor.
et_EE: Eelvaade ei ole saadaval.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
et_EE: Seda toodet on juba müüdud ja ta võib olla seotud mõne olemasoleva tellimusega. Kas oled kindel, et soovid seda kustutada?

en: This product is currently out of stock and unavailable.
et_EE: Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

en: This product is protected and cannot be purchased.
et_EE: See toode on kaitstud ja seda ei saa osta.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
et_EE: Selle raporti link on aegunud. %1$sFiltreeritud raporti nägemiseks kliki siia%2$s.

en: This resource cannot be created.
et_EE: Seda ressurssi ei saa luua.

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
et_EE: Selle info saad enda serverihaldurilt ja see käib konkreetse serveri kohta. Lisaks <a href="%s" target="_blank">vaata WordPressi ametlikku dokumentatsiooni</a>.

en: This resulted in an error message: %s
et_EE: Saadi veateade: %s

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
et_EE: Siit saad meediateegis olevale failile lisada viis metaandmete välja.

en: This screen allows you to obtain a health diagnosis of your site, and displays an overall rating of the status of your installation.
et_EE: Siin saad näha enda veebisaidi tervisehinnangut ja ka hinnangut saidi üldisele olukorrale.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
et_EE: Siin on seaded, mis mõjutavad sinu lehe sisu kuvamist.

en: This screen includes suggestions to help you write your own privacy policy. However, it is your responsibility to use these resources correctly, to provide the information required by your privacy policy, and to keep this information current and accurate.
et_EE: Siit leiad soovitusi enda privaatsuseeskirja koostamiseks. Pane tähele, et vastutus selle info õige koostamise ja ajakohastamise eest jääb sinule.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
et_EE: Seda lehte kasutatakse menüüde paigutamiseks teemas määratud kohtadele.

en: This screen is used for managing your content revisions.
et_EE: Sellel lehel saad hallata sinu loodud sisu versioone.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
et_EE: Seda lehte kasutatakse installitud teemade haldamiseks. Lisaks WordPressiga kaasa tuleav(te)le  vaiketeema(de)le loovad teemasid ka paljud teised arendajad.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
et_EE: See ekraan on mõeldud navigeerimismenüüde haldamiseks.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
et_EE: Siin saad kohandada teema päist.

en: This screen is where you manage requests for an export of personal data.
et_EE: Siin saad hallata isikuandmete eksporditaotlusi.

en: This screen is where you manage requests to erase personal data.
et_EE: Siin saad hallata isikuandmete kustutamise taotlusi.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
et_EE: Siin on kõik sinu veebilehe kasutajad. Igale kasutajale on haldurite poolt määratud üks viiest rollist: haldur, toimetaja, autor, kaastööline või lugeja. Haldurite hulka mittekuuluvatele kasutajatele on antud õigused vastavalt nende rollile.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
et_EE: Siit leiad kõik enda postitused.  Kuvamissätteid saad valida vastavalt enda soovile.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
et_EE: Siit leiad palju võimalusi enda kommentaaride ja viidete haldamiseks. Neid on tegelikult nii palju, et nad ei mahu korraga ekraanile. :) Lisainfot saad dokumentatsiooniviidetele klõpsates.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
et_EE: Siin näidatakse kasutaja infot kogu võrgustikus ning kasutaja saab valida peamise saidi. Iga saidi puhul saab vaadata nii välisvaadet kui töölauda.

en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
et_EE: Siin sektsioonis saad kohandada WooCommerce'i e-kirju. <a href="%s" target="_blank">Vajuta siia, et näha e-kirja malli eelvaadet</a>.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
et_EE: See sektsioon näitab faile, mida kasutatakse WooCommerce vaikimisi mallide asemel.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
et_EE: See määrab sinu poe põhilehe - see on koht, kus asub sinu toodete arhiiv.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
et_EE: See määrab komakohtade eraldaja hindade kuvamisel.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
et_EE: See määrab mitu komakohta hindade kuvamisel näidatakse.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
et_EE: See määrab tuhandike eraldaja hindade kuvamisel.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
et_EE: See säte määrab, millistel poe lehtedel tooteid näidatakse.

en: This setting does not apply to guest purchases.
et_EE: See seade ei mõjuta külaliste poolt tehtud oste.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
et_EE: Sellel tarnemeetodil pole sätteid, mida muuta.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
et_EE: Seda külgpaani ei saa enam kasutada ja seda ei kuvata. Selle lõplikuks eemaldamiseks pead allpool eemaldama kõik selle moodulid.

en: This site has been archived or suspended.
et_EE: See veebileht on kas arhiveeritud või ajutiselt kõrvaldatud.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
et_EE: See sait ei ole veel sisse lülitatud. Kui seda ei õnnestu sisse lülitada, teata haldurile: %s

en: This site is no longer available.
et_EE: Veebileht pole enam saadaval.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
et_EE: See püsitellimus on aegunud. Võta omanikuga ühendust, et <strong>pikendada</strong> püsitellimus, saamaks uuendusi ja kasutajatuge.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
et_EE: See püsitellimus on aegunud. Palun <strong>pikenda</strong>, saamaks uuendusi ja tuge.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
et_EE: See püsitellimus aegub varsti. Palun <strong>pikenda</strong>, et saaksid ka edaspidi uuendusi ning kasutajatuge.

en: This taxonomy is not hierarchical.
et_EE: See taksonoomia ei ole hierarhiline.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
et_EE: See mallifail on sinu teema poolt üle kirjutatud ja selle leiab siit: %s.

en: This text template will help you to create your website&#8217;s privacy policy.
et_EE: See tekstimall aitab sul luua enda veebisaidi privaatsuseeskirjad.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
et_EE: Seda teksti näidatakse nupul, mis viib välise tooteni.

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
et_EE: See teema ei toeta siin lehel videopäiseid. Mine esilehele või mõnele muule lehele, mis neid toetab.

en: This theme does not work with your version of PHP.
et_EE: See teema ei tööta sinu praeguse PHP versiooniga.

en: This theme does not work with your version of WordPress.
et_EE: See teema ei tööta sinu praeguse WordPressi versiooniga.

en: This theme does not work with your versions of WordPress and PHP.
et_EE: See teema ei tööta sinu praeguste WordPressi ja PHP versioonidega.

en: This theme doesn't support Customizer.
et_EE: See teema ei toeta kohandajat.

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
et_EE: Teema laadimine ebaõnnestus ja see peatati haldusliidese poolt.

en: This theme is already installed.
et_EE: See versioon on juba paigaldatud.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
et_EE: See ajavöönd ei kasuta suveaega.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
et_EE: Selles ajavööndis kehtib hetkel suveaeg.

en: This timezone is currently in standard time.
et_EE: Selles ajavööndis kehtib hetkel talveaeg.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
et_EE: See tööriist laseb sul genereerida ja alla laadida CSV faili, kus on nimekiri kõikidest toodetest.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by deleting or anonymizing known data for a given user.
et_EE: See tööriist aitab veebisaidi omanikel täita kohalikke seadusi, võimaldades konkreetse kasutaja isikuandmeid kustutada või anonüümseks muuta.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by exporting known data for a given user in a .zip file.
et_EE: See tööriist aitab veebisaidi omanikel täita kohalikke seadusi, võimaldades konkreetse kasutaja isikuandmeid zip-failina eksportida.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
et_EE: See tööriist eemaldab KÕIK lõppenud kehtivusega ajutised andmed WordPressist.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
et_EE: See tööriist puhastab toote/poe ajutiste andmete vahemälu.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
et_EE: See tööriist kustutab andmebaasist kõik klientide sessioonide andmed, sealhulgas praegused ostukorvid ning andmebaasi salvestatud ostukorvid.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
et_EE: See tööriist kustutab kõik ilma põhitooteta variatsioonid.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
et_EE: See tööriist kustutab aegunud allalaadimisõigused ning õigused, millel on jäänud 0 allalaadimiskorda.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
et_EE: See tööriist paigaldab kõik puuduvad WooCommerce lehed. Juba defineeritud ja paigaldatud lehti ei asendata.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
et_EE: See tööriist loendab tooted uuesti üle - kasulik juhul, kui sa muudad oma seadeid moel, mis peidab osa tooteid kataloogist.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
et_EE: See tööriist genereerib andmed toodete kiirotsingu tabeli jaoks. See protsess võib pikalt aega võtta.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
et_EE: See tööriist lähtestab halduri, klienti ja poe halduri (shop_manager) rollid vaikimisi rollideks. Kasuta seda juhul, kui sinu kasutahad ei saa kõikidele WooCommerce'i haldamise lehtedele ligi.

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
et_EE: See tööriist uuendab sinu WooCommerce andmebaasi viimasele versioonile. Enne jätkamist palun veendu, et oled loonud piisavalt hea varukoopia.

en: This type of file cannot be edited.
et_EE: Seda tüüpi faili ei saa muuta.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
et_EE: See autentimisvõti puudub ka failist %s.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
et_EE: See kasutajanimi ei kõlba, kuna sisaldab lubamatuid sümboleid. Palun sisesta korrektne kasutajanimi.

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
et_EE: See video on päisevideoks liiga suur. Proovi kas lühemat videot, muuda pakkimissätteid nii, et faili maht oleks alla 8MB või laadi video üles YouTube-i ja viita sellele.

en: This week
et_EE: Sellel nädalal

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
et_EE: Siin moodulis võib olla kood, mis sobiks paremini &#8220;kohandatud HTML-i&#8221; moodulisse. Ehk proovid seda?

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
et_EE: Siin moodulis võis olla kood, mis sobiks paremini &#8220;kohandatud HTML-i&#8221; moodulisse. Ehk proovid seda?

en: This widget requires JavaScript.
et_EE: See toiming vajab JavaScriptii toetust.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
et_EE: Selliselt kuvatakse Sinu nime konto all ja tootearvustustes

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
et_EE: Seda näidatakse, kui lugeja viib hiirekursori viite kohale või vahel ka viite all.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
et_EE: See kustutab kõik passiivsed moodulid. Ühtki kohandust ei salvestata.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
et_EE: See sisaldab kõiki Sinu postitusi, lehti, kommentaare, lisavälju, termineid, menüüsid ja kohandatud postitusi.

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
et_EE: See annab kasutajale "%1$s" %2$s ligipääsu, mis laseb tal teha järgnevat:

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
et_EE[0]: See annab ligipääsu <a href="%1$s">%2$s veebisaidile, millele sul on vastavad õigused olemas</a>.
et_EE[1]: See annab ligipääsu <a href="%1$s">kõigile %2$s veebisaidile, millele sul on vastavad õigused olemas</a>.

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
et_EE[0]: Rakenduste paroolid annavad ligipääsu <a href="%1$s"> %2$s veebisaidile selles võrgustikus, kuna sul on peahalduri õigused</a>.
et_EE[1]: Rakenduste paroolid annavad ligipääsu  kõigile <a href="%1$s"> %2$s veebisaidile selles võrgustikus, kuna sul on peahalduri õigused</a>.

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
et_EE: See regenereerib kõik poe pisipildid, et nad kattuks teema ja/või pildisätetega.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
et_EE: See eemaldab taustapildi, ühtki hilisemat muudatust enam kasutada ei saa.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
et_EE: See kustutab päisepildi, ühtki hilisemat muudatust enam kasutada ei saa.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
et_EE: See asendab praeguse redaktori sisu viimase varukoopia omaga.  Redaktoris saad kasutada tühistamist ja taastamist, et valida kas algne või varukoopiast taastatud sisuversioon.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
et_EE: See taastab algse taustapildi, ühtki hilisemat muudatust enam kasutada ei saa.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
et_EE: See taastab algse päisepildi, ühtki hilisemat muudatust enam kasutada ei saa.

en: This zone is <b>optionally</b> used for regions that are not included in any other shipping zone.
et_EE: Seda tsooni saab <b>soovi korral</b> kasutada nende regioonide jaoks, mis ühtegi teise tarnetsooni ei kuulu.

en: Though the terms refer to two different concepts, in practice, they can be the same address or different. For example, you can have the core WordPress installation files in the root directory (<code>https://example.com</code>), in which case the two URLs would be the same. Or the <a href="%s">WordPress files can be in a subdirectory</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>). In that case, the WordPress URL and the site URL would be different.
et_EE: Ehkki need terminid tähistavad kaht eri mõistet, on praktikas tegu kas samade või erinevate aadressidega. Näiteks võib WordPressi põhipaigaldus asuda juurkataloogis (<code>https://example.com</code>), sel juhul on need kaks aadressi ühesugused.. Või asuvad <a href="%s">WordPressi failid alamkataloogis</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>) - viimasel juhul on WordPressi ja veebisaidi aadressid erinevad.

en: Thousand separator
et_EE: Tuhandike eraldaja

en: Thousand separator.
et_EE: Tuhandike eraldaja.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
et_EE: Selle riigi jaoks defineeritud hindade tuhandike eraldaja.

en: Threading Comments&#8230;
et_EE: Kommentaarilõimede korrastus

en: Three Columns
et_EE: Kolm veergu

en: Thu
et_EE: N

en: Thumbnail
et_EE: Ikoon

en: Thumbnail Height
et_EE: Pisipildi kõrgus

en: Thumbnail Settings
et_EE: Pisipildiseaded

en: Thumbnail Settings Help
et_EE: Pisipildiseadete abiinfo

en: Thumbnail Width
et_EE: Pisipildi laius

en: Thumbnail cropping
et_EE: Pisipildi lõikamine

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
et_EE: Pisipiltide regenereerimine on planeeritud taustal töötama.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
et_EE: Pisipiltide regenereerimine toimub praegu taustal. Sõltuvalt piltide arvust sinu poes võib see parasjagu aega võtta.

en: Thumbnail size
et_EE: Eelvaate mõõtmed

en: Thumbnail width
et_EE: Pisipildi laius

en: Thursday
et_EE: Neljapäev

[ctx: Thursday initial]
en: T
et_EE: N

en: Tile
et_EE: Kordus

en: Time
et_EE: Aeg

en: Time Format
et_EE: Ajavorming

en: Time Slider
et_EE: Ajaliugur

en: Time Zone
et_EE: Ajavöönd

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
et_EE: Aeg on lisada mõned viited! Klõpsa &#8220;%s&#8221;, et alustada lehtede, rubriikide ja kohandatud viidete lisamist enda menüüsse. Võid lisada nii palju elemente kui soovid.

en: Timestamp
et_EE: Ajatempel

en: Timezone
et_EE: Ajavöönd

en: Timor-Leste
et_EE: Ida-Timor

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
et_EE: Blokid

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
et_EE: Vormindus

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
et_EE: Pealkirjad

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
et_EE: Lisa mall

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
et_EE: Mallid

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
et_EE: Muuda

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
et_EE: Fail

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
et_EE: Vormindus

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
et_EE: Lisa

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
et_EE: Tabel

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
et_EE: Vahendid

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
et_EE: Vaade

en: Tirane
et_EE: Tirana

en: Title
et_EE: Pealkiri

en: Title Attribute
et_EE: Pealkirja atribuut

en: Title and Post Editor
et_EE: Redaktor

en: Title for the global styles variation, as it exists in the database.
et_EE: Stiilivariandi pealkiri, nagu see andmebaasis esineb.

en: Title for the object, as it exists in the database.
et_EE: Objekti pealkiri, nagu see andmebaasis esineb.

en: Title for the post, as it exists in the database.
et_EE: Postituse pealkiri, nagu see andmebaasis esineb.

en: Title for the template, as it exists in the database.
et_EE: Malli pealkiri, nagu see andmebaasis esineb.

en: Title for the widget
et_EE: Mooduli pealkiri

[ctx: Title of a Navigation menu]
en: Navigation
et_EE: Navigeerimine

en: Title of block type.
et_EE: Plokitüübi pealkiri.

en: Title of template.
et_EE: Malli pealkiri.

en: Title of the global styles variation.
et_EE: Stiilivariandi pealkiri.

en: Title:
et_EE: Pealkiri:

en: Title:
et_EE: Pealkiri:

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
et_EE: Mooduli aktiveerimiseks lohista see külgpaanile või klõpsa sellel. Deaktiveerimiseks ja seadete kustutamiseks lohista moodul tagasi.

en: To activate your site, please click the following link:
    
    %1$s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %2$s
et_EE: Enda ajaveebi aktiveerimiseks palun klõpsa järgnevat viidet:
    
    %1$s
    
    Peale aktiveerimist saadetakse sulle *veel üks e-kiri*, millest leiad kasutajainfo.
    
    Aktiveerimise järel leiad enda lehe siit:
    
    %2$s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
et_EE: Kasutaja aktiveerimiseks palun klõpsa järgnevat viidet:
    
    %s
    
    Peale aktiveerimist saadetakse sulle *veel üks e-kiri*, milles on sisselogimisinfo.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
et_EE: Veebiviite lisamiseks <strong>ava viidete alajaotus, sisesta URL ja kuvatav tekst ning klõpsa Lisa menüüsse</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
et_EE: Kui soovid olemasoleva menüü määramise asemel luua uue <strong>klõpsa lingil &#8217;Loo uus menüü&#8217; linki</strong>. Uus menüü seotakse automaatsele selle asukohaga.

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
et_EE: Uue kasutaja lisamiseks klõpsa Lisa kasutaja - nuppu ekraani ülaservas või Lisa uus -nuppu kasutajate halduses.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
et_EE: Uue kasutaja lisamiseks sisesta tema andmed ja klõpsa Lisa kasutaja -nuppu allpool.

en: To allow logging, make %1$s writable or define a custom %2$s.
et_EE: Logimise võimaldamiseks tee %1$s kirjutatavaks või defineeri enda %2$s.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
et_EE: Paigutamaks menüüd ühele või mitmele kohale teemas <strong>vali vastav menüü iga asukoha juures kuvatud valikust.</strong> Kui oled valmis, <strong>klõpsa Salvesta muudatused</strong>

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
et_EE: Ühendumaks lehega %1$s pead olema sisse logitud. Logi allpool oma poodi sisse või <a href="%2$s">katkesta ja pöördu tagasi lehele %1$s</a>

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
et_EE: Pildi kadreerimiseks vali sobiv ala klõpsates ja lohistades.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
et_EE: Meediaelementide kustutamiseks klõpsa Hulgivaliku nuppu ekraani ülaservas. Vali elemendid mida soovid kustutada, seejärel klõpsa nuppu Kustuta valitud. Klõpsates nuppu Tühista valik saad minna tagasi meediat vaatama.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
et_EE: Muutmaks menüüd mis on juba määratud teemas lubatud kohale <strong>klõpsa kõrval olevat &#8217;Muuda&#8217; linki</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
et_EE: Olemasoleva menüü muutmiseks <strong>vali vastav menüü valikust ning klõpsa Vali</strong>

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
et_EE: Selle tellimuse muutmiseks pane staatuseks "ootab maksmist"

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
et_EE: Selle uuenduse tegemiseks pead <strong>aktiveerima</strong> selle püsitellimuse.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
et_EE: Selle uuenduse tegemiseks pead <strong>ostma</strong> uue püsitellimuse.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
et_EE: Turvalisuse huvides soovitame eemaldada kõik kasutamata teemad. Jäta alles WordPressi vaikimisi teema %1$s, enda praegune teema %2$s ja selle ülemteema %3$s.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
et_EE: Turvalisuse huvides soovitame eemaldada kõik kasutamata teemad. Jäta alles enda praegune teema %1$s ja selle ülemteema %2$s.

en: To make it easier for you to edit and save the imported posts and drafts, you may want to change the name of the author of the posts. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
et_EE: Imporditud postitustega töötamise lihtsustamiseks saab postituste autoreid muuta. Näiteks võib kõik sissekanded importida halduri omadena.

en: To manage plugins on your site, visit the Plugins page: %s
et_EE: Pluginate haldamiseks mine pluginalehele: %s

en: To manage themes on your site, visit the Themes page: %s
et_EE: Teemade haldamiseks mine teemalehele: %s

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
et_EE: Toote variatsioonide manipuleerimiseks peaksid kasutama /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; otspunkti.

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
et_EE: Siit lahkumiseks vajuta esmalt Esc- ja siis Tab-klahvi.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
et_EE: Teiste nuppude valimiseks kasuta Tab-i või nooleklahve, redaktorisse naasmiseks vajuta Esc-i või kasuta üht nuppudest.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
et_EE: Versioonide vahel liikumiseks kasuta <strong>vasak- või parempoolset slaiderit</strong> või nuppe <strong>Eelmine ja Järgmine</strong>.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
et_EE: Jälgimisest keeldumiseks jäta kast tühjaks. Sinu poodi ei jälgita ning mingeid andmeid ei koguta. Vaata siit, milliseid kasutusandmeid kogutakse: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
et_EE: Selle e-kirja malli ülekirjutamiseks ja muutmiseks kopeeri %1$s oma teema kausta: %2$s.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
et_EE: Menüüelementide järjestamiseks <strong>lohista need hiirega sobivale postsioonile või kasuta klaviatuuri</strong>. Lohista või liiguta menüüelementi veidi paremale loomaks alam-menüüd.

en: To reset your password, visit the following address:
et_EE: Parooli vahetamiseks külasta järgnevat aadressi:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
et_EE: Versiooni taastamiseks <strong>klõpsa Taasta see versioon</strong>.

en: To set your password, visit the following address:
et_EE: Parooli määramiseks külasta järgmist aadressi:

en: To set your password, visit the following address:
et_EE: Parooli vahetamiseks mine järgnevale aadressile:

en: To the top
et_EE: Ülemiseks

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
et_EE: Oma tellimuse jälgimiseks sisesta palun oma tellimuse number allolevasse kasti ja vajuta sisestusklahvi. Tellimuse numbri leiad oma kviitungilt, mille said tellimuse kinnitusega e-posti teel.

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
et_EE: Taustapildi kasutamiseks laadi see üles või kasuta mõnd olemasolevat pilti oma meediateegist, klõpsates nupule &#8220;Vali pilt&#8221;. Pilti saab kuvada üksikuna või määrata see mosaiigina korduma (ekraani täites). Tausta saab nii fikseerida kui ka panna koos tekstiga kerima.

en: To use this importer, you must have a Google account and an upgraded (New, was Beta) blog hosted on blogspot.com or a custom domain (not FTP).
et_EE: Importija kasutamiseks peab sul olema Google-i konto, uuendatud Bloggeri ajaveeb ning see peab asuma kas Blogspotis või enda domeenis (mitte FTP-s).

en: Today
et_EE: Täna

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
et_EE: Tee &quot;allalaaditavaks&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
et_EE: Lülita &quot;sisse/välja&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
et_EE: Lülita laoseisu haldamine sisse/välja

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
et_EE: Tee &quot;virtuaalseks&quot;

en: Toggle Editor Text Direction
et_EE: Vaheta teksti suunda redaktoris

en: Toggle add category
et_EE: Rubriigi lisamine sees/väljas

en: Toggle extra menu items
et_EE: Lülita menüüelemente sisse-välja

en: Toggle featured
et_EE: Lülita esiletõstmine sisse/välja

en: Toggle fullscreen
et_EE: Vaheta täisekraanil olekut

en: Toggle panel: %s
et_EE: Lülita paneeli %s

en: Toggle section: %s
et_EE: Lülita sektsioon sisse/välja: %s

en: Toggle section: Custom Links
et_EE: Lülita sektsioon sisse/välja: kasutaja viited

en: Token
et_EE: Tähis

en: Tomorrow
et_EE: Homme

en: Tongan pa&#x2bb;anga
et_EE: Tonga pa&#x2bb;anga

en: Too many bookmarks: cannot create any more.
et_EE: Liiga palju järjehoidjaid: rohkem ei saa luua.

en: Too many calls to seek() - this can lead to performance issues.
et_EE: Liiga palju seek()-funktsiooni väljakutseid - see võib viia jõudlusprobleemideni.

en: Too many redirects.
et_EE: Liiga palju ümbersuunamisi.

en: Tool description.
et_EE: Tööriista kirjeldus.

en: Tool does not exist.
et_EE: Seda tööriista pole.

en: Tool name.
et_EE: Tööriista nimi.

en: Tool ran.
et_EE: Tööriist käivitatud.

en: Tool return message.
et_EE: Tööriista tagasiside teade.

en: Toolbar
et_EE: Tööriistariba

en: Toolbar Toggle
et_EE: Tööriistariba

en: Tools
et_EE: Töövahendid

en: Top
et_EE: Ülal

en: Top Left
et_EE: Ülal vasakul

en: Top Posts
et_EE: Postituste paremik

en: Top Right
et_EE: Ülal paremal

en: Top Searches
et_EE: Populaarsemad otsingud

en: Top earners
et_EE: Enim teeninud tooted

en: Top freebies
et_EE: Populaarseimad tasuta tooted

en: Top rated products
et_EE: Kõrgeimalt hinnatud tooted

en: Top sellers
et_EE: Enim müüdud kaubad

en: Topic
et_EE: Teema

en: Topic: %s
et_EE: Teema: %s

en: Topics
et_EE: Teemad

en: Topics started
et_EE: Loodud teemad

en: Total
et_EE: Summa

en: Total Database Size
et_EE: Andmebaasi maht kokku

en: Total amount spent.
et_EE: Ostude kogusumma.

en: Total available to refund
et_EE: Veel võimalik tagasi maksta

en: Total charged for shipping.
et_EE: Tarne kogusumma.

en: Total charged for taxes.
et_EE: Maksude kogusumma.

en: Total discount amount for the order.
et_EE: Tellimuse allahindluste kogusumma.

en: Total discount tax amount for the order.
et_EE: Tellimuse allahindluste maksude kogusumma.

en: Total installation size
et_EE: Paigalduse kogumaht

en: Total number of purchases.
et_EE: Ostude koguarv.

en: Total of coupons used.
et_EE: Kasutatud kupongide kogusumma.

en: Total of items purchased.
et_EE: Ostetud tootede koguhulk.

en: Total of orders placed.
et_EE: Tehtud tellimuste arv.

en: Total of refunded orders.
et_EE: Tagasimaksete kogusumma.

en: Total sales minus shipping and tax.
et_EE: Müük kokku miinus transprdikulud ja maksud.

en: Total shipping
et_EE: Transport kokku

en: Total shipping amount for the order.
et_EE: Tellimuse tarne kogusumma.

en: Total shipping tax amount for the order.
et_EE: Tellimuse tarne maksude kogusumma.

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
et_EE: Kogusuurust ei õnnestunud tuvastada, kuna paigalduse kogumahu arvutamisel tekkisid mõned vead.

en: Total tax
et_EE: Maksud kokku

en: Total:
et_EE: Kokku:

en: Totals
et_EE: Kokku

en: Totals.
et_EE: Kokku

en: Town / City
et_EE: Linn/Alev/Küla

en: Town / District
et_EE: Linn/Alev/Küla

en: Town / Village
et_EE: Linn / küla

en: Track
et_EE: Jälgi

en: Track %1$s of %2$s.
et_EE: Lugu %1$s %2$sst.

en: Track %s.
et_EE: Lugu %s.

en: Trackback
et_EE: Tagasisideviide

en: Trackback excerpt:
et_EE: Väljavõte trackback-ist:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
et_EE: Trackback-viiteid kasutatakse vanemate ajaveebisüsteemide teavitamiseks nendele viitamisest. Teistele WordPressi veebisaitidele viidatakse automaatselt  <a href="%s">pingback-viidete</a> abil, midagi muud pole vaja teha.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
et_EE: Lood (subtiitrid, sisuedastus, kirjeldused, peatükid või metaandmed)

en: Transaction ID
et_EE: Tehingu number

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
et_EE: Tõsta olemasolevad tooted oma uude poodi ümber — selleks impordi CSV fail.

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
et_EE: Tõlkijad

en: Translation Ready
et_EE: Tõlkevalmis

en: Translation Updates
et_EE: Tõlkeuuendused

en: Transnistrian ruble
et_EE: Transnistria rubla

en: Trash
et_EE: Prügikasti

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Prügi <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Prügi <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
et_EE: Viska ära: %s

en: Trashed
et_EE: Prügikasti visatud

en: Trashing that comment failed.
et_EE: Kommentaari kustutamine ebaõnnestus.

en: Travel Agency
et_EE: reisibüroo

en: Trinidad and Tobago
et_EE: Trinidad ja Tobago

en: Trinidad and Tobago dollar
et_EE: Trinidadi ja Tobago dollar

en: Trouble signing in
et_EE: Sisselogimine ebaõnnestus

en: Troubleshooting
et_EE: Veaotsing

en: True the prices included tax during checkout.
et_EE: Tõene, kui ostu sooritamisel kasutatud hinnad sisaldasid makse.

en: Try Again
et_EE: Proovi uuesti

en: Try again
et_EE: Proovi uuesti

en: Try different keywords.
et_EE: Proovi erinevaid märksõnasid.

en: Tue
et_EE: T

en: Tuesday
et_EE: Teisipäev

en: Tunisia
et_EE: Tuneesia

en: Tunisian dinar
et_EE: Tuneesia denaar

en: Turkey
et_EE: Türgi

en: Turkish
et_EE: türgi

en: Turkish lira
et_EE: Türgi liir

en: Turkmenistan manat
et_EE: Türkmenistani manat

en: Turks and Caicos Islands
et_EE: Turks ja Caicos

en: Turn comments on or off
et_EE: Lülita kommentaarid sisse või välja

en: Tweak your site, or give it a whole new look! Get creative &#8212; how about a new color palette or font?
et_EE: Kohanda enda veebilehte - miks mitte anda talle täiesti uus välimus uue värviskeemi või kirjastiili abil?

en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
et_EE: Twenty Sixteen on ajatult populaarse WordPressi kujunduse - horisontaalne päis koos võimaliku tööriistaribaga paremal, mis sobib hästi nii ajaveebidele kui muudele veebilehtedele - uuendatud väljalase. Tal on ilusad vaikimisi värvivalikud koos värvide muutmise võimalusega, mobiilseadme-keskse lähenemisega haakuv paindlik sõrestik ja laitmatu väljanägemine igas üksikasjas. Twenty Sixteeniga näeb su veeb kõikjal hea välja.

en: Twice Daily
et_EE: Kaks korda päevas

en: Two Columns
et_EE: Kaks veergu

en: Two terms you will want to know are the WordPress URL and the site URL. The WordPress URL is where the core WordPress installation files are, and the site URL is the address a visitor uses in the browser to go to your site.
et_EE: Kaks mõistet, mida tuleks eristada, on WordPressi URL ja veebisaidi URL. WordPressi URL on WordPressi põhifailide asukoht, veebisaidi URL on aga aadress, mille abil külastaja sinu veebisaidile siseneb.

en: Two-Step Authentication
et_EE: Kaheastmeline autentimine

en: Type
et_EE: Tüüp

en: Type / to choose a block
et_EE: Ploki valimiseks vajuta /-klahvi

en: Type attribution for the term.
et_EE: Termini tüübiatribuut.

en: Type of attribute.
et_EE: Omaduse tüüp.

en: Type of post.
et_EE: Postituse tüüp.

en: Type of setting.
et_EE: Sätte tüüp.

en: Type of template.
et_EE: Malli tüüp.

en: Type of the comment.
et_EE: Kommentaari tüüp.

en: Type the new password again.
et_EE: Sisesta enda uus parool uuesti.

en: Type the password again.
et_EE: Sisesta parool uuesti.

en: Type your new password again.
et_EE: Sisesta enda uus parool uuesti.

en: Types
et_EE: Tüübid

en: Types associated with the taxonomy.
et_EE: Taksonoomiaga seostatud tüübid.

en: Types:
et_EE: Tüübid

en: Typography
et_EE: Tüpograafia

en: URL not found. Response returned a non-200 status code for this URL.
et_EE: URL-i ei leitud. Server saatis sellelt aadressilt tagasi 200-st erineva olekukoodi.

en: URL of the term.
et_EE: Termini URL.

en: URL of the user.
et_EE: Kasutaja URL.

en: URL to edit the order
et_EE: URL tellimuse muutmiseks

en: URL to the %s audio source file
et_EE: Heliallika %s aadress

en: URL to the %s video source file
et_EE: Videoallika %s aadress

en: URL to the comment.
et_EE: Kommentaari URL.

en: URL to the edited image file.
et_EE: Muudetud pildifaili URL.

en: URL to the media file
et_EE: Meediafaili aadress

en: URL to the object.
et_EE: Objekti URL.

en: URL to the original attachment file.
et_EE: Algse manusefaili URL.

en: URL to the post.
et_EE: Postituse URL.

en: URL where the webhook payload is delivered.
et_EE: URL, kuhu veebikonksu päring saadetakse.

en: URL-encoded form data from the widget admin form. Used to update a widget that does not support instance. Write only.
et_EE: URLi alusel kodeeritud vormiandmed mooduli haldusvormilt. Neid kasutatakse instantse mittetoetava mooduli uuendamiseks. Ainult kirjutusõigus.

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
et_EE: USA sisene tsoon = Kõik USA osariigid = Fikseeritud tasuga tarne

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
et_EE: Gruusia

en: UTC DateTime when the coupon expires.
et_EE: Kupongi aegumise UTC DateTime.

en: UTC means Coordinated Universal Time.
et_EE: UTC on Coordinated Universal Time (sisuliselt Greenwichi aeg ehk GMT).

en: UTC%s
et_EE: GMT %s

en: Ugandan shilling
et_EE: Uganda šilling

en: Uh oh &ndash; LiveJournal has disconnected us because we made too many requests to their servers too quickly.
et_EE: Tohoh, LiveJournal viskas meid välja, kuna ilmselt tegime liiga kiiresti liiga palju  päringuid.

en: Uh oh!
et_EE: Oh, jah.

en: Uh, oh. Something didn&#8217;t work. Please <a href="%s">try again</a>.
et_EE: Oeh, midagi läks viltu. Palun <a href="%s">proovi uuesti</a>.

en: Ukraine
et_EE: Ukraina

en: Ukrainian
et_EE: ukraina

en: Ukrainian hryvnia
et_EE: Ukraina grivna

en: Ulyanovsk
et_EE: Uljanovsk

en: Un-spammed by %s
et_EE: Märgitud mitterämpsuks kasutaja %s poolt

en: Unable to accept more than %s items for this request.
et_EE: Sellises päringus ei tohi olla üle %s objekti.

en: Unable to add payment method to your account.
et_EE: Sinu kontole maksemeetodi lisamine ei õnnestunud.

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
et_EE: Taotlust ei saa lisada. Vaja on korrektset e-postiaadressi või kasutajanime.

en: Unable to archive the personal data export file (HTML format).
et_EE: Isikuandmete ekspordifaili (HTML-vormingus) arhiveerimine ebaõnnestus.

en: Unable to archive the personal data export file (JSON format).
et_EE: Isikuandmete ekspordifaili (JSON-vormingus) arhiveerimine ebaõnnestus.

en: Unable to check if any new versions of WordPress are available.
et_EE: WordPressi uuenduste kontroll ebaõnnestus.

en: Unable to claim actions. Database error.
et_EE: Tegevuste hõivamine ebaõnnestus. Andmebaasi viga.

en: Unable to claim actions. Database error: %s.
et_EE: Tegevuste hõivamine ebaõnnestus. Andmebaasi viga.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
et_EE: Failisüsteemiga ei saadud ühendust. Palun kontrolli ligipääsuõigusi.

en: Unable to convert Classic Menu to blocks.
et_EE: Klassikalist menüüd ei saa plokkideks teisendada.

en: Unable to create a Privacy Policy page.
et_EE: Privaatsuseeskirja lehe loomine ebaõnnestus.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
et_EE: Kataloogi %s ei saa luua - kas selle ülemkataloogile on kirjutusõigused olemas?

en: Unable to create new image.
et_EE: Pildi loomine ebaõnnestus.

en: Unable to create order
et_EE: Tellimuse tegemine ebaõnnestus.

en: Unable to create order.
et_EE: Tellimuse tegemine ebaõnnestus.

en: Unable to create personal data export folder.
et_EE: Isikuandmete ekspordikausta loomine ebaõnnestus.

en: Unable to crop this image.
et_EE: Pilti ei õnnestu kärpida.

en: Unable to detect page cache due to possible loopback request problem. Please verify that the loopback request test is passing. Error: %1$s (Code: %2$s)
et_EE: Lehepuhvrit ei tuvastatud võimaliku silmuspäringuprobleemi tõttu. Palun kontrolli, et silmuspäringu test on edukas. Viga: %1$s (veakood: %2$s)

en: Unable to detect the presence of page cache
et_EE: Lehepuhvri tuvastamine ei õnnestu

en: Unable to determine
et_EE: Ei õnnestu tuvastada

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
et_EE: Ghostscripti olemasolu ei õnnestu tuvastada

en: Unable to determine server architecture
et_EE: Serveri arhitektuuri ei õnnestu tuvastada

en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
et_EE: Funktsioon %s on keelatud ning mõned meediasätted on seetõttu kättesaamatud.

en: Unable to determine what plugin was installed.
et_EE: Paigaldatud pluginat ei õnnestu tuvastada.

en: Unable to determine what web server software is used
et_EE: Veebiserveri tarkvara ei õnnestu tuvastada

en: Unable to edit this image.
et_EE: Pilti ei õnnestu muuta.

en: Unable to encode the personal data for export. Error: %s
et_EE: Isikuandmete ekspordiks kodeerimine ei õnnestu. Viga: %s

en: Unable to generate personal data export file. ZipArchive not available.
et_EE: Isikuandmete ekspordifaili genereerimine ebaõnnestus, kuna ZipArchive pole saadaval.

en: Unable to get meta information for file.
et_EE: Faili metainfot ei õnnestu leida.

en: Unable to initiate confirmation for personal data request.
et_EE: Isikuandmete päringule kinnituse küsimine ebaõnnestus.

en: Unable to initiate confirmation request.
et_EE: Kinnituse küsimine ebaõnnestus.

en: Unable to insert download log entry in database.
et_EE: Allalaadimise logi andmebaasi lisamine ei õnnestunud.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
et_EE: Ei leia WordPressi sisukataloogi (wp-content)

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
et_EE: Ei leia WordPressi pluginate kataloogi.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
et_EE: Ei leia WordPressi kataloogi.

en: Unable to locate WordPress content directory
et_EE: Ei leia WordPressi sisukataloogi (wp-content)

en: Unable to locate WordPress content directory (%s).
et_EE: Ei leia WordPressi sisukataloogi (wp-content)

en: Unable to locate WordPress theme directory.
et_EE: Ei leia WordPressi teemade kataloogi.

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
et_EE: Tegevuse %s ebaõnnestumist ei saanud kirja panna. Andmebaasi viga.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
et_EE: Ekspordifaili (arhiivi) avamine kirjutamiseks ebaõnnestus.

en: Unable to open personal data export (HTML report) for writing.
et_EE: Isikuandmete ekspordifaili (HTML raporti) avamine kirjutamiseks ebaõnnestus.

en: Unable to open personal data export file (JSON report) for writing.
et_EE: Isikuandmete ekspordifaili (JSON-i raport) avamine kirjutamiseks ebaõnnestus.

en: Unable to open personal data export file (archive) for writing.
et_EE: Isikuandmete ekspordifaili (arhiivi) avamine kirjutamiseks ebaõnnestus.

en: Unable to pass %s if not using multisite.
et_EE: Mitmesaidirežiimi ei kasutata, %s edastamine ei õnnestu.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
et_EE: Meediafaili eelvaade nurjus tundmatu vea tõttu.

en: Unable to protect personal data export folder from browsing.
et_EE: Isikuandmete ekspordikausta kaitsmine vaatamise eest ebaõnnestus.

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
et_EE: Ei leia WordPress.org'i - IP: %1$s, viga %2$s

en: Unable to reduce stock for item %s.
et_EE: Toote %s laoseisu vähendamine ei õnnestunud.

en: Unable to restore stock for item %s.
et_EE: Toote %s laoseisu taastamine ei õnnestunud.

en: Unable to retrieve body from response at this URL.
et_EE: Sellelt aadressilt ei õnnestunud vastust alla laadida.

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
et_EE: MySQLi veateadet ei õnnestunud leida

en: Unable to rotate this image.
et_EE: Pilti ei õnnestu pöörata.

en: Unable to save action.
et_EE: Tegevust ei õnnestunud salvestada.

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
et_EE[0]: Salvestamine ebaõnnestus, kuna %s säte oli vigane.
et_EE[1]: Salvestamine ebaõnnestus, kuna %s sätet olid vigased.

en: Unable to save the image.
et_EE: Pilti ei õnnestu salvestada.

en: Unable to send personal data export confirmation email.
et_EE: Isikuandmete ekspordi kinnituskirja saatmine ebaõnnestus.

en: Unable to send personal data export email.
et_EE: Isikuandmete ekspordi e-kirja saatmine ebaõnnestus.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
et_EE: Vormi ei ole võimalik saata, palun värskenda lehte ja proovi uuesti.

en: Unable to submit this form, please try again.
et_EE: Vormi ei ole võimalik saata, palun proovi uuesti.

en: Unable to trash changes.
et_EE: Muudatusi ei saa tühistada.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
et_EE: %s hõivatud olekut ei saa eemaldada. Andmebaasi viga.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
et_EE: Tegevuse %s hõivatud olekut ei saa eemaldada. Andmebaasi viga.

en: Unable to use image "%s".
et_EE: Pilti "%s" ei saa kasutada.

en: Unapprove
et_EE: Lükka tagasi

en: Unapprove this comment
et_EE: Tühista kommentaari heakskiit

en: Unapproved
et_EE: Lükka tagasi

en: Unarchive
et_EE: Arhiivist välja

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
et_EE: Seda sätet ei lubata muuta.

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
et_EE: Lubamatu tegevus - %s -parameetri võib eesrakenduse eelvaatest eemaldada.

en: Unavailable
et_EE: Pole saadaval

en: Uncategorized
et_EE: Määratlemata

en: Unchanged:
et_EE: Muutmata:

en: Uncheck All
et_EE: Tühista valikud

en: Uncropped
et_EE: Lõikamata

en: Undefined
et_EE: Määramata

en: Under %s
et_EE: %s all

en: Underline
et_EE: Allajoonimine

en: Understanding the status report
et_EE: Olekuraporti selgitused

en: Undo
et_EE: Võta tagasi

en: Undo.
et_EE: Ennista.

en: Undo?
et_EE: Võta tagasi?

en: Unencoded instance settings, if supported.
et_EE: Instantsi kodeerimata sätted, kui neid toetatakse.

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
et_EE: Server andis ootamatu vastuse, kuid faili üleslaadimine võis siiski õnnestuda. Vaata meediateegist järele või laadi see leht uuesti.

en: Unfollow comments
et_EE: Ära jälgi kommentaare

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
et_EE: Kahjuks <strong>ei tarni me asukohta %s</strong>. Palun sisesta teistsugune tarneaadress.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
et_EE: Kahjuks ei saa tellimust vastu võtta, sest tehing lükati panga/kaupmehe poolt tagasi. Palun proovige ostu uuesti sooritada.

[ctx: Ungrouping blocks from within a grouping block back into individual blocks within the Editor]
en: Ungroup
et_EE: Lõpeta plokkide grupeerimine

en: Unidentified action %s
et_EE: Tundmatu tegevus %s

en: Unique ID for the instance.
et_EE: Instantsi unikaalne ID.

en: Unique ID for the resource.
et_EE: Ressursi unikaalne ID.

en: Unique ID for the zone.
et_EE: Tsooni unikaalne ID.

en: Unique identifier for the attachment.
et_EE: Manuse unikaalne tunnus.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
et_EE: Terminite atribuudi unikaalne identifikaator.

en: Unique identifier for the comment.
et_EE: Kommentaari unikaalne tunnus.

en: Unique identifier for the item.
et_EE: Objekti unikaalne ID.

en: Unique identifier for the object.
et_EE: Objekti unikaalne ID.

en: Unique identifier for the post.
et_EE: Postituse unikaalne tunnus.

en: Unique identifier for the product.
et_EE: Toote unikaalne tunnus.

en: Unique identifier for the resource.
et_EE: Ressursi unikaalne identifikaator.

en: Unique identifier for the revision.
et_EE: Versiooni unikaalne tunnus.

en: Unique identifier for the term.
et_EE: Termini unikaalne ID.

en: Unique identifier for the user.
et_EE: Kasutaja unikaalne ID.

en: Unique identifier for the variable product.
et_EE: Varieeruva toote unikaalne identifikaator.

en: Unique identifier for the variation.
et_EE: Variatsiooni unikaalne identifikaator.

en: Unique identifier for the webhook.
et_EE: Veebikonksu unikaalne identifikaator.

en: Unique identifier for the widget.
et_EE: Mooduli unikaalne tunnus.

en: Unique identifier.
et_EE: Unikaalne identifikaator.

en: Unique name identifying the block type.
et_EE: Plokitüübi unikaalne nimi.

en: Unique name identifying the sidebar.
et_EE: Külgpaani unikaalne nimi.

en: Unique name identifying the style.
et_EE: Stiili unikaalne nimi.

en: Unique registered name for the block.
et_EE: Ploki unikaalne registreerimisnimi.

en: Unique slug for the resource.
et_EE: Ressursi unikaalne püsiviite tüvi.

en: Unique slug identifying the template.
et_EE: Malli unikaalne püsiviide.

en: Unique slug identifying the widget type.
et_EE: Moodulitüübi unikaalne püsiviide.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
et_EE: Unikaalne püsiviide toote omadusele; peab olema 28 tähemärki või lühem.

en: Unique transaction ID.
et_EE: Unikaalne tehingu ID.

en: United Arab Emirates
et_EE: Araabia Ühendemiraadid

en: United Arab Emirates dirham
et_EE: Araabia Ühendemiraatide dirham

en: United Kingdom (UK)
et_EE: Ühendkuningriik (UK)

en: United States (US)
et_EE: Ameerika Ühendriigid (US)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
et_EE: Ühendriikide hajasaared

en: United States (US) dollar
et_EE: Ameerika Ühendriikide (USA) dollar

en: Units in stock
et_EE: Ühikuid laos

en: Universal
et_EE: Universaalne

en: Universal time is %s.
et_EE: Greenwichi aeg on %s.

en: Unknown
et_EE: Teadmata

en: Unknown API error.
et_EE: Tundmatu API viga.

en: Unknown Feed
et_EE: Tundmatu uudisevoog

en: Unknown action.
et_EE: Tundmatu tegevus.

en: Unknown bookmark name.
et_EE: Tundmatu järjehoidjanimi.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
et_EE: Tundmatu e-postiaadress. Kontrolli üle või proovi enda kasutajanime.

en: Unknown error
et_EE: Tundmatu viga

en: Unknown request method.
et_EE: Tundmatu päringumeetod.

en: Unlimited
et_EE: Piiramatult

en: Unlimited usage
et_EE: Piiramatu kasutus

en: Unlock
et_EE: Võta lukust lahti

en: Unmute
et_EE: Tühista vaigistus

en: Unpacking the package&#8230;
et_EE: Pakin lahti

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
et_EE: Maksmata tellimus tühistati - aja piirmäär ületati.

en: Unpublished
et_EE: Avaldamata

en: Unrecognized background setting.
et_EE: Tundmatu taustasäte.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
et_EE: Sisemise postitusetüübi kustutamine pole võimalik

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
et_EE: Sisemise taksonoomia kustutamine pole võimalik

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
et_EE: Selle klassi põhjal loodud objektide de-serialiseerimine on keelatud.

en: Unsupported request method
et_EE: Päringumeetod ei ole toetatud

en: Untested with your version of WordPress
et_EE: See on sinu WordPressi versiooniga testimata

en: Untitled
et_EE: Nimetu

en: Untitled post %d
et_EE: Nimetu postitus %d

en: Untrash
et_EE: Taasta

en: Up one
et_EE: Üks ülespoole

en: Upcoming charges
et_EE: Tulevased maksed

en: Update
et_EE: Uuenda

en: Update %s
et_EE: Uuenda %s

en: Update %s now
et_EE: Uuenda %s kohe

en: Update Available
et_EE: Uuendus saadaval

en: Update Category
et_EE: Muuda rubriiki

en: Update Comment
et_EE: Uuenda kommentaari

en: Update Complete
et_EE: Uuendamine lõpetatud

en: Update Incompatible
et_EE: Sobimatu uuendus

en: Update Link
et_EE: Uuenda viidet

en: Update Link Category
et_EE: Muuda viiterubriiki

en: Update Now
et_EE: Uuenda kohe

en: Update PHP
et_EE: Uuenda PHP-d

en: Update Plugins
et_EE: Uuenda pluginaid

en: Update Profile
et_EE: Uuenda profiili

en: Update Services
et_EE: Uuendusteenused

en: Update Tag
et_EE: Uuenda silti

en: Update User
et_EE: Uuenda kasutajat

en: Update WooCommerce Database
et_EE: Uuenda WooCommerce andmebaasi

en: Update WordPress
et_EE: Uuenda WordPressi

en: Update anyway, even though it might break your site?
et_EE: Kas uuendada hoolimata ohust veebisait katki teha?

en: Update audio playlist
et_EE: Uuenda helifailide nimekirja

en: Update available
et_EE: Uuendus saadaval

en: Update cart
et_EE: Uuenda ostukorvi

en: Update category
et_EE: Uuenda kategooriat

en: Update country / region
et_EE: Uuenda riiki / piirkonda

en: Update database
et_EE: Uuenda andmebaasi

en: Update existing products
et_EE: Uuenda olemasolevaid tooteid

en: Update gallery
et_EE: Uuenda galeriid

en: Update gallery settings
et_EE: Uuenda galerii seadeid

en: Update now
et_EE: Uuenda kohe

en: Update progress
et_EE: Uuenduse edenemine

en: Update shipping class
et_EE: Uuenda tarneklassi

en: Update status event failed.
et_EE: Oleku uuendamise sündmus ebaõnnestus.

en: Update tag
et_EE: Uuenda silti

en: Update to %s
et_EE: Uuenda versioonile %s

en: Update totals
et_EE: Uuenda summasid

en: Update video playlist
et_EE: Uuenda videonimekirja

en: Update your plugins
et_EE: Uuenda pluginaid

en: Update your profile
et_EE: Uuenda oma profiili!

en: Update your site to use HTTPS
et_EE: Vii enda veebisait HTTPS-ile

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
et_EE: Uuenda oma teema viimasele versioonile. Kui uuendust saadaval pole, võta ühendust selle teema autoriga ning küsi, kas ta sobib kasutamiseks koos käesoleva WooCommerce versiooniga.

en: Updated
et_EE: Uuendatud

en: Updated %s.
et_EE: Uuendatud: %s.

en: Updated at
et_EE: Uuendatud

en: Updated:
et_EE: Uuendatud

en: Updates
et_EE: Uuendused

en: Updates %s
et_EE: Uuendused %s

en: Updating
et_EE: Uuendatakse

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
et_EE: Uuendan pluginat %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
et_EE: Uuendan teemat %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
et_EE: Kommentaari uuendamine ei õnnestunud.

en: Updating comment status failed.
et_EE: Kommentaari staatuse uuendamine ebaõnnestus.

en: Updating database
et_EE: Andmebaasi uuendamine

en: Updating product review failed.
et_EE: Toote arvustuse uuendamine ebaõnnestus.

en: Updating review failed.
et_EE: Arvustuse uuendamine ebaõnnestus.

en: Updating review status failed.
et_EE: Arvustuse staatuse uuendamine ebaõnnestus.

en: Updating the plugin&#8230;
et_EE: Uuendan pluginat&#8230;

en: Updating the theme&#8230;
et_EE: Uuendan teemat&#8230;

en: Upgrade
et_EE: Uuenda

en: Upgrade now
et_EE: Uuenda nüüd

en: Upgrade now:
et_EE: Uuenda nüüd

en: Upgrades
et_EE: Uuendused

en: Upload
et_EE: Laadi üles

en: Upload CSV file
et_EE: Lae üles CSV fail

en: Upload Limit Exceeded
et_EE: Üleslaadimislimiit sai täis

en: Upload New Media
et_EE: Lae uus meediafail üles

en: Upload a new file
et_EE: Lae üles uus fail

en: Upload an image
et_EE: Laadi pilt üles

en: Upload date:
et_EE: Üleslaadimisaeg:

en: Upload failed.
et_EE: Üleslaadimine ebaõnnestus

en: Upload failed. Please reload and try again.
et_EE: Üleslaadimine ebaõnnestus. Palun laadi leht uuesti ja proovi veel kord.

en: Upload file and import
et_EE: Lae fail üles ja impordi

en: Upload files
et_EE: Laadin failid üles

en: Upload images
et_EE: Laadi pildid üles

en: Upload max filesize
et_EE: Üleslaetava faili maks. suurus

en: Upload stopped.
et_EE: Üleslaadimine peatati.

en: Upload theme
et_EE: Lae teema  üles

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
et_EE: Parima tulemuse saad, kui kasutad %1$s vormingut ja võimalikult väiksemahulist faili. Sinu teema soovitab päise kõrguseks %2$s pikslit.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
et_EE: Parima tulemuse saad, kui kasutad %1$s vormingut ja võimalikult väiksemahulist faili. Sinu teema soovitab päise laiuseks %2$s pikslit.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
et_EE: Parima tulemuse saad, kui kasutad %1$s vormingut ja võimalikult väiksemahulist faili. Sinu teema soovitab päise mõõtmeteks %2$s pikslit.

en: Upload/Add image
et_EE: Laadi üles/lisa pilt

en: Uploaded Images
et_EE: Üleslaetud pildid

en: Uploaded by:
et_EE: Üles laadis:

en: Uploaded on:
et_EE: Üleslaaditud:

en: Uploaded on: %s
et_EE: Uuendatud %s

en: Uploaded to this Navigation Menu
et_EE: Üles laaditud sellesse navigeerimismenüüsse

en: Uploaded to this page
et_EE: Lisatud sellele lehele

en: Uploaded to this post
et_EE: Lisatud sellele postitusele

en: Uploaded to this product
et_EE: Selle pildi külge üles laetud.

en: Uploaded to this template
et_EE: Üles laaditud sellesse malli

en: Uploaded to this template part
et_EE: Üles laaditud sellesse malliosasse

en: Uploaded to:
et_EE: Üles laaditud:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
et_EE: või

en: Uploading
et_EE: Üleslaadimine

en: Uploading Files
et_EE: Laadin faile üles

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
et_EE: Üleslaadimise juures saab määrata üleslaetavate failide kataloogitee.

en: Uploads
et_EE: Üles laaditud asjad

en: Uploads directory location
et_EE: Üleslaadimiskataloogi asukoht

en: Uploads directory size
et_EE: Üleslaadimiskataloogi maht

en: Upsells
et_EE: Ülesmüügid

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
et_EE: Ülesmüügid on tooted, mida sina soovitad selle toote asemele, mida klient parasjagu vaatab. Näiteks võivad need olla tooted, mis on sinule kasumlikumad, parema kvaliteediga või kallimad.

en: Uruguayan peso
et_EE: Uruguai peeso

en: Usage / Limit
et_EE: Kasutatud / Limiit

en: Usage Tracking
et_EE: Kasutuse jälgimine

en: Usage limit per coupon
et_EE: Piirmäär kupongi kohta

en: Usage limit per user
et_EE: Piirmäär kasutaja kohta

en: Usage limits
et_EE: Kasutamise piirmäärad

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
et_EE: Sisselogimislogo juures ei soovitata kehvema ligipääsetavuse tõttu kasutada pealkirja. Kasuta pigem viite teksti.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
et_EE: Kasutajatasemeid ei soovitata enam kasutada, parem on määrata ära võimalused.

en: Usage restriction
et_EE: Kasutamise piirang

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
et_EE: Kui väärtust ei taheta näidata, kasuta parem funktsiooni %s.

en: Use %s instead.
et_EE: Kasuta parem %s.

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
et_EE: Kasuta <code>[qty]</code> toodete arvu jaoks, <br/><code>[cost]</code> toodete kogusumma jaoks ning <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> protsendipõhiste tasude jaoks.

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
et_EE: Vasak/parem nooleklahv liiguvad edasi sekundi kaupa, üles/alla klahvid kümne sekundi jagu.

en: Use Site Editor
et_EE: Kasuta saidiredaktorit

en: Use This Page
et_EE: Kasuta seda lehte

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
et_EE: Helitugevuse suurendamiseks või vähendamiseks kasuta nooleklahve üles/alla.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
et_EE: Vastuse muutmiseks kasuta WP Query argumente; privaatsed päringumuutujad nõuavad vastavat autoriseerimist.

en: Use a new payment method
et_EE: Kasuta uut makseviisi

en: Use as product image
et_EE: Kasuta toote pildina

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
et_EE: Kasuta väljaarvatavate terminite eraldamiseks %s asemel komasid.

en: Use https
et_EE: Kasuta HTTPS-i

en: Use image
et_EE: Kasuta pilti

en: Use previous column mapping preferences?
et_EE: Kasuta eelnevaid tulpade määratluse eelistusi?

en: Use the %s filter instead.
et_EE: Kasuta parem filtrit %s.

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
et_EE: Vabalt valitud HTML-i lisamiseks moodulialadesse kasuta kohandatud HTML-i moodulit.

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
et_EE: Meediaelementide vahel liikumiseks kasuta dialoogi ülaservas olevaid noolenuppe või klaviatuuri vasakule-paremale nooleklahve.

en: Used as a fallback template for all pages when a more specific template is not defined.
et_EE: See mall on kõigi lehtede varuvariant juhuks, kui spetsiifilisemat malli ei leita.

en: Used as:
et_EE: Kasutusel kui:

en: Used for variations
et_EE: Kasutatakse variatsioonide puhul

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
et_EE: Allikas:

en: Used-up download permissions
et_EE: Ära kasutatud allalaadimise õigused

en: Used: %1$s%% of %2$s
et_EE: Kasutatud: %1$s%% / %2$s

en: User
et_EE: Kasutajad

en: User %s added
et_EE: Lisati kasutaja %s

en: User Agent
et_EE: Kasutajaagent

en: User Dashboard: %s
et_EE: Kasutaja töölaud: %s

en: User Description
et_EE: Kasutaja kirjeldus

en: User Display Name
et_EE: Kasutaja kuvatav nimi

en: User Email
et_EE: Kasutaja e-postiaadress

en: User First Name
et_EE: Kasutaja eesnimi

en: User ID
et_EE: Kasutaja ID

en: User ID of user who created the refund.
et_EE: Tagasimakse loonud kasutaja ID.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
et_EE: Tellimuse omaniku kasutaja ID. Külaliste jaoks 0.

en: User Language
et_EE: Kasutaja keel

en: User Last Name
et_EE: Kasutaja perenimi

en: User Login Name
et_EE: Kasutaja sisselogimisnimi

en: User Name
et_EE: Kasutajanimi

en: User Nice Name
et_EE: Kasutaja täisnimi

en: User Nickname
et_EE: Kasutaja hüüdnimi

en: User Registration Date
et_EE: Kasutaja registreerimisnimi

en: User Request
et_EE: Kasutaja taotlus

en: User Requests
et_EE: Kasutaja taotlused

en: User Roles
et_EE: Kasutajarollid

en: User URL
et_EE: Kasutaja URL

en: User URL may not be longer than 100 characters.
et_EE: Kasutajanimi ei tohi olla pikem kui 60 tähemärki.

en: User added.
et_EE: Kasutaja lisatud.

en: User agent for the comment author.
et_EE: Kommentaari autori kasutajaagent.

en: User agent of the customer.
et_EE: Kliendi veebilehitseja kasutajaagent.

en: User already exists. Password inherited.
et_EE: Kasutaja on juba olemas. Parool jäeti endiseks.

en: User cannot be added to this site.
et_EE: Sellele saidile ei saa kasutajaid lisada.

en: User count
et_EE: Kasutajate arv

en: User deleted.
et_EE: Kasutaja kustutati.

en: User deletion is not allowed from this screen.
et_EE: Siit ei saa kasutajaid kustutada.

en: User email
et_EE: Kasutaja e-post

en: User has been added to your site.
et_EE: Kasutaja lisati sinu veebilehele.

en: User has been created, but could not be added to this site.
et_EE: Kasutaja on loodud, kuid teda ei õnnestunud saidile lisada.

en: User has blocked requests through HTTP.
et_EE: Kasutaja on HTTP päringud blokeerinud.

en: User has no sites or content and will be deleted.
et_EE: Kasutajale ei kuulu mingit sisu ega saite, järgneb kustutamine.

en: User is missing.
et_EE: Kasutaja on puudu.

en: User not found.
et_EE: Kasutajat ei leitud.

en: User queries should not be run before the %s hook.
et_EE: Kasutaja päringuid ei tohiks käivitada enne %s kasutamist.

en: User removed from this site.
et_EE: Kasutaja eemaldatud sellelt veebilehelt.

[ctx: User role]
en: Administrator
et_EE: Haldur

[ctx: User role]
en: Author
et_EE: Autor

[ctx: User role]
en: Contributor
et_EE: Kaastööline

[ctx: User role]
en: Customer
et_EE: Klient

[ctx: User role]
en: Editor
et_EE: Toimetaja

[ctx: User role]
en: Shop manager
et_EE: Poe haldur

[ctx: User role]
en: Subscriber
et_EE: Lugeja

en: User updated.
et_EE: Kasutaja andmeid uuendati.

en: User&#8217;s Session Tokens data.
et_EE: Kasutaja sessiooniandmed.

en: User&#8217;s comment data.
et_EE: Kasutaja kommentaariandmed.

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
et_EE: Kasutaja asukohateavet kasutatakse töölaual WordPressi sündmuste ja uudiste moodulis kogukonnasündmuste näitamiseks.

en: User&#8217;s media data.
et_EE: Kasutaja meediaandmed.

en: User&#8217;s profile data.
et_EE: Kasutaja isikuandmed.

en: Username
et_EE: Kasutajanimi

en: Username is not editable.
et_EE: Kasutajanime ei saa muuta.

en: Username is required.
et_EE: Kasutajanimi on nõutud.

en: Username isn't editable.
et_EE: Kasutajanime ei saa muuta.

en: Username may not be longer than 60 characters.
et_EE: Kasutajanimi ei tohi olla pikem kui 60 tähemärki.

en: Username must be at least 4 characters.
et_EE: Kasutajanimes peab olema vähemalt 4 tähemärki.

en: Username or Email
et_EE: Kasutajanimi või e-postiaadress

en: Username or Email Address
et_EE: Kasutajanimi või e-postiaadress.

en: Username or email
et_EE: Kasutajanimi või e-post:

en: Username or email address
et_EE: Kasutajanimi või e-postiaadress

en: Username.
et_EE: Kasutajanimi

en: Username/Password incorrect for %s
et_EE: %s kasutajanimi/parool on vale

en: Username:
et_EE: Kasutajanimi:

en: Username: %s
et_EE: Kasutajanimi: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
et_EE: Kasutajanimed võivad sisaldada üksnes väiketähti (a-ü) ja numbreid.

en: Usernames cannot be changed.
et_EE: Kasutajanimesid ei saa muuta.

en: Usernames must be at least 4 characters.
et_EE: Kasutajanimi peab olema vähemalt 4 tähemärki pikk

en: Users
et_EE: Kasutajad

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
et_EE: Kasutajaid ei saa prügikasti saata. Kustutamiseks seadista '%s'.

en: Users list
et_EE: Kasutajate nimekiri

en: Users list navigation
et_EE: Kasutajate nimekirjas liikumine

en: Users must be registered and logged in to comment
et_EE: Kasutajad peavad kommenteerimiseks registreeruma ja sisse logima

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
et_EE: Kasutajad peavad ostma vähemalt selle summa eest, et saada tasuta transporti (kui see on ülalpool sisse lülitatud).

en: Uzbekistan
et_EE: Usbekistan

en: Uzbekistani som
et_EE: Usbekistani som

en: VAT
et_EE: KM

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
et_EE: Valideerimise viga: PayPali IPN vastus tuli teiselt e-posti aadressilt (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
et_EE: Valideerimise viga: PayPali summad ei kattu (summa %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
et_EE: Valideerimise viga: PayPali summad ei kattu (bruto %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
et_EE: Valideerimise viga: PayPali valuutad ei kattu (kood %s).

en: Value
et_EE: Väärtus

en: Value (required)
et_EE: Väärtus (nõutud)

en: Value of the coupon.
et_EE: Kupongi väärtus.

en: Value(s)
et_EE: Väärtus(ed)

en: Values for the input array must be either objects or arrays.
et_EE: Sisendmassiivi väärtused peavad olema kas objektid või massiivid.

en: Variable product
et_EE: Varieeruv toode

en: Variation #%1$s of %2$s
et_EE: Variatsioon #%1$s / %2$s

en: Variation ID, if applicable.
et_EE: Variatsiooni ID, kui on.

en: Variation ID.
et_EE: Variatsiooni ID.

en: Variation ID:
et_EE: Variatsiooni ID:

en: Variation URL.
et_EE: Variatsiooni URL.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
et_EE: Variatsiooni ei saa importida: põhitoote ID on puudu või seda toodet pole veel.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
et_EE: Variatsiooni ei saa importida: ülemtoode ei saa olla toote variatsioon

en: Variation description.
et_EE: Variatsiooni kirjeldus.

en: Variation dimensions.
et_EE: Variatsiooni mõõtmed.

en: Variation height (%s).
et_EE: Variatsiooni kõrgus (%s).

en: Variation image data.
et_EE: Variatsiooni pildi andmed.

en: Variation length (%s).
et_EE: Variatsiooni pikkus (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
et_EE: Variatsiooni menüüjärjekord (määrab asetuse variatsioonide nimekirjas)

en: Variation price (required)
et_EE: Variatsiooni hind (nõutav)

en: Variation regular price.
et_EE: Variatsiooni tavahind.

en: Variation sale price.
et_EE: Variatsiooni soodushind.

en: Variation status.
et_EE: Variatsiooni staatus.

en: Variation weight (%s).
et_EE: Variatsiooni kaal (%s).

en: Variation width (%s).
et_EE: Variatsiooni laius (%s).

en: Variations
et_EE: Variatsioonid

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
et_EE: Ilma hinnata variatsioone (ja nende omadusi) sinu poes ei näidata.

en: Vatican
et_EE: Vatikan

en: Venezuela
et_EE: Venetsueela

en: Venezuelan bol&iacute;var
et_EE: Venetsueela bol&iacute;var

[ctx: Verb: Remove a user or follower from the blog.]
en: Remove
et_EE: Eemalda

en: Version
et_EE: Versioon

en: Version %1$s by %2$s
et_EE: Versioon %1$s (autor: %2$s)

en: Version %s
et_EE: Versioon %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
et_EE: <strong>Saadaval</strong> on versioon %s.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
et_EE: Versioon %s on <strong>saadaval</strong>. Selle uuenduse paigaldamiseks pead <strong>ostma</strong> uue püsitellimuse.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
et_EE: Tellimust viimati uuendanud WooCommerce'i versioon.

en: Version of block API.
et_EE: Ploki API versioon.

en: Version of the content block format used by the post.
et_EE: Selle postituse kasutatava sisuplokivormingu versioon.

en: Version of the content block format used by the template.
et_EE: Mallis kasutatava sisuplokivormingu versioon.

en: Version:
et_EE: Versioon:

en: Version: %s
et_EE: Versioon %s

en: Vertical
et_EE: Vertikaalne

en: Vertical position from the top to begin the crop as a percentage of the image height.
et_EE: Kärpimise algpositsiooni kaugus pildi ülaservast protsendina pildi kõrgusest.

en: Vertical space
et_EE: Püstruum

en: Very poor
et_EE: Väga kehv

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Videofail <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Videofailid <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
et_EE: Video üksikasjad

en: Video Player
et_EE: Videoesitaja

en: Video URL
et_EE: Video aadress

en: Video Widget
et_EE: Videomoodul

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
et_EE[0]: Videomoodul (%d)
et_EE[1]: Videomoodulid (%d)

en: Video details
et_EE: Video üksikasjad

en: Video is paused.
et_EE: Video on peatatud.

en: Video is playing.
et_EE: Videot mängitakse.

en: Video title
et_EE: Videofaili pealkiri

en: Video title&hellip;
et_EE: Videofaili pealkiri&hellip;

en: VideoPress Support
et_EE: VideoPress'i kasutajatugi

en: Videos
et_EE: Videod

en: Vienna
et_EE: Viin

en: Vietnamese
et_EE: vietnami

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
et_EE: Vietnami &#x111;&#x1ed3;ng

en: View
et_EE: Vaata

en: View %(domain)s
et_EE: Vaata %(domain)s

en: View %1$s version %2$s details
et_EE: Vaata %1$s versiooni %2$s üksikasju

en: View &#8220;%s&#8221;
et_EE: Vaata &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; archive
et_EE: Vaata &#8220;%s&#8221; arhiivi

en: View &amp; Customize
et_EE: Vaata &amp; kohanda

en: View Action
et_EE: Vaata tegevust

en: View All
et_EE: Vaata kõiki

en: View Attachment Page
et_EE: Vaata manuselehte

en: View Category
et_EE: Vaata rubriiki

en: View Changeset
et_EE: Vaata kohaldusi

en: View Comment
et_EE: Vaata kommentaari

en: View Navigation Menu
et_EE: Vaata navigeerimismenüüd

en: View Page
et_EE: Vaata lehte

en: View Pages
et_EE: Vaata lehti

en: View Pattern
et_EE: Vaata mustrit

en: View Patterns
et_EE: Vaata mustreid

en: View Post
et_EE: Vaata postitust

en: View Posts
et_EE: Vaata postitusi

en: View Privacy Policy Guide.
et_EE: Privaatsusreeglite juhis.

en: View Receipt
et_EE: Vaata arvet

en: View Site
et_EE: Vaata saiti

en: View Tag
et_EE: Vaata silti

en: View Template
et_EE: Vaata malli

en: View Template Part
et_EE: Vaata malliosa

en: View Trash
et_EE: Vaata prügikasti

en: View User
et_EE: Vaata kasutajat

en: View WooCommerce API docs
et_EE: Vaata WooCommerce'i API dokumentatsiooni

en: View WooCommerce documentation
et_EE: Vaata WooCommerce'i dokumentatsiooni

en: View WooCommerce settings
et_EE: Vaata WooCommerce'i seadeid

en: View affected templates
et_EE: Vaata mõjutatud malle

en: View all
et_EE: Vaata kõiki

en: View all drafts
et_EE: Vaata kõiki mustandeid

en: View all posts by %s
et_EE: Vaata autori %s postitusi

en: View all posts in %s
et_EE: Vaata kõiki postitusi rubriigis %s

en: View and manage coupons
et_EE: Vaata ja halda kuponge

en: View and manage customers
et_EE: Vaata ja halda kliente

en: View and manage orders and sales reports
et_EE: Vaata ja halda tellimusi ning müügiraporteid

en: View and manage products
et_EE: Vaata ja halda tooteid

en: View attachment page
et_EE: Vaata manuselehte

en: View cart
et_EE: Vaata ostukorvi

en: View comment history
et_EE: Vaata kommentaaride ajalugu

en: View coupon
et_EE: Vaata kupongi

en: View coupons
et_EE: Vaata kuponge

en: View customers
et_EE: Vaata kliente

en: View details
et_EE: Vaata üksikasju

en: View import log
et_EE: Vaata impordi logi

en: View mode
et_EE: Vaaterežiim

en: View more Storefront child themes
et_EE: Vaata rohkem Storefronti alamteemasid

en: View more comments
et_EE: Veel kommentaare

en: View order
et_EE: Vaata tellimust

en: View order: %s
et_EE: Vaata tellimust: %s

en: View orders
et_EE: Vaata tellimusi

en: View orders and sales reports
et_EE: Vaata tellimusi ja müügiraporteid

en: View other orders &rarr;
et_EE: Vaata teisi tellimusi &rarr;

en: View page
et_EE: Vaata lehte

en: View post
et_EE: Vaata postitust

en: View posts by %s
et_EE: Vaata autor %s postitusi

en: View product
et_EE: Vaata toodet

en: View products
et_EE: Vaata tooteid

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
et_EE: Vaata tooteid grupis &ldquo;%s&rdquo;

en: View progress &rarr;
et_EE: Jälgi edenemist &rarr;

en: View progress →
et_EE: Vaata edenemist

en: View receipt
et_EE: Vaata kviitungit

en: View report
et_EE: Vaata raportit

en: View site
et_EE: Vaata veebilehte

en: View tax rates
et_EE: Vaata maksumäärasid

en: View template
et_EE: Vaata malli

en: View this comment
et_EE: Vaata seda kommentaari

en: View your comment.
et_EE: Vaata oma kommentaari.

en: View your site
et_EE: Vaata oma saiti

en: View/Edit
et_EE: Vaata/muuda

en: Views
et_EE: Vaatamisi

en: Virgin Islands (British)
et_EE: Neitsisaared (Briti)

en: Virgin Islands (US)
et_EE: Neitsisaared (US)

en: Virtual
et_EE: Virtuaalne

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
et_EE: Virtuaalsed tooted on immateriaalsed ja neid ei transpordita.

en: Visibility
et_EE: Nähtavus

en: Visibility in catalog
et_EE: Nähtavus kataloogis

en: Visibility:
et_EE: Nähtavus:

en: Visible
et_EE: Nähtav

en: Visible on the product page
et_EE: Nähtav tootelehel

en: Visit
et_EE: Külasta

en: Visit %s
et_EE: Külasta %s

en: Visit %s admin area:
et_EE: Külasta %s haldust:

en: Visit %s&#8217;s website
et_EE: Külasta veebilehte %s

en: Visit Dashboard
et_EE: Töölaud

en: Visit Link
et_EE: Külasta lehte

en: Visit Site
et_EE: Esilehele

en: Visit Store
et_EE: Külasta poodi

en: Visit Theme Site
et_EE: Külasta teema veebi

en: Visit plugin homepage
et_EE: Mine pluginate kodulehele

en: Visit premium customer support
et_EE: Külasta tasulist kliendituge

en: Visit site
et_EE: Vaata esilehte

en: Visit site homepage
et_EE: Mine autori kodulehele

en: Visit theme site for %s
et_EE: Mine %s teema kodulehele

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
et_EE: Külastajate kommentaare saab kontrollida automaatse rämpsufiltri abil.

en: Visitors
et_EE: Külastajad

en: Visual Editor
et_EE: Visuaalredaktor

en: Visual aids
et_EE: Visuaaltöövahend

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
et_EE: Visuaalrežiimis sarnaneb töökeskkond tekstiredaktoriga. Teise ikoonirea kuvamiseks tuleb klõpsata tööriistaribal olevale lülitusnupule.

en: Volume Slider
et_EE: Helinivoo liugur

en: Votes
et_EE: Hääled

en: WC database version.
et_EE: WC andmebaasi versioon.

en: WP Admin
et_EE: WP administraator

en: WP REST API Integration v%d
et_EE: WP REST API integratsioon v%d

en: Waiting for confirmation
et_EE: Ootan kinnitust

en: Wales
et_EE: Müük

en: Wallis and Futuna
et_EE: Wallis ja Futuna

en: Want more events? <a href="%s">Help organize the next one</a>!
et_EE: Tahad uusi üritusi? <a href="%s">Aita mõnda korraldada</a>!

en: Warning | Warnings
et_EE[0]: Hoiatus

en: Warning! User %s cannot be deleted.
et_EE: Hoiatus! Kasutajat %s ei saa kustutada.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
et_EE: Hoiatus! Kasutajat %s ei saa kustutada, kuna ta on võrgustikuhaldur.

en: Warning:
et_EE: Hoiatus:

en: Warning: %1$s expects parameter %2$s (%3$s) to be a %4$s, %5$s given.
et_EE: Hoiatus: %1$s vajab, et parameeter %2$s (%3$s) oleks %4$s, praegu aga on %5$s.

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
et_EE: Hoiatus: link lisati, kuid võib sisaldada vigu. Palun testi.

en: Warsaw
et_EE: Varssavi

en: Watch five videos.
et_EE: Vaata viit videot

en: Wavatar (Generated)
et_EE: Wavatar (genereeritud)

en: We already have a ping from that URL for this post.
et_EE: Sellelt aadressilt on juba sellele postitusele pingback-viide saadetud.

en: We are now re-building the threading of your comments (this can also take a while if you have lots of comments)...
et_EE: Korrastame kommentaaride lõimesid (see võib võtta aega, kui kommentaare on palju)...

en: We have finished processing your order.
et_EE: Oleme tellimuse käitlemisega lõpule jõudnud.

en: We have saved some information about your Blogger account in your WordPress database. Clearing this information will allow you to start over. Restarting will not affect any posts you have already imported. If you attempt to re-import a blog, duplicate posts and comments will be skipped.
et_EE: Mõningane info sinu Bloggeri konto kohta salvestati WordPressi andmebaasi. Selle kustutamine võimaldab sul uuesti alustada. Uuestikäivitus ei mõjuta juba imporditud postitusi. Uuesti importides ignoreeritakse topeltpostitusi ja -kommentaare.

en: We hope to see you again soon.
et_EE: Loodame sind varsti uuesti näha.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
et_EE: Loodame sinu tellimuse juba varsti täita.

en: We look forward to seeing you soon.
et_EE: Loodame sind varsti näha.

en: We recommend Storefront, the <em>official</em> WooCommerce theme.
et_EE: Soovitame Storefronti, <em>ametlikku</em> WooCommerce teemat.

en: We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
et_EE: Soovitame kasutada PHP versiooni 7.2 või uuemat, mis tagab parema jõudluse ja turvalisuse.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
et_EE: Me jagame infot kolmandate osapooltega, kes aitavad meil teie jaoks tellimusi ja poega seonduvaid teenuseid pakkuda; näiteks --

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
et_EE: Näitame kontekstist sõltuvaid soovitusi ametlikele laiendustele, mis võivad sinu poele sobida.

en: We take privacy and transparency very seriously
et_EE: Me võtame privaatsust ja info läbipaistvust väga tõsiselt

en: We take privacy and transparency very seriously. To learn more about what data we collect, and how we use it, please visit <a href="%s">our Privacy Policy</a>.
et_EE: Andmekaitse ja tegevuse läbipaistvus on meile olulised. Meie kogutavate andmete ja nende kasutuse kohta loe lähemalt siit: <a href="%s">WordPress.org/about/privacy</a>.

en: We were able to log in but there were no blogs. Try a different account next time.
et_EE: Sisselogimine õnnestus, kuid sellel kontol ei ole ühtki ajaveebi. Proovi mõnd muud kontot.

en: We were not able to gain access to your account. Try starting over.
et_EE: Sinu kontole ligipääs ebaõnnestus. Proovi uuesti.

en: We were unable to process your order, please try again.
et_EE: Tellimuse töötlemine ei õnnestunud. Palun proovi uuesti.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
et_EE: Salvestame ka kommentaare ning arvustusi, kui sa neid meile jätad.

en: We&#8217;re all done here, but you can always <a href="%s">convert more</a>.
et_EE: Valmis! Soovi korral saad aga <a href="%s">teisendamist jätkata</a>.

en: We&#8217;re downloading and importing your LiveJournal posts...
et_EE: Laetakse ja imporditakse sinu LiveJournali postitusi...

en: We&#8217;ve saved where you were up to though, so if you come back to this importer in about 30 minutes, you should be able to continue from where you were.
et_EE: Pooleliolev seis salvestati ja kui tuled tagasi siia lehele umbes poole tunni pärast, peaksid saama samast kohast jätkata.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
et_EE: Kasutame toote kaalu jaoks %1$s ja toote mõõtude jaoks %2$s.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
et_EE: Oleme sulle abiks — saad nõuandeid, tooteuuendusi ja inspiratsiooni otse oma kirjakasti.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
et_EE: Tegime edaspidise haldamise lihtsamaks ja kergemaks. Nüüd saad hallata kõiki oma WooCommerce'ilt ostetud laiendusi otse laienduste menüüst, WooCommerce plugina seest. <a href="%s">Vaata ja halda</a> oma laiendusi.

en: Web Address
et_EE: Veebiaadress

en: Web address
et_EE: Veebiaadress

en: Web server
et_EE: Veebiserver

en: Webfont font family must be a non-empty string.
et_EE: Veebi-kirjastiili stiiliperekonna määrang ei tohi olla tühi tekstiväärtus.

en: Webfont font weight must be a properly formatted string or integer.
et_EE: Veebi-kirjastiilide kaal peab olema esitatud õiges vormingus tekstiväärtuse või täisarvuna.

en: Webfont src must be a non-empty string or an array of strings.
et_EE: Veebi-kirjastiili src-parameeter peab olema kas mittetühi tekstiväärtus või tekstimassiiv.

en: Webhook actions
et_EE: Veebikonksu tegevused

en: Webhook created on %s
et_EE: Veebikonks loodud %s

en: Webhook created successfully.
et_EE: Veebikonks loomine õnnestus.

en: Webhook data
et_EE: Veebikonksu andmed

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
et_EE: Veebikonksu edastusaadress peab olema korrektne URL ja algama http:// või https:// -ga

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
et_EE: Veebikonksu sihtkoha URL peab olema korrektne URL, mis algab sümbolitega http:// või https://.

en: Webhook delivery URL.
et_EE: Veebikonksu sihtkoha URL.

en: Webhook event.
et_EE: Veebikonksu sündmus.

en: Webhook resource.
et_EE: Veebikonksu ressurss.

en: Webhook status must be valid.
et_EE: Veebikonksu staatus peab olema korrektne.

en: Webhook status.
et_EE: Veebikonksu olek.

en: Webhook topic is required and must be valid.
et_EE: Veebikonksu pealkiri on nõutav ja peab olema korrektne.

en: Webhook topic must be valid.
et_EE: Veebikonksu pealkiri peab olema korrektne.

en: Webhook topic.
et_EE: Veebikonksu pealkiri.

en: Webhook updated successfully.
et_EE: Veebikonksu uuendamine õnnestus.

en: Webhooks
et_EE: Veebikonksud

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
et_EE: Veebikonksud on sündmuste teavitused, mis saadetakse sinu poolt valitud URL-ile. Neid saab kasutada kolmandate osapooltega integreerimiseks, kui nad seda toetavad.

en: Webhooks do not support trashing.
et_EE: Veebikonkse ei saa prügikasti saata.

en: Website
et_EE: Veebileht

en: Website Designer
et_EE: Veebilehe disainer

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
et_EE: Veebileht: %1$s (IP-aadress: %2$s, %3$s)

en: Websites
et_EE: Kodulehed

en: Wed
et_EE: K

en: Wednesday
et_EE: Kolmapäev

[ctx: Wednesday initial]
en: W
et_EE: K

en: Week
et_EE: Nädal

en: Week Starts On
et_EE: Nädal algab

en: Week(s)
et_EE: Nädal(ad)

en: Weeks
et_EE: Nädalad

en: Weight
et_EE: Kaal

en: Weight (%s)
et_EE: Kaal (%s)

en: Weight in decimal form
et_EE: Kaal kümnendkujul

en: Weight unit
et_EE: Kaaluühik

en: Welcome
et_EE: Tere tulemast

en: Welcome back!
et_EE: Teretulemast tagasi

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
et_EE: Tere tulemast

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
et_EE: Tere tulemast %s WordPressi! See on sinu esimene postitus. Muuda seda või kustuta ning alusta blogimist uue postitusega!

en: Welcome to WordPress!
et_EE: Tere tulemast WordPressi!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
et_EE: Tere tulemast WordPressi. See on sinu esimene postitus. Muuda seda või kustuta see ning alusta blogimist!

en: Welcome to WordPress.com
et_EE: Tere tulemast WordPress.com-i

en: Welcome to the WordPress.com community.
et_EE: Tere tulemast WordPress.com kogukonda!

en: Welcome to your WordPress Dashboard!
et_EE: Tere tulemast WordPressi töölauale!

en: Welcome to {site_title}
et_EE: Tere tulemast lehele {site_title}

en: Welsh
et_EE: uelsi

en: West
et_EE: Lääne-Austraalia

en: West African CFA franc
et_EE: Lääne-Aafrika CFA frank

en: West Virginia
et_EE: Lääne-Virginia

en: Western Sahara
et_EE: Lääne-Saharas

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
et_EE: Millistele sihtnumbritele pakud kohalikku transporti?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
et_EE: Millistele sihtnumbritele pakud ise järgi tulemist?

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
et_EE: Milliseid automaatotsustusi ja/või profileerimist me kasutajate andmetega teeme

en: What currency do you accept payments in?
et_EE: Millises valuutas sa makseid vastu võtad?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
et_EE: Millised valuutad on kasutusel toodete kataloogis ning millistes valuutades lasevad maksemeetodid makseid sooritada.

en: What data breach procedures we have in place
et_EE: Milliseid protseduure kasutame andmelekete korral

en: What do I do now?
et_EE: Mida ma nüüd teen?

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
et_EE: Millist summat soovid sa küsida kohaliku transpordi eest. Kui oled valinud tasuta transpordi, siis seda eiratakse. Jäta tühjaks, kui sa ei soovi seda kasutada.

en: What is PHP and how does it affect my site?
et_EE: Mis on PHP ja kuidas see mu veebilehte mõjutab?

en: What is PayPal?
et_EE: Mis on PayPal?

en: What personal data we collect and why we collect it
et_EE: Milliseid isikuandmeid me kogume ja miks

en: What rights you have over your data
et_EE: Millised on õigused enda andmetele

en: What running the tool will do.
et_EE: Mida tööriista käivitamine teeb.

en: What should be done with content owned by %s?
et_EE: Mida teha kasutajale %s kuuluva sisuga?

en: What should be done with content owned by these users?
et_EE: Mida teha nende kasutajate omanduses olnud sisuga?

en: What should be done with content owned by this user?
et_EE: Mida teha selle kasutaja omanduses olnud sisuga?

en: What third parties we receive data from
et_EE: Millistelt kolmandatelt osapooltelt me andmeid kogume

en: What to show on the front page
et_EE: Mida esiküljel näidata

en: What type of products do you plan to sell?
et_EE: Mis tüüpi tooteid sa müüa plaanid?

en: What we collect and store
et_EE: Mida me kogume ja salvestame

en: What we share with others
et_EE: Mida me teistega jagame

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
et_EE: Kui palju sa soovid fikseeritud hinnaga tarne eest küsida?

en: What&#8217;s New
et_EE: Uued asjad

en: What&#8217;s on your mind?
et_EE: Millest sa mõtled?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
et_EE: Mis vahe on rubriikidel ja siltidel? Tavaliselt on siltideks töö käigus leitud võtmesõnad, mis tõstavad esile postituses leiduvat põhiinfot (nimed, teemad jne), mis võib esineda teistes postitustes või mitte. Rubriigid seevastu on eelnevalt paikapandud alajaotised. Kui ajaveeb on raamat, siis rubriigid on otsekui sisukord, sildid aga on võtmesõnad nimeregistris.

en: What's Hot
et_EE: Hetkel päevakorras

en: What’s next?
et_EE: Mida järgmiseks?

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
et_EE: Kui kommentaar sisaldab mõnda neist sõnades (sisus, pealkirjas, URLis, e-posti- või IP-aadressis), saadetakse see prügikasti. Iga sõna või IP-aadress tuleb panna eraldi reale.  Loevad ka sõnaosad, näiteks  &#8220;press&#8221; leidub &#8220;WordPressis&#8221;.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP address, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
et_EE: Kui kommentaar sisaldab mõnda neist sõnades (sisus, pealkirjas, URLis, e-posti- või IP-aadressis), saadetakse <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">modereerimisele</a>. Iga sõna või IP-aadress tuleb panna eraldi reale.  Loevad ka sõnaosad, näiteks  &#8220;press&#8221; leidub &#8220;WordPressis&#8221;.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
et_EE: Uue rubriigi lisamiseks pead täitma järgmised väljad:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
et_EE: Uue sildi lisamisel pead täitma järgmised väljad:

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
et_EE: Mitme kupongi korraga kasutamisel mõjub esimene kupong täishinnale, teine saadud soodushinnale ja nii edasi.

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
et_EE: Teemade vahetamisel muutub sageli moodulite arv ja asukoht ning vahel tekib sellest ka väike segadus. Kui peale teema vahetamist näib mõni moodul puuduvat, siis keri ekraani allapoole – seal asuvad väljalülitatud moodulid, mille kõik sätted on salvestatud.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific comment.
et_EE: Väärtust %s tuleb alati kontrollida konkreetse kommentaari juures.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific page.
et_EE: Väärtust %s tuleb alati kontrollida konkreetse lehe juures.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific post.
et_EE: Väärtust %s tuleb alati kontrollida konkreetse postituse juures.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific term.
et_EE: Väärtust %s tuleb alati kontrollida konkreetse termini juures.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific user.
et_EE: Väärtust %s tuleb alati kontrollida konkreetse kasutaja juures.

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
et_EE: Kas %s käsitlemisel peaks allalaaditavate failide ligipääsud eemaldama ning allalaadimiste logid puhastama?

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
et_EE: Kas %s käsitlemisel peaks tellimustes sisalduvad isikuandmed säilitama või eemaldama?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
et_EE: Järjestusrežiimis kuvatakse menüüs täiendavalt elementide järjekorra muutmise vahendid.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
et_EE: Ümberjärjestusrežiimis on ülaserva nimekirjast saadaval täiendavad operatsioonid.

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
et_EE: Kui eelvaatled teemat väiksemal monitoril võid kasutada vasakpoolse paani allservas olevat ikooni selle paani peitmiseks, nii jääb rohkem ruumi saidi katsetamiseks. Paani taastamiseks klõpsa uuesti ikooni.

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
et_EE: Kui toote laojääk jõuab selle koguseni, muutub tema laoseis "laost otsas" olekusse ning sulle saadetakse e-kirjaga teavitus. See säte ei mõjuta olemasolevaid "laos olemas" olekus tooteid.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
et_EE: Kui toote laoseis jõuab selle koguseni, teavitatakse sind sellest e-kirja teel.

en: When registering a "variadic" theme feature, the "type" must be an "array".
et_EE: Variaatse teemaomaduse registreerimisel peab tüübiks olema massiiv (array).

en: When registering a default meta value the data must match the type provided.
et_EE: Vaikimisi metaväärtuse registreerimisel peab see vastama tüübile.

en: When registering an "array" feature, the feature's schema must include the "items" keyword.
et_EE: Massiivi registreerimisel tuleb kasutada elementide (items) võtmesõna.

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
et_EE: Registreerides REST API-s "array" sätte, pead määrama iga elemendi valikud "show_in_rest.schema.items" juures.

en: When registering an "array" or "object" feature to show in the REST API, the feature's schema must also be defined.
et_EE: Massiivi või objekti registreerimisel REST API-s tuleb defineerida ka omaduste komplekt (schema).

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
et_EE: Registreerides REST API-s "array" sätte, pead määrama iga elemendi valikud "show_in_rest.schema.items" juures.

en: When registering an "object" feature, the feature's schema must include the "properties" keyword.
et_EE: Objekti registreerimisel tuleb kasutada omaduste (properties) võtmesõna.

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
et_EE: Kui alustad uut lõiku ühega neist vorminduskoodidest ja tühikuga selle järel, vormindatakse lõik automaatselt. Tühistamiseks vajuta Back- või Esc-klahvi.

en: When testing the REST API, an error was encountered:
et_EE: REST API testimisel ilmnes viga:

en: When testing the REST API, an unexpected result was returned:
et_EE: REST API testimisel saadi ootamatu tulemus:

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search engines discouraged&#8221;, to remind you that you have directed search engines to not crawl your site.
et_EE: Kui see seadistus on aktiivne kuvatakse Töölaual Ülevaate lahtris teadet &#8220;Otsimootorid on blokeeritud&#8221; tuletamaks meelde, et sinu saiti ei indekseerita.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
et_EE: Kui tõene, kasutatakse tagasimakse loomiseks maksemeetodite API-t.

en: When using a keyboard to navigate:
et_EE: Navigeerides klaviatuuri abil:

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
et_EE: Kui külastajad jätavad saidile kommentaare, salvestame kommentaarivormi andmed ning ka külastaja IP-aadressi ja veebilehitseja tunnuse, et paremini tuvastada rämpsu.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
et_EE: Allolevale nupule klõpsates loob WordPress XML-faili, mida saab enda arvutisse salvestada.

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
et_EE: Kui logid sisse, kasutame mitut küpsist sisselogimisinfo ja ekraanivalikute salvestamiseks. Sisselogimisküpsised säilivad kaks päeva, ekraanivalikute omad ühe aasta. Kui valid &quot;Mäleta mind&quot;, jäetakse sisselogimine meelde kaheks nädalaks. Kontolt välja logides sisselogimisküpsised eemaldatakse.

en: When you make posts or comments around WordPress.com, they will be listed in chronological order here. Want to get started? Check out some of the links to the right and leave a comment on one that interests you.
et_EE: Kui sa teed sissekandeid või jätad kommetaare WordPress.com'is, siis need ilmuvad kronoloogilises järjekorras. Tahad pihta hakata? Paremal pool on mõned viited. Vaata need üle ning kommeteeri neid, mis sind huvitavad.

en: When you receive a new order, it will appear here.
et_EE: Kui sulle tehakse uus tellimus, ilmub see siia.

en: When you've been able to update using the "Update now" button on Dashboard > Updates, this error will be cleared for future update attempts.
et_EE: Kui sul õnnestub uuendusi teha töölaualt "Uuenda" -nupu abil, parandame selle vea järgmiste uuenduste käigus.

en: Where is your store based?
et_EE: Kus sinu pood asub?

en: Where the pattern comes from e.g. core
et_EE: Mustri päritolu, näiteks põhisüsteem

en: Where the template part is intended for use (header, footer, etc.)
et_EE: Kus seda malliosa kasutatakse (päis, jalus jne)

en: Where your data is sent
et_EE: Kuhu me andmeid saadame

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
et_EE: Kas taksonoomia on mõeldud avalikuks kasutuseks esilehe või haldusliidese kaudu.

en: Whether a template is a custom template.
et_EE: Kas see on kohandatud mall.

en: Whether a theme uses block-based template parts.
et_EE: Kas teema kasutab plokkide malliosi.

en: Whether a theme uses block-based templates.
et_EE: Kas teema kasutab plokipõhiseid malle.

en: Whether items must be assigned all or any of the specified terms.
et_EE: Kas objektidele tuleb määrata üks või kõik määratud terminid.

en: Whether or not comments are open on the post.
et_EE: Kas postituse kommenteerimine on lubatud.

en: Whether or not the post can be pinged.
et_EE: Kas postitusele saab teha pingback-viiteid.

en: Whether or not the post should be treated as sticky.
et_EE: Kas määrata postitus kinnistatuks (kleepuvaks).

en: Whether or not the post type can be viewed.
et_EE: Kas seda postitusetüüpi saab vaadata.

en: Whether or not the post type should have children.
et_EE: Kas lubatakse postitusetüübist tuletatud tüüpe.

en: Whether or not the taxonomy should have children.
et_EE: Kas taksonoomial lubatakse alamtaksonoomiaid.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
et_EE: Kas kuvada terminipilve.

en: Whether or not this is a compound rate.
et_EE: Kas see on liitmaksumäär.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
et_EE: Kas see maksumäär mõjub ka tarnele või mitte.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
et_EE: Kas WordPress Multisite on sisse lülitatud.

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
et_EE: Kas lisatakse postituste ja kommentaaride RSS-voogude viited.

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
et_EE: Kas seda liiki postitustel võib olla muudetav avaldamisaeg.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
et_EE: Kas selle staatusega postitusi kuvada saidi alguses.

en: Whether posts with this status should be private.
et_EE: Kas selle staatusega postitused on privaatsed.

en: Whether posts with this status should be protected.
et_EE: Kas selle staatusega postitused on kaitstud.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
et_EE: Kas selle staatusega postitustele saab teha avalikke päringuid.

en: Whether the content is protected with a password.
et_EE: Kas sisu on parooliga kaitstud.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
et_EE: Kas katkend on parooliga kaitstud.

en: Whether the menu item represents an object that no longer exists.
et_EE: Kas menüüelement esindab objekti, mida enam olemas ei ole.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
et_EE: Kas pluginat saab sisse lülitada üksnes kogu võrgustikus.

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
et_EE: Kas selle taksonoomia kohta saab teha avalikke päringuid.

en: Whether the theme can manage the document title tag.
et_EE: Kas dokumendi pealkirja hallatakse teema poolt.

en: Whether the theme disables custom colors.
et_EE: Kas teema keelab kohandatud värvid.

en: Whether the theme disables custom font sizes.
et_EE: Kas teema keelab kohandatud kirjasuurused.

en: Whether the theme disables custom gradients.
et_EE: Kas teema keelab valmis gradiendid.

en: Whether the theme disables generated layout styles.
et_EE: Kas teema lülitab tuletatud kujundusstiilid välja.

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
et_EE: Kas teema lubab Kohandajas kasutada moodulite valikulist uuendamist.

en: Whether the theme is a block-based theme.
et_EE: Kas teema toetab plokke.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
et_EE: Kas teema toetab kohanduvat mujalt lisatud sisu.

en: Whether the widget supports multiple instances
et_EE: Kas moodul toetab mitut instantsi

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
et_EE: Kas teema kasutab vaikimisi WordPressi plokistiile.

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
et_EE: Kas teema kasutab vaikimisi tumedat redaktoriliidest.

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
et_EE: Kas teema kasutab vaikimisi redaktori CSS-määranguid.

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
et_EE: Kas teema kasutab vaikimisi laia paigutusega CSS-määranguid.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
et_EE: Kas lubada taksonoomia veergude automaatset lisamist vastavatest tüübitabelitest.

en: Whether to automatically add top level pages to this menu.
et_EE: Kas lisada siia menüüsse automaatselt kõik uued ülataseme lehed.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
et_EE: Kas eirata prügikasti ja sundida koheselt kustutama.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
et_EE: Kas eirata prügikasti ja sundida koheselt kustutama

en: Whether to force removal of the widget, or move it to the inactive sidebar.
et_EE: Kas sundeemaldada moodul või viia see väljalülitatud külgpaanile.

en: Whether to generate a default UI for managing this post type.
et_EE: Kas luua selle taksonoomia haldamiseks vaikimisi kasutajaliides.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
et_EE: Kas luua selle taksonoomia haldamiseks vaikimisi kasutajaliides.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
et_EE: Kas peita ressursid, mis ei ole ühegi tootega seotud.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
et_EE: Kas peita terminid, mis pole seotud ühegi postitusega.

en: Whether to include child terms in the terms limiting the result set.
et_EE: Kas arvestada tulemuste piiritlemisel ka alamterminitega.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
et_EE: Kas näidata postitusetüübi nimekirjas redigeerimisel olevaid postitusi.

en: Whether to make the post type available for selection in navigation menus.
et_EE: Kas taksonoomia on kättesaadav navigeerimismenüüdest.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
et_EE: Kas taksonoomia on kättesaadav navigeerimismenüüdest.

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
et_EE: Kas teha oEmbed-päringuid valgesse nimekirja mittekuuluvatesse allikatesse.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
et_EE: Kas näidata taksonoomiat kiir/massredigeerimise paneelil.

en: Which columns should be exported?
et_EE: Milliseid tulpi peaks eksportima?

en: Which product category should be exported?
et_EE: Milliseid tootekategooriaid peaks eksportima?

en: Which product types should be exported?
et_EE: Milliseid tootetüüpe ekspordime?

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
et_EE: Uue teema eelvaatluse ajal saad jätkata moodulite ja menüüde kohandamist ning uurida teema sätteid.

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
et_EE: Plaaniliste tegevuste testimisel ilmnes järgmine viga: %s

en: While you visit our site, we’ll track:
et_EE: Kui külastate meie lehte, jälgime järgnevat:

en: White
et_EE: Valge

en: Who on our team has access
et_EE: Kellel meie meeskonnas on ligipääs

en: Who we are
et_EE: Kes me oleme

en: Who we share your data with
et_EE: Kellega me andmeid jagame

en: Why is this important?
et_EE: Miks see on tähtis?

en: Wide
et_EE: Lai

en: Wide Blocks
et_EE: Laiad plokid

en: Widget %s
et_EE: Moodul %s

en: Widget moved down
et_EE: Moodul nihutati alla

en: Widget moved up
et_EE: Moodul nihutati üles

en: Widget type (id_base) is required.
et_EE: Moodulitüüp (id_base) on nõutav.

en: Widget type does not support raw instances.
et_EE: Moodulitüüp ei toeta toorinstantse.

en: Widgets
et_EE: Moodulid

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
et_EE: Moodulid on eraldi sisukogumid, mida saab paigaldada teema poolt määratud aladele (enamasti nimetatakse neid külgpaanideks). Moodulite kasutamiseks lohista nende pealkiri soovitavasse paika. Vaikimisi kasutatakse vaid ühte külgpaani, muude alade kasutuselevõtuks klõpsa nende pealkirjadele.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
et_EE: Moodulid  on iseseisvad sisu osad, mida saab asetada Sinu teema moodulialasse (tuntud ka kui küljepaanid).

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
et_EE: Mooduleid saab kasutada korduvalt. Igale moodulile saab soovi korral anda eraldi pealkirja, kuid see ei ole nõutav.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
et_EE: Enne kasutamist tuleb moodulid %s abil registreerida.

en: Width
et_EE: Laius

en: Width (%s)
et_EE: Laius (%s)

en: Width of the crop as a percentage of the image width.
et_EE: Kärbitud pildi laius protsendina algsest.

en: With %s comment | With %s comments
et_EE[0]: %s kommentaariga
et_EE[1]: %s kommentaariga

en: With 1 comment | With %s comments
et_EE[0]: 1 kommentaar
et_EE[1]: %s kommentaari

en: With bold featured images and bright, cheerful colors, Dara is ready to get to work for your business.
et_EE: Julgete tunnuspiltidega ja eredates, rõõmsates värvides Dara on valmis teie teenistusse asuma.

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
et_EE: WooCommerce &rsaquo; Paigaldusabiline

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
et_EE: WooCommerce API. Kasuta kasutaja võtit kasutajanime väljal ning kasutaja saladust parooli väljal.

en: WooCommerce Admin icon
et_EE: WooCommerce Admin ikoon

en: WooCommerce Customer Data
et_EE: WooCommerce kliendiandmed

en: WooCommerce Customer Downloads
et_EE: WooCommerce klientide allalaadimised

en: WooCommerce Customer Orders
et_EE: WooCommerce klientide tellimused

en: WooCommerce Endpoint
et_EE: WooCommerce otspunkt

en: WooCommerce Endpoints
et_EE: WooCommerce otspunktid

en: WooCommerce Extensions
et_EE: WooCommerce laiendused

en: WooCommerce Network Orders
et_EE: WooCommerce võrgustiku tellimused

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
et_EE: WooCommerce PayPal Checkout maksekanal

en: WooCommerce Recent Reviews
et_EE: WooCommerce'i viimased arvustused

en: WooCommerce Services icon
et_EE: WooCommerce Services ikoon

en: WooCommerce Status
et_EE: WooCommerce'i staatus

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
et_EE: Veebikonksuga seotud WooCommerce-i tegevuste nimed.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
et_EE: WooCommerce töötab nii online kui offline maksetega. Hiljem saab <a href="%s" target="_blank">muid maksemeetodeid</a> juurde lisada.

en: WooCommerce database update
et_EE: WooCommerce andmebaasi uuendus

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
et_EE: WooCommerce andmebaasi uuendus tehtud. Täname, et uuendasid viimasele versioonile!

en: WooCommerce database update done
et_EE: WooCommerce andmebaasi uuendus tehtud

en: WooCommerce database update in progress
et_EE: WooCommerce andmebaasi uuendatakse

en: WooCommerce database update required
et_EE: WooCommerce'il on vaja uuendada andmebaasi

en: WooCommerce database version
et_EE: WooCommerce andmebaasi versioon

en: WooCommerce endpoints
et_EE: WooCommerce'i sihtpunktid

en: WooCommerce extensions
et_EE: WooCommerce laiendused

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
et_EE: WooCommerce on uuendatud! Et kõik töötaks ladusalt, peame uuendama andmebaasi ka uuele versioonile.

en: WooCommerce is updating product data in the background
et_EE: WooCommerce uuendab taustal toodete andmeid

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
et_EE: WooCommerce uuendab taustal andmebaasi. See protsess võib natuke aega võtta, seega palun ole kannatlik.

en: WooCommerce pages
et_EE: WooCommerce lehed

en: WooCommerce pages.
et_EE: WooCommerce lehed.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
et_EE: WooCommerce pluginad võivad kasutada seda kommunikatsioonimeetodit plugina uuenduste kontrolliks.

en: WooCommerce products (CSV)
et_EE: WooCommerce tooted (CSV)

en: WooCommerce settings
et_EE: WooCommerce'i seaded

en: WooCommerce status
et_EE: WooCommerce'i olek

en: WooCommerce support
et_EE: WooCommerce'i tugi

en: WooCommerce tax rates (CSV)
et_EE: WooCommerce'i maksumäärad (CSV)

en: WooCommerce transients
et_EE: WooCommerce ajutised andmed

en: WooCommerce version
et_EE: WooCommerce'i versioon

en: WooCommerce version.
et_EE: WooCommerce'i versioon.

en: WooCommerce will match a customer to a single zone using their shipping address and present the shipping methods within that zone to them.
et_EE: WooCommerce valib kliendile tema tarneaadressi põhjal ühe sobiva tarnetsooni ning pakub talle selles tsoonis olevaid tarnemeetodeid.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, it has reached end of life. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
et_EE: WooCommerce töötab selle PHP versiooniga, kuid selle eluiga on lõppenud. Soovitame kasutada PHP versiooni 7.2 või uuemat, tagamaks parema jõudluse ja turvalisuse.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, some features such as geolocation are not compatible. Support for this version will be dropped in the next major release. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
et_EE: WooCommerce töötab selle PHP versiooniga, kuid mõned funktsioonid, nagu näiteks geolokatsioon, ei tööta. Selle versiooni toetamine lõppeb järgmise suurema meiepoolse versiooniuuendusega. Soovitame kasutada PHP versiooni 7.2 või uuemat, tagamaks parema jõudluse ja turvalisuse.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
et_EE: WooCommerce.com kasutuse jälgimise dokumentatsioon

en: Word count: %s
et_EE: Sõnade arv: %s

en: WordCamps
et_EE: WordCamp-id

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
et_EE: WordPress %1$s kasutab %2$s teemat.

en: WordPress &rsaquo; Error
et_EE: Wordpressi &rsaquo; viga

en: WordPress &rsaquo; Success
et_EE: WordPress &rsaquo;  abiks!

en: WordPress Address (URL)
et_EE: WordPressi aadress (URL)

en: WordPress Blog
et_EE: WordPressi ajaveeb

en: WordPress Comments
et_EE: WordPressi kommentaarid

en: WordPress Constants
et_EE: WordPressi konstandid

en: WordPress Core and Block Editor: HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript, and React.
et_EE: Põhiosa ja plokiredaktor: HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript ja React

en: WordPress Dashboard
et_EE: WordPress töölaud

en: WordPress Embed
et_EE: Lisamine WordPressi

en: WordPress Events and News
et_EE: WordPressi sündmused ja uudised

en: WordPress Media
et_EE: WordPressi meedia

en: WordPress News
et_EE: WordPressi uudised

en: WordPress User
et_EE: WordPressi kasutaja

en: WordPress Version
et_EE: WordPressi versioon

en: WordPress app: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python, and TypeScript.
et_EE: WordPressi rakendus: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python ja TypeScript

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from logged-in users but then deletes it or anonymizes it. That data can include:
et_EE: WordPress kogub saiti sisselogitud kasutajatelt vähesel määral andmeid (kuid ei avalda neid <em>mitte kunagi</em> ning hiljem kustutab need või muudab anonüümseks). Need võivad sisaldada järgmist:

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from registered users who have logged in to the site. Generally, these users are people who contribute to the site in some way -- content, store management, and so on. With rare exceptions, these users do not include occasional visitors who might have registered to comment on articles or buy products. The data WordPress retains can include:
et_EE: WordPress kogub saiti sisselogitud registreeritud kasutajatelt andmeid (kuid ei avalda neid <em>mitte kunagi</em>). Üldjuhul on need inimesed, kes mingil viisil (sisu, haldus jne) sellesse saiti panustavad. Väheste eranditega ei kuulu sinna juhukülastajad, kes on jätnud mõne kommentaari või ostnud asju. WordPressi poolt säilitatavad andmed võivad sisaldada järgmist:

en: WordPress database error:
et_EE: WordPressi andmebaasi viga:

en: WordPress debug mode
et_EE: WordPressi veaotsingu režiim

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
et_EE: %s blokeerib WordPressi uuendusi.

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
et_EE: Filter %s blokeerib WordPressi uuendusi.

en: WordPress directory location
et_EE: WordPressi kataloogi asukoht

en: WordPress directory size
et_EE: WordPressi kataloogi maht

en: WordPress embraces new technologies, while being committed to backward compatibility. The WordPress project uses the following languages and libraries:
et_EE: WordPress kaasab uusi tehnoloogiaid, pühendudes samas ka ühilduvusele varasema tarkvaraga. WordPressi projekt kasutab järgmisi keeli ja teeke:

en: WordPress environment
et_EE: WordPressi keskkond

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
et_EE: WordPress ei anna <a href="%1$s">uuendamisteateid</a>, kuna nii on sätestatud <a href="%2$s">nähtavusseadetes</a>.

en: WordPress language.
et_EE: WordPress'i keel.

en: WordPress locale code.
et_EE: WordPressi maakood.

en: WordPress login
et_EE: WordPressi kasutajanimi

en: WordPress may thrive on technical contributions, but you don&#8217;t have to code to contribute. Here are some of the ways you can make an impact without writing a single line of code:
et_EE: Ehkki WordPressi aluseks on tehnilisem panustamine, ei pea sa kaasalöömiseks olema programmeerija. Siin on mõned viisid, millega saad aidata ridagi programmikoodi kirjutamata:

en: WordPress memory limit
et_EE: WordPressi mälulimiit

en: WordPress memory limit.
et_EE: WordPress'i mälukasutuse limiit.

en: WordPress requirements
et_EE: WordPressi nõuded

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
et_EE: WordPress vajab %1$s versiooni %2$s või uuemat. Võta ühendust enda serverihalduriga.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
et_EE: %s blokeerib WordPressi uuendusi.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
et_EE: Filter %s blokeerib WordPressi uuendusi.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
et_EE: WordPress peaks parandama ebakorrektsed XHTML-skoobid automaatselt

en: WordPress site: %s
et_EE: WordPressi leht: %s

en: WordPress update available (%s)
et_EE: WordPressi uuendus on saadaval (%s)

en: WordPress version
et_EE: WordPress'i versioon

en: WordPress version %s
et_EE: WordPressi versioon %s

en: WordPress version.
et_EE: WordPress'i versioon.

en: WordPress.com Followers
et_EE: Wordpress.com jälgijad

en: WordPress.com Forums
et_EE: WordPress.com foorumid

en: WordPress.com Search
et_EE: WordPress.comi otsing

en: WordPress.com Support
et_EE: WordPress.comi abi

en: WordPress.org is reachable
et_EE: WordPress.org'iga sai ühenduse

en: WordPress.org plugin directory slug.
et_EE: WordPress.org'i pluginakataloogi silt.

en: WordPress.org project
et_EE: WordPress.org projekt

en: WordPress.org themes
et_EE: WordPress.org-i teemad

en: Words
et_EE: Sõnad

en: Words: %s
et_EE: Sõnu: %s

en: Would you like to give the application identifying itself as %s access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
et_EE: Kas soovid anda rakendusele, mis nimetab end nimega %s, ligipääsu enda kontole? Tee seda vaid juhul, kui seda rakendust usaldad.

en: Would you like to give this application access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
et_EE: Kas soovid anda sellele rakendusele ligipääsu enda kontole? Tee seda vaid juhul, kui seda rakendust usaldad.

en: Writable
et_EE: Kirjutusõigus olemas

en: Write
et_EE: Kirjuta

en: Write a Comment...
et_EE: Kommenteeri

en: Write blog post
et_EE: Kirjuta blogipostitus

en: Write title…
et_EE: Kirjuta pealkiri...

en: Write your first blog post
et_EE: Kirjuta oma esimene blogipostitus

en: Writing
et_EE: Kirjutamine

en: Writing Settings
et_EE: Kirjutusseaded

en: X &#8212; Even more mature than above
et_EE: X &#8212;  Veelgi täiskasvanum kui eelmine

en: XFN stands for <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
et_EE: XFN tähendab <a href="http://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Networki</a>, selle kasutamine on vabatahtlik. WordPress võimaldab XFN-atribuutide genereerimist, mis näitavad ära sinu seose viidatava veebilehe autori või omanikuga.

en: XML Error: %1$s at line %2$s
et_EE: XML viga: %1$s  real %2$s

en: XML Sitemap
et_EE: XML-saidikaart

en: XML-RPC Request Failed --
et_EE: XML-RPC päring ebaõnnestus.

en: XML-RPC services are disabled on this site.
et_EE: XML-RPC on sellel veebilehel keelatud.

en: Y/m/d
et_EE: d.m.Y

en: Y/m/d g:i:s A
et_EE: d.m.Y H:i:s

en: Y/m/d g:i:s a
et_EE: d.m.Y H:i:s

en: Yakutsk
et_EE: Jakutsk

en: Yards
et_EE: Jardid

en: Yazd (یزد)
et_EE: Yazd

en: Year
et_EE: Aasta

en: Year(s)
et_EE: Aasta(d)

en: Yearly Archive - %s
et_EE: Arhiiv aastate lõikes: %s

en: Yearly Archives:
et_EE: Aasta arhiiv:

en: Years
et_EE: Aastad

en: Yekaterinburg
et_EE: Jekaterinburg

en: Yellow
et_EE: Kollane

en: Yemen
et_EE: Jeemen

en: Yemeni rial
et_EE: Jeemeni riaal

en: Yerevan
et_EE: Jerevan

en: Yes
et_EE: Jah

en: Yes please
et_EE: Jah palun

en: Yes please!
et_EE: Jah palun!

en: Yes, I approve of this connection
et_EE: Jah, ma soovin seda

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
et_EE: Jah, ma sisestan hinnad koos maksudega

en: Yes, export all custom meta
et_EE: Jah, ekspordi kõik kohandatud meta

en: Yes, take me to my profile page
et_EE: Jah, ava minu kasutajaseaded

en: Yesterday
et_EE: Eile

en: Yiddish
et_EE: jidiši (juudi)

en: You
et_EE: Sina

en: You <comment %s>replied</comment> to this comment.
et_EE: Sa <comment %s>vastasid</comment> sellele kommentaarile.

en: You <comment %s>replied</comment> to this post.
et_EE: Sa <comment %s>vastasid</comment> sellele postitusele.

en: You are about to approve the following comment:
et_EE: Oled heaks kiitmas järgnevat kommentaari:

en: You are about to delete %s.
et_EE: Oled kustutamas faili %s.

en: You are about to delete the following comment:
et_EE: Oled kustutamas järgnevat kommentaari:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
et_EE: Oled kustutamas viidet '%s'. 
    Kustutamiseks vali 'Olgu', tühistamiseks 'Tühista'.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
et_EE: Oled kustutamas teemat '%s'. 
    Kustutamiseks vali 'Olgu', tühistamiseks 'Tühista'.

en: You are about to mark the following comment as spam:
et_EE: Oled märkimas järgnevat kommentaari rämpsuks:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
et_EE: Oled saatmas järgnevat kommentaari prügikasti:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
et_EE: Oled püsivalt kustutamas neid objekte enda veebisaidilt.
    Seda tegevust ei saa tagasi võtta.
    Tühistamiseks vali 'Tühista', kustutamiseks 'Olgu'.

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
et_EE: Oled püsivalt kustutamas seda objekti enda veebisaidilt.
    Seda tegevust ei saa tagasi võtta.
    Tühistamiseks vali 'Tühista', kustutamiseks 'Olgu'.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS by default.
et_EE: Sa tulid sellele veebisaidile HTTPS-i kaudu, kuid sinu <a href="%1$s">WordPressi aadress</a> ja <a href="%2$s">saidi aadress</a> ei ole seadistatud vaikimisi HTTPS-i kasutama.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS by default.
et_EE: Sa loed seda veebilehte hetkel HTTPS-i kaudu, kuid sinu <a href="%s">WordPressi aadress</a> vaikimisi seda ei kasuta.

en: You are attempting to log out of %s
et_EE: Üritad lehelt %s välja logida

en: You are browsing %s
et_EE: Sirvimine: %s

en: You are commenting using your %s account.
et_EE: Sa kommenteerid kasutades oma %s kontot.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
et_EE: Vaatad saidi %1$s  %2$skuu arhiivi.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
et_EE: Vaatad saidi %1$s  %2$s arhiivi.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
et_EE: Vaatad saidi %1$s  %2$s. aasta arhiivi.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
et_EE: Vaatad saidi %s arhiivi.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
et_EE: Rubriigi %s arhiiv.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
et_EE: Redigeerid lehte, mis sisaldab su värskeimaid postitusi.

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
et_EE: Sul on kasutusel WordPressi uusim versioon. Jätka samas vaimus!

en: You are customizing %s
et_EE: Sa kohandad %s

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
et_EE: Oled praegu taastusrežiimis. See tähendab, et mõni plugin või teema võib olla katki läinud. Taastusrežiimist väljumiseks logi välja või vajuta väljumisnuppu. <a href="%s">Välju taastusrežiimist</a>

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
et_EE: Sul ei ole õigust seda elementi taastada.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
et_EE: Sul ei ole õigust seda prügikasti saata.

en: You are not authorized to upload files to this site
et_EE: Sul pole õigust sellesse ajaveebi faile üles laadida.

en: You are not currently logged in.
et_EE: Sa ei ole sisse logitud.

en: You are now logged out everywhere else.
et_EE: Oled kõikjalt mujalt välja logitiud.

en: You are now logged out.
et_EE: Oled välja logitud.

en: You are only logged in at this location.
et_EE: Oled sisse logitud üksnes käesolevast asukohast.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
et_EE: Postitad kommentaare liiga kiiresti. Võta veidi tempot maha.

en: You are previewing %s
et_EE: Teema %s eelvaade

en: You are probably offline.
et_EE: Sul ilmselt puudub võrguühendus.

en: You are updating a plugin. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
et_EE: Oled uuendamas pluginat. Tee enne kindlasti <a href="%s">andmebaasist ja failidest varukoopia</a>.

en: You are updating a theme. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
et_EE: Oled uuendamas teemat. Tee enne kindlasti <a href="%s">andmebaasist ja failidest varukoopia</a>.

en: You are uploading an older version of a current plugin. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
et_EE: Oled paigaldamas plugina varasemat versiooni.  Võid seda teha, kuid tee kindlasti enne <a href="%s">andmebaasist ja failidest varukoopia</a>.

en: You are uploading an older version of the active theme. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
et_EE: Oled paigaldamas teema varasemat versiooni.  Võid seda teha, kuid tee kindlasti enne <a href="%s">andmebaasist ja failidest varukoopia</a>.

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
et_EE: Kasutad %1$s süstikut, seega ilmselt ei ole %2$s andmebaas kasutusel.

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
et_EE: Sinu veebilehitsejal ei ole Flashi mängija kas paigaldatud või sisse lülitatud. Palun lülita vastav plugin sisse või laadi selle uusim versioon alla aadressilt https://get.adobe.com/flashplayer/

en: You are using an insecure browser!
et_EE: Kasutad ebaturvalist veebilehitsejat!

en: You are using the auto-generated password for your account. Would you like to change it?
et_EE: Sinu konto kasutab automaatselt genereeritud parooli. Kas soovid seda vahetada?

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
et_EE: Kasutad veebilehitseja-põhist üleslaadimist. WordPressi üleslaadija võimaldab ka mitme faili korraga laadimist, sealjuures neid lihtsalt üleslaadijale lohistades. <a href="#">Vaheta üleslaadijat</a>.

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" %2$s>browser uploader</a> instead.
et_EE: Sul on üleslaadijaga probleeme? Proovi selle asemel <a href="%1$s" target="%2$s">veebilehitseja-põhist üleslaadimist</a>.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
et_EE: Üritasid minna saidi "%1$s" töölauale, kuid sul puuduvad praegu selle saidi halduriõigused. Saamaks ligipääsu "%1$s" töölauale, pöördu palun võrgustiku halduri poole.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
et_EE: Üritad muuta olematut elementi. Ehk on see kustutatud?

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
et_EE: Üritad muuta olematut lehte. Ehk on see kustutatud?

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
et_EE: Siia võid lisada oma lehel näidatavaid viiteid, enamasti <a href="%s">moodulite</a> abil. Vaikimisi on näidetena lisatud mitmed viited WordPressi kogukonna lehtedele.

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
et_EE: Ühte tsooni saab lisada mitu tarnemeetodit. Neid näevad ainult selles tsoonis olevad kliendid.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
et_EE: Siin saad viiteid lisada ja muuta, täites vastavad väljad. Kohustuslik on täita üksnes viite aadress ja pealkiri (nimi, mille all teda saidil näidatakse).

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
et_EE: Samuti saad valida tausta värvi, klõpsates &#8220;Vali värv&#8221; ning sisestades selle HTML-is kasutatava 16-ndkoodina (nn hex, nt &#8220;#ff0000&#8221; tähistab punast tooni) või valides tooni avanenud värvivalijast.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum number of posts to display and whether to show full text or an excerpt. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
et_EE: Ka sisu esitust RSS-voogudes saab seadistada, sh maksimaalset postituste arvu või täisteksti/kokkuvõtte näitamist. <a href="%s">Loe lähemalt uudisevoogude kohta</a>.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
et_EE: Postitusi saab luua ka <a href="%s">Press This -vahendi abil</a>.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
et_EE: Manuse info dialoogist saad ka elemente ükshaaval kustutada ning pääsed ligi põhjalikuma toimetamise lehele.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
et_EE: Postitusi saab töödelda (näiteks muuta või kustutada) ka mitmekaupa. Vali soovitavad märkeruutude abil välja, vali siis rühmategevuste alt soovitav tegevus ja klõpsa nuppu Rakenda.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
et_EE: Siin saad olekut muutes postitust modereerida või ka muuta selle ajatemplit.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
et_EE: Ka võid sooritada samu tegevusi, näiteks nimekirja filtreerimine, tegevuste valik hiirekursori alla ilmuvast menüüst ja mitme lehe metaandmete muutmine korraga.

en: You can also:
et_EE: Lisaks saad:

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
et_EE: Postitusi saab varustada <strong>siltidega</strong>. Erinevalt rubriikidest ei moodusta sildid hierarhiat, seega ei saa silte omavahel seostada.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
et_EE: Sa saad määrata teemas võimaliku asukoha igale menüüle eraldi <strong>valides sobiliku seadistuse</strong> menüüeditori alaservas. Määramaks kõigile teema asukohtadele menüüsid ühe korraga <strong>kasuta Halda asukohti Manage Locations sakki</strong> lehe ülaservas.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
et_EE: Seda ekraani saad muuta ekraaniseadete alt - näiteks määrata, mitu elementi korraga kuvatakse või milliseid veerge näidatakse.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
et_EE: Saad muuhulgas vahetada enda parooli, määrata kiirklahve, muuta haldusliidese värviskeemi ja lülitada välja WYSIWYG (visuaal-) redaktori.  Tööriistariba (varasema nimega haldusriba) saab esilehel välja lülitada, ent haldusliideses seda teha ei saa.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
et_EE: Saad valida teemaga kaasa tulnud päisepiltide seast või kasutada mõnda muud pilti. Samuti saad kohandada, kuidas kuvatakse saidi pealkirja ja lühikirjeldust.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
et_EE: Võid valida ühe eelnevalt üleslaetud päistest või näidata juhuslikult valitut.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
et_EE: Kodulehe väljanägemist saab valida - see võib olla kronoloogiliselt järjestatud postitused (klassikaline ajaveeb) või staatiline veebileht. Staatilise esilehe jaoks on esmalt vaja kaht <a href="%s">lehte</a>, ühest saab esileht ja teisel kuvatakse postitused.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
et_EE: Võid valida, mida saidi esilehel näidatakse. See võib olla kronoloogiliselt järjestatud postitusteseeria (klassikaline ajaveeb) või staatiline leht. Staatilise lehe valimiseks tuleb esmalt luua kaks lehte - üks koduleheks ja teine postituste kuvamiseks.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen.
et_EE: Võid valida, kas robotid ja otsisüsteemid indekseerivad sinu veebisaiti või mitte. Kui soovid, et need teenused sinu saiti eiraks, keela siin vastavast märkeruudust selle saidi indekseerimine ning salvesta muudatused ekraani allservas asuva salvestusnupu abil.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
et_EE: Viiteid saab rühmitada viiterubriikide abil. Viiterubriikide nimed peavad olema unikaalsed, kuid viidete- ja postitusterubriigid on erinevad asjad.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
et_EE: Seda ekraani saad kohandada mitmel eri viisil:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
et_EE: Seda ekraani saad kohandada ekraaniseadete ja/või rippmenüü filtrite abil.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
et_EE: Ekraanil kuvatavat sisu saad kohandada mitmel eri viisil:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
et_EE: Oma veebilehe välimust saad muuta ka ilma teema koodi muutmata, kasutades enda valitud tausta. Selleks võib olla nii pilt kui värvus.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
et_EE: Viiterubriike saab kustutada tegevuste rippmenüüst, kuid rubriigi kustutamine ei kustuta selles olevaid viiteid – need viiakse vaikimisi kasutatavasse rubriiki.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
et_EE: Sa võid muuta pilti, säilitades seejuures pisipildi. Näiteks võid soovida ruudukujulist pisipilti, mis sisaldab vaid osa pildist.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
et_EE: Soovi korral saad kommentaari sisu muuta. See on kasulik näiteks juhul, kui märkad kommentaaris mõnd õigekirjaviga.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
et_EE: Segamatu kirjutamise režiimi käivitamiseks klõpsa paremal asuvale ikoonile. See eeldab täiskõrguses redaktori valimist Ekraanisätete alt, ent vanad veebilehitsejad ja väikese ekraaniga seadmed ei pruugi seda toetada.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
et_EE: Oma saidi sisu saad eksportida, et kasutada seda mõnes teises paigalduses või platvormil. Eksportimisel kasutatakse XML-ipõhist WXR-vormingut, mis võib sisaldada postitusi, lehti, kommentaari, lisavälju, rubriike ja silte. WXR võimaldab kasutada ka filtreid kuupäeva, autori, rubriigi, sildi või oleku järgi, samuti eksportida kas üksnes postitusi või lehti.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
et_EE: Postitusi saab filtreerida staatuse järgi, kasutades tekstiviiteid postituste nimekirjas. Vaikimisi näidatakse kõiki postitusi.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
et_EE: Kasutajate nimekirja saad filtreerida nende rolli järgi, kasutades vastavaid tekstiviiteid vasakul ülal (Kõik, haldurid, toimetajad, autorid, kaastöölised või lugejad). Vaikimisi näidatakse kõiki kasutajaid. Rolle, milles pole ühtki kasutajat, ei näidata.

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
et_EE: Üksiasjad leiad ja muudatusi saad teha pluginate lehel.

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
et_EE: Üksiasjad leiad ja muudatusi saad teha teemade lehel.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
et_EE: Saad näidata/peita veerge ning otsustada, mitut postitust korraga näidata (ekraaniseadete abil).

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
et_EE: Ekraanisätete abil saad näidata/peita veerge ning otsustada, mitut postitust korraga näidata.

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
et_EE: Meediafailide lisamiseks klõpsa redaktori kohal olevatele ikoonidele ja järgi sealseid juhiseid. Visuaalrežiimis saad pilte joondada ja muuta vormindustööriistade riba kasutades.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
et_EE: Saad logida välja teistest seadmetest nagu mobiil või avalik arvuti, kui klõpsad "Logi kõigist seanssidest välja"-nupule.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
et_EE: Veebilehe kommentaare hallatakse sarnaselt postituste ja muu sisuga. Seda ekraani saab kohandada nagu muid haldusekraane ning kommentaare saab hallata nii ühekaupa kui hulgi.

en: You can manually run queued updates here.
et_EE: Siin saad ootel uuendused käsitsi käivitada.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
et_EE: Nimisitust saab teha väljavõtteid failitüübi ja kuupäeva järgi, kasutades rippmenüüsid.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
et_EE: Mooduleid Kohandaja abil muutes ja vaadates võid samal ajal liikuda ka teistele lehtedele.

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%s">Customizer</a>.
et_EE: <a href="%1$s">Kohandaja</a> võimaldab hallata ja eelvaadelda kohandatud taustu.

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%s">Customizer</a>.
et_EE: <a href="%1$s">Kohandaja</a> võimaldab hallata ja eelvaadelda kohandatud päiseid.

en: You can only have 1 %s in your cart.
et_EE: Sinu ostukorvis on ainult 1 %s.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
et_EE: Sa saad muuta pildi väiksemaks, säilitades proportsioonid. Parima tulemuse saad, kui muudad suurus enne kadreerimist, peegeldamist või pööramist. Pilte suuremaks teha ei saa.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
et_EE: Nimekirja võib kohandada ka näitama postitusi mingist kindlast rubriigist või mingist kindlast kalendrikuust, kasutades selleks rippmenüüd postituste kohal. Peale valiku tegemist klõpsa Filtreeri-nuppu. Samamoodi võid valida postitusi autori, rubriigi või sildi alusel.

en: You can see all comments on this post here:
et_EE: Kõik selle postituse kommentaarid on siin:

en: You can see all pingbacks on this post here:
et_EE: Kõik selle postituse pingback-viited:

en: You can see all trackbacks on this post here:
et_EE: Kõik selle postituse tagasisideviited:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
et_EE: Siin saad valida pildi, mida näidatakse sinu saidi päises – laadi soovitud pilt üles oma arvutist või vali see meediateegist. Peale pildi valimist saad lõigata sellest sobiva tüki.

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
et_EE: Sa võid valida keele mida soovid kasutada WordPressi haldamiseks ilma, et see mõjutaks keelt, milles näevad saiti külastajad.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
et_EE: Saad valida oma saidile soovitud päisepildi – laadi see üles, lõika välja sobiv tükk ning uus päis läheb koheselt käiku. Teine võimalus on kasutada mõnd olemasolevat pilti oma meediateegist, klõpsates nupule &#8220;Vali pilt&#8221;.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
et_EE: Lisatud piltidele saab määrata maksimumsuuruse või lubada lisada ka täismõõdus pilte.

en: You can set the language, and WordPress will automatically download and install the translation files (available if your filesystem is writable).
et_EE: Võid valida keele ning WordPress laadib automaatselt alla ja paigaldab selle tõlkefailid (kui failisüsteem lubab kirjutamist).

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
et_EE: Sait on kasutatav, kuid loodavad alamdomeenid ei pruugi toimida. Kui oled kindel, et DNS töötab korrektselt, eira seda teadet.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
et_EE: Sisu saab veebi lisada eri viisidel ning siit saad neid kõiki sättida. Üleval on sisseehitatud redaktori sätted, allpool aga saad sättida väliseid avaldamisviise. Lisainfo jaoks nende kohta kasuta allolevaid dokumentatsiooniviiteid.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
et_EE: Saad üles laadida ja lisada meediafaile (pilte, helifaile, dokumente jne), klõpsates lisamise nuppu. Saad valida juba meediateeki üles laaditud piltide ja failide seast või laadida üles uusi, lisamaks neid oma postitusse või lehele. Pildigalerii loomiseks vali pildid ning klõpsa galerii loomise nuppu.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
et_EE: Siia võid laadida üles meediafaile ka ilma eelnevalt postitust loomata. Nii saad laadida  postituste jaoks vajaminevaid faile üles ka hiljem ja/või lisada veebiviite failile, mida soovid jagada. Failide üleslaadimiseks on kolm võimalust:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
et_EE: Rubriike saab kasutada saidi alajaotiste määramiseks ja postituste rühmitamiseks. Vaikimisi kategooriaks on Varia, seda saab aga <a href="%s">kirjutussätetest</a> muuta.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
et_EE: Saad kasutada üht järgnevatest päistest või kuvada juhusliku igal lehel.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
et_EE: Allolevate seadistusvahendite abil saad kohandada töölaua enda vajaduste järgi. See võimalus on ka enamikus muudes haldustegevustes.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
et_EE: Kõiki kasutaja tehtud postitusi saab näha Postituste juures olevale numbrile klõpsates.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
et_EE: Postitusi võid vaadata Ekraaniseadetest kas lihtsa pealkirjanimistuna või koos tekstiväljavõttega.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
et_EE: Sa võid oma meediat vaata lihtsa ruudustikuna või veergudega nimistuna. Vaadet saad vahetada ikoonidega mis asuvad meedia kohal vasakul.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
et_EE: Sa ei saa lisada toodet &quot;%s&quot; ostukorvi, kuna seda ei ole laos.

en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
et_EE[0]: Uut maksemeetodit ei saa lisada nii kiiresti peale eelmise lisamist. Palun oota %d sekund.
et_EE[1]: Uut maksemeetodit ei saa lisada nii kiiresti peale eelmise lisamist. Palun oota %d sekundit.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
et_EE: Sa ei saa enam rohkem toodet "%s" ostukorvi lisada.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
et_EE: Sa ei saa lisada toodet &quot;%1$s&quot; soovitud koguses ostukorvi, kuna seda ei ole laos piisavalt (%2$s jäänud).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
et_EE: Sa ei saa seda kogust ostukorvi lisada &mdash; meil on laos %1$s ja sul on juba %2$s korvis.

en: You cannot add the same tax rate twice!
et_EE: Sama maksumäära ei saa kaks korda lisada!

en: You cannot change this later.
et_EE: Seda hiljem enam muuta ei saa.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
et_EE: Pealehel aktiivset pluginat kustutada ei saa.

en: You cannot delete the current user.
et_EE: Aktiivset kasutajat ei saa kustutada.

en: You cannot edit this comment because the associated post is in the Trash. Please restore the post first, then try again.
et_EE: Kommentaari ei saa muuta, kuna postitus on saadetud prügikasti. Taasta postitus ja proovi uuesti.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
et_EE: Seda elementi ei saa muuta, kuna see asub prügikastis. See tuleb enne sealt välja tõsta.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
et_EE: Elementi ei saa prügikasti saata sest %s toimetab seda parasjagu.

en: You cannot remove the current user.
et_EE: Aktiivset kasutajat ei saa eemaldada.

en: You cannot remove users.
et_EE: Sa ei saa kasutajaid kustutada.

en: You cannot reply to a comment on a draft post.
et_EE: VIGA: Postitus on märgitud mustandiks, seetõttu kommentaarile vastata ei saa.

en: You cannot use port numbers such as %s.
et_EE: Pordinumbreid nagu %s ei saa kasutada.

en: You cannot use that email address to signup. There are problems with them blocking some emails from WordPress. Please use another email provider.
et_EE: Seda aadressi ei saa registreerumiseks kasutada, kuna see süsteem kipub meie e-kirju blokeerima. Palun kasuta mõnd muud aadressi.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
et_EE: Seda aadressi ei saa registreerumiseks kasutada, kuna see süsteem kipub meie e-kirju blokeerima. Palun kasuta mõnd muud aadressi.

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
et_EE: See plugin lülitati %s välja ja reeglistikku ei pruugi enam vaja minna.

en: You did not enter a category name.
et_EE: Sa ei sisestanud rubriigi nime.

en: You do not have permission to access this page
et_EE: Sul ei ole selle lehe vaatamiseks õiguseid

en: You do not have permission to access this page.
et_EE: Sul ei ole sellele lehele ligipääsuõigusi.

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
et_EE: Sul ei ole õiguseid valitud kasutajale API võtmeid määrata.

en: You do not have permission to create coupons
et_EE: Sul ei ole kupongide loomiseks õigusi

en: You do not have permission to create order notes
et_EE: Sul ei ole tellimuse märkmete loomiseks õigusi

en: You do not have permission to create order refunds
et_EE: Sul ei ole tellimuse tagasimaksete loomiseks õigusi

en: You do not have permission to create orders
et_EE: Sul ei ole tellimuste loomiseks õigusi

en: You do not have permission to create product attributes
et_EE: Sul ei ole toote omaduste loomiseks õigusi

en: You do not have permission to create product categories
et_EE: Sul ei ole õigusi tootekategooriate loomiseks

en: You do not have permission to create product shipping classes
et_EE: Sul ei ole õigusi toote tarneklasside loomiseks

en: You do not have permission to create product tags
et_EE: Sul ei ole õigusi tootesiltide loomiseks

en: You do not have permission to create products
et_EE: Sul ei ole toodete loomiseks õigusi

en: You do not have permission to create tax classes
et_EE: Sul ei ole õigusi maksuklasside loomiseks

en: You do not have permission to create tax rates
et_EE: Sul ei ole õigusi maksumäärade loomiseks

en: You do not have permission to create this customer
et_EE: Sul ei ole kliendi loomiseks piisavalt õigusi.

en: You do not have permission to create webhooks.
et_EE: Sul ei ole veebikonksude loomiseks õiguseid.

en: You do not have permission to delete product attribute terms
et_EE: Sul ei ole õigusi toote omaduste terminite kustutamiseks

en: You do not have permission to delete product attributes
et_EE: Sul ei ole toote omaduste kustutamiseks õigusi

en: You do not have permission to delete product category
et_EE: Sul ei ole õigusi tootekategooria kustutamiseks

en: You do not have permission to delete product shipping classes
et_EE: Sul ei ole õigusi toote tarneklasside kustutamiseks

en: You do not have permission to delete product tag
et_EE: Sul ei ole õigusi tootesildi kustutamiseks

en: You do not have permission to delete tax classes
et_EE: Sul ei ole õigusi maksuklasside kustutamiseks

en: You do not have permission to delete tax rates
et_EE: Sul ei ole õigusi maksumäärade kustutamiseks

en: You do not have permission to delete this %s
et_EE: Sul ei ole selle %s kustutamiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to delete this customer
et_EE: Sul ei ole selle kliendi kustutamiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to edit API Keys
et_EE: Sul ei ole õiguseid API võtmete muutmiseks

en: You do not have permission to edit Webhooks
et_EE: Sul ei ole veebikonksude muutmiseks õiguseid

en: You do not have permission to edit product attributes
et_EE: Sul ei ole toote omaduste muutmiseks õigusi

en: You do not have permission to edit product categories
et_EE: Sul ei ole õigusi tootekategooriate muutmiseks

en: You do not have permission to edit product shipping classes
et_EE: Sul ei ole õigusi toote tarneklasside muutmiseks

en: You do not have permission to edit product tags
et_EE: Sul ei ole õigusi tootesiltide muutmiseks

en: You do not have permission to edit tax rates
et_EE: Sul ei ole õigusi maksumäärade muutmiseks

en: You do not have permission to edit this %s
et_EE: Sul ei ole selle %s muutmiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to edit this API Key
et_EE: Sul ei ole õiguseid selle API võtme muutmiseks

en: You do not have permission to edit this customer
et_EE: Sul ei ole selle kliendi muutmiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to edit this user.
et_EE: Sul pole õigust seda kasutajat muuta.

en: You do not have permission to manage log files.
et_EE: Sul pole õigust faile üles laadida.

en: You do not have permission to read product attribute terms
et_EE: Sul ei ole õigusi toote omaduste terminite lugemiseks

en: You do not have permission to read product attributes
et_EE: Sul ei ole toote omaduste lugemiseks õigusi

en: You do not have permission to read product categories
et_EE: Sul ei ole tootekategooriate lugemiseks õigusi

en: You do not have permission to read product shipping classes
et_EE: Sul ei ole õigusi toote tarneklasside lugemiseks

en: You do not have permission to read product tags
et_EE: Sul ei ole õigusi tootesiltide lugemiseks

en: You do not have permission to read tax classes
et_EE: Sul ei ole õigusi maksuklasside lugemiseks

en: You do not have permission to read tax rate
et_EE: Sul ei ole õigusi maksumäära lugemiseks

en: You do not have permission to read the coupons count
et_EE: Sul ei ole kupongide arvu nägemiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to read the customers count
et_EE: Sul ei ole klientide arvu nägemiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to read the orders count
et_EE: Sul ei ole tellimuste arvu nägemiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to read the products count
et_EE: Sul ei ole toodete arvu nägemiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to read the tax classes count
et_EE: Sul ei ole õigusi maksuklasside hulga nägemiseks.

en: You do not have permission to read the taxes count
et_EE: Sul ei ole õigusi maksude hulga lugemiseks

en: You do not have permission to read the webhooks count
et_EE: Sul ei ole veebikonksude koguse lugemiseks õigusi

en: You do not have permission to read this %s
et_EE: Sul ei ole selle %s nägemiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to read this customer
et_EE: Sul ei ole selle kliendi nägemiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to read this report
et_EE: Sul ei ole selle raporti vaatamiseks piisavalt õigusi

en: You do not have permission to revoke API Keys
et_EE: Sul ei ole õiguseid API võtmete eemaldamiseks

en: You do not have permission to revoke this API Key
et_EE: Sul ei ole õiguseid selle API võtme eemaldamiseks

en: You do not have permission to update Webhooks
et_EE: Sul ei ole veebikonksude uuendamiseks õiguseid

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
et_EE: Sul ei ole sellele lehele ligipääsuõigusi.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
et_EE: Sul pole piisavaid õigusi selle veebilehe pluginate sisselülitamiseks.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
et_EE: Sul pole piisavaid õigusi selle veebilehe pluginate väljalülitamiseks.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
et_EE: Sul pole selleks piisavaid õigusi.

en: You don&#8217;t have permission to do this.
et_EE: Sul ei ole selle tegemiseks õiguseid.

en: You don't have permission to create a new order
et_EE: Sul ei ole tellimuste loomiseks õigusi

en: You don’t have permission to do that.
et_EE: Sul pole selleks piisavaid õigusi.

en: You have %1$s and %2$s.
et_EE: Siin on %1$s ja %2$s.

en: You have attempted to queue too many files.
et_EE: Oled seadnud ootejärjekorda liiga palju faile.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
et_EE: Sind lisati sellele veebilehele. Palun külasta <a href="%1$s">avalehte</a> või <a href="%2$s">logi sisse</a> oma kasutajanime ja parooliga.

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
et_EE: Oled kustutamas neid kasutajaid kõigist võrgustikest ja saitidest.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
et_EE: Oled kustutamas seda kasutajat kõigist võrgustikest ja saitidest.

en: You have logged in successfully.
et_EE: Oled edukalt sisse logitud.

en: You have no categories to convert!
et_EE: Pole rubriike, mida teisendada!

en: You have no comments to import!
et_EE: Pole kommentaare, mida teisendada!

en: You have no sites in your profile links. You may add sites if you'd like.
et_EE: Hetkel leheküljed puuduvad. Kui soovid, võid neid lisada.

en: You have no tags to convert!
et_EE: Pole silte, mida teisendada!

en: You have not set up this type of address yet.
et_EE: Sa ei ole veel seda tüüpi aadressi sisestanud.

en: You have now enabled the translator. Right click the text to translate it.
et_EE: Tõlkimisfunktsioon on sisse lülitatud. Tõlkimiseks tee punasel tekstil paremklõps.

en: You have plugins waiting to be updated
et_EE: Sul vajavad mõned pluginad uuendamist

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
et_EE[0]: Sulle tuli järgnev WooCommerce logiteade:
et_EE[1]: Sulle tulid järgnevad WooCommerce logiteated:

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
et_EE: Otsisid %1$s arhiivist: <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. Kui otsing ei aita, võid proovida mõnda neist viidetest.

en: You have specified these users for deletion:
et_EE: Need kasutajad on määratud kustutatavaks:

en: You have specified these users for removal:
et_EE: Sa oled eemaldamas järgmisi kasutajaid:

en: You have specified this user for deletion:
et_EE: Kasutaja on määratud kustutatavaks:

en: You have specified this user for removal:
et_EE: See kasutaja kustutatakse:

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
et_EE: Poe ühendamine WooCommerce.com lehega õnnestus

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
et_EE: Poe lahtiühendamine WooCommerce.com lehest õnnestus

en: You have themes waiting to be updated
et_EE: Sul vajavad mõned teemad uuendamist

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
et_EE: Sulle eraldatud kettaruum on täis. Palun kustuta faile enne uute üleslaadimist.

en: You may also like&hellip;
et_EE: Sulle võib meeldida ka&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
et_EE: Sulle võib huvi pakkuda&hellip;

en: You may need to manually restore the item's stock.
et_EE: Võib-olla pead toote laoseisu käsitsi taastama.

en: You may only upload 1 file.
et_EE: Sa saad üles laadida üksnes 1 faili.

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
et_EE: Arvustuse lisamiseks %1$slogi sisse%2$s.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
et_EE: Vabandust, kommenteerimiseks pead  <a href="%s">sisse logima</a>.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
et_EE: Selle vaate kasutamiseks pead olema vähemalt ühe saidi registreeritud kasutaja.

en: You must be logged in to checkout.
et_EE: Kassasse minekuks pead olema sisse logitud.

en: You must be logged in to download files.
et_EE: Failide allalaadmiseks pead olema sisse logitud.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
et_EE: Muudatuste salvestamiseks pead klõpsama salvestamisnuppu moodulite nimekirja all.

en: You must provide a domain name.
et_EE: Domeeninimi on vajalik.

en: You must provide a name for your network of sites.
et_EE: Pead oma veebivõrgustikule panema nime.

en: You must provide a valid email address.
et_EE: Sisesta toimiv e-postiaadress.

en: You must supply a future date to schedule.
et_EE: Ootelepanekuks pead sisestama tulevase kuupäeva.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
et_EE: Pildi osa väljavalimine eeldab Javascripti lubamist.

en: You need a higher level of permission.
et_EE: Vajad kõrgema taseme kasutajaõigusi.

en: You need to define a search term to order by relevance.
et_EE: Vastavuse alusel järjestamiseks pead määrama otsingutermini.

en: You need to define an include parameter to order by include.
et_EE: Pead määrama parameetri, mille alusel järjestada.

en: You need to pass an array of post formats.
et_EE: Sul tuleb postituse vormingud edastada massiivina (array).

en: You need to supply your OPML url. Press back on your browser and try again
et_EE: Vaja on OPML-faili URL-i. Vajuta enda veebilehitsejal Tagasi-nuppu ja proovi uuesti

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
et_EE: Hetkel on sul paigaldatud ainult üks teema. Kuid tee proovi - WordPressi teemakataloogist leiad üle 1000 tasuta teema. LIhtsalt klõpsa ülal asuvat <a href="%s">Paigalda teemad</a> -sakki.

en: You should also note any collection and retention of sensitive personal data, such as data concerning health.
et_EE: Tundlike isikuandmete (nagu terviseinfo) kogumine tuleb eraldi ära märkida.

en: You should also review your privacy policy from time to time, especially after installing or updating any themes or plugins. There may be changes or new suggested information for you to consider adding to your policy.
et_EE: Soovitame ka aeg-ajalt enda privaatsuseeskiri üle vaadata, eriti peale teemade ja pluginate lisamist või uuendamist. Mõned muudatused võivad vajada eeskirjas kajastamist.

en: You should back up your existing %1$s and %2$s files.
et_EE: Peaksid varundama olemasolevad %1$s ja %2$s failid.

en: You should back up your existing %s file.
et_EE: Peaksid varundama olemasoleva %s faili.

en: You should consider changing your site domain to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
et_EE: Soovitame määrata saidi aadressiks %1$s enne võrgustiku sisselülitamist. Saiti saab endiselt külastada, kasutades %3$s prefiksit koos aadressiga %2$s, kuid viidetel %3$s prefiksit ei ole.

en: You should consider removing any unused themes to enhance your site&#8217;s security.
et_EE: Soovitame turvalisuse huvides kõik kasutamata teemad eemaldada.

en: You should remove inactive plugins
et_EE: Kasutamata pluginad tuleks eemaldada

en: You should remove inactive themes
et_EE: Kasutamata teemad tuleks eemaldada

en: You should use a persistent object cache
et_EE: Peaksid kasutama püsivat objektipuhvrit

en: You will be given a password to manually enter into the application in question.
et_EE: Sulle antakse parool, millega pääsed kõnealusesse rakendusse.

en: You will be returned to the WordPress Dashboard, and no changes will be made.
et_EE: Oled siirdumas tagasi WordPressi töölauale ilma muudatusi tegemata.

en: You will be sent to %s
et_EE: Sind suunatakse aadressile %s

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
et_EE: Peale selle kasutamist tuleb teha käsitsi tagasimakse maksemeetodi kaudu.

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
et_EE: Sa ei saa teemasid siit lisada, kuna see nõuab SFTP ligipääsu. Palun <a href="%s">lisa teemasid haldusliidese kaudu</a>.

en: You would have received an email because of this.
et_EE: Saatsime selle kohta e-kirja.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
et_EE: Loo menüü, määra selle asukoht ja lisa sinna elemendid nagu lehe- ja rubriigiviited. Kui su teemal on mitu menüüala, võid luua ka mitu menüüd.

en: You're ready to add products to your store.
et_EE: Oled valmis oma poodi tooteid lisama.

en: You're ready to start selling!
et_EE: Oled valmis müümise alustamiseks!

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
et_EE: Sinu %1$s faili kasutab dünaamilist väärtust (%2$s) kataloogi %3$s jaoks. %3$s väärtus on aga samuti dünaamiline (%4$s) ning viitamine teisele dünaamilisele väärtusele ei ole lubatud. Palun sea %3$s viitama otse %4$s peale.

en: Your %s file contains only core WordPress features.
et_EE: Sinu %s fail hõlmab vaid WordPressi põhivõimalusi.

en: Your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS.
et_EE: Sinu <a href="%1$s">WordPressi aadress</a> ja <a href="%2$s">veebisaidi aadress</a> ei ole seadistatud HTTPS-i kasutama.

en: Your Blogging Home
et_EE: Sinu blogimise kodu

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
et_EE: Sinu CSV fail peab sisaldama tulpi kindlas järjekorras. %1$sNäite allalaadimiseks vajuta siia%2$s.

en: Your Email
et_EE: Sinu e-post

en: Your Recent Drafts
et_EE: Sinu viimased mustandid

en: Your Sites
et_EE: Sinu saidid

en: Your Stuff
et_EE: Sinu kraam

en: Your WordPress version is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
et_EE: Sul on kasutusel WordPress %1$s, kuid üleslaaditud plugin vajab versiooni %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the new theme version requires %2$s.
et_EE: Sul on kasutusel WordPress %1$s, kuid üleslaaditud teema vajab versiooni %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
et_EE: Sul on kasutusel WordPress %1$s, kuid üleslaaditud plugin vajab versiooni %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
et_EE: Sul on kasutusel WordPress %1$s, kuid üleslaaditud teema vajab versiooni %2$s.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
et_EE: Sinu konto loomine õnnestus ja salasõna saadeti sinu e-posti aadressile.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
et_EE: Sinu konto loomine õnnestus. Sisselogimise andmed saadeti sulle e-postiga.

en: Your blogroll
et_EE: Sinu viited

en: Your browser cannot upload files
et_EE: Sinu veebilehitsejaga ei saa faile üles laadida

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
et_EE: Sinu veebilehitseja ei toeta otseligipääsu lõikepuhvrile. Kasuta selle asemel klahvikombinatsioone või veebilehitseja "Muuda" menüüd.

en: Your browser is out of date!
et_EE: Sinu veebilehitseja on kahjuks liiga vana.

en: Your cart is currently empty!
et_EE: Su ostukorv on hetkel tühi!

en: Your cart is currently empty.
et_EE: Sinu ostukorv on hetkel tühi.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
et_EE: Kui lahkud lehelt ilma salvestamata, lähevad tehtud muudatused kaotsi.

en: Your changes have been saved.
et_EE: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Your changes were not saved. Please retry.
et_EE: Muudatusi ei salvestatud. Palun proovi uuesti.

en: Your chosen password.
et_EE: Sinu valitud parool.

en: Your comment is awaiting moderation.
et_EE: Sinu kommentaar ootab modereerimist.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
et_EE: Kommentaar ootab läbivaatamist. See on eelvaade, kommentaar avaldatakse peale heakskiitmist.

en: Your comment is in moderation.
et_EE: Sinu kommentaar ootab modereerimist.

en: Your comments have all been imported now, but we still need to rebuild your conversation threads.
et_EE: Sinu kommentaarid on imporditud, nüüd tuleb korrastada jutulõimed.

en: Your current password is incorrect.
et_EE: Sinu praegune parool on ebakorrektne.

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
et_EE: Sinu e-posti aadressi ei vahetatud veel. Palun leia oma %s postkastist aadressi vahetamise kinnitamise meil.

en: Your email address will not be published.
et_EE: Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

en: Your email address.
et_EE: Sinu e-aadress.

en: Your homepage displays
et_EE: Sinu koduleht näitab

en: Your host appears to support the following object caching services: %s.
et_EE: Sinu teenusepakkuja näib toetavat järgmisi objektipuhvriteenuseid: %s.

en: Your hosting provider can tell you if a persistent object cache can be enabled on your site.
et_EE: Küsi enda teenusepakkujalt, kas sellel veebisaidil saab kasutada püsivat objektipuhvrit.

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
et_EE: Sinu WordPressi paigaldus ei vaja uuendamiseks FTP kontoandmeid.

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
et_EE: Sinu WordPressi paigaldus küsib uuendamiseks FTP kontoandmeid.

en: Your invoice for order #{order_number}
et_EE: Arve tellimuse #{order_number} eest

en: Your latest changes were saved as a revision.
et_EE: Sinu viimased muudatused salvestati versioonina.

en: Your latest posts
et_EE: viimaseid postitusi

en: Your latest {site_title} invoice
et_EE: Sinu viimane arve lehel {site_title}

en: Your message has been sent
et_EE: Täname! Teie sõnum on saadetud.

en: Your new password for %s is:
et_EE: Sinu uus parool rakenduse %s jaoks on:

en: Your object cache implementation does not support flushing individual groups.
et_EE: Sinu objektipuhvri tarkvara ei toeta üksikute gruppide lähtestamist.

en: Your object cache implementation does not support flushing the in-memory runtime cache.
et_EE: Sinu objektipuhvri tarkvara ei toeta mälus oleva tööpuhvri lähtestamist.

en: Your order
et_EE: Sinu tellimus

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
et_EE: Sinu tellimust ei saa enam tühistada. Palun võta meiega ühendust, kui vajad veel abi.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
et_EE: Tere. Sinu tellimus lehel %s on osaliselt tagasi makstud. Allpool leiad oma tellimuse andmed:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
et_EE: Tere. Sinu tellimus lehel %s on tagasi makstud. Allpool leiad oma tellimuse andmed:

en: Your order was cancelled.
et_EE: Sinu tellimus tühistati.

en: Your password has been reset successfully.
et_EE: Sinu salasõna lähtestamine õnnestus.

en: Your password has been reset.
et_EE: Sinu parool on muudetud.

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
et_EE: Parool on liiga lühike. Palun vali parool, mis on vähemalt 6 märki pikk.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
et_EE: Sinu isikuandmeid töödeldakse tellimuse täitmiseks, sinu veebilehe kasutamise kogemuse toetamiseks ja muul viisil, mis on kirjeldatud meie %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
et_EE: Sinu isikuandmeid töödeldakse sinu veebilehe kasutamise kogemuse toetamiseks, sinu konto ligipääsu haldamiseks ja muul viisil, mis on kirjeldatud meie %s.

en: Your plugins are all up to date
et_EE: Kõik sinu pluginad on värsked

en: Your posts have all been imported, but wait &#8211; there&#8217;s more! Now we need to download &amp; import your comments.
et_EE: Sinu postitused on imporditud, kuid see pole veel kõik. Nüüd tuleb alla laadida ja importida ka kommentaarid.

en: Your products are now being imported...
et_EE: Sinu tooteid hetkel imporditakse...

en: Your profile
et_EE: Sinu profiil

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
et_EE: Sinu kasutajainfo sisaldab infot sinu kohta (kasutajakonto) ja lisaks ka mõningaid WordPressi kasutust määravaid isiklikke valikuid.

en: Your profile photo is public.
et_EE: Sinu profiili foto on avalik.

en: Your rating
et_EE: Sinu hinnang

en: Your review
et_EE: Sinu arvustus

en: Your review is awaiting approval
et_EE: Sinu arvustus ootab heakskiitu

en: Your scheduled changes just published
et_EE: Sinu plaanitud muudatused avaldati

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
et_EE: Sinu serveris ei ole fsockopen ega cURL sisse lülitatud - PayPal IPN ja teised skriptid, mis suhtlevad teiste serveritega, ei tööta. Võta ühendust oma veebimajutuse teenusepakkujaga.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
et_EE: Sinu serveris ei ole %s klass sisse lülitatud - HTML/Multipart e-kirjad ning mõned laiendused ei tööta ilma DOMDocument-ita.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
et_EE: Sinu serveris ei ole %s klass sisse lülitatud - mõned maksemeetodite pluginad, mis kasutavad SOAP-i, ei pruugi toimida ootuspäraselt.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
et_EE: Sinu server ei toeta %s funktsiooni, mis on vajalik MaxMind-i GeoIP andmebaasi kasutamiseks.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
et_EE: Sinu server ei toeta %s funktsioone - neid on vaja paremaks tähemärkide kodeerimiseks. Nende asemel kasutatakse varuvariante.

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
et_EE: Sessioon aegus. Samast kohast jätkamiseks logi sisse.

en: Your settings have been saved.
et_EE: Sinu seaded on salvestatud.

en: Your site can communicate securely with other services
et_EE: Sinu sait suudab teiste teenustega turvaliselt suhelda

en: Your site can perform loopback requests
et_EE: Tagasipäringud töötavad korrektselt

en: Your site could not complete a loopback request
et_EE: Sait ei suutnud teha tagasipäringut (loopback)

en: Your site does not have any active plugins.
et_EE: Sellel veebisaidil ei ole ühtki aktiivset pluginat.

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
et_EE: Sinu saidil puudub vaikimisi teema. Seda kasutab WordPress automaatselt siis, kui midagi juhtub sinu praeguse teemaga.

en: Your site does not have any installed themes.
et_EE: Sellele veebisaidile ei ole ühtki teemat paigaldatud.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
et_EE[0]: Sinu saidil on lisaks vaikimisi %2$s teemale ja sinu kasutatavale %3$s teemale %1$d kasutamata teema.
et_EE[1]: Sinu saidil on lisaks vaikimisi %2$s teemale ja sinu kasutatavale %3$s teemale %1$d kasutamata teemat.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
et_EE[0]: Sinu saidil on lisaks sinu kasutatavale  %2$s teemale %1$d kasutamata teema.
et_EE[1]: Sinu saidil on lisaks sinu kasutatavale  %2$s teemale %1$d kasutamata teemat.

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
et_EE[0]: Sinu saidil on paigaldatud %d plugin ja see on ajakohane.
et_EE[1]: Sinu saidil on paigaldatud %d pluginat ja need on kõik ajakohased.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
et_EE[0]: Sinu saidil on %d kasutamata plugin.
et_EE[1]: Sinu saidil on %d kasutamata pluginat.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
et_EE[0]: Sinu saidil on %d kasutamata teema.
et_EE[1]: Sinu saidil on %d kasutamata teemat.

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
et_EE[0]: Sinu saidil on paigaldatud %d teema ja see on ajakohane.
et_EE[1]: Sinu saidil on paigaldatud %d teemat ja need on kõik ajakohased.

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
et_EE[0]: Sinu saidil on paigaldatud %d plugin, mis vajab uuendamist.
et_EE[1]: Sinu saidil on paigaldatud %d pluginat, mis vajavad uuendamist.

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
et_EE[0]: Sinu saidil on paigaldatud %d teema ja see vajab uuendamist.
et_EE[1]: Sinu saidil on paigaldatud %d teemat, mis vajavad uuendamist.

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
et_EE: Sinu saidil on 1 paigaldatud plugin ja see on ajakohane.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
et_EE: Sinu saidil on 1 paigaldatud teema ja see on ajakohane.

en: Your site has a critical issue that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
et_EE: Sinu saidil on mõned tõsised mured, millega peaksid kiiruse ja turvalisuse parandamise huvides võimalikult kähku tegelema.

en: Your site has critical issues that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
et_EE: Sinu saidil on mõned tõsised mured, millega peaksid kiiruse ja turvalisuse parandamise huvides võimalikult kähku tegelema.

en: Your site is not set to output debug information
et_EE: Sinu sait ei näita silumisinfot

en: Your site is running on an older version of PHP (%s)
et_EE: Sinu serveril on PHP vanem versioon (%s)

en: Your site is running on an older version of PHP (%s), which should be updated
et_EE: Sinu serveril on PHP vanem versioon (%s), mida peaks uuendama

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress.
et_EE: Sinu veebisait kasutab PHP vananenud versiooni (%s), mis ei saa enam turvauuendusi ja mille toetamise WordPress varsti lõpetab.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
et_EE: Sinu sait kasutab PHP vananenud versiooni (%s), mida enam turvalisuse osas ei uuendata ning mida WordPress lähitulevikus enam ei toeta. Proovi PHP võimalikult varsti ära uuendada, muidu ei pruugi WordPressi uuendamine tulevikus enam õnnestuda.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates. It should be updated.
et_EE: Sinu veebisait kasutab PHP vananenud versiooni (%s), mis ei saa enam turvauuendusi. Seda tuleks uuendada.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which should be updated.
et_EE: Sinu serveril on PHP vananenud versioon (%s), mida peaks uuendama.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress.
et_EE: Sinu veebisait kasutab PHP vananenud versiooni (%s), mille toetamise WordPress varsti lõpetab.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
et_EE: Sinu sait kasutab PHP vananenud versiooni (%s), mida WordPress lähitulevikus enam ei toeta. Proovi PHP võimalikult varsti ära uuendada, muidu ei pruugi WordPressi uuendamine tulevikus enam õnnestuda.

en: Your site is running the current version of PHP (%s)
et_EE: Sinu serveril on PHP värske versioon (%s)

en: Your site is set to display errors to site visitors
et_EE: Sinu sait on seadistatud lehe külastajatele vigu näitama

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
et_EE: Sinu sait logib tekkivad vead potentsiaalselt avalikku faili.

en: Your site is unable to communicate securely with other services
et_EE: Sinu sait ei suuda teiste teenustega turvaliselt suhelda

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
et_EE: Sinu sait ei suuda võtta ühendust WordPress.org'iga aadressil %1$s, andes vea %2$s

en: Your site may have problems auto-updating plugins and themes
et_EE: Sinu saidil võib esineda probleeme pluginate ja teemade automaatuuendusega

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there are still some things you can do to improve its performance and security.
et_EE: Su saidi tervis näib korras olevat, kuid on siiski mõned asjad, mida võiksid kiiruse ja turvalisuse huvides teha.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there is still one thing you can do to improve its performance and security.
et_EE: Su saidi tervis näib korras olevat, kuid on siiski mõned asjad, mida võiksid kiiruse ja turvalisuse huvides teha.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
et_EE: Sinu saidi värskeimad postitused.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
et_EE: Sinu saidi värskeimad kommentaarid.

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
et_EE: Sinu pood on peaaegu valmis! Teenuste, näiteks %s, aktiveerimiseks ühendu Jetpack'iga.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
et_EE: Sinu pood ei kasuta HTTPS-i. <a href="%s" target="_blank">Lisainfo HTTPS-i ja SSL sertifikaatide kohta</a>.

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
et_EE[0]: Sinu teema võimaldab menüüsid kuvada %s kohas.
et_EE[1]: Sinu teema võimaldab menüüsid kuvada %s kohas.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
et_EE[0]: Sinu teema võib kuvada menüüsid %s asukohas. Vali, millist menüüd soovid kasutada.
et_EE[1]: Sinu teema võib kuvada menüüsid %s asukohas. Vali, millist menüüd soovid millises kohas kasutada.

en: Your theme can display menus in one location.
et_EE: Sinu teema võimaldab menüüsid kuvada ühes kohas.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
et_EE: Sinu teema suudab kuvada menüüd ühes asukohas. Vali, millist menüüd soovid kasutada.

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
et_EE: Teema määrab, kuidas veebilehitsejad saidi sisu näitavad. <a href="%s">Loe veel ka uudisevoogude kohta</a>.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
et_EE: See teema ei toeta menüüsid, kuid neid saab kasutada külgpaanidel, lisades <a href="%s">moodulite</a> ekraanilt vastava navigeerimismenüü.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
et_EE: Sinu kasutatav teema ei toeta navigatsioonimenüüsid ega -mooduleid.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
et_EE[0]: Sinu kasutatavas teemas on veel %s mooduliala, kuid sel lehel seda ei kuvata.
et_EE[1]: Sinu kasutatavas teemas on veel %s mooduliala, kuid sel lehel neid ei kuvata.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
et_EE[0]: Sinu kasutatavas teemas on %s mooduliala, kuid sel lehel seda ei kuvata.
et_EE[1]: Sinu kasutatavas teemas on %s mooduliala, kuid sel lehel neid ei kuvata.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
et_EE: Sinu kasutatavas teemas on veel 1 mooduliala, kuid sel lehel seda ei kuvata.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
et_EE: Sinu kasutatavas teemas on 1 mooduliala, kuid sel lehel seda ei kuvata.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
et_EE: Sinu teemas on woocommerce.php fail, seega ei saa sa woocommerce/archive-product.php faili enda malliga üle kirjutada, kuna failil woocommerce.php on kõrgem prioriteet. See on niimoodi tehtud selleks, et vältida probleeme veebilehe kuvamisega.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
et_EE[0]: Valitud teema toetab %s menüüd. Määra millises asukohas menüü ilmub.
et_EE[1]: Valitud teema toetab %s menüüd. Määra milline menüü ilmub millises asukohas.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
et_EE: See kujundusteema toetab ühte menüüd. Vali, millist menüüd soovid kasutada.

en: Your themes are all up to date
et_EE: Kõik sinu teemad on värsked

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
et_EE: Sinu ajavööndiks on %1$s (%2$s), praegu %3$s (UTC %4$s).

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
et_EE: Sinu ajavööndiks on %1$s (UTC %2$s).

en: Your translations are all up to date.
et_EE: Sinu tõlked on kõik uuendatud.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
et_EE: Kasutajanime muuta ei saa, kuid teistesse väljadesse saad kirjutada enda päris- või hüüdnime ning määrata, millist nime postituste juures näidatakse.

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
et_EE: Sinu WordPressi versioon (%s) on ajakohane

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with Application Passwords.
et_EE: Sinu veebisait kasutab lihtsustatud kasutajatuvastust, mis ei ühildu hetkel rakenduse paroolidega.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with application passwords.
et_EE: Sinu veebileht kasutab lihtsustatud kasutajatuvastust, mis ei ühildu hetkel rakenduse paroolidega.

en: Your website does not use HTTPS
et_EE: Sinu sait ei kasuta HTTPS-i

en: Your website is using an active HTTPS connection
et_EE: Sinu sait kasutab aktiivset HTTPS-ühendust.

en: Your {site_title} account has been created!
et_EE: Sulle loodi konto lehel {site_title}!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
et_EE: Sinu tellimus #{order_number} veebilehel {site_title} maksti osaliselt tagasi

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
et_EE: Sinu tellimus #{order_number} veebilehel {site_title} maksti tagasi

en: Your {site_title} order has been received!
et_EE: Sinu tellimus lehel {site_title} saadi kätte!

en: Your {site_title} order is now complete
et_EE: Sinu tellimus lehel {site_title} on täidetud

en: You’ve received the following order from %s:
et_EE: Sulle on tehtud tellimus kliendilt %s. Tellimus on järgmine:

en: ZIP
et_EE: Sihtnumber

en: Zambia
et_EE: Sambia

en: Zambian kwacha
et_EE: Sambia kvatša

en: Zaporozhye
et_EE: Zaporozje

en: Zip Export not supported.
et_EE: ZIP-faili eksporti ei toetata.

en: Zone
et_EE: Tsoon

en: Zone ID.
et_EE: Tsooni ID.

en: Zone does not exist!
et_EE: Tsooni ei eksisteeri.

en: Zone name
et_EE: Tsooni nimi

en: Zone regions
et_EE: Tsooni regioonid

en: Zoom in/out
et_EE: Suurendus sisse/välja

en: Zurich
et_EE: Zürich

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
et_EE[0]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce logiteade
et_EE[1]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce logiteadet

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
et_EE: [%1$s] Tegevus kinnitatud: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
et_EE: [%1$s] Kommentaar: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
et_EE: [%1$s] Kinnita tegevus: %2$s

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
et_EE: [%1$s] Palun modereeri: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
et_EE: [%1$s] Tagasisideviide: "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
et_EE: [%s] Halduri e-postiaadress vahetatud

en: [%s] Background Update Failed
et_EE: [%s] Taustal toimunud uuendused ebaõnnestusid

en: [%s] Background Update Finished
et_EE: [%s] Taustal toimunud uuendused jõudsid lõpule

en: [%s] Delete My Site
et_EE: [%s] Kustuta minu sait

en: [%s] Email Change Request
et_EE: [%s] E-postiaadressi vahetamise taotlus

en: [%s] Email Changed
et_EE: [%s] E-postiaadress vahetatud

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
et_EE: [%s] Kustutustaotlus on täidetud

en: [%s] Joining Confirmation
et_EE: [%s] ootab kinnitust

en: [%s] Login Details
et_EE: [%s] Sisselogimisinfo

en: [%s] Network Admin Email Change Request
et_EE: [%s] Võrgustikuhalduri e-postiaadressi vahetamise taotlus

en: [%s] Network Admin Email Changed
et_EE: [%s] Võrgustikuhalduri e-postiaadress vahetatud

en: [%s] New Admin Email Address
et_EE: [%s] uus halduri e-postiaadress

en: [%s] New Email Address
et_EE: [%s] uus e-posti aadress

en: [%s] New Site Created
et_EE: [%s] Uus sait on valmis

en: [%s] New User Registration
et_EE: [%s] Uue kasutaja registreerimine

en: [%s] Password Changed
et_EE: [%s] Parool muudetud

en: [%s] Password Reset
et_EE: [%s] Parool vahetatud.

en: [%s] Personal Data Export
et_EE: [%s] Isikuandmete eksport

en: [%s] Some plugins and themes have automatically updated
et_EE: [%s] Mõnda pluginat ja teemat uuendati automaatselt

en: [%s] Some plugins and themes have failed to update
et_EE: [%s] Mõnede pluginate ja teemade uuendamine ebaõnnestus

en: [%s] Some plugins have failed to update
et_EE: [%s] Mõnede pluginate uuendamine ebaõnnestus

en: [%s] Some plugins were automatically updated
et_EE: [%s] Mõnda pluginat uuendati automaatselt

en: [%s] Some themes have failed to update
et_EE: [%s] Mõnede teemade uuendamine ebaõnnestus

en: [%s] Some themes were automatically updated
et_EE: [%s] Mõnda teemat uuendati automaatselt

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
et_EE: [%s] Sinu saidil on tehnilisi probleeme

en: [%s] Your username and password
et_EE: [%s] Sinu kasutajanimi ja parool

en: [Order #%1$s] (%2$s)
et_EE: [Tellimus #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
et_EE: [Tellimus #%s]

en: [Pending]
et_EE: [Ootel]

en: [Remove]
et_EE: [Kustuta]

en: [WordPress.com] Import successful
et_EE: [WordPress.com] Edukas importimine

en: [block rendering halted]
et_EE: [ploki kuvamine peatati]

en: [deleted]
et_EE: [kustutatud]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
et_EE: [{site_title}]: Uus tellimus #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
et_EE: [{site_title}]: Tellimus #{order_number} tühistati

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
et_EE: [{site_title}]: Tellimus #{order_number} ebaõnnestus

en: a couple of minutes
et_EE: mõni minut

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
et_EE: Regioonide grupp, millele saab määrata erinevaid tarnemeetodeid ja -määrasid.

en: account erasure request
et_EE: konto kustutamise palve

en: acquaintance
et_EE: tuttav

en: action
et_EE: Tegevus

en: action canceled
et_EE: tegevus katkestatud

en: action complete
et_EE: tegevus tehtud

en: action created
et_EE: tegevus loodud

en: action failed: %s
et_EE: tegevus ebaõnnestus: %s

en: action ignored
et_EE: tegevust ignoreeriti

en: action reset
et_EE: tegevus lähtestati

en: action started
et_EE: tegevus alustatud

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
et_EE: action_args parameetrit ei tohiks wc_get_template funktsioonis üle kirjutada.

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
et_EE: Viide

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
et_EE: Meedia

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
et_EE: Leht

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
et_EE: Postitus

[ctx: add new from admin bar]
en: Site
et_EE: Viide

[ctx: add new from admin bar]
en: User
et_EE: Kasutaja

en: added on %1$s at %2$s
et_EE: lisatud %1$s kell %s2$s

[ctx: admin bar customize item label]
en: Customize
et_EE: Kohanda

[ctx: admin bar menu group label]
en: Configure
et_EE: Halda

[ctx: admin bar menu group label]
en: Manage
et_EE: Halda

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
et_EE: Uus

[ctx: admin bar menu group label]
en: Personalize
et_EE: Isikupärasta

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
et_EE: Sinine

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
et_EE: Kohv

[ctx: admin color scheme]
en: Default
et_EE: Vaikimisi

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
et_EE: Ektoplasma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
et_EE: Hele

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
et_EE: Südaöö

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
et_EE: Ookean

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
et_EE: Päikesetõus

[ctx: admin menu]
en: All Links
et_EE: Kõik viited

en: all
et_EE: kõik

en: all time
et_EE: kogu aja jooksul

en: am
et_EE: e.l.

en: and
et_EE: ja

en: another web address of mine
et_EE: minu teine veebileht

en: at
et_EE: kell

[ctx: attachment filter]
en: Trash
et_EE: Prügi

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
et_EE: Autor:

en: automated taxes
et_EE: automaatsed maksumäärad

en: automated taxes and discounted shipping labels
et_EE: automatiseeritud maksumäärad ja soodustusega saatelehed

en: automated taxes icon
et_EE: automaatsete maksemäärade ikoon

en: billing address
et_EE: Maksja aadress

[ctx: block category]
en: Design
et_EE: Kujundus

[ctx: block category]
en: Embeds
et_EE: Lisad

[ctx: block category]
en: Media
et_EE: Meedia

[ctx: block category]
en: Patterns
et_EE: Mustrid

[ctx: block category]
en: Text
et_EE: Tekst

[ctx: block category]
en: Theme
et_EE: Teema

[ctx: block category]
en: Widgets
et_EE: Moodulid

[ctx: block title]
en: Embed
et_EE: Külgeühendatud

[ctx: blocks]
en: Most used
et_EE: Enimkasutatud

en: blog
et_EE: Ajaveeb

[ctx: breadcrumb]
en: Home
et_EE: Esileht

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
et_EE[0]: Lisa sait

[ctx: button label]
en: Convert to link
et_EE: Teisenda viiteks

[ctx: button label]
en: Embed
et_EE: Ühenda mujalt

[ctx: button label]
en: Try again
et_EE: Proovi uuesti

en: by
et_EE: kirjutas

en: by %s
et_EE: Autor %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
et_EE: cURL paigaldatud, kuid ei õnnestu versiooninumbrit kätte saada.

en: cURL version
et_EE: cURL versioon

en: cURL version.
et_EE: cURL versioon

en: cancel edit post or comment
et_EE: Katkesta postituse või kommentaari muutmine

[ctx: categories]
en: Most Used
et_EE: Enimkasutatud

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
et_EE: Rubriik:

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
et_EE: Maksja %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
et_EE: Saaja %s

en: child
et_EE: laps

en: close tags
et_EE: sulge märgendid

en: co-resident
et_EE: leibkonnakaaslane

en: co-worker
et_EE: kaastööline

en: colleague
et_EE: kolleeg

[ctx: color]
en: Default: %s
et_EE: Vaikimisi: %s

[ctx: color scheme]
en: Dark
et_EE: Tume

[ctx: color scheme]
en: Light
et_EE: Hele

[ctx: column name]
en: Comment
et_EE: kommentaar

[ctx: column name]
en: Date
et_EE: Kuupäev

[ctx: column name]
en: File
et_EE: Fail

[ctx: column name]
en: In Response To
et_EE: Vastus:

[ctx: column name]
en: Review
et_EE: Arvustus

[ctx: column name]
en: Submitted on
et_EE: Saadetud:

[ctx: column name]
en: Title
et_EE: Pealkiri

[ctx: column name]
en: Uploaded to
et_EE: Lisatud:

[ctx: comment]
en: Mark as spam
et_EE: Märgi rämpsuks

[ctx: comment]
en: Not Spam
et_EE: Pole rämps

[ctx: comment]
en: Not spam
et_EE: Pole rämps

[ctx: comment]
en: Pending
et_EE: Ootel

[ctx: comment]
en: Permalink:
et_EE: Püsiviide:

[ctx: comment]
en: Replied
et_EE: Vastatud

[ctx: comment]
en: Spam
et_EE: rämpskommentaar

[ctx: comment status]
en: Approved
et_EE: Heakskiidetud

[ctx: comment status]
en: Closed
et_EE: Suletud

[ctx: comment status]
en: Open
et_EE: Avatud

[ctx: comment status]
en: Pending
et_EE: Ootel

[ctx: comment status]
en: Spam
et_EE: Rämps

[ctx: comment status]
en: Trash
et_EE: Prügi

en: commented on
et_EE: kommenteeris

en: comments
et_EE: kommentaarid

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Kõik <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Kõik <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Heakskiidetud <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Heakskiidetud <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Minu kommentaar <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Minu kommentaarid <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Ootel <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Ootel <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam
et_EE: Rämps

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Rämps <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Rämps <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Kustutatud <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Kustutatud <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
et_EE[0]: Üks kommentaar &ldquo;%2$s&rdquo;
et_EE[1]: %1$s kommentaari &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
et_EE[0]: Üks kommentaar &ldquo;%2$s&rdquo;
et_EE[1]: %1$s kommentaari &ldquo;%2$s&rdquo;

en: contact
et_EE: kontakt

en: copied!
et_EE: Kopeeritud!

en: crop ratio height
et_EE: kõrgus

en: crop ratio width
et_EE: laius

en: crush
et_EE: tõmme

en: current
et_EE: Praegu

[ctx: custom background]
en: Background
et_EE: Taust

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
et_EE: Eelmisena üleslaetud

[ctx: custom headers]
en: Suggested
et_EE: Soovitus

[ctx: custom image header]
en: Header
et_EE: Päis

en: customer orders
et_EE: klienditellimust

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
et_EE: Pane ootele

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
et_EE: Ootel

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
et_EE: j. F Y

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
et_EE: %1$s postitusele %2$s (%3$s)

en: date
et_EE: kohting

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
et_EE: Päev:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
et_EE: Kuu:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
et_EE: Aasta:

[ctx: date/time]
en: On
et_EE: Aeg

en: day | days
et_EE[0]: päev

en: days
et_EE: päeva

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
et_EE: väljas

[ctx: default site language]
en: Site Default
et_EE: Vaikimisi

[ctx: default-slug]
en: product
et_EE: toode

[ctx: default-slug]
en: shop
et_EE: pood

en: development
et_EE: Arendus

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
et_EE: Lisa %s

en: disabled
et_EE: Välja lülitatud

en: discounted shipping labels
et_EE: soodustusega saatelehed

en: document
et_EE: dokument

en: domain
et_EE: domeen

en: domains
et_EE: domeen

en: done
et_EE: Valmis

en: download
et_EE: allalaadimine

en: eCheck
et_EE: e-tšekk

en: eCheck ending in %1$s
et_EE: e-tšekk lõpuga %1$s

en: eCommerce
et_EE: e-kaubandus

en: ebook
et_EE: e-raamat

en: edit
et_EE: muuda

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
et_EE: arve

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
et_EE: tarne

[ctx: editor button]
en: Left to right
et_EE: Vasakult paremale

[ctx: editor button]
en: Right to left
et_EE: Paremalt vasakule

[ctx: editor button]
en: Show blocks
et_EE: Näita blokke

en: education
et_EE: Haridus

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
et_EE: Veebisaidi haldur

[ctx: email address]
en: Report generated for
et_EE: Raport e-aadressile

en: enabled
et_EE: Lubatud

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
et_EE: Laadimine ebaõnnestus

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
et_EE: Laadin rohkem tulemusi&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
et_EE: Tulemusi pole

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
et_EE: Palun kustuta %qty% tähemärki

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
et_EE: Palun kustuta 1 tähemärk

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
et_EE: Palun sisesta vähemalt %qty% tähemärki

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
et_EE: Palun sisesta vähemalt 1 tähemärk

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
et_EE: Otsin&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
et_EE: Sa võid valida ainult %qty% varianti

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
et_EE: Sa võid valida ainult 1 variandi

en: enter a custom date format in the following field
et_EE: sisesta järgnevasse välja kasutatav kuupäevavorming

en: enter a custom time format in the following field
et_EE: sisesta järgnevasse välja kasutatav kellaajavorming

en: escape
et_EE: Paoklahv/Esc

en: example:
et_EE: näide:

en: family
et_EE: perekond

[ctx: file type group]
en: Archives
et_EE: Arhiiv

[ctx: file type group]
en: Audio
et_EE: Heli

en: filter
et_EE: Filter

[ctx: find/replace]
en: Find
et_EE: Otsi

[ctx: find/replace]
en: Next
et_EE: Järgmine

[ctx: find/replace]
en: Prev
et_EE: Eelmine

[ctx: find/replace]
en: Replace
et_EE: Asenda

[ctx: find/replace]
en: Replace all
et_EE: Asenda kõik

[ctx: find/replace]
en: Replace with
et_EE: Asenda

[ctx: find/replace]
en: Whole words
et_EE: Terved sõnad

en: first
et_EE: esimesed

en: five star
et_EE: viie tärni

en: folder
et_EE: kaust

[ctx: font size name]
en: Huge
et_EE: Väga suur

[ctx: font size name]
en: Large
et_EE: Suur

[ctx: font size name]
en: Medium
et_EE: Keskmine

[ctx: font size name]
en: Normal
et_EE: Tavaline

[ctx: font size name]
en: Small
et_EE: Väike

[ctx: font style]
en: Italic
et_EE: Kaldkiri

[ctx: font style]
en: Regular
et_EE: Tavaline

[ctx: font weight]
en: Black
et_EE: Must

[ctx: font weight]
en: Bold
et_EE: Rasvane

[ctx: font weight]
en: Extra Bold
et_EE: Ekstra-rasvane

[ctx: font weight]
en: Extra Light
et_EE: Ekstra-õhuke

[ctx: font weight]
en: Light
et_EE: Õhuke

[ctx: font weight]
en: Medium
et_EE: Keskmine

[ctx: font weight]
en: Regular
et_EE: Tavaline

[ctx: font weight]
en: Semi Bold
et_EE: Poolrasvane

[ctx: font weight]
en: Thin
et_EE: Peenike

en: friend
et_EE: sõber

en: friendship
et_EE: sõprus

en: g:i a
et_EE: h:i

en: g:i:s a
et_EE: H:i

en: g:ia
et_EE: h:i

[ctx: genitive]
en: April
et_EE: aprilli

[ctx: genitive]
en: August
et_EE: augusti

[ctx: genitive]
en: December
et_EE: detsembri

[ctx: genitive]
en: February
et_EE: veebruari

[ctx: genitive]
en: January
et_EE: jaanuari

[ctx: genitive]
en: July
et_EE: juuli

[ctx: genitive]
en: June
et_EE: juuni

[ctx: genitive]
en: March
et_EE: märtsi

[ctx: genitive]
en: May
et_EE: mai

[ctx: genitive]
en: November
et_EE: novembri

[ctx: genitive]
en: October
et_EE: oktoobri

[ctx: genitive]
en: September
et_EE: septembri

en: geographical
et_EE: geograafiline

en: guest orders
et_EE: külalistellimust

en: h
et_EE: t

en: horizontal start position
et_EE: horisontaalne alguspunkt

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
et_EE: horis.-joondus

en: hour
et_EE: tund

en: hours
et_EE: tundi

en: html_lang_attribute
et_EE: et

en: https://wordpress.org/documentation/article/customize-permalinks/#choosing-your-permalink-structure
et_EE: https://wordpress.org/support/article/using-permalinks/#choosing-your-permalink-structure

en: https://wordpress.org/documentation/article/introduction-to-blogging/#comments
et_EE: https://wordpress.org/support/article/introduction-to-blogging/#comments

en: https://wordpress.org/documentation/article/introduction-to-blogging/#managing-comments
et_EE: https://wordpress.org/support/article/introduction-to-blogging/#managing-comments

en: https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/#email-address
et_EE: https://wordpress.org/support/article/settings-general-screen/#email-address

en: https://wordpress.org/documentation/wordpress-version/version-%s/
et_EE: https://wordpress.org/support/wordpress-version/version-%s/

en: identity
et_EE: identiteet

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
et_EE: Paranda

en: in
et_EE: toll

en: inserter
et_EE: lisaja

en: item %s
et_EE: element %s

en: items
et_EE: elementi

en: kin
et_EE: sugulane

en: l jS \o\f F Y, h:ia
et_EE: l j. F Y H:i:s

en: l, F jS, Y
et_EE: j. M Y

en: l, M j, Y
et_EE: j. F Y

[ctx: label]
en: Search for:
et_EE: Otsi:

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
et_EE: Järgmine:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
et_EE: Eelmine:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
et_EE: Lisa helifail

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
et_EE: Muuda

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
et_EE: Asenda

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
et_EE: Lisa pilt

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
et_EE: Muuda galeriid

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
et_EE: Lisa pildifail

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
et_EE: Muuda

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
et_EE: Asenda

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
et_EE: Lisa meediafail

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
et_EE: Muuda

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
et_EE: Asenda

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
et_EE: Lisa videofail

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
et_EE: Muuda

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
et_EE: Asenda

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
et_EE: Vali ise...

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
et_EE: Peida juhtikoonid

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
et_EE: Näita juhtikoone

[ctx: label for next post link]
en: Next
et_EE: Järgmine

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
et_EE: Eelmine

en: last
et_EE: viimased

en: lbs
et_EE: nael

[ctx: link]
en: Add New
et_EE: Lisa uus

[ctx: link name]
en: Name
et_EE: Nimi

[ctx: links widget]
en: All Links
et_EE: Kõik viited

[ctx: list style]
en: Circle
et_EE: Ring

[ctx: list style]
en: Default
et_EE: Vaikimisi

[ctx: list style]
en: Disc
et_EE: Punkt

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
et_EE: Väiketähed

[ctx: list style]
en: Lower Greek
et_EE: Kreeka väiketähed

[ctx: list style]
en: Lower Roman
et_EE: Väikesed rooma numbrid

[ctx: list style]
en: Square
et_EE: Ruut

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
et_EE: Suurtähed

[ctx: list style]
en: Upper Roman
et_EE: Suured rooma numbrid

en: media
et_EE: meedia

[ctx: media]
en: Remove video track
et_EE: Eemalda video

[ctx: media item]
en: Edit
et_EE: Muuda

[ctx: media item]
en: Success
et_EE: Korras

[ctx: media items]
en: Mine
et_EE: Minu

[ctx: media items]
en: Unattached
et_EE: Seostamata

[ctx: media modal menu]
en: Menu
et_EE: Menüü

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
et_EE: Tegevused

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
et_EE: (Hetkeväärtus: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
et_EE: Muuda

[ctx: menu]
en: Use new menu
et_EE: Lisa uus menüü

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
et_EE: (Hetkel: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
et_EE: (Praegu: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
et_EE: (Kui kavatsed kasutada menüü <a href="%1$s" %2$s>moodulit %3$s</a>, jäta see vahele.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
et_EE: See menüü ilmub siia. Kui soovid seda muuta, vali teine asukoht.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
et_EE: Vaata kõiki asukohti

[ctx: menu locations]
en: View Location
et_EE: Vaata asukohta

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
et_EE: Kuhu sa soovid seda menüüd ilmuvat?

en: met
et_EE: kohatud

[ctx: meta name]
en: Name
et_EE: Nimi

[ctx: min_price]
en: From:
et_EE: Alates:

en: minute | minutes
et_EE[0]: minut

en: minutes
et_EE: minutit

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
et_EE: (sildita)

en: month
et_EE: kuu

en: moved to the Trash.
et_EE: saadetud prügikasti.

en: movie
et_EE: video

en: muse
et_EE: muusa

en: music
et_EE: muusika

[ctx: name]
en: Unknown
et_EE: Tundmatu

[ctx: nav menu home label]
en: Home
et_EE: Esileht

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a category.
et_EE: Viide rubriigile.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a page.
et_EE: Viide lehele.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a post.
et_EE: Viide postitusele.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a tag.
et_EE: Viide sildile.

[ctx: navigation link block title]
en: Category Link
et_EE: Rubriigiviide

[ctx: navigation link block title]
en: Page Link
et_EE: Leheviide

[ctx: navigation link block title]
en: Post Link
et_EE: Postituseviide

[ctx: navigation link block title]
en: Tag Link
et_EE: Sildiviide

en: neighbor
et_EE: naaber

en: new users
et_EE: uut kasutajat

en: newer
et_EE: uuemaid

[ctx: next set of posts]
en: Next
et_EE: Järgmised

en: no title
et_EE: pealkirjata

[ctx: no user roles]
en: None
et_EE: Puudub

en: none
et_EE: puudub

en: not a support question
et_EE: pole tehnilise toe küsimus

en: not resolved
et_EE: lahendus leidmata

[ctx: noun]
en: Comment
et_EE: Kommenteeri

[ctx: noun]
en: Comment:
et_EE: Kommentaar

[ctx: noun]
en: Comments
et_EE: Kommentaare

[ctx: noun]
en: Likes
et_EE: Meeldimisi

[ctx: noun]
en: Post
et_EE: Postitus

[ctx: noun]
en: Trash
et_EE: Saada prügikasti

[ctx: noun]
en: Views
et_EE: Vaatamisi

[ctx: noun]
en: Visitors
et_EE: Külastajaid

[ctx: noun]
en: comment
et_EE: kommentaar

[ctx: number of pages]
en: of
et_EE: /

en: number_format_decimal_point
et_EE: ,

en: of
et_EE:  /

en: older
et_EE: vanemaid

en: on
et_EE: &emdash;

en: one comment
et_EE: üks kommentaar

en: one hour | %1$s hours
et_EE[0]: üks tund
et_EE[1]: %1$s tundi

en: one hour and %2$s minutes | %1$s hours and %2$s minutes
et_EE[0]: üks tund ja %2$s minutit
et_EE[1]: %1$s tundi ja %2$s minutit

en: one minute | %s minutes
et_EE[0]: üks minut
et_EE[1]: %s minutit

en: optional
et_EE: valikuline

en: options
et_EE: Seaded

en: or
et_EE: või

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
et_EE: või <a href="%s">loo uus menüü</a>. Ära unusta muudatusi salvestada!

en: orders
et_EE: telllimust

en: oz
et_EE: unts

[ctx: page]
en: Add New
et_EE: Lisa uus

[ctx: page]
en: Featured image
et_EE: Tunnuspilt

[ctx: page]
en: Remove featured image
et_EE: Eemalda tunnuspilt

[ctx: page]
en: Set featured image
et_EE: Määra tunnuspilt

[ctx: page]
en: Use as featured image
et_EE: Vali tunnuspildiks

[ctx: page label]
en: Front Page
et_EE: Esileht

[ctx: page label]
en: Posts Page
et_EE: Postitusteleht

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
et_EE: Privaatsusreeglite leht

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
et_EE: %1$s %2$s-st

en: parent
et_EE: vanem

en: password
et_EE: Parool

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
et_EE: Ei kattu

[ctx: password strength]
en: Medium
et_EE: Keskmine

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
et_EE: Parooli tugevus teadmata

[ctx: password strength]
en: Strong
et_EE: Tugev

[ctx: password strength]
en: Very weak
et_EE: Väga nõrk

[ctx: password strength]
en: Weak
et_EE: Nõrk

en: payment setup
et_EE: maksete seadistus

en: payment setup and automated taxes
et_EE: maksmise seadistus ja automaatsed maksud

en: payment setup and discounted shipping labels
et_EE: makseviiside seadistus ja soodustusega saatelehed

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
et_EE: makseviiside seadistus, automatiseeritud maksud ja soodustusega saatelehed

en: per month, billed yearly
et_EE: kuus, arve saadetakse kord aastas

[ctx: person who did an action]
en: You
et_EE: Sa

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
et_EE: Ülevaade andmete ekspordist.

[ctx: personal data group label]
en: About
et_EE: Tutvustus

en: photo
et_EE: foto

en: physical
et_EE: füüsiline

[ctx: placeholder]
en: Buy product
et_EE: Osta toode

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
et_EE: Alates&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
et_EE: Otsi &hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
et_EE: kuni&hellip;

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
et_EE: Plugin %s edukalt kustutatud.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires PHP %3$s.
et_EE: <strong>VIGA:</strong> Praegune PHP versioon (%1$s) ei vasta %2$s miinimumnõuetele, see vajab PHP %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires WordPress %3$s.
et_EE: <strong>VIGA:</strong> Praegune WordPressi versioon (%1$s) ei vasta %2$s miinimumnõuetele, see vajab WordPress %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current versions of WordPress (%1$s) and PHP (%2$s) do not meet minimum requirements for %3$s. The plugin requires WordPress %4$s and PHP %5$s.
et_EE: <strong>VIGA:</strong> Praegused WordPressi ja PHP versioonid (vastavalt %1$s ja %2$s) ei vasta %3$s miinimumnõuetele, see vajab WordPress %4$s ja PHP %5$s.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
et_EE: Lülita %s sisse

[ctx: plugin]
en: Active
et_EE: Sisse lülitatud

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
et_EE: Ei saa paigaldada

[ctx: plugin]
en: Current
et_EE: Praegune

[ctx: plugin]
en: Install %s
et_EE: Paigalda %s

[ctx: plugin]
en: Install %s now
et_EE: Paigalda %s

[ctx: plugin]
en: Replace current with uploaded
et_EE: Asenda praegune versioon üleslaadituga

[ctx: plugin]
en: Update %s now
et_EE: Uuenda %s

[ctx: plugin]
en: Uploaded
et_EE: Üleslaaditud

en: pm
et_EE: p.l.

en: poetry
et_EE: luuletus

en: post | posts
et_EE[0]: postitus

[ctx: post]
en: Add New
et_EE: Lisa uus

[ctx: post]
en: Failed
et_EE: Ebaõnnestunud

[ctx: post]
en: Featured image
et_EE: Tunnuspilt

[ctx: post]
en: In-Progress
et_EE: Hetkel käimas

[ctx: post]
en: Remove featured image
et_EE: Eemalda tunnuspilt

[ctx: post]
en: Set featured image
et_EE: Määra tunnuspilt

[ctx: post]
en: Use as featured image
et_EE: Vali tunnuspildiks

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
et_EE: Pane ootele

[ctx: post date]
en: Posted on %s
et_EE: Postitatud %s

[ctx: post format]
en: Format
et_EE: Vorming

[ctx: post format]
en: Formats
et_EE: Vormingud

[ctx: post format archive title]
en: Asides
et_EE: Ääremärkused

[ctx: post format archive title]
en: Chats
et_EE: Vestlused

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
et_EE: Galeriid

[ctx: post format archive title]
en: Images
et_EE: Pildid

[ctx: post format archive title]
en: Links
et_EE: Viited

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
et_EE: Tsitaadid

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
et_EE: Olekud

[ctx: post format archive title]
en: Videos
et_EE: Videod

[ctx: post password form]
en: Enter
et_EE: Parool

[ctx: post state]
en: Pending
et_EE: Ootel

[ctx: post status]
en: Customization Draft
et_EE: Muudatuste mustand

[ctx: post status]
en: Draft
et_EE: Mustand

[ctx: post status]
en: Password protected
et_EE: Parooliga kaitstud

[ctx: post status]
en: Pending
et_EE: Ootel

[ctx: post status]
en: Private
et_EE: Privaatne

[ctx: post status]
en: Published
et_EE: Avaldatud

[ctx: post status]
en: Scheduled
et_EE: Avaldatakse hiljem

[ctx: post status]
en: Sticky
et_EE: Esilehepostitus

[ctx: post status]
en: Trash
et_EE: Rämps

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
et_EE: Arhiiv:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
et_EE: Kohaldused

[ctx: post type general name]
en: Global Styles
et_EE: Stiilid

[ctx: post type general name]
en: Media
et_EE: Meediaobjektid

[ctx: post type general name]
en: Navigation Menus
et_EE: Navigeerimismenüüd

[ctx: post type general name]
en: Pages
et_EE: Lehed

[ctx: post type general name]
en: Patterns
et_EE: Mustrid

[ctx: post type general name]
en: Posts
et_EE: Postitused

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
et_EE: Malliosad

[ctx: post type general name]
en: Templates
et_EE: Mallid

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
et_EE: Kohaldus

[ctx: post type singular name]
en: Navigation Menu
et_EE: Navigeerimismenüü

[ctx: post type singular name]
en: Page
et_EE: Leht

[ctx: post type singular name]
en: Pattern
et_EE: Muster

[ctx: post type singular name]
en: Post
et_EE: Postitus

[ctx: post type singular name]
en: Template
et_EE: Mall

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
et_EE: Malliosa

en: posts
et_EE: postitust

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Kõik <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Kõik <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Minu <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Minu <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Kinnistatud  <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Kinnistatud  <span class="count">(%s)</span>

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
et_EE: Eelmised

en: print
et_EE: Trüki

en: privacy page
et_EE: privaatsustingimuste leht

en: privacy policy
et_EE: privaatsuspoliitika

en: privacy-policy
et_EE: privaatsuseeskiri

[ctx: product reviews]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Kõik <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Kõik <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Prügi: <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Prügi: <span class="count">(%s)</span>

en: professional
et_EE: kutsealane

[ctx: publish box date format]
en: M j, Y
et_EE: j. F Y

en: registration
et_EE: Registreerimisvorm

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
et_EE: Lülita välja

[ctx: request status]
en: Completed
et_EE: Täidetud

[ctx: request status]
en: Confirmed
et_EE: Kinnitatud

[ctx: request status]
en: Failed
et_EE: Ebaõnnestunud

[ctx: request status]
en: Pending
et_EE: Ootel

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Kõik päringud:  <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Kõik päringud:  <span class="count">(%s)</span>

en: required
et_EE: nõutav

en: resolved
et_EE: lahendus leitud

en: response
et_EE: Vastust

en: restaurant
et_EE: Restoranid

[ctx: review]
en: Mark as spam
et_EE: Märgi rämpsuks

[ctx: review]
en: Not Spam
et_EE: Pole rämps

[ctx: review]
en: Not spam
et_EE: Pole rämps

en: reviewed by %s
et_EE: arvustajaks oli %s

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
et_EE: j. M Y k\e\l\l H:i

[ctx: revision date short format]
en: j M @ H:i
et_EE: j. M @ H:i

[ctx: revisions]
en: Browse
et_EE: Sirvi

en: romantic
et_EE: romantiline

[ctx: sample permalink base]
en: archives
et_EE: arhiiv

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
et_EE: näidispostitus

en: sample-page
et_EE: demoleht

en: scale height
et_EE: kõrgus

en: search
et_EE: otsi

en: second
et_EE: sekund

en: seconds
et_EE: sekundit

en: selection height
et_EE: kõrgus

en: selection width
et_EE: laius

[ctx: settings screen]
en: General
et_EE: Üldine

[ctx: settings screen]
en: Writing
et_EE: Kirjutamine

[ctx: share to]
en: Press This
et_EE: Vajuta siia

[ctx: share to]
en: Print
et_EE: Prindi

en: shipping address
et_EE: Tarne aadress

[ctx: shipping packages]
en: Shipment %d
et_EE: Saadetis %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipment 1
et_EE: Saadetis %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
et_EE: Saadetis

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
et_EE: Saadetis %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
et_EE: Tellimus

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
et_EE: Peida juhtnupud

en: sibling
et_EE: õde-vend

en: sign up
et_EE: Liitu

[ctx: single horizontal line]
en: Row
et_EE: Rida

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
et_EE: &larr; Tagasi %s esilehele

[ctx: site]
en: Mark as spam
et_EE: Märgi spämmiks

[ctx: site]
en: Not Spam
et_EE: Pole spämm

[ctx: site]
en: Not spam
et_EE: Pole spämm

[ctx: site]
en: Public
et_EE: Avalik

[ctx: site]
en: Registered
et_EE: Registreeritud

[ctx: site]
en: Spam
et_EE: Spämm

[ctx: site editor menu item]
en: Editor
et_EE: Redaktor

[ctx: site editor title tag]
en: Editor
et_EE: Redaktor

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Kõik saidid: <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Kõik saidid: <span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Rämps <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Rämps <span class="count">(%s)</span>

[ctx: slug]
en: product
et_EE: toode

[ctx: slug]
en: product-category
et_EE: tootekategooria

[ctx: slug]
en: product-tag
et_EE: tootesilt

[ctx: slug]
en: uncategorized
et_EE: maaratlemata

en: social
et_EE: sotsiaalmeedia

en: space
et_EE: V-ruum

[ctx: spellcheck]
en: Finish
et_EE: Lõpeta

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
et_EE: Eira

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
et_EE: Eira kõiki

en: spouse
et_EE: abikaasa

en: sticky
et_EE: kleeps

en: styles
et_EE: Stiilid

en: sub item
et_EE: alamelement

[ctx: submit button]
en: Search
et_EE: Otsi

en: sweetheart
et_EE: kallim

[ctx: table body]
en: Body
et_EE: Tabeli sisu

[ctx: table cell]
en: Cell
et_EE: Lahter

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
et_EE: Puudub

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
et_EE: Lahtriskoop

[ctx: table footer]
en: Footer
et_EE: Jalus

[ctx: table header]
en: Header
et_EE: Päis

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
et_EE: Silt:

[ctx: tags]
en: Most Used
et_EE: Enimkasutatud

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
et_EE: Rubriigid

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
et_EE: Sildid

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
et_EE: Rubriik

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
et_EE: Silt

[ctx: template part area]
en: Footer
et_EE: Jalus

[ctx: template part area]
en: General
et_EE: Üldsätted

[ctx: template part area]
en: Header
et_EE: Päis

[ctx: term name]
en: Name
et_EE: Nimi

en: terms and conditions
et_EE: müügitingimustega

en: text direction
et_EE: teksti suund

en: the
et_EE: -

en: the author
et_EE: Autor

en: the past day
et_EE: viimase päeva jooksul

en: the past month
et_EE: viimase kuu jooksul

en: the past quarter
et_EE: viimase kvartali jooksul

en: the past week
et_EE: viimase nädala jooksul

en: the past year
et_EE: viimase aasta jooksul

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
et_EE: Teema %s edukalt kustutatud.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
et_EE: <strong>VIGA:</strong> Praegune PHP versioon ei täida %s miinimumnõudeid.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
et_EE: <strong>VIGA:</strong> Praegused WordPressi ja PHP versioonid ei täida %s miinimumnõudeid.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
et_EE: <strong>VIGA:</strong> Praegune WordPressi versioon ei täida %s miinimumnõudeid.

[ctx: theme]
en: Activate
et_EE: Aktiivne

[ctx: theme]
en: Activate %s
et_EE: Lülita %s sisse

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
et_EE: Lülita &#8220;%s&#8221; sisse

[ctx: theme]
en: Active
et_EE: Aktiivne

[ctx: theme]
en: Active:
et_EE: Aktiivne:

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
et_EE: Ei saa sisse lülitada

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
et_EE: %s ei saa sisse lülitada

[ctx: theme]
en: Cannot Install
et_EE: Ei saa paigaldada

[ctx: theme]
en: Change
et_EE: Muuda

[ctx: theme]
en: Customize %s
et_EE: Kohanda teemat %s

[ctx: theme]
en: Delete %s
et_EE: Kustuta teema %s

[ctx: theme]
en: Installed
et_EE: Paigaldatud

[ctx: theme]
en: Live Preview %s
et_EE: Eelvaatle teemat %s

[ctx: theme]
en: Previewing:
et_EE: Eelvaade:

[ctx: theme]
en: Replace active with uploaded
et_EE: Asenda praegune üleslaadituga

[ctx: theme]
en: Update %s now
et_EE: Uuenda %s

[ctx: theme]
en: Uploaded
et_EE: Üles laaditud

[ctx: theme]
en: View Theme Details for %s
et_EE: Vaata teema %s üksikasju

[ctx: theme author]
en: By %s
et_EE: Autor: %s

[ctx: theme name]
en: Name
et_EE: Nimi

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Kõik <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Kõik <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Välja lülitatud <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Välja lülitatud <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Paigaldatud <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Paigaldatud <span class="count">(%s)</span>

[ctx: timezone date format]
en: Y-m-d H:i:s
et_EE: d.m.Y  h:i:s

en: uncategorized
et_EE: Määratlemata

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
et_EE: ootamatu lõpp: PHP Fatal error %1$s failis %2$s real %3$s

en: unknown
et_EE: teadmata

en: untitled
et_EE: Nimetu

en: untitled post %s
et_EE: nimetu postitus %s

[ctx: user]
en: Add New User
et_EE: Lisa uus kasutaja

[ctx: user]
en: Mark as spam
et_EE: Märgi spämmiks

[ctx: user]
en: Not spam
et_EE: Pole spämm

[ctx: user]
en: Registered
et_EE: Registreeritud

en: username
et_EE: Kasutajanimi

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
et_EE[0]: Kõik <span class="count">(%s)</span>
et_EE[1]: Kõik <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Change
et_EE: Muuda

[ctx: verb]
en: Clear
et_EE: Tühjenda

[ctx: verb]
en: Comment
et_EE: Avalda arvamust

[ctx: verb]
en: Group
et_EE: Määra grupiks

[ctx: verb]
en: Spam
et_EE: Spämm

[ctx: verb]
en: Stack
et_EE: Virnasta

[ctx: verb]
en: Trash
et_EE: Prügi

[ctx: verb]
en: Upgrade
et_EE: Uuenda

[ctx: verb]
en: View
et_EE: Vaata

[ctx: verb, imperative]
en: Comment
et_EE: Kommenteeri

[ctx: verb: imperative]
en: Like comment
et_EE: Kommentaar meeldib

[ctx: verb; site]
en: Archive
et_EE: Arhiivi

en: verified owner
et_EE: toote omanik

en: vertical start position
et_EE: vertikaalne alguspunkt

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
et_EE: vert.-joondus

en: via %s
et_EE: %s kaudu

[ctx: video or audio]
en: Length
et_EE: Pikkus

en: website
et_EE: veebileht

[ctx: website URL]
en: At URL
et_EE: Aadressil

[ctx: website name]
en: For site
et_EE: Saidile

en: week
et_EE: nädal

[ctx: widget]
en: Add
et_EE: Lisa

[ctx: widget]
en: Edit
et_EE: Muuda

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
et_EE: %1$s, %2$s

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
et_EE[0]: Näitan %1$d&ndash;%2$d tulemust %3$d-st
et_EE[1]: Näitan %1$d&ndash;%2$d tulemust %3$d-st

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
et_EE: sõna

en: yd
et_EE: jard

en: year
et_EE: aasta

en: years
et_EE: aastat

en: yesterday
et_EE: Eile

en: {{detailTitle}}Authorized on{{/detailTitle}}{{detailDescription}}%(date)s{{/detailDescription}}
et_EE: {{detailTitle}}Autoriseeritud{{/detailTitle}}{{detailDescription}}%(date)s{{/detailDescription}}

en: {{span}}%(domain)s{{/span}} is available!
et_EE: {{span}}%(domain)s{{/span}} on saadaval!

en: {{strong}}13GB{{/strong}} storage space
et_EE: {{strong}}13GB{{/strong}} salvestusruumi

en: {{strong}}Best for freelancers:{{/strong}} Build a unique website with advanced design tools, CSS editing, lots of space for audio and video, Google Analytics support, and the ability to monetize your site with ads.
et_EE: {{strong}}Parim ettevõtjatele & vabakutselistele:{{/strong}} Ehita üles unikaalne veebileht koos uute disanivõimaluste, CSS töötlemise, lisaruumiga audio- ja videofailidele ning võimalusega teenida raha reklaamide lisamisega.

en: — No Change —
et_EE: - Muutusi pole -

en: — No change —
et_EE: — Muutmata —
