WordPress.com - en to eu_ES translation catalogue (9797 entries)

en:  (%s ago)
eu_ES:  (duela %s)

en: "%1$s" by %2$s.
eu_ES: "%1$s". Artista: %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
eu_ES: "%1$s". Albuma: %2$s. Artista: %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
eu_ES: "%1$s". Albuma: %2$s.

en: "%1$s" is not a supported wp_template_part area value and has been added as "%2$s".
eu_ES: "%1$s" ez da onartutako 'wp_template_part' eremu-balio bat eta "%2$s" gisa gehitu da.

en: "%1$s" script should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
eu_ES: "%1$s" scripta ez da widget editore berriarekin batera ilaran jarri behar (%2$s edo %3$s).

en: "%1$s" style should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
eu_ES: "%1$s" estiloa ez da widget editore berriarekin batera ilaran jarri behar (%2$s edo %3$s).

en: "%s" shipping class cost
eu_ES: "%s" Bidalketa klasearen kostua

en: "%s" tax rates
eu_ES: Zerga-tasak: "%s"

en: "From" address
eu_ES: "Nork" helbidea

en: "From" name
eu_ES: "Nork" izena

en: #%d (no title)
eu_ES: #%d (izenbururik ez)

en: #%s is an invalid image ID.
eu_ES: %s irudiaren ID baligabea da.

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store
eu_ES: $store WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store instantzia bat izan behar da

en: % Comments
eu_ES: % iruzkin

en: % Responses
eu_ES: % Erantzun

en: % comments
eu_ES: % iruzkin

en: %1$s %2$d
eu_ES: %2$d(e)ko %1$s

en: %1$s %2$d – %3$s %4$d, %5$d
eu_ES: %5$d, %1$s %2$d – %3$s %4$d

en: %1$s %2$d–%3$d, %4$d
eu_ES: %4$d, %1$s %2$d–%3$d

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
eu_ES: %1$s %2$s %3$s %4$s Jarioa

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
eu_ES: %1$s %2$s %3$s kategoriaren jarioa

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
eu_ES: %1$s %2$s %3$s bidalketako iruzkinen jarioa

en: %1$s %2$s %3$s Feed
eu_ES: %1$s %2$s %3$s jarioa

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
eu_ES: %1$s %2$s %3$s etiketaren jarioa

en: %1$s %2$s Comments Feed
eu_ES: %1$s %2$s Iruzkinen jarioa

en: %1$s %2$s Feed
eu_ES: %1$s %2$s Jarioa

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
eu_ES: %1$s %2$s %3$s egilearen bidalketen jarioa

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
eu_ES: %1$s %2$s &#8220;%3$s&#8221; bilaketaren emaitzen jarioa

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s, please upgrade to %1$s %4$s or later.
eu_ES: %1$s %2$s desaktibatu egin da WordPress %3$s-rekin bateraezintasunak direla eta, bertsio-berritu %1$s %4$s edo berriagora.

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s.
eu_ES: %1$s %2$s desaktibatu egin da WordPress %3$s-rekin bateraezintasunak direla eta.

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
eu_ES: %1$s %2$s, duela %3$s (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
eu_ES: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s:%5$s

en: %1$s &ndash; %2$s
eu_ES: %1$s(e)tik %2$s(e)ra

en: %1$s (#%2$s)
eu_ES: %1$s (%2$s)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
eu_ES: %1$s (%2$s bertsiotik %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
eu_ES: %1$s (%2$s bertsiotik ez dago beste aukerarik)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
eu_ES: %1$s (%2$s bertsiotik erabili %3$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
eu_ES: %1$s - MySQL gutxienez 5.6 bertsioa izatea gomendatzen dugu. Ikusi: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
eu_ES: %1$s - Memoria gutxienez 64MB izatea gomendatzen dugu. Ikusi: %2$s

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
eu_ES: %1$s Albo-barra

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
eu_ES[0]: Erantzun %1$s<span class="screen-reader-text">%2$s sarreran</span>
eu_ES[1]: %1$s erantzun <span class="screen-reader-text">%2$s sarreran</span>

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
eu_ES: Erabilitako edukiera: %1$s MB (%2$s%%)

en: %1$s and %2$s
eu_ES: %1$s eta %2$s.

en: %1$s at %2$s
eu_ES: %2$s %1$s

en: %1$s by %2$s.
eu_ES: %1$s Artista: %2$s.

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
eu_ES: %1$s-(e)k iruzkinaren egoera %2$s-ra aldatu du.

en: %1$s could not be created: %2$s
eu_ES: Ezin izan da %1$s sortu: %2$s

en: %1$s does not match pattern %2$s.
eu_ES: %1$s ez dator %2$s ereduarekin bat

en: %1$s does not match the expected format. Reason: %2$s
eu_ES: %1$s ez dator bat esperotako formatuarekin. Arrazoia: %2$s

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
eu_ES[0]: %1$s (elementu %2$s)
eu_ES[1]: %1$s (%2$s elementu)

en: %1$s has invited you to be a viewer of their private blog, %2$s.
    
    You will need a WordPress.com account before you can accept this invitation. Create one here: %3$s
    
    %4$sAccept the invitation:
    
    %5$s
    
    Small print: This message was sent by a WordPress.com user who entered your email address or username to invite you. You can unsubscribe if you'd prefer not to receive invitation emails in future by going here: %6$s. Please do not reply to this message; it was sent from an unmonitored email address. For help with WordPress.com, please visit http://wordpress.com/support.
eu_ES: %1$s-(e)k bere blogaren ikusle pribatu izatera gonbidatu zaitu, %2$s.
    
    WordPress.com kontu bat beharko duzu gonbidapena onartu ahal izan aurretik. Sortu bat hemen: %3$s
    
    %4$sGonbidapena onartu:
    
    %5$s
    
    Xehetasuna: Mezu hau zure post@ helbidea sartu duen WordPress.com-eko erabiltzaile batek bidali du, zu gonbidatzeko. Harpidetza kendu dezakezu etorkizunean nahiago baduzu gonbidapen post@rik ez jasotzea, hona joanez: %6$s. Mesedez ez erantzun mezu honi; monitorizatu gabeko posta helbide batetik bidalia izan baita. WordPress.com-en inguruko laguntza jasotzeko, mesedez ikusi http://eu.wordpress.com/support.

en: %1$s is a required property of %2$s.
eu_ES: %1$s %2$s-ren beharrezko propietate bat da.

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
eu_ES: %1$s zaharkituta dago. Bere ordez, %2$s-eko atzeradeia erabiltzen da.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
eu_ES: %1$s zaharkituta dago. Bere ordez, %2$s erabili.

en: %1$s is not %2$s.
eu_ES: %1$s ez da %2$s.

en: %1$s is not a valid %2$l.
eu_ES: %1$s ez da baleko %2$l bat.

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
eu_ES: %1$s ez da %2$s baliagarri bat. Arrazoia: %3$s

en: %1$s is not of type %2$s
eu_ES: %1$s ez da  %2$s motakoa

en: %1$s is not of type %2$s.
eu_ES: %1$s ez da %2$s motakoa.

en: %1$s is not one of %2$l.
eu_ES: %1$s ez da hauetako bat: %2$l.

en: %1$s is not one of %2$s.
eu_ES: %1$s ez da hauetako bat: %2$s.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
eu_ES: %1$s ez da zuzena. Mesedez, sartu hauetako bat: %2$s

en: %1$s is proudly powered by %2$s
eu_ES: %1$s %2$s(r)ekin egina dago

en: %1$s is set to %2$s. You won't be able to upload files on your site.
eu_ES: %1$s  %2$s-rako ezarria dago. Ezin izango duzu zure gunean fitxategirik igo.

en: %1$s is yours! Start customizing it now.
eu_ES: %1$s zurea da! Hasi zaitez oraintxe egokitzen.

en: %1$s matches %2$l, but should match only one.
eu_ES: %1$s bat dator %2$l-(r)ekin, baina bakarrarekin bat etorri beharko luke soilik.

en: %1$s must be a multiple of %2$s.
eu_ES: %1$s %2$s-(r)en multiploa izan behar da.

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
eu_ES[0]: %1$s-(e)k gutxienez karaktere %2$s-eko luzera ukan behar du.
eu_ES[1]: %1$s-(e)k gutxienez %2$s karaktereko luzera ukan behar du.

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
eu_ES[0]: %1$s-(e)k gehienez karaktere %2$s-eko luzera ukan behar du.
eu_ES[1]: %1$s-(e)k gehienez %2$s karaktereko luzera ukan behar du.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
eu_ES: %1$s %2$d baino gehiago eta %3$d edo gutxiago izan behar da

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
eu_ES: %1$s %2$d baino gehiago eta %3$d edo gutxiago izan behar da

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
eu_ES: %1$s %2$d edo gehiago eta %3$d baino gutxiago izan behar da

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
eu_ES: %1$s %2$d (barne) eta %3$d (barne) artean egon behar da

en: %1$s must be greater than %2$d
eu_ES: %1$s %2$d baino handiagoa izan behar da

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
eu_ES: %1$s %2$d baino handiagoa edo berdina izan behar da

en: %1$s must be less than %2$d
eu_ES: %1$s %2$d baino txikiagoa izan behar da

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
eu_ES: %1$s %2$d baino txikiagoa edo berdina izan behar da

en: %1$s must contain at least %2$s item. | %1$s must contain at least %2$s items.
eu_ES[0]: %1$s-(e)k gutxienez elementu %2$s izan behar du.
eu_ES[1]: %1$s-(e)k gutxienez %2$s elementu izan behar ditu.

en: %1$s must contain at least %2$s property. | %1$s must contain at least %2$s properties.
eu_ES[0]: %1$s-(e)k gutxienez propietate %2$s eduki behar du.
eu_ES[1]: %1$s-k gutxienez %2$s propietate eduki behar ditu.

en: %1$s must contain at most %2$s item. | %1$s must contain at most %2$s items.
eu_ES[0]: %1$s-(e)k gutxienez elementu %2$s izan behar du.
eu_ES[1]: %1$s-(e)k gutxienez %2$s elementu izan behar ditu.

en: %1$s must contain at most %2$s property. | %1$s must contain at most %2$s properties.
eu_ES[0]: %1$s-(e)k gehienez propietate %2$s izan behar du.
eu_ES[1]: %1$s-(e)k gehienez %2$s propietate behar ditu.

en: %1$s needs to be a %2$s object.
eu_ES: %1$s %2$s motako objetua izan behar da

en: %1$s on %2$s
eu_ES: %1$s on %2$s-en

en: %1$s only accepts a non-empty path string, received %2$s.
eu_ES: %1$s(e)k hutsik ez dagoen bide-katea onartzen du soilik. %2$s jaso da.

en: %1$s or %2$s
eu_ES: %1$s edo %2$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
eu_ES[0]: Puntuazioa %1$s puntuazio %2$s en oinarrituta
eu_ES[1]: Puntuazioa %1$s %2$s puntuaziotan oinarrituta

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
eu_ES[0]: Erantzun %1$s %2$s bidalketan
eu_ES[1]: %1$s erantzun %2$s bidalketan

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
eu_ES[0]: %1$s berrikuspena%2$s
eu_ES[1]: %1$s berrikuspenetarako%2$s

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
eu_ES: %1$s hilabete honetan gehien saldu duena (%2$d saldu ditu)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
eu_ES: %1$s unitate eskatu dira %2$s produktuarentzat #%3$s eskarian.

en: %1$s, and %2$s
eu_ES: %1$s, eta %2$s

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
eu_ES: %1$s. %3$d(e)tik %2$d. menu-elementua.

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
eu_ES[0]: Plugin eguneraketa %d
eu_ES[1]: %d plugin eguneraketa

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
eu_ES[0]: Itxura eguneraketa %d
eu_ES[1]: %d itxura eguneraketa

en: %d WordPress Update
eu_ES: %d WordPress eguneraketa

en: %d block | %d blocks
eu_ES[0]: bloke %d
eu_ES[1]: %d bloke

en: %d block added. | %d blocks added.
eu_ES[0]: %d blokea gehitua.
eu_ES[1]: %d blokeak gehituak.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
eu_ES[0]: Iruzkin %d ezin izan da egiaztatu.
eu_ES[1]: %d iruzkin ezin izan dira egiaztatu.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
eu_ES[0]: Iruzkin %d mugitu da Zaborretara.
eu_ES[1]: %d iruzkin mugitu dira Zaborretara.

en: %d confirmation request failed to resend. | %d confirmation requests failed to resend.
eu_ES[0]: Berrespen eskaera %d-en bidalketak huts egin du.
eu_ES[1]: %d berrespen eskaeren bidalketak huts egin dute.

en: %d confirmation request re-sent successfully. | %d confirmation requests re-sent successfully.
eu_ES[0]: Berrespen eskaera %d ondo berbidali da.
eu_ES[1]: %d berrespen eskaera ondo berbidali dira.

en: %d days
eu_ES: %d egun

en: %d hours
eu_ES: %d ordu

en: %d item | %d items
eu_ES[0]: Elementu %d
eu_ES[1]: %d elementu

en: %d minute | %d minutes
eu_ES[0]: minutu %d
eu_ES[1]: %d minutu

en: %d minutes
eu_ES: %d minutu

en: %d months
eu_ES: %d hilabete

en: %d note | %d notes
eu_ES[0]: ohar %d
eu_ES[1]: %d ohar

en: %d pixels
eu_ES: %d pixel

en: %d product | %d products
eu_ES[0]: Produktu %d
eu_ES[1]: %d produktu

en: %d request deleted successfully. | %d requests deleted successfully.
eu_ES[0]: Eskaera %d ondo ezabatu da.
eu_ES[1]: %d eskaera ondo ezabatu dira.

en: %d request failed to delete. | %d requests failed to delete.
eu_ES[0]: Ezabatzeko eskaera %d-ek huts egin du.
eu_ES[1]: %d ezabatzeko eskaerek huts egin dute.

en: %d request marked as complete. | %d requests marked as complete.
eu_ES[0]: Eskaera %d osatuta moduan markatua.
eu_ES[1]: %d eskaera osatuta moduan markatua.

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
eu_ES[0]: emaitza %d aurkitu da, erabili gora eta behera gezi teklak nabigatzeko.
eu_ES[1]: %d emaitza aurkitu dira, erabili gora eta behera gezi teklak nabigatzeko.

en: %d result found. | %d results found.
eu_ES[0]: Emailtza %d aurkitu da.
eu_ES[1]: %d emailtza aurkitu dira.

en: %d seconds
eu_ES: %d segundu

en: %d selected
eu_ES: %d hautatuta

en: %d themes found
eu_ES: %d itxura aurkitu dira

en: %d transients rows cleared
eu_ES: %d errenkada iragankor garbitu dira

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
eu_ES[0]: webhook %d behin betiko ezabatu da.
eu_ES[1]: %d webhook behin betiko ezabatu dira.

en: %d years
eu_ES: %d urte

en: %qty% variations
eu_ES: %qty% aldaera

en: %s %s views
eu_ES: %s %s bisita

en: %s (Copy)
eu_ES: %s (Kopia)

en: %s (Draft)
eu_ES: %s (Zirriborroa)

en: %s (Invalid)
eu_ES: %s (Okerra)

en: %s (Pending)
eu_ES: %s (Zain)

en: %s <span class="says">says:</span>
eu_ES: %s<span class="says">-k dio:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
eu_ES[0]: <span class="screen-reader-text">Erantzun</span> %s
eu_ES[1]: %s <span class="screen-reader-text">erantzun</span>

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
eu_ES: Duela %s

en: %s Active Installations
eu_ES: %s instalazio aktibo

en: %s Avatar
eu_ES: %s-ren avatar

en: %s Comment | %s Comments
eu_ES[0]: Erantzun %s
eu_ES[1]: %s erantzun

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
eu_ES[0]: %s Iruzkina moderatzeke
eu_ES[1]: Iruzkin %s moderatzeke

en: %s MB Space Allowed
eu_ES: Onartutako edukiera %s MB

en: %s Page | %s Pages
eu_ES[0]: Orrialde %s
eu_ES[1]: %s orrialde

en: %s Poll Closed. | %s Polls Closed.
eu_ES[0]: %s Galdeketa Itxita.
eu_ES[1]: %s Galdeketak Itxita.

en: %s Poll Deleted. | %s Polls Deleted.
eu_ES[0]: %s Galdeketa Ezabatuta.
eu_ES[1]: %s Galdeketak Ezabatuta.

en: %s Poll Opened. | %s Polls Opened.
eu_ES[0]: %s Galdeketa Irekita.
eu_ES[1]: %s Galdeketak Irekita.

en: %s Post | %s Posts
eu_ES[0]: Bidalketa %s
eu_ES[1]: %s bidalketa

en: %s Sites
eu_ES: %s guneak

en: %s [Autosave]
eu_ES: %s [Auto-gordea]

en: %s [Current Revision]
eu_ES: %s [Oraingo berrikusketa]

en: %s actions
eu_ES: %s ekintza

en: %s ago
eu_ES: Orain dela %s

en: %s approved | %s approved
eu_ES[0]: %s onartua
eu_ES[1]: %s onartuak

en: %s approved comment | %s approved comments
eu_ES[0]: Onartutako iruzkin %s
eu_ES[1]: Onartutako %s iruzkin

en: %s average gross daily sales
eu_ES: %s batez besteko eguneroko salmenta gordina

en: %s average gross monthly sales
eu_ES: %s batez besteko hilabeteko salmenta gordina

en: %s average net daily sales
eu_ES: %s batez besteko egunereko salmenta garbia

en: %s average net monthly sales
eu_ES: %s batez besteko hilabeteko salmenta garbia

en: %s block selected. | %s blocks selected.
eu_ES[0]: Bloke %s hautatuta.
eu_ES[1]: %s bloke hautatuta.

en: %s charged for shipping
eu_ES: Bidalketengatik %s kobratu dira

en: %s column | %s columns
eu_ES[0]: Zutabe %s
eu_ES[1]: %s zutabe

en: %s comment | %s comments
eu_ES[0]: iruzkin %s
eu_ES[1]: %s iruzkin

en: %s comment approved. | %s comments approved.
eu_ES[0]: iruzkin %s onartuta
eu_ES[1]: %s iruzkin onartuta

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
eu_ES[0]: Iruzkin %s zabor bezala markatua.
eu_ES[1]: %s iruzkin zabor bezala markatuak.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
eu_ES[0]: Iruzkin %s zakarrontzira bota da.
eu_ES[1]: %s iruzkin zakarrontzira bota dira.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
eu_ES[0]: Iruzkin %s behin betiko ezabatu da
eu_ES[1]: %s iruzkin behin betiko ezabatu dira

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
eu_ES[0]: Iruzkin %s zakarrontzitik atera da
eu_ES[1]: %s iruzkin zakarrontzitik atera dira

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
eu_ES[0]: Iruzkin %s zaborretik itzulia
eu_ES[1]: %s iruzkin zaborretik itzuliak

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
eu_ES[0]: Iruzkin %s zabor gisa atxiki da.
eu_ES[1]: %s iruzkin zabor gisa atxiki dira.

en: %s could not be located. Please try another nearby city. For example: Kansas City; Springfield; Portland.
eu_ES: Ezin da aurkitu %s. Mesedez saiatu beste gertuko hiri batekin. Adibidez: Irun; Donostia; Bilbo.

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
eu_ES[0]: kupoi %s zakarrontzira mugitu da
eu_ES[1]: %s kupoi zakarrontzira mugitu dira

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
eu_ES[0]: kupoi %s ez da eguneratu, norbait une honetan editatzen ari delako.
eu_ES[1]: %s kupoi ez dira eguneratu, norbait une honetan hauetako bat editatzen ari delako

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
eu_ES[0]: %s kupoia behin betiko ezabatu da.
eu_ES[1]: %s behin betirako ezabatua

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
eu_ES[0]: kupoi %s zakarrontzitik berreskuratu da
eu_ES[1]: %s kupoi zakarrontzitik berreskuratu dira

en: %s coupons used in total
eu_ES: %s kupoi erabili dira guztira

en: %s critical issue | %s critical issues
eu_ES[0]: Arazo kritiko %s
eu_ES[1]: %s arazo kritiko

en: %s customer review | %s customer reviews
eu_ES[0]: Erabiltzaileen iritzi %s
eu_ES[1]: %s erabiltzaileen iritzi

en: %s data
eu_ES: %s datuak

en: %s day | %s days
eu_ES[0]: egun %s
eu_ES[1]: %s egun

en: %s discounts in total
eu_ES: %s deskontu guztira

en: %s does not match any of the expected formats.
eu_ES: %s ez dator bat esperotako formatu bakar batekin.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
eu_ES[0]: Jaitsiera %s geratzen zaizu
eu_ES[1]: %s jaitsiera geratzen zaizkizu

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
eu_ES: %s(e)k fitxategi anitz gora kargatzeko tresnak gehienezko tamaina gainditzen du zure nabigatzailean erabiltzean.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
eu_ES: %s(e)k gune hontako igotzeko gehienezko tamaina gainditzen du.

en: %s failed to embed.
eu_ES: %s txertatzeak huts egin du.

en: %s failed while writing image to stream.
eu_ES: %s-(e)k huts egin du emanaldian irudia idazterakoan.

en: %s false positive | %s false positives
eu_ES[0]: positibo faltsu %s
eu_ES[1]: %s positibo faltsu

en: %s from now
eu_ES: %s oraindik

en: %s gross sales in this period
eu_ES: %s salmenta gordin epe honetan

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
eu_ES[0]: %s zure saskira gehitu da.
eu_ES[1]: %s zure saskira gehitu dira.

en: %s has been logged out.
eu_ES: %s-ren saioa ondo itxi da.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
eu_ES: %s produktua saskitik kendu da, une honetan ez dagoelako salgai. Laguntza behar izanez gero, jarri gurekin harremanetan.

en: %s has been updated.
eu_ES: %s eguneratu egin da

en: %s has duplicate items.
eu_ES: %s-(e)k elementu bikoiztuak ditu.

en: %s has taken over and is currently customizing.
eu_ES: %s(e)k kontrola hartu du eta une honetan pertsonalizatzen ari da.

en: %s has taken over and is currently editing.
eu_ES: %s kontrola hartu du eta bera ari da editan.

en: %s hour | %s hours
eu_ES[0]: ordu %s
eu_ES[1]: %s ordu

en: %s in stock
eu_ES: %s stockean

en: %s is a protected WP option and may not be modified
eu_ES: %s WPren babestutako aukera bat da eta agian ezin liteke aldatu

en: %s is a required field | %s are required fields
eu_ES[0]: %s beharrezko atalak dira
eu_ES[1]: %s beharrezkoak dira

en: %s is a required field.
eu_ES: %s ezinbesteko eremua da.

en: %s is already active.
eu_ES: %s dagoeneko gaituta dago.

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
eu_ES: %s dagoeneko aldaketa-multzoa kustomizatzen dago. Horren gainean egin nahi al duzu?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
eu_ES: %s dagoeneko aldaketa-multzoa kustomizatzen dago.  Mesedez, itxaron ezazu bukatu arte zuk kustomizatu arte. Zure azken aldaketak automatikoki gorde dira.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
eu_ES: %s dagoeneko gune hau pertsonalizatzen ari da. Kontrola hartu nahi al duzu?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
eu_ES: %s dagoeneko gune hau pertsonalizatzen ari da. Mesedez itxaron pertsonalizatzen ari denak bukatu arte. Zure azken aldaketak automatikoki gorde dira.

en: %s is available
eu_ES: %s eskuragarri dago

en: %s is currently editing
eu_ES: %s editatua izaten ari da

en: %s is currently editing this post.
eu_ES: %s une honetan bidalketa hau editatzen ari da.

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
eu_ES: %s une honetan bidalketa hau editatzen ari da. Nahi al duzu kontrola hartu?

en: %s is forbidden
eu_ES: %s debekatuta dago

en: %s is not a valid IP address.
eu_ES: %s ez da baliozko IP helbide bat.

en: %s is not a valid URL.
eu_ES: %s ez da baleko URLa.

en: %s is not a valid UUID.
eu_ES: %s ez da baleko UUID bat.

en: %s is not a valid email address.
eu_ES: %s ez da e-posta helbide zuzen bat.

en: %s is not a valid phone number.
eu_ES: %s ez da telefono zenbaki zuzen bat.

en: %s is out of stock.
eu_ES: %s ez dago stockean

en: %s is required
eu_ES: %s beharrezkoa da

en: %s is required to strip image meta.
eu_ES: %s behar da irudiaren meta erauzteko.

en: %s is required.
eu_ES: %s beharrezkoa.

en: %s is yours!
eu_ES: %s zeurea da

en: %s item | %s items
eu_ES[0]: Elementu %s
eu_ES[1]: %s elementu

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
eu_ES[0]: Arazorik gabeko %s elementu detektatuak.
eu_ES[1]: Arazorik gabeko %s elementu detektatuak.

en: %s items
eu_ES: %s elementu

en: %s items purchased
eu_ES: %s artikulu erosi dira

en: %s link deleted. | %s links deleted.
eu_ES[0]: Esteka %s ezabatu da.
eu_ES[1]: %s esteka ezabatu dira.

en: %s matches more than one of the expected formats.
eu_ES: %s esperotako formatu bat baino gehiagorekin dator bat.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
eu_ES[0]: Media fitxategi %s gehituta.
eu_ES[1]: %s media fitxategi gehituta.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
eu_ES[0]: Media fitxategi %s kendu da.
eu_ES[1]: %s media fitxategi kendu dira.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
eu_ES[0]: Media fitxategi %s zakarrontzaria bota da.
eu_ES[1]: %s media fitxategi zakarrontzira bota dira.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
eu_ES[0]: Media fitxategi %s betiko ezabatu da.
eu_ES[1]: %s media fitxategi betiko ezabatu dira.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
eu_ES[0]: Media fitxategi %s zakarrontzitik errekuperatuta.
eu_ES[1]: %s media fitxategi zakarrontzitik errekuperatuta.

en: %s min | %s mins
eu_ES[0]: min %s
eu_ES[1]: %s min

en: %s minute | %s minutes
eu_ES[0]: %s minutua
eu_ES[1]: %s minutua

en: %s missed spam | %s missed spam
eu_ES[0]: iragazi gabeko zabor mezu %s
eu_ES[1]: iragazi gabeko %s zabor mezu

en: %s month | %s months
eu_ES[0]: hilabete %s
eu_ES[1]: %s hilabete

en: %s net sales in this period
eu_ES: %s salmenta garbi epe honetan

en: %s notes
eu_ES: %s ohar

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
eu_ES[0]: eskari %s zakarrontzira mugitu da.
eu_ES[1]: %s eskari zakarrontzira mugitu dira

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
eu_ES[0]: eskari %s ez da eguneratu, norbait une honetan editatzen ari delako.
eu_ES[1]: %s eskari ez dira eguneratu, norbait une honetan hauetako bat editatzen ari delako.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
eu_ES[0]: %s eskaria behin betiko ezabatu da.
eu_ES[1]: %s behin betirako ezabatua

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
eu_ES[0]: eskari %s zakarrontzik berreskuratu da
eu_ES[1]: %s eskari zakarrontzitik berreskuratu dira

en: %s orders placed
eu_ES: %s eskari egin dira

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
eu_ES[0]: Orrialde %s zakarrontzira mugituta.
eu_ES[1]: %s orrialde zakarrontzira mugituta.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
eu_ES[0]: Orrialde %s ez da eguneratu, norbait editatzen ari da.
eu_ES[1]: %s orrialde ez dira eguneratu, norbait editatzen ari da.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
eu_ES[0]: Orrialde %s betiko ezabatu da.
eu_ES[1]: %s orrialde betiko ezabatu dira.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
eu_ES[0]: Orrialde %s zakarrontzitik berrezarrita
eu_ES[1]: %s orrialde zakarrontzitik berrezarrita.

en: %s page updated. | %s pages updated.
eu_ES[0]: Orrialde %s eguneratuta.
eu_ES[1]: %s orrialde eguneratuta.

en: %s parameter is missing
eu_ES: %s parametroa falta da

en: %s pattern moved to the Trash. | %s patterns moved to the Trash.
eu_ES[0]: Eredu %s zakarrontzira mugituta.
eu_ES[1]: %s eredu zakarrontzira mugituta.

en: %s pattern not updated, somebody is editing it. | %s patterns not updated, somebody is editing them.
eu_ES[0]: Eredu %s ez da eguneratu, beste norbait berau editatzen ari da.
eu_ES[1]: %s eredu ez dira eguneratu, beste norbait haiek editatzen ari da.

en: %s pattern restored from the Trash. | %s patterns restored from the Trash.
eu_ES[0]: Eredu %s Zakarrontzitik berezarrita.
eu_ES[1]: %s eredu Zakarrontzitik berezarrita.

en: %s pending comment | %s pending comments
eu_ES[0]: Itxaroten ari den iruzkin %s
eu_ES[1]: Itxaroten ari diren %s iruzkin

en: %s plugin deactivated during WordPress upgrade.
eu_ES: %s plugina desaktibatu egin da WordPress bertsio-berritzean.

en: %s plugin successfully updated.
eu_ES: %s plugin ondo eguneratu dira.

en: %s plugins successfully updated.
eu_ES: %s plugin ondo eguneratu dira.

en: %s post by this author | %s posts by this author
eu_ES[0]: Egile honen bidalketa %s
eu_ES[1]: Egile honen %s bidalketa

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
eu_ES[0]: Bidalketa %s zakarrontzira mugitu da.
eu_ES[1]: %s bidalketa zakarrontzira mugitu dira.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
eu_ES[0]: bidalketa %s ez da eguneratu, norbait editatzen ari da.
eu_ES[1]: %s bidalketa ez dira eguneratu, norbait editatzen ari da.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
eu_ES[0]: Bidalketa %s betiko ezabatu da.
eu_ES[1]: %s bidalketa betiko ezabatu dira.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
eu_ES[0]: Bidalketa %s zakarrontzitik errekuperatuta.
eu_ES[1]: %s bidalketa zakarrontzitik errekuperatuta.

en: %s post updated. | %s posts updated.
eu_ES[0]: Bidalketa %s eguneratua.
eu_ES[1]: %s bidalketa eguneratuak.

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
eu_ES[0]: Aurreko eskari %s estekatu da
eu_ES[1]: Aurreko %s eskari estekatu dira

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
eu_ES[0]: %s produktua behin betiko ezabatu da.
eu_ES[1]: %s behin betirako ezabatua

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
eu_ES[0]: produktu %s zakarrontzitik berreskuratu da.
eu_ES[1]: %s produktu zakarrontzitik berreskuratu dira.

en: %s product updated. | %s products updated.
eu_ES[0]: produktu %s eguneratu da.
eu_ES[1]: %s produktu eguneratu dira.

en: %s purchases for the selected items
eu_ES: aukeratutako artikuluek %s erosketa eduki dituzte

en: %s rates
eu_ES: %s tasak

en: %s rating
eu_ES: %s puntuazioa

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
eu_ES[0]: Gomendatutako hobekuntza %s
eu_ES[1]: Gomendatutako %s hobekuntza

en: %s removed.
eu_ES: %s ezabatu da.

en: %s reported this comment as not spam.
eu_ES: %s-(e)k iruzkin hau ez dela zaborra esaten du.

en: %s reported this comment as spam.
eu_ES: %s-(e)k iruzkin hau zaborra dela esaten du.

en: %s response | %s responses
eu_ES[0]: erantzun %s
eu_ES[1]: %s erantzun

en: %s sales for the selected items
eu_ES: aukeratutako artikuluek %s salmenta eduki dituzte

en: %s second | %s seconds
eu_ES[0]: %s segundua
eu_ES[1]: %s segundua

en: %s signups in this period
eu_ES: %s izen emate epe honetan

en: %s site | %s sites
eu_ES[0]: Gune %s
eu_ES[1]: %s gune

en: %s submenu
eu_ES: %s azpimenua

en: %s theme successfully updated.
eu_ES: %s itxura ondo eguneratu dira.

en: %s themes
eu_ES: %s itxura

en: %s themes successfully updated.
eu_ES: %s itxura ondo eguneratu dira.

en: %s update available | %s updates available
eu_ES[0]: Eguneraketa eskuragarri %s
eu_ES[1]: %s eguneraketa eskuragarri

en: %s update failed.
eu_ES: Eguneraketa %s-ek huts egin du.

en: %s updated successfully.
eu_ES: %s ondo eguneratu da.

en: %s updates failed.
eu_ES: %s eguneraketek huts egin dute.

en: %s user | %s users
eu_ES[0]: Erabiltzaile %s
eu_ES[1]: %s erabiltzaile

en: %s user deleted. | %s users deleted.
eu_ES[0]: Erabiltzaile %s ezabatu da.
eu_ES[1]: %s erabiltzaile ezabatu dira.

en: %s week | %s weeks
eu_ES[0]: aste %s
eu_ES[1]: %s aste

en: %s worth of coupons used
eu_ES: %s erabili dira kupoietan

en: %s would like to connect to your store
eu_ES: %s zure dendara konektatu nahi du

en: %s year | %s years
eu_ES[0]: urte %s
eu_ES[1]: %s urte

en: %sX-Large
eu_ES: %sX-Handia

en: %sX-Small
eu_ES: %sX-Txikia

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
eu_ES: &#8220;%s&#8221; (Editatu)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
eu_ES: &#8220;%s&#8221; igotzean akatsa egon da.

en: &#8220;%s&#8221; is locked
eu_ES: &#8220;%s&#8221; blokeatuta dago

en: &#8592; Cancel audio playlist
eu_ES: &#8592; Audio erreprodukzio-zerrenda bertan behera utzi

en: &#8592; Cancel gallery
eu_ES: &#8592; Utzi galeria

en: &#8592; Cancel video playlist
eu_ES: &#8592; Bideoen erreprodukzio-zerrenda baztertu

en: &#8592; Go to library
eu_ES: &#8592; Joan liburutegira

en: &laquo; Back
eu_ES: &laquo; Atzera

en: &laquo; Older Comments
eu_ES: &laquo; Bidalketa zaharragoak

en: &laquo; Previous
eu_ES: &laquo; Aurrekoa

en: &laquo; Previous Entries
eu_ES: &laquo; Aurreko postak

en: &laquo; Previous Page
eu_ES: &laquo; Aurreko orrialdea

en: &larr; Go to Categories
eu_ES: &larr; Itzuli kategorietara

en: &larr; Go to Link Categories
eu_ES: &larr; Itzuli esteka-kategorietara

en: &larr; Go to Tags
eu_ES: &larr; Joan etiketetara

en: &larr; Go to Users
eu_ES: &larr; Joan Erabiltzaileetara

en: &larr; Go to editor
eu_ES: &larr; Joan editorera

en: &larr; Previous
eu_ES: &larr; Aurrekoa

en: &lt; Prev
eu_ES: &lt; Aurrekoa

en: &mdash; No Change &mdash;
eu_ES: &mdash; Aldaketarik ez &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
eu_ES: &mdash; Eginkizunik ez gune honetarako &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
eu_ES: &mdash; Hautatu &mdash;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
eu_ES: &nbsp;&ndash; Orria %s

en: &ndash;OR&ndash;
eu_ES: &ndash;EDO&ndash;

en: (%s author archive, opens in a new tab)
eu_ES: (%s egilearen artxiboa, erlaitz berri batean zabaltzen da)

en: (%s ratings)
eu_ES: (%s balorazio)

en: (%s website link, opens in a new tab)
eu_ES: (%s webgune esteka, erlaitz berri batean zabaltzen da)

en: (Does not support 64bit values)
eu_ES: (Ez da 64 biteko baloreekin bateragarria)

en: (Edit)
eu_ES: (Zuzendu)

en: (Home link, opens in a new tab)
eu_ES: (Hasiera esteka, erlaitz berri batean zabaltzen da)

en: (Latest version: %s)
eu_ES: (Azken bertsioa: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
eu_ES: (Utzi 0 puntuaziorik ez emateko.)

en: (Private post)
eu_ES: (Bidalketa pribatua)

en: (Public)
eu_ES: (Publikoa)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
eu_ES: (Izen-ematea ezgaitu egin da. Gune honetako kideek soilik egin ditzakete iruzkinak.)

en: (Supports 64bit values)
eu_ES: (64 biteko baloreak onartzen ditu)

en: (Unattached)
eu_ES: (Erantsi gabe)

en: (Untitled)
eu_ES: (Izenburu gabe)

en: (Your site is performing updates over FTP due to file ownership. Talk to your hosting company.)
eu_ES: (Fitxategien baimenak direla eta, zure gunea FTP bidez eguneratzen ari da. Zure ostatze-konpainiarekin hitz egin.)

en: (can be backordered)
eu_ES: (berriro ere eska daiteke)

en: (ex. VAT)
eu_ES: (BEZ-a kenduta)

en: (ex. tax)
eu_ES: (zergak kanpo)

en: (incl. VAT)
eu_ES: (BEZ barne)

en: (incl. tax)
eu_ES: (tasak gehituta)

en: (includes %s)
eu_ES: (%s barne)

en: (more&hellip;)
eu_ES: (gehiago&hellip;)

en: (no author)
eu_ES: (egilearik ez)

en: (no parent)
eu_ES: (gurasorik ez)

en: (no title)
eu_ES: (izenbururik ez)

en: (not found)
eu_ES: (ez aurkitua)

en: (opens in a new tab)
eu_ES: (erlaitz berrian zabaltzen da)

en: (required)
eu_ES: (beharrezkoa)

en: (undo)
eu_ES: (desegin)

en: + Add New Category
eu_ES: + Gehitu kategoria berria

en: + Add account
eu_ES: + Kontua gehitu

en: + Create New Menu
eu_ES: + Sortu menu berria

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)
eu_ES: - %1$s ( %2$s bertsiotik %3$s-(e)ra)

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)%4$s
eu_ES: - %1$s ( %2$s bertsiotik %3$s(e)ra)%4$s

en: - %1$s version %2$s
eu_ES: - %1$s %2$s bertsioa

en: - %1$s version %2$s%3$s
eu_ES: - %1$s %2$s bertsioa %3$s

en: - Select -
eu_ES: - Hautatu -

en: ...or something like this:
eu_ES: ...edo horrelako zer edo zer:

en: .htaccess rules
eu_ES: .htaccess arauak

en: 1 Comment
eu_ES: Iruzkin 1

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
eu_ES: Erantzun 1 <span class="screen-reader-text">%s sarreran</span>

en: 1 comment
eu_ES: Iruzkin 1

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
eu_ES: Orrialde bat ez da eguneratu, norbait editatzen ari da.

en: 1 pattern not updated, somebody is editing it.
eu_ES: Eredu bat ez da eguneratu, norbait berau editatzen ari da.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
eu_ES: Sarrera bat ez da eguneratu, norbait editatzen ari da.

en: 24 hours
eu_ES: 24 ordu

en: 24/7 Support
eu_ES: 24ordu/7egun laguntza

en: 30 Days
eu_ES: 30 egun

en: 30 minutes
eu_ES: 30 minutu

en: 7 Days
eu_ES: 7 egun

en: <a href="%1$s" %2$s>Learn how to describe the purpose of the image%3$s</a>. Leave empty if the image is purely decorative.
eu_ES: <a href="%1$s" %2$s>Ikasi nola azaldu argazkiaren helburua%3$s</a>. Hutsik utzi argazkia dekoratiboa bada.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
eu_ES: <a href="%1$s" class="update-browser-link">%2$s eguneratu</a> edo ikasi nola <a href="%3$s" class="browse-happy-link">nabigatu zoriontsu</a>

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
eu_ES[0]: <a href="%1$s">Akismet</a>-ek dagoeneko zabor erantzun %2$s-etik babestu du zure webgunea.
eu_ES[1]: <a href="%1$s">Akismet</a>-ek dagoeneko %2$s zabor erantzunetik babestu du zure webgunea.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
eu_ES[0]: <a href="%1$s">Akismet-ek</a> zure gunea <a href="%2$s">zabor-iruzkin %3$setik</a> babestu du.
eu_ES[1]: <a href="%1$s">Akismet-ek</a> zure gunea <a href="%2$s">%3$setik zabor-iruzkinetik</a> babestu du.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
eu_ES: <a href="%1$s">Editatu</a> edo<a href="%2$s">aurreikusi</a> zure Pribatutasun Politika orrialdearen edukia.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
eu_ES: <a href="%1$s">Editatu</a> edo<a href="%2$s">ikusi</a> zure Pribatutasun Politika orrialdearen edukia.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
eu_ES: <a href="%1$s">Mesedez eguneratu WordPress</a>, eta ondoren <a href="%2$s">ikasi gehiago PHPren eguneraketari buruz</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
eu_ES: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> eskuragarri dago! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Mesedez eguneratu orain</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
eu_ES: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> eskuragarri dago! Mesedez ohartarazi guneko administratzailea.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
eu_ES: <a href="%s">Akismet-ek</a> zure gunea zaborretik babesten du.

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
eu_ES: <a href="%s">Ikasi gehiago PHPren eguneraketari buruz</a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
eu_ES: <a href="%s">Estekak</a> / Gehitu esteka berria

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
eu_ES: <a href="%s">Estekak</a> / Editatu esteka

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
eu_ES: <a href="%s">Mesedez eguneratu WordPress</a>.

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
eu_ES: <a href="%s">Zure profilaren argazkia aldatu dezakezu Gravatarren</a>.

en: <a href="https://github.com/automattic/wordpress-activitypub/issues">Report an issue</a>
eu_ES: <a href="https://github.com/automattic/wordpress-activitypub/issues">Auzi bat ireki</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Documentation on Menus</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Menuei buruzko dokumentazioa </a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Documentation on Managing Themes</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Itxuren kudeaketari buruzko Dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Documentation on Widgets</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Widget-en inguruko Dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Documentation on Comments</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Iruzkinei buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Documentation on date and time formatting</a>.
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Data eta ordu formatuari buruzko dokumentazioa</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Documentation on Customizer</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Pertsonalizatzaileari buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Documentation on Dashboard</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Arbelari buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Documentation on Edit Media</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Media editatzeari buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Documentation on Keyboard Shortcuts</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Teklatu-lasterbideei buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Documentation on Uploading Media Files</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Media fitxategiak igotzeari buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Documentation on Media Library</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Media liburutegiari buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/network-admin-sites-screen/">Documentation on Site Management</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/network-admin-sites-screen/">Gune-kudeaketari buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Documentation on Adding New Pages</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Orrialde berriak gehitzeari buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Editing Pages</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Orrialdeak editatzeari buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Managing Pages</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Orrialdeen kudeaketari buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Documentation on Auto-updates</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Autoeguneraketei buruzko Dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Documentation on Categories</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Kategoriei buruzko dokumentazioa </a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Documentation on Managing Posts</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Bidalketen kudeaketari buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Documentation on Tags</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Etiketei buruzko informazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Revisions Management</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Berrikusketen kudeaketa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Rol eta gaitasunen deskripzioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Documentation on Discussion Settings</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Eztabaida-ezarpenei buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Documentation on General Settings</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Ezarpen orokorrei buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Documentation on Media Settings</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Media-ezarpenei buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Documentation on Privacy Settings</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Pribatutasun-ezarpenei buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Documentation on Reading Settings</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Irakurketa ezarpenei buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Documentation on Writing Settings</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Idazketa ezarpenei buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Documentation on Site Health tool</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Gunearen osasun-tresnari buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Documentation on Erase Personal Data</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Datu pertsonalen ezabatzeari buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Documentation on Export Personal Data</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Datu pertsonalen esportazioari buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Documentation on Export</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Esportazioei buruzko dokumentazioa </a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Documentation on Import</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Inportazioei buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Documentation on Tools</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Erremintei buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Documentation on Comment Spam</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Iruzkinetako zaborrari buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Documentation on Adding New Users</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Erabiltzaile berriak gehitzeari buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Documentation on Managing Users</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Erabiltzaileen kudeaketari buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Documentation on User Profiles</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Erabiltzaile-profilei buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Documentation on Using Themes</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Itxuren erabilerari buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Documentation on Writing and Editing Posts</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Bidalketak idatzi eta editatzeari buruzko dokumentazioa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums">Support</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/support/forums">Laguntza</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Support forums</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Laguntza foroak</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/plugin/activitypub/">Get support</a>
eu_ES: <a href="https://wordpress.org/support/plugin/activitypub/">Lortu euskarria</a>

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
eu_ES: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> ordua <code>%s</code> da

en: <b>%</b> Replies
eu_ES: <b>%</b> Erantzun

en: <b>1</b> Reply
eu_ES: Erantzun <b>1</b>

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
eu_ES: <code>_blank</code> &mdash; leiho edo fitxa berria.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
eu_ES: <code>_none</code> &mdash; leiho edo fitxa bera.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
eu_ES: <code>_top</code> &mdash; uneko leiho edo fitxa, markorik gabe.

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
eu_ES: %2$s <span class="%1$s">atalean publikatua</span>

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
eu_ES: %2$s <span class="%1$s">atalean</span> %3$s <span class="meta-sep">-k publikatua</span>

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
eu_ES: %2$s <span class="%1$s">hitzekin laburtua</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
eu_ES: <span class="meta-nav">&larr;</span> Erantzun zaharrenak

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
eu_ES: <span class="meta-nav">&larr;</span> Post zaharragoak

en: <span>Active:</span> %s
eu_ES: <span>Aktibo:</span> %s

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
eu_ES[0]: <strong class="count">zabor %1$s</strong><strong>Akismet-ek</strong> blokeatua
eu_ES[1]: <strong class="count">%1$s zabor </strong><strong>Akismet-ek</strong> blokeatuak

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
eu_ES[0]: <strong>eskari %s</strong> prozesatzeko zain dago
eu_ES[1]: <strong>%s eskari</strong> prozesatzeko zain daude

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
eu_ES[0]: <strong>eskari %s</strong> zain dago
eu_ES[1]: <strong>%s eskari</strong> zain daude

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
eu_ES: <strong>%s</strong> - Honek baimentzen dizu irudi bat zure bidalketarekin lotzen, mezu hori sartu gabe. Hori normalean erabilgarria da zure itxurak irudia erabiltzen badu hasiera orrialdeko koadro txikiko bidalketa gisa, goiburu pertsonalizatua eta abar.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
eu_ES: <strong>Kontu handiz <em>gorde ezazu pasahitza</em></strong>! Zuretzat soilik sortu den <em>ausazko</em> pasahitza da.

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
eu_ES: <strong>Mugimendua</strong> - Programatutako bidalketak, azken bidalketak eta azken komentarioak agertzen dira bertan.

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
eu_ES: <strong>Kasik amaitu duzu</strong> - konfiguratu Akismet eta esan agur zaborrari

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
eu_ES: <strong>Gainbegirada</strong> - Zure guneko edukiaren laburpena bistaratzen du eta zein itxura eta WordPress bertsio erabiltzen zauden zehazten dizu.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
eu_ES: <strong>Koadro-kontrolak</strong> - Egin klik kutxaren izenburu-barran berau zabaldu edo tolesteko. Pluginek gehitutako kutxa batzuek eduki konfiguragarria izan dezakete eta izenburu-barran &#8220;Konfiguratu&#8221; esteka agertuko zaizu erakuslea bertan jarriz gero.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
eu_ES: <strong>Menuko elementuen eskuinean dagoen gezian klik eginez</strong> defektuzko ezarpenak agertuko dira. Loturaren helburua, CSS klaseak, loturaren erlazio-informazioa eta loturaren deskribapena Pantailaren aukerak fitxa erabiliz aktibatu eta desaktibatu daitezke.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; For user comments, Email Address, IP Address, User Agent (Browser/OS), Date/Time, Comment Content, and Content URL.
eu_ES: <strong>Iruzkinak</strong> &mdash; Erabiltzailearen iruzkin, e-posta, IP Helbide, Erabiltzaile-Agente (Nabigatzailea/SE), Data/Ordua, Iruzkinen Eduki eta URL-en Edukietarako.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; WordPress does not delete comments. The software does anonymize (but, again, <em>never</em> publishes) the associated Email Address, IP Address, and User Agent (Browser/OS).
eu_ES: <strong>Iruzkinak</strong> &mdash; WordPress-ek ez du iruzkinik ezabatzen. Softwareak iruzkinari lotutako E-posta Helbidea, IP Helbidea eta Erabiltzaile-Agentea (Nabigatzailea/SE) anonimotzen ditu (baina, berriro, ez ditu <em>inoiz</em> argitaratzen).

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user which is used for the Upcoming Community Events shown in the dashboard widget.
eu_ES: <strong>Komunitateko Ekitaldien Kokalekua</strong> &mdash; Arbeleko widget-ean agertzen diren Hurrengo Komunitate Ekitaldietarako erabiltzen den erabiltzailearen IP helbidea.

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user, which populates the Upcoming Community Events dashboard widget with relevant information.
eu_ES: <strong>Komunitateko Ekitaldien Kokalekua</strong> &mdash; Komunitatearen Datozen Ekitaldiak arbeleko widgeta informazio garrantzitsuarekin betetzen duen erabiltzailearen IP Helbidea.

en: <strong>Conflicting values for the constants %1$s and %2$s.</strong> The value of %2$s will be assumed to be your subdomain configuration setting.
eu_ES: <strong>%1$s eta %2$s konstanteen balioak gatazkan daude.</strong> %2$s konstantearen balioa hartuko da zure azpidomeinuaren konfigurazio-ezarpen bezala.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
eu_ES: <strong>Konexioa eten egin da.</strong> Ezin duzu berriz gorde konexioa berreskuratu arte.

en: <strong>Copy URL</strong> copies the URL for the media file to your clipboard.
eu_ES: <strong>Kopiatu URLa</strong> media-fitxategiaren URLa zure arbelera kopiatzen du.

en: <strong>Create</strong> and improve WordPress educational materials.
eu_ES: <strong>Sortu</strong> eta hobetu WordPress.en hezkuntza-materialak.

en: <strong>Curate</strong> submissions or take photos for the Photo Directory.
eu_ES: <strong>Aukeratu</strong> bidalketak edo argazkiak egin WordPress-en argazki direktorioarentzat.

en: <strong>Delete Permanently</strong> will delete the file from the media library (as well as from any posts to which it is currently attached).
eu_ES: <strong>Betirako Ezabatu</strong>k fitxategia media-liburutegitik ezabatuko du (baita egun erantsita dagoen bidalekta guztietatik ere).

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
eu_ES: <strong>Ezabatuk</strong> Ezabatu erabiltzaileak pantailara zaramatza ekintza baieztatu dezazun. Bertan, erabiltzaile bat betiko ezaba dezakezu eta horrekin bere eduki guztiak ere. Hainbat erabiltzaile batera ere ezaba ditzakezu Multzokako ekintzak erabiliz.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
eu_ES: <strong>Deskripzioa</strong> - Lehenetsita, deskripzioa ez da bistaratzen, nahiz eta zenbait itxurek bistaratu dezaketen.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
eu_ES: <strong>Eztabaida</strong> &mdash; Iruzkinak eta ping-ak gaitu eta ezgaitu daitezke, eta bidalketan iruzkinak badaude, hemen ikus eta moderatu ditzakezu.

en: <strong>Download file</strong> downloads the original media file to your device.
eu_ES: <strong>Deskargatu fitxategia</strong> jatorrizko multimedia-fitxategia zure gailura deskargatzen du.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
eu_ES: <strong>Arrastatu eta jaregin</strong> - Kutxak birrantolatzeko, arrastatu eta jaregin ezazu nahi duzun kutxa bere izenburu-barran klik eginez eta utzi nahi duzun leku berrian puntu-lerroko kutxa gris bat agertzen dela ikustean kutxa jareginez.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
eu_ES: <strong>Arrastatu eta jaregin</strong> fitxategiak azpiko gunetara. Hainbat fitxategirekin batera lan egin dezakezu.

en: <strong>Edit</strong> takes you to a simple screen to edit that individual file&#8217;s metadata. You can also reach that screen by clicking on the media file name or thumbnail.
eu_ES: <strong>Editatu</strong>k pantaila sinple batetara eramaten zaitu fitxategi bakar horren metadatuak editatzeko. Pantaila horretara media fitxategiaren edo koadro txikiaren izenean klik eginez ere iritsi zaitezke.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
eu_ES: <strong>Editatu</strong> erabiltzaile horren profila editatzeko pantailara zaramatza. Erabiltzaile-izenean klik eginez ere pantaila horretara hel zaitezke.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
eu_ES: <strong>Editatu</strong>-k bidalketa horren edizio pantailara eramaten du. Pantaila horretara, bidalketaren izenburuan klik eginda ere hel daiteke.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: espero ez zen erantzun bategatik Cookiak blokeatu egin dira. Laguntza lortzeko <a href="%1$s">irakurri dokumentazioa</a> edo galdetu <a href="%2$s">laguntza foroetan</a>.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: zure nabigatzaileak Cookiak blokeatu ditu edo ez ditu onartzen. WordPress erabiltzeko <a href="%s">cookiak aktibatu egin behar dituzu</a>.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: Erabiltzaile-izen edo e-posta helbide baliogabea edo pasahitz okerra.

en: <strong>Error:</strong> Passwords do not match. Please enter the same password in both password fields.
eu_ES: <strong>Errorea</strong>: Pasahitzak ez datoz bat. Mesedez sartu pasahitz bera bi pasahitz eremutan.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: Pasahitzek ezin dute "\" karakterea eduki.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: idatzi erabiltzaile-izen bat.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: Sar ezazu pasahitz bat.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username or email address.
eu_ES: <strong>Errorea:</strong> Sar ezazu zure erabiltzaile-izena edo e-posta helbidea.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: idatz ezazu erabiltzaile-izen bat.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: idatzi baliozko e-posta helbide bat.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: Idatzi e-posta helbide bat.

en: <strong>Error:</strong> Please fill the required fields.
eu_ES: <strong>Errorea</strong>: Mesedez bete itzazu eskatutako eremuak.

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
eu_ES: <strong>Errorea</strong>: idatz ezazu iruzkin bat.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: sar ezazu zure e-posta helbidea.

en: <strong>Error:</strong> Site URL you&#8217;ve entered is already taken.
eu_ES: <strong>Errorea</strong>: Sartu duzun gunearen URLa jada hartua dago.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: Erabiltzaile izen hori ez dago onartuta.

en: <strong>Error:</strong> The %s options page is not in the allowed options list.
eu_ES: <strong>Errorea:</strong> %s orrialdea ez da baimendutako orrialdeen zerrendan aurkitu.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: iruzkina ezin izan da gorde. Saiatu berriro geroago.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: E-posta erabilita dago.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: e-posta helbidea ez da zuzena.

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
eu_ES: <strong>Errorea</strong>: Ezin izan da e-posta bidali. Zure gunea e-postak bidaltzeko txarto konfiguratuta egon daiteke. <a href="%s">Lortu laguntza zure pasahitza berezartzeko</a>.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: Email eremua hutsik dago.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: pasahitzaren eremua hutsik dago.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: %s emailerako sartu duzun pasahitza ez da egokia.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>:%s erabiltzailearentzako sartutako pasahitza ez da zuzena.

en: <strong>Error:</strong> The passwords do not match.
eu_ES: <strong>Errorea</strong>: Pasahitzak ez datoz bat.

en: <strong>Error:</strong> The username <strong>%s</strong> is not registered on this site. If you are unsure of your username, try your email address instead.
eu_ES: <strong>Errorea</strong>: <strong>%s</strong> erabiltzaile-izena ez dago gune honetan izena emanda. Zure erabiltzaile-izenaz ziur ez bazaude, probatu zure helbide elektronikoa bere ordez.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: erabiltzaile-izenaren eremua hutsik dago.

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: Ez dago konturik erabiltzaile-izen edo e-posta helbide horrekin.

en: <strong>Error:</strong> There was a problem creating site entry.
eu_ES: <strong>Errorea</strong>: Arazo bat gertatu da gunearen sarrera sortzerakoan.

en: <strong>Error:</strong> This email address is already registered. <a href="%s">Log in</a> with this address or choose another one.
eu_ES: <strong>Errorea:</strong> E-posta helbide hau dagoeneko erregistratuta dago. <a href="%s">Saioa hasi</a> helbide honekin edo aukeratu beste bat.

en: <strong>Error:</strong> This email is already registered. Please choose another one.
eu_ES: <strong>Errorea</strong>: e-posta helbide hau jada izena emanda dago. Aukeratu beste bat mesedez.

en: <strong>Error:</strong> This is not a valid feed template.
eu_ES: <strong>Errorea</strong>: Hau ez da jario txantiloi baliodun bat

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: erabiltzaile-izen hau dagoeneko izena emanda dago. Aukeratu beste bat mesedez.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: erabiltzaile-izen hau baliogabea da baimentzen ez diren karaktereak erabiltzen dituelako. Sartu erabiltzaile-izen egoki bat mesedez.

en: <strong>Error:</strong> Unknown email address. Check again or try your username.
eu_ES: <strong>Errorea</strong>: E-posta helbide ezezaguna. Egiaztatu berriro edo saiatu zure erabiltzaile-izenarekin.

en: <strong>Error:</strong> Unknown username. Check again or try your email address.
eu_ES: <strong>Errorea</strong>: Erabiltzaile-izen ezezaguna. Egiaztatu berriro edo saiatu zure e-postarekin.

en: <strong>Error:</strong> User registration is currently not allowed.
eu_ES: <strong>Errorea</strong>: Egun erabiltzaile izen ematea ez da onartzen.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: zure url-a luzeegia da.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: zure kontua spammer gisa markatu da.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: zure iruzkina luzeegia da.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: zure email helbidea luzeegia da.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: zure izena luzeegia da.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
eu_ES: <strong>Error</strong>: Zure pasahitza berrezteko esteka okerra dela ematen du. Mesedez esteka berri bat eskatu hemen.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link has expired. Please request a new link below.
eu_ES: <strong>Errorea</strong>: Zure pasahitz berrezartze esteka iraungi egin da. Mesedez eskatu esteka berria.

en: <strong>Error</strong>: Please enter a username or email address.
eu_ES: <strong>Errorea</strong>: sar ezazu zure erabiltzaile-izena edo e-posta helbidea.

en: <strong>Error</strong>: The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
eu_ES: <strong>Errorea</strong>: Ezin izan da e-posta bidali. Zure gunea e-postak bidaltzeko txarto konfiguratuta egon daiteke. <a href="%s">Lortu laguntza zure pasahitza berezartzeko</a>.

en: <strong>Error</strong>: There is no account with that username or email address.
eu_ES: <strong>ERROREA</strong>: Ez dago konturik erabiltzaile-izen edo e-posta helbide horrekin.

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
eu_ES: <strong>Info</strong> &mdash; Oso arraroa da gunearen URLa editatzea, honek guneak ondo ez funtzionatzea ekarri baitezake. Data erregistratua eta azken eguneraketa data bistaratzen dira. Sareko administratzaileek gune bat artxibatu, zaborrera bidali, ezabatu eta nagusientzako eduki gisa markatu dezakete, gune publikoko zerrendetatik kendu edo desgaitzeko.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for all media file uploads made by the user.
eu_ES: <strong>Media</strong> &mdash; Erabiltzaileak egindako media-fitxategien igoera guztientzako URL zerrenda bat.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for media files the user uploads.
eu_ES: <strong>Media</strong> &mdash; Erabiltzaileak igotako media-fitxategien URL zerrenda bat.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
eu_ES: <strong>Izena</strong> - Izena gunean agertuko dena da.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
eu_ES: <strong>Ordena</strong> - Orrialdeak normalean alfabetikoki ordenatzen dira, baina gainean zure ordena propioa aukera dezakezu eremu honetan zenbaki bat idatziz (lehengorako 1, etab.).

en: <strong>Organize</strong> or participate in local Meetups and WordCamps.
eu_ES: <strong>Antolatu</strong> edo parte hartu tokiko Meetsup WordCamp-etan.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
eu_ES: <strong>Gurasoa</strong> - Kategoriek, etiketek ez bezala, hierarkia bat izan dezakete. Jazz izeneko kategoria izan dezakezu eta, honen azpian Bebop eta Big Band izeneko azpi-kategoriak. Aukerazkoa erabat. Azpi-kategoria bat sortzeko, Gurasoa  goitibehera zerrendatik beste kategoria bat aukeratzea besterik ez duzu.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
eu_ES: <strong>Gurasoa</strong> - Zure orrialdeak hierarkiatan antola ditzakezu. Adibidez, &#8220;Bizitzako kontuak&#8221; eta &#8220;Nire zakurra&#8221; orrialdeak azpian dauzakn &#8220;Honi buruz&#8221; orrialdea izan zenezake. Orrialdeen habiaratzearen sakoneran ez dago mugarik.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
eu_ES: <strong>Bidalketa editorea</strong> - Idatzi bidalketaren testua. Bi modu daude testua editatzeko: Ikuspen modua edo Testu modua. Aukeratu dagokion erlaitzean klik eginez.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
eu_ES: <strong>Aurreikusi</strong>k zirriborroaren itxura erakusten du, argitaratuko balitz. Ikusi estekak gunera eramaten du bidalketa ikusteko. Esteka hau bidalketaren egoeraren arabera dago eskuragarri.

en: <strong>Profile Information</strong> &mdash; user email address, username, display name, nickname, first name, last name, description/bio, and registration date.
eu_ES: <strong>Profileko informazioa</strong> &mdash; Erabiltzailearene-posta, erabiltzaile-izena, erakutsi beharreko izena, ezizena, izen-deiturak, deskribapena/biografia eta erregistro-data.

en: <strong>Promote</strong> the WordPress project to your community.
eu_ES: <strong>Sustatu</strong> WordPress proiektua zure komunitatean.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
eu_ES: <strong>Argitaratu</strong> &mdash; Zure bidalketa argitaratzearen ingurukoak Argitaratu kutxan ezerri ditzakezu Egoera, ikusgaitasuna eta Argitaratzeko (berehala), egin klik aukera gehiago ikusteko Ikusgaitasunak bidalketa pasahitzarekin babesteko edo zure blogean beti goialdean (itsaskorra) agertzeko aukerak ditu. Pasahitzarekin babesteko aukerak, bidalketa bakoitzarentzat nahi duzun pashitza ezartzeko aukera ematen dizu. Pribatua aukerak, bidalketa editore eta kudeatzaiile ez diren erabiltzaile guztientzat ezkutatu egiten du. Argitaratu (berehala) aukerak, etorkizuneko edo iraganeko data eta ordua jartzen uzten dizu.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
eu_ES: <strong>Zirriborro azkarra</strong> - Bidalketa berri bat idatzi eta zirriborro bezala gordetzeko. Azken 3 zirriborroen estekak ere agertzen dira.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
eu_ES: <strong>Edizio azkarrak</strong> bidalketaren metadatuetara sarbidea ematen du, pantaila utzi gabe bidalketaren zehaztasunak eguneratzeko aukera emanez.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
eu_ES: <strong>Ausazkoa:</strong> Orrialde bakoitzean irudi desberdina erakutsi.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
eu_ES: <strong>Kenduk</strong> erabiltzaile bat zure gunetik kentzea ahalbidetzen dizu. Ez du bere edukia ezabatzen. Hainbat erabiltzaile batera ere ken ditzakezu Multzokako ekintzak erabiliz.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
eu_ES: <strong>Pantaila aukerak</strong> - Erabili Pantaila aukeren erlaitza Arbelean zein kutxa erakutsi aukeratzeko.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
eu_ES: <strong>Bidalitako aipuak</strong> &mdash; Aipuak blog bat estekatu duzula adierazteko moduak dira. Idatzi aipuak bidali nahi dizkiezun URLak. Estekatzen duzuna WordPress-eko beste gune bat bada, pingback-ak automatikoki bidaltzen zaizkio eta horregatik ez duzu eremu hau erabiltzeko beharrik.

en: <strong>Send password reset</strong> sends the user an email with a link to set a new password.
eu_ES: <strong>Bidali pasahitz berrezarpena</strong>k erabiltzaileari e-posta mezu bat bidaltzen dio pasahitz berria ezartzeko loturarekin.

en: <strong>Session Tokens</strong> &mdash; User login information, IP Addresses, Expiration Date, User Agent (Browser/OS), and Last Login.
eu_ES: <strong>Saio Token-ak</strong> &mdash; Erabiltzailearen izen-emate informazioa, IP helbideak, Iraungitze Data, Erabiltzaile-Agentea (Nabigatzailea/SE) eta Azken Izen-ematea.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
eu_ES: <strong>Ezarpenak</strong> &mdash; Orrialde honek gune honi lotutako ezarpenen zerrenda erakusten du. Batzuk WordPressek sortzen ditu eta beste batzuk aktibatutako pluginek sortzen dituzte. Eremu batzuek kolore grisa dutela ikusiko duzu. Eremu horiek Serialized Data dira eta ezin dituzu beraien balioak aldatu ezarpen hauek datu-basean gordeta dauden moduagatik.

en: <strong>Share</strong> your knowledge in the WordPress support forums.
eu_ES: <strong>Partekatu</strong> zure jakinduria WordPress-en laguntza foroetan.

en: <strong>Site Health Status</strong> &mdash; Informs you of any potential issues that should be addressed to improve the performance or security of your website.
eu_ES: <strong>Gunearen Osasun Egoera</strong>: zuew webgunearen segurtasuna edo errendimentua hobetzeko zuzendu beharra dagoen edozein arazoen inguruan informatzen zaitu.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
eu_ES: <strong>Slug</strong> - Slug-a izenaren URL irakurterraza da. Oro har minuskulaz agertzen da eta letrak, zenbakiak eta marrak izan ditzake soilik.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
eu_ES: <strong>Txantiloia</strong> - Itxura batzuk pertsonalizatutako txantiloiak dituzte zeinak ezaugarri gehigarriak edo pertsonalizatutako diseinua izango duten orrialde batzuetarako erabil ditzakezu. Baiezkoan, goian ikusiko dituzu.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
eu_ES: <strong>Itxurak</strong> &mdash; Gune honek sarean oraindik aktibatu gabe dauden itxurak erakusten ditu. Menu honetan itxura bat gaituz gero, gune honetan erabilgarria bihurtzen du. Honek ez du itxura aktibatzen, baina gunearen Itxurak menuan erakusteko baimentzen du. Itxura sare osoan gaitzeko, ikusi <a href="%s">Sareko itxurak</a> pantaila.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
eu_ES: <strong>Izenburua</strong> - Sartu izenburua zure bidalketarako. Izenburua sartu ondoren, editatu dezakezun esteka iraunkorra ikusiko duzu azpian.

en: <strong>Translate</strong> WordPress into your local language.
eu_ES: <strong>Itzuli</strong> WordPress zure hizkuntzara.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
eu_ES: <strong>Zakarrontzia</strong>k bidalketa zerrendatik kendu eta zakarrontzian jartzen du, gero handik behin-betiko ezabatu daitekeelarik.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
eu_ES: <strong>Erabiltzaileak</strong> &mdash; Gune honekin lotutako erabiltzaileak bistaratzen ditu. Beraien rola aldatu, pasahitza berrezarri, edo gunetik kendu ditzakezu. Gunetik erabiltzailea kentzeak ez du erabiltzailea saretik kentzen.

en: <strong>View</strong> takes you to a public author archive which lists all the posts published by the user.
eu_ES: <strong>Ikusi</strong>k erabiltzaileak argitaratutako mezu guztiak zerrendatzen dituen egile publikoko fitxategi batera eramaten zaitu.

en: <strong>View</strong> will take you to a public display page for that file.
eu_ES: <strong>Ikusi</strong>k Fitxategi horren bistaratze-orri publiko batetara eramango zaitu.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
eu_ES: <strong>Warning:</strong> Orrialde hauek ez lirateke zure Pribatutasun Politikaren orrialdearen berak izan!

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
eu_ES: <strong>Abisua:</strong> orrialde hauek ez lirateke berdinak izan behar!

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
eu_ES: <strong>Ongietorri WooCommerce-era</strong> &#8211; laister saltzen hasteko prest egongo zara :)

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
eu_ES: <strong>Ongietorri</strong> - Gune berri bat ezartzean egiten diren ataza arruntenen esteka batzuk erakusten ditu.

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
eu_ES: <strong>WordPress Ekitaldiak eta Berriak</strong>&mdash; Zure inguruan datozen ekitaldiak hala nola WordPress proiektu eta<a href="%s">WordPress Planeta</a>ren  azken berriak.

en: <strong>Write</strong> or improve documentation for WordPress.
eu_ES: <strong>Idatzi</strong> edo hobetu WordPress-en dokumentazioa.

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
eu_ES: 12 karaktereko luzera duen Akismet API gako bat. Eskuratu hemen: akismet.com/get/

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
eu_ES: 2 digituko herrialde kode bat, adib. US. Hutsik utzi guztiei aplikatzeko.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
eu_ES: 2 karaktereko estatu kodea, AL, adib. Hutsik utzi guztietan aplikatzeko.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
eu_ES: <a href="%s">Orrialde estatiko bat</a> (hautatu behean)

en: A PHP session was created by a %1$s function call. This interferes with REST API and loopback requests. The session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
eu_ES: %1$s funtzio dei batek PHP saio bat sortu du. Honek API RESTarekin eta itzultze eskaerekin oztopo egiten du. %2$s-k saio aktibo bat itxi beharko luke edozein HTTP eskaeraren aurretik.

en: A UUID provided by the application to uniquely identify it. It is recommended to use an UUID v5 with the URL or DNS namespace.
eu_ES: Aplikazioak emandako UUID bat esklusiboki identifikatzeko. UUID v5 URL edo DNS izen-lekuarekin erabiltzea gomendatzen da.

en: A WordPress Commenter
eu_ES: WordPress iruzkingile bat

en: A calendar of your site’s posts.
eu_ES: Zur guneko bidalketen egutegi bat.

en: A city in the same timezone as you.
eu_ES: Zure ordu-zona berean dagoen hiri bat.

en: A cloud of your most used tags.
eu_ES: Gehien erabilitako etiketen lainoa

en: A comment is held for moderation
eu_ES: Iruzkina moderatzeko ilaran gorde da

en: A date format for all date strings.
eu_ES: Data kate guztietarako data formatua.

en: A day number of the week that the week should start on.
eu_ES: Astea hasteko erabiliko den egunaren zenbakia.

en: A description of the pattern.
eu_ES: Ereduaren deskribapen bat.

en: A description of the theme.
eu_ES: Itxuraren deskripzio bat.

en: A detailed variation description.
eu_ES: Aldagai zehatz baten deskripzioa.

en: A duplicate event already exists.
eu_ES: Bikoiztutako ekitaldia dagoeneko existizen da.

en: A human-readable description of the post type.
eu_ES: Gizakiek ulertzeko moduko bidalketa motaren deskripzioa.

en: A human-readable description of the resource.
eu_ES: Baliabidearen deskripzio irakurgarria.

en: A human-readable description of the taxonomy.
eu_ES: Gizakiek ulertzeko moduko taxonomiaren deskripzioa.

en: A human-readable variation title.
eu_ES: Gizakiak irakurtzeko moduko aldakuntza-titulua.

en: A label describing the test.
eu_ES: Etiketa bat froga deskribatzen.

en: A link to a post format
eu_ES: Esteka bat bidalketa formatu batetara

en: A link to a product.
eu_ES: Produktura esteka.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
eu_ES: Eskari/produktu egoerei lotuta erabili daitezkeen taxonomia terminoen zerrenda.

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
eu_ES: Barne-bloke beraren barne-blokeen zerrenda. Hau definizio errekurtsibo bat da "innerBlock"-en eskema nagusia jarraituz.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
eu_ES: Zure guneko orrialdeen zerrenda

en: A list or dropdown of categories.
eu_ES: Kategorien zerrenda eta aukeraketa-kutxa

en: A list or dropdown of product categories.
eu_ES: Produktu kategorien zerrenda edo menu zabalgarri bat.

en: A media item.
eu_ES: Media elementua.

en: A minimum order amount AND a coupon
eu_ES: Eskari kantitate minimoa ETA kupoi bat

en: A minimum order amount OR a coupon
eu_ES: Eskari kantitate minimoa EDO kupoi bat

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
eu_ES: Zure sarreren hilabetekako artxiboa

en: A more descriptive explanation of what the test looks for, and why it is important for the user.
eu_ES: Frogak bilatzen duenaren azalpen deskribatzaileago bat, eta zergatik den garrantzitsua erabiltzailearentzat.

en: A name is required for this term.
eu_ES: Termino honek izena beharrezkoa du.

en: A named status for the object.
eu_ES: Objektuaren izendatutako egoera bat.

en: A named status for the post.
eu_ES: Bidalketaren izendatutako egoera bat.

en: A named status for the theme.
eu_ES: Itxuraren izendatutako egoera bat.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
eu_ES: %s sarreran erantzun berri bat dago moderazio kolan

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
eu_ES: Eguneratze txiki bat dago eskuragarri zure gunearentzat. Eguneratze txikiek askotan segurtasun hobekuntzak dituztenez, garrantzitsua da hauek instalatzea.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
eu_ES: %s sarreran pingback berri bat dago moderazio kolan

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
eu_ES: %s sarreran trackback berri bat dago moderazio kolan

en: A new version of WordPress is available.
eu_ES: WordPress bertsio berri bat dago eskuragarri.

en: A note has been added to your order
eu_ES: Ohar bat gehitu zaio zure eskari bati

en: A page cache plugin was detected.
eu_ES: Orrialde-cachearen plugin bat aurkitu da.

en: A page cache plugin was not detected.
eu_ES: Ez da orrialde-cache pluginik detektatu.

en: A password protected post can not be set to sticky.
eu_ES: Pasahitz bidez babestutako bidalketa bat ezin da itsaskorra bihurtu.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
eu_ES: Pasahitza berrezartzeko emaila bidali da zure kontuan zehaztutako e-postara, baina minutu batzuk eraman ditzake heldu bitartean. Itxaron itzazu 10 minutu pasahitzaren eskaera berria egin aurretik.

en: A password reset link was emailed to %s.
eu_ES: Pasahitza berrezartzeko esteka e-posta bidez bidali zaio %s(e)ri.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
eu_ES: Edukira eta laburpenera sarbidea babesteko pasahitza.

en: A persistent object cache is being used
eu_ES: Objektu iraunkor-cachea erabiltzen ari da

en: A persistent object cache is not required
eu_ES: Objektu iraunkor-cachea ez da beharrezkoa

en: A persistent object cache makes your site&#8217;s database more efficient, resulting in faster load times because WordPress can retrieve your site&#8217;s content and settings much more quickly.
eu_ES: Objektu iraunkor-cacheak zure gunearen datu-basea eraginkorragoa egiten du, ondorioz kargatze-denbora azkarragoa da WordPress-ek zure gunearen edukia eta ezarpenak askoz azkarrago berreskura baititzake.

en: A plugin disallowed this event.
eu_ES: Plugin batek ekitaldi hau errefusatu du.

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
eu_ES: Plugin batek eguneraketak ekidin ditu %s desaktibatzeagatik.

en: A plugin prevented the event from being rescheduled.
eu_ES: Plugin batek ekitaldia berriro programatzea eragotzi du.

en: A plugin prevented the event from being scheduled.
eu_ES: Plugin batek ekitaldia programatzea eragotzi du.

en: A plugin prevented the event from being unscheduled.
eu_ES: Plugin batek ekitaldia desprogramatzea eragotzi du.

en: A plugin prevented the hook from being cleared.
eu_ES: Plugin batek kakoa bakantzea eragotzi du.

en: A post ID mismatch has been detected.
eu_ES: Bidalketa identifikatzailea ez dator bat.

en: A post can not be sticky and have a password.
eu_ES: Bidalketa bat ezin da itsaskorra izan eta pasahitz bidez babestu.

en: A post type mismatch has been detected.
eu_ES: Bidalketa mota ez dator bat.

en: A previous automatic background update could not occur.
eu_ES: Ezin izan da lehenagoko atzeko-planoko eguneratze automatiko bat gauzatu.

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
eu_ES: Atzeko planoko lehenagoko eguneraketa automatiko bat hutsegite kritiko batekin amaitu da, beraz orain eguneraketak desgaituta daude.

en: A product attribute term with the provided ID could not be found
eu_ES: Sartutako IDa duen produktu atributu terminorik ez da aurkitu

en: A product attribute with the provided ID could not be found
eu_ES: Emandako IDa duen produktu atributurik ez da aurkitu

en: A product category with the provided ID could not be found
eu_ES: ID hau duen produktu kategoria ezin izan da aurkitu

en: A product shipping class with the provided ID could not be found
eu_ES: Sartutako IDa duen produktu bidalketa klaserik ez da aurkitu

en: A product tag with the provided ID could not be found
eu_ES: Sartutako IDa duen produktu etiketarik ez da aurkitu

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
eu_ES: Berreskuratze esteka bat dagoeneko bidali da orain dela %1$s . Itxaron beste %2$s beste e-posta eskaera bat egin aurretik mesedez.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
eu_ES: Ezkerraldean barra gorri bat agertzen bada, iruzkina moderatzeko zain dagoela esan nahi du.

en: A scheduled event has failed
eu_ES: Programatutako gertaerak huts egin du.

en: A scheduled event is late
eu_ES: Programatutako ekitaldiak atzerapena dauka

en: A search form for your site.
eu_ES: Zure gunean bilatzeko kutxa

en: A short description of the block, in human readable format.
eu_ES: Blokearen deskripzio motz bat, gizakiak irakurtzeko formatuan.

en: A static page
eu_ES: Orrialde estatikoa

en: A sticky post can not be password protected.
eu_ES: Bidalketa itsaskor bat ezin da pasahitz bidez babestu.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
eu_ES: Etiketen egitura bat behar da pertsonalizatutako lotura iraunkorrak erabiltzeko. <a href="%s">Ikasi gehiago</a>

en: A tax rate with the provided ID could not be found
eu_ES: Emandako IDa duen zerga-tasarik ez da aurkitu

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
eu_ES: Taxonomia honetan badago izen eta slug hori darabiltzan beste termino bat.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
eu_ES: Termino bat emandako izenarekin eta guraso honekin badago lehendik.

en: A test is unavailable
eu_ES: Testa ez dago eskuragarri

en: A time format for all time strings.
eu_ES: Denbora kate guztietarako denbora formatua.

en: A title on that page cannot be found.
eu_ES: Ezin da izenbururik aurkitu orrialde horretan.

en: A valid URL was not provided.
eu_ES: Ez da baliozko URLrik eman.

en: A valid email address is required.
eu_ES: Baliozko e-posta helbidea beharrezkoa da.

en: A valid email address must be given.
eu_ES: Baliozko e-posta helbidea beharrezkoa da.

en: A valid free shipping coupon
eu_ES: Baliozko doako bidalketa kupoia

en: A variable mismatch has been detected.
eu_ES: Aldagaia ez dator bat.

en: A widget containing a block.
eu_ES: Bloke bat duen widget bat.

en: AND
eu_ES: ETA

en: API Key
eu_ES: API gakoa

en: API Key updated successfully.
eu_ES: API gakoa ondo eguneratu da.

en: API Version
eu_ES: APIaren bertsioa

en: API credentials
eu_ES: API egiaztagiria

en: API docs
eu_ES: API Dokumentuak

en: API enabled
eu_ES: APIa gaituta dago

en: API key
eu_ES: API gakoa

en: API key must be set to fetch stats.
eu_ES: APi gakoa ezarri behar da estatistikak jaso ahal izateko.

en: API user is invalid
eu_ES: API erabiltzaile baliaezina

en: ASC
eu_ES: GOR

en: About
eu_ES: Honi buruz

en: About Pages
eu_ES: Honi buruz orrialdeak

en: About WooCommerce
eu_ES: WooCommerce-ri buruz

en: About WordPress
eu_ES: WordPress-i buruz

en: About Yourself
eu_ES: Zuri buruz

en: About the user
eu_ES: Erabiltzaileari buruz

en: Accept COD if the order is virtual
eu_ES: Jasotzean ordaintzea onartu eskaria birtuala bada

en: Accept Invitation
eu_ES: Gonbidapena onartu

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
eu_ES: Onartu debitu eta kreditu txartelak 135+ dibisatan, Alipay bezalako metodoak, eta ukitu bakarreko ordainketa Apple Pay-ekin. <a href="%s" target="_blank">Argibide gehiago</a>.

en: Accept for virtual orders
eu_ES: Eskari birtualentzako onartu

en: Accepted
eu_ES: Onartua

en: Access denied
eu_ES: Azipena ukatu da

en: Access expires
eu_ES: Atzipenaren iraungitzea

en: Access restriction
eu_ES: Atzipen murr

en: Accessibility
eu_ES: Irisgarritasuna

en: Accessibility Ready
eu_ES: Irisgarritasunerako prest

en: Account
eu_ES: Kontua

en: Account Management
eu_ES: Kontuaren kudeaketa

en: Account Settings
eu_ES: Kontuaren ezarpenak

en: Account creation
eu_ES: Kontu sorkuntza

en: Account details
eu_ES: Kontuaren Xehetasunak

en: Account details changed successfully.
eu_ES: Kontuaren xehetasunak ondo aldatu dira.

en: Account details:
eu_ES: Kontuaren xehetasunak:

en: Account name
eu_ES: Kontuaren Izena

en: Account number
eu_ES: Kontuaren Izena

en: Account settings
eu_ES: Kontuaren ezarpenak

en: Account username
eu_ES: Kontuaren erabiltzaile izena

en: Accounts &amp; Privacy
eu_ES: Kontuak &amp; Pribatutasuna

en: Accra
eu_ES: Akkra

en: Accuracy
eu_ES: Zehaztasuna

en: Acre
eu_ES: Akre

en: Action
eu_ES: Ekintza

en: Action event
eu_ES: Ekintza Gertaera

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
eu_ES: Ekintzak huts egin du. Mesedez orrialdea freskatu eta berriz saiatu.

en: Action has been confirmed.
eu_ES: Akzioa konfirmatua izan da.

en: Actions
eu_ES: Ekintzak

en: Activate
eu_ES: Aktibatu

en: Activate & Save
eu_ES: Aktibatu & gorde

en: Activate &#8220;%s&#8221;
eu_ES: Gaitu &#8220;%s&#8221;

en: Activate &amp; Publish
eu_ES: Aktibatu eta argitaratu

en: Activate &raquo;
eu_ES: Aktibatu &raquo;

en: Activate Plugin
eu_ES: Gaitu plugina

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
eu_ES: Aktibatu plugina eta Joan Press This-era

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
eu_ES: Gaitu plugina eta exekutatu inportatzailea

en: Activate Press This
eu_ES: Aktibatu Press This

en: Activate this plugin
eu_ES: Gaitu plugin hau

en: Activate:
eu_ES: Aktibatu

en: Activating
eu_ES: Aktibatzen

en: Activation Key Required
eu_ES: Aktibazio-gakoa beharrezkoa

en: Activation Key:
eu_ES: Aktibazio-gakoa:

en: Active
eu_ES: Aktibo

en: Active Child Theme
eu_ES: Haur-itxura aktiboa

en: Active Plugins
eu_ES: Plugin aktiboak

en: Active Theme
eu_ES: Itxura aktiboa

en: Active editor
eu_ES: Editore aktiboa

en: Active filters
eu_ES: Iragazki aktiboak

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
eu_ES: 10 baino gutxiago

en: Active plugins
eu_ES: Gaitutako pluginak

en: Active plugins.
eu_ES: Plugin aktiboak.

en: Active theme
eu_ES: Gai aktiboa

en: Active theme: %1$s (version %2$s)
eu_ES: Itxura aktiboa: %1$s (%2$s bertsioa)

en: Activities
eu_ES: Ekintzak

en: Activity
eu_ES: Aktibitatea

en: Activity-Object-Type
eu_ES: Ekintza-objektu mota

en: ActivityPub works as is and there is no need for you to install additional plugins, nevertheless there are some plugins that extends the functionality of ActivityPub.
eu_ES: ActivityPub plugina bere horretan dabil eta ez duzu plugin gehiago instalatu beharrik. Hala ere, badaude ActivityPub pluginaren funtzionalitatea handitzen duten zenbait plugin.

en: Add
eu_ES: Gehitu

en: Add %s
eu_ES: Gehitu %s

en: Add Comment
eu_ES: Iruzkina gehitu

en: Add Custom Field
eu_ES: Gehitu pertsonalizatutako eremua

en: Add Data Erasure Request
eu_ES: Gehitu datu ezabaketa eskaera

en: Add Data Export Request
eu_ES: Datu Esportazio Eskaera gehitu

en: Add Email
eu_ES: Posta Elektronikoa Gehitu

en: Add Existing User
eu_ES: Gehitu badagoen erabiltzailea

en: Add File
eu_ES: Fitxategia gehitu

en: Add Items
eu_ES: Elementuak gehitu

en: Add Link
eu_ES: Gehitu esteka

en: Add Location
eu_ES: Gehitu kokapena

en: Add Media
eu_ES: Gehitu media

en: Add Menu Items
eu_ES: Menu Elementuak gehitu

en: Add New
eu_ES: Berria gehitu

en: Add New Application Password
eu_ES: Gehitu Aplikazio Pasahitz Berria

en: Add New Category
eu_ES: Kategoria berria gehitu

en: Add New Changeset
eu_ES: Gehitu aldaketa multzo berria

en: Add New Comment
eu_ES: Gehitu iruzkin berria

en: Add New Custom Field:
eu_ES: Gehitu pertsonalizatutako eremu berria:

en: Add New Header Image
eu_ES: Goiburuko irudi berria gehitu

en: Add New Image
eu_ES: Irudi berria gehitu

en: Add New Link
eu_ES: Gehitu esteka berria

en: Add New Link Category
eu_ES: Esteka-kategoria berria gehitu

en: Add New Media File
eu_ES: Gehitu media fitxategi berria

en: Add New Navigation Menu
eu_ES: Gehitu Nabigazio-menu Berria

en: Add New Page
eu_ES: Orri Berria Gehitu

en: Add New Plugin
eu_ES: Gehitu plugin berria

en: Add New Post
eu_ES: Posta Berria Gehitu

en: Add New Site
eu_ES: Gehitu gune bat

en: Add New Tag
eu_ES: Etiketa Berria Gehitu

en: Add New Template
eu_ES: Gehitu txantiloi berria

en: Add New Template Part
eu_ES: Gehitu Txantiloi Zati Berria

en: Add New Theme
eu_ES: Gehitu itxura berria

en: Add New User
eu_ES: Gehitu erabiltzaile berria

en: Add Site
eu_ES: Gehitu gunea

en: Add Widget
eu_ES: Widgeta gehitu

en: Add a URL Shortener
eu_ES: Gehitu URL laburtzaile bat

en: Add a Widget
eu_ES: Widgeta gehitu

en: Add a comment to this post
eu_ES: Post honi erantzun bat gehitu

en: Add a menu
eu_ES: Menura gehitu

en: Add a navigation menu to your sidebar.
eu_ES: Gehitu nabigazio-menu bat zure albo-barrara.

en: Add a new page
eu_ES: Gehitu orrialde berria

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
eu_ES: Zuretzako ohar bat gehitu, edo bezero ohar bat gehitu (erabiltzailea jakinaraziko da).

en: Add a review
eu_ES: Zure iritzia eman

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
eu_ES: Jatorri gehigarriak gehitu HTML5 gailu gehiagotan ikusi ahal izateko

en: Add attribute
eu_ES: Atributu bat gehitu

en: Add audio source
eu_ES: Gehitu audioaren jatorria

en: Add block
eu_ES: Gehitu blokea

en: Add coupon
eu_ES: Kupoiak gehitu

en: Add fee
eu_ES: Komisio/kuota gehitu

en: Add images to product gallery
eu_ES: Irudiak gehitu produktuaren galeriara

en: Add item(s)
eu_ES: Gehitu elementua(k)

en: Add key
eu_ES: Gakoa Gehitu

en: Add manually
eu_ES: Gehitu eskuz

en: Add media
eu_ES: Gehitu media

en: Add media files from your computer
eu_ES: Gehitu media fitxategiak zure ordenagailutik

en: Add menu items
eu_ES: Gehitu menu elementuak

en: Add menu items from the column on the left.
eu_ES: Gehitu menuko elementuak ezkerreko zutabetik.

en: Add new
eu_ES: Berria gehitu

en: Add new %s
eu_ES: %s berri bat gehitu

en: Add new Comment
eu_ES: Iruzkin berria gehitu

en: Add new attribute
eu_ES: Atributu berria gehitu

en: Add new category
eu_ES: Gehitu kategoria berria

en: Add new coupon
eu_ES: Kupoi berria gehitu

en: Add new order
eu_ES: Eskari berria gehitu

en: Add new page
eu_ES: Orri Berria Gehitu

en: Add new post
eu_ES: Bidalketa berria gehitu

en: Add new product
eu_ES: Produktu berri bat gehitu

en: Add new shipping class
eu_ES: Bidalketa mota berri bat gehitu

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
eu_ES: latin

en: Add new tag
eu_ES: Etiketa berria gehitu

en: Add note
eu_ES: Oharra gehitu

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
eu_ES: Gehitu elementu bat edo gehiago <strong>elementu bakoitzaren ondoko kutxa hautatu eta Menura gehitu sakatuz</strong> gehitu.

en: Add or remove menu items
eu_ES: Gehitu edo kendu menuko elementuak

en: Add or remove tags
eu_ES: Gehitu edo kendu etiketak

en: Add order
eu_ES: Eskaria gehitu

en: Add payment method
eu_ES: Ordainketa Metodoa gehitu

en: Add product gallery images
eu_ES: Produktu galeria irudiak gehitu

en: Add product(s)
eu_ES: Produktua(k) gehitu

en: Add products
eu_ES: Produktuak gehitu

en: Add shipping
eu_ES: Gehitu bidalketa

en: Add shipping costs
eu_ES: Bidalketa kostuak gehitu

en: Add subtitles
eu_ES: Gehitu azpitituluak

en: Add tags
eu_ES: Gehitu etiketak

en: Add tax
eu_ES: Zerga gehitu

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
eu_ES: Gehitu ondokoa %2$s karpetan dagoen %1$s fitxategiko %3$s lerroaren <strong>gainean</strong>:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
eu_ES: %2$s-n dagoen %1$s fitxategiari gehitu hau, WordPressen beste erregelak <strong>ordezkatuz</strong>.

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
eu_ES: Erabiltzailea gehitu baina ez bidali e-posta konfirmatzeko mezua.

en: Add title
eu_ES: Gehitu izenburua

en: Add to Audio Playlist
eu_ES: Audio erreprodukzio-zerrendara gehitu

en: Add to Cart
eu_ES: Saskiratu

en: Add to Dictionary
eu_ES: Hiztegira gehitu

en: Add to Menu
eu_ES: Gehitu menura

en: Add to Widget
eu_ES: Gehitu widgetera

en: Add to audio playlist
eu_ES: Audio erreprodukzio-zerrendara gehitu

en: Add to cart
eu_ES: Saskira gehitu

en: Add to cart behaviour
eu_ES: Saskira gehitu portaera

en: Add to gallery
eu_ES: Gehitu galerian

en: Add to menu
eu_ES: Menura gehitu

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
eu_ES: Menua gehitu: %1$s (%2$s)

en: Add to video Playlist
eu_ES: Bideoen erreprodukzio-zerrendara gehitu

en: Add to video playlist
eu_ES: Bideoen erreprodukzio-zerrendara gehitu

en: Add to: %s
eu_ES: Gehitu hona: %s

en: Add video source
eu_ES: Gehitu bideoaren jatorria

en: Add webhook
eu_ES: Webhook-a gehitu

en: Add widget: %s
eu_ES: Gehitu widgeta: %s

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
eu_ES: Gehitu hemen zure CSS kodea zure gunearen itxura eta antolaketa pertsonalizatzeko.

en: Add&nbsp;meta
eu_ES: Metadatuak gehitu

en: Add, organize, and modify individual menu items
eu_ES: Menu-elementuak gehitu, antolatu eta banaka aldatu

en: Added
eu_ES: Gehituta

en: Added:
eu_ES: Gehituta:

en: Adding Categories
eu_ES: Kategoriak gehitzen

en: Adding Tags
eu_ES: Fitxak gehitzen

en: Adding Themes
eu_ES: Itxurak gehitzen

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
eu_ES: Gune honen hasierako orrialdeari ezin zaio RSS jario bat gehitu, gunea moteldu dezakeen begizta batera eraman baitezake. Saiatu beste bloke bat erabiltzen, hala nola <strong>Azken Bidalketak</strong> blokea, guneko mezuak zerrendatzeko.

en: Addis Ababa
eu_ES: Addis Abeba

en: Additional CSS
eu_ES: CSS gehigarria

en: Additional Capabilities
eu_ES: Gaitasun gehigarriak

en: Additional images added to this gallery: %s
eu_ES: Irudi gehigarriak gehitu zaizkio galeria honi: %s

en: Additional information
eu_ES: Informazio gehiago

en: Additional items found: %d
eu_ES: Elementu gehigarria aurkituta: %d

en: Additional rates
eu_ES: Tasa gehigarriak

en: Additional settings
eu_ES: Ezarpen gehigarriak

en: Additional shortcuts,
eu_ES: Lasterbide gehigarriak,

en: Additional tax classes
eu_ES: Zerga klase gehigarriak

en: Address | Addresses
eu_ES[0]: Helbidea

en: Address changed successfully.
eu_ES: Helbidea zuzen aldatua da.

en: Address line 1
eu_ES: Helbidearen 1. lerroa

en: Address line 1.
eu_ES: Helbidearen 1. lerroa

en: Address line 2
eu_ES: Helbidearen 2. lerroa

en: Address line 2.
eu_ES: Helbidearen 2. lerroa

en: Address override
eu_ES: Helbidea gainidatzia

en: Address:
eu_ES: Helbidea:

en: Addresses
eu_ES: Helbideak

en: Adelaide
eu_ES: Adelaida

en: Admin Color Scheme
eu_ES: Kudeatu kolore-konbinazioa

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
eu_ES: Kategoriak

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
eu_ES: Kupoiak

[ctx: Admin menu name]
en: Home
eu_ES: Hasiera

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
eu_ES: Eskariak

[ctx: Admin menu name]
en: Products
eu_ES: Produktuak

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
eu_ES: Bidalketa klaseak

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
eu_ES: Etiketak

en: Administration Email Address
eu_ES: Administratzailearen e-posta helbidea

en: Administration email verification
eu_ES: Administrari E-posta egiaztapena

en: Administrators have access to all the administration features.
eu_ES: Administratzaileek administrazio-funtzio guztiak atzi ditzakete.

en: Advanced
eu_ES: Aurreratua

en: Advanced Options
eu_ES: Aukera aurreratuak

en: Advanced WebFinger Support
eu_ES: WebFinger bateragarritasun aurreratua

en: Advanced caching plugin.
eu_ES: Katxeatze aurreratuko plugina.

en: Advanced customization
eu_ES: Norbereratze aurreratuak

en: Advanced options
eu_ES: Aukera aurreratuak

en: Advanced.
eu_ES: Aurreratua

en: Afghan afghani
eu_ES: Afganistango afhania

en: Afghanistan
eu_ES: Afganistan

en: Africa
eu_ES: Afrika

en: Afrikaans
eu_ES: Afrikaansa

en: After pre-tax discounts.
eu_ES: Zerga aurreko deskontuen ondoren.

en: After your Privacy Policy page is set, you should edit it.
eu_ES: Pribatutasun Politikaren orrialdea ezarri ondoren, editatu egin beharko zenuke.

en: Agusan del Norte
eu_ES: Iparraldeko Agusan

en: Agusan del Sur
eu_ES: Hegoaldeko Agusan

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
eu_ES: Akismet %s-k WordPress %s edo berriagoa behar du.

en: Akismet Configuration
eu_ES: Akismet konfigurazioa

en: Akismet FAQ
eu_ES: Akismet Sarri Egindako Galderak

en: Akismet Setup
eu_ES: Akismet-en konfigurazioa

en: Akismet Stats
eu_ES: Akismet estatistikak

en: Akismet Support
eu_ES: Akismet Laguntza Zerbitzua

en: Akismet Widget
eu_ES: Akismet Widget-a

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
eu_ES: Akismet-ek iruzkina zabor gisa harrapatu du automatikoki berriro saiatzean.

en: Akismet caught this comment as spam.
eu_ES: Akismet-ek iruzkin hau zabor giza atxiki du.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
eu_ES[0]: Akismetek iruzkin %s egiaztatu du.
eu_ES[1]: Akismetek %s iruzkinn egiaztatu ditu.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
eu_ES: Akismet-ek automatikoki berriro saiatzean garbitu du iruzkina.

en: Akismet cleared this comment.
eu_ES: Akismet-ek iruzkin hau garbitu du.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
eu_ES: Akismetek ezin ditzake zure iruzkinak berriro egiaztatu zaborraren bilatzeko.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
eu_ES: Akismet-ek arazo bat izan du aurreko SSL eskaerarekin eta behin-behingoz ezgaitu egin ditu. Laster hasiko da berriz SSL eskaerak egiten.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
eu_ES: Akismet-ek zaborra iragazten du, zu gauza garrantzitsuagoetan aritu zaitezen.

en: Akismet has detected a problem.
eu_ES: Akismet-ek arazo bat atzeman du.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
eu_ES[0]: Akismet-ek ordu %d aurreztu dizu!
eu_ES[1]: Akismet-ek %d ordu aurreztu dizkizu!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
eu_ES[0]: Akismet-ek minutu %d aurreztu dizu!
eu_ES[1]: Akismet-ek %d minutu aurreztu dizkizu!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
eu_ES[0]: Akismet-ek egun %s aurreztu dizu!
eu_ES[1]: Akismet-ek %s egun aurreztu dizkizu!

en: Akismet privacy notice
eu_ES: Akismeten pribatutasun oharra

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
eu_ES: Akismet-ek iruzkin hau berriz egiaztatu eta zabor gisa atxiki du.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
eu_ES: Akismet-ek iruzkin hau berriz egiaztatu eta garbitu egin du.

en: Akismet stats
eu_ES: Akismet estatistikak

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
eu_ES: Akismet-ek ezin izan du iruzkin hau egiaztatu (erantzuna: %s), baina geroago berriz saiatuko da automatikoki.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
eu_ES: Akismetek ezin izan du iruzkin hau egiaztatu, baina automatikoki saiatuko da beranduago.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
eu_ES: Akismet-ek ezin izan du iruzkin hori berriz egiaztatu (erantzuna: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
eu_ES: Akismet ezin izan du iruzkin hau berriro ikuskatu.

en: Albanian
eu_ES: Albaniera

en: Albanian lek
eu_ES: Albaniako leka

en: Album
eu_ES: Albuma

en: Alert
eu_ES: Alerta

en: Algerian dinar
eu_ES: Algeriako dinarea

en: Algiers
eu_ES: Aljer

en: Alicante
eu_ES: Alacant

en: Align
eu_ES: Lerrokatu

en: Align Center
eu_ES: Lerrokatu erdian

en: Align Left
eu_ES: Lerrokatu ezkerrean

en: Align Right
eu_ES: Lerrokatu eskuinean

en: Align center
eu_ES: Erdian lerrokatu

en: Align left
eu_ES: Ezkerrean lerrokatu

en: Align right
eu_ES: Eskuinera lerratu

en: Alignment
eu_ES: Lerrokatzea

[ctx: Alignment option]
en: None
eu_ES: Bat ere ez

en: All
eu_ES: Guztiak

en: All %s
eu_ES: %s guztiak

en: All Categories
eu_ES: Kategoria guztiak

en: All Changesets
eu_ES: Aldaketa multzo guztiak

en: All Comments
eu_ES: Iruzkin guztiak

en: All Link Categories
eu_ES: Esteka-kategoria guztiak

en: All Pages
eu_ES: Orrialde guztiak

en: All Polls
eu_ES: Galdeketa Guztiak

en: All Posts
eu_ES: Bidalketa guztiak

en: All Products
eu_ES: Produktu guztiak

en: All Settings
eu_ES: Ezarpen guztiak

en: All Sites
eu_ES: Gune guztiak

en: All Tabs:
eu_ES: Fitxa guztiak:

en: All Tags
eu_ES: Laburpen hitz guztiak

en: All Types
eu_ES: Mota guztiak

en: All Users
eu_ES: Erabiltzaile guztiak

en: All allowed countries
eu_ES: Posible diren herrialde guztiak

en: All automatic updates are disabled.
eu_ES: Eguneraketa automatiko guztiak desgaituta daude.

en: All capabilities assigned to the user.
eu_ES: Gaitasun guztiak esleitu zaizkio erabiltzaileari.

en: All capabilities used by the post type.
eu_ES: Bidalketa motak erabilitako gaitasun guztiak.

en: All capabilities used by the taxonomy.
eu_ES: Taxonomiak erabilitako gaitasun guztiak.

en: All categories
eu_ES: Kategoria guztiak

en: All comment types
eu_ES: Eduki-mota guztiak

en: All content
eu_ES: Eduki guztia

en: All coupons
eu_ES: Kupoi guztiak

en: All dates
eu_ES: Datu guztiak

en: All done!
eu_ES: Dena eginda!

en: All features, supported by the post type.
eu_ES: Ezaugarri guztiak, bidalketa motak dituenak.

en: All formats
eu_ES: Formatu guztiak

en: All image sizes
eu_ES: Irudi-tamaina guztiei

en: All media items
eu_ES: Media elementu guztiak

en: All of your WordPress files are writable.
eu_ES: Zure WordPress fitxategi guztiak idatzi daitezke.

en: All posts on this site
eu_ES: Webgune honetako post guztiak ikusi

en: All products
eu_ES: Produktu guztiak

en: All shipping classes
eu_ES: Bidalketa mota guztiak

en: All sizes except thumbnail
eu_ES: Tamaina guztiei iruditxoari izan ezik

en: All systems functional.
eu_ES: Sistema guztiak martxan.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
eu_ES: Kargatu dituzun fitxategi guztiak Media Liburutegian aurkituko dituzu, azkenen kargatu dituzunak zerrendan lehenengo agertuko direlarik.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
eu_ES: Kargatu dituzun fitxategi guztiak Mediatekan daude zerrendaturik, azkenekoak lehenago erakutsiz. Pantaila Aukerak fitxa erabil dezakezu pantaila honetan erakusten dena pertsonalizatzeko.

en: All time
eu_ES: Betidanik

en: All types
eu_ES: Mota guztiak

en: All updates have been completed.
eu_ES: Eguneraketa guztiak osatu dira.

en: Allow
eu_ES: Onartu

en: Allow <a href="%s">trackbacks and pingbacks</a>
eu_ES: Baimendu <a href="%s">aipuak eta pingback-ak</a>

en: Allow Comments
eu_ES: Baimendu iruzkinak

en: Allow Pings
eu_ES: Baimendu ping-ak

en: Allow backorders?
eu_ES: Erreserbak egitea baimendu?

en: Allow comments
eu_ES: Baimendu iruzkinak

en: Allow free shipping
eu_ES: Doako bidalketa baimendu

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
eu_ES: Baimendu esteka jakinarazpenak beste blogetatik (pingback-ak eta aipuak) artikulu berrietan.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts
eu_ES: Baimendu esteka jakinarazpenak beste blogetatik (pingback-ak eta aipuak) bidalketa berrietan.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
eu_ES: Artikulu berrietan beste blogetatik notifikazioak (pingback eta trackbackak) jasotzea aktibatu.

en: Allow new users to sign up
eu_ES: Baimendu erabiltzaile berriei izena ematea

en: Allow people to post comments on new articles
eu_ES: Onartu jendeak artikulu berrietan iruzkinak bidali ahal izatea

en: Allow people to submit comments on new posts
eu_ES: Baimendu jendeak iruzkinak egitea bidalketa berrietan

en: Allow people to submit comments on new posts.
eu_ES: Baimendu jendeak iruzkinak egitea bidalketa berrietan.

en: Allow reviews.
eu_ES: Balorazioak onartu.

en: Allow search engines to index this site
eu_ES: Baimendu bilaketa-motorrek gune hau indexatzea.

en: Allow, but notify customer
eu_ES: Ahalbideratu, baina bezeroari berri eman

en: Allowed Files
eu_ES: Baimendutako fitxategiak

en: Allowed ZIP/post codes
eu_ES: Posta kode onargarriak

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
eu_ES: Baimendu HTML5 markaketaren erabilera inprimaki, inprimaki iruzkin, iruzkin zerrenda, galeria, eta azpitituluentzat.

en: Already Installed
eu_ES: Dagoeneko instalatuta

en: Already pinged:
eu_ES: Dagoeneko ping egindakoak:

en: Alt Text
eu_ES: Testu alternatiboa

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
eu_ES: Irudiaren testu alternatiboa, adib. &#8220;Mona Lisa&#8221;

en: Alternative Text
eu_ES: Testu alternatiboa

en: Alternative source
eu_ES: Jatorri alternatiboa

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
eu_ES: Eranskina bistaratzen ez denean erakutsi beharreko ordezko testua.

en: Always
eu_ES: Beti

en: Always put spam in the Spam folder for review.
eu_ES: Zabor guztia beti zabor karpetan utzi errebisatzeko.

en: Always use https when visiting the admin
eu_ES: Erabili beti https admin-era joatean

en: America
eu_ES: Amerika

en: American English
eu_ES: Ingelesa (Ameriketako Estatu Batuak)

en: American Samoa
eu_ES: Ameriketako Samoa

en: Amount
eu_ES: Zenbatekoa

en: Amount already refunded
eu_ES: Dagoeneko itzulitako kantitatea

en: Amount of reviews that the product have.
eu_ES: Produktuak dituen balorazioen kopurua.

en: Amount of sales.
eu_ES: Salmenta kopurua.

en: An HTTPS connection is a more secure way of browsing the web. Many services now have HTTPS as a requirement. HTTPS allows you to take advantage of new features that can increase site speed, improve search rankings, and gain the trust of your visitors by helping to protect their online privacy.
eu_ES: HTTPS konexioa web-a nabigatzeko modu seguruagoa da. Gaur egun zerbitzu askok eskakizun moduan HTTPS eskatzen dute. HTTPS-k gunearen abiadura azkartu dezaketen ezaugarri berrien abantailak erabiltzea ahalbideratu, bilaketa rankingak hobetu, eta zure bisitarien konfiantza irabazteko aukera ematen dizu hauen pribatutasuna babesten lagunduz.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
eu_ES: Kontu bat jada erregistratuta dago erabiltzaile izen horrekin. Mesedez aukeratu beste bat.

en: An active PHP session was detected
eu_ES: PHP saio aktibo bat aurkitu da.

en: An alphanumeric identifier for the menu location.
eu_ES: Menuaren kokalekuaren identifikatzaile alfanumeriko bat.

en: An alphanumeric identifier for the post type.
eu_ES: Bidalketa motaren identifikatzaile alfanumerikoa

en: An alphanumeric identifier for the post unique to its type.
eu_ES: Identifikatzaile alfanumeriko bat bidalketarentzat bere motarako bakarra.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
eu_ES: Baliabidearen identifikatzaile alfanumerikoa.

en: An alphanumeric identifier for the revision unique to its type.
eu_ES: Berriskuketaren identifikatzaile alfanumeriko bat, bere motakoekiko bakarra dena.

en: An alphanumeric identifier for the status.
eu_ES: Egoeraren identifikatzaile alfanumerikoa.

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
eu_ES: Taxonomiaren identifikatzaile alfanumerikoa.

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
eu_ES: Terminorako identifikatzaile alfanumeriko bat, bere motakoekiko bakarra dena.

en: An alphanumeric identifier for the user.
eu_ES: Erabiltzailearentzako identifikatzaile alfanumeriko bat.

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
eu_ES: Gravatar zerbitzuari zure e-posta helbidetik sortutako kate anonimo bat (hash izenez ere ezagutua) helarazi ahal zaio hura erabiltzen ari zaren ikusteko. Gravatar zerbitzuko pribatutasun politika hemen duzu eskuragarri: https://automattic.com/privacy/. Zure iruzkinaren onarpenaren ondoren, zure profileko irudia publikoki ikusgai dago zure iruzkinaren testuinguruan.

en: An application name is required to create an application password.
eu_ES: Aplikazioaren izen bat beharrezkoa da aplikazioaren pasahitz bat sortzeko.

en: An application would like to connect to your account.
eu_ES: Aplikazioren baten zure konturaekin konektatu nahiko luke.

en: An array of post types that the pattern is restricted to be used with.
eu_ES: Eredu baten bidez erabiltzeko mugatuta dagoen argitalpen mota multzo bat.

en: An attempt was made, but your site could not be updated automatically.
eu_ES: Saiakera bat egin da, baina zure gunea ezin izan da automatikoki eguneratu.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
eu_ES: WordPress-en eguneraketa automatikoak huts egin du - <a href="%s">saiatu eguneraketa berriro egiten</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
eu_ES: WordPress-en eguneraketa automatikoak huts egin du! Jakinaraz iezaziozu gunearen administratzaileari.

en: An avatar is an image that can be associated with a user across multiple websites. In this area, you can choose to display avatars of users who interact with the site.
eu_ES: Avatar bat hainbat webgunetan erabiltzaile bati lotu daitekeen irudi bat da. Eremu honetan, gunearekin elkarreragiten duten erabiltzaileen avatarrak erakustea aukeratu ditzakezu.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
eu_ES: Errore bat gertatu da, ziurrenik jarioa eskuragarri ez dagoelako. Saiatu berriro geroago.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
eu_ES: Errore bat gertatu da. Kargatu berriz orrialdea eta saiatu berriz mesedez.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
eu_ES: Errore gertatu da gunean zu gehitzean. Atzera <a href="%s">hasiera-orrira</a>.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
eu_ES: Eskaeran errore bat egon da eta une horretan kontsumitzaile datuak ezin izan dira bidali

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
eu_ES: Igoeran errore bat gertatu da. Saiatu berriro geroago.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
eu_ES: Errorea %1$s eguneratzean: %2$s

en: An error occurred.
eu_ES: Errore bat gertatu da.

en: An error occurred. Please try again.
eu_ES: Errore bat gertatu da. Mesedez saiatu berriro.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
eu_ES: %1$s motako errorea %2$s lerroak eragin du %3$s fitxategian. Errore mezua: %4$s

en: An exporter has improperly used the registration filter.
eu_ES: Esportatzaile batek okerki erabili du izen emate iragazkia.

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
eu_ES: Bukatu gabeko datu pertsonalen eskaera bat badago dagoeneko e-posta helbide honentzat.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
eu_ES: Jada eskaintzen ez dugun produktu bat saskitik kendu da.

en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
eu_ES: Zuretzako eskaria sortua izan da %1$s gunean. Ordainagiria behean dago, prest zaudenean ordainketa egiteko estekarekin: %2$s

en: An order note with the provided ID could not be found
eu_ES: Eskatutako ID-a duen eskari oharra ezin izan da aurkitu

en: An order refund with the provided ID could not be found.
eu_ES: Emandako ID-a duen eskariaren itzulketa ezin izan da aurkitu

en: An unknown error occurred
eu_ES: Errore ezezagun bat gertatu da

en: An unknown error occurred.
eu_ES: Errore ezezagun bat gertatu da.

en: Analytics
eu_ES: Analitikak

en: Ancestor blocks.
eu_ES: Antzinako blokeak.

en: Andaman and Nicobar Islands
eu_ES: Andaman eta Nicobar Uharteak

en: Angle to rotate clockwise in degrees.
eu_ES: Biratzeko angelua erlojuaren orratzen noranzkoan gradutan.

en: Angolan kwanza
eu_ES: Angolako Kwanza

en: Anguilla
eu_ES: Angila

en: Anonymous
eu_ES: Anonimoa

en: Another attempt will be made with the next release.
eu_ES: Beste saiakera bat egingo da hurrengo argitalpenean.

en: Another update is currently in progress.
eu_ES: Beste eguneraketa bat martxan dago.

en: Antarctica
eu_ES: Antartika

en: Antigua and Barbuda
eu_ES: Antigua eta Barbuda

en: Any %s
eu_ES: Edozein %s

en: Any %s&hellip;
eu_ES: %s edozein&hellip;

en: Any category
eu_ES: Edozein kategoria

en: Any extra capabilities assigned to the user.
eu_ES: Erabiltzaileari esleitutako edozein gaitasun gehigarri.

en: Anyone can register
eu_ES: Edonork eman dezake izena

en: Anyone posts a comment
eu_ES: Edonork iruzkin bat egitean

en: Apartment, suite, etc.
eu_ES: Apartamentua, gela, eta abarrekoak.

en: Apartment, suite, unit, etc.
eu_ES: Apartamentua, gela, unitatea, eta abar. (aukerakoa)

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
eu_ES: Apartamentua, gela, unitatea, eta abar. (aukerakoa)

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
eu_ES: Barkatu, baina eskatutako orria ezin da aurkitu. Agian bilatzaileak lagun diezakezu.

en: Appearance
eu_ES: Itxura

en: Application Passwords
eu_ES: Aplikazio Pasahitzak

en: Application authentication request
eu_ES: Aplikazio autentifikazio eskaera

en: Application password not found.
eu_ES: Ez da aplikazio-pasahitza aurkitu.

en: Application passwords allow authentication via non-interactive systems, such as XML-RPC or the REST API, without providing your actual password. Application passwords can be easily revoked. They cannot be used for traditional logins to your website.
eu_ES: Aplikazio pasahitzek XML-RPC edo API REST bezalako sistema ez-interaktiboen bitartez identifikatzea baimentzen dute, egungo pasahitza eman beharrik izan gabe.

en: Application passwords are not available for your account. Please contact the site administrator for assistance.
eu_ES: Aplikazio-pasahitzak ez daude erabilgarri zure kontuarentzat. Laguntzarako mesedez jarri harremanetan gunearen administratzailearekin.

en: Application passwords are not available.
eu_ES: Aplikazio-pasahitzak ez daude eskuragarri.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
eu_ES[0]: Aplikazio pasahitzek sarbidea ematen dizute <a href="%1$s">instalazio honetan baimena duzun gune %2$s-era</a>.
eu_ES[1]: Aplikazio pasahitzeko sarbidea ematen dizute <a href="%1$s">instalazio honetan baimenak dituzun %2$s guneetara</a>.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
eu_ES[0]: Aplikazio pasahitzek sarbidea ematen dizute <a href="%1$s">superadministratzaile baimena duzun sareko gune %2$s-era</a>.
eu_ES[1]: Aplikazio pasahitzek sarbidea ematen dizute <a href="%1$s">superadministratzaile baimena duzun sareko %2$s guneetara</a>.

en: Apply
eu_ES: Aplikatu

en: Apply Crop
eu_ES: Aplikatu mozketa

en: Apply changes to:
eu_ES: Aplikatu aldaketak honi:

en: Apply coupon
eu_ES: Erabili kupoia

en: Apply your skills or learn new ones.
eu_ES: Aplikatu zure trebetasunak edo ikasi berriak.

en: Approve
eu_ES: Onartua

en: Approve and Reply
eu_ES: Onartu eta erantzun

en: Approve comment
eu_ES: Onartu iruzkina

en: Approve it: %s
eu_ES: Onartu: %s

en: Approve this comment
eu_ES: Onetsi iruzkin hau

en: Approve this comment.
eu_ES: Iruzkin hau onartu.

en: Approved
eu_ES: Onartua

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
eu_ES: Bilatu

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
eu_ES: Desgaitu guztia

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
eu_ES: Gaitu guztia

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
eu_ES: Gaituta

[ctx: Approved product download directories]
en: URL
eu_ES: URLa

[ctx: Approved product download directory views]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Desgaituta <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: <span class="count">(%s)</span> desgaituta

[ctx: Approved product download directory views]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: <span class="count">(%s)</span> gaituta
eu_ES[1]: <span class="count">(%s)</span> gaituta

en: Apr
eu_ES: Api

en: April
eu_ES: apirila

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
eu_ES: Api

en: Arabic
eu_ES: Arabiera

en: Arbitrary HTML code.
eu_ES: Zuk nahi duzun HTML kodea.

en: Arbitrary text.
eu_ES: Zuk nahi duzun testua.

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Artxiboa <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Artxiboak <span class="count">(%s)</span>

en: Archive Title
eu_ES: Artxiboaren Izenburua

en: Archive for %s
eu_ES: %s -en artxiboa

en: Archived
eu_ES: Artxibatuta

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: <span class="count">(%s)</span> artxibatuta
eu_ES[1]: <span class="count">(%s)</span> artxibatuta

en: Archives
eu_ES: Artxiboak

en: Arctic
eu_ES: Artikoa

en: Are pretty permalinks supported?
eu_ES: Esteka iraunkor politak onartzen ditu?

en: Are you sure it exists?
eu_ES: Ziur al zaude existitze dela?

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
eu_ES: Ziur al zaude datu-basea ez dagoela karga handiaren pean?

en: Are you sure the database server is running?
eu_ES: Ziur al zaude datu-base zerbitzaria martxan dagoela?

en: Are you sure you have the correct username and password?
eu_ES: Ziur al zaude erabiltzaile izen eta pasahitz egokiak dituzula?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
eu_ES: Ziur al zaude ostalari izen egokia idatzi duzula?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
eu_ES: Ziur al zaude %s ezabatu nahi duzula?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
eu_ES: Ziur zaude aldaera guztiak ezabatu nahi dituzula? Ekintza hau ezin da desegin.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
eu_ES: Ziur zaude atributu hau ezabatu nahi duzula?

en: Are you sure you want to delete this template file?
eu_ES: Ziur zaude txantiloi fitxategi hau ezabatu nahi duzula?

en: Are you sure you want to delete this theme?
eu_ES: Ziur al zaude itxura hau ezabatu nahi duzula?

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
eu_ES: Ziur al zaude argitaratu gabeko aldaketak baztertu nahi dituzula?

en: Are you sure you want to do this?
eu_ES: Ziur al zaude hau egin nahi duzula?

en: Are you sure you want to remove this variation?
eu_ES: Ziur zaude aldera hau kendu nahi duzula?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
eu_ES: Ziur zaude jaitsiera honetarako atzipena ezeztatu nahi duzula?

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
eu_ES: Ziur zaude itzultze hau ezabatu nahi duzula? Ekintza hau ezin da desegin.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
eu_ES: Ziur zaude zerga zutabe hau ezabatu nahi duzula? Ekintza hau ezin da desegin.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
eu_ES: Ziur zaude itzultze hau prozesatu nahi duzula? Ekintza hau ezin da desegin.

en: Are you sure?
eu_ES: Ziur al zaude?

en: Argentine peso
eu_ES: Argentinako pesoa

en: Armed Forces (AA)
eu_ES: Indar Armatuak (AA)

en: Armed Forces (AE)
eu_ES: Indar Armatuak (AE)

en: Armed Forces (AP)
eu_ES: Indar Armatuak (AP)

en: Armenian dram
eu_ES: Armeniako drama

en: Array of image edits.
eu_ES: Irudi-edizioen array-a.

en: Array of the response headers from the receiving server.
eu_ES: Zerbitzaile jasotzailetik jasotako izenburuen erantzun mazua.

en: Article
eu_ES: Artikulua

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
eu_ES: Gune honetako artikuluek kapsulatutako edukia izan dezakete (adibidez: bideoak, irudiak, artikuluak etb.) Beste webgune batzuetako eduki kapsulatuaren portaera, bisitariak webgune hori bisitatzearen parekoa da.

en: Artist
eu_ES: Artista

en: Aruban florin
eu_ES: Arubako florina

en: As a browser icon
eu_ES: Arakatzaileko ikono bezala

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
eu_ES: WordPress erabiltzaile berria zarenez, <a href="%s">zure arbelera</a> joan beharko zinateke orrialde hau ezabatu eta zure edukirako orrialde berriak sortzeko. Ondo pasa!

en: As a percentage of the image, the height to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
eu_ES: Irudiaren ehuneko gisa, irudia moztu beharrako garaiera. ZAHARKITUA: Erabili `modifikatzaileak’ honen ordez.

en: As a percentage of the image, the width to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
eu_ES: Irudiaren ehuneko gisa, irudia moztu beharrako zabalera. ZAHARKITUA: Erabili `modifikatzaileak’ honen ordez.

en: As a percentage of the image, the x position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
eu_ES: Irudiaren ehuneko gisa, mozketa hasteko x ardatzaren posizioa. ZAHARKITUA: Erabili `modifikatzaileak’ honen ordez.

en: As a percentage of the image, the y position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
eu_ES: Irudiaren ehuneko gisa, mozketa hasteko y ardatzaren posizioa. ZAHARKITUA: Erabili `modifikatzaileak’ honen ordez.

en: As a reminder, here are your order details:
eu_ES: Oroigarri gisa, hementxe zure eskariaren xehetasunak:

en: As a single total
eu_ES: Guztizko bakar bat

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
eu_ES: Webgune bateko jabe bezala, pribatutasunaren alorreko lege nazional eta internazionalak bete behar dituzu. Pribatutasun Politika orrialde bat sortu eta bistaratu behar duzu adibidez.

en: As an app icon
eu_ES: Aplikazio ikono bezala

en: Ascending
eu_ES: Gorakorra

en: Ascending.
eu_ES: Gorakorra

en: Asmera
eu_ES: Asmara

en: Aspect ratio:
eu_ES: Aspektu-erlazioa:

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
eu_ES: Esleitu guraso-termino bat hierarkia bat sortzeko. Jazz terminoa, adibidez, Bebop eta Big Band-en gurasoa izango litzateke.

en: Assigned Menu
eu_ES: Esleitutako menua

en: At a Glance
eu_ES: Begirada baten

en: Athens
eu_ES: Atenas

en: Atlantic
eu_ES: Atlantikoa

en: Attach
eu_ES: Erantsi

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
eu_ES: Gehitu &#8220;%s&#8221; dagoen edukiari

en: Attach to existing content
eu_ES: Dagoen edukiari gehitu

en: Attaching Files
eu_ES: Fitxategiak atxikitzen

en: Attachment Attributes
eu_ES: Eranskinaren atributuak

en: Attachment Details
eu_ES: Eranskinaren xehetasunak

en: Attachment Display Settings
eu_ES: Eranskinen bistaratze ezarpenak

en: Attachment Page
eu_ES: Eranskin orrialdea

en: Attachment Post URL
eu_ES: Eranskinaren bidalketa URLa

en: Attachment Preview
eu_ES: Eranskin aurrebista

en: Attachment details
eu_ES: Eranskinaren xehetasunak

en: Attachment post ID
eu_ES: Eranskin-bidalketaren identifikatzailea

en: Attachment type.
eu_ES: Eranskin mota.

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
eu_ES: Saiatu bidalketa honetatik estekatutako blogak jakinarazten

en: Attempt to notify any blogs linked to from the post
eu_ES: Saiatu bidalketa honetatik estekatutako blogak jakinarazten

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
eu_ES: Sartutako kalitatea, onartutako tartetik kanpo dago [1,100]

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
eu_ES: Atzeradei baliodunik ez duen kode-labur bat analizatzea saiatzen: %s

en: Attempting to restore the previous version.
eu_ES: Aurreko bertsioa berreskuratzen saiatzen.

en: Attend an upcoming event near %s.
eu_ES: %s(e)tik gertu egingo den ekitaldira joan.

en: Attribute
eu_ES: Atributua

en: Attribute all content to:
eu_ES: Egotzi eduki guztia honi:

en: Attribute name.
eu_ES: Atributuaren izena.

en: Attribute position.
eu_ES: Atributuen kokalekua.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
eu_ES: Atributu terminoak produktu eta aldaeretara esleitu daitezke. <br/><br/><b>Oharra</b>: termino bat ezabatzean produktu eta aldaera guztietatik kenduko da. Termino bat berriz sortzeak ez du produktuetara automatikoki berriz esleituko.

en: Attribute updated successfully
eu_ES: Atributua ondo eguneratu da

en: Attributes
eu_ES: Atributuak

en: Attributes for the block.
eu_ES: Blokearentzat atributuak.

en: Audio
eu_ES: Audioa

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Audioak <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Audioak <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
eu_ES: Audio kodek-a:

en: Audio Format:
eu_ES: Audio formatua:

en: Audio Player
eu_ES: Soinu erreproduzigailua

en: Audio Widget
eu_ES: Audio widgeta

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
eu_ES[0]: Audio widgeta (%d)
eu_ES[1]: Audio widgetak (%d)

en: Audio details
eu_ES: Audioaren xehetasunak

en: Audio title
eu_ES: Audio izenburua

en: Audio title&hellip;
eu_ES: Audioaren izenburua&hellip;

en: Audio, Video, or Other File
eu_ES: Audioa, bideoa edo bestelako fitxategia

en: August
eu_ES: abuztua

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
eu_ES: Abu

en: Australian Capital Territory
eu_ES: Australiako Hiriburuaren Lurraldea

en: Australian dollar
eu_ES: Australiako dolarra

en: Author
eu_ES: Egilea

en: Author Archive
eu_ES: Egilearen Fitxategia

en: Author Followers
eu_ES: Egilearen jarraitzaileak

en: Author URL
eu_ES: Egilearen URLa

en: Author URL is not accessible
eu_ES: Egilearen URLa ez dago eskuragarri

en: Author URL of the user.
eu_ES: Erabiltzailearen egile-URLa.

en: Author profile
eu_ES: Egilearen profila

en: Author rich content with blocks and patterns
eu_ES: Sortu eduki aberatsa bloke eta ereduekin

en: Author website
eu_ES: Webgunearen egilea

en: Author:
eu_ES: Egilea:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
eu_ES: Egilea: %1$s (IP helbidea: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
eu_ES: Egilea: %s

en: Authorization header
eu_ES: Baimentze-goiburua

en: Authorize
eu_ES: Baimendu

en: Authorize Application
eu_ES: Baimendu Aplikazioa

en: Authorizing&hellip;
eu_ES: Baimentzen...

en: Authors
eu_ES: Egileak

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
eu_ES: Egileek beren bidalketak argitaratu eta editatu ditzakete eta fitxategiak igotzeko gai dira.

en: Authors who can not access this settings page will find their username on the "Edit Profile" page.
eu_ES: Ezarpenen orrialde honetara sartu ezin diren egileek beraien erabiltzaile-izena "Editatu profila" orrialdean aurkituko dute.

en: Authors:
eu_ES: Egileak:

en: Auto Draft
eu_ES: Zirriborro automatikoa

en: Auto add pages
eu_ES: Automatikoki gehitu orrialdeak

en: Auto-update
eu_ES: Autoeguneratzea

en: Auto-updates
eu_ES: Autoeguneratzeak

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Autoeguneratzea desgaituta <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Auto-eguneraketa desgaituta <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Autoeguneratzea gaituta <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Auto-eguneraketa gaituta <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates can be enabled or disabled for each individual theme. Themes with auto-updates enabled will display the estimated date of the next auto-update. Auto-updates depends on the WP-Cron task scheduling system.
eu_ES: Autoeguneratzeak banakako itxurentzat gaitu edo desgaitu daitezke. Autoeguneratzea gaituta duten itxurek hurrengo autoeguneratzearen data bistaratu dezakete. Autoeguneratzeak WP-Cron atazen programazio sistemaren baitan dago.

en: Auto-updates disabled
eu_ES: Autoeguneratzeak desgaituta

en: Auto-updates enabled
eu_ES: Autoeguneratzeak gaituta

en: Auto-updates for plugins and themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
eu_ES: Plugin eta itxuren autoeguneratzeak desgaituta dirudite. Honek zure guneak eskuragarri dauden bertsio berriak ez jasotzea eragiten du.

en: Auto-updates for plugins and/or themes appear to be disabled, but settings are still set to be displayed. This could cause auto-updates to not work as expected.
eu_ES: Pluginen edota itxuren eguneratzea desgaituta dagoela dirudi, baina ezarpenetan oraindik ezarria agertzen da. Honek autoeguneratzeak ondo ez funtzionatzea eragin dezake.

en: Auto-updates for plugins appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
eu_ES: Pluginen autoeguneratzeak desgaituta dirudite. Honek zure guneak eskuragarri dauden bertsio berriak ez jasotzea eragiten du.

en: Auto-updates for themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
eu_ES: Itxuren autoeguneratzeak desgaituta dirudite. Honek zure guneak eskuragarri dauden bertsio berriak ez jasotzea eragiten du.

en: Automatic Updates
eu_ES: Eguneraketa Automatikoak

en: Automatic update not scheduled. There may be a problem with WP-Cron.
eu_ES: Eguneraketa automatikoa ez da programatu. WP-Cronarekin arazoren bat egon daiteke.

en: Automatic update overdue by %s. There may be a problem with WP-Cron.
eu_ES: Eguneraketa automatikoa atzeratuta %s-z.  WP-Cronarekin arazoren bat egon daiteke.

en: Automatic update scheduled in %s.
eu_ES: Eguneraketa automatikoa programatuta %s-tan.

en: Automatically add new top-level pages to this menu
eu_ES: Automatikoki gehitu goi-mailako orrialdeak menu honetara

en: Automatically add paragraphs
eu_ES: Automatikoki gehitu paragrafoak

en: Automatically close comments on posts older than %s days
eu_ES: Itxi automatikoki iruzkinak %s egun baino zaharragoak diren bidalketetan

en: Autoplay
eu_ES: Bakarrik martxan jarri

en: Autosave by %s
eu_ES: %s erabiltzaileak autogordeta

en: Availability
eu_ES: Eskuragarritasuna

en: Available Actions
eu_ES: Ekintza eskuragarriak

en: Available Tools
eu_ES: Tresna Erabilgarriak

en: Available Widgets
eu_ES: Widget eskuragarriak

en: Available downloads
eu_ES: Jaisteko eskuragarri

en: Available on backorder
eu_ES: Aurre-eskaria egiteko aukera

en: Avatar Display
eu_ES: Avatar bistaratzea

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
eu_ES: Avatar URLa %d pixeleko tamainako irudiarekin.

en: Avatar URL.
eu_ES: Avatarraren URLa.

en: Avatar URLs for the comment author.
eu_ES: Iruzkin egilearen avatar URLak.

en: Avatar URLs for the user.
eu_ES: Erabiltzailearen profil irudiaren URLa.

en: Avatars
eu_ES: Avatar-ak

en: Average
eu_ES: Normala

en: Average Rating
eu_ES: Batez besteko puntuazioa

en: Average gross sales amount
eu_ES: Salmenta gordin batez besteko zenbatekoa

en: Average net sales amount
eu_ES: Salmenta garbi batez besteko zenbatekoa

en: Average rating
eu_ES: Batez besteko kalifikazioa

en: Awaiting BACS payment
eu_ES: BACS ordainketaren zain

en: Awaiting spam check
eu_ES: Zabor egiaztapenaren zain

en: Azerbaijani manat
eu_ES: Azerbajango manata

en: Azores
eu_ES: Azoreak

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
eu_ES: BETA TESTING?
    =============
    
    WordPress-en garapeneko bertsio bat erabiltzen ari zarelako jaso duzu mezu hau.
    
    Hutsegite hauek WordPress-ek duen akats batengatik direla uste baduzu, abisatuko diguzu?
     * Bidali mezu bat laguntza foroetara: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Edo, eroso sentitzen bazara, ireki akats-txosten bat: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Eskerrik asko! -- WordPress taldea

en: Back
eu_ES: Atzera

en: Back to post options
eu_ES: Sarreraren aukeretara joan

en: Background
eu_ES: Atzeko planoa

en: Background Color
eu_ES: Atzeko Planoko Kolorea

en: Background Image
eu_ES: Atzeko Planoko Irudia

[ctx: Background Preset]
en: Preset
eu_ES: Aurrezarria

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
eu_ES: Errepikatu

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
eu_ES: Korritzea

en: Background color
eu_ES: Atzeko Planoko Kolorea

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
eu_ES: Bidalketa eguneratu da. <a href="%s">Zure gunera</a> joan nola geratu den ikusteko.

en: Background updates are not working as expected
eu_ES: Atzeko planoko eguneraketak ez dira espero bezala lanean ari

en: Background updates are working
eu_ES: Atzeko planoko eguneraketak lanean ari dira

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
eu_ES: Atzeko planoko eguneraketek WordPress automatikoki eguneratu daitekela bermatzen dute momentuan erabiltzen ari zaren bertsioarentzat segurtasun eguneraketa bat argitaratzen bada.

en: Background updates may not be working properly
eu_ES: Atzeko planoko eguneraketak ez dira behar bezala lanean ari

en: Backordered
eu_ES: Berriz eskatua

en: Backorders?
eu_ES: Erreserbak?

en: Baghdad
eu_ES: Bagdad

en: Bahamas
eu_ES: Bahamak

en: Bahamian dollar
eu_ES: Bahametako dolarea

en: Bahia
eu_ES: Bahía

en: Bahraini dinar
eu_ES: Bahraingo dinarea

en: Baja California
eu_ES: Kalifornia Behea

en: Baja California Sur
eu_ES: Hegoaldeko Kalifornia Behea

en: Baleares
eu_ES: Balear uharteak

en: Bangladeshi taka
eu_ES: Bangladeshko taka

en: Bangui
eu_ES: Bangi

en: Bank code
eu_ES: Banku Kodea

en: Bank name
eu_ES: Banku Izena

en: Bank transit number
eu_ES: Bank transakzio zenbakia

en: Barbadian dollar
eu_ES: Barbadosetako dolarea

en: Barcelona
eu_ES: Bartzelona

en: Base color
eu_ES: Oinarrizko Kolorea

en: Base64 encoded representation of the instance settings.
eu_ES: Instantzia-ezarpenen kodifikatutako Base64 irudikapena.

en: Bay of Plenty
eu_ES: Pientyko Badia

en: Be part of a global open source community.
eu_ES: Izan kode irekiaren aldeko komunitate global baten kide.

en: Be sure to save this in a safe location. You will not be able to retrieve it.
eu_ES: Ziurtatu kokaleku seguruan gordetzeaz. Ezin izango duzu berreskuratu.

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
eu_ES: Izan zaitez lehena "%s"-ri buruzko iritzia ematen

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
eu_ES: %1$s erabiltzen ari zarenez, zure WordPress sareak azpi-karpetak erabili behar ditu. Erabili %2$s azpidomeinuak erabili nahi badituzu.

en: Before a comment appears
eu_ES: Iruzkina agertu baino lehen

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
eu_ES: Zure inportazio-fitxategia igo aurretik, ondorengo errorea konpondu beharko duzu:

en: Belarus
eu_ES: Bielorrusia

en: Belarusian
eu_ES: Bielorrusiera

en: Belarusian ruble
eu_ES: Bielorusiako rublea

en: Belau
eu_ES: Palau

en: Belem
eu_ES: Belém

en: Belgium
eu_ES: Belgika

en: Belgrade
eu_ES: Belgrad

en: Belize dollar
eu_ES: Belizeko dolarea

en: Benguet
eu_ES: Benget

en: Bermudian dollar
eu_ES: Bermudetako dolarea

en: Bhutanese ngultrum
eu_ES: Bhutango ngultruma

en: Billing
eu_ES: Fakturazioa

en: Billing &amp; Shipping
eu_ES: Fakturazioa eta Bidalketa

en: Billing Address
eu_ES: Fakturazio Helbidea

en: Billing Address 2
eu_ES: Fakturazio helbidea 2

en: Billing address
eu_ES: Fakturazio helbidea

en: Billing address.
eu_ES: Fakturazioa helbidea.

en: Billing details
eu_ES: Fakturazio xehetasunak

en: Billing email
eu_ES: Fakturazio posta-elektronikoa

en: Biographical Info
eu_ES: Informazio biografikoa

en: Biography
eu_ES: Biografia

en: Biscay
eu_ES: Bizkaia

en: Bitrate
eu_ES: Bit-emaria

en: Bitrate Mode
eu_ES: Bit-emari modua

en: Bitrate:
eu_ES: Bit-emaria:

en: Black
eu_ES: Beltza

en: Blank
eu_ES: Hutsa

en: Block
eu_ES: Bloke

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
eu_ES: "%1$s" blokeak ez du "%2$s." izeneko estilorik.

en: Block "%1$s" is declaring %2$s support in %3$s file under %4$s. %2$s support is now declared under %5$s.
eu_ES: "%1$s" blokea %2$s(r)ekin bateragarritasuna izendatzen ari da %3$s fitxategian %4$s(e)n. %2$s(r)ekiko bateragarritasuna %5$s(e)n izendatuta dago orain.

en: Block Editor Patterns
eu_ES: Bloke Editorearen Ereduak

en: Block Editor Styles
eu_ES: Bloke Editorearen itxurak

en: Block HTML:
eu_ES: HTML blokea:

en: Block Patterns
eu_ES: Bloke ereduak

en: Block attributes.
eu_ES: Bloke-atributuak.

en: Block category.
eu_ES: Bloke kategoria.

en: Block example.
eu_ES: Bloke adibidea.

en: Block keywords.
eu_ES: Blokearen hitz-gakoak.

en: Block name must be a string.
eu_ES: Bloke izenak String-ak izan behar dira.

en: Block name.
eu_ES: Bloke izena.

en: Block namespace.
eu_ES: Bloke izen-eremua.

[ctx: Block pattern category]
en: About
eu_ES: Honi buruz

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
eu_ES: Botoiak

[ctx: Block pattern category]
en: Call to Action
eu_ES: Ekintzarako deia

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
eu_ES: Zutabeak

[ctx: Block pattern category]
en: Contact
eu_ES: Kontaktua

[ctx: Block pattern category]
en: Featured
eu_ES: Nabarmendua

[ctx: Block pattern category]
en: Footers
eu_ES: Orri-oinak

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
eu_ES: Galeria

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
eu_ES: Goiburuak

[ctx: Block pattern category]
en: Portfolio
eu_ES: Proiektu-zorroa

[ctx: Block pattern category]
en: Posts
eu_ES: Bidalketak

[ctx: Block pattern category]
en: Services
eu_ES: Zerbitzuak

[ctx: Block pattern category]
en: Team
eu_ES: Taldea

[ctx: Block pattern category]
en: Testimonials
eu_ES: Testigantzak

[ctx: Block pattern category]
en: Text
eu_ES: Testua

en: Block pattern category "%s" not found.
eu_ES: Ez da "%s" bloke ereduaren kategoria aurkitu.

en: Block pattern category name must be a string.
eu_ES: Bloke patroiaren kategoriak kate bat izan beharra du.

[ctx: Block pattern title]
en: Grid
eu_ES: Saretxoa

[ctx: Block pattern title]
en: Image at left
eu_ES: Irudia ezkerrean

[ctx: Block pattern title]
en: Large title
eu_ES: Titulu handia

[ctx: Block pattern title]
en: Small image and title
eu_ES: Irudi txikia eta izenburua

[ctx: Block pattern title]
en: Social links with a shared background color
eu_ES: Atzeko plano kolore partekatua duten esteka sozialak

[ctx: Block pattern title]
en: Standard
eu_ES: Estandarra

en: Block patterns
eu_ES: Bloke-ereduak

en: Block patterns are pre-configured block layouts. Use them to get inspired or create new pages in a flash.
eu_ES: Bloke-ereduak aurrez konfiguratutako diseinuak dira. Erabili itzazu di-da batean inspirazioa lortzeko edo orrialde berriak sortzeko.

en: Block style name must be a string.
eu_ES: Bloke estilo izenak String-ak izan behar dira.

en: Block style name must not contain any spaces.
eu_ES: Bloke-estiloaren izenak ez du tarterik eduki behar.

en: Block style variations.
eu_ES: Bloke estiloaren aldaketak.

en: Block supports.
eu_ES: Bloke onartua.

en: Block type "%s" is already registered.
eu_ES: "%s" bloke mota dagoeneko erregistratuta dago.

en: Block type "%s" is not registered.
eu_ES: %s bloke mota ez dago erregistraturik.

en: Block type names must be strings.
eu_ES: Bloke motako izenak String-ak izan behar dira.

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
eu_ES: Bloke-motek izen-espazio aurrizki bat izan behar dute: Adibidez: my-plugin/my-custom-block-type

en: Block type names must not contain uppercase characters.
eu_ES: Bloke mota izenak ezin dituzte maiuskula karaketerak eduki.

en: Block types that the pattern is intended to be used with.
eu_ES: Eredua erabili nahi den bloke motak.

en: Block variations.
eu_ES: Bloke aldaketak.

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align bottom
eu_ES: Behean lerrokatu

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align middle
eu_ES: Lerrokatu erdian

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align top
eu_ES: Lerrokatu goian

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
eu_ES: Aldatu lerrokatze bertikala

en: Blockquote
eu_ES: Bloke-aipamena

en: Blocks
eu_ES: Blokeak

en: Blog
eu_ES: Bloga

en: Blog Archives
eu_ES: Blogaren artxiboa

en: Blog Posts
eu_ES: Sarrerak

en: Blog Title
eu_ES: Blogaren izenburua

en: Blog pages show at most
eu_ES: Erakutsi blog orrialdeetan gehienez

en: Blog pages show at most.
eu_ES: Blogean gehienez erakutsiko den orrialde kopurua.

en: Blog profile
eu_ES: Blog profila

en: Blogroll
eu_ES: Blogroll-a

en: Blogs I Follow
eu_ES: Jarraitzen ditudan blogak

en: Blue
eu_ES: Urdina

en: Body background color
eu_ES: Gorputzaren atzeko planoko kolorea

en: Body text color
eu_ES: Gorputzaren testu kolorea

en: Bold
eu_ES: Lodia

en: Bolivian boliviano
eu_ES: Boliviako bolivianoa

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
eu_ES: Bonaire, San Eustakio eta Saba

en: Book
eu_ES: Liburuak

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
eu_ES: Gogokoei gehitzeko <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">lotura iraunkorra</a>.

en: Bookmarklet
eu_ES: Bookmarkleta

en: Bookmarks
eu_ES: Laster-markak

en: Books
eu_ES: Liburuak

en: Border
eu_ES: Ertza

en: Border color
eu_ES: Inguruko-marraren kolorea

en: Bosnia and Herzegovina
eu_ES: Bosnia-Herzegovina

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
eu_ES: Bosnia-Herzegovinako marko aldagarria

en: Both
eu_ES: Biak

en: Both WordPress URL and site URL can start with either %1$s or %2$s. A URL starting with %2$s requires an SSL certificate, so be sure that you have one before changing to %2$s. With %2$s, a padlock will appear next to the address in the browser address bar. Both %2$s and the padlock signal that your site meets some basic security requirements, which can build trust with your visitors and with search engines.
eu_ES: Bai WordPress-en URLa eta baita gunearen URLa ere %1$s-z edo %2$s-z has daitezke. %2$s-z hasten den URL batek SSL ziurtagiria behar du; beraz, ziurtatu baduzula %2$s-ra aldatu aurretik. %2$s-rekin, giltzarrapo bat agertuko da helbidearen ondoan nabigatzailearen helbide-barran. Bai %2$s-k eta baita giltzarrapoak ere zure guneak oinarrizko segurtasun-baldintza batzuk betetzen dituela adierazten dute, zure bisitariengan eta bilaketa-motorrengan konfiantza sortuz.

en: Both registration and last updated dates must be provided.
eu_ES: Erregistro eta azken bertsio datak beharrezkoak dira.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
eu_ES: Erregistro eta azken bertsio datak data baliozkoak izan behar dira.

en: Botswana pula
eu_ES: Botswanako pula

en: Bottom
eu_ES: Behea

en: Bottom Left
eu_ES: Behean ezkerrean

en: Bottom Right
eu_ES: Behean eskuinean

en: Bouvet Island
eu_ES: Bouvet uhartea

en: Branch code
eu_ES: Adar Kodea

en: Branch sort
eu_ES: Adar bidez

en: Brazil
eu_ES: Brasil

en: Brazilian real
eu_ES: Brasilgo erreala

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
eu_ES: Banandu iruzkinak orrialdeetan, orrialde bakoitzeko goi-mailan %1$s iruzkinekin eta lehenetsita %2$s orrialdea bistaratuz

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
eu_ES: Eguneraketa bat egiten ari gara eta webgunea ez dago erabilgarri. Berehala izango gara martxan. Barkatu eragozpenak.

en: British Columbia
eu_ES: Columbia Britainiarra

en: British English
eu_ES: Ingelesa (Britainia Handia)

en: British Indian Ocean Territory
eu_ES: Indiako Ozeanoko Britainiar Lurraldea

en: Brown
eu_ES: Marroia

en: Browse
eu_ES: Arakatu

en: Browse All
eu_ES: Dena arakatu

en: Browse products
eu_ES: Produktuak arakatu

en: Browse revisions
eu_ES: Arakatu berrikusketak

en: Browse styles
eu_ES: Arakatu estiloak

en: Brunei dollar
eu_ES: Bruneiko dolarea

en: Brussels
eu_ES: Brusela

en: Bucharest
eu_ES: Bukarest

en: Bulacan
eu_ES: Bulakan

en: Bulgarian
eu_ES: Bulgariera

en: Bulgarian lev
eu_ES: Bulgariako lev

en: Bulk Actions
eu_ES: Multzokako ekintzak

en: Bulk Edit
eu_ES: Editatu multzoka

en: Bulk Select
eu_ES: Multzokako hautaketa

en: Bulk actions
eu_ES: Multzokako ekintzak

en: Bulk edit
eu_ES: Editatu multzoka

en: Bulk select
eu_ES: Multzokako hautaketa

en: Bulleted list
eu_ES: Buletadun zerrenda

en: Burmese kyat
eu_ES: Burmasako kyata

en: Burundian franc
eu_ES: Burundiako frankoa

en: Button
eu_ES: Botoia

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
eu_ES: Hurrengoa

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
eu_ES: Aurrekoa

[ctx: Button label to reveal tool panel options]
en: %s options
eu_ES: %s aukerak

en: Button text
eu_ES: Testu botoia

en: Buttons
eu_ES: Botoiak

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
eu_ES: Erosi &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy now
eu_ES: Orain erosi

en: By %s
eu_ES: Garatzailea: %s

en: By %s.
eu_ES: Garatzailea: %s.

en: By default WordPress does not collect any analytics data. However, many web hosting accounts collect some anonymous analytics data. You may also have installed a WordPress plugin that provides analytics services. In that case, add information from that plugin here.
eu_ES: WordPressek berez ez du analisi daturik biltzen. Hala ere, web ostatze kontu askok zenbait analisi datu anonimo biltzen dituzte. Baliteke zuk ere analisi zerbitzua eskaintzen duen WordPresseko pluginen bat instalaturik izatea. Kasu horretan, gehitu plugin horren inguruko informazioa hemen.

en: By default WordPress does not collect any personal data about visitors, and only collects the data shown on the User Profile screen from registered users. However some of your plugins may collect personal data. You should add the relevant information below.
eu_ES: WordPressek berez ez du bisitarien datu pertsonalik biltzen, eta izena eman duten erabiltzaileen Erabiltzaile Profila pantailan agertzen diren datuak bakarrik biltzen ditu. Bestalde, dauzkazun plugin batzuk datu pertsonalak bildu ditzakete. Informazio esanguratsua gehitu beharko zenuke azpian.

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
eu_ES: Defektuz, WordPressek ez du inolako datu pertsonalik inorekin elkarbanatzen.

en: By default, WordPress does not include a contact form. If you use a contact form plugin, use this subsection to note what personal data is captured when someone submits a contact form, and how long you keep it. For example, you may note that you keep contact form submissions for a certain period for customer service purposes, but you do not use the information submitted through them for marketing purposes.
eu_ES: WordPressek berez ez dauka kontaktu inprimakirik. Kontaktu inprimaki bat sortzeko plugin bat erabiltzen baduzu, azpiatal hau erabili ezazu kontaktu inprimaki bat bidaltzean zein datu pertsonal jasotzen diren eta zein epetan gordetzen dituzun zehazteko. Adibidez, bezeroari zerbitzu bat emateko helburuz inprimakien bidalketak epe jakin batean gordetzen dituzula zehaztu dezakezu, baina ez duzula haien bidez bidalitako informazioa marketing helburuekin erabiliko.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
eu_ES: Erabiltzaile berriek e-posta bat jaso ohi dute zure webguneko erabiltzaile bezala gehituak izan direla informatzen diena. E-posta honek pasahitza berrezartzeko esteka ere badauka. Itzali kontrol-laukia erabiltzaile berriari ongietorri e-posta bidaltzerik nahi ez baduzu.

en: By: %s
eu_ES: %s(e)k

en: CFP franc
eu_ES: Frankoa

en: CSS Classes
eu_ES: CSS klaseak

en: CSS Classes (optional)
eu_ES: CSS klaseak (aukerazkoa)

en: CSS code
eu_ES: CSS kodea

en: Cache key must be an integer or a non-empty string, %s given.
eu_ES: Cache gakoa integer edo hutsik ez dagoen katea izan behar da, %s eman da.

en: Cache key must not be an empty string.
eu_ES: Cache gakoa ezin da kate hutsa izan.

en: Cagayan
eu_ES: Kagaian

en: Cairo
eu_ES: Kairo

en: Calculate coupon discounts sequentially
eu_ES: Kupoi deskontuak sekuentzialki kalkulatu

en: Calculate shipping
eu_ES: Bidalketa gastuak kalkulatu

en: Calculate tax based on
eu_ES: Zergak honen arabera kalkulatu

en: Calculation type
eu_ES: Kalkulu mota

en: Calculations
eu_ES: Kalkuluak

en: Calcutta
eu_ES: Kalkuta

en: Calendar
eu_ES: Egutegia

en: California
eu_ES: Kalifornia

en: Camarines Norte
eu_ES: Ipar Kamarines

en: Camarines Sur
eu_ES: Hego Kamarines

en: Cambodia
eu_ES: Kanbodia

en: Cambodian riel
eu_ES: Kanboiako riela

en: Cameroon
eu_ES: Kamerun

en: Camiguin
eu_ES: Kamigin

en: Can anyone register on this site?
eu_ES: Edonor ahal du gune honetan izena eman?

en: Can communicate with WordPress.org
eu_ES: WordPress.org-ekin komunikatu daiteke

en: Canada
eu_ES: Kanada

en: Canadian dollar
eu_ES: Kanadako dolarra

en: Canary
eu_ES: Kanariak

en: Cancel
eu_ES: Ezeztatu

en: Cancel Edit
eu_ES: Utzi edizioa

en: Cancel Editing
eu_ES: Utzi edizioa

en: Cancel and go back
eu_ES: Utzi eta atzera itzuli

en: Cancel changes
eu_ES: Utzi aldaketak

en: Cancel edit
eu_ES: Utzi edizioa

en: Cancel password change
eu_ES: Bertan behera utzi pasahitza aldatzea

en: Cancel reply
eu_ES: Utzi erantzuna

en: Cancel schedule
eu_ES: Antolaketa ezeztatu

en: Canceled
eu_ES: Ezeztatuta

en: Cancelled
eu_ES: Ezeztatuta

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Kantzelatua <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Kantzelatua <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
eu_ES: Eskaria kantzelatua

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
eu_ES: Ezeztatutako eskari posta elektronikoak aukeratutako hartzaileei bidaltzen zaizkie eskariak ezeztatu bezala markatu direnean (aurretik prozesatzen edo zain bazeuden).

en: Cancun
eu_ES: Cancún

en: Cannot Authorize Application
eu_ES: Ezin da Aplikazioa Baimendu

en: Cannot create a comment with that type.
eu_ES: Ezin da iruzkina sortu mota horrekin.

en: Cannot create a revision of a revision
eu_ES: Ezin da berrikusketa baten berrikusketa sortu

en: Cannot create a user with an empty login name.
eu_ES: Ezin da erabiltzaile-izen hutseko erabiltzailea sortu.

en: Cannot create existing %s.
eu_ES: Ezin da dagoeneko existitzen den %s sortu.

en: Cannot create existing comment.
eu_ES: Ezin da sortu badagoen iruzkin bat.

en: Cannot create existing post.
eu_ES: Ezin da sortu dagoeneko existitzen den bidalketa.

en: Cannot create existing user.
eu_ES: Ezin da dagoeneko existitzen den erabiltzailerik sortu.

en: Cannot create order: %s
eu_ES: Ezin da eskaria sortu: %s

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
eu_ES: Ezin duzu plugin aktibo bat ezabatu. Desaktibatu ezazu lehenbizi.

en: Cannot introspect application password.
eu_ES: Ezin izan da aztertu aplikazio pasahitza.

en: Cannot load %s.
eu_ES: Ezin da %s kargatu.

en: Cannot load image metadata.
eu_ES: Ezin dira irudiaren metadatuak kargatu.

en: Cannot preview a widget that does not extend WP_Widget.
eu_ES: Ezin da aurreikusi WP_Widget oinarri ez duten widgetik.

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
eu_ES: Ezin da irudia birdimentsionatu. Zabalera eta garaiera ez daude ezarrita.

en: Cannot save image metadata.
eu_ES: Ezin dira irudiaren metadatuak gorde.

en: Cannot select database
eu_ES: Ezin da datu-basea hautatu

en: Cannot send password reset, permission denied.
eu_ES: Ezin da pasahitzaren berrezartzea bidali, baimena ukatua.

en: Cannot set instance on a widget that does not extend WP_Widget.
eu_ES: Ezin da instantzia konfiguratu WP _Widget zabaltzen ez duen widget batean.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
eu_ES: Ezin da guraso terminoa ezarri, taxonomia ez da hierarkikoa.

en: Cannot stabilize objects. Convert the object to an array first.
eu_ES: Ezin dira objektuak egonkortu. Bihurtu objektua array batean lehenbizi.

en: Cannot view post type.
eu_ES: Ezin da bidalketa mota ikusi.

en: Cannot view status.
eu_ES: Ezin da egoera ikusi.

en: Cantabria
eu_ES: Kantabria

en: Canton
eu_ES: Kanton

en: Capabilities
eu_ES: Ahalmenak

en: Cape Verde
eu_ES: Cabo Verde

en: Cape Verdean escudo
eu_ES: Cabo Verdeko eskudoa

en: Capiz
eu_ES: Kapiz

en: Caption
eu_ES: Argazki-oina

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
eu_ES: Eranskinaren epigrafea, datu-basean dagoen bezala.

en: Caption&hellip;
eu_ES: Epigrafea&hellip;

en: Captions
eu_ES: Epigrafeak

en: Captions/Subtitles
eu_ES: Epigrafeak/Azpidatziak

en: Capture
eu_ES: Jaso

en: Card code
eu_ES: Txartel Kodea

en: Card number
eu_ES: Txartel zenbakia

en: Cart
eu_ES: Saskia

en: Cart page
eu_ES: Saski orrialdea

en: Cart totals
eu_ES: Guztira

en: Cart updated.
eu_ES: Saskia eguneratua

en: Cash on delivery
eu_ES: Jasotzean ordaintzeko

en: Catalan
eu_ES: Katalana

en: Catalog
eu_ES: Katalogoa

en: Catalog &amp; search
eu_ES: Katalogoa eta bilaketa

en: Catalog visibility:
eu_ES: Katalogoaren ikuspena:

en: Catanduanes
eu_ES: Katanduanes

en: Categories
eu_ES: Atalak

en: Categories and Tags Converter
eu_ES: Kategoria eta etiketa bihurgailua

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
eu_ES: Hautatutako kategoria batzuk etiketak bihur daitezke <a href="%s">Kategoria eta etiketa bihurgailua</a> erabiliz.

en: Categories deleted.
eu_ES: Kategoriak ezabatuta.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
eu_ES: Kategoriek hierarkia dute, hau da, azpi-kategoriak eduki ditzakete. Etiketek, aldiz, ez dute hierarkiarik eta ezin dira habiratu. Batzuetan, jendea bietako bat erabiltzen hasten da bere bidalketetan eta gero bere edukientzako bestea hobeto datorkiola konturatzen da.

en: Categories list
eu_ES: Kategorien zerrenda

en: Categories list navigation
eu_ES: Kategorien zerrendaren nabigazioa

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
eu_ES: Kategoriek, etiketek ez bezala, hierarkia bat izan dezakete. Jazz izeneko kategoria izan dezakezu eta, honen azpian Bebop eta Big Band izeneko azpi-kategoriak. Aukerazkoa erabat.

en: Categories:
eu_ES: Kategoriak:

en: Categories:
eu_ES: Mailak:

en: Categories: %s
eu_ES: Atalak: %s

en: Category
eu_ES: Atala

en: Category added.
eu_ES: Kategoria gehitu da.

en: Category archive display type.
eu_ES: Kategoria artxiboaren erakusketa modua.

en: Category deleted.
eu_ES: Kategoria ezabatuta.

en: Category not added.
eu_ES: Kategoria ez da gehitu.

en: Category not updated.
eu_ES: Kategoria ez da eguneratu.

en: Category order
eu_ES: Kategoria ordena

en: Category slug.
eu_ES: Kategoria slug-a.

en: Category updated.
eu_ES: Kategoria eguneratuta.

en: Category: | Categories:
eu_ES[0]: Kategoria
eu_ES[1]: Kategoriak:

en: Caution:
eu_ES: Kontuz:

en: Cavite
eu_ES: Kabite

en: Cayman
eu_ES: Kaiman uharteak

en: Cayman Islands
eu_ES: Kaiman uharteak

en: Cayman Islands dollar
eu_ES: Kaiman uharteetako dolarea

en: Cebu
eu_ES: Zebu

en: Cell padding
eu_ES: Zelden betegarria

en: Cell spacing
eu_ES: Zelden espazioa

en: Cell type
eu_ES: Zelda-mota

en: Center
eu_ES: Erdia

en: Central African CFA franc
eu_ES: Afrika zentraleko frankoa

en: Central African Republic
eu_ES: Afrika Erdiko Errepublika

en: Chaco
eu_ES: Txako

en: Chad
eu_ES: Txad

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
eu_ES: Chaharmahal eta Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)

en: Change
eu_ES: Aldatu

en: Change Account
eu_ES: Kontua aldatu

en: Change Frequency
eu_ES: Aldaketa Maiztasuna

en: Change Permalink Structure
eu_ES: Aldatu esteka iraunkor estruktura

en: Change address
eu_ES: Aldatu Helbidea

en: Change audio
eu_ES: Aldatu audioa

en: Change blog profile ID
eu_ES: Aldatu blog profilaren identifikatzailea

en: Change file
eu_ES: Aldatu fitxategia

en: Change image
eu_ES: Irudia aldatu

en: Change logo
eu_ES: Aldatu logoa

en: Change order status to on-hold
eu_ES: Aldatu eskariaren egoera zain-era

en: Change role to&hellip;
eu_ES: Aldatu eginkizuna&hellip;

en: Change status:
eu_ES: Aldatu egoera:

en: Change theme
eu_ES: Aldatu itxura

en: Change to:
eu_ES: Honetara aldatu:

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
eu_ES[0]: Bloke %den mota aldatu
eu_ES[1]: %d blokeren mota aldatu

en: Change video
eu_ES: Aldatu bideoa

en: Change your Privacy Policy page
eu_ES: Zure Pribatutasun Politika orrialdea aldatu

en: Changed roles.
eu_ES: Eginkizunak aldatu dira.

en: Changes have already been trashed.
eu_ES: Aldaketak dagoeneko zakarrontzian daude.

en: Changes saved.
eu_ES: Aldaketak gorde egin dira.

en: Changes trashed successfully.
eu_ES: Aldaketak zakarrontzira bidali dira.

en: Changeset is being edited by other user.
eu_ES: Beste erabiltzaile bat aldaketa multzoak editatzen ari da.

en: Changing to %s
eu_ES: %s(e)ra aldatzen

en: Chapters
eu_ES: Kapituluak

en: Cheatin&#8217; uh?
eu_ES: Tranpa egiten ala?

en: Check Spelling
eu_ES: Zuzendu ortografia

en: Check for Spam
eu_ES: Begiratu Spamik dagoen

en: Check for updates manually
eu_ES: Egiaztatu eguneraketak automatikoki

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
eu_ES: Kutxa hau markatu kupoia beste kupoiekin batera erabili ezin bada.

en: Check your email
eu_ES: Egiaztatu zure eposta

en: Check your email for the confirmation link.
eu_ES: Begiratu zure e-posta berrespen estekarako.

en: Check your email for your new password.
eu_ES: Begiratu zure e-posta pasahitz berria heldu zaizun egiaztatzeko.

en: Checking...
eu_ES: Egiaztatzen...

en: Checkout
eu_ES: Erosketa burutu

en: Checkout Page
eu_ES: Erosketa burutze orrialdea

en: Checkout endpoints
eu_ES: Erosketa burutu amaierak

en: Checkout page
eu_ES: Erosketa burutze orrialdea

en: Chiapas
eu_ES: Txiapas

en: Child theme
eu_ES: Itxura umea

en: Child theme of %s
eu_ES: %s-(e)ren haur-itxura

en: Chile
eu_ES: Txile

en: Chilean peso
eu_ES: Txileko pesoa

en: China
eu_ES: Txina

en: Chinese
eu_ES: Txinera

en: Chinese (Simplified)
eu_ES: Txinera (sinplifikatua)

en: Chinese (Traditional)
eu_ES: Txinera (tradizionala)

en: Chinese yuan
eu_ES: Txinako yuana

en: Choose
eu_ES: Hautatu

en: Choose Image
eu_ES: Irudia Aukeratu

en: Choose a Background Image
eu_ES: Aukeratu atzeko planoko irudi bat

en: Choose a Custom Header
eu_ES: Aukeratu goiburu pertsonalizatu bat

en: Choose a city in the same timezone as you.
eu_ES: Aukeratu hiri bat zure ordu-zona berdinean.

en: Choose a currency&hellip;
eu_ES: Dibisa bat aukeratu&hellip;

en: Choose a file from your computer:
eu_ES: Hautatu fitxategi bat zure ordenagailuan:

[ctx: Choose a help topic]
en: Choose a Category:
eu_ES: Maila bat Aukeratu

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
eu_ES: Zerga tasa honentzako lehentasun bat aukeratu. Lehentasun bakoitzeko, bat datorren tasa bat bakarrik erabiliko da. Eremu bakar batentzat hainbat zerga tasa definitzeko tasa bakoitzeko lehentasun desberdin bat zehaztu behar duzu.

en: Choose a state&hellip;
eu_ES: Aukeratu estatua&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
eu_ES: Produktu honentzako zerga klase bat aukeratu. Zerga klaseak produktu mota desberdinei zerga-tasa desberdinak aplikatzeko erabiltzen dira.

en: Choose an action...
eu_ES: Aukeratu ekintza bat...

en: Choose an image
eu_ES: Irudi bat aukeratu

en: Choose an image from your computer:
eu_ES: Zeure ordenagailuko irudi bat aukera ezazu:

en: Choose an option
eu_ES: Hautatu aukera bat

en: Choose audio
eu_ES: Aukeratu audioa

en: Choose coupons&hellip;
eu_ES: Kupoiak aukeratu&hellip;

en: Choose either a city in the same timezone as you or a %s (Coordinated Universal Time) time offset.
eu_ES: Aukeratu zure ordu-eremu bereko hiri edo %s (Ordu Unibertsal Koordinatua) ordu-desplazamendu bat.

en: Choose file
eu_ES: Aukeratu fitxategia

en: Choose from the most used tags
eu_ES: Aukeratu gehien erabilitako etiketen artean

en: Choose image
eu_ES: Aukeratu irudia

en: Choose logo
eu_ES: Aukeratu logoa

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
eu_ES: Aukeratu webgunearen goiburuan agertzea nahi duzun irudiaren zatia.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
eu_ES: Aukeratu zein bidalketa modu gehitu nahi duzun. Zonaldeak onartzen dituzten bidalketa moduak soilik agertuko dira.

en: Choose the target frame for your link.
eu_ES: Aukeratu zure estekaren helburu-markoa.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
eu_ES: Aukeratu zabor txarrena automatikoki ezabatzea edo zabor guztia beti zabor karpetan uztea.

en: Choose video
eu_ES: Aukeratu bideoa

en: Choose what to export
eu_ES: Aukeratu zer esportatu behar den

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
eu_ES: Tasa hau konposatua den aukeratu. Zerga tasa konposatuak beste zerga tasez gain aplikatzen dira.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
eu_ES: Zerga tasa hau bidalketari aplikatzen zaion aukeratu.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
eu_ES: Aukeratu diruak berehala jaso nahi dituzun ala ordainketa soilik ahalbideratu.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
eu_ES: Zein herrialdetara bidali nahi duzun aukeratu, edo saltzen duzun leku guztietara bidaltzea aukeratu.

en: Choose which format of email to send.
eu_ES: Aukeratu zein email formatua bidali.

en: Christmas Island
eu_ES: Christmas uhartea

en: Chubut
eu_ES: Txubut

en: Cincinnati
eu_ES: Gasteiz

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
eu_ES: Erregela honentzako hiriak. Punto-koma erabili (;) balio anitz bereizteko. Hutsik utzi hiri guztiei aplikatzeko.

en: City
eu_ES: Herria

en: City name.
eu_ES: Herriaren izena.

en: City:
eu_ES: Hiria:

en: Class name
eu_ES: Klase izena

en: Class names for the link element of this menu item.
eu_ES: Menuko elementu honen esteka-elementurako klase-izenak.

en: Classic
eu_ES: Ohikoa

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
eu_ES: Bloke Klasikoaren Laster-teklak

en: Classic Editor
eu_ES: Editore klasikoa

en: Cleaning up spam takes time.
eu_ES: Zaborra garbitzeak bere denbora darama.

en: Clear
eu_ES: Garbitu

en: Clear Crop
eu_ES: Garbitu mozketa

en: Clear Inactive Widgets
eu_ES: Garbitu erabiltzen ez diren widget-ak

en: Clear Results
eu_ES: Emaitzak garbitu

en: Clear formatting
eu_ES: Formatua garbitu

en: Clear transients
eu_ES: Iragankorrak garbitu

en: Cleared by Akismet
eu_ES: Akismet-ek garbituta

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
eu_ES: Egin klik &#8220;Gehitu irudi berria&#8220; botoian zure ordenagailutik irudi-fitxategi bat igotzeko. Zure itxura hobeto dabil goiburuan bideoak duen tamaina bera duen irudi bat jarrita &#8212; Igo ostean, irudia mozteko aukera izango duzu egokitzapen perfektua lortzeko.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
eu_ES: Egin klik &#8220;Gehitu irudi berria&#8220; botoian zure ordenagailutik irudi-fitxategi bat igotzeko. Zure itxura hobeto dabil goiburuan %s pixeleko garaiera duen irudi bat jarrita &#8212; Igo ostean, irudia mozteko aukera izango duzu egokitzapen perfektua lortzeko.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
eu_ES: Egin klik &#8220;Gehitu irudi berria&#8220; botoian zure ordenagailutik irudi-fitxategi bat igotzeko. Zure itxura hobeto dabil goiburuan %s pixeleko tamaina duen irudi bat jarrita &#8212; Igo ostean, irudia mozteko aukera izango duzu egokitzapen perfektua lortzeko.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
eu_ES: Egin klik &#8220;Gehitu irudi berria&#8220; botoian zure ordenagailutik irudi-fitxategi bat igotzeko. Zure itxura hobeto dabil goiburuan %s pixeleko zabalera duen irudi bat jarrita &#8212; Igo ostean, irudia mozteko aukera izango duzu egokitzapen perfektua lortzeko.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
eu_ES: Sakatu &#8220;Hurrengoa&#8221; botoia zure menuan estekak gehitzen hasteko.

en: Click Customize for the active theme or Live Preview for any other theme to see a live preview
eu_ES: Egin klik Pertsonalizatun itxura aktiborako edo Zuzeneko Aurrebistan beste edozein itxurarako, zuzeneko aurrebista ikusteko

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
eu_ES: Egin klik &#8217;Gorde menua&#8217; aukeran gorde gabe dauden menu-elementuak publiko egiteko.

en: Click here
eu_ES: Klikatu hemen

en: Click here to cancel reply.
eu_ES: Egin klik hemen erantzuna bertan behera uzteko.

en: Click here to enter your code
eu_ES: Egin klik hemen kodea sartzeko

en: Click here to login
eu_ES: Egin klik hemen saioa hasteko

en: Click here to reset your password
eu_ES: Egin klik hemen pasahitza berrezartzeko

en: Click here to set your new password.
eu_ES: Hemen sakatu pasahitz berria ezartzeko.

en: Click here to view
eu_ES: Hemen sakatu ikusteko

en: Click on the 'unsubscribe' link at the bottom of every email (including this one)
eu_ES: Email guztien (hau barne) behekaldean datorren 'ezabatu harpidetza' lotura klikatu

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
eu_ES: Egin klik itxuran bere izena, bertsioa, egilea, deskribapena, etiketak eta Ezabatu lotura ikusteko.

en: Click the Save Menu button to save your changes.
eu_ES: Egin klik Gorde Menua botoian zure aldaketak gordetzeko.

en: Click the Use this Key button.
eu_ES: Egin klik 'Gako hau erabili' botoian.

en: Click the following link or copy it into a browser. Note this link is only valid for %s
eu_ES: Klikatu ondoko lotura edo kopiatu nabigadorean. Link hau, soilik, %s-rentzako da baliagarria.

en: Click the image to edit or update
eu_ES: Klikatu irudian editatzeko edo eguneratzeko

en: Click to edit the site title.
eu_ES: Egin klik gunearen izenburua editatzeko.

en: Click to edit this element.
eu_ES: Egin klik elementu hau editatzeko.

en: Click to edit this menu.
eu_ES: Egin klik menu hau editatzeko.

en: Click to edit this widget.
eu_ES: Egin klik widget hau editatzeko.

en: Click to toggle
eu_ES: Egin klik txandakatzeko

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
eu_ES: <strong>Hautatu fitxategiak</strong> estekan klik eginez, beste nabigazio leiho bat irekitzen da, zure sistema eragileko fitxategiak erakusten dituen. Nahi duzun fitxategian klik egin ondoren <strong>Ireki</strong> hautatuz, igotzailearen pantailan aurrerapen-barra gaituko da.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
eu_ES: Elementu baten klik egitean bere xehetasunak ikusiko dituzu, elementua aurreikusi edo edizio azkarrak egiteko. Hor egindako aldaketa guztiak automatikoki gordeko dira.

en: Client version
eu_ES: Bezero bertsioa

en: Close
eu_ES: Itxi

en: Close all open tags
eu_ES: Itxi etiketa irekiak

en: Close blockquote tag
eu_ES: Aipamen etiketa itxi

en: Close bold tag
eu_ES: Testu lodia etiketa itxi

en: Close bulleted list tag
eu_ES: Buletdun zerrenda etiketa itxi

en: Close code tag
eu_ES: Kode etiketa itxi

en: Close deleted text tag
eu_ES: Ezabatutako testu etiketa itxi

en: Close details dialog
eu_ES: Itxi zehaztapenen leihoa

en: Close dialog
eu_ES: Elkarrizketa itxi

en: Close inserted text tag
eu_ES: Txertatutako testu etiketa itxi

en: Close italic tag
eu_ES: Etzana etiketa itxi

en: Close list item tag
eu_ES: Zerrenda elementu etiketa itxi

en: Close media attachment panel
eu_ES: Itxi media-eranskinen panela

en: Close menu
eu_ES: Itxi menua

en: Close numbered list tag
eu_ES: Zenbatutako zerrenda etiketa itxi

en: Close overlay
eu_ES: Itxi

en: Close reorder mode
eu_ES: Berordenatzeko modua itxi

en: Close sharing dialog
eu_ES: Itxi partekatze-leihoa

en: Close the Customizer and go back to the previous page
eu_ES: Itxi Pertsonalizatzailea eta itzul zaitez aurreko orrialdera

en: Close uploader
eu_ES: Itxi gora kargatzailea

en: Closed
eu_ES: Itxita

en: Cmd + letter:
eu_ES: Cmd + hizkia:

en: Cocos (Keeling) Islands
eu_ES: Cocosak (Keeling uharteak)

en: Code
eu_ES: Kodea

en: Code editor
eu_ES: Kode Editorea

en: Code is Poetry
eu_ES: Kodea poesia da

en: Collapse Main menu
eu_ES: Tolestu menu nagusia

en: Collapse menu
eu_ES: Tolestu menua

en: Colombia
eu_ES: Kolonbia

en: Colombian peso
eu_ES: Kolonbiako pesoa

en: Colombo
eu_ES: Kolonbo

en: Color
eu_ES: Kolorea

en: Color Scheme
eu_ES: Kolore skmea

en: Color Settings
eu_ES: Kolore Ezarpenak

en: Color: %s
eu_ES: Kolorea: %s

en: Colors
eu_ES: Koloreak

en: Column
eu_ES: Zutabea

en: Column group
eu_ES: Zutabe-multzoa

en: Columns
eu_ES: Zutabeak

[ctx: Comma-separated list of replacement words in your language]
en: &#8217;tain&#8217;t,&#8217;twere,&#8217;twas,&#8217;tis,&#8217;twill,&#8217;til,&#8217;bout,&#8217;nuff,&#8217;round,&#8217;cause,&#8217;em
eu_ES: ez da, hala ere, zegoen, hau da, baliteke, -raino, hau, nahiko, inguru, zeren eta, haiei

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
eu_ES: bat,gara,dira,bezain,izan,com,nondik,nola,in,da,edo,hau,hori,hura,zen,ziren,nintzen,zer,noiz,non,nor,nork,www

[ctx: Comma-separated list of words to texturize in your language]
en: 'tain't,'twere,'twas,'tis,'twill,'til,'bout,'nuff,'round,'cause,'em
eu_ES: ez da, hala ere, zegoen, hau da, baliteke, -raino, hau, nahiko, inguru, zeren eta, haiei

en: Comment
eu_ES: Iruzkin

en: Comment #%d could not be checked.
eu_ES: #%d iruzkina ezin izan da egiaztatu.

en: Comment #%d is not spam.
eu_ES: #%d iruzkina ez da zaborra.

en: Comment #%d is spam.
eu_ES: #%d iruzkina zaborra da.

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
eu_ES: %d iruzkinak informazio pertsonala dauka, baina ezin izan da anonimo gisa sortu.

en: Comment %d does not exist
eu_ES: %d iruzkina ez da existitzen

en: Comment Author
eu_ES: Iruzkin egilea

en: Comment Author Email
eu_ES: Iruzkin egilearen e-posta

en: Comment Author IP
eu_ES: Iruzkindu Autorearen IPa

en: Comment Author URL
eu_ES: Iruzkin egilearen URLa

en: Comment Author User Agent
eu_ES: Iruzkin Egilearen Erabiltzaile-agentea

en: Comment Content
eu_ES: Iruzkinaren edukia

en: Comment Date
eu_ES: Iruzkinaren data

en: Comment History
eu_ES: Iruzkin-historia

en: Comment Moderation
eu_ES: Iruzkinen moderazioa

en: Comment Submission Failure
eu_ES: Iruzkin bidalketan akatsa

en: Comment URL
eu_ES: Iruzkinaren URLa

en: Comment author must fill out name and e-mail
eu_ES: Iruzkinaren egileak izena eta e-posta bete behar ditu

en: Comment author must fill out name and email
eu_ES: Iruzkinaren egileak izena eta e-posta bete behar ditu

en: Comment author must have a previously approved comment
eu_ES: Iruzkinaren egileak aurreko batean onartutako iruzkinen bat eduki behar du

en: Comment author name and email are required.
eu_ES: Iruzkinaren egile izena eta e-posta beharrezkoak dira.

en: Comment by %s marked as spam.
eu_ES: %s(r)en iruzkina zabor gisa markatu da.

en: Comment by %s moved to the Trash.
eu_ES: %s(r)en iruzkina zakarrontzira bota da.

en: Comment by %s moved to the trash.
eu_ES: %s(r)en iruzkina zakarrontzira bota da.

en: Comment discarded.
eu_ES: Iruzkina baztertuta.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
eu_ES: Iruzkinaren tamaina onartzen dena baino luzeagoa da.

en: Comment is required.
eu_ES: Iruzkina beharrezkoa da.

en: Comment moderation
eu_ES: Iruzkinen moderazioa

en: Comment must be manually approved
eu_ES: Iruzkina eskuz onartu behar da

en: Comment navigation
eu_ES: Erantzunetan nabigatu

en: Comment not found.
eu_ES: Ez da iruzkina aurkitu.

en: Comment on %1$s by %2$s
eu_ES: %2$s(e)k %1$s(r)i buruz egindako iruzkinak

en: Comment status
eu_ES: Iruzkinaren egoera

en: Comment status was changed to %s
eu_ES: Iruzkinaren egoera aldatu egin da: %s

en: Comment:
eu_ES: Erantzuna:

en: Comment: %s
eu_ES: Erantzuna: %s

en: Comments
eu_ES: Iruzkinak

en: Comments %s
eu_ES: Iruzkinak %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
eu_ES: Erantzunak (%1$s) &#8220;%2$s&#8221; bidalketan

en: Comments (%s)
eu_ES: Erantzunak (%s)

en: Comments Feed
eu_ES: Iruzkinen jarioa

en: Comments I've Made
eu_ES: Neuk Egindako Iruzkinak

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
eu_ES: Erantzunak desaktibatuta daude <span class="screen-reader-text">%s sarreran</span>

en: Comments are closed.
eu_ES: Erantzunak itxita daude.

en: Comments feed
eu_ES: Iruzkinen jarioa

en: Comments for %1$s searching on %2$s
eu_ES: %1$s(e)ko iruzkinak %2$s(e)n bilatzen

en: Comments for %s
eu_ES: %s(e)ko iruzkinak

en: Comments list
eu_ES: Erantzun-zerrenda

en: Comments list navigation
eu_ES: Erantzun-zerrendaren nabigazioa

en: Comments navigation
eu_ES: Erantzunen nabigazioa

en: Comments on %s
eu_ES: %s(r)i buruzko iruzkinak

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
eu_ES: &#8220;%s&#8221; bidalketako iruzkinak

en: Comments on: %s
eu_ES: %s(e)ko iruzkinak

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
eu_ES: Iruzkinetan bistaratu iruzkin %s orrialde bakoitzaren goialdean

en: Communicating with the WordPress servers is used to check for new versions, and to both install and update WordPress core, themes or plugins.
eu_ES: WordPressen zerbitzariekiko komunikazioa bertsio berririk ote dagoen egiaztatzeko eta WordPressen muin, itxura edo pluginak instalatu eta eguneratzeko erabiltzen da.

en: Communication with WordPress.org
eu_ES: WordPress.org-ekin komunikazioa

en: Community Events Location
eu_ES: Komunitatearen Ekitaldien Kokapenak

en: Community forum
eu_ES: Komunitate foroa

en: Comorian franc
eu_ES: Komoriako frankoa

en: Comoro
eu_ES: Komoro

en: Comoros
eu_ES: Komoreak

en: Compact view
eu_ES: Bista trinkoa

en: Company
eu_ES: Enpresa

en: Company name
eu_ES: Enpresaren izena

en: Company name.
eu_ES: Enpresaren izena.

en: Compare Plans
eu_ES: Planak alderatu

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
eu_ES: Alderatu &#8220;%s&#8221; berrikusketarekin bat datozenak

en: Compare any two revisions
eu_ES: Alderatu bi berrikusketa

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
eu_ES: Alderatu bi berrikusketa alboko <strong>&#8220;Konparatu bi berrikusketa&#8221;</strong> kutxa aukeratuz.

en: Complete
eu_ES: Burututa

en: Complete request
eu_ES: Osatu eskaera

en: Completed
eu_ES: Osatuta

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Beteta <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Beteta <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
eu_ES: Eskaria gauzatua

en: Compostela Valley
eu_ES: Compostela Bailara

en: Compound
eu_ES: Konposatua

en: Conakry
eu_ES: Konakry

en: Configure
eu_ES: Konfiguratu

en: Configure terms
eu_ES: Terminoak konfiguratu

en: Configure your site&#8217;s logo, header, menus, and more in the Customizer.
eu_ES: Konfiguratu Pertsonalizatzailean zure gunearen logoa, goiburua, menuak eta gauza gehiago.

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
eu_ES: Hau konfiguratzea hautazkoa da. Lehenetsita hutsik dago.

en: Confirm
eu_ES: Berretsi

en: Confirm Deletion
eu_ES: Ezabaketa baieztatu

en: Confirm Password
eu_ES: Egiaztatu pasahitza

en: Confirm Removal
eu_ES: Berretsi kentzea

en: Confirm new password
eu_ES: Berretsi pasahitz berria

en: Confirm the "%s" action
eu_ES: Konfirmatu "%s" ekintza

en: Confirm use of weak password
eu_ES: Baieztatu pasahitz ahula erabiltzea

en: Confirm your administration email
eu_ES: Egiaztatu zure administrari E-posta

en: Confirmation email
eu_ES: Baieztapen emaila

en: Confirmation request initiated successfully.
eu_ES: Egiaztatze eskaera ondo hasieratu da.

en: Confirmation request sent again successfully.
eu_ES: Egiaztatze eskaera ondo bidali da berriro.

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Konfirmatuta <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Konfirmatuta <span class="count">(%s)</span>

en: Congo (Brazzaville)
eu_ES: Kongoko Errepublika (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
eu_ES: Kongoko Errepublika (Kinshasa)

en: Congolese franc
eu_ES: Kongoko frankoa

en: Congrats! You have been added to this blog.
eu_ES: Zorionak! Blog honetara gehitua izan zara.

en: Connect
eu_ES: Konektatu

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
eu_ES: Konexioa galdu da edo zerbitzaria okupatuta dago. Saiatu berriz beranduago.

en: Connections
eu_ES: Konexioak

en: Constrain proportions
eu_ES: Proportzio murriztuak

en: Consumer key
eu_ES: Kontsumitzaile gakoa

en: Consumer key ending in
eu_ES: Amaiera hau duen kontsumitzaile gakoa:

en: Consumer key is missing.
eu_ES: Consumer Key-a falta da

en: Consumer secret
eu_ES: Kontsumitzaile sekretua

en: Consumer secret is invalid.
eu_ES: Consumer Secret-a ez da zuzena

en: Consumer secret is missing.
eu_ES: Consumer Secret-a falta da

en: Contact
eu_ES: kontaktua

en: Contact Info
eu_ES: Harremanetarako informazioa

en: Contact Us
eu_ES: Harremanetan jarri

en: Contact forms
eu_ES: Kontaktu inprimakiak

en: Contact information
eu_ES: Informaziorako kontaktua

en: Contact us
eu_ES: Kontaktatu gurekin

en: Contains the handle that defines the block style.
eu_ES: Bloke estiloa definitzen duen erabilera dauka.

en: Content
eu_ES: Edukia

en: Content (default)
eu_ES: Edukia (lehenetsia)

en: Content for the comment, as it exists in the database.
eu_ES: Iruzkinarentzat edukia, datu-basean dagoen bezala.

en: Content for the post, as it exists in the database.
eu_ES: Bidalketaren edukia, datu-basean dagoen bezala.

en: Content for the template, as it exists in the database.
eu_ES: Txantiloiarentzat edukia, datu-basean dagoen bezala.

en: Content hash did not match expected.
eu_ES: Edukiaren traola ez dator bat espero zenarekin.

en: Content of template.
eu_ES: Txantiloiaren edukia.

en: Content to export
eu_ES: Esportatzeko edukia

en: Content type
eu_ES: Eduki Mota

en: Content, title, and excerpt are empty.
eu_ES: Edukia, izenburua eta laburpena hutsik daude.

en: Content:
eu_ES: Edukia:

en: Content…
eu_ES: Edukia...

en: Context provided by blocks of this type.
eu_ES: Mot honetako blokeek emandako testuingurua.

en: Context values inherited by blocks of this type.
eu_ES: Mota honetako blokeek oinordetutako testuinguru balioak.

en: Contextual Help Tab
eu_ES: Testuinguruko laguntza fitxa

en: Continue
eu_ES: Jarraitu

en: Continue Reading &raquo;
eu_ES: Irakurtzen jarraitu &raquo;

en: Continue reading
eu_ES: Irakurtzen jarraitu

en: Continue reading %s
eu_ES: Irakurtzen jarraitu %s

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
eu_ES: Jarraitu %s irakurtzen <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
eu_ES: Irakurtzen jarraitu <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
eu_ES: <span class="screen-reader-text">"%s"</span> irakurtzen jarraitu

en: Continue shopping
eu_ES: Erosten jarraitu

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
eu_ES: Laguntzaileek beraien bidalketak idatzi eta kudea ditzakete baina ezin dituzte bidalketak argitaratu edo media fitxategiak igo.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
eu_ES: Webgunean produktua "eskuragarri" edo "agortuta" bezela zerrendatzen den kontrolatzen du.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
eu_ES: Webgunean bariazioa "eskuragarri" edo "agortuta" bezela zerrendatzen den kontrolatzen du.

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
eu_ES: Bihurtu :-) eta :-P bezalako emotikonoak grafikoetara bistaratzean.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
eu_ES: <code>:-)</code> eta <code>:-P</code> bezalako emotikonoak irudi bilakatu

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
eu_ES: Bihurtu hautatutako kategoria batzuk etiketa edo etiketa batzuk kategoria.

en: Cook Islands
eu_ES: Cook uharteak

en: Cookie check failed
eu_ES: Cookiearen egiaztaketak huts egin du

en: Cookie expired.
eu_ES: Iraungitako cookiea.

en: Cookies
eu_ES: Cookie-ak

en: Copenhagen
eu_ES: Kopenhage

en: Copied
eu_ES: Kopiatuta

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
eu_ES[0]: Bloke %d arbelera kopiatua.
eu_ES[1]: %d bloke arbelera kopiatuak.

en: Copied!
eu_ES: Kopiatuta!

en: Copy
eu_ES: Kopiatu

en: Copy &#8220;%s&#8221; URL to clipboard
eu_ES: &#8220;%s&#8221; URLa arbelera kopiatu

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
eu_ES: Kopiatu &#8220;Argitaratu Hau&#8221; bookmarkletaren kodea

en: Copy Link
eu_ES: Kopiatu esteka

en: Copy URL
eu_ES: Kopiatu URLa

en: Copy URL to clipboard
eu_ES: Kopiatu URLa arbelara

en: Copy a Post
eu_ES: Post bat kopiatu

en: Copy and paste the API key into the text field.
eu_ES: Kopiatu eta itsatsi API gakoa testu eremu honetan.

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
eu_ES: Kopiatu eta itsatsi URL hau zure gunean kapsulatzeko

en: Copy and paste this code into your site to embed
eu_ES: Kopiatu eta itsatsi kode hau zure gunean kapsulatzeko

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
eu_ES: Fakturazio informazioa bidalketa informaziora kopiatu? Honek une honetan idatzita dagoen bidalketa informazioa kenduko du.

en: Copy file to theme
eu_ES: Fitxategia itxurara kopiatu

en: Copy for support
eu_ES: Euskarrirako kopia

en: Copy link
eu_ES: Kopiatu esteka

en: Copy site info to clipboard
eu_ES: Gunea arbelera kopiatu

en: Copy suggested policy text from %s.
eu_ES: Proposatutako pribatutasun politika %s -etik kopiatu.

en: Copy suggested policy text to clipboard
eu_ES: Kopiatu iradokitako politikaren testua arbelera

en: Copy table row
eu_ES: Kopiatu taula errenkada

en: Copy to a new draft
eu_ES: Zirriborro berri batera kopiatu

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
eu_ES: Arbelean kopiatzeak huts egin du. Sakatu Ctrl/Cmd+C kopiatzeko, mesedez.

en: Cordoba
eu_ES: Kordoba

en: Corrientes
eu_ES: Korrientes

en: Cost
eu_ES: Kostua

en: Costa Rican col&oacute;n
eu_ES: Kosta Ricako  col&oacute;n

en: Could not access filesystem
eu_ES: Ezin izan da fitxategi-sistema atzitu.

en: Could not access filesystem.
eu_ES: Ezin izan da fitxategi-sistema atzitu.

en: Could not calculate resized image dimensions
eu_ES: Ezin izan dira tamainaz aldatutako irudiaren neurriak kalkulatu

en: Could not copy file.
eu_ES: Ezin izan da fitxategiak kopiatu.

en: Could not copy files.
eu_ES: Ezin izan dira fitxategiak kopiatu.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
eu_ES: Ezin izan dira fitxategiak kopiatu. Baliteke diskoa beteta egotea.

en: Could not create directory.
eu_ES: Ezin izan da direktorioa sortu.

en: Could not create user
eu_ES: Ezin izan da erabiltzailea sortu

en: Could not delete application password.
eu_ES: Ezin izan da aplikazioaren pasahitza ezabatu.

en: Could not delete application passwords.
eu_ES: Ezin izan dira aplikazioen pasahitzak ezabatu.

en: Could not delete meta value from database.
eu_ES: Ezin da meta balioa datu-basetik ezabatu.

en: Could not delete site from the database.
eu_ES: Ezin izan da datu-basetik gunea ezabatu.

en: Could not delete the attribute
eu_ES: Ezin izan da atributua ezabatu

en: Could not delete the category
eu_ES: Ezin izan da kategoria ezabatu

en: Could not delete the shipping class
eu_ES: Ezin izan da bidalketa klasea ezabatu

en: Could not delete the tag
eu_ES: Ezin izan da etiketa ezabatu

en: Could not delete the tax class
eu_ES: Ezin izan da zerga klasea ezabatu

en: Could not delete the tax rate
eu_ES: Zerga-tasa ezin izan da ezabatu

en: Could not edit the attribute
eu_ES: Ezin izan da atributua editatu

en: Could not edit the category
eu_ES: Ezin izan da kategoria editatu

en: Could not edit the shipping class
eu_ES: Ezin izan da bidalketa klasea editatu

en: Could not edit the tag
eu_ES: Ezin izan da etiketa editatu

en: Could not find an application password with that id.
eu_ES: Ezin izan da identifikatzaile hau duen aplikazioa pasahitzik bilatu.

en: Could not find product package.
eu_ES: Ezin izan da produktu paketea aurkitu.

en: Could not find the specified string.
eu_ES: Ezin izan da testu-kate hori aurkitu

en: Could not fully remove the plugin %s.
eu_ES: Ezin izan da %s plugina bere osotasunean kendu.

en: Could not fully remove the plugins %s.
eu_ES: Ezin izan da/dira %s plugina(k) erabat kendu.

en: Could not fully remove the theme %s.
eu_ES: Ezin izan da %s itxura erabat kendu.

en: Could not generate XML sitemap due to missing %s extension
eu_ES: Ezin izan da XML gune-mapa sortu %s hedapenaren faltaren ondorioz

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
eu_ES: Ezin izan da atzipenik eman - baliteke erabiltzaileak fitxategi honentzat dagoeneko baimena izatea edo fakturazioko posta elektronikoa zehaztu gabe egotea. Ziurtatu fakturazioko posta elektronikoa zehaztu dela eta eskaria gorde dela.

en: Could not insert attachment into the database.
eu_ES: Ezin izan da eranskina datu-basean txertatu.

en: Could not insert term relationship into the database.
eu_ES: Ezin da termino erlazioa datu-basean txertatu

en: Could not log out user sessions. Please try again.
eu_ES: Could not log out user sessions. Saiatu berriro mesedez.

en: Could not open file handle.
eu_ES: Ezin izan da fitxategiaren kudeatzailea ireki.

en: Could not parse the path.
eu_ES: Ezin izan da bidea aztertu.

en: Could not reach WordPress.org
eu_ES: Ezin izan da WordPress.org atzitu

en: Could not read image size.
eu_ES: Ezin izan da irudiaren tamaina irakurri.

en: Could not register file "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
eu_ES: Ezin izan da "%1$s" fitxategia bloke-eredu gisa erregistratu ("%2$s" "Slug" eremu baliogabea)

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
eu_ES: Ezin izan da "%s" fitxategia bloke-eredu gisa erregistratu ("Slug" eremua falta da)

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
eu_ES: Ezin izan da "%s" fitxategia bloke-eredu gisa erregistratu ("Izenburu" eremua falta da)

en: Could not remove the current plugin.
eu_ES: Ezin izan da uneko plugina kendu.

en: Could not remove the old plugin.
eu_ES: Ezin izan da plugin zaharra kendu.

en: Could not remove the old theme.
eu_ES: Ezin izan da itxura zaharra kendu.

en: Could not remove the old translation.
eu_ES: Ezin izan da itzulpen zaharra kendu.

en: Could not resume the plugin.
eu_ES: Ezin izan da plugina berrekin.

en: Could not resume the theme.
eu_ES: Ezin izan da itxura berabiarazi.

en: Could not retrieve site data.
eu_ES: Ezin izan da jaso guneko informazioa.

en: Could not sanitize the %1$s option. Error code: %2$s
eu_ES: Ezin da %1$s aukera garbitu. Errore-kodea: %2$s

en: Could not save application password.
eu_ES: Ezin izan da aplikazioaren pasahitza gorde.

en: Could not split shared term.
eu_ES: Ezin da partekatutako terminoa zatitu.

en: Could not update attachment in the database.
eu_ES: Ezin izan da datu-basean eranskina eguneratu.

en: Could not update comment in the database.
eu_ES: Ezin izan da iruzkina datu-basean eguneratu.

en: Could not update comment status.
eu_ES: Ezin izan da bidalketaren egoera eguneratu

en: Could not update site in the database.
eu_ES: Ezin izan da gunea datu-basean aktualizatu.

en: Could not update the email last sent time.
eu_ES: Ezin izan da azkenengoz bidalitako e-posta eguneratu.

en: Could not update the meta value of %s in database.
eu_ES: Ezin da %s -ren  meta balioa datu-basean eguneratu.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
eu_ES: Ezin izan da %1$s fitxategia idatzi (%2$s).

en: Could not write file %s
eu_ES: %s fitxategia ezin izan da idatzi

en: Could not write to template file.
eu_ES: Txantiloiaren fitxategia ez da idaztea posible izan

en: Couldn't retrieve a list of the checksums for WordPress %s.
eu_ES: Ezin izan da WordPress %s-ren egiaztapeneko baturen zerrendetako bat berreskuratu.

en: Count
eu_ES: Kopurua

en: Country
eu_ES: Herrialdea

en: Country / Region
eu_ES: Herrialdea / Eskualdea

en: Country ISO 3166 code.
eu_ES: Herrialde  ISO 3166-1 kodea.

en: Country code
eu_ES: Herrialde kodea

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
eu_ES: Herrialdearen kodea ISO 3166-1 alpha-2 formatuan.

en: Country&nbsp;code
eu_ES: Herrialde&nbsp;kodea

en: Country/Region
eu_ES: Estatua

en: County
eu_ES: Konderri

en: Coupon
eu_ES: Kupoia

en: Coupon "%s" does not exist!
eu_ES: "%s" kupoia ez da existitzen!

en: Coupon amount
eu_ES: Kupoiaren zenbatekoa

en: Coupon code
eu_ES: Kupoi kodea

en: Coupon code already applied!
eu_ES: Kupoia dagoeneko aplikatua izan da!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
eu_ES: Kupoi kodea hori dagoeneko existitzen da - erabiltzaileek kode hori duen kupoi berriena erabiliko dute.

en: Coupon code applied successfully.
eu_ES: Kupoia zuzen aplikatua izan da.

en: Coupon code removed successfully.
eu_ES: Kupoia zuzen ezabatua izan da.

en: Coupon code.
eu_ES: Kupoi kodea

en: Coupon created
eu_ES: Kupoia sortu da

en: Coupon data
eu_ES: Kupoiaren datuak

en: Coupon deleted
eu_ES: Kupoia ezabatu da

en: Coupon discount total must be a positive amount.
eu_ES: Kupoiaren baturak kantitate positiboa izan behar du

en: Coupon does not exist!
eu_ES: Kupoi hau ez da existitzen!

en: Coupon draft updated.
eu_ES: Kupoi zirriborroa eguneratu da.

en: Coupon expiry date
eu_ES: Kupoiaren iraungitze data

en: Coupon has been removed.
eu_ES: Kupoia ezabatu egin da.

en: Coupon is not valid.
eu_ES: Kupoia ez da zuzena.

en: Coupon restored
eu_ES: Kupoa zaharberritu da

en: Coupon saved.
eu_ES: Kupoia gorde da.

en: Coupon scheduled for: %s.
eu_ES: Kupoan aurreikusitakoa:%s.

en: Coupon submitted.
eu_ES: Kupoia bidali da.

en: Coupon type
eu_ES: Kupoi mota

en: Coupon type name.
eu_ES: Kupoi motaren izena.

en: Coupon updated
eu_ES: Kupoia eguneratu da

en: Coupon updated.
eu_ES: Kupoia eguneratu da.

en: Coupon usage limit has been reached.
eu_ES: Kupoien erabilpen limitea lortua izanda.

en: Coupon(s)
eu_ES: Kupoia(k)

en: Coupon(s):
eu_ES: Kupoia(k):

en: Coupon:
eu_ES: Kupoia:

en: Coupon: %s
eu_ES: Kupoia: %s

en: Coupons
eu_ES: Kupoiak

en: Coupons by date
eu_ES: Kupoiak dataren arabera

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
eu_ES: Kupoiak saski eta erosketa-burutze orrialdeetatik aplikatu daitezke.

en: Coupons line data.
eu_ES: Kupoiaren lerro data.

en: Coupons list
eu_ES: Kupoi zerrenda

en: Coupons navigation
eu_ES: Kupoien nabigazioa

en: Create
eu_ES: Sortu

en: Create Another Blog
eu_ES: Sortu Beste Blog bat

en: Create Blog
eu_ES: Sortu Bloga

en: Create Menu
eu_ES: Sortu menua

en: Create New Menu
eu_ES: Sortu menu berria

en: Create Site
eu_ES: Sortu gunea

en: Create a Blog
eu_ES: Sortu Blog bat

en: Create a Configuration File
eu_ES: Sortu konfigurazio fitxategia

en: Create a New Site
eu_ES: Sortu gune berria

en: Create a New User
eu_ES: Sortu Erabiltzaile Berri bat

en: Create a brand new user and add them to this site.
eu_ES: Webgune honentzako erabiltzaile berria sortu.

en: Create a menu for this location
eu_ES: Sortu menu berria kokaleku honetarako

en: Create a new Privacy Policy page
eu_ES: Sortu zure Pribatutasun Politika Orrialdea

en: Create a new gallery
eu_ES: Sortu galeria berria

en: Create a new playlist
eu_ES: Erreprodukzio-zerrenda berria sortu

en: Create a new video playlist
eu_ES: Bideoen erreprodukzio-zerrenda berria sortu

en: Create account password
eu_ES: Kontuarentzako pasahitza sortu

en: Create an account?
eu_ES: Kontu bat sortu?

en: Create audio playlist
eu_ES: Audio erreprodukzio-zerrenda sortu

en: Create coupons
eu_ES: Kupoiak sortu

en: Create customers
eu_ES: Bezeroak sortu

en: Create gallery
eu_ES: Sortu galeria

en: Create orders
eu_ES: Eskariak sortu

en: Create products
eu_ES: Produktuak sortu

en: Create video playlist
eu_ES: Bideoen erreprodukzio-zerrenda sortu

en: Create webhooks
eu_ES: Webhook-ak sortu

en: Create your first menu below.
eu_ES: Sortu zure lehen menua behean.

en: Create your site
eu_ES: Sortu zure gunea

en: Create, edit, and delete menus
eu_ES: Menuak sortu, editatu eta ezabatu

en: Created
eu_ES: Sortuta

en: Created at
eu_ES: Noiz sortua

en: Creating
eu_ES: Sortzen

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
eu_ES: Orrialde bat sortzea Bidalketa bat sortzearen oso antzekoa da, eta pantailak era berean pertsonalizatu daitezke, arrastatu eta jareginez, Pantaila Aukerak fitxaren bitartez eta aukeratzen dituzun kutxak zabalduz/tolestuz. Pantaila honek ere, distrazio gabeko gune bat du, bai modu Bisualean, bai Testu moduan, Pantaila Osoa botoiaren bitartez ikus dezakezuna. Orrialde editorea Bidalketa editorearen oso antzera dabil, baina Orrialdearen Atributuak kutxan orrialdeentzako ezaugarri espezifiko batzuk ditu:

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
eu_ES: Iruzkina sortzeko baliozko erabiltzaile izena eta e-posta balioak behar dira.

en: Creating comment failed.
eu_ES: Iruzkina sortzeak huts egin du.

en: Credit card
eu_ES: Kreditu txartela

en: Credits
eu_ES: Kredituak

en: Critical issues are items that may have a high impact on your sites performance or security, and resolving these issues should be prioritized.
eu_ES: Arazo kritikoak zure guneen errendimenduan edo segurtasunean eragin handia izan dezaketen elementuak dira, eta arazo horien konponketa lehenetsi egin behar da.

en: Croatia
eu_ES: Kroazia

en: Croatian
eu_ES: Kroaziera

en: Croatian kuna
eu_ES: Kuna kroaziarra

en: Crop
eu_ES: Moztu

en: Crop Aspect Ratio
eu_ES: Aspektu-erlazioa moztea

en: Crop Header Image
eu_ES: Moztu goiburuko irudia

en: Crop Image
eu_ES: Moztu irudia

en: Crop Selection
eu_ES: Hautapena moztea

en: Crop and Publish
eu_ES: Moztu eta argitaratu

en: Crop arguments.
eu_ES: Moztu argumentuak.

en: Crop image
eu_ES: Moztu irudia

en: Crop thumbnail to exact dimensions
eu_ES: Moztu koadro txikia dimentsio zehatzetara

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
eu_ES: Irudia moztu dimentsio zehatzetara (normalean iruditxoak proportzionalak dira)

en: Crop type.
eu_ES: Mozketa mota.

en: Crop your image
eu_ES: Moztu zure irudia

en: Cropping&hellip;
eu_ES: Moztu&hellip;

en: Cross-sells
eu_ES: Salmenta Gurutzatuak

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
eu_ES: Salmenta gurutzatuak uneko produktuan oinarrituta saskian promozionatzen dituzun produktuak dira.

en: Crunching&hellip;
eu_ES: Txikitzen&hellip;

en: Cryptographic hash of the instance settings.
eu_ES: Instantzia-ezarpenen hash kriptografikoa.

en: Ctrl + Alt + letter:
eu_ES: Ctrl + Alt + hizkia:

en: Ctrl + letter:
eu_ES: Ctrl + hizkia:

en: Cuba
eu_ES: Kuba

en: Cuban convertible peso
eu_ES: Kubako peso aldagarria

en: Cuban peso
eu_ES: Kubako pesoa

en: Cumilla
eu_ES: Comilla

en: Cura&ccedil;ao
eu_ES: Cura&Ccedil;ao

en: Curacao
eu_ES: Curaçao

en: Currency
eu_ES: Dibisa

en: Currency options
eu_ES: Dibisa aukerak

en: Currency position
eu_ES: Dibisaren posizioa

en: Currency position.
eu_ES: Dibisaren posizioa.

en: Currency symbol.
eu_ES: Moneta-ikurra.

en: Currency.
eu_ES: Dibisa.

en: Current
eu_ES: Oraingoa

en: Current Background Image
eu_ES: Uneko atzeko planoko irudia

en: Current Header Image
eu_ES: Uneko goiburuko irudia

en: Current Header Video
eu_ES: Uneko Bideo Goiburua

en: Current Page
eu_ES: Uneko orrialdea

en: Current Revision by %s
eu_ES: Uneko berrikusketa, %s erabiltzailearena

en: Current Server time
eu_ES: Uneko ordu-zerbitzaria

en: Current Theme
eu_ES: Egungo itxura

en: Current UTC time
eu_ES: Uneko UTC ordua

en: Current administration email: %s
eu_ES: Administrari E-posta: %s

en: Current header
eu_ES: Uneko goiburua

en: Current instance settings of the widget.
eu_ES: Widgetaren uneko instantziaren ezarpenak.

en: Current page
eu_ES: Uneko orrialdea

en: Current page of the collection.
eu_ES: Bildumaren uneko orrialdea.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
eu_ES: Uneko pasahitza (ez baduzu aldatu nahi, hutsik utzi)

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
eu_ES: Uneko plugina %1$s ( %2$s bertsioa)

en: Current thumbnail
eu_ES: Uneko iruditxoa

en: Current time
eu_ES: Uneko ordua

en: Current variation price.
eu_ES: Bariazioaren prezioa.

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
eu_ES[0]: Momentu honetan iruzkin %s dago onarpenaren zain. Joan moderazio-panelera:
eu_ES[1]: Momentu honetan %s iruzkin daude onarpenaren zain. Joan moderazio-panelera:

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
eu_ES: Ezin izan dira estatistikarik eskuratu. Saiatu berriro, mesedez.

en: Custom
eu_ES: Pertsonalizatua

en: Custom Background
eu_ES: Atzeko plano pertsonalizatua

en: Custom CSS
eu_ES: Pertsonalizatutako CSSa

en: Custom Colors
eu_ES: Pertsonalizatutako koloreak

en: Custom Fields
eu_ES: Pertsonalizatutako eremuak

en: Custom HTML
eu_ES: HTML pertsonalizatua

en: Custom HTML Widget
eu_ES: HTML pertsonalizatua widgeta

en: Custom Header
eu_ES: Goiburu pertsonalizatua

en: Custom Link
eu_ES: Pertsonalizatutako lotura

en: Custom Links
eu_ES: Esteka pertsonalizatuak

en: Custom Logo
eu_ES: Logo pertsonalizatua

en: Custom Menu
eu_ES: Menu pertsonalizatua

en: Custom PHP error message.
eu_ES: PHP errore larri mezu pertsonalizatua.

en: Custom PHP fatal error handler.
eu_ES: PHP errore larri maneiatzaile pertsonalizatua.

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
eu_ES: Pertsonalizatua

en: Custom Size
eu_ES: Pertsonalizatutako tamaina

en: Custom Structure
eu_ES: Egitura pertsonalizatua

en: Custom URL
eu_ES: URL pertsonalizatua

en: Custom background if defined by the theme.
eu_ES: Pertsonalizatutako atzeko planoa itxuran definituta dago.

en: Custom base
eu_ES: Oinarri pertsonalizatua

en: Custom color
eu_ES: Pertsonalizatutako kolorea

en: Custom color palette if defined by the theme.
eu_ES: Pertsonalizatutako kolore paleta itxuran definituta dago.

en: Custom date format:
eu_ES: Dataren formatua:

en: Custom field deleted.
eu_ES: Pertsonalizatutako eremua ezabatu da.

en: Custom field updated.
eu_ES: Pertsonalizatutako eremua eguneratu da.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
eu_ES: Eremu pertsonalizatautak bidalketa bat metadatu gehigarriak gehitzeko erabili daitezke gero <a href="%s">zure itxuran erabiltzeko</a>.

en: Custom font sizes if defined by the theme.
eu_ES: Pertsonalizatutako letra tamainak itxuran definituta badaude.

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
eu_ES: Pertsonalizatutako degradatu ezarpena Itxuran definituta dago.

en: Custom header if defined by the theme.
eu_ES: Pertsonalizatutako goiburua itxuran definituta dago.

en: Custom installation script.
eu_ES: Instalazio pertsonalizaturako scripta.

en: Custom logo if defined by the theme.
eu_ES: Pertsonalizatutako logoa itxuran definituta dago.

en: Custom maintenance message.
eu_ES: Pertsonalizatutako mantentze-mezua.

en: Custom ordering
eu_ES: Ordenatze pertsonalizatua

en: Custom ordering position.
eu_ES: Ordena pertsonalizatuaren posizioa.

en: Custom site deleted message.
eu_ES: Ezabatutako gunearen pertsonalizatutako mezua.

en: Custom site inactive message.
eu_ES: Aktibatu gabeko gunearen pertsonalizatutako mezua.

en: Custom site suspended message.
eu_ES: Suspenditutako gunearen pertsonalizatutako mezua.

en: Custom time format:
eu_ES: Orduaren formatua:

en: Custom:
eu_ES: Pertsonalizatua:

en: Customer
eu_ES: Bezeroa

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
eu_ES: Bezeroaren "kontu berria" emailak bezeroei bidaltzen zaizkie erabiltzaileak ordainketa bidez izena ematen duenean edo kontu orrialdeetan.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
eu_ES: Bezeroaren "pasahitza berreskuratze" emailak bidaltzen dira erabiltzaileak bere pasahitza berritzeko eskatzean

en: Customer ID.
eu_ES: Bezeroaren IPa

en: Customer IP: %s
eu_ES: Bezeroaren IPa: %s

en: Customer Name
eu_ES: Bezeroaren izena

en: Customer billing address
eu_ES: Bezeroaren fakturazio helbidea

en: Customer created
eu_ES: Bezeroa sortu da

en: Customer deleted
eu_ES: Bezeroa ezabatu da

en: Customer details
eu_ES: Bezeroaren xehetasunak

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
eu_ES: Bezeroen faktura emailak bidal daitezke bezeroren eskari informazio eta ordainketa estekarekin.

en: Customer list
eu_ES: Bezero zerrenda

en: Customer note
eu_ES: Bezero nota

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
eu_ES: Bezeroei ohar emaila bidaltzen zaie eskari bati ohar bat gehitzen diozunean.

en: Customer orders
eu_ES: Bezeroen eskariak

en: Customer password.
eu_ES: Bezeroaren pasahitza.

en: Customer payment page &rarr;
eu_ES: Bezeroaren ordainketa orria →;

en: Customer provided note
eu_ES: Bezeroaren oharra

en: Customer role.
eu_ES: Bezeroen salmentak

en: Customer shipping address
eu_ES: Bezeroaren bidalketa helbidea

en: Customer updated
eu_ES: Bezeroa eguneratu da

en: Customer's IP address.
eu_ES: Bezeroaren IP helbidea.

en: Customer:
eu_ES: Bezeroa:

en: Customers
eu_ES: Bezeroak

en: Customers vs. guests
eu_ES: Bezeroak vs. Bisitariak

en: Customization Draft
eu_ES: Pertsonalizazio zirriborroa

en: Customize
eu_ES: Norbereratu

en: Customize &#8220;%s&#8221;
eu_ES: &#8220;%s&#8221; pertsonalizatu

en: Customize It!
eu_ES: Norbereratu!

en: Customize New Changes
eu_ES: Pertsonalizatu aldaketa berriak

en: Customize Your Site
eu_ES: Pertsonalizatu zure gunea

en: Customize the blog profile
eu_ES: Pertsonalizatu zure blogaren profila

en: Customize theme: %s
eu_ES: Itxura pertsonalizatu: %s

en: Customize username on "Edit Profile" page.
eu_ES: Pertsonalizatu erabiltzaile-izena "Editatu profila" orrialdean.

en: Customize your entire site with block themes
eu_ES: Pertsonalizatu osorik zure gunea itxura-blokeekin

en: Customize: %s
eu_ES: Pertsonalizatu: %s

en: Customizer
eu_ES: Pertsonalizatzailea

en: Customizing
eu_ES: Pertsonalizatzen

en: Customizing &#9656; %s
eu_ES: Pertsonalizatzen &#9656; %s

en: Customizing This Display
eu_ES: Bistaratze hau pertsonalizatu

en: Cut
eu_ES: Moztu

en: Cut table row
eu_ES: Moztu taula errenkada

en: Cyprus
eu_ES: Zipre

en: Czech
eu_ES: Txekiera

en: Czech Republic
eu_ES: Txekia

en: Czech koruna
eu_ES: Txekiar koroa

en: DESC
eu_ES: BEHE

en: Dadra and Nagar Haveli
eu_ES: Dadar eta Nagar Haveli

en: Daily Views
eu_ES: Eguneko bisitaldiak

en: Daman and Diu
eu_ES: Daman eta Diu

en: Damascus
eu_ES: Damasko

en: Danish
eu_ES: Daniera

en: Danish krone
eu_ES: Daniar koroa

en: Dark
eu_ES: Iluna

en: Dashboard
eu_ES: Arbela

en: Data erasure has failed.
eu_ES: Datuen ezabaketa k huts egin du.

en: Database
eu_ES: Datu-basea

en: Database Error
eu_ES: Errorea datu-basean

en: Database Server version
eu_ES: Datu-base zerbitzariaren bertsioa

en: Database charset
eu_ES: Datu-basearen karaktere-jokoa

en: Database collation
eu_ES: Datu-basearen kolazioa

en: Database information:
eu_ES: Datu-basearen informazioa:

en: Database prefix
eu_ES: Datu-basearen aurrizkia

en: Database size
eu_ES: Datu-basearen tamaina

en: Database.
eu_ES: Datu-basea

en: Date
eu_ES: Data

en: Date Format
eu_ES: Dataren formatua

en: Date and time
eu_ES: Data eta ordua

en: Date range:
eu_ES: Data tartea:

en: Date/Time
eu_ES: Data/Ordua

en: Date/time
eu_ES: Data/ordua

en: Date:
eu_ES: Data:

en: Davao Occidental
eu_ES: Mendebaldeko Davao

en: Davao Oriental
eu_ES: Ekialdeko Davao

en: Davao del Norte
eu_ES: Iparraldeko Davao

en: Davao del Sur
eu_ES: Helgoaldeko Davao

en: Day
eu_ES: Eguna

en: Day and name
eu_ES: Eguna eta izena

en: Day(s)
eu_ES: Egun(ak)

en: Daylight saving time begins on: %s.
eu_ES: Udako ordutegia egun honetan hasten da: %s

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
eu_ES: Udako orduaren hasiera: <code>%s</code>.

en: Days
eu_ES: Egunak

en: Deactivate
eu_ES: Desaktibatu

en: Deactivate this plugin
eu_ES: Ezgaitu plugin hau

en: Debug log
eu_ES: Debug Loga

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
eu_ES: Arazketa modua maiz gaitua egoten da errore edo gunearen hutsegite baten inguruan informazio gehiago biltzeko, baina publikoki eskuragai legokeen webgune batean egon behar ez litzateken informazio sentibera eduki dezake.

en: Debugging enabled
eu_ES: Arazketa gaituta

en: December
eu_ES: abendua

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
eu_ES: Abe

en: Decimal separator
eu_ES: Dezimalen bereizlea

en: Decimal separator.
eu_ES: Dezimalen bereizlea.

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
eu_ES: Prezio arrunta beheratu (kantitate finkoa edo %):

en: Decrease indent
eu_ES: Tabulazioa kendu

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
eu_ES: Ohiko prezioak txikitu (kantitate finkoa edo ehunekoa)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
eu_ES: Beherapen prezioak txikitu (kantitate finkoa edo ehunekoa)

en: Default
eu_ES: Defektuzkoa

en: Default Avatar
eu_ES: Lehenetsitako avatar irudia

en: Default Data
eu_ES: Defektuzko datuak

en: Default Form Values
eu_ES: Inprimakiaren balio lehenetsiak

en: Default Images
eu_ES: Lehenetsitako irudiak

en: Default Link Category
eu_ES: Lehenetsitako lotura atala

en: Default Mail Category
eu_ES: Postaren lehenetsitako kategoria

en: Default Post Category
eu_ES: Bidalketen lehenetsitako kategoria

en: Default Post Format
eu_ES: Bidalketen lehenetsitako formatua

[ctx: Default Preset]
en: Default
eu_ES: Lehenetsia

en: Default Style
eu_ES: Estilo lehenetsia

en: Default article settings
eu_ES: Artikuluaren lehenetsitako ezarpenak

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
eu_ES: Sailkatugabeak

en: Default comment status
eu_ES: Lehenetsitako iruzkin egoera

en: Default is %s
eu_ES: Lehenetsitakoa %s da

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
eu_ES: Lehenengo aukera

[ctx: Default page slug]
en: about
eu_ES: Honi buruz

[ctx: Default page title]
en: About
eu_ES: Honi buruz

en: Default post category.
eu_ES: Bidalketa kategoria lehenetsia.

en: Default post format
eu_ES: Bidalketen lehenetsitako formatua

en: Default post format.
eu_ES: Bidalketa formatu lehenetsia.

en: Default post settings
eu_ES: Bidalketaren lehenetsitako ezarpenak

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
eu_ES: kaixo-mundua

en: Default product category cannot be deleted.
eu_ES: Lehenetsitako produktuen kategoria ezin da ezabatu.

en: Default product sorting
eu_ES: Lehenetsitako produktu ordena

en: Default shortcuts,
eu_ES: Lasterbide lehenetsiak,

en: Default sort order
eu_ES: Lehenetsitako ordena

en: Default sort order.
eu_ES: Lehenetsitako ordena.

en: Default sorting
eu_ES: Lehenetsitako ordena

en: Default sorting (custom ordering + name)
eu_ES: Lehenetsitako ordena (orden pertsonalizatua + izena)

en: Default template
eu_ES: Lehenetsitako txantiloia

en: Default timezone is %s - it should be UTC
eu_ES: Lehenetsitako ordu zona %s da - UTC izan beharko luke

en: Default timezone is UTC
eu_ES: Lehenetsitako ordu-zona UTC da

en: Defaults variation attributes.
eu_ES: Defektuz datozen atributuaren bariazioak.

en: Define if the attribute can be used as variation.
eu_ES: Definitu ia atributua bariazio bezala erabili daitekeen.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
eu_ES: Zure produktuen prezioaren ondoren erakutsiko den testua definitu. Zure prezioa azaltzeko mezu bat izan daiteke, "zerga barne", adibidez. Prezioak ordezkatzeko aukera ere baduzu hautako bat erabiliz: {prezioa_zerga_barne}, {prezioa_zerga_gabe}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
eu_ES: Definitu bidalketa kostua bakarrik edo produktu osoa zergaperagarria den ala ez.

en: Define your own custom post template
eu_ES: Definitu zure bidalketen txantiloi pertsonalizatua

en: Delete
eu_ES: Ezabatu

en: Delete &#8220;%s&#8221;
eu_ES: Ezabatu &#8220;%s&#8221;

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
eu_ES: &#8220;%s&#8221; betiko ezabatu

en: Delete Menu
eu_ES: Ezabatu menua

en: Delete My Site Permanently
eu_ES: Ezabatu nire gunea behin betiko

en: Delete Permanently
eu_ES: Ezabatu behin betiko

en: Delete Site
eu_ES: Ezabatu gunea

en: Delete Users
eu_ES: Ezabatu erabiltzaileak

en: Delete WooCommerce tax rates
eu_ES: WooCommerce zerga tarifa guztiak ezabatu

en: Delete Your Subscription
eu_ES: Ezabatu harpidetza

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
eu_ES: Ezabatu ezazu menuko elementu bat berau <strong>zabalduz eta Kendu estekan klik eginez</strong>.

en: Delete all content.
eu_ES: Ezabatu eduki guztia.

en: Delete all variations
eu_ES: Aldaera guztiak ezabatu

en: Delete column
eu_ES: Zutabea ezabatu

en: Delete image
eu_ES: Irudia ezabatu

en: Delete it: %s
eu_ES: Ezabatu: %s

en: Delete item
eu_ES: Ezabatu elementua

en: Delete log
eu_ES: Txostena ezabatu

en: Delete note
eu_ES: Ezabatu oharra

en: Delete payment method
eu_ES: Ezabatu ordainketa metodoa

en: Delete permanently
eu_ES: Ezabatu behin betiko

en: Delete requests
eu_ES: Ezabatu eskaerak

en: Delete row
eu_ES: Ezabatu errenkada

en: Delete table
eu_ES: Ezabatu taula

en: Delete template file
eu_ES: Ezabatu txantioloi fitxategia

en: Delete this comment permanently
eu_ES: Ezabatu elementu hau behin betiko

en: Delete this item permanently
eu_ES: Ezabatu elementua behin betiko

en: Deleted
eu_ES: Ezabatua

en: Deleted %s
eu_ES: Ezabatu %s

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: <span class="count">(%s)</span> Ezabatuta
eu_ES[1]: <span class="count">(%s)</span> Ezabatuta

en: Deleted author: %s
eu_ES: %s egilea ezabatu da

en: Deleted menu item: %s.
eu_ES: Menuko elementu hau ezabatuta: %s.

en: Deleted text (strikethrough)
eu_ES: Ezabatutako testua (marratua)

en: Deleted:
eu_ES: Ezabatuta:

en: Deleting Links
eu_ES: Estekak ezabatzen

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
eu_ES: Kategoria bat ezabatzeak ez ditu kategoria horren argitalpenak ezabatzen. Horren ordez, ezabatutako kategoriara bakarrik esleituta zeuden argitalpenak %s lehenetsitako kategoriara ezartzen dira. Lehenetsitako kategoria ezin da ezabatu.

en: Delimiter
eu_ES: Bereizlea

en: Delivery URL
eu_ES: Jasotze URLa

en: Delivery fee
eu_ES: Bidalketa Zerga

en: Denied: %s
eu_ES: Ukatua: %s

en: Denmark
eu_ES: Danimarka

en: Deny
eu_ES: Ukatu

en: Descending
eu_ES: Beherakorra

en: Descending.
eu_ES: Beherakorra

en: Description
eu_ES: Deskribapena

en: Description (optional)
eu_ES: Deskribapena (aukerazkoa)

en: Description for the attachment, as it exists in the database.
eu_ES: Eranskinaren deskripzioa, datu-basean dagoen bezala.

en: Description is missing.
eu_ES: Deskribapena falta da.

en: Description of block type.
eu_ES: Bloke motaren deskripzioa.

en: Description of sidebar.
eu_ES: Albo-barraren deskripzioa

en: Description of template.
eu_ES: Txantiloiaren deskribapena.

en: Description of the user.
eu_ES: Erabiltzailearen deskripzioa.

en: Description of the widget.
eu_ES: Widgetaren deskripzioa.

en: Descriptions
eu_ES: Deskripzioak

en: Deselect
eu_ES: Desautatu

en: Design
eu_ES: Diseinua

en: Design everything on your site &#8212; from the header down to the footer, all using blocks and patterns.
eu_ES: Diseinatu edozer zure gunean &#8212; goiburutik hasita orrialde-oineraino, dena blokeak eta ereduak erabiliz.

en: Desktop
eu_ES: Mahaigaina

en: Destination folder already exists.
eu_ES: Helburu-karpeta badago dagoeneko.

en: Detach
eu_ES: Askatu

en: Detach blocks from template part
eu_ES: Bereizi blokeak txantiloi-zatitik

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
eu_ES: &#8220;%s&#8221;-tik kendu

en: Details
eu_ES: Xehetasunak

en: Details about the media file, specific to its type.
eu_ES: Media fitxategiari buruzko xehetasunak, mota horri dagozkionak.

en: Details for theme: %s
eu_ES: Itxurarentzako xehetasunak: %s

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
eu_ES: Webguneko dendako produktu orrialdeetako terminoen ordena determinatzen du. Ordena pertsonalizatua erabiliz gero, terminoak atributu honetan arrastatu eta jaregin ditzakezu.

en: Determines whether the pattern is visible in inserter.
eu_ES: Zehaztu ea eredua txertatzailean ikusten den.

en: Developed by %s
eu_ES: %s(e)k garatua

en: Developer
eu_ES: Garatzailea

en: Did not receive array from %1$s eraser (index %2$d).
eu_ES: Ez da array-a jaso %1$s ezabagailutik (%2$d indizea).

en: Did you just paste HTML?
eu_ES: HTML kodea itsatsi berri duzu?

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
eu_ES: Ba al zenekien orain &#8220;HTML pertsonalizatua&#8221; widgeta dagoela? &#8220;<a class="add-widget" href="#">Gehitu widgeta</a>&#8221; botoia sakatu eta &#8220;HTML&#8221; bilatuta aurki dezakezu. Eman begirada bat kode pertsonalizatua zure gunera gehitzen hasteko!

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
eu_ES: Badakizu orain &#8220;HTML pertsonalizatua&#8221; widgeta dagoela? Pantaila honetan zerrendatzen diren widgetak begiratuz aurki dezakezu. Proba ezazu zure webgunean pertsonalizatutako kodea gehitzeko!

en: Did you know?
eu_ES: Ba al zenekien?

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
eu_ES: Zure telefonoa galdu edo zure kontua ordenagailu publiko bat utzi duzu? Gailu guztietatik deskonektatu zaitezke eta hemen konektatuta gelditu.

en: Dimensions
eu_ES: Neurriak

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
eu_ES: Tamaina (S&times;Z&times;A) (%s)

en: Dimensions unit
eu_ES: Tamaina Unitatea

en: Dimensions:
eu_ES: Neurriak:

en: Dinagat Islands
eu_ES: Dinagat Uharteak

en: Direct bank transfer
eu_ES: Banku bidezko transferentzia zuzena

en: Direct link (best for mobile)
eu_ES: Lotura zuzena (telefonoetarako onena)

en: Direct updates
eu_ES: Zuzeneko eguneraketak

en: Director
eu_ES: Zuzendaria

en: Directories and Sizes
eu_ES: Karpetak eta tamainak

en: Directory sizes could not be returned.
eu_ES: Ezin izan dira karpetaren neurriak itzuli.

en: Disable
eu_ES: Ezgaitu

en: Disable %s
eu_ES: Desgaitu %s

en: Disable Auto-updates
eu_ES: Desgaitu Autoeguneratzeak

en: Disable accessibility mode
eu_ES: Ezgaitu irisgarritasun modua

en: Disable auto-updates
eu_ES: Desgaitu autoeguneratzeak

en: Disable rule
eu_ES: Desgaitu erregela

en: Disable syntax highlighting when editing code
eu_ES: Desgaitu sintaxi-nabarmentzea kodea editatzean

en: Disable the visual editor when writing
eu_ES: Ezgaitu editore aurreratua idaztean

en: Disabled
eu_ES: Desgaituta

en: Disabled.
eu_ES: Desaktibatuta.

en: Disables custom colors.
eu_ES: Desgaitu kolore pertsonalizatuak.

en: Disables custom font size.
eu_ES: Desgaitu letra-tamaina pertsonalizatua.

en: Disallowed Comment Keys
eu_ES: Iruzkinetan baztertutako Hitzak.

en: Discard any changes and restore the original image.
eu_ES: Baztertu edozein aldaketa eta berrezarri jatorrizko irudia.

en: Discard changes
eu_ES: Baztertu aldaketak

en: Disconnect
eu_ES: Deskonktatu

en: Disconnect this account
eu_ES: Kontu hau deskonektatu

en: Discount
eu_ES: Deskontua

en: Discount amount
eu_ES: Deskontuaren zenbatekoa

en: Discount total tax.
eu_ES: Deskontuaren zerga totala.

en: Discount total.
eu_ES: Deskontua guztira.

en: Discount type
eu_ES: Deskontu mota

en: Discount:
eu_ES: Deskontua:

en: Discourage search engines from indexing this site
eu_ES: Ez baimendu bilaketa-motorrek gune hau indexatzerik

en: Discover a new way to build your site.
eu_ES: Aurkitu zure gunea sortzeko modu berri bat.

en: Discussion
eu_ES: Eztabaida

en: Discussion Settings
eu_ES: Eztabaida-ezarpenak

en: Dismiss
eu_ES: Bistatik kendu

en: Dismiss errors
eu_ES: Erroreak baztertu

en: Dismiss the browser warning panel
eu_ES: Nabigatzailearen panela itxi

en: Dismiss the welcome panel
eu_ES: Ongi etorri panela alde batera utzi

en: Dismiss this notice.
eu_ES: Ohar hau baztertu

en: Display Options
eu_ES: Bistaratzeko aukerak

en: Display Settings
eu_ES: Bistaratze ezarpenak

en: Display Site Title and Tagline
eu_ES: Bistaratu gunearen izenburua eta eslogana

en: Display a privacy notice under your comment forms.
eu_ES: Erakutsi pribatutasun abisua erantzuteko kutxaren azpian.

en: Display as dropdown
eu_ES: Bistaratu goitibeherako menu bezala

en: Display author
eu_ES: Autorea bistaratu

en: Display date
eu_ES: Data bistaratu

en: Display item author if available?
eu_ES: Bistaratu elementuaren egilea eskuragarri egonez gero?

en: Display item content?
eu_ES: Bistaratu elementuaren edukia?

en: Display item date?
eu_ES: Bistaratu elementuaren data?

en: Display location
eu_ES: Bistaratu kokapena

en: Display name
eu_ES: Bistaratzeko izena

[ctx: Display name based on first name and last name]
en: %1$s %2$s
eu_ES: %2$s(e)ko %1$s

en: Display name for the comment author.
eu_ES: Iruzkin egilearen bistaratze izena.

en: Display name for the user.
eu_ES: Erabiltzailearen bistaratze izena.

en: Display name publicly as
eu_ES: Publikoki bistaratzeko izena

en: Display post date?
eu_ES: Bistaratu bidalketaren data?

en: Display prices during cart and checkout
eu_ES: Erosketa saskian eta erosketa burutzerakoan prezioak honela bistaratu:

en: Display prices in the shop
eu_ES: Dendan prezioak honela bistaratu:

en: Display tax totals
eu_ES: Zergen guztizkoa bistaratu:

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
eu_ES: Erakutsi Akismet-ek harrapatutako zabor-iruzkin kopurua

en: Display type
eu_ES: Erakusketa modua

en: Display your contact information.
eu_ES: Bistaratu zure kontaktu informazioa.

en: Displayed on attachment pages.
eu_ES: Irudien orrialdeetan bistaratzen da

en: Displaying %d themes
eu_ES: %d itxura bistaratzen

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
eu_ES: Ikusgai: %s&#8211;%s / %s

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
eu_ES: Bideo bat bistaratzen du media liburutegitik, YouTubetik, Vimeotik edo beste hornitzaile batetik.

en: Displays an audio player.
eu_ES: Audio irakurgailu bat erakusten du.

en: Displays an image gallery.
eu_ES: Irudi galeria bat bistaratzen du.

en: Displays an image.
eu_ES: Irudia bistaratzen du.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
eu_ES: WordPress arazketa moduan dagoen ala ez bistaratzen du.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
eu_ES: Uneko itxura aktiboak WooCommerce bateragarritasuna adierazten duen edo ez bistaratzen du.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
eu_ES: Uneko itxura itxura umea den ala ez bistaratzen du.

en: Distraction-free writing mode
eu_ES: Trabarik gabe idazteko modua

en: District
eu_ES: Distritua

en: District Of Columbia
eu_ES: Columbiako Barrutia

en: Distrito Federal
eu_ES: Barruti Federala

en: Djibouti
eu_ES: Djibuti

en: Djiboutian franc
eu_ES: Djiboutiango frankoa

en: Do not allow
eu_ES: Ez onartu

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
eu_ES: Ez ezazu %1$s script-a desregistratu administrazio gunean. Itxuraren interfazera heltzeko, erabil ezazu %2$s gakoa.

en: Do not display privacy notice.
eu_ES: Ez erakutsi pribatutasun abisua.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
eu_ES: Ez ahaztu &#8220;Gorde Aldaketak&#8221; klikatzen amaitzen duzunean!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
eu_ES: Ez ahaztu &#8217;Gorde aldaketak&#8217; botoian klik egiteaz behin amaitu ondoren.

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
eu_ES: Ez pasatu %1$s etiketarik %2$s funtzioari

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
eu_ES: Benetan <a href="%s">saioa amaitu</a> nahi duzu?

en: Do you use WordPress for work, for personal projects, or even just for fun? You can help shape the long-term success of the open source project that powers millions of websites around the world.
eu_ES: WordPress lanerako, proiektu pertsonaletarako, edo dibertitzeko bakarrik erabiltzen duzu? Mundu osoko milioika webgune edertzen dituen kode irekiko proiektuaren epe luzeko arrakastari forma ematen lagun dezakezu.

en: Dobrich
eu_ES: Dobritx

en: Docs
eu_ES: Dokumentuak

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Dokumentu <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: <span class="count">(%s)</span> dokumentu

en: Document Preview
eu_ES: Dokumentuaren aurrebista

en: Document properties
eu_ES: Dokumentuaren propietateak

en: Documentation
eu_ES: Dokumentazioa

en: Documents
eu_ES: Dokumentuak

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
eu_ES: %1$s erabiltzaileak %2$s datu-basea erabiltzeko baimenik ba ote du?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
eu_ES: Zure webguneak transakzioak egiteko SSL ziurtagiri bat derrigortzen du?

en: Does your site have REST API enabled?
eu_ES: Zure webguneak REST APIa gaituta dauka?

en: Domain
eu_ES: Domeinua

en: Domain Settings
eu_ES: Domeinu Ezarpenak

en: Domains
eu_ES: Domeinuak

en: Dominica
eu_ES: Dominika

en: Dominican Republic
eu_ES: Dominikar Errepublika

en: Dominican peso
eu_ES: Peso dominikarra

en: Done
eu_ES: Eginda

en: Done!
eu_ES: Eginda!

en: Down one
eu_ES: Bat begerago

en: Downgrading the plugin&#8230;
eu_ES: Pluginaren aurreko bertsiora itzultzen&#8230;

en: Downgrading the theme&#8230;
eu_ES: Itxura aurreko bertsiora itzultzen&#8230;

en: Download
eu_ES: Jaitsi

en: Download %d
eu_ES: Jaitsi %d

en: Download &#8220;%s&#8221;
eu_ES: Deskargatu &#8220;%s&#8221;

en: Download &amp; install
eu_ES: Jaitsi eta instalatu

en: Download Export File
eu_ES: Jaitsi esportazio fitxategia

en: Download File
eu_ES: Deskargatu fitxategia

en: Download expiry
eu_ES: Jaitsieraren iraungitzea

en: Download failed.
eu_ES: Deskargak huts egin du.

en: Download file
eu_ES: Deskargatu fitxategia

en: Download for support
eu_ES: Deskargatu euskarrirako

en: Download limit
eu_ES: Jaitsiera limitea

en: Download my comments &raquo;
eu_ES: Jaitsi nire erantzunak &raquo;

en: Download personal data
eu_ES: Datu pertsonalak jeitsi

en: Download personal data again
eu_ES: Datu pertsonalak berriro jeitsi

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
eu_ES: Jaitsiera mota bat aukeratu - honek eskema kontrolatzen du.

en: Downloadable
eu_ES: Jaitsigarria

en: Downloadable files
eu_ES: Jaitsi daitezkeen fitxategiak

en: Downloadable product permissions
eu_ES: Jaitsi daitekeen Produktuaren Baimenak

en: Downloadable products
eu_ES: Jaitsi daitezkeen produktuak

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
eu_ES: Produktu jaitsigarri bat erosterakoan bezeroak fitxategi bat atzitzeko baimena izango du.

en: Downloading data...
eu_ES: Informazioa deskargatzen...

en: Downloading installation package from %s&#8230;
eu_ES: Instalazio pakete hau deskargatzen: %s&#8230;

en: Downloading translation from %s&#8230;
eu_ES: Itzulpen hau deskargatzen: %s&#8230;

en: Downloading update from %s&#8230;
eu_ES: Eguneraketa hau deskargatzen: %s&#8230;

en: Downloading your new theme&hellip;
eu_ES: Zure itxura berria deskargatzen&hellip;

en: Downloads
eu_ES: Deskargak

en: Downloads remaining
eu_ES: Geratzen diren jaitsierak

en: Downloads require login
eu_ES: Jaitsierek saioa hastea eskatzen dute

en: Draft
eu_ES: Zirriborroa

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Zirriborroa <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Zirriborroak <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
eu_ES: Zirriborroa gorde da

en: Draft created on %1$s at %2$s
eu_ES: Zirriborroaren sorrera data %1$s - %2$s

en: Draft saved at %s.
eu_ES: Zirriborroa %s(e)an gordea.

en: Draft saved.
eu_ES: Zirriborroa gordeta.

en: Drafts
eu_ES: Zirriborroak

en: Drag and drop to reorder media files.
eu_ES: Arrastatu eta jaregin media fitxategiak birordenatzeko

en: Drag and drop to reorder tracks.
eu_ES: Arrastatu eta askatu pistak berrordenatzeko

en: Drag and drop to reorder videos.
eu_ES: Arrastatu eta askatu bideoak berrordenatzeko

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
eu_ES: Arrastatu eta jaregin, edo klik egin admin aldaera ordena zehazteko

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
eu_ES: Arrastatu bookmarkleta zure laster-marken barrara. Gero, webguneren baten zaudela, &#8220;sakatu&#8221; bookmarklet hori.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
eu_ES: Arrastatu elementuak nahi dituzun ordenean. Egin klik elementuaren eskuineko gezian ezarpen gehigarriak ikusteko.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
eu_ES: Arrastatu itzazu hona albo-barratik kendu nahi dituzun widget-ak, baina beraien ezarpenak mantenduz.

en: Drop files to upload
eu_ES: Jaregin igotzeko fitxategiak

en: Drop-ins
eu_ES: Plugin aurreratuak

en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
eu_ES: Plugin aurreratuak fitxategi bakarrak dira. %s direktorioan aurkitu ditzakezu eta WordPressen ezaugarriak ordezkatu edo hobetzen dituzte ohiko pluginekin ezinezkoak diren modutan.

en: Duotone
eu_ES: Bitonoa

en: Duplicate
eu_ES: Bikoiztu

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
eu_ES: Iruzkin bikoiztua antzeman da; badirudi aurretik hori bera esan duzula!

en: Dutch
eu_ES: Nederlandera

en: E-Commerce
eu_ES: E-merkataritza

en: E-mail
eu_ES: Posta Elektronikoa

en: E-mail me whenever
eu_ES: Bidal iezadazu e-posta

en: E-mail: %s
eu_ES: Helbide elektronikoa: %s

en: ERROR: please type a comment.
eu_ES: ERROREA: idatz ezazu iruzkina.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
eu_ES: ERROREA: zirriborro bidalketa baten iruzkina erantzuten zaude.

en: Each application name should be unique.
eu_ES: Aplikazio-izen bakoitzak bakarra izan behar du.

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
eu_ES: Nabigazio-menu bakoitzak, orrialdeak, kategoriak, URL pertsonalizatuak edo beste elementu-mota batzuk izan ditzake. Menuko estekak, ezkerreko zutabeko aukera-kutxetan klik eginez gehitzen dira.

en: Each webfont src must be a non-empty string.
eu_ES: src web letra-tipo bakoitza hutsik ez dagoen kate bat izan behar da.

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
eu_ES: Ekiadelko Azarbaijan (آذربایجان شرقی)

en: East Caribbean dollar
eu_ES: Ekialdeko Karibeko dolarea

en: Eastern Samar
eu_ES: Ekialdeko Samar

en: Ecuador
eu_ES: Ekuador

en: Edit
eu_ES: Zuzendu

en: Edit %s
eu_ES: %s editatu

en: Edit &#8220;%s&#8221;
eu_ES: Zuzendu &#8220;%s&#8221;

en: Edit Category
eu_ES: Editatu kategoria

en: Edit Changeset
eu_ES: Editatu aldaketa multzoa

en: Edit Comment
eu_ES: Erantzuna zuzendu

en: Edit Coupon
eu_ES: Kupoia editatu

en: Edit Image
eu_ES: Editatu irudia

en: Edit Link
eu_ES: Esteka aldatu

en: Edit Link Category
eu_ES: Editatu esteka-kategoria

en: Edit Media
eu_ES: Editatu media

en: Edit Menu
eu_ES: Menua editatu

en: Edit Menu Item
eu_ES: Editatu menu-elementua

en: Edit Menus
eu_ES: Editatu menuak

en: Edit Navigation Menu
eu_ES: Editatu Nabigazio-menua

en: Edit Order
eu_ES: Editatu eskaria

en: Edit Original
eu_ES: Jatorrizkoa editatu

en: Edit Page
eu_ES: Editatu orrialdea

en: Edit Post
eu_ES: Editatu bidalketa

en: Edit Profile
eu_ES: Editatu Profila

en: Edit Site
eu_ES: Editatu gunea

en: Edit Tag
eu_ES: Editatu etiketa

en: Edit Template
eu_ES: Editatu txantiloia

en: Edit Template Part
eu_ES: Editatu txantiloi zatia

en: Edit This
eu_ES: Editatu hau

en: Edit User
eu_ES: Editatu erabiltzailea

en: Edit User %s
eu_ES: Editatu %s erabiltzailea

en: Edit account
eu_ES: Kontua Editatu

en: Edit attribute
eu_ES: Atributua editatu

en: Edit audio playlist
eu_ES: Audio erreprodukzio-zerrenda editatu

en: Edit comment
eu_ES: Iruzkina aldatu

en: Edit coupon
eu_ES: Kupoia editatu

en: Edit date and time
eu_ES: Editatu data eta ordua

en: Edit gallery
eu_ES: Editatu galeria

en: Edit image
eu_ES: Editatu irudia

en: Edit item
eu_ES: Editatu elementua

en: Edit menu item
eu_ES: Menu-elementua editatu

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
eu_ES: Menu elementua editatu: %1$s (%2$s)

en: Edit more details
eu_ES: Xehetasun gehiago editatu

en: Edit next media item
eu_ES: Hurrengo media elementua editatu

en: Edit order
eu_ES: Eskaria editatu

en: Edit page
eu_ES: Editatu orrialdea

en: Edit permalink
eu_ES: Editatu esteka iraunkorra

en: Edit previous media item
eu_ES: Aurreko media elementua editatu

en: Edit product
eu_ES: Produktua editatu

en: Edit selected menu
eu_ES: Editatu hautatutako menua

en: Edit shipping class
eu_ES: Bidalketa mota aldatu

en: Edit site
eu_ES: Editatu gunea

en: Edit status
eu_ES: Editatu egoera

en: Edit styles
eu_ES: Editatu estiloak

en: Edit this comment
eu_ES: Editatu iruzkin hau

en: Edit this entry.
eu_ES: Posta hau zuzendu.

en: Edit this item
eu_ES: Editatu elementu hau

en: Edit this order
eu_ES: Editatu eskari hau

en: Edit user
eu_ES: Editatu erabiltzailea

en: Edit video playlist
eu_ES: Bideoen erreprodukzio-zerrenda editatu

en: Edit visibility
eu_ES: Editatu ikusgaitasuna

en: Edit widget: %s
eu_ES: Editatu widgeta: %s

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
eu_ES: Editatu lehenetsitako menua elementuak gehituz edo kenduz. Ordenatu elementuak nahi duzun bezala elementu bakoitza arrastatuz. Egin klik Sortu Menua aukeran aldaketak gordetzeko.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
eu_ES: Editatu zure menua azpian, edo <a href="%s">sortu menu berria</a>. Ez ahaztu egindako aldaketak gordetzeaz!

en: Edit your site
eu_ES: Editatu gunea

en: Edit: %s
eu_ES: %s editatu

en: Editing Menus
eu_ES: Menuak editatzen

en: Editor
eu_ES: Editorea

en: Editor Style
eu_ES: Editorearen estiloa

en: Editor menu (when enabled)
eu_ES: Editorearen menua (aktibatuta dagoenean)

en: Editor script handle. DEPRECATED: Use `editor_script_handles` instead.
eu_ES: Editorearen script kudeatzailea. ZAHARKITUTA: erabili `editor_script_handles` horren ordez.

en: Editor script handles.
eu_ES: Script-en erabilera editorean.

en: Editor style handle. DEPRECATED: Use `editor_style_handles` instead.
eu_ES: Editorearen estiloak kudeatzen ditu. ZAHARKITUTA: erabili `editor_style_handles` horren ordez.

en: Editor style handles.
eu_ES: Estiloen erabilera editorean.

en: Editor toolbar
eu_ES: Editorearen tresna-barra

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
eu_ES: Editoreek bidalketak argitaratu eta kudea ditzakete eta baita beste pertsonen bidalketak, etab. ere.

en: Education
eu_ES: Hezkuntza

en: Egypt
eu_ES: Egipto

en: Egyptian pound
eu_ES: Libra egipziarra

en: Either there are no posts, or something went wrong.
eu_ES: Edo ez dago bidalketarik edo zerbait gaizki joan da.

en: El Aaiun
eu_ES: Aaiun

en: Elements path
eu_ES: Elementurako bidea

en: Email
eu_ES: E-posta

en: Email (%s)
eu_ES: E-posta (%s):

en: Email (required)
eu_ES: Email (beharrezkoa)

en: Email Address
eu_ES: Posta Elektronikoa

en: Email address
eu_ES: Posta-elektronikoa

en: Email address for the comment author.
eu_ES: Iruzkinaren egilearentzat e-posta helbidea.

en: Email address required
eu_ES: Email helbidea beharrezkoa

en: Email address.
eu_ES: Email helbidea.

en: Email could not be sent.
eu_ES: Ezin izan da emaila bidali.

en: Email heading
eu_ES: Emailaren burukoa

en: Email heading (paid)
eu_ES: Posta elektronikoaren goiburua (ordainduta)

en: Email me whenever
eu_ES: Bidal iezadazu e-posta

en: Email notifications
eu_ES: Email jakinarazpenak

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
eu_ES: WooCommerce-k bidaltzen dituen e-posta jakinarazpenak azpian zerrendatzen dira. E-posta batean sakatu konfiguratzeko.<br>%s

en: Email options
eu_ES: Email aukerak

en: Email or Username
eu_ES: E-posta edo erabiltzaile-izena

en: Email sender options
eu_ES: Postaren bidaltzaile aukerak

en: Email sent.
eu_ES: E-posta bidalita.

en: Email settings
eu_ES: Posta Elektronikoaren ezarpenak

en: Email template
eu_ES: Email txantiloia

en: Email type
eu_ES: Email mota

en: Email you used during checkout.
eu_ES: Erosketan ibili zenuen posta-elektronikoa.

en: Email:
eu_ES: Posta elektronikoa:

en: Email: %s
eu_ES: E-posta: %s

en: Emails
eu_ES: Emailak

en: Embed
eu_ES: Kapsulatu

en: Embed Handler
eu_ES: Kapsulatutako Kudeatzailea

en: Embed Media Player
eu_ES: Kapsulatu media erreproduzigailua

en: Embed Poll in New Post
eu_ES: Galdeketa Bat Sartu Posta Berrian

en: Embed of %s.
eu_ES: %s kapsulatzea.

en: Embed or Link
eu_ES: Kapsulatu edo estekatu

en: Embedded content from other websites
eu_ES: Beste gune batzuetatik txertatutako edukia

en: Embeds
eu_ES: Txertaketak

en: Emergency
eu_ES: Emergentzia

en: Emoticons
eu_ES: Emotikonoak

en: Empty Spam
eu_ES: Hustu zaborra

en: Empty Term.
eu_ES: Terminoa hutsik dago

en: Empty Trash
eu_ES: Hustu zakarrontzia

en: Empty archive.
eu_ES: Artxibo hutsa.

en: Empty filename
eu_ES: Fitxategi izena hutsik dago

en: Empty template: %s
eu_ES: Txantiloi hutsa: %s

en: Empty title.
eu_ES: Izenburua hutsik

en: Enable
eu_ES: Gaitu

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
eu_ES: Gaitu "emaila_gainidatzi" email informazioa aldatua izatetik babesteko

en: Enable %s
eu_ES: Gaitu %s

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
eu_ES: Artxiboetan AJAX saskira gehitu botoiak gaitu

en: Enable ActivityPub support for post types
eu_ES: Gaitu ActivityPub euskarria bidalketa motetan

en: Enable ActivityPub support for the following post types:
eu_ES: Gaitu ActivityPub euskarria ondoko bidalketa motetan:

en: Enable Archives?
eu_ES: Artxiboak gaitu?

en: Enable Auto-updates
eu_ES: Gaitu Autoeguneratzeak

en: Enable PayPal Standard
eu_ES: Gaitu PayPal estandarra

en: Enable PayPal sandbox
eu_ES: Gaitu PayPal sandboxa

en: Enable accessibility mode
eu_ES: Gaitu irisgarritasun modua

en: Enable authors
eu_ES: Gaitu autoreak

en: Enable auto-updates
eu_ES: Gaitu autoeguneratzeak

en: Enable bank transfer
eu_ES: Banku transferentziak gaitu

en: Enable blog
eu_ES: Gaitu bloga

en: Enable cash on delivery
eu_ES: Jasotzean ordaintzea gaitu

en: Enable check payments
eu_ES: Gaitu Txeke bidezko ordainketak

en: Enable coupons
eu_ES: Kupoiak gaitu

en: Enable for shipping methods
eu_ES: Gaitu bidalketa aukeretan

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
eu_ES: Aktibatu zabalera osoko editorea eta trabarik gabeko modua.

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
eu_ES: Gaitu laster-teklak iruzkinak moderatzeko.

en: Enable logging
eu_ES: Logginga gaitu

en: Enable low stock notifications
eu_ES: Stock gutxiko jakinarazpenak gaitu

en: Enable out of stock notifications
eu_ES: Stock agortze jakinarazpenak gaitu

en: Enable profiles by type
eu_ES: Gaitu motaren araberako profilak

en: Enable reviews
eu_ES: Iritziak gaitu

en: Enable rule
eu_ES: Gaitu erregela

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
eu_ES: Aktibatu bidalketetarako depurazio modua bidalketa zonaldeak erakusteko eta bidalketa tasaren katxea saltatzeko.

en: Enable stock management
eu_ES: Stock kudeaketa gaitu

en: Enable taxes
eu_ES: Zergak gaitu

en: Enable the shipping calculator on the cart page
eu_ES: Bidalketa kalkulagailua gaitu saski orrialdean

en: Enable the use of coupon codes
eu_ES: Kupoi kodeen erabilera gaitu

en: Enable this email notification
eu_ES: Posta elektroniko jakinarazpen hau gaitu

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
eu_ES: Aukera hau gaitu atributu honek zure dendan produktu artxiboak izatea nahi baduzu.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
eu_ES: Aukera hau gaitu produktu hau bidaltzen ez bada edo bidalketa kosturik ez badago

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
eu_ES: Aukera hau gaitu fitxategi jaitsigarrira atzipena produktua erosterakoan ematen bada

en: Enable this option to enable stock management at variation level
eu_ES: Aukera hau gaitu stock kudeaketa aldaera mailan gaitzeko

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
eu_ES: Aukera hau gaitu jaitsietara atzipena eskariak "prozesatzen" ari direnean emateko, "osatuta" daudenean eman ordez.

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
eu_ES: Gaitu haritutako (habiaratuak) iruzkinak %s mailako sakoneran

en: Enable/Disable
eu_ES: Gaitu/Desgaitu

en: Enable/Disable attribute archives.
eu_ES: Atributuen artxiboa onartu/deuseztatu.

en: Enabled
eu_ES: Gaituta

en: Enabled.
eu_ES: Gaituta.

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
eu_ES: Pantaila Aukeren bitartez irisgarritasun modua gaitzen baduzu, Gehitu eta Editatu botoiak erabiltzeko aukera izango dizu, arrastatu eta jaregitea erabili ordez.

en: Encoding
eu_ES: Kodeketa

en: Encoding for pages and feeds
eu_ES: Orrialde eta jarioen kodeketa

en: End Date
eu_ES: Bukaera-data

en: End date:
eu_ES: Bukaera data:

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
eu_ES: Erosketa burutu &rarr; Ordainketa metodoa gehitu orrialdearen amaiera

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
eu_ES: Erosketa burutu &rarr; Eskaria jaso da orrialdearen amaiera

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
eu_ES: Erosketa burutu &rarr; Ordaindu orrialdearen amaiera

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
eu_ES: Nire kontua &rarr; Helbidea editatu orrialdearen amaiera

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
eu_ES: Nire kontua &rarr; Kontua editatu orrialdearen amaiera

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
eu_ES: Nire kontua &rarr; Pasahitza ahaztua orrialdearen amaiera

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
eu_ES: Nire kontua &rarr; Eskaria ikusi orrialdearen amaiera

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
eu_ES: Saio amaiera eragiteko amaiera. Zure menuetara esteka pertsonalizatu bat erabilita gehitu dezakezu: zurewebgunea.net/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
eu_ES: Amaierak zure orrialde URLetara erosketa burutze prozesuko ekintza konkretu batzuetaz arduratzeko gehitzen dira. Bakarrak izan behar dira.

en: English
eu_ES: Ingelesa

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
eu_ES: Ziurtatu emaitzek erabiltzaile ID zehatzetara esleitutako iruzkinak kanpoan uzten dituztela. Baimena eskatzen du.

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
eu_ES: Ziurtatu emaitzek egile zehatzetara esleitutako bidalketak kanpoan uzten dituztela.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
eu_ES: Ziurtatu emaitzetatik kanpo geratzen direla ID zehatzak.

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
eu_ES: Ziurtatu emaitzak guraso ID zehatzak kanpoan uzten dituela.

en: Enter a URL to scan
eu_ES: Idatzi eskaneatu beharreko helbidea

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
eu_ES: Kostu bat (zergarik gabe) edo batura bat sartu, <code>10.00 * [kop]</code>, adibidez.

en: Enter a description of the image
eu_ES: Sartu irudiaren deskripzioa

en: Enter a different address
eu_ES: Sartu helbide ezberdin bat

en: Enter a link URL or click above for presets.
eu_ES: Sartu esteka baten URL-a edo egin klik gainean aurrehautaketentzako.

en: Enter a name for the new attribute term:
eu_ES: Atributu termino berriarentzat izen bat sartu:

en: Enter a name for this tax rate.
eu_ES: Zerga-tasa honentzako izen bat sartu.

en: Enter a new password below.
eu_ES: Sartu pasahitz berria.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
eu_ES: 4 hamartarreko zehaztasuna duen zerga-tasa (ehuneko) bat sartu.

en: Enter a username or email address.
eu_ES: Sartu erabiltzaile izena edo email helbide bat.

en: Enter a value
eu_ES: Balio bat sartu

en: Enter a value (fixed or %)
eu_ES: Balio bat sartu (finkoa edo %)

en: Enter an API Key
eu_ES: Sartu API gako bat

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
eu_ES: Erosketa egin ondoren bezeroari bidaltzeko aukerazko ohar bat sartu

en: Enter desktop preview mode
eu_ES: Mahaigaineko aurrebista modua sartu

en: Enter mobile preview mode
eu_ES: Mugikor aurrebista modua sartu

en: Enter new
eu_ES: Sartu berria

en: Enter price (%s)
eu_ES: Prezioa sartu (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
eu_ES: Posta elektroniko honen hartzaileak sartu (komaz bereizita). Balio lehenetsia %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
eu_ES: Sartu jakinarazpen hau jasoko duten hartzaileak (komaz bereizita).

en: Enter sale price (%s)
eu_ES: Merkealdi prezioa sartu (%s)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
eu_ES: Sartu testuren bat, edo (|) bidez bereizitako atributu batzuk.

en: Enter tablet preview mode
eu_ES: Tablet aurrebista modua sartu

en: Enter the RSS feed URL here:
eu_ES: Sartu RSS jarioaren URLa:

en: Enter the URL
eu_ES: Sartu URLa

en: Enter the URL of the image
eu_ES: Sartu irudiaren URLa

en: Enter the action that will trigger this webhook.
eu_ES: Webhook hau abiaraziko duen Ekintza sartu.

en: Enter the destination URL
eu_ES: Sartu helburu URLa

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
eu_ES: Sartu sare honetan existitzen den erabiltzaile baten e-posta helbidea, gune honetara gonbidatzeko. Pertsona horiek e-posta bat jasoko dute gonbidapena onartu nahi duten galdetuz.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
eu_ES: Sartu sare honetan existitzen den erabiltzaile baten e-posta helbidea edo erabiltzaile-izena, gune honetara gonbidatzeko. Pertsona horiek e-posta bat jasoko dute gonbidapena onartu nahi duten galdetuz.

en: Enter the external URL to the product.
eu_ES: Produktuarentzako kanpoko URLa sartu.

en: Enter the fediverse with <strong>ActivityPub</strong>, broadcasting your blog to a wider audience. Attract followers, deliver updates, and receive comments from a diverse user base on <strong>Mastodon</strong>, <strong>Friendica</strong>, <strong>Pleroma</strong>, <strong>Pixelfed</strong>, and all <strong>ActivityPub</strong>-compliant platforms.
eu_ES: Sartu fedibertsoan <strong>ActivityPub</strong> pluginarekin eta zabaldu zure bloga jende gehiagorengana! Erakarri jarraitzaileak, igorri albisteak eta jaso iruzkinak askotariko erabiltzaileak dituzten <strong>Mastodon</strong>, <strong>Friendica</strong>, <strong>Pleroma</strong>, <strong>Pixelfed</strong> eta <strong>ActivityPub</strong>-ekin bateragarriak diren plataforma guztiekin.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
eu_ES: Jaitsiera esteka iraungitu baino lehen igaro behar den egun kopurua sartu, edo hutsik utzi.

en: Enter the same address here unless you <a href="%s">want your site home page to be different from your WordPress installation directory</a>.
eu_ES: Sartu hemen helbide berdina <a href="%s">zure guneko hasierako orrialdea WordPress instalazioaren karpetatik desberdina izatea nahi baldin baduzu ezik</a>.

en: Enter title here
eu_ES: Sartu izenburua hemen

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
eu_ES: Sartu zure PayPal API baimenak itzuliketak PayPal bidez gauzatzeko. Ikasi nola lor ditzakezun zure <a href="%s">PayPal API-aren baimenak</a>.

en: Enter your address to view shipping options.
eu_ES: Sartu zure helbidea bidalketa aukerak ikusteko.

en: Enter your comment here...
eu_ES: Sartu hemen zure erantzuna...

en: Enter your new password below or generate one.
eu_ES: Sartu hemen pasahitz berria edo sortu bat.

en: Enter your new password below.
eu_ES: Idatzi azpian zure pasahitz berria.

en: Enter your password to view comments.
eu_ES: Sartu pasahitza iruzkinak ikusteko.

en: Enter/remove an API key.
eu_ES: API gakoa ezarri/ezabatu.

en: Entertainment
eu_ES: Aisia

en: Entries feed
eu_ES: Sarreren jarioa

en: Entries from any RSS or Atom feed.
eu_ES: Edozein RSS edo Atom jarioko sarrerak,

en: Environment type
eu_ES: Ingurune mota

en: Environment.
eu_ES: Ingurunea.

en: Equatorial Guinea
eu_ES: Ekuatore Ginea

en: Erase Personal Data
eu_ES: Datu Pertsonalak Ezabatu

en: Erase personal data
eu_ES: Datu Pertsonalak Ezabatu

en: Erase personal data list
eu_ES: Ezabatu datu zerrenda pertsonala

en: Erase personal data list navigation
eu_ES: Ezabatu nabigazioa datu pertsonalen zerrendatik

en: Eraser array at index %d does not include a friendly name.
eu_ES: Ezabagailuaren array-ak %d indizean ez du izen lagunkoi bat.

en: Eraser callback is not valid: %s.
eu_ES: Ezabagailuaren atzeradeia ez da baliozkoa: %s

en: Eraser does not include a callback: %s.
eu_ES: Ezabagailuak ez du atzeradeirik: %s.

en: Eraser index cannot be less than one.
eu_ES: Ezabagailuaren indizea ezin da bat baino txikiagoa izan.

en: Eraser index is out of range.
eu_ES: Ezabatzailearen indizea tartetik kanpo dago.

en: Erasing data...
eu_ES: Datuak Ezabatzen...

en: Erasure completed.
eu_ES: Ezabaketa burutua.

en: Eritrean nakfa
eu_ES: Eitreango nakfa

en: Error
eu_ES: Errorea

en: Error 404
eu_ES: 404 errorea

en: Error Details
eu_ES: Errore-xehetasunak

en: Error creating new user.
eu_ES: Errorea erabiltzaile berria sortzean.

en: Error in deleting the attachment.
eu_ES: Errorea eranskina ezabatzerakoan.

en: Error in deleting the item.
eu_ES: Errorea elementua ezabatzerakoan.

en: Error in displaying the widget settings form.
eu_ES: Errorea widgetaren ezarpen formularioa bistaratzean.

en: Error in moving the item to Trash.
eu_ES: Errorea elementua Zakarrontzira eramaterakoan.

en: Error in moving to Trash.
eu_ES: Errorea zakarrontzira botatzean.

en: Error in restoring from Trash.
eu_ES: Errorea zakarrontzitik leheneratzean.

en: Error in restoring the item from Trash.
eu_ES: Errorea elementua Zakarrontzitik berreskuratzerakoan.

en: Error not caused by a plugin or theme.
eu_ES: Plugin edo itxura batengatik ez sortutako errorea.

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
eu_ES: Errorea gertatu da babestu gabeko bukaera-puntu batean.

en: Error processing checkout. Please try again.
eu_ES: Errorea erosketa burutzean. Mesedez saiatu berriz.

en: Error reconnecting to the database
eu_ES: Errorea datu-basera berriz konektatzerakoan

en: Error saving media file.
eu_ES: Error media fitxategia gordetzean.

en: Error when decoding a JSON file at path %1$s: %2$s
eu_ES: Errorea JSON fitxategi bat deskodetzean %1$s bidean: %2$s

en: Error while adding the category. Please try again later.
eu_ES: Errorea kategoria gehitzean. Saiatu berriz mesedez.

en: Error while saving the new email address. Please try again.
eu_ES: Errorea e-posta helbide berria gordetzean. Saiatu berriro mesedez.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
eu_ES: Errorea eskalatutako irudia gordetzean. Berritu orrialdea eta saiatu berriro mesedez.

en: Error while saving.
eu_ES: Errorea aldaketak gordetzean.

en: Error:
eu_ES: Errorea:

en: Error: %1$s (%2$s)
eu_ES: Errorea: %1$s (%2$s)

en: Error: %s
eu_ES: Errorea: %s

en: Error: %s.
eu_ES: Errorea: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
eu_ES: Errorea: Jasotze URLa ez dago eskuragarri: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
eu_ES: Errorea: Jasotze URLak erantzun kode hau itzuli du: %s

en: Error: non-existing attribute ID.
eu_ES: Errorea: existitzen ez den atributu IDa.

en: Estonian
eu_ES: Estoniera

en: Ethiopia
eu_ES: Etiopia

en: Ethiopian birr
eu_ES: Etiopiako birra

en: Euro
eu_ES: Euroa

en: Europe
eu_ES: Europa

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
eu_ES: Datuen babeserako europako legediak, Europar Batasunetik kanpora eramaten diren europako egoiliarren inguruko datuak datuok europan egongo baliran antzeko estandarrekin babesteko. Hortaz, datuak nora doazen zerrendatzeaz gain, zuk edo zure hornitzaileek arau hauek betetzen dituztela nola ziurtatzen den deskribatu behar duzu, bai Pricavy Shield-en antzeko hitzarmen batekin, zure kontratuetan klausula ereduekin edo arau korporatibo lotesleekin.

en: Event schedule does not exist.
eu_ES: Programatutako ekitaldia ez da existitzen.

en: Event timestamp must be a valid Unix timestamp.
eu_ES: Ekitaldien denbora-zigiluak UNIX denbora-zigilu baliagarri bat izan behar du.

en: Every %d minutes
eu_ES: %d minutuero

en: Every %s
eu_ES: %s(e)ro

en: Every Author on this Blog (with the publish_posts capability) gets his own ActivityPub enabled Profile.
eu_ES: Blog honetako egile guztiek (publish_posts ahalmena dutenek) beraien ActivityPub profila lortzen dute.

en: Every author on this blog (with the <code>publish_posts</code> capability) gets their own ActivityPub profile.
eu_ES: Blog honetako egile guztiek (<code>publish_posts</code> ahalmena dutenek) beraien ActivityPub profila lortzen dute.

en: Every minute
eu_ES: Minuturo

en: Everything is running smoothly here.
eu_ES: Dena ondo dabil hemendik.

en: Everywhere
eu_ES: Edonon

en: Example:
eu_ES: Adibidea:

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
eu_ES: Adibidez: <code>https://eu.wordpress.org/</code> &#8212; ez ahaztu <code>https://</code>

en: Example: Nifty blogging software
eu_ES: Eredua: blogentzako sofware polita

en: Excerpt
eu_ES: Laburpena

en: Excerpt for the post, as it exists in the database.
eu_ES: Bidalketaren laburpena, datu-basean dagoen bezala.

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
eu_ES: Laburpenak zuk zeuk idatzitako hautazko testuak dira, erabiltzen duzun itxurak erakuts ditzakeenak. <a href="%s">Ikasi gehiago eskuzko laburpenei buruz</a>.

en: Exclude categories
eu_ES: Kategoriak baztertu

en: Exclude products
eu_ES: Produktuak baztertu

en: Exclude sale items
eu_ES: Beherapen elementuak baztertu

en: Exclude:
eu_ES: Baztertu:

en: Excluding selected countries
eu_ES: Aukeratutako herrialdeak salbu

en: Excluding tax
eu_ES: Zergarik gabe

en: Executed before Multisite is loaded.
eu_ES: Gune-anitza kargatu aurretik exekutatua.

en: Exit Recovery Mode
eu_ES: Berreskuratze Modutik Irten

en: Exit recovery mode link expired.
eu_ES: Berreskuratze modutik irtetzeko esteka iraungita.

en: Expand
eu_ES: Ireki

en: Expand or collapse the elements by clicking on their headings, and arrange them by dragging their headings or by clicking on the up and down arrows.
eu_ES: Zabaldu edo tolestu elementuak beraien izenburuetan klik eginez, eta ordenatu itzazu izenburuak arrastatuz edo gora eta behera gezietan klik eginez.

en: Expected an array describing the eraser at index %d.
eu_ES: Array bat espero zen ezabagailua deskribatzen %d indizean.

en: Expected an array describing the exporter at index %s.
eu_ES: Array bat espero zen esportatzailea deskribatuz %s indizean.

en: Expected data array in response array from exporter: %s.
eu_ES: Datuen array-a espero zen esportatzailearen erantzun array-an: %s.

en: Expected data in response array from exporter: %s.
eu_ES: Datuak espero ziren esportatzailearen erantzun array-an: %s.

en: Expected done (boolean) in response array from exporter: %s.
eu_ES: Gertakaria (bolearra) espero zen %s esportatzailearen erantzun array-an.

en: Expected done flag in response array from %1$s eraser (index %2$d).
eu_ES: Egindakoa bandera espero zen  %1$s ezabagailuko erantzun array-tik (%2$d indizea).

en: Expected items_removed key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
eu_ES: items_removed gakoa espero zen %1$s ezabagailuko erantzun array-tik (%2$d indizea).

en: Expected items_retained key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
eu_ES: items_retained gakoa espero zen %1$s ezabagailuko erantzun array-tik (%2$d indizea).

en: Expected messages key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
eu_ES: Gako mezuak espero ziren %1$s ezabagailuko erantzun array-tik (%2$d indizea).

en: Expected messages key to reference an array in response array from %1$s eraser (index %2$d).
eu_ES: Erreferentziari gako mezuak espero ziren  %1$s ezabagailuko erantzun array-tik (%2$d indizea).

en: Expected response as an array from exporter: %s.
eu_ES: Erantzuna espero zen esportatzailearen array gisa: %s.

en: Expiration
eu_ES: Iraungitzea

en: Expired
eu_ES: Iraunginduta

en: Expired :(
eu_ES: Iraunginduta :(

en: Expired transients
eu_ES: Iraungitutako iragankorrak

en: Expires
eu_ES: Iraunitzen da

en: Expiry (MM/YY)
eu_ES: Iraungitze data (HH/UU)

en: Expiry date
eu_ES: Iraungitze data

en: Export
eu_ES: Esportatu

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
eu_ES: Esportatu  &#8220;%s&#8221; JSON gisa

en: Export CSV
eu_ES: CSV Esportatu

en: Export Personal Data
eu_ES: Exportatu informazio pertsonala

en: Export all products
eu_ES: Esportatu produktu guztiak

en: Export as JSON
eu_ES: JSON bezala esportatu

en: Export personal data list
eu_ES: Esportatu datu pertsonal zerrenda

en: Export personal data list navigation
eu_ES: Esportatu nabigazio datu pertsonalaren zerrenda

en: Exporter array at index %s does not include a friendly name.
eu_ES: Esportatzailearen array-ak %s indizean ez du izen lagunkoi bat.

en: Exporter callback is not a valid callback: %s.
eu_ES: Esportatzailearen atzeradeia ez da atzeradei baliagarri bat: %s.

en: Exporter does not include a callback: %s.
eu_ES: Esportatzaileak  ez du atzeradeirik: %s.

en: Exporter index cannot be negative.
eu_ES: Esportatzailearen indizea ezin da negatiboa izan.

en: Exporter index is out of range.
eu_ES: Esportatzailearen indizea tartetik kanpo dago.

en: Express yourself. Start a blog.
eu_ES: Expresa zaitez. Hasi blogeatzen.

en: Extended view
eu_ES: Bista hedatua

en: Extension
eu_ES: Hedapena

en: Extensions
eu_ES: Luzapenak

en: External URL
eu_ES: Kanpo URLa

en: External object cache.
eu_ES: Kanpoko objektuaren katxea.

en: External/Affiliate product
eu_ES: Kanpoko/afiliazio produktua

en: Extra CSS class to assign to the sidebar in the Widgets interface.
eu_ES: CSS mota berezia, Widget-en interfazean albo-barrari esleitzeko.

en: F j, Y
eu_ES: Y-m-d

en: F j, Y g:i a
eu_ES: Y-m-d G:i

en: F, Y
eu_ES: Y(\e)\k\o F

en: FAILED: %s
eu_ES: ERROREA: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
eu_ES: ERROREA: Huts egin du WordPress %s bertsiora eguneratzean

en: FREE
eu_ES: DOHAINIK

en: Faeroe
eu_ES: Faroe

en: Failed
eu_ES: Huts egin du

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Errorea <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Errorea <span class="count">(%s)</span>

en: Failed HTTP Request
eu_ES: HTTPS eskariak huts egin du

en: Failed order
eu_ES: Huts egindako eskaria

en: Failed to connect to Akismet.
eu_ES: Ezin izan da Akismet-era konektatu.

en: Failed to delete the page.
eu_ES: Orrialdea ezabatzeak huts egin du.

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
eu_ES: Berreskuratze modutik irtetzeak huts egin du. Saiatu berriro mesedez.

en: Failed to store the error.
eu_ES: Errorea gordetzen huts egin du.

en: Failed to update coupon
eu_ES: Kupoia eguneratzean errorea

en: Failed to write file to disk.
eu_ES: Utz egin da artxiboa diskoan grabatzean

en: Failed to write request to temporary file.
eu_ES: Errorea gertatu da eskaera aldi baterako fitxategi baten idaztean.

en: Falkland Islands
eu_ES: Falklandak

en: Falkland Islands pound
eu_ES: Falklandako libra

en: Faroe Islands
eu_ES: Faroeak

en: Featured
eu_ES: Destakatuta

en: Featured Content
eu_ES: Destakatutako edukia

en: Featured Image
eu_ES: Nabarmendutako Irudia

en: Featured Image Header
eu_ES: Nabarmendutako goiburu-irudia

en: Featured Images
eu_ES: Nabarmendutako irudia

en: Featured image
eu_ES: Nabarmendutako Irudia

en: Featured product.
eu_ES: Nabarmendutako produktua.

en: Featured products
eu_ES: Produktu bereziak

en: Features
eu_ES: Ezaugarriak

en: Features supported by this theme.
eu_ES: Itxura honek eskainitako ezaugarriak.

en: Feb
eu_ES: Ots

en: February
eu_ES: otsaila

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
eu_ES: Ots

en: Fediverse
eu_ES: Fedibertsoa

en: Fediverse Followers
eu_ES: Fedibertsoko jarraitzaileak

en: Fee
eu_ES: Tarifa

en: Fee lines data.
eu_ES: Kuotaren lerro data.

en: Fee name
eu_ES: Komisio/kuota izena

en: Fee title is required
eu_ES: Zerga titulua beharrezkoa da

en: Fee type
eu_ES: Zerga mota

en: Feed for all posts filed under %s
eu_ES: %s kategorian sailkatutako bidalketa guztien jarioa

en: Feedback
eu_ES: Iritzia

en: Fields other than %s are not currently supported for sitemaps.
eu_ES: %s ez diren eremuak egun ez dira onartzen gune mapetan.

en: Fields other than %s are not currently supported for the sitemap index.
eu_ES: %s ez diren eremuak egun ez dira onartzen gune-maparen indizean.

en: Fiji
eu_ES: Fiji Uharteak

en: Fijian dollar
eu_ES: Fijietako dolarea

en: File
eu_ES: Fitxategia

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
eu_ES: %1$s fitxategia <strong>zaharkituta</strong> dago %2$s bertsiotik aurrera eta ez dago beste alternatibarik.

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
eu_ES: %1$s fitxategia <strong>zaharkituta</strong> dago %2$s bertsiotik aurrera! Erabili %3$s horren ordez.

en: File %d
eu_ES: %d fitxategia

en: File %s doesn't exist!
eu_ES: %s fitxategia ez da existitzen!

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
eu_ES: &#8220;%s&#8221; fitxategia ez da existitzen?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
eu_ES: &#8220;%s&#8221; fitxategia ez da irudi bat.

en: File URL
eu_ES: Fitxategiaren URLa

en: File URL.
eu_ES: Fitxategiaren URLa

en: File URL:
eu_ES: Fitxategiaren URLa:

en: File canceled.
eu_ES: Fitxategi ezeztatua.

en: File details.
eu_ES: Fitxategiaren xehetasunak.

en: File does not exist
eu_ES: Fitxategia ez da existitzen

en: File does not exist?
eu_ES: Fitxategia ez da existitzen?

en: File download method
eu_ES: Fitxategi jaitsiera metodoa

en: File edited successfully.
eu_ES: Fitxategia ondo editatu da.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
eu_ES: Fitxategia hutsik dago. Igo ganorazko zerbait mesedez.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your %1$s file or by %2$s being defined as smaller than %3$s in %1$s.
eu_ES: Fitxategia hutsik dago. Igo ezazu funtsezko zerbait. Errore hau zure %1$s fitxategian igoerak desgaituta daudelako izan daiteke baita ere edo %1$s-e(a)n %2$s %3$s baino txikiagoa moduan definituta dagoelako.

en: File is not an image.
eu_ES: Fitxategia ez da irudi bat.

en: File name
eu_ES: Fitxategi Izena

en: File name.
eu_ES: Fitxategi izena:

en: File name:
eu_ES: Fitxategi izena:

en: File not found
eu_ES: Fitxategia ez da aurkitu

en: File size:
eu_ES: Fitxategi tamaina:

en: File type:
eu_ES: Fitxategi mota:

en: File upload settings
eu_ES: Fitxategi igoera ezarpenak

en: File uploads
eu_ES: Fitxategi igoerak

en: File was not found.
eu_ES: Fitxategia ez da aurkitu

en: Files can be uploaded
eu_ES: Fitxategiak igo daitezke.

en: Filesystem Permissions
eu_ES: Fitxategi-sistema baimenak

en: Filesystem error.
eu_ES: Fitxategi-sistemaren errorea.

en: Filipino
eu_ES: Filipinera

en: Fill Screen
eu_ES: Bete pantaila

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
eu_ES: Bete Menu Izena eta egin klik Sortu Menua botoian zure lehen menua sortzeko.

en: Filter
eu_ES: Iragazi

en: Filter %s returned items with reserved names.
eu_ES: Iragazi %s itzulitako elementu ezkutuko izenekin.

en: Filter &#187;
eu_ES: Iragazi &#187;

en: Filter Navigation Menu list
eu_ES: Nabigazio-menuaren zerrenda iragazi

en: Filter by
eu_ES: Iragazi honela

en: Filter by category
eu_ES: Kategoriaren araberako filtroa

en: Filter by comment type
eu_ES: Iragazi iruzkin motaren arabera

en: Filter by coupon
eu_ES: Kupoiaren arabera iragazi

en: Filter by date
eu_ES: Iragazi dataren arabera

en: Filter by post format
eu_ES: Iragazi bidalketa formatuz

en: Filter by price
eu_ES: Prezioaren arabera iragazi

en: Filter by type
eu_ES: Iragazi motaren arabera

en: Filter comments list
eu_ES: Igarazitako erantzunen zerrenda

en: Filter coupons
eu_ES: Kupoiak filtratu

en: Filter erase personal data list
eu_ES: Datu pertsonalen zerrenda ezabatzeko iragazkia

en: Filter export personal data list
eu_ES: Datu pertsonalen zerrenda esportatzeko iragazkia

en: Filter items list
eu_ES: Iragazitako elementuen zerrenda

[ctx: Filter label for posts list]
en: Drafts
eu_ES: Zirriborroak

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
eu_ES: Argitaratuta

[ctx: Filter label for posts list]
en: Trashed
eu_ES: Ezabatuta

en: Filter media
eu_ES: Iragazi media

en: Filter media items list
eu_ES: Iragazitako media elementuen zerrenda

en: Filter orders
eu_ES: Eskaerak filtratu

en: Filter pages list
eu_ES: Iragazitako orrialdeen zerrenda

en: Filter posts list
eu_ES: Iragazitako bidalketen zerrenda

en: Filter products
eu_ES: Produktuen filtroak

en: Filter template parts list
eu_ES: Iragazi txantiloi zatien zerrenda

en: Filter templates list
eu_ES: Iragazte txantiloien zerrenda

en: Filter themes
eu_ES: Iragazi itxurak

en: Filter themes (%s)
eu_ES: Iragazi itxurak (%s)

en: Filter users list
eu_ES: Iragazitako erabiltzaileen zerrenda

en: Filters
eu_ES: Iragazkiak

en: Find Posts or Pages
eu_ES: Bilatu bidalketak edo orrialdeak

en: Find and replace
eu_ES: Bilatu eta ordezkatu

en: Find your team &rarr;
eu_ES: Aurkitu zure taldea &rarr;

en: Finish
eu_ES: Amaitu

en: Finland
eu_ES: Finlandia

en: Finnish
eu_ES: Finlandiera

en: First Name
eu_ES: Izena

en: First name
eu_ES: Izena

en: First name for the user.
eu_ES: Erabiltzailearen izena.

en: First name.
eu_ES: Izena.

en: First page
eu_ES: Lehen orrialdea

en: Fit to Screen
eu_ES: Egokitu pantailara

en: Fixed
eu_ES: Finkoa

en: Fixed Layout
eu_ES: Antolaketa finkoa

en: Fixed amount
eu_ES: Zehaztutako kantitatea

en: Fixed amount per product
eu_ES: Zehaztutako kantitatea produktuko

en: Flagged as spam by %s
eu_ES: %s(e)k zabor bezala markatua

en: Flagged as spam by Akismet
eu_ES: Akismet-ek zabor bezala markatua

en: Flat rate
eu_ES: Salneurri laua

en: Flip horizontal
eu_ES: Irauli horizontalki

en: Flip vertical
eu_ES: Irauli bertikalki

en: Fluid Layout
eu_ES: Antolaketa likidoa

en: Flush permalinks
eu_ES: Garbitu esteka iraunkorrak

en: Focus shortcuts:
eu_ES: Fokoaren lasterteklak:

en: Follow
eu_ES: Jarraitu

en: Follow "@%s" by searching for it on Mastodon, Friendica, etc.
eu_ES: Jarraitu "@%s" berau Mastodon, Friendica eta abarretan bilatuz.

en: Follow %s
eu_ES: Jarraitu %s

en: Follow All
eu_ES: Guztiak Jarraitu

en: Follow me on the Fediverse
eu_ES: Jarrai nazazu fedibertsoan

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
eu_ES: Nondik:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
eu_ES: Nora:

en: Follower
eu_ES: Jarraitzailea

en: Followers
eu_ES: Jarraitzaileak

en: Following
eu_ES: Jarraitzen

en: Following Others
eu_ES: Beste batzuk jarraitzen

en: Font
eu_ES: Letra-tipoa

en: Font Family
eu_ES: Letra-tipo familia

en: Font Size
eu_ES: Letra-tipo tamaina

en: Font Sizes
eu_ES: Letra-tipo tamainak

en: Food
eu_ES: Janaria

en: Food & Drink
eu_ES: Jan-edana

en: Footer
eu_ES: Orrialde-oina

en: Footer Widgets
eu_ES: Orri-oin widget-ak

en: Footer text
eu_ES: Oineko testua

en: Footnotes
eu_ES: Oin-oharrak

en: For each post in a feed, include
eu_ES: Jarioko bidalketa bakoitzerako, barne hartu

en: For example:
eu_ES: Adibidez:

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
eu_ES: Irudientzako soilik; iruditxoaren azpiko Editatu Irudian klik egin dezakezu irudi editore bat bistaratzeko, non irudiak moztu, biratu edo bestaldera itzultzeko ikonoak, zein desegin eta berregin aukerak azalduko zaizkizun. Eskuineko kutxek aukera gehiago emango dizkizute irudia eskalatzeko, mozteko eta iruditxoa originalaren beste era batera mozteko. Laguntzan klik egin dezakezu kutxa hoien inguruan informazio gehiago eskuratzeko.

en: For more information:
eu_ES: Informazio gehiagorako:

en: For more information: %s
eu_ES: Informazio gehiagorako: %s

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
eu_ES: Itxura gehienetan, goiburuko testua <a href="%s">Ezarpen orokorretan</a> zehazten diren guneko izenburua eta azpi-izenburua dira.

en: For optimal performance and security reasons, you should consider running %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
eu_ES: Errendimendu ezin hobea izateko eta segurtasun-arrazoiak direla eta, %2$s bertsioa edo %1$s baino bertsio beriagoa exekutatzea pentsatu beharko zenuke. Jarri harremanetan ostatze-enpresarekin hau zuzentzeko.

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
eu_ES: Gure webgunean izena ematen duten erabiltzaileek (erabiltzailerik bada) beraien erabiltzaile profilean helarazten duten informazioa gordetzen dugu. Erabiltzaile orok, ikusi, editatu edo ezabatu dezake bere informazio pertsonala edozein unetan (erabiltzaile izena izan ezik, hau ezin baita aldatu). Webguneko administratzaileek ere informazio hau ikusi eta editatu dezakete.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
eu_ES: Pertsonalizatutako avatar irudirik ez duten erabiltzaileentzat, besterik ezeko logoa edo e-posta helbidean oinarrituta sortzen dena bistara dezakezu.

en: Force HTTP when leaving the checkout
eu_ES: Erosketa burutzetik ateratzerakoan HTTP derrigortu

en: Force SSL
eu_ES: SSL Derrigortu

en: Force downloads
eu_ES: Jaitsierak derrigortu

en: Force erase personal data
eu_ES: Datu pertsonalak ezabatzera behartu

en: Force erasure has failed.
eu_ES: Ezabaketa derrigortuak hutz egin du.

en: Force secure checkout
eu_ES: Erosketa burutze segurua derrigortu

en: Forgot password?
eu_ES: Pasahitza ahaztu duzu?

en: Forgot your password?
eu_ES: Zeure pasahitza ahaztu duzu?

en: Formatting
eu_ES: Formatua

en: Found %s
eu_ES: Bilatu %s

en: Found a bug?
eu_ES: Programazio errore bat aurkitu duzu?

en: Found in your order confirmation email.
eu_ES: Aurkitu zure konfirmazio mezuan.

en: Four Columns
eu_ES: Lau zutabe

en: France
eu_ES: Frantzia

en: Free
eu_ES: Doan

en: Free - Install now
eu_ES: Doan - Instalatu orain

en: Free Shipping
eu_ES: Doako bidalketa

en: Free State
eu_ES: Estatu librea

en: Free shipping coupon
eu_ES: Doako bidalketa kupoia

en: Free shipping requires
eu_ES: Doako bidalketarako beharrezkoa da...

en: Free shipping requires...
eu_ES: Doako bidalketarako beharrezkoa da...

en: Free!
eu_ES: Doan!

en: Freedoms
eu_ES: Askatasunak

en: French
eu_ES: Frantsesa

en: French Guiana
eu_ES: Guyana Frantsesa

en: French Polynesia
eu_ES: Polinesia Frantsesa

en: French Southern Territories
eu_ES: Frantziaren lurralde austral eta antartikoak

en: Fri
eu_ES: ol.

en: Friday
eu_ES: Ostirala

[ctx: Friday initial]
en: F
eu_ES: O

en: Friendly name for identifying this key.
eu_ES: Gako hau identifikatzeko izen atsegina.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
eu_ES: Webhook hau identifikatzeko izen esanguratsua, izen lehenetsia &quot;%s-n sortutako webhook&quot; da.

en: From
eu_ES: Nork

en: From %1$s %2$s
eu_ES: Egilea: %1$s %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
eu_ES: Egilea: %1$s Data: %2$s %3$s

en: From %1$s to %2$s
eu_ES: %1$s-tik %2$s-ra

en: From Computer
eu_ES: Ordenagailutik

en: From URL
eu_ES: URLtik

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
eu_ES: Pantaila honetan, gordetako errebisioak ikusi, alderatu eta berrezarri ditzakezu:

en: From this screen you can:
eu_ES: Pantaila honetan egin ditzakezunak:

en: From time to time, your WordPress site may send data to WordPress.org &#8212; including, but not limited to &#8212; the version you are using, and a list of installed plugins and themes.
eu_ES: Tarteka-marteka, zure WordPress guneak informazioa bidal dezake WordPress.org-era &#8212; besteak beste, baina ez hori bakarrik, &#8212; erabiltzen ari zaren WordPress bertsioa eta instalatuta dituzun plugin eta itxuren zerrenda bat.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
eu_ES: Zure kontuaren arbeletik <a href="%1$s">azken eskariak</a>, <a href="%2$s">fakturazio eta bidalketa helbideak</a>, eta <a href="%3$s">zure pasahitza eta kontuaren xehetasunak</a> editatu ditzakezu.

en: Front Page
eu_ES: Portada

en: Front page
eu_ES: Azaleko orrialdea

en: Full Size
eu_ES: Tamaina osoa

en: Full URL path to files
eu_ES: Fitxategietara URL bide osoa

en: Full Width Template
eu_ES: Zabalera osoko txantiloia

en: Full post
eu_ES: Bidalketa osoa

en: Full refund email heading
eu_ES: Diru-itzulpen osoaren posta elektronikoaren goiburua

en: Full refund subject
eu_ES: Diru itzultze osoaren gaia

en: Full text
eu_ES: Testu osoa

en: Fullscreen
eu_ES: Pantaila osoa

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
eu_ES: %1$s funtzioa <strong>zaharkituta</strong> dago %2$s bertsiotik aurrera! Erabili %3$s horren ordez.

en: Function %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
eu_ES: %1$s funtzioa <strong>modu desegokian</strong> deitu da. %2$s %3$s

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
eu_ES: %1$s funtzioa %2$s bertsiotik aurrera <strong>zaharkituta</strong> dagoen eta alternatiba eskuragarririk ez duen argumentu batekin deitu da!

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
eu_ES: %1$s funtzioa %2$s bertsiotik aurrera <strong>zaharkituta</strong> dagoen argumentu batekin deitu da! %3$s

en: G &#8212; Suitable for all audiences
eu_ES: G &#8212; Entzulego ororentzat egokia

en: GD supported file formats
eu_ES: GD onartzen  duten fitxategi formatuak

en: GD version
eu_ES: GD bertsioa

en: GUID for the post, as it exists in the database.
eu_ES: Bidalketarentzat GUIDa, datu-basean dagoen bezala.

en: GUID for the post, transformed for display.
eu_ES: Bidalketaren GUIDa, bistaratzeko eraldatua.

en: GUID for the revision, as it exists in the database.
eu_ES: Berrikusketaren GUIDa, datu-basean dagoen bezala.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
eu_ES: GZip (gzopen) MaxMind-eko GEOIP datubasea irekitzeko erabiltzen da.

en: Galapagos
eu_ES: Galapagoak

en: Galician
eu_ES: Galiziera

en: Galleries
eu_ES: Galeriak

en: Gallery
eu_ES: Aretoa

en: Gallery (%s)
eu_ES: Galeria (%s)

en: Gallery Settings
eu_ES: Galeriaren ezarpenak

en: Gallery columns:
eu_ES: Galeriaren zutabeak:

en: Gambian dalasi
eu_ES: Ganbiako dalasia

en: Gateway disabled
eu_ES: Pasabidea desgaitua

en: General
eu_ES: Orokorra

en: General Settings
eu_ES: Ezarpen Orokorrak

en: General options
eu_ES: Aukera orokorrak

en: General templates often perform a specific role like displaying post content, and are not tied to any particular area.
eu_ES: Txantiloi orokorrek, askotan, eginkizun berezia izaten dute, hala nola bidalketen edukia bistaratzea, eta ez daude eremu jakin bati lotuta egoten.

en: Generate API key
eu_ES: API gakoa sortu

en: Generate Password
eu_ES: Pasahitza sortu

en: Generate password
eu_ES: Pasahitza sortu

en: Generating preview…
eu_ES: Aurrebista sortzen...

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
eu_ES: Gehitu blokea

en: Genre
eu_ES: Generoa

en: Genre: %s.
eu_ES: Generoa: %s.

en: Geolocate
eu_ES: Geokokatu

en: Geolocate (with page caching support)
eu_ES: Geokokatu (orrialde katxe euskarriarekin)

en: Georgian lari
eu_ES: Georgiako laria

en: German
eu_ES: Alemana

en: Germany
eu_ES: Alemania

en: Get Help
eu_ES: Laguntza Lortu

en: Get New Password
eu_ES: Jaso pasahitz berria

en: Get Shortlink
eu_ES: Lortu esteka laburra

en: Get Started
eu_ES: Hasi Zaitez

en: Get Version %s
eu_ES: %s bertsioa lortu

en: Get backups
eu_ES: Lortu segurtasun kopiak

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
eu_ES: Get cart funtzioa ezin da erabili wp_loaded akzioa baino lehen.

en: Get help
eu_ES: Laguntza lortu

en: Get help resolving this issue.
eu_ES: Lortu laguntza arazo hau konpontzeko.

en: Get help!
eu_ES: Laguntza lortu

en: Get linked object.
eu_ES: Lortu estekatutako objektua

en: Get started
eu_ES: Hasi zaitez

en: Get started here
eu_ES: Hementxe hasi

en: Get started.
eu_ES: Hasi:

en: Get system report
eu_ES: Sistemari buruzko txostena lortu

en: Get your API credentials from PayPal.
eu_ES: Lortu zure API baimenak PayPal-etik.

en: Ghana cedi
eu_ES: Ghanako cedia

en: Ghostscript version
eu_ES: Ghostscript bertsioa

en: Gibraltar pound
eu_ES: Gibraltarlgo libra

en: GitHub project
eu_ES: Github Proiektua

en: Give the feed a title (optional):
eu_ES: Emaiozu izenburu bat jarioari (aukerazkoa):

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
eu_ES: Goian emaiozu izen bat zure menuari eta gero egin klik Sortu Menuan.

en: Global Settings
eu_ES: Ezarpen orokorrak

en: Global Styles
eu_ES: Estilo orokorrak

en: Global settings.
eu_ES: Ezarpen orokorrak.

en: Global styles to include in themes.
eu_ES: Itxuretan sartzeko estilo orokorrak.

en: Global styles.
eu_ES: Estilo orokorrak.

en: Glossary
eu_ES: Glosategia

en: Go
eu_ES: Joan

en: Go Back
eu_ES: Itzuli

en: Go back
eu_ES: itzuli

en: Go to %s
eu_ES: Joan hona %s

en: Go to Dashboard
eu_ES: Joan arbelara

en: Go to Importers
eu_ES: Joan Inportatzaileetara

en: Go to Plugin Installer
eu_ES: Joan Plugin Instalatzailera

en: Go to Theme Installer
eu_ES: Joan Itxura Instalatzailera

en: Go to Themes page
eu_ES: Joan itxuren orrialdera

en: Go to WordPress Updates page
eu_ES: Joan WordPress-en eguneraketen orrialdera

en: Go to checkout
eu_ES: Ordainketa-orrira joan

en: Go to the Plugins screen
eu_ES: Pluginen pantailara joan

en: Go to the Themes screen
eu_ES: Joan Itxurak pantailara

en: Go to the first page
eu_ES: Joan lehenengo orrialdera

en: Go to the last page
eu_ES: Joan azken orrialdera

en: Go to the next page
eu_ES: Joan hurrengo orrialdera

en: Go to the previous page
eu_ES: Joan aurreko orrialdera

en: Go to theme sources
eu_ES: Joan itxuraren iturburuetara

en: Go to top
eu_ES: Joan gora

en: Godthab
eu_ES: Nuuk

en: Good
eu_ES: Ona

en: Got it
eu_ES: Ulertuta

en: Government
eu_ES: Gobernua

en: Grand total.
eu_ES: Guztira nagusia.

en: Grant access
eu_ES: Atzipena Eman

en: Grant access to downloadable products after payment
eu_ES: Produktu jaitsigarrietarako atzipena ordainketaren ondoren eman

en: Gravatar Logo
eu_ES: Gravatar logoa

en: Gray
eu_ES: Grisa

en: Great job!
eu_ES: Lan ona!

en: Great job! Your site currently passes all site health checks.
eu_ES: Lan ona! Zure webguneak egun dauden guneko osasun egiaztapen guztiak pasa ditu.

en: Greece
eu_ES: Grezia

en: Greek
eu_ES: Greziera

en: Green
eu_ES: Berdea

en: Greenland
eu_ES: Groenlandia

en: Grid
eu_ES: Saretxoa

en: Grid Layout
eu_ES: Saretxo antolaketa

en: Grid view
eu_ES: Sareta ikuspegia

en: Gross sales amount
eu_ES: Salmenta gordin zenbatekoa

en: Gross sales in the period.
eu_ES: Salmenta gordin epe honetan.

en: Group
eu_ES: Multzokatu

en: Group type.
eu_ES: Talde-mota.

en: Grouped product
eu_ES: Taldekatutako produktua

en: Groups
eu_ES: Taldeak

en: Grow your network and make friends.
eu_ES: Hedatu zure sarea eta lagunak egin.

en: Guadalcanal
eu_ES: Guadalkanal

en: Guadeloupe
eu_ES: Guadalupe

en: Guatemalan quetzal
eu_ES: Guatemalako quetzala

en: Guernsey
eu_ES: Guernesey

en: Guernsey pound
eu_ES: Guerneseyko libra

en: Guest
eu_ES: Gonbidatua

en: Guest orders
eu_ES: Bisitarien eskariak

en: Guest sales
eu_ES: Bisitarien salmentak

en: Guinea
eu_ES: Ginea

en: Guinea-Bissau
eu_ES: Ginea Bissau

en: Guinean franc
eu_ES: Guineako frankoa

en: Guyanese dollar
eu_ES: Guyanako dolarea

en: HTML Embed
eu_ES: HTML kapsula

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
eu_ES: Eranskinaren HTML epigrafea, bistaratzeko eraldatua.

en: HTML containing an action to direct the user to where they can resolve the issue.
eu_ES: Arazoa konpondu dezakeen lekura bideratzeko ekintza bat duen HTMLa.

en: HTML content for the comment, transformed for display.
eu_ES: HTML edukia iruzkinarentzat, bistaratzeko eraldatua.

en: HTML content for the post, transformed for display.
eu_ES: Bidalketaren HTML edukia, bistaratzeko eraldatua.

en: HTML content to append to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is a closing list item element.
eu_ES: Albo-barra honi esleitzen zaionean widget bakoitzaren HTML irteera prestatzeko HTML edukia. Balio lehenetsia itxiera-zerrendako elementu bat da.

en: HTML content to append to the sidebar title when displayed. Default is a closing h2 element.
eu_ES: Hau bistaratzen denean, albo-barraren izenburuari gehitzeko HTML edukia. Balioa lehenetsia h2 itxiera-elementu bat da.

en: HTML content to prepend to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is an opening list item element.
eu_ES: Albo-barra honi esleitzen zaionean widget bakoitzaren HTML irteera prestatzeko HTML edukia. Balio lehenetsia irekiera-zerrendako elementu bat da.

en: HTML content to prepend to the sidebar title when displayed. Default is an opening h2 element.
eu_ES: Hau bistaratzen denean, albo-barraren izenburuari gehitzeko HTML edukia. Balio lehenetsia h2 irekiera-elementu bat da.

en: HTML description for the attachment, transformed for display.
eu_ES: Eranskinaren HTML deskripzioa, bistaratzeko eraldatua.

en: HTML description of the resource.
eu_ES: Baliabidearen HTML deskripzioa.

en: HTML description of the term.
eu_ES: Terminoaren HTML deskripzioa.

[ctx: HTML elements]
en: Inline
eu_ES: Lerro-artean

en: HTML email template
eu_ES: HTML posta txantiloia

en: HTML excerpt for the post, transformed for display.
eu_ES: Bidalketaren HTML laburpena, bistaratzeko eraldatuta.

en: HTML for the theme author, transformed for display.
eu_ES: Itxuraren egilearentzat HTMLa, bistaratzeko eraldatua.

en: HTML representation of the widget admin form.
eu_ES: Administratzaile inprimakiaren widgetaren HTML irudikapena.

en: HTML representation of the widget.
eu_ES: Widgetaren HTML irudikapena.

[ctx: HTML tag]
en: Address
eu_ES: Helbidea

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
eu_ES: Aurretik formatua emanda

en: HTML template
eu_ES: HTML txantiloia

en: HTML title for the object, transformed for display.
eu_ES: Objektuaren HTML izenburua, bistaratzeko eraldatua.

en: HTML title for the post, transformed for display.
eu_ES: Bidalketaren HTML izenburua, bistaratzeko eraldatua.

en: HTML title for the template, transformed for display.
eu_ES: Txantiloiaren HTML izenburua, bistaratzeko eraldatua.

en: HTML title for the term.
eu_ES: Terminoaren HTML izenburua.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
eu_ES: HTML/Multipart posta elektronikoek DOMDocument erabiltzen dute txantiloietako lerro-tarteko CSS sortzeko.

en: HTTP Requests
eu_ES: HTTP eskaerak

en: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
eu_ES: HTTP berbideraketaren egoera kodeak 3xx berbideraketa kode bat izan behar du.

en: HTTP requests are blocked
eu_ES: HTTP eskareak blokeatuta daude

en: HTTP requests are partially blocked
eu_ES: HTTP eskaerak partzialki blokeatuta daude

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
eu_ES: %1$s konstanteak HTTP eskaerak blokeatu ditu, ostalari batzuk zerrenda zurian mantenduz: %2$s.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
eu_ES: %s konstanteak HTTP eskaerak blokeatu ditu, ostalari baimendurik gabe.

en: HTTP requests seem to be working as expected
eu_ES: HTTP eskareak behar bezala funtzionatzen ari direla dirudi

en: HTTPS is already supported for your website.
eu_ES: HTTPS jada onartua dago zure webgunerako.

en: HTTPS request failed.
eu_ES: HTTPS eskaerak huts egin du.

en: HTTPS status
eu_ES: HTTPS egoera

en: Haitian Creole
eu_ES: Haitiko kreolera

en: Haitian gourde
eu_ES: Haitiko gourdea

en: Hard crop?
eu_ES: Mozketa gogorra?

en: Hashtags (beta)
eu_ES: Traolak (beta)

en: Havana
eu_ES: Habana

en: Have a coupon?
eu_ES: Kupoiren bat daukazu?

en: Have a default theme available
eu_ES: Eduki ezazu itxura lehenetsi bat eskuragarri

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
eu_ES: Zure bezeroak dirutan ordainduko du (edo beste modu batean) bidalketa jasotzean.

en: Header
eu_ES: Goiburua

en: Header Image
eu_ES: Goiburuko irudia

en: Header Media
eu_ES: Goiburuko multimedia

en: Header Text
eu_ES: Goiburuko testua

en: Header Text Color
eu_ES: Goiburuaren testuaren kolorea

en: Header Video
eu_ES: Goiburuko bideoa

en: Header cell
eu_ES: Goiburuko-zelda

en: Header image
eu_ES: Goiburu irudia

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
eu_ES: Goiburua eguneratu da. <a href="%s">Zure gunera</a> joan nola geratu den ikusteko.

en: Heading 1
eu_ES: Goiburua 1

en: Heading 2
eu_ES: Goiburua 2

en: Heading 3
eu_ES: Goiburua 3

en: Heading 4
eu_ES: Goiburua 4

en: Heading 5
eu_ES: Goiburua 5

en: Heading 6
eu_ES: Goiburua 6

en: Headings
eu_ES: Goiburuak

en: Heard Island and McDonald Islands
eu_ES: Heard eta McDonald uharteak

en: Hebrew
eu_ES: Hebreera

en: Height
eu_ES: Garaiera

en: Height (%s)
eu_ES: Altuera (%s)

en: Height in pixels
eu_ES: Garaiera pixeletan

en: Height of the crop as a percentage of the image height.
eu_ES: Mozketaren altuera, irudiaren altueraren ehuneko gisa.

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
eu_ES: Kaixo %1$s (ez zara %1$s? <a href="%2$s">Saioa itxi</a>)

en: Hello world!
eu_ES: Kaixo mundua!

en: Hello,
eu_ES: Kaixo,

en: Help
eu_ES: Laguntza

[ctx: Help topic]
en: Appearance
eu_ES: Itxura

[ctx: Help topic]
en: Comments
eu_ES: Iruzkinak

[ctx: Help topic]
en: General
eu_ES: Orokorra

[ctx: Help topic]
en: Languages
eu_ES: Hizkuntzak

[ctx: Help topic]
en: Links
eu_ES: Estekak

[ctx: Help topic]
en: Tools
eu_ES: Tresnak

[ctx: Help topic]
en: Users
eu_ES: Erabiltzaileak

en: Here are the details of your order placed on %s:
eu_ES: Hemen daude %san egindako zure eskariaren xehetasunak:

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
eu_ES: Hemen erabiltzaile-rol ezberdinen eta hauei loturiko baimenen aurreikuspen bat:

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
eu_ES: Aupa, badirudi HTML kodea itsatsi duzula Testua widgeteko &#8220;Bisuala&#8221 erlaitzean. Litekeena da kodea itsatsi nahi zenuen lekua &#8220;Testua&#8221; erlaitza zela. Horren ordez, probatu &#8220;HTML pertsonalizatua&#8221; widget berria!

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
eu_ES: Aupa ###USERNAME###,
    
    Jakinarazpen honek ###SITENAME### guneko e-posta helbidea ###NEW_EMAIL###-(e)ra ondo aldatua izan dela baieztatzen du.
    
    Zuk ez baduzu e-posta helbidea aldatu, jarri harremanetan guneko administratzailearekin ###ADMIN_EMAIL### helbidean.
    
    E-posta hau ###EMAIL### helbidera bidali da.
    
    Agur bat,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
eu_ES: Kaixo ###USERNAME###,
    
    Mezu honekin ###SITENAME### zeneukan pasahitza ondo aldatu dela esan nahi dizugu..
    
    Zuk ez baduzu pasahitza aldatu, jarri kontaktuan Kudeatzailearekin helbide hau erabiliz
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Mezu hau helbide honetara bidali dugu: ###EMAIL###
    
    Agur bat,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi %s,
eu_ES: Aupa %s,

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
eu_ES: Kaixo denei! Egunez harri-jasotzailea naiz, gauez berriz bertsolaria, eta hau da nire webgunea. Abaltzisketan bizi naiz, Pintxo izeneko txakur handi bat dut eta sagardoa gustoko dut. (Eta sirimiriaz bustitzea ere)

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
eu_ES: Kaixo! Zerga-tasak dituen CSV fitxategi bat igo bere edukiak zure dendan inportazeko. Igoko den .csv fitxategia aukeratu eta ondoren "Fitxategia igo eta inportatu" sakatu.

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
eu_ES: Aupa,
    
    Jakinarazpen honek ###SITENAME### guneko administratzaile e-posta aldatua izan dela baieztatzen du.
    
    Administratzaile e-posta berria ###NEW_EMAIL### da.
    
    E-posta hau ###OLD_EMAIL### helbidera bidali da.
    
    Agur bat,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
eu_ES: Aupa,
    
    Jakinarazpen honek ###SITENAME### guneko sareko administratzaile e-posta aldatu dela baieztatzen du.
    
    Sareko administratzaile e-posta berria ###NEW_EMAIL### da.
    
    E-posta hau ###OLD_EMAIL### helbidera bidali da.
    
    Agur bat,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
eu_ES: Kaixo
    
    '%1$s'(r)ekin bat egiteko gonbidapena jaso duzu
    %2$s gunean %3$s gisa.
    
    Egin klik ondorengo estekan gonbidapena baieztatzeko:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
eu_ES: Kaixo
    '%1$s'(r)ekin bat egiteko gonbidapena jaso duzu
    %2$s gunean %3$s gisa.
    Ez baduzu gune honekin bat egin nahi, ezikusi
    mezu hau. Gonbidapena egun gutxi barru iraungiko da.
    
    Egin klik ondorengo estekan zure erabiltzaile-kontua aktibatzeko:
    %%s

en: Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from <a href="%s">Gravatar</a>.
eu_ES: Epa, hau iruzkin bat da.
    Iruzkinak nola moderatu, editatu eta ezabatzen diren ikasteko, zoaz mesedez arbeletik eskuragarri dagoen 'Iruzkinak' pantailara.
    
    Iruzkingileen avatarrak <a href="%s">Gravatar</a>etik datoz.

en: Hidden
eu_ES: Ezkutatua

en: Hide
eu_ES: Ezkutatu

en: Hide Blog on Dashboard
eu_ES: Izkutatu bloga arbeletik

en: Hide Details
eu_ES: Ezkutatu xehetasunak

en: Hide empty categories
eu_ES: Kategoria hutsak ezkutatu

en: Hide free products
eu_ES: Ezkutatu doako produktuak

en: Hide from search results
eu_ES: Ezkutatu bilaketa emaitzetatik

en: Hide header image
eu_ES: Goiburuko irudia ezkutatu

en: Hide if cart is empty
eu_ES: Ez erakutsi saskia hutsik dagoenean

en: Hide image
eu_ES: Irudia ezkutatu

en: Hide out of stock items from the catalog
eu_ES: Stock gabeko artikuluak katalogoan ez azaldu

en: Hide password
eu_ES: Pasahitza ezkutatu

en: Hide post options
eu_ES: Ezkutatu sarreraren aukerak

en: Hide shipping costs until an address is entered
eu_ES: Bidalketa kostuak ezkutatu helbide bat sartu arte

en: Hide template
eu_ES: Ezkutatu txantiloia

en: Highlights
eu_ES: Nabarmenduak

en: Hindi
eu_ES: Hindia

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
eu_ES: Aholkua: pasahitzak gutxienez hamabi karaktere izan beharko lituzke. Seguruagoa izan dadin, erabil itzazu hizki larri eta xeheak, zenbakiak eta ! " ? $ % ^ &amp; ) bezalako ikurrak.

en: History
eu_ES: Historia

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
eu_ES: Utzi iruzkina itxarote-zerrendan, %s esteka baino gehiago baditu. (Ohikoa izaten da zabor iruzkinetan esteka asko egotea.)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
eu_ES: Stocka (ordaindu gabeko eskarientzat) mantendu x minutuz. Muga hau iristean, zain dagoen eskaria ezeztatu egingo da. Hutsik utzi desgaitzeko.

en: Hold stock (minutes)
eu_ES: Stocka mantendu (minutuak)

en: Holiday
eu_ES: Oporrak

en: Home
eu_ES: Hasiera

en: Home URL
eu_ES: Hasieraren URLa

en: Home URL.
eu_ES: Etxeko URL.

en: Homepage
eu_ES: Hasierako orrialdea

en: Homepage Settings
eu_ES: Hasierako orrialdearen ezarpenak

en: Homepage and posts page must be different.
eu_ES: Hasierako orrialdea eta bidalketen orrialdea desberdinak izan behar dira.

en: Homepage: %s
eu_ES: Hasierako orrialdea: %s

en: Honduran lempira
eu_ES: Hoduretako lempira

en: Hong Kong Island
eu_ES: Hong Kong Uhartea

en: Hong Kong dollar
eu_ES: Hong Kong dolarra

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
eu_ES: Zorionez itzuli egin dira. Irakurri gehiago <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">hutsegindako ordainketen</a> inguruan.

en: Horizontal
eu_ES: Horizontala

en: Horizontal line
eu_ES: Lerro horizontala

en: Horizontal position from the left to begin the crop as a percentage of the image width.
eu_ES: Posizio horizontala ezkerretik hasia mozketa irudi-zabaleraren ehuneko gisa hasteko.

en: Horizontal space
eu_ES: Leku orizontala

en: Hour
eu_ES: Ordua

en: Hours
eu_ES: Orduak

en: Hours:
eu_ES: Orduak:

en: House number and street name
eu_ES: Zenbakia eta kalearen izena

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
eu_ES: Pasatu gainetik edo klik egin Aktibatu eta Zuzenean Ikusi botoiak ikusteko

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
eu_ES: Mezuen zerrendako errenkada bat nabarmentzeak bistaratu egingo ditu ekintzen estekak, eta, horrela, zure bidalketa kudeatu ahal izango duzu. Ondorengo ekintzak egin ditzakezu:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
eu_ES: Erabiltzaile zerrendako lerro baten gainetik pasatzean, erabiltzaileak kudeatzea ahalbidetzen duten ekintzen estekak erakusten dira. Egin ditzakezun ekintzak ondokoak dira:

en: Hovering over a row reveals action links that allow you to manage media items. You can perform the following actions:
eu_ES: Ilara baten gainetik pasatzean, media elementuak kudeatzeko aukera ematen dizuten ekintza-estekak erakusten ditu. Ondorengo ekintza hauek egin ditzakezu:

en: How do I cancel my subscription?
eu_ES: Nola ezabatu harpidetza?

en: How do I confirm this subscription?
eu_ES: Nola baieztatu harpidetza hau?

en: How long we retain your data
eu_ES: Noiz arte gordetzen ditugu zure datuak

en: How many items would you like to display?
eu_ES: Zenbat elementu bistaratu nahi dituzu?

en: How many times this coupon can be used before it is void.
eu_ES: Kupoi hau baliogabetu aurretik zenbat aldiz erabili daiteke.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
eu_ES: Kupoi hau banako erabiltzaile batek zenbat aldiz erabili dezakeen. Fakturazio posta elektronikoa erabili bisitarientzat eta erabiltzaile IDa saioa hasi duten erabiltzaileentzat.

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
eu_ES: WooCommerce e-postetan bidaltzailearen e-posta nola agertzen den.

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
eu_ES: Bidaltzen diren WooCommerce e-postetan bidaltzailearen izena nola agertuko den.

en: How to calculate delivery charges
eu_ES: Nola kalkulatu bidalketa gastuak

en: How to update your PHP version
eu_ES: Zure PHP bertsioa nola eguneratu

en: How we protect your data
eu_ES: Zure informazioa nola babesten dugun

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    Someone with administrator capabilities recently requested to have the
    administration email address changed on this site:
    ###SITEURL###
    
    To confirm this change, please click on the following link:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
eu_ES: Kaixo ###USERNAME###,
    
    Duela gutxi administrari baimena duen norbaitek administrariaren emaila aldatzeko eskatu du gune honetan:
    ###SITEURL###
    
    Aldaketa baieztatzeko klikatu esteka honetan:
    ###ADMIN_URL###
    
    Ez baduzu aldaketarik egin nahi, mezu hau ezabatu dezakezu.
    
    Mezua helbide honetara bidali da: ###EMAIL###
    
    Agur bat,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently clicked the 'Delete Site' link on your site and filled in a
    form on that page.
    
    If you really want to delete your site, click the link below. You will not
    be asked to confirm again so only click this link if you are absolutely certain:
    ###URL_DELETE###
    
    If you delete your site, please consider opening a new site here some time in
    the future! (But remember that your current site and username are gone forever.)
    
    Thank you for using the site,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
eu_ES: Aupa ###USERNAME###:
    
    Duela gutxi zure guneko 'Ezabatu gunea' estekan klik egin duzu eta 
    bertako formularioa bete duzu.
    
    Zure gunea benetan ezabatu nahi baduzu, egin klik esteka honetan.
    Ez dizugu baieztapenik berriz eskatuko, beraz egizu klik benetan ziur bazaude bakarrik:
    ###URL_DELETE###
    
    Gunea ezabatzen baduzu, agian etorkizunean beste gune bat irekiko nahiko duzu hemen
    baina gogoratu egungo gunea eta zure erabiltzaile-izena betiko galduko direla.
    
    Eskerrik asko gunea erabiltzeagatik,
    
    Denok ###SITENAME### webgunean
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
eu_ES: Aupa ###USERNAME###:
    
    Duela gutxi zure kontuaren e-posta aldatzea eskatu duzu.
    
    Hau zuzena bada, egin klik esteka honetan:
    ###ADMIN_URL###
    
    Ez baduzu zure e-posta aldatu nahi, ez egin jaramonik mezu honi eta kito.
    
    Mezu hau helbide honetara bidali dugu: ###EMAIL###
    
    Agur bat,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
eu_ES: Aupa USERNAME,
    
    Zure kontua ondo sortu da..
    
    Hauxe da gunera sartzeko informazioa:
    Erabiltzaile-izena: USERNAME
    Pasahitza: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Eskerrik asko!
    
    --SITE_NAME-ko taldea

en: Howdy!
    
    WordPress has a built-in feature that detects when a plugin or theme causes a fatal error on your site, and notifies you with this automated email.
    ###CAUSE###
    First, visit your website (###SITEURL###) and check for any visible issues. Next, visit the page where the error was caught (###PAGEURL###) and check for any visible issues.
    
    ###SUPPORT###
    
    If your site appears broken and you can't access your dashboard normally, WordPress now has a special "recovery mode". This lets you safely login to your dashboard and investigate further.
    
    ###LINK###
    
    To keep your site safe, this link will expire in ###EXPIRES###. Don't worry about that, though: a new link will be emailed to you if the error occurs again after it expires.
    
    When seeking help with this issue, you may be asked for some of the following information:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###
eu_ES: Aupa!
    
    WordPress-ek barne ezaugarri bat du plugin edo gai batek zure gunean akats larri bat eragiten duenean hautematen duena, eta eposta elektroniko automatizatu honekin jakinarazten duena.
    ###CAUSE###
    Lehenik zure (###SITEURL###) webgunera joan eta egiaztatu ea ageriko akatsen bat dagoen. Ondoren, errorea antzeman den orrialdera joan  (###PAGEURL###) eta egiaztatu ea ageriko akatsen bat dagoen.
    
    ###SUPPORT###
    
    Zure guneak ondatuta dagoela ematen badu eta ezin baduzu arbelera sartu, WordPress-ek orain "Berreskuratze modu" berezi bat du. Honek zure arbelera modu seguruan sartzeko eta arazoa sakonkiago aztertzeko aukera ematen dizu.
    
    ###LINK###
    
    Zure gunea seguru mantentzeko, esteka hau ###EXPIRES### -en iraungiko da. Baina ez kezkatu honengatik: e-posta bidez esteka berri bat jasoko duzu iraungi ondoren errorea berriro gertatzen bada.
    
    Arazo honekin laguntza eskatzen baduzu, ondorengo informazioa emateko eskatu diezazuekete:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###

en: Howdy! Plugins and themes failed to update on your site at %s.
eu_ES: Aupa! Plugin eta itxuren eguneraketak huts egin du zure  %s gunean.

en: Howdy! Plugins failed to update on your site at %s.
eu_ES: Aupa! Pluginen eguneraketak huts egin du zure %s gunean.

en: Howdy! Some plugins and themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
eu_ES: Aupa! Plugin eta itxura batzuk automatikoki eguneratu dira zure %s gunean beraien azken bertsioetara. Zure aldetik ez duzu gehiagorik egin behar.

en: Howdy! Some plugins have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
eu_ES: Aupa! Plugin batzuk automatikoki eguneratu dira zure %s gunean beraien azken bertsioetara. Zure aldetik ez duzu gehiagorik egin behar.

en: Howdy! Some themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
eu_ES: Aupa! Itxura batzuk automatikoki eguneratu dira zure %s gunean beraien azken bertsioetara. Zure aldetik ez duzu gehiagorik egin behar.

en: Howdy! Themes failed to update on your site at %s.
eu_ES: Aupa! Itxuren eguneraketak huts egin du zure %s gunean.

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
eu_ES: Kaixo,
    
    Hurrengo ekintza zure kontuan burutzeko eskaera egin da:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    Hura konfirmatzeko, mesedez, klik egin ezazu hurrengo estekan: 
    ###CONFIRM_URL###
    
    Segurtasunez alde batera utzi edo ezabatu dezakezu ez baduzu ekintza burutu nahi. 
    
    Ongi izan,
    Ikusi: ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
eu_ES: Kaixo,
    
    Erabiltzaile datu eskaera pribatua konfirmatuta izan da ###SITENAME### gunean:
    
    Erabiltzailea: ###USER_EMAIL###
    Eskaera: ###DESCRIPTION###
    
    Hurrengo helbidean kudeatu eta ikus ditzakezu datu pribatutasun eskaerak:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Ongi izan,
    Ikus: ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
eu_ES: Kaixo,
     
    Eskerrik asko WordPress.com-en izena emateagatik. Sortu berri duzun kontua aktibatzeko, klikatu ondorengo esteka mesedez:
     
     %s
     
     --WordPress.com-eko Taldea

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
eu_ES: Aupa,
    
    Zure datu pertsonalen esportazio eskaera burutu da. Zure datuak deskargatu ditzakezu ondoko estekan klik eginez. Pribatutasun eta segurtasunarengatik, ###EXPIRATION###-an fitxategia automatikoki ezabatuko dugu, beraz, mesedez, deskargatu ezazu lehenago.
    
    ###LINK###
    
    Adeitasunez,
    ###SITENAME###-ko taldea.
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
eu_ES: Kaixo,
    
    Zure datu pertsonalak ezabatzeko eskaera ###SITENAME### gunean dagoeneko burutu da.
    
    Galderarik edo kexkarik izanez gero, gunearen administratzailearekin kontaktuan jarri.
    
    Informazio gehiagorako, gure pribatutasun politika ere irakur dezakezu: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Ongi izan,
    Ikusi:  ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
eu_ES: Kaixo,
    
    Zure datu pertsonalak ezabatzeko eskaera ###SITENAME### gunean bete egin da.
    
    Edozein galdera edo kexka izanez gero, gunearen administratzailearekin kontaktatu mesedez.
    
    Ongi izan,
    Ikusi: ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
eu_ES: Aupa, %s

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
eu_ES: Hala ere, zure erantzunkizuna da baliabide hauek modu egokian erabiltzea, zure Pribatutasun Politikak behar duen informazioaz hornitzeko eta informazio hori eguneratuta eta zehaztasunez mantentzeko.

en: However, you can still <a href="%s">activate this theme</a>, and use the Site Editor to customize it.
eu_ES: Hala ere, oraindik <a href="%s">gai hau aktibatu</a> dezakezu eta Gune-editorea erabili pertsonalizatzeko.

en: However, your WordPress Address is currently controlled by a PHP constant and therefore cannot be updated. You need to edit your %1$s and remove or update the definitions of %2$s and %3$s.
eu_ES: Hala ere, zure WordPress Helbidea une honetan PHP konstante batengatik kontrolatuta dago eta ondorioz ezin da eguneratu.Zure %1$s editatu eta %2$s eta %3$s definizioak kendu edo eguneratu behar dituzu.

en: Huge
eu_ES: Izugarria

en: Hum is a personal URL shortener for WordPress, designed to provide short URLs to your personal content, both hosted on WordPress and elsewhere.
eu_ES: Hum WordPresserako URL laburtzaile pertsonal bat da, zure eduki pertsonalentzako URL laburrak sortzeko diseinatua, WordPressen ostatatuta badago edo beste edonon.

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
eu_ES: Gizakiek ulertzeko moduko bidalketa moten etiketak hainbat testuinguruentzako.

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
eu_ES: Gizakiek ulertzeko moduko taxonomiaren etiketak hainbat testuingururako.

en: Human-readable name identifying the widget type.
eu_ES: Gizakiak irakurtzeko moduko izena identifikatzen duen widget-mota.

en: Hungarian
eu_ES: Hungariera

en: Hungarian forint
eu_ES: Forint hungariarra

en: Hungary
eu_ES: Hungaria

en: Hurray! Your theme supports site editing with blocks. <a href="%1$s">Tell me more</a>. %2$s
eu_ES: Aupa! Zure itxurak Gunearen Edizioa blokeen bidez onartzen du. <a href="%1$s">Esaidazu gehiago</a>. %2$s

en: I have read and agree to the website %s
eu_ES: Irakurri dut eta ados nago webgune honetako %s

en: I really need an ID for this to work.
eu_ES: ID bat behar-beharrezkoa dut lan honetarako.

en: I'm sure I want to permanently delete my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
eu_ES: Ziur nago nire gunea behin betiko desgaitu nahi dudala eta jakinaren gainean nago ezingo dudala %s leheneratu edo berriro erabili.

en: ID
eu_ES: IDa

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
eu_ES: ID #%1$s: %2$s <strong>Barkatu, ez duzu erabiltzaile hau ezabatzeko baimenik.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
eu_ES: ID #%1$s: %2$s <strong>Egungo erabiltzailea ez da ezabatuko.</strong>

en: ID is invalid.
eu_ES: ID-a baliogabea da.

en: ID of global styles config.
eu_ES: estilo orokorren konfigurazio identifikatzailea.

en: ID of sidebar.
eu_ES: Albo-barraren IDa.

en: ID of template.
eu_ES: Txantiloiaren identifikatzailea.

en: ID of the post context.
eu_ES: Argitarapenaren testuinguruaren identifikatzailea.

en: ID: %d
eu_ES: IDa: %d

en: IO error.
eu_ES: SI errorea.

en: IP Address
eu_ES: IP helbidea

en: IP address
eu_ES: IP helbidea

en: IP address for the comment author.
eu_ES: Iruzkin egilearen IP helbidea.

en: IPN payment completed
eu_ES: IPN ordainketa burutua

en: Iceland
eu_ES: Islandia

en: Icelandic
eu_ES: Islandiera

en: Icon
eu_ES: Ikonoa

en: Icon of block type.
eu_ES: Bloke motaren ikonoa.

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
eu_ES: Identifikatzailea hizki batekin hasi behar da eta ondoren hizki, zenbaki, gidoi, puntu, bi puntu eta azpimarrak bakarrik erabil daitezke.

en: Identicon (Generated)
eu_ES: Identicon (sortua)

en: Identifier
eu_ES: Identifikatzailea

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
eu_ES: %1$s desaktibatuta badago, eskatu zure sistemaren kudeatzaileari modulu hori aktibatzeko edo begiratu <a href="%2$s">Apacheren dokumentazioan</a> edo <a href="%3$s">beste nonbait</a> nola ezarri.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
eu_ES: COD egoera konkretu batzuetan bakarrik bada posible erabiltzea, hemen adierazi. Hutsik utzi metodo guztietarako gaitzeko.

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
eu_ES: Media fitxategi bat ez bada bidalketa baten ere erantsi, Erantsita zutabean ikusiko duzu, eta Erantsi Fitxategian klik egin ahal izango duzu, laster-leiho txiki batetan media fitxategi hori zein bidalketan erantsi nahi duzun zehazteko.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
eu_ES: Nahi izanez gero, WordPress-ek zerbitzu batzuk automatikoki ohartuko ditu zure bidalketa berriez.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
eu_ES: Stock-a kudeatzen bada, honek erreserbak permititzen diren edo ez kontrolatzen du.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
eu_ES: Stocka kudeatzen bada, honek erreserbak onartzen diren ala ez kontrolatzen du. Gaituta badago, stock kopurua 0-tik jaitsi daiteke.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
eu_ES: Behar duzun inportatzailea ez badago zerrendaturik, <a href="%s">bilatu plugin direktorioan</a> inportatzaileren bat eskuragarri dagoen edo ez ikusteko.

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
eu_ES: Esteka pertsona batera bada, beraienganako erlazioa adieraz dezakezu goiko inprimakia erabiliz. Ideia honi buruz gehiago jakin nahi izanez gero begiratu <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.

en: If the product is downloadable.
eu_ES: Ia deskargatzeko produktua den erakusten du.

en: If the product is virtual.
eu_ES: Ia produktua birtuala den erakusten du.

en: If the value is a string, the value will be used as the archive slug. If the value is false the post type has no archive.
eu_ES: Balioa katea bada, balioa artxiboaren slug gisa erabiliko da. Balioa faltsua bada bidalketa motak ez du artxiborik.

en: If the variation is downloadable.
eu_ES: Ia deskargatzeko bariazioa den erakusten du.

en: If the variation is virtual.
eu_ES: Ia bariazioa birtuala den erakusten du.

en: If the variation is visible.
eu_ES: Ia Bariazioa ikusgarri den erakusten du.

en: If this is a development website you can <a href="%s" target="_blank">set the environment type accordingly</a> to enable application passwords.
eu_ES: Garapeneko web gunea bada, aplikazioen pasahitzak gaitzeko <a href="%s" target="_blank">ingurune-mota dagokion moduan </a> ezarri daiteke.

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
eu_ES: Hau akats bat bazen, ez egin kasurik mezu honi eta ez da ezer gertatuko.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
eu_ES: Gaituz gero, Akismetek automatikoki baztertuko du zaborrik okerrena, zabor-karpetara bidali beharrean,

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
eu_ES: Gaituta badago, onartutako erantzunen kopurua erakusten du iruzkigile bakoitzaren ondoan erantzunen zerrendako orrian.

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
eu_ES: Bideo bat gehitzen baduzu, irudia ikusiko da bideoa kargatu bitartean.

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
eu_ES: Dagoeneko Pribatutasun Politika orrialde bat baduzu, hautatu hau azpian. Bestela sortu bat mesedez.

en: If you already have an API key
eu_ES: Dagoeneko API gako bat baduzu

en: If you are a member of a regulated industry, or if you are subject to additional privacy laws, you may be required to disclose that information here.
eu_ES: Erregulatutako industria baten partaidea bazara, edo pribatutasun lege gehigarrien pean bazaude, baliteke informazko hori hemen ezagutzera emateko eskatzea.

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
eu_ES: Microsoft Word erabiliz idatzitako testua itsasteko, desaktibatu aukera hau. Editoreak Wordetik itsatsitako edukia automatikoki garbituko du.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
eu_ES: WooCommerce zuk eraiki ez duzun guraso itxura batean aldatzen ari bazara, itxura ume bat erabiltzea gomendatzen dizugu. Ikusi: <a href="%s" target="_blank">Itxura ume bat nola sortu</a>

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Eraser tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
eu_ES: Ez bazaude ziur, begiratu pluginaren dokumentazioa eta jarri harremanetan pluginaren egilearekin, pluginak datuak jasotzen dituen eta Datuak Ezabatzeko tresna onartzen duen jakiteko. Informazio honek eskuragarri egon beharko du <a href="%s">Pribatutasun Politikaren Gida</a>n.

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Exporter tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
eu_ES: Ez bazaude ziur, begiratu pluginaren dokumentazioa eta jarri harremanetan pluginaren egilearekin, pluginak datuak jasotzen dituen eta Datuak Exportatzeko tresna onartzen duen jakiteko. Informazio honek eskuragarri egon beharko du <a href="%s">Pribatutasun Politiken Gida</a>n.

en: If you are still seeing this warning after having tried the actions below, you may need to contact your hosting provider for further assistance.
eu_ES: Beheko ekintza hauek probatu ondoren oraindik ohar hau ikusten ari bazara, baliteke ostatu-hornitzailearekin harremanetan jarri behar izatea laguntza gehiago lortzeko.

en: If you are the owner of this network please check that your host&#8217;s database server is running properly and all tables are error free.
eu_ES: Zu bazara sare honen jabea, egiaztatu zure ostalariaren datu-basearen zerbitzaria ondo dabilela eta taula guztiak errorerik gabekoak direla.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
eu_ES: Honek zer esan nahi duen ez badakizu, zure hornitzaileari galdetu beharko diozu. Hala ere laguntza behar baduzu <a href="%s">WordPress Laguntza Foroan ere galdetu dezakezu.</a>

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
eu_ES: Ahal baduzu, arrastatu bookmarkleta zure laster-marketara, copiatu kode hau eta sortu laster-makra berri bat. Itsatsi kodea laster-markaren URL eremuan.

en: If you change this, an email will be sent at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
eu_ES: Hau aldatzen baduzu, e-posta mezu bat bidaliko dizugu zure helbide berrira, egiaztatzeko. <strong>Helbide berria ez da aktibo egongo egiaztatu arte.</strong>

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
eu_ES: "Terminoak" orrialde bat definitzen baduzu bezeroari erosketa burutzerakoan hauek onartzen dituen galdetuko zaio.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
eu_ES: Esteka bat ezabatuz gero, betiko kenduko da, estekek ez baitaukate zakarrontzi funtziorik oraindik.

en: If you did not request this action please disregard this message. You can block further messages by clicking on 'Manage Subscriptions' and changing your settings.
eu_ES: Zeuk eskatua ez bada, ezabatu mezu hau. Mezu berriak blokeatu ditzakezu "Harpidetzak Kudeatu" atalean aldaketak eginez.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
eu_ES: Eskaera zuk egin ez baduzu, baztertu e-posta hau. Honekin aurrera egin nahi baduzu:

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
eu_ES: Ez badakizu datu-base bat nola instalatu, <strong>jarri kontaktuan zure hornitzailearekin</strong>. Beste guztiak huts egiten badu, agian <a href="%s">WordPress Laguntza Foroetan</a> laguntza aurkitu dezakezu.

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
eu_ES: Zure gunean inolako goiburu irudirik egoterik nahi ez baduzu, egin klik orrialde honen Goiburuko Irudia atalaren behekaldean dagoen &#8220;Kendu goiburuko irudia&#8221; botoian. Geroago goiburu irudia berriz gaitu nahi baduzu, beste irudi aukeraren bat hautatu eta &#8220;Gorde aldaketak-en&#8221; klik egitea besterik ez duzu.

en: If you do not want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
eu_ES: Ez baduzu zure irudia igo nahi, goiburu polit hauetakoren bat erabil dezakezu edo ausazko bat erakutsi.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
eu_ES: Zure %s gunea ez baduzu gehiago erabili nahi, azpiko inprimakia erabiliz ezaba dezakezu. <strong>Ezabatu nire gunea behin betiko</strong> sakatzean, esteka bat duen e-posta bat bidaliko zaizu. Egin klik estekan zure gunea ezabatzeko.

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
eu_ES: Artikulu bat editatzen edo argitaratzen duzunean, cookie gehigarri bat gordeko da zure nabigatzailean.Cookie honek ez du datu pertsonalik gordetzen, editatutako bidalketaren IDa adierazten da soilik eta egun batera iraungitzen da.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
eu_ES: Kupoi kodea badaukazu azpian sartu ezazu.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
eu_ES: Gune honetan erabiltzaile konturik baduzu edo eta iruzkinak idatzi badituzu, esportatutako fitxategi bat edo eta zure inguruan dugun informazioa eskatu dezakezu, zuk guri helarazitako informazio guztia barne. Honez gain, zure inguruan ditugun datu pertsonal guztiak ezabatzeko eskaera egin dezakezu. Honek ez ditu arrazoi administratiboengatik, legediagatik edo eta segurtasun arrazoiengatik gu gordetzera behartuta gauden datuak barne hartzen.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
eu_ES: Oraindik menurik sortu ez baduzu <strong>egin klik 'sortu menu berri bat' estekan</strong>.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
eu_ES: Beste sistemaren batean bidalketa edo iruzkinik baduzu, WordPress-ek gune honetara inporta ditzake. Hasteko, aukeratu zein sistematik inportatu nahi duzun:

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
eu_ES: Gure gunean iruzkin bat uzten baduzu, cookietan zure izena, e-posta helbidea eta webgunea gordetzea hautatu dezakezu. Hau zure erosotasunerako da, beste iruzkin bat uztean zure datuak berriro bete behar ez ditzazun. Cookie hau urtebetez gordeko da.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
eu_ES: Iruzkin bat uzten baduzu,iruzkina eta honen metadatuak muga gabe gordetzen dira. Honi esker jarraipen iruzkinak automatikoki ezagutu eta onartu ditzakegu moderazio ilera batean mantendu beharrean.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
eu_ES: Instalatzeko morroia berriz abiatzeko, mesedez azpiko botoian sakatu.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
eu_ES: Nahi gabe iritsi baldin bazara pantaila honetaraino eta benetan zure beste gune baten bila besterik ez baldin bazenbiltzan, hona hemen lasterbide batzuk laguntzeko zeure bidea azkarrago topatzen.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
eu_ES: Pasahitz berrezarpen eskaera bat egiten baduzu, zure IP helbidea berrezarpen e-postan sartuko da.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
eu_ES: Zure gunera irudiak igotzen badituzu, ekidin irudi hauek (EXIF GPS)  posizioen informazioa txertaturik izatea. Zure guneko bisitariek hauek deskargatu eta irudietatik posizioen inguruko informazioa ateratzeko aukera izango dute.

en: If you use your site for commercial purposes and you engage in more complex collection or processing of personal data, you should note the following information in your privacy policy in addition to the information we have already discussed.
eu_ES: Zure gunea helburu komertzialetarako erabiltzen baduzu eta datu pertsonalen bilketa edo prezesaketa konplexuago batean kontratatzen baduzu, zure pribatutasun politikan ondorengo informazioa jakinarazi beharko zenuke, jada eztabaidatutako informazioaz gain.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
eu_ES: Izen-emate orrialdea bisitatuz gero, aldi baterako cookiea bidaltzen dugu zure nabigatzaileak cookieak onartzen dituen edo ez jakiteko. Cookie honek ez du inolako datu pertsonalik gordetzen eta zure nabigatzailea ixtean baztertu egiten da.

en: If you want site visitors to be able to register themselves, check the membership box. If you want the site administrator to register every new user, leave the box unchecked. In either case, you can set a default user role for all new users.
eu_ES: Gunera datozen bisitariak bere kabuz izena emateko aukera izan dezaten nahi baduzu, markatu ezazu kidego egiaztatze-laukia. Erabiltzaile berri bakoitza guneko administratzaileak erregistratzea nahi baduzu, utzi ezazu markatu gabe. Nolanahi ere, erabiltzaile berri guztientzat lehenetsitako erabiltzaile-role bat ezar dezakezu.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
eu_ES: Zure kategoriak etiketa bihurtu nahi badituzu (edo alderantziz), erabil ezazu <a href="%s">Kategoria eta etiketa bihurgailua</a>, Inportatu pantailan eskuragarri dagoena.

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
eu_ES: Zerrenda erabilgarri bat esportatu nahi baduzu orrialde honetako informazio guztiarekin, beheko botoia erabili dezakezu arbelera kopiatzeko. Ondoren, testu fitxategi batean  itsatsi dezakezu eta zure gailuan gorde edo euskarri ingeniari batekiko edo itxura/plugin garatzaile batekiko, adibidez, e-posta trukaketa batean itsatsi.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
eu_ES: Widget-a kendu nahi baduzu baina haren ezarpenak gordez beste batean erabiltzeko, arrastatu ezazu &#8217;Ezgaitutako widget-ak&#8217; gunera. Noiznahi berreskura ditzakezu hortik. Hau bereziki lagungarria da widget eremu murritzagoa edo diferenteak dituen itxura batera aldatzen zarenean.

en: If you wish to use different biographical info for the fediverse, enter your alternate bio here.
eu_ES: Fedibertsoan biografia desberdin bat erabili nahi baduzu, sartu bio alternatiboa hemen.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
eu_ES: Zure PayPal email nagusiak behean sartutako PayPal emailaren desberdina bada, txertatu zure PayPal kontuaren email nagusia ondoren. IPN eskariak baliotzeko erabiliko da

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
eu_ES: Zure webgunea ez bada ikusten, jarri kontaktuan sarearen jabearekin.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
eu_ES: Zure itxurak lehenetsitako goiburu irudi bat baino gehiago badu edo zuk pertsonalizatutako goiburu bat baino gehiago igo baduzu, aukera duzu WordPress-ek guneko orrialde bakoitzean ausazko irudi ezberdin bat erakusteko. Ezaugarri hau gaitzeko, egin klik Igotako Irudiak edo Lehenetsitako Irudiak atalaren ondoan dagoen &#8220;Ausaz&#8221; aukera-botoian.

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
eu_ES: Zure itxurak menu asko badauzka, beroiei izen argiak emateak kudeaketa erraztuko dizu.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
eu_ES: Zure itxurak widget guneak baditu, bertan ere menuak gehi ditzakezu. Bisitatu <a href="%s">Widgets panela</a> eta gehitu &#8220;Navigazio-menu widgeta&#8221; albo-barra edo orri-oin batean menu bat bistaratzeko.

en: If your website provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
eu_ES: Zure webguneak automatizatutako erabaki-hartzea eskeintzen duen zerbitzu bat badu - adibidez, bezeroak kreditoa eskatzeko baimentzea, edo edo beraien datuak publizitate-profil batean txertatzea - hau gertatzen ari dela jakinarazi behar duzu, eta informazio hori nola erabiltzen den jakinarazi, zein erabaki hartzen diren txertatuako datu horiekin, eta zein eskubide dituzten erabiltzaileek gizakien partehartzerik gabeko erabaki hartzetan.

en: If your website receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
eu_ES: Zure guneak erabiltzaileen inguruko hirugarrenen datuak jasotzen baditu, iragarleak barne, informazio hau zure pribatutasun politikan,  hirugarrenen datuei buruzko atalean sartu behar duzu.

en: Ilocos Norte
eu_ES: Ipar Ilocos

en: Ilocos Sur
eu_ES: Hego Ilocos

en: Image
eu_ES: Irudia

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Irudia <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Irudiak <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
eu_ES: Irudiaren helbidea

en: Image CSS Class
eu_ES: Irudiaren CSS klasea

en: Image Caption
eu_ES: Irudiaren goiburukoa

en: Image Crop Help
eu_ES: Irudia mozteko laguntza

en: Image Editor Save Failed
eu_ES: Irudi editorean gordetzeak huts egin du

en: Image File
eu_ES: Irudi-fitxategira

en: Image ID.
eu_ES: Irudiaren IDa.

en: Image Position
eu_ES: Irudiaren posizioa

en: Image Processing Error
eu_ES: Errorea irudia prozesatzean

en: Image Rotation
eu_ES: Irudi-biraketa

en: Image Size
eu_ES: Irudiaren tamaina

en: Image Size:
eu_ES: Irudiaren neurria:

en: Image Title
eu_ES: Irudiaren Izenburua

en: Image Title Attribute
eu_ES: Irudiaren "title" atributua

en: Image URL
eu_ES: Irudiaren URLa

en: Image URL.
eu_ES: Irudiaren URL-a.

en: Image Upload Error
eu_ES: Errorea irudia igotzean

en: Image Widget
eu_ES: Irudi widgeta

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
eu_ES[0]: Irudi widgeta (%d)
eu_ES[1]: Irudi widgetak (%d)

en: Image alternative text.
eu_ES: Irudiaren testu alternatiboa.

en: Image could not be processed.
eu_ES: Ezin izan da irudia prozesatu.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
eu_ES: Ezin izan da irudia prozesatu. Please go back and try again.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
eu_ES: Irudi mozketaren aurreikuspen gunea. Sagu interakzioa behar du.

en: Image crop failed.
eu_ES: Irudiaren mozketak huts egin du.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
eu_ES: Irudiaren datuak ez daude. Igo berriro irudia mesedez.

en: Image data.
eu_ES: Irudiaren data.

en: Image default align
eu_ES: Irudien lerrokatzea lehenetsia

en: Image default link type
eu_ES: Irudien esteka mota lehenetsia

en: Image default size
eu_ES: Irudien tamaina lehenetsia

en: Image description
eu_ES: Irudiaren deskripzioa

en: Image details
eu_ES: Irudiaren xehetasunak

en: Image edit.
eu_ES: Irudi edizioa.

en: Image flip failed.
eu_ES: Irudia iraultzean huts egin du.

en: Image metadata is inconsistent.
eu_ES: Irudiaren metadatuak kontraesankorrak dira.

en: Image name.
eu_ES: Irudiaren izena.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
eu_ES: Irudiaren kokalekua. 0 badago, irudia destakatua dela esan nahi du.

en: Image resize failed.
eu_ES: Irudiaren tamaina aldaketak huts egin du.

en: Image restored successfully.
eu_ES: Irudia ondo berreskuratu da.

en: Image rotate failed.
eu_ES: Irudiaren biratzeak huts egin du.

en: Image saved
eu_ES: Irudia gorde da

[ctx: Image settings]
en: Settings
eu_ES: Ezarpenak

en: Image size in pixels
eu_ES: Irudiaren tamaina pixeletan

en: Image sizes
eu_ES: Irudiaren tamainak

en: ImageMagick supported file formats
eu_ES: ImageMagickek onartutako fitxategi formatuak

en: ImageMagick version number
eu_ES: ImageMagick bertsio zenbakia

en: ImageMagick version string
eu_ES: ImageMagick bertsio katea

en: Images
eu_ES: Irudiak

en: Images cannot be scaled to a size larger than the original.
eu_ES: Irudiak ezin dira jatorrizkoa baino handiagoak izan.

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
eu_ES: <strong>%1$d &times; %2$d</strong> pixeleko irudiak dauden bezala erabiliko dira.

en: Images should be at least %s tall.
eu_ES: Images should be at least %s tall.º

en: Images should be at least %s wide.
eu_ES: Irudien zabalera gutxienez %s-koa izan behar da.

en: Imagick Resource Limits
eu_ES: Imagick baliabide mugak

en: Imagick version
eu_ES: Imagick bertsioa

en: Immediate
eu_ES: Berehala

en: Import
eu_ES: Inportatu

en: Import / Export
eu_ES: Inportatu / Esportatu

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
eu_ES: <strong>Zerga tarifak</strong> zure dendan CSV fitxategi bat erabiliz inportatu.

en: Import CSV
eu_ES: CSV inportatu

en: Import complete!
eu_ES: Inportatzea osatu da!

en: Import links in OPML format.
eu_ES: Inportatu estekak OPML formatuan.

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
eu_ES: Inportatu bidalketak eta mediak Tumblr-etik beraien API-a erabiliz.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
eu_ES: Inportatu bidalketa eta iruzkinak Movable Type edo TypePad blog batetik.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
eu_ES: Inportatu bidalketak LiveJournal-etik beraien API-a erabiliz.

en: Import posts from an RSS feed.
eu_ES: Inportatu bidalketak RSS jario batetik.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
eu_ES: Inportatu bidalketak, iruzkinak eta erabiltzaileak Blogger blog batetik.

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
eu_ES: Inportatu bidalketak, orrialdeak, iruzkinak, pertsonalizatutako eremuak, kategoriak eta etiketak WordPress esportazio fitxategi batetik.

en: Import tax rates
eu_ES: Zerga-tasak inportatu

en: Important:
eu_ES: Garrantzitsua:

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
eu_ES: %1$s-n erabili %2$s metodoa ez %3$s funtzioa. Ikusi %4$s.

en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
eu_ES: 2014an, gure defektuzko itxurak hainbat aukera ematen dizkizu: aldizkari baten diseinu modernoko webgunea; webguneko edukia portadak destakatzeko aukera; widgeten hiru area edukiak antolatzeko; zabalera osoko txantiloia; egileen orrialdea; ... Aldizkari bat sortzea ez da sekula hain erraza izan.

en: In a few words, explain what this site is about.
eu_ES: Azaldu hitz gutxitan gune hau zeri buruz den.

en: In a few words, explain what this site is about. Example: &#8220;%s.&#8221;
eu_ES: Azaldu hitz gutxitan gune hau zeri buruzkoa den. Adibidez: &#8220;%s.&#8221;

en: In addition to listing what personal data you collect, you need to note why you collect it. These explanations must note either the legal basis for your data collection and retention or the active consent the user has given.
eu_ES: Biltzen dituzun datu pertsonalen zerrendaz gain, zergatik biltzen duzun idatzi behar duzu. Azalpen hauek zure datuen bilketari buruzko oinarri legala edo erabiltzaileak eman duen onarpen aktiboa kontuan hartu behar dituzte.

en: In reply to %s.
eu_ES: Honi erantzunez: %s

en: In reply to: %s
eu_ES: Honi erantzunda: %s

en: In response to
eu_ES: Honi erantzunez

en: In response to: %s
eu_ES: Honi erantzunda: %s

en: In stock
eu_ES: Eskuragarri

en: In stock?
eu_ES: Eskuragarri?

en: In the <strong>Author</strong> column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and site URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
eu_ES: <strong>Egilea</strong> zutabean, egilearen izena, e-posta eta gunearen URLaz gain, iruzkigilearen IP helbidea ere erakusten da. Esteka horretan klik eginez gero IP helbide horretatik egin diren iruzkin guztiak erakutsiko dira.

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
eu_ES: <strong>Erantzuna</strong> zutabean, edozein erantzunen gainean xagua jartzean, berau onartu, erantzun (eta onartu), azkar editatu, editatu, spam gisa markatu edo erantzuna zakarrontzira botatzeko aukerak agertuko zaizkizu.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
eu_ES: <strong>Honi erantzunez</strong> zutabean hiru elementu daude. Testua, erantzunari dagokion bidalketaren izena da, eta bidalketa hori editatzeko lotura. Ikusi Bidalketa estekak zure webgunera eramango zaitu, bidalketa horretara hain zuzen ere. Barnean zenbakia duen burbuilak, bidalketa horrek jasotako eta onartutako erantzun kopurua erakusten du. Erantzunak moderatzeke badauda, jakinarazpen bat agertuko da gorriz moderatzeke dauden erantzun komuruarekin. Jakinarazpenean klik egiten baduzu, moderatzeke dauden erantzunak bakarrik agertuko dira.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
eu_ES: <strong>Bidalketa data</strong> zuteabean, erantzuna bidali zen data eta ordua agertuko dira. Datan klik egiten baduzu, erantzun hori zure gunean nola ikusiko den ikusi ahalko duzu.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
eu_ES: Orrialde honetako Goiburuko Testua atalean, testu hau erakustea ala ezkutatzea aukeratu dezakezu. Testuaren kolorea ere aukera dezakezu. Horretarako, Aukeratu Kolorea botoian klik egin eta HTML balore egoki bat idatz dezakezu (adibidez &#8220;#ff0000&#8221; gorriarentzat), edo kolore hautatzailea erabil dezakezu.

en: In the Info tab, you will find all the details about the configuration of your WordPress site, server, and database. There is also an export feature that allows you to copy all of the information about your site to the clipboard, to help solve problems on your site when obtaining support.
eu_ES: Informazio-fitxan, zure WordPress gunearen, zerbitzariaren eta datu-basearen konfigurazioari buruzko xehetasun guztiak aurkituko dituzu.  Zure guneari buruzko informazio guztia arbelean kopiatzeko aukera ematen duen esportazio-ezaugarri bat ere badago, laguntza eskuratzerakoan zure gunean arazoak konpontzen lagunduko dizuna.

en: In the Status tab, you can see critical information about your WordPress configuration, along with anything else that requires your attention.
eu_ES: Egoera-fitxan, WordPress-en konfigurazioari buruzko informazio kritikoa ikus dezakezu, arreta behar duen beste edozein gauzarekin batera.

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
eu_ES: Edizio gunean, Tab teklak tab karaktere bat sartzen du.

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
eu_ES: Kasu honetan, WordPress errore bat arrapatu du zure pluginetako baten, %s.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
eu_ES: Kasu honetan, WordPress errore bat arrapatu du zure itzuran, %s.

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the website. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
eu_ES: Atal honetan azaldu beharko zenuke webguneak jaso edo prozesatutako datu pertsonalak zenbat denboran zehar gordeko dituzun. Datu multzo bakoitza zenbat denboran zehar eta zergatik gordeko direnaren ardura zurea bada ere, informazio horrek hemen egon behar du. Adibidez, kontaktu inprimakiaren sarrerak sei hilabetetan zehar gordeko dituzula esan dezakezu, analika erregstroak urtebetez, eta bezeroen erosketa erregistroak hamar urtez.

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
eu_ES: Atal honetan azaldu behar duzu zein neurri hartu dituzun zure erabiltzaileen datuak babesteko. Honek zifraketaren antzeko neurri teknikoak barne hartu litzake; bi faktoretako identifikazioaren antzeko segurtasun neurriak; eta jendearen formakutza datuen babeserako gaietan. Pribatutasunaren Eraginaren Ebaluazio bat burutu baduzu, hemen adierazi dezakezu ere.

en: In this section you should explain what procedures you have in place to deal with data breaches, either potential or real, such as internal reporting systems, contact mechanisms, or bug bounties.
eu_ES: Datu arrakala potentzial edo erreal bat izanez gero honi erantzuteko zein prozedura jarraituko den azaldu beharko zenuke atal honetan, adibidez, barne komunikazioak, kontakturako mekanismoak edo eta sariak akatsak aurkitzearren .

en: In this section you should explain what rights your users have over their data and how they can invoke those rights.
eu_ES: Atal honetan erabiltzaileek beraien datuen inguruan zein eskubide dituzten eta eskubide hauek nola aplikatu ditzazketen azaldu beharko zenuke.

en: In this section you should list all transfers of your site data outside the European Union and describe the means by which that data is safeguarded to European data protection standards. This could include your web hosting, cloud storage, or other third party services.
eu_ES: Atal honetan zure gunetik Europar Batasunetik kanpora zein datu transferentzia egiten diren zerrendatu beharko zenuke eta Europako datu babes estandarren arabera datu hauek babesteko bitartekoak zeintzuk diren azaldu. Honek zure web hostaratzea, lainoko biltegiak edo edozein hirugarrenen zerbitzu barne hartu dezake.

en: In this section you should name and list all third party providers with whom you share site data, including partners, cloud-based services, payment processors, and third party service providers, and note what data you share with them and why. Link to their own privacy policies if possible.
eu_ES: Atal honetan izendatu eta zerrendatu beharko zenituzke gunearen datuak elkarbanatzen dituzun kanpoko hornitzaile guztiak, bazkideak barne, lainoan oinarritutako zerbitzuak, ordainketa prozesatzaileak eta kanpo zerbitzuen hornitzaileak, eta jakinarazi beraiekin zein datu elkarbanatzen dituzun eta zergatik. Ahal bada ere, beraien pribatutasun politiketara esteka bat egin.

en: In this section you should note what personal data you collect from users and site visitors. This may include personal data, such as name, email address, personal account preferences; transactional data, such as purchase information; and technical data, such as information about cookies.
eu_ES: Atal honetan guneko erabiltzaile eta bisitarien inguruan zein datu pertsonal biltzen dituzun adierazi beharko zenuke. Datu hauek izena, e-posta helbidea, kontu pertsonalen ezarpenak; transakzio datuak, erosketenak abibidez; eta datu teknikoak, cookien inguruko informazioa bezalakoak izan daitezke.

en: In this section you should note your site URL, as well as the name of the company, organization, or individual behind it, and some accurate contact information.
eu_ES: Atal honetan kontuan izan beharko zenuke zure gunearen URLa, konpainiaren izena, erakundearena, edo norbanakoarena, eta harremanetarako informazio zehatza.

en: In this section you should provide a contact method for privacy-specific concerns. If you are required to have a Data Protection Officer, list their name and full contact details here as well.
eu_ES: Atal honetan pribatutasunarekin lotutako gai zehatzentzat harremanetarako modu bat eskeini beharko zenuke. Datu babeserako arduradunik beharrezkoa baduzu, jakinarazi hemen bere izena eta harremanetarako bere datu guztiak.

en: In this subsection you should list the cookies your website uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
eu_ES: Azpi-atal honetan zure webguneak erabiltzen dituen cookieak zerrendatu behar zenituzke, pluginak ezarrita, sare sozialak eta analitikak barne. WordPressek berez instalatzen dituen cookieak hornitu ditugu.

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
eu_ES: Azpiatal honetan zein analisi-pakete erabiltzen duzun, erabiltzaileek analisi jarraipenari buruz nola erabaki dezaketen, eta izan ezkero, zure analisi hornitzailearen pribatutasun politikara esteka bat idatzi beharko zenituzke.

en: In this subsection you should note what information is captured through comments. We have noted the data which WordPress collects by default.
eu_ES: Azpi-atal honetan iruzkinen bidez zein informazio atzematen den adierazi beharko zenuke. Guk WordPressek lehenetsitako konfigurazioaz biltzen duen informazioa adierazi dugu.

en: In this subsection you should note what information may be disclosed by users who can upload media files. All uploaded files are usually publicly accessible.
eu_ES: Azpiatal honetan media fitxategiak igotzen dituzten erabiltzaileen zein informazio azaldu daiteken idatzi beharko zenuke. Igotako fitxategi guztiak publikoki irisgarriak dira normalean.

en: Inactive
eu_ES: Ez-aktibo

en: Inactive Plugins
eu_ES: Ezgaitutako pluginak

en: Inactive Sidebar (not used)
eu_ES: Albo-barra ezgaitua (ez erabilia)

en: Inactive Themes
eu_ES: Ezgaitutako itxurak

en: Inactive Widgets
eu_ES: Ezgaitutako widget-ak

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
eu_ES: Desgaitutako pluginak helburu tentagarriak dira erasotzaileentzat. Ez baduzu plugin bat erabili behar, kentzea aholkatzen dizugu.

en: Inactive plugins.
eu_ES: Plugin ez-aktiboak

en: Inactive widgets
eu_ES: Widget inaktiboak

en: Inbox
eu_ES: Sarrera

en: Including tax
eu_ES: Zergak barne

en: Incompatible Archive.
eu_ES: Artxibo bateraezina.

en: Incorrect post password.
eu_ES: Bidalketarako pasahitz okerra.

en: Incorrect username or password.
eu_ES: Erabiltzaile-izena edo pasahitza ez dira zuzenak.

en: Increase indent
eu_ES: Tabulazioa gehitu

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
eu_ES: Ohiko prezioak handitu (kantitate finkoa edo ehunekoa)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
eu_ES: Beherapen prezioak handitu (kantitate finkoa edo ehunekoa)

en: Increasing memory allocated to PHP
eu_ES: PHPri esleitutako memoria gehitzen

en: Indian
eu_ES: India

en: Indian rupee
eu_ES: Rupee indiarra

en: Indicates if a template is custom or part of the template hierarchy
eu_ES: Txantiloi bat pertsonalizatua edo txantiloi hierarkiaren zatia den adierazten du

en: Indicates the order that will appear in queries.
eu_ES: Eskaeretan zein ordenetan agertuko den adierazten du.

[ctx: Indicates this palette comes from WordPress.]
en: Default
eu_ES: Lehenetsia

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Custom
eu_ES: Pertsonalizatua

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Theme
eu_ES: Itxura

[ctx: Indicates this palette is created by the user.]
en: Custom
eu_ES: Pertsonalizatua

en: Indicates whether the current variation is the default one.
eu_ES: Ea uneko aldaketa lehenetsia den adierazten du.

en: Individual posts may override these settings. Changes here will only be applied to new posts.
eu_ES: Banakako bidalketek ezarpen hauek baliogabetu ditzakete. Hemen egindako aldaketak bidalketa berriei aplikatuko zaizkie soilik.

en: Individual use only
eu_ES: Banakako erabilera soilik

en: Indonesian
eu_ES: Indonesiera

en: Indonesian rupiah
eu_ES: Ruphia indoniarra

en: Industry regulatory disclosure requirements
eu_ES:  Arloko informazio ezagutarapenaren eskakizun erregulatzaileak

en: Inexistent terms.
eu_ES: Termino horiek ez dira existitzen.

en: Info
eu_ES: Informazioa

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
eu_ES: Zure webgunea ostatzen ari den web zerbitzariari buruzko informazioa.

en: Inline CSS code that registers the CSS class required for the style.
eu_ES: Estiloarentzat beharrezkoa den CSS klasea erregistratzen duen CSS kode txertatua.

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
eu_ES: Barneko tresna-barra (irudi, lotura edo aurreikusi hautatzen denean)

en: Insert
eu_ES: Txertatu

en: Insert Page Break tag
eu_ES: Txertatu orrialde-jauzia etiketa

en: Insert Read More tag
eu_ES: "Gehiago irakurri" etiketa txertatu

en: Insert audio playlist
eu_ES: Audio erreprodukzio-zerrenda txertatu

en: Insert column after
eu_ES: Txertatu zutabe ostean

en: Insert column before
eu_ES: Txertatu zutabe aurretik

en: Insert date/time
eu_ES: Data/ordua txertatu

en: Insert file URL
eu_ES: Fitxategi URLa txertatu

en: Insert from URL
eu_ES: Txertatu URLtik

en: Insert gallery
eu_ES: Txertatu galeria

en: Insert image
eu_ES: Txertatu irudia

en: Insert into Navigation Menu
eu_ES: Txertatu Nabigazio-menuan

en: Insert into Post
eu_ES: Txertatu bidalketan

en: Insert into page
eu_ES: Txertatu orrialdean

en: Insert into post
eu_ES: Txertatu bidalketan

en: Insert into product
eu_ES: Produktuan txertatu

en: Insert into template
eu_ES: Txertatu txantiloian

en: Insert into template part
eu_ES: Txertatu txantiloi zatian

en: Insert link
eu_ES: Txertatu esteka

en: Insert media from another website
eu_ES: Txertatu beste webgune bateko irudia

en: Insert row
eu_ES: Errenkada txertatu

en: Insert row after
eu_ES: Txertatu errenkada ostean

en: Insert row before
eu_ES: Txertatu errenkada aurretik

en: Insert table
eu_ES: Taula txertatu

en: Insert video
eu_ES: Bideoa txertatu

en: Insert video playlist
eu_ES: Bideoen erreprodukzio-zerrenda txertatu

en: Insert/edit code sample
eu_ES: Txertatu/editatu adibide kodea

en: Insert/edit image
eu_ES: Txertatu/editatu irudia

en: Insert/edit link
eu_ES: Txertatu/editatu esteka

en: Insert/edit media
eu_ES: Txertatu/editatu media

en: Inserted text
eu_ES: Txertatutako testua

en: Inserting Media
eu_ES: Media txertatzen

en: Insights
eu_ES: Estatistikak

en: Install
eu_ES: Instalatu

en: Install %s now
eu_ES: Instalatu %s orain

en: Install &amp; Preview
eu_ES: Instalatu eta aurreikusi

en: Install Jetpack
eu_ES: Instalatu Jetpack

en: Install Now
eu_ES: Instalatu orain

en: Install Parent Theme
eu_ES: Guraso-itxura instalatu

en: Install Press This
eu_ES: Instalatu Argitaratu Hau

en: Install Themes
eu_ES: Instalatu itxurak

en: Install and preview theme: %s
eu_ES: Instalatu eta aurreikusi itxura: %s

en: Install the Friends Plugin
eu_ES: Instalatu Friends plugina

en: Install the Hum Plugin
eu_ES: Instalatu Hum plugina

en: Install the NodeInfo Plugin
eu_ES: Instalatu NodeInfo plugina

en: Install the WebFinger Plugin
eu_ES: Instalatu WebFinger plugina

en: Install the latest version of WordPress
eu_ES: Instalatu WordPressen azken bertsioa

en: Installation Required
eu_ES: Instalazioa beharrezkoa

en: Installation failed.
eu_ES: Instalazioak huts egin du

en: Installed
eu_ES: Instalatuta

en: Installed Plugins
eu_ES: Instalatutako plugin-ak

en: Installed themes
eu_ES: Instalatutako itxurak

en: Installing…
eu_ES: Instalatzen…

en: Instance settings of the widget, if supported.
eu_ES: Widgetaren instantzia-ezarpenak, bateragarria izanez gero.

en: Instructions
eu_ES: Argibideak

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
eu_ES: Eskerrik asko orrialdean eta emailetan gehituko diren argibideak.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
eu_ES: Eskerrik asko orrialdean gehituko diren azalpenak.

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
eu_ES: XML-RPC metodoari ez zaizkio aldagai nahiko pasatu.

en: Integration
eu_ES: Integrazioa

en: Internal search handler error.
eu_ES: Barne bilaketa kudeatzailearen errorea.

en: Internet Explorer does not give you the best WordPress experience. Switch to Microsoft Edge, or another more modern browser to get the most from your site.
eu_ES: Internet Explorer-ek ez dizu esperientziarik onena eskaintzen WordPress-ekin. Aldatu Microsoft Edge edo beste nabigatzaile modernoago batera, zure guneari ahalik eta etekin handiena ateratzeko.

en: Introduce yourself.
eu_ES: Aurkeztu zure burua.

en: Introduction
eu_ES: Sarrera

en: Invalid
eu_ES: Okerra

en: Invalid %s
eu_ES: %s baliogabea

en: Invalid %s ID
eu_ES: %s ID baliogabea

en: Invalid API response code (%d).
eu_ES: API erantzun kode baliogabea (%d)

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
eu_ES: Eduki-disposizioa baliogabea. Eduki-disposizioak honako edo antzeko formatua izan behar du: attachment; filename="irudia.png"

en: Invalid Digest header
eu_ES: Digest goiburu baliogabea

en: Invalid Follower
eu_ES: Jarraitzaile baliogabea

en: Invalid ID.
eu_ES: ID baliogabea

en: Invalid Identifier
eu_ES: Identifikatzaile baliogabea

en: Invalid JSON body passed.
eu_ES: JSON gorputz baliogabea bidali da.

en: Invalid JSONP callback function.
eu_ES: JSONP atzeradei-funtzio baliogabea.

en: Invalid URL
eu_ES: URL baliogabea.

en: Invalid URL %s.
eu_ES: Baliogabeko  URLa %s.

en: Invalid URL.
eu_ES: URL baliogabea.

en: Invalid action name.
eu_ES: Ekintza izena baliogabea.

en: Invalid activation key.
eu_ES: Aktibatze gako baliogabea.

en: Invalid array
eu_ES: Array baliogabea

en: Invalid attachment ID.
eu_ES: Eranskin ID baliogabea.

en: Invalid attribute name.
eu_ES: Atributu izen baliogabea.

en: Invalid authentication method
eu_ES: Autentikazio metodo baliogabea

en: Invalid author ID.
eu_ES: Egile ID baliogabea.

en: Invalid billing email address
eu_ES: E-posta ez da baliozkoa

en: Invalid block type.
eu_ES: Bloke mota baliogabea.

en: Invalid block.
eu_ES: Bloke baliogabea.

en: Invalid changeset UUID
eu_ES: Aldaketa multzo UUID baliogabea

en: Invalid comment ID.
eu_ES: Iruzkin ID baliogabea.

en: Invalid comment author ID.
eu_ES: Iruzkinaren egilearen ID baliogabea.

en: Invalid comment content.
eu_ES: Iruzkinaren eduki baliogabea.

en: Invalid comment status.
eu_ES: Iruzkin egoera baliogabea.

en: Invalid cookie format.
eu_ES: Cookiearen formatu baliogabea.

en: Invalid cookie.
eu_ES: Cookie baliogabea.

en: Invalid coupon ID
eu_ES: Kupoi ID okerra

en: Invalid coupon code
eu_ES: Kupoi kode baliogabea

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
eu_ES: Kupoi mota baliogabea - kupoi motak hauetakoren bat izan behar du: %s

en: Invalid coupon.
eu_ES: Kupoi baliogabea.

en: Invalid customer
eu_ES: Bezero baliogabea

en: Invalid customer ID
eu_ES: Bezero ID baliogabea

en: Invalid customer email
eu_ES: Bezeroaren email baliogabea

en: Invalid customer.
eu_ES: Bezeroaren datu baliogabeak.

en: Invalid data provided.
eu_ES: Emandako datuak baliogabeak dira.

en: Invalid data. No selected item.
eu_ES: Datu baliogabeak. Ez da elementurik hautatu.

en: Invalid data. The item does not exist.
eu_ES: Datu baliogabeak. Elementua ez da existitzen.

en: Invalid data. Unknown state.
eu_ES: Datu baliogabeak: Egoera ezezaguna.

en: Invalid data. Unknown type.
eu_ES: Datu baliogabeak. Mota ezezaguna.

en: Invalid date.
eu_ES: Data baliogabea.

en: Invalid download link.
eu_ES: Deskargarako esteka okerra.

en: Invalid email address
eu_ES: E-posta ez da baliozkoa

en: Invalid email address in request.
eu_ES: Eskaeran E-posta helbide baliogabea.

en: Invalid email address restriction
eu_ES: E-posta ez da baliozkoa

en: Invalid email address when generating personal data export file.
eu_ES: E-posta helbide baliogabea datu pertsonalen esportazio fitxategia sortzerakoan.

en: Invalid email address.
eu_ES: E-posta helbide baliogabea.

en: Invalid featured media ID.
eu_ES: Nabarmendutako mediaren ID baliogabea.

en: Invalid file type
eu_ES: Fitxategi mota baliogabea

en: Invalid form submission.
eu_ES: Formularioaren bidalketa baliogabea.

en: Invalid hex color.
eu_ES: Kolore hamaseitar baliogabea

en: Invalid image URL.
eu_ES: Irudiaren URLa baliogabea da

en: Invalid item ID.
eu_ES: Elementuaren IDa baliogabea da.

en: Invalid key
eu_ES: Gako baliogabea

en: Invalid key.
eu_ES: Gako baliogabea

en: Invalid menu ID.
eu_ES: Menu ID baliogabea.

en: Invalid menu location.
eu_ES: Menu kokaleku baliogabea.

en: Invalid nonce verification
eu_ES: Nonce egiaztapen baliaezina

en: Invalid object type.
eu_ES: Objektu mota baliogabea

en: Invalid order
eu_ES: Eskaera baliogabea

en: Invalid order note ID
eu_ES: Eskari ohar ID baliogabea

en: Invalid order.
eu_ES: Eskari okerra.

en: Invalid page template.
eu_ES: Txantiloi-orrialde baliogabea.

en: Invalid parameter(s): %s
eu_ES: Parametro baliogabea(k): %s

en: Invalid parameter.
eu_ES: Parametro baliogabea.

en: Invalid parameters.
eu_ES: Parametro baliogabeak.

en: Invalid payment method.
eu_ES: Ordainketa metodo baliogabea.

en: Invalid personal data action.
eu_ES: Datu pertsonalen ekintza baliogabea.

en: Invalid personal data request.
eu_ES: Datu pertsonalen eskaera baliogabea.

en: Invalid plugin page.
eu_ES: Plugin orrialde baliogabea

en: Invalid plugin path.
eu_ES: Pluginaren bide baliogabea.

en: Invalid post ID.
eu_ES: Bidalketa ID baliogabea.

en: Invalid post format.
eu_ES: Bidalketa-formatu okerra.

en: Invalid post parent ID.
eu_ES: Bidalketaren guraso ID baliogabea.

en: Invalid post type.
eu_ES: Bidalketa mota baliogabea.

en: Invalid post.
eu_ES: Bidalketa baliogabea.

en: Invalid product ID.
eu_ES: Produktu ID baliogabea.

en: Invalid product SKU
eu_ES: Produktuaren SKU baliogabea

en: Invalid product attribute ID
eu_ES: Produktu atributu ID baliaezina

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
eu_ES: order_by produktu atributu mota baliaezina - order_by produktu atributu mota hauetako bat izan behar da: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
eu_ES: Produktu atributu mota baliaezina - produktu atributu mota hauetako bat izan behar da: %s

en: Invalid product category ID
eu_ES: Produktu kategoria ID baliogabea

en: Invalid product shipping class ID
eu_ES: Produktu bidalketa klase ID baliaezina

en: Invalid product tag ID
eu_ES: Produktu etiketa ID baliaezina

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
eu_ES: Produktu mota baliogabea - produktu motak ondorengo hauetakoren batek izan behar du: %s

en: Invalid product.
eu_ES: Produktu baliogabea

en: Invalid recovery key format.
eu_ES: Berreskuratze gako formatu baliogabea.

en: Invalid recovery key.
eu_ES: Berreskuratze gako baliogabea.

en: Invalid refund amount
eu_ES: Itzultze kantitate baliogabea

en: Invalid request ID when generating personal data export file.
eu_ES: Eskaera identifikatzaile baliogabea erabiltzailearen datu pertsonalen esportazio fitxategia sortzerakoan.

en: Invalid request ID when merging personal data to export.
eu_ES: Eskaeraren identifikatzaile baliogabea esportatzeko datu pertsonalak bateratzerakoan.

en: Invalid request ID when processing personal data to erase.
eu_ES: Eskaeraren identifikatzaile baliogabea ezabatzeko datu pertsonalak prozesatzerakoan.

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
eu_ES: Eskaera identifikatzaile baliogabea informazio pertsonalen datuak dituen esportazio e-posta bidaltzerakoan.

en: Invalid request ID.
eu_ES: Eskaera ID baliogabea.

en: Invalid request status.
eu_ES: Eskaera egoera baliogabea.

en: Invalid request type.
eu_ES: Eskaera mota baliogabea.

en: Invalid revision ID.
eu_ES: Berrikusketa ID baliogabea.

en: Invalid role.
eu_ES: Rol baliogabea.

en: Invalid scope %s
eu_ES: %s esparru baliaezina

en: Invalid shipping method!
eu_ES: Bidalketa mota ez da baliozkoa!

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
eu_ES: Kode-labur baliogabea: %1$s. Ez idatzi hutsunerik edo erreserbatutako karaktererik: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
eu_ES: Kode-labur baliogabea: izen hutsa eman da.

en: Invalid signature
eu_ES: Sinadura baliogabea

en: Invalid slug.
eu_ES: Slug baliogabea.

en: Invalid status.
eu_ES: Egoera baliogabea.

en: Invalid taxonomy.
eu_ES: Taxonomia baliogabea.

en: Invalid taxonomy: %s.
eu_ES: Taxonomia baliogabea: %s

en: Invalid template parent ID.
eu_ES: Txantiloiaren guraso ID baliogabea.

en: Invalid term ID.
eu_ES: Termino ID baliogabea.

en: Invalid translation type.
eu_ES: Itzulpen mota baliogabea.

en: Invalid type parameter.
eu_ES: Parametro mota baliogabea.

en: Invalid user ID for reassignment.
eu_ES: Esleipenerako erabiltzaile ID baliogabea.

en: Invalid user ID.
eu_ES: Erabiltzaile ID baliogabea.

en: Invalid user parameter(s).
eu_ES: Baliogabeko erabiltzaile-parametroa(k).

en: Invalid username or email.
eu_ES: Erabiltzaile izen edo email baliogabea.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
eu_ES: %1$s %2$s-rentzako balio okerra da. %3$s eta %4$s arteko balio bat espero zen.

en: Invalid value for background attachment.
eu_ES: Atzeko eranskinerako balio okerra.

en: Invalid value for background position X.
eu_ES: Atzeko irudirako X posizio baliogabea.

en: Invalid value for background position Y.
eu_ES: Atzeko irudirako Y posizio baliogabea.

en: Invalid value for background repeat.
eu_ES: Atzeko irudiaren errepikapen baliogabea.

en: Invalid value for background size.
eu_ES: Atzeko tamaina baliogabea.

en: Invalid value.
eu_ES: Balio okerra.

en: Invalid webhook delivery ID.
eu_ES: Webhook bidaltze ID baliogabea

en: Invalid webhook delivery.
eu_ES: Webhook bidalketa baliogabea

en: Invalid widget type.
eu_ES: Widget mota baliogabea.

en: Inventory
eu_ES: Inbentarioa

en: Invitation deleted.
eu_ES: Gonbidapena ezabatua.

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
eu_ES: Gonbidapen e-posta erabiltzaile berriari bidali zaio. Berrespen-estekan klik egin behar da kontua sortu aurretik.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
eu_ES: Gonbidapen e-posta erabiltzaileari bidali zaio. Berrespen-estekan klik egin behar da erabiltzailea zure gunean gehi dadin.

en: Invitation was not sent.
eu_ES: Gonbidapena ez da bidali.

en: Invoice prefix
eu_ES: Faktura aurrizkia

en: Iranian rial
eu_ES: Irango riala

en: Iraq
eu_ES: Irak

en: Iraqi dinar
eu_ES: Irakeko dinarea

en: Irish
eu_ES: Irlandera

en: Is SUHOSIN installed?
eu_ES: SUHOSIN instalatuta dago?

en: Is the Imagick library available?
eu_ES: Eskuragarri ote dago Imagick liburutegia?

en: Is the block dynamically rendered.
eu_ES: Blokea dinamikoki errendatzen delako.

en: Is there no link to us?
eu_ES: Ez dago gureganako estekarik?

en: Is this a multisite?
eu_ES: Gune-anitza al da hau?

en: Is this site discouraging search engines?
eu_ES: Gune hau bilaketa-motorrak etsitzen dabil?

en: Is this site using HTTPS?
eu_ES: Gune honek HTTPS erabiltzen du?

en: Isle of Man
eu_ES: Man Uhartea

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
eu_ES: Zure guneak oraindik menurik ez duela dirudi. Bat sortu nahi duzu? Egin klik botoian hasteko.

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
eu_ES: Gune mantentzaileek beste gunee eta zerbitzuenganako komunikazio denak, edo batzuk, blokeatu ditzakete. Ez bada ondo konfiguratzen, honek plugin eta itxurek behar bezala lan egitea eragotzi dezake.

en: It is up to search engines to honor this request.
eu_ES: Bilaketa-motorrek erabakiko dute jaramonik egin edo ez.

en: It is your responsibility to write a comprehensive privacy policy, to make sure it reflects all national and international legal requirements on privacy, and to keep your policy current and accurate.
eu_ES: Zure erantzunkizuna da pribatutasun politika ulergarri bat idaztea, pribatutasunaren alorrean lege nazional eta internazional guztien eskakizunen isladapena ziurtatzea eta zure politika zehatz eta eguneratua mantentzea.

en: It looks like HTTPS is not supported for your website at this point.
eu_ES: Badirudi une honetan zure webguneak ez duela HTTP onartzen.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
eu_ES: Ez dago ezer helbide honetan. Saiatu bilaketa bat egiten.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
eu_ES: Hemen ez dago ezer. Agian %s bisitatu nahi zenuen?

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
eu_ES: Badirudi Apacheren %s modulua ez dagoela instalatuta.

en: It looks like the response did not come from this site.
eu_ES: Badirudi erantzuna ez datorrela gune honetatik.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
eu_ES: Badirudi segurua ez den %s nabigatzailearen bertsio darabilzu. Zaharkitutako nabigatzaile bat erabiltzeak zure ordenagailua arriskuan jartzen du. WordPress esperientzia onena izateko, eguneratu zure nabigatzailea mesedez.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
eu_ES: %s nabigatzailearen bertsio zahar bat erabiltzen ari zarela dirudi. WordPress-en esperientziarik onena izateko, eguneratu zure nabigatzailea mesedez.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
eu_ES: Badirudi ezin izan dugula bila zabiltzana aurkitu. Erabil ezazu bilaketa mesedez.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
eu_ES: Badirudi zure sarea Nginx web zerbitzari batean egikaritzen ari dela. <a href="%s">Ikasi gehiago konfigurazioen inguruan</a>.

en: It was not possible to check your scheduled events
eu_ES: Ezin izan dira zure programatutako gertaerak egiaztatu

en: Italian
eu_ES: Italiera

en: Italic
eu_ES: Etzana

en: Italy
eu_ES: Italia

en: Item
eu_ES: Produktua

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
eu_ES: #%1$s artikuluaren stocka handitua izan da %2$s-tik %3$s-ra.

en: Item added.
eu_ES: Elementua gehitu da.

en: Item deleted.
eu_ES: Elementua ezabatu da.

en: Item not added.
eu_ES: Elementua ez da gehitu.

en: Item not updated.
eu_ES: Elementua ez da eguneratu.

en: Item updated.
eu_ES: Elementua eguneratu da.

en: Itemized
eu_ES: Elementukatuta

en: Items
eu_ES: Elementuak

en: Items deleted.
eu_ES: Elementuak ezabatu dira.

en: Items list
eu_ES: Elementu-zerrenda

en: Items list navigation
eu_ES: Elementu zerrendaren nabigazioa

en: Items sold
eu_ES: Elementu salduta

en: Ivory Coast
eu_ES: Boli Kosta

en: JSONP support is disabled on this site
eu_ES: JSONP sostengatzea desgaitua dago webgune honetan

en: JSONP support is disabled on this site.
eu_ES: JSONP desaktibatuta dago

en: Jamaica
eu_ES: Jamaika

en: Jamaican dollar
eu_ES: Jamaikako dolarea

en: Jammu and Kashmir
eu_ES: Jammu eta Kashmir

en: Jan
eu_ES: Urt

en: January
eu_ES: urtarrila

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
eu_ES: Urt

en: Japan
eu_ES: Japonia

en: Japanese
eu_ES: Japoniera

en: Japanese yen
eu_ES: Yen japoniarra

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
eu_ES: JavaScript gaituta izan behar da ezaugarri hau erabiltzeko.

en: Jersey pound
eu_ES: Jerseyko libra

en: Join the diverse WordPress contributor community and connect with other people who are passionate about maintaining a free and open web.
eu_ES: Bat egin WordPress-en laguntzaile-komunitatearekin eta konektatu web libre eta ireki bat izateko grina duten beste jende batekin.

en: Jordan
eu_ES: Jordania

en: Jordanian dinar
eu_ES: Jordaniako dinarea

en: July
eu_ES: uztaila

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
eu_ES: Uzt

en: June
eu_ES: ekaina

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
eu_ES: Eka

en: Just another %s site
eu_ES: Beste %s gune bat besterik ez

en: Just another WordPress site
eu_ES: Beste WordPress gune bat besterik ez

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
eu_ES: Zuk jakiteko besterik gabe &mdash; zure #%s eskaria jaso dugu eta prozezatzen dago:

en: Justify
eu_ES: Justifikatu

en: Karachi
eu_ES: Karatxi

en: Kazakhstani tenge
eu_ES: Kazakhstango tengea

en: Keep this link private
eu_ES: Mantendu esteka pribatu gisa

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
eu_ES: Mantendu widget ezarpenak eta widget inaktiboetara mugitu

en: Kenyan shilling
eu_ES: Keniako txelina

en: Key
eu_ES: Gakoa

en: Key details
eu_ES: Gako xehetasunak

en: Keyboard Shortcuts
eu_ES: Laster-teklak

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
eu_ES: Teklatua darabilzuenontzako oharra: editorean lanean ari zaretenean <kbd>Alt + F10</kbd> erabili dezakezue tresna-barra erabiltzeko.

en: Keywords
eu_ES: Hitz-gakoak

en: Khartoum
eu_ES: Khartum

en: Kind
eu_ES: Mota

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
eu_ES: Kohgiluyeh eta BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Korean
eu_ES: Koreera

en: Kuwaiti dinar
eu_ES: Kuwaitko dinarea

en: Kyiv
eu_ES: Kiev

en: Kyrgyzstan
eu_ES: Kirgizistan

en: Kyrgyzstani som
eu_ES: Kyrgyzstango som-a

en: L/W/H
eu_ES: S/Z/A

en: La Rioja
eu_ES: Errioxa

en: Label
eu_ES: Etiketa

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
eu_ES: Posta Elektronikoa

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
eu_ES: Izena

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
eu_ES: Webgunea

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
eu_ES: Aukera

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
eu_ES: Aukerak

en: Lanao del Norte
eu_ES: Iparraldeko Lanao

en: Lanao del Sur
eu_ES: Hegoaldeko Lanao

en: Language
eu_ES: Hizkuntza

en: Language:
eu_ES: Hizkuntza:

en: Lao kip
eu_ES: Kip laotarra

en: Large
eu_ES: Handia

en: Large size
eu_ES: Tamaina handia

en: Large size image height
eu_ES: Tamaina handiko irudi-garaiera

en: Large size image width
eu_ES: Tamaina handiko irudi-zabalera

en: Last 7 days
eu_ES: Azken astea

en: Last Active
eu_ES: Azken aktiboa

en: Last IP
eu_ES: Azken IPa

en: Last Login
eu_ES: Azken Saio hasiera

en: Last Modified
eu_ES: Azken aldaketa

en: Last Name
eu_ES: Abizena

en: Last Post
eu_ES: Azken bidalketa

en: Last Updated
eu_ES: Azken eguneraketa

en: Last Used
eu_ES: Azken Erabilera

en: Last access
eu_ES: Azken atzipena

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
eu_ES: Azken editorea: %1$s, noiz: %2$s - %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
eu_ES: Azken edizioa: %1$s - %2$s

en: Last month
eu_ES: Azken hilabetea

en: Last name
eu_ES: Abizena

en: Last name for the user.
eu_ES: Erabiltzailearen abizena.

en: Last name.
eu_ES: Abizena.

en: Last order
eu_ES: Azken eskaria

en: Last order ID.
eu_ES: Azken eskariaren IDa.

en: Last page
eu_ES: Azken orrialdea

en: Last updated
eu_ES: Azken eguneraketa

en: Last updated: %s
eu_ES: Azken eguneraketa: %s

en: Last warning, are you sure?
eu_ES: Azkeneko abisua, ziur zaude?

en: Last week
eu_ES: Pasa den astean

en: Latest
eu_ES: Berrienak

en: Latest Posts
eu_ES: Azken Bidalketak

en: Latitude
eu_ES: Latitudea

en: Latvia
eu_ES: Letonia

en: Latvian
eu_ES: Letoniera

en: Layout
eu_ES: Diseinua

en: Learn More
eu_ES: Gehiago ikasi

en: Learn WordPress
eu_ES: Ikasi WordPress

en: Learn about block themes
eu_ES: Ikasi gehiako itxura-blokeei buruz

en: Learn how to <a href="%s" class="update-browser-link">browse happy</a>
eu_ES: Ikasi nola <a href="%s" class="update-browser-link">nabigatu alaitsu</a>

en: Learn how to configure the Authorization header.
eu_ES: Ikasi Baimentze-goiburuak nola konfiguratu.

en: Learn more
eu_ES: Gehiago ikasi

en: Learn more about CSS
eu_ES: Ikasi gehiago CSSri buruz

en: Learn more about XML sitemaps.
eu_ES: Ikasi gehiago XML gune-mapei buruz.

en: Learn more about debugging in WordPress.
eu_ES: WodPresseko arazketaren inguruan gehiago jakin.

en: Learn more about orders
eu_ES: Ikasi gehiago eskaeren inguruan

en: Learn more about page cache
eu_ES: Ikasi gehiago orrialde-katxeari buruz

en: Learn more about persistent object caching.
eu_ES: Ikasi gehiago objektu iraunko-cacheari buruz.

en: Learn more about templates
eu_ES: Txantiloiei buruz gehiago ikasi

en: Learn more about the %s version.
eu_ES: Irakurri gehiago %s bertsioaren inguruan.

en: Learn more about troubleshooting WordPress.
eu_ES: WordPresseko arazo-konponketen inguruan gehiago jakin.

en: Learn more about updating PHP
eu_ES: PHP eguneratzearen inguruan gehiago jakin

en: Learn more about usage limits.
eu_ES: Ikasi gehiago erabiltze mugen buruz.

en: Learn more about what WordPress requires to run.
eu_ES: Ikasi gehiago WordPress exekutatzeko behar denari buruz.

en: Learn more about why you should use HTTPS
eu_ES: Ikasi gehiago HTTPS zergatik erabili beharko zenukeen buruz

en: Learn more.
eu_ES: Gehiago ikasi

en: Leave a Comment
eu_ES: Utzi erantzun bat

en: Leave a Reply
eu_ES: Utzi erantzun bat

en: Leave a Reply to %s
eu_ES: Eman erantzun bat %s-ri

en: Leave a comment
eu_ES: Utzi iruzkina

en: Leave a reply
eu_ES: Utzi erantzun bat

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
eu_ES: Hutsik utzi mugarik gabe berriz jaisten uzteko.

en: Lebanese pound
eu_ES: Libanoko libra

en: Lebanon
eu_ES: Libano

en: Left
eu_ES: Ezkerra

en: Left Sidebar
eu_ES: Ezkerreko albo-barra

en: Left with space
eu_ES: Ezkerrean hutsune batekin

en: Length
eu_ES: Sakonera

en: Length (%s)
eu_ES: Sakonera (%s)

en: Length:
eu_ES: Luzera:

en: Lesotho loti
eu_ES: Lesothoko lotia

en: Let's go
eu_ES: Goazen

en: Let's go!
eu_ES: Aurrera!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
eu_ES: Zerga tasa finkoa kobratzea ahalbidetzen du bidalketan.

en: Letter
eu_ES: Letra

en: Level
eu_ES: Maila

en: Liberian dollar
eu_ES: Liberiako dolarea

en: Library
eu_ES: Mediateka

en: Libya
eu_ES: Libia

en: Libyan dinar
eu_ES: Libiako dinarea

en: Light
eu_ES: Argia

en: Like
eu_ES: Atsegin dut

en: Like this
eu_ES: Atsegin du

en: Like this:
eu_ES: Atsegin dut:

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
eu_ES: Badirudi %1$s fitxategiaren include bat egin duzula %2$s erabiltzeko. Hau oso gaizki dago. Horren ordez, egiozu dei %2$s funtzioari %3$s ekintzan.

en: Likely direct inclusion of wp-admin/includes/template.php in order to use add_meta_box(). This is very wrong. Hook the add_meta_box() call into the add_meta_boxes action instead.
eu_ES: add_meta_box() erabiltzeko wp-admin/includes/template.php fitxategietan zuzenean txertatzea  asmakeria da. Hau oso gaizki dago. Horren ordez, add_meta_boxes ekintzan add_meta_box() deia aldatu ezazu.

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
eu_ES: Mugatu erantzuna ISO8601 formatuarekin bateragarria den data bat baino beranduago argitaratutako iruzkinetara.

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
eu_ES: Mugatu erantzuna ISO8601 formatuarekin bateragarria den data bat baino lehenago argitaratutako iruzkinetara.

en: Limit response to posts modified after a given ISO8601 compliant date.
eu_ES: Mugatu erantzuna ISO8601 estandarrarekin bateragarria den data baten ostean aldatutako bidalketetara.

en: Limit response to posts modified before a given ISO8601 compliant date.
eu_ES: Mugatu erantzuna ISO8601 formatuarekin bateragarria den data bat baino lehenago aldatutako bidalketetara.

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
eu_ES: Mugatu erantzuna ISO8601 estandarrarekin bateragarria den data baten ostean argitaratutako bidalketetara.

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
eu_ES: Mugatu erantzuna ISO8601 formatuarekin bateragarria den data bat baino lehenago argitaratutako bidalketetara.

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
eu_ES: Mugatu emaitzak hainbat taxonomien arteko erlazioan oinarrituta.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
eu_ES: Mugatu emaitzak guraso ID jakin batekoak ez diren elementuetara.

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
eu_ES: Mugatu emaitzak MIME mota jakin bateko eranskinetara.

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
eu_ES: Mugatu emaitzak media mota jakin bateko eranskinetara.

en: Limit result set to blocks matching the search term.
eu_ES: Mugatu emaitzak bilaketa terminoarekin bat datozen blokeetara.

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
eu_ES: Mugatu emaitzak egoera zehatz batera esleitutako iruzkinetara. Baimena eskatzen du.

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
eu_ES: Mugatu emaitzak mota zehatz batera esleitutako iruzkinetara. Baimena eskatzen du.

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
eu_ES: Mugatu emaitzak bidalketa ID zehatzetara esleitutako iruzkinetara.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
eu_ES: Mugatu emaitzak erabiltzaile ID zehatzetara esleitutako iruzkinetara. Baimena eskatzen du.

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
eu_ES: Mugatu emaitzak guraso ID zehatzetako iruzkinetara.

en: Limit result set to items except those with specific terms assigned in the %s taxonomy.
eu_ES: Mugatu emaitzen multzoa elementuetara, zehaztutako terminoa %s taxonomian esleituta dutenak ezik.

en: Limit result set to items that are sticky.
eu_ES: Mugatu emaitzak itsaskorrak diren elementuetara.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
eu_ES: Mugatu emaitzak guraso-ID jakin bat duten elementuetara.

en: Limit result set to items with specific terms assigned in the %s taxonomy.
eu_ES: Mugatu emaitzen multzoa %s taxonomian esleitutako termino zehatzak dituzten elementuetara.

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
eu_ES: Mugatu emaitzak egoera bat edo batzuk esleituta dituzten bidalketetara.

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
eu_ES: Mugatu emaitzak egile zehatz batzuetara esleitutako bidalketetara.

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
eu_ES: Mugatu emaitzak menu_order balio zehatz bat duten bidalketetara.

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
eu_ES: Mugatu emaitzak slug zehatz bat edo batzuk dituzten bidalketetara.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
eu_ES: Emaitzak mugatu estatus espezifiko batera asignaturiko produktuetara.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
eu_ES: Emaitzak mugatu mota espezifiko batera asignaturiko produktuetara.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
eu_ES: Emaitzak mugatu SKU edo erreferentzia espezifiko batera asignaturiko produktuetara.

en: Limit result set to products with a specific attribute.
eu_ES: Emaitzak mugatu atributu espezifiko batera asignaturiko produktuetara.

en: Limit result set to products with a specific slug.
eu_ES: Emaitzak mugatu slug espezifiko batera asignaturiko produktuetara.

en: Limit result set to specific IDs.
eu_ES: Mugatu emaitzak ID zehatzetara.

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
eu_ES: Mugatu emaitzak guraso zehatz batetara esleitutako baliabideetara.

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
eu_ES: Mugatu emaitzak bidalketa zehatz batetara esleitutako baliabideetara.

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
eu_ES: Mugatu emaitzak slug jakin bat edo batzuk dituzten terminoetara.

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
eu_ES: Mugatu emaitzak egile e-posta zehatz batekoetara. Baimena eskatzen du.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
eu_ES: Mugatu emaitzak esleitutako itxurak egoera bat edo gehiago izan dezaten.

en: Limit result set to users matching at least one specific capability provided. Accepts csv list or single capability.
eu_ES: Mugatu emaitzak gutxienez emandako gaitasun zehatz batekin bat datozen erabiltzaileetara. CSV zerrendak edo gaitasun bakarrekoak onartzen dira.

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
eu_ES: Mugatu emaitzak gutxienez emandako rol zehatz batekin bat datozen erabiltzaileetara. Rol bat edo komekin banatutako rol zerrenda bat onartzen da.

en: Limit result set to users who are considered authors.
eu_ES: Murriztu emaitza-multzoa autore kontsideratzen diren erabiltzaileei.

en: Limit result set to users who have published posts.
eu_ES: Mugatu emaitzak bidalketak argitaratu dituzten erabiltzaileetara.

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
eu_ES: Mugatu emaitzak slug jakin bat edo batzuk dituzten erabiltzaileetara.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
eu_ES: Emaitzak mugatu estatus espezifiko batera asignaturiko Webhooketara.

en: Limit results to items of an object type.
eu_ES: Mugatu emaitzak objektu mota bateko elementuetara.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
eu_ES: Emaitzak objektu azpimota bat edo gehiagotara mugatu.

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
eu_ES: Mugatu emaitzak bidalketa mota zehatz batetara esleitutako baliabideetara.

en: Limit results to those matching a category ID.
eu_ES: Mugatu emaitzak kategoria-identifikatzaile batekin bat datozenetara.

en: Limit results to those matching a keyword ID.
eu_ES: Mugatu emaitzak hitz-gako identifikatzaile batekin bat datozenetara.

en: Limit results to those matching a pattern (slug).
eu_ES: Mugatu emaitzak eredu (slug) batekin bat datozenetara.

en: Limit results to those matching a string.
eu_ES: Mugatu emaitzak kate batekin bat datozenetara.

en: Limit to the specified post id.
eu_ES: Mugatu zehaztutako bidalketaren identifikatzailera.

en: Limit to the specified template part area.
eu_ES: Mugatu zehaztutako txantiloi-eremuaren zatira.

en: Limit usage to X items
eu_ES: Erabilpena X elementutara mugatu

en: Limits results to plugins with the given status.
eu_ES: Mugatu emaitzak emandako egoeran dauden pluginetara.

en: Line item meta data.
eu_ES: Lerroko produktuaren meta datuak.

en: Line items data.
eu_ES: Lerroko Produktuen data.

en: Line taxes.
eu_ES: Lerroko zergak.

en: Line total (after discounts).
eu_ES: Lerroko Totala (deskontuak eta gero)

en: Link
eu_ES: Lotura

en: Link CSS Class
eu_ES: Loturaren CSS klasea

en: Link Categories
eu_ES: Esteken kategoriak

en: Link Category
eu_ES: Esteka-kategoria

en: Link ID
eu_ES: Estekaren IDa

en: Link Image To:
eu_ES: Estekatu irudia:

en: Link Rel
eu_ES: Estekaren erlazioa

en: Link Relationship (XFN)
eu_ES: Esteken erlazioak (XFN)

en: Link Target
eu_ES: Estekaren helburua

en: Link Text
eu_ES: Loturaren testua

en: Link To
eu_ES: Estekaren helburua

en: Link URL
eu_ES: Estekaren URL-a

en: Link added.
eu_ES: Esteka gehitu da.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
eu_ES: Aingura

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
eu_ES: Aingurak

en: Link color
eu_ES: Loturen kolorea

en: Link inserted.
eu_ES: Esteka txertatua.

en: Link not found.
eu_ES: Ez da estekarik aurkitu.

en: Link options
eu_ES: Esteka aukerak

en: Link previous orders
eu_ES: Aurreko eskariak estekatu

en: Link rating
eu_ES: Estekaren puntuazioa

en: Link selected.
eu_ES: Esteka hautatu da.

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
eu_ES: Estekaren testua, adib. &#8220;Oinak (PDF)&#8221;

en: Link thumbnails to:
eu_ES: Estekatu iruditxoak:

en: Link title
eu_ES: Estekaren izenburua

en: Link to Attachment Page
eu_ES: Esteka eranskin orrialdera

en: Link to Media File
eu_ES: Estekatu media fitxategia

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
eu_ES: aldatu

en: Link to image
eu_ES: Irudira esteka

en: Link to:
eu_ES: Estekatu hona:

en: Linked Products
eu_ES: Lotutako produktuak

en: Linked products
eu_ES: Lotutako produktuak

en: Links
eu_ES: Loturak

en: Links for %s
eu_ES: %s(e)rako estekak

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
eu_ES: Pantailaren goialdeko tresna-barrako estekek arbela eta gunearen aurrealdea konektatzen dituzte, gainera, profilerako sarbidea eta WordPress-i buruzko informazio erabilgarria ematen dute.

en: Links list
eu_ES: Esteken zerrenda

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
eu_ES: Estekak Esteka Kategorietan banatu daitezke; kategoria hauek zure bidalketetan erabilitako kategorien ezberdinak dira.

[ctx: Links widget]
en: Random
eu_ES: Ausazkoa

en: Lisbon
eu_ES: Lisboa

en: List
eu_ES: Zerrenda

en: List item
eu_ES: Elementu zerrenda

en: List of attributes.
eu_ES: Atributu zerrenda.

en: List of available term names of the attribute.
eu_ES: Atributuaren termino izenen zerrenda.

en: List of downloadable files.
eu_ES: Deskargatu daitezkeen artxiboen zerrenda.

en: List of grouped products ID.
eu_ES: Taldekatutako produktuen IDen zerrenda.

en: List of images.
eu_ES: Irudi zerrenda.

en: List of menu items selected for deletion:
eu_ES: Ezabatzeko hautatutako menuko elementuen zerrenda:

en: List of refunds.
eu_ES: Itzulpenen zerrenda.

en: List of related products IDs.
eu_ES: Antzeko produktuen ID zerrenda.

en: List of sales reports.
eu_ES: Salmenta Txostenen zerrenda.

en: List of the missing image sizes of the attachment.
eu_ES: Eranskinetan irudi tamaina falta zaienen zerrenda.

en: List of top sellers products.
eu_ES: Gehien saldu dituztenen zerrenda.

en: List of up-sell products IDs.
eu_ES: Zuzendutako salmenten produktuen IDen zerrenda.

en: List of variations.
eu_ES: Barioazioen zerrenda.

en: List view
eu_ES: Zerrenda ikuspegia

en: Lists
eu_ES: Zerrenda

en: Lithuania
eu_ES: Lituania

en: Lithuanian
eu_ES: Lituaniera

en: Live Broadcast
eu_ES: Zuzeneko emanaldia

en: Live Preview
eu_ES: Zuzeneko aurrebista

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
eu_ES: Zuzeneko aurrebista &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
eu_ES: Zuzeneko aurrebista: %s

en: Live preview theme: %s
eu_ES: Itxuraren zuzeneko aurrebista: %s

en: Load billing address
eu_ES: Fakturazio helbidea kargatu

en: Load more
eu_ES: Kargatu gehiago

en: Load shipping address
eu_ES: Bidalketa helbidea kargatu

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
eu_ES: Bezeroaren fakturazio informazioa kargatu nahi duzu? Honek une honetan idatzita dagoen fakturazio informazioa kenduko du.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
eu_ES: Bezeroaren bidalketa informazioa kargatu nahi duzu? Honek une honetan idatzita dagoen bidalketa informazioa kenduko du.

en: Loading
eu_ES: Kargatzen…

en: Loading more results... please wait.
eu_ES: Emaitza gehiago kargatzen... itxaron mesedez.

en: Loading&#8230;
eu_ES: Kargatzen&#8230;

en: Loading&hellip;
eu_ES: Kargatzen&hellip;

en: Loading...
eu_ES: Kargatzen...

en: Loading…
eu_ES: Kargatzen…

en: Local Pickup
eu_ES: Bertan Jasotzea

en: Local delivery
eu_ES: Bertako Bidalketa

en: Local pickup
eu_ES: Bertan Jasotzea

en: Local time is %s.
eu_ES: Tokiko ordua %s da.

en: Local time is <code>%1$s</code>
eu_ES: Ordu lokala <code>%1$s</code> da

en: Locale for the user.
eu_ES: Erabiltzailearen eskualde-ezarpena.

en: Location
eu_ES: Kokalekua

en: Location of the uploaded file.
eu_ES: Kargatutako fitxategia non dagoen.

en: Log %s out of all locations.
eu_ES: %s erabiltzailea gailu guztietatik aterarazi.

en: Log In
eu_ES: Hasi saioa

en: Log Out
eu_ES: Saioa bukatu

en: Log Out Everywhere
eu_ES: Irten denetik

en: Log Out Everywhere Else
eu_ES: Irten denetik

en: Log directory writable
eu_ES: Log direktorioa idazgarri

en: Log directory.
eu_ES: Txosten-direktorioa

en: Log in
eu_ES: Hasi saioa

en: Log in to Download Files
eu_ES: Saioa hasi deskargatutako fitxategitean

en: Log in to Reply
eu_ES: Hasi saioa erantzuteko

en: Log in to leave a Comment
eu_ES: Saioa hasi erantzun bat uzteko

en: Log out
eu_ES: Amaitu saioa

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Edit your profile</a>. <a href="%3$s">Log out?</a>
eu_ES: Saioa hasita %1$s gisa. <a href="%2$s">Editatu zure profila</a>. <a href="%3$s">Saioa bukatu?</a>

en: Logged in as %s
eu_ES: Saioa %s bezala hasi da

en: Login
eu_ES: Saioa hasi

en: Login &raquo;
eu_ES: Saioa hasi &raquo;

en: Login Address (URL)
eu_ES: Saioa hasteko helbidea (URL)

en: Login Name
eu_ES: Erabiltzaile-izena

en: Login name for the user.
eu_ES: Erabiltzailearen saioa hasteko izena.

en: Login to leave a comment.
eu_ES: Hasi saioa iruzkin bat uzteko.

en: Logo
eu_ES: Logoa

en: Logout
eu_ES: Saioa amaitu

en: Logout &raquo;
eu_ES: Saioa bukatu &raquo;

en: Logs
eu_ES: Logak

en: London
eu_ES: Londres

en: Longitude
eu_ES: Longitudea

en: Looking for %1$s in %2$s
eu_ES: %1$s %2$s bilatzen

en: Looking for a WooCommerce theme?
eu_ES: WooCommerce itxura bat bilatzen ari zara?

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
eu_ES: Itxura baten bila zabiltza? WordPress.org-eko itxuren direktorioan bilatu edo arakatu dezakezu, itxurak instalatu eta aurreikusi, eta ondoren hemen bertan aktibatu.

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
eu_ES: Zerbait txarto joan dela ematen du. Itxaron segundo pare bat eta saiatu berriro.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
eu_ES: Ematen du ez dela fitxategi mota egokia. Honen ordez, estekatu fitxategi egoki batera.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
eu_ES: Badirudi hau ez dela fitxategi mota zuzena. Mesedez, esteka ezazu audio fitxategi bat.

en: Loop
eu_ES: Errepikatu

en: Loopback request
eu_ES: Loopback eskaera

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
eu_ES: Loopback eskaerak programatutako ekitaldiak egikaritzeko erabiltzen dira, eta plugin eta itxuren barne editoreek ere kodearen egonkortasuna egiaztatzeko erabiltzen dituzte.

en: Lost Password
eu_ES: Galdutako pasahitza

en: Lost password
eu_ES: Pasahitza galdua

en: Lost your password?
eu_ES: Zure pasahitza galdu duzu?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
eu_ES: Pasahitza ahaztu zaizu? Mesedez, idatzi zure erabiltzaile-izena edo posta-elektronikoa. Email bidez pasahitza aldatzeko esteka bidaliko zaizu.

en: Low in stock
eu_ES: Stock gutxi

en: Low stock threshold
eu_ES: Stock gutxiko atalasea

en: Luxembourg
eu_ES: Luxenburgo

en: LxWxH in decimal form
eu_ES: SxZxA forma hamartarrean

en: M j, Y
eu_ES: Y M j

en: M j, Y @ G:i
eu_ES: M j, Y &ndash; G:i

en: M j, Y @ H:i
eu_ES: Y-m-d H:i

en: M j, Y g:i a
eu_ES: M j, Y G:i

en: M jS
eu_ES: Y-m-d

en: M jS Y
eu_ES: Y-m-d H:m

en: MB (Leave blank for network default)
eu_ES: MB (hutsik utziz gero sarean lehenetsitakoa)

en: MM / YY
eu_ES: HH / UU

en: Macanese pataca
eu_ES: Makaniako pataka

en: Macao
eu_ES: Makao

en: Macedonian
eu_ES: Mazedoniera

en: Macedonian denar
eu_ES: Mazedoniako dinarea

en: Madagascar
eu_ES: Madagaskar

en: Madrid
eu_ES: Madril

en: Maguindanao
eu_ES: Magindanao

en: Mail Server
eu_ES: Posta-zerbitzaria

en: Main
eu_ES: Nagusia

en: Main Page (no parent)
eu_ES: Orrialde nagusia (gurasogabea)

en: Main menu
eu_ES: Menu nagusia

en: Maintenance
eu_ES: Mantentze-lanak

en: Make a duplicate from this product
eu_ES: Produktu honen kopia bat egin

en: Make this post sticky
eu_ES: Bidalketa hau itsaskorra egin

en: Malacca (Melaka)
eu_ES: Malaka (Melaka)

en: Malagasy ariary
eu_ES: Malagasyko ariarya

en: Malay
eu_ES: Malaysiera

en: Malaysian ringgit
eu_ES: Ringgits malasiarra

en: Maldives
eu_ES: Maldivak

en: Maldivian rufiyaa
eu_ES: Maldivetako rufiyaa

en: Maltese
eu_ES: Maltera

en: Manage
eu_ES: Kudeatu

en: Manage Archives
eu_ES: Kudeatu Artxiboak

en: Manage Audio
eu_ES: Kudeatu audioa

en: Manage Blogs
eu_ES: Bloga kudeatu

en: Manage Comments
eu_ES: Erantzunak kudeatu

en: Manage Documents
eu_ES: Dokumentuak kudeatu

en: Manage Images
eu_ES: Kudeatu irudiak

en: Manage Locations
eu_ES: Kudeatu kokapenak

en: Manage Spreadsheets
eu_ES: Kalkulu orriak Kudeatu

en: Manage Subscriptions
eu_ES: Harpidetzak kudeatu

en: Manage Uploads
eu_ES: Igoerak kudeatu

en: Manage Video
eu_ES: Kudeatu bideoa

en: Manage inactive plugins
eu_ES: Plugin inaktiboak kudeatu

en: Manage my subscriptions
eu_ES: Nire harpidetzak kudeatu

en: Manage stock
eu_ES: Stocka Kudeatu

en: Manage stock?
eu_ES: Stocka kudeatu?

en: Manage themes
eu_ES: Kudeatu itxurak

en: Manage with Live Preview
eu_ES: Kudeatu zuzeneko aurrebistarekin

en: Manage your plugins
eu_ES: Zure pluginak kudeatu

en: Manage your themes
eu_ES: Zure itxurak kudeatu

en: Managing Pages
eu_ES: Orrialdeak kudeatzen

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
eu_ES: Orrialdeak kudeatzea bidalketak kudeatzeren antzekoa da, eta pantailak modu berdinean pertsonalizatu daitezke.

en: Manual
eu_ES: Eskuz

en: Manual Offsets
eu_ES: Eskuzko desplazamenduak

en: Manually sent
eu_ES: Eskuz bidaltzen da

en: Manx pound
eu_ES: Manxko libra

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
eu_ES: Hainbatek laster-teklak erabiltzen dute iruzkinak arinago moderatzeko. Alboko esteka erabili gehiago jakiteko.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Erase Personal Data request should delete data from plugins as well.
eu_ES: Plugin askok datu pertsonalak bildu edo gorde ditzakete WordPress-en datu-basean edo urrunetik. Datu Pertsonalak Ezabatzeko eskaerek plugin-en datuak ere ezabatu behar dituzte.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Export Personal Data request should include data from plugins as well.
eu_ES: Plugin askok datu pertsonalak bildu edo gorde ditzakete WordPress-en datu-basean edo urrunetik. Datu Pertsonalak Esportatzeko eskaerek plugin-en datuak ere barne hartu behar dituzte.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
eu_ES: Gai askok widget batzuk erakusten dituzte albo-barran, zuk lehenetsitako albo-barra editatzen ez duzun bitartean. Widget hauek ez dira automatikoki erakusten zure albo-barra kudeatzeko tresnan. Zure lehen widget aldaketa egiten duzunean, lehenetsitako widgetak berriz gehitu ditzakezu Widget Erabilgarriak eremutik.

en: March
eu_ES: martxoa

en: Margin
eu_ES: Marjina

en: Marinduque
eu_ES: Marinduke

en: Mark as Spam
eu_ES: Zabor gisa markatu

en: Mark as spam
eu_ES: Zabor gisa markatu

en: Mark export request for &#8220;%s&#8221; as completed.
eu_ES: Markatu «%s»-(r)en esportazio eskaera osatuta bezala.

en: Mark requests as completed
eu_ES: Ezarri eskaerak osatuak bezala

en: Mark this comment as spam
eu_ES: Markatu iruzkin hau zabor bezala

en: Marketing
eu_ES: Marketina

en: Markup is not allowed in CSS.
eu_ES: CSSan ez da markatze lengoaiarik baimentzen.

en: Marshall Islands
eu_ES: Marshall uharteak

en: Martinique
eu_ES: Martinika

en: Mastercard
eu_ES: MasterCard

en: Match case
eu_ES: Letra larri eta xeheak errespetatu

en: Match terms with the listed IDs.
eu_ES: Parekatu terminoak zerrendatutako identifikatzaileekin.

en: Mato Grosso do Sul
eu_ES: Hegoaldeko Mato Grosso

en: Mature
eu_ES: Heldua

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Ugal <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: <span class="count">(%s)</span> ugal

en: Mauritanian ouguiya
eu_ES: Mauritaniako ouguiya

en: Mauritian rupee
eu_ES: Mauritaniako rupia

en: Mauritius
eu_ES: Maurizio

en: Max Height
eu_ES: Garaiera maximoa

en: Max Width
eu_ES: Zabalera maximoa

en: Max allowed packet size
eu_ES: Gehienezko pakete-tamaina baimendua

en: Max connections number
eu_ES: Gehienezko konexio kopurua

en: Max effective file size
eu_ES: Fitxategiaren gehienezko zinezko tamaina

en: Max input time
eu_ES: Sarrera denbora maximoa

en: Max number of files allowed
eu_ES: Onartutako gehienezko fitxategi kopurua

en: Max price
eu_ES: Prezio maximoa

en: Max size of an uploaded file
eu_ES: Igotako fitxategiaren gehienezko tamaina

en: Max size of post data allowed
eu_ES: Bidalketaren onartutako gehienezko tamaina

en: Max upload size
eu_ES: Igoera tamaina maximoa

en: Max upload size.
eu_ES: Igoera tamaina maximoa.

en: Maximum Rating
eu_ES: Gehienezko balorazioa

en: Maximum number of items to be returned in result set.
eu_ES: Emaitzetan itzuli beharreko gehieneko elementu kopurua.

en: Maximum size: %s
eu_ES: Gehienezko neurria: %s

en: Maximum spend
eu_ES: Gastu maximoa

en: Maximum upload file size: %s.
eu_ES: Igo ahal den fitxategiaren tamaina maximoa: %s.

en: May
eu_ES: maiatza

[ctx: May abbreviation]
en: May
eu_ES: maiatza

en: Mazatlan
eu_ES: Mazatlán

en: Measurements
eu_ES: Neurriak

en: Media File
eu_ES: Media fitxategia

en: Media Handling
eu_ES: Media kudeaketa

en: Media Library
eu_ES: Mediateka

en: Media Settings
eu_ES: Media ezarpenak

en: Media Widget
eu_ES: Media widgeta

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
eu_ES[0]: Media widgeta (%d)
eu_ES[1]: Media widgetak (%d)

en: Media file attached.
eu_ES: Media fitxategia gehituta.

en: Media file detached.
eu_ES: Media fitxategia kendu da.

en: Media file moved to the Trash.
eu_ES: Media fitxategia zakarrontzira bota da.

en: Media file permanently deleted.
eu_ES: Media fitxategia behin betiko ezabatu da.

en: Media file restored from the Trash.
eu_ES: Media fitxategia zakarrontzitik berrezarri da.

en: Media file updated.
eu_ES: Media fitxategia eguneratuta.

en: Media items list
eu_ES: Media elementuen zerrenda

en: Media items list navigation
eu_ES: Media elementu-zerrendaren nabigazioa

en: Media library
eu_ES: Mediateka

en: Media list
eu_ES: Media zerrenda

en: Media title
eu_ES: Media izenburua

en: Media title&hellip;
eu_ES: Media izenburua&hellip;

en: Median server response time was %1$s milliseconds. It should be less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
eu_ES: Zerbitzariaren erantzun-denboraren batezbestekoa %1$s milisegundokoa izan zen. Gomendatutako %2$s milisegundoko atalasea baino txikiagoa izan beharkol luke.

en: Median server response time was %1$s milliseconds. This is less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
eu_ES: Zerbitzariaren erantzun-denboraren batezbestekoa %1$s milisegundokoa izan zen. Gomendatutako %2$s milisegundoko atalasea baino gutxiago da hori.

en: Medium
eu_ES: Ertaina

en: Medium size
eu_ES: Tamaina ertaina

en: Medium size image height
eu_ES: Tamaina ertaineko irudi-garaiera

en: Medium size image width
eu_ES: Tamaina ertaineko irudi-zabalera

en: Medium-Large size image height
eu_ES: Tamaina erdi-handiko irudiaren altuera

en: Medium-Large size image width
eu_ES: Tamaina ertain-handiko irudiaren zabalera

en: Meetups
eu_ES: Elkarretaratzeak

en: Membership
eu_ES: Partaidetza

en: Memberships
eu_ES: Kidetzak

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
eu_ES: Memoria gainditua. Fitxategi txikiago batekin saiatu mesedez.

en: Menu
eu_ES: Menua

en: Menu Item
eu_ES: Menu-elementua

en: Menu Location
eu_ES: Menuaren kokapena

en: Menu Locations
eu_ES: Menu Kokapenak

en: Menu Management
eu_ES: Menu kudeaketa

en: Menu Name
eu_ES: Menuaren izena

en: Menu Options
eu_ES: Menuko aukerak

en: Menu Settings
eu_ES: Menu ezarpenak

en: Menu created
eu_ES: Menua sortuta

en: Menu deleted
eu_ES: Menua ezabatuta

en: Menu item added
eu_ES: Menu elementua gehituta

en: Menu item deleted
eu_ES: Menu elementua ezabatuta

en: Menu item is now a sub-item
eu_ES: Menu elementua orain azpi-menu bat da

en: Menu item moved down
eu_ES: Menu elementua behera mugituta

en: Menu item moved out of submenu
eu_ES: Menu elementua azpi-menutik mugitu da

en: Menu item moved to the top
eu_ES: Menuko elementua goiko aldera mugituta

en: Menu item moved up
eu_ES: Menu elementua gora mugituta

en: Menu item removed
eu_ES: Menu elementua kenduta

en: Menu items do not support trashing. Set '%s' to delete.
eu_ES: Menuko elementuek ez dute zakarrontzira botatzerik onartzen. Ezarri '%s' ezabatzeko.

en: Menu locations updated.
eu_ES: Menuen kokapenak eguneratuak.

en: Menu order
eu_ES: Menuaren ordena

en: Menu structure
eu_ES: Menu egitura

en: Menus
eu_ES: Menuak

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
eu_ES: Menuak zure itxurak zehaztutako kokapenetan bistaratu daitezke eta baita <a href="%s">widget gunetan</a> Nabigazio-menua widgeta gehituz.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
eu_ES: Menuak zure itxuran zehazten diren lekuetan agertu daitezke, baina baita albo-barretan ere <a href="%1$s">Widgetak</a> pantailan &#8220;Nabigazio-menua&#8221; widgeta gehituz. Zure itxuran ezin badira pertsonalizatutako menuak erabili (%2$s eta %3$s lehenetsitako itxuretan bai), hau nola lortu ikas dezakezu aldamenean dagoen Dokumentazio esteka jarraituz.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
eu_ES: Menuak zure gaiak zehaztutako kokapenetan bistaratu daitezke.

en: Menus do not support trashing. Set '%s' to delete.
eu_ES: Menuek ez dute zakarrontzira botatzerik onartzen. Ezarri '%s' ezabatzeko.

en: Merge table cells
eu_ES: Batu taula gelaxkak

en: Merida
eu_ES: Mérida

en: Meridian
eu_ES: Meridianoa

en: Message
eu_ES: Mezua

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
eu_ES: Zure aukerekin bat egiten duen produkturik ez da aurkitu.

en: Messages
eu_ES: Mezuak

en: Meta fields.
eu_ES: Meta eremuak.

en: Meta key.
eu_ES: Meta gakoa.

en: Meta label.
eu_ES: Meta etiketa.

en: Metadata
eu_ES: Metadatuak

en: Method
eu_ES: Metodoa

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
eu_ES: '%s' metodoa ez dago inplementatuta. Azpiklasean gainidatzi behar da.

en: Method availability
eu_ES: Metodo honen eskuragarritasuna

en: Method title
eu_ES: Metodo Izenburua

en: Mexican peso
eu_ES: Peso mexikarra

en: Mexico
eu_ES: Mexiko

en: Mexico City
eu_ES: Mexiko Hiri

en: Microformats
eu_ES: Mikroformatuak

en: Micronesia
eu_ES: Mikronesia

en: Middle
eu_ES: Erdia

en: Midnight
eu_ES: Gauerdia

en: Midway
eu_ES: Midway Uharteak

en: Min price
eu_ES: Prezio minimoa

en: Minimum order amount
eu_ES: Eskari Kantitate Minimoa

en: Minimum required version of PHP.
eu_ES: Beharrezkoa den gutxienezko PHP bertsioa.

en: Minimum required version of WordPress.
eu_ES: Beharrezkoa den gutxienezko WordPress bertsioa.

en: Minimum spend
eu_ES: Gastu minimoa

en: Minute
eu_ES: Minutua

en: Minutes
eu_ES: Minutuak

en: Miquelon
eu_ES: Mikelune

en: Misamis Occidental
eu_ES: Mendebaldeko Misamis

en: Misamis Oriental
eu_ES: Ekialdeko Misamis

en: Miscellaneous
eu_ES: Era askotakoa

en: Missed schedule
eu_ES: Programatutakoa saltatu da

en: Missing
eu_ES: Falta da

en: Missing Attachment
eu_ES: Eranskina falta da

en: Missing Widgets
eu_ES: Falta diren windget-ak

en: Missing a temporary folder.
eu_ES: Aldi baterako karpeta bat falta da.

en: Missing email address.
eu_ES: E-posta falta da.

en: Missing eraser index.
eu_ES: Ezabatzailearen indizea falta da.

en: Missing exporter index.
eu_ES: Esportatzailearen indizea falta da.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
eu_ES: (izengabekoa)

en: Missing page index.
eu_ES: Orrialdearen indizea falta da.

en: Missing parameter %s
eu_ES: %s parametroak faltan

en: Missing parameter(s): %s
eu_ES: %s parametroa falta da

en: Missing post ID.
eu_ES: Sarreraren IDa falta da.

en: Missing request ID.
eu_ES: Eskaeraren IDa falta da.

en: Mission complete. Message %s deleted.
eu_ES: Eginkizuna beteta. %s mezua ezabatuta.

en: Mobile
eu_ES: Mugikorra

en: Mobile Apps
eu_ES: Mugikorrerako aplikazioak

en: Moderate Comment
eu_ES: Moderatu iruzkina

en: Moderating Comments
eu_ES: Iruzkinak moderatzen

en: Mogadishu
eu_ES: Muqdisho

en: Moldova
eu_ES: Moldavia

en: Moldovan leu
eu_ES: Moldabiako leua

en: Mon
eu_ES: al.

en: Monaco
eu_ES: Monako

en: Monday
eu_ES: Astelehena

[ctx: Monday initial]
en: M
eu_ES: A

en: Money spent
eu_ES: Gastatutako dirua

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
eu_ES: Mongoliako  t&ouml;gr&ouml;g

en: MonsterID (Generated)
eu_ES: MonsterID (sortua)

en: Month
eu_ES: Hilea

en: Month and name
eu_ES: Hila eta izena

en: Month(s)
eu_ES: Hilabete(ak)

en: Monthly
eu_ES: Hilabetero

en: Months
eu_ES: Hilabeteak

en: More
eu_ES: Gehiago

en: More Details
eu_ES: Xehetasun gehiago

en: More actions
eu_ES: Ekintza gehiago

en: More details
eu_ES: Xehetasun gehiago

en: More details.
eu_ES: Xehetasun gehiago

en: More information about %s
eu_ES: %s(r)i buruzko informazio gehiago

en: Moroccan dirham
eu_ES: Marokoko dirham-a

en: Morocco
eu_ES: Maroko

en: Moscow
eu_ES: Mosku

en: Most Active (%s)
eu_ES: Ikusienak (%s)

en: Most Popular
eu_ES: Gehin bisitatuak

en: Most Recent
eu_ES: Azkenaldikoa

en: Most Used Categories
eu_ES: Gehien erabilitako atalak

en: Most discount
eu_ES: Deskontu handiena

en: Most popular
eu_ES: Gehin bisitatuak

en: Most themes show the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. Many themes also show the tagline.
eu_ES: Itxura gehienek orrialde bakoitzaren goiko aldean, nabigatzailearen titulu barran eta RSS jarioen identifikatzaile bezala bistaratzen dute gunearen izenburua. Itxura askok eslogana ere bistaratzen dute.

en: Mountain Province
eu_ES: Mendiko Probintzia

en: Movable Type and TypePad
eu_ES: Movable Type eta TypePad

en: Move
eu_ES: Mugitu

en: Move %s box down
eu_ES: Mugitu %s kutxa behera

en: Move %s box up
eu_ES: Mugitu %s kutxa gora

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
eu_ES: Mugitu &#8220;%s&#8221; zakarrontzira

en: Move down
eu_ES: Behera mugitu

en: Move down one
eu_ES: Eraman bat beherago

en: Move one level down
eu_ES: Maila bat behera mugitu

en: Move one level up
eu_ES: Maila bat gora mugitu

en: Move out from under %s
eu_ES: %s azpitik kendu

en: Move this comment to the Trash
eu_ES: Bota iruzkin hau zakarrontzira

en: Move this item to the Trash
eu_ES: Bota elementua zakarrontzira

en: Move to Trash
eu_ES: Bota zakarrontzira

en: Move to another area&hellip;
eu_ES: Beste leku batera mugitu&hellip;

en: Move to the top
eu_ES: Eraman gorarte

en: Move to trash
eu_ES: Eraman zaborrontzira

en: Move under %s
eu_ES: Eraman %s azpira

en: Move up
eu_ES: Gora mugitu

en: Move up one
eu_ES: Eraman bat gorago

[ctx: Move widget]
en: Move
eu_ES: Mugitu

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
eu_ES[0]: Bloke %d arbelera mugitua.
eu_ES[1]: %d bloke arbelera mugituak.

en: Mozambican metical
eu_ES: Mozanbikeko metikala

en: Mozambique
eu_ES: Mozambike

en: Multi-column patterns with more complex layouts.
eu_ES: Zutabe-anitzetako ereduak diseinu konplexuagoekin.

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
eu_ES: Multibyte String (mbstring) karaktere kodeketa bihurketa egiteko erabiltzen da, posta elektronikoentzako edo karaktereak minuskuletara bihurtzeko.

en: Multipart
eu_ES: Multi-atala

en: Multisite support is not enabled.
eu_ES: Gune-anitzen euskarria ez dago gaiturik.

en: Municipality
eu_ES: Herria

en: Murcia
eu_ES: Murtzia

en: Musician
eu_ES: Musikaria

en: Must Use Plugins
eu_ES: Erabili beharreko pluginak

en: Mute
eu_ES: Mututu

en: My Account
eu_ES: Nire kontua:

en: My Lists
eu_ES: Nire Zerrendak

en: My Network
eu_ES: Nire sarea

en: My Profile
eu_ES: Nire profila

en: My Site | My Sites
eu_ES[0]: Nire gunea

en: My Sites
eu_ES: Nire guneak

en: My account
eu_ES: Nire kontua:

en: My account page
eu_ES: Nire Kontua orrialdea

en: MySQL version
eu_ES: MySQL bertsioa

en: MySQL version.
eu_ES: MySQL bertsioa.

en: Mystery Person
eu_ES: Pertsona misteriotsua

en: N/A
eu_ES: E/E

en: Name
eu_ES: Izena

en: Name (Last, First)
eu_ES: Izen osoa (Abizena, Izena)

en: Name (numeric)
eu_ES: Izena (zenbakizkoa)

en: Name (required)
eu_ES: Izena (beharrezkoa)

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
eu_ES: Testua

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
eu_ES: Bisuala

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
eu_ES: Atributuaren izena (aurreko planoko webgunean azalduko da).

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Fixed
eu_ES: Finkoa

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Sticky
eu_ES: Itsaskorra

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
eu_ES: Izena

en: Name your blog
eu_ES: Izendatu Zeure Bloga

en: Name:
eu_ES: Izena:

en: Namespace must not start or end with a slash.
eu_ES: Namespace-a ezin daiteke barra etzan batekin hasi edo bukatu.

en: Namibian dollar
eu_ES: Namibiako dolarea

en: Nav menu locations must be strings.
eu_ES: Nabigazio menuaren kokalekuak kateak izan behar dira.

en: Navarra
eu_ES: Nafarroa

en: Navigate to the previous view
eu_ES: Aurreko ikuspegira nabigatu.

en: Navigation
eu_ES: Nabigazioa

en: Navigation Label
eu_ES: Nabigazio etiketa

en: Navigation Menu
eu_ES: Nabigazio menua

en: Navigation Menu Item
eu_ES: Nabigazio-menuko elementua

en: Navigation Menu Items
eu_ES: Nabigazio-menuko elementuak

en: Navigation Menu archives
eu_ES: Nabigazio menuko artxiboak

en: Navigation Menus
eu_ES: Nabigazio-menuak

en: Navigation Menus list
eu_ES: Nabigazio-menu zerrenda

en: Navigation Menus list navigation
eu_ES: Nabigazio-menu zerrendetan nabigazioa

en: Navigation menus that can be inserted into your site.
eu_ES: Zure gunean txerta daitezkeen nabigazio-menuak.

en: Ndjamena
eu_ES: N'djamena

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
eu_ES: Itxura berri bat behar? Storefront-eko itxura umeak probatu

en: Need a theme? Try Storefront
eu_ES: Itxura bat behar duzu? Storefront probatu

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? <a href="%1$s" %2$s>Check out our privacy policy guide%3$s</a> for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
eu_ES: Laguntzarik behar duzu zure Pribatutasun Politikari buruzko orri berria sortzeko?<a href="%1$s" %2$s>Emaiozu begirada bat gure Pribatutasun politikaren Gidari%3$s</a> sartu dezakezun edukinaren gomendioak eta zure plugin eta itxuretarako politikak iradokitzen dizkizuna.

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? Check out our guide for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
eu_ES: Laguntza behar duzu zure Pribatutasun Politika berria biltzeko? Emaiozu begirada bat gure gidari, sartu dezakezun edukiaren gomendioak eta zure plugin eta itxuretarako politikak iradokitzen dizkizuna.

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
eu_ES: Laguntzarik behar? Pantailako izenburuaren gaineko Laguntza erlaitza erabili.

en: Need more help? <a href="%1$s">Read the support article on %2$s</a>.
eu_ES: Laguntza gehiago behar duzu? <a href="%1$s">Irakurri laguntza artikulua %2$s(e)n</a>.

en: Negros Occidental
eu_ES: Mendebaldeko Negros

en: Negros Oriental
eu_ES: Ekialdeko Negros

en: Nepalese rupee
eu_ES: Nepalgo rupia

en: Nested widgets.
eu_ES: Widget habiratuak.

en: Net profit
eu_ES: Etekin netoa

en: Net sales amount
eu_ES: Salmenta garbi zenbatekoa

en: Net sales in the period.
eu_ES: Salmenta garbi epe honetan.

en: Netherlands
eu_ES: Herbeherak

en: Network Admin
eu_ES: Sarearen administratzailea

en: Network Admin Email
eu_ES: Sarearen kudeatzeailearen e-posta

en: Network Admin: %s
eu_ES: Sareko administratzailea: %s

en: Network Enable %s
eu_ES: Sarea gaitu %s

en: Network Settings
eu_ES: Sarearen ezarpenak

en: Network configuration authentication keys
eu_ES: Sare konfigurazioko egiaztaketa gakoak

en: Network configuration rules for %s
eu_ES: Sare konfigurazio erregelak %s (e)rako

en: Network count
eu_ES: Sare kopurua

en: Network enabled
eu_ES: Sarea gaituta

en: Network functions are disabled.
eu_ES: Sareko funtzioa desgaituta daude.

en: Network only plugin must be network activated.
eu_ES: Sarerako soilik den plugin bat sarerako aktibatu behar da.

en: Never
eu_ES: Inoiz ez

en: New
eu_ES: Berria

en: New %1$s Site: %2$s
eu_ES: %1$s gune berria: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
eu_ES: %1$s erabiltzaile berria: %2$s

en: New %s
eu_ES: %s berria

en: New Application Password Name
eu_ES: Aplikazio Pasahitz Berriaren Izena

en: New Brunswick
eu_ES: Brunswick Berria

en: New Caledonia
eu_ES: Kaledonia berria

en: New Category Name
eu_ES: Kategoria berriaren izena

en: New Changeset
eu_ES: Aldaketa multzo berria

en: New Custom HTML Widget
eu_ES: HTML pertsonalizatua widget berria

en: New Draft
eu_ES: Zirriborro berria

en: New In
eu_ES: Berria honetan

en: New Link Category Name
eu_ES: Esteka-kategoria berriaren izena

en: New Menu
eu_ES: Menu berria

en: New Mexico
eu_ES: Mexiko Berria

en: New Navigation Menu
eu_ES: Nabigazio-menu Berria

en: New Order: #{order_number}
eu_ES: Eskari berria: #{order_number}

en: New Page
eu_ES: Orri Berria

en: New Password
eu_ES: Pasahitz berria

en: New Post
eu_ES: Posta Berria

en: New Site Registration: %s
eu_ES: Gune berriaren izen ematea: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
eu_ES: Gune berria: %1$s
    URLa: %2$s
    Urruneko IP helbidea: %3$s
    
    Desgaitu jakinarazpen hauek: %4$s

en: New Tag Name
eu_ES: Etiketa Berriaren Izena

en: New Template
eu_ES: Txantiloi berria

en: New Template Part
eu_ES: Txantiloi zati berria

en: New Territories
eu_ES: Lurralde berriak

en: New User Default Role
eu_ES: Erabiltzaile berriarentzat lehenetsitako eginkizuna

en: New User Registration: %s
eu_ES: Erabiltzaile berriaren izen ematea: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
eu_ES: Erabiltzaile berria: %1$s
    Urruneko IP helbidea: %2$s
    
    Desgaitu jakinarazpen hauek: %3$s

en: New WordPress Site
eu_ES: WordPress gune berria

en: New Zealand
eu_ES: Zelanda Berria

en: New Zealand dollar
eu_ES: Zelanda Berriko dolarra

en: New account
eu_ES: Kontu berria

en: New category name
eu_ES: Kategoria berriaren izena

en: New comment on your post "%s"
eu_ES: Erantzun berria zure %s sarreran

en: New coupon
eu_ES: Kupoi berria

en: New custom field name
eu_ES: Pertsonalizatutako eremuaren izen berria

en: New dimensions:
eu_ES: Dimentsio berriak:

en: New document
eu_ES: Dokumentu berria

en: New in store
eu_ES: Berriena gure dendan

en: New order
eu_ES: Eskari berria

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
eu_ES: Eskari berri bat jasotzen denean aukeratutako hartzaileei eskari berri posta elektronikoak bidaltzen dira.

en: New page title
eu_ES: Orrialde berriaren izenburua

en: New page title&hellip;
eu_ES: Orrialde berriaren izenburua&hellip;

en: New password
eu_ES: Pasahitz berria

en: New password (leave blank to leave unchanged)
eu_ES: Pasahitz berria (ez baduzu aldatu nahi, hutsik utzi)

en: New passwords do not match.
eu_ES: Pasahitz berriak ez datoz bat.

en: New pingback on your post "%s"
eu_ES: Pingback berria zure %s sarreran

en: New post
eu_ES: Posta berria

en: New product
eu_ES: Produktu berria

en: New shipping class Name
eu_ES: Bidalketa mota berriaren izena

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
eu_ES: %1$s(e)k sortutako gune berria
    
    Helbidea: %2$s
    Izena: %3$s

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
eu_ES: [%1$s] Aktibatu %2$s

en: New theme activated.
eu_ES: Itxura berria aktibatuta.

en: New to Akismet
eu_ES: Akismet-ekin berria bazara

en: New trackback on your post "%s"
eu_ES: Trackback berria zure %s sarreran

en: New user created.
eu_ES: Erabiltzaile berria sortu da.

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
eu_ES: [%1$s] Aktibatu %2$s

en: New user password.
eu_ES: Erabiltzailearen pasahitza.

en: New user registration on your site %s:
eu_ES: Erabiltzaile berriaren izen ematea zure %s gunean:

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
eu_ES: Erabiltzaile berriei pasahitz bat automatikoki esleitzen zaie. Saioa hasi ondoren alda dezakete. Esleitutako pasahitz hori ikusi eta editatu dezakezu 'Erakutsi pasahitza' botoia sakatuz.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
eu_ES: Erabiltzaile berriek e-posta bat jasoko dute zure guneko erabiltzaile berri bezala gehituak izan direla esanez. E-posta honek beraien pasahitza ere izango du. Laukian marka jarri erabiltzaileak ongietorri e-posta jasotzerik nahi ez baduzu.

en: New version available.
eu_ES: Bertsio berria eskuragarri.

en: New version available. %s
eu_ES: Bertsio berria eskuragarri. %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
eu_ES: Bertsio berria eskuragarri. <button class="button-link" type="button">Eguneratu orain</button>

en: New window
eu_ES: Leiho berria

en: New:
eu_ES: Berria:

en: Newer Comments
eu_ES: Erantzun berriagoak

en: Newer Comments &raquo;
eu_ES: Iruzkin Berrienak &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
eu_ES: Erantzun berrienak <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer Entries &raquo;
eu_ES: Sarrera Berrienak &raquo;

en: Newer comments
eu_ES: Erantzun berriagoak

en: Newer posts
eu_ES: Posta berrienak

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
eu_ES: Posta berrienak <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newest
eu_ES: Berrienak

en: Newfoundland and Labrador
eu_ES: Newfoundland eta Labrador

en: News
eu_ES: Albisteak

en: Newsletter
eu_ES: Newslettera

en: Newsletters
eu_ES: Newsletterrak

en: Next
eu_ES: Hurrengoa

en: Next &gt;
eu_ES: Hurrengoa &gt;

en: Next &raquo;
eu_ES: Hurrengoa &raquo;

en: Next &rarr;
eu_ES: Hurrengoa &rarr;

en: Next Entries &raquo;
eu_ES: Hurrengo postak &raquo;

en: Next Month
eu_ES: Hurrengo hilabetea

en: Next Page
eu_ES: Hurrengo orrialdea

en: Next Page &raquo;
eu_ES: Hurrengo orrialdea &raquo;

en: Next Post
eu_ES: Hurrengo bidalketa

en: Next Steps
eu_ES: Hurrengo urratsak

en: Next page
eu_ES: Hurrengo orrialdea

en: Next post:
eu_ES: Hurrengo sarrera:

en: Next step
eu_ES: Hurrengo urratsa

en: Next steps
eu_ES: Hurrengo urratsak

en: Next theme
eu_ES: Hurrengo itxura

en: Niamey
eu_ES: Niamei

en: Nicaragua
eu_ES: Nikaragua

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
eu_ES: Nikaraguako kordoba

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
eu_ES: Izena ez litzateke 50 karaktere baino luzeagoa izan behar.

en: Nickname
eu_ES: Ezizena

en: Nicosia
eu_ES: Nikosia

en: Nigerian naira
eu_ES: Naira nigeriarra

en: No
eu_ES: Ez

en: No "Inbox" found
eu_ES: Ez da "Inbox" aurkitu

en: No %1$s data specified to create %1$s
eu_ES: Ez da %1$s sortzeko %1$s daturik zehaztu

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
eu_ES: Ez da %1$s sortu/editatzeko %1$s daturik zehaztu

en: No %1$s data specified to edit %1$s
eu_ES: Ez da %1$s editatzeko %1$s daturik zehaztu

en: No %1$s found with the ID equal to %2$s
eu_ES: Ez da %1$s aurkitu ID-a %2$s-ren berdina den kasuetan

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
eu_ES: %1$s ez da ezarri parametro gisa "%2$s" alboko barran. Balio lehenetsi gisa "%3$s" hartuko du. Ezarri eskuz %1$s, "%3$s" balioa izateko, ohar hau ezkutatzeko eta egungo edukia mantentzeko.

en: No &quot;%s&quot; found
eu_ES: Ez da &quot;%s&quot; aurkitu

en: No Comments
eu_ES: Iruzkinik ez

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
eu_ES: Ez dago erantzunik<span class="screen-reader-text">%s sarreran</span>

en: No Content-Disposition supplied.
eu_ES: Ez da eduki-disposiziorik eman.

en: No Navigation Menu found in Trash.
eu_ES: Ez da Nabigazio-menurik aurkitu Zakarrontzian.

en: No Navigation Menu found.
eu_ES: Ez da Nabigazio-menurik topatu.

en: No PHP sessions detected
eu_ES: Ez da PHP saiorik aurkitu

en: No Profile found or Profile not accessible
eu_ES: Ez da profilik aurkitu edo ez da atzigarria

en: No Public-Key found
eu_ES: Ez da giltza publikorik aurkitu

en: No Thanks
eu_ES: Ez eskerrik asko

en: No Title
eu_ES: Izenbururik ez

en: No activity yet!
eu_ES: Oraindik ez dago aktibitaterik!

en: No alignment
eu_ES: Alineazio gabe

en: No approved comments
eu_ES: Ez daude onartu gabeko iruzkinik

en: No archives to show.
eu_ES: Ez dago artxiborik erakusteko.

en: No attributes currently exist.
eu_ES: Oraindik ez da atributurik existitzen.

en: No audio selected
eu_ES: Ez da audiorik hautatu

en: No billing address set.
eu_ES: Ez da fakturazio helbiderik zehaztu.

en: No categories
eu_ES: Ez dago atalik

en: No categories found
eu_ES: Ez da kategoriarik aurkitu

en: No categories found.
eu_ES: Ez da kategoriarik aurkitu.

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
eu_ES: Ez da aldaketarik gorde oraindik, beraz ez dago ezer zakarrontzira bidaltzeko.

en: No changeset found to take over
eu_ES: Ez da aldaketa multzorik aurkitu kontrola hartzeko

en: No changesets found in Trash.
eu_ES: Ez da aldaketa multzorik aurkitu zakarrontzian.

en: No changesets found.
eu_ES: Ez da aldaketa multzorik aurkitu.

en: No client caching response headers were detected.
eu_ES: Ez da bezero-cachearen erantzun-goibururik aurkitu.

en: No color
eu_ES: Kolorerik ez

en: No comments
eu_ES: Iruzkinik ez

en: No comments awaiting moderation.
eu_ES: Ez dago iruzkinik moderatzeko zain.

en: No comments found in Trash.
eu_ES: Ez da iruzkinik aurkitu zakarrontzian.

en: No comments found.
eu_ES: Ez da iruzkinik aurkitu.

en: No comments to show.
eu_ES: Iruzkinik ez erakusteko.

en: No comments were caught as spam.
eu_ES: Ez da iruzkinik atxiki zabor gisa.

en: No comments yet.
eu_ES: Erantzunik ez oraindik.

en: No cookie present.
eu_ES: Ez dago cookierik

en: No coupons found
eu_ES: Ez da kupoirik aurkitu

en: No coupons found in range
eu_ES: Ez da tarte honetan kupoirik aurkitu

en: No coupons found in trash
eu_ES: Ez da kupoirik aurkitu zakarrontzian

en: No customer selected
eu_ES: Ez da bezerorik aukeratu

en: No customers found.
eu_ES: Ez da bezerorik aurkitu.

en: No data
eu_ES: Ez dago daturik.

en: No data supplied.
eu_ES: Ez da daturik hornitu.

en: No default %s&hellip;
eu_ES: Ez da%s lehenetsi&hellip;

en: No description
eu_ES: Deskripziorik ez

en: No downloads available yet.
eu_ES: Oraindik ez dago deskargarik eskuragarri.

en: No editor could be selected.
eu_ES: Ezin izan da editorerik hautatu.

en: No file defined
eu_ES: Fitxategia definitu gabea

en: No file selected
eu_ES: Ez da fitxategirik hautatu

en: No file was uploaded.
eu_ES: Ez da artxiborik igo.

en: No global styles config exist with that id.
eu_ES: Ez dago estilo orokorren konfiguraziorik identifikatzaile horrekin.

en: No image selected
eu_ES: Ez da irudirik hautatu

en: No image set
eu_ES: Ez da irudirik aukeratu

en: No images selected
eu_ES: Ez da irudirik hautatu

en: No importers are available.
eu_ES: Ez dago inportatzailerik eskuragarri.

en: No information yet&hellip;
eu_ES: Oraindik informaziorik ez&hellip;

en: No items
eu_ES: Elementurik ez

en: No items found.
eu_ES: Ez da elementurik aurkitu.

en: No items.
eu_ES: Elementurik ez.

en: No links found.
eu_ES: Ez da estekarik aurkitu.

en: No logo selected
eu_ES: Ez dago logorik hautatu

en: No low in stock products found.
eu_ES: Ez da stock gutxi duen produkturik aurkitu.

en: No matching tax rates found.
eu_ES: Ez da bat datorren zerga-tasarik aurkitu.

en: No matching template found
eu_ES: Ez da bat etortzen den txantilorik aurkitu

en: No matching template found.
eu_ES: Ez da bat etortzen den txantilorik aurkitu.

en: No maximum
eu_ES: Maximorik ez

en: No media files found in Trash.
eu_ES: Ez da media fitxategirik aurkitu zakarrontzian.

en: No media files found.
eu_ES: Ez da media fitxategirik aurkitu.

en: No media items found.
eu_ES: Ez da media elementurik aurkitu.

en: No media items found. Try a different search.
eu_ES: Ez da media elementurik aurkitu. Saiatu bilaketa desberdin batekin.

en: No media selected
eu_ES: Ez da mediarik hautatu

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
eu_ES: Oraindik ez da menurik sortu. <a href="%s">Sortu baten bat</a>.

en: No minimum
eu_ES: Minimorik ez

en: No order has been made yet.
eu_ES: Oraindik ez da eskaririk egin.

en: No orders found
eu_ES: Ez da eskaririk aurkitu

en: No orders found in trash
eu_ES: Ez da Eskaririk aurkitu zaborrontzian

en: No out of stock products found.
eu_ES: Ez da stock gabeko produkturik aurkitu.

en: No pages found in Trash.
eu_ES: Ez da orrialderik aurkitu zakarrontzian.

en: No pages found.
eu_ES: Ez da orrialderik aurkitu.

en: No patterns found in Trash.
eu_ES: Ez da eredurik aurkitu zakarrontzian.

en: No pending comments
eu_ES: Ez dago erantzunik moderazio-kolan

en: No permalink structure set
eu_ES: Ez dago esteka-iraukorren egiturarik ezarrita

en: No plugin specified.
eu_ES: Ez da pluginik zehaztu.

en: No plugins found.
eu_ES: Ez da pluginik aurkitu.

en: No posts found in Trash.
eu_ES: Ez da bidalketarik aurkitu zakarrontzian.

en: No posts found.
eu_ES: Ez da bidalketarik aurkitu.

en: No product categories exist.
eu_ES: Ez da produktu kategoriarik existitzen.

en: No product to duplicate has been supplied!
eu_ES: Kopiatu behar den produktua ez da adierazi!

en: No products found
eu_ES: Ez da Produkturik aurkitu

en: No products found in range
eu_ES: Ez da produkturik aurkitu tartean

en: No products found in trash
eu_ES: Ez da Produkturik aurkitu zabor ontzian

en: No products found.
eu_ES: Ez da Produkturik aurkitu

en: No products in the cart.
eu_ES: Ez duzu produkturik saskian.

en: No products were found matching your selection.
eu_ES: Zure aukerekin bat egiten duen produkturik ez da aurkitu.

en: No recipients found
eu_ES: Ez da hartzailerik aurkitu

en: No restrictions
eu_ES: Murrizketarik ez

en: No results
eu_ES: Emaitzik gabe.

en: No results found
eu_ES: Ez da emaitzarik aurkitu.

en: No results found.
eu_ES: Ez da emaitzarik aurkitu.

en: No results.
eu_ES: Emaitzik gabe.

en: No role
eu_ES: Ez du rolik

en: No route was found matching the URL and request method
eu_ES: Ez da aurkitu URLarekin eta eskari metodoarekin bateragarrian den biderik

en: No route was found matching the URL and request method.
eu_ES: Ez da aurkitu URLarekin eta eskari metodoarekin bateragarrian den biderik

en: No row(s) selected
eu_ES: Ez da errenkadarik aukeratu

en: No saved methods found.
eu_ES: Ez da gordetzeko modurik aurkitu.

en: No scheduled events exist on this site.
eu_ES: Ez dago programatutako ekitaldirik gune honetan.

en: No search term specified. Showing recent items.
eu_ES: Ez da bilaketa-terminorik zehaztu. Azken elementuak erakusten.

en: No shipping address set.
eu_ES: Ez da bidalketa helbiderik zehaztu.

en: No shipping class
eu_ES: Bidalketa klaserik ez

en: No shipping class cost
eu_ES: Bidalketa klase kosturik ez

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
eu_ES: Ez da bidalketa motarik hautatu. Mesedez egiaztatu zure helbidea edo harremanetan jarri gurekin.

en: No shipping methods offered to this zone.
eu_ES: Ez dago bidalketa motarik eskuragarri eremu honetarako.

en: No shipping options were found for %s.
eu_ES: Ez zen bidalketa aukerarik aurkitu %s(r)entzat

en: No sidebar exists with that id.
eu_ES: Ez dago albo-barrarik identifikatzaile horrekin.

en: No sites found.
eu_ES: Ez da gunerik aurkitu.

en: No tags
eu_ES: Ez dago etiketarik

en: No tags found.
eu_ES: Ez da etiketarik aurkitu.

en: No taxes found in this period
eu_ES: Ez da epe honetan zergarik aurkitu

en: No template parts found in Trash.
eu_ES: Ez da txantiloi zatirik aurkitu zakarrontzian.

en: No template parts found.
eu_ES: Ez da txantiloi zatirik aurkitu.

en: No templates exist with that id.
eu_ES: Ez dago txantiloirik identifikatzaile honekin.

en: No templates found.
eu_ES: Ez da txantiloirik aurkitu.

en: No thanks
eu_ES: Ez, eskerrik asko

en: No thanks, do not remind me again
eu_ES: Ez mila esker, ez iezadazu berriro gogoratu

en: No theme is defined for this template.
eu_ES: Ez da itxurarik definitu txantiloi honetarako.

en: No theme specified.
eu_ES: Ez da itxurarik zehaztu.

en: No themes are currently available.
eu_ES: Une honetan ez dago itxurarik eskuragarri.

en: No themes found.
eu_ES: Ez da itxurarik aurkitu.

en: No themes found. Try a different search, or %s.
eu_ES: Ez da itxurarik aurkitu. Saiatu beste bilaketa batekin edo %s.

en: No themes found. Try a different search.
eu_ES: Ez da itxurarik aurkitu. Saiatu bilaketa desberdin batekin.

en: No used coupons found
eu_ES: Ez da erabilitako kupoirik aurkitu

en: No valid JSON data
eu_ES: JSON informazio baliogabea

en: No valid plugins were found.
eu_ES: Ez da baliozko pluginik aurkitu.

en: No version control systems were detected.
eu_ES: Ez dira bertsio kontrol sistemak hauteman.

en: No version or author information is available.
eu_ES: Ez dago bertsiorik edo egilearen informaziorik.

en: No video selected
eu_ES: Ez da bideorik hautatu

en: No webhooks found.
eu_ES: Webhook-ik ez da aurkitu.

en: No widget was found with that id.
eu_ES: Ez da widgetik aurkitu id horrekin.

en: No widgets found.
eu_ES: Ez da widgetik aurkitu.

en: No, I do not approve of this connection
eu_ES: Ez, ez dut konexio hau onartzen.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
eu_ES: Ez, sartzen ditudan prezioek zergak barne ez dituzte

en: No-code contribution
eu_ES: Koderik gabeko ekarpenak

en: Non-existent changeset UUID.
eu_ES: Aldaketa multzo UUID okerra.

en: Nonbreaking space
eu_ES: Espazio hutsa

en: None
eu_ES: Bat ere ez

en: Norfolk Island
eu_ES: Norfolk irla

en: Normal
eu_ES: Normala

en: North America
eu_ES: Ipar Amerika

en: North Carolina
eu_ES: Ipar Carolina

en: North Dakota
eu_ES: Ipar Dakota

en: North Korea
eu_ES: Ipar Korea

en: North Korean won
eu_ES: Ipar koreago won-a

en: Northern Mariana Islands
eu_ES: Ipar Mariana uharteak

en: Northern Samar
eu_ES: Iparraldeko Samar

en: Northern Territory
eu_ES: Iparraldeko Lurraldea

en: Northwest Territories
eu_ES: Ipar-mendebaldeko Lurraldeak

en: Norway
eu_ES: Norbegia

en: Norwegian
eu_ES: Norvegiera

en: Norwegian krone
eu_ES: Krone norbegiarra

en: Not Found
eu_ES: Ez aurkitua

en: Not Sticky
eu_ES: Ez itsaskorra

en: Not available
eu_ES: Ez dago eskuragarri

en: Not declared
eu_ES: Ez du adierazten

en: Not enough data to create this user.
eu_ES: Ez dago informazio nahikorik erabiltzaile hau sortzeko.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
eu_ES: Ez dago tokirik igotzeko. %s KB beharrezko dira.

en: Not found: %1$s (%2$s)
eu_ES: Ez da aurkitu: %1$s (%2$s)

en: Not right now
eu_ES: Une honetan ez

en: Not set
eu_ES: Ezarri gabe

en: Not that bad
eu_ES: Erdipurdikoa

en: Not writable
eu_ES: Ezin da idatzi

en: Note
eu_ES: Oharra

en: Note (default)
eu_ES: Oharra (lehenetsia)

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
eu_ES: Oharra gehitua izan da zure {site_title} eskaria {order_date}-etik

en: Note that even when set to discourage search engines, your site is still visible on the web and not all search engines adhere to this directive.
eu_ES: Kontuan izan bilaketa-motorrak desanimatzeko ezarrita dagoenean, zure gunea oraindik ikusgai dagoela sarean eta bilaketa-motor guztiek ez dutela zuzentarau hau betetzen.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
eu_ES: Irudia moztu dezakezu bere gainean klik eginez (Moztu ikonoa dagoeneko hautatuta dago) eta mozketa laukia arrastatuz nahi duzun zatia hautatuz. Gero egin ezazu klik Gorde gainean mozketa gordetzeko.

en: Note to customer
eu_ES: Bezeroarentzako oharra

en: Note:
eu_ES: Oharra:

en: Note: As this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with erasure requests. For example, you are also responsible for ensuring that data collected by or stored with the 3rd party services your organization uses gets deleted.
eu_ES: Oharra: Tresna honek datuak WordPress-etik eta parte hartzen duten plugin-etatik bakarrik biltzen dituenez, baliteke zerbait gehiago egin behar izatea ezabatzeko eskaerak betetzeko. Adibidez, zure ardura da ere ziurtatzea zure erakundeak erabiltzen dituen hirugarrenen zerbitzuek bildu edo gordetako datuak ezabatu egiten direla.

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
eu_ES: Oharra: Aukera hauetako batek ere ez du zure gunera sarbidea blokeatuko &mdash; bilaketa motoreei dagokie zure eskaria betetzea.

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
eu_ES: Oharra: eskari artikuluentzako baimenak automatikoki emango dira eskariaren egoera prozesatzen/osatuta egoerara aldatzen denean.

en: Note: Since this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with export requests. For example, you should also send the requester some of the data collected from or stored with the 3rd party services your organization uses.
eu_ES: Oharra: Tresna honek datuak WordPress-etik eta parte hartzen duten plugin-etatik bakarrik biltzen dituenez, baliteke zerbait gehiago egin behar izatea esportazio eskaerak betetzeko. Adibidez, eskatzaileari bidali beharko zenizkioke ere zure erakundeak erabilitako hirugarrenen zerbitzuek bildu edo gordetako zenbait datu.

en: Notes
eu_ES: Oharrak

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
eu_ES: Zure eskariari buruzko oharrak. Bidalketarako ohar bereziak, adibidez.

en: Nothing Found
eu_ES: Ez da ezer aurkitu

en: Nothing to save, the image has not changed.
eu_ES: Gordetzeko ezer ez, irudia ez da aldatu.

en: Notice
eu_ES: Oharra

en: Notice:
eu_ES: Oharra:

en: Notification recipient(s)
eu_ES: Jakinarazpenen hartzailea(k)

en: Notifications
eu_ES: Jakinarazpenak

en: Notify me of new posts via email.
eu_ES: Posta berriak daudenean posta elektroniko bidez ohartarazi.

en: Nouakchott
eu_ES: Nuakchot

en: Nova Scotia
eu_ES: Eskozia Berria

en: November
eu_ES: azaroa

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
eu_ES: Aza

en: Now
eu_ES: Orain

en: Now!
eu_ES: Orain!

en: Nueva Ecija
eu_ES: Ezija Berria

en: Nueva Vizcaya
eu_ES: Bizkaia Berria

en: Number of Themes found: %d
eu_ES: Aurkitutako itxura kopurua: %d

en: Number of URLs in this XML Sitemap: %s.
eu_ES: URL kopurua XML Gune-mapa honetan: %s.

en: Number of comments to show:
eu_ES: Erakutsi beharreko iruzkin kopurua:

en: Number of coupons used
eu_ES: Erabilitako kupoi kopurua

en: Number of decimals
eu_ES: Dezimal kopurua

en: Number of decimals.
eu_ES: Dezimal kopurua.

en: Number of images to attach to posts.
eu_ES: Bidalketei erantsi beharreko irudi kopurua.

en: Number of items found: %d
eu_ES: Aurkitutako elementu kopurua: %d

en: Number of items per page:
eu_ES: Orrialde bakoitzean agertuko den elementu kopurua:

en: Number of items sold
eu_ES: Saldutako elementu kopurua

en: Number of links to show:
eu_ES: Erakutsi beharreko esteka kopurua:

en: Number of media items found: %d
eu_ES: Aurkitutako media elementu kopurua: %d

en: Number of orders
eu_ES: Eskari kopurua

en: Number of orders.
eu_ES: Eskari kopurua.

en: Number of posts to show:
eu_ES: Erakutsi beharreko bidalketa kopurua:

en: Number of products to show
eu_ES: Erakusteko produktu zenbakia

en: Number of published posts for the term.
eu_ES: Terminorako argitaratutako bidalketa kopurua.

en: Number of published products for the resource.
eu_ES: Baliabiderako publikatu diren produktuen kopurua.

en: Number of reviews to show
eu_ES: Erakusteko iritzi kopurua

en: Number of widgets found: %d
eu_ES: Aurkitutako widget kopurua: %d

[ctx: Number/count of items]
en: Count
eu_ES: Kopurua

en: Numbered list
eu_ES: Zenbakitutako-zerrenda

en: Numeric
eu_ES: Zenbakizkoa

en: OK
eu_ES: Ados

en: OR
eu_ES: EDO

en: OR enter path to file:
eu_ES: EDO fitxategi baten bide-izena sartu:

en: Object subtype.
eu_ES: Objektu azpimota.

en: Object type.
eu_ES: Objektu mota.

en: Occidental Mindoro
eu_ES: Mendebaldeko Mindoro

en: Oceania
eu_ES: Ozeania

en: October
eu_ES: urria

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
eu_ES: Urr

en: Off
eu_ES: Itzalita

en: Official extensions
eu_ES: Luzapen Ofizialak

en: Official theme
eu_ES: Itxura ofiziala

en: Offline Payments
eu_ES: Lineaz kanpoko Ordainketak

en: Offset the result set by a specific number of items.
eu_ES: Desplazatu emaitzak elementu kopuru zehatz bat.

en: Ok
eu_ES: Ados

en: Older Comments
eu_ES: Erantzun zaharragoak

en: Older comments
eu_ES: Erantzun zaharragoak

en: Older posts
eu_ES: Post zaharragoak

en: Omani rial
eu_ES: Omango riala

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Zain <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Zain <span class="count">(%s)</span>

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
eu_ES: Sistema batzuetan datu-basearen izenak erabiltzaile-izenaren aurrizkia du, eta ondorioz <code>erabiltzaileizena_%1$s</code> izango litzateke datu-basea. Arazoa hori izan daiteke?

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
eu_ES: Orrialde honetan, Akismet plugina konfiguratu dezakezu.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
eu_ES: Orri honetan, zure Akismet ezarpenak eguneratu eta zabor estatistikak ikus ditzakezu.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
eu_ES: Orrialde honetan, zure gunean ezabatutako zaborraren inguruko estatistikak dituzu.

en: On-hold
eu_ES: Zain

en: On-sale products
eu_ES: Beherapenetan diren Produktuak

en: Once Daily
eu_ES: Egunean behin

en: Once Hourly
eu_ES: Orduan behin

en: Once Weekly
eu_ES: Astean Behin

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
eu_ES: Behin desaktibatuta, método hau ez da berriz eskuragarri izango.

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
eu_ES: Behin sortuz gero, beste WordPress gune batek edo formatu hau atzi dezakeen beste edozein blogeatze plataforma batek inporta dezake zure WXR fitxategia.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
eu_ES: Behin hautaketa egin duzunean, tamaina pixeletan emanez doitu dezakezu. Erabili dezakezun tamaina txikiena, Media ezarpenetan irudi txikiarentzat ezarrita duzun tamaina da.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
eu_ES: Behin &#8220;Ezabatzea Baieztatu&#8221; sakatuta, erabiltzailea betiko ezabatuko da.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
eu_ES: Behin &#8220;Ezabatzea Baieztatu&#8221; sakatuta, erabiltzaileak betiko ezabatuko dira.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
eu_ES: Deskarga fitxategia gordetakoan, beste WordPress batetan Inportazio funtzioa erabil dezakezu gune honetako edukia bertan inportatzeko.

en: One Column
eu_ES: Zutabe bat

en: One Response
eu_ES: Erantzun bat

en: One column
eu_ES: Zutabe bat

en: One of the plugins is invalid.
eu_ES: Pluginetako bat baliogabea da.

en: One of the selected users is not a member of this site.
eu_ES: Hautatutako erabiltzaileetako bat ez da gune honetako kidea.

en: One or more plugins failed to load properly.
eu_ES: Plugin bat edo batzuk kargatzeak huts egin du.

en: One or more recommended modules are missing
eu_ES: Gomendatutako modulu bat edo batzuk falta dira

en: One or more required modules are missing
eu_ES: Beharrezkoa den modulu bat edo batzuk falta dira

en: One or more themes failed to load properly.
eu_ES: Itxura bat edo batzuk kargatzeak huts egin du.

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
eu_ES: Bat lerroko: Aukera Izena | Kostu gehigarria [+-Portzentajeak] | Kostu Mota bakoitzeko (eskari, klase, edo artikulu) Adibidez:  <code>Lehentasunezko Bidalketa | 6.95 [+ 0.2%] | eskaria</code>.

en: One response
eu_ES: Erantzun bat

en: One response to %s
eu_ES: Erantzun bat %s bidalketan

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
eu_ES: %1$s eta %2$s fitxategiak bakarrik erabil daitezke bideo goiburuan. Bihur ezazu zure bideo fitxategia mesedez eta berriz saiatu. Bestela, bideoa YouTubera igo dezakezu eta azpiko aukerarekin estekatu.

en: Only %s left in stock
eu_ES: Stockean %s soilik geratzen dira

en: Only UUID V4 is supported at this time.
eu_ES: UUID V4 soilik onartzen da une honetan.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
eu_ES: Produktu hau erosi duten bezeroek bakarrik eman dezakete honen inguruko iritzia.

en: Only show children of the current category
eu_ES: Uneko kategoriaren umeak bakarrik erakutsi

en: Only the title and a link.
eu_ES: Izenburua eta esteka soilik.

en: Oops! That embed cannot be found.
eu_ES: Ene! Kapsula hori ez dugu aurkitu.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
eu_ES: Ene! Orrialde hori ez da aurkitu.

en: Oops: %s
eu_ES: Ene: %s

en: Open Press This
eu_ES: Ireki Argitaratu Hau

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
eu_ES: azpimultzorik-ez

en: Open link in a new tab
eu_ES: Esteka fitxa berri baten ireki

en: Open menu
eu_ES: Ireki menua

en: Open sharing dialog
eu_ES: Ireki partekatze-leihoa

en: Open site editor
eu_ES: Ireki gune editorea

en: Open the Customizer
eu_ES: Ireki pertsonalizatzailea

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
eu_ES: Aukera Izena | Kostu gehigarria [+-Portzentajeak] | Kostu Mota bakoitzeko (eskari, klase, edo artikulu)

en: Optional
eu_ES: Aukerakoa

en: Optional cost for local pickup.
eu_ES: Jasotze lokalaren aukerako kostua.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
eu_ES: Aukeran bidalketak zein zerga klase duen kontrolatu, edo bidalketa zergak saskian dauden artikuluetan oinarritzea utzi.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
eu_ES: Aukeran "Ordainketa Datu Transferentzia" (Profila > Profila eta Ezarpenak > Nire salmenta tresnak > Webgune Hobespenak) gaitu eta ondoren zure nortasun tokena hemen kopiatu. Aukera honek ordainketak PayPal IPN gabe egiaztatzea baimentzen du.

en: Options
eu_ES: Aukerak

en: Options saved.
eu_ES: Aukerak gorde dira.

en: Or choose an image from your media library:
eu_ES: Edo aukeratu irudi bat zure mediatekatik:

en: Or link to existing content
eu_ES: Edo existitzen den edukia estekatu

en: Or, enter a YouTube URL:
eu_ES: Edo sartu YouTube URL bat:

en: Or, enter tax rate ID:
eu_ES: Edo, sartu zerga-tasa IDa:

en: Orange
eu_ES: Laranja

en: Order
eu_ES: Hurrenkera

en: Order #
eu_ES: Eskaria #

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
eu_ES: #%1$s eskaria diru-itzuli bezala markatu da - PayPal-en arrazoi kodea: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
eu_ES: #%1$s eskaria zain bezala markatu da alderanzketa baten ondorioz - PayPal-en arrazoi kodea: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
eu_ES: #%1$s eskariak itzulketa kantzelatua izan da. Mesedez begiratu ordainketaren egoera eta eguneratu eskariaren egoera honen arabera: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
eu_ES: #%1$s eskaria %2$san egin zen eta %3$s dago.

en: Order #%s
eu_ES: Eskaria #%s

en: Order &ndash; %s
eu_ES: Eskaria &ndash; %s

en: Order Date
eu_ES: Eskariaren data

en: Order ID
eu_ES: Eskariaren IDa

en: Order ID is invalid
eu_ES: Eskari ID-a baliogabea da

en: Order ID.
eu_ES: Eskaera IDa

en: Order Number
eu_ES: Eskari zenbakia

en: Order Number.
eu_ES: Eskari zenbakia.

en: Order Refunded: {order_number}
eu_ES: Eskaria itzuli da: {order_number}

en: Order Status
eu_ES: Eskariaren egoera

en: Order again
eu_ES: Berriz erosi

en: Order by
eu_ES: Ordenatu...

en: Order cancelled by customer.
eu_ES: Eskaria kantzelatua bezeroak esanda.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
eu_ES: Eskaria beteta izan dela dioen emaila bezeroei bidaltzen zaie eskariak burututa bezala markatzen direnean eta normalean eskariak bidaliak izan direla adierazteko erabiltzen da.

en: Order created
eu_ES: Eskaria sortu da

en: Order deleted
eu_ES: Eskaria ezabatu da

en: Order details
eu_ES: Eskariaren xehetasunak

en: Order draft updated.
eu_ES: Eskari zirriborroa eguneratu da.

en: Order fully refunded
eu_ES: Eskariaren diru-itzulera osoa egin da

en: Order fully refunded.
eu_ES: Eskaria guztia itzuli da.

en: Order images by:
eu_ES: Ordenatu irudiak:

en: Order is invalid
eu_ES: Eskaria baliogabea da

en: Order key.
eu_ES: Eskariaren gakoa.

en: Order note is required
eu_ES: Eskari oharra beharrezkoa da

en: Order note.
eu_ES: Eskariaren oharra.

en: Order notes
eu_ES: Eskariari buruzko notak

en: Order number.
eu_ES: Erosketa zenbakia.

en: Order number:
eu_ES: Eskari Zenbakia:

en: Order on-hold
eu_ES: Eskaria zain

en: Order received
eu_ES: Eskaria jaso da

en: Order saved.
eu_ES: Eskaria gorde da.

en: Order sort attribute ascending or descending.
eu_ES: Ordenatu atributua gorazko edo beherazko hurrenkeran.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
eu_ES: Ezeztatuta

[ctx: Order status]
en: Completed
eu_ES: Ongi bukatua

[ctx: Order status]
en: Draft
eu_ES: Zirriborroa

[ctx: Order status]
en: Failed
eu_ES: Huts egindakoa

[ctx: Order status]
en: On hold
eu_ES: Gelditua

[ctx: Order status]
en: Pending payment
eu_ES: Ordainketaren zain

[ctx: Order status]
en: Processing
eu_ES: Prozesatzen

[ctx: Order status]
en: Refunded
eu_ES: Dirua itzulia

en: Order status changed by bulk edit:
eu_ES: Multzokako edizioak eskariaren egoera aldatu du:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
eu_ES: Eskariaren egoera %1$s-tik %2$s-ra aldatu da.

en: Order status.
eu_ES: Eskariaren egoera.

en: Order submitted.
eu_ES: Eskaria bidali da.

en: Order summary
eu_ES: Eskari laburpena

en: Order updated
eu_ES: Eskaria eguneratu da

en: Order updated.
eu_ES: Eskaria eguneratu da.

en: Order updates
eu_ES: Erosketaren eguneraketak

en: Order:
eu_ES: Hurrenkera:

en: Ordered by Comment Date, descending.
eu_ES: Iruzkinaren dataren arabera ordenatua, beheranzkoan.

en: Orders
eu_ES: Eskariak

en: Orders (page %d)
eu_ES: Eskerak (orrialdea %d)

en: Orders list
eu_ES: Eskarien zerrenda

en: Orders navigation
eu_ES: Eskarien nabigazioa

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
eu_ES: Igotako fitxategiak hilabete eta urtekako karpetetan antolatu

en: Oriental Mindoro
eu_ES: Ekialdeko Mindoro

en: Original
eu_ES: Jatorrizkoa

[ctx: Original Size]
en: Original
eu_ES: Originala

en: Original dimensions %s
eu_ES: Jatorrizko neurriak %s

en: Original image:
eu_ES: Jatorrizko irudia:

en: Original: %s
eu_ES: Jatorrizkoa: %s

en: Other
eu_ES: Bestelakoa

en: Other WordPress News
eu_ES: WordPress-eko Beste Berri Batzuk

en: Other comment settings
eu_ES: Iruzkinen bestelako ezarpenak

en: Other user roles have been changed.
eu_ES: Beste erabiltzaile-rolak aldatu dira.

en: Other users have been deleted.
eu_ES: Beste erabiltzaileak ezabatu dira.

en: Other users have been removed.
eu_ES: Beste erabiltzaileak kendu egin dira.

en: Ouagadougou
eu_ES: Uagadugu

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
eu_ES: 2015eko defektuzko itxura, garbia, blogetara zuzendutakoa eta garbitasunerako diseinatutakoa da. Twenty Fifteenen letra-mota hainbat pantailatan ondo ikusten da eta hizkuntza askotan ere ondo ikusten da. Diseinua lehenengo eskuko gailuetarako egin da horrela edukiak erdiko gunea artzen duelarik, berdin izanda eskuko telefonotik, tabletetik, ordenagailu eramangarritik edo mahai gaineko ordenagailutik sartu zure webgunera.

en: Our bank details
eu_ES: Gure Banku xehetasunak

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooCommerce.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
eu_ES: Gure WooCommerce luzapenen katalogoa hemen aurkitu daiteke WooThemes.com webgunean: <a href="%s">WooCommerce luzapen katalogoa</a>

en: Our website address is: %s.
eu_ES: Gure webgunearen helbidea: %s

en: Out from under %s
eu_ES: %s azpitik kendu

en: Out of stock
eu_ES: Agortuta

en: Out of stock threshold
eu_ES: Stock agortuko atalasea

en: Out of stock visibility
eu_ES: Stock agortuaren ikuspena

en: Outdated SQL server
eu_ES: SQL zerbitzaria zaharkituta dago

en: Overrides
eu_ES: Gainidazketak

en: Overview
eu_ES: Gainbegirada

en: Owner of these keys.
eu_ES: Gako hauen jabea.

en: PDF embed
eu_ES: PDF kapsulatua

en: PDT payment completed
eu_ES: PDT ordainketa burutua

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
eu_ES: PG &#8212; Baliteke laidotzea, batez ere 13 urte edo gutxiagoko entzulegoarentzat

en: PHP Default Timezone
eu_ES: PHPren ordu-eremu lehenetsia

en: PHP Extensions
eu_ES: PHP hedapenak

en: PHP Sessions
eu_ES: PHP Saioak

en: PHP Update Recommended
eu_ES: PHP Eguneratzea Gomendatzen da

en: PHP Version
eu_ES: PHP Bertsioa

en: PHP default timezone is invalid
eu_ES: PHPren ordu-eremu lehenetsia baliogabea da

en: PHP default timezone is valid
eu_ES: PHPren ordu-eremu lehentsia baliozkoa da

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
eu_ES: PHPren ordu-eremu lehenetsia aldatu egin da %s funtzio dei batengatik WordPress kargatu ondoren. Honek ordu eta daten kalkulu zuzena nahasten du.

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
eu_ES: PHPren ordu-eremu lehenetsia WordPress kargatzerakoan konfiguratu da. Hau beharrezkoa da data eta orduen kalkulu zuzenerako.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance.
eu_ES: PHP WordPress eraikitzeko erabilitzen den programazio-lengoaietako bat da. PHPren bertsio berrienek zure gunearen errendimendua hobetu dezakaten segurtasun-eguneratzeak jasotzen dituzte maiz.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance. The minimum recommended version of PHP is %s.
eu_ES: PHP WordPress eraikitzeko erabilitzen den programazio-lengoaietako bat da. PHPren bertsio berrienek zure gunearen errendimendua hobetu dezakaten segurtasun-eguneratzeak jasotzen dituzte maiz. Gomendatutako PHPren gutxieneko bertsioa %s da.

en: PHP max input variables
eu_ES: PHP sarrera aldagai maximoa

en: PHP max input vars
eu_ES: PHP sarrera parametroen muga

en: PHP memory limit
eu_ES: PHP memoria muga

en: PHP memory limit (only for admin screens)
eu_ES: PHP memoria muga (pantaila administratzaileentzat soilik)

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
eu_ES: PHP moduluek zure guneak funtzionatu dezan beharrezkoak diren lan gehienak egikaritzen dituzte. Hauetan edozein aldaketa zure zerbitzariko administratzaileak egin behar du.

en: PHP post max size
eu_ES: PHP post tamaina maximoa

en: PHP post max size.
eu_ES: PHP post tamaina maximoa

en: PHP sessions created by a %1$s function call may interfere with REST API and loopback requests. An active session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
eu_ES: %1$s funtzio dei batekin sortutako PHP saioak API RESTarekin eta itzultze eskaerekin oztopo egin dezakete. %2$s-k saio aktibo bat itxi beharko luke edozein HTTP eskaeraren aurretik.

en: PHP time limit
eu_ES: PHP denbora muga

en: PHP version
eu_ES: PHP bertsioa

en: PHP version %s
eu_ES: PHP bertsioa: %s

en: PHP version.
eu_ES: PHP bertsioa

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
eu_ES: PHPren XML hedapena ez dago eskuragarri. Jarri kontaktuan hostatu hornitzailearekin PHPren XML luzapena gaitzeko mesedez.

en: Pacific
eu_ES: Pazifikoa

en: Padding
eu_ES: Betegarria

en: Page
eu_ES: Orrialde

en: Page %1$d of %2$d
eu_ES: %2$d(e)tik %1$d. orrialdea

en: Page %d
eu_ES: %d orrialdea

en: Page %s
eu_ES: %s orrialdea

en: Page Archives
eu_ES: Orraildeen artxiboa

en: Page Attributes
eu_ES: Orrialdearen atributuak

en: Page ID
eu_ES: Orrialdearen IDa

en: Page IDs, separated by commas.
eu_ES: Orrialdeen IDak, komaz bananduak.

en: Page Loaded.
eu_ES: Orrialdea kargatuta.

en: Page break
eu_ES: Orrialde-jauzia

en: Page cache
eu_ES: Orrialdearen cachea

en: Page cache enhances the speed and performance of your site by saving and serving static pages instead of calling for a page every time a user visits.
eu_ES: Orrialde-katxeak zure gunearen abiadura eta errendimendua hobetzen ditu orri estatikoak gorde eta zerbitzatuz, erabiltzaile batek bisitatzen duen bakoitzean orrialde bat eskatu beharrean.

en: Page cache is detected and the server response time is good
eu_ES: Orrialde-katxea detektatu da eta zerbitzariaren erantzun-denbora zuzena da

en: Page cache is detected but the server response time is still slow
eu_ES: Orrialde-katxea detektatu da baina zerbitzariaren erantzun-denbora oraindik geldoa da

en: Page cache is detected by looking for an active page cache plugin as well as making three requests to the homepage and looking for one or more of the following HTTP client caching response headers:
eu_ES: Orrialde-katxea, aktibodagoen orrialde-katxe plugin bat bilatuz detektatzen da, hala nola hasierako orrialdeari hiru eskaera eginez eta HTTP bezero-katxearen erantzun-goiburu hauetako bat edo gehiago bilatuz:

en: Page cache is not detected and the server response time is slow
eu_ES: Ez da orrialde-katxerik detektatu eta zerbitzariaren erantzun-denbora geldoa da

en: Page cache is not detected but the server response time is OK
eu_ES: Ez da orrialde-katxerik detektatu baina zerbitzariaren erantzun-denbora zuzena da

en: Page does not contain the %s shortcode.
eu_ES: Orrialdeak ez du %s laburkodea.

en: Page draft updated.
eu_ES: Orrialdearen zirriborroa eguneratu egin da.

en: Page index cannot be less than one.
eu_ES: Orrialde indizea ezin da bat baino txikiagoa izan.

en: Page not found
eu_ES: Orrialdea ez da aurkitu

en: Page not set
eu_ES: Orrialdea ez da zehaztu

en: Page on front
eu_ES: Orrialdea portadan

en: Page order
eu_ES: Orrialdeen hurrenkera

en: Page published privately.
eu_ES: Orrialdea modu pribatuan argitaratu da.

en: Page published.
eu_ES: Orrialdea eguneratu egin da.

en: Page restored to revision from %s.
eu_ES: Orrialdearen %s eguneko bertsioa hartu da

en: Page reverted to draft.
eu_ES: Orrialdea zirriborro egoerara itzuli da.

en: Page saved.
eu_ES: Orrialdea gorde da.

en: Page scheduled for: %s.
eu_ES: Egun honetarako programatutako orrialdea: %s

en: Page scheduled.
eu_ES: Orrialdea programatuta.

[ctx: Page setting]
en: Cart
eu_ES: Saskia

[ctx: Page setting]
en: Checkout
eu_ES: Erosketa burutu

[ctx: Page setting]
en: My account
eu_ES: Nire kontua

[ctx: Page setting]
en: Shop base
eu_ES: Dendaren oinarria

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
eu_ES: Terminoak eta Baldintzak

en: Page setup
eu_ES: Orrialde Konfigurazioa

[ctx: Page slug]
en: cart
eu_ES: saskia

[ctx: Page slug]
en: checkout
eu_ES: erosketa-burutu

[ctx: Page slug]
en: my-account
eu_ES: nire-kontua

[ctx: Page slug]
en: shop
eu_ES: denda

en: Page submitted.
eu_ES: Orrialdea bidali egin da.

en: Page title
eu_ES: Orrialdearen izenburua

[ctx: Page title]
en: Cart
eu_ES: Saskia

[ctx: Page title]
en: Checkout
eu_ES: Erosketa burutu

[ctx: Page title]
en: My account
eu_ES: Nire kontua

[ctx: Page title]
en: Shop
eu_ES: Denda

en: Page updated.
eu_ES: Orrialdea eguneratu da.

en: Pages
eu_ES: Orriak

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
eu_ES: Orriek mezuen antza dute. Badute izenburu bat, testu bat, eta hainbat metadatu barnean, baina badute berdina ez den zerbait: ez daude menuen segida kronologikoari loturik; mezu estatikoak legez egonean egoten dira. Orriak ez dira kategoriez edo etiketez markatzen baina hierarkia bat izan dezakete. Zuk orri bat beste orri baten azpian txertatu ahal duzu, &#8220;enborrak&#8221; eta adarrak izango balira legez. Bestalde, orri multzoak ere sor ditzakezu.

en: Pages list
eu_ES: Orrialdeen zerrenda

en: Pages list navigation
eu_ES: Orrialde zerrendaren nabigazioa

en: Pages:
eu_ES: Orrialdeak:

en: Pagination
eu_ES: Orrialdetan banatzea

en: Paid
eu_ES: Ordainduta

en: Pakistani rupee
eu_ES: Pakistaneko Rupia

en: Palencia
eu_ES: Palentzia

en: Palestinian Territory
eu_ES: Pakistaneko lurraldea

en: Panamanian balboa
eu_ES: Panamako balboa

en: Papua New Guinea
eu_ES: Papua Ginea Berria

en: Papua New Guinean kina
eu_ES: Papua Ginea Berriako kina

en: Paragraph
eu_ES: Paragrafoa

en: Paraguayan guaran&iacute;
eu_ES: Paraguaiko guarania;

en: Parent
eu_ES: Gurasoa

en: Parent %s
eu_ES: %s guraso

en: Parent %s:
eu_ES: %s guraso:

en: Parent Category
eu_ES: Kategoriaren gurasoa

en: Parent Category:
eu_ES: Atal nagusia:

en: Parent Navigation Menu:
eu_ES: Nabigazio-menu Gurasoa:

en: Parent Page:
eu_ES: Orrialde gurasoa:

en: Parent Template Part:
eu_ES: Guraso txantiloi zatia:

en: Parent Template:
eu_ES: Guraso txantiloia:

en: Parent Theme
eu_ES: Guraso-itxura

en: Parent blocks.
eu_ES: Guraso-blokeak.

en: Parent category:
eu_ES: Guraso kategoria:

en: Parent coupon
eu_ES: Kupoi guraso

en: Parent orders
eu_ES: Eskarien gurasoa

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
eu_ES: <span class="meta-nav">Argitaratze-lekua</span><span class="post-title">%title</span>

en: Parent product
eu_ES: Produktuaren gurasoa

en: Parent shipping class
eu_ES: Bidalketa motaren gurasoa

en: Parent shipping class:
eu_ES: Bidalketa motaren gurasoa:

en: Parent term does not exist.
eu_ES: Gurasoa ez da existitzen.

en: Parent theme
eu_ES: Guraso-itxura

en: Parent theme author URL
eu_ES: Itxura gurasoaren egilearen URLa

en: Parent theme author URL.
eu_ES: Guraso itxuraren egilearen URLa.

en: Parent theme name
eu_ES: Itxura gurasoaren izena

en: Parent theme name.
eu_ES: Guraso itxuraren izena.

en: Parent theme version
eu_ES: Itxura gurasoaren bertsioa

en: Parent theme version.
eu_ES: Guraso itxuraren bertsioa.

en: Partial Refund: Order {order_number}
eu_ES: Itzulketa partziala: {order_number} eskaria

en: Partial refund email heading
eu_ES: Diru-itzulpen partzialaren posta elektronikoaren goiburua

en: Partial refund subject
eu_ES: Diru-itzulpen partzialaren gaia

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
eu_ES: Renderizazio partzialak edukia edo edukiaren testu-katea (edo zerrenda) itzuli behar ditu, ez bihak.

en: Passed
eu_ES: Onartua

en: Passed tests
eu_ES: Gainditutako probak

en: Password
eu_ES: Pasahitza

en: Password Reset
eu_ES: Pasahitza berrezarrita

en: Password Reset Request
eu_ES: Pasahitza berrezartzeko eskaera

en: Password Reset Request for {site_title}
eu_ES: {site_title} - Pasahitza berrezartzeko eskaera

en: Password change
eu_ES: Pasahitza aldatu

en: Password changed for user: %s
eu_ES: Pasahitza aldatua hurrengo erabiltzailearentzako: %s

en: Password for the user (never included).
eu_ES: Erabiltzailearentzako pasahitza (ez da inoiz sartzen).

en: Password protected
eu_ES: Pasahitzez babestua

en: Password required
eu_ES: Pasahitza behar da

en: Password reset email has been sent.
eu_ES: Pasahitza berrezartzeko e-posta bidali da.

en: Password reset is not allowed for this user
eu_ES: Pasahitza berrezartzea ez da onartzen erabiltzaile honentzat

en: Password reset link sent.
eu_ES: Pasahitza berrezartzeko esteka bidalia.

en: Password reset links sent to %s user. | Password reset links sent to %s users.
eu_ES[0]: Pasahitza berrezartzeko estekak erabiltzaile %s-i bidalia.
eu_ES[1]: Pasahitza berrezartzeko estekak %s erabiltzaileri bidalia.

en: Password:
eu_ES: Pasahitza:

en: Passwords cannot be empty.
eu_ES: Pasahitzak ezin dira hutsik egon.

en: Passwords cannot contain the "%s" character.
eu_ES: Pasahitzek ezin dute "%s" karaktererik izan.

en: Passwords do not match.
eu_ES: Pasahitzak ez dira berdinak.

en: Past Invitations
eu_ES: Gonbidapen zaharrak

en: Past six months
eu_ES: Azken sei hilabeteak

en: Paste
eu_ES: Itsatsi

en: Paste URL or type to search
eu_ES: Itsatsi URLa edo idatzi bilatzeko.

en: Paste as text
eu_ES: Testu gisa itsatsi

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
eu_ES: Itsasketa orain testu-arrunt moduan dago. Aukera desgaitu arte itsatsitakoa testu-lau gisa gordeko da.

en: Paste table row after
eu_ES: Itsatsi taula errenkada ostean

en: Paste table row before
eu_ES: Itsatsi taula errenkada aurretik

en: Paste your embed code below:
eu_ES: Itsatsi hemen zure kapsulatze-kodea:

en: Path
eu_ES: Bidea

en: Pattern "%s" not found.
eu_ES: "%s" eredua ez da aurkitu.

en: Pattern content must be a string.
eu_ES: Ereduaren edukia testu-kate bat izan behar da.

en: Pattern name must be a string.
eu_ES: Ereduaren izena testu-kate bat izan behar da.

en: Pattern title must be a string.
eu_ES: Ereduaren izenburua testu-kate bat izan behar da.

en: Patterns
eu_ES: Ereduak

en: Patterns list
eu_ES: Eredu zerrenda

en: Patterns that contain buttons and call to actions.
eu_ES: Ekintzetarako botoi eta deiak dituzten ereduak

en: Pause
eu_ES: Pausarazi

en: Paused
eu_ES: Pausatuta

en: Pay
eu_ES: Ordaindu

en: Pay for order
eu_ES: Ordaindu erosketa

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
eu_ES: PayPal bidez ordaindu; zure kreditu txartelarekin ordain dezakezu ez baduzu PayPal konturik.

en: Pay with cash upon delivery.
eu_ES: Jasotzean ordaintzeko

en: PayPal
eu_ES: Paypal

en: PayPal Payments
eu_ES: PayPal Ordainketak

en: PayPal Standard
eu_ES: PayPal arrunta

en: PayPal acceptance mark
eu_ES: PayPal onartze marka

en: PayPal email
eu_ES: PayPal Emaila

en: PayPal email address
eu_ES: PayPal Email Helbidea

en: PayPal identity token
eu_ES: PayPal identitate Tokena

en: PayPal sandbox
eu_ES: PayPal Sandbox

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
eu_ES: PayPal komunikazio hau erabiltzen du transakzioari buruzko informazioa itzultzerakoan.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
eu_ES: PayPal-ek helbideak ziurtatzen ditu horrenbestez aukera honek erroreak sor ditzake (desgaituta mantentzea gomendatzen dizugu).

en: Payfast
eu_ES: PayFast

en: Payment
eu_ES: Ordainketa

en: Payment %s via IPN.
eu_ES: Ordainketa %s IPN bidez.

en: Payment Method
eu_ES: Ordaintzeko Modua

en: Payment Methods
eu_ES: Ordainketa metodoak

en: Payment action
eu_ES: Ordainketa akzioa

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
eu_ES: #%1$s eskarirako %2$s erabiltzaileak egin zuen ordainketak huts egin du. Eskariaren xehetasunak:

en: Payment for order %s refunded
eu_ES: %s. eskariaren ordainketa itzuli da

en: Payment for order %s reversed
eu_ES: %s. eskariaren ordainketa alderantzikatu da

en: Payment gateway
eu_ES: Ordainketa atebidea

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
eu_ES: Ordainketa atebideek cURL erabili dezakete ordainketak autorizatzen dituzten urruneko zerbitzariekin komunikatzeko. Beste plugin batzuek urruneko zerbitzuekin komunikatzeko erabili dezakete.

en: Payment method ID and title are required
eu_ES: Ordainketa metodo ID-a eta izenburua beharrezkoak dira

en: Payment method ID.
eu_ES: Ordainketa metodoaren IDa.

en: Payment method deleted.
eu_ES: Ordainketa modua ezabatu da.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
eu_ES: Bezeroak ordainketa egiterakoan ikusiko duen ordainketa metodo deskr

en: Payment method description that the customer will see on your website.
eu_ES: Bezeroak zure webgunean ikusiko duen ordainketa metodoaren deskribapena.

en: Payment method title.
eu_ES: Ordainketa metodoaren izenburua.

en: Payment method:
eu_ES: Ordainketa Metodoa:

en: Payment methods
eu_ES: Ordainketa metodoak

en: Payment pending (%s).
eu_ES: Ordainketa egiteko: %s

en: Payment to be made upon delivery.
eu_ES: Bidalketarako egin beharreko ordainketa.

en: Payment via %s
eu_ES: Ordainketa %s bidez.

en: Payment:
eu_ES: Ordainketa

en: Payments
eu_ES: Ordainketak

en: Pending
eu_ES: Zain

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Zain <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Zain <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
eu_ES: Berrikusteke

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Ordainketaren zain <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Ordainketaren zain <span class="count">(%s)</span>

en: People
eu_ES: Jendea

en: People can follow you by using your author name:
eu_ES: Jendeak zu jarrai zaitzake zure egile izena baliatuz:

en: People can follow your blog by using:
eu_ES: Jendeak zure bloga jarrai dezake ondokoa erabiliz:

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
eu_ES: Klaseko: bidalketa klase bakoitzeko bidalketa banaka kobratu

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
eu_ES: Eskariko: Bidalketa klase garestienaren bidalketa kobratu

en: Percentage of cart total
eu_ES: Saskiaren guztizkoaren ehunekoa

en: Perfect
eu_ES: Bikaina

en: Perform an advanced term query.
eu_ES: Egikaritu terminoen kontsulta aurreratu bat

en: Performance
eu_ES: Errendimendua

en: Period
eu_ES: Denboraldi

en: Permalink
eu_ES: Esteka iraunkorra

en: Permalink Settings
eu_ES: Esteka iraunkorren ezarpenak

en: Permalink structure
eu_ES: Esteka-iraunkorren egitura

en: Permalink template for the post.
eu_ES: Esteka iraunkor txantiloia bidalketarentzat.

en: Permalink to %s
eu_ES: Lotura iraunkorra %s-rako

en: Permalink:
eu_ES: Lotura iraunkorra:

en: Permalink: %s
eu_ES: Lotura iraunkorra: %s

en: Permalinks
eu_ES: Esteka iraunkorrak

en: Permanent Link to %s
eu_ES: %s-ra lotura iraunkorra

en: Permanently delete comment
eu_ES: Ezabatu iruzkina behin betiko

en: Permanently deleted %s
eu_ES: %s behin betirako ezabatua

en: Permanently deleted customer
eu_ES: Bezeroa behin betirako ezabatua

en: Permanently deleted order note
eu_ES: Eskari oharra behin betirako ezabatua

en: Permissions
eu_ES: Baimenak

en: Permissions is missing.
eu_ES: Baimenak falta dira.

en: Persian
eu_ES: Persiera

en: Persistent object cache
eu_ES: Objektu iraunkorraren cachea

en: Personal Data Export
eu_ES: Datu Pertsonalak esportatu

en: Personal Data Export for %s
eu_ES: %s -entzat Datu Pertsonalen esportazioa

en: Personal Options
eu_ES: Aukera pertsonalak

en: Personal Settings
eu_ES: Ezarpen pertsonalak

en: Personal data is not just created by a user&#8217;s interactions with your site. Personal data is also generated from technical processes such as contact forms, comments, cookies, analytics, and third party embeds.
eu_ES: Datu pertsonalak ez dira soilik erabiltzaileek zure guneaz duten hartu-emanaz sortzen. Datu pertsonalak,  inprimaki, iruzkin, cookie, analitika eta hirugarrenen kapsulazioetatik eratorritako prozesu teknikoetan ere sortzen dira.

en: Personalize your store
eu_ES: Pertsonalizatu zure denda

en: Philippine peso
eu_ES: Peso filipiniarrak

en: Philippines
eu_ES: Filipinak

en: Phone
eu_ES: Telefonoa

en: Phone Number
eu_ES: Telefono zenbakia

en: Phone number.
eu_ES: Telefono zenbakia.

en: Phone:
eu_ES: Telefonoa:

en: Photo gallery
eu_ES: Argazki-galeria

en: Photoblogging
eu_ES: Fotobloga

en: Photography
eu_ES: Argazkigintza

en: Pingback
eu_ES: Pingback-a

en: Pingback excerpt:
eu_ES: Pingback laburpena:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
eu_ES: %1$s(e)tik %2$s(e)rako pingback-a erregistratu da. Mantendu sarea berritsu! :-)

en: Pingback:
eu_ES: Pingback-a:

en: Pings
eu_ES: Ping-ak

en: Pink
eu_ES: Arrosa

en: Place order
eu_ES: Eskaria egin

en: Placeholder
eu_ES: Posizio marka

en: Plain text
eu_ES: Testu laua

en: Plain text template
eu_ES: Textu plano txantiloia

en: Plan
eu_ES: Plana

en: Plans
eu_ES: Planak

en: Play
eu_ES: Erreproduzitu

en: Playlist Settings
eu_ES: Erreprodukzio zerrendaren ezarpenak

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
eu_ES: <a href="%1$s">Eguneratu WordPress</a> egungo bertsiora mesedez edo bestela <a href="%2$s">Akismet plugina 2.4 bertsio zaharragora pasatu beharko duzu</a>.

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
eu_ES: Mesedez aktibatu  <a href="%s">Editore Klasikoa plugina</a> meta kutxa hau erabiltzeko.

en: Please activate the <a href="%s">Link Manager plugin</a> to use the link manager.
eu_ES: Mesedez aktibatu <a href="%s">Esteka kudeatzaile plugina</a> esteka kudeatzailea erabiltzeko.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
eu_ES: Mesedez egiaztatu zure <a href="%s">Akismet konfigurazioa</a> eta zure web ostalariarekin kontaktatu arazoa konpontzen ez bada.

en: Please check your site now. It’s possible that everything is working. If there are updates available, you should update.
eu_ES: Mesedez egiaztatu zure gunea orain. Baliteke dena martxan egotea. Eguneraketarik bada, eguneratu egin beharko zenuke.

en: Please check/validate "audience" field
eu_ES: Egiaztatu "audience" eremua

en: Please check/validate "bcc" field
eu_ES: Egiaztatu "bcc" eremua

en: Please check/validate "bto" field
eu_ES: Egiaztatu "bto" eremua

en: Please check/validate "cc" field
eu_ES: Egiaztatu "cc" eremua

en: Please check/validate "to" field
eu_ES: Egiaztatu "to" eremua

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
eu_ES: Mesedez hautatu produktu bat saskira gehitzeko&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
eu_ES: Mesedez aukeratu produktua options&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
eu_ES: Mesedez hautatu saskira gehitu nahi duzun kopurua&hellip;

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
eu_ES: Aukeratu zure guneaek azpidomeinuak ala azpi-karpetak erabili behar dituzten.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
eu_ES: Osatu konfigurazio pausoak. Sare berri bat sortzeko, sarearen datu-basearen taulak hustu edo ezabatu beharko dituzu.

en: Please consider writing more inclusive code.
eu_ES: Mesedez, kode barneratzaileago bat idaztea kontsideratu ezazu.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
eu_ES: Jarri harremanetan <a href="%s" target="_blank">Akismet-eko laguntza zerbitzuarekin</a> laguntza lortzeko.

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
eu_ES: Mesedez, jarri harremanetan zure host hornitzailearekin arazo hau sakonkiago aztertzen lagun zaitzan.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
eu_ES: Euskarriarekin harremanetan jartzean informazio hau zure txartelan kopiatu eta itsatsi:

en: Please define an SVG icon filename.
eu_ES: Mesedez zehaztu SVG ikonoaren fitxategi-izena.

en: Please define default parameters in the form of an array.
eu_ES: Zehaztu mesedez lehenetsitako parametroak array formularioan.

en: Please edit your privacy policy content, making sure to delete the summaries, and adding any information from your theme and plugins. Once you publish your policy page, remember to add it to your navigation menu.
eu_ES: Mesedez editatu zure pribatutasun politikaren edukia, laburpenak ezabatu dituzula ziurtatuz eta itxura eta pluginen informazioa gehituz. Zure pribatutasun politika orrialdea argitaratzean, ez ahaztu hau nabigazio menura gehitzeaz.

en: Please enter a coupon code.
eu_ES: Mesedez txertatu kupoiaren kodea.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
eu_ES: Mesedez jarri zure faktura zenbakientzako aurrizki bat. PayPal kontu bat erabiltzen baduzu denda bat baino gehiagotarako ziurtatu aurrizki hau bakarra dela PayPal-ek ez baitizu ahalbideratuko zenbaki bereko fakturarik.

en: Please enter a site name.
eu_ES: Idatzi gunearen izena.

en: Please enter a site title.
eu_ES: Idatzi gunearen izenburua.

en: Please enter a stronger password.
eu_ES: Mesedez pasahitz sendoago bat sartu.

en: Please enter a username.
eu_ES: Erabiltzaile-izen bat sartu.

en: Please enter a valid YouTube URL.
eu_ES: Sartu baliozko YouTube URL bat mesedez.

en: Please enter a valid account username.
eu_ES: Mesedez sartu kontu erabiltzaile zuzen bat.

en: Please enter a valid email address
eu_ES: Mesedez, idatzi helbide elektroniko zuzen bat

en: Please enter a valid email address.
eu_ES: Idatzi e-posta helbide egoki bat.

en: Please enter a valid menu name.
eu_ES: Idatzi baliozko menu-izena.

en: Please enter a valid order ID
eu_ES: Mesedez sartu eskari ID baliodun bat

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
eu_ES: Mesedez sartu posta kode / ZIP zuzena.

en: Please enter an account password.
eu_ES: Mesedez kontu baten pasahitza erabili

en: Please enter an address to continue.
eu_ES: Mesedez, sartu helbide bat jarraitzeko.

en: Please enter correct email address.
eu_ES: Posta elektroniko zuzen bat sartu mesedez.

en: Please enter in a value less than the regular price.
eu_ES: Prezio arrunta baino merkeagoa den balio bat sartu, mesedez.

en: Please enter in country code with two capital letters.
eu_ES: Herrialde kodea bi letra larri erabiliz sartu, mesedez.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
eu_ES: Mesedez txertatu zure PayPal email helbidea; beharrezkoa da ordainketa burutzeko.

en: Please enter your current password.
eu_ES: Mesedez txertatu zure egungo pasahitza.

en: Please enter your password.
eu_ES: Mesedez adierazi zure pasahitza.

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
eu_ES: Sartu mesedez zure erabiltzaile-izena edo e-posta helbidea. Mezu bat jasoko duzuzure pasahitza nola berrezarri azalduz.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
eu_ES: Mesedez bete zure datuak ondoren ikusteko ordainketa modu baliagarriak.

en: Please fill out all password fields.
eu_ES: Mesedez bete pasahitzaren atal guztiak.

en: Please include a %s template in your theme.
eu_ES: Mesedez sartu %s txantiloi bat zure itxuran.

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
eu_ES: Mesedez instalatu  <a href="%s">Editore Klasikoa plugina</a> meta kutxa hau erabiltzeko.

en: Please log in again.
eu_ES: Hasi saioa berriro mesedez.

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
eu_ES: Ziurtatu Apacheren %s modulua instalatuta dagoela, instalazioaren bukaeran erabiliko baita.

en: Please note: Third-party themes and plugins, or custom code, may override WordPress scheduling.
eu_ES: Mesedez, izan kontutan: Hirugarrengoen itxura ea pluginak, edo pertsonalizatutako kodeak, WordPressen programaketa hondatu dezakete.

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
eu_ES: Mesedez ireki  <a href="%s">Editore Klasikoa </a> meta kutxa hau erabiltzeko.

en: Please provide a custom field name.
eu_ES: Eman ezazu pertsonalizatutako eremuaren izena mesedez.

en: Please provide a custom field value.
eu_ES: Eman ezazu pertsonalizatutako eremuaren balioa mesedez.

en: Please provide a valid email address.
eu_ES: Mesedez email helbide zuzen bat jarri.

en: Please rate the product.
eu_ES: Mesedez baloratu produktua.

en: Please re-enter your password.
eu_ES: Mesedez idatzi berriro zure pasahitza.

en: Please save your changes in order to share the preview.
eu_ES: Mesedez, gorde zure aldaketak aurrebista partekatu ahal izateko.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
eu_ES: Irakurri <a href="%s">WordPress nola debugeatu</a> informazio gehiago lortzeko.

en: Please select a file
eu_ES: Hautatu fitxategi bat mesedez

en: Please select a rating
eu_ES: Mesedez, hautatu puntuazio bat

en: Please select an option.
eu_ES: Hautatu aukera bat mesedez.

en: Please select some items.
eu_ES: Mesedez elementu batzuk aukeratu.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
eu_ES: Produktua saskira gehitu baino lehen produktuaren aukerak hautatu.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
eu_ES: Mesedez bidali zure txekea Denda Izena, Denda Helbidea, Denda Herria, Denda Estatua / Kondadua, Denda posta kodea.

en: Please try again.
eu_ES: Saiatu berriro mesedez.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
eu_ES: Mesedez saiatu fitxategi hau gora kargatzen %1$sbrowser uploader%2$s(r)ekin.

en: Please type your comment text.
eu_ES: Mesedez idatzi zure iruzkinaren testua.

en: Please update WordPress now
eu_ES: Mesedez eguneratu WordPress orain

en: Please update your payment information.
eu_ES: Zure ordainketa informazioa eguneratu, mesedez.

en: Please use %s to add new schema properties.
eu_ES: Mesedez erabili %s eskema berriaren ezarpenak  gehitzeko.

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
eu_ES: Ziurtatu web-gune honentzako <strong>Administrari E-posta</strong> zuzena dela mesedez.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
eu_ES: <a href="%s" target="_blank">Akismet kontuaren orrialdea</a> bisitatu zure harpidetza berraktibatzeko.

en: Plugin
eu_ES: Plugina

en: Plugin Data
eu_ES: Plugin datuak

en: Plugin File Editor
eu_ES: Plugin-fitxategi Editorea

en: Plugin Version
eu_ES: Pluginaren bertsioa

en: Plugin Versions
eu_ES: Plugin Bertsioak

en: Plugin activated.
eu_ES: Plugina aktibatuta.

en: Plugin and theme auto-updates
eu_ES: Plugin eta itxuren autoeguneratzeak

en: Plugin and theme auto-updates appear to be configured correctly
eu_ES: Badirudi plugin eta itxuren autoeguneratzeak ondo konfiguratuta daudela.

en: Plugin and theme auto-updates ensure that the latest versions are always installed.
eu_ES: Plugin eta itxuren autoeguneratzeek azken bertsioak beti instalatuta egon ditezen ziurtatzen dute.

en: Plugin author's website address.
eu_ES: Pluginaren egilearen webgunearen helbidea.

en: Plugin could not be deleted.
eu_ES: Ezin izan da plugina ezabatu.

en: Plugin deactivated.
eu_ES: Plugina deskatibatuta.

en: Plugin downgrade failed.
eu_ES: Plugina aurreko bertsiora itzultzeak huts egin du.

en: Plugin downgraded successfully.
eu_ES: Plugina aurreko bertsiora ondo itzuli da.

en: Plugin file does not exist.
eu_ES: Plugin fitxategia ez da existitzen.

en: Plugin installation failed.
eu_ES: Pluginaren instalazioak huts egin du.

en: Plugin name
eu_ES: Pluginaren izena

en: Plugin not found.
eu_ES: Plugina ez da aurkitu.

en: Plugin updated successfully.
eu_ES: Plugina ondo eguneratu da.

en: Plugins
eu_ES: Pluginak

en: Plugins %s
eu_ES: Plugin-ak %s

en: Plugins directory location
eu_ES: Pluginen karpetaren kokalekua

en: Plugins directory size
eu_ES: Pluginen karpetaren tamaina

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
eu_ES: Pluginek zure gunearen funtzionaltasunak hedatzeko balio dute harremanetarako inprimakiekin, merkataritza elektronikorako aukera emanez eta gisa honetako askoz ere aukera gehiago eskainiz. Honek zure gunera sarbide sakona dutela esan nahi duenez, berebiziko garrantzia du hauek eguneratuta mantentzeak.

en: Plus %d other note | Plus %d other notes
eu_ES[0]: eta beste ohar %d
eu_ES[1]: eta beste %d ohar

en: Podgorica
eu_ES: Pogdorica

en: Poland
eu_ES: Polonia

en: Policies
eu_ES: Politikak

en: Polish
eu_ES: Poloniera

en: Polish z&#x142;oty
eu_ES: Poliniako z&#x142;otya

en: Polls
eu_ES: Galdeketak

en: Polls in WordPress
eu_ES: Galdeketak WordPress-en

en: Popular Plugin
eu_ES: Plugin ospetsuak

en: Popular Tags
eu_ES: Etiketa erabilienak

en: Popular tags
eu_ES: Etiketa erabilienak

en: Popularity (sales)
eu_ES: Salmenten arabera

en: Port
eu_ES: Ataka

en: Port of Spain
eu_ES: Espainiako Portua

en: Portfolio
eu_ES: Proiektu-zorroa

en: Porto-Novo
eu_ES: Porto Novo

en: Portuguese
eu_ES: Portugesa

en: Position
eu_ES: Kokapena

en: Post
eu_ES: Posta

en: Post Archives
eu_ES: Bidalketen artxiboa

en: Post Attributes
eu_ES: Bidalketaren atributuak

en: Post Comment
eu_ES: Erantzuna bidali

en: Post Format Link
eu_ES: Bidalketa Formatura Esteka

en: Post Formats
eu_ES: Bidalketa formatuak

en: Post ID.
eu_ES: Bidalketa identifikatzailea.

en: Post Thumbnail
eu_ES: Bidalketaren koadro txikia

en: Post Title
eu_ES: Sarreraren izenburua

en: Post Type
eu_ES: Bidalketa Mota

en: Post Type Archive
eu_ES: Bidalketa motaren artxiboa

en: Post Via Email
eu_ES: E-posta bidez argitaratu

en: Post by Email
eu_ES: Publikatu email bidez

en: Post content
eu_ES: Bidalketaren edukia

en: Post draft updated.
eu_ES: Bidalketaren zirriborroa eguneratu egin da.

[ctx: Post format]
en: Aside
eu_ES: Albokoa

[ctx: Post format]
en: Audio
eu_ES: Audioa

[ctx: Post format]
en: Chat
eu_ES: Txata

[ctx: Post format]
en: Gallery
eu_ES: Galeria

[ctx: Post format]
en: Image
eu_ES: Irudia

[ctx: Post format]
en: Link
eu_ES: Esteka

[ctx: Post format]
en: Quote
eu_ES: Aipamena

[ctx: Post format]
en: Standard
eu_ES: Estandarra

[ctx: Post format]
en: Status
eu_ES: Egoera

[ctx: Post format]
en: Video
eu_ES: Bideoa

en: Post formats supported.
eu_ES: Bidalketa formatu babestuak.

en: Post name
eu_ES: Bidalketa izena

en: Post navigation
eu_ES: Bidalketetan zehar nabigatu

en: Post published privately.
eu_ES: Bidalketa modu pribatuan argitaratu da.

en: Post published.
eu_ES: Bidalketa argitaratu egin da.

en: Post restored successfully.
eu_ES: Bidalketa ondo berreskuratu da.

en: Post restored to revision from %s.
eu_ES: Bidalketaren %s eguneko bertsioa hartu da

en: Post reverted to draft.
eu_ES: Bidalketa zirriborro egoerara itzuli da.

en: Post saved.
eu_ES: Bidalketa gorde da.

en: Post scheduled for: %s.
eu_ES: Bidalketa programatu egin da: %s

en: Post scheduled.
eu_ES: Bidalketa programatuta.

en: Post submitted.
eu_ES: Bidalketa bidali egin da.

en: Post title
eu_ES: Sarreraren izenburua

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
eu_ES: Sarrera-moten izenak 1 eta 20 karaktere artekoak izan behar dira.

en: Post type to get the templates for.
eu_ES: Berarentzat txantiloiak lortzeko bidalketa mota.

en: Post updated.
eu_ES: Bidalketa eguneratu da.

en: Post via email
eu_ES: Bidalketa e-posta bidez egitea

en: Postal code
eu_ES: Posta Kodea

en: Postal code.
eu_ES: Posta Kodea

en: Postcode
eu_ES: Posta kodea

en: Postcode / ZIP
eu_ES: Posta kodea

en: Postcode / ZIP.
eu_ES: Posta Kodea / ZIP.

en: Posted by: %s
eu_ES: %s-(e)k argitaratua

en: Posted in %s
eu_ES: %s-n argitaratua

en: Posted title:
eu_ES: Argitaratutako izenburua:

en: Posted:
eu_ES: Argitaratua:

en: Poster
eu_ES: Posterra

en: Poster Image
eu_ES: Poster irudia

en: Posts
eu_ES: Argitalpenak

en: Posts Page
eu_ES: Sarreren orrialdea

en: Posts list
eu_ES: Bidalketen zerrenda

en: Posts list navigation
eu_ES: Bidalketen zerrendaren nabigazioa

en: Posts navigation
eu_ES: Bidalketetan zehar nabigatu

en: Posts page
eu_ES: Bidalketen orrialdea

en: Posts page: %s
eu_ES: Bidalketen orrialdea: %s

en: Posts published on %s
eu_ES: %s-n argitaratutako bidalketak

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
eu_ES: &ldquo;%s&rdquo; etiketa duten postak

en: Pound sterling
eu_ES: Libra esterlinak

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
eu_ES: WordPress-ekin egina; norberak semantikoki argitaratzeko punta-puntako plataforma.

en: Prague
eu_ES: Praga

en: Prefecture
eu_ES: Prefetura

en: Preferences
eu_ES: Ezarpenak

en: Preload
eu_ES: Aurrekargatu

en: Premium support
eu_ES: Premium Laguntza

en: Press This
eu_ES: Argitaratu hau

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
eu_ES: "Argitaratu Hau" interneteko testuak hartuz bidalketa berriak erraz sortzeko tresna da.

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
eu_ES: Press This ez dago eskuragarri. Mesedez, kontaktatu zure guneko administratzailearekin.

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
eu_ES: Press This ez dago instalatuta. Mesedez instalatu Press This <a href="%s">gune nagusitik</a>.

en: Press This!
eu_ES: Argitaratu Hau!

en: Press return or enter to open this panel
eu_ES: Enter tekla sakatu panel hau irekitzeko

en: Press return or enter to open this section
eu_ES: Sakatu return sekzio hau irekitzeko

en: Preview
eu_ES: Aurrebista

en: Preview %s
eu_ES: %s aurreikusi

en: Preview &#8220;%s&#8221;
eu_ES: Aurreikusi &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
eu_ES: Aurreikusi aldaketak

en: Preview Link
eu_ES: Aurreikusi esteka

en: Preview as a browser icon
eu_ES: Arakatzaileko ikono bezala ikusi

en: Preview as an app icon
eu_ES: Aplikazio ikono bezala ikusi

en: Preview link for the post.
eu_ES: Aurreikusi esteka bidalketarentzako.

en: Preview page
eu_ES: Aurreikuspen orrialdea

en: Preview post
eu_ES: Bidalketa aurreikusi

en: Preview:
eu_ES: Aurrebista:

en: Previewing and Customizing
eu_ES: Aurreikusten eta pertsonalizatzen

en: Previewing theme
eu_ES: Gaiaren aurrebista

en: Previous
eu_ES: Aurrekoa

en: Previous Page
eu_ES: Aurreko orrialdea

en: Previous Post
eu_ES: Aurreko bidalketa

en: Previous and next months
eu_ES: Aurreko eta ondorengo hilabeteak

en: Previous page
eu_ES: Aurreko orrialdea

en: Previous post:
eu_ES: Aurreko sarrera:

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
eu_ES: Aurretik editatutako irudiaren kopiak ez dira ezabatuko.

en: Price
eu_ES: Zenbatekoa

en: Price display suffix
eu_ES: Prezio bistaratze atzizkia:

en: Price formatted in HTML.
eu_ES: Prezioa HTML formatuan.

[ctx: Price range: from-to]
en: %1$s &ndash; %2$s
eu_ES: %1$s-tik %2$s-ra

en: Price:
eu_ES: Zenbatekoa

en: Prices entered with tax
eu_ES: Prezioak zergekin sartzen dira

en: Pricing
eu_ES: Prezioa

en: Primary Menu
eu_ES: Menu nagusia

en: Primary Navigation
eu_ES: Nabigazio nagusia

en: Primary Site
eu_ES: Gune Nagusia

en: Primary site
eu_ES: Gune nagusia

en: Prince Edward Island
eu_ES: Edward Printzipea Irla

en: Print
eu_ES: Inprimatu

en: Priority
eu_ES: Lehentasuna

en: Privacy
eu_ES: Pribatutasuna

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to delete, anonymize, or forget the data they collect about an individual. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right to be Forgotten".
eu_ES: Mundu osoko pribatutasun-legeen arabera, enpresek eta lineako zerbitzuek pertsona bati buruzko datuak ezabatu, anonimotu edo ahaztu behar dituzte. Lege horiek ematen dituzten eskubideei "Ahaztua izateko eskubidea" deitzen zaie batzuetan.

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to provide an export of some of the data they collect about an individual, and to deliver that export on request. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right of Data Portability". It allows individuals to obtain and reuse their personal data for their own purposes across different services. It allows them to move, copy or transfer personal data easily from one IT environment to another.
eu_ES: Mundu osoko pribatutasun-legeen arabera, enpresek eta lineako zerbitzuek pertsona bati buruz biltzen dituzten datuetako batzuk esportatzera behartuta daude, eta esportazio hori entregatzera, hala eskatuz gero. Lege horietan jasotako eskubideei, batzuetan, "Datuen Eramangarritasun-Eskubidea" deitzen zaie. Honek gizabanakoei beren datu pertsonalak lortu eta berrerabiltzeko aukera ematen die, beren helburuetarako, hainbat zerbitzu ezberdinetan. Datu pertsonalak ingurune informatiko batetik bestera erraz eraman, kopiatu edo transferitzeko aukera ematen die.

en: Privacy Policy
eu_ES: Pribatutasun politika

en: Privacy Policy Guide
eu_ES: Pribatutasun politika gida

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
eu_ES: Pribatutasun Politika orrialdearen ezarpenak ondo eguneratu dira. Gogoratu <a href="%s">zure menuak eguneratzeaz</a>!

en: Privacy Policy page updated successfully.
eu_ES: Pribatutasun Politikaren orrialdea ondo eguneratu da.

en: Privacy Settings
eu_ES: Pribatutasun ezarpenak

[ctx: Privacy Settings]
en: Policy Guide
eu_ES: Politika-Gida

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
eu_ES: Ezarpenak

en: Private
eu_ES: Pribatua

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Pribatuak <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Pribatuak <span class="count">(%s)</span>

en: Private key
eu_ES: Gako pribatua:

en: Private note
eu_ES: Ohar pribatua

en: Private: %s
eu_ES: Pribatua: %s

en: Privately Published
eu_ES: Modu pribatuan argitaratua

en: Proceed
eu_ES: Jarraitu

en: Proceed to PayPal
eu_ES: PayPal-era joan

en: Proceed to checkout
eu_ES: Erosketa burutu

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
eu_ES[0]: Iruzkin %d prozesatu da.
eu_ES[1]: %d iruzkin prozesatu dira.

en: Processing
eu_ES: Prozesatzen

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Prozesuan <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Prozesuan <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
eu_ES: Eskaria prozesatzen

en: Product
eu_ES: Produktua

en: Product Categories
eu_ES: Produktu Kategoriak

en: Product ID or SKU is required
eu_ES: Produktuaren IDa edo SKUa behar da

en: Product ID provided does not match this line item
eu_ES: Emandako produktuaren ID-a ez da bateragarria artikulu linea honekin

en: Product ID.
eu_ES: Produktuaren IDa.

en: Product IDs
eu_ES: Produktu IDak

en: Product Link
eu_ES: Produktu esteka

en: Product SKU.
eu_ES: Produktuaren SKU.

en: Product Type
eu_ES: Produktu mota

en: Product URL
eu_ES: Produktuaren URLa

en: Product attribute base
eu_ES: Produktu atributuaren oinarria

en: Product backorder
eu_ES: Produktu hau eska daiteke

en: Product categories
eu_ES: Produktu Kategoriak

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
eu_ES: Zure dendako produktu kategoriak hemen kudeatu daitezke. Webgunean azalduko den kategoria ordena aldatzeko kategoriak arrastatu eta jaregin ditzakezu. Kategoria gehiago zerrendatu nahi badituzu, orrialdearen goikaldean dagoen "pantaila aukerak" esteka sakatu.

en: Product category base
eu_ES: Produktu kategorien oinarria

en: Product category parent is invalid
eu_ES: Produktu kategoria gurasoa baliaezina da

en: Product created
eu_ES: Produktua sortu da

en: Product creation failed, could not find original product: %s
eu_ES: Produktu sorkuntzak huts egin du, ezin da jatorrizko produktua aurkitu: %s

en: Product data
eu_ES: Produktuaren datuak

en: Product deleted
eu_ES: Produktua ezabatu da

en: Product description
eu_ES: Produktuaren deskribapena

en: Product description.
eu_ES: Produktuaren deskribapena.

en: Product dimensions.
eu_ES: Produktuaren tamaina.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
eu_ES: Ezabatu behin betiko

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
eu_ES: Editatu

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
eu_ES: Produktu zirriborroa eguneratu da. <a target="_blank" href="%s">Produktua aurreikusi</a>

en: Product external button text. Only for external products.
eu_ES: Kanpoko produktura estekatzen duen botoian testua.

en: Product gallery
eu_ES: Produktuaren galeria

en: Product image
eu_ES: Produktuaren irudia

en: Product is invalid.
eu_ES: Produktua baliogabea da.

en: Product low in stock
eu_ES: Produktu hau stock baxuarekin

en: Product name
eu_ES: Produktuaren izena

en: Product name.
eu_ES: Produktuaren izena.

en: Product out of stock
eu_ES: Produktu hau ez dago stockean

en: Product parent ID.
eu_ES: Produktuaren aitaren ID erreferentzia.

en: Product permalinks
eu_ES: Produktuen esteka iraunkorrak

en: Product price.
eu_ES: Produktu prezioa

en: Product ratings
eu_ES: Produktu kalifikazioak

en: Product saved.
eu_ES: Produktua gorde da.

en: Product search
eu_ES: Produktua bilatu

en: Product shipping class parent is invalid
eu_ES: Produktu bidalketa klase gurasoa baliaezina da

en: Product short description
eu_ES: Produktuaren deskribapen laburra

en: Product slug.
eu_ES: Produktuaren Slug-a.

en: Product status (post status).
eu_ES: Produktuaren estatusa (sarreraren estatusa).

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
eu_ES: Produktua bidali da. <a target="_blank" href="%s">Produktua aurreikusi</a>

en: Product tag base
eu_ES: Produktu etiketaren oinarria

en: Product tags
eu_ES: Produktu Etiketak

en: Product transients cleared
eu_ES: Produktu iragankortasunak garbitu dira

en: Product type.
eu_ES: Produktu mota.

en: Product updated
eu_ES: Produktua eguneratu da

en: Product updated.
eu_ES: Produktua eguneratu da.

en: Product weight (%s).
eu_ES: Produktuaren pisua (%s).

en: Product(s)
eu_ES: Produktua(k)

en: Products
eu_ES: Produktuak

en: Products list
eu_ES: Produktu zerrenda

en: Products navigation
eu_ES: Produktuen nabigazioa

en: Products sold
eu_ES: Produktu salduta

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
eu_ES: &ldquo;%s&rdquo; etiketa duten produktuak

en: Profile
eu_ES: Profila

en: Profile &rarr;
eu_ES: Profila &rarr;

en: Profile Picture
eu_ES: Profileko irudia

en: Profile URL
eu_ES: Profilaren URLa

en: Profile updated.
eu_ES: Profila eguneratuta.

en: Profiles
eu_ES: Profilak

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
eu_ES: Babestutako iruzkinak: sartu zure pasahitza iruzkinak ikusteko.

en: Protected: %s
eu_ES: Babestuta: %s

en: Proudly powered by WordPress
eu_ES: Harrotasunez WordPress-ekin egina

en: Provided order currency is invalid.
eu_ES: Aukeratutako ordainketa txanpona baliogabea da

en: Province
eu_ES: Probintzia

en: Public
eu_ES: Publikoa

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Publiko <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: <span class="count">(%s)</span> publiko

en: Public facing and editor script handle. DEPRECATED: Use `script_handles` instead.
eu_ES: Editorearen scriptak kudeatzen ditu alde publikoan. ZAHARKITUTA: erabili `script_handles` horren ordez.

en: Public facing and editor script handles.
eu_ES: Aurpegi publiko eta script-editorearen kudeaketa.

en: Public facing and editor style handle. DEPRECATED: Use `style_handles` instead.
eu_ES: Editorearen estiloak kudeatzen ditu alde publikoan. ZAHARKITUTA: erabili `style_handles` horren ordez.

en: Public facing and editor style handles.
eu_ES: Aurpegi publiko eta estilo-editorearen kudeaketa.

en: Public facing script handle. DEPRECATED: Use `view_script_handles` instead.
eu_ES: Scriptak kudeatzen ditu alde publikoan. ZAHARKITUTA: erabili `view_script_handles` horren ordez.

en: Public facing script handles.
eu_ES: Publikoki aurkeztutako script-en erabilera.

en: Public facing style handles.
eu_ES: Publikoki aurkeztutako estiloen erabilera.

en: Public text domain.
eu_ES: Domeinu publikoko testua.

en: Public, Sticky
eu_ES: Publikoa, itsaskorra

en: Publicize
eu_ES: Argitaratu

en: Publish
eu_ES: Argitaratu

en: Publish &raquo;
eu_ES: Argitaratu &raquo;

en: Publish <b>immediately</b>
eu_ES: Argitaratu <b>oraintxe bertan</b>

en: Publish Settings
eu_ES: Argitaraketa ezarpenak

en: Publish on: %s
eu_ES: Argitaratu: %s

en: Published
eu_ES: Argitaratuta

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Argitaratuak <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Argitaratuak <span class="count">(%s)</span>

en: Published on: %s
eu_ES: Argitaratua: %s

en: Publishing
eu_ES: Argitaratzen

en: Publishing Soon
eu_ES: Laster argitaratzen

en: Publishing…
eu_ES: Argitaratzen...

en: Purchase
eu_ES: Erosi

en: Purchase note
eu_ES: Erosketa oharra

en: Purchases
eu_ES: Erosi

en: Purple
eu_ES: Morea

en: QRCode
eu_ES: QR kodea

en: Qatari riyal
eu_ES: Qatargo riyala

en: Qty
eu_ES: Kantitatea

en: Quantity
eu_ES: Kantitatea

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
eu_ES: Stocka

en: Quantity ordered.
eu_ES: Eskatutako kopurua.

en: Quarter
eu_ES: Hiruhilabeta

en: Query parameter not permitted: %s
eu_ES: Kontsulta parametroa ez dago baimenduta: %s

en: Query type
eu_ES: Eskari mota

en: Quick Draft
eu_ES: Zirriborro azkarra

en: Quick Edit
eu_ES: Edizio azkarra

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
eu_ES: &#8220;%s&#8221; azkar editatu

en: Quick edit this comment inline
eu_ES: Editatu iruzkin hau tokian bertan

en: Quick&nbsp;Edit
eu_ES: Edizio&nbsp;azkarra

en: Quote
eu_ES: Zita

en: Quotes
eu_ES: Aipuak

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
eu_ES: R &#8212; 17 urte baino gehiagoko nagusientzako zuzendua

en: REST API %1$s should be an array of arrays. Non-array value detected for %2$s.
eu_ES: %1$s REST APIa multzoen multzo bat izan beharko litzateke. Multzo bat ez den balio bat hauteman da %2$s-(r)entzat.

en: REST API Endpoint: %s
eu_ES: REST APIaren Amaiera-puntua: %s

en: REST API Response: (%1$s) %2$s
eu_ES: REST APIaren Erantzuna: (%1$s) %2$s

en: REST API availability
eu_ES: REST APIaren eskuragarritasuna

en: REST API routes must be registered on the %s action.
eu_ES: REST APIren ibilbideak erregistratua egon behar dira %s action-en.

en: REST base route for the post type.
eu_ES: Bidalketa motaren oinarrizko REST bidea.

en: REST base route for the taxonomy.
eu_ES: Taxonomiaren oinarrizko REST bidea.

en: REST namespace route for the taxonomy.
eu_ES: Taxonomiaren REST bidearen izen-eremua.

en: REST route's namespace for the post type.
eu_ES: Bidalketa motaren REST bidearen izen-eremua.

en: REST search handlers must extend the %s class.
eu_ES: REST bilaketa maneiatzaileak %s klasea hedatu behar dute.

en: RSS Address
eu_ES: RSS-aren helbidea

en: RSS Error:
eu_ES: RSS errorea:

en: RSS Feed
eu_ES: RSS Jarioa

en: RTL Language Support
eu_ES: RTL hizkuntzen euskarria

en: Radio
eu_ES: Irratia

en: Random
eu_ES: Ausaz

en: Random Order
eu_ES: Ausazko ordena

en: Randomize suggested headers
eu_ES: Gomendatutako goiburukoak ausazko bihurtu

en: Randomize uploaded headers
eu_ES: Kargatutako goiburukoak ausazko bihurtu

en: Randomizing suggested headers
eu_ES: Gomendatutako goiburukoak ausazko bihurtzen

en: Randomizing uploaded headers
eu_ES: Kargatutako goiburukoak ausazko bihurtzen

en: Rangoon
eu_ES: Rangun

en: Rate
eu_ES: Tasa

en: Rate %
eu_ES: Tasa %

en: Rate This
eu_ES: Baloratu:

en: Rate code
eu_ES: Tasa kodea

en: Rate name
eu_ES: Tasa izena

en: Rate this:
eu_ES: Baloratu:

en: Rate&hellip;
eu_ES: Kalifikatu&hellip;

en: Rate&nbsp;%
eu_ES: Kalifikatu&nbsp;%

en: Rated %s out of 5
eu_ES: 5etik %s-eko puntuazioa

en: Rating
eu_ES: Puntuazioa

en: Raw size value must be a string, integer, or float.
eu_ES: Balioaren tamaina gordina karaktere-katea, zenbaki osoa edo zenbaki dezimala izan behar da.

en: Re-adding...
eu_ES: Bir-gehitzen...

en: Re-enter new password
eu_ES: Sartu berriz pasahitz berria

en: Reach out to WordPress Core developers to ensure you'll never have this problem again.
eu_ES: Jarri harremanetan WordPress Muinaren garatzaileekin, arazo hau beste behin izango ez duzula izango ziurtatzeko.

en: Read
eu_ES: Irakurri

en: Read Blog
eu_ES: Bloga irakurri

en: Read More
eu_ES: Irakurtzen jarraitu

en: Read More %s
eu_ES: [Irakurtzen jarraitu %s]

en: Read More...
eu_ES: Jarraitu irakurtzen...

en: Read all about it
eu_ES: Informazio gehiago

en: Read more
eu_ES: Gehiago irakurri

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
eu_ES: Irakurri gehiago &ldquo;%s&rdquo;(r)i buruz

en: Read more of this post
eu_ES: Post hau irakurtzen jarraitu

en: Read more&hellip;
eu_ES: Irakurtzen jarraitu&hellip;

en: Read more.
eu_ES: Irakurtzen jarraitu.

en: Read more...
eu_ES: Gehiago irakurri...

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
eu_ES: Irakurri <a href="%s" target="_blank">WordPress Sare bat arazten</a> artikuloa. Iradokizunetako batzuk zer atera den gaizki jakiten lagundu diezazukete.

en: Read the rest of this entry &raquo;
eu_ES: Post osoa irakurri &raquo;

en: Read the rest of this page &raquo;
eu_ES: Irakurri orri osoa &raquo;

en: Read/Write
eu_ES: Irakurri/Idatzi

en: Reader
eu_ES: Irakurlea

en: Reading
eu_ES: Irakurtzen

en: Reading Settings
eu_ES: Irakurketa-ezarpenak

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
eu_ES: Zeure lehen posta argitaratzeko prest? <a href="%1$s">Hementxe hasi</a>.

en: Ready to start selling something awesome?
eu_ES: Prest al zaude gauza izugarriak saltzen hasteko?

en: Ready!
eu_ES: Prest!

en: Reason for refund (optional):
eu_ES: Diru-itzulpenaren arrazoia (aukerakoa)

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
eu_ES: Ezabatutako erabiltzailearen bidalketak eta estekak beste erabiltzaile ID honi esleitu.

en: Reblogged from
eu_ES: Berriro blogeraturik hemendik:

en: Recalculate
eu_ES: Birkalkulatu

en: Receiver email
eu_ES: Email jasolea

en: Recent Comments
eu_ES: Iruzkin berriak

en: Recent Drafts
eu_ES: Azken zirriborroak

en: Recent Posts
eu_ES: Azken postak

en: Recent orders
eu_ES: Duela gutxi egindako erosketak

en: Recent reviews
eu_ES: Azkeneko iritziak

en: Recently Published
eu_ES: Orain dela gutxi argitaratuta

en: Recently Viewed Products
eu_ES: Duela gutxi ikusi diren produktuak

en: Recently updated
eu_ES: Berriki eguneratua

en: Recipient(s)
eu_ES: Hartzailea(k)

en: Recommended
eu_ES: Gomendatua

en: Recommended Plugins
eu_ES: Gomendatutako pluginak

en: Recommended items are considered beneficial to your site, although not as important to prioritize as a critical issue, they may include improvements to things such as; Performance, user experience, and more.
eu_ES: Gomendatutako elementuak onuragarritzat jotzen dira zure gunearentzat, baina ez arazo kritiko gisa lehenesteko bezain garrantzitsuak, hobekuntzak egin ditzakete zenbait gauzatan, hala nola errendimenduan, erabiltzailearen esperientzian eta abarretan.

en: Recount terms
eu_ES: Terminoak zenbatu

en: Recovery Mode &#8212; %s
eu_ES: Berreskuratze modua &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
eu_ES: Berreskuratze Modua ez da hasieratu.

en: Recovery key expired.
eu_ES: Berreskuratze gakoa iraungita.

en: Recurrence
eu_ES: Errepikapena

en: Red
eu_ES: Gorria

en: Redirect only
eu_ES: Berbideraketa bakarrik

en: Redirect to the cart page after successful addition
eu_ES: Ondo gehitu ondoren erosketa saskira berbideratu

en: Redo
eu_ES: Berregin

en: Refresh stats
eu_ES: Estatistikak freskatu

en: Refreshed stats for %s
eu_ES: %s estatistikak freskatu dira

en: Refund
eu_ES: Itzultzea

en: Refund &ndash; %s
eu_ES: Itzulketa &ndash; %s

en: Refund amount
eu_ES: Itzultzearen zenbatekoa

en: Refund amount is required.
eu_ES: Itzulketa kantitatea beharrezkoa da

en: Refund amount must be positive.
eu_ES: Itzulketa kantitateak positiboa izan behar du

en: Refund failed.
eu_ES: Itzulketak huts egin du.

en: Refund reason.
eu_ES: Itzulpenaren arrazoia.

en: Refund total.
eu_ES: Itzulpen totala.

en: Refunded
eu_ES: Dirua itzulia

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
eu_ES: Itzulketa %1$s - Itzulketa ID-a: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Itzulketa <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Itzulketa <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
eu_ES: Eskariaren dirua itzuli da

en: Refunds
eu_ES: Itzulketak

en: Regenerate
eu_ES: Birsortu

en: Regenerate download permissions
eu_ES: Jaitsiera baimenak sortu

en: Region
eu_ES: Lurraldea

en: Register
eu_ES: Izena eman

en: Register A WordPress.com Blog &raquo;
eu_ES: WordPress-eko blog bat sortu &raquo;

en: Register Another Blog &raquo;
eu_ES: Blog berri bat sortu &raquo;

en: Registration complete. Please check your email.
eu_ES: Izen ematea burutu da. Egiazta ezazu zure e-posta.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
eu_ES: Izen ematearen baieztapena e-postaz jakinaraziko zaizu.

en: Registration date for the user.
eu_ES: Erabiltzailearentzako izen-emate data.

en: Regular price
eu_ES: Ohiko Prezioa:

en: Related Content
eu_ES: Antzeko edukia

en: Related Posts
eu_ES: Erlaziodun bidalketak

en: Related products
eu_ES: Antzeko produktuak

en: Relationship
eu_ES: Erlazioa

[ctx: Relative to root font size (rem)]
en: rems
eu_ES: rem

en: Released: %d.
eu_ES: Argitaratua: %d.

en: Remember Me
eu_ES: Gogora nazazu

en: Remember me
eu_ES: Gogora nazazu

en: Remember to click Update to save metadata entered or changed.
eu_ES: Gogoratu eguneratzeko botoian klik egiteaz sartutako edo aldatutako metadatuak gordetzeko.

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
eu_ES: Gogoratu pantaila honen oinean dagoen 'Gehitu erabiltzaile berria' botoia sakatzea amaitzen duzunean.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
eu_ES: Gogoratu amaitu eta gero Eguneratu profila botoian klik egiteaz.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
eu_ES: Gogoratu behin zure gunea ezabatu eta gero ezin dela leheneratu.

en: Remind Me Later
eu_ES: Gogoratu nazazu geroago

en: Remind me later
eu_ES: Gogorarazi beranduago

en: Remote get
eu_ES: Urruneko get

en: Remote post
eu_ES: Remote Post

en: Remove
eu_ES: Ezabatu

en: Remove Background Image
eu_ES: Atzeko Planoko Irudia Ezabatu

en: Remove Header Image
eu_ES: Kendu goiburuko irudia

en: Remove Image
eu_ES: Irudia Ezabatu

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
eu_ES: Menu Elementua kendu: %1$s (%2$s)

en: Remove Selected Items
eu_ES: Kendu hautatutako elementuak

en: Remove Users from Site
eu_ES: Kendu erabiltzaileak gunetik

en: Remove audio source
eu_ES: Audio iturria kendu

en: Remove filter
eu_ES: Iragazkia ezabatu

en: Remove image
eu_ES: Kendu irudia

en: Remove item
eu_ES: Kendu elementua

en: Remove link
eu_ES: Ezabatu esteka

en: Remove poster image
eu_ES: Kendu poster irudia

en: Remove product image
eu_ES: Produktuaren irudia kendu

en: Remove selected account(s)
eu_ES: Ezabatu aukeratutako kontua(k)

en: Remove selected row(s)
eu_ES: Aukeratutako errenkada(k) ezabatu

en: Remove this URL
eu_ES: Ezabatu URL hau

en: Remove this attribute?
eu_ES: Atributu hau kendu?

en: Remove this image
eu_ES: Irudi hau kendu

en: Remove this item meta?
eu_ES: Elementu honen metadatuak kendu?

en: Remove video source
eu_ES: Bideo iturria kendu

en: Removed
eu_ES: Ezabatua

en: Removed %s.
eu_ES: Ezabatua %s.

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
eu_ES: %1$s eskuz kentzean PHP-ren abisuak agertuko dira. Bere ordez erabili %2$s iragazkia.

en: Removing and Reusing
eu_ES: Kentzen eta berrerabiltzen

en: Removing the current plugin&#8230;
eu_ES: Uneko plugina kentzen&#8230;

en: Removing the old version of the translation&#8230;
eu_ES: Itzulpenaren bertsio zaharra kentzen&#8230;

en: Removing...
eu_ES: Ezabatzen...

en: Renew
eu_ES: Berritu

en: Reorder
eu_ES: Berrordenatu

en: Reorder menu items
eu_ES: Menuko elementuak berordenatu

en: Reorder mode closed
eu_ES: Berordenatzeko modua itxita

en: Reorder mode enabled
eu_ES: Berordenatzeko modua gaituta

en: Reorder widgets
eu_ES: Widgetak birordenatu

en: Repeat
eu_ES: Errepikatu

en: Repeat Background Image
eu_ES: Errepikatu atzeko irudia

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
eu_ES: Errepikatu

en: Repeat New Password
eu_ES: Errepikatu pasahitz berria

en: Repeat Password
eu_ES: Errepikatu pasahitza

en: Replace
eu_ES: Ordezkatu

en: Replace audio
eu_ES: Ordezkatu audioa

en: Replace image
eu_ES: Ordezkatu irudia

en: Replace video
eu_ES: Ordezkatu bideoa

en: Replies
eu_ES: Erantzunak

en: Reply
eu_ES: Erantzun

en: Reply to %s
eu_ES: %s-i erantzun

en: Reply to Comment
eu_ES: Erantzun iruzkinari

en: Reply to this comment
eu_ES: Erantzun iruzkin honi

en: Reply to this comment.
eu_ES: Erantzun iruzkin honi.

en: Report a bug
eu_ES: Programazio errore baten berri eman

en: Report period.
eu_ES: Txostenetarako epea.

en: Report this content
eu_ES: Salatu eduki hau

en: Reports
eu_ES: Txostenak

en: Request added successfully.
eu_ES: Eskaera ongi gehitua.

en: Request body.
eu_ES: Gorputza eskatu.

en: Request headers.
eu_ES: Izenburuak eskatu.

en: Request not signed
eu_ES: Eskaria ez dago sinatuta

en: Requested
eu_ES: Eskatuta

en: Requester
eu_ES: Eskatzailea

en: Required
eu_ES: Beharrezkoa

en: Required PHP version
eu_ES: Beharrezko PHP bertsioa

en: Required WordPress version
eu_ES: Beharrezko WordPress bertsioa

en: Required and recommended modules are installed
eu_ES: Beharrezko eta gomendatutako moduluak instalatuta daude

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
eu_ES: Beharrezko eremuak markatuta daude; gainontzekoak aukerazkoak dira. Zure itxura horretarako prestatuta badago bakarrik bistaratuko da profilaren informazioa.

en: Required fields are marked %s
eu_ES: Beharrezko eremuak %s markatuta daude

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
eu_ES: Egiazkoa izan behar da berrikusketek ez dutelako zakarrontzira botatzea onartzen.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
eu_ES: Egiazkoa izan behar da terminoek ez dutelako zakarrontzira botatzea onartzen.

en: Required to be true, as users do not support trashing.
eu_ES: Egiazkoa izan behar da, erabiltzaileek ez dutelako zakarrontziratzea onartzen.

en: Required to create an Application Password, but not to update the user.
eu_ES: Beharrezkoa Aplikazio Pasahitza sortzeko, baina ez erabiltzailea eguneratzeko.

en: Required?
eu_ES: Beharrezkoa?

en: Requirements
eu_ES: Eskakizunak

en: Requirements Not Met
eu_ES: Ez dira eskakizunak betetzen

en: Resend confirmation requests
eu_ES: Birbidali egiaztapen eskaerak

en: Resend email
eu_ES: E-posta berbidali

en: Reset
eu_ES: Berriz hasi

en: Reset Image
eu_ES: Berrezarri irudia

en: Reset Password
eu_ES: Berrezarri pasahitza

en: Reset password
eu_ES: Pasahitza berreskuratu

en: Reset to defaults
eu_ES: Berrezarri lehenetsitakoak

en: Resource host does not match blog host
eu_ES: Baliabide ostalaria eta blog ostalaria ez dira berdinak

en: Resource is invalid
eu_ES: Baliabide baliogabea

en: Response
eu_ES: Erantzuna

en: Response to %s
eu_ES: %s-i erantzuna

en: Responses
eu_ES: Erantzunak

en: Responses to %s
eu_ES: %s-i erantzunak

en: Responsive Layout
eu_ES: Antolaketa arduratsua

en: Restaurants
eu_ES: Jatetxeak

en: Restock refunded items
eu_ES: Itzulitako artikuluak berriz stockan sartu

en: Restore
eu_ES: Berrezarri

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
eu_ES: &#8220;%s&#8221; zakarrontzitik berreskuratu

en: Restore Original Header Image
eu_ES: Berrezarri jatorrizko goiburuko irudia

en: Restore Original Image
eu_ES: Berrezarri jatorrizko irudia

en: Restore This Autosave
eu_ES: Berreskuratu hau

en: Restore This Revision
eu_ES: Berrikusketa hau berrezarri.

en: Restore from Trash
eu_ES: Zakarrontzitik berreskuratu

en: Restore image
eu_ES: Berrezarri irudia

en: Restore last draft
eu_ES: Azken zirriborroa berreskuratu

en: Restore original image
eu_ES: Berrezarri jatorrizko irudia

en: Restore the backup
eu_ES: Berreskuratu babeskopia.

en: Restore the backup.
eu_ES: Berreskuratu babeskopia.

en: Restore this comment from the Trash
eu_ES: Leheneratu elementu hau zakarrontzitik

en: Restore this comment from the spam
eu_ES: Berreskuratu iruzkin hau zaborretik

en: Restore this item from the Trash
eu_ES: Leheneratu elementua zakarrontzitik

en: Results are still loading&hellip;
eu_ES: Emaitzak kargatzen ari dira oraindik&hellip;

en: Resume
eu_ES: Jarraitu

en: Retain inactive accounts
eu_ES: Kontu ez-aktiboak mantendu

en: Retain pending orders
eu_ES: Zain dauden aginduak mantendu

en: Retro (Generated)
eu_ES: Retro (sortua)

en: Retry
eu_ES: Saiatu berriz

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
eu_ES: %1$s edo %2$s objektu bat itzultzen du zure atzeradeitik REST APIa erabiltzerakoan.

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
eu_ES: Salmentak itzuliko ditu bukaerako data konkretu baterako. Data %s formatuan egon behar du.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
eu_ES: Salmentak itzuliko ditu hasierako data konkretu baterako. Data %s formatuan egon behar du.

en: Return to %s
eu_ES: %s -ra itzuli

en: Return to My Home
eu_ES: Itzuli hasiera

en: Return to cart
eu_ES: Saskira itzuli

en: Return to shop
eu_ES: Dendara joan

en: Returning customer?
eu_ES: Bueltan den bezeroa?

en: Reunion
eu_ES: Réunion

en: Reversal cancelled for order #%s
eu_ES: #%s eskariaren itzulketa kantzelatua izan da

en: Reverse order
eu_ES: Alderantzizko ordena

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
eu_ES: Itzuli <strong>Nabigatzaileko Igotzailera</strong> arrastatu eta jaregin kutxaren azpian dagoen estekan klik eginez.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
eu_ES: Argitaratu gabeko aldaketak alderantzizkatzen&hellip;

en: Review rating (0 to 5).
eu_ES: Balorazioaren puntuazioa (0tik 5era).

en: Review your orders
eu_ES: Berrikusi zure eskariak

en: Reviewer email.
eu_ES: Baloratzailearen emaila.

en: Reviewer name.
eu_ES: Baloratzailearen izena.

en: Reviews
eu_ES: Iritziak

en: Reviews (%d)
eu_ES: Iritziak (%d)

en: Reviews average rating.
eu_ES: Balorazioen puntuazio media.

en: Revision
eu_ES: Berrikusketa

en: Revision by %s
eu_ES: %s erabiltzailearen berrikusketa

en: Revisions
eu_ES: Berrikuspenak

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
eu_ES: Zure orrialde edo sarreren gordetako bertsioak dira berrikusketak, zu edukia aldatzen ari zaren artean sortzen dira. Ezkerrean agertzen den testu gorriak edukia ezabatu egin dela esan nahi du. Eskuineko eduki berdeak edukia gehitu egin dela esan nahi du.

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
eu_ES: Berrikusketek ez dute zakarrontzira botatzerik onartzen. Ezarri '%s' ezabatzeko.

en: Revisions not enabled.
eu_ES: Berrikusketak ez daude gaituta.

en: Revisions: %s
eu_ES: Berrikusketak: %s

en: Revoke
eu_ES: Ezeztatu

en: Revoke "%s"
eu_ES: "%s" baliogabetu

en: Revoke API key
eu_ES: API gakoa ezeztatu

en: Revoke access
eu_ES: Atzipena ezeztatu

en: Revoke all application passwords
eu_ES: Aplikazio guztien pasahitza baliogabetu

en: Revoke key
eu_ES: Gakoa ezeztatu

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
eu_ES: Testu aberastuaren eremua. Sakatu Alt-Maius-H laguntza jasotzeko.

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
eu_ES: Testu aberastuaren eremua. Sakatu Control-Option-H laguntza jasotzeko.

en: Right
eu_ES: Eskuina

en: Right Now
eu_ES: Oraintxe bertan

en: Right Sidebar
eu_ES: Eskuineko albo-barra

en: Right with space
eu_ES: Eskubian hutsune batekin

en: Rio Gallegos
eu_ES: Río Gallegos

en: Rio Grande do Norte
eu_ES: Iparraldeko Rio Grande

en: Rio Grande do Sul
eu_ES: Hegoaldeko Rio Grande

en: Riyadh
eu_ES: Riad

en: RoboHash (Generated)
eu_ES: RoboHash (Sortutakoa)

en: Robots
eu_ES: Robotak

en: Role
eu_ES: Eginkizuna

en: Roles assigned to the user.
eu_ES: Erabiltzaileari esleitutako rolak.

en: Roles successfully reset
eu_ES: Rolak ondo leheneratu dira

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
eu_ES: Atzera botatzerakoan errorea: [%1$s] %2$s

en: Roma
eu_ES: Erroma

en: Romania
eu_ES: Errumania

en: Romanian
eu_ES: Errumaniera

en: Romanian leu
eu_ES: Leu errumaniarra

en: Rome
eu_ES: Erroma

en: Rotate
eu_ES: Errotatu

en: Rotate 180&deg;
eu_ES: Biratu 180&deg;

en: Rotate 90&deg; left
eu_ES: Biratu 90&deg; ezkerrerantz

en: Rotate 90&deg; right
eu_ES: Biratu 90&deg; eskuinerantz

en: Rotation
eu_ES: Errotazioa

en: Rotation arguments.
eu_ES: Biratze-argumentuak.

en: Rotation type.
eu_ES: Errotazio mota.

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
eu_ES: Zerga batura partzial mailan biribildu, lerroz-lerro biribildu ordez.

en: Rounding
eu_ES: Biribiltzea

en: Route must be specified.
eu_ES: Bidea adierazi egin behar da.

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version.
eu_ES: Bideek plugin edo itxuraren izen eta bertsioaren aurrizkia izan behar dute.

en: Routing number
eu_ES: Routing Number

en: Row
eu_ES: Errenkada

en: Row group
eu_ES: Lerro-multzoa

en: Row type
eu_ES: Lerro-mota

en: Rows
eu_ES: Lerroak

en: Rows per page
eu_ES: Errenkadak orriko:

en: Run
eu_ES: Ekin

en: Run %s
eu_ES: Exekutatu %s

en: Run Importer
eu_ES: Exekutatu inportatzailea

en: Run the Setup Wizard
eu_ES: Instalatze morroia abiarazi

en: Russia
eu_ES: Errusia

en: Russian
eu_ES: Errusiera

en: Russian ruble
eu_ES: Ruble errusiarra

en: Rwandan franc
eu_ES: Ruandako frankoa

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
eu_ES: Sao Tome eta Principe

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
eu_ES: Sao Tome eta Principe ko dobra

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
eu_ES: SKU Stock-kudeatze unitateari erreferentzia egiten dio. Erosi daitekeen produktu eta zerbitzu desberdin bakoitzeko identifikatzaile bakar bat.

en: SQL server is up to date
eu_ES: SQL zerbitzaria eguneratuta dago

en: SSL verification failed.
eu_ES: SSL egiaztapenak huts egin du.

en: SUCCESS: %s
eu_ES: ONDO!: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
eu_ES: ONDO: WordPress ondo eguneratu da %s bertsiora

en: SUHOSIN installed
eu_ES: SUHOSIN instalatuta dago

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
eu_ES: Ordainketa seguruak eta seguruak kreditu txartelak edo zure bezeroaren PayPal kontua erabiliz. <a href="%s" target="_blank">Argibide gehiago</a>.

en: Saint Helena
eu_ES: Santa Helena

en: Saint Helena pound
eu_ES: Santa Helenako libra

en: Saint Kitts and Nevis
eu_ES: Saint Kitts eta Nevis

en: Saint Lucia
eu_ES: Santa Luzia

en: Saint Martin (Dutch part)
eu_ES: San Martin (Alemaniako zatia)

en: Saint Martin (French part)
eu_ES: San Martin (Frantziako zatia)

en: Saint Pierre and Miquelon
eu_ES: Saint-Pierre eta Mikelune

en: Saint Vincent and the Grenadines
eu_ES: Saint Vincent eta Grenadinak

en: Sale
eu_ES: Beherapena

en: Sale end date
eu_ES: Merkealdiaren amaiera data:

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
eu_ES: Merkealdia amaiera data (erabili UUUU-HH-EE formatua edo hutsik utzi)

en: Sale price
eu_ES: Merkealdi Prezioa:

en: Sale price dates
eu_ES: Beherapen prezioaren datak

en: Sale start date
eu_ES: Merkealdiaren hasiera data:

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
eu_ES: Merkealdia hasiera data (erabili UUUU-HH-EE formatua edo hutsik utzi)

en: Sale!
eu_ES: Beherapena!

en: Sales
eu_ES: Salmentak

en: Sales amount
eu_ES: Salmenten zenbatekoa

en: Sales by category
eu_ES: Salmentak kategoriaren arabera

en: Sales by date
eu_ES: Salmentak dataren arabera

en: Sales by product
eu_ES: Salmentak produktuaren arabera

en: Sales reports
eu_ES: Salmenta Txostenak

en: Samarkand
eu_ES: Samarkanda

en: Same as parent
eu_ES: Gurasoaren berdina

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
eu_ES: Samoako t&#x101;l&#x101;

en: Sample Page
eu_ES: Adibide-orrialdea

en: Santa Cruz de Tenerife
eu_ES: Santa Cruz Tenerifekoa

en: Sat
eu_ES: lr.

en: Saturday
eu_ES: Larunbata

[ctx: Saturday initial]
en: S
eu_ES: I

en: Saudi riyal
eu_ES: Saudiar Riyala

en: Save
eu_ES: Gorde

en: Save %s
eu_ES: %s Gorde

en: Save &amp; Publish
eu_ES: Gorde eta argitaratu

en: Save Changes
eu_ES: Gorde Aldaketak

en: Save Draft
eu_ES: Gorde Zirriborroa

en: Save Edits
eu_ES: Gorde aldaketak

en: Save Menu
eu_ES: Gorde menua

en: Save Options
eu_ES: Gorde Aukerak

en: Save Password
eu_ES: Gorde pasahitza

en: Save Settings
eu_ES: Gorde Ezarpenak

en: Save Widget
eu_ES: Widget-a Gorde

en: Save address
eu_ES: Gorde helbidea

en: Save all changes
eu_ES: Gorde aldaketa guztiak

en: Save and preview changes before publishing them.
eu_ES: Gorde eta aurreikusi aldaketak argitaratu aurretik

en: Save as Pending
eu_ES: Gorde berrikusteke bezala

en: Save attributes
eu_ES: Atributuak Gorde

en: Save changes
eu_ES: Aldaketak gorde

en: Save changes before changing page?
eu_ES: Aldaketak gorde orrialdez aldatu baino lehen?

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
eu_ES: Gorde nire izena, emaila eta webgunea bilatzaile honetan komentatzen dudan hurrengorako.

en: Save to account
eu_ES: Kontuan gorde

en: Save webhook
eu_ES: Webhook gorde

en: Saved
eu_ES: Gordeta

en: Saved.
eu_ES: Gordeta.

en: Saving
eu_ES: Gordetzen

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
eu_ES: Gordetzea ezgaituta dago: une honetan %s orrialde hau editatzen ari da.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
eu_ES: Gordetzea ezgaituta dago: une honetan %s bidalketa hau editatzen ari da.

en: Saving revision&hellip;
eu_ES: Bertsioa gordetzen&hellip;

en: Saving&hellip;
eu_ES: Gordetzen&hellip;

en: Saving...
eu_ES: Gordetzen...

en: Saving…
eu_ES: Gordetzen...

en: Scale
eu_ES: Eskala

en: Scale Image
eu_ES: Eskalatu irudia

en: Scale Image Help
eu_ES: Irudiaren tamaina eskalatzeko laguntza

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
eu_ES: Eskalatu irudiak %1$simage options%2$s(e)n hautatutako luzeera tamainarekin bat etortzeko. (%3$d &times; %4$d).

en: Scan
eu_ES: Eskaneatu

en: Scan site for content
eu_ES: Eskaneatu webgunea eduki-bila

en: Schedule
eu_ES: Programatu

en: Schedule for: %s
eu_ES: Programatu: %s

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
eu_ES: Programatu zure pertsonalizazio aldaketak etorkizuneko data batean argitaratzeko.

en: Scheduled
eu_ES: Programatuta

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Planifikatuak <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Planifikatuak <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled events
eu_ES: Programatutako ekitaldiak

en: Scheduled events are running
eu_ES: Programatatutako ekitaldiak abian daude.

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
eu_ES: Programatatutako ekitaldiak dira aldizka WordPressen plugin, itxura eta WordPress beraren eguneraketak bilatzen dituztenak. Programatutako bidalketak garaiz argitaratzen direla ziurtatzen dutenak ere. Zenbait pluginek ere planeatutako ekintzak burutzen direla ziurtatzeko erabili ditzakete .

en: Scheduled for: %s
eu_ES: Programatu: %s

en: School
eu_ES: Ikastetxea

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
eu_ES: Eskakizuna egin den esparrua; erantzunean dauden eremuak zehazten ditu.

en: Scrape key check failed. Please try again.
eu_ES: Aldaketaren gakoaren egiaztapenak huts egin du. Mesedez saiatu berriz.

en: Screen Content
eu_ES: Pantaila edukia

en: Screen Options
eu_ES: Pantaila aukerak

en: Screen Options Tab
eu_ES: Pantaila aukeren fitxa

en: Screen elements
eu_ES: Pantailako elementuak

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
eu_ES: Pantaila irakurledun erabiltzaileak: inprimaki moduan zaudetenean, baliteke Esc tekla birritan sakatu behar izatea.

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
eu_ES: Scriptak eta estiloak ez lirateke erregistratu edo zerrendatu behar, %1$s, %2$s edo %3$s(e)k gakoz lotu arte.

en: Scroll with Page
eu_ES: Korritu orrialdearekin

en: Search
eu_ES: Bilatu

en: Search %s
eu_ES: Bilatu %s

en: Search Categories
eu_ES: Bilatu kategoriak

en: Search Changesets
eu_ES: Bilatu aldaketa multzoak

en: Search Comments
eu_ES: Iruzkinak Bilatu

en: Search Installed Themes
eu_ES: Instalatutako pluginak bilatu

en: Search Link Categories
eu_ES: Bilatu esteka-kategoriak

en: Search Links
eu_ES: Bilatu Estekak

en: Search Media
eu_ES: Media bilatu

en: Search Media:
eu_ES: Media bilatu

en: Search Menu Items
eu_ES: Menu Elementuak bilatu

en: Search Navigation Menus
eu_ES: Bilatu Nabigazio-menuak

en: Search Pages
eu_ES: Bilatu orrialdeak

en: Search Posts
eu_ES: Bilatu bidalketak

en: Search Requests
eu_ES: Bilaketa Eskaerak

en: Search Results
eu_ES: Bilaketaren emaitzak

en: Search Results %1$s %2$s
eu_ES: Bilaketaren emaitzak %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
eu_ES: &#8220;%s&#8221; bilatuta aurkitu dena

en: Search Results for: %s
eu_ES: Bilatu: %s

en: Search Sites
eu_ES: Bilatu guneak

en: Search Tags
eu_ES: Bilatu laburpen hitzak

en: Search Template Parts
eu_ES: Txantiloi zatiak bilatu

en: Search Templates
eu_ES: Bilatu txantiloiak

en: Search Terms
eu_ES: Terminoak bilatu

en: Search Users
eu_ES: Bilatu erabiltzaileak

en: Search Widgets
eu_ES: Bilatu Widgetak

en: Search WordPress.com Blogs
eu_ES: WordPress.com-eko Blogetan bilatu

en: Search WordPress.org themes
eu_ES: bilatu WordPress.org-eko itxuren artean

en: Search categories
eu_ES: Kategoriak bilatu

en: Search categories by name
eu_ES: Kategoriak izenaren arabera bilatu

en: Search coupons
eu_ES: Bilatu Kupoiak

en: Search customers
eu_ES: Bezeroak bilatu

en: Search engine visibility
eu_ES: Bilaketa-motorraren ikusgaitasuna

en: Search engines discouraged
eu_ES: Bilaketa-motorrak ez baimenduak

en: Search for a downloadable product&hellip;
eu_ES: Jaitsi daitekeen produktu bat bilatu&hellip;

en: Search for a product&hellip;
eu_ES: Produktu bat bilatu&hellip;

en: Search for a user&hellip;
eu_ES: Bilatu erabiltzailea&hellip;

en: Search for commands
eu_ES: Bilatu komandoak

en: Search for:
eu_ES: Bilatu beharrekoa:

en: Search images
eu_ES: Bilatu irudiak

en: Search key
eu_ES: Gakoa Bilatu

en: Search media
eu_ES: Media bilatu

en: Search media items...
eu_ES: Bilatu media elementuak...

en: Search menu items&hellip;
eu_ES: Menu elementuetako bilaketa&hellip;

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
eu_ES: Bilatu ezazu edo gora eta behera gezi-teklak erabil itzazu item bat hautatzeko.

en: Search orders
eu_ES: Bilatu eskaria

en: Search plugins
eu_ES: Bilatu pluginak

en: Search products
eu_ES: Produktua bilatu

en: Search products&hellip;
eu_ES: Produktuak bilatu&hellip;

en: Search results
eu_ES: Bilaketa-emaitzak

en: Search results for "%s"
eu_ES: %s bilaketaren emaitzak

en: Search results for %s
eu_ES: %s bilaketaren emaitzak

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
eu_ES: &ldquo;%s&rdquo; bilaketaren emaitzak

en: Search results for: "%s"
eu_ES: %s bilaketaren emaitzak

en: Search results for: %s
eu_ES: Bilaketaren emaitzak: %s

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
eu_ES: BIlaketa gakoa: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
eu_ES: Bidalketa klaseak bilatu

en: Search terms
eu_ES: Terminoak bilatu

en: Search themes&hellip;
eu_ES: Bilatu itxurak&hellip;

en: Search themes...
eu_ES: Itxurak bilatu...

en: Search webhooks
eu_ES: Webhook-ak aurkitu

[ctx: Search widget]
en: Search
eu_ES: Bilatu

en: Search widgets&hellip;
eu_ES: Bilatu widgetak&hellip;

en: Search&hellip;
eu_ES: Bilatu&hellip;

en: Searching...
eu_ES: Bilatzen...

en: Seasonal
eu_ES: Urtarokoa

en: Secondary menu
eu_ES: Bigarren menua

en: Secret
eu_ES: Sekretua

en: Secure communication
eu_ES: Komunikazio segurua

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
eu_ES: Zerbitzarien artean segurtasunez komunikatzea beharrezkoa da fitxategiak eskuratzeko, denda guneetan salmentak egiteko etab.

en: Security
eu_ES: Segurtasuna

en: Security check failed.
eu_ES: Segurtasun egiaztapenak huts egin du.

en: Security error.
eu_ES: Segurtasun errorea.

en: Security.
eu_ES: Segurtasuna

en: See all comments in this post
eu_ES: Mezu honen komentario guztiak ikusi

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
eu_ES: Ikusi aldaketak nola geratuko liratekeen zure webgunean, eta partekatu aurrebista Pertsonalizatzailera sarbiderik ez duen jendearekin.

en: Select
eu_ES: Hautatu

en: Select %s
eu_ES: Hautatu %s

en: Select All
eu_ES: Aukeratu denak

en: Select Category
eu_ES: Hautatu kategoria

en: Select Day
eu_ES: Eguna hautatu

en: Select Files
eu_ES: Hautatu fitxategiak

en: Select Image
eu_ES: Hautatu irudia

en: Select Link Category:
eu_ES: Hautatu estekaren kategoria:

en: Select Menu:
eu_ES: Hautatu menua:

en: Select Month
eu_ES: Hautatu hilabetea

en: Select Page
eu_ES: Orrialdea aukeratu

en: Select Post
eu_ES: Bidalketa hautatu

en: Select Site Icon
eu_ES: Hautatu webguneko ikonoa

en: Select Week
eu_ES: Astea hautatu

en: Select Year
eu_ES: Urtea hautatu

en: Select a Menu
eu_ES: Hautatu menu bat

en: Select a Privacy Policy page
eu_ES: Pribatutasun Politika orrialdea hautatu

en: Select a category
eu_ES: Hautatu kategoria bat

en: Select a city
eu_ES: Hautatu hiri bat

en: Select a menu to edit:
eu_ES: Hautatu menu bat editatzeko:

en: Select a page&hellip;
eu_ES: Orrialde bat aukeratu&hellip;

en: Select a user
eu_ES: Hautatu erabiltzaile bat

en: Select all
eu_ES: Hautatu guztiak

en: Select an area to move this widget into:
eu_ES: Hautatu zein gunera mugitu widget hau:

en: Select an option&hellip;
eu_ES: Aukeratu option&hellip;

en: Select and crop
eu_ES: Hautatu eta moztu

en: Select audio
eu_ES: Hautatu audioa

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
eu_ES: Aukeratu widget-aren albo-barra eta baita albo-barra barruan izan behar duen kokalekua ere.

en: Select bulk action
eu_ES: Multzokako hautaketaren ekintza

en: Select categories&hellip;
eu_ES: Kategoriak aukeratu&hellip;

en: Select comment
eu_ES: Aukeratu iruzkina

en: Select file
eu_ES: Fitxategia Aukeratu

en: Select image
eu_ES: Hautatu irudia

en: Select language
eu_ES: Hizkuntza aukeratu

en: Select location
eu_ES: Hautatu kokalekua

en: Select logo
eu_ES: Logoa hautatu

en: Select none
eu_ES: Ez hautatu bat ere

en: Select options
eu_ES: Produktua aukeratu

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
eu_ES: &ldquo;%s&rdquo;(r)entzat aukerak hautatu

en: Select poster image
eu_ES: Poster irudia hautatu

en: Select shipping methods
eu_ES: Bidalketa metodoak aukeratu

en: Select some countries
eu_ES: Aukeratu herrialde batzuk

en: Select terms
eu_ES: Terminoak aukeratu

en: Select the access type of these keys.
eu_ES: Gako hauen atzipen mota aukeratu.

en: Select video
eu_ES: Hautatu bideoa

en: Select when the webhook will fire.
eu_ES: Webhook-a noiz jaurtiko den aukeratu.

en: Selected
eu_ES: Hautatua

en: Selected attribute term name.
eu_ES: Aukeratutako atributuaren terminoaren izena.

en: Selected countries
eu_ES: Aukeratutako herrialdeak

en: Selected media actions
eu_ES: Aukeratutako media ekintzak

en: Selected menus have been successfully deleted.
eu_ES: Hautatutako menuak ondo ezabatu dira.

en: Selection:
eu_ES: Hautapena:

en: Sell to all countries
eu_ES: Herrialde guztietan saldu

en: Selling location(s)
eu_ES: Salmenta lekua(k)

en: Send
eu_ES: Bidali

en: Send %s a link to reset their password. This will not change their password, nor will it force a change.
eu_ES: Bidali %s(er)i bere pasahitza berrezartzeko lotura. Honek ez du pasahitza aldatuko, edo ezta ere aldatzera behartuko.

en: Send Invitation
eu_ES: Gonbidapena bidali

en: Send Request
eu_ES: Eskaera bidali

en: Send Reset Link
eu_ES: Bidali berrabiarazte esteka

en: Send Trackbacks
eu_ES: Bidali aipuak

en: Send User Notification
eu_ES: Erabiltzaile jakinarazpena bidali

en: Send export link
eu_ES: Bidali Esportazio Esteka

en: Send password reset
eu_ES: Bidali pasahitza berrezarpena

en: Send personal data erasure confirmation email.
eu_ES: Bidali informazio pertsonala ezabatzeko berrespen e-posta.

en: Send personal data export confirmation email.
eu_ES: Bidali informazio pertsonala esportatzeko berrespen e-posta.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
eu_ES: Bidalketaren xehetasunak PayPal-era bidali fakturaziora bidali beharrean.

en: Send the new user an email about their account
eu_ES: Erabiltzaile berriari bere kontuari buruzko mezua bidali.

en: Send trackbacks to:
eu_ES: Bidali aipuak hona:

en: Sending email...
eu_ES: E-posta bidaltzen...

en: Seoul
eu_ES: Seul

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
eu_ES: Kodeak koma bidez bereiztu. Komodinak onartu, adibidez <code>P*</code> aukerak PE30-ekin bat egingo du. Baita onartu patroiren bat, adibidez <code>NG1___</code> aukerak NG1 1AA-rekin bat egingo du baina ez NG10 1AA emaitzarekin

en: Separate multiple URLs with spaces
eu_ES: Banatu URL ezberdinak hutsuneekin

en: Separate pattern categories with commas
eu_ES: Eredu kategoria ezberdinak komaz banandu

en: Separate tags with commas
eu_ES: Etiketak koma bidez bereizi

en: September
eu_ES: Iraila

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
eu_ES: Ira

en: Serbian
eu_ES: Serbiera

en: Serbian dinar
eu_ES: Serbiako dinarea

en: Serialized widget form data to encode into instance settings.
eu_ES: Widget-inprimakiko datu seriatuak instantziaren ezarpenetan kodetzeko.

en: Server
eu_ES: Zerbitzaria

en: Server address
eu_ES: Zerbitzariaren helbidea

en: Server architecture
eu_ES: Zerbitzariaren arkitektura

en: Server environment
eu_ES: Zerbitzariaren ingurunea

en: Server info
eu_ES: Zerbitzariaren Informazioa

en: Server info.
eu_ES: Zerbitzariaren Informazioa

en: Server response time could not be determined. Verify that loopback requests are working.
eu_ES: Ezin da zerbitzariaren erantzun-denbora zehaztu. Egiaztatu begizta lokal eskaera hauek funtzionatzen ari direla.

en: Server settings
eu_ES: Zerbitzariaren ezarpenak

en: Server version
eu_ES: Zerbitzariaren bertsioa

en: Session Tokens
eu_ES: Saioaren Tokenak

en: Session expired
eu_ES: Saioa iraungita

en: Sessions
eu_ES: Sesioak

en: Set New Password
eu_ES: Ezarri Pasahitz Berria.

en: Set a different content width for full size images.
eu_ES: Ezar ezazu zabalera desberdineko edukia tamaina osoko irudientzat.

en: Set as background
eu_ES: Ezarri atzeko planorako

en: Set as header
eu_ES: Ezarri goiburu bezala

en: Set image
eu_ES: Irudia ezarri

en: Set product image
eu_ES: Produktuaren irudia zehaztu

en: Set regular prices
eu_ES: Ohiko prezioak zehaztu

en: Set sale prices
eu_ES: Beherapen prezioak zehaztu

en: Set scheduled sale dates
eu_ES: Antolatutako merkealdi datak zehaztu

en: Set status
eu_ES: Ezarri egoera

en: Set up your Akismet account
eu_ES: Konfiguratu zure Akismet kontua

en: Set variation image
eu_ES: Aldera irudia zehaztu

en: Setting does not exist or is unrecognized.
eu_ES: Ezarpena ez da existitzen edo ez da ezagutzen.

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
eu_ES: Zure zuzeneko aurrebista prestatzen. Itxaron pixka bat.

en: Settings
eu_ES: Ezarpenak

en: Settings save failed.
eu_ES: Ezarpenak gordetzen huts egin du.

en: Settings saved and theme activated.
eu_ES: Ezarpenak gordeta eta itxura aktibatuta.

en: Settings saved.
eu_ES: Ezarpenak gordeta.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
eu_ES: Ordainketak

en: Settings.
eu_ES: Ezarpenak

en: Setup Wizard
eu_ES: Instalatzeko Morroia

en: Setup wizard
eu_ES: Instalatzeko Morroia

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
eu_ES: Zenbait WooCommerce luzapenek arazoak araztea errazten duten logak idatzi ditzakete. Direktorioan idazketa baimenak behar dira horretarako.

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
eu_ES: Pantaila honetako kutxa askok, zure edukia nola argitaratuko den ezarpenak dituzte, hauek barne:

en: Severely outdated SQL server
eu_ES: SQL zerbitzaria oso zaharkitua dago

en: Seychelles
eu_ES: Seychelleak

en: Seychellois rupee
eu_ES: Rupee Seychelloiarra

en: Share
eu_ES: Partekatu

en: Share Preview Link
eu_ES: Partekatu aurrebistaren esteka

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
eu_ES: Partekatu informazio biografikoa zure profila osatzeko. Hau publikoki erakuts liteke.

en: Share this:
eu_ES: Partekatu hau:

en: Sharing
eu_ES: Partekatzea

en: Sharing Buttons
eu_ES: Partekatzeko botoiak

en: Sharing options
eu_ES: Partekatze aukerak

en: Shift + Alt + letter:
eu_ES: Shift + Alt + hizkia:

en: Shift-click to edit this element.
eu_ES: Shift-klik elementu hau editatzeko.

en: Shift-click to edit this widget.
eu_ES: Erabili Maius-klik widget hau editatzeko

en: Ship to
eu_ES: Nora bidali

en: Ship to a different address?
eu_ES: Beste helbide batetara bidali behar da?

en: Ship to all countries
eu_ES: Herrialde guztietara igorri

en: Ship to all countries you sell to
eu_ES: Saltzen duzun herrialde guztietara bidali

en: Ship to specific countries only
eu_ES: Herrialde konkretuetara soilik bidali

en: Shipment Tracking
eu_ES: Bidalketaren jarraipena

en: Shipping | Shipping %d
eu_ES[0]: Bidalketa

en: Shipping Address
eu_ES: Bidalketa Helbidea

en: Shipping Address 2
eu_ES: Bidalketa helbidea 2

en: Shipping Label
eu_ES: Bidalketa etiketa

en: Shipping address
eu_ES: Bidalketa helbidea

en: Shipping address.
eu_ES: Bidalketa helbidea.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
eu_ES: Bidalketa helbidea: hau sartzeko eskatuko dizugu, horrela eskaria egin aurretik bidalketaren estimazioa egin ahal izango dugu eta eskaria bidali!

en: Shipping amount
eu_ES: Bidalketaren zenbatekoa

en: Shipping class
eu_ES: Bidalketa klasea

en: Shipping class ID.
eu_ES: Bidalketa klasearen IDa.

en: Shipping class costs
eu_ES: Bidalketa klasearen kostuak

en: Shipping class slug.
eu_ES: Bidalketa klaseaen slug-a.

en: Shipping classes
eu_ES: Bidalketa klaseak

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
eu_ES: Bidalketa metodo konkretu batzuek bidalketa klaseak erabiltzen dituzte antzeko produktuak multzokatzeko.

en: Shipping costs updated.
eu_ES: Bidalketa gastuak ongi eguneratu dira.

en: Shipping destination
eu_ES: Bidalketa helmuga

en: Shipping details
eu_ES: Bidalketaren xehetasunak

en: Shipping method
eu_ES: Bidalketa Metodoa

en: Shipping method ID.
eu_ES: Bidalketa Metodoaren ID.

en: Shipping method name.
eu_ES: Bidalketa moduaren izena.

en: Shipping method(s)
eu_ES: Bidalketa metodoa(k)

en: Shipping methods
eu_ES: Bidalketa metodoak

en: Shipping name
eu_ES: Bidalketa Izena

en: Shipping only
eu_ES: Bidalketa soilik

en: Shipping options
eu_ES: Bidalketa aukerak

en: Shipping tax amount
eu_ES: Bidalketa zergen zenbatekoa

en: Shipping tax class
eu_ES: Bidalketa zerga klasea:

en: Shipping tax class based on cart items
eu_ES: Bidalketa zerga klasea saskiko artikuluetan oinarritu

en: Shipping to %s
eu_ES: %s-(e)ra bidaltzen.

en: Shipping to %s.
eu_ES: %s(e)ra bidaltzea.

en: Shipping via %s
eu_ES: Bidali honela: %s

en: Shipping:
eu_ES: Bidalketa:

en: Shop
eu_ES: Denda

en: Shop Now
eu_ES: Erosi orain

en: Shop base
eu_ES: Dendaren oinarria

en: Shop base address
eu_ES: Dendaren helbidea

en: Shop base with category
eu_ES: Dendaren oinarria kategoriarekin

en: Shop now
eu_ES: Erosi orain

en: Shop page
eu_ES: Denda orrialdea

en: Shop page display
eu_ES: Denda Orrialdeko Bistaratzea

[ctx: Short for blue in RGB]
en: B
eu_ES: U

[ctx: Short for green in RGB]
en: G
eu_ES: B

[ctx: Short for red in RGB]
en: R
eu_ES: G

en: Shortcode
eu_ES: Kode-labur

en: Shortlink
eu_ES: Esteka laburra

en: Should work with most platforms.
eu_ES: Plataforma gehienetan funtzionatu beharko luke.

en: Show
eu_ES: Erakutsi

en: Show Artist Name in Tracklist
eu_ES: Artistaren izena erreprodukzio-zerrendan erakutsi

en: Show Avatars
eu_ES: Ikusi Avatar-ak

en: Show Blog on Dashboard
eu_ES: Erakutsi bloga arbelean

en: Show Details
eu_ES: Erakutsi xehetasunak

en: Show Images
eu_ES: Irudiak erakutsi

en: Show Link Description
eu_ES: Erakutsi estekaren deskripzioa

en: Show Link Image
eu_ES: Erakutsi irudirako esteka

en: Show Link Name
eu_ES: Erakutsi estekaren izena

en: Show Link Rating
eu_ES: Erakutsi estekaren puntuazioa

en: Show Toolbar when viewing site
eu_ES: Ikusi tresna-barra gunea bistaratzean

en: Show Tracklist
eu_ES: Pista zerrenda erakutsi

en: Show Video List
eu_ES: Bideo zerrenda erakutsi

en: Show advanced menu properties
eu_ES: Erakutsi menuaren propietate aurreratuak

en: Show all types
eu_ES: Mota guztiak erakutsi

en: Show as dropdown
eu_ES: Menu zabalgarri gisa erakutsi

en: Show categories
eu_ES: Atalak erakutsi

en: Show comments
eu_ES: Iruzkinak erakutsi

en: Show details
eu_ES: Erakutsi xehetasunak

en: Show header text with your image.
eu_ES: Erakutsi goiburuko testua zure irudiarekin batera.

en: Show hidden products
eu_ES: Erakutsi ezkutatutako produktuak

en: Show hierarchy
eu_ES: Erakutsi hierarkia

en: Show if is a compound tax rate.
eu_ES: Zerga tasa konposatua den ala ez erakutsi.

en: Show invisible characters
eu_ES: Ikusi ezin diren karaktereak erakutsi

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
eu_ES: Orriak

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
eu_ES: Argitalpenak

en: Show map
eu_ES: Erakutsi mapa:

en: Show more
eu_ES: Gehiago erakutsi

en: Show more comments
eu_ES: Erakutsi iruzkin gehiago

en: Show more details
eu_ES: Xehetasun gehiago erakutsi

en: Show next theme
eu_ES: Hurrengo itxura erakutsi

en: Show on front
eu_ES: Erakutsi portadan

en: Show on screen
eu_ES: Erakutsi pantailan

en: Show password
eu_ES: Erakutsi pasahitza

en: Show post counts
eu_ES: Erakutsi bidalketen zenbaketa

en: Show post options
eu_ES: Sarreraren aukerak erakutsi

en: Show previous theme
eu_ES: Aurreko itxura erakutsi

en: Show product counts
eu_ES: Produktu kopuruak erakutsi

en: Show products
eu_ES: Produktuak erakutsi

en: Show subcategories
eu_ES: Azpikategoriak erakutsi

en: Show tag counts
eu_ES: Erakutsi etiketen zenbaketa

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
eu_ES: Erantzun bakoitzaren egilearen ondoan onartutako erantzun kopurua erakutsi erantzunen zerrendaren orrialdean.

en: Show:
eu_ES: Erakutsi:

en: Showing all %d result | Showing all %d results
eu_ES[0]: Emaitza guzti %d erakusten
eu_ES[1]: %d emaitzak erakusten

en: Showing details for theme: %s
eu_ES: Erakutsi itxura honen xehetasunak: %s

en: Showing reports for:
eu_ES: Honentzako txostenak eraskuten:

en: Showing site views per hour for the last 48 hours. Click for full Site Stats.
eu_ES: Bisitaldi kopurua orduro azkeneko 48 ordutan. Klikatu Guneko Estatistika guztiak ikusteko.

en: Showing the single result
eu_ES: Emaitza bakarra erakusten

en: Shows if backorders are allowed.
eu_ES: Erreserbak ahalbidetzen diren edo ez erakusten du.

en: Shows if the product can be bought.
eu_ES: Produktua erosi daitekeen edo ez erakusten du.

en: Shows if the product is on backordered.
eu_ES: Produktua erreserbatuta dagoen edo ez erakusten du.

en: Shows if the product is on sale.
eu_ES: Produktua beheratuta dagoen ala ez erakusten du.

en: Shows if the product need to be shipped.
eu_ES: Produktua bidaltzea behar den ala ez erakusten du.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
eu_ES: Baloratzaileak produktua erosi duen edo ez erakusten du.

en: Shows if the variation can be bought.
eu_ES: Bariazioa erosi daitekeen edo ez erakusten du.

en: Shows if the variation is on backordered.
eu_ES: Bariazioa erreserbatuta dagoen edo ez erakusten du.

en: Shows if the variation is on sale.
eu_ES: Bariazioa beheratuta dagoen ala ez erakusten du.

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
eu_ES: WordPressek sarbidea behar duen direktorioetan idatzi dezakeen erakusten du.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
eu_ES: Produktuaren bidalketa zergapean dagoen ala ez adierazten du.

en: Shumen
eu_ES: Xumen

en: Sidebar
eu_ES: Albo-barra

en: Sidebar %d
eu_ES: Albo-barra %d

en: Sierra Leone
eu_ES: Sierra Leona

en: Sierra Leonean leone
eu_ES: Sierra Leonako Leonea

en: Sign Out
eu_ES: Amaitu Saioa

en: Sign Up
eu_ES: Izena Eman

en: Sign up
eu_ES: Izena eman

en: Sign up for a free blog
eu_ES: Doako bloga bat lortzeko izena eman

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
eu_ES: %s-en kontu bat lortzeko izena eman, API gako bat lortzeko.

en: Signups
eu_ES: Izen emateak

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
eu_ES: Baztertu ezazu ezer esan gabe zaborrik txarrena nik ikusi ere egin ez dezadan.

en: Silver
eu_ES: Zilarra

en: Simple product
eu_ES: Produktu sinplea

en: Since
eu_ES: Noiztik

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
eu_ES: Zure nabigatzaileak JavaScript ahalbidetzen ez duenez, edo desgaitua duzunez, mesedez ziurtatu %1$sEguneratu Guztira%2$s botoia klikatu duzula eskariarekin aurrera egin aurretik. Bestela, goian adierazitako kopurua baino gehiago kobra lekizuke.

en: Singapore
eu_ES: Singapur

en: Singapore dollar
eu_ES: Singapurreko dolarra

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
eu_ES: Sistan eta Baluchestan (سیستان و بلوچستان)

en: Site
eu_ES: Gunea

en: Site %d
eu_ES: %d gunea

en: Site Address
eu_ES: Gunearen Helbidea

en: Site Address (URL)
eu_ES: Gunearen helbidea (URLa)

en: Site Admin
eu_ES: Gunearen administrazioa

en: Site Editor
eu_ES: Gune-editorea

en: Site Health
eu_ES: Gunearen osasuna

[ctx: Site Health]
en: Info
eu_ES: Informazioa

[ctx: Site Health]
en: Status
eu_ES: Egoera

en: Site Health %s
eu_ES: Gunearen Osasuna %s

en: Site Health - %s
eu_ES: Gunearen Osasuna - %s

en: Site Health Info
eu_ES: Gunearen Osasun informazioa

en: Site Health Status
eu_ES: Gunearen Osasun egoera

en: Site ID must not be empty.
eu_ES: Gunearen IDa ezin da hutsik egon.

en: Site Icon
eu_ES: Gunearen ikonoa

en: Site Identity
eu_ES: Gunearen Identitatea

en: Site Language
eu_ES: Guneko hizkuntza

en: Site Name: %s
eu_ES: Gunearen izena: %s

en: Site Pages
eu_ES: Orriak

en: Site Preview
eu_ES: Gunearen aurreikuspena

en: Site Stats
eu_ES: Webgunearen estatistikak

en: Site Tagline
eu_ES: Gunearen eslogana

en: Site Title
eu_ES: Gunearen izenburua

en: Site URL
eu_ES: Gunearen URLa

en: Site URL.
eu_ES: Gunearen URLa

en: Site URLs could not be switched to HTTPS.
eu_ES: Gunearen URL-ak ezin dira HTTPS-ra aldatu.

en: Site URLs switched to HTTPS.
eu_ES: Gunearen URL-ak HTTPS-ra aldatuak.

en: Site Upload Space Quota
eu_ES: Fitxategiak kargatzeko gehienezko muga

en: Site count
eu_ES: Gune kopurua

en: Site does not exist.
eu_ES: Gunea ez da existitzen.

en: Site domain must not be empty.
eu_ES: Gunearen domeinua ezin da hutsik egon.

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
eu_ES: Gunearen osasun egiaztapenak aldizka eta automatikoki abiaraziko dira zure gunearen informazioa jasotzeko. <a href="%s">Gunearen osasun pantaila bisitatu</a> dezakezu orain zure guneari buruzko informazioa jasotzeko.

en: Site icon
eu_ES: Gunearen ikonoa

en: Site icon.
eu_ES: Gunearen ikonoa

en: Site logo.
eu_ES: Guneko logoa

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
eu_ES[0]: Gune-izenak gutxienez karaktere %s izan behar du.
eu_ES[1]: Gune-izenak gutxienez %s karaktere izan behar ditu.

en: Site name must be at least 4 characters.
eu_ES: Gune-izenak gutxienez 4 karaktere izan behar ditu.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
eu_ES: Guneen izenek hizki xeheak eta zenbakiak bakarrik izan ditzakete.

en: Site network ID must be provided.
eu_ES: Guneko sare IDa beharrezkoa da.

en: Site path must not be empty.
eu_ES: Gunearen bidea (path) ezin da hutsik egon.

en: Site tagline.
eu_ES: Gunearen eslogana.

en: Site title.
eu_ES: Gunearen izenburua.

en: Site visibility
eu_ES: Gunearen ikusgaitasuna

en: Site with the ID does not exist.
eu_ES: Gunea ID horrekin ez da existitzen.

en: Site: %s
eu_ES: Gunea: %s

en: Sites
eu_ES: Guneak

en: Size
eu_ES: Tamaina

en: Size in megabytes
eu_ES: Tamaina megabytetan.

en: Size:
eu_ES: Neurria:

en: Skip
eu_ES: Alde batera utzi

en: Skip Confirmation Email
eu_ES: Saltatu berrespenerako e-posta

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
eu_ES: Utzi mozteari, publikatu irudia den bezala

en: Skip cropping
eu_ES: Mozketa saltatu

en: Skip setup
eu_ES: Instalazioa saltatu

en: Skip this step
eu_ES: Urrats hau saltatu

en: Skip to content
eu_ES: Joan edukira

en: Skip to main content
eu_ES: Jauzi egin eduki nagusira

en: Skip to navigation
eu_ES: Nabidatzera joan

en: Skip to toolbar
eu_ES: Tresna-barrara saltatu

en: Slovak
eu_ES: Eslovakiera

en: Slovakia
eu_ES: Eslovakia

en: Slovenia
eu_ES: Eslovenia

en: Slovenian
eu_ES: Esloveniera

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
eu_ES: Lasai motel, ez dago posta berria horren sarri egiaztatu beharrik!

en: Slug
eu_ES: Slug-a

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
eu_ES: "%s" slug-a dagoeneko erabili da. Aldatu ezazu, mesedez.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
eu_ES: "%s" slug-a ez da onargarria termino erreserbatu bat delako. Aldatu ezazu, mesedez.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
eu_ES: "%s" slug-a luzeegia da (maximoa 28 karaktere dira). Laburtu ezazu, mesedez.

en: Slug automatically generated from the post title.
eu_ES: Bidalketaren izenburuan oinarrituz automatikoki sortutako slug-a.

en: Small
eu_ES: Txikia

en: Social Icons
eu_ES: Sare Sozialetako Ikonoak

en: Social Links Menu
eu_ES: Lotura sozialen menua

en: Software Name
eu_ES: Softwarearen izena

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
eu_ES[0]: Elementu %1$d saldu da azken %2$d egunetan
eu_ES[1]: %1$d elementu saldu dira azken %2$d egunetan

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
eu_ES: Salmentetan %1$s lortu dira azkeneko %2$d egunetan

en: Sold individually
eu_ES: Banakako salmenta

en: Sold individually?
eu_ES: Banaka saltzen da?

en: Solomon Islands
eu_ES: Solomon Irlak

en: Solomon Islands dollar
eu_ES: Solomon uharteetako dolarra

en: Somali shilling
eu_ES: Somaliako txelina

en: Some HTML tags are not permitted, including:
eu_ES: Ondoko HTML etiketak onartzen dira:

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
eu_ES: Iruzkin batzuk oraindik ez dira Akismet-ekin egiaztatu zaborra diren hala ez jakiteko. Moderatzeke markatu dira eta geroago automatikoki egiaztatuko dira.

en: Some data that describes the error your site encountered has been put together.
eu_ES: Zure guneak aurkitu duen errorea deskribatzen duen zenbait datu zenbait datu multzokatu dira.

en: Some files are not writable by WordPress:
eu_ES: Fitxategi batzuk ezin dira WordPressengatik idatziak izan:

en: Some of the theme.json settings.spacing.spacingScale values are invalid
eu_ES: theme.json fitxategiaren settings.spacing.spacingScale balio batzuk baliogabeak dira

en: Some screen elements can be shown or hidden by using the checkboxes.
eu_ES: Pantailako zenbait elementu kontrol-laukiak erabiliz erakutsi edo ezkutatu daitezke.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
eu_ES: Itxura batzuek goiburu irudi gehigarriak dakartzate. Irudi bat baino gehiago erakusten bazaizkizu, hautatu gogoko duzuna eta egin klik &#8220;Gorde aldaketak&#8221; botoian.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
eu_ES: Web zerbitzu batzuk, bidalketa zerbitzuak kasu, SOAP erabiltzen dute urruneko zerbitzarietatik informazioa eskuratzeko. FedEx-en zuzeneko bidalketa aurrekontuek SOAP instalatuta egotea behar dute, adibidez.

en: Someone
eu_ES: Norbait

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
eu_ES: Norbaitek pasahitz berria eskatu du hurrengo kontu honentzako %s gunean:

en: Someone has requested a password reset for the following account:
eu_ES: Norbaitek ondorengo kontuaren pasahitza berrezartzea eskatu du:

en: Something went wrong.
eu_ES: Zerbait gaizki joan da.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
eu_ES: Barkatu, arazo bat izan da kupoi hau ezabatzerakoan.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
eu_ES: Barkatu, "%s" produktua agortuta dago. Mesedez, eguneratu zure saskia eta saiatu berriz. Sentitzen ditugu sortutako eragozpenak.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
eu_ES: Barkatu, ez dago emaitzik. Saiatu beste gauza bat bilatzen.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
eu_ES: Barkatu, baina hemen ez dagoen zerbaiten bila zabiltza

en: Sorry, comments are closed for this item.
eu_ES: Barkatu, iruzkinak itxita daude elementu honetan.

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
eu_ES: Barkatu, iruzkinak ez daude baimenduta elementu honetarako.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
eu_ES: Barkatu, "%s" kupoia dagoeneko erabilia izan da eta ez da posible beste kupoiekin batera erabiltzea.

en: Sorry, deleting the term failed.
eu_ES: Terminoa ezabatzeak huts egin du.

en: Sorry, editing the term failed.
eu_ES: Terminoa aldatzeak huts egin du.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
eu_ES: Barkatu, badirudi ez dagoela ordainketa modu baliagarririk zure kokalekuan. Mesedez jarri kontaktuan gurekin laguntza behar baduzu edo bestelako moduren bat erabili nahiko bazenu.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
eu_ES: Barkatu, badirudi ez dagoela ordainketa modu baliagarririk zure herrialdean. Mesedez jarri kontaktuan gurekin laguntza behar baduzu edo bestelako moduren bat erabili nahiko bazenu.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
eu_ES: Barkatu, badirudi "%s" kupoia ez dela zuzena - ezabatua izan da zure eskaritik.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
eu_ES: Barkatu, badirudi "%s" kupoia ez dela zurea - zure eskaritik ezabatua izan da.

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
eu_ES: Barkatu, erabiltzailea spam bezala markatzea Gune-anitzean soilik dago onartua

en: Sorry, no posts matched your criteria.
eu_ES: Barkatu, ez dago zure bilaketa kriterioekin loturarik duen postik

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
eu_ES: Barkatu, aukeraketarekin bat datorren produkturik ez dago. Mesedez aukeratu bestelako konbinazioren bat.

en: Sorry, no such page.
eu_ES: Barkatu, ez dago halako orrialderik.

en: Sorry, no such post.
eu_ES: Bidalketa ez dago.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
eu_ES: Bidalketa mota honek ez du emandako taxonomia onartzen.

en: Sorry, revisions are disabled.
eu_ES: Berrikusketak desgaituta daude.

en: Sorry, site names must have letters too!
eu_ES: Gune-izenek letrak ere izan behar dituzte!

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
eu_ES: Barkatu, hutsen bat gertatu da.  Eskatutako alderaketa ezin izan da kargatu.

en: Sorry, that email address is already used!
eu_ES: Barkatu, e-posta helbide hori dagoeneko erabilita dago!

en: Sorry, that email address is not allowed!
eu_ES: Barkatu, e-posta helbide hori ez da onartzen!

en: Sorry, that site already exists!
eu_ES: Gune hori badago lehendik!

en: Sorry, that site is reserved!
eu_ES: Gune hori erreserbatuta dago!

en: Sorry, that username already exists!
eu_ES: Barkatu, erabiltzaile-izen hori dagoeneko existitzen da!

en: Sorry, that username is not allowed.
eu_ES: Barkatu, erabiltzaile-izen hori ez da zuzena.

en: Sorry, the category could not be created.
eu_ES: Barkatu, ezin izan da kategoria sortu

en: Sorry, the comment could not be updated.
eu_ES: Barkatu, ezin izan da iruzkina editatu.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
eu_ES: Klik egin duzun esteka zaharkituta dago. Hautatu beste aukera bat mesedez.

en: Sorry, the post could not be created.
eu_ES: Barkatu, ezin da bidalketa sortu.

en: Sorry, the post could not be deleted.
eu_ES: Barkatu, ezin izan da bidalketa ezabatu

en: Sorry, the post could not be updated.
eu_ES: Barkatu, ezin izan da bidalketa eguneratu.

en: Sorry, the term could not be created.
eu_ES: Barkatu, ezin izan da zure terminoa sortu.

en: Sorry, the user could not be updated.
eu_ES: Erabiltzailea ezin da eguneratu.

en: Sorry, the video at the supplied URL cannot be loaded. Please check that the URL is for a supported video file (%s) or stream (e.g. YouTube and Vimeo).
eu_ES: Barkatu, ezin dugu emandako URLko bideoa kargatu. Mesedez, egiaztatu URLa (%s) bideo fitxategi edo streaming (adibidez, YouTube eta Vimeo) bateragarri bati dagokiola.

en: Sorry, there has been an error.
eu_ES: Barkatu, errore bat egon da.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
eu_ES: Barkatu, kupoi hau ez da erabilgarria kategoria honekin: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
eu_ES: Barkatu, kupoi hau ezin daiteke produktu honekin erabili: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
eu_ES: Sentitzen dugu, kupoia ez da bateragarria zure saskiarekin.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
eu_ES: Barkatu, kupoi hau ez da erabilgarria dagoeneko beheratuak izan diren produktuetan.

en: Sorry, this download has expired
eu_ES: Barkatu, deskarga hau iraungitua izan da

en: Sorry, this method is not supported.
eu_ES: Barkatu, modu hau ez dago onartua.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
eu_ES: Barkatu, eskari hau baliogabea da eta ezin da ordaindua izan.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
eu_ES: Barkatu, produktu hau ezin daiteke erosi

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
eu_ES: Barkatu, produktu hau ez dago eskuragarri. Mesedez aukeratu bestelako konbinazio bat.

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
eu_ES: Barkatu, aipuak itxita daude elementu honetarako.

en: Sorry, usernames must have letters too!
eu_ES: Barkatu, erabiltzaile-izenek letrak ere izan behar dituzte!

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
eu_ES: Barkatu baina ez dugu "%1$s" produkturako eskaria burutzeko stock nahikorik (%2$s eskuragarri). Sentitzen dugu sortutako arazoengatik.

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu gune honen xehetasunak atzitu.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu bidalketa honen xehetasunak atzitu.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
eu_ES: Barkatu, ez duzu baimenik gunearen osasun informaziora sartzeko.

en: Sorry, you are not allowed to access the global styles on this site.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu gune honetako estilo globalak atzitu.

en: Sorry, you are not allowed to access the templates on this site.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu gune honetako txantiloiak atzitu.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
eu_ES: Barkatu, ez duzu sarrerarik orrialde honetara.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu erabiltzaile datuak atzitu gune honetan.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins.
eu_ES: Barkatu, ez duzu plugin hau aktibatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
eu_ES: Barkatu, ez duzu plugin hau aktibatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu kategoriarik gehitu.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
eu_ES: Emandako taxonomia bati terminoak gehitzeko baimenik ez duzu.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu estekarik gehitu gune honetan.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu sare honetan erabiltzailerik gehitu.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
eu_ES: Emandako taxonomia bati terminoak egokitzeko baimenik ez duzu.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
eu_ES: Barkatu, taxonomia honi ezin diozu terminorik esleitu.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
eu_ES: Barkatu, ez duzu emandako terminoak esleitzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
eu_ES: Barkatu, ez duzu termino hau esleitzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
eu_ES: Barkatu, ez duzu bidalketa honetan fitxategirik eransteko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to browse the block directory.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu bloke direktorioan nabigatu.

en: Sorry, you are not allowed to browse the local block pattern directory.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu bloke-ereduen karpeta lokaleko direktorioa arakatu.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
eu_ES: Barkatu, ez duzu iruzkin mota aldatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
eu_ES: Barkatu, erabiltzaile honekin ezin duzu orrialdearen egilerik aldatu.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
eu_ES: Barkatu, erabiltzaile honekin ezin duzu bidalketaren egilerik aldatu.

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
eu_ES: Barkatu, ez duzu bidalketa honetan iruzkinik egiteko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
eu_ES: Barkatu, ez duzu bidalketa honetan iruzkinik sortzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to create application passwords for this user.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu erabiltzaile honen aplikazio-pasahitza sortu.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
eu_ES: Barkatu, ez duzu erabiltzaile berririk sortzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
eu_ES: Barkatu, erabiltzaile honekin ezin duzu orrialderik sortu.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu orrialderik sortu gune honetan.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
eu_ES: Barkatu, ez duzu bidalketa mota honetako pasahitzez babestutako bidalketak sortzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
eu_ES: Barkatu, erabiltzaile honekin ezin duzu bidalketarik sortu.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu bidalketarik ez zirriborrorik sortu gune honetan.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
eu_ES: Barkatu, ez duzu bidalketa mota honetako bidalketa pribatuak sortzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu terminorik sortu taxonomia honetan.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
eu_ES: Barkatu, bidalketarik gabe ezin duzu iruzkinik sortu.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu erabiltzailerik sortu.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu goiburuak pertsonalizatu.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu gune hau pertsonalizatu.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu plugin hau desaktibatu.

en: Sorry, you are not allowed to delete application passwords for this user.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu erabiltzaile honen aplikazio-pasahitza ezabatu.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu gune honetan pluginik ezabatu.

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
eu_ES: Barkatu, ez duzu bidalketa honen berrikuspenak ezabatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
eu_ES: Barkatu, ez duzu erabiltzaile hori ezabatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu elementu hauek ezabatu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this application password.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu aplikazio-pasahitz hau ezabatu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu kategoriarik ezabatu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
eu_ES: Barkatu, ez duzu iruzkin hau ezabatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu elementu hau ezabatu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu orrialde hau ezabatu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu bidalketa hori ezabatu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu berrikusketa hau ezabatu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu gune hau ezabatu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
eu_ES: Barkatu, ez duzu termino hau ezabatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
eu_ES: Barkatu, ez duzu erabiltzaile hau ezabatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
eu_ES: Barkatu, ez duzu erabiltzaileak ezabatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to disable themes automatic updates.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu itxuren eguneraketa automatikoak desgaitu.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu hori egin.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
eu_ES: Barkatu, ez duzu iruzkinak egiteko '%s' editatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
eu_ES: Barkatu, bidalketa honetan ezin duzu iruzkinik editatu.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
eu_ES: Barkatu, ez duzu iruzkinak editatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
eu_ES: Barkatu, erabiltzaile honekin ezin duzu orrialderik editatu.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu orrialderik editatu.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
eu_ES: Barkatu, erabiltzaile honekin ezin duzu bidalketarik editatu.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu bidalketa mota honetako bidalketarik editatu.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
eu_ES: Ez duzu bidalketak editatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
eu_ES: Barkatu, ez duzu erabiltzaile honen rolak editatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu terminorik editatu taxonomia honetan.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
eu_ES: Barkatu, ez daukazu %s eremu pertsonalizatua editatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu gune honetako estekak editatu.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
eu_ES: Barkatu, gune honetan ezin dituzu itxuraren aukerak editatu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this application password.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu aplikazio-pasahitz hau editatu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
eu_ES: Barkatu, ez duzu aldaketa multzo hau editatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
eu_ES: Barkatu, ez duzu iruzkin hau editatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to edit this global style.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu estilo orokor hau editatu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu elementu hau editatu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu orrialde hau editatu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
eu_ES: Ez duzu bidalketa hau aldatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
eu_ES: Barkatu, ez duzu termino hau editatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu erabiltzaile hau editatu.

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu erabiltzailerik editatu.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu zure profila editatu.

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu itxuren eguneraketa automatikoak gaitu.

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
eu_ES: Barkatu, ez duzu gune honetako informazioa ezabatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu datu pertsonalik esportatu gune honetan.

en: Sorry, you are not allowed to export templates and template parts.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu txantiloirik esportatu.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu gune honetako edukia esportatu.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by capability.
eu_ES: Sentitzen dugu, erabiltzaileak ezin dira edukieraren arabera iragazi.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
eu_ES: Barkatu, ez duzu erabiltzaileak rolaren arabera iragazteko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
eu_ES: Barkatu, ez duzu erabiltzaileei rol hori emateko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu webgune honetara edukia inportatu.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu gune honetan pluginik instalatu.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu gune honetan itxurarik instalatu.

en: Sorry, you are not allowed to list application passwords for this user.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu erabiltzaile honen aplikazio-pasahitza zerrendatu.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
eu_ES: Barkatu, ez duzu erabiltzaileak zerrendatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
eu_ES: Barkatu, ez duzu bidalketak itsaskorrak bihurtzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu proxy bidez oEmbed eskaerarik egin.

en: Sorry, you are not allowed to manage application passwords for this user.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu erabiltzaile honen aplikazio-pasahitza kudeatu.

en: Sorry, you are not allowed to manage block types.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu bloke motak kudeatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu sareko pluginak kudeatu.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu gune honetako aukerak kudeatu.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu gune honetan pluginik kudeatu.

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu bidalketaren egoerak kudeatu.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu gune honen pribatutasuna kudeatu.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
eu_ES: Barkatu, ez duzu taxonomia honetan terminoak ezabatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to manage this plugin.
eu_ES: Barkatu, ez duzu mezu hau eguneratzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to manage widgets on this site.
eu_ES: Barkatu! Ezin dituzu gune honen widgetak kudeatu.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu iruzkin hau moderatu edo editatu.

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu pluginak aldatu.

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu iruzkinik editatu.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu gune honetan erregistratu gabeko ezarpenik aldatu.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu elementu hau zakarrontzira bota.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
eu_ES: Barkatu, ez duzu erabiltzaileak parametro horren arabera ordenatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu ekintza hau egikaritu.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
eu_ES: Ez daukazu gune honetan bidalketak egiteko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu zirriborrorik aurreikusi.

en: Sorry, you are not allowed to process remote URLs.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu urruneko URLak prozesatu.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
eu_ES: Ez daukazu gune honetan orrialdeak argitaratzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
eu_ES: Barkatu, ez duzu bidalketa mota honetako bidalketak argitaratzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
eu_ES: Ez duzu gune honetan bidalketak argitaratzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu orrialde hau argitaratu.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu bidalketa hau argitaratu.

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
eu_ES: Barkatu, ez zaude baimenduta parametro honen bidez erabiltzaileak bilatzeko.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu blokeak irakurri erabiltzaile honekin.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu bidalketa honetako blokeak irakurri.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu iruzkinik irakurri bidalketarik gabe.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
eu_ES: Barkatu, ez duzu iruzkin honen bidalketa irakurtzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to read this application password.
eu_ES: Barkatu, ezin duzi aplikazio-pasahitz hau irakurri.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
eu_ES: Barkatu, ez duzu iruzkin hau irakurtzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
eu_ES: Barkatu, ez duzu erabiltzailerik ezabatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu elementu hau zakarrontzitik berreskuratu.

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu elementu hau gehitu.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu kontrola hartu.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu aukerak eguneratu.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu gune honetan pluginik eguneratu.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
eu_ES: Barkatu, ez duzu erabiltzaile honekin bidalketak eguneratzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to update this site to HTTPS.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu gune hau HTTPS-ra eguneratu.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu fitxategirik igo.

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
eu_ES: Barkatu, ez duzu gune honetara mediarik igotzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
eu_ES: Barkatu, ez duzu bidalketa honetara mediarik igotzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu fitxategi-mota hau igo.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu bidalketa honen automatikoki gordetakoak ikusi.

en: Sorry, you are not allowed to view menu items.
eu_ES: Barkatu, ez duzu menuko elementuak ikusteko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to view menu locations.
eu_ES: Barkatu, ez duzu menu kokalekuak ikusteko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to view menus.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu menuak ikusi.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
eu_ES: Barkatu, ez duzu bidalketa honen berrikuspenak ikusteko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to view terms for this post.
eu_ES: Barkatu, ez duzu bidalketa honen terminoak ikusteko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to view the active theme.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu aktibo dagoen itxura ikusi.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block pattern categories.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu erregistratutako bloke-ereduen kategoriak ikusi.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block patterns.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu erregistratutako bloke-ereduak ikusi.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu itxurak ikusi.

en: Sorry, you are not allowed to view this global style.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu estilo orokor hau ikusi.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu elementu hau ikusi.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu itxurak aurreikusi aldaketak programatuta edo zirriborro bezala gordeta daudenean. Mesedez argitaratu zure aldaketak edo itxaron besteek argitaratu arte itxura berriak aurreikusteko.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
eu_ES: Ezin duzu bidalketa pribatu bat nabarmendu.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
eu_ES: Barkatu, fitxategi hau jaisteko limitera iritsi zara

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
eu_ES: Barkatu, %srentzako zure biltegi-esleipena erabili duzu. Mesedez ezabatu fitxategi batzuk beste batzuk igo ahal izateko.

en: Sorry, you may not use that site name.
eu_ES: Ezin duzu gune-izen hori erabili.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
eu_ES: Gune honetan bidalketak editatzeko baimena behar duzu kategoriak ikus ahal izateko.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
eu_ES: Gune honetan bidalketak editatzeko baimena behar duzu etiketak ikusi ahal izateko.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
eu_ES: Barkatu, saioa hasi behar duzu iruzkina egiteko.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
eu_ES: Barkatu, iruzkin bati erantzun ahal izateko saioa hasi behar duzu.

en: Sorry, your session has expired.
eu_ES: Barkatu, zure saioa iraungitu da.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
eu_ES: Barkatu, saioa amaitua izan da. <a href="%s" class="wc-backward">Sarrerara itzuli</a>

en: Sort Order:
eu_ES: Hurrenkera:

en: Sort ascending.
eu_ES: Goranzko ordena.

en: Sort by average rating
eu_ES: Puntuazioaren arabera

en: Sort by latest
eu_ES: Berrienaren arabera

en: Sort by most recent
eu_ES: Berrienak lehenengo

en: Sort by popularity
eu_ES: Ospearen arabera

en: Sort by price (asc)
eu_ES: Prezioaren arabera (goranzkoa)

en: Sort by price (desc)
eu_ES: Prezioaren arabera (beheranzkoa)

en: Sort by price: high to low
eu_ES: Prezioaren arabera: garestitik merkera

en: Sort by price: low to high
eu_ES: Prezioaren arabera: merketik garestira

en: Sort by tax class.
eu_ES: Zerga motaren arabera ordenatua.

en: Sort by:
eu_ES: Hurrenkera:

en: Sort code
eu_ES: Erakunde kodea

en: Sort collection by comment attribute.
eu_ES: Ordenatu bilduma iruzkin-atributuaren arabera.

en: Sort collection by object attribute.
eu_ES: Ordenatu bilduma objektu atributuaren arabera.

en: Sort collection by post attribute.
eu_ES: Ordenatu bilduma bidalketa-atributuaren arabera.

en: Sort collection by term attribute.
eu_ES: Ordenatu bilduma terminoaren atributuaren arabera.

en: Sort collection by user attribute.
eu_ES: Ordenatu bilduma erabiltzaile-atributuaren arabera.

en: Sort descending.
eu_ES: Beheranzko ordena.

[ctx: Sorting order]
en: Order
eu_ES: Ordena

en: Source
eu_ES: Iturria

en: Source code
eu_ES: Iturburu-kodea

en: Source of a customized template
eu_ES: Pertsonalizatutako txantiloiaren iturria

en: Source of template
eu_ES: Txantiloiaren jatorria

en: Source:
eu_ES: Iturria

en: Source: %s
eu_ES: Iturburua: %s

en: South Africa
eu_ES: Hego Afrika

en: South African rand
eu_ES: Rand hego afrikarra

en: South America
eu_ES: Hego Amerika

en: South Australia
eu_ES: Australia hegoaldea

en: South Carolina
eu_ES: Hego Carolina

en: South Cotabato
eu_ES: Hego Cotabato

en: South Dakota
eu_ES: Hego Dakota

en: South Georgia
eu_ES: Hego Georgia

en: South Georgia/Sandwich Islands
eu_ES: Hegoaldeko Georgiak/Sandwitch Irlak

en: South Korea
eu_ES: Hego Korea

en: South Korean won
eu_ES: Won hego korearra

en: South Pole
eu_ES: Hego Polo

en: South Sudan
eu_ES: Sudan Hegoaldea

en: South Sudanese pound
eu_ES: Hego Sudaneko libra

en: Southern Leyte
eu_ES: Hegoaldeko Leyte

en: Spain
eu_ES: Espainia

en: Spam
eu_ES: Zaborra

en: Spam Blocked
eu_ES: Blokeatutako zaborra

en: Spam blocked | Spam blocked
eu_ES[0]: Blokeatutako zaborra

en: Spam it: %s
eu_ES: Zabor posta deklaratu: %s

en: Spanish
eu_ES: Gaztelania

en: Special
eu_ES: Berezia

en: Special character
eu_ES: Karaktere berezia

en: Specific Countries
eu_ES: Herrialde espezifikoak

en: Specified file failed upload test.
eu_ES: Zehaztutako fitxategiak igoera-froga ez du gainditu.

en: Speed
eu_ES: Abiadura

en: Split table cell
eu_ES: Zelda banatu

en: Sport
eu_ES: Kirola

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Kalkulu orria <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Kalkulu orriak <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
eu_ES: Kalkulu orriak

en: Square
eu_ES: Karratua

en: Sri Lankan rupee
eu_ES: Sri Lankako rupia

en: St Helena
eu_ES: Santa Helena

en: Standard
eu_ES: Estandarra

en: Standard Editor
eu_ES: Oinarrizko Editorea

en: Standard rate
eu_ES: Tasa estandarra

en: Standard rates
eu_ES: Tarifa estandarrak

en: Standard time begins on: %s.
eu_ES: Ordu arrunta egun honetan hasten da: %s

en: Standard time begins on: <code>%s</code>.
eu_ES: Ordu estandarraren hasiera: <code>%s</code>.

en: Start
eu_ES: Hasi

en: Start Customizing
eu_ES: Hasi pertsonalizatzen

en: Start Date
eu_ES: Hasiera-data

en: Start date:
eu_ES: Hasiera-data

en: Start writing or type / to choose a block
eu_ES: Hasi idazten edo idatzi / blokea aukeratzeko

en: Starting Coordinates:
eu_ES: Hasiera-koordenatuak:

en: State
eu_ES: Estatua

en: State / County
eu_ES: Estatua / Herrialdea

en: State / County or state code
eu_ES: Estatu/Konderri edo estatu kodea

en: State / Zone
eu_ES: Estatua / Zonaldea

en: State code
eu_ES: Estatu kodea

en: State of the comment.
eu_ES: Iruzkinaren egoera.

en: State/County
eu_ES: Estatua / Herrialdea

en: Statistics
eu_ES: Estatistikak

en: Stats
eu_ES: Estatistikak

en: Stats response could not be decoded.
eu_ES: Estatistiken erantzuna ezin da dekodetu.

[ctx: Stats: module row header for authors.]
en: Author
eu_ES: Egilea

[ctx: Stats: module row header for links in posts.]
en: Link
eu_ES: Esteka

[ctx: Stats: module row header for number of clicks on a given link in a post.]
en: Clicks
eu_ES: Klikak

[ctx: Stats: module row header for publicize service.]
en: Service
eu_ES: Zerbitzua

[ctx: Stats: title of module]
en: Authors
eu_ES: Egileak

[ctx: Stats: title of module]
en: Tags & categories
eu_ES: Etiketak eta kategoriak

[ctx: Stats: title of module]
en: Videos
eu_ES: Bideoak

en: Status
eu_ES: Egoera

en: Status is forbidden.
eu_ES: Egoera debekatuta dago.

en: Status of sidebar.
eu_ES: Albo-barra egoera.

en: Status of template.
eu_ES: Txantiloiaren egoera.

en: Status:
eu_ES: Egoera:

en: Step
eu_ES: pausu

en: Step %d
eu_ES: %d hurratsa

en: Stick this post to the front page
eu_ES: Finkatu bidalketa hau azaleko orrialdean

en: Sticky
eu_ES: Itsaskorra

en: Sticky Post
eu_ES: Bidalketa itsaskorra

en: Stock Keeping Unit
eu_ES: Stock jarraipen unitatea

en: Stock Status
eu_ES: Stockaren egoera

en: Stock display format
eu_ES: Stocka bistaratzeko formatua

en: Stock management at variation level.
eu_ES: Aukera hau gaitu stock kudeaketa bariazio mailan gaitzeko.

en: Stock qty
eu_ES: Stock kop.

en: Stock quantity
eu_ES: Stock kopurua

en: Stock quantity.
eu_ES: Stock kopurua.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
eu_ES: Stock kopurua. Hau produktu aldagarri bat bada, balio hau aldaera guztien stocka kontrolatzeko erabiliko da, aldaera mailako stocka definitu ezean.

en: Stock status
eu_ES: Stockaren egoera

en: Storage Space
eu_ES: Biltegiratze tokia

en: Store
eu_ES: Denda

en: Store Address
eu_ES: Dendaren helbidea

en: Store notice
eu_ES: Dendaren oharra

en: Store uploads in this folder
eu_ES: Igotako fitxategiak karpeta honetan gorde

en: Storefront is an intuitive, flexible and <strong>free</strong> WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
eu_ES: Storefront WooCommerce eta bezero-aldeko hedapen erabilienekin integrazio sakona eskaintzen duen <strong>doako</strong> WordPress itxura intuitibo eta malgu bat da.

en: Street address
eu_ES: Helbidea

en: Strength indicator
eu_ES: Sendotasun-adierazlea

en: Strictness
eu_ES: Zorroztasuna

en: Strikethrough
eu_ES: Marratua

en: Style
eu_ES: Estiloa

en: Style Variations
eu_ES: Estilo aldaerak

en: Styles
eu_ES: Estiloak

en: Stylesheet is missing.
eu_ES: Estilo-orria falta da.

en: Stylesheet is not readable.
eu_ES: Estilo-orria irakurgaitza da.

en: Sub-directory Installation
eu_ES: Azpi-direktorioaren instalazioa

en: Sub-domain Installation
eu_ES: Azpi-domeinuaren instalazioa

en: Subcategories
eu_ES: Azpikategoriak

en: Subject
eu_ES: Gaia

en: Submit
eu_ES: Bidali

en: Submit Comment
eu_ES: Erantzuna bidali

en: Submit Reply
eu_ES: Erantzuna bidali

en: Submit for Review
eu_ES: Bidali berrikuspenerako

en: Submitted on
eu_ES: Noiz bidalita

en: Submitted on: %s
eu_ES: Bidalketa data: %s

en: Subscribe
eu_ES: Harpidetu

en: Subscribed On
eu_ES: Noiz harpidetua

en: Subscribed!
eu_ES: Harpidetua!

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
eu_ES: Harpidedunek iruzkinak irakurri, iruzkinak egin, buletinak jaso e.a. egin dezakete baina ezin dute gunearen eduki arrunta sortu.

en: Subscript
eu_ES: Azpi-indizea

en: Subscription Details
eu_ES: Harpidetzaren xehetasunak

en: Subscription Type
eu_ES: Harpidetza-mota

en: Subscriptions for "%s" are not available.
eu_ES:  "%s"-(e)rako harpidetza ez dago eskuragarri.

en: Subtitles
eu_ES: Azpitituluak

en: Subtotal
eu_ES: Batura partziala

en: Subtotal:
eu_ES: Guztizko partziala:

en: Suburb
eu_ES: Aldiri

en: Success!
eu_ES: Eginda!

en: Sudanese pound
eu_ES: Sudango libra

en: Suggested embed #%d
eu_ES: Gomendatutako kapsula #%d

en: Suggested height is %s.
eu_ES: Gomendatutako altuera %s da.

en: Suggested image #%d
eu_ES: Gomendatutako irudia #%d

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
eu_ES: Iradokitako irudi neurriak: %1$s bider %2$s pixel.

en: Suggested media
eu_ES: Gomendatutako media fitxategiak

en: Suggested text:
eu_ES: Iradokitako testua:

en: Suggested width is %s.
eu_ES: Gomendatutako zabalera %s da.

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
eu_ES: Suhosin PHP instalazioetarako babespen sistema aurreratu bat da. Zure zerbitzariak alde batetik PHP aplikazioetan ezagunak diren zenbait arazoren aurka eta bestetik aplikazio hauetan eta PHP nukleoan bertan egon daitezkeen ahultasun ezezagunen aurka babesteko diseinatu zen. Zure zerbitzarian aktibatuta badago, Suhosin datu bidalketa limiteak inkrementatzeko konfiguratu behar izatea gerta daiteke.

en: Sum of all taxes.
eu_ES: Zerga guztien batuketa.

en: Sum of line item taxes only.
eu_ES: Soilik lerroko produktuen tasen batuketa.

en: Summary
eu_ES: Laburpena

en: Sun
eu_ES: ig.

en: Sunday
eu_ES: Igandea

[ctx: Sunday initial]
en: S
eu_ES: I

en: Sunset
eu_ES: Ilunabarra

en: Superscript
eu_ES: Goi-indizea

en: Support
eu_ES: Laguntza

en: Supported post types
eu_ES: Onartutako bidalketa motak

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
eu_ES: Ondoko ordezkapen adierazpenak onartzen ditu: <code>[kop]</code> = artikulu kopurua, <code>[kostua]</code> = artikuluen kostua, <code>[tasa ehuneko="10" tasa_minimoa="20"]</code> = ehunekoan oinarritutako tasa.

en: Surigao del Norte
eu_ES: Iparraldeko Surigao

en: Surigao del Sur
eu_ES: Hegoaldeko Surigao

en: Suriname
eu_ES: Surinam

en: Surinamese dollar
eu_ES: Dolare Surinamesea

en: Suspended
eu_ES: Bertan behera utzita

en: Svalbard and Jan Mayen
eu_ES: Svalbard eta Jan Mayen

en: Swahili
eu_ES: Swahilia

en: Swazi lilangeni
eu_ES: Swaziko lilangenia

en: Swaziland
eu_ES: Swazilandia

en: Sweden
eu_ES: Suedia

en: Swedish
eu_ES: Suediera

en: Swedish krona
eu_ES: Krona suediarra

en: Swiss franc
eu_ES: Suitzako frankoa

en: Switch Site
eu_ES: Aldatu gunea

en: Switch up your site&#8217;s look & feel with Styles
eu_ES: Aldatu zure gunearen itxura eta sentsazioa Estiloekin

en: Switzerland
eu_ES: Suitza

en: Syndication feeds show the most recent
eu_ES: Erakutsi sindikazio-jarioetan azken

en: Syntax Highlighting
eu_ES: Sintaxi-nabarmentzea

en: Syria
eu_ES: Siria

en: Syrian pound
eu_ES: Siriako libra

en: System status
eu_ES: Sistemaren Egoera

en: Table cell properties
eu_ES: Taula gelaxken propietateak

en: Table does not exist
eu_ES: Taula ez da existitzen

en: Table of Contents
eu_ES: Aurkibidea

en: Table ordered by Author.
eu_ES: Taula egilearen arabera ordenatua.

en: Table ordered by Comment Author.
eu_ES: Taula egilearen iruzkinaren arabera ordenatua.

en: Table ordered by Comments.
eu_ES: Taula iruzkinen arabera ordenatua.

en: Table ordered by Date.
eu_ES: Taula dataren arabera ordenatua.

en: Table ordered by Description.
eu_ES: Taula deskribapenaren arabera ordenatua

en: Table ordered by E-mail.
eu_ES: Taula e-postaren arabera ordenatua.

en: Table ordered by File Name.
eu_ES: Taula fitxategi-izenaren arabera ordenatua.

en: Table ordered by Hierarchical Menu Order and Title.
eu_ES: Taula menuaren orden eta izenburu hierarikoaren arabera ordenatua.

en: Table ordered by Last Updated.
eu_ES: Taula azken eguneraketaren arabera ordenatua.

en: Table ordered by Links.
eu_ES: Taula esteken arabera ordenatua.

en: Table ordered by Name.
eu_ES: Taula izenaren arabera ordenatua.

en: Table ordered by Post Replied To.
eu_ES: Taula zein bidalketari erantzun zitzaionaren arabera ordenatua.

en: Table ordered by Posts Count.
eu_ES: Taula bidalketa-kontaketaren arabera ordenatua.

en: Table ordered by Rating.
eu_ES: Taula balorazioaren arabera ordenatua.

en: Table ordered by Site Domain Name.
eu_ES: Taula gunearen domeinu izenaren arabera ordenatua.

en: Table ordered by Site Path.
eu_ES: Taula gunearen bidearen arabera ordenatua.

en: Table ordered by Site Registered Date.
eu_ES: Taula gunearen erregistratze dataren arabera ordenatua.

en: Table ordered by Slug.
eu_ES: Taula slug-aren arabera ordenatua.

en: Table ordered by Theme Name.
eu_ES: Taula itxuraren arabera ordenatua.

en: Table ordered by Title.
eu_ES: Taula izenburuaren arabera ordenatua.

en: Table ordered by URL.
eu_ES: Taula URL-aren arabera ordenatua.

en: Table ordered by Uploaded To.
eu_ES: Taula nora igo denaren arabera ordenatua.

en: Table ordered by User Registered Date.
eu_ES: Taula erabiltzaileraren izen-ematearen arabera ordenatua.

en: Table ordered by Username.
eu_ES: Taula erabiltzaile-izenaren arabera ordenatua.

en: Table ordered by Visibility.
eu_ES: Taula ikusgaitasunaren arabera ordenatua.

en: Table ordered hierarchically.
eu_ES: Taulka hierarkikoki ordenatua.

en: Table properties
eu_ES: Taularen propietateak

en: Table row properties
eu_ES: Taula errenkaden propietateak

en: Tablet
eu_ES: Tableta

en: Tag
eu_ES: Laburpen hitza

en: Tag Cloud
eu_ES: Etiketen hodeia

en: Tag ID.
eu_ES: Etiketa IDa.

en: Tag added.
eu_ES: Etiketa gehituta.

en: Tag deleted.
eu_ES: Etiketa ezabatuta.

en: Tag name.
eu_ES: Etiketa-izena.

en: Tag not added.
eu_ES: Etiketa ez da gehitu.

en: Tag not updated.
eu_ES: Etiketa ez da eguneratu.

en: Tag slug.
eu_ES: Etiketa slug-a.

en: Tag updated.
eu_ES: Etiketa eguneratuta.

en: Tag: | Tags:
eu_ES[0]: Etiketa:
eu_ES[1]: Etiketak:

en: Tag: %s
eu_ES: Etiketa: %s

en: Tagalog
eu_ES: Tagaloa

en: Tagged
eu_ES: Laburpen hitzak

en: Tagline
eu_ES: Eslogana

en: Tags
eu_ES: Etiketak

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
eu_ES: Hautatutako etiketa batzuk kategoriak bihur daitezke <a href="%s">Kategoria eta etiketa bihurgailua</a> erabiliz.

en: Tags deleted.
eu_ES: Etiketak ezabatuta.

en: Tags indicating styles and features of the theme.
eu_ES: Itxuraren estilo eta ezaugarriak adierazten dituzten etiketak.

en: Tags list
eu_ES: Etiketa zerrenda

en: Tags list navigation
eu_ES: Etiketa zerrendaren nabigazioa

en: Tags:
eu_ES: Laburpen hitzak:

en: Tags:
eu_ES: Etiketak:

en: Tags: %s
eu_ES: Laburpen hitzak: %s

en: Tajikistani somoni
eu_ES: Tajikistango somonia

en: Take a look at the <strong>%1$d item</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>. | Take a look at the <strong>%1$d items</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>.
eu_ES[0]: Emaiozu begiratu bat <strong>%1$d elementuari</strong> <a href="%2$s">gunearen osasun pantailan</a>.
eu_ES[1]: Emaiozu begiratu bat <strong>%1$d elementuei</strong> <a href="%2$s">gunearen osasun pantailan</a>.

en: Take over
eu_ES: Kontrola hartu

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
eu_ES: Hitz egin zure ostalariarekin PHPrentzako OpenSSL euskarriari buruz.

en: Talk to your web host about supporting HTTPS for your website.
eu_ES: Hitzegin zure web ostalariarekin zure webgunearentzat HTTPS onartzearen inguruan.

en: Tan
eu_ES: Marroiska

en: Tanzanian shilling
eu_ES: Tanzaniako txelina

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
eu_ES: Egin klik itxuran edo jarri sagua gainean itxuraren gainean zuzeneko aurrebista ikusteko eta itxuraren aukerak beste leiho baten eta pantaila osoan aldatzeko. Itxuraren xehetasunen pantailan ere baduzu aurreikusteko aukera. Instalatutako edozein itxuraren aurrebista ikusi dezakezu horrela.

en: Target
eu_ES: Helburua

en: Tarlac
eu_ES: Tarlak

en: Tax
eu_ES: Zerga

en: Tax amount
eu_ES: Zergen zenbatekoa

en: Tax class
eu_ES: Zerga klasea

en: Tax class already exists
eu_ES: Zerga klase hori dagoeneko existitzen da

en: Tax class name.
eu_ES: Zerga klasearen izena.

en: Tax class of fee.
eu_ES: Kuotaren zerga klasea.

en: Tax class.
eu_ES: Zerga klasea.

en: Tax lines data.
eu_ES: Zerga lerroen data.

en: Tax name
eu_ES: Zerga izena

en: Tax options
eu_ES: Zerga aukerak

en: Tax priority.
eu_ES: Zergaren lehentasuna.

en: Tax rate ID: %s
eu_ES: Zerga-tasa IDa: %s

en: Tax rate code.
eu_ES: Zerga tasen kodea.

en: Tax rate label.
eu_ES: Zerga tasen etiketa.

en: Tax rate name.
eu_ES: Zerga tasaren izena.

en: Tax rates successfully deleted
eu_ES: Zerga-tasak ondo ezabatu dira

en: Tax status
eu_ES: Zerga egoera

[ctx: Tax status]
en: None
eu_ES: Bat ere ez

en: Tax status of fee.
eu_ES: Kuotaren zerga estatusa.

en: Tax status.
eu_ES: Zerga egoera.

en: Tax subtotal.
eu_ES: Zerga subtotala.

en: Tax total (not including shipping taxes).
eu_ES: Zerga totala (bidalketa zergak gehitu Gabe)

en: Taxable
eu_ES: Zergapeko

en: Taxes
eu_ES: Zergak

en: Taxes by code
eu_ES: Zergak kodearen arabera

en: Taxes by date
eu_ES: Zergak dataren arabera

en: Taxes do not support trashing.
eu_ES: Zergak ezin dezakete ezabatu.

en: Taxonomies associated with post type.
eu_ES: Bidalketa motari loturiko taxonomiak.

en: Taxonomy
eu_ES: Taxonomia

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
eu_ES: Taxonomia izenak 1 eta 32 karaktere artekoak izan behar dira.

en: Taxonomy:
eu_ES: Taxonomia:

en: Tehran
eu_ES: Teheran

en: Template
eu_ES: Txantiloia

en: Template Editing
eu_ES: Txantiloi edizioa

en: Template Part Area
eu_ES: Txantiloi zatiaren eremua

en: Template Part Areas
eu_ES: Txantiloi zatiaren eremuak

en: Template Parts
eu_ES: Txantiloi zatiak

en: Template archives
eu_ES: Txantiloi-artxiboak

en: Template file copied to theme.
eu_ES: Txantiloi fitxategia konposiziora gehitua

en: Template file deleted from theme.
eu_ES: Txantiloi fitxategia ezabatua izan da konposiziotik

en: Template for %s
eu_ES: Txantiloia %s-(r)entzat

en: Template is missing. Standalone themes need to have a %1$s or %2$s template file. <a href="%3$s">Child themes</a> need to have a %4$s header in the %5$s stylesheet.
eu_ES: Txantiloia falta da. Txantiloi independienteek gutxienez %1$s edo %2$s txantiloi-fitxategi bat izan behar dute. <a href="%3$s">Haur-itxurek</a> %4$s estilo-orrian txantiloi goiburua izan behar dute %5$s estilo-orrian.

[ctx: Template name]
en: Front Page
eu_ES: Azaleko orrialdea

[ctx: Template name]
en: Index
eu_ES: Indizea

[ctx: Template name]
en: Pages
eu_ES: Orrialdeak

[ctx: Template name]
en: Single Posts
eu_ES: Bidalketa bakarra

[ctx: Template name]
en: Taxonomy
eu_ES: Taxonomia

en: Template part archives
eu_ES: Txantiloi zatien artxiboak

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
eu_ES: Txantiloia ezabatu egin da edo ez dago eskuragarri: %s

en: Template parts list
eu_ES: Txantiloi zatien zerrenda

en: Template parts list navigation
eu_ES: Txantiloi zatien zerrendako nabigazioa

en: Template parts to include in your templates.
eu_ES: Zure txantiloietan gehitzeko txantiloi-zatiak.

en: Templates
eu_ES: Txantiloiak

en: Templates based on theme files can't be removed.
eu_ES: Itxura-fitxategietan oinarritutako txantiloiak ezin dira ezabatu.

en: Templates list
eu_ES: Txantiloi zerrenda

en: Templates list navigation
eu_ES: Txantiloi zerrenden nabigazioa

en: Templates to include in your theme.
eu_ES: Zure itxuran gehitzeko txantiloiak.

en: Temporarily disabled.
eu_ES: Aldi baterako desgaituta.

en: Term ID
eu_ES: Terminoaren IDa

en: Term ID List
eu_ES: Terminoen identifikatzaileen zerrenda

en: Term ID Taxonomy Query
eu_ES: Terminoaren identifikatzailearen Taxonomiaren Kontsulta

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
eu_ES: Terminoaren IDa taxonomia bat baino gehiagoren artean partekatzen da.

en: Term IDs.
eu_ES: Termino identifikatzaileak.

en: Term counts
eu_ES: Termino kopuruak

en: Term does not exist.
eu_ES: Terminoa ez da existitzen.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
eu_ES: Terminoaren meta ezin da gehitu taxonomien artean partekatzen diren terminoen artean.

en: Term name.
eu_ES: Termino izena.

en: Terms
eu_ES: Terminoak

en: Terms and conditions
eu_ES: Terminoak eta Baldintzak

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
eu_ES: Terminoek ez dute zakarrontzira botatzerik onartzen. Ezarri '%s' ezabatzeko.

en: Terms in the product visibility taxonomy.
eu_ES: Baldintzak produktuaren ikusgarritasun taxonomian.

en: Terms successfully recounted
eu_ES: Terminoak ondo birkontatu dira

en: Text
eu_ES: Testua

en: Text Color
eu_ES: Testuaren kolorea

en: Text color
eu_ES: Testuaren kolorea

en: Text for the title attribute of the link element for this menu item.
eu_ES: Menuko elementu honetarako lotura-elementuaren izenburu-atributuarentzat testua.

en: Text to display
eu_ES: Bistaratu beharreko testua

en: Thai
eu_ES: Thaiera

en: Thai baht
eu_ES: Thaiko baht

en: Thailand
eu_ES: Tailandia

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
eu_ES: Eskerrik asko <a href="%s">WordPress</a>-ekin sortzeagatik.

en: Thank you for selling with WooCommerce.
eu_ES: Eskerrik asko WooCommerce erabiliz saltzeagatik.

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
eu_ES: Eskerrik asko %s erabiltzeagatik, zure gunea ezabatu egin da. Ondo segi eta ikusi arte.

en: Thank you for your feedback!
eu_ES: Eskerrik asko zure erantzunarengatik!

en: Thank you for your order
eu_ES: Eskerrik asko zure eskaria egin izanagatik.

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
eu_ES: Eskerrik asko. Ekintza berresteko esteka jasotzeko, egiaztatu zure e-posta. Zure gunea ez da ezabatuko esteka honetan klik egin arte.

en: Thank you. Your order has been received.
eu_ES: Eskerrik asko. Zure eskaria jaso egin da.

en: Thanks :)
eu_ES: Eskerrik asko :)

en: Thanks for confirming your erasure request.
eu_ES: Eskerrik asko konfirmatzeagatik ezabapen eskaera.

en: Thanks for confirming your export request.
eu_ES: Eskerrik asko esportatzeko eskaera konfirmatzeagatik.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
eu_ES: Eskerrik asko kontu bat sortzeagatik %1$s gunean. Zure erabiltzaile-izena %2$s da. Zure kontura sar zaitezke eskariak ikusi, pasahitza aldatu eta bestelako gauzetarako: %3$s

en: Thanks for reading.
eu_ES: Eskerrik asko.

en: Thanks for shopping with us
eu_ES: Eskerrik asko gurean erosteagatik.

en: Thanks for shopping with us.
eu_ES: Eskerrik asko gurean erosteagatik.

en: Thanks for using {site_url}!
eu_ES: Eskerrik asko {site_url} erabiltzeagatik!

en: Thanks!
eu_ES: Eskerrik asko!

en: That audio file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
eu_ES: Ezin dugu audio fitxategi hori aurkitu. Ikusi zure <a href="%s">media liburutegia</a> eta ziurtatu ez dela ezabatua izan.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
eu_ES: E-posta helbide hori erabilita dago lehendik. Egiaztatu zure sarrera-ontzia aktibazio e-postarako. Ezer egiten ez baduzu, pare bat egunean eskuragarri egongo da.

en: That file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
eu_ES: Ezin dugu fitxategi hori aurkitu. Egiaztatu zure <a href="%s">media liburutegia</a> eta ziurtatu ez dagoela ezabatua.

en: That image cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
eu_ES: Ezin dugu irudi hori aurkitu. Ikusi zure <a href="%s">media liburutegia</a> eta ziurtatu ez dela ezabatua izan.

en: That name is not allowed.
eu_ES: Izen hori ez dago erabilgarri.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
eu_ES: Gune hori une honetan erreserbatuta dago baina egun pare batean eskuragarri egon liteke.

en: That user could not be added to this site.
eu_ES: Erabiltzaile hori ezin izan da gune honetara gehitu.

en: That user does not exist.
eu_ES: Erabiltzaile hori ez da existitzen.

en: That user is already a member of this site.
eu_ES: Erabiltzaile hori dagoeneko gune honetako kide da.

en: That username is already activated.
eu_ES: Erabiltzaile-izen hau aktibatuta dago lehendik.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
eu_ES: Erabiltzaile-izen hori une honetan erreserbatuta dago baina egun pare batean eskuragarri egon liteke.

en: That username is not allowed.
eu_ES: Erabiltzaile-izen hori ez dago erabilgarri.

en: That video cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
eu_ES: Ezin dugu bideo hori aurkitu. Ikusi zure <a href="%s">media liburutegia</a> eta ziurtatu ez dela ezabatua izan.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
eu_ES: Kitto, hori da dena. Ez editatu gehiago eta gozatu bloga!

en: The "%1$s" taxonomy "%2$s" property (%3$s) conflicts with an existing property on the REST API Posts Controller. Specify a custom "rest_base" when registering the taxonomy to avoid this error.
eu_ES: "%1$s" taxonomiaren "%2$s"  propietateak (%3$s) arazoa du jada badagoen REST APIaren Bidalketa Kontrolatzailerarekin. Taxonomia erregistratzerakoan zehaztu pertsonalizatutako "rest_base" bat errore hau sahiesteko.

en: The "%1$s" value is smaller than "%2$s"
eu_ES: "%1$s" balorea "%2$s" baino txikiagoa da.

en: The "%s" must be a callable function.
eu_ES: "%s" deitu dakioken funtzio bat izan behar da.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
eu_ES: "%s" aukeren multzoa kendu egin da. Erabili beste ezarpen multzo bat.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
eu_ES: "%s" ezin da guraso-itxura izan.

en: The "actor" identifier is not valid
eu_ES: "actor" identifikatzailea baliogabea da

en: The "actor" is no valid URL
eu_ES: "actor" URL baliogabea da

en: The "type" schema keyword for %1$s can only be one of the built-in types: %2$l.
eu_ES: %1$s-rako "type" eskemaren motako hitz-gakoak txertatutako motatan soilik egon daitezke: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only contain the built-in types: %2$l.
eu_ES: %1$s-rako "type" motako hitz-gakoak txertatutako motak soilik ukan ditzake: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %s is required.
eu_ES: "type" eskemaren hitz-gakoa %s-rentzat beharrezkoa da.

en: The %1$s argument must be a non-empty string for %2$s.
eu_ES: %1$s argumentua %2$s(e)rentzat kate ez-huts bat izan behar da.

en: The %1$s constant is defined as %2$s
eu_ES: %1$s konstantea %2$s gisa dago definituta.

en: The %1$s directive in %2$s determines if uploading files is allowed on your site.
eu_ES: %2$s-ko %1$s direktibak zure gunean fitxategiak igo ote daitezken zehazten du.

en: The %1$s parameter must be an array. To pass arbitrary data to scripts, use the %2$s function instead.
eu_ES: %1$s parametroak array bat izan behar du. Datu arbitrarioak script-etara pasatzeko %2$s funtzioa erabili bere ordez.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
eu_ES: %1$s pluginaren goiburukoa ez da gehiago erabili behar. Erabili %2$s.

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
eu_ES: %1$s, %2$s, eta %3$s balioak hizkuntza eta bideo-pista mota ezartzeko editatu daitezke.

en: The %s argument must be a string or a string array.
eu_ES: %s argumentua kate edo kate-multzoa izan behar da.

en: The %s argument must be an array.
eu_ES: %s argumentua array bat izan behar da.

en: The %s constant is no longer supported.
eu_ES: %s konstantean ez jada ez da bateragarria.

en: The %s filter is enabled.
eu_ES: %s iragazkia gaituta dago.

en: The %s function has been disabled, some media settings are unavailable because of this.
eu_ES: %s funtzioa desgaitu egin da, ondorioz media ezarpen batzuk ez daude eskuragarri.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
eu_ES: %s inportatzailea baliogabea da edo ez dago instalatuta.

en: The %s is not a valid URL
eu_ES: %s ez da baliozko URL bat

en: The %s post meta must be an array.
eu_ES: %s bidalketa-metak array bat izan behar du.

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
eu_ES: %s propietateak balio baliogabea du, eta ezin da nulura eguneratu.

en: The %s setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/
eu_ES: %s ezarpena erregistratu gabe dago. Erregistratu gabeko ezarpenak zaharkituta daude. Ikusi https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
eu_ES: %s estilo-orriak ez dauka baliozko itxura goibururik.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
eu_ES: %s taula ez dago instalatuta. Mesedez, exekuta ezazu sarearen datu-basearen berritzea.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
eu_ES: Slug-a izenaren URL irakurterraza da. Oro har minuskulaz agertzen da eta letrak, zenbakiak eta marrak izan ditzake soilik.

en: The 2012 theme for WordPress is a fully responsive theme that looks great on any device. Features include a front page template with its own widgets, an optional display font, styling for post formats on both index and single views, and an optional no-sidebar page template. Make it yours with a custom menu, header image, and background.
eu_ES: WordPressentzako 2012 itxurak diseinu arduratsuaren irizpideak jarraitzen ditu eta ia edozein gailutan ondo ikusten da. Widget berezituak dituen azaleko orrialdea, hautazko letra-mota hautatzailea, bidalketa-moten araberako diseinua eta alboko-barra gabeko hautazko diseinua. Gainera pertsonalizatutako menuak, goiburuko irudia eta atzealdeko kolorea ere aldatu ditzakezu.

en: The API key you entered could not be verified.
eu_ES: Sartu duzun API gakoa ezin izan da egiaztatu.

en: The Akismet subscription plan
eu_ES: Akismet harpidetza-plana

en: The Authorization header is used by third-party applications you have approved for this site. Without this header, those apps cannot connect to your site.
eu_ES: Baimentze-goiburua zuk gune honetarako onartu dituzun hirugarrenen aplikaziotetatik dator. Goiburu hau gabe, aplikazio horiek ezin dute zure gunearekin konektatu.

en: The Authorization header is working as expected
eu_ES: Baimentze-goiburuak esperotako moduan funtzionatzen du.

en: The Authorize Application request is not allowed.
eu_ES: Aplikazioaren Baimen eskaera ez dago baimenduta.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
eu_ES: 'Widget erabilgarriak' atalean daude aukera ditzakezun widget guztiak. Widget bat alboko barrara arrastatzen duzunean, ireki egingo da bere ezarpenak konfiguratu ditzazun. Widget-aren ezarpenekin gustura zaudenean, egin klik 'Gorde' botoian eta widget-a zure gunean agertuko da. 'Ezabatu' botoian klik eginez gero, widget-a kenduko duzu.

en: The CSV is invalid.
eu_ES: CSVa baliaezina da.

en: The Customizer allows you to preview changes to your site before publishing them. You can navigate to different pages on your site within the preview. Edit shortcuts are shown for some editable elements. The Customizer is intended for use with non-block themes.
eu_ES: Pertsonalizatzaileak gunean egiten dituzun aldaketak aurreikustea ahalbidetzen dizu hauek argitaratu aurretik. Aurrebistarekin zure guneko orrialde desberdinetatik nabigatu dezakezu. Editatzeko lasterbideak erakusten dira editagarriak diren elementu batzuetan. Pertsonalizatzailea blokerik gabeko itxurekin erabiltzeko diseinatuta dago.

en: The DB ID of the nav_menu_item that is this item's menu parent, if any, otherwise 0.
eu_ES:  Menuaren elementu hau gurasoa denaren nav_menu_item-aren DBaren identifikatzailea, egonez gero. Bestela 0.

en: The Dashboard is the first place you will come to every time you log into your site. It is where you will find all your WordPress tools. If you need help, just click the &#8220;Help&#8221; tab above the screen title.
eu_ES: Arbela, zure gunean saioa hasten duzun bakoitzean sartuko zaren lehen tokia izango da. Hor aurkituko dituzu WordPress-en tresna guztiak. Laguntza behar izanez gero, egin klik &#8220;Laguntza&#8221; fitxan, pantailaren izenburuaren gainean.

en: The Fediverse is a new word made of two words: "federation" + "universe"
eu_ES: Fedibertsoa bi hitzen batuketa da: "federazioa" + "unibertsoa"

en: The Footer template defines a page area that typically contains site credits, social links, or any other combination of blocks.
eu_ES: Orri-oinaren txantiloiak normalean guneko kredituak, esteka sozialak edo blokeen beste edozein konbinazio dituen orrialde-eremu bat definitzen du.

en: The GMT date the application password was created.
eu_ES: Aplikazioaren pasahitza sortu zen GMT data.

en: The GMT date the application password was last used.
eu_ES: Aplikazioaren pasahitza erabilide zen azken aldiaren GMT data.

en: The HTTP response code from the receiving server.
eu_ES: Zerbitzaile jasotzailetik jasotako HTTP erantzun kodea.

en: The HTTP response message from the receiving server.
eu_ES: Zerbitzaile jasotzailetik jasotako HTTP erantzun mazua.

en: The Header template defines a page area that typically contains a title, logo, and main navigation.
eu_ES: Goiburu-txantiloiak izenburu, logotipo eta nabigazio nagusi bat duen orrialdeko eremu bat definitzen du.

en: The ID for the associated post of the attachment.
eu_ES: Eranskinari lotutako bidalketaren IDa.

en: The ID for the author of the post.
eu_ES: Bidalketaren egilearen identifikatzailea.

en: The ID for the author of the revision.
eu_ES: Berrikusketaren egilearentzat identifikatzailea.

en: The ID for the author of the template.
eu_ES: Txantiloiaren egilearentzat identifikatzailea.

en: The ID for the autosave.
eu_ES: Automatikoki gordetakoaren identifikatzailea.

en: The ID for the parent of the autosave.
eu_ES: Automatikoki gordetakoaren gurasoaren identifikatzailea.

en: The ID for the parent of the comment.
eu_ES: Identifikatzailea iruzkinaren gurasoarentzat.

en: The ID for the parent of the object.
eu_ES: Objektuaren gurasorako IDa.

en: The ID for the parent of the post.
eu_ES: Bidalketaren gurasorako identifikatzailea.

en: The ID for the parent of the revision.
eu_ES: Berrikusketaren gurasoaren identifikatzailea.

en: The ID of the assigned menu.
eu_ES: Esleitutako menuaren identifikatzailea.

en: The ID of the associated post object.
eu_ES: Lotutako bidalketa-objektuaren IDa.

en: The ID of the featured media for the post.
eu_ES: Bidalketaren nabarmendutako mediaren identifikatzailea.

en: The ID of the page that should be displayed on the front page
eu_ES: Azaleko orrialdean erakutsi beharreko orriaren identifikatzailea

en: The ID of the page that should display the latest posts
eu_ES: Azken bidalketak erakutsi beharreko orriaren identifikatzailea

en: The ID of the user object, if author was a user.
eu_ES: Erabiltzaile-objektuaren IDa, egilea erabiltzaile bat izan bada.

en: The IP address the application password was last used by.
eu_ES: Aplikazioaren pasahitza azken aldiz erabili zeneko IP helbidea.

en: The JSONP callback function is invalid
eu_ES: JSONP-aren berdeitze funtzioa baliogabea da

en: The Open Graph image link of the %1$s or %2$s element from the URL.
eu_ES: URLaren %1$s edo %2$s elementuaren Open Graph irudi-esteka.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
eu_ES: Zure zerbitzariko PHP bertsioa  %1$s da, haatik igotako pluginak %2$s behar du.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
eu_ES: Zure zerbitzariko PHP bertsioa  %1$s da, haatik igotako itxurak %2$s behar du.

en: The Press This plugin is required.
eu_ES: The Press This plugina beharrezkoa da.

en: The Privacy Settings require JavaScript.
eu_ES: Pribatutasun-Ezarpenek JavaScript eskatzen dute.

en: The Privacy screen lets you either build a new privacy-policy page or choose one you already have to show.
eu_ES: Pribatutasun pantailak Pribatutasun-politikaren orrialde berri bat sortzea ahalbidetzen dizu edo jada erakusteko moduan duzun bat aukeratzea.

en: The REST API did not behave correctly
eu_ES: REST APIa ez da behar bezala portatu

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
eu_ES: REST APIak ez du %s kontsulta-parametroa behar bezala prozesatu

en: The REST API encountered an error
eu_ES: REST APIak errore bat izan du

en: The REST API encountered an unexpected result
eu_ES: REST APIak ustekabeko emaitza aurkitu du

en: The REST API is available
eu_ES: REST APIa eskuragarri dago

en: The REST API is one way that WordPress and other applications communicate with the server. For example, the block editor screen relies on the REST API to display and save your posts and pages.
eu_ES: REST APIa WordPress honek eta beste aplikazio batzuk zerbitzariarekin komunikatzeko modu bat da. Adibide bat bloke editorearen pantaila da, bistaratzeko eta zure bidalketa eta orrialdeak gordetzeko hau behar duena.

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
eu_ES: SQL zerbitzaria beharrezko software elementua WordPressen datu-baserako eta bertan zure guneko eduki eta ezarpen guztiak gordetzen dira.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
eu_ES: Zerbitzariaren SSL ziurtagiria ezin izan da egiaztatu.

en: The Site Health check for %1$s has been replaced with %2$s.
eu_ES: %1$s gunearen osasun egiaztatzea %2$s-(r)engatik ordezkatu da.

en: The Site Health check requires JavaScript.
eu_ES: Gunearen Osasun egiaztapenak JavaScript behar du.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
eu_ES: Gunearen ikonoa nabigatzailean eta app-aren ikono gisa erabiliko da. Ikonoak karratuak izan behar dira eta gutxienez %s-ko altuera eta zabalera izan behar dute.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
eu_ES: Sartu duzun gunearen helbideak ez dirudi baliozko URL bat. Idatzi baliozko URL bat mesedez.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
eu_ES: Testu moduak zure bidalketako HTMLa zuzenean idazteko aukera ematen dizu. Kontuan izan &lt;p&gt; eta &lt;br&gt; etiketak lerro-saltoak bihurtzen direla Testu modura pasatzean banaketak ondo ikus daitezen. Idazten duzunean, &lt;br&gt; ordez lerro-salto bakarra sar dezakezu eta paragrafo etiketaren ordez lerro-salto bikoitza sar dezakezu. Lerro-saltoak automatikoki etiketak bihurtzen dira.

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
eu_ES: Itxuraren webgunearen URI-a, itxuraren goiburuan agertzen den moduan.

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
eu_ES: Itxuraren webgunearen URI-a, bistaratzeko eraldatua.

en: The URI of the theme's webpage.
eu_ES: Itxuraren webgunearen URI-a.

en: The URL must be served over a secure connection.
eu_ES: URLa konexio seguru bidez bidali behar da.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
eu_ES: oEmbed datuak eskuratzen diren baliabideentzako URLa.

en: The URL to process.
eu_ES: Prozesatu beharreko URLa.

en: The URL to the admin area
eu_ES: Administrazio gunerako URLa

en: The URL to the author's profile page.
eu_ES: Egilearen profil orrialdearen URLa.

en: The URL to the site.
eu_ES: Gunearen URLa.

en: The URL to which this menu item points.
eu_ES: Menu-elementu hau erakusten duen URLa.

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
eu_ES: Idatzi duzun URLak e-posta helbidea dirudi. Beharrezkoa den mailto: aurrizkia gehitu nahi duzu?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
eu_ES: Idatzi duzun URLak kanporako esteka dirudi. Beharrezkoa den http:// aurrizkia gehitu nahi duzu?

en: The Walker class named %s does not exist.
eu_ES: %s izeneko The Walker klasea ez da existitzen

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
eu_ES: WordPress ostatze-taldeak modulo hauen zerrenda bat mententzen du, bai aholkatutakoena baita beharrezkoena ere,  <a href="%1$s" %2$s>taldearen eskuliburuan%3$s</a>

en: The WordPress Team
eu_ES: WordPress taldea

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
eu_ES: Sartu duzun WordPress helbideak ez dirudi baliozko URL bat. Idatzi baliozko URL bat mesedez.

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
eu_ES: WordPress taldea zu laguntzeko prest dago. Bidali mezu hau %s helbidera eta taldeak zure webgunea martxan dagoela ziurtatzeko lan egingo du.

en: The WordPress.org username of the block author.
eu_ES: Blokearen egilearen WordPress.org erabiltzaile-izena.

en: The XFN relationship expressed in the link of this menu item.
eu_ES: Menu-elementu honen estekan adierazitako XFN erlazioa.

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
eu_ES: XYZ Tramankulu Enpresa 1971an sortu zen, eta ordudanik kalitatzeko tramankuluak hornitzen ditu publikoarentzat. Gotham Hirian kokatuta, XYZ lana ematen dio 2000 lagun baina gehiagori eta mota guztietako ikaragarrizko gauzak egiten ditu Gothamgo komunitatearentzat.

en: The active theme does not support a flexible sized header image.
eu_ES: Itxurara aktiboak ez du onartzen tamaina flexibleko goiburu-irudirik.

en: The active theme does not support uploading a custom header image.
eu_ES: Itxura aktiboak ez du pertsonalizatutako goiburu-irudirik kargatzea onartzen.

en: The active theme has the following error: "%s".
eu_ES: Itxura aktiboak ondoko errorea du: "%s".

en: The active theme is displayed highlighted as the first theme.
eu_ES: Itxura aktiboa nabarmenduta agertzen da lehenengo itxura bezala.

en: The admin email verification page will reappear after %s.
eu_ES: Administratzailearen eposta egiaztatzeko orria berriro agertu daiteke %s ondoren.

en: The amount of information you may be required to show will vary depending on your local or national business regulations. You may, for example, be required to display a physical address, a registered address, or your company registration number.
eu_ES: Erakusteko eskatu dakizuken informazio kopurua zure herriko enpresa-araudien baitan aldatu daiteke. Adibidez, bistan geratuko den helbide fisiko bat eskatu ahal zaizu, helbide erregistratu bat, edo zure enpresaren izen-emate zenbakia.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
eu_ES: Zure webguneak eragiketa bakar bat prozesatzen eman dezakeen denbora maximoa (segundutan) kale egin baino lehen (zerbitzaria blokeatzea ekiditzeko).

en: The amount to rotate the image clockwise in degrees. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
eu_ES: Irudia biratzeko kopurua, erlojuaren orratzen noranzkoan gradutan. ZAHARKITUTA: erabili "aldatzaileak" bere ordez.

en: The application ID must be a UUID.
eu_ES: Aplikazioaren identifikatzaileak UUID bat izan behar du.

en: The application password feature requires HTTPS, which is not enabled on this site.
eu_ES: Aplikazio-pasahitzaren ezaugarriak HTTPS behar du, eta gune honetan ez dago gaituta.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
eu_ES: Itxuraren-ratioa, zabalera eta altueraren arteko erlazioa da. Ratioa mantendu dezakezu hautatu duzuna txikitzean maiuskula tekla sakatzen baduzu. Itxuraren-ratioa ezartzeko erabili testu-kutxa, adb 1:1 (karratua), 4:3, 16:9, etab.

en: The attached file cannot be found.
eu_ES: Atxikitutako fitxategia ezin da aurkitu.

en: The attachment MIME type.
eu_ES: Eranskinaren MIME mota.

en: The attachment caption.
eu_ES: Eranskinaren epigrafea.

en: The attachment description.
eu_ES: Eranskinaren deskripzioa.

en: The attributes of the inner block.
eu_ES: Barne-blokearen atributuak.

en: The attributes used in the example.
eu_ES: Adibidean erabilitako atributuak.

en: The authenticated application password can only be introspected for the current user.
eu_ES: Erkatutako Aplikazio-pasahitza egungo erabiltzaileak aztertu dezake soilik.

en: The author's name.
eu_ES: Egilearen izena.

en: The authorization header is invalid
eu_ES: Baimentze-goiburua baliogabea da.

en: The authorization header is missing
eu_ES: Baimentze-goiburua falta da.

en: The average rating of blocks published by the same author.
eu_ES: Egile berak argitaratutako blokeen batazbesteko balorazioa.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
eu_ES: Bidalketa honen zure nabigatzaileko babeskopia, ondoko bertsio honen ezberdina da.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
eu_ES: Oinarri orrialdea zure <a href="%s">produktu esteka iraunkorretan</a> ere erabili daiteke.

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
eu_ES: Bloke editoreak JavaScript behar du. Mesedez, gaitu JavaScript zure nabigatzaileko ezarpenetan edo aktibatu <a href="%s">Editore Klasikoa plugina</a>.

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
eu_ES: Bloke editoreak JavaScript behar du. Mesedez, gaitu JavaScript zure nabigatzaileko ezarpenetan edo instalatu <a href="%s">Editore Klasikoa plugina</a>.

en: The block icon.
eu_ES: Blokearen ikonoa.

en: The block name, in namespace/block-name format.
eu_ES: Blokearen izena, izen-eremu/bloke-izen formatuan.

en: The block slug.
eu_ES: Blokearen slug-a.

en: The block title, in human readable format.
eu_ES: Blokearen izenburua, gizakiak irakurtzeko formatuan.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
eu_ES: Bloke widgetak JavaScript behar du. Mesedez, gaitu JavaScript zure nabigatzaileko ezarpenetan edo aktibatu <a href="%s">Widget Klasikoak plugina</a>.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
eu_ES: Widget editoreak JavaScript behar du. Mesedez, gaitu JavaScript zure nabigatzaileko ezarpenetan edo saiatu <a href="%s">Widget Klasikoak pluginaz</a>.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
eu_ES: Estekaren izena, webgunearen helbidea eta deskripzioa idazteko koadroek leku jakinak dituzte, baina besteak lekuz alda daitezke arrastatu eta jaregitea erabiliz. &#8217;Pantaila aukerak&#8217; erlaitzean erabiltzen ez dituzun kuxak ere ezkuta ditzakezu, edo kutxak minimizatu kutxako izenburu-barran klik eginez.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
eu_ES: Zure arbeleko pantailan dauden erramintak:

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
eu_ES: Egutegi-blokea ezkutatua dago ez dagoelako argitaratutako bidalketarik.

en: The callback_url needs to be over SSL
eu_ES: SSL erabili behar du callback_url-ak

en: The called constructor method for %1$s class in %2$s is <strong>deprecated</strong> since version %3$s! Use %4$s instead.
eu_ES: %2$s-an %1$s klaserako metodo eraikitzailea deritzona <strong>zaharkituta dago</strong> %3$s! bertsiotik! Erabili %4$s bere ordez.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
eu_ES: Saskia aurreko erosketa bateko produktuekin bete da.

en: The category label, in human readable format.
eu_ES: Kategoriaren etiketa, gizakiak irakur daitekeen formatuan.

en: The category name.
eu_ES: Kategoria izena.

en: The category this test is grouped in.
eu_ES: Froga hau multzokatzen den kategoria.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
eu_ES: Egindako aldaketak galdu egingo dira orrialde honetatik kanpo nabigatuz gero.

en: The comment cannot be deleted.
eu_ES: Iruzkina ezin da ezabatu.

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
eu_ES: Iruzkinak ez du zakarrontzira botatzerik onartzen. Ezarri '%s' ezabatzeko.

en: The comment has already been trashed.
eu_ES: Iruzkina dagoeneko zakarrontzian dago.

en: The confirmation key has expired for this personal data request.
eu_ES: Berrespen gakoa iraungi egin da datu pertsonalen eskaera honentzat.

en: The confirmation key is invalid for this personal data request.
eu_ES: Berrespen gakoa baliogabea da datu pertsonalen eskaera honentzat.

en: The confirmation key is missing from this personal data request.
eu_ES: Baerrespen gakoa ez da ageri datu pertsonalen eskaera honetan.

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
eu_ES: Ezin izan da akismet.com-ekin konektatu. <a href="%s" target="_blank">Gure suhesiei buruzko gidari</a> begirada bat bota eta zure zerbitzariko konfigurazioa konprobatu, mesedez.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
eu_ES: %1$s konstantea <strong>zaharkituta</strong> dago. Erabili %2$s konstante boolearra %3$s-n azpidomeinu konfigurazioa aktibatzeko. Erabili %4$s azpidomeinu baten konfigurazioa aktibatuta dagoen egiaztatzeko.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
eu_ES: %s konstantea ezin da zehaztu sare bat sortzen denean.

en: The content for the comment.
eu_ES: Iruzkinaren edukia.

en: The content for the post.
eu_ES: Bidalketaren edukia.

en: The content of the %s element from the URL.
eu_ES: URLaren %s elementuaren edukia.

en: The contents of the %s element from the URL.
eu_ES: URLaren %s elementuaren edukiak.

en: The coupon code already exists
eu_ES: Kupoi kodea dagoeneko existitzen da

en: The cron event list could not be saved.
eu_ES: Cron ekitaldien zerrenda ezin izan da gorde.

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
eu_ES: Uneko irudiak ez du testu alternatiborik. Fitxategi izena: %s

en: The current language used by WordPress. Default = English
eu_ES: Une honetan WordPress erabiltzen ari den hizkuntza. Lehenetsita = Ingelesa

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
eu_ES: Erabiltzaile honek terminoak esleitu ditzake taxonomiaren %s-ean.

en: The current user can change the author on this post.
eu_ES: Erabiltzaile honek autorea alda dezake post honetan.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
eu_ES: Erabiltzaile honek terminoak sor ditzake taxonomiaren %s-an.

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
eu_ES: Uneko erabiltzaileak iragazi gabeko HTML eta JavaScript-a argitaratu dezake.

en: The current user can publish this post.
eu_ES: Erabiltzaile honek post hau publikatu dezake.

en: The current user can sticky this post.
eu_ES: Erabiltzaile honek post-a erantsi dezake.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
eu_ES: Oraingo erabiltzailearen eginkizunak erabiltzaileak editatzeko gaitasunak eduki behar ditu.

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
eu_ES: Aukeratutako pribatutasun politika orrialdea ez da existitzen. Mesedez sortu edo aukeratu ezazu orrialde berri bat.

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
eu_ES: Hautatutako Pribatutasun Politika orrialdea zakarrontzian dago. Mesedez sortu edo hautatu Pribatutasun Politika orrialde berri bat edo eta <a href="%s">berreskuratu uneko orrialdea</a>.

en: The customer cannot be deleted
eu_ES: Bezeroa ezin da ezabatu

en: The database ID of the original object this menu item represents, for example the ID for posts or the term_id for categories.
eu_ES: Menuaren elementu hau irudikatzen duen jatorrizko objektuaren datu-basearen identifikatzailea. Adibidez, bidalketentzat Identifikatzailea edo kategorientzat term_id-a.

en: The database server could be connected to (which means your username and password is okay) but the %s database could not be selected.
eu_ES: Baliteke datu-base zerbitzaria konektatuta egotea (zure erabiltzaile-izena eta pasahitza ondo daudela e3san nahiko luke), baina ezin da %s datu-basea hautatu.

en: The date and time the preferences were updated.
eu_ES: Data eta ordu preferentziak eguneratu dira.

en: The date the comment was published, as GMT.
eu_ES: Iruzkina argitaratu zen data, GMT gisa.

en: The date the comment was published, in the site's timezone.
eu_ES: Iruzkina argitaratu zen data, gunearen ordu-eremuan.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
eu_ES: Irudia sortu zeneko da, webgunearen ordutegiaren arabera.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
eu_ES: Irudia editatu zeneko azken data, webgunearen dataren konfigurazioaren arabera.

en: The date the post was last modified, as GMT.
eu_ES: Bidalketa aldatu zen azken data, GMT gisa.

en: The date the post was last modified, in the site's timezone.
eu_ES: Bidalketa aldatu zen azken data, gunearen ordu-zonan.

en: The date the post was published, as GMT.
eu_ES: Bidalketaren data GMT gisa argitaratu da.

en: The date the post was published, in the site's timezone.
eu_ES: Bidalketa argitaratu zen data, gunearen ordu-eremuan.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
eu_ES: Produktua sortu zeneko data, webgunearen ordutegiaren arabera.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
eu_ES: Produktua azken aldiz editatu zeneko data, webgunearen dataren konfigurazioaren arabera.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
eu_ES: Balorazioa sortu zeneko data, webgunearen ordutegiaren arabera.

en: The date the revision was last modified, as GMT.
eu_ES: Berrikusketa aldatu zen azken data, GMT gisa.

en: The date the revision was last modified, in the site's timezone.
eu_ES: Berrikusketa azkenekoz aldatu zen data, gunearen ordu-zonan.

en: The date the revision was published, as GMT.
eu_ES: Berrikusketaren argitaratze data, GMT formatuan.

en: The date the revision was published, in the site's timezone.
eu_ES: Berrikusketaren argitaratze data, gunearen ordu-zonan.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
eu_ES: Bariazioa sortu zeneko data, webgunearen dataren konfigurazioaren arabera.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
eu_ES: Bariazioa azken aldiz editatu zeneko data, webgunearen dataren konfigurazioaren arabera.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
eu_ES: Webhook bidalketa logeatu zeneko data, webgunearen dataren arabera.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
eu_ES: Webhooka sortu zeneko data, webgunearen ordutegiaren arabera.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
eu_ES: Webhooka azken aldiz editatu zeneko data, webgunearen dataren konfigurazioaren arabera.

en: The date when the block was last updated, in fuzzy human readable format.
eu_ES: Blokearen azken eguneraketaren data, gizakiak lausoki irakurtzeko formatuan.

en: The date when the block was last updated.
eu_ES: Blokearen azken eguneratze-data.

en: The decimal separator of displayed prices.
eu_ES: Bistaratzen diren prezioen dezimalen bereizlea.

en: The default timezone for your server.
eu_ES: Zure zerbitzariko lehenetsitako ordu-zona.

en: The delivery duration, in seconds.
eu_ES: Bidalketaren iraupena, segundutan.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
eu_ES: Lehenetsita, deskribapena ez da bistaratzen, nahiz eta zenbait itxurek erakuts dezaketen.

en: The description of the menu location.
eu_ES: Menuaren kokalekuaren deskribapena.

en: The description of the site.
eu_ES: Gunearen deskripzioa.

en: The description of this menu item.
eu_ES: Menuaren elementu honen deskripzioa.

en: The description will be displayed in the menu if the active theme supports it.
eu_ES: Deskripzioa menuan bistaratuko da, aktibatutako itxurak onartzen badu.

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
eu_ES: BEGIN %1$s` and `END %1$s` arteko zuzentarauak (lerroak) dinamikoki sortzen dira eta WordPresseko iragazki bidez soilik aldatu behar dira. Bi markatzaile hauen arteko zuzentarauen edozein aldaketa gainidatzi egingo da.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
eu_ES: Direktorioaren tamainaren kalkulua denboraz gainditu da. Normalki, azpidirektorio eta fitxategi kopuru handiarengatik izan ohi da.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
eu_ES: %1$s fitxategi jaitsigarria ezin da erabili fitxategi mota onargarri bat ez duelako. Onartutako motak hauek dira: %2$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
eu_ES: %s fitxategi jaitsigarria ezin da erabili fitxategia zerbitzarian existitzen ez delako.

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
eu_ES: Edizio eremuak automatikoki nabarmentzen du kodearen sintaxia. Zure <a href="%1$s" %2$s>erabiltzaile-profilean%3$s</a> hau desgaitu dezakezu testu arrunt moduan lan egiteko.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
eu_ES: The email address entered did not appear to be a valid email address. Idatzi e-posta helbide egoki bat.

en: The email address for the user.
eu_ES: Erabiltzailarentzako e-posta helbidea.

en: The email could not be sent.
eu_ES: Ezin izan da e-maila bidali.

en: The email could not be sent. Possible reason: your host may have disabled the %s function.
eu_ES: E-posta ezin izan da bidali. Arrazoi posiblea: zure ostalariak %s funtzioa desgaitu du.

en: The email is correct
eu_ES: E-posta zuzena da

en: The error code was %s.
eu_ES: Errore kodea %s zen.

en: The excerpt for the post.
eu_ES: Bidalketaren laburpena.

en: The family of objects originally represented, such as "post_type" or "taxonomy".
eu_ES: Jatorrian "post_type" edo "taxonomia" gisa irudikatutako objektuen familia.

en: The favicon image link of the %s element from the URL.
eu_ES: URLaren %s elementuaren favicon irudi-esteka.

en: The feature "type" is not valid JSON Schema type.
eu_ES: "Type" ezaugarria ez da JSON eskema mota baliagarria.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
eu_ES: Pantaila honetako eremuek zure gunearen ezarpenaren oinarriak zehazten ditu.

en: The file URL has been copied to your clipboard
eu_ES: Fitxategiaren URL zure arbelean gehitu da.

en: The file does not exist, please try again.
eu_ES: Fitxategia ez da existitzen, mesedez berriz saiatu.

en: The filesystem is currently unavailable for managing plugins.
eu_ES: Fitxategi-sistema une honetan ez dago pluginak kudeatzeko erabilgarri.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
eu_ES: %1$s karpeta (%2$s) kontrol bertsiopean dagoela antzeman da, baina %3$s iragazkia eguneratzeak onartzen ari da.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
eu_ES: %1$s karpeta (%2$s) kontrol bertsiopean dagoela antzeman da.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
eu_ES: Ondorengo helbidea erosketa burutzerakoan lehenetsita agertuko da.

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
eu_ES: Formateatzeko laburdura hauek Enter sakatzean ordezkatu egingo dira. Sakatu Escape edo Desegin botoia desegiteko.

en: The following note has been added to your order:
eu_ES: Ondoko oharra zure eskarira gehitu da:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
eu_ES: Aukera hauek webguneko prezioen bistaratze moduan eragiten dute.

en: The following plugins failed to update:
eu_ES: Plugin hauek ondo ez dira ondo eguneratu:

en: The following plugins were successfully updated:
eu_ES: Plugin hauek ondo eguneratu dira:

en: The following themes are installed but incomplete.
eu_ES: Itxura hauek instalatuta baina guztiz osatu gabe daude.

en: The following themes failed to update:
eu_ES: Itxura hauek ondo ez dira ondo eguneratu:

en: The following themes were successfully updated:
eu_ES: Itxura hauek ondo eguneratu dira:

en: The following translations failed to update:
eu_ES: Itzulpen hauek ondo ez dira ondo eguneratu:

en: The following translations were successfully updated:
eu_ES: Itzulpen hauek ondo eguneratu dira:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
eu_ES: Balio hauek ez dira baliozko data baten parte: hilabetea %1$s, eguna %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
eu_ES: Balio hauek ez dute baliozko data bat erakusten: urtea %1$s, hilabeta %2$s, eguna %3$s.

en: The format for the post.
eu_ES: Bidalketaren formatua.

en: The full content.
eu_ES: Eduki osoa.

en: The generated password. Only available after adding an application.
eu_ES: Sortutako pasahitza. Aplikazio bat gehitu ondoren soilik eskuragarri.

en: The given object ID is not that of a menu item.
eu_ES: Emandako objektu IDa ez da menu-elementu batena.

en: The globally unique identifier for the post.
eu_ES: Bidalketaren maila orokorrean bakarra den identifikatzailea.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
eu_ES: Media liburutegiaren saretxo bistak JavaScripta behar du. <a href="%s">Zerrenda ikusi</a>.

en: The handler for the route is invalid
eu_ES: Bidearen kudeatzailea baliogabea da

en: The handler for the route is invalid.
eu_ES: Bidearen kudeatzailea baliogabea da

en: The human-readable label for the style.
eu_ES: Estiloentzat gizakiak irakurtzeko moduko etiketa.

en: The icon for the post type.
eu_ES: Bidalketa motaren ikonoa.

en: The id of a registered sidebar
eu_ES: Erregistratutako albo-barra baten identifikatzailea

en: The id of a template
eu_ES: Txantiloi baten identifikatzailea

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
eu_ES: Irudia ezin da biratu txertatutako metadatuak ezin direlako eguneratu.

en: The image was not edited. Edit the image before applying the changes.
eu_ES: Irudi hau ez da editatu. Editatu irudia aldaketak ezarri aurretik.

en: The initial values for attributes.
eu_ES: Atributuetarako hasierako balioak.

en: The installed version of the current active theme.
eu_ES: Une honetan aktibo dagoen itxuraren bertsioa.

en: The installed version of the parent theme.
eu_ES: Instalatutako itxura gurasoaren bertsioa.

en: The internet address of your network will be %s.
eu_ES: Zure sarearen helbidea %s izango da.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
eu_ES: Zakarrontzira mugitzen saiatzen ari zaren elementua ezabatuta dago jada.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
eu_ES: Zakarrontzitik ateratzen saiatu zaren elementua ez dago jada.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
eu_ES: Sartu duzun gakoa baliogabea da. Egiazta ezazu berriro.

en: The language pack is missing either the %1$s or %2$s files.
eu_ES: Hizkuntza paketean %1$s edo %2$s fitxategiak falta dira.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
eu_ES: Post bakar batek eduki dezakeen fitxategi tamaina handiena.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
eu_ES: Zure WordPress plataforman igo daitekeen fitxategi tamaina handiena.

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
eu_ES: Ezkerraldeko nabigazio menuan estekak dituzu WordPress-en administrazio pantaila guztietara, menu-elementuak bistaratu edo ezkutatu ditzakezu. Menu osoa ikono-banda estu batera minimiza dezakezu beheko Menua Tolestu gezia klikatuta.

en: The link you followed has expired.
eu_ES: Jarraitu duzun link-a iraungu da.

en: The list of inner blocks used in the example.
eu_ES: Adibidean erabilitako barne-blokeen zerrenda.

en: The list of scopes where the variation is applicable. When not provided, it assumes all available scopes.
eu_ES: Aldaketa zein esparrutan aplikatzen den zerrenda. Ematen ez denean, eskuragarri dauden esparru guztiak hartzen ditu bere gain.

en: The locations assigned to the menu.
eu_ES: Menuari esleitutako kokalekuak.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
eu_ES: Saioa hasteko orrialdea leiho berri batean irekiko da. Saioa hasitakoan, leiho hori itxi eta honetara buelta zaitezke.

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
eu_ES: Loopbak eskaerak ustekabeko %d http egoera kode bat itzuli du, ezin izan da zehaztu ea honek ezaugarri batzuk behar bezala lan egitea eragotziko duen.

en: The loopback request to your site completed successfully.
eu_ES: Zure gunerako loopback eskaera ondo burutu da.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
eu_ES: Zure gunerako loopback eskaerak huts egin du, honek esan nahi du horri lotutako zenbait ezaugarrik ez dutela behar bezala lan egingo.

en: The main WordPress directory
eu_ES: WordPress karpeta nagusia

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
eu_ES: Une konkretu batean zure webgunean erabili dezakeen memoria (RAM) kopuru maximoa.

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
eu_ES: Kapsulatutako markoaren gehienezko garaiera pixeletan.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
eu_ES: Produktu deskontuak erabiltzean kupoi hau gehienez zenbat banako artikulutan aplikatu daitekeen. Hutsik utzi baldintzak betetzen dituzten saskiko artikulu guztiei aplikatzeko.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
eu_ES: Funtzio bakar baterako zure zerbitzariak erabili dezakeen parametro kopuru maximoa, gainkargak ekiditzeko.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
eu_ES: Kupoi hau erabiliz gasta daitekeen maximoa %s da.

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
eu_ES: Kapsulatutako markoaren gehienezko zabalera pixeletan.

en: The menu ID should not be empty.
eu_ES: Menu IDak ez luke hutsik egon behar.

en: The menu cannot be deleted.
eu_ES: Menua ezin da ezabatu.

en: The menu has been successfully deleted.
eu_ES: Menua ondo ezabatu da.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
eu_ES: Menua bakarkako guneen informazio jakina editatzeko da, bereziki gunearen administratzaile gunea erabilgarri ez badago.

en: The menu item has been successfully deleted.
eu_ES: Menu-elementua ondo ezabatu da.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
eu_ES: Goian agertzen den menu kudeaketarako kutxa, beheko editorean zein menu erabili aukeratzeko da.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
eu_ES: %s menu izenak izen-arazoa du beste menu batekin. Erabili beste bat.

en: The minimum PHP version required for the theme to work.
eu_ES: Beharrezkoa den gutxieneko PHP bertsioa itxurak lan egiteko.

en: The minimum WordPress version required for the theme to work.
eu_ES: Beharrekoa den gutxieneko WordPress bertsioa itxurak lan egiteko.

en: The minimum recommended version of PHP is %s.
eu_ES: Gomendatutako PHPren gutxieneko bertsioa %s da.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
eu_ES: Kupoi hau erabiltzeko gastatu beharreko minimoa %s da.

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
eu_ES: Denetariko aukeren multzoa kendu egin da. Erabili beste ezarpen multzo bat.

en: The must use plugins directory
eu_ES: Erabili behar den pluginen karpeta

en: The name is how it appears on your site.
eu_ES: Izena gunean agertuko dena da.

en: The name of the application password.
eu_ES: Aplikazio-pasahitzaren izena.

en: The name of the current active theme.
eu_ES: Une honetan aktibo dagoen itxuraren izena.

en: The name of the inner block.
eu_ES: Barne-blokearen izena.

en: The name of the menu location.
eu_ES: Menuaren kokalekuaren izena.

en: The name of the parent theme.
eu_ES: Itxura gurasoaren izena.

en: The name of the site.
eu_ES: Gunearen izena.

en: The name of the test being run.
eu_ES: Egikaritu behar den frogaren izena.

en: The name of the theme.
eu_ES: Itxuraren izena.

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
eu_ES: Zure Pribatutasun Politikarako orrialde berriak laguntza eta proposamenak izango ditu.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
eu_ES: Hurrengo lasterbideak idatzi ahala aplikatuko dira edo parrafo berean dagoen testua eurekin inguratzen duzunean. Sakatu Esc tekla edo Desegin botoia desegiteko.

en: The nickname for the user.
eu_ES: Erabiltzailearen ezizena.

en: The number of blocks published by the same author.
eu_ES: Egile berak argitaratutako bloke kopurua.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
eu_ES: Bistaratzen diren prezioetan azalduko den dezimal kopurua.

en: The number of ratings.
eu_ES: Balorazio kopurua.

en: The number sites that have activated this block.
eu_ES: Bloke hau aktibatu duten gune kopurua.

en: The oEmbed format to use.
eu_ES: Erabili beharreko oEmbed formatua.

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
eu_ES: Eskatutako zenbakiaren bitartea erabilgarri dauden berrikusketen kopuru bera edo handiagoa da.

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
eu_ES: %s hautazko modulua ez dago instalatuta, edo desgaituta dago.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
eu_ES: Aukerak &quot;Aktibo&quot; (datuak entregatzen ditu), &quot;Etenda&quot; (ez du ezer entregatzen) edo &quot;Desgaituta&quot; (erroreen ondorioz ez du ezer entregatzen) dira.

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
eu_ES: Ondoren erakutsitako aukerak zure zerbitzariaren ezarpenei dagozkio. Beharrezko aldaketak badaude, agian zure web ostalariaren laguntza beharko duzu.

en: The order ID.
eu_ES: Eskariaren IDa.

en: The order note ID provided is not associated with the order
eu_ES: Eskari oharraren ID-a ez dago inongo eskarirekin lotuta

en: The order of the post in relation to other posts.
eu_ES: Bidalketaren ordena beste bidelketa batzuekiko.

en: The order refund ID provided is not associated with the order.
eu_ES: Eskariarek itzulpen ID-a ez dago inolako eskarirekin lotua

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
eu_ES: Eskariaren batura eguneratua izan da. Mesedez baieztatu zure eskaria Eskaria Burutu botoia sakatuta orrialdearen beheko aldean.

en: The package contains no files.
eu_ES: Paketeak ez du fitxategirik.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
eu_ES: Eskatutako orrialde zenbakia erabilgarri dauden orrialde kopurua baino handiago da.

en: The parent term ID.
eu_ES: Guraso terminoaren identifikatzailea.

en: The parent theme developers URL.
eu_ES: Itxura gurasoaren garatzaileen URLa.

en: The password cannot be a space or all spaces.
eu_ES: Pasahitza ezin da hutsunea izan edo dena hutsuneak izan.

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
eu_ES: Iruzkinaren guraso-bidalketako pasahitza (bidalketa pasahitz batekin babestuta badago).

en: The password for the post if it is password protected.
eu_ES: Bidalketaren pasahitza, pasahitz bidez babestuta badago.

en: The pattern ID.
eu_ES: Ereduaren identifikatzailea.

en: The pattern category slugs.
eu_ES: Ereduaren kategorien slugak

en: The pattern content.
eu_ES: Ereduaren edukia.

en: The pattern detailed description.
eu_ES: Ereduaren deskripzio zehatza.

en: The pattern keywords.
eu_ES: Ereduaren gako-hitzak.

en: The pattern name.
eu_ES: Ereduaren izena.

en: The pattern title, in human readable format.
eu_ES: Ereduaren izenburua, gizakiak irakurtzeko moduan.

en: The pattern viewport width for inserter preview.
eu_ES: Txertaketaren aurrebistarako bistaratze-leihoaren zabalera eredua.

en: The pattern's category slugs.
eu_ES: Ereduen kategorien slug-ak

en: The pattern's keywords.
eu_ES: Ereduen hitz-gakoak.

en: The pingback has already been registered.
eu_ES: Pingback-a dagoeneko erregistratuta dago.

en: The plugin activation status.
eu_ES: Pluginaren aktibazio egoera.

en: The plugin author.
eu_ES: Pluginaren egilea.

en: The plugin cannot be updated due to the following:
eu_ES: Plugina ezin izan da eguneratu arrazoi honengatik:

en: The plugin contains no files.
eu_ES: Pluginak ez dauka fitxategirik.

en: The plugin description formatted for display.
eu_ES: Plugin deskripzioa bistaratzeko formatua emanda.

en: The plugin description.
eu_ES: Pluginaren deskripzioa.

en: The plugin does not have a valid header.
eu_ES: Pluginak ez du baliozko goibururik.

en: The plugin file.
eu_ES: Plugin fitxategia.

en: The plugin generated unexpected output.
eu_ES: Pluginak espero gabeko irteera sortu du.

en: The plugin name.
eu_ES: Plugin izena.

en: The plugin version number.
eu_ES: Pluginaren bertsioaren zenbakia.

en: The plugin's text domain.
eu_ES: Pluginaren domeinu-testua.

en: The plugin's website address.
eu_ES: Pluginaren webgunearen helbidea.

en: The plugins directory
eu_ES: Pluginen karpeta

en: The position of the currency symbol.
eu_ES: Dibisa sinboloaren posizioa.

en: The post cannot be deleted.
eu_ES: Bidalketa ezin da ezabatu.

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
eu_ES: Bidalketak ez du zakarrontzira botatzerik onartzen. Ezarri '%s' ezabatzeko.

en: The post has already been deleted.
eu_ES: Bidalketa dagoeneko ezabatu da.

en: The post status %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post with that status.
eu_ES: %1$s bidalketa egoera ez dago erregistratuta, beraz baliteke ez izatea fidagarria "%2$s" egoera hori duen bidalketa baten gaitasuna egiaztatzeko

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
eu_ES: %1$s bidalketa mota ez dago erregistratuta, beraz agian ez da segurua "%2$s" gaitasuna mota horretako bidalketa baten egiaztatzea.

en: The post type may not be changed.
eu_ES: Bidalketa mota ezin da aldatu.

en: The post types that support thumbnails or true if all post types are supported.
eu_ES: Koadro txikiak edo "true" onartzen dituzten bidalketa motak bidalketa mota guztiak onartzen badira.

en: The post's categories as hashtags.
eu_ES: Bidalketaren kategoriak traolak bezala.

en: The post's content.
eu_ES: Bidalketaren edukia.

en: The post's date.
eu_ES: Bidalketaren eguna.

en: The post's permalink.
eu_ES: Bidalketaren esteka iraunkorra.

en: The post's tags as hashtags.
eu_ES: Bidalketaren etiketak traolak bezala.

en: The post's time.
eu_ES: Bidalketaren ordua.

en: The post's title.
eu_ES: Bidalketaren izenburua.

en: The preferred width of the viewport when previewing a pattern, in pixels.
eu_ES: Bistaratze-leihoaren zabalera gogokoena eredu bat aurreikustean, pixeletan.

en: The presentation of the "Article" might change on different platforms.
eu_ES: "Artikulua" desberdin ikus daiteke plataforma desberdinetan.

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
eu_ES: Aurreko aldaketa multzoa dagoeneko argitaratu da. Mesedez saiatu berriz oraingo aldaketa multzoa gordetzen.

en: The primary site you chose does not exist.
eu_ES: Aukeratu duzun gune nagusia ez da existitzen.

en: The privacy options group has been removed. Use another settings group.
eu_ES: Pribatutasun aukeren multzoa kendu egin da. Erabili beste ezarpen multzo bat.

en: The product variation is invalid
eu_ES: Produktuaren aldaketa baliogabea da

en: The provided instance is invalid. Must contain raw OR encoded and hash.
eu_ES: Emandako instantzia baliogabea da. Kodetutako EDO gordina eta hash-a izan behar ditu.

en: The provided instance is malformed.
eu_ES: Emandako instantzia gaizki eratua dago.

en: The provided password is an invalid application password.
eu_ES: Emandako pasahitza  aplikazio pasahitz baliogabe bat da.

en: The provided widget type (id_base) cannot be updated.
eu_ES: Emandako (id_base) widget mota ezin da eguneratu.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
eu_ES: %s-ren argumentuak txertatzeko tokia izan behar du.

en: The raw plugin description.
eu_ES: Pluginaren deskripzio gordina.

en: The rendered block.
eu_ES: Errendatutako blokea.

en: The requested route does not support batch requests.
eu_ES: Eskatutako bideak ez ditu multzo eskaerarik onartzen.

en: The requested theme does not exist.
eu_ES: Eskatutako itxura ez dago.

en: The requested user does not exist.
eu_ES: Eskatutako erabiltzailea ez da existitzen.

en: The requested widget is invalid.
eu_ES: Eskatutako widgeta baliogabea da.

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
eu_ES: %s beharrezko modulua ez dago instalatuta, edo desgaituta dago.

en: The response body from the receiving server.
eu_ES: Zerbitzari hartzailetik jasotako erantzunaren gorputza.

en: The response is not a valid JSON response.
eu_ES: Erantzuna ez da baliozko JSON erantzuna.

en: The role %s does not exist.
eu_ES: %s rola ez da existitzen.

en: The root URL of your site.
eu_ES: Zure webgunearen erro URLa

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
eu_ES: Programatutako %s ekitaldiak huts egin du. Zure gune oraindik badabil, baina honek programatutako bidalketak edo eguneraketa automatikoak behar bezala lan ez egitea adierazi dezake.

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
eu_ES: Programatutako %s ekitaldia atzeratu egiten da. Zure gunea oraindik badabil, baina honek, programatutako bidalketak edo eguneraketa automatikoak behar bezela lan ez egitea adierazi dezake.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
eu_ES: Instalatutako itxuren bilaketak, izenetan, deskribapenetan, egileetan eta etiketetan bilatuko du.

en: The search results will be updated as you type.
eu_ES: Bilaketaren emaitzak idatzi ahala eguneratuko dira.

en: The server cannot process the image. This can happen if the server is busy or does not have enough resources to complete the task. Uploading a smaller image may help. Suggested maximum size is 2560 pixels.
eu_ES: Zerbitzariak ezin du irudia prozesatu. Hori gerta daiteke zerbitzaria lanpetuta badago edo ataza osatzeko behar beste baliabide ez baditu. Irudi txikiago bat igotzeak lagundu egin dezake. Gehienezko tamaina 2560 pixelekoa da.

en: The setting for %1$s is currently configured as 0, this could cause some problems when trying to upload files through plugin or theme features that rely on various upload methods. It is recommended to configure this setting to a fixed value, ideally matching the value of %2$s, as some upload methods read the value 0 as either unlimited, or disabled.
eu_ES: Orain, %1$s(r)entzako doikuntza 0 gisa konfiguratuta dago. Horrek arazo batzuk sor ditzake igotzeko metodo darabilten pluginen edo itxuren ezaugarrien bitartez fitxategiak igotzen saiatzean. Doikuntza hori %2$s balioarekin bat datorren balio finko batera konfiguratzea gomendatzen da, igoera metodo batzuek 0 balioa mugagabe edo desaktibatutzat jotzen baitute.

en: The setting for %1$s is smaller than %2$s, this could cause some problems when trying to upload files.
eu_ES: %1$s-erako eta %2$s-rako ezarpenak ez dira berak, honek arazo batzuk sortu litzake fitxategiak igotzen saiatzerakoan.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
eu_ES: Irudi tamaina honen ezarpenak desgaitu egin dira bere balioak iragazki batek gainidatzi dituelako.

en: The seventh parameter passed to %s should be numeric representing menu position.
eu_ES: %s-ri  pasatutako zazpigarren parametroak zenbakizkoa izan beharko luke menuaren kokapena adieraziz.

en: The sidebar the widget belongs to.
eu_ES: Widgeta dagokion albo-barra.

en: The sidebar to return widgets for.
eu_ES: Widgeta itzuli beharreko albo-barra.

en: The singular label used to describe this type of menu item.
eu_ES: Menu-elementu mota hau deskribatzeko erabiltzen den etiketa singularra.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
eu_ES: Gunearen administratzailea notifikatuta izan da eta zure eskaera burutuko du ahal bezain laster.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
eu_ES: Gunearen administratzailea jakinarazia izan da. E-postabidez jasoko duzu esteka bat esportatu beharrekoak deskargatzeko zure eskaera betetzen dutenean.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
eu_ES: Gunearen administratzailea jakinarazia izan da. E-posta bidez jasoko duzu baieztapen korreo bat zure data ezabatzen dutenean.

en: The site appears to be already initialized.
eu_ES: Gunea dagoeneko inizializatuta dirudi.

en: The site appears to be already uninitialized.
eu_ES: Gunea inizializatuta ez dagoela dirudi.

en: The site editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings.
eu_ES: Gunearen editoreak JavaScript beharrezkoa du. Mesedez, gaitu JavaScript zure nabigatzailearen ezarpenetan.

en: The site health check shows information about your WordPress configuration and items that may need your attention.
eu_ES: Gunearen osasun-egiaztapenak zure arreta behar duten zure WordPress-eko konfigurazio eta elementuei buruzko informazioa erakusten du .

en: The site is already active.
eu_ES: Gune hau aktibatuta dago lehendik.

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
eu_ES: Ezin izan da tamaina kalkulatu. Karpeta ez dago eskuragarri. Maiz baimen baliogabeek eragiten dute hau.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
eu_ES: Hemen adierazten diren tamainak, Media Liburutegira irudiak gehitzerakoan onartuko diren pixel kopuru maximoak adierazten dituzte.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
eu_ES: &#8220;%s&#8221; slug-a dagoeneko beste termino batek erabiltzen du

en: The slug of the template to get the fallback for
eu_ES: Txantiloiaren slug-a alternatiboki lortzeko

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
eu_ES: Iturburu URLak eta helburu URLak ezin dute biek baliabide berbera erreferentziatu.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
eu_ES: Iturburu URLak ez du estekarik helburu URLra eta beraz ezin da iturburu bezala erabili.

en: The source URL does not exist.
eu_ES: Iturburu URLa ez da existitzen.

en: The specified namespace could not be found.
eu_ES: Adierazitako izen-eremua ez da aurkitu

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
eu_ES: Zehaztutako helburu URLa ezin da helburu bezala erabili. Edo ez da existitzen edo ez da pingback-a gaituta duen baliabide bat.

en: The specified target URL does not exist.
eu_ES: Zehaztutako helburu URLa ez da existitzen.

en: The star rating of the block.
eu_ES: Blokearen izar-balorazioa.

en: The status of the test.
eu_ES: Frogaren egoera.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
eu_ES: Harpidetzaren egoera - aktibo, ezeztatua edo bertan behera utzita

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
eu_ES: Pribatutasun politikaren iradokitako edukia  %s (edo ondorengo) ekintza erabiliaz gehitu beharko litzateke. Begiratu, mesedez, barne dokumentazioa.

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
eu_ES: Proposatutako pribatutasun politikako edukia wp-admin -en soilik gehitu beharko litzake %s (edo ondorengo) ekintza erabiliz.

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
eu_ES: Proposatutako pribatutasun politikaren testua aldatu egin da. Mesedez <a href="%s">errepasatu gida</a> eta eguneratu zure pribatutasun politika.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
eu_ES: Etiketa-lainoa ezin da bistaratu, etiketa-lainoaren widgeta jasaten duten taxonomiarik ez dagoelako.

en: The target attribute of the link element for this menu item.
eu_ES: Menuko elementu honetarako lotura-elementuaren helburu-atributua.

en: The template cannot be deleted.
eu_ES: Ezin da txantiloia ezabatu.

en: The template contains a suggestion of sections you most likely will need. Under each section heading, you will find a short summary of what information you should provide, which will help you to get started. Some sections include suggested policy content, others will have to be completed with information from your theme and plugins.
eu_ES: Beharko dituzun atalak proposatzen dizkizugu. Atal bakoitzaren izenburuaren azpian hasten lagunduko dizun laburpen txiki bat topatuko duzu eman beharko zenukeen informazioaz. Atal batzuk politikarako edukirako proposatutako edukia dute, beste batzuk berriz zuk osatu beharko dituzu gai eta pluginen inguruko informazioarekin.

en: The template has already been deleted.
eu_ES: Txantiloia dagoeneko ezabatu da.

en: The template prefix for the created template. This is used to extract the main template type, e.g. in `taxonomy-books` extracts the `taxonomy`
eu_ES: Txantiloaren aurrizkia sortutako txantiloirako. Hau txantiloi mota nagusia ateratzeko erabiltzen da, adib. `taxonomy-books` txantiloian `taxonomy` ateratzen du

en: The term cannot be deleted.
eu_ES: Terminoa ezin da ezabatu.

en: The term name cannot be empty.
eu_ES: Izena ezin da hutsik gelditu.

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
eu_ES: Objektuari esleitutako terminoak %s taxonomian.

en: The terms assigned to the post in the %s taxonomy.
eu_ES: Bidalketari esleitutako terminoak %s taxonomian.

en: The text to appear in the footer of all WooCommerce emails.
eu_ES: WooCommerce posta elektroniko guztien oinean azaldu behar den testua.

en: The theme author's name, as found in the theme header.
eu_ES: Itxuraren egilearen izena, itxuraren goiburuan agertzen den moduan.

en: The theme author.
eu_ES: Itxuraren egilea.

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Activate &amp; Publish button above the menu.
eu_ES: Aurreikusten den itxura guztiz interaktiboa da &mdash; orrialdeetan zehar nabiga dezakezu bidalketak, artxiboak eta bestelako orrialde txantiloiak nola kudeatzen dituen ikusteko. Aukerak, ordea, desberdinak izan daitezke itxura bakoitzaren konfigurazio aukeren arabera. Urrats bakarrean ezarpen berriak onartzeko eta itxura aktibatzeko egin klik menuaren gaineko Aktibatu eta Argitaratu botoian.

en: The theme cannot be updated due to the following:
eu_ES: Itxura ezin izan da eguneratu arrazoi honengatik:

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
eu_ES: Itxurak, guraso-itxura bezala bere burua zehazten du. Mesedez berrikusi %s goiburua.

en: The theme description, as found in the theme header.
eu_ES: Itxuraren deskripzioa, itxuraren goiburuan agertzen den moduan.

en: The theme description, transformed for display.
eu_ES: Itxuraren deskripzioa, bistaratzeko eraldatua.

en: The theme developers URL.
eu_ES: Itxuraren garatzaileen URLa.

en: The theme file to use to display the post.
eu_ES: Bidalketa bistaratzeko erabili beharreko itxura-fitxategia.

en: The theme identifier
eu_ES: Itxuraren identifikatzailea

en: The theme is missing the %s stylesheet.
eu_ES: Itxurari %s estilo-orria falta zaio.

en: The theme name, as found in the theme header.
eu_ES: Itxuraren izena, itxuraren goiburuan agertzen den moduan.

en: The theme name, transformed for display.
eu_ES: Itxuraren izena, bistaratzeko eraldatua.

en: The theme tags, as found in the theme header.
eu_ES: Itxuraren etiketak, itxuraren goiburuan agertzen diren moduan.

en: The theme tags, transformed for display.
eu_ES: Itxuraren etiketak, bistaratzeko eraldatuak.

en: The theme you are currently using is not compatible with the Site Editor.
eu_ES: Une honetan erabiltzen ari zaren  itxura ez da bateragarria gunearen editorearekin.

en: The theme's current version.
eu_ES: Itxuraren egungo bertsioa.

en: The theme's screenshot URL.
eu_ES: Itxuraren pantaila-argazkiaren URLa.

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
eu_ES: Itxuraren estilo-orria. Honek itxura modu bakarrean identifikatzen du.

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
eu_ES: Itxuraren txantiloia. Hau haur-itxura bat bada, guraso-itxuraz ari da, bestela hau itxuraren estilo-orriaren bera da.

en: The theme's text domain.
eu_ES: Itxuraren domeinu-testua.

en: The themes directory
eu_ES: Itxuren karpeta

en: The thousand separator of displayed prices.
eu_ES: Bistaratzen diren prezioen milakoen bereizlea.

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
eu_ES: Estatistikak jasotzeko denbora tartea. Aukerak: 60 egun, 6 hilabete, guztia

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
eu_ES: Sartu duzun ordu-zona ez da baliozkoa. Hautatu baliozko ordu-zona bat.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
eu_ES: Izenburu eremuaren eta bidalketa editatze gunearen kokalekua finkoa da, baina beste kutxa guztiak lekuz alda ditzakezu arrastatu eta jareginez. Kutxa bakoitzaren izenburu-barran klik eginez minimizatu edo zabaldu ditzakezu. 'Pantaila aukerak' erlaitza erabili kutxa gehiago erakusteko (Laburpena, Bidalitako aipuak, Pertsonalizatutako eremuak, Eztabaida, Slug-a, Egilea) edo pantaila honen antolaketa zutabe bat edo bikoa izatea aukeratzeko.

en: The title for the object.
eu_ES: Objektuaren izenburua.

en: The title for the post type.
eu_ES: Bidalketa motaren izenburua.

en: The title for the post.
eu_ES: Bidalketaren izenburua.

en: The title for the status.
eu_ES: Egoeraren izenburua.

en: The title for the taxonomy.
eu_ES: Taxonomiaren izenburua.

en: The title is required when using a custom menu item type.
eu_ES: Izenburua beharrezkoa da pertsonalizatutako menu-elementu mota bat erabiltzean.

en: The tool associates data stored in WordPress with a supplied email address, including profile data and comments.
eu_ES: Tresnak WordPress-en gordetako datuak e-posta helbide batekin lotzen ditu, profilaren datuak eta iruzkinak barne.

en: The type of object originally represented, such as "category", "post", or "attachment".
eu_ES: Jatorrian "kategoria", "bidalketa" edo "eranskin" gisa irudikatutako objektu mota.

en: The type of the widget. Corresponds to ID in widget-types endpoint.
eu_ES: Widget-mota. Widget-moten bukaera-puntuko identifikatzaileari dagokio.

en: The unique and machine-readable name.
eu_ES: Makinak irakurtzeko moduko izen bakarra.

en: The unique identifier for the application password.
eu_ES: Identifikatzaile bakarra aplikazio-pasahitzarentzat.

en: The update cannot be installed because some files could not be copied. This is usually due to inconsistent file permissions.
eu_ES: Eguneraketa ezin da instalatu fitxategi batzuk ezin izan direlako kopiatu. Normalean fitxategien baimen arazoa izaten da.

en: The update of %s failed.
eu_ES: %s(r)en eguneraketak huts egin du.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
eu_ES: Eguneraketa-prozesua hasten ari da. Prozesuak denbora pixka bat har lezake zenbait ostalaritan, izan pazientzia mesedez.

en: The uploaded file has expired. Please go back and upload it again.
eu_ES: Igotako fitxategia iraungi egin da. Mesedez itzuli eta igo ezazu berriro.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
eu_ES: The uploaded file is not a valid image. Saiatu berriro mesedez.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
eu_ES: Igotako fitxategiaren zati bat bakarrik kargatu da.

en: The uploads directory
eu_ES: Igoeren karpeta

en: The url is required when using a custom menu item type.
eu_ES: URLa beharrezkoa da pertsonalizatutako menu-elementu mota bat erabiltzean.

en: The user cannot be deleted.
eu_ES: Erabiltzailea ezin da ezabatu.

en: The user is already active.
eu_ES: Erabiltzailea dagoeneko gaituta dago.

en: The value provided is not a valid and registered API key.
eu_ES: Emandako balioa ez da baleko eta erregistratutako API gako bat.

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
eu_ES: %2$s-k %1$s balorea gaitu edo gehitu du zure konfigurazio fitxategira. Honek, erroreak zure gunearen aurrealdean erakustea eragingo du.

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
eu_ES: %s balorea zure webgunearen konfigurazio fitxategira gehitu da. Honek, gunean gertatzen den edozein errore erabiltzaile arruntentzat eskuragarri dagoen fitxategi batean idatziko dela esan nahi du.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
eu_ES: Zure ostatu-emate  zerbitzarian instalatuta dagoen MySQL bertsioa.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
eu_ES: Zure ostatu-emate zerbitzarian instalatuta dagoen PHP bertsioa.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
eu_ES: Zure webgunean instalatuta dagoen WooCommerce bertsioa.

en: The version of WordPress installed on your site.
eu_ES: Zure webgunean instalatutako WordPress bertsioa.

en: The visibility settings for the post type.
eu_ES: Bidalketa motaren ikusgarritasun ezarpenak.

en: The visibility settings for the taxonomy.
eu_ES: Taxonomiaren bisibilitate ezarpenak.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
eu_ES: Zure web nabigatzaileak ez dizu fitxategiak igotzeko aukerarik ematen. Fitxategiak igo ahal izateko <a href="%s">zure gailuarentzako espresuki egindako aplikazioa</a> erabili dezakezu.

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
eu_ES: Itxuraren egilearen webgunea, itxuraren goiburuan agertzen den moduan.

en: The website of the theme author, transformed for display.
eu_ES: Itxuraren egilearen webguneam bistaratzeko eraldatua.

en: The website of the theme author.
eu_ES: Itxuraren egilearen webgunea.

en: The widget type id.
eu_ES: Widget mota identifikatzailea.

en: The wp-content directory
eu_ES: wp-content karpeta

en: Theme
eu_ES: Itxura

en: Theme Details
eu_ES: Itxuraren ingurukoak

en: Theme File Editor
eu_ES: Itxura-fitxategi Editorea

en: Theme Location
eu_ES: Itxura kokapena

en: Theme Options
eu_ES: Txantiloi Aukerak

en: Theme Showcase
eu_ES: Txantiloien erakusleihoa

en: Theme Versions
eu_ES: Itxura bertsioak

en: Theme author URL.
eu_ES: Gaiaren egilearen URla

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
eu_ES: Itxura ezin izan da berrekin <strong>errore larria</strong> abiarazi duelako.

en: Theme deleted.
eu_ES: Itxura ezabatu da.

en: Theme directory location
eu_ES: Itxuren karpetaren kokalekua

en: Theme downgrade failed.
eu_ES: Itxura aurreko bertsiora itzultzeak huts egin du.

en: Theme downgraded successfully.
eu_ES: Itxura aurreko bertsiora ondo itzuli da .

en: Theme features
eu_ES: Itxuraren ezaugarriak

en: Theme file exists.
eu_ES: Itxura fitxategia existitzen da.

en: Theme identifier for the template.
eu_ES: Itxura-identifikatzailea txantiloiarentzat.

en: Theme installation failed.
eu_ES: Itxuraren instalazioak huts egin du.

en: Theme installed successfully.
eu_ES: Txantiloia ondo instalatu da.

en: Theme name
eu_ES: Itxuraren izena

en: Theme name.
eu_ES: Gaiaren izena.

en: Theme not found.
eu_ES: Ez da itxurarik aurkitu.

en: Theme resumed.
eu_ES: Itxura berrekinda.

[ctx: Theme starter content]
en: 123 Main Street
eu_ES: Kale nagusia, 123

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
eu_ES: Hasierako orrialdearen atal bat

[ctx: Theme starter content]
en: About
eu_ES: Honi buruz

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
eu_ES: Gune honi buruz

[ctx: Theme starter content]
en: Address
eu_ES: Helbidea

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
eu_ES: Artxiboak

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
eu_ES: Egutegia

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
eu_ES: Kategoriak

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
eu_ES: Kontaktua

[ctx: Theme starter content]
en: Email
eu_ES: E-posta

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
eu_ES: Aurki gaitzazu

[ctx: Theme starter content]
en: Home
eu_ES: Hasiera

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
eu_ES: Orduak

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
eu_ES: Astelehenetik Ostiralera: 9:00AM&ndash;5:00PM

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
eu_ES: 48011 Bilbo

[ctx: Theme starter content]
en: News
eu_ES: Albisteak

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
eu_ES: Azken iruzkinak

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
eu_ES: Azken bidalketak

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
eu_ES: Larunbata eta Igandea: 11:00AM&ndash;3:00PM

[ctx: Theme starter content]
en: Search
eu_ES: Bilatu

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
eu_ES: Oinarrizko kontaktu-informazioa duen orri bat da hau, adibidez helbidea eta telefono zenbakia. Kontakturako inprimaki bat gehitzen saia zaitezke ere.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
eu_ES: Hau hasierako orrialde atal baten adibide bat da. Hasierako orrialde atalak edozein orrialde izan daitezke hasierako orrialdeaz gain, azkenengo bidalketak erakusten dituen orrialdea barne.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
eu_ES: Hau zure burua eta gunea aurkezteko leku egoki bat izan daiteke edo kredituak gehitzeko.

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
eu_ES: Ongi etorri zure webgunera! Zure hasierako orrialdea da hau, webgunera lehenengo aldiz datozenean bisitariek sarrien ikusiko dutena.

[ctx: Theme starter content]
en: You might be an artist who would like to introduce yourself and your work here or maybe you are a business with a mission to describe.
eu_ES: Agian bere burua eta lana hemen aurkeztu nahi duen artista bat zara, edo akaso negozio bat zara eta zure misioa bertan azaldu nahi duzu.

en: Theme version.
eu_ES: Gaiaren bertsioa.

en: Theme will be auto-updated.
eu_ES: Itxura automatikoki eguneratuko da.

en: Theme will no longer be auto-updated.
eu_ES: Itxura ez da gehiago automatikoki autoeguneratuko.

en: Theme without %s
eu_ES: %s-rik gabeko itxura

en: Theme.
eu_ES: Itxura.

en: Themes
eu_ES: Itxurak

en: Themes %s
eu_ES: Itxurak %s

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
eu_ES: Itxurek zure webguneari ikusgarritasuna eta sentikortasuna gehitzen diete. Garrantzitsua da hauek eguneratuta mantentzea, zure markaz koherentea izatea eta zure gunea seguru mantentzea.

en: Themes directory location
eu_ES: Itxuren karpeta kokapena

en: Themes directory size
eu_ES: Itxuren karpetaren tamaina

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
eu_ES: Badirudi plugin eta itxuren autoeguneratzeekin ez dagoela arazorik.

en: There are currently no logs to view.
eu_ES: Oraindik ez dago logik.

en: There are no associated subtitles.
eu_ES: Ez dago erlazionatutako azpititulurik

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
eu_ES: Une honetan ez dago %1$s(e)tik hurbil dagoen ekitaldirik antolatuta. Nahi izango zenuke <a href="%2$s">bat antolatu</a>?

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
eu_ES: Oraingoz ez dago zugandik gertu egingo den ekitaldirik. Gustatuko litzaizuke <a href="%s">bat antolatzea</a>?

en: There are no notes yet.
eu_ES: Oraindik ez dago oharrik.

en: There are no options for this widget.
eu_ES: Aukerarik ez widget honentzat.

en: There are no pages.
eu_ES: Ez dago orrialderik.

en: There are no product reviews yet.
eu_ES: Oraindik ez da produktu honi buruzko iritzirik jaso.

en: There are no reviews yet.
eu_ES: Oraindik ez da iritzirik jaso.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
eu_ES: Ez dago bidalketa aukerarik eskuragarri. Mesedez ziurtatu zure helbidea zuzena dela edo gurekin jarri harremanatean.

en: There are no valid users selected for deletion.
eu_ES: Ez da baliozko erabiltzailerik hautatu ezabatzeko.

en: There are no valid users selected for removal.
eu_ES: Ez da baliozko erabiltzailerik hautatu kentzeko.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
eu_ES: Menu-elementu batzuk okerrak dira. Zuzendu edo ezabatu itzazu mesedez.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
eu_ES: Gorde gabeko aldaketak daude eta galdu egingo dira. 'Ados' jarraitzeko, ''Utzi" Irudi Editorera itzultzeko.

en: There does not seem to be any new mail.
eu_ES: Ez dirudi posta berririk dagoenik.

en: There doesn't seem to be a %s file. It is needed before the installation can continue.
eu_ES: Ez dago %s fitxategirik. Beharrezkoa da instalazioa jarraitzeko.

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
eu_ES: Errore kritiko bat gertatu da webgunean, berreskurapen moduan jarriz. Mesedez berrikusi Itxurak eta Pluginak pantailak xehetasun gehiagorako. Itxura edo plugin bat instalatu edo eguneratu baduzu oraintxe bertan, berrikusi bere orrialdea lehenengo.

en: There has been a critical error on this website.
eu_ES: Zure webgunean errore kritiko bat gertatu da.

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions.
eu_ES: Errore kritiko bat gertatu da zure webgunean. Mesedez ikusi zure gunearen administratzaile e-posta sarrera jarraibideentzako.

en: There has been a critical error on this website. Please reach out to your site administrator, and inform them of this error for further assistance.
eu_ES: Errore kritiko bat gertatu da webgune honetan. Mesedez, jarri harremanetan gunearen administratzailearekin eta jakinarazi errore honi buruz laguntza lortzeko.

en: There has been an error cropping your image.
eu_ES: Errorea gertatu da irudia moztean.

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
eu_ES[0]: Gorde ahal izateko, konpondu beharreko errore %d dago.
eu_ES[1]: Gorde ahal izateko, konpondu beharreko %d errore daude.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
eu_ES: Aurreikusten ari zarenak baino auto-gordetako aldaketa berriagoak daude. <a href="%s">Berreskuratu automatikoki gordetakoa</a>

en: There is a new kind of WordPress theme, called a block theme, that lets you build the site you&#8217;ve always wanted &#8212; with blocks and styles.
eu_ES: WordPress-en itxura mota berri bat dago, itxura-blokea izenekoa, beti nahi izan duzun gunea eraikitzeko aukera ematen dizuna &#8212; bloke eta estiloekin.

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
eu_ES: %1$s-en bertsio berri bat dago, baina ez dabil zure PHP bertsoarekin. <a href="%2$s" %3$s>Ikusi %4$s bertsioaren ezaugarriak</a> edo <a href="%5$s">ikasi gehiago PHP eguneratzeari buruz</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
eu_ES: %1$s-(r)en bertsio berri bat eskuragarri dago. <a href="%2$s" %3$s>Ikusi %4$s bertsioaren xehetasunak</a> edo <a href="%5$s" %6$s>eguneratu orain</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
eu_ES: %1$s-(r)en bertsio berri bat eskuragarri dago. <a href="%2$s" %3$s>Ikusi %4$s bertsioaren xehetasunak</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
eu_ES: %1$s-(r)en bertsio berri bat eskuragarri dago. <a href="%2$s" %3$s>Ikusi %4$s bertsioaren xehetasunak</a>. <em>Eguneraketa automatikoa ez dago eskuragarri plugin honetarako.</em>

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
eu_ES: %s-en bertsio berri bat dago eskuragarri, baina ez dabil zure PHP bertsioarekin.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of WordPress.
eu_ES: %s-en bertsio berri bat dago eskuragarri, baina ez dabil zure WordPress bertsioarekin.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your versions of WordPress and PHP.
eu_ES: %s-en bertsio berri bat dago eskuragarri, baina ez dabil zure WordPress eta PHP bertsioekin.

en: There is a pending change of the admin email to %s.
eu_ES: Kudeatzailearen e-posta %s izateko egindako eskaera burutu gabe dago.

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
eu_ES: Zure e-posta helbideko aldaketa bat zain dago (<code>%1$s</code>). <a href="%2$s">Utzi</a>

en: There is a pending change of your email to %s.
eu_ES: Zure e-posta %s izateko egindako eskaera bukatu gabe dago oraindik.

en: There is a problem with your API key.
eu_ES: Arazo bat dago zure API gakoarekin.

en: There is a revision of this post that is more recent.
eu_ES: Bidalketa honen berrikuspen berriago bat dago.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
eu_ES: Bidalketa honen bertsio auto-gordea, azpian dagoen bertsioa baino berriagoa da. <a href="%s">Ikusi bertsio auto-gordea</a>

en: There is no autosave revision for this post.
eu_ES: Ez dago automatikoki gordetako berrikusketarik bidalketa honentzat.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
eu_ES: Ez dauka laburpenik, pasahitza behar duen bidalketa babestua baita.

en: There was %d client caching response header detected: | There were %d client caching response headers detected:
eu_ES[0]: Bezero-cachearen erantzun-goiburu %d aurkitu da:
eu_ES[1]: Bezero cache-aren %d erantzun-goiburu aurkitu dira:

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
eu_ES: Konfigurazio errore bat dago. Jar zaitez kontaktuan zerbitzariaren administratzailearekin.

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
eu_ES: Autentifikazio arazo bat egon da. Mesedez birkargatu eta saiatu berriz.

en: There was an error calling %s
eu_ES: Errore bat egon da %s deitzerakoan

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
eu_ES[0]: <a href="%2$s">Erantzun %1$s </a> dago zabor-zerrendan.
eu_ES[1]: <a href="%2$s">%1$s erantzun</a> daude zabor-zerrendan.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
eu_ES: Ez dago ezer <a href='%s'>zabor-zerrendan</a>.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
eu_ES: Kostu hauek aukeran gehitu daitezke <a href="%s">produktuaren bidalketa klasean</a> oinarrituta.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
eu_ES: Orrialde hauek WooCommerce-ek erabiltzaileak erosketa burutzeko nora bidali jakin dezan zehaztu behar dira.

en: These plugins are now up to date:
eu_ES: Plugin hauek eguneratuta daude orain:

en: These plugins failed to update:
eu_ES: Plugin hauek ondo ez dira ondo eguneratu:

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
eu_ES: Tasa hauek kostu gehigarria duten bidalketa aukera gehigarriak dira (tasa lauan oinarrituak).

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
eu_ES: Ezarpen hauek WordPressen atalak non eta nola kargatzen diren aldatzen dituzte.

en: These settings may be overridden for individual articles.
eu_ES: Ezarpen hauek alda daitezke artikulu bakoitzeko.

en: These themes are now up to date:
eu_ES: Itxura hauek eguneratuta daude orain:

en: These themes failed to update:
eu_ES: Itxura hauek ez dira ondo eguneratu:

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
eu_ES: Autentikazio gako hauek ere falta dira %s fitxategian

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
eu_ES: Webgune hauek zuri buruzko datuak jaso ditzakete, cookieak erabili, hirugarrenen segimendu gehigarri bat txertatu, eta txertatutako eduki horrekin duzun elkarrekintza monitorizatu, txertatutako edukiarekin duzun elkarrekintzaren segimendua barne webgune horretan kontu bat izan eta saioa hasita baduzu.

en: This %s cannot be deleted
eu_ES: %s ezin da ezabatu

en: This Site
eu_ES: Webgune hau

en: This Week
eu_ES: Aste honetan

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
eu_ES: XML Gune-mapa hau WordPressek sortu du zure edukia bilaketa motoreentzat agerikoago izateko.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
eu_ES: Helbide hau helburu administratiboetarako erabiltzen da, adibidez erabiltzaile berrien jakinarazpenetarako.

en: This address is used for admin purposes. If you change this, an email will be sent to your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
eu_ES: Helbide hau kudeaketa kontuetarako erabiltzen da. Hori aldatzen baduzu, e-posta mezu bat bidaliko dizugu zure helbide berrira, egiaztatzeko. <strong>Helbide berria ez da aktibo egongo egiaztatu arte.</strong>

en: This blog profile will federate all posts written on your blog, regardless of the author who posted it.
eu_ES: Blog profil honek zure blogean idatzitako bidalketa guztiak federatuko ditu, baita beste egile batzuek idatziak badira ere.

en: This category already exists.
eu_ES: Kategoria hau jada existitzen da.

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
eu_ES: Ezin da kategoria hau gehitu. Aldatu izena eta saiatu berriz.

en: This changeset cannot be further modified.
eu_ES: Aldaketa multzo hau ezin da gehiago aldatu.

en: This comment is already approved.
eu_ES: Iruzkin hau dagoeneko onartuta dago.

en: This comment is already in the Trash.
eu_ES: Iruzkin hau dagoeneko zakarrontzian dago.

en: This comment is already marked as spam.
eu_ES: Iruzkin hau dagoeneko zabor gisa markatuta dago.

en: This comment is currently approved.
eu_ES: Iruzkin hau onartuta dago.

en: This comment is currently in the Trash.
eu_ES: Iruzkin hau une honetan zakarrontzian dago.

en: This comment is currently marked as spam.
eu_ES: Iruzkin hau zabor gisa markatuta dago.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
eu_ES: Iruzkin hau zakarrontzian dago. Editatu nahi baduzu, atera ezazu zakarrontzitik.

en: This comment was reported as not spam.
eu_ES: Iruzkin hau ez da zabortzat jo.

en: This comment was reported as spam.
eu_ES: Iruzkin hau zabortzat jo da.

en: This content is password protected.
eu_ES: Eduki hau pasahitzez babestua dago.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
eu_ES: Edukia pasahitzarekin babestuta dago. Ikusteko, idatzi ezazu zure pasahitza:

en: This content was deleted by the author.
eu_ES: Eduki hau egilearengatik ezabatua izan da.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
eu_ES: Honek bezeroak erosketa egiterakoan ikusten duen deskripzioa kontrolatzen du.

en: This controls the position of the currency symbol.
eu_ES: Honek dibisa sinboloaren kokapena kontrolatzen du.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
eu_ES: Honek erabitzaileak ordainketa egiterakoan ikusten duen izenburua kontrolatzen du

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
eu_ES: Honek katalogoan zein dibisa prezio zerrendatzen diren eta ordainketak zein dibisa atebidetan egin daitezkeen kontrolatzen du.

en: This controls what unit you will define lengths in.
eu_ES: Honek tamainak sartzeko zein unitate erabiliko duzun kontrolatzen du.

en: This controls what unit you will define weights in.
eu_ES: Honek pisuak sartzeko zein unitate erabiliko duzun kontrolatzen du.

en: This controls which shipping address is used by default.
eu_ES: Lehenetsitako bidalketa helbidea zein den kudeatzen du honek.

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
eu_ES: Honek WordPress.org helbidearekin konexioak huts egiten ari direla adierazi dezake.

en: This coupon has expired.
eu_ES: Kupoi hau iraungituta dago.

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
eu_ES: Informazio hau WordPressi hobekuntza orokorrak eskaintzeko erabiltzen da, zure gunea babesteko laguntza eskaintzen duena, automatikoki eguneraketa berriak bilatuz eta instalatuz. Estatistikak kalkulatzeko ere erabiltzen da <a href="%s">WordPress.org estatistika orrian</a>.

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
eu_ES: Zirriborro hau zure <a href="%s">argitaratu gabeko pertsonalizazio aldaketetatik</a> dator. Editatu dezakezu, baina ez duzu orain argitaratu beharrik. Aldaketekin batera automatikoki argitaratuko da.

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or that contact with the database server at %2$s could not be established. This could mean your host&#8217;s database server is down.
eu_ES: %1$s fitxategian ezarritako erabiltzaile-izen eta pasahitza zuzenak ez direla edo %2$s-n dagoen datu-base zerbitzariarekin konektatu ezin dela esan nahi du. Zure ostalariaren datu-basea deskonektatuta egon daiteke.

en: This email address is already registered.
eu_ES: Email helbide hau dagoeneko erregistratua dago.

en: This email may be different from your personal email address.
eu_ES: E-posta hau eta zure e-posta pertsonala desberdinak izan behar dira.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
eu_ES: Post hau %1$s atalean eta %2$s laburpen hitzekin publikatua izan da. Gogokoetara gehitzeko <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">lotura iraunkorra</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
eu_ES: Post hau %1$s atalean publikatu zen. Gogokoetara gehitzeko <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">lotura iraunkorra</a>.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
eu_ES: Ezaugarri honek iframe-ak behar ditu. Iframe-ak desgaituta dauzkazu edo zure nabigatzaileak ez ditu onartzen.

en: This field is required
eu_ES: Eremu hau derrigorrezkoa da

en: This field is required.
eu_ES: Eremu hau beharrezkoa da.

en: This file is empty. Please try another.
eu_ES: Fitxategia hutsik dago. Saiatu beste batekin.

en: This file is not an image. Please try another.
eu_ES: Fitxategi hau ez da irudi bat. Saiatu beste batekin.

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
eu_ES: Fitxategi hau SimplePie 1.2.x.-ren aurreko bertsioekiko bateragarritasunerako kargatu da soilik. Mesedez, pentsatu SimplePie-ren bertsio berriago batetara aldatzeaz.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
eu_ES: Artxiboa handiegia da. Artxiboak %s KB baino txikiagoak izan behar dira.

en: This file no longer needs to be included.
eu_ES: Fitxategi hau ez da gehiago sartu behar.

en: This form is not live-previewable.
eu_ES: Inprimaki honek ez du zuzeneko aurrebista onartzen.

en: This format, which is called WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
eu_ES: WordPress eXtended RSS edo WXR deitutako formatu honek, zure bidalketa, orrialde, iruzkin, pertsonalizatutako eremuak, kategoriak eta etiketak izango ditu bere barruan.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
eu_ES: Funtzio hau ez litzateke erabili beharko woocommerce_init baino lehenago.

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
eu_ES: Irudi hau ezin da bistaratu web nabigatzaile batean. Emaitza hobea izateko, igo aurretik bihurtu ezazu JPEG-ra.

en: This image cannot be processed by the web server. Convert it to JPEG or PNG before uploading.
eu_ES: Web-zerbitzariak ezin du irudi hau prozesatu. Igo aurretik, JPEG edo PNGra bihurtu ezazu.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
eu_ES: Hau probak egiteko demo denda da  &mdash; ez litzateke eskaririk bete beharko.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
eu_ES: Hau orrialde baten adibidea da. Blog bidalketa batengatik desberdina da leku bakarrean egongo delako eta zure guneko nabigazioan agertuko delako (itxura gehienetan). Jende gehiena "Honi buruz" izeneko orrialde bat sortuz hasten da, guneko bistari potentzialei bere burua aurkezten diona. Honen antzerako zeozer esan beharko luke:

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
eu_ES: Bezeroari bidaltzen zaion eskari notifikazioa da non eskariarek xehetasunak erakusten diren behin ordainketa eginda.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
eu_ES: Gehienezko fitxategi tamaina gainditu da. Saiatu beste batekin.

en: This is not your download link.
eu_ES: Hau ez da zure deskargarako esteka.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
eu_ES: Bezeroek atzituko duten fitxategiaren URLa edo bide-izen absolutua. Hemen sartzen diren URLak dagoeneko kodetuta egon behar dira.

en: This is the name of the download shown to the customer.
eu_ES: Bezeroari erakutsiko zaion jaitsieraren izena.

en: This is the short link.
eu_ES: Esteka laburra da hau.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
eu_ES: Zure eskarien barneko "Zerga errenkadak" bidalketa zerga kantitatearen batura da hau.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
eu_ES: Zure eskarien barneko "Zerga errenkadak" zerga kantitatearen batura da hau.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
eu_ES: Zure eskarien barneko 'Eskariaren guztizkoa' eremuaren batura da hau.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
eu_ES: Zure eskarien barneko 'Bidalketaren guztizkoa' eremuaren batura da hau.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
eu_ES: Hau eskarien guztizkoen batura da diru-itzulpenen ondoren baina bidalketa eta zergarik gabe.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
eu_ES: Hau eskarien guztizkoen batura da diru-itzulpenen ondoren eta bidalketa eta zergak barne.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
eu_ES: Tasa honen guztizko zerga (bidalketa zerga + produktu zerga) da hau.

en: This is where store orders are stored.
eu_ES: Hau da dendako eskariak gordetzen diren lekua.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
eu_ES: Hemen gehi ditzakezu bezeroek erabilti ahalko dituzten deskontu kupoiak.

en: This item has already been deleted.
eu_ES: Elementu hori ezabatuta dago jada.

en: This link is not live-previewable.
eu_ES: Esteka honek ez du zuzeneko aurrebista onartzen.

en: This means that the contact with the database server at %s was lost. This could mean your host&#8217;s database server is down.
eu_ES: %s dagoen datu-base zerbitzariarekin konexioa galdu dela esan nahi du honek. Zure ostalariaren datu-basea deskonektatuta egon daiteke.

en: This meta box is not compatible with the block editor.
eu_ES: Meta kutxa hau ez da bateragarria bloke editoreaz.

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
eu_ES: %s plugineko meta kutxa hau, ez da bateragarria bloke editoreaz.

en: This month
eu_ES: Hilabete hau

en: This notice was triggered by the %s handle.
eu_ES: Ohar hau %s-(r)en kudeaketaren ondorioz aktibatu da.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
eu_ES: Aukera honek zergak kalkulatzeko zein helbide erabiltzen den determinatzen du.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
eu_ES: Aukera hau garrantzitsua da, prezio-sartzean eragina baitu. Aukera aldatzeak ez ditu dagoeneko dituzun produktuak eguneratuko.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
eu_ES: Aukera honek zein herrialdetara saldu nahi duzun mugatzen uzten dizu.

en: This order note cannot be deleted
eu_ES: Eskari ohar hau ezin da ezabatu

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
eu_ES: Eskari honen egoera &ldquo;%s&rdquo;&mdash da; ezin da ordainketa egin. Mesedez jarri kontaktuan gurekin laguntza behar baduzu.

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
eu_ES: Orrialde honek zure gunearen ezarpenetara sartzen uzten dizu. Gauzak apurtu ditzakezu hemen. Mesedez, kontuz ibili!

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
eu_ES: Orrialde honek zure WordPress gunearen ezarpenen inguruko xehetasun guztiak erakutsi ditzake. Egin daitezken hobekuntzak ikusteko, begiratu <a href="%s">Gunearen Osasun Egoera</a> orrialdea.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
eu_ES: Panel hau webgunean jada argitaratuta duzun edukian nabigazio menuak kudeatzeko erabiltzen da. Menuak sortu eta existitzen den edukia (orrialdeak, sarrerak, kategoriak, etikitak, formatuak edo estekak) gehitu dezakezu bertara.

en: This password reset request originated from the IP address %s.
eu_ES: Pasahitzaren berrezarketa eskaera hau %s IP helbidetik sortu da.

en: This payment method was successfully set as your default.
eu_ES: Ordainketa modu predeterminatu gisa konfiguratu da.

en: This personal data request has expired.
eu_ES: Datu pertsonalen eskaera hau iraungi egin da.

en: This plugin is already installed.
eu_ES: Plugin hau instalatuta dago jada.

en: This post is being backed up in your browser, just in case.
eu_ES: Bidalketa honen babeskopia sortzen ari gara zure arakatzailean, badaezpada.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
eu_ES: Bidalketa hau pasahitzarekin babestuta dago. Idatzi pasahitza erantzunak ikusteko.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
eu_ES: Posta hau pasahitzez babestua dago. Sartu pasahitza iruzkinak ikusteko.

en: This preview is unavailable in the editor.
eu_ES: Aurreikuspen hau ezin da editorean ikusi.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
eu_ES: Une honetan produktu hau ez dago salgai.

en: This product is protected and cannot be purchased.
eu_ES: Produktua babestua da eta ezin da erosi.

en: This profile name will federate all posts written on your blog, regardless of the author who posted it.
eu_ES: Profil izen honek zure blogean idatzitako bidalketa guztiak federatuko ditu, baita beste egile batzuek idatziak badira ere.

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
eu_ES: Baliabide hau zure web-hostak hornitua da, eta zure gunerako espezifikoa da. Informazio gehiago nahi baduzu, begira ezazu <a href="%s" target="_blank"> WordPress-en dokumentazio ofizialean </a>.

en: This resulted in an error message: %s
eu_ES: Errore-mezua eragin du honek: %s

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
eu_ES: Pantaila honetan mediatekako fitxategi baten metadatuetako bost eremu edita ditzakezu.

en: This screen allows you to obtain a health diagnosis of your site, and displays an overall rating of the status of your installation.
eu_ES: Pantaila honek zure gunearen osasun-diagnostikoa egiteko aukera ematen dizu, eta zure instalazioaren egoeraren kalifikazio orokorra bistaratzen du.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
eu_ES: Pantaila honek zure edukiaren bistaratzean eragina duten ezarpenak dauzka.

en: This screen includes suggestions to help you write your own privacy policy. However, it is your responsibility to use these resources correctly, to provide the information required by your privacy policy, and to keep this information current and accurate.
eu_ES: Pantaila honetan zure pribatutasun-politika idazten laguntzeko iradokizunak daude. Hala ere, zure ardura da baliabide horiek behar bezala erabiltzea, zure pribatutasun-politikak eskatzen duen informazioa emateko, eta informazio horri eta etengabeari eusteko.Osatu informazioa jarraian eta zu WordPress-en gune-sare bat sortzeko bidean egongo zara. Konfigurazio-fitxategiak hurrengo urratsean sortuko dira.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
eu_ES: Pantaila hau menuak zure itxuran definitutuako kokalekuetara esleitzeko da.

en: This screen is used for managing your content revisions.
eu_ES: Zure edukiaren berrikusketak kudeatzeko pantaila da hau.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
eu_ES: Instalatutako itxurak kudeatzeko pantaila da hau. Defektuzkoez gain, hirugarrenek ere egiten dituzte itxurak.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
eu_ES: Pantaila hau zure nabigazio-menuak kudeatzeko erabiltzen da.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
eu_ES: Pantaila hau zure itxurako goiburua pertsonalizatzeko erabiltzen da.

en: This screen is where you manage requests for an export of personal data.
eu_ES: Pantaila honetan datu pertsonalen esportazio-eskaerak kudeatu ditzakezu.

en: This screen is where you manage requests to erase personal data.
eu_ES: Pantaila honetan datu pertsonalen ezabatze eskaerak kudeatu ditzakezu.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
eu_ES: Pantaila honek zure guneko erabiltzaile guztiak zerrendatzen ditu. Erabiltzaile bakoitzak guneko administratzaileak zehaztu dituen bost roletatik bat du: Administratzailea, Editorea, Egilea, Laguntzailea edo Harpideduna. Administratzailea ez den rolen bat duten erabiltzaileek, aukera gutxiago ikusiko dituzte nabigazio arbelean saioa hasten dutenean.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
eu_ES: Pantaila honek zure bidalketa guztietako sarbidea ematen du. Pantailaren bistaratzea pertsonalizatu daiteke zure beharrak asetzeko.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
eu_ES: Pantaila honek hainbat aukera ematen ditu iruzkinen kudeaketa eta bistaratzeari buruz. Hainbat dira, ezen ez direla hemen sartuko! :) Erabili dokumentazioko estekak eztabaida ezarpen bakoitzak egiten duenari buruz informazioa jasotzeko.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
eu_ES: Pantaila honek erabiltzaile bati sareko bere gune guztien berri ematen dio, eta gainera bere gune nagusia zein den ezartzeko aukera ere ematen dio. Gune bakoitzaren azpiko estekak erabiliz, erabiltzailea gunearen lan-lekura joan daiteke.

en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
eu_ES: Atal honek WooCommerce posta elektronikoak pertsonalizatzen uzten dizu. <a href="%s" target="_blank">Egin klik hemen zure posta elektroniko txantiloia aurreikusteko</a>.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
eu_ES: Atal honek WooCommerce-ko lehenetsitako txantiloi orrialdeak gainidazten dituzten fitxategiak erakusten ditu.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
eu_ES: Honek zure dendaren oinarri orrialdea ezartzen du - zure produktu artxiboa bertan egongo da.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
eu_ES: Honek erakusten diren prezioen hamartarren bereizlea ezartzen du.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
eu_ES: Honek erakusten diren prezioetan azalduko den hamartar kopurua ezartzen du.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
eu_ES: Honek erakusten diren prezioen milakoen bereizlea ezartzen du.

en: This setting does not apply to guest purchases.
eu_ES: Aukera hau ez zaie bisitariek egindako erosketei aplikatzen.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
eu_ES: Albo-barra jada ez dago erabilgarri eta ez da zure guneko inon erakusten. Kendu itzazu azpiko widget-ak ezgaituta dagoen albo-barra guztiz kentzeko.

en: This site has been archived or suspended.
eu_ES: Gune hau artxibatu edo geldiarazi egin da.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
eu_ES: Gune hau ez dago aktibo oraindik. Gunea aktibatzeko arazoak badituzu, jarri kontaktuan %s-rekin

en: This site is no longer available.
eu_ES: Gune hau jada ez dago erabilgarri.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
eu_ES: Gune honek Akismet erabiltzen du zaborra murrizteko. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Ikusi nola prozesatzen diren zure erantzunen datuak</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
eu_ES: Gune honen API gakoa kodean txertatuta dago eta ezin da aldatu API bidez.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
eu_ES: Gune honen API gakoa kodean txertatuta dago eta ezin da ezabatu.

en: This taxonomy is not hierarchical.
eu_ES: Taxonomia hau ez da hierarkikoa.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
eu_ES: Txantiloi hau zure itxurak gainidatzi du eta hemen aurki daiteke: %s.

en: This text template will help you to create your website&#8217;s privacy policy.
eu_ES: Testu txantiloi honek zure webguneko pribatutasun politika sortzen lagunduko dizu.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
eu_ES: Kanpoko produktura estekatzen duen botoian testu hau azalduko da.

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
eu_ES: Itxura honek ez du bideo goibururik onartzen orrialde honetan. Nabigatu ezazu hasierako orrialdera edo bideo goiburuak onartzen dituen beste orrialde batera.

en: This theme does not work with your version of PHP.
eu_ES: Itxura hau ez dabil zure PHP bertsioarekin.

en: This theme does not work with your version of WordPress.
eu_ES: Itxura hau ez dabil zure WordPress bertsioarekin.

en: This theme does not work with your versions of WordPress and PHP.
eu_ES: Itxura hau ez dabil zure WordPress eta PHP bertsioarekin.

en: This theme doesn't support Customizer.
eu_ES: Itxura honek ez du onartzen pertsonalizatzailerik.

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
eu_ES: Itxura honek huts egin du kargatzerakoan eta administrazio atzealdeak geldiarazi du.

en: This theme is already installed.
eu_ES: Itxura hau instalatuta dago jada.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
eu_ES: Ordu-zona honek ez du udako ordurik betetzen.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
eu_ES: Ordu-zona hau udako orduan dago.

en: This timezone is currently in standard time.
eu_ES: Ordu-zona hau ordu estandarrean dago.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by deleting or anonymizing known data for a given user.
eu_ES: Tresna honek tokian tokiko lege eta arauak betetzen laguntzen die guneen jabeei, erabiltzaile jakin bati buru ezagutzen diren datuak ezabatuz edo anonimotuz.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by exporting known data for a given user in a .zip file.
eu_ES: Tresna honek tokian tokiko lege eta arauak betetzen laguntzen die guneen jabeei, erabiltzaile jakin bati buru ezagutzen diren datuak .zip fitxategi batera esportatzerakoan.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
eu_ES: Tresna honek WordPress-eko iraungitutako iragankor GUZTIAK garbituko ditu.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
eu_ES: Tresna honek produktu/denda iragankorren katxea garbituko du.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
eu_ES: Tresna honek produktuen terminoak birkontatuko ditu - hobespenen aldaketen ondorioz produktuak katalogotik ezkutatzen diren kasuetan erabilgarria.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
eu_ES: Tresna honek administratzaile, bezero eta denda_kudeatzaile rolak berrezarriko ditu. Zure erabiltzaileek WooCommerce-ko administrazio orrialde guztiak atzitu ezin badituzte erabili.

en: This type of file cannot be edited.
eu_ES: Fitxategi mota hau ezin da editatu.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
eu_ES: Autentikazio gako bakarra ere falta da %s fitxategian.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
eu_ES: Erabiltzaile-izen hau baliogabea da baimentzen ez diren karaktereak erabiltzen dituelako. Sartu erabiltzaile-izen egoki bat mesedez.

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
eu_ES: Bideo fitxategi hau luzeegia da goiburu-bideoa izateko. Saia zaitez motzago batekin edo konprimitzeko ezarpenak hobetu eta berriro igo 8MB baino txikiagoa den fitxategi bat. Edo, jar ezazu zure bideoa Youtuben eta azpian duzun aukerarekin egin ezazu esteka bat.

en: This week
eu_ES: Aste honetan

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
eu_ES: Widget honek duen kodea hobeto ibil daiteke &#8220;HTML pertsonalizatua&#8221; widgetean. Zergatik ez duzu honen ordez widget hori erabiltzen?

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
eu_ES: Widget honek duen kodea hobeto ibil daiteke &#8220;HTML pertsonalizatua&#8221; widgetean. Oraindik egin ez baduzu, zergatik ez duzu honen ordez widget hori erabiltzen?

en: This widget requires JavaScript.
eu_ES: Widget honek beharrezkoa du JavaScript.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
eu_ES: Horrela erakutsiko da zure izena kontuko atalean eta balorazioetan

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
eu_ES: Norbait blogroll-eko estekaren gainetik pasatzen denean erakutsiko da, edo, aukeran, estekaren ostean.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
eu_ES: Honek erabili gabeko widgeten zerrendako elementu guztiak ezabatuko ditu. Ezingo duzu pertsonalizaziorik berrezarri

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
eu_ES: Honek zure bidalketa, orrialde, iruzkin, pertsonalizatutako eremu, termino, nabigazio-menu eta pertsonalizatutako bidalketa guztiak izango ditu.

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
eu_ES[0]: Honek sarbidea emango dizu <a href="%1$s">instalazio honetan baimena duzun gune %2$s-era</a>.
eu_ES[1]: Honek sarbidea emango dizu <a href="%1$s">instalazio honetan baimena duzun %2$s guneetara</a>.

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
eu_ES[0]: Honek sarbidea bermatuko dizu dizu <a href="%1$s">sare honetan baimena duzun gune %2$s-era</a>.
eu_ES[1]: Honek sarbidea bermatuko dizu dizu <a href="%1$s">sare honetan baimena duzun %2$s guneetara</a>.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
eu_ES: Honek atzeko planoko irudia kenduko du. Ezin izango dituzu pertsonalizazioak berreskuratu.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
eu_ES: Honek goiburuko irudia kenduko du. Ezin izango dituzu pertsonalizazioak berreskuratu.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
eu_ES: Honek editoreko egungo edukia azken babeskopiako bertsioarekin ordezkatuko du. Editoreko desegin eta berregin eragiketen bidez eduki zaharrak lor ditzakezu edo berreskuratutako bertsiora itzul zaitezke.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
eu_ES: Honek jatorrizko atzeko planoko irudia berrezarriko du. Ezin izango dituzu pertsonalizazioak berreskuratu.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
eu_ES: Honek jatorrizko goiburuko irudia berrezarriko du. Ezin izango dituzu pertsonalizazioak berreskuratu.

en: Though the terms refer to two different concepts, in practice, they can be the same address or different. For example, you can have the core WordPress installation files in the root directory (<code>https://example.com</code>), in which case the two URLs would be the same. Or the <a href="%s">WordPress files can be in a subdirectory</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>). In that case, the WordPress URL and the site URL would be different.
eu_ES: Nahiz eta terminoak bi kontzeptu desberdini dagozkien, praktikan helbide bera edo desberdina izan daitezke. Adibidez, WordPress-en muinaren instalazio-fitxategiak erro direktorioan izan ditzakezu (<code>https://example.com</code>), kasu horretan bi URLak berberak izango lirateke. Edo <a href="%s"> WordPress fitxategiak azpi-direktorio batean egon daitezke</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>). Kasu horretan, WordPress-en URLa eta gunearen URLa desberdinak izango lirateke.

en: Thousand separator
eu_ES: Milakoen bereizlea

en: Thousand separator.
eu_ES: Milakoen bereizlea.

en: Three Columns
eu_ES: Hiru zutabe

en: Thu
eu_ES: og.

en: Thumbnail
eu_ES: Koadro txikia

en: Thumbnail Height
eu_ES: Koadro txikiaren garaiera

en: Thumbnail Settings
eu_ES: Iruditxoaren ezarpenak

en: Thumbnail Settings Help
eu_ES: Iruditxoen ezarpenen laguntza

en: Thumbnail Width
eu_ES: Koadro txikiaren zabalera

en: Thumbnail size
eu_ES: Iruditxoaren tamaina

en: Thursday
eu_ES: Osteguna

[ctx: Thursday initial]
en: T
eu_ES: A

en: Tile
eu_ES: Izenburua

en: Time
eu_ES: Ordua

en: Time Format
eu_ES: Orduaren formatua

en: Time Slider
eu_ES: Denbora graduatzailea

en: Time Zone
eu_ES: Ordu-zona

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
eu_ES: Esteka batzuk gehitzeko unea da! Egin klik &#8220;%s&#8221; Gehitu menu elementuak &#8221; botoian zure menuan orrialdeak, kategoriak eta esteka pertsonalizatuak jartzen hasteko. Gehitu nahi dituzun elementu guztiak.

en: Timezone
eu_ES: Ordu-zona

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
eu_ES: Blokeak

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
eu_ES: Formatuak

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
eu_ES: Goiburukoak

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
eu_ES: Txertatu txantiloia

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
eu_ES: Txantiloiak

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
eu_ES: Editatu

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
eu_ES: Fitxategia

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
eu_ES: Formatua

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
eu_ES: Txertatu

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
eu_ES: Taula

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
eu_ES: Tresnak

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
eu_ES: Ikusi

en: Tirane
eu_ES: Tirana

en: Title
eu_ES: Izenburua

en: Title Attribute
eu_ES: Izenburu atributua

en: Title and Post Editor
eu_ES: Izenburu eta bidalketa editorea

en: Title and link
eu_ES: Izenburua eta esteka

en: Title for the global styles variation, as it exists in the database.
eu_ES: Estilo globalen aldaketaren izenburua., datu-basean dagoen bezala.

en: Title for the object, as it exists in the database.
eu_ES: Objektuaren izenburua, datu-basean dagoen bezala.

en: Title for the post, as it exists in the database.
eu_ES: Bidalketaren izenburua, datu-basean dagoen bezala.

en: Title for the template, as it exists in the database.
eu_ES: Txantiloiaren izenburua, datu-basean dagoen bezala.

en: Title for the widget
eu_ES: Widgetaren izenburua

en: Title of block type.
eu_ES: Bloke motaren izenburua

en: Title of template.
eu_ES: Txantiloiaren titulua.

en: Title of the global styles variation.
eu_ES: Estilo globalen aldaketaren izenburua.

en: Title:
eu_ES: Izenburua:

en: Title:
eu_ES: Izenburua:

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
eu_ES: Widget bat aktibatzeko arrastatu alboko-barra batera edo klik egin gainean. Desaktibatu eta ezabatzeko, arrastatu alboko barratik kanpora.

en: To activate your site, please click the following link:
    
    %1$s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %2$s
eu_ES: Zure gunea aktibatzeko, egin klik ondorengo estekan:
    
    %1$s
    
    Aktibatu ondoren, *beste e-posta bat* jasoko duzu zure erabiltzaile-izenarekin.
    
    Aktibatu ondoren, zure gunea hemen bisita dezakezu:
    
    %2$s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
eu_ES: Zure erabiltzailea aktibatzeko, klik egin ondorengo estekan:
    
    %s
    
    Aktibatu ondoren *beste e-posta bat* jasoko duzu zure erabiltzaile-izenarekin.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
eu_ES: Pertsonalizatutako lotura gehitzeko, <strong>zabaldu loturen atala, idatzi helbidea eta loturaren testua, eta sakatu Gehitu Menura</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
eu_ES: Menu berri bat gehitzeko dagoen bat esleitu ordez, <strong>egin klik &#8217;Erabili menu berria&#8217; estekan</strong>. Menu berria automatikoki esleituko da kokapen horretan.

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
eu_ES: Zure gunean beste erabiltzaile bat gehitzeko, egin klik pantailan goiko aldeko &#8217;Beste bat gehitu&#8217; botoian edo &#8217;Gehitu beste bat erabiltzaileetan&#8217; menu atalean.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
eu_ES: Zure gunera erabiltzaile berri bat gehitzeko, bete orrialde honetako inprimakia eta sakatu behealdeko 'Gehitu erabiltzaile berria' botoia.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
eu_ES: Menuak kokaleku bat baino gehiagotan esleitzeko, <strong>hautatu kokaleku bakoitzaren kutxan</strong>. Amaitzen duzunean, <strong>egin klik Gorde aldaketak</strong> botoian.

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
eu_ES: %1$s-ra konektatzeko saioa hasi behar duzu. Zure dendan saioa hasi, edo <a href="%2$s">utzi eta %1$s-ra itzuli</a>

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
eu_ES: Irudia mozteko, egin klik eta arrastatu hautaketa egiteko.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
eu_ES: Media elementuak ezabatzeko, egin klik pantailaren goialdeko aukera anitzaren botoia. Hautatu ezabatu nahi dituzunak eta egin klik 'Ezabatu hautatutakoak' botoian. Utzi botoia sakatuz gero zure media elementuak ikustera joango zara.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
eu_ES: Itxurako kokaleku bati esleitutako menu bat aldatzeko <strong>egin klik aldameneko 'Editatu' estekan</strong>.

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
eu_ES: Existitzen den menu bat editatzeko, <strong>aukeratu menua aukeraketa-kutxan eta egin klik Hautatun</strong>.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
eu_ES: Zure gunearen segurtasuna hobetzeko, erabiltzen ari ez zaren edozein itxura kentzeko aholkatzen dizugu. %1$s, WordPressen lehenetsitako itxura, %2$s, zure uneko itxura eta %3$s, bere guraso-itxura mantendu beharko zenituzke.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
eu_ES: Zure gunearen segurtasuna hobetzeko, erabiltzen ari ez zaren edozein itxura kentzeko aholkatzen dizugu. Zure uneko itxura, %1$s, eta %2$s, bere guraso-itxura mantendu beharko zenituzke.

en: To manage plugins on your site, visit the Plugins page: %s
eu_ES: Zure gunean pluginak kudeatzeko, joan pluginen orrira: %s

en: To manage themes on your site, visit the Themes page: %s
eu_ES: Zure gunean itxurak kudeatzeko, joan pluginen orrira: %s

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
eu_ES: Gune honetatik kanpora mugitzeko, sakatu Esc tekla eta jarraian Tab tekla.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
eu_ES: Fokoa beste botoi batzuetara eramateko erabili teklatuko Tab edo gezien teklak. Editorera fokoa eramateko sakatu Escape edo erabili botoietako bat.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
eu_ES: Berrikusketetan zehar nabigatzeko <strong>eraman sliderra ezkerretik eskuinera</strong> edo <strong>Aurrekoak edo Hurrengoak boitoiak erabili</strong>.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
eu_ES: Menuko elementuak antolatzeko, <strong>arrastatu eta jaregin elementuak sagua erabiliz edo erabili teklatua</strong>. Arrastatu edo mugitu elementua eskuinera azpimenua sortzeko.

en: To reset your password, visit the following address:
eu_ES: Pasahitza berrezartzeko, ondorengo helbidera joan:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
eu_ES: Berrikuspena berrezartzeko, <strong>egin klik Berrezarri errebisio hau</strong>.

en: To set your password, visit the following address:
eu_ES: Zure pasahitza ezartzeko, bisitatu hurrengo helbidea:

en: To set your password, visit the following address:
eu_ES: Zure pasahitza ezartzeko, bisitatu hurrengo helbidea:

en: To the top
eu_ES: Gorarte

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
eu_ES: Zure erosketa jarraitzeko, sartu zure erosketaren IDa eta sakatu "Jarraitu" botoia. Identifikazio hori ordainagirian eta konfirmazio mezuan  aurkitu dezakezu.

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
eu_ES: Atzeko-planoko irudi bat erabiltzeko, igotzea besterik ez duzu edo dagoeneko Mediatekara igo duzun bat aukeratzeko &#8220;Aukeratu irudia&#8221; botoian klik egitea. Zure irudia behin bakarrik agertu daiteke edo mosaiko bat osatuz errepikatuta agertu daiteke. Atzeko-planoa leku berean finko mantendu daiteke (guneko edukia bere gainetik mugituz) edo atzeko-planoa edukiarekin batera korritu daiteke.

en: Today
eu_ES: Gaur

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
eu_ES: "Jaitsigarria" kommutatu

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
eu_ES: "Gaituta" kommutatu

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
eu_ES: "Stocka kudeatu" kommutatu

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
eu_ES: "Birtuala" kommutatu

en: Toggle Editor Text Direction
eu_ES: Aldatu editorean testuaren norabidea

en: Toggle add category
eu_ES: Kategoria aldatzea erakutsi/ezkutatu

en: Toggle extra menu items
eu_ES: Erakutsi/ezkutatu menuaren elementu gehigarriak

en: Toggle featured
eu_ES: Nabarmenduak gaitu

en: Toggle panel: %s
eu_ES: %s panela erakutsi/ezkutatu

en: Toggle section: %s
eu_ES: Atala ezkutatu: %s

en: Toggle section: Custom Links
eu_ES: Atala ezkutatu: Estekak

en: Tokyo
eu_ES: Tokio

en: Tomorrow
eu_ES: Bihar

en: Tongan pa&#x2bb;anga
eu_ES: Tonganko pa&#x2bb;anga

en: Too many redirects.
eu_ES: Berbideratze gehiegi.

en: Toolbar
eu_ES: Tresna-barra

en: Toolbar Toggle
eu_ES: Tresna-barra ezkutatu/erakutsi

en: Tools
eu_ES: Tresnak

en: Top
eu_ES: Goia

en: Top Left
eu_ES: Goian ezkerrean

en: Top Posts
eu_ES: Posta Ikusienak

en: Top Posts & Pages
eu_ES: Posta eta orrialde ikusienak

en: Top Posts &amp; Pages
eu_ES: Posta &amp; orrialde ikusienak

en: Top Posts (%s)
eu_ES: Posta ikusienak (%s)

en: Top Right
eu_ES: Goian eskuinean

en: Top Searches
eu_ES: Gehien bilatuak

en: Top earners
eu_ES: Gehien irabazi dutenak

en: Top freebies
eu_ES: Doako garrantzitsuenak

en: Top rated products
eu_ES: Kalifikazio hoberena duten produktuak

en: Top sellers
eu_ES: Gehien saltzen dutenak

en: Topic
eu_ES: Gaia

en: Total
eu_ES: Guztira

en: Total Votes
eu_ES: Botuak guztira

en: Total available to refund
eu_ES: Itzultzeko eskura dagoen guztizkoa

en: Total charged for shipping.
eu_ES: Bidalketetan kobratutako totala.

en: Total charged for taxes.
eu_ES: Zergatan kobratutako totala.

en: Total discount amount for the order.
eu_ES: Eskariaren deskontu kantitate totala.

en: Total installation size
eu_ES: Instalazioaren guztizko tamaina

en: Total number of purchases.
eu_ES: Erosketa kopuru totala.

en: Total of coupons used.
eu_ES: Erabilitako kupoien totala.

en: Total of items purchased.
eu_ES: Erosi diren produktu guztien totala.

en: Total of orders placed.
eu_ES: Egin den eskari kopuru totala.

en: Total of refunded orders.
eu_ES: Itzulitako eskarien totala.

en: Total of shipping.
eu_ES: Bidalketa guztira.

en: Total sales minus shipping and tax.
eu_ES: Salmentak guztira bidalketa eta tasak kenduta.

en: Total shipping
eu_ES: Bidalketa guztira

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
eu_ES: Guztizko tamaina ez dago eskuragarri. Akats batzuk topatu dira zure instalazioaren tamaina zehazteko orduan.

en: Total tax
eu_ES: Zergak guztira

en: Total:
eu_ES: Guztizkoa:

en: Totals
eu_ES: Guztizkoak

en: Totals.
eu_ES: Guztirakoak.

en: Town / City
eu_ES: Herria

en: Town / District
eu_ES: Herri / Hiri / Distritua

en: Track
eu_ES: Jarraitu

en: Track %1$s of %2$s.
eu_ES: %1$s pista %2$s-(e)tik.

en: Track %s.
eu_ES: %s pista.

en: Trackback
eu_ES: Aipua

en: Trackback excerpt:
eu_ES: Aipu laburpena:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
eu_ES: Aipuak beste blog sistema batzuei estekatu dituzula jakinarazteko modua da. Beste WordPress gune bat estekatzen baduzu, <a href="%s">pingback-ak</a> erabiliz automatikoki jakinaraziko diegu, ez duzu beste ezer egin beharrik.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
eu_ES: Pistak (azpitituluak, laguntza-testuak, deskripzioak, kapituluak edo metadatuak)

en: Transaction ID
eu_ES: Transakzioaren IDa

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
eu_ES: Itzultzaileak

en: Translation Ready
eu_ES: Itzultzeko prest

en: Translation Updates
eu_ES: Itzulpenen eguneraketak

en: Transnistrian ruble
eu_ES: Ruble Transnistrianoa

en: Trash
eu_ES: Zakarrontzia

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Zakarrontzian <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Zakarrontzian <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
eu_ES: Zakarrontzira bota: %s

en: Travel Agency
eu_ES: Bidaia agentzia

en: Trinidad and Tobago
eu_ES: Trinidad eta Tobago

en: Trinidad and Tobago dollar
eu_ES: Trinidad eta Tobagoko dolareak

en: Troubleshooting
eu_ES: Arazoak konpondu

en: Try Again
eu_ES: Saiatu berriz

en: Try again
eu_ES: Saiatu berriro

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
eu_ES: Saiatu hilabeteroko artxiboan begiratzen . %1$s

en: Tucuman
eu_ES: Tucumán

en: Tue
eu_ES: ar.

en: Tuesday
eu_ES: Asteartea

[ctx: Tuesday initial]
en: T
eu_ES: A

en: Tunis
eu_ES: Tunisia

en: Tunisian dinar
eu_ES: Tunezgo dinarea

en: Turkey
eu_ES: Turkia

en: Turkish
eu_ES: Turkiera

en: Turkish lira
eu_ES: Lira turkiarra

en: Turkmenistan manat
eu_ES: Turkmenistango manat-a

en: Turks and Caicos Islands
eu_ES: Turks eta Caicos Irlak

en: Turn comments on or off
eu_ES: Gaitu/ezgaitu iruzkinak

en: Tweak your site, or give it a whole new look! Get creative &#8212; how about a new color palette or font?
eu_ES: Egokitu zure gunea, edo eman beste itxura bat! Izan irudimentsua &#8212; zer moduz kolore-paleta edo letra-tipo berri bat?

en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
eu_ES: Twenty Sixteen WordPress hain arrakastatsu egin duen itxuraren bertsio modernoa da - goiburuko horizontala, hautazko eskuineko zutabea, blog eta webguneetan hain ondo datorrena. Koloreak hautatu ditzakezu, edo datozen multzoen artean aukeratu. Eskuko gailuetarako pentsatutako grid likidoa eta xehetasun guztiak pentstatuta dator. Twenty Sixteenekin zure WordPressa ederto ikusiko da edonon.

en: Twice Daily
eu_ES: Egunean birritan

en: Two Columns
eu_ES: Bi zutabe

en: Two columns
eu_ES: Bi zutabe

en: Two terms you will want to know are the WordPress URL and the site URL. The WordPress URL is where the core WordPress installation files are, and the site URL is the address a visitor uses in the browser to go to your site.
eu_ES: Ezagutu nahi izango dituzun bi termino WordPress-en URLa eta gunearen URLa dira. WordPress-en URLa WordPress-en muinaren instalazio-fitxategiak dauden tokia da, eta gunearen URLa bisitari batek zure gunera joateko nabigatzailean erabiltzen duen helbidea da.

en: Type
eu_ES: Mota

en: Type / to choose a block
eu_ES: Idatzi / blokea aukeratzeko

en: Type attribution for the term.
eu_ES: Terminoaren mota esleipena.

en: Type of attribute.
eu_ES: Atributu mota.

en: Type of post.
eu_ES: Bidalketaren mota.

en: Type of setting.
eu_ES: Ezarpen mota.

en: Type of template.
eu_ES: Txantiloi mota.

en: Type of the comment.
eu_ES: Iruzkinaren mota.

en: Type the new password again.
eu_ES: Pasahitz berria berriz idatzi.

en: Type the password again.
eu_ES: Berriro ere pasahitza idatzi.

en: Type your new password again.
eu_ES: Idatzi berriro zure pasahitz berria.

en: Types associated with the taxonomy.
eu_ES: Taxonomiari lotutako motak.

en: Typography
eu_ES: Tipografia

en: UCT
eu_ES: UTC

en: URL
eu_ES: URLa

en: URL not found. Response returned a non-200 status code for this URL.
eu_ES: URLa ez da aurkitu. Erantzunak ez-200 egoera-kodea itzuli du URL honetarako.

en: URL of the term.
eu_ES: Terminoaren URLa.

en: URL of the user.
eu_ES: Erabiltzailearen URLa.

en: URL removed
eu_ES: URL-a ezabatua

en: URL to the %s audio source file
eu_ES: %s audioaren iturburu-fitxategiaren URLa

en: URL to the %s video source file
eu_ES: %s bideoaren iturburu-fitxategiaren URLa

en: URL to the comment.
eu_ES: Iruzkinaren URLa.

en: URL to the edited image file.
eu_ES: Editatutako irudiaren fitxategiaren URLa.

en: URL to the media file
eu_ES: Media fitxategiaren URLa

en: URL to the object.
eu_ES: URLa objektura.

en: URL to the original attachment file.
eu_ES: Jatorrizko erantsitako fitxategiaren URLa.

en: URL to the post.
eu_ES: Bidalketaren URLa.

en: URL where the webhook payload is delivered.
eu_ES: Webhook-aren datuak jasoko dituen URLa.

en: URL-encoded form data from the widget admin form. Used to update a widget that does not support instance. Write only.
eu_ES: Widgetaren administrazio-inprimakiaren URL bidez kodetutako datuak. Instantziarik onartzen ez duen widget bat eguneratzeko erabilia. Idazketa bakarrik.

en: URL:
eu_ES: URLa:

en: URL: %s
eu_ES: Helbidea: %s

en: UTC means Coordinated Universal Time.
eu_ES: UTC siglen esanahia Koordinatutako Denbora Unibertsala da.

en: Ugandan shilling
eu_ES: Ugandako txelina

en: Ukraine
eu_ES: Ukrania

en: Ukrainian
eu_ES: Ukrainera

en: Ukrainian hryvnia
eu_ES: Hryvnia ukraniarra

en: Ulaanbaatar
eu_ES: Ulan Bator

en: Un-spammed by %s
eu_ES: %s(e)k zabor bezala desmarkatua

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
eu_ES: Eskaera hau ezin izan da gehitu. E-posta edo erabiltzaile-izen bat eman behar da.

en: Unable to archive the personal data export file (HTML format).
eu_ES: Ezin izan da datu pertsonalen esportazio fitxategia gorde (HTML formatua).

en: Unable to archive the personal data export file (JSON format).
eu_ES: Ezin izan da datu pertsonalen esportazio fitxategia gorde (JSON formatua).

en: Unable to check if any new versions of WordPress are available.
eu_ES: Ezinezkoa egiaztatzea WordPressen bertsio berririk eskuragarri ote dagoen.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
eu_ES: Ezin izan da fitxategi sistemara konektatu. Konfirmatu zure erabiltzaile-izen eta pasahitza.

en: Unable to create a Privacy Policy page.
eu_ES: Ezin izan da Pribatutasun Politika orrialdea sortu.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
eu_ES: Ezin izan da %s direktorioa sortu. Zerbitzariak direktorio gurasoan idatz dezake?

en: Unable to create new image.
eu_ES: Ezin da irudi berria sortu.

en: Unable to create personal data export folder.
eu_ES: Ezin izan da datu pertsonalen esportazio karpeta sortu.

en: Unable to crop this image.
eu_ES: Ezin da irudi hau moztu.

en: Unable to detect page cache due to possible loopback request problem. Please verify that the loopback request test is passing. Error: %1$s (Code: %2$s)
eu_ES: Ezin da orrialde-katxea detektatu itzulera-begiztaren eskaeraren balizko arazo baten ondorioz. Mesedez, egiaztatu itzulera-begiztaren eskaeraren proba zuzena dela. %1$s errorea (%2$s kodea)

en: Unable to detect the presence of page cache
eu_ES: Ezin da orrialde-katxearen presentzia detektatu

en: Unable to determine
eu_ES: Ezin da zehaztu

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
eu_ES: Ezin da Ghostscript instalatuta badagoen zehaztu

en: Unable to determine server architecture
eu_ES: Ezin izan da zerbitzariaren arkitektura zehaztu

en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
eu_ES: Ezin izan dira ezarpen batzuk zehaztu, %s funtzionalitatea desgaitu egin delako.

en: Unable to determine what plugin was installed.
eu_ES: Ezinezkoa zehaztea zein plugin instalatu den.

en: Unable to determine what web server software is used
eu_ES: Ezin da erabiltzen ari den web zerbitzariaren softwarea zehaztu

en: Unable to edit this image.
eu_ES: Ezin da irudi hau editatu.

en: Unable to encode the personal data for export. Error: %s
eu_ES: Ezin izan da esportatu beharreko datua zifratu. Errorea: %s

en: Unable to generate personal data export file. ZipArchive not available.
eu_ES: Ezin izan da erabiltzailearen datu pertsonalen esportazio fitxategia sortu. ZipArchive ez dago eskuragarri.

en: Unable to get meta information for file.
eu_ES: Ezin da fitxategiaren meta informazioa lortu.

en: Unable to initiate confirmation for personal data request.
eu_ES: Ezin izan da datu pertsonalen eskaeraren berrespena hasi.

en: Unable to initiate confirmation request.
eu_ES: Ezin izan da egiaztatze eskaera abiarazi.

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
eu_ES: Ezin da WordPress-eko plugin-en direktorioa aurkitu.

en: Unable to locate WordPress content directory
eu_ES: Ezin da WordPress-eko edukien direktorioa aurkitu.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
eu_ES: Ezin da WordPress-eko itxuren direktorioa aurkitu.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
eu_ES: Ezin izan da esportazio fitxategia (artxiboa) zabaldu idazteko.

en: Unable to open personal data export (HTML report) for writing.
eu_ES: Ezin izan da ireki datu pertsonalen esportazioa (HTML txostena) idazketarako.

en: Unable to open personal data export file (JSON report) for writing.
eu_ES: Ezin izan da erabiltzailearen datu pertsonalen esportazio fitxategia (JSON txostena) zabaldu idazteko.

en: Unable to open personal data export file (archive) for writing.
eu_ES: Ezin izan da erabiltzailearen datu pertsonalen esportazio fitxategia (artxiboa) zabaldu idazteko.

en: Unable to pass %s if not using multisite.
eu_ES: Ezin da %s pasa gune-anitza erabiltzen ez baduzu.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
eu_ES: Ezin da media aurreikusi errore ezezagun baten ondorioz.

en: Unable to protect personal data export folder from browsing.
eu_ES: Ezin izan da erabiltzailearen datu pertsonalen esportazio karpeta nabigaziotk babestu.

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
eu_ES: Ezinezkoa WordPress.org atzitzea %1$s-n: %2$s

en: Unable to retrieve body from response at this URL.
eu_ES: Ezin izan da URL honetan erantzunaren gorputza berreskuratu.

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
eu_ES: Ezin izan da errore mezua jaso MySQL-tik

en: Unable to rotate this image.
eu_ES: Ezin da irudi hau errotatu.

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
eu_ES[0]: Ezin izan da gorde baliogabeko ezarpen %s dagoelako.
eu_ES[1]: Ezin izan da gorde baliogabeko %s ezarpen daudelako.

en: Unable to save the image.
eu_ES: Ezin da irudia gorde.

en: Unable to send personal data export confirmation email.
eu_ES: Ezin izan da bidali informazio pertsonala esportatzeko e-posta.

en: Unable to send personal data export email.
eu_ES: Ezin izan da bidali informazio pertsonala esportatzeko e-posta.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
eu_ES: Ezin izan da formularioa bidali, freskatu orrialdea eta saiatu berriz.

en: Unable to submit this form, please try again.
eu_ES: Ezin izan da formularioa igo, mesedez, saia zaitez berriro.

en: Unable to trash changes.
eu_ES: Ezin dira aldaketak zakarrontzira bidali.

en: Unapprove
eu_ES: Ez onartua

en: Unapprove this comment
eu_ES: Ezetsi iruzkin hau

en: Unapprove this comment.
eu_ES: Iruzkin hau gaitzetsi.

en: Unapproved
eu_ES: Gaitzetsia

en: Unarchive
eu_ES: Kendu artxibotik

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
eu_ES: Ezarpena aldatzeko baimenik ez gaitasuna dela eta.

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
eu_ES: Ez duzu baimenik.%s parametroa kendu dezakezu erabiltzaile-interfaze gisa aurreikusteko.

en: Unavailable
eu_ES: Ez eskuragarri

en: Uncategorized
eu_ES: Sailkatu gabea

en: Unchanged:
eu_ES: Aldatu gabe:

en: Undefined
eu_ES: Definitu gabe

en: Under %s
eu_ES: %s azpian

en: Underline
eu_ES: Azpimarratua

en: Understanding the status report
eu_ES: Egoera txostena ulertzen

en: Undo
eu_ES: Desegin

en: Undo.
eu_ES: Desegin.

en: Undo?
eu_ES: Desegin?

en: Unencoded instance settings, if supported.
eu_ES: Kodetu gabeko instantzia-ezarpenak, onargarrriak izanez gero.

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
eu_ES: Zerbitzariaren ustekabeko erantzuna. Fitxategia ondo igoa egon daiteke. Egiaztatu Media-Liburutegian eta kargatu berriz orrialdea.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
eu_ES: Zoritxarrez zure eskaria ezin da prozesatu banku/merkatariak zure transakzioa errefuxatu duelako. Erosketa berriz egiten saiatu, mesedez.

[ctx: Ungrouping blocks from within a grouping block back into individual blocks within the Editor]
en: Ungroup
eu_ES: Multzoa desegin

en: Unique identifier for the attachment.
eu_ES: Identifikatzaile bakarra eranskinarentzat.

en: Unique identifier for the comment.
eu_ES: Iruzkinarentzat identifikatzaile bakarra.

en: Unique identifier for the object.
eu_ES: Objekturako bakarra den identifikatzailea.

en: Unique identifier for the post.
eu_ES: Bidalketarentzat identifikatzaile bakarra.

en: Unique identifier for the revision.
eu_ES: Berrikusketarentzat identifikatzaile bakarra.

en: Unique identifier for the term.
eu_ES: Terminorako bakarra den identifikatzaile.

en: Unique identifier for the user.
eu_ES: Erabiltzailerako bakarra den identifikatzailea.

en: Unique identifier for the widget.
eu_ES: Widgetarentzat identifikatzaile bakarra.

en: Unique name identifying the block type.
eu_ES: Bloke mota identifikatzen duen izen bakarra.

en: Unique name identifying the sidebar.
eu_ES: Albo-barra identifikatzen duen izen bakarra.

en: Unique name identifying the style.
eu_ES: Estiloa identifikatzen duen izen bakarra.

en: Unique registered name for the block.
eu_ES: Izen bakarra blokearentzat.

en: Unique slug identifying the template.
eu_ES: Txantiloia identifikatzen duen slug bakarra.

en: Unique slug identifying the widget type.
eu_ES: Widget mota identifikatzen duen slug bakarra.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
eu_ES: Atributuarentzako slug/erreferentzia esklusiboa; 28 karaktere baino laburragoa izan behar da.

en: United Arab Emirates
eu_ES: Arabiar Emirerri Batuak

en: United Arab Emirates dirham
eu_ES: Arabiar Emirerri Batuetako dirhama

en: United Kingdom (UK)
eu_ES: Erresuma Batua (EB)

en: United States (US)
eu_ES: Estatu Batuak (EEBB)

en: Units in stock
eu_ES: Stockan dauden unitateak

en: Universal time is %s.
eu_ES: Ordu unibertsala %s da.

en: University
eu_ES: Unibertsitatea

en: Unknown
eu_ES: Ezezaguna

en: Unknown API error.
eu_ES: API errore ezezaguna.

en: Unknown Feed
eu_ES: Jario ezezaguna

en: Unknown action.
eu_ES: Ekintza ezezaguna.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
eu_ES: E-posta ezezaguna. Egiaztatu edo zure erabiltzaile-izena saiatu.

en: Unknown error
eu_ES: Errore ezezaguna

en: Unlimited
eu_ES: Mugarik gabe

en: Unlock
eu_ES: Desblokeatu

en: Unmute
eu_ES: Gaitu soinua

en: Unpacking the package&#8230;
eu_ES: Paketea despaketatzen&#8230;

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
eu_ES: Ordaindu gabeko eskaria kantzelatua - gehienezko denbora pasa da.

en: Unpublished
eu_ES: Argitaratu gabea

en: Unrecognized background setting.
eu_ES: Atzeko planorako ezarpen ezezaguna.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
eu_ES: Ezin da sistemaren bidalketa mota bat desregistratu.

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
eu_ES: Ezin da sistemaren taxonomia bat desregistratu.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
eu_ES: Debekatuta dago klase honetako instantziak deserializatzea.

en: Unsubscribe
eu_ES: Harpidetza ezabatu

en: Unsubscribe:
eu_ES: Harpidetza ezabatu:

en: Unsupported HTTP Content Type
eu_ES: Ez da HTTP-n idatzitako edukirik onartzen

en: Unsupported request method
eu_ES: Eskari metodo hau ez da bateragarria

en: Untested with your version of WordPress
eu_ES: Ez da probatu zure WordPress bertsioarekin

en: Untitled
eu_ES: Izenik gabe

en: Untitled post %d
eu_ES: Izenburu gabeko bidalketa %d

en: Untrash
eu_ES: Berreskuratu

en: Up one
eu_ES: Bat gorago

en: Update
eu_ES: Egunetatu

en: Update %s
eu_ES: Eguneratu %s

en: Update %s now
eu_ES: Eguneratu %s orain

en: Update Available
eu_ES: Eguneraketa eskuragarri

en: Update Category
eu_ES: Eguneratu kategoria

en: Update Comment
eu_ES: Eguneratu iruzkina

en: Update Complete
eu_ES: Eguneraketa burututa

en: Update Incompatible
eu_ES: Eguneraketa ez-bateragarria

en: Update Link
eu_ES: Eguneratu esteka

en: Update Link Category
eu_ES: Eguneratu esteka-kategoria

en: Update Now
eu_ES: Eguneratu orain

en: Update PHP
eu_ES: PHP eguneratu

en: Update Plugins
eu_ES: Pluginen eguneraketa

en: Update Profile
eu_ES: Eguneratu profila

en: Update Services
eu_ES: Zerbitzuak eguneratu

en: Update Tag
eu_ES: Laburpen hitza eguneratu

en: Update User
eu_ES: Eguneratu erabiltzailea

en: Update WordPress
eu_ES: Eguneratu WordPress

en: Update anyway, even though it might break your site?
eu_ES: Eguneratu hala ere, zure gunea apur dezakeen arren?

en: Update audio playlist
eu_ES: Audio erreprodukzio-zerrenda eguneratu

en: Update cart
eu_ES: Saskia eguneratu

en: Update database
eu_ES: Datu-basea eguneratu

en: Update gallery
eu_ES: Eguneratu galeria

en: Update gallery settings
eu_ES: Eguneratu galeriaren ezarpenak

en: Update now
eu_ES: Eguneratu orain

en: Update progress
eu_ES: Eguneraketa progresua

en: Update shipping class
eu_ES: Bidalketa mota eguneratu

en: Update to %s
eu_ES: Eguneratu %s(e)ra

en: Update totals
eu_ES: Eguneratu totala

en: Update video playlist
eu_ES: Bideoen erreprodukzio-zerrenda eguneratu

en: Update your plugins
eu_ES: Eguneratu zure pluginak

en: Update your site to use HTTPS
eu_ES: Eguneratu zure gunea HTTPS erabiltzeko

en: Updated %s.
eu_ES: Eguneratua %s.

en: Updated at
eu_ES: Noiz eguneratua

en: Updated:
eu_ES: Eguneraketa:

en: Updates
eu_ES: Eguneratu

en: Updates %s
eu_ES: Eguneraketak %s

en: Updating
eu_ES: Eguneratzen

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
eu_ES: %1$s plugin eguneratzen (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
eu_ES: %1$s itxura eguneratzen (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
eu_ES: Iruzkina eguneratzeak huts egin du.

en: Updating comment status failed.
eu_ES: Iruzkinaren egoera eguneratzeak huts egin du.

en: Updating the plugin&#8230;
eu_ES: Plugina eguneratzen&#8230;

en: Updating the theme&#8230;
eu_ES: Itxura eguneratzen&#8230;

en: Upgrade
eu_ES: Eguneratu

en: Upgrade to %s
eu_ES: Berritu ezazu bertsioa %s-(e)ra

en: Upload
eu_ES: Igo

en: Upload Image
eu_ES: Irudia Igo

en: Upload Limit Exceeded
eu_ES: Igotzeko muga gainditu egin da

en: Upload New Media
eu_ES: Igo media berria

en: Upload an image
eu_ES: Igo Irudia

en: Upload date:
eu_ES: Igoera-data:

en: Upload failed.
eu_ES: Igotzeak kale egin du.

en: Upload failed. Please reload and try again.
eu_ES: Igotzeak huts-egin du. Birkargatu eta saiatu berriro mesedez.

en: Upload file and import
eu_ES: Igo fitxategia eta inportatu

en: Upload files
eu_ES: Igo fitxategiak

en: Upload images
eu_ES: Igo irudiak

en: Upload max filesize
eu_ES: Igoera tamaina maximoa

en: Upload stopped.
eu_ES: Igoera gelditua.

en: Upload theme
eu_ES: Igo itxura

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
eu_ES: Igo zure bideoa %1$s formatuan eta minimizatu bere tamaina emaitza hobeak lortzeko. Zure itxurak %2$s pixeletako altuera aholkatzen du.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
eu_ES: Igo zure bideoa %1$s formatuan eta minimizatu bere tamaina emaitza hobeak lortzeko. Zure itxurak %2$s pixeletako zabalera aholkatzen du.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
eu_ES: Igo zure bideoa %1$s formatuan eta minimizatu bere tamaina emaitza hobeak lortzeko. Zure itxurak %2$s pixeletako dimentsioak aholkatzen ditu.

en: Upload/Add image
eu_ES: Irudia igo/gehitu

en: Uploaded Images
eu_ES: Igotako irudiak

en: Uploaded by:
eu_ES: Nork igota:

en: Uploaded on:
eu_ES: Hemen igota:

en: Uploaded on: %s
eu_ES: %s(e)an igoa

en: Uploaded to this Navigation Menu
eu_ES: Nabigazio-menu honetara igoa

en: Uploaded to this page
eu_ES: Orrialde honetara igo da

en: Uploaded to this post
eu_ES: Bidalketa honetara igo da

en: Uploaded to this product
eu_ES: Produktu honetara igo da

en: Uploaded to this template
eu_ES: Txantiloi honetara igoa

en: Uploaded to this template part
eu_ES: Txantiloi zati honetara igota

en: Uploaded to:
eu_ES: Hona kargatua:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
eu_ES: edo

en: Uploading
eu_ES: Igotzen

en: Uploading Files
eu_ES: Fitxategiak igotzea

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
eu_ES: Fitxategiak igotzea kargatutako fitxategien karpeta eta bide-izena aukeratzea ahalbidetzen du.

en: Uploads
eu_ES: Igotakoak

en: Uploads directory location
eu_ES: Igoera karpetaren kokalekua

en: Uploads directory size
eu_ES: Igoera karpetaren tamaina

en: Uruguayan peso
eu_ES: Uruguayko pesoa

en: Usage / Limit
eu_ES: Erabilpena / Limitea

en: Usage limit per coupon
eu_ES: Erabilpen muga kupoi bakoitzeko

en: Usage limit per user
eu_ES: Erabilpen muga erabiltzaileko

en: Usage limits
eu_ES: Erabilpen Limiteak

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
eu_ES: Izenburu atributuaren erabilera saio hasiera logoan ez dago gomendatuta irisgarritasun arrazoiengatik. Erabili esteka testua horren ordez.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
eu_ES: Erabiltzaile-mailen erabilera zaharkituta dago. Horren ordez, gaitasunak erabili.

en: Usage restriction
eu_ES: Erabilpen Murrizketa

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
eu_ES: Erabili %s balioa agertzea nahi ez baduzu

en: Use %s instead.
eu_ES: Erabili %s horren ordez

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
eu_ES: Erabili ezker/eskuin geziak segundo bat aurreratzeko eta gora/behera geziak hamar segundo aurreratzeko.

en: Use Site Editor
eu_ES: Erabili Gune Editorea

en: Use This Page
eu_ES: Erabili orrialde hau

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
eu_ES: Erabili gora/behera gezi-teklak bolumena igotzeko edo jaisteko.

en: Use a new payment method
eu_ES: Ordainketa modu berri bat gehitu.

en: Use as product image
eu_ES: Produktuaren irudi bezala erabili

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
eu_ES: %s beharrean komak erabili alde batera utzitako terminoak banatzeko.

en: Use https
eu_ES: Erabili https

en: Use image
eu_ES: Irudia erabili

en: Use the %s filter instead.
eu_ES: Horren ordez erabili %s iragazkia

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
eu_ES: Erabili HTML pertsonalizatu widgeta HTML kode arbitrarioa gehitzeko widgeten gunetara.

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
eu_ES: Erabili leihoaren goialdeko gezidun botoiak, edo teklatuko ezker eta eskuin gezien teklak, media elementuetan zehar azkar nabigatzeko.

en: Use the text area below, to customize your activities.
eu_ES: Erabili ondoko testu eremua zure ekintzak pertsonalizatzeko.

en: Used as:
eu_ES: Honela erabilia:

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
eu_ES: Kategoriak

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
eu_ES: Egilea

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
eu_ES: Argitaratze-data

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
eu_ES: Etiketak

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
eu_ES: Milioika lagunek erabilia, Akismet <strong>zure bloga zaborraren aurka babesteko</strong> munduko modurik onena da seguruenik. Lo zaudela ere babesten du zure gunea. Hasteko, joan <a href="admin.php?page=akismet-key-config">zure Akismet Ezarpenak orrira</a> zure API gakoa ezartzera.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
eu_ES: Milkioika lagunek erabilia, Akismet <strong>zure bloga zaborraren aurka babesteko</strong> munduko modurik onena da seguruenik. Zure gunea erabat konfiguratuta eta babestuta dago, lo zauden bitartean ere!

en: Used for variations
eu_ES: Aldaeretarako erabiltzen da

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
eu_ES: Iturburua:

en: User
eu_ES: Erabiltzailea

en: User %s added
eu_ES: %s erabiltzailea gehitu da

en: User Agent
eu_ES: Erabiltzaile Agentea

en: User Dashboard: %s
eu_ES: Erabiltzailearen Arbela: %s

en: User Description
eu_ES: Erabiltzailearen deskribapena

en: User Display Name
eu_ES: Erakutsitako izena

en: User Email
eu_ES: Erabiltzailearen e-posta

en: User First Name
eu_ES: Erabiltzailearen izena

en: User ID
eu_ES: Erabiltzailearen IDa

en: User Language
eu_ES: Erabiltzaile-hizkuntza

en: User Last Name
eu_ES: Erabiltzailearen abizena

en: User Login Name
eu_ES: Erabiltzailea Logeatzeko Izena

en: User Name
eu_ES: Erabiltzaile-izena

en: User Nice Name
eu_ES: Erabiltzaile Izen Zuzena.

en: User Nickname
eu_ES: Erabiltzaile-izena

en: User Registration Date
eu_ES: Erabiltzailearen izena ematearen data

en: User Request
eu_ES: Erabiltzaile eskaera (Request)

en: User Requests
eu_ES: Erabiltzaile eskaera (Request)

en: User Roles
eu_ES: Erabiltzaile-rolak

en: User URL
eu_ES: Erabiltzailearen URLa

en: User URL may not be longer than 100 characters.
eu_ES: Erabiltzailearen URLak ezin du 100 karaktere baino luzeagoa izan.

en: User added.
eu_ES: Erabiltzailea gehitu da.

en: User agent for the comment author.
eu_ES: Iruzkin egilearen erabiltzaile agentea (user agent).

en: User agent of the customer.
eu_ES: Erabiltzaile agentea.

en: User already exists. Password inherited.
eu_ES: Erabiltzailea badago. Pasahitza heredatu da.

en: User cannot be added to this site.
eu_ES: Erabiltzailea ezin da gune honetara gehitu.

en: User count
eu_ES: Erabiltzaile zenbakia

en: User deleted.
eu_ES: Erabiltzailea ezabatu da.

en: User deletion is not allowed from this screen.
eu_ES: Pantaila honetan ezin da erabiltzailerik ezabatu.

en: User has been added to your site.
eu_ES: Erabiltzailea zure gunean gehitu da.

en: User has been created, but could not be added to this site.
eu_ES: Erabiltzailea sortua izan da, baina ezin izan da gune honetara gehitu.

en: User has blocked requests through HTTP.
eu_ES: Erabiltzaileak HTTP bidezko eskaerak blokeatu ditu.

en: User has no sites or content and will be deleted.
eu_ES: Erabiltzaileak ez du gunerik edo edukirik eta ezabatu egingo da.

en: User is missing.
eu_ES: Erabiltzailea falta da.

en: User not found
eu_ES: Ez da erabiltzailea aurkitu

en: User queries should not be run before the %s hook.
eu_ES: Erabiltzaileen kontsultak ez dira exekutatu behar %s kakoaren aurretik.

en: User removed from this site.
eu_ES: Erabiltzailea gune honetatik kendu da.

[ctx: User role]
en: Administrator
eu_ES: Administratzailea

[ctx: User role]
en: Author
eu_ES: Egilea

[ctx: User role]
en: Contributor
eu_ES: Laguntzailea

[ctx: User role]
en: Customer
eu_ES: Bezeroa

[ctx: User role]
en: Editor
eu_ES: Editorea

[ctx: User role]
en: Subscriber
eu_ES: Harpideduna

en: User updated.
eu_ES: Erabiltzailea eguneratu da.

en: User&#8217;s Session Tokens data.
eu_ES: Eabiltzaile saioaren Token datuak.

en: User&#8217;s comment data.
eu_ES: User&#8217;-ren iruzkinaren datuak.

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
eu_ES: Erabiltzailearen kokaleku datuak Komunitatearen Ekitaldietarako WordPressen Arbeleko Ekitaldiak eta Berriak widgetean.

en: User&#8217;s media data.
eu_ES: User&#8217;s media informazioa.

en: User&#8217;s profile data.
eu_ES: User&#8217;ren profileko datuak.

en: Username
eu_ES: Erabiltzaile-izena

en: Username is not editable.
eu_ES: Erabiltzaile-izena ez da editagarria.

en: Username is required.
eu_ES: Erabiltzaile izena beharrezkoa da.

en: Username isn't editable.
eu_ES: Erabiltzaile-izena ez da editagarria.

en: Username may not be longer than 60 characters.
eu_ES: Erabiltzaile-izena ez da 60 karaktere baino gehiagokoa izan behar.

en: Username must be at least 4 characters.
eu_ES: Erabiltzaile izenak 4 karaktere izan behar ditu gutxienez.

en: Username or Email Address
eu_ES: Erabiltzaile-izena edo e-posta helbidea

en: Username or email
eu_ES: Erabiltzaile-izena edo posta-elektronikoa

en: Username or email address
eu_ES: Erabiltzaile-izena edo helbide elektronikoa

en: Username.
eu_ES: Erabiltzaile-izena

en: Username/Password incorrect for %s
eu_ES: Erabiltzaile-izen/Pasahitz okerrak %s(r)entzat

en: Username:
eu_ES: Erabiltzaile-izena:

en: Username: %s
eu_ES: Erabiltzaile-izena: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
eu_ES: Erabiltzaile-izenek hizki xeheak eta zenbakiak bakarrik izan ditzakete.

en: Usernames cannot be changed.
eu_ES: Erabiltzaile-izenak ezin dira aldatu.

en: Users
eu_ES: Erabiltzaileak

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
eu_ES: Erabiltzaileek ez dute zakarrontzira botatzerik onartzen. Ezarri '%s' ezabatzeko.

en: Users list
eu_ES: Erabiltzaileen zerrenda

en: Users list navigation
eu_ES: Erabiltzaileen zerrendaren nabigazioa

en: Users must be registered and logged in to comment
eu_ES: Iruzkinak egiteko izena eman eta saioa hasi behar duzu

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
eu_ES: Doako bidalketa ibili ahal izateko, zenbateko hau baino gehiago gastatu beharko du bezeroak

en: Uzbekistani som
eu_ES: Uzbekistango som-a

en: VAT
eu_ES: BEZ

en: Valencia
eu_ES: Valentzia

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
eu_ES: Baliotze errorea: PayPal IPN erantzuna beste email helbide batetatik (%s)

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
eu_ES: Baliotze errorea: PayPal kantitateak ez du bat egiten (kantitatea %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
eu_ES: Baliotze errorea: PayPal kantitateak ez du bat egiten (%s gordin)

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
eu_ES: Baliotze errorea: PayPal-eko txanponak ez du bat egiten (%s kodea)

en: Valle
eu_ES: Arana

en: Value
eu_ES: Balorea

en: Value (required)
eu_ES: Balioa (beharrezkoa)

en: Value of the coupon.
eu_ES: Kupoiaren balioa.

en: Value(s)
eu_ES: Balioa(k)

en: Vanuatu vatu
eu_ES: Vanuatuko vatua

en: Variable product
eu_ES: Produktu aldakorra

en: Variation #%1$s of %2$s
eu_ES: %1$s. aldaketa %2$s(e)tik

en: Variation ID, if applicable.
eu_ES: ID bariablea, aplikagarria bada.

en: Variation ID:
eu_ES: Aldaeraren IDa:

en: Variation URL.
eu_ES: Bariazioaren URLa.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
eu_ES: Bariazioa ezin da inportatu: Produktu gurasoa ezin da izan produktu bariazioa.

en: Variation description.
eu_ES: Aldaeraren deskribapena

en: Variation image data.
eu_ES: Bariazioaren irudiaren data.

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
eu_ES: Aldaera menuaren ordena (aldaera zerrendan kokapena determinatzen du)

en: Variation price (required)
eu_ES: Aldaera prezioa (beharrezkoa)

en: Variation regular price.
eu_ES: Bariazioaren precio ohikoa.

en: Variation sale price.
eu_ES: Bariazioaren merkealdi prezioa.

en: Variations
eu_ES: Aldaketak

en: Vatican
eu_ES: Vatikanoa

en: Venezuelan bol&iacute;var
eu_ES: Venezuelako Bolivarra

en: Version
eu_ES: Bertsioa

en: Version %1$s by %2$s
eu_ES: %1$s bertsioa %2$s gatik

en: Version %s
eu_ES: %s bertsioa

en: Version of block API.
eu_ES: Blokearen API bertsioa.

en: Version of the content block format used by the post.
eu_ES: Bidalketak erabilitako eduki-blokearen formatuaren bertsioa.

en: Version of the content block format used by the template.
eu_ES: Txantiloiak erabilitako eduki-blokearen formatuaren bertsioa.

en: Version:
eu_ES: Bertsioa:

en: Version: %s
eu_ES: Bertsioa: %s

en: Vertical
eu_ES: Bertikala

en: Vertical position from the top to begin the crop as a percentage of the image height.
eu_ES: Posizio bertikala goitik hasia mozketa irudi-zabaleraren ehuneko gisa hasteko.

en: Vertical space
eu_ES: Leku bertikala

en: Very poor
eu_ES: Txarra

en: Video
eu_ES: Bideoa

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Bideoak <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Bideoak <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
eu_ES: Bideoaren xehetasunak

en: Video Player
eu_ES: Bideo erreproduzigailua

en: Video Widget
eu_ES: Bideo widgeta

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
eu_ES[0]: Bideo widgeta (%d)
eu_ES[1]: Bideo widgetak (%d)

en: Video details
eu_ES: Bideoaren xehetasunak

en: Video is paused.
eu_ES: Bideoa pausatuta dago.

en: Video is playing.
eu_ES: Bideoa erreproduzitzen ari da.

en: Video title
eu_ES: Bideo izenburua

en: Video title&hellip;
eu_ES: Bideo izenburua&hellip;

en: Videos
eu_ES: Bideoak

en: Vienna
eu_ES: Viena

en: Vientiane
eu_ES: Vientian

en: Vietnamese
eu_ES: Vietnamera

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
eu_ES: Vietnamgo &#x111;&#x1ed3;ng

en: View
eu_ES: Ikusi

en: View %1$s version %2$s details
eu_ES: Ikusi %1$s bertsioaren %2$s xehetasunak

en: View &#8220;%s&#8221;
eu_ES: Ikusi &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; archive
eu_ES: &#8220;%s&#8221; fitxategia ikusi

en: View All
eu_ES: Ikusi dena

en: View Attachment Page
eu_ES: Ikusi eranskinen orrialdea

en: View Category
eu_ES: Ikusi kategoria

en: View Changeset
eu_ES: Ikusi aldaketa multzoa

en: View Comment
eu_ES: Ikusi iruzkina

en: View Navigation Menu
eu_ES: Ikusi nabigazio-menua

en: View Page
eu_ES: Ikusi orrialdea

en: View Pages
eu_ES: Ikusi orrialdeak

en: View Post
eu_ES: Ikusi bidalketa

en: View Posts
eu_ES: Ikusi bidalketak

en: View Privacy Policy Guide.
eu_ES: Ikusi pribatutasun-politika gida.

en: View Site
eu_ES: Ikusi gunea

en: View Tag
eu_ES: Ikusi etiketa

en: View Template
eu_ES: Ikusi txantiloia

en: View Template Part
eu_ES: Ikusi txantiloi zatia

en: View Trash
eu_ES: Ikusi zakarrontzia

en: View User
eu_ES: Ikusi erabiltzailea

en: View WooCommerce API docs
eu_ES: Ikusi WooCommerce-n API Dokumentuak

en: View WooCommerce documentation
eu_ES: Ikusi WooCommerce-n Dokumentazioa

en: View WooCommerce settings
eu_ES: Ikusi WooCommerce aukerak

en: View all
eu_ES: Ikusi dena

en: View all drafts
eu_ES: Zirriborro guztiak ikusi

en: View all posts by %s
eu_ES:  %s(r)en bidalketa guztiak ikusi

en: View all posts in %s
eu_ES: %s ataleko post guztiak ikusi

en: View and manage coupons
eu_ES: Kupoiak ikusi eta kudeatu

en: View and manage customers
eu_ES: Bezeroak ikusi eta kudeatu

en: View and manage orders and sales reports
eu_ES: Eskari eta salmenta txostenak ikusi eta kudeatu

en: View and manage products
eu_ES: Produktuak ikusi eta kudeatu

en: View attachment page
eu_ES: Eranskin orrialdea ikusi

en: View cart
eu_ES: Saskia ikusi

en: View comment history
eu_ES: Ikusi iruzkin-historia

en: View coupon
eu_ES: Kupoia ikusi

en: View coupons
eu_ES: Kupoiak ikusi

en: View customers
eu_ES: Bezeroak ikusi

en: View details
eu_ES: Ikusi xehetasunak

en: View mode
eu_ES: Ikusteko modua

en: View more Storefront child themes
eu_ES: Storefront-eko itxura ume gehiago ikusi

en: View more comments
eu_ES: Ikusi iruzkin gehiago

en: View order
eu_ES: Eskaria ikusi

en: View order: %s
eu_ES: Ikusi erosketa: %s

en: View orders
eu_ES: Eskariak ikusi

en: View orders and sales reports
eu_ES: Eskari eta salmenta txostenak ikusi

en: View other orders &rarr;
eu_ES: Ikusi beste aginduak →;

en: View page
eu_ES: Orrialdea ikusi

en: View post
eu_ES: Ikusi bidalketa

en: View posts by %s
eu_ES: Ikusi %s(r)en bidalketak

en: View product
eu_ES: Produktua ikusi

en: View products
eu_ES: Produktuak ikusi

en: View progress &rarr;
eu_ES: Ikusi aurrerapena &rarr;

en: View site
eu_ES: Ikusi gunea

en: View tax rates
eu_ES: Zerga-tasak ikusi

en: View template
eu_ES: Ikusi txantiloia

en: View this comment
eu_ES: Ikusi iruzkin hau

en: View your cart:
eu_ES: Ikusi zure saskia:

en: View your site
eu_ES: Ikusi gunea

en: View your site stats
eu_ES: Ikusi zeure guneko estatistikak

en: View/Edit
eu_ES: Ikusi/Editatu

en: Viewer
eu_ES: Ikuslea

en: Views
eu_ES: Bisita

en: Virtual
eu_ES: Birtuala

en: Visibility
eu_ES: Ikusgarritasuna

en: Visibility:
eu_ES: Ikusgaitasuna:

en: Visible
eu_ES: Ikusgai

en: Visible on the product page
eu_ES: Produktu orrialdean ikusgai

en: Visit
eu_ES: Bisitatu

en: Visit %s
eu_ES: Bisitatu %s

en: Visit %s&#8217;s website
eu_ES: Joan %s(r)en webgunera

en: Visit Dashboard
eu_ES: Arbelera joan

en: Visit Link
eu_ES: Bisitatu esteka

en: Visit Site
eu_ES: Bisitatu gunea

en: Visit Store
eu_ES: Denda Bisitatu

en: Visit Theme Site
eu_ES: Joan guneko itxurara

en: Visit plugin homepage
eu_ES: Pluginaren webgunea bisitatu

en: Visit site
eu_ES: Gunea bisitatu

en: Visit theme site for %s
eu_ES: Bisitatu %s itxuraren gunea

en: Visit your subscription dashboard and unsubscribe from there
eu_ES: Begiratu zure harpidetza arbelean eta ezabatu harpidetza bertan

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
eu_ES: Bisitarien iruzkinak automatikoki egiaztatuko dira zabor-iruzkin detekzio zerbitzu batekin.

en: Visitors
eu_ES: Bisitariak

en: Visual Editor
eu_ES: Editore bisuala

en: Visual aids
eu_ES: Ikusmen-laguntza

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
eu_ES: Modu bisualean testu prozesagailuen antzekoa den editorea daukazu. Egin klik tresna-barrako txandakatzailean kontroldun bigarren lerroa erakusteko/ezkutatzeko.

en: Volume Slider
eu_ES: Bolumen graduatzailea

en: Vote
eu_ES: Botu

en: Votes
eu_ES: Botuak

en: WC database version.
eu_ES: WC datubase bertsioa.

en: WP-Cron has been disabled using the DISABLE_WP_CRON constant. Comment rechecks may not work properly.
eu_ES: WP-Cron DISABLE_WP_CRON konstantearen bidez desgaitu da. Posible da iruzkin berrikuspenak huts egitea.

en: Waiting for confirmation
eu_ES: Egiaztatzeko zain

en: Wallis and Futuna
eu_ES: Wallis eta Futuna

en: Want less email?
eu_ES: Email gutxiago nahi?

en: Want more events? <a href="%s">Help organize the next one</a>!
eu_ES: Ekitaldi gehiago nahi dituzu? <a href="%s">Lagundu hurrengoa antolatzen</a>!

en: Warning | Warnings
eu_ES[0]: Kontuz!

en: Warning! User %s cannot be deleted.
eu_ES: Kontuz! %s erabiltzailea ezin da ezabatu

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
eu_ES: Kontuz! Erabiltzailea ezin da ezabatu. %s erabiltzailea sarearen kudeatzailea da.

en: Warning:
eu_ES: Kontuz:

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
eu_ES: Abisua: esteka txertatu da baina erroreak izan ditzake. Mesedez egiaztatu ezazu.

en: Wavatar (Generated)
eu_ES: Wavatar (sortua)

en: We already have a ping from that URL for this post.
eu_ES: Dagoeneko badugu ping bat URL horretatik bidalketa honetarako.

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
eu_ES: Zure ordainketa ezin dugu prozesatu. <a href="%s" target="_blank">Zure ordainketa xehetasunak eguneratu</a>, mesedez.

en: We have finished processing your order.
eu_ES: Zure esakera prozesatzen bukatu berri dugu.

en: We hope to see you again soon.
eu_ES: Espero dugu laster zu berriz ikustea.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
eu_ES: Zure eskaria azkar burutzea espero dugu.

en: We look forward to seeing you soon.
eu_ES: Laster gurean espero zaitugu.

en: We recommend Storefront, the <em>official</em> WooCommerce theme.
eu_ES: Storefront gomendatzen dugu, WooCommerce itxura <em>ofiziala</em>.

en: We take privacy and transparency very seriously
eu_ES: Pribazitatea eta gardentasuna oso serioski hartzen dugu

en: We take privacy and transparency very seriously. To learn more about what data we collect, and how we use it, please visit <a href="%s">our Privacy Policy</a>.
eu_ES: Pribatutasuna eta gardentasuna oso serio hartzen ditugu. Zein datu biltzen ditugun eta nola erabiltzen ditugun hobeto jakiteko, bisitatu <a href="%s">pribatutasun politika</a>.

en: We were unable to process your order, please try again.
eu_ES: Ez gara gai zure eskaria gauzatzeko, mesedez saiatu berriro ere.

en: We're sorry that you've decided to stop your subscription. If you change your mind in the future we're only a few clicks away.
eu_ES: Harpidetza ezabatzea erabaki duzu, lastima. Etorkizunean erabakia aldatuz gero klik batzutan berriz harpidetu zaitezke.

en: Web Address
eu_ES: Web Helbidea

en: Web address
eu_ES: Web helbidea

en: Web server
eu_ES: Web zerbitzaria

en: WebFinger Resource
eu_ES: WebFinger baliabidea

en: Webfont font family must be a non-empty string.
eu_ES: Web letra-tipoaren letra-tipo familia hutsik ez dagoen kate bat izan behar da.

en: Webfont font weight must be a properly formatted string or integer.
eu_ES: web letra-tipoaren zabalera formatu egokia duen kate edo zenbaki oso bat izan behar da.

en: Webfont src must be a non-empty string or an array of strings.
eu_ES: src web letra-tipoa hutsik ez dagoen kate edo array-kate bat izan behar da.

en: Webhook actions
eu_ES: Webhook ekintzak

en: Webhook created on %s
eu_ES: Webhook-a sortu da %s-n

en: Webhook created successfully.
eu_ES: Webhook-a ondo sortu da.

en: Webhook data
eu_ES: Webhook datuak

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
eu_ES: Webhook bidalketa URLak helbide baliogarri bat izan behar du http:// edo https:// duelarik

en: Webhook event.
eu_ES: Webhook ekitaldia.

en: Webhook resource.
eu_ES: Webhook baliabidea.

en: Webhook status.
eu_ES: Webhook estatusa.

en: Webhook topic.
eu_ES: Webhook Gaia.

en: Webhook updated successfully.
eu_ES: Webhook-a ondo eguneratu da.

en: Website
eu_ES: Webgunea

en: Website Designer
eu_ES: Webgune diseinatzailea

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
eu_ES: Webgunea: %1$s (IP helbidea: %2$s, %3$s)

en: Websites
eu_ES: Webguneak

en: Wed
eu_ES: az.

en: Wednesday
eu_ES: Asteazkena

[ctx: Wednesday initial]
en: W
eu_ES: A

en: Week
eu_ES: Astea

en: Week Starts On
eu_ES: Astea egun honetan hasten da

en: Week(s)
eu_ES: Aste(ak)

en: Weeks
eu_ES: Asteak

en: Weight
eu_ES: Pisua

en: Weight in decimal form
eu_ES: Pisua forma hamartarrean

en: Weight unit
eu_ES: Pisu Unitatea

en: Welcome
eu_ES: Ongi etorri

en: Welcome message
eu_ES: Ongi etorri mezua

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
eu_ES: Ongi Etorri

en: Welcome to %s
eu_ES:  Ongi etorri %s(e)ra

en: Welcome to WordPress!
eu_ES: Ongi etorria WordPress-era!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
eu_ES: Ongi etorri WordPress-era. Hau zure lehen bidalketa da. Editatu edo ezabatu ezazu eta has zaitez blogeatzen!

en: Welcome to WordPress.com
eu_ES: Ongi etorri WordPress.com-era

en: Welcome to your Dashboard!
eu_ES: Ongi etorri zure arbelera!

en: Welcome to your WordPress Dashboard!
eu_ES: Ongi etorri WordPress-en zure Arbelera!

en: Welcome to {site_title}
eu_ES: Ongi etorri {site_title} webgunera

en: Welsh
eu_ES: Galesa

en: West African CFA franc
eu_ES: Hego afrikako frankoa

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
eu_ES: Mendebaldeko Azarbaijan (آذربایجان غربی)

en: West Bengal
eu_ES: Mendebaldeko Bengal

en: Western Australia
eu_ES: Australia mendebaldea

en: Western Sahara
eu_ES: Sahara Mendebaldea

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
eu_ES: Zein ZIP/posta kodetan egin daiteke lekuan bertako entregatzea?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
eu_ES: Zein ZIP/posta kodetan egin daiteke lekuan bertako jasotzea?

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
eu_ES: Zein automatizatutako erabakitze mota edo/eta soslaiatze egiten ditugu erabiltzailearen datuekin

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
eu_ES: Katalogoan zein dibisa prezio zerrendatzen diren eta ordainketak zein dibisa atebidek hartuko dituen.

en: What data breach procedures we have in place
eu_ES: Datu arrakalen aurrean zein prozedura ditugu abian

en: What do I do now?
eu_ES: Zer egin behar dut orain?

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
eu_ES: Zein zerga nahi duzu gehitu bertako bidalketetan, ez kontutan izan doakoa bada. Utzi bete gabe ez gaitzeko.

en: What is PHP and how does it affect my site?
eu_ES: Zer da PHP eta nola eragiten dio nire guneari?

en: What is PayPal?
eu_ES: Zer da PayPal?

en: What personal data we collect and why we collect it
eu_ES: Zein informazio pertsonal biltzen dugun eta zergatik biltzen dugun

en: What rights you have over your data
eu_ES: Zeintzuk eskubide dituzun zure datuekiko

en: What should be done with content owned by %s?
eu_ES: Zer egin behar da %s erabiltzaileak sortutako edukiarekin?

en: What should be done with content owned by these users?
eu_ES: Zer egin behar dut erabiltzaile horien edukiarekin?

en: What should be done with content owned by this user?
eu_ES: Zer egin behar litzateke erabiltzaile honen edukiarekin?

en: What third parties we receive data from
eu_ES: Zein hirugarrenengandik jasotzen ditugu datuak

en: What to show on the front page
eu_ES: Zer erakutsi azaleko orrialdean

en: What&#8217;s New
eu_ES: Zer berri

en: What&#8217;s on your mind?
eu_ES: Zer diozu?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
eu_ES: Zein ezberdintasun dago kategorien eta etiketen artean? Normalean, etiketak berariazko gako-hitzak izaten dira, eta zure mezuaren informazio garrantzitsua identifikatzen dute (izenak, gaiak eta abar), beste mezu batzuetan egon daitekeen informazio bera; kategoriak, berriz, aurrez zehazturik daude. Zure gunea liburutzat hartuko bazenu, kategoriak edukien aurkibidea izango lirateke, eta etiketak, berriz, aurkibideko terminoak.

en: What's Hot
eu_ES: Garrantzitzuenak

en: What’s next?
eu_ES: Eta orain zer?

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
eu_ES: Iruzkin batek hitz hauetako edozein duenean edukian, egilearen izenean, URLan, e-postan, IP helbidean, edo nabigatzailearen Erabiltzaile-Agente katean, zabor bezala markatuko da. Hitz edo IP helbide bat lerroko. Hitzen barruan ere bilatzen da, beraz &#8220;press&#8221; jarriz gero &#8220;WordPress&#8221; ere sartuko da.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP address, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
eu_ES: Iruzkin batek hitz hauetako edozein daukanean edukian, izenean, URLan, e-postan edo IP helbidean, <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderazio ilaran</a> gordeko da. Hitz edo IP helbidea bat lerroko. Hitzen barruan ere bilatzen da, beraz &#8220;press&#8221; jarriz gero &#8220;WordPress&#8221; ere sartuko da.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
eu_ES: Pantaila honetan kategoria berri bat gehitzean, ondorengo eremuak beteko dituzu:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
eu_ES: Pantaila honetan etiketa berri bat gehitzean, ondorengo eremuak beteko dituzu:

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
eu_ES: Hainbat kupoi aplikatzerakoan, lehenengo kupoia prezio osoari aplikatu, bigarrena beheratutako prezioari aplikatu, etab.

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
eu_ES: Itxurak aldatzean, widget guneen/albo-barren kopurua eta ezarpenak aldatu ohi dira eta gatazkatxo hauek trantsizioa zertxobait zailtzen dute. Itxurak aldatu badituzu eta widget-ak falta direla badirudi, pantaila behera korritu Ezgaitutako Widget-en gunera arte, han zure widget guztiak beraien ezarpenekin gordeta aurkituko baitituzu.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific comment.
eu_ES: %s gaitasuna egiaztatzean, iruzkin zehatz batekin egiaztatu behar da beti.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific page.
eu_ES: %s gaitasuna egiaztatzean, orrialde zehatz batekin egiaztatu behar da beti.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific post.
eu_ES: %s gaitasuna egiaztatzean, bidalketa zehatz batekin egiaztatu behar da beti.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific term.
eu_ES: %s gaitasuna egiaztatzean, termino zehatz batekin egiaztatu behar da beti.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific user.
eu_ES: %s gaitasuna egiaztatzean, erabiltzaile zehatz batekin egiaztatu behar da beti.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
eu_ES: Birordenatzeko mdouan, menuko elementuak ordenatzeko kontrol gehigarriak agertuko dira.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
eu_ES: Birordenazio moduan, widgetak birordenatzeko aukera gehiago izango duzu goiko widgeten zerrendan.

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
eu_ES: Pantaila txikiagoetan aurreikusteko, ezkerreko panela ezkutatu egin dezakezu horretarako botoia erabiliz. Horrela itxura hori pantailan nola ikusiko den hobeto ikusiko duzu. Botoian berriz klik eginez menua berriz agertuko da.

en: When registering a "variadic" theme feature, the "type" must be an "array".
eu_ES: "Variadic" itxura ezaugarri bat erregistratzerakoan, "type"ak "array" bat izan beharra du.

en: When registering a default meta value the data must match the type provided.
eu_ES: Meta balio bat erregistratzerakoan, emandako motarekin bat etorri behar dira datuak.

en: When registering an "array" feature, the feature's schema must include the "items" keyword.
eu_ES: "array" ezaugarri bat erregistratzerakoan, ezaugarriaren eskemak "items" hitz-gakoa barnehartu beharra dauka.

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
eu_ES: REST APIan erakusteko "array" motako meta bat erregistratzerakoan, "show_in_rest.schema.items"-en array-aren elementu bakoitzerako eskema zehaztu behar duzu.

en: When registering an "array" or "object" feature to show in the REST API, the feature's schema must also be defined.
eu_ES: REST APIan "array" bat edo "object" ezaugarri bat erregistratzerakoan, ezaugarriaren eskema ere definitu beharra dago.

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
eu_ES: REST APIan erakusteko "array" ezarpen bat erregistratzerakoan, array-aren elementu bakoitzerako eskema zehaztu behar duzu "show_in_rest.schema.items"-en.

en: When registering an "object" feature, the feature's schema must include the "properties" keyword.
eu_ES: "object" ezaugarri bat erregistratzerakoan, ezaugarriaren eskemak "properties" hitz-gakoa barnehartu beharra dauka.

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
eu_ES: Paragrafo berri bat eredu hauetako batekin eta espazio batekin hasiz gero, formatua automatikoki aplikatuko zaio. Sakatu atzera tekla edo Escape desegiteko.

en: When testing the REST API, an error was encountered:
eu_ES: REST APIa frogatzerakoan errore bat aurkitu da:

en: When testing the REST API, an unexpected result was returned:
eu_ES: RREST APIa frogatzerakoan, ustekabeko emaitza bat itzuli du:

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search engines discouraged&#8221;, to remind you that you have directed search engines to not crawl your site.
eu_ES: Ezarpen hau indarrean dagoenean, arbeleko &#8220;Begirada Batean&#8220; laukian gogorarazle bat erakusten da &#8220;Bilaketa-motorrak desindartuta&#8221;, bilaketa-motorrei zure lekua ez arakatzeko adierazi diezula gogorarazteko.

en: When using a keyboard to navigate:
eu_ES: Nabigatzeko teklatu bat erabiltzen denean:

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
eu_ES: Bisitariak gunean iruzkinak uzten dituztenean zabor-iruzkinak detektatzeko iruzkin formulategiko datuez gain, bisitariaren IP helbidea eta nabigatzailearen user agent katea gordetzen ditugu.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
eu_ES: Ondoko botoia sakatzen duzunean, WordPress-ek zure ordenagailuan gorde dezakezun XML fitxategi bat sortuko du.

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
eu_ES: Saioa hasten duzunean, zenbait cookie ere instalatuko ditugu zure saio hasierako informazioa eta zure pantailaren bistaratze aukerak gordetzeko. Saio hasierako cookieak bi egun irauten dute, eta pantailaren aukerek urtebete irauten dute. "Gogorarazi iezaidazu" aukeratzen baduzu, zure hasiera saioa bi astez mantenduko da. Zure kontuko saioa bukatzen baduzu, saio hasierako cookieak ezabatu egingo dira.

en: When you receive a new order, it will appear here.
eu_ES: Eskari berria jasotzen duzunean, hemen agertuko da

en: When you've been able to update using the "Update now" button on Dashboard > Updates, this error will be cleared for future update attempts.
eu_ES: Arbela > Eguneraketak-en dagoen "Eguneratu orain" botoia erabilita eguneratzeko gai izan zarenean, errore hau ezabatuko dugu datozen eguneraketa saiakerentzat.

en: Where is your store based?
eu_ES: Zein tokitan dago zure denda?

en: Where the template part is intended for use (header, footer, etc.)
eu_ES: Txantiloi-zatia non erabili nahi den (goiburua, orri-oina, etab.)

en: Where your data is sent
eu_ES: Nora bidaltzen diren zure datuak

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
eu_ES: Taxonomia bat bere erabilera publikorako zuzendua badago, dela administrazio interfazearen bitartez edo front-end erabiltzaileengatik.

en: Whether a template is a custom template.
eu_ES: Ea txantiloia pertsonalizatutako txantiloi bat den.

en: Whether a theme uses block-based template parts.
eu_ES: Ea itxura batek blokeetan oinarritutako txantiloi zatiak erabiltzen dituen.

en: Whether a theme uses block-based templates.
eu_ES: Ea itxura batek blokeetan oinarritutako txantiloiak erabiltzen dituen.

en: Whether items must be assigned all or any of the specified terms.
eu_ES: Ea elementu guztiak edo zehaztutako edozein termino esleitu behar diren.

en: Whether or not comments are open on the post.
eu_ES: Bidalketari iruzkinak irekita dauden ala ez.

en: Whether or not the post can be pinged.
eu_ES: Bidalketari ping egin ahal zaion ala ez.

en: Whether or not the post should be treated as sticky.
eu_ES: Bidalketa itsaskorra bezala erabilia izan behar den ala ez.

en: Whether or not the post type can be viewed.
eu_ES: Posta-mota ikus daitekeen edo ez.

en: Whether or not the post type should have children.
eu_ES: Ea bidalketa motak seme-alabak izan behar dituen ala ez.

en: Whether or not the taxonomy should have children.
eu_ES: Ea taxonomiek seme-alabak izan behar dituzten ala ez.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
eu_ES: Ea termino hodeia bistaratu behar den ala ez.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
eu_ES: WordPress Multisite gaituta duzun ala ez.

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
eu_ES: Ea bidalketa eta iruzkinen RSS jarioen loturak goiburura gehitzen diren.

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
eu_ES: Ea egoera honetako bidalketak argitaratze data aldagarriak izan ditzaketen.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
eu_ES: Ea egoera hau duten bidalketak gunearen azalean erakutsiko diren ala ez.

en: Whether posts with this status should be private.
eu_ES: Ea egoera hau duten bidalketak pribatuak izan behar duten.

en: Whether posts with this status should be protected.
eu_ES: Ea egoera hau duten bidalketak babestu behar diren.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
eu_ES: Ea egoera hau duten bidalketak publikoki bilatu daitezkeen ala ez.

en: Whether the content is protected with a password.
eu_ES: Ea objektua pasahitz batekin babestua dagoen.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
eu_ES: Ea laburpena pasahitz batekin babestua dagoen.

en: Whether the menu item represents an object that no longer exists.
eu_ES: Ea menu-elementuak jada ez dagoen objektu bat irudikatzen duen.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
eu_ES: Ea plugina sare guztiarentzat aktibatu daiteken.

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
eu_ES: Ea taxonomia publikoki kontsultagarria den.

en: Whether the theme can manage the document title tag.
eu_ES: Ea gaiak dokumentuaren izenburu etiketa kudeatu dezakeen.

en: Whether the theme disables custom colors.
eu_ES: Ea itxurak pertsonalizatutako koloreak desgaitzen dituen.

en: Whether the theme disables custom font sizes.
eu_ES: Ea itxurak pertsonalizatutako letra-tipoen tamainak desgaitzen dituen.

en: Whether the theme disables custom gradients.
eu_ES: Ea itxurak pertsonalizatutako degradatuak desgaitzen dituen.

en: Whether the theme disables generated layout styles.
eu_ES: Ea itxurak sortutako diseinu estiloak desgaitzen dituen.

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
eu_ES: Ea Itxurak Widgeten Berritze Selektiboa Pertsonalizatzaileak kudeatzea baimentzen duen.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
eu_ES: Ea itxurak eduki kapsulatu moldagarria onartzen duen.

en: Whether the widget supports multiple instances
eu_ES: Ea widgetak hainbat instantzia onartzen dituen

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
eu_ES: Ea itxurak bistaratzeko WordPressen lehenetsitako bloke estiloa aukeratzen duen.

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
eu_ES: Ea itxurak Erabiltzaile Interfazearen editorearen estilo iluna aukeratzen duen.

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
eu_ES: Ea itxurak CSS bilgarriaren estilo editorea aukeratzen duen.

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
eu_ES: Itxurak lerrokatze zabaleko CSS klasea aukeratu ezkero.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
eu_ES: Bidalketa-moten taula elkartuetan taxonomiaren zutabeen sortze automatikoa baimentzen bada.

en: Whether to automatically add top level pages to this menu.
eu_ES: Ea menu honi lehen mailako orrialdeak automatikoki gehitzen dizkiozun.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
eu_ES: Ea zakarrontzia saltatu eta ezabaketa behartu nahi den.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
eu_ES: Ea zakarrontzia saltatu eta ezabaketa behartu nahi den.

en: Whether to force removal of the widget, or move it to the inactive sidebar.
eu_ES: Ea widgetaren kentzea behartu, edo albo-barra inaktibora mugitzen den.

en: Whether to generate a default UI for managing this post type.
eu_ES: Ea erabiltzaile-interfaze lehenetsia sortu behar den bidalketa mota hau kudeatzeko.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
eu_ES: Taxonomia hau kudeatzeko defektuzko Erabiltzailearen Interfaze bat sortzen bada.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
eu_ES: Ea bidalketa bati esleituta ez dauden terminoak ezkutatu behar diren ala ez.

en: Whether to include child terms in the terms limiting the result set.
eu_ES: Emaitza multzoa mugatzen duten terminoetan termino-haurrak barnehartzen badira.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
eu_ES: Ea edizio zerrendako bidalketak bidalketa motaren arabera sartu behar diren ala ez.

en: Whether to make the post type available for selection in navigation menus.
eu_ES: Ea bidalketa mota nabigazio-menuetan hautatzeko eskuragarri dagoen.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
eu_ES: Ea taxonomia nabigazio menuetan hautatzeko eskuragarri badagoen.

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
eu_ES: Ea zerrenda zurian ez dauden hornitzaileentzat oEmbed aurkikuntza eskaera bat egin nahi den.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
eu_ES: Taxonomia ikusteko, zoaz editatzeko panel azkarrera.

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
eu_ES: Itxura berri bat aurreikustean, widgetak eta menuak bezalako elementuak pertsonalizatzen jarrai dezakezu, eta itxura jakin baten aukerak esploratu.

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
eu_ES: Zure guneko programatutako gertaerak frogatzean, ondoreko errorea itzuli da: %s

en: White
eu_ES: Zuria

en: Who we are
eu_ES: Nortzuk gara

en: Who we share your data with
eu_ES: Zure informazioa zeinekin partekatzen dugun

en: Whoa, slow down with the emails!
eu_ES: Email gutxiago bidali!

en: Why don't you go ahead and get started on that?
eu_ES: Zergatik ez duzu probatzen?

en: Why is this important?
eu_ES: Zergatik da hau garrantzitsua?

en: Wide
eu_ES: Zabala

en: Wide Blocks
eu_ES: Bloke Zabalak

en: Widget %s
eu_ES: %s Widget-a

en: Widget moved down
eu_ES: Widgeta beherantz mugituta

en: Widget moved up
eu_ES: Widgeta gorantz mugituta

en: Widget type (id_base) is required.
eu_ES: (id_base) widget mota beharrezkoa da.

en: Widget type does not support raw instances.
eu_ES: Widget motak ez ditu onartzen instantzia gordinik.

en: Widgets
eu_ES: Trepetak

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
eu_ES: Widget-ak edukien gune independenteak dira eta zure themeak hornitzen dituen gune zehatz batzutan jarri daitezke (albo-barrak deitu ohi direnetan). Zure albo-barra/widget gunetan widget-ak sartzeko, arrastatu eta jaregin itzazu izenburu-barrak nahi dituzun gunean. Lehenespen gisa, lehenengo widget gunea bakarrik dago zabalduta. Widget gune gehiago betetzeko, egin klik beraien izenburu-barretan, zabal daitezen.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
eu_ES: Widgetak edukidun atal independenteak dira eta zure itxurak widgetentzako dituen gunetan jar daitezke (eskuarki albo-barrak deitzen diren horietan).

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
eu_ES: Widget-a askotan erabil daiteke. Widget bakoitzari izenburu bat eman diezaiokezu, zure gunean bistaratzeko, baina ez da beharrezkoa.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
eu_ES: Widgetak %s erabiliz erregistratuta egon behar dute bistaratuak izan aurretik.

en: Width
eu_ES: Zabalera

en: Width (%s)
eu_ES: Zabalera (%s)

en: Width of the crop as a percentage of the image width.
eu_ES: Mozketaren zabalera, irudiaren zabaleraren ehuneko gisa.

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
eu_ES: WooCommerce &rsaquo; Instalazio morroia

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
eu_ES: WooCommerce APIa. Erabiltzaile izen eremuan kontsumitzaile gako bat erabili eta pasahitz eremuan kontsumitzaile sekretu bat

en: WooCommerce Extensions
eu_ES: Woocommerce luzapenak

en: WooCommerce Recent Reviews
eu_ES: WooCommerce azken iritziak

en: WooCommerce Shipping
eu_ES: WooCommerce bidalketak

en: WooCommerce Tax
eu_ES: WooCommerce inpostuak

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
eu_ES: Woocommerce akzio izenak, Webhookarekin lotuak.

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
eu_ES: WooCommerce datuen eguneraketa burutu da. Eskerrik asko azkeneko bertsiora eguneratzeagatik!

en: WooCommerce endpoints
eu_ES: WooCommerce amaierak

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
eu_ES: WooCommerce pluginek komunikazio metodo hau erabili dezakete plugin eguneraketak dauden konprobatzerakoan.

en: WooCommerce settings
eu_ES: WooCommerce ezarpenak

en: WooCommerce status
eu_ES: WooCommerce egoera

en: WooCommerce support
eu_ES: WooCommerce laguntza

en: WooCommerce tax rates (CSV)
eu_ES: WooCommerce zerga-tasak (CSV)

en: Word count: %s
eu_ES: Hitz kopurua: %s

en: WordCamps
eu_ES: WordCampak

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
eu_ES: WordPress %1$s %2$s itxurarekin.

en: WordPress &rsaquo; Error
eu_ES: WordPress &rsaquo; Errorea

en: WordPress &rsaquo; Success
eu_ES: WordPress &rsaquo; Arrakastatsu

en: WordPress Address (URL)
eu_ES: WordPress helbidea (URL)

en: WordPress Blog
eu_ES: WordPress bloga

en: WordPress Comments
eu_ES: WordPress Iruzkinak

en: WordPress Constants
eu_ES: WordPress konstanteak

en: WordPress Dashboard
eu_ES: WordPress arbela

en: WordPress Embed
eu_ES: WordPress kapsula

en: WordPress Events and News
eu_ES: WordPressen ekitaldiak eta albisteak

en: WordPress News
eu_ES: WordPress Berriak

en: WordPress Post-Format
eu_ES: WordPress bidalketa formatua

en: WordPress User
eu_ES: WordPress erabiltzailea

en: WordPress Version
eu_ES: WordPress Bertsioa

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from logged-in users but then deletes it or anonymizes it. That data can include:
eu_ES: WordPress-ek saioa hasita duten erabiltzaileengandik datu-kopuru mugatu bat jasotzen du (baina <em>inoiz</em> ez du argitaratzen), baina gero ezabatu edo anonimotu egiten ditu. Datu hauek barne har ditzakete:

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from registered users who have logged in to the site. Generally, these users are people who contribute to the site in some way -- content, store management, and so on. With rare exceptions, these users do not include occasional visitors who might have registered to comment on articles or buy products. The data WordPress retains can include:
eu_ES: WordPress-ek gunean saioa hasi duten eta izena emandako erabiltzaileen datu-kopuru mugatu bat jasotzen du (baina <em>inoiz</em> ez du argitaratzen). Oro har, erabiltzaile hauekk guneari nolabait laguntzen dioten pertsonak dira -- edukia, dendaren kudeaketa, etab. Salbuespen bakan batzuetan izan ezik, erabiltzaile hauek ez dira artikuluetan iruzkinak egiteko edo produktuak erosteko noizean behingo bisitariak izaten. WordPress-ek gordetzen dituen datuek honako hauek barne har ditzakete:

en: WordPress database error:
eu_ES: WordPress datu-baseko errorea:

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
eu_ES: WordPress garapen eguneraketak %s konstantearengatik blokeatuta daude.

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
eu_ES: WordPress garapen eguneraketak %s iragazkiarengatik blokeatuta daude.

en: WordPress directory location
eu_ES: WordPress karpetaren kokalekua

en: WordPress directory size
eu_ES: WordPress karpetaren tamaina

en: WordPress environment
eu_ES: WordPress ingurunea

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
eu_ES: WordPressek ez du inolako <a href="%1$s">Eguneraketa zerbitzurik</a> jakinarazten zure guneko <a href="%2$s">ikuspen ezarpenak</a> direla eta.

en: WordPress locale code.
eu_ES: Wordpressen eskualde-ezarpen kodea.

en: WordPress may thrive on technical contributions, but you don&#8217;t have to code to contribute. Here are some of the ways you can make an impact without writing a single line of code:
eu_ES: WordPress-ek ekarpen teknikoei esker egiten du aurrera, baina laguntzeko ez da programatzen jakin beharrik. Hona hemen kode-lerro bakar bat idatzi gabe eragiteko zenbait modu:

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
eu_ES: WordPressek %1$s -en %2$s bertsioa edo berriagoa beharrezkoa du. Hau konpontzeko jarri kontaktuan zure ostatze-enpresarekin.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
eu_ES: WordPressen segurtasun eta mantentze argitalpenak blokeatuta daude %s -rengatik.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
eu_ES: WordPressen segurtasun eta mantentze argitalpenak blokeatuta daude %s iragazkiarengatik.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
eu_ES: WordPress-ek automatikoki zuzendu beharko lituzke gaizki habiaratutako XHTML etiketak

en: WordPress site: %s
eu_ES: WordPress gunea: %s

en: WordPress update available (%s)
eu_ES: WordPress eguneraketa eskuragarri (%s)

en: WordPress version %s
eu_ES: Wordpress bertsioa: %s

en: WordPress.com News
eu_ES: WordPress.com-eko Berriak

en: WordPress.com Password
eu_ES: WordPress.com pasahitza

en: WordPress.org is reachable
eu_ES: WordPress atzigarri dago.

en: WordPress.org plugin directory slug.
eu_ES: Wordpress.org plugin direktorioko slug-a.

en: WordPress.org project
eu_ES: WordPress.org Proiektua

en: WordPress.org themes
eu_ES: WordPress.org itxurak

en: Words
eu_ES: Hitzak

en: Words: %s
eu_ES: Hitzak: %s

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
eu_ES: Nahi al duzu <a href="%s">zain dauden erantzunak aztertzea</a>?

en: Would you like to give the application identifying itself as %s access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
eu_ES: Gustatuko litzaizuke %s gisa identifikatzen den aplikazioari zure konturako sarbidea ematea? Aipatutako aplikazioarengan konfidantza izanez gero egin beharko zenuke soilik.

en: Would you like to give this application access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
eu_ES: Gustatuko litzaizuke aplikazio honi zure konturako sarbidea ematea? Aipatutako aplikazioarengan konfidantza izanez gero egin beharko zenuke soilik.

en: Writable
eu_ES: Idatzi daiteke

en: Write
eu_ES: Idatzi

en: Write title…
eu_ES: Izenburua idatzi...

en: Write your first blog post
eu_ES: Idatzi zure lehenego sarrera blogean

en: Writing
eu_ES: Idazten

en: Writing Helper
eu_ES: Idazketa-laguntzailea

en: Writing Settings
eu_ES: Idazketa-ezarpenak

en: Wrong user type
eu_ES: Erabiltzaile mota okerra

en: X &#8212; Even more mature than above
eu_ES: X &#8212; Goikoa baino are helduagoa

en: XFN stands for <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
eu_ES: XFN <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML lagunen sarea</a> esan nahi du, eta hautazkoa da. WordPressek XFN atributuak sortzea ahalbidetzen du, estekatzen duzun gunearen egileekin/jabeekin zer-nolako harremana duzun erakusteko.

en: XML Error: %1$s at line %2$s
eu_ES: XML errorea: %1$s %2$s. lerroan

en: XML Sitemap
eu_ES: XML Gune-mapa

en: XML-RPC services are disabled on this site.
eu_ES: XML-RPC zerbitzuak desgaituta daude gune honetan.

en: Y/m/d g:i:s a
eu_ES: Y-m-d g:i:s a

en: Year
eu_ES: Urtea

en: Year(s)
eu_ES: Urte(ak)

en: Years
eu_ES: Urteak

en: Yellow
eu_ES: Horia

en: Yemeni rial
eu_ES: Yemengo riala

en: Yes
eu_ES: Bai

en: Yes, I approve of this connection
eu_ES: Bai, nik konexio hau onartzen dut.

en: Yes, I want to delete my subscription
eu_ES: Bai, harpidetza ezabatu nahi dut

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
eu_ES: Bai, sartzen ditudan prezioek zergak barne dituzte

en: Yes, take me to my profile page
eu_ES: Bai, eraman nazazu nire profilaren orrialdera

en: Yesterday
eu_ES: Atzo

en: Yiddish
eu_ES: Yiddisha

en: You
eu_ES: Zeu

en: You are about to approve the following comment:
eu_ES: Ondoko iruzkina onartzear zaude:

en: You are about to delete %s.
eu_ES: %s ezabatzear zaude.

en: You are about to delete the following comment:
eu_ES: Ondoko erantzuna ezabatzear zauede:

en: You are about to delete the following subscription:
eu_ES: Beheko harpidetza ezabatzear zaude:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
eu_ES: Esteka hau ezabatzear zaude: '%s'
      'Utzi' gelditzeko, 'Ados' ezabatzeko.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
eu_ES: Itxura hau ezabatzear zaude: '%s'
      'Utzi' gelditzeko, 'Ados' ezabatzeko.

en: You are about to delete your subscription to comments for "%s". Please confirm this below.
eu_ES: "%s"-en erantzunetara harpidetza ezabatzear zaude. Mesedez baieztatu ezazu behean

en: You are about to delete your subscription to the site "%s". Please confirm this below.
eu_ES: "%s" webgunearen harpidetza ezabatzear zaude. Mesedez baieztatu ezazu behean

en: You are about to mark the following comment as spam:
eu_ES: Hurrengo iruzkinak zaborra bezala markatzear zaude:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
eu_ES: Hurrengo iruzkina zakarrontzira mugitzear zaude:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
eu_ES: Elementu hauek zure gunetik behin betiko ezabatzear zaude.
    Ekintza hau ezin da desegin.
    'Utzi' gelditzeko, 'Ados' ezabatzeko.

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
eu_ES: Elementu hau zure gunetik behin betiko ezabatzear zaude.
    Ekintza hau ezin da desegin.
    'Utzi' gelditzeko, 'Ados' ezabatzeko.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
eu_ES: Item hauek zaborretara botatzear zaude.
      'Utzi' gelditzeko, 'Ados' ezabatzeko.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS by default.
eu_ES: Webgune honetara HTTPSren bidez sartzen ari zara, baina zure <a href="%1$s">WordPress Helbidea</a> eta <a href="%2$s">Gunearen Helbidea</a> ez daude HTTPS modu lehenetsian erabiltzeko ezarriak.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS by default.
eu_ES: Webgune honetara HTTPSren bidez sartzen ari zara, baina zure <a href="%s">Gune Helbidea</a> ez dago prest HTTPS modu lehenetsian erabiltzeko.

en: You are attempting to log out of %s
eu_ES: %s(r)en saioa ixtea saiatzen ari zara

en: You are browsing %s
eu_ES: %s arakatzen ari zara

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
eu_ES: %1$s blogaren %2$s arbitxoak arakatzen ari zara.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
eu_ES: %1$s blogaren %2$s eguneko artxiboak arakatzen ari zara.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
eu_ES: %1$s blogaren %2$s urteko artxiboak arakatzen ari zara.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
eu_ES: %s blogaren artxiboak arakatzen ari zara.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
eu_ES: Une honetan %s kategoriaren artxiboak arakatzen ari zara.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
eu_ES: Zure azken sarrerak erakusten dituen orria editatzen ari zara.

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
eu_ES: Eskuragarri dagoen WordPressen azken bertsioa erabiltzen ari zara, segi horrela!

en: You are customizing %s
eu_ES: %s pertsonalizatzen ari zara

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
eu_ES: Berreskuratze moduan zaude. Honek itxura edo plugin batean errore bat egon daitekeela esan nahi du. Berreskuratze modutik irtetzeko, saioa itxi edo erabili irten botoia. <a href="%s">Irten Berreskuratze Modutik</a>

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
eu_ES: Ez daukazu elementu hau zakarrontzitik ateratzeko baimenik.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
eu_ES: Ez daukazu elementu hau zakarrontzira botatzeko baimenik.

en: You are not currently logged in.
eu_ES: Une honetan saioa hasi gabe daukazu.

en: You are now logged out everywhere else.
eu_ES: Saio guztiak itxi dituzu

en: You are now logged out.
eu_ES: Jadanik irten zara.

en: You are only logged in at this location.
eu_ES: Hemen bakarrik zaude login eginda.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
eu_ES: Arinegi ari zara iruzkinak bidaltzen. Lasaitu.

en: You are probably offline.
eu_ES: Ziurrenik lineaz kanpo zaude

en: You are updating a plugin. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
eu_ES: plugin bat eguneratzen ari zara. Ziurtatu <a href="%s">zure datu-basearen eta fitxategien babeskopia bat egiten duzula</a> aurretik.

en: You are updating a theme. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
eu_ES: Itxura bat eguneratzen ari zara. Ziurtatu <a href="%s">zure datu-basearen eta fitxategien babeskopia bat egiten duzula</a> aurretik.

en: You are uploading an older version of a current plugin. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
eu_ES: Uneko pluginaren bertsio zaharrago bat igotzen zabiltz. Bertsio zaharragoa instalatzen jarrai dezakezu, baina ziurtatu <a href="%s">zure datu-base eta fitxategien babeskopia bat egiten duzula</a> aurretik.

en: You are uploading an older version of the active theme. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
eu_ES: Itxura aktiboaren bertsio zaharrago bat igotzen ari zara. Bertsio zaharragoa instalatzen jarrai dezakezu, baina ziurtatu <a href="%s">zure datu-base eta fitxategien babeskopia bat egiten duzula</a> aurretik.

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
eu_ES: %1$s plugin aurreratua erabiltzen ari zara, honek esan nahiko luke ez dela erabiltzen ari %2$s datu-base bat.

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
eu_ES: Flash player aktibaturik edo instalaturik ez duen nabigatzaile bat erabiltzen ari zara. Mesedez aktibatu zure Flash player plugina edo deskargatu azken bertsioa https://get.adobe.com/flashplayer/ helbidean

en: You are using an insecure browser!
eu_ES: Erabiltzen ari zaren nabigatzailea ez da segurua!

en: You are using the auto-generated password for your account. Would you like to change it?
eu_ES: Zure kontuarentzat automatikoki sortutako pasahitz bat erabiltzen ari zara. Aldatu nahi duzu?

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
eu_ES: Nabigatzaileak dakarren fitxategi igotzailea erabiltzen zaude. WordPress-en igotzailearekin hainbat fitxategi batera aukeratu daitezke eta arrastatu eta jaregin ahalmena du. <a href="#">Aldatu hainbat fitxategiko igotzailera</a>.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
eu_ES: "%1$s" arbela atzitzen saiatu zara, baina oraingoz ez dituzu behar diren baimenak gune horretan horrela ibiltzeko. Uste baduzu "%1$s" arbela atzitzeko baimena eman behar zaizula, mesedez, jar zaitez sareko administratzailearekin harremanetan.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
eu_ES: Ez dagoen elementu bat editatzen saiatu zara. Ezabatuta dago agian?

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
eu_ES: Zure gunean (oro har <a href="%s">widgetak</a> erabiliz) bistaratuko diren estekak gehi ditzakezu hemen. Lehenetsita, WordPress komunitateko hainbat gunetarako estekak daude adibide gisa.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
eu_ES: Pantaila honetan estekak gehi edo edita ditzakezu koadro bakoitzean informazioa jarriz. Estekaren webgunearen helbidea eta izena (esteka gisa zure gunean bistaratu nahi duzun testua) beharrezkoak dira.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
eu_ES: Atzeko-planoko kolore bat aukera dezakezu. Horretarako, Aukeratu Kolorea botoian klik egin eta HTML balore egoki bat idatz dezakezu (adibidez &#8220;#ff0000&#8221; gorriarentzat), edo kolore hautatzailea erabil dezakezu.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum number of posts to display and whether to show full text or an excerpt. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
eu_ES: RSS jarioetan zure edukiak nola bistaratu ere kontrola dezakezu, bistaratzen diren gehienezko bidalketa kopurua barne eta ea testu osoa ala laburpena bakarrik erakusten den ere. <a href="%s">Ikasi Jarioei buruz gehiago</a>.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
eu_ES: <a href="%s">Argitaratu hau bookmarklet-a</a> erabilita ere sor ditzakezu bidalketak.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
eu_ES: Xehetasunen elkarrizketa-koadrotik ere item indibidualak ezabatu ditzakezu eta edizio hedatuko pantaila atzitu.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
eu_ES: Nahi izanez gero bidalketa multzo oso bat batera editatu edo zakarrontzira mugi dezakezu. Hautatu eraldatu nahi dituzun bidalketak ondoan dituzten laukietan markak eginez eta gero, hautatu ezazu egin nahi duzun eragiketa Multzokako Ekintzen menuan. Azkenik, egin klik Aplikatun.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
eu_ES: Iruzkina pantaila honetatik ere modera dezakezu egoera-kutxa erabilita, zeinetan iruzkinaren ordu-zigilua ere alda dezakezun.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
eu_ES: Bestalde, ekintza antzekoak egin ditzakezu, iragazkien bidez zerrenda murriztea ere baduzu, orrian lerro baten gainetik pasatzen zarenean agertzen den estekaren gainean eraginda, edo bestela hainbat orri batera editatzeko  "Multzokako ekintzen" menua erabiliz.

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
eu_ES: Zure bidalketei gako-hitz bana esleitu diezaizkiezu <strong>etiketak</strong> erabiliz. Kategoriak ez bezala, etiketek ez dute hierarkiarik, hau da, etiketen artean ez dago inolako harremanik.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
eu_ES: Menu bakoitzari itxurako kokapen bat ezarri diezaiokezu, horretarako <strong>hautatu dagokion ezarpena</strong> menu editorearen azpian. Menuak kokapen guztietan batera ezartzeko <strong>joan Kokapenak kudeatu</strong> erlaitzera.

en: You can cancel your subscription at any time by following one of these options:
eu_ES: Nahi duzunean harpidetzak ezabatu ditzakezu beheko aukerak jarraituta:

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
eu_ES: Pantaila honen bistaratzea alda dezakezu, &#8217;Pantailako aukerak&#8217; erabiliz, ezartzeko pantaila bakoitzean zenbat elementu dauden bistaratuta eta bistaratzeko/ezkutatzeko taulako zutabeak.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
eu_ES: Besteak beste, zure pasahitza alda dezakezu, laster-teklak piztu ditzakezu, WordPress-eko administrazio pantailetako kolore eskema alda dezakezu eta WYSIWYG editorea (Bisuala) itzal dezakezu. Gunearen aurreko aldetik Tresna-barra (lehen Admin Barra deitzen zena) kendu dezakezu, baina administrazio pantailetan beti dago gaituta.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
eu_ES: Itxuraren lehenetsitako goiburu irudi bat hautatu dezakezu edo zure bat erabili. Gunearen Izenburua eta azpi-izenburua ere pertsonalizatu ditzakezu.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
eu_ES: Aurretik igo dituzun gohiburuetako bat aukeratu dezakezu edo ausazko bat erakutsi.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
eu_ES: Zure guneko hasierako orrialdean zer bistaratzen den aukera dezakezu. Bidalketak izan daitezke, alderantzizko ordena kronologikoan (blog klasikoa) edo orrialde estatiko bat. Hasierako orrialde estatiko bat ezartzeko, lehenengo bi <a href="%s">Orrialde</a> sortu behar dituzu. Bata azaleko orrialdea bihurtuko da eta bestea zure bidalketak bistaratuko diren orrialdea izango da.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
eu_ES: Zure guneko hasierako orrialdean bistaratzen dena aukeratu dezakezu. Bidalketak izan daitezke alderantzizko hurrenkera kronologikoan (blog klasikoa) edo orrialde finko/estatiko bat. Hasierako orrialde estatiko bat ezartzeko, bi orrialde sortu behar dituzu lehenbizi. Bat hasierako orrialdea bilakatuko da eta bestean bidalketak bistaratuko dira.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen.
eu_ES: Robotek, ping zerbitzuek eta armiarmek zure gunea jarraitzea edo ez aukeratu dezakezu. Zerbitzu hauek zure gunea ez ikusterik nahi baduzu, egin klik &#8220;Ez baimendu bilaketa-motorrek gune hau indexatzerik&#8221; ondoan dagoen kontrol-laukian eta pantailaren behekaldean dagoen 'Gorde aldaketak' botoian.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
eu_ES: Esteka Kategoriak erabiliz esteka taldeak sor ditzakezu. Esteken kategorien izenak bakarrak izan behar dute eta Esteken Kategoriak eta zure bidalketetan erabiliko dituzun kategoriak ez dira bateratuko.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
eu_ES: Pantaila honen bistaratzea hainbat modutan pertsonaliza dezakezu:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
eu_ES: Pantailaren aukerak fitxa eta/edo esteken taularen gaineko goitibeherako iragazkiak erabilita pertsonaliza dezakezu pantaila honen bistaratzea.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
eu_ES: Pantaila honetako edukien bistaratzea pertsonalizatu dezakezu zenbait modura:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
eu_ES: Zure gunearen itxura pertsonaliza dezakezu zure itxuren koderik ikutu gabe, pertsonalizatutako atzeko-planoa erabiliz. Zure atzeko-planoa irudia edo kolorea izan daiteke.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
eu_ES: Esteka Kategoriak ezabatu ditzakezu Multzokako ekintzen menuan, baina horrek ez ditu estekak kategoriatik ezabatzen. Horren ordez, lehenetsitako Esteka Kategoriara mugitzen ditu.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
eu_ES: Irudia editatu dezakezu sortu duzun irudi-txikia mantenduz. Adibidez, irudi-txikian irudi nagusiaren zatitxo bat bakarrik bistaratzea nahi zenezake.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
eu_ES: Beharrezkoa izanez gero, iruzkin bateko informazioa edita dezakezu. Hau askotan erabilgarria da iruzkin batean errore tipografikoren bat dagoela konturatzen bazara.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
eu_ES: Trabarik gabe editatzeko modua eskuman dagoen ikonoa erabiliz aktibatu dezakezu. Aukera hau ez dabil nabigatzaile zaharretan eta pantaila txikia duten gailuetan, eta gainera Pantailaren Aukeretan dagoen zabalera-osoko editorea aktibatuta egotea eskatzen du.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
eu_ES: Zure gunearen edukia fitxategi batera esporta dezakezu, gero beste instalazio edo plataforma batean inportatzeko. Esportazio fitxategia XML formatudun WXR izeneko fitxategi bat izango da. Bidalketak, orrialdeak, iruzkinak, pertsonalizatutako eremuak, kategoriak eta etiketak barruan sar ditzakezu. WXR fitxategian bidalketa edo orrialde zehatz batzuk bakarrik sartzea muga dezakezu ondoko goitibehera iragazkien bitartez: kategoria, egilea, data tarteak hileka edo argitaratze-egoera.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
eu_ES: Bidalketen zerrenda egoera baten arabera iragaz dezakezu bidalketaren gainean dauden testu-estekak erabiliz. Horrela, egoera hori duten bidalketak bakarrik erakutsiko dira. Lehenetsitako ikuspegian bidalketa guztiak erakusten dira.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
eu_ES: Erabiltzaile-zerrenda erabiltzaile-rolaren arabera iragaz dezakezu, erabiltzaile-zerrendaren gainean dauden esteka hauetako batean klik eginez: Guztia, Administratzailea, Editorea, Egilea, Laguntzailea edo Harpideduna. Lehenetsitako ikuspegiak erabiltzaile guztiak erakusten ditu. Erabili gabeko erabiltzaile-rolak ez dira zerrendatzen.

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
eu_ES: Pluginen pantailan xehetasun gehiago aurkitu eta aldaketak egin ditzakezu.

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
eu_ES: Itxuren pantailan xehetasun gehiago aurkitu eta aldaketak egin ditzakezu.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
eu_ES: Zaborraren aurkako borrokan lagundu diezagukezu zure kontua <a href="%s" target="_blank">token batzuk erosiz eguneratuz</a>.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
eu_ES: Zutabeak ezkuta/bistara ditzakezu zure beharretan oinarrituta, eta erabaki pantaila bakoitzean zenbat mezu zerrendatu &#8217;Pantaila aukerak&#8217; erlaitza erabiliz.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
eu_ES: Pantaila Aukerak fitxan, zure beharren arabera, zutabeak erakutsi/ezkutatu ditzakezu eta pantaila bakoitzean zenbat erabiltzaile zerrendatuko diren erabaki.

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
eu_ES: Media fitxategiak txerta ditzakezu bidalketa editorearen gaineko botoian klik eginez eta jarraibideak jarraituz. Irudien lerrokatzea ere aldatu edo gehitu dezakezu tresna-barrako aukerak erabiliz.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
eu_ES: Beste gailu batzuetatik ere irten egin zaitezke, esaterako zure telefonotik edo beste ordenagailu batetik, Saio Guztiak Itxi botoia sakatuz.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
eu_ES: Zure guneko iruzkinak bidalketak eta beste edukiaren antzera kudeatu ditzakezu. Pantaila hau beste kudeaketa-pantailen antzera pertsonalizatu dezakezu eta iruzkinetan eragin dezakezu ekintza estekak edota Multzokako ekintzak erabiliz.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
eu_ES: Zerrenda mugatu dezakezu, media taularen gainean dauden kutxak erabiliz.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
eu_ES: Pertsonalizatzailea erabiltzean, gunean zehar orrialde desberdinetara nabigatu dezakezu, orrialde horietan bistaratzen diren widgetak ikusteko eta editatzeko.

en: You can only have 1 %s in your cart.
eu_ES: %s bakarra izan dezakezu saskian.

en: You can prevent WordPress.com from sending you any more subscription emails by clicking below.
eu_ES: WordPress.com-i agindu harpidetza email gehiago ez bidaltzeko behean klik eginda.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
eu_ES: Irudia proportzionalki txikitu dezakezu. Emaitza hobea lortzeko, irudia moztu, itzulbiratu edo mugitu aurretik txikitu beharko zenuke. Irudiak txikitu bakarrik egin daitezke, ezin dira handitu.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
eu_ES: Zerrenda findu dezakezu, kategoria zehatz bateko mezuak edo hil zehatz batekoak bakarrik erakusteko, mezuen zerrendaren beheko goitibeherako menuak erabiliz. &#8217;Iragazi&#8217; botoian klik egin zure hautaketa egin ondoren. Zerrenda findu dezakezu baita ere mezuen zerrendan mezuaren egilean, kategorian edo etiketan klik eginez.

en: You can see all comments on this post here:
eu_ES: Sarrera honen erantzun guztiak hemen ikusi ditzakezu:

en: You can see all pingbacks on this post here:
eu_ES: Sarrera honen pingback guztiak hemen ikusi ditzakezu:

en: You can see all trackbacks on this post here:
eu_ES: Sarrera honen trackback guztiak hemen ikusi ditzakezu:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
eu_ES: Gunearen goikaldean agertuko den irudi bat aukeratu dezakezu, zure ordenagailutik igoz edo zure mediatekatik hautatuz. Irudia aukeratutakoan mozteko aukera izango duzu.

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
eu_ES: WordPress-eko administrazio pantailan erabili nahi duzun hizkuntza hauta dezakezu bisitariek ikusten duten hizkuntzari eragin gabe.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
eu_ES: Zure gunean goiburu irudi pertsonalizatua ezar dezakezu. Irudia igo eta moztu besterik ez duzu berehalaxe goiburu berriaz gozatzeko. Dagoeneko zure Mediatekara igota dagoen irudi bat ere erabil dezakezu &#8220;Aukeratu irudia&#8221; botoian klik eginez.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
eu_ES: Tamaina maximoak ezar ditzakezu idatzizko edukietan txertatutako irudientzat; irudiak tamaina osoan ere txerta ditzakezu.

en: You can set the language, and WordPress will automatically download and install the translation files (available if your filesystem is writable).
eu_ES: Hizkuntza ezarri dezakezu, eta WordPress-ek itzulpen fitxategiak automatikoki deskargatu eta instalatuko ditu (eskuragarri zure fitxategi-sistemak idazketa baimena izanez gero).

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
eu_ES: Oraindik zure gunea erabil dezakezu baina sortutako azpidomeinuak ezingo dira atzitu. Zure DNSak ondo daudela badakizu, ezikusi mezu hau.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
eu_ES: Edukia modu askotara bidal dezakezu; pantaila honek modu guzti horientzako ezarpenak ditu. Goiko atalak arbelean dagoen editorea kontrolatzen du, eta gainontzekoek beste argitaraketa metodoak kontrolatzen dituzte. Metodo hauetakoren bati buruzko informazio gehiagorako, erabili dokumentazio estekak.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
eu_ES: Mediak (irudiak, audioa, dokumentuak eta abar) igo ditzakezu Gehitu Media botoian klik eginez. Mediatekan dagoeneko igota dauden irudi eta fitxategiak hauta ditzakezu edo media berri bat igo dezakezu, zure bidalketa edo orrialdera gehitu dadin. Irudi galeria bat sortzeko, hautatu gehitu nahi dituzun fitxategiak eta egin klik &#8220;Sortu galeria berria&#8221; botoian.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
eu_ES: Hemen media fitxategiak igo ditzakezu aurretik bidalketarik sortu gabe. Honekin fitxategiak igotzeko aukera izango duzu ondoren zure bidalketetan eta orrialdetan erabiltzeko edo partekatu nahi duzun fitxategi zehatz baten esteka lortzeko. Fitxategiak igotzeko hiru aukera daude:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
eu_ES: Zure guneko zatiak definitu eta erlazionatutako bidalketak multzokatzeko erabil ditzakezu kategoriak. Lehenetsitako kategoria &#8220;Sailkatu gabeak&#8221; da zure <a href="%s">idazketa-ezarpenetan</a> aldatzen duzun arte.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
eu_ES: Goiburu polit hauetako bat erabil dezakezu edo ausazko bat erakutsi orrialde bakoitzean.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
eu_ES: Ondoko kontrolak erabil ditzakezu Arbelaren pantaila antolatzeko eta zure lan egiteko erara egokitzeko. Beste administrazio pantaila gehienetan berdin egin dezakezu.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
eu_ES: Erabiltzaile batek egin dituen bidalketa guztiak ikus ditzakezu Bidalketa zutabearen azpiko zenbakian klik eginez.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
eu_ES: Bidalketen izenburuak bakarrik edo sarreratxoak ere ikusi ditzakezu Pantailaren Aukerak fitxa erabiliz

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
eu_ES: Zure media elementuak saretxo baten edo zutabedun zerrenda baten ikus ditzakezu. Aldatu bata eta bestearen artean elementuen gainean ezkerrean dagoen ikonoak erabiliz.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
eu_ES: Ezin da &quot;%s&quot; gehitu, ez delako alerik geratzen.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
eu_ES: Ezin da &quot;%1$s&quot; produktuaren kopuru hori gehitu ez dagoelako nahikoa stock nahikoa (%2$s geratzen dira).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
eu_ES: Ezin da kopuru hori gehitu &mdash; %1$s bakarrik ditugu salgai eta jada %2$s dituzu saskian.

en: You cannot add the same tax rate twice!
eu_ES: Ezin duzu zerga bera bi aldiz gehitu!

en: You cannot change this later.
eu_ES: Ezingo duzu hau geroago aldatu.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
eu_ES: Ezin duzu plugin bat ezabatu gune nagusian gaituta dagoen bitartean.

en: You cannot delete the current user.
eu_ES: Ezin duzu egungo erabiltzailea ezabatu.

en: You cannot edit this comment because the associated post is in the Trash. Please restore the post first, then try again.
eu_ES: Ezin duzu iruzkin hau editatu lotutako bidalketa Zakarrontzian baitago. Mesedez berreskuratu bidalketa lehenago, ondoren berriro saiatu.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
eu_ES: Ezin duzu elementu hau ezabatu zakarrontzian dagoelako. Leheneratu ezazu eta saiatu berriro.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
eu_ES: Ezin duzu elementu hau zakarrontzira eraman. %s editatzen ari da.

en: You cannot remove the current user.
eu_ES: Ezin duzu uneko erabiltzailea kendu.

en: You cannot remove users.
eu_ES: Ezin dituzu erabiltzaileak kendu.

en: You cannot reply to a comment on a draft post.
eu_ES: Ezin zaio bidalketa zirriborro bati iruzkin bat erantzun.

en: You cannot use port numbers such as %s.
eu_ES: Ezin duzu %s bezalako portu zenbakirik erabili

en: You cannot use that email address to signup. There are problems with them blocking some emails from WordPress. Please use another email provider.
eu_ES: Ezin duzu e-posta helbide hori erabili izen-emateko. Arazoak daude beraiekin eta WordPress-eko e-posta batzu  blokeatzen dabiltza. Mesedez erabili beste posta-hornitzaile bat.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
eu_ES: Ezin duzu e-posta helbide hori erabili izen-emateko. Gure e-posta blokeatzen dabil eta arazoak izaten ari gara. Mesedez erabili beste posta-hornitzaile bat.

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
eu_ES: Plugin hau deskaktibatu duzu %s-n eta agian ez duzu politika hau gehiago behar izango.

en: You did not enter a category name.
eu_ES: Ez duzu idatzi kategoria-izenik.

en: You do not have permission to access this page
eu_ES: Ez duzu orrialde hau atzitzeko baimenik

en: You do not have permission to access this page.
eu_ES: Ez daukazu orrialde hau atzitzeko baimenik.

en: You do not have permission to create coupons
eu_ES: Ez duzu kupoiak sortzeko baimenik

en: You do not have permission to create order notes
eu_ES: Ez duzu eskari oharrak sortzeko baimenik

en: You do not have permission to create order refunds
eu_ES: Ez duzu eskari itzulketak sortzeko baimenik

en: You do not have permission to create orders
eu_ES: Ez duzu baimenik eskariak sortzeko

en: You do not have permission to create product attributes
eu_ES: Ez duzu produktu atributuak sortzeko baimenik

en: You do not have permission to create product categories
eu_ES: Ez duzu produktu kategoriak sortzeko baimenik

en: You do not have permission to create product shipping classes
eu_ES: Ez duzu produktu bidalketa klaseak sortzeko baimenik

en: You do not have permission to create product tags
eu_ES: Ez duzu produktu etiketak sortzeko baimenik

en: You do not have permission to create products
eu_ES: Ez duzu produktuak sortzeko baimenik

en: You do not have permission to create tax classes
eu_ES: Zerga klaseak sortzeko baimenik ez duzu

en: You do not have permission to create tax rates
eu_ES: Zerga-tasak sortzeko baimenik ez duzu

en: You do not have permission to create this customer
eu_ES: Ez duzu bezero hau sortzeko baimenik

en: You do not have permission to create webhooks.
eu_ES: Ez duzu Webhook-ak sortzeko baimenik

en: You do not have permission to delete product attribute terms
eu_ES: Ez duzu produktu atributu terminoak ezabatzeko baimenik

en: You do not have permission to delete product attributes
eu_ES: Ez duzu produktu atributuak ezabatzeko baimenik

en: You do not have permission to delete product category
eu_ES: Ez duzu produktu kategoriak ezabatzeko baimenik

en: You do not have permission to delete product shipping classes
eu_ES: Ez duzu produktu bidalketa klaseak ezabatzeko baimenik

en: You do not have permission to delete product tag
eu_ES: Ez duzu produktu etiketak ezabatzeko baimenik

en: You do not have permission to delete tax classes
eu_ES: Zerga klaseak ezabatzeko baimenik ez duzu

en: You do not have permission to delete tax rates
eu_ES: Zerga-tasak ezabatzeko baimenik ez duzu

en: You do not have permission to delete this %s
eu_ES: Ez duzu %s hau ezabatzeko baimenik

en: You do not have permission to delete this customer
eu_ES: Ez duzu bezero hau ezabatzeko baimenik

en: You do not have permission to edit Webhooks
eu_ES: Ez duzu Webhook-ak editatzeko baimenik

en: You do not have permission to edit product attributes
eu_ES: Ez duzu produktu atributuak editatzeko baimenik

en: You do not have permission to edit product categories
eu_ES: Ez duzu produktu kategoriak editatzeko baimenik

en: You do not have permission to edit product shipping classes
eu_ES: Ez duzu produktu bidalketa klaseak editatzeko baimenik

en: You do not have permission to edit product tags
eu_ES: Ez duzu produktu etiketak editatzeko baimenik

en: You do not have permission to edit tax rates
eu_ES: Zerga tasak editatzeko baimenik ez duzu

en: You do not have permission to edit this %s
eu_ES: Ez duzu %s hau editatzeko baimenik

en: You do not have permission to edit this customer
eu_ES: Ez duzu bezero hau editatzeko baimenik

en: You do not have permission to edit this user.
eu_ES: Ez daukazu erabiltzaile hau editatzeko baimenik.

en: You do not have permission to read product attribute terms
eu_ES: Ez duzu produktu atributu terminoak irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read product attributes
eu_ES: Ez duzu produktu etiketak irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read product categories
eu_ES: Ez duzu produktuen kategoria irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read product shipping classes
eu_ES: Ez duzu produktu bidalketa klaseak irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read product tags
eu_ES: Ez duzu produktu etiketak irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read tax classes
eu_ES: Zerga klaseak irakurtzeko baimenik ez duzu

en: You do not have permission to read tax rate
eu_ES: Zerga-tasa irakurtzeko baimenik ez duzu

en: You do not have permission to read the coupons count
eu_ES: Ez duzu kupoien kodeak irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read the customers count
eu_ES: Ez duzu bezeroaren kontuak irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read the orders count
eu_ES: Ez duzu eskarien kontua irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read the products count
eu_ES: Ez duzu produktuen kontaketa irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read the tax classes count
eu_ES: Zerga klase kopurua irakurtzeko baimenik ez duzu

en: You do not have permission to read the taxes count
eu_ES: Zerga kopurua irakurtzeko baimenik ez duzu

en: You do not have permission to read the webhooks count
eu_ES: Ez duzu Webhook kontuak irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read this %s
eu_ES: Ez duzu %s hau irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read this customer
eu_ES: Ez duzu bezero hau irakurtzeko baimenik

en: You do not have permission to read this report
eu_ES: Ez duzu txosten hau irakurtzeko baimenik

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
eu_ES: Ez daukazu orrialde honetan sartzeko baimen nahikorik.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
eu_ES: Ez daukazu baimen nahikorik gune honetarako plugin-ak aktibatzeko.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
eu_ES: Ez daukazu baimen nahikorik gune honetarako plugin-ak desgaitzeko.

en: You do not have the proper permissions to perform this action.
eu_ES: Ez duzu ekintza hau burutzeko baimenik.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
eu_ES: Akismet planik ez duzu.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
eu_ES: Ez duzu hori egiteko baimenik.

en: You have %1$s and %2$s.
eu_ES: %1$s eta %2$s dauzkazu.

en: You have attempted to queue too many files.
eu_ES: Ilaran fitxategi gehiegi jartzen saiatu zara.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
eu_ES: Gune honetara gehitua izan zara. <a href="%1$s">Hasiera-orrira</a> joan edo <a href="%2$s">hasi saioa</a> zure erabiltzaile-izena eta pasahitza erabiliz.

en: You have been added!
eu_ES: Gehitua izan zara!

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
eu_ES: Erabiltzaile hauek sare eta gune guztietatik ezabatzea eskatu duzu.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
eu_ES: Erabiltzailea gune eta sare guztietatik ezabatzea eskatu duzu.

en: You have logged in successfully.
eu_ES: Saioa ondo hasi duzu.

en: You have not set up this type of address yet.
eu_ES: Oraindik ez duzu mota horretako helbiderik zehaztu.

en: You have plugins waiting to be updated
eu_ES: Pluginak dituzu eguneratzeko

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
eu_ES: %1$s/ blog artxiboetan <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong> bilatu duzu. Ez bazara bilaketa-emaitza hauetan ezer aurkitzeko gai, ondorengo esteketako batekin saia zaitezke.

en: You have specified these users for deletion:
eu_ES: Erabiltzaile hauek ezabatzea eskatu duzu:

en: You have specified these users for removal:
eu_ES: Erabiltzaile hauek zehaztu dituzu kentzeko:

en: You have specified this user for deletion:
eu_ES: Erabiltzaile hau zehaztu duzu ezabatzeko:

en: You have specified this user for removal:
eu_ES: Erabiltzaile hau ezabatu egingo da:

en: You have themes waiting to be updated
eu_ES: Eguneraketak dituzten itxurak dituzu

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
eu_ES: Zure tokiaren kuota erabili duzu. Ezabatu fitxategiak ezer igo aurretik mesedez.

en: You may also like&hellip;
eu_ES: Baliteke hau ere gustuko izatea&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
eu_ES: Baliteke hauek ere interesatzea&hellip;

en: You may only upload 1 file.
eu_ES: Fitxategi bakarra igo dezakezu.

en: You may want to visit their blog. Perhaps you'll enjoy their blog as much as they enjoyed yours!
eu_ES: Behar bada euren bloga bisitatu nahi izango duzu. Agian euren bloga asko gustatuko zaizu, eurei zeurea beste!

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
eu_ES: Iruzkinak bidaltzeko <a href="%s">saioa hasi</a> behar duzu.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
eu_ES: Gutxienez gune bateko kide izan beharra daukazu orrialde hau erabili ahal izateko.

en: You must be logged in to checkout.
eu_ES: Erosketa burutzeko saioa hasi behar duzu.

en: You must be logged in to download files.
eu_ES: Beharrezkoa zaizu deskargatutako fitxategietan saioa hastea.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
eu_ES: Pantailaren azpiko Gorde aldaketak botoian klik egin behar duzu ezarpen berriek eragina izan dezaten.

en: You must provide a domain name.
eu_ES: Domeinu-izen bat eman behar duzu.

en: You must provide a name for your network of sites.
eu_ES: Zure guneen sarerako izen bat eman behar duzu.

en: You must provide a valid email address.
eu_ES: e-posta helbide zuzen bat eman behar duzu.

en: You must supply a future date to schedule.
eu_ES: Etorkizuneko data bat eman behar duzu programatzeko.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
eu_ES: JavaScript behar duzu irudiaren zati bat aukeratzeko.

en: You need a higher level of permission.
eu_ES: Baimen-maila altuagoa behar duzu.

en: You need to define a search term to order by relevance.
eu_ES: Bilaketa termino bat zehaztu behar duzu egokitasunaren arabera ordenatzeko.

en: You need to define an include parameter to order by include.
eu_ES: Include parametro bat zehaztu behar duzu include eremuaren arabera ordenatzeko.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
eu_ES: API gakoa idatzi behar duzu Akismet zerbitzua aktibatzeko.

en: You need to pass an array of post formats.
eu_ES: Bidalketa formatuen array bat pasatu beharra duzu.

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
eu_ES: Une honetan itxura bakarra daukazu instalatuta. Emaiozu bizi apur bat! WordPress Itxura Direktorioan 1.000 doako itxuratik gora dituzu aukeran edozein unetan: gaineko <a href="%s">Instalatu itxurak</a> erlaitzean klik egitea besterik ez duzu.

en: You should also note any collection and retention of sensitive personal data, such as data concerning health.
eu_ES: Kontutan izan beharko zenituzke baita ere edozein datu pertsonal sentiberaren bilketa eta atxikipena, osasunari dagozkionak, adibidez.

en: You should also review your privacy policy from time to time, especially after installing or updating any themes or plugins. There may be changes or new suggested information for you to consider adding to your policy.
eu_ES: Pribatutasun-politika ere berrikusi beharko zenuke noizean behin, batez ere edozein gai edo plugin instalatu edo eguneratu ondoren. Aldaketak edo iradokitako informazio berriak egon daitezke, zure politikara gehitzeko.

en: You should back up your existing %1$s and %2$s files.
eu_ES: %1$s eta %2$s fitxategien babeskopia egin beharko zenuke.

en: You should back up your existing %s file.
eu_ES: Lehendik dagoen %s fitxategiaren babeskopia egin beharko zenuke.

en: You should consider changing your site domain to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
eu_ES: Zure gunearen domenitua %1$s-ra aldatzea gomendatzen dizugu sarearen ezaugarria gaitu aurretik. Oraindik posible izango da %3$s aurrizkia eraibiliz webgunea ikustea, %2$s bezalako helbideak erabiliz, baina loturek ez dute %3$s aurrizkia erabiliko.

en: You should consider removing any unused themes to enhance your site&#8217;s security.
eu_ES: Erabiltzen ez diren itxurak ezabatzea pentsatu beharko zenuke zure gunearen &#8217;s segurtasuna hobetzeko.

en: You should remove inactive plugins
eu_ES: Plugin inaktiboak kendu beharko zenituzke

en: You should remove inactive themes
eu_ES: Erabiltzen ez dituzun itxurak ezabatu beharko zenituzke

en: You should use a persistent object cache
eu_ES: Objektu iraunkor-cachea erabili beharko zenuke

en: You will be given a password to manually enter into the application in question.
eu_ES: Pasahitz bat emango zaizu aipatutako aplikazioan eskuz sartzeko.

en: You will be returned to the WordPress Dashboard, and no changes will be made.
eu_ES: WordPress arbelara itzulia izango zara, eta aldaketarik ezda egingo.

en: You will be sent to %s
eu_ES: %s-(e)ra bideratua izango zara.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
eu_ES: Hau erabili ondoren, diru-itzulpena eskuz egin bhearko duzu, zure ordainketa atebidetik.

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
eu_ES: Ezin duzu hemendik itxura berririk instalatu zure instalazioak SFTP egiaztagiriak behar dituelako. Oraingoz, mesedez <a href="%s">gehitu itxurak administratzailetik</a>.

en: You would have received an email because of this.
eu_ES: Honengatik e-posta bat bat jaso ahal izan duzu.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
eu_ES: Menu bat sortuko duzu, kokaleku bat esleitu, eta azkenik menuari elementuak gehituko dizkiozu. Elementu horiek estekak, orrialdeak eta kategoriak izan daitezke. Zure itxurak hainbat menu gune baditu, baliteke menu bat baino gehiago sortu behar izatea.

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
eu_ES: Zure %1$s fitxategiak balio dinamiko bat (%2$s) erabiltzen du %3$s-ko bide-izenerako. Hala ere, %3$s-ko balioa balio dinamikoa da ere (%4$s-ra seinalatzen) eta beste balio dinamiko batera seinalatzea ez dago onartuta. Mesedez, eguneratu %3$s %4$s-ra zuzenean seinalatu dezan.

en: Your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS.
eu_ES: Zure <a href="%1$s">WordPress Helbidea</a> eta <a href="%2$s">Gunearen Helbidea</a> ez daude HTTPS erabili ahal izateko ezarriak.

en: Your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS.
eu_ES: Zure <a href="%s">Gunearen Helbidea</a> ez dago HTTPS erabiltzeko ezarria.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
eu_ES: Zure Akismet plana ezeztatu egin da.

en: Your Akismet subscription is suspended.
eu_ES: Zure Akismet harpidetza eten egin da.

en: Your Blog becomes an ActivityPub compatible Profile.
eu_ES: Zure bloga ActivityPub-ekin bateragarria den profila bihurtzen da.

en: Your Email
eu_ES: Zure e-posta

en: Your Recent Drafts
eu_ES: Zure azken zirriborroak

en: Your Sites
eu_ES: Zure guneak

en: Your Stuff
eu_ES: Zure gauzak

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
eu_ES: Zure webguneak ezin ditu SSL eskaerak egin; jarri harremanetan zerbitzuaren hornitzailearekin eta eskatu SSL eskaerak aktibatzeko.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
eu_ES: Zure WordPress bertsioa  %1$s da, haatik igotako pluginak %2$s behar du.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
eu_ES: Zure WordPress bertsioa  %1$s da, haatik igotako itxurak %2$s behar du.

en: Your author profile currently has %s follower. | Your author profile currently has %s followers.
eu_ES[0]: Zure egile profilak oraintxe jarraitzaile %s du.
eu_ES[1]: Zure egile profilak oraintxe %s jarraitzaile ditu.

en: Your blog becomes an ActivityPub profile.
eu_ES: Zure bloga ActivityPub profil bat bihurtzen da.

en: Your blog profile currently has %s follower. | Your blog profile currently has %s followers.
eu_ES[0]: Zure blog profilak oraintxe jarraitzaile %s du.
eu_ES[1]: Zure blog profilak oraintxe %s jarraitzaile ditu.

en: Your blogroll
eu_ES: Zure blogroll-a

en: Your browser cannot upload files
eu_ES: Zure nabigatzaileak ezin ditu fitxategiak igo

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
eu_ES: Zure nabigatzaileak ez du onartzen arbelera atzitze zuzenik. Ordezko bezala erabili laster-teklak edo zure nabigatzaileko edizio menua.

en: Your browser is out of date!
eu_ES: Zure nabigatzailea zahartuta dago!

en: Your cart is currently empty!
eu_ES: Zure saskia hutsik dago!

en: Your cart is currently empty.
eu_ES: Zure saskia hutsik dago.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
eu_ES: Zure datu aldaketak galdu egingo dira orrialde honetatik gorde gabe alde egiten baduzu.

en: Your changes have been saved.
eu_ES: Zure aldaketak gorde egin dira.

en: Your chosen password.
eu_ES: Aukeratutako pasahitza.

en: Your comment is awaiting moderation.
eu_ES: Zure iruzkina baimenduta izateko zain dago.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
eu_ES: Zure iruzkina moderazioaren esperoan dago. Hau aurreikuspena da soilik, zure iritzia ikusgai egingo da behin aprobatuta.

en: Your current password is incorrect.
eu_ES: Zure pasahitza ez da zuzena.

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
eu_ES: Zure e-posta helbidea ez da eguneratu oraindik. Egiaztatu zure sarrera-ontzia (%s) berrespen-mezurako.

en: Your email address will not be published.
eu_ES: Zure e-posta helbidea ez da argitaratuko.

en: Your email address.
eu_ES: Zure e-posta helbidea

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
eu_ES: Baliteke zure suhesia Akismet blokeatzen egotea. Jarri harremanetan zure ostalariarekin eta <a href="%s" target="_blank">gure suhesien inguruko gida</a> irakurri.

en: Your homepage displays
eu_ES: Zure hasierako orrialdeak erakusten du

en: Your host appears to support the following object caching services: %s.
eu_ES: Zure ostalariak ondorengo objektu-cache zerbitzuak onartzen dituela dirudi: %s.

en: Your hosting provider can tell you if a persistent object cache can be enabled on your site.
eu_ES: Zure gunean objektu iraunkor-cachea gaitu ote daitekeen zure ostatze-hornitzaileak esan diezazuke.

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
eu_ES: Zure WordPress instalazioak ez du FTP kredentzialen beharrik eguneraketak egikaritzeko.

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
eu_ES: Zure WordPress instalazioak FTP kredentzialen beharra du eguneraketak egikaritzeko.

en: Your invoice for order #{order_number}
eu_ES:  #{order_number} eskariaren faktura

en: Your latest changes were saved as a revision.
eu_ES: Zure azken aldaketak berrikusketa gisa gorde dira.

en: Your latest posts
eu_ES: Bidalitako azken mezuak

en: Your new password for %s is:
eu_ES: %s-(r)entzat zure pasahitz berria hau da:

en: Your object cache implementation does not support flushing individual groups.
eu_ES: Zure objektuen cache implementazioa ez du banakako taldeak hustea onartzen.

en: Your object cache implementation does not support flushing the in-memory runtime cache.
eu_ES: Zure objektuen cache implementazioa ez du memorian dagoen exekuzio-denbora cachea hustea onartzen.

en: Your order
eu_ES: Zure eskaria

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
eu_ES: Zure eskaria jada ez da posible kantzelatzea. Mesedez jarri gurekin kontaktuan laguntzaren bat beharko bazenu.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
eu_ES: Zure %s guneko eskaria partzialki itzuli da. Erreferentzia bezala azpian dituzu xehetasun gehiago:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
eu_ES: Zure %s guneko eskaria itzuli da. Erreferentzia bezala azpian dituzu xehetasun gehiago:

en: Your order was cancelled.
eu_ES: Zure eskaria kantzelatua izanda.

en: Your password has been reset.
eu_ES: Zure pasahitza berrezarri da.

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
eu_ES: Zeure pasahitza laburregia da. Aukeratu gutxienez 6 karaktere dituen pasahitz bat.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
eu_ES: Zure datu pertsonalak eskaera prozesatzeko, webguneko esperinetzia hobetzeko eta gure %s-n azaldutako beste helburu batzuetarako erabiliko dira.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
eu_ES: Zure datu pertsonalak webguneko esperinetzia hobetzeko, zure kontua kudeatzeko eta eta gure %s-n azaldutako beste helburu batzuetarako erabiliko dira.

en: Your plugins are all up to date
eu_ES: Zure plugin guztiak eguneratuta daude

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
eu_ES: Zure profilak zuri buruzko informazioa du (zure &#8220;kontua&#8221;) eta baita WordPress erabiltzearekin lotutako hainbat aukera pertsonal ere.

en: Your rating
eu_ES: Zure kalifikazioa

en: Your review
eu_ES: Zure iritzia

en: Your review is awaiting approval
eu_ES: Zure iruzkina onespenaren zain dago

en: Your scheduled changes just published
eu_ES: Zure programatutako aldaketak argitaratu berri dira

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
eu_ES: Zure zerbitzariak ez du fsockopen edo cURL gaituta - PayPal IPN eta beste zerbitzariekin komunikatzen diren script-ak ez dute funtzionatuko. Zure ostatu-emate hornitzailearekin harremanetan jarri.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
eu_ES: Zure zerbitzariak %s klasea gaitu gabe dauka - HTML/Multipart posta elektronikoak eta beste luzapen batzuk ez dute DOMDocument gabe funtzionatuko.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
eu_ES: Zure zerbitzariak %s klasea gaitu gabe dauka - SOAP erabiltzen duten atebide plugin batzuk espero bezala ez funtzionatzea gertatu daiteke.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
eu_ES: Zure zerbitzariak ez du %s funtzioentzako euskarririk - hau beharrezkoa da karaktere kodeketa hobea izan dadin. Honen ordez ordezkapen funtzio batzuk erabiliko dira.

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
eu_ES: Zure sesioa bukatu egin da. Sartu berriz lehengo lekura itzultzeko.

en: Your settings have been saved.
eu_ES: Zure ezarpenak gorde egin dira.

en: Your site can communicate securely with other services
eu_ES: Zure gunea beste zerbitzuekin modu seguruan komunikatu daiteke

en: Your site can perform loopback requests
eu_ES: Zure guneak loopback eskaerak egikaritu ditzake

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
eu_ES: Zure gunea ezin da konektatu Akismet zerbitzarietara.

en: Your site could not complete a loopback request
eu_ES: Zure guneak ezin izan du loopback eskaera bat egin.

en: Your site does not have any active plugins.
eu_ES: Zure guneak ez du gaitutako pluginik.

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
eu_ES: Zure guneak ez du lehenetsitako itxurarik. WordPressek lehenetsitako itxurak erabiltzen ditu automatikoki zure itxura normalarekin zerbait gaizki badagoen.

en: Your site does not have any installed themes.
eu_ES: Zure guneak ez du itxurarik instalatuta.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
eu_ES[0]: Zure guneak desgaitutako itxura %1$d du, %2$s lehenetsitako WordPress itxuraz, eta  gaitutako zure %3$s itxuraz gain.
eu_ES[1]: Zure guneak desgaitutako %1$d itxura ditu, %2$s lehenetsitako WordPress itxuraz, eta gaitutako zure %3$s  itxuraz gain.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
eu_ES[0]: Zure guneak desgaitutako itxura %1$d du, gaitutako  zure %2$s itxuraz gain.
eu_ES[1]: Zure guneak desgaitutako %1$d itxura  ditu, gaitutako zure %2$s itxuraz gain.

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
eu_ES[0]: Zure guneak plugin aktibo %d du, eta hau eguneratuta dago.
eu_ES[1]: Zure guneak %d plugin aktibo ditu, eta hauek eguneratuta daude.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
eu_ES[0]: Zure guneak plugin inaktibo %d du.
eu_ES[1]: Zure guneak %d plugin inaktibo ditu.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
eu_ES[0]: Zure guneak itxura %d du inaktibo.
eu_ES[1]: Zure guneak %d itxura ditu inaktibo.

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
eu_ES[0]: Zure guneak itxura %d du instalatuta, eta eguneratuta dago.
eu_ES[1]: Zure guneak %d itxura ditu instalatuta, eta denak daude eguneratuta.

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
eu_ES[0]: Zure guneak plugin %d du eguneratzeko
eu_ES[1]: Zure guneak %d plugin ditu eguneratzeko.

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
eu_ES[0]: Zure guneak itxura %d du eguneratzeko
eu_ES[1]: Zure guneak %d itxura ditu eguneratzeko

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
eu_ES: Zure guneak plugin 1 du aktibo, eta eguneratuta dago.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
eu_ES: Zure guneak itxura 1 du instalatuta, eta eguneratuta dago.

en: Your site has a critical issue that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
eu_ES: Zure guneak errendimendua eta segurtasuna hobetzeko lehenbailehen konpondu beharreko arazo larria bat du.

en: Your site has critical issues that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
eu_ES: Zure guneak errendimendua eta segurtasuna hobetzeko lehenbailehen konpondu beharreko arazo larriak ditu.

en: Your site is not set to output debug information
eu_ES: Zure gunea ez dago arazketa informazioa ateratzeko ezarrita

en: Your site is running on an older version of PHP (%s)
eu_ES: Zure gunea PHP bertsio zaharkitu bat erabiltzen ari da (%s)

en: Your site is running on an older version of PHP (%s), which should be updated
eu_ES: Zure gunea PHP bertsio zaharkitu bat erabiltzen ari da (%s) eta eguneratu egin beharko zenuke

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress.
eu_ES: Zure gunea segurtasun-eguneratzerik jasotzen ez duen eta WordPress-ek epe motxean onartuko ez duen (%s) PHP bertsio zaharkitu bat exekutatzen ari da.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
eu_ES: Zure gunea PHP bertsio zaharkitu bat (%s) exekutatzen ari da, ondorioz ez du segurtasun-eguneratzerik jasotzen eta laster WordPress-ek ez du onartuko. Ziurtatu zure zerbitzarian PHP lehenbailehen eguneratzen dela. Bestela, ezingo duzu WordPress eguneratu.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates. It should be updated.
eu_ES: Zure gunea segurtasun-eguneratzerik jasotzen ez duen (%s) PHP bertsio zaharkitu bat exekutatzen ari da. Eguneratu beharra legoke.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which should be updated.
eu_ES: Zure gunea (%s) PHP bertsio zaharkitu bat exekutatzen ari da, eguneratu beharko litzatekeena.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress.
eu_ES: Zure gunea WordPress-ek epe motxean onartuko ez duen (%s) PHP bertsio zaharkitu bat exekutatzen ari da.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
eu_ES: Zure gunea PHP bertsio zaharkitu bat (%s) exekutatzen ari da, ondorioz laster WordPress-ek ez du onartuko. Ziurtatu zure zerbitzarian PHP lehenbailehen eguneratzen dela. Bestela, ezingo duzu WordPress eguneratu.

en: Your site is running the current version of PHP (%s)
eu_ES: Zure gunea azkeneko PHP bertsioa erabiltzen ari da (%s)

en: Your site is set to display errors to site visitors
eu_ES: Zure gunea bisitariei erroreak bistaratzeko ezarrita dago

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
eu_ES: Zure gunea publikoa izan liteken fitxategi batean erroreak erregistratzeko ezarria dago.

en: Your site is unable to communicate securely with other services
eu_ES: Zure gunea ez da gai modu seguruan beste zerbitzuekin komunikatzeko

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
eu_ES: Zure guneak ezin dut WordPress.org-era atzitu %1$s-n, eta ondoko errorea itzultzen du: %2$s.

en: Your site may have problems auto-updating plugins and themes
eu_ES: Zure guneak arazoak izan ditzake plugin eta itxurak automatikoki eguneratzeko

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there are still some things you can do to improve its performance and security.
eu_ES: Zure gunearen osasuna ona da, baina egin ditzakezun zenbait gauza daude oraindik errendimendua eta segurtasuna hobetzeko.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there is still one thing you can do to improve its performance and security.
eu_ES: Zure gunearen osasuna ona da, baina errendimendua eta segurtasuna hobetzeko egin dezakezun gauza bat dago oraindik .

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
eu_ES: Zure guneko azken sarrerak

en: Your site&#8217;s most recent comments.
eu_ES: Zure guneko azken erantzunak

en: Your subscription has been cancelled.
eu_ES: Harpidetza ezabatua izan da

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
eu_ES[0]: Zure itxurak menuak erakuts ditzake kokapen %sean.
eu_ES[1]: Zure itxurak menuak erakuts ditzake %s kokapenetan.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
eu_ES[0]: Zure itxurak menuak bistaratu ditzake kokaleku %sean. Hautatu zein menu erabili nahi duzun.
eu_ES[1]: Zure itxurak menuak bistaratu ditzake %s kokalekutan. Hautatu zein menu agertu behar den kokapen bakoitzean.

en: Your theme can display menus in one location.
eu_ES: Zure itxurak menuak erakuts ditzake kokapen batean.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
eu_ES: Zure itxurak menuak kokaleku bakarrean bistaratu ditzake. Hautatu erabili nahi duzun menua.

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
eu_ES: Zure itxurak zehazten du zenbat eduki erakusten den nabigatzaileetan. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
eu_ES: Zure itxurak jatorriz ez ditu menuak onartzen, baina albo-barretan <a href="%s">Widgetak</a> pantailako &#8220;Nabigazio-menua&#8221; widgeta gehituz, menuak erabil ditzakezu.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
eu_ES: Zure itxurak ez ditu nabigazio-menuak edo widget-ak onartzen.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
eu_ES[0]: Zure itxurak beste widget gune %s dauka, baina orrialde jakin honek ez du bistaratzen.
eu_ES[1]: Zure itxurak beste %s widget gune dauzka, baina orrialde jakin honek ez ditu bistaratzen.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
eu_ES[0]: Zure itxurak widget gune %s dauka, baina orrialde jakin honek ez du bistaratzen.
eu_ES[1]: Zure itxurak %s widget gune dauzka, baina orrialde jakin honek ez ditu bistaratzen.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
eu_ES: Zure itxurak beste widget gune 1 dauka, baina orrialde jakin honek ez du bistaratzen.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
eu_ES: Zure itxurak widget gune 1 dauka, baina orrialde jakin honek ez du bistaratzen.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
eu_ES[0]: Zure itxurak menu %s izan dezake. Aukeratu zein erabili nahi duzun.
eu_ES[1]: Zure itxurak menu %s izan ditzake. Aukeratu zein menu agertuko den non.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
eu_ES: Zure gaiak menu bat onartzen du. Aukeratu zein menu erabili nahi duzun.

en: Your themes are all up to date
eu_ES: Zure itxura guztiak eguneratuta daude

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
eu_ES: Zure ordu-zona %1$s (%2$s)-ra ezarrita dago, une honetan %3$s (Ordu Unibertsal Koordinatua %4$s).

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
eu_ES: Zure ordu-zona  %1$s (Coordinated Universal Time %2$s) -era ezarri da.

en: Your translations are all up to date.
eu_ES: Itzulpenak eguneratuta daude

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
eu_ES: Zure erabiltzaile-izena ezin da aldatu, baina beste eremu batzuk erabil ditzakezu zure benetako izena edo ezizena idazteko, eta zure mezuetan zein izen bistaratu aldatzeko.

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
eu_ES: Zure WordPress (%s) bertsioa eguneratuta dago

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
eu_ES: Zure web ostalariak edo zerbitzariko administratzaileak PHPko <code>gethostbynamel</code> funtzioa desgaitu du. <strong>Hau konpondu artean Akismet ezin du behar bezala funtzionatu.</strong> Zure web ostalariarekin edo suhesi administratzailearekin harremanetan jarri eta emaiezu <a href="%s" target="_blank">Akismet-en sistema betekizunei buruzko informazio hau</a>.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with Application Passwords.
eu_ES: Webguneak Oinarrizko Egiaztaketa erabiltzen duela dirudi, une honetan ez dena bateragarri Aplikazio Pasahitzekin.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with application passwords.
eu_ES: Zure webguneak Oinarrizko Egiaztaketa erabiltzen duela dirudi, egun bateragarri ez dena aplikazio pasahitzekin.

en: Your website does not use HTTPS
eu_ES: Webguneak ez du HTTPS erabiltzen

en: Your website is using an active HTTPS connection
eu_ES: Zure gunea HTTPS konexio aktiboa erabiltzen ari da.

en: Your {site_title} account has been created!
eu_ES: Zure {site_title} kontua ondo sortu da!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
eu_ES: Zure {gune_izenburua}-ko {eskari_data}-ko eskariaren diruaren zati bat itzuli da

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
eu_ES: Zure {gune_izenburua}-ko {eskari_data}-ko eskariaren dirua itzuli da

en: Your {site_title} order has been received!
eu_ES: Zure {site_title} eskaria ondo jaso dugu!

en: Your {site_title} order is now complete
eu_ES: Zure {site_title} eskaera burutua dago jada

en: You’ve received the following order from %s:
eu_ES: %s erabiltzailearen eskaria jaso duzu:

en: Yukon Territory
eu_ES: Yukon Lurraldea

en: ZIP
eu_ES: Posta kodea

en: Zamboanga del Norte
eu_ES: Iparraldeko Zamboanga

en: Zamboanga del Sur
eu_ES: Hegoaldeko Zamboanga

en: Zip Export not supported.
eu_ES: Zip esportazioa ez da bateragarria.

en: Zurich
eu_ES: Zürich

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
eu_ES: [%1$s] Ekintza konfirmatua: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
eu_ES: [%1$s] Erantzuna: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
eu_ES: [%1$s] Ekintza Konfirmatu: %2$s

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
eu_ES: [%1$s] Pingback-a: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
eu_ES: [%1$s] Mesedez moderatu: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
eu_ES: [%1$s] Aipua: "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
eu_ES: [%s] Administratzailearen E-posta Aldatuta

en: [%s] Background Update Failed
eu_ES: [%s] Atzeko planoko eguneraketak huts egin du

en: [%s] Background Update Finished
eu_ES: [%s] Atzeko planoko eguneraketak ondo bukatu dira

en: [%s] Delete My Site
eu_ES: [%s] Ezabatu Nire Webgunea

en: [%s] Email Change Request
eu_ES: [%s] E-postaren aldaketa eskaera

en: [%s] Email Changed
eu_ES: [%s] E-posta aldatua

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
eu_ES: [%s] Borratzeko Eskaera Beteta

en: [%s] Joining Confirmation
eu_ES: [%s] Bat egiteko berrespena

en: [%s] Login Details
eu_ES: [%s] Saio hasieraren xehetasunak

en: [%s] Network Admin Email Change Request
eu_ES: [%s] Sarearen Administradorearen E-posta aldaketa eskaera

en: [%s] Network Admin Email Changed
eu_ES: [%s]  Sarearen Administradoreanren E-posta aldatua

en: [%s] New Admin Email Address
eu_ES: [%s] Kudeatzaile berriaren helbide elektronikoa

en: [%s] New Email Address
eu_ES: [%s] Helbide elektroniko berria

en: [%s] New Site Created
eu_ES: [%s] Gune Berria Sortua

en: [%s] New User Registration
eu_ES: [%s] Erabiltzaile berriaren izen-ematea

en: [%s] Password Changed
eu_ES: [%s] Pasahitza aldatuta

en: [%s] Password Reset
eu_ES: [%s] Pasahitza berrezartzea

en: [%s] Personal Data Export
eu_ES: [%s] datu pertsonalen esportazioa

en: [%s] Some plugins and themes have automatically updated
eu_ES: [%s]  Plugin eta itxura batzuk automatikoki eguneratu dira

en: [%s] Some plugins and themes have failed to update
eu_ES: [%s] Plugin eta itxura batzuen eguneraketak huts egin du.

en: [%s] Some plugins have failed to update
eu_ES:  [%s] Plugin batzuen eguneraketak huts egin du.

en: [%s] Some plugins were automatically updated
eu_ES: [%s]  Plugin batzuk automatikoki eguneratu dira

en: [%s] Some themes have failed to update
eu_ES:  [%s] PItxura batzuen eguneraketak huts egin du.

en: [%s] Some themes were automatically updated
eu_ES: [%s] Itxura batzuk automatikoki eguneratu dira

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
eu_ES: [%s] Zure Gunea Arazo Tekniko bat Jasaten hari da.

en: [None]
eu_ES: [Bat ere ez]

en: [Order #%1$s] (%2$s)
eu_ES: [#%1$s eskaria] (%2$s)

en: [Order #%s]
eu_ES: [#%s eskaera]

en: [Pending]
eu_ES: [Zain]

en: [Remove]
eu_ES: [Kendu]

en: [Subscribe] Failed To Confirm Unsubscription
eu_ES: [Harpidetza] Arazoak harpidetza ezabatzea konfirmatzeko

en: [Subscribe] Help
eu_ES: [Harpidetza] Laguntza

en: [Subscribe] Unsubscribe from %s
eu_ES: [Harpidetza] %s-tik ezabatu harpidetza

en: [Subscribe] Your Subscription Details
eu_ES: [Harpidetza] Zure harpidetzen xehetasunak

en: [Subscribe] Your Subscriptions
eu_ES: [Harpidetza] Zure harpidetzak

en: [Untitled Post]
eu_ES: [Izenburu gabeko posta]

en: [WordPress.com] Automatic renewal failure for upgrade on your blog - %s | [WordPress.com] Automatic renewal failure for upgrades on your blog - %s
eu_ES[0]: [WordPress.com] Hobekuntzaren berrizte automatikoak utz egin du zure blogean  - %s
eu_ES[1]: [WordPress.com] Hobekuntzen berrizte automatikoak utz egin du zure blogean  - %s

en: [WordPress.com] Import failed
eu_ES: [WordPress.com] Importazioa ez da gauzatu

en: [WordPress.com] Import successful
eu_ES: [WordPress.com] Inportazio arrakastatsua

en: [block rendering halted]
eu_ES: [bloke prozesatzea geldituta]

en: [deleted]
eu_ES: [ezabatuta]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
eu_ES: [{site_title}] Eskari berria ({order_number})

en: a couple of minutes
eu_ES: minutu batzuk

en: a day
eu_ES: eguna

en: a minute
eu_ES: minutu bat

en: a month
eu_ES: hilabete bat

en: a second
eu_ES: segundu bat

en: a year
eu_ES: urtea

en: acquaintance
eu_ES: ezaguna

en: action failed: %s
eu_ES: ekintzak huts egin du : %s

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
eu_ES: Esteka

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
eu_ES: Orrialdea

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
eu_ES: Bidalketa

[ctx: add new from admin bar]
en: User
eu_ES: Erabiltzailea

en: added on %1$s at %2$s
eu_ES: Gehitze data: %1$s &ndash; %2$s

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
eu_ES: Berria

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
eu_ES: Urdina

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
eu_ES: Kafea

[ctx: admin color scheme]
en: Default
eu_ES: Lehenetsia

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
eu_ES: Ektoplasma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
eu_ES: Argia

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
eu_ES: Gauerdia

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
eu_ES: Modernoa

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
eu_ES: Ozeanoa

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
eu_ES: Egunsentia

[ctx: admin menu]
en: All Links
eu_ES: Esteka guztiak

en: an hour
eu_ES: ordu bat

en: and
eu_ES: eta

en: another web address of mine
eu_ES: nire beste web helbide bat

[ctx: attachment filter]
en: Trash
eu_ES: Zakarrontzia

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
eu_ES: Egilea:

[ctx: auto preload]
en: Auto
eu_ES: Automatikoa

en: billing address
eu_ES: Fakturazio Helbidea

[ctx: block category]
en: Design
eu_ES: Diseinua

[ctx: block category]
en: Embeds
eu_ES: Kapsulatuak

[ctx: block category]
en: Text
eu_ES: Testua

[ctx: block category]
en: Theme
eu_ES: Itxura

[ctx: block category]
en: Widgets
eu_ES: Widget-ak

[ctx: block description]
en: A single column within a columns block.
eu_ES: Zutabe sinple bakarra zutabe bloke baten barruan.

[ctx: block description]
en: Add a link to a downloadable file.
eu_ES: Gehitu esteka deskargatzeko fitxategiari.

[ctx: block description]
en: Add custom HTML code and preview it as you edit.
eu_ES: Gehitu HTML kode pertsonalizatua eta aurreikusi editatzen ari zaren bitartean.

[ctx: block description]
en: Display an icon linking to a social media profile or site.
eu_ES: Gune edo sozial mediako profil batera estekatzen duen ikono bat bistaratzen du.

[ctx: block description]
en: Display icons linking to your social media profiles or sites.
eu_ES: Zure gune edo sozial mediako profiletara estekatzen dituzten ikonoak bistaratzen ditu.

[ctx: block description]
en: Embed a simple audio player.
eu_ES: Kapsulatu audio-erreproduzitzaile sinplea.

[ctx: block description]
en: Embed a video from your media library or upload a new one.
eu_ES: Kapsulatu bideo bat zure media liburutegitik edo igo berria.

[ctx: block description]
en: Give special visual emphasis to a quote from your text.
eu_ES: Eman enfasi bisual berezia zure testuaren aipuari.

[ctx: block description]
en: Insert an image to make a visual statement.
eu_ES: Txertatu irudi bat adierazpen bisuala egiteko.

[ctx: block description]
en: Insert poetry. Use special spacing formats. Or quote song lyrics.
eu_ES: Txertatu poesia. Erabili espazio formatu bereziak. Edo aipatu abestien hitzak.

[ctx: block keyword]
en: archive
eu_ES: artxiboa

[ctx: block keyword]
en: cite
eu_ES: aipatu

[ctx: block keyword]
en: description
eu_ES: deskripzioa

[ctx: block keyword]
en: divider
eu_ES: bereizlea

[ctx: block keyword]
en: document
eu_ES: dokumentua

[ctx: block keyword]
en: download
eu_ES: deskargatu

[ctx: block keyword]
en: embed
eu_ES: kapsulatu

[ctx: block keyword]
en: find
eu_ES: bilatu

[ctx: block keyword]
en: image
eu_ES: irudia

[ctx: block keyword]
en: images
eu_ES: irudiak

[ctx: block keyword]
en: link
eu_ES: esteka

[ctx: block keyword]
en: login
eu_ES: hasi saioa

[ctx: block keyword]
en: logout
eu_ES: irten

[ctx: block keyword]
en: menu
eu_ES: menua

[ctx: block keyword]
en: movie
eu_ES: filma

[ctx: block keyword]
en: music
eu_ES: musika

[ctx: block keyword]
en: next page
eu_ES: hurrengo orrialdea

[ctx: block keyword]
en: ordered list
eu_ES: ordenatutako zerrenda

[ctx: block keyword]
en: photo
eu_ES: argazkia

[ctx: block keyword]
en: photos
eu_ES: argazkiak

[ctx: block keyword]
en: picture
eu_ES: irudia

[ctx: block keyword]
en: poem
eu_ES: poema

[ctx: block keyword]
en: poetry
eu_ES: poesia

[ctx: block keyword]
en: posts
eu_ES: bidalketak

[ctx: block keyword]
en: read more
eu_ES: gehiago irakurri

[ctx: block keyword]
en: recent posts
eu_ES: azken bidalketak

[ctx: block keyword]
en: recording
eu_ES: grabatzen

[ctx: block keyword]
en: row
eu_ES: errenkada

[ctx: block keyword]
en: section
eu_ES: atala

[ctx: block keyword]
en: sound
eu_ES: soinua

[ctx: block keyword]
en: subtitle
eu_ES: azpititulua

[ctx: block keyword]
en: text
eu_ES: testua

[ctx: block keyword]
en: title
eu_ES: izenburua

[ctx: block keyword]
en: video
eu_ES: bideoa

[ctx: block style]
en: Default
eu_ES: Lehenetsi

[ctx: block style label]
en: Fill
eu_ES: Bete

[ctx: block style label]
en: Logos Only
eu_ES: Logoak soilik

[ctx: block title]
en: Archives
eu_ES: Artxiboak

[ctx: block title]
en: Audio
eu_ES: Audioa

[ctx: block title]
en: Button
eu_ES: Botoia

[ctx: block title]
en: Buttons
eu_ES: Botoiak

[ctx: block title]
en: Calendar
eu_ES: Egutegia

[ctx: block title]
en: Categories List
eu_ES: Kategorien zerrenda

[ctx: block title]
en: Code
eu_ES: Kodea

[ctx: block title]
en: Column
eu_ES: Zutabea

[ctx: block title]
en: Columns
eu_ES: Zutabeak

[ctx: block title]
en: Comments
eu_ES: Iruzkinak

[ctx: block title]
en: Custom Link
eu_ES: Esteka pertsonalizatua

[ctx: block title]
en: Embed
eu_ES: Kapsulatu

[ctx: block title]
en: Group
eu_ES: Multzokatu

[ctx: block title]
en: Image
eu_ES: Irudia

[ctx: block title]
en: List
eu_ES: Zerrenda

[ctx: block title]
en: More
eu_ES: Gehiago

[ctx: block title]
en: Search
eu_ES: Bilatu

[ctx: block title]
en: Separator
eu_ES: Bereizlea

[ctx: block title]
en: Table
eu_ES: Taula

[ctx: block title]
en: Unsupported
eu_ES: Ez bateragarria

[ctx: block title]
en: Video
eu_ES: Bideoa

[ctx: blocks]
en: Most used
eu_ES: Gehien erabilitakoak

[ctx: breadcrumb]
en: Home
eu_ES: Hasiera

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
eu_ES[0]: Gehitu gunea

[ctx: button label]
en: Convert to link
eu_ES: Esteka bihurtu

[ctx: button label]
en: Embed
eu_ES: Kapsulatu

[ctx: button label]
en: Try again
eu_ES: Saiatu berriz

en: by
eu_ES: egilea:

en: by %s
eu_ES: egilea %s

en: cURL version
eu_ES: cURL bertsioa

en: cURL version.
eu_ES: cURL bertsioa

[ctx: calendar caption]
en: %1$s %2$s
eu_ES: %2$s(e)ko %1$s

[ctx: categories]
en: Most Used
eu_ES: Erabilienak

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
eu_ES: Kategoria:

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
eu_ES: Fakturazioa %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
eu_ES: Bidalketa %s

en: child
eu_ES: seme-alaba

en: close tags
eu_ES: itxi etiketak

en: co-resident
eu_ES: bizikidea

en: co-worker
eu_ES: lankidea

en: colleague
eu_ES: taldekidea

[ctx: color]
en: Default: %s
eu_ES: Lehenetsia: %s

[ctx: color scheme]
en: Dark
eu_ES: Iluna

[ctx: color scheme]
en: Light
eu_ES: Argia

[ctx: column name]
en: Comment
eu_ES: Iruzkin

[ctx: column name]
en: Date
eu_ES: Data

[ctx: column name]
en: File
eu_ES: Fitxategia

[ctx: column name]
en: In Response To
eu_ES: Honi erantzunez

[ctx: column name]
en: Submitted on
eu_ES: Bidalketa data

[ctx: column name]
en: Title
eu_ES: Izenburua

[ctx: column name]
en: Uploaded to
eu_ES: Hona igota

[ctx: comment]
en: Mark as spam
eu_ES: Markatu zabor bezala

[ctx: comment]
en: Not Spam
eu_ES: Ez da zaborra

[ctx: comment]
en: Not spam
eu_ES: Ez da zaborra

[ctx: comment]
en: Pending
eu_ES: Onesteko zain

[ctx: comment]
en: Permalink:
eu_ES: Lotura:

[ctx: comment]
en: Replied
eu_ES: Erantzunda

[ctx: comment]
en: Spam
eu_ES: Zabor-erantzuna

[ctx: comment status]
en: Approved
eu_ES: Onartua

[ctx: comment status]
en: Closed
eu_ES: Itxita

[ctx: comment status]
en: Open
eu_ES: Ireki

[ctx: comment status]
en: Pending
eu_ES: Zain

[ctx: comment status]
en: Trash
eu_ES: Zakarrontzia

en: comments
eu_ES: iruzkinak

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Onartuta <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Onartuta <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Moderazio kolan <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Moderazio kolan <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam
eu_ES: Zaborra

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Spama <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Spama <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Zakarrontziak <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Zakarrontziak <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
eu_ES[0]: Erantzun bat &ldquo;%2$s&rdquo; sarreran
eu_ES[1]: %1$s erantzun &ldquo;%2$s&rdquo; sarreran

en: contact
eu_ES: kontaktua

en: copied!
eu_ES: Kopiatuta!

en: crop ratio height
eu_ES: mozteko altuera ratioa

en: crop ratio width
eu_ES: mozteko zabalera ratioa

en: crush
eu_ES: maiteñoa

en: current
eu_ES: Oraingoa

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
eu_ES: Aurretik kargatuta

[ctx: custom headers]
en: Suggested
eu_ES: Aholkatutakoa

en: customer orders
eu_ES: bezero eskari

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
eu_ES: Programatu

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
eu_ES: Programatuta

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
eu_ES: Y-m-d

[ctx: dashboard]
en: %1$s %2$s
eu_ES: %2$s(e)ko %1$s

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
eu_ES: %1$s %2$s %3$s

[ctx: database error]
en: unknown
eu_ES: ezezaguna

en: date
eu_ES: zita

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
eu_ES: Eguna:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
eu_ES: Hilabetea:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
eu_ES: Urtea:

[ctx: date/time]
en: On
eu_ES: Noiz:

en: day | days
eu_ES[0]: eguna
eu_ES[1]: egunak

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
eu_ES: itzali

[ctx: default GMT offset or timezone string]
en: 0
eu_ES: 1

[ctx: default site language]
en: Site Default
eu_ES: Gune lehenetsia

[ctx: default-slug]
en: product
eu_ES: produktua

[ctx: default-slug]
en: shop
eu_ES: denda

en: delete this image
eu_ES: ezabatu irudi hau

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
eu_ES: Gehitu %s

en: disabled
eu_ES: Desgaitu

[ctx: district]
en: Belgrade
eu_ES: Belgrado

en: document
eu_ES: dokumentua

en: domain
eu_ES: domeinua

en: download
eu_ES: deskargatu

en: ebook
eu_ES: ebook-a

en: edit
eu_ES: Editatu

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
eu_ES: fakturazioa

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
eu_ES: bidalketa

[ctx: editor button]
en: Left to right
eu_ES: Ezkerretik eskuinera

[ctx: editor button]
en: Right to left
eu_ES: Eskuinetik ezkerrera

[ctx: editor button]
en: Show blocks
eu_ES: Multzoak erakutsi

en: education
eu_ES: Hezkuntza

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
eu_ES: Gunearen administrazioa

[ctx: email address]
en: Report generated for
eu_ES: Honetzat sorturiko txostena

en: email or username
eu_ES: emaila edo erabiltzaile-izena

en: enabled
eu_ES: Gaituta

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
eu_ES: Errorea kargatzean

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
eu_ES: Emaitza gehiago kargatzen&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
eu_ES: Ez da emaitzarik aurkitu

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
eu_ES: Mesedez ezabatu %qty% karaktere

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
eu_ES: Mesedez ezabatu karaktere bat

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
eu_ES: Mesedez gehitu %qty% karaktere

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
eu_ES: Mesedez gehitu karaktere bat

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
eu_ES: Bilatzen&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
eu_ES: %qty% artikulu bakarrik hauta ditzakezu

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
eu_ES: Artikulu bakarra hautatu dezakezu

en: enter a custom date format in the following field
eu_ES: idatzi zuk erabili nahi duzun dataren formatua eremu honetan

en: enter a custom time format in the following field
eu_ES: idatzi zuk erabili nahi duzun orduaren formatua eremu honetan

en: escape
eu_ES: Ihesbide

en: example:
eu_ES: adibidez:

en: family
eu_ES: familia

[ctx: file type group]
en: Archives
eu_ES: Artxiboak

[ctx: file type group]
en: Audio
eu_ES: Audioa

[ctx: file type group]
en: Video
eu_ES: Bideoa

[ctx: find/replace]
en: Find
eu_ES: Aurkitu

[ctx: find/replace]
en: Next
eu_ES: Hurrengoa

[ctx: find/replace]
en: Prev
eu_ES: Aurrekoa

[ctx: find/replace]
en: Replace
eu_ES: Ordezkatu

[ctx: find/replace]
en: Replace all
eu_ES: Ordezkatu dena

[ctx: find/replace]
en: Replace with
eu_ES: Honekin ordezkatu

[ctx: find/replace]
en: Whole words
eu_ES: Hitz osoak

en: first
eu_ES: lehen

en: folder
eu_ES: karpeta

en: follower
eu_ES: jarraitzailea

en: followers
eu_ES: jarraitzaileak

[ctx: font size name]
en: Huge
eu_ES: Izugarria

[ctx: font size name]
en: Large
eu_ES: Handia

[ctx: font size name]
en: Medium
eu_ES: Ertaina

[ctx: font size name]
en: Normal
eu_ES: Normala

[ctx: font size name]
en: Small
eu_ES: Txikia

[ctx: font style]
en: Italic
eu_ES: Etzana

[ctx: font style]
en: Regular
eu_ES: Erregularra

[ctx: font weight]
en: Black
eu_ES: Beltza

[ctx: font weight]
en: Bold
eu_ES: Lodia

[ctx: font weight]
en: Extra Bold
eu_ES: Oso Lodia

[ctx: font weight]
en: Extra Light
eu_ES: Oso arina

[ctx: font weight]
en: Light
eu_ES: Arina

[ctx: font weight]
en: Medium
eu_ES: Ertaina

[ctx: font weight]
en: Regular
eu_ES: Erregularra

[ctx: font weight]
en: Semi Bold
eu_ES: Erdi lodia

[ctx: font weight]
en: Thin
eu_ES: Fina

en: for life
eu_ES: bizitzarako

en: friend
eu_ES: laguna

en: friendship
eu_ES: adiskidetasuna

en: g:i a
eu_ES: G:i

en: g:i:s a
eu_ES: G:i

[ctx: genitive]
en: April
eu_ES: apirila

[ctx: genitive]
en: August
eu_ES: abuztua

[ctx: genitive]
en: December
eu_ES: abendua

[ctx: genitive]
en: February
eu_ES: otsaila

[ctx: genitive]
en: January
eu_ES: urtarrila

[ctx: genitive]
en: July
eu_ES: uztaila

[ctx: genitive]
en: June
eu_ES: ekaina

[ctx: genitive]
en: March
eu_ES: martxoa

[ctx: genitive]
en: May
eu_ES: maiatza

[ctx: genitive]
en: November
eu_ES: azaroa

[ctx: genitive]
en: October
eu_ES: urria

[ctx: genitive]
en: September
eu_ES: iraila

en: geographical
eu_ES: geografikoa

en: guest orders
eu_ES: bisitari eskari

en: h
eu_ES: a

en: home
eu_ES: hasiera

en: horizontal start position
eu_ES: hasiera-posizio horizontala

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
eu_ES: Alineazio horizontala

en: html_lang_attribute
eu_ES: eu

en: https://wordpress.org/about/requirements/
eu_ES: https://eu.wordpress.org/about/requirements/

en: identity
eu_ES: identitatea

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
eu_ES: Konpondu

en: inserter
eu_ES: sargailua

en: install
eu_ES: instalatu

en: item %s
eu_ES: %s elementua

en: items
eu_ES: elementuak

en: kg
eu_ES: Kg

en: kin
eu_ES: senidea

en: l jS \o\f F Y, h:ia
eu_ES: Y(e)ko F(r)en j-a, l, h:ia

en: l, F jS, Y
eu_ES: Y(\e)\k\o F\k j, l

en: l, M j, Y
eu_ES: Y-m-d

[ctx: label]
en: Search for:
eu_ES: Bilatu beharrekoa:

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
eu_ES: Hurrengoa:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
eu_ES: Aurrekoa:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
eu_ES: Gehitu audio

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
eu_ES: Editatu audioa

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
eu_ES: Ordeztu audioa

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
eu_ES: Gehitu irudiak

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
eu_ES: Editatu galeria

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
eu_ES: Gehitu irudia

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
eu_ES: Editatu irudia

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
eu_ES: Ordeztu irudia

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
eu_ES: Gehitu media

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
eu_ES: Editatu media

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
eu_ES: Ordeztu media

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
eu_ES: Gehitu bideoa

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
eu_ES: Editatu bideoa

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
eu_ES: Ordeztu bideoa

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
eu_ES: Pertsonalizatutakoa...

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
eu_ES: Ezkutatu kontrolak

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
eu_ES: Erakutsi kontrolak

[ctx: label for next post link]
en: Next
eu_ES: Hurrengoa

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
eu_ES: Aurrekoa

en: last
eu_ES: azken

[ctx: latest blog posts]
en: Latest
eu_ES: Azkenekoak

[ctx: link]
en: Add New
eu_ES: Gehitu berria

[ctx: link name]
en: Name
eu_ES: Izena

[ctx: links widget]
en: All Links
eu_ES: Esteka guztiak

[ctx: list style]
en: Circle
eu_ES: Zirkulua

[ctx: list style]
en: Default
eu_ES: Lehenetsia

[ctx: list style]
en: Disc
eu_ES: Borobila

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
eu_ES: Hizki txikiak

[ctx: list style]
en: Lower Greek
eu_ES: Hizki greko txikiak

[ctx: list style]
en: Lower Roman
eu_ES: Hizki erromatar txikiak

[ctx: list style]
en: Square
eu_ES: Karratua

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
eu_ES: Hizki larriak

[ctx: list style]
en: Upper Roman
eu_ES: Hizki erromatar larriak

[ctx: media]
en: Remove video track
eu_ES: Bideo pista kendu

[ctx: media item]
en: Edit
eu_ES: Editatu

[ctx: media item]
en: Success
eu_ES: Eginda!

[ctx: media items]
en: Mine
eu_ES: Nireak

[ctx: media items]
en: Unattached
eu_ES: (Erantsi gabe)

[ctx: media modal menu]
en: Menu
eu_ES: Menua

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
eu_ES: Ekintzak

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
eu_ES: (Oraingoz ezarria: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
eu_ES: Editatu

[ctx: menu]
en: Use new menu
eu_ES: Erabili menu berria

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
eu_ES: (Oraingoa: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
eu_ES: (Oraingoz ezarria: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
eu_ES: (Menua egiteko <a href="%1$s" %2$s>widgeta%3$s</a> erabiltzekotan bazaude, saltatu urrats hau.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
eu_ES: Menua hemen agertzen da. Hau aldatu nahi bazenu, aukeratu beste kokaleku bat.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
eu_ES: Ikusi kokaleku guztiak

[ctx: menu locations]
en: View Location
eu_ES: Ikusi kokalekua

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
eu_ES: Non nahi duzu menu hau agertzea?

[ctx: meta name]
en: Name
eu_ES: Izena

[ctx: min_price]
en: From:
eu_ES: Igorlea:

en: minutes
eu_ES: minutuak

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
eu_ES: (izen gabe)

en: moved to the Trash.
eu_ES: zakarrontzira bota da.

en: movie
eu_ES: filma

en: muse
eu_ES: musa

en: music
eu_ES: musika

[ctx: name]
en: Unknown
eu_ES: Ezezaguna

[ctx: nav menu home label]
en: Home
eu_ES: Hasiera

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a category.
eu_ES: Kategoria batera esteka.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a page.
eu_ES: Orrialde baterako esteka

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a post.
eu_ES: Bidalketa batetarako esteka bat.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a tag.
eu_ES: Etiketa baterako esteka.

[ctx: navigation link block title]
en: Category Link
eu_ES: Kategoria esteka

[ctx: navigation link block title]
en: Page Link
eu_ES: Orrialde esteka

[ctx: navigation link block title]
en: Post Link
eu_ES: Bidalketa esteka

[ctx: navigation link block title]
en: Tag Link
eu_ES: Etiketa esteka

en: neighbor
eu_ES: auzokidea

en: new users
eu_ES: erabiltzaile berri

en: newer
eu_ES: berrienak

[ctx: next set of posts]
en: Next
eu_ES: Hurrengoa

en: no title
eu_ES: izenbururik ez

[ctx: no user roles]
en: None
eu_ES: Bat ere ez

en: none
eu_ES: bat ere ez

[ctx: noun]
en: Comment
eu_ES: Iruzkin

[ctx: noun]
en: Comments
eu_ES: Iruzkinak

[ctx: noun]
en: Likes
eu_ES: Atsegiteak

[ctx: noun]
en: Trash
eu_ES: Zakarrontzia

[ctx: noun]
en: Views
eu_ES: Ikustaldiak

[ctx: noun]
en: Visitors
eu_ES: Bisitariak

[ctx: number of pages]
en: of
eu_ES: /

en: number_format_decimal_point
eu_ES: ,

en: number_format_thousands_sep
eu_ES: .

en: of
eu_ES: /

en: older
eu_ES: zaharrenak

en: one hour | %1$s hours
eu_ES[0]: ordu bat
eu_ES[1]: %1$s ordu

en: one hour and %2$s minutes | %1$s hours and %2$s minutes
eu_ES[0]: ordu bat eta %2$s minutu
eu_ES[1]: %1$s ordu eta %2$s minutu

en: one minute | %s minutes
eu_ES[0]: minutu bat
eu_ES[1]: %s minutu

en: optional
eu_ES: aukerakoa

en: or
eu_ES: edo

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
eu_ES: edo <a href="%s">sortu menu berria </a> Ez ahaztu aldaketak gordetzeaz!

en: or create new user with login name:
eu_ES: edo erabiltzaile berria sortu saioa hasteko izen berarekin.

en: orders
eu_ES: eskariak

en: page | pages
eu_ES[0]: orria

[ctx: page]
en: Add New
eu_ES: Berria gehitu

[ctx: page]
en: Featured image
eu_ES: Nabarmendutako irudia

[ctx: page]
en: Remove featured image
eu_ES: Kendu nabarmendutako irudia

[ctx: page]
en: Set featured image
eu_ES: Ezarri nabarmendutako irudia

[ctx: page]
en: Use as featured image
eu_ES: Erabili nabarmendutako irudi bezala

[ctx: page label]
en: Front Page
eu_ES: Azaleko orrialdea

[ctx: page label]
en: Posts Page
eu_ES: Bidalketen Orrialdea

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
eu_ES: Pribatutasun Politikaren Orrialdea

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
eu_ES: %2$s/%1$s

en: parent
eu_ES: gurasoa

en: password
eu_ES: Pasahitza

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
eu_ES: Ez datoz bat

[ctx: password strength]
en: Medium
eu_ES: Ertaina

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
eu_ES: Pasahitzaren erresistentzia ezezaguna

[ctx: password strength]
en: Strong
eu_ES: Sendoa

[ctx: password strength]
en: Very weak
eu_ES: Oso ahula

[ctx: password strength]
en: Weak
eu_ES: Ahula

en: pattern
eu_ES: Eredua

en: per month
eu_ES: hilero

en: per week
eu_ES: astero

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
eu_ES: Esportazio-txostenaren laburpena.

[ctx: personal data group label]
en: About
eu_ES: Honi buruz

en: photo
eu_ES: argazkia

en: physical
eu_ES: fisikoa

[ctx: placeholder]
en: Buy product
eu_ES: Produktua erosi

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
eu_ES: Nork&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
eu_ES: Bilatu &hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
eu_ES: Nori&hellip;

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
eu_ES: %s ondo ezabatu da.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires PHP %3$s.
eu_ES: <strong>Errorea:</strong> Uneko (%1$s) PHP bertsioak ez ditu %2$s-rentzat gutxienezko eskakizunak betetzen. Pluginak PHP %3$s behar du.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires WordPress %3$s.
eu_ES: <strong>Errorea:</strong> Uneko (%1$s) WordPress bertsioak ez ditu %2$s-rentzat gutxienezko eskakizunak betetzen. Pluginak WordPress %3$s behar du.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current versions of WordPress (%1$s) and PHP (%2$s) do not meet minimum requirements for %3$s. The plugin requires WordPress %4$s and PHP %5$s.
eu_ES: <strong>Errorea:</strong> Uneko (%1$s) WordPress eta (%2$s) PHP bertsioek ez dituzte %3$s-rentzat gutxienezko eskakizunak betetzen. Pluginak WordPress %4$s eta PHP %5$s behar ditu.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
eu_ES: Aktibatu %s

[ctx: plugin]
en: Active
eu_ES: Aktibo

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
eu_ES: Ezin da instalatu

[ctx: plugin]
en: Current
eu_ES: Unekoa

[ctx: plugin]
en: Install %s
eu_ES: Instalatu %s

[ctx: plugin]
en: Install %s now
eu_ES: Instalatu %s orain

[ctx: plugin]
en: Replace current with uploaded
eu_ES: Ordezkatu unekoa eguneratutakoarengatik

[ctx: plugin]
en: Update %s now
eu_ES: Eguneratu %s orain

[ctx: plugin]
en: Uploaded
eu_ES: Igota

en: poetry
eu_ES: poesia

en: politician
eu_ES: Politikariak

[ctx: post]
en: Add New
eu_ES: Berria gehitu

[ctx: post]
en: Failed
eu_ES: Hutseginda

[ctx: post]
en: Featured image
eu_ES: Nabarmendutako irudia

[ctx: post]
en: Remove featured image
eu_ES: Kendu nabarmendutako irudia

[ctx: post]
en: Set featured image
eu_ES: Ezarri nabarmendutako irudia

[ctx: post]
en: Use as featured image
eu_ES: Erabili nabarmendutako irudi bezala

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
eu_ES: Programatu

[ctx: post format]
en: Format
eu_ES: Formatua

[ctx: post format]
en: Formats
eu_ES: Formatuak

[ctx: post format archive title]
en: Asides
eu_ES: Albokoak

[ctx: post format archive title]
en: Audio
eu_ES: Audioa

[ctx: post format archive title]
en: Chats
eu_ES: Txatak

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
eu_ES: Galeriak

[ctx: post format archive title]
en: Images
eu_ES: Irudiak

[ctx: post format archive title]
en: Links
eu_ES: Estekak

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
eu_ES: Aipuak

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
eu_ES: Egoerak

[ctx: post format archive title]
en: Videos
eu_ES: Bideoak

[ctx: post password form]
en: Enter
eu_ES: Sartu

[ctx: post state]
en: Pending
eu_ES: Zain

[ctx: post status]
en: Customization Draft
eu_ES: Pertsonalizazio zirriborroa

[ctx: post status]
en: Draft
eu_ES: Zirriborroa

[ctx: post status]
en: Password protected
eu_ES: Pasahitzez babestua

[ctx: post status]
en: Pending
eu_ES: Zain

[ctx: post status]
en: Private
eu_ES: Pribatua

[ctx: post status]
en: Published
eu_ES: Argitaratuta

[ctx: post status]
en: Scheduled
eu_ES: Programatuta

[ctx: post status]
en: Sticky
eu_ES: Itsaskorra

[ctx: post status]
en: Trash
eu_ES: Zakarrontzia

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
eu_ES: Artxiboak:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
eu_ES: Aldaketa multzoak

[ctx: post type general name]
en: Global Styles
eu_ES: Estilo orokorrak

[ctx: post type general name]
en: Navigation Menus
eu_ES: Nabigazio-menuak

[ctx: post type general name]
en: Pages
eu_ES: Orriak

[ctx: post type general name]
en: Posts
eu_ES: Postak

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
eu_ES: Txantiloi zatiak

[ctx: post type general name]
en: Templates
eu_ES: Txantiloiak

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
eu_ES: Aldaketa multzoa

[ctx: post type singular name]
en: Navigation Menu
eu_ES: Nabigazio-menua

[ctx: post type singular name]
en: Page
eu_ES: Orria

[ctx: post type singular name]
en: Post
eu_ES: Bidalketa

[ctx: post type singular name]
en: Template
eu_ES: Txantiloia

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
eu_ES: Txantiloi zatia

[ctx: post_type plural name]
en: Followers
eu_ES: Jarraitzaileak

[ctx: post_type single name]
en: Follower
eu_ES: Jarraitzailea

en: posts
eu_ES: bidalketa

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Guztia <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Nirea <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Nireak <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Itsaskorrak <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Itsaskorrak <span class="count">(%s)</span>

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
eu_ES: Aurrekoa

en: print
eu_ES: inprimatu

en: privacy-policy
eu_ES: Pribatutasun politika

[ctx: product reviews]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Onartuta <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Onartuta <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Zain <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Zain <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Zaborra <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Zaborra <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Zakarrontzian <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Zakarrontzian <span class="count">(%s)</span>

en: professional
eu_ES: profesionala

[ctx: publish box date format]
en: M j, Y
eu_ES: Y M j

en: record
eu_ES: Grabatu

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
eu_ES: Ezgaitu

en: reply
eu_ES: erantzun

[ctx: request status]
en: Completed
eu_ES: Eginda

[ctx: request status]
en: Confirmed
eu_ES: Baieztatuta

[ctx: request status]
en: Failed
eu_ES: Huts eginda

[ctx: request status]
en: Pending
eu_ES: Zain

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Guztia <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>

en: required
eu_ES: beharrezkoa

[ctx: review]
en: Mark as spam
eu_ES: Zabor gisa markatu

[ctx: review]
en: Not Spam
eu_ES: Ez da zaborra

[ctx: review]
en: Not spam
eu_ES: Ez da zaborra

[ctx: review type]
en: Type
eu_ES: Mota

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
eu_ES: Y-m-d H:i:s

[ctx: revisions]
en: Browse
eu_ES: Arakatu

en: romantic
eu_ES: erromantikoa

[ctx: sample permalink base]
en: archives
eu_ES: artxiboak

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
eu_ES: adibide-bidalketa

en: sample-page
eu_ES: adibide-orrialdea

en: scale height
eu_ES: eskalatutako altuera

en: search
eu_ES: Bilatu

en: seconds
eu_ES: segunduak

en: selection height
eu_ES: hautaketaren altuera

en: selection width
eu_ES: hautaketaren zabalera

en: sent weekly
eu_ES: astero bidali

[ctx: settings screen]
en: General
eu_ES: Orokorra

[ctx: share to]
en: Press This
eu_ES: Partekatu hau

[ctx: share to]
en: Print
eu_ES: Inprimatu

en: shipping address
eu_ES: Bidalketa Helbidea

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
eu_ES: Bidalketa

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
eu_ES: Bidalketa %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
eu_ES: Eskaria

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
eu_ES: Ezkut. ktrlak

en: sibling
eu_ES: anai-arreba

[ctx: single horizontal line]
en: Row
eu_ES: Lerroa

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
eu_ES: &larr; Itzuli %s-(e)ra

[ctx: site]
en: Activate
eu_ES: Aktibatu

[ctx: site]
en: Mark as spam
eu_ES: Markatu zabor bezala

[ctx: site]
en: Not Spam
eu_ES: Ez da zaborra

[ctx: site]
en: Not spam
eu_ES: Ez da zaborra

[ctx: site]
en: Public
eu_ES: Publikoa

[ctx: site]
en: Registered
eu_ES: Erregistratuta

[ctx: site]
en: Spam
eu_ES: Zaborra

[ctx: site editor menu item]
en: Editor
eu_ES: Editorea

[ctx: site editor title tag]
en: Editor
eu_ES: Editorea

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Zabor <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: <span class="count">(%s)</span> zabor

[ctx: slug]
en: product
eu_ES: produktua

[ctx: slug]
en: product-category
eu_ES: produktu-kategoria

[ctx: slug]
en: product-tag
eu_ES: produktu-etiketa

[ctx: slug]
en: uncategorized
eu_ES: kategoria-gabea

en: social
eu_ES: Soziala

[ctx: spellcheck]
en: Finish
eu_ES: Amaitu

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
eu_ES: Baztertu

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
eu_ES: Guztiak baztertu

en: spouse
eu_ES: ezkontidea

[ctx: status labels]
en: All
eu_ES: Dena

en: styles
eu_ES: Estiloak

en: sub item
eu_ES: elementu atala

[ctx: submit button]
en: Search
eu_ES: Bilatu

en: sweetheart
eu_ES: neskalagun/mutilagun

[ctx: table body]
en: Body
eu_ES: Gorputza

[ctx: table cell]
en: Cell
eu_ES: Zelda

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
eu_ES: Bat ere ez

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
eu_ES: Esparrua

[ctx: table footer]
en: Footer
eu_ES: Orri-oina

[ctx: table header]
en: Header
eu_ES: Goiburua

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
eu_ES: Etiketa:

[ctx: tags]
en: Most Used
eu_ES: Erabilienak

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
eu_ES: Atalak

[ctx: taxonomy general name]
en: Pattern Categories
eu_ES: Eredu kategoriak

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
eu_ES: Etiketak

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
eu_ES: Atala

[ctx: taxonomy singular name]
en: Pattern Category
eu_ES: Eredu kategoria

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
eu_ES: Etiketa

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
eu_ES: %s gehitua

en: template
eu_ES: txantiloiak

[ctx: term name]
en: Name
eu_ES: Izena

en: terms and conditions
eu_ES: termino eta balditzekin

en: text direction
eu_ES: testuaren norabidea

en: the
eu_ES: hau

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
eu_ES: %s ondo ezabatu da.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
eu_ES: <strong>Errorea:</strong> Uneko PHP bertsioak ez ditu %s -entzat gutxieneko eskakizunak betetzen.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
eu_ES: <strong>Errorea:</strong> Uneko WordPress eta PHP bertsioek ez dituzte %s -entzat gutxieneko eskakizunak betetzen.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
eu_ES: <strong>Errorea:</strong> Uneko WordPress bertsioak ez ditu %s -entzat gutxieneko eskakizunak betetzen.

[ctx: theme]
en: Activate
eu_ES: Aktibatu

[ctx: theme]
en: Activate %s
eu_ES: Aktibatu %s

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
eu_ES: Actibatu &#8220;%s&#8221;

[ctx: theme]
en: Active
eu_ES: Aktibo:

[ctx: theme]
en: Active:
eu_ES: Aktibo:

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
eu_ES: Ezin izan da Aktibatu

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
eu_ES: Ezin da %s Aktibatu

[ctx: theme]
en: Cannot Install
eu_ES: Ezin da Instalatu

[ctx: theme]
en: Change
eu_ES: Aldatu

[ctx: theme]
en: Customize %s
eu_ES: Pertsonalizatu %s

[ctx: theme]
en: Delete %s
eu_ES: Ezabatu %s

[ctx: theme]
en: Installed
eu_ES: Instalatuta

[ctx: theme]
en: Live Preview %s
eu_ES: Zuzeneko aurrebista %s

[ctx: theme]
en: Previewing:
eu_ES: Aurrebista:

[ctx: theme]
en: Replace active with uploaded
eu_ES: Ordezkatu aktibatua igotakoarengatik

[ctx: theme]
en: Update %s now
eu_ES: Eguneratu %s orain

[ctx: theme]
en: Uploaded
eu_ES: Igota

[ctx: theme]
en: View Theme Details for %s
eu_ES: Ikusi %s itxuraren detaileak

[ctx: theme author]
en: By %s
eu_ES: Nork: %s

[ctx: theme name]
en: Name
eu_ES: Izena

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: <span class="count">(%s)</span> desgaituta
eu_ES[1]: <span class="count">(%s)</span> desgaituta

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: <span class="count">(%s)</span> gaituta
eu_ES[1]: <span class="count">(%s)</span> gaituta

en: uncategorized
eu_ES: Sailkatu gabea

en: unknown
eu_ES: Ezezaguna

en: untitled post %s
eu_ES: izenburu gabeko bidalketa %s

[ctx: user]
en: Add New User
eu_ES: Gehitu erabiltzaile berria

[ctx: user]
en: Mark as spam
eu_ES: Markatu zabor bezala

[ctx: user]
en: Not spam
eu_ES: Ez da zaborra

[ctx: user]
en: Registered
eu_ES: Erregistratuta

en: username
eu_ES: erabiltzaile-izena

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Change
eu_ES: Aldatu

[ctx: verb]
en: Clear
eu_ES: Garbitu

[ctx: verb]
en: Group
eu_ES: Taldea

[ctx: verb]
en: Spam
eu_ES: Zaborra

[ctx: verb]
en: Stack
eu_ES: Pilatu

[ctx: verb]
en: Trash
eu_ES: Zakarrontzia

[ctx: verb]
en: View
eu_ES: Ikusi

[ctx: verb; site]
en: Archive
eu_ES: Artxibatu

en: verified owner
eu_ES: egiaztatutako jabea

en: vertical start position
eu_ES: hasiera-posizio bertikala

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
eu_ES: Alineazio bertikala

en: via %s
eu_ES: %s bidez

en: video
eu_ES: bideo

[ctx: video or audio]
en: Length
eu_ES: Luzera

[ctx: website URL]
en: At URL
eu_ES: URL honetan

[ctx: website name]
en: For site
eu_ES: Gune honetarako

en: wheel
eu_ES: Gurpila

[ctx: widget]
en: Add
eu_ES: Gehitu

[ctx: widget]
en: Edit
eu_ES: Editatu

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
eu_ES: %1$s(e)k %2$s bidalketan

en: — No Change —
eu_ES: — Aldaketarik ez —

en: — No change —
eu_ES: — Aldaketarik gabe —
