WordPress.com - en to fo translation catalogue (2445 entries)

en: "%1$s" by %2$s.
fo: “%1$s” av %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
fo: “%1$s” frá %2$s til %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
fo: “%1$s” frá %2$s.

en: "%s".
fo: “%s”.

en: "From" address
fo: "Frá" bústaður

en: % Comments
fo: % viðmerkingar

en: % comments
fo: % viðmerkingar

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
fo: %1$s %2$s %3$s %4$s Kelda

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
fo: %1$s %2$s %3$s bólkakelda

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
fo: %1$s %2$s %3$s viðmerkingakelda

en: %1$s %2$s %3$s Feed
fo: %1$s %2$s %3$s Kelda

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
fo: %1$s %2$s %3$s frámerkiskelda

en: %1$s %2$s Comments Feed
fo: %1$s %2$s viðmerkingakelda

en: %1$s %2$s Feed
fo: %1$s %2$s kelda

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
fo: %1$s %2$s postar hjá %3$s kelda

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
fo: %1$s %2$s Leitiúrslit viðvíkjandi &#8220;%3$s&#8221; kelda

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
fo: %1$s %2$s, %3$s síðani (%4$s)

en: %1$s at %2$s
fo: %1$s tann %2$s

en: %1$s by %2$s.
fo: %1$s av %2$s.

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
fo[0]: %1$s fyri %2$s vøru
fo[1]: %1$s fyri %2$s vørur

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
fo: %1$s er avskriva. Afturkalli frá %2$s verur nýtt í staðin.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
fo: %1$s er næstan útselt. Tað eru %2$d eftir.

en: %1$s must be greater than %2$d
fo: %1$s má vera størri enn %2$d

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
fo: %1$s má vera størri ella javnt við %2$d

en: %1$s must be less than %2$d
fo: %1$s má vera minni enn %2$d

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
fo: %1$s má vera minni ella javnt við %2$d

en: %d Comments
fo: %d Viðmerkingar

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
fo[0]: %d Plugin dagføring
fo[1]: %d Plugin dagføringar

en: %d WordPress Update
fo: %d WordPress dagføring

en: %d selected
fo: %d ásett

en: %s (Copy)
fo: %s (Kopiera)

en: %s (Invalid)
fo: %s (Skeivt)

en: %s (No longer exists)
fo: %s (Finnist ikki longur)

en: %s <span class="says">says:</span>
fo: %s <span class="says">sigur:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
fo[0]: %s <span class="screen-reader-text">Viðmerking</span>
fo[1]: %s <span class="screen-reader-text">Viðmerkingar</span>

en: %s Comment | %s Comments
fo[0]: %s Viðmerking
fo[1]: %s Viðmerkingar

en: %s Page | %s Pages
fo[0]: %s Síða
fo[1]: %s Síður

en: %s Post | %s Posts
fo[0]: %s Postur
fo[1]: %s Postar

en: %s Settings
fo: %s Stillingar

en: %s Sites
fo: %s Heimsasíður

en: %s [Autosave]
fo: %s [Sjálvvirkandi goymsla]

en: %s [Current Revision]
fo: %s [Núverandi útgáva]

en: %s ago
fo: %s síðani

en: %s comment approved. | %s comments approved.
fo[0]: %s viðmerking góðkend
fo[1]: %s viðmerkingar góðkendar

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
fo[0]: %s viðmerking frámerkt sum spam.
fo[1]: %s viðmerkingar frámerktar sum spam.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
fo[0]: %s viðmerking er koyrd í skrell.
fo[1]: %s viðmerkingar eru koyrdar í skrell.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
fo[0]: %s viðmerking strikað permanent
fo[1]: %s viðmerkingar strikaðar permanent

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
fo[0]: %s viðmerking endurskapaðar úr spam
fo[1]: %s viðmerkingar endurskapaðar úr spam

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
fo[0]: %s gávukortið er hervið strikaður.
fo[1]: %s Gávukortini eru hervið strikaðir.

en: %s day | %s days
fo[0]: %s dagur
fo[1]: %s dagar

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
fo: %s fer útum maks. loyvdu uppsending stødd fyri hópfiílu-uppsendaran, tá ið hann verur nýttur í tínum kaga

en: %s from now
fo: %s frá nú av

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
fo[0]: %s er løgd í tína keypskurv.
fo[1]: %s eru lagdar í tína keypskurv.

en: %s has been logged out.
fo: %s er loggaður út.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
fo: %s er strikað úr tínari keypskurv, tí vøran ikki kann keypst longur. Vinarliga set teg í samband við okkum um tær tørvar meiri hjálp.

en: %s hour | %s hours
fo[0]: %s tími
fo[1]: %s tímar

en: %s in cart
fo: %s í kurvini

en: %s in stock
fo: %s á goymslu

en: %s is a protected WP option and may not be modified
fo: %s er ein vard WP seting sum ikki kann broytast

en: %s is a required field | %s are required fields
fo[0]: %s er ein kravdur teigur
fo[1]: %s eru kravdir teigar

en: %s is a required field.
fo: %s er ein kravdur teigur.

en: %s is forbidden
fo: %s er ikki loyvt

en: %s is not a valid phone number.
fo: %s er ikki eitt gildigt telefonnummar.

en: %s is required to strip image meta.
fo: %s er kravt til at strika myndameta.

en: %s link deleted. | %s links deleted.
fo[0]: %s leinki strikað.
fo[1]: %s leinki strikað.

en: %s min | %s mins
fo[0]: %s minuttur
fo[1]: %s minuttir

en: %s month | %s months
fo[0]: %s máni
fo[1]: %s mánar

en: %s orders placed
fo: %s framdar bíleggingar

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
fo[0]: %s síða er flutt í ruskspannina.
fo[1]: %s síður eru hervið fluttar í ruskspannina.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
fo[0]: %s síða ikki dagførd, onkur annar rættar síðuna í løtuni.
fo[1]: %s síðurnar ikki dagførdar, onkur annar rættar síðunanar í løtuni.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
fo[0]: %s síðan er hervið strikað.
fo[1]: %s síðurnar eru hervið strikaðar.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
fo[0]: %s síðan flutt út úr ruskspannini aftur.
fo[1]: %s síðurnar fluttar út úr ruskspannini aftur.

en: %s page updated. | %s pages updated.
fo[0]: %s síðan dagførd.
fo[1]: %s síðurnar dagførdar.

en: %s post by this author | %s posts by this author
fo[0]: %s post av hesum høvudi
fo[1]: %s postar av hesum høvudi

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
fo[0]: %s tíðindi er flutt í ruskspannina.
fo[1]: %s tíðindi eru fluttar í ruskspannina.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
fo[0]: %s tíðindi ikki dagførd, onkur annar rættar tíðindi í løtuni.
fo[1]: %s tíðindir ikki dagførd, onkur annar rættar tíðindini í løtuni.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
fo[0]: %s tíðindi er hervið strikað.
fo[1]: %s tíðindir eru hervið strikaði.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
fo[0]: %s tíðindi flutt út úr ruskspannini aftur.
fo[1]: %s tíðindi flutt út úr ruskspannini aftur.

en: %s post updated. | %s posts updated.
fo[0]: %s postur dagførdur.
fo[1]: %s postar dagførdir.

en: %s removed.
fo: %s var strikað.

en: %s second | %s seconds
fo[0]: %s sekund
fo[1]: %s sekund

en: %s site | %s sites
fo[0]: %s heimasíða
fo[1]: %s heimasíður

en: %s updated successfully.
fo: %s dagført væleydnað.

en: %s user | %s users
fo[0]: %s brúkari
fo[1]: %s brúkarar

en: %s user deleted. | %s users deleted.
fo[0]: %s brúkari strikaður.
fo[1]: %s brúkarar strikaðir.

en: %s week | %s weeks
fo[0]: %s vika
fo[1]: %s vikur

en: %s year | %s years
fo[0]: %s ár
fo[1]: %s ár

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
fo: &#8220;%s&#8221; riggaði ikki at uppsenda

en: &#8220;%s&#8221; is locked
fo: &#8220;%s&#8221; er stongt

en: &laquo; Back
fo: &laquo; Aftur

en: &laquo; Older Comments
fo: &laquo; Eldri viðmerkingar

en: &laquo; Older Entries
fo: &laquo; Eldri íköst

en: &laquo; Previous
fo: &laquo; Fyrra

en: &laquo; Previous Page
fo: &laquo; Fyrra síða

en: &larr; Previous
fo: &larr; Aftur

en: &lt; Prev
fo: &lt; Fyrra

en: &mdash; No Change &mdash;
fo: &amp;mdash; Eingin broyting &amp;mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
fo: &ndash;ELLA&ndash;

en: (Edit)
fo: (Broyt)

en: (Leave at 0 for no rating.)
fo: (Lat vera 0 til ongan virðismeting at gera.)

en: (Unattached)
fo: (Ikki viðfest)

en: (Untitled)
fo: (ikki navngivið)

en: (can be backordered)
fo: (kann leggjast í restbílegging)

en: (estimated for %s)
fo: (meting fyri %s)

en: (ex. tax)
fo: (u/MVG)

en: (incl. tax)
fo: (v/MVG)

en: (includes %s)
fo: (íroknað %s)

en: (no author)
fo: (eingin høvundur)

en: (no parent)
fo: Einki foreldur

en: (no title)
fo: (eingin yvirskrift)

en: + Add New Category
fo: + Stovna nýggjan bólk

en: + Create New Menu
fo: + Upprætta nýggja valmynd

en: 1 Comment
fo: 1 viðmerking

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
fo: 1 síða er ikki dagførd, onkur rættar í honum.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
fo: 1 postur er ikki dagførdur, onkur rættar í honum.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
fo: <a href="%s">Leinki</a> / Stovna nýtt leinki

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
fo: <a href="%s">Leinki</a> / Broyt leinki

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
fo: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> tíðin er <code>%s</code>

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
fo: <code>_blank</code> &mdash; nýggjur rútur ella teigur.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
fo: <code>_none</code> &mdash; sama vindeyga ella tab.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
fo: <code>_top</code> &mdash; sama vindeyga ella tab, við ongari rammu.

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
fo: <span class="%1$s">Postað í</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
fo: <span class="%1$s">&Uacute;tgivin</span> %2$s <span class="meta-sep">av</span> %3$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
fo: <span class="%1$s">Frámerkt</span> %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
fo: <span class="meta-nav">&larr;</span> Eldri viðmerkingar

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
fo: <span class="meta-nav">&larr;</span> Eldri postar

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
fo[0]: <strong>%s bílegging</strong> bíðar eftir viðgerð
fo[1]: <strong>%s bíleggingar</strong> bíða eftir viðgerð

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
fo[0]: <strong>%s bílegging</strong> í bíðistøðu
fo[1]: <strong>%s bíleggingar</strong> í bíðistøðu

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
fo: <strong><em>Legg væl til merkis loyniorðið!</em></strong> Tað er eitt <em>tilvildarligt</em> loyniorð, sum varð gjørt einans til tín.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
fo: <strong>FEILUR</strong>: Ógildugt brúkaranavn, ógildug teldupostadressa ella skeivt loyniorð.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
fo: <strong>FEILUR</strong>: Loyniorð mugu ikki innihalda bókstavin "\".

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
fo: <strong>FEILUR</strong>: Vinarliga skriva ein teldupost.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
fo: <strong>FEILUR</strong>: Vinarliga gev upp eitt brúkaranavn.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
fo: <strong>FEILUR</strong>: Vinarliga skriva eina teldupost.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
fo: <strong>FEILUR</strong>: Vinarliga fyll út teldupostadressu.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
fo: <strong>FEILUR</strong>: Tíverri, hatta brúkaranavnið er ikki loyvt.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
fo: <strong>FEILUR</strong>: Teldupostadressan er ikki røtt.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
fo: <strong>FEILUR</strong>: Teldupostteigurin er tómur.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
fo: <strong>FEILUR</strong>: Loyniorðsreinin er tóm.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
fo: <strong>FEILUR</strong>: Loyniorðið er skeivt sum tú skrivaði til teldupostadressu %s.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
fo: <strong>FEILUR</strong>: Loyniorðið, við tilknýti til brúkaranavn %s, er skeivt skrivað.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
fo: <strong>FEILUR</strong>: Brúkaranavns-reinin er tóm.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
fo: <strong>FEILUR</strong>: leinkið hjá tær er ov langt.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
fo: <strong>FEILUR</strong>: Tín konta er frámerkt sum spammari.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
fo: <strong>FEILUR</strong>: viðmerkingin hjá tær er ov lang.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
fo: <strong>FEILUR</strong>: teldupostadressan hjá tær er ov lang.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
fo: <strong>FEILUR</strong>: navnið hjá tær er ov langt.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
fo: <strong>Ávaring:</strong> hesar síður eiga ikki at vera tær somu!

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
fo: Eina <a href="%s">statiska síða</a> (vel niðanfyri)

en: A city in the same timezone as you.
fo: Ein býur í somu tíðarsonu sum tú

en: A comment is held for moderation
fo: Har eru viðmerkingar sum skulu metast um

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
fo: Ein nýggj viðmerking til postin "%s" bíðar eftir tínari góðkenning

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
fo: Eitt nýtt trackback til postin "%s" bíðar eftir tínari góðkenning

en: A note has been added to your order
fo: Ein viðmerking er løgd afturat tíni bílegging

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
fo: Ein teldupostur er sendur til teldupostbústaðin, sum er skrásettur á tínum brúkara. Tað kann taka nakrar minuttir, áðrenn telduposturin kemur fram. Vinarliga bíða í minstalagið 10 minuttir áðrenn tú roynir, at nulstilla av nýggjum.

en: A valid email address is required.
fo: Ein gildugur teldupostur er kravdur

en: API key
fo: API lýkil

en: About
fo: Um okkum

en: About WordPress
fo: Um WordPress

en: About Yourself
fo: Um teg sjálvan

en: About the user
fo: Um brúkaran

en: Account details
fo: Kontoupplýsingar

en: Account details changed successfully.
fo: Kontoupplýsingar eru broyttir.

en: Account number
fo: Kontonummar

en: Action
fo: Gerð

en: Actions
fo: Gerðir

en: Activate
fo: Virkja

en: Activate &#8220;%s&#8221;
fo: Virkja &#8220;%s&#8221;

en: Activate Plugin
fo: Virkja plugin

en: Activate this plugin
fo: Virkja hetta plugin

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
fo: Minni enn 10

en: Active plugins
fo: Aktiv tema

en: Add
fo: Stovna

en: Add Custom Field
fo: Stovna sergjørda rein

en: Add Link
fo: Stovna leinki

en: Add Media
fo: Legg miðil afturat

en: Add New Category
fo: Stovna nýggjan bólk

en: Add New Link
fo: Stovna nýtt leinki

en: Add New Link Category
fo: Stovna nýggjan leinkisbólk

en: Add New Page
fo: Stovna nýggja síðu

en: Add New Post
fo: Stovna nýggjan post

en: Add a review
fo: Gev eitt ummæli

en: Add coupon
fo: Upprætta gávukort

en: Add file
fo: Adda fílu

en: Add key
fo: Upprætta lýkil

en: Add media
fo: Legg miðil afturat

en: Add media files from your computer
fo: Legg afturat miðlafílur frá teldu tíni

en: Add new category
fo: Upprætta nýggjan flokk

en: Add new coupon
fo: Upprætta nýtt gávukort

en: Add new page
fo: Stovna nýggja síðu

en: Add new post
fo: Stovna nýggjan post

en: Add new product
fo: Stovna nýggja vøru

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
fo: latin

en: Add new tag
fo: Upprætta tag

en: Add or remove tags
fo: Stovna ella strika frámerki

en: Add to Menu
fo: Legg afturat valmynd

en: Add to cart
fo: Legg í kurv

en: Additional Capabilities
fo: Fleiri møguleikar

en: Additional information
fo: Meiri kunning

en: Address | Addresses
fo[0]: Bústaður

en: Address changed successfully.
fo: Bústaðurin er broyttur.

en: Address line 1
fo: Bústaður 1

en: Address line 1.
fo: Bústaður 1.

en: Address line 2
fo: Bústaður 2

en: Address line 2.
fo: Bústaður 2.

en: Address:
fo: Bústaður:

en: Addresses
fo: Bústaðir

en: Admin Color Scheme
fo: Umsitingarlitaval

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
fo: Gávukort

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
fo: Bíleggingar

[ctx: Admin menu name]
en: Products
fo: Vørur

en: Advanced
fo: Framkomið

en: Advanced Options
fo: framkomnar setingar

en: Advanced caching plugin.
fo: Víðkað caching plugin

en: Advanced.
fo: Framkomið

en: Africa
fo: Afrika

en: Afrikaans
fo: Afrikanskt

en: Akismet Configuration
fo: Akismet-samanseting

en: Akismet Stats
fo: Akismet hagtøl

en: Akismet has detected a problem.
fo: Akismet hevur uppdagað ein trupulleika.

en: Albanian
fo: Albanskt

en: Alicante
fo: Alikante

en: Align
fo: Stilla

en: Align Center
fo: Miðstilla

en: Align Left
fo: Vinstrastilla

en: Align Right
fo: Høgrastilla

en: Align center
fo: Miðstilla

en: Align left
fo: Vinstrastilla

en: Align right
fo: Høgrastilla

en: Alignment
fo: Stilling

en: All
fo: Alt

en: All Categories
fo: Allir bólkar

en: All Comments
fo: Allar viðmerkingar

en: All Link Categories
fo: Allir leinkisbólkar

en: All Pages
fo: Allar síður

en: All Posts
fo: Allir postar

en: All Settings
fo: Allar setingar

en: All Tabs:
fo: Øll spjaldur:

en: All Types
fo: Øll sløg

en: All categories
fo: Allir flokkar

en: All content
fo: Alt innihald

en: All dates
fo: Allar dagfestingar

en: All done!
fo: Liðugt!

en: All image sizes
fo: Allar myndastøddir

en: All media items
fo: Allir miðla lutir

en: All sizes except thumbnail
fo: Allar støddir uttan smámyndir

en: All tags
fo: Øll tags

en: Allow
fo: Loyv

en: Allow Comments
fo: Loyv viðmerkingum

en: Allow Pings
fo: Loyv ping

en: Allow new users to sign up
fo: Loyv nýggjum brúkarum at tekna seg

en: Allow people to post comments on new articles
fo: Loyv fólki at gera viðmerkingar til nýggjar greinar

en: Already pinged:
fo: Longu pingað:

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
fo: Alternativur tekstur til myndina, t.d. &#8220;Mona Lisa&#8221;

en: Always use https when visiting the admin
fo: Brúka altíð https tá ið admin verður vitjað

en: America
fo: Amerika

en: Amount of sales.
fo: Sølumongd.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
fo: Ein sjálvvirkandi WordPress dagføring varð ikki fullførd - <a href="%s">vinarliga royn at dagføra aftur nú</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
fo: Ein sjálvvirkandi WordPress dagføring varð ikki fullførd! Vinarliga fráboða heimasíðufyrisitaranum.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
fo: Ein feilur kom fyri, sum sikkurt merkir at hatta RSS er óvirkið. Royn aftur seinni.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
fo: Ein feilur kom fyri í uppsendingini. Vinarliga royn aftur seinni.

en: Anonymous
fo: Ónevndur

en: Anyone can register
fo: Øll kunnu skráseta seg

en: Anyone posts a comment
fo: Onkur ger eina viðmerking

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
fo: Tíverri, men síðan tú baðst um kundi ikki finnast. Møguliga hjálpir tað at leita.

en: Appearance
fo: Útsjónd

en: Apply
fo: Frem

en: Apply changes to:
fo: Lat broytingar galda fyri:

en: Apply coupon
fo: Brúka gávukort

en: Approve
fo: Góðkenn

en: Approve comment
fo: Góðkenn viðmerking

en: Approve it: %s
fo: Góðkenn hana: %s

en: Approve this comment
fo: Góðkenn hesa viðmerking

en: Approved
fo: Góðkend

en: April
fo: apríl

en: Arabic
fo: Arabiskt

en: Archive for %s
fo: Savn fyri %s

en: Archives
fo: Arkiv

en: Are you sure you want to do this?
fo: Er tað heilt vist at tú vilt gera hetta?

en: Ascending
fo: Vaksandi

en: Ascending.
fo: Vaksandi

en: Aspect ratio:
fo: Hædd/breidd lutfall:

en: Assigned Menu
fo: Áset menu

en: Attach
fo: Viðfest

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
fo: Royn at boða øllum bloggum, sum greinin vísir til, frá

en: Audio
fo: Ljóðfíla

en: Audio Codec:
fo: Ljóð Codec:

en: Audio Format:
fo: Ljóð format:

en: August
fo: august

en: Austria
fo: Eysturríki

en: Author
fo: Høvundur

en: Author URL of the user.
fo: Høvundaslóð hjá brúkara

en: Author:
fo: Høvundi:

en: Authors:
fo: Høvundar:

en: Auto Draft
fo: Sjálvvirkandi kladda

en: Automatically add paragraphs
fo: Ger automatiskt reglubrot

en: Autosave by %s
fo: Sjálvgoymt av %s

en: Available Tools
fo: Tøk Amboð

en: Available Widgets
fo: Tøk widget

en: Available on backorder
fo: Tøkt sum restbílegging

en: Avatar Display
fo: Avatar vísing

en: Avatars
fo: Avatarar

en: Average
fo: Miðal

en: Average Rating
fo: Miðal meting

en: Average rating
fo: Miðalmeting

en: Awaiting product image
fo: Vantar vørumynd

en: Back
fo: Aftur

en: Background
fo: Bakgrund

en: Background Color
fo: Bakgrundarlitur

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
fo: Endurtak

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
fo: Skrulla

en: Background color
fo: Bakgrundarlitur

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
fo: Bakgrund dagførd. <a href="%s">Vitja heimasíðuna</a>, til at síggja hvussu tað sær út.

en: Backordered
fo: Lagt í restbílegging

en: Bank
fo: Banki

en: Bank name
fo: Navn á banka

en: Before a comment appears
fo: Áðrenn ein viðmerking verður víst

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
fo: Áðrenn tú kanst senda upp tína innlesingarfílu, so mást tú rætta fylgjandi feil:

en: Belarus
fo: Hvíta Rrusland

en: Belarusian
fo: Hvítarusslendskt

en: Belgium
fo: Belgia

en: Billing Phone Number
fo: Telefonnummar á faktura

en: Billing address
fo: Fakturabústaður

en: Billing address.
fo: Fakturabústaður.

en: Billing details
fo: Fakturaupplýsingar

en: Biographical Info
fo: Biografisk kunning

en: Black
fo: Svart

en: Blank
fo: Blankt

[ctx: Block pattern category]
en: Posts
fo: Greinar

en: Blockquote
fo: Blokkendurgeving

en: Blog Archives
fo: Blogguarkiv

en: Blog Title
fo: Heiti á bloggi

en: Blog at WordPress.com
fo: Bloggur &aacute; WordPress.com

en: Blog pages show at most
fo: Bloggusíður vísa í mesta lagi

en: Blogroll
fo: Bloggulisti

en: Blue
fo: Blátt

en: Bold
fo: Feitskrift

en: Bolivia
fo: Boliva

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fo: Goym <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permaleinkið</a> sum bókamerki.

en: Bookmarks
fo: Bókamerki

en: Border
fo: Kantur

en: Border color
fo: Kant litur

en: Bottom
fo: Botnur

en: Bottom Left
fo: Niðast til vinstru

en: Bottom Right
fo: Niðast til høgru

en: Brazil
fo: Brasilia

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
fo: Kuta viðmerkingar í síður við %1$s viðmerkingum av fyrsta stigi á hvørjari síðu, og síðuna %2$s vísta sum standard

en: British Columbia
fo: British Virgin

en: Brown
fo: Brúnt

en: Bulgarian
fo: Bulgariskt

en: Bulk Actions
fo: Hópgerðir

en: Bulk Edit
fo: Hópbroyt

en: Bulk actions
fo: Hópgerðir

en: Bulk edit
fo: Hópbroyt

en: Bulk select
fo: Hóp vel

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
fo: Framm

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
fo: Aftur

en: By %s.
fo: Av %s

en: By: %s
fo: Av: %s

en: CSS Classes
fo: CSS flokkar

en: CSS Classes (optional)
fo: CSS klassar (valtøkt)

en: Calculate shipping
fo: Rokna frakt

en: Calendar
fo: Kalendari

en: Cancel
fo: Avlýs

en: Cancel reply
fo: Avlýs svar

en: Cancelled order
fo: Ógildað bílegging

en: Cannot create a revision of a revision
fo: Fái ikki stovnað eini útgávu av eini útgávu

en: Cannot create a user with an empty login name.
fo: Fái ikki stovnað ein brúkara við tómum innritingarnavni.

en: Cannot load %s.
fo: Fekk ikki lisið inn %s.

en: Cannot load image metadata.
fo: Fái ikki lisið mynda-metadáta.

en: Cannot save image metadata.
fo: Fái ikki goymt myndametadáta.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
fo: Foreldra orð kann ikki setast, bólkur er ikki stigskipaður

en: Capabilities
fo: Møguleikar

en: Caption
fo: Tekstur

en: Card code
fo: Kort kota

en: Card number
fo: Kortnummar

en: Cart
fo: Keypskurv

en: Cart totals
fo: Keypskurv íalt

en: Cart updated.
fo: Keypskurv dagførd.

en: Catalan
fo: Katalanskt

en: Catalog
fo: Skrá

en: Categories
fo: Bólkar

en: Categories and Tags Converter
fo: Bólka- og frámerkis-formbroytari

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
fo: Bólkar kunnu veljast út og formbroytast til frámerki við at nýta <a href="%s">bólka til frámerki formbroytaran</a>.

en: Categories deleted.
fo: Bólkur strikaður.

en: Categories list
fo: Bólkalisti

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
fo: Bólkar kunnu í mun til frámerki skipast í stigskipan. Tú kanst hava ein Jazz bólk, og undir hann hava undirliggjandi bólkar sum Bebop og Big Band. Fullkomiliga valtøkt.

en: Categories:
fo: Bólkar:

en: Categories:
fo: Bólkar:

en: Category
fo: Flokkur

en: Category %s doesn&#8217;t exist!
fo: Bólkur %s er ikki til!

en: Category added.
fo: Bólkur upprættaður.

en: Category deleted.
fo: Bólkur strikaður.

en: Category not added.
fo: Bólkur ikki upprættaður.

en: Category not updated.
fo: Bólkur ikki dagførdur.

en: Category updated.
fo: Bólkur dagførdur.

en: Category: | Categories:
fo[0]: Bólkur:
fo[1]: Bólkar:

en: Center
fo: Miðstilla

en: Chad
fo: Kjad

en: Change
fo: Broyt

en: Change address
fo: Broyt bústað

en: Change audio
fo: Broyt ljóð

en: Change file
fo: Broyt fílu

en: Change image
fo: Broyt mynd

en: Change logo
fo: Broyt búmerki

en: Change role to&hellip;
fo: Broyt leiklut til&hellip;

en: Change to:
fo: Rætta til:

en: Change video
fo: Broyt Video

en: Changes saved.
fo: Broytingar goymdar.

en: Changing to %s
fo: Broytir til %s

en: Cheatin&#8217; uh?
fo: Hey, snýtir tú?

en: Check Spelling
fo: Eftirkanna staving

en: Check for Spam
fo: Endurkanna fyri spam

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
fo: Gjalding við kekki

en: Check your email for the confirmation link.
fo: Eftirkanna teldupostin hjá tær fyri at finna váttanarleinkið.

en: Checkout
fo: Kassi

en: Chile
fo: Kili

en: China
fo: Kina

en: Chinese
fo: Kinesiskt

en: Chinese (Simplified)
fo: Kinesiskt (Einfalda)

en: Chinese (Traditional)
fo: Kinesiskt (Vanligt)

en: Choose a city in the same timezone as you.
fo: Vel ein bý í sama tíðarøki sum tú.

en: Choose a country / region&hellip;
fo: Vel eitt land / øki&hellip;

en: Choose a file from your computer:
fo: Vel eina fílu á tínari teldu:

en: Choose an image from your computer:
fo: Vel eina mynd á tínari teldu:

en: Choose an option
fo: Vel ein valmøguleika

en: Choose audio
fo: Vel ljóð

en: Choose file
fo: Vel fílu

en: Choose from the most used tags
fo: Vel millum tey mest nýttu frámerkinum

en: Choose image
fo: Vel mynd

en: Choose logo
fo: Vel búmerki

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
fo: Vel partin av myndini sum tú ynskir at brúka sum síðuhøvd.

en: Choose the target frame for your link.
fo: Vel hvønn rút títt leinki skal brúka.

en: Choose video
fo: Vel Video

en: Choose what to export
fo: Vel hvat skal eksporterast

en: Christmas Island
fo: Jóla oyggjn

en: City
fo: Býur

en: City name.
fo: Býur/bygd.

en: City:
fo: Býur/bygd

en: Clear
fo: Reinsa

en: Click here to cancel reply.
fo: Klikk her til at angra svar.

en: Click here to enter your code
fo: Trýst her, fyri at skriva tína kodu

en: Click here to login
fo: Trýst her, fyri at innrita

en: Click here to reset your password
fo: Trýst her fyri, at nullstilla títt loyniorð

en: Click to toggle
fo: Trýst til at skifta

en: Close
fo: Lat aftur

en: Close (Esc)
fo: Sløk (Esc)

en: Close all open tags
fo: Stong øll opin frámerki

en: Close uploader
fo: Stong uppsendara

en: Cmd + letter:
fo: Cmd + bókstav:

en: Code
fo: Kota

en: Collapse menu
fo: Legg skrá saman

en: Colombia
fo: Kolumbia

en: Color
fo: Litur

en: Colors
fo: Litir

en: Column
fo: Teigur

en: Comment
fo: Viðmerking

en: Comment %d does not exist
fo: Viðmerking %d finst ikki

en: Comment Moderation
fo: Góðkenning av viðmerkingum

en: Comment Submission Failure
fo: Innsending av viðmerking miseydnaðist

en: Comment author must fill out name and e-mail
fo: Viðmerkjarin skal fylla út navn og t-post-adressu

en: Comment author must fill out name and email
fo: Viðmerkjarin skal fylla út navn og t-post-adressu

en: Comment author must have a previously approved comment
fo: Viðmerkjarin skal hava eina fyrr góðkenda viðmerking

en: Comment author name and email are required.
fo: Viðmerking krevur navn og teldupost hjá høvunda

en: Comment by %s marked as spam.
fo: Viðmerking hjá brúkara %s frámerkt sum spam

en: Comment moderation
fo: Góðkenning av viðmerkingum

en: Comment must be manually approved
fo: Viðmerking má verða góðkend manuelt

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
fo: sløkk

en: Comment on %1$s by %2$s
fo: Viðmerking til %1$s (%2$s)

en: Comment status
fo: Støða á viðmerking

en: Comments
fo: Viðmerkingar

en: Comments %s
fo: Viðmerkingar %s

en: Comments <span class="count">(%d)</span>
fo: Viðmerkingar <span class="count">(%d)</span>

en: Comments Feed
fo: Viðmerkingakelda

en: Comments are closed.
fo: Stongt er fyri viðmerkingum.

en: Comments for %1$s searching on %2$s
fo: Viðmerkingar til %1$s leitar eftir %2$s

en: Comments for %s
fo: Viðmerkingar til %s

en: Comments on %s
fo: Viðmerkingar til %s

en: Comments on: %s
fo: Viðmerkingar tann: %s

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
fo: Viðmerkingar skulu vísast við viðmerkingarnar %s ovast á hvørjari síðu

en: Company name
fo: Navn hjá felagið

en: Company name.
fo: Navn hjá felagið.

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
fo: Samanber útgávur av &#8220;%s&#8221;

en: Compare any two revisions
fo: Samanber tvær broytingar

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
fo: Samanber tvær ymsar broytingar av <strong>Vel tí &#8220;Samanver onkra av broytingum&#8221; box</strong> to the side.

en: Configure
fo: Samanset

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
fo: Samanseting av hesum er valtøk. Sum standard eigur hetta at vera blankt.

en: Confirm
fo: Vátta

en: Confirm new password
fo: Vátta nýtt loyniorð

en: Confirm use of weak password
fo: Vátta nýtslu av veikum loyniorðið

en: Constrain proportions
fo: Avmarka støddir

en: Contact
fo: kontakt

en: Contact Info
fo: Kontaktupplýsingar

en: Content
fo: Skrokkur

en: Content, title, and excerpt are empty.
fo: Innihald, yvirskrift og úrdráttur er alt tómt.

en: Continue
fo: Halt áfram

en: Continue reading %s
fo: Halt áfram at lesa %s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fo: Halt áfram at lesa <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue shopping
fo: Hald fram við at keypa

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
fo: Broyt hugtekn so sum :-) og :-P til grafik á skermi.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
fo: Umger 'emoticon'ir sum <code>:-)</code> og <code>:-P</code> til grafikk í vísingum

en: Copenhagen
fo: Keypmannahavn

en: Copy
fo: Avrita

en: Copy billing address
fo: Kopiera fakturering bústað

en: Copy table row
fo: Avrita talvurekkju

en: Could not access filesystem
fo: Fekk ikki atgongd til fílukervi.

en: Could not access filesystem.
fo: Fekk ikki atgongd til fílukervi.

en: Could not copy file.
fo: Kundi ikki kopiera fílu

en: Could not copy files.
fo: Fekk ikki avritað fílur.

en: Could not create directory.
fo: Fekk ikki stovnað faldara.

en: Could not create user
fo: Fekk ikki stovnað brúkara

en: Could not fully remove the theme %s.
fo: Fekk ikki strikað tema %s fullkomiliga.

en: Could not read image size.
fo: Ikki møguligt at lesa myndastødd

en: Could not remove the old plugin.
fo: Fekk ikki tikið burtur gamla plugin.

en: Could not remove the old theme.
fo: Fekk ikki tikið burtur gamla tema.

en: Could not update comment status.
fo: Fekk ikki dagført viðmerkingastøðu

en: Could not write file %1$s (%2$s).
fo: Fekk ikki skrivað fíluna %1$s (%2$s)

en: Could not write file %s
fo: Fekk ikki skrivað fílu %s

en: Country
fo: Land

en: Country / Region
fo: Land / Øki

en: Country / Region.
fo: Land / Øki.

en: Coupon
fo: Gávukort

en: Coupon "%s" does not exist!
fo: Gávukort “%s” finnist ikki!

en: Coupon amount
fo: Gávukort viðri

en: Coupon code
fo: Gávukort kota

en: Coupon code already applied!
fo: Gávukortið er longu í brúk!

en: Coupon code applied successfully.
fo: Avsláttarkota er virkin og góðkend.

en: Coupon code is required.
fo: Gávukort kota er kravd

en: Coupon code.
fo: Gávukort kota

en: Coupon data
fo: Gávukort data

en: Coupon description.
fo: Gávukort lýsing

en: Coupon does not exist!
fo: Gávukort finnist ikki!

en: Coupon has been removed.
fo: Gávukort er strika.

en: Coupon is not valid.
fo: Gávukort er ógildugt

en: Coupon saved.
fo: Gávukort goymt.

en: Coupon submitted.
fo: Gávukort upprætta

en: Coupon type
fo: Gávukort typa

en: Coupon updated.
fo: Gávukort dagført.

en: Coupon(s)
fo: Gávukort

en: Coupon:
fo: Gávukort:

en: Coupon: %s
fo: Gávukort: %s

en: Coupons
fo: Gávukort

en: Create
fo: Upprætta

en: Create Menu
fo: Stovna valmynd

en: Create Site
fo: Stovna heimasíðu

en: Create a New Site
fo: Upprætta nýggja heimasíðu

en: Create a New User
fo: Upprætta nýggjan brúkara

en: Create a menu for this location
fo: Upprætta eina menu til hetta stað

en: Create account password
fo: Skriva eitt loyniorð til tína konto

en: Create an account?
fo: Stovna eina konto?

en: Create coupons
fo: Upprætta gávukort

en: Create, edit, and delete menus
fo: Upprætta, rætta, og strika menu’ir

en: Croatia
fo: Kroatia

en: Croatian
fo: Kroatiskt

en: Crop
fo: Snidra

en: Crop Aspect Ratio
fo: Snidringarsíðulutfall

en: Crop Selection
fo: Snidringarval

en: Crop and Publish
fo: Sker til og gev út

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
fo: Snidra smámynd til nágreiniliga stødd (smámyndir eru vanliga lutfalsliga eins støddaðar).

en: Crunching&hellip;
fo: Arbeiðir&hellip;

en: Ctrl + Alt + letter:
fo: Ctrl + Alt + bókstav:

en: Ctrl + letter:
fo: Ctrl + bókstav:

en: Cuba
fo: Kuba

en: Currency position
fo: Gjaldoyra pláss

en: Currency symbol.
fo: Gjaldoyra symbol

en: Currency.
fo: Gjaldoyra.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
fo: Núverandi loyniorð (lat verða blankt, um tað ikki skal broytast)

en: Current product price.
fo: Vøruprísur í løtuni.

en: Current thumbnail
fo: Núverandi smámynd

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
fo[0]: Í løtuni bíða %s viðmerking eftir góðkenning. Vinarliga vitja góðkenningarsíðuna:
fo[1]: Í løtuni bíða %s viðmerkingar eftir góðkenning. Vinarliga vitja góðkenningarsíðuna:

en: Custom Background
fo: Sjálvvald baggrund

en: Custom Colors
fo: Sergjørdir litir

en: Custom Fields
fo: Sergjørdar reinar

en: Custom Header
fo: Sergjørt síðuhøvd

en: Custom Links
fo: Sergjørd leinki

en: Custom Logo
fo: Sjálvvalt logo

en: Custom Structure
fo: Sergjørdur bygnaður

en: Custom color
fo: Tilpassa farvu

en: Custom date format:
fo: Sjálvvalt dato format:

en: Custom field deleted.
fo: Sergjørd rein strikað.

en: Custom field updated.
fo: Sergjørd rein dagførd.

en: Custom fields
fo: Sergjørdar reinar

en: Custom time format:
fo: Sjálvvalt tíðsbygnaður

en: Custom:
fo: Sergjørd:

en: Customer details
fo: Upplýsingar um kunda

en: Customer first name.
fo: Fornavn hjá kunda.

en: Customer last name.
fo: Eftirnavn hjá kunda.

en: Customer login name.
fo: Kunda innritan

en: Customer orders
fo: Kundabíleggingar

en: Customer password.
fo: Kunda loyniorð

en: Customer's IP address.
fo: Kundans IP-addressa.

en: Customize
fo: Tillaga

en: Cut
fo: Kuta

en: Cut table row
fo: Kuta talvurekkju

en: Cyprus
fo: Kypern

en: Czech
fo: Kekkiskt

en: Czech Republic
fo: Tjekkia

en: Danish
fo: Danskt

en: Dark
fo: Myrkt

en: Dashboard
fo: Yvirlitssíða

en: Database Error
fo: Dátagrunn-feilur

en: Database prefix.
fo: Dátagrunna prefix.

en: Database tables.
fo: Datagrunna tabellir

en: Database.
fo: Dátugrunnur.

en: Date
fo: Dagfesting

en: Date Format
fo: Dagfestingarsnið

en: Date and time
fo: Dato og tíðspunkt

en: Date range:
fo: Dato rásarúm:

en: Date/Time
fo: Dag/Tíð

en: Date:
fo: Dagfesting:

en: Day
fo: Dagur

en: Day and name
fo: Dagfesting og navn

en: Daylight saving time begins on: %s.
fo: Summartíð byrjar tann  %s.

en: Deactivate this plugin
fo: Óvirkja hetta plugin

en: December
fo: desember

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
fo: Des

en: Decimal separator
fo: Desimal hvørviskilja

en: Default
fo: Standard

en: Default Avatar
fo: Standard avatatur

en: Default Link Category
fo: Standard bólkur hjá leinkjum

en: Default Mail Category
fo: Standard bólkur hjá telduposti

en: Default Post Category
fo: Standard bólkur hjá postum

en: Default article settings
fo: Standard greinasetingar

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
fo: Óbólkað

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
fo: hey-heimur

en: Default sort order.
fo: Vanlig flokking

en: Default sorting
fo: Vanlig flokking

en: Default timezone.
fo: Sjálvsett tíðarsona

en: Delete
fo: Strika

en: Delete Permanently
fo: Strika endaligt

en: Delete Users
fo: Strika brúkarar

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
fo: Strika eina menu við at <strong>breiða hana og klikkja á Strika leinkju</strong>

en: Delete it: %s
fo: Strika hana: %s

en: Delete row
fo: Strika rekkju

en: Delete table
fo: Strika talvu

en: Deleted
fo: Strikað

en: Deleted:
fo: Sletta

en: Denmark
fo: Danmark

en: Descending
fo: Minkandi

en: Descending.
fo: Minkandi

en: Description
fo: Lýsing

en: Description of the user.
fo: Lýsing av brúkaranum

en: Deselect
fo: Frável

en: Destination folder already exists.
fo: Málfaldarin finst longu.

en: Detach
fo: Loysa

en: Details
fo: Smálutir

en: Developer
fo: Mennari

en: Did you know?
fo: Visti tú?

en: Dimensions
fo: Stødd

en: Dimensions (%s)
fo: Stødd (%s)

en: Disable accessibility mode
fo: Óvirkja lættlesingarstøðu

en: Disable the visual editor when writing
fo: Óvirkja visuella editorin tá ið skrivað verður

en: Discard any changes and restore the original image.
fo: Síggj burtur frá øllum broytunum og endurskapa upprunaligu myndina.

en: Discount:
fo: Avsláttur:

en: Discourage search engines from indexing this site
fo: Forða leiti-motorum at skráseta hesa síðu

en: Discussion
fo: Orðaskifti

en: Discussion Settings
fo: Orðaskiftis setingar

en: Dismiss
fo: Vís burtur

en: Display Site Title and Tagline
fo: Vís síðuyvirskrift og slogan

en: Display as dropdown
fo: Vís sum fallmynd

en: Display item author if available?
fo: Vís høvunda hjá liði?

en: Display item content?
fo: Vis innihald hjá liði?

en: Display item date?
fo: Vís dagfesting hjá liði?

en: Display location
fo: Vís bústað

en: Display name for the user.
fo: Vís navn hjá brúkara

en: Display name publicly as
fo: Vís navnið alment sum

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
fo: Vísir %s&#8211;%s av %s

en: Do not allow
fo: Loyv ikki

en: Document properties
fo: Skjalaeginleikar

en: Done
fo: Liðugt

en: Down one
fo: Eitt niður

en: Download
fo: Tak niður

en: Download %d
fo: Tak niður %d

en: Download Export File
fo: Tak niður útlesingarfílu

en: Download failed.
fo: Niðurtøka miseydnaðist.

en: Draft
fo: Kladda

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
fo[0]: Kladda <span class="count">(%s)</span>
fo[1]: Kladdur <span class="count">(%s)</span>

en: Draft saved at %s.
fo: Kladda er goymd undir %s.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
fo: Drag widgets harar til at strika tær úr síðubjálkanum men goyma teirra setingar.

en: Drop files to upload
fo: Slepp fílum fyri at uppsenda

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
fo: Dupult viðmerking uppdagað; tað sær út til at tú longu hevur sagt hatta!

en: Dutch
fo: Hálendskt

en: E-mail me whenever
fo: Send mær ein t-post hvørja ferð

en: E-mail:
fo: T-postur:

en: Ecuador
fo: Ekvador

en: Edit
fo: Broyt

en: Edit %s
fo: Rætta %s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
fo: Broyt &#8220;%s&#8221;

en: Edit Category
fo: Broyt bólk

en: Edit Comment
fo: Broyt viðmerking

en: Edit Image
fo: Broyt mynd

en: Edit Link
fo: Broyt leinki:

en: Edit Link Category
fo: Broyt leinkisbólk

en: Edit Media
fo: Broyt miðil

en: Edit Menu
fo: Rætta Valmynd

en: Edit Menus
fo: Rætta menu’ir

en: Edit Page
fo: Broyt síðu

en: Edit Post
fo: Broyt post

en: Edit Tag
fo: Broyt frámerki

en: Edit This
fo: Broyt hetta

en: Edit User
fo: Broyt brúkara

en: Edit User %s
fo: Rætta brúkara %s

en: Edit account
fo: Rætta konto

en: Edit category
fo: Rætta flokk

en: Edit comment
fo: Broyt viðmerking

en: Edit coupon
fo: Rætta gávukort

en: Edit gallery
fo: Broyt myndasavn

en: Edit menu item
fo: Rætta menu

en: Edit order
fo: Rætta bílegging

en: Edit product
fo: Rætta vøru

en: Edit selected menu
fo: Rætta valdu valmynd

en: Edit tag
fo: Rætta tag

en: Edit this entry.
fo: Broyt hesa grein.

en: Edit widget: %s
fo: Rætta widget: %s

en: Edit: %s
fo: Rætta %s

en: Editing Menus
fo: Rættar menu’ir

en: Egypt
fo: Ekyptaland

en: Either there are no posts, or something went wrong.
fo: Annarhvørt eru eingir postar, ella gekk okkurt galið.

en: Email
fo: Teldupost bústaður

en: Email (%s)
fo: T-postur (%s):

en: Email (required)
fo: T-postur (krevst)

en: Email Address
fo: Teldupostadressa

en: Email address
fo: Teldupostbústaður

en: Email address is invalid.
fo: Teldupostbústaðurin er ikki gyldugur.

en: Email address.
fo: Teldupostur.

en: Email me whenever
fo: Send mær teldupost tá ið

en: Email or Username
fo: Teldupostur ella brúkaranavn

en: Email:
fo: Teldupostadressa:

en: Email: %s
fo: T-postur: %s

en: Embed Media Player
fo: Set inn miðlaspælara

en: Embeds
fo: Innfellingar

en: Empty Spam
fo: Tøm spam

en: Empty Term.
fo: Tøm orð

en: Empty Trash
fo: Tøm skrell

en: Empty archive.
fo: Strika goymslu

en: Empty filename
fo: Tøm fílunavn

en: Enable
fo: Virkja

en: Enable accessibility mode
fo: Virkja lættlesingarstøðu

en: Enable debug mode
fo: Aktivera debug mode

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
fo: Virkja snarknappar til góðkenning av viðmerkingum.

en: Enable taxes
fo: Brúka skatt

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
fo: Virka træðraðar viðmerkingar við %s stiga djúpd

en: Encoding for pages and feeds
fo: Kota til síður og RSS keldur

en: English
fo: Enskt

en: Enter a description of the image
fo: Skriva eina lýsing av myndini

en: Enter a new password below.
fo: Skriva eitt nýtt loyniorð niðanfyri.

en: Enter a username or email address.
fo: Skriva eitt brúkaranavn ella teldupostbústað.

en: Enter new
fo: Áset nýtt

en: Enter price (%s)
fo: Skriva prís (%s)

en: Enter sale price (%s)
fo: Skriva søluprís (%s)

en: Enter the RSS feed URL here:
fo: Skriva RSS leinkið (URL) her:

en: Enter the URL
fo: Skriva leinkið (URL)

en: Enter the URL of the image
fo: Skriva leinkið (URL) hjá myndini

en: Enter the destination URL
fo: Skriva URL sum farast skal til

en: Enter title here
fo: Skriva yvirskrift her

en: Enter your comment here...
fo: Skriva vi&eth;merking t&iacute;na her...

en: Enter your new password below or generate one.
fo: Skriva títt nýggja loyniorð niðanfyri.

en: Enter your password to view comments.
fo: Skriva títt loyniorð til at síggja viðmerkingar.

en: Environment.
fo: Umhvørvi.

en: Error creating new user.
fo: Feilur íkomin við stovnan av nýggjum brúkara

en: Error in displaying the widget settings form.
fo: Feilur í vísing av widgets-setingar-formularinum.

en: Error in moving to Trash.
fo: FEILUR hendur meðan tú flutti í ruskspannina.

en: Error in restoring from Trash.
fo: Feilur í at endurskapa fra ruskspannini.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
fo: Feilur tá ið støddarbroytta myndin skuldi goymast. Vinarliga les síðuna inn av nýggjum, og royn umaftur.

en: Error while saving.
fo: Goymingarfeilur

en: Error:
fo: Feilur:

en: Error: please enter a valid email address.
fo: Feilur: Vinarliga áset eina gilduga teldupost-adressu.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
fo: Feilur: Vinarliga fyll út kravdu reinar (navn, t-postadressa).

en: Estonia
fo: Estland

en: Estonian
fo: Estiskt

en: Ethiopia
fo: Etiopia

en: Europe
fo: Evropa

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
fo: Dømi: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; gloym ikki <code>http://</code>

en: Example: Nifty blogging software
fo: Dømi: Snilt blogguforrit

en: Excerpt
fo: Úrdráttur

en: Exclude:
fo: Tak ikki við:

en: Expiry (MM/YY)
fo: Lokadagur (MM/ÁÁ)

en: Export
fo: Útles

en: Faeroe
fo: Føroyar

en: Failed order
fo: Miseydnað bílegging

en: Failed to delete the page.
fo: Fekk ikki strikað síðuna.

en: Failed to write file to disk.
fo: Fekk ikki skrivað fíluna til diskin.

en: Falkland Islands
fo: Falklands oyggjanar

en: Faroe
fo: Føroyar

en: Faroe Islands
fo: Føroyar

en: Featured
fo: Útvald

en: Featured Image
fo: Eyðkennismynd

en: Featured Images
fo: Serligar myndir

en: Featured product.
fo: Útvald vøra.

en: Features
fo: Funkur

en: February
fo: februar

en: Fee
fo: Avgjald

en: Feed for all posts filed under %s
fo: Feed til allar postar goymdir í bólki %s

en: Feedback
fo: Afturmelding

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
fo: Fíla &#8220;%s&#8221; finst ikki?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
fo: Fíla &#8220;%s&#8221; er ikki ein mynd.

en: File URL
fo: Fílu URL

en: File URL.
fo: Fílu URL

en: File canceled.
fo: Fíla avlýst.

en: File details.
fo: Lýsing av fílu

en: File edited successfully.
fo: Tað eydnaðist at broyta fílu.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
fo: Fílan er tóm. Vinarliga send upp okkurt við meira innihaldi.

en: File is not an image.
fo: Fíla er ikki ein mynd

en: File name.
fo: Navn á fílu

en: Filesystem error.
fo: Fílukervisfeilur.

en: Filipino
fo: Filippinskt

en: Fill Screen
fo: fyll skerm

en: Filter
fo: Sálda

en: Filter &#187;
fo: Filtur &#187;

en: Filter by category
fo: Síla sundur við bólkum

en: Filter by comment type
fo: Síla viðmerkingar sundur eftir typu

en: First Name
fo: Fornavn

en: First name
fo: Fornavn

en: First name for the user.
fo: Fornavn hjá brúkara

en: First name.
fo: Fornavn.

en: First page
fo: Fyrsta síða

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
fo: Frá:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
fo: Til:

en: Footer
fo: Síðufótur

en: For more information:
fo: Meira kunning:

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
fo: Til brúkarar uttan egnan, sergjørdan avatar, kanst tú annaðhvørt vísa eitt standard logo ella eitt framleiddan avatar við støði í teirra teldupost-adressu.

en: Formatting
fo: Sniðan

en: Found %s
fo: Fann %s

en: Four Columns
fo: Fýra teigar

en: France
fo: Frankaríki

en: Free Shipping
fo: Ókeypis frakt

en: Free shipping
fo: Ókeypis frakt

en: Free shipping coupon
fo: Gratis útberings gávukort

en: Free!
fo: Ókeypis!

en: French
fo: Franskt

en: French Guiana
fo: Franska Guiana

en: French Polynesia
fo: Franska Polynesia

en: Fri
fo: frí

en: Friday
fo: fríggjadagur

en: From %1$s on %2$s %3$s
fo: Frá %1$s tann %2$s%3$s

en: From Computer
fo: Frá teldu

en: From URL
fo: Frá URL

en: From this screen you can:
fo: Frá hesum skýggja kanst tú:

en: Front Page
fo: Forsíða

en: Full Size
fo: Full stødd

en: Full URL path to files
fo: Full URL leið til fílur

en: Full Width Template
fo: Full Breidd Template

en: Full text
fo: Allan tekstin

en: Fullscreen
fo: Fullur skermur

en: G &#8212; Suitable for all audiences
fo: G &#8212; Egnað til allar aldursbólkar

en: Galician
fo: Galisiskt

en: Gallery
fo: Myndasavn

en: Gallery (%s)
fo: Myndasavn (%s)

en: Gallery columns:
fo: Myndasavnsteigar:

en: General
fo: Alment

en: General Settings
fo: Almennar setingar

en: Generate Password
fo: Skjót upp loyniorð

en: Genre: %s.
fo: Grein: %s.

en: Geolocation enabled?
fo: Geolocation Tendra ?

en: German
fo: Týskt

en: Germany
fo: Tyskland

en: Get New Password
fo: Fá nýtt loyniorð

en: Get Shortlink
fo: Fá stuttleinki

en: Ghana
fo: Gana

en: Give the feed a title (optional):
fo: Gev RSS-inum eina yvirskrift (valtøkt):

en: Go back
fo: Far aftur

en: Go to Dashboard
fo: Far til yvirlitssíðu

en: Go to checkout
fo: Far til kassan

en: Go to the first page
fo: Far til fyrstu síðu

en: Go to the last page
fo: Far til síðstu síðu

en: Go to the next page
fo: Far til næstu síðu

en: Go to the previous page
fo: Far til fyrru síðu

en: Good
fo: Gott

en: Gravatar Logo
fo: Gravatar logo

en: Gray
fo: Grátt

en: Greece
fo: Grikkaland

en: Greek
fo: Grikst

en: Green
fo: Grønt

en: Greenland
fo: Grønland

en: Grouped products
fo: Bólka vørur

en: Guest
fo: Gestur

en: Guest orders
fo: Gestabíleggingar

en: HTML title for the term.
fo: HTML heiti fyri orð

en: Haitian Creole
fo: Haitisk kreól

en: Have a coupon?
fo: Hevur tú eitt gávukort?

en: Header
fo: Síðuhøvd

en: Header Text Color
fo: Litur á síðuhøvdi

en: Heading 1
fo: Yvirskrift 1

en: Heading 2
fo: Yvirskrift 2

en: Heading 3
fo: Yvirskrift 3

en: Heading 4
fo: Yvirskrift 4

en: Heading 5
fo: Yvirskrift 5

en: Heading 6
fo: Yvirskrift 6

en: Hebrew
fo: Hebraiskt

en: Height
fo: Hædd

en: Height (%s)
fo: Hædd (%s)

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
fo: Hey %1$s (ert tú ikki %1$s? <a href="%2$s">Útrita</a>)

en: Hello world!
fo: Hey verðin!

en: Help
fo: Hjálp

en: Hi %s,
fo: Hey %s.

en: Hidden
fo: Fjald

en: Hide
fo: Krógva

en: Hindi
fo: Hindiskt

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
fo: GG: Loyniorðið eigur helst at verða minst 12 stavir. Fyri at gera loyniorðið tryggari, brúka stórar og smáar stavir, nummur og tekin so sum ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: History
fo: Søga

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
fo: Koyr eina viðmerking í góðkenningarkøina, um hon inniheldur %s ella fleiri leinki. (eitt høgt tal av leinki er eitt felags eyðkenni hjá viðmerkinga-spam).

en: Holiday
fo: Feria

en: Home
fo: Heim

en: Home URL.
fo: Hem URL.

en: Horizontal space
fo: Vatnrætt glopp

en: Hour
fo: Tími

en: House number and street name
fo: Gøtunavn og húsanummar

en: How many items would you like to display?
fo: Hvussu nógvar lutir vilt tú vísa?

en: How many times the coupon can be used in total.
fo: Hvussu ofta kan Viðrisseðilin brúkast tilsamans.

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
fo: Hey!
    
    Takk fyri, at tí meldaði til á WordPress.com. Vinarliga trýst á leinki niðanfyri, fyri at sláa stovnaðu kontuna til:
    
    %s
    
    --Bólkurin handan WordPress.com

en: Hungarian
fo: Ungarskur

en: Hungary
fo: Ungarn

en: I have read and agree to the website %s
fo: Eg havi lisið og góðtaki %s hjá hesi heimasíðu

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
fo: ID #%1$s: %2$s <strong>Núverandi brúkari verur ikki strikaður.</strong>

en: ID.
fo: Nr.

en: IO error.
fo: IO feilur.

en: Iceland
fo: Ísland

en: Icelandic
fo: Íslendskt

en: Identicon (Generated)
fo: Identicon (Framleidd)

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
fo: Er hetta gjørt av óvart, skalt tú hyggja burtur frá hesum telduposti.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
fo: Um tú hevur eina avsláttarkotu, skriva hana í teigin niðanfyri.

en: Image
fo: Mynd

en: Image Address
fo: Mynda adressa

en: Image Caption
fo: Myndatekstur

en: Image File
fo: Myndafílu

en: Image Title Attribute
fo: Myndaheitiseginleikið

en: Image URL
fo: Myndaleinki

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
fo: Myndadáta finnast ikki. Vinarliga send myndina upp av nýggjum.

en: Image description
fo: Myndalýsing

en: Image metadata is inconsistent.
fo: Mynda-metadáta eru ósambær.

en: Image restored successfully.
fo: Tað eydnaðist at endurskapa mynd.

en: Image saved
fo: Mynd goymd

en: Image sizes
fo: Myndastøddir

en: Images
fo: Myndir

en: Import
fo: Innles

en: Important:
fo: Umráðandi:

en: In a few words, explain what this site is about.
fo: SIg við fáum orðum, hvat henda síða snýr seg um.

en: In reply to: %s
fo: Aftursvar til: %s

en: In response to: %s
fo: Í svari til: %s

en: In stock
fo: Á goymslu

en: In stock?
fo: Á goymslu?

en: Inactive Widgets
fo: Óvirkjað widget

en: India
fo: Inda

en: Indonesia
fo: Indunesia

en: Indonesian
fo: Indonesiskt

en: Insert
fo: Set inn

en: Insert Page Break tag
fo: Set inn síðuskiftis frámerki

en: Insert column after
fo: Set inn teig eftir

en: Insert column before
fo: Set inn teig áðrenn

en: Insert from URL
fo: Set inn frá URL

en: Insert into Post
fo: Set inn í post

en: Insert into page
fo: Set inn í síðu

en: Insert link
fo: Set inn leinki

en: Insert row after
fo: Set inn rekkju eftir

en: Insert row before
fo: Set inn rekkju áðrenn

en: Insert/edit image
fo: Set inn / broyt mynd

en: Insert/edit link
fo: Set inn / broyt leinki

en: Install Now
fo: Legg inn nú

en: Install Themes
fo: Legg inn tema

en: Invalid API response code (%d).
fo: Ógildigt API svar kota (%d)

en: Invalid activation key.
fo: Ógildugur virkjanarlykil.

en: Invalid billing email address
fo: Ógiligur fakturerings teldupostur

en: Invalid comment ID.
fo: Ógildugt viðmerkinga ID.

en: Invalid comment status.
fo: Ógildug viðmerkingastøða.

en: Invalid coupon.
fo: Ógiligt gávukort.

en: Invalid data provided.
fo: Ógildug dáta givin.

en: Invalid date.
fo: Ógyldug dagfesting

en: Invalid discount type
fo: Ógilig tilboðs typa

en: Invalid email address
fo: Ógiligur teldupostur

en: Invalid email address.
fo: Ógildugur teldupostbústaður

en: Invalid file type
fo: Ógildugt fíluslag

en: Invalid form submission.
fo: Ógildug innsending av formi.

en: Invalid item ID.
fo: Ógildig lut ID

en: Invalid key.
fo: Ógildugur lykil

en: Invalid object type.
fo: Ógildugt slag av luti

en: Invalid order
fo: Ógildigur ordri

en: Invalid order ID.
fo: Ógiligt bíleggingar nummar

en: Invalid page template.
fo: Ógyldug síðu skabilón

en: Invalid parameter.
fo: Ógildugt bundnatal.

en: Invalid plugin page.
fo: Ógildug plugin síða

en: Invalid plugin path.
fo: Ógildug plugin leið.

en: Invalid post ID.
fo: Ógildugt post ID.

en: Invalid post type.
fo: Ógildugt slag av posti.

en: Invalid product
fo: Ógyldig vøra

en: Invalid product ID
fo: Vøra ID ógildig

en: Invalid tax class
fo: Ógildigur avgjalds klassi

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
fo: Innbjóðingarbøn er send til teldupostin, hjá nýggja brúkara. Brúkarin skal klikkja á leinkjuna, og vátta konto hjá sær.

en: Iraq
fo: Irak

en: Irish
fo: Írskt

en: Is DomDocument class enabled?
fo: Er DomDocument class aktivera?

en: Is GZip enabled?
fo: Er GZip aktivera?

en: Is SUHOSIN installed?
fo: Er SUHOSIN installed?

en: Is WordPress multisite?
fo: Er WordPress multisite?

en: Is there no link to us?
fo: Er har einki leinki til okkum?

en: Is this theme a child theme?
fo: Er hettar tema eitt child tema?

en: It is up to search engines to honor this request.
fo: Tað er upp til einstakar leitimaskinur at virða tína umbøn

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
fo: Tað sær út til, at tú nýtir eina ótrygga útgávu av %s. Tín telda er ikki trygg, um tú brúkar ein foroldaðan kaga. Vinarliga dagfør tín kaga, fyri at WordPress skal rigga sum best.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
fo: Tað sær út til at tú nýtir eina gamla útgávu av %s. Fyri at fáa fulla nyttu av WordPress, vinarliga uppdatera tín kaga.

en: Italian
fo: Italienskt

en: Italic
fo: Skákskrift

en: Italy
fo: Italia

en: Item added.
fo: Liður stovnaður.

en: Item deleted.
fo: Lutur strikaður

en: Item not added.
fo: Liður ikki stovnaður.

en: Item not updated.
fo: Lutur Ikki dagførur.

en: Item updated.
fo: Liður dagførdur.

en: Items deleted.
fo: lutir strikaðir

en: January
fo: januar

en: Japanese
fo: Japanskt

en: July
fo: juli

en: June
fo: juni

en: Just another %s site
fo: Ein onnur %s síða

en: Just another WordPress site
fo: Bert ein onnur WordPress síða

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
fo: Vit hava móttikið bílegging #%s, og fara nú at viðgera hesa:

en: Kazakhstan
fo: Kasakstan

en: Keep this link private
fo: Lat hetta leinkið verða privat

en: Kenya
fo: Kenia

en: Key
fo: Lykil

en: Keyboard Shortcuts
fo: Knappaborðssnarvegir

en: Korean
fo: Korianskt

en: L/W/H
fo: L/B/H

en: Language
fo: Tungumál

en: Language:
fo: Tungumál:

en: Large size
fo: Stór stødd

en: Last Modified
fo: Seinast broytt

en: Last Name
fo: Eftirnavn

en: Last Post
fo: Síðsti postur

en: Last Updated
fo: Seinast dagført

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
fo: Seinast broytt av brúkara %1$s tann %2$s kl %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
fo: Seinast broytt tann %1$s kl %2$s

en: Last name
fo: Eftirnavn

en: Last name for the user.
fo: Eftirnavn hjá brúkara

en: Last name.
fo: Eftirnavn.

en: Last page
fo: Síðsta síða

en: Last updated
fo: Seinast dagført

en: Last updated: %s
fo: Seinast dagført: %s

en: Latest
fo: Nýggjasta

en: Latest Posts
fo: Seinastu greinar

en: Latvia
fo: Litava

en: Latvian
fo: Lettiskt

en: Learn more about coupons
fo: Lær meira um gávukort

en: Leave a Comment
fo: Ger eina viðmerking

en: Leave a Reply
fo: Svara

en: Leave a Reply to %s
fo: Svara %s

en: Leave a comment
fo: Ger eina viðmerking

en: Leave a reply
fo: Skriva eitt aftursvar

en: Lebanon
fo: Libanon

en: Left
fo: Vinstra

en: Left Sidebar
fo: Síðubjálka til vinstru

en: Length (%s)
fo: Longd (%s)

en: Letter
fo: Bókstavur

en: Library
fo: Savn

en: Light
fo: Ljóst

en: Like this:
fo: D&aacute;ma:

en: Link
fo: Leinkja

en: Link Categories
fo: Leinkisbólkar

en: Link Category
fo: Leinkisbólkur

en: Link Image To:
fo: Leinkja mynd til:

en: Link Rel
fo: Leinkis Rel

en: Link Relationship (XFN)
fo: Tilknýti til leinkið (XFN)

en: Link Target
fo: Leinkismál

en: Link URL
fo: Leinkis URL

en: Link added.
fo: Leinki stovnað.

en: Link inserted.
fo: Leinki sett inn.

en: Link not found.
fo: Leinki ikki funnin.

en: Link options
fo: Leinkissetingar

en: Link previous orders
fo: Leinkja til undanfarnu bíleggingar

en: Link selected.
fo: Leinki valt

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
fo: Leinkistekstur, t.d. &#8220;Loysipengakrav (PDF)&#8221;

en: Link thumbnails to:
fo: Leinkja smámyndir til:

en: Link to Media File
fo: Leinki til miðlafólu

en: Link to image
fo: Leinki til mynd

en: Links
fo: Leinki

en: Links for %s
fo: Leinkju til %s

[ctx: Links widget]
en: Random
fo: Tilvildarlig

en: List
fo: Listi

en: List of email addresses that can use this coupon.
fo: Listi av teldupostum, ið kunu brúka Gávukortið.

en: Lithuanian
fo:  litavskt

en: Loading&#8230;
fo: Lesir&#8230;

en: Loading&hellip;
fo: Innlesur&hellip;

en: Loading...
fo: Lesur inn...

en: Local Pickup
fo: Heinta á staðnum

en: Local pickup
fo: Heinta á staðnum

en: Local time is <code>%1$s</code>
fo: Lokal tíð er <code>%1$s</code>

en: Locale for the user.
fo: Har brúkari er staddur

en: Location of the uploaded file.
fo: Plasering hjá uppsendu fílu.

en: Log In
fo: Innrita

en: Log Out
fo: Rita út

en: Log Out Everywhere
fo: Rita út allastaðni

en: Log in
fo: Innrita

en: Log in to Reply
fo: Rita inn til at svara

en: Log in to leave a Comment
fo: Rita inn til at gera eina viðmerking

en: Log out
fo: Rita út

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
fo: Innrita&eth;/-ur sum <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Rita &uacute;t">Rita &uacute;t?</a>

en: Login
fo: Innrita

en: Login Name
fo: Innritingarnavn

en: Login name for the user.
fo: Innritanar-navn hjá brúkara

en: Logo
fo: Búmerki

en: Logout
fo: Útrita

en: Looking for %1$s in %2$s
fo: Leitar eftir %1$s in %2$s

en: Loop
fo: Lykkja

en: Lost Password
fo: Mist loyniorðið burtur

en: Lost password
fo: Gloymt loyniorðið

en: Lost your password?
fo: Mist loyniorðið burtur?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
fo: Gloymt títt loyniorð? Vinarliga skriva títt brúkaranavn ella teldupost. Tú fært eina leinkju sendandi við telduposti, sum gevir tær møguleikan, at stovna eitt nýtt loyniorð.

en: Luxembourg
fo: Luksemborg

en: MM / YY
fo: MM / ÁÁ

en: Macedonian
fo: Makedónskt

en: Mail Server
fo: Teldupost ambætari

en: Main Page (no parent)
fo: Høvuðssíða (eingin síða yvir)

en: Main menu
fo: Høvuðs menu

en: Maintenance
fo: Viðlíkahald

en: Make this post sticky
fo: Fest hendan postin

en: Malay
fo: Malaiiskt

en: Maltese
fo: Maltesiskt

en: Manage Audio
fo: Umsit ljóð

en: Manage Images
fo: Broyt Myndir

en: Manage Locations
fo: Stýring av plássum

en: Manage Video
fo: Broyt Sjónband

en: Manage themes
fo: Umsit tema

en: March
fo: mars

en: Mark this comment as spam
fo: Marka hesa viðmerking sum fras

en: Max %s
fo: Mest %s

en: Max Height
fo: Mesta hædd

en: Max Width
fo: Mesta vídd

en: Maximum Rating
fo: Mesta virðismeting

en: Maximum size: %s
fo: Mest loyvda stødd: %s

en: Maximum upload file size: %s.
fo: Hámarksstødd fyri fíluppsending: %s

en: May
fo: mai

[ctx: May abbreviation]
en: May
fo: Mai

en: Media
fo: Miðlar

en: Media File
fo: Miðlafíla

en: Media Library
fo: Miðlasavn

en: Media Settings
fo: Miðlasetingar

en: Media file moved to the Trash.
fo: Miðil koyrdur í skrell.

en: Media file permanently deleted.
fo: Miðil strikaður permanent.

en: Media file restored from the Trash.
fo: Miðil endurskaptur úr skrell.

en: Media library
fo: Miðlasavn

en: Medium
fo: Miðal

en: Medium size
fo: Miðalstødd

en: Medium-Large size image height
fo: Hædd á meðalstórari mynd

en: Medium-Large size image width
fo: Breidd á meðalstórari mynd

en: Membership
fo: Limaskapur

en: Menu Item
fo: Valmyndarliður

en: Menu Management
fo: Menu stýring

en: Menu Settings
fo: Menu stillingar

en: Menu locations updated.
fo: Menu pláss dagført

en: Menu order
fo: Valmyndarað

en: Menus
fo: Valmyndir

en: Merge table cells
fo: Flætta talvupuntar

en: Mexico
fo: Meksiko

en: Microformats
fo: Mikrosnið

en: Middle
fo: Miðja

en: Minute
fo: Minuttur

en: Missed schedule
fo: Rakti ikki ætlan

en: Missing Attachment
fo: Viðfesti væntar

en: Missing a temporary folder.
fo: Her væntar ein fyribils fíluskrá.

en: Missing email address.
fo: Væntandi teldupostadressa.

en: Moderate Comment
fo: Met um viðmerking

en: Mon
fo: mán

en: Monday
fo: mánadagur

en: MonsterID (Generated)
fo: MonsterID (Framleidd)

en: Month
fo: Mánaður

en: Month and name
fo: Mánaður og navn

en: More
fo: Meira

en: More information about %s
fo: Nærri upplýsing um %s

en: Morocco
fo: Marokko

en: Moscow
fo: Moskva

en: Movable Type and TypePad
fo: Movable Type og TypePad

en: Move
fo: Flyt

en: Move down
fo: Flyt niður

en: Move down one
fo: Flyt eitt niður

en: Move this comment to the Trash
fo: Koyr hesa viðmerking í skrell

en: Move to Trash
fo: Flyt til skrell

en: Move to the top
fo: Flyt til toppin

en: Move under %s
fo: Flyt undir %s

en: Move up
fo: Flyt upp

en: Move up one
fo: Flyt eitt upp

en: Multisite support is not enabled.
fo: Fleirsíða support er ikki aktiverað

en: Mute
fo: Doyv

en: My Site
fo: Mínar heimasíður

en: My Sites
fo: Mínar heimasíður

en: MySQL version
fo: MySQL útgáva

en: Myanmar
fo: Burmiskt

en: Mystery Person
fo: Duldur persónur

en: Name
fo: Navn

en: Name (required)
fo: Navn (krevst)

en: Name:
fo: Navn:

en: Navigation Menu
fo: Navigatiónsvalmynd

en: Navigation Menu Item
fo: Navigatión Vælmynd Liður

en: Navigation Menu Items
fo: Navigatión Vælmynd Liðir

en: Navigation Menus
fo: Navigatión vælmyndir

en: Netherlands
fo: Holland

en: Network functions are disabled.
fo: Netfunkur eru óvirkjaðar.

en: Never
fo: Ongantíð

en: New %1$s Site: %2$s
fo: Nýggjur %1$s Heimasíða: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
fo: Nýggjur %1$s Brúkari: %2$s

en: New Category Name
fo: Nýtt navn til bólk

en: New Link Category Name
fo: Nýtt navn til leinkisbólk

en: New Page
fo: Stovna síðu

en: New Password
fo: Nýtt loyniorð

en: New Post
fo: Stovna post

en: New South Wales
fo: Ný Suður Vales

en: New User Default Role
fo: Standard leiklutur hjá nýggjum brúkara

en: New User Registration: %s
fo: Tilmelding av nýggjum brúkara: %s

en: New WordPress Site
fo: Býggja WordPress heimasíðu

en: New Zealand
fo: Ný Sæland

en: New category name
fo: Nýtt navn á bólki

en: New coupon
fo: Nýtt gávukort

en: New document
fo: Nýtt skjal

en: New password
fo: Nýtt loyniorð

en: New password (leave blank to leave unchanged)
fo: Nýtt loyniorð (lat verða blankt, um tað ikki skal broytast)

en: New passwords do not match.
fo: Nýggju loyniorðini eru ikki eins.

en: New pingback on your post "%s"
fo: Nýtt pingback til postin hjá tær "%s"

en: New product
fo: Nýggj vøra

en: New tag name
fo: Nýtt navn á tag

en: New user created.
fo: Nýggjur brúkari stovnaður.

en: New version available.
fo: Nýggj útgáva tøk

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
fo: Nýggj útgáva tøk. <button class="button-link" type="button">Dagfør nú</button>

en: Newer Comments &raquo;
fo: Nýggjari viðmerkingar &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fo: Nýggjari viðmerkingar <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer Entries &raquo;
fo: Yngri íköst &raquo;

en: Newer comments
fo: Nýggjari viðmerkingar

en: Newer posts
fo: N&yacute;ggjari greinar

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fo: Nýggjari postar <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
fo: Næsta

en: Next &gt;
fo: Næsta &gt;

en: Next &raquo;
fo: Næsta &raquo;

en: Next &rarr;
fo: Fram &rarr;

en: Next (arrow right)
fo: Næsta (Pílur høgru)

en: Next Page
fo: Næsta síða

en: Next Page &raquo;
fo: Næsta síða &raquo;

en: Next Post
fo: Næsti postur

en: Next page
fo: Næsta síða

en: Nicaragua
fo: Nikaragua

en: Nickname
fo: Kallinavn

en: No
fo: Nei

en: No Comments
fo: Ongar viðmerkingar

en: No audio selected
fo: Einki ljóð valgt

en: No categories
fo: Eingir bólkar

en: No categories found
fo: Eingin flokkur funnin

en: No categories found.
fo: Eingir bólkar funnir.

en: No color
fo: Eingin litur

en: No comments
fo: Ongar viðmerkingar

en: No comments found.
fo: Ongar viðmerkingar funnar.

en: No coupons found
fo: Einki gávukort funnið

en: No coupons found in trash
fo: Einki gávukort funnið í skrellinum

en: No downloads available yet.
fo: Eingi downloads eru tøk.

en: No file selected
fo: Eingin fíla valgd

en: No file was uploaded.
fo: Eingin fíla varð send upp.

en: No image selected
fo: Eingin mynd valgd

en: No importers are available.
fo: Eingir innlesarar eru tøkir.

en: No items found.
fo: Einki var funnið.

en: No links found.
fo: Eingi leinki funnin.

en: No logo selected
fo: Einki búmerki valt

en: No media files found.
fo: Ongar miðlafílur funnar.

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
fo: Ongar valmyndir eru stovnaðar enn. <a href="%s">Stovna nakrar</a>.

en: No pages found in Trash.
fo: Ongar síður funnar í skrellinum

en: No pages found.
fo: Ongar síður funnar

en: No plugins found.
fo: Eingi plugin funnin.

en: No posts found.
fo: Eingir postar funnir.

en: No products found
fo: Ongar vørur funnar

en: No products found in trash
fo: Ongar vørur funnar í ruskspannini

en: No products found.
fo: Ongar vørur funnar

en: No products in the cart.
fo: Ongar vørur í keypskurvini.

en: No products were found matching your selection.
fo: Ongar vørur vóru funnar, sum samsvara við títt val.

en: No results found
fo: Eingi úrslit funnin.

en: No results found.
fo: Eingi úrslit funnin.

en: No tags
fo: Eingi frámerki

en: No tags found
fo: Einki tags funnið

en: No thanks, do not remind me again
fo: Nei takk, ikki min meg á aftur

en: No video selected
fo: Eingin video vald

en: None
fo: Eingin

en: North Korea
fo: Norður Korea

en: Norway
fo: Norra

en: Norwegian
fo: Norskt

en: Not Found
fo: Ikki funnið

en: Not Sticky
fo: Ikki fest

en: Not that bad
fo: Ikki so galið

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
fo: Viðmerking frá {site_title} til bílegging tann {order_date}

en: Note:
fo: Viðmerking:

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
fo: Viðmerking: Hvørgin av hesum møguleikunum forðar atgongd til tína síðu &mdash; tað er upp til einstakar leitimaskinur at virða tína umbøn.

en: Notes
fo: Viðmerkingar

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
fo: Viðmerking til tína bílegging. T.d. serlig ynski til levering.

en: Nothing to save, the image has not changed.
fo: Einki at goyma, myndin er ikki broytt.

en: Notice:
fo: Gev gætur:

en: Notify me of new posts via email.
fo: Send mær teldubræv, tá ið nýggjar greinar eru.

en: November
fo: november

en: Number of Themes found: %d
fo: Antal av tema funnið: %d

en: Number of comments to show:
fo: Tal av viðmerkingum at vísa.

en: Number of decimals
fo: Nummar af desimalum

en: Number of items per page:
fo: Tal av lutum á hvørji síðu:

en: Number of orders
fo: Mongd av bíleggingum

en: Number of posts to show:
fo: Tal av postum at vísa:

en: Numeric
fo: Numeriskt

en: October
fo: oktober

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
fo: Okt

en: Older comments
fo: Eldri viðmerkingar

en: Older posts
fo: Eldri greinar

en: On backorder
fo: Á restlagur

en: Once Daily
fo: Eina ferð um dagin

en: Once Hourly
fo: Eina ferð um tíman

en: One Column
fo: Ein teigur

en: One of the plugins is invalid.
fo: Eitt av plugin'unum er ógildugt.

en: One response to %s
fo: Eitt svar til %s

en: Only %s left in stock
fo: Einans %s eftir á goymslu

en: Optional
fo: Valtøkt

en: Options saved.
fo: Setingar goymdar.

en: Or link to existing content
fo: Ella leinkja til tøkt tilfar

en: Orange
fo: Appelsingult

en: Order
fo: Raða

en: Order #%s
fo: Bílegging #%s

en: Order ID.
fo: Bílegginar nr.

en: Order details
fo: Upplýsingar um bílegging

en: Order images by:
fo: Raða myndir eftir:

en: Order is invalid
fo: Bílegging er ógildig

en: Order key.
fo: Bíleggingar lýkil

en: Order notes
fo: Viðmerkingar til bíleggingina

en: Order number.
fo: Bíleggingarnummar.

en: Order number:
fo: Bíleggingarnummar:

en: Order received
fo: Bílegging móttikin

[ctx: Order status]
en: Cancelled
fo: Ógildað

[ctx: Order status]
en: Completed
fo: Liðug

[ctx: Order status]
en: Failed
fo: Miseydnað

[ctx: Order status]
en: On hold
fo: Í bíðistøðu

[ctx: Order status]
en: Pending payment
fo: Bíðar eftir gjalding

[ctx: Order status]
en: Processing
fo: Í gongd

[ctx: Order status]
en: Refunded
fo: Endurgoldin

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
fo: Ordra status broytt frá %1$s til %2$s.

en: Order status set to %s.
fo: Ordra status set til %s.

en: Order:
fo: Raða:

en: Orders
fo: Bíleggingar

en: Orders (page %d)
fo: Bíleggingar (síða %d)

en: Orders list
fo: Bíleggingarlisti

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
fo: Skipa uppsendingar í mánaðar- og árs-uppkallaðar fíluskráir

[ctx: Original Size]
en: Original
fo: Uppruna

en: Original dimensions %s
fo: Upprunastødd %s

en: Original: %s
fo: Upprunaligt: %s

en: Other WordPress News
fo: Onnur WordPress tíðindi

en: Other comment settings
fo: Aðrar viðmerkingasetingar

en: Other user roles have been changed.
fo: Aðrir brúkaraleiklutir eru broyttir.

en: Other users have been deleted.
fo: Aðrir brúkarar eru strikaðir.

en: Our bank details
fo: Bankaupplýsingar okkara

en: Out of stock
fo: Ikki á goymslu

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
fo: PG &#8212; Møguliga stoytandi, vanliga til aldursbólkar 13 ár og eldri

en: PHP version
fo: PHP útgáva

en: Page
fo: Síða

en: Page %s
fo: Síða %s

en: Page ID
fo: Sìðu ID

en: Page IDs, separated by commas.
fo: Síðu-ID, sundurskild við komma.

en: Page not found
fo: Síða ikki funnin

en: Page order
fo: Síðuraðfylgja

en: Page restored to revision from %s.
fo: Síða endurstovnað sum útgáva frá %s

en: Page saved.
fo: Síða goymd.

[ctx: Page setting]
en: Cart
fo: Keypskurv

[ctx: Page slug]
en: cart
fo: keypskurv

en: Page title
fo: Síðuyvirskrift

[ctx: Page title]
en: Cart
fo: Keypskurv

en: Page updated.
fo: Síða dagførd

en: Pages
fo: Síður

en: Pages:
fo: Síður:

en: Paragraph
fo: Reglubrot

en: Parent
fo: Foreldur

en: Parent Category
fo: Omanfyri liggjandi bólkur

en: Parent Category:
fo: Omanfyri liggjandi bólkur:

en: Parent category
fo: Foreldra flokkur

en: Parent category:
fo: Foreldra flokkur:

en: Parent theme author URL
fo: Leinkja til foreldra tema útgevara

en: Parent theme name
fo: Foreldra tema navn

en: Parent theme version
fo: Foreldra tema útgáva

en: Paris
fo: París

en: Password
fo: Loyniorð

en: Password change
fo: Broyt loyniorð

en: Password protected
fo: Vart við loyniorði

en: Password reset email has been sent.
fo: Ein teldupostur er sendur við vegleiðing, at nullstilla títt loyniorð.

en: Password reset is not allowed for this user
fo: Hesin brúkari hevur ikki loyvi at tómstilla loyniorð

en: Password:
fo: Loyniorð:

en: Passwords cannot be empty.
fo: Loyniorð kann ikki vera tómt

en: Paste
fo: Set inn

en: Paste URL or type to search
fo: Set inn leinki ella skriva til at leita

en: Paste table row after
fo: Set inn talvurekkju aftaná

en: Paste table row before
fo: Set in talvurekkju áðrenn

en: Path
fo: Leið

en: Payment method:
fo: Gjaldsháttur:

en: Payment methods
fo: Gjaldshættir

en: Pending
fo: Bíðar

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
fo[0]: Bíðar <span class="count">(%s)</span>
fo[1]: Bíða <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
fo: Bíðar eftir góðkenning

en: Perfect
fo: Sera gott

en: Permalink Settings
fo: Permaleinkis setingar

en: Permalink to %s
fo: Permaleinki til %s

en: Permalink:
fo: Permaleinki:

en: Permalinks
fo: Permaleinki

en: Permanently delete comment
fo: Strika viðmerking permanent

en: Permissions
fo: Loyvir

en: Persian
fo: Persiskt

en: Personal Options
fo: Persónligar setingar

en: Phone
fo: Telefon

en: Phone number.
fo: Telefonnummar.

en: Photoblogging
fo: Fotobloggan

en: Pingback excerpt:
fo: Pingback úrdráttur:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
fo: Pingback frá %1$s to %2$s skrásett. Lat alnetið tosa! :-)

en: Pings
fo: Ping

en: Pink
fo: Ljósareytt

en: Place order
fo: Keyp

en: Please enter a coupon code.
fo: Skriva gávukort nummar.

en: Please enter a valid menu name.
fo: Vinarliga skriva eitt ordiligt menu navn

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
fo: Vinarliga skriva eitt gyldugt postnummar.

en: Please enter an account password.
fo: Vinarliga skriva eitt loyniorð til kontoina.

en: Please enter an address to continue.
fo: Vinarliga skriva ein bústað, fyri at halda fram.

en: Please enter your current password.
fo: Vinarliga skriva títt núverandi loyniorð.

en: Please log in again.
fo: Vinarliga rita inn umaftur.

en: Please provide a custom field value.
fo: Vinarliga áset virði á sergjørdari rein

en: Please provide a valid email address.
fo: Vinarliga skriva ein gildugan teldupostbústað.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
fo: Vinarliga les og góðtak treytirnar fyri, at fremja tína bílegging.

en: Please select a country / region
fo: Vinarliga vel eitt land / øki

en: Please select a file
fo: Vinarliga vel eina fílu

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
fo: Vinarliga vel valmøguleikar fyri vøruna, áðrenn tú leggur hana í keypskurvina.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
fo: Vinarliga send ein kekk til handilin (Navn, gøta, bý/bygd og postnummar hjá handli)

en: Please try again.
fo: Vinarliga royn umaftur.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
fo: Vinarliga royn at uppsenda hesa fílu við %1$skaga uppsendara%2$s

en: Plugin
fo: Ískoyti

en: Plugin file does not exist.
fo: Plugin fíla finst ikki.

en: Plugin updated successfully.
fo: Plugin dagføring fullfíggja.

en: Plugins
fo: Plugin

en: Polish
fo: Polskt

en: Popular Tags
fo: Nógv brúkt frámerki

en: Popular tags
fo: Væl dámd tags

en: Port
fo: Portur

en: Portuguese
fo: Portugiskiskt

en: Position
fo: Plasering

en: Post Comment
fo: Posta viðmerking

en: Post Formats
fo: Postasnið

en: Post name
fo: Navn á posti

en: Post navigation
fo: Post navigatión

en: Post published.
fo: Postur givin út.

en: Post restored to revision from %s.
fo: Postur endurstovnaður sum útgáva frá %s

en: Post saved.
fo: Postur goymdur.

en: Post updated.
fo: Postur dagførdur.

en: Post via email
fo: Posta via teldupost

en: Postal code.
fo: Post nr.

en: Postcode
fo: Postnummar

en: Postcode / ZIP
fo: Postnummar

en: Postcode / ZIP.
fo: Postnummar

en: Poster
fo: Høvundur

en: Posts
fo: Postar

en: Posts by %s
fo: Postar skrivaðir av høvunda %s

en: Posts list
fo: Listi yvir greinar

en: Posts navigation
fo: Posta navigatión

en: Posts page: %s
fo: Post-síða: %s

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
fo: Hendan heimasíða verður rikin við WordPress; ein framkomin, semantisk útgávuskipan.

en: Press This
fo: Posta hetta

en: Preview
fo: Undansýn

en: Preview %s
fo: Undansýn %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
fo: Undansýn &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
fo: Undansýn broytingar

en: Preview post
fo: Sí post

en: Previous (arrow left)
fo: Undanfarin (pílur til vinstru)

en: Previous Page
fo: Fyrra síða

en: Previous Post
fo: Fyrri postur

en: Previous page
fo: Fyrra síða

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
fo: Fyrr broytt avrit av myndini verða ikki strikað.

en: Price
fo: Prísur

en: Price:
fo: Prísur

en: Primary Navigation
fo: Fyrsta navigatión

en: Print
fo: Prenta

en: Privacy
fo: Privatlív

en: Privacy Settings
fo: Privatlívs setingar

en: Private
fo: Privatur

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
fo[0]: Privat <span class="count">(%s)</span>
fo[1]: Privat <span class="count">(%s)</span>

en: Private key
fo: Privatur lykil:

en: Private: %s
fo: Privat: %s

en: Privately Published
fo: Útgivnir sum privatir

en: Proceed
fo: Halt áfram

en: Proceed to checkout
fo: Víðari til kassan

en: Product
fo: Vøra

en: Product ID.
fo: Vøru-ID

en: Product SKU.
fo: Vørunummar

en: Product data
fo: Upplýsingar um vøru

en: Product description.
fo: Vørulýsing.

en: Product dimensions.
fo: Vøru stødd

en: Product length (%s).
fo: Vøru longd (%s).

en: Product name
fo: Vøruheiti

en: Product name.
fo: Vørunavn.

en: Product regular price.
fo: Vanligur prísur á vøru.

en: Product sale price.
fo: Søluprísur á vøru.

en: Product short description.
fo: Stutt vørulýsing.

en: Product type.
fo: Vøruslag.

en: Product weight (%s).
fo: Vøru vekt (%s).

en: Product width (%s).
fo: Vøru breidd (%s).

en: Products
fo: Vørur

en: Professional
fo: arbeiði

en: Profile
fo: Vangamynd

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
fo: Vardar viðmerkingar: Vinarliga skriva loyniorðið hjá tær til at kunna síggja viðmerkingar.

en: Protected: %s
fo: Vart: %s

en: Public
fo: Alment

en: Public, Sticky
fo: Alment, fest

en: Publish
fo: Gev út

en: Publish <b>immediately</b>
fo: Gev út <b>beinan veg</b>

en: Published
fo: Útgivnir

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
fo[0]: Útgivið <span class="count">(%s)</span>
fo[1]: Útgivið <span class="count">(%s)</span>

en: Purple
fo: Lillafarvað

en: Qostanay
fo: Kostanay

en: Quantity
fo: Nøgd

en: Quick Edit
fo: Skjót broyting

en: Quick&nbsp;Edit
fo: Broyt skjótt

en: Quote
fo: Endurgeving

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
fo: R &#8212; Ætlað til vaksnar persónar yvir 17 ár

en: REST API enabled?
fo: REST API seta í gongd ?

en: RSS Address
fo: RSS adressa

en: RSS Error:
fo: RSS feilur

en: Random
fo: Tilvildarlig

en: Random Order
fo: Tilvildarlig rað

en: Randomize uploaded headers
fo: Blanda uppsend høvd

en: Randomizing uploaded headers
fo: Blandar uppsend høvd

en: Rated %s out of 5
fo: Meting %s út av 5

en: Rating
fo: Virðismeting

en: Re-enter new password
fo: Endurskriva nýtt loyniorð

en: Read
fo: Les

en: Read More
fo: Les meira

en: Read More...
fo: Les meira...

en: Read more
fo: Les meira

en: Read more of this post
fo: Les meira av hesi grein

en: Read more&hellip;
fo: Les meira&hellip;

en: Read more...
fo: Les meira...

en: Read/Write
fo: Les/Skriva

en: Reading
fo: Lesing

en: Reading Settings
fo: Lesi setingar

en: Recalculate
fo: Rokna umaftur

en: Recent Comments
fo: Nýggjastu viðmerkingar

en: Recent Posts
fo: Nýligir postar

en: Recent posts
fo: Nýggir postar

en: Red
fo: Reytt

en: Redo
fo: Ger umaftur

en: Refund #%1$s - %2$s
fo: Endurrinda #%1$s - %2$s

en: Refund %1$s via %2$s
fo: Endurrinda %1$s við %2$s

en: Refund %s manually
fo: Endurrinda %s manuelt

en: Register
fo: Skráset

en: Regular price
fo: Vanligur prísur

en: Regular price (%s)
fo: Prísur (%s)

en: Related products
fo: Líknandi vørur

en: Relationship
fo: Skyldskapur

en: Released: %d.
fo: Útgivið: %d.

en: Remember Me
fo: Minst til mín

en: Remember me
fo: Minst til mín

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
fo: Minst til at klikka Update Profile knappin tá ið tú er liðug/ur.

en: Remove
fo: Strika

en: Remove %s from cart
fo: Strika %s úr kurv

en: Remove Image
fo: Strikað mynd

en: Remove Users from Site
fo: Strika brúkarar frá síðu

en: Remove featured image
fo: Strika eyðkennismynd

en: Remove item
fo: Strika vøru

en: Remove link
fo: Tak burtur leinki

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
fo: At strika %1$s við hond fer at viðføra PHP ávaringar. Nýt í staðin %2$s filtrið.

en: Repeat
fo: Endurtak

en: Repeat New Password
fo: Endurtak nýtt loyniorð

en: Repeat Password
fo: Endurtak loyniorð

en: Reply
fo: Svara

en: Reply to Comment
fo: Svara viðmerking

en: Reply to this comment
fo: Svara hesi viðmerking

en: Reset Password
fo: Nulla loyniorð

en: Reset password
fo: Nullstilla loyniorð

en: Restore Original Image
fo: Endurskapa upprunamynd

en: Restore This Autosave
fo: Endurskapa hesa sjálvgoyming

en: Restore image
fo: Endurskapa mynd

en: Restore original image
fo: Endurskapa upprunamynd

en: Restore the backup
fo: Endurskáa

en: Return to shop
fo: Aftur til handilin

en: Returning customer?
fo: Afturvendandi kundi?

en: Reverse order
fo: Umvend raðing

en: Revision
fo: Útgáva

en: Revision by %s
fo: Eftirkanning by %s

en: Revisions
fo: Útgávur

en: Revisions: %s
fo: Eftirkanning: %s

en: Revoke
fo: Ógilda

en: Revoke API key
fo: Ógilda API lýkil

en: Reykjavik
fo: Reykjavík

en: Right
fo: Høgrastilla

en: Right Now
fo: Júst nú

en: Right Sidebar
fo: Síðubjálka til høgru

en: Romanian
fo: Rumenskt

en: Rome
fo: Rom

en: Route must be specified.
fo: Leið má tilskilast.

en: Row
fo: Rekkja

en: Russia
fo: Russland

en: Russian
fo: Russiskt

en: SKU
fo: Vørunummar

en: SKU:
fo: Vørunummar:

en: SSL forced?
fo: SSL tvinga?

en: Sale
fo: Útsøla

en: Sale price
fo: Útsøluprísur

en: Sale price (%s)
fo: Tilboðs prísur (%s)

en: Sale!
fo: Útsøla!

en: Sample Page
fo: Royndarsíða

en: Santa Cruz
fo: anta Crus

en: Sat
fo: ley

en: Saturday
fo: leygardagur

[ctx: Saturday initial]
en: S
fo: L

en: Save
fo: Goym

en: Save %s
fo: Spar %s

en: Save Changes
fo: Goym broytingar

en: Save Draft
fo: Goym kladdu

en: Save Menu
fo: Goym valmynd

en: Save Password
fo: Goym loyniorð

en: Save Widget
fo: Goym widget

en: Save address
fo: Goym bústað

en: Save all changes
fo: Goym allar broytingar

en: Save as Pending
fo: Goym sum Bíðar

en: Save changes
fo: Goym broytingar

en: Save changes before changing page?
fo: Goym broytingar áðrenn tú fert frá síðuni?

en: Saved.
fo: Goymt.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
fo: Goymsla er óvirkjað. %s broytir í løtuni hesa síðu.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
fo: Goymsla er óvirkjað. %s broytir í løtuni hendan postin.

en: Saving...
fo: Goymir...

en: Scale
fo: Skala

en: Scale Image
fo: Minka mynd

en: Schedule
fo: Ætlan

en: Scheduled
fo: Ætlað

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
fo[0]: Ætlað <span class="count">(%s)</span>
fo[1]: Ætlað <span class="count">(%s)</span>

en: Screen Options
fo: Skíggjasetingar

en: Search
fo: Leita

en: Search Categories
fo: Leita í bólkum

en: Search Comments
fo: Leita í viðmerkingum

en: Search Link Categories
fo: Leita í leinkisbólkum

en: Search Links
fo: Leita eftir leinki

en: Search Media
fo: Leita í miðlum

en: Search Media:
fo: Leita í miðlum

en: Search Pages
fo: Leita í síðum

en: Search Posts
fo: Leita eftir postum

en: Search Results
fo: Leitiúrslit

en: Search Results %1$s %2$s
fo: Leitiúrslit %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
fo: Leitiúrslit viðvíkjandi &#8220;%s&#8221;

en: Search Sites
fo: Leita eftir heimasíðum

en: Search Tags
fo: Leita eftir frámerki

en: Search Users
fo: Leita eftir brúkarum

en: Search categories
fo: Leita eftir flokki

en: Search coupons
fo: Leita eftir gávukortið

en: Search for:
fo: Leita eftir:

en: Search key
fo: Leita eftir lýkil

en: Search media
fo: Leita í miðlum

en: Search plugins
fo: Leita eftir plugin

en: Search products
fo: Leita eftir vørum

en: Search products&hellip;
fo: Leita eftir vørum&hellip;

en: Search tags
fo: Leita eftir tags

[ctx: Search widget]
en: Search
fo: Leita

en: Search...
fo: Leita...

en: Seasonal
fo: Árstíð

en: Security error.
fo: Trygdarbrek.

en: Security.
fo: Trygd.

en: Select
fo: Vel

en: Select %s
fo: Vel %s

en: Select All
fo: Vel øll

en: Select Category
fo: Vel bólk

en: Select Image
fo: Vel mynd

en: Select Link Category:
fo: Vel leinkisbólk:

en: Select Month
fo: Vel mánaða

en: Select a Menu
fo: Vel menu

en: Select a city
fo: Vel ein bý

en: Select a country / region&hellip;
fo: Vel eitt land / øki&hellip;

en: Select all
fo: Vel alt

en: Select an option&hellip;
fo: Vel ein valmøguleika&hellip;

en: Select audio
fo: Vel ljóð

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
fo: Vel bæði síðubjálkan til hesa widget, og plasering hjá hesum widget í síðubjálkanum.

en: Select comment
fo: Vel viðmerking

en: Select file
fo: Vel fílu

en: Select image
fo: Vel mynd

en: Select logo
fo: Vel búmerki

en: Select options
fo: Vel valmøguleika

en: Select video
fo: Vel Video

en: Selection:
fo: Val:

en: Send Trackbacks
fo: Send trackback

en: Send the new user an email about their account
fo: Send nýggja brúkaranum ein teldupost, við upplýsingum um hansara/hennara konto.

en: Send trackbacks to:
fo: Send trackback til:

en: Separate multiple URLs with spaces
fo: Sundurskil leinki (URL) við gloppum

en: Separate tags with commas
fo: Sundurskil frámerki við komma.

en: September
fo: september

en: Serbian
fo: Serbiskt

en: Server info
fo: Servara info

en: Settings
fo: Setingar

en: Settings.
fo: Setingar

en: Share
fo: Deil

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
fo: Být út eitt sindur av ævisøguligari kunning til at koyra í vangamyndina hjá tær. Hetta kann vísast alment.

en: Share this:
fo: Deil hetta:

en: Shift + Alt + letter:
fo: Shift + Alt + bókstav:

en: Ship to a different address?
fo: Send til ein annan bústað?

en: Shipping | Shipping %d
fo[0]: Frakt

en: Shipping address
fo: Leveringsbústaður

en: Shipping address.
fo: Leveringsbústaður.

en: Shipping costs updated.
fo: Gjald fyri frakt dagført.

en: Shipping method
fo: Fraktháttur

en: Shipping method enabled status.
fo: Frakt mannagond enabled status.

en: Shipping method settings.
fo: Frakt mannagongd stillingar.

en: Shipping method sort order.
fo: Frakt mannagand sorterings order

en: Shipping only
fo: Frakt einans

en: Shipping options will be updated during checkout.
fo: Fraktmøguleikar verða dagførdir við kassan.

en: Shipping to %s
fo: Frakt til %s

en: Shipping to %s.
fo: Frakt til %s.

en: Shipping zone name.
fo: Frakt økis navn.

en: Shipping:
fo: Frakt:

en: Shop
fo: Handil

en: Show
fo: Vís

en: Show Avatars
fo: Vís avatarar

en: Show Link Description
fo: Vís leinkislýsing

en: Show Link Image
fo: Vís leinkismynd

en: Show Link Name
fo: Vís leinkisnavn

en: Show Link Rating
fo: Vís leinkismeting

en: Show comments
fo: Vís viðmerkingar

en: Show hierarchy
fo: Vís stigskipan

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
fo: Miðlar

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
fo: Síður

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
fo: Postar

en: Show more comments
fo: Vís fleiri viðmerkingar

en: Show post counts
fo: Vís teljing av postum

en: Showing all %d result | Showing all %d results
fo[0]: Vísur øll %d úrslit
fo[1]: Vísur øll %d úrslit

en: Showing the single result
fo: Vísir tað einasta, sum var funnið

en: Shows if the product can be bought.
fo: Vísir um vøran kann keypst.

en: Shows if the product is on sale.
fo: Vísir um vøran er á útsølu.

en: Sidebar
fo: Síðubjálki

en: Sidebar %d
fo: Síðubjálki %d

en: Silver
fo: Silvur

en: Site %d
fo: Síðu %d

en: Site Address
fo: Heimasíðuadressa

en: Site Admin
fo: Síðuumsiting

en: Site Icon
fo: Heimasíðu ikon

en: Site Language
fo: Mál á heimasíðu

en: Site Name: %s
fo: Navn á heimasíðu: %s

en: Site Title
fo: Síðu yvirskrift

en: Site URL
fo: Heimasíðuleinki (URL)

en: Site URL.
fo: Heimasíðu leinkja

en: Site Upload Space Quota
fo: Heimasíðu upload kvotu nógd

en: Site does not exist.
fo: Síða finnist ikki.

en: Site icon
fo: Heimasíðu ikon

en: Sites
fo: Heimasíður

en: Size
fo: Stødd

en: Size in megabytes
fo: Stødd í megabytes

en: Skip Confirmation Email
fo: Leyp teldupost váttan um

en: Skip to content
fo: Leyp til innihald

en: Slovak
fo: Slovakiskt

en: Slovakia
fo: Slovakien

en: Slovenian
fo: Slovenskt

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
fo: Tak tað róligt, cowboyt. Eingin orsøk at kanna teldupostin so ofta!

en: Slug
fo: Leinkisendi

en: Software Name
fo: Forritanarnavn

en: Sold individually?
fo: Seld hvør sær?

en: Someone
fo: Onkur

en: Someone has requested a password reset for the following account:
fo: Ein umbøn um, at nullstilla loyniorð, er send til fylgjandi brúkara:

en: Sorry, comments are closed for this item.
fo: Tíverri, stongt er fyri viðmerkingum til hendan liðin.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
fo: Tað tykist, at ongin gjaldsháttur er tøkur fyri títt øki. Vinarliga set teg í samband við okkum um tær tørvar hjálp ella um tú ynskir, at gera eina aðra avtalu.

en: Sorry, no such page.
fo: Tíverri, eingin sovorðin postur.

en: Sorry, no such post.
fo: Tíverri, ein sovorðin postur finst ikki.

en: Sorry, that email address is not allowed!
fo: Tíverri, handan teldupostadressan er ikki loyvd!

en: Sorry, that username already exists!
fo: Tíverri, hatta brúkaranavnið finst longu!

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
fo: Vøran er ikki tøk. Vinarliga vel ein annan valmøguleika.

en: Sorry, usernames must have letters too!
fo: Tíverri, brúkaranøvn mugu eisini hava bókstaðir!

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
fo: Tú hevur ikki til atgongd til nágreiningar í hesum posti.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
fo: Tíverri, tær er ikki loyvt at seta inn leinki á hesi síðu.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
fo: Tíverri, tú hevur ikki loyvi til at tilluta uppgivnað orð

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
fo: Tíverri, tær er ikki loyvt at knýta fílur til henda post

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
fo: Tú hevur ikki loyvi at stovna síður við hesum brúkara.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
fo: Tú hevur ikki loyvi at broyta høvundan við hesum brúkara.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
fo: Tíverri, tú hevur ikki loyvi til at stovna eina viðmerking til hendan postin

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
fo: Tíverri, tú hevur ikki loyvi til at stovna hesa viðmerking uttan ein post

en: Sorry, you are not allowed to create users.
fo: Tíverri, tær er ikki loyvt at upprætta brúkarar.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
fo: Tú hevur ikki loyvi at strika hendan postin.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
fo: Tíverri, tú hevur ikki loyvi til at strika hesa viðmerkingina

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
fo: Tú hevur ikki loyvi at strika hendan liðin.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
fo: Tíverri, tær er ikki loyvt at sletta hesa síðu.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
fo: Tíverri, tú hevur ikki loyvi til at rætta viðmerkingar til '%s'.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
fo: Tú hevur ikki loyvi at broyta viðmerkingar til hendan postin.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
fo: Tú hevur ikki loyvi at broyta síður sum hesin brúkari.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
fo: Tú hevur ikki loyvi at broyta postar sum hesin brúkari.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
fo: Tíverri, tú hevur ikki loyvi til at rætta %s sergjørdan teig.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
fo: Tíverri, tú hevur ikki møguleikan at rætta broytingar.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
fo: Tíverri, tú hevur ikki rættindi til at rætta hettar.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
fo: Tíverri, tú hevur ikki loyvi til at hefta postin

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
fo: Tú hevur ikki loyvi at meta um ella broyta hesa viðmerking.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
fo: Tíverri, tú hevur ikki rættindi at flyta hettar í skrellispannina.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
fo: Tíverri, tú hevur ikki loyvi at geva út postar í hesi bloggu.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
fo: Tíverri, tú hevur ikki loyvi at útgeva hendan postin.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
fo: Tíverri, tú hevur ikki loyvi til at lesa viðmerkingar uttan ein post

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
fo: Tíverri, tú hevur ikki loyvi til at lesa viðmerkingar til henda post

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
fo: Tíverri, tú hevur ikki loyvi til at lesa hesa viðmerking

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
fo: Tíverri, tær er ikki loyvt at upprætta brúkarar.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
fo: Tú hevur ikki loyvi at dagføra setingar.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
fo: Tú hevur ikki loyvi at stovna síður við hesum brúkara

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
fo: Tíverri, tú hevur ikki loyvi til at síggja útgávur av hesum postinum

en: Sorry, you may not use that site name.
fo: Tað er tíanverri ikki loyvt at brúkar hatta navnið.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
fo: Tíverri, tú mást rita inn til at kunna svara eini viðmerking.

en: Sort Order:
fo: Raðfylgja:

en: Sort by average rating
fo: Flokka eftir miðalmeting

en: Sort by latest
fo: Flokka eftir: seinast

en: Sort by most recent
fo: Flokka eftir nýggjast

en: Sort by popularity
fo: Flokka eftir væl dámdum

en: Sort by price (asc)
fo: Flokka eftir prísi (hækkandi)

en: Sort by price (desc)
fo: Flokka eftir prísi (lækkandi)

en: Sort by price: high to low
fo: Flokka eftir prísi: høgt til lágt

en: Sort by price: low to high
fo: Flokka eftir prísi: lágt til høgt

en: Sort by:
fo: Raða eftir:

en: Source
fo: Kelda

en: Source:
fo: Kelda

en: South Africa
fo: Suðue Afrika

en: South Australia
fo: Suður Australia

en: South Korea
fo: Suður Korea

en: South Pole
fo: Suðurpólurin

en: South Sudan
fo: Suður Sudan

en: Spain
fo: Spania

en: Spam it: %s
fo: Frámerk sum spam: %s

en: Spanish
fo: Spanskt

en: Specified file failed upload test.
fo: Tilskilaða fílan kundi ikki sendast upp.

en: Standard time begins on: <code>%s</code>.
fo: Standardtíð byrjar: <code>%s</code>.

en: Start date of sale price.
fo: Dagfesting tá útsøluprísur byrjar.

en: Start date:
fo: Start dato:

en: State / County
fo: Státur / Amt

en: State/County
fo: Státur / Amt

en: Status
fo: Støða

en: Status:
fo: Støða:

en: Stick this post to the front page
fo: Fest hendan postin til forsíðuna

en: Sticky
fo: Fest

en: Sticky Post
fo: Læstur postur

en: Stock quantity
fo: Nøgd á goymslu

en: Store uploads in this folder
fo: Goym uppsendingar í hesi fíluskrá

en: Street address
fo: Gøtunavn

en: Strength indicator
fo: Styrkisvísi

en: Strikethrough
fo: Gjøgnumstrika

en: Stylesheet is missing.
fo: Stylesheet væntar.

en: Subject
fo: Evni

en: Submit
fo: Send

en: Submit Reply
fo: Send inn svar

en: Submit for Review
fo: Send inn til góðkenning

en: Submitted on
fo: Sent tann

en: Subscript
fo: Lágskrift

en: Subtotal
fo: Millumúrslit

en: Subtotal:
fo: Millumúrslit:

en: Success!
fo: Succés!

en: Summary
fo: Samandrátt

en: Sun
fo: sun

en: Sunday
fo: sunnudagur

en: Sunset
fo: Sólsetur

en: Superscript
fo: Háskrift

en: Svalbard and Jan Mayen
fo: Svalbard og Jan Mayen

en: Swaziland
fo: Svazilaand

en: Sweden
fo: Svøríki

en: Swedish
fo: Svenskt

en: Switzerland
fo: Sveis

en: Syndication feeds show the most recent
fo: Útgevingarkeldur vísa nýggjastu

en: Table cell properties
fo: Talvupunta eginleikar

en: Table properties
fo: Talvu eginleikar

en: Table row properties
fo: Talvurekkju eginleikar

en: Tag Cloud
fo: Frámerkisskýggj

en: Tag added.
fo: Tag upprætta.

en: Tag deleted.
fo: Tag strikað.

en: Tag not added.
fo: Tag ikki upprætta.

en: Tag not updated.
fo: Tag ikki dagført.

en: Tag updated.
fo: Tag dagført.

en: Tags
fo: Frámerki

en: Tags deleted.
fo: Tags strikað.

en: Tags list
fo: Frámerkislisti

en: Tags:
fo: Frámerki:

en: Tags:
fo: Frámerki:

en: Tan
fo: Brúnt

en: Tax
fo: MVG

[ctx: Tax status]
en: None
fo: Eingin

en: Taxes
fo: Skattur

en: Templates
fo: Skabelónir

en: Term does not exist.
fo: Orð finst ikki

en: Text
fo: Tekstur

en: Text Color
fo: Tekst farva

en: Text color
fo: Tekstlitur

en: Thai
fo: Tailendskt

en: Thank you for your order
fo: Takk fyri tína bílegging

en: Thank you. Your order has been received.
fo: Takk fyri. Vit hava móttikið tína bílegging.

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
fo: Takk fyri tína bílegging. Bíleggingin er í bíðistøðu inntil vit hava móttikið gjaldið á konto okkara.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
fo: Hendan teldupostadressan er longu í nýtslu. Vinarliga leita eftir einum virkjanartelduposti í tínum innbakka. Teldupostadressan verður aftur tøk um nakrar dagar, um tú einki gerst.

en: That user does not exist.
fo: Hasin brúkarin finst ikki.

en: That username is already activated.
fo: Hatta brúkaranavnið er longu virkjað.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
fo: Leinkisendin &#8220;slug&#8221; er URL vinarliga útgávan av navninum. Hann verður vanliga bara skrivaður við smáum bókstavum og inniheldur einans bókstavir, tøl og bindistrikur.

en: The 2010 theme for WordPress is stylish, customizable, simple, and readable -- make it yours with a custom menu, header image, and background. Twenty Ten supports six widgetized areas (two in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes stylesheets for print and the admin Visual Editor, special styles for posts in the "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional one-column page template that removes the sidebar.
fo: 2010 temaið til WordPress er snøgt, tillagiligt, einfalt og lesiligt - ger tað til títt við eini sergjørdari valmynd, mynd í høvdinum og bakgrund. Twenty Ten hevur seks øki til widget (tvey í síðubjálkanum, fýra í síðufótinum) og framtiknar myndir (smámyndir til myndasavnspostar og sergjørdar síðuhøvdsmyndir til postar og síður). Tað umfatar eisini stylesheet til prent og fyrisitara Visual Editor, serlig snið til postar í bólkunum "Asides" og "Myndasavn", og hevur eitt valtøkt, ein-teigað síðutema sum tekur burtur síðubjálkan.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
fo: Adressan á síðuni, tú skrivaði, vísti seg ikki at vera ein verulig URL. Vinarliga skriva eina URL, sum riggar.

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
fo: Leinkið sum tú ásett sær út til at vera ein teldupostadressa, ynskir tú at leggja afturat kravda mailto: forskoyti?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
fo: Leinkið sum tú ásetti sær tú til at vera eitt uttanhýsis leinki, ynskir tú at áseta kravda http:// forskoyti?

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
fo: Broytingarnar sum tú hevur gjørt verða mistar um tú stýrir burtur frá hesa síðu.

en: The comment has already been trashed.
fo: Viðmerking er longu løgd í skrell.

en: The coupon code cannot be empty.
fo: Gávukort kotan kann ikki verða tóm.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
fo: Leikluturin hjá verandi brúkara má hava rættindi av broyta brúkarar.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
fo: Lýsingin er sum standard ikki serliga sjónlig, men summi tema kunnu vísa hana.

en: The email address for the customer.
fo: Teldupostbústaður hjá kundanum.

en: The email could not be sent.
fo: Tað eydnaðist ikki at senda teldupostin.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
fo: Fylgjandi bústaðir verða nýttir, tá bíleggingar verða framdar.

en: The following plugins failed to update:
fo: Dagføringin av fylgjandi ískoytum miseydnaðust

en: The following plugins were successfully updated:
fo: Dagføringin av fylgjandi ískoytum vóru gjøgnumførdar

en: The following themes failed to update:
fo: Dagføringin av fylgjandi temum miseydnaðust

en: The following themes were successfully updated:
fo: Dagføringin av fylgjandi temum vóru gjøgnumførdar

en: The following translations failed to update:
fo: Dagføringin av fylgjandi umsetingum miseydnaðust

en: The following translations were successfully updated:
fo: Dagføringin av fylgjandi umsetingum vóru gjøgnumførdar

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
fo: Luturin sum tú prøvar at flyta í ruskspannina finnist ikki longur.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
fo: Hesin lutur sum tú prøvar at endurbøta frá ruskspannini, finnist ikki longur.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
fo: Lykilin sum tú ásetti er ógildugur. Vinarliga eftirkanna hann.

en: The name is how it appears on your site.
fo: Navnið er soleiðis sum tað sæst á tínari heimasíðu

en: The nickname for the user.
fo: Eyknevni hjá brúkara

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
fo: Upphæddin á bíleggingini er broytt. Vinarliga vátta tína bílegging, við at trýsta á "Keyp"-knøttin niðast á síðuni.

en: The package contains no files.
fo: Pakkin inniheldur ongar fílur.

en: The parent term ID.
fo: Foreldra ord ID

en: The password cannot be a space or all spaces.
fo: Loyniorðið kann ikki innihalda millumrúm ella verða millumrúm einans.

en: The pingback has already been registered.
fo: Hatta pingback er longu skrásett.

en: The plugin does not have a valid header.
fo: Hetta plugin hevur ikki eitt gildugt høvd.

en: The requested theme does not exist.
fo: Ynskta tema finst ikki.

en: The site is already active.
fo: Henda heimasíða er longu virkin

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
fo: Leinkisendi &#8220;%s&#8221; verður longu nýttur av øðrum orði

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
fo: Kelduleinki og mál leinki (URL) kunnu ikki bæði peika til sama tilfeingi.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
fo: Kelduleinkið inniheldur ikki eitt leinki til mál leinkið (URL), so tað kann ikki nýtast sum kelda.

en: The source URL does not exist.
fo: Kelduleinkið finst ikki.

en: The specified target URL does not exist.
fo: Tilskilaða mál leinkið (URL) finst ikki

en: The term cannot be deleted.
fo: Orðið kann ikki strikast

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
fo: Tíðarøkið, tú hevur valt, er ikki rætt. Vinarliga vel eitt virkið tíðarøkið.

en: The title for the taxonomy.
fo: Heitið fyri bólkin

en: The update of %s failed.
fo: Dagføringin av %s miseydnaðist.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
fo: Fílan varð einans partvíst send upp.

en: The user cannot be deleted.
fo: Brúkarin kann ikki strikast.

en: The user is already active.
fo: Brúkarin er longu aktivur.

en: Theme
fo: Tema

en: Theme Location
fo: Tema pláss

en: Theme Options
fo: Temasetingar

en: Theme author URL.
fo: Leinkja til foreldra tema útgevara

en: Theme deleted.
fo: Tema strikað.

en: Theme installed successfully.
fo: Tema lagt inn.

en: Theme name.
fo: Foreldra tema navn

[ctx: Theme starter content]
en: About
fo: Um

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
fo: Um Hesa Síðu

[ctx: Theme starter content]
en: Address
fo: Bústaður

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
fo: Skjalasøvn

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
fo: Blogur

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
fo: Bólkar

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
fo: Kontakt

[ctx: Theme starter content]
en: Email
fo: Tpost

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
fo: Finn okkum

[ctx: Theme starter content]
en: Home
fo: Heim

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
fo: Tímar

[ctx: Theme starter content]
en: News
fo: Tíðindi

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
fo: Leygardag &amp; Sunnudag: 11:00&ndash;15:00

[ctx: Theme starter content]
en: Search
fo: Leita

en: Theme version.
fo: Foreldra tema útgáva

en: Theme.
fo: Tema.

en: Theme: %1$s.
fo: Tema: %1$s.

en: Themes
fo: Tema

en: There are no options for this widget.
fo: Har eru ongar setingar hjá hesum widget.

en: There are no reviews yet.
fo: Eingi ummæli eru tøk enn.

en: There are no valid users selected for deletion.
fo: Eingin gildugur brúkari er valdur at skula strikast.

en: There does not seem to be any new mail.
fo: Har tykist ikki at vera nakar nýggjur teldupostur.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
fo: Har er eingin úrdráttur, tí hetta er ein vardur postur.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
fo: Har var ein samansetingarfeilur. Vinarliga fráboða fyrisitaranum av ambætaranum.

en: These settings may be overridden for individual articles.
fo: Hesar setingar kunnu yvirstýrast av hvørjari grein sær.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
fo: Henda adressa verður nýtt til fyrisitingarendamál, so sum at fráboða um nýggjar brúkarar.

en: This comment is already approved.
fo: Hendan viðmerking er góðtikin.

en: This comment is already in the Trash.
fo: Hendan viðmerking er longu farin í skrell.

en: This comment is already marked as spam.
fo: Henda viðmerking er longu merkt sum spam

en: This comment is currently approved.
fo: Hendan viðmerking er í løtuni góðkend.

en: This comment is currently in the Trash.
fo: Hendan viðmerking er í løtuni í ruskspannini.

en: This comment is currently marked as spam.
fo: Hedan viðmerkingin er í løtuni merkt sum óbiðið

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
fo: Hendan viðmerking er farin í skrell. Vinarliga tak hana úr aftur skrellispannini, um tú vilt broyta hana.

en: This coupon has expired.
fo: Hettar gávukortið er útgingið.

en: This email address is already registered.
fo: Hesin teldupostbústaður er longu skrásettur.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fo: Hesin postur varð givin út í %1$s og frámerktur %2$s. Goym <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permaleinkið</a> sum bókamerki.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fo: Hesin postur var givin út í %1$s. Goym <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permaleinkið</a> sum bókamerki.

en: This file is empty. Please try another.
fo: Fílan er tóm. Vinarliga royn eina aðra.

en: This file is not an image. Please try another.
fo: Hendan fíla er ikki ein mynd. Vinarliga royn eina aðra.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
fo: Hetta er størri enn loyvt er. Vinarliga royn okkurt annað.

en: This is the short link.
fo: Hetta er stuttleinkið.

en: This item has already been deleted.
fo: Hesin lutur er longur strikaður.

en: This password reset request originated from the IP address %s.
fo: Umbønin fyri at nullstilla loyniorðið, er send frá fylgjandi IP-addressu: %s.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
fo: Hesin postur er vardur við loyniorði. Gev upp loyniorðið til at síggja viðmerkingar.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
fo: Vøran er ikki á goymslu í løtuni.

en: This resulted in an error message: %s
fo: Hetta viðførdi eini feilboð: %s

en: This timezone does not observe daylight saving time.
fo: Henda tíðarsona skiftir ikki millum vetrar- og summartíð

en: This timezone is currently in daylight saving time.
fo: Henda tíðarsona er í løtuni sett til summartíð

en: This timezone is currently in standard time.
fo: Hetta tíðarøki brúkar í løtuni vetrartíð.

en: This widget requires JavaScript.
fo: Hetta widget krevur JavaScript.

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
fo: Hetta verður víst tá ið onkur heldur vísan yvir leinkið í bloggulistanum, ella valtøkt undir leinkið.

en: Thousand separator
fo: Tusund hvørviskilja

en: Three Columns
fo: Tríggir teigar

en: Thu
fo: hós

en: Thumbnail
fo: Smámynd

en: Thumbnail Settings
fo: Smámyndasetingar

en: Thumbnail size
fo: Smámyndastødd

en: Thursday
fo: hósdagur

[ctx: Thursday initial]
en: T
fo: H

en: Time
fo: Tíð

en: Time Format
fo: Tíðarsnið

en: Time Zone
fo: Tíðarøki

en: Timezone
fo: Tíðarøki

en: Title
fo: Yvirskrift

en: Title Attribute
fo: Heitiseginleiki

en: Title:
fo: Yvirskrift:

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
fo: Fyri at skifta ímillum eftirkanningar, <strong>tak í dragilin og flyt hann til vinstru ella høgru</strong> ella <strong>brúka aftur ella fram knapparnar</strong>.

en: To reset your password, visit the following address:
fo: Fyri at nullstilla títt loyniorð, vinarliga trýst á leinkjuna niðanfyri:

en: To the top
fo: Til toppin

en: Today
fo: Í dag

en: Toggle fullscreen
fo: Skift til stórmynd

en: Too many redirects.
fo: Ov nógvar víðaritilvísingar.

en: Tools
fo: Tól

en: Top
fo: Toppur

en: Top Left
fo: Ovast til vinstru

en: Top Right
fo: Ovast til høgru

en: Top rated products
fo: Hægst mettu vørur

en: Topic
fo: Evnið

en: Total
fo: Íalt

en: Total of orders placed.
fo: Framdar bíleggingar íalt.

en: Total of refunded orders.
fo: Endurgoldnar bíleggingar íalt.

en: Total:
fo: Íalt:

en: Town / City
fo: Býur / bygd

en: Track %1$s of %2$s.
fo: Spor %1$s av %2$s.

en: Trackback excerpt:
fo: Trackback úrdráttur:

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
fo: Týðarar til føroyskt

en: Trash
fo: Skrell

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
fo[0]: Skrell <span class="count">(%s)</span>
fo[1]: Skrell <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
fo: Koyr í skrell: %s

en: Trashed
fo: koyrt í ruskspannina

en: Try Again
fo: Royn umaftur

en: Try again
fo: Royn aftur

en: Tue
fo: týs

en: Tuesday
fo: týsdagur

en: Turkey
fo: Turkaland

en: Turkish
fo: Turkiskt

en: Twice Daily
fo: Tvær ferðir um dagin

en: Two Columns
fo: Tveir teigar

en: Type
fo: Slag

en: Type your new password again.
fo: Skriva títt nýggja loyniorð umaftur.

en: URL
fo: Leinki (URL)

en: URL of the term.
fo: URL fyri orðið

en: URL of the user.
fo: URL hjá brúkara

en: Ukrainian
fo: Ukrainiskt

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
fo: Er ikki forbindilsi til tína fíluskipan í løtuni. Vinarliga vátta tínar upplýsningar.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
fo: Fekk ikki stovnað fíluskránna %s. Fær ambætarin skrivað í fíluskránna yvir hesari?

en: Unable to create new image.
fo: Fái ikki stovna nýggja mynd.

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
fo: Fann ikki WordPress plugin fíluskrá.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
fo: Kundi ikki fina WordPress tema-fíluskránna

en: Unable to save the image.
fo: Fái ikki goymt myndina.

en: Unapprove
fo: Vraka

en: Unapprove this comment
fo: Vraka hesa viðmerking

en: Unapproved
fo: Ikki góðkendar

en: Uncategorized
fo: Óbólkað

en: Under %s
fo: Undir %s

en: Underline
fo: Undirstrika

en: Undo
fo: Angra

en: Undo?
fo: Angra?

en: Unknown
fo: Ókend

en: Unknown API error.
fo: Ókendur API feilur.

en: Unknown Feed
fo: Ókent RSS

en: Unknown action.
fo: Ókend gerð

en: Unpacking the package&#8230;
fo: Pakkar út pakkan&#8230;

en: Unpublished
fo: Óútgivið

en: Unsubscribe:
fo: Melda fr&aacute;:

en: Untested with your version of WordPress
fo: Er ikki royndarkort við tíni útgávu av WordPress

en: Untitled
fo: Ónevnd

en: Up one
fo: Eitt upp

en: Update
fo: Dagfør

en: Update Category
fo: Dagfør bólk

en: Update Comment
fo: Dagfør viðmerking

en: Update Complete
fo: Dagføring fullfíggja

en: Update Link
fo: Dagfør leinki

en: Update Link Category
fo: Dagfør leinkisbólk

en: Update Plugins
fo: Dagfør Ískoytir

en: Update Profile
fo: Dagfør vangamynd

en: Update Services
fo: Dagføringartænastur

en: Update Tag
fo: Dagfør frámerki

en: Update User
fo: Dagfør brúkara

en: Update WordPress
fo: Dagfør WordPress

en: Update cart
fo: Dagfør keypskurv

en: Update category
fo: Dagfør flokk

en: Update country / region
fo: Dagfør land / øki

en: Update gallery settings
fo: Dagfør seting av myndasavni

en: Update tag
fo: Dagfør tag

en: Update to %s
fo: Dagfør til %s

en: Updated
fo: Dagført

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fo: Dagførir plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
fo: Dagførir tema %1$s (%2$d/%3$d)

en: Upload
fo: Send upp

en: Upload Limit Exceeded
fo: Uppsending farin útum mark

en: Upload New Media
fo: Send upp nýggjan miðil

en: Upload date:
fo: Uppsendingardagur:

en: Upload failed.
fo: Uppsending miseydnaðust

en: Upload file and import
fo: Send upp fílu og les inn

en: Upload files
fo: Uppsend fílar

en: Upload stopped.
fo: Uppsending steðgað.

en: Upload theme
fo: Send upp tema

en: Uploaded on:
fo: Uppsent tann

en: Uploaded to this page
fo: Upploada á hesa síðuna

en: Uploaded to this post
fo: Upploada til hesa síðuna

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
fo: ella

en: Uploading
fo: Upploadi

en: Uploading Files
fo: Uppsendur fílur

en: Uploads
fo: Uppsendingar

en: Use %s instead.
fo: Nýt %s í staðin.

en: Use as featured image
fo: Nýt sum eykennismynd

en: Use https
fo: Brúka https

en: Used: %1$s%% of %2$s
fo: Brúkt: %1$s%% av %2$s

en: User
fo: Brúkari

en: User Dashboard: %s
fo: Brúkaratólbretti: %s

en: User Name
fo: Brúkaranavn

en: User already exists. Password inherited.
fo: Brúkari finst longu. Loyniorð arvað.

en: User has blocked requests through HTTP.
fo: Brúkari hevur stongt fyri umbønum gjøgnum HTTP.

[ctx: User role]
en: Administrator
fo: Fyrisitari

[ctx: User role]
en: Author
fo: Høvundi

[ctx: User role]
en: Contributor
fo: Ískoytari

[ctx: User role]
en: Editor
fo: Ritstjóri

[ctx: User role]
en: Subscriber
fo: Haldari

en: User updated.
fo: Brúkari dagførdur.

en: Username
fo: Brúkaranavn

en: Username is not editable.
fo: Brúkaranavn kann ikki skiftast

en: Username isn't editable.
fo: Brúkaranavn kann ikki skiftast

en: Username or Email Address
fo: Brúkaranavn ella teldupostadressu

en: Username or email
fo: Brúkaranavn ella teldupostur

en: Username or email address
fo: Brúkaranavn ella teldupostbústaður

en: Username.
fo: Brúkaranavn

en: Username/Password incorrect for %s
fo: Brúkaranavn/loyniorð skeivt hjá %s

en: Username:
fo: Brúkaranavn:

en: Username: %s
fo: Brúkaranavn: %s

en: Usernames cannot be changed.
fo: Brúkaranavn kann ikki broytast.

en: Users
fo: Brúkarar

en: Users must be registered and logged in to comment
fo: Brúkarar mugu vera skrásettir og innritaðir til at kunna gera viðmerkingar

en: Value
fo: Virði

en: Value (required)
fo: Virði (kravt)

en: Version
fo: Útgáva

en: Version: %s
fo: Útgáva: %s

en: Vertical space
fo: Loddrætt glopp

en: Very poor
fo: Sera vánaligt

en: Video
fo: Sjónband

en: Video is paused.
fo: Sjónbandið er steðga.

en: Video is playing.
fo: Sjónbandið spælir

en: Vietnamese
fo: Vjetnamesiskt

en: View
fo: Vís

en: View &#8220;%s&#8221;
fo: Vís &#8220;%s&#8221;

en: View All
fo: Vís allar

en: View Category
fo: Vís Bólk

en: View Comment
fo: Vís viðmerking

en: View Page
fo: Vís síðu

en: View Post
fo: Vís post

en: View Posts
fo: Vís greinar

en: View Tag
fo: Vís Merki

en: View Trash
fo: Vís skrell

en: View all
fo: Vís allar

en: View all posts by %s
fo: Vís allar postar hjá brúkara %s

en: View all posts in %s
fo: Sí allar greinar í %s

en: View cart
fo: Vís keypskurv

en: View coupon
fo: Vís gávukort

en: View coupons
fo: Vís gávukort

en: View orders
fo: Vís bíleggingar

en: View other orders &rarr;
fo: Sí other bíleggingar &rarr;

en: View post
fo: Vís post

en: View product
fo: Vís vøru

en: View products
fo: Vís vørur

en: View/Edit
fo: Vís/Rætta

en: Visibility:
fo: Vísing:

en: Visible
fo: Sjónligt

en: Visit
fo: Vitja

en: Visit %s
fo: Vitja %s

en: Visit %s&#8217;s website
fo: Vitja heimasíðuna hjá %s

en: Visit Link
fo: Vitja leinki

en: Visit Site
fo: Vitja heimasíðu

en: Visit site
fo: vitja heimasíðu

en: Visual Editor
fo: Útsjónds editor

en: Wavatar (Generated)
fo: Wavatar (Framleidd)

en: We look forward to fulfilling your order soon.
fo: Vit síggja fram til at avgreiða tína bílegging.

en: Web Address
fo: Heimasíðuadressa

en: Web address
fo: Heimasíðuadressa

en: Website
fo: Heimasíða

en: Wed
fo: mik

en: Wednesday
fo: mikudagur

[ctx: Wednesday initial]
en: W
fo: M

en: Week Starts On
fo: Fyrsti vikudagur

en: Weight
fo: Vekt

en: Weight (%s)
fo: Vekt (%s)

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
fo: Vælkomin til

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
fo: Vælkomin til WordPress. Hettar er tín fyrsti bloggir. Rætta ella sletta hann, góða eydnu víðari!

en: Welcome to {site_title}
fo: Vælkomin til {site_title}

en: Welsh
fo: Walisiskt

en: West Bengal
fo: Vestur Bengal

en: Western Australia
fo: Vestur Australia

en: What do I do now?
fo: Hvat geri eg nú?

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
fo: Tá ið tú trýstir á knappin niðanfyri, skapar WordPress eina XML fílu fyri teg at goyma á tína teldu.

en: White
fo: Hvítt

en: Width
fo: Vídd

en: Width (%s)
fo: Breidd (%s)

en: WooCommerce pages.
fo: WooCommerce síður.

en: WooCommerce version.
fo: WooCommerce útgáva.

en: Word count: %s
fo: Orð teljing: %s

en: WordPress &rsaquo; Error
fo: WordPress &rsaquo; feilur

en: WordPress Blog
fo: WordPress bloggur

en: WordPress Events and News
fo: WordPress tiltøk og tíðindir

en: WordPress language.
fo: WordPress mál.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
fo: WordPress skal sjálvvirkandi rætta skeivt innsett XHTML

en: WordPress version.
fo: WordPress útgáva.

en: Write
fo: Skriva

en: Writing
fo: Skriving

en: Writing Settings
fo: Skrivi setingar

en: X &#8212; Even more mature than above
fo: X &#8212; Enn meira búgvin enn omanfyri

en: XML Error: %1$s at line %2$s
fo: XML-feilur: %1$s á reglu %2$s

en: Year
fo: Ár

en: Yellow
fo: Gult

en: Yemen
fo: Jemen

en: Yes
fo: Ja

en: Yiddish
fo: Jiddiskt

en: You are about to approve the following comment:
fo: Tú ert í ferð við at góðkenna fylgjandi viðmerking:

en: You are about to delete the following comment:
fo: Tú ert í ferð við at strika fylgjandi viðmerking:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
fo: Tú ert í ferð við at strika hetta leinki '%s'
      'Angra' til at steðga, 'OK' til at strika.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
fo: Tú ert í ferð við at strika hetta tema '%s'
      'Avlýs' til at steðga, 'OK' til at strika.

en: You are about to mark the following comment as spam:
fo: Tú er tí ferð við at frámerkja fylgjandi viðmerking sum spam:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
fo: Tú ert í ferð við at koyra fylgjandi viðmerking í skrell:

en: You are attempting to log out of %s
fo: Tú roynir at rita út úr %s

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
fo: Tú leitar í løtuni í arkivunum hjá bólkinum %s.

en: You are now logged out everywhere else.
fo: Tú ert nú ritaður út allastaðni.

en: You are now logged out.
fo: Tú hevur nú ritað út.

en: You are using an insecure browser!
fo: Tú brúkar ein ótryggan kaga!

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
fo: Tú royndi at broyta ein lut ið ikki er til. Møguliga er hann longu strikaður?

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
fo: Tú kanst rita út av øllum tólum, so sum, tíni snildtelefon ella tínum teldli, við at trýsta á Rita út allastaðni knøttin.

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
fo: Tú kanst enn nýta tína heimasíðu, men eitthvørt undirliggjandi heimasíðuøki verður ikki atgongiligt. Um tú veitst at títt DNS er rætt, so síggj burtur frá hesum boðum.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
fo: Tú kanst ikki leggja ein annan “%s” í tína kurv.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
fo: Tú kanst ikki strika eitt plugin meðan tað er virkið á høvuðssíðuni.

en: You cannot delete the current user.
fo: Tú kanst ikki strika verandi brúkara.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
fo: Tú kanst ikki nýta hasa teldupostadressuna til at skráseta teg við. Vit hava trupulleikar við at tey blokera summar av okkara teldupostum. Vinarliga nýt ein annan teldupostveitara.

en: You did not enter a category name.
fo: Tú ásetti einki bólkanavn.

en: You do not have permission to access this page.
fo: Tú hevur ikki rættindi at koma at hesi síðu.

en: You do not have permission to edit this user.
fo: Tú hevur ikki rættindi at broyta hendan brúkara.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
fo: Tú hevur ikki neyðugu rættindini til at síggja hesa síðu.

en: You have %1$s and %2$s.
fo: Tú hevur %1$s og %2$s.

en: You have attempted to queue too many files.
fo: Tú hevur roynt at seta ov nógvar fílur í kø.

en: You have logged in successfully.
fo: Tað eydnaðist at rita inn.

en: You have specified this user for deletion:
fo: Tú hevur valt at sletta hendan brúkara:

en: You may also like&hellip;
fo: Kanska dámar tær eisini hesar&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
fo: Hetta hevur møguliga tín áhuga&hellip;

en: You may only upload 1 file.
fo: Tú kanst einans senda upp 1 fílu.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
fo: Tú mást vera <a href="%s">innritaður</a> til at kunna gera viðmerkingar.

en: You must provide a domain name.
fo: Tú mást áseta eitt heimasíðuøki.

en: You must provide a name for your network of sites.
fo: Tá mást áseta eitt navn til títt net av heimasíðum.

en: You must provide a valid email address.
fo: Tú mást áseta eina gilduga teldupostadressu.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
fo: Tú upprættar eina valmynd, setur hana á eitt stað, og tillutar valmynd-liðir so sum leinkjur síður og bólkar. Um títt tema hevur fleiri valmynd økir, kanst tú upprætta meir enn eina.

en: Your Email
fo: Tín teldupostur

en: Your blogroll
fo: Tín bloggulisti

en: Your browser is out of date!
fo: Tín kagi er foroldaður!

en: Your cart is currently empty!
fo: Tín keypskurv er tóm í løtuni!

en: Your cart is currently empty.
fo: Tín keypskurv er í løtuni tóm.

en: Your chosen password.
fo: Títt sjálvvalt loyniorð

en: Your comment is awaiting moderation.
fo: Tín viðmerking bíðar eftir góðkenning.

en: Your current password is incorrect.
fo: Títt núverandi loyniorð er skeivt.

en: Your latest changes were saved as a revision.
fo: Tínar síðstu dagføringar eru goymdar sum ein endurskoðan.

en: Your order
fo: Tín bílegging

en: Your order was cancelled.
fo: Tín bílegging varð ógildað.

en: Your password has been reset successfully.
fo: Títt loyniorð er nú broytt.

en: Your password has been reset.
fo: Títt loyniorð er nullstillað.

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
fo: Loyniorðið er ov stutt. Skriva vinarliga eitt loyniorð við minst 6 teknum.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
fo: Tínar persónligu upplýsingar verða nýttar í viðgerðini av tínari bílegging, tíni uppliving við vitjanini av hesi heimasíðu og við aðrari nýtslu, sum er upplýst í okkara %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
fo: Tínar persónligu upplýsingar verða nýttar, til at betra um tína uppliving við vitjanini á hesi heimasíðu, til at handfara atgongd til tín brúkara og til aðra nýtslu, sum er upplýst í okkara %s.

en: Your rating
fo: Tín meting

en: Your review
fo: Títt ummæli

en: Your review is awaiting approval
fo: Títt ummæli bíðar eftir góðkenning

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
fo: Tín seta er útgingin. Vinarliga rita inn aftur til at halda áfram.

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
fo[0]: Tít tema kan vísa valmyndir á %s staði.
fo[1]: Tít tema kan vísa valmyndir á %s støðum.

en: Your theme can display menus in one location.
fo: Títt tema kann vísa valmyndir á einum staði.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
fo: Títt tema kann vísa valmyndir á einum staði. Vel hvørja valmynd tú vilt nýta.

en: Your translations are all up to date.
fo: Allar tínar umsetingar eru á linju

en: Zambia
fo: Sambia

en: Zamora
fo: Samora

en: Zimbabwe
fo: Simbabvi

en: Zoom in/out
fo: Suma inn/út

en: Zulu
fo: Sulu

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
fo: [%1$s] Viðmerking: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
fo: [%1$s] Vinarliga met um: "%2$s"

en: [%s] New User Registration
fo: [%s] Nýggj skráseting av brúkara

en: [%s] Password Reset
fo: [%s] Loyniorð tómstillað:

en: [Order #%1$s] (%2$s)
fo: [Bílegging #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
fo: [Bílegging #%s]

en: [Pending]
fo: [Bíðar]

en: acquaintance
fo: kenningur

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
fo: Miðlar

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
fo: Síðu

[ctx: add new from admin bar]
en: User
fo: Brúkari

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
fo: Stovna

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
fo: Blátt

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
fo: Kaffi

[ctx: admin color scheme]
en: Default
fo: Standard

[ctx: admin color scheme]
en: Light
fo: Ljóst

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
fo: Miðnátt

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
fo: Hav

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
fo: Sólarris

en: another web address of mine
fo: ein onnur heimasíða hjá mær

en: by
fo: av

en: cURL version
fo: cURL útgáva

[ctx: categories]
en: Most Used
fo: Mest brúkt

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
fo: Faktura %s

en: child
fo: barn

en: close tags
fo: stong frámerki

en: co-resident
fo: húsfólk

en: co-worker
fo: samstarvsfólk

en: colleague
fo: starvsfelagi

[ctx: column name]
en: Comment
fo: Viðmerking

[ctx: column name]
en: Date
fo: Dagfesting

[ctx: column name]
en: File
fo: Fíla

[ctx: column name]
en: Title
fo: Yvirskrift

[ctx: comment]
en: Not Spam
fo: Ikki spam

[ctx: comment]
en: Not spam
fo: Ikki spam

[ctx: comment status]
en: Approved
fo: Góðkent

[ctx: comment status]
en: Trash
fo: Skrell

en: comments
fo: viðmerkingar

en: contact
fo: kontakt

en: crush
fo: forelskilsi

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
fo: Undanfarnar uppsendingar

en: customer orders
fo: kundabíleggingar

[ctx: dashboard]
en: %1$s %2$s
fo: %1$s í %2$s

en: date
fo: stevnumøti

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
fo: sløkk

[ctx: default-slug]
en: product
fo: vora

en: edit
fo: Broyt

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
fo: fakturering

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
fo: sending

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
fo: Innlesing gekk galið

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
fo: Einki bleiv funnið

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
fo: Vinarliga strika 1 stav

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
fo: Vinarliga skriva %qty% ella fleiri stavir

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
fo: Vinarliga skriva 1 ella fleiri stavir

en: enter a custom time format in the following field
fo: Skriva eitt sjálvvalt tíðs bygnað her.

en: family
fo: familja

en: first
fo: fyrst

en: friend
fo: vinur

en: friendship
fo: vinarlag

[ctx: genitive]
en: April
fo: Apríl

[ctx: genitive]
en: December
fo: Desember

[ctx: genitive]
en: February
fo: Februar

[ctx: genitive]
en: January
fo: Januar

[ctx: genitive]
en: July
fo: Juli

[ctx: genitive]
en: June
fo: Juni

[ctx: genitive]
en: March
fo: Mars

[ctx: genitive]
en: May
fo: Mai

[ctx: genitive]
en: October
fo: Oktober

en: geographical
fo: bústaður

en: guest orders
fo: gestabíleggingar

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
fo: V stilla

en: html_lang_attribute
fo: fo

en: identity
fo: samleiki

en: kin
fo: ætt

[ctx: label]
en: Search for:
fo: Leita eftir

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
fo: Tilluta Ljóð

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
fo: Tilluta mynd

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
fo: Tilluta Media

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
fo: Tilluta Video

en: last
fo: síðst

[ctx: link]
en: Add New
fo: Upprætta nýtt

[ctx: link name]
en: Name
fo: Navn

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
fo: (Í løtuni sett til: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
fo: Rætta

[ctx: menu]
en: Use new menu
fo: Brúka nýggja menu

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
fo: (Verandi: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
fo: (Hevur tú planir um at brúka eina valmynd <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, so leyp hetta stigið um.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
fo: Her kemur hendan valmyndin at síggjast. Vel eitt annað stað, um tú ynskir at broyta hetta.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
fo: Vís øll støð

[ctx: menu locations]
en: View Location
fo: Vís stað

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
fo: Hvar vilt tú at henda valmynd skal síggjast?

en: met
fo: møtt

[ctx: meta name]
en: Name
fo: Navn

[ctx: min_price]
en: From:
fo: Frá:

en: moved to the Trash.
fo: koyrt í skrell.

en: muse
fo: musa

[ctx: nav menu home label]
en: Home
fo: Heim

en: neighbor
fo: granni

en: newer
fo: nýggjari

[ctx: next set of posts]
en: Next
fo: Næsta

en: none
fo: eingin

[ctx: noun]
en: Comment
fo: Viðmerking

en: number_format_decimal_point
fo: .

en: number_format_thousands_sep
fo: ,

en: of
fo: av

en: older
fo: eldri

en: optional
fo: valfrítt

en: orders
fo: bíleggingar

[ctx: page]
en: Add New
fo: Stovna nýggja

[ctx: page]
en: Featured image
fo: Eyðkennismynd

[ctx: page]
en: Remove featured image
fo: Strika eyðkennismynd

[ctx: page]
en: Set featured image
fo: Set eyðkennismynd

[ctx: page]
en: Use as featured image
fo: Nýt sum eyðkennismynd

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
fo: %1$s av %2$s

en: parent
fo: foreldur

en: password
fo: Loyniorð

[ctx: password strength]
en: Medium
fo: Miðal

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
fo: Ókend trygd á loyniorðið

[ctx: password strength]
en: Strong
fo: Sterkt

[ctx: password strength]
en: Very weak
fo: Sera veikt

[ctx: password strength]
en: Weak
fo: Veikt

en: physical
fo: fysiskt

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
fo: Leita &hellip;

[ctx: plugin]
en: Install %s now
fo: Installera %s nú

[ctx: plugin]
en: Update %s now
fo: Dagfør %s nú

[ctx: post]
en: Add New
fo: Stovna nýggjan

[ctx: post]
en: Featured image
fo: Eyðkennismynd

[ctx: post]
en: Remove featured image
fo: Strika eyðkennismynd

[ctx: post]
en: Set featured image
fo: Set eyðkennismynd

[ctx: post]
en: Use as featured image
fo: Nýt sum eyðkennismynd

[ctx: post password form]
en: Enter
fo: Áset

[ctx: post status]
en: Draft
fo: Kladda

[ctx: post status]
en: Pending
fo: Bíðar

[ctx: post status]
en: Private
fo: Privat

[ctx: post status]
en: Published
fo: Útgivið

[ctx: post status]
en: Scheduled
fo: Ætlað

[ctx: post status]
en: Trash
fo: Skrell

[ctx: post type general name]
en: Media
fo: Miðlar

[ctx: post type general name]
en: Pages
fo: Síður

[ctx: post type general name]
en: Posts
fo: Postar

en: posts
fo: postar

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
fo[0]: Allar <span class="count">(%s)</span>
fo[1]: Allar <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
fo[0]: Mín <span class="count">(%s)</span>
fo[1]: Mínir <span class="count">(%s)</span>

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
fo: Fyrra

en: privacy policy
fo: privatlívspolitikki

en: professional
fo: arbeiði

[ctx: revisions]
en: Browse
fo: Kaga

en: romantic
fo: romantiskt

[ctx: sample permalink base]
en: archives
fo: arkiv

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
fo: doemi-um-post

en: sample-page
fo: royndarsíða

en: search
fo: Leita

[ctx: settings screen]
en: General
fo: Alment

en: share
fo: deil

[ctx: share to]
en: Email
fo: T-postur

[ctx: share to]
en: Print
fo: Prenta

en: sibling
fo: systkin

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
fo: &larr; Far til %s

[ctx: slug]
en: product
fo: vora

en: spouse
fo: hjúnarfelagi

[ctx: submit button]
en: Search
fo: Leita

en: sweetheart
fo: unnusti

[ctx: tags]
en: Most Used
fo: Mest brúkt

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
fo: Bólkar

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
fo: Merki

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
fo: Bólkur

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
fo: Merki

[ctx: term name]
en: Name
fo: Navn

en: terms and conditions
fo: treytirnar

[ctx: theme]
en: Delete %s
fo: Strikað %s

[ctx: theme author]
en: By %s
fo: Eftir %s

[ctx: theme name]
en: Name
fo: Navn

en: uncategorized
fo: Óbólkað

en: username
fo: Brúkaranavn

[ctx: verb]
en: Clear
fo: Reinsa

[ctx: verb]
en: Trash
fo: Skrell

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
fo: L stilla

[ctx: widget]
en: Add
fo: Legg afturat

[ctx: widget]
en: Edit
fo: Rætta

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
fo: %1$s á %2$s

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
fo[0]: Vísur %1$d&ndash;%2$d av %3$d úrsliti
fo[1]: Vísur %1$d&ndash;%2$d av %3$d úrslitum
