WordPress.com - en to ga_IE translation catalogue (7739 entries)

en: 
    and here is their info:
    
         Name: %1$s
         Link: %2$s
         Gravatar Profile: %3$s
    %4$s
ga_IE: 
    agus seo roinnt eolais:
    
         Ainm: %1$s
         Nasc: %2$s
         Próifíl Gravatar: %3$s
    %4$s

en: 
    and here is their info:
    
         Name: %1$s
         Link: %2$s
         Gravatar Profile: %3$s
    %4$s
    You might want to see what they're up to - perhaps you will like their posts as much as they liked your comment.
ga_IE: 
    seo é a c(h)uid faisnéise:
    
         Ainm: %1$s
         Nasc: %2$s
         Gravatar Profile: %3$s
    %4$s
    Tuige nach mbreathnófá céard atá ar siúl aige/aici — b’fhéidir go dtaithneodh a c(h)uid alt leat chomh maith is a thaithin do fhreagrasa leis/léi.

en:  (Opens in new window)
ga_IE:  (Osclófar fuinneog nua)

en:  * Receive comment, follow, and like notifications instantly, even when you're not on WordPress.com.
ga_IE: * Gheobhaidh tú fógraí freagartha, leanta, agus molta ar an bpointe, fiú féin nuair nach mbíonn tú ar WordPress.com.

en:  * View your latest notifications with a single click.
ga_IE: * Cliceáil aon uair go bhfeice tú na fógraí is deireanaí agat.

en:  Please email help@about.me for support
ga_IE: Cuir ríomhphost chuig help@about.me go bhfuighe tú cúnamh

en:  Private
ga_IE: Príobháideach

en:  The default content width for the <strong>%s</strong> theme is %d pixels.
ga_IE: Sé gnáthleithead an inneachair sa téama <strong>%s</strong> %d px.

en:  and
ga_IE: agus

en:  and commented: </p>
    <p>%s</p>
ga_IE:  Caint: </p>
    <p>%s</p>

en: "%1$s" by %2$s.
ga_IE: “%1$s” le %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
ga_IE: “%1$s” ar %2$s le %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
ga_IE: “%1$s” ó %2$s.

en: "%s".
ga_IE: “%s.”

en: "Clicks" are viewers clicking outbound links on your site.
ga_IE: Séard í “cliceáil” cliceáil cuairteora ar nasc ar do shuíomh a bheireas amach as do shuíomh é.

[ctx: "Reblog: <post title>" title in annual reports]
en: Reblog: %s
ga_IE: Athbhlagáil: %s

[ctx: "Reblogged from: <Blogname>"]
en: Reblogged from: %s
ga_IE: Athbhlagáil ó: %s

en: # Adults
ga_IE: # Daoine fásta

en: # Children
ga_IE: # Páistí

en: #%d (loading title)
ga_IE: #%d (teideal lódála)

en: #%d (no title)
ga_IE: #%d (gan teideal)

en: #%d (titles unavailable while plugin deactivated)
ga_IE: #%d (níl fáil ar na teidil nuair nach bhfuil an breiseán ag obair)

en: #%d (untitled)
ga_IE: #%d (gan teideal)

[ctx: $number Followers!]
en: %1$s Followers!
ga_IE: %1$s Tacaitheoirí!

[ctx: $number Likes]
en: %1$s Likes!
ga_IE: %1$s M(h)oladh!

[ctx: $number Posts]
en: First Post! | %1$s Posts!
ga_IE[0]: An Chéad Alt!
ga_IE[1]: %1$s Alt!
ga_IE[2]: %1$s Alt!
ga_IE[3]: %1$s nAlt!
ga_IE[4]: %1$s (n)Alt!

[ctx: $user_name(s) followed your blog $blog_name]
en: %1$l followed your blog %2$s | %1$l followed your blog %2$s
ga_IE[0]: Lean %1$l do bhlag %2$s
ga_IE[1]: Lean %1$l do bhlag %s$s
ga_IE[2]: Lean %1$l do bhlag %s$s
ga_IE[3]: Lean %1$l do bhlag %s$s
ga_IE[4]: Lean %1$l do bhlag %s$s

[ctx: $user_name(s) reblogged your post $post_name]
en: %1$l reblogged your post %2$s | %1$l reblogged your post %2$s
ga_IE[0]: D’athbhlagáil %1$l an t-alt se’agatsa %2$s
ga_IE[1]: D’athbhlagáil %1$l an t-alt se’agatsa %2$s
ga_IE[2]: D’athbhlagáil %1$l an t-alt se’agatsa %2$s
ga_IE[3]: D’athbhlagáil %1$l an t-alt se’agatsa %2$s
ga_IE[4]: D’athbhlagáil %1$l an t-alt se’agatsa %2$s

[ctx: $user_names and 24 others reblogged your post $post_title]
en: %1$l and one other person reblogged your post %3$s | %1$l and %2$s others reblogged your post %3$s
ga_IE[0]: D’athbhlagáil %1$l agus duine amháin eile an t-alt se’agatsa %3$s
ga_IE[1]: D’athbhlagáil %1$l agus beirt eile an t-alt se’agatsa %3$s
ga_IE[2]: D’athbhlagáil %1$l agus %2$s dhuine eile an t-alt se’agatsa %3$s
ga_IE[3]: D’athbhlagáil %1$l agus %2$s nduine eile an t-alt se’agatsa %3$s
ga_IE[4]: D’athbhlagáil %1$l agus %2$s duine eile an t-alt se’agatsa %3$s

en: % Comments
ga_IE: Freagraí: %

en: % Responses
ga_IE: Freagraí: %

en: % comments
ga_IE: Freagraí: %

en: %(cost)s {{small}}/year{{/small}}
ga_IE: %(cost)s sa mbliain

en: %(days)dd ago
ga_IE: %(days)dl ó shin

en: %(hours)dh ago
ga_IE: %(hours)du ó shin

en: %(minutes)dm ago
ga_IE: %(minutes)dn ó shin

en: %(pluginName)s cannot be removed because %(site)s is not the main site of the multi-site installation.
ga_IE: Ní féidir %(pluginName)s a scriosadh mar gheall nach é %(site)s ceannsuíomh na suiteála ilsuíomhaí.

en: %(pluginName)s cannot be removed. %(reason)s
ga_IE: Ní féidir %(pluginName)s a scriosadh. %(reason)s

en: %(pluginName)s cannot be removed:
ga_IE: Ní féidir %(pluginName)s a scriosadh:

en: %(revisions)d revision | %(revisions)d revisions
ga_IE[0]: %(revisions)d leasú amháin
ga_IE[1]: %(revisions)d leasú
ga_IE[2]: %(revisions)d leasú
ga_IE[3]: %(revisions)d leasú
ga_IE[4]: %(revisions)d de leasuithe

en: %(username)s is a valid username.
ga_IE: Is ainm úsáideora bailí é %(username)s.

en: %.1F billion
ga_IE: %.1F m(h)íle milliún

en: %.1F million
ga_IE: %.1F m(h)illiún

en: %.1F trillion
ga_IE: %.1F (d)t(h)rilliún

en: %1$s
    
    Blog Name: %2$s
    Blog URL: %3$s
    Post URL: %4$s
    
    ---------
    
    To Confirm: %5$s
    
    To stop these emails: %6$s
    
    To see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy
    place, sign up for a WordPress.com account. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)
ga_IE: %1$s
    
    Ainm an Bhlaga: %2$s
    URL an Bhlaga: %3$s
    URL an Ailt: %4$s
    
    ―
    
    Lena Dhearbhú: %5$s
    
    Gan ríomhphost mar seo a fháil feasta: %6$s
    
    Cláraigh ar WordPress.com le gach a leanann tú ar líne idir bhlaganna agus ailt a fheiceáil in aon áit sho-léite amháin. (https://ga.wordpress.com/signup/?ref=lof)

en: %1$s %2$s
ga_IE: %1$s%2$s

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
ga_IE: %1$s %2$s %3$s Soláthar Ranga

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
ga_IE: %1$s %2$s %3$s Fotha Freagartha

en: %1$s %2$s %3$s Feed
ga_IE: %1$s %2$s Soláthar %3$s

en: %1$s %2$s Comments Feed
ga_IE: %1$s %2$s Soláthar na bhFreagraí

en: %1$s %2$s Feed
ga_IE: Soláthar %1$s %2$s

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
ga_IE: %1$s %2$s Soláthar Ailt %3$s

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
ga_IE: %1$s %2$s Torthaí ar &#8220;%3$s&#8221; Fotha

en: %1$s &ndash; %2$s
ga_IE: %1$s – %2$s

en: %1$s (#%2$s)
ga_IE: %1$s (%2$s)

en: %1$s (%2$s %3$s)
ga_IE: %1$s %2$s %3$s

[ctx: %1$s = "Click here" in an HTML link]
en: Sure thing. %1$s to add a new text box, textarea, radio, checkbox, or dropdown field.
ga_IE: Cinnte. %1$s le bosca téacs, textarea, cnaipe raidió, ticbhosca, nó bosca aníos a chur isteach.

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
ga_IE: Taobh-Bharra %1$s

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
ga_IE[0]: %1$s Fhreagra Amháin<span class="screen-reader-text">ar %2$s</span>
ga_IE[1]: %1$s Fhreagra<span class="screen-reader-text">ar %2$s</span>
ga_IE[2]: %1$s Fhreagra<span class="screen-reader-text">ar %2$s</span>
ga_IE[3]: %1$s bhFreagra<span class="screen-reader-text">ar %2$s</span>
ga_IE[4]: %1$s de Fhreagraí<span class="screen-reader-text">ar %2$s</span>

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
ga_IE: %1$s MB (%2$s%%) Líonta

en: %1$s and %2$s reblogged your post %3$s
ga_IE: Rinne %1$s agus %2$s athbhlagáil ar d’alt, %3$s

en: %1$s asked you for feedback on a new draft: "%2$s"
ga_IE: Tá %1$s thar éis aiseolas a iarraidh ort do dhréacht nua: "%2$s"

en: %1$s at %2$s
ga_IE: %1$s ag %2$s

en: %1$s blogs at
ga_IE: Bíonn %1$s ag blagáil ar

en: %1$s by %2$s.
ga_IE: %1$s le %2$s.

en: %1$s design by %2$s.
ga_IE: %1$s: %2$s a dhear.

en: %1$s for <b>%2$s</b> is about to expire.
ga_IE: Tá %1$s <b>%2$s</b> i ndáil le bheith caite.

en: %1$s has invited you to contribute to %2$s. As a contributor you'll be able to create and edit your own posts, but you'll need an editor to publish for you.
ga_IE: Thug %1$s cead duit scríobh do %2$s. Féadfaidh tú ailt a scríobh agus a athrú ach beidh ort cead a iarraidh ar eagarthóir go bhfoilseoidh tú iad.

en: %1$s has invited you to edit %2$s. As an editor you will be able to publish and edit any post, as well as moderate comments and generally make the site a better place.
ga_IE: Thug %1$s cuireadh duit bheith i d’eagarthóir ar %2$s. Mar eagarthóir, féadfaidh tú alt ar bith a fhoilsiú nó a chur in eagar, maoracht a dhéanamh ar na freagraí, srl.

en: %1$s has invited you to follow %2$s.
ga_IE: Thug %1$s cuireadh dhuit %2$s a leanacht.

en: %1$s invited you to administer %2$s
ga_IE: Tá %1$s ag iarraidh ort %2$s a riar

en: %1$s invites you to view <a href="%2$s">%3$s</a>:
ga_IE: Tá cuireadh dá thabhairt duit ag %1$s féachaint ar <a href="%2$s">%3$s</a>:

en: %1$s is not %2$s.
ga_IE: Ní %2$s é %1$s.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
ga_IE: %1$s—le cumhacht %2$s

en: %1$s is yours!
ga_IE: Is leatsa %1$s!

en: %1$s is yours! Start customizing it now.
ga_IE: Seo dhuit %1$s! Tosaigh á chóiriú anois.

en: %1$s just started following you at %2$s. They will receive an email every time you publish a post. Congratulations.
ga_IE: Tá %1$s do do leanacht ar %2$s anois. Seolfar ríomhphost chuige/chuici gach uair a fhoilsíos tú alt. Comhghairdeachas leat.

en: %1$s liked your comment on %2$s.
ga_IE: Mhol %2$s freagra a thug tú ar “%3$s.”

en: %1$s on %2$s
ga_IE: %1$s ar %2$s

en: %1$s on your blog %2$s is about to expire.
ga_IE: Tá %1$s ar do bhlag %2$s le dhul in éag go luath.

en: %1$s on your blog <a href="%2$s">%3$s</a> is about to expire.
ga_IE: Tá %1$s ar do bhlag <a href="%2$s">%3$s</a> le dhul in éag go luath.

en: %1$s on your site "%2$s" will automatically renew today.
ga_IE: Athnuafar %1$s ar do shuíomh “%2$s” inniu.

en: %1$s or %2$s
ga_IE: %1$s nó %2$s

en: %1$s reblogged your post %2$s
ga_IE: D’athbhlagáil %1$s an t-alt leat %2$s

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
ga_IE[0]: %1$s fhreagra amháin ar %2$s
ga_IE[1]: %1$s fhreagra ar %2$s
ga_IE[2]: %1$s fhreagra ar %2$s
ga_IE[3]: %1$s bhfreagra ar %2$s
ga_IE[4]: %1$s de fhreagraí ar %2$s

en: %1$s was not uploaded (unrecognized file type).
ga_IE: Níor uaslódáladh %1$s (níor aithníodh cineál an chomhaid).

en: %1$s will receive an update each time you publish a new post. Congrats!
ga_IE: Gheobhaidh %1$s fógra nuair a fhoilsíos tú alt nua. Comhghairdeachas!

en: %1$s's draft titled "%2$s" has been published
ga_IE: Foilsíodh “%2$s” (dréacht le %1$s).

en: %1$s, and %2$s
ga_IE: %1$s agus %2$s.

en: %1$s-%2$s
ga_IE: %1$s–%2$s

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
ga_IE: %1$s. Mír roghchláir %2$d de %3$d.

en: %1$s: You are commenting using your %2$s account.
ga_IE: %1$s: Is le do chuntas %2$s atá tú ag freagairt.

en: %1$s: Your best day for follows on %2$s
ga_IE: %1$s: An lá ba mhó leanacht ar %2$s

[ctx: %1$s: post title, %2$s: post author]
en: %1$s by %2$s
ga_IE: %1$s le %2$s

[ctx: %1$s: who, %2$s: when]
en: %1$s pinged %2$s ago
ga_IE: Pingeáil le %1$s %2$s ó shin

[ctx: %1$s: who, %2$s: when]
en: %1$s said %2$s ago
ga_IE: Arsa %1$s %2$s ó shin

en: %d Comments
ga_IE: %d Freagra

en: %d Day
ga_IE: %d Lá

en: %d Days
ga_IE: %d Lá

en: %d Like | %d Likes
ga_IE[0]: %d Mholadh
ga_IE[1]: %d Mholadh
ga_IE[2]: %d Mholadh
ga_IE[3]: %d Moladh
ga_IE[4]: %d M(h)oladh

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
ga_IE[0]: %d Nuashonrú Breiseáin
ga_IE[1]: %d Nuashonrú Breiseáin
ga_IE[2]: %d Nuashonrú Breiseáin
ga_IE[3]: %d Nuashonrú Breiseáin
ga_IE[4]: %d Nuashonrú Breiseáin

en: %d Star Rating
ga_IE: %d Réalta

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
ga_IE[0]: %d Nuashonrú Téama
ga_IE[1]: %d Nuashonrú Théama
ga_IE[2]: %d Nuashonrú Théama
ga_IE[3]: %d Nuashonrú Théama
ga_IE[4]: %d Nuashonrú Téama

en: %d WordPress Update
ga_IE: %d Nuashonrú WordPress

en: %d comment | %d comments
ga_IE[0]: %d fhreagra amháin
ga_IE[1]: %d fhreagra
ga_IE[2]: %d fhreagra
ga_IE[3]: %d bhfreagra
ga_IE[4]: %d freagra

en: %d day | %d days
ga_IE[0]: %d lá
ga_IE[1]: %d lá
ga_IE[2]: %d lá
ga_IE[3]: %d lá
ga_IE[4]: %d lá

en: %d days
ga_IE: %d lá

en: %d hour
ga_IE: %d uair

en: %d hours
ga_IE: %d uair

en: %d images found
ga_IE: %d íomhá a fríothadh

en: %d min | %d mins
ga_IE[0]: %d nóim

en: %d minute | %d minutes
ga_IE[0]: %d nóiméad
ga_IE[1]: %d nóiméad
ga_IE[2]: %d nóiméad
ga_IE[3]: %d nóiméad
ga_IE[4]: %d nóiméad

en: %d minutes
ga_IE: %d nóiméad

en: %d month
ga_IE: %d mí

en: %d months
ga_IE: %d míosa

en: %d post | %d posts
ga_IE[0]: %d phostáil
ga_IE[1]: %d phostáil
ga_IE[2]: %d phostáil
ga_IE[3]: %d bpostáil

en: %d post published | %d posts published
ga_IE[0]: Foilsíodh %d alt amháin
ga_IE[1]: Foilsíodh %d alt
ga_IE[2]: Foilsíodh %d alt
ga_IE[3]: Foilsíodh %d n-alt
ga_IE[4]: Foilsíodh %d alt

en: %d result found. | %d results found.
ga_IE[0]: %d toradh amháin
ga_IE[1]: %d thoradh
ga_IE[2]: %d thoradh
ga_IE[3]: %d dtoradh
ga_IE[4]: %d (d)torthaí

en: %d selected
ga_IE: roghnaithe: %d

en: %d star
ga_IE: %d réalt

en: %d stars
ga_IE: %d réalt

en: %d word {{Time/}} | %d words {{Time/}}
ga_IE[0]: %d fhocal amháin {{Time/}}
ga_IE[1]: %d fhocal {{Time/}}
ga_IE[2]: %d fhocal {{Time/}}
ga_IE[3]: %d bhfocal {{Time/}}
ga_IE[4]: %d d’fhocla {{Time/}}

en: %d years
ga_IE: %d bliana

en: %dd
ga_IE: %dl

en: %dh
ga_IE: %du

en: %dm
ga_IE: %dn

en: %dmo
ga_IE: %dmí

en: %dy
ga_IE: %db

en: %s %s views
ga_IE: %s %s cuairt

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
ga_IE: Tá %s &#8220;%s&#8221; ann cheana féin.

en: %s (%s) shared a post from %s
ga_IE: Roinn %s (%s) alt ó %s

en: %s (Draft)
ga_IE: %s (Tarraingt)

en: %s (Invalid)
ga_IE: %s (Neamhbhailí)

en: %s (Pending)
ga_IE: %s (le Faomhadh)

en: %s (Required)
ga_IE: %s (Riachtanach)

en: %s <em>Categories</em>
ga_IE: <em>Ranganna</em>: %s

en: %s <em>Posts</em>
ga_IE: <em>Ailt</em>: %s

en: %s <em>Tags</em>
ga_IE: <em>Clibeanna</em>: %s

en: %s <span class="says">says:</span>
ga_IE: <span class="says">Arsa</span> %s:

en: %s <span>Follower</span> | %s <span>Followers</span>
ga_IE[0]: <span>Lucht Leanta</span>: %s
ga_IE[1]: <span>Lucht Leanta</span>: %s
ga_IE[2]: <span>Lucht Leanta</span>: %s
ga_IE[3]: <span>Lucht Leanta</span>: %s
ga_IE[4]: <span>Lucht Leanta</span>: %s

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
ga_IE: %s ó shin

en: %s Comment | %s Comments
ga_IE[0]: %s Fhreagra
ga_IE[1]: %s Fhreagra
ga_IE[2]: %s Fhreagra
ga_IE[3]: %s bhFreagra
ga_IE[4]: %s Freagra

en: %s Comments
ga_IE: Freagraí: %s

en: %s Domain Registration
ga_IE: Clárú Fearainn %s

en: %s Follower | %s Followers
ga_IE[0]: %s Leantóir Amháin
ga_IE[1]: %s Leantóir
ga_IE[2]: %s Leantóir
ga_IE[3]: %s Leantóir
ga_IE[4]: %s Leantóir

en: %s Followers!
ga_IE: %s de Lucht Leanta!

en: %s Follows!
ga_IE: %s de Lucht Leanta!

en: %s Like | %s Likes
ga_IE[0]: %s Mholadh
ga_IE[1]: %s Mholadh
ga_IE[2]: %s Mholadh
ga_IE[3]: %s Moladh
ga_IE[4]: %s M(h)oladh

en: %s MB Space Allowed
ga_IE: %s MB gan Líonadh

en: %s Page | %s Pages
ga_IE[0]: %s Leathanach
ga_IE[1]: %s Leathanach
ga_IE[2]: %s Leathanach
ga_IE[3]: %s Leathanach
ga_IE[4]: %s Leathanach

en: %s Pending | %s Pending
ga_IE[0]: %s Le faomhadh
ga_IE[1]: %s Le faomhadh
ga_IE[2]: %s Le faomhadh
ga_IE[3]: %s Le faomhadh
ga_IE[4]: %s Le faomhadh

en: %s Pending Comment | %s Pending Comments
ga_IE[0]: Tá %s Fhreagra Amháin le Ceadú
ga_IE[1]: Tá %s Fhreagra le Ceadú
ga_IE[2]: Tá %s Fhreagra le Ceadú
ga_IE[3]: Tá %s bhFreagra le Ceadú
ga_IE[4]: Tá %s (bh)Freagraí le Ceadú

en: %s Poll Closed. | %s Polls Closed.
ga_IE[0]: %s Fhaireachán Dúnta.
ga_IE[1]: %s Fhaireachán Dúnta.
ga_IE[2]: %s Fhaireachán Dúnta.
ga_IE[3]: %s bhFaireachán Dúnta.

en: %s Poll Deleted. | %s Polls Deleted.
ga_IE[0]: Scriosadh %s Fhaireachán.
ga_IE[1]: Scriosadh %s Fhaireachán.
ga_IE[2]: Scriosadh %s Fhaireachán.
ga_IE[3]: Scriosadh %s bhFaireachán.
ga_IE[4]: Scriosadh %s Faireachán.

en: %s Poll Opened. | %s Polls Opened.
ga_IE[0]: %s Fhaireachán Oscailte.
ga_IE[1]: %s Fhaireachán Oscailte.
ga_IE[2]: %s Fhaireachán Oscailte.
ga_IE[3]: %s bhFaireachán Oscailte.
ga_IE[4]: %s Faireachán Oscailte.

en: %s Post | %s Posts
ga_IE[0]: %s Alt Amháin
ga_IE[1]: %s Alt
ga_IE[2]: %s Alt
ga_IE[3]: %s nAlt
ga_IE[4]: Ailt (%s)

en: %s Rating Deleted. | %s Ratings Deleted.
ga_IE[0]: Scriosadh %s Mheastóir Amháin.
ga_IE[1]: Scriosadh %s Mheastóir.
ga_IE[2]: Scriosadh %s Mheastóir.
ga_IE[3]: Scriosadh %s Meastóir.
ga_IE[4]: Scriosadh %s Meastóirí.

en: %s Reblog | %s Reblogs
ga_IE[0]: %s Athbhlagáil
ga_IE[1]: %s Athbhlagáil
ga_IE[2]: %s Athbhlagáil
ga_IE[3]: %s nAthbhlagáil
ga_IE[4]: %s (n)Athbhlagáil

en: %s Style Deleted. | %s Custom Styles Deleted.
ga_IE[0]: Scriosadh %s Stíl Shaincheaptha.
ga_IE[1]: Scriosadh %s Stíl Shaincheaptha.
ga_IE[2]: Scriosadh %s Stíl Shaincheaptha.
ga_IE[3]: Scriosadh %s Stíl Shaincheaptha.
ga_IE[4]: Scriosadh %s Stíl Shaincheaptha.

en: %s ago
ga_IE: %s ó shin

en: %s approved | %s approved
ga_IE[0]: %s ceadaithe
ga_IE[1]: %s ceadaithe
ga_IE[2]: %s ceadaithe
ga_IE[3]: %s ceadaithe
ga_IE[4]: %s ceadaithe

en: %s approved comment | %s approved comments
ga_IE[0]: %s fhreagra ceadaithe amháin
ga_IE[1]: %s fhreagra cheadaithe
ga_IE[2]: %s fhreagra cheadaithe
ga_IE[3]: %s bhfreagra cheadaithe
ga_IE[4]: %s de fhreagraí ceadaithe

en: %s bloggers like this.
ga_IE: Molann %s blagálaí é seo.

en: %s comment | %s comments
ga_IE[0]: %s Fhreagra Amháin
ga_IE[1]: %s Fhreagra
ga_IE[2]: %s Fhreagra
ga_IE[3]: %s bhFreagra
ga_IE[4]: %s de Fhreagraí

en: %s comment approved. | %s comments approved.
ga_IE[0]: Ceadaíodh %s fhreagra amháin
ga_IE[1]: Ceadaíodh %s fhreagra
ga_IE[2]: Ceadaíodh %s fhreagra
ga_IE[3]: Ceadaíodh %s bhfreagra
ga_IE[4]: Ceadaíodh %s de fhreagraí

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
ga_IE[0]: Marcáladh gur turscar é %s fhreagra.
ga_IE[1]: Marcáladh gur turscar iad %s fhreagra.
ga_IE[2]: Marcáladh gur turscar iad %s fhreagra.
ga_IE[3]: Marcáladh gur turscar iad %s bhfreagra.
ga_IE[4]: Marcáladh gur turscar iad %s freagra.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
ga_IE[0]: Cuireadh %s fhreagra isteach sa mBruscar.
ga_IE[1]: Cuireadh %s fhreagra isteach sa mBruscar.
ga_IE[2]: Cuireadh %s fhreagra isteach sa mBruscar.
ga_IE[3]: Cuireadh %s bhfreagra isteach sa mBruscar.
ga_IE[4]: Cuireadh %s freagra isteach sa mBruscar.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
ga_IE[0]: Scriosadh %s fhreagra amháin go buan
ga_IE[1]: Scriosadh %s fhreagra go buan
ga_IE[2]: Scriosadh %s fhreagra go buan
ga_IE[3]: Scriosadh %s bhfreagra go buan
ga_IE[4]: Scriosadh %s (bh)freagraí go buan

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
ga_IE[0]: Baineadh %s fhreagra amháin aníos as an mBruscar
ga_IE[1]: Baineadh %s fhreagra aníos as an mBruscar
ga_IE[2]: Baineadh %s fhreagra aníos as an mBruscar
ga_IE[3]: Baineadh %s bhfreagra aníos as an mBruscar
ga_IE[4]: Baineadh %s (bh)freagraí aníos as an mBruscar

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
ga_IE[0]: Baineadh %s fhreagra as an turscar
ga_IE[1]: Baineadh %s fhreagra as an turscar
ga_IE[2]: Baineadh %s fhreagra as an turscar
ga_IE[3]: Baineadh %s bhfreagra as an turscar
ga_IE[4]: Baineadh %s freagra as an turscar

en: %s commented:
ga_IE: Arsa %s:

en: %s day | %s days
ga_IE[0]: %s lá
ga_IE[1]: %s lá
ga_IE[2]: %s lá
ga_IE[3]: %s lá
ga_IE[4]: %s lá

en: %s ending in %s
ga_IE: %s dar críoch %s

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
ga_IE: Tá %s rómhór lena uaslódáil ar an suíomh seo.

en: %s failed to embed.
ga_IE: Níor leabaíodh %s.

en: %s from now
ga_IE: I gceann %s

en: %s has been disconnected.
ga_IE: Scaoileadh le %s.

en: %s hour | %s hours
ga_IE[0]: %s uair
ga_IE[1]: %s uair
ga_IE[2]: %s huaire
ga_IE[3]: %s n-uaire
ga_IE[4]: %s uair

en: %s image | %s images
ga_IE[0]: %s íomhá
ga_IE[1]: %s íomhá
ga_IE[2]: %s híomhá
ga_IE[3]: %s n-íomhá
ga_IE[4]: %s íomhá

en: %s is a required value and cannot be empty.
ga_IE: Luach riachtanach é %s agus ní féidir é a bheith folamh.

en: %s is available
ga_IE: Tá %s le fáil

en: %s is connected.
ga_IE: Tá %s ceangailte.

en: %s is currently editing
ga_IE: Tá %s ag déanamh eagarthóireachta air faoi láthair

en: %s is forbidden
ga_IE: Níl %s ceadaithe

en: %s is not a Jetpack blog.
ga_IE: Ní blag Jetpack é %s.

en: %s is not a valid username.
ga_IE: Ní ainm úsáideora bailí é %s

en: %s is not connected.
ga_IE: Níl %s ceangailte.

en: %s is required
ga_IE: Tá %s riachtanach

en: %s is required.
ga_IE: Tá %s riachtanach.

en: %s is yours!
ga_IE: Is leatsa anois %s

en: %s item | %s items
ga_IE[0]: %s mhír amháin
ga_IE[1]: %s mhír
ga_IE[2]: %s mhír
ga_IE[3]: %s mír
ga_IE[4]: %s de mhíreanna

en: %s like | %s likes
ga_IE[0]: %s mholadh
ga_IE[1]: %s mholadh
ga_IE[2]: %s mholadh
ga_IE[3]: %s moladh
ga_IE[4]: Moltaí: %s

en: %s link | %s links
ga_IE[0]: %s nasc
ga_IE[1]: %s nasc
ga_IE[2]: %s nasc
ga_IE[3]: %s nasc
ga_IE[4]: %s nasc

en: %s link deleted. | %s links deleted.
ga_IE[0]: Scriosadh %s nasc.
ga_IE[1]: Scriosadh %s nasc.
ga_IE[2]: Scriosadh %s nasc.
ga_IE[3]: Scriosadh %s nasc.
ga_IE[4]: Scriosadh %s nasc.

en: %s min | %s mins
ga_IE[0]: %s nóim
ga_IE[1]: %s nóim
ga_IE[2]: %s nóim
ga_IE[3]: %s nóim
ga_IE[4]: %s nóim

en: %s minute | %s minutes
ga_IE[0]: %s nóiméad

en: %s month | %s months
ga_IE[0]: %s mhí amháin
ga_IE[1]: %s mhí
ga_IE[2]: %s mhí
ga_IE[3]: %s mí
ga_IE[4]: %s m(h)í

en: %s more video | %s more videos
ga_IE[0]: %s fhíseán eile
ga_IE[1]: %s fhíseán eile
ga_IE[2]: %s fhíseán eile
ga_IE[3]: %s bhfíseán eile
ga_IE[4]: Físeáin eile (%s)

en: %s more word | %s more words
ga_IE[0]: %s fhocal amháin eile
ga_IE[1]: %s fhocal eile
ga_IE[2]: %s fhocal eile
ga_IE[3]: %s bhfocal eile
ga_IE[4]: %s d’fhocla eile

en: %s other people
ga_IE: %s duine eile

[ctx: %s other people]
en: another person | %s others
ga_IE[0]: duine eile
ga_IE[1]: %s eile
ga_IE[2]: %s eile
ga_IE[3]: %s eile
ga_IE[4]: %s eile

en: %s page
ga_IE: %s leathanach

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
ga_IE[0]: Cuireadh %s leathanach amháin sa mBruscar.
ga_IE[1]: Cuireadh %s leathanach sa mBruscar.
ga_IE[2]: Cuireadh %s leathanach sa mBruscar.
ga_IE[3]: Cuireadh %s leathanach sa mBruscar.
ga_IE[4]: Cuireadh %s leathanach sa mBruscar.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
ga_IE[0]: Níor nuashonraíodh %s leathanach, mar tá duine éigin ag cur eagair air.
ga_IE[1]: Níor nuashonraíodh %s leathanach, mar tá duine éigin ag cur eagair orthu.
ga_IE[2]: Níor nuashonraíodh %s leathanach, mar tá duine éigin ag cur eagair orthu.
ga_IE[3]: Níor nuashonraíodh %s leathanach, mar tá duine éigin ag cur eagair orthu.
ga_IE[4]: Níor nuashonraíodh %s leathanach, mar tá duine éigin ag cur eagair orthu.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
ga_IE[0]: Scriosadh %s leathanach amháin go buan.
ga_IE[1]: Scriosadh %s leathanach go buan.
ga_IE[2]: Scriosadh %s leathanach go buan.
ga_IE[3]: Scriosadh %s leathanach go buan.
ga_IE[4]: Scriosadh %s leathanach go buan.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
ga_IE[0]: Baineadh %s leathanach amháin aníos as an mBruscar.
ga_IE[1]: Baineadh %s leathanach aníos as an mBruscar.
ga_IE[2]: Baineadh %s leathanach aníos as an mBruscar.
ga_IE[3]: Baineadh %s leathanach aníos as an mBruscar.
ga_IE[4]: Baineadh %s leathanach aníos as an mBruscar.

en: %s page updated. | %s pages updated.
ga_IE[0]: Nuashonraíodh %s leathanach amháin.
ga_IE[1]: Nuashonraíodh %s leathanach.
ga_IE[2]: Nuashonraíodh %s leathanach.
ga_IE[3]: Nuashonraíodh %s leathanach.
ga_IE[4]: Nuashonraíodh %s leathanach.

en: %s pending comment | %s pending comments
ga_IE[0]: %s fhreagra amháin le ceadú
ga_IE[1]: %s fhreagra le ceadú
ga_IE[2]: %s fhreagra le ceadú
ga_IE[3]: %s bhfreagra le ceadú
ga_IE[4]: %s de fhreagraí le ceadú

en: %s people
ga_IE: %s duine

en: %s people like this
ga_IE: Molann %s duine é seo

en: %s people reblogged it so far. Nice!
ga_IE: Tá sé athbhlagáilte ag %s duine go dtí seo. Maith thú!

en: %s per month
ga_IE: %s sa mí

en: %s per year
ga_IE: %s sa mbliain

en: %s post by this author | %s posts by this author
ga_IE[0]: %s alt amháin leis an údar seo
ga_IE[1]: %s alt leis an údar seo
ga_IE[2]: %s alt leis an údar seo
ga_IE[3]: %s n-alt leis an údar seo
ga_IE[4]: %s d’ailt leis an údar seo

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
ga_IE[0]: Cuireadh %s alt amháin sa mBruscar.
ga_IE[1]: Cuireadh %s alt sa mBruscar.
ga_IE[2]: Cuireadh %s alt sa mBruscar.
ga_IE[3]: Cuireadh %s n-alt sa mBruscar.
ga_IE[4]: Cuireadh %s d’ailt sa mBruscar.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
ga_IE[0]: Tá %s alt amháin nár athraíodh ó atá duine éigin eile ag plé leis.
ga_IE[1]: Tá %s alt nár athraíodh ó atá duine éigin eile ag plé leo.
ga_IE[2]: Tá %s alt nár athraíodh ó atá duine éigin eile ag plé leo.
ga_IE[3]: Tá %s n-alt nár athraíodh ó atá duine éigin eile ag plé leo.
ga_IE[4]: Tá %s (n-)alt nár athraíodh ó atá duine éigin eile ag plé leo.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
ga_IE[0]: Scriosadh %s alt amháin go buan.
ga_IE[1]: Scriosadh %s alt go buan.
ga_IE[2]: Scriosadh %s alt go buan.
ga_IE[3]: Scriosadh %s n-alt go buan.
ga_IE[4]: Scriosadh %s (n-)alt go buan.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
ga_IE[0]: Baineadh %s alt amháin aníos as an mBruscar.
ga_IE[1]: Baineadh %s alt aníos as an mBruscar.
ga_IE[2]: Baineadh %s alt aníos as an mBruscar.
ga_IE[3]: Baineadh %s n-alt aníos as an mBruscar.
ga_IE[4]: Baineadh %s d’ailt aníos as an mBruscar.

en: %s post updated. | %s posts updated.
ga_IE[0]: Nuashonraíodh %s alt amháin.
ga_IE[1]: Nuashonraíodh %s alt.
ga_IE[2]: Nuashonraíodh %s alt.
ga_IE[3]: Nuashonraíodh %s n-alt.
ga_IE[4]: Nuashonraíodh %s alt.

en: %s posted:
ga_IE: Arsa %s:

en: %s rating
ga_IE: %s mheastóireacht

en: %s reblogged this
ga_IE: D’athbhlagáil %s é seo

en: %s requires a valid email address
ga_IE: Tá seoladh ríomhphoist bailí ag teastáil ó %s

en: %s second | %s seconds
ga_IE[0]: %s soicind

en: %s site | %s sites
ga_IE[0]: %s shuíomh amháin
ga_IE[1]: %s shuíomh
ga_IE[2]: %s shuíomh
ga_IE[3]: %s suíomh
ga_IE[4]: %s shuíomhanna

en: %s total (%d day limit)
ga_IE: %s den iomlán (%d sa ló ar a mhéad)

en: %s total views
ga_IE: Na cuairteanna uile: %s

en: %s update available | %s updates available
ga_IE[0]: Tá %s nuashonrú le fáil
ga_IE[1]: Tá %s nuashonrú le fáil
ga_IE[2]: Tá %s nuashonrú le fáil
ga_IE[3]: Tá %s nuashonrú le fáil
ga_IE[4]: Tá %s nuashonrú le fáil

en: %s updated successfully.
ga_IE: Nuashonraíodh %s.

en: %s user | %s users
ga_IE[0]: %s úsáideoir amháin
ga_IE[1]: %s úsáideoir
ga_IE[2]: %s úsáideoir
ga_IE[3]: %s n-úsáideoir
ga_IE[4]: %s (n-)úsáideoir

en: %s user deleted. | %s users deleted.
ga_IE[0]: Scriosadh %s úsáideoir amháin.
ga_IE[1]: Scriosadh %s úsáideoir.
ga_IE[2]: Scriosadh %s úsáideoir.
ga_IE[3]: Scriosadh %s n-úsáideoir.
ga_IE[4]: Scriosadh %s d’úsáideoirí.

en: %s video | %s videos
ga_IE[0]: %s fhíseán
ga_IE[1]: %s fhíseán
ga_IE[2]: %s fhíseán
ga_IE[3]: %s bhfíseán
ga_IE[4]: %s físeán

en: %s week | %s weeks
ga_IE[0]: Seachtain
ga_IE[1]: Coicís
ga_IE[2]: %s seachtaine
ga_IE[3]: %s seachtaine
ga_IE[4]: %s seachtaine

en: %s year | %s years
ga_IE[0]: %s bhliain amháin
ga_IE[1]: %s bhliain
ga_IE[2]: %s bliana
ga_IE[3]: %s mbliana
ga_IE[4]: %s (m)bliana

en: %s's Favorites
ga_IE: Rogha %s

en: %s's Profile
ga_IE: Próifíl %s

en: %s.wordpress.com is not a valid blog address but %s available as a domain upgrade.
ga_IE: Ní seoladh blaga bailí é %s.wordpress.com ach d’fhéadfá %s a cheannach (feabhsúchán fearainn a bheadh ann).

en: %sd | %sd
ga_IE[0]: %sl

en: %smo | %smo
ga_IE[0]: %sm(h)í

en: %sw | %sw
ga_IE[0]: %ss

en: %sy | %sy
ga_IE[0]: %sb

en: &#8220;%s&#8221;
ga_IE: &#8220;%s&#8221;.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
ga_IE: Chinn sé ar &#8220;%s&#8221; uaslódáil.

en: &#8592; Cancel gallery
ga_IE: &#8592; Ná Bac leis an Dánlann

en: &hellip; but wait, there&rsquo;s more!
ga_IE: &hellip; ach féacha seo!

en: &laquo; Back
ga_IE: &laquo; Ar Ais

en: &laquo; Older Comments
ga_IE: &laquo; Seanfhreagraí

en: &laquo; Older Entries
ga_IE: &laquo; Chun Deiridh

en: &laquo; Previous
ga_IE: &laquo; Chun Deiridh

en: &laquo; Previous Entries
ga_IE: &laquo; Chun Deiridh

en: &laquo; Previous Page
ga_IE: &laquo; An Leathnach Roimhe Seo

en: &laquo; Return to Share Stats
ga_IE: &laquo; Air Ais chuig na Steaits Roinnte

en: &laquo; Return to Stats
ga_IE: &laquo; Ar Ais chuig na Steaits

en: &larr; Back
ga_IE: &larr; Ar ais

en: &larr; Back to %s
ga_IE: &larr; Ar ais chuig %s

en: &larr; Back to previous step
ga_IE: &larr; An chéim roimhe seo

en: &larr; Go to Tags
ga_IE: &larr; Téigh chuig na Clibeanna

en: &larr; Previous
ga_IE: &larr; Siar

en: &larr; Return to %s
ga_IE: &larr; Fill ar %s

en: &lt; Prev
ga_IE: &lt; Chun deiridh

en: &mdash; No Change &mdash;
ga_IE: — Gan Athrú —

en: &mdash; Select &mdash;
ga_IE: &mdash; Rogha &mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
ga_IE: &ndash;NÓ&ndash;

en: (%d votes)
ga_IE: (%d bhóta)

en: (%s comment) | (%s comments)
ga_IE[0]: (%s fhreagra)
ga_IE[1]: (%s fhreagra)
ga_IE[2]: (%s fhreagra)
ga_IE[3]: (%s bhfreagra)
ga_IE[4]: (freagraí (%s))

en: (%s ping) | (%s pings)
ga_IE[0]: (%s phing)
ga_IE[1]: (%s phing)
ga_IE[2]: (%s phing)
ga_IE[3]: (%s bping)
ga_IE[4]: (%s ping)

en: (Address never made public)
ga_IE: (Ní fhoilseofar an seoladh go brách)

en: (Comma Separated)
ga_IE: (Camóg Eatarthu)

en: (Edit)
ga_IE: (Eagar)

en: (Home link, opens in a new tab)
ga_IE: (Nasc don bhaile, osclófar i gcluaisín nua é)

en: (Leave at 0 for no rating.)
ga_IE: (Fág ina 0 é gan a mheas.)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
ga_IE: (Tá an clárú curtha as cumas. Ní féidir ach le baill den tsuíomh seo freagairt.)

en: (Unattached)
ga_IE: (Gan cheangal)

en: (You can still access this product until %s)
ga_IE: (Beidh teacht agat ar an táirge seo go dtí %s)

en: (at most 10)
ga_IE: (10 gcinn ar a mhéad)

en: (at most 15)
ga_IE: (15 ar a mhéad)

en: (at most 50)
ga_IE: (50 ar a mhéad)

en: (hidden)
ga_IE: (i bhfolach)

en: (more&hellip;)
ga_IE: (tuilleadh&hellip;)

en: (must be logged into your WordPress.com account)
ga_IE: (ní foláir logáil isteach i do chuntas WordPress.com)

en: (no author)
ga_IE: (gan údar)

en: (no parent)
ga_IE: (gan mháthair)

en: (no title)
ga_IE: (gan teideal)

en: (optional)
ga_IE: (roghnach)

en: (required)
ga_IE: (riachtanach)

en: (undo)
ga_IE: (cealú)

[ctx: (user commenting) on (post title)]
en: %1$s on %2$s
ga_IE: %1$s ar %2$s

en: * Based on the 1000 most recent comments.
ga_IE: * De réir an 1000 freagra is deireanaí.

en: * The results are cached and are updated every 3 days
ga_IE: * Coinnítear na torthaí i dtaisce agus nuashonraítear gach 3 lá iad

en: * The results are cached and are updated every day
ga_IE: * Coinnítear na torthaí i dtaisce agus nuashonraítear uair sa ló iad

en: * The results are cached and are updated every hour
ga_IE: * Coinnítear na torthaí i dtaisce agus nuashonraítear gach uair an chloig iad

en: + Add Address Line 2
ga_IE: + An Dara Líne Sheolta

en: + Add New Category
ga_IE: + Rang Nua

en: - Select -
ga_IE: - Rogha -

en: -- The WordPress.com Team
ga_IE: ― Foireann WordPress.com

en: ...plus %1$s more for a total of %2$s followers!
ga_IE: …móide %1$s eile—sin %2$s de lucht leanta san iomlán!

en: 1 Comment
ga_IE: 1 Fhreagra Amháin

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ga_IE: 1 Fhreagra Amháin<span class="screen-reader-text"> ar %s</span>

en: 1 comment
ga_IE: 1 fhreagra amháin

en: 1 hour
ga_IE: 1 uair

en: 1 item | %s items
ga_IE[0]: 1 mhír amháin
ga_IE[1]: %s mhír
ga_IE[2]: %s mhír
ga_IE[3]: %s mír
ga_IE[4]: Míreanna (%s)

en: 1 of 4
ga_IE: 1 faoi 4

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
ga_IE: Níor nuashonraíodh 1 leathanach amháin mar tá duine éigin ag plé leis.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
ga_IE: Níor nuashonraíodh 1 alt amháin mar tá duine éigin ag plé leis.

[ctx: 1: Post Title, 2: Blog Name]
en: %1$s on %2$s
ga_IE: %1$s ar %2$s

[ctx: 1: Theme. 2: Author.]
en: Thanks for choosing %1$s by %2$s
ga_IE: Go raibh maith agat as ucht gur thogh tú %1$s le %2$s

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
ga_IE: %1$s ar %2$s

[ctx: 1: category name]
en: %1$s themes
ga_IE: Téamaí %1$s

en: 1d
ga_IE: 1l

en: 1h
ga_IE: 1u

en: 1m
ga_IE: 1n

en: 1mo
ga_IE: 1ṁí

en: 1y
ga_IE: 1ḃ

en: 2 of 4
ga_IE: 2 faoi 4

en: 24 hours
ga_IE: Cheithre hUaire is Fiche

en: 24/7 Support
ga_IE: Tacaíocht Cheithre hUaire is Fiche

en: 25GB
ga_IE: 25ĠB

en: 3 days
ga_IE: 3 lá

en: 3 of 4
ga_IE: 3 faoi 4

en: 30 Days
ga_IE: Deich Lá Fichead

en: 30 days
ga_IE: 30 lá

en: 30 minutes
ga_IE: 30 Nóiméad

en: 3GB
ga_IE: 3 ĠḂ

en: 404 Error Message:
ga_IE: Fógra Earráide 404:

en: 404 error page
ga_IE: Leathanach earráide 404

en: 404: Not Found
ga_IE: 404 Níor Fríothadh

en: 5 minutes
ga_IE: 5 Nóiméad

en: 7 Days
ga_IE: 7 Lá

en: 7 days
ga_IE: 7 lá

en: <!--post_id=%d-->(unknown or deleted)
ga_IE: <!--post_id=%d-->(anaithnid nó scriosta)

en: <a %s>Turn on Publicize</a> to reach a broader audience for your blog. Reach out to Twitter, Facebook and Google+ to get more traffic.
ga_IE: <a %s>Cas air Poibliú</a> le lucht léite níos mó a bhaint amach. Comhfhoilsigh do chuid alt ar Twitter, ar Facebook, agus ar Google+ le tuilleadh tráchta a mhealladh.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
ga_IE: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Nuashonraigh %2$s</a> nó cuir eolas ar an <a href="%3$s" class="browse-happy-link">dea-bhrabhsáil</a>

en: <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s bloggers</a> like this.
ga_IE: Molann <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s de bhlagálaithe</a> é seo.

en: <a href="%1$s" target="_blank">Great passwords</a> use upper and lower case characters, numbers, and symbols like <em>%2$s</em>.
ga_IE: An focal faire a bhfuil carachtair idir bheag agus mhór, uimhreacha, agus comharthaí mar <em>%2$s</em> ann <a href="%1$s" target="_blank">an focal faire is fearr</a>.

en: <a href="%1$s">%2$s</a> reblogged <a href="%3$s">%4$s</a> on <a href="%5$s">%6$s</a>. Congrats!
ga_IE: D’athbhlagáil <a href="%1$s">%2$s</a> <a href="%3$s">%4$s</a> ar <a href="%5$s">%6$s</a>. Comhghairdeachas!

en: <a href="%1$s">%2$s</a> reblogged <a href="%3$s">%4$s</a> to %5$s %6$s on <a href="%7$s">%8$s</a>. Congrats!
ga_IE: D’athbhlagáil <a href="%1$s">%2$s</a> <a href="%3$s">%4$s</a> chuig %5$s %6$s ar <a href="%7$s">%8$s</a>. Comhghairdeachas!

en: <a href="%1$s">Add the WordPress.com %2$s</a> to your %3$s toolbar and you'll be able to receive comment, follow, and like notifications instantly, even when you're not on WordPress.com:
ga_IE: Feicfidh tú fógraí freagartha, leantóireachta, agus molta ar an toirt boise—fiú nuair nach mbíonn tú ar WordPress.com féin—ach <a href="%1$s">%2$s WordPress.com</a> a chur leis an mbarra uirnise %3$s se’agatsa.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
ga_IE[0]: Chosain <a href="%1$s">Akismet</a> do shuíomh ar %2$s fhreagra turscair amháin.
ga_IE[1]: Chosain <a href="%1$s">Akismet</a> do shuíomh ar %2$s fhreagra turscair.
ga_IE[2]: Chosain <a href="%1$s">Akismet</a> do shuíomh ar %2$s fhreagra turscair.
ga_IE[3]: Chosain <a href="%1$s">Akismet</a> do shuíomh ar %2$s bhfreagra turscair.
ga_IE[4]: Chosain <a href="%1$s">Akismet</a> do shuíomh ar %2$s (bh)freagraí turscair.

en: <a href="%1$s">Clear filters</a> maybe?
ga_IE: B’fhéidir go n<a href="%1$s">glanfá na scagairí</a>?

en: <a href="%1$s">Download %2$s</a> for your self-hosted WordPress site.
ga_IE: <a href="%1$s">Íoslódáil %2$s</a> faoi chomhair suímh WordPress a riaras tú féin.

en: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">Resend confirmation email</a> | <a target="_blank" href="%s">Send to another email address</a>
ga_IE: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">An ríomhphost dearbhaithe a athsheoladh</a> | <a target="_blank" href="%s">É a chur chuig seoladh ríomhphoist eile</a>

en: <a href="%s" target="_blank">DailyMotion instructions</a> %s
ga_IE: <a href="%s" target="_blank">Treoir DailyMotion</a> %s

en: <a href="%s" target="_blank">Vimeo instructions</a> %s
ga_IE: <a href="%s" target="_blank">Treoracha Vimeo</a> %s

en: <a href="%s" target="_blank">YouTube instructions</a> %s
ga_IE: <a href="%s" target="_blank">Treoir YouTube</a> %s

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
ga_IE: Bíonn <a href="%s">Akismet</a> ag coisceadh an turscair ó bheith ag scroicheachtáil do bhlaga.

en: <a href="%s">Create your about page</a> so your readers can learn a bit about you.
ga_IE: <a href="%s">Déan leathanach mínithe</a> go gcuire tú thú féin in aithne don lucht léitheoireachta.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
ga_IE: <a href="%s">Naisc</a> / Nasc Nua

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
ga_IE: <a href="%s">Naisc</a> / Athraigh

en: <a href="%s">Set your blog&#8217;s language</a> so you appear in WordPress.com top lists and get more traffic.
ga_IE: <a href="%s">Socraigh teanga do bhlaga</a> i riocht is go dtaispeántar i mbarrliostaí WordPress.com thú agus go gcastar tuilleadh tráchta leat.

en: <a href="%s">Update your about page</a> so your readers can learn a bit about you.
ga_IE: <a href="%s">Déan cur síos ort féin ar an leathanach mínithe</a> go gcuire tú thú féin in aithne don lucht léitheoireachta.

en: <a target="_blank" href="http://en.support.wordpress.com/stats/#search-engine-terms">Unknown search terms</a>
ga_IE: <a target="_blank" href="http://en.support.wordpress.com/stats/#search-engine-terms">Téarmaí cuartaithe anaithnide</a>

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
ga_IE: Tá sé <code>%s</code> in am <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr>

en: <b>%</b> Replies
ga_IE: Freagraí (<b>%</b>)

en: <b>%s</b> upgrade cancelled
ga_IE: Cuireadh an feabhsúchán <b>%s</b> ar ceal

en: <b>1</b> Reply
ga_IE: <b>1</b> Fhreagra

en: <br />Adding tags <i>%s</i>...
ga_IE: <br>Clibeanna á gcur <i>%s</i>…

en: <click here> and type your Email
ga_IE: <click here> agus scríobh do Sheoladh Ríomhphoist

en: <click here> and type your Name
ga_IE: <click here> agus scríobh d’Ainm

en: <click here> and type your Phone
ga_IE: <click here> agus scríobh d’Uimhir Fóin

en: <code>%s</code> HTML tag removed as it is not allowed
ga_IE: Baineadh amach an chlib HTML <code>%s</code> mar nach gceadaítear í

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
ga_IE: <code>_blank</code> &mdash; i bhfuinneog nó i gcluaisín nua.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
ga_IE: <code>_none</code> &mdash; sa bhfuinneog nó sa gcluaisín céanna.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
ga_IE: <code>_top</code> &mdash; sa bhfuinneog nó sa gcluaisín céanna, gan fráma.

en: <div class="error"><p>Facebook Page-only accounts can not be used at this time. <a href="%1$s" target="_blank">Please see this support document for more information</a>.</p></div>
ga_IE: <div class="error"><p>Ní féidir ach cuntas Leathanaigh Facebook a nascadh faoi láthair. <a href="%1$s" target="_blank">Gheobhaidh tú tuilleodh eolais sa gcáipéis chúnta seo</a>.</p></div>

en: <p class="lead-in">You can <a href="/">login at WordPress.com</a></p>
ga_IE: <p class="lead-in">Tig leat <a href="/">logáil isteach in WordPress.com</a></p>

en: <p>Continue reading &rarr; %s</p>
ga_IE: <p>Tuilleadh &rarr; %s</p>

en: <p>We need to make sure that your email is actually yours to be able to send you notifications or in case you forget your password. <a href="%3$s">Read more about this here</a>.</p>
ga_IE: <p>Caithfidh muid a bheith siúráilte gur leat féin do ríomhphost le go seolfaidh muid fógraí chugat nó má dhéanann tú dearmad ar d’fhocal faire. <a href="%3$s">Tá tuilleadh eolais anseo air</a>.</p>

en: <p>You do not have permission to access this page.</p>
ga_IE: <p>Níl cead agat teacht ar an leathanach seo.</p>

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
ga_IE: <span class="%1$s">Ranganna:</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
ga_IE: <span class="%1$s">Foilsiú:</span> %2$s <span class="meta-sep">ag</span> %3$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
ga_IE: <span class="%1$s">Clibeanna:</span> %2$s

en: <span class="date-time">%1$s on %2$s</span>
ga_IE: <span class="date-time">%1$s ar %2$s</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
ga_IE: <span class="meta-nav">&larr;</span> Chun Deiridh

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
ga_IE: <span class="meta-nav">&larr;</span> Chun deiridh

en: <span class="meta-nav">Next Post</span> %title
ga_IE: <span class="meta-nav">Aniar</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span> %title
ga_IE: <span class="meta-nav">Siar</span>%title

en: <span>%d</span> bloggers like this:
ga_IE: Molann <span>%d</span> blagálaí é seo:

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
ga_IE[0]: Choisc <strong>Akismet</strong> <strong class="count">%1$s turscar</strong>
ga_IE[1]: Choisc <strong>Akismet</strong> <strong class="count">%1$s thurscar</strong>
ga_IE[2]: Choisc <strong>Akismet</strong> <strong class="count">%1$s thurscar</strong>
ga_IE[3]: Choisc <strong>Akismet</strong> <strong class="count">%1$s dturscar</strong>
ga_IE[4]: Choisc <strong>Akismet</strong> <strong class="count">%1$s turscar</strong>

en: <strong class="error">All users</strong> on this blog are now authorized to post to your %s account.
ga_IE: Tá údarás ag <strong class="error">chuile</strong> bhall den bhlag seo foilsiú ar an gcuntas %s se’agatsa.

en: <strong>%1$s</strong> <a href="%2$s">commented</a> on <a href="%3$s">%4$s</a>.
ga_IE: Thug <strong>%1$s</strong> <a href="%2$s">freagra</a> ar <a href="%3$s">%4$s</a>.

en: <strong>%1$s</strong> invited you to follow <strong>%2$s</strong>
ga_IE: Thug <strong>%1$s</strong> cuireadh dhuit <strong>%2$s</strong> a leanacht

en: <strong>%1$s</strong> is now following <strong>%2$s</strong>
ga_IE: Tá <strong>%1$s</strong> ag leanacht <strong>%2$s</strong> anois

en: <strong>%1$s</strong> liked a comment on <strong>%2$s</strong>
ga_IE: Mhol <strong>%1$s</strong> freagra ar <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> reblogged your post <strong>%2$s</strong>
ga_IE: Rinne <strong>%1$s</strong> athbhlagáil ar an alt se’agatsa: <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> reblogged your post on <strong>%2$s</strong>
ga_IE: D’athbhlagáil <strong>%1$s</strong> d’alt ar <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%s</strong> is already taken
ga_IE: Tá <strong>%s</strong> ag duine éigin eile cheana féin.

en: <strong>%s</strong> liked your post:
ga_IE: Mhol <strong>%s</strong> d’alt:

en: <strong>%s</strong> upload space remaining.
ga_IE: <strong>%s</strong> de spás uaslódála fanta.

en: <strong>%s</strong> used, <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>) upload space remaining.
ga_IE: <strong>%s</strong> líonta agat, <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>) de spás uaslódála fanta.

en: <strong>1</strong> Subscription | <strong>%s</strong> Subscriptions
ga_IE[0]: <strong>1</strong> Síntiús Amháin
ga_IE[1]: <strong>%s</strong> Shíntiús
ga_IE[2]: <strong>%s</strong> Shíntiús
ga_IE[3]: <strong>%s</strong> Síntiús
ga_IE[4]: Síntiúis: <strong>%s</strong>

en: <strong><span class="noticon noticon-tag"></span>Tags</strong> %s
ga_IE: <strong><span class="noticon noticon-tag"></span>Clibeanna</strong> %s

en: <strong>ERROR</strong>
ga_IE: <strong>EARRÁID</strong>

en: <strong>ERROR</strong>: Are you sure you wanted to do that?
ga_IE: <strong>EARRÁID</strong>: An bhfuil tú siúráilte gurb in é a bhí tú a iarraidh?

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid email address or incorrect password.
ga_IE: <strong>EARRÁID</strong>: Seoladh ríomhphoist neamhbhailí nó focal faire mícheart.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
ga_IE: <strong>EARRÁID</strong>: Ainm úsáideora nó seoladh ríomhphoist neamhbhailí.

en: <strong>ERROR</strong>: That email address is already used by someone else.
ga_IE: <strong>EARRÁID</strong>: Tá an seoladh ríomhphoist sin cláraithe ag duine éigin eile cheana.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
ga_IE: <strong>EARRÁID</strong>: Thug tú an focal faire contráilte faoi chomhair an ainm úsáideora <strong>%1$s</strong>. <a href="%2$s" title="Focal Faire Dearmadta">Ar dhearmad tú d’fhocal faire</a>?

en: <strong>ERROR</strong>: You don't have permission to do this!
ga_IE: <strong>EARRÁID:</strong> Níl cead agat é sin a dhéanamh!

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
ga_IE: Béarfaidh an cnaipe <strong>eagarthóireachta</strong> chuig scáileán eagarthóireachta an ailt atá i gceist. Cliceáil ar theideal an ailt le dhul chuig an scáileán céanna.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
ga_IE: <strong>EARRÁID</strong>: Ní féidir an carachtar “\” a bheith i bhfocal faire.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
ga_IE: <strong>EARRÁID</strong>: Cuir isteach ainm úsáideora.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
ga_IE: <strong>EARRÁID</strong>: níor mhór seoladh ríomhphoist ceart a thabhairt.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
ga_IE: <strong>EARRÁID</strong>: Ní mór seoladh ríomhphoist a thabhairt.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
ga_IE: <strong>EARRÁID</strong>: Níorbh fhéidir an freagra a shábháil. B’fhéidir go dtrialfá arís ar ball é.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
ga_IE: <strong>EARRÁID</strong>: Tá an seoladh ríomhphoist sin cláraithe cheana féin.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
ga_IE: <strong>EARRÁID</strong>: Níl an seoladh ríomhphoist ceart.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
ga_IE: <strong>EARRÁID</strong>: Tá réimse an fhocail faire folamh.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
ga_IE: <strong>EARRÁID</strong>: Ní foláir an réimse don ainm úsáideora a líonadh.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
ga_IE: <strong>EARRÁID</strong>: Tá an t-ainm úsáideora seo cláraithe cheana féin. Níor mhór ainm eile a thabhairt.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
ga_IE: <strong>EARRÁID</strong>: Tá an t-ainm úsáideora seo neamhbhailí de bharr go bhfuil carachtair neamhdhleathacha istigh ann. Ní mór ainm úsáideora bailí a thabhairt.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
ga_IE: <strong>EARRÁID</strong>: Marcáladh gur turscaróir é do chuntas.

en: <strong>Error</strong>: %s
ga_IE: <strong>Earráid</strong>: %s

en: <strong>Expiring</strong> - will stop functioning on %s
ga_IE: <strong>Éag</strong> - rachaidh as feidhm ar %s

en: <strong>Howdy %1$s</strong>
ga_IE: <strong>Hóra %1$s</strong>

en: <strong>If you check this box you will not be able to use %s again.</strong> <br /> If you think you will reuse this name keep this option unchecked.
ga_IE: <strong>Má chuireann tú tic leis an mbosca seo, ní bheidh tú in ann leas a bhaint as %s arís.</strong> <br> Más dóigh leat go mbainfidh tú an t-ath-leas as, coinnigh an bosca seo gan tic.

en: <strong>Manage</strong> a site's domains.
ga_IE: <strong>Riaradh</strong> fearann suímh.

en: <strong>Manage</strong> a site's media library.
ga_IE: <strong>Riaradh</strong> meánlainne suímh.

en: <strong>NOTE:</strong> You appear to have JavaScript disabled, so you will need to manually click through each step of this importer. If you enable JavaScript, it will step through automatically.
ga_IE: <strong>TABHAIR FAOI DEARA:</strong> Is cosúil go bhfuil JavaScript curtha as cumas agat. Ní foláir duit mar sin cliceáil láimhe a dhéanamh do gach céim san allmhaireoir seo. Má chuireann tú JavaScript ar chumas, uath-chéimeofar é.

en: <strong>Protect</strong> you from brute force attacks.
ga_IE: <strong>Cosaint</strong> ar ionsaí nirt.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
ga_IE: <strong>Fánach:</strong> Taispeáin íomhá dhifriúil ar gach leathanach.

en: <strong>Search</strong> within a site.
ga_IE: <strong>Cuartú</strong> suímh.

en: <strong>Speed up</strong> your images and photos.
ga_IE: <strong>Luas</strong> faoi do chuid íomhánna agus pictiúr.

en: <strong>View</strong> stats for a site.
ga_IE: <strong>Amharc</strong> ar steaits suímh.

en: <strong>Views per Visitor:</strong> %s
ga_IE: <strong>Cuairteanna an Cuairteoir:</strong> %s

en: <strong>Views:</strong> %s
ga_IE: <strong>Cuairteanna:</strong> %s

en: <strong>Visitors:</strong> %s
ga_IE: <strong>Cuairteoirí:</strong> %s

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
ga_IE: <strong>Fainic:</strong> níor chóir gurbh ionann na leathanaigh seo!

en: A 4 column theme with split custom header.
ga_IE: Téama ceann-scoilte ceithre cholún.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
ga_IE: <a href="%s">Leathanach seasta</a> (roghnaigh thíos é)

en: A Custom Site Address
ga_IE: Seoladh Suímh ar do Mhian

en: A WordPress blog post
ga_IE: Alt blaga WordPress

en: A black and brown two-column design with flowers, clouds and a sun.
ga_IE: Téama dhá cholún, dubh agus donn, bláthanna, clabhtaí, agus grian.

en: A blog with a matching address will not be created.
ga_IE: Ní chruthófar blag comhainmnithe.

[ctx: A button label to let a user get the SMS code sent again.]
en: Resend Code
ga_IE: Athsheoladh Cóid

[ctx: A button label used during Two-Step setup.]
en: Enable
ga_IE: Cuir i bhfeidhm

[ctx: A button label used during Two-Step setup.]
en: Enabling…
ga_IE: Dá chur i bhfeidhm…

en: A clean white theme with three columns, minimalist.
ga_IE: Téama glan geal trí cholún, é íostach.

en: A colorful theme for personal bloggers
ga_IE: Téama dathannach a fheileas don bhlagálaí aonraic

en: A colorful theme with a dynamic grid layout
ga_IE: Téama dathannach a bhfuil leagan amach eangaí air

en: A comment is held for moderation
ga_IE: Bhíos freagra le ceadú

en: A dark black and orange theme. Sidebar only on home page.
ga_IE: Téama dorcha, dubh agus oráiste. Taobh-bharra ar an leathanach baile amháin.

en: A dotSUB username is 50 characters or fewer.
ga_IE: Bíonn 50 carachtar nó níos lú in ainm úsáideora dotSUB.

en: A few
ga_IE: Beagán

en: A flexible and clean two-column theme with a pen on top.
ga_IE: Téama glan solúbtha dhá cholún agus peann ina bharr.

en: A heads up&mdash;after you finish customizing this theme, you&rsquo;ll be forwarded to the checkout process to buy and activate it for %1.
ga_IE: Nuair a bheas an téama seo cóirithe agat, béarfar chuig an leathanach ceannaíochta thú lena cheannacht agus lena chur ag obair ar %1.

en: A hexadecimal color code must be six characters in length.
ga_IE: Ní foláir sé charachtar ar a laghad a bheith i gcód heicsidheachúil.

en: A holiday theme with a vivid red and green color scheme.
ga_IE: Téama glé Nollaigiúil dearg agus uaine.

en: A list of the posts I most recently liked
ga_IE: Liosta de na hailt ar thug mé moladh dóibh le gairid

en: A list of your site&#8217;s Pages.
ga_IE: Liosta de leathanaigh do shuímh.

en: A list of your top rated posts, pages or comments.
ga_IE: Liosta na n-alt, na leathanach, nó na bhfreagraí is airde rátáil.

en: A list or dropdown of categories.
ga_IE: Liosta nó bosca anuas de na ranganna.

en: A magazine style theme with Typekit fonts and multicolumn layouts.
ga_IE: Téama irise, clófhoirne ó Typekit, agus leaganacha amach ilcholún.

en: A merry and bright blogging theme. Happy holidays!
ga_IE: Téama glé gliondrach blagála. Nollaig mhór mhaith agat!

en: A minimalist portfolio theme.
ga_IE: Téama glan slachtmhar taispeána saothair.

en: A mobile responsive and HTML5 theme built for the Genesis Framework.
ga_IE: Téama HTML5 móbaidhleáilte de dhéanamh an Genesis Framework.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
ga_IE: Cartlann míosa d’ailt do shuímh.

en: A multi-song music player
ga_IE: Seinnteoir ceoil il-amhrán

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
ga_IE: Tá ping nua ar an alt “%s” atá le ceadú agat

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
ga_IE: Tá blagthásc nua ar “%s” atá le ceadú agat

en: A parenting theme for mommy and daddy
ga_IE: Téama aithreachais agus máithreachais

en: A referrer is a click from another site that links to yours.
ga_IE: Séard í tagairt cliceáil ar nasc ar shuíomh eile a bheireas duine chuig do shuíomhsa.

en: A sampling of the many features WordPress.com offers
ga_IE: Sampla de na gnéithe éagsúla a chuireas WordPress.com ar fáil

en: A sampling of users from your blog.
ga_IE: Sampla d’úsáideoirí do bhlaga.

en: A search form for your site.
ga_IE: Foirm chuartaithe do do shuíomh.

en: A selection of trending content on Instagram.
ga_IE: Rogha dá bhfuil borradh faoi ar Instagram faoi láthair.

en: A selection of your own recent Instagrams.
ga_IE: Rogha dár fhoilsigh tú ar Instagram le deireanas.

en: A short introduction to your hosts
ga_IE: Seo muide

en: A simple brown two-column theme that's easy on the eyes.
ga_IE: Téama donn slachtmhar dhá cholún.

en: A simple theme with color choices and a sidebar that switches position.
ga_IE: Téama simplí a bhfuil riar maith dathanna agus taobh-bharra soghluaiste ann.

en: A simple widget that displays social media icons.
ga_IE: Giuirléid shimplí a thaispeánas deilbhíní de chuid na meán sóisialta.

en: A spike in <a %s>your stats</a>
ga_IE: Borradh faoi <a %s>do chuid steaits</a>

en: A static page
ga_IE: Leathanach seasta

en: A three-column theme with customizable colors and sidebars on the left and right.
ga_IE: Téama trí cholún, riar dathanna, agus taobh-bharraí ar an dá thaobh.

en: A title on that page cannot be found.
ga_IE: Ní féidir teideal ar an leathanach sin a fháil.

en: A two-column theme with tabbed navigation and crisp colors.
ga_IE: Téama cluaisíneach glandathach dhá cholún

en: A valid URL was not provided.
ga_IE: Ní URL bailí a tugadh.

en: A valid email address is required
ga_IE: Tá seoladh ríomhphoist bailí ag teastáil

en: A verification code was sent to %s.
ga_IE: Cuireadh cód dearbhaithe chuig %s.

en: A while ago
ga_IE: Scathamh maith ó shin

en: A-Z
ga_IE: A–Z

en: AM
ga_IE: RN

en: API Key
ga_IE: Eochair API

en: API connection to YouTube not found.
ga_IE: Níor frítheadh ceangal API le YouTube.

en: API key
ga_IE: Eochair API:

en: About
ga_IE: Eolas

en: About Pages
ga_IE: Leathanaigh Faisnéise

en: About Us
ga_IE: Cé Muid Féin

en: About WordPress
ga_IE: Eolas faoi WordPress

en: About Yourself
ga_IE: Cé Thú Fein

en: About me
ga_IE: Cé Mise

en: About the math
ga_IE: Maidir leis an mata

en: About the user
ga_IE: Eolas faoin úsáideoir

en: About.me Widget
ga_IE: Giúirléid about.me

en: Above each blog page
ga_IE: Os cionn gach leathanaigh bhlaga

en: Above each blog post
ga_IE: Os cionn gach ailt

en: Above each comment
ga_IE: Os cionn gach freagra

en: Accent #1
ga_IE: Béim a hAon

en: Accent #2
ga_IE: Béim a Dó

en: Accept
ga_IE: Glac

en: Accepted Filetypes
ga_IE: Cineálacha Comhaid a Ghlactar

en: Access Permissions
ga_IE: Ceadanna Rochtana

en: Access denied
ga_IE: Cead rochtana diúltaithe

en: Access your account
ga_IE: Teacht ar do chuntas

en: Accessibility Ready
ga_IE: Insroichte

en: Account
ga_IE: Cuntas

en: Account Deleted!
ga_IE: Scriosadh an Cuntas!

en: Account Details
ga_IE: Sonraí Cuntais

en: Account Linked.
ga_IE: Tá an Cuntas Ceangailte.

en: Account Recovery
ga_IE: Aisghabháil Cuntais

en: Account Settings
ga_IE: Cuntas

[ctx: Account Settings Page Title]
en: Account Settings
ga_IE: Socruithe Cuntais

en: Account Suspended!
ga_IE: Cuntas ar Fionraí!

en: Account could not be linked.  Are your email address and password correct?
ga_IE: Níor féadadh an cuntas a cheangal. An bhfuil an seoladh ríomhphoist agus an focal faire ceart agat?

en: Account details
ga_IE: Sonraí Cuntais

en: Account details:
ga_IE: Sonraí Cuntais

en: Account settings
ga_IE: Cuntas

en: Act now! %s expired
ga_IE: Fainic, a dhuine! Tá %s imithe in éag

en: Action
ga_IE: Gníomh

en: Action/Status
ga_IE: Beart/Stádas

en: Action:
ga_IE: Gníomh:

en: Actions
ga_IE: Bearta

en: Activate
ga_IE: Gníomhachtaigh

en: Activate %1$s
ga_IE: Cuir %1$s ag obair

en: Activate &#8220;%s&#8221;
ga_IE: Cuir &#8220;%s&#8221; i ngníomh

en: Activate &raquo;
ga_IE: Cuir &raquo;

en: Activate Account
ga_IE: Cuir an Cuntas i nGníomh

en: Activate Blog
ga_IE: Cuir an Blag i nGníomh

en: Activate Plugin
ga_IE: An Breiseán a Chur i nGníomh

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
ga_IE: Cuir an Breiseán i nGníomh <span style="font-family: segoe ui symbol, dejavu sans, sans-serif">⁊</span> Rith an tAllmhaireoir

en: Activate Site
ga_IE: Cuir an Suíomh ag Obair

en: Activate Two Step Authentication
ga_IE: Cuir Dédhearbhú i bhFeidhm

en: Activate Your Subscription
ga_IE: Cuir an Síntiús i nGníomh

en: Activate on:
ga_IE: Le cur i bhfeidhm ar:

en: Activate this plugin
ga_IE: An breiseán seo a chur ag obair

en: Activate this theme
ga_IE: Cuir an téama seo i ngníomh

[ctx: Activate this theme]
en: Activate
ga_IE: Cuir i ngníomh

en: Activate this webhook
ga_IE: Cuir an webhook seo i ngníomh

en: Activate your Akismet.com account %s
ga_IE: Cuir an cuntas Akismet.com %s se’agatsa i ngníomh

en: Activate:
ga_IE: Cuir

en: Activated
ga_IE: Curtha i nGníómh?

en: Activation Key Required
ga_IE: Eochair Ghníomhachtúcháin ag Teastáil

en: Activation Key:
ga_IE: Eochair Ghníomhachtaithe:

en: Active
ga_IE: Gníomhach

en: Active Passwords
ga_IE: Focla Faire Gníomhacha

en: Active Posts
ga_IE: Ailt Ghníomhacha

en: Active posts in topic
ga_IE: Ailt ghníomhacha san ábhar

en: Active theme
ga_IE: An téama gníomhach

en: Active, Manual Renewal
ga_IE: i bhFeidhm, Athnuachan Láimhe

en: Activities
ga_IE: Gníomhaíochtaí

en: Activity
ga_IE: Gníomhaíocht

en: Add
ga_IE: Ceann Nua

en: Add / Remove
ga_IE: Cur / Baint

en: Add Audio
ga_IE: Fuaim Nua

en: Add Comment
ga_IE: Freagra Nua

en: Add Contact Form
ga_IE: Foirm Teagmhála a Leabú

en: Add Content
ga_IE: Ábhar Nua

en: Add Credit Card
ga_IE: Cárta Creidmheasa Eile

en: Add Custom Field
ga_IE: Do Rogha Réimse

en: Add Email
ga_IE: Liostaigh Ríomhphost

en: Add Embed
ga_IE: Leabú

en: Add Existing User
ga_IE: Úsáideoir Réamhghlactha

en: Add Link
ga_IE: Cuir

en: Add Link &raquo;
ga_IE: Nasc Nua &raquo;

en: Add Location
ga_IE: Suíomh

en: Add Many Items
ga_IE: Míreanna Éagsúla in Éineacht

en: Add Media
ga_IE: Meáin

en: Add Menu Item
ga_IE: Mír Bhiachláir Nua

en: Add Menu Items
ga_IE: Míreanna Roghchláir Nua

en: Add New
ga_IE: Comhaireamh Nua

en: Add New After
ga_IE: Suíomh Nua ina Dhiaidh

en: Add New Answer
ga_IE: Freagra Nua

en: Add New Application Password
ga_IE: Focal Faire Feidhmchláir Nua

en: Add New Category
ga_IE: Rang Nua

en: Add New Comic
ga_IE: Caimic Nua

en: Add New Connection
ga_IE: Ceangal Nua

en: Add New Custom Field:
ga_IE: Réimse Saincheaptha Nua:

en: Add New DNS Record
ga_IE: Taifead DNS Nua

en: Add New Email Forward
ga_IE: Seoladh Athsheachadadh Ríomhphoist Nua

en: Add New Header Image
ga_IE: Íomhá cheanntáisc nua

en: Add New Image
ga_IE: Íomhá nua

en: Add New Link
ga_IE: Nasc Nua

en: Add New Link Category
ga_IE: Rang Naisc Nua

en: Add New Menu Item Label
ga_IE: Lipéad Nua do Mhír Roghchláir

en: Add New Menu Section
ga_IE: Cuir Cuid Eile leis an Roghchlár

en: Add New Page
ga_IE: Leathanach Nua

en: Add New Post
ga_IE: Alt Nua

en: Add New Project
ga_IE: Tionscadal Nua

en: Add New Project Tag
ga_IE: Clib Tionscadail Nua

en: Add New Project Type
ga_IE: Cineál Tionscadail Nua

en: Add New Site
ga_IE: Suíomh Nua

en: Add New Tag
ga_IE: Clib Nua

en: Add New Testimonial
ga_IE: Teistiméireacht Nua

en: Add New Theme
ga_IE: Téama Nua

en: Add New Topic
ga_IE: Ábhar Nua

en: Add New User
ga_IE: Úsáideoir Nua

en: Add One Item
ga_IE: Mír Amháin

en: Add Site
ga_IE: Suíomh Nua

en: Add Trusted Site
ga_IE: Suíomh Intaofa Nua

en: Add Video
ga_IE: Físeán Nua

en: Add Widget
ga_IE: Giúirléid Nua

en: Add WordPress Site
ga_IE: Suíomh WordPress Eile

en: Add a DNS Zone
ga_IE: Zón DNS Nua

en: Add a Domain
ga_IE: Ainm Fearainn

en: Add a Subscribe widget
ga_IE: Giúirléid síntiúsóireachta

en: Add a Widget
ga_IE: Giúirléid Eile

en: Add a card
ga_IE: Cárta Nua

en: Add a comment to this post
ga_IE: Tabhair freagra ar an alt seo

en: Add a comment…
ga_IE: Tabhair freagra

en: Add a menu
ga_IE: Roghchlár Nua

en: Add a new field
ga_IE: Réimse nua

en: Add a new item after this item
ga_IE: Mír nua i ndiaidh na míre seo

en: Add a new service
ga_IE: Seirbhís nua

en: Add a post title
ga_IE: Tabhair teideal ar an alt

en: Add a sharing button
ga_IE: Cnaipe roinnte

en: Add a tlk.io webchat.
ga_IE: Webchat tlk.io nua.

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
ga_IE: Foinsí cúnta ar mhaithe le sosheanmnacht HTML5:

en: Add an "About Me" page
ga_IE: Leathanach “Eolas Fúm” a dhéanamh

en: Add an Image
ga_IE: Íomhá Nua

en: Add an Instagram widget
ga_IE: Giúirléid Instagram

en: Add an email signup form to allow people to subscribe to your blog.
ga_IE: Cuir foirm clárúcháin ríomhphoist leis an taobh-bharra le ligean do dhaoine do bhlag a liostáil

en: Add another option
ga_IE: Rogha eile

en: Add coupon
ga_IE: Cúpán nua

en: Add links to your Facebook, Twitter, or Tumblr profiles in your site's footer
ga_IE: Nasc le do chuid próifíleacha ar Facebook, Twitter, nó Tumblr i mbuntásc do shuímh

en: Add media
ga_IE: Meáin

en: Add media files from your computer
ga_IE: Comhaid atá ar an ríomhaire se’agatsa

en: Add new %s
ga_IE: %s Nua

en: Add new Comment
ga_IE: Freagra nua

en: Add new application password
ga_IE: Focal Faire Feidhmchláir Nua

en: Add new category
ga_IE: Rang nua

en: Add new page
ga_IE: Leathanach Nua

en: Add new post
ga_IE: Alt Nua

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
ga_IE: latin-ext

en: Add new tag
ga_IE: Cuir clib nua leis

en: Add new webhook
ga_IE: Webhook nua

en: Add or remove menu items
ga_IE: Míreanna a chur leis an roghchlár nó a scriosadh

en: Add or remove tags
ga_IE: Cur nó baint clibeanna

en: Add sharing buttons
ga_IE: Cnaipí scaipthe

en: Add sharing buttons to your blog and allow your visitors to share posts with their friends.
ga_IE: Féadfaidh tú cnaipí roinnte a thaispeáint ar an mblag.

en: Add some rooms and rates
ga_IE: Seomraí agus táillí nua

en: Add subtitles
ga_IE: Foscríbhinní

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
ga_IE: Cuir an méid seo a leanas leis an gcomhad %1$s atá in %2$s agat .i. <strong>i leaba</strong> na rialacha WordPress eile:

en: Add this form to my post
ga_IE: Cuir an fhoirm seo leis an alt

en: Add to Dictionary
ga_IE: Cuir leis an bhfoclóir é

en: Add to Menu
ga_IE: Cur leis an Roghchlár

en: Add to gallery
ga_IE: Cuir leis an dánlann

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
ga_IE: Cuir leis an roghchlár: %1$s (%2$s)

en: Add to section:
ga_IE: Cuir leis an gcuid seo:

en: Add to video Playlist
ga_IE: A Chur le Liosta na bhFíseán

en: Add to video playlist
ga_IE: A chur le liosta na bhfíseán

en: Add webhook
ga_IE: Webhook nua

en: Add your own event
ga_IE: Ócáid de do chuid féin

en: Add your thoughts here... (optional)
ga_IE: Do thuairim féin anseo… (más mian leat)

en: Add, organize, and modify individual menu items
ga_IE: Míreanna roghchláir a dhéanamh, a leagan amach, agus a athrú

en: Add-on
ga_IE: Breiseán

en: Add/remove code tag
ga_IE: Cur/baint clibe cóid

en: Adding Categories
ga_IE: Cur Ranganna

en: Adding Tags
ga_IE: Cur Clibeanna

en: Adding Themes
ga_IE: Suiteáil Téamaí

en: Addis Ababa
ga_IE: Ādis Ābeba

en: Additional Capabilities
ga_IE: Acmhainní Eile

en: Additional Email Addresses
ga_IE: Seoltaí Ríomhphoist Eile

en: Additional items found: %d
ga_IE: Míreanna eile a frítheadh: %d

en: Additional payment for Domain Registration
ga_IE: Íocaíocht sa mbreis ar an gClárú Fearainn

en: Additional shortcuts,
ga_IE: Aicearraí le cois,

en: Address | Addresses
ga_IE[0]: Seoladh

en: Address 1
ga_IE: Seoladh 1

en: Address 2
ga_IE: Seoladh 2

en: Address Line 2
ga_IE: An Dara Líne den tSeoladh

en: Address:
ga_IE: Seoladh:

en: Adds a sidebar widget to display del.icio.us links.
ga_IE: Giúirléid taobh-bharra a thaispeánas naisc del.icio.us.

en: Aden
ga_IE: Aidin

en: Admin
ga_IE: Riarachán

en: Admin Color Scheme
ga_IE: Dathanna an Riaracháin

en: Administrator
ga_IE: Riarthóir

en: Administrators have access to all the administration features.
ga_IE: Tá teacht ag na riarthóirí ar chuile ghné den riarachán.

en: Advanced
ga_IE: Eile

en: Advanced Options
ga_IE: Ardroghanna

en: Advanced Settings
ga_IE: Ardroghanna

en: Advanced customization
ga_IE: An-so-chóirithe

en: Advanced.
ga_IE: Eile

en: Advertisement
ga_IE: Fógrán

en: Afghanistan
ga_IE: An Afganastáin

en: Africa
ga_IE: An Afraic

en: After changing your blog address you can transfer traffic from the old address. You can do so by purchasing the <a href="%s"><em>Site Redirect</em></a> upgrade. Do not discard your current address if you wish to do this.
ga_IE: Thar éis dhuit seoladh do bhlaga a athrú, tig leat trácht a atreorú ón seanseoladh. Ceannaítear, más ea, an feabhsú <a href="%s"><em>Atreorú Suímh</em></a>. Ná cuileáil an seoladh reatha agat murach gurb amhlaidh is mian leat.

en: After you have done that, you will still sign into your blog at %1$s, but your blog will automatically be located on your custom domain.
ga_IE: Nuair a bheas sin déanta agat, logálfaidh tú isteach i do bhlag ag %1$s fearacht i gcónaí, cé gur faoin bhfearann tofa a bheas do bhlag suite.

en: Aggregated stats for %s
ga_IE: Steaits iomlána %s

en: Akismet API Key
ga_IE: Eochair API Akismet

en: Akismet Configuration
ga_IE: Cumraíocht Akismet

en: Akismet FAQ
ga_IE: FAQ Akismet

en: Akismet Setup
ga_IE: Socrú Akismet

en: Akismet Stats
ga_IE: Steaits Akismet

en: Akismet Support
ga_IE: Tacaíocht Akismet

en: Akismet Widget
ga_IE: Giúirléid Akismet

en: Akismet error code: %s
ga_IE: Cód Earráide Akismet: %s

en: Akismet has detected a problem.
ga_IE: Tá earráid éigin braite ag Akismet.

en: Akismet stats
ga_IE: Steaits Akismet

en: Albania
ga_IE: An Albáin

en: Albanian
ga_IE: Albáinis

en: Album
ga_IE: Albam

en: Algeria
ga_IE: An Ailgéir

en: Alias of %(data)s
ga_IE: Leasainm de Chuid %(data)s

en: Align
ga_IE: Leagan

en: Align Center
ga_IE: Sa Lár

en: Align Left
ga_IE: Ar Chlé

en: Align Right
ga_IE: Ar Dheis

en: Align center
ga_IE: Lár

en: Align left
ga_IE: Ar chlé

en: Align right
ga_IE: Ar dheis

en: Alignment
ga_IE: Líniúchán

en: All
ga_IE: An tIomlán

en: All %s
ga_IE: Na %s Uile

en: All Apps
ga_IE: Chuile Aip

en: All Categories
ga_IE: Liosta na Ranganna

en: All Comics
ga_IE: Iomlán na gCaimicí

en: All Comments
ga_IE: Liosta na bhFreagraí

en: All Link Categories
ga_IE: Liosta na Ranganna Naisc

en: All Links
ga_IE: Chuile Nasc

en: All Menu Sections
ga_IE: Na Cuideanna Roghchláir go Léir

en: All My Sites
ga_IE: Mo Chuid Suíomhanna go Léir

en: All Pages
ga_IE: Liosta na Leathanach

en: All Plugins
ga_IE: Gach Breiseán

en: All Polls
ga_IE: Chuile Fhaireachán

en: All Posts
ga_IE: Liosta na nAlt

en: All Products
ga_IE: Chuile Tháige

en: All Project Tags
ga_IE: Gach Clib Tionscadail

en: All Project Types
ga_IE: Gach Cineál Tionscnaimh

en: All Projects
ga_IE: Iomlán na dTionscanta

en: All Settings
ga_IE: Na Socruithe Uile

en: All Sites
ga_IE: Liosta na Suíomhanna

en: All Tabs:
ga_IE: Chuile Chluaisín:

en: All Tags
ga_IE: Liosta na gClibeanna

en: All Testimonials
ga_IE: Liosta na dTeistiméireachtaí

en: All Time
ga_IE: Riamh

en: All Types
ga_IE: Chuile Shórt

en: All Users
ga_IE: Liosta na nÚsáideoirí

en: All apps
ga_IE: Chuile Aip

en: All author pages
ga_IE: Chuile leathanach údair

en: All categories
ga_IE: Na ranganna

en: All category pages
ga_IE: Chuile leathanach ranga

en: All colors
ga_IE: Gach dath

en: All columns
ga_IE: Gach colún

en: All comment types
ga_IE: Gach cineál freagra

en: All content
ga_IE: Iomlán an inneachair

en: All current and future campaigns
ga_IE: A bhfuil agus a mbeidh d’fheachtais

en: All date archives
ga_IE: Na hannála ar fad

en: All dates
ga_IE: Gach dáta

en: All done!
ga_IE: Sin é!

en: All done.
ga_IE: Críoch.

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
ga_IE: Sin é. <a href="%s">Bain sult as!</a>

en: All formats
ga_IE: Gach formáidí

en: All forums
ga_IE: Na Fóraim Uile

en: All image sizes
ga_IE: Ar mhéideanna uile na híomhá

en: All languages
ga_IE: Liosta na dteangacha

en: All media items
ga_IE: Na míreanna meán go léir

en: All posts on this site
ga_IE: Chuile alt ar an suíomh seo

en: All sites
ga_IE: Gach suíomh

en: All sizes except thumbnail
ga_IE: Ar gach méid íomhá seachas an mhionsamhail

en: All tag pages
ga_IE: Chuile leathanach clibe

en: All time
ga_IE: Riamh

en: All topics
ga_IE: Na hÁbhair Uile

en: All updates have been completed.
ga_IE: Tá na nuashonruithe uile críochnaithe.

en: Allow
ga_IE: Ceadaigh

en: Allow Comments
ga_IE: Tabhair Cead Freagra a Thabhairt Air Seo

en: Allow Pings
ga_IE: Cead Pingeála

en: Allow comments
ga_IE: Cead Freagartha

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
ga_IE: Glactar le fógraí nasctha a thugas blaganna eile uathu (.i. pingeálacha agus blagtháisc)

en: Allow new users to sign up
ga_IE: Bíodh cead cláraithe ag úsáideoirí nua

en: Allow other answers
ga_IE: Cead freagraí eile a thabhairt

en: Allow people to post comments on new articles
ga_IE: Cead freagartha a thabhairt ar ailt nua

en: Allow readers to easily share your posts with others by adding sharing buttons throughout your site.
ga_IE: Tig leat cnaipí roinnteoireachta a chur ag obair ar do shuíomh i gcruth is go bhféadfaidh an lucht léitheoireachta do chuid alt a roinnt go héasca.

en: Allow search engines to index this site
ga_IE: Cead a thabhairt d’innill chuartaithe an suíomh seo a innéacsáil

en: Allowed Files
ga_IE: Comhaid Cheadaithe

en: Allowed file types: <strong>%s</strong>.
ga_IE: Seo iad na cineálacha comhaid a cheadaítear: <strong>%s</strong>.

en: Alphabetical
ga_IE: Ord Aibítre

en: Already Installed
ga_IE: Suiteáilte Cheana

en: Already have a WordPress.com account?
ga_IE: Bhfuil cuntas agat ar WordPress.com cheana féin?

en: Already pinged:
ga_IE: Pingeáilte cheana:

en: Alt Text
ga_IE: Téacs Malartach

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
ga_IE: Téacs malartach na híomhá, m.ṡ., &#8220;Mona Lisa&#8221;

en: Alternate email address
ga_IE: Seoladh Ríomhphoist Malartach

en: Alternate text:
ga_IE: Téacs malartach:

en: Alternative Text
ga_IE: Téacs Malairteach

en: Alternatively you can reply to this email with <em>confirm</em> as the subject or first line of the body.
ga_IE: Sin nó d’fhéadfá an ríomhphost seo a fhreagairt agus <em>confirm</em> a bheith ina theideal agat air nó sa gcéad líne den ríomhphost féin.

en: Aluminum
ga_IE: Alúmanam

en: Always
ga_IE: I gcónaí

en: Always show posts on the front page
ga_IE: Ailt ar an leathanach tosaigh i gcónaí

en: Always use HTTPS when visiting administration pages
ga_IE: Bíodh ceangal HTTPS i bhfeidhm i gcónaí agus mé sna leathanaigh riaracháin

en: America
ga_IE: Meiriceá

en: American English
ga_IE: Béarla Mheiriceá

en: American Samoa
ga_IE: Samua Mheiriceá

en: Amman
ga_IE: ‘Ammān

en: Amount
ga_IE: Méid

en: Amsterdam
ga_IE: Amstardam

en: An "email" must be specified.
ga_IE: Caithfear seoladh ríomhphoist a chur síos.

en: An RSS or Atom feed could not be found for that blog
ga_IE: Níor frítheadh soláthar Atom nó RSS ar an mblag sin

[ctx: An approximate time to read something, in minutes]
en: ~%d min
ga_IE: ~%d nóim

en: An average is the sum of views divided by the number of days.
ga_IE: Séard atá i meán líon na gcuairteanna roinnte ar líon na laethanta.

en: An email has been sent to your address. Please click the enclosed link to confirm.
ga_IE: Cuireadh ríomhphost chugat. Cliceáil ar an nasc atá istigh ann lena dhearbhú.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
ga_IE: Tháinig earráid éigin air. Athlódáil an leathanach agus tabhair faoi arís.

en: An error occurred while saving. Please wait and try again in a minute.
ga_IE: Sé an chaoi a ndeachaigh rud éigin amú á shábháil. Fuirigh leat go ceann nóiméid agus traíáil arís é.

en: An error occurred.
ga_IE: Tharla botún.

en: An unexpected error occurred
ga_IE: Chuaigh rud eicínt amú gan choinne.

en: An unexpected error occurred.
ga_IE: D’imigh diabhal éigin air gan choinne.

en: Analytics
ga_IE: Anailísíocht

en: And more...
ga_IE: Agus tuilleadh…

en: Angola
ga_IE: Angóla

en: Annual Report
ga_IE: Tuarascáil Bliana

en: Anonymous
ga_IE: Anaithnid

en: Answer
ga_IE: Freagra

en: Answers
ga_IE: Freagraí

en: Antarctica
ga_IE: Antartaice

en: Antigua and Barbuda
ga_IE: Antigua agus Barbuda

en: Anyone can register
ga_IE: Cead cláraithe do chách

en: Anyone posts a comment
ga_IE: Fhoilsíos duine freagra

en: Aperture
ga_IE: Oscailt

en: Apologies, but the page you requested could not be found.
ga_IE: Ár leithscéal, ach níl an leathanach a d'iarr tú le fáil.

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
ga_IE: Sé an chaoi nár fríothadh an leathanach a d’iarr tú. D’fhéadfá é a chuardach, b’fhéidir.

en: App Name
ga_IE: Ainm an Aip

en: App Settings
ga_IE: Socruithe Feidhmchláir

en: App name
ga_IE: Ainm an Aip

en: Appearance
ga_IE: Cosúlacht

en: Application name
ga_IE: Ainm an Fheidhmchláir

en: Application passwords
ga_IE: Focla Faire Feidhmchláracha

en: Application website
ga_IE: Suíomh Gréasáin an Fheidhmchláir

en: Apply
ga_IE: Déan

en: Apply Changes
ga_IE: Cuir Athruithe i bhFeidhm

en: Apply changes to:
ga_IE: Na hathruithe a chur i bhfeidhm:

en: Apply coupon
ga_IE: Tá cúpón agam

en: Approve
ga_IE: Ceadú

en: Approve and Reply
ga_IE: Ceadú agus Freagairt

en: Approve comment
ga_IE: An Freagra a Cheadú

en: Approve it: %s
ga_IE: Ceadaigh: %s

en: Approve this comment
ga_IE: An freagra seo a cheadú

en: Approve this comment.
ga_IE: An freagra seo a cheadú.

en: Approved
ga_IE: Ceadaithe

en: Apps
ga_IE: Feidhmchláracha

en: Apr
ga_IE: Aib

en: April
ga_IE: Aibreán

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
ga_IE: Aib

en: Archive
ga_IE: Cartlann

en: Archive for %s
ga_IE: Cartlann %s

en: Archive for the %s Tag
ga_IE: Cartlann na Clibe %s

en: Archived
ga_IE: Sa gCartlann

en: Archives
ga_IE: Cartlanna

en: Arctic
ga_IE: Artach

en: Are you %s?
ga_IE: An tú %s?

en: Are you lost?
ga_IE: An bhfuil tú amú?

en: Are you sure it exists?
ga_IE: An bhfuil tú cinnte go bhfuil sé ann?

en: Are you sure want to delete this list?
ga_IE: An bhfuil tú cinnte gur mian leat an liosta seo a scriosadh?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
ga_IE: An bhfuil tú cinnte gur mhaith leat “%s” a scriosadh?

en: Are you sure you want to delete the %1$s record for "%2$s"?
ga_IE: An bhfuil tú cinnte gur mian leat taifead %1$s “%2$s”?

en: Are you sure you want to delete the poll %s?
ga_IE: An bhfuil tú cinnte gur mhaith leat an faireachán %s a scriosadh?

en: Are you sure you want to delete the rating for "%s"?
ga_IE: An bhfuil tú cinnte gur mian leat an mheastóireacht a bhaint de “%s”?

en: Are you sure you want to delete this answer?
ga_IE: An bhfuil tú cinnte gur mhaith leat an freagra seo a scriosadh?

en: Are you sure you want to delete this item?
ga_IE: An bhfuil tú cinnte gur mian leat an mhír seo a scriosadh?

en: Are you sure you want to do this?
ga_IE: An bhfuil tú siúráilte gur mhaith leat é seo a dhéanamh?

en: Are you sure you want to exit the form editor without saving? Any changes you have made will be lost.
ga_IE: An bhfuil tú cinnte gur mian leat an eagarthóireacht foirme a scor gan a sábháil? Caillfear aon athrú nár shábháil tú.

en: Are you sure you want to start a new comment?
ga_IE: An bhfuil tú cinnte gur mhaith leat freagra nua a scríobh?

en: Are you sure?
ga_IE: An bhfuil tú cinnte?

en: Argentina
ga_IE: An Airgintín

en: Armenia
ga_IE: An Airméin

en: Arrival
ga_IE: Teacht

en: Art
ga_IE: Ealaín

en: Art & Design
ga_IE: Ealaíontóireacht agus Dearthóireacht

en: Article
ga_IE: Alt

en: Artist
ga_IE: Ealaíontóir

en: As a browser icon
ga_IE: Mar dheilbhín brabhsálaí

en: As an app icon
ga_IE: Mar dheilbhín feidhmchláir

en: As one or more of your Tumblr blogs has a Custom Domain mapped to it. If you would like to import one of these sites you will need to temporarily remove the custom domain mapping and clear the account information from the importer to import. Once the import is completed you can re-enable the custom domain for your site.
ga_IE: Tá fearann tofa mapáilte le blag de do chuid ar Tumblr. Más mian leat ceann de na suíomhanna sin a allmhairiú, caithfidh tú an mhapáil fhearainn a chur dhe ar feadh scaithimh agus faisnéis an chuntais sin a ghlanadh amach den allmhaireoir. Nuair a bheas an t-allmhairiú críochnaithe, beidh tú in ann an mhapáil fhearainn a chur i bhfeidhm an athuair.

en: Ascending
ga_IE: Aníos

en: Ascending.
ga_IE: Aníos

en: Ashgabat
ga_IE: Ais Chabháit (Aşgabat)

en: Asia
ga_IE: An Áise

en: Ask a question or enter a search term&hellip;
ga_IE: Cuir ceist nó cuartaigh rud éigin…

en: Aspect ratio:
ga_IE: Coibhneas:

en: Assign Authors
ga_IE: Sann na hÚdair

en: Assigned Menu
ga_IE: An Roghchlár Atá Socraithe

en: Astrakhan
ga_IE: An Astracáin

en: Asuncion
ga_IE: Asunción

en: At a Glance
ga_IE: Anois

en: Athens
ga_IE: An Aithin

en: Atlantic
ga_IE: An Fharraige Mhór

en: Attach
ga_IE: Ceangal

en: Attaching Files
ga_IE: Ceangal Comhad

en: Attachment
ga_IE: Ceangaltán

en: Attachment Details
ga_IE: Sonraí an Cheangaltáin

en: Attachment Display Settings
ga_IE: Socruithe Taispeána Ceangaltáin

en: Attachment Errors
ga_IE: Earráidí Ceanglúcháin

en: Attachment Page
ga_IE: Leathanach an Cheangaltáin

en: Attachment Post URL
ga_IE: URL an Ailt Chomhaid

en: Attachment details
ga_IE: Sonraí an Cheangaltáin

en: Attachment viewed:
ga_IE: Amhairc ar an gceangaltán:

en: Attachments
ga_IE: Ceangaltáin

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
ga_IE: Tugtar fógra do bhlag ar bith a dtugtar nasc leis

en: Attractions in %d
ga_IE: Rudaí atá le déanamh in %d

en: Attribute all content to:
ga_IE: An t-ábhar uile a thabhairt do:

en: Attributes
ga_IE: Tréithre

en: Audience
ga_IE: An Lucht Léite

en: Audio
ga_IE: Fuaimeanna

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[0]: Fuaim <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[1]: Fuaimeanna <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[2]: Fuaimeanna <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[3]: Fuaimeanna <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[4]: Fuaimeanna <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
ga_IE: Comhbhrú:

en: Audio File URL
ga_IE: URL an Chomhaid Fuaime

en: Audio Format:
ga_IE: Cineál Closchomhaid:

en: Audio Player
ga_IE: Seinnteoir Closmheán

en: Audio Post
ga_IE: Alt Fuaime

en: Audio details
ga_IE: Sonraí Fuaime

en: Audio, Video, or Other File
ga_IE: Comhad Fuaime, Físe, nó Eile

en: Aug
ga_IE: Lún

en: August
ga_IE: Lúnasa

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
ga_IE: Lún

en: Australia
ga_IE: An Astráil

en: Austria
ga_IE: An Ostair

en: Authentication
ga_IE: Fíordheimhniú

en: Author
ga_IE: Údar

en: Author Archive
ga_IE: Cartlann Údair

en: Author Archive: %s
ga_IE: Cartlann Údair: %s

en: Author Bio
ga_IE: Beathaisnéis Údair

en: Author Grid
ga_IE: Greille Údair

en: Author mapping
ga_IE: Léarscáiliú údair

en: Author posts, manage comments, and manage %s.
ga_IE: Scríobh altanna agus déan freagraí is %s a riaradh.

en: Author's likes to display:
ga_IE: Moltaí údair a thaispeáinfear:

en: Author:
ga_IE: Údar:

en: Author: %s
ga_IE: Údar: %s

en: Authorize
ga_IE: Tabhair údarás

en: Authorize Jetpack
ga_IE: A Chead Sin a Bheith ag Jetpack

en: Authorize connection with %s
ga_IE: Cead %s a cheangal

en: Authorizing&hellip;
ga_IE: Údarú&hellip;

en: Authors
ga_IE: Údair

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
ga_IE: Is féidir leis na húdair a gcuid altanna féin a fhoilsiú agus a riaradh, agus tá cead acu comhaid a uaslódáil.

en: Authors:
ga_IE: Údair:

en: Auto
ga_IE: Uathoibríoch

en: Auto Detect
ga_IE: Uath-Aithne

en: Auto Draft
ga_IE: Uath-Dhréacht

en: Auto add pages
ga_IE: Uathchur leathanach

en: Auto renews on:
ga_IE: Uath-Athnuann ar:

en: Auto-create a new account (recommended).
ga_IE: Bunaigh cuntas nua (rud a mholtar).

en: Automatically add new top-level pages to this menu
ga_IE: Cuirtear leathanaigh bhairr nua leis an roghchlár seo ar a ndéanadh dhóibh

en: Automatically add paragraphs
ga_IE: An t-ábhar a roinnt ina n-altáin

en: Automatically linked when you make comments.
ga_IE: Taispeáintear an nasc seo nuair a thugas tú freagra.

en: Automatically post to Facebook, Twitter, and more
ga_IE: Comhfhoilsigh chuile shórt ar Facebook, Twitter, agus eile in éineacht

en: Autoplay
ga_IE: Uathsheinm

en: Autosave by %s
ga_IE: Uathshábháilte ag %s

en: Autoupdate
ga_IE: Uathnuashonrú

en: Available Actions
ga_IE: Bearta

en: Available Services
ga_IE: Seirbhísí

en: Available Tools
ga_IE: Uirnis

en: Available Widgets
ga_IE: Riar na nGiúirléidí

en: Avatar
ga_IE: Abhatár

en: Avatar Display
ga_IE: Aibhiteáranna

en: Avatar Size (px):
ga_IE: Méad an Abhatáir (px):

en: Avatar background color:
ga_IE: Dath cúlra an Abhatáir:

en: Avatars
ga_IE: Aibhiteáranna

en: Average
ga_IE: Meán

en: Average Rating
ga_IE: An Mheastóireacht Mheáin

en: Average comments per month:
ga_IE: Meánfhreagairt mhíosa:

en: Average per Day
ga_IE: Meán sa Ló

en: Average per day
ga_IE: Meán sa Ló

en: Awaiting spam check
ga_IE: Le scagadh

en: Awesome! Your theme, <em>%s</em>, is already deemed to be mobile-friendly.
ga_IE: Iontach! Tá an téama seo agatsa, <em>%s</em>, feilteach do mhóbaidhleacha cheana féin.

en: Axon is a clean, creative and responsive WordPress blog theme. It has an eye-catching featured posts content area. Axon is powered with boxed or wide layout that can be further customized to left sidebar, right sidebar or without sidebar easily. Other features are custom header, post formats, social links, and footer widgets.
ga_IE: Téama blagála WordPress é Axon atá glan cruthaitheach somhúnlaithe. Tá limistéar taibhsithe alt ina uachtar. Sé do rogha leagan amach é idir chearnach agus leathan, maille le taobh-bharraí idir dheis, chlé, agus dá n-uireasa. Tá ceanntásc sochóirithe, cruthanna éagsúla ailt, naisc shóisialta, agus giúirléidí buntáisc freisin ann.

en: Azerbaijan
ga_IE: An Asarbaiseáin

en: Azores
ga_IE: na hAsóir

en: Back
ga_IE: Ar ais

en: Back to %s
ga_IE: Fill ar %s

en: Back to Plans
ga_IE: Ar Ais chuig na Pleaineanna

en: Back to blog options
ga_IE: Fill ar na roghanna blaga

en: Back to themes
ga_IE: Ar ais chuig na téamaí

en: Back to top
ga_IE: Barr

en: Background
ga_IE: Cúlra

en: Background Color
ga_IE: Dath Cúil

en: Background Image
ga_IE: Íomhá Chúil

en: Background color
ga_IE: Dath an chúlra

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
ga_IE: Athraíodh an cúlra. <a href="%s">Amharc</a>.

en: Backup codes
ga_IE: Códanna Taca

en: Backup verification codes
ga_IE: Códanna dearbhaithe cúnta

en: Baghdad
ga_IE: Bagdad

en: Bahamas
ga_IE: Na Bahamas

en: Bahrain
ga_IE: Bairéin

en: Baku
ga_IE: Baiceamh (Baku)

en: Band
ga_IE: Banna ceoil

en: BandPage Settings
ga_IE: Socruithe BandPage

en: Bandwidth:
ga_IE: Tréchur:

en: Bangladesh
ga_IE: An Bhanglaidéis

en: Banner
ga_IE: Meirge

en: Banner at the top of my site
ga_IE: Fógra ar bharr mo shuímh

en: Banner text
ga_IE: Téacs na meirge

en: Bar
ga_IE: Bear

en: Barbados
ga_IE: Barbadós

en: Base Font
ga_IE: Bunchlófhoireann

en: Base color
ga_IE: Bundath

en: Basic
ga_IE: Bunseirbhís

en: Basic Settings
ga_IE: Bunsocruithe

en: Be the first to like this.
ga_IE: Mol seo.

en: Before a comment appears
ga_IE: Roimh fhreagra a thaispeáint,

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
ga_IE: Ní foláir duit an earráid seo a leanas a réiteach sula bhféadfaidh tú an comhad allmhairithe a uaslódáil:

en: Before you can use the Crowdsignal plugin, you need to enter your <a href="%s">Crowdsignal.com</a> account details.
ga_IE: Caithfidh tú do chuid sonraí cuntais <a href="%s">Crowdsignal.com</a> a chur isteach sula mbaine tú leas as an mbreiseán Crowdsignal.

en: Beginner
ga_IE: Tosaigh

en: Beirut
ga_IE: Béiriút

en: Belarus
ga_IE: an Bhealarúis

en: Belem
ga_IE: Beiléimh (Belém)

en: Belfast
ga_IE: Béal Feirste

en: Belgium
ga_IE: An Bheilg

en: Belgrade
ga_IE: Béalgrád

en: Belize
ga_IE: An Bheilís

en: Below each blog page
ga_IE: Faoi bhun gach leathanaigh bhlaga

en: Below each blog post
ga_IE: Faoi bhun gach ailt

en: Below each comment
ga_IE: Faoi bhun gach freagra

en: Below, you can see the names of the authors of the MovableType posts in <i>italics</i>. For each of these names, select one of the blog's users as the author.
ga_IE: Feicfidh tú ainmneacha na n-údar a scríobh na haltanna ar MovableType i dtéacs <i>iodálach</i> thíos. Déan rogha de dhuine dá úsáideoirí lena thaispeáint gurb é údar an bhlaga sin (do gach ainm thíos).

en: Benin
ga_IE: Beinin

en: Berlin
ga_IE: Beirlín

en: Bermuda
ga_IE: Beirmiúda

en: Best ever
ga_IE: An lá ba mhó cuartaíocht riamh

en: Bhutan
ga_IE: An Bhútáin

en: Big Important Warning!
ga_IE: Fainic Mór Millteach!

en: Billing
ga_IE: Billeáil

en: Billing Details
ga_IE: Sonraí Billeála

en: Billing History
ga_IE: Íocaíocht

en: Billing details
ga_IE: Sonraí Billeála

en: Billing information
ga_IE: Faisnéis Billeála

en: Bio
ga_IE: Beathaisnéis

en: Bio:
ga_IE: Beathaisnéisín:

en: Biographical Info
ga_IE: Beathaisnéisín

en: Biography
ga_IE: Beathaisnéis

en: Bitrate
ga_IE: Giotaíocht

en: Bitrate Mode
ga_IE: Modh Giotaíochta

en: Bitrate:
ga_IE: Giotaíocht:

en: Black
ga_IE: Dubh

en: Blank
ga_IE: Glan

en: Blantyre
ga_IE: Baile an tSaoir (Blantyre)

en: Block Emails
ga_IE: Cosc ar Ríomhphost

en: Block all email updates from blogs you’re following on WordPress.com
ga_IE: Cosc ar fhógraí ríomhphoist ó na blaganna atá tú a leanacht ar WordPress.com

en: Block by cookie (recommended)
ga_IE: Coisceadh fianáin (sé a mholtar)

en: Block by cookie and by IP address
ga_IE: Coisceadh fianáin agus seolta IP

en: Block emails
ga_IE: Cosc ar Ríomhphost

en: Block expiration limit
ga_IE: Deireadh coisc

en: Block name.
ga_IE: Ainm an chip

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
ga_IE: Cnaipí

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
ga_IE: Colúin

[ctx: Block pattern category]
en: Featured
ga_IE: Réadmhaoin

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
ga_IE: Ceanntáisc

[ctx: Block pattern category]
en: Text
ga_IE: Téacs

[ctx: Block pattern title]
en: Standard
ga_IE: Caighdeánach

en: Block site
ga_IE: Cosc ar an Suíomh

en: Block this blog
ga_IE: Cosc ar an mblag seo

en: Blocked
ga_IE: Coiscthe

en: Blockquote
ga_IE: Sliocht eangaithe

en: Blog
ga_IE: Blag

en: Blog Archives
ga_IE: Cartlanna Blaga

en: Blog Name
ga_IE: Ainm Blaga

en: Blog Posts
ga_IE: Ailt Bhlaga

en: Blog Shares
ga_IE: Roinnteoireacht Blaga

en: Blog Stats
ga_IE: Steaits an Bhlaga

en: Blog Title
ga_IE: Teideal Blaga

en: Blog URL
ga_IE: URL an bhlaga

en: Blog URL:
ga_IE: URL an Bhlaga:

en: Blog Widget Area
ga_IE: Limistéar Giúirléidí Blaga

en: Blog at WordPress.com
ga_IE: Blagáil ar WordPress.com

en: Blog category for podcasts
ga_IE: Rang blaga na bpodchraoltaí

en: Blog pages show at most
ga_IE: Le taispeáint ar gach leathanach blaga

en: Blog stats
ga_IE: Steaits Bhlaga

en: Blog suspended.
ga_IE: Blag ar Fionraí.

en: Blogger Blogs
ga_IE: Blaganna ar Blogger

en: Blogger username
ga_IE: Ainm úsáideora Blogger

en: Bloggers
ga_IE: blagálaithe

en: Blogroll
ga_IE: Blagliosta

en: Blogs
ga_IE: Blaganna

en: Blogs I Follow
ga_IE: Síntiúis

en: Blogs I Follow | WordPress.com
ga_IE: Síntiúis | WordPress.com

en: Blogs I don't want receive push notifications
ga_IE: Blaganna nach bhfuil mé ag iarraidh fógraí a fháil uathu

en: Blogs you were already following: %s
ga_IE: Blaganna a bhí tú a leanacht cheana féin: %s

en: Blue
ga_IE: Gorm

en: Bogota
ga_IE: Bogotá

en: Bold
ga_IE: Trom

en: Bolivia
ga_IE: An Bholaibh

en: Book
ga_IE: Leabhar

en: Bookmark saved.
ga_IE: Sábháladh an leabharmharc.

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
ga_IE: <a href="%3$s" title="Buan-nasc le %4$s" rel="bookmark">Buan-nasc</a>.

en: Bookmarks
ga_IE: Leabharmharcanna

en: Books
ga_IE: Leabhair

en: Border
ga_IE: Ciumhais

en: Border color
ga_IE: Dath an imill

en: Bosnia and Herzegovina
ga_IE: An Bhoisne agus an Oirseogacht

en: Botswana
ga_IE: Botsána

en: Bottom
ga_IE: Bun

en: Bottom Right
ga_IE: Thíos ar dheis

en: Bouvet Island
ga_IE: Oileán Bhouvetøya

en: Bratislava
ga_IE: Braitíoslábha

en: Brazil
ga_IE: An Bhrasaíl

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
ga_IE: Scartar freagraí ina leathanaigh, %1$s freagra ard-leibhéil sa leathanach, agus bíodh an leathanach %2$s ina leathanach tosaigh

en: Bright
ga_IE: Geal

en: British Columbia
ga_IE: Colaim na Breataine (British Columbia)

en: British English
ga_IE: Béarla Shasana

en: British Indian Ocean Territory
ga_IE: Críoch Bhreatan Mhuir Inne

en: Brown
ga_IE: Donn

en: Browse
ga_IE: Amharc

en: Browse all plugins
ga_IE: Liosta na mbreiseán

en: Browse our premium themes.
ga_IE: Féach ár gcuid ardtéamaí.

en: Browse our recommended blogs.
ga_IE: Féach na blaganna a mholas muide.

en: Browse our themes from most popular to least.
ga_IE: Breathnaigh trínár gcuid téamaí in ord tóra.

en: Browse our themes from newest to oldest.
ga_IE: Breathnaigh ar ár gcuid téamaí ó nua go sean.

en: Browse our themes in alphabetical order.
ga_IE: Breathnaigh trínár gcuid téamaí in ord na haibítre.

en: Browse our themes.
ga_IE: Seo dhuit na téamaí.

en: Browse revisions
ga_IE: Leasuithe

en: Browse styles
ga_IE: Brabhsáil stíleanna

en: Browse themes trending right now based on activations, popularity, and site traffic.
ga_IE: Féach cé na téamaí a bhfuil tóir orthu faoi láthair.

en: Browse themes you have activated in the last six months.
ga_IE: Seo iad na téamaí atá caite agat le leathbhliain anuas.

en: Brunei Darussalam
ga_IE: Brúiné Dárasalám

en: Brussels
ga_IE: An Bhruiséil

en: Bucharest
ga_IE: Búcairist

en: Budapest
ga_IE: Búdaipeist

en: Build apps for WordPress.com
ga_IE: Déanamh aipeanna le haghaidh WordPress.com

en: Bulgaria
ga_IE: An Bhulgáir

en: Bulgarian
ga_IE: Bulgáiris

en: Bulk Actions
ga_IE: Comhbhearta

en: Bulk Edit
ga_IE: Oll-Eagarthóireacht

en: Bulk actions
ga_IE: Comhbhearta

en: Bulk edit
ga_IE: Oll-Eagarthóireacht

en: Bulk select
ga_IE: Comhroghnú

en: Bulleted list
ga_IE: Liosta piléar

en: Burkina Faso
ga_IE: Buircíne Feasa

en: Burundi
ga_IE: An Bhurúin

en: Business
ga_IE: Gnó

en: Business &amp; Technology
ga_IE: Gnó ⁊ Teicneolaíocht

en: Business Website
ga_IE: Suíomh Gnó

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
ga_IE: Ina dhiaidh seo

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
ga_IE: Roimhe Seo

en: Button style
ga_IE: Cineál cnaipe

en: Button text
ga_IE: Téacs an chnaipe

en: Buttons
ga_IE: Cnaipí

en: Buy
ga_IE: Ceannacht

en: Buy Tickets
ga_IE: Ceannaigh Ticéid

en: Buy now
ga_IE: Ceannaigh

en: By %(author)s
ga_IE: Le %(author)s

en: By %s
ga_IE: Le %s

en: By %s.
ga_IE: Le %s.

en: By Month
ga_IE: Mí

en: By adding a contact form, your readers will be able to submit feedback to you. All feedback is automatically scanned for spam, and the legitimate feedback will be emailed to you.
ga_IE: Má chuireann tú foirm teagmhála leis an alt, féadfaidh an lucht léite aiseolas a thabhairt duit. Scanálfar an t-aiseolas ar fhaitíos go mbeadh turscar ann agus cuirfear an fíor-aiseolas ar aghaidh chugatsa.

en: By logging in you'll post the following comment to %s:
ga_IE: Seo é an freagra a fhoilseos tú ar %s ar logáil isteach duit:

en: By logging in you'll post the following comment:
ga_IE: Seo é an freagra a fhoilseofar nuair a logálas tú isteach:

en: By: %s
ga_IE: Le: %s

en: CSS Classes
ga_IE: Ranganna CSS

en: CSS Classes (optional)
ga_IE: Ranganna CSS (roghnach)

en: CSS Editor
ga_IE: Eagarthóireacht CSS

en: CSS Revisions
ga_IE: Leasuithe CSS

en: CSS Stylesheet Editor
ga_IE: Eagarthóireacht Stílbhilleoige CSS

en: Cache
ga_IE: Taisce

en: Cafe
ga_IE: Caifé

en: Cairo
ga_IE: Caireo

en: Calcutta
ga_IE: Cólcata (Kolkata)

en: Calendar
ga_IE: Féilire

en: Cambodia
ga_IE: An Chamóid

en: Cambridge Bay
ga_IE: Cuan Chambridge (Iqaluktuuttiaq/ᐃᖃᓗᒃᑑᑦᑎᐊᖅ)

en: Camera
ga_IE: Ceamara

en: Cameroon
ga_IE: Camarún

en: Can I add more fields?
ga_IE: An dtig liom tuilleadh réimsí a chur léi?

en: Can I view my feedback within WordPress?
ga_IE: An dtig liom breathnú ar an aiseolas taobh istigh de WordPress?

en: Can not find blog.
ga_IE: Diabhal fáil ar an mblag sin.

en: Can&rsquo;t find anything that works?
ga_IE: bhFuil tú ag fáil aon cheo de rath?

en: Canada
ga_IE: Ceanada

en: Canary
ga_IE: Na hOileáin Chanáracha

en: Cancel
ga_IE: Cealú

en: Cancel %s
ga_IE: Cealaigh %s

en: Cancel &amp; start a new import
ga_IE: Cealaigh <span style="font-family: segoe ui symbol, dejavu sans, sans-serif">⁊</span> cuir tús le hallmhairiú nua

[ctx: Cancel DNS Changes]
en: Cancel Changes
ga_IE: Cealaigh na hAthruithe

en: Cancel Domain
ga_IE: Cealaigh Fearann

en: Cancel and Refund
ga_IE: Cealú agus Aisíoc

en: Cancel domain
ga_IE: Cealaigh Fearann

en: Cancel edit
ga_IE: Cealaigh an eagarthóireacht

en: Cancel reply
ga_IE: Cealaigh an freagra

en: Cancellation request for <b>%s</b>
ga_IE: Iarratas cealaithe do <b>%s</b>

en: Cancun
ga_IE: Cancún

en: Cannot create a revision of a revision
ga_IE: Ní féidir athbhreithniú a dhéanamh ar athbhreithniú eile

en: Cannot create a user with an empty login name.
ga_IE: Ní féidir úsáideoir a chlárú gan ainm a thabhairt air.

en: Cannot hide this blog
ga_IE: Ní féidir an blag seo a chur i bhfalach

en: Cannot import files of type %s: %s
ga_IE: Ní féidir comhaid den tsórt seo—%s: %s—a allmhairiú

en: Cannot load %s.
ga_IE: Ní feidir %s a lódáil.

en: Cannot load image metadata.
ga_IE: Diabhal lódáil ar mheiteashonraí na híomhá.

en: Cannot refund a payment TO the user
ga_IE: Ní féidir íocaíocht a thabhairt ar ais chuig an úsáideoir féin

en: Cannot save image metadata.
ga_IE: Ní féidir imshonraí na híomhá a shábháil.

en: Cannot select database
ga_IE: Ní féidir an bunachar sonraí a roghnú

en: Cape Verde
ga_IE: Rinn Verde

en: Caption
ga_IE: Scríbhinn

en: Caption this image…
ga_IE: Foscríbhinn…

en: Caption:
ga_IE: Scríbhinn:

en: Captions/Subtitles
ga_IE: Foscríbhinní/Fotheidil

en: Card Expiring
ga_IE: Cárta ag Dul in Éag

en: Card deleted successfully
ga_IE: Scriosadh an cárta

en: Card:
ga_IE: Cárta:

en: Carousel
ga_IE: Timpeallán

en: Cars
ga_IE: Carranna

en: Cart
ga_IE: Ciseán

en: Catalan
ga_IE: Catalóinis

en: Categories
ga_IE: Ranganna

en: Categories (separated with commas: Cats, Dogs)
ga_IE: Ranganna (agus camóg eatarthu: Cait,Madraí)

en: Categories and Tags Converter
ga_IE: Tiontaire Ranga agus Clibe

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
ga_IE: Tig leat do rogha ranganna a thiontú ina gclibeanna leis an <a href="%s">tiontaire</a>.

en: Categories deleted.
ga_IE: Scriosadh na ranganna.

en: Categories to Tags
ga_IE: Ó Rang go Clib

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
ga_IE: Ní hionann agus clibeanna, tig ordú a bheith ag baint le ranganna. Bheadh rang Ceoil agat, abair, agus Rap agus Pop ina macranganna aige. Más mian leat.

en: Categories:
ga_IE: Ranganna:

en: Categories:
ga_IE: Ranganna:

en: Categories: %s
ga_IE: Ranganna: %s

en: Category
ga_IE: (Ranganna)

en: Category %s doesn&#8217;t exist!
ga_IE: Níl an rang %s le fáil!

en: Category Cloud
ga_IE: Meall Ranganna

en: Category IDs, separated by commas
ga_IE: IDs na ranganna agus camóg eatarthu

en: Category added.
ga_IE: Cláraíodh an rang.

en: Category deleted.
ga_IE: Scriosadh an rang.

en: Category name.
ga_IE: Ainm an Ranga

en: Category not added.
ga_IE: Níor cláraíodh an rang.

en: Category not updated.
ga_IE: Níor athraíodh an rang.

en: Category to set as feed
ga_IE: An rang soláthair

en: Category updated.
ga_IE: Athraíodh an rang.

en: Category: | Categories:
ga_IE[0]: Rang:
ga_IE[1]: Ranganna:
ga_IE[2]: Ranganna:
ga_IE[3]: Ranganna:
ga_IE[4]: Ranganna:

en: Category: %1$s
ga_IE: Ranganna: %1$s

en: Caution:
ga_IE: Fainic:

en: Cayenne
ga_IE: Céin

en: Cayman Islands
ga_IE: Oileáin na gCadhman

en: Cell spacing
ga_IE: Scaradh na gceall

en: Cell type
ga_IE: Cineál cille

en: Center
ga_IE: Lár

en: Central African Republic
ga_IE: Poblacht Láir na hAfraice

en: Chad
ga_IE: Sead

en: Change
ga_IE: Athrú

en: Change Account
ga_IE: Athrú Cuntais

en: Change Blog Address
ga_IE: Seoladh an Bhlaga a Athrú

en: Change Frequency
ga_IE: Athraigh an mhinicíocht

en: Change Password
ga_IE: Athrú Focail Faire

en: Change Theme
ga_IE: Athrú Téama

en: Change Username
ga_IE: Athrú Ainm Úsáideora

en: Change file
ga_IE: Athrú Comhaid

en: Change image
ga_IE: Athrú Íomhá

en: Change logo
ga_IE: Athrú lógó

en: Change role to&hellip;
ga_IE: Athrú feidhme go…

en: Change site address
ga_IE: Seoladh an tSuímh a Athrú

en: Change your Gravatar
ga_IE: Athrú

en: Change your current username (%s) and discard the current account. (You will not be able to change your username back)
ga_IE: Athraigh an t-ainm úsáideora atá anois agat (%s) agus scrios an cuntas reatha. (Ní fhéadfaidh tú iompú ar an seanainm arís)

en: Change your email settings at <a href="%s">Manage Notifications</a>.
ga_IE: Gheobhaidh tú na socruithe ríomhphoist faoi <a href="%s">Riarachán Fógraíochta</a>.

en: Change your email settings at <a href="%s">Manage Subscriptions</a>.
ga_IE: Féadfaidh tú na ríomhphoist seo a shocrú sna <a href="%s">Síntiúis</a>.

en: Changed roles.
ga_IE: Athrú feidhme.

en: Changes saved.
ga_IE: Sábháladh na hathruithe.

en: Changing Themes
ga_IE: Athrú Téama

en: Changing to %s
ga_IE: Dá athrú go %s

en: Changing your username will also affect the following profile address: <br /> Your Gravatar profile address (currently %s). <br /> Your IntenseDebate profile address (currently %s).
ga_IE: Is ionann is an t-ainm úsáideora agat a athrú agus seoladh na próifíle seo a leanas a athrú: <br /> Seoladh na próifíle Gravatar agat (%s faoi láthair). <br /> Seoladh na próifíle IntenseDebate agat (%s faoi láthair).

en: Chapter
ga_IE: Caibidil

en: Chapters
ga_IE: Caibidlí

en: Chart stats by
ga_IE: Cuir na stats ar an gclár de réir

en: Cheatin&#8217; huh?
ga_IE: Cneamhaireacht, ab ea?

en: Cheatin&#8217; uh?
ga_IE: Caimiléaracht ab ea?

en: Cheatin' huh?
ga_IE: Caimiléaracht ab ea?

en: Cheatin, huh?
ga_IE: Caimiléaracht ab ea?

en: Check All
ga_IE: Tic Leo Uile

en: Check Spelling
ga_IE: Dearbhaigh an Litriú

en: Check for Spam
ga_IE: Scrúdú Turscair

en: Check out the mobile %s.
ga_IE: Féach an %s móbaidhl.

en: Check out your new site
ga_IE: Féach an suíomh nua se’agatsa

en: Check stats
ga_IE: Amharc ar na Steaits

en: Check the configuration of your domain registration with our <a target='_blank' href='%s'>diagnostic tool</a>.
ga_IE: Féadfaidh tú féachaint an bhfuil an fearann cláraithe i gceart agat leis an <a target='_blank' href='%s'>uirnis fáithmheasta</a> seo againne.

en: Check this box if you wish to update the polls that use this style.
ga_IE: Cuir tic sa mbosca seo más mian leat na comhairimh a bhfuil an stíl seo i bhfeidhm orthu a athrú.

en: Checkbox
ga_IE: Ticbhosca

en: Checking
ga_IE: Cuartú

en: Checking [%d] %s for images...
ga_IE: Cuartú íomhánna in [%d] %s…

en: Checking your browser for third party cookies support &hellip;
ga_IE: Féachaint an bhfulaingíonn do bhrabhsálaí fianáin thríú páirtí…

en: Checking...
ga_IE: Féachaint an bhfuil sé ar fáil…

en: Cheers,
ga_IE: Beannacht,

en: Chicago
ga_IE: Siceagó (Chicago)

en: Child of {{PageTitle/}}
ga_IE: Mac le {{PageTitle/}}

en: Chile
ga_IE: An tSile

en: China
ga_IE: An tSín

en: Chinese
ga_IE: Sínis

en: Choibalsan
ga_IE: Чойбалсан (Choibalsan)

en: Chongqing
ga_IE: Chóngqìng

en: Choose
ga_IE: Roghnaigh

en: Choose Image
ga_IE: Roghnú Íomhá

en: Choose a Background Image
ga_IE: Roghnaigh Íomhá Chúlra

en: Choose a Custom Header
ga_IE: Do Rogha Ceanntásc

en: Choose a Palette
ga_IE: Riar na bPailéad

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
ga_IE: Aimsigh do rogha comhaid WXR (.xml) agus cliceáil ar “Uaslódáil agus allmhairigh.”

en: Choose a WordPress WXR file to upload, then click Upload file and import.
ga_IE: Aimsigh do rogha comhaid WXR WordPress agus cliceáil ar “Uaslódáil agus allmhairigh.”

en: Choose a city in the same timezone as you.
ga_IE: Tabhair roghain ar chathair atá in aon amchrios leat féin.

en: Choose a design
ga_IE: Rogha dearadh

en: Choose a file from your computer:
ga_IE: Tabhair roghain ar chomhad atá ar do ríomhaire agat:

[ctx: Choose a help topic]
en: Choose a Category:
ga_IE: Roghnaigh Ábhar Cabhrach:

en: Choose a theme
ga_IE: Roghnú téama

en: Choose an image
ga_IE: Roghnaigh Íomhá

en: Choose an image from your computer:
ga_IE: Roghnaigh íomhá ar do ríomhaire:

en: Choose an image to display in your sidebar:
ga_IE: Rogha íomhá a thaispeánfar sa taobh-bharra:

en: Choose from the most used Labels
ga_IE: Lipéid choitianta

en: Choose from the most used tags
ga_IE: Bain rogha as na clibeanna is coitianta

en: Choose logo
ga_IE: Rogha lógó

en: Choose songs
ga_IE: Roghnaigh amhráin

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
ga_IE: Déan rogha den chuid den íomhá a bheas ina ceanntásc agat.

en: Choose the target frame for your link.
ga_IE: Spriocfhráma an naisc.

en: Choose video
ga_IE: Roghnaigh Físeán

en: Christmas
ga_IE: Nollaig

en: Christmas Island
ga_IE: Oileán na Nollag

en: Circles
ga_IE: Ciorcail

en: City
ga_IE: Cathair

en: City:
ga_IE: Cathair:

en: Clean
ga_IE: Glan

en: Clear
ga_IE: Glanadh

en: Clear All
ga_IE: A nGlanadh Uiliug

en: Clear All Filters
ga_IE: Glan na scagairí uile

en: Clear Form
ga_IE: Glan an Fhoirm

en: Clear Results
ga_IE: Glan na torthaí

en: Clear all information
ga_IE: Glan an fhaisnéis ar fad

en: Clear formatting
ga_IE: Glanadh formáidithe

en: Clear to-do
ga_IE: Glanadh

en: Cleared by Akismet
ga_IE: Akismet a ghlan

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
ga_IE: Cliceáil ar “Sábháil Roghchlár” leis na míreanna roghchláir nua a chur ar taispeáint.

en: Click a service to create a new connection:
ga_IE: Cliceáil ar sheirbhís lena ceangal:

en: Click here
ga_IE: Cliceáil air seo

en: Click here for more information
ga_IE: Eolas

en: Click here to cancel reply.
ga_IE: Cliceáil air seo gan an freagra a fhoilsiú.

en: Click here to give it a try!
ga_IE: Cliceáil air seo lena thriail!

en: Click here to see the complete report.
ga_IE: Cliceáil air seo leis an tuairisc uile a fheiceáil.

en: Click here to upload a new Gravatar
ga_IE: Cliceáil air seo le Gravatar nua a uaslódáil

en: Click here to view
ga_IE: Cliceáil air seo go bhfeice tú

en: Click on a suggested tag to add it to your post:
ga_IE: Cliceáil ar chlib mholta lena cur leis an alt:

en: Click on the 'unsubscribe' link at the bottom of every email (including this one)
ga_IE: Cliceáil ar an nasc cealaithe atá ag bun gach ríomhphoist (an ríomhphost seo san áireamh)

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
ga_IE: Cliceáil ar an téama go bhfeice tú a ainm, a leagan, a údar, cur síos air, na clibeanna a bhaineas leis, agus an nasc Scriosta

en: Click on this box to edit it and add your own information.
ga_IE: Cliceáil ar an mbosca seo le do chuid faisnéise féin a chur isteach ann.

en: Click the Import button above to start importing that blog.
ga_IE: Cliceáil ar an gcnaipe allmhairithe thuas le tosaí ag allmhairiú an bhlaga sin.

en: Click the following link or copy it into a browser. Note this link is only valid for %s
ga_IE: Cliceáil ar an nasc seo a leanas nó greamaigh isteach sa mbrabhsálaí é. Beidh an nasc seo bailí go ceann %s

en: Click the link below to go to Facebook. You will need to log in and click <strong>allow</strong>. <strong>Facebook Page accounts must have a corresponding Profile at this time.</strong>
ga_IE: Cliceáil ar an nasc thíos go mbeirtear go dtí Facebook thú. Beidh ort logáil isteach agus cliceáil ar <strong>allow</strong>. <strong>Teastaíonn Próifíl chomhfhreagrach ó chuntais Leathanaigh Facebook faoi láthair.</strong>

en: Click to Press This!
ga_IE: Preasáil Seo!

en: Click to autoplay the presentation!
ga_IE: Cliceáil leis an gcur i láthair a chur ar siúl!

en: Click to close this message
ga_IE: Cliceáil leis an teachtaireacht seo a scor.

en: Click to edit this widget
ga_IE: Cliceáil leis an ngiuirléid seo a chur in eagar

en: Click to print
ga_IE: Priondáil

en: Click to receive future news by email.
ga_IE: Cliceáil air seo go bhfaighe tú nuacht sa ríomhphost.

en: Click to send this to your Kindle device
ga_IE: Cliceáil lena sheoladh chuig an gKindle seo agatsa

en: Click to share on %s
ga_IE: Cliceáil lena roinnt ar %s

en: Click to share on LinkedIn
ga_IE: Cliceáil air seo lena roinnt ar LinkedIn

en: Click to share on Pinterest
ga_IE: Roinn ar Pinterest

en: Click to share on Pocket
ga_IE: Cliceáil lena roinnt ar Pocket

en: Click to share on Reddit
ga_IE: Roinn ar Reddit

en: Click to share on Tumblr
ga_IE: Roinn ar Tumblr

en: Click to share on Twitter
ga_IE: Roinn ar Twitter

en: Click to toggle
ga_IE: Cliceáil lena mhalartú

en: Click to view slideshow.
ga_IE: Cliceáil air seo go bhfeice tú an taispeántas sleamhnán.

en: Click to visit the original post
ga_IE: Cliceáil air seo go bhfeice tú an t-alt bunaidh

en: Clicks
ga_IE: Cliceanna

en: Clicks for %1$s days ending %2$s
ga_IE: Cliceanna le %1$s lá anuas go dtí %2$s

en: Clicks for %1$s days ending %2$s (Summarized)
ga_IE: Cliceanna le %1$s lá anuas go dtí %2$s (Achoimre)

en: Clicks for %s
ga_IE: Cliceanna ar %s

en: Close
ga_IE: Dún

en: Close Search
ga_IE: Scoir an Cuartú

en: Close Window
ga_IE: An Fhuinneog a Dhúnadh

en: Close account
ga_IE: Dún an Cuntas

en: Close all open tags
ga_IE: Dún gach clib is a bhfuil oscailte

en: Close and accept
ga_IE: Dúnadh agus toiliú

en: Close bold tag
ga_IE: Dúnadh cló throim

en: Close bulleted list tag
ga_IE: Dúnadh liosta piléar

en: Close code tag
ga_IE: Dúnadh cóid

en: Close deleted text tag
ga_IE: Dúnadh téacs scriosta

en: Close inserted text tag
ga_IE: Dúnadh téacs leabaithe

en: Close italic tag
ga_IE: Dúnadh cló iodálaigh

en: Close list item tag
ga_IE: Dúnadh míre liosta

en: Close numbered list tag
ga_IE: Dúnadh liosta uimhreacha

en: Close overlay
ga_IE: Scoir

en: Close uploader
ga_IE: Dún

en: Closed
ga_IE: Dúnta

en: Cmd + letter:
ga_IE: Cmd + litir:

en: Cocos (Keeling) Islands
ga_IE: Oileáin Chocos (Kheeling)

en: Code
ga_IE: Cód

en: Code is Poetry
ga_IE: Tá filíocht sa ɢcód

en: Code:
ga_IE: Cód:

en: Collapse menu
ga_IE: Leacú

en: Colombia
ga_IE: An Cholóim

en: Color
ga_IE: Dath

en: Color Scheme
ga_IE: Riar Dathanna

en: Color scheme
ga_IE: Scéim dathanna

en: Color scheme:
ga_IE: Scéim dathanna:

en: Colors
ga_IE: Dathanna

en: Colors & Backgrounds
ga_IE: Dathanna ⁊ Cúlraí

en: Column
ga_IE: Colún

en: Columns
ga_IE: Colúin

en: Come check out my blog!
ga_IE: Gabh i leith go bhfeice tú mo bhlag!

en: Comic
ga_IE: Caimic

en: Comic saved.
ga_IE: Sábháladh an caimic.

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
ga_IE: a,ag,an,ar,atá,ba,bhí,cá,cé,cén,com,dá,de,do,go,i,in,is,le,má,na,nó,ó,raibh,sa,seo,sin,tá,www

en: Comment
ga_IE: Freagair

en: Comment %d does not exist
ga_IE: Níl an freagra %d ann

en: Comment Follows
ga_IE: Lucht Leanta na bhFreagraí

en: Comment Form
ga_IE: Foirm Fhreagartha

en: Comment History
ga_IE: Stair Freagartha

en: Comment Likes
ga_IE: Moltaí do na Freagraí

en: Comment Moderation
ga_IE: Ceadú na bhFreagraí

en: Comment author must fill out name and e-mail
ga_IE: Ní foláir d’údar an fhreagra a ainm agus a sheoladh ríomhphoist a bhreacadh síos

en: Comment author must have a previously approved comment
ga_IE: Ní mór cead freagartha a bheith tugtha d’údar an fhreagra cheana

en: Comment author name and email are required
ga_IE: Caithfear an t-ainm agus an seoladh ríomhphost a bhreacadh síos

en: Comment by %1$s
ga_IE: Freagra le %1$s

en: Comment by %s marked as spam.
ga_IE: Cuireadh in iúl gur turscar é an freagra a thug %s.

en: Comment by %s moved to the trash.
ga_IE: Cuireadh an freagra a thug %s sa mbruscar.

en: Comment cache problem?
ga_IE: Droch-chaoi ar an taisce freagartha?

en: Comment moderation
ga_IE: Ceadú na bhFreagraí

en: Comment must be manually approved
ga_IE: Ní mór go gceadódh duine an freagra

en: Comment navigation
ga_IE: Treoraíocht freagartha

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
ga_IE: as

en: Comment on %1$s
ga_IE: Freagra ar %1$s

en: Comment on %1$s by %2$s
ga_IE: Freagra ar %1$s ag %2$s

en: Comment on this post?
ga_IE: An dtabharfaidh tú freagra ar an alt seo?

en: Comment status
ga_IE: An riocht ina bhfuil an freagra

en: Comment:
ga_IE: Freagra:

en: Comment: %s
ga_IE: Freagra: %s

en: Commenter
ga_IE: Freagróir

en: Commenting as %s
ga_IE: Ag freagairt faoin ainm %s

en: Comments
ga_IE: Freagraí

en: Comments %s
ga_IE: Freagraí %s

en: Comments (%s)
ga_IE: Freagraí (%s)

en: Comments <span class="count">(%d)</span>
ga_IE: Freagraí <span class="count">(%d)</span>

en: Comments Feed
ga_IE: Fotha Freagartha

en: Comments I've Made
ga_IE: Mo Chuid Freagraí

en: Comments and Posts
ga_IE: Freagraí agus Ailt

en: Comments are closed.
ga_IE: Freagraí dúnta.

en: Comments aren't open on this post
ga_IE: Níl cead freagra a thabhairt ar an alt seo

en: Comments closed.
ga_IE: Freagraí dúnta

en: Comments for %1$s searching on %2$s
ga_IE: Freagraí ar %1$s dá gcuartú in %2$s

en: Comments for %s
ga_IE: Freagraí ar %s

en: Comments navigation
ga_IE: Treoraíocht freagartha

[ctx: Comments notifications]
en: Comments
ga_IE: Freagraí

en: Comments off
ga_IE: Freagraí dúnta

en: Comments on %s
ga_IE: Freagraí ar %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
ga_IE: Freagraí ar &#8220;%s&#8221;

en: Comments on my site
ga_IE: Freagraí ar mo shuíomh

en: Comments on other sites
ga_IE: Freagraí ar shuíomhanna eile

en: Comments on this post are closed.
ga_IE: Tá na freagraí dúnta ar an alt seo.

en: Comments on: %s
ga_IE: Freagraí ar: %s

en: Comments per month:
ga_IE: Freagraí sa mí:

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
ga_IE: Siad na %s​fhreagraí a thaispeáintear ar barr gach leathanaigh

en: Communicate with your fellow WordPress.com bloggers
ga_IE: Caint agus comhrá le do chomhbhlagálaithe ar WordPress.com

en: Community
ga_IE: Pobal

en: Community Tags
ga_IE: Clibeanna Pobail

en: Community-organized events that focus on everything WordPress
ga_IE: Ócáidí pobail ag a bpléitear gach a mbaineann le WordPress

en: ComodRivadavia
ga_IE: Comodoro Rivadavia

en: Comoro
ga_IE: Oileáin Chomóirí (Udzima wa Komori/Comoros)

en: Comoros
ga_IE: Oileáin Chomóra

en: Company
ga_IE: An Comhlacht

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
ga_IE: Cuir Leasuithe de &#8220;%s&#8221; i gComórtas

en: Compare any two revisions
ga_IE: Aon dá leasú a chur i gcomórtas le chéile

en: Conakry
ga_IE: Conacraí

en: Configuration
ga_IE: Cumraíocht

en: Configure
ga_IE: Socrú

en: Configure the Basics
ga_IE: Bunsocrú

en: Confirm
ga_IE: Dearbhaigh

en: Confirm Copy
ga_IE: Dearbhaigh an Chóipeáil

en: Confirm Deletion
ga_IE: Dearbhaigh Scriosadh

en: Confirm Email Address
ga_IE: Dearbhaigh do Sheoladh Ríomhphoist

en: Confirm Email Forward
ga_IE: Dearbhú Athsheachadta Ríomhphoist

en: Confirm Follow
ga_IE: Dearbhú Síntiúis

en: Confirm Password
ga_IE: Dearbhaigh an Focal Faire

en: Confirm Removal
ga_IE: Dearbhaigh a Bhaint Sin

[ctx: Confirm Remove follower button text.]
en: Remove
ga_IE: Scrios

[ctx: Confirm Remove viewer button text.]
en: Remove
ga_IE: Scrios

en: Confirm Subscription
ga_IE: Dearbhaigh an Síntiús

en: Confirm Your Subscription
ga_IE: Dearbhaigh an Síntiús

en: Confirm new password
ga_IE: Dearbhaigh an focal faire nua

en: Confirm new username
ga_IE: Dearbhaigh an t-ainm úsáideora nua

en: Confirm your email address
ga_IE: Dearbhaigh do sheoladh ríomhphoist

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[0]: <span class="count">(%s)</span>Deimhnithe
ga_IE[1]: <span class="count">(%s)</span>Deimhnithe
ga_IE[2]: <span class="count">(%s)</span>Deimhnithe
ga_IE[3]: <span class="count">(%s)</span>Deimhnithe
ga_IE[4]: <span class="count">(%s)</span>Deimhnithe

en: Congo
ga_IE: Congó

en: Congo, the Democratic Republic of the
ga_IE: Poblacht Dhaonlathach an Chongó

en: Congrats! You have been added to this blog.
ga_IE: Comhghairdeachas! Cuireadh leis an mblag seo thú.

en: Congrats, you’re subscribed! You’ll get an email with the details of your subscription and an unsubscribe link
ga_IE: Iontach, tá an síntiús glactha agat! Gheobhaidh tú ríomhphost a mbeidh inseacht ar an síntiús agus nasc coiscthe ann.

[ctx: Congratulations on getting $number total likes on $blog_title]
en: Congratulations on getting %2$s total likes on %1$s.
ga_IE: Comhghairdeachas leat as ucht %2$s moladh a ghnóthachtáil do %1$s.

en: Congratulations on getting %2$s total follows on %1$s.
ga_IE: Comhghairdeachas leat as ucht go bhfuil %2$s sa lucht leanta agat ar %1$s.

[ctx: Congratulations on writing $number total posts on $blog_title]
en: Congratulations on writing your first post on %1$s. | Congratulations on writing %2$s total posts on %1$s.
ga_IE[0]: Féar plé dhuit as ucht do chéad alt a scríobh ar %1$s.
ga_IE[1]: Féar plé dhuit as ucht %2$s alt a scríobh ar %1$s.
ga_IE[2]: Féar plé dhuit as ucht %2$s alt a scríobh ar %1$s.
ga_IE[3]: Féar plé dhuit as ucht %2$s n-alt a scríobh ar %1$s.
ga_IE[4]: Féar plé dhuit as ucht %2$s (n-)alt a scríobh ar %1$s.

en: Congratulations!
ga_IE: Comhairdeachas!

en: Congratulations, this domain name is available to register for your WordPress.com blog!
ga_IE: Comhghairdeachas, féadfaidh tú an t-ainm fearainn seo a chlárú do do bhlag Wordpress.com!

en: Connect
ga_IE: Nascadh

en: Connect App
ga_IE: Ceangail Feidhmchlár

en: Connect Instagram Account
ga_IE: Tabhair Cead d’Instagram Teacht ar an gCuntas

en: Connect and share your posts on %s
ga_IE: Ceangail agus do chuid alt a roinnt ar %s

en: Connect social media services to automatically share new posts.
ga_IE: Tig leat nascadh le do chuid líonraí sóisialta sa gcaoi go roinnfear do chuid alt orthu.

en: Connect to
ga_IE: Ceangail

en: Connect to %s
ga_IE: Ceangail de %s

en: Connect to LiveJournal and Import
ga_IE: Ceangal de LiveJournal agus Allmhairiú

en: Connect to Tumblr
ga_IE: Ceangail le Tumblr

en: Connect to Tumblr to begin
ga_IE: Ceangail le Tumblr ar dtús

en: Connect with
ga_IE: Ceangail le

en: Connect with %s
ga_IE: Nascadh le %s

en: Connect with Guests
ga_IE: Nascadh leis na Cuairteoirí

en: Connect with Your Readers
ga_IE: Ceangail leis an Lucht Léitheoireachta

en: Connect with Your Students
ga_IE: Nascadh le do Chuid Mac Léinn

en: Connect with your WordPress.com account:
ga_IE: Logáil isteach le do chuntas WordPress.com

en: Connect your accounts so that when you publish a post it will be automatically shared on Facebook or Twitter. <strong>Blog posts that are shared get 50% more likes, comments and views.</strong>
ga_IE: Ceangail do chuid cuntas i riocht is go roinnfear gach alt ar Facebook nó ar Twitter nuair a fhoilsíos tú é. <strong>Moltaí, freagraí, agus cuairteanna móide 50% ach do chuid alt a roinnt.</strong>

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
ga_IE: Nasc do bhlag leis na suíomhanna móra líonraithe sóisialta go roinnfear do chuid alt nua le do chairde.

en: Connected
ga_IE: Ceangailte

en: Connected Applications
ga_IE: Feidhmchláracha Ceangailte

en: Connected Apps
ga_IE: Feidhmchláracha Ceangailte

en: Connected Blogs
ga_IE: Blaganna Ceangailte

en: Connecting
ga_IE: Ceangal

en: Connecting to %s
ga_IE: Ceangal le %s

en: Connection Status:
ga_IE: Ceangal:

en: Connections
ga_IE: Ceanglacha

en: Contact
ga_IE: teagmhálaí

en: Contact %s Support
ga_IE: Tacaíocht %s

en: Contact Form
ga_IE: Foirm Theagmhála

en: Contact Info
ga_IE: Eolas Teagmhála

en: Contact Support
ga_IE: Tacaíocht

en: Contact Us
ga_IE: Teagmháil

en: Contact form
ga_IE: Foirm Theagmhála

en: Contact our Happiness Engineers
ga_IE: Déan teagmháil leis na hInnealtóirí Sonais se’againne

en: Contact our happiness engineers
ga_IE: Déan teagmháil leis na hInnealtóirí Sonais se’againne

en: Content
ga_IE: Inneachar

en: Content not yet translated
ga_IE: Ní dheachaigh aon aistriúchán ar an ábhar fós

en: Content, title, and excerpt are empty.
ga_IE: Tá an t-ábhar, an teideal, agus an achoimre folamh.

en: Content:
ga_IE: Ábhar:

en: Continue
ga_IE: Ar aghaidh

en: Continue &raquo;
ga_IE: Ar aghaidh &raquo;

en: Continue &rarr;
ga_IE: Ar Aghaidh &rarr;

en: Continue Reading &raquo;
ga_IE: Tuilleadh &raquo;

en: Continue previous import
ga_IE: Lean d’allmhairiú a tosaíodh cheana

en: Continue reading
ga_IE: An chuid eile de

en: Continue reading %s
ga_IE: An chuid eile de %s

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ga_IE: An chuid eile de %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ga_IE: Tuilleadh <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continuing&#8230;
ga_IE: Ar lean&#8230;

en: Convert Categories to Tags
ga_IE: Tiontaigh na Ranganna ina gClibeanna

en: Convert Category to Tag. | Convert Categories (%d) to Tags.
ga_IE[0]: An Rang a Thiontú ina Chlib.
ga_IE[1]: Na Ranganna (%d) a Thiontú ina gClibeanna.
ga_IE[2]: Na Ranganna (%d) a Thiontú ina gClibeanna.
ga_IE[3]: Na Ranganna (%d) a Thiontú ina gClibeanna.
ga_IE[4]: Na Ranganna (%d) a Thiontú ina gClibeanna.

en: Convert Tag to Category. | Convert Tags (%d) to Categories.
ga_IE[0]: Tiontaigh an Chlib ina Rang.
ga_IE[1]: Tiontaigh na Clibeanna (%d) ina Ranganna.
ga_IE[2]: Tiontaigh na Clibeanna (%d) ina Ranganna.
ga_IE[3]: Tiontaigh na Clibeanna (%d) ina Ranganna.
ga_IE[4]: Tiontaigh na Clibeanna (%d) ina Ranganna.

en: Convert Tags to Categories
ga_IE: Tiontaigh na Clibeanna ina Ranganna

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
ga_IE: Iompaítear straiseoga ar nós <code>:-)</code> agus <code>:-P</code> ina ngrafaicí

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
ga_IE: Tiontaigh rang atá agat cheana fhéin go clib, nó clib go rang.

en: Convert to Comic
ga_IE: A Thiontú ina Chaimic

en: Convert to Post
ga_IE: A Thiontú ina Alt

en: Converting category <strong>%s</strong> ...
ga_IE: Rang <strong>%s</strong> á thiontú …

en: Converting tag <strong>%s</strong> ...
ga_IE: Clib <strong>%s</strong> á tiontú …

en: Cook Islands
ga_IE: Oileáin an Chócairigh

en: Cookie & IP address
ga_IE: Fianán <span style="font-family: segoe ui symbol, dejavu sans, sans-serif">⁊</span> Seoladh IP

en: Cookies
ga_IE: Fianáin

en: Copenhagen
ga_IE: Cóbanhávan

en: Copied
ga_IE: Cóipeáilte

en: Copied!
ga_IE: Cóipeáilte!

en: Copy
ga_IE: Cóipeáil

en: Copy a Page
ga_IE: Leathanach a Chóipeáil

en: Copy a Post
ga_IE: Macsamhail

[ctx: Copy a {post_type}]
en: Copy a %s
ga_IE: Cóipeáil %s

en: Copy and paste this URL into your browser:
ga_IE: Tig leat an URL seo a leanas a chóipeáil agus a ghreamú isteach i do bhrabhsálaí:

en: Copy and share this link:
ga_IE: Cóipeáil an nasc seo agus é a roinnt:

en: Copy table row
ga_IE: Cóipeáil ró tábla

en: Copy to clipboard
ga_IE: Cóipeáil agus cuir sa ngearrthaisce é

en: Copying page...
ga_IE: Tá an leathanach dhá chóipeáil…

en: Copying post...
ga_IE: Tá an t-alt dhá chóipeáil…

en: Copyright
ga_IE: Cóipcheart

en: Cordoba
ga_IE: Córdoba

en: Cost
ga_IE: Praghas

en: Could not access filesystem
ga_IE: Níorbh fhéidir a theacht ar an gcóras comhad.

en: Could not access filesystem.
ga_IE: Níorbh fhéidir a theacht ar an gcóras comhad.

en: Could not connect to %s
ga_IE: Níor féadadh ceangal le %s

en: Could not connect to Instagram (error %s).
ga_IE: Níorbh fhéidir ceangal le hInstagram (earráid %s).

en: Could not connect to Twitter (error %s).
ga_IE: Níor féadadh ceangal le Twitter (earráid %s).

en: Could not connect to https://www.google.com
ga_IE: Níor féadadh ceangal le https://www.google.com

en: Could not copy file.
ga_IE: Níorbh fhéidir an comhad a chóipeáil.

en: Could not copy files.
ga_IE: Níorbh fhéidir na comhaid a chóipeáil.

en: Could not create directory.
ga_IE: Níorbh fhéidir an chomhadlann a dhéanamh.

en: Could not create image
ga_IE: Níor féadadh an íomhá a dhéanamh

en: Could not create user
ga_IE: Níorbh fhéidir an t-úsáideoir a chur ina shuí

en: Could not delete that connection!
ga_IE: Níor féadadh an nasc sin a scriosadh!

en: Could not find the specified string.
ga_IE: Níorbh fhéidir an sreangán sin a fháil.

en: Could not fully remove the theme %s.
ga_IE: Níorbh fhéidir an téama %s a bhaint amach ceart.

en: Could not read file %s
ga_IE: Ní raibh aon léamh ar an gcomhad %s

en: Could not read image size.
ga_IE: Níorbh fhéidir méid na híomhá a léamh.

en: Could not register file "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
ga_IE: Níorbh fhéidir an comhad a chlárú "%1$s" mar phatrún bloc (sluga neamhbhailí "%2$s")

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
ga_IE: Níorbh fhéidir an comhad a chlárú "%s" mar bhlocphatrún (réimse "Sluga" in easnamh)

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
ga_IE: Níorbh fhéidir an comhad a chlárú "%s" mar bhlocphatrún (réimse "Teideal" in easnamh)

en: Could not remove the old plugin.
ga_IE: Níorbh fhéidir an seanbhreiseán a scriosadh.

en: Could not remove the old theme.
ga_IE: Níor féadadh an seantéama a bhaint amach.

en: Could not update comment status.
ga_IE: Níorbh fhéidir athrú reachta a chur ar an bhfreagra

en: Could not write file %1$s (%2$s).
ga_IE: Ní raibh aon scríobh ar an gcomhad %1$s (%2$s)

en: Could not write file %s
ga_IE: Níorbh fhéidir an comhad %s a scríobh

en: Countries
ga_IE: Tíreanna

en: Country
ga_IE: Tír

en: Country code
ga_IE: Cód Tíre

en: Coupon
ga_IE: Cúpón

en: Coupons
ga_IE: Cúpóin

en: Crafts
ga_IE: Ceardaíocht

en: Crafts &amp; Fashion
ga_IE: Ceirdíocht ⁊ Faisean

en: Create
ga_IE: Déan

en: Create Another Blog
ga_IE: Cuir Blag Eile ar Bun

en: Create Blog
ga_IE: Bunú Blaga

en: Create List
ga_IE: Déan Liosta

en: Create Menu
ga_IE: Roghchlár Nua

en: Create Share Button
ga_IE: Déan Nasc Roinnte

en: Create Site
ga_IE: Suíomh Nua

en: Create a Configuration File
ga_IE: Déan Comhad Socraithe

en: Create a Custom Style Now
ga_IE: Cruthaigh Stíl Shaincheaptha Anois

en: Create a New Post
ga_IE: Alt Nua

en: Create a New Site
ga_IE: Suíomh Nua a Chur ar Bun

en: Create a New User
ga_IE: Úsáideoir Nua

en: Create a Page
ga_IE: Leathanach Nua

en: Create a Post
ga_IE: Scríobh alt

en: Create a Site
ga_IE: Bunú Suímh

en: Create a brand new user and add them to this site.
ga_IE: Úsáideoir nua a dhéanamh agus a chlárú ar an suíomh seo.

en: Create a free website at WordPress.com
ga_IE: Suíomh gréasáin saor in aisce ar WordPress.com

en: Create a free website or blog at WordPress.com
ga_IE: Suíomh gréasáin nó blag saor in aisce ar WordPress.com

en: Create a new WordPress.com account:
ga_IE: Bunaigh Cuntas Nua WordPress.com

en: Create a new connection
ga_IE: Cuir ceangal nua ar bun…

en: Create a new gallery
ga_IE: Dánlann nua

en: Create a new playlist
ga_IE: Liosta seanma nua

en: Create a new user to match the new blog name.
ga_IE: Cruthaigh úsáideoir nua a bheas inchurtha le hainm an bhlaga nua.

en: Create a new video playlist
ga_IE: Liosta nua físeán

en: Create a website on WordPress.com today
ga_IE: Cuir suíomh gréasáin ar bun inniu ar WordPress.com

en: Create audio playlist
ga_IE: Liosta Nua Fuaime

en: Create gallery
ga_IE: Dánlann Nua

en: Create user %1$s or map to existing
ga_IE: An t-úsáideoir %1$s a chlárú nó a cheangal d’úsáideoir eile

en: Create video playlist
ga_IE: Liosta Nua Físeán

en: Create your own website
ga_IE: Bunaigh do shuíomh féin

en: Create, edit, and delete menus
ga_IE: Roghchláracha a dhéanamh, a athrú, agus a scriosadh

en: Created
ga_IE: Dáta Cruthaithe

en: Creating Your Account…
ga_IE: Tá do Chuntas dá Bhunú…

en: Creating your site…
ga_IE: Tá do shuíomh dá chur ina shuí…

en: Credit Card
ga_IE: Cárta Creidmheasa

en: Credit Card CVV Code
ga_IE: Cód CVV an Chárta Creidmheasa

en: Credit Card Expiration Date
ga_IE: Dáta Éaga an Chárta Creidmheasa

en: Credit Cards
ga_IE: Cártaí Creidmheasa

en: Credits
ga_IE: Creidmheasanna

en: Croatia
ga_IE: An Chróit

en: Croatian
ga_IE: Cróitis

en: Crop
ga_IE: Bearradh

en: Crop Aspect Ratio
ga_IE: Coibhneas Bearrtha

en: Crop Header Image
ga_IE: An Íomhá Cheanntáisc a Bhearradh

en: Crop Image
ga_IE: Bearr an Íomhá

en: Crop Selection
ga_IE: An Rogha a Bhearradh

en: Crop and Publish
ga_IE: A Bearradh agus a Foilsiú

en: Crop image
ga_IE: Bearr an Íomhá

en: Crop thumbnail to exact dimensions
ga_IE: An mhionsamhail a bhearradh ar thoisí beachta

en: Crop uploaded image
ga_IE: Bearr an íomhá uaslódáilte

en: Cropping&hellip;
ga_IE: Gearradh…

en: Crunching&hellip;
ga_IE: Próiseáil&hellip;

en: Ctrl + Alt + letter:
ga_IE: Ctrl + Alt + litir:

en: Ctrl + letter:
ga_IE: Ctrl + litir:

en: Cuba
ga_IE: Cúba

en: Cuiaba
ga_IE: Cuiabá

en: Culture
ga_IE: Cultúr

en: Curacao
ga_IE: Curaçao

en: Current Address:
ga_IE: Seoladh Reatha:

en: Current Gravatar
ga_IE: An Gravatar Atá Anois Agat

en: Current Location
ga_IE: Suíomh Reatha

en: Current Revision by %s
ga_IE: Le %s an Leasú Reatha

en: Current Theme
ga_IE: An Téama Reatha

en: Current header
ga_IE: An ceanntásc reatha

en: Current page
ga_IE: Leathanach reatha

en: Current site avatar
ga_IE: Abhatár an tsuímh reatha

en: Current site members:
ga_IE: Baill den tsuíomh:

en: Current thumbnail
ga_IE: An mhionsamhail atá anois ann

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
ga_IE[0]: Tá %s fhreagra amháin le ceadú agat. Féach an clár ceadaithe:
ga_IE[1]: Tá %s fhreagra le ceadú agat. Féach an clár ceadaithe:
ga_IE[2]: Tá %s fhreagra le ceadú agat. Féach an clár ceadaithe:
ga_IE[3]: Tá %s bhfreagra le ceadú agat. Féach an clár ceadaithe:
ga_IE[4]: Tá %s (bh)freagraí le ceadú agat. Féach an clár ceadaithe:

en: Custom
ga_IE: Eile

en: Custom Background
ga_IE: Do Rogha Cúlra

en: Custom CSS
ga_IE: CSS Cóirithe

en: Custom Colors
ga_IE: Dathanna Sochóirithe

en: Custom Colors interface
ga_IE: Comhéadan cóirithe na ndathanna

en: Custom DNS Records: %s
ga_IE: Taifeadtaí DNS Saincheaptha: %s

en: Custom Design
ga_IE: Sain-Dearadh

en: Custom Domain
ga_IE: Fearann Tofa

en: Custom Domain for %s
ga_IE: Fearann Tofa do %s

en: Custom Email Address
ga_IE: Seoladh Ríomhphoist Eile

en: Custom Email Address:
ga_IE: Seoladh Ríomhphoist Eile:

en: Custom Fields
ga_IE: Réimsí Cóirithe

en: Custom Fonts
ga_IE: Clónna Saincheaptha

en: Custom Header
ga_IE: Ceanntásc Cóirithe

en: Custom Header Image
ga_IE: Íomhá Cheanntáisc Shainithe

en: Custom Image
ga_IE: Íomhá Shaincheaptha

en: Custom JavaScript
ga_IE: JavaScript Cóirithe

en: Custom JavaScript Editor
ga_IE: Eagarthóireacht JavaScript

en: Custom Link
ga_IE: Nasc Cóirithe

en: Custom Links
ga_IE: Naisc Chóirithe

en: Custom Logo
ga_IE: Lógó Saincheaptha

en: Custom Menu
ga_IE: Roghchlár Sochóirithe

en: Custom Menus
ga_IE: Roghchláracha Cóirithe

en: Custom Message:
ga_IE: Do Theachtaireacht Féin:

en: Custom Size
ga_IE: Tomhais Eile

en: Custom Structure
ga_IE: Struchtúr Saincheaptha

en: Custom Style
ga_IE: Stíl Shaincheaptha

en: Custom Style created.
ga_IE: Cruthaíodh an Stíl Shaincheaptha.

en: Custom Style deleted.
ga_IE: Scriosadh an Stíl Shaincheaptha sin.

en: Custom Style updated.
ga_IE: Nuashonraíodh an Stíl Shaincheaptha.

en: Custom Styles
ga_IE: Stíleanna Cóirithe

en: Custom URL
ga_IE: Do rogha URL

en: Custom color
ga_IE: Do rogha dath

en: Custom date format:
ga_IE: Leagan amach dáta eile:

en: Custom field deleted.
ga_IE: Scriosadh an réimse saincheaptha.

en: Custom maintenance message.
ga_IE: Fógra cothabhála saincheaptha.

en: Custom site deleted message.
ga_IE: Fógra scriosta saincheaptha.

en: Custom time format:
ga_IE: Leagan amach ama eile:

en: Custom:
ga_IE: Eile:

en: Customer Name
ga_IE: Ainm an Chuisliméara

en: Customer Testimonials
ga_IE: Teistiméireachtaí ó Chuisliméaraí

en: Customize
ga_IE: Cóiriú

en: Customize %s
ga_IE: Cóiriú %s

en: Customize &#8220;%s&#8221;
ga_IE: Cóiriú &#8220;%s&#8221;

en: Customize It!
ga_IE: Cóirigh é!

en: Customize Labels
ga_IE: Cóirigh na Lipéid

en: Customize My Site
ga_IE: Cóirigh mo Shuíomh

en: Customize Your Background
ga_IE: Saincheap an Cúlra

en: Customize Your Site
ga_IE: Déan do Chuid Féin den tSuíomh

en: Customize the message
ga_IE: Cóirigh an teachtaireacht

en: Customize theme
ga_IE: Cóiriú Téama

[ctx: Customize this theme]
en: Customize
ga_IE: Cóiriú

en: Customize your site
ga_IE: Déan do chuid féin den tsuíomh

en: Customize your site's navigation menu
ga_IE: Cóirigh roghchlár treoraíochta do shuímh

en: Customize: %s
ga_IE: Saincheap: %s

en: Customizer
ga_IE: Cóireoir

en: Customizing
ga_IE: Cóiriú

en: Customizing This Display
ga_IE: Cóiriú na Taispeána Seo

en: Cut
ga_IE: Gearradh

en: Cut table row
ga_IE: Gearr ró tábla

en: Cyprus
ga_IE: Cipir

en: Czech
ga_IE: Seicis

en: Czech Republic
ga_IE: Poblacht na Seice

en: Côte d'Ivoire
ga_IE: Côte d’Ivoire

en: D, M j, Y
ga_IE: D, j M, Y

en: DMCA copyright infringement notices
ga_IE: Fógraí sáraithe cóipchirt DMCA

[ctx: DNS Editor: SRC record protocol]
en: Protocol
ga_IE: Prótacal

[ctx: DNS Editor: SRV record "service" name]
en: Service
ga_IE: Seirbhís

[ctx: DNS Editor: SRV record hostname port]
en: Target Port
ga_IE: Port Sprice

[ctx: DNS Editor: SRV record priority]
en: Priority
ga_IE: Tosaíocht

[ctx: DNS Editor: SRV record weight]
en: Weight
ga_IE: Meáchan

[ctx: DNS Record]
en: Type
ga_IE: Cineál

en: DNS Records
ga_IE: Airíonna DNS

en: DNS is correct
ga_IE: Tá an DNS ceart

en: DNS needs to be updated
ga_IE: Caithfear an DNS a nuashonrú

en: Dacca
ga_IE: Daca (Dhaka)

en: Daily
ga_IE: Gach Lá

en: Daily Archives:
ga_IE: Cartlanna Lae:

en: Daily Views
ga_IE: Cuairteanna sa Ló

en: Daily archives
ga_IE: Carltanna lae

en: Daily digest for %1$s, on %2$s
ga_IE: Achoimre lae: %1$s ar %2$s

en: Dakar
ga_IE: Dacár

en: Damascus
ga_IE: Damaisc

en: Danish
ga_IE: Danmhairgis

en: Dar es Salaam
ga_IE: Dárasalám

en: Dark
ga_IE: Dubh

en: Dashboard
ga_IE: Clár

en: Database Error
ga_IE: Earráid sa mBunachar Sonraí

en: Database settings
ga_IE: Socruithe Bunachair

en: Date
ga_IE: Dáta

[ctx: Date (F j) : blog title]
en: %1$s: Your best day for likes on %2$s
ga_IE: %1$s: An lá ba mhó moladh ar %2$s

en: Date Accepted
ga_IE: Dáta Glactha

en: Date Format
ga_IE: Cruth Dáta

en: Date Sent
ga_IE: Dáta Seolta

en: Date and time
ga_IE: Dáta agus am

en: Date and time format
ga_IE: Formáid dáta ⁊ ama:

en: Date modified
ga_IE: Dáta Athraithe

[ctx: Date range for which stats are being displayed]
en: %(startDate)s - %(endDate)s
ga_IE: %(startDate)s – %(endDate)s

en: Date range:
ga_IE: Dátaí:

en: Date/Time
ga_IE: Dáta/Am

en: Date:
ga_IE: Dáta:

en: Day
ga_IE: Lá

en: Day and name
ga_IE: Lá agus ainm

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
ga_IE: Tús na coigilte lae: <code>%s</code>.

en: Days
ga_IE: Laethanta

en: Deactivate
ga_IE: Cuir as gníomh

en: Deactivate this plugin
ga_IE: Cuir an breiseán seo as gníomh

en: Deactivate this webhook
ga_IE: Cuir an webhook seo as gníomh

en: Dec
ga_IE: Nol

en: December
ga_IE: Nollaig

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
ga_IE: Nol

[ctx: Declaration]
en: New Notification
ga_IE: Fógra Nua

[ctx: Declaration]
en: Notification
ga_IE: Fógra

en: Decrease indent
ga_IE: Eangú ar clé

en: Default
ga_IE: Réamhshocrú

en: Default Avatar
ga_IE: Gnáth-Aibhiteár

en: Default Images
ga_IE: Íomhánna Réamhshocraithe

en: Default Link Category
ga_IE: Gnáth-Rang na Nasc

en: Default Mail Category
ga_IE: Gnáthrang Posta

en: Default Post Category
ga_IE: Gnáth-Rang na nAlt

en: Default Post Format
ga_IE: Gnáthchruth na nAlt

en: Default Style
ga_IE: Stíl Réamhshocraithe

en: Default Theme Font
ga_IE: Clófhoireann an Téama

en: Default article settings
ga_IE: Foilsiú na n-alt

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
ga_IE: Gan-rang

en: Default email delivery
ga_IE: Gnáthsheachadadh Ríomhphoist

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
ga_IE: Réimse Nua

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
ga_IE: An chéad rogha

[ctx: Default link category slug]
en: Blogroll
ga_IE: Blagliosta

en: Default method
ga_IE: Gnáthmhodh

[ctx: Default page slug]
en: about
ga_IE: eolas

en: Default poll settings
ga_IE: Comhairimh

en: Default post format
ga_IE: Gnáthchruth na nAlt

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
ga_IE: hóra-a-mhuraed

en: Default quality setting
ga_IE: Gnáthchaighdeán

en: Default share setting
ga_IE: Gnáthroinnt

en: Default shortcuts,
ga_IE: Gnáth-aicearraí,

en: Default template
ga_IE: Gnáth-theimpléad:

en: Default view
ga_IE: Gnáth-Leagan Amach

en: Delete
ga_IE: Scrios

en: Delete Card
ga_IE: Scrios an Cárta

en: Delete Menu
ga_IE: Scrios an Roghchlár

en: Delete My Site Permanently
ga_IE: Mo Shuíomh a Scriosadh go Buan

en: Delete Permanently
ga_IE: Buanscrios

en: Delete Site
ga_IE: Scriosadh Suímh

en: Delete Site Redirect
ga_IE: Scrios an tAtreorú Suímh

en: Delete Users
ga_IE: Scrios na hÚsáideoirí

en: Delete Your Subscription
ga_IE: Cealaigh an Síntiús

en: Delete all content.
ga_IE: An t-ábhar uile a scriosadh.

en: Delete column
ga_IE: Scrios an colún

en: Delete image
ga_IE: Scrios an Íomhá

en: Delete it: %s
ga_IE: É a scriosadh: %s

en: Delete permanently
ga_IE: Buanscrios

en: Delete row
ga_IE: Sraith a scriosadh

en: Delete table
ga_IE: Scrios an tábla

en: Delete this item
ga_IE: Scrios an mhír seo

en: Delete this item permanently
ga_IE: An mhír seo a scrios go buan

en: Delete this link from your profile?
ga_IE: An nasc seo a bhaint de do phróifíl?

en: Delete this page permanently?
ga_IE: An scriosfaidh tú an leathanach seo go buan?

en: Delete this webhook
ga_IE: Scrios an webhook seo

en: Deleted
ga_IE: Scriosta

en: Deleted text (strikethrough)
ga_IE: Téacs scriosta (líne thríd)

en: Deleting
ga_IE: Á scriosadh

en: Deleting Links
ga_IE: Scriosadh Nasc

en: Deleting comments is not supported yet
ga_IE: Ní féidir freagraí a scriosadh fós

en: Delivery Frequency
ga_IE: Minicíocht Seachadta

en: Delivery window
ga_IE: Tréimhse seachadta

en: Demo
ga_IE: Sampla

[ctx: Demo content for related posts]
en: Big iPhone/iPad Update Now Available
ga_IE: Tá Nuashonrú Mór le Fáil Anois le hAghaidh iPhone/iPad

[ctx: Demo of this theme]
en: Demo
ga_IE: Traíáil

en: Demo this theme
ga_IE: Traíáil an téama seo

en: Denied: %s
ga_IE: Eiteach: %s

en: Denmark
ga_IE: An Danmhairg

en: Deny
ga_IE: Eiteach

en: Departure
ga_IE: Imeacht

en: Descending
ga_IE: Anuas

en: Descending.
ga_IE: Anuas

en: Description
ga_IE: Cur Síos

en: Description (optional)
ga_IE: Cur síos (más mian leat)

en: Descriptions
ga_IE: Cur síos

en: Deselect
ga_IE: Díroghnú

en: Design
ga_IE: Dearadh

en: Design by
ga_IE: Dear de réir

en: Designer
ga_IE: Dearthóir

en: Desktop
ga_IE: Ríomhaire deisce

en: Destination folder already exists.
ga_IE: Tá comhad ann cheana a bhfuil an t-ainm sin air.

en: Detach
ga_IE: Scor

en: Details
ga_IE: Sonraí

en: Details for this theme
ga_IE: Eolas ar an téama seo

[ctx: Details page for this theme]
en: About
ga_IE: Eolas

en: Developer
ga_IE: Forbróir

en: Developer Resources
ga_IE: Acmhainní don Lucht Forbartha

en: Developers
ga_IE: Lucht Forbartha

en: Did you find what you were looking for?
ga_IE: An bhfuair tú an rud a bhí uait?

en: Did you know we have a new editor for building your own custom poll styles? Find out more <a href="%s" target="_blank">here</a>.
ga_IE: An raibh a fhios agat go bhfuil eagarthóir nua againn lena bhféadfaidh tú do chuid stíleanna faireacháin féin a dhéanamh? Tá tuilleadh eolais air sin le fáil <a href="%s" target="_blank">anseo</a> agat.

en: Did you know you can view enhanced stats on WordPress.com?
ga_IE: Gheobhaidh tú tuilleadh steaits ar leathanach baile WordPress.com…

en: Did you mean to visit any of these blogs, instead of %s?
ga_IE: An ceann de na blaganna seo a bhí tú a thóraíocht (seachas %s)?

en: Didn't Print The Codes?
ga_IE: An ea nár phriondáil tú na cóid?

en: Digital Millennium Copyright Act Notice
ga_IE: Fógra de Chuid an Digital Millennium Copyright Act

en: Dimensions
ga_IE: Toisí

en: Dimensions:
ga_IE: Toisí:

en: Direct link (best for mobile)
ga_IE: Nasc díreach (sé is feiliúnaí do scáileán beag)

en: Director
ga_IE: Stiúrthóir

en: Disable
ga_IE: Cas as

en: Disable Post by Email
ga_IE: Cas As an Fhoilsitheoireacht Ríomhphoist

en: Disable Post by Voice
ga_IE: Cas As an Ghuthfhoilsitheoireacht

en: Disable accessibility mode
ga_IE: Cas as an modh inrochtaineachta

en: Disable auto renew
ga_IE: Ná Athnuafar As Féin É

en: Disable auto-renew
ga_IE: Díchumasaigh Uath-Athnuachan

en: Disable the visual editor when writing
ga_IE: An amharc-eagarthóireacht a chasadh as agus thú ag scríobh

en: Disabled
ga_IE: Casta as

en: Disabled.
ga_IE: Casta as.

en: Discard Current Address?
ga_IE: An Seoladh Reatha a Chuileáil?

en: Disconnect
ga_IE: Dícheangal

en: Disconnect BandPage
ga_IE: Dícheangail de BhandPage

en: Disconnect Jetpack
ga_IE: Jetpack a Dhícheangal

en: Disconnect all Blogs
ga_IE: Dícheangail Gach Blag

en: Disconnect from %s
ga_IE: Dícheangail de %s

en: Disconnect from Tumblr
ga_IE: Dícheangail de Tumblr

en: Disconnect this account
ga_IE: An cuntas seo a dhícheangal

en: Disconnected
ga_IE: Scaoilte

en: Disconnecting
ga_IE: Dícheangal

en: Discount
ga_IE: Lascaine

en: Discourage search engines from indexing this site
ga_IE: Impí ar innill chuartaithe gan an suíomh seo a innéacsáil

en: Discover this theme's <a target="_blank" href="%1$s">awesome features</a>.
ga_IE: Féach na <a target="_blank" href="%1$s">gnéithe iontacha</a> atá ag an téama seo.

en: Discussion
ga_IE: Caint

en: Discussion Settings
ga_IE: Caint

en: Dismiss
ga_IE: Scoir

en: Dismiss this notice.
ga_IE: Scoir an nod seo.

en: Display Header Text
ga_IE: Téacs an Cheanntáisc a Thaispeáint

en: Display Options
ga_IE: Taispeáint

en: Display Settings
ga_IE: Socruithe Taispeána

en: Display WordPress Posts
ga_IE: Ailt WordPress a Thaispeáint

en: Display a Freshly Pressed badge in your sidebar
ga_IE: Suaitheantas Úrphreasáilte a thaispeáint sa taobh-bharra

en: Display a countdown to a certain date.
ga_IE: Comhaireamh fairte ar dháta áirithe.

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
ga_IE: Taispeáin leagan beag den Phróifíl Gravatar se’agatsa

en: Display a photo gallery or slideshow
ga_IE: Dánlann pictiúr nó taispeántas sleamhnán a thaispeáint

en: Display all authors (including those who have not written any posts)
ga_IE: Taispeáin na húdair uile (údair gan alt san áireamh)

en: Display an image in your sidebar
ga_IE: Íomhá a thaispeáint sa taobh-bharra

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
ga_IE: Taispeáin giúirléid oifigiúil Amlíne Leabaithe Twitter.

en: Display as dropdown
ga_IE: A thaispeáint ina bhosca anuas

en: Display as:
ga_IE: Taispeáint:

en: Display author
ga_IE: An tÚdar a thaispeáint

en: Display blogs authors with avatars and recent posts.
ga_IE: Taispeáin na húdair a bhíos ag scríobh don bhlag maille lena n-abhatáranna agus a gcuid alt nuafhoilsithe.

en: Display date
ga_IE: An dáta a thaispeáint

en: Display higher quality video by default.
ga_IE: Taispeáin físeán ardchaighdeáin.

en: Display images in full-size carousel slideshow.
ga_IE: Taispeáin íomhánna i dtimpeallán mór sleamhnán.

en: Display item author if available?
ga_IE: Údar na míreanna a thaispeáint má tá fáil air?

en: Display item content?
ga_IE: Ábhar na míreanna a thaispeáint?

en: Display item date?
ga_IE: Dáta na míreanna a thaispeáint?

en: Display length:
ga_IE: Fad taispeána:

en: Display linked images for the blogs you follow
ga_IE: Taispeáin deilbhíní do na blaganna atá tú a leanacht

en: Display name publicly as
ga_IE: Sé an t-ainm a thaispeáinfear don phobal

en: Display post date?
ga_IE: An dáta foilsithe a thaispeáint?

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
ga_IE: Taispeáin comhaireamh na bhfreagraí turscair ar ghabh Akismet orthu

en: Display type
ga_IE: Cineál Taispeántais

en: Display upcoming events from an iCalendar feed.
ga_IE: Taispeáin ócáidí atá le teacht ó fhotha iCal.

en: Display your BandPage content
ga_IE: Taispeáin do chuid stuf ó BandPage

en: Display your Tweets from Twitter
ga_IE: Taispeáin do chuid Tweets ó Twitter

en: Display your about.me profile with thumbnail
ga_IE: Taispeáin do phróifíl about.me agus a mionsamhail

en: Display your books from Goodreads
ga_IE: Taispeáin riar leabhar ó Goodreads

en: Display your latest Instagram photos.
ga_IE: Do chuid Instagramadóireachta a thaispeáint.

en: Display your recent Flickr photos.
ga_IE: Taispeáin rogha de do chuid pictiúr nua ó Flickr.

en: Displayed on attachment pages.
ga_IE: Ar leathanaigh cheangaltán a thaispeántar é.

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
ga_IE: %s&#8211;%s as %s

en: Displays a list and calendar of upcoming events from Eventbrite &mdash; the world’s largest self-serve event ticketing and event registration platform.
ga_IE: Liosta agus féilire ócáidí Eventbrite — an t-ardán pearsanta ticéadóireachta agus cláraithe ócáidí is mó sa domhan.

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
ga_IE: Liosta alt úrfhoilsithe ó shuíomh eile ar WordPress.com nó blag Jetpack.

en: Displays a live stream of posts and comments on your o2 powered blog
ga_IE: Taispeánann sruthaíl bheo alt agus freagraí ar do bhlag o2

en: Distraction-free writing mode
ga_IE: Scríobh socair

[ctx: Dns Record]
en: Protocol
ga_IE: Prótacal

[ctx: Dns Record]
en: Service
ga_IE: Seirbhís

[ctx: Dns Record]
en: Target Host
ga_IE: Óstach Sprice

[ctx: Dns Record]
en: Target Port
ga_IE: Port Sprice

[ctx: Dns Record TXT]
en: Text
ga_IE: Téacs

en: Do I need to fill this out?
ga_IE: An gcaithfidh mé an méid seo a líonadh amach?

en: Do More
ga_IE: Eile

en: Do any of these answer your question?
ga_IE: An bhfreagraíonn aon cheann díobh seo an cheist atá agat?

en: Do it: I want some polls!
ga_IE: Sé atá uaim—comhairimh abú!

en: Do not allow
ga_IE: Coisc

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
ga_IE: Seachain an ndéanfá dearmad cliceáil ar an gcnaipe sábhála sula n-imí tú.

en: Do you already own this domain name?
ga_IE: An leatsa an t-ainm fearainn seo?

en: Do you have a transaction ID?
ga_IE: An bhfuil ID margaidh agat?

en: Do you have a web hosting account already?
ga_IE: An bhfuil cuntas óstála gréasáin agat cheana féin?

en: Do you have an activation URL or key?
ga_IE: An bhfuil URL nó eochair ghníomhachtaithe agat?

en: Do you have two factor authentication codes?
ga_IE: An bhfuil cóid dédhearbhaithe agat?

en: Do you mostly use the internet at work, in school or at home?
ga_IE: An ag an obair, ar scoil, nó sa mbaile is mó ar an idirlíon thú?

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
ga_IE: Bhfuil tú siúráilte go bhfuil tú ag iarraidh <a href='%s'>logáil amach</a>?

en: Do you really want to reset your configuration?
ga_IE: An bhfuil tú cinnte gur mhaith leat an chumraíocht se’agatsa a athshocrú?

en: Do you want to register %s?
ga_IE: Ar mhaith leat %s a chlárú?

en: Document properties
ga_IE: Airíonna na cáipéise

en: Documentation
ga_IE: Treoir

en: Documents
ga_IE: Cáipéisí

en: Domain
ga_IE: Fearann

en: Domain Admin
ga_IE: Riarachán Fearainn

en: Domain Expiration
ga_IE: Éag Fearainn

en: Domain Management
ga_IE: Bainistíocht Fearainn

en: Domain Management: %s
ga_IE: Riaradh Fearann: %s

en: Domain Registration
ga_IE: Clárú Fearainn

en: Domain Registration and Mapping:
ga_IE: Clárú agus Léarscáiliú Fearann:

en: Domain Registration for %s
ga_IE: Clárú Fearainn %s

en: Domain Settings
ga_IE: Socruithe Fearainn

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Administrative Contact
ga_IE: Teagmhálaí Riartha

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Billing Contact
ga_IE: Teagmhálaí Billeála

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Domain Registrant
ga_IE: Cláraitheoir Fearainn

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Technical Contact
ga_IE: Teagmhálaí Teicniúil

en: Domain names can contain letters, numbers, and hyphens and needs to end with an extension (for example, .com, .net, etc).
ga_IE: Tá cead litreacha, uimhreacha, agus fleiscíní a bheith in ainmneacha fearainn, agus caithfear iarmhír a chur ina ndiaidh (mar shampla: .com, .net, srl.).

en: Domain: %s
ga_IE: Fearann: %s

en: Domains
ga_IE: Fearainn

en: Domains can only contain letters, numbers or hyphens.
ga_IE: Ní féidir a chur i bhfearann ach litreacha, uimhreacha, nó fleiscíní.

en: Dominica
ga_IE: Domhnach (Dominica/Dominique)

en: Dominican Republic
ga_IE: An Phoblacht Dhomhnach

en: Don&lsquo;t show me this.
ga_IE: Ná taispeáin dom é seo.

en: Don&rsquo;t have an account?
ga_IE: An ea nach bhfuil cuntas agat?

en: Don't Display Name
ga_IE: Ná Taispeáintear an tAinm

en: Don't block repeat voters
ga_IE: Gan an athbhótáil a choisceadh

en: Don't display a badge (just the campaign)
ga_IE: Gan suaitheantas a thaispeáint (gan a thaispeáint ach an feachtas)

en: Don't have an about.me page?
ga_IE: An ea nach bhfuil leathanach about.me agat?

en: Don't show again
ga_IE: Ná taispeántar arís é

en: Don't show the Reblog button on posts
ga_IE: Gan an cnaipe athbhlagála a thaispeáint ar na hailt

en: Don't want these anymore?
ga_IE: Nach dteastaíonn siad seo uait níos mó?

en: Done
ga_IE: Déanta

en: Done!
ga_IE: Sin é é!

en: Double-check your spelling.
ga_IE: Féach an bhfuil an litriú ceart.

en: Down
ga_IE: Anuas

en: Down one
ga_IE: Anuas

en: Download
ga_IE: Íoslódáil

en: Download Export File
ga_IE: Comhad Onnmhairithe

en: Download File
ga_IE: Íoslódáil an Comhad

en: Download Media
ga_IE: Íoslódáil na Meáin

en: Download URL
ga_IE: URL íoslódála:

en: Download all email-only followers as CSV
ga_IE: CSV den lucht leanta ríomhphoist

en: Download and import file attachments
ga_IE: Íoslódáil agus allmhairigh ceangaltáin

en: Download failed.
ga_IE: Loic an íoslódáil.

en: Download file
ga_IE: Íoslódáil an Comhad

en: Download my comments &raquo;
ga_IE: Íoslódáil mo chuid freagraí &raquo;

en: Downloading Comments&#8230;
ga_IE: Tá na Freagraí dhá nÍoslódáil&#8230;

en: Draft
ga_IE: Dréacht

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[0]: Dréacht <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[1]: Dréachtaí <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[2]: Dréachtaí <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[3]: Dréachtaí <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[4]: Dréachtaí <span class="count">(%s)</span>

en: Draft created on %1$s at %2$s
ga_IE: Rinneadh an dréacht ar %1$s ag %2$s

en: Draft saved at %s.
ga_IE: Sábháladh an dréacht ag %s.

en: Draft saved.
ga_IE: Sábháladh an dréacht.

en: Drafts
ga_IE: Dréachtaí

en: Drag and drop available services here.
ga_IE: Beir greim ar sheirbhísí agus tarraing isteach anseo iad.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
ga_IE: Tarraing seirbhís isteach sa mbosca thíos lena chumasú.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
ga_IE: Tarraing na míreanna san ord atá uait. Cliceáil ar an tsaighead atá sa taobh deas de gach mír le tuilleadh roghanna socraithe a nochtadh.

en: Drag up or down
    to re-arrange
ga_IE: Tarraing suas nó anuas é
    lena athshuíomh

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
ga_IE: Tarraing giúirléid agus leag anseo í lena baint den taobh-bharra ach lena socrú a choinneáil.

en: Drop down
ga_IE: Bosca aníos

en: Drop files to upload
ga_IE: Leagtar comhaid anseo lena n-uaslódáil

en: Drop images to upload
ga_IE: Leag íomhá lena huaslódáil

en: Dubai
ga_IE: Dubaidhe

en: Dublin
ga_IE: Baile Átha Cliath

en: Duplicate comment detected. It looks like you've already said that!
ga_IE: Freagra dúblach—nár úirt tú an méid sin cheana féin!?

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
ga_IE: Aimsíodh trácht dúblach. Feictear go bhfuil sé sin ráite agat cheana féin!

en: Duration
ga_IE: Fad

en: Dutch
ga_IE: Ísiltíris

en: E-Mail
ga_IE: Ríomhphost

en: E-mail
ga_IE: Ríomhphost

en: E-mail Subject:
ga_IE: Ábhar Ríomhphoist:

en: E-mail me whenever
ga_IE: Tugtar fógra ríomhphoist dom nuair a

en: E-mail text cannot be empty
ga_IE: Caithfear téacs éigin a chur sa ríomhphost

en: E-mail verified
ga_IE: Ríomhphost dearbhaithe

en: E-mail:
ga_IE: Ríomhphost:

en: E-mail: %s
ga_IE: Ríomhphost: %s

en: ERROR: Invalid verification code
ga_IE: EARRÁID: Cód dearbhaithe neamhbhailí

en: ERROR: comments on this post are closed.
ga_IE: EARRÁID: tá na freagraí dúnta ar an alt seo.

en: ERROR: please type a comment.
ga_IE: EARRÁID: ní mór freagra a scríobh.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
ga_IE: EARRÁID: is freagra ar dhréacht d’alt atá tú a fhreagairt.

en: ERROR: you do not have permission to comment on this blog.
ga_IE: EARRÁID: níl cead freagartha agat ar an mblag seo.

en: Earnings
ga_IE: Tuilleamh

en: Easter
ga_IE: Cáisc

en: Edit
ga_IE: Eagar

en: Edit %s
ga_IE: Cuir %s in eagar

en: Edit &#8220;%s&#8221;
ga_IE: Athraigh &#8220;%s&#8221;

en: Edit CSS
ga_IE: Athraigh an CSS

en: Edit Card
ga_IE: Athraigh an Cárta

en: Edit Category
ga_IE: Eagar

en: Edit Comic
ga_IE: Athraigh an Caimic

en: Edit Comment
ga_IE: Eagar

en: Edit DNS
ga_IE: Eagar DNS

en: Edit DNS Record
ga_IE: Athraigh Taifead DNS

en: Edit Domain
ga_IE: Athrú Fearainn

en: Edit Email Forward
ga_IE: Cur ar Aghaidh Ríomhphoist

en: Edit Image
ga_IE: Eagar na hÍomhá

en: Edit Link
ga_IE: Athrú Naisc

en: Edit Link Category
ga_IE: Athraigh Rang an Naisc

en: Edit Media
ga_IE: Eagarthóireacht Meán

en: Edit Menu
ga_IE: Athraigh Biachlár

en: Edit Menu Item
ga_IE: Eagar na Míre Roghchláir

en: Edit Menu Section
ga_IE: Athraigh an Chuid Seo den Roghchlár

en: Edit Menus
ga_IE: Eagarthóireacht Roghchláir

en: Edit Page
ga_IE: Eagar Leathanaigh

en: Edit Poll
ga_IE: Athraigh Faireachán

en: Edit Post
ga_IE: Eagarthóireacht

en: Edit Profile
ga_IE: Eagarthóireacht Próifíle

en: Edit Project
ga_IE: Eagar an Tionscnaimh

en: Edit Project Tag
ga_IE: Athrú Clibe Tionscadail

en: Edit Project Type
ga_IE: Athrú Cineáil Tionscadail

en: Edit Site
ga_IE: Eagarthóireacht Suímh

en: Edit Tag
ga_IE: Eagar Clibe

en: Edit Testimonial
ga_IE: Eagar na Teistiméireachta

en: Edit This
ga_IE: Eagar

en: Edit User
ga_IE: Athraigh Úsáideoir

en: Edit Your Profile
ga_IE: Eagar do Phróifíle

en: Edit attachment
ga_IE: Eagar an cheangaltáin

en: Edit audio playlist
ga_IE: Eagar an Liosta Fuaime

en: Edit comment
ga_IE: Eagar

en: Edit date and time
ga_IE: Athrú dáta agus ama

en: Edit gallery
ga_IE: Eagarthóireacht Dánlainne

en: Edit more details
ga_IE: Tuilleadh sonraí

en: Edit next media item
ga_IE: Díriú ar an gcéad mhír eile

en: Edit page
ga_IE: Athraigh an leathanach

en: Edit post
ga_IE: Eagarthóireacht

en: Edit previous media item
ga_IE: Díriú ar an mír roimpi seo

en: Edit selected menu
ga_IE: An roghchlár roghnaithe a chur in eagar

en: Edit status
ga_IE: Athrú reachta

en: Edit this entry.
ga_IE: Cuir an t-alt seo in eagar.

en: Edit this item
ga_IE: Eagarthóireacht

en: Edit this new field
ga_IE: Athraigh an réimse nua seo

en: Edit this page
ga_IE: Eagarthóireacht leathanaigh

en: Edit this webhook
ga_IE: Eagar an webhook seo

en: Edit user
ga_IE: Cuir úsáideoir in eagar

en: Edit video playlist
ga_IE: Eagar an Liosta Físe

en: Edit visibility
ga_IE: Infheictheacht

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
ga_IE: Féadfaidh tú míreanna a chur leis an mbunroghchlár nó míreanna a bhaint de. Tarraing iad le ordú a chur orthu. Cliceáil ar “Déan Roghclár” leis na hathruithe a shábháil.

en: Edit your profile
ga_IE: Eagarthóireacht próifíle

en: Edit: %s
ga_IE: Cuir %s in eagar

en: Editing CSS
ga_IE: Eagarthóireacht CSS

en: Editing Menus
ga_IE: Eagar na Roghchláracha

en: Editor Style
ga_IE: Eagarthóireacht

en: Editor menu (when enabled)
ga_IE: Roghchlár eagarthóireachta (más i bhfeidhm dó)

en: Editor toolbar
ga_IE: Barra uirnise eagarthóireachta

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
ga_IE: Tá cead ag eatharthóirí a gcuid altanna féin a fhoilsiú agus riaradh chomh maith le haltanna srl. daoine eile.

en: Education
ga_IE: Oideachas

en: Egypt
ga_IE: An Éigipt

en: Either there are no posts, or something went wrong.
ga_IE: Is amhlaidh nach bhfuil alt ar bith le fáil, nó sé an chaoi ar loic sé.

en: El Aaiun
ga_IE: El Aaiún

en: Email
ga_IE: Ríomhphost

en: Email (%s)
ga_IE: Ríomhphost (%s):

en: Email (required)
ga_IE: Ríomhphost (riachtanach)

en: Email Address
ga_IE: Seoladh Ríomhphoist

en: Email Address Update Requested
ga_IE: Rinneadh Iarratas ar an Seoladh Ríomhphoist a Athrú

en: Email Address:
ga_IE: Seoladh ríomhphoist:

en: Email Forwarding
ga_IE: Cur ar Aghaidh Ríomhphoist

en: Email Newsletter
ga_IE: Nuachtlitir Ríomhphoist

en: Email Post Changes
ga_IE: Fógairt Athruithe

en: Email Receipt
ga_IE: An Admháil a Sheoladh ar Ríomhphost

en: Email Sent
ga_IE: Seoladh an Ríomhphost

en: Email Subscriptions
ga_IE: Sintiúis Ríomhphoist

en: Email Subscriptions | WordPress.com
ga_IE: Síntiúis Ríomhphoist | WordPress.com

en: Email address
ga_IE: Seoladh ríomhphoist

en: Email address not changed. Security check required.
ga_IE: Níor hathraíodh an seoladh ríomhphoist. Tá seiceáil slándála ag teastáil.

en: Email address required
ga_IE: Seoladh ríomhphoist ag teastáil

en: Email address.
ga_IE: Seoladh Ríomhphoist:

en: Email changes to drafts, not just published items.
ga_IE: Athrú a dhéantar ar dhréachtaí (.i. ábhar nár foilsíodh fós) a fhógairt freisin.

en: Email delivery format
ga_IE: Formáid sheachadta ríomhphoist

en: Email delivery window
ga_IE: Tréimhse seachadta ríomhphoist

en: Email format
ga_IE: Cruth ríomhphoist

en: Email from WordPress.com
ga_IE: Ríomhphost ó WordPress.com

en: Email me whenever
ga_IE: Cuir ríomhphost chugam nuair a

en: Email me whenever&hellip;
ga_IE: Ríomhphost a chur chugam nuair a…

en: Email notifications
ga_IE: Fógraí ríomhphoist

en: Email or Username
ga_IE: Ríomhphost nó ainm úsáideora

en: Email settings
ga_IE: Socruithe ríomhphoist

en: Email setup
ga_IE: Cumraíocht Ríomhphoist

en: Email-only Followers
ga_IE: Lucht Leanta Ríomhphoist

en: Email:
ga_IE: Ríomhphost:

en: Emailing receipt…
ga_IE: Tá an Admháil dá Seoladh…

en: Embed
ga_IE: Leabú

en: Embed Media Player
ga_IE: Leabaigh Seinnteoir Meán

en: Embed Poll in New Post
ga_IE: An Comhaireamh a Leabú in Alt Nua

en: Embed in Post
ga_IE: Leabaigh in Alt

en: Embed or Link
ga_IE: Leabú nó Nascadh

en: Embeds
ga_IE: Leabuithe

en: Emoticons
ga_IE: Straoiseoga

en: Empty Spam
ga_IE: An Turscar a Ghlanadh Amach

en: Empty Term.
ga_IE: Téarma Falamh

en: Empty Trash
ga_IE: An Bruscar a Ghlanadh Amach

en: Empty archive.
ga_IE: Cartlanna fholamh.

en: Empty filename
ga_IE: Comhadainm folamh

en: Empty your cart
ga_IE: Folmhaigh an ciseán

en: Enable
ga_IE: Cas Air

en: Enable Geotagging
ga_IE: Cas Air an tSuíomháil

en: Enable Post by Email
ga_IE: Cas Air an Fhoilsitheoireacht Ríomhphoist

en: Enable Post by Voice
ga_IE: Cas Air an Ghuthfhoilsitheoireacht

en: Enable Redirect
ga_IE: Atreorú

en: Enable auto-renew
ga_IE: Cumasaigh Uath-Athnuachan

en: Enable carousel
ga_IE: Cas air an timpeallán

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
ga_IE: Cas air na haicearraí méarchláir le haghaidh riaradh na bhfreagraí.

en: Enable mobile theme
ga_IE: Téama ar leith a thaispeáint ar móbaidhl

en: Enable on your Jetpack Site
ga_IE: Cuir ar chumas ar do Shuíomh Jetpack é

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
ga_IE: Freagarthóireacht shrathach: %s shraith

en: Enabled
ga_IE: I bhfeidhm

en: Enabled Services
ga_IE: Seirbhísí Feidhmithe

en: Encoding
ga_IE: Códú

en: Encoding for pages and feeds
ga_IE: Códú na leathanach agus na soláthairtí

en: End Date
ga_IE: Dáta Críochnaithe

en: End Date: %s
ga_IE: Dáta Deiridh: %s

en: English
ga_IE: Béarla

en: Enter Phone Number
ga_IE: Cuir Isteach Uimhir Fóin

en: Enter Question Here
ga_IE: Cuir Ceist Isteach Anseo

en: Enter Username
ga_IE: Scríobh Ainm Úsáideora

en: Enter a Hashtag
ga_IE: Scríobh Hashtag

en: Enter a Twitter Username
ga_IE: Scríobh Leasainm Twitter

en: Enter a URL
ga_IE: Scríobh URL

en: Enter a URL to scan
ga_IE: Cuir isteach URL le scanáil

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
ga_IE: Tabhair URL WordPress.com nó URL suímh Jetpack/WordPress.

en: Enter a blog URL
ga_IE: Scríobh URL blaga

en: Enter a description of the image
ga_IE: Déan cur síos ar an íomhá

en: Enter a domain
ga_IE: Cuir isteach fearann

en: Enter a domain or keyword
ga_IE: Cuir isteach fearann nó focal

en: Enter a link URL or click above for presets.
ga_IE: Cuir isteach URL naisc nó cliceáil ar cheann de na cnaipí seo thuas.

en: Enter a location for this post:
ga_IE: Cuir áit leis an alt seo:

en: Enter a tag
ga_IE: Scríobh clib

en: Enter a username or email address.
ga_IE: Cuir ainm úsáideora nó seoladh ríomhphoist isteach.

en: Enter address:
ga_IE: Seoladh:

en: Enter an API Key
ga_IE: Eochair API

en: Enter an Instagram Username
ga_IE: Scríobh ainm úsáideora Instagram

en: Enter an answer here
ga_IE: Tabhair freagra anseo

en: Enter email address
ga_IE: Scríobh do sheoladh ríomhphoist

en: Enter email addresses of people you would like to get feedback from:
ga_IE: Cuir isteach seoltaí ríomhphoist na ndaoine a bhfuil tú ag iarraidh aiseolas a fháil uathu:

en: Enter location
ga_IE: Tabhair suíomh

en: Enter new
ga_IE: Nua

en: Enter the Page IDs where you want to exclude ratings from. Please use a comma-delimited list, eg. 1,2,3
ga_IE: Tabhair IDanna na leathanach a bhfuil tú ag iarraidh a measúnú a choinneáil amach as an gcomhaireamh. Cuir camóg idir ’chaon mhír den liosta, m.ṡ., 1,2,3

en: Enter the Post IDs where you want to exclude ratings from. Please use a comma-delimited list, eg. 1,2,3
ga_IE: Tabhair IDanna na n-alt a bhfuil tú ag iarraidh a measúnú a choinneáil amach as an gcomhaireamh. Cuir camóg idir ’chaon mhír den liosta, m.ṡ., 1,2,3

en: Enter the RSS feed URL here:
ga_IE: Tabhair URL an tsoláthair anseo:

en: Enter the URL
ga_IE: Tabhair an URL

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
ga_IE: Cuir isteach URL deilbhín 16x16 px lena thaispeáint don tseirbhís seo.

en: Enter the URL of the image
ga_IE: Cuir isteach URL na híomhá

en: Enter the code you receive via SMS:
ga_IE: Cuir isteach an cód a gheobhas tú ar SMS:

en: Enter the customer's name here
ga_IE: Scríobh ainm an chuisliméara anseo

en: Enter the destination URL
ga_IE: Cuir isteach an sprioc-URL

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
ga_IE: Tabhair an seoladh ríomhphoist a bhaineas le húsáideoir atá ar an líonra seo cheana le cuireadh a thabhairt dó chun an tsuímh seo. Seolfar ríomhphost chuig an úsáideoir leis an gcuireadh a ghlacadh.

en: Enter the menu item's name here
ga_IE: Cuir ainm na míre biachláir isteach anseo

en: Enter the text for the new item
ga_IE: Cuir scríbhinn leis an mír nua

en: Enter title here
ga_IE: Scríobh teideal anseo

en: Enter your address to receive news by email.
ga_IE: Tabhair seoladh ríomhphoist le nuaíocht a fháil ar ríomhphost.

en: Enter your comment here...
ga_IE: Scríobh freagra anseo…

en: Enter your email address
ga_IE: Cuir síos an seoladh ríomhphoist atá agat

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
ga_IE: Cuir isteach do sheoladh ríomhphoist leis an mblag seo a liostáil agus le fógraí a fháil thrí ríomhphost ar mhíreanna nua.

en: Enter your meta key "content" value to verify your blog with %s
ga_IE: Cuir síos luach “inneachair” na himeochrach atá agat le do bhlag a dheimhniú le %s

en: Enter your new password below.
ga_IE: Tabhair d’fhocal faire nua thíos.

en: Enter your password to view comments.
ga_IE: Tabhair t’fhocal faire go bhfeice tú na freagraí.

en: Enter/remove an API key.
ga_IE: Tabhairt/scriosadh eochrach API.

en: Enterprise
ga_IE: Fiontraíocht

en: Entertainment
ga_IE: Siamsaíocht

en: Entries from any RSS or Atom feed
ga_IE: Míreanna ó fhotha RSS nó Atom ar bith

en: Entries from any RSS or Atom feed.
ga_IE: Míreanna ó sholáthar RSS nó Atom ar bith.

en: Equatorial Guinea
ga_IE: Guine an Mheánchreasa

en: Eritrea
ga_IE: An Eiritré

en: Error
ga_IE: Earráid

en: Error - Unable to use<br />Facebook Page account
ga_IE: Earráid—Níor féadadh<br>feidhm a bhaint as an gcuntas don Leathanach Facebook

en: Error 404
ga_IE: Earráid 404

[ctx: Error Message Button]
en: Back
ga_IE: Ar ais

[ctx: Error Message Label]
en: Error:
ga_IE: Earráid:

en: Error in RSS %1$d
ga_IE: Earráid RSS %1$d

en: Error in deleting the attachment.
ga_IE: Earráid agus an ceangaltán á scriosadh.

en: Error in displaying the widget settings form.
ga_IE: Ní raibh aon taispeáint ar fhoirm shocraithe na ngiúirléidí.

en: Error in moving to Trash.
ga_IE: Níor cuireadh sa mBruscar é de bharr earráide.

en: Error in restoring from Trash.
ga_IE: Earráid á bhaint ar ais as an mBruscar.

en: Error loading profile
ga_IE: Earráid lódála

[ctx: Error message after A site has failed to perform actions on a user.]
en: There was an error deleting @%(user)s
ga_IE: Níorbh fhéidir @%(user)s a scriosadh

[ctx: Error message after A site has failed to perform actions on a user.]
en: There was an error updating @%(user)s
ga_IE: Níorbh fhéidir @%(user)s a nuashonrú

en: Error while saving.
ga_IE: Earráid sábhála.

en: Error!
ga_IE: Earráid!

en: Error: %s.
ga_IE: Earráid: %s

en: Error: An error has occurred;  Account could not be linked.  Perhaps your email address or password is incorrect?
ga_IE: Earráid: Níor féadadh an cuntas a cheangal. An bhfuil an seoladh ríomhphoist agus an focal faire ceart agat?

en: Error: An error has occurred;  Poll not created.
ga_IE: Earráid: D’imigh earráid air;  Níor cuireadh faireachán ina shuí.

en: Error: An error has occurred;  Poll not updated.
ga_IE: Earráid: Chuaigh rud eicínt amú. Níor nuashonraíodh an faireachán.

en: Error: [%1$s] %2$s
ga_IE: Earráid: [%1$s] %2$s

en: Error: could not find an RSS or ATOM feed at that URL.
ga_IE: Earráid: níor frítheadh soláthar RSS ná ATOM ar an URL sin.

en: Error: please enter a valid email address.
ga_IE: Earráid: tabhair seoladh ríomhphoist bailí.

en: Error: please fill in the required fields
ga_IE: Earáid: líon amach na réimsí a theastíos, le do thoil

en: Error: please fill the required fields (name, email).
ga_IE: Earráid: líon amach na réimsí a theastaíos (ainm, ríomhphost).

en: Error: your Facebook login has expired.
ga_IE: Earráid: tá an seal Facebook goite in éag.

en: Error: your Twitter login has expired.
ga_IE: Earráid: tá an seal Twitter goite in éag.

en: Errors
ga_IE: Earráidí

en: Estonia
ga_IE: An Eastóin

en: Etc
ga_IE: Srl.

en: Ethiopia
ga_IE: An Aetóip

en: Europe
ga_IE: An Eoraip

en: Event Details
ga_IE: Mionsonraí na hÓcáide

en: Event Name
ga_IE: Ainm na hÓcáide

[ctx: Event date and time. %1$s = start time, %2$s = end time]
en: %1$s - %2$s
ga_IE: %1$s – %2$s

en: Eventbrite API: %s
ga_IE: API Eventbrite: %s

en: Eventbrite API: Failed to get auth service.
ga_IE: API Eventbrite: Níor frítheadh an tseirbhís dhearbhúcháin.

en: Eventbrite: Event Calendar/Listing
ga_IE: Eventbrite: Féilire/Liosta Ócáidí

en: Events
ga_IE: Ócáidí

en: Every Minute
ga_IE: Gach Nóiméad

en: Everywhere
ga_IE: Chuile áit

en: Example
ga_IE: Sampla

en: Example:
ga_IE: Sampla:

en: Example: 12.12.12.1-12.12.12.100
ga_IE: Mar shampla: 12.12.12.1-12.12.12.100

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
ga_IE: Mar shampla: <code>http://ga.wordpress.org/</code>—ná déan dearmad ar an <code>http://</code>

en: Example: Nifty blogging software
ga_IE: Mar shampla: bogearraí iontacha blagála

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
ga_IE: Leathanach

en: Examples
ga_IE: Samplaí

en: Excerpt
ga_IE: Sliocht

en: Exclude Pages
ga_IE: Leathanaigh Áirithe a Choinneáil Amach

en: Exclude Posts
ga_IE: Coinnigh Amach Altanna

en: Exclude:
ga_IE: Cés moite de:

en: Existing Address
ga_IE: Seoladh Eile de mo Chuid

en: Exit Fullscreen
ga_IE: Scoir lánscáileán

en: Expand
ga_IE: Scaoil

en: Expired
ga_IE: Caite

en: Expired on
ga_IE: D'éag ar

en: Expired on %s
ga_IE: Dáta éagtha: %s

en: Expires
ga_IE: Dáta éaga

en: Expires on
ga_IE: Eagfaidh ar

en: Expires on %s
ga_IE: Éagann ar %s

en: Expires:
ga_IE: Dáta éaga:

en: Explore
ga_IE: Amharc

en: Export
ga_IE: Onnmhairiú

en: Express yourself. Start a blog.
ga_IE: Abair amach é. Cuir tús le blag.

en: External services
ga_IE: Seirbhísí seachtracha

en: Extra Details
ga_IE: Mionsonraí Eile

en: Extra Large (256 pixels)
ga_IE: Oll-Mhór (256 picteilín)

en: Extra Settings
ga_IE: Socruithe Eile

en: F j
ga_IE: j F

en: F j, Y
ga_IE: j F, Y

en: F j, Y g:i a
ga_IE: j F, Y H:i

en: F jS
ga_IE: j F

en: F jS, Y
ga_IE: j F, Y

en: FAILED: %s
ga_IE: TEIP: %s

en: FREE
ga_IE: SAOR IN AISCE

en: Facebook Page URL
ga_IE: URL Leathanaigh Facebook

en: Facebook Page accounts must have a corresponding Profile at this time.
ga_IE: Ní foláir Próifíl a bheith ag gabháil le gach cuntas a bhfuil Leathanach Facebook aige faoi láthair.

en: Facebook photo
ga_IE: Pictiúr Facebook

en: Facebook:
ga_IE: Facebook

en: Faeroe
ga_IE: Na Scigirí

en: Failed to create post.
ga_IE: Sé an chaoi ar loic sé.

en: Failed to delete the page.
ga_IE: Sén chaoi nár scriosadh an leathanach.

en: Failed to import %1$s %2$s
ga_IE: Níor allmhairíodh %1$s %2$s

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
ga_IE: Loic an t-allmhairiú: %s &#8220;%s&#8221;

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
ga_IE: Níor allmhairíodh &#8220;%s&#8221;: Cineál ailt neamhbhailí %s

en: Failed to import category %s
ga_IE: Níor allmhairíodh an rang %s

en: Failed to import post tag %s
ga_IE: Níor allmhairíodh an chlib %s

en: Failed to post comment on post ID %s. %s
ga_IE: Níor foilsíodh an freagra ar an alt %s. %s

en: Failed to post comment.
ga_IE: Níor foilsíodh an freagra.

en: Failed to subscribe
ga_IE: Dheamhan síntiús

en: Failed to write file to disk.
ga_IE: Níor scríobhadh an comhad ar an diosca.

en: Failed to write request to temporary file.
ga_IE: Níorbh fhéidir an t-iarratas a scríobh i gcomhad sealadach.

en: Falkland Islands (Malvinas)
ga_IE: Oileáin an Fháclannaigh (Malvinas)

en: Family
ga_IE: Teaghlach

en: Faroe
ga_IE: Na Scigirí

en: Faroe Islands
ga_IE: Na Scigirí

en: Fashion
ga_IE: Faisean

en: Favorites
ga_IE: Ceanáin

en: Fax
ga_IE: Facs

en: Featured
ga_IE: In airde

en: Featured Content
ga_IE: Ábhar Ardaithe

en: Featured Events
ga_IE: Ócáidí Ardaithe

en: Featured Image
ga_IE: Íomhá Ardaithe

en: Featured Image Header
ga_IE: Ceanntásc Íomhánna Ardaithe

en: Featured Images
ga_IE: Íomhánna Ardaithe

en: Featured image
ga_IE: Íomhá ardaithe

en: Featured on Freshly Pressed
ga_IE: In Airde ar Úrphreasáilte

en: Features
ga_IE: Gnéithe

en: Feb
ga_IE: Fḃr

en: February
ga_IE: Feabhra

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
ga_IE: Feaḃ

en: Federated States of Micronesia
ga_IE: Státaí Cónaidhme na mBeiginsí (Micronesia)

en: Feed for all posts filed under %s
ga_IE: Fotha don rang %s

en: Feed(s) to Display:
ga_IE: Fotha(í) a Thaispeáinfear:

en: Feedback
ga_IE: Measúnú

en: Feeds that couldn't be subscribed to: %s
ga_IE: Fothaí nárbh fhéidir a fhaire: %s

en: Fiction &amp; Poetry
ga_IE: Filíocht ⁊ Ficsean

en: Field type
ga_IE: Cineál réimse

en: Fields
ga_IE: Réimsí

en: Fiji
ga_IE: Fidsí

en: File
ga_IE: Comhad

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
ga_IE: Comhad %1$s is <strong>dímheasta</strong> ó leagan %2$s gan aon rogha eile ar fáil.

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
ga_IE: Comhad %1$s is <strong>dímheasta</strong> ó leagan %2$s! Úsáid %3$s ina ionad.

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
ga_IE: Níl an comhad “%s” ann?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
ga_IE: Ní íomhá atá sa gcomhad &#8220;%s&#8221;.

en: File URL
ga_IE: URL an Chomhaid

en: File URL.
ga_IE: URL an Chomhaid

en: File URL:
ga_IE: URL an chomhaid:

en: File canceled.
ga_IE: Cuireadh an comhad ar ceal.

en: File edited successfully.
ga_IE: Athraíodh an comhad.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
ga_IE: Tá an comhad folamh. Uaslódáil rud éigin níos troime.

en: File is not an image.
ga_IE: Ní íomhá atá sa gcomhad sin.

en: File name:
ga_IE: Ainm an chomhaid:

en: File not found
ga_IE: Níor Fríothadh an Comhad

en: File size:
ga_IE: Méid an chomhaid:

en: File type:
ga_IE: Cineál an chomhaid:

en: Filed under
ga_IE: Rangaithe faoi

en: Filesystem error.
ga_IE: Tá earráid ar an gcóras comhad.

en: Fill Screen
ga_IE: Líon an scáileán

en: Fill in your details below or click an icon to log in:
ga_IE: Líon amach do chuid faisnéise thíos nó cliceáil ar dheilbhín le logáil isteach:

en: Fill in your profile
ga_IE: Líon amach do phróifíl

en: Filter
ga_IE: Scagadh

en: Filter &#187;
ga_IE: Scagadh &#187;

en: Filter by category
ga_IE: Scagadh ranganna

en: Filter by date
ga_IE: Dáta

en: Filter by type
ga_IE: Cineál

en: Filter by:
ga_IE: Scagadh:

[ctx: Filter group label for segmented]
en: Author
ga_IE: Údar

[ctx: Filter label for people list]
en: Email Followers
ga_IE: Leantóirí Ríomhphoist

[ctx: Filter label for people list]
en: Team
ga_IE: Foireann

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Active
ga_IE: Gníomhach

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Updates
ga_IE: Nuashonruithe

[ctx: Filter label for posts list]
en: Drafts
ga_IE: Dréachtaí

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
ga_IE: Foilsithe

[ctx: Filter label for posts list]
en: Scheduled
ga_IE: Le foilsiú

[ctx: Filter label for posts list]
en: Trashed
ga_IE: Bruscar

en: Filter:
ga_IE: Scagadh:

en: Filters
ga_IE: Scagairí

en: Final Step: Author Mapping
ga_IE: An Chéim Dheireanach: Léarscáiliú Údair

en: Find Address
ga_IE: Cuardaigh Seoladh

en: Find Posts or Pages
ga_IE: Aimsigh Altanna nó Leathanaigh

en: Find and replace
ga_IE: Aimsigh agus ionadaigh

en: Find out how to <a href="%1$s">add and manage applications</a>.
ga_IE: Féach cén chaoi le <a href="%1$s">feidhmchláracha a cheangal agus a riaradh</a>.

en: Find the Perfect Theme
ga_IE: Faigh téama breá deas

en: Finish
ga_IE: Críochnaigh

en: Finished!
ga_IE: Sin é é!

en: Finland
ga_IE: An Fhionlainn

en: Finnish
ga_IE: Fionnlainnis

en: First Name
ga_IE: Ainm

en: First Post | %s Posts
ga_IE[0]: An Chéad Alt

en: First name
ga_IE: Ainm

en: First name.
ga_IE: Céadainm:

en: First option
ga_IE: An chéad rogha

en: First page
ga_IE: An Chéad Leathanach

en: Fixed
ga_IE: Seasta

en: Fixed Layout
ga_IE: Leagan Amach Seasta

en: Fixed Position
ga_IE: Seasta

en: Flag as %s
ga_IE: Seo %s

en: Flag as unresolved
ga_IE: Fógair nach bhfuil sé réitithe

en: Flag unresolved
ga_IE: Fógair nach bhfuil sé réitithe

en: Flagged as spam by %s
ga_IE: Tá sé fógartha ag %s gur turscar é

en: Flagged as spam by Akismet
ga_IE: Tá sé fógartha ag Akismet gur turscar é

en: Flickr Photos
ga_IE: Pictiúir ar Flickr

en: Flickr RSS URL:
ga_IE: URL RSS Flickr:

en: Flowers
ga_IE: Bláthanna

en: Fluid Layout
ga_IE: Leagan Amach Solúbtha

en: Focal Length
ga_IE: Fad Cruinnithe

en: Focus shortcuts:
ga_IE: Aicearraí dírithe:

en: Follow
ga_IE: Lean

en: Follow %s
ga_IE: %s a Leanacht

en: Follow All Comments
ga_IE: Síntiús Freagartha

en: Follow Blog
ga_IE: Leantóireacht Ríomhphoist

en: Follow Button
ga_IE: Cnaipe Leanta

en: Follow Button Text:
ga_IE: Téacs an Chnaipe Leanta:

en: Follow Comments
ga_IE: Na Freagraí a Leanacht

en: Follow Us
ga_IE: Muid a Leanacht

en: Follow blogs that match <a %s>your interest</a> in the Reader. Or <a %s>find friends</a> who already have blogs. The more you follow, the better your recommendations.
ga_IE: Féadfaidh tú blaganna <a %s>inspéise</a> a leanacht ar an Léitheoir. Nó cairde atá ag blagáil cheana féin <a %s>a aimsiú</a>. Dá mhéad dá leanann tú sea is feiliúnaí a bheas na moltaí.

en: Follow comments
ga_IE: Na freagraí a leanacht

en: Follow me on Twitter
ga_IE: Bí do mo leanacht ar Twitter

en: Follow these great blogs matching your <a href="http://wordpress.com/recommendations/">interests</a>
ga_IE: Tuige nach leanfá na blaganna seo atá ag cur le do <a href="https://ga.wordpress.com/recommendations/">spéis-se</a>

en: Follow this Blog?
ga_IE: An leanfaidh tú an blag seo?

en: Follow this search via JSON
ga_IE: Faire JSON ar an gcuartú seo

en: Follow this search via RSS
ga_IE: Faire RSS ar an gcuartú seo

en: Followed On
ga_IE: Dáta Leanta

en: Followed Sites
ga_IE: Síntiúis

en: Followed by bloggers you follow
ga_IE: Á leanacht ag blagálaithe atá tusa a leanacht

en: Followed by people with similar interests
ga_IE: Á leanacht ag daoine a bhfuil comhspéis acu leatsa

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
ga_IE: Ó:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
ga_IE: Go:

en: Followed by sites you've liked
ga_IE: Leanann suíomhanna a mhol tú é

en: Follower
ga_IE: Leantóir

en: Followers
ga_IE: Lucht leanta

en: Followers of '%s'
ga_IE: Lucht leanta ‘%s’

en: Following
ga_IE: Á Leanacht

en: Following Since
ga_IE: Á Leanacht ó

en: Following all
ga_IE: Á leanacht uile go léir

en: Following.
ga_IE: Á leanacht.

en: Following...
ga_IE: Á leanacht…

en: Follows
ga_IE: Leantacha

[ctx: Follows notifications]
en: Follows
ga_IE: Leantacha

en: Font
ga_IE: Clófhoireann

en: Font Family
ga_IE: Clófhoireann

en: Font Size
ga_IE: Tomhais na Clóaghaidhe

en: Font Sizes
ga_IE: Méideanna Cló

en: Fonts
ga_IE: Clónna

en: Food
ga_IE: Bia

en: Food Menus
ga_IE: Biachláracha

en: Footer
ga_IE: Buntásc

en: Footer Links
ga_IE: Naisc sa mBuntásc

en: Footer Widgets
ga_IE: Giúirléidí Buntáisc

en: Footer text
ga_IE: Téacs an Bhuntáisc

en: For blogs and websites. Sleek design and solid code. Suits make you look good.
ga_IE: Feileann do bhlaganna agus do shuíomhanna gréasáin. Dearadh atá chomh blite le cat siopa agus cód atá chomh daingean le bun daraí i dtalamh. Is maith an mhaise dhuit culaith bhreá.

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
ga_IE: Mar shampla: spíosrach, rogha an bhídh, srl. <br> Cuir camóg idir ’chaon lipéad

en: For more information:
ga_IE: Eolas:

en: For more information: %s
ga_IE: Eolas: %s

en: Force LTR
ga_IE: LTR éigeantach

en: Force RTL
ga_IE: RTL Éigeantach

en: Forest
ga_IE: Coill

en: Forgot password?
ga_IE: bhFuil d’fhocal faire dearmadta agat?

en: Forgot your password?
ga_IE: bhFuil an focal faire dearmadta agat?

en: Form builder
ga_IE: Foirmeoir

[ctx: Form label: (Email sent to [address]) will arrive at [address]]
en: Will be forwarded to
ga_IE: Cuirfear ar aghaidh é chuig

[ctx: Form label: Email sent to [address] (will arrive at...)]
en: Emails sent to
ga_IE: Ríomhphost a sheoltar chuig

en: Format:
ga_IE: Cruth:

en: Formatting
ga_IE: Cruth agus Leagan amach

en: Forum
ga_IE: (Fóraim)

en: Forum Posting Locked
ga_IE: Foilsitheoireacht Fóraim Glasáilte

en: Forum role
ga_IE: Ról Fóraim

en: Forums
ga_IE: Na Fóraim

en: Forums: CSS Customization
ga_IE: Fóraim: Cóiriú CSS

en: Founder of Automattic, example of what WordPress can do
ga_IE: Bunaitheoir Automattic, sampla de chumhacht WordPress

en: Four Columns
ga_IE: Ceithre Cholún

en: France
ga_IE: An Fhrainc

en: Free
ga_IE: Saor in Aisce

en: Free <em>for life</em>
ga_IE: Saor <em>le do ló</em>

en: Free Site
ga_IE: Suíomh Saor in Aisce

en: Free WordPress Themes at WordPress.com
ga_IE: Téamaí in Aisce ar WordPress.com

en: Freedoms
ga_IE: Saoirsí

en: French
ga_IE: Fraincis

en: French Guiana
ga_IE: Guyane

en: French Polynesia
ga_IE: Polainéis na Fraince

en: French Southern Territories
ga_IE: Na Deiscríocha Francacha

en: Frequently Asked Questions
ga_IE: Ceisteanna Coitianta

en: Freshly Pressed
ga_IE: Úrphreasáilte

en: Fri
ga_IE: Aoi

en: Friday
ga_IE: Dé hAoine

[ctx: Friday initial]
en: F
ga_IE: A

en: Friends of WP.com
ga_IE: Cairde WP.com

en: From
ga_IE: Cé Uaidh

en: From %1$s to %2$s
ga_IE: Ó %1$s go %2$s

en: From %s
ga_IE: Ó %s

en: From %s to %s
ga_IE: Ó %s chuig %s

en: From Computer
ga_IE: Ón Ríomhaire

en: From URL
ga_IE: Ó URL

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
ga_IE: Féadfaidh tú athbhreithniú a thabhairt ar leasuithe ar an scáileán seo, iad a chur i gcomórtas le chéile, agus iad a chur ar ais mar a raibh siad:

en: From this screen you can:
ga_IE: Ar an scáileán seo féadfaidh tú:

en: Front Page
ga_IE: Leathanach Tosaigh

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
ga_IE: Ar an leathanach tosaigh, ar leathanaigh chartlainne, agus ar thorthaí cuartaithe

en: Front page
ga_IE: Leathanach tosaigh

en: Full Name: %s
ga_IE: Ainm iomlán: %s

en: Full Size
ga_IE: Mór

en: Full URL path to files
ga_IE: An URL iomlán chuig na comhaid

en: Full Width Template
ga_IE: Lán-Leithead

en: Full name
ga_IE: Ainm Iomlán

en: Full text
ga_IE: An téacs ar fad

en: Fullscreen
ga_IE: Lánscáileán

en: Fun
ga_IE: Craic

en: G &#8212; Suitable for all audiences
ga_IE: G &#8212; Feiliúnach do chách

en: GMT-0
ga_IE: MAG−0

en: GMT-1
ga_IE: MAG−1

en: GMT-10
ga_IE: MAG−10

en: GMT-11
ga_IE: MAG−11

en: GMT-12
ga_IE: MAG−12

en: GMT-13
ga_IE: MAG−13

en: GMT-14
ga_IE: MAG−14

en: GMT-2
ga_IE: MAG−2

en: GMT-3
ga_IE: MAG−3

en: GMT-4
ga_IE: MAG−4

en: GMT-5
ga_IE: MAG−5

en: GMT-6
ga_IE: MAG−6

en: GMT-7
ga_IE: MAG−7

en: GMT-8
ga_IE: MAG−8

en: GMT-9
ga_IE: MAG−9

en: Gabon
ga_IE: An Ghabúin

en: Galleries
ga_IE: Dánlanna

en: Gallery
ga_IE: Dánlann

en: Gallery (%s)
ga_IE: Dánlann (%s)

en: Gallery Settings
ga_IE: Socruithe Dánlainne

en: Gallery columns:
ga_IE: Colúin dhánlainne:

en: Gambia
ga_IE: An Ghaime

en: General
ga_IE: Ginearálta

en: General Settings
ga_IE: Ginearálta

en: General options
ga_IE: Roghanna Coitianta

en: General settings
ga_IE: Socruithe coitianta

en: Generate Backup Codes
ga_IE: Na Códanna Athghabhála a Ghiniúint

en: Generate Password
ga_IE: Focal Faire Ginte

en: Generate password
ga_IE: Focal Faire Ginte

en: Generate strong password
ga_IE: Focal faire daingean a ghiniúint

en: Generated thumbnail for duplicate full size attachment
ga_IE: Mionsamhail ghinte don dara ceangaltán lánmhéide

en: Generated thumbnail for full size attachment
ga_IE: Mionsamhail ghinte do cheangaltán lánmhéide

en: Generating preview...
ga_IE: Réamhamharc á ghiniúint…

en: Generating...
ga_IE: Á ghiniúint…

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
ga_IE: Cuir ceap leis

en: Genre
ga_IE: Seánra

en: Genre: %s.
ga_IE: Seánra: %s.

en: German
ga_IE: Gearmáinis

en: Germany
ga_IE: An Ghearmáin

en: Get Apps
ga_IE: Aipeanna

en: Get Help
ga_IE: Cúnamh Eile

en: Get Instant Blog Activity Notifications with the WordPress.com %1$s for %2$s
ga_IE: Seolfar fógraí gníomhachta blaga chugat le %1$s WordPress.com do %2$s

en: Get New Password
ga_IE: Focal Faire Nua a Fháil

en: Get Shortlink
ga_IE: Gearrnasc

en: Get Started
ga_IE: Clárú

en: Get Upgraded
ga_IE: Téirigh i bhFeabhas

en: Get a Free Blog Here
ga_IE: Blag Saor in Aisce

en: Get a link
ga_IE: Nasc

en: Get feedback on this draft before publishing.
ga_IE: Fiafraigh de do chairde céard is dóigh leo den dréacht seo sula bhfoilsí tú é.

en: Get help
ga_IE: Cúnamh

en: Get help!
ga_IE: Cúnamh

en: Get started
ga_IE: Tosaigh

en: Get started here
ga_IE: Clárú anseo

en: Get started now
ga_IE: Tosach

en: Get started.
ga_IE: Tosach:

en: Getting a link...
ga_IE: Ag fáil naisc...

en: Ghana
ga_IE: Gána

en: Gift Upgrade
ga_IE: Feabhsúchán Bronnta

en: Give Back Access
ga_IE: Tabhair Rochtain ar ais

en: Give the feed a title (optional):
ga_IE: Tabhair teideal ar an soláthar (más mian leat):

en: Glace Bay
ga_IE: Cuan Téachta (Glace Bay)

en: Global
ga_IE: Uilíoch

en: Global Settings
ga_IE: Ollsocruithe

en: Go
ga_IE: Gabh

en: Go back
ga_IE: Ar ais

en: Go back to your theme&rsquo;s default colors
ga_IE: Athchuir na gnáth-dhathanna air

en: Go to
ga_IE: Chuig

en: Go to Dashboard
ga_IE: Gabh chuig an Deais

en: Go to Themes page
ga_IE: Féach leathanach na dtéamaí

en: Go to WordPress Updates page
ga_IE: Leathanach Nuashonruithe WordPress

en: Go to the admin dashboard for this blog
ga_IE: Clár riartha an bhlaga seo

en: Go to the first page
ga_IE: An chéad leathanach

en: Go to the last page
ga_IE: An leathanach deireanach

en: Go to the next page
ga_IE: An chéad leathanach eile

en: Go to the previous page
ga_IE: Fill ar an leathanach roimhe seo

en: Go to top
ga_IE: Barr

en: Go!
ga_IE: Cuartaigh!

en: Godthab
ga_IE: Nuuk (Godthåb)

en: Good
ga_IE: Go maith

[ctx: Google Font Name and Variants]
en: Noto Serif:400,400i,700,700i
ga_IE: NotoSerif:400,400i,700,700i

en: Google responded with the following error code: %s
ga_IE: Sén freagra a thug Google an cód earráide seo a leanas: %s

en: Government
ga_IE: Rialtas

en: Grand Turk
ga_IE: An Turc Mór (Grand Turk)

en: Gravatar Hovercards
ga_IE: Snámhchártaí Ghravatar

en: Gravatar Logo
ga_IE: Lógó Gravatar

en: Gravatar Profile
ga_IE: Próifíl Gravatar

en: Gravatar alignment:
ga_IE: Suíomh an Ghravatair:

en: Gravatar link. This is an optional URL that will be used when anyone clicks on your Gravatar:
ga_IE: Nasc Gravatar. Seo URL roghnach a thaispeáinfear nuair a chliceáiltear ar do Ghravatar:

en: Gray
ga_IE: Liath

en: Great News!
ga_IE: Dea-Scéala!

en: Great posts worth seeing from <strong>%s</strong>:
ga_IE: Ailt mhaithe le <strong>%s</strong>:

en: Great, third party cookies are properly enabled in your browser!
ga_IE: Míle buíochas le taibhse Éamoinn de Valera, tá fianáin tríú páirtí ceadaithe i gceart agat sa mbrabhsálaí!

en: Greece
ga_IE: An Ghréig

en: Greek
ga_IE: Gréigis

en: Green
ga_IE: Uaine

en: Greenland
ga_IE: An Ghraonlainn

en: Grey
ga_IE: Liath

en: Grid
ga_IE: Eangach

en: Grid view
ga_IE: Amharc Eangaí

en: Groups
ga_IE: Grúpaí

en: Guadeloupe
ga_IE: Guadalúip

en: Guatemala
ga_IE: Guatamala

en: Guernsey
ga_IE: Geansaí

en: Guest
ga_IE: Aoi

en: Guided Transfer
ga_IE: Aistriú Treoraithe

en: Guinea
ga_IE: An Ghuine

en: Guyana
ga_IE: An Ghuáin

en: HTML Embed
ga_IE: Leabú HTML

[ctx: HTML elements]
en: Inline
ga_IE: Istigh

[ctx: HTML tag]
en: Address
ga_IE: Seoladh

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
ga_IE: Pre

en: HTTPS request failed.
ga_IE: Theip ar iarratas HTTPS.

en: Haiti
ga_IE: Aidhití (Haïti)

en: Halifax
ga_IE: Hailifeacs

en: Hand
ga_IE: Lámh

en: Happy Anniversary with WordPress.com!
ga_IE: Comhghairdeachas ar an mBliain Bhlagála ar WordPress.com!

en: Happy Anniversary!
ga_IE: Comhghairdeachas ar an mBliain Bhlagála!

en: Happy New Year from Jetpack!
ga_IE: Athbhliain faoi shéan is faoi mhaise dhuit! —Foireann Jetpack

en: Happy New Year from WordPress.com!
ga_IE: Guíonn WordPress.com athbhliain faoi shéan is faoi mhaise ort!

en: Happy blogging,
ga_IE: Gach rath ar an mblagáil!

en: Hassle Free Blogging
ga_IE: Blagáil gan Stró

en: Have fun!
ga_IE: Bain sult as!

en: Have questions? Stop by our <a href="%1$s">support forums</a>.
ga_IE: bhFuil ceist agat? Féach na <a href="%1$s">fóraim thacaíochta</a>.

en: Have questions? Stop by our <a target="_blank" href="%1$s">support forums</a>.
ga_IE: bhFuil ceist agat? Féach na <a target="_blank" href="%1$s">fóraim thacaíochta</a>.

en: Have questions? Stop by our {{a}}support forums{{/a}}.
ga_IE: bhFuil ceist agat? Féach na {{a}}fóraim thacaíochta se’againne{{/a}}.

en: Have you blocked subscription emails?
ga_IE: Ar chuir tú cosc ar ríomhphost síntiúsóireachta?

en: Hawaii
ga_IE: Hawai’i

en: Header
ga_IE: Ceanntásc

en: Header Image
ga_IE: Íomhá Cheanntáisc

en: Header Links
ga_IE: Naisc Cheanntáisc

en: Header Menu
ga_IE: Roghchlár Ceanntáisc

en: Header Text
ga_IE: Téacs Ceanntáisc

en: Header Text Color
ga_IE: Dath Téacs an Cheanntáisc

en: Header cell
ga_IE: Cill cheanntáisc

en: Header image
ga_IE: Íomhá cheanntáisc

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
ga_IE: Nuashonraíodh an ceanntásc. <a href="%s">Féach an suíomh</a> go bhfeice tú é.

en: Heading 1
ga_IE: Ceannteideal 1

en: Heading 2
ga_IE: Ceannteideal 2

en: Heading 3
ga_IE: Ceannteideal 3

en: Heading 4
ga_IE: Ceannteideal 4

en: Heading 5
ga_IE: Ceannteideal 5

en: Heading 6
ga_IE: Ceannteideal 6

en: Heading color
ga_IE: Dath Ceannteidil

en: Headings
ga_IE: Ceannteidil

en: Headline
ga_IE: Ceannlíne

en: Health &amp; Wellness
ga_IE: Sláinte ⁊ Folláine

en: Heard Island and McDonald Islands
ga_IE: Oileán Heard agus Oileáin Mhic Dhónaill

en: Hebrew
ga_IE: Eabhrais

en: Hebron
ga_IE: Heabrón

en: Height
ga_IE: Airde

en: Height (in pixel):
ga_IE: Airde (ina picteilíní):

en: Height in pixels
ga_IE: Airde (px)

en: Height:
ga_IE: Airde:

en: Help
ga_IE: Cúnamh

en: Help & Support
ga_IE: Cúnamh <span style="font-family: 'Segoe UI Symbol', helvetica, 'DejaVu Sans'">⁊</span> Tacaíocht

en: Help &amp; Support
ga_IE: Cúnamh ⁊ Tacaíocht

en: Help Topics
ga_IE: Ceisteanna

[ctx: Help and Support Page Title]
en: Help and Support
ga_IE: Cúnamh agus Tacaíocht

[ctx: Help topic]
en: Appearance
ga_IE: Cosúlacht

[ctx: Help topic]
en: Comments
ga_IE: Freagraí

[ctx: Help topic]
en: Configuration
ga_IE: Cumraíocht

[ctx: Help topic]
en: Following
ga_IE: Leantóireacht

[ctx: Help topic]
en: General
ga_IE: Coitianta

[ctx: Help topic]
en: Languages
ga_IE: Teangacha

[ctx: Help topic]
en: Links
ga_IE: Naisc

[ctx: Help topic]
en: Media
ga_IE: Meáin

[ctx: Help topic]
en: Policies & Safety
ga_IE: Polaisaithe ⁊ Slándáil

[ctx: Help topic]
en: Tools
ga_IE: Uirnis

[ctx: Help topic]
en: Traffic
ga_IE: Trácht

[ctx: Help topic]
en: Upgrades
ga_IE: Feabhsúcháin

[ctx: Help topic]
en: Users
ga_IE: Úsáideoirí

[ctx: Help topic]
en: Widgets & Sidebars
ga_IE: Giúirléidí <span style="font-family: 'Segoe UI Symbol', helvetica, 'DejaVu Sans', sans-serif;">⁊</span> Taobh-Bharraí

[ctx: Help topic]
en: Writing & Editing
ga_IE: Scríbhneoireacht <span style="font-family: segoe ui symbol, dejavu sans, sans-serif">⁊</span> Eagarthóireacht

en: Help!
ga_IE: Cabhair!

en: Helsinki
ga_IE: Healsuincí (Helsinki)

en: Here&#8217;s what your form will look like
ga_IE: Seo í an fhoirm mar a thaispeáinfear í

en: Here's an excerpt:
ga_IE: Seo sliocht de:

en: Here's an overview of blogs you have connected to through Jetpack's Single Sign on.
ga_IE: Seo iad na blaganna atá ceangailte d’Aondearbhú Jetpack agat.

en: Here's an overview of the blogs you are part of. Don't forget that you can <a href='%s' target='_blank'>create another blog</a> at any time.
ga_IE: Seo iad na blaganna a bhfuil tú i do bhall iontu. 'Ar ndóigh, tá fáilte romhat i gcónaí <a href='%s' target='_blank'>blag nua a bhunú</a>.

en: Here's what you posted.
ga_IE: Seo é an méid a d’fhoilsigh tú.

en: Hey there. Here you can selectively convert existing categories to tags. To get started, check the categories you wish to be converted, then click the Convert button.
ga_IE: Hóigh! Is anseo a fhéadas tú ranganna a thiontú ina gclibeanna. Cuir tic leis na ranganna ba mhaith leat a thiontú, agus nuair a bheas do rogha déanta agat cliceáil ar an gcnaipe tiontaithe.

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ga_IE: Haigh ###USERNAME###,
    
    Seo dearbhú gur athraíodh t’fhocal faire ar ###SITENAME###.
    
    Marar athraigh tú t’fhocal faire, cuir scéala chuig Riarthóir an tSuímh ag
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Seoladh an ríomhphost seo chuig ###EMAIL###
    
    Beannacht,
    Foireann ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi %s
ga_IE: Hóigh %s

en: Hi there,
ga_IE: Hóigh

en: Hi!
    
    Thank you for creating a WordPress.com account. To activate your account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
ga_IE: Haigh!
    
    Go raibh maith agat as ucht cuntas WordPress.com a chruthú. Cliceáil ar an nasc seo a leans le do chuntas a chur i ngníomh, le do thoil:
    
    %s
    
    —Foireann WordPress.com

en: Hi,
ga_IE: Haigh,

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
ga_IE: Hóra,
    
    Tá cuireadh agat páirt a ghlacadh in ‘%1$s’ ag
    %2$s le bheith i do %3$s.
    
    Cliceáil ar an nasc seo a leanas le glacadh leis an gcuireadh:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
ga_IE: Hóigh,
    Tá cuireadh faighte agat bheith i do %3$s ar
    ‘%1$s’ ag %2$s.
    Ná bac leis an ríomhphost seo mara mian leat
    páirt a ghlacadh sa suíomh seo. Rachaidh an cuireadh
    seo in éag i gceann cupla lá.
    
    Cliceáil ar an nasc seo a leanas le do chuntas a chur ag fóint:
    %%s

en: Hidden
ga_IE: Folaithe

en: Hide
ga_IE: Folach

en: Hide Blog on Dashboard
ga_IE: Ná Taispeáin an Blag ar an gClár

en: Hide all results
ga_IE: Na torthaí a cheilt

en: Hide background image
ga_IE: Folach ar an íomhá chúil

en: Hide extended post
ga_IE: Folaigh an t-alt iomlán

en: Hide image
ga_IE: Folaigh an íomhá

en: Hide password
ga_IE: Folaigh phasfhocal

en: Hide related content after posts
ga_IE: Folach ar an gcomhábhar faoi bhun na n-alt

en: Highlights
ga_IE: Buaicphointí

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
ga_IE: Cogar: Ní foláir seacht gcarachtar ar a laghad a bheith sa bhfocal faire. Ba stuama an focal faire a mbeadh litreacha idir mhór agus bheag, uimhreacha, agus comharthaí ar nós ! " ? $ % ^ &amp; ) ann.

en: History
ga_IE: Stair

en: Hit counter is delayed by up to 60 seconds.
ga_IE: Bíonn moill suas agus anuas le 60 soicind ar chomhaireamh na gcuairteanna.

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
ga_IE: Coinnítear freagra sa scuaine má bhíonn %s nasc nó thairis sin ann. (Is minic an-chuid nasc le fáil i dturscar freagartha.)

en: Holiday
ga_IE: Saoire

en: Holy See (Vatican City State)
ga_IE: An Suí Naofa (Stát Chathair na Vatacáine)

en: Home
ga_IE: Baile

en: Home URL
ga_IE: URL baile

en: Home page
ga_IE: Leathanach baile

en: Home page / Archives
ga_IE: Leathanach baile / Cartlanna

en: Home page/Archives
ga_IE: Leathanach baile/Cartlanna

en: Homepage
ga_IE: Leathanach baile

en: Homepage Settings
ga_IE: Socruithe an Leathanaigh Bhaile

en: Homeschooling
ga_IE: Scolaíocht Baile

en: Honduras
ga_IE: Hondúras

en: Hong Kong
ga_IE: Hong Cong

en: Horizontal
ga_IE: Cothrománach

en: Horizontal line
ga_IE: Líne trasna

en: Horizontal space
ga_IE: Leithead

en: Horizontally
ga_IE: Trasna

en: Host
ga_IE: Óstach

en: Hour
ga_IE: Uair

[ctx: Hour range between which subscriptions are delivered]
en: %(fromHour)s - %(toHour)s
ga_IE: Óna %(fromHour)s go dtí a %(toHour)s

en: Hours:
ga_IE: Uaireanta:

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
ga_IE: Taispeáinfear nascanna beartaíochta lenar féidir an t-alt a riaradh nuair a leagas tú an luchóg thar shraith ar an liosta altanna. Seo iad na bearta a fhéadfas tú a dhéanamh:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
ga_IE: Taispeáinfear nascanna beartaíochta lenar féidir na húsáideoirí a riaradh nuair a leagas tú an luchóg thar shraith ar an liosta úsáideoirí. Seo iad na bearta a fhéadfas tú a dhéanamh:

en: How did they find this blog?
ga_IE: Cén chaoi ar tháiniceadh ar an mblag seo?

en: How do I cancel my subscription?
ga_IE: Cén chaoi a gcuirfinn an síntiús ar ceal?

en: How do I confirm this subscription?
ga_IE: Cén chaoi a ndearbhóinn an síntiús seo?

en: How do you want to promote the campaign?
ga_IE: Cén fhógairt a thabharfas tú don fheachtas?

en: How does this work?
ga_IE: Cén sórt rud é seo?

en: How it works.
ga_IE: Modh oibre:

en: How many items would you like to display?
ga_IE: Cé mhéad mír ba mhaith leat a thaispeáint?

en: How many photos would you like to display?
ga_IE: Cé mhéad pictiúr ba mhaith leat a thaispeáint?

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to confirm your email address and start publishing posts: %2$s
ga_IE: Hóigh %1$s,
    
    Go raibh maith agat as ucht clárú ar WordPress.com. Féach an URL seo le do sheoladh ríomhphoist a dhearbhú agus bí ag foilsiú leat: %2$s

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
ga_IE: Haileo USERNAME,
    
    Tá do chuntas nua socraithe anois.
    
    Féadfaidh tú logáil isteach leis an bhfaisnéis seo a leanas:
    Ainm úsáideora: USERNAME
    Focal faire: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Go raibh maith agat!
    
    --Lucht foirne SITE_NAME

en: Howdy!
ga_IE: Hóra!

en: Howdy,
ga_IE: Hóigh,

en: Howdy,
    
    %1$s commented on: %2$s.
    
    Comment URL: (%3$s)
    Post URL: (%4$s)
ga_IE: Hóra,
    
    Thug %1$s freagra ar: %2$s.
    
    URL an Fhreagra: (%3$s)
    URL an Ailt: (%4$s)

en: Howdy,
    
    %1$s read your comment and enjoyed it enough to click the 'Like' button. Congratulations!
    
    	 "%2$s"
    
    	 %3$s
    %4$s
    
    %5$s
    
    If you don't want to be notified of Likes:
    %6$s
ga_IE: Hóra,
    
    Léigh %1$s do fhreagra agus thaithnigh sé chomh mór sin leis/léi gur chliceáil ar an gcnaipe molta. Comhghairdeachas!
    
    →	 “%2$s”
    
    →	 %3$s
    %4$s
    
    %5$s
    
    Gan fógraí molta a fháil níos mó:
    %6$s

en: Howdy,
    
    %1$s reblogged your post "%2$s" on the blog %3$s. Congrats!
    
    Here is the post they reblogged: %4$s
    Here is their reblog: %5$s
    Here is their blog: %6$s
    
    WordPress.com | Thanks for flying with WordPress!
ga_IE: Hóigh,
    
    D’athbhlagáil %1$s an t-alt leat “%2$s” ar an mblag %3$s. Comhghairdeachas!
    
    Seo é an t-alt a athbhlagáladh: %4$s
    Seo í an athbhlagáil: %5$s
    Seo é an blag: %6$s
    
    WordPress.com | Go raibh maith agat as ucht flyáil le WordPress!

en: Howdy,
    
    %1$s recently liked your post: %2$s
    
    Here is a link to the post they liked:
    
    	 %3$s
    %4$s
    
    If you don't want to be notified of Likes any more:
    %5$s
ga_IE: Hóra,
    
    Tá %1$s thar éis d’alt a mholadh: %2$s
    
    Seo nasc leis an alt a moladh:
    
    →	 %3$s
    %4$s
    
    Gan fógraí molta a fháil níos mó:
    %5$s

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with Akismet.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The Akismet Team
ga_IE: Hóigh,
    
    Go raibh maith agat as ucht clárú le Akismet.com. Le do chuntas nua a chur ag obair, cliceáil ar an nasc seo a leanas:
    
    %s
    
    --Foireann Akismet

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com.
    
    You are one step away from activating all the features for %s.
    Please click this link to verify ownership of blog:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
ga_IE: Sé do bheatha,
    
    Go raibh maith agat as ucht clárú do WordPress.com.
    
    Tá tú faoi dhubh na hiongan do %s a chur i ngníomh uiliug.
    Cliceáil ar an nasc seo lena dhearbhú gur leatsa an blag:
    
    %s
    
    —Foireann WordPress.com

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
ga_IE: Haigh,
    
    Go raibh maith agat as ucht clárú do WordPress.com. Leis an gcuntas nua seo agatsa a chur i ngníomh, cliceáil ar an nasc seo a leanas:
    
    %s
    
    ― Foireann WordPress.com

en: Howdy, it looks like you were checking out some upgrades in the WordPress.com store. If you still want to purchase them, just follow the links below.
ga_IE: Haigh, bhí tú ag breathnú ar roinnt feabhsúchán i siopa WordPress.com is cosúil. Má tá fonn ort fós na feabhsúcháin sin a cheannach, lean na nascanna thíos.

en: Howdy.
    
    You recently signed up to follow one of my posts. This means once you confirm below, you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and nothing more will happen.
ga_IE: Hóigh.
    
    Chuir tú síos d’ainm le gairid le halt de mo chuid a fhaire. Beifear ag fuagairt freagraí nua dhuit ar ríomhphost ach a ndearbhaí tú an síntiús thíos.
    
    Cliceáil ar “dhearbhú” thíos lena chur ag obair. Má cheapann tú gur botún atá anseo, ná bac leis an teachtaireacht seo agus ní tharlóidh tada.

en: Huge
ga_IE: An-Mhór

en: Humor
ga_IE: Greann

en: Hungarian
ga_IE: Ungáiris

en: Hungary
ga_IE: An Ungáir

en: I already have an account
ga_IE: Tá cuntas agam cheana féin

en: I am ready!
ga_IE: Tá mé réidh!

en: I do not have an account yet
ga_IE: Níl cuntas agam fós

en: I don't know my registered email or username
ga_IE: Níl a fhios agam cén seoladh ríomhphoist ná cén t-ainm úsáideora atá agam

en: I meant to get a free blog
ga_IE: Blag saor in aisce a bhí mé a thóraíocht

en: I misspelled the domain
ga_IE: Tá an fearann litrithe mícheart agam

en: I understand, now let me continue
ga_IE: Tuigim. Ar aghaidh liom mar sin

en: I use it at home.
ga_IE: Bainim feidhm as sa mbaile.

en: I use it every where I go, at work and home and anywhere else that I can!
ga_IE: Bainim feidhm as ins gach uile áit, ag obair, sa mbaile, is in áit ar bith eile!

en: I use it in school!
ga_IE: Bím ag plé leis ar scoil!

en: I use it in school.
ga_IE: Bím ag plé leis ar scoil.

en: I would like my links to be public, without being passed through a referrer hider.
ga_IE: Bíodh mo chuid nasc ina naisc phoiblí agus gan a dtagraíocht a cheilt.

en: I'm Sure &raquo;
ga_IE: Tá mé cinnte dearfa &raquo;

en: I'm just starting out; leave me a comment or a like :)
ga_IE: Níl mé ach tar éis tosaí ar an mbeart seo—tá fáilte romhat freagra a scríobh nó rud éigin a mholadh :)

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
ga_IE: ID #%1$s: %2$s <strong>Ní scriosfar an t-úsáideoir reatha.</strong>

en: IO error.
ga_IE: Earráid IO.

en: IP Address
ga_IE: Seoladh IP:

en: IP address
ga_IE: Seoladh IP

en: Iceland
ga_IE: An Íoslainn

en: Icelandic
ga_IE: Íoslainnis

en: Icon
ga_IE: Deilbhín

en: Icon + text
ga_IE: Deilbhín <span style="font-family: segoe ui symbol, dejavu sans, sans-serif">⁊</span> téacs

en: Icon URL
ga_IE: URL an deilbhín

en: Icon only
ga_IE: Deilbhín amháin

en: Identicon (Generated)
ga_IE: Identicon (Ginte)

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
ga_IE: Más mian leat, fógróidh WordPressdo do rogha seirbhísí nuair a fhoilsíos tú alt nua.

en: If this upgrade expires, your site will no longer be available at "%s".
ga_IE: Má théann an feabhsúchán seo in éag, ní bheidh fáil ar do shuíomh ag “%s” níos mó.

en: If you <a href="http://en.support.wordpress.com/posts/tags/">tag your posts effectively</a>, this panel will show you which topics get the most traffic. Snapshot generated from your top posts over the past week.
ga_IE: Má <a href="http://en.support.wordpress.com/posts/tags/">bhíonn tú go maith ag clibeáil na n-alt</a>, is sa bpainéal seo a thaispeáinfear na hábhair is mó trácht. Siad na hailt is mó trácht le seachtain anuas a áirítear.

en: If you already have an API key
ga_IE: Má tá eochair API agat cheana féin

en: If you already own this domain <span id="map-my-domain-name-explain">%s</span> because you registered it elsewhere, you can still use it for your WordPress.com blog.
ga_IE: Más leatsa an fearann seo (<span id="map-my-domain-name-explain">%s</span>) de bharr go bhfuil sé cláraithe agat in áit éigin eile cheana, féadfaidh tú a léarscáiliú chuig do bhlag WordPress.com.

en: If you change your mind and want to choose a different theme, use the &ldquo;Back to previous step&rdquo; link below.
ga_IE: Má dhéanann tú intinn eile agus gur mhaith leat téama eile a roghnú, féadfaidh tú cliceáil ar an nasc thíos le filleadh ar an gcéim roimhe seo.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
ga_IE: Má scriosann tú nasc, ní bheidh fáil arís air, ó tharla nach bhfuil bruscar nasc againn fós.

en: If you did not request this action please disregard this message. You can block further messages by clicking on 'Manage Subscriptions' and changing your settings.
ga_IE: Maran tú a d’iarr an méid seo, ná tabhair aon aird ar an teachtaireacht seo. Féadfaidh tú cosc a chur ar a leithéid sna ‘Síntiúis.’

en: If you did not request this action please disregard this message. You can block further messages by clicking on <a href='%s'>Manage Subscriptions</a>
ga_IE: Maran tú a d’iarr an méid seo, ná tabhair aon aird ar an teachtaireacht seo. Féadfaidh tú cosc a chur ar a leithéid sna <a href='%s'>Síntiúis</a>

en: If you do not receive an email from us then you should check:
ga_IE: Mara bhfaigheann tú ríomhphost uainn, féach:

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
ga_IE: Mura mian leat go dtaispeánfaí íomhá i gceanntásc do shuímh ar chor ar bith, tig leat cliceáil ar an gcnaipe “Scríos an Íomhá Cheanntáisc” atá in íochtar limistéar na hÍomhá Ceanntáisc ar an leathanach seo. Má thagann fonn ort an íomhá cheanntáisc a chur ar taispeáint an athuair, roghnaigh rogha íomhá eile agus cliceáil ar “Sábháil na hAthruithe.”

en: If you don&#8217;t enter a password, ALL ENTRIES from your LiveJournal will be imported as public posts in WordPress.
ga_IE: Beidh chuile alt a allmhaireofar ó LiveJournal le feiceáil ag an bpobal ar WordPress mara dtuga tú focal faire.

en: If you don't add anyone to your site, only you will have access.
ga_IE: Mara dtuga tú cead do dhaoine teacht ar do shuíomh, ní bheidh teacht air ach agatsa.

en: If you don't want to be notified of new comments any more: %s
ga_IE: Gan fógraí freagartha a fháil nós mó: %s

en: If you don't want to purchase these products or feel this is mistake, no action is required - you can simply ignore this reminder. For any questions, just reply to this message in your email program.
ga_IE: Marar mhaith leat na táirgí seo a cheannach, nó más dóigh leat gur botún atá ann, níl tada le déanamh agat - ná bac leis an bhfógra seo. Freagair an teachtaireacht seo sa gclár ríomhphoist atá agat má tá aon cheist agat.

en: If you have any questions, or don't receive the refund, please <a href='%s'>contact support</a>
ga_IE: Má tá aon cheist agat, nó mura bhfuair tú an t-aisíoc, <a href='%s'>téirigh i dteagmháil leis an lucht tacaíochta</a>

en: If you have any questions, or don't receive the refund, please contact support through the following link:
ga_IE: Má tá aon cheist agat, nó más rud é nach bhfuair tú an aisíoc, déan teagmháil leis an lucht tacaíochta leis an nasc seo a leanas:

en: If you have just installed the WordPress.com Stats plugin, this error probably appeared because the API key entered in the plugin belongs to a different WordPress.com user account.
ga_IE: Má tá tú tar éis an breiseán “Staitisticí WordPress.com” a shuiteáil, is dócha go bhfuil an earráid seo á taispeáint duit mar gheall ar gur le cuntas úsáideora eile ar WordPress.com í an eochair API a chuir tú isteach sa mbreiseán.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
ga_IE: Mura bhfuil roghchlár déanta agat fós, <strong>cliceáil ar an nasc “roghchlár nua”</strong> le ceann a dhéanamh

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
ga_IE: Má tá altanna nó freagraí agat i gcóras eile, d’fhéadfadh WordPress iad a allmhairiú isteach sa suíomh seo. Déan rogha de chóras thíos ar dtús:

en: If you speak English, <a href="http://translate.wordpress.com/">you can help us translate WordPress into your language.</a>
ga_IE: Má tá Béarla agat,  <a href="http://translate.wordpress.com/">tá fáilte romhat cuidiú linn WordPress a aistriú chuig do theangasa.</a>

en: If you use more <a href="%s">categories</a> on your site, they will appear here.
ga_IE: Má bhaineann tú leas as tuilleadh <a href="%s">ranganna</a> ar do shuíomhsa, is anseo a thaispeáinfear iad.

en: If you want to change the title of this blog (currently "%1$s") you can do so under <a href="%2$s">Settings</a>.
ga_IE: Más mian leat teideal an bhlaga seo ("%1$s" faoi láthair), tig leat é a dhéanamh faoi <a href="%2$s">Shocruithe</a>.

en: If you want to change your <a href="%1$s" target="_blank">display name</a> (currently %3$s), you can do so under <a href="%2$s">My Profile</a>.
ga_IE: Má tá tú ag iarraidh an <a href="%1$s" target="_blank">t-ainm taispeána</a> atá agat (%3$s faoi láthair) a athrú, féacha do <a href="%2$s">phróifíl</a>.

en: If you want to change your WordPress.com Blog/Site Address please fill out the field below to continue the process.
ga_IE: Más mian leat seoladh do bhlaga/shuímh ar WordPress.com a athrú, líon amach an réimse thíos, le do thoil.

en: If you want to change your username please fill out the fields below to continue the process.
ga_IE: Más mian leat t'ainm úsáideora a athrú, líon amach na réimsí thíos, le do thoil.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
ga_IE: Má theastaíonn uait clib a dhéanamh de rang (nó a mhalairt), féach an <a href="%s">Tiontaire Ranga agus Clibe</a> ar an scáileán Allmhairithe.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
ga_IE: Más mian leat an ghiúirléid a bhaint ach a cuid socruithe a choinneáil i dtaisce, tarraing agus leag isteach i dTaisce na nGiúirléidí í. Féadfaidh tú í a chur ar ais uair ar bith feasta. D’fhéadfadh sé sin a bheith ina chabhair agat agus thú ag athrú go teama a mbeadh ní ba lú limistéar giúirléidí nó limistéir ghiúirléidí éagsúla ann.

en: If you want to see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy place, <a href="%s">sign up for a WordPress.com account</a>.
ga_IE: <a href="%s">Cláraigh ar WordPress.com</a> le gach a leanann tú ar líne idir bhlaganna agus ailt a fheiceáil in aon áit sho-léite amháin.

en: If you want to see all of the blogs you follow on the web in one easy place, <a href="%s">sign up for a WordPress.com account</a>.
ga_IE: <a href="%s">Cláraigh ar WordPress.com</a> le gach blag dá leanann tú ar líne a fheiceáil in aon áit sho-léite amháin.

en: If you're not sure then re-request the details and we'll send it again.
ga_IE: Mara bhfuil tú siúráilte, iarr na sonraí arís agus seolfaidh muid arís é.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
ga_IE: Mura dtaispeántar do shuíomh i gceart, cuir fios ar an té ar leis an líonra seo.

en: Image
ga_IE: Íomhá

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[0]: Íomhá <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[1]: Íomhánna <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[2]: Íomhánna <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[3]: Íomhánna <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[4]: Íomhánna <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
ga_IE: Seoladh Íomhá

en: Image Alignment:
ga_IE: Líniúchán Íomhá:

en: Image Border
ga_IE: Ciumhais na hÍomhá

en: Image CSS Class
ga_IE: Rang CSS na hÍomhá

en: Image Caption
ga_IE: Scríbhinn faoin Íomhá

en: Image Color:
ga_IE: Dath na hÍomhá:

en: Image Date/Time
ga_IE: Dáta/Am na hÍomhá

en: Image Editor Save Failed
ga_IE: Chinn Sé ar an Eargarthóir an Íomhá a Shábháil

en: Image File
ga_IE: Comhad na hÍomhá

en: Image Gallery Carousel
ga_IE: Timpeallán Íomhánna

en: Image Grid
ga_IE: Eangach Íomhánna

en: Image Link
ga_IE: Nasc Íomhá

en: Image List
ga_IE: Liosta Íomhánna

en: Image Margins
ga_IE: Imill na hÍomhá

en: Image Position
ga_IE: Suíomh na hÍomhá

en: Image Post
ga_IE: Alt Íomhá

en: Image Processing Error
ga_IE: Earráid Próiseála Íomhá

en: Image Repeat
ga_IE: Ataispeáint Íomhá

en: Image Settings:
ga_IE: Socruithe Íomhá:

en: Image Size:
ga_IE: Toisí na hÍomhá:

en: Image Title
ga_IE: Teideal na hÍomhá

en: Image Title Attribute
ga_IE: Airí Teidil na hÍomhá

en: Image URL
ga_IE: URL na hÍomhá

en: Image URL.
ga_IE: URL na híomhá:

en: Image Upload Error
ga_IE: Earráid Uaslódála Íomhá

en: Image could not be processed.
ga_IE: Níorbh fhéidir an íomhá a phróiseáil.

en: Image crop failed.
ga_IE: Níor gearradh an íomhá.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
ga_IE: Níl na sonraí íomhá le fáil. Fainic an uaslódálfá an íomhá arís.

en: Image default align
ga_IE: Ailíniú réamhshocraithe íomhá

en: Image default link type
ga_IE: Gnáthnascadh íomhá

en: Image default size
ga_IE: Gnáth-thoisí íomhá

en: Image description
ga_IE: Cur síos ar an íomhá

en: Image details
ga_IE: Sonraí Íomhá

en: Image edit.
ga_IE: Eagarthóireacht na híomhá.

en: Image flip failed.
ga_IE: Níor iontaíodh an íomhá.

en: Image metadata is inconsistent.
ga_IE: Tá imshonraí na híomhá ar neamhréir.

en: Image resize failed.
ga_IE: Níor atoisíodh an íomhá.

en: Image restored successfully.
ga_IE: Cuireadh an íomhá ar ais.

en: Image rotate failed.
ga_IE: Níor rothlaíodh an íomhá.

en: Image saved
ga_IE: Sábháladh an íomhá

en: Image sizes
ga_IE: Tomhaiseanna íomhá

en: Image title:
ga_IE: Teideal na híomhá:

en: Image viewed:
ga_IE: Amhairc ar an íomhá:

en: Images
ga_IE: Íomhánna

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
ga_IE: Taispeáinfear íomhánna <strong>%1$d &times; %2$d picteilín</strong> díreach mar atá siad.

en: Images:
ga_IE: Íomhánna:

en: Immediate
ga_IE: Ar an bPointe Boise

en: Import
ga_IE: Allmhairiú

en: Import / Export
ga_IE: Allmhairiú/Onnmhairiú

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
ga_IE: Allmhairigh <strong>altanna, leathanaigh, freagraí, réimsí saincheaptha, ranganna, agus clibeanna</strong> as comhad onnmhairithe WordPress.

en: Import Attachments
ga_IE: Allmhairiú Ceangaltán

en: Import Blogger
ga_IE: Allmhairiú Blogger

en: Import Blogroll
ga_IE: Allmhairiú Blagrolla

en: Import Information
ga_IE: Eolas Allmhairiúcháin

en: Import LiveJournal
ga_IE: Allmhairiú LiveJournal

en: Import Movable Type or TypePad
ga_IE: Allmhairiú Movable Type nó TypePad

en: Import OPML File
ga_IE: Allmhairiú Comhaid OPML

en: Import RSS
ga_IE: Allmhairiú RSS

en: Import Tumblr
ga_IE: Allmhairigh Tumblr

en: Import WordPress
ga_IE: Allmhairiú WordPress

en: Import Xanga
ga_IE: Allmhairiú Xanga

en: Import author:
ga_IE: Allmhairiú údair:

en: Import complete!
ga_IE: Tá an t-allmhairiú críochnaithe!

en: Import links in OPML format.
ga_IE: Allmhairigh naisc i gcruth comhad OPML.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog
ga_IE: Allmhairigh altanna agus freagraí ó bhlag Movable Type nó TypePad

en: Import posts from LiveJournal using their API.
ga_IE: Allmhairigh altanna ó LiveJournal leis an API se’acusan.

en: Import posts from a Tumblr blog into your WordPress.com blog.
ga_IE: Allmhairigh ailt ó bhlag ar Tumblr isteach i do bhlag ar WordPress.com.

en: Import posts from a Tumblr blog.
ga_IE: Allmhairigh na hailt ó bhlag ar Tumblr.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
ga_IE: Allmhairigh altanna, freagraí, agus úsáideoirí ó bhlag Blogger.

en: Import started
ga_IE: Tosaíodh ar an allmhairiú

en: Import the next batch
ga_IE: Allmhairigh an chéad chuid eile

en: Import this blog
ga_IE: Allmhairigh an blag seo

en: Import your blogroll from another system
ga_IE: Allmhairiú blagrolla as córas éigin eile

en: Important:
ga_IE: Tábhachtách:

en: Imported post <strong>%s</strong>...
ga_IE: Alt allmhairithe <strong>%s</strong>...

en: Imported post batch %d of <strong>approximately</strong> %d
ga_IE: Allmhairíodh ualach alt %d de (<strong>tuairim is</strong>) %d

en: Importing <em>%s</em>&#8230;
ga_IE: <em>%s</em> á allmhairiú&#8230;

en: Importing Posts
ga_IE: Altanna Á nAllmhairiú

en: Importing attachment
ga_IE: Ceangaltán á allmhairiú

en: Importing attachment %s...
ga_IE: Ag allmhairiú an cheangaltáin %s…

en: Importing category <em>%s</em>&#8230;
ga_IE: Tá an rang <em>%s</em> á allmhairiú&#8230;

en: Importing has been disabled for this blog. Please see the warning and link above to get this sorted out.
ga_IE: Tá an t-allmhairiú casta as ar an mblag seo. Féach an fainic agus a nasc thuas go bhfeice tú.

en: Importing post <em>%s</em>...
ga_IE: Alt <em>%s</em> á allmhairiú…

en: Importing post...
ga_IE: Alt á allmhairiú…

en: Importing tag <em>%s</em>&#8230;
ga_IE: An chlib <em>%s</em> á hallmhairiú&#8230;

en: Importing...
ga_IE: Á allmhairiú…

en: In %1$d, there was <strong>%2$s</strong> new post, growing the total archive of this blog to %3$s posts. | In %1$d, there were <strong>%2$s</strong> new posts, growing the total archive of this blog to %3$s posts.
ga_IE[0]: Foilsíodh <strong>%2$s</strong> alt nua in %1$d, agus sé %3$s comhaireamh na n-alt i gcartlann an bhlaga seo anois.
ga_IE[1]: Foilsíodh <strong>%2$s</strong> alt nua in %1$d, agus sé %3$s comhaireamh na n-alt i gcartlann an bhlaga seo anois.
ga_IE[2]: Foilsíodh <strong>%2$s</strong> alt nua in %1$d, agus sé %3$s comhaireamh na n-alt i gcartlann an bhlaga seo anois.
ga_IE[3]: Foilsíodh <strong>%2$s</strong> n-alt nua in %1$d, agus sé %3$s comhaireamh na n-alt i gcartlann an bhlaga seo anois.
ga_IE[4]: Foilsíodh <strong>%2$s</strong> alt nua in %1$d, agus sé %3$s comhaireamh na n-alt i gcartlann an bhlaga seo anois.

en: In %1$d, there was <strong>%2$s</strong> new post, not terrible for the first year! | In %1$d, there were <strong>%2$s</strong> new posts, not bad for the first year!
ga_IE[0]: Foilsíodh <strong>%2$s</strong> alt nua in %1$d—féar plé dhuit!
ga_IE[1]: Foilsíodh <strong>%2$s</strong> alt nua in %1$d—féar plé dhuit!
ga_IE[2]: Foilsíodh <strong>%2$s</strong> alt nua in %1$d—féar plé dhuit!
ga_IE[3]: Foilsíodh <strong>%2$s</strong> n-alt nua in %1$d—féar plé dhuit!
ga_IE[4]: Foilsíodh <strong>%2$s</strong> alt nua in %1$d—féar plé dhuit!

en: In Progress
ga_IE: Ar Siúl

en: In a few words, explain what this site is about.
ga_IE: Achoimre ar ábhar an tsuímh seo.

en: In a few words, explain what your blog is about.
ga_IE: Déan cur síos beag ar an mblag se’agatsa.

en: In case you haven&#8217;t done it already, you can import the posts from your other blogs:
ga_IE: Más é an chaoi nach raibh a fhios agat cheana é, tig leat na haltanna ar na blaganna eile atá agat a allmhairiú:

en: In reply to %s.
ga_IE: Mar fhreagra ar %s.

en: In reply to:
ga_IE: Ar:

en: In reply to: %s
ga_IE: Mar fhreagra ar: %s

en: In response to: %s
ga_IE: Mar fhreagra ar: %s

en: In total <strong>%s words</strong> were written.
ga_IE: Scríobhad <strong>%s focal</strong> san iomlán.

en: In your dashboard:
ga_IE: Ar an gclár agat:

en: Inactive
ga_IE: Díomhaoin

en: Inactive Sidebar (not used)
ga_IE: Taobh-Bharra Díomhaoin (gan taispeáint)

en: Inactive Widgets
ga_IE: Taisce Giúirléidí

en: Inactive widgets
ga_IE: Giuirléidí neamhghníomhacha

en: Include activity from commenters
ga_IE: Taispeáin gníomhaíocht freagróirí

en: Include activity from followers
ga_IE: Gníomhaíocht lucht do leanta a thaispeáint

en: Include activity from likers
ga_IE: Taispeáin gníomhaíocht lucht molta

en: Include this CSS in the Mobile Theme
ga_IE: Cuir an CSS seo isteach sa téama móbaidhl

en: Incompatible Archive.
ga_IE: Cartlann Neamhréititheach.

en: Incorrect username or password.
ga_IE: Bhí an t-ainm úsáideora nó an focal faire mícheart.

en: Increase indent
ga_IE: Eangú ar deis

en: India
ga_IE: An Inne

en: Indian
ga_IE: Inniach

en: Indonesia
ga_IE: Na hOileáin Inneacha (Indonesia)

en: Infinite Scroll
ga_IE: Scrolláil Éigríochta

en: Infinite scroll
ga_IE: Síorscrolláil

en: Info
ga_IE: Eolas

en: Information entered below will be displayed <strong>publicly</strong> on <a href="%1$s">your profile</a> and in <a href="%2$s">Gravatar Hovercards</a>. You may also edit your profile <a href="%3$s">at %4$s</a>.
ga_IE: Taispeáinfear a gcuirfidh tú isteach thíos <strong>go poiblí</strong> ar <a href="%1$s">an bpróifíl se’agatsa</a> agus ar <a href="%2$s">Shnámhchártaí Gravatar</a>. Féacha <a href="%3$s">%4$s</a> lena hathrú.

en: Inherit
ga_IE: Ó oidhreacht

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
ga_IE: Barra uirnise freastail (nuair a roghnaítear íomhá, nasc, nó réamhamharc)

[ctx: Input length]
en: %d character | %d characters
ga_IE[0]: %d charachtar amháin
ga_IE[1]: %d charachtar
ga_IE[2]: %d charachtar
ga_IE[3]: %d gcarachtar
ga_IE[4]: %d de charachtair

en: Insert
ga_IE: Cuir isteach

en: Insert Image
ga_IE: Íomhá

en: Insert Instagram
ga_IE: Leabaigh Instagram

en: Insert More Tag
ga_IE: “Tuilleadh”

en: Insert Page Break tag
ga_IE: Clib Athleathanaigh

en: Insert Read More tag
ga_IE: Clib “Tuilleadh”

en: Insert Tweet
ga_IE: Leabaigh Tweet

en: Insert YouTube
ga_IE: Leabaigh YouTube

en: Insert a Gravatar image
ga_IE: Taispeáin íomhá Gravatar

en: Insert an image from another web site
ga_IE: Cuir íomhá isteach ó shuíomh gréasáin eile

en: Insert audio playlist
ga_IE: Leabú liosta fuaime

en: Insert column after
ga_IE: Colún nua ina dhiaidh

en: Insert column before
ga_IE: Colún nua roimhe

en: Insert date/time
ga_IE: Leabú dáta/ama

en: Insert from URL
ga_IE: Ó URL

en: Insert gallery
ga_IE: Dánlann a leabú

en: Insert image
ga_IE: Leabú íomhá

en: Insert into Poll
ga_IE: Cuir Isteach sa bhFaireachán

en: Insert into Post
ga_IE: Leabaigh san Alt

en: Insert into page
ga_IE: A leabú sa leathanach

en: Insert into post
ga_IE: Leabaigh

en: Insert link
ga_IE: Nasc

en: Insert media from another website
ga_IE: Cuir isteach meáin ó shuíomh gréasáin eile

en: Insert row after
ga_IE: Sraith nua faoina bhun seo

en: Insert row before
ga_IE: Sraith nua os a chionn seo

en: Insert table
ga_IE: Leabú tábla

en: Insert video
ga_IE: Leabú físeáin

en: Insert video playlist
ga_IE: Liosta físeán a leabú

en: Insert/edit image
ga_IE: Leabú/athrú íomhá

en: Insert/edit link
ga_IE: Leabú/athrú naisc

en: Inserted %1$d links into category %2$s. All done! Go <a href="%3$s">manage those links</a>.
ga_IE: Cuireadh %1$d nasc isteach sa rang %2$s. Sin é é! <a href="%3$s">Riarachán</a>.

en: Inserted <strong>%s</strong>
ga_IE: <strong>%s</strong> curtha isteach

en: Inserted text
ga_IE: Téacs leabaithe

en: Inserting Media
ga_IE: Leabú Meán

en: Install
ga_IE: Suiteáil

en: Install %s now
ga_IE: %s a shuiteáil anois

en: Install Now
ga_IE: Suiteáil Anois

en: Install Themes
ga_IE: Suiteáil Téamaí

en: Installed Plugins
ga_IE: Breiseáin Shuiteáilte

en: Installed themes
ga_IE: Téamaí Suiteáilte

en: Installing…
ga_IE: Á shuiteáil…

en: Instantly
ga_IE: Ar an toirt

en: Insufficient credits
ga_IE: Níl do dhóthain creidmheasanna agat

en: Interactive
ga_IE: Idirghníomhach

en: Interests
ga_IE: Ábhair Spéise

en: Interface language
ga_IE: Teanga an Chomhéadain

en: Invalid
ga_IE: Neamhbhailí

en: Invalid Account
ga_IE: Cuntas Neamhbhailí

en: Invalid Blavatar Crop
ga_IE: Míbhearradh Blavatar

en: Invalid Email: %s | Invalid Emails: %s
ga_IE[0]: Ríomhphost Neamhbhailí: %s
ga_IE[1]: Ríomhphoist Neamhbhailí: %s
ga_IE[2]: Ríomhphoist Neamhbhailí: %s
ga_IE[3]: Ríomhphoist Neamhbhailí: %s
ga_IE[4]: Ríomhphoist Neamhbhailí: %s

en: Invalid IP
ga_IE: IP Neamhbhailí

en: Invalid Name
ga_IE: Ainm Neamhbhailí

en: Invalid Poll Author
ga_IE: Údar Comhairimh Neamhbhailí

en: Invalid Service
ga_IE: Seirbhís Neamhbhailí

en: Invalid Subscription
ga_IE: Síntiús Neamhbhailí

en: Invalid URL.
ga_IE: URL neamhbhailí.

en: Invalid activation key.
ga_IE: Eochair ghníomhachtaithe neamhbhailí.

en: Invalid answers
ga_IE: Freagraí neamhbhailí

en: Invalid attachment ID.
ga_IE: ID ceangaltáin neamhbhailí.

en: Invalid author ID.
ga_IE: ID údair neamhbhailí.

en: Invalid comment ID.
ga_IE: ID freagra neamhbhailí.

en: Invalid comment status.
ga_IE: Stádas freagartha neamhbhailí.

en: Invalid domain name
ga_IE: Ainm Fearainn Neamhbhailí

en: Invalid email address
ga_IE: Seoladh ríomhphoist neamhbhailí

en: Invalid email address.
ga_IE: Seoladh ríomhphoist neamhbhailí.

en: Invalid feed URLs: %s
ga_IE: URLanna fothaíochta neamhbhailí: %s

en: Invalid file
ga_IE: Comhad neamhbhailí

en: Invalid file type
ga_IE: Cineál comhaid neamhbhailí

en: Invalid key.
ga_IE: Eochair neamhbhailí

en: Invalid menu ID.
ga_IE: ID roghchláir neamhbhailí.

en: Invalid payment method.
ga_IE: Modh íocaíochta neamhbhailí

en: Invalid plugin page.
ga_IE: Leathanach breiseáin neamhbhailí

en: Invalid plugin path.
ga_IE: Rian breiseáin neamhbhailí.

en: Invalid post
ga_IE: Alt neamhbhailí

en: Invalid post ID.
ga_IE: ID ailt neamhbhailí.

en: Invalid post data.
ga_IE: Sonraí ailt neamhbhailí.

en: Invalid post format.
ga_IE: Cruth ailt neamhbhailí

en: Invalid post id
ga_IE: ID ailt neamhbhailí

en: Invalid post type.
ga_IE: Cineál postála neamhbhailí.

en: Invalid post.
ga_IE: Alt neamhbhailí.

en: Invalid request
ga_IE: Iarratas neamhbhailí

en: Invalid role
ga_IE: Ról Neamhbhailí

en: Invalid secret code
ga_IE: Cód rúnda neamhbhailí

en: Invalid signature
ga_IE: Síniú neamhbhailí

en: Invalid title
ga_IE: Teideal neamhbhailí

en: Invalid translation type.
ga_IE: Cineál aistriúcháin neamhbhailí.

en: Invalid user ID.
ga_IE: ID úsáideora neamhbhailí.

en: Invalid user data.
ga_IE: Sonraí úsáideora neamhbhailí.

en: Invalid verification code
ga_IE: Cód dearbhaithe neamhbhailí

en: Invitation deleted.
ga_IE: Scriosadh an cuireadh.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
ga_IE: Seoladh cuireadh ríomhphoist chuig an úsáideoir. Caithfear cliceáil ar an nasc dearbhaithe lena chur leis an suíomh.

en: Invitation not sent, the user has blocked invite emails.
ga_IE: Níor seoladh an cuireadh, arae tá cosc ag an úsáideoir sin ar chuirí ríomhphoist.

en: Invitation resent.
ga_IE: Athsheoladh an cuireadh.

en: Invitation sent successfully | Invitations sent successfully
ga_IE[0]: Seoladh an cuireadh
ga_IE[1]: Seoladh na cuirí
ga_IE[2]: Seoladh na cuirí
ga_IE[3]: Seoladh na cuirí
ga_IE[4]: Seoladh na cuirí

en: Invitation(s) sent.
ga_IE: Cuireadh an cuireadh/na cuirí.

en: Invite New
ga_IE: Cuireadh a Thabhairt

en: Invite Sent!
ga_IE: Seoladh an Cuireadh.

en: Invitee
ga_IE: Aoi

en: Invites
ga_IE: Cuirí

en: Iran, Islamic Republic of
ga_IE: Poblacht Ioslamach na hÍoráine

en: Iraq
ga_IE: An Iaráic

en: Ireland
ga_IE: Éire

en: Is there no link to us?
ga_IE: Nach bhfuil aon nasc linne ann?

en: Is this your username? {{a}}Log in now to claim this site address{{/a}}.
ga_IE: An leatsa an t-ainm úsáideora seo? {{a}}Logáil isteach anois leis an seoladh suímh seo a éileamh{{/a}}.

en: Isle of Man
ga_IE: Manainn

en: Israel
ga_IE: Iosrael

en: Istanbul
ga_IE: Iostanbúl

en: It is up to search engines to honor this request.
ga_IE: Is ag na hinnill chuartaithe atá sé éisteacht leis an achainí.

en: It just takes a second to install the %1$s. Give it a try!
ga_IE: Ní thógfaidh sé ach soicind ort le %1$s a shuiteáil. Bain triail as!

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
ga_IE: Sén chaoi nár fríothadh tada anseo. B’fhéidir go gcuartófá é?

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
ga_IE: Sén chaoi nár fríothadh tada anseo. B’fhéidir go mbreathnófá ar cheann de na naisc seo thíos nó go gcuartófá rud éigin.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
ga_IE: Sén chaoi nár frítheadh an rud a bhí tú a iarraidh. B’fhéidir go gcuartófá é.

en: It should arrive within 30 minutes.
ga_IE: Ba chóir go bhfaighfeá faoi cheann leathuair an chloig é.

en: It was OK
ga_IE: Bhí sé ceart go leor

en: It was great!
ga_IE: Bhí sé ar fheabhas!

en: It was not good
ga_IE: Bhí sé go dona

en: Italian
ga_IE: Iodáilis

en: Italic
ga_IE: Iodálach

en: Italy
ga_IE: An Iodáil

en: Item added.
ga_IE: Cuireadh an mhír leis.

en: Item deleted.
ga_IE: Scriosadh an mhír.

en: Item not added.
ga_IE: Diabhal cur ar an mír sin.

en: Item not updated.
ga_IE: Níor athraíodh an mhír.

en: Item updated.
ga_IE: Nuashonraíodh an mhír sin.

en: Items deleted.
ga_IE: Scriosadh na míreanna sin.

en: Items on your restaurant's menu
ga_IE: Míreanna atá ar bhiachlár do bhialainne

en: Items to show:
ga_IE: Míreanna a thaispeáinfear:

en: Jakarta
ga_IE: Iacárta

en: Jamaica
ga_IE: Iamáice

en: Jan
ga_IE: Ean

en: January
ga_IE: Eanáir

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
ga_IE: Ean

en: Japan
ga_IE: An tSeapáin

en: Japanese
ga_IE: Seapáinis

en: JavaScript Revisions
ga_IE: Leasuithe JavaScript

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
ga_IE: Caithfear JavaSript a bheith curtha ar chumas chun an gné seo a úsáid.

en: JavaScript saved.
ga_IE: Sábháladh an JavaScript.

en: Jayapura
ga_IE: Kota Jayapura

en: Jersey
ga_IE: Geirsí

en: Jerusalem
ga_IE: Iarúsailéim

[ctx: Jetpack Free Plan]
en: Free
ga_IE: Saor in Aisce

en: Jetpack Protect
ga_IE: Cosaint Jetpack

en: Jetpack Scan
ga_IE: Scanáil Jetpack

en: Jetpack Support
ga_IE: Tacaíocht Jetpack

en: Join
ga_IE: Glac páirt ann

en: Jordan
ga_IE: Iornáin

en: Jul
ga_IE: Iúil

en: July
ga_IE: Deireadh an tSamhraidh

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
ga_IE: Iúil

en: Jump to…
ga_IE: Léim chuig:

en: Jun
ga_IE: Mṫṁ

en: June
ga_IE: Meán an tSamhraidh

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
ga_IE: Meiṫ

en: Just OK
ga_IE: Ba ar éigin a bhí sé ceart go leor

en: Just another %s site
ga_IE: Níl anseo ach site eile ar %s

en: Just another WordPress site
ga_IE: Suíomh WordPress eile ru

en: Just another WordPress.com weblog
ga_IE: Just blag eile ar WordPress.com

en: Just make this report public by clicking the link at the top right, then copy and share this link:
ga_IE: Cliceáil ar an nasc thuas ar dheis leis an gcuntas seo a scaoileadh chun poiblithe sula gcóipeála an nasc seo agus é a roinnt:

en: Just now
ga_IE: díreach anois

en: Justify
ga_IE: Comhfhad

en: Justify Text
ga_IE: Téacs Comhfhada

en: Kabul
ga_IE: Cabul (Kabul)

en: Kathmandu
ga_IE: Katmandu

en: Katmandu
ga_IE: Catmandú (Kathmandu/काठमाडौं)

en: Kazakhstan
ga_IE: An Chasastáin

en: Keep in mind that if you convert a category with child categories, the children become top-level orphans.
ga_IE: Bíodh a fhios agat go ndéanfar dílleachtaí barrleibhéil dá mhac-ranganna má dhéanann tú rang thiontú.

en: Keep this link private
ga_IE: B’fhearr duit an nasc seo a choinneáil faoi rún

en: Kenya
ga_IE: An Chéinia

en: Key
ga_IE: Eochair

en: Keyboard Shortcuts
ga_IE: Aicearraí méarchláir

en: Keywords
ga_IE: Eochairfhocail

en: Khartoum
ga_IE: Cartúm

en: Kiev
ga_IE: Cuíobh (Київ)

en: Kinshasa
ga_IE: Cinnseasa (Kinshasa)

en: Kiribati
ga_IE: Cireabaití

en: Kolkata
ga_IE: Cólcata

en: Korea, Democratic People's Republic of
ga_IE: Cóiré, Daon-Phoblacht Dhaonlathach na

en: Korea, Republic of
ga_IE: Poblacht na Cóiré

en: Kuwait
ga_IE: Cuáit

en: Kyrgyzstan
ga_IE: An Chirgeastáin

en: Label
ga_IE: Lipéad

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
ga_IE: Ríomhphost

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
ga_IE: Ainm

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
ga_IE: Suíomh Gréasáin

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
ga_IE: Rogha

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
ga_IE: Roghanna

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
ga_IE: tarraing

en: Labels
ga_IE: Lipéid

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
ga_IE: Lipéid: <small>spíosrach, rogha an bhídh, srl. <em>Cuir camóg idir ’chaon lipéad</em></small>

en: Landmark
ga_IE: Cuaille

en: Language
ga_IE: Teanga

en: Language this blog is primarily written in.
ga_IE: An teanga is mó a mbíonn an blag seo á scríobh inti.

en: Language:
ga_IE: Teanga:

en: Languages
ga_IE: Teangacha

en: Lao People's Democratic Republic
ga_IE: Laos

en: Large
ga_IE: Mór

en: Large (128 pixels)
ga_IE: Mór (168 px)

en: Large size
ga_IE: Mór

en: Large size image height
ga_IE: Airde íomhá móire

en: Large size image width
ga_IE: Leithead íomhá móire

en: Last 12 months
ga_IE: Le bliain anuas

en: Last 24 hours
ga_IE: Le lá anuas

en: Last 3 months
ga_IE: Le ráithe anuas

en: Last 30 Days
ga_IE: Le 30 lá anuas

en: Last 31 days
ga_IE: Le mí anuas

en: Last 7 days
ga_IE: An tseachtain seo caite

en: Last Modified
ga_IE: Athrú Deireanach

en: Last Name
ga_IE: Sloinne

en: Last Post
ga_IE: An tAlt Deiridh

en: Last Updated
ga_IE: Nuashonrú Deireanach

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
ga_IE: %1$s a d’athraigh go deireanach ar %2$s ag %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
ga_IE: Rinneadh an t-athrú deireanach ar %1$s ag %2$s

en: Last name
ga_IE: Sloinne

en: Last name.
ga_IE: Sloinne:

en: Last updated
ga_IE: Nuashonrú deireanach

en: Last updated %(ago)s
ga_IE: Nuashonrú deireanach: %(ago)s

en: Last updated: %s
ga_IE: Nuashonrú deireanach: %s

en: Last week
ga_IE: An tseachtain seo caite

en: Latest
ga_IE: Nuafhoilsithe

en: Latest Posts
ga_IE: Ailt Úrfhoilsithe

en: Latest activity
ga_IE: An Ghníomhaíocht Is Déanaí

[ctx: Latest notifications]
en: Latest
ga_IE: Nua

en: Latvia
ga_IE: An Laitvia

en: Launched on %s.
ga_IE: Lainseáil: %s.

en: Layout
ga_IE: Leagan amach

en: Layout Issues
ga_IE: Deacrachtaí Leagain Amach

en: Layout options:
ga_IE: Leagan Amach:

en: Layouts
ga_IE: Leaganacha amach

en: Learn More
ga_IE: Eolas

en: Learn about choosing great passwords.
ga_IE: Eolas faoi fhocal faire breá daingean a chumadh.

en: Learn how
ga_IE: Eolas

en: Learn more
ga_IE: Eolas

en: Learn more about Email Forwarding
ga_IE: Eolas faoi Chur ar Aghaidh Ríomhphoist

en: Learn more about Markdown.
ga_IE: Eolas ar Mharkdown.

en: Learn more about roles
ga_IE: Eolas faoi rólanna

en: Learn more.
ga_IE: Eolas.

en: Leave Blog
ga_IE: Scaradh leis an mBlag

en: Leave a Comment
ga_IE: Freagra

en: Leave a Reply
ga_IE: Freagra

en: Leave a Reply to %s
ga_IE: Freagra ar %s

en: Leave a comment
ga_IE: Freagra

en: Leave a reply
ga_IE: Freagra

en: Leave a reply to %s
ga_IE: Freagair %s

en: Leave blog
ga_IE: Scaradh leis an mblag

en: Lebanon
ga_IE: An Liobáin

en: Left
ga_IE: Ar chlé

en: Left Sidebar
ga_IE: Taobh-Bharra Clé

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: Fewer Posts
ga_IE: Níos Lú Alt

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: More Posts
ga_IE: Tuilleadh Alt

en: Length:
ga_IE: Fad:

en: Lesotho
ga_IE: Liosútú

en: Letter
ga_IE: Litir

en: Liberia
ga_IE: An Libéir

en: Library
ga_IE: Clár

en: Libya
ga_IE: An Libia

en: Libyan Arab Jamahiriya
ga_IE: Líbidhe (Libya)

en: Liechtenstein
ga_IE: An Lichtinstéin

en: Light
ga_IE: Geal

en: Like
ga_IE: Moladh

en: Like this
ga_IE: A mholadh seo

en: Like this:
ga_IE: Moladh:

en: Liked
ga_IE: Molta

en: Liked by
ga_IE: Molta ag

en: Liked by you
ga_IE: Molta agat féin

en: Liked by you and
ga_IE: Molta agat féin agus ag

en: Likes
ga_IE: Moladh

en: Likes Notifications
ga_IE: Fógraí Molta

en: Likes and Shares
ga_IE: Moladh <span style="font-family: segoe ui, dejavu sans, sans-serif">⁊</span> Scaipeadh

[ctx: Likes notifications]
en: Likes
ga_IE: Moltaí

en: Lima
ga_IE: Líoma

en: Limit
ga_IE: Teorainn:

en: Line Height
ga_IE: Airde Líne

en: Link
ga_IE: Nasc

en: Link CSS Class
ga_IE: Rang CSS an Naisc

en: Link Categories
ga_IE: Ranganna Naisc

en: Link Category
ga_IE: Rang Naisc

en: Link ID
ga_IE: ID naisc

en: Link Image To:
ga_IE: Nasc an Íomhá le:

en: Link Label:
ga_IE: Lipéad an Naisc:

en: Link Rel
ga_IE: Coibhneas Naisc

en: Link Relationship (XFN)
ga_IE: Gaol Nasctha (XFN)

en: Link Target
ga_IE: Sprioc Nasctha

en: Link Text
ga_IE: Téacs an Naisc

en: Link To
ga_IE: Nasc le

en: Link To:
ga_IE: Nasc le:

en: Link URL
ga_IE: URL an Naisc

en: Link URL (when the image is clicked):
ga_IE: URL an naisc (nuair a chliceáiltear ar an íomhá):

en: Link URL:
ga_IE: URL an naisc:

en: Link Visibility
ga_IE: Poiblíocht na nasc

en: Link added.
ga_IE: Cuireadh an nasc leis an liosta.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
ga_IE: Ancaire

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
ga_IE: Ancairí

en: Link color
ga_IE: Dath Naisc

en: Link not found.
ga_IE: Nasc gan fáil.

en: Link rating
ga_IE: Meastachán naisc

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
ga_IE: Téacs an naisc, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;

en: Link thumbnails to:
ga_IE: Nasc na mionsamhlacha le:

en: Link title
ga_IE: Teideal naisc

en: Link to Attachment Page
ga_IE: Nasc le Leathanach Comhaid

[ctx: Link to Customizer]
en: Customize your site
ga_IE: Déan do chuid féin de do shuíomh

en: Link to Media File
ga_IE: Nasc leis an gComhad

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
ga_IE: eagarthóireacht

en: Link to image
ga_IE: Nasc leis an Íomhá

en: Link to:
ga_IE: Nasc le:

en: Linked Blogs
ga_IE: Blaganna Nasctha

en: Links
ga_IE: Naisc

en: Links for %s
ga_IE: Naisc le %s

en: Links to services that you use across the web.
ga_IE: Naisc le seirbhísí eile a thaithíos tú thart timpeall an ghréasáin.

en: Links to your blog's RSS feeds
ga_IE: Naisc le fothaí RSS an bhlaga

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
ga_IE: Naisc le suíomhanna gréasáin nó blaganna de do chuid, nó le suíomh ar bith eile a léiríos cé thú féin.

[ctx: Links widget]
en: Random
ga_IE: Randamach

en: Lisbon
ga_IE: Liospóin

en: List
ga_IE: Liosta

en: List item
ga_IE: Mír liosta

en: List the most-clicked links on your blog.
ga_IE: Taispeáin liosta de na naisc is mó cliceáil ar do bhlag.

en: List view
ga_IE: Liosta

en: Lists
ga_IE: Liostaí

en: Lithuania
ga_IE: An Liotuáin

en: Lithuanian
ga_IE: Liotuáinis

en: Live Chat
ga_IE: Comhrá Beo

en: Live Chat Support
ga_IE: Comhrá Cúnta Beo

en: Live Preview
ga_IE: Réamhamharc Beo

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
ga_IE: Réamhamharc Beo &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
ga_IE: Réamhamharc Beo: %s

en: Live Support
ga_IE: Cúnamh Beo

en: Live chat
ga_IE: Comhrá beo

en: LiveJournal Password
ga_IE: Focal Faire LiveJournal

en: LiveJournal Username
ga_IE: Ainm Úsáideora LiveJournal

en: Load More
ga_IE: Tuilleadh

en: Load Style
ga_IE: Lódáil Stíl

en: Load also:
ga_IE: A lódáil freisin:

en: Load more
ga_IE: Tuilleadh

en: Load more pics
ga_IE: Lódáil tuilleadh pics

en: Load more tweets
ga_IE: Lódáil tuilleadh Tweets

en: Loading
ga_IE: Lódáil

en: Loading Comments...
ga_IE: Tá na Freagraí dhá Lódáil…

en: Loading My Sites…
ga_IE: Tá Mo Chuid Suíomhanna ag Lódáil…

en: Loading Site
ga_IE: Tá an Suíomh á Lódáil

en: Loading Stats
ga_IE: Tá na Steaits dá Lódáil

en: Loading more results... please wait.
ga_IE: Tá tuilleadh torthaí ag lódáil… fóill ort.

en: Loading the Customizer…
ga_IE: Tá an Cóireoir ag Lódáil…

en: Loading video...
ga_IE: Tá an físeán dhá lódáil…

en: Loading&#8230;
ga_IE: Lódáil&#8230;

en: Loading&hellip;
ga_IE: Lódáil…

en: Loading...
ga_IE: Lódáil…

en: Loading…
ga_IE: Lódáil…

en: Local Posts
ga_IE: Ailt Shuíomháilte

en: Local time is <code>%1$s</code>
ga_IE: Tá sé <code>%1$s</code> san áit a bhfuil tú

en: Locate
ga_IE: Suíomháil

en: Locating
ga_IE: Suíomháil

en: Location
ga_IE: Áit

en: Location Address
ga_IE: Seoladh na hÁite

en: Location Name
ga_IE: Ainm na hÁite

en: Location Not Found
ga_IE: Níorbh Fhéidir Thú a Shuíomháil

en: Location of the Ogg video file.
ga_IE: Suíomh an fhíschomhaid Ogg.

en: Location of the uploaded file.
ga_IE: Suíomh an chomaid uaslódáilte.

en: Location:
ga_IE: Suíomh:

en: Log %s out of all locations.
ga_IE: Logáil amach as %s is chuile áit.

en: Log In
ga_IE: Logáil Isteach

en: Log Out
ga_IE: Logáil Amach

en: Log Out Everywhere Else
ga_IE: Logáil Amach is Gach Áit Eile

en: Log in
ga_IE: Logáil isteach

en: Log in to Reply
ga_IE: Logáil isteach le freagairt

en: Log in to leave a Comment
ga_IE: Logáil isteach le freagairt

en: Log out
ga_IE: Logáil amach

en: Log out of this account
ga_IE: Logáil amach as an gcuntas seo

en: Log&nbsp;Out
ga_IE: Logáil Amach

en: Logged in as %s
ga_IE: Logáilte isteach faoi %s.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
ga_IE: Logáilte isteach faoi <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
ga_IE: Logáilte isteach faoi <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Logáil amach as an gcuntas seo">Logáil amach?</a>

en: Logging In&hellip;
ga_IE: Logáil Isteach&hellip;

en: Logging In…
ga_IE: Logáil Isteach…

en: Login
ga_IE: Logáil isteach

en: Login &raquo;
ga_IE: Logáil isteach &raquo;

en: Login Address (URL)
ga_IE: Seoladh (URL) Logála Isteach

en: Login Name
ga_IE: Ainm Logála Isteach

en: Login failed
ga_IE: Theip ar an Logáil Isteach

en: Logo
ga_IE: Lógó

en: Logo URL
ga_IE: URL an lógó.

en: Logout
ga_IE: Logáil amach

en: Logout &raquo;
ga_IE: Logáil amach &raquo;

en: Lome
ga_IE: Lomé

en: London
ga_IE: Londain

en: Looking for %1$s in %2$s
ga_IE: Tá %1$s á chuartú in %2$s

en: Looking for inspiration?
ga_IE: bhFuil spreagadh uait?

en: Looking for more alternatives?
ga_IE: bhFuil rud éigin eile uait?

en: Loop
ga_IE: Lúb

en: Lord Howe
ga_IE: Oileán an Tiarna Howe

en: Lost Password
ga_IE: Focal Faire Dearmadta

en: Lost password
ga_IE: Focal faire dearmadta

en: Lost your password?
ga_IE: Ar dhearmad tú t’fhocal faire?

en: Lots
ga_IE: Mórán

en: Luxembourg
ga_IE: Lucsamburg

en: M d, Y
ga_IE: d M, Y

en: M d, Y @ g:ia
ga_IE: d M, Y @ H:i

en: M j
ga_IE: j M

en: M j Y
ga_IE: j M Y

en: M j, Y @ G:i
ga_IE: Y-m-d @ H:i

en: M j, Y @ H:i
ga_IE: j M, Y @ H:i

en: M jS
ga_IE: j M

en: MB (Leave blank for network default)
ga_IE: MB (Coinnigh glan é le réamhshocrú an líonra a choinneáil)

en: Macedonia, the former Yugoslav Republic of
ga_IE: An Mhaiceadóin

en: Maceio
ga_IE: Maceió

en: Macintosh uses Ctrl + Alt + letter.
ga_IE: Ctrl + Alt + litir a chleachtar ar an Macintosh.

en: Madeira
ga_IE: Maidéara

en: Madrid
ga_IE: Maidrid

en: Magadan
ga_IE: Magadán

en: Magazine
ga_IE: Iris

en: Magazines
ga_IE: Irisí

en: Mail (will not be published)
ga_IE: Ríomhphost (rud nach bhfoilseofar)

en: Mail Server
ga_IE: Freastalaí Posta

en: Main Page (no parent)
ga_IE: Príomhleathanach (gan mháthair)

en: Main menu
ga_IE: Príomhroghchlár

en: Maintenance
ga_IE: Cothabháil

en: Make Visible
ga_IE: Taispeáint

en: Make it your own
ga_IE: É a bheith agat féin

en: Make sure all words are spelled correctly.
ga_IE: Bí cinnte go bhfuil an litriú ceart agat ar chuile fhocal.

en: Make this connection available to all users of this blog?
ga_IE: An dtabharfaidh tú cead do chuile úsáideoir ar an mblag seo?

en: Make this post sticky
ga_IE: Déan alt greamaithe de seo

en: Malawi
ga_IE: Malabhaí

en: Malaysia
ga_IE: An Mhalaidhis

en: Maldives
ga_IE: Oileáin Mhaildíve

en: Mali
ga_IE: Mailí

en: Malta
ga_IE: Málta

en: Manage
ga_IE: Riar

en: Manage Audio
ga_IE: Riar na bhFuaimeanna

en: Manage Blog
ga_IE: Riar an Bhlaga

en: Manage Blogs
ga_IE: Bainistigh Blaganna

en: Manage Comments
ga_IE: Riar na bhFreagraí

en: Manage Email
ga_IE: Riarachán Ríomhphoist

en: Manage Images
ga_IE: Riar na nÍomhánna

en: Manage Locations
ga_IE: Suíomhanna Roghchláir

en: Manage My Profile
ga_IE: Riaradh do Phróifíle

en: Manage Notifications
ga_IE: Fógraí

en: Manage Subscriptions
ga_IE: Síntiúis

en: Manage Subtitles &rarr;
ga_IE: Bainistigh na Fotheidil &rarr;

en: Manage Uploads
ga_IE: Riar do Chuid Uaslódálacha

en: Manage Video
ga_IE: Riar na bhFíseán

en: Manage Your Subscriptions
ga_IE: Síntiúis

en: Manage all my sites
ga_IE: Riar mo shuíomhanna

en: Manage my subscriptions
ga_IE: Bainistigh mo Chuid Liostálacha

en: Manage themes
ga_IE: Téamaí

en: Manage your WordPress.com subscriptions by clicking this link or copying it into a browser:
ga_IE: Cliceáil ar an nasc seo nó cóipeáil agus greamaigh isteach i mbrabhsálaí é leis na síntiúis atá agat ar WordPress.com a riaradh:

en: Manage your WordPress.com subscriptions:
ga_IE: Na síntiúis atá agat ar WordPress.com:

en: Manage your domains
ga_IE: Fearainn

en: Manage your notifications
ga_IE: Riar na bhfógraí

en: Managing Pages
ga_IE: Riar na Leathanach

en: Manga Medium
ga_IE: Manga Scoth-Leathan

en: Manga Narrow
ga_IE: Manga Cúng

en: Manga Wide
ga_IE: Manga Leathan

en: Manila
ga_IE: Mainile

en: Manual Offsets
ga_IE: Seach-Churacha Láimhe

en: Many columns
ga_IE: Ilcholúin

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
ga_IE: Is iomaí téama a thaispeánfas giúirléidí taobh-bharra (mura gcóirí tú féin na taobh-bharraí) ach gan a dtaispeáint in uirnis riartha na dtaobh-bharraí. Ar an gcéad ghiúirléid a athrú dhuit, féadfaidh tú na giúirléidí réamhshocraithe a chur ar ais ach iad a tharraingt isteach as an riar giúirléidí ar chlé.

en: Map a Domain Name You Already Own
ga_IE: Ainm Fearainn de do Chuid a Léarscáiliú

en: Map a domain name you already own to your WordPress.com blog
ga_IE: Ainm fearainn de do chuid a léarscáiliú chuig do bhlag WordPress.com

en: Map to existing
ga_IE: Léarscáiliú

en: Mar
ga_IE: Már

en: March
ga_IE: Márta

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
ga_IE: Már

en: Margin
ga_IE: Ciumhais

en: Mariehamn
ga_IE: Mariehamn (Maarianhamina)

en: Mark as Spam
ga_IE: Spam

en: Mark as done
ga_IE: Críochnaithe

en: Mark this comment as spam
ga_IE: A fhuagairt gur turscar atá sa bhfreagra seo

en: Mark this comment as spam.
ga_IE: Turscar é an t-alt seo.

en: Mark this message as NOT spam
ga_IE: Ní turscar í an teachtaireacht seo

en: Mark this message as spam
ga_IE: Spam

en: Markdown content
ga_IE: Inneachar Markdown

en: Marshall Islands
ga_IE: Oileáin an Mharascalaigh (Marshall Islands)

en: Matching Username?
ga_IE: Ainm Úsáideora Inchurtha?

en: Mature
ga_IE: Do dhaoine fásta é

en: Mauritania
ga_IE: An Mháratáin

en: Mauritius
ga_IE: Oileáin Mhuirís

en: Max Height
ga_IE: Airde (ar a Mhéad)

en: Max Width
ga_IE: Leithead (ar a Mhéad)

en: Maximum Rating
ga_IE: Ardmheas

en: Maximum font percentage:
ga_IE: An céatadán clóaghaidhe is mó:

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
ga_IE: Líon na n-alt a thaispeántar (10 gcinn ar a mhéad):

en: Maximum size: %s
ga_IE: Tomhais is mó: %s

en: Maximum upload file size: %s.
ga_IE: %s an comhad ar a mhéad.

en: May
ga_IE: Bealtaine

[ctx: May abbreviation]
en: May
ga_IE: Beal

en: Maybe you have renamed your account.
ga_IE: B’fhéidir gur athraigh tú ainm do chuntais.

en: Me
ga_IE: Mo Chuidse

en: Media
ga_IE: Meáin

en: Media File
ga_IE: Comhad

en: Media Library
ga_IE: Clár na Meán

en: Media Settings
ga_IE: Meáin

en: Media library
ga_IE: Clár na Meán

[ctx: Media no search results]
en: No audio files match your search for {{searchTerm/}}.
ga_IE: Níl aon chomhad fuaime ag teacht le {{searchTerm/}}.

[ctx: Media no search results]
en: No documents match your search for {{searchTerm/}}.
ga_IE: Níl aon cháipéis ag teacht le {{searchTerm/}}.

[ctx: Media no search results]
en: No images match your search for {{searchTerm/}}.
ga_IE: Níl aon íomhá ag teacht le {{searchTerm/}}.

[ctx: Media no search results]
en: No media files match your search for {{searchTerm/}}.
ga_IE: Níl aon meánchomhad ag teacht le {{searchTerm/}}.

[ctx: Media no search results]
en: No videos match your search for {{searchTerm/}}.
ga_IE: Níl aon fhíseán ag teacht le {{searchTerm/}}.

[ctx: Media upload]
en: Add new
ga_IE: Comhad Nua

[ctx: Media upload]
en: Add via URL
ga_IE: URL

en: Medium
ga_IE: Leathmhór

en: Medium (96 pixels)
ga_IE: Meánsamhail (96 phicteilín)

en: Medium size
ga_IE: Leathmhór

en: Medium size image height
ga_IE: Airde íomhá mheánach

en: Medium size image width
ga_IE: Leithead íomhá leathmhóire

en: Member
ga_IE: Ball

en: Membership
ga_IE: Ballraíocht

en: Menu
ga_IE: Roghchlár

en: Menu Item
ga_IE: Mír Roghchláir

en: Menu Item Label
ga_IE: Lipéad Míre Biachláir

en: Menu Item Labels
ga_IE: Lipéid Mhíre Biachláir

en: Menu Items
ga_IE: Míreanna Biachláir

en: Menu Location
ga_IE: Suíomh an Roghchláir

en: Menu Locations
ga_IE: Ionaid Roghchláir

en: Menu Management
ga_IE: Bainistíocht Roghchláir

en: Menu Name
ga_IE: Ainm an Roghchláir

en: Menu Options
ga_IE: Roghanna Roghchláir

en: Menu Section
ga_IE: Cuid Roghchláir

en: Menu Sections
ga_IE: Cuideanna an Roghchláir

en: Menu Settings
ga_IE: Socruithe Roghchláir

en: Menu created
ga_IE: Cuireadh an roghchlár ina shuí

en: Menu deleted
ga_IE: Scriosadh an roghchlár

en: Menu item added
ga_IE: Cuireadh an mhír leis an roghchlár

en: Menu item deleted
ga_IE: Scriosadh an mhír den roghchlár

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
ga_IE: Foilsíodh an mhír roghchláir. <a href="%s">Amharc</a>

en: Menu item saved.
ga_IE: Sábháladh an mhír roghchláir.

en: Menu locations updated.
ga_IE: Nuashonraíodh na hionaid roghchláir.

en: Menu order
ga_IE: Roghchláir

en: Menu structure
ga_IE: Ordú Roghchláir

en: Menus
ga_IE: Roghchláracha

en: Merge table cells
ga_IE: Na cealla a chur le chéile

en: Merida
ga_IE: Mérida

en: Message
ga_IE: Teachtaireacht

en: Message could not be decoded
ga_IE: Níor féadadh an teachtaireacht a dhíchódú

en: Messages
ga_IE: Teachtaireachtaí

en: Meta
ga_IE: Imnaisc

en: Metadata
ga_IE: Imshonraí

en: Mexico
ga_IE: Meicsiceo

en: Mexico City
ga_IE: Cathair Mheicsiceo

en: Micro
ga_IE: Beag bídeach

en: Microformats
ga_IE: Mionchruthanna

en: Micronesia, Federated States of
ga_IE: Státaí Cónaidhme na mBeiginsí (Micronesia)

en: Middle
ga_IE: Lár

en: Midnight
ga_IE: Meán Oíche

en: Migrate Subscriptions
ga_IE: Aistriú Síntiús

en: Minimum font percentage:
ga_IE: Íoschéatadán cló:

en: Minsk
ga_IE: Minsc (Мінск)

en: Minute
ga_IE: Nóiméad

en: Minutes
ga_IE: Nóiméad

en: Minutes:
ga_IE: Nóiméid:

en: Miscellaneous
ga_IE: Ilchineálach

en: Missing
ga_IE: Ar Iarraidh

en: Missing Attachment
ga_IE: Ceangaltán ar Iarraidh

en: Missing Widgets
ga_IE: Giúirléidí ar Iarraidh

en: Missing a temporary folder.
ga_IE: Tá comhad sealadach ar iarraidh.

en: Missing attachment ID.
ga_IE: ID ceangailte ar iarraidh.

en: Missing email address.
ga_IE: Seoladh ríomhphoist ar iarraidh.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
ga_IE: (gan ainm)

en: Missing post ID.
ga_IE: ID ailt ar iarraidh.

en: Missing target blog ID.
ga_IE: ID an spriocbhlaga ar iarraidh.

en: Missing target post ID.
ga_IE: ID an spriocailt ar iarraidh.

en: Mobile
ga_IE: Móbaidhl

en: Mobile Apps
ga_IE: Feidhmchláracha Móbaidhl

en: Mobile Menu
ga_IE: Roghchlár Móbaidhl

en: Mobile Options
ga_IE: Roghanna Móbaidhl

en: Mobile Theme
ga_IE: Téama Móbaidhl

en: Mobile-compatible:
ga_IE: Móbaidhl:

en: Modal (Overlay Box)
ga_IE: Modhach (Bosca Forleagtha)

en: Mode:
ga_IE: Modh:

en: Moderate Comment
ga_IE: Ceadú

en: Moderate comments
ga_IE: Maoracht na bhfreagraí

en: Moderate comments on the go
ga_IE: Maoracht na bhfreagraí ar do mhóbaidhl

en: Moderate first
ga_IE: Ceadú roimh fhoilsiú

en: Moderating Comments
ga_IE: Maoracht na bhFreagraí

en: Moderator
ga_IE: Modhnóir

en: Modern
ga_IE: Nua-Aoiseach

en: Modify your <a href="%1$s">%2$s</a>.
ga_IE: Athraigh do chuid <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Modify your email settings at <a href="%s">Settings &gt; Discussion</a>.
ga_IE: Athraigh do chuid socruithe ríomhphoist ag <a href="%s">Socruithe &gt; Plé</a>.

en: Mogadishu
ga_IE: Mocaidísiú (Mogadishu)

en: Moldova
ga_IE: Mholdóibh, An

en: Moldova, Republic of
ga_IE: Moldóive, Poblacht na

en: Mon
ga_IE: Lua

en: Monaco
ga_IE: Monacó

en: Monday
ga_IE: Dé Luain

[ctx: Monday initial]
en: M
ga_IE: L

en: Mongolia
ga_IE: An Mhongóil

en: MonsterID (Generated)
ga_IE: MonsterID (Ginte)

en: Montenegro
ga_IE: Montainéagró

en: Month
ga_IE: Mí

en: Month and name
ga_IE: Mí agus ainm

en: Monthly Archives:
ga_IE: Cartlanna Míosa:

en: Monthly Totals
ga_IE: Iomláin Mhíosa

en: Monthly Views
ga_IE: Cuairteanna sa Mí

en: Monthly archives
ga_IE: Cartlanna míosa

en: Months
ga_IE: Míonna

en: Months and Years
ga_IE: Míonna agus Blianta

en: Months and years
ga_IE: Míonna agus Blianta

en: Montreal
ga_IE: Montréal

en: Montserrat
ga_IE: Montsarat

en: More
ga_IE: Tuilleadh

en: More Details
ga_IE: Tuilleadh Eolais

en: More Info
ga_IE: Eolas

en: More Languages
ga_IE: Teangacha Eile

en: More Options
ga_IE: Tuilleadh Roghanna

en: More Photos
ga_IE: Pictiúir Eile

en: More Stats for %s
ga_IE: Steaits Eile ar %s

en: More about %s...
ga_IE: Tuilleadh eolais ar %s…

en: More actions
ga_IE: Tuilleadh

en: More details
ga_IE: Sonraí Eile

en: More details can be found on <a href="%s">our support page</a>.
ga_IE: Gheobhaidh tú tuilleadh eolais ar <a href="%s">an leathanach tacaíochta</a>.

en: More from this author
ga_IE: Ailt eile leis an údar céanna

en: More information
ga_IE: Eolas

en: More information about %s
ga_IE: Eolas ar %s

en: More information:
ga_IE: Eolas:

en: Morocco
ga_IE: Maraca

en: Moscow
ga_IE: Moscú

en: Most Active (%s)
ga_IE: Na hAilt Is Mó Tóir (%s)

en: Most Commented
ga_IE: Is Mó Freagairt

en: Most Likes in One Day
ga_IE: An Lá Is Mó Moladh

en: Most Popular
ga_IE: Is Mó Tóir

en: Most Popular Content
ga_IE: Na Scéalta Is Mó Tóir

en: Most Recent
ga_IE: Nua

en: Most Used Categories
ga_IE: Ranganna Coitianta

en: Most active day:
ga_IE: An lá ba ghnathaíche:

en: Most active recent day:
ga_IE: An lá ba mhó trácht le deireanas:

en: Most active time of day:
ga_IE: An tráth ba ghnathaíche de ló:

en: Most commented recent post:
ga_IE: An t-alt ba mhó freagairt le gairid:

en: Most popular
ga_IE: Is Mó Tóir

en: Most popular topics you've written about
ga_IE: Na hábhair is mó tóir

en: Most visitors came from %s.
ga_IE: Ó %s is mó a tháinig lucht na gcuart.

en: Movable Type and TypePad
ga_IE: Movable Type agus TypePad

en: Move
ga_IE: Aistrigh

en: Move down
ga_IE: Anuas

en: Move down one
ga_IE: Anuas

en: Move menu section down
ga_IE: Anuas

en: Move menu section up
ga_IE: Aníos

en: Move this comment to the trash.
ga_IE: Cuir an freagra seo sa mbruscar.

en: Move this item to the Trash
ga_IE: An mhír seo a chur sa mBruscar

en: Move to Trash
ga_IE: Bruscar

en: Move to another area&hellip;
ga_IE: A ghluaiseacht in áit eile…

en: Move to the top
ga_IE: An mhír seo a chur go barr an roghchláir

en: Move to trash
ga_IE: Bruscar

en: Move under %s
ga_IE: An mhír seo a chur faoi %s

en: Move up
ga_IE: Aníos

en: Move up one
ga_IE: Aníos

[ctx: Move widget]
en: Move
ga_IE: Aistriú

en: Mozambique
ga_IE: Mósáimbíc

en: Multiple choice
ga_IE: Ilroghnach

en: Multiple items
ga_IE: Glac mhíreanna

en: Multisite support is not enabled.
ga_IE: Níl na hacmhainní ilsuíomhaireachta casta air.

en: Music
ga_IE: Ceol

en: Music Medium
ga_IE: Ceol, Scoth-Leathan

en: Music Player
ga_IE: Seinnteoir Ceoil

en: Music Wide
ga_IE: Ceol, Leathan

en: Musician
ga_IE: Ceoltóir

en: Mute
ga_IE: Maolú

en: Mute Push Notifications
ga_IE: Fógraí Maolaithe

en: Muted Blogs
ga_IE: Blaganna Maolaithe

en: My @Mentions
ga_IE: @Forráin Ormsa

en: My Account
ga_IE: Mo Chuntas:

en: My Blogs
ga_IE: Mo Chuid Blaganna

en: My Community
ga_IE: Mo Phobalsa

en: My Domains
ga_IE: Mo Chuid Fearann

en: My Followers
ga_IE: Lucht Leanta

en: My Grav.
ga_IE: Mo Ghrav.

en: My Gravatar
ga_IE: Mo Ghravatar

en: My Links
ga_IE: Mo Chuid Nasc

en: My Lists
ga_IE: Mo Chuid Liostaí

en: My Location
ga_IE: An Áit a bhFuilim

en: My Posts
ga_IE: Mo Chuid Alt

en: My Profile
ga_IE: Próifíl

en: My Public Profile
ga_IE: Próifíl Phoiblí

en: My Site | My Sites
ga_IE[0]: Mo Shuíomh

en: My Sites
ga_IE: Mo Shuíomhanna

en: My Subscriptions
ga_IE: Mo Chuid Liostálacha

en: My Support History
ga_IE: Stair Tacaíochta

en: My Tweets
ga_IE: Tweets

en: My account
ga_IE: Cuntas

en: My location is public.
ga_IE: Tá an áit ina bhfuilim le fáil ag an bpobal.

en: My posts' locations are public.
ga_IE: Tá suíomh cumtha mo chuid altanna le feiceáil ag cách.

en: My shopping cart
ga_IE: Le ceannacht

en: My, aren't you a prolific publisher! Take a look at all the achievements you've earned so far. Maybe you should blog about 'em.
ga_IE: Nach tú atá i d’fhoilsitheoir chruthanta! Féach a bhfuil déanta agat go dtí seo. B’fhéidir go scríobhfá rud ar an mblag faoi sin :-P

en: Myanmar
ga_IE: Mionmá (Myanmar)

en: Mystery Person
ga_IE: Duine Anaithnid

en: N/A
ga_IE: N/B

en: NEW
ga_IE: NUA

en: Name
ga_IE: Ainm

en: Name (Required)
ga_IE: Ainm (Riachtanach)

en: Name (required)
ga_IE: Ainm (riachtanach)

en: Name Servers
ga_IE: Freastalaithe Ainm

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
ga_IE: Téacs

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
ga_IE: Ainm

en: Name on Card
ga_IE: An tAinm mar Atá ar Chlár an Chárta

en: Name on card
ga_IE: Ainm ar an gcárta

en: Name required
ga_IE: Ainm riachtanach

en: Name servers
ga_IE: Freastalaithe ainmneacha

en: Name your blog
ga_IE: Tabhair Ainm ar do Bhlag

en: Name your site
ga_IE: Baist do Shuíomh

en: Name:
ga_IE: Ainm:

en: Namibia
ga_IE: An Naimib

en: Narrow
ga_IE: Cúng

en: Nature
ga_IE: Nádúr

en: Navigation
ga_IE: Treoraíocht

en: Navigation Label
ga_IE: Lipéad Treoraíochta

en: Navigation Menu
ga_IE: Roghchlár Treoraíochta

en: Navigation Menu Item
ga_IE: Mír Roghchláir

en: Navigation Menu Items
ga_IE: Míreanna an Roghchláir Threoraíochta

en: Navigation Menus
ga_IE: Roghchláracha Treoraíochta

[ctx: Navigation item]
en: Changelog
ga_IE: Liosta Athruithe

[ctx: Navigation item]
en: Description
ga_IE: Cur Síos

[ctx: Navigation item]
en: Installation
ga_IE: Suiteáil

[ctx: Navigation item]
en: Other Notes
ga_IE: Nótaí Eile

en: Need More Help?
ga_IE: dTeastaíonn Tuilleadh Cúnaimh Uait?

en: Need an account?
ga_IE: bhFuil cuntas uait?

en: Need help?
ga_IE: bhFuil cúnamh uait?

en: Need help? No problem!
ga_IE: dTeastaíonn cúnamh uait? Tabharfaidh muide cúnamh dhuit agus céad fáilte!

en: Need more help?
ga_IE: dTeastaíonn tuilleadh cúnaimh uait?

en: Need some help?
ga_IE: An dteastaíonn cúnamh uait?

en: Nepal
ga_IE: Néapál

en: Nero Rating
ga_IE: Meastóireacht Nero

en: Nero Type
ga_IE: Cineál Nero

en: Netherlands
ga_IE: An Ísiltír

en: Netherlands Antilles
ga_IE: Aintilíos na hÍsiltíre

en: Network Admin
ga_IE: Riarthóir Líonra

en: Network Admin Email
ga_IE: Ríomhphost Riarthóir an Líonra

en: Network Admin: %s
ga_IE: Riarthóir Líonra: %s

en: Network Settings
ga_IE: Socruithe Líonra

en: Network functions are disabled.
ga_IE: Tá na feidhmeanna líonra casta as.

en: Never
ga_IE: Riamh

en: Never Expires
ga_IE: Gan Éag

en: Never Expires (VIP Hosting)
ga_IE: Gan Éag (Óstáil VIP)

en: Never expires
ga_IE: Gan éag

en: Never send email
ga_IE: Gan ríomhphost a sheoladh ar chor ar bith

en: New
ga_IE: Nua

en: New %1$s Site: %2$s
ga_IE: Suíomh Nua ar %1$s: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
ga_IE: Úsáideoir Nua %1$s: %2$s

en: New %s
ga_IE: %s Nua

en: New Address
ga_IE: Seoladh Nua

en: New Blog/Site Address
ga_IE: Seoladh Blaga/Suímh Nua

en: New Caledonia
ga_IE: Nua-Chaladóin

en: New Category Name
ga_IE: Ainm Ranga Nua

en: New Comic
ga_IE: Caimic Nua

en: New Draft
ga_IE: Dréacht Nua

en: New E-mail: %s
ga_IE: Ríomhphost Nua: %s

en: New Link Category Name
ga_IE: Ainm Ranga Naisc Nua

en: New Media
ga_IE: Meáin Nua

en: New Menu Item
ga_IE: Mír Bhiachláir Nua

en: New Menu Item Label Name
ga_IE: Ainm Lipéid Nua do Mhír Roghchláir

en: New Menu Sections Name
ga_IE: Ainm na Coda Roghchláir Nua

en: New Mexico
ga_IE: Nua-Mheicsiceo

en: New Page
ga_IE: Leathanach Nua

en: New Password
ga_IE: Focal Faire Nua

en: New Post
ga_IE: Alt Nua

en: New Project
ga_IE: Tionscadal Nua

en: New Project Tag Name
ga_IE: Ainm Clibe Tionscadail Nua

en: New Project Type Name
ga_IE: Ainm Cineáil Tionscadail Nua

en: New Row
ga_IE: Ró Nua

en: New Site Registration: %s
ga_IE: Clárú Suímh Nua: %s

en: New Style
ga_IE: Stíl Nua

en: New Tag Name
ga_IE: Ainm Clibe Nua

en: New Testimonial
ga_IE: Teistiméireacht Nua

en: New User Default Role
ga_IE: Feidhm Réamhshocraithe d’Úsáideoirí Nua

en: New User Registration: %s
ga_IE: Clárú: %s

en: New Username
ga_IE: Ainm Úsáideora Nua

en: New Username: %s
ga_IE: Ainm Úsáideora Nua: %s

en: New WordPress Site
ga_IE: Suíomh Nua WordPress

en: New York
ga_IE: Nua-Eabhrac

en: New Zealand
ga_IE: An Nua-Shéalainn

en: New blogs followed: %s
ga_IE: Blaganna nua-leanta: %s

en: New category name
ga_IE: Ainm ranga nua

en: New comment
ga_IE: Freagra nua

en: New comment by %s
ga_IE: Freagra nua ag %s

en: New comment by someone
ga_IE: Freagra nua le duine éigin

en: New comment like
ga_IE: Moladh freagra nua

en: New comment on <strong>%1$s</strong>
ga_IE: Tá freagra nua ar <strong>%1$s</strong>

en: New comment on <strong>%s</strong>
ga_IE: Freagra nua ar <strong>%s</strong>

en: New comment on your post "%s"
ga_IE: Freagra nua ar an alt “%s”

en: New comment waiting approval on %s
ga_IE: Tá freagra nua ar %s le faomhadh agat

en: New credit card
ga_IE: Cárta Creidmheasa Eile

en: New document
ga_IE: Cáipéis nua

en: New field
ga_IE: Réimse nua

en: New follower
ga_IE: Leantóir nua

en: New like
ga_IE: Moladh nua

en: New password
ga_IE: Focal faire nua

en: New pingback on your post "%s"
ga_IE: Pingeáil nua ar t’alt “%s”

en: New post
ga_IE: Alt nua

en: New post by %s
ga_IE: Alt nua le %s

en: New post on <strong>%s</strong>
ga_IE: Alt nua ar <strong>%s</strong>

en: New posts you publish will appear in the Reader stream below. You’ll also see new posts from other blogs that you are following. You can visit your blog by using the 'My Blogs' menu above.
ga_IE: Taispeánfar na hailt ar an Léitheoir thíos de réir mar a fhoilsíos tú iad, agus feicfidh tú na hailt nua a fhoilsítear ar na blaganna eile atá tú a leanacht ar an gcaoi chéanna ann. Féadfaidh tú amharc a fháil ar do bhlag féin sa roghchlár ‘Mo Chuid Blaganna’ thuas.

en: New reblog
ga_IE: Athbhlagáil nua

en: New to WordPress.com?
ga_IE: Gan taithí ar WordPress.com?

en: New trackback on your post "%s"
ga_IE: Blagthásc nua ar an alt se’agatsa “%s”

en: New user created.
ga_IE: Rinneadh úsáideoir nua.

en: New user registration on the blog %s:
ga_IE: Clárú úsáideora nua ar an mblag %s:

en: New user registration on your site %s:
ga_IE: Clárú úsáideora nua ar an suíomh %s:

en: New window
ga_IE: I bhfuinneog nua

[ctx: NewDash Comments Activity Feed]
en: View All Comments
ga_IE: Amharc ar na Freagraí

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to add this site to the group?
ga_IE: An bhfuil tú cinnte gur mian leat an suíomh seo a chur leis an ngrúpa?

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to delete this group?
ga_IE: An bhfuil tú cinnte gur mian leat an grúpa seo a scriosadh?

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to remove this site from the group?
ga_IE: An bhfuil tú cinnte gur mian leat an suíomh seo a bhaint den ghrúpa?

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to remove this user from the group?
ga_IE: An bhfuil tú cinnte gur mian leat an t-úsáideoir seo a bhaint den ghrúpa?

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to add that site to the group.
ga_IE: Earráid: Níor féadadh an suíomh sin a chur leis an ngrúpa.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to create the group.
ga_IE: Earráid: Níor féadadh an grúpa a bhunú.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to delete the group.
ga_IE: Earráid: Níor féadadh an grúpa a scriosadh.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to remove that site from the group.
ga_IE: Earráid: Níor féadadh an suíomh sin a bhaint den ghrúpa.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to remove that user from the group.
ga_IE: Earráid: Níor féadadh an t-úsáideoir sin a bhaint den ghrúpa.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to update group settings.
ga_IE: Earráid: Níor féadadh socruithe an ghrúpa a athrú.

[ctx: NewDash Groups]
en: The group settings were updated successfully.
ga_IE: Athraíodh socruithe an ghrúpa.

[ctx: NewDash Groups]
en: The group was created successfully.
ga_IE: Bunaíodh an grúpa.

[ctx: NewDash Groups]
en: The site was added to the group successfully.
ga_IE: Cuireadh an suíomh leis an ngrúpa.

[ctx: NewDash Groups]
en: The site was removed from the group successfully.
ga_IE: Baineadh an suíomh den ghrúpa.

[ctx: NewDash Groups]
en: The user was removed from the group successfully.
ga_IE: Baineadh an t-úsáideoir den ghrúpa.

[ctx: NewDash Page Title]
en: Billing History
ga_IE: Íocaíocht

[ctx: NewDash Page Title]
en: Checkout
ga_IE: Seiceáil Amach

[ctx: NewDash Page Title]
en: Comments I Made
ga_IE: Mo Chuid Freagraí Féin

[ctx: NewDash Page Title]
en: Connected Apps
ga_IE: Aipeanna Atá Ceangailte

[ctx: NewDash Page Title]
en: Connected Blogs
ga_IE: Blaganna Ceangailte

[ctx: NewDash Page Title]
en: Create Group
ga_IE: Grúpa Nua

[ctx: NewDash Page Title]
en: Customize
ga_IE: Cóirigh

[ctx: NewDash Page Title]
en: Domain Registration
ga_IE: Clárú Fearainn

[ctx: NewDash Page Title]
en: Domains
ga_IE: Fearainn

[ctx: NewDash Page Title]
en: Earnings
ga_IE: Tuilleamh

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Draft
ga_IE: Eagar Dréachta

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Group
ga_IE: Eagar an Ghrúpa

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Post
ga_IE: Eagar

[ctx: NewDash Page Title]
en: Explore Tags
ga_IE: Breathnaigh ar na Clibeanna

[ctx: NewDash Page Title]
en: Find Friends
ga_IE: Aimsiú Cairde

[ctx: NewDash Page Title]
en: Followed Sites
ga_IE: Síntiúis

[ctx: NewDash Page Title]
en: Freshly Pressed
ga_IE: Úrphreasáilte

[ctx: NewDash Page Title]
en: Help
ga_IE: Cabhair

[ctx: NewDash Page Title]
en: Local Posts
ga_IE: Ailt in Aice Láithreach

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Account
ga_IE: Mo Chuntas

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Activity
ga_IE: Mo Chuid Gníomhaíochta

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Domains
ga_IE: Fearainn

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Stats
ga_IE: Na Steaits

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Upgrades
ga_IE: Feabhsúcháin

[ctx: NewDash Page Title]
en: New Post
ga_IE: Alt Nua

[ctx: NewDash Page Title]
en: Notifications
ga_IE: Fógraí

[ctx: NewDash Page Title]
en: Password
ga_IE: Focal Faire

[ctx: NewDash Page Title]
en: Posts I Like
ga_IE: Ailt a Mholaimse

[ctx: NewDash Page Title]
en: Public Profile
ga_IE: Próifíl Phoiblí

[ctx: NewDash Page Title]
en: Recommended Blogs
ga_IE: Blaganna Tofa

[ctx: NewDash Page Title]
en: Security
ga_IE: Slándáil

[ctx: NewDash Page Title]
en: Settings
ga_IE: Socruithe

[ctx: NewDash Page Title]
en: Subscriptions Delivery
ga_IE: Seachadadh na Síntiús

[ctx: NewDash Page Title]
en: Trophy Case
ga_IE: Taispeántas na gComhramh

[ctx: NewDash Page Title]
en: Upgrade
ga_IE: Feabhsú

[ctx: NewDash Page Title]
en: WordPress Themes
ga_IE: Téamaí WordPress

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class="error-title">Whoops!</span> Looks like something went wrong. Try again?
ga_IE: <span class="error-title">Foraps!</span> Sén chaoi ar loic sé. B’fhéidir go dtabharfá faoi arís?

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class='error-title'>Hey there.</span> Looks like the post you were looking for isn't here anymore. Maybe it's already been deleted?
ga_IE: <span class='error-title'>Óra,</span> is cosúil nach bhfuil an t-alt a bhí tú a thóraíocht anseo níos mó. B’fhéidir gur scriosadh cheana é?

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class='error-title'>Hey there.</span> Looks like the post you were looking for isn't here anymore. Maybe it's already in your trash?
ga_IE: <span class='error-title'>Óra,</span> is cosúil nach bhfuil an t-alt a bhí tú a thóraíocht anseo níos mó. B’fhéidir go bhfuil sé sa mbruscar?

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class='error-title'>Hey there.</span> Looks like the post you were looking for isn't here anymore. Maybe it's in your trash?
ga_IE: <span class='error-title'>Óra,</span> is cosúil nach bhfuil an t-alt a bhí tú a thóraíocht anseo níos mó. B’fhéidir go bhfuil sé sa mbruscar?

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class='error-title'>Woah there!</span> Looks like you don't have permission to do that. You should try contacting your site admin and see if they can help.
ga_IE: <span class='error-title'>Óra!</span> Is cosúil nach bhfuil cead agat é sin a dhéanamh. B’fhéidir go bhféadfadh riarthóir do shuímh cúnamh a thabhairt duit.

[ctx: Newdash notices]
en: An error occurred listing themes. Try reloading the page or <a href="%s">contact support</a>.
ga_IE: Sén chaoi nár lódáladh liosta na dtéamaí. D’fhéadfá an leathanach a athlódáil nó a dhul i d<a href="%s">teagmháil leis an lucht tacaíochta</a>.

[ctx: Newdash notices]
en: No themes were found matching those criteria. Sorry!
ga_IE: Sén chaoi nach raibh aon téama ag teacht leis an méid a chuartaigh tú.

[ctx: Newdash notices]
en: No themes were found. Try reloading the page or <a href="%s">contact support</a>.
ga_IE: Níor frítheadh aon téama. D’fhéadfá an leathanach a athlódáil nó a dhul i d<a href="%s">teagmháil leis an lucht tacaíochta</a>.

en: Newer
ga_IE: Chun tosaigh

en: Newer Comments
ga_IE: Freagraí Nua

en: Newer Comments &raquo;
ga_IE: Freagraí Nua &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ga_IE: Chun Tosaigh <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer Entries &raquo;
ga_IE: Chun Tosaigh &raquo;

en: Newer comments
ga_IE: Freagraí ina Dhiaidh Seo

en: Newer posts
ga_IE: Ailt ina dhiaidh seo

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ga_IE: Chun tosaigh <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newest
ga_IE: Ó Nua go Sean

en: Newfoundland
ga_IE: Talamh an Éisc

en: News
ga_IE: Nuaíocht

en: News &amp; Current Events
ga_IE: Nuaíocht ⁊ Cúrsaí Reatha

en: Next
ga_IE: Soir

en: Next &gt;
ga_IE: Chun tosaigh &gt;

en: Next &raquo;
ga_IE: Ar Aghaidh &raquo;

en: Next &rarr;
ga_IE: Ar aghaidh &rarr;

en: Next Entries &raquo;
ga_IE: Chun Tosaigh &raquo;

en: Next Page
ga_IE: An Chéad Leathanach Eile

en: Next Page &raquo;
ga_IE: An Chéad Leathanach Eile &raquo;

en: Next Payment:
ga_IE: An Chéad Íocaíocht Eile:

en: Next Post
ga_IE: An Chéad Alt Eile

en: Next Step
ga_IE: An Chéad Chéim Eile

en: Next Step &rarr;
ga_IE: An Chéad Chéim Eile &rarr;

en: Next Steps
ga_IE: Na Chéad Chéimeanna Eile

en: Next billing date
ga_IE: An Chéad Dáta Billeála Eile

en: Next page
ga_IE: An chéad leathanach eile

[ctx: Next post]
en: Next
ga_IE: Soir

en: Next steps
ga_IE: Na Chéad Chéimeanna Eile

en: Nickname
ga_IE: Leasainm

en: Nicosia
ga_IE: Leabhcóis (Λευκωσία/Lefkoşa/Nicosia)

en: Niger
ga_IE: Niger (Abhainn na nAbhann)

en: Nigeria
ga_IE: An Nigéir

en: Niue
ga_IE: Niubhae (Niuē)

en: No
ga_IE: Níl

en: No Ads
ga_IE: Saoirse ó Fhógráin

en: No Advertisements
ga_IE: Saor ó Fhógráin

en: No Avatars
ga_IE: Gan Aibhiteár

en: No Comments
ga_IE: Gan Freagra

en: No Comments &#187;
ga_IE: Gan Freagra &#187;

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ga_IE: Gan Aon Fhreagra<span class="screen-reader-text"> ar %s</span>

en: No Instagram images were found.
ga_IE: Níor frítheadh aon íomhá Instagram.

en: No Labels
ga_IE: Gan Lipéad

en: No Labels found
ga_IE: Deamhan lipéad a frítheadh

en: No Limit
ga_IE: Gan Teorainn

en: No Menu Items found
ga_IE: Níor frítheadh aon mhír roghchláir

en: No Menu Items found in Trash
ga_IE: Níor frítheadh aon mhír roghchláir sa mBruscar

en: No Projects found
ga_IE: Níor frítheadh tionascadal ar bith

en: No Replies
ga_IE: Gan Freagra

en: No Responses
ga_IE: Gan Freagra

en: No Results found
ga_IE: Gan Toradh

en: No Testimonials found
ga_IE: Níor frítheadh aon teistiméireacht

en: No Testimonials found in Trash
ga_IE: Níor frítheadh aon teistiméireacht sa mBruscar

en: No Title
ga_IE: Gan Teideal

en: No WordPress.com blog found
ga_IE: Níor frítheadh a leithéide de bhlag ar WordPress.com

en: No activity yet!
ga_IE: Diabhal corraí fós!

en: No ads
ga_IE: Gan fógrán

en: No alignment
ga_IE: Gan ailíniú

en: No approved comments
ga_IE: Níl aon fhreagra ceadaithe agat

en: No authorized applications were found.
ga_IE: Níor frítheadh aon fheidhmchlár ceadaithe.

en: No blogs found
ga_IE: Níor frítheadh aon bhlag

en: No blogs... yet.
ga_IE: Dheamhan blag ar bith... go fóilleachaín

en: No categories
ga_IE: Gan rang

en: No categories found.
ga_IE: Níor frítheadh rang ar bith.

en: No clicks have been recorded on your site yet.
ga_IE: Dheamhan cliceáil fós.

en: No clicks have been recorded yet.
ga_IE: Níl cuntas ar aon chliceáil fós.

en: No clicks recorded.
ga_IE: Diabhal cliceáil.

en: No color
ga_IE: Gan dath

en: No comment text was submitted.
ga_IE: Níor cuireadh aon téacs freagartha isteach.

en: No comments
ga_IE: Gan freagraí

en: No comments awaiting moderation.
ga_IE: Níl aon fhreagra le ceadú agat.

en: No comments found.
ga_IE: Níor frítheadh freagra ar bith.

en: No comments posted
ga_IE: Níor foilsíodh aon fhreagra fós

en: No comments yet.
ga_IE: Gan freagra fós.

en: No content
ga_IE: Gan Inneachar

en: No coupons found
ga_IE: Níor frítheadh aon chúpán

en: No credit cards stored for your account.
ga_IE: Níl aon chárta creidmheasa cláraithe agat.

en: No data
ga_IE: Gan sonra.

en: No device has been confirmed.
ga_IE: Níl aon ghléas dearbhaithe agat.

en: No editor could be selected.
ga_IE: Níorbh fhéidir aon eagarthóir a roghnú.

en: No file selected
ga_IE: Níl aon chomhad roghnaithe agat

en: No file was uploaded.
ga_IE: Níor uaslódáladh aon chomhad.

en: No image
ga_IE: Gan Íomhá

en: No image selected
ga_IE: Níl aon íomhá roghnaithe agat

en: No image set
ga_IE: Níor roghnaíodh aon íomhá

en: No importers are available.
ga_IE: Níl aon allmhaireoir le fáil.

en: No incoming links have been found.
ga_IE: Dheamhan nasc isteach fós.

en: No items found.
ga_IE: Dheamhan mír.

en: No items.
ga_IE: Dheamhan mír.

en: No likes yet
ga_IE: Gan Mholadh go Fóill

en: No links found.
ga_IE: Níor frítheadh aon nasc.

en: No list item given
ga_IE: Níor tugadh aon mhír liosta

en: No logo set
ga_IE: Gan lógó

en: No matches found
ga_IE: Dheamhan toradh.

en: No matching receipts found
ga_IE: Ní raibh aon admháil ag teacht leis an méid sin

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
ga_IE: Níor cruthaíodh aon roghchlár fós. <a href="%s">Cruthaigh roghchlár</a>.

en: No message supplied
ga_IE: Níor tugadh aon teachtaireacht

en: No method supplied
ga_IE: Níor tugadh modh ar bith

en: No notifications. Time to go bowling.
ga_IE: Dheamhan fógra anseo. Piontaí?

en: No other sites have sent you traffic yet.
ga_IE: Níor chuir suíomh ar bith eile aon trácht chugat fós.

en: No pages found in Trash.
ga_IE: Níor frítheadh aon leathanach sa mBruscar.

en: No pages found.
ga_IE: Dheamhan leathanach a fríothadh.

en: No pics matched your search query
ga_IE: Ní raibh aon phic ag teacht leis an méid a chuartaigh tú

en: No plugins found.
ga_IE: Níor frítheadh breiseán ar bith.

en: No post?
ga_IE: Gan alt?

en: No posts found
ga_IE: Dheamhan alt ar bith a fríothadh

en: No posts found in Trash.
ga_IE: Níor frítheadh aon alt sa mBruscar.

en: No posts found.
ga_IE: Níor frítheadh alt ar bith.

en: No posts found. Try a different search?
ga_IE: Dheamhan alt a frítheadh. D’fhéadfá a chuartú arís.

en: No posts have been viewed yet.
ga_IE: Dheamhan cuairt ar alt ar bith fós.

en: No posts viewed.
ga_IE: Níor tugadh cuairt ar aon alt.

en: No ratings have been collected for your %s yet.
ga_IE: Dheamhn meastóireacht ar do chuid %s fós.

en: No referrers.
ga_IE: Dheamhan tagróir.

en: No referres have been recorded yet.
ga_IE: Níl aon chuntas ar aon tagairt fós.

en: No results found
ga_IE: Gan toradh.

en: No results found for {{em}}%(searchTerm)s{{/em}}
ga_IE: Ní raibh aon cheo ag teacht le {{em}}%(searchTerm)s{{/em}}

en: No results found for “%s”.
ga_IE: Ní raibh aon toradh ar ‘%s’

en: No results found.
ga_IE: Gan toradh.

en: No results. Please try a different search.
ga_IE: Gan toradh. Cuartaigh rud eile.

en: No search engines have sent you traffic yet.
ga_IE: Níor chuir na hinnill chuartaithe trácht ar bith chugat fós.

en: No search term specified. Showing recent items.
ga_IE: Níor thug tú rud ar bith le cuartú. Seo roinnt ábhair nuafhoilsithe.

en: No search terms have been recorded yet.
ga_IE: Níl aon chuntas ar aon téarma cuartaithe fós.

en: No search terms.
ga_IE: Níl cuntas ar aon téarma cuartaithe.

en: No shared posts.
ga_IE: Níl aon alt roinnte agat.

en: No sites found.
ga_IE: Níor frítheadh suíomh ar bith.

en: No stats are available for this time period.
ga_IE: Níl aon steaits le fáil ón tréimhse seo.

en: No subscriptions were found.
ga_IE: Níor frítheadh aon síntiús.

en: No such blog was found
ga_IE: Níor frítheadh a leithéid de bhlag

en: No such theme found
ga_IE: Níor frítheadh a leithéid de théama

en: No tagged posts or pages have been viewed yet.
ga_IE: Níor tugadh cuairt ar aon alt ná leathanach clibe fós.

en: No tags
ga_IE: Gan chlib

en: No tags found
ga_IE: Níor frítheadh clib ar bith!

en: No tags found.
ga_IE: Níor frítheadh clib ar bith.

en: No thanks, do not remind me again
ga_IE: Ná meabhraigh arís dom, maith ’fear

en: No themes found.
ga_IE: Níor frítheadh aon téama.

en: No themes found. Try a different search.
ga_IE: Níor frítheadh aon téama. B’fhéidir go gcuartófá rud éigin eile.

en: No top posts or pages.
ga_IE: Níl aon mhór-alt ná mórleathanach agat.

en: No top tags or categories.
ga_IE: Níl mórchlib ná mór-rang agat fós.

en: No topic tags found.
ga_IE: Dheamhan clib ábhair a fríothadh.

en: No tweets matched your search query
ga_IE: Ní raibh aon Tweet ag teacht leis an méid a chuartaigh tú

en: No upcoming events
ga_IE: Gan ócáid

en: No user found.
ga_IE: Níor frítheadh aon úsáideoir.

en: No valid blog found
ga_IE: Ní bhfuarthas blag bailí ar bith

en: No valid plugins were found.
ga_IE: Níor frítheadh aon bhreiseán bailí.

en: No videos have been played yet.
ga_IE: Dheamhan físeán a seinneadh fós.

en: No videos matched your search query.
ga_IE: Ní raibh aon fhíseán ag teacht leis an méid a chuartaigh tú.

en: No videos played.
ga_IE: Níor casadh aon fhíseán.

en: No, don't create a matching blog address.
ga_IE: Ní theastaíonn comhsheoladh blaga uaim.

en: Nonbreaking space
ga_IE: Spás neamhfhillteach

en: None
ga_IE: Dada

en: None, just display the badge please
ga_IE: Gan a thaispeáint ach an suaitheantas féin

en: None, this is a topic about using WordPress.com
ga_IE: Diabhal tada, seo ábhar a bhaineas le úsáid WordPress.com

en: None, this is an announcement (moderators only)
ga_IE: Tada, is fógra é seo (lucht meastóireachta amháin)

en: Normal
ga_IE: Gnách

en: Normal Size
ga_IE: Gnáthmhéid

en: Noronha
ga_IE: Noróinne (Noronha)

en: North
ga_IE: Thuaidh

en: North Carolina
ga_IE: Carolina Thuaidh

en: North Dakota
ga_IE: Dacóta Thuaidh

en: Northwest Territories
ga_IE: Críocha an Iarthuaiscirt

en: Norway
ga_IE: An Iorua

en: Not Connected
ga_IE: Gan Cheangal

en: Not Found
ga_IE: Gan Fáil

en: Not Found.
ga_IE: Dheamhan Fáil Air.

en: Not Spam
ga_IE: Ní turscar é

en: Not Sticky
ga_IE: Neamhghreamaithe

en: Not Stored
ga_IE: Gan Stóráil

en: Not connected
ga_IE: Gan cheangal

en: Not found
ga_IE: Níor fríothadh é

en: Not good
ga_IE: Go dona

en: Not supported in Internet Explorer.
ga_IE: Ní thaobhaíonn Internet Explorer leis.

en: Note that <strong>%1$s</strong> is a subdomain of <strong>%2$s</strong>, which is available for registration. After you register it, you can set up the subdomain to use for your blog.
ga_IE: Bíodh a fhios agat gurb éard é <strong>%1$s</strong> fo-fhearann de chuid <strong>%2$s</strong> atá inchláraithe é féin. Nuair a bheas sé cláraithe agat, féadfaidh tú an fo-fhearann a thabhairt do do bhlag.

en: Note:
ga_IE: Nod:

en: Note: Blocking by cookie and IP address can be problematic for some voters.
ga_IE: Nod: D’fhéadfadh sé go ndéanfadh coisceadh fianáin agus seolta IP deacracht a tharraingt ar bhóitéaraí áirithe.

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
ga_IE: Nod: Ní choiscfidh ceachtar den dá roghain seo aon duine ó thíocht ar do shuíomh— ag na hinnill chuartaithe atá sé éisteacht leis an achainí.

en: Notes
ga_IE: Nótaí

en: Nothing Found
ga_IE: Gan Toradh

en: Nothing found
ga_IE: Dheamhan toradh air

en: Nothing to Read!
ga_IE: Níl Tada le Léamh!

en: Nothing to preview.
ga_IE: Níl aon cheo le réamhamharc.

en: Nothing to save, the image has not changed.
ga_IE: Níl tada le sábháil ó nach ndeacha aon athrú ar an íomhá.

en: Nothing was imported. Have you already imported this blog?
ga_IE: Dheamhan allmhairiú a rinneadh. Ar allmhairigh tú an blag seo cheana?

en: Notice
ga_IE: Fógra

en: Notice:
ga_IE: Fógra:

en: Notice:
ga_IE: Fógra:

en: Notification Settings
ga_IE: Socruithe Fógartha

en: Notifications
ga_IE: Fógraí

en: Notify me of new posts via email.
ga_IE: Seoltar fógra ríomhphoist chugam nuair a fhoilsítear alt nua.

en: Nouakchott
ga_IE: Nuacsat

[ctx: Noun]
en: Reply
ga_IE: Freagra

[ctx: Noun]
en: User
ga_IE: Úsáideoir

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
ga_IE: Údar

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
ga_IE: Feidhm

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
ga_IE: Dáta

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
ga_IE: Clib

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
ga_IE: Rangú

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Admin
ga_IE: Riarthóir

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Author
ga_IE: Údar

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Editor
ga_IE: Eagarthóir

en: Nov
ga_IE: Saṁ

en: Nova Scotia
ga_IE: Albain Nua

en: November
ga_IE: Samhain

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
ga_IE: Saṁ

en: Now
ga_IE: Anois

en: Now select a category you want to put these links in.
ga_IE: Cén rang ina gcuirfidh tú na naisc seo?

en: Now we will download your comments so we can import them (this could take a <strong>long</strong> time if you have lots of comments)...
ga_IE: Íoslódálfaidh muid do chuid freagraí anois lena n-allmhairiú (d’fhéadfadh sé seo tamall sách fada a thógáil orainn más rud é go bhfuil mórán freagraí agat)…

en: Number
ga_IE: Uimhir

en: Number of Tags:
ga_IE: Líon Clibeanna:

en: Number of Themes found: %d
ga_IE: An Líon Téamaí a Frítheadh: %d

en: Number of blogs to show:
ga_IE: Cé mhéad blag a thaispeáinfear:

en: Number of choices
ga_IE: Líon roghanna

en: Number of columns:
ga_IE: Colúin:

en: Number of comments to show:
ga_IE: Cé mhéid freagraí a thaispeáinfear:

en: Number of items found: %d
ga_IE: An líon míreanna a frítheadh: %d

en: Number of items per page:
ga_IE: An líon míreanna ar gach leathanach:

en: Number of links to show:
ga_IE: An méid nasc a thaispeáinfear:

en: Number of links:
ga_IE: An méid nasc:

en: Number of posts
ga_IE: Comhaireamh na n-alt:

en: Number of posts to show
ga_IE: Comhaireamh na nAlt a Thaispeáinfear

en: Number of posts to show for each author:
ga_IE: Cé mhéid alt a thaispeáinfear le hais gach údair:

en: Number of posts to show:
ga_IE: Líon altanna a thaispeánfar:

en: Number to display:
ga_IE: Uimhir thaispeána:

en: Number to show:
ga_IE: An méid a thaispeánfar:

[ctx: Number/count of items]
en: Count
ga_IE: Comhaireamh

en: Numbered list
ga_IE: Liosta uimhreacha

en: Numeric
ga_IE: Uimhriúil

en: Object type.
ga_IE: Cineál ruda

en: Ocean
ga_IE: Farraige

en: Oct
ga_IE: DFr

en: October
ga_IE: Deireadh Fómhair

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
ga_IE: DFó

en: Off
ga_IE: As

en: Official buttons
ga_IE: Cnaipí oifigiúla

en: Ogg File URL
ga_IE: URL an Chomhaid Ogg

en: Oh, bother! No forums were found here.
ga_IE: Ab bu búna! Níor fríothadh fóram ar bith anseo!

en: Ok
ga_IE: OK

en: Ok, I've created an account
ga_IE: Tá go maith, tá mé cláraithe anois

en: Older
ga_IE: Chun deiridh

en: Older Comments
ga_IE: Seanfhreagraí

en: Older comments
ga_IE: Freagraí Roimhe Seo

en: Older posts
ga_IE: Chun Deiridh

en: Oldest posts first
ga_IE: Na hailt is sine a chur chun tosaigh

en: Oman
ga_IE: Ómán

en: On
ga_IE: Ar

en: On Mobile
ga_IE: Ar Móbaidhl

en: On for all comments
ga_IE: I bhfeidhm ar na freagraí go léir

en: On-site views
ga_IE: Amhairc taobh istigh den tsuíomh

en: Once Daily
ga_IE: Uair amháin in aghaidh an lae

en: Once Hourly
ga_IE: Uair amháin gach uair an chloig

en: One Column
ga_IE: Aoncholún

en: One Response
ga_IE: Aon Fhreagra Amháin

en: One account connected. | %d accounts connected.
ga_IE[0]: Ceangailte d’aon chuntas amháin.
ga_IE[1]: Ceangailte de %d chuntas.
ga_IE[2]: Ceangailte de %d chuntas.
ga_IE[3]: Ceangailte de %d gcuntas.
ga_IE[4]: Ceangailte de %d cuntas.

en: One blogger likes this
ga_IE: Molann blagálaí amháin é seo

en: One blogger likes this.
ga_IE: Molann blagálaí amháin é seo.

en: One column
ga_IE: Aoncholún

en: One comment
ga_IE: 1 fhreagra amháin

en: One comment on this blog. Most recently on: &#8220;%3$s&#8221; | %1$s comments on this blog. Most recently on: &#8220;%3$s&#8221;
ga_IE[0]: 1 fhreagra ar an mblag seo. An freagra is deireanaí: &#8220;%3$s&#8221;
ga_IE[1]: %1$s fhreagra ar an mblag seo. An freagra is deireanaí: &#8220;%3$s&#8221;
ga_IE[2]: %1$s fhreagra ar an mblag seo. An freagra is deireanaí: &#8220;%3$s&#8221;
ga_IE[3]: %1$s bhfreagra ar an mblag seo. An freagra is deireanaí: &#8220;%3$s&#8221;
ga_IE[4]: %1$s freagra ar an mblag seo. An freagra is deireanaí: &#8220;%3$s&#8221;

en: One email address per line.
ga_IE: Aon seoladh ríomhphoist amháin ins gach líne.

en: One like on this blog. Most recently for: &#8220;%3$s&#8221; | %1$s likes on this blog. Most recently for: &#8220;%3$s&#8221;
ga_IE[0]: 1 mholadh ar an mblag seo. Le gairid: &#8220;%3$s&#8221;
ga_IE[1]: %1$s mholadh ar an mblag seo. Le gairid: &#8220;%3$s&#8221;
ga_IE[2]: %1$s mholadh ar an mblag seo. Le gairid: &#8220;%3$s&#8221;
ga_IE[3]: %1$s moladh ar an mblag seo. Le gairid: &#8220;%3$s&#8221;
ga_IE[4]: Moltaí ar an mblag seo: %1$s. Le gairid: &#8220;%3$s&#8221;

en: One of the plugins is invalid.
ga_IE: Tá ceann de na breiseáin neamhbhailí.

en: One response
ga_IE: Aon fhreagra amháin

en: One-time payment
ga_IE: Aon íocaíocht amháin

en: Online
ga_IE: Ar Líne

en: Only display videos in free software formats
ga_IE: Ná taispeáintear físeáin ach i gcómhbhrúití saora

en: Only http and https are supported
ga_IE: Ní fhulaingítear ach http agus https

en: Only images can be uploaded here.
ga_IE: Ní féidir a uaslódáil anseo ach íomhánna.

en: Only jpeg and png can be used for blavatars.
ga_IE: Níl cead ach íomhá JPEG nó PNG a bheith ina blavatar agat.

en: Only show percentages
ga_IE: Gan a thaispeáint ach na céatadáin

en: Only the letters a-z and numbers allowed
ga_IE: Ní cheadaítear ach na litreacha a–z agus uimhreacha

en: Only these characters are allowed: "%s".
ga_IE: Ní cheadaítear ach na carachtair seo a leanas: "%s"

en: Oops!
ga_IE: Ab bu búna!

en: Oops! Nothing Found
ga_IE: Bú bú! Níor frítheadh tada.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
ga_IE: Bú bú! Níl an leathanach sin le fáil.

en: Oops: %s
ga_IE: Ab bu búna: %s

en: Open
ga_IE: Oscail

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
ga_IE: latin-ext

en: Open link in a new tab
ga_IE: An nasc a oscailt i gcluaisín nua

en: Open link in a new window/tab
ga_IE: Oscail nasc i bhfuinneog nó i gcluaisín nua

en: Opens in new window
ga_IE: Osclaíonn i bhfuinneoig nua

en: Optional
ga_IE: Roghnach

en: Optional text to display to logged in WordPress.com users:
ga_IE: Téacs roghnach a thaispeánfaí do dhaoine a bheadh logáilte isteach i WordPress:

en: Optional text to display to non-WordPress.com users:
ga_IE: Téacs roghnach a thaispeáinfear do dhaoine nach úsáideoirí WordPress.com iad:

en: Options
ga_IE: Roghanna

en: Options Updated.
ga_IE: Nuashonraíodh na Roghanna.

en: Options have been updated
ga_IE: Nuashonraíodh na roghanna

en: Options saved.
ga_IE: Sábháladh na roghanna.

en: Or
ga_IE: Nó

en: Or choose an image from your media library:
ga_IE: Nó d’fhéadfá íomhá a thoghadh as an meánlann:

en: Or choose from your local disk:
ga_IE: Sin nó déan do rogha de den diosca áitiúil se’agatsa:

en: Or go to <a href="%1$s">manage your site</a>.
ga_IE: Nó féach <a href="%1$s">riar do shuímh</a>.

en: Or link to existing content
ga_IE: Nó déan nasc le hinneachar atá ar WordPress cheana féin

en: Or, type in the verification code generated by your authenticator app or sent via text.
ga_IE: Nó sin, tig leat an cód dearbhaithe a thugas an aip dheimhnithe dhuit nó a sheoltar chugat i dtext.

en: Oral
ga_IE: Béil

en: Orange
ga_IE: Flannbhuí

en: Order
ga_IE: Ord

en: Order Details
ga_IE: Sonraí an Ordaithe

en: Order Top Posts &amp; Pages By:
ga_IE: Ord na Mórscéalta <span style="font-family: 'Segoe UI Symbol', helvetica, 'DejaVu Sans', sans-serif;">⁊</span> na Mórleathanach:

en: Order by
ga_IE: Ordú

en: Order details
ga_IE: Sonraí an Ordaithe

en: Order images by:
ga_IE: Cuir na híomhánna in ordú:

en: Order:
ga_IE: Ordú:

en: Organization
ga_IE: Eagras

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
ga_IE: Cuir mo chuid uasluchtuithe in ord i gcomhaid bhliana agus mhíosa

en: Organized by
ga_IE: Eagraithe ag

en: Organizer
ga_IE: Eagraí

en: Organizer:
ga_IE: Eagraí:

en: Original dimensions %s
ga_IE: Buntoisí %s

en: Original: %s
ga_IE: Bunmhír: %s

en: Originally posted by %1$s on %2$s
ga_IE: Arna chéadfhoilsiú ag %1$s ar %2$s

en: Originally posted on %s
ga_IE: Arna chéadfhoilsiú ar %s

en: Oslo
ga_IE: Osló

en: Other
ga_IE: Eile

en: Other (<a href="%s">see below</a>)
ga_IE: Eile (<a href="%s">féach thíos</a>)

en: Other Answer
ga_IE: Freagra Eile

en: Other Email Address
ga_IE: Seoladh Ríomhphoist Eile

en: Other Input
ga_IE: Ábhar Eile

en: Other Notifications!
ga_IE: Fógraí Eile!

en: Other Search Engines
ga_IE: Innill Chuartaithe Eile

en: Other WordPress News
ga_IE: Nuaíocht WordPress Eile

en: Other comment settings
ga_IE: Plé agus freagróireacht

en: Other languages:
ga_IE: Teangacha eile:

en: Other links
ga_IE: Naisc eile

en: Other posts
ga_IE: Ailt eile

en: Other search terms
ga_IE: Téarmaí cuartaithe eile

en: Other sources
ga_IE: Foinsí eile

en: Other user roles have been changed.
ga_IE: Athraíodh feidhmeanna úsáideoirí eile.

en: Other users have been deleted.
ga_IE: Scriosadh úsáideoirí eile.

en: Other users have been removed.
ga_IE: Scriosadh úsáideoirí eile.

en: Our Story
ga_IE: Ár Scéal Féin

en: Overall
ga_IE: Iomlán

en: Overview
ga_IE: Fáilte

en: PDF embed
ga_IE: Leabú PDF

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
ga_IE: PG &#8212; D’fhéadfadh sé cur as do dhaoine áirithe; feileann go hiondúil do dhaoine atá trí bliana déag d’aois nó os a chionn

en: PM
ga_IE: IN

en: Padding
ga_IE: Stuáil

en: Page
ga_IE: (Leathanaigh)

en: Page %1$d of %2$d
ga_IE: Leathanach %1$d as %2$d

en: Page %s
ga_IE: Leathanach %s

en: Page Attributes
ga_IE: Tréithre an Leathanaigh

en: Page ID
ga_IE: CA an leathanaigh

en: Page IDs, separated by commas.
ga_IE: IDs na leathanach agus camóg eatarthu.

en: Page Not Found
ga_IE: Sé an Chaoi Nár Fríothadh an Leathanach

en: Page Sidebar
ga_IE: Taobh-Bharra Leathanaigh

en: Page Widget Area
ga_IE: Limistéar Giúirléidí Leathanaigh

en: Page break
ga_IE: Athleathanach

en: Page deleted.
ga_IE: Scriosadh an Leathanach

en: Page draft updated.
ga_IE: Nuashonraíodh dréacht an leathanaigh.

en: Page not found
ga_IE: Níor frítheadh an leathanach

en: Page order
ga_IE: Ord an leathanaigh

en: Page published.
ga_IE: Foilsíodh an leathanach.

en: Page restored.
ga_IE: Cuireadh an Leathanach ar Ais

en: Page saved.
ga_IE: Sábháladh an leathanach.

en: Page submitted.
ga_IE: Cuireadh an leathanach isteach.

en: Page title
ga_IE: Teideal an leathanaigh

en: Page updated.
ga_IE: Athraíodh an leathanach.

en: Pages
ga_IE: Leathanaigh

en: Pages:
ga_IE: Leathanaigh:

en: Pagination
ga_IE: Leathanaigh

en: Pakistan
ga_IE: An Phacastáin

en: Palestinian Territory, Occupied
ga_IE: Críocha Gafa na Palaistíne

en: Paper
ga_IE: Páipéar

en: Paper Narrow
ga_IE: Páipéar Cúng

en: Paper Wide
ga_IE: Páipéar Leathan

en: Paragraph
ga_IE: Alt

en: Paraguay
ga_IE: Parabháighe (Paraguay)

en: Parent
ga_IE: Máthair

en: Parent %s
ga_IE: Máthair-%s

en: Parent %s:
ga_IE: Máthair-%s

en: Parent Category
ga_IE: Máthair-Rang

en: Parent Category:
ga_IE: Máthair-Rang:

en: Parent Page:
ga_IE: Máthair-Leathanach:

en: Parent category
ga_IE: Máthair-rang

en: Parent category:
ga_IE: Máthair-rang

en: Parent term does not exist.
ga_IE: Níl téarma tuismitheora ann.

en: Paris
ga_IE: Páras

en: Password
ga_IE: Focal Faire

en: Password Changed
ga_IE: Athraíodh an Focal Faire

en: Password Reset
ga_IE: Athshocrú Focal Faire

en: Password must be at least %d characters.
ga_IE: Ní mór %d charachtar ar a laghad a bheith sa bhfocal faire.

en: Password protected
ga_IE: Faoi chosaint ag focal faire

en: Password required
ga_IE: Tá focal faire ag teastáil

en: Password reset is not allowed for this user
ga_IE: Níl cead ag an úsáideoir seo a fhocal faire a athshocrú

en: Password:
ga_IE: Focal Faire:

en: Password: %s
ga_IE: Focal Faire: %s

en: Passwords do not match.
ga_IE: Ní ionann an dá fhocal fhaire

en: Past Week
ga_IE: Le Seachtain Anuas

en: Past six months
ga_IE: Le leathbhliain anuas

en: Paste
ga_IE: Greamú

en: Paste as text
ga_IE: Greamú téacs loim

en: Paste table row after
ga_IE: Greamaigh sraith cláir ina diaidh seo

en: Paste table row before
ga_IE: Greamaigh ró tábla roimhe

en: Paste your YouTube or Google Video URL above, or use the examples below.
ga_IE: Greamaigh an URL YouTube nó Google Video thuas, nó bain feidhm as na samplaí seo thíos.

en: Paste your embed code below:
ga_IE: Greamaigh an cód leabaithe thíos:

en: Path
ga_IE: Rian

en: Pay what you want
ga_IE: Do rogha praghas

en: Payment
ga_IE: Íocaíocht

en: Payment Method
ga_IE: Modh Íocaíochta

en: Payment cancelled.
ga_IE: Cealaíodh an íocaíocht.

en: Payment method
ga_IE: Modh íocaíochta

en: Payment:
ga_IE: Íocaíocht

en: Pending
ga_IE: Ar feitheamh

en: Pending <span class="count">(%d)</span>
ga_IE: <span class="count">(%d)</span> le Ceadú

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[0]: <span class="count">(%s)</span> le Ceadú
ga_IE[1]: <span class="count">(%s)</span> le Ceadú
ga_IE[2]: <span class="count">(%s)</span> le Ceadú
ga_IE[3]: <span class="count">(%s)</span> le Ceadú
ga_IE[4]: <span class="count">(%s)</span> le Ceadú

en: Pending Review
ga_IE: Ar Feitheamh go mBéarfar Breithiúnas Air

en: Pending comments
ga_IE: Freagraí atá le faomhadh agat

en: People
ga_IE: Daoine

en: People clicked links from these pages to get to your site.
ga_IE: Seo iad na leathanaigh ar a raibh na naisc a dhírigh daoine chuig do shuíomh.

en: People who follow your blog
ga_IE: Lucht leanta do bhlaga

en: Percent
ga_IE: Céatadán

en: Percentages
ga_IE: Céatadáin

en: Period
ga_IE: Tréimhse

en: Permalink
ga_IE: Buan-nasc

en: Permalink Settings
ga_IE: Socruithe Buan-Naisc

en: Permalink to %s
ga_IE: Buan-nasc le %s

en: Permalink:
ga_IE: Buan-nasc:

en: Permalink: %s
ga_IE: Buan-nasc: %s

en: Permalinks
ga_IE: Buan-naisc

en: Permanent Link to %s
ga_IE: Buan-Nasc le %s

en: Permanently delete comment
ga_IE: Scrios an Freagra Seo go Buan

en: Personal
ga_IE: Socruithe Pearsanta

en: Personal Links
ga_IE: Naisc Phearsanta

en: Personal Options
ga_IE: Do Chuid Féin

en: Personal Settings
ga_IE: Pearsanta

en: Personal site
ga_IE: Suíomh Pearsanta

en: Perth
ga_IE: Peart (Perth)

en: Peru
ga_IE: Peiriú

en: Petersburg
ga_IE: Cathair Pheadair

en: Pets
ga_IE: Peataí

en: Philippines
ga_IE: Na Filipíní

en: Phone
ga_IE: Fón

en: Phone Country
ga_IE: Tír Fóin

en: Phone Number
ga_IE: Uimhir Fóin

en: Phone number
ga_IE: Uimhir Fóin

en: Phone numbers cannot contain letters
ga_IE: Níl cead litir a bheith ina cuid d’uimhir fóin

en: Phone numbers cannot contain special characters
ga_IE: Níl cead saincharachtair a bheith in uimhir fóin

en: Phone:
ga_IE: Fón:

en: Photo
ga_IE: Pic

en: Photo Gallery
ga_IE: Dánlann Pictiúr

en: Photo gallery
ga_IE: Dánlann íomhánna

en: Photoblogging
ga_IE: Blagáil pictiúr

en: Photography
ga_IE: Ceamaradóireacht

en: Photos
ga_IE: Pics

en: Pick a Background Pattern
ga_IE: Cúlra

en: Pingback excerpt:
ga_IE: Sliocht den phingeáil:

en: Pingback:
ga_IE: Pingeáil:

en: Pings
ga_IE: Pingeálacha

en: Pink
ga_IE: Bándearg

en: Pitcairn
ga_IE: Oileán Pitcairn

en: Plain Black
ga_IE: Dubh

en: Plain Black Medium
ga_IE: Dubh Scoth-Leathan

en: Plain Black Narrow
ga_IE: Dubh Cúng

en: Plain Black Wide
ga_IE: Dubh Leathan

en: Plain Text
ga_IE: Gnáth-Théacs

en: Plain White
ga_IE: Bán

en: Plain White Medium
ga_IE: Bán Scoth-Leathan

en: Plain White Narrow
ga_IE: Bán Cúng

en: Plain White Wide
ga_IE: Bán Leathan

en: Plain text
ga_IE: Téacs

en: Plan
ga_IE: Pleain

en: Plans
ga_IE: Pleaineanna

en: Plans &amp; Pricing
ga_IE: Pleaineanna ⁊ Praghasanna

en: Plastic Black
ga_IE: Pleaistic Dhubh

en: Plastic Grey
ga_IE: Pleaistic Dhúliath

en: Plastic White
ga_IE: Pleaistic Bhán

en: Play
ga_IE: Cas

en: Playlist Settings
ga_IE: Seinm

en: Playlists
ga_IE: Liostaí seanma

en: Plays
ga_IE: Seanmacha

en: Plays:
ga_IE: Seanmacha:

en: Please <a href="http://support.wordpress.com/contact/">contact support</a> if you wish to delete a registered domain.
ga_IE: <a href="http://support.wordpress.com/contact/">Déan teagmháil leis an ionad tacaíochta</a>, le do thoil, más mian leat fearann atá cláraithe agat a scriosadh.

en: Please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
ga_IE: <a href='%s'>Déan teagmháil leis an lucht tacaíochta</a>, le do thoil, agus cuirfidh muid caoi air.

en: Please Confirm
ga_IE: Dearbhaigh

en: Please Read Carefully
ga_IE: Léigh go Cúramach

en: Please add a comment before submitting
ga_IE: Scríobh freagra sula gcuire tú isteach é

en: Please be sure to submit some text with your comment.
ga_IE: Bí cinnte agus bíodh téacs sa bhfreagra agat.

en: Please check the password fields to make sure that they match.
ga_IE: Bí cinnte gurb ionann na focla faire atá curtha isteach agat sa dá réimse.

en: Please choose a custom style…
ga_IE: Roghnaigh stíl…

en: Please choose a poll style
ga_IE: Roghnaigh cineál faireacháin

en: Please choose a style.
ga_IE: Roghnaigh stíl.

en: Please configure your Twitter username for the <a href="%s">Twitter Widget</a>.
ga_IE: Réitigh an t-ainm úsáideora Twitter agat don <a href="%s">Ghiúirléid Twitter</a>.

en: Please confirm that you would like to delete the site redirect from this blog.
ga_IE: Dearbhaigh, le do thoil, gur mhaith leat an t-atreorú suímh a bhaint den bhlag seo.

en: Please confirm you would like to setup this email forwarding:
ga_IE: Dearbhaigh gur mhaith leat an cur–ar–aghaidh ríomhphoist seo a shocrú:

en: Please describe the problem.
ga_IE: Déan cur síos ar an deacracht atá agat.

en: Please do not use these comments for asking questions, support, or bug reporting, use the <a href="%s">forums</a> or <a href="%s">feedback form</a> for that.
ga_IE: Ní le haghaidh ceisteanna a chur, cúnamh a iarraidh, ná buganna a fhógairt atá na freagraí seo; féach na <a href="%s">fóraim</a> nó an <a href="%s">fhoirm aiseolais</a> lena n-aghaidh siúd.

en: Please enter a blog URL
ga_IE: Tabhair URL blaga

en: Please enter a comment
ga_IE: Scríobh freagra

en: Please enter a complete domain name - e.g. yourgroovydomain.com
ga_IE: Cuir isteach ainm fearainn iomlán — e.g., dfhearanngroovyailte.com

en: Please enter a domain name (e.g. example.com or blog.example.com)
ga_IE: Cuir síos ainm fearainn (cuir i gcás sampla.com nó blag.sampla.com)

en: Please enter a list name
ga_IE: Ní mór ainm liosta a thabhairt

en: Please enter a list title
ga_IE: Ní mór teideal liosta a thabhairt

en: Please enter a new blog address
ga_IE: Cuir isteach seoladh blaga nua

en: Please enter a password for the new account.
ga_IE: Cuir síos focal faire don chuntas nua.

en: Please enter a password.
ga_IE: Cuir isteach focal faire

en: Please enter a phone number
ga_IE: Cuir isteach uimhir fóin

en: Please enter a receipt or transaction ID
ga_IE: Ní mór ID admhála nó ceannaithe a thabhairt

en: Please enter a site name.
ga_IE: Ní mór ainm a thabhairt ar an suíomh.

en: Please enter a site title.
ga_IE: Ní mór teideal a thabhairt ar an suíomh.

en: Please enter a topic name
ga_IE: Cuir isteach ainm ábhair

en: Please enter a username
ga_IE: Cuir isteach ainm úsáideora, le do thoil

en: Please enter a username.
ga_IE: Ní mór ainm úsáideora a thabhairt ort féin.

en: Please enter a valid "State" for your country in the address section.
ga_IE: Ní mór “Stát” bailí i do thírse a thabhairt sa seoladh.

en: Please enter a valid URL.
ga_IE: Tabhair URL bailí.

en: Please enter a valid blog URL
ga_IE: Ní mór URL blaga bailí a thabhairt

en: Please enter a valid country in the address section.
ga_IE: Ní mór tír bhailí a thabhairt sa seoladh.

en: Please enter a valid credit card number.
ga_IE: Ní mór uimhir bhailí chárta creidmheasa a thabhairt.

en: Please enter a valid domain or URL (e.g. example.com, blog.example.com, example.com/blog)
ga_IE: Ní mór fearann nó URL bailí a thabhairt (m.sh., example.com, blag.example.com, example.com/blag)

en: Please enter a valid email address.
ga_IE: Ní mór seoladh ríomhphoist bailí a thabhairt.

en: Please enter a valid menu name.
ga_IE: Ní mór ainm bailí roghchláir a thabhairt.

en: Please enter a valid phone number.
ga_IE: Ní mór uimhir fóin bhailí a thabhairt.

en: Please enter an activation URL or key
ga_IE: Cuir isteach URL nó eochair ghníomhachtaithe

en: Please enter correct email address.
ga_IE: Scríobh seoladh ríomhphoist ceart, le do thoil.

en: Please enter the verification code generated by your authenticator mobile application.
ga_IE: Tabhair an cód dearbhaithe atá ginte ag an bhfeidhmchlár móbaidhl “Authenticator.”

en: Please enter your email
ga_IE: Scríobh do ríomhphost.

en: Please enter your email address here
ga_IE: Breac síos do sheoladh ríomhphoist anseo

en: Please enter your name here
ga_IE: Breac síos d’ainm anseo

en: Please enter your name.
ga_IE: Scríobh d'ainm.

en: Please limit the value to %d characters.
ga_IE: Seachain an gcuirfeá níos mó ná %d carachtar ann.

en: Please log in again.
ga_IE: Níor mhór duit logáil isteach arís.

en: Please log in to WordPress.com.
ga_IE: Logáil isteach in WordPress.com, le do thoil.

en: Please log in to change post states.
ga_IE: Logáil isteach le hathrú reachta a chur ar an alt.

en: Please log in with your WordPress.com username and password:
ga_IE: Logáil isteach leis an ainm úsáideora agus focal faire WordPress.com atá agat:

en: Please login with your Master Password and authentication code to continue.
ga_IE: Cuir isteach an t-ollfhocal faire agus an cód dearbhaithe.

en: Please provide a custom field name.
ga_IE: Ní mór ainm a thabhairt ar an réimse.

en: Please provide a custom field value.
ga_IE: Fainic an dtabharfaidh tú sainluach réimse dúinn.

en: Please provide a short description of the problem you have experienced.
ga_IE: Tabhair cuntas gairid ar an bhfadhb atá agat.

en: Please provide a valid email address.
ga_IE: Cuir síos seoladh ríomhphoist bailí.

en: Please provide a valid email.
ga_IE: Ní mór seoladh ríomhphoist bailí a thabhairt.

en: Please provide a valid paypal address.
ga_IE: Cuir síos seoladh bailí PhayPal.

en: Please provide an email address to comment.
ga_IE: Fainic a dtabharfaidh tú seoladh ríomhphoist go bhfaighe tú cead freagartha.

en: Please provide an email address.
ga_IE: Tabhair seoladh ríomhphoist, le do thoil.

en: Please provide further details about the problem you have experienced.
ga_IE: Déan mionchur síos ar an bhfadhb.

en: Please provide your name to comment.
ga_IE: Fainic a dtabharfaidh tú d’ainm go bhfaighe tú cead freagartha.

en: Please provide your name.
ga_IE: Tabhair d’ainm, le do thoil.

en: Please rate your support experience
ga_IE: Tabhair do mheas ar an tacaíocht atá faighte agat

en: Please read this page carefully. This page is for changing your username (currently %s), which you use to login with. Please make sure you read the instructions and understand what’s going to change. You will not be able to change your username back.
ga_IE: Léigh an leathanach seo go cúramach, le do thoil. Is é an t-ainm úsáideora agat (%s faoi láthair), .i. an t-ainm lena logálann tú isteach, an rud a athraítear anseo. Bí cinnte, le do thoil, go léann tú na treoracha agus go dtuigeann tú céard a athrófar. Ní bheidh tú in ann an seanainm úsáideora a fháil ar ais.

en: Please save this email. If you get locked out of your account in the future, this email will help us restore access to your account.
ga_IE: Sábháil an ríomhphost seo. Má ghlasáiltear do chuntas ort amach anseo, cuideoidh an ríomhphost seo linn thú a ligean isteach i do chuntas arís.

en: Please select a blog you would like to upgrade to %s
ga_IE: Déan rogha den bhlag a mbéarfaidh tú an nuashonrú %s air

en: Please select a file
ga_IE: Níor mhór comhad a roghnú

en: Please select an option.
ga_IE: Ní mór roghain a thabhairt.

en: Please supply a valid country code.
ga_IE: Tabhair cód tíre bailí.

en: Please supply a valid phone number.
ga_IE: Ní mór uimhir fóin bhailí a thabhairt.

en: Please tell us <a href="%1$s">what you&rsquo;re looking for</a>.
ga_IE: Inis <a href="%1$s">céard atá uait</a>.

en: Please try again.
ga_IE: Buail faoi arís.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
ga_IE: B’fhéidir go bhféachfá leis an gcomhad seo a uaslódáil le %1$shuaslódálaí an bhrabhsálaí%2$s.

en: Please upgrade Jetpack to the latest version.
ga_IE: Nuashonraigh Jetpack chun an leagain is deireanaí.

en: Please upload a valid Blogger export file.
ga_IE: Uaslódáil comhad onnmhaireachta bailí Blogger.

en: Please upload a valid OPML file.
ga_IE: Uaslódáil comhad bailí OPML.

en: Please upload a valid WXR (WordPress eXtended RSS) export file.
ga_IE: Uaslódáil comhad WXR (WordPress eXtended RSS) onnmhairithe bailí.

en: Please verify your birthday.
ga_IE: Dearbhaigh do bhreithlá, le do thoil.

en: Plugin
ga_IE: Breiseán

en: Plugin file does not exist.
ga_IE: Níl an comhad breiseáin sin le fáil.

en: Plugin not found.
ga_IE: Níor aimsíodh an breiseán.

en: Plugins
ga_IE: Breiseáin

en: Plugins are updated automatically on %(siteName)s.
ga_IE: Nuashonraítear na breiseáin ar %(siteName)s astu féin.

en: Plugins can't be updated on %(siteName)s.
ga_IE: Ní féidir na breiseáin a nuashonrú ar %(siteName)s.

en: Pocket
ga_IE: Póca

en: Podcast
ga_IE: Podchraoladh

en: Podcast category 1
ga_IE: Rang podchraolta 1

en: Podcast category 2
ga_IE: Rang podchraolta 2

en: Podcast category 3
ga_IE: Rang podchraolta 3

en: Podcast copyright
ga_IE: Cóipcheart podchraolta

en: Podcast image
ga_IE: Íomhá podchraolta

en: Podcast summary
ga_IE: Achoimre podchraolta

en: Podcast title
ga_IE: Teideal an phodchraolta

en: Podcasting
ga_IE: Podchraoladh

en: Poland
ga_IE: An Pholainn

en: Poll
ga_IE: Comhaireamh

en: Poll Box
ga_IE: Bosca Comhairimh

en: Poll Settings
ga_IE: Socrú an Chomhairimh

en: Poll Style
ga_IE: Stíl

en: Poll closed.
ga_IE: Tá an comhaireamh istigh.

en: Poll created.
ga_IE: Cruthaíodh an faireachán.

en: Poll deleted.
ga_IE: Scriosadh an comhaireamh.

en: Poll not found
ga_IE: Níor frítheadh an comhaireamh

en: Poll opened.
ga_IE: Osclaíodh an faireachán.

en: Poll style
ga_IE: Cosúlacht an fhaireacháin

en: Poll updated.
ga_IE: Nuashonraíodh an comhaireamh.

en: Polls
ga_IE: Comhairimh

en: Polls in WordPress
ga_IE: Faireacháin ar WordPress

en: Popular
ga_IE: Borradh Fúthu

en: Popular Articles
ga_IE: Ailt a bhFuil Tóir Orthu

en: Popular Culture &amp; Entertainment
ga_IE: An Cultúr Coiteann <span style="font-family: 'Segoe UI Symbol', helvetica, 'DejaVu Sans';">⁊</span> an tSiamsaíocht

en: Popular Labels
ga_IE: Lipéid Atá i dTreis

en: Popular Plugin
ga_IE: Breiseán Coitianta

en: Popular Project Tags
ga_IE: Clibeanna Tionscadail Coitianta

en: Popular Tags
ga_IE: Clibeanna Coitianta

en: Popular choices
ga_IE: Roghanna coitianta

en: Popular languages
ga_IE: Teangacha coitianta

en: Popular tags
ga_IE: Clibeanna coitianta

en: Port of Spain
ga_IE: Port na Spáinne

en: Portfolio
ga_IE: Saothar

en: Portfolios
ga_IE: Saothair

en: Portugal
ga_IE: An Phortaingéil

en: Portuguese
ga_IE: Portaingéilis

en: Position
ga_IE: Suíomh

en: Possible Reasons
ga_IE: Mínithe a d’Fhéadfadh a Bheith Air

en: Post
ga_IE: (Ailt)

en: Post #%d [deleted]
ga_IE: Alt #%d [scriosta]

en: Post #%s
ga_IE: Alt #%s

en: Post <em>%s</em> already exists.
ga_IE: Tá an t-alt <em>%s</em> ann cheana.

en: Post <strong>%s</strong> already exists.
ga_IE: Tá an t-alt <strong>%s</strong> ann cheana.

en: Post Archives
ga_IE: Cartlanna Alt

en: Post Comment
ga_IE: Foilsigh an Freagra

en: Post Formats
ga_IE: Cruthanna Ailt

en: Post ID.
ga_IE: ID an Ailt:

en: Post Permalinks
ga_IE: Buan-Naisc na nAlt

en: Post Shares : %s
ga_IE: Roinnteoireacht Alt : %s

en: Post Slider
ga_IE: Sleamhnán Alt

en: Post Thumbnail
ga_IE: Mionsamhail Ailt

en: Post Title
ga_IE: Teideal an ailt

en: Post Type
ga_IE: Cineál Ailt

en: Post Types
ga_IE: Cineálacha Ailt

en: Post Via Email
ga_IE: Foilsitheoireacht Ríomhphoist

en: Post a Comment
ga_IE: Foilsigh an Freagra

en: Post a summary to my blog
ga_IE: Foilsigh achoimre ar mo bhlagsa

en: Post already imported
ga_IE: Tá an t-alt sin allmhairithe cheana féin

en: Post by %1$s
ga_IE: Alt le %1$s

en: Post by Email
ga_IE: Foilsitheoireacht Ríomhphoist

en: Post by Email was disabled
ga_IE: Cuireadh Foilsitheoireacht Ríomhphoist as cumas

en: Post by Email was enabled
ga_IE: Cuireadh Foilsitheoireacht Ríomhphoist ar chumas

en: Post by Voice
ga_IE: Guthfhoilsitheoireacht

en: Post by Voice was disabled
ga_IE: Casadh as an ghuthfhoilsitheoireacht

en: Post by Voice was enabled
ga_IE: Casadh air an ghuthfhoilsitheoireacht

en: Post draft updated.
ga_IE: Nuashonraíodh dréacht an ailt.

[ctx: Post format]
en: Aside
ga_IE: Seachfhocal

[ctx: Post format]
en: Audio
ga_IE: Taifeadadh

[ctx: Post format]
en: Chat
ga_IE: Comhrá

[ctx: Post format]
en: Gallery
ga_IE: Dánlann

[ctx: Post format]
en: Image
ga_IE: Íomhá

[ctx: Post format]
en: Link
ga_IE: Nasc

[ctx: Post format]
en: Quote
ga_IE: Athfhriotal

[ctx: Post format]
en: Standard
ga_IE: Gnáth-Alt

[ctx: Post format]
en: Status
ga_IE: Scéilín

[ctx: Post format]
en: Video
ga_IE: Físeán

en: Post metadata has been downloaded, proceeding with posts...
ga_IE: Íoslódáladh meiteashonraí na n-altanna, ag íoslódáil na n-altanna féin anois…

en: Post name
ga_IE: Ainm an ailt

en: Post navigation
ga_IE: Treoraíocht na n-alt

en: Post not found.
ga_IE: Níor frítheadh an t-alt sin.

en: Post published.
ga_IE: Foilsíodh an t-alt.

en: Post saved.
ga_IE: Sábháladh an t-alt.

en: Post scheduled for: %s.
ga_IE: Tá an t-alt le foilsiú ar: %s.

en: Post submitted.
ga_IE: Cuireadh an t-alt isteach.

en: Post title
ga_IE: Teideal an ailt

en: Post to
ga_IE: Foisigh ar

en: Post type:
ga_IE: Cineál ailt:

en: Post updated.
ga_IE: Nuashonraíodh an t-alt.

en: Postal Code
ga_IE: Cód Posta

en: Posted
ga_IE: Foilsithe

en: Posted by %s
ga_IE: %s a d’fhoilsigh

en: Posted by: %s
ga_IE: %s a d’fhoilsigh

en: Posted in %1$s
ga_IE: Ranganna: %1$s

en: Posted in %s
ga_IE: Ranganna: %s

en: Posted:
ga_IE: Foilsiú:

en: Poster
ga_IE: Póstaer

en: Posting Comment&hellip;
ga_IE: Tá an Freagra dhá Fhoilsiú…

en: Posting to
ga_IE: Ag foilsiú ar

en: Posts
ga_IE: Ailt

en: Posts & Comments
ga_IE: Ailt ⁊ Freagraí

en: Posts I Like
ga_IE: Ailt a Mholaimse

en: Posts Page
ga_IE: Alt-Leathanach

en: Posts Per Page
ga_IE: Altanna sa Leathanach

en: Posts and Pages
ga_IE: Ailt ⁊ Leathanaigh

en: Posts by %1$s (%2$s)
ga_IE: Ailt le %1$s (%2$s)

en: Posts by %s
ga_IE: Ailt le %s

en: Posts navigation
ga_IE: Treoraíocht na n-alt

en: Posts on Most Active Day
ga_IE: Ailt ar an Lá Ba Ghnathaíche

en: Posts page
ga_IE: Leathanach alt

en: Posts page: %s
ga_IE: Leathanach alt: %s

en: Posts published on %s
ga_IE: Ailt a foilsíodh ar %s

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
ga_IE: Le cumhacht WordPress—ardán úr-ard na foilsitheoireachta pearsanta.

en: Prague
ga_IE: Prág

en: Preferences
ga_IE: Sainroghanna

en: Preload
ga_IE: Réamhlódáil

en: Premium
ga_IE: An Rogha

en: Premium Theme
ga_IE: Téama Íoctha

en: Premium Theme: %s
ga_IE: Téama Íoctha: %s

en: Premium Themes
ga_IE: Ardtéamaí

en: Premium theme cancelled and refunded
ga_IE: Cealaíodh ceannacht an ardtéama agus tugadh a luach ar ais duit

en: Preparing author mapping form...
ga_IE: Tá an fhoirm léarscáilithe údair dhá réiteach…

en: Preprocessor
ga_IE: Réamhphróiseálaí

en: Preprocessor:
ga_IE: Réamhphróiseálaí:

en: Press This
ga_IE: Preasáil Seo

en: Press return or enter to open this panel
ga_IE: Brúigh enter leis an gcláirín seo a oscailt

en: Preview
ga_IE: Réamhamharc

en: Preview %s
ga_IE: Réamhamharc ar %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
ga_IE: Réamhamharc ar &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
ga_IE: Réamhamharc ar na hAthruithe

en: Preview and Insert
ga_IE: Réamhamharc agus Cur Isteach

en: Preview as a browser icon
ga_IE: Réamhamharc ar an deilbhín brabhsálaí

en: Preview as an app icon
ga_IE: Réamhamharc ar an deilbhín feidhmchláir

en: Preview page
ga_IE: Réamhamharc ar an leathanach

en: Preview post
ga_IE: Réamhamharc ar an alt

en: Preview:
ga_IE: Réamhamharc:

en: Previewing and Customizing
ga_IE: Réamhamharc agus Cóiriú

en: Previewing theme
ga_IE: Réamhamharc ar an téama

en: Previous
ga_IE: Siar

en: Previous Page
ga_IE: An Leathanach Roimhe Seo

en: Previous Post
ga_IE: An tAlt Roimhe Seo

en: Previous page
ga_IE: An leathanach roimhe seo

[ctx: Previous post]
en: Previous
ga_IE: Siar

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
ga_IE: Ní scriosfar cóipeanna den íomhá ar a ndearnadh éagarthóireacht cheana.

en: Price
ga_IE: Praghas

en: Price:
ga_IE: Praghas

en: Primary
ga_IE: Príomhbhlag

en: Primary Blog
ga_IE: Príomhbhlag

en: Primary Menu
ga_IE: Príomhroghchlár

en: Primary Navigation
ga_IE: Príomhthreoraíocht

en: Primary Site
ga_IE: Príomhshuíomh

en: Primary blog was changed
ga_IE: Athraíodh an príomhbhlag

en: Primary domain
ga_IE: Príomhfhearann

en: Primary site
ga_IE: Príomhshuíomh

en: Prince Edward Island
ga_IE: Oileán an Phrionsa Eaduard

en: Print
ga_IE: Priondáil

en: Print account recovery codes
ga_IE: Na códanna athghabhála cuntais a phriondáil amach

en: Printed:
ga_IE: Priondáilte:

en: Printed: %(datePrinted)s
ga_IE: Priondáilte: %(datePrinted)s

en: Priority
ga_IE: Tosaíocht

en: Privacy
ga_IE: Príobháideacht

en: Privacy Policy
ga_IE: Beartas Príobháideachta

en: Privacy Settings
ga_IE: Socruithe Príobháideachta

en: Private
ga_IE: Príobháideach

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[0]: Príobháideach <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[1]: Príobháideach <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[2]: Príobháideach <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[3]: Príobháideach <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[4]: Príobháideach <span class="count">(%s)</span>

en: Private Blog
ga_IE: Blag Príobháideach

en: Private Events:
ga_IE: Ócáidí Príobháideacha:

en: Private Registration
ga_IE: Clárú Rúnda

en: Private key
ga_IE: Eochair Phríobháideach:

en: Private: %s
ga_IE: Príobháideach: %s

en: Privately Published
ga_IE: Foilsiú Rúndach

en: Pro Tip:
ga_IE: Protip:

en: Proceed
ga_IE: Chun tosaigh

en: Processing
ga_IE: Próiseáil

en: Processing&hellip;
ga_IE: Próiseáil…

en: Processing...
ga_IE: Próiseáil…

en: Processing…
ga_IE: Á phróiseáil…

en: Product
ga_IE: Táirge

en: Product purchased. | %s Products purchased
ga_IE[0]: Ceannaíodh an táirge
ga_IE[1]: Ceannaíodh dhá tháirge
ga_IE[2]: Ceannaíodh %s tháirge
ga_IE[3]: Ceannaíodh %s dtáirge
ga_IE[4]: Ceannaíodh %s táirge

en: Profile
ga_IE: Próifíl

en: Profile Picture
ga_IE: Pictiúr Próifíle

en: Profile updated.
ga_IE: Nuashonraíodh an phróifíl.

en: Project
ga_IE: Tionscadal

en: Project Settings
ga_IE: Socruithe Tionscadail

en: Project Type
ga_IE: Cineál Tionscadail

en: Project Types
ga_IE: Cineálacha Tionscadail

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
ga_IE: Foilsíodh an tionscadal. <a href="%s">Amharc</a>

en: Project updated.
ga_IE: Nuashonraíodh an tionscnamh.

en: Projects
ga_IE: Tionscanta

en: Promote
ga_IE: Cuir chun cinn

en: Promoted <strong>%s</strong> (WordPress.com user) to administrator.
ga_IE: Ardaíodh <strong>%s</strong> (úsáideoir ar WordPress.com) ina riarthóir.

en: Prompt
ga_IE: Leid

en: Proof of Ownership
ga_IE: Teideal Úinéarachta

en: Protected Blog
ga_IE: Blag Cosanta

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
ga_IE: Freagraí Cosanta: Cuir isteach t'fhocal faire le breathnú orthu, le do thoil.

en: Protected Post Password
ga_IE: Focal Faire an Ailt Chosanta

en: Protected: %s
ga_IE: Cosanta: %s

en: Proudly powered by WordPress
ga_IE: Le cumhacht WordPress

en: Provide the URL of a transparent image (PNG or GIF) to replace the default VideoPress logo. Preferably < 10 KB in size.
ga_IE: Tabhair URL íomhá thrédhearcaí (PNG nó GIF) lena cur in áit lógó réamhshocraithe VideoPress. B’fhearr faoi bhun < 10 KB ar mhéid é.

en: Public
ga_IE: Poiblí

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[0]: Gach <span class="count">(%d)</span>

en: Public display name
ga_IE: Ainm Poiblí

en: Public, Sticky
ga_IE: Poiblí, Greamaithe

en: Publicize
ga_IE: Poibliú

en: Publicize to my <strong>Facebook Timeline</strong>:
ga_IE: Poibligh ar m’<strong>Amlíne ar Facebook</strong>:

en: Publish
ga_IE: Foilsiú

en: Publish &raquo;
ga_IE: Foilsiú &raquo;

en: Publish <b>immediately</b>
ga_IE: A Fhoilsiú: <b>Gan Mhoill</b>

en: Publish Settings
ga_IE: Socruithe Foilsitheoireachta

en: Publish geolocation data with status updates.
ga_IE: Foilsigh sonraí tírshuite in éindí le nuashonruithe stádais.

en: Publish your first blog post
ga_IE: Do chéad alt blaga a fhoilsiú

en: Publish your posts as Path moments.
ga_IE: Do chuid alt a fhoilsiú ina nóiméadacha Path.

en: Publish your posts on LinkedIn.
ga_IE: Do chuid alt a fhoilsiú ar LinkedIn.

en: Publish your posts on Twitter
ga_IE: Do chuid alt a fhoilsiú ar Twitter

en: Publish your posts on a Tumblr blog.
ga_IE: Do chuid alt a fhoilsiú ar bhlag ar Tumblr.

en: Publish your posts to your Facebook timeline or page.
ga_IE: Do chuid alt a fhoilsiú ar t’amlíne nó ar do leathanach ar Facebook.

en: Publish your posts to your Facebook wall or page.
ga_IE: Do chuid alt a fhoilsiú ar do bhalla nó ar do leathanach ar Facebook.

en: Publish your posts to your LinkedIn profile.
ga_IE: Do chuid alt a fhoilsiú ar do phróifíl ar LinkedIn.

en: Publish your posts to your Tumblr blog.
ga_IE: Do chuid alt a fhoilsiú ar do bhlag ar Tumblr.

en: Publish your posts to your Twitter account.
ga_IE: Do chuid alt a fhoilsiú ar do chuntas Twitter.

en: Published
ga_IE: Foilsithe

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[0]: Foilsithe <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[1]: Foilsithe <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[2]: Foilsithe <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[3]: Foilsithe <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[4]: Foilsithe <span class="count">(%s)</span>

en: Published:
ga_IE: Foilsiú:

en: Publishing Post
ga_IE: Foilsiú Ailt

en: Publishing Soon
ga_IE: Le Foilsiú go Luath

en: Publishing…
ga_IE: Á fhoilsiú

en: Purchase
ga_IE: Ceannacht

en: Purchase & activate &#8220;%s&#8221;
ga_IE: Ceannaigh &#8220;%s&#8221; <span style="font-family: segoe ui symbol, dejavu sans, sans-serif">⁊</span> cuir i ngníomh é

en: Purchase this theme
ga_IE: Ceannaigh an téama seo

en: Purchased
ga_IE: Ceannaithe

en: Purchased Upgrades
ga_IE: Feabhsúcháin Cheannaithe

en: Purple
ga_IE: Corcra

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
ga_IE: Leag do luchóg thar do Gravatar le breathnú ar do phróifílse.

en: Pyongyang
ga_IE: P’yŏngyang

en: QRCode
ga_IE: Cód QR

en: Qatar
ga_IE: Catar

en: Quality
ga_IE: Caighdeán

en: Quarter
ga_IE: Ráithe

en: Quebec
ga_IE: Québec

en: Question
ga_IE: Ceist

en: Questions?
ga_IE: Ceisteanna

en: Quick Draft
ga_IE: Luathdhréacht

en: Quick Edit
ga_IE: Mear-Eagar

en: Quick&nbsp;Edit
ga_IE: Mear-Eagar

en: Quote
ga_IE: Sliocht

en: Quotes
ga_IE: Athráite

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
ga_IE: R &#8212; Do dhaoine fásta os cionn seacht mbliana déag d’aois

en: RSS - Posts
ga_IE: RSS na bPostálacha

en: RSS Address
ga_IE: Seoladh RSS

en: RSS Feed
ga_IE: Fotha RSS

en: RSS Links
ga_IE: Naisc RSS

en: RSS feed
ga_IE: Fotha RSS

en: RTL Language Support
ga_IE: Acmhainn Taispeánta Teangacha RTL

en: Radio
ga_IE: Cnaipe raidió

en: Random
ga_IE: Fánach

en: Random Order
ga_IE: Ord Fánach

en: Random Order:
ga_IE: Ordú Fánach:

en: Randomize answer order
ga_IE: Ord randamach ar na freagraí

en: Rangoon
ga_IE: Rangún

en: Rate
ga_IE: Do Mheas

en: Rate Down
ga_IE: Ardú Measa

en: Rate This
ga_IE: Tabhair do Mheas

en: Rate Up
ga_IE: Ísliú Measa

en: Rate this:
ga_IE: Tabhair do mheas:

en: Rated
ga_IE: Meas

en: Rating
ga_IE: Meas

en: Rating ID
ga_IE: ID meastóireachta

en: Rating Results
ga_IE: Torthaí Meastóireachta

en: Rating Results <a href="%s" class="add-new-h2">Settings</a>
ga_IE: <a href="%s" class="add-new-h2">Socruithe</a> Meastóireachta

en: Rating Settings
ga_IE: Socruithe Meastóireachta

en: Rating Style
ga_IE: Stíl Mheastóireachta

en: Rating Type
ga_IE: Cineál Meastóireachta

en: Rating deleted.
ga_IE: Scriosadh an meastóir.

en: Rating updated
ga_IE: Nuashonraíodh an mheastóireacht

en: Ratings
ga_IE: Meastóireacht

en: Re-adding...
ga_IE: Athchur…

en: Reach out to your own subscribers with WordPress.com.
ga_IE: Déan teagmháil le do chuid cuairteoirí féin le WordPress.com.

en: Read %s
ga_IE: %s a léamh

en: Read Blog
ga_IE: Léigh an Blag

en: Read Blogs
ga_IE: Léigh Blaganna

en: Read More
ga_IE: Tuilleadh

en: Read More %s
ga_IE: [Tuilleadh %s]

en: Read More...
ga_IE: An Chuid Eile den Alt…

[ctx: Read all of the posts by Author Name on Blog Title]
en: Read all of the posts by %1$s on %2$s
ga_IE: Gach alt le %1$s ar %2$s

en: Read article
ga_IE: Léigh an t-alt

en: Read more
ga_IE: Léigh tuilleadh

en: Read more about this feature
ga_IE: Tuilleadh eolais faoi seo

en: Read more of this post
ga_IE: Léigh an chuid eile den alt seo

en: Read more&hellip;
ga_IE: Tuilleadh&hellip;

en: Read more.
ga_IE: Tuilleadh.

en: Read more...
ga_IE: Tuilleadh…

en: Read more:
ga_IE: Tuilleadh:

en: Read original post
ga_IE: Léigh an bunalt

en: Read the blogs and topics you follow
ga_IE: Na blaganna agus na hábhair atá tú a fhaire

en: Read the rest of this entry &raquo;
ga_IE: Léigh an chuid eile den alt seo &raquo;

en: Read the rest of this entry &rarr;
ga_IE: Léigh an chuid eile den alt seo &rarr;

en: Read the rest of this page &raquo;
ga_IE: An chuid eile den leathanach seo &raquo;

en: Read the rest of this page &rarr;
ga_IE: Léigh an chuid eile den leathanach seo &rarr;

en: Reader
ga_IE: Léitheoir

en: Reading
ga_IE: Léamh

en: Reading Settings
ga_IE: Léamh

en: Ready to get started?
ga_IE: bhFuil tú réidh le tosaí?

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
ga_IE: bhFuil tú réidh le halt a fhoilsiú? <a href="%1$s">Féadfaidh tú tosaí anseo</a>.

en: Ready!
ga_IE: bhFuil tú réidh?

en: Reblog
ga_IE: Athbhlagáil

en: Reblog Post
ga_IE: Athbhlagáil an tAlt

en: Reblog this post on your main site.
ga_IE: Athbhlagáil an t-alt seo ar do phríomhshuíomh féin.

en: Reblogged
ga_IE: Athbhlagáilte

en: Reblogged from
ga_IE: Seo athbhlagáil ó

en: Reblogged on WordPress.com
ga_IE: Athbhlagáilte ar WordPress.com

en: Reblogged this on %s
ga_IE: Athbhlagáladh an mhír seo ar %s

en: Reblogs
ga_IE: Athbhlagálacha

[ctx: Reblogs notifications]
en: Reblogs
ga_IE: Athbhlagálacha

en: Receipt
ga_IE: Admháil

en: Receipt #%s
ga_IE: Admháil #%s

en: Receipt Date
ga_IE: Dáta Admhála

en: Receipt ID
ga_IE: ID na hAdmhála

en: Receipt ID:
ga_IE: ID Admhála:

en: Receipt Id
ga_IE: ID Admhála

en: Receipt Type
ga_IE: Cineál Admhála

en: Receipt Type:
ga_IE: Cineál Admhála:

en: Receipts
ga_IE: Admhálacha

en: Recent
ga_IE: Le Gairid

en: Recent Articles
ga_IE: Ailt Nuafhoilsithe

en: Recent Comments
ga_IE: Freagraí Nua

en: Recent Drafts
ga_IE: Dréachtaí Nua

en: Recent Followers
ga_IE: Leantóirí Nua

en: Recent Posts
ga_IE: Ailt Nuafhoilsithe

en: Recent Updates
ga_IE: Nuashonruithe

en: Recent Weeks
ga_IE: Na Seachtainí Deireanacha

en: Recent posts
ga_IE: Ailt nuafhoilsithe

en: Recent results for
ga_IE: Torthaí úra ar

en: Recent weeks
ga_IE: Na Seachtainí Deireanacha

en: Recently
ga_IE: Le Gairid

en: Recently Published
ga_IE: Úrfhoilsithe

en: Recently updated
ga_IE: Nuashonraithe le gairid

en: Recipient E-mail Address:
ga_IE: Seoladh Ríomhphoist an Fhaighteora:

en: Recommended Blogs
ga_IE: Blaganna Tofa

en: Recommended Plugins
ga_IE: Breiseáin Mholta

en: Reconnect
ga_IE: Athcheangal

en: Reconnecting…
ga_IE: Athcheangal…

en: Recover my account!
ga_IE: Tabhair mo chuntas ar ais!

en: Recovery Email
ga_IE: Seoladh Ríomhphoist Athghabhála

en: Recovery Mode &#8212; %s
ga_IE: Mód Aisghabhála &#8212; %s

en: Recovery code has been sent.
ga_IE: Seoladh an cód athghabhála.

en: Recovery email address
ga_IE: Seoladh Ríomhphoist Athghabhála

en: Red
ga_IE: Dearg

en: Red Cat Badge
ga_IE: Suaitheantas an Chait Rua

en: Redirect Settings
ga_IE: Socruithe Atreoraithe

en: Redirect To
ga_IE: Atreorú chuig

en: Redirect a Site
ga_IE: Suíomh a Atreorú

en: Redirect {{strong}}%(domain)s{{/strong}} to this domain
ga_IE: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} a atreorú chuig an bhfearann seo

en: Redirection is currently disabled. Click "Enable redirect" to turn on your site redirect.
ga_IE: Tá atreorú as cumas faoi láthair. Cliceáil ar “Cumasaigh atreorú” lena chasadh air.

en: Redo
ga_IE: Athdhéanamh

en: Referrer
ga_IE: Tagróir

en: Referrers
ga_IE: Tagróirí

en: Referrers for %1$s days ending %2$s (Summarized)
ga_IE: Tagróirí le %1$s lá go dtí %2$s (Achoimre)

en: Referrers for %s
ga_IE: Lucht tagartha %s

en: Refresh
ga_IE: Athghléas

en: Refresh Connection
ga_IE: Athnuaigh an Ceangal

en: Refresh connection with %s
ga_IE: Athcheangail %s

en: Refreshing, please wait one moment...
ga_IE: Á athnuachan, foighid ort nóiméád…

en: Refund
ga_IE: Aisíoc

en: Refund amount larger than original transaction
ga_IE: Is mó atá san atairiscint ná a bhí sa gcéad ghnaithe féin

en: Refunds
ga_IE: Aisíocaíocht

en: Regards,
ga_IE: Beannachtaí,

en: Regenerate
ga_IE: Athghiniúint

en: Register
ga_IE: Cláraigh

en: Register A WordPress.com Blog &raquo;
ga_IE: Blag a Chlárú ar WordPress.com &raquo;

en: Register Another Blog &raquo;
ga_IE: Blag Eile a Chlárú &raquo;

en: Register Now
ga_IE: Clárú anois

en: Register a New Domain Name
ga_IE: Ainm Fearainn Nua a Chlárú

en: Register a new domain name or map one you already own to your WordPress.com blog
ga_IE: Féadfaidh tú ainm fearainn nua a chlárú nó ceann de do chuid a léarscáiliú chuig do bhlag ar WordPress.com

en: Register a new domain or change your site's address.
ga_IE: Fearann nua a chlárú nó seoladh an tsuímh a athrú.

en: Register domain
ga_IE: Cláraigh d’Fhearann

en: Registered Domain
ga_IE: Fearann Cláraithe

en: Registered domain
ga_IE: Fearann Cláraithe

en: Rejected
ga_IE: Eitithe

en: Related
ga_IE: Comh-ailt

en: Related Articles
ga_IE: Comh-Ailt

en: Related Content
ga_IE: Comh-Inneachar

en: Related Posts
ga_IE: Comh-Ailt

en: Related Tags
ga_IE: Comh-Chlibeanna

en: Related Topics
ga_IE: Comh-Ábhair

en: Related articles
ga_IE: Comh-Ailt

en: Related posts
ga_IE: Comh-ailt

en: Relationship
ga_IE: Gaol

en: Released: %d.
ga_IE: Eisiúint: %d.

en: Relevance
ga_IE: Baint

en: Religion
ga_IE: Creideamh

en: Remember Me
ga_IE: Coinnigh Cuimhne Orm

en: Remember for 30 days
ga_IE: Fanadh cuimhne orm go ceann míosa

en: Remember me
ga_IE: Aithne bhuan

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
ga_IE: Fainic an gcliceálfaidh tú ar an gcnaipe Nuashonraigh Próifíl ina dhiaidh seo.

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
ga_IE: Ná déan dearmad ar na focla faire agus rólanna na n-úsáideoirí allmhairithe a athrú.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
ga_IE: Cuimhnigh nach mbeidh aon fháil ar ais ar do shuíomh tar éis a scriosta.

en: Remote file is too large, limit is %s
ga_IE: Tá an comhad cianda rómhór. Sé %s an teorainn

en: Remote server did not respond
ga_IE: Níor fhreagair an freastálaí

en: Remove
ga_IE: Scrios

en: Remove App Connection
ga_IE: An Aip Cheangailte a Scaoileadh

en: Remove Background Image
ga_IE: An Chúlíomhá a Scriosadh

en: Remove Follower
ga_IE: Scrios an Leantóir

en: Remove Header Image
ga_IE: Scrios an Íomhá Cheanntáisc

en: Remove Image
ga_IE: Bain an Íomhá De

[ctx: Remove Nameserver]
en: Remove
ga_IE: Scrios

en: Remove Service
ga_IE: Bain an tSeirbhís Amach

en: Remove User
ga_IE: Bain Úsáideoir

en: Remove Users from Site
ga_IE: Bain Úsáideoirí den tSuíomh

en: Remove from cart
ga_IE: A Bhaint den Tralaí

en: Remove from my cart
ga_IE: A bhaint den tralaí

en: Remove image
ga_IE: An Íomhá a Scriosadh

en: Remove link
ga_IE: Scriosadh naisc

en: Remove resolved flag
ga_IE: Glan an fógra réitithe amach

en: Remove subscriber
ga_IE: Díbir an Síntiúsóir Seo

en: Remove this URL
ga_IE: An URL seo a scriosadh

en: Remove this service from your profile?
ga_IE: An tseirbhís seo a bhaint de do phróifíl?

en: Removed <strong>%s</strong> (WordPress.com user) from this site.
ga_IE: Baineadh <strong>%s</strong> (úsáideoir ar WordPress.com) den tsuíomh seo.

en: Removing and Reusing
ga_IE: Baint agus Athchúrsáil

en: Removing...
ga_IE: Scriosadh…

en: Renew
ga_IE: Athnuaigh

en: Renew %s
ga_IE: Athnuaigh %s

en: Renew <b>%s</b>
ga_IE: Athnuaigh <b>%s</b>

en: Renew Now
ga_IE: Athnuaigh Ansoi

en: Renew Upgrades
ga_IE: Athnuaigh Feabhsúcháin

en: Renew now
ga_IE: Athnuachan anois

en: Renewal message hidden. | %s Renewal messages hidden.
ga_IE[0]: Folaíodh an teachtaireacht athnuachana.
ga_IE[1]: Folaíodh %s theachtaireacht athnuachana.
ga_IE[2]: Folaíodh %s theachtaireacht athnuachana.
ga_IE[3]: Folaíodh %s dteachtaireacht athnuachana.
ga_IE[4]: Folaíodh %s teachtaireachtaí athnuachana.

en: Renewing %1$s for another year costs %2$s.
ga_IE: %1$s a athnuachan go ceann bliana eile, sin %2$s.

en: Renews on
ga_IE: Len athnuachan ar

en: Reorder
ga_IE: Atheagraigh iad

en: Reorder menu items
ga_IE: Athord a chur ar na míreanna roghchláir

en: Repeat
ga_IE: Arís

en: Repeat New Password
ga_IE: An Focal Faire Nua Arís

en: Repeat Password
ga_IE: Scríobh an Focal Faire Arís

en: Repeat Voting
ga_IE: Athbhótáil

en: Replace
ga_IE: Athchur

en: Replace <a href="%s">theme's CSS</a> <b>(Advanced)</b>
ga_IE: Cuir rud éigin in áit <a href="%s">bhun-CSS an téama</a> <b>(Casta)</b>

en: Replace FeedBurner with our <a href="%s">Email Subscriptions</a> to gain more features.
ga_IE: Cuir na <a href="%s">Síntiúis Ríomhphoist</a> se’againne in áit FeedBurner go bhfaighe tú tuilleadh gnéithe.

en: Replace audio
ga_IE: Malairt Fuaime

en: Replace the current post with the selected post?
ga_IE: An t-alt roghnaithe a chur in áit an ailt reatha?

en: Replace video
ga_IE: Malairt Físeáin

en: Replies
ga_IE: Freagraí

en: Reply
ga_IE: Freagra

en: Reply posted!
ga_IE: Foilsíodh an freagra!

en: Reply to
ga_IE: Freagair

en: Reply to %s
ga_IE: Freagra ar %s

en: Reply to Comment
ga_IE: Freagra ar an bhFreagra

en: Reply to the email with 'unsubscribe %s' as the email subject or first line of the body (also including this one)
ga_IE: Freagair an ríomhphost agus scríobh ‘unsubscribe %s’ sa teideal nó sa gcéad líne den ríomhphost (an ríomhphost seo san áireamh)

en: Reply to this comment
ga_IE: Freagra ar an bhfreagra seo

en: Reply to this comment.
ga_IE: Tabhair féin freagra ar an bhfreagra seo.

en: Reply to thread &raquo;
ga_IE: Tabhair freagra ar an snaithe &raquo;

en: Report Blog &raquo;
ga_IE: Tabhair Tuairisc ar an mBlag &raquo;

en: Report this content
ga_IE: An t-ábhar seo a thuairisciú

en: Reports
ga_IE: Tuairiscí

en: Request Details
ga_IE: Iarratas Sonraí

en: Request Feedback
ga_IE: Meas do Chairde

en: Request a refund for %s
ga_IE: Iarr luach %s ar ais

en: Request to cancel domain name
ga_IE: Iarratas ar an ainm fearann a chealú

en: Requests sent.
ga_IE: Seoladh na hiarratais.

en: Required
ga_IE: Riachtanach

en: Required fields are marked %s
ga_IE: Feicfidh tú an comhartha %s le hais gach réimse atá riachtanach

en: Required?
ga_IE: Riachtanach?

en: Requirements
ga_IE: Riachtanais:

en: Research
ga_IE: Taighde

en: Resend
ga_IE: Athsheoladh

en: Resend Code
ga_IE: An Cód a Athsheoladh

en: Reset
ga_IE: Athshocraigh

en: Reset Image
ga_IE: Athshocrú Íomhá

en: Reset Password
ga_IE: Athshocrú Focail Fhaire

en: Reset Your Password
ga_IE: Athshocraigh an Focal Faire

en: Reset importer
ga_IE: Athshocraigh an t-allmhaireoir

en: Reset my password
ga_IE: Athshocraigh an Focal Faire

en: Reset options
ga_IE: Athshocraigh na roghanna

en: Reset password
ga_IE: Athshocrú focal faire

en: Reset to Defaults
ga_IE: Athshocraigh

en: Resources
ga_IE: Acmhainní

en: Respond to this post by replying above this line
ga_IE: Bí ag scríobh os cionn na líne seo go dtabharfaidh tú freagra ar an alt seo

en: Response
ga_IE: Freagra

en: Response to %s
ga_IE: Freagra ar %s

en: Responses
ga_IE: Freagraí

en: Responses to %s
ga_IE: Freagraí ar %s

en: Responsive
ga_IE: Somhúnlaithe

en: Responsive Layout
ga_IE: Leagan Amach Somhúnlaithe

en: Restart
ga_IE: Atosaí

en: Restart tour
ga_IE: Atosaigh an Turas

en: Restore
ga_IE: Athchur

en: Restore Original Header Image
ga_IE: Taispeáin Buníomhá an Cheanntáisc

en: Restore Original Image
ga_IE: An Íomhá Bhunaidh a Chur ar Ais

en: Restore This Autosave
ga_IE: Aiseag na hUathshábhála Seo

en: Restore This Revision
ga_IE: An Leasú Seo a Thabhairt ar Ais

en: Restore from Trash
ga_IE: Athchóirigh ón mBruscar

en: Restore image
ga_IE: Cuir an íomhá ar ais

en: Restore original image
ga_IE: An Íomhá Bhunaidh a Chur ar Ais

en: Restore this comment from the trash.
ga_IE: Bain an freagra seo aníos as an mbruscar.

en: Restore this item from the Trash
ga_IE: Bain an mhír seo ar ais as an mBruscar

en: Results
ga_IE: Torthaí

en: Results Background
ga_IE: Cúlra na dTorthaí

en: Results Display
ga_IE: Taispeáint na dTorthaí

en: Results Popup
ga_IE: Popup na dTorthaí

en: Results Text
ga_IE: Téacs na dTorthaí

en: Results for
ga_IE: Torthaí ar

en: Resume
ga_IE: Résumé

en: Retro (Generated)
ga_IE: Retro (Ginte)

en: Return To Poll
ga_IE: Ar Ais chuig an gComhaireamh

en: Return to %s
ga_IE: Ar ais chuig %s

en: Reunion
ga_IE: Réunion

en: Revenue
ga_IE: Ioncam

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
ga_IE: Cliceáil ar an nasc atá faoi bhun an bhosca tarraingthe ⁊ ligthe le hiompú ar <strong>Uaslódálaí an Bhrabhsálaí</strong>.

en: Revision
ga_IE: Leasú

en: Revision by %s
ga_IE: Leasaithe ag %s

en: Revisions
ga_IE: Leasuithe

en: Revisions: %s
ga_IE: Leasuithe: %s

en: Revoke Access
ga_IE: Bain Cead

en: Reykjavik
ga_IE: Réicivíc

en: Riga
ga_IE: Riaga (Rīga)

en: Right
ga_IE: Ar dheis

en: Right Now
ga_IE: Faoi Láthair

en: Right Sidebar
ga_IE: Taobh-Bharra Deas

en: Riyadh
ga_IE: Ar Riyād

en: Robots
ga_IE: Róbats

en: Role
ga_IE: Feidhm

en: Romania
ga_IE: An Rómáin

en: Romanian
ga_IE: Rómáinis

en: Rome
ga_IE: An Róimh

en: Rotate
ga_IE: Rothlaigh

en: Rotation
ga_IE: Rothlú

en: Rounded Corners
ga_IE: Coirnéil Chuara

en: Row
ga_IE: Ró

en: Row type
ga_IE: Cineál ró

en: Rows
ga_IE: Rónna

en: Russian
ga_IE: Rúisis

en: Russian Federation
ga_IE: Cónaidhm na Rúise

en: Rwanda
ga_IE: Ruánda

en: Réunion
ga_IE: La Réunion

en: SEO on WordPress.com
ga_IE: SEO ar WordPress.com

en: SSL verification failed.
ga_IE: Theip ar fhíorú SSL.

en: SUCCESS: %s
ga_IE: SIN É AGAT É: %s

en: Safe: always put spam in the Spam folder for review.
ga_IE: Ar fhaitíos na bhfaitíos: cuirtear turscar sa gcomhad Turscair le ceadú i gcónaí.

en: Sailing
ga_IE: Seoltóireacht

en: Saint Barthélemy
ga_IE: Saint-Barthélemy

en: Saint Helena
ga_IE: San Héilin

en: Saint Lucia
ga_IE: Sainte-Lucie

en: Saint Martin
ga_IE: Saint-Martin

en: Saint Pierre and Miquelon
ga_IE: Saint-Pierre-et-Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
ga_IE: Naomh Uinseann agus na Greanáidíní

en: Sakhalin
ga_IE: Sachailín (Sakhalin/Сахалин)

en: Samoa
ga_IE: Sámua (Samoa)

en: Sample Page
ga_IE: Leathanach Samplach

en: Sandbox
ga_IE: Bosca gainimh

en: Sao Paulo
ga_IE: São Paulo

en: Sao Tome
ga_IE: São Tome

en: Sao Tome and Principe
ga_IE: São Tomé agus Príncipe

en: Sarajevo
ga_IE: Saraidheabhó

en: Sat
ga_IE: Saṫ

en: Saturday
ga_IE: Dé Sathairn

en: Saudi Arabia
ga_IE: An Araib Sho-Úidíoch

en: Save
ga_IE: Sábháil

en: Save &amp; Publish
ga_IE: Sábháil ⁊ Foilsiú

en: Save Advanced Settings
ga_IE: Sábháil na hArdroghanna

en: Save Changes
ga_IE: Sábháil

[ctx: Save DNS Changes]
en: Save Changes
ga_IE: Sábháil na hAthruithe

en: Save Draft
ga_IE: Sábháil Dréacht

en: Save Menu
ga_IE: Sábháil an Roghchlár

en: Save Options
ga_IE: Sábháil na Roghanna

en: Save Poll
ga_IE: Sábháil an Comhaireamh

en: Save Settings
ga_IE: Sábháil

en: Save Style
ga_IE: Sábháil an Stíl

en: Save Stylesheet
ga_IE: Sábháil Stílbhileog

en: Save Widget
ga_IE: Sábháil an Ghiúirléid

en: Save account settings
ga_IE: Sábháil

en: Save all changes
ga_IE: Sábháil na hathruithe uile

en: Save and go back to form builder
ga_IE: Sábháil iad agus beir ar ais chuig an bhfoirmeoir

en: Save as Draft
ga_IE: Sábháil Dréacht

en: Save as Pending
ga_IE: Sábháil é agus marcáil go bhfuil sé ar feitheamh

en: Save changes
ga_IE: Sábháil na hathruithe

en: Save fonts
ga_IE: Sábháil na clónna

en: Save profile details
ga_IE: Sábháil na Sonraí Próifíle

en: Save these settings
ga_IE: Sábháil

en: Save this field
ga_IE: Sábháil an réimse seo

en: Save webhook
ga_IE: Sábháil webhook

en: Saved
ga_IE: Sábháilte

en: Saved.
ga_IE: Sábháilte.

en: Saving
ga_IE: Á shábháil

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
ga_IE: Tá an tsábháil díchumasaithe ar an leathanach seo: tá sé á athrú ag %s faoi láthair.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
ga_IE: Tá an tsábháil díchumasaithe ar an alt seo: tá sé á athrú ag %s faoi láthair.

en: Saving&hellip;
ga_IE: Á shábháil…

en: Saving...
ga_IE: Sábháil…

en: Scale
ga_IE: Athmhéadú

en: Scale Image
ga_IE: Athmhéadú

en: Scan
ga_IE: Scanáil

en: Schedule
ga_IE: Sceideal

en: Scheduled
ga_IE: Le foilsiú

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[0]: Sa sceideal <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[1]: Sa sceideal <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[2]: Sa sceideal <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[3]: Sa sceideal <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[4]: Sa sceideal <span class="count">(%s)</span>

en: School
ga_IE: Scoil

en: Science &amp; Nature
ga_IE: Eolaíocht ⁊ Dúlra

en: Scoresbysund
ga_IE: Ittoqqortoormiit

en: Screen Content
ga_IE: Inneachar a Scagadh

en: Screen Options
ga_IE: Scáileán

en: Screen Options Tab
ga_IE: Cluaisín Socraithe an Scáileáin

en: Scroll
ga_IE: Inscrolláilte

en: Scroll back to top
ga_IE: Scrolláil aníos go barr an leathanaigh

en: Scroll to comments
ga_IE: Díriú ar na freagraí

en: Scroll to top
ga_IE: Aníos go barr

en: Search
ga_IE: Cuartaigh

en: Search %s
ga_IE: Cuartaigh %s

en: Search %s - %s
ga_IE: Cuartú %s - %s

en: Search Categories
ga_IE: Cuartú Ranganna

en: Search Comics
ga_IE: Cuartú Caimicí

en: Search Comments
ga_IE: Cuartú Freagraí

en: Search Engine Terms
ga_IE: Téarmaí ó Innill Chuartaithe

en: Search Error
ga_IE: Earráid Chuartaithe

en: Search Installed Themes
ga_IE: Cuartaigh na Téamaí Suiteáilte

en: Search Link Categories
ga_IE: Cuartaigh na Ranganna Naisc

en: Search Links
ga_IE: Cuartú Nasc

en: Search Media
ga_IE: Cuartú

en: Search Media:
ga_IE: Cuartú

en: Search Menu Item Labels
ga_IE: Cuartaigh Lipéid Mhíre Biachláir

en: Search Menu Items
ga_IE: Cuartaigh Míreanna Biachláir

en: Search Menu Sections
ga_IE: Cuartaigh na Cuideanna Roghchláir

en: Search Pages
ga_IE: Cuartú Leathanach

en: Search Posts
ga_IE: Cuartú Alt

en: Search Project Types
ga_IE: Cuartú Cineálacha Tionscadail

en: Search Projects
ga_IE: Cuartú Tionscadal

en: Search Results
ga_IE: Torthaí

en: Search Results %1$s %2$s
ga_IE: Torthaí %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
ga_IE: Torthaí cuardaigh i gcomhair &#8220;%s&#8221;

en: Search Results for: %s
ga_IE: Torthaí ar: %s

en: Search Sites
ga_IE: Cuartú Suíomhanna

en: Search Tags
ga_IE: Cuartú Clibeanna

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s
ga_IE: Téarmaí Cuartaithe le %1$s lá go dtí %2$s

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s (Summarized)
ga_IE: Téarmaí a cuartaíodh le %1$s lá go dtí %2$s (Achoimre)

en: Search Terms for %s
ga_IE: Téarmaí Cuartaithe ar %s

en: Search Testimonials
ga_IE: Cuartaigh na Teistiméireachtaí

en: Search Twitter
ga_IE: Cuartú Twitter

en: Search Users
ga_IE: Cuartú Úsáideoirí

en: Search Widgets
ga_IE: Giúirléidí Cuartaithe

en: Search WordPress.com
ga_IE: Cuartú WordPress.com

en: Search WordPress.com Blogs
ga_IE: Cuartú Blaganna WordPress.com

en: Search YouTube
ga_IE: Cuartú YouTube

en: Search all media…
ga_IE: Cuartú na meán…

en: Search audio files…
ga_IE: Cuartaigh na comhaid fuaime…

en: Search documents…
ga_IE: Cuartaigh na cáipéisí…

en: Search engine visibility
ga_IE: Cead Innéacsála agus Innill Chuartaithe

en: Search engines discouraged
ga_IE: Innill Chuartaithe á gCur chun Bealaigh

en: Search for a page by title
ga_IE: Cuartaigh teideal leathanaigh

en: Search for a post by title
ga_IE: Cuartaigh teideal ailt

en: Search for the location
ga_IE: Cuartaigh an áit

en: Search for your theme&hellip;
ga_IE: Cuartaigh do théama…

[ctx: Search for {post_type} by title]
en: Search for %s by title
ga_IE: Cuartaigh teideal %s

en: Search for:
ga_IE: Cuartaigh:

en: Search images…
ga_IE: Cuartaigh na híomhánna…

en: Search media
ga_IE: Cuartú

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
ga_IE: Cuartaigh mír, nó saighid suas/anuas le mír a roghnú.

en: Search plugins
ga_IE: Cuartú Breiseán

en: Search results
ga_IE: Torthaí

en: Search results for "%s"
ga_IE: Torthaí ar “%s”

en: Search results for %s
ga_IE: Torthaí ar %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
ga_IE: Torthaí ar &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results for: %s
ga_IE: Torthaí ar: %s

en: Search site
ga_IE: Cuartú suímh

en: Search terms are words or phrases users find you with when they search.
ga_IE: Séard é téarma cuartaithe focal nó focla a chuartaíos duine agus a dtreoraíonn toradh a gcuartaithe chuig do shuíomh é.

en: Search themes...
ga_IE: Cuartú téamaí…

[ctx: Search widget]
en: Search
ga_IE: Cuartú

en: Search widgets&hellip;
ga_IE: Cuartú giúirléidí…

en: Search&hellip;
ga_IE: Cuartú…

en: Search...
ga_IE: Cuartú…

en: Searching&hellip;
ga_IE: Cuartú…

en: Searching...
ga_IE: Á chuartú…

en: Search…
ga_IE: Cuartaigh…

en: Seasonal
ga_IE: Séasúrach

en: Secondary Navigation
ga_IE: Treoraíocht Tháinisteach

en: Secondary menu
ga_IE: Leas-Roghchlár

en: Section
ga_IE: Cuid

en: Security
ga_IE: Slándáil

en: Security code
ga_IE: Cód Slándála

en: Security error.
ga_IE: Earráid slándála.

en: Security.
ga_IE: Slándáil

en: See all comments
ga_IE: Amharc ar na freagraí

en: See all comments in this post
ga_IE: Chuile fhreagra ar an alt seo

en: See all features
ga_IE: Riar na ngnéithe uiliug…

en: See more
ga_IE: Tuilleadh

en: See more &rarr;
ga_IE: Tuilleadh &rarr;

en: Select
ga_IE: Roghnaigh

en: Select %s
ga_IE: %s a roghnú

en: Select All
ga_IE: A Roghnú Uile

en: Select Category
ga_IE: Rang

en: Select Country
ga_IE: Roghnú Tíre

en: Select Day
ga_IE: Cén Lá

en: Select Files
ga_IE: Roghnú Comhad

en: Select Image
ga_IE: Roghnú Íomhá

en: Select Link Category:
ga_IE: Rang Naisc:

en: Select Menu:
ga_IE: Roghnú Roghchláir:

en: Select Month
ga_IE: Roghnú Míosa

en: Select Post
ga_IE: Cén tAlt

en: Select Week
ga_IE: Cén tSeachtain

en: Select Year
ga_IE: Cén Bhliain

en: Select a Menu
ga_IE: Roghnaigh Roghchlár

en: Select a category
ga_IE: Roghnaigh rang:

en: Select a city
ga_IE: Roghnú cathrach

en: Select a language below
ga_IE: Bain rogha as na teangacha thíos

en: Select a menu to edit:
ga_IE: Roghnaigh roghchlár lena athrú:

en: Select a template part to edit:
ga_IE: Roghnaigh cuid den réamhchruth lena athrú:

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
ga_IE: Roghnaigh úsáideoir nó cliceáil ar “saincheaptha” agus tabhair an seoladh ríomhphoist

en: Select all
ga_IE: A roghnú uile

en: Select an account to connect:
ga_IE: Roghnaigh cuntas lena cheangal:

en: Select and crop
ga_IE: Roghnú agus Bearradh

en: Select background image
ga_IE: Roghnú íomhá cúil

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
ga_IE: Socraigh taobh-bharra agus suíomh sa taobh-bharra sin don ghiúirléid seo.

en: Select bulk action
ga_IE: Comhbheart

en: Select comment
ga_IE: An freagra a roghnú

en: Select file
ga_IE: Tabhair Roghain ar Chomhad

en: Select iTunes category:
ga_IE: Rang iTunes:

en: Select location
ga_IE: Áit

en: Select podcast category:
ga_IE: Rang podchraolta:

en: Select video
ga_IE: Roghnú Físeáin

en: Select your theme
ga_IE: Roghnú téama

en: Selected
ga_IE: Roghnaithe

en: Selected menus have been successfully deleted.
ga_IE: Scriosadh na roghchláracha a bhí tofa agat.

en: Selection:
ga_IE: Roghnú:

en: Self-hosted, non-profit version
ga_IE: Leagan neamhbhrabaigh a óstálas tú féin

en: Send
ga_IE: Seol

en: Send Code via SMS
ga_IE: An Cód a Sheoladh ar SMS

en: Send Requests
ga_IE: Seol Iarratais

en: Send Trackbacks
ga_IE: Blagtháisc

en: Send an email when a post or page changes.
ga_IE: Aon athrú a dhéantar ar alt nó leathanach a fhógairt ar ríomhphost.

en: Send email
ga_IE: Ríomhphost a Sheoladh

en: Send email daily
ga_IE: Ríomhphost a sheoladh uair sa ló

en: Send email every week
ga_IE: Ríomhphost a sheoladh uair sa tseachtain

en: Send email instantly
ga_IE: Ríomhphost a sheoladh ar an toirt

en: Send invite
ga_IE: Seol Cuireadh

en: Send more requests.
ga_IE: Seol tuilleadh iarratas.

en: Send trackbacks to:
ga_IE: Seol na blagtháisc chuig:

en: Send your posts to:
ga_IE: Seol do chuid altanna chuig:

en: Sending Feedback...
ga_IE: Tá an tAiseolas á Seoladh…

en: Sending...
ga_IE: Á sheoladh…

en: Senegal
ga_IE: An tSeineagáil

en: Sent By
ga_IE: Seoltóir

en: Sent by a verified %s user.
ga_IE: B’úsáideoir dearbhaithe %s a sheol.

en: Sent by an unverified visitor to your site.
ga_IE: B’úsáideoir neamhdhearbhaithe a sheol chuig do shuíomhsa é.

en: Seoul
ga_IE: Súl

en: Sep
ga_IE: MFr

en: Separate multiple URLs with spaces
ga_IE: Cuir spás idir ’chaon URL

en: Separate multiple tags with commas, and prefix with '-' to exclude.
ga_IE: Camóg idir ’chaon chlib, nó ⟨-⟩ roimpi lena coinneáil as an áireamh.

en: Separate tags with commas
ga_IE: Cuir camóg idir gach aon chlib

en: September
ga_IE: Meán Fómhair

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
ga_IE: MFó

en: Serbia
ga_IE: An tSeirb

en: Serbian
ga_IE: Seirbis

en: Server address
ga_IE: Seoladh an Fhreastalaí

en: Service
ga_IE: Seirbhís

en: Service name
ga_IE: Ainm na seirbhíse

en: Services
ga_IE: Seirbhísí

en: Services dragged here will appear individually.
ga_IE: Mar chnaipí ar leith a thaispeáinfear seirbhísí a tharraingtear anseo.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
ga_IE: I bhfolach ar chúla cnaipe roinnte a bheas na seirbhísí a tharraingíos tú isteach anseo.

en: Session expired
ga_IE: Tá an seal caite

en: Set Authors
ga_IE: Socraigh na hÚdair

en: Set as background
ga_IE: Socraigh ina chúlra

en: Set as header
ga_IE: Socraigh ina cheanntásc

en: Set date and time
ga_IE: Socraigh dáta agus am

en: Set image
ga_IE: Socraigh íomhá

en: Set options
ga_IE: Socraigh roghanna

en: Set podcast author
ga_IE: Sonraigh údar an phodchraolta

en: Set podcast category
ga_IE: Socraigh rang an phodchraolta

en: Set podcast copyright
ga_IE: Socraigh cóipcheart an phodchraolta

en: Set podcast image
ga_IE: Socraigh íomhá an phodchraolta

en: Set podcast summary
ga_IE: Achoimriú an phodchraolta

en: Set podcast title
ga_IE: Tabhair teideal ar an bpodchraoladh

en: Set up your blog
ga_IE: Socruithe blagála

en: Settings
ga_IE: Socruithe

en: Settings -&gt; Domains
ga_IE: Socruithe -&gt; Fearainn

en: Settings have been saved
ga_IE: Sábháladh na socruithe

en: Settings saved
ga_IE: Sábháladh na roghanna

en: Settings saved successfully!
ga_IE: Sábháladh na socruithe!

en: Settings saved.
ga_IE: Sábháladh na socruithe.

en: Settings updated.
ga_IE: Nuashonraíodh na socruithe.

en: Settings.
ga_IE: Socruithe

en: Setup social links to share on Facebook and Twitter
ga_IE: Déan nasc roinnte le Facebook agus Twitter

en: Seychelles
ga_IE: Na Siséil

en: Shanghai
ga_IE: Seangthaidhse (Shanghai/上海市)

en: Share
ga_IE: Roinnt

en: Share Button
ga_IE: Cnaipe Scaipthe

en: Share embed codes and download links
ga_IE: Roinn códanna leabaithe agus nascanna uaslódála

en: Share on Facebook
ga_IE: Scaip ar Facebook

en: Share on Tumblr
ga_IE: A roinnt seo ar Tumblr

en: Share this with your visitors
ga_IE: É seo a roinnt leis an lucht cuartaíochta

en: Share this:
ga_IE: Roinnteoireacht:

en: Share your blog posts with family, friends, or followers
ga_IE: Roinn do chuid alt blaga le do mhuintir, le do chairde, nó le do lucht leanta

en: Shared Post
ga_IE: Alt Scaipthe

en: Shares
ga_IE: Roinnt

en: Sharing
ga_IE: Roinnteoireacht

en: Sharing Buttons
ga_IE: Cnaipí Scaipthe

en: Sharing Service : %s
ga_IE: Seirbhís Roinnteoireachta: %s

en: Sharing Settings
ga_IE: Roinnt

en: Sharing URL
ga_IE: URL scaipthe

en: Sharing is off. Add services above to enable.
ga_IE: Tá an scaipeadh casta as. Cuir seirbhísí ar chumas thuas lena chasadh air.

en: Sharing label
ga_IE: Lipéad scaipthe

en: Sharing options
ga_IE: Roghanna comhroinnte

[ctx: Sharing options: Checkbox label]
en: Show like button
ga_IE: Cnaipe molta a thaispeáint

[ctx: Sharing options: Checkbox label]
en: Show reblog button
ga_IE: Cnaipe athbhlagála a thaispeáint

[ctx: Sharing options: Header]
en: Reblog & Like
ga_IE: Athbhlagáil ⁊ Moladh

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Add sharing buttons
ga_IE: Cnaipí roinnteoireachta

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Add “More” button
ga_IE: Cnaipe “Tuilleadh”

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit label text
ga_IE: Athrú téacs

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit visible buttons
ga_IE: Cnaipí roinnteoireachta

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit “More” buttons
ga_IE: Cnaipí faoin gcnaipe “Tuilleadh”

[ctx: Sharing: Buttons editor heading]
en: Edit visible buttons
ga_IE: Cnaipí roinnteoireachta

[ctx: Sharing: Buttons editor heading]
en: Edit “More” buttons
ga_IE: Cnaipí le cur faoin gcnaipe “Tuilleadh”

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: Click the buttons you would like to add or remove.
ga_IE: Cliceáil ar chnaipe lena chur le do shuíomh nó lena scriosadh.

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: Tap the buttons you would like to add or remove.
ga_IE: Buail buillín ar na cnaipí atá tú ag iarraidh a thaispeáint nó a scriosadh.

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: These will be shown in a dropdown under the “More” button.
ga_IE: Taispeánfar faoi bhun an chnaipe “Tuilleadh” anuas iad nuair a chliceáiltear air.

[ctx: Sharing: Publicize connect pending button label]
en: Connect
ga_IE: Ceangal

[ctx: Sharing: Publicize disconnect button label]
en: Disconnect
ga_IE: Dícheangal

[ctx: Sharing: Publicize disconnect button label]
en: Disconnect All
ga_IE: An tIomlán a Dhícheangal

[ctx: Sharing: Publicize reconnect pending button label]
en: Reconnect
ga_IE: Athcheangal

[ctx: Sharing: Sharing button option heading]
en: Button style
ga_IE: Cineál cnaipe

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Icon & Text
ga_IE: Deilbhín ⁊ Téacs

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Icon Only
ga_IE: Deilbhín Amháin

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Official Buttons
ga_IE: Cnaipí Oifigiúla

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Text Only
ga_IE: Téacs Amháin

[ctx: Sharing: buttons]
en: Edit label text
ga_IE: Athrú téacs

en: Shelf:
ga_IE: Seilp:

en: Shield Badge
ga_IE: Suaitheantas na Scéithe

en: Shift + Alt + letter:
ga_IE: Shift + Alt + litir:

en: Shift-click to edit this widget.
ga_IE: Iomlaoid + cliceáil leis an ngiúirléid seo a athrú.

[ctx: Short for credit card expiration]
en: Exp.
ga_IE: Éag

en: Shortcode
ga_IE: Gearrchód

en: Shortlink
ga_IE: Gearrnasc

en: Show
ga_IE: Taispeáint

en: Show Account Links
ga_IE: Taispeáin na Naisc Chuntais

en: Show All
ga_IE: Chuile Chomhramh

en: Show Artist Name in Tracklist
ga_IE: Ainm an Ealaíontóra a Thaispeáint i Liosta na Rianta

en: Show Avatars
ga_IE: Na hAibhiteáranna a Thaispeáint

en: Show Blog on Dashboard
ga_IE: Taispeáin an Blag ar an gClár

en: Show Events
ga_IE: Amharc ar na hÓcáidí

en: Show Excerpts:
ga_IE: Achoimrí:

en: Show Faces
ga_IE: Taispeáin Aghaidheanna

en: Show Images
ga_IE: Na hÍomhánna a Thaispeáint

en: Show Link Description
ga_IE: Taispeáin Cur Síos ar an Nasc

en: Show Link Image
ga_IE: Taispeáin Íomhá an Naisc

en: Show Link Name
ga_IE: Ainm an Naisc a Thaispeáint

en: Show Link Rating
ga_IE: Taispeáin Meastachán an Naisc

en: Show Me
ga_IE: Taispeáin dom é

en: Show Personal Links
ga_IE: Taispeáin na Naisc Phearsanta

en: Show Ratings on
ga_IE: An Mheastóireacht a Thaispeáint ar

en: Show Toolbar when viewing site
ga_IE: An barra uirnise a thaispeáint agus thú ag breathnú ar an suíomh

en: Show Tracklist
ga_IE: Liosta na Rianta a Thaispeáint

en: Show Video List
ga_IE: Liosta na bhFíseán a Thaispeáint

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
ga_IE: Taispeáin <em>‘lean an blag’</em> ar an bhfoirm fhreagartha

en: Show a grid of author avatar images.
ga_IE: Taispeáin greille d’íomhánna abhatáir na n-údar.

en: Show a hit counter for your blog.
ga_IE: Comhaireamh na gcuairteanna a thaispeáint.

en: Show advanced menu properties
ga_IE: Taispeáin ard-airíonna an roghchláir

en: Show as dropdown
ga_IE: Taispéain i gcruth bosca-anuas

en: Show blog name
ga_IE: Ainm an bhlaga a thaispeáint

en: Show buttons on
ga_IE: Taispeáin cnaipí ar

en: Show categories
ga_IE: Taispeáin na Ranganna

en: Show comment threads
ga_IE: Na snáithí freagartha a thaispeáint

en: Show comments
ga_IE: Na freagraí a thaispeáint

en: Show comments from:
ga_IE: Freagraí ó:

en: Show excerpts on front page and on archive pages instead of full posts
ga_IE: Achoimrí (seachas ailt iomlána) a thaispeáint ar an leathanach tosaigh agus ar leathanaigh chartlainne

en: Show featured images on front page and archive pages
ga_IE: Taispeáin na híomhánna ardaithe ar an leathanach tosaigh agus ar leathanaigh chartlainne

en: Show for comments
ga_IE: A thaipseáint leis na freagraí

en: Show for pages
ga_IE: A thaispeáint leis na leathanaigh

en: Show for posts
ga_IE: A thaispeáint leis na hailt

en: Show full post
ga_IE: An t-alt iomlán

en: Show header text with your image.
ga_IE: Téacs a thaispeáint sa gceanntásc in éindí leis an íomhá.

en: Show hierarchy
ga_IE: Taispeáin an t-ordú

en: Show how many users?
ga_IE: Cé mhéad úsáideoir a thaispeáinfear?

en: Show invisible characters
ga_IE: Carachtair fholaithe a thaispeáint

en: Show less
ga_IE: Níos lú

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
ga_IE: Leathanach Tosaigh, Leathanaigh Chartlainne, agus Torthaí Cuartaithe

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
ga_IE: Meáin

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
ga_IE: Leathanaigh

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Portfolio Items
ga_IE: Míreanna Saothair

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
ga_IE: Ailt

en: Show likes.
ga_IE: Taispeáin na moltaí.

en: Show map
ga_IE: Taispeáin léarscáil

en: Show more
ga_IE: Tuilleadh

en: Show more comments
ga_IE: An chuid eile de na freagraí

en: Show more details
ga_IE: Tuilleadh mionsonraí

en: Show most active posts over
ga_IE: Taispeáin na hailt is mó gníomhaíocht le

en: Show next theme
ga_IE: An chéad téama eile

en: Show on screen
ga_IE: Taispeáintear ar an scáileán

en: Show password
ga_IE: Amharc ar an bhfocal faire

en: Show photo metadata in carousel, when available
ga_IE: Taispeáin meite-shonraí na bpictiúr sa timpeallán nuair a bhíos siad le fáil.

en: Show post counts
ga_IE: Comhaireamh na n-alt a thaispeáint

en: Show post date
ga_IE: An dtaispeáinfear dáta an ailt?

en: Show previous theme
ga_IE: An téama roimhe seo

en: Show profile photos in the plugin.
ga_IE: Pictiúir phróifíle a thaispeáint sa mbreiseán.

en: Show related content after posts
ga_IE: Comh-ailt a thaispeáint faoi bhun gach ailt aonraic

en: Show results to voters
ga_IE: Na torthaí a thaispeáint do na bhóitéaraí

en: Show sharing buttons.
ga_IE: Taispeáin na cnaipí roinnte.

en: Show the Reblog button on posts
ga_IE: An cnaipe athbhlagála a thaispeáint ar na hailt

en: Show thumbnails
ga_IE: Na mionsamhlacha a thaispeáint?

en: Show top posts over
ga_IE: Taispeáin na barrscéalta le

en: Show total number of followers? (%s follower) | Show total number of followers? (%s followers)
ga_IE[0]: An lucht leanta a chomhaireamh? (%s leantóir amháin)
ga_IE[1]: An lucht leanta a chomhaireamh? (%s leantóir)
ga_IE[2]: An lucht leanta a chomhaireamh? (%s leantóir)
ga_IE[3]: An lucht leanta a chomhaireamh? (%s leantóir)
ga_IE[4]: An lucht leanta a chomhaireamh? (%s leantóir)

en: Show your support for the Internet Defense League.
ga_IE: Fógair go bhfuil tú ar son an Internet Defense League.

en: Show:
ga_IE: Taispeáint:

en: Showcase
ga_IE: Taispeántas

en: Showing site views per hour for the last 48 hours. Click for full Site Stats.
ga_IE: Seo iad na cuairteanna a tugadh ar an suíomh le dhá lá anuas de réir na huaire. Cliceáil le breathnú ar na Staitisticí uile.

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
ga_IE: nó

[ctx: Shown when the next infinite scroll page is loading]
en: Wait, there's more!
ga_IE: Fan ort anois, tá tuilleadh de!

en: Shows your most viewed posts and pages.
ga_IE: Taispeáin na hailt agus na leathanaigh is mó cuartaíocht.

en: Shuffle
ga_IE: Siofaileáil

en: Shutter Speed
ga_IE: Luas Comhla

en: Sidebar
ga_IE: Taobh-bharra

en: Sidebar %d
ga_IE: Taobh-bharra %d

en: Sidebar on blog.
ga_IE: Taobh-bharra ar an mblag.

en: Sidebar on pages.
ga_IE: Taobh-bharra ar na leathanaigh.

en: Sidebar on secondary support pages.
ga_IE: Taobh-bharra ar leathanaigh thánaisteacha thacaíochta.

en: Sign In
ga_IE: Logáil Isteach

en: Sign Out
ga_IE: Logáil Amach

en: Sign Up
ga_IE: Clárú

en: Sign in to %s
ga_IE: Logáil isteach in %s

en: Sign in to your WordPress.com account to receive handy notifications about your blog activity.
ga_IE: Logáil isteach sa gcuntas WordPress.com se’agatsa go bhfuighe tú fógraí breá handy nuair a dhéantar stuf ar do bhlag.

en: Sign me up
ga_IE: Cláraigh

en: Sign out
ga_IE: Logáil amach

en: Sign up
ga_IE: Clárú

en: Sign up for a free blog
ga_IE: Clárú blaga saor in aisce

en: Sign up now!
ga_IE: Cláraigh anois!

en: Signup Now
ga_IE: Clárú Anois

en: Signups
ga_IE: Cláruithe

en: Silver
ga_IE: Dath geal

en: Similar post
ga_IE: Comh-alt

en: Simple View
ga_IE: Leagan Amach Simplí

en: Since
ga_IE: Ó

en: Since %s
ga_IE: Ó bhí %s ann i leith

en: Singapore
ga_IE: Singeapór

en: Single Sign On
ga_IE: Aondearbhú

en: Site
ga_IE: Suíomh

en: Site :
ga_IE: Suíomh :

en: Site Address
ga_IE: Seoladh an tSuímh

en: Site Address (URL)
ga_IE: Seoladh Suímh (URL)

en: Site Admin
ga_IE: Riarachán Suímh

[ctx: Site Health]
en: Info
ga_IE: Eolas

en: Site Icon
ga_IE: Deilbhín an tSuímh

en: Site Identity
ga_IE: Ainm an tSuímh

en: Site Info
ga_IE: Eolas faoin Suíomh

en: Site Language
ga_IE: Teanga an tSuímh

en: Site Logo
ga_IE: Lógó Suímh

en: Site Name
ga_IE: Ainm an tSuímh

en: Site Preview
ga_IE: Réamhamharc ar an Suíomh

en: Site Redirect
ga_IE: Atreorú Suímh

en: Site Redirect upgrade deleted.
ga_IE: Scriosadh an feabhsúchán “Atreorú Suímh.”

en: Site Redirect upgrade not deleted. Please contact support.
ga_IE: Níor scriosadh an feabhsú sin, "Atreorú Suímh." Déan teagmháil leis an ionad tacaíochta, le do thoil.

en: Site Stats
ga_IE: Steaits

en: Site Status:
ga_IE: Stádas an tSuímh:

en: Site Tagline
ga_IE: Nath Suímh

en: Site Title
ga_IE: Teideal an tSuímh

en: Site URL
ga_IE: URL an tSuímh

en: Site address
ga_IE: Seoladh an tsuímh

en: Site address (URL)
ga_IE: Seoladh suímh (URL):

en: Site avatar
ga_IE: Aibhiteár suímh

en: Site deleted
ga_IE: Scriosadh an suíomh.

en: Site icon
ga_IE: Deilbhín an tSuímh

en: Site icon.
ga_IE: Deilbhín an tSuímh.

en: Site name
ga_IE: Ainm an tsuímh:

en: Site name must be at least 4 characters.
ga_IE: Ní mór 4 charachtar ar a laghad a bheith in ainm an tsuímh.

en: Site profile
ga_IE: Próifíl an tSuímh

en: Site redirect
ga_IE: Atreorú Suímh

en: Site redirect purchased.
ga_IE: Ceannaíodh an t-atreorú suímh.

en: Site title
ga_IE: Teideal suímh

en: Site unreachable
ga_IE: Níl aon teacht ar an suíomh

en: Site visibility
ga_IE: Foilse an tSuímh

en: Site: %s
ga_IE: Suíomh: %s

en: Sites
ga_IE: Suíomhanna

en: Sites <span class="count">(%d)</span>
ga_IE: Suíomhanna <span class="count">(%d)</span>

en: Sites {{count/}}
ga_IE: Suíomhanna {{count/}}

en: Size
ga_IE: Méid

en: Size in megabytes
ga_IE: Méid meigibheart

en: Size:
ga_IE: Tomhais:

en: Skip
ga_IE: Léim thairis

en: Skip Confirmation Email
ga_IE: Ná Bac leis an Ríomhphost Dearbhúcháin

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
ga_IE: An Íomhá a Fhoilsiú gan Bhearradh

en: Skip cropping
ga_IE: Gan Bacadh leis an mBearradh

en: Skip navigation
ga_IE: Síos liom thar an treoraíocht

en: Skip this step
ga_IE: É seo a scaoileadh tharat

en: Skip to content
ga_IE: Beir go dtí an t-alt féin mé

en: Skip to main content
ga_IE: Léim go hábhar

en: Skip to navigation
ga_IE: Síos liom go dtí an treoraíocht

en: Skip to toolbar
ga_IE: Léim chuig an mbarra uirnise

en: Skipping attachment <em>%s</em>
ga_IE: Gabháil thar an gceangaltán <em>%s</em>

en: Skipping download of duplicate full size attachment
ga_IE: Gan bacadh le ceangaltán lánmhéide eile a íoslódáil

en: Skopje
ga_IE: Scoipghe (Скопје)

en: Skull Dark
ga_IE: Dubh na gCloigeann

en: Skull Dark Medium
ga_IE: Dubh na gCloigeann, Scoth-Leathan

en: Skull Dark Narrow
ga_IE: Dubh na gCloigeann, Cúng

en: Skull Dark Wide
ga_IE: Dubh na gCloigeann, Leathan

en: Skull Light
ga_IE: Bán na gCloigeann

en: Skull Light Medium
ga_IE: Bán na gCloigeann, Scoth-Leathan

en: Skull Light Narrow
ga_IE: Bán na gCloigeann, Cúng

en: Skull Light Wide
ga_IE: Bán na gCloigeann, Leathan

en: Slideshow
ga_IE: Taispeántas Sleamhnán

en: Slovak
ga_IE: Slóbháicis

en: Slovakia
ga_IE: An tSlóbhaic

en: Slovenia
ga_IE: An tSlóivéin

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
ga_IE: Foighid ort a chowboy, níl aon chall le bheith ag cuartú ríomhphoist chomh tréan sin!

en: Slug
ga_IE: Sluga

en: Small
ga_IE: Beag

en: Small (64 pixels)
ga_IE: Beag (64 phicteilín)

en: Smart Phones
ga_IE: Fónanna Cliste

en: Snippet
ga_IE: Sliocht

en: Social
ga_IE: Sóisialta

en: Social Icons
ga_IE: Deilbhíní Sóisialta

en: Social Links Menu
ga_IE: Roghchlár na Nasc Sóisialta

en: Social Media
ga_IE: Meáin Shóisialta

en: Social Menu
ga_IE: Roghchlár Sóisialta

en: Social Notifications
ga_IE: Fógraí Sóisialta

en: Social Sharing
ga_IE: Scaipeadh Sóisialta

en: Social media links
ga_IE: Naisc leis na Meáin Sóisialta

en: Sofia
ga_IE: Sóifia

en: Software Name
ga_IE: Ainm na mBogearraí

en: Solomon Islands
ga_IE: Oileáin Sholaimh

en: Somalia
ga_IE: An tSomáil

en: Some attachments were rejected from the following WordPress.com Post by Email:
ga_IE: Diúltaíodh do roinnt ceangaltán ón bPostáil ar Ríomhphost WordPress.com seo a leanas:

en: Some attachments were rejected:
ga_IE: Diúltaíodh do chuid de na ceangaltáin:

en: Some helpful resources:
ga_IE: Roinnt áiseanna áisiúla:

en: Some legalese
ga_IE: Roinnt briathra dlíthiúla

en: Some visitors came searching, mostly for %l.
ga_IE: Ag cuartú a tháinig cuid de na cuairteoirí, %l is mó a bhí uathu.

en: Someone
ga_IE: Duine éigin

en: Someone follows my blog
ga_IE: Leanas duine mo bhlagsa

en: Someone likes one of my posts
ga_IE: Mholas duine alt de mo chuid

en: Someone reblogs one of my posts
ga_IE: Athbhlagálas duine alt de mo chuid

en: Someone subscribes to my blog
ga_IE: liostálas duine do mo bhlag.

en: Something else?
ga_IE: Rud Éigin Eile

en: Something not listed here
ga_IE: Rud nach bhfuil ar an liosta seo

en: Something went wrong
ga_IE: Loic rud éigin

en: Something went wrong while exporting the site
ga_IE: Chuaigh rud éigin amú agus an suíomh dá onnmhairiú

en: Something went wrong.
ga_IE: D’imigh diabhal éigin air!

en: Something went wrong.  The redirect URL is empty.
ga_IE: Sén chaoi ar loic sé. Tá URL an atreoraithe folamh.

en: Sorry - there was a problem posting your comment.
ga_IE: Sén chaoi nár féadadh do fhreagra a fhoilsiú.

en: Sorry comment search is currently disabled, check back soon.
ga_IE: Sén chaoi nach bhfuil cead na freagraí a chuartú faoi láthair, foighid ort tamaillín.

en: Sorry, but %s is already registered as a %s.
ga_IE: Sén chaoi a bhfuil %s cláraithe ina %s cheana féin.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
ga_IE: Sén chaoi nár frítheadh na téarmaí a chuartaigh tú. D’fhéadfá focla eile a chuartú.

en: Sorry, but the activation key you provided is not valid.
ga_IE: Níorbh eochair ghníomhachtaithe bhailí í an eochair a thug tú féin.

en: Sorry, but there was an error posting your comment. Please try again later.
ga_IE: Sé an chaoi nár foilsíodh an freagra—tá fáilte romhat tabhairt faoi arís.

en: Sorry, but we could not authenticate your request.
ga_IE: Sén chaoi nár fhéadamar an rud a d’iarr tú a dhearbhú.

en: Sorry, but we were not able to find that coupon.
ga_IE: Sén chaoi nár éirigh linn an cúpón sin a fháil.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
ga_IE: Níl an rud atá tú a thóraíocht le fáil.

en: Sorry, but you do not have the proper privileges to interact with this site.
ga_IE: Sén chaoi nach bhfuil cead agat an suíomh seo a athrú.

en: Sorry, comments are closed for this item.
ga_IE: Tá an fhoirm freagartha dúnta ar an mír seo.

en: Sorry, deleting the term failed.
ga_IE: Sé an chaoi nár scriosadh an téarma.

en: Sorry, editing the term failed.
ga_IE: Sé an chaoi nár féadadh an téarma a athrú.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
ga_IE: Ní raibh aon alt ag teacht leis an méid a chuartaigh tú.

en: Sorry, no such page.
ga_IE: Níl a leithéid de leathanach ann.

en: Sorry, no such post.
ga_IE: Níl an t-alt sin ann.

en: Sorry, none of your friends are blogging with WordPress.
ga_IE: Sén trua nach bhfuil duine ar bith de do chairde ag blagáil ar WordPress.

en: Sorry, revisions are disabled.
ga_IE: Sén chaoi nach bhfuil cead leasaithe dá thabhairt.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
ga_IE: Sén chaoi nach bhfuil cead an carachtar &#8220;_&#8221; a chur in ainm suímh!

en: Sorry, site names must have letters too!
ga_IE: Is riachtanach litreacha a chur in ainm an tsuímh, freisin!

en: Sorry, that Pinterest URL was not recognized.
ga_IE: Níor aithníodh an URL Pinterest sin.

en: Sorry, that email address is already used!
ga_IE: Tá an seoladh ríomhphoist sin cláraithe ag duine éigin eile cheana féin!

en: Sorry, that email address is not allowed!
ga_IE: Níl aon chead an seoladh ríomhphoist sin a chleachtadh!

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
ga_IE: Ní cosúil gurb eochair bhailí í sin.

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
ga_IE: Tá an eochair sin caite. Tabhair faoi arís.

en: Sorry, that page does not exist.
ga_IE: Sén chaoi nach bhfuil an leathanach sin ann.

en: Sorry, that product is no longer available
ga_IE: Níl an táirge sin ar fáil níos mó

en: Sorry, that site already exists!
ga_IE: Tá an suíomh sin cláraithe cheana féin!

en: Sorry, that site is reserved!
ga_IE: Tá an suíomh sin curtha in áirithe!

en: Sorry, that username already exists!
ga_IE: Tá an t-ainm úsáideora sin cláraithe cheana féin!

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
ga_IE: Sén chaoi ar chliceáil tú ar shean-nasc. Níor mhór duit beart eile a dhéanamh.

en: Sorry, the user could not be updated.
ga_IE: Ní féidir an t-úsáideoir a nuashonrú.

en: Sorry, the video at the supplied URL cannot be loaded. Please check that the URL is for a supported video file (%s) or stream (e.g. YouTube and Vimeo).
ga_IE: Ár leithscéal, ní féidir an físeán ag an URL a soláthraíodh a luchtú. Seiceáil le do thoil go bhfuil an URL le haghaidh comhad físe a dtacaítear leis (%s) nó sruthán (e.g. YouTube and Vimeo).

en: Sorry, there are no followers to display.
ga_IE: Sén chaoi nach bhfuil duine ar bith sa lucht leanta.

en: Sorry, there are no posts for that topic.
ga_IE: Níl aon alt ag baint leis an ábhar sin.

en: Sorry, there are no themes for this search.
ga_IE: Ní thigeann aon téama leis an méid a chuartaigh tú.

en: Sorry, there has been an error
ga_IE: Sé an chaoi ar loic sé

en: Sorry, there has been an error.
ga_IE: Sé an chaoi ar loic sé.

en: Sorry, this comment could not be posted.
ga_IE: Sén chaoi nár féadadh an freagra seo a fhoilsiú.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
ga_IE: Ní féidir an carachtar &#8220;_&#8221; a bheith in ainm úsáideora!

en: Sorry, usernames must have letters too!
ga_IE: Is amhlaidh a theastaíos litreacha ó ainm úsáideora!

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
ga_IE: Níl cead agat alt cosanta a dhéanamh den chineál seo d’alt

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
ga_IE: Níl cead eagair agat.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
ga_IE: Níl cead agat eagar a chur ar an alt seo.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
ga_IE: Sén chaoi nach bhfuil cead foilsithe agat ar an suíomh seo.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
ga_IE: Sén chaoi nach bhfuil cead agat leathanach a fhoilsiú ar an suíomh seo.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
ga_IE: Sén chaoi nach bhfuil cead agat alt a fhoilsiú ar an suíomh seo.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
ga_IE: Níl cead agat an scéala sin a fhoilsiú.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block pattern categories.
ga_IE: Ár leithscéal, níl cead agat féachaint ar na catagóirí blocphatrún cláraithe.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block patterns.
ga_IE: Ár leithscéal, níl cead agat na patrúin blocála cláraithe a fheiceáil.

en: Sorry, you can't post feedbacks here.
ga_IE: Sén chaoi nach bhfuil cead agat do léirmheas a fhoilsiú anseo.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
ga_IE: Ní féidir leat alt príobháideach a ghreamú.

en: Sorry, you may not use that site name.
ga_IE: Sén chaoi nach bhfuil cead agat an t-ainm sin a thabhairt ar an suíomh.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
ga_IE: Sé an chaoi a dteastaíonn cead eagarthóireachta ar an suíomh seo uait go bhfeice tú na ranganna.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
ga_IE: Sé an chaoi a dteastaíonn cead eagarthóireachta ar an suíomh seo uait go bhfeice tú na clibeanna.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
ga_IE: Logáil isteach go bhfaighe tú cead freagartha.

en: Sorry, your browser isn't supported. Upgrade at browsehappy.com.
ga_IE: Sén chaoi nach bhfuil taobhú againn leis an mbrabhsálaí atá ansin agat. Feabhsaigh é ag browsehappy.com.

en: Sort Order:
ga_IE: Ordú:

en: Sort by
ga_IE: Ord

en: Sort by:
ga_IE: Sórtáil de réir:

en: Sort order.
ga_IE: Ord sortála

en: Sorting
ga_IE: Sórtáil:

en: Source
ga_IE: Foinse

en: Source code
ga_IE: Cód foinseach

en: Source:
ga_IE: Foinse:

en: South
ga_IE: Astráil/Theas

en: South Africa
ga_IE: An Afraic Theas

en: South Carolina
ga_IE: Carolina Theas

en: South Dakota
ga_IE: Dakota Theas

en: South Georgia
ga_IE: An tSeoirse Theas

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
ga_IE: An tSeoirsia Theas agus Oileáin Sandwich Theas

en: South Pole
ga_IE: An Mol Theas

en: Space
ga_IE: Spás

en: Space Upgrade
ga_IE: Feabhsúchán Stórála

en: Spain
ga_IE: Spáinn

en: Spam
ga_IE: Turscar

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[0]: Turscar <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[1]: Turscar <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[2]: Turscar <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[3]: Turscar <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[4]: Turscar <span class="count">(%s)</span>

en: Spam Blocked
ga_IE: Cuireadh Cosc ar Thurscar

en: Spam it: %s
ga_IE: Cuir sa turscar é: %s

en: Spanish
ga_IE: Spáinnis

en: Special character
ga_IE: Carachtar ar leith

en: Specify an OPML URL:
ga_IE: URL OPML:

en: Spelling - did you enter the right address?
ga_IE: Litriú - an dtug tú an seoladh ceart?

en: Split table cell
ga_IE: Scoilt cille cláir

en: Sport
ga_IE: Spóirt

en: Sports
ga_IE: Spóirt

en: Sports &amp; Gaming
ga_IE: Spóirt ⁊ Cluichíocht

en: Square
ga_IE: Cearnóg

en: Square Tiles
ga_IE: Leacracha Cearnacha

en: Sri Lanka
ga_IE: Srí Lanca

en: St Barthelemy
ga_IE: Saint-Barthélemy

en: St Helena
ga_IE: Saint Helena

en: St Johns
ga_IE: St. John’s

en: St Kitts
ga_IE: St. Kitts

en: St Thomas
ga_IE: Saint Thomas

en: St Vincent
ga_IE: Naomh Uinseann

en: Staff
ga_IE: Foireann

en: Staff Picks
ga_IE: Rogha na Foirne

en: Stage one complete, loading stage 2&hellip;
ga_IE: Tá an chéad chuid críochnaithe agus tá an dara cuid dhá lódáil…

en: Standard
ga_IE: Gnáthalt

en: Standard Editor
ga_IE: Gnátheagarthóir

en: Standard Styles
ga_IE: Gnáthstíleanna

en: Standard time begins on: <code>%s</code>.
ga_IE: Sé <code>%s</code> tús an ghnáth-ama.

en: Star Color
ga_IE: Dath Réalta

en: Star Colors
ga_IE: Dathanna Réalta

en: Star Size
ga_IE: Tomhais Réalta

en: Start
ga_IE: Tosaigh

en: Start Date
ga_IE: Dáta Tosaigh

en: Start Fresh
ga_IE: Tosaí as an Nua

en: Start Over
ga_IE: Atosú

en: Start a Blog
ga_IE: Bunú Blaga

en: Start a New Post
ga_IE: Scríobh Alt Nua

[ctx: Start a blog with this theme]
en: Start a Blog
ga_IE: Blag a Bhunú

en: Start a page
ga_IE: Leathanach Nua

en: Start again
ga_IE: Atosú

en: Start posting to a new blog in seconds.
ga_IE: Tosaigh ag foilsiú ar bhlag nua ar an bpointe boise.

en: Start sharing on "%s" now
ga_IE: Bí ag roinnt ar “%s” anois

en: Start typing your question...
ga_IE: Tosaigh ag scríobh do cheiste…

en: Start&nbsp;a&nbsp;Blog
ga_IE: Bunú&nbsp;Blaga

en: State
ga_IE: Státa

en: States
ga_IE: Státaí

en: Static page:
ga_IE: Leathanach seasta:

en: Statistics
ga_IE: Stats

en: Stats
ga_IE: Steaits

en: Stats &amp; Info
ga_IE: Steaits ⁊ Eolas

en: Stats for:
ga_IE: Steaits:

[ctx: Stats: No change in stats value from prior period]
en: No change
ga_IE: Gan athrú

[ctx: Stats: module row header for authors.]
en: Author
ga_IE: Údar

[ctx: Stats: module row header for links in posts.]
en: Link
ga_IE: Nasc

[ctx: Stats: module row header for number of clicks on a given link in a post.]
en: Clicks
ga_IE: Cliceanna

[ctx: Stats: module row header for post title.]
en: Title
ga_IE: Teideal

[ctx: Stats: module row header for publicize service.]
en: Service
ga_IE: Seirbhís

[ctx: Stats: module row header for tags and categories.]
en: Topic
ga_IE: Ábhar

[ctx: Stats: module row header for videos.]
en: Video
ga_IE: Físeán

[ctx: Stats: title of module]
en: Authors
ga_IE: Údair

[ctx: Stats: title of module]
en: Clicks
ga_IE: Cliceanna

[ctx: Stats: title of module]
en: Posts & pages
ga_IE: Ailt ⁊ Leathanaigh

[ctx: Stats: title of module]
en: Search terms
ga_IE: Téarmaí Cuartaithe

[ctx: Stats: title of module]
en: Tags & categories
ga_IE: Clibeanna ⁊ Ranganna

[ctx: Stats: title of module]
en: Videos
ga_IE: Físeáin

en: Status
ga_IE: Riocht

en: Status updates will be posted on this blog:
ga_IE: Foilseofar scéalta nuaidhe ar an mblag seo:

en: Status:
ga_IE: Riocht:

en: Stay signed in
ga_IE: Aithne bhuan

en: Step
ga_IE: Céim

en: Step %d
ga_IE: Céim %d

en: Step 1:
ga_IE: Céim 1

en: Step 2:
ga_IE: Céim 2

en: Stick Post to Home
ga_IE: An tAlt a Ghreamú den Leathanach Baile

en: Stick post to home
ga_IE: An t-alt a ghreamú den leathanach baile

en: Stick this post to the front page
ga_IE: Greamaigh an t-alt seo ar an leathanach tosaigh

en: Stick to Top
ga_IE: Greamaigh leis an mBarr

en: Sticky
ga_IE: Greamaithe

en: Sticky Post
ga_IE: Alt Greamaithe

en: Stockholm
ga_IE: Stócólm

en: Stop Importing!
ga_IE: Stop ag Allmhairiú!

en: Stop Subscription
ga_IE: Deireadh leis an Síntiús

en: Stopping
ga_IE: Stopadh

en: Storage Space
ga_IE: Stóráil

en: Store
ga_IE: Siopa

en: Store uploads in this folder
ga_IE: Coinnigh uaslódálacha sa gcomhad seo

en: Stories
ga_IE: Scéalta

en: Streams
ga_IE: Sruthanna

en: Strength indicator
ga_IE: Daingne an fhocail faire

en: Strict: silently discard the worst and most pervasive spam.
ga_IE: Cúng: cuirtear an turscar is measa agus is coitianta sa gcomhad Turscair.

en: Strikethrough
ga_IE: Líne tríd

en: Style
ga_IE: Stíl

en: Style Editor
ga_IE: Eagarthóir Stíle

en: Style Name
ga_IE: Ainm na Stíle

en: Style:
ga_IE: Stíl:

en: Styles
ga_IE: Stíleanna

en: Stylesheet is missing.
ga_IE: Stílbhilleog ar iarraidh.

en: Stylesheet is not readable.
ga_IE: Tá an stílbhilleog doléite.

en: Stylesheet saved.
ga_IE: Sábháladh an stílbhilleog.

en: Subject
ga_IE: Ábhar

en: Submit
ga_IE: Cuir isteach

en: Submit Comment
ga_IE: Seoladh

en: Submit Reply
ga_IE: Seoladh

en: Submit for Review
ga_IE: Cuir faoi Bhráid

en: Submit translation
ga_IE: Cuir an t-aistriúchán isteach

en: Submitted on
ga_IE: Dáta seolta:

en: Submitted on %s
ga_IE: Curtha isteach %s

en: Submitting…
ga_IE: Dá sheoladh…

en: Subscribe
ga_IE: Síntiús

en: Subscribe now!
ga_IE: Liostáil Anois

en: Subscribe to %s
ga_IE: Déan faire ar %s

en: Subscribe to <strong>%s</strong>!
ga_IE: Déan faire ar <strong>%s</strong>!

en: Subscribe to comments
ga_IE: Déan faire ar na freagraí

en: Subscribe to comments on <a href="%s">%s</a> on <strong>%s</strong>!
ga_IE: Síntiús le freagraí ar <a href="%s">%s</a> ar <strong>%s</strong>!

en: Subscribe to posts
ga_IE: Liostáil do na Postálacha

en: Subscribe to topic
ga_IE: Déan faire ar an ábhar seo

en: Subscribed
ga_IE: Faire agat air

en: Subscribed On
ga_IE: Dáta an tSíntiúis

en: Subscribed email address:
ga_IE: Seoladh ríomhphoist síntiúsóireachta:

en: Subscribed!
ga_IE: Tá faire agat air anois!

en: Subscriber
ga_IE: Síntiúsóir

en: Subscribers
ga_IE: Síntiúsóirí

en: Subscript
ga_IE: Foscript

en: Subscription
ga_IE: Síntiús

en: Subscription Details
ga_IE: Sonraí Liostála

en: Subscription Due
ga_IE: Síntiús Aibí

en: Subscription Emails
ga_IE: Ríomhphostanna Síntiúsóireachta

en: Subscription Help
ga_IE: Cúnamh Síntiúsóireachta

en: Subscription Management
ga_IE: Síntiúsóireacht

en: Subscription Manager
ga_IE: Riar na Síntiús

en: Subscription Options
ga_IE: Síntiúsóireacht

en: Subscription Type
ga_IE: Cineál Síntiúis

en: Subscription management
ga_IE: Síntiúsóireacht

en: Subscription type
ga_IE: Cineál Síntiúis

en: Subscriptions
ga_IE: Síntiúis

en: Subscriptions delivery
ga_IE: Seachadadh Síntiús

en: Subscriptions.
ga_IE: Síntiúis

en: Subtitles
ga_IE: Fotheidil

en: Success
ga_IE: D’éirigh leis

[ctx: Success message after a user has been modified.]
en: Successfully deleted @%(user)s
ga_IE: Scriosadh @%(user)s

[ctx: Success message after a user has been modified.]
en: Successfully updated @%(user)s
ga_IE: Nuashonraíodh @%(user)s

en: Success!
ga_IE: Sin é agat é!

en: Sudan
ga_IE: An tSúdáin

en: Suggested
ga_IE: Molta

en: Suggested embed #%d
ga_IE: Leabú molta #%d

en: Suggested image #%d
ga_IE: Íomhá mholta #%d

en: Suggestions
ga_IE: Moltaí

en: Summaries
ga_IE: Achoimrí

en: Summary
ga_IE: Achoimre

en: Sun
ga_IE: Doṁ

en: Sunday
ga_IE: Dé Domhnaigh

[ctx: Sunday initial]
en: S
ga_IE: D

en: Sunset
ga_IE: Fuineadh Gréine

en: Sunset Medium
ga_IE: Fuineadh Gréine, Scoth-Leathan

en: Sunset Narrow
ga_IE: Fuineadh Gréine, Cúng

en: Sunset Wide
ga_IE: Fuineadh Gréine, Leathan

en: Super Badge
ga_IE: An tOllsuaitheantas

en: Supercharge your blog in one step:
ga_IE: Cuir superchargeáil i do bhlagsa in aon chéim amháin:

en: Superscript
ga_IE: Forscript

en: Support
ga_IE: Tacaíocht

en: Support Options
ga_IE: Roghanna Tacaíochta

en: Support Section
ga_IE: Roinn Tacaíochta

en: Support for this theme
ga_IE: Tacaíocht don téama seo

en: Support forum
ga_IE: Fóram tacaíochta

[ctx: Support page for this theme]
en: Support
ga_IE: Tacaíocht

en: Suriname
ga_IE: Suranam

en: Survey
ga_IE: Suirbhé

en: Suspended
ga_IE: Ar Fionraí

en: Suspended Blogs
ga_IE: Blaganna ar Fionraí

en: Svalbard and Jan Mayen
ga_IE: Svalbard agus Jan Mayen

en: Swaziland
ga_IE: An Suáití (Swaziland)

en: Sweden
ga_IE: An tSualainn

en: Swedish
ga_IE: Sualainnis

en: Swift Current
ga_IE: Meiriceá/Swift_Current(Miníȟaȟa)

en: Switch
ga_IE: Malartaigh

en: Switch Accounts
ga_IE: Athrú Cuntais

en: Switch Site
ga_IE: Suíomh Eile

en: Switch account
ga_IE: Athrú cuntais

en: Switch blog:
ga_IE: Blag eile:

en: Switzerland
ga_IE: An Eilbhéis

en: Syndicate this content
ga_IE: An t-ábhar seo a chomhfhoilsiú

en: Syndicated views
ga_IE: Amhairc chomhfhoilsithe

en: Syndication feeds show the most recent
ga_IE: Taispeánadh an soláthar comhfhoilsithe

en: Syrian Arab Republic
ga_IE: Poblacht Arabach na Siria

[ctx: Tab title]
en: All
ga_IE: Chuile Rud

[ctx: Tab title]
en: Browse Popular
ga_IE: I dTreis

[ctx: Tab title]
en: By Location
ga_IE: Áit

[ctx: Tab title]
en: By User
ga_IE: Úsáideoir

[ctx: Tab title]
en: My Feed
ga_IE: Fotha

[ctx: Tab title]
en: My Instagrams
ga_IE: Mo Chuid Instagramálacha Féin

[ctx: Tab title]
en: To User
ga_IE: Cé Chuige

[ctx: Tab title]
en: With Hashtag
ga_IE: Hashtag

[ctx: Tab title]
en: With Tag
ga_IE: Tag

en: Table cell properties
ga_IE: Airíonna na gceall tábla

en: Table of Contents
ga_IE: Clár na nÁbhar

en: Table properties
ga_IE: Airíonna an chláir

en: Table row properties
ga_IE: Airíonna na rónna tábla

en: Tablet
ga_IE: Teaiblit

en: Tag
ga_IE: (Clibeanna)

en: Tag #%s doesn&#8217;t exist!
ga_IE: Níl an chlib #%s ann!

en: Tag Cloud
ga_IE: Meall Clibeanna

en: Tag IDs, separated by commas
ga_IE: IDanna clibe agus camóg eatarthu

en: Tag added to all posts in this category.
ga_IE: Cuireadh an chlib sin ar chuile alt atá sa rang seo.

en: Tag and Category Bases
ga_IE: Boinn Chlibeanna agus Ranganna

en: Tag deleted.
ga_IE: Scriosadh an chlib.

en: Tag name
ga_IE: Ainm clibe

en: Tag name.
ga_IE: Ainm clibe:

en: Tag not found
ga_IE: Ní bhfuarthas an chlib

en: Tag not updated.
ga_IE: Níor athraíodh an chlib.

en: Tag or category
ga_IE: Clib nó rang

en: Tag: | Tags:
ga_IE[0]: Clib:

en: Tag: %s
ga_IE: Clib: %s

en: Tagged
ga_IE: Clibeanna

en: Tagged %1$s
ga_IE: Clibeanna: %1$s

en: Tagged:
ga_IE: Clibeanna:

en: Tagged: %1$s
ga_IE: Clibeanna: %1$s.

en: Tagline
ga_IE: Fotheideal

en: Tagline (optional)
ga_IE: Fotheideal (más áil leat)

en: Tags
ga_IE: Sábháil

en: Tags & Categories
ga_IE: Clibeanna ⁊ Ranganna

en: Tags (comma separated)
ga_IE: Clibeanna (agus camóg idir gach clib)

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
ga_IE: Tig leat do rogha clibeanna a thiontú ina ranganna leis an <a href="%s">tiontaire</a>.

en: Tags deleted.
ga_IE: Scriosadh an chlib.

en: Tags to Categories
ga_IE: Ó Chlib go Rang

en: Tags:
ga_IE: Clibeanna:

en: Tags:
ga_IE: Clibeanna:

en: Tags: %1$s
ga_IE: Clibeanna: %1$s

en: Tags: %s
ga_IE: Clibeanna: %s

en: Tahiti
ga_IE: Taihítí

en: Taiwan
ga_IE: Téabháin, An

en: Tajikistan
ga_IE: An Táidsíceastáin

en: Take WordPress with you.
ga_IE: Tabhair WordPress leat.

en: Take our Survey!
ga_IE: Déan an Faireachán Se’Againne!

en: Tallinn
ga_IE: Taillinn

en: Tan
ga_IE: Crón

en: Tanzania, United Republic of
ga_IE: Poblacht Aontaithe na Tansáine

en: Target
ga_IE: Cuspóir

en: Tashkent
ga_IE: Tashkent (Тошкент)

en: Tasmania
ga_IE: An Tasmáin

en: Taxonomy
ga_IE: Rangú

en: Taxonomy:
ga_IE: Rangaíocht:

en: Tea
ga_IE: Tae

en: Tech Dark
ga_IE: Tech Dubh

en: Tech Dark Medium
ga_IE: Tech Dubh Scoth-Leathan

en: Tech Dark Narrow
ga_IE: Tech Dubh Cúng

en: Tech Dark Wide
ga_IE: Tech Dubh Leathan

en: Tech Grey
ga_IE: Tech Dúliath

en: Tech Grey Medium
ga_IE: Tech Dúliath Scoth-Leathan

en: Tech Grey Narrow
ga_IE: Tech Dúliath Cúng

en: Tech Grey Wide
ga_IE: Tech Dúliath Leathan

en: Tech Light
ga_IE: Tech Geal

en: Tech Light Medium
ga_IE: Tech Geal Scoth-Leathan

en: Tech Light Narrow
ga_IE: Tech Geal Cúng

en: Tech Light Wide
ga_IE: Tech Geal Leathan

en: Technology
ga_IE: Teicneolaíocht

en: Tehran
ga_IE: Téathrán (تهران‎)

en: Tel Aviv
ga_IE: Tel Aviv (תֵּל־אָבִיב)

en: Template
ga_IE: Réamhchruth

en: Templates
ga_IE: Réamhchruth

en: Terms
ga_IE: Téarmaí

en: Terms of Service
ga_IE: Téarmaí Seirbhíse

en: Terms of service
ga_IE: Téarmaí seirbhíse

en: Territories
ga_IE: Críocha

en: Testimonial
ga_IE: Teistiméireacht

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
ga_IE: Nuashonraíodh dréacht na teistiméireachta. <a target="_blank" href="%s">Réamhamharc ar an teistiméireacht</a>

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
ga_IE: Foilsíodh an teistiméireacht. <a href="%s">Breathnaigh uirthi</a>

en: Testimonial saved.
ga_IE: Sábháladh an teistiméireacht.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
ga_IE: Tá an teistiméireacht le foilsiú: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Réamhamharc ar an teistiméireacht</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
ga_IE: Cuireadh an teistiméireacht isteach. <a target="_blank" href="%s">Réamhamharc ar an teistiméireacht</a>

en: Testimonial updated.
ga_IE: Nuashonraíodh an teistiméireacht.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
ga_IE: Nuashonraíodh an teistiméireacht. <a href="%s">Breathnaigh uirthi</a>

en: Testimonials
ga_IE: Teistiméireachtaí

en: Tests
ga_IE: Triálacha

en: Text
ga_IE: Téacs

en: Text & Image Links
ga_IE: Naisc Théacs ⁊ Naisc Íomhá

en: Text Color
ga_IE: Dath Téacs

en: Text Layout & Font
ga_IE: Leagan Amach <span style="font-family: segoe ui symbol, dejavu sans, sans-serif">⁊</span> Cló an Téacs

en: Text Link
ga_IE: Nasc Téacs

en: Text List
ga_IE: Liosta Téacs

en: Text background color:
ga_IE: Dath chúl an téacs:

en: Text color
ga_IE: Dath téacs

en: Text displayed after Gravatar. This is optional and can be used to describe yourself or what your blog is about.
ga_IE: Téacs a thaispeáinfear i ndiaidh an Ghravatar. Tá sé seo roghnach, ach d’fhéadfá, cuir i gcás, cur síos a dhéanamh ort féin nó ar do bhlag ann.

en: Text only
ga_IE: Téacs amháin

[ctx: Text that is displayed in a label of a form.]
en: First Name
ga_IE: Ainm

[ctx: Text that is displayed in a label of a form.]
en: Last Name
ga_IE: Sloinne

[ctx: Text that is displayed in a label of a form.]
en: Public Display Name
ga_IE: Ainm Poiblí

en: Thai
ga_IE: Téalainnis

en: Thailand
ga_IE: An Téalainn

en: Thank You
ga_IE: Go Raibh Maith Agat

en: Thank you for reporting this blog as mature!
ga_IE: Go raibh maith agat as ucht fógairt gur le haghaidh daoine fásta é an blag seo!

en: Thank you for signing up with WordPress.com
ga_IE: Go raibh maith agat as ucht clárú do WordPress.com

en: Thank you for voting!
ga_IE: Go raibh maith agat as ucht bhóta a chaitheamh!

en: Thank you for your feedback!
ga_IE: Go raibh maith agat as ucht an t-aiseolas a thabhairt!

en: Thank you for your purchase!
ga_IE: Go maire tú do cheannacht!

en: Thank you!
ga_IE: Go raibh maith agat!

en: Thanks
ga_IE: Go raibh maith agat

en: Thanks for choosing %1$s by %2$s.
ga_IE: Go raibh míle maith agat as ucht %1$s %2$s a thoghadh.

en: Thanks for flying with %1$s %2$s
ga_IE: Go raibh maith agat as ucht flyáil le %1$s %2$s

en: Thanks for flying with %s
ga_IE: Go raibh maith agat as ucht a bheith ag flyáil le %s

en: Thanks for flying with WordPress.com
ga_IE: Go raibh maith agat as ucht eitilt le WordPress.com

en: Thanks for flying with WordPress.com in %d.
ga_IE: Go raibh maith agat as ucht a bheith ag flyáil le WordPress.com in %d.

en: Thanks for flying with WordPress.com!
ga_IE: Go raibh maith agat as ucht flyáil le WordPress.com!

en: Thanks for flying with http://WordPress.com
ga_IE: Go raibh maith agat as ucht flyáil le https://ga.WordPress.com

en: Thanks!
ga_IE: Go raibh maith agat!

en: Thanks,
ga_IE: Go raibh maith agat,

en: That audio file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ga_IE: Ní féidir an comhad fuaime sin a aimsiú. Seiceáil do <a href="%s">leabharlann meáin</a> agus déan cinnte nár scriosadh é.

en: That doesn't appear to be a valid email address
ga_IE: Ní hé a chosúlacht gur seoladh ríomhphoist bailí é sin

en: That file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ga_IE: Ní féidir an comhad sin a aimsiú. Seiceáil do <a href="%s">leabharlann meáin</a> agus déan cinnte nár scriosadh é.

en: That image cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ga_IE: Ní féidir an íomhá sin a fháil. Seiceáil do <a href="%s">leabharlann meáin</a> agus déan cinnte nár scriosadh é.

en: That name is not allowed.
ga_IE: Ní cheadófar an t-ainm sin.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
ga_IE: Tá an suíomh sin curtha in áirithe faoi láthair ach thiocfadh go gcuirfí ar fáil i gceann cupla lá é.

en: That user does not exist.
ga_IE: Níl an t-úsáideoir sin ann.

en: That user is already a member of this site.
ga_IE: Tá an t-úsáideoir sin ina bhall den tsuíomh seo cheana féin.

en: That username is already activated.
ga_IE: Tá an t-ainm úsáideora sin i ngníomh cheana féin.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
ga_IE: Tá an t-ainm úsáideora sin curtha in áirithe faoi láthair ach seans go mbeidh sé le fáil agat faoi cheann cupla lá.

en: That username is not allowed.
ga_IE: Ní cheadaítear an t-ainm úsáideora sin.

en: That video cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ga_IE: Ní féidir an físeán sin a fháil. Seiceáil do <a href="%s">leabharlann meáin</a> agus déan cinnte nár scriosadh é.

en: That's %d countries in all!
ga_IE: Sin %d tír!

en: That's about %d pictures per day.
ga_IE: Sin tuairim is %d (b)pictiúir sa ló.

en: That's about %d pictures per month.
ga_IE: %d pictiúr sa mí a bheadh ansin agat.

en: That's about %d pictures per week.
ga_IE: Tuairim is %d (b)p(h)ictiúr sa tseachtain.

en: That's about a picture per day.
ga_IE: Tuairim is pictiúr sa ló.

en: That's about a picture per month.
ga_IE: Pictiúr sa mí a bheadh ansin agat.

en: That's about a picture per week.
ga_IE: Tuairim is pictiúr sa tseachtain.

en: That's it. Thanks!
ga_IE: Sin é é. Go raibh maith agat!

en: That's pretty awesome, well done!
ga_IE: Tá sé sin iontach, féar plé dhuit!

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
ga_IE: Ní máthair-théama bailí é an téama “%s.”

en: The %s constant is no longer supported.
ga_IE: Ní thacaítear leis an tairiseach %s a thuilleadh.

en: The &#8220;%s&#8221; field cannot begin with a number for .com.br domains.
ga_IE: Níl cead uimhir a bheith i dtús an réimse &#8220;%s&#8221; le haghaidh fearann .com.br.

en: The &#8220;%s&#8221; field is required.
ga_IE: Tá an réimse &#8220;%s&#8221; riachtanach.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
ga_IE: Séard atá sa &#8220;sluga&#8221; an leagan den ainm a fheileas do URLanna. Is iondúil i gcás íochtair é, gan ann ach litreacha, uimhreacha, agus fleiscíní.

en: The 60 Second Guide to Domain Names
ga_IE: Gearrthuairisc ar Ainmneacha Fearainn

en: The Akismet subscription plan
ga_IE: Pleain síntiúsóireachta Akismet

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
ga_IE: Na giúirléidí ar fad atá le fáil agat, bhuel, cuirtear Ar Fáil agat iad! Nuair a leagfas tú giúirléid i dtaobh-bharra, osclófar an taobh-bharra i riocht is go bhféadfaidh tú a shocrú. Nuair a bheas tú sásta le socrú na giúirléide, cliceáil ar an gcnaipe sábhála, agus cuirfear an ghiúirléid ar taispeáint beo ar do shuíomh. Má chliceálann tú ar an gcnaipe scriosta, scriosfar an ghiúirléid.

en: The End
ga_IE: Críoch

en: The Jetpack Team
ga_IE: Foireann Jetpack

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
ga_IE: Ba chosúil nár URL bailí é an seoladh suímh a thug tú. Ní mór URL bailí a thabhairt.

en: The Twitter API lets you send status updates to your blog from a Twitter client. (<a href="http://en.support.wordpress.com/twitter-api/">Learn More</a>)
ga_IE: Tig leat scéalta nuaidhe a sheoladh chuig do bhlag le cliant Twitter le hAPI Twitter. (<a href="http://en.support.wordpress.com/twitter-api/">Eolas</a>)

en: The URL is blocking requests from WordPress.com servers.
ga_IE: Tá an URL ag coisceadh iarratais fhreastálaithe WordPress.com.

en: The URL to the admin area
ga_IE: URL an limistéir riaracháin

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
ga_IE: Is cosúil gur seoladh ríomhphost atá san URL atá tú th'éis a chur isteach. An gcuirfidh muid an réimír mailto: a theastaíos leis?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
ga_IE: Is cosúil gurb éard a chuir tú isteach nasc seachtrach—ar mhaith leat an réimír riachtanach http:// a chur leis?

en: The WordPress Team
ga_IE: Foireann WordPress

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
ga_IE: Níorbh é a chosúlacht gur URL bailí é an seoladh WordPress a tugadh. Níor mhór URL bailí a thabhairt.

en: The WordPress.com Team
ga_IE: Foireann WordPress.com

en: The address %1$s cannot be registered. %2$s But you can <a href="%3$s">sign up and choose another one</a>.
ga_IE: Ní féidir an seoladh %1$s a chlárú. %2$s Ach tig leat féin <a href="%3$s">clárú agus ceann eile a roghnú</a>.

en: The best place to ask a question related to WordPress.com.
ga_IE: An áit is fearr le ceist a chur faoi WordPress.com.

en: The blog <span class="blog-title"></span> will no longer appear in your reader. <span class="notice-undo loading">Blocking...</span>
ga_IE: Ní thaispeánfar an blag <span class="blog-title"></span> i do léitheoir níos mó. <span class="notice-undo loading">Á choisceadh anois…</span>

en: The blog I need help with is: %s
ga_IE: Sén blag atá i gceist agam %s.

en: The blog cannot be followed.
ga_IE: Níl aon leanacht ar an mblag sin.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
ga_IE: Seo iad na boscaí atá ar do Chlársa agat:

en: The category label, in human readable format.
ga_IE: Lipéad na catagóire, i bhformáid atá inléite ag an duine.

en: The category name.
ga_IE: Ainm an chatagóir.

en: The changes have been saved successfully.
ga_IE: Sábháladh na hathruithe.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
ga_IE: Caillfear na hathruithe a rinne tú má fhágann tú an leathanach seo.

en: The checksum of the files don't match.
ga_IE: Ní hionann suimeanna dearbhaithe an dá chomhad.

en: The code is in your clipboard now
ga_IE: Tá an cód sa ngearrthaisce agat anois

[ctx: The codes are the backup codes for Two-Step Authentication.]
en: I have printed or saved these codes
ga_IE: Tá na cóid seo priondáilte nó sábháilte agam

en: The confirmation field does not match what you entered. Please try again.
ga_IE: Ní hionann an réimse dearbhaithe agus ar chuir tú isteach. Tabhair faoi arís.

en: The connection to the server has been interrupted. Please reconnect.
ga_IE: Tá briste ar an gceangal leis an bhfreastalaí. Ní mór a athcheangal.

[ctx: The country code for the phone for the user.]
en: Country code
ga_IE: Cód Tíre

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
ga_IE: Ní bhíonn an cur síos an-fheiceálach go hiondúil, ach tharlódh go dtaispeánfadh téamaí áirithe é.

en: The description will be displayed in the menu if the active theme supports it.
ga_IE: Taispeánfar an cur síos sa roghchlár má thacaíonn an téama gníomhach leis.

en: The destination address does not appear to exist
ga_IE: Ní hé a chosúlacht go bhfuil an seoladh sprice sin ann ar aon chor

en: The domain is currently not available for registration.
ga_IE: Níl an fearann sin inchláraithe faoi láthair.

en: The domain mapping for %1$s has been deleted and refunded.
ga_IE: Scriosadh an léarscáiliú fearainn a bhí ar %1$s agus tugadh a luach ar ais duit.

en: The domain mapping for %1$s has been deleted.
ga_IE: Scriosadh an léarscáiliú fearainn a bhí ar %1$s.

en: The domain name %s is about to expire.
ga_IE: Tá an t-ainm fearainn %s le dhul in éag go gairid.

en: The domain name you entered is too long.
ga_IE: Tá an t-ainm a thug tú rófhada.

en: The domain upgrade for your blog <b>%s</b> is about to expire.
ga_IE: Tá feabhsúchán fearainn do bhlaga <b>%s</b> beagnach caite.

en: The draft you're looking for has been published. Please, leave me a comment!
ga_IE: Tá an dréacht sin foilsithe anois. Tabhair do mheas agus fáilte!

en: The e-mail could not be sent.
ga_IE: Níor seoladh an ríomhphost.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
ga_IE: Níorbh é a chosúlacht gur sheoladh ríomhphoist bailí é an seoladh a tugadh. Níor mhór seoladh ríomhphoist bailí a thabhairt.

en: The email address you provided is invalid.
ga_IE: Tá an seoladh ríomhphoist a thug tú neamhbhailí.

en: The email could not be sent.
ga_IE: Níorbh fhéidir an ríomhphost a sheoladh.

en: The file does not exist, please try again.
ga_IE: Níl an comhad sin ann. Déan arís é.

en: The followers have been removed
ga_IE: Scriosadh na leantóirí

en: The following attachments were uploaded:
ga_IE: Uaslódáladh na ceangaltáin seo a leanas:

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
ga_IE: Eochracha eile a chuireas na haicearraí seo a leanas ag obair, .i. Alt + Shift + litir.

en: The following themes failed to update:
ga_IE: Níor nuashonraíodh na téamaí seo a leanas:

en: The following themes were successfully updated:
ga_IE: Nuashonraíodh na téamaí seo a leanas:

en: The following upgrade has been cancelled and %1$s refunded:  | The following upgrades have been cancelled and %1$s refunded:
ga_IE[0]: Cealaíodh an feabhsúchán seo a leanas agus tugadh %1$s ar ais duit:
ga_IE[1]: Cealaíodh na feabhsúcháin seo a leanas agus tugadh %1$s ar ais duit:
ga_IE[2]: Cealaíodh na feabhsúcháin seo a leanas agus tugadh %1$s ar ais duit:
ga_IE[3]: Cealaíodh na feabhsúcháin seo a leanas agus tugadh %1$s ar ais duit:
ga_IE[4]: Cealaíodh na feabhsúcháin seo a leanas agus tugadh %1$s ar ais duit:

en: The following upgrade has been cancelled and <b>%1$s</b> refunded:  | The following upgrades have been cancelled and <b>%1$s</b> refunded:
ga_IE[0]: Cealaíodh an feabhsúchán seo a leanas agus tugadh <b>%1$s</b> ar ais duit:
ga_IE[1]: Cealaíodh na feabhsúcháin seo a leanas agus tugadh <b>%1$s</b> ar ais duit:
ga_IE[2]: Cealaíodh na feabhsúcháin seo a leanas agus tugadh <b>%1$s</b> ar ais duit:
ga_IE[3]: Cealaíodh na feabhsúcháin seo a leanas agus tugadh <b>%1$s</b> ar ais duit:
ga_IE[4]: Cealaíodh na feabhsúcháin seo a leanas agus tugadh <b>%1$s</b> ar ais duit:

en: The following upgrades for your blog <span>%s</span> are eligible for refunds:
ga_IE: Is féidir luach na bhfeabhsúchán seo a leanas don bhlag <span>%s</span> a fháil ar ais:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
ga_IE: Ní dáta bailí atá sna huimhreacha seo a leanas: mí %1$s, lá %2$s.

en: The given object ID is not that of a menu item.
ga_IE: Ní ID míre roghchláir a tugadh.

en: The homepage poll has been set.
ga_IE: Socraíodh faireachán an leathanaigh bhaile.

en: The importer is smart enough not to import duplicates, so you can run this multiple times without worry if&#8212;for whatever reason&#8212;it doesn't finish.
ga_IE: Tá an t-allmhaireoir chomh cliste is nach n-allmhaireodh sé an rud céanna faoi dhó—tá fáilte romhat mar sin é seo a chur ag rith arís is arís eile má theastaíonn (pé ar bith cén chúis).

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
ga_IE: Níl an mhír atá tú a iarraidh a chur sa mBruscar le fáil níos mó.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
ga_IE: Níl an mhír atá tú ag iarraidh a bhaint aníos as an mBruscar ann níos mó.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
ga_IE: B’eochair neamhbhailí a chuir tú isteach. Breathnaigh arís uirthi.

en: The link has too many keys.
ga_IE: Tá an iomarca eochracha ag baint leis an nasc.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
ga_IE: I bhfuinneog nua a osclófar an leathanach aithneachtála. Nuair a bheas tú logáilte isteach, féadfaidh tú a dúnadh agus filleadh ar an leathanach seo.

en: The main part of your blog URL is its domain. An example of a domain is "wordpress.com". You can have your blog at any domain you control, such as example.com, or set up a domain to automatically redirect visitors to your blog URL. <a href="http://support.wordpress.com/domain-mapping/">Read more about it</a> or enter a domain name below and follow the prompts.
ga_IE: Sé an fearann an phríomhchuid den URL blaga. Fearann, cuir i gcás, is ea “wordpress.com.” Féadfaidh tú an blag a shuíomh ar fhearann ar bith dá bhfuil agat, e.g., sampla.com, nó d’fhéadfá fearann a shocrú le go n-atreorófaí cuairteoirí chuig URL do bhlaga. <a href="http://support.wordpress.com/domain-mapping/">Tá tuilleadh eolais le fáil anseo agat</a>, nó d’fhéadfá ainm fearainn a chur isteach thíos.

en: The menu ID should not be empty.
ga_IE: Caithfear rud a chur ar an ID roghchláir.

en: The menu has been successfully deleted.
ga_IE: Scriosadh an roghchlár.

en: The menu item has been successfully deleted.
ga_IE: Scriosadh an mhír roghchláir sin.

en: The name is how it appears on your site.
ga_IE: Seo é an t-ainm a thaispeántar ar do shuíomh.

en: The owner of the API key must visit this site's stats page to grant access.
ga_IE: Ní mór don té ar leisean an eochair API breathnú ar leathanach staitisticí an tsuímh seo le cead a thabhairt.

en: The package contains no files.
ga_IE: Níl aon chomhad sa bpacáiste.

en: The page requested does not exist
ga_IE: Níl an leathanach a d’iarr tú ann

en: The password cannot be a space or all spaces.
ga_IE: Ní féidir spás nó gach spás a bheith sa phasfhocal.

en: The password reset key you have specified is invalid.
ga_IE: Tá an eochair athshocraithe focail faire atá sonraithe agat neamhbhailí.

en: The passwords you entered do not match. Please try again.
ga_IE: Ní hionann an dá fhocal fhaire a chuir tú isteach. Tabhair faoi arís, le do thoil.

en: The pattern name.
ga_IE: An t-ainm patrún.

en: The pingback has already been registered.
ga_IE: Tá an phing cláraithe cheana féin.

en: The plugin author.
ga_IE: Údar an bhreiseáin.

en: The plugin contains no files.
ga_IE: Níl aon chomhad sa mbreiseán.

en: The plugin does not have a valid header.
ga_IE: Níl ceanntásc bailí ag an mbreiseán.

en: The plugin name.
ga_IE: Ainm an bhreiseáin.

en: The plugin you are looking for doesn't exist.
ga_IE: An breiseán atá tú a iarraidh, níl sé ann.

en: The post cannot be deleted.
ga_IE: Ní féidir an t-alt a scriosadh.

en: The post type may not be changed.
ga_IE: Ní féidir cineál an ailt a athrú.

en: The post_ID field is required.
ga_IE: Ní mór an réimse sin post_ID a líonadh.

en: The primary site you chose does not exist.
ga_IE: Níl an príomhshuíomh a roghnaigh tú le fáil.

en: The receipt does not appear to be valid.
ga_IE: Ní hé a cosúlacht go bhfuil an admháil seo bailí.

en: The requested invite is for another site.
ga_IE: Le haghaidh suímh éigin eile an cuireadh sin.

en: The requested theme does not exist.
ga_IE: Níl an téama a d’iarr tú ann.

en: The requested user does not exist.
ga_IE: Níl an t-úsáideoir sin ann.

en: The search results will be updated as you type.
ga_IE: Athrófar na torthaí de réir mar a bhíos tú ag scríobh.

en: The sharing count could not be determined
ga_IE: Níorbh fhéidir an roinnt a chomhaireamh

en: The site could not be reached.
ga_IE: Níorbh fhéidir teacht ar an suíomh.

en: The site is already active.
ga_IE: Tá an suíomh sin gníomhach cheana féin.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
ga_IE: Tá an sluga &#8220;%s&#8221; tugtha ar théarma eile cheana

en: The source URL does not exist.
ga_IE: Níl URL na foinse le fáil.

en: The specified email is invalid.
ga_IE: Tá an seoladh ríomhphoist a shonraigh tú neamhbhailí.

en: The specified theme is not downloadable
ga_IE: Níl an téama sin iníoslódáilte

en: The specified theme was not found
ga_IE: Níor frítheadh an téama sin

en: The team at WordPress.com
ga_IE: Foireann WordPress.com

en: The term name cannot be empty.
ga_IE: Ní mór ainm a thabhairt ar an téarma.

en: The theme author.
ga_IE: Údar an téama.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
ga_IE: Níl an t-amchrios atá tú th'éis a chur isteach bailí. Roghnaigh amchrios bailí, le do thoil.

en: The topic contains invalid characters.
ga_IE: Tá carachtair neamhbhailí san ábhar.

en: The update of %s failed.
ga_IE: Tá cinnte ar %s a nuashonrú.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
ga_IE: Ní íomhá bhailí atá sa gcomhad a d’uaslódáil tú. Buail faoi arís.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
ga_IE: Níor uaslódáladh ach cuid den chomhad.

en: The url you have specified does not look like a valid url.
ga_IE: Ní cosúil gur URL bailí é an URL a thug tú.

en: The user is already active.
ga_IE: Tá an t-úsáideoir sin ag feidhmiú cheana féin.

[ctx: The user presses the All Finished button at the end of Two-Step setup.]
en: All finished!
ga_IE: Sin é é!

en: The value you provided for your email does not end in a valid top level domain (TLD), such as com, .net, etc.
ga_IE: Ní chríochnaíonn an luach ríomhphoist a chuir tú isteach le fearann barrleibhéil bailí (TLD), m.sh. .com, .net, <span style="font-family: segoe ui symbol, dejavu sans, sans-serif">⁊</span>rl.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
ga_IE: Ní féidir comhaid a uaslódáil leis an mbrabhsálaí gréasáin sin. B&#8217;fhéidir gur féidir é a dhéanamh ar <a href="%s">an aip dhúchais</a>.

en: The web site address you have specified is invalid.
ga_IE: Tá an seoladh gréasáin a thug tú neamhbhailí.

en: Theme
ga_IE: Téama

en: Theme Author
ga_IE: Údar an Téama

en: Theme Details
ga_IE: Mionsonraí Téama

en: Theme Location
ga_IE: An Suíomh sa Téama

en: Theme Options
ga_IE: Socruithe Téama

en: Theme Showcase
ga_IE: Taispeántas na dTéamaí

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Abstract
ga_IE: Teibíocht

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Artistic
ga_IE: Ealaín

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Black
ga_IE: Dubh

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Blog
ga_IE: Blag

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Blue
ga_IE: Gorm

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Bright
ga_IE: Gile

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Brown
ga_IE: Donn

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Business
ga_IE: Gnó

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Clean
ga_IE: Glaine

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Colorful
ga_IE: Daite

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Conservative
ga_IE: Stuama

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Contemporary
ga_IE: Comhaimseartha

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Background
ga_IE: Cúlra Inchóirithe

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Colors
ga_IE: Dathanna Inchóirithe

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Header
ga_IE: Ceanntásc Inchóirithe

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Menu
ga_IE: Roghchlár Inchóirithe

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Dark
ga_IE: Dorchadas

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Elegant
ga_IE: Snas

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Featured Images
ga_IE: Íomhánna Ardaithe

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Formal
ga_IE: Ardnós

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Four Columns
ga_IE: Cheithre Cholún

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Geometric
ga_IE: Céimseatúlacht

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Gray
ga_IE: Liath

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Green
ga_IE: Uaine

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Left Sidebar
ga_IE: Taobh-Bharra Clé

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Light
ga_IE: Báine

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Minimal
ga_IE: Loime

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Modern
ga_IE: Nua-aois

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Natural
ga_IE: Nádúr

[ctx: Theme Showcase term name]
en: One Column
ga_IE: Aoncholún

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Orange
ga_IE: Oráiste

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Pink
ga_IE: Pinc

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Playful
ga_IE: Spraoi

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Portfolio
ga_IE: Saothar

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Post Formats
ga_IE: Cineálacha Ailt

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Professional
ga_IE: Gairmiúlacht

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Purple
ga_IE: Corcra

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Real Estate
ga_IE: Tithe agus Talamh

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Red
ga_IE: Dearg

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Right Sidebar
ga_IE: Taobh-Bharra Deas

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Silver
ga_IE: Airgead

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Simple
ga_IE: Simplíocht

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Site Logo
ga_IE: Lógó Suímh

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Sophisticated
ga_IE: Galántacht

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Sticky Post
ga_IE: Alt Greamaithe

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Tan
ga_IE: Crón

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Tech
ga_IE: Teic

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Textured
ga_IE: Uigeacht

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Threaded Comments
ga_IE: Freagarthóireacht Shrathach

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Three Columns
ga_IE: Trí Cholún

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Traditional
ga_IE: Traidisiún

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Two Columns
ga_IE: Dhá Cholún

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Urban
ga_IE: Catharthacht

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Vibrant
ga_IE: Bíogúlacht

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Video
ga_IE: Físeáin

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Whimsical
ga_IE: Aergacht

[ctx: Theme Showcase term name]
en: White
ga_IE: Bán

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Yellow
ga_IE: Buí

en: Theme deleted.
ga_IE: Scriosadh an téama.

en: Theme installed successfully.
ga_IE: Suiteáladh an téama.

en: Theme navigation
ga_IE: Treoraíocht téama

en: Theme not activated because it was not found.
ga_IE: Níor cuireadh an téama i bhfeidhm mar ní raibh sé le fáil.

en: Theme not activated because of insufficient credits.
ga_IE: Níor cuireadh an téama i ngníomh i ngeall ar easnamh creidmheasanna.

en: Theme not cancelled and refunded. There was a problem refunding your payment. Please <a href="%s">contact support</a>.
ga_IE: Níor cealaíodh an téama agus níor atairgeadh a luach ó bhí fadhb leis an aisíoc. <a href="%s">Téirigh i dteagmháil leis an lucht tacaíochta</a> más é do thoil é.

en: Theme:
ga_IE: Téama:

en: Theme: %1$s.
ga_IE: Téama: %1$s.

en: Themes
ga_IE: Téamaí

en: There are %s apps connected to your WordPress.com account.
ga_IE: Tá %s fheidhmchlár ceangailte de do chuntas WordPress.com.

en: There are comments in moderation.
ga_IE: Tá freagraí le ceadú agat.

en: There are no Facebook pages you manage.
ga_IE: Níl tú i do bhainisteoir ar aon leathanach Facebook.

en: There are no options for this widget.
ga_IE: Níl aon rogha a bhaineas leis an ngiúirléid seo.

en: There are no rated items for this period
ga_IE: Níl aon mhír ón tréimhse seo measta

en: There are no users to display in this <a href="%1$s">My Community widget</a>. <a href="%2$s">Want more traffic?</a>
ga_IE: Níl aon úsáideoir le taispeáint ar an <a href="%1$s">ngiúirléid “Mo Phobalsa”</a> seo. <a href="%2$s">Ar mhaith leat tuilleadh tráchta a mhealladh chugat?</a>

en: There are no valid users selected for deletion.
ga_IE: Diabhal rogha d’aon úsáideoir bailí chun scriosta.

en: There are no valid users selected for removal.
ga_IE: Dheamhan rogha d’úsáideoir bailí atá déanta agat.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
ga_IE: Tá cuid de na míreanna roghchláir neamhbhailí. Deisigh iad nó scrios iad.

en: There aren't any patterns that match your chosen color scheme. It's just too unique!
ga_IE: Níl aon phatrún a d’fheilfeadh don scéim dathanna se’agatsa—nach tú atá speisialta!

en: There does not seem to be any new mail.
ga_IE: Is cosúil nach bhfuil aon phost nua ann.

en: There has been an error cropping your image.
ga_IE: Níorbh fhéidir an íomhá a bhearradh.

en: There is a plugin update available. | There are plugin updates available.
ga_IE[0]: Tá nuashonrú breiseáin le fáil.
ga_IE[1]: Tá nuashonruithe breiseán le fáil.
ga_IE[2]: Tá nuashonruithe breiseán le fáil.
ga_IE[3]: Tá nuashonruithe breiseán le fáil.
ga_IE[4]: Tá nuashonruithe breiseán le fáil.

en: There is a problem with your API key.
ga_IE: Níl d’eochair ceart.

en: There is a revision of this post that is more recent.
ga_IE: Tá an t-alt seo leasaithe ó shoin.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
ga_IE: Tá uathshábháil ar an alt seo a rinneadh ní ba dheireanaí ná an leagan seo thíos. <a href="%s">Breathnaigh uirthi</a>

en: There is no excerpt because this is a protected post.
ga_IE: Níl aon achoimre le fáil, arae tá an t-alt seo faoi chosaint.

en: There was a glitch with search
ga_IE: D’imigh earráid ar an gcuartú

en: There was a problem and the post was not saved.
ga_IE: Sé an chaoi nár sábháladh an t-alt.

en: There was a problem creating your connection. Please go back and try again.
ga_IE: Níor féadadh ceangal. Féach arís é.

en: There was a problem receiving the share count from the Facebook Graph API.
ga_IE: Níorbh fhéidir comhaireamh na roinnte a fháil ón bhFacebook Graph API.

en: There was a problem renewing this domain.
ga_IE: Níor féadadh an fearann seo a athnuachan.

en: There was an error.
ga_IE: Earráid

en: There was an unknown error.
ga_IE: Chuaigh rud eicínt anaithnid amú.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
ga_IE[0]: Tá <a href="%2$s">%1$s fhreagra amháin</a> sa scuaine turscair agat faoi láthair.
ga_IE[1]: Tá <a href="%2$s">%1$s fhreagra</a> sa scuaine turscair agat faoi láthair.
ga_IE[2]: Tá <a href="%2$s">%1$s fhreagra</a> sa scuaine turscair agat faoi láthair.
ga_IE[3]: Tá <a href="%2$s">%1$s bhfreagra</a> sa scuaine turscair agat faoi láthair.
ga_IE[4]: Tá <a href="%2$s">%1$s (bh)freagraí</a> sa scuaine turscair agat faoi láthair.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
ga_IE: Níl tada sa <a href='%s'>scuaine turscair</a> faoi láthair.

en: These are colors that work well with the other colors in your palette:
ga_IE: Seo riar dathanna a réiteodh go maith leis na dathanna eile atá tofa agat:

en: These are terms people used to find your site.
ga_IE: Seo iad na téarmaí a thug daoine chomh fada le do shuíomhsa.

en: These are the posts that got the most views on %s in %d.
ga_IE: Seo iad na hailt ba mhó tóir ar %s in %d.

en: These items will be deleted
ga_IE: Scriosfar na míreanna seo

en: These posts on your site got the most traffic.
ga_IE: Seo iad na hailt is mó trácht.

en: These settings may be overridden for individual articles.
ga_IE: Is féidir na socruithe seo a shárú ar gach alt.

en: Thimbu
ga_IE: Thimphu

en: Thinking Female
ga_IE: Bean ag Smaoineamh

en: Thinking Female Medium
ga_IE: Bean ag Smaoineamh, Scoth-Leathan

en: Thinking Female Narrow
ga_IE: Bean ag Smaoineamh, Cúng

en: Thinking Female Wide
ga_IE: Bean ag Smaoineamh, Leathan

en: Thinking Male
ga_IE: Fear ag Smaoineamh

en: Thinking Male Medium
ga_IE: Fear ag Smaoineamh, Scoth-Leathan

en: Thinking Male Narrow
ga_IE: Fear ag Smaoineamh, Cúng

en: Thinking Male Wide
ga_IE: Fear ag Smaoineamh, Leathan

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
ga_IE: (rud a theastaíos)

en: This Month
ga_IE: An Mhí Seo

en: This Site
ga_IE: An Suíomh Seo

en: This Week
ga_IE: An tSeachtain Seo

en: This account has two step authentication enabled. Please configure an application-specific password to use with this application.
ga_IE: Tá dédhearbhú i bhfeidhm ar an gcuntas seo. Socraigh focal faire ar leith don fheidhmchlár seo.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
ga_IE: Le haghaidh riaracháin an seoladh seo, le clárú úsáideora nua a fhógairt, cuir i gcás.

en: This blog already has a plan which supersedes the one you're trying to purchase.
ga_IE: Tá pleain is mó ná an ceann seo atá tú ag brath a cheannach ag baint leis an mblag seo cheana féin.

en: This blog is already on the list
ga_IE: Tá an blag seo ar an liosta cheana féin

en: This blog is currently being imported.
ga_IE: Tá an blag seo dhá allmhairiú faoi láthair.

en: This blog is hidden from search engines
ga_IE: Tá an blag seo ceilte ar na hinnill chuartaithe

en: This blog is private
ga_IE: Blag príobháideach é seo

en: This blog is public
ga_IE: Blag poiblí é seo

en: This category already exists.
ga_IE: Tá an rang sin ann cheana féin.

en: This comment is already approved.
ga_IE: Ceadaíodh don fhreagra seo cheana.

en: This comment is already in the Trash.
ga_IE: Tá an freagra seo sa mBruscar cheana féin.

en: This comment is already marked as spam.
ga_IE: Measadh gur turscar a bhí sa bhfreagra seo cheana.

en: This comment is currently approved.
ga_IE: Tá an freagra seo ceadaithe faoi láthair.

en: This comment is currently in the Trash.
ga_IE: Tá an freagra seo sa mBruscar faoi láthair.

en: This comment is currently marked as spam.
ga_IE: Meastar gur turscar atá sa bhfreagra seo faoi láthair.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
ga_IE: Tá an freagra seo sa mBruscar. Bain den Bhruscar é lena athrú.

en: This comment was deleted.
ga_IE: Scriosadh an freagra seo.

en: This comment was trashed.
ga_IE: Cuireadh an freagra seo sa mbruscar.

en: This connection could not be updated.
ga_IE: Níorbh fhéidir an nasc seo a athrú.

en: This connection is about to expire.
ga_IE: Is gearr go rachaidh an ceangal seo in éag.

en: This connection is working correctly.
ga_IE: Tá an ceangal seo ceart faoi láthair.

en: This connection may not be working correctly.
ga_IE: Tharlódh nach bhfuil an ceangal seo ag feidhmiú i gceart.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
ga_IE: Tá an t-ábhar seo faoi chosaint focail faire. Cuir isteach t’fhocal faire thíos le hamharc a fháil air:

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
ga_IE: Ní hé a chosúlacht gur comhad bailí WXR é seo; tá an uimhir leagain WXR ar iarraidh/neamhbhailí

en: This doesn't appear to be a valid email address. Please check it and try again.
ga_IE: Is cosúil nach bailí é an seoladh ríomhphoist seo. Féach an bhfuil sé i gceart agat agus bain triail eile as.

en: This domain already exists and cannot be registered.
ga_IE: Tá an fearann seo ann cheana agus ní féidir a chlárú.

en: This domain does not exist.
ga_IE: Níl an fearann seo le fáil.

en: This domain has already been mapped to a WordPress.com blog.
ga_IE: Ta léarscáiliú idir an fearann seo agus blag WordPress.com cheana féin.

en: This email address is already registered.
ga_IE: Cláraíodh an seoladh ríomhphoist seo cheana.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
ga_IE: Ranganna: %1$s. Clibeanna: %2$s. <a href="%3$s" title="Buan-nasc le %4$s" rel="bookmark">Buan-nasc</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
ga_IE: Ranganna: %1$s. <a href="%3$s" title="Buan-nasc le %4$s" rel="bookmark">Buan-nasc</a>.

en: This feature requires Javascript but it seems to be disabled. Please enable Javascript and then reload this page. Don&#8217;t worry, you can turn it back off when you&#8217;re done.
ga_IE: Teastaíonn JavaScript ón gné seo, ach is cosúil go bhfuil sé curtha as cumas agat. Cuir JavaScript ar chumas arís agus athlódáil an leathanach seo. Ná bíodh imní ort—féadfaidh tú é a chasadh as ina dhiaidh seo.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
ga_IE: Teastaíonn frámaí inlíne ón ngné seo. Sé an chaoi a bhfuil iframes díchumasaithe agat (sin nó ní fhulaingíonn an brabhsálaí se’agatsa iad).

en: This field is required.
ga_IE: Tá an réimse seo riachtanach.

en: This file is empty. Please try another.
ga_IE: Tá an comhad seo folamh. Traíáil comhad eile.

en: This file is not an image. Please try another.
ga_IE: Ní íomhá é an comhad seo. Uaslódáil ceann eile.

en: This file no longer needs to be included.
ga_IE: Ní theastaíonn an comhad seo níos mó.

en: This is a demo of what your rating widget will look like
ga_IE: Seo í an chuma a bheas ar an ngiúirléid mheastóireachta

en: This is a monthly subscription.
ga_IE: Seo síntiús míosúil.

en: This is a private, unpublished draft. Please review it and leave your feedback in the box below.
ga_IE: Siod dréacht príobháideach neamhfhoilsithe. Caith súil air agus tabhair aiseolas sa mbosca thíos.

en: This is a required field.
ga_IE: Ní mór an réimse seo a líonadh.

en: This is a wordpress.com blog
ga_IE: Seo blag ar wordpress.com

en: This is an annual subscription.
ga_IE: Seo síntiús bliantúil.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New in the Admin Dashboard" href="/wp-admin/post-new.php?post_type=page">add another page</a>.
ga_IE: Seo sampla de leathanach—murab ionann agus na hailt a leagtar amach ar leathanach tosaigh do bhlaga in ordú a fhoilsithe. Sén sórt inneachair is fearr a fheileas do leathanach faisnéis phearsanta nó sonraí teagmhála, mar shampla. Féadfaidh tú cliceáil ar an nasc eagarthóireachta leis an leathanach seo a chóiriú duit féin, nó sin <a title="Nasc le Leathanach Nua ar an gClár Riaracháin" href="/wp-admin/post-new.php?post_type=page">leathanach nua a bhunú</a>.

en: This is the URL you submit to iTunes or podcasting service.
ga_IE: Seo é an URL a chuirfeá isteach chuig iTunes nó chuig seirbhís phodchraolta.

en: This is the follow settings page for %s.
ga_IE: Seo é leathanach leantóireachta %s.

en: This is the management page for following blogs. You will receive an email at %s whenever a new post is made on these sites. Unfollow a blog to stop receiving emails from that blog. Go to <em>Settings</em> to stop receiving all emails from WordPress.com.
ga_IE: Seo é leathanach leanta na mblaganna. Seolfar ríomhphost chugat ag %s nuair a fhoilsítear alt nua ar na suíomhanna seo. Féadfaidh tú blag ar bith a dhíleanacht gan tuilleadh ríomhphoist a fháil uaidh. Féach na <em>Socruithe</em> le stop a chur le ríomhphoist WordPress.com ar fad.

en: This is the rating ID used in comments
ga_IE: Seo é an tID meastóireachta a bhíos ag na freagraí

en: This is the rating ID used in pages
ga_IE: Seo é an tID meastóireachta a bhíos ag na leathanaigh

en: This is the rating ID used in posts
ga_IE: Seo é an tID meastóireachta a bhíos ag na hailt

en: This is the short link.
ga_IE: Seo é an gearrnasc.

en: This item has already been deleted.
ga_IE: Scriosadh an mhír seo cheana.

en: This number is too short
ga_IE: Tá an uimhir seo róghearr

en: This panel shows your most viewed posts and pages.
ga_IE: Siad na hailt agus na leathanaigh is mó cuartaíocht a gheobhas tú ar an bpainéal seo.

en: This panel shows your most viewed tags and categories.
ga_IE: Seo iad na clibeanna agus na ranganna is mó tóir.

en: This person is following <a %s>your blog</a>: | These people are following <a %s>your blog</a>:
ga_IE[0]: Tá an duine seo ag leanacht <a %s>do bhlaga-sa</a>:
ga_IE[1]: Tá na daoine seo ag leanacht <a %s>do bhlaga-sa</a>:
ga_IE[2]: Tá na daoine seo ag leanacht <a %s>do bhlaga-sa</a>:
ga_IE[3]: Tá na daoine seo ag leanacht <a %s>do bhlaga-sa</a>:
ga_IE[4]: Tá na daoine seo ag leanacht <a %s>do bhlaga-sa</a>:

en: This person reblogged <a %s>your post</a>: | These people reblogged <a %s>your post</a>:
ga_IE[0]: D’athbhlagáil an duine seo <a %s>an t-alt se’agatsa</a>:
ga_IE[1]: D’athbhlagáil na daoine seo <a %s>an t-alt se’agatsa</a>:
ga_IE[2]: D’athbhlagáil na daoine seo <a %s>an t-alt se’agatsa</a>:
ga_IE[3]: D’athbhlagáil na daoine seo <a %s>an t-alt se’agatsa</a>:
ga_IE[4]: D’athbhlagáil na daoine seo <a %s>an t-alt se’agatsa</a>:

en: This picture will show whenever you leave a comment. Click to customize it.
ga_IE: Taispeáinfear an pictiúr seo nuair a scríobhas tú freagra. Cliceáil air lena athrú.

en: This post could not be reblogged.
ga_IE: Níor féadadh an t-alt seo a athbhlagáil.

en: This post is password protected.
ga_IE: Tá an t-alt seo faoi chosaint ag focal faire.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
ga_IE: Tá an t-alt seo faoi chosaint ag focal faire. Cuir isteach an focal faire go bhfeice tú na freagraí.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
ga_IE: Tá an t-alt seo faoi chosaint ag focal faire. Cuir isteach an focal faire go bhfeice tú na freagraí.

en: This post is password protected. You must visit the website and enter the password to continue reading.
ga_IE: Tá an t-alt seo faoi chosaint ag focal faire. Féach an suíomh féin agus tabhair an focal faire isteach ann go bhfeice an chuid eile den alt.

en: This preview is unavailable in the editor.
ga_IE: Níl fáil ar an réamhamharc seo san eagarthóir.

en: This report is private
ga_IE: Tá an tuairisc seo rúnda

en: This report is public
ga_IE: Tuairisc phoiblí í seo

en: This resulted in an error message: %s
ga_IE: Thug seo teachtaireacht earráide: %s

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
ga_IE: Ar an scáileán seo a fhéadfas tú roghchláracha a shuíomh sa téama.

en: This screen is used for managing your content revisions.
ga_IE: Is ar an scáileán seo a dhéanfas tú do chuid leasuithe a bhainistiú.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
ga_IE: Seo é an scáileán ar a ndéanfá ceanntásc do théama a shaincheapadh.

en: This site cannot be accessed.
ga_IE: Níl aon teacht ar an suíomh seo.

en: This site has been archived or suspended.
ga_IE: Cuireadh an suíomh seo i gcartlann, sin nó cuireadh ar fionraí é.

en: This site has not posted anything recently.
ga_IE: Níor foilsíodh aon cheo ar an suíomh seo le gairid.

en: This site is already connected
ga_IE: Tá an suíomh seo nasctha cheana féin!

en: This site is no longer available.
ga_IE: Níl an suíomh seo le fáil níos mó.

en: This site is private.
ga_IE: Suíomh príobháideach é an suíomh seo.

en: This slideshow requires JavaScript.
ga_IE: Teastaíonn JavaScript ón taispeántas sleamhnán seo.

en: This subtitles file is invalid.
ga_IE: Níl an comhad fotheideal seo bailí.

en: This taxonomy is not hierarchical.
ga_IE: Ní rangú ordaithe é seo.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
ga_IE: Ní dhéantar coigilt lae san amchrios seo.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
ga_IE: Táthar ag coigilt lae san amchrios seo faoi láthair.

en: This timezone is currently in standard time.
ga_IE: Tá an t-amchrios seo ar an ngnáth-am faoi láthair.

en: This topic is already on the list
ga_IE: Tá an t-ábhar seo ar an liosta cheana féin

en: This upgrade will expire in %s
ga_IE: Rachaidh an feabhsúchán seo in éag i gceann %s

en: This upgrade will renew in %s
ga_IE: Athnuafar an feabhsúchán seo i gceann %s

en: This user is not authorized to view settings on this blog.
ga_IE: Níl cead ag an úsáideoir seo amharc a fheiceáil ar shocruithe an bhlaga seo.

en: This video doesn&#8217;t exist
ga_IE: Níl an físeán seo le fáil

en: This video is intended for mature audiences.
ga_IE: D’fheilfeadh an físeán seo do dhaoine fásta.

en: This video is suspended due to terms of service violation
ga_IE: Tá an físeán seo ar fionraí i ngeall ar na téarmaí seirbhíse a bheith sáraithe

en: This was in response to %s:
ga_IE: Seo freagra ar %s:

en: This was your most active commenter: | These were your %d most active commenters:
ga_IE[0]: Ba eo é an freagróir ba mhó agat:
ga_IE[1]: Ba eo iad an bheirt fhreagróirí ba mhó agat:
ga_IE[2]: Ba eo iad na %d fhreagróirí ba mhó agat:
ga_IE[3]: Ba eo iad na %d bhfreagróirí ba mhó agat:
ga_IE[4]: Ba eo iad na %d freagróir ba mhó agat:

en: This week
ga_IE: An tseachtain seo

en: This widget requires JavaScript.
ga_IE: Teastaíonn JavaScript ón ngiúirléid seo.

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
ga_IE: Taispeáinfear é seo nuair a leagas duine a luchóg thar an nasc sa mblagrolla, nó faoina bhun sin.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
ga_IE: Scriosfar an chúlíomhá. Caillfear aon chóiriú a chuir tú uirthi.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
ga_IE: Scriosfar an íomhá cheanntáisc. Caillfear aon chóiriú a chuir tú uirthi.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
ga_IE: Cuirfear an bhuníomhá chúlra ar ais mar a raibh sí. Caillfear a bhfuil déanta agat de chóiriúchán.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
ga_IE: Cuirfear an bhuníomhá cheanntáisc ar ais mar a raibh sí. Caillfear a bhfuil déanta agat de chóiriúchán.

en: Threading Comments&#8230;
ga_IE: Freagraí Á Snáithiú&#8230;

en: Three Columns
ga_IE: Trí Cholún

en: Thu
ga_IE: Déa

en: Thumbnail
ga_IE: Ar an mionsamhail

en: Thumbnail Grid
ga_IE: Eangach Mionsamhlacha

en: Thumbnail Height
ga_IE: Airde na Mionsamhla

en: Thumbnail Settings
ga_IE: Roghanna Mionsamhla

en: Thumbnail Width
ga_IE: Leithead na Mionsamhla

en: Thumbnail size
ga_IE: Beag

en: Thunder Bay
ga_IE: Cuan Toirní (Thunder Bay)

en: Thursday
ga_IE: Déardaoin

[ctx: Thursday initial]
en: T
ga_IE: D

en: Tile
ga_IE: Ataispeáin

en: Tiled Galleries
ga_IE: Dánlanna Tílithe

en: Tiles
ga_IE: Leacracha

en: Timbuktu
ga_IE: Timbeactú

en: Time
ga_IE: Am

en: Time Format
ga_IE: Cruth Ama

en: Time Zone
ga_IE: Amchrios

en: Timezone
ga_IE: Amchrios

en: Timor-Leste
ga_IE: Tíomór Thoir

en: Tiny
ga_IE: Beag Bídeach

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
ga_IE: Blocanna

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
ga_IE: Cruthanna

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
ga_IE: Ceannteidil

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
ga_IE: Leabú teimpléid

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
ga_IE: Teimpléid

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
ga_IE: Eagar

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
ga_IE: Comhad

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
ga_IE: Cruth

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
ga_IE: Leabú

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
ga_IE: Clár

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
ga_IE: Uirnis

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
ga_IE: Amharc

en: Tip
ga_IE: Cogar

en: Title
ga_IE: Teideal

en: Title (optional):
ga_IE: Teideal (roghnach):

en: Title Attribute
ga_IE: Imtheideal

en: Title and Post Editor
ga_IE: Eagarthóireacht Teideal agus Alt

en: Title will appear on the first frame of your video
ga_IE: Taispeáinfear an teideal ar an gcéad fhráma den fhíseán

en: Title:
ga_IE: Teideal:

en: Title:
ga_IE: Teideal:

en: To accept this invitation you will need to:
ga_IE: Leis an gcuireadh seo a ghlacadh, ní mór duit:

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
ga_IE: Le giúirléid a chur ina suí, tarraing chuig taobh-bharra í agus a leagan ansin, nó cliceáil uirthi féin. Le giúirléid a scor agus a cuid socruithe a scriosadh, tarraing ar ais faoina bhun seo í.

en: To add a new user for your site, click Invite New in the Users menu section.
ga_IE: Cliceáil ar Úsáideoir Nua sa roghchlár faoi Úsáideoirí le húsáideoir nua a chur le do shuíomh.

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
ga_IE: Cliceáil ar an gcnaipe ‘Úsáideoir Nua’ ag barr an scáileáin nó ar ‘Úsáideoir Nua‘ sa rannóg darb ainm ‘Úsáideoirí‘ sa roghchlár ar chlé le húsáideoir nua a chur leis an suíomh.

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
ga_IE: Cliceáil ar an íomhá agus tarraing an bosca lena bearradh.

en: To infinity and beyond
ga_IE: An tsíoraíocht féin…

en: To reset your password please click this button:
ga_IE: Cliceáil ar an gcnaipe seo leis an bhfocal faire a athshocrú:

en: To reset your password, visit the following address:
ga_IE: Féach an seoladh seo a leanas leis an bhfocal faire atá agat a athshocrú:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
ga_IE: <strong>Cliceáil ar “Cuir an Leasú ar Ais”</strong> le leasú a chur ar ais san áit a raibh sé.

en: To see a list of users who have access to %s, visit %s
ga_IE: Le hamharc a fháil ar liosta na n-úsáideoirí a bhfuil teacht acu ar %s, féach %s

en: To see them all, <a %s>visit the post</a>.
ga_IE: <a %s>Gabh chuig an alt</a> go bhfeice tú iad uile.

en: To see your own site stats, continue logging in.
ga_IE: Coinnigh ort ag logáil isteach le hamharc a fháil ar steaits do shuímh féin.

en: To set your password, visit the following address:
ga_IE: Féadfaidh tú t’fhocal faire a shocrú ag an seoladh seo a leanas:

en: To the top
ga_IE: Barr

en: To-do
ga_IE: Le déanamh

en: Today
ga_IE: Inniu

en: Today (%s) is excluded from averages because it isn't over yet.
ga_IE: Coinnítear an lá inniu (%s) amach as na meáin faoi nach bhfuil sé thart fós.

en: Toggle Editor Text Direction
ga_IE: Scoránaigh Treo an Téacs ar an Eagarthóir

en: Togo
ga_IE: Tógó

en: Tokelau
ga_IE: Oileáin na Gaoithe Aduaidh (Tokelau)

en: Tokyo
ga_IE: Tóiceo

en: Tomorrow
ga_IE: Amárach

en: Too many redirects.
ga_IE: An iomarca atreoruithe.

en: Toolbar
ga_IE: Barra uirnise

en: Toolbar Toggle
ga_IE: Barra uirnise

en: Tools
ga_IE: Uirnis

en: Top
ga_IE: Barr

en: Top Authors
ga_IE: Mór-Údair

en: Top Authors for %1$s days ending %2$s
ga_IE: Mór-Údair le %1$s lá go dtí %2$s

en: Top Authors for %1$s days ending %2$s (Summarized)
ga_IE: Mór-Údair le %1$s lá go dtí %2$s (Achoimre)

en: Top Authors for %s
ga_IE: Mór-Údair le %s

en: Top Clicks
ga_IE: Barrchliceanna

en: Top Clicks are calculated from 48-72 hours of stats. They take a while to change.
ga_IE: Is de réir a dó nó a trí de laethanta a mheastar na hArdchliceanna. Ní ro-mhinic a athraítear iad dá bharr sin.

en: Top Posts
ga_IE: Barrscéalta

en: Top Posts & Pages
ga_IE: Mórscéalta ⁊ Mórleathanaigh

en: Top Posts &amp; Pages
ga_IE: Mór-Ailt ⁊ Mórleathanaigh

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
ga_IE: Áirítear a dtugtar de chuairteanna ar na Mórscéalta <span style="font-family: 'Segoe UI Symbol', helvetica, 'DejaVu Sans', sans-serif;">⁊</span> ar na Mórleathanaigh le dhá lá anuas. Dá réir sin d’fhéadfadh sé nach ar an bpointe boise a thaispeánfaí na steaits nua.

en: Top Posts (%s)
ga_IE: Mór-Ailt (%s)

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s
ga_IE: Mór-ailt le %1$s lá go dtí %2$s

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s (Summarized)
ga_IE: Barrscéalta le %1$s lá anuas go dtí %2$s (Achoimre)

en: Top Posts for %s
ga_IE: Mór-Ailt le %s

en: Top Rated
ga_IE: Togha agus Rogha

en: Top Recent Commenters
ga_IE: Na Freagróirí Is Mó

en: Top Right
ga_IE: Thuas ar dheis

en: Top Searches
ga_IE: Cuartuithe Coitianta

en: Top Sharing Services
ga_IE: Mórsheirbhísí Roinnteoireachta

en: Top Tags
ga_IE: Ardchlibeanna

en: Top Views by Country for %1$s days ending %2$s
ga_IE: Cuairteanna de Réir Tíre le %1$s lá anuas go dtí %2$s

en: Top Views by Country for %1$s days ending %2$s (Summarized)
ga_IE: Cuairteanna de Réir Tíre le %1$s lá anuas go dtí %2$s (Achoimre)

en: Top Views by Country for %s
ga_IE: Cuairteanna de Réir Tíre ar %s

en: Topic
ga_IE: Ábhar

en: Topic Status
ga_IE: Stádas ábhair

en: Topic Type
ga_IE: Cineál Ábhair

en: Topic views the past 7 days
ga_IE: Cuairteanna ar an ábhar le 7 lá anuas

en: Topic: %s
ga_IE: Ábhar: %s

en: Topics
ga_IE: Ábhair

en: Topics started
ga_IE: Ábhair Thosaithe

en: Total
ga_IE: Iomlán

en: Total Shares : %s
ga_IE: Iomlán na Rannta : %s

en: Total Votes
ga_IE: Iomlán na Vótanna

en: Total clicks on links on your blog
ga_IE: Comhaireamh na gcliceanna ar naisc ar do bhlag

en: Total comments:
ga_IE: Iomlán na bhfreagraí:

en: Total search terms
ga_IE: Iomlán na dtéarmaí cuartaithe

en: Total views of posts on your blog
ga_IE: Iomlán na gcuairteanna ar ailt ar do bhlag

en: Total views referred by links to your blog
ga_IE: Comhaireamh na gcuairteanna a dhírigh naisc chuig do bhlag

en: Totals
ga_IE: Iomláin

en: Totals, Followers & Shares
ga_IE: Na hIomláin, an Leantóireacht, <span style="font-family: 'Segoe UI Symbol', helvetica, 'DejaVu Sans';">⁊</span> an Roinnteoireacht

en: Totals.
ga_IE: Iomláin

en: Track %1$s of %2$s.
ga_IE: Rian %1$s as %2$s.

en: Track which topics are most interesting to your readers by <a href="http://en.support.wordpress.com/posts/tags/">adding tags to your posts</a>.
ga_IE: <a href="http://en.support.wordpress.com/posts/tags/">Bí ag clibeáil do chuid alt</a> go bhfeice tú céard a thaithníos leis an lucht léitheoireachta agat.

en: Track your site's reach with built-in stats
ga_IE: Coinnigh cuntas ar phobal do shuímh le rianú WordPress

en: Trackback
ga_IE: Blagthásc

en: Trackback excerpt:
ga_IE: Sliocht blagtháisc:

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
ga_IE: Rianta (fotheidil, foscríbhinní, téacs mínithe, caibidlí, nó imshonraí)

en: Traffic
ga_IE: Trácht

en: Transfer %s to Another User
ga_IE: %s a Aistriú chuig Úsáideoir Eile

en: Transfer Blog
ga_IE: Aistriú Blaga

en: Transfer Domain
ga_IE: Aistriú Fearainn

en: Transfer blog
ga_IE: Aistrigh an blag

en: Translate
ga_IE: Aistriúchán

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
ga_IE: Aistritheoirí

en: Translation Ready
ga_IE: In-Aistrithe

en: Translation Updates
ga_IE: Aistriúcháin Nua

en: Transparency:
ga_IE: Trédhearcaíocht:

en: Transparent background
ga_IE: Cúlra Trédhearcach

en: Trash
ga_IE: Bruscar

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[0]: Bruscar <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[1]: Bruscar <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[2]: Bruscar <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[3]: Bruscar <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[4]: Bruscar <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
ga_IE: Bruscar: %s

en: Trashed
ga_IE: Sa mBruscar

en: Trashing that comment failed.
ga_IE: Níorbh fhéidir an freagra sin a chur sa mbruscar.

en: Travel
ga_IE: Taisteal

en: Trending
ga_IE: I dTreis

en: Trinidad and Tobago
ga_IE: Oileán na Tríonóide agus Tobága

en: Tripoli
ga_IE: Na Trí Cathracha (Tripoli)

en: Trophy Case
ga_IE: Taispeántas na gComhramh

[ctx: Trophy Case sidebar headline]
en: Filter by blog
ga_IE: Scagadh blaganna

[ctx: Trophy Case sidebar headline]
en: Filter by type
ga_IE: Scagadh cineáil

en: Trouble clicking?
ga_IE: bhFuil an nasc ag cinnt ort?

en: Trouble clicking? Copy and paste this URL into your browser:
ga_IE: Má tá an nasc ag cinnt ort, tig leat an URL seo a leanas a chóipeáil agus a ghreamú isteach i do bhrabhsálaí:

en: Trouble clicking? Just copy and paste the URL into a browser
ga_IE: Má tá an nasc ag cinnt ort, tig leat an URL a chóipeáil agus a ghreamú isteach i do bhrabhsálaí

en: Trouble signing in
ga_IE: Fadhb agus tú ag logáil isteach

en: Troubleshooting
ga_IE: Réiteach Fadhbanna

en: Try Again
ga_IE: Tabhair Faoi Arís

en: Try again
ga_IE: Tabhair faoi arís

en: Try different keywords.
ga_IE: B’fhéidir go gcuirfeá ar bhealach eile é.

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
ga_IE: Amharc ar na cartlanna míosa. %1$s

en: Try more general keywords.
ga_IE: D’fhéadfá focla ní ba ghinearálta a chuartú.

en: Tucuman
ga_IE: Tucumán

en: Tue
ga_IE: Mái

en: Tuesday
ga_IE: Dé Máirt

[ctx: Tuesday initial]
en: T
ga_IE: M

en: Tumblr Blog
ga_IE: Blag ar Tumblr

en: Tumblr Blogs with Custom Domains activated cannot be imported, please disable the custom domain first.
ga_IE: Ní féidir blag Tumblr a bhfuil fearann tofa ag gabháil leis a allmhairiú; caithfidh tú an fearann tofa a chur dhe ar dtús.

en: Tumblr replied with an error: %s
ga_IE: Thug Tumblr freagra earráide: %s

en: Tunis
ga_IE: Túinis

en: Tunisia
ga_IE: An Túinéis

en: Turkey
ga_IE: An Tuirc

en: Turkish
ga_IE: Tuircis

en: Turkmenistan
ga_IE: An Tuircmineastáin

en: Turks and Caicos Islands
ga_IE: Na Caoicos agus Oileáin na dTurcach

en: Turn comments on or off
ga_IE: Na freagraí a chasadh air nó as

en: Turn off the Custom Header text color? (select "Yes" to use the mobile theme's default black header text color)
ga_IE: Dath téacs an Cheanntáisc Shaincheaptha a chasadh as? (cuir tic le “Taispeáin” le gnáthdhath téacs an téama mhóbaidhl [.i. dubh] a thaispeáint)

en: Turn on Location Tagging
ga_IE: Cas Air an tSuíomháil

en: Turned on per post
ga_IE: De réir an ailt

en: Tuscany
ga_IE: Toscána

en: Tuvalu
ga_IE: Tubhalú

en: Tweets by @%s
ga_IE: Tweets le @%s

en: Twice Daily
ga_IE: Dhá uair in aghaidh an lae

en: Twitter Timeline
ga_IE: Amlíne Twitter

en: Twitter Updates
ga_IE: Scéalta Twitter

en: Twitter username:
ga_IE: Leasainm Twitter:

en: Two Columns
ga_IE: Dhá Cholún

en: Two Step Authentication Disabled
ga_IE: Níl an Dédhearbhú i bhFeidhm

en: Two Step Authentication Enabled
ga_IE: Tá Dédhearbhú i bhFeidhm

en: Two Step Authentication has been disabled for "%s".
ga_IE: Tá an dédhearbhú as feidhm ar “%s.”

en: Two Step Authentication has been disabled for <strong>%s</strong>.
ga_IE: Cuireadh an dédhearbhú as feidhm ar <strong>%s</strong>.

en: Two Step Authentication has been enabled for "%s".
ga_IE: Tá dédhearbhú i bhfeidhm ar “%s.”

en: Two Step Authentication has been enabled for <strong>%s</strong>.
ga_IE: Tá dédhearbhú i bhfeidhm ar <strong>%s</strong>.

en: Two columns
ga_IE: Dhá cholún

en: Type
ga_IE: Cineál

[ctx: Type of themes to display]
en: All
ga_IE: Chuile Shórt Téama

[ctx: Type of themes to display]
en: Free
ga_IE: Saor in Aisce

[ctx: Type of themes to display]
en: Newest
ga_IE: Nua

[ctx: Type of themes to display]
en: Popular
ga_IE: Coitianta

[ctx: Type of themes to display]
en: Premium
ga_IE: Ardtéamaí

[ctx: Type of themes to display]
en: Trending
ga_IE: Borradh Fúthu

[ctx: Type of themes to display]
en: Your Purchases
ga_IE: Ceannaithe

en: Type your new password again.
ga_IE: Clóscríobh an focal faire arís.

en: Type:
ga_IE: Cineál:

en: Types
ga_IE: Cineálacha

en: Types:
ga_IE: Cineálacha

en: Typography
ga_IE: Clóghrafaíocht

en: URL removed
ga_IE: Scriosadh an URL

en: URLs to show:
ga_IE: URLanna a thaispeáinfear:

en: UTC means Coordinated Universal Time.
ga_IE: Ciallaíonn UTC “Coordinated Universal Time.”

en: UTC%s
ga_IE: UTC %s

en: Uganda
ga_IE: Úgannda

en: Uh, oh. Something didn&#8217;t work. Please <a href="%s">try again</a>.
ga_IE: Ab bu búna. Sé an chaoi ar loic sé. D’fhéadfá <a href="%s">tabhairt faoi arís</a>.

en: Ukraine
ga_IE: An Úcráin

en: Un-spammed by %s
ga_IE: %s a dhíthurscraigh

en: Unable to complete this action
ga_IE: Níorbh fhéidir an gníomh seo a dhéanamh

en: Unable to create a new list.
ga_IE: Níorbh fhéidir liosta nua a dhéanamh.

en: Unable to create new image.
ga_IE: Níorbh fhéidir íomhá nua a dhéanamh.

en: Unable to delete the list item
ga_IE: Níorbh fhéidir an mhír liosta a scriosadh

en: Unable to follow this site.
ga_IE: Ní raibh aon leanacht ar an suíomh seo.

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
ga_IE: Ní raibh aon teacht ar chomhadlann Bhreiseáin WordPress.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
ga_IE: Níorbh fhéidir a theacht ar chomhadlann an téama WordPress.

en: Unable to obtain backup codes. Please try again later.
ga_IE: Níorbh fhéidir na cóid chúnta a fháil. Buail faoi arís ar ball.

en: Unable to reset password
ga_IE: Níor féadadh an focal faire a athshocrú

en: Unable to save the image.
ga_IE: Níorbh fhéidir an íomhá a shábháil.

en: Unapprove
ga_IE: Dícheadú

en: Unapprove this comment
ga_IE: Cead a tharraingt siar ón bhfreagra seo

en: Unapprove this comment.
ga_IE: Bain cead den fhreagra seo.

en: Unapproved
ga_IE: Neamhcheadaithe

en: Unarchive
ga_IE: Bain amach as an gcartlann

en: Unauthorized.
ga_IE: Gan údarás.

en: Unblock
ga_IE: Bain bac

en: Uncategorized
ga_IE: Gan rang

en: Uncheck All
ga_IE: Bain an Tic Díobh Uile

en: Uncheck this box to disable the results popup
ga_IE: Bain tic den bhosca seo le popup na dtorthaí a chur as cumas

en: Under %s
ga_IE: Faoi %s

en: Underline
ga_IE: Líne faoi

en: Undo
ga_IE: Neamhdhéanamh

en: Undo Changes
ga_IE: Cealú Athruithe

en: Undo.
ga_IE: Cealú.

en: Unfollow
ga_IE: Dílean

en: Unfollow comments
ga_IE: Stop ag leanacht na bhfreagraí

en: Unfollowing...
ga_IE: Á dhíleanacht…

en: Unique ID
ga_IE: ID uathúil

en: United Arab Emirates
ga_IE: Aontas na nÉimíríochtaí Arabacha

en: United Kingdom
ga_IE: An Ríocht Aontaithe

en: United States
ga_IE: Na Státaí

en: United States Minor Outlying Islands
ga_IE: Mion-Oileáin Fhorimeallacha na Stát Aontaithe

en: Universal
ga_IE: Uilíoch

en: University
ga_IE: Ollscoil

en: Unknown
ga_IE: Anaithnid

en: Unknown Feed
ga_IE: Soláthar gan Aithne

en: Unknown IP address
ga_IE: Seoladh IP anaithnid

en: Unknown action
ga_IE: Gníomh anaithnid

en: Unknown action.
ga_IE: Gníomh anaithnid.

en: Unknown error
ga_IE: Earráid anaithnid

en: Unknown error.
ga_IE: Earráid anaithnid.

en: Unknown service
ga_IE: Seirbhís anaithnid

en: Unknown/unsupported method supplied
ga_IE: Modh anaithnid/dofhulaingthe a tugadh

en: Unlike
ga_IE: Dímhol

en: Unlimited
ga_IE: Gan Teorainn

en: Unlimited Premium Themes
ga_IE: Ardtéamaí gan Teorainn

en: Unlimited Private Users
ga_IE: Do Sheacht Sáith Úsáideoirí Príobháideacha (.I. gan Teorainn)

en: Unlimited Storage
ga_IE: Stóras gan Chrích

en: Unmark this comment as spam.
ga_IE: Ní turscar é an t-alt seo.

en: Unmute
ga_IE: Dímhaolú

en: Unpacking the package&#8230;
ga_IE: Tá an pacáiste dá scaoileadh&#8230;

en: Unpublished
ga_IE: Gan foilsiú

en: Unread
ga_IE: Neamhléite

[ctx: Unread notifications]
en: Unread
ga_IE: Gan Léamh

en: Unspam
ga_IE: Díthurscraigh

en: Unstick Post from Home
ga_IE: An tAlt a Scaoileadh den Leathanach Baile

en: Unstick post from home
ga_IE: An t-alt a scaoileadh den leathanach baile

en: Unsubscribe
ga_IE: Cuir stop leis an síntiús

en: Unsubscribe from %s
ga_IE: Stop ag faire ar %s

en: Unsubscribe:
ga_IE: Cealaigh síntiús:

en: Unsupported HTTP Method
ga_IE: Modh HTTP Neamhfhulaingthe

en: Untitled
ga_IE: Gan Teideal

en: Untitled Post
ga_IE: Alt Gan Teideal

en: Untrash
ga_IE: A bhaint aníos as an bruscar

en: Unused
ga_IE: Díomhaoin

en: Up
ga_IE: Aníos

en: Up one
ga_IE: Aníos

en: Upcoming Events
ga_IE: Ócáidí Chugat

en: Upcoming charges
ga_IE: Táillí Chugat

en: Update
ga_IE: Nuashonraigh

en: Update %s
ga_IE: Nuashonraigh %s

en: Update %s now
ga_IE: %s a nuashonrú anois

en: Update Available
ga_IE: Tá Nuashonrú le Fáil

en: Update Category
ga_IE: Nuashonraigh an Rang

en: Update Comment
ga_IE: Nuashonraigh an Freagra

en: Update Jetpack Now
ga_IE: Jetpack a Nuashonrú Anois

en: Update Link
ga_IE: Athrú Naisc

en: Update Link Category
ga_IE: Nuashonraigh an Rang Naisc

en: Update Menu Item Label
ga_IE: Nuashonraigh Lipéad na Míre Roghchláir

en: Update Menu Section
ga_IE: Nuashonraigh an Chuid Seo den Roghchlár

en: Update Now
ga_IE: A Nuashonrú Anois

en: Update Payment Information
ga_IE: Nuashonraigh an Fhaisnéis Íocaíochta

en: Update Primary Domain
ga_IE: Nuashonraigh an Príomhfhearann

en: Update Profile
ga_IE: Nuashonrú Próifíle

en: Update Project Type
ga_IE: Athrú Cineáil Tionscadail

en: Update Services
ga_IE: Athrú Seirbhísí

en: Update Site Redirect
ga_IE: Athrú Atreoraithe Suímh

en: Update Tag
ga_IE: Nuashonraigh an Chlib

en: Update User
ga_IE: Nuashonraigh an tÚsáideoir

en: Update audio playlist
ga_IE: Nuashonrú fuaimliosta

en: Update available
ga_IE: Tá nuashonrú le fáil

en: Update gallery
ga_IE: Nuashonraigh an dánlann

en: Update gallery settings
ga_IE: Nuashonraigh na roghanna dánlainne

en: Update options
ga_IE: Roghanna nuashonraithe

en: Update to %s
ga_IE: Nuashonrú chun %s

en: Updated
ga_IE: Nuashonraithe

en: Updated Primary Blog.
ga_IE: Nuashonraíodh an Príomhbhlag.

en: Updated:
ga_IE: Nuashonrú:

en: Updates
ga_IE: Nuashonruithe

en: Updates %s
ga_IE: Nuashonruithe %s

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
ga_IE: Breiseán %1$s (%2$d/%3$d) á Nuashonrú

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
ga_IE: Ag Nuashonrú an Téama %1$s (%2$d/%3$d)

en: Upgrade
ga_IE: Feabhsú

en: Upgrade cancelled and refunded
ga_IE: Cealaíodh an feabhsúchán agus aisíocadh as

en: Upgrade not cancelled and refunded. There was a problem refunding your payment. Please <a href="%s">contact support</a>.
ga_IE: Níor cealaíodh an feabhsúchán agus níor atairgeadh a luach ó bhí fadhb leis an aisíoc. <a href="%s">Téirigh i dteagmháil leis an lucht tacaíochta</a> más é do thoil é.

en: Upgrade to Business
ga_IE: Gnó a Thoghadh

en: Upgrade to Premium
ga_IE: An Rogha a Thoghadh

en: Upgrade your website
ga_IE: Feabhsaigh do shuíomh

en: Upgrades
ga_IE: Feabhsúcháin

en: Upgrades and Transactions :
ga_IE: Feabhsúcháin agus Idirbheartaíocht :

en: Upgrades for %s
ga_IE: Feabhsúcháin do %s

en: Upgrades on your blog %s are about to expire.
ga_IE: Tá feabhsúcháin ar do bhlag %s le dhul in éag go luath.

en: Upgrades on your blog <a href="%1$s">%2$s</a> are about to expire.
ga_IE: Tá roinnt feabhsúchán ar do bhlag <a href="%1$s">%2$s</a> le dhul in éag go luath.

en: Upgrades store: supercharge your blog
ga_IE: Siopa na bhfeabhsúchán: cuir barr feabhais ar do bhlagsa

en: Upload
ga_IE: Uaslódáil

en: Upload Date
ga_IE: Dáta Uaslódála

en: Upload Image
ga_IE: Uaslódáil Íomhá

en: Upload New Media
ga_IE: Meáin Nua a Uaslódáil

en: Upload date:
ga_IE: Dáta uaslódála:

en: Upload failed.
ga_IE: Tá cinnte ar an uaslódáil.

en: Upload file and import
ga_IE: An comhad a uaslódáil agus a allmhairiú

en: Upload files
ga_IE: Uaslódáil Comhad

en: Upload new media
ga_IE: Uaslódáil meáin

en: Upload order
ga_IE: Ord uaslódála

en: Upload stopped.
ga_IE: Cuireadh stop leis an uaslódáil.

en: Upload theme
ga_IE: Téama a Uaslódáil

en: Upload your logo
ga_IE: Uaslódáil do lógó

en: Uploaded Images
ga_IE: Íomhánna Uaslódáilte

en: Uploaded on:
ga_IE: Dáta uaslódála:

en: Uploaded to this page
ga_IE: Uaslódáilte ar an leathanach seo

en: Uploaded to this post
ga_IE: Uaslódáilte ar an alt seo

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
ga_IE: nó

en: Uploading
ga_IE: Á Uaslódáil

en: Uploading %(filename)s…
ga_IE: Tá %(filename)s á uaslódáil…

en: Uploading Files
ga_IE: Tá na comhaid dhá n-uaslódáil

en: Uploading...
ga_IE: Á uaslódáil…

en: Uploads
ga_IE: Uaslódálacha

en: Uruguay
ga_IE: Uragua

en: Use
ga_IE: Roghnaigh

en: Use %s
ga_IE: Caith %s.

en: Use Markdown for comments.
ga_IE: Markdown sna freagraí.

en: Use Markdown for posts and pages.
ga_IE: Markdown le haghaidh na n-alt agus na leathanach.

en: Use Site Editor
ga_IE: Úsáid Eagarthóir Suíomh

en: Use a new credit card
ga_IE: Cárta Creidmheasa Nua

en: Use an existing page as a template.
ga_IE: Agus leathanach eile a bheith ina mhúnla agat.

en: Use an existing post as a template.
ga_IE: Agus alt eile a bheith ina mhúnla agat.

[ctx: Use an existing {post_type} as a template]
en: Use an existing %s as a template.
ga_IE: Agus %s eile a bheith ina mhúnla agat.

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
ga_IE: Is camóg nach foláir a chur idir ’chaon téarma agus ní %s.

en: Use keyboard shortcuts for comment moderation.
ga_IE: Bain leas as aicearraí méarchláir le meastóireacht a dhéanamh ar fhreagraí.

en: Use this password to log in to %s application. Note: spaces are ignored.
ga_IE: Leis an bhfocal faire seo a logálfas tú isteach sa bhfeidhmchlár %s. Nod: ní thugtar aird ar spásanna.

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
ga_IE: — Roghnaigh —

en: Used for notifications, not published.
ga_IE: Ar fhógraí a thaispeáintear é (ní fhoilsítear ar chor ar bith é).

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
ga_IE: Foinse:

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
ga_IE: Folaigh

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
ga_IE: A thaispeáint

en: Used: %1$s%% of %2$s
ga_IE: Líonta: %1$s%% as %2$s

en: User
ga_IE: Úsáideoir

en: User Dashboard: %s
ga_IE: Clár: %s

en: User Description
ga_IE: Cur Síos Úsáideoira

[ctx: User Field]
en: Description
ga_IE: Cur Síos

[ctx: User Field]
en: Display Name
ga_IE: Ainm Taispeána

[ctx: User Field]
en: Email
ga_IE: Ríomhphost

[ctx: User Field]
en: First Name
ga_IE: Ainm

[ctx: User Field]
en: Last Name
ga_IE: Sloinne

[ctx: User Field]
en: Login
ga_IE: Logáil Isteach

[ctx: User Field]
en: User ID
ga_IE: ID Úsáideora

en: User First Name
ga_IE: Forainm Úsáideoira

en: User Language
ga_IE: Teanga Úsáideora

en: User Last Name
ga_IE: Sloinne an Úsáideoira

en: User Name
ga_IE: Ainm Úsáideora

en: User Roles
ga_IE: Feidhmeanna Úsáideoirí

en: User URL may not be longer than 100 characters.
ga_IE: Ní fhéadfaidh URL an úsáideora a bheith níos faide ná 100 carachtar.

en: User added.
ga_IE: Cuireadh úsáideoir nua ina shuí.

en: User already exists. Password inherited.
ga_IE: Tá an t-úsáideoir sin ann cheana. Is uaidh sin a fríothadh an focal faire.

en: User deleted.
ga_IE: Scriosadh an t-úsáideoir sin.

en: User deletion is not allowed from this screen.
ga_IE: Ní féidir úsáideoir a scriosadh ar an scáileán seo.

en: User does not exist.
ga_IE: Níl an t-úsáideoir sin ann.

en: User has been added to your site.
ga_IE: Cuireadh an t-úsáideoir le do shuíomh.

en: User is already following your site.
ga_IE: Leanann an t-úsáideoir do shuíomhsa cheana féin.

[ctx: User is being prompted to re-enter a string for verification.]
en: Confirm Username
ga_IE: Dearbhaigh an tAinm Úsáideora

en: User login
ga_IE: Logáil Isteach Úsáideora

en: User navigation
ga_IE: Nascleanúint Úsáideora

en: User not found
ga_IE: Sé an chaoi nár fríothadh an t-úsáideoir

en: User not found.
ga_IE: Níor fríothadh an t-úsáideoir sin.

en: User removed from this site.
ga_IE: Scriosadh an t-úsáideoir den tsuíomh seo.

[ctx: User role]
en: Administrator
ga_IE: Riarthóir

[ctx: User role]
en: Author
ga_IE: Údar

[ctx: User role]
en: Contributor
ga_IE: Rannpháirtí

[ctx: User role]
en: Editor
ga_IE: Eagarthóir

[ctx: User role]
en: Subscriber
ga_IE: Síntiúsóir

en: User updated.
ga_IE: Nuashonraíodh an t-úsáideoir.

en: User&#8217;s Gravatar
ga_IE: Gravatar an Úsáideora

en: Username
ga_IE: Ainm Úsáideora

en: Username must be at least 4 characters.
ga_IE: Ní foláir 4 charachtar ar a laghad a bheith san ainm úsáideora.

en: Username or Email
ga_IE: Ainm Úsáideora nó Ríomhphost

en: Username or email address of user to receive the blog
ga_IE: An t-ainm úsáideora nó an seoladh ríomhphoist atá ag an úsáideoir a gheobhas an blag

en: Username.
ga_IE: Ainm Úsáideora

en: Username/Password incorrect for %s
ga_IE: Ainm úsáideora/focal faire mícheart: %s

en: Username:
ga_IE: Ainm Úsáideora:

en: Username: %s
ga_IE: Ainm úsáideora: %s

en: Usernames cannot be changed prior to account activation.
ga_IE: Ní féidir an t-ainm úsáideora a athrú sula gcuirtear an cuntas i ngníomh.

en: Usernames cannot be changed.
ga_IE: Ní féidir an t-ainm úsáideora a athrú.

en: Usernames must be at least 4 characters.
ga_IE: Ní mór 4 charachtar ar a laghad a bheith san ainm úsáideora.

en: Usernames or Email Addresses
ga_IE: Ainmneacha Úsáideora nó Seoltaí Ríomhphoist

en: Users
ga_IE: Úsáideoirí

en: Users & Authors
ga_IE: Úsáideoirí ⁊ Údair

en: Users allowed to access site:
ga_IE: Seo iad na húsáideoirí a bhfuil teacht acu ar an suíomh:

en: Users must be registered and logged in to comment
ga_IE: Caithfear clárú agus logáil isteach le freagra a thabhairt

en: Users to Email
ga_IE: Cé Dhó

en: Ushuaia
ga_IE: Úisbhaidhe (Ushuaia)

en: Uzbekistan
ga_IE: Úisbéiceastáin

en: Uzhgorod
ga_IE: Úis-Ghorod (Ужгород/Uzhgorod)

en: Vagabond is a clutter-free theme for personal bloggers.
ga_IE: Téama deas néata do bhlagálaithe aonraice é Vagabond.

en: Valid
ga_IE: Bailí

en: Valid phone number
ga_IE: Uimhir fóin bhailí

en: Value
ga_IE: Luach

[ctx: Variable is a hyperlink: A blog title pointing to a post permalink.]
en: Originally posted on %s:
ga_IE: Arna chéadfhoilsiú ar %s:

en: Vatican
ga_IE: An Vatacáin

en: Vatican City
ga_IE: Vatacáine, Cathair na

en: Venezuela
ga_IE: Veinéasaela

en: Venue
ga_IE: Ionad

en: Venue:
ga_IE: Ionad:

[ctx: Verb, to post]
en: Post
ga_IE: Foilsiú

[ctx: Verb: Remove a user or follower from the blog.]
en: Remove
ga_IE: Scrios

en: Verification Code
ga_IE: Cód Dearbhaithe

en: Verification code entered correctly. Logging you in…
ga_IE: Chuir tú isteach an cód dearbhaithe ceart. Do do logáil isteach anois…

en: Verified Services
ga_IE: Seirbhísí Fíoraithe

en: Verify
ga_IE: Dearbhaigh

en: Verify Code
ga_IE: Dearbhaigh an Cód

en: Verify New Password
ga_IE: Dearbhaigh an Focal Faire Nua

en: Verify your email forwarding address
ga_IE: Dearbhú do sheolta ríomhphoist athsheachadta

en: Verifying…
ga_IE: Dá dhearbhú…

en: Version
ga_IE: Leagan

en: Version %s
ga_IE: Leagan %s

en: Version:
ga_IE: Leagan:

en: Version: %s
ga_IE: Leagan: %s

en: Vertical
ga_IE: Díreach

en: Vertical space
ga_IE: Airde

en: Vertically
ga_IE: Díreach

en: Video
ga_IE: Físeán

en: Video %s not found
ga_IE: Sé an chaoi nár fríothadh an físeán %s

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[0]: Físeán <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[1]: Físeáin <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[2]: Físeáin <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[3]: Físeáin <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[4]: Físeáin <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
ga_IE: Sonraí an Fhíseáin

en: Video Embeds
ga_IE: Leabuithe Físeáin

en: Video Name
ga_IE: Ainm an Fhíseáin

en: Video Plays
ga_IE: Seanmacha Físeán

en: Video Post
ga_IE: Alt Físeáin

en: Video URL
ga_IE: URL físeáin

en: Video on %s
ga_IE: Físeán ar %s

en: Video played:
ga_IE: Físeán seinnte:

en: Video player
ga_IE: Castóir físeán

en: Video plays for %1$s days ending %2$s
ga_IE: Seanmacha físeán le %1$s lá go dtí %2$s

en: Video plays for %1$s days ending %2$s (Summarized)
ga_IE: Seanmacha físeán le %1$s lá anuas go dtí %2$s (Achoimre)

en: Video plays for %s
ga_IE: Seanmacha físeáin ar %s

en: Video plays:
ga_IE: Seanmacha físeán:

en: Video post by %s.
ga_IE: Fís-alt le %s.

en: Video post.
ga_IE: Fís-alt.

en: Video publisher has disabled embeds.
ga_IE: Níor thug foilsitheoir an fhíseáin cead é a leabú.

en: Video title
ga_IE: Teideal an Fhíseáin

en: Videos
ga_IE: Físeáin

en: Vienna
ga_IE: Vín

en: Viet Nam
ga_IE: Việt Nam

en: View
ga_IE: Amharc

en: View %(title)s
ga_IE: Amharc ar %(title)s

en: View %1$s&#8217;s profile on %2$s
ga_IE: Próifíl %1$s ar %2$s.

en: View %s
ga_IE: Féach %s

en: View %s's profile
ga_IE: Féach próifíl %s

en: View &#8220;%s&#8221;
ga_IE: Amharc ar &#8220;%s&#8221;

en: View All
ga_IE: Liosta

en: View Archive
ga_IE: Cartlann na bhFreagraí

en: View Attachment Page
ga_IE: Leathanach an Cheangaltáin

en: View Category
ga_IE: Breathnaigh ar an Rang

en: View Changeset
ga_IE: Breathnaigh ar an Loga Athruithe

en: View Comic
ga_IE: Féach an Caimic

en: View Comment
ga_IE: Amharc ar an bhFreagra

en: View Full Profile &rarr;
ga_IE: Amharc ar an bPróifíl Iomlán &rarr;

en: View Full Site
ga_IE: Breathnaigh ar an Suíomh Iomlán

en: View Gallery <span class="gallery-image-count">%d Images &rarr;</span>
ga_IE: Amharc ar an Dánlann <span class="gallery-image-count">%d Íomhá &rarr;</span>

en: View Menu Item
ga_IE: Amharc ar an Mír Bhiachláir Nua

en: View Menu Section
ga_IE: Féach an Chuid Seo den Roghchlár

en: View Mobile Site
ga_IE: Féach an Suíomh Móbaidhl

en: View Page
ga_IE: Léargas ar an Leathanach

en: View Poll
ga_IE: Amharc ar an gComhaireamh

en: View Post
ga_IE: Amharc ar an Alt

en: View Profile
ga_IE: Amharc ar a P(h)róifíl

en: View Project
ga_IE: Breathnaigh ar an Tionscadal

en: View Project Tag
ga_IE: Amharc ar an gClib Tionscadail

en: View Project Type
ga_IE: Amharc ar an gCineál Tionscadail

en: View Receipt
ga_IE: Amharc Admhála

en: View Results
ga_IE: Féach na Torthaí

en: View Site
ga_IE: Amharc ar an Suíomh

en: View Tag
ga_IE: Breathnaigh ar an gClib

en: View Testimonial
ga_IE: Breathnaigh ar an Teistiméireacht

en: View Trash
ga_IE: Féach an Bruscar

en: View all
ga_IE: An t-iomlán

en: View all drafts
ga_IE: Na dréachtaí uiliug

en: View all followers
ga_IE: Breathnaigh ar an lucht leanta ar fad

en: View all posts by %s
ga_IE: Gach alt le %s

en: View all posts in %s
ga_IE: Chuile alt in %s

en: View attachment page
ga_IE: Amharc ar an leathanach ceangaltáin

en: View comment history
ga_IE: Féach an stair freagartha

en: View complete profile
ga_IE: Féach an phróifíl iomlán

en: View details
ga_IE: Sonraí

en: View full size <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>
ga_IE: Lánmhéid <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>

en: View original post
ga_IE: Amharc ar an alt bunaidh

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
ga_IE: Taispeáintear próifíl duine nuair a leagas tú do luchóg thar a Gravatar

en: View post
ga_IE: Amharc ar an alt

en: View project
ga_IE: Breathnaigh ar an tionscadal

en: View receipt
ga_IE: Amharc Admhála

en: View this comment
ga_IE: Breathnaigh ar an bhfreagra seo

en: View video
ga_IE: Féach an físeán

en: View your cart:
ga_IE: Breathnaigh ar an gciseán:

en: View your comment.
ga_IE: Breathnú ar do fhreagra.

en: View your latest notifications with a single click:
ga_IE: Cliceáil aon uair go bhfeice tú na fógraí is deireanaí agat:

en: View your post
ga_IE: amharc ar d’alt

en: View your site
ga_IE: Breathnaigh ar do shuíomh

en: View your site stats
ga_IE: Breathnaigh ar staitisticí do shuímh

en: View: %s
ga_IE: Amharc: %s

en: Viewer
ga_IE: Cuairteoir

en: Views
ga_IE: Cuairteanna

en: Views by Country
ga_IE: Cuairteanna de Réir na Tíre

en: Views for topic
ga_IE: Cuairteanna ar an ábhar

en: Views per Visitor: %s
ga_IE: Cuairteanna an Cuairteoir: %s

en: Views per day
ga_IE: Cuairteanna sa ló

en: Views per month
ga_IE: Cuairteanna sa mí

en: Views per post
ga_IE: Cuairteanna ar Gach Alt

en: Views per week
ga_IE: Cuairteanna sa tseachtain

en: Views/Post
ga_IE: Cuairteanna/Alt

en: Vilnius
ga_IE: Vilnias

en: Virgin Islands
ga_IE: Oileáin na Maighdean

en: Virgin Islands, British
ga_IE: Oileáin na Maighdean (An Bhreatain Mhór)

en: Virgin Islands, U.S.
ga_IE: Oileáin na Maighdean (Na Státaí Aontaithe)

en: Visibility
ga_IE: Poiblíocht

en: Visibility:
ga_IE: Poiblíocht:

en: Visible
ga_IE: Taispeáinte

en: Visit
ga_IE: Amharc

en: Visit %(url)s
ga_IE: Amharc ar %(url)s

en: Visit %s
ga_IE: Féach %s

en: Visit %s&#8217;s website
ga_IE: Suíomh gréasáin %s

en: Visit Blog
ga_IE: Breathnaigh ar an mBlag

en: Visit Dashboard
ga_IE: Amharc ar an gClár

en: Visit Link
ga_IE: Féach an Nasc

en: Visit Reblog
ga_IE: Amharc ar an Athbhlagáil

en: Visit Site
ga_IE: Amharc ar an Suíomh

en: Visit Theme Site
ga_IE: Suíomh an Téama

en: Visit WordPress.com now!
ga_IE: Féach WordPress.com anois!

en: Visit plugin homepage
ga_IE: Leathanach baile an bhreiseáin

en: Visit site
ga_IE: Amharc ar an suíomh

en: Visit your subscription dashboard and unsubscribe from there
ga_IE: Féach clár na síntiús le stop a chur leis an síntiús seo

en: Visitor | Visitors
ga_IE[0]: Cuairteoir
ga_IE[1]: Cuairteoirí
ga_IE[2]: Cuairteoirí
ga_IE[3]: Cuairteoirí
ga_IE[4]: Cuairteoirí

en: Visitor not allowed to view video.
ga_IE: Níl cead ag an gcuairteoir breathnú ar an bhfíseán.

en: Visitors
ga_IE: Cuairteoirí

en: Visual Editor
ga_IE: Eagarthóireacht Radhairc

en: Visual aids
ga_IE: Áiseanna radhairc

en: Vote
ga_IE: Bhótáil

en: Vote Button
ga_IE: Cnaipe Bhótála

en: Votes
ga_IE: Vótanna

en: WP Admin
ga_IE: Clár Riaracháin

en: WP.me Shortlinks
ga_IE: Gearrnaisc WP.me

en: Wake
ga_IE: Ciúnach/Wake

en: Wallis
ga_IE: Bhailís

en: Wallis and Futuna
ga_IE: Bhailís agus Futúna

en: Want less email?
ga_IE: An iomarca ríomphoist?

en: Want more activity? Read about <a href="http://en.support.wordpress.com/getting-more-site-traffic/">how to drive engagement on your site</a>.
ga_IE: Ar mhaith leat tuilleadh gníomhaíochta? Féach <a href="http://en.support.wordpress.com/getting-more-site-traffic/">cén chaoi le tuilleadh gníomhaíochta a spreagadh ar do shuíomh</a>.

en: Want more comments? <a href="http://en.support.wordpress.com/getting-more-views-and-traffic/">Get more traffic</a>.
ga_IE: Ar mhaith leat tuilleadh tráchtaireachta a spreagadh? <a href="http://en.support.wordpress.com/getting-more-views-and-traffic/">Meall trácht</a>.

en: Want more referrers? Try <a href="http://en.support.wordpress.com/comments/">commenting on other blogs</a>!
ga_IE: bhFuil tú ag iarraidh tuilleadh tagróireachta? Tuige nach <a href="http://en.support.wordpress.com/comments/">dtosófá féin ag tráchtaireacht ar bhlaganna eile</a>!

en: Want to share this report with your readers?
ga_IE: An roinnfidh tú é seo leis an lucht léitheoireachta agat?

en: Warning | Warnings
ga_IE[0]: Rabhadh

en: Warning! User %s cannot be deleted.
ga_IE: Rabhadh! Ní féidir an t-úsáideoir %s a scriosadh.

en: Warning:
ga_IE: Fainic:

en: Warsaw
ga_IE: Varsava

en: Watch: %s
ga_IE: Breathnú air: %s

en: Wavatar (Generated)
ga_IE: Wavatar (Ginte)

en: We also offer professional CSS support in our forums:
ga_IE: Tabharfaidh muid cúnamh gairmiúil CSS freisin duit sna fóraim:

en: We are profoundly disinterested in your private details
ga_IE: Níl suim dhá laghad againn i do shaol príobháideach

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
ga_IE: Sé an chaoi ar loic rud éigin agus do bhlag á allmhairiú isteach in %s againn

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s.
ga_IE: Tharla botún éigin de thimpiste agus do bhlag á allmhairiú againn isteach in %s.

en: We don&#8217;t have that post on record yet. (post_id %d)
ga_IE: Níl aon tuairisc againn ar an alt sin fós. (post_id %d)

en: We don't have that post on record yet.
ga_IE: Níl cuntas ar an alt sin againn fós.

en: We have not recorded any views for this item yet.
ga_IE: Dheamhan cuairt ar an mír seo fós.

en: We think they're from: %s
ga_IE: Tá muid ag ceapadh gur as %s a thagas siad

en: We&#8217;re downloading and importing your LiveJournal posts...
ga_IE: Tá do chuid altanna LiveJournal á n-íoslódáil is á n-allmhairiú againn…

en: We&#8217;re here for you
ga_IE: Tá muid anseo duit (mar adeir lucht an Bhéarla)

en: We'll do our best to get this fixed up. In the meantime, you may want to comment directly on the post:
ga_IE: Déanfaidh muid ár ndícheall caoi a chur air seo. Idir an dá linn, d’fhéadfá freagra a thabhairt ar an alt féin:

en: We're sorry, that's not a valid username.  If you haven't, please
ga_IE: Ní leasainm bailí é sin.

en: Web Address
ga_IE: Seoladh Gréasáin

en: Web address
ga_IE: Seoladh Gréasáin

en: Website
ga_IE: Suíomh Gréasáin

en: Website (optional)
ga_IE: Suíomh gréasáin (roghnach)

en: Website Verification Services
ga_IE: Deimhniúchán Suímh

en: Website: %1$s (IP: %2$s)
ga_IE: Suíomh gréasáin: %1$s (IP: %2$s)

en: Website: %s
ga_IE: Suíomh gréasáin: %s

en: Websites
ga_IE: Suíomhanna gréasáin

en: Wed
ga_IE: Céa

en: Wedding
ga_IE: Pósadh

en: Wednesday
ga_IE: Dé Céadaoin

[ctx: Wednesday initial]
en: W
ga_IE: C

en: Week
ga_IE: Seachtain

en: Week %d
ga_IE: Seachtain %d

en: Week %d of %d
ga_IE: Seachtain %d de %d

en: Week Starts On
ga_IE: An Chéad Lá den tSeachtain

en: Week of %s
ga_IE: An tSeachtain Dar Tús %s

en: Weekly
ga_IE: Gach seachtain

en: Weekly Views
ga_IE: Cuairteanna sa tSeachtain

en: Weekly digest for %1$s, on %2$s
ga_IE: Achoimre na seachtaine: %1$s ar %2$s

en: Weeks
ga_IE: Seachtainí

en: Welcome
ga_IE: Fáilte

en: Welcome back!
ga_IE: Fáilte ar ais

en: Welcome message
ga_IE: Teachtaireacht Fáilte

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
ga_IE: Fáilte

en: Welcome to WordPress!
ga_IE: Fáilte go WordPress!

en: Welcome to WordPress.com
ga_IE: Fáilte go WordPress.com

en: Welcome to WordPress.com!
ga_IE: Fáilte go WordPress.com!

en: Welcome to your Dashboard!
ga_IE: Fáilte go dtí do Chlársa!

en: Welsh
ga_IE: Breatnais

en: Were you looking for your <a href="%s">API Key and other Personal Settings</a>?
ga_IE: Nó arbh iad <a href="%s">an eochair API se’agatsa agus na socruithe pearsanta eile</a> a bhí tú a thóraíocht?

en: Were you looking for your <a href="%s">profile details</a>?
ga_IE: Arbh iad <a href="%s">do chuid sonraí próifíle</a> a bhí tú a lorg?

en: West
ga_IE: Siar

en: West Virginia
ga_IE: Virginia Thiar

en: Western Sahara
ga_IE: An Satharrá Thiar

en: What Will My Domain Name Include?
ga_IE: Céard a Gheobhas Mé in Éindí leis an Ainm Fearainn?

en: What Will My Mapping Include?
ga_IE: Céard a Chuimsíos an Léarscáiliú?

en: What do I do now?
ga_IE: Céard a dhéanfas mé anois?

en: What do you want to use as your new site&#146;s primary web address?
ga_IE: Cén seoladh gréasáin a bheas ina bhunseoladh ag do shuíomh nua?

en: What domain name would you like to use for your blog?
ga_IE: Cén t-ainm fearainn ba mhaith leat a léarscáiliú?

en: What is your registered email address or username?
ga_IE: Cén seoladh ríomhphoist nó cén t-ainm úsáideora atá cláraithe agat?

en: What should I do now?
ga_IE: Céard a dhéanfas mé anois?

en: What should be done with content owned by these users?
ga_IE: Céard a dhéanfar le hábhar de chuid na n-úsáideoirí seo?

en: What should be done with content owned by this user?
ga_IE: Céard a dhéanfar le cuid ábhair an úsáideora seo?

en: What should the subject line be?
ga_IE: Céard a bheas ina theideal agam air?

en: What size photos would you like to display?
ga_IE: Cén tomhais a bheas ar na pics?

en: What&#8217;s New
ga_IE: Nuacht

en: What&#8217;s on your mind?
ga_IE: Cén chaoi a bhfuil an chraic?

en: What's Hot
ga_IE: Nuacht <span style="font-family: segoe ui symbol, dejavu sans, sans-serif">⁊</span> Cúrsaí Nuafhoilsithe

en: What's a Gravatar?
ga_IE: Céard é Gravatar?

en: What's this?
ga_IE: Céard seo?

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
ga_IE: Siad na réimsí seo a leanas a líonfas tú amach le rang nua a dhéanamh:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
ga_IE: Siad na réimsí seo a leanas a líonfas tú amach nuair a chuireas tú clib nua ar an scáileán seo:

en: When choosing daily or weekly email delivery, which time of day would you prefer?
ga_IE: Cén tráth de ló ab fhearr leat an ríomhphost laethúil nó seachtainiúil a fháil?

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
ga_IE: Nuair a chliceálas tú ar an gcnaipe thíos, déanfaidh WordPress comhad XML a fhéadfas tú a shábháil ar an ríomhaire agat.

en: Where did they come from?
ga_IE: Cé as a dtáinig siad?

en: Which Internet Defense League campaign do you want to participate in?
ga_IE: Cén feachtas de chuid an Internet Defense League a nglacfaidh tú páirt ann?

en: Which language will you be blogging in?
ga_IE: Cén teanga a mbeidh tú ag blagáil inti?

en: Which of the following do you have?
ga_IE: Cé acu seo a leanas atá agat?

en: White
ga_IE: Bán

en: Whitehorse
ga_IE: Baile an Eich Bháin (Whitehorse)

en: Who were they?
ga_IE: Cérbh iad sin?

en: Whoa, slow down with the emails!
ga_IE: An oiread sin ríomhphoist!

en: Whoops!
ga_IE: Bú bú!

en: Whoops, you don't have permission to do that.
ga_IE: Óra muise, níl cead agat é sin a dhéanamh.

en: Why :
ga_IE: Cén fáth :

en: Why Map a Domain Name?
ga_IE: Tuige a nDéanfainn Ainm Fearainn a Léarscáiliú?

en: Why Register a Domain Name?
ga_IE: Tuige a gCláróinn Ainm Fearainn?

en: Why don't you go ahead and get started on that?
ga_IE: B’fhéidir go ndéanfá anois é?

en: Wide
ga_IE: Leathan

en: Widget %s
ga_IE: Giúirléid %s

en: Widget Title
ga_IE: Teideal Giúirléide

en: Widget Type:
ga_IE: Cineál Giúirléide:

[ctx: Widget Visibility: {Rule Major [Page]} is {Rule Minor [Search results]}]
en: is
ga_IE: =

en: Widget title
ga_IE: Teideal giúirléide

en: Widget title for followers:
ga_IE: An teideal giúirléide a thaispeáinfear don lucht leanta:

en: Widget title:
ga_IE: Teideal na giúirléide:

en: Widgets
ga_IE: Giúirléidí

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
ga_IE: Séard í giúirléid giota neamhspleách inneachair is féidir a leagan i mball inghiúirléidithe ar bith den téama atá tú a chaitheamh (taobh-bharra a thugtar ar a leithéid go hiondúil). Féadfaidh tú barra teidil a tharraingt isteach i do rogha áit agus a leagan ansin le taobh-bharra nó limistéar giúirléidí a líonadh. Ní bhíonn leata amach ar dtús ach an chéad limistéar, ach tig leat cliceáil ar bharraí teidil na limistéar eile lena n-oscailt agus a líonadh.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
ga_IE: Séard í ‘giúirléid’ giota ábhair a fhéadas tú a chur sna hionaid inghiúirléidithe atá i do théama (‘taobh-bharraí’ a thugtar ar na hionaid sin go hiondúil).

en: Width
ga_IE: Leithead

en: Width 150px, the narrow style is good for sidebars etc.
ga_IE: 150px ar leithead, feiliúnach do thaobh-bharraí, srl.

en: Width in pixels
ga_IE: Leithead (px)

en: Width:
ga_IE: Leithead:

en: Width: 300px, the medium style is good for general use.
ga_IE: Leithead: 300px, .i. scoth-leathan, is fóintí go hiondúil.

en: Width: 630px, the wide style is good for blog posts.
ga_IE: Leithead: 630px, rud a d’fheilfeadh d’altanna blaga.

en: With 1 comment | With %s comments
ga_IE[0]: Agus 1 fhreagra amháin air
ga_IE[1]: Agus %s fhreagra air
ga_IE[2]: Agus %s fhreagra air
ga_IE[3]: Agus %s bhfreagra air
ga_IE[4]: Agus %s freagraí air

en: Within %skm
ga_IE: I bhfoisceacht %skm

en: Word count: %s
ga_IE: Comhaireamh na bhfocal: %s

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
ga_IE: Téama: %2$s ar WordPress %1$s.

en: WordPress &rsaquo; Error
ga_IE: WordPress &rsaquo; Earráid

en: WordPress Address (URL)
ga_IE: Seoladh WordPress (URL)

en: WordPress Apps
ga_IE: Feidhmchláracha WordPress

en: WordPress Blog
ga_IE: Blag WordPress

en: WordPress Dashboard
ga_IE: Clár WordPress

en: WordPress Embed
ga_IE: Leabú WordPress

en: WordPress News
ga_IE: Nuacht WordPress

en: WordPress Post by Email
ga_IE: Foilsitheoireacht Ríomhphoist WordPress

en: WordPress Shortcode:
ga_IE: Gearrchód WordPress:

en: WordPress Themes
ga_IE: Téamaí WordPress

en: WordPress Themes for Blogs at WordPress.com
ga_IE: Téamaí WordPress le haghaidh blaganna ar WordPress.com

en: WordPress User
ga_IE: Úsáideoir WordPress

en: WordPress database error:
ga_IE: Earráid sa mbunachar WordPress:

en: WordPress hook type
ga_IE: Cineál lúibe WordPress

en: WordPress login
ga_IE: Logáil isteach WordPress

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
ga_IE: Ceartaíodh WordPress as féin XHTML nach bhfuil neadú ceart air

en: WordPress site: %s
ga_IE: Suíomh WordPress: %s

en: WordPress.com &raquo; Redirecting you to a new blog!
ga_IE: WordPress.com &raquo; Do d’atreorú chuig blag nua!

en: WordPress.com / Gravatar.com credentials can be used.
ga_IE: Is féidir faisnéis aitheantais WordPress.com nó Gravatar.com a chur isteach.

en: WordPress.com Announcement
ga_IE: Fógra de Chuid WordPress.com

en: WordPress.com Blog
ga_IE: Blag WordPress.com

en: WordPress.com Blog/Site Address Change
ga_IE: Athrú Seolta Blaga/Suímh WordPress.com

en: WordPress.com Business
ga_IE: WordPress.com Gnó

en: WordPress.com Credits
ga_IE: Creidmheasanna WordPress.com

en: WordPress.com Documentation
ga_IE: Cáipéisíocht WordPress.com

en: WordPress.com Enterprise
ga_IE: WordPress.com Fiontraíochta

en: WordPress.com Followers
ga_IE: Lucht Leanta WordPress.com

en: WordPress.com Forums
ga_IE: Fóraim WordPress.com

en: WordPress.com Logo
ga_IE: Lógó WordPress.com

en: WordPress.com News
ga_IE: Nuacht WordPress.com

en: WordPress.com Notifications
ga_IE: Fógraí WordPress.com

en: WordPress.com Password
ga_IE: Focal Faire WordPress.com

en: WordPress.com Plugins
ga_IE: Breiseáin WordPress.com

en: WordPress.com Premium
ga_IE: Rogha WordPress.com

en: WordPress.com Reader
ga_IE: Léitheoir WordPress.com

en: WordPress.com Reblog Button
ga_IE: Cnaipe Athbhlagála WordPress.com

en: WordPress.com Search
ga_IE: Cuartú WordPress.com

en: WordPress.com Support
ga_IE: Tacaíocht WordPress.com

en: WordPress.com User
ga_IE: Úsáideoir WordPress.com

en: WordPress.com Username
ga_IE: Ainm úsáideora WordPress.com

en: WordPress.com for Your Domain
ga_IE: WordPress.com do d’Fhearann Féin

en: WordPress.com forums
ga_IE: Fóram WordPress.com

en: WordPress.com on Twitter
ga_IE: WordPress.com ar Twitter

en: WordPress.com running %2$s theme.
ga_IE: Téama: %2$s ar WordPress.com

en: WordPress.com username does not exist or invalid email address.
ga_IE: Níl an t-ainm úsáideora WordPress.com sin ann, nó níl an seoladh ríomhphoist ceart.

en: WordPress.com verification code: %s
ga_IE: Cód dearbhaithe WordPress.com: %s

[ctx: Wordpress.com is also available in lang]
en: %1$s is also available in %2$s
ga_IE: Tá %1$s le fáil in %2$s freisin

en: Words
ga_IE: focail

en: Words: %s
ga_IE: Focla: %s

en: Working Female
ga_IE: Bean ag Obair

en: Working Female Medium
ga_IE: Bean ag Obair, Scoth-Leathan

en: Working Female Narrow
ga_IE: Bean ag Obair, Cúng

en: Working Female Wide
ga_IE: Bean ag Obair, Leathan

en: Working Male
ga_IE: Fear ag Obair

en: Working Male Medium
ga_IE: Fear ag Obair, Scoth-Leathan

en: Working Male Narrow
ga_IE: Fear ag Obair, Cúng

en: Working Male Wide
ga_IE: Fear ag Obair, Leathan

en: Would you like a matching <strong>blog address</strong> too?
ga_IE: An mbeidh <strong>seoladh blaga</strong> agat in éindí?

en: Would you like a matching blog address too?
ga_IE: Ar mhaith leat a mhacsamhail de sheoladh a bheith ag do bhlag ina theannta?

en: Would you like to create one?
ga_IE: Ar mhaith leat leathanach a chur ar bun?

en: Would you like to upload something?
ga_IE: Ar mhaith leat rud éigin a uaslódáil?

en: Write a Comment...
ga_IE: Scríobh Freagra…

en: Write a Post
ga_IE: Scríobh Alt

en: Write a post
ga_IE: Scríobh alt

en: Write your first blog post
ga_IE: Scríobh do chéad alt blaga

en: Writing
ga_IE: Scríobh

en: Writing & Blogging
ga_IE: Scríbhneoireacht ⁊ Blagáil

en: Writing Helper
ga_IE: Cúnamh Scríbhneoireachta

en: Writing Settings
ga_IE: Scríobh

en: X &#8212; Even more mature than above
ga_IE: X &#8212; D’fhéadfadh sé bheith ní ba ghráiniúla fós

en: XML Error: %1$s at line %2$s
ga_IE: Earráid XML: %1$s i líne %2$s

en: XML-RPC services are disabled on this site.
ga_IE: Tá seirbhísí XML-RPC as cumas ar an suíomh seo.

en: Y/m/d
ga_IE: Y-m-d

en: Y/m/d g:i:s A
ga_IE: Y-m-d H:i:s

en: Y/m/d g:i:s a
ga_IE: Y-m-d H:i:s

en: Yakutat
ga_IE: Gheacútát (Yaakwdáat)

en: Yakutsk
ga_IE: Iacútsc

en: Year
ga_IE: Bliain

en: Year:
ga_IE: Bliain:

en: Yearly Archives:
ga_IE: Cartlanna Bliana:

en: Yearly archives
ga_IE: Cartlanna bliana

en: Years
ga_IE: Blianta

en: Yellow
ga_IE: Buí

en: Yemen
ga_IE: Éimin

en: Yerevan
ga_IE: Eireaván

en: Yes
ga_IE: Tá

en: Yes, I already own this domain name. Map it to my WordPress.com blog.
ga_IE: Is liom. Mapáiltear le mo bhlag ar WordPress.com é.

en: Yes, I want to be subscribed
ga_IE: Ba mhaith liom síntiús a ghlacadh

en: Yes, I want to delete my subscription
ga_IE: Ba mhaith liom mo shíntiús a chealú

en: Yes, create a new blog to match my new user name
ga_IE: Cinnte, cuirfidh mé blag nua ar bun in éineacht le m’ainm úsáideora

en: Yes, take me to my profile page
ga_IE: Hea, beir chuig mo phróifíl mé

en: Yesterday
ga_IE: Inné

en: Yesterday at %s
ga_IE: Inné ag %s

en: You
ga_IE: Thú féin

en: You May Like
ga_IE: Thaitneodh<br>Freisin Leat

en: You and %s other bloggers like this.
ga_IE: Molann tú féin agus %s eile é seo.

en: You and %s other people like this
ga_IE: Molann tú féin agus %s duine eile é seo

en: You and %s other person like this
ga_IE: Molann tú féin agus %s duine eile é seo

en: You and 1 other person like this
ga_IE: Molann tú féin agus duine amháin eile é seo

en: You and <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s other bloggers</a> like this.
ga_IE: Molann tú féin agus <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s de bhlagálaithe eile</a> é seo.

en: You and one other blogger like this.
ga_IE: Molann tú féin agus blagálaí eile é seo.

en: You are about to approve the following comment:
ga_IE: Tá tú le ceadú don fhreagra seo a leanas:

en: You are about to delete the following comment:
ga_IE: Tá tú ar tí an freagra seo a leanas a scriosadh:

en: You are about to delete the following subscription:
ga_IE: Tá tú ar tí an síntiús seo a leanas a scriosadh:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ga_IE: Tá tú ar tí an nasc seo a scriosadh: ‘%s’
      ‘OK’ lena scriosadh, ‘Cealaigh’ gan a scriosadh.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ga_IE: Tá tú leis an téama seo ‘%s’ a scriosadh
      ‘OK’ lena scriosadh, ‘Cealaigh’ gan a dhéanamh.

en: You are about to delete your subscription to comments for "%s". Please confirm this below.
ga_IE: Tá tú ar tí an síntiús atá agat le freagraí ar “%s” a scriosadh. Fainic an ndearbhófá thíos é, le do thoil.

en: You are about to delete your subscription to the site "%s". Please confirm this below.
ga_IE: Tá tú ar tí do shíntiús a bhaint den tsuíomh “%s.” Dearbhaigh thíos é.

en: You are about to mark the following comment as spam:
ga_IE: Tá tú ag dul ag fuagairt gur turscar atá sa bhfreagra seo a leanas:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
ga_IE: Tá tú leis an bhfreagra seo a leanas a chur sa mBruscar:

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ga_IE: Tá tú ar tí na míreanna seoe agat a scriosadh.
      'Cealaigh' le stopadh, 'OK' lena scriosadh.

en: You are already following all comments on this site.
ga_IE: Tá tú ag leanacht a bhfuil de fhreagraí ar an suíomh seo cheana féin.

en: You are already following that blog
ga_IE: Leanann tú an blag sin cheana fhéin

en: You are already following that topic.
ga_IE: Leanann tú an t-ábhar sin cheana féin.

en: You are already subscribed
ga_IE: Tá tú faire air cheana féin

en: You are already subscribed to "%s"!
ga_IE: Déanann tú faire ar “%s” cheana féin!

en: You are attempting to log out of %s
ga_IE: Tá tú ag féachtáil le logáil amach as %s

en: You are commenting using your %s account.
ga_IE: Is le do chuntas %s atá tú ag freagairt.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
ga_IE: Seo iad cartlanna an ranga %s.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
ga_IE: Tá tú i mbun eagarthóireachta ar an leathanach a mbíonn na hailt is deireanaí de do chuid á dtaispeáint air.

en: You are currently using %1$s GB, which is %2$s%% of the total %3$s GB you have.
ga_IE: Tá %1$sGB líonta agat (%2$s%% de na %3$sGB atá le fáil agat).

en: You are currently using <strong>%1$s</strong> out of <strong>%2$s</strong> upload limit (%3$s%%).
ga_IE: Tá <strong>%1$s</strong> faoi <strong>%2$s</strong> líonta agat (%3$s%%).

en: You are customizing %s
ga_IE: Tá tú ag cóiriú %s

en: You are logged in but you do not have permission to manage bookmarks.
ga_IE: Tá tú logáilte isteach ach níl cead agat na leabharmharcanna a athrú.

en: You are logged in but you do not have permission to save posts.
ga_IE: Tá tú logáilte isteach ach níl cead agat alt a shábháil.

en: You are logged into WordPress.com as <strong>%1$s</strong>. To switch accounts, <a href="%2$s">log out</a>.
ga_IE: Tá tú logáilte isteach in WordPress.com faoi <strong>%1$s</strong>. <a href="%2$s">Logáil amach</a> len athrú go cuntas eile.

en: You are not a member of this site.
ga_IE: Níl tú i do bhall den tsuíomh seo.

en: You are not actively following any blogs.
ga_IE: Ní leanann tú aon bhlag.

en: You are not allowed to close this poll.
ga_IE: Níl cead agat an comhaireamh seo a dhúnadh.

en: You are not allowed to delete this poll.
ga_IE: Níl cead agat an comhaireamh seo a scriosadh.

en: You are not allowed to edit this poll.
ga_IE: Níl cead agat an comhaireamh seo a athrú.

en: You are not allowed to make this change.
ga_IE: Níl cead agat an t-athrú seo a dhéanamh.

en: You are not allowed to manage this item.
ga_IE: Níl cead riaracháin agat ar an mír seo.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
ga_IE: Níl cead agat an mhír seo a bhaint aníos as an mBruscar.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
ga_IE: Níl cead agat an mhír seo a chur sa mBruscar.

en: You are not allowed to open this poll.
ga_IE: Níl cead agat an comhaireamh seo a oscailt.

en: You are not authorized to upload files to this site
ga_IE: Níl cead agat comhaid a uasluchtú ar an suíomh seo.

en: You are not following any blogs!
ga_IE: Ní leanann tú aon bhlag!

en: You are not subscribed to "%s".
ga_IE: Ní dhéanann tú faire ar “%s.”

en: You are not subscribed to any WordPress.com blogs.
ga_IE: Ní dhéanann tú faire ar aon bhlag ar WordPress.com.

en: You are not yet following any blogs. Try <a href="%1$s">finding your friends</a> or check out our <a href="%2$s">recommended blogs</a>.
ga_IE: Ní leanann tú aon bhlag go fóill. D’fhéadfá <a href="%1$s">féachaint an bhfuil cairde leat ag blagáil ar WordPress</a> nó <a href="%2$s">breathnú ar na blaganna atá molta againn féin</a>.

en: You are now logged out.
ga_IE: Logáil tú amach.

en: You are now subscribed to this blog.
ga_IE: Liostálann tú don bhlag seo anois.

en: You are only logged in at this location.
ga_IE: Níl tú logáilte isteach ach abhus anseo.

en: You are previewing %s
ga_IE: Seo réamhamharc ar %s

en: You are subscribed to the following blogs:
ga_IE: Déanann tú faire ar na blaganna seo a leanas:

en: You are subscribing to the following post:
ga_IE: Is ar an alt seo a leanas a bheas tú ag faire:

en: You are subscribing to the following site:
ga_IE: Is ar an suíomh seo a leanas a bheas tú ag faire:

en: You are using an insecure browser!
ga_IE: Brabhsálaí neamhdhaingean atá ag imeacht ansin agat!

en: You are using an older version of Jetpack. To connect, please update to the latest version.
ga_IE: Seanleagan de Jetpack atá ansin agat. Níor mhór duit an leagan is deireanaí a fháil agus a shuiteáil le ceangal.

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
ga_IE: Seo é uaslódálaí ionsuite an bhrabhsálaí. D’fhéadfá uaslódálaí WordPress a chasadh air, rud a chuirfeadh ar do chumas agat comhaid éagsúla a roghnú san am céanna maille le comhaid a tharraingt isteach sa mbrabhsálaí. <a href="#">Cas air an t-uaslódálaí il-chomhad</a>.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
ga_IE: Níl an mhír a bhí tú ag iarraidh a athrú le fáil. Meas tú ar scriosadh í?

en: You both liked posts on these blogs
ga_IE: Mhol an bheirt agaibh ailt ar na blaganna seo

en: You can <a href='http://akismet.com/wordpress/'>get your API key direct from Akismet now</a>.
ga_IE: Tig leat <a href='http://akismet.com/wordpress/'>d’eochair API a fháil ó Akismet anois</a>.

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
ga_IE: D’fhéadfá nascanna a chur isteach anseo lena dtaispeáint ar do shuíomh, le <a href="%s">Giúirléidí</a> go hiondúil. Taispeáintear roinnt nascanna le suíomhanna i bpobal WordPress ann ar dtús.

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
ga_IE: D’fhéadfá na hathróga seo a leanas a chur sa URL scaipthe se’agatsa:

en: You can also <a href="#" id="pick-your-nose">pick your own color</a>.
ga_IE: Nó d’fhéadfá <a href="#" id="pick-your-nose">do rogha dath</a> a chur air.

en: You can also <a href="%s">modify the interface language</a> in your profile.
ga_IE: Féadfaidh tú <a href="%s">teanga an chomhéadain a athrú</a> ar do phróifíl.

en: You can also <a href="%s">specify the language</a> this blog is written in.
ga_IE: Féadfaidh tú <a href="%s">an teanga ina scríobhtar an blag seo a shonrú</a> freisin.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
ga_IE: Nó d’fhéadfá alt a chumadh leis an <a href="%s">leabharmharcán Preasáil Seo</a>.

en: You can also modify your interface's language in your profile.
ga_IE: Tig leat teanga an chomhéadain a athrú ar do phróifíl.

en: You can cancel your subscription at any time by following one of these options:
ga_IE: D’fhéadfá an síntiús a chur ar ceal uair ar bith ach a ndéanfá do rogha de na bearta seo:

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
ga_IE: Féadfaidh tú an focal faire atá agat a athrú, na haicearraí méarchláir a chasadh air, scéim dathanna eile a chur ar na scáileáin riaracháin, agus an t-eagarthóir WYSIWYG (.ı. an t-amharceagarthóir) a chasadh as, srl.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
ga_IE: Togh íomhá réamhshocraithe de chuid an téama, nó togh do cheann féin. Tig leat an chuma atá ar Theideal agus ar Fhotheideal do shuímh a chóiriú, freisin.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
ga_IE: Taispeáin ceann de na ceanntáisc a d’uaslódáil tú cheana, nó taispeáin íomhá randamach.

en: You can contact support using the link below
ga_IE: Féadfaidh tú a dhul i dteagmháil leis an lucht tacaíochta leis an nasc thíos

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
ga_IE: Tig leat an scáileán seo a chóiriú ar chupla bealach:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
ga_IE: Féadfaidh tú dealramh an tsuímh a chóiriú le cúlra saincheaptha, gan bacadh le cód ar bith sa téama. D’fhéadfá íomhá nó dath a chur ann.

en: You can find more information about %1$s in our <a href="%2$s" target="_blank">Theme Showcase</a>
ga_IE: Gheobhaidh tú tuilleadh eolais ar %1$s ar <a href="%2$s" target="_blank">Thaispeántas ba dTéamaí</a>.

en: You can leave this page and come back to check the progress later if you like.
ga_IE: Féadfaidh tú an leathanach seo a fhágáil seal agus filleadh ar ball air más mian leat.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
ga_IE: Is féidir leat freagraí a riaradh díreach mar a riaras tú altanna srl. Tá an scáileán seo in-chórithe, mar atá na scáileáin riaracháin eile, agus is féidir leat freagraí a riaradh leis na nascanna beartaíochta a thaispeáintear nuair a leagas tú an luchóg tharstu, nó leis na hOllbhearta.

en: You can modify your Gravatar from your <a href="/wp-admin/profile.php">profile page</a>.
ga_IE: Féach an <a href="/wp-admin/profile.php">leathanach próifíle</a> se’agatsa le do Ghravatar a athrú.

en: You can not use an invitation that you have created for someone else.
ga_IE: Níl cead agat cuireadh a rinne tú do dhuine eile a úsáid.

en: You can only rename blogs that you own
ga_IE: Ní féidir leat a athbhaisteadh ach do chuid blaganna féin

en: You can publish posts using emails with the <a href="%1$s" target="_blank">Post by Email</a> feature. To enable this visit your <a href="%2$s">My Blogs</a> page and create a secret address.
ga_IE: Féadfaidh tú ailt a fhoilsiú ar ríomhphost leis an ngné <a href="%1$s" target="_blank">Foilsitheoireacht Ríomhphoist</a>. Féach <a href="%2$s">Mo Chuid Blaganna</a> go ndéanfaidh tú seoladh rúnda lena aghaidh.

en: You can reply to this comment via email as well, just click the reply button in your email client.
ga_IE: Cliceáil ar an gcnaipe freagartha sa gcliant ríomhphoist atá agat le freagra a thabhairt ar an bhfreagra seo.

en: You can search for a different name or choose from one of the following suggestions:
ga_IE: Féadfaidh tú ainm eile a chuartú nó do roghain a thabhairt ar cheann acu seo a leanas:

en: You can see all comments on this post here:
ga_IE: Feicfidh tú a bhfuil de fhreagraí ar an alt seo anseo:

en: You can see all pingbacks on this post here:
ga_IE: Feicfidh tú anseo a ndéantar de phingeálacha ar an alt seo:

en: You can see all trackbacks on this post here:
ga_IE: Feicfidh tú a bhfuil de phingeálacha ar an alt seo anseo:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
ga_IE: Tig leat íomhá a thoghadh agus a thaispeáint i mbarr do shuímh ach í a uaslódáil ó do ríomhaire nó í a thoghadh as do mheánlann. Is féidir íomhá a bhearradh tar éis a tofa.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
ga_IE: Tig leat uasmhéideanna a shocrú d'íomhánna a chuirtear isteach i lár an inneachair scríofa agat; tig leat freisin íomhá a chur isteach ina lánmhéid.

en: You can start customizing your site under <a href="%1$s">Appearance &rarr; Custom Design</a>.
ga_IE: Tig leat tosaí ag cóiriú do shuímh faoi <a href="%1$s">Cosúlacht &rarr; So-Dhearadh</a>.

en: You can upload videos to your site just like any other file - click on the Upload/Insert button in the post editor, and choose the video file you want to upload from your computer.
ga_IE: Féadfaidh tú físeáin a uaslódáil ar do shuíomh díreach mar a d’uaslódálfá comhad ar bith eile: cliceáil ar an gcnaipe uaslódála/curtha san alt-eagarthóir agus roghnaigh an físchomhad atá tú ag iarraidh a uaslódáil.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
ga_IE: D'fhéadfá leas a bhaint as ceann de na ceanntáisc chúbhla seo nó ceann fánach a thaispeáint ar gach leathanach.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
ga_IE: Tá fáilte romhat leas a bhaint as na rialtáin seo a leanas leis an Deais seo agatsa a chóiriú le go bhfeilfeadh sí do do chuid oibre. Sin é an chaoi a mbíonn formhór na scáileán riaracháin eile freisin.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
ga_IE: Féadfaidh tú amharc a fheiceáil ar a bhfuil foilsithe ag úsáideoir áirithe ach cliceáil ar an uimhir atá faoi bhun cholún na n-alt.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
ga_IE: Ní féidir leat breiseán a scriosadh agus é i ngníomh ar an bpríomhshuíomh.

en: You cannot delete the current user.
ga_IE: Ní féidir leat an t-úsáideoir reatha a scriosadh.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
ga_IE: Ní féidir leat an mhír seo a athrú ó tharla sa mBruscar í. Déan í a bhaint den Bhruscar agus tabhair faoi arís.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
ga_IE: Ní féidir an mhír seo a chur sa mbruscar, arae tá %s ag plé léi faoi láthair.

en: You cannot redirect a URL to itself.
ga_IE: Ní féidir URL a atreorú chuige fhéin.

en: You cannot reply to this topic.
ga_IE: Níl cead agat freagra a thabhairt ar an ábhar seo.

en: You commented on:
ga_IE: Thug tú freagra ar:

en: You did not enter a category name.
ga_IE: Níor thug tú ainm ar an rang.

en: You do not have access to "%s" and so cannot subscribe.
ga_IE: Ní féidir leat faire a dhéanamh ar “%s” ó nach bhfuil teacht agat air.

en: You do not have access to that blog
ga_IE: Níl teacht agat ar an mblag sin

en: You do not have access to that blog.
ga_IE: Níl teacht agat ar an mblag sin.

en: You do not have permission to access this page.
ga_IE: Níl cead agat a theacht ar an leathanach seo.

en: You do not have permission to edit this user.
ga_IE: Níl cead agat an t-úsáideoir seo a athrú.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
ga_IE: Níl cead agat teacht ar an leathanach seo.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
ga_IE: Níl cead agat breiseáin a chur ag obair ar an suíomh seo.

en: You do not have the capability to manage settings for this site.
ga_IE: Níl cead agat socruithe an tsuímh seo a riaradh.

en: You do not have the proper permissions to perform this action
ga_IE: Níl cead agat an beart seo a dhéanamh

en: You do not have the proper permissions to perform this action.
ga_IE: Níl cead agat an beart seo a dhéanamh.

en: You don&#8217;t appear to have any blogs yet, why not <a href="%s">start one</a>?
ga_IE: Chítear dúinn nach bhfuil aon bhlag agat fós—tuige nach g<a href="%s">cuirfeá ceann ar bun</a>?

en: You don't have any drafts.
ga_IE: Níl aon dréacht agat.

en: You don't have permission to access this blog
ga_IE: Níl cead agat teacht ar an mblag seo

en: You don't have permission to download the specified theme
ga_IE: Níl cead agat an téama sin a íoslódáil

en: You don't have to do anything - this is just a reminder.
ga_IE: Níl anseo ach fógra—dheamhan a bhfuil le déanamh agatsa.

en: You don’t have permission to do that.
ga_IE: Níl a chead sin agatsa.

en: You have %1$s and %2$s.
ga_IE: Tá %1$s agus %2$s agat.

en: You have attempted to queue too many files.
ga_IE: Chuir tú an iomarca comhad sa scuaine.

en: You have been added to <strong>%s</strong>
ga_IE: Cuireadh le <strong>%s</strong> thú

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
ga_IE: Cuireadh leis an suíomh seo thú. Féach an <a href="%1$s">leathanach baile</a> nó <a href="%2$s">logáil isteach</a> le d’ainm úsáideora agus leis an bhfocal faire atá agat.

en: You have been logged out in another tab or window. <a href="/wp-login.php" target="_blank">Please log in again</a>.
ga_IE: Logáladh amach thú i gcluaisín nó i bhfuinneog eile. <a href="/wp-login.php" target="_blank">Logáil isteach arís</a>.

en: You have blocked all emails from WordPress.com
ga_IE: Tá cosc agat ar ríomhphost ó WordPress.com

en: You have disconnected your WordPress.com blog from your %s account.
ga_IE: Tá do bhlag WordPress.com dícheangailte de do chuntas %s agat.

en: You have exceeded the login limit.  Please wait a few minutes and try again.
ga_IE: Tá tú th'éis an tórainn logála isteach a shárú. Fan nóiméad agus bain triail eile as.

en: You have left the blog
ga_IE: D’fhág tú an blag

en: You have logged in successfully.
ga_IE: Tá tú logáilte isteach anois.

en: You have no active subscriptions.
ga_IE: Níl aon liostáil bheo agat.

en: You have no billing history at this time.
ga_IE: Níl aon stair billeála agat faoi láthair.

en: You have no categories to convert!
ga_IE: Níl aon rang agat le tiontú!

en: You have no comments to import!
ga_IE: Níl aon fhreagra le hallmhairiú agat!

en: You have no pending subscriptions. Expecting to see some here? Double-check the email address you used to subscribe.
ga_IE: Níl aon síntiús ar feitheamh agat. Raibh tú ag súil lena fheiceáil sin anseo? Féach arís ar an seoladh ríomhphoist lena ndearna tú an síntiús.

en: You have no tags to convert!
ga_IE: Níl aon chlib agat le tiontú!

en: You have not been unsubscribed from your subscription. Please try again.
ga_IE: Sé an chaoi nár cuireadh an síntiús ar ceal. Fainic an dtabharfá faoi arís.

en: You have purchased this product permanently. There is no subscription to renew
ga_IE: Tá an táirge seo ceannaithe go síoraí agat. Níl aon síntiús len athnuachan agat

en: You have renamed this blog domain
ga_IE: Tá an fearann blaga seo athbhaistithe agat

en: You have specified these users for removal:
ga_IE: Seo iad na húsáideoirí atá tú ag brath a scriosadh:

en: You have specified this user for deletion:
ga_IE: Chuir tú faoi ndeara an t-úsáideoir seo a scriosadh:

en: You have successfully logged back in.
ga_IE: Logáil tú isteach arís.

en: You have unsaved changes.
ga_IE: Rinne tú athruithe ach níor shábháil tú iad.

en: You have unsaved changes. Are you sure you want to leave this page?
ga_IE: Rinne tú athruithe ach níor shábháil tú iad. An bhfuil tú cinnte gur mian leat an leathanach seo a fhágáil?

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
ga_IE: Tá do chuid spáis stórála líonta agat. Ní foláir duit roinnt comhad a scriosadh sula n-uaslódála tú rud éigin eile.

en: You haven't connected any apps yet.
ga_IE: Níor nasc tú le haip ar bith fós.

en: You like this
ga_IE: Molann tú é seo

en: You like this.
ga_IE: Molann tú seo.

en: You may not upload %s type files
ga_IE: Níl cead agat comhaid %s a uaslódáil

en: You may only upload 1 file.
ga_IE: Níl cead agat ach 1 chomhad amháin a uaslódáil.

en: You might want to go see what they're up to! Perhaps you will like their blog as much as they liked your comment!
ga_IE: Tuige nach mbreathnófá céard atá ar siúl aige/aici‽ Cá bhfios nach dtaithneodh a b(h)lag leat chomh maith is a thaithin do fhreagrasa leis/léi!

en: You might want to go see what they're up to! Perhaps you will like their blog as much as they liked yours!
ga_IE: Tuige nach mbreathnófá céard atá ar siúl aige/aici‽ Cá bhfios nach dtaithneodh a b(h)lag leat chomh maith is a thaithin do fhreagrasa leis/léi!

en: You must agree to the Terms of Service.
ga_IE: Ní mór duit glacadh leis na Téarmaí Seirbhíse.

en: You must be <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">logged in</a> to post a comment.
ga_IE: Ní mór duit <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">logáil isteach</a> le freagra a scríobh.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
ga_IE: Caithfidh tú <a href="%s">logáil isteach</a> le freagra a thabhairt.

en: You must be logged in to download the specified theme
ga_IE: Ní mór logáil isteach leis an téama sin a íoslódáil

en: You must be logged-in to manage settings.
ga_IE: Ní mór duit logáil isteach leis na socruithe a athrú.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
ga_IE: Caithfidh tú cliceáil ar an gcnaipe Sábhála ag bun an scáileáin le go gcuirfí na socruithe nua i bhfeidhm.

en: You must enter a WordPress.com blog or a Jetpack powered site.
ga_IE: Ní mór blag WordPress.com nó suíomh Jetpack a thabhairt.

en: You must include [feedback-link] in the e-mail text
ga_IE: Ní mór duit [nasc–aiseolais] a chur i dtéacs an ríomhphoist

en: You must pick a blog.
ga_IE: Caithfear blag a roghnú.

en: You must provide a domain name.
ga_IE: Ní mór ainm fearainn a thabhairt.

en: You must provide a name for your network of sites.
ga_IE: Ní mór ainm a thabhairt ar an líonra suíomhanna.

en: You need to pick a user or enter an email address in your <a href="%s">Gravatar Widget</a> settings.
ga_IE: Caithfidh tú rogha a dhéanamh d’úsáideoir nó ríomhphost a chuir isteach sna socruithe <a href="%s">Giúirléide Gravatar</a> atá agat.

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
ga_IE: Caithfidh tú rogha a dhéanamh de na rudaí a thaispeáinfear ar an <a href="%s">ngiúirléid Próifíle Gravatar</a> seo.

en: You reblogged this post to %s. <a href="%s">View Reblog</a>.
ga_IE: D’athbhlagáil tú an t-alt seo ar %s. <a href="%s">Amharc</a>.

en: You requested a refund for a premium theme. Please check your email for a message with a confirmation link.
ga_IE: D’iarr tú luach ceannaithe ardtéama ar ais. Gheobhaidh tú nasc dearbhaithe i dteachtaireacht ríomhphoist.

en: You requested a refund for an upgrade. Please check your email for a message with a confirmation link.
ga_IE: D’iarr tú luach feabhsúcháin ar ais. Gheobhaidh tú nasc dearbhaithe ar ríomhphost.

en: You successfully disabled auto renew for <em>%s</em>.
ga_IE: Tá an t-uath-athnuachan curtha as cumas agat ar <em>%s</em>.

en: You successfully enabled auto renew for <em>%s</em>.
ga_IE: Tá an t-uath-athnuachan curtha i bhfeidhm agat ar <em>%s</em>.

en: You successfully purchased Private Registration for <em>%s</em>
ga_IE: Cheannaigh tú Clárú Rúnda ar <em>%s</em>

en: You successfully renewed <em>%s</em> for another year.
ga_IE: Tá <em>%s</em> athnuaite agat go ceann bliana eile.

en: You will <strong>not</strong> be sent any confirmation email - please make sure this is what you want to do before continuing!
ga_IE: Is amhlaidh nach seolfar ríomhphost dearbhaithe chugat—bí siúráilte gurb eo é atá uait sula leana tú ar aghaidh!

en: You will receive a refund for this upgrade as it was purchased less than 3 days ago.
ga_IE: Bhéarfar luach an fheabhsúcháin seo ar ais duit ó tharla nach bhfuil sé 3 lá féin ó cheannaigh tú é.

en: You {{a}}replied{{/a}} to this comment.
ga_IE: Thug tú {{a}}freagra{{/a}} ar an bhfreagra seo.

en: You {{a}}replied{{/a}} to this post.
ga_IE: Thug tú {{a}}freagra{{/a}} ar an alt seo.

en: You&rsquo;ve selected the %s theme! Now you can customize it to make it look exactly how you&rsquo;d like.
ga_IE: Tá an téama %s tofa agat! ’Nois, déan do chuid féin de.

en: You've liked posts on this site
ga_IE: Tá ailt molta agat ar an suíomh seo

en: You've made your first post on %2$s. | You've made %1$s posts on %2$s.
ga_IE[0]: D’fhoilsigh tú do chéad alt ar %2$s.
ga_IE[1]: Tá %1$d alt foilsithe agat ar %2$s.
ga_IE[2]: Tá %1$d alt foilsithe agat ar %2$s.
ga_IE[3]: Tá %1$d n-alt foilsithe agat ar %2$s.
ga_IE[4]: Tá %1$d (n-)alt foilsithe agat ar %2$s.

[ctx: You've reached $number likes on $blog_title]
en: You've received your first like on %2$s | You've reached %1$s likes on %2$s
ga_IE[0]: Tá %2$s molta ag duine amháin
ga_IE[1]: Moladh %2$s faoi dhó
ga_IE[2]: Moladh %2$s %1$s huaire
ga_IE[3]: Moladh %2$s %1$s n-uaire
ga_IE[4]: Moladh %2$s %1$s huaire

[ctx: You've reached $number posts on $blog_title]
en: You've made your first post on %2$s | You've reached %1$s posts on %2$s
ga_IE[0]: D’fhoilsigh tú do chéad alt ar %2$s
ga_IE[1]: Tá %1$s alt foilsithe agat ar %2$s
ga_IE[2]: Tá %1$s alt foilsithe agat ar %2$s
ga_IE[3]: Tá %1$s n-alt foilsithe agat ar %2$s
ga_IE[4]: Tá %1$s (n-)alt foilsithe agat ar %2$s

[ctx: You've received $number (likes|follows) on $blog_title]
en: You've received %1$s %2$s on %3$s | You've received %1$s %2$s on %3$s
ga_IE[0]: Fuair tú %1$s %2$s ar %3$s
ga_IE[1]: Fuair tú %1$s %2$s ar %3$s
ga_IE[2]: Fuair tú %1$s %2$s ar %3$s
ga_IE[3]: Fuair tú %1$s %2$s ar %3$s
ga_IE[4]: Fuair tú %1$s %2$s ar %3$s

en: You've recently used this password. Try something new.
ga_IE: Is gearr ó bhí tú ag caitheamh an fhocail faire chéanna cheana. B’fhearrde thú rud nua a cheapadh.

en: Your %d year in blogging
ga_IE: Blagáil na bliana %d

en: Your %s post | Your %s posts
ga_IE[0]: Do Chuid Alt (%s)
ga_IE[1]: Do Chuid Alt (%s)
ga_IE[2]: Do Chuid Alt (%s)
ga_IE[3]: Do Chuid Alt (%s)
ga_IE[4]: Do Chuid Alt (%s)

en: Your Blogging Home
ga_IE: Do Bhaile Blagála

en: Your Domain Mapping for <b>%s</b> expired yesterday.
ga_IE: Chuaigh Léarscáiliú Fearainn <b>%s</b> in éag inné.

en: Your Dropbox account could not be connected due to an error. Please try again.
ga_IE: Níor féadadh do chuntas Dropbox a cheangal, arae d’imigh earráid air. Buail faoi arís.

en: Your Dropbox account could not be disconnected due to an error. Please try again.
ga_IE: Níor féadadh do chuntas Dropbox a dhícheangal, arae d’imigh earráid air. Buail faoi arís.

en: Your Dropbox account has been connected.
ga_IE: Tá do chuntas Dropbox ceangailte anois.

en: Your Email
ga_IE: Ríomhphost

en: Your Email:
ga_IE: An Ríomhphost Atá Agat:

en: Your Facebook account is now confirmed. Publish away!
ga_IE: Tá do chuntas Facebook dearbhaithe anois agat. Foilsigh leat!

en: Your Import is Complete
ga_IE: Críoch an Allmhairithe

en: Your Movable Type import was successful.
    
    %s
    
    Happy Blogging!
    
    -- the WordPress.com team
ga_IE: Tá do chuid stuf allmhairithe agat ó Mhovable Type.
    
    %s
    
    Bain sult as an mblagáil!
    
    ― Foireann WordPress.com

en: Your Name
ga_IE: Ainm

en: Your OPML file could not be imported.
ga_IE: Níor féadadh an comhad OPML sin a allmhairiú.

en: Your OPML file could not be read.
ga_IE: Níor féadadh an comhad OPML a léamh.

en: Your Sites
ga_IE: Do chuid Suíomhanna

en: Your Stuff
ga_IE: Do Chuid Féin

en: Your Tags
ga_IE: Do Chuid Clibeanna

en: Your Tumblr import has finished, but there may have been some problems. Please review the following notices: 
    
    %s.
    
    %s
    
    Happy Blogging!
    
    -- the WordPress.com team
ga_IE: Tá an t-allmhairiú ó Tumblr críochnaithe, ach tá seans ann go ndeachaigh rud eicínt amú orainn. Féach na fógraí seo a leanas:
    
    %s.
    
    %s.
    
    Rath ar an mBlagáil!
    
    -- foireann WordPress.com

en: Your WordPress.com password has changed for "%s".
ga_IE: Tá athrú focail faire ar “%s” anois agat.

en: Your WordPress.com username is "%1$s" and your API key is "%2$s".
ga_IE: Sé “%1$s” an t-ainm úsáideora atá agat ar WordPress.com agus sé “%2$s” an eochair API atá agat.

en: Your WordPress.com verification code is: %s
ga_IE: Seo é do chód dearbhaithe le haghaidh WordPress.com: %s

en: Your about.me URL
ga_IE: An URL about.me atá agat

en: Your account is now active.
ga_IE: Tá do chuntas gníomhach anois.

en: Your attempt to subscribe to the URL "%s" failed as this is not a valid WordPress.com URL.
ga_IE: Sé an chaoi nár féadadh faire a dhéanamh ar an URL “%s” ó nach URL bailí WordPress.com é.

en: Your attempt to unsubscribe from the URL "%s" failed as this is not a valid WordPress.com URL.
ga_IE: Sé an chaoi nár féadadh an síntiús leis an URL “%s” a chealú ó nach URL bailí WordPress.com é.

en: Your blog cannot be redirected to that URL.  Please make sure the URL is valid.
ga_IE: Ní féidir do bhlag a atreorú chuig an URL sin. Déan cinnte gur URL bailí é le do thoil.

en: Your blog does not currently have any published posts.
ga_IE: Dheamhan alt a foilsíodh ar an mblag se’agatsa fós.

en: Your blogroll
ga_IE: Do rogha blaganna

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
ga_IE: Níl sé de chead ag do bhrabhsálaí teacht ar ghearrthaisce do ríomhaire. Oibrigh na haicearraí méarchláir nó roghchlár eagair an bhrabhsálaí.

en: Your browser is out of date!
ga_IE: Cén sórt seanbhrabhsálaí é sin agat!

en: Your card has expired.
ga_IE: Tá do chárta gaibhte in éag.

en: Your card used at %s is expiring
ga_IE: Tá an cárta a chaith tú le %s le dhul in éag

en: Your chosen password.
ga_IE: An focal faire a thogh tú.

en: Your comment is awaiting moderation.
ga_IE: Tá do fhreagra fós le ceadú.

en: Your comment is in moderation.
ga_IE: Tá an freagra seo le ceadú.

en: Your comment was approved.
ga_IE: Ceadaíodh do fhreagra.

en: Your conversion of categories to tags for the blog %s has finished! You can verify that the new tags exist by visiting your the tag management page at %s.
    
    Thanks,
    
    The WordPress.com Team
ga_IE: Tá an tiontú (ó ranganna go teaigeanna) don bhlag %s críochnaithe anois! Féach an bhfuil na teaigeanna ann i gceart ar leathanach na dteaigeanna anseo: %s.
    
    Go raibh maith agat,
    
    Foireann WordPress.com

en: Your conversion of categories to tags for the blog %s has finished, but some categories also existed as tags. The converter has added all posts from the converted categories to the tags. If you want to remove the categories, please confirm that all posts were added successfully, then delete the category from the category management page at %s.
    
    Thanks,
    
    The WordPress.com Team
ga_IE: Tá na ranganna blaga (ar %s) tiontaithe ina gclibeanna anois, ach sén chaoi a raibh cuide de na ranganna ar aon ainm le clibeanna a bhí agat cheana féin. Cuireadh na clibeanna sin lena raibh d’ailt sna ranganna úd tar éis a dtiontaithe. Más mian leat na ranganna úd a scriosadh, déan cinnte go bhfuil na clibeanna curtha leis na hailt i gceart, agus féadfaidh tú na ranganna a scriosadh ar leathanach riartha na ranganna anseo: %s.
    
    Go raibh maith agat,
    
    Foireann WordPress.com

en: Your credit card details were successfully updated.
ga_IE: Nuashonraíodh sonraí an chárta chreidmheasa se’agatsa.

en: Your current IP address: {{strong}}%(IP)s{{/strong}}{{br/}}
ga_IE: Sé {{strong}}%(IP)s{{/strong}} an seoladh IP atá anois agat{{br/}}

en: Your current plan
ga_IE: An phleain atá anois agat

en: Your domain <b>%s</b> expired yesterday.
ga_IE: Chuaigh d’fhearann <strong>%s</strong> in éag inné.

en: Your email address
ga_IE: Do sheoladh ríomhphoist

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
ga_IE: Níor athraíodh do sheoladh ríomhphoist fós. Féach do chuid ríomhphoist ag %s go bhfeice tú an bhfuar tú teachtaireacht dearbhaithe.

en: Your email address will not be published.
ga_IE: Ní fhoilseofar do sheoladh ríomhphoist.

en: Your email address.
ga_IE: Do sheoladh ríomhphoist.

en: Your feedback:
ga_IE: Do chuid aiseolais:

en: Your file has been successfully uploaded. We will begin processing your import right away.
ga_IE: Uaslódáladh an comhad. Tosóidh muid ag próiseáil an allmhairithe ar an toirt.

en: Your latest changes were saved as a revision.
ga_IE: Sábháladh a raibh athraithe agat ina leasú.

en: Your latest posts
ga_IE: Na hailt is deireanaí agat

en: Your media upload
ga_IE: Na meáin a d'uaslódáil tú

en: Your message
ga_IE: Do scéalasa

en: Your most commented on post in %1$d was <a target="_blank" href="%2$s">%3$s</a>
ga_IE: Ba é an t-alt ba mhó freagairt in %1$d agat <a target="_blank" href="%2$s">%3$s</a>

en: Your most used categories in cloud format.
ga_IE: Na ranganna is coitianta agat agus iad ina scamall.

en: Your most-used tags in cloud format.
ga_IE: Na clibeanna is coitianta agat agus iad ina scamall.

en: Your new WordPress.com site is ready to go! Looking for ideas for your new site? Check out the <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com beginner's tutorial</a>.
    
    Cheers,
    The WordPress.com Team
ga_IE: Tá do shuíomh nua ar WordPress.com réidh anois agat! bhFuil tú ag cuartú smaointí lena aghaidh? Féach <a href='http://learn.wordpress.com/'>treoracha WordPress.com don tosaíodóir</a>.
    
    Beir bua,
    Foireann WordPress.com

en: Your new blog address will be <strong>%s</strong>
ga_IE: Sé <strong>%s</strong> a bheas ina sheoladh nua ar do bhlag agat

en: Your new domain name will be mapped for one year and you can renew the mapping each year to keep it working.
ga_IE: Beidh léarscáiliú ar d’ainm fearainn nua go ceann bliana, agus féadfaidh tú an léarscáiliú a athnuachan gach bliain feasta.

en: Your new domain name will be registered for one year and you can renew it each year to keep it working.
ga_IE: Clárófar d’ainm fearainn nua go ceann bliana agus féadfaidh tú a athnuachan gach bliain lena choinneáil ag obair.

en: Your new field was saved successfully
ga_IE: Sábháladh an réimse nua

en: Your own domain name
ga_IE: D’ainm fearainn féin

en: Your password can be saved.
ga_IE: Féadfaidh tú an focal faire seo a choinneáil.

en: Your password has been reset.
ga_IE: Tá d’fhocal faire athshocraithe agat.

en: Your password is incorrect, please try again
ga_IE: Níl an focal faire sin ceart, cuir isteach arís é

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
ga_IE: Tá an focal faire seo róghearr. Ní mór 6 charachtar ar a laghad a bheith sa bhfocal faire.

en: Your password is too weak: Looks like you're including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
ga_IE: Tá an focal faire se rólag agat: is cosúil gur chuir tú eolas sothomhaiste fút féin ann. B’fhearr duit rud ní ba dhothomhaiste a cheapadh.

en: Your password must be at least six characters long.
ga_IE: Ní mór sé charachtar ar a laghad a bheith sa bhfocal faire agat.

en: Your password was saved successfully.
ga_IE: Sábháladh d’fhocal faire.

en: Your past location data is not shared with your visitors.
ga_IE: Ní roinntear sonraíocha na n-áiteacha a raibh tú leis na cuairteoirí.

en: Your past, public location data is shared with your visitors.
ga_IE: Roinntear sonraíocha na n-áiteacha a raibh tú (an chuid atá poiblí) leis na cuairteoirí.

en: Your photo is managed using the Gravatar service.
ga_IE: Le Gravatar a riartar do phictiúr.

en: Your podcast feed: %1$s
ga_IE: Fotha podchraoltaí: %1$s

en: Your posts have all been imported, but wait &#8211; there&#8217;s more! Now we need to download &amp; import your comments.
ga_IE: Allmhairíodh do chuid postálacha go léir, ach fan soicind! Anois caithfimid do chuid freagraí a íoslódáil ⁊ a allmhairiú.

en: Your product has been transferred.
ga_IE: Aistríodh do tháirge-sa.

en: Your profile
ga_IE: An phróifíl se’agatsa

en: Your query is super long. Brevity is the soul of wit.
ga_IE: M’anam go bhfuil an t-iarratas sin sách fada agat ru. An rud is giorra is géire.

en: Your receipt was sent by email successfully.
ga_IE: Seoladh an admháil chugat ar ríomhphost.

en: Your requested premium theme cancellation has been processed. The refund may take up to 7 days to appear in your PayPal/bank/credit card account.
ga_IE: Glacadh leis an iarratas cealaithe ardtéama. D’fhéadfadh sé go mbeidh sé suas le 7 lá sula bhfeicfidh tú a luach i do chuntas PayPal/beaince/cárta creidmheasa.

en: Your search did not match any blog posts. Whoa.
ga_IE: Óra ní raibh an méid a chuartaigh tú ag teacht le halt blaga ar bith.

en: Your site is visible only to registered members
ga_IE: Níl do shuíomh le feiceáil ach ag baill chláraithe

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
ga_IE: Na hailt is deireanaí ar do shuíomh.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
ga_IE: Na freagraí is deireanaí ar do shuíomh.

en: Your spam settings - the email may be in your spam folder
ga_IE: Socruithe turscair — b’fhéidir go mbeadh an ríomhphost i do chomhad turscair

en: Your subscription details have expired or are invalid. Please try subscribing again.
ga_IE: Tá na sonraí síntiúsóireachta imithe in éag, nó níl siad bailí. Fainic an dtabharfaidh tú faoi arís.

en: Your subscription has been cancelled.
ga_IE: Scriosadh an síntiús

en: Your subscriptions
ga_IE: Do chuid síntiús

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
ga_IE: Ní fhulaingeoidh an téama se’agatsa roghchláracha treoraíochta nó giúirléidí.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
ga_IE[0]: Tá áit %s roghchláir amháin sa téama seo. Cuir ainm ar an roghchlár a thaispeánfar san áit sin.
ga_IE[1]: Tá áit %s roghchlár sa téama seo. Togh na roghchláracha a thaispeánfar ins chaon ionad.
ga_IE[2]: Tá áit %s roghchlár sa téama seo. Togh na roghchláracha a thaispeánfar ins gach ionad.
ga_IE[3]: Tá áit %s roghchlár sa téama seo. Togh na roghchláracha a thaispeánfar ins gach ionad.
ga_IE[4]: Tá áit %s roghchlár sa téama seo. Togh na roghchláracha a thaispeánfar ins gach ionad.

en: Your translations are all up to date.
ga_IE: Tá na haistriúcháin is deireanaí agat.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
ga_IE: Ní féidir an t-ainm úsáideora a athrú, ach d’fhéadfá d’ainmse nó leasainm a chur síos i réimse eile agus a thaispeáint ar na hailt.

en: Your username will be changed to <strong>%s</strong>.
ga_IE: Athrófar d’ainm úsáideora go <strong>%s</strong>.

en: Your username will be changed to <strong>%s</strong>. You will not be able to change your username back.
ga_IE: Athrófar d’ainm úsáideora go <strong>%s</strong>. Ní fhéadfaidh tú iompú ar ais ar an seanainm.

en: Your video play statistics
ga_IE: Steaits seanma físeán

en: Your visitors clicked these links on your site.
ga_IE: Seo iad na nascanna ar do shuíomhsa ar chliceáil na cuairteoirí a bhí agat orthu.

en: You’re already subscribed to this site!
ga_IE: Tá síntiús agat leis an suíomh seo cheana féin!

en: Yukon Territory
ga_IE: Críoch Yukon

en: Zagreb
ga_IE: Sagroib (Zagreb)

en: Zambia
ga_IE: An tSáim (Zambia)

en: Zero
ga_IE: a Náid

en: Zero length file, deleting
ga_IE: Comhad folamh, á scriosadh

en: Zero size file downloaded
ga_IE: Uaslódáladh comhad nialasach

en: Zimbabwe
ga_IE: Sombábua (Zimbabwe)

en: Zip
ga_IE: Cód posta

en: [%1$s] %2$s liked one of your comments
ga_IE: [%1$s] Mhol %2$s ceann de do chuid freagraí

en: [%1$s] %2$s liked your post %3$s
ga_IE: [%1$s] Mhol %2$s do phostáil (%3$s)

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
ga_IE: [%1$s] Freagra: “%2$s”

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
ga_IE: [%1$s] Ping: “%2$s”

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
ga_IE: [%1$s] Féach: “%2$s”

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
ga_IE: [%1$s] Blagthásc: “%2$s”

en: [%1$s] Verify %2$s
ga_IE: [%1$s] Dearbhú %2$s

en: [%s] Admin Email Changed
ga_IE: [%s] Tá Riomhphost an Riarthóra Athraithe

en: [%s] Email Change Request
ga_IE: [%s] Iarratas ar Riomhphost a Athrú

en: [%s] Email Changed
ga_IE: [%s] Tá an Riomhphost Athraithe

en: [%s] Joining Confirmation
ga_IE: [%s] Dearbhú cláraithe

en: [%s] Login Details
ga_IE: [%s] Sonraí Logála Isteach

en: [%s] Network Admin Email Change Request
ga_IE: [%s] Iarratas ar Riomhphost Riarthóir an Líonra a Athrú

en: [%s] Network Admin Email Changed
ga_IE: [%s] Tá Riomhphost Riarthóir an Líonra Athraithe

en: [%s] New Admin Email Address
ga_IE: [%s] Seoladh Ríomhphoist Riaracháin Nua

en: [%s] New Email Address
ga_IE: [%s] Seoladh Ríomhphoist Nua

en: [%s] New Site Created
ga_IE: [%s] Cruthaíodh Suíomh Nua

en: [%s] New User Registration
ga_IE: [%s] Clárú Úsáideoirí Nua

en: [%s] Password Changed
ga_IE: [%s] Focal Faire Athraithe

en: [%s] Password Reset
ga_IE: [%s] Athshocrú Focail Fhaire

en: [%s] WordPress.com user '%s' requested access to your private site
ga_IE: [%s] D’iarr ‘%s’ (úsáideoir ar WordPress.com) cead ort teacht ar do shuíomh príobháideach

en: [%s] You've been invited to follow this site
ga_IE: [%s] Iarradh ort an suíomh seo a leanacht

en: [%s] Your username and password
ga_IE: [%s] An t-ainm úsáideora agus an focal faire atá agat

en: [-] Collapse
ga_IE: [-] Leacaigh

en: [None]
ga_IE: [Tada]

en: [Pending]
ga_IE: [Le ceadú]

en: [Subscribe] Change Subscription Address
ga_IE: [Síntiúsóireacht] Athrú Seolta Síntiúsóireachta

en: [Subscribe] Error Subscribing
ga_IE: [Síntiúsóireacht] Earráid Shíntiúsóireachta

en: [Subscribe] Error Unsubscribing
ga_IE: [Síntiúsóireacht] Earráid Chealúcháin

en: [Subscribe] Help
ga_IE: [Síntiúsóireacht] Cúnamh

en: [Subscribe] Unsubscribe from %s
ga_IE: [Síntiúsóireacht] Stop ag faire ar %s

en: [Subscribe] Your Subscription Details
ga_IE: [Síntiús] Sonraí Síntiúsóireachta

en: [Subscribe] Your Subscriptions
ga_IE: [Síntiúsóireacht] Do Chuid Síntiús

en: [Untitled Post]
ga_IE: [Alt Gan Teideal]

en: [WordPress.com] Act now! %s expired yesterday
ga_IE: [WordPress.com] Fainic, a dhuine sin! Chuaigh %s in éag inné

en: [WordPress.com] Domain %s is about to expire
ga_IE: [WordPress.com] Tá an fearann %s le dhul in éag go gairid

en: [WordPress.com] Domain %s will be auto-renewed
ga_IE: [WordPress.com] Uath-athnuaifear an fearann %s

en: [WordPress.com] Import Finished
ga_IE: [WordPress.com] Tá an tAllmhairiú Críochnaithe

en: [WordPress.com] Import failed
ga_IE: [WordPress.com] Theip ar an allmhairiú

en: [WordPress.com] Import successful
ga_IE: [WordPress.com] D’éirigh leis an allmhairiú

en: [WordPress.com] Password Changed
ga_IE: [WordPress.com] Athraíodh an Focal Faire

en: [WordPress.com] Tumblr Import successful
ga_IE: [WordPress.com] Tá an t-allmhairiú Tumblr críochnaithe

en: [WordPress.com] Two Step Authentication Disabled
ga_IE: [WordPress.com] Tá an Dédhearbhú as Feidhm

en: [WordPress.com] Two Step Authentication Enabled
ga_IE: [WordPress.com] Tá Dédhearbhú i bhFeidhm

en: [WordPress.com] Upload space limit reached
ga_IE: [WordPress.com] Spás uaslódála líonta

en: [untitled]
ga_IE: [gan teideal]

en: a couple of minutes
ga_IE: cupla nóiméad

en: a day
ga_IE: lá

en: a few seconds
ga_IE: cupla soicind

en: a minute
ga_IE: nóiméad

en: a month
ga_IE: mí

en: a year
ga_IE: sa mbliain

[ctx: abbreviation of minute]
en: a min
ga_IE: nóim

[ctx: abbreviation of minutes]
en: %d mins
ga_IE: %d nóim

en: acquaintance
ga_IE: duine aitheantais

en: action
ga_IE: gníomh

[ctx: activate theme-name on one of your blogs]
en: Activate %s on one of your blogs
ga_IE: Cuir %s i ngníomh ar cheann de do chuid blaganna

[ctx: activating a theme]
en: Activate
ga_IE: Cuir i ngníomh

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
ga_IE: Nasc

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
ga_IE: Comhad

[ctx: add new from admin bar]
en: User
ga_IE: Úsáideoir

[ctx: admin bar customize item label]
en: Customize
ga_IE: Cóiriú

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
ga_IE: Nua

[ctx: admin bar menu group label]
en: Personalize
ga_IE: Cóiriú

[ctx: admin bar menu new item label]
en: Add
ga_IE: Nua

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
ga_IE: Gorm

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
ga_IE: Caifí

[ctx: admin color scheme]
en: Default
ga_IE: Gnáthdhathanna

[ctx: admin color scheme]
en: Light
ga_IE: Geal

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
ga_IE: Meán Oíche

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
ga_IE: Nua-aoiseach

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
ga_IE: Farraige

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
ga_IE: Éirí Gréine

[ctx: admin menu]
en: All Links
ga_IE: Liosta na Nasc

en: alias of %s
ga_IE: ainm eile ar %s

en: all
ga_IE: an t-iomlán

en: all time
ga_IE: riamh

en: am
ga_IE: rn

[ctx: an error: this page could not be found]
en: Not Found
ga_IE: Gan Fáil

en: an hour
ga_IE: uair an chloig

en: and
ga_IE: agus

en: and commented:</span></p><p class="reblog-comment">%s</p>
ga_IE: agus dúirt: </span></p><p class="reblog-comment">%s</p>

en: another web address of mine
ga_IE: seoladh gréasáin eile atá agam

en: application
ga_IE: Feidhmchlár

[ctx: as sharing source]
en: Email
ga_IE: Ríomhphost

en: at
ga_IE: ag

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
ga_IE: Údar:

[ctx: auto preload]
en: Auto
ga_IE: Uathlódail

en: back
ga_IE: ar ais

[ctx: block category]
en: Design
ga_IE: Dearadh

[ctx: block category]
en: Text
ga_IE: Téacs

en: blog
ga_IE: blag

[ctx: blog follows]
en: follows
ga_IE: leanacht

en: blogs
ga_IE: blaganna

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
ga_IE[0]: Suíomh Nua

en: by
ga_IE: le

en: by
ga_IE: le

en: by %(author)s
ga_IE: le %(author)s

en: by %s
ga_IE: le %s

[ctx: calypso stats survey]
en: I'm used to it.
ga_IE: Tá mé ina chleachtadh.

[ctx: calypso stats survey]
en: It shows more information.
ga_IE: Tugann sé tuilleadh eolais.

[ctx: calypso stats survey]
en: It's faster.
ga_IE: Tá sé níos sciobtha.

[ctx: calypso stats survey]
en: It's less confusing.
ga_IE: Níl sé chomh casta.

[ctx: calypso stats survey]
en: Vote
ga_IE: Vótáil

en: center bottom
ga_IE: sa lár in íochtar

en: center center
ga_IE: lár lár

en: center top
ga_IE: thuas sa lár

en: child
ga_IE: clann

en: click and drag to reorder
ga_IE: cliceáil agus tarraing lena gcur in ath-ord

en: close
ga_IE: dún

en: close tags
ga_IE: dún na clibeanna

en: co-resident
ga_IE: comhchónaitheach

en: co-worker
ga_IE: comhoibrí

en: code on back
ga_IE: an cód ar chúl an chárta

en: code on front
ga_IE: an cód ar éadan an chárta

en: colleague
ga_IE: comhghleacaí

[ctx: color]
en: Default: %s
ga_IE: Réamhshocrú: %s

[ctx: column name]
en: Comment
ga_IE: Freagra

[ctx: column name]
en: Date
ga_IE: Dáta

[ctx: column name]
en: File
ga_IE: Comhad

[ctx: column name]
en: In Response To
ga_IE: Ar

[ctx: column name]
en: Title
ga_IE: Teideal

[ctx: column name]
en: Uploaded to
ga_IE: Dáta Uaslódála

[ctx: comment]
en: Approve
ga_IE: Tabhair cead dó

[ctx: comment]
en: Mark as spam
ga_IE: Turscar

[ctx: comment]
en: Not Spam
ga_IE: Ní turscar é

[ctx: comment]
en: Not spam
ga_IE: Ní turscar é

[ctx: comment]
en: Pending
ga_IE: Le faomhadh

[ctx: comment]
en: Permalink:
ga_IE: Buan-nasc:

[ctx: comment]
en: Replied
ga_IE: D’fhreagair

[ctx: comment]
en: Spam
ga_IE: Turscar

[ctx: comment]
en: Trash
ga_IE: Bruscar

[ctx: comment]
en: Unapprove
ga_IE: Dícheadú

[ctx: comment]
en: Unspam
ga_IE: Díspamáil

[ctx: comment]
en: Untrash
ga_IE: Tarraing amach as an mbruscar

[ctx: comment status]
en: Approved
ga_IE: Ceadaithe

[ctx: comment status]
en: Closed
ga_IE: Dúnta

[ctx: comment status]
en: Spam
ga_IE: Turscar

[ctx: comment status]
en: Trash
ga_IE: Bruscar

en: commented on
ga_IE: a thug freagra ar

en: comments
ga_IE: Freagraí

[ctx: comments]
en: Spam
ga_IE: Turscar

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[0]: Bruscar <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[1]: Bruscar <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[2]: Bruscar <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[3]: Bruscar <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[4]: Bruscar <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
ga_IE[0]: Aon tuairim amháin ar “%2$s”
ga_IE[1]: %1$s thuairim ar “%2$s”
ga_IE[2]: %1$s thuairim ar “%2$s”
ga_IE[3]: %1$s dtuairim ar “%2$s”
ga_IE[4]: %1$s de thuairimí ar “%2$s”

[ctx: comments title]
en: One comment | %1$s comments
ga_IE[0]: Aon fhreagra amháin
ga_IE[1]: %1$s fhreagra
ga_IE[2]: %1$s fhreagra
ga_IE[3]: %1$s bhfreagra
ga_IE[4]: Freagraí: %1$s

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
ga_IE[0]: Aon fhreagra amháin ar “%2$s”
ga_IE[1]: %1$s fhreagra ar “%2$s”
ga_IE[2]: %1$s fhreagra ar “%2$s”
ga_IE[3]: %1$s bhfreagra ar “%2$s”
ga_IE[4]: %1$s freagraí ar “%2$s”

en: compose new post
ga_IE: scríobh alt nua

en: contact
ga_IE: teagmhálaí

en: contact us
ga_IE: teagmháil

en: copied!
ga_IE: Cóipeáilte!

en: copy and paste this shortcode into your post
ga_IE: cóipeáil an gearrchód seo agus greamaigh isteach san alt é

en: copy to clipboard
ga_IE: cuir sa ngearrthaisce

[ctx: copying {post_type}]
en: Copying %s...
ga_IE: Tá %s dá chóipeáil…

en: crush
ga_IE: mearghrá

[ctx: currency]
en: Australian Dollars
ga_IE: Dolair na hAstráile

[ctx: currency]
en: Brazilian real
ga_IE: Réal na Brasaíle

[ctx: currency]
en: British Pounds
ga_IE: Puint na Breataine

[ctx: currency]
en: Canadian Dollars
ga_IE: Dolair Cheanada

[ctx: currency]
en: Japanese Yen
ga_IE: Yen na Seapáine

[ctx: currency]
en: New Zealand Dollars
ga_IE: Dolair na Nua-Shéalainne

[ctx: currency]
en: United States Dollars
ga_IE: Dollair na Stát Aontaithe

[ctx: custom headers]
en: Suggested
ga_IE: Moltaí

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
ga_IE: j F, Y

en: dashed
ga_IE: daiseáilte

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
ga_IE: Lá:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
ga_IE: Mí:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
ga_IE: Bliain:

en: day | days
ga_IE[0]: lá

en: days
ga_IE: lá

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
ga_IE: As

en: del.icio.us login:
ga_IE: logáil isteach in del.icio.us:

en: delete this answer
ga_IE: an freagra seo a scriosadh

en: delete this image
ga_IE: scrios an íomhá seo

en: development
ga_IE: Forbairt

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
ga_IE: Cuir %s Leis

en: domain
ga_IE: fearann

en: domain mapping
ga_IE: Léarscáiliú fearainn

en: done
ga_IE: Críochnaithe

en: dotSUB username
ga_IE: ainm úsáideora dotSUB

en: dotted
ga_IE: poncaithe

en: edit
ga_IE: eagarthóireacht

[ctx: editor button]
en: Left to right
ga_IE: Ó chlé go deis

[ctx: editor button]
en: Right to left
ga_IE: Ó dheis go clé

en: education
ga_IE: Oideachas

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
ga_IE: Riarachán an tSuímh

en: email or username
ga_IE: ríomhphost/ainm úsáideora

en: empty
ga_IE: folamh

en: enabled
ga_IE: I bhfeidhm

en: entry
ga_IE: mír

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form. You'll likely need to try again.
ga_IE: Bú bú, sén chaoi nár gineadh an fhoirm. Is dóigh nach bhfuil agat ach bualadh faoi arís.

en: event
ga_IE: Ócáid

[ctx: event]
en: Add New
ga_IE: Ócáid Nua

[ctx: eventbrite setting]
en: All Locations
ga_IE: Chuile Áit

[ctx: eventbrite setting]
en: Event Date
ga_IE: Dáta na hÓcáide

[ctx: eventbrite setting]
en: Event ID
ga_IE: ID na hÓcáide

[ctx: eventbrite setting]
en: Event Name
ga_IE: Ainm ha hÓcáide

[ctx: eventbrite setting]
en: Online
ga_IE: Ar Líne

en: example:
ga_IE: mar shampla:

en: example: <kbd>sub.domain.tld, domain.sld.tld</kbd>
ga_IE: mar shampla: <kbd>fo.fhearann.tld, fearann.sld.tld</kbd>

en: family
ga_IE: muintir

[ctx: file type group]
en: Archives
ga_IE: Cartlanna

en: filter
ga_IE: scagadh

[ctx: find/replace]
en: Find
ga_IE: Cuartú

[ctx: find/replace]
en: Next
ga_IE: Ar aghaidh

[ctx: find/replace]
en: Prev
ga_IE: Ar gcúl

[ctx: find/replace]
en: Replace
ga_IE: A chur ina ionad

[ctx: find/replace]
en: Replace all
ga_IE: A chur ina n-ionad uile

[ctx: find/replace]
en: Replace with
ga_IE: A chur ina ionad

[ctx: find/replace]
en: Whole words
ga_IE: Focla iomlána

en: first
ga_IE: tosach

en: fixed
ga_IE: seasta

en: followers
ga_IE: leantóirí

[ctx: font style]
en: Italic
ga_IE: Iodálach

[ctx: font style]
en: Regular
ga_IE: Gnách

[ctx: font weight]
en: Black
ga_IE: Dubh

[ctx: font weight]
en: Bold
ga_IE: Trom

[ctx: font weight]
en: Extra Bold
ga_IE: An-trom

[ctx: font weight]
en: Extra Light
ga_IE: An-Éadrom

[ctx: font weight]
en: Light
ga_IE: Éadrom

[ctx: font weight]
en: Medium
ga_IE: Meánach

[ctx: font weight]
en: Regular
ga_IE: Gnách

[ctx: font weight]
en: Semi Bold
ga_IE: Cineál Trom

[ctx: font weight]
en: Thin
ga_IE: Caol

[ctx: font-style]
en: Bold
ga_IE: Trom

[ctx: font-style]
en: Bold Italic
ga_IE: Iodálach Trom

[ctx: font-style]
en: Bold Oblique
ga_IE: Fiar Trom

[ctx: font-style]
en: Extra Bold
ga_IE: An-Trom

[ctx: font-style]
en: Extra Bold Italic
ga_IE: Iodálach An-Trom

[ctx: font-style]
en: Extra Bold Oblique
ga_IE: Fiar An-Trom

[ctx: font-style]
en: Extra Light
ga_IE: An-Éadrom

[ctx: font-style]
en: Extra Light Italic
ga_IE: Iodálach An-Éadrom

[ctx: font-style]
en: Extra Light Oblique
ga_IE: Fiar An-Éadrom

[ctx: font-style]
en: Italic
ga_IE: Iodálach

[ctx: font-style]
en: Light
ga_IE: Éadrom

[ctx: font-style]
en: Light Italic
ga_IE: Iodálach Éadrom

[ctx: font-style]
en: Light Oblique
ga_IE: Fiar Éadrom

[ctx: font-style]
en: Medium
ga_IE: Meánach

[ctx: font-style]
en: Medium Italic
ga_IE: Iodálach Meánach

[ctx: font-style]
en: Medium Oblique
ga_IE: Fiar Meánach

[ctx: font-style]
en: Oblique
ga_IE: Fiar

[ctx: font-style]
en: Regular
ga_IE: Gnách

[ctx: font-style]
en: Semibold
ga_IE: Leatrom

[ctx: font-style]
en: Semibold Italic
ga_IE: Iodálach Leatrom

[ctx: font-style]
en: Semibold Oblique
ga_IE: Fiar Leatrom

[ctx: font-style]
en: Thin
ga_IE: Caol

[ctx: font-style]
en: Thin Italic
ga_IE: Iodálach Caol

[ctx: font-style]
en: Thin Oblique
ga_IE: Fiar Caol

[ctx: font-style]
en: Ultra Bold
ga_IE: Dubhthrom

[ctx: font-style]
en: Ultra Bold Italic
ga_IE: Iodálach Dubhthrom

[ctx: font-style]
en: Ultra Bold Oblique
ga_IE: Fiar Dubhthrom

en: for life
ga_IE: go brách

en: free
ga_IE: saor in aisce

en: friend
ga_IE: cara

en: friendship
ga_IE: cairdeas

[ctx: future time]
en: in %s
ga_IE: i gceann %s

en: g:00 a
ga_IE: H∶00

en: g:i A
ga_IE: H:i

en: g:i a
ga_IE: H:i

en: g:i:s a
ga_IE: H:i:s

[ctx: genitive]
en: April
ga_IE: Aibreán

[ctx: genitive]
en: August
ga_IE: Lúnasa

[ctx: genitive]
en: December
ga_IE: Mí na Nollag

[ctx: genitive]
en: February
ga_IE: Feabhra

[ctx: genitive]
en: January
ga_IE: Eanáir

[ctx: genitive]
en: July
ga_IE: Iúil

[ctx: genitive]
en: June
ga_IE: Meitheamh

[ctx: genitive]
en: March
ga_IE: Márta

[ctx: genitive]
en: May
ga_IE: Bealtaine

[ctx: genitive]
en: November
ga_IE: Samhain

[ctx: genitive]
en: October
ga_IE: Deireadh Fómhair

[ctx: genitive]
en: September
ga_IE: Meán Fómhair

en: geographical
ga_IE: áit

[ctx: go back (like the back button in a browser)]
en: Back
ga_IE: Ar Ais

en: go to top
ga_IE: barr

en: groove
ga_IE: eitre

en: hidden
ga_IE: i bhfolach

en: hide
ga_IE: folach

en: hits
ga_IE: cuairteanna

en: home
ga_IE: baile

en: hour
ga_IE: uair

en: hours
ga_IE: uaire

en: iCalendar Feed URL:
ga_IE: URL iCal:

en: identity
ga_IE: ionannas

en: in response to %s:
ga_IE: ar %s:

en: in response to a comment by %s:
ga_IE: freagra ar fhreagra ó %s:

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
ga_IE: In “%s”

en: index
ga_IE: innéacs

en: invention
ga_IE: tionscnamh

en: items
ga_IE: míreanna

en: just now
ga_IE: díreach anois

[ctx: keyring]
en: Delete
ga_IE: Scrios

en: kin
ga_IE: duine muinteartha

en: l F j, Y
ga_IE: l j F, Y

en: l, F j, Y
ga_IE: l, j F Y

en: l, F j, g:i a
ga_IE: l, j F, H:i

en: l, F jS, Y
ga_IE: l, j F, Y

[ctx: label]
en: Search for:
ga_IE: Cuartú:

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
ga_IE: Dath eile…

en: landscape
ga_IE: Ina luí

en: last
ga_IE: deireadh

[ctx: latest blog posts]
en: Latest
ga_IE: Nuafhoilsithe

en: left center
ga_IE: sa lár ar chlé

en: left top
ga_IE: thuas ar chlé

[ctx: link]
en: Add New
ga_IE: Nasc Nua

[ctx: link name]
en: Name
ga_IE: Ainm

en: links
ga_IE: naisc

[ctx: links widget]
en: All Links
ga_IE: Liosta na Nasc

[ctx: list style]
en: Circle
ga_IE: Ciorcal

[ctx: list style]
en: Default
ga_IE: Gnáthliosta

[ctx: list style]
en: Disc
ga_IE: Diosca

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
ga_IE: Litreacha Beaga

[ctx: list style]
en: Lower Greek
ga_IE: Litreacha Gréagacha Beaga

[ctx: list style]
en: Lower Roman
ga_IE: Uimhreacha Rómhánacha Beaga

[ctx: list style]
en: Square
ga_IE: Cearnóg

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
ga_IE: Litreacha Móra

[ctx: list style]
en: Upper Roman
ga_IE: Uimhreacha Rómhánacha Móra

en: login
ga_IE: logáil isteach

en: m/d/Y
ga_IE: Y-m-d

en: m/y
ga_IE: Y-m

[ctx: media item]
en: Edit
ga_IE: Eagar

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
ga_IE: Gníomhartha

[ctx: menu]
en: Edit
ga_IE: Eagarthóireacht

[ctx: menu]
en: Use new menu
ga_IE: Roghchlár nua

en: met
ga_IE: duine aitheantais

[ctx: meta name]
en: Name
ga_IE: Ainm

en: minute | minutes
ga_IE[0]: nóiméad

en: minutes
ga_IE: nóiméad

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
ga_IE: (gan ainm)

[ctx: momentjs format string (for L)]
en: DD/MM/YYYY
ga_IE: YYYY-MM-DD

[ctx: momentjs format string (for LLL)]
en: D MMMM YYYY LT
ga_IE: D MMMM YYYY HH:mm

[ctx: momentjs format string (for LLLL)]
en: dddd, D MMMM YYYY LT
ga_IE: dddd, D MMMM YYYY HH:mm

[ctx: momentjs format string (lastDay)]
en: [Yesterday at] LT
ga_IE: [Inné ag] HH:mm

[ctx: momentjs format string (lastWeek)]
en: [Last] dddd [at] LT
ga_IE: dddd [seo caite] [ag] HH:mm

[ctx: momentjs format string (nextDay)]
en: [Tomorrow at] LT
ga_IE: [Amárach ag] HH:mm

[ctx: momentjs format string (nextWeek)]
en: dddd [at] LT
ga_IE: dddd [ag] HH:mm

[ctx: momentjs format string (sameDay)]
en: [Today at] LT
ga_IE: [Inniu ag] HH:mm

[ctx: momentjs format string (sameElse)]
en: L
ga_IE: YYYY-MM-DD

en: month
ga_IE: mí

en: moved to the Trash.
ga_IE: curtha sa bhruscar.

en: muse
ga_IE: bé

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
ga_IE: Le Léamh

[ctx: nav menu home label]
en: Home
ga_IE: Baile

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a page.
ga_IE: Nasc chuig leathanach.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a post.
ga_IE: Nasc chuig scéala.

[ctx: navigation link block title]
en: Page Link
ga_IE: Naisc Leathanach

[ctx: navigation link block title]
en: Post Link
ga_IE: Nasc an Scéala

en: neighbor
ga_IE: comharsa

en: newer
ga_IE: chun tosaigh

en: no comments
ga_IE: gan freagra

en: none
ga_IE: tada

en: not resolved
ga_IE: gan réiteach

en: notifications
ga_IE: fógraí

[ctx: noun]
en: Comment
ga_IE: Freagra

[ctx: noun]
en: Post
ga_IE: Alt

[ctx: noun]
en: Trash
ga_IE: Bruscar

[ctx: noun]
en: View | Views
ga_IE[0]: Cuairt
ga_IE[1]: Cuairteanna
ga_IE[2]: Cuairteanna
ga_IE[3]: Cuairteanna
ga_IE[4]: Cuairteanna

[ctx: noun - someone's domain name]
en: domain
ga_IE: fearann

[ctx: noun, defines the color scheme of the widget having dark colors]
en: Dark
ga_IE: Dorcha

[ctx: noun, defines the color scheme of the widget having light colors]
en: Light
ga_IE: Geal

[ctx: noun: a quantity of goods or items purchased or sold]
en: Order
ga_IE: Ordú

[ctx: noun: a single notification]
en: Note
ga_IE: Nod

en: number_format_decimal_point
ga_IE: .

en: number_format_thousands_sep
ga_IE: ,

en: of
ga_IE: faoi

en: older
ga_IE: chun deiridh

en: on
ga_IE: ar

en: on <a href="%1$s">%2$s</a>
ga_IE: ar <a href="%1$s">%2$s</a>

en: one comment
ga_IE: freagra amháin

en: one hour | %1$s hours
ga_IE[0]: uair an chloig
ga_IE[1]: %1$s uair
ga_IE[2]: %1$s huaire
ga_IE[3]: %1$s n-uaire
ga_IE[4]: %1$s (h/n-)uaire

en: one hour and %2$s minutes | %1$s hours and %2$s minutes
ga_IE[0]: uair is %2$s nóiméad
ga_IE[1]: %1$s uair is %2$s nóiméad
ga_IE[2]: %1$s huaire is %2$s nóiméad
ga_IE[3]: %1$s n-uaire is %2$s nóiméad
ga_IE[4]: %1$s uair is %2$s

en: one minute | %s minutes
ga_IE[0]: nóiméad
ga_IE[1]: %s nóiméad
ga_IE[2]: %s nóiméad
ga_IE[3]: %s nóiméad
ga_IE[4]: %s nóiméad

en: optional
ga_IE: roghnach

en: options
ga_IE: roghanna

en: or
ga_IE: nó

en: page | pages
ga_IE[0]: leathanach

[ctx: page]
en: Add New
ga_IE: Leathanach Nua

en: pages
ga_IE: leathanaigh

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
ga_IE: %1$s de %2$s

en: parent
ga_IE: tuismitheoir

en: password
ga_IE: Focal faire

[ctx: password strength]
en: Medium
ga_IE: Scoth-dhaingean

[ctx: password strength]
en: Strong
ga_IE: Láidir

[ctx: password strength]
en: Very weak
ga_IE: An-lag

[ctx: password strength]
en: Weak
ga_IE: Lag

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
ga_IE: Léite

en: pattern
ga_IE: Patrún

en: per day
ga_IE: sa ló

en: per month
ga_IE: sa mí

en: per week
ga_IE: sa tseachtain

en: per year
ga_IE: sa mbliain

[ctx: person who did an action]
en: You
ga_IE: Thusa

en: physical
ga_IE: aithne

en: pixels
ga_IE: picteilíní

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
ga_IE: Cuartú …

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
ga_IE: %s má:

[ctx: plugin status]
en: Active
ga_IE: I ngníomh

en: pm
ga_IE: in

en: politician
ga_IE: Polaiteoir

en: portrait
ga_IE: Ina sheasamh

en: post | posts
ga_IE[0]: t-alt

[ctx: post]
en: Add New
ga_IE: Alt Nua

[ctx: post author]
en: by %s
ga_IE: ag %s

[ctx: post date]
en: Posted on
ga_IE: Arna fhoilsiú ar

[ctx: post date]
en: Posted on %s
ga_IE: Arna fhoilsiú ar %s

[ctx: post format]
en: Format
ga_IE: Cruth

[ctx: post format archive title]
en: Audio
ga_IE: Fuaim

[ctx: post format archive title]
en: Chats
ga_IE: Comhráití

[ctx: post format archive title]
en: Images
ga_IE: Íomhánna

[ctx: post format archive title]
en: Links
ga_IE: Naisc

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
ga_IE: Athfhriotail

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
ga_IE: Scéilíní

[ctx: post format archive title]
en: Videos
ga_IE: Físeáin

[ctx: post like]
en: likes
ga_IE: moltaí

[ctx: post milestone count]
en: posts
ga_IE: alt

[ctx: post state]
en: Pending
ga_IE: Ar feitheamh

[ctx: post title for posts with no title]
en: Untitled
ga_IE: Gan teideal

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
ga_IE: Cartlanna:

[ctx: post type general name]
en: Media
ga_IE: Meáin

[ctx: post type general name]
en: Pages
ga_IE: Leathanaigh

[ctx: post type general name]
en: Posts
ga_IE: Ailt

[ctx: post type singular name]
en: Page
ga_IE: Leathanach

[ctx: post type singular name]
en: Post
ga_IE: Alt

en: posted to WP.com:
ga_IE: foilsithe ar WP.com:

en: posts
ga_IE: Ailt

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[0]: Gach alt <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[1]: Gach alt <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[2]: Gach alt <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[3]: Gach alt <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[4]: Gach alt <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[0]: Liomsa <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[1]: Liomsa <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[2]: Liomsa <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[3]: Liomsa <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[4]: Liomsa <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[0]: Greamaithe <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[1]: Greamaithe <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[2]: Greamaithe <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[3]: Greamaithe <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[4]: Greamaithe <span class="count">(%s)</span>

[ctx: preview theme-name on one of your blogs]
en: Preview %s on one of your blogs
ga_IE: Féach réamhamharc de %s ar cheann de do chuid blaganna

[ctx: previewing a theme]
en: Preview
ga_IE: Réamhamharc

[ctx: prime]
en: &#8242;
ga_IE: ′

en: print
ga_IE: priondáil

en: private
ga_IE: mbeadh mo bhlag ina bhlag príobháideach

[ctx: product_name costs cost]
en: '%1$s' costs %2$s.
ga_IE: %2$s atá ar ‘%1$s.’

en: professional
ga_IE: gairm

[ctx: purchase theme-name for one of your blogs]
en: Purchase %s for one of your blogs
ga_IE: Ceannaigh %s do cheann de do chuid blaganna

[ctx: purchasing a theme]
en: Purchase
ga_IE: Ceannaigh

[ctx: recipe]
en: Print
ga_IE: Priondáil

[ctx: recipe]
en: Servings
ga_IE: Riara

[ctx: record number of likes or followers in a day/week/etc]
en: Current Record:
ga_IE: An Bhuaic Reatha:

[ctx: record number of likes or followers in a day/week/etc]
en: Old Record:
ga_IE: An tSeanbhuaic:

en: registration
ga_IE: Clárú

en: rel:
ga_IE: coibhneas:

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
ga_IE: Díchumasaigh

[ctx: renew a domain]
en: Renew %s
ga_IE: %s a athnuachan

en: reply
ga_IE: freagra

en: required
ga_IE: riachtanach

en: resolved
ga_IE: réitithe

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
ga_IE: j F, Y @ H:i:s

[ctx: revisions]
en: Browse
ga_IE: Amharc

en: ridge
ga_IE: iomaire

en: right center
ga_IE: ar dheis sa lár

en: romantic
ga_IE: grá

[ctx: sample permalink base]
en: archives
ga_IE: cartlanna

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
ga_IE: alt samplach

en: sample-page
ga_IE: leathanach-samplach

en: save
ga_IE: sábháil

en: search
ga_IE: cuartú

en: second
ga_IE: soicind

en: seconds
ga_IE: soicind

en: sent daily
ga_IE: laethúil

en: sent immediately
ga_IE: ar an bpointe

en: sent weekly
ga_IE: seachtainiúil

en: separated by spaces
ga_IE: spás eatarthu

en: services
ga_IE: Seirbhísí

[ctx: settings screen]
en: Discussion
ga_IE: Plé

[ctx: settings screen]
en: General
ga_IE: Coitianta

[ctx: settings screen]
en: Security
ga_IE: Slándáil

[ctx: settings screen]
en: Writing
ga_IE: Scríbhneoireacht

en: share
ga_IE: scaip

[ctx: share to]
en: Email
ga_IE: Ríomhphost

[ctx: share to]
en: Press This
ga_IE: Preasáil Seo

[ctx: share to]
en: Print
ga_IE: Priondáil

[ctx: share to]
en: Send to Kindle
ga_IE: Seol chuig Kindle

en: shared via %s
ga_IE: scaipthe ar %s

en: show
ga_IE: taispeáint

en: show source
ga_IE: taispeáin an fhoinse

en: show you what subscriptions you currently have
ga_IE: na síntiúis atá agat faoi láthair

en: sibling
ga_IE: deartháir nó deirfiúr

en: sign up
ga_IE: clárú

en: sign up and make your page
ga_IE: clárú agus do leathanach a chur ina shuí

[ctx: site]
en: Mark as spam
ga_IE: Spam

[ctx: site]
en: Not Spam
ga_IE: Ní turscar é

[ctx: site]
en: Not spam
ga_IE: Ní turscar é

[ctx: site]
en: Registered
ga_IE: Cláraithe

[ctx: site]
en: Spam
ga_IE: Turscar

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[0]: Turscar <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[1]: Turscar <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[2]: Turscar <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[3]: Turscar <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[4]: Turscar <span class="count">(%s)</span>

en: sometime
ga_IE: am eicínt

[ctx: spellcheck]
en: Finish
ga_IE: Críochnú

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
ga_IE: Gan bacadh leis

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
ga_IE: Gan bacadh leo uile

en: spouse
ga_IE: céile

[ctx: stats referrer type]
en: Private networks
ga_IE: Líonraí Príobháideacha

[ctx: stats referrer type]
en: Search Engines
ga_IE: Innill Chuartaithe

[ctx: stats spam referrer reporting]
en: Click to flag this domain as a spam referrer.
ga_IE: Cliceáil lena fhógairt gur tagróir turscair atá sa bhfearann seo.

[ctx: stats spam referrer reporting]
en: Spam?
ga_IE: Turscar?

[ctx: stats spam referrer reporting]
en: Undo
ga_IE: Cealú

[ctx: stats verified referrer label]
en: Verified referrer
ga_IE: Tagróir dearbhaithe

en: sticky
ga_IE: greamaithe

en: styles
ga_IE: Stíleanna

en: sub item
ga_IE: fomhír

[ctx: submit button]
en: Search
ga_IE: Cuartaigh

[ctx: submit-button]
en: Submit
ga_IE: Cuir isteach

en: subscribe to a site, where [URL] is the URL of the WordPress.com site (e.g. en.blog.wordpress.com)
ga_IE: faire a dhéanamh ar shuíomh arb é [URL] URL an tsuímh WordPress.com (mar shampla, en.blog.wordpress.com)

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get daily post emails and no comment emails for this blog
ga_IE: Fógraítear ailt nua (ach ní freagraí) ar an mblag seo duit ar ríomhphost uair sa ló

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get no post and instant comment emails for this blog
ga_IE: Ní fhógraítear na hailt duit ach fógraítear freagraí ar an mblag seo duit ar fhoilsiú dóibh

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get no post and no comment emails for this blog
ga_IE: Ní fhógraítear ailt ná freagraí ar an mblag seo duit ar ríomhphost

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get weekly post and instant comment emails for this blog
ga_IE: Fógraítear ailt nua ar an mblag seo duit uair sa teachtain ar ríomhphost agus freagraí ar fhoilsiú dóibh

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get weekly post emails and no comment emails for this blog
ga_IE: Fógraítear ailt nua (ach ní freagraí) ar an mblag seo duit ar ríomhphost uair sa tseachtain

en: subscriptions
ga_IE: síntiúis

en: sweetheart
ga_IE: muirnín

[ctx: table body]
en: Body
ga_IE: Corp

[ctx: table cell]
en: Cell
ga_IE: Cill

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
ga_IE: Saor

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
ga_IE: Raon

[ctx: table footer]
en: Footer
ga_IE: Buntásc

[ctx: table header]
en: Header
ga_IE: Ceanntásc

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
ga_IE: Clib:

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
ga_IE: Ranganna

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
ga_IE: Clibeanna

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
ga_IE: Rang

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
ga_IE: Clib

[ctx: term name]
en: Name
ga_IE: Ainm

en: text direction
ga_IE: treo an téacs

[ctx: text for multiple new posts notification (2 new posts)]
en: new posts
ga_IE: alt nua

[ctx: text for single new post notification (1 new post)]
en: new post
ga_IE: alt nua

en: the author
ga_IE: An tÚdar

en: the past day
ga_IE: Inniu

en: the past month
ga_IE: le mí anuas

en: the past quarter
ga_IE: an ráithe seo caite

en: the past week
ga_IE: na Seachtaine

en: the past year
ga_IE: le bliain anuas

[ctx: theme]
en: Active:
ga_IE: Á Chaitheamh:

[ctx: theme]
en: Change
ga_IE: Athrú

[ctx: theme author]
en: By %s
ga_IE: Le %s

[ctx: theme name]
en: Name
ga_IE: Ainm

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[0]: Na Téamaí Uile <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[1]: Na Téamaí Uile <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[2]: Na Téamaí Uile <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[3]: Na Téamaí Uile <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[4]: Na Téamaí Uile <span class="count">(%s)</span>

en: this help information
ga_IE: an eolas tacaíochta seo

[ctx: ticket price]
en: Free
ga_IE: Saor in aisce

[ctx: time ago]
en: %s ago
ga_IE: %s ó shin

[ctx: time format for when a post was modified]
en: j F, Y \a\t G:i \U\T\C
ga_IE: j F, Y \a\g H:i \U\T\C

[ctx: time from now]
en: in %s
ga_IE: i gceann %s

[ctx: time in days abbreviation]
en: %sd
ga_IE: %sl

[ctx: time in hours abbreviation]
en: %sh
ga_IE: %su

[ctx: time in minutes abbreviation]
en: %sm
ga_IE: %sn

[ctx: time in months abbreviation]
en: %smon
ga_IE: %sm(h)í

[ctx: time in weeks abbreviation]
en: %sw
ga_IE: %ss

[ctx: time in years abbreviation]
en: %sy
ga_IE: %sbl

en: tlk.io Webchat
ga_IE: Webchat tlk.io

en: uncategorized
ga_IE: Gan rang

[ctx: unit of time]
en: a few seconds
ga_IE: cupla soicind

en: unknown
ga_IE: Anaithnid

en: unknown location
ga_IE: áit anaithnid

en: unsubscribe from a site, where [URL] is the URL of the WordPress.com site (e.g. en.blog.wordpress.com)
ga_IE: stopadh ag faire ar shuíomh arb é [URL] URL an tsuímh WordPress.com (mar shampla, en.blog.wordpress.com)

en: untitled
ga_IE: gan teideal

en: upgrade
ga_IE: feabhsú

[ctx: user]
en: Add New User
ga_IE: Úsáideoir Nua

[ctx: user]
en: Mark as spam
ga_IE: Spam

[ctx: user]
en: Not spam
ga_IE: Ní turscar é

[ctx: user]
en: Registered
ga_IE: Cláraithe

en: username
ga_IE: ainm úsáideora

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[0]: Gach úsáideoir <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[1]: Gach úsáideoir <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[2]: Gach úsáideoir <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[3]: Gach úsáideoir <span class="count">(%s)</span>
ga_IE[4]: Gach úsáideoir <span class="count">(%s)</span>

en: utility
ga_IE: Áirge

[ctx: verb]
en: Clear
ga_IE: Glanadh

[ctx: verb]
en: Comment
ga_IE: Freagairt

[ctx: verb]
en: Copy
ga_IE: Cóipeáil

[ctx: verb]
en: Edit
ga_IE: Eagar

[ctx: verb]
en: Preview
ga_IE: Réamhamharc

[ctx: verb]
en: Purchase
ga_IE: Ceannaigh

[ctx: verb]
en: Purchase on:
ga_IE: Ceannacht le haghaidh:

[ctx: verb]
en: Spam
ga_IE: Turscar

[ctx: verb]
en: Stack
ga_IE: Cruachán

[ctx: verb]
en: Trash
ga_IE: Cuir sa mBruscar

[ctx: verb]
en: Upload
ga_IE: Uaslódáil

[ctx: verb]
en: View
ga_IE: Amharc

[ctx: verb, imperative]
en: Comment
ga_IE: Freagairt

[ctx: verb: Mark as Spam]
en: Spam
ga_IE: Turscar

[ctx: verb: imperative]
en: Edit
ga_IE: Eagar

[ctx: verb: imperative]
en: Edit comment
ga_IE: Eagar

[ctx: verb: imperative]
en: Like
ga_IE: Moladh

[ctx: verb: imperative]
en: Send
ga_IE: Seoladh

[ctx: verb; site]
en: Archive
ga_IE: Cartlann

en: video
ga_IE: físeán

[ctx: video or audio]
en: Length
ga_IE: Fad

en: view source
ga_IE: breathnaigh ar an bhfoinse

en: views
ga_IE: cuairteanna

[ctx: voce settings api]
en: Your changes have been saved.
ga_IE: Sábháladh an méid a d’athraigh tú.

en: water
ga_IE: Uisce

en: website
ga_IE: suíomh gréasáin

en: week
ga_IE: seachtain

en: wheel
ga_IE: Roth

[ctx: widget]
en: Add
ga_IE: Nua

[ctx: widget]
en: Edit
ga_IE: Eagar

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
ga_IE: %1$s ar %2$s

en: wordpress
ga_IE: WordPress

en: year
ga_IE: bliain

en: years
ga_IE: bliana

en: yesterday
ga_IE: inné

en: yourfriendusername, yourfriend@wordpress.com
ga_IE: ainmusaideoradocharad, dochara@wordpress.com

[ctx: {$date_format} \a\t {$time_format}]
en: %1$s \a\t %2$s
ga_IE: %1$s \a\g %2$s

en: Åland Islands
ga_IE: Oileáin Åland
