WordPress.com - en to gd_GB translation catalogue (8123 entries)

en: 
    First, you could go the manual route: once you publish a new post,
    copy its URL and share the link in a new Facebook post.
    The other option is to %1$sconvert your Facebook Profile to a Page%2$s.
    This might not be the right solution for everyone, but it’s something to consider if your website
    focuses on your business, organization, or brand.
gd_GB: 
    Sa chiad dol a-mach, ’s urrainn dhut a dhèanamh de làimh: turas a dh’fhoillsich thu post ùr,
    dèan lethbhreac dhen URL agus co-roinn an ceangal ann am post ùr air Facebook.
    ’S e an dòigh eile %1$sa’ phròifil Facebook agad a thionndaidh ’na duilleag%2$s.
    Dh’fhaoidte nach obraich seo dhan a h-uile duine ach beachdaich air co-dhiù ma tha an làrach-lìn agad
    airson a’ ghnìomhachais, a’ bhuidhinn no a’ bhrannd agad.

en: 
    If you’ve previously connected a Facebook Profile to your WordPress.com site and still want
    your Facebook followers to see your posts, you have two options.
gd_GB: 
    Ma cheangail thu pròifil Facebook ris an làrach WordPress.com agad roimhe agus ma tha thu fhathast airson
    ’s gum faic an luchd-leantainn Facebook agad na puist agad, tha dà roghainn ann.

en: 
    If you’ve previously used Publicize to connect a Facebook Profile to your website and still want
    your Facebook followers to see your posts, you have two options.
gd_GB: 
    Ma chleachd thu Publicize roimhe airson pròifil Facebook a cheangal ris an làrach-lìn agad agus
    ma tha thu fhathast airson ’s gum faic an luchd-leantainn Facebook agad na puist agad, tha dà roghainn ann.

en: 
    Starting August 1, 2018, third-party tools can no longer share posts automatically to Facebook Profiles.
    This includes Publicize, the Jetpack tool that connects your site to major social media platforms
    (like Twitter, LinkedIn, and Facebook).
gd_GB: 
    A-mach o 1 dhen Lùnastal 2018, cha bhi comas aig innealan threas-phàrtaidhean tuilleadh puist a cho-roinneadh gu pròifilean Facebook tuilleadh.
    Tha seo a’ gabhail a-staigh Publicize, an t-inneal aig Jetpack a cheanglas an làrach agad ri prìomh-ùrlaran nam meadhanan sòisealta
    (mar  Twitter, LinkedIn agus Facebook).

en: 
    Starting August 1, 2018, third-party tools can no longer share posts automatically to Facebook Profiles.
    This includes Publicize, the WordPress.com tool that connects your site to major social media platforms
    (like Twitter, LinkedIn, and Facebook).
gd_GB: 
    A-mach o 1 dhen Lùnastal 2018, cha bhi comas aig innealan threas-phàrtaidhean tuilleadh puist a cho-roinneadh gu pròifilean Facebook tuilleadh.
    Tha seo a’ gabhail a-staigh Publicize, an t-inneal aig WordPress.com a cheanglas an làrach agad ri prìomh-ùrlaran nam meadhanan sòisealta (mar Twitter, LinkedIn agus Facebook).

en: 
    We recently helped you out with your support request. Once you're done working together, we'd appreciate it if you sent us your rating of the experience -- your feedback helps us improve our support.
gd_GB: 
    Thug sinn taic dhut o chionn goirid. Turas a bhios an duilgheadas air làn-rèiteachadh, bu toigh leinn cluinntinn uat ach am bi fios againn dè cho math ’s a bha an taic a fhuair thu. Cuidichidh sinn thu a’ cur piseach air na seirbheisean taice againn.

en: 
    We wanted to update you about an upcoming change Facebook is introducing to their platform,
    and which affects how you may share posts from your Jetpack-connected website to your Facebook account.
gd_GB: 
    Bha sinn airson fios a chumail riut mu rud a tha Facebook an impis atharrachaidh air an ùrlar aca-san
    agus aig am bi buaidh air an dòigh air an co-roinn thu puist on làrach-lìn a cheangail thu ri Facebook slighe Jetpack.

en: 
    We wanted to update you about an upcoming change Facebook is introducing to their platform,
    and which affects how you may share posts from your website to your Facebook account.
gd_GB: 
    Bha sinn airson fios a chumail riut mu rud a tha Facebook an impis atharrachaidh air an ùrlar aca-san
    agus aig am bi buaidh air an dòigh air an co-roinn thu puist on làrach-lìn agad ris a’ chunntas Facebook agad.

en: 
    Will this affect your ability to share content on Facebook? It depends.
    If you’ve connected a Facebook %1$sProfile%2$s to your site, then yes:
    Publicize will no longer be able to share your posts to Facebook.
    On the other hand, nothing will change if you keep a Facebook %1$sPage%2$s connected to your site
    -- all your content should still appear directly on Facebook via Publicize.
    (Not sure what the difference is between a Page and a Profile? Here’s %3$sFacebook’s explanation%4$s.)
    You can review and change your social sharing settings by heading to %1$sMy Site(s) → Sharing%2$s on WordPress.com.
gd_GB: 
    Am bi buaidh aige seo air co-roinneadh na susbaint agad air Facebook? Ma dh’fhaoidte.
    Ma cheangail thu %1$spròifil%2$s Facebook ris an làrach agad, bidh:
    Cha bhi comas aig Publicize tuilleadh na puist agad a cho-roinneadh air Facebook.
    Air an làimh eile, cha bhi atharrachadh sam bith ann ma chumas tu %1$sduilleag%2$s Facebook ceangailte ris an làrach agad
    – nochdaidh an t-susbaint air fad agad air Facebook ann slighe Publicize.
    (Nach eil thu cinnteach dè an diofar eadar duilleag agus pròifil? Seo mìneachadh o %3$sFacebook%4$s.)
    ’S urrainn dhut sùil a thoirt air roghainnean a’ cho-roinnidh shòisealta agad is an atharrachadh air %1$sCo-roinneadh nan làraichean agam%2$s air WordPress.com.

en: 
    Will this affect your ability to share content on Facebook? It depends.
    If you’ve connected a Facebook %1$sProfile%2$s to your site, then yes:
    Publicize will no longer be able to share your posts to Facebook.
    On the other hand, nothing will change if you keep a Facebook %1$sPage%2$s connected to your site
    -- all your content should still appear directly on Facebook via Publicize.
    (Not sure what the difference is between a Page and a Profile? Here’s %3$sFacebook’s explanation%4$s.)
    You can review and change your social sharing settings by heading to %1$sMy Site(s) → Sharing%2$s.
gd_GB: 
    Am bi buaidh aige seo air co-roinneadh na susbaint agad air Facebook? Ma dh’fhaoidte.
    Ma cheangail thu %1$spròifil%2$s Facebook ris an làrach agad, bidh:
    Cha bhi comas aig Publicize tuilleadh na puist agad a cho-roinneadh air Facebook.
    Air an làimh eile, cha bhi atharrachadh sam bith ann ma chumas tu %1$sduilleag%2$s Facebook ceangailte ris an làrach agad
    – nochdaidh an t-susbaint air fad agad air Facebook ann slighe Publicize.
    (Nach eil thu cinnteach dè an diofar eadar duilleag agus pròifil? Seo mìneachadh o %3$sFacebook%4$s.)
    ’S urrainn dhut sùil a thoirt air roghainnean a’ cho-roinnidh shòisealta agad is an atharrachadh air %1$sCo-roinneadh nan làraichean agam%2$s.

en: 
    and here is their info:
    
         Name: %1$s
         Link: %2$s
         Gravatar Profile: %3$s
    %4$s
gd_GB: 
    agus seo am fiosrachadh aca:
    
         Ainm: %1$s
         Ceangal: %2$s
         Pròifil Gravatar: %3$s
    %4$s

en: 
    and here is their info:
    
         Name: %1$s
         Link: %2$s
         Gravatar Profile: %3$s
    %4$s
    You might want to see what they're up to - perhaps you will like their posts as much as they liked your comment.
gd_GB: 
    Seo am fiosrachadh aca:
    
         Ainm: %1$s
         Ceangal: %2$s
         Pròifil Gravatar: %3$s
    %4$s
    Carson nach doir thu sùil air an tha iad-san ris? Dh’fhaoidte gun còrd na puist aca-san riut-sa a cheart cho mòr.

en:  (Opens in new window)
gd_GB:  (Fosglaidh seo ann an uinneag ùr)

en:  Private
gd_GB:  Prìobhaideach

en:  The default content width for the <strong>%s</strong> theme is %d pixels.
gd_GB:  'S e %d pixel an leud susbaint bunaiteach airson an ùrlar <strong>%s</strong>.

en:  and
gd_GB:  agus

en:  for %s
gd_GB:  airson %s

en: "%1$s" by %2$s.
gd_GB: "%1$s" le %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
gd_GB: "%1$s" o %2$s le %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
gd_GB: "%1$s" o %2$s.

[ctx: "Reblogged from: <Blogname>"]
en: Reblogged from: %s
gd_GB: Air ath-bhlogadh bho: %s

en: # Adults
gd_GB: Cò mheud inbheach

en: # Children
gd_GB: Cò mheud duine cloinne

en: #%d (no title)
gd_GB: #%d (gun tiotal)

en: % Comments
gd_GB: % beachd(an)

en: % Responses
gd_GB: % freagairtean

en: % comments
gd_GB: % beachd(an)

en: %(description)s is invalid
gd_GB: Tha %(description)s mì-dhligheach

en: %1$s
    
    Blog Name: %2$s
    Blog URL: %3$s
    Post URL: %4$s
    
    ---------
    
    To Confirm: %5$s
    
    To stop these emails: %6$s
    
    To see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy
    place, sign up for a WordPress.com account. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)
gd_GB: %1$s
    
    Ainm a’ bhloga: %2$s
    URL a’ bhloga: %3$s
    URL a’ phuist: %4$s
    
    ---------
    
    Gus a dhearbhadh: %5$s
    
    Airson stad a chur air na puist-d seo: %6$s
    
    Ma tha thu ag iarraidh na blogaichean is puist air fad a leanas tu air an lìon fhaighinn san aon àite, clàraich airson cunntas WordPress.com. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)

en: %1$s
    
    Blog Name: %3$s
    URL: %4$s
    
    Confirm Follow: %2$s
    
    If you don't want to receive these emails any more:
    %5$s
    
    If you want to see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy
    place, sign up for a WordPress.com account. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)
gd_GB: %1$s
    
    Ainm a’ bhloga: %3$s
    URL: %4$s
    
    Dearbh an leantainn: %2$s
    
    Mur eil thu airson na puist-d seo fhaighinn tuilleadh:
    %5$s
    
    Ma tha thu ag iarraidh na blogaichean is puist air fad a leanas tu air an lìon fhaighinn san  aon àite, clàraich airson cunntas WordPress.com. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)

en: %1$s %2$s
gd_GB: %1$s: %2$s

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
gd_GB: Inbhir %1$s %2$s %3$s %4$s

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
gd_GB: %1$s %2$s %3$s Inbhir roinnean-seòrsa

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
gd_GB: %1$s %2$s %3$s Inbhir bheachdan

en: %1$s %2$s %3$s Feed
gd_GB: %1$s %2$s %3$s Inbhir

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
gd_GB: %1$s %2$s %3$s Inbhir thagaichean

en: %1$s %2$s Comments Feed
gd_GB: %1$s %2$s Inbhir bheachdan

en: %1$s %2$s Feed
gd_GB: %1$s %2$s Inbhir

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
gd_GB: %1$s %2$s Puist le %3$s Inbhir

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
gd_GB: %1$s %2$s Toraidhean luirg airson &#8220;%3$s&#8221; Inbhir

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
gd_GB: %2$s %1$s %3$s aig %4$s:%5$s

en: %1$s (#%2$s)
gd_GB: %1$s (%2$s)

en: %1$s (%2$s %3$s)
gd_GB: %1$s %2$s %3$s

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
gd_GB: %1$s (a-mach o %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
gd_GB: %1$s (a-mach o %2$s; chan eil roghainn eile ri fhaighinn)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
gd_GB: %1$s (a-mach o %2$s; cleachd %3$s ’na àite)

en: %1$s - expired on %2$s
gd_GB: %1$s – dh’fhalbh an ùine air %2$s

[ctx: %1$s = "Feedback" in an HTML link]
en: Yep, you can read your feedback at any time by clicking the "%1$s" link in the admin menu.
gd_GB: Seadh, 's urrainn dhut na beachdan agad a leughadh uair sam bith 's tu a' briogadh air a' cheangal "%1$s" ann an clàr-taice nan rianairean.

[ctx: %1$s = a user email address]
en: Your export is being processed!<br />A download link will be sent to <strong>%1$s</strong> when the export has finished.
gd_GB: Tha sinn 'ga às-phortadh!<br />Thèid ceangal a chur gu <strong>%1$s</strong> far an urrainn dhut a luchdadh a-nuas an dèidh dhen às-phortadh coileanadh.

[ctx: %1$s = a user email address, %2$s dotcom support link]
en: An export for this site is already in progress. A download link will be sent to "<strong>%1$s</strong>" when the export has finished.<br /><br />If you do not recognize this email address, please <a href="%2$s" target="_blank">contact us for support</a>.
gd_GB: Tha sinn 'ga às-phortadh na làraich seo mu thràth. Thèid ceangal a chur gu <strong>%1$s</strong> far an urrainn dhut a luchdadh a-nuas an dèidh dhen às-phortadh coileanadh.<br /><br />Mur eil thu ag aithneachadh an t-seòlaidh seo, <a href="%2$s" target="_blank">cuir fios thugainn airson taic</a>.

[ctx: %1$s = price; %2$s = date]
en: You will be charged %1$s again on %2$s.
gd_GB: Thèid %1$s iarraidh ort a-rithist %2$s.

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
gd_GB[0]: %1$s bheachd<span class="screen-reader-text"> air %2$s</span>
gd_GB[1]: %1$s bheachd<span class="screen-reader-text"> air %2$s</span>
gd_GB[2]: %1$s beachdan<span class="screen-reader-text"> air %2$s</span>
gd_GB[3]: %1$s beachd<span class="screen-reader-text"> air %2$s</span>

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
gd_GB: %1$sMB (%2$s%%) a dh'àite air a chleachdadh

en: %1$s Subscription Stopped #%2$d
gd_GB: Chaidh crìoch a chur air an fho-sgrìobhadh %1$s #%2$d

en: %1$s and %2$s
gd_GB: %1$s agus %2$s

en: %1$s and %2$s liked your comment on %3$s
gd_GB: 'S toil le %1$s agus %2$s do bheachd air %3$s

en: %1$s and %2$s liked your post on %3$s
gd_GB: Chòrd am post agad air %3$s ri %1$s agus %2$s

en: %1$s and %2$s others liked your comment on %3$s
gd_GB: Chòrd do bheachd air %3$s ri %1$s agus %2$s eile

en: %1$s and %2$s others liked your post on %3$s
gd_GB: Chòrd am post agad air %3$s ri %1$s agus %2$s eile

en: %1$s and %2$s others reblogged your post %3$s
gd_GB: Rinn %1$s agus %2$s eile ath-bhlogadh a' phuist agad, %3$s

en: %1$s at %2$s
gd_GB: %1$s %2$s

en: %1$s awaiting moderation in %2$s.
gd_GB: Tha %1$s ri modarataireachd an-seo: %2$s.

en: %1$s blogs at
gd_GB: Tha bloga aig %1$s air

en: %1$s by %2$s.
gd_GB: %1$s le %2$s.

en: %1$s commented on %2$s
gd_GB: Thug %1$s seachad beachd air %2$s

en: %1$s costs %2$s, and it is set to expire tomorrow, <nobr>on %4$s</nobr>. | %1$s costs %2$s, and it is set to expire in %3$d days, <nobr>on %4$s</nobr>.
gd_GB[0]: Tha %1$s a' cosg %2$s agus falbhaidh an ùine air ann an %3$d latha,<nobr> %4$s</nobr>.
gd_GB[1]: Tha %1$s a' cosg %2$s agus falbhaidh an ùine air ann an %3$d latha,<nobr> %4$s</nobr>.
gd_GB[2]: Tha %1$s a' cosg %2$s agus falbhaidh an ùine air ann an %3$d làithean,<nobr> %4$s</nobr>.
gd_GB[3]: Tha %1$s a' cosg %2$s agus falbhaidh an ùine air ann an %3$d latha,<nobr> %4$s</nobr>.

en: %1$s design by %2$s.
gd_GB: Dealbhadh %1$s le %2$s.

en: %1$s forwards to %2$s
gd_GB: Tha %1$s 'ga shìneadh air adhart gu %2$s

en: %1$s invites you to contribute to <a href="%2$s">%3$s</a>:
gd_GB: Tha %1$s a' toirt cuireadh dhut pàirt a ghabhail ann an <a href="%2$s">%3$s</a>:

en: %1$s invites you to follow <a href="%2$s">%3$s</a>:
gd_GB: Tha %1$s a' toirt cuireadh dhut a leantainn <a href="%2$s">%3$s</a>:

en: %1$s invites you to view <a href="%2$s">%3$s</a>:
gd_GB: Tha %1$s a' toirt cuireadh dhut a choimhead air <a href="%2$s">%3$s</a>:

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
gd_GB: Cha mholar %1$s tuilleadh. Cleachd %2$s ’na àite.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
gd_GB: %1$s, le cumhachd %2$s

en: %1$s is yours!
gd_GB: 'S ann agadsa a tha %1$s!

en: %1$s is yours! Start customizing it now.
gd_GB: 'S ann agadsa a tha %1$s! Tòisich air a ghnàthachadh an-dràsta.

en: %1$s just started following you at %2$s. They will receive an email every time you publish a post. Congratulations.
gd_GB: Tha %1$s ’gad leantainn air %2$s a-nis. Gheibh iad post-d gach turas a dh’fhoillsicheas tu post ùr. Meal do naidheachd.

en: %1$s liked your comment on %2$s
gd_GB: Thuirt %1$s gur toil leotha do bheachd air %2$s

en: %1$s liked your comment on %2$s.
gd_GB: Chòrd do bheachd air %2$s ri %1$s.

en: %1$s liked your post %2$s
gd_GB: Chòrd am post agad, %2$s, ri %1$s

en: %1$s liked your post on %2$s
gd_GB: Chòrd am post agad air %2$s ri %1$s

en: %1$s made the following changes to the &#8220;%2$s&#8221; %3$s %4$s on %5$s
gd_GB: Rinn %1$s na h-atharraichean a leanas air &#8220;%2$s&#8221; %3$s %4$s %5$s

en: %1$s marked this %2$s
gd_GB: Chuir %1$s comharra (%2$s) ri seo

en: %1$s mentioned %3$s on %2$s
gd_GB: Thug %1$s iomradh air %3$s %2$s

en: %1$s mentioned you on %2$s
gd_GB: Thug %1$s iomradh air %2$s

en: %1$s mentioned you: "%2$s"
gd_GB: Thug %1$s iomradh ort: "%2$s"

en: %1$s on %2$s
gd_GB: %1$s air %2$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
gd_GB[0]: Rangachadh %1$s stèidhichte air %2$s rangachadh
gd_GB[1]: Rangachadh %1$s stèidhichte air %2$s rangachadh
gd_GB[2]: Rangachadh %1$s stèidhichte air %2$s rangachaidhean
gd_GB[3]: Rangachadh %1$s stèidhichte air %2$s rangachadh

en: %1$s recently mentioned you in "%2$s" on %3$s
gd_GB: Thug %1$s iomradh ort o chionn goirid ann an "%2$s" air %3$s

en: %1$s recently mentioned you in a comment on "%2$s" on %3$s
gd_GB: Thug %1$s iomradh ort ann am beachd o chionn goirid ann an "%2$s" air %3$s

en: %1$s recently read %2$s and enjoyed it enough to click the 'Like' button. Congratulations!
gd_GB: Leugh %1$s %2$s o chionn ghoirid agus chòrd e riutha cho mòr 's gun do bhuail iad am putan a dh'innseas gur toil leithe e. Meal do naidheachd!

en: %1$s removed resolution<br />%2$s
gd_GB: Thug %1$s an rèiteachadh air falbh<br />%2$s

en: %1$s replied to a comment %2$s
gd_GB: Fhreagair %1$s ri beachd %2$s

en: %1$s replied to your comment %2$s
gd_GB: Dh’fhreagair %1$s do bheachd %2$s

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
gd_GB[0]: %1$s fhreagairt ri %2$s
gd_GB[1]: %1$s fhreagairt ri %2$s
gd_GB[2]: %1$s freagairtean ri %2$s
gd_GB[3]: %1$s freagairt ri %2$s

en: %1$s to your WordPress.com account to more easily manage your subscriptions. Don't have an account? %2$s.
gd_GB: %1$s dhan chunntas WordPress.com agad airson na fo-sgrìobhaidhean agad a stiùireadh gun duilgheadas. Nach eil cunntas agad? %2$s.

en: %1$s was not uploaded (%2$s files are not allowed).
gd_GB: Cha deach %1$s a luchdadh suas (chan eil faidhlichean %2$s ceadaichte).

en: %1$s was not uploaded (unrecognized file type).
gd_GB: Cha deach %1$s a luchdadh suas, chan aithne dhuinn a sheòrsa.

en: %1$s will receive an update each time you publish a new post. Congrats!
gd_GB: Gheibh %1$s fios gach turas a chuireas tu post ùr suas. Maith thu!

en: %1$s, and %2$s
gd_GB: %1$s agus %2$s.

en: %1$s: You are commenting using your %2$s account.
gd_GB: %1$s: Tha thu a' toirt seachad beachdan leis a' chunntas %2$s agad.

[ctx: %1$s: post title, %2$s: post author]
en: %1$s by %2$s
gd_GB: %1$s le %2$s

[ctx: %1$s: who, %2$s: when]
en: %1$s pinged %2$s ago
gd_GB: Chuireadh ping dha %1$s %2$s air ais

[ctx: %1$s: who, %2$s: when]
en: %1$s said %2$s ago
gd_GB: Thuirt %1$s %2$s air ais

[ctx: %d = number of posts]
en: with %d posts total
gd_GB: le %d post uile gu lèir

[ctx: %d = year]
en: %d Report
gd_GB: Aithisg %d

[ctx: %d = year]
en: Attractions in %d
gd_GB: Adhbharan-tàlaidh ann an %d

[ctx: %d = year]
en: See you in %d
gd_GB: Chì sinn thu ann an %d

[ctx: %d = year]
en: Some of your most popular posts were written before %d.  Your writing has staying power!  Consider writing about those topics again.
gd_GB: Chaidh cuid dhe na puist agad air a bheil an fhèill as motha a sgrìobhadh ro %d.  Nach buan a tha an sgrìobhadh agad!  Saoil an sgrìobh thu mu na cuspairean seo a-rithist?

[ctx: %d = year]
en: Thanks for flying with Jetpack in %d.
gd_GB: Gun robh math agad airson seòladh le Jetpack ann an %d.

[ctx: %d = year]
en: Thanks for flying with WordPress.com in %d.
gd_GB: Gun robh math agad airson seòladh le WordPress.com ann an %d.

[ctx: %d = year]
en: Thanks for taking a look at this annual report. If you like, you could start your own WordPress.com blog in %d!
gd_GB: Gun robh math agad airson sùil a thoirt air an aithisg bhliadhnail seo. Ma thogras tu, 's urrainn dhut bloga a chruthachadh dhut fhèin air WordPress.com ann an %d!

[ctx: %d = year]
en: The top referring sites in %d were:
gd_GB: Seo na làraichean a shìn àireamh as motha de dhaoine thugad ann an %d:

[ctx: %d = year]
en: These are the posts that got the most views in %d. You can see all of the year&rsquo;s most-viewed posts in your <a target="_blank" href="%s">Site Stats</a>.
gd_GB: Seo na puist a bha an àireamh as motha de dhaoine a coimhead orra ann an %d. Chì thu na puist air an robh an fhèill a bu mhotha air feadh na bliadhna air <a target="_blank" href="%s">làrach nan stats</a> agad.

[ctx: %d = year]
en: To kick off the new year, we’d like to share with you data on %s’s activity in %d. You may start scrolling!
gd_GB: Mar thoiseach air a' bhliadhna, bu mhath leinn beagan dàta mu ghnìomhachd %s ann an %d a thoirt dhut. Tòisich air sgroladh an-dràsta!

[ctx: %d = year]
en: To kick off the new year, we’d like to share with you data on your blog’s activity in %d. Start scrolling!
gd_GB: Mar thoiseach air a' bhliadhna, bu mhath leinn beagan dàta mu ghnìomhachd a' bhloga agad ann an %d a thoirt dhut. Tòisich air sgroladh an-dràsta!

[ctx: %d = year]
en: To kick off the new year, we’d like to share with you data on your site’s activity in %d. Start scrolling!
gd_GB: Mar thoiseach air a' bhliadhna, bu mhath leinn beagan dàta mu ghnìomhachd na làraich agad ann an %d a thoirt dhut. Tòisich air sgroladh an-dràsta!

[ctx: %d = year]
en: We look forward to serving you again in %d! Happy New Year!
gd_GB: Na bi fada gun tilleadh gu %d! Bliadhna mhath ùr dhut!

[ctx: %d = year]
en: We want to help you make %d even better on WordPress.com.
gd_GB: Bu chaomh leinn do chuideachadh a dhèanamh %d fiù nas fhearr air WordPress.com.

en: %d Day
gd_GB: %d latha

en: %d Days
gd_GB: %d là(ithean)

en: %d Like | %d Likes
gd_GB[0]: 'S toil le %s e
gd_GB[1]: 'S toil le %s e
gd_GB[2]: 'S toil le %s e
gd_GB[3]: 'S toil le %s e

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
gd_GB[0]: %d ùrachadh plugain
gd_GB[1]: %d ùrachadh plugain
gd_GB[2]: %d ùrachaidhean plugain
gd_GB[3]: %d ùrachadh plugain

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
gd_GB[0]: %d ùrachadh ùrlair
gd_GB[1]: %d ùrachadh ùrlair
gd_GB[2]: %d ùrachaidhean ùrlair
gd_GB[3]: %d ùrachadh ùrlair

en: %d WordPress Update
gd_GB: %d ùrachadh WordPress

en: %d comment | %d comments
gd_GB[0]: %d bheachd
gd_GB[1]: %d bheachd
gd_GB[2]: %d beachdan
gd_GB[3]: %d beachd

en: %d minute | %d minutes
gd_GB[0]: %d mhionaid
gd_GB[1]: %d mhionaid
gd_GB[2]: %d mionaidean
gd_GB[3]: %d mionaid

en: %d post | %d posts
gd_GB[0]: %d phost
gd_GB[1]: %d phost
gd_GB[2]: %d puist
gd_GB[3]: %d post

en: %d selected
gd_GB: %d air a thaghadh

en: %d user account | %d user accounts
gd_GB[0]: %d chunntas cleachdaiche
gd_GB[1]: %d chunntas cleachdaiche
gd_GB[2]: %d cunntasan cleachdaiche
gd_GB[3]: %d cunntas cleachdaiche

en: %s (Invalid)
gd_GB: %s (Mì-dhligheach)

en: %s (Pending)
gd_GB: %s (Ri dhèanamh)

en: %s (Required)
gd_GB: %s (Riatanach)

en: %s <em>Categories</em>
gd_GB: %s <em>roinnean-seòrsa</em>

en: %s <em>Posts</em>
gd_GB: %s <em>puist</em>

en: %s <em>Tags</em>
gd_GB: %s <em>tagaichean</em>

en: %s <span class="says">says:</span>
gd_GB: <span class="says">Thuirt</span> %s:

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
gd_GB[0]: %s <span class="screen-reader-text">bheachd</span>
gd_GB[1]: %s <span class="screen-reader-text">bheachd</span>
gd_GB[2]: %s <span class="screen-reader-text">beachdan</span>
gd_GB[3]: %s <span class="screen-reader-text">beachd</span>

[ctx: %s = blog name; %d = year]
en: These are the posts that got the most views on %s in %d.
gd_GB: Seo na puist air an dug an àireamh as motha de dhaoine sùil air air %s ann an %d.

en: %s Alternative Scheme %s
gd_GB: %s Roghainn eile a sgeama %s

en: %s Comment | %s Comments
gd_GB[0]: %s bheachd
gd_GB[1]: %s bheachd
gd_GB[2]: %s beachdan
gd_GB[3]: %s beachd

en: %s Domain Registration
gd_GB: Clàradh àrainne %s

en: %s Like | %s Likes
gd_GB[0]: 'S toil le %s e
gd_GB[1]: 'S toil le %s e
gd_GB[2]: 'S toil le %s e
gd_GB[3]: 'S toil le %s e

en: %s MB Space Allowed
gd_GB: %sMB a dh'àite ceadaichte

en: %s Page | %s Pages
gd_GB[0]: %s duilleag
gd_GB[1]: %s dhuilleag
gd_GB[2]: %s duilleagan
gd_GB[3]: %s duilleag

en: %s Pending | %s Pending
gd_GB[0]: %s ri dhèanamh
gd_GB[1]: %s ri dhèanamh
gd_GB[2]: %s ri dhèanamh
gd_GB[3]: %s ri dhèanamh

en: %s Pending Comment | %s Pending Comments
gd_GB[0]: %s bheachd ri dhèiligeadh
gd_GB[1]: %s bheachd ri dhèiligeadh
gd_GB[2]: %s beachdan ri dhèiligeadh
gd_GB[3]: %s beachd ri dhèiligeadh

en: %s Poll Closed. | %s Polls Closed.
gd_GB[0]: %s chunntas-bheachd a dhùnadh.
gd_GB[1]: %s chunntas-bheachd a dhùnadh.
gd_GB[2]: %s cunntasan-bheachd a dhùnadh.
gd_GB[3]: %s cunntas-bheachd a dhùnadh.

en: %s Poll Deleted. | %s Polls Deleted.
gd_GB[0]: %s chunntas-bheachd a sguabadh às.
gd_GB[1]: %s chunntas-bheachd a sguabadh às.
gd_GB[2]: %s cunntasan-bheachd a sguabadh às.
gd_GB[3]: %s cunntas-bheachd a sguabadh às.

en: %s Poll Opened. | %s Polls Opened.
gd_GB[0]: %s chunntas-bheachd fhosgladh.
gd_GB[1]: %s chunntas-bheachd fhosgladh.
gd_GB[2]: %s cunntasan-bheachd fhosgladh.
gd_GB[3]: %s cunntas-bheachd fhosgladh.

en: %s Post | %s Posts
gd_GB[0]: %s phost
gd_GB[1]: %s phost
gd_GB[2]: %s puist
gd_GB[3]: %s post

en: %s Rating Deleted. | %s Ratings Deleted.
gd_GB[0]: Chaidh %s rangachadh a sguabadh às.
gd_GB[1]: Chaidh %s rangachadh a sguabadh às.
gd_GB[2]: Chaidh %s rangachaidhean a sguabadh às.
gd_GB[3]: Chaidh %s rangachadh a sguabadh às.

en: %s Reblog | %s Reblogs
gd_GB[0]: Air ath-bhlogadh %s turas
gd_GB[1]: Air ath-bhlogadh %s thuras
gd_GB[2]: Air ath-bhlogadh %s turais
gd_GB[3]: Air ath-bhlogadh %s turas

en: %s Sites
gd_GB: Làraichean %s

en: %s Style Deleted. | %s Custom Styles Deleted.
gd_GB[0]: %s stoidhle air a sguabadh às.
gd_GB[1]: %s stoidhle air a sguabadh às.
gd_GB[2]: %s stoidhlichean air a sguabadh às.
gd_GB[3]: %s stoidhle air a sguabadh às.

en: %s WordPress Theme example
gd_GB: Ball-eisimpleir an ùrlair WordPress %s

en: %s Year Anniversary Achievement
gd_GB: Duais ceann-bliadhna %s

en: %s [Autosave]
gd_GB: %s [Fèin-sàbhaladh]

en: %s [Current Revision]
gd_GB: %s [An lèirmheas làithreach]

en: %s ago
gd_GB: %s air ais

en: %s approved | %s approved
gd_GB[0]: %s air aontachadh
gd_GB[1]: %s air aontachadh
gd_GB[2]: %s air aontachadh
gd_GB[3]: %s air aontachadh

en: %s approved comment | %s approved comments
gd_GB[0]: Chaidh aonta a thoirt dha %s bheachd
gd_GB[1]: Chaidh aonta a thoirt dha %s bheachd
gd_GB[2]: Chaidh aonta a thoirt dha %s beachdan
gd_GB[3]: Chaidh aonta a thoirt dha %s beachd

en: %s awaiting moderation.
gd_GB: %s ri modarataireachd.

en: %s bloggers like this.
gd_GB: 'S toigh le %s blogairean seo.

en: %s column | %s columns
gd_GB[0]: %s cholbh
gd_GB[1]: %s cholbh
gd_GB[2]: %s colbhan
gd_GB[3]: %s colbh

en: %s comment | %s comments
gd_GB[0]: %s bheachd
gd_GB[1]: %s bheachd
gd_GB[2]: %s beachdan
gd_GB[3]: %s beachd

en: %s comment approved. | %s comments approved.
gd_GB[0]: %s bheachd air aontachadh
gd_GB[1]: %s bheachd air aontachadh
gd_GB[2]: %s beachdan air aontachadh
gd_GB[3]: %s beachd air aontachadh

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
gd_GB[0]: Chaidh %s bheachd a chomharradh mar spama.
gd_GB[1]: Chaidh %s bheachd a chomharradh mar spama.
gd_GB[2]: Chaidh %s beachdan a chomharradh mar spama.
gd_GB[3]: Chaidh %s beachd a chomharradh mar spama.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
gd_GB[0]: Chaidh %s bheachd a ghluasad dhan sgudal.
gd_GB[1]: Chaidh %s bheachd a ghluasad dhan sgudal.
gd_GB[2]: Chaidh %s beachdan a ghluasad dhan sgudal.
gd_GB[3]: Chaidh %s beachd a ghluasad dhan sgudal.

en: %s comment per minute | %s comments per minute
gd_GB[0]: %s bheachd gach mionaid
gd_GB[1]: %s bheachd gach mionaid
gd_GB[2]: %s beachdan gach mionaid
gd_GB[3]: %s beachd gach mionaid

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
gd_GB[0]: %s bheachd air sguabadh às gu buan
gd_GB[1]: %s bheachd air sguabadh às gu buan
gd_GB[2]: %s beachdan air sguabadh às gu buan
gd_GB[3]: %s beachd air sguabadh às gu buan

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
gd_GB[0]: Chaidh %s bheachd aiseag on sgudal
gd_GB[1]: Chaidh %s bheachd aiseag on sgudal
gd_GB[2]: Chaidh %s beachdan aiseag on sgudal
gd_GB[3]: Chaidh %s beachd aiseag on sgudal

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
gd_GB[0]: Chaidh %s bheachd aiseag on sgudal
gd_GB[1]: Chaidh %s bheachd aiseag on sgudal
gd_GB[2]: Chaidh %s beachdan aiseag on sgudal
gd_GB[3]: Chaidh %s beachd aiseag on sgudal

en: %s commented:
gd_GB: Thuirt %s:

en: %s day | %s days
gd_GB[0]: %s latha
gd_GB[1]: %s latha
gd_GB[2]: %s làithean
gd_GB[3]: %s latha

en: %s ending in %s
gd_GB: %s a' crìochnachadh le %s

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
gd_GB: Tha %s a' dol thairis air na tha ceadaichte airson luchdadh suas iomadh faidhle leis an luchdaichear ma tha thu 'ga chleachdadh 'nad bhrabhsair.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
gd_GB: Tha %s a' dol thairis air a' mheud cheadaichte air an làrach seo.

en: %s failed to embed.
gd_GB: Dh'fhàillig leabachadh %s.

en: %s from now
gd_GB: %s a-mach o an-diugh

en: %s has been disconnected.
gd_GB: Chaidh %s a dhì-cheangal.

en: %s has been logged out.
gd_GB: Chaidh %s a chlàradh a-mach.

en: %s has been updated.
gd_GB: Chaidh %s ùrachadh.

en: %s has taken over and is currently customizing.
gd_GB: Ghabh %s os làimh e ’s tha iad ri gnàthachadh an-dràsta fhèin.

en: %s has taken over and is currently editing.
gd_GB: Ghabh %s os làimh e 's tha iad 'ga dheasachadh an-dràsta fhèin.

en: %s hour | %s hours
gd_GB[0]: %s uair a thìde
gd_GB[1]: %s uair a thìde
gd_GB[2]: %s uairean a thìde
gd_GB[3]: %s uair a thìde

en: %s image | %s images
gd_GB[0]: %s dealbh
gd_GB[1]: %s dhealbh
gd_GB[2]: %s dealbhan
gd_GB[3]: %s dealbh

en: %s includes a free credit to add a new domain to your site. You can register a new domain or add a domain you already own.
gd_GB: Tha %s a' gabhail a-steach àrainn ùr dhan làrach agad. 'S urrainn dhut àrainn ùr a chlàradh no tè a chur ris a tha agad mu thràth.

en: %s is a protected WP option and may not be modified
gd_GB: 'S e roghainn dhìonta WP a tha ann an %s agus chan urrainn dhut atharrachadh

en: %s is a required value and cannot be empty.
gd_GB: Tha feum air %s agus chan fhaod e a bhith falamh.

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
gd_GB: Tha %s a’ gnàthachadh an changeset seo mu thràth. A bheil thu airson a ghabhail os làimh?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
gd_GB: Tha %s a’ gnàthachadh an changeset seo mu thràth. Fuirich ort gus am bi iad deiseil le sin. Chaidh na h-atharraichean as ùire agad a shàbhaladh gu fèin-obrachail.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
gd_GB: Tha %s a’ gnàthachadh na làraich seo mu thràth. A bheil thu airson a ghabhail os làimh?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
gd_GB: Tha %s a’ gnàthachadh na làraich seo mu thràth. Fuirich ort gus am bi iad deiseil le sin. Chaidh na h-atharraichean as ùire agad a shàbhaladh gu fèin-obrachail.

en: %s is already mapped to a WordPress.com site you don't have access to.
gd_GB: Tha an %s seo air a mhapadh ri làrach WordPress.com mu thràth 's chan eil inntrigeadh agad dha.

en: %s is currently editing
gd_GB: Tha %s a' deasachadh an-dràsta fhèin

en: %s is forbidden
gd_GB: Tha %s toirmisgte

en: %s is required
gd_GB: Tha feum air %s

en: %s is required to strip image meta.
gd_GB: Tha feum air %s mus urrainn dhut meta an deilbh a thoirt às.

en: %s is required.
gd_GB: Tha feum air %s.

en: %s is yours!
gd_GB: 'S ann agadsa a tha %s

en: %s item | %s items
gd_GB[0]: %s nì
gd_GB[1]: %s nì
gd_GB[2]: %s nithean
gd_GB[3]: %s nì

en: %s like | %s likes
gd_GB[0]: %s as toigh leotha
gd_GB[1]: %s as toigh leotha
gd_GB[2]: %s as toigh leotha
gd_GB[3]: %s as toigh leotha

en: %s link | %s links
gd_GB[0]: %s cheangal
gd_GB[1]: %s cheangal
gd_GB[2]: %s ceanglaichean
gd_GB[3]: %s ceangal

en: %s link deleted. | %s links deleted.
gd_GB[0]: Chaidh %s cheangal a sguabadh às.
gd_GB[1]: Chaidh %s cheangal a sguabadh às.
gd_GB[2]: Chaidh %s ceanglaichean a sguabadh às.
gd_GB[3]: Chaidh %s ceangal a sguabadh às.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
gd_GB[0]: Chaidh %s fhaidhle meadhain a cheangal ris.
gd_GB[1]: Chaidh %s fhaidhle meadhain a cheangal ris.
gd_GB[2]: Chaidh %s faidhlichean meadhain a cheangal ris.
gd_GB[3]: Chaidh %s faidhle meadhain a cheangal ris.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
gd_GB[0]: Chaidh %s fhaidhle meadhain a dhealachadh.
gd_GB[1]: Chaidh %s fhaidhle meadhain a dhealachadh.
gd_GB[2]: Chaidh %s faidhlichean meadhain a dhealachadh.
gd_GB[3]: Chaidh %s faidhle meadhain a dhealachadh.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
gd_GB[0]: Chaidh %s fhaidhle meadhain a ghluasad dhan sgudal.
gd_GB[1]: Chaidh %s fhaidhle meadhain a ghluasad dhan sgudal.
gd_GB[2]: Chaidh %s faidhlichean meadhain a ghluasad dhan sgudal.
gd_GB[3]: Chaidh %s faidhle meadhain a ghluasad dhan sgudal.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
gd_GB[0]: Chaidh %s fhaidhle meadhain a sguabadh às gu buan.
gd_GB[1]: Chaidh %s fhaidhle meadhain a sguabadh às gu buan.
gd_GB[2]: Chaidh %s faidhlichean meadhain a sguabadh às gu buan.
gd_GB[3]: Chaidh %s faidhle meadhain a sguabadh às gu buan.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
gd_GB[0]: Chaidh %s fhaidhle meadhain aiseag on sgudal.
gd_GB[1]: Chaidh %s fhaidhle meadhain aiseag on sgudal.
gd_GB[2]: Chaidh %s faidhlichean meadhain aiseag on sgudal.
gd_GB[3]: Chaidh %s faidhle meadhain aiseag on sgudal.

en: %s min | %s mins
gd_GB[0]: %s mhionaid
gd_GB[1]: %s mhionaid
gd_GB[2]: %s mionaidean
gd_GB[3]: %s mionaid

en: %s minute | %s minutes
gd_GB[0]: %s mhionaid

en: %s month | %s months
gd_GB[0]: %s mhìos
gd_GB[1]: %s mhìos
gd_GB[2]: %s mìosan
gd_GB[3]: %s mìos

en: %s more video | %s more videos
gd_GB[0]: %s video a bharrachd
gd_GB[1]: %s video a bharrachd
gd_GB[2]: %s videothan a bharrachd
gd_GB[3]: %s video a bharrachd

en: %s more word | %s more words
gd_GB[0]: %s fhacal eile
gd_GB[1]: %s fhacal eile
gd_GB[2]: %s faclan eile
gd_GB[3]: %s facal eile

en: %s old
gd_GB: %s air ais

en: %s other people
gd_GB: %s daoine eile

[ctx: %s other people]
en: another person | %s others
gd_GB[0]: %s eile
gd_GB[1]: %s eile
gd_GB[2]: %s eile
gd_GB[3]: %s eile

en: %s other person
gd_GB: %s neach eile

en: %s page
gd_GB: %s gach duilleag

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
gd_GB[0]: Chaidh %s duilleag a ghluasad dhan sgudal.
gd_GB[1]: Chaidh %s dhuilleag a ghluasad dhan sgudal.
gd_GB[2]: Chaidh %s duilleagan a ghluasad dhan sgudal.
gd_GB[3]: Chaidh %s duilleag a ghluasad dhan sgudal.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
gd_GB[0]: %s duilleag gun ùrachadh, tha cuideigin 'ga deasachadh.
gd_GB[1]: %s dhuilleag gun ùrachadh, tha cuideigin 'ga deasachadh.
gd_GB[2]: %s duilleagan gun ùrachadh, tha cuideigin 'ga deasachadh.
gd_GB[3]: %s duilleag gun ùrachadh, tha cuideigin 'ga deasachadh.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
gd_GB[0]: Chaidh %s duilleag a sguabadh às gu buan.
gd_GB[1]: Chaidh %s dhuilleag a sguabadh às gu buan.
gd_GB[2]: Chaidh %s duilleagan a sguabadh às gu buan.
gd_GB[3]: Chaidh %s duilleag a sguabadh às gu buan.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
gd_GB[0]: Chaidh %s duilleag aiseag on sgudal.
gd_GB[1]: Chaidh %s dhuilleag aiseag on sgudal.
gd_GB[2]: Chaidh %s duilleagan aiseag on sgudal.
gd_GB[3]: Chaidh %s duilleag aiseag on sgudal.

en: %s page updated. | %s pages updated.
gd_GB[0]: %s duilleag air ùrachadh.
gd_GB[1]: %s dhuilleag air ùrachadh.
gd_GB[2]: %s duilleagan air ùrachadh.
gd_GB[3]: %s duilleag air ùrachadh.

en: %s pending comment | %s pending comments
gd_GB[0]: %s bheachd ri dhèiligeadh
gd_GB[1]: %s bheachd ri dhèiligeadh
gd_GB[2]: %s beachdan ri dhèiligeadh
gd_GB[3]: %s beachd ri dhèiligeadh

en: %s people
gd_GB: %s daoine

en: %s people like this
gd_GB: 'S toil le %s seo

en: %s per month
gd_GB: %s gach mìos

en: %s per year
gd_GB: %s gach bliadhna

en: %s person
gd_GB: %s duine

en: %s post | %s posts
gd_GB[0]: %s phost
gd_GB[1]: %s phost
gd_GB[2]: %s puist
gd_GB[3]: %s post

en: %s post by this author | %s posts by this author
gd_GB[0]: %s phost leis an ùghdar seo
gd_GB[1]: %s phost leis an ùghdar seo
gd_GB[2]: %s puist leis an ùghdar seo
gd_GB[3]: %s post leis an ùghdar seo

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
gd_GB[0]: Chaidh %s phost a ghluasad dhan sgudal.
gd_GB[1]: Chaidh %s phost a ghluasad dhan sgudal.
gd_GB[2]: Chaidh %s puist a ghluasad dhan sgudal.
gd_GB[3]: Chaidh %s post a ghluasad dhan sgudal.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
gd_GB[0]: %s phost gun ùrachadh, tha cuideigin 'ga dheasachadh.
gd_GB[1]: %s phost gun ùrachadh, tha cuideigin 'ga dheasachadh.
gd_GB[2]: %s puist gun ùrachadh, tha cuideigin 'ga dheasachadh.
gd_GB[3]: %s post gun ùrachadh, tha cuideigin 'ga dheasachadh.

en: %s post per minute | %s posts per minute
gd_GB[0]: %s phost gach mionaid
gd_GB[1]: %s phost gach mionaid
gd_GB[2]: %s puist gach mionaid
gd_GB[3]: %s post gach mionaid

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
gd_GB[0]: Chaidh %s phost a sguabadh às gu buan.
gd_GB[1]: Chaidh %s phost a sguabadh às gu buan.
gd_GB[2]: Chaidh %s puist a sguabadh às gu buan.
gd_GB[3]: Chaidh %s post a sguabadh às gu buan.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
gd_GB[0]: Chaidh %s phost aiseag on sgudal.
gd_GB[1]: Chaidh %s phost aiseag on sgudal.
gd_GB[2]: Chaidh %s puist aiseag on sgudal.
gd_GB[3]: Chaidh %s post aiseag on sgudal.

en: %s post updated. | %s posts updated.
gd_GB[0]: %s phost air ùrachadh.
gd_GB[1]: %s phost air ùrachadh.
gd_GB[2]: %s puist air ùrachadh.
gd_GB[3]: %s post air ùrachadh.

en: %s rating
gd_GB: Rangachadh %s

en: %s second | %s seconds
gd_GB[0]: %s diog

en: %s site | %s sites
gd_GB[0]: %s làrach
gd_GB[1]: %s làrach
gd_GB[2]: %s làraichean
gd_GB[3]: %s làrach

en: %s subscription due for renewal
gd_GB: Tha fo-sgrìobhadh %s ri ath-ùrachadh

en: %s updated successfully.
gd_GB: Chaidh %s ùrachadh.

en: %s user | %s users
gd_GB[0]: %s chleachdaiche
gd_GB[1]: %s chleachdaiche
gd_GB[2]: %s cleachdaichean
gd_GB[3]: %s cleachdaiche

en: %s user deleted. | %s users deleted.
gd_GB[0]: Chaidh %s chleachdaiche a sguabadh às.
gd_GB[1]: Chaidh %s chleachdaiche a sguabadh às.
gd_GB[2]: Chaidh %s cleachdaichean a sguabadh às.
gd_GB[3]: Chaidh %s cleachdaiche a sguabadh às.

en: %s video | %s videos
gd_GB[0]: %s video
gd_GB[1]: %s video
gd_GB[2]: %s videothan
gd_GB[3]: %s video

en: %s week | %s weeks
gd_GB[0]: %s seachdain
gd_GB[1]: %s sheachdain
gd_GB[2]: %s seachdainean
gd_GB[3]: %s seachdain

en: %s year | %s years
gd_GB[0]: %s bhliadhna
gd_GB[1]: %s bhliadhna
gd_GB[2]: %s bliadhnaichean
gd_GB[3]: %s bliadhna

en: %s's Favorites
gd_GB: Na h-annsachdan aig %s

en: %s's Profile
gd_GB: A' phròifil aig %s

en: %smo | %smo
gd_GB[0]: %s mìos

en: %sw | %sw
gd_GB[0]: %s seachdain

en: %sy | %sy
gd_GB[0]: %s bliadhna

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
gd_GB: &#8220;%s&#8221; (Deasaich)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
gd_GB: Dh'fhàillig luchdadh suas &#8220;%s&#8221;.

en: &#8592; Cancel audio playlist
gd_GB: &#8592; Sguir dhen liosta-chluich fhuaime

en: &#8592; Cancel gallery
gd_GB: &#8592; Sguir dhen ghailearaidh

en: &#8592; Cancel video playlist
gd_GB: &#8592; Sguir dhen liosta-chluich video

en: &laquo; Back
gd_GB: &laquo; Air ais

en: &laquo; Older Comments
gd_GB: &laquo; Beachdan nas sine

en: &laquo; Previous
gd_GB: &laquo; Air ais

en: &laquo; Previous Page
gd_GB: &laquo; An duilleag roimhe

en: &laquo; Return to Stats
gd_GB: &laquo; Till dhan stadastaireachd

en: &larr; Back
gd_GB: &larr; Air ais

en: &larr; Back to %s
gd_GB: &larr; Air ais gu %s

en: &larr; Back to previous step
gd_GB: &larr; Air ais dhan cheum roimh

en: &larr; Go to Users
gd_GB: &larr; Rach dhan na cleachdaichean

en: &larr; Go to editor
gd_GB: &larr; Rach dhan deasaiche

en: &larr; Previous
gd_GB: &larr; Air ais

en: &lt; Prev
gd_GB: &lt; Air ais

en: &mdash; No Change &mdash;
gd_GB: &mdash; Gun atharrachadh &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
gd_GB: &mdash; Gun dreuchd an làrach seo &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
gd_GB: &mdash; Dèan taghadh &mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
gd_GB: &ndash;NO&ndash;

en: &uarr; Top
gd_GB: &uarr; Barr

en: (%d votes)
gd_GB: (%d bhòt(aichean))

en: (%s comment) | (%s comments)
gd_GB[0]: (%s bheachd)
gd_GB[1]: (%s bheachd)
gd_GB[2]: (%s beachdan)
gd_GB[3]: (%s beachd)

en: (%s ping) | (%s pings)
gd_GB[0]: (%s phing)
gd_GB[1]: (%s phing)
gd_GB[2]: (%s pingean)
gd_GB[3]: (%s ping)

en: (Address never made public)
gd_GB: (Chan fhaicear an seòladh seo gu poblach idir)

en: (Edit)
gd_GB: (Deasaich)

en: (If clicking the link in this message does not work, copy and paste it
     into the address bar of your browser.)
gd_GB: Ma bhriogas tu sa cheangal san teachdaireachd is mur obraich e, dèan lethbhreac
     dheth is cuir ann am bàr-seòlaidh a' bhrabhsair agad.)

en: (If clicking the link in this message does not work, copy and paste it
    into the address bar of your browser.)
gd_GB: Ma bhriogas tu sa cheangal san teachdaireachd is mur obraich e, dèan lethbhreac
    dheth is cuir ann am bàr-seòlaidh a' bhrabhsair agad.)

en: (It is possible your spam filter scooped it up, so check your spam folder also.)
gd_GB: (Tachraidh gun d'fhuair criathrag an spama agad greim air agus mura fhaic thu e, thoir sùil air pasgan an spama cuideachd.)

en: (Leave at 0 for no rating.)
gd_GB: (Fàg aig 0 gus a chumail as aonais rangachaidh.)

en: (Optional) You can enter a custom message of up to 500 characters<span style='color:red;' id='dynamic-count'></span> that will be included in the invitation to the user(s).
gd_GB: (Roghainneil) Faodaidh tu do theachdaireachd fhèin a chur a-steach le suas ri 500 caractairean<span style='color:red;' id='dynamic-count'></span> a nochdas anns a' chuireadh agad don neach-cleachdaidh.

en: (Private post)
gd_GB: (Post prìobhaideach)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
gd_GB: (Chaidh an clàradh a chur à comas. Chan fhaod ach buill na làraich seo beachdan a thoirt.)

en: (Unattached)
gd_GB: (Gun cheangal ris)

en: (Untitled)
gd_GB: (Gun tiotal)

en: (You can still access this product until %s)
gd_GB: (Bidh cothrom agad air a' bhathar seo fhathast gu ruige %s)

en: (You will still have access to this product for the period that you originally paid for)
gd_GB: (Bidh cothrom agad air a' bhathar seo fhathast rè na h-ùine a phàigh thu air a shon o thùs)

en: (at most 10)
gd_GB: (10 air a' char as motha)

en: (at most 15)
gd_GB: (15 air a' char as motha)

en: (at most 50)
gd_GB: (50 air a' char as motha)

en: (more&hellip;)
gd_GB: (barrachd&hellip;)

en: (no parent)
gd_GB: (gun phàrant)

en: (no title)
gd_GB: (gun tiotal)

en: (not found)
gd_GB: (cha deach a lorg)

en: (required)
gd_GB: (riatanach)

en: (undo)
gd_GB: (neo-dhèan)

en: (unknown or deleted)
gd_GB: (neo-aithnichte no air a sguabadh às)

[ctx: (user commenting) on (post title)]
en: %1$s on %2$s
gd_GB: %1$s air %2$s

en: * This category is also a tag. Converting it will add that tag to all posts that are currently in the category.
gd_GB: * Tha an roinn-seòrsa seo 'na thaga cuideachd. Ma dh'iompaicheas tu e, thèid an taga seo a chur ri gach post a tha san roinn-seòrsa seo an-dràsta.

en: * This category is also a tag. The converter has added that tag to all posts currently in the category. If you want to remove it, please confirm that all tags were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Categories</a> page.
gd_GB: * Tha an roinn-seòrsa seo 'na thaga cuideachd. Chuir an t-iompaichear an taga sin ri gach post a tha san roinn-seòrsa an-dràsta. Ma tha thu airson a thoirt air falbh, dearbhaich gun deach gach taga a chur ris gu soirbheachail agus sguab às e an uairsin on duilleag <a href="%s">Stiùirich na roinnean-seòrsa</a>.

en: * This tag is also a category. The converter has added all posts from it to the category. If you want to remove it, please confirm that all posts were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Tags</a> page.
gd_GB: * Tha an taga seo 'na roinn-seòrsa cuideachd. Chuir an t-iompaichear gach post ris an roinn-seòrsa. Ma tha thu airson a thoirt air falbh, dearbhaich gun deach gach taga a chur ris gu soirbheachail agus sguab às e an uairsin on duilleag <a href="%s">Stiùirich na tagaichean</a>.

en: * This tag is also a category. When converted, all posts associated with the tag will also be in the category.
gd_GB: * Tha an taga seo 'na roinn-seòrsa cuideachd. Ma dh'iompaicheas tu e, bidh gach post ris a bheil an taga seo san roinn-seòrsa seo.

en: + Add Address Line 2
gd_GB: + Cuir 2na loidhne ris an t-seòladh

en: + Create New Menu
gd_GB: + Cruthaich clàr-taice ùr

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)%4$s
gd_GB: - %1$s (bho tionndadh %2$s gu %3$s)%4$s

en: - %1$s version %2$s
gd_GB: - %1$s tionndadh %2$s

en: - %1$s version %2$s%3$s
gd_GB: - %1$s tionndadh %2$s%3$s

en: - Select -
gd_GB: - Tagh -

en: .blog Domain
gd_GB: Àrainn .blog

en: 1 Comment
gd_GB: 1 bheachd

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
gd_GB: Aon bheachd<span class="screen-reader-text"> air %s</span>

en: 1 GB Storage Space
gd_GB: 1GB de stòras

en: 1 comment
gd_GB: 1 bheachd

en: 1 item | %s items
gd_GB[0]: 1 nì
gd_GB[1]: %s nì
gd_GB[2]: %s nithean
gd_GB[3]: %s nì

en: 1 of 4
gd_GB: 1 à 4

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
gd_GB: 1 duilleag gun ùrachadh, tha cuideigin ’ga deasachadh.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
gd_GB: 1 phost gun ùrachadh, tha cuideigin ’ga dheasachadh.

en: 10 Newest
gd_GB: Na 10 as ùire

[ctx: 1: Post Title, 2: Blog Name]
en: %1$s on %2$s
gd_GB: %1$s air %2$s

[ctx: 1: Theme. 2: Author.]
en: Thanks for choosing %1$s by %2$s
gd_GB: Mòran taing airson %1$s le %2$s a thaghadh

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
gd_GB: %1$s air %2$s

[ctx: 1: category name]
en: %1$s themes
gd_GB: Ùrlaran %1$s

[ctx: 1=date, 2=blogname]
en: On %1$s you surpassed your previous record of most likes in one day for your posts on %2$s. That's pretty awesome, well done!
gd_GB: Thuirt barrachd dhaoine gur toil leotha na puist agad air %2$s %1$s na riamh roimhe. Tha sin gasta, a charaid, math a rinn thu!

en: 2 of 4
gd_GB: 2 à 4

en: 24 hours
gd_GB: 24 uairean a thìde

en: 24/7 Support
gd_GB: Taic a latha 's a dh'oidhche fad na seachdain

en: 3 GB Storage Space
gd_GB: 3GB de stòras

en: 3 GB storage space
gd_GB: 3GB de stòras

en: 3 of 4
gd_GB: 3 à 4

en: 30 Days
gd_GB: 30 latha

en: 30 minutes
gd_GB: 30 mionaid

en: 4 of 4
gd_GB: 4 à 4

en: 404 error page
gd_GB: Duilleag na mearachd 404

en: 404: Not Found
gd_GB: 404 Cha deach a lorg

en: 5 Newest
gd_GB: Na 5 as ùire

en: 50 GB storage space
gd_GB: 50GB de stòras

en: 7 Days
gd_GB: 7 làithean

en: <!--post_id=%d-->(unknown or deleted)
gd_GB: <!--post_id=%d-->(neo-aithnichte no air a sguabadh às)

en: <a %s>Connect to more services</a> to reach a broader audience for your blog.
gd_GB: <a %s>Ceangail ri barrachd sheirbheisean</a> airson luchd-leughaidh nas fharsainge a thàladh dhan bhloga agad.

en: <a %s>Turn on Publicize</a> to reach a broader audience for your blog. Reach out to Twitter, Facebook and Google+ to get more traffic.
gd_GB: <a %s>Cuir Publicize air</a> airson barrachd luchd-leughaidh a thàladh dhan bhloga agad. Cuir gu feum Twitter, Facebook agus Google+ gus barrachd trafaig a bhrosnachadh ann.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
gd_GB: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Ùraich %2$s</a> no ionnsaich mar a nì thu <a href="%3$s" class="browse-happy-link">brabhsadh toilichte</a>

en: <a href="%1$s" target="_blank">Great passwords</a> use upper and lower case characters, numbers, and symbols like <em>%2$s</em>.
gd_GB: Bidh litrichean mòra 's beaga, àireamhan is comharran mar <em>%2$s</em> ann an <a href="%1$s" target="_blank">sàr fhacal-faire</a>.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
gd_GB[0]: Dhìon <a href="%1$s">Akismet</a> an làrach agad o %2$s bheachd spama mu thràth.
gd_GB[1]: Dhìon <a href="%1$s">Akismet</a> an làrach agad o %2$s bheachd spama mu thràth.
gd_GB[2]: Dhìon <a href="%1$s">Akismet</a> an làrach agad o %2$s beachdan spama mu thràth.
gd_GB[3]: Dhìon <a href="%1$s">Akismet</a> an làrach agad o %2$s beachd spama mu thràth.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
gd_GB[0]: Dhìon <a href="%1$s">Akismet</a> an làrach agad o <a href="%2$s">%3$s bheachd spama</a> mu thràth.
gd_GB[1]: Dhìon <a href="%1$s">Akismet</a> an làrach agad o <a href="%2$s">%3$s bheachd spama</a> mu thràth.
gd_GB[2]: Dhìon <a href="%1$s">Akismet</a> an làrach agad o <a href="%2$s">%3$s beachdan spama</a> mu thràth.
gd_GB[3]: Dhìon <a href="%1$s">Akismet</a> an làrach agad o <a href="%2$s">%3$s beachd spama</a> mu thràth.

en: <a href="%1$s">Clear filters</a> maybe?
gd_GB: Feuch is <a href="%1$s">falamhaich na criathragan</a>?

en: <a href="%1$s">Download %2$s</a> for your self-hosted WordPress site.
gd_GB: <a href="%1$s">Luchdaich a-nuas %2$s</a> airson làrach WordPress a tha air fèin-òstaireachd agad.

en: <a href="%1$s">Login to WordPress.com</a> to download %2$s for your self-hosted WordPress site.
gd_GB: <a href="%1$s">Clàraich a-steach gu WordPress.com</a> gus %2$s a luchdadh a-nuas airson làrach WordPress air d' òstaireachd fhèin.

en: <a href="%1$s">Renew now <small>for one more year</small></a> or <a href="%2$s">cancel this domain</a>
gd_GB: <a href="%1$s">Ùraich an-dràsta <small>airson bliadhna eile</small></a> no <a href="%2$s">cuir crìoch air an àrainn seo</a>

en: <a href="%1$s">Unsubscribe</a> or modify your <a href="%2$s">%3$s</a>.
gd_GB: <a href="%1$s">Cuir crìoch air an fho-sgrìobhadh</a> no atharraich na <a href="%2$s">%3$s</a> agad.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
gd_GB: Tha <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> ri fhaighinn! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Nach dèan thu ùrachadh an-dràsta</a>?

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
gd_GB: Tha <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> ri fhaighinn! Leig fios gu rianadair na làraich.

en: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">Resend confirmation email</a> | <a target="_blank" href="%s">Send to another email address</a>
gd_GB: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">Cuir am post-d dearbhaidh a-rithist</a> | <a target="_blank" href="%s">Cuir gu seòladh puist-d eile</a>

en: <a href="%s" target="_blank">DailyMotion instructions</a> %s
gd_GB: <a href="%s" target="_blank">Treòrachadh DailyMotion</a> %s

en: <a href="%s" target="_blank">YouTube instructions</a> %s
gd_GB: <a href="%s" target="_blank">Treòrachadh YouTube</a> %s

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
gd_GB: Tha <a href="%s">Akismet</a> a' cur bacadh air spama a dh'fheuchas ri èaladh a-steach 'nad bhloga.

en: <a href="%s">Create your about page</a> so your readers can learn a bit about you.
gd_GB: <a href="%s">Cruthaich duilleag mu do dhèidhinn-sa</a> airson beagan innse do dhaoine mu do dhèidhinn.

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
gd_GB: <a href="%s">Ceanglaichean</a> / Deasaich an ceangal

en: <a href="%s">Set your blog&#8217;s language</a> so you appear in WordPress.com top lists and get more traffic.
gd_GB: <a href="%s">Suidhich cànan a' bhloga agad</a> airson 's gun nochd e ann an liostaichean nan gràinnean-mullaich air WordPress.com airson barrachd trafaig.

en: <a href="%s">Update your about page</a> so your readers can learn a bit about you.
gd_GB: <a href="%s">Ùraich an duilleag a tha mu do dhèidhinn-sa</a> airson beagan innse do dhaoine mu do dhèidhinn.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Documentation on date and time formatting</a>.
gd_GB: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Docmaideadh mu fhòrmat a' chinn-là 's ama</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Documentation on Auto-updates</a>
gd_GB: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Docmaideadh mu fhèin-ùrachaidhean</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Support forums</a>
gd_GB: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Fòraman taice</a>

en: <a target="_blank" href="http://en.support.wordpress.com/stats/#search-engine-terms">Unknown search terms</a>
gd_GB: <a target="_blank" href="http://en.support.wordpress.com/stats/#search-engine-terms">Teirmichean luirg neo-aithnichte</a>

en: <br />Adding tags <i>%s</i>...
gd_GB: <br />A' cur tagaichean ris <i>%s</i>...

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
gd_GB: <code>_blank</code> &mdash; uinneag no taba ùr.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
gd_GB: <code>_none</code> &mdash; an dearbh-uinneag no taba.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
gd_GB: <code>_top</code> &mdash; an uinneag no taba làithreach as aonais fhrèamaichean.

en: <p class="lead-in">You can <a href="/">login at WordPress.com</a></p>
gd_GB: <p class="lead-in">'S urrainn dhut <a href="/">clàradh a-steach aig WordPress.com</a></p>

en: <p>We need to make sure that your email <strong>%1$s</strong> is actually yours to be able to send you notifications or in case you forget your password. <a href="%3$s">Read more about this here</a>.</p>
gd_GB: <p>Feumaidh sinn dèanamh cinnteach gur ann agadsa a tha an seòladh puist-d <strong>%1$s</strong> ach an urrainn dhuinn brathan a chur thugad no air eagal 's gun caill thu am facal-faire agad uaireigin. <a href="%3$s">Leugh barrachd mu dhèidhinn seo an-seo</a>.</p>

en: <p>We need to make sure that your email is actually yours to be able to send you notifications or in case you forget your password. <a href="%3$s">Read more about this here</a>.</p>
gd_GB: <p>Feumaidh sinn dèanamh cinnteach gur ann agadsa a tha an seòladh puist-d seo ach an urrainn dhuinn brathan a chur thugad no air eagal 's gun caill thu am facal-faire agad uaireigin. <a href="%3$s">Leugh barrachd mu dhèidhinn seo an-seo</a>.</p>

en: <p>Yahoo! has shut down their Updates <acronym title='Application Programming Interface'>API</acronym>, so we can no longer connect to that service.</p><p>You can still connect to any of the other services we support by clicking your browser's back button and selecting a different service.</p>
gd_GB: <p>Cuir Yahoo! crìoch air <acronym title='Application Programming Interface'>API</acronym> nan ùrachaidhean aca agus chan urrainn dhuinn ceangal ris tuilleadh.</p><p>'S urrainn dhut ceangal ri seirbheis sam bith eile ris a bheil taic fhathast is tu a' briogadh airson a' phutan "Air ais" 'nad bhrabhsair is a' taghadh seirbheis eile.</p>

en: <p>You do not have permission to access this page.</p>
gd_GB: <p>Chan eil cead agad inntrigeadh a dhèanamh dhan duilleag seo.</p>

en: <p>You should be able to recover your account simply by filling out the <a target='_blank' href='%s'>lost password</a> form with the email address you've provided. Please check your spam folder for the reset email.</p><p>If you still can't log in after another reset attempt and checking your spam folder, please resubmit the form below and we'll try to lend a hand.</p>
gd_GB: <p>Bu chòir gun urrainn dhut an cunntas aiseag dhut 's tu a' lìonadh foirm <a target='_blank' href='%s'>nam faclan-faire caillte</a> slighe an t-seòlaidh phuist-d a thug thu seachad. Thoir sùil air pasgan an spama agad cuideachd an tòir a' phuist-d aisig.</p><p>Mur urrainn dhut clàradh a-steach an dèidh dhut ath-shuidheachadh 's tu air sùil a thoirt air pasgan an spama, lìon am foirm a-rithist is cumaidh sinne taic riut.</p>

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
gd_GB: <span class="%1$s">Air a phostadh ann an</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
gd_GB: <span class="%1$s">Air a phostadh</span> %2$s <span class="meta-sep">le</span> %3$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
gd_GB: <span class="%1$s">Air a thagadh</span> %2$s

en: <span class="date-time">%1$s on %2$s</span>
gd_GB: <span class="date-time">%1$s %2$s</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
gd_GB: <span class="meta-nav">&larr;</span> Beachdan nas sine

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
gd_GB: <span class="meta-nav">&larr;</span> Puist nas sine

en: <span class="meta-nav">Next Post</span> %title
gd_GB: <span class="meta-nav">An ath-phost</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span> %title
gd_GB: <span class="meta-nav">Am post roimhe</span>%title

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
gd_GB[0]: <strong class="count">%1$s bheachd spama</strong> air a chasgadh le <strong>Akismet</strong>
gd_GB[1]: <strong class="count">%1$s bheachd spama</strong> air a chasgadh le <strong>Akismet</strong>
gd_GB[2]: <strong class="count">%1$s beachdan spama</strong> air a chasgadh le <strong>Akismet</strong>
gd_GB[3]: <strong class="count">%1$s beachd spama</strong> air a chasgadh le <strong>Akismet</strong>

en: <strong>%1$s</strong> is now following <strong>%2$s</strong>
gd_GB: Tha <strong>%1$s</strong> a-nis a' leantainn  <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> reblogged your post <strong>%2$s</strong>
gd_GB: Dh'ath-bhlogaich<strong>%1$s</strong> am post agad <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> reblogged your post on <strong>%2$s</strong>
gd_GB: Dh'ath-bhlogaich<strong>%1$s</strong> am post agad air <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
gd_GB: <strong>%s</strong> – Leigidh seo leat dealbh sam bith a cheangal ri post gun a chur a-steach ann. Cha bhi seo feumail ach ma chleachdas an t-ùrlar agad an dealbh brosnaichte mar dhealbhag puist air an duilleag mhòr no mar bhann-cinn no rud mar sin.

en: <strong>%s</strong> (WordPress.com user) already has stats access.
gd_GB: Tha cead inntrigidh dhan stadastaireachd aig <strong>%s</strong> (cleachdaiche WordPress.com) mu thràth.

en: <strong>%s</strong> liked your post:
gd_GB: Thuirt <strong>%s</strong> gur toil leotha am post agad:

en: <strong>%s</strong> upload space remaining.
gd_GB: <strong>%s</strong> air fhàgail airson rudan a luchdadh suas.

en: <strong>1</strong> Subscription | <strong>%s</strong> Subscriptions
gd_GB[0]: <strong>%s</strong> fho-sgrìobhadh
gd_GB[1]: <strong>%s</strong> fho-sgrìobhadh
gd_GB[2]: <strong>%s</strong> fo-sgrìobhaidhean
gd_GB[3]: <strong>%s</strong> fo-sgrìobhadh

en: <strong><em>A note from WordPress.com:</em></strong> By default, this page displays your <a href="%s">Gravatar profile</a> until you edit it to add your own text. You can leave the Gravatar profile, edit the page to display something else, or delete the page altogether. <strong>This note is only visible to you.</strong>
gd_GB: <strong><em>Facal o WordPress.com:</em></strong> Seallaidh an duilleag seo <a href="%s">a' phròifil Gravatar</a> agad gus an deasaich thu fhèin e. 'S urrainn dhut a' phròifil Gravatar fhàgail ann, an duilleag a dheasachadh is rudeigin eile a chur ann no a sguabadh às gu tur. <strong>Chan fhaic ach thu fhèin an nòta seo.</strong>

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
gd_GB: <strong><em>Thoir an aire dhan fhacal-fhaire seo!</em></strong> 'S e facal-faire <em>air thuaiream</em> a tha ann 's a chaidh a chruthachadh air do shon fhèin.

en: <strong><span class="noticon noticon-tag"></span>Tags</strong> %s
gd_GB: <strong><span class="noticon noticon-tag"></span>Tagaichean</strong> %s

en: <strong>Active</strong> - renews on %s
gd_GB: <strong>Gnìomhach</strong> - thèid ath-ùrachadh %s

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
gd_GB: <strong>Gnìomhachd</strong> – Seallaidh seo na puist a tha ri tighinn a-rèir an sgeideil, puist a dh’fhoillsich thu o chionn goirid agus na beachdan as ùire air na puist agus bheir e comas dhut modarataireachd a dhèanamh orra.

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
gd_GB: <strong>Gu goirid</strong> – Seallaidh seo dhut gearr-chunntas de shusbaint na làraich agad agus dè an t-ùrlar agus dè an tionndadh de WordPress a tha agad an-dràsta.

en: <strong>Blog, supercharged:</strong> get your own domain name, powerful customization options and lots of space for audio and video.
gd_GB: <strong>Gràinne-mhullaich de bhloga:</strong> faigh ainm àrainne dhut fhèin, roghainnean gnàthachaidh cumhachdach is mòran àite airson fuaimean is videothan.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
gd_GB: <strong>Uidheaman-smachd nam bogsa</strong> – Briog air bàr tiotail de bhogsa gus a leudachadh no a cho-theannadh. ’S urrainn dhut an t-susbaint a rèiteachadh ann an cuid dhe na bogsaichean agus ma ghabhas sin a dhèanamh, chì thu ceangal air a bheil &#8220;Rèitich&#8221; sa bhàr nuair a dh’fhanas tu os a chionn.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
gd_GB: <strong>Ma bhriogas tu air an t-saighead deas air ball sam bith a' chlàir-thaice</strong> san deasaichear, chì thu buidheann stannardach de roghainnean. 'S urrainn dhut roghainnean eile (mar targaid ceangail, clasaichean CSS, dàimhean cheanglaichean is tuairisgeulan cheanglaichean) a chur an comas no à comas air taba roghainnean na sgrìn.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
gd_GB: <strong>Chaill sinn an ceangal.</strong> Cha ghabh sàbhaladh a dhèanamh gus am bi ceangal agad a-rithist.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
gd_GB: <strong>Tuairisgeul</strong> – Chan fhaicear an tuairisgeul a ghnàth ach faodaidh gu bheil ùrlaran ann a sheallas e o thùs.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
gd_GB: <strong>Deasbad</strong> – 'S urrainn dhut beachdan is pings a chur air is dheth agus ma tha beachd sam bith ris a' phost, chì thu an-seo iad agus tha cothrom agad modarataireachd a dhèanamh orra.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
gd_GB: <strong>Slaod is leig às</strong> – Gus òrdugh nam bogsaichean atharrachadh, slaod iad is leig às iad le bhith a’ briogadh air bàr tiotal a’ bhogsa ’s ’gan leigeil às nuair a chì thu ceart-cheàrnag dhotagach liath far a bheil thu ’ga iarraidh.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
gd_GB: <strong>Slaod is leig às</strong> na faidhlichean agad san raon gu h-ìosal. Tha e ceadaichte dhut barrachd air aon dhiubh a shlaodadh 's a leigeil às aig an aon àm.

en: <strong>ERROR</strong>
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid email address or incorrect password.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Seòladh puist-d no facal-faire cearr.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Ainm-cleachdaiche no post-d mì-dhligheach.

en: <strong>ERROR</strong>: Please log in using your main password and two-step authentication to update your profile.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Clàraich a-steach leis a' phrìomh fhacal-faire agad is an dearbhadh dà-cheumnach gus a' phròifil agad ùrachadh.

en: <strong>ERROR</strong>: That email address is already used by someone else.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Tha am post-d seo 'ga chleachdadh le cuideigin eile mu thràth.

en: <strong>ERROR</strong>: You don't have permission to do this!
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Chan eil cead agad sin a dhèanamh!

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
gd_GB: Le <strong>Deasaich</strong>, ruigidh tu sgrìn pròifil a' chleachdaiche sin as urrainn dhut deasachadh. Ruigidh tu an sgrìn sin cuideachd ma bhriogas tu air ainm a' chleachdaiche.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
gd_GB: Le <strong>Deasaich</strong>, ruigidh tu an sgrìn deasachaidh airson a' phuist sin. Ruigidh tu an sgrìn ud cuideachd ma bhriogas tu air tiotal a' phuist.

en: <strong>Email Confirmed!</strong> Now that you've confirmed your email address you can publish posts on your blog.
gd_GB: <strong>Chaidh am post-d a dhearbhadh!</strong> On a rinn thu sin, 's urrainn dhut puist fhoillseachadh sa bhloga agad a-nis.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Tha casg air briosgaidean ri linn às-chur ris nach robh dùil. Airson cobhair, thoir sùil air <a href="%1$s">an stiùireadh seo</a> no feuch <a href="%2$s">na fòraman taice</a>.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Tha casg air briosgaidean no chan eil am brabhsair agad a' cur taic riutha. Feumaidh tu <a href="%s">briosgaidean a chur an comas</a> gus WordPress a chleachdadh.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Seòladh ainm-cleachdaiche, seòladh puist-d no facal-faire cearr.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Chan fhaod an litir "\" a bhith ann am facal-faire.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Cuir a-steach far-ainm.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Cuir a-steach facal-faire.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Cuir a-steach ainm-cleachdaiche.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Cuir a-steach post-d dligheach.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Cuir a-steach post-d.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Cuir a-steach am post-d agad.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Tha sinn duilich ach chan eil an t-ainm-cleachdaiche seo ceadaichte.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
gd_GB: <strong>MEARACHD:</strong>: Cha b' urrainn dhuinn am beachd a shàbhaladh. Feuch ris a-rithist an ceann greis.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Tha am post-d seo 'ga chleachdadh mu thràth.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Chan eil am post-d ceart.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Tha raon a’ phuist-d falamh.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Tha raon an fhacail-fhaire falamh.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Tha am facal-faire a chuir thu a-steach mu choinneamh an t-seòlaidh phuist-d %s cearr.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Tha am facal-faire a chuir thu a-steach mu choinneamh an ainm-chleachdaiche %s cearr.

en: <strong>Error:</strong> The passwords do not match.
gd_GB: <strong>Mearachd:</strong> Chan eil na faclan-faire co-ionnann.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Tha raon an ainm-chleachdaiche falamh.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Chaidh an t-ainm-cleachdaiche seo a chlàradh mu thràth. Nach tagh thu fear eile?

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Chan e ainm-cleachdaiche dligheach a tha seo a chionn 's gu bheil caractaran toirmisgte ann. Saoil an cuir thu a-steach ainm dligheach?

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: tha an URL agad ro fhada.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: Chaidh comharra a chur ris a' chunntas agad a dh'innseas gur e spamair a tha annad.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: tha do bheachd ro fhada.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: tha seòladh a’ phuist-d agad ro fhada.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
gd_GB: <strong>MEARACHD</strong>: tha d’ ainm ro fhada.

en: <strong>Error</strong>: %s
gd_GB: <strong>Mearachd</strong>: %s

en: <strong>Expired</strong>
gd_GB: <strong>Dh'fhalbh an ùine air</strong>

en: <strong>Expiring</strong> - will stop functioning on %s
gd_GB: <strong>An ùine a' falbh air</strong> - chan obraich e tuilleadh a-mach o %s

en: <strong>Follow</strong> and <strong>unfollow</strong> blogs.
gd_GB: <strong>Lean</strong> is <strong>neo-lean</strong> blogaichean.

en: <strong>Howdy %1$s</strong>
gd_GB: <strong>Dè do chor, %1$s</strong>

en: <strong>Manage</strong> a site's domains.
gd_GB: <strong>Stiùirich</strong> àrainnean aig làrach.

en: <strong>Manage</strong> a site's media library.
gd_GB: <strong>Stiùirich</strong> leabhar-lann mheadhanan aig làrach.

en: <strong>Manage</strong> and <strong>view</strong> a user's subscriptions to the WordPress.com Reader.
gd_GB: <strong>Stiùirich</strong> is <strong>seall</strong> na fo-sgrìobhaidhean aig cleachdaiche gu leughadair WordPress.com.

en: <strong>Manage</strong> payment methods and purchase process of a shopping cart.
gd_GB: <strong>Stiùirich</strong> dòighean pàighidh is pròiseasan ceannaich.

en: <strong>NOTE:</strong> If the import process is interrupted for <em>any</em> reason, come back to this page and it will continue from where it stopped automatically.
gd_GB: <strong>AN AIRE:</strong> Ma bhriseas rudeigin a-steach air pròiseas an ion-phortaidh air adhbhar <em>sam bith</em>, till dhan duilleag seo 's leanaidh e air adhart leis fhèin far an do sguir e.

en: <strong>NOTE:</strong> You appear to have JavaScript disabled, so you will need to manually click through each step of this importer. If you enable JavaScript, it will step through automatically.
gd_GB: <strong>AN AIRE:</strong> Tha coltas gun do chuir thu à comas JavaScript is bidh agad ri briogadh tron ion-phortaiche ceum air cheum. Ma chuireas tu JavaScript an comas, thèid e tro na ceuman leis fhèin.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
gd_GB: <strong>Ainm</strong> – An t-ainm mar a nochdas e air an làrach agad.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
gd_GB: <strong>Òrdugh</strong> – Bidh duilleagan ann an òrdugh aibidileach mar is trice ach is urrainn dhut òrdugh sam bith a thaghadh dhut fhèin ma chuireas tu àireamh san raon seo (m.e. 1 airson a’ chiad tè is msaa).

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
gd_GB: <strong>Pàran</strong> – Seach mar a tha e le tagaichean, faodaidh rangachadh a bhith aig roinnean-seòrsa. Can gu bheil roinn-seòrsa agad airson Jazz, bhitheadh e freagarrach roinnean-seòrsa mic a bhith foidhpe mar Bebop is Big Band. Tha seo gu tur roghainneil. Gus fo-roinn a chruthachadh, cha leig thu leas ach roinn-seòrsa a bharrachd a thaghadh o chlàr-taice teàrnaidh nam pàrant.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
gd_GB: <strong>Pàrant</strong> – ’S urrainn dhut na duilleagan a rangachadh. Mar eisimpleir, ’s urrainn dhut duilleag &#8220;Mu dhèidhinn&#8221; a chruthachadh fon a bheil &#8220;Sgeul-beatha&#8221; is &#8220;Mo chù&#8221;. Chan eil cuingeachadh ann co mheud leibheilean neadachaidh as urrainn dhut a chur ris.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
gd_GB: Seallaidh an <strong>Ro-sheall</strong> dhut cò ris a tha dreachd do phuist coltach ris ma dh'fhoillsicheas tu e. Ma bhriogas tu air Seall, chì thu am post air an làrach bheò agad. Tha e a' crochadh air staid a' phuist agad dè an ceangal a chì thu.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
gd_GB: <strong>Foillsich</strong> – ’S urrainn dhut roghainnean foillseachadh nam post a thaghadh an-seo a nochdas sa bhogsa fhoillseachaidh. Airson “Staid”, “Lèirsinneachd” is “Foillsich (sa bhad)”, briog air a’ cheangal air a bheil “Deasaich” agus chì thu roghainnean a bharrachd. Tha “Lèirsinneachd” a’ gabhail a-steach roghainnean airson dìon puist le facal-faire no fleodrainn a dhèanamh dheth (gum fuirich e aig barr do bhloga gu buan). Bheir an roghainn “Fo dhìon facail-fhaire” comas dhut facal-faire a shuidheachadh airson gach post. Falaichidh an roghainn “Prìobhaideach” am post o dhuine sam bith ach deasaichean is rianairean. Le “Foillsich (sa bhad)”, ’s urrainn dhut ceann-là is àm a thaghadh, san àm a dh’fhalbh no san àm ri teachd, gus post a chur air sgeideal a chum foillseachaidh no ma tha thu airson seann cheann-là a chur ri post ùr.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
gd_GB: <strong>Grad-dhreachd</strong> – Bheir seo comas dhut post ùr a chruthachadh is a shàbhaladh mar dhreachd. Seallaidh e ceanglaichean ri na 3 dreachdan as ùire a thòisich thu cuideachd.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
gd_GB: Bheir <strong>Grad-dheasaich</strong> inntrigeadh dhut do metadata a' phuist agad am broinn na loidhne agus leis a sin, bidh cothrom agad mion-fhiosrachadh nam post a dheasachadh gun an sgrìn fhàgail.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
gd_GB: <strong>Air thuaiream:</strong> Seall dealbh eadar-dhealaichte air gach duilleag.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
gd_GB: <strong>Roghainnean na sgrìn</strong> – Cleachd taba roghainnean na sgrìn gus co-dhùnadh dè na bogsaichean dhe deas-bhòrd a chithear.

en: <strong>Search</strong> within a site.
gd_GB: <strong>Dèan lorg</strong> am broinn làraich.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
gd_GB: <strong>Cuir trackbacks</strong> – Tha trackbacks ’nan dòigh gus fios a chumail ri seann siostaman blogaidh gun do rinn thu ceangal riutha. Cuir a-steach na URLaichean a bu toigh leat trackbacks a chur thuca. Ma nì thu ceangal ri làraich WordPress eile, gheibh iad fiosrachadh slighe nam pingbacks agus cha bhi feum air an raon seo.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
gd_GB: <strong>Sluga</strong> – Tha an &#8220;sluga&#8221; ’na ainm a tha furasta airson URLaichean ri thuigsinn. Cha bhi ann ach litrichean beaga, àireamhan is tàthanan mar is trice.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
gd_GB: <strong>Teamplaid</strong> – Tha teamplaidean gnàthaichte aig cuid dhe na h-ùrlaran as urrainn dhut cleachdadh air duilleagan agus faodaidh gu bheil feartan no co-dhealbhachdan gnàthaichte a bharrachd ’nam broinn. Ma tha gin ann, chì thu iad sa chlàr-taice teàrnaidh seo.

en: <strong>This blog has been deactivated</strong> because WordPress.com has received multiple DMCA copyright infringement notices requiring the removal of material from your blog. WordPress.com is legally obliged to remove the infringing material.
gd_GB: <strong>Chaidh am bloga seo a chur à comas</strong> a chionn 's gun d'fhuair WordPress.com iomadh brath DCMA a thaobh briseadh chòraichean-lethbhreac a sparr oirnn na stuthan sin a thoirt air falbh on bhloga agad. Feumaidh WordPress.com gèilleadh ris fon lagh is na stuthan a bhris na còraichean-lethbhreac a thoirt air falbh.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
gd_GB: <strong>Tiotal</strong> – Cuir a-steach tiotal airson a' phuist agad. Chì thu buan-cheangal foidhe as dèidh dhut tiotal a chur a-steach agus is urrainn dhut am buan-cheangal sin deasachadh.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
gd_GB: Ma bhriogas tu air <strong>Cuir san sgudal</strong>, sguabaidh tu am post às an liosta agus thèid a ghluasad dhan sgudal agus is urrainn dhut a sguabadh às gu buan ann.

en: <strong>Unlimited</strong> Premium Themes
gd_GB: Ùrlaran premium <strong>gun chrìoch</strong>

en: <strong>View</strong> Freshly Pressed posts from the WordPress.com homepage.
gd_GB: <strong>Seall</strong> puist a tha air ùr-phreasaigeadh o dhuilleag mhòr WordPress.com.

en: <strong>View</strong> analytics for your application.
gd_GB: <strong>Seall</strong> anailis na h-aplacaid agad.

en: <strong>View</strong> and <strong>manage</strong> a post's comments.
gd_GB: <strong>Seall</strong> is <strong>stiùirich</strong> na beachdan aig post.

en: <strong>View</strong> and <strong>manage</strong> a shopping cart to buy upgrades or plans.
gd_GB: <strong>Seall</strong> is <strong>stiùirich</strong> cairt seopadaireachd airson àrdachadh no plana a cheannach.

en: <strong>View</strong> and <strong>manage</strong> a site's tags and categories.
gd_GB: <strong>Seall</strong> is <strong>stiùirich</strong> na tagaichean is roinnean-seòrsa aig làrach.

en: <strong>View</strong> and <strong>manage</strong> a user's notifications.
gd_GB: <strong>Seall</strong> is <strong>stiùirich</strong> na brathan aig cleachdaiche.

en: <strong>View</strong> and <strong>manage</strong> posts including reblogs and likes.
gd_GB: <strong>Seall</strong> is <strong>stiùirich</strong> puist, a' gabhail a-staigh ath=bhlogadh is rudan as toil le daoine.

en: <strong>View</strong> general site information and options.
gd_GB: <strong>Seall</strong> fiosrachadh is roghainnean coitcheann mu làrach.

en: <strong>View</strong> information about blog groups.
gd_GB: <strong>Seall</strong> fiosrachadh mu bhuidhnean bhlogaichean.

en: <strong>View</strong> information for installing and updating themes from WordPress.com
gd_GB: <strong>Seall</strong> fiosrachadh air stàladh is ùrachadh ùrlaran o WordPress.com

en: <strong>View</strong> stats for a site.
gd_GB: <strong>Seall</strong> na stats aig làrach.

en: <strong>Views:</strong> %s
gd_GB: <strong>Seallaidhean:</strong> %s

en: <strong>Visitors:</strong> %s
gd_GB: <strong>Aoighean:</strong> %s

en: <strong>WARNING:</strong> This can take a really long time if you have a lot of entries in your LiveJournal, or a lot of comments. Ideally, you should only start this process if you can leave your computer alone while it finishes the import.
gd_GB: <strong>RABHADH:</strong> Faodaidh gun doir seo greis fhada ma tha torr innteartan agad air LiveJournal no mòran bheachdan. B' fheairrde dhut tòiseachadh air a' phròiseas seo agus an coimpiutair agad fhàgail fad greis gus am bi e deiseil leis an ion-phortadh.

en: <strong>Warning:</strong> We have a concern about some of the content on your blog. Please <a href="%1$s" %2$s>click here to contact us</a> as soon as possible to resolve the issue and re-enable posting.
gd_GB: <strong>Rabhadh:</strong> Tha dragh oirnn mu cuid dhen t-susbaint a tha sa bhloga agad. <a href="%1$s" %2$s>Briog an-seo gus fios a chur thugainn</a> cho luath 's a ghabhas gus a' chùis a rèiteachadh is leantainn air a' phostadh.

en: <strong>Warning:</strong> We noticed you have un-spammed many spam comments. The spam comments you have approved may include links to dangerous, fraudulent or obscene web sites. Approving them may harm your readers and damage your position in search engine rankings.
gd_GB: <strong>Rabhadh</strong> Mhothaich sinn gun dug thu an comharra spama far iomadh beachd spama. Dh'fhaoidte gun dug thu aonta do bheachdan spama sa bheil ceanglaichean ri làraichean-lìn cunnartach, meallta no drabastach. Ma bheir thu aonta d' a leithid, tha teans gun dèan seo cron air an luchd-leughaidh agad agus gun ìslich e an rangachadh agad ann an einnseanan-luirg.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
gd_GB: <strong>Rabhadh:</strong> cha bu chòir dha na duilleagan seo a bhith co-ionnann!

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
gd_GB: <strong>Fàilte</strong> – Seallaidh seo ceanglaichean airson nan gnìomhan as cumanta a dh’fheumar airson làrach ùr.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
gd_GB: <a href="%s">Duilleag stadaigeach</a> (dèan taghadh gu h-ìosal)

en: A Custom Site Address
gd_GB: Seòladh làraich gnàthaichte

en: A Semantic Personal Publishing Platform
gd_GB: Ùrlar foillseachaidh pearsanta semanticeach

en: A WordPress Commenter
gd_GB: Sgrìobhadair bheachd WordPress

en: A WordPress blog post
gd_GB: Post bloga WordPress

[ctx: A button label used during Two-Step setup.]
en: Enable
gd_GB: Cuir an comas

[ctx: A button label used during Two-Step setup.]
en: Enabling…
gd_GB: ’Ga chur an comas...

en: A cloud of your most used tags.
gd_GB: Neul dhe na tagaichean a chleachdas tu gu tric.

en: A collection of stats from around WordPress.com that we’ve decided to share with the world. Our mission is to democratize publishing one website at a time.
gd_GB: Seo cuid dhe na stats mu WordPress.com a dh'fhaodadh a bhith inntinneadh dhut, 'S e ar misean saoghal an fhoillseachaidh a dhèanamh nas cothromaiche, làrach air làrach.

en: A colorful theme for personal bloggers
gd_GB: Ùrlar dathach airson blogaichean pearsanta

en: A comment is held for moderation
gd_GB: ma bhios beachd ri lèirmheasadh

en: A complete history of all billing transactions for your WordPress.com account.
gd_GB: Eachdraidh shlàn de gach tar-chur bileachaidh sa chunntas WordPress.com agad.

en: A confirmation email has been sent to %1$s to confirm the forwarding for %2$s
gd_GB: Chaidh post-d dearbhaidh a chur gu %1$s mar dhearbhadh air sìneadh air adhart %2$s

en: A credit card used to renew your subscription has expired or is going to expire before the next renewal on %s
gd_GB: Dh'fhalbh an ùine air cairt-chreideis a chleachd thu airson pàigheadh roimhe no falbhaidh an ùine air ron ath-nuadhachadh a' tighinn %s

en: A credit card used to renew your subscription has expired or is going to expire before the next renewal on %s.
gd_GB: Dh'fhalbh an ùine air cairt-chreideis a chleachd thu airson pàigheadh roimhe no falbhaidh an ùine air ron ath-nuadhachadh a' tighinn %s

en: A domain, quite soon…
gd_GB: Àrainn, a dh'aithghearr…

en: A few
gd_GB: Grunn

en: A heads up&mdash;after you finish customizing this theme, you&rsquo;ll be forwarded to the checkout process to buy and activate it for %1.
gd_GB: An aire &mdash; an dèidh dhut an t-ùrlar seo a ghnàthachadh, thèid do shìneadh air adhart dhan checkout gus a cheannach is a chur an gnìomh airson %1.

en: A lighthearted personal blogging theme for sharing life's most memorable moments.
gd_GB: Ùrlar blogaidh phearsanta aotruim airson na thachras 'nad bheatha innse do chàch.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
gd_GB: Liosta nan duilleagan aig an làrach agad.

en: A list or dropdown of categories.
gd_GB: Liosta no liosta tèarnaidh dhe na roinnean-seòrsa.

en: A malformed response was received
gd_GB: Fhuaras freagairt dhroch-chumte

en: A minimalistic square theme.
gd_GB: Ùrlar ceàrnagach is minimalistic.

en: A minimalistic theme with horizontal scrolling.
gd_GB: Ùrlar minimalistic le sgroladh air a' chòmhnard.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
gd_GB: Tasg-lann mhìosail de phuist na làraich agad.

en: A multi-song music player
gd_GB: Cluicheadair ciùil iomadh òran

en: A name is required for this term.
gd_GB: Tha feum air ainm airson a’ bhriathair seo.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
gd_GB: Tha beachd ùr air a’ phost “%s” a’ feitheamh ri aonta uat

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
gd_GB: Tha pingback ùr air a’ phost “%s” a’ feitheamh ri aonta uat

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
gd_GB: Tha trackback ùr air a' phost "%s" a' feitheamh ri aonta uat

en: A newer version of WordPress is available. {{link}}Update to %(version)s{{/link}}
gd_GB: Tha tionndadh ùr de WordPress ri fhaighinn. {{link}}Ùraich gu %(version)s{{/link}}

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
gd_GB: Ma chì thu bàr dearg air an taobh chlì, 's ciall dha sin gu bheil beachd a' feitheamh ri modarataireachd.

en: A sampling of the many features WordPress.com offers
gd_GB: Buill-shampaill dhe na gleusan a bheir WordPress.com dhut

en: A sampling of users from your blog.
gd_GB: Buill-shampaill de chleachdaichean on bhloga agad.

en: A search form for your site.
gd_GB: Foirm luirg airson na làraich agad.

en: A selection of trending content on Instagram.
gd_GB: Taghadh de susbaint a tha a' treandadh air Instagram.

en: A selection of your own recent Instagrams.
gd_GB: Taghadh dhe na h-Instagrams a bha agad o chionn goirid.

en: A short introduction to your hosts
gd_GB: Gearr-chunntas air na h-òstairean agad

en: A spike in <a %s>your stats</a>
gd_GB: Tha binnean <a %s>sna stats agad</a>

en: A static page
gd_GB: Duilleag stadaigeach

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
gd_GB: Tha feum air taga structair nuair a chleachdar buan-cheanglaichean gnàthaichte. <a href="%s">Barrachd fiosrachaidh</a>

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
gd_GB: Tha briathar leis an ainm sin san tacsonamaidh seo mu thràth.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
gd_GB: Tha briathar leis an ainm sin aig a' phàrant seo mu thràth.

en: A valid URL was not provided.
gd_GB: Cha do chuir thu ann URL dligheach.

en: A valid email address is required
gd_GB: Tha feum air post-d dligheach

en: A valid email address is required.
gd_GB: Tha feum air seòladh puist-d dligheach.

en: A verification e-mail has been sent to your inbox at %s.
gd_GB: Chaidh post-d dearbhaidh a chur thugad air %s.

en: A while ago
gd_GB: Greiseag air ais

en: AM
gd_GB: m

en: API Key
gd_GB: Iuchair API

en: API connection to YouTube not found.
gd_GB: Cha deach ceangal API ri YouTube a lorg.

en: API expects an object with at least one key of 'value'.
gd_GB: Tha an API an dùil ri oibseact aig a bheil co-dhiù aon iuchair "value".

en: Abort
gd_GB: sguir dheth

en: About
gd_GB: Mu dhèidhinn

en: About 1,000,000 people visit the Seattle Space Needle every year.  This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d.  If it were the Space Needle, it would take about %3$s years for that many people to see it.
gd_GB: Tha mu mhillean duine a' tadhal air an Seattle Space Needle gach bliadhna.  Chaidh a choimhead air a' bhloga seo mu <strong>%2$s</strong> turais ann an %1$d.  Nam b' e an Space Needle a bhiodh ann, bheireadh e mu %3$s làithean airson uiread a dhaoine a' coimhead air.

en: About 2,500,000 people visit MoMA in New York every year.  This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d.  If it were an exhibit at MoMA, it would take about %3$s years for that many people to see it.
gd_GB: Tha mu 3 millean duine a' tadhal air MoMA ann an New York gach bliadhna.  Chaidh a choimhead air a' bhloga seo mu <strong>%2$s</strong> turais ann an %1$d.  Nam b' e MoMA a bhiodh ann, bheireadh e mu %3$s làithean airson uiread a dhaoine a' coimhead air.

en: About Pages
gd_GB: Mu na duilleagan

en: About Us
gd_GB: Mu ar deidhinn

en: About WordPress
gd_GB: Mu WordPress

en: About Yourself
gd_GB: Mu do dheidhinn

en: About me
gd_GB: Mu mo dhèidhinn

en: About the math
gd_GB: Mun àireamhachadh

en: About the user
gd_GB: Mun chleachdaiche

en: Above each blog post
gd_GB: Os cionn gach post bloga

en: Above each comment
gd_GB: Os cionn gach beachd

en: Accent
gd_GB: Cuideam

en: Accent #1
gd_GB: Cuideam #1

en: Accent #2
gd_GB: Cuideam #2

en: Accept Transfer
gd_GB: Gabh ris an tar-chur

en: Access Permissions
gd_GB: Ceadan inntrigidh

en: Access denied
gd_GB: Inntrigeadh air a dhiùltadh

en: Access permissions
gd_GB: Ceadan inntrigidh

en: Accessibility Ready
gd_GB: Comasach air so-inntrigeachd

en: Account
gd_GB: Cunntas

en: Account Deleted!
gd_GB: Chaidh an cunntas a sguabadh às!

en: Account Details
gd_GB: Fiosrachadh a' chunntais

en: Account Linked.
gd_GB: Cunntas air a cheangal.

en: Account Management
gd_GB: Stiùireadh a’ chunntais

en: Account Settings
gd_GB: Roghainnean a' chunntais

[ctx: Account Settings Page Title]
en: Account Settings
gd_GB: Roghainnean a' chunntais

en: Account Suspended!
gd_GB: Tha an cunntas 'na dhàil!

en: Account could not be accessed.  Are your email address and password correct?
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn inntrigeadh a dhèanamh dhan chunntas.  A bheil am post-d agas am facal-faire ceart?

en: Account could not be created.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an cunntas a chruthachadh.

en: Account could not be linked.  Are your email address and password correct?
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an cunntas a cheangal. A bheil am post-d agas am facal-faire ceart?

en: Account details
gd_GB: Fiosrachadh a' chunntais

en: Account details:
gd_GB: Fiosrachadh a' chunntais

en: Account settings
gd_GB: Roghainnean a' chunntais

en: Account suspended
gd_GB: Tha an cunntas 'na dhàil

en: Accuracy
gd_GB: Pongalachd

en: Achievement
gd_GB: Duais

en: Action
gd_GB: Gnìomh

en: Action required!
gd_GB: Rud ri dhèanamh!

en: Actions
gd_GB: Gnìomhan

en: Activate
gd_GB: Cuir an gnìomh

en: Activate %1$s
gd_GB: Gnìomhaich %1$s

en: Activate %s
gd_GB: Cuir an gnìomh "%s"

en: Activate &#8220;%s&#8221;
gd_GB: Cuir an gnìomh &#8220;%s&#8221;

en: Activate &raquo;
gd_GB: Cuir an gnìomh &raquo;

en: Activate Plugin
gd_GB: Cuir an gnìomh am plugan seo

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
gd_GB: Cuir am plugan an gnìomh ┐ Cuir gu do an t-ion-phortaiche

en: Activate Site
gd_GB: Dùisg an làrach

[ctx: Activate THEME-NAME on]
en: Activate %s on
gd_GB: Gnìomhaich %s air

en: Activate Two Step Authentication
gd_GB: Cuir an comas an dearbhaidh dà-cheumnach

en: Activate this plugin
gd_GB: Cuir an gnìomh am plugan seo

en: Activate this theme
gd_GB: Cuir an t-ùrlar seo an gnìomh

[ctx: Activate this theme]
en: Activate
gd_GB: Cuir an gnìomh

en: Activate:
gd_GB: Cuir an gnìomh

en: Activated
gd_GB: Air a chur an gnìomh?

en: Activating
gd_GB: 'Ga ghnìomhachadh

en: Activation Key Required
gd_GB: Tha feum air iuchair gus a chur an gnìomh

en: Activation Key:
gd_GB: An iuchair gus gnìomhachaidh:

en: Active
gd_GB: Gnìomhach

en: Active Child Theme
gd_GB: Ùrlar-cloinne gnìomhach

en: Active Email Forwards
gd_GB: Na tha 'ga shìneadh air adhart dhen phost-d

en: Active Posts
gd_GB: Puist ghnìomhach

en: Active Theme
gd_GB: An t-ùrlar gnìomhach

en: Active theme
gd_GB: An t-ùrlar gnìomhach

en: Activities
gd_GB: Gnìomhachdan

en: Activity
gd_GB: Gnìomhachd

en: Adak
gd_GB: Adak/Adaax

en: Add
gd_GB: Cuir ris

en: Add / Remove
gd_GB: Cuir ris / Thoir air falbh

en: Add Audio
gd_GB: Cuir fuaim ris

en: Add Comment
gd_GB: Cuir beachd ris

en: Add Contact Form
gd_GB: Cuir foirm conaltraidh ris

en: Add Credit Card
gd_GB: Cuir cairt-chreidis ris

en: Add Custom Field
gd_GB: Cuir raon gnàthaichte ris

en: Add Custom Field:
gd_GB: Cuir raon gnàthaichte ris

en: Add Embed
gd_GB: Cuir leabachadh ris

en: Add Existing User
gd_GB: Cuir cleachdaiche ris a tha ann

en: Add Free Domain
gd_GB: Cuir àrainn an-asgaidh ris

en: Add Items
gd_GB: Cuir nithean ris

en: Add Link
gd_GB: Cuir ceangal ris

en: Add Link &raquo;
gd_GB: Cuir ceangal ris &raquo;

en: Add Location
gd_GB: Cuir ionad ris

en: Add Media
gd_GB: Cuir meadhan ris

en: Add Menu Item
gd_GB: Cuir ball clàir-thaice ris

en: Add Menu Items
gd_GB: Cuir buill clàir-thaice ris

en: Add New
gd_GB: Cuir fear ùr ris

en: Add New After
gd_GB: Cuir nì ùr ris

en: Add New Category
gd_GB: Cuir roinn-seòrsa ùr ris

en: Add New Custom Field:
gd_GB: Cuir raon gnàthaichte ùr ris:

en: Add New DNS Record
gd_GB: Cuir reacord DNS ùr ris

en: Add New Email Forward
gd_GB: Sìn air adhart post o chunntas eile

en: Add New Menu Section
gd_GB: Cuir earrann clàir-thaice ùr ris

en: Add New Project
gd_GB: Cuir pròiseact ùr ris

en: Add New Project Tag
gd_GB: Cuir taga pròiseict ùr ris

en: Add New Project Type
gd_GB: Cuir seòrsa ùr de phròiseact ris

en: Add New Site
gd_GB: Cuir làrach ùr ris

en: Add New Testimonial
gd_GB: Cuir teisteanas ùr ris

en: Add New Topic
gd_GB: Cuir cuspair ùr ris

en: Add New User
gd_GB: Cuir cleachdaiche ùr ris

en: Add Real Content
gd_GB: Cuir fìor shusbaint ris

en: Add Site
gd_GB: Cuir làrach ris

en: Add Trusted Site
gd_GB: Cuir làrach earbsach ris

en: Add User
gd_GB: Cuir cleachdaiche ris

en: Add Video
gd_GB: Cuir video ris

en: Add Widget
gd_GB: Cuir widgets ris

en: Add a BandPage widget
gd_GB: Cuir widget BandPage ris

en: Add a DNS Zone
gd_GB: Cuir sòn DNS ris

en: Add a Domain
gd_GB: Cuir àrainn ris

en: Add a Twitter Timeline Widget
gd_GB: Cuir widget loidhne-ama Twitter ris

en: Add a Widget
gd_GB: Cuir widget ris

en: Add a WordPress.com follow button to allow people to follow your blog easier
gd_GB: Cuir putan WordPress.com ris gus cothrom a thoir do dhaoine am bloga agad a leantainn gun duilgheadas

en: Add a description…
gd_GB: Cuir tuairisgeul ris

en: Add a menu
gd_GB: Cuir clàr-taice ris

en: Add a navigation menu to your sidebar.
gd_GB: Cuir clàr-taice seòladaireachd ris a’ bhàr-taoibh agad.

en: Add a new field
gd_GB: Cuir raon ùr ris

en: Add a new item after this item
gd_GB: Cuir nì ùr ris an dèidh an nì seo

en: Add a new page
gd_GB: Cuir duilleag ùr ris

en: Add a new service
gd_GB: Cuir seirbheis ùr ris

en: Add a sharing button
gd_GB: Cuir putan co-roinnidh ris

en: Add a tlk.io webchat.
gd_GB: Cuir cabadaich-lìn tlk.io ris.

en: Add a user
gd_GB: Cuir cleachdaiche ris

en: Add a {{link}}BandPage widget{{/link}} to display your music, photos, videos bio, and event listings.
gd_GB: Cuir {{link}}widget BandPage{{/link}} ris gus an ceòl, na dealbhan, na videothan, beath'-eachraidh is liosta nan tachartasan agad a thaisbeanadh.

en: Add a {{link}}Twitter Timeline Widget{{/link}} to display your latest tweets on your site.
gd_GB: Cuir {{link}}widget loidhne-ama Twitter{{/link}} ris gus na tweets as ùire agad a thaisbeanadh air an làrach agad.

en: Add a {{link}}sharing button{{/link}} to your posts so readers can share your story with their connections.
gd_GB: Cuir {{link}}putan co-roinnidh{{/link}} ris na puist agad airson 's gum bi e furasta dhan luchd-leughaidh agad na puist a shìneadh air adhart dhan luchd-aithne aca-san.

en: Add a {{link}}sharing button{{/link}} to your posts so readers can share your story with their followers.
gd_GB: Cuir {{link}}putan co-roinnidh{{/link}} ris na puist agad airson 's gum bi e furasta dhan luchd-leughaidh agad na puist a shìneadh air adhart dhan luchd-leantainn aca-san.

en: Add a {{link}}sharing button{{/link}} to your posts so readers can share your story with their friends.
gd_GB: Cuir {{link}}putan co-roinnidh{{/link}} ris na puist agad airson 's gum bi e furasta dhan luchd-leughaidh agad na puist a shìneadh air adhart dha na caraidean aca-san.

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
gd_GB: Cuir tùsan eile ris airson cluich HTML5 as fhearr:

en: Add an "About Me" page
gd_GB: Cuir duilleag "Mu mo dhèidhinn" ris

en: Add an Image
gd_GB: Cuir dealbh ris

en: Add another option
gd_GB: Cuir roghainn eile ris

en: Add audio source
gd_GB: Cuir tùs fuaime ris

en: Add coupon
gd_GB: Cuir cùpon ris

en: Add item
gd_GB: Cuir nì ris

en: Add links to your Facebook, Twitter, or Tumblr profiles in your site's footer
gd_GB: Cuir ceanglaichean ris na pròifilean Facebook, Twitter no Tumblr agad ann am bann-coise na làraich agad

en: Add logo
gd_GB: Cuir suaicheantas ris

en: Add media
gd_GB: Cuir meadhan ris

en: Add media files from your computer
gd_GB: Cuir faidhlichean mheadhanan ris on choimpiutair agad

en: Add menu items from the column on the left.
gd_GB: Cuir nithean ris a' chlàr-taice on cholbh air an làimh chlì.

en: Add new %s
gd_GB: Cuir %s ùr ris

en: Add new page
gd_GB: Cuir duilleag ùr ris

en: Add new post
gd_GB: Cuir post ùr ris

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
gd_GB: latin

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
gd_GB: 'S urrainn dhut barrachd air aon rud a chur ris aig an aon àm <strong>'s tu a' cur cromag ri gach nì 's a' briogadh air "Cuir ris a' chlàr-taice</strong>

en: Add or remove menu items
gd_GB: Cuir ris no thoir air falbh buill a’ chlàir-thaice

en: Add or remove tags
gd_GB: Cuir ris no thoir air falbh tagaichean

en: Add some pages
gd_GB: Cuir duilleagan ris

en: Add some rooms and rates
gd_GB: Cuir seòmraichean is prìsean ris

en: Add some testimonials
gd_GB: Cuir lèirmheasan ris

en: Add subtitles
gd_GB: Cuir fo-thiotalan ris

en: Add the Reservation widget
gd_GB: Cuir a' widget glèidhidh ris

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
gd_GB: Cuir na leanas ris an fhaidhle %1$s agad ann an %2$s <strong>os cionn na loidhne</strong> a tha ag ràdh %3$s:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
gd_GB: Cuir na leanas ris an fhaidhle %1$s agad ann an %2$s, <strong>'ga chur an àite</strong> riaghailtean WordPress eile:

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
gd_GB: Cuir an cleachdaiche ris is na cuir post-d thuca a dh'iarras aonta uatha.

en: Add to Audio Playlist
gd_GB: Cuir ris an liosta-chluich fhuaime

en: Add to Dictionary
gd_GB: Cuir ris an fhaclair

en: Add to Menu
gd_GB: Cuir ris a' chlàr-taice

en: Add to audio playlist
gd_GB: Cuir liosta-chluich fuaime ris

en: Add to gallery
gd_GB: Cuir ris a' ghailearaidh

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
gd_GB: Cuir ris a’ chlàr-taice: %1$s (%2$s)

en: Add to section:
gd_GB: Cuir ris an earrann:

en: Add to video Playlist
gd_GB: Cuir ris an liosta-chluich video

en: Add to video playlist
gd_GB: Cuir ris an liosta-chluich video

en: Add video source
gd_GB: Cuir tùs video ris

en: Add your own event
gd_GB: Cuir tachartas agad fhèin ris

en: Add your thoughts here... (optional)
gd_GB: Cuir do bheachdan an-seo... (roghainneil)

en: Add, organize, and modify individual menu items
gd_GB: Ball nan clàran-taice a chur ris, a chur air gleus is atharrachadh

en: Added domain mapping.
gd_GB: Chaidh mapadh àrainn a chur ris.

en: Adding Categories
gd_GB: A' cur ris roinnean-seòrsa

en: Adding Tags
gd_GB: A' cur ris tagaichean

en: Adding Themes
gd_GB: A' cur ùrlaran ris

en: Addis Ababa
gd_GB: Addis Abäba

en: Additional Capabilities
gd_GB: Comasan a bharrachd

en: Additional Email Addresses
gd_GB: Seòlaidhean puist-dhealain a bharrachd

en: Additional items found: %d
gd_GB: Nithean a bharrachd a chaidh a lorg: %d

en: Additional payment for Domain Registration
gd_GB: Pàigheadh a bharrachd airson clàradh àrainne

en: Additional settings
gd_GB: Roghainnean a bharrachd

en: Additional shortcuts,
gd_GB: Ath-ghoiridean a bharrachd,

en: Address | Addresses
gd_GB[0]: Seòladh

en: Address 1
gd_GB: Seòladh 1

en: Address 2
gd_GB: Seòladh 2

en: Address:
gd_GB: Seòladh:

en: Admin
gd_GB: Rianachd

en: Admin Color Scheme
gd_GB: Sgeama dathan nan rianairean

en: Admin not a valid username on WordPress.com, please try again with the correct username.
gd_GB: Chan eil Admin 'na ainm-cleachdaiche dligheach air WordPress.com, feuch ris a-rithist leis an ainm cheart.

en: Administrator
gd_GB: Rianaire

en: Administrators have access to all the administration features.
gd_GB: Tha cead inntrigidh aig rianairean do gach feart rianachd.

en: Advanced
gd_GB: Adhartach

en: Advanced Options
gd_GB: Roghainnean adhartach

en: Advanced Settings
gd_GB: Roghainnean adhartach

en: Advanced caching plugin.
gd_GB: Plugan adhartach airson lìonadh an tasgadain.

en: Advanced customization
gd_GB: Gnàthachadh adhartach

en: Advanced.
gd_GB: Adhartach

en: Afghanistan
gd_GB: Afghanastàn

en: Africa
gd_GB: Afraga

en: After
gd_GB: 'Na dhèidh

en: After you map your domain name your readers will be able to access your blog at that domain name instead of %s. Visitors to the old address will be automatically redirected.
gd_GB: Gheibh an luchd-leughaidh agad cothrom air a' bhloga agad air an àrainn ùr seach %s an dèidh dhut a mhapadh. Thèid daoine a thadhlas air an t-seann-seòladh ath-stiùireadh gun t-seòladh ùr gu fèin-obrachail.

en: After you register a custom domain name your readers will be able to access your blog at the new domain name instead of %s. Visitors to the old address will be automatically redirected.
gd_GB: Gheibh an luchd-leughaidh agad cothrom air a' bhloga agad air an àrainn ùr seach %s an dèidh dhut ainm àrainne a chlàradh dhut. Thèid daoine a thadhlas air an t-seann-seòladh ath-stiùireadh gun t-seòladh ùr gu fèin-obrachail.

en: Akismet API Key
gd_GB: Iuchair API Akismet

en: Akismet Anti-spam strictness
gd_GB: Raigead Akismet a thaobh spama

en: Akismet Configuration
gd_GB: Rèiteachadh Akismet

en: Akismet FAQ
gd_GB: CÀBHA Akismet

en: Akismet Setup
gd_GB: Suidheachadh Akismet

en: Akismet Support
gd_GB: Taic Akismet

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
gd_GB: Ghlac Akismet am beachd spama seo rè ath-fheuchainn fhèin-obrachail.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
gd_GB: Thug Akismet às am beachd seo rè ath-fheuchainn fhèin-obrachail.

en: Akismet error code: %s
gd_GB: Còd mearachd Akismet: %s

en: Akismet has detected a problem.
gd_GB: Lorg Akismet duilgheadas.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
gd_GB: Rinn Akismet sgrùdadh air a-rithist is chaidh a ghlacadh mar spama

en: Akismet re-checked and cleared this comment
gd_GB: Rinn Akismet sgrùdadh air a-rithist is tha e 'na phost còir

en: Akismet stats
gd_GB: Akismet Stats

en: Albania
gd_GB: Albàinia

en: Album
gd_GB: Albam

en: Algeria
gd_GB: Aildiria

en: Align
gd_GB: Co-thaobhaich

en: Align center
gd_GB: Co-thaobhaich ris a' mheadhan

en: Align left
gd_GB: Co-thaobhaich ris an taobh chlì

en: Align right
gd_GB: Co-thaobhaich ris an taobh deas

en: Alignment
gd_GB: Co-thaobhadh

en: All
gd_GB: A h-uile

en: All About Domains
gd_GB: Mion-fhiosrachadh mu àrainnean

en: All Apps
gd_GB: Gach aplacaid

en: All Categories
gd_GB: Gach roinn-seòrsa

en: All Comments
gd_GB: A h-uile beachd

en: All Link Categories
gd_GB: Gach roinn-seòrsa ceangail

en: All Links
gd_GB: A h-uile ceangal

en: All Locations
gd_GB: Gach ionad

en: All Menu Sections
gd_GB: Gach earrann a' chlàir-thaice

en: All Organizers
gd_GB: Gach eagraiche

en: All Pages
gd_GB: A h-uile duilleag

en: All Polls
gd_GB: A h-uile cunntas-beachd

en: All Posts
gd_GB: A h-uile post

en: All Project Tags
gd_GB: A h-uile taga pròiseict

en: All Project Types
gd_GB: A h-uile seòrsa de phròiseact

en: All Projects
gd_GB: A h-uile pròiseact

en: All Settings
gd_GB: A h-uile roghainn

en: All Sites
gd_GB: Gach làrach

en: All Tabs:
gd_GB: Gach taba:

en: All Tags
gd_GB: Gach taga

en: All Testimonials
gd_GB: Gach teisteanas

en: All Time
gd_GB: A-riamh roimhe

en: All Types
gd_GB: Gach seòrsa

en: All Users
gd_GB: A h-uile cleachdaiche

en: All author pages
gd_GB: Gach duilleag ùghdair

en: All categories
gd_GB: Gach roinn-seòrsa

en: All category pages
gd_GB: Gach duilleag roinn-seòrsa

en: All colors
gd_GB: Gach dath

en: All columns
gd_GB: Gach colbh

en: All comment types
gd_GB: Gach seòrsa de bheachd

en: All content
gd_GB: An t-susbaint gu lèir

en: All current and future campaigns
gd_GB: Gach iomairt làithreach is feadhainn san àm ri teachd

en: All date archives
gd_GB: Gach tasg-lann cheann-là

en: All dates
gd_GB: Gach ceann-là

en: All done!
gd_GB: Deiseil uile gu lèir!

en: All done.
gd_GB: Deiseil uile gu lèir.

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
gd_GB: Sin agad e. <a href="%s">Gabh tlachd ann!</a>

en: All forums
gd_GB: Gach fòram

en: All image sizes
gd_GB: Meud de gach dealbh

en: All media items
gd_GB: Gach meadhan

en: All notifications
gd_GB: na brathan air fad

en: All posts were added to the category with the same name.
gd_GB: Chaidh gach post a chur ris an roinn-seòrsa air a bheil an dearbh-ainm.

en: All posts were imported with the current user as author. Use this form to move each Blogger user&#8217;s posts to a different WordPress user. You may <a href="users.php">add users</a> and then return to this page and complete the user mapping. This form may be used as many times as you like until you activate the &#8220;Restart&#8221; function below.
gd_GB: Chaidh gach puist ion-phortadh leis a' chleachdaiche làithreach mar ùghdar. Cleachd am foirm seo gus na puist aig gach cleachdaiche Blogger a ghluasad gu cleachdaiche WordPress eadar-dhealaichte. 'S urrainn dhut <a href="users.php">cleachdaichean a chur ris</a> is tilleadh gun duilleag seo gus crìoch a chur air mapadh nan cleachdaichean. 'S urrainn dhut am foirm seo a chleachdadh cho tric 's a thogras tu gus an cuir thu am feart &#8220;Ath-thòisich&#8221; an gnìomh gu h-ìosal.

en: All sites
gd_GB: Gach làrach

en: All sizes except thumbnail
gd_GB: Gach meud ach na h-ìomhaigheagan

en: All tag pages
gd_GB: Gach duilleag thagaichean

en: All taxonomy pages
gd_GB: Gach duilleag tacsonamaidh

en: All templates
gd_GB: Teamplaidean gu lèir

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
gd_GB: Chì thu gach faidhle a luchdaich thu suas ann an leabhar-lann nam meadhanan, leis an fheadhainn as ùire aig an toiseach.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
gd_GB: Tha a h-uile faidhle a luchdaich thu suas ann an liosta ann an leabhar-lann nam meadhanan, an fheadhainn as ùire an toiseach. 'S urrainn dhut sealladh na sgrìn seo a ghnàthachadh air an taba "Roghainnean na sgrìn".

en: All time
gd_GB: A-riamh roimhe

en: All topics
gd_GB: Gach cuspair

en: All updates have been completed.
gd_GB: Chaidh gach ùrachadh a choileanadh.

en: All-time views.
gd_GB: Seallaidhean uile gu lèir

en: Allow
gd_GB: Ceadaich

en: Allow <a href="%s">trackbacks and pingbacks</a>
gd_GB: Ceadaich <a href="%s">trackbacks agus pingbacks</a>

en: Allow Comments
gd_GB: Ceadaich beachdan

en: Allow Pings
gd_GB: Ceadaich pingichean

en: Allow comments
gd_GB: Ceadaich beachdan

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
gd_GB: Ceadaich do bhlogaichean eile fios a leigeil mu cheanglaichean (pingbacks is trackbacks)

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
gd_GB: Ceadaich do bhlogaichean eile fios a leigeil mu cheanglaichean (pingbacks is trackbacks) ann am puist ùra.

en: Allow new users to sign up
gd_GB: Leig le cleachdaichean ùra clàradh

en: Allow other answers
gd_GB: Ceadaich freagairtean eile

en: Allow people to post comments on new articles
gd_GB: Ceadaich do dhaoine beachdan a chur air artaigealan ùra

en: Allow readers to easily share your posts with others by adding sharing buttons throughout your site.
gd_GB: Cuir putanan co-roinnidh ris air feadh na làraich agad airson 's gum bi e furasta dhan luchd-leughaidh na puist agad a cho-roinneadh.

en: Allow search engines to index this site
gd_GB: Leig le einnseanan-luirg an làrach seo inneacsadh

en: Allowed Files
gd_GB: Faidhlichean ceadaichte

en: Allowed file types: <strong>%s</strong>.
gd_GB: Seòrsachan fhaidhlichean ceadaichte: <strong>%s</strong>.

en: Almost there…
gd_GB: Cha mhòr deiseil!

en: Already Installed
gd_GB: Air a stàladh mu thràth

en: Already have a WordPress.com account?
gd_GB: Bheil cunntas WordPress.com agad mu thràth?

en: Already pinged:
gd_GB: Air a phingeadh mu thràth:

en: Alt Text
gd_GB: Roghainn eile de theacsa

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
gd_GB: Roghainn teacsa airson an deilbh, m.e. &#8220;Prionnsa Teàrlach&#8221;

en: Alternate text:
gd_GB: Roghainn teacsa eile:

en: Alternative Text
gd_GB: Roghainn eile teacsa

en: Alternative source
gd_GB: Roghainn eile de thùs

en: Alternatively you can reply to this email with "confirm" as the subject or first line of the body.
gd_GB: Air neo 's urrainn dhut am post-d seo a fhreagairt le "confirm" mar chuspair no ann an ciad loidhne na bodhaig.

en: Alternatively you can reply to this email with <em>confirm</em> as the subject or first line of the body.
gd_GB: Air neo 's urrainn dhut am post-d seo a fhreagairt le <em>confirm</em> mar chuspair no ann an ciad loidhne na bodhaig.

en: Although you should have gotten an <strong>email receipt</strong> at the time of purchase, you can request a fresh copy by choosing the relevant upgrade from the list below.
gd_GB: Bu chòir gun d'fhuair thu <strong>cuidhteas air a' phost-d</strong> nuair a cheannaich thu e ach gheibh thu lethbhreac ùr dheth fhathast ma thaghas tu an t-àrdachadh iomchaidh san liosta gu h-ìosal.

en: Although your site address is <a href="%1$s">%2$s</a>, keep in mind that your dashboard address is <a href="%3$s">%4$s</a>.
gd_GB: Ged is e <a href="%1$s">%2$s</a> seòladh na làraich agad, cuimhnich gur e <a href="%3$s">%4$s</a> seòladh an deas-bhùird agad.

en: Altitude is a responsive sleek-modern mobile first design embodying sheer beauty. This theme features the theme customizer for live theme options, a beautiful parallax header image, custom logo, sharp typography, and looks amazing on mobile devices.
gd_GB: Tha Altitude 'na dhealbhadh slìomach àlainn ùr-nòsach is so-fhreagrach a bheir prìomhachas do dh'uidheaman mobile. Tha gnàthaichear nan ùrlaran 'na bhroinn airson roghainnean ùrlair bheò, dealbh parallax eireachdail airson a' bhanna-chinn, suaicheantas gnàthaichte, clò-ghrafachd shnasail agus tha fìor dheagh-choltas air air uidheaman mobile.

en: Aluminum
gd_GB: Alùmanum

en: Aluminum Medium
gd_GB: Alùmanum (meadhanach)

en: Aluminum Narrow
gd_GB: Alùmanum (cumhang)

en: Aluminum Wide
gd_GB: Alùmanum (leathann)

en: Always put spam in the Spam folder for review.
gd_GB: Cuir spama ann am pasgan an spama an-còmhnaidh airson lèirmheasadh.

en: Always use HTTPS when visiting administration pages
gd_GB: Cleachd HTTPS an-còmhnaidh nuair a thadhlas tu air duilleagan rianachd

en: Always use https when visiting the admin
gd_GB: Cleachd https an-còmhnaidh nuair a tadhlas tu air raon nan rianairean

en: America
gd_GB: Aimeireaga

en: American English
gd_GB: Beurla Aimeireaganach

en: American Samoa
gd_GB: Samotha na h-Aimeireaga

en: Amman
gd_GB: ʿAmmān

en: Amount
gd_GB: Suim

en: An active access token must be used to access SSH credentials.
gd_GB: Tha feum air tòcan inntrigidh gnìomhach mus fhaighear cothrom air ainm is facal-faire SSH.

en: An active access token must be used to follow a blog.
gd_GB: Feumar tòcan inntrigidh gnìomhach a chleachdadh gus leantainn ri bloga.

en: An active access token must be used to retrieve information about the current user.
gd_GB: Tha feum air tòcan inntrigidh gnìomhach mus gabh am fiosrachadh mun chleachdaiche làithreach fhaighinn.

en: An active access token must be used to save information about the current user.
gd_GB: Tha feum air tòcan inntrigidh gnìomhach mus gabh am fiosrachadh mun chleachdaiche làithreach a shàbhaladh.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
gd_GB: Cha do choilean ùrachadh WordPress - <a href="%s">feuch ris an ùrachadh a-rithist an-dràsta</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
gd_GB: Cha do choilean ùrachadh WordPress! Leig fios gu rianaire na làraich.

en: An average is the sum of views divided by the number of days.
gd_GB: 'S e an cuibheas suim nan coimhead air a roinneadh le àireamh nan latha.

en: An email has been sent to the Domain Registrant's contact email address containing the Domain Transfer Code. If you don't receive the email shortly, please check your spam folder.
gd_GB: Chaidh post-d a chur gu post-d neach-conaltraidh an neach a chlàraich an àrainn sa bheil an còd airson tar-chur na h-àrainn. Mur am faigh thu am post-d a dh'aithghearr, thoir sùil air a' phasgan spama agad.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
gd_GB: Thachair mearachd agus 's ciall dha sin gu bheil an t-inbhir shìos mar is trice. Feuch ris a-rithist an ceann greis.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
gd_GB: Thachair mearachd. Ath-luchdaich an duilleag 's feuch ris a-rithist.

en: An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
gd_GB: Thachair mearachd; 's mathaid gu bheil an t-inbhir shìos. Feuch ris a-rithist an ceann greis.

en: An error occured while trying to process your request. Please try again or <a href="%s">Contact Support</a> if you continue to have trouble.
gd_GB: Thachair mearachd fhad 's a bha sinn a' làimhseachadh d' iarrtais. Feuch ris a-rithist no <a href="%s">cuir fios gun sgioba taic</a> ma mhaireas an duilgheadas seo.

en: An error occured while trying to send the Domain Transfer code. Please try again or <a href="%s">Contact Support</a> if you continue to have trouble.
gd_GB: Thachair mearachd fhad 's a bha sinn a' feuchainn ri còd tar-chur na h-àrainne a chur. Feuch ris a-rithist no <a href="%s">cuir fios gun sgioba taic</a> ma mhaireas an duilgheadas seo.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
gd_GB: Thachair mearachd nuair a bhathar 'gad chur ris an làrach. Till dhan <a href="%s">duilleag mhòr</a>.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
gd_GB: Thachair mearachd rè an luchdaidh suas. Feuch ris a-rithist an ceann greis.

en: An error occurred while activating %(plugin)s on %(site)s.
gd_GB: Thachair mearachd fhad 's a bha sinn a' cur an comas %(plugin)s air %(site)s

en: An error occurred while deactivating %(plugin)s on %(site)s.
gd_GB: Thachair mearachd fhad 's a bha sinn a' cur à comas %(plugin)s air %(site)s.

en: An error occurred while disabling autoupdates for %(plugin)s on %(site)s.
gd_GB: Thachair mearachd fhad 's a bha sinn a' cur à comas fèin-ùrachadh %(plugin)s air %(site)s

en: An error occurred while enabling autoupdates for %(plugin)s on %(site)s.
gd_GB: Thachair mearachd fhad 's a bha sinn a' cur an comas fèin-ùrachadh %(plugin)s air %(site)s

en: An error occurred while saving. Please wait and try again in a minute.
gd_GB: Thachair mearachd nuair a rinn sinn sàbhaladh. Fuirich ort is feuch ris a-rithist ann am mionaid.

en: An error occurred while updating %(plugin)s on %(site)s.
gd_GB: Thachair mearachd fhad 's a bha sinn ag ùrachadh %(plugin)s air %(site)s

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
gd_GB: Thachair mearachd fhad ’s a bha sinn ag ùrachadh %1$s: %2$s

en: An error occurred. Please try again later.
gd_GB: Thachair mearachd. Feuch ris a-rithist an ceann greis.

en: An identical profile link already exists.
gd_GB: Tha an dearbh-phròifil ann mu thràth.

en: An invalid action was provided to the endpoint.
gd_GB: Chaidh gnìomh mì-dhligheach a sholar dhan phuing-dheiridh.

en: An unexpected error occurred
gd_GB: Thachair mearachd ris nach robh dùil.

en: An unexpected error occurred.
gd_GB: Thachair mearachd ris nach robh dùil.

en: An unexpected error occurred. Please refresh the page and try again.
gd_GB: Thachair mearachd ris nach robh dùil. Ath-nuadhaich an duilleag 's feuch ris a-rithist.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
gd_GB: Thachair mearachd ris nach robh dùil. Feuch ris a-rithist an ceann greis.

en: An unknown error has occurred. Please try again.
gd_GB: Thachair mearachd nach aithne dhuinn. Feuch ris a-rithist.

en: An unknown error occurred
gd_GB: Thachair mearachd neo-aithnichte

en: An unknown error occurred.
gd_GB: Thachair mearachd neo-aithnichte.

en: Anadyr
gd_GB: Anadyr/Kagyrgyn

en: Angola
gd_GB: Angòla

en: Anonymous
gd_GB: Gun urra

en: Anonymous link
gd_GB: Ceangal gun urra

en: Another update is currently in progress.
gd_GB: Tha ùrachaidh eile a’ dol air adhart.

en: Answer
gd_GB: Freagairt

en: Answer Check
gd_GB: Sgrùdadh cheistean

en: Answer Group
gd_GB: Buidheann de dh'fhreagairtean

en: Answers
gd_GB: Freagairtean

en: Antarctica
gd_GB: An Antartaig

en: Antigua
gd_GB: Aintìoga

en: Antigua and Barbuda
gd_GB: Aintìoga is Barbuda

en: Any location you set for this post will be public.
gd_GB: Bidh ionad sam bith a shuidhicheas tu airson a' phuist seo poblach.

en: Anyone can register
gd_GB: 'S urrainn do dhuine sam bith clàradh

en: Anyone posts a comment
gd_GB: ma chuireas cuideigin beachd

en: Apologies, but I could not find any results for that search term. Please try again.
gd_GB: Tha mi duilich ach cha b' urrainn dhomh toradh sam bith a lorg airson sin. Feuch ris a-rithist.

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
gd_GB: Tha sinn duilich ach cha b' urrainn dhuinn an duilleag a dh'iarr thu a lorg. Saoil am faigh thu toradh nas fhearr ma nì thu lorg?

en: App Name
gd_GB: Ainm na h-aplacaid

en: App Settings
gd_GB: Roghainnean na h-aplacaid

en: Appearance
gd_GB: Coltas

en: Application name
gd_GB: Ainm na h-aplacaid

en: Apply
gd_GB: Cuir an sàs

en: Apply changes to:
gd_GB: Atharraich:

en: Apply coupon
gd_GB: Cleachd an cùpon

en: Approve
gd_GB: Thoir aonta ris

en: Approve and Reply
gd_GB: Thoir aonta 's freagair

en: Approve comment
gd_GB: Thoir aonta ris a' bheachd

en: Approve it: %s
gd_GB: Thoir aonta dha: %s

en: Approve this comment
gd_GB: Thoir aonta ris a' bheachd

en: Approve this comment.
gd_GB: Thoir aonta ris a' bheachd.

en: Approved
gd_GB: Air aontachadh

en: Apr
gd_GB: Gibl

en: April
gd_GB: An Giblean

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
gd_GB: Gibl

en: Aqtobe
gd_GB: Aqtöbe

en: Archive
gd_GB: Tasglann

en: Archive Title
gd_GB: Tiotal na Tasg-lainn

en: Archive title
gd_GB: Tiotal na Tasg-lainn

en: Archived
gd_GB: Air a chur san tasg-lann

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Ann an tasg-lann <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Ann an tasg-lann <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Ann an tasg-lann <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Ann an tasg-lann <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
gd_GB: Tasg-lannan

en: Arctic
gd_GB: An Artaig

en: Are you lost?
gd_GB: Bheil thu air chall?

en: Are you sure it exists?
gd_GB: A bheil thu cinnteach gu bheil e ann?

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
gd_GB: A bheil thu cinnteach nach eil frithealaiche an stòir-dhàta fo uallach ro mhòr?

en: Are you sure the database server is running?
gd_GB: A bheil thu cinnteach gu bheil frithealaiche an stòir-dhàta a’ ruith?

en: Are you sure want to delete this list?
gd_GB: A bheil thu cinnteach gu bheil thu airson an liosta seo a sguabadh às?

en: Are you sure you have the correct username and password?
gd_GB: A bheil thu cinnteach gu bheil an t-ainm-cleachdaiche ’s am facal-faire ceart?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
gd_GB: A bheil thu cinnteach gun do chuir thu a-steach an t-ainm òstair ceart?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
gd_GB: A bheil thu cinnteach gu bheil thu airson "%s" a sguabadh às?

en: Are you sure you want to delete the %1$s record for "%2$s"?
gd_GB: A bheil thu cinnteach gu bheil thu airson an reacord %1$s airson "%2$s" a sguabadh às?

en: Are you sure you want to delete the poll %s?
gd_GB: A bheil thu cinnteach gu bheil thu airson an cunntas-beachd %s a sguabadh às?

en: Are you sure you want to delete the rating for "%s"?
gd_GB: A bheil thu cinnteach gu bheil thu airson an rangachadh airson "%s" a sguabadh às?

en: Are you sure you want to delete this answer?
gd_GB: A bheil thu cinnteach gu bheil thu airson an fhreagairt seo a sguabadh às?

en: Are you sure you want to do this?
gd_GB: A bheil thu cinnteach gu bheil thu airson seo a dhèanamh?

en: Are you sure you want to start a new comment?
gd_GB: A bheil thu cinnteach gu bheil thu airson tòiseachadh air beachd ùr?

en: Are you sure you want to unpublish this post?
gd_GB: A bheil thu cinnteach gu bheil thu airson am post seo neo-fhoillseachadh?

en: Are you sure you wish to edit this domains A records? This will result in your domain no longer loading your WordPress.com site.
gd_GB: A bheil thu cinnteach gu bheil thu airson reacordan A na h-àrainne seo a dheasachadh? Ma nì thu sin, cha dèid an làrach WordPress.com agad a luchdadh tuilleadh.

en: Are you wanting to <strong>import content</strong> from another platform? Read our support guide on <a href="%s">Importing from Posterous</a>.
gd_GB: A bheil thu airson <strong>susbaint ion-phortadh</strong> o ùrlar eile? Leugh an treòir againn air <a href="%s">ion-phortadh o Posterous</a>.

en: Area
gd_GB: Raon

en: Argentina
gd_GB: An Argantain

en: Armed Forces Americas
gd_GB: Arm nan Stàitean Aonaichte

en: Armed Forces Europe, Middle East, & Canada
gd_GB: Arm na Roinn-Eòrpa, an Ear-mheadhain ⁊ Chanada

en: Armed Forces Pacific
gd_GB: Arm a' Chuain Shèimh

en: Armenia
gd_GB: Airmeinia

en: Arrival
gd_GB: A' ruigsinn

en: Art
gd_GB: Ealain

en: Art & Design
gd_GB: Na h-ealain ┐ dealbhachd

en: Art &amp; Design
gd_GB: Na h-ealain ⁊ dealbhachd

en: Artist
gd_GB: Neach-ciùil

en: Ascending
gd_GB: A' dìreadh

en: Ascending (oldest first)
gd_GB: A' dìreadh (an fheadhainn as sine an toiseach)

en: Ascending.
gd_GB: A' dìreadh

en: Ashgabat
gd_GB: Aşgabat

en: Ashkhabad
gd_GB: Aşgabat

en: Asia
gd_GB: Àisea

en: Ask a question or enter a search term&hellip;
gd_GB: Faighnich ceist no cuir a-steach facal-luirg&hellip;

en: Asmara
gd_GB: Asmara/Dzayer

en: Aspect ratio:
gd_GB: Co-mheas an deilbh:

en: Assign Authors
gd_GB: Sònraich ùghdaran

en: Assigned Menu
gd_GB: Clàr-taice iomruinte

en: Asuncion
gd_GB: Asunción

en: At WordPress.com, our mission is to democratize publishing one website at a time. Automattic, Inc, is passionate about making the web a better place.
gd_GB: 'S e misean WordPress.com saoghal an fhoillseachaidh a dhèanamh nas cothromaiche, làrach air làrach. Tha Automattic Inc. a' dèanamh obair mhòr e fhèin a chruthachadh lìon nas fhearr.

en: At a Glance
gd_GB: Gu goirid

en: Athens
gd_GB: Baile na h-Àithne

en: Atlantic
gd_GB: An Cuan Siar

en: Attach
gd_GB: Cuir ris

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
gd_GB: Ceangail &#8220;%s&#8221; ri susbaint a tha ann mu thràth

en: Attach to existing content
gd_GB: Ceangail ri susbaint a tha ann mu thràth

en: Attaching Files
gd_GB: A' ceangal faidhlichean ris

en: Attachment
gd_GB: Ceanglachan

en: Attachment Details
gd_GB: Mion-fhiosrachadh a' cheanglachain

en: Attachment Display Settings
gd_GB: Roghainnean taisbeanadh nan ceanglachan

en: Attachment Page
gd_GB: Duilleag ceanglachain

en: Attachment Post URL
gd_GB: URL ceanglachan a' phuist

en: Attachment details
gd_GB: Mion-fhiosrachadh a' cheanglachain

en: Attachment page
gd_GB: Duilleag ceanglachain

en: Attachment viewed:
gd_GB: Ceanglachan air fhaicinn:

en: Attachments
gd_GB: Ceanglachain

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
gd_GB: Feuch is leig fios do bhloga sam bith a tha ceangal ann ris on bhloga.

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
gd_GB: Dh'fheuch thu ri càileachd deilbh a shuidheachadh a tha taobh a-muigh na rainse cheadaichte [1,100].

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
gd_GB: A’ feuchainn ri shortcode a pharsadh as aonaid callback dligheach: %s

en: Attractions in %d
gd_GB: Tàlaidhean ann an %d

en: Attribute all content to:
gd_GB: An t-susbaint air fad as leth:

en: Attributes
gd_GB: Buadhan

en: Auckland
gd_GB: Auckland/Tāmaki Makaurau

en: Audio
gd_GB: Fuaim

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Fuaim <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Fuaimean <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Fuaimean <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Fuaimean <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
gd_GB: Codec fuaime:

en: Audio File URL
gd_GB: URL de dh'fhaidhle fuaime

en: Audio Format:
gd_GB: Fòrmat na fuaime:

en: Audio Player
gd_GB: Cluicheadair fuaime

en: Audio details
gd_GB: Mion-fhiosrachadh mun fhuaim

en: Audio, Video, or Other File
gd_GB: Faidhle fuaim, video no fear eile

en: Aug
gd_GB: Lùna

en: August
gd_GB: An Lùnastal

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
gd_GB: Lùna

en: Australia
gd_GB: Astràilia

en: Austria
gd_GB: An Ostair

en: Author
gd_GB: Ùghdar

en: Author Bio
gd_GB: Eachdraidh-beagha an ùghdair

en: Author mapping
gd_GB: Mapadh nan ùghdar

en: Author:
gd_GB: Ùghdar:

en: Author: %s
gd_GB: Ùghdar: %s

en: Authorization failed
gd_GB: Dh'fhàillig toirt seachad an ùghdarrais

en: Authorize
gd_GB: Thoir ùghdarras

en: Authorize an application to connect with %s
gd_GB: Thoir cead do dh'aplacaid ceangal a dhèanamh ri %s

en: Authorized On
gd_GB: Air a cheadachadh

en: Authors
gd_GB: Ùghdaran

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
gd_GB: 'S urrainn do dh'ùghdaran na puist aca fhèin fhoillseachadh is stiùireadh agus tha cead aca faidhlichean a luchdadh suas.

en: Authors:
gd_GB: Ùghdaran:

en: Auto Draft
gd_GB: Fèin-dreachd

en: Auto add pages
gd_GB: Cuir duilleagan ris gu fèin-obrachail

en: Auto-create a new account (recommended).
gd_GB: Fèin-chruthaich cunntas ùr (mholamaid seo).

en: Auto-updates
gd_GB: Fèin-ùrachaidhean

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Fèin-ùrachaidhean à comas <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Fèin-ùrachaidhean à comas <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Fèin-ùrachaidhean à comas <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Fèin-ùrachaidhean à comas <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Fèin-ùrachaidhean an comas <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Fèin-ùrachaidhean an comas <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Fèin-ùrachaidhean an comas <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Fèin-ùrachaidhean an comas <span class="count">(%s)</span>

en: Automatic Updates
gd_GB: Ùrachaidhean fèin-obrachail

en: Automatically add new top-level pages to this menu
gd_GB: Cuir ri duilleagan àrd-ìre ùra ris a' chlàr-taice seo gu fèin-obrachail

en: Automatically add paragraphs
gd_GB: Cuir paragrafan ris gu fèin-obrachail

en: Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} day | Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} days
gd_GB[0]: Dùin beachdan air artaigealan a tha nas sine na {{numberOfDays /}} latha gu fèin-obrachail
gd_GB[1]: Dùin beachdan air artaigealan a tha nas sine na {{numberOfDays /}} latha gu fèin-obrachail
gd_GB[2]: Dùin beachdan air artaigealan a tha nas sine na {{numberOfDays /}} làithean gu fèin-obrachail
gd_GB[3]: Dùin beachdan air artaigealan a tha nas sine na {{numberOfDays /}} latha gu fèin-obrachail

en: Automatically close comments on posts older than %s days
gd_GB: Dùin beachdan air postaichean a tha nas sine na %s latha gu fèin-obrachail

en: Autoplay
gd_GB: Fèin-chluich

en: Autosave by %s
gd_GB: Fèin-sàbhaladh le %s

en: Autoupdate
gd_GB: Fèin-ùrachadh

en: Available Actions
gd_GB: Gnìomhan a tha ri làimh

en: Available Services
gd_GB: Seirbheisean a tha ri am faighinn

en: Available Tools
gd_GB: Innealan a tha ri làimh

en: Available Widgets
gd_GB: Widgets a tha ri làimh

en: Avatar Display
gd_GB: Sealladh nan avataraichean

en: Avatar Size (px):
gd_GB: Meud an avatar (px):

en: Avatar background color:
gd_GB: Dath cùlaibh an avatar:

en: Avatars
gd_GB: Avataraichean

en: Average
gd_GB: Cuibheas

en: Average Rating
gd_GB: An rangachadh cuibheasach

en: Average per Day
gd_GB: An cuibheas làitheil

en: Average per day
gd_GB: An cuibheas làitheil

en: Averages are rounded to the nearest integer for display.
gd_GB: Cruinnichidh sinn na cuibheasan gun àireamh shlàn gus a shealltainn.

en: Awaiting spam check
gd_GB: Sgrùdadh spama ri dhèanamh

en: Awesome blogs using %s
gd_GB: Gràinnean-mullaich nam blogaichean a chleachdas %s

en: Awesome! Your theme, <em>%s</em>, is already deemed to be mobile-friendly.
gd_GB: Air leth! Thathar dhen bheachd gu bheil an t-ùrlar agad, <em>%s</em>, iomchaidh airson uidheaman mobile mu thràth.

en: Azerbaijan
gd_GB: Asarbaideàn

en: Azores
gd_GB: Na h-Eileanan Asorach

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
gd_GB: DEUCHAINNEAN BETA?
    =============
    
    Gheibh thu am post-d seo ma tha thu a’ cleachdadh tionndadh luchd-leasachaidh de WordPress.
    
    Ma tha thu dhen bheachd gun do dh’fhàillig e ri linn buga ann am WordPress, saoil an dèan thu aithris air?
     * Fosgail cuspair air na fòraman taice: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * No ma tha thu eòlach air clàradh bhugaichean, cruthaich fear ùr: http://core.trac.wordpress.org/
    
    Gun robh math agad! -- Sgioba WordPress

en: Back
gd_GB: Air ais

en: Back to %s
gd_GB: Air ais gu %s

en: Back to Plans
gd_GB: Air ais gu na planaichean

en: Back to blog options
gd_GB: Air ais gu roghainnean a' bhloga

en: Back to post
gd_GB: Air ais gun phost

en: Back to post options
gd_GB: Air ais gu roghainnean a’ phuist

en: Back to top
gd_GB: Air ais gun bharr

en: Background
gd_GB: Cùlaibh

en: Background Color
gd_GB: Dath a’ chùlaibh

en: Background Image
gd_GB: Dealbh a' chùlaibh

en: Background color
gd_GB: Dath a' chùlaibh

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
gd_GB: Chaidh an cùlaibh ùrachadh. <a href="%s">Tadhail air an làrach agad</a> gus faicinn cò ris a tha e coltach.

en: Backup codes
gd_GB: Còdaichean lethbhreacan-glèidhidh

en: Backup verification codes
gd_GB: Dèan lethbhreac-glèidhidh dhe na còdaichean dearbhaidh

en: Bad
gd_GB: Dona

en: Bad login/pass combination.
gd_GB: Droch mhaids ainm/facal-faire.

en: Baghdad
gd_GB: Baghdād

en: Bahamas
gd_GB: Na h-Eileanan Bathama

en: Bahia
gd_GB: Bahía

en: Bahrain
gd_GB: Bachrain

en: Baku
gd_GB: Bakı

en: Band
gd_GB: Cuirm-chiùil

en: Bandwidth
gd_GB: Tar-chur dàta:

en: Bandwidth:
gd_GB: Tar-chur dàta:

en: Bangkok
gd_GB: Bangkok/Krung Thep

en: Bangladesh
gd_GB: Bangladais

en: Banner
gd_GB: Bratach

en: Banner at the top of my site
gd_GB: Bratach aig barr na làraich agam

en: Bar
gd_GB: Bàr

en: Base
gd_GB: Bunait

en: Basic
gd_GB: Bunasach

en: Basic Settings
gd_GB: Na roghainnean bunasach

en: Batch
gd_GB: Baidse

en: Batch several API GET requests into one.
gd_GB: Cuir grunn iarrtasan API GET còmhla ann an aon iarrtas.

en: Be the first to like this.
gd_GB: Bi air thoiseach chàich 's innis gur toil leat seo.

en: Beach
gd_GB: Tràigh

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
gd_GB: A chionn 's gu bheil thu a' cleachdadh %1$s, feumaidh na làraichean air an lìonra WordPress agad fo-eòlairean a chleachdadh. Saoil an cleachd thu %2$s ma tha thu airson fo-àrainnean a chleachdadh?

en: Become a WordPress.com user and manage your subscriptions directly in your account.
gd_GB: Mar chleachdaiche WordPress.com, 's urrainn dhut na fo-sgrìobhaidhean agad a stiùireadh sa chunntas agad.

en: Before
gd_GB: Roimhe

en: Before a comment appears
gd_GB: mus nochd beachd

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
gd_GB: Mus urrainn dhut am faidhle ion-phortaidh agad a luchdadh suas, bidh agad ris a' mhearachd a leanas a chur ceart:

en: Beginner
gd_GB: Neach-tòiseachaidh

en: Beirut
gd_GB: Bayrūt

en: Belarus
gd_GB: A' Bhealaruis

en: Belem
gd_GB: Belém

en: Belfast
gd_GB: Beul Feirste

en: Belgium
gd_GB: A' Bheilg

en: Belgrade
gd_GB: Belgrade/Beograd

en: Belize
gd_GB: Beilìs

en: Below each blog post
gd_GB: Fo gach post bloga

en: Below each comment
gd_GB: Fo gach beachd

en: Below, you can see the names of the authors of the MovableType posts in <i>italics</i>. For each of these names, select one of the blog's users as the author.
gd_GB: Chì thu ainmean ùghdaran nam post MovableType gu h-ìosal ann an <i>litrichean Eadailteach</i>. Airson gach aon ainm dhiubh, tagh cleachdaiche a' bhloga seo mar ùghdar.

en: Benin
gd_GB: Beinin

en: Bermuda
gd_GB: Bearmùda

en: Best Day
gd_GB: An latha as fhearr

en: Best ever
gd_GB: As fhearr a-riamh

en: Bhutan
gd_GB: Butàn

en: Big Important Warning!
gd_GB: Rabhadh mòr cudromach!

en: Big iPhone/iPad Update Now Available
gd_GB: Tha ùrachadh iPhone/iPad mòr ri fhaighinn

en: Billed To
gd_GB: Cò chaidh a bhileachadh:

en: Billed to
gd_GB: Cò chaidh a bhileachadh:

en: Billing
gd_GB: Bileachadh

en: Billing Details
gd_GB: Fiosrachadh bileachaidh

en: Billing History
gd_GB: An eachdraidh bileachaidh

en: Billing details
gd_GB: Fiosrachadh bileachaidh

en: Bio
gd_GB: Eachdraidh-beatha

en: Biographical Info
gd_GB: Sgeul beatha

en: Bishkek
gd_GB: Biškek

en: Bissau
gd_GB: Bioso

en: Bitrate Mode
gd_GB: Modh a' bitrate

en: Black
gd_GB: Dubh

en: Blank
gd_GB: Bàn

en: Blantyre
gd_GB: Blantyre/Mandala

en: Block Emails
gd_GB: Caisg puist-d

en: Block all email updates from blogs you’re following on WordPress.com
gd_GB: Bac naidheachd sam bith slighe puist-d a thaobh bloga sam bith a tha thu a’ leantainn air WordPress.com.

en: Block by cookie (recommended)
gd_GB: Caisg le briosgaid (mholamaid seo)

en: Block by cookie and by IP address
gd_GB: Caisg le briosgaid agus seòladh IP

[ctx: Block pattern title]
en: Grid
gd_GB: Griod

en: Block this blog
gd_GB: Bac am bloga seo

en: Blocked
gd_GB: Air a bhacadh

en: Blockquote
gd_GB: Bloc-luaidh

en: Blocks
gd_GB: Blocaichean

en: Blog
gd_GB: Bloga

en: Blog Archives
gd_GB: Tasg-lannan a' bhloga

en: Blog Name
gd_GB: Ainm a' bhloga

en: Blog Stats
gd_GB: Stadastaireachd nam bloga

en: Blog Title
gd_GB: Ainm a' bhloga

en: Blog URL
gd_GB: URL a' bhloga

en: Blog URL:
gd_GB: URL a' bhloga:

en: Blog Widget Area
gd_GB: Raon widget a' bhloga

en: Blog at WordPress.com
gd_GB: Faigh bloga air Wordpress.com

en: Blog pages show at most
gd_GB: An àireamh as motha de dhuilleagan bloga a sheallar

en: Blog token not found.
gd_GB: Cha deach tòcan bloga a lorg.

en: Blogger Blogs
gd_GB: Blogaichean Blogger

en: Blogger username
gd_GB: Ainm-cleachdaiche Blogger

en: Blogs
gd_GB: Blogaichean

en: Blogs I Follow
gd_GB: 'Gan leantainn

en: Blogs I Follow | WordPress.com
gd_GB: Blogaichean a tha mi a' leantainn | WordPress.com

en: Blogs you were already following: %s
gd_GB: Blogaichean a bha thu a' leantainn mu thràth: %s

en: Blue
gd_GB: Gorm

en: Bogota
gd_GB: Bogotá

en: Bold
gd_GB: Trom

en: Bolivia
gd_GB: Boilibhia

en: Book
gd_GB: Leabhar

en: Bookmark saved.
gd_GB: Chaidh an comharra-lìn a shàbhaladh.

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
gd_GB: Dèan comharra-lìn dhen <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">bhuan-cheangal</a>.

en: Bookmarks
gd_GB: Comharran-lìn

en: Books
gd_GB: Leabhraichean

en: Boom!
gd_GB: Sin agad e!

en: Border
gd_GB: Iomall

en: Border color
gd_GB: Dath an iomaill

en: Bosnia and Herzegovina
gd_GB: Bosna is Hearsagobhana

en: Botswana
gd_GB: Botsuana

en: Bottom
gd_GB: Aig a' bhun

en: Bottom Left
gd_GB: Bonn clì

en: Bottom Right
gd_GB: Bonn deas

en: Bottom left
gd_GB: Bonn clì

en: Bottom right
gd_GB: Bonn deas

en: Bouvet Island
gd_GB: Eilean Bouvet

en: Brazil
gd_GB: Braisil

en: Brazilian Portuguese
gd_GB: Portagailis Bhraisil

en: Break comments into pages with {{numComments /}} top level comments per page and the {{firstOrLast /}} page displayed by default
gd_GB: Bris beachdan ann an duilleagan le {{numComments /}} beachdan dhen leibheil as àirde air gach duilleag is an duilleag {{firstOrLast}} 'ga shealltainn a ghnàth

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
gd_GB: Chan eil seo ri fhaighinn greiseag air sgàth obair-chàraidh. Feuch ris a-rithist ann am mionaid.

en: Bright
gd_GB: Soilleir

en: British English
gd_GB: Beurla Bhreatannach

en: British Indian Ocean Territory
gd_GB: Ranntair Breatannach Cuan nan Innseachan

en: Brown
gd_GB: Donn

en: Browse
gd_GB: Brabhsaich

en: Browse our recommended blogs.
gd_GB: Rùraich na blogaichean a mholas sinne.

en: Browse our themes from most popular to least.
gd_GB: Rùraich na h-ùrlaran againn, an fheadhainn air a bheil fèill mhòr an toiseach.

en: Browse our themes in alphabetical order.
gd_GB: Rùraich na h-ùrlaran againn ann an òrdugh na h-aibidil.

en: Browse revisions
gd_GB: Rùraich na revisions

en: Browse themes matching the search term(s) &quot;%s&quot;
gd_GB: Rùraich ùrlaran a tha a' freagairt ris na faclan-luirg &quot;%s&quot;

en: Browse themes trending right now based on activations, popularity, and site traffic.
gd_GB: Rùraich na h-ùrlaran a tha a' dol an àirde an-dràsta fhèin a-rèir cleachdaidh, fèill a tha orra is trafaig air na làraichean.

en: Browse themes with these characteristics: %s
gd_GB: Rùraich ùrlaran aig a bheil na buadhan a leanas: %s

en: Brunei
gd_GB: Brùnaigh

en: Brunei Darussalam
gd_GB: Brùnaigh

en: Brussels
gd_GB: Bruiseal

en: Bucharest
gd_GB: București

en: Build a unique site with advanced design tools, custom CSS, and Google Analytics support.
gd_GB: Tog làrach àraidh leis na h-innealan dealbhaidh adhartach againn, CSS gnàthaichte agus taic le Google Analytics.

en: Bulgaria
gd_GB: A' Bhulgair

en: Bulk Actions
gd_GB: Mòr-ghnìomhan

en: Bulk Edit
gd_GB: Bùc-dheasachadh

en: Bulk Select
gd_GB: Mòr-thaghadh

en: Bulk actions
gd_GB: Mòr-ghnìomhan

en: Bulk edit
gd_GB: Bùc-dheasachadh

en: Bulk select
gd_GB: Bùc-thaghadh

en: Bulleted list
gd_GB: Liosta pheilearaichte

en: Burkina Faso
gd_GB: Buirciona Faso

en: Burundi
gd_GB: Burundaidh

en: Business
gd_GB: Gnothach

en: Business &amp; Technology
gd_GB: Gnìomhachas ⁊ teicneolas

en: Business Name
gd_GB: Ainm a' ghnìomhachais

en: Business Plan
gd_GB: Plana gnìomhachais

en: Business Website
gd_GB: Làrach gnìomhachais

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
gd_GB: Air adhart

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
gd_GB: Air ais

en: Button style
gd_GB: Stoidhle a' phutain

en: Buttons
gd_GB: Putain

en: Buy
gd_GB: Ceannaich

en: Buy Premium Plan
gd_GB: Ceannaich plana Premium

en: Buy Tickets
gd_GB: Ceannaich tiocaidean

en: Buy more
gd_GB: Ceannaich barrachd:

en: By %(author)s
gd_GB: Le %(author)s

en: By %s
gd_GB: Le %s

en: By %s.
gd_GB: Le %s.

en: By Month
gd_GB: A-rèir mìos

en: By authors
gd_GB: A-rèir ùghdair

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
gd_GB: Gheibh cleachdaichean ùra post-d a ghnàth a dh’innseas dhaibh gun deach an cur ris mar chleachdaiche air an làrach agad. Bidh am facal-faire aca sa phost-d ud cuideachd. Cuir cromag sa bhogsa mur eil thu airson ’s gum faigh an cleachdaiche post-d fàilte.

en: By posts & pages
gd_GB: A-rèir puist ⁊ duilleige

en: By: %s
gd_GB: Le: %s

en: CENTRAL DASHBOARD
gd_GB: DEAS-BHÒRD TEIS-MHEADHANACH

en: CSS Classes
gd_GB: Clasaichean CSS

en: CSS Classes (optional)
gd_GB: Clasaichean CSS (roghainneil)

en: CSS Editor
gd_GB: Deasaiche CSS

en: Cafe
gd_GB: Cafaidh

en: Cairo
gd_GB: Cairo/Al-Qāhira

en: Calcutta
gd_GB: Kolkatā

en: Calendar
gd_GB: Mìosachan

en: Cambodia
gd_GB: Cambuidea

en: Cambridge Bay
gd_GB: Iqaluktuuttiaq

en: Camera
gd_GB: Camara

en: Camera is an elegant, distraction-free canvas for showcasing your photography. Along with large, beautiful Featured Images, you can also create unique photo series in a full-width carousel, which accommodates your landscape and portrait photographs. Camera is perfect for travel blogs, food blogs and photo series.
gd_GB: Tha Camera 'na chanabhas rìomhach gun bhuaireadh a thaisbeanas na dealbhan agad. Le gleus mòr, àlainn nan "Dealbhan brosnaichte", 's urrainn dhut sreathan annasach de dhealbhan air carousel làn-leud a chruthachadh is a shàr-riochdaicheas iad ge be dreach-tìre no portraid a tha annta. Tha Camera foirfe airson blogaichean siubhail, bìdh agus sreathan de dhealbhan.

en: Cameras & Photography
gd_GB: Camarathan ⁊ togail dhealbhan

en: Cameroon
gd_GB: Camarun

en: Can I send a notification to more than one person?
gd_GB: An urrainn dhomh brath a chur gu iomadh duine aig an aon àm?

en: Can I view my feedback within WordPress?
gd_GB: Am faic mi mo bheachdan am broinn WordPress?

en: Can not find blog.
gd_GB: Chan urrainn dhuinn am bloga a lorg.

en: Can&rsquo;t find anything that works?
gd_GB: Nach urrainn dhut dad a lorg a tha ag obair?

en: Can't find what you're looking for? <a href='%s'>Contact our support team</a>
gd_GB: Nach eil thu a' faighinn greim air na tha a dhìth ort? <a href='%s'>Cuir fios gun sgioba taice againn</a>

en: Canary
gd_GB: Na h-Eileanan Canàrach

en: Cancel
gd_GB: Sguir dheth

en: Cancel %s
gd_GB: Sguir de %s

en: Cancel &amp; start a new import
gd_GB: Sguir dheth ┐ tòisich air ion-phortadh ùr

[ctx: Cancel DNS Changes]
en: Cancel Changes
gd_GB: Sguir dhe na h-atharraichean

en: Cancel Edit
gd_GB: Sguir dhen deasachadh

en: Cancel edit
gd_GB: Sguir dhen deasachadh

en: Cancel password change
gd_GB: Sguir de dh’atharrachadh an fhacail-fhaire

en: Cancel reply
gd_GB: Sguir dhen fhreagairt

en: Cancellation Details
gd_GB: Mion-fhiosrachadh mun sgur

en: Cancelled
gd_GB: Sguireadh dheth

en: Cancelled On
gd_GB: Sguireadh dheth

en: Cancun
gd_GB: Cancún/Ni' Su'uk

en: Cannot create a revision of a revision
gd_GB: Cha ghabh lèirmheas de lèirmheas a chruthachadh

en: Cannot create a user with an empty login name.
gd_GB: Cha ghabh cleachdaiche a chruthachadh as aonais ainm.

en: Cannot load %s.
gd_GB: Cha ghabh %s a luchdadh.

en: Cannot load image metadata.
gd_GB: Cha ghabh meata-dàta an deilbh a luchdadh.

en: Cannot refund a payment TO the user
gd_GB: Chan urrainn dhuinn airgead ath-dhìoladh dhan chleachdaiche

en: Cannot retrieve the app ID.
gd_GB: Chan fhaigh sinn greim air ID na h-aplacaid.

en: Cannot save image metadata.
gd_GB: Cha ghabh meata-dhàta an deilbh a shàbhaladh.

en: Capabilities
gd_GB: Comasan

en: Cape Verde
gd_GB: An Ceap Uaine

en: Caption
gd_GB: Caipsean

en: Caption:
gd_GB: Caipsean:

en: Captions/Subtitles
gd_GB: Caipseanan/Fo-thiotalan

en: Card Expiring
gd_GB: Ùine a' falbh air a' chairt

en: Card expiring
gd_GB: Ùine a' falbh air a' chairt

en: Card:
gd_GB: Cairt:

en: Careful! You are editing someone else's comment.
gd_GB: Bi faiceallach! Tha thu a' deasachadh beachd aig cuideigin eile.

en: Cars
gd_GB: Càraichean

en: Cart
gd_GB: Cairt

en: Casablanca
gd_GB: Casablanca/Anfa

en: Casey
gd_GB: Ó Cathasaigh

en: Categories
gd_GB: Roinnean-seòrsa

en: Categories and Tags Converter
gd_GB: Iompaichear nan roinn-seòrsa 's nan taga

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
gd_GB: 'S urrainn dhut roinn-seòrsa iompachadh 'na thaga leis an <a href="%s">iompaichear roinn-seòrsa 's taga</a>.

en: Categories deleted.
gd_GB: Chaidh na roinnean-seòrsa a sguabadh às.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
gd_GB: Tha rangachadh aig na roinnean-seòrsa agus is ciall dha seo gun urrainn dhut fo-roinnean a neadachadh. Chan eil rangachadh aig tagaichean agus chan urrainn dhut an neadachadh. Tòisichidh daoine air aon dhe na puist aca uaireannan agus mothaichidh iad an uairsin gun obraicheadh am fear eile nas fhearr airson na susbaint aca.

en: Categories list
gd_GB: Liosta nan roinn-seòrsa

en: Categories list navigation
gd_GB: Seòladaireachd liosta nan roinn-seòrsa

en: Categories to Tags
gd_GB: Roinnean-seòrsa 'nan tagaichean

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
gd_GB: Chan eil rangachd aig tagaichean ach tha aig roinnean-seòrsa. Ma tha roinn-seòrsa agad airson òrain, can, faodaidh roinnean-seòrsa cloinne a bhith aige mar òrain-luaidh is iorraman. Ach tha seo gu tur roghainneil.

en: Categories:
gd_GB: Roinnean-seòrsa:

en: Categories:
gd_GB: Roinnean-seòrsa:

en: Categories: %s
gd_GB: Roinnean-seòrsa: %s

en: Category
gd_GB: roinn-seòrsa

en: Category %s doesn&#8217;t exist!
gd_GB: Chan eil an roinn-seòrsa %s ann!

en: Category Cloud
gd_GB: Neul nan roinn-seòrsa

en: Category IDs, separated by commas
gd_GB: IDs nan roinnean-seòrsa, le cromagan eatarra

en: Category added.
gd_GB: Chaidh an roinn-seòrsa a chur ris.

en: Category deleted.
gd_GB: Chaidh an roinn-seòrsa a sguabadh às

en: Category not added.
gd_GB: Cha deach an roinn-seòrsa a chur ris.

en: Category not updated.
gd_GB: Cha deach an roinn-seòrsa ùrachadh.

en: Category updated.
gd_GB: Chaidh an roinn-seòrsa ùrachadh.

en: Category: | Categories:
gd_GB[0]: Roinn-seòrsa:

en: Caution:
gd_GB: An aire:

en: Cayman
gd_GB: Na h-Eileanan Caimean

en: Cayman Islands
gd_GB: Na h-Eileanan Caimean

en: Cell padding
gd_GB: Padadh a' chealla

en: Cell spacing
gd_GB: Beàrnadh a' chealla

en: Cell type
gd_GB: Seòrsa a' chealla

en: Centimeters (cm)
gd_GB: Ceudameatairean (cm)

en: Central African Republic
gd_GB: Poblachd Meadhan Afraga

en: Chad
gd_GB: An t-Seàd

en: Change
gd_GB: Atharraich

en: Change Date
gd_GB: Atharraich an ceann-latha

en: Change Password
gd_GB: Atharraich am facal-faire

en: Change Redirect Location
gd_GB: Atharraich ionad an ath-threòrachaidh

en: Change Theme
gd_GB: Atharraich an t-ùrlar

en: Change Visibility
gd_GB: Atharraich an fhaicsinneachd

en: Change file
gd_GB: Atharraich am faidhle

en: Change image
gd_GB: Atharraich an dealbh

en: Change logo
gd_GB: Atharraich an suaicheantas

en: Change role to&hellip;
gd_GB: Atharraich an dreuchd gu&hellip;

en: Change the text of the sharing buttons label
gd_GB: Atharraich teacsa nan leubailean air na putanan co-roinnidh

en: Change your Gravatar
gd_GB: Atharraich an gravatar agad

en: Changed roles.
gd_GB: Dreuchdan air atharrachadh.

en: Changes saved.
gd_GB: Chaidh na h-atharraichean a shàbhaladh.

en: Changeset is being edited by other user.
gd_GB: Tha deasaiche eile a’ deasachadh an changeset.

en: Change|difference between numbers over time
gd_GB: Atharrachadh|diofar eadar na h-àireamhan thar ùine

en: Changing Themes
gd_GB: Ag atharrachadh ùrlar

en: Changing this here may render the user unable to login, as this number is also used for two-factor authentication.
gd_GB: Ma dh'atharraicheas tu seo an-seo, dh'fhaoidte nach urrainn dhan chleachdaiche clàradh a-steach tuilleadh a chionn 's gu bheil an àireamh 'ga chleachdadh airson dearbhadh dà-cheumnach cuideachd.

en: Changing to %s
gd_GB: 'Ga atharrachadh 'na %s

en: Channel:
gd_GB: Seanail:

en: Chapters
gd_GB: Caibidealan

en: Characters:
gd_GB: Caractairean

en: Chart stats by
gd_GB: Stadastaireachd na cairte le

en: Chatham
gd_GB: Chatham/Wharekauri

en: Cheatin&#8217; huh?
gd_GB: Ri cealgaireachd, a bheil?

en: Cheatin&#8217; uh?
gd_GB: Ri cealgaireachd, a bheil?

en: Check All
gd_GB: Cuir cromag ris a h-uile

en: Check Spelling
gd_GB: Ceartaich an litreachadh

en: Check for Spam
gd_GB: Sgrùdaich airson spama

en: Check out the mobile %s.
gd_GB: Feuch %s airson uidheaman mobile.

en: Check out the new Comics post type, and tell your readers about your strip.
gd_GB: Thoir sùil air an t-seòrsa ùr de phost, pàipear-èibhinn, is innis dhan luchd-leughaidh agad mu dhèidhinn.

en: Check this box if you wish to update the polls that use this style.
gd_GB: Cuir cromag sa bhogsa ma tha thu airson cunntasan-bheachd ùrachadh a chleachdas an stoidhle seo.

en: Check your e-mail address linked to the account for the confirmation link, including the spam or junk folder.
gd_GB: Thoir sùil air a' phost aig an t-seòladh phuist-d a tha ceangailte ris a' chunntas airson a' cheangail dearbhaidh 's na dìochuimhnich pasgan an spama no an truilleis.

en: CheckList Error
gd_GB: Mearachd CheckList

en: Checkbox
gd_GB: Bogsa-cromaige

en: Checking
gd_GB: 'Ga sgrùdadh

en: Checking...
gd_GB: 'Ga sgrùdadh...

en: Cheers,
gd_GB: Mar sin leat,

en: Chicago
gd_GB: Chicago/Shikaakwa

en: Child of {{PageTitle/}}
gd_GB: Clann de {{PageTitle/}}

en: Child theme of %s
gd_GB: Mac-ùrlair aig %s

en: Chile
gd_GB: An t-Sile

en: China
gd_GB: An t-Sìn

en: Chinese
gd_GB: Sìnis

en: Chisinau
gd_GB: Chișinău

en: Chongqing
gd_GB: Chóngqìng

en: Choose
gd_GB: Tagh

en: Choose Image
gd_GB: Tagh dealbh

en: Choose Images
gd_GB: Tagh dealbhan

en: Choose a Background Image
gd_GB: Tagh dealbh airson a' chùlaibh

en: Choose a Custom Header
gd_GB: Tagh bann-cinn gnàthaichte

en: Choose a Palette
gd_GB: Tagh paileid

en: Choose a WordPress WXR file to upload, then click Upload file and import.
gd_GB: Tagh faidhle WordPress WXR airson ath-luchdadh agus briog air "Luchdaich suas am faidhle is ion-phortaich" an uairsin.

en: Choose a file from your computer:
gd_GB: Tagh faidhle on choimpiutair agad:

en: Choose a theme
gd_GB: Tagh ùrlar

en: Choose an image from your computer:
gd_GB: Tagh dealbh on choimpiutair agad:

en: Choose an image to display in your sidebar:
gd_GB: Tagh dealbh gus a shealltainn air a' bhàr-taoibh agad:

en: Choose file
gd_GB: Tagh faidhle

en: Choose from the most used Labels
gd_GB: Tagh o na leubailean air a bheil an fhèill as motha

en: Choose from the most used tags
gd_GB: Tagh o na tagaichean air a bheil an fhèill as motha

en: Choose logo
gd_GB: Tagh suaicheantas

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
gd_GB: Tagh a' phàirt dhen dealbh a bu mhath leat mar bhann-chinn.

en: Choose the perfect theme
gd_GB: Tagh ùrlar foirfe

en: Choose the target frame for your link.
gd_GB: Tagh am frèam targaide airson a' cheangail agad.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
gd_GB: Cuir romhad an dèid diù an spama a thilgeil air falbh gu fèin-obrachail no cuir spama sam bith ann am pasgan an spama an-còmhnaidh.

en: Choose what to export
gd_GB: Tagh na tha thu airson às-phortadh

en: Choose whether to make your blog public or private
gd_GB: Cuir romhad an e bloga poblach no prìobhaideach a tha thu ag iarraidh

en: Christmas
gd_GB: Eilean na Nollaig

en: Christmas Island
gd_GB: Eilean na Nollaig

en: Chungking
gd_GB: Chóngqìng

en: City
gd_GB: Baile

en: Cleaning up spam takes time.
gd_GB: Bheir cartadh spama ùine.

en: Clear
gd_GB: Falamhaich

en: Clear All
gd_GB: Falamhaich na h-uile

en: Clear All Filters
gd_GB: Falamhaich a h-uile criathrag

en: Clear Inactive Widgets
gd_GB: Falamhaich widgets a tha à gnìomh

en: Clear Results
gd_GB: Falamhaich na toraidhean

en: Clear all information
gd_GB: Falamhaich dàta gu lèir

en: Clear formatting
gd_GB: Falamhaich am fòrmatadh

en: Clear selection.
gd_GB: Falamhaich an taghadh agad

en: Clear to-do
gd_GB: Dèilig ris na tha ri dhèanamh

en: Cleared by Akismet
gd_GB: Air fhalamhadh le Akismet

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
gd_GB: Briog air &#8220;Air adhart&#8221; a thòiseachadh air ceanglaichean a chur ris a’ chlàr-taice ùr.

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
gd_GB: Briog air "Sàbhail an clàr-taice" gus na nithean a tha ri dhèanamh air a' chlàr-taice a dhèanamh poblach.

en: Click here
gd_GB: Briog an-seo

en: Click here for more information
gd_GB: Briog an-seo airson barrachd fiosrachaidh

en: Click here to cancel reply.
gd_GB: Briog an-seo gus sgur dhen fhreagairt.

en: Click here to upload a new Gravatar
gd_GB: Briog an-seo gus gravatar ùr a luchdadh suas

en: Click on a suggested tag to add it to your post:
gd_GB: Gus taga a tha air a' mholadh a chur ris a' phost agad, briog air:

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
gd_GB: Briog air an ùrlar airson ainm, tionndadh, ùghdar, tuairisgeul, tagaichean is an ceangal "Sguab às" aig an ùrlar fhaicinn

en: Click on this box to edit it and add your own information.
gd_GB: Briog air a' bhogsa seo gus a dheasachadh is am fiosrachadh agad a chur ris.

en: Click the Use this Key button.
gd_GB: Briog air a' phutan "Cleachd an iuchair seo".

en: Click the image to edit or update
gd_GB: Briog air an dealbh airson a dheasachadh no ùrachadh

en: Click to autoplay the presentation!
gd_GB: Dèan briogadh gus an taisbeanadh a chluich gu fèin-obrachail!

en: Click to send this to your Kindle device
gd_GB: Dèan briogadh gus seo a chur gun uidheam Kindle agad

en: Click to share on LinkedIn
gd_GB: Briog air gus a cho-roinneadh air LinkedIn

en: Click to share on Pocket
gd_GB: Briog air gus a cho-roinneadh air Pocket

en: Click to share on Reddit
gd_GB: Briog gus co-roinn air Reddit

en: Click to share on Tumblr
gd_GB: Briog gus co-roinn air Tumblr

en: Click to toggle
gd_GB: Briog air gus a thogladh

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
gd_GB: Ma bhriogas tu air <strong>Tagh faidhlichean</strong>, thèid uinneag fhosgladh a sheallas dhut faidhlichean air an t-siostam agad. Briog air an fhaidhle a tha thu ag iarraidh is briog <strong>Fosgail</strong> an uairsin agus chì thu bàr an adhartais air sgrìn an luchdaidh suas.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
gd_GB: Ma bhriogas tu air nì, chì thu còmhradh a sheallas mion-fhiosrachadh nan ceanglachan agus bheir seo comas dhut meadhanan a ro-shealladh is an deasachadh gu luath. Thèid rud sam bith a dh'atharraicheas tu ann am mion-fhiosrachadh nan ceanglachan a shàbhaladh gu fèin-obrachail.

en: Clicks
gd_GB: Briogaidhean

en: Clicks for %1$s days ending %2$s
gd_GB: Briogaidhean fad %1$s là(ithean), a' crìochnachadh %2$s

en: Clicks for %1$s days ending %2$s (Summarized)
gd_GB: Briogaidhean fad %1$s là(ithean), a' crìochnachadh %2$s (gearr-chunntas)

en: Close
gd_GB: Dùin

en: Close Menu
gd_GB: Dùin an clàr-taice

en: Close Window
gd_GB: Dùin an uinneag

en: Close all open tags
gd_GB: Dùin gach taga fosgailte

en: Close blockquote tag
gd_GB: Dùin taga a’ bhloc-iomraidh

en: Close bold tag
gd_GB: Dùin taga an teacsa thruim

en: Close bulleted list tag
gd_GB: Dùin taga na liosta pheilearaichte

en: Close code tag
gd_GB: Dùin an taga còd

en: Close deleted text tag
gd_GB: Dùin taga an teacsa a chaidh a sguabadh às

en: Close details dialog
gd_GB: Dùin còmhradh a’ mhion-fhiosrachaidh

en: Close dialog
gd_GB: Dùin an còmhradh

en: Close inserted text tag
gd_GB: Dùin taga an teacsa a chaidh a chur a-steach

en: Close italic tag
gd_GB: Dùin taga an teacsa Eadailteach

en: Close list item tag
gd_GB: Dùin taga ball na liosta

en: Close media attachment panel
gd_GB: Dùin panail ceangladh nam meadhanan

en: Close numbered list tag
gd_GB: Dùin taga na liosta àireamhaichte

en: Close overlay
gd_GB: Dùin an tar-chòmhdachadh

en: Close reorder mode
gd_GB: Dùin modh atharrachadh an òrduigh

en: Close search
gd_GB: Dùin am bogsa-luirg

en: Close sharing dialog
gd_GB: Dùin còmhradh a’ cho-roinnidh

en: Close the Customizer and go back to the previous page
gd_GB: Dùin an gnàthaichear is till gun duilleag roimhe

en: Close this notice
gd_GB: Dùin am brath seo

en: Close this screen
gd_GB: Dùin an sgrìn seo

en: Close uploader
gd_GB: Dùin an luchdaichear

en: Closed
gd_GB: Dùinte

en: Cmd + letter:
gd_GB: Cmd + litir:

en: Cocos
gd_GB: Na h-Eileanan Chocos

en: Cocos (Keeling) Islands
gd_GB: Na h-Eileanan Chocos (Keeling)

en: Code
gd_GB: Còd

en: Code is Poetry
gd_GB: 'S e bàrdachd a tha san chòd

en: Collapse Menu
gd_GB: Co-theannaich

en: Collapse menu
gd_GB: Co-theannaich

en: Collapse this bar
gd_GB: Co-theannaich am bàr seo

en: Colombia
gd_GB: Coloimbia

en: Color
gd_GB: Dath

en: Color Scheme
gd_GB: Sgeama nan dathan

en: Color name
gd_GB: Ainm an datha

en: Color scheme
gd_GB: Sgeama dhathan

en: Colors
gd_GB: Dathan

en: Colors & Backgrounds
gd_GB: Dathan ┐ Cùlaibhean

en: Column
gd_GB: Colbh

en: Column group
gd_GB: Buidheann de cholbhan

en: Columns
gd_GB: Colbhan

en: Come check out my blog!
gd_GB: Thoir sùil air a' bhloga agam!

en: Comics
gd_GB: Pàipearan-èibhinn

[ctx: Comma-separated list of replacement words in your language]
en: &#8217;tain&#8217;t,&#8217;twere,&#8217;twas,&#8217;tis,&#8217;twill,&#8217;til,&#8217;bout,&#8217;nuff,&#8217;round,&#8217;cause,&#8217;em
gd_GB: &#8217;s,&#8217;gam,&#8217;gad,&#8217;ga,&#8217;gar,&#8217;gur,&#8217;gan,&#8217;am,&#8217;d,&#8217;nam,&#8217;nad,&#8217;na,&#8217;nar,&#8217;nur,&#8217;nan,&#8217;r,&#8217;m,&#8217;n

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
gd_GB: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,the,www

[ctx: Comma-separated list of words to texturize in your language]
en: 'tain't,'twere,'twas,'tis,'twill,'til,'bout,'nuff,'round,'cause,'em
gd_GB: 's,'gam,'gad,'ga,'gar,'gur,'gan,'am,'d,'nam,'nad,'na,'nar,'nur,'nan,'r, 'm,'n

en: Comment
gd_GB: bheachd

en: Comment %d does not exist
gd_GB: Chan eil am beachd %d ann

en: Comment Form
gd_GB: Foirm nam beachdan

en: Comment History
gd_GB: Eachdraidh nam beachdan

en: Comment Moderation
gd_GB: Modarataireachd nam beachdan

en: Comment Submission Failure
gd_GB: Dh’fhàillig cur na beachd

en: Comment and share to your profile.
gd_GB: Cuir beachdan 's co-roinn dhan phròifil agad.

en: Comment author must fill out name and e-mail
gd_GB: Feumaidh ùghdar a' bheachd ainm is post-d a chur ann

en: Comment author must fill out name and email
gd_GB: Feumaidh ùghdar a' bheachd ainm is post-d a chur ann

en: Comment author must have a previously approved comment
gd_GB: Feumaidh gun d'fhuair beachd eile an ùghdair aonta roimhe

en: Comment author name and email are required
gd_GB: Tha feum air ainm is post-d ùghdar a' bheachd

en: Comment author name and email are required.
gd_GB: Tha feum air ainm is post-d ùghdar a’ bheachd.

en: Comment by %1$s
gd_GB: Beachd le %1$s

en: Comment by %s marked as spam.
gd_GB: Chaidh am beachd le %s a chomharradh mar spama.

en: Comment by %s moved to the Trash.
gd_GB: Chaidh am beachd le %s a ghluasad dhan sgudal.

en: Comment has already been deleted by another session.
gd_GB: Chaidh am beachd seo a sguabadh às le seisean eile mu thràth.

en: Comment marked as spam
gd_GB: Chaidh comharra spama a chur ris a' bheachd

en: Comment metadata downloaded successfully, proceeding with comment bodies...
gd_GB: Chaidh meata-dhàta a luchdadh a-nuas gu soirbheachail, a' leantainn air adhart le bodhaigean nam beachd...

en: Comment moderation
gd_GB: Modarataireachd nam beachdan

en: Comment must be manually approved
gd_GB: Feumaidh am beachd aonta de làimh

en: Comment navigation
gd_GB: Seòladaireachd nam beachdan

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
gd_GB: dheth

en: Comment on %1$s by %2$s
gd_GB: Beachdan air %1$s le %2$s

en: Comment posted
gd_GB: Chaidh am beachd a phostadh!

en: Comment status
gd_GB: Staid a’ bheachd

en: Comment status was changed to %s
gd_GB: Chaidh staid a' bheachd atharrachadh gu %s

en: Comment trashed
gd_GB: Chaidh am beachd a chur dhan sgudal

en: Comment:
gd_GB: Beachd:

en: Comment: %s
gd_GB: Beachd: %s

en: Commenting and sharing to your profile. | Commenting and sharing to your profiles.
gd_GB[0]: A' cur beachdan 's a' co-roinneadh dhan phròifil agad.
gd_GB[1]: A' cur beachdan 's a' co-roinneadh dha na pròifilean agad.
gd_GB[2]: A' cur beachdan 's a' co-roinneadh dha na pròifilean agad.
gd_GB[3]: A' cur beachdan 's a' co-roinneadh dha na pròifilean agad.

en: Commenting as %s
gd_GB: A' toirt seachad beachdan mar %s

en: Comments
gd_GB: Beachdan

en: Comments %s
gd_GB: Beachdan %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
gd_GB: Beachdan (%1$s) air &#8220;%2$s&#8221;

en: Comments (%s)
gd_GB: Beachdan (%s)

en: Comments <span class="count">(%d)</span>
gd_GB: Beachdan <span class="count">(%d)</span>

en: Comments Feed
gd_GB: Inbhir nam beachdan

en: Comments I've Made
gd_GB: Beachdan a chuir mi

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
gd_GB: Beachdan dheth<span class="screen-reader-text"> air %s</span>

en: Comments and Posts
gd_GB: Beachdan is puist

en: Comments are closed.
gd_GB: Tha na beachdan dùinte.

en: Comments aren't open on this post
gd_GB: Chan eil beachdan fosgailte air a' phost seo

en: Comments for %1$s searching on %2$s
gd_GB: Beachdan airson %1$s a' lorg air %2$s

en: Comments for %s
gd_GB: Beachdan airson %s

en: Comments list
gd_GB: Liosta nam beachdan

en: Comments list navigation
gd_GB: Seòladaireachd liosta nam beachd

en: Comments navigation
gd_GB: Seòladaireachd nam beachd

[ctx: Comments notifications]
en: Comments
gd_GB: Beachdan

en: Comments on %s
gd_GB: Beachdan air %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
gd_GB: Beachdan air &#8220;%s&#8221;

en: Comments on other sites
gd_GB: Beachdan air làraichean eile

en: Comments on: %s
gd_GB: Beachdan air: %s

en: Comments should be displayed with the older comments at the top of each page
gd_GB: Bidh na beachdan ri fhaicinn còmhla ris na beachdan nas sine aig barr gach duilleige

en: Communicate with your fellow WordPress.com bloggers
gd_GB: Dèan conaltradh leis na co-bhlogairean agad air WordPress.com

en: Community
gd_GB: A' choimhearsnachd

en: Community Support
gd_GB: Taic na coimhearsnachd

en: Community Tags
gd_GB: Tagaichean na coimhearsnachd

en: Community Translator
gd_GB: Eadar-theangadair na coimhearsnachd

en: Community translator
gd_GB: Eadar-theangadair na coimhearsnachd

en: Community-organized events that focus on everything WordPress
gd_GB: Tachartasan a chuireas a' choimhearsnachd air chois airson rud sam bith co-cheangailte ri WordPress

en: ComodRivadavia
gd_GB: Comodoro Rivadavia

en: Comoro
gd_GB: Comoros

en: Company
gd_GB: Companaidh

en: Compare Plans
gd_GB: Dèan coimeas eadar planaichean

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
gd_GB: Dèan coimeas eadar lèirmheasan &#8220;%s&#8221;

en: Compare any two revisions
gd_GB: Dèan coimeas eadar dà lèirmheas

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
gd_GB: Dèan coimeas eadar dà lèirmheas le bhith <strong>a' taghadh a' bhogsa &#8220;Dèan coimeas eadar dà lèirmheas&#8221;</strong> air an taobh.

en: Completed
gd_GB: Deiseil

en: Configure
gd_GB: Rèitich

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
gd_GB: Cha leig thu leas seo a rèiteachadh. Bu chòir dha a bhith falamh a ghnàth.

en: Confirm
gd_GB: Dearbhaich

en: Confirm Deletion
gd_GB: Dearbhaich an sguabadh às

en: Confirm Email Address
gd_GB: Dearbh an seòladh puist-d agad

en: Confirm Email Forward
gd_GB: Dearbhaich sìneadh air adhart a' phuist-d

en: Confirm Now
gd_GB: Dearbh an-dràsta

en: Confirm Password
gd_GB: Dearbhaich am facal-faire

en: Confirm Removal
gd_GB: Dearbhaich gu bheil thu airson a thoirt air falbh

en: Confirm new password
gd_GB: Dearbhaich am facal-faire ùr

en: Confirm use of weak password
gd_GB: Dearbh gu bheil thu airson facal-faire lag a chleachdadh

en: Confirm your email address for %1$s
gd_GB: Dearbh an seòladh puist-d agad airson %1$s

en: Confirmation email
gd_GB: Post-d dearbhaidh

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Chaidh <span class="count">(%s)</span> a dhearbhadh
gd_GB[1]: Chaidh <span class="count">(%s)</span> a dhearbhadh
gd_GB[2]: Chaidh <span class="count">(%s)</span> a dhearbhadh
gd_GB[3]: Chaidh <span class="count">(%s)</span> a dhearbhadh

en: Congo
gd_GB: A' Chongo

en: Congo, the Democratic Republic of the
gd_GB: Poblach Dheamocratach na Congo

en: Congrats! You have been added to this blog.
gd_GB: Meal do naidheachd! Cha do chuir ris a' bhloga seo.

en: Congrats, you’re subscribed! You’ll get an email with the details of your subscription and an unsubscribe link
gd_GB: Meal do naidheachd, tha fo-sgrìobhadh agad! Gheibh thu post-d sa bheil mion-fhiosrachadh mun fho-sgrìobhadh agad agus ceangal airson crìoch a chur air

en: Congratulations on getting your first like on %2$s. | Congratulations on getting %1$s total likes on %2$s.
gd_GB[0]: Meal do naidheachd, thuirt %1$s gur toil leotha na rinn thu %2$s!
gd_GB[1]: Meal do naidheachd, thuirt %1$s gur toil leotha na rinn thu %2$s!
gd_GB[2]: Meal do naidheachd, thuirt %1$s gur toil leotha na rinn thu %2$s!
gd_GB[3]: Meal do naidheachd, thuirt %1$s gur toil leotha na rinn thu %2$s!

en: Congratulations on writing your first post on %2$s! | Congratulations on writing %1$s posts on %2$s!
gd_GB[0]: Meal do naidheachd, sgrìobh thu a' chiad phost agad %2$s!
gd_GB[1]: Meal do naidheachd, sgrìobh thu %1$s phost %2$s.
gd_GB[2]: Meal do naidheachd, sgrìobh thu %1$s puist %2$s.
gd_GB[3]: Meal do naidheachd, sgrìobh thu %1$s post %2$s.

en: Congratulations!
gd_GB: Meal do naidheachd!

en: Congratulations! You now have access to Custom Design.
gd_GB: Meal do naidheachd! Tha cothrom agad air dealbhadh gnàthaichte a-nis.

en: Congratulations, this domain name is available to register for your WordPress.com blog!
gd_GB: Meal do naidheachd, tha an àrainn seo ri fhaighinn agus is urrainn dhut a chlàradh airson a' bhloga WordPress.com agad!

en: Connect
gd_GB: Dèan ceangal

en: Connect App
gd_GB: Ceangail an aplacaid ris

en: Connect Instagram Account
gd_GB: Ceadaich cothrom air Instagram

en: Connect Jetpack
gd_GB: Ceangail Jetpack ris

en: Connect to LiveJournal and Import
gd_GB: Dèan ceangal ri LiveJournal is ion-phortaich

en: Connect to Tumblr
gd_GB: Ceangail ri Tumblr

en: Connect to your Google Drive
gd_GB: Ceangail ris a’ Ghoogle Drive agad

en: Connect with
gd_GB: Dèan ceangal le

en: Connect with %s
gd_GB: Dèan ceangal le %s

en: Connect with Guests
gd_GB: Stèidhich dàimh ri aoighean

en: Connect with Your Readers
gd_GB: Dèan conaltradh leis an luchd-leughaidh agad

en: Connect your accounts so that when you publish a post it will be automatically shared on Facebook or Twitter. <strong>Blog posts that are shared get 50% more likes, comments and views.</strong>
gd_GB: Ceangail na cunntasan agad ris airson 's gun nochd puist a dh'fhoillsicheas tu air Facebook no Twitter gu fèin-obrachail. <strong>Gheibh puist bloga a cho-roinnear 50% a bharrachd likes, beachdan is seallaidhean.</strong>

en: Connected Applications
gd_GB: Aplacaidean ceangailte

en: Connected Blogs
gd_GB: Blogaichean co-cheangailte

en: Connecting…
gd_GB: A’ dèanamh ceangal…

en: Connection Status:
gd_GB: Staid a' cheangail:

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
gd_GB: Chaidh an ceangal a chall no tha am frithealaiche trang. Feuch ris a-rithist an ceann greis.

en: Constrain proportions
gd_GB: Cuingich na co-rèirean

en: Contact
gd_GB: neach-aithne

en: Contact %s Support
gd_GB: Cuir fios gu sgioba-taic %s

en: Contact Akismet support
gd_GB: Cuir fios gu sgioba-taice Akismet

en: Contact Info
gd_GB: Fiosrachadh conaltraidh

en: Contact Us
gd_GB: Cuir fios thugainn

en: Content
gd_GB: Susbaint

en: Content background
gd_GB: Cùlaibh na susbainte

en: Content to export
gd_GB: An t-susbaint a thèid às-phortadh

en: Content, title, and excerpt are empty.
gd_GB: Tha an t-susbaint, an tiotal is an t-às-earrann falamh.

en: Content:
gd_GB: Susbaint:

en: Contextual Help Tab
gd_GB: Taba na cobharach cho-theacsail

en: Continue
gd_GB: Lean air adhart

en: Continue Reading &raquo;
gd_GB: Leugh an corr &raquo;

en: Continue previous import
gd_GB: Lean air adhart leis an ion-phortadh roimhe

en: Continue reading
gd_GB: Leugh an corr

en: Continue reading %s
gd_GB: Leugh an corr de %s

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
gd_GB: Leugh an corr %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
gd_GB: Cum ort a leughadh <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
gd_GB: Leugh an corr de<span class="screen-reader-text"> “%s”</span>

en: Continuing in %d&#8230;
gd_GB: A' leantainn air adhart ann an %d&#8230;

en: Continuing&#8230;
gd_GB: A' leantainn air adhart&#8230;

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
gd_GB: 'S urrainn do chom-pàirtichean am puist aca fhèin a sgrìobhadh agus a stiùireadh ach chan fhaod iad puist fhoillseachadh no faidhlichean meadhain a luchdadh suas.

en: Convert Categories to Tags
gd_GB: Iompaich roinnean-seòrsa 'na tagaichean

en: Convert Category to Tag. | Convert Categories (%d) to Tags.
gd_GB[0]: Iompaich roinn-seòrsa 'na thaga.
gd_GB[1]: Iompaich %d roinn-seòrsa 'nan tagaichean.
gd_GB[2]: Iompaich %d roinnean-seòrsa 'nan tagaichean.
gd_GB[3]: Iompaich %d roinn-seòrsa 'nan tagaichean.

en: Convert Tag to Category. | Convert Tags (%d) to Categories.
gd_GB[0]: Iompaich taga 'na roinn-seòrsa.
gd_GB[1]: Iompaich %d thaga 'na roinn-seòrsa.
gd_GB[2]: Iompaich %d tagaichean 'na roinn-seòrsa.
gd_GB[3]: Iompaich %d taga 'na roinn-seòrsa.

en: Convert Tags to Categories
gd_GB: Iompaich tagaichean 'nan roinnean-seòrsa

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
gd_GB: Iompaich samhlaidhean-gnùis mar <code>:-)</code> agus <code>:-P</code> 'nan dealbhan gus an sealltainn

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
gd_GB: Iompaichidh seo roinnean-seòrsa 'nan tagaichean, no an caochladh, a-rèir do thoil fhèin.

en: Converted successfully.
gd_GB: Shoirbhich leat leis an ion-phortadh.

en: Converting category <strong>%s</strong> ...
gd_GB: Ag iompachadh na roinne-seòrsa <strong>%s</strong> ...

en: Converting tag <strong>%s</strong> ...
gd_GB: Ag iompachadh an taga <strong>%s</strong> ...

en: Cook Islands
gd_GB: Eileanan Cook

en: Cookies
gd_GB: Briosgaidean

en: Copenhagen
gd_GB: Beirbh

en: Copied
gd_GB: Air lethbhreac a dhèanamh

en: Copy
gd_GB: Dèan lethbhreac

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
gd_GB: Dèan lethbhreac de chòd bookmarklet “Press This”

en: Copy URL to clipboard
gd_GB: Cuir lethbhreac dhen URL air a' bhòrd-stòraidh

en: Copy a Page
gd_GB: Dèan lethbhreac de dhuilleag

en: Copy a Post
gd_GB: Dèan lethbhreac de phost

[ctx: Copy a {post_type}]
en: Copy a %s
gd_GB: Dèan lethbhreac de: %s

en: Copy and paste the API key into the text field.
gd_GB: Dèan lethbhreac dhen iuchair API is cuir san raon teacsa e.

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
gd_GB: Dèan lethbhreac dhen URL seo is cuir san làrach WordPress agad e airson a leabachadh

en: Copy and paste this URL into your browser:
gd_GB: Dèan lethbhreac dhen URL seo 's cuir 'nad bhrabhsair e:

en: Copy and paste this code into your site to embed
gd_GB: Dèan lethbhreac dhen chòd seo is cuir san làrach agad e airson a leabachadh

en: Copy shortlink
gd_GB: Dèan lethbhreac dhen cheangal ghoirid

en: Copy table row
gd_GB: Dèan lethbhreac de ràgh a' chlàir

en: Copy to clipboard
gd_GB: Cuir lethbhreac dheth air a' bhòrd-stòraidh

en: Copying page...
gd_GB: A' dèanamh lethbhreac de dhuilleag...

en: Copying post...
gd_GB: A' dèanamh lethbhreac dhen phost...

en: Copyright
gd_GB: Còir-lethbhreac

en: Coral Harbour
gd_GB: Salliq

en: Corporate
gd_GB: Corporaid

en: Cost
gd_GB: Cosgais

en: Costa Rica
gd_GB: Costa Rìcea

en: Could not access filesystem
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn inntrigeadh a dhèanamh do shiostam nam faidhlichean.

en: Could not access filesystem.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn inntrigeadh a dhèanamh do shiostam nam faidhlichean.

en: Could not calculate resized image dimensions
gd_GB: Dh'fhàillig ath àireamhachadh meudachd an deilbh a dh'atharraich thu a chuid meud

en: Could not connect to %s
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn ceangal a dhèanamh ri %s

en: Could not connect to Instagram (error %s).
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn ceangal ri Instagram (Mearachd %s).

en: Could not connect to Twitter (error %s).
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn ceangal ri Twitter (Mearachd %s).

en: Could not connect to https://www.google.com
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn ceangal a dhèanamh ri https://www.google.com

en: Could not copy file.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn lethbhreac a dhèanamh dhen fhaidhle.

en: Could not copy files.
gd_GB: Cha do ghabh lethbhreac a dhèanamh dhe na faidhlichean.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn lethbhreac a dhèanamh dhe na faidhlichean. Saoil a bheil àite sam bith air fhàgail agad air a' chlàr?

en: Could not create directory.
gd_GB: Dh'fhàillig cruthachadh an eòlaire.

en: Could not create image
gd_GB: Dh'fhàillig cruthachadh an deilbh

en: Could not create user
gd_GB: Dh'fhàillig cruthachadh a' chleachdaiche

en: Could not find the specified string.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn na dh'iarr thu a lorg.

en: Could not find your requested location.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an t-ionad a dh'iarr thu a lorg.

en: Could not fully remove the plugins %s.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn na plugain %s a thoirt air falbh gu tur.

en: Could not fully remove the theme %s.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an t-ùrlar %s a thoirt air falbh gu tur.

en: Could not get a cookie from LiveJournal. Please try again soon.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn briosgaid fhaighinn o LiveJournal. Feuch ris a-rithist a dh'aithghearr.

en: Could not insert term relationship into the database.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn dàimh a' bhriathair a chur a-steach dhan stòr-dàta

en: Could not log out user sessions. Please try again.
gd_GB: Cha b’ urrainn dhuinn do chlàradh a-mach às na seiseanan. Feuch ris a-rithist.

en: Could not read image size.
gd_GB: Cha do ghabh meud an deilbh a leughadh.

en: Could not remove the old plugin.
gd_GB: Cha do ghabh an seann-phlugan a thoirt air falbh.

en: Could not remove the old theme.
gd_GB: Cha do ghabh an seann-ùrlar a thoirt air falbh.

en: Could not split shared term.
gd_GB: Cha b’ urrainn dhuinn am briathar co-roinnte a sgaradh.

en: Could not update comment status.
gd_GB: Cha do ghabh staid nam beachdan ùrachadh

en: Could not write file %1$s (%2$s).
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn am faidhle %1$s (%2$s) a sgrìobhadh

en: Could not write file %s
gd_GB: Cha do ghabh am faidhle %s a sgrìobhadh

en: Couldn&#8217;t get post ID
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn ID a' phuist fhaighinn

en: Couldn&#8217;t get post ID (creating post failed!)
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn ID a' phuist fhaighinn (dh'fhàillig cruthachadh a' phuist!)

en: Couldn't find an update URL in the data.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn URL ùrachaidh a lorg san dàta.

en: Countries
gd_GB: Dùthchannan

en: Country
gd_GB: Dùthaich

en: Coupon
gd_GB: Cùpon

en: Coupon discount applied to cart.
gd_GB: Chaidh ìsleachadh a' chùpoin a chuir an sàs.

en: Coupons
gd_GB: Cùponan

en: Crafts
gd_GB: Ceàrdan

en: Crafts &amp; Fashion
gd_GB: Ceàrdan ⁊ fasan

en: Create
gd_GB: Cruthaich

en: Create Another Blog
gd_GB: Cruthaich bloga eile

en: Create Blog
gd_GB: Cruthaich bloga

en: Create Content
gd_GB: Cruthaich susbaint

en: Create Menu
gd_GB: Cruthaich an clàr-taice

en: Create New Site
gd_GB: Cruthaich làrach ùr

en: Create Website
gd_GB: Cruthaich làrach-lìn

en: Create WordPress.com account
gd_GB: Cruthaich cunntas WordPress.com

en: Create a Configuration File
gd_GB: Cruthaich faidhle rèiteachaidh

en: Create a New Post
gd_GB: Cruthaich post ùr

en: Create a New Site
gd_GB: Cruthaich làrach ùr

en: Create a New User
gd_GB: Cruthaich cleachdaiche ùr

en: Create a Post
gd_GB: Cruthaich post

en: Create a brand new user and add them to this site.
gd_GB: Cruthaich cleachdaiche ùr nodha is cuir iad ris an làrach seo.

en: Create a contact form
gd_GB: Cruthaich foirm conaltraidh

en: Create a free blog &mdash; WordPress.com
gd_GB: Cruthaich bloga an-asgaidh &mdash; WordPress.com

en: Create a free website &mdash; WordPress.com
gd_GB: Cruthaich làrach-lìn an-asgaidh &mdash; WordPress.com

en: Create a free website at WordPress.com
gd_GB: Cruthaich làrach-lìn an-asgaidh air Wordpress.com

en: Create a free website or blog at WordPress.com
gd_GB: Cruthaich làrach-lìn no bloga an-asgaidh air WordPress.com

en: Create a free website or easily build a blog on WordPress.com. Dozens of free, customizable, mobile-ready designs and themes. Free hosting and support.
gd_GB: Cruthaich làrach-lìn no tog blog an-sgaidh air WordPress.com. Na dusanan de dhealbhachdan is ùrlaran as urrainn dhut gnàthachadh ’s a dh’fhreagras air uidheaman mobile. Òstaireachd is taic an-asgaidh.

en: Create a menu for this location
gd_GB: Cruthaich clàr-taice dhan ionad seo

en: Create a new connection
gd_GB: Cruthaich ceangal ùr...

en: Create a new gallery
gd_GB: Cruthaich gailearaidh ùr

en: Create a new playlist
gd_GB: Cruthaich liosta-chluich ùr

en: Create a new video playlist
gd_GB: Cruthaich liosta videothan ùr

en: Create a website on WordPress.com today
gd_GB: Cruthaich làrach-lìn air Wordpress.com an-diugh

en: Create an Account
gd_GB: Cruthaich cunntas

en: Create an outstanding website
gd_GB: Cruthaich làrach-lìn air leth

en: Create audio playlist
gd_GB: Cruthaich liosta-chluich fuaime

en: Create gallery
gd_GB: Cruthaich an gailearaidh

en: Create one here
gd_GB: Cruthaich fear an-seo

en: Create user %1$s or map to existing
gd_GB: Cruthaich an cleachdaiche %1$s no mapaich e ri fear làithreach

en: Create video playlist
gd_GB: Cruthaich liosta-chluich video

en: Create your first comic post
gd_GB: Cruthaich a' chiad post èibhinn agad

en: Create your own website
gd_GB: Cruthaich làrach-lìn dhut fhèin

en: Create your website at WordPress.com
gd_GB: Cruthaich làrach-lìn ùr air Wordpress.com

en: Create, edit, and delete menus
gd_GB: Clàran-taice a chruthachadh, a dheasachadh is a sguabadh às

en: Credit
gd_GB: Creideas

en: Credit Cards
gd_GB: Cairtean-creidis

en: Credits
gd_GB: Creidisean

en: Croatia
gd_GB: A' Chròthais

en: Crop
gd_GB: Bearr

en: Crop Aspect Ratio
gd_GB: Co-mheas bearradh an deilbh

en: Crop Header Image
gd_GB: Bearr dealbh a' bhann-chinn

en: Crop Image
gd_GB: Bearr an dealbh

en: Crop Selection
gd_GB: Bearr an taghadh

en: Crop and Publish
gd_GB: Bearr is foillsich

en: Crop image
gd_GB: Bearr an dealbh

en: Crop thumbnail to exact dimensions
gd_GB: Bearr an ìomhaigheag dhan mheudachd mhionaideach

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
gd_GB: Bearr ìomhaigheagan dhan mheudachd mhionaideach (tha ìomhaigheagan co-rèireach mar is trice)

en: Crop uploaded image
gd_GB: Bearr an dealbh a luchdaich thu suas

en: Crop your image
gd_GB: Bearr an dealbh agad

en: Cropping&hellip;
gd_GB: Bearradh&hellip;

en: Crunching&hellip;
gd_GB: A' dèiligeadh ris&hellip;

en: Crunchy numbers
gd_GB: Àireamhan taitneach

en: Ctrl + Alt + letter:
gd_GB: Ctrl + Alt + litir:

en: Ctrl + letter:
gd_GB: Ctrl + litir:

en: Cuba
gd_GB: Cùba

en: Cuiaba
gd_GB: Cuiabá

en: Culture
gd_GB: Cultar

en: Curacao
gd_GB: Curaçao

en: Current Gravatar
gd_GB: An gravatar làithreach

en: Current Location
gd_GB: An t-ionad làithreach

en: Current Page
gd_GB: An duilleag làithreach

en: Current Record: %s
gd_GB: An àireamh as motha an-dràsta: %s

en: Current Revision by %s
gd_GB: An lèirmheas làithreach le %s

en: Current header
gd_GB: Am bann-cinn làithreach

en: Current page
gd_GB: An duilleag làithreach

en: Current post
gd_GB: Am post làithreach

en: Current thumbnail
gd_GB: An ìomhaigheag làithreach

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
gd_GB[0]: Tha %s bheachd a' feitheamh ri aonta uat. Tadhail air panail na modarataireachd:
gd_GB[1]: Tha %s bheachd a' feitheamh ri aonta uat. Tadhail air panail na modarataireachd:
gd_GB[2]: Tha %s beachdan a' feitheamh ri aonta uat. Tadhail air panail na modarataireachd:
gd_GB[3]: Tha %s beachd a' feitheamh ri aonta uat. Tadhail air panail na modarataireachd:

en: Currently Reading
gd_GB: 'Ga leughadh an-dràsta

en: Custom
gd_GB: Gnàthaichte

en: Custom Background
gd_GB: Cùlaibh gnàthaichte

en: Custom CSS Stylesheet
gd_GB: Siota-stoidhle CSS gnàthaichte

en: Custom Colors
gd_GB: Dathan gnàthaichte

en: Custom Colors interface
gd_GB: Eadar-aghaidh nan dathan gnàthaichte

en: Custom Design
gd_GB: Dealbhadh gnàthaichte

en: Custom Email Address
gd_GB: Seòladh puist-dhealain gnàthaichte

en: Custom Email Address:
gd_GB: Seòladh puist-dhealain gnàthaichte:

en: Custom Fields
gd_GB: Raointean gnàthaichte

en: Custom Fonts
gd_GB: Cruthan-clò gnàthaichte

en: Custom Header
gd_GB: Bann-cinn gnàthaichte

en: Custom Header Image
gd_GB: Dealbh gnàthaichte a' bhann-chinn

en: Custom Image
gd_GB: Dealbh gnàthaichte

en: Custom Link
gd_GB: Ceangal gnàthaichte

en: Custom Links
gd_GB: Ceanglaichean gnàthaichte

en: Custom Logo
gd_GB: Suaicheantas gnàthaichte

en: Custom Menu
gd_GB: Clàr-taice gnàthaichte

en: Custom Size
gd_GB: Meud gnàthaichte

en: Custom Structure
gd_GB: Structar gnàthaichte

en: Custom Style created.
gd_GB: Tha an stoidhle ghnàthaichte a chruthachadh.

en: Custom Style deleted.
gd_GB: Tha an stoidhle ghnàthaichte a sguabadh às.

en: Custom Style updated.
gd_GB: Tha an stoidhle ghnàthaichte ùrachadh.

en: Custom Styles
gd_GB: Stoidhlean gnàthaichte

en: Custom URL
gd_GB: URL gnàthaichte

en: Custom color
gd_GB: Dath gnàthaichte

en: Custom date format:
gd_GB: Fòrmat cinn-là ghnàthaichte:

en: Custom field deleted.
gd_GB: Chaidh an raon gnàthaichte a sguabadh às.

en: Custom field updated.
gd_GB: Tha an raon gnàthaichte air ùrachadh.

en: Custom fields
gd_GB: Raointean gnàthaichte

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
gd_GB: ’S urrainn dhut barrachd metadata a chur ris post slighe raointean gnàthaichte a-nis agus gabhaidh an cleachdadh <a href="%s">san ùrlar agad</a>.

en: Custom maintenance message.
gd_GB: Teachdaireachd gnàthaichte a dh'innseas mu obair-chàraidh.

en: Custom site deleted message.
gd_GB: Teachdaireachd ghnàthaichte airson na làraich a dh'innseas gun deach a sguabadh às.

en: Custom site inactive message.
gd_GB: Teachdaireachd ghnàthaichte airson na làraich a dh'innseas nach eil e beò.

en: Custom site suspended message.
gd_GB: Teachdaireachd ghnàthaichte airson na làraich a dh'innseas gu bheil e 'na tàmh.

en: Custom time format:
gd_GB: Fòrmat ama gnàthaichte:

en: Custom:
gd_GB: Gnàthaichte:

en: Customer Name
gd_GB: Ainm a' chustamair

en: Customer Testimonials
gd_GB: Teisteanasan chustamairean

en: Customize
gd_GB: Gnàthaich

en: Customize %s
gd_GB: Gnàthaich %s

en: Customize &#8220;%s&#8221;
gd_GB: Gnàthaich &#8220;%s&#8221;

en: Customize It!
gd_GB: Gnàthaich e!

en: Customize Labels
gd_GB: Gnàthaich na leubailean

en: Customize My Site
gd_GB: Gnàthaich an làrach agam

en: Customize Testimonials Archive
gd_GB: Gnàthaich tasg-lann nan teisteanasan

en: Customize Your Site
gd_GB: Gnàthaich an làrach agad

en: Customize the message
gd_GB: Gnàthaich an teachdaireachd

en: Customize the message to %s
gd_GB: Gnàthaich an teachdaireachd gu %s

en: Customize the message to %s and %s more
gd_GB: Gnàthaich an teachdaireachd gu %s is %s a bharrachd

en: Customize theme
gd_GB: Gnàthaich an t-ùrlar

en: Customize this theme
gd_GB: Gnàthaich an t-ùrlar seo

[ctx: Customize this theme]
en: Customize
gd_GB: Gnàthaich

en: Customize your site's navigation menu
gd_GB: Gnàthaich clàr-taice seòladaireachd na làraich agad

en: Customize: %s
gd_GB: Gnàthaich: %s

en: Customizer
gd_GB: An gnàthaichear

en: Customizing
gd_GB: A’ gnàthachadh

en: Customizing &#9656; %s
gd_GB: A’ gnàthachadh &#9656; %s

en: Customizing This Display
gd_GB: A' gnàthachadh an t-seallaidh seo

en: Cut
gd_GB: Gearr às

en: Cut table row
gd_GB: Gearr às ràgh a' chlàir

en: Cyprus
gd_GB: Cìopras

en: Czech Republic
gd_GB: Poblachd na Seice

en: Côte d'Ivoire
gd_GB: Costa Ìbhri

en: DNS CNAME for %1$s needs to point to %2$s.
gd_GB: Feumaidh an DNS CNAME airson %1$s a thomhadh ri %2$s.

[ctx: DNS Editor: SRC record protocol]
en: Protocol
gd_GB: Pròtacal

[ctx: DNS Editor: SRV record "service" name]
en: Service
gd_GB: Seirbheis

[ctx: DNS Editor: SRV record hostname]
en: Target Host
gd_GB: Òstair targaide

[ctx: DNS Editor: SRV record hostname port]
en: Target Port
gd_GB: Port targaide

[ctx: DNS Editor: SRV record priority]
en: Priority
gd_GB: Prìomhachas

[ctx: DNS Editor: SRV record weight]
en: Weight
gd_GB: Cuideam

en: DNS is correct
gd_GB: Tha an DNS ceart

en: DNS needs to be updated
gd_GB: Feumaidh tu an DNS ùrachadh

en: Dacca
gd_GB: Dhaka

en: Daily archives
gd_GB: Tasg-lannan làitheil

en: Damascus
gd_GB: Damascus/Dimašq

en: Dar es Salaam
gd_GB: Dār as-Salām

en: Dark
gd_GB: Dorcha

en: Dashboard
gd_GB: Deas-bhòrd

en: Dashed
gd_GB: Strìochach

en: Database Error
gd_GB: Mearachd an stòir-dhàta

en: Database settings
gd_GB: Roghainnean an stòir-dhàta

en: Date
gd_GB: Ceann-là

[ctx: Date (F j) : blog title]
en: %1$s: Your best day for likes on %2$s
gd_GB: %1$s: An latha as fhearr a thaobh daoine a thuirt gur toil leotha na rinn thu air %2$s

en: Date Format
gd_GB: Fòrmat a' chinn-là

en: Date and time
gd_GB: Ceann-là agus àm

en: Date format
gd_GB: Cruth a' cheann-là

en: Date range:
gd_GB: Rainse nan ceann-là:

en: Date/Time
gd_GB: Ceann-là/Àm

en: Date:
gd_GB: Ceann-là:

en: Day
gd_GB: Latha

en: Day and name
gd_GB: Latha is ainm

en: Daylight saving time begins on: %s.
gd_GB: Tòisichidh tìde an t-samhraidh: %s.

en: Days
gd_GB: Làithean

en: Deactivate
gd_GB: Cuir à gnìomh

en: Deactivate this plugin
gd_GB: Cuir à gnìomh am plugan seo

en: Dec
gd_GB: Dùbh

en: December
gd_GB: An Dùbhlachd

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
gd_GB: Dùbh

[ctx: Declaration]
en: New Notification
gd_GB: Brath ùr

[ctx: Declaration]
en: Notification
gd_GB: Brath

en: Decline Transfer
gd_GB: Diùlt an tar-chur

en: Decrease indent
gd_GB: Lùghdaich an eag

en: Default
gd_GB: Bun-roghainn

en: Default (Buy) / Use Theme Setting
gd_GB: Bun-roghainn (Ceannaich) / Cleachd roghainn an ùrlair

en: Default Avatar
gd_GB: An t-avatar bunaiteach

en: Default Data
gd_GB: An dàta bunaiteach

en: Default Images
gd_GB: Dealbhan bunaiteach

en: Default Link Category
gd_GB: Roinn-seòrsa bhunaiteach nan ceanglaichean

en: Default Mail Category
gd_GB: Roinn-seòrsa bhunaiteach a' phuist

en: Default Post Category
gd_GB: Roinn-seòrsa bhunaiteach nam post

en: Default Post Format
gd_GB: Fòrmat bunaiteach nam post

en: Default Theme Font
gd_GB: Cruth-clò an ùrlair bhunaitich

en: Default article settings
gd_GB: Roghainnean bunaiteach na artaigeal

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
gd_GB: Gun roinn-seòrsa

en: Default email delivery
gd_GB: Libhrigeadh puist-d bunaiteach

en: Default is %s
gd_GB: ’S e %s a’ bhun-roghainn

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
gd_GB: Raon ùr

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
gd_GB: A' chiad roghainn

[ctx: Default page slug]
en: about
gd_GB: mu-dheidhinn

[ctx: Default page title]
en: About
gd_GB: Mu dhèidhinn

en: Default post format
gd_GB: Fòrmat bunaiteach nam post

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
gd_GB: failte-a-shaoghail

en: Default shortcuts,
gd_GB: Ath-ghoiridean bunaiteach,

en: Delete
gd_GB: Sguab às

en: Delete &#8220;%s&#8221;
gd_GB: Sguab às &#8220;%s&#8221;

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
gd_GB: Sguab às &#8220;%s&#8221; gu buan

en: Delete Card
gd_GB: Sguab às a' chairt

en: Delete Menu
gd_GB: Sguab às an clàr-taice

en: Delete My Site Permanently
gd_GB: Sguab às an làrach agam gu buan

en: Delete Permanently
gd_GB: Sguab às gu buan

en: Delete Site
gd_GB: Sguab às an làrach

en: Delete Users
gd_GB: Sguab às na cleachdaichean

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
gd_GB: Sguab às ball de chlàr-taice <strong>'s tu 'ga leudachadh is a' briogadh air a' cheangal "Thoir air falbh"</strong>

en: Delete all content.
gd_GB: Sguab às an t-susbaint air fad.

en: Delete column
gd_GB: Sguab às an colbh

en: Delete image
gd_GB: Sguab às an dealbh

en: Delete it: %s
gd_GB: Sguab às e: %s

en: Delete log
gd_GB: Sguab an loga às

en: Delete permanently
gd_GB: Sguab às gu buan

en: Delete row
gd_GB: Sguab às an ràgh

en: Delete table
gd_GB: Sguab às an clàr

en: Delete this comment permanently
gd_GB: Sguab às am beachd seo gu buan

en: Delete this item
gd_GB: Sguab às an nì seo

en: Delete this item permanently
gd_GB: Sguab às an nì seo gu buan

en: Delete this page permanently?
gd_GB: A bheil thu airson an duilleag seo a sguabadh às gu buan?

en: Deleted
gd_GB: Air a sguabadh às

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Air a sguabadh às <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Air a sguabadh às <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Air a sguabadh às <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Air a sguabadh às <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted text (strikethrough)
gd_GB: Teacsa a chaidh a sguabadh às (loidhne troimhe)

en: Deleted:
gd_GB: Air a sguabadh às:

en: Deleting Links
gd_GB: A' sguabadh às cheanglaichean

en: Deleting comments is not supported yet
gd_GB: Chan eil taic ris sguabadh às bheachdan fhathast

en: Delivery Frequency
gd_GB: Tricead libhrigidh

en: Delivery window
gd_GB: An ùine libhrigidh

[ctx: Demo content for related posts]
en: Big iPhone/iPad Update Now Available
gd_GB: Tha ùrachadh iPhone/iPad mòr ri fhaighinn

[ctx: Demo content for related posts]
en: The WordPress for Android App Gets a Big Facelift
gd_GB: Chaidh coltas aplacaid WordPress for Android a dhian-leasachadh

[ctx: Demo content for related posts]
en: Upgrade Focus: VideoPress For Weddings
gd_GB: Fòcas an ùrachaidh: VideoPress do bhainnsean

en: Demo this theme
gd_GB: Seall demo dhen ùrlar seo

en: Denied: %s
gd_GB: Air a dhiùltadh: %s

en: Denmark
gd_GB: An Danmhairg

en: Deny
gd_GB: Diùlt

en: Departure
gd_GB: A' falbh

en: Descending
gd_GB: A' teàrnadh

en: Descending (newest first)
gd_GB: A' teàrnadh (an fheadhainn as ùire an toiseach)

en: Descending.
gd_GB: A' teàrnadh

en: Description
gd_GB: Tuairisgeul

en: Description (optional)
gd_GB: Tuairisgeul (roghainneil)

en: Deselect
gd_GB: Dì-thagh

en: Designer
gd_GB: Dealbhaiche

en: Destination folder already exists.
gd_GB: Tha am pasgan-uidhe ann mu thràth.

en: Detach
gd_GB: Dealaich

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
gd_GB: Dealaich o &#8220;%s&#8221;

en: Details
gd_GB: Mion-fhiosrachadh

en: Details for this theme
gd_GB: Mion-fhiosrachadh mun ùrlar seo

[ctx: Details page for this theme]
en: About
gd_GB: Mu dhèidhinn

en: Developer
gd_GB: Leasaichear

en: Developer Resources
gd_GB: Goireasan luchd-leasachaidh

en: Developers
gd_GB: Luchd-leasachaidh

en: Did you find what you were looking for?
gd_GB: Na lorg thu na bha a dhìth ort?

en: Did you know that you can do far more than just set your background color and image in the Colors tool in our Custom Design, part of the Premium Plan? <a href="%s">Preview it now!</a>
gd_GB: An robh fhios agad gun urrainn dhut fad a bharrachd a shuidheachadh na dìreach dath no dealbh a' chùlaibh ann an inneal nan dathan san dealbhadh ghnàthaichte, rud a tha 'na phàirt dhen phlana Premium? <a href="%s">Ro-sheall e an-dràsta!</a>

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
gd_GB: Na chaill thu am fòn agad no a bheil thu clàraichte a-steach fhathast air coimpiutair poblach am badeigin? ’S urrainn dhut clàradh a-mach às gach uidheam ’s tu clàraichte a-staigh an-seo fhathast.

en: Digital Marketing
gd_GB: Margaideachd dhigiteach

en: Digital Millennium Copyright Act Notice
gd_GB: Brath air an Digital Millennium Copyright Act

en: Dimensions
gd_GB: Meudachd

en: Dimensions:
gd_GB: Meudachd:

en: Direct link (best for mobile)
gd_GB: Ceangal dìreach (as fhearr air uidheam mobile)

en: Director
gd_GB: Stiùiriche

en: Disable
gd_GB: Cuir à comas

en: Disable %s
gd_GB: Cuir %s à comas

en: Disable Auto-updates
gd_GB: Cuir à comas fèin-ùrachaidhean

en: Disable Infinite Scroll
gd_GB: Cuir à comas an sgroladh gun chrìoch

en: Disable Post By Email
gd_GB: Cuir à comas "Postaich slighe puist-d"

en: Disable Post by Email
gd_GB: Cuir à comas "Postaich slighe puist-d"

en: Disable Private Registration. I understand that my contact details will be publicly available during the transfer period.
gd_GB: Cuir à comas an clàradh prìobhaideach. Tha mi a' tuigsinn gum faicear am fiosrachadh conaltraidh agam gu poblach rè ùine an tar-chuir.

en: Disable Translator
gd_GB: Cuir an t-eadar-theangadair à comas

en: Disable accessibility mode
gd_GB: Cuir à comas am modh inntrigidh

en: Disable auto-updates
gd_GB: Cuir à comas fèin-ùrachaidhean

en: Disable the Domain Lock to allow it to be transferred.
gd_GB: Cuir à comas glas na h-àrainne mus dèan thu imrich leis.

en: Disable the visual editor when writing
gd_GB: Cuir an deasaiche lèirsinneach à comas nuair a bhitear a' sgrìobhadh

en: Disable two-step authentication
gd_GB: Cuir an dearbhadh dà-cheumnach à comas

en: Disabled
gd_GB: À comas

en: Disabled.
gd_GB: À comas.

en: Discard any changes and restore the original image.
gd_GB: Tilg air falbh atharrachadh sam bith is aisig an dealbh tùsail.

en: Disconnect
gd_GB: Dì-cheangail

en: Disconnect Jetpack
gd_GB: Dì-cheangail Jetpack

en: Disconnect all Blogs
gd_GB: Dì-cheangail gach bloga

en: Disconnect this account
gd_GB: Dì-cheangail an cunntas seo

en: Discount
gd_GB: Meachainn

en: Discourage search engines from indexing this site
gd_GB: Mì-mhisnich einnseanan-lorg ach nach dèan iad inneacsadh air an làrach seo

en: Discover
gd_GB: Fidir

en: Discover %s WordPress Themes for Blogs at WordPress.com
gd_GB: Brabhsaich Ùrlaran WordPress %s airson blogaichean air WordPress.com

en: Discover Free WordPress Themes on the WordPress.com Theme Showcase.
gd_GB: Fidir ùrlaran WordPress an-asgaidh air showcase ùrlaran WordPress.com.

en: Discover Premium WordPress Themes on the WordPress.com Theme Showcase.
gd_GB: Fidir ùrlaran WordPress Premium air showcase ùrlaran WordPress.com.

en: Discover this theme&rsquo;s <a href="%1$s">awesome features</a>.
gd_GB: Fidir <a href="%1$s">gleusan annasach</a> an ùrlair seo.

en: Discussion
gd_GB: Deasbad

en: Discussion Settings
gd_GB: Roghainnean deasbaid

en: Dismiss
gd_GB: Leig seachad

en: Dismiss errors
gd_GB: Leig seachad na mearachdan

en: Dismiss the browser warning panel
gd_GB: Leig seachad panail rabhadh a’ bhrabhsair

en: Dismiss the welcome panel
gd_GB: Leig seachad a’ phanail fàilteachaidh

en: Dismiss this notice.
gd_GB: Leig seachad am brath seo.

en: Display
gd_GB: Taisbeanadh

en: Display Header Text
gd_GB: Seall teacsa a' bhanna-chinn

en: Display Options
gd_GB: Roghainnean taisbeanaidh

en: Display Settings
gd_GB: Roghainnean an taisbeanaidh

en: Display Site Title and Tagline
gd_GB: Seall tiotal na làraich is am facal-suaicheantas

en: Display WordPress Posts
gd_GB: Taisbean puist WordPress

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
gd_GB: Seall meanbh-thionndadh dhen phròifil Gravatar agad

en: Display a photo gallery or slideshow
gd_GB: Taisbean gailearaidh dhealbhan no taisbeanadh-shleamhnagan

en: Display all authors (including those who have not written any posts)
gd_GB: Seall gach ùghdar (a' gabhail a-steach an fheadhainn nach do sgrìobh post sam bith gu ruige seo)

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
gd_GB: Seall na dealbhan uile agad sa ghailearaidh mar mosaic sgoinneil.

en: Display an (optionally filtered) list of posts marked to do
gd_GB: Taisbean liosta (a ghabhas criathradh) de phuist a tha ri dhèanamh

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
gd_GB: Taisbean widget loidhne-ama Twitter leabaichte oifigeil.

en: Display as dropdown
gd_GB: Seall mar roghainnean teàrnaidh

en: Display item author if available?
gd_GB: A bheil thu airson ùghdar an nì a shealltainn ma bhios gin ann?

en: Display item content?
gd_GB: A bheil thu airson susbaint an nì a shealltainn?

en: Display item date?
gd_GB: A bheil thu airson ceann-là an nì a shealltainn?

en: Display name publicly as
gd_GB: Seall an t-ainm gu poblach mar

en: Display post date?
gd_GB: A bheil thu airson ceann-là a' phuist a shealltainn?

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
gd_GB: Seall àireamh nam beachdan spama a ghlac Akismet

en: Display your latest Instagram photos.
gd_GB: Seall na dealbhan as ùire a tha agad air Instagram.

en: Displayed on attachment pages.
gd_GB: 'Ga shealltainn air duilleagan cheanglachan.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
gd_GB: A' sealltainn %1$s&#8211;%2$s of %3$s

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
gd_GB: A' sealltainn %s&#8211;%s à %s

en: Displays a list and calendar of upcoming events from Eventbrite &mdash; the world’s largest self-serve event ticketing and event registration platform.
gd_GB: Taisbeanaidh seo liosta is mìosachan de thachartasan a tha gu bhith tachairt o Eventbrite &mdash; an t-ùrlar as motha san t-saoghal airson fèin-fhrithealadh thiocaidean is clàradh thachartasan.

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
gd_GB: Taisbeanaidh seo liosta de phuist ùra o bloga WordPress.com eile no fear a tha comasach air Jetpack.

en: Displays a live stream of posts and comments on your o2 powered blog
gd_GB: Seallaidh seo sruth beò de phuist is beachdan on bhloga o2 agad

en: Displays an image gallery.
gd_GB: Taisbeanaidh seo gailearaidh dhealbhan.

en: Displays on the support home page main area
gd_GB: Taisbeanaidh seo prìomh-raon duilleag-dhachaidh na taice

en: Displays on the support home page right area
gd_GB: Taisbeanaidh seo raon deas duilleag-dhachaidh na taice

en: Displays on the support home page under search
gd_GB: Taisbeanaidh seo air duilleag-dhachaidh na taice fon lorg

en: Distraction-free writing mode
gd_GB: Am modh sgrìobhaidh gun bhuaireadh

en: Djibouti
gd_GB: Diobùtaidh

en: Do More
gd_GB: Dèan barrachd

en: Do it: I want some polls!
gd_GB: Dèan e: Tha mi ag iarraidh chunntasan-bheachd!

en: Do not allow
gd_GB: Na ceadaich

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
gd_GB: Na dì-chlàraich an sgriobt %1$s san raon rianachd. Gus rud atharrachadh san ùrlar frontend, cleachd an dubhan %2$s.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
gd_GB: Na dìochuimnhich briogadh air &#8220;Sàbhail na h-atharraichean&#8221; nuair a bhios tu deiseil!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
gd_GB: Na dìochuimnhich gu bheil agad ri briogadh air a' phutan air a bheil "Sàbhail na h-atharraichean" nuair a bhios tu deiseil.

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
gd_GB: Na sìn air adhart tagaichean %1$s gu %2$s.

en: Do you already own this domain name?
gd_GB: A bheil an àrainn seo agad mu thràth?

en: Do you have an activation URL or key?
gd_GB: A bheil URL no iuchair gnìomhachaidh agad?

en: Do you have two factor authentication codes?
gd_GB: A bheil còdan dearbhaidh dà-cheumnach agad?

en: Do you mostly use the internet at work, in school or at home?
gd_GB: An ann aig an obair, san sgoil no aig an taigh a chleachdas tu an t-eadar-lìon mar is trice?

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
gd_GB: A bheil thu cinnteach gu bheil thu airson <a href='%s'>logadh a-mach</a>?

en: Document properties
gd_GB: Roghainnean na sgrìobhainn

en: Documentation
gd_GB: Docamaideadh

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
gd_GB: A bheil cead aig a’ chleachdaiche %1$s an stòr-dàta %2$s a chleachdadh?

en: Doin' something fishy, huh?
gd_GB: Cha robh sin buileach mar bu chòir...

en: Domain
gd_GB: Àrainn

en: Domain Admin
gd_GB: Rianaire àrainne

en: Domain Contact Information
gd_GB: Fiosrachadh conaltradh na h-àrainne

en: Domain Contacts
gd_GB: Luchd-aithne na h-àrainne

en: Domain Expiration
gd_GB: An ùine a' falbh air àrainn

en: Domain Management: %s
gd_GB: Stiùireadh na h-àrainne: %s

en: Domain Registration for %s
gd_GB: Clàradh àrainne airson %s

en: Domain Search
gd_GB: Lorg àrainn

en: Domain Settings
gd_GB: Roghainnean na h-àrainn

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Administrative Contact
gd_GB: Neach-conaltraidh rianachd

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Billing Contact
gd_GB: Neach-conaltraidh bileachaidh

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Domain Registrant
gd_GB: Clàradair na h-àrainne

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Technical Contact
gd_GB: Neach-conaltraidh teicnigeach

en: Domain alert!
gd_GB: Caismeachd mu àrainn!

en: Domain names can contain letters, numbers, and hyphens and needs to end with an extension (for example, .com, .net, etc).
gd_GB: Faodaidh litrichean, àireamhan is tàthanan a bhith ann an ainm àrainn is feumaidh iad crìochnachadh le leudachan (mar eisimpleir, .scot, .net is msaa).

en: Domain names have to be unique so if the exact domain name you want is already taken, you may have to compromise. Use the automatic suggestions to find another domain name that works for you.
gd_GB: Chan fhaod ainmean àrainnean a bhith co-ionnann 's ma tha an t-ainm a tha thu ag iarraidh aig cuideigin eile mu thràth, bidh agad ri ainm eile a thaghadh. Cleachd na molaidhean fèin-obrachail airson feadhainn a lorg a dh'fhaodadh a bhith iomchaidh.

en: Domain not pointing to WordPress.com
gd_GB: Chan eil an àrainn a' tomhadh ri WordPress.com

en: Domain: %s
gd_GB: Àrainn: %s

en: Domains
gd_GB: Àrainnean

en: Domains are renewed 30 days early to avoid the domain accidentally expiring, which can make it more difficult and more expensive to renew.
gd_GB: Thèid àrainnean ath-ùrachadh 30 latha mus fhalbh an ùine orra oir bhiodh e fada nas dorra 's nas daoire an ath-ùrachadh an uairsin.

en: Dominica
gd_GB: Doiminicea

en: Dominican Republic
gd_GB: A' Phoblachd Dhoiminiceach

en: Don&lsquo;t show me this.
gd_GB: Na seall dhomh seo.

en: Don&rsquo;t have an account?
gd_GB: Nach eil cunntas agad?

en: Don't block repeat voters
gd_GB: Na caisg bhòtadh is ath-bhòtadh

en: Don't display a badge (just the campaign)
gd_GB: Na seall baidse (dìreach an iomairt)

en: Don't show again
gd_GB: Na seall dhomh seo a-rithist

en: Don't show the Reblog button on posts
gd_GB: Na seall am putan "Ath-bhlogaich" air puist

en: Don't use the theme's original CSS.
gd_GB: Na cleachd CSS tùsail an ùrlair seo.

en: Don't want these emails?
gd_GB: Nach eil thu ag iarraidh nam post-d seo?

en: Done
gd_GB: Dèanta

en: Done!
gd_GB: Deiseil!

en: Dotted
gd_GB: Dotagach

en: Double check to make sure your email address is correct.
gd_GB: Dèan cinnteach uair eile gu bheil seòladh a' phuist-d ceart.

en: Down
gd_GB: Sìos

en: Down one
gd_GB: Sìos aonan

en: Downgrading the plugin&#8230;
gd_GB: Ag ìsleachadh a' phlugin&#8230;

en: Download
gd_GB: Luchdadh a-nuas

en: Download &#8220;%s&#8221;
gd_GB: Luchdaich a-nuas &#8220;%s&#8221;

en: Download Export File
gd_GB: Luchdaich a-nuas am faidhle às-phortaidh

en: Download File
gd_GB: Luchdaich a-nuas am faidhle

en: Download all email-only followers as CSV
gd_GB: Luchdaich a-nuas gach neach-leantainn puist-d a-mhàin mar CSV

en: Download and import file attachments
gd_GB: Luchdaich a-nuas is ion-phortaich ceanglachain faidhle

en: Download failed.
gd_GB: Dh'fhàillig a luchdadh a-nuas.

en: Download file
gd_GB: Luchdaich a-nuas am faidhle

en: Download my comments &raquo;
gd_GB: Luchdaich a-nuas na beachdan agam &raquo;

en: Downloading Comments&#8230;
gd_GB: A' luchdadh a-nuas nam beachdan&#8230;

en: Draft
gd_GB: Dreachd

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Dreachd <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Dreachdan <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Dreachdan <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Dreachdan <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
gd_GB: Chaidh an dreachd a shàbhaladh

en: Draft created on %1$s at %2$s
gd_GB: Dreachd air a chruthachadh %1$s aig %2$s

en: Draft saved at %s.
gd_GB: Chaidh an dreach a shàbhaladh %s.

en: Drafts
gd_GB: Dreachdan

en: Drag
gd_GB: Slaod

en: Drag and drop to reorder media files.
gd_GB: Slaod is leig às pasgain gus òrdugh nam meadhanan atharrachadh.

en: Drag and drop to reorder tracks.
gd_GB: Slaod is leig às pasgain gus òrdugh nan tracaichean atharrachadh.

en: Drag and drop to reorder videos.
gd_GB: Slaod is leig às pasgain gus òrdugh nam video atharrachadh.

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
gd_GB: Slaod am bookmarklet gu h-ìosal air bàr nan comharran-lìn agad. Nuair a bhios tu air duilleag an uairsin a bu toil leat co-roinneadh, cha leig thu leis ach a bhrùthadh.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
gd_GB: Slaod gach rud mun cuairt gus am bi iad san òrdugh a tha thu ag iarraidh. Briog air an t-saighead deas air gach ball ann airson barrachd roghainnean rèiteachaidh.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
gd_GB: Slaod widgets an-seo gus an toirt far a' bhàir-thaoibh ach gun na roghainnean aca a sguabadh às.

en: Drop cap
gd_GB: Ceann-litrichean a-nuas

en: Drop down
gd_GB: Clàr-taice tèarnaidh

en: Drop files to upload
gd_GB: Leig às faidhlichean gus an luchdadh suas

en: Drop images to upload
gd_GB: Leig às dealbhan gus an luchdadh suas

en: Dubai
gd_GB: Dubai/Dubeii

en: Dublin
gd_GB: Baile Àtha Cliath

en: DumontDUrville
gd_GB: Dumont d'Urville

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
gd_GB: Chaidh beachd dùblaichte a lorg; tha coltas gun duirt thu sin mu thràth!

en: Dushanbe
gd_GB: Duşanbe

en: E-Commerce
gd_GB: Malairt-d

en: E-Mail
gd_GB: Post-d

en: E-mail
gd_GB: Post-d

en: E-mail Subject:
gd_GB: Cuspair a' phuist-d:

en: E-mail me whenever
gd_GB: Cuir post-d thugam

en: E-mail text cannot be empty
gd_GB: Feumaidh teacsa a bhith ann am post-d

en: E-mail verified
gd_GB: Chaidh am post-d a dhearbhadh

en: E-mail:
gd_GB: Post-d:

en: ERROR: please type a comment.
gd_GB: MEARACHD: Cuir a-steach beachd.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
gd_GB: MEARACHD: Tha thu a' freagairt beachd ann an dreach puist.

en: EU Intra-community supply of services subject to VAT reverse charge.
gd_GB: Tha solar de sheirbheisean am broinn an Aonaidh Eòrpaich fo bhuaidh tàille chontrarra VAT.

en: Earnings
gd_GB: Tuarastal

en: Easter
gd_GB: Eilean na Càisge/Rapa Nui

en: Ecommerce
gd_GB: Malairt-d

en: Ecuador
gd_GB: Eacuador

en: Edit
gd_GB: Deasaich

en: Edit %(title)s
gd_GB: Deasaich %(title)s

en: Edit %s
gd_GB: Deasaich %s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
gd_GB: Deasaich &#8220;%s&#8221;

en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
gd_GB: Deasaich <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Edit CSS
gd_GB: Deasaich an CSS

en: Edit Card
gd_GB: Deasaich a' chairt

en: Edit Category
gd_GB: Deasaich an roinn-seòrsa

en: Edit Comment
gd_GB: Deasaich am beachd

en: Edit DNS
gd_GB: Deasaich an DNS

en: Edit DNS Record
gd_GB: Deasaich an reacord DNS

en: Edit Domain
gd_GB: Deasaich an àrainn

en: Edit Email Forward
gd_GB: Deasaich sìneadh air adhart a' phuist-d

en: Edit Image
gd_GB: Deasaich an dealbh

en: Edit Link
gd_GB: Deasaich an ceangal

en: Edit Link Category
gd_GB: Deasaich roinn-seòrsa a' cheangail

en: Edit Media
gd_GB: Deasaich am meadhan

en: Edit Menu
gd_GB: An clàr-taice deasachaidh

en: Edit Menu Item
gd_GB: Deasaich nì a' chlàir-thaice

en: Edit Menu Section
gd_GB: Deasaich earrann a' chlàir-thaice

en: Edit Menus
gd_GB: Deasaich na clàran-taice

en: Edit Original
gd_GB: Deasaich an tionndadh tùsail

en: Edit Page
gd_GB: Deasaich an duilleag

en: Edit Post
gd_GB: Deasaich am post

en: Edit Profile
gd_GB: Deasaich a' phròifil

en: Edit Project
gd_GB: Deasaich am pròiseact

en: Edit Project Tag
gd_GB: Deasaich taga a' phròiseict

en: Edit Project Type
gd_GB: Deasaich seòrsa a' phròiseict

en: Edit Site
gd_GB: Deasaich an làrach

en: Edit Tag
gd_GB: Deasaich an taga

en: Edit Template
gd_GB: Deasaich an teamplaid

en: Edit Testimonial
gd_GB: Deasaich an teisteanas

en: Edit This
gd_GB: Deasaich seo

en: Edit Topic
gd_GB: Deasaich an cuspair

en: Edit User
gd_GB: Deasaich an cleachdaiche

en: Edit Your Profile
gd_GB: Deasaich a' phròifil agad

en: Edit audio playlist
gd_GB: Deasaich an liosta-chluich fuaime

en: Edit comment
gd_GB: Deasaich am beachd

en: Edit date and time
gd_GB: Deasaich an ceann-là 's àm

en: Edit gallery
gd_GB: Deasaich an gailearaidh

en: Edit menu item
gd_GB: Deasaich nì a' chlàir-thaice

en: Edit more details
gd_GB: Deasaich barrachd mion-fhiosrachaidh

en: Edit next media item
gd_GB: Deasaich an ath-mheadhan

en: Edit page
gd_GB: Deasaich an duilleag

en: Edit permalink
gd_GB: Deasaich am buan-cheangal

en: Edit post
gd_GB: Deasaich am post

en: Edit previous media item
gd_GB: Deasaich am meadhan roimhe

en: Edit selected menu
gd_GB: Deasaich an clàr-taice a thagh thu

en: Edit status
gd_GB: Deasaich an staid

en: Edit the example news item
gd_GB: Deasaich am ball-eisimpleir de naidheachd

en: Edit this comment
gd_GB: Deasaich am beachd seo

en: Edit this entry.
gd_GB: Deasaich an t-innteart seo.

en: Edit this item
gd_GB: Deasaich an nì seo

en: Edit this new field
gd_GB: Deasaich an raon ùr seo

en: Edit this page
gd_GB: Deasaich an duilleag seo

en: Edit user
gd_GB: Deasaich an cleachdaiche

en: Edit video playlist
gd_GB: Deasaich an liosta-chluich video

en: Edit visibility
gd_GB: Deasaich an fhaicsinneachd

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
gd_GB: Deasaich an clàr-taice bunaiteach agad le bhith a' cur ris no a' toirt air falbh rudan. Slaod na rudan mun cuairt gus am bi iad san òrdugh a tha thu ag iarraidh. Briog air "Cruthaich an clàr-taice" gus na h-atharraichean agad a shàbhaladh.

en: Edit: %s
gd_GB: Deasaich: %s

en: Editing CSS
gd_GB: A' deasachadh CSS

en: Editing Menus
gd_GB: A' deasachadh chlàran-taice

en: Editor Style
gd_GB: Stoidhle an deasaiche

en: Editor menu (when enabled)
gd_GB: Clàr-taice an deasaiche (ma bhios seo an comas)

en: Editor toolbar
gd_GB: Bàr-inneal an deasaiche

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
gd_GB: 'S urrainn do dheasaichean puist fhoillseachadh agus na puist acasan agus aig daoine eile a stiùireadh.

en: Education
gd_GB: Foghlam

en: Eirunepe
gd_GB: Eirunepé

en: El Aaiun
gd_GB: Al-ʾAyūn

en: El Salvador
gd_GB: An Salbhador

en: Elements path
gd_GB: Slighe nan eileamaidean

en: Email
gd_GB: Post-d

en: Email (%s)
gd_GB: Post-d (%s):

en: Email (required)
gd_GB: Post-d (riatanach)

en: Email Address
gd_GB: Seòladh puist-d

en: Email Address Update Requested
gd_GB: Chaidh ùrachadh a' phuist-d iarraidh

en: Email Address:
gd_GB: Post-dealain:

en: Email Forwarding
gd_GB: Sìneadh air adhart puist

en: Email Notifications
gd_GB: Brathan puist-d

en: Email Post Changes
gd_GB: Post-d ri linn atharraichean air puist

en: Email Receipt
gd_GB: Fàirdeal puist-d

en: Email Sent
gd_GB: Chaidh am post-d a chur

en: Email address required
gd_GB: Tha feum air post-d

en: Email changes to drafts, not just published items.
gd_GB: Cuir post-d ri linn atharraichean air dreachdan, chan ann dìreach nithean foillsichte.

en: Email format
gd_GB: Fòrmat a’ phuist-d

en: Email from WordPress.com
gd_GB: Post-d o WordPress.com

en: Email me whenever
gd_GB: Cuir post-d thugam uair sam bith

en: Email notifications
gd_GB: Brathan puist-dhealain

en: Email or Username
gd_GB: Post-d no ainm-cleachdaiche

en: Email settings
gd_GB: Roghainnean a' phuist-dhealain

en: Email verified! Now that you've confirmed your email address you can publish posts on your blog.
gd_GB: Chaidh am post-d a dhearbhadh! On a rinn thu sin, 's urrainn dhut puist fhoillseachadh sa bhloga agad a-nis.

en: Email-only Followers
gd_GB: Luchd-leantainn puist-d a-mhàin

en: Email:
gd_GB: Post-d:

en: Email: %s
gd_GB: Post-d: %s

en: Embed
gd_GB: Leabaich

en: Embed Media Player
gd_GB: Leabaich an cluicheadair mheadhanan

en: Embed Poll in New Post
gd_GB: Leabaich an cunntas-sluaigh ann am post ùr

en: Embed or Link
gd_GB: Leabaich no ceangail

en: Emoticons
gd_GB: Samhlaidhean-gnùise

en: Empty
gd_GB: Falamh

en: Empty Spam
gd_GB: Falamhaich an spama

en: Empty Term.
gd_GB: Briathar falamh

en: Empty Trash
gd_GB: Falamhaich an sgudal

en: Empty archive.
gd_GB: Tasg-lann fhalamh.

en: Empty filename
gd_GB: Ainm faidhle bàn

en: Enable
gd_GB: Cuir an comas

en: Enable "To Do" Module
gd_GB: Cuir an comas am mòideal "Ri dhèanamh"

en: Enable %s
gd_GB: Cuir %s an comas

en: Enable Auto-updates
gd_GB: Cuir an comas fèin-ùrachaidhean

en: Enable Domain Locking
gd_GB: Cuir an comas glasadh àrainnean

en: Enable Geotagging
gd_GB: Cuir an geò-thagachadh an comas

en: Enable Post By Email
gd_GB: Cuir an comas "Postaich slighe puist-d"

en: Enable Post by Email
gd_GB: Cuir an comas "Postaich slighe puist-d"

en: Enable Redirect
gd_GB: Cuir an comas an ath-threòrachadh

en: Enable Translator
gd_GB: Cuir an t-eadar-theangadair an comas

en: Enable Two-Step
gd_GB: Cuir an dearbhadh dà-cheumnach an comas

en: Enable accessibility mode
gd_GB: Cuir an comas am modh inntrigidh

en: Enable auto-updates
gd_GB: Cuir an comas fèin-ùrachaidhean

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
gd_GB: Cuir an comas an deasaiche làn-àirde agus an gleus sgrìobhaidh gun bhuaireadh.

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
gd_GB: Cuir an comas ath-ghoiridean a' mheur-chlàr airson modarataireachd nam beachdan.

en: Enable the in-page translator where available. {{a}}Learn more{{/a}}
gd_GB: Cuir an comas an t-eadar-theangadair am broinn nan duilleagan ma bhios e ri làimh. {{a}}Barrachd fiosrachaidh{{/a}}

en: Enable threaded (nested) comments up to {{number /}} levels deep
gd_GB: Cuir an comas beachdan neadaichte suas gu {{number /}} leibheilean

en: Enabled
gd_GB: An comas

en: Enabled Services
gd_GB: Seirbheisean a tha an comas

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
gd_GB: Ma chuireas tu an comas am "Modh so-inntrigeachd" ann an "Roghainnean na sgrìn", 's urrainn dhut na putain "Cuir ris" agus Deasaich a chleachdadh seach slaodadh is leigeil às.

en: Enabling Two-Step…
gd_GB: A’ cur an dearbhaidh dhà-cheumnaich an comas...

en: Encoding
gd_GB: Còdachadh

en: Encoding for pages and feeds
gd_GB: An còdachadh airson duilleagan is inbhirean

en: End Date
gd_GB: Ceann-là crìochnachaidh

en: End date
gd_GB: Ceann-là crìochnachaidh

en: End date:
gd_GB: Ceann-là crìochnachaidh:

en: English
gd_GB: Beurla

en: Enhance the security of your account with Two Step Authentication &mdash; a second step to the log-in process that no-one but you can access.
gd_GB: Dèan an cunntas nas tèarainte le dearbhadh dà-cheumnach &mdash; ceum eile aig àm clàraidh a-steach air nach bi cothrom ach agad fhèin.

en: Enter Username
gd_GB: Cuir a-steach ainm-cleachdaiche

en: Enter a Hashtag
gd_GB: Cuir hashtag a-steach

en: Enter a Twitter Username
gd_GB: Cuir a-steach ainm-cleachdaiche Twitter

en: Enter a URL to scan
gd_GB: Cuir a-steach URL gus sganadh a dhèanamh

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
gd_GB: Cuir a-steach URL WordPress.com no làrach Jetpack WordPress.

en: Enter a description of the image
gd_GB: Cuir a-steach tuairisgeul an deilbh

en: Enter a link URL or click above for presets.
gd_GB: Cuir a-steach URL de cheangal no briog gu h-àrd airson an roghainn ro-shuidhichte.

en: Enter a location for this post:
gd_GB: Cuir a-steach ionad dhan phost seo.

en: Enter a tag
gd_GB: Cuir taga a-steach

en: Enter a username or email address.
gd_GB: Cuir a-steach ainm-cleachdaidh no seòladh puist-d.

en: Enter an API Key
gd_GB: Cuir a-steach iuchair API

en: Enter an Instagram Username
gd_GB: Cuir a-steach ainm-cleachdaiche Instagram

en: Enter an answer here
gd_GB: Cuir freagairt an-seo

en: Enter desktop preview mode
gd_GB: Fosgail am modh ro-shealladh desktop

en: Enter location
gd_GB: Cuir a-steach ionad

en: Enter mobile preview mode
gd_GB: Fosgail am modh ro-shealladh mobile

en: Enter new
gd_GB: Cuir fear ùr a-steach

en: Enter tablet preview mode
gd_GB: Fosgail am modh ro-shealladh tablaid

en: Enter the RSS feed URL here:
gd_GB: Cuir a-steach URL an inbhir RSS an-seo:

en: Enter the URL
gd_GB: Cuir a-steach an URL

en: Enter the URL of the image
gd_GB: Cuir a-steach URL an deilbh

en: Enter the customer's name here
gd_GB: Cuir ainm a' chustamair an-seo

en: Enter the destination URL
gd_GB: Cuir a-steach URL a' chinn-uidhe

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
gd_GB: Cuir a-steach post-d de chleachdaiche a tha air an lìonra seo mu thràth gus cuireadh a thoirt dhaibh dhan làrach seo. Gheibh an neach ud post a dh'fhaighnicheas dhiubh a bheil iad airson gabhail ris a' chuireadh.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
gd_GB: Cuir a-steach post-d no ainm de chleachdaiche a tha air an lìonra seo mu thràth gus cuireadh a thoirt dhaibh dhan làrach seo. Gheibh an neach ud post a dh'fhaighnicheas dhiubh a bheil iad airson gabhail ris a' chuireadh.

en: Enter the menu item's name here
gd_GB: Cuir ainm ball a' chlàir-thaice an-seo

en: Enter the password you would like to use for all protected entries here:
gd_GB: Cuir am facal-faire a-steach a bu toigh leat cleachdadh airson gach innteart fo dhìon:

en: Enter the text for the new item
gd_GB: Cuir a-steach teacsa airson an nì ùir

en: Enter title here
gd_GB: Cuir a-steach an tiotal an-seo

en: Enter your LiveJournal username and password below so we can connect to your account:
gd_GB: Cuir a-steach an t-ainm-cleachdaiche 's am facal-faire agad gu h-ìosal gus an urrainn dhuinn ceangal a dhèanamh ris a' chunntas agad:

en: Enter your comment here...
gd_GB: Cuir a-steach do bheachd an-seo...

en: Enter your email address
gd_GB: Cuir a-steach seòladh a' phuist-dhealain agad

en: Enter your new password below.
gd_GB: Cuir a-steach am facal-faire ùr agad gu h-ìosal.

en: Enter your password to view comments.
gd_GB: Cuir a-steach am facal-faire agad gus na beachdan fhaicinn.

en: Enter/remove an API key.
gd_GB: Cuir a-steach/thoir air falbh iuchair API.

en: Entertainment
gd_GB: Fèisteas

en: Entries from any RSS or Atom feed
gd_GB: Innteartan o inbhir RSS no Atom sam bith

en: Entries from any RSS or Atom feed.
gd_GB: Innteartan o inbhir RSS no Atom sam bith.

en: Equatorial Guinea
gd_GB: Gini Mheadhan-Chriosach

en: Eritrea
gd_GB: Eartra

en: Error
gd_GB: Mearachd

en: Error 404
gd_GB: Mearachd 404

[ctx: Error Message Button]
en: Back
gd_GB: Air ais

[ctx: Error Message Label]
en: Error:
gd_GB: Mearachd:

en: Error activating %(plugin)s on %(site)s, remote management is off.
gd_GB: Mearachd a' cur an comas %(plugin)s air %(site)s, tha an rianachd chèin dheth.

en: Error deactivating %(plugin)s on %(site)s, remote management is off.
gd_GB: Mearachd a' cur à comas %(plugin)s air %(site)s, tha an rianachd chèin dheth.

en: Error disabling autoupdates for %(plugin)s on %(site)s, remote management is off.
gd_GB: Mearachd a' cur à comas fèin-ùrachadh %(plugin)s air %(site)s, tha an rianachd chèin dheth.

en: Error enabling autoupdates for %(plugin)s on %(site)s, remote management is off.
gd_GB: Mearachd a' cur an comas fèin-ùrachadh %(plugin)s air %(site)s, tha an rianachd chèin dheth.

en: Error in RSS %1$d
gd_GB: Mearachd san RSS %1$d

en: Error in adding the request
gd_GB: Mearachd 'ga chur ris

en: Error in displaying the widget settings form.
gd_GB: Mearachd a' sealltainn foirm roghainnean a' widget.

en: Error in moving to Trash.
gd_GB: Mearachd 'ga ghluasad dhan sgudal.

en: Error in restoring from Trash.
gd_GB: Mearachd 'ga aiseag on sgudal.

en: Error loading profile
gd_GB: Mearachd le luchdadh na pròifil.

en: Error reconnecting to the database
gd_GB: Mearachd ag ath-cheangal ris an stòr-dàta

en: Error saving media file.
gd_GB: Mearachd a’ sàbhaladh faidhle a’ mheadhain.

en: Error updating %(plugin)s on %(site)s, remote management is off.
gd_GB: Mearachd ag ùrachadh %(plugin)s air %(site)s, tha an rianachd chèin dheth.

en: Error while adding the category. Please try again later.
gd_GB: Mearachd a’ cur ris na roinn-seòrsa. Feuch ris a-rithist an ceann greis.

en: Error while saving the new email address. Please try again.
gd_GB: Mearachd rè sàbhaladh an t-seòlaidh phuist-d ùir. Feuch ris a-rithist.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
gd_GB: Thachair mearachd rè sàbhaladh an deilbh sgèilichte. Luchdaich an duilleag a-rithist is feuch ris a-rithist.

en: Error while saving.
gd_GB: Thachair mearachd rè a shàbhaladh.

en: Error!
gd_GB: Mearachd!

en: Error: An error has occurred;  Account could not be created.
gd_GB: Mearachd: Thachair mearachd;  cha deach an cunntas a chruthachadh.

en: Error: An error has occurred;  Account could not be linked.  Perhaps your email address or password is incorrect?
gd_GB: Mearachd: Thachair mearachd;  cha b' urrainn dhuinn an cunntas cheangal.  Saoil a bheil am post-d no am facal-faire cearr?

en: Error: An error has occurred;  Poll not created.
gd_GB: Mearachd: Thachair mearachd;  cha deach an cunntas-bheachd a chruthachadh.

en: Error: An error has occurred;  Poll not updated.
gd_GB: Mearachd: Thachair mearachd;  cha deach an cunntas-bheachd ùrachadh.

en: Error: [%1$s] %2$s
gd_GB: Mearachd: [%1$s] %2$s

en: Error: could not find an RSS or ATOM feed at that URL.
gd_GB: Mearachd: Cha b' urrainn dhuinn inbhir RSS not Atom a lorg air an URL ud.

en: Error: please enter a valid email address.
gd_GB: Mearachd: Cuir a-steach seòladh puist-dhealain dligheach.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
gd_GB: Mearachd: cuir a-steach am fiosrachadh air a bheil feum (ainm, post-d).

en: Error: your Facebook login has expired.
gd_GB: Mearachd: Dh'fhalbh an ùine air an login Facebook agad.

en: Error: your Twitter login has expired.
gd_GB: Mearachd: Dh'fhalbh an ùine air an login Twitter agad.

en: Estonia
gd_GB: An Eastoin

en: Etc
gd_GB: Is msaa

en: Ethiopia
gd_GB: An Itiop

en: Europe
gd_GB: An Roinn-Eòrpa

en: Eventbrite API: %s
gd_GB: API Eventbrite: %s

en: Eventbrite API: Failed to get auth service.
gd_GB: API Eventbrite: Cha b' urrainn dhuinn an t-seirbheis dearbhaidh fhaighinn.

en: Eventbrite is the world’s largest self-serve event ticketing and event registration platform. Once connected, this widget will sync your list of upcoming events to your page in a list and calendar.
gd_GB: 'S e Eventbrite an t-ùrlar as motha san t-saoghal airson tiocaidean fèin-fhrithealaichte is clàradh thachartasan. Turas a bhios e ceangailte, sioncronaichidh am widget seo tachartasan a tha gu bhith ann ris an duilleag agad ann an liosta is mìosachan.

en: Eventbrite: Event Calendar/Listing
gd_GB: Eventbrite: Mìosachan/Liostadh thachartasan

en: Events
gd_GB: Tachartasan

en: Every Minute
gd_GB: Gach mìonaid

en: Every domain name you add also includes five free email addresses, so you can use your new domain name for your email address as well as for your blog.
gd_GB: Gheibh thu còig seòlaidhean puist-d an-asgaidh an cois gach ainm àrainn a chlàraicheas tu agus is urrainn dhut an t-ainm àrainn ùr agad a chleachdadh airson an dà chuid a' bhloga agad 's na seòlaidhean puist-d agad.

en: Everything you write is solid gold.
gd_GB: Obair filidh a th' anns gach rud a sgrìobhas tu.

en: Example
gd_GB: Ball-eisimpleir

en: Example: 12.12.12.1-12.12.12.100
gd_GB: Mar eisimpleir: 12.12.12.1-12.12.12.100

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
gd_GB: Ball-eisimpleir: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; na dìochuimnhich an <code>http://</code>

en: Example: Nifty blogging software
gd_GB: Ball-eisimpleir: Sàr-bhathar-bog blogachaidh

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
gd_GB: Duilleag

en: Examples
gd_GB: Buill-eisimpleir

en: Excerpt
gd_GB: Às-earrann

en: Excerpt cannot be retrieved.
gd_GB: Chan fhaigh sinn greim air an às-earrann.

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
gd_GB: Tha na h-às-earrannan nan gearr-chunntasan roghainneil dhen t-susbaint agad a chaidh a chruthachadh de làimh agus as urrainn dhut cleachdadh ’nad ùrlar. <a href="%s">Barrachd fiosrachaidh mu às-earrannan</a>.

en: Exclude:
gd_GB: Dùin a-mach:

en: Executed before Multisite is loaded.
gd_GB: Thèid a chur an gnìomh mus dèid Multisite a luchdadh.

en: Existing Address
gd_GB: Seòladh làithreach

en: Existing DNS Records
gd_GB: Reacordan DNS làithreach

en: Exit Fullscreen
gd_GB: Fàg an làn-sgrìn

en: Exit fullscreen
gd_GB: Fàg an làn-sgrìn

en: Expand
gd_GB: Leudaich

en: Expired
gd_GB: Dh'fhalbh an ùine air

en: Expires
gd_GB: Falbhaidh an ùine air

en: Explore
gd_GB: Rùraich

en: Export
gd_GB: Às-phortaich

en: Express yourself. Start a blog.
gd_GB: Nochd do bheachdan ris an t-saoghal. Tòisich air bloga.

en: External object cache.
gd_GB: Tasgadan oibseactan air an taobh a-muigh.

en: Extra Large (256 pixels)
gd_GB: Anabarrach mòr (256 pixel)

en: Extra Settings
gd_GB: Roghainnean a bharrachd

en: F j, Y
gd_GB: j F Y

en: F j, Y g:i a
gd_GB: j F Y g:i a

en: F jS
gd_GB: F S

en: F, Y
gd_GB: F Y

en: FAILED: %s
gd_GB: DH'FHÀILLIGEADH: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
gd_GB: FÀILLIGEADH: Dh'fhàillig àrdachadh WordPress gu %s

en: FREE
gd_GB: SAOR AN-ASGAIDH

en: Facebook Page URL
gd_GB: URL duilleag Facebook

en: Facebook:
gd_GB: Facebook

en: Faeroe
gd_GB: Na h-Eileanan Fàro

en: Failed
gd_GB: Dh'fhàillig e

en: Failed to activate plugin. Maybe it's already activated?
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn am plugan a chur an comas. Saoil a bheil e an comas mu thràth?

en: Failed to confirm subscription
gd_GB: Dh'fhàillig dearbhadh an fho-sgrìobhaidh

en: Failed to confirm unsubscription
gd_GB: Bha thu airson crìoch a chur air an fho-sgrìobhadh ach dh'fhàillig an dearbhadh

en: Failed to create post.
gd_GB: Dh'fhàillig cruthachadh a' phuist.

en: Failed to deactivate plugin. Maybe it was already deactivated?
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn am plugan a chur à comas. Saoil a bheil e à comas mu thràth?

en: Failed to delete the page.
gd_GB: Dh'fhàillig sguabadh às na duilleige.

en: Failed to post comment on post ID %s. %s
gd_GB: Dh'fhàillig am beachd air a' phost %s. %s

en: Failed to post comment.
gd_GB: Dh'fhàillig postadh a' bheachd.

en: Failed to retrieve comment bodies from LiveJournal. Please try again soon.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn bodhaigean nam beachd fhaighinn o LiveJournal. Feuch ris a-rithist a dh'aithghearr.

en: Failed to retrieve comment meta information from LiveJournal. Please try again soon.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn meata-fhiosrachadh a' bheachd fhaighinn o LiveJournal. Feuch ris a-rithist a dh'aithghearr.

en: Failed to subscribe
gd_GB: Dh'fhàillig am fo-sgrìobhadh

en: Failed to write file to disk.
gd_GB: Dh'fhàillig sgrìobhadh an fhaidhle air an diosg.

en: Failed to write request to temporary file.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an t-iarrtas a sgrìobhadh ann am faidhle sealach.

en: Falkland Islands (Malvinas)
gd_GB: Na h-Eileanan Fàclannach (Na Malvinas)

en: Family
gd_GB: An teaghlach

en: Faroe
gd_GB: Na h-Eileanan Fàro

en: Faroe Islands
gd_GB: Na h-Eileanan Fàro

en: Fashion
gd_GB: Fasan

en: Fashion Designer
gd_GB: Dealbhaiche fasain

en: Favorite topics
gd_GB: Na cuspairean as fhearr leat

en: Favorites
gd_GB: Annsachdan

en: Fax
gd_GB: Facs

en: Featured
gd_GB: Brosnaichte

en: Featured Content
gd_GB: Susbaint bhrosnaichte

en: Featured Image
gd_GB: Dealbh brosnaichte

en: Featured Image Header
gd_GB: Dealbh banna-cinn brosnaichte

en: Featured Images
gd_GB: Dealbhan brosnaichte

en: Featured image
gd_GB: Dealbh brosnaichte

en: Features
gd_GB: Gleusan

en: Feb
gd_GB: Gearr

en: February
gd_GB: An Gearran

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
gd_GB: Gearr

en: Federated States of Micronesia
gd_GB: Stàitean Feadarail nam Meanbh Eileanan

en: Feed for all posts filed under %s
gd_GB: An t-inbhir airson gach post a chaidh a chur ann an %s

en: Feedback
gd_GB: Dè do bheachd?

en: Feedback discarded.
gd_GB: Chaidh do bheachdan a thilgeil air falbh.

en: Feedback received from your friend for "%2$s"
gd_GB: Fhuair thu beachd o do charaid air "%2$s"

en: Feeds that couldn't be subscribed to: %s
gd_GB: Inbhirean nach b' urrainn dhut fo-sgrìobhadh thuca: %s

en: Feel free to close this page and we'll email you when the draft is published for everyone to see. If you want to send anything else, press the button below.
gd_GB: 'S urrainn dhut an duilleag seo a dhùnadh is cuiridh sinn post-d thugad nuair a chaidh an dreachd fhoillseachadh dhan t-saoghal mhòr. Ma tha thu airson dad eile a chur, briog air a' phutan gu h-ìosal.

en: Fiction &amp; Poetry
gd_GB: Ficsean ⁊ bàrdachd

en: Field type
gd_GB: Seòrsa an raoin

en: Fiji
gd_GB: Fìdi

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
gd_GB: Saoil a bheil am faidhle &#8220;%s&#8221; ann?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
gd_GB: Chan eil am faidhle &#8220;%s&#8221; 'na dhealbh.

en: File URL
gd_GB: URL an fhaidhle

en: File URL.
gd_GB: URL an fhaidhle

en: File URL:
gd_GB: URL an fhaidhle:

en: File canceled.
gd_GB: Sguir thu dhen fhaidhle.

en: File edited successfully.
gd_GB: Shoirbhich leat le deasachadh an fhaidhle.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
gd_GB: Tha am faidhle seo falamh. Saoil an luchdaich thu suas fear a tha beagan nas làine?

en: File is not an image.
gd_GB: Chan e dealbh a tha san fhaidhle.

en: File name:
gd_GB: Ainm an fhaidhle:

en: File not found
gd_GB: Cha deach am faidhle a lorg

en: File size:
gd_GB: Meud an fhaidhle:

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
gd_GB: Chan eil seòrsa an fhaidhle a-rèir an treòrachais tèarainteachd. Feuch fear eile.

en: File type:
gd_GB: Seòrsa an fhaidhle:

en: Files can be uploaded
gd_GB: 'S urrainnear faidhlichean luchdadh a-nìos

en: Filesystem error.
gd_GB: Mearachd le siostam nam faidhlichean.

en: Fill Screen
gd_GB: Lìon an sgrìn

en: Fill in your details below or click an icon to log in:
gd_GB: Cuir a-steach am fiosrachadh agad gu h-ìosal no briog air ìomhaigheag gus clàradh a-steach:

en: Fill in your details below.
gd_GB: Cuir a-steach am fiosrachadh agad gu h-ìosal.

en: Filter
gd_GB: Criathrag

en: Filter &#187;
gd_GB: Criathrag &#187;

en: Filter by category
gd_GB: Criathraich a-rèir roinn-seòrsa

en: Filter by comment type
gd_GB: Criathraich a-rèir seòrsa a' bheachd

en: Filter by date
gd_GB: Criathraich a-rèir cheann-là

en: Filter by type
gd_GB: Criathraich a-rèir seòrsa

en: Filter comments list
gd_GB: Criathraich liosta nam beachdan

en: Filter items list
gd_GB: Criathraich liosta nan nithean

[ctx: Filter label for posts list]
en: Drafts
gd_GB: Dreachdan

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
gd_GB: Air fhoillseachadh

[ctx: Filter label for posts list]
en: Scheduled
gd_GB: Air an sgeideal

[ctx: Filter label for posts list]
en: Trashed
gd_GB: San sgudal

en: Filter media items list
gd_GB: Criathraich liosta nam meadhanan

en: Filter pages list
gd_GB: Liosta criathradh nan duilleag

en: Filter posts list
gd_GB: Liosta criathradh nam post

en: Filter users list
gd_GB: Criathraich liosta nan cleachdaichean

en: Filters
gd_GB: Criathragan

en: Final Step: Author Mapping
gd_GB: An ceum mu dheireadh: Mapadh nan ùghdar

en: Find Answers
gd_GB: Faigh freagairtean

en: Find and replace
gd_GB: Lorg is cuir 'na àite

en: Find out how to <a href="%1$s">add and manage applications</a>.
gd_GB: Fiosraich mar <a href="%1$s">a chuireas tu ris is mar a stiùireas tu aplacaidean</a>.

en: Finished!
gd_GB: Deiseil!

en: Finland
gd_GB: An Fhionnlann

en: First Name
gd_GB: Ainm

en: First Post
gd_GB: A' chiad phost

en: First name
gd_GB: Ainm

en: First option
gd_GB: A' chiad roghainn

en: First page
gd_GB: A’ chiad duilleag

en: Five.
gd_GB: Coig.

en: Fixed
gd_GB: Socraichte

en: Fixed Layout
gd_GB: Co-dhealbhachd shocraichte

en: Fixed Position
gd_GB: Ionad socraichte

en: Flag as %s
gd_GB: Cuir bratach ris a dh'innseas gur e %s a tha ann

en: Flag as unresolved
gd_GB: Cuir bratach ris a dh'innseas gu bheil e ri dhèiligeadh

en: Flag unresolved
gd_GB: Ri dhèiligeadh

en: Flagged as spam by %s
gd_GB: Chuir %s bratach spama ris

en: Flagged as spam by Akismet
gd_GB: Chuir Akismet bratach spama ris

en: Flickr Photos
gd_GB: Dealbhan Flickr

en: Flip horizontal
gd_GB: Dèan flip còmhnard

en: Flip vertical
gd_GB: Dèan flip inghearach

en: Flowers
gd_GB: Flùraichean

en: Fluid Layout
gd_GB: Co-dhealbhachd shùbailte

en: Focal Length
gd_GB: An leud fòcasach

en: Focus shortcuts:
gd_GB: Ath-ghoiridean an fhòcais:

en: Follow
gd_GB: Lean ris

en: Follow %s
gd_GB: Lean ri %s

en: Follow Blog
gd_GB: Lean ris a' bhloga

en: Follow Button
gd_GB: Am putan "Lean ris"

en: Follow Comments
gd_GB: Lean beachdan

en: Follow blogs that match <a %s>your interest</a> in the Reader. Or <a %s>find friends</a> who already have blogs. The more you follow, the better your recommendations.
gd_GB: Lean ri blogaichean a tha a' freagairt ris <a %s>na tha ùidh agad ann</a> san leughadair. No <a %s>lorg caraidean</a> aig a bheil blogaichean mu thràth. Mar is pailte iad, 's ann as fhearr a dh'fhàsas na molaidhean.

en: Follow comments
gd_GB: Lean beachdan

en: Follow settings can now be managed in the <a href="%s">WordPress.com Reader</a>.
gd_GB: 'S urrainn dhut na roghainnean leantainn a stiùireadh ann an <a href="%s">leughadair WordPress.com</a> a-nis.

en: Follow these great blogs matching your <a href="http://wordpress.com/recommendations/">interests</a>
gd_GB: Lean ris na sàr-bhlogaichean seo a tha a' freagairt ri rudan <a href="http://wordpress.com/recommendations/">sa bheil ùidh agad</a>

en: Follow this search via JSON
gd_GB: Lean ris an lorg seo slighe JSON

en: Follow this search via RSS
gd_GB: Lean ris an lorg seo slighe RSS

en: Followed On
gd_GB: ’Ga leantainn a-mach o

en: Followed Sites
gd_GB: Làraichean ’gan leantainn

en: Followed by people with similar interests
gd_GB: 'Ga leantainn le daoine aig a bheil ùidh ann an rudan coltach ris

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
gd_GB: O:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
gd_GB: Gu:

en: Follower
gd_GB: Neach-leantainn

en: Followers
gd_GB: Luchd-leantainn agam

en: Followers of '%s'
gd_GB: Luchd-leantainn de "%s"

en: Following
gd_GB: A' leantainn

en: Following all
gd_GB: A' leantainn na h-uile

en: Following...
gd_GB: 'Ga leantainn...

en: Follows
gd_GB: Air ùr-leantainn

[ctx: Follows notifications]
en: Follows
gd_GB: Daoine a lean

en: Font
gd_GB: Cruth-clò

en: Font Family
gd_GB: Teaghlach a' chrutha-chlò

en: Font Size
gd_GB: Meud a' chruth-chlò

en: Font Sizes
gd_GB: Meudan nan cruthan-chlò

en: Font family
gd_GB: Teaghlach a' chruth-chlò

en: Food
gd_GB: Biadh

en: Food & Drink
gd_GB: Biadh ⁊ deoch

en: Food Menus
gd_GB: Clàir-bhìdh

en: Footer
gd_GB: Bann-coise

en: Footer Widgets
gd_GB: Widgets a’ bhanna-choise

en: For a limited time, you will still be able to log in to this Dashboard and export your content under Tools &#8594; Export. You can self-host your site using the <a href="%1$s">WordPress.org software</a>, though other <a href="%2$s">hosting services</a> may have similar restrictions. If you need help moving, <a href="%3$s">please refer to our guide</a>.
gd_GB: 'S urrainn dhut clàradh a-steach dhan deas-bhòrd fhathast fad ùine ghoirid gus an t-susbaint agad às-phortadh fo "Innealan" &#8594; "Às-phortaich". 'S urrainn dhut a chur air fèin-òstaireachd le <a href="%1$s">bathar-bog WordPress.org</a> ach thoir an aire gum faod na dearbh-chuingeachaidhean a bhith aig <a href="%2$s">seirbheisean òstaireachd eile</a>. Ma tha taic a dhìth ort leis an imrich, <a href="%3$s">thoir sùil air an treòir againn</a>.

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
gd_GB: Mar eisimpleir, spìosrach, annsachd is msaa. <br /> Cuir cromagan eadar na leubailean

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
gd_GB: Le dealbhan, 's urrainn dhut briogadh air "Deasaich an dealbh" fon dealbhag agus gheibh thu deasaiche dhealbhan le ìomhaigheagan airson bearradh, cuairteachadh no flipeadh an deilbh agus feadhainn airson neo-dhèanamh is ath-dhèanamh ghnìomhan. Gheibh thu barrachd roghainnean sna bogsaichean air an taobh deas airson sgèileadh an deilbh, a bhearradh agus bearradh na h-ìomhaigheige air dòigh eile. 'S urrainn dhut briogadh air Cobhair ann am bogsa sam bith airson barrachd fiosrachaidh.

en: For more information:
gd_GB: Airson barrachd fiosrachaidh:

en: For more information: %s
gd_GB: Airson barrachd fiosrachaidh: %s

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
gd_GB: Mar is trice, ’s e tiotal na làraich agus an abairt suaicheantais teacsa a’ bhanna-chinn mar a shònraich thu iad san earrann  <a href="%s">Roghainnean coitcheann</a>

en: For security reasons, you can only edit some settings while logged in with a Two Step Authentication code.
gd_GB: Air sgàth adhbharan tèarainteachd, chan urrainn dhut cuid a roghainnean a dheasachadh ach ma rinn thu clàradh a-steach le còd dearbhaidh dhà-cheumnaich.

en: For security, click the link below to reset this importer.
gd_GB: Air sgàth adhbharan tèarainteachd, briog air a' cheangal gu h-ìosal gus an t-ion-phortaiche seo ath-shuidheachadh.

en: For those times when you can't find an answer on our Support site
gd_GB: Air eagal 's nach fhaigh thu freagairt air làrach na taice againn an-còmhnaidh

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
gd_GB: Mur eil avatar gnàthaichte aig cuideigin, 's urrainn dhut suaicheantas bunasach a shealltainn a bhios stèidhichte air na puist-d aca.

en: Force LTR
gd_GB: Èignich clì gu deas

en: Force RTL
gd_GB: Èignich deas gu clì

en: Forgot password?
gd_GB: Na dhìochuimhnich thu am facal-faire agad?

en: Format
gd_GB: Fòrmat

en: Format:
gd_GB: Fòrmat:

en: Formatting
gd_GB: Fòrmatadh

en: Forum
gd_GB: Fòram

en: Forums
gd_GB: Fòraman

en: Found %s
gd_GB: Chaidh %s a lorg

en: Founder of Automattic, example of what WordPress can do
gd_GB: Na daoine a stèidhich Automattic. ball-eisimpleir dhe nas urrainn dhut dèanamh le WordPress

en: Four
gd_GB: Ceithir

en: Four Columns
gd_GB: Ceithir colbhan

en: Four.
gd_GB: Ceithir.

en: France
gd_GB: An Fhraing

en: Free
gd_GB: Saor an-asgaidh

en: Free <em>for life</em>
gd_GB: Saor an-asgaidh <em>fad do bheatha</em>

en: Free Site
gd_GB: Làrach an-asgaidh

en: Free WordPress Themes at WordPress.com
gd_GB: Ùrlaran WordPress an-asgaidh air WordPress.com

en: Free and premium designs for your site
gd_GB: Dealbhaidhean saor is Premium dhan làrach agad

en: Free trial
gd_GB: Deuchainn an-asgaidh

en: Freedoms
gd_GB: Saoirsean

en: French
gd_GB: Fraingis

en: French Guiana
gd_GB: Guidheàna na Frainge

en: French Polynesia
gd_GB: Poilinèis na Frainge

en: French Southern Territories
gd_GB: Ranntairean a Deas na Frainge

en: Freshly Pressed
gd_GB: Air ùr-phreasaigeadh

en: Fri
gd_GB: Dih

en: Friday
gd_GB: DihAoine

[ctx: Friday initial]
en: F
gd_GB: Dih

en: From
gd_GB: O

en: From %1$s %2$s
gd_GB: O %1$s %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
gd_GB: Le %1$s %2$s%3$s

en: From %1$s to %2$s
gd_GB: O %1$s gu %2$s

en: From %s
gd_GB: O %s

en: From %s to %s
gd_GB: O %s gu %s

en: From Computer
gd_GB: On choimpiutair

en: From URL
gd_GB: O URL

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
gd_GB: 'S urrainn dhut lèirmheasan a sgrùdadh, coimeas a dhèanamh eatarra no an aiseag air an sgrìn seo:

en: From this screen you can:
gd_GB: 'S urrainn dhut na leanas a dhèanamh air an sgrìn seo:

en: From your pals at WordPress.com
gd_GB: O do charaidean agad air WordPress.com

en: Front Page
gd_GB: An duilleag mhòr

en: Front page
gd_GB: An duilleag mhòr

en: Full Size
gd_GB: Meud slàn

en: Full URL path to files
gd_GB: URL slàn gu faidhlichean

en: Full Width Template
gd_GB: Teamplaid làn-leud

en: Full text
gd_GB: An teacsa slàn

en: Fullscreen
gd_GB: Làn-sgrìn

en: Fun
gd_GB: Spòrs

en: G &#8212; Suitable for all audiences
gd_GB: G &#8212; Freagarrach dhan a h-uile duine

en: Galleries
gd_GB: Gailearaidhean

en: Gallery
gd_GB: Gailearaidh

en: Gallery (%s)
gd_GB: Gailearaidh (%s)

en: Gallery Settings
gd_GB: Roghainnean a' ghailearaidh

en: Gallery columns:
gd_GB: Colbhan a' ghailearaidh:

en: Gambia
gd_GB: A' Ghaimbia

en: Gaza
gd_GB: Gaza/Ġazzah

en: General
gd_GB: Coitcheann

en: General Settings
gd_GB: Na roghainnean coitcheann

en: Generate Password
gd_GB: Gin facal-faire

en: Generate backup codes
gd_GB: Gin còdaichean lethbhreacan-glèidhidh

en: Generate password
gd_GB: Gin facal-faire

en: Generate strong password
gd_GB: Gin facal-faire làidir

en: Generated on %s
gd_GB: Air a ghintinn %s

en: Generated thumbnail for duplicate full size attachment
gd_GB: Chaidh ìomhaigheag a chruthachadh airson dùblachadh a' cheanglachain slàin

en: Generated thumbnail for full size attachment
gd_GB: Chaidh ìomhaigheag a chruthachadh airson a' cheanglachain slàin

en: Generating Password…
gd_GB: A' gintinn an fhacail-fhaire…

en: Generating preview...
gd_GB: A' cruthachadh an ro-sheallaidh...

en: Generating...
gd_GB: 'Ga ghintinn...

en: Genre
gd_GB: Gnè

en: Genre: %s.
gd_GB: Gnè: %s.

en: German
gd_GB: Gearmailtis

en: Germany
gd_GB: A' Ghearmailt

en: Get Apps
gd_GB: Faigh aplacaidean

en: Get Help
gd_GB: Faigh cuideachadh

en: Get Premium
gd_GB: Faigh Premium

en: Get Shortlink
gd_GB: Faigh ceangal goirid

en: Get Social
gd_GB: Bi ullamh air lìonraidhean sòisealta

en: Get Started
gd_GB: Toiseach tòiseachaidh

en: Get Unlimited Themes
gd_GB: Faigh ùrlaran gun chrìoch

en: Get Upgraded
gd_GB: Faigh àrdachadh

en: Get Version %s
gd_GB: Faigh tionndadh %s

en: Get a Free Domain
gd_GB: Faigh àrainn an-asgaidh

en: Get a link
gd_GB: Faigh ceangal

en: Get help
gd_GB: Faigh cuideachadh

en: Get help!
gd_GB: Faigh cuideachadh

en: Get started here
gd_GB: Toiseach tòiseachaidh

en: Get started now
gd_GB: Toiseach tòiseachaidh

en: Get started.
gd_GB: Toiseach tòiseachaidh

en: Get support
gd_GB: Faigh taic

en: Get the Unlimited Themes plan and change to any theme, any time.
gd_GB: Faigh plana ùrlaran gun chrìoch is faigh greim air ùrlar sam bith, uair sam bith.

en: Get your own domain
gd_GB: Faigh àrainn dhut fhèin

en: Getting a link...
gd_GB: A' faighinn ceangal...

en: Ghana
gd_GB: Gàna

en: Gibraltar
gd_GB: Diobraltar

en: Gift Upgrade
gd_GB: Àrdachadh mar phrèasant

en: Give the feed a title (optional):
gd_GB: Cuir ainm air an inbhir (roghainneil):

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
gd_GB: Thoir ainm air a’ chlàr-taice agad is briog air “Cruthaich an clàr-taice” an uairsin.

en: Glace Bay
gd_GB: Glasbaigh

en: Glad you want to stay! We've declined the domain transfer request.
gd_GB: Tha sinn toilichte gu bheil thu airson fuireach còmhla rinn! Dhiùlt sinn iarrtas an tar-chuir.

en: Global Settings
gd_GB: Na roghainnean uile-choitcheann

en: Go
gd_GB: Rach

en: Go Back
gd_GB: Rach air ais

en: Go Mobile
gd_GB: Bi ullamh air uidheaman mobile

en: Go back
gd_GB: Air ais

en: Go to
gd_GB: Rach gu

en: Go to <a target="_blank" href="%s">wordpress.com/plugins</a> to try out the new features.
gd_GB: Tadhail air <a target="_blank" href="%s">wordpress.com/plugins</a> a dh'fheuchainn nan gleusan ùra.

en: Go to Dashboard
gd_GB: Rach dhan deas-bhòrd

en: Go to My Site
gd_GB: Tadhail air an làrach agam

en: Go to Plugin Installer
gd_GB: Rach gu stàlaiche nam plugan

en: Go to Theme Installer
gd_GB: Rach gu stàlaiche nan ùrlaran

en: Go to Themes page
gd_GB: Rach gu duilleag nan ùrlaran

en: Go to WordPress Updates page
gd_GB: Rach gu duilleag ùrachadh WordPress#

en: Go to slide %d
gd_GB: Tadhail air an t-sleamhnag %d

en: Go to the admin dashboard for this blog
gd_GB: Rach gu deas-bhòrd nan rianairean aig a' bhloga seo

en: Go to the first page
gd_GB: Rach dhan chiad duilleag

en: Go to the last page
gd_GB: Rach dhan duilleag mu dheireadh

en: Go to the next page
gd_GB: Rach dhan ath dhuilleag

en: Go to the previous page
gd_GB: Rach dhan duilleag roimhpe

en: Go to top
gd_GB: Suas gun bharr

en: Goal!
gd_GB: Amas!

en: Godthab
gd_GB: Nuuk

en: Good
gd_GB: Math

en: Good Job! %1$s really liked your post <strong><a href="%2$s">%3$s</a></strong>!
gd_GB: Gasta! Chòrd am post <strong><a href="%2$s">%3$s</a></strong> gu mòr ri %1$s!

en: Google responded with the following error code: %s
gd_GB: Thill Google an còd mearachd a leanas: %s

en: Government
gd_GB: Riaghaltas

en: Grand Turk
gd_GB: Eilean na Tuirce Mòire

en: Grant Access to User
gd_GB: Thoir cead-inntrigidh dhan chleachdaiche

en: Granted stats access to <strong>%s</strong> (WordPress.com user).
gd_GB: Chaidh cead inntrigidh a thoirt seachad do <strong>%s</strong> (cleachdaiche WordPress.com).

en: Gravatar Logo
gd_GB: Suaicheantas Gravatar

en: Gravatar Profile
gd_GB: Pròifil Gravatar

en: Gray
gd_GB: Liath

en: Gray zeroes are exactly zero. Black zeroes have been rounded down.
gd_GB: Tha neoinithean liatha 'nan neoinithean mionaideach. Chaidh neoinithean dubha an cruinneachadh sìos.

en: Great Job!
gd_GB: Deagh-obair!

en: Great News!
gd_GB: Deagh-naidheachd!

en: Great posts worth seeing from <strong>%s</strong>:
gd_GB: Brod nam post aig <strong>%s</strong>:

en: Greece
gd_GB: A' Ghreug

en: Greek
gd_GB: Greugais

en: Green
gd_GB: Uaine

en: Greenland
gd_GB: A' Ghraonlann

en: Grenada
gd_GB: Greanàda

en: Grey
gd_GB: Liath

en: Grid
gd_GB: Griod

en: Grid Layout
gd_GB: Mar ghriod

en: Grid view
gd_GB: Sealladh a' ghriod

en: Groups
gd_GB: Buidhnean

en: Guadeloupe
gd_GB: Guadalup

en: Guatemala
gd_GB: Guatamala

en: Guernsey
gd_GB: Geàrnsaidh

en: Guinea
gd_GB: Gini

en: Guinea-Bissau
gd_GB: Gini-Bioso

en: Guyana
gd_GB: Guidheàna

en: HTML Embed
gd_GB: Leabachadh HTML

[ctx: HTML elements]
en: Inline
gd_GB: Am broinn na loidhne

[ctx: HTML tag]
en: Address
gd_GB: Seòladh

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
gd_GB: Ro-fhòrmataichte

en: HTTP Requests
gd_GB: Iarrtasan HTTP

en: HTTP requests are blocked
gd_GB: Tha casg air iarrtasan HTTP

en: HTTPS status
gd_GB: Staid HTTPS

en: Haiti
gd_GB: Haidhti

en: Hand
gd_GB: Làmh

en: Happy Anniversary!
gd_GB: Ceann-bliadhna sona dhut!

en: Happy New Year from Jetpack!
gd_GB: Bliadhna mhath ùr o Jetpack!

en: Happy New Year from WordPress.com!
gd_GB: Bliadhna mhàth ùr o WordPress.com!

en: Happy blogging,
gd_GB: Gabh tlachd sa bhlogadh!

en: Hassle Free Blogging
gd_GB: Blogadh gun bhuaireadh

en: Have any technical questions? <a class="%1$s" href="%2$s" target="_blank">Our documentation pages are open&nbsp;24/7</a>
gd_GB: A bheil ceist theicnigeach agad? <a class="%1$s" href="%2$s" target="_blank">Tha duilleagan an docamaididh againn fosgailte&nbsp;fad an latha, fad na seachdaine</a>

en: Have fun!
gd_GB: Gabh tlachd ann!

en: Have questions? Stop by our <a href="%1$s">support forums</a>.
gd_GB: A bheil ceist sam bith agad? Feuch <a href="%1$s">na fòraman taice</a> againn.

en: Have you tried the upgraded stats page?
gd_GB: Na dh'fheuch thu duilleag ùr nan stats?

en: Hawaii
gd_GB: Hawai'i

en: Header
gd_GB: Bann-cinn

en: Header Image
gd_GB: Dealbh a' bhanna-chinn

en: Header Text
gd_GB: Teacsa a' bhanna-chinn

en: Header Text Color
gd_GB: Dath teacsa a' bhann-chinn

en: Header cell
gd_GB: Cealla a' bhanna-chinn

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
gd_GB: Chaidh am bann-cinn ùrachadh. <a href="%s">Tadhail air an làrach agad</a> gus faicinn cò ris a tha e coltach.

en: Heading 1
gd_GB: Ceann-sgrìobhadh 1

en: Heading 2
gd_GB: Ceann-sgrìobhadh 2

en: Heading 3
gd_GB: Ceann-sgrìobhadh 3

en: Heading 4
gd_GB: Ceann-sgrìobhadh 4

en: Heading 5
gd_GB: Ceann-sgrìobhadh 5

en: Heading 6
gd_GB: Ceann-sgrìobhadh 6

en: Headings
gd_GB: Ceann-sgrìobhaidhean

en: Health &amp; Wellness
gd_GB: Slàinte ⁊ wellness

en: Heard Island and McDonald Islands
gd_GB: Eilean Heard is Eileanan MhicDhòmhnaill

en: Height
gd_GB: Àirde

en: Height (in pixel):
gd_GB: An àirde (ann am pixel):

en: Hello world!
gd_GB: Fàilte ort, a shaoghail!

en: Help
gd_GB: Cobhair

en: Help & Support
gd_GB: Cobhair ⁊ Taic

en: Help &amp; Support
gd_GB: Cobhair ⁊ taic

en: Help Topics
gd_GB: Cuspairean taice

[ctx: Help and Support Page Title]
en: Help and Support
gd_GB: Cobhair is taic

[ctx: Help topic]
en: Comments
gd_GB: Beachdan

[ctx: Help topic]
en: Configuration
gd_GB: Rèiteachadh

[ctx: Help topic]
en: Following
gd_GB: A' leantainn

[ctx: Help topic]
en: Policies & Safety
gd_GB: Poileasaidhean ⁊ Sàbhailteachd

en: Help us improve these results
gd_GB: Cuidich leinn a' cur piseach air na toraidhean seo

en: Help us try out <a href='%s'>a new version of this page</a>, which combines your Likes and Comments in one view!
gd_GB: Cuidich leinn a' cur <a href='%s'>tionndadh ùr dhen duilleag seo</a> fo dheuchainn sa bheil beachdan is daoine as toigh leotha rud san aon sealladh!

en: Helpful reminder: At any time, log into your account with your username, <strong>%s</strong>, or your <strong>email address</strong>.
gd_GB: Cuimhneachan feumail: Is urrainn dhut clàradh a-steach dhan chunntas agad uair sam bith leis an ainm-chleachdaidh agad, <strong>%s</strong> no <strong>leis an t-seòladh phuist-d</strong> agad.

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
gd_GB: Seo foir-shealladh beag dhut mu na diofar dreuchdan a dh'fhaodadh a bhith air cleachdaichean agus na ceadan a tha co-cheangailte ri gach aon dhiubh:

en: Here you can selectively convert existing tags to categories. To get started, check the tags you wish to be converted, then click the Convert button.
gd_GB: 'S urrainn dhut tagaichean iompachadh 'nan roinnean-seòrsa an-seo. Tagh na tagaichean a bu toigh leat iompachadh an toiseach agus briog air a' phutan Iompaich.

en: Here&#8217;s what your form will look like
gd_GB: Seo an coltas a bhios air an fhoirm agad

en: Here's an overview of blogs you have connected to through Jetpack's Single Sign on.
gd_GB: Seo dhut foir-shealladh air na blogaichean a cheangail thu ris slighe clàradh aon-cheumnach Jetpack.

en: Here's an overview of the blogs you are part of. Don't forget that you can <a href='%s' target='_blank'>create another blog</a> at any time.
gd_GB: Seo dhut gearr-chunntas air na blogaichean a tha thu a' gabhail pàirt annta. Cuimhnich gun urrainn dhut <a href='%s' target='_blank'>bloga eile a chruthachadh</a> uair sam bith.

en: Here's what you posted.
gd_GB: Seo na phostaich thu.

en: Hey there. Here you can selectively convert existing categories to tags. To get started, check the categories you wish to be converted, then click the Convert button.
gd_GB: 'S urrainn dhut roinnean-seòrsa iompachadh 'nan tagaichean an-seo. Tagh na roinnean-seòrsa a bu toigh leat iompachadh an toiseach agus briog air a' phutan Iompaich.

en: Hey! You are using two-step authentication, but you haven&#8217;t printed your account recovery codes. It&#8217;s important to have these in case you ever have trouble accessing your blog.
gd_GB: Tha thu a' cleachdadh dearbhadh dà-cheumnach ach cha do chlò-bhuail thu na còdan aisig airson a' chunntais agad. Tha e cudromach gum bi iad agad air eagal 's nach urrainn dhut inntrigeadh a dhèanamh dhan bhloga agad uaireigin.

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
gd_GB: Shin thu, ###USERNAME###,
    
    Tha seo a’ dearbhadh gun deach ###NEW_EMAIL### a chur an àire a’ puist-d agad air ###SITENAME###.
    
    Mur an robh thu airson am post-d agad atharrachadh, cuir fios gu na rianairean air
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Chaidh am post-d seo a chur gu ###EMAIL###
    
    le gach deagh-dhùrachad,
    Na daoine còire aig ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
gd_GB: Shin thu, ###USERNAME###,
    
    Tha seo a’ dearbhadh gun deach am facal-faire agad atharrachadh air ###SITENAME###.
    
    Mur an robh thu airson am facal-faire agad atharrachadh, cuir fios gu na rianairean air
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Chaidh am post-d seo a chur gu ###EMAIL###
    
    le gach deagh-dhùrachad,
    Na daoine còire aig ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi %1$s,
    
    Your friend %2$s has read your draft titled "%3$s" and provided feedback for you to read:
    
    %4$s
    
    You can also see their feedback here:
    %5$s
    
    Thanks for flying with WordPress.com
gd_GB: Shin thu, %1$s,
    
    Leugh do charaid %2$s an dreachd "%3$s" agad agus tha beachd no dhà aca dhut:
    
    %4$s
    
    Chì thu na beachdan aca an-seo cuideachd:
    %5$s
    
    Mòran taing airson seòladh le WordPress.com

en: Hi there,
gd_GB: Shin thu

en: Hi there,
    
    We recently received a request to change the email address for the WordPress.com user ###USERNAME### from ###OLDEMAIL### to ###NEWEMAIL###.
    
    If you made this request, you can safely ignore and delete this email.
    
    If you did not request this change, please respond to this email immediately.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    
    ###SITEURL###
gd_GB: Shin thu,
    
    Fhuair sinn iarrtas o chionn goirid airson post-d a' chleachdaiche WordPress.com ###USERNAME### atharrachadh, a' cur ###NEWEMAIL### an àite ###OLDEMAIL###.
    
    Ma dh'iarr thusa seo, 's urrainn dhut am post-d seo a leigeil seachad is a sguabadh às.
    
    Mur an do dh'iarr thusa seo, freagair am post-d seo cho luath 's a ghabhas.
    
    Leis na dùrachdan,
    An sgioba aig ###SITENAME###
    
    ###SITEURL###

en: Hi!
    
    Thank you for creating a WordPress.com account. To activate your account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
gd_GB: Halò,
    
    Mòran taing airson cunntas WordPress.com a chruthachadh. Gus an cunntas agad a chur an gnìomh, briog air a' cheangal a leanas:
    
    %s
    
    --Sgioba WordPress.com

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
gd_GB: Halò,
    
    Fhuair thu cuireadh gu '%1$s' air
    %2$s leis an dreuchd %3$s.
    
    Briog air a' cheangal a leanas ma tha thu airson gabhail ris a' chuireadh:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
gd_GB: Halò,
    Fhuair thu cuireadh gu '%1$s' aig
    %2$s leis an dreuchd %3$s.
    Mur eil thu airson gabhail ris a' chuireadh dhan làrach seo,
    leig seachad am post-d seo. Falbhaidh an ùine air ann am beagan làithean.
    
    Ma tha thu airson an cunntas cleachdaiche agad a chur an gnìomh, briog air a' cheangal seo:
    %%s

en: Hidden
gd_GB: Falaichte

en: Hide
gd_GB: Cuir am falach

en: Hide Blog on Dashboard
gd_GB: Falaich am bloga air an deas-bhòrd

en: Hide Details
gd_GB: Falaich am mion-fhiosrachadh

en: Hide all results
gd_GB: Falaich na toraidhean uile

en: Hide background image
gd_GB: Falaich dealbh a' chùlaibh

en: Hide comment threads
gd_GB: Falaich snàithleanan nam beachdan

en: Hide extended post
gd_GB: Falaich am post leudaichte

en: Hide header image
gd_GB: Falaich dealbh a’ bhanna-chinn

en: Hide image
gd_GB: Falaich an dealbh

en: Hide password
gd_GB: Falaich am facal-faire

en: Hide post options
gd_GB: Falaich roghainnean a’ phuist

en: Hide private events
gd_GB: Falaich tachartasan prìobhaideach

en: Hide related content after posts
gd_GB: Falaich susbaint cho-cheangailte an dèidh phost

en: Hide this screen
gd_GB: Falaich an sgrìn seo

en: Hide this screen and don&#8217;t show it again.
gd_GB: Falaich an sgrìn seo 's na seall a-rithist e.

en: Hide this screen, but show it again, tomorrow
gd_GB: Falaich an sgrìn seo ach seall a-rithist e a-màireach

en: Hides all ads on your site
gd_GB: Falaichidh seo an t-sanasachd air fad air an làrach agad

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
gd_GB: Gliocas: Bu chòir dhan fhacal-fhaire agad a bhith seachd caractaran a dh'fhaid air a' char as lugha. Gus a dhèanamh nas neartmhoire, cleachd litrichean mòra 's beaga, àireamhan is comharran mar ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
gd_GB: Gliocas: Bu chòir dhan fhacal-fhaire agad a bhith dusan charactaran a dh’fhaid air a’ char as lugha. Gus a dhèanamh nas làidire, cleachd litrichean mòra ’s beaga, àireamhan is comharran mar ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: History
gd_GB: Eachdraidh

en: Ho Chi Minh
gd_GB: Hồ Chí Minh

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
gd_GB: Cum beachd sa chiutha ma bhios barrachd air %s ceanglaichean ann. (Tha pailteas de cheanglaichean cumanta ann am beachdan làn spama.)

en: Hold a comment in the queue if it contains {{numberOfLinks /}} or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
gd_GB: Cum beachd sa chiutha ma bhios barrachd air {{numberOfLinks /}} ceanglaichean ann. (Tha pailteas de cheanglaichean cumanta ann am beachdan làn spama.)

en: Holiday
gd_GB: Saor-latha

en: Holy See (Vatican City State)
gd_GB: Cathair na Bhatacain

en: Home
gd_GB: Dhachaigh

en: Home URL
gd_GB: URL dachaigh

en: Home page / Archives
gd_GB: Duilleag-dhachaigh / Tasglannan

en: Home page/Archives
gd_GB: Duilleag-dhachaigh/Tasglannan

en: Homepage
gd_GB: Duilleag-dhachaigh

en: Honduras
gd_GB: Hondùras

en: Horizontal
gd_GB: Còmhnard

en: Horizontal line
gd_GB: Loidhne chòmhnard

en: Horizontal space
gd_GB: Àite còmhnard

en: Horizontally
gd_GB: Air a' chòmhnard

en: Hostel
gd_GB: Ostail

en: Hour
gd_GB: Uair a thìde

en: Hours:
gd_GB: Uairean a thìde:

en: Hovd
gd_GB: Khovd

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
gd_GB: Fan os a chionn no thoir gnogag gus na putanan "Gnìomhaich" is "Ro-shealladh beò" fhaicinn

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
gd_GB: Ma dh'fhanas tu os cionn ràigh ann an liosta nam post, chì thu ceanglaichean gnìomha leis an urrainn dhut na puist a stiùireadh. Nì thu na rudan a leanas:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
gd_GB: Ma dh'fhanas tu os cionn ràigh ann an liosta nan cleachdaichean, chì thu ceanglaichean gnìomha leis an urrainn dhut na cleachdaichean a stiùireadh. Nì thu na rudan a leanas:

en: How did they find you?
gd_GB: Ciamar a lorg iad thu?

en: How do I cancel my subscription?
gd_GB: Ciamar a sguireas mi dhen fho-sgrìobhadh agam?

en: How do you want to promote the campaign?
gd_GB: Ciamar a bu chaomh leat an iomairt a bhrosnachadh?

en: How does this work?
gd_GB: Ciamar a dh'obraicheas seo?

en: How it works.
gd_GB: Seo mar a dh'obraicheas e:

en: How many items would you like to display?
gd_GB: Co mheud nithean a bu toigh leat sealltainn?

en: How many photos would you like to display?
gd_GB: Co mheud dealbh a bu toigh leat sealltainn?

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
gd_GB: ###USERNAME###, a charaid,
    
    Rinn thu iarrtas o chionn ghoirid an seòladh post-d aig a' chunntas
    agad atharrachadh.
    Ma tha sin ceart, dèan briogadh air a' cheangal a leanas gus atharrachadh:
    ###ADMIN_URL###
    
    Mur eil thu airson sin a dhèanamh, 's urrainn dhut am post-d seo a leigeil
    seachad agus a sguabadh às.
    
    Chaidh am post-d seo a chur gu ###EMAIL###
    
    Le gach deagh-dhùrachd,
    Na daoine uile aig ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to activate your account: %2$s
gd_GB: Shin thu %1$s,
    
    Mòran taing airson clàradh aig WordPress.com. Cleachd an URL seo airson an cunntas agad a ghnìomhachadh: %2$s

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to activate your blog: %2$s
gd_GB: Shin thu %1$s,
    
    Mòran taing airson clàradh aig WordPress.com. Cleachd an URL seo airson am bloga agad a ghnìomhachadh: %2$s

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to confirm your email address and start publishing posts: %2$s
gd_GB: Shin thu %1$s,
    
    Mòran taing airson clàradh le WordPress.com. Cleachd an URL seo gus an seòladh puist-d agad a dhearbhadh is airson tòiseachadh air post: %2$s

en: Howdy %1$s, Thank you for signing up with WordPress.com. Click the button below to activate your account.
gd_GB: Shin thu, %1$s, mòran taing airson clàradh le WordPress.com. Briog air a’ phutan gu h-ìosal airson an cunntas agad a chur an gnìomh.

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
gd_GB: USERNAME, a charaid,
    
    Chaidh an cunntas ùr agad a shuidheachadh.
    
    'S urrainn dhut logadh a-steach leis an fhiosrachadh a leanas:
    Ainm-cleachdaiche: USERNAME
    Facal-faire: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Mòran taing!
    
    --Sgioba @ SITE_NAME

en: Howdy!
    
    Recently you were kind enough to give feedback on my draft "%1$s".
    
    It is now published! Thanks so much for your help.
    
    Here’s the published version, and please share if you wish:
    %2$s
    
    Regards,
    %3$s
gd_GB: Shin thu!
    
    Chuir thu thugam do bheachdan mun dreachd agam, "%1$s", o chionn goirid.
    
    Chaidh fhoillseachadh a-nis, tha mi fada 'nad chomain airson do thaic-sa.
    
    Seo an tionndadh a chaidh fhoillseachadh, tha fàilte ort a sgaoileadh fad is farsaing:
    %2$s
    
    le gach deagh-dhùrachd,
    %3$s

en: Howdy! %1$s would like to connect to %2$s.
gd_GB: Shin thu! Bu mhath le %1$s ceangal ris %2$s.

en: Howdy! This importer allows you to connect directly to LiveJournal and download all your entries and comments
gd_GB: 'S urrainn dhut ceangal dìreach a dhèanamh ri LiveJournal leis an ion-phortaiche 's gach innteart is beachd agad a luchdadh a-nuas

en: Howdy! This importer allows you to extract posts from an RSS 2.0 file into your WordPress site. This is useful if you want to import your posts from a system that is not handled by a custom import tool. Pick an RSS file to upload and click Import.
gd_GB: 'S urrainn dhut puist o fhaidhle a tharraing à faidhle RSS 2.0 dhan làrach WordPress agad leis an ion-phortaiche seo. Tha seo feumail ma tha thu airson na puist agad ion-phortadh o shiostam nach eil an t-inneal ion-phortaidh 'ga làimhseachadh. Tagh faidhle RSS gus a luchdadh suas agus briog air Ion-phortaich.

en: Howdy! This importer allows you to import posts and comments from your Blogger account into your WordPress blog.
gd_GB: 'S urrainn dhut puist is beachdan ion-phortadh on chunntas Blogger agad dhan bhloga WordPress agad leis an ion-phortaiche agad.

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
gd_GB: Luchdaich suas am faidhle WordPress eXtended RSS (WXR) agad agus ion-phortaichidh sinne dhut na puist, duilleagan, beachdan, raointean gnàthaichte, roinnean-seòrsa is tagaichean dhan làrach seo.

en: Howdy! We&#8217;re about to begin importing all of your Movable Type or TypePad entries into WordPress. To begin, choose a file to upload and click Upload file and import.
gd_GB: Halò! Tha sinn an impis na h-innteartan Movable Type no TypePad agad ion-phortadh gu WordPress. Mar thoiseach tòiseachaidh, tagh faidhle gus a luchdadh suas agus briog air "Luchdaich suas am faidhle 's ion-phortaich".

en: Howdy! Would you like to log in to %1$s using your %2$s account?
gd_GB: Shin thu! A bheil thu airson clàradh a-steach gu %1$s slighe a' chunntais %2$s agad?

en: Howdy,
gd_GB: Shin thu,

en: Howdy,
    
    %1$s commented on: %2$s.
    
    Comment URL: (%3$s)
    Post URL: (%4$s)
gd_GB: Sin thu,
    
    Thug %1$s seachad beachd air: %2$s.
    
    URL a' bheachd: (%3$s)
    URL a' phuist: (%4$s)

en: Howdy,
    
    %1$s recently liked your post: %2$s
    
    Here is a link to the post they liked:
    
    	 %3$s
    %4$s
    
    If you don't want to be notified of Likes any more:
    %5$s
gd_GB: Shin thu,
    
    Chòrd am post %2$s agad ri %1$s.
    
    Seo ceangal ris a’ phost a chòrd riutha:
    
    	 %3$s
    %4$s
    
    Mur eil thu airson fios fhaighinn tuilleadh nuair a chòrdas rudeigin ri cuideigin:
    %5$s

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with Akismet.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The Akismet Team
gd_GB: Halò,
    
    Mòran taing airson clàradh aig Akistmet.com. Gus an cunntas ùr agad a chur an gnìomh, briog air a' cheangal a leanas:
    
    %s
    
    --Sgioba Akismet.com

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com.
    
    You are one step away from activating all the features for %s.
    Please click this link to verify ownership of blog:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
gd_GB: Shin thu,
    
    Mòran taing airson clàradh le WordPress.com.
    
    Tha thu cha mhòr deiseil le gnìomhachadh nan gleusan uile aig %s.
    Briog air a’ cheangal seo gus dearbhadh gur ann agadsa a tha am bloga:
    
    %s
    
    --Sgioba WordPress.com

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
gd_GB: Halò,
    
    Mòran taing airson clàradh aig WordPress.com. Gus an cunntas ùr agad a chur an gnìomh, briog air a' cheangal a leanas:
    
    %s
    
    --Sgioba WordPress.com

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To verify your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
gd_GB: Halò,
    
    Mòran taing airson clàradh aig WordPress.com. Gus an cunntas ùr agad a dhearbhadh, briog air a' cheangal a leanas:
    
    %s
    
    --Sgioba WordPress.com

en: Huge
gd_GB: Glè mhòr

en: Humor
gd_GB: Àbhachdas

en: Hungary
gd_GB: An Ungair

en: Hyalite is a minimalistic, micro-blogging WordPress theme with a focus on typography and the ability to display a portfolio.
gd_GB: Tha Hyalite 'na ùrlar minimalistic airson meanbh-bhlogadh air WordPress, le cuideam air clò-ghrafachd is comas air portfolion a thaisbeanadh.

en: I am ready!
gd_GB: Tha mi deiseil!

en: I forgot my password
gd_GB: Dhìochuimhnich mi am facal-faire agam

en: I understand, now let me continue
gd_GB: Tha mi a' tuigsinn sin, leig leam air adhart a-nis

en: I use it at home.
gd_GB: 'S ann aig an taigh a chleachdas mi e.

en: I use it every where I go, at work and home and anywhere else that I can!
gd_GB: Cleachdaidh mi e àite sam bith a thèid mi, aig an obair, aig an taigh agus àite sam bith eile far am faogh mi cothrom air!

en: I use it in school!
gd_GB: 'S ann san sgoil a chleachdas mi e!

en: I use it in school.
gd_GB: 'S ann san sgoil a chleachdas mi e.

en: I would like my links to be public, without being passed through a referrer hider.
gd_GB: Bu mhath leam na ceanglaichean agam a' nochdadh ris a' phoball, gun an cur tro inneal a chuireas am falach ath-stiùirichean.

en: I would like my site to be private, visible only to myself and users I choose
gd_GB: B' fhearr leam an làrach agam a chumail prìobhaideach gus nach fhaic ach mise is daoine a roghnaicheas mise e

en: I'm just starting out; leave me a comment or a like :)
gd_GB: Tha mi dìreach air tòiseachadh; nach fàg thu beachd dhomh no innis gur toigh leat rud :)

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
gd_GB: ID #%1$s: %2$s <strong>Cha dèid an cleachdaiche làithreach a sguabadh às.</strong>

en: IO error.
gd_GB: Mearachd IO.

en: IP Address
gd_GB: An seòladh IP:

en: Iceland
gd_GB: Innis Tìle

en: Icon
gd_GB: Ìomhaigheag

en: Icon + text
gd_GB: Ìomhaigheag ┐ teacsa

en: Icon only
gd_GB: Ìomhaigheag a-mhàin

en: Identicon (Generated)
gd_GB: Identicon (air a ghintinn)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
gd_GB: Ma tha %1$s à comas, iarr air an rianaire agad am mòideal a chur an comas no thoirt sùil air <a href="%2$s">stiùireadh Apache</a> no <a href="%3$s">am badeigin eile</a> airson taic leis an t-suidheachadh.

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
gd_GB: Mura deach faidhle meadhain a chur ri susbaint sam bith fhathast, chì thu e sa cholbh “Air a luchdadh suas gu” agus is urrainn dhut briogadh air “Ceangail ri” gus priob-uinneag bheag a chur gu dol leis an urrainn dhut susbaint a lorg ’s am faidhle a chur ris.

en: If a new user is created by WordPress, a password will be randomly generated. Manually change the user&#8217;s details if necessary.
gd_GB: Ma thèid cleachdaiche ùr a chruthachadh le WordPress, thèid facal-faire tuaireamach a chruthachadh cuideachd. Atharraich mion-fhiosrachadh a' chleachdaiche de làimh, ma bhios feum air.

en: If a program or website you use allows you to export your links or subscriptions as OPML you may import them here.
gd_GB: Ma tha prògram no làrach-lìn a' toirt cead dhut na ceanglaichean no na fo-sgrìobhaidhean agad às-phortadh mar OPML, 's urrainn dhut an ion-phortadh an-seo.

en: If an author specified in the import doesn't exist, their items will be reassigned to you.
gd_GB: Ma tha iomradh air ùghdar san ion-phortadh nach eil ann tuilleadh, thèid na nithean aca iomruineadh dhut-sa.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
gd_GB: Ma thogras tu, leigidh WordPress fios do ghrunn sheirbheisean ma nochdas post ùr agad.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
gd_GB: Mura faic thu ion-phortaiche a tha a dhìth ort, <a href="%s">dèan lorg ann an eòlaire nam plugan</a> ach a bheil fear ri fhaighinn.

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
gd_GB: Mas e ceangal ri cuideigin a tha ann, ’s urrainn dhut cur an cèill dè an dàimh a tha eadaraibh leis an fhoirm gu h-àrd. Ma tha thu ag iarraidh barrachd fiosrachaidh mun ghleus seo, feuch <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
gd_GB: Mas e mearachd a bha ann, leig seachad am post-d seo 's cha tachair càil.

en: If you already have an API key
gd_GB: Ma tha iuchair API agad mu thràth

en: If you already own this domain <span id="map-my-domain-name-explain">%s</span> because you registered it elsewhere, you can still use it for your WordPress.com blog.
gd_GB: Ma tha an àrainn sin agad mu thràth <span id="map-my-domain-name-explain">%s</span> a chionn 's gun do chlàraich thu e am badeigin eile, 's urrainn dhut a chleachdadh airson a' bhloga WordPress.com agad fhathast.

en: If you are expecting to see blogs that you are following here please check that you used the same email address and that they are not still pending.
gd_GB: Ma tha thu dhen bheachd gu bheil thu a’ leantainn bhlogaichean agus gum bu chòir dhaibh a bhith an-seo, dèan cinnteach gun do chleachd thu an aon seòladh puist-d agus nach eil gin dhiubh ri dhèiligeadh.

en: If you are having trouble with connections, please <a href="%s" target="_blank">try these troubleshooting steps</a>.
gd_GB: Ma tha duilgheadas agad le ceanglaichean, <a href="%s" target="_blank">feuch na leanas airson fhuasgladh</a>.

en: If you are not automatically redirected, use this link:
gd_GB: Mura dèid d' ath-threòrachadh gu fèin-obrachail, cleachd an ceangal seo:

en: If you are not intending on transferring this domain to another registrar, you are advised to re-enable Domain Locking.
gd_GB: Mur eil thu an impis an àrainn seo imrich gu clàraiche eile, bu chòir dhut a ghlasadh a-rithist an-dràsta.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
gd_GB: Mur eil thu cinnteach na tha na briathran seo a’ ciallachadh, ’s dòcha gum b’ fheairrde dhut bruidhinn ris an òstair agad. Ma tha taic a dhìth ort fhathast, feuch na <a href="%s">fòraman taice aig WordPress</a>.

en: If you believe that content hosted on wordpress.com infringes your copyrights, you may send us an infringement notice by following the instructions at: %s
gd_GB: Ma tha thu dhen bheachd gu bheil susbaint air WordPress.com a tha a' briseadh na còraichean-lethbhreac agad, 's urrainn dhut brath a chur thugainn 's tu a' leantainn an stiùiridh aig %s

en: If you believe those infringement notices may have been incorrect or invalid, please <a href="%1$s" %2$s>click here to contact staff</a> to find out how to file a formal dispute with the copyright holder.
gd_GB: Ma tha thu dhen bheachd gu bheil na brathan a thaobh briseadh chòraichean-lethbhreac seo cearr, <a href="%1$s" %2$s>briog an-seo gus fios a chur gun luchd-obrach againn</a> airson fiosrachadh mar a chlàraicheas tu tagradh leis an neach aig a bheil a' chòir-lethbhreac.

en: If you believe your account is suspended in error please <a href="http://en.support.wordpress.com/suspended-blogs/">contact us</a>
gd_GB: Ma tha thu dhen bheachd gun deach an cunntas agad a chur 'na dhàil, <a href="http://en.support.wordpress.com/suspended-blogs/">cuir fios thugainn</a>

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
gd_GB: Mur urrainn dhut am bookmarklet a shlaodadh gu na comharran-lìn agad, dèan lethbhreac dhen chòd a leanas is cruthaich comharra-lìn ùr. Cuir an còd ann an raon URL a’ bhookmarklet ùr.

en: If you can't think of a good password use the button below to generate one.
gd_GB: Mur urrainn dhut smaoineachadh air deagh fhacal-faire, cleachd am putan gu h-ìosal airson fear a ghintinn.

en: If you change the width of the<br/> poll you may also need to change<br/> the width of your answers.
gd_GB: Ma dh'atharraicheas tu leud<br/> a' chunntas-bheachd seo, faodaidh gum bi agad<br/> ri leud nam freagairtean atharrachadh cuideachd.

en: If you change your mind and want to choose a different theme, use the &ldquo;Back to previous step&rdquo; link below.
gd_GB: Ma chuireas tu an caochladh romhad is ma bhios tu airson ùrlar eile a taghadh, cleachd an ceangal "Air ais dhan cheum roimhe" gu h-ìosal.

en: If you choose not to renew this upgrade, your previous media files will still be available. However, you will not be able to upload audio files or new media files after you have surpassed the default size limit.
gd_GB: Mur an ùraich thu an t-àrdachadh seo, bidh na faidhlichean mheadhanan agad fhathast ri do làimh. Ge-tà, chan urrainn dhut faidhlichean fuaime no faidhlichean mheadhanan ùra a luchdadh suas tuilleadh ma chaidh thu seachad air a' chrìoch.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
gd_GB: Ma sguabas tu às ceangal. thèid an toirt air falbh gu buan oir chan eil am feart "Sgudal" ag obair leotha fhathast.

en: If you deleted the import file from your media library, this may have caused the problem. In this case, please try the import once more without deleting the import file. Don't worry -- the importer will delete the file automatically once the import has finished.
gd_GB: Ma sguab thu am faidhle ion-phortaidh à leabhar-lann nam meadhanan agad, dh’fhaoidte gun do dh’adhbharaich sin an duilgheadas. Ma thachair sin, feuch is ion-phortaich am faidhle a-rithist gun a bhith ’ga sguabadh às. Na gabh dragh – sguabaidh gleus an ion-phortaidh am faidhle às gu fèin-obrachail turas a chaidh a choileanadh.

en: If you did not request this change, please contact WordPress.com support, or visit your profile page and change your password by clicking the following link
gd_GB: Mur an do dh'iarr thusa seo, cuir fios gu sgioba taice WordPress.com no tadhail air duilleag na pròifil agad gus am facal-faire agad atharrachadh slighe a' cheangail a leanas

en: If you did not request this change, please contact WordPress.com support, or visit your profile page to re-enable it by clicking the following link
gd_GB: Mur an do dh'iarr thusa seo, cuir fios gu sgioba taice WordPress.com no tadhail air duilleag na pròifil agad gus a chur an comas a-rithist slighe a' cheangail a leanas

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
gd_GB: Mur eil fhios agad mar a shuidhichear stòr-dàta, bu chòir dhut <strong>bruidhinn ris an òstair agad</strong>. Mur eil fuasgladh eile ag obair, tha <a href="%s">na fòraman taice aig WordPress</a> ann.

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
gd_GB: Mur eil thu airson dealbh a shealltainn idir ann am bann-cinn na làraich agad, briog air a' phutan "Thoir air falbh dealbh a' bhanna-chinn" aig bun na h-earrainn "Dealbh a' bhanna-chinn" air an duilleag seo. Ma tha thu airson a thilleadh, cha leig thu leas ach aon dhe na roghainnean deilbh eile a thaghadh is briogadh air "Sàbhail na dh'atharraichean".

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
gd_GB: Mur eil thu airson an làrach %s agad a cleachdadh tuilleadh, 's urrainn dhut a sguabadh às leis an fhoirm gu h-ìosal. Nuair a bhriogas tu air <strong>Sguab às an làrach agam gu buan</strong>, gheibh thu post-d sa bheil ceangal. Briog air a' cheangal ud gus an làrach agad a sguabadh às.

en: If you do not wish to be charged then please log in to your account and cancel the auto-renewal.
gd_GB: Mur eil thu airson 's gun iarrar airgead ort, clàraich a-steach dhan chunntas agad is cuir crìoch air an fhèin-ùrachadh.

en: If you don&#8217;t enter a password, ALL ENTRIES from your LiveJournal will be imported as public posts in WordPress.
gd_GB: Mura cuir thu a-steach facal-faire, thèid GACH INNTEART agad air LiveJournal ion-phortadh mar phost poblach ann am WordPress.

en: If you don't want this person to be able to view %s, simply ignore this email, and they will not receive access to your private site.
gd_GB: Mur eil thu airson leigeil leis an neach seo %s fhaicinn, cha leig thu leas ach am post-d seo a leigeil seachad is chan fhaigh iad inntrigeadh dhan làrach phrìobhaideach agad.

en: If you have any entries on LiveJournal which are marked as private, they will be password-protected when they are imported so that only people who know the password can see them.
gd_GB: Ma tha innteart sam bith agad air LiveJournal a chaidh a chomharradh mar innteart prìobhaideach, bidh iad fo dhìon facail-fhaire nuair a thèid an ion-phortadh gus nach fhaic duine sam bith iad ach an fheadhainn aig a bheil am facal-faire.

en: If you have just installed the WordPress.com Stats plugin, this error probably appeared because the API key entered in the plugin belongs to a different WordPress.com user account.
gd_GB: Ma tha thu dìreach air plugan stadastaireachd WordPress.com a stàladh, 's mathaid gun do nochd a' mhearachd seo a chionn 's gu bheil an iuchair API a chuir thu sa phlugan co-cheangailte ri cunntas cleachdaiche WordPress.com eile.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
gd_GB: Mur an do chruthaich thu clàr-taice roimhe, <strong>briog air a' cheangal &#8217;Cruthaich clàr-taice ùr&#8217;</strong> airson toiseach-tòiseachaidh

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
gd_GB: Ma tha puist no beachdan agad air siostam eile, 's urrainn do WordPress an ion-phortadh dhan làrach seo. Tagh siostam a bu toigh leat ion-phortadh uaidhe an toiseach.

en: If you haven't already done so, we strongly recommend <a href='%s'>printing out some backup codes</a> and storing them in a safe place, in case your phone is lost or stolen.
gd_GB: Mur an do rinn thu seo mu thràth, mholamaid dhut gu mòr <a href='%s'>cuid dhe na còdaichean lethbhreacan-glèidhidh a chlò-bhualadh</a> agus a chumail ann an àite sàbhailte air eagal 's gun caill thu am fòn agad no gun goidear ort e.

en: If you haven't already done so, we strongly recommend printing out some backup codes and storing them in a safe place, in case your phone is lost or stolen.
gd_GB: Mur an do rinn thu seo mu thràth, mholamaid dhut gu mòr cuid dhe na còdaichean lethbhreacan-glèidhidh a chlò-bhualadh agus a chumail ann an àite sàbhailte air eagal 's gun caill thu am fòn agad no gun goidear ort e.

en: If you like what you saw in this summary and want to know more about how your blog is doing, you can always visit your <a target="_blank" href="%s">Site Stats</a>, where our helper-monkeys are working day and night to provide you with pages and pages of detail on how your blog is doing.
gd_GB: Ma chòrd na bha san t-susbaint riut agus ma tha thu airson faighinn a-mach barrachd mun bhloga agad, 's urrainn dhut tadhail air duilleag <a target="_blank" href="%s">stats na làraich</a> agad far a bheil na muncaidhean cuideachaidh againn ag obrair gu cruaidh a latha 's a dh'oidhche gus duilleag air dhuilleag de dh'fhiosrachadh a chruinneachadh mun bhloga agad.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
gd_GB: Ma ràinig thu an sgrìn seo le tuiteamas agus ma bha dùil agad tadhal air aon dhe na làraichean agad fhèin, seo dhut grunn ath-ghoiridean mar thoiseach tòiseachaidh.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
gd_GB: Ma ràinig thu an sgrìn seo le tuiteamas agus ma bha dùil agad tadhal air aon dhe na làraichean agad fhèin, seo dhut grunn ath-ghoiridean mar thoiseach tòiseachaidh.

en: If you still cannot find it, please <a href="http://en.support.wordpress.com/contact/">contact support</a>.
gd_GB: Mura fhaigh thu greim air fhathast, <a href="http://en.support.wordpress.com/contact/">cuir fios gun sgioba taice againn</a>.

en: If you try to verify our computations using the numbers in these tables you might get different results. The logic is explained here.
gd_GB: Ma dh'fheuchas tu ris na dh'àireamhaich sinne a dhearbhadh leis na h-àireamhan sna clàir seo, faodaidh gum faigh thu toraidhean eile. Seo dhut an loidig againn.

en: If you use more <a href="%s">categories</a> on your site, they will appear here.
gd_GB: Ma chleachdas tu barrachd <a href="%s">roinnean-seòrsa</a> air an làrach agad, nochdaidh iad an-seo.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
gd_GB: Ma tha thu airson na roinnean-seòrsa iompachadh 'nan tagaichean (no a chaochladh), cleachd <a href="%s">Iompaichear nan roinnean-seòrsa 's nan tagaichean</a> a gheibh thu air sgrìn an ion-phortaidh.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
gd_GB: Ma tha thu airson am widget a thoirt air falbh ach gun na roghainnean a chall air eagal 's gum bi feum agad orra uaireigin eile, cha leig thu leas ach a shlaodadh gun raon air a bheil "Widgets 'nan tàmh". 'S urrainn dhut an aiseag on àite sin aig àm sam bith. Tha sinn gu h-àraid feumail ma thionndaidheas tu ri ùrlar aig a bheil nas lugha de raointean no raointean eadar-dhealaichte airson nam widgets.

en: If you wish to continue using your subscription after this time then you will need to update your payment details.
gd_GB: Ma tha thu airson am fo-sgrìobhadh agad a chumail a' dol an dèidh na h-ùine seo, bidh agad ris am fiosrachadh pàighidh agad ùrachadh.

en: If you wish to continue using your subscription after this time then you will need to update your payment details. Please follow the link below:
gd_GB: Ma tha thu airson am fo-sgrìobhadh agad a chumail a' dol an dèidh na h-ùine seo, bidh agad ris am fiosrachadh pàighidh agad ùrachadh. Lean ris a' cheangal gu h-ìosal:

en: If you wish to keep this subscription, please update your card details or arrange another payment method.
gd_GB: Ma thathu  airson am fo-sgrìobhadh seo a chumail, ùraich fiosrachadh na cairt agad no cuir dòigh pàighidh eile ris.

en: If your archive file contains more than one XML file, please upload them one by one.
gd_GB: Ma tha barrachd air aon fhaidhle XML san tasg-lann agad, luchdaich suas iad aon air aon.

en: If your hosting provider has told you that you need to have a DNS zone or master zone created, enter your domain name below, and we may be able to add it for you right away.
gd_GB: Ma dh'innis solaraiche na h-òstaireachd agad dhut gum feum thu sòn DNS no sòn maighstir, cuir a-steach ainm na h-àrainn agad gu h-ìosal agus dh'fhaoidte gun urrainn dhuinn a chur ris sa bhad.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
gd_GB: Mur eil an làrach agad a' nochdadh mar bu chòir, leig fios dhan neach aig a bheil an lìonra seo.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
gd_GB: Ma tha barrachd air aon bhann-cinn bunaiteach aig an ùrlar agad no ma luchdaich thu suas barrachd air aon dealbh gnàthaichte airson a' bhanna-chinn, tha WordPress comasach air dealbh air thuaiream dhiubh a shealltainn air diofar duilleagan na làraich agad. Briog air a' phutan "Air thuaiream" ri taobh na h-earrainn "Dealbhan a luchdaich thu suas" no "Dealbhan bunaiteach" gus am feart seo a chur an comas.

en: Image
gd_GB: Dealbh

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Dealbh <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Dealbhan <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Dealbhan <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Dealbhan <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
gd_GB: Seòladh an deilbh

en: Image Alignment:
gd_GB: Co-thaobhadh an deilbh:

en: Image Border
gd_GB: Iomall an deilbh

en: Image CSS Class
gd_GB: Clas CSS an deilbh

en: Image Caption
gd_GB: Caipsean an deilbh

en: Image Crop Help
gd_GB: Cobhair le bearradh an deilbh

en: Image Date/Time
gd_GB: Ceann-là/àm an deilbh

en: Image Editor Save Failed
gd_GB: Cha b' urrainn do dhealbhaiche nan dealbhan sàbhaladh a dhèanamh

en: Image File
gd_GB: Faidhle deilbh

en: Image Grid
gd_GB: Griod nan dealbh

en: Image Link
gd_GB: Ceangal deilbh

en: Image List
gd_GB: Liosta nan dealbhan

en: Image Margins
gd_GB: Marghain an deilbh

en: Image Position
gd_GB: Ionad an deilbh

en: Image Post
gd_GB: Post deilbh

en: Image Processing Error
gd_GB: Mearachd le pròiseasadh an deilbh

en: Image Repeat
gd_GB: Ath-nochdadh an deilbh

en: Image Settings:
gd_GB: Roghainnean an deilbh:

en: Image Size:
gd_GB: Meud an deilbh:

en: Image Title
gd_GB: Tiotal an deilbh

en: Image Title Attribute
gd_GB: Buadh tiotal an deilbh

en: Image URL
gd_GB: URL an deilbh

en: Image URL.
gd_GB: URL an deilbh:

en: Image Upload Error
gd_GB: Mearachd le luchdadh suas an deilbh

en: Image could not be processed.
gd_GB: Cha b’ urrainn dhuinn an dealbha a phròiseasadh.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
gd_GB: Cha do ghabh an dealbh a phròiseasadh. Rach air ais is feuch ris a-rithist.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
gd_GB: Ro-shealladh air raon bearradh an deilbh. Feumaidh seo eadar-obrachadh le luchag.

en: Image crop failed.
gd_GB: Dh'fhàillig bearradh an deilbh.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
gd_GB: Chan eil dàta deilbh ann. Feuch is luchdaich suas an dealbh a-rithist.

en: Image default align
gd_GB: Co-thaobhadh bunaiteach dhealbhan

en: Image default link type
gd_GB: Seòrsa bunaiteach ceangal dhealbhan

en: Image default size
gd_GB: Meud bunaiteach dhealbhan

en: Image description
gd_GB: Tuairisgeul an deilbh

en: Image details
gd_GB: Mion-fhiosrachadh an deilbh

en: Image flip failed.
gd_GB: Dh'fhàillig flip an deilbh.

en: Image metadata is inconsistent.
gd_GB: Tha meata-dhàta an deilbh neo-chunbhalach.

en: Image resize failed.
gd_GB: Dh'fhàillig atharrachadh meud an deilbh.

en: Image restored successfully.
gd_GB: Chaidh an dealbh aiseag gu soirbheachail.

en: Image rotate failed.
gd_GB: Dh'fhàillig cuairteachadh an deilbh.

en: Image saved
gd_GB: Chaidh an dealbh a shàbhaladh

en: Image sizes
gd_GB: Meud nan dealbhan

en: Image title:
gd_GB: Tiotal an deilbh:

en: Image viewed:
gd_GB: Dealbh air fhaicinn:

en: Image, Date, & Title
gd_GB: Ìomhaigh, Ceann-latha ┐ Tiotal

en: Images
gd_GB: Dealbhan

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
gd_GB: Thèid dealbhan dhen mheud <strong>%1$d le %2$d pixel</strong> an cleachdadh mar a tha iad.

en: Images should be at least %s tall.
gd_GB: Bu chòir do dhealbhan a bhith co-dhiù %s a dh’àirde.

en: Images should be at least %s wide.
gd_GB: Bu chòir do dhealbhan a bhith co-dhiù %s a leud.

en: Images:
gd_GB: Dealbhan:

en: Import
gd_GB: Ion-phortaich

en: Import <strong>posts, comments, images and tags</strong> from a Xanga export file.
gd_GB: Ion-phortaich <strong>puist, beachdan, dealbhan is tagaichean</strong> o fhaidhle às-phortadh Xanga.

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
gd_GB: Ion-phortaich <strong>puist, duilleagan, beachdan, raointean gnàthaichte, roinnean-seòrsa is tagaichean</strong> o fhaidhle às-phortaidh WordPress.

en: Import Attachments
gd_GB: Ion-phortaich ceanglachain

en: Import Blogger
gd_GB: Ion-phortaich Blogger

en: Import Blogroll
gd_GB: Ion-phortaich Blogroll

en: Import LiveJournal
gd_GB: Ion-phortaich LiveJournal

en: Import Movable Type or TypePad
gd_GB: Ion-phortaich Movable Type no TypePad

en: Import OPML File
gd_GB: Ion-phortaich faidhle OPML

en: Import RSS
gd_GB: Ion-phortaich RSS

en: Import WordPress
gd_GB: Ion-phortaich WordPress

en: Import Xanga
gd_GB: Ion-phortaich Xanga

en: Import author:
gd_GB: Ion-phortaich ùghdar:

en: Import links in OPML format.
gd_GB: Ion-phortaich ceanglaichean ann am fòrmat OPML.

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
gd_GB: Ion-phortaich puist ⁊ meadhanan o Tumblr slighe an API aca.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog
gd_GB: Ion-phortaich puist is beachdan o bhloga Movable Type no TypePad

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
gd_GB: Ion-phortaich puist is beachdan o bhloga Movable Type no TypePad.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
gd_GB: Ag ion-phortadh na puist o LiveJournal a' cleachdadh an API aca.

en: Import posts from an RSS feed.
gd_GB: Ion-phortaich puist o inbhir RSS.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
gd_GB: Ion-phortaich puist, beachdan is cleachdaichean o bhloga air Blogger.

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
gd_GB: Ion-phortaich puist, duilleagan, beachdan, raointean gnàthaichte, roinnean-seòrsa is tagaichean o fhaidhle às-phortaidh WordPress.

en: Import the next batch
gd_GB: Ion-phortaich an ath-bhaidse

en: Import your blogroll from another system
gd_GB: Ion-phortaich am Blogroll agad o shiostam eile

en: Important!
gd_GB: Cudromach!

en: Important:
gd_GB: Cudromach:

en: Imported comment batch %d of <strong>approximately</strong> %d
gd_GB: Chaidh baidse %d dhe na beachdan à <strong>mu thuaireamh</strong> %d ion-phortadh

en: Imported post <strong>%s</strong>...
gd_GB: Chaidh am post <strong>%s</strong> ion-phortadh...

en: Imported post batch %d of <strong>approximately</strong> %d
gd_GB: Chaidh bad %d dhe na puist à <strong>mu thuaireamh</strong> %d ion-phortadh

en: Importing
gd_GB: Ag ion-phortadh…

en: Importing Posts
gd_GB: Ag ion-phortadh nam post

en: Importing attachment
gd_GB: Ag ion-phortaich a' cheanglachain

en: Importing post <em>%s</em>...
gd_GB: Ag ion-phortadh a' phuist <em>%s</em>...

en: Importing post...
gd_GB: Ag ion-phortadh a' phuist...

en: Importing...
gd_GB: Ag ion-phortadh...

en: Importing…
gd_GB: Ag ion-phortadh…

en: Impressions
gd_GB: Deargaidhean:

en: Impressions:
gd_GB: Deargaidhean:

en: In %1$d, there was <strong>%2$s</strong> new post, growing the total archive of this blog to %3$s posts. | In %1$d, there were <strong>%2$s</strong> new posts, growing the total archive of this blog to %3$s posts.
gd_GB[0]: Bha <strong>%2$s</strong> phost ùr ann an %1$d agus tha %3$s uile gu lèir ann an tasg-lann a' bhloga seo a-nis.
gd_GB[1]: Bha <strong>%2$s</strong> phost ùr ann an %1$d agus tha %3$s uile gu lèir ann an tasg-lann a' bhloga seo a-nis.
gd_GB[2]: Bha <strong>%2$s</strong> puist ùra ann an %1$d agus tha %3$s uile gu lèir ann an tasg-lann a' bhloga seo a-nis.
gd_GB[3]: Bha <strong>%2$s</strong> post ùr ann an %1$d agus tha %3$s uile gu lèir ann an tasg-lann a' bhloga seo a-nis.

en: In %1$d, there was <strong>%2$s</strong> new post, not terrible for the first year! | In %1$d, there were <strong>%2$s</strong> new posts, not bad for the first year!
gd_GB[0]: Bha <strong>%2$s</strong> phost ùr ann an %1$d, cha robh sin dona son a' chiad bhliadhna!
gd_GB[1]: Bha <strong>%2$s</strong> phost ùr ann an %1$d, cha robh sin dona son a' chiad bhliadhna!
gd_GB[2]: Bha <strong>%2$s</strong> puist ùra ann an %1$d, cha robh sin dona son a' chiad bhliadhna!
gd_GB[3]: Bha <strong>%2$s</strong> post ùra ann an %1$d, cha robh sin dona son a' chiad bhliadhna!

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
gd_GB: Ann an %1$s, cleachd an dòigh %2$s ’s chan e am foincsean %3$s. Faic %4$s.

en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
gd_GB: Ann an 2014, bheir an t-ùrlar bunaiteach comas dhut làrach irise fhreagairteach a chruthachadh air a bheil coltas snasail ùr-nòsach. Seall susbaint as fhearr leat air an duilleag mhòr agad ann an griod no air sleamhnachan. Cleachd trì raointean nam widgets gus an làrach-lìn agad a ghnàthachadh, co-dhealbhachd na susbaint agad atharrachadh le teamplaid duilleige làn-leud agus duilleagan nan com-pàirtichean a sheallas cò na h-ùghdaran. Cha robh e nas fhasa a-riamh roimhe làrach-lìn irise a chruthachadh le WordPress.

en: In Progress
gd_GB: A' dol air adhart

en: In a few words, explain what this site is about.
gd_GB: Mìnich ann am beagan fhaclan dè mu dhèidhinn 's a tha an làrach seo.

en: In a few words, explain what your blog is about.
gd_GB: Mìnich ann am beagan fhaclan dè mu dhèidhinn 's a tha am bloga agad.

en: In case you haven&#8217;t done it already, you can import the posts from your other blogs:
gd_GB: Mur eil thu air sin a dhèanamh mu thràth, 's urrainn dhut na puist agad ion-phortadh o bhlogaichean eile:

en: In order to publish posts, please verify your email address by clicking the link in the confirmation email that we sent to %s.
gd_GB: Dearbh an seòladh puist-d agad le bhith a' briogadh air a' cheangal sa phost-d a chur sinn gu %s mus foillsich thu post.

en: In order to transfer your domain to another registrar, it must be have Private Registration disabled.
gd_GB: Mus gabh an àrainn agad imrich gu clàraiche eile, feumaidh tu an clàradh prìobhaideach a chur à comas.

en: In order to transfer your domain to another registrar, it must be unlocked first.
gd_GB: Mus gabh an àrainn agad imrich gu clàraiche eile, feumaidh tu a' ghlas a thoir far na h-àrainne.

en: In order to transfer your domain to another registrar, it must both be unlocked and have Private Registration disabled.
gd_GB: Mus gabh an àrainn agad imrich gu clàraiche eile, feumaidh tu a' ghlas a thoir far na h-àrainne is clàradh prìobhaideach a chur à comas.

en: In reply to %s.
gd_GB: Mar fhreagairt dha %s.

en: In reply to: %s
gd_GB: Mar fhreagairt dha: %s

en: In response to
gd_GB: Mar fhreagairt do

en: In response to: %s
gd_GB: Mar fhreagairt dha: %s

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
gd_GB: Ma dh’fhanas tu os cionn beachd sa bith sa cholbh <strong>Beachd</strong>, bidh cothrom agad am beachd ud a fhreagairt (is aontachadh), a ghrad-dheasachadh, a dheasachadh, a chomharradh mar spama, a ghluasad dhan sgudal no aonta a thoirt dha.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
gd_GB: Tha trì eileamaidean sa cholbh <strong>Mar fhreagairt ri</strong>. ’S e an teacsa ainm a’ phuist a dh’adhbharaich am beachd agus ceanglaichean ri deasaiche nam post airson an innteirt ud. Ruigidh tu am post fhèin air an làrach bheò agad leis a’ cheangal “Seall am post”. Tha am builgean beag sa bheil àireamh a’ sealltainn co mheud beachd le aonta a fhuair am post. Ma tha am builgean dearg ’s àireamh ’na bhroinn, tha uiread sin de bheachdan ri dhèiligeadh ann. Ma bhriogas tu air a’ bhuilgean, thèid sgrìn nam beachdan a chriathradh gus nach fhaic thu ach beachdan ri dhèiligeadh air a’ phost ud.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
gd_GB: Nochdaidh an latha ’s a t-àm a chaidh am beachd fhàgail air an làrach agad sa cholbh <strong>Air a chur</strong>. Ma bhriogas tu air a’ cheann-là/àm, thèid d’ ath-stiùireadh gun bheachd sin air an làrach bheò agad.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
gd_GB: Ann an earran bann-cinn an teacsa air an duilleag seo, 's urrainn dhut taghadh an dèid an teacsa seo a shealltainn gus nach dèid. 'S urrainn dhut dath a thaghadh airson a' chùlaibh 's tu a' briogadh air a' phutan "Tagh dath" no le bhith a' cur a-steach luach hex HTML dligheach, can &#8220;#ff0000&#8221; airson dearg no le bhith a' taghadh dath le roghnaichear nan dathan.

en: In total <strong>%s words</strong> were written.
gd_GB: Chaidh <strong>%s facal</strong> a sgrìobhadh uile gu lèir.

en: In your dashboard:
gd_GB: Air an deas-bhòrd agad:

en: Inactive
gd_GB: Neo-ghnìomhach

en: Inactive Sidebar (not used)
gd_GB: Bàr-taoibh 'na thàmh (gun chleachdadh)

en: Inactive Widgets
gd_GB: Widgets a tha à gnìomh

en: Inches (in)
gd_GB: Òirlich (òir.)

en: Include
gd_GB: Gabh a-steach

en: Include activity from commenters
gd_GB: Gabh a-steach gnìomhachd leis an fheadhainn a dh'fhàg beachd

en: Include activity from followers
gd_GB: Gabh a-steach gnìomhachd leis an luchd-leantainn

en: Include activity from likers
gd_GB: Gabh a-steach gnìomhachd leis an fheadhainn a dh'innis gur toil leotha rud

en: Included with plan
gd_GB: 'Ga ghabhail a-staigh sa phlana

en: Incompatible Archive.
gd_GB: Tasg-lann nach eil co-chòrdail.

en: Incorrect username or password.
gd_GB: Ainm-cleachdaiche no facal-faire cearr.

en: Increase indent
gd_GB: Meudaich an eag

en: Indent
gd_GB: Eagaich

en: India
gd_GB: Na h-Innseachan

en: Indian
gd_GB: Cuan nan Innseachan

en: Indonesia
gd_GB: Na h-Innd Innse

en: Inexistent terms.
gd_GB: Briathran nach eil ann.

en: Infinite scroll
gd_GB: Sgroladh gun chrìoch

en: Info
gd_GB: Fiosrachadh

en: Inherit
gd_GB: Air oighreachd

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
gd_GB: Bàr-inneal am broinn na loidhne (ma tha dealbh, ceangal no ro-shealladh a thaghadh)

en: Insert
gd_GB: Cuir a-steach

en: Insert Instagram
gd_GB: Cuir a-steach Instagram

en: Insert Page Break tag
gd_GB: Cuir a-steach taga airson briseadh duilleige

en: Insert Read More tag
gd_GB: Cuir a-steach taga "Leugh an corr"

en: Insert Tweet
gd_GB: Cuir a-steach Tweet

en: Insert YouTube
gd_GB: Cuir a-steach rud o YouTube

en: Insert a Gravatar image
gd_GB: Cuir a-steach dealbh Gravatar

en: Insert audio playlist
gd_GB: Cuir liosta-chluich fuaime a-steach

en: Insert column after
gd_GB: Cuir a-steach colbh 'na dhèidh

en: Insert column before
gd_GB: Cuir a-steach colbh roimhe

en: Insert date/time
gd_GB: Cuir a-steach ceann-là/àm

en: Insert from URL
gd_GB: Cuir a-steach o URL

en: Insert gallery
gd_GB: Cuir a-steach gailearaidh

en: Insert image
gd_GB: Cuir a-steach dealbh

en: Insert into Poll
gd_GB: Cuir a-steach dhan chunntas-bheachd

en: Insert into Post
gd_GB: Cuir a-steach dhan phost

en: Insert into page
gd_GB: Cuir a-steach dhan duilleag

en: Insert into post
gd_GB: Cuir a-steach dhan phost

en: Insert link
gd_GB: Cuir a-steach ceangal

en: Insert media from another website
gd_GB: Cuir a-steach meadhan o làrach-lìn eile

en: Insert row after
gd_GB: Cuir a-steach ràgh 'na dhèidh

en: Insert row before
gd_GB: Cuir a-steach ràgh roimhe

en: Insert table
gd_GB: Cuir a-steach clàr

en: Insert video
gd_GB: Cuir a-steach video

en: Insert video playlist
gd_GB: Cuir liosta-chluich video a-steach

en: Insert/edit image
gd_GB: Cuir a-steach/Deasaich an dealbh

en: Insert/edit link
gd_GB: Cuir a-steach/Deasaich an ceangal

en: Inserted %1$d links into category %2$s. All done! Go <a href="%3$s">manage those links</a>.
gd_GB: Chaidh %1$d ceangal a chur dhan roinn-seòrsa %2$s. Deiseil! Rach gu <a href="%3$s">gus na ceanglaichean seo a chur air dòigh</a>.

en: Inserted <strong>%s</strong>
gd_GB: <strong>%s</strong> air a chur a-steach

en: Inserted text
gd_GB: Teacsa a chaidh a chur a-steach

en: Inserting Media
gd_GB: Cur a-steach mheadhanan

en: Install
gd_GB: Stàlaich

en: Install %s now
gd_GB: Stàlaich %s an-dràsta

en: Install Jetpack
gd_GB: Stàlaich Jetpack

en: Install Now
gd_GB: Stàlaich an-dràsta

en: Install Parent Theme
gd_GB: Stàlaich ùrlar pàraint

en: Install Press This
gd_GB: Stàlaich Press This

en: Install Themes
gd_GB: Stàlaich ùrlaran

en: Installation failed.
gd_GB: Dh'fhàillig an stàladh.

en: Installed Plugins
gd_GB: Plugain stàlaichte

en: Installing…
gd_GB: ’Ga stàladh...

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
gd_GB: Cha deach argamaidean gu leòr a shìneadh air adhart dhan dòigh XML-RPC seo.

en: Insufficient credits
gd_GB: Gainnead creidis

en: Insufficient information provided.
gd_GB: Cha deach fiosrachadh gu leòr a thoirt seachad.

en: Insufficient permissions
gd_GB: Chan eil cead gu leòr

en: Interact
gd_GB: Dèan eadar-obrachadh

en: Interactive
gd_GB: Eadar-ghnìomhach

en: Interests
gd_GB: Ùidh

en: Interface language
gd_GB: Cànan na h-eadar-aghaidh

en: Internal Server Error: %s
gd_GB: Mearachd frithealaiche inntearnail: %s

en: Internet Defense League
gd_GB: An caidreachas dìon-lìn

en: Invalid
gd_GB: Mì-dhligheach

en: Invalid Account
gd_GB: Cunntas mì-dhligheach

en: Invalid Blavatar Crop
gd_GB: Bearradh Blavatar mì-dhligheach

en: Invalid Data provided.
gd_GB: Chaidh dàta mì-dhligheach a thoirt seachad.

en: Invalid Poll Author
gd_GB: Ùghdar cunntais-bheachd mì-dhligheach

en: Invalid activation key.
gd_GB: Chan e iuchair dhligheach a tha ann gus a chur an gnìomh.

en: Invalid answers
gd_GB: Freagairtean mì-dhligheach

en: Invalid attachment ID.
gd_GB: ID ceanglachain mì-dhligheach

en: Invalid author ID.
gd_GB: ID ùghdair mì-dhligheach.

en: Invalid comment ID.
gd_GB: ID beachd mhì-dhligheach

en: Invalid comment status.
gd_GB: Staid beachd mhì-dhligheach.

en: Invalid data provided.
gd_GB: Chaidh dàta mì-dhligheach a thoirt seachad.

en: Invalid data. No selected item.
gd_GB: Data mì-dhligheach. Cha deach nì a thaghadh.

en: Invalid data. Unknown state.
gd_GB: Dàta mì-dhligheach. Staid neo-aithnichte.

en: Invalid data. Unknown type.
gd_GB: Dàta mì-dhligheach. Seòrsa neo-aithnichte.

en: Invalid email address
gd_GB: Post-dealan mì-dhligheach

en: Invalid email address.
gd_GB: Post-dealan mì-dhligheach.

en: Invalid feed URLs: %s
gd_GB: URLaichean inbhirean nach eil dligheach: %s

en: Invalid file
gd_GB: Faidhle mì-dhligheach

en: Invalid file type
gd_GB: Seòrsa faidhle mì-dhligheach

en: Invalid form submission.
gd_GB: Foirm mì-dhligheach.

en: Invalid image URL.
gd_GB: Tha URL an deilbh mì-dhligheach

en: Invalid item ID.
gd_GB: Tha ID an nì mì-dhligheach.

en: Invalid key.
gd_GB: Iuchair mhì-dhligheach

en: Invalid menu ID.
gd_GB: ID clàir-thaice mì-dhligheach.

en: Invalid object type.
gd_GB: Seòrsa an oibseict mì-dhligheach

en: Invalid parameter(s): %s
gd_GB: Paramadair(ean) mì-dhligheach: %s

en: Invalid parameter.
gd_GB: Paramadair mì-dhligheach.

en: Invalid payment method.
gd_GB: Dòigh pàighidh mhì-dhligheach

en: Invalid plugin page.
gd_GB: Duilleag phlugan mì-dhligheach

en: Invalid plugin path.
gd_GB: Tha slighe mhì-dhligheach aig a' phlugan.

en: Invalid post
gd_GB: Post mì-dhligheach

en: Invalid post ID.
gd_GB: ID puist mhì-dhligheach.

en: Invalid post format.
gd_GB: Fòrmat puist mì-dhligheach

en: Invalid post id
gd_GB: ID puist mhì-dhligheach

en: Invalid post type.
gd_GB: Seòrsa puist mì-dhligheach.

en: Invalid post.
gd_GB: Post mì-dhligheach

en: Invalid request signature or no blog id supplied.
gd_GB: Soidhneadh iarrtais mì-dhligheach no chaidh deach ID bloga a thoirt seachad.

en: Invalid request signature.
gd_GB: Soidhneadh mì-dhligheach aig an iarrtas.

en: Invalid role
gd_GB: Dreuchd mì-dhligheach

en: Invalid secret code
gd_GB: Còd rùin mì-dhligheach

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
gd_GB: Tha an t-ainm shortcode mì-dhligheach: %1$s. Na cleachd àitichean bàna no caractaran glèidhte: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
gd_GB: Tha an t-ainm shortcode mì-dhligheach: Chaidh ainm falamh a chur ann.

en: Invalid taxonomy.
gd_GB: Tacsonamaidh mì-dhligheach.

en: Invalid taxonomy: %s.
gd_GB: Tacsonamaidh mì-dhligheach: %s.

en: Invalid term ID.
gd_GB: ID briathair mì-dhligheach.

en: Invalid token.
gd_GB: Tòcan mì-dhligheach.

en: Invalid translation type.
gd_GB: Seòrsa eadar-theangachaidh mì-dhligheach.

en: Invalid user ID.
gd_GB: ID cleachdaiche mì-dhligheach.

en: Invalid user data.
gd_GB: Dàta cleachdaiche mì-dhligheach.

en: Invalid username or password.
gd_GB: Ainm-cleachdaiche no facal-faire cearr.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
gd_GB: Chan eil %1$s dligheach airson %2$s. Tha dùil ri luach eadar %3$s agus %4$s.

en: Invalid value.
gd_GB: Luach mì-dhligheach.

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
gd_GB: Chaidh cuireadh a chur dhan chleachdaiche ùr air a' phost-d. Bidh aca ri briogadh air a' cheangal dearbhaidh mus dèid an cunntas aca a chruthachadh.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
gd_GB: Chaidh cuireadh a chur dhan chleachdaiche air a' phost-d. Bidh aca ri briogadh air ceangal a dhearbhas gu bheil iad airson seo a dhèanamh mus dèid an cur ris an làrach agad.

en: Invitation(s) sent.
gd_GB: Cuireadh/cuiridhean air an cur.

en: Invite New
gd_GB: Thoir cuireadh do chleachdaichean ùra

en: Invite New Users to Your Blog
gd_GB: Thoir cuireadh do chleachdaichean ùra dhan bhloga agad

en: Invite New Users to Your Private Blog
gd_GB: Thoir cuireadh do chleachdaichean ùra dhan bhloga phrìobhaideach agad

en: Invite your students to contribute to the blog
gd_GB: Thoir cuireadh dha na h-oileanaich agad a ghabhail pàirt sa bhloga seo

en: Iran, Islamic Republic of
gd_GB: Ioràn

en: Iraq
gd_GB: Ioràc

en: Ireland
gd_GB: Èirinn

en: Is Jetpack support open?
gd_GB: A bheil taic Jetpack fosgailte?

en: Is there no link to us?
gd_GB: Nach eil ceangal ann dhuinn fhìn?

en: Is your blog <strong>self-hosted</strong>? Head to <a href="%1$s">the WordPress.org forums</a> or learn about <a href="%2$s">the differences</a> between WordPress.com and WordPress.org.
gd_GB: A bheil am bloga agad air <strong>fèin-òstaireachd</strong> agad? Tadhail air <a href="%1$s">fòraman WordPress.org</a> no faigh fiosrachadh mun <a href="%2$s">diofar</a> eadar WordPress.com agus WordPress.org.

en: Isle of Man
gd_GB: Eilean Mhanainn

en: Israel
gd_GB: Iosrael

en: Istanbul
gd_GB: İstanbul

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
gd_GB: Chan eil coltas gu bheil clàr-taice sam bith aig an làrach agad fhathast. A bheil thu airson fear a thogail? Briog air a’ phutan airson tòiseachadh.

en: It is up to search engines to honor this request.
gd_GB: Tha e an urra ris na h-einnseanan-luirg an gèill iad ris an iarrtas seo gus nach gèill.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
gd_GB: Tha coltas nach deach dad a lorg air an ionad sin. Saoil am b' fheairrde dhut lorg a dhèanamh?

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
gd_GB: Tha coltas nach deach dad a lorg air an ionad sin. Saoil am b’ fheairrde dhut tadhal air %s fhèin?

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
gd_GB: Tha coltas nach deach am mòideal Apache %s a stàladh.

en: It looks like you attempted to import your LiveJournal posts previously and got interrupted.
gd_GB: Tha coltas gun do dh'fheuch tu ris na puist LiveJournal agad ion-phortadh roimhe 's gun do bhris rudeigin a-steach ort.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
gd_GB: Tha coltas gu bheil thu a’ cleachdadh tionndadh de %s nach eil tèarainte. Bidh an coimpiutair agad ann an cunnart ma chleachdas tu seann-bhrabhsair. Airson WordPress a chur gu làn-fheum, feuch brabhsair nas ùire.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
gd_GB: Tha coltas gu bheil thu a’ cleachdadh seann-tionndadh de %s. Airson WordPress a chur gu làn-fheum, feuch brabhsair nas ùire.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
gd_GB: Tha coltas nach urrainn dhuinn na tha a dhìth ort fhaighinn dhut. Feuch is dèan lorg.

en: It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching will help:
gd_GB: Tha coltas nach urrainn dhuinn na tha a dhìth ort fhaighinn dhut. Feuch is dèan lorg:

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
gd_GB: Tha coltas gu bheil an lìonra agad a' ruith air frithealaiche-lìn Nginx. <a href="%s">Barrachd fiosrachaidh mu rèiteachadh</a>.

en: It should arrive within 30 minutes.
gd_GB: Gheibh thu e am broinn leth-uair a thìde mar is trice.

en: It was OK
gd_GB: Bha e ceart gu leòr

en: It was great!
gd_GB: Bha e fìor mhath!

en: It was not good
gd_GB: Cha robh e math

en: It's easier than ever to comment on posts. Besides commenting directly on posts, you can comment in <a %s>the Reader</a> or even inside <a %s>notifications</a>. And remember, comments beget comments!
gd_GB: Tha e nas fhasa na bha e a-riamh beachdan a thoirt seachad air puist. A bharrachd air sin, 's urrainn dhut beachdan a sgrìobhadh <a %s>san leughadair</a> no fiù am broinn <a %s>bhrathan</a>. Agus cuimhnich, thig barrachd bheachdan air muin beachd!

en: It's important to keep your domain names' contact information (also known as your Whois information) updated at all times. We use this information to notify you of changes or requests for your domain names.
gd_GB: Tha e cudromach gun cum thu am fiosrachadh conaltraidh a thaobh nan àrainnean agad (air a bheil fiosrachadh Whois cuideachd) ùraichte an-còmhnaidh. Cleachdaidh sinn am fiosrachadh seo gus fios a leigeil mu atharraichean no iarrtasan airson an ainm àrainne agad.

en: Italian
gd_GB: Eadailtis

en: Italic
gd_GB: Eadailteach

en: Italy
gd_GB: An Eadailt

en: Item added.
gd_GB: Chaidh an nì a chur ris.

en: Item deleted.
gd_GB: Chaidh an nì a sguabadh às.

en: Item not added.
gd_GB: Cha deach an nì a chur ris.

en: Item not updated.
gd_GB: Cha deach an nì ùrachadh.

en: Item updated.
gd_GB: Chaidh an nì ùrachadh.

en: Items deleted.
gd_GB: Chaidh na nithean a sguabadh às.

en: Items list
gd_GB: Liosta nan nithean

en: Items list navigation
gd_GB: Seòladaireachd nithean na liosta

en: JSONP support is disabled on this site.
gd_GB: Tha taic ri JSONP à comas air an làrach seo.

en: Jabber subscription delivery
gd_GB: Libhrigeadh fo-sgrìobhadh Jabber

en: Jamaica
gd_GB: Diameuga

en: Jan
gd_GB: Faoi

en: January
gd_GB: Am Faoilleach

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
gd_GB: Faoi

en: Japan
gd_GB: An t-Seapan

en: Japanese
gd_GB: Seapanais

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
gd_GB: Feumaidh JavaScript a bhith an comas mus urrainn dhut am feart seo a chleachdadh.

en: Jersey
gd_GB: Deàrsaidh

en: Jerusalem
gd_GB: Ierusalam

en: Jetpack Backup
gd_GB: Lethbhreac-glèidhidh Jetpack

en: Jetpack Monitor
gd_GB: Monatair Jetpack

en: Jetpack Protect
gd_GB: Dìon Jetpack

en: Jetpack Security
gd_GB: Tèarainteachd Jetpack

en: Jetpack Support
gd_GB: Taic Jetpack

en: Jetpack Support Form Options
gd_GB: Roghainnean foirm taic Jetpack

en: Jetpack Support is currently closed. Please come back later to submit a support request.
gd_GB: Tha taic Jetpack dùinte an-dràsta fhèin. Till an-seo an ceann greis airson iarrtas taice a chur.

en: Jetpack adds to your self-hosted blog features that used to be available only to WordPress.com blogs, such as WordPress.com-powered stats. If you would like to learn more about the features and installation requirements, please see our <a target="_blank" href="%1$s">FAQ</a>. If you are experiencing problems with your Jetpack, please see this <a target="_blank" href="%2$s">troubleshooting guide</a>.
gd_GB: Ma tha bloga agad air fèin-òstaireachd ’s ma chuireas tu Jetpack ris, gheibh thu cuid dhe na feartan a b’ àbhaist a bhith ri làimh ann am blogaichean WordPress.com a-mhàin, can stats air nòs WordPress.com. Ma tha thu ag iarraidh barrachd fiosrachaidh air na gleusan ’s na dh’fheumas tu mus urrainn dhut a stàladh, thoir sùil air na <a target="_blank" href="%1$s">CÀBHA (Ceistean Àbhaisteach)</a> againn. Ma tha duilgheadas agad leis an Jetpack agad, thoir sùil air an <a target="_blank" href="%2$s">stiùireadh</a> seo.

en: Jetpack is a plugin for self-hosted installations of WordPress. If your blog is hosted on WordPress.com, you do not need Jetpack. Its features are built in!
gd_GB: Tha Jetpack ’na phlugan airson stàlaidhean de WordPress a tha air fèin-òstaireachd. Ma tha am bloga agad air WordPress.com, chan eil feum agad air Jetpack. Tha na comasan aige ’na bhroinn o thùs!

en: Jetpack is faster than ever.<br /><br />We put in a lot of work last summer to reduce the bandwidth Jetpack uses and speed up Related Posts caching. Let us know what you think!
gd_GB: Tha Jetpack nas luaithe na bha e a-riamh roimhe.<br /><br />Rinn sinn obair mhòr as t-samhradh an-uiridh airson 's gun cleachd Jetpack nas lugha de bandwith agus airson tasglannadh de phuist cho-cheangailte a dhèanamh nas luaithe. Innis dhuinn dè do bheachd air!

en: Jetpack presents
gd_GB: Tha Jetpack a' toirt dhuibh

[ctx: Jetpack: Action user takes to disconnect Jetpack site from .com]
en: Disconnect
gd_GB: Dì-cheangail

en: Johannesburg
gd_GB: Hannsaborgh

en: Joined %(month)s %(year)s
gd_GB: ’Nad bhall fad %(month)s %(year)s

en: Jordan
gd_GB: Iòrdan

en: Jul
gd_GB: Iuch

en: July
gd_GB: An t-Iuchar

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
gd_GB: Iuch

en: Jump to…
gd_GB: Gearr leum gu:

en: Jun
gd_GB: Ògmh

en: June
gd_GB: An t-Ògmhios

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
gd_GB: Ògmh

en: Just OK
gd_GB: Ceart gu leòr

en: Just another %s site
gd_GB: Dìreach làrach %s eile

en: Just another WordPress site
gd_GB: Dìreach làrach WordPress eile

en: Just another WordPress.com weblog
gd_GB: Dìreach bloga-lìn eile air WordPress

en: Just now
gd_GB: an-dràsta fhèin

en: Just start creating: get a free site and be on your way to publishing your content in less than five minutes.
gd_GB: Tòisich air foillseachadh sa bhad: faigh làrach an-asgaidh agus bidh thu air an t-slighe a dh’fhoillseachadh na susbaint agad ann am beagan mhionaidean.

en: Justify
gd_GB: Blocaich

en: Kabul
gd_GB: Kābol

en: Karachi
gd_GB: Karācī

en: Kashgar
gd_GB: Qeshqer

en: Katmandu
gd_GB: Kāṭhmāndū

en: Kazakhstan
gd_GB: Casachstàn

en: Keep in mind that if you convert a category with child categories, the children become top-level orphans.
gd_GB: Cum 'nad bheachd gum bidh a' chlann 'nan dìlleachdan aig an leibheil as àirde ma dh'iompaicheas tu roinn-seòrsa aig a bheil roinn-seòrsa cloinne.

en: Keep this link private
gd_GB: Cum an ceangal seo prìobhaideach

en: Keep your account safe by adding a backup email address and phone number. If you ever have problems accessing your account, WordPress.com will use what you enter here to verify your identity.
gd_GB: Cum an cunntas agad tèarainte ’s tu a’ cur seòladh puist-d eile ris agus àireamh fòn. Ma bhios duilgheadas agad a-riamh a’ faighinn cothrom air a’ chunntas agad, cleachdaidh WordPress.com na chuir thu a-steach an-seo airson dearbhadh cò thusa.

en: Kenya
gd_GB: Ceinia

en: Key
gd_GB: Iuchair

en: Keyboard Shortcuts
gd_GB: Ath-ghoiridean a' mheur-chlàir

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
gd_GB: Luchd-cleachdaidh mheur-chlàr: Nuair a bhios tu ag obair san deasaiche lèirsinneach, gheibh thu cothrom air a' bhàr-inneal le <kbd>Alt + F10</kbd>.

en: Keyword
gd_GB: Facal-luirg

en: Keywords
gd_GB: Faclan-luirg

en: Kiribati
gd_GB: Ciribeas

en: Kolkata
gd_GB: Kolkatā

en: Korea, Democratic People's Republic of
gd_GB: Coirèa a Tuath

en: Korea, Republic of
gd_GB: Coirèa a Deas

en: Kosovo
gd_GB: Cosobho

en: Kuwait
gd_GB: Cuibhèit

en: Kyrgyzstan
gd_GB: Cìorgastan

en: Label
gd_GB: Leubail

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
gd_GB: Post-d

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
gd_GB: Ainm

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
gd_GB: Làrach-lìn

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
gd_GB: Roghainn

[ctx: Label for hidden menu in a list on the Stats page.]
en: Show Actions
gd_GB: Seall gnìomhan

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
gd_GB: Roghainnean

en: Labels
gd_GB: Leubailean

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
gd_GB: Leubailean: <small>spìosrach, annsachd is msaa. <em>Cuir cromagan eadar na leubailean</em></small>

en: Lagos
gd_GB: Lagos/Èkó

en: Landmark
gd_GB: Iùl

en: Language
gd_GB: Cànan

en: Language this blog is primarily written in.
gd_GB: Am prìomh chànan a chleachdas tu sa bhloga seo.

en: Language:
gd_GB: Cànan:

en: Lao People's Democratic Republic
gd_GB: Dùthaich nan Làtho

en: Large
gd_GB: Mòr

en: Large (128 pixels)
gd_GB: Mòr (128 pixel)

en: Large size
gd_GB: Meud mòr

en: Large size image height
gd_GB: Àirde mhòr an deilbh

en: Large size image width
gd_GB: Leud mòr an deilbh

en: Last 12 months
gd_GB: Na 12 mhìos seo chaidh

en: Last 24 hours
gd_GB: Na 24 uair a thìde seo chaidh

en: Last 3 months
gd_GB: Na 3 mìosan seo chaidh

en: Last 31 days
gd_GB: Na 31 latha seo chaidh

en: Last 7 days
gd_GB: Na 7 làithean seo chaidh

en: Last IP
gd_GB: An IP mu dheireadh

en: Last Modified
gd_GB: Atharrachadh mu dheireadh

en: Last Name
gd_GB: Sloinneadh

en: Last Post
gd_GB: Am post mu dheireadh

en: Last Updated
gd_GB: An t-ùrachadh mu dheireadh

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
gd_GB: An deasachadh mu dheireadh le %1$s %2$s aig %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
gd_GB: An deasachadh mu dheireadh %1$s aig %2$s

en: Last name
gd_GB: Sloinneadh

en: Last page
gd_GB: An duilleag mu dheireadh

en: Last updated
gd_GB: Ùrachadh mu dheireadh

en: Last updated: %s
gd_GB: An t-ùrachadh mu dheireadh: %s

en: Last week
gd_GB: An t-seachdain seo chaidh

en: Latest
gd_GB: As ùire

en: Latest Posts
gd_GB: Na puist as ùire

en: Latvia
gd_GB: An Laitbhe

en: Launched on %s.
gd_GB: Air a chur air bhog %s.

en: Launching Customizer
gd_GB: A' cur gu dol an gnàthaichear

en: Layout
gd_GB: Co-dhealbhachd

en: Layout Issues
gd_GB: Duilgheadasan leis a' cho-dhealbhachd

en: Layout options:
gd_GB: Roghainnean na co-dhealbhachd:

en: Learn More
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh

en: Learn WordPress
gd_GB: Ionnsaich WordPress

en: Learn how
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh

en: Learn more
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh

en: Learn more about %s
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh mu %s

en: Learn more about Custom DNS Records
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh mu reacordan DNS gnàthaichte

en: Learn more about Domain Contacts
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh mu chùmhnantan àrainnean

en: Learn more about Email Forwarding
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh mu shìneadh air adhart puist

en: Learn more about Markdown.
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh mu Markdown.

en: Learn more about Transferring a Domain
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh mu thar-chur àrainnean

en: Learn more about name servers
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh mu fhrithealaichean ainmean

en: Learn more about using {{a}}Google Analytics with WordPress.com{{/a}}.
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh mu {{a}}Google Analytics air WordPress.com{{/a}}.

en: Learn more about why tags are important.
gd_GB: Fiosraich carson a tha tagaichean cudromach.

en: Learn more.
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh.

en: Leave Blog
gd_GB: Fàg am bloga

en: Leave a Comment
gd_GB: Sgrìobh beachd

en: Leave a Reply
gd_GB: Fàg freagairt

en: Leave a Reply to %s
gd_GB: Freagair %s

en: Leave a comment
gd_GB: Sgrìobh beachd

en: Leave a reply
gd_GB: Freagair

en: Leave blog
gd_GB: Fàg am bloga

en: Lebanon
gd_GB: Leabanon

en: Left
gd_GB: Clì

en: Left Sidebar
gd_GB: Am bàr-taoibh clì

[ctx: Legend label in stats all-time views table]
en: Fewer Views
gd_GB: Seallaidhean nas lugha

[ctx: Legend label in stats all-time views table]
en: More Views
gd_GB: Barrachd sheallaidhean

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: Fewer Posts
gd_GB: Nas lughe de phostaichean

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: More Posts
gd_GB: Barrachd phostaichean

en: Length:
gd_GB: Faid:

en: Lesotho
gd_GB: Leasoto

en: Letter
gd_GB: Litir

en: Leverage our powerful sharing tools to connect with guests and allow them to connect with you.
gd_GB: Cleachd na h-innealan co-roinnidh cumhachdach againn gus dàimh a stèidheachadh eadar thu fhèin 's na h-aoighean agad.

en: Liberia
gd_GB: Libèir

en: Library
gd_GB: Leabhar-lann

en: Libya
gd_GB: Libia

en: Libyan Arab Jamahiriya
gd_GB: Libia

en: Liechtenstein
gd_GB: Lichtenstein

en: Light
gd_GB: Soilleir

en: Like
gd_GB: 'S toil

en: Like this
gd_GB: Innis gur toil leat seo

en: Like this:
gd_GB: Innis gur toil leat seo:

en: Liked
gd_GB: Dh'innis thu gur toil leat e

en: Liked by %s person | Liked by %s people
gd_GB[0]: 'S toil le %s seo
gd_GB[1]: 'S toil le %s seo
gd_GB[2]: 'S toil le %s seo
gd_GB[3]: 'S toil le %s seo

en: Liked by you
gd_GB: 'S toil leat seo

en: Likes
gd_GB: Daoine as toil leotha

en: Likes Notifications
gd_GB: Brathan mu dhaoine a thuirt gur toil leotha rud

en: Likes and Shares
gd_GB: Daoine 's toil leotha e 's co-roinneadh

[ctx: Likes notifications]
en: Likes
gd_GB: Daoine as toil leotha

en: Line Height
gd_GB: Àirde na loidhne

en: Link
gd_GB: Ceangal

en: Link CSS Class
gd_GB: Clas CSS a' cheangail

en: Link CSS class
gd_GB: Clas CSS a' cheangail

en: Link Categories
gd_GB: Ceangail na roinnean-seòrsa

en: Link Category
gd_GB: Roinn-seòrsa ceangail

en: Link ID
gd_GB: ID a' cheangail

en: Link Image To:
gd_GB: Ceangail an dealbh ri:

en: Link Relationship (XFN)
gd_GB: Dàimh a' cheangail (XFN)

en: Link Target
gd_GB: Targaid a' cheangail

en: Link Text
gd_GB: Teacsa a' cheangail

en: Link To
gd_GB: Ceangal ri

en: Link To:
gd_GB: Ceangal ri:

en: Link URL
gd_GB: URL a' cheangail

en: Link Visibility
gd_GB: So-fhaicsinneachd a' cheangail

en: Link added.
gd_GB: Chaidh an ceangal a chur ris.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
gd_GB: Acair

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
gd_GB: Acraichean

en: Link color
gd_GB: Dath a' cheangail

en: Link inserted.
gd_GB: Chaidh ceangal a chur a-steach.

en: Link my existing PollDaddy account.
gd_GB: Ceangail cunntas PollDaddy ris a tha agam mu thràth.

en: Link not found.
gd_GB: Cha deach an ceangal a lorg.

en: Link options
gd_GB: Roghainnean a’ cheangail

en: Link rating
gd_GB: Rangachadh a' cheangail

en: Link selected.
gd_GB: Chaidh ceangal a thaghadh.

en: Link text
gd_GB: Teacsa a’ cheangail

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
gd_GB: Teacsa a' cheangail, m.e. &#8220;Plana Nàiseanta na Gàidhlig (PDF)&#8221;

en: Link thumbnails to:
gd_GB: Ceangail na h-ìomhaigheagan ri:

en: Link title
gd_GB: Tiotal a' cheangail

en: Link to Attachment Page
gd_GB: Ceangail ri duilleag a' cheanglachain

[ctx: Link to Customizer]
en: Customize your site
gd_GB: Gnàthaich an làrach agad

en: Link to Media File
gd_GB: Ceangail ris an fhaidhle mheadhain

en: Link to image
gd_GB: Ceangail ri dealbh

en: Link to:
gd_GB: Ceangail ri:

en: Linked Blogs
gd_GB: Blogaichean co-cheangailte

en: Links
gd_GB: Ceanglaichean

en: Links for %s
gd_GB: Ceanglaichean airson %s

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
gd_GB: Tha na ceanglaichean air a' bhàr-inneal aig barr na sgrìn a' ceangal an deas-bhùird agad ri aghaidh phoblach na làraich agad agus bheir iad comas inntrigidh dhan phròifil agad dhut agus fiosrachadh feumail mu WordPress.

en: Links list
gd_GB: Liosta nan ceanglaichean

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
gd_GB: 'S urrainn dhut ceanglaichean a roinneadh ann an roinnean-seòrsa cheanglaichean; tha iad seo eadar-dhealaichte o roinnean-seòrsa nam post agad.

en: Links to services that you use across the web.
gd_GB: Ceanglaichean do sheirbheisean a chleachdas tu air feadh an lìn.

en: Links to your blog's RSS feeds
gd_GB: Ceangail ri inbhirean RSS a' bhloga agad.

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
gd_GB: Ceanglaichean dha na làraichean-lìn, blogaichean is làraichean eile agad a bheir tuairisgeul air cò tha annad.

[ctx: Links widget]
en: Random
gd_GB: Air thuaiream

en: List
gd_GB: Liosta

en: List View
gd_GB: Sealladh nan liosta

en: List item
gd_GB: Ball na liosta

en: List view
gd_GB: Sealladh nan liosta

en: Lists
gd_GB: Liostaichean

en: Lithuania
gd_GB: An Liotuain

en: Live Broadcast
gd_GB: Craoladh Beò

en: Live Chat
gd_GB: Cabadaich bheò

en: Live Preview
gd_GB: Ro-shealladh beò

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
gd_GB: Ro-shealladh beò “%s”

en: Live Preview: %s
gd_GB: Ro-shealladh beò: %s

en: Live Support
gd_GB: Taic bheò

en: Live chat support
gd_GB: Taic cabadaich bheò

en: LiveJournal Password
gd_GB: Facal-faire LiveJournal

en: LiveJournal Username
gd_GB: Ainm-cleachdaiche LiveJournal

en: LiveJournal is not responding to authentication requests. Please wait a while and then try again.
gd_GB: Chan eil LiveJournal a' freagairt ri iarrtasan dearbhaidh. Fuirich ort greis is feuch ris a-rrithist an uairsin.

en: Load More
gd_GB: Luchdaich barrachd

en: Load Style
gd_GB: Luchdaich stoidhle

en: Load more
gd_GB: Luchdaich barrachd

en: Load more pics
gd_GB: Luchdaich barrachd dhealbhan

en: Load more posts
gd_GB: Luchdaich barrachd phostaichean

en: Load more tweets
gd_GB: Luchdaich barrachd Tweets

en: Loading
gd_GB: 'Ga luchdadh

en: Loading Stats
gd_GB: A' luchdadh nan stats

en: Loading a page of Pages…
gd_GB: A' luchdadh duilleag de dhuilleagan…

en: Loading more results... please wait.
gd_GB: A’ luchdadh barrachd thoraidhean... fuirich ort.

en: Loading …
gd_GB: 'Ga luchdadh…

en: Loading&#8230;
gd_GB: 'Ga luchdadh&#8230;

en: Loading&hellip;
gd_GB: 'Ga luchdadh&hellip;

en: Loading..
gd_GB: 'Ga luchdadh ...

en: Loading...
gd_GB: 'Ga luchdadh...

en: Loading…
gd_GB: 'Ga luchdadh…

en: Local Posts
gd_GB: Puist ionadail

en: Local time is %s.
gd_GB: ’S e %s an t-àm ionadail.

en: Locate
gd_GB: Lorg

en: Locating
gd_GB: 'Ga lorg

en: Location
gd_GB: Ionad

en: Location Not Found
gd_GB: Cha deach an t-ionad a lorg

en: Location of the uploaded file.
gd_GB: Ionad an fhaidhle a luchdaich thu suas.

en: Location:
gd_GB: Ionad:

en: Log %s out of all locations.
gd_GB: Clàraich %s a-mach à gach ionad.

en: Log In
gd_GB: Log a-steach

en: Log Out
gd_GB: Clàraich a-mach

en: Log Out Everywhere
gd_GB: Clàraich a-mach à gach àite

en: Log Out Everywhere Else
gd_GB: Clàraich a-mach anns gach àite eile

en: Log in
gd_GB: Clàraich a-steach

en: Log in to Reply
gd_GB: Log a-steach gus freagairt a thoirt

en: Log in to leave a Comment
gd_GB: Clàraich a-steach gus beachd a sgrìobhadh

en: Log in with a different account
gd_GB: Clàradh a-steach air cunntas eile

en: Log out
gd_GB: Clàraich a-mach

en: Log out of this account
gd_GB: Clàraich a-mach às a' chunntas seo

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
gd_GB: Air logadh a-steach mar <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log a-amach às a' chunntas seo">A bheil thu airson logadh a-mach?</a>

en: Logging in to LiveJournal failed. Check your username and password and try again.
gd_GB: Dh'fhàillig an logadh a-steach do LiveJournal. Thoir sùil air an ainm-chleachdaiche 's am facal-faire agad is feuch ris a-rithist.

en: Login
gd_GB: Clàraich a-steach

en: Login Address (URL)
gd_GB: Seòladh clàraidh (URL)

en: Login Name
gd_GB: Ainm airson clàradh a-steach

en: Login failed
gd_GB: Dh'fhàillig an clàradh a-steach

en: Login to leave a comment.
gd_GB: Clàraich a-steach gus beachd a sgrìobhadh.

en: Logo
gd_GB: Suaicheantas

en: Logout &raquo;
gd_GB: Clàraich a-mach &raquo;

en: Lome
gd_GB: Lomé

en: London
gd_GB: Lunnainn

en: Long description of your problem. Include error messages and links to screenshots, if available.
gd_GB: Tuairisgeul fada mun duilgheadas agad. Gabh a-staigh teachdaireachdan mhearachdan is ceanglaichean gu glacaidhean-sgrìn, ma tha feadhainn agad.

en: Longest Streak
gd_GB: An stìom as fhaide

en: Longreads
gd_GB: Leughadh fada

en: Looking for %1$s in %2$s
gd_GB: A' lorg %1$s ann an %2$s

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
gd_GB: A’ sireadh ùrlar? ’S urrainn dhut lorg a dhèanamh no pasgan nan ùrlaran aig WordPress.org a rùrachadh, ùrlaran a ro-shealladh is a stàladh agus an cur an gnìomh an-sin fhèin.

en: Looking for inspiration?
gd_GB: An tòir deachd?

en: Looking for more alternatives?
gd_GB: A' lorg barrachd roghainnean eile?

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
gd_GB: Tha coltas gun deach rudeigin cearr. Fuirich diog no dhà ’s feuch ris a-rithist.

en: Loop
gd_GB: Lùb

en: Lost Password
gd_GB: Chaill mi am facal-faire agam

en: Lost password
gd_GB: Chaill mi am facal-faire agam

en: Lost your password?
gd_GB: Na chaill thu am facal-faire agad?

en: Lots
gd_GB: Mòran

en: Luxembourg
gd_GB: Lugsamburg

en: M Y
gd_GB: M B

en: M d, Y
gd_GB: d M Y

en: M d, Y @ g:ia
gd_GB: d M Y @ g:ia

en: M j, Y @ G:i
gd_GB: j M Y @ G:i

en: M j, Y @ H:i
gd_GB: j M Y @ H:i

en: M j, Y g:i a
gd_GB: j M Y, g:i a

en: M jS Y
gd_GB: j M Y

en: MB (Leave blank for network default)
gd_GB: MB (Fàg bàn seo gus bun-roghainn an lìonraidh a chleachdadh)

en: Macao
gd_GB: Macàthu

en: Macau
gd_GB: Macàthu

en: Macedonia, the former Yugoslav Republic of
gd_GB: A' Mhasadon

en: Maceio
gd_GB: Maceió

en: Macquarie
gd_GB: Eilean MhicGuaire

en: Madagascar
gd_GB: Madagasgar

en: Magazine
gd_GB: Iris

en: Magazines
gd_GB: Irisean

en: Mahe
gd_GB: Mahé

en: Mail (will not be published)
gd_GB: Post (cha dèidh fhoillseachadh)

en: Mail Server
gd_GB: Frithealaiche puist

en: Main
gd_GB: Prìomh

en: Main Menu
gd_GB: Prìomh-chlàr-taice

en: Main Page (no parent)
gd_GB: Prìomh-dhuilleag (gun phàrant)

en: Main menu
gd_GB: Prìomh-chlàr-taice

en: Maintenance
gd_GB: Obair-chàraidh

en: Make Visible
gd_GB: Dèan follaiseach e

en: Make it easy for readers to share your comics
gd_GB: Dèan nas fhasa e dhan luchd-leughaidh agad na pàipearan-èibhinn agad a cho-roinneadh

en: Make it your own
gd_GB: Cuir do dhreach fhèin air

en: Make private
gd_GB: Dèan prìobhaideach

en: Make public
gd_GB: Dèan poblach

en: Make sure all words are spelled correctly.
gd_GB: Dèan cinnteach gun do litrich thu gach facal mar bu chòir.

en: Make sure you also keep the domain registration for "%1$s" renewed with your registrar.
gd_GB: Dèan cinnteach gun ùraich thu clàradh na h-àrainne "%1$s" ùraichte aig a' chlàraiche agad cuideachd.

en: Make this post sticky
gd_GB: Dèan fleodrainn dhen phost seo

en: Malawi
gd_GB: Malabhaidh

en: Malaysia
gd_GB: Malaidhsea

en: Maldives
gd_GB: Na h-Eileanan Mhaladaibh

en: Mali
gd_GB: Màili

en: Manage
gd_GB: Stiùirich

en: Manage Audio
gd_GB: Rianaich an fhuaim

en: Manage Blog
gd_GB: Stiùirich am bloga

en: Manage Comments
gd_GB: Stiùirich na beachdan

en: Manage Images
gd_GB: Rianaich na dealbhan

en: Manage Locations
gd_GB: Stiùirich na h-ionadan

en: Manage My Profile
gd_GB: Stiùirich a' phròifil agam

en: Manage Purchases
gd_GB: Stiùirich na cheannaich mi

en: Manage Subscriptions
gd_GB: Rianaich na fo-sgrìobhaidhean

en: Manage Uploads
gd_GB: Stiùirich na luchdaidhean suas

en: Manage Video
gd_GB: Rianaich a' video

en: Manage Your Subscriptions
gd_GB: Rianaich na fo-sgrìobhaidhean agad

en: Manage all my sites
gd_GB: Stiùirich na làraichean uile agam

en: Manage menus
gd_GB: Stiùirich na clàran-taice

en: Manage themes
gd_GB: Rianaich na h-ùrlaran

en: Manage with Live Preview
gd_GB: Stiùirich leis an ro-shealladh bheò

en: Manage your notifications
gd_GB: Stiùirich na brathan agad

en: Managing Pages
gd_GB: A' stiùireadh nan duilleagan

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
gd_GB: Tha stiùireadh dhuilleagan glè choltach ri stiùireadh nam post agus is urrainn dhut na sgrìnichean a ghnàthachadh dhut air an aon dòigh.

en: Manga Medium
gd_GB: Manga (meadhanach)

en: Manga Narrow
gd_GB: Manga (tana)

en: Manga Wide
gd_GB: Manga (leathann)

en: Manual Offsets
gd_GB: Offsets a làimh

en: Many columns
gd_GB: Iomadh colbh

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
gd_GB: Tha iomadh duine a' cleachdadh ath-ghoiridean meur-chlàir gus modarataireachd a dhèanamh air na beachdan aca nas luaithe. Cleachd an ceangal air an taobh airson barrachd fiosrachaidh.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
gd_GB: Tha iomadh ùrlar a' sealltainn widgets air a' bhàr-taoibh a ghnàth gus an deasaich thu na bàraichean-taoibh aga ach chan fhaic thu iad o thùs ann an inneal-stiùireadh nam bàr-taoibh agad. As dèidh dhut a' chiad widget agad atharrachadh, is urrainn dhut na widgets bunaiteach a chur ris a-rithist on earrann air a bheil "Widgets ri làimh".

en: Map a Domain Name You Already Own
gd_GB: Mapaich ainm àrainne a tha agad mu thràth

en: Map a domain name you already own to your WordPress.com blog
gd_GB: Mapaich ainm àrainn a tha agad mu thràth ris a' bhloga WordPress.com agad

en: Map to existing
gd_GB: Mapaich ri feadhainn a tha ann

en: Mapping a domain name you already own makes your blog more memorable and easier for your readers to find.
gd_GB: Ma mhapas tu ainm àrainne, bidh e nas fhasa am bloga agad a chuimhneachadh agus gheibh an luchd-leughaidh agad greim air nas fhasa.

en: Mar
gd_GB: Màrt

en: March
gd_GB: Am Màrt

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
gd_GB: Màrt

en: Margin
gd_GB: Marghan

en: Mark New Posts "To Do"
gd_GB: Cuir comharra "Ri dhèanamh" ri puist ùra

en: Mark as Spam
gd_GB: Cuir comharra gur e spama a tha ann

en: Mark as done
gd_GB: Cuir comharra gun deach dèiligeadh ris

en: Mark this comment as spam
gd_GB: Cuir comharra gur e spama a tha sa bheachd seo

en: Mark this comment as spam.
gd_GB: Cuir comharra gur e spama a tha sa bheachd seo.

en: Mark this message as NOT spam
gd_GB: Cuir comharra NACH E spama a tha san teachdaireachd seo

en: Mark this message as spam
gd_GB: Cuir comharra gur e spama a tha san teachdaireachd seo

en: Markdown content
gd_GB: Susbaint Markdown

en: Marquesas
gd_GB: Eileanan a' Mharcais

en: Marshall Islands
gd_GB: Na h-Eileanan Mharshall

en: Martinique
gd_GB: Mairtinic

en: Match case
gd_GB: Maids litrichean mòra 's beaga

en: Match header image
gd_GB: Maidsich dealbh a' bhanna-chinn

en: Mature
gd_GB: Inbheach

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Inbheach <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Inbheach <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Inbheach <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Inbheach <span class="count">(%s)</span>

en: Mauritania
gd_GB: Moratàinea

en: Mauritius
gd_GB: Na h-Eileanan Mhoiriseas

en: Max Height
gd_GB: Àirde as motha

en: Max Width
gd_GB: Meud as motha

en: Maximum Rating
gd_GB: An rangachadh as àirde

en: Maximum font percentage:
gd_GB: Ceud as motha a' chruth-chlò:

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
gd_GB: Uiread as motha a phuist a sheallar (10 air a' char as fhaide):

en: Maximum number of tags displayed
gd_GB: An àireamh as motha de thagaichean a sheallar

en: Maximum size: %s
gd_GB: Am meud as motha: %s

en: Maximum upload file size: %s.
gd_GB: Meud faidhle as motha airson luchdadh suas: %s.

en: May
gd_GB: An Cèitean

[ctx: May abbreviation]
en: May
gd_GB: Cèit

en: Maybe you have renamed or deleted your account. If you believe your account is deleted in error try our <a href='%s'>account recovery form</a> and we'll do our best to get you running again.
gd_GB: Dh’fhaoidte gun dug thu ainm eile air a’ chunntas agad no gun do sguab thu às e. Ma tha thu dhen bheachd gun deach an cunntas agad a sguabadh às air mhearachd, feuch am <a href='%s'>foirm aiseag chunntasan</a> agus nì sinn ar dìcheall gus do chuideachadh.

en: Mayotte
gd_GB: Mayotte/Maore

en: Mazatlan
gd_GB: Mazatlán

en: McMurdo
gd_GB: MacMhurchaidh

en: Me
gd_GB: Mise

en: Media
gd_GB: Meadhan

en: Media File
gd_GB: Faidhle meadhain

en: Media Library
gd_GB: Leabhar-lann nam meadhanan

en: Media Settings
gd_GB: Roghainnean nam meadhanan

en: Media Width
gd_GB: Meud a' mheadhain

en: Media Width:
gd_GB: Meud a' mheadhain:

en: Media file
gd_GB: Faidhle meadhain

en: Media file attached.
gd_GB: Chaidh am faidhle meadhain a cheangal ris.

en: Media file detached.
gd_GB: Chaidh am faidhle meadhain a dhealachadh.

en: Media file moved to the Trash.
gd_GB: Chaidh am faidhle meadhain a ghluasad dhan sgudal.

en: Media file permanently deleted.
gd_GB: Chaidh am faidhle meadhain a sguabadh às gu buan.

en: Media file restored from the Trash.
gd_GB: Chaidh am faidhle meadhain aiseag on sgudal.

en: Media file updated.
gd_GB: Chaidh am faidhle meadhain ùrachadh.

en: Media items list
gd_GB: Liosta nam meadhanan

en: Media items list navigation
gd_GB: Seòladaireachd liosta nam meadhanan

en: Media library
gd_GB: Leabhar-lann nam meadhanan

en: Media service "%s" was not found
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an t-seirbheis mheadhanan "%s" a lorg

en: Medium
gd_GB: Meadhanach

en: Medium (96 pixels)
gd_GB: Meadhanach (96 pixel)

en: Medium size
gd_GB: Meud meadhanach

en: Medium size image height
gd_GB: Àirde mheadhanach an deilbh

en: Medium size image width
gd_GB: Leud meadhanach an deilbh

en: Medium-Large size image height
gd_GB: Àirde an deilbh eadar meadhanach is mòr

en: Medium-Large size image width
gd_GB: Leud an deilbh eadar meadhanach is mòr

en: Member
gd_GB: Ball

en: Membership
gd_GB: Ballrachd

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
gd_GB: Chaidh thu thairis na tha agad de chuimhne. Feuch ri faidhle nas lugha.

en: Menu
gd_GB: An clàr-taice

en: Menu Item
gd_GB: Nì a' chlàir-thaice

en: Menu Location
gd_GB: Ionad a’ chlàir-thaice

en: Menu Locations
gd_GB: Ionadan a’ chlàir-thaice

en: Menu Management
gd_GB: Stiùireadh nan clàran-taice

en: Menu Name
gd_GB: Ainm a’ clàir-thaice

en: Menu Options
gd_GB: Roghainnean a’ chlàir-thaice

en: Menu Section
gd_GB: Earrann a' chlàir-thaice

en: Menu Sections
gd_GB: Earrannan a' chlàir-thaice

en: Menu Settings
gd_GB: Roghainnean a' chlàir-thaice

en: Menu created
gd_GB: Chaidh an clàr-taice a chruthachadh

en: Menu deleted
gd_GB: Chaidh an clàr-taice a sguabadh às

en: Menu item added
gd_GB: Chaidh ball a’ chlàir-thaice a chur ris

en: Menu item deleted
gd_GB: Chaidh ball a’ chlàir-thaice a sguabadh às

en: Menu item is now a sub-item
gd_GB: Tha ball a’ chlàir-thaice ’na fho-bhall a-nis

en: Menu item moved down
gd_GB: Chaidh ball a’ chlàir-thaice a ghluasad sìos

en: Menu item moved out of submenu
gd_GB: Chaidh ball a’ chlàir-thaice a ghluasad a-mach às an fho-chlàr-taice

en: Menu item moved up
gd_GB: Chaidh ball a’ chlàir-thaice a ghluasad suas

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
gd_GB: Chaidh ball a' chlàir-thaice fhoillseachadh. <a href="%s">Seall e</a>

en: Menu item saved.
gd_GB: Chaidh ball a' chlàir-thaice a shàbhaladh.

en: Menu item updated.
gd_GB: Chaidh ball a' chlàir-thaice a chur ris.

en: Menu locations updated.
gd_GB: Chaidh ionadan nan clàran-taice ùrachadh.

en: Menu order
gd_GB: Òrdugh a' chlàir-thaice

en: Menu structure
gd_GB: Structar a' chlàir-thaice

en: Menus
gd_GB: Clàir-thaice

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
gd_GB: Gabhaidh clàran-taice a shealltainn ann an diofar aonadan a-rèir an ùrlair agad no ann an <a href="%s">raointean widgets</a> le bhith a’ cur ris widget airson “clàr-taice seòladaireachd” ris.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
gd_GB: Gabhaidh clàran-taice a shealltainn ann an diofar aonadan a-rèir an ùrlair agad/.

en: Merge table cells
gd_GB: Co-aonaich ceallan a' chlàir

en: Merida
gd_GB: Mérida

en: Message
gd_GB: Teachdaireachd

en: Message could not be decoded
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an teachdaireachd a dhì-chòdachadh

[ctx: Message on empty bar chart in Stats]
en: No activity this period
gd_GB: Cha robh dad san ùine seo

en: Messages
gd_GB: Teachdaireachdan

en: Mexico
gd_GB: Meagsago

en: Micro
gd_GB: Beag bìodach

en: Microformats
gd_GB: Meanbh-fhòrmatan

en: Micronesia
gd_GB: Na Meanbh-eileanan

en: Micronesia, Federated States of
gd_GB: Na Meanbh-Eileanan

en: Middle
gd_GB: Meadhan

en: Minimum font percentage:
gd_GB: Ceud as lugha a' chruth-chlò:

en: Minute
gd_GB: Mionaid

en: Minutes:
gd_GB: Mionaidean:

en: Miscellaneous
gd_GB: Measgachadh

en: Missed schedule
gd_GB: Sgeideal dhe na dh'fhalbh ort

en: Missing
gd_GB: A dhìth

en: Missing %s parameter
gd_GB: Tha paramadair %s a dhìth

en: Missing Attachment
gd_GB: Ceanglachan a dhìth

en: Missing Widgets
gd_GB: Widgets a tha a dhìth

en: Missing a temporary folder.
gd_GB: Tha pasgan sealach a dhìth.

en: Missing email address.
gd_GB: Tha seòladh puist-dhealain a dhìth.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
gd_GB: (gun ainm)

en: Missing or invalid site id.
gd_GB: Tha ID làraich a dhìth no tha e mì-dhligheach.

en: Missing parameter(s): %s
gd_GB: Paramadair(ean) a dhìth: %s

en: Missing post ID.
gd_GB: ID puist a dhìth.

en: Missing required %(description)s field
gd_GB: Tha raon (%(description)s) a dhìth 's tha feum air

en: Mission complete. Message %s deleted.
gd_GB: Deiseil uile gu lèir, chaidh an teachdaireachd %s a sguabadh às.

en: Mixed
gd_GB: Socraichte

en: Mobile
gd_GB: Fòn-làimhe

en: Mobile Apps
gd_GB: Aplacaidean do dh'innealan-làimhe

en: Mobile Theme
gd_GB: Ùrlar mobile

en: Moderate Comment
gd_GB: Dèan modarataireachd air a' bheachd

en: Moderating Comments
gd_GB: Beachdan modarataireachd

en: Moderator
gd_GB: Modaratair

en: Modify
gd_GB: Atharraich

en: Modify your <a href="%1$s">%2$s</a>.
gd_GB: Atharraich an <a href="%1$s">%2$s</a> agad.

en: Moldova
gd_GB: Moldobha

en: Moldova, Republic of
gd_GB: Moldobha

en: Mon
gd_GB: DiL

en: Monday
gd_GB: DiLuain

[ctx: Monday initial]
en: M
gd_GB: DiL

en: Mongolia
gd_GB: Dùthaich nam Mongol

en: Monitor
gd_GB: Monatair

en: MonsterID (Generated)
gd_GB: MonsterID (air a ghintinn)

en: Montenegro
gd_GB: Am Monadh Neagrach

en: Month
gd_GB: Mìos

en: Month and name
gd_GB: Mìos is ainm

en: Monthly Archives:
gd_GB: Tasg-lannan mìosail:

en: Monthly Totals
gd_GB: Iomlain mhìosail

en: Monthly archives
gd_GB: Tasg-lannan mìosail

en: Months
gd_GB: Mìosan

en: Months and Years
gd_GB: Mìosan is bliadhnaichean

en: Months and years
gd_GB: Mìosan is bliadhnaichean

en: Montserrat
gd_GB: Montsarat

en: More
gd_GB: Barrachd

en: More Details
gd_GB: Barrachd mion-fhiosrachaidh

en: More Info
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh

en: More Options
gd_GB: Roghainnean eile

en: More Stats for %s
gd_GB: Barrachd stats airson %s

en: More about %s...
gd_GB: Barrachd mu dhèidhinn %s...

en: More actions
gd_GB: Barrachd ghnìomhan

en: More details
gd_GB: Barrachd mion-fhiosrachaidh

en: More details can be found on <a href="%s">our support page</a>.
gd_GB: Gheibh thu barrachd fiosrachaidh air <a href="%s">an duilleag taice againn</a>.

en: More information
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh

en: More information about %s
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh mu %s

en: More information:
gd_GB: Barrachd fiosrachaidh:

en: More options
gd_GB: Barrachd roghainnean

en: Morocco
gd_GB: Moroco

en: Moscow
gd_GB: Mosgo

en: Most Popular
gd_GB: Air a bheil fèill mhòr

en: Most Popular Content
gd_GB: An t-susbaint air a bheil fèill mhòr

en: Most Recent
gd_GB: As ùire

en: Most Used Categories
gd_GB: Roinnean-seòrsa a chleachdar as trice

en: Most popular
gd_GB: Air a bheil fèill mhòr

en: Movable Type and TypePad
gd_GB: Movable Type agus TypePad

en: Move
gd_GB: Gluais

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
gd_GB: Gluais &#8220;%s&#8221; dhan sgudal

en: Move down
gd_GB: Gluais sìos

en: Move down one
gd_GB: Gluais sìos aonan

en: Move one level down
gd_GB: Gluais sìos aon leibheil

en: Move one level up
gd_GB: Gluais suas aon leibheil

en: Move out from under %s
gd_GB: Gluais à %s

en: Move previous
gd_GB: Gluais am fear roimhe

en: Move this comment to the Trash
gd_GB: Gluais am beachd seo dhan sgudal

en: Move this comment to the trash.
gd_GB: Gluais am beachd seo dhan sgudal.

en: Move this item to the Trash
gd_GB: Gluais an nì seo dhan sgudal

en: Move to
gd_GB: Gluais gu

en: Move to Trash
gd_GB: Gluais dhan sgudal

en: Move to another area&hellip;
gd_GB: Gluais gu raon eile&hellip;

en: Move to the top
gd_GB: Gluas gun bharr

en: Move to trash
gd_GB: Gluais dhan sgudal

en: Move under %s
gd_GB: Gluais fo %s

en: Move up
gd_GB: Gluais suas

en: Move up one
gd_GB: Gluais suas aonan

[ctx: Move widget]
en: Move
gd_GB: Gluais

en: Mozambique
gd_GB: Mòsaimbic

en: Multiple choice
gd_GB: Iomadh roghainn

en: Multiple items
gd_GB: Iomadh rud

en: Multisite support is not enabled.
gd_GB: Cha deach taic Multisite a chur an comas.

en: Muscat
gd_GB: Muscat/Masqaṭ

en: Music
gd_GB: Ceòl

en: Music Medium
gd_GB: Ceòl (meadhanach)

en: Music Wide
gd_GB: Ceòl (leathann)

en: Musician
gd_GB: Neach-ciùil

en: Musings &amp; Personal
gd_GB: Cnuasachaidhean ⁊ rudan pearsanta

en: Mute
gd_GB: Tostaich

en: My @Mentions
gd_GB: @Iomraidhean orm

en: My Blogs
gd_GB: Mo bhlogaichean

en: My Community
gd_GB: Mo choimhearsnachd

en: My Domains
gd_GB: Na h-àrainnean agam

en: My Followers
gd_GB: An luchd-leantainn agam

en: My Gravatar
gd_GB: An gravatar agam

en: My Likes
gd_GB: Na 's toil leam

en: My Links
gd_GB: Na ceanglaichean agam

en: My Posts
gd_GB: Na puist agam

en: My Profile
gd_GB: A' phròifil agam

en: My Public Profile
gd_GB: A' phròifil phoblach agam

en: My Site
gd_GB: An làrach agam

en: My Sites
gd_GB: Na làraichean agam

en: My Support History
gd_GB: An eachdraidh taice

en: My Tweets
gd_GB: Na tweets agam

en: My account
gd_GB: An cunntas agam

en: My shopping cart
gd_GB: A' chairt agam

en: My, aren't you a prolific publisher! Take a look at all the achievements you've earned so far. Maybe you should blog about 'em.
gd_GB: Nach tusa tha trang a' cur peann ri pàipear! Seall na duaisean a choisinn thu gu ruige seo. Carson nach sgrìobh thu beagan mu an dèidhinn?

en: Myanmar
gd_GB: Miànmar

en: Mystery Person
gd_GB: Neach rùin

en: N/A
gd_GB: 'S coma

en: Name
gd_GB: Ainm

en: Name (Required)
gd_GB: Ainm (riatanach)

en: Name (required)
gd_GB: Ainm (riatanach)

en: Name Servers
gd_GB: Frithealaichean ainmean

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
gd_GB: Ainm

en: Name servers
gd_GB: Frithealaichean ainmean

en: Name servers point your domain to the right website host. When your domain uses the WordPress.com name servers, it points to WordPress.com. Most other hosting providers have their own name servers. If you set it to use your new host’s name servers, the domain will point to your new host.
gd_GB: Stiùiridh frithealaichean ainmean an àrainn agad ri òstair na làraich-lìn ceart. Nuair a chleachdas an àrainn agad frithealaichean ainmean WordPress.com, tomhaidh e ri WordPress.com. Bidh frithealaichean ainmean aig cuid mhòr de sholaraichean òstaireachd. Ma thomas tu ri frithealaichean ainmean an òstair ùir agad, tomhaidh an àrainn ris an òstair ùr.

en: Name your blog
gd_GB: Ainmich am bloga agad

en: Name your site
gd_GB: Thoir ainm air an làrach agad

en: Name:
gd_GB: Ainm:

en: Namibia
gd_GB: An Namaib

en: Narrow
gd_GB: Cumhang

en: Nature
gd_GB: Nàdar

en: Navigation
gd_GB: Seòladaireachd

en: Navigation Label
gd_GB: Leubail na seòladaireachd

en: Navigation Menu
gd_GB: Clàr-taice na seòladaireachd

en: Navigation Menu Item
gd_GB: Nì clàr-taice na seòladaireachd

en: Navigation Menu Items
gd_GB: Nithean clàr-taice na seòladaireachd

en: Navigation Menus
gd_GB: Clàir-thaice na seòladaireachd

en: Need an account?
gd_GB: A bheil cunntas a dhìth ort?

en: Need extra help? Visit the <a href="%1$s" data-theme="%2$s">%3$s support forum</a>.
gd_GB: A bheil cobhair a bharrachd a dhìth ort? Tadhail air <a href="%1$s" data-theme="%2$s">%3$s fòram na taice</a>.

en: Need help getting started? <a class="%1$s" href="%2$s" target="_blank">Visit our zero-to-hero guide</a>
gd_GB: Taic a dhìth ort a thòiseachadh? <a class="%1$s" href="%2$s" target="_blank">Tadhail air treòir an luchd-tòiseachaidh againn</a>

en: Need help? No problem!
gd_GB: Taic a dhìth ort? Tha fuasgladh ann!

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
gd_GB: A bheil cobhair a dhìth ort? Cleachd a taba “Cobhair” os cionn tiotal na sgrìn.

en: Need more help?
gd_GB: Bheil barrachd cuideachaidh a dhìth ort?

en: Need some help? Visit the <a href="%s">theme support section</a> or the <a href="%s">theme forums</a> to get expert advice.
gd_GB: A bheil cobhair a dhìth ort? Tadhail air <a href="%s">earrann taic nan ùrlaran</a> no <a href="%s">fòraman nan ùrlaran</a> airson sàr-chomhairle.

en: Nepal
gd_GB: Neapàl

en: Nero Rating
gd_GB: Rangachadh Nero

en: Netherlands
gd_GB: Na Tìrean Ìsle

en: Netherlands Antilles
gd_GB: Eileanan Aintilia nan Tìrean Ìsle

en: Network Admin
gd_GB: Rianaire an lìonraidh

en: Network Admin Email
gd_GB: Post-d rianaire an lìonraidh

en: Network Admin: %s
gd_GB: Rianaire an lìonraidh: %s

en: Network Enable %s
gd_GB: Cur an comas %s air feadh an lìonraidh

en: Network Settings
gd_GB: Roghainnean an lìonraidh

en: Network configuration authentication keys
gd_GB: Iuchairean dearbhaidh rèiteachadh an lìonraidh

en: Network configuration rules for %s
gd_GB: Riaghailtean rèiteachadh an lìonraidh airson %s

en: Network functions are disabled.
gd_GB: Chaidh na foincseanan lìonraidh a chur à comas.

en: Never
gd_GB: Chan ann idir

en: Never Expires
gd_GB: Chan fhalbh an ùine air uair sam bith

en: Never Expires (VIP Hosting)
gd_GB: Chan fhalbh an ùine air idir (Òstaireachd VIP)

en: Never send email
gd_GB: Na cuir post-d idir

en: New %1$s Site: %2$s
gd_GB: Làraich %1$s ùr: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
gd_GB: Cleachdaiche %1$s ùr: %2$s

en: New %s
gd_GB: %s ùr

en: New Address
gd_GB: Seòladh ùr

en: New Caledonia
gd_GB: Cailleann Nuadh

en: New Category Name
gd_GB: Ainm roinn-seòrsa ùr

en: New E-mail: %s
gd_GB: Post-d ùr: %s

en: New Item
gd_GB: Nì ùr

en: New Link Category Name
gd_GB: Ainm roinn-seòrsa a' cheangail ùr

en: New Menu Sections Name
gd_GB: Ainm earrann ùr a' chlàir-thaice

en: New Page
gd_GB: Duilleag ùr

en: New Password
gd_GB: Am facal-faire ùr

en: New Post
gd_GB: Post ùr

en: New Project
gd_GB: Pròiseact ùr

en: New Project Tag Name
gd_GB: Ainm airson taga pròiseict ùr

en: New Project Type Name
gd_GB: Ainm airson seòrsa ùr de phròiseact

en: New Row
gd_GB: Ràgh ùr

en: New Site Registration: %s
gd_GB: Clàradh de làrach ùr: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
gd_GB: Làrach ùr: %1$s
    URL: %2$s
    Seòladh IP cèin: %3$s
    
    Cuir na brathan seo à comas: %4$s

en: New Tag Name
gd_GB: Ainm taga ùr

en: New Template
gd_GB: Teamplaid ùr

en: New Testimonial
gd_GB: Teisteanas ùr

en: New User Default Role
gd_GB: Dreuchd bunaiteach de chleachdaichean ùra

en: New User Registration: %s
gd_GB: Clàradh de chleachdaiche ùr: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
gd_GB: Cleachdaiche ùr: %1$s
    Seòladh IP cèin: %2$s
    
    Cuir na brathan seo à comas: %3$s

en: New Username: %s
gd_GB: Ainm-cleachdaiche ùr: %s

en: New WordPress Site
gd_GB: Làrach WordPress ùr

en: New Zealand
gd_GB: Sealainn Nuadh

en: New achievement
gd_GB: Euchd ùr

en: New blogs followed: %s
gd_GB: Blogaichean ùra a lean thu: %s

en: New category name
gd_GB: Ainm roinn-seòrsa ùr

en: New comment
gd_GB: Beachd ùr

en: New comment by %s
gd_GB: Beachd ùr le %s

en: New comment by someone
gd_GB: Beachd ùr le cuideigin

en: New comment like
gd_GB: Thuirt cuideigin eile gur toil leotha beachd

en: New comment on %s
gd_GB: Beachd ùr air %s

en: New comment on <strong>%1$s</strong>
gd_GB: Beachd ùr air <strong>%1$s</strong>

en: New comment on <strong>%s</strong>
gd_GB: Beachd ùr air <strong>%s</strong>

en: New comment on your post "%s"
gd_GB: Beachd ùr air a’ phost “%s” agad

en: New credit card
gd_GB: Cairt-chreidis ùr

en: New dimensions:
gd_GB: Am meud ùr:

en: New document
gd_GB: Sgrìobhainn ùr

en: New field
gd_GB: Raon ùr

en: New follower
gd_GB: Neach-leantainn ùr

en: New like
gd_GB: 'S toil le cuideigin ùr e

en: New password
gd_GB: Facal-faire ùr

en: New pingback on %s
gd_GB: Pingback ùr air %s

en: New pingback on your post "%s"
gd_GB: Pingback ùr air a’ phost “%s” agad

en: New post
gd_GB: Post ùr

en: New post by %s
gd_GB: Post ùr le %s

en: New posts you publish will appear in the Reader stream below. You’ll also see new posts from other blogs that you are following. You can visit your blog by using the 'My Blogs' menu above.
gd_GB: Nochdaidh puist ùra a dh'fhoillsicheas tu ann an sruth an leughadair gu h-ìosal. Chì thu puist o bhlogaichean eile a tha thu a' leantainn cuideachd. Briog air "Na blogaichean agam" ma tha thu airson tadhal air a' bhloga agad.

en: New reblog
gd_GB: Ath-bhlogadh ùr

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
gd_GB: Làrach ùr air a chruthachadh le %1$s
    
    Seòladh: %2$s
    Ainm: %3$s

en: New theme activated.
gd_GB: Chaidh an t-ùrlar ùr a ghnìomhachadh.

en: New tip!
gd_GB: Gliocas ùr!

en: New to Akismet
gd_GB: Ùr ann an Akismet

en: New to CSS? Learn about <a href="http://en.support.wordpress.com/custom-design/editing-css/">CSS editing</a> and how to find <a href="http://en.support.wordpress.com/custom-design/how-to-find-your-themes-css/">theme CSS</a>. Questions? Ask in the <a href="http://en.forums.wordpress.com/forum/css-customization">CSS Customization forum</a>.
gd_GB: Ùr gu CSS? Ionnsaich mu <a href="http://en.support.wordpress.com/custom-design/editing-css/">dheasachadh CSS</a> is mar a lorgas tu <a href="http://en.support.wordpress.com/custom-design/how-to-find-your-themes-css/">CSS ùrlair</a>. Ceistean? Cuir ceist <a href="http://en.forums.wordpress.com/forum/css-customization">air an fhòram ghnàthachadh CSS</a>.

en: New to WordPress.com?
gd_GB: Ùr gu WordPress.com?

en: New trackback on %s
gd_GB: Trackback ùr air %s

en: New trackback on your post "%s"
gd_GB: Trackback ùr air a’ phost “%s” agad

en: New user created.
gd_GB: Chaidh an cleachdaiche ùr a chruthachadh.

en: New user registration on the blog %s:
gd_GB: Clàradh de chleachdaichea ùra air a' bhloga %s:

en: New user registration on your site %s:
gd_GB: Tha cleachdaichean ùra air clàradh air do làrach %s:

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
gd_GB: Thèid facal-faire a chruthachadh do chleachdaichean ùra gu fèin-obrachail agus is urrainn dhaibh sin atharrachadh an dèidh dhaibh clàradh a-steach. ’S urrainn dhut na faclan-faire a chaidh a chruthachadh dhaibh fhaicinn no a dheasachadh le bhith a’ briogadh air a’ phutan “Seall am facal-faire”. Cha ghabh an t-ainm-cleachdaiche atharrachadh an dèidh dhut an cleachdaiche a chur ris.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
gd_GB: Gheibh cleachdaichean ùra post-d a dh'innseas dhaibh gun deach an cur ris mar chleachdaiche air an làrach agad. Bidh am facal-faire aca sa phost-d ud cuideachd. Cuir cromag ris a' bhogsa mur eil thu airson 's gum faidh iad post-d fàilte.

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
gd_GB: Tha tionndadh ùr ri fhaighinn. <button class="button-link" type="button">Ùraich an-dràsta</button>

en: New window
gd_GB: Uinneag ùr

[ctx: NewDash Comments Activity Feed]
en: View All Comments
gd_GB: Seall a h-uile beachd

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to add this site to the group?
gd_GB: A bheil thu cinnteach gu bheil thu airson an làrach seo a chur ris a' bhuidheann?

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to delete this group?
gd_GB: A bheil thu cinnteach gu bheil thu airson am buidheann seo a sguabadh às?

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to remove this site from the group?
gd_GB: A bheil thu cinnteach gu bheil thu airson am buidheann seo a thoirt air falbh on bhuidheann?

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to remove this user from the group?
gd_GB: A bheil thu cinnteach gu bheil thu airson an cleachdaiche seo a thoirt air falbh on bhuidheann?

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to add that site to the group.
gd_GB: Mearachd: Chan urrainn dhuinn an làrach ud a chur ris a' bhuidheann.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to create the group.
gd_GB: Mearachd: Chan urrainn dhuinn am buidheann a chruthachadh.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to delete the group.
gd_GB: Mearachd: Chan urrainn dhuinn am buidheann seo a sguabadh às.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to remove that site from the group.
gd_GB: Mearachd: Chan urrainn dhuinn an làrach ud a thoirt air falbh on bhuidheann.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to remove that user from the group.
gd_GB: Mearachd: Chan urrainn dhuinn an cleachdaiche ud a thoirt air falbh on bhuidheann.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to update group settings.
gd_GB: Mearachd: Chan urrainn dhuinn roghainnean a' bhuidhinn ùrachadh.

[ctx: NewDash Groups]
en: The group settings were updated successfully.
gd_GB: Chaidh roghainnean a' bhuidhinn ùrachadh.

[ctx: NewDash Groups]
en: The group was created successfully.
gd_GB: Chaidh am buidheann a chruthachadh.

[ctx: NewDash Groups]
en: The site was added to the group successfully.
gd_GB: Chaidh an làrach a chur ris a' bhuidheann.

[ctx: NewDash Groups]
en: The site was removed from the group successfully.
gd_GB: Chaidh an làrach a thoirt air falbh on bhuidheann.

[ctx: NewDash Groups]
en: The user was removed from the group successfully.
gd_GB: Chaidh an cleachdaiche a thoirt air falbh on bhuidheann.

[ctx: NewDash Page Title]
en: Billing History
gd_GB: Eachdraidh bileachaidh

[ctx: NewDash Page Title]
en: Comments I Made
gd_GB: Beachdan a sgrìobh mi

[ctx: NewDash Page Title]
en: Connect Jetpack
gd_GB: Ceangail Jetpack ris

[ctx: NewDash Page Title]
en: Connected Apps
gd_GB: Aplacaidean co-cheangailte

[ctx: NewDash Page Title]
en: Connected Blogs
gd_GB: Blogaichean co-cheangailte

[ctx: NewDash Page Title]
en: Create Group
gd_GB: Cruthaich buidheann

[ctx: NewDash Page Title]
en: Customize
gd_GB: Gnàthaich

[ctx: NewDash Page Title]
en: Domain Registration
gd_GB: Clàradh àrainnean

[ctx: NewDash Page Title]
en: Domains
gd_GB: Àrainnean

[ctx: NewDash Page Title]
en: Earnings
gd_GB: Tuarastal

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Draft
gd_GB: Deasaich an dreachd

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Group
gd_GB: Deasaich am buidheann

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Post
gd_GB: Deasaich am post

[ctx: NewDash Page Title]
en: Explore Tags
gd_GB: Rùraich na tagaichean

[ctx: NewDash Page Title]
en: Find Friends
gd_GB: Lorg caraidean

[ctx: NewDash Page Title]
en: Followed Sites
gd_GB: Làraichean ’gan leantainn

[ctx: NewDash Page Title]
en: Freshly Pressed
gd_GB: Air ùr-phreasaigeadh

[ctx: NewDash Page Title]
en: Group
gd_GB: Buidheann

[ctx: NewDash Page Title]
en: Help
gd_GB: Cobhair

[ctx: NewDash Page Title]
en: Local Posts
gd_GB: Puist ionadail

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Account
gd_GB: An cunntas agam

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Activity
gd_GB: Mo ghnìomhachd

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Domains
gd_GB: Na h-àrainnean agam

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Groups
gd_GB: Na buidhnean agam

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Stats
gd_GB: Na stats agam

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Upgrades
gd_GB: Na h-àrdachaidhean agam

[ctx: NewDash Page Title]
en: New Post
gd_GB: Post ùr

[ctx: NewDash Page Title]
en: Notifications
gd_GB: Brathan

[ctx: NewDash Page Title]
en: Password
gd_GB: Facal-faire

[ctx: NewDash Page Title]
en: Posts I Like
gd_GB: Puist as toil leam

[ctx: NewDash Page Title]
en: Public Profile
gd_GB: Pròifil phoblach

[ctx: NewDash Page Title]
en: Recommended Blogs
gd_GB: Blogaichean a mholamaid

[ctx: NewDash Page Title]
en: Security
gd_GB: Tèarainteachd

[ctx: NewDash Page Title]
en: Settings
gd_GB: Roghainnean

[ctx: NewDash Page Title]
en: Subscriptions Delivery
gd_GB: Libhrigeadh nam fo-sgrìobhaidhean

[ctx: NewDash Page Title]
en: Trophy Case
gd_GB: Preas nan duaisean

[ctx: NewDash Page Title]
en: Upgrade
gd_GB: Àrdaich

[ctx: NewDash Page Title]
en: WordPress Themes
gd_GB: Ùrlaran WordPress

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class="error-title">Whoops!</span> Looks like something went wrong. Try again?
gd_GB: <span class="error-title">Ìoc!</span> Tha coltas gun deach rudeigin cearr. A bheil thu airson feuchainn ris a-rithist?

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class='error-title'>Hey there.</span> Looks like the post you were looking for isn't here anymore. Maybe it's already been deleted?
gd_GB: <span class='error-title'>Shin thu!</span> Tha coltas nach eil am post a tha thu a' lorg an-seo tuilleadh. Saoil an deach a sguabadh às?

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class='error-title'>Hey there.</span> Looks like the post you were looking for isn't here anymore. Maybe it's already been restored?
gd_GB: <span class='error-title'>Shin thu!</span> Tha coltas nach eil am post a tha thu a' lorg an-seo tuilleadh. Saoil an deach aiseag mu thràth?

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class='error-title'>Hey there.</span> Looks like the post you were looking for isn't here anymore. Maybe it's already in your trash?
gd_GB: <span class='error-title'>Shin thu!</span> Tha coltas nach eil am post a tha thu a' lorg an-seo tuilleadh. Saoil a bheil e san sgudal mu thràth?

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class='error-title'>Hey there.</span> Looks like the post you were looking for isn't here anymore. Maybe it's in your trash?
gd_GB: <span class='error-title'>Shin thu!</span> Tha coltas nach eil am post a tha thu a' lorg an-seo tuilleadh. Saoil a bheil e san sgudal?

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class='error-title'>Woah there!</span> Looks like you don't have permission to do that. You should try contacting your site admin and see if they can help.
gd_GB: <span class='error-title'>Stad, stad!</span> Tha coltas nach eil cead agad sin a dhèanamh. Feuch is cuir fios gu rianaire na làraich agad, dh'fhaoidte gun urrainn dhaibh do chuideachadh.

[ctx: Newdash notices]
en: An error occurred listing themes. Try reloading the page or <a href="%s">contact support</a>.
gd_GB: Thachair mearachd fhad 's a bha sinn a' liostadh nan ùrlaran. Feuch is ath-luchdaich an duilleag no <a href="%s">cuir fios gun sgioba taice</a>.

[ctx: Newdash notices]
en: An error occurred while loading that page. Try reloading the page or <a href="%s">contact support</a>.
gd_GB: Thachair mearachd fhad 's a bha sinn a' luchdadh na duilleige. Feuch is ath-luchdaich an duilleag no <a href="%s">cuir fios gun sgioba taice</a>.

[ctx: Newdash notices]
en: An error occurred while trying to unfollow that blog. Try again or <a href="%s">contact support</a>.
gd_GB: Thachair mearachd fhad 's a bha sinn airson crìoch a chur air leantainn a' bhoga sin. Feuch ris a-rithist no <a href="%s">cuir fios gun sgioba taice</a>.

[ctx: Newdash notices]
en: Failed to activate that theme. Try again or <a href="%s">contact support</a>.
gd_GB: Dh'fhàillig gnìomhachadh an ùrlair sin. Feuch ris a-rithist no <a href="%s">cuir fios gun sgioba taice</a>.

[ctx: Newdash notices]
en: No themes were found matching those criteria. Sorry!
gd_GB: Cha do lorg sinn ùrlar sam bith a fhreagair ris na lorg thu. Tha sinn duilich!

[ctx: Newdash notices]
en: No themes were found. Try reloading the page or <a href="%s">contact support</a>.
gd_GB: Cha deach ùrlar sam bith a lorg. Feuch is ath-luchdaich an duilleag no <a href="%s">cuir fios gun sgioba taice</a>.

en: Newer
gd_GB: Nas ùire

en: Newer Comments
gd_GB: Beachdan as ùire

en: Newer Comments &raquo;
gd_GB: Beachdan nas ùire &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
gd_GB: Beachdan nas ùire <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer comments
gd_GB: Beachdan nas ùire

en: Newer posts
gd_GB: Puist nas ùire

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
gd_GB: Puist nas ùire <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newest
gd_GB: As ùire

en: Newest posts first
gd_GB: Na puist as ùire an toiseach

en: Newly registered domain names can be canceled for a full refund within 96 hours of registration.
gd_GB: ’S urrainn dhut clàradh ainm àrainne a chur gu neoini ’s ath-dhìoladh slàn fhaighinn ma nì thu seo am broinn 96 uair a thìde on àm a chlàraich thu e.

en: News
gd_GB: Naidheachdan

en: News &amp; Current Events
gd_GB: Naidheachdan ⁊ tachartasan an latha

en: Next
gd_GB: Air adhart

en: Next &gt;
gd_GB: Air adhart &gt;

en: Next &raquo;
gd_GB: Air adhart &raquo;

en: Next &rarr;
gd_GB: Air adhart &rarr;

en: Next Page
gd_GB: An ath-dhuilleag

en: Next Page &raquo;
gd_GB: An ath-dhuilleag &raquo;

en: Next Payment:
gd_GB: An ath-phàigheadh:

en: Next Post
gd_GB: An ath-phost

en: Next Step &rarr;
gd_GB: An ath-cheum &rarr;

en: Next Steps
gd_GB: An ath-cheum

en: Next billing date
gd_GB: An ath cheann-là bileachaidh

en: Next image
gd_GB: An ath-dhealbh

en: Next page
gd_GB: An ath-dhuilleag

en: Next steps
gd_GB: An ath-cheum

en: Next:
gd_GB: Air adhart:

en: Nicaragua
gd_GB: Niocaragua

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
gd_GB: Chan fhaod ainm grinn a bhith nas fhaide na 50 caractar.

en: Nickname
gd_GB: Far-ainm

en: Niger
gd_GB: Nìgeir

en: Nigeria
gd_GB: Nigèiria

en: No
gd_GB: Chan eil

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
gd_GB: Cha deach %1$s a shuidheachadh ann an arraigh nan argamaidean airson a’ bhàr-taoibh “%2$s”. A’ cleachdadh “%3$s” ’na àite. Cleachd “%3$s” airson %1$s gus am brath seo a mhùchadh is susbaint a’ bhàr-taoibh làithrich a chumail.

en: No Ads
gd_GB: Gun sanasan

en: No Avatars
gd_GB: Gun avatar

en: No Comments
gd_GB: Gun bheachdan

en: No Comments &#187;
gd_GB: Gun bheachd fhathast &#187;

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
gd_GB: Chan eil beachd<span class="screen-reader-text"> air %s</span>

en: No Instagram images were found.
gd_GB: Cha deach dealbh sam bith a lorg air Instagram.

en: No Labels
gd_GB: Gun leubail

en: No Labels found
gd_GB: Cha deach leubail a lorg.

en: No Projects found
gd_GB: Cha deach pròiseact sam bith a lorg

en: No Replies
gd_GB: Gun fhreagairtean

en: No Responses
gd_GB: Gun fhreagairt

en: No SMS? Check your email for the password reset email.
gd_GB: Gun SMS? Thoir sùil air a' phost-d agad airson post-d ath-shuidheachadh an fhacail-fhaire.

en: No Testimonials found
gd_GB: Cha deach teisteanas sam bith a lorg

en: No Testimonials found in Trash
gd_GB: Cha deach teisteanas sam bith a lorg san sgudal

en: No Title
gd_GB: Gun tiotal

en: No Topic or Blog URL given
gd_GB: Cha deach cuspair no URL bloga a thoirt seachad

en: No WordPress.com blog found
gd_GB: Cha deach bloga WordPress.com a lorg

en: No WordPress.com blog or external site feed found at the supplied URL
gd_GB: Cha deach bloga WordPress.com no inbhir làraichean air an taobh a-muigh a lorg air an URL a thug thu seachad

en: No activity yet!
gd_GB: Gun ghnìomhachd fhathast!

en: No ads
gd_GB: Gun sanasachd

en: No alignment
gd_GB: Gun cho-thaobhadh

en: No approved comments
gd_GB: Cha deach aonta a thoirt do bheachd sam bith

en: No author mapping was found in the file you provided. As such, all imported posts will be assigned to you. Press submit to continue.
gd_GB: Cha deach mapadh ùghdaran a lorg san fhaidhle a sholair thu. Leis a sin, thèid gach post a thèid ion-phortadh a chur as do leth-sa. Brùth "Cuir" airson leantainn air adhart.

en: No authorized applications were found.
gd_GB: Cha deach aplacaid sam bith a lorg aig a bheil cead.

en: No billing history found for your account.
gd_GB: Cha deach eachdraidh bileachaidh a lorg sa chunntas agad.

en: No blog data was given in the request.
gd_GB: Cha robh dàta bloga san iarrtas.

en: No blogs found
gd_GB: Cha deach bloga sam bith a lorg

en: No blogs... yet.
gd_GB: Chan eil blogaichean ann... fhathast.

en: No callback action taken.
gd_GB: Cha deach callback a dhèanamh.

en: No categories
gd_GB: Gun roinn-seòrsa

en: No categories found.
gd_GB: Cha deach roinn-seòrsa sam bith a lorg.

en: No changeset found to take over
gd_GB: Cha deach changeset a lorg as urrainn dhut gabhail os làimh

en: No clicks have been recorded on your site yet.
gd_GB: Cha deach briogadh a chlàradh air an làrach agad fhathast.

en: No clicks have been recorded yet.
gd_GB: Cha deach briogadh a chlàradh fhathast.

en: No clicks recorded.
gd_GB: Cha deach briogadh sam bith a chlàradh.

en: No code was provided to the endpoint to validate.
gd_GB: Cha deach còd a sholar dhan phuing-dheireadh gus a dhearbhadh.

en: No color
gd_GB: Gun dath

en: No comments
gd_GB: Gun bheachdan

en: No comments awaiting moderation.
gd_GB: Chan eil beachd sam bith a' feitheamh ri modarataireachd.

en: No comments found.
gd_GB: Cha deach beachd sam bith a lorg.

en: No comments yet.
gd_GB: Chan eil beachd ann fhathast.

en: No coupons found
gd_GB: Cha deach cùpon sam bith a lorg.

en: No credit cards stored for your account.
gd_GB: Cha deach cairt-chreidis sam bith a shàbhaladh sa chunntas agad.

en: No data found
gd_GB: Cha deach dàta a lorg

en: No device has been confirmed.
gd_GB: Cha deach uidheam sam bith a dhearbhadh.

en: No editor could be selected.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn deasaiche a thaghadh.

en: No feedback has been given yet
gd_GB: Cha d' fhuair thu beachd sam bith gu ruige seo

en: No file selected
gd_GB: Cha deach faidhle a thaghadh

en: No file was uploaded.
gd_GB: Cha deach faidhle sam bith a luchdadh suas.

en: No image
gd_GB: Gun dealbh

en: No image selected
gd_GB: Cha deach dealbh a thaghadh

en: No image set
gd_GB: Cha deach dealbh a shuidheachadh

en: No images selected
gd_GB: Cha deach dealbh a thaghadh

en: No importers are available.
gd_GB: Chan eil ion-phortaiche sam bith ri fhaighinn.

en: No items
gd_GB: Gun nithean

en: No items found.
gd_GB: Cha deach dad a lorg.

en: No items.
gd_GB: Gun nithean.

en: No links found.
gd_GB: Cha deach ceanglaichean a lorg.

en: No list given
gd_GB: Cha deach liosta a shònrachadh

en: No list item given
gd_GB: Cha deach ball na liosta a shònrachadh

en: No logo selected
gd_GB: Cha deach suaicheantas a thaghadh

en: No logo set
gd_GB: Cha deach suaicheantas a shuidheachadh

en: No matching receipts found
gd_GB: Cha deach fàirdeal a lorg a fhreagair ris na dh'iarr thu

en: No media files found.
gd_GB: Cha deach faidhlichean mheadhanan a lorg.

en: No media items found.
gd_GB: Cha deach meadhanan a lorg.

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
gd_GB: Cha deach clàr-taice sam bith a chruthachadh fhathast. <a href="%s">Cruthaich feadhainn</a>.

en: No message supplied
gd_GB: Cha deach teachdaireachd a sholar

en: No method supplied
gd_GB: Cha deach dòigh a sholar

en: No notifications
gd_GB: gun bhrathan

en: No other sites have sent you traffic yet.
gd_GB: Cha do shìn làrach sam bith eile trafaig thugad gu ruige seo.

en: No pages found
gd_GB: Cha deach duilleag sam bith a lorg

en: No pages found in Trash.
gd_GB: Cha deach duilleag sam bith a lorg san sgudal.

en: No pages found.
gd_GB: Cha deach duilleagan a lorg.

en: No pages match your search for {{searchTerm/}}.
gd_GB: Lorg thu {{searchTerm/}} ach cha robh duilleag sam bith a' freagairt ris.

en: No pending comments
gd_GB: Chan eil beachd ri dhèiligeadh

en: No pics matched your search query
gd_GB: Chan eil dealbh sam bith a' freagairt ris an iarrtas agad

en: No plugin specified.
gd_GB: Cha deach plugan a shònrachadh.

en: No plugins found.
gd_GB: Cha deach plugan a lorg.

en: No post?
gd_GB: Gun phost?

en: No posts for the selected topic found
gd_GB: Cha deach post sam bith a lorg fon chuspair sin

en: No posts found
gd_GB: Cha deach post sam bith a lorg

en: No posts found in Trash.
gd_GB: Cha deach post sam bith a lorg san sgudal.

en: No posts found.
gd_GB: Cha deach post sam bith a lorg.

en: No posts found. Try a different search?
gd_GB: Cha deach post sam bith a lorg. Feuch ri lorg eile.

en: No posts have been viewed yet.
gd_GB: Cha deach sealltainn air post sam bith fhathast.

en: No posts yet.
gd_GB: Chan eil post ann fhathast!

en: No ratings have been collected for your %s yet.
gd_GB: Cha d' fhuair an %s agad rangachadh fhathast.

en: No results found
gd_GB: Cha deach toradh a lorg.

en: No results found for your search. Please try to refine your search or <a href="%s">contact us</a> for additional help.
gd_GB: Cha do lorg sinn dad airson sin. Feuch is dèan lorg nas pongaile no <a href="%s">cuir fios thugainn</a> airson cuideachadh a bharrachd.

en: No results found.
gd_GB: Cha deach toradh a lorg.

en: No role
gd_GB: Gun dreuchd

en: No route was found matching the URL and request method
gd_GB: Cha deach rùta a lorg a fhreagras ris an URL is dòigh an iarrtais

en: No route was found matching the URL and request method.
gd_GB: Cha deach rùta a lorg a fhreagras ris an URL is dòigh an iarrtais

en: No search engines have sent you traffic yet.
gd_GB: Cha do shìn einnsean-luirg sam bith eile trafaig thugad gu ruige seo.

en: No search term specified. Showing recent items.
gd_GB: Cha do shònraich thu facal-luirg. Seall an fheadhainn a chaidh a chleachdadh o chionn ghoirid.

en: No site exists at that address, did you want to <a target="_blank" href="%1$s">change your site address</a>?
gd_GB: Chan eil làrach aig an t-seòladh sin, a bheil thu airson <a target="_blank" href="%1$s">seòladh na làraich atharrachadh</a>?

en: No sites found
gd_GB: Cha deach làrach a lorg

en: No sites found.
gd_GB: Cha deach làraichean a lorg.

en: No stats are available for this time period.
gd_GB: Chan eil stats sam bith ri fhaighinn airson na h-ùine seo.

en: No such blog was found
gd_GB: Cha deach bloga mar sin a lorg

en: No such theme found
gd_GB: Cha deach ùrlar d' a leithid a lorg

en: No tags
gd_GB: Gun tagaichean

en: No tags found
gd_GB: Cha deach taga sam bith a lorg!

en: No tags found.
gd_GB: Cha deach taga sam bith a lorg.

en: No thanks, do not remind me again
gd_GB: Chan eil, tapadh leat, na cuir 'am chuimhne seo a-rithist.

en: No theme specified.
gd_GB: Cha deach ùrlar a shònrachadh.

en: No themes are currently available.
gd_GB: Chan eil ùrlan sam bith ri fhaighinn an-dràsta.

en: No themes found.
gd_GB: Cha deach ùrlar a lorg.

en: No themes found. Try a different search.
gd_GB: Cha ùrlar post sam bith a lorg. Feuch ri lorg eile.

en: No title
gd_GB: Gun tiotal

en: No topic tags found.
gd_GB: Cha deach taga cuspair a lorg.

en: No tweets matched your search query
gd_GB: Chan eil Tweet sam bith a' freagairt ris an iarrtas agad

en: No user found.
gd_GB: Cha deach cleachdaiche a lorg.

en: No valid plugins were found.
gd_GB: Cha deach plugan dligheach a lorg.

en: No videos matched your search query.
gd_GB: Chan eil video sam bith a' freagairt ris an iarrtas agad.

en: No videos played.
gd_GB: Cha deach video a chluich.

en: Nonbreaking space
gd_GB: Beàrn neo-bhristidh

en: None
gd_GB: Chan eil gin

en: None, just display the badge please
gd_GB: Chan eil gin, seall a' bhaidse 's sin e

en: None, this is a topic about using WordPress.com
gd_GB: Chan eil gin, 's ann mu chleachdadh WordPress.com a tha seo

en: None, this is an announcement (moderators only)
gd_GB: Chan eil gin, 's e caismeachd a tha seo (modarataran a-mhàin)

en: Norfolk Island
gd_GB: Eilean Norfolk

en: Normal
gd_GB: Àbhaisteach

en: North
gd_GB: Tuath

en: Northern Mariana Islands
gd_GB: Na h-Eileanan Mairianach a Tuath

en: Norway
gd_GB: Nirribhidh

en: Norwegian
gd_GB: Nirribhis

en: Not Connected
gd_GB: Gun cheangal

en: Not Found
gd_GB: Cha deach a lorg

en: Not Found.
gd_GB: Cha deach a lorg.

en: Not Spam
gd_GB: Post còir

en: Not Sticky
gd_GB: Na dèan fleodrainn dheth

en: Not Stored
gd_GB: Cha deach a stòradh

en: Not all changes have been saved to the server yet. Please stay on this page until they are saved.
gd_GB: Cha deach gach atharrachadh a shàbhaladh air an fhrithealaiche fhathast. Fuirich air an duilleag seo gus an deach an sàbhaladh.

en: Not connected
gd_GB: Gun cheangal

en: Not found
gd_GB: Cha deach a lorg

en: Not good
gd_GB: Chan robh e math

en: Not on %s?
gd_GB: Nach eil thu air %s?

en: Not set
gd_GB: Cha deach a shuidheachadh

en: Not supported in Internet Explorer.
gd_GB: Chan eil taic ann ris ann an Internet Explorer.

en: Note that <strong>%1$s</strong> is a subdomain of <strong>%2$s</strong>, which is available for registration. After you register it, you can set up the subdomain to use for your blog.
gd_GB: Thoir an aire gu bheil <strong>%1$s</strong> 'na fho-àrainne de <strong>%2$s</strong> is tha sin ri fhaighinn airson clàradh. 'S urrainn dhut an fho-àrainn a shuidheachadh dhan bhloga agad an dèidh dhut a chlàradh.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
gd_GB: Thoir an aire gun dèan thu bearradh air an dealbh 's tu a' briogadh air (thagh thu an ìomhaigheag bearraidh mu thràth) agus a' slaodadh frèam a' bhearraidh air a' phàirt a tha thu ag iarraidh. Briog Sàbhail an uairsin gus an dealbh bearrte a shàbhaladh.

en: Note that your blog is always available at its default address, "%1$s".
gd_GB: Thoir an aire gun ruigear am bloga agad an-còmhnaidh aig an t-seòladh bhunaiteach, "%1$s".

en: Note:
gd_GB: An aire:

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
gd_GB: An aire: Chan eil gin dhe na roghainnean seo a' cur casg air inntrigeadh dhan làrach agad &mdash; tha e an urra ris na h-einnseanan-luirg an gèill iad ris an iarrtas seo gus na gèill.

en: Notes
gd_GB: Nòtaichean

en: Nothing Found
gd_GB: Cha deach dad a lorg

en: Nothing to Read!
gd_GB: Chan eil dad ann ri leughadh!

en: Nothing to save, the image has not changed.
gd_GB: Chan eil dad ri shàbhaladh, cha do dh'atharraich an dealbh.

en: Nothing was imported. Have you already imported this blog?
gd_GB: Cha deach dad ion-phortadh. Saoil a bheil thu air am bloga seo ion-phortadh mu thràth?

en: Notice:
gd_GB: An aire:

en: Notifications
gd_GB: Brathan

en: Notify me of new comments via email.
gd_GB: Cuir post-d thugam nuair a bhios beachd ùr ann.

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
gd_GB: Ùghdar

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
gd_GB: Dreuchd

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
gd_GB: Ceann-là

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
gd_GB: Taga

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
gd_GB: Tacsonamaidh

[ctx: Noun: title of mention notification]
en: Mention
gd_GB: Iomradh

en: Nov
gd_GB: Samh

en: Nova Scotia
gd_GB: Alba Nuadh

en: November
gd_GB: An t-Samhain

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
gd_GB: Samh

en: Now
gd_GB: An-dràsta

en: Now select a category you want to put these links in.
gd_GB: Tagh roinn-seòrsa a-nis dhan dèid na ceanglaichean seo a chur.

en: Now that you have imported your Blogger blog into WordPress,
    		what are you going to do? Here are some suggestions:
gd_GB: Nise, tha thu air am bloga Blogger agad ion-phortadh dha WordPress. Dè bu toigh leat dèanamh a-nis? Seo beachd no dhà:

en: Now we will download your comments so we can import them (this could take a <strong>long</strong> time if you have lots of comments)...
gd_GB: Luchdaichidh sinn a-nuas na beachdan agad gus an urrainn dhuinn ion-phortadh (faodaidh gum feum seo greis <strong>fhada</strong> ma tha mòran bheachdan agad)...

en: Number
gd_GB: Àireamh

en: Number of Posts to Display:
gd_GB: Àireamh de phuist a thèid a shealltainn:

en: Number of Tags:
gd_GB: Àireamh de thagaichean:

en: Number of Themes found: %d
gd_GB: Ùrlaran a chaidh a lorg: %d

en: Number of blogs to show:
gd_GB: Àireamh de bhlogaichean a chithear:

en: Number of columns:
gd_GB: Àireamh de cholbhan:

en: Number of comments to show:
gd_GB: Àireamh de bheachdan a chithear:

en: Number of items found: %d
gd_GB: Nithean a chaidh a lorg: %d

en: Number of items per page:
gd_GB: Àireamh de nithean air gach duilleag:

en: Number of links to show:
gd_GB: Àireamh de cheanglaichean a chithear:

en: Number of links:
gd_GB: Àireamh de cheanglaichean:

en: Number of posts to show for each author:
gd_GB: Co mheud post a chithear airson gach ùghdar:

en: Number of posts to show:
gd_GB: Àireamh de phuist a chithear:

en: Number to display:
gd_GB: Co mheud a sheallar:

en: Number to show:
gd_GB: Co mheud a thèid a shealltainn:

[ctx: Number/count of items]
en: Count
gd_GB: Cunntadh

en: Numbered list
gd_GB: Liosta àireamhaichte

en: Numeric
gd_GB: Àireamhach

en: OK
gd_GB: Ceart ma-thà

en: Object type.
gd_GB: Seòrsa an oibseict

en: Occasionally, some of your visitors may see an advertisement here, <br />as well as a <a href="%s" target="_blank">Privacy & Cookies banner</a> at the bottom of the page.
gd_GB: Chì cuid dhe na daoine a thadhlas air an làrach agad sanasach an-seo o àm gu àm <br />agus <a href="%s" target="_blank">bratach mu phrìobhaideachd ⁊ bhriosgaidean</a> aig bonn na duilleige.

en: Oct
gd_GB: Dàmh

en: October
gd_GB: An Dàmhair

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
gd_GB: Dàmh

en: Official buttons
gd_GB: Na putain oifigeil

en: Ok
gd_GB: Ceart ma-thà

en: Old Record: %s
gd_GB: An àireamh as motha roimhe: %s

en: Older
gd_GB: Nas sine

en: Older Comments
gd_GB: Beachdan nas sine

en: Older comments
gd_GB: Beachdan nas sine

en: Older posts
gd_GB: Puist nas sine

en: Older than 2 days
gd_GB: Nas sine na dà latha

en: Older than a month
gd_GB: Nas sine na mìos

en: Older than a week
gd_GB: Nas sine na seachdain

en: Oldest
gd_GB: As sine

en: Oldest posts first
gd_GB: Na puist as sine an toiseach

en: Oman
gd_GB: Omàn

en: On
gd_GB: Air

en: On Mobile
gd_GB: Air inneal-làimhe

en: On for all comments
gd_GB: Air (airson a h-uile beachd)

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
gd_GB: Air cuid a shiostaman, bidh an t-ainm-cleachdaiche agad air beulaibh an stòir-dhàta agad, can <code>ainm_%1$s</code>. Saoil an e seo a tha ’ga adhbharachadh?

en: On the next page, click "Install" again on the bottom right.
gd_GB: Air an ath-dhuilleag, briog air "Stàlaich" a-rithist aig a' bhonn air an taobh deas.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
gd_GB: Chì thu stats air an duilleag seo a dh'innseas dhut co mheud spama a chaidh a chriathradh air an làrach agad.

en: Once Daily
gd_GB: Turas gach latha

en: Once Hourly
gd_GB: Turas gach uair a thìde

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
gd_GB: Turas a bhios e ann, 's urrainn dhut am faidhle WXR ion-phortadh air làrach WordPress eile no prògram blogaidh eile as tha comasach air an fhòrmat seo a làimhseachadh.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
gd_GB: Turas a tinn thu taghadh, 's urrainn dhut atharrachadh 's tu a' cur a-steach a mheud ann am piogsailean. 'S e meud dealbhaige (mar a chaidh a shònrachadh ann an roghainnean nam meadhanan) am meud as lugha airson taghadh.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
gd_GB: Turas a bhuaileas tu &#8220;Dearbh an sguabadh às&#8221;, thèid an cleachdaiche a thoirt air falbh gu buan.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
gd_GB: Turas a bhuaileas tu &#8220;Dearbh an sguabadh às&#8221;, thèid na cleachdaichean a thoirt air falbh gu buan.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
gd_GB: Nuair a bhios tu air am faidhle seo a shàbhaladh, 's urrainn dhut ion-phortadh a dhèanamh ann an stàladh WordPress eile gus susbaint na làraich seo ion-phortadh.

en: One Column
gd_GB: Aon cholbh

en: One Response
gd_GB: Aon fhreagairt

en: One account connected. | %d accounts connected.
gd_GB[0]: Chaidh %d chunntas a cheangal ris.
gd_GB[1]: Chaidh %d chunntas a cheangal ris.
gd_GB[2]: Chaidh %d cunntasan a cheangal ris.
gd_GB[3]: Chaidh %d cunntas a cheangal ris.

en: One blogger likes this
gd_GB: 'S toigh le aon bhlogair seo

en: One blogger likes this.
gd_GB: 'S toigh le aon bhlogair seo.

en: One column
gd_GB: Aon cholbh

en: One comment
gd_GB: Aon bheachd

en: One email address per line.
gd_GB: Aon seòladh puist-d anns gach loidhne.

en: One of the plugins is invalid.
gd_GB: Tha aon dhe na plugain mì-dhligheach.

en: One of the selected users is not a member of this site.
gd_GB: Chan eil co-dhiù aon dhe na cleachdaichean a thagh thu ’na b(h)all air an làrach seo.

en: One response
gd_GB: Aon fhreagairt

en: One response to %s
gd_GB: Aon fhreagairt ri %s

en: One.
gd_GB: Aon.

en: Online
gd_GB: Air loidhne

en: Only
gd_GB: A-mhàin

en: Only blog owners can migrate subscribers.
gd_GB: Chan fhaod ach seilbheadairean bhlogaichean fo-sgrìobhaichean imrich

en: Only if you're signing in from a device that only you use do we recommend selecting this option. For example, a personal laptop or tablet.
gd_GB: Cha mholamaid an roghainn seo ach ma chlàraicheas tu a-steach air uidheam nach cleachd thu fhèin. Mar eisimpleir, laptop no tablaid phearsanta.

en: Only jpeg and png can be used for blavatars.
gd_GB: Chan urrainn dhut ach faidhlichean jpeg is png a chleachdadh mar blavatar.

en: Only logged in users may change resolved status
gd_GB: Chan fhaod ach cleachdaichean a tha clàraichte a-staigh staid a chaidh rèiteachadh atharrachadh

en: Only show percentages
gd_GB: Na seall ach na ceudadan

en: Only the letters a-z and numbers allowed
gd_GB: Chan eil ceadaichte ach na litrichea gu a z agus àireamhan

en: Only these characters are allowed: "%s".
gd_GB: Chan eil ceadaichte ach na caractaran a leanas: "%s"

en: Only users who can switch themes on this blog can preview them.
gd_GB: Chan fhaigh ach cleachdaichean aig a bheil cead ùrlaran atharrachadh ro-shealladh orra.

en: Oodles of gorgeous WordPress themes for your blog
gd_GB: Pailteas de dh'ùrlaran àlainn WordPress dhan bhloga agad

en: Oops!
gd_GB: Oich!

en: Oops! Nothing Found
gd_GB: Ìoc! Cha deach dad a lorg.

en: Oops! Something went wrong and your request could not be processed. Please try again or <a href="%s">Contact Support</a> if you continue to have trouble.
gd_GB: Ìoc! Chaidh rudeigin cearr 's cha b' urrainn dhuinn d' iarrtas a làimhseachadh. Feuch ris a-rithist no <a href="%s">cuir fios gun sgioba taice</a> ma mhaireas an duilgheadas seo.

en: Oops! Something went wrong.
gd_GB: Ìoc! Chaidh rudeigin cearr.

en: Oops! That embed cannot be found.
gd_GB: Ìoc! Chan eil sgeul air an leabachadh ud.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
gd_GB: Ìoc! Chan urrainn dhuinn an duilleag seo a lorg.

en: Oops, wordpress.com does not belong to you. Please provide your <em>specific</em> website address.
gd_GB: Chan ann agad-sa a tha wordpress.com, a charaid. Cuir ann seòladh <em>na làraiche agad fhèin</em>.

en: Oops: %s
gd_GB: Ìoc: %s

en: Open
gd_GB: Fosgailte

en: Open Press This
gd_GB: Fosgail “Press This”

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
gd_GB: air

en: Open link in a new tab
gd_GB: Fosgail an ceangal ann an taba ùr

en: Open link in a new window/tab
gd_GB: Fosgail an ceangal ann an uinneag/taba ùr

en: Open links in new tab
gd_GB: Fosgail ceanglaichean ann an taba ùr

en: Open sharing dialog
gd_GB: Fosgail còmhradh a’ cho-roinnidh

en: Open site editor
gd_GB: Fosgail deasaiche na làraich

en: Opens in new window
gd_GB: Fosglaidh seo ann an uinneag ùr

en: Optional
gd_GB: Roghainneil

en: Options
gd_GB: Roghainnean

en: Options have been updated
gd_GB: Chaidh na roghainnean ùrachadh

en: Options saved.
gd_GB: Chaidh na roghainnean a shàbhaladh.

en: Or
gd_GB: No

en: Or choose an image from your media library:
gd_GB: No tagh dealbh o leabharlann nam meadhan agad:

en: Or choose from your local disk:
gd_GB: No tagh fear air a' chlàr-chruaidh agad:

en: Or go to <a href="%1$s">manage your site</a>.
gd_GB: No tadhail air <a href="%1$s">raon rianachd na làraich agad</a>.

en: Or link to existing content
gd_GB: No dèan ceangal ri susbaint a tha ann mu thràth

en: Orange
gd_GB: Orains

en: Order
gd_GB: Òrdugh

en: Order Details
gd_GB: Fiosrachadh mun òrdan

en: Order Summary
gd_GB: Gearr-chunntas an òrdain

en: Order Top Posts &amp; Pages By:
gd_GB: Cuir gràinnean-mullaich nam post ┐ nan duilleag a-rèir:

en: Order by
gd_GB: Seòrsaich a rèir

en: Order by:
gd_GB: Seòrsaich a-rèir:

en: Order details
gd_GB: Fiosrachadh mun òrdan

en: Order images by:
gd_GB: Seòrsaich na dealbhan a-rèir:

en: Order summary
gd_GB: Gearr-chunntas an òrdain

en: Order:
gd_GB: Òrdugh:

en: Organization
gd_GB: Buidheann

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
gd_GB: Cuir air dòigh na rudan a luchdaich mi suas ann am pasgain a-rèir mìos is bliadhna

en: Organizer:
gd_GB: Eagraiche:

en: Original dimensions %s
gd_GB: A' mheudachd thùsail %s

en: Original: %s
gd_GB: Tùsail: %s

en: Other
gd_GB: Eile

en: Other (<a href="%s">see below</a>)
gd_GB: Eile (<a href="%s">faic gu h-ìosal</a>)

en: Other Answer
gd_GB: Freagairt eile

en: Other Email Address
gd_GB: Seòladh puist-d eile

en: Other Input
gd_GB: Ion-chur eile

en: Other Notifications!
gd_GB: Brathan eile!

en: Other Search Engines
gd_GB: Einnseanan-luirg eile

en: Other WordPress News
gd_GB: Naidheachdan WordPress eile

en: Other comment settings
gd_GB: Roghainnean eile airson nam beachdan

en: Other user roles have been changed.
gd_GB: Chaidh na dreuchdan cleachdaiche eile atharrachadh.

en: Other users have been deleted.
gd_GB: Chaidh na cleachdaichean eile a sguabadh às.

en: Other users have been removed.
gd_GB: Chaidh na cleachdaichean eile a thoirt air falbh.

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
gd_GB: Tha an t-ùrlar 2015 againn glan sgiobalta agus air leth math airson blogaichean soilleir. Tha clò anabarrach simplidh aig Twenty Fifteen agus gabhaidh a leughadh gun duilgheadas air iomadh sgrìn, mòr no beag agus tha e iomchaidh dha iomadh cànan. Dhealbh sinn e le cudrom air uidheaman mobile agus leis a sin, gheibh daoine greim air an t-susbaint agad ge b’ ann air fòn-tapaidh, tablaid, laptop no desktop a tha iad.

en: Our Happiness Engineers are here to answer your questions &amp; help you set up your site.
gd_GB: Tha na h-einnseanairean toileachais againn toilichte do cheistean a fhreagairt ⁊ taic a chumail riut le suidheachadh na làraich agad.

en: Our Story
gd_GB: Ar sgeulachd

en: Our stats helper monkeys have been busy putting together a personalized report detailing how your blog did in %d!
gd_GB: Bha an luchd-obrach againn trang 's chuir iad ri chèile aithisg phearsanta a dh'innseas dhut mar a rinn am bloga agad ann an %d!

en: Our support team has been notified and will contact you once we receive the transfer code for this domain.
gd_GB: Chaidh fios a chur gun sgioba taice againn is cuiridh iad fios thugad nuair a gheibh sinn an còd tar-chuir airson na h-àrainne seo.

en: Out from under %s
gd_GB: A-mach à %s

en: Outdent
gd_GB: Eag a-mach

en: Overall
gd_GB: San fharsaingeachd

en: Overview
gd_GB: Foir-shealladh

en: P2 Resolved Posts is enabled. You'll also need to activate the <a href='%s' target='_blank'>P2 theme</a> to start using the plugin.
gd_GB: Tha P2 Resolved Posts an comas. Feumaidh tu <a href='%s' target='_blank'>ùrlar P2</a> a chur an comas cuideachd mus urrainn dhut am plugan a chleachdadh.

en: PDF embed
gd_GB: Leabaich PDF

en: PDF settings
gd_GB: Roghainnean PDF

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
gd_GB: PG &#8212; Faodaidh a bhith oilbheumach, airson èisteachd aois 13 no nas sine mar is trice

en: PHP Sessions
gd_GB: Seiseanan PHP

en: PM
gd_GB: f

en: POST FROM ANYWHERE
gd_GB: POSTAICH O ÀITE SAM BITH

en: POSTED BY
gd_GB: AIR A PHOSTADH LE

en: Pacific
gd_GB: An Cuan Sèimh

en: Padding
gd_GB: Padadh

en: Page
gd_GB: duilleag

en: Page %1$s of %2$s
gd_GB: Duilleag %1$s à %2$s

en: Page %d
gd_GB: Duilleag %d

en: Page %s
gd_GB: Duilleag %s

en: Page Archives
gd_GB: Tasg-lannan nan duilleag

en: Page Attributes
gd_GB: Buadhan na duilleige

en: Page ID
gd_GB: ID na duilleige

en: Page IDs, separated by commas.
gd_GB: Dearbh-aithnean nan duilleagan, le cromagan eatarra.

en: Page Not Found
gd_GB: Cha deach an duilleag a lorg

en: Page Widget Area
gd_GB: Raon widget na duilleige

en: Page break
gd_GB: Briseadh-duilleige

en: Page deleted.
gd_GB: Chaidh an duilleag a sguabadh às

en: Page draft updated.
gd_GB: Chaidh dreachd na duilleige ùrachadh.

en: Page not found
gd_GB: Cha deach an duilleag a lorg

en: Page order
gd_GB: Òrdugh nan duilleagan

en: Page published.
gd_GB: Chaidh an duilleag fhoillseachadh.

en: Page restored to revision from %s.
gd_GB: Chaidh an duilleag aiseag dhan ath-sgrùdadh o %s.

en: Page saved.
gd_GB: Chaidh an duilleag a shàbhaladh.

en: Page scheduled for: %s.
gd_GB: Tha an duilleag sgeidealaichte airson: %s.

en: Page submitted.
gd_GB: Chaidh an duilleag a chur.

en: Page title
gd_GB: Tiotal na duilleige

en: Page updated.
gd_GB: Chaidh an duilleag ùrachadh.

en: Pages
gd_GB: Duilleagan

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
gd_GB: Tha duilleagan car coltach ri puist leis gu bheil tiotal orra, bodhaig teacsa annta agus metadata a tha co-cheangailte riutha ach tha diofar ann - chan eil iad 'nam pàirt de shruth ama de bhloga, car coltach ri puist bhuana. Chan eil duilleagan ann an roinn-seòrsa 's chan tagaichean riutha ach faodaidh rangachadh a bhith aca. 'S urrainn dhut duilleagan a neachadh fo dhuilleagan eile ma nì thu &#8220;Pàrantan&#8221; dhiubh, rud a chruthaicheas buidheann de dhuilleagan.

en: Pages list
gd_GB: Liosta nan duilleag

en: Pages list navigation
gd_GB: Seòladaireachd liosta nan duilleag

en: Pages:
gd_GB: Duilleagan:

en: Pageviews across blogs we host here on WordPress.com, both on subdomains and their own domains, or externally-hosted blogs that use our Jetpack plugin.
gd_GB: Seallaidhean dhuilleagan air feadh bhlogaichean a tha an-seo air òstaireachd WordPress.com, an dà chuid air fo-àrainnean is àrainnean àraidh aig daoine no blogaichean air òstaireachd am badeigin eile a chleachdas am plugan Jetpack againn.

en: Pagination
gd_GB: Duilleagachadh

en: Paid
gd_GB: Air airgead

en: Pakistan
gd_GB: Pagastàn

en: Palestine
gd_GB: Palastain

en: Palestinian Territory, Occupied
gd_GB: Ranntair Palastaineach fo fhor-ghlacadh

en: Palette
gd_GB: Paileid

en: Pangnirtung
gd_GB: Pangniqtuuq

en: Paper
gd_GB: Pàipear

en: Paper Medium
gd_GB: Pàipear (meadhanach)

en: Paper Narrow
gd_GB: Pàipear (cumhang)

en: Paper Wide
gd_GB: Pàipear (leathann)

en: Papua New Guinea
gd_GB: Gini Nuadh Phaputhach

en: Paragraph
gd_GB: Paragraf

en: Paraguay
gd_GB: Paraguaidh

en: Parent
gd_GB: Pàrant

en: Parent Category
gd_GB: Roinn-seòrsa pàrant

en: Parent Category:
gd_GB: Roinn-seòrsa pàrant:

en: Parent Menu Section
gd_GB: Earrann a' chlàir-thaice phàraint

en: Parent Menu Section:
gd_GB: Earrann a' chlàir-thaice phàraint:

en: Parent Page:
gd_GB: Duilleag pàraint:

en: Parent Project Type
gd_GB: Seòrsa de phàrant a' phròiseict

en: Parent Project Type:
gd_GB: Seòrsa de phàrant a' phròiseict:

en: Parent category
gd_GB: Roinn-seòrsa pàraint

en: Parent category:
gd_GB: Roinn-seòrsa pàraint

en: Parent term does not exist.
gd_GB: Chan eil pàrant a' bhriathair ann.

en: Paris
gd_GB: Paras

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
gd_GB: Feumaidh an render pàirteach a fhreagairt ris an t-susbaint no an t-sreang susbaint (no arraigh) a thilleadh ach chan eil an dà chuid.

en: Password
gd_GB: Facal-faire

en: Password Reset
gd_GB: Ath-shuidheachadh facail-fhaire

en: Password changed for user: %s
gd_GB: Chaidh am facal-faire aig a’ chleachdaiche a leanas atharrachadh: %s

en: Password must be at least %d characters.
gd_GB: Feumaidh facal-faire a bhith %d caractaran a dh'fhaid air a' char as lugha.

en: Password protected
gd_GB: 'Ga dhìon le facal-faire

en: Password required
gd_GB: Tha feum air facal-faire

en: Password reset is not allowed for this user
gd_GB: Chan eil cead aig a' chleachdaiche seo faclan-faire ath-shuidheachadh

en: Password was not specified with password key.
gd_GB: Cha deach facal-faire a shònrachadh ann an iuchair an fhacail-fhaire.

en: Password:
gd_GB: Facal-faire:

en: Password: %s
gd_GB: Facal-faire: %s

en: Passwords may not contain the character "\".
gd_GB: Chan fhaod an caractar "\" a bhith ann am facal-faire.

en: Past six months
gd_GB: Na 6 mìosan seo chaidh

en: Paste
gd_GB: Cuir ann

en: Paste URL or type to search
gd_GB: Cuir a-steach URL no sgrìobh rud airson a lorg

en: Paste as text
gd_GB: Cuir ann mar theacsa

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
gd_GB: Ma chuireas tu rud ann a-nis, thèid an t-susbaint a chur ann mar theacsa lom gus an cuir thu dheth an roghainn seo a-rithist.

en: Paste table row after
gd_GB: Cuir ann ràgh clàir 'na dhèidh

en: Paste table row before
gd_GB: Cuir ann ràgh clàir roimhe

en: Paste the HTML code you want to embed in the source code area below. Click "Insert into post" to generate an embed shortcode and automatically paste it into the content.
gd_GB: Cuir an còd HTML a bu mhath leat leabachadh dhan chòd tùsail gu h-ìosal. Briog air "Cuir a-steach dhan phost" gus còd leabachaidh goirid a ghintinn is a chur a-steach dhan t-susbaint gu fèin-obrachail.

en: Paste your embed code below:
gd_GB: Cuir an còd leabachaidh agad a-steach gu h-ìosal:

en: Path
gd_GB: Slighe

en: Pause
gd_GB: Cuir ’na stad

en: Pay what you want
gd_GB: Pàigh na lùigeas tu

en: Payment
gd_GB: Pàigheadh

en: Payment Method
gd_GB: Dòigh pàighidh

en: Payment Problem
gd_GB: Duilgheadas leis an duilgheadas

en: Payment cancelled.
gd_GB: Sguireadh dhen phàigheadh.

en: Payment info
gd_GB: Fiosrachadh pàighidh

en: Payment:
gd_GB: Pàigheadh

en: Pending
gd_GB: ri dhèanamh

en: Pending - Registration takes up to %s
gd_GB: Ri dhèiligeadh - Feumaidh clàradh suas ri %s

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Ri dhèanamh <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Ri dhèanamh <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Ri dhèanamh <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Ri dhèanamh <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
gd_GB: Ri lèirmheasadh

[ctx: Pending status, username, post title]
en: %1$s linked to your post %2$s.
gd_GB: Rinn %1$s ceangal ris a' phost agad, %2$s.

en: People
gd_GB: Daoine

en: People clicked links from these pages to get to your site.
gd_GB: Ràinig daoine an làrach agad 's iad air briogadh a dhèanamh air ceangal air na duilleagan seo.

en: Percent (%)
gd_GB: Ceudad (%)

en: Percent change is computed from weekly averages before they are rounded.
gd_GB: Àireamhaichidh sinn atharrachadh nan ceudad o chuibheasan seachdaineil mus dèid an cruinneachadh.

en: Period
gd_GB: Ùine

en: Permalink Settings
gd_GB: Roghainnean nam buan-cheanglaichean

en: Permalink to %s
gd_GB: Am buan-cheangal a %s

en: Permalink:
gd_GB: Buan-cheangal:

en: Permalink: %s
gd_GB: Buan-cheangal: %s

en: Permalinks
gd_GB: Buan-cheanglaichean

en: Permanently delete comment
gd_GB: Sguab às am beachd seo gu buan

en: Personal
gd_GB: Pearsanta

en: Personal Links
gd_GB: Ceanglaichean pearsanta

en: Personal Options
gd_GB: Roghainnean pearsanta

en: Personal Settings
gd_GB: Roghainnean pearsanta

en: Personalize
gd_GB: Pearsantaich

en: Perth
gd_GB: Peairt

en: Peru
gd_GB: Pearù

en: Philippines
gd_GB: Na h-Eileanan Filipineach

en: Phone
gd_GB: Fòn

en: Phone:
gd_GB: Fòn:

en: Photo gallery
gd_GB: Gailearaidh dealbhan

en: Photoblogging
gd_GB: Foto-bhlogadh

en: Photography
gd_GB: Togail dhealbhan

en: Photos
gd_GB: Dealbhan

en: Pick a Background Pattern
gd_GB: Tagh pàtran a' chùlaibh

en: Pingback excerpt:
gd_GB: Às-earrann Pingback:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
gd_GB: Chaidh Pingback o %1$s gu %2$s a chlàradh. Cum a' dol an lìon! :-)

en: Pings
gd_GB: Pingichean

en: Pink
gd_GB: Pinc

en: Pitcairn
gd_GB: Peit a' Chàirn

en: Plain Black
gd_GB: Dubh lom

en: Plain Black Medium
gd_GB: Dubh lom (meadhanach)

en: Plain Black Narrow
gd_GB: Dubh lom (cumhang)

en: Plain Black Wide
gd_GB: Dubh lom (leathann)

en: Plain Text
gd_GB: Cleachd Teacsa Lom

en: Plain White
gd_GB: Geal lom

en: Plain White Medium
gd_GB: Geal lom (meadhanach)

en: Plain White Narrow
gd_GB: Geal lom (cumhang)

en: Plain White Wide
gd_GB: Geal lom (leathann)

en: Plans
gd_GB: Planaichean

en: Plastic Black
gd_GB: Dubh plastaig

en: Plastic Black Medium
gd_GB: Dubh plastaig (meadhanach)

en: Plastic Black Narrow
gd_GB: Dubh plastaig (cumhang)

en: Plastic Black Wide
gd_GB: Dubh plastaig (leathann)

en: Plastic Grey
gd_GB: Liath plastaig

en: Plastic Grey Medium
gd_GB: Liath plastaig (meadhanach)

en: Plastic Grey Narrow
gd_GB: Liath plastaig (cumhang)

en: Plastic Grey Wide
gd_GB: Liath plastaig (leathann)

en: Plastic White
gd_GB: Geal plastaig

en: Plastic White Medium
gd_GB: Geal plastaig (meadhanach)

en: Plastic White Narrow
gd_GB: Geal plastaig (cumhang)

en: Plastic White Wide
gd_GB: Geal plastaig (leathann)

en: Play
gd_GB: Cluich

en: Play Slideshow
gd_GB: Cluich an taisbeanadh-shleamhnagan

en: Playlist Settings
gd_GB: Roghainnean na liosta-chluich

en: Playlists
gd_GB: Liostaichean-cluich

en: Plays
gd_GB: Air a chluich

en: Plays:
gd_GB: Air a chluich:

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
gd_GB: <a href="%1$s">Àrdaich WordPress</a> gu tionndadh ùr no <a href="%2$s">ìslich gu tionndadh 2.4 dhen phlugan Akismet</a>.

en: Please <a href="http://en.support.wordpress.com/contact/">contact support</a>.
gd_GB: Feuch is <a href="http://en.support.wordpress.com/contact/">cuir fios gun sgioba taice againn</a>.

en: Please <a href="http://support.wordpress.com/contact/">contact support</a> if you wish to delete a registered domain.
gd_GB: <a href="http://support.wordpress.com/contact/">Cuir fios gun sgioba taice</a> ma tha thu airson àrainn chlàraichte a sguabadh às.

en: Please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
gd_GB: Cuir fios gun <a href='%s'>sgioba taice</a> againn agus càraichidh sinn a h-uile rud.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
gd_GB: Thoir sùil air <a href="%s">rèiteachadh Akismet</a> agus cuir fios gun òstair-lìn agad ma mhaireas an duilgheadas.

en: Please check your text messages at the phone number ending with <strong>%s</strong> and enter the verification code.
gd_GB: Thoir sùil air na teachdaireachdan teacsa agad air an àireamh fòn a tha a' crìochnachadh le <strong>%s</strong> agus cuir a-steach an còd dearbhaidh.

en: Please choose a poll style
gd_GB: Tagh stoidhle airson a' chunntais-bheachd

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
gd_GB: Cuir romhad a bheil thu ag iarraidh gun cleachd làraichean air an lìonra WordPress agad fo-àrainnean no fo-phasganan.

en: Please click the verification link in the e-mail.
gd_GB: Briog air a' cheangal dearbhaidh a tha sa phost-d.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
gd_GB: Coilean ceuman an rèiteachaidh. Gus lìonra ùr a chruthachadh, bidh agad ri clàir stòr-dàta an lìonraidh fhalamhadh no a thoirt air falbh.

en: Please configure your Twitter username for the <a href="%s">Twitter Widget</a>.
gd_GB: Rèitich an t-ainm-cleachdaiche Twitter agad airson an <a href="%s">Twitter Widget</a>.

en: Please confirm you would like to setup this email forwarding:
gd_GB: Dearbhaich gu bheil thu airson post-d a shìneadh air adhart air an dòigh seo:

en: Please confirm your email address
gd_GB: Dearbh an seòladh puist-d agad

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
gd_GB: Cuir fios gu <a href="%s" target="_blank">sgioba taice Akismet</a> airson cobhair.

en: Please describe the problem.
gd_GB: Feuch is mìnich an duilgheadas.

en: Please do not use this form for general support questions.
gd_GB: Na cleachd am foirm seo airson iarrtasan taice àbhaisteach.

en: Please enter a comment
gd_GB: Cuir a-steach beachd

en: Please enter a complete domain name - e.g. yourgroovydomain.com
gd_GB: Cuir a-steach ainm àrainne slàn, m.e. gastasnastablasta.scot

en: Please enter a list name
gd_GB: Cuir a-steach ainm airson na liosta

en: Please enter a list title
gd_GB: Cuir a-steach tiotal airson na liosta

en: Please enter a password.
gd_GB: Cuir a-steach facal-faire

en: Please enter a site name.
gd_GB: Cuir a-steach ainm airson na làraich.

en: Please enter a site title.
gd_GB: Cuir a-steach tiotal airson na làraich.

en: Please enter a topic name
gd_GB: Cuir a-steach ainm airson a' chuspair

en: Please enter a username
gd_GB: Cuir a-steach ainm-cleachdaiche

en: Please enter a username.
gd_GB: Cuir a-steach ainm-cleachdaiche.

en: Please enter a valid blog URL
gd_GB: Cuir a-steach URL bloga dligheach

en: Please enter a valid domain or URL (e.g. example.com, blog.example.com, example.com/blog)
gd_GB: Cuir a-steach àrainn no URL dligheach (m.e. eisimpleir.com, bloga.eisimpleir.com, eisimpleir.com/bloga)

en: Please enter a valid email address
gd_GB: Cuir a-steach seòladh puist-d dligheach

en: Please enter a valid email address.
gd_GB: Cuir a-steach seòladh puist-dhealain dligheach.

en: Please enter a valid menu name.
gd_GB: Cuir a-steach ainm dligheach airson a' chlàir-thaice.

en: Please enter an activation URL or key
gd_GB: Cuir a-steach URL no iuchair gnìomhachaidh?

en: Please enter correct email address.
gd_GB: Cuir a-steach seòladh puist-dhealain dligheach.

en: Please enter your LiveJournal username <em>and</em> password so we can download your posts and comments.
gd_GB: Cuir a-steach an t-ainm-cleachdaiche agad air LiveJournal <em>agus</em> am facal-faire agad gus an urrainn dhuinn na puist 's na beachdan agad a luchdadh a-nuas.

en: Please enter your email address here
gd_GB: Cuir a-steach am post-dealain agad an-seo

en: Please follow the link below:
gd_GB: Lean ris a' cheangal gu h-ìosal:

en: Please include a %s template in your theme.
gd_GB: Gabh a-steach teamplaid %s san ùrlar agad.

en: Please log in again.
gd_GB: Log a-steach a-rithist.

en: Please log in to a WordPress.com account
gd_GB: Clàraich a-steach dhan chunntas WordPress.com agad an toiseach

en: Please log in to change post states.
gd_GB: Clàraich a-steach airson an staid aig post atharrachadh.

en: Please login to %s directly to disconnect it from your account.
gd_GB: Clàraich a-steach air %s fhèin gus a dhì-cheangal on chunntas agad.

en: Please login with your Master Password and authentication code to continue.
gd_GB: Clàraich a-steach leis a' phrìomh fhacal-faire agad is còd dearbhaidh airson leantainn air adhart.

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
gd_GB: Dèan cinnteach gu bheil am mòideal Apache %s air a stàladh agad a chionn 's gun dèid a chleachdadh aig ceann thall an stàlaidh seo.

en: Please provide a brief description of your reasons for canceling:
gd_GB: Mìnich gu goirid carson a tha thu a' sgur dheth:

en: Please provide a custom field name.
gd_GB: Cuir ainm air an raon ghnàthaichte.

en: Please provide a custom field value.
gd_GB: Cuir ann luach gnàthaichte san raon.

en: Please provide a phone number
gd_GB: Cuir àireamh fòn ann

en: Please provide a short description of the problem you have experienced.
gd_GB: Cuir a-steach tuairisgeul beag air an duilgheadas a dh'èirich riut.

en: Please provide a valid email address.
gd_GB: Cuir a-steach seòladh puist-dhealain dligheach.

en: Please provide a valid email.
gd_GB: Cuir a-steach post-d dligheach.

en: Please provide an email address at which we can contact you.
gd_GB: Cuir ann seòladh puist-d far am faigh sinn greim ort.

en: Please provide an email address.
gd_GB: Cuir a-steach seòladh puist-dhealain.

en: Please provide further details about the problem you have experienced.
gd_GB: Cuir a-steach fiosrachadh a bharrachd mun duilgheadas a dh'èirich riut.

en: Please provide the following information so that we can try to help you recover your account. Without <strong>proper validating information</strong>, we may not be able to help you recover your account. Read more about the process <a href="%s">here</a>.
gd_GB: Cuir ann am fiosrachadh a leanas airson 's gun urrainn dhuinn an cunntas agad aiseag dhut. Mur eil <strong>fiosrachadh dearbhaidh dligheach</strong> againn, dh'fhaoidte nach urrainn dhuinn an cunntas aiseag dhut. Gheibh thu barrachd fiosrachaidh mun phròiseas seo <a href="%s">an-seo</a>.

en: Please provide the username, registered email, or URL of the specific blog you are contacting us about.
gd_GB: Cuir ann an t-ainm-cleachdaiche agad, am post-d a chlàraich thu no URL a' bhloga a tha thu a' sgrìobhadh thugainn mu dhèidhinn.

en: Please rate your support experience
gd_GB: Nach innis thu dè cho math 's a bha an sgioba taice?

en: Please read carefully. This will change your site's address (currently %s). This process cannot be reversed.
gd_GB: Leugh seo gu mionaideach. Atharraichidh seo seòladh na làraich agad (%s an-dràsta fhèin). Cha ghabh seo a thilleadh.

en: Please save this email. If you get locked out of your account in the future, this email will help us restore access to your account.
gd_GB: Sàbhail am post-d seo. Ma thèid do ghlasadh a-mach às a' chunntas agad uaireigin, cuidichidh am post-d seo leinn an cunntas agad aiseag dhut.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
gd_GB: Faic <a href="%s">Debugging in WordPress</a> airson barrachd fiosrachaidh.

en: Please select a file
gd_GB: Tagh faidhle

en: Please select an option.
gd_GB: Tagh roghainn.

en: Please select your country
gd_GB: Tagh an dùthaich agad

en: Please supply a valid country code.
gd_GB: Cuir ann còd dùthcha dligheach.

en: Please supply a valid phone number.
gd_GB: Cuir a-steach àireamh fòn dligheach.

en: Please supply the birthdate parameters.
gd_GB: Thoir seachad paramadairean a' cho-là bhreith.

en: Please switch to the 'Twitter Timeline' widget. This widget will be going away in the future and the new widget allows for more customization.
gd_GB: Nach cleachd thu a' widget "Loidhne-ama Twitter"? Cha bhi a' widget seo fhèin ann gu buan agus gabhaidh a' widget ùr a ghnàthachadh fad a bharrachd.

en: Please tell us <a href="%1$s">what you&rsquo;re looking for</a>.
gd_GB: Innis dhuinn <a href="%1$s">dè na tha thu a' lorg</a>.

en: Please try again later.
gd_GB: Feuch ris a-rithist an ceann greis.

en: Please try again.
gd_GB: Feuch ris a-rithist.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
gd_GB: Feuch is cleachd %1$sluchdaichear a' bhrabhsair%2$s airson am faidhle seo a luchdadh suas.

en: Please update WordPress now
gd_GB: Nach ùraich thu WordPress an-dràsta?

en: Please upload a valid WXR (WordPress eXtended RSS) export file.
gd_GB: Luchdaich suas faidhle às-phortaidh WXR (WordPress eXtended RSS) dligheach.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
gd_GB: Tadhail air <a href="%s" target="_blank">duilleag a' chunntais Akismet</a> gus am fo-sgrìobhadh agad a chur beò a-rithist.

en: Plugin
gd_GB: Plugan

en: Plugin Data
gd_GB: Dàta a' phlugain

en: Plugin activated
gd_GB: Chaidh am plugan a chur an comas.

en: Plugin activated.
gd_GB: Chaidh am plugan a chur an comas.

en: Plugin activation via this UI has been disabled from within your theme.
gd_GB: Chaidh gnìomhachadh de phlugain slighe an UI seo a chur à comas o bhroinn an ùrlair agad.

en: Plugin could not be deleted.
gd_GB: Cha b’ urrainn dhuinn am plugan a lorg.

en: Plugin deactivated
gd_GB: Chaidh am plugan a chur à comas.

en: Plugin deactivated.
gd_GB: Chaidh am plugan a chur à comas.

en: Plugin downgrade failed.
gd_GB: Dh'fhàillig ìslachadh a' phlugain.

en: Plugin downgraded successfully.
gd_GB: Chaidh am plugan ìsleachadh gu soirbheachail.

en: Plugin file does not exist.
gd_GB: Chan eil am faidhle plugain ann.

en: Plugin name
gd_GB: Ainm a' phlugain

en: Plugin updated successfully.
gd_GB: Chaidh am plugan ùrachadh gu soirbheachail.

en: Plugins
gd_GB: Plugain

en: Plugins %s
gd_GB: Plugain %s

en: Pocket
gd_GB: Pòcaid

en: Podcast
gd_GB: Pod-chraoladh

en: Podcast talent name
gd_GB: Ainm tàlant a' phod-chraolaidh

en: Poland
gd_GB: A' Phòlainn

en: Policies
gd_GB: Poileasaidhean

en: Polish
gd_GB: Pòlainnis

en: Poll
gd_GB: Cunntas-bheachd

en: Poll Box
gd_GB: Bogsa cunntais-bheachd

en: Poll closed.
gd_GB: Chaidh an cunntas-bheachd a dhùnadh.

en: Poll could not be created
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an cunntas-bheachd a chruthachadh

en: Poll could not be updated
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an cunntas-bheachd ùrachadh

en: Poll created.
gd_GB: Chaidh an cunntas-bheachd a chruthachadh.

en: Poll deleted.
gd_GB: Chaidh an cunntas-bheachd a sguabadh às.

en: Poll not found
gd_GB: Cha deach an cunntas-bheachd a lorg

en: Poll opened.
gd_GB: Chaidh an cunntas-bheachd fhosgladh.

en: Poll updated.
gd_GB: Chaidh an cunntas-bheachd ùrachadh.

en: Polls
gd_GB: Cunntasan-bheachd

en: Polls in WordPress
gd_GB: Cunntasan-bheachd ann am WordPress

en: Ponape
gd_GB: Pohnpei

en: Popular
gd_GB: Air a bheil fèill mhòr

en: Popular Culture &amp; Entertainment
gd_GB: Cultar fèillmhor ⁊ fèisteas

en: Popular Plugin
gd_GB: Plugan fèillmhor

en: Popular Project Tags
gd_GB: Tagaichean phròiseactan fèillmhor

en: Popular Tags
gd_GB: Tagaichean air a bheil fèill mhòr

en: Popular languages
gd_GB: Cànain air a bheil fèill mhòr

en: Popular tags
gd_GB: Tagaichean air a bheil fèill mhòr

en: Port Moresby
gd_GB: Port Moresby/Pot Mosbi

en: Portfolio Projects
gd_GB: Pròiseactan portfolio

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
gd_GB: Gabhaidh duilleagan portfolio a thaisbeanadh air cuid mhòr de phròiseactan %1$s

en: Porto-Novo
gd_GB: Porto-Novo/Hogbonou

en: Portugal
gd_GB: A' Phortagail

en: Portuguese
gd_GB: Portagailis

en: Position
gd_GB: Ionad

en: Post
gd_GB: Phost

en: Post #%d [deleted]
gd_GB: Chaidh post #%d [a sguabadh às]

en: Post <em>%s</em> already exists.
gd_GB: Tha am post <em>%s</em> ann mu thràth.

en: Post <strong>%s</strong> already exists.
gd_GB: Tha am post <strong>%s</strong> ann mu thràth.

en: Post Actions
gd_GB: Gnìomhan nam post

en: Post Archives
gd_GB: Tasg-lannan nam post

en: Post Comment
gd_GB: Cuir am beachd

en: Post Format
gd_GB: Fòrmat a' phuist

en: Post Formats
gd_GB: Fòrmataichean puist

en: Post Thumbnail
gd_GB: Dealbhag dhen phost

en: Post Type
gd_GB: Seòrsa a’ phuist

en: Post Type Archive
gd_GB: Tasg-lann seòrsa nam post

en: Post Types
gd_GB: Dè seòrsa post?

en: Post Via Email
gd_GB: Postaich le post-d

en: Post a Comment
gd_GB: Sgrìobh beachd

en: Post already imported
gd_GB: Tha am post air ion-phortadh mu thràth

en: Post by %1$s
gd_GB: Post le %1$s

en: Post by %s.
gd_GB: Tha am post le %s.

en: Post by Email
gd_GB: Postaich le post-d

en: Post by Email was disabled
gd_GB: Chaidh "Postaich slighe puist-d" a chur à comas

en: Post by Email was enabled
gd_GB: Chaidh "Postaich slighe puist-d" a chur an comas

en: Post draft updated.
gd_GB: Chaidh dreachd a’ phuist ùrachadh.

[ctx: Post format]
en: Audio
gd_GB: Fuaim

[ctx: Post format]
en: Chat
gd_GB: Cabadaich

[ctx: Post format]
en: Gallery
gd_GB: Gailearaidh

[ctx: Post format]
en: Image
gd_GB: Dealbh

[ctx: Post format]
en: Link
gd_GB: Ceangal

[ctx: Post format]
en: Quote
gd_GB: Luaidh

[ctx: Post format]
en: Standard
gd_GB: Stannardach

[ctx: Post format]
en: Status
gd_GB: Staid

en: Post meta
gd_GB: Post Meta

en: Post metadata has been downloaded, proceeding with posts...
gd_GB: Chaidh meata-dàta a' phuist a luchdadh a-nuas, a' leantainn air adhart leis na puist...

en: Post name
gd_GB: Ainm a' phuist

en: Post navigation
gd_GB: Seòladaireachd nam post

en: Post not found.
gd_GB: Cha deach am post a lorg.

en: Post published.
gd_GB: Chaidh am post fhoillseachadh.

en: Post restored to revision from %s.
gd_GB: Chaidh am post aiseag dhan ath-sgrùdadh o %s.

en: Post saved.
gd_GB: Chaidh am post a shàbhaladh.

en: Post scheduled
gd_GB: Chaidh am post a chur air an sgeideal

en: Post scheduled for: %s.
gd_GB: Tha am post sgeidealaichte airson: %s

en: Post submitted.
gd_GB: Chaidh am post a chur.

en: Post title
gd_GB: Tiotal a’ phuist

en: Post to
gd_GB: Post gu

en: Post type
gd_GB: Seòrsa a’ phuist

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
gd_GB: Feumaidh ainmean phost a bhith eadar 1 agus 20 caractaran a dh’fhaid.

en: Post type:
gd_GB: Seòrsa a' phuist:

en: Post updated.
gd_GB: Chaidh am post ùrachadh.

en: Post via email
gd_GB: Postaich slighe puist-d

en: Postal Code
gd_GB: Còd-puist/ZIP

en: Posted
gd_GB: Air a phostadh

en: Posted by %s
gd_GB: Air a phostadh le %s

en: Posted by: %s
gd_GB: Air a phostadh le: %s

en: Posted in %1$s
gd_GB: Air a phostadh ann an: %1$s

en: Posted in %s
gd_GB: Air a phostadh ann an: %s

en: Posted title:
gd_GB: An tiotal a chaidh a phostadh:

en: Posted:
gd_GB: Air a phostadh:

en: Poster
gd_GB: Pòstair

en: Poster Image
gd_GB: Pòstair

en: Poster image
gd_GB: Pòstair

en: Posting Patterns
gd_GB: Pàtranan postaidh

en: Posting activity
gd_GB: Gnìomhachd postaidh

en: Posting to
gd_GB: 'Ga phostadh gu

en: Posts
gd_GB: Puist

en: Posts & Comments
gd_GB: Puist ┐ beachdan

en: Posts & pages
gd_GB: Puist ⁊ duilleagan

en: Posts I Like
gd_GB: Puist as toil leam

en: Posts Page
gd_GB: Duilleag nam post

en: Posts Per Page
gd_GB: Puist air gach duilleag

en: Posts Published
gd_GB: Chaidh na puist fhoillseachadh

en: Posts by %1$s (%2$s)
gd_GB: Puist le %1$s (%2$s)

en: Posts by %s
gd_GB: Puist le %s

en: Posts categorized as %s
gd_GB: Puist a tha san roinn seo: %s

en: Posts containing &lsquo;%s&rsquo; (%d)
gd_GB: Puist sa bheil &lsquo;%s&rsquo; (%d)

en: Posts list
gd_GB: Liosta nam post

en: Posts list navigation
gd_GB: Seòladaireachd liosta nam post

en: Posts navigation
gd_GB: Seòladaireachd nam post

en: Posts page
gd_GB: Duilleag nam post

en: Posts page: %s
gd_GB: Duilleag phost: %s

en: Posts published from blogs we host here on WordPress.com, both on subdomains and their own domains, or externally-hosted blogs that use our Jetpack plugin.
gd_GB: Puist a thèid fhoillseachadh ann am blogaichean a tha an-seo air òstaireachd WordPress.com, an dà chuid air fo-àrainnean is àrainnean àraidh aig daoine no blogaichean air òstaireachd am badeigin eile a chleachdas am plugan Jetpack againn.

en: Posts published on %s
gd_GB: Puist a chaidh fhoillseachadh %s

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
gd_GB: Le cumhachd WordPress, ùrlar foillseachaidh pearsanta semanticeach is ùr-nodha.

en: Prague
gd_GB: Pràg

en: Preload
gd_GB: Ro-luchdaich

en: Preload Basic Style
gd_GB: Ro-luchdaich an stoidhle bhunaiteach

en: Premium
gd_GB: Sàr-fheadhainn

en: Premium Plan
gd_GB: Plana Premium

en: Premium Theme
gd_GB: Ùrlar premium

en: Premium Themes
gd_GB: Ùrlaran premium

en: Premium WordPress Themes at WordPress.com
gd_GB: Ùrlaran WordPress Premium air WordPress.com

en: Premium theme
gd_GB: Ùrlar Premium

en: Preparing author mapping form...
gd_GB: Ag ullachadh foirm mapadh ùghdair...

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
gd_GB: Tha Press This ’na inneal beag a bheir comas dhut pìosan beaga dhen lìon a thogail is puist ùra a chruthachadh gu furasta.

en: Preview
gd_GB: Ro-sheall

en: Preview %s
gd_GB: Ro-sheall %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
gd_GB: Ro-sheall &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
gd_GB: Ro-sheall na h-atharraichean

[ctx: Preview THEME-NAME on]
en: Preview %s on
gd_GB: Ro-sheall %s air

en: Preview as a browser icon
gd_GB: Ro-sheall mar ìomhaigheag brabhsair

en: Preview as an app icon
gd_GB: Ro-sheall mar ìomhaigheag aplacaid

en: Preview page
gd_GB: Ro-sheall an duilleag

en: Preview post
gd_GB: Ro-sheall am post

en: Preview:
gd_GB: Ro-shealladh:

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
gd_GB: Ro-shealladh: feumaidh tu na dh'atharraich thu a shàbhaladh air neo thèid e air chall

en: Previewing and Customizing
gd_GB: Ro-shealladh is gnàthachadh

en: Previewing theme
gd_GB: A’ ro-shealladh an ùrlair

en: Previous
gd_GB: Air ais

en: Previous Page
gd_GB: An duilleag roimhe

en: Previous Post
gd_GB: Am post roimhe

en: Previous image
gd_GB: An dealbh roimhe

en: Previous page
gd_GB: An duilleag roimhe

en: Previously Billed To
gd_GB: Cò chaidh a bhileachadh roimhe:

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
gd_GB: Cha dèid lethbhreacan dhen dealbh a dheasaich thu roimhe a sguabadh às.

en: Price
gd_GB: Prìs

en: Price:
gd_GB: Prìs

en: Primary
gd_GB: Prìomh-bhloga

en: Primary Blog
gd_GB: Am prìomh bhloga

en: Primary Menu
gd_GB: Am prìomh-chlàr-taice

en: Primary Navigation
gd_GB: Prìomh-sheòladaireachd

en: Primary Site
gd_GB: A' phrìomh-làrach

en: Primary blog was changed
gd_GB: Chaidh am prìomh bhloga atharrachadh

en: Primary site
gd_GB: A' phrìomh-làrach

en: Prince Edward Island
gd_GB: Eilean Eòin

en: Print
gd_GB: Clò-bhuail

en: Print account recovery codes
gd_GB: Clò-bhuail na còdan aisig airson a' chunntais agad

en: Printed:
gd_GB: Air a chlò-bhualadh:

en: Privacy
gd_GB: Prìobhaideachd

en: Privacy Policy
gd_GB: Am poileasaidh prìobhaideachd

en: Privacy Settings
gd_GB: Na roghainnean prìobhaideachd

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
gd_GB: Roghainnean

en: Private
gd_GB: Prìobhaideach

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Prìobhaideach <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Prìobhaideach <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Prìobhaideach <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Prìobhaideach <span class="count">(%s)</span>

en: Private Blog
gd_GB: Bloga prìobhaideach

en: Private Events:
gd_GB: Tachartasan prìobhaideach:

en: Private Registration
gd_GB: Clàradh prìobhaideach

en: Private feeds that you don't have access to: %s
gd_GB: Inbhirean prìobhaideach nach eil inntrigeadh agad dhaibh: %s

en: Private key
gd_GB: Iuchair phrìobhaideach:

en: Private: %s
gd_GB: Prìobhaideach: %s

en: Privately Published
gd_GB: Air fhoillseachadh gu prìobhaideach

en: Pro Tip:
gd_GB: Sàr-ghliocas:

en: Proceed
gd_GB: Lean air adhart

en: Processing
gd_GB: 'Ga phròiseasadh

en: Processing next batch.
gd_GB: A' pròiseasadh an ath-bhaidse.

en: Processing&hellip;
gd_GB: A' pròiseasadh&hellip;

en: Processing...
gd_GB: 'Ga phròiseasadh...

en: Product
gd_GB: Bathar

en: Product purchased. | %s Products purchased
gd_GB[0]: %s rud air a cheannach
gd_GB[1]: %s rud air a cheannach
gd_GB[2]: %s rudan air a cheannach
gd_GB[3]: %s rud air a cheannach

en: Profile
gd_GB: Pròifil

en: Profile Picture
gd_GB: Dealbh na pròifil

en: Profile updated!
gd_GB: Chaidh a' phròifil ùrachadh

en: Profile updated.
gd_GB: Chaidh a' phròifil ùrachadh.

en: Project
gd_GB: Pròiseact

en: Project Tag
gd_GB: Taga a' phròiseict

en: Project Tags
gd_GB: Tagaichean a' phròiseict

en: Project Type
gd_GB: Seòrsa a' phròiseict

en: Project Types
gd_GB: Seòrsachan de phròiseactan

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
gd_GB: Chaidh dreachd a' phròiseict ùrachadh. <a target="_blank" href="%s">Ro-sheall am pròiseact</a>

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
gd_GB: Chaidh am pròiseact fhoillseachadh. <a href="%s">Seall am pròiseact</a>

en: Project restored to revision from %s
gd_GB: Chaidh am pròiseact aiseag dhan ath-sgrùdadh on %s

en: Project saved.
gd_GB: Chaidh am pròiseact a shàbhaladh.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
gd_GB: Tha am pròiseact air an sgeideal airson: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Ro-sheall am pròiseact</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
gd_GB: Chaidh am pròiseact a chur. <a target="_blank" href="%s">Ro-sheall am pròiseact</a>

en: Project updated.
gd_GB: Chaidh am pròiseact ùrachadh.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
gd_GB: Tha am pròiseact air ùrachadh. <a href="%s">Seall an nì</a>

en: Projects
gd_GB: Pròiseactan

en: Promote
gd_GB: Brosnaich

en: Promoted <strong>%s</strong> (WordPress.com user) to administrator.
gd_GB: Chaidh <strong>%s</strong> (cleachdaiche WordPress.com) àrdachadh gu inbhe rianaire.

en: Prompt
gd_GB: Brod

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
gd_GB: Beachdan fo dhìon: Cuir a-steach am facal-faire agad gus na beachdan fhaicinn.

en: Protected Post Password
gd_GB: Facal-faire nam post fo dhìon

en: Protected: %s
gd_GB: Fo dhìon: %s

en: Proudly powered by WordPress
gd_GB: Le cumhachd WordPress

en: Public
gd_GB: Poblach

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Poblach <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Poblach <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Poblach <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Poblach <span class="count">(%s)</span>

en: Public display name
gd_GB: An t-ainm poblach

en: Public, Sticky
gd_GB: Poblach, fleodrainn

en: Publicize
gd_GB: Sgaoil am facal

en: Publicize to my <strong>Facebook Timeline</strong>:
gd_GB: Dèan Publicize air <strong>loidhme-ama Facebook</strong> agam:

en: Publicize your posts on Google+.
gd_GB: Brosnaich na puist agad air Google+.

en: Publish
gd_GB: Foillsich

en: Publish &raquo;
gd_GB: Foillsich &raquo;

en: Publish <b>immediately</b>
gd_GB: Foillsich <b>sa bhad</b>

en: Publish Settings
gd_GB: Roghainnean foillseachaidh

en: Publish immediately
gd_GB: Foillsich sa bhad

en: Publish your first blog post
gd_GB: Foillisich ciad phost a' bhloga agad

en: Publish your posts as Path moments.
gd_GB: Foillsich na puist agad mar Path Moments.

en: Publish your posts on LinkedIn.
gd_GB: Foillsich na puist agad air LinkedIn.

en: Publish your posts on Twitter
gd_GB: Foillsich na puist agad air Twitter

en: Publish your posts on a Tumblr blog.
gd_GB: Foillsich na puist agad air bloga Tumblr.

en: Publish your posts to your Facebook timeline or page.
gd_GB: Foillsich na puist agad air an loidhne-ama no duilleag Facebook agad.

en: Publish your posts to your Facebook wall or page.
gd_GB: Foillsich na puist agad air a' bhalla no duilleag Facebook agad.

en: Publish your posts to your LinkedIn profile.
gd_GB: Foillsich na puist agad air a' phròifil LinkedIn agad.

en: Publish your posts to your Tumblr blog.
gd_GB: Foillsich na puist agad air a' bhloga Tumblr agad.

en: Publish your posts to your Twitter account.
gd_GB: Foillsich na puist agad air a' chunntas Twitter agad.

en: Published
gd_GB: Foillsichte

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: <span class="count">(%s)</span> air fhoillseachadh
gd_GB[1]: <span class="count">(%s)</span> air fhoillseachadh
gd_GB[2]: <span class="count">(%s)</span> air fhoillseachadh
gd_GB[3]: <span class="count">(%s)</span> air fhoillseachadh

en: Published:
gd_GB: Air fhoillseachadh:

en: Publishing Post
gd_GB: A' foillseachadh a' phuist

en: Publishing Soon
gd_GB: Gu bhith foillseachadh

en: Publishing…
gd_GB: Foillseachadh

en: Puerto Rico
gd_GB: Porto Rìceo

[ctx: Purchase THEME-NAME for]
en: Purchase %s for
gd_GB: Ceannaich %s air

en: Purchase this theme
gd_GB: Ceannaich an t-ùrlar seo

en: Purchases
gd_GB: Na cheannaich thu

en: Purple
gd_GB: Purpaidh

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
gd_GB: Gluais an luchag agad os cionn a' Ghravatar agad gus sùil a thoirt air a' phròifil agad.

en: QRCode
gd_GB: Còd QR

en: Qatar
gd_GB: Catar

en: Quality
gd_GB: Càileachd

en: Quarter
gd_GB: Ràith

en: Question
gd_GB: Ceist

en: Quick Draft
gd_GB: Grad-dhreachd

en: Quick Edit
gd_GB: Grad-dheasachadh

en: Quick access to popular views of your o2
gd_GB: Grad-inntrigeadh air seallaidhean fèillmhor dhen o2 agad

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
gd_GB: Grad-dheasaich &#8220;%s&#8221; am broinn na loidhne

en: Quick edit this comment inline
gd_GB: Grad-dheasaich am beachd seo am broinn na loidhne

en: Quick&nbsp;Edit
gd_GB: Grad-dheasachadh

en: Quote
gd_GB: Luaidh

en: Quotes
gd_GB: Luaidhean

en: Qyzylorda
gd_GB: Qızılorda

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
gd_GB: R &#8212; Airson èisteachd inbheach os cionn aois 17

en: RSS Address
gd_GB: Seòladh RSS

en: RSS Feed
gd_GB: Inbhir RSS

en: RSS Links
gd_GB: Ceanglaichean RSS

en: RTL Language Support
gd_GB: Taic do chànain deas-gu-clì

en: Radio
gd_GB: Putan rèidio

en: Random
gd_GB: Air thuaiream

en: Random Order
gd_GB: Air thuaiream

en: Random Order:
gd_GB: Air thuaiream:

en: Randomize answer order
gd_GB: Cuir òrdugh nam freagairtean air thuaiream

en: Randomize suggested headers
gd_GB: Cuir na bannan-cinn a chaidh a mholadh air thuaiream

en: Randomize uploaded headers
gd_GB: Cuir na bannan-cinn a chaidh a luchdadh suas air thuaiream

en: Randomizing suggested headers
gd_GB: A' cur nam bannan-cinn a chaidh a mholadh air thuaiream

en: Randomizing uploaded headers
gd_GB: A' cur nam bannan-cinn a chaidh a luchdadh suas air thuaiream

en: Rangoon
gd_GB: Yangon

en: Rankin Inlet
gd_GB: Kangiqliniq

en: Rate
gd_GB: Reat

en: Rate Down
gd_GB: Rangachadh a' dol sìos

en: Rate This
gd_GB: Rangaich seo

en: Rate Up
gd_GB: Rangachadh a' dol suas

en: Rate this:
gd_GB: Rangaich seo:

en: Rated
gd_GB: Air rangachadh

en: Rating
gd_GB: Rangachadh

en: Rating Settings
gd_GB: Roghainnean rangachaidh

en: Rating Style
gd_GB: Seòrsa an rangachaidh

en: Ratings
gd_GB: Rangachaidhean

en: Re-adding...
gd_GB: 'Ga chur ris a-rithist...

en: Reach out to your own subscribers with WordPress.com.
gd_GB: Cum conaltradh ris na fo-sgrìobhaichean agad fhèin le WordPress.com.

en: Read
gd_GB: Leugh

en: Read %s
gd_GB: Leugh %s

en: Read Blogs
gd_GB: Leugh blogaichean

en: Read More
gd_GB: Leugh an corr

en: Read More...
gd_GB: Leugh an corr...

en: Read more about this feature
gd_GB: Leugh barrachd mun ghleus seo

en: Read more&hellip;
gd_GB: Leugh an corr&hellip;

en: Read more.
gd_GB: Leugh barrachd.

en: Read more...
gd_GB: Leugh an corr...

en: Read more:
gd_GB: Leugh an corr:

en: Read the rest of this entry &raquo;
gd_GB: Leugh an corr dhen innteart seo &raquo;

en: Read the rest of this entry &rarr;
gd_GB: Leugh an corr dhen innteart seo &rarr;

en: Read the rest of this page &raquo;
gd_GB: Leugh an corr dhen duilleag seo &raquo;

en: Reader
gd_GB: Leughadair

en: Reading
gd_GB: Leughadh

en: Reading Settings
gd_GB: Roghainnean leughaidh

en: Ready to get started?
gd_GB: Deiseil airson tòiseachadh?

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
gd_GB: Deiseil gus do chiad phost fhoillseachadh? <a href="%1$s">Toiseach tòiseachaidh</a>.

en: Ready to publish your first post? Simply use the form above.
gd_GB: Deiseil airson a' chiad phost fhoillseachadh? Cleachd am foirm gu h-àrd.

en: Ready!
gd_GB: Deiseil?

en: Real Estate Agent
gd_GB: Àidseanta thogalaichean is talmhainn

en: Reblog
gd_GB: Ath-bhlogaich

en: Reblog this post on your main site.
gd_GB: Ath-bhlogaich am post seo air a' phrìomh-làrach agad.

en: Reblogged
gd_GB: Air ath-bhlogadh

en: Reblogged by %s person | Reblogged by %s people
gd_GB[0]: Rinn %s ath-bhlogadh
gd_GB[1]: Rinn %s ath-bhlogadh
gd_GB[2]: Rinn %s ath-bhlogadh
gd_GB[3]: Rinn %s ath-bhlogadh

en: Reblogged from
gd_GB: Air ath-bhlogadh bho

en: Reblogged on WordPress.com
gd_GB: Air ath-bhlogadh air WordPress.com

en: Reblogs
gd_GB: Ath-bhlogachaidhean

en: Rebuild my comment threads &raquo;
gd_GB: Ath-thog na snàithleanan còmhraidh agam &raquo;

en: Receipt
gd_GB: Cuidhteas

en: Receipt #%s
gd_GB: Fàirdeal #%s

en: Receipt Date
gd_GB: Ceann-là an fhàirdeil

en: Receipt ID
gd_GB: ID faighinn

en: Receipt ID:
gd_GB: ID an fhàirdeil:

en: Receipt Id
gd_GB: ID an fhàirdeil

en: Receipt Type
gd_GB: Seòrsa an fhàirdeil

en: Receipt Type:
gd_GB: Seòrsa an fhàirdeil:

en: Receipts
gd_GB: Cuidhteasan

en: Recent
gd_GB: O chionn ghoirid

en: Recent Activity
gd_GB: Gnìomhachd o chionn goirid

en: Recent Comments
gd_GB: Beachdan o chionn ghoirid

en: Recent Posts
gd_GB: Puist ùra

en: Recent Transactions
gd_GB: Tar-chuir o chionn goirid

en: Recent Updates
gd_GB: Ùrachaidhean o chionn goirid

en: Recent Weeks
gd_GB: Na seachdainean seo chaidh

en: Recent results for
gd_GB: Toraidhean o chionn goirid airson

en: Recent weeks
gd_GB: Na seachdainean seo chaidh

en: Recently
gd_GB: O chionn goirid

en: Recently Published
gd_GB: Foillsichte o chionn goirid

en: Recommended Blogs
gd_GB: Blogaichean a mholamaid

en: Reconnect
gd_GB: Ath-cheangail

en: Reconnecting…
gd_GB: Gad ath-cheangal…

en: Recovery SMS number
gd_GB: Àireamh SMS airson aiseag

en: Recovery code has been sent.
gd_GB: Chaidh an còd aisig a chur.

en: Recovery email address
gd_GB: Seòladh puist-d airson aiseag

en: Red
gd_GB: Dearg

en: Red Cat Badge
gd_GB: Baidse a' chairt dheirg

en: Redo
gd_GB: Ath-dhèan

en: Referrer
gd_GB: Ath-threòraiche

en: Referrers
gd_GB: Ath-threòraichean

en: Referrers for %1$s days ending %2$s
gd_GB: Ath-threòraichean fad %1$s là(ithean), a' crìochnachadh %2$s

en: Referrers for %1$s days ending %2$s (Summarized)
gd_GB: Ath-threòraichean fad %1$s là(ithean), a' crìochnachadh %2$s (gearr-chunntas)

en: Refresh
gd_GB: Nuadhaich

en: Refund
gd_GB: Ath-dhìoladh

en: Refund Summary
gd_GB: Gearr-chunntas mun ath-dhìoladh

en: Refund amount larger than original transaction
gd_GB: Tha an t-ath-dhìoladh nas motha na an tar-chur tùsail

en: Refunded To
gd_GB: Air ath-dhìoladh dha

en: Refunds
gd_GB: Ath-dhìoladh

en: Regenerate
gd_GB: Ath-ghin

en: Register
gd_GB: Clàraich

en: Register A WordPress.com Blog &raquo;
gd_GB: Clàraich bloga WordPress.com &raquo;

en: Register Another Blog &raquo;
gd_GB: Clàraich bloga eile &raquo;

en: Register Now
gd_GB: Clàraich an-dràsta

en: Register a New Domain Name
gd_GB: Clàraich ainm àrainne ùr

en: Register a new domain name or map one you already own to your WordPress.com blog
gd_GB: Clàraich ainm àrainne ùr no mapaich fear a tha agad mu thràth ris a' bhloga WordPress.com agad

en: Registering a custom domain name makes your blog more memorable and easier for your readers to find.
gd_GB: Ma chlàraicheas tu ainm àrainne, bidh e nas fhasa am bloga agad a chuimhneachadh agus gheibh an luchd-leughaidh agad greim air nas fhasa.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
gd_GB: Thèid dearbhadh a’ chlàraidh a chur thugad air a’ phost-d.

en: Rejected
gd_GB: Air a dhiùltadh

en: Related
gd_GB: Co-cheangailte

en: Related Tags
gd_GB: Tagaichean co-cheangailte

en: Related Topics
gd_GB: Cuspairean co-cheangailte

en: Relationship
gd_GB: Càirdeas

en: Released: %d.
gd_GB: Air a sgaoileadh: %d.

en: Relevance
gd_GB: Buinteanais

en: Religion
gd_GB: Creideamh

en: Remember Me
gd_GB: Cum an cuimhne mi

en: Remember for 30 days
gd_GB: Cuimhnich fad 30 latha

en: Remember for 30 days.
gd_GB: Cuimhnich fad 30 latha.

en: Remember me
gd_GB: Cum an cuimhne mi

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
gd_GB: Cuimhnich gu bheil agad ri briogadh air a' phutan air a bheil "Ùraich a' phròifil" nuair a bhios tu deiseil.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
gd_GB: Cuimhnich, cha ghabh an làrach agad aiseag nuair a bhios tu air a sguabadh às.

en: Remember, you need to log in with your %1$s account, not your %2$s account.
gd_GB: Cuimhnich, feumaidh tu clàradh a-steach leis a’ chunntas %1$s agad, chan e an cunntas %2$s agad.

en: Remind Me Later
gd_GB: Cuir 'nam chuimhne às a dhèidh seo

en: Remote file error: %s
gd_GB: Mearachd faidhle chèin: %s

en: Remote file has cache lock, skipping
gd_GB: Tha tasgadan an fhaidhle chèin glaiste, 'ga leigeil seachad

en: Remote file is incorrect size
gd_GB: Tha am faidhle cèin de mheud cearr

en: Remote file is too large, limit is %s
gd_GB: Tha am faidhle cèin ro mhòr, 's e %s an cuingeachadh

en: Remote file returned error response %1$d %2$s
gd_GB: Thill am faidhle cèin mearachd %1$d %2$s

en: Remote file returned error response %d
gd_GB: Thill am faidhle cèin mearachd %d

en: Remote server did not respond
gd_GB: Cha do fhreagair am frithealaiche cèin

en: Remove
gd_GB: Thoir air falbh

en: Remove App Connection
gd_GB: Thoir air falbh ceangal na h-aplacaid

en: Remove Background Image
gd_GB: Thoir air falbh dealbh a' chùlaibh

en: Remove Header Image
gd_GB: Thoir air falbh dealbh a' bhanna-chinn

en: Remove Image
gd_GB: Thoir air falbh an dealbh

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
gd_GB: Thoir air falbh ball a’ chlàir-thaice: %1$s (%2$s)

[ctx: Remove Nameserver]
en: Remove
gd_GB: Thoir air falbh

en: Remove User
gd_GB: Thoir air falbh an cleachdaiche

en: Remove Users from Site
gd_GB: Thoir air falbh cleachdaichean on làrach

en: Remove audio source
gd_GB: Thoir air falbh tùs na fuaime

en: Remove featured image
gd_GB: Thoir air falbh an dealbh brosnaichte

en: Remove from my cart
gd_GB: Thoir air falbh on chairt agam

en: Remove image
gd_GB: Thoir air falbh an dealbh

en: Remove like from comment
gd_GB: Cha toil leam am beachd seo tuilleadh

en: Remove like from post
gd_GB: Cha toil leam am post seo tuilleadh

en: Remove link
gd_GB: Thoir air falbh an ceangal

en: Remove poster image
gd_GB: Thoir air falbh dealbh a’ phostair

en: Remove resolved flag
gd_GB: Thoir air falbh a' bhratach

en: Remove this URL
gd_GB: Thoir air falbh an URL seo

en: Remove video source
gd_GB: Thoir air falbh tùs a’ video

en: Removed
gd_GB: Air a thoirt air falbh

en: Removed <strong>%s</strong> (WordPress.com user) from this site.
gd_GB: Chaidh <strong>%s</strong> (cleachdaiche WordPress.com) a thoirt air falbh on làrach seo.

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
gd_GB: Ma bheir thu air falbh %1$s a làimh, adhbharaichidh tu rabhaidhean PHP. Cleachd a’ chriathrag %2$s ’na àite.

en: Removing and Reusing
gd_GB: A' toirt air falbh 's ag ath chleachdadh

en: Removing this application's connection to your WordPress.com account blocks this application from accessing your information.
gd_GB: Ma bheir thu air falbh ceanglaichean na h-aplacaid seo on chunntas WordPress.com agad, chan fhaigh an aplacaid seo cothrom air an fhiosrachadh agad tuilleadh.

en: Removing...
gd_GB: 'Ga thoirt air falbh...

en: Removing…
gd_GB: 'Ga thoirt air falbh…

en: Rename
gd_GB: Cuir ainm ùr air

en: Renew
gd_GB: Ùraich

en: Renew %s
gd_GB: Ùraich %s

en: Renewal Problem
gd_GB: Duilgheadas leis an ath-nuadhachadh

en: Renewing
gd_GB: 'Ga ath-ùrachadh

en: Renewing %1$s for another year costs %2$s.
gd_GB: Cosgaidh ath-ùrachadh %1$s fad bliadhna eile %2$s.

en: Renewing this upgrade for another year costs %1$s.
gd_GB: Cosgaidh ath-ùrachadh an àrdachaidh seo fad bliadhna eile %1$s.

en: Renews on
gd_GB: Thèid ath-ùrachadh

en: Renews on %s
gd_GB: Thèid ath-ùrachadh %s

en: Reorder menu items
gd_GB: Atharraich òrdugh buill a’ chlàir-thaice

en: Reorder mode closed
gd_GB: Tha modh atharrachadh an òrduigh dùinte

en: Reorder mode enabled
gd_GB: Tha modh atharrachadh an òrduigh an comas

en: Reorder widgets
gd_GB: Atharraich òrdugh nan widgets

en: Repeat
gd_GB: Ath-dhèan

en: Repeat New Password
gd_GB: Cuir a-steach am facal-faire ùr a-rithist

en: Repeat Password
gd_GB: Cuir am facal-faire a-steach a-rithist

en: Replace
gd_GB: Cuir 'na àite

en: Replace FeedBurner with our <a href="%s">Email Subscriptions</a> to gain more features.
gd_GB: Cuir na <a href="%s">fo-sgrìobhaidhean puist-d againn</a> an àite FeedBurner gus barrachd fheartan fhaighinn.

en: Replace audio
gd_GB: Cuir fuaim 'na h-àite

[ctx: Replace the current {post_type} with the selected {post_type}]
en: Replace the current %s with the selected %s?
gd_GB: A bheil thu airson an %2$s a thagh thu a chur an àite an rud làithreach (%2$s)?

en: Replace video
gd_GB: Cuir video 'na àite

en: Reply
gd_GB: Freagair

en: Reply Failed: Please, try again.
gd_GB: Dh'fhàillig an fhreagairt: Feuch ris a-rithist.

en: Reply posted!
gd_GB: Chaidh an fhreagairt a phostadh!

en: Reply successful, <a %s>view thread</a>
gd_GB: Chaidh a fhreagairt, <a %s>seall an snàithlean</a>

en: Reply to
gd_GB: Freagairt gu

en: Reply to %s
gd_GB: Freagair %s

en: Reply to Comment
gd_GB: Freagair am beachd

en: Reply to the email with 'unsubscribe %s' as the email subject or first line of the body (also including this one)
gd_GB: Freagair am post-d is cuir "unsubscribe %s" ann mar chuspair a' phuist-d no ann an ciad loidhne na bodhaig (a' gabhail a-steach an fhir seo)

en: Reply to this comment
gd_GB: Freagair am beachd seo

en: Reply to this comment.
gd_GB: Freagair am beachd seo.

en: Reply to thread &raquo;
gd_GB: Freagair an t-snàithlean &raquo;

en: Request Feedback
gd_GB: Iarr beachdan

en: Request Transfer Code
gd_GB: Iarr còd tar-chuir

en: Request a refund for %s
gd_GB: Iarr ath-dhìoladh air %s

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
gd_GB: Tha comharran ris na raointean a tha riatanach, tha an fheadhainn eile roghainneil. Cha dèid am fiosrachadh pròifil agad a shealltainn ach ma rèitich thu an t-ùrlar agad gus a shealltainn.

en: Required fields are marked %s
gd_GB: Tha %s ris na raointean a tha riatanach

en: Required?
gd_GB: Riatanach?

en: Requirements
gd_GB: Riatanasan:

en: Research
gd_GB: Rannsachadh

en: Resend Code
gd_GB: Cuir thugam an còd a-rithist

en: Resend Email
gd_GB: Cuir am post-d às ùr

en: Resend ICANN Verification Email
gd_GB: Cuir am post-d dearbhadh ICANN a-rithist

en: Resend Verification Email
gd_GB: Cuir am post-d dearbhaidh a-rithist

en: Reservation Inquiry
gd_GB: Ceist mu ghlèidheadh àite

en: Reservations
gd_GB: Glèidheadh àitichean

en: Reset
gd_GB: Ath-shuidhich

en: Reset Image
gd_GB: Ath-shuidhich an dealbh

en: Reset Password
gd_GB: Ath-shuidich am facal-faire

en: Reset Your Password
gd_GB: Ath-shuidich am facal-faire agad

en: Resolute
gd_GB: Qausuittuq

en: Respond to this comment by replying above this line
gd_GB: 'S urrainn dhut am beachd seo a fhreagairt is tu 'ga chur a-steach os cionn na loidhne seo

en: Response
gd_GB: Freagairt

en: Responses
gd_GB: Freagairtean

en: Responsive
gd_GB: Freagairteach

en: Responsive Layout
gd_GB: Co-dhealbhachd fhreagairteach

en: Restart
gd_GB: Ath-thòisich

en: Restaurants
gd_GB: Taighean-bìdh

en: Restore
gd_GB: Aisig

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
gd_GB: Aisig &#8220;%s&#8221; on sgudal

en: Restore Original Header Image
gd_GB: Aisig dealbh a' bhanna-chinn tùsail

en: Restore Original Image
gd_GB: Aisig an dealbh tùsail

en: Restore This Autosave
gd_GB: Aisig am fèin-sàbhaladh seo

en: Restore This Revision
gd_GB: Aisig an lèirmheas seo

en: Restore image
gd_GB: Aisig an dealbh

en: Restore last draft
gd_GB: Aisig an dreach mu dheireadh

en: Restore original image
gd_GB: Aisig an dealbh tùsail

en: Restore the backup
gd_GB: Aisig an lethbhreac-glèidhidh

en: Restore this comment from the Trash
gd_GB: Aisig am post seo on sgudal

en: Restore this comment from the spam
gd_GB: Aisig am beachd seo on sgudal.

en: Restore this comment from the trash.
gd_GB: Aisig am post seo on sgudal.

en: Restore this item from the Trash
gd_GB: Aisig an nì seo on sgudal

en: Restored
gd_GB: Air aiseag

en: Restoring…
gd_GB: 'Ga aiseag

en: Results
gd_GB: Toraidhean

en: Results Background
gd_GB: Cùlaibh nan toraidhean

en: Results Bar
gd_GB: Bàr nan toraidhean

en: Results Group
gd_GB: Buidheann nan toraidhean

en: Results Percent
gd_GB: Ceudad nan toraidhean

en: Results Popup
gd_GB: Priob-uinneag nan toraidhean

en: Results Text
gd_GB: Teacsa nan toraidhean

en: Results Votes
gd_GB: Bhòtaichean nan toraidhean

en: Retro (Generated)
gd_GB: Retro (air a ghintinn)

en: Return To Poll
gd_GB: Till dhan chunntas-bheachd

en: Return to %s
gd_GB: Till gu %s

en: Reunion
gd_GB: Réunion

en: Reverse order
gd_GB: Òrdugh contrarra

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
gd_GB: Till a <strong>Luchdaichear a' bhrabhsair</strong> 's tu a' briogadh air a' cheangal fon bhogsa airson slaodadh is leigeil às.

en: Reviews
gd_GB: Lèirmheasan

en: Revision
gd_GB: Ath-sgrùdadh

en: Revision by %s
gd_GB: Lèirmheas le %s

en: Revisions
gd_GB: Ath-sgrùdaidhean

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
gd_GB: Tha lèirmheasan 'nan lethbhreacan de phost no duilleag a thèid a shàbhaladh gu cunbhalach fhad 's a bhios tu ag obair air an t-susbaint agad. Tha an teacsa dearg air an taobh chlì a' sealltainn na chaidh a thoirt air falbh. Tha an teacsa uaine air an taobh deas a' sealltainn na chaidh a chur ris.

en: Reykjavik
gd_GB: Reykjavík

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
gd_GB: Raon Rich Text. Brùth Alt-Shift-H airson na cobharach.

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
gd_GB: Raon Rich Text. Brùth Control-Option-H airson na cobharach.

en: Riga
gd_GB: Rīga

en: Right
gd_GB: Deas

en: Right Now
gd_GB: An-dràsta fhèin

en: Right Sidebar
gd_GB: Am bàr-taoibh deas

en: Rio Gallegos
gd_GB: Río Gallegos

en: Riyadh
gd_GB: Ar Riyāḍ

en: Robots
gd_GB: Robotairean

en: Role
gd_GB: Dreuchd

en: Roles
gd_GB: Dreuchdan

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
gd_GB: Mearachd rollback: [%1$s] %2$s

en: Romania
gd_GB: Romàinia

en: Rome
gd_GB: An Ròimh

en: Rounded Corners
gd_GB: Oiseanan cruinnte

en: Row
gd_GB: Ràgh

en: Row group
gd_GB: Buidheann de ràghan

en: Row type
gd_GB: Seòrsa an ràigh

en: Rows
gd_GB: Ràghan

en: Run %s
gd_GB: Ruith %s

en: Run Importer
gd_GB: Ruith an t-ion-phortaiche

en: Russian
gd_GB: Ruisis

en: Russian Federation
gd_GB: An Ruis

en: Rwanda
gd_GB: Rubhanda

en: SMS Password Reset
gd_GB: Ath-shuidheachadh facail-fhaire slighe SMS

en: SMS codes are limited to once per minute
gd_GB: Chan fhaodar còd SMS ach turas gach mionaid

en: SMS codes are limited to once per minute. Please wait and try again.
gd_GB: Chan urrainn dhut barrachd air aon chòd SMS a chur a-steach gach mionaid. Fuirich ort is feuch ris a-rithist an uairsin.

en: SMS password reset
gd_GB: Ath-shuidheachadh facail-fhaire slighe SMS

en: SPEED IMPROVEMENTS
gd_GB: LEASACHADH ASTAIR

en: SSH credentials can only be added for a Jetpack-enabled site.
gd_GB: Gabhaidh ainm is facal-faire SSH a chur ri làrach air a bheil Jetpack an comas a-mhàin.

en: SUCCESS: %s
gd_GB: SOIRBHEAS: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
gd_GB: SOIRBHEAS: Chaidh àrdachadh gu WordPress %s

en: Safe: always put spam in the Spam folder for review.
gd_GB: Sàbhailte: cuir spama ann am pasgan an spama an-còmhnaidh airson lèirmheasadh.

en: Saigon
gd_GB: Sài Gòn

en: Sailing
gd_GB: Seòladh

en: Saint Helena
gd_GB: Naomh Eilidh

en: Saint Kitts and Nevis
gd_GB: Naomh Crìstean agus Nibheis

en: Saint Lucia
gd_GB: Naomh Lùisea

en: Saint Martin
gd_GB: Naomh Màrtainn

en: Saint Pierre and Miquelon
gd_GB: Saint Pierre agus Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
gd_GB: Naomh Bhionsant agus Eileanan Greanadach

en: Samarkand
gd_GB: Samarqand

en: Sample Page
gd_GB: Duilleag sampaill

en: Sao Paulo
gd_GB: São Paulo

en: Sao Tome
gd_GB: São Tomé

en: Sao Tome and Principe
gd_GB: São Tomé is Príncipe

en: Sat
gd_GB: DiS

en: Saturday
gd_GB: DiSathairne

[ctx: Saturday initial]
en: S
gd_GB: DiS

en: Saudi Arabia
gd_GB: Aràibia nan Sabhd

en: Save
gd_GB: Sàbhail

en: Save &amp; Publish
gd_GB: Sàbhail ┐ foillsich

en: Save Changes
gd_GB: Sàbhail na dh'atharraich thu

[ctx: Save DNS Changes]
en: Save Changes
gd_GB: Sàbhail na h-atharraichean

en: Save Draft
gd_GB: Sàbhail an dreachd

en: Save Menu
gd_GB: Sàbhail an clàr-taice

en: Save New Order
gd_GB: Sàbhail an t-òrdan ùr

en: Save Password
gd_GB: Sàbhail am facal-faire

en: Save Poll
gd_GB: Sàbhail an cunntas-bheachd

en: Save Settings
gd_GB: Sàbhail na roghainnean

en: Save Style
gd_GB: Sàbhail an stoidhle

en: Save Stylesheet
gd_GB: Sàbhail an siota-stoidhle

en: Save Widget
gd_GB: Sàbhail am Widget

en: Save account settings
gd_GB: Sàbhail roghainnean a’ chunntais

en: Save all changes
gd_GB: Sàbhail gach atharrachadh

en: Save and preview changes before publishing them.
gd_GB: Sàbhail is ro-sheall na h-atharraichean mus dèid am foillseachadh.

en: Save as Draft
gd_GB: Sàbhail mar dhreachd

en: Save as Pending
gd_GB: Sàbhail mar fhear ri dhèanamh

en: Save as pending
gd_GB: Sàbhail mar fhear ri dhèanamh

en: Save changes
gd_GB: Sàbhail na dh'atharraich thu

en: Save fonts
gd_GB: Sàbhail na cruthan-clò

en: Save notification settings
gd_GB: Sàbhail roghainnean nam brathan

en: Save password
gd_GB: Sàbhail am facal-faire

en: Save profile details
gd_GB: Sàbhail fiosrachadh na pròifil

en: Save these settings
gd_GB: Sàbhail na roghainnean seo

en: Save this field
gd_GB: Sàbhail an raon seo

en: Saved
gd_GB: Air a shàbhaladh

en: Saved.
gd_GB: Air a shàbhaladh.

en: Saving
gd_GB: 'Ga shàbhaladh

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
gd_GB: Sàbhaladh à comas: tha %s a' deasachadh na duilleige seo an-dràsta fhèin.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
gd_GB: Sàbhaladh à comas: tha %s a' deasachadh a' phuist seo an-dràsta fhèin.

en: Saving revision&hellip;
gd_GB: A’ sàbhaladh an lèirmheis&hellip;

en: Saving&hellip;
gd_GB: 'Ga shàbhaladh&hellip;

en: Saving...
gd_GB: 'Ga shàbhaladh...

en: Saving…
gd_GB: 'Ga shàbhaladh...

en: Scale
gd_GB: Sgèile

en: Scale Image
gd_GB: Sgèilich an dealbh

en: Scale Image Help
gd_GB: Cobhair le sgèileadh an deilbh

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
gd_GB: Sgèilich na dealbhan a-rèir a' mheud mhòir a thagh thu ann an %1$sroghainnean nan dealbh%2$s (%3$d &times; %4$d).

en: Scan
gd_GB: Dèan sgana

en: Scan site for content
gd_GB: Sganaich an làrach an tòir susbaint

en: Schedule
gd_GB: Sgeideal

en: Scheduled
gd_GB: Air an sgeideal

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: <span class="count">(%s)</span> air an sgeideal
gd_GB[1]: <span class="count">(%s)</span> air an sgeideal
gd_GB[2]: <span class="count">(%s)</span> air an sgeideal
gd_GB[3]: <span class="count">(%s)</span> air an sgeideal

en: School
gd_GB: Sgoil

en: Science &amp; Nature
gd_GB: Saidheans ⁊ nàdar

en: Scoresbysund
gd_GB: Ittoqqortoormiit

en: Screen Content
gd_GB: Susbaint sgrìn

en: Screen Options
gd_GB: Roghainnean sgrìn

en: Screen Options Tab
gd_GB: Taba roghainnean na sgrìn

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
gd_GB: Cha bu chòir dhut sgriobtaichean is stoidhlean a chlàradh no an cur sa chiutha ro dhubhain %1$s, %2$s no %3$s.

en: Scroll
gd_GB: Sgrolaich

en: Scroll to comments
gd_GB: Sgrolaich gu na beachdan

en: Search
gd_GB: Lorg

en: Search Categories
gd_GB: Lorg sna roinnean-seòrsa

en: Search Comments
gd_GB: Lorg sna beachdan

en: Search Engine Terms
gd_GB: Briathran nan einnseanan-luirg

en: Search Error
gd_GB: Mearachd luirg

en: Search Link Categories
gd_GB: Lorg sna roinnean-seòrsa ceangail

en: Search Links
gd_GB: Lorg sna ceanglaichean

en: Search Media
gd_GB: Lorg sna meadhanan

en: Search Media:
gd_GB: Lorg sna meadhanan

en: Search Menu Items
gd_GB: Lorg ann am buill a’ chlàir-thaice

en: Search Menu Sections
gd_GB: Lorg ann an earrannan a' chlàir-thaice

en: Search Pages
gd_GB: Lorg sna duilleagan

en: Search Posts
gd_GB: Lorg sna puist

en: Search Project Tags
gd_GB: Lorg am measg tagaichean a' phròiseict

en: Search Project Types
gd_GB: Lorg am measg seòrsachan nam pròiseact

en: Search Projects
gd_GB: Lorg sna pròiseactan

en: Search Requests
gd_GB: Iarrtasan luirg

en: Search Results
gd_GB: Toraidhean rannsachaidh

en: Search Results %1$s %2$s
gd_GB: Toraidhean luirg %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
gd_GB: Toraidhean luirg airson &#8220;%s&#8221;

en: Search Results for: %s
gd_GB: Toraidhean luirg airson: %s

en: Search Sites
gd_GB: Lorg sna làraichean

en: Search Tags
gd_GB: Lorg sna tagaichean

en: Search Terms
gd_GB: Faclan-luirg

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s
gd_GB: Briathran luirg fad %1$s là(ithean), a' crìochnachadh %2$s

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s (Summarized)
gd_GB: Faclan-luirg fad %1$s là(ithean), a' crìochnachadh %2$s (gearr-chunntas)

en: Search Testimonials
gd_GB: Lorg sna teisteanasan

en: Search Twitter
gd_GB: Lorg air Twitter

en: Search Users
gd_GB: Lorg am measg nan cleachdaichean

en: Search Widgets
gd_GB: Lorg widgets

en: Search WordPress.com
gd_GB: Lorg air WordPress.com

en: Search WordPress.com Blogs
gd_GB: Lorg sna blogaichean WordPress.com

en: Search YouTube
gd_GB: Lorg air YouTube

en: Search all media…
gd_GB: Lorg sna meadhanan air fad...

en: Search categories
gd_GB: Lorg sna roinnean-seòrsa

en: Search categories by name
gd_GB: Lorg roinnean-seòrsa a-rèir ainm

en: Search engine visibility
gd_GB: Faicsinneachd a thaobh einnseanan-luirg

en: Search engines discouraged
gd_GB: Mì-mhisnich einnseanan-luirg

en: Search for a page by title
gd_GB: Lorg duilleag a-rèir tiotail

en: Search for a post by title
gd_GB: Lorg post a-rèir tiotail

en: Search for the location
gd_GB: Lorg an t-ionad

en: Search for your theme&hellip;
gd_GB: Lorg ùrlar dhut&hellip;

[ctx: Search for {post_type} by title]
en: Search for %s by title
gd_GB: Lorg %s a-rèir tiotail

en: Search for:
gd_GB: Lorg na leanas:

en: Search installed themes
gd_GB: Lorg sna h-ùrlaran stàlaichte

en: Search media
gd_GB: Lorg sna meadhanan

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
gd_GB: Dèan lorg no cleachd na saighdean suas is sìos airson rud a thaghadh.

en: Search plugins
gd_GB: Lorg sna plugain

en: Search results
gd_GB: Toraidhean an luirg

en: Search results for "%s"
gd_GB: Toraidhean luirg airson "%s"

en: Search results for: %s
gd_GB: Toraidhean luirg airson: %s

[ctx: Search widget]
en: Search
gd_GB: Lorg

en: Search...
gd_GB: 'Ga lorg...

en: Searching&hellip;
gd_GB: Lorg&hellip;

en: Search…
gd_GB: Lorg…

en: Seasonal
gd_GB: Ràitheil

en: Section
gd_GB: Earrann

en: Security
gd_GB: Tèarainteachd

en: Security Checkup
gd_GB: Sgrùdadh tèarainteachd

en: Security check failed.
gd_GB: Dh’fhàillig an sgrùdadh tèarainteachd.

en: Security error.
gd_GB: Mearachd tèarainteachd.

en: Security.
gd_GB: Tèarainteachd

en: See All Themes
gd_GB: Seall na h-ùrlaran air fad

en: See Features
gd_GB: Faic na gleusan

en: See Plans
gd_GB: Faic na planaichean

en: See all comments
gd_GB: Faic na beachdan uile

en: See more &rarr;
gd_GB: Seall barrachd &rarr;

en: See more results for <strong>%s</strong> from %s
gd_GB: Seall barrachd thoraidhean airson <strong>%s</strong> o %s

en: See the <a href="%s">WordPress.com Business</a> page for more information.
gd_GB: Faic duilleag <a href="%s">WordPress.com airson gnìomhachas</a> airson barrachd fiosrachaidh.

en: See the feedback provided for a draft of this post.
gd_GB: Seall na beachdan a fhuair thu mu dhreachd a' phuist seo.

en: See you in %d
gd_GB: Chì mi thu ann an %d

en: Select
gd_GB: Tagh

en: Select %s
gd_GB: Tagh %s

en: Select All
gd_GB: Tagh na h-uile

en: Select Category
gd_GB: Tagh an roinn-seòrsa

en: Select Day
gd_GB: Tagh latha

en: Select Files
gd_GB: Tagh faidhlichean

en: Select Image
gd_GB: Tagh dealbh

en: Select Link Category:
gd_GB: Tagh roinn-seòrsa a' cheangail:

en: Select Menu:
gd_GB: Tagh clàr-taice:

en: Select Month
gd_GB: Tagh am mìos

en: Select Post
gd_GB: Tagh post

en: Select Week
gd_GB: Tagh seachdain

en: Select WordPress.com Site
gd_GB: Tagh làrach WordPress.com

en: Select Year
gd_GB: Tagh bliadhna

en: Select a Menu
gd_GB: Tagh clàr-taice

en: Select a city
gd_GB: Tagh baile

en: Select a language below
gd_GB: Tagh cànan gu h-ìosal

en: Select a menu to edit:
gd_GB: Tagh an clàr-taice a bu toigh leat deasachadh:

en: Select a site
gd_GB: Tagh làrach

en: Select a user
gd_GB: Tagh cleachdaiche

en: Select all
gd_GB: Tagh a h-uile

en: Select an account to connect:
gd_GB: Tagh cunntas a thèid a cheangal:

en: Select an area to move this widget into:
gd_GB: Tagh raon dhan a ghluaisear am widget dha:

en: Select and crop
gd_GB: Tagh is bearr

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
gd_GB: Tagh an dà chuid am bàr-taoibh airson a' widget seo agus ionad a' widget air a' bhàr-taoibh sin.

en: Select bulk action
gd_GB: Tagh bùc-ghnìomh

en: Select category
gd_GB: Tagh an roinn-seòrsa

en: Select comment
gd_GB: Tagh beachd

en: Select file
gd_GB: Tagh faidhle

en: Select image
gd_GB: Tagh dealbh

en: Select location
gd_GB: Tagh ionad

en: Select logo
gd_GB: Tagh suaicheantas

en: Select poster image
gd_GB: Tagh pòstair

en: Select unit
gd_GB: Tagh aonad

en: Select video
gd_GB: Tagh video

en: Select which WordPress.com blog videos to use
gd_GB: Tagh na videothan bloga WordPress.com a thèid a chleachdadh

en: Select widget
gd_GB: Tagh meanbh-aplacaid

en: Select your tagline and time zone
gd_GB: Tagh suaicheantas is roinn-tìde

en: Selected menus have been successfully deleted.
gd_GB: Chaidh na clàran-taice a thagh thu a sguabadh às.

en: Selection:
gd_GB: Taghadh:

en: Self-hosted, non-profit version
gd_GB: An tionndadh neo-phrothaideach air fèin-òstaireachd

en: Send Code via SMS
gd_GB: Cuir an còd ann an SMS

en: Send Feedback
gd_GB: Cuir thugainn do bheachdan

en: Send Invitation
gd_GB: Cuir cuireadh

en: Send More Feedback
gd_GB: Cuir barrachd bheachdan

en: Send Requests
gd_GB: Cuir na h-iarrtasan

en: Send Trackbacks
gd_GB: Cuir na trackbacks

en: Send User Notification
gd_GB: Cuir brath gun chleachdaiche

en: Send an email when a post or page changes.
gd_GB: Cuir thugam post-d nuair a dh'atharraicheas post no duilleag.

en: Send any of the following commands in the subject or first line of an email to %s.
gd_GB: Cuir gin dhe na h-àitheantan a leanas sa chuspair no anns a' chiad loidhne de phost-d gu %s.

en: Send email
gd_GB: Cuir am post-dealain

en: Send email daily
gd_GB: Cuir post-d gach latha

en: Send email every week
gd_GB: Cuir post-d gach seachdain

en: Send email instantly
gd_GB: Cuir post-d sa bhad

en: Send message
gd_GB: Cuir an teachdaireachd

en: Send recovery code via text
gd_GB: Cuir còd aisig ann an SMS

en: Send the new user an email about their account
gd_GB: Cuir post-d gun chleachdaiche ùr mun chunntas aca.

en: Send trackbacks to:
gd_GB: Cuir trackbacks gu:

en: Sending Feedback...
gd_GB: A' cur nam beachdan...

en: Senegal
gd_GB: Seanagal

en: Sent By
gd_GB: Air a chur le

en: Sent by a verified %s user.
gd_GB: Air a chur le cleachdaiche %s dearbhte.

en: Sep
gd_GB: Sult

en: Separate multiple URLs with spaces
gd_GB: Sgar URLaichean le àitichean bàna

en: Separate multiple tags with commas, and prefix with '-' to exclude.
gd_GB: Cuir cromagan eadar na tagaichean agus cuir '-' air am beulaibh gus an dùnadh às.

en: Separate tags with commas
gd_GB: Sgar na tagaichean le cromagan

en: September
gd_GB: An t-Sultain

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
gd_GB: Sult

en: Serbia
gd_GB: An t-Sèirb

en: Server address
gd_GB: Seòladh an fhrithealaiche

en: Service
gd_GB: Seirbheis

en: Service name
gd_GB: Ainm na seirbheise

en: Session expired
gd_GB: Dh'fhalbh an ùine air an t-seisean

en: Sessions
gd_GB: Seiseanan

en: Set Authors
gd_GB: Suidhich ùghdaran

en: Set New Password
gd_GB: Suidhich facal-faire ùr

en: Set a different content width for full size images.
gd_GB: Suidhich leud eile airson susbaint mu choinneamh dealbhan làn-mheud.

en: Set as background
gd_GB: Suidhich mar chùlaibh

en: Set as header
gd_GB: Suidhich mar bhann-cinn

en: Set as logo
gd_GB: Suidhich mar shuaicheantas

en: Set featured image
gd_GB: Tagh dealbh brosnaichte

en: Set image
gd_GB: Suidhich dealbh

en: Set options
gd_GB: Suidhich roghainnean

en: Set podcast author
gd_GB: Suidhich ùghdar a' phod-chraolaidh

en: Set up your blog
gd_GB: Suidhich am bloga agad

en: Set up your general site options. Make sure to click on Save on each Settings screen so that your changes take effect.
gd_GB: Suidhich roghainnean coitcheann na làraich agad. Dèan cinnteach gum briog thu air "Sàbhail" air gach sgrìn gus na dh'atharraich thu a chur an sàs.

en: Set your static home page
gd_GB: Suidhich duilleag-dhachaigh stadaigeach

en: Set your tagline
gd_GB: Suidhich suaicheantas dhut

en: Set your tagline and time zone
gd_GB: Suidhich suaicheantas is roinn-tìde

en: Settings
gd_GB: Roghainnean

en: Settings -&gt; Domains
gd_GB: Roghainnean -&gt; Àrainnean

en: Settings Update
gd_GB: Ùrachadh nan roghainnean

en: Settings have been saved
gd_GB: Chaidh na roghainnean a shàbhaladh

en: Settings saved
gd_GB: Chaidh na roghainnean a sàbhaladh

en: Settings saved and theme activated.
gd_GB: Chaidh na roghainnean a shàbhaladh is an t-ùrlar a ghnìomhachadh.

en: Settings saved successfully!
gd_GB: Chaidh na roghainnean a shàbhaladh!

en: Settings saved.
gd_GB: Chaidh na roghainnean a sàbhaladh.

en: Settings.
gd_GB: Roghainnean

en: Setup social links to share on Facebook and Twitter
gd_GB: Suidhich ceanglaichean sòisealta gus rudan a cho-roinneadh air Facebook is Twitter

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
gd_GB: Tha roghainnean ann an iomadh bogsa air an sgrìn seo aig am bi buaidh air foillseachadh na susbaint agad, a' gabhail a-steach:

en: Seychelles
gd_GB: Na h-Eileanan Sheiseall

en: Shanghai
gd_GB: Shànghǎi

en: Share
gd_GB: Co-roinn

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
gd_GB: Innis beagan mu do dheidhinn fhèin gus a' phròifil agad a lìonadh. 'S urrainn dhut seo a shealltainn gu poblach.

en: Share on Facebook
gd_GB: Co-roinn air Facebook

en: Share on Tumblr
gd_GB: Co-roinn air Tumblr

en: Share posts to your Facebook page
gd_GB: Cuir na puist agad gun duilleag Facebook agad

en: Share posts to your Tumblr blog
gd_GB: Co-roinn puist air a' bhloga Tumblr agad

en: Share posts to your Twitter followers
gd_GB: Co-roinn puist dhan luchd-leantainn agad air Twitter

en: Share posts with your LinkedIn connections
gd_GB: Co-roinn puist dhan luchd-aithne LinkedIn agad

en: Share this with your visitors
gd_GB: Co-roinn seo le d'aoighean

en: Share this:
gd_GB: Co-roinn seo:

en: Share your blog posts with family, friends, or followers
gd_GB: Co-roinn puist a' bhloga agad le do theaghlach, do charaidean is an luchd-leantainn agad

en: Shared Post
gd_GB: Post co-roinnte

en: Sharing
gd_GB: Co-roinneadh

en: Sharing Service : %s
gd_GB: Seirbheis co-roinnidh: %s

en: Sharing Settings
gd_GB: Roghainnean a' cho-roinnidh

en: Sharing URL
gd_GB: URL airson co-roinneadh

en: Sharing label
gd_GB: Leubail co-roinnidh

en: Sharing options
gd_GB: Roghainnean co-roinneadh

[ctx: Sharing options: Checkbox label]
en: Show like button
gd_GB: Seall am putan "'S toil"

[ctx: Sharing options: Checkbox label]
en: Show reblog button
gd_GB: Seall am putan ath-bhlogaidh

[ctx: Sharing options: Comment Likes]
en: On for all posts
gd_GB: Air (airson a h-uile post)

[ctx: Sharing options: Header]
en: Comment Likes
gd_GB: Co leis as toil am beachd seo

[ctx: Sharing options: Header]
en: Reblog & Like
gd_GB: Ath-bhlogaich ⁊ innis gur toil leat e

[ctx: Sharing options: Header]
en: Show like and sharing buttons on
gd_GB: Seall na putanan co-roinnidh agus “’S toil” air

en: Sharing posts to your Tumblr blog. | Sharing posts to your Tumblr blogs.
gd_GB[0]: A' co-roinneadh a' phuist dhan bhloga Tumblr agad.
gd_GB[1]: A' co-roinneadh nam post dhan bhloga Tumblr agad.
gd_GB[2]: A' co-roinneadh nam post dhan bhloga Tumblr agad.
gd_GB[3]: A' co-roinneadh nam post dhan bhloga Tumblr agad.

en: Sharing posts to your Twitter feed. | Sharing posts to your Twitter feeds.
gd_GB[0]: A' co-roinneadh nam post dhan inbhir Twitter agad.
gd_GB[1]: A' co-roinneadh nam post dha na h-inbhirean Twitter agad.
gd_GB[2]: A' co-roinneadh nam post dha na h-inbhirean Twitter agad.
gd_GB[3]: A' co-roinneadh nam post dha na h-inbhirean Twitter agad.

en: Sharing posts to your connections.
gd_GB: A' co-roinneadh a' phuist dhan luchd-leantainn agad.

[ctx: Sharing: Buttons]
en: This text won't appear until you add at least one sharing button.
gd_GB: Cha nochd an teacsa seo gus am bi co-dhiù aon phutan co-roinnidh agad.

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Add sharing buttons
gd_GB: Cuir putanan co-roinnidh ris

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Add “More” button
gd_GB: Cuir putan "Barrachd" ris

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit label text
gd_GB: Deasaich teacsa na leubail

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit sharing buttons
gd_GB: Deasaich na putanan co-roinnidh

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit visible buttons
gd_GB: Deasaich na putanan a chithear

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit “More” buttons
gd_GB: Deasaich na putanan "Barrachd"

[ctx: Sharing: Buttons editor heading]
en: Edit visible buttons
gd_GB: Deasaich na putanan a chithear

[ctx: Sharing: Buttons editor heading]
en: Edit “More” buttons
gd_GB: Deasaich na putanan "Barrachd"

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: Click the buttons you would like to add or remove.
gd_GB: Briog air na putanan a bu toigh leat a chur ris no a thoirt air falbh.

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: Drag and drop to reorder the buttons.
gd_GB: Slaod is leig às pasgain gus òrdugh nam putanan atharrachadh.

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: Tap the button you would like to move. Then tap the desired arrow.
gd_GB: Thoir gnogag air a' phutan a bu mhath leat gluasad. Thoir gnogag air an t-saighead a tha thu ag iarraidh an uairsin.

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: Tap the buttons you would like to add or remove.
gd_GB: Thoir gnogag air na putanan a bu toigh leat a chur ris no a thoirt air falbh.

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: These will be shown in a dropdown under the “More” button.
gd_GB: Thèid an sealltainn ann an clàr-taice fon phutan "Barrachd".

[ctx: Sharing: Publicize]
en: There is an issue connecting to %(service)s.
gd_GB: Tha duilgheadasan againn a' ceangal ri %(service)s.

[ctx: Sharing: Publicize connect pending button label]
en: Connect
gd_GB: Ceangail

[ctx: Sharing: Publicize connect pending button label]
en: Connecting…
gd_GB: A' dèanamh ceangal…

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: Connecting %(service)s
gd_GB: A' ceangal ri %(service)s

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: The %(service)s account was successfully connected.
gd_GB: Chaidh an cunntas %(service)s a cheangal ris.

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: The %(service)s connection could not be made because all available accounts are already connected.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn ceangal ri %(service)s a chionn 's gu bheil gach cunntas a tha ri fhaighinn ceangailte ris mu thràth.

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: The %(service)s connection could not be made because no account was selected.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn ceangal ri %(service)s a chionn 's nach deach cunntas a thaghadh.

[ctx: Sharing: Publicize disconnect button label]
en: Disconnect
gd_GB: Dì-cheangail

[ctx: Sharing: Publicize disconnect button label]
en: Disconnect All
gd_GB: Dì-cheangail na h-uile

[ctx: Sharing: Publicize disconnect pending button label]
en: Disconnecting…
gd_GB: A' dì-cheangal…

[ctx: Sharing: Publicize reconnect pending button label]
en: Reconnect
gd_GB: Ath-cheangail

[ctx: Sharing: Publicize reconnect pending button label]
en: Reconnecting…
gd_GB: Ag ath-cheangal…

[ctx: Sharing: Publicize reconnection confirmation]
en: The %(service)s account was unable to be reconnected.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an t-seirbheis %(service)s a cheangal ris a-rithist.

[ctx: Sharing: Publicize status pending button label]
en: Loading…
gd_GB: 'Ga luchdadh…

[ctx: Sharing: Sharing button option heading]
en: Button style
gd_GB: Stoidhle a' phutain

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Icon & Text
gd_GB: Ìomhaigheag ⁊ teacsa

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Icon Only
gd_GB: Ìomhaigheag a-mhàin

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Official Buttons
gd_GB: Na putanan oifigeil

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Text Only
gd_GB: Teacsa a-mhàin

[ctx: Sharing: Tip in settings]
en: You can also add a {{widgetLink}}Twitter Timeline Widget{{/widgetLink}} to display any public timeline on your site.
gd_GB: 'S urrainn dhut {{widgetLink}}widget loidhne-ama Twitter{{/widgetLink}} a chur ris cuideachd gus loidhne-ama phoblach sam bith a shealltainn air an duilleag agad.

[ctx: Sharing: Tip in settings]
en: You can also add an {{widgetLink}}Instagram Widget{{/widgetLink}} to display your latest Instagram photos on your site.
gd_GB: 'S urrainn dhut {{widgetLink}}widget Instagram{{/widgetLink}} a chur ris cuideachd gus na dealbhan Instagram as ùire agad a shealltainn air an làrach.

[ctx: Sharing: buttons]
en: Edit label text
gd_GB: Deasaich teacsa na leubail

[ctx: Sharing: connections]
en: Connected by %(username)s
gd_GB: Air a cheangal le %(username)s

en: Sharing…
gd_GB: Co-roinneadh

en: Shield Badge
gd_GB: Baidse na sgèith

en: Shift + Alt + letter:
gd_GB: Shift + Alt + litir:

en: Shift-click to edit this element.
gd_GB: Dèan Shift-click gus an eileamaid seo a dheasachadh.

en: Shift-click to edit this widget.
gd_GB: Dèan Shift-click gus am widget seo a dheasachadh.

en: Shiprock
gd_GB: Shiprock/Tsé Bitʼaʼí

en: Shopping cart
gd_GB: Cairt seopadaireachd

[ctx: Short for credit card expiration]
en: Exp.
gd_GB: Falbhaidh an ùine air

en: Shortlink
gd_GB: Ceangal goirid

en: Show
gd_GB: Seall

en: Show Account Links
gd_GB: Seall ceanglaichean a' chunntais

en: Show All
gd_GB: Seall na h-uile

en: Show Artist Name in Tracklist
gd_GB: Seall ainm an neach-chiùil ann an liosta nan tracaichean

en: Show Avatars
gd_GB: Seall avataraichean

en: Show Blog on Dashboard
gd_GB: Seall am bloga air an deas-bhòrd

en: Show Comments
gd_GB: Seall na beachdan

en: Show Details
gd_GB: Seall am mion-fhiosrachadh

en: Show Excerpts:
gd_GB: Seall na h-às-earrannan:

en: Show Featured Image:
gd_GB: Seall dealbh brosnaichte:

en: Show Images
gd_GB: Seall na dealbhan

en: Show Link Description
gd_GB: Seall tuairisgeul a' cheangail

en: Show Link Image
gd_GB: Seall dealbh a' cheangail

en: Show Link Name
gd_GB: Seall ainm a' cheangail

en: Show Link Rating
gd_GB: Seall rangachadh a' cheangail

en: Show Me
gd_GB: Seall dhomh

en: Show Personal Links
gd_GB: Seall na ceanglaichean pearsanta

en: Show Toolbar when viewing site
gd_GB: Seall am bàr-inneal nuair a choimheadas mi air an làrach

en: Show Tracklist
gd_GB: Seall liosta na tracaichean

en: Show Video List
gd_GB: Seall liosta nam video

en: Show advanced menu properties
gd_GB: Seall roghainnean adhartach nan clàr-taice

en: Show all types
gd_GB: Seall gach seòrsa

en: Show as dropdown
gd_GB: Seall mar liosta teàrnaidh

en: Show blog name
gd_GB: Seall ainm a' bhloga

en: Show buttons on
gd_GB: Seall na putain air

en: Show categories
gd_GB: Seall roinnean-seòrsa

en: Show comment threads
gd_GB: Seall snàithleanan nam beachdan

en: Show comments
gd_GB: Seall na beachdan

en: Show comments from:
gd_GB: Seall beachdan o:

en: Show featured images on front page and archive pages
gd_GB: Seall dealbhan brosnaichte air an duilleag mhòr agus duilleagan na tasg-lainn

en: Show follower count
gd_GB: Seall co mheud duine a tha 'ga leantainn

en: Show full post
gd_GB: Seall am post slàn

en: Show header text with your image.
gd_GB: Seall teacsa a' bhanna-chinn leis an dealbh agad.

en: Show hierarchy
gd_GB: Seall an rangachd

en: Show invisible characters
gd_GB: Seall na caractaran do-fhaicsinneach

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
gd_GB: An duilleag mhòr, tasglannaich duilleagan is toraidhean luirg

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
gd_GB: Meadhan

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
gd_GB: Duilleagan

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
gd_GB: Puist

en: Show likes.
gd_GB: Seall cò 's toil leotha e.

en: Show map
gd_GB: Seall am mapa

en: Show more comments
gd_GB: Seall barrachd bheachdan

en: Show more details
gd_GB: Seall barrachd fiosrachaidh

en: Show next theme
gd_GB: Seall an ath-ùrlar

en: Show on screen
gd_GB: Seall air an sgrìn

en: Show or hide panel information
gd_GB: Seall no falaich fiosrachadh na panail

en: Show password
gd_GB: Seall am facal-faire

en: Show post counts
gd_GB: Seall àireamh nam post

en: Show post date
gd_GB: A bheil thu airson ceann-là a' phuist a shealltainn?

en: Show post options
gd_GB: Seall roghainnean a’ phuist

en: Show previous theme
gd_GB: Seall an t-ùrlar roimhe

en: Show related content after posts
gd_GB: Seall susbaint cho-cheangailte an dèidh phost

en: Show results to voters
gd_GB: Seall na toraidhean dhan luchd-bhòtaidh

en: Show sharing buttons.
gd_GB: Seall na putain co-roinnidh.

en: Show text
gd_GB: Seall an teacsa

en: Show the Reblog button on posts
gd_GB: Seall am putan "Ath-bhlogaich" air puist

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
gd_GB: Seall uiread a bheachdan aontaichte a tha aig ùghdar ri taobh an ainmean air duilleag liosta nam beachdan.

en: Show the number of approved comments beside each comment author.
gd_GB: Seall àireamh nam beachdan a fhuair aonta ri taobh gach ùghdair

en: Show top posts over
gd_GB: Seall na sàr-phuist os cionn

en: Show top search terms over
gd_GB: Seall na faclan-luirg as cumanta os cionn

en: Show your support for the Internet Defense League.
gd_GB: Nochd taic do chaidreachas dìon an lìn.

en: Show:
gd_GB: Seall:

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
gd_GB: no

[ctx: Shown when the next infinite scroll page is loading]
en: Wait, there's more!
gd_GB: Fuirich ort, tha barrachd ann!

en: Shows your most viewed posts and pages.
gd_GB: Seallaidh seo na puist is duilleagan a chaidh tadhal orra as trice.

en: Shrake is a minimalistic micro-blogging theme focused on your content through simplicity in design, clean typography, and a focused layout. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer. Featuring a unique fancy scroll experience, your logo and navigation is resized and remains visible as users scroll down the page.
gd_GB: Tha Shrake 'na ùrlar minimalistic meanbh-bhlogaidh a chuireas cuideam air an t-susbaint agad 's dealbhadh simplidh, clò-ghrafachd ghlan is co-dhealbhachd phongail aige. Dhealbh sinn e gu sònraichte airson uidheaman-làimhe agus tha seo a' ciallachadh gu bheil cuideam air an t-susbaint agad, ge b' ann air fòn-tapaidh, tablaid, laptop no desktop a bhios an luchd-leughaidh agad. Tha gleus sgrolaidh gun a leithid eile aige - thèid meud an t-suaicheantais is na seòladaireachd a chur air gleus is bidh e ri fhaicinn fhad 's a sgrolaicheas daoine tron duilleag.

en: Shutter Speed
gd_GB: Astar an t-siutair

en: Sidebar
gd_GB: Bàr-taoibh

en: Sidebar %d
gd_GB: Bàr-taoibh %d

en: Sidebar on blog.
gd_GB: Bàr-taoibh air bloga.

en: Sidebar on pages.
gd_GB: Bàr-taoibh air duilleagan.

en: Sierra Leone
gd_GB: Siarra Leòmhann

en: Sign Up
gd_GB: Clàraich leinn

en: Sign out
gd_GB: Clàraich a-mach

en: Sign up
gd_GB: Clàraich leinn

en: Sign up for WordPress.com
gd_GB: Clàrach le WordPress.com

en: Sign up for a free account on WordPress.com where you can create a free website or easily build a blog.
gd_GB: Clàraich airson cunntas saor an-asgaidh air WordPress.com airson làrach-lìn a chruthachadh an-asgaidh no bloga a thòiseachadh gun duilgheadas.

en: Sign up for a free blog
gd_GB: Clàraich airson bloga an-asgaidh

en: Signup Now
gd_GB: Clàraich leinn an-dràsta

en: Signups
gd_GB: Clàraidhean

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
gd_GB: Tilg air falbh diù an spama airson 's nach fhaic mi idir e.

en: Silver
gd_GB: Airgead

en: Simferopol
gd_GB: Simferopol/Aqmescit

en: Similar post
gd_GB: Post coltach ris

en: Simple View
gd_GB: Sealladh simplidh

en: Since
gd_GB: A-mach o

en: Since %s
gd_GB: A-mach o %s

en: Sincerely,
gd_GB: Le gach deagh-dhùrachd,

en: Singapore
gd_GB: Singeapòr

en: Single Sign On
gd_GB: Clàradh aon-cheumnach

en: Site
gd_GB: Làrach

en: Site Address (URL)
gd_GB: Seòladh na làraich (URL)

en: Site Admin
gd_GB: Rianaire na làraich

en: Site Editor
gd_GB: Deasaiche na làraich

en: Site Icon
gd_GB: Ìomhaigheag na làraich

en: Site Identity
gd_GB: Fèin-aithne na làraich

en: Site Language
gd_GB: Cànan na làraich

en: Site Logo
gd_GB: Suaicheantas na làraich

en: Site Name
gd_GB: Ainm na làraich

en: Site Name: %s
gd_GB: Ainm na làraich: %s

en: Site Preview
gd_GB: Ro-shealladh na làraich

en: Site Settings
gd_GB: Roghainnean na làraich

en: Site Stats
gd_GB: Stats na làraich agad

en: Site Status:
gd_GB: Staid na làraich:

en: Site Tagline
gd_GB: Suaicheantas teacsa na làraich

en: Site Title
gd_GB: Tiotal na làraich

en: Site URL
gd_GB: URL na làraich

en: Site URL.
gd_GB: URL na làraich.

en: Site Upload Space Quota
gd_GB: Cuota luchdadh na làraich

en: Site address
gd_GB: Seòladh na làraich

en: Site address (URL)
gd_GB: Seòladh na làraich (URL):

en: Site deleted
gd_GB: Làrach air a sguabadh às.

en: Site icon
gd_GB: Ìomhaigheag na làraich

en: Site logo.
gd_GB: Suaicheantas na làraich.

en: Site name
gd_GB: Ainm na làraich:

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
gd_GB[0]: Feumaidh ainm làraich a bhith co-dhiù %s charactar a dh’fhaid.
gd_GB[1]: Feumaidh ainm làraich a bhith co-dhiù %s charactar a dh’fhaid.
gd_GB[2]: Feumaidh ainm làraich a bhith co-dhiù %s caractaran a dh’fhaid.
gd_GB[3]: Feumaidh ainm làraich a bhith co-dhiù %s caractar a dh’fhaid.

en: Site name must be at least 4 characters.
gd_GB: Feumaidh ainm làraich a bhith 4 caractaran a dh'fhaid air a' char as lugha.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
gd_GB: Chan fhaod ach litrichean beaga (a-z) agus àireamhan a bhith ann an ainm làraich.

en: Site title
gd_GB: Tiotal-na-làraich

en: Site visibility
gd_GB: So-fhaicsinneachd na làraich

en: Site: %s
gd_GB: Làrach: %s

en: Sites
gd_GB: Làraichean

en: Sites <span class="count">(%d)</span>
gd_GB: Làraichean <span class="count">(%d)</span>

en: Sites {{count/}}
gd_GB: Làraichean {{count/}}

en: Six.
gd_GB: Sia.

en: Size
gd_GB: Meud

en: Size in megabytes
gd_GB: Meud ann am megabytes

en: Size:
gd_GB: Meud:

en: Skip
gd_GB: Seachnaich

en: Skip Confirmation Email
gd_GB: Gearr leum thairis air a' phost-d dearbhaidh

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
gd_GB: Na bearr e, foillsich an dealbh mar a tha e

en: Skip cropping
gd_GB: Leum seachad air a' bhearradh

en: Skip this step
gd_GB: Gearr leum thairis air a' cheum seo

en: Skip to content
gd_GB: Thoir leum gun t-susbaint

en: Skip to main content
gd_GB: Thoir leum gun phrìomh shusbaint

en: Skip to toolbar
gd_GB: Gearr leum dhan bhàr-inneal

en: Skipping attachment <em>%s</em>
gd_GB: A' leum thairis air a' cheanglachan <em>%s</em>

en: Skipping download of duplicate full size attachment
gd_GB: A' gearradh leum thairis air ceanglachan slàn a tha agad mu thràth

en: Skull Dark
gd_GB: Claigeann dorcha

en: Skull Dark Medium
gd_GB: Claigeann dorcha (meadhanach)

en: Skull Dark Narrow
gd_GB: Claigeann dorcha (cumhang)

en: Skull Dark Wide
gd_GB: Claigeann dorcha (leathann)

en: Skull Light
gd_GB: Claigeann sorcha

en: Skull Light Medium
gd_GB: Claigeann sorcha (meadhanach)

en: Skull Light Narrow
gd_GB: Claigeann sorcha (cumhang)

en: Skull Light Wide
gd_GB: Claigeann sorcha (leathann)

en: Slideshow
gd_GB: Taisbeanadh shleamhnagan

en: Slovakia
gd_GB: An t-Slòbhac

en: Slovenia
gd_GB: An t-Slòbhain

en: Slug
gd_GB: Sluga

en: Small
gd_GB: Beag

en: Small (64 pixels)
gd_GB: Beag (6x pixel)

en: Snow
gd_GB: Sneachd

en: Social Links Menu
gd_GB: Clàr-taice nan ceanglaichean sòisealta

en: Social Menu
gd_GB: An clàr-taice sòisealta

en: Social Sharing
gd_GB: Co-roinneadh sòisealta

en: Software Name
gd_GB: Ainm a' bhathar-bhog

en: Solid
gd_GB: soladach

en: Solomon Islands
gd_GB: Eileanan Sholaimh

en: Somalia
gd_GB: Somàilia

en: Some attachments were rejected:
gd_GB: Chaidh cuid dhe na ceanglachain a dhiùltadh:

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
gd_GB: Tha cuid a bheachdan ann nach deach an sgrùdadh le Akisment fhathast. Tha iad 'gan cumail airson modarataireachd agus thèid an sgrùdadh gu fèin-obrachail às a dhèidh seo.

en: Some helpful resources:
gd_GB: Goireasan feumail:

en: Some legalese
gd_GB: Beagan sgleò-chainnt luchd-lagha

en: Some of the items you wanted (%s) are included in %s, so we removed them for you.
gd_GB: Tha cuid dhe na rudan a dh'iarr thu (%s) 'ga ghabhail a-staigh ann an %s agus thug sinn iar falbh iad mar sin

en: Some of your most popular posts were written before %d.  Your writing has staying power!  Consider writing about those topics again.
gd_GB: Chaidh cuid dhe na puist agad air a bheil an fhèill as motha a sgrìobhadh ro %d.  Nach buan a tha an sgrìobhadh agad!  Saoil an sgrìobh thu mu na cuspairean seo a-rithist?

en: Some stats didn't load in time. Please try again later.
gd_GB: Bha stats ann nach deach a luchdadh ri tìde. Feuch ris a-rithist an ceann greis.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
gd_GB: Tha dealbhan a bharrachd airson a' bhanna-chinn am broinn cuid dhe na h-ùrlaran. Ma chì thu grunn dhealbhan, tagh am fear a bu chaomh leat is briog air a' phutan air a bheil "Sàbhail na h-atharraichean".

en: Some visitors came searching, mostly for %l.
gd_GB: Thàinig cuid a dhaoine an cois luirg, mar is trice airson %l.

en: Someone
gd_GB: Cuideigin

[ctx: Someone commented on a post.]
en: a post.
gd_GB: post.

en: Someone follows my blog
gd_GB: Nuair a leanas cuideigin ris a' bhloga agam

en: Someone has requested a password reset for the following account:
gd_GB: Dh’iarr cuideigin ath-shuidheachadh an fhacail-fhaire airson a’ chunntais a leanas:

en: Someone reblogs one of my posts
gd_GB: Nuair a nì cuideigin ath-bhlogadh de phost agam

en: Something happened behind the scenes.<br/>We're sorry. Could you come back later?
gd_GB: Thachair rudeigin sa chùlaibh.<br/>Tha sinn duilich. Feuch ris a-rithist an ceann greis.

[ctx: Something went wrong in the process of creating an Annual Report recap post, this is the error message the user sees.]
en: Unable to create a Recap post.  Please try again.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn gearr-chunntas puist a chruthachadh. Nach fheuch thu ris a-rithist?

en: Something went wrong while exporting the site
gd_GB: Chaidh rudeigin cearr fhad 's a bha sinn ag às-phortadh na làraich

en: Something went wrong.
gd_GB: Chaidh rudeigin cearr.

en: Something went wrong. If the problem persists, send this info to support:
gd_GB: Chaidh rudeigin cearr. Ma mhaireas an duilgheadas seo, cuir am fiosrachadh seo dhan luchd-taice:

en: Something went wrong. Please try again.
gd_GB: Chaidh rudeigin cearr. Feuch ris a-rithist.

en: Something went wrong. Your WHOIS privacy upgrade was not completed correctly. Please <a href="http://support.wordpress.com/contact/">contact support</a>.
gd_GB: Chaidh rudeigin cearr. Cha deach an t-àrdachadh prìobhaideachd WHOIS a choileanadh mar bu chòir. <a href="http://support.wordpress.com/contact/">Cuir fios gun sgioba taice</a>.

en: Something's Wrong
gd_GB: Tha rudeigin cearr

en: Sorry comment search is currently disabled, check back soon.
gd_GB: Tha sinn duilich ach tha lorg am broinn bheachdan à comas an-dràsta fhèin ach feuch ris a-rithist a dh'aithghearr.

en: Sorry to see you go! We've accepted the domain transfer, you should receive an email confirming this from your new registrar shortly.
gd_GB: Tha sinn duilich gu bheil thu a' falbh! Thug sinn aonta dhan tar-chur agus gheibh thu post-d on chlàraiche ùr a dh'aithghearr a dhearbhas seo.

en: Sorry, %1$s files are not allowed.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil faidhlichean %1$s ceadaichte.

en: Sorry, %s has already been used!
gd_GB: Tha sinn duilich ach chaidh %s a chleachdadh mu thràth!

en: Sorry, but <strong>%s</strong> registrations are temporarily disabled
gd_GB: Tha sinn duilich ach tha clàradh <strong>%s</strong> à comas an-dràsta fhèin

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
gd_GB: Tha sinn duilich ach cha do lorg sinn seise sam bith airson na lorg thu. Feuch ris a-rithist le faclan-luirg eile.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
gd_GB: Tha sinn duilich ach cha do lorg sinn dad airson na lorg thu. Feuch ris a-rithist le faclan-luirg eile.

en: Sorry, but your username can't contain the phrase "%s".
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan fhaod "%s" a bhith san ainm-chleachdaiche agad.

en: Sorry, comments are closed for this item.
gd_GB: Duilich, tha an rud seo dùinte airson beachdan.

en: Sorry, deleting the term failed.
gd_GB: Duilich, dh'fhàillig sguabadh às a' bhriathair.

en: Sorry, editing the term failed.
gd_GB: Duilich, dh'fhàillig deasachadh a' bhriathair.

en: Sorry, file not uploaded (unrecognized file type).
gd_GB: Tha sinn duilich ach cha deach am faidhle a luchdadh suas, chan aithne dhuinn a sheòrsa.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
gd_GB: Duilich ach do fhreagair post sam bith ris na cuspair-deuchainnean agad.

en: Sorry, no such page.
gd_GB: Duilich, chan eil duilleag mar sin ann.

en: Sorry, no such post.
gd_GB: Duilich, chan eil post mar sin ann.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
gd_GB: Duilich, chan eil seòrsa a' phuist seo a' cur taic do dh'aon dhe na tacsonamaidhean.

en: Sorry, revisions are disabled.
gd_GB: Tha sinn duilich ach tha na lèirmheasan à comas.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
gd_GB: Duilich ach chan fhaod &#8220;_&#8221; a bhith ann an ainm làraich!

en: Sorry, site names must have letters too!
gd_GB: Duilich ach feumaidh litrichean a bhith ann an ainm làraich cuideachd!

en: Sorry, that Pinterest URL was not recognized.
gd_GB: Tha sinn duilich ach cha do dh'aithnich sinn an URL Pinterest seo.

en: Sorry, that email address is already used!
gd_GB: Duilich ach tha an seòladh puist-dhealain sin 'ga chleachdadh mu thràth!

en: Sorry, that email address is not allowed!
gd_GB: Duilich ach chan eil an seòladh puist-dhealain sin ceadaichte!

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
gd_GB: Duilich, tha coltas nach e iuchair dhligheach a tha sin.

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
gd_GB: Tha sinn duilich ach dh'fhalbh an ùine air an iuchair seo. Feuch ris a-rithist.

en: Sorry, that page does not exist.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil an duilleag sin ann.

en: Sorry, that site already exists!
gd_GB: Duilich ach tha an làrach sin ann mu thràth!

en: Sorry, that site is reserved!
gd_GB: Duilich ach chaidh an làrach sin a chaomhnadh!

en: Sorry, that username already exists!
gd_GB: Duilich ach tha an cleachdaiche sin ann mu thràth!

en: Sorry, that username is not allowed.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil an t-ainm-cleachdaiche seo ceadaichte.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
gd_GB: Tha mi duilich ach bhriog thu air ceangal marbh. Nach tagh thu roghainn eile?

en: Sorry, the user could not be updated.
gd_GB: Tha sinn duilich ach cha ghabh an cleachdaiche seo ùrachadh.

en: Sorry, there are no themes for this search.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil ùrlar sam bith a' freagairt ri seo.

en: Sorry, there has been an error
gd_GB: Duilich, thachair mearachd

en: Sorry, there has been an error.
gd_GB: Duilich, thachair mearachd.

en: Sorry, there has been an error. Please try again or <a target="_blank" href="%s">contact us</a> if problem persists.
gd_GB: Tha sinn duilich ach thachair mearachd. Feuch ris a-rithist no <a target="_blank" href="%s">cuir fios thugainn</a> ma mhaireas an duilgheadas.

en: Sorry, this comment could not be posted.
gd_GB: Tha sinn duilich ach cha b' urrainn dhuinn am beachd seo a phostadh.

en: Sorry, this domain name cannot be registered on WordPress.com
gd_GB: Tha sinn duilich ach cha ghabh an t-ainm àrainne seo a chlàradh air WordPress.com

en: Sorry, uploads are disabled while we are working on the files servers. Have a cup of tea and then try again.
gd_GB: Duilich, chan obraich an luchdadh suas fhad 's a tha sinn ag obair air na frithealaichean faidhle. Gabh srùpag agus feuch ris a-rithist an uairsin.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
gd_GB: Duilich ach chan fhaod &#8220;_&#8221; a bhith ann an ainm chleachdaichean!

en: Sorry, usernames must have letters too!
gd_GB: Duilich ach feumaidh litrichean a bhith ann an ainm cleachdaiche cuideachd!

en: Sorry, we didn't find anything on that topic.
gd_GB: Tha sinn duilich ach cha do lorg sinn dad mun chuspair seo.

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad inntrigeadh a dhèanamh do mhion-fhiosrachadh na làraich seo.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad inntrigeadh a dhèanamh do mhion-fhiosrachadh a’ phuist seo.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad an duilleag seo inntrigeadh.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan urrainn dhut dàta chleachdaiche inntrigeadh air an làrach seo.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad roinn-seòrsa a chur ris.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
gd_GB: Duilich, chan eil cead agad briathair a chur ri aon dha na tacsonamaidhean ann.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad ceanglaichean a chur ris an làrach seo.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad cleachdaichean a chur ris an lìonra seo.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
gd_GB: Duilich, chan eil cead agad briathair a shònrachadh do dh'aon dha na tacsonamaidhean ann.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad briathran iomruineadh san tacsonamaidh seo.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad ùghdar na duilleige atharrachadh mar an cleachdaiche seo.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad ùghdar a’ phuist atharrachadh mar an cleachdaiche seo.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
gd_GB: Chan eil cead agad duilleagan a chruthachadh mar an cleachdaiche seo.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad duilleagan a chruthachadh air an làrach seo.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
gd_GB: Duilich, chan eil cead agad puist dhen t-seòrsa seo a tha fo dhìon facail-fhaire a chruthachadh

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad puist a chruthachadh mar an cleachdaiche seo.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad puist no dreachdan a chruthachadh air an làrach seo.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad puist phrìobhaideach a chruthachadh ann am post dhen t-seòrsa seo.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad briathran a chruthachadh san tacsonamaidh seo.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad an cleachdaichean a chruthachadh.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad bannan-cinn a ghnàthachadh.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad an làrach seo a ghnàthachadh.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad plugain na làraich seo a sguabadh às.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad an cleachdaiche sin a thoirt air falbh.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad na nithean seo a sguabadh às.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad roinn-seòrsa a sguabadh às.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad an nì seo a sguabadh às.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad an duilleag seo a sguabadh às.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad am post seo a sguabadh às.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad an làrach seo a sguabadh às.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad sin a dhèanamh.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad beachdan a' phuist seo a dheasachadh.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad duilleagan a dheasachadh mar an cleachdaiche seo.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad duilleagan a dheasachadh.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad puist a dheasachadh mar an cleachdaiche seo.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
gd_GB: Duilich, chan eil cead agad puist dhen t-seòrsa seo a dheasachadh.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad puist a dheasachadh.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad briathran a dheasachadh san tacsonamaidh seo.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad ceanglaichean na làraich seo a dheasachadh.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
gd_GB: Duilich, chan urrainn dhut roghainnean ùrlaran a dheasachadh air an làrach seo.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad am beachd seo a dheasachadh.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad an nì seo a dheasachadh.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad an duilleag seo a dheasachadh.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
gd_GB: Duilich, chan eil cead agad am post seo a dheasachadh.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad an cleachdaiche seo a dheasachadh.

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
gd_GB: Duilich, chan eil cead agad luchd-cleachdaidh a dheasachadh.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
gd_GB: Tha sin duilich ach chan eil cead agad a’ phròifil agad a dheasachadh.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad susbaint na làraich seo às-phortadh.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad plugain a stàladh air an làrach seo.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad ùrlaran a stàladh air an làrach seo.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad an luchd-cleachdaidh a liostadh.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad roghainnean na làraich seo a stiùireadh.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad plugain na làraich seo a stiùireadh.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad briathran san tacsonamaidh seo a as stiùireadh.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad am post seo a dheasachadh no modarataireachd a dhèanamh air.

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad na h-ùrlaran seo atharrachadh.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad roghainnean neo-chlàraichte na làraich seo atharrachadh.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad an nì seo a ghluasad dhan sgudal.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
gd_GB: Duilich, chan urrainn dhut puist a chur an làrach seo.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad dreachdan a ro-shealladh.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
gd_GB: Duilich, chan urrainn dhut duilleagan fhoillseachadh air an làrach seo.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
gd_GB: Duilich, chan urrainn dhut puist fhoillseachadh an làrach seo.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad foillseachadh air an duilleag seo.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad am post seo fhoillseachadh.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad an cleachdaichean a thoirt air falbh.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad an nì seo aiseag on sgudal.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad cùisean a ghabhail os làimh.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad na roghainnean ùrachadh.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad plugain na làraich seo ùrachadh.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
gd_GB: Chan eil cead agad puist ùrachadh mar an cleachdaiche seo.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad faidhlichean a luchdadh suas.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan eil cead agad coimhead air an nì seo.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
gd_GB: Duilich ach chan urrainn dhut fleodrainn a dhèanamh de phost prìobhaideach.

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chleachd thu %s agus sin na tha ceadaichte dhut a dh’àite. Sguab às faidhlichean mus luchdaich thu suas barrachd dhiubh.

en: Sorry, you may not use that site name.
gd_GB: Duilich ach chan urrainn dhut an t-ainm sin a chur air làrach.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
gd_GB: Duilich, feumaidh cead deasachaidh a bhith agad air an làrach seo mus faic thu na roinnean-seòrsa.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
gd_GB: Duilich, feumaidh cead deasachaidh a bhith agad air an làrach seo mus faic thu na tagaichean.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
gd_GB: Duilich, feumaidh tu logadh a-steach mus urrainn dhut beachd a fhreagairt.

en: Sort Order:
gd_GB: Òrdugh an t-seòrsachaidh:

en: Sort by:
gd_GB: Seòrsaich a-rèir:

en: Source
gd_GB: Am bun-tùs

en: Source code
gd_GB: An còd tùsail

en: Source:
gd_GB: Am bun-tùs

en: South
gd_GB: Deas

en: South Africa
gd_GB: Afraga a Deas

en: South Georgia
gd_GB: Seòirsea a Deas

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
gd_GB: Seòirsea a Deas is na h-Eileanan Sandwich a Deas

en: South Pole
gd_GB: Am Pòla a Deas

en: Space Upgrade
gd_GB: Barrachd àite

en: Spain
gd_GB: An Spàinnt

en: Spam
gd_GB: Spama

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Spama <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Spama <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Spama <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Spama <span class="count">(%s)</span>

en: Spam Blocked
gd_GB: Spama air a chasgadh

en: Spam blocked | Spam blocked
gd_GB[0]: Spama air a chasgadh

en: Spam it: %s
gd_GB: Spama th' ann: %s

en: Spanish
gd_GB: Spàinntis

en: Special character
gd_GB: Caractar sònraichte

en: Specified file failed upload test.
gd_GB: Cha do dh'èirich leis an fhaidhle a shònraich thu san deuchainn ron luchdadh suas.

en: Specify an OPML URL:
gd_GB: Sònraich URL OPML:

en: Split
gd_GB: Sgoilt

en: Split table cell
gd_GB: Sgoilt cealla a' chlàir

en: Split: %s
gd_GB: Sgoilt: %s

en: Sport
gd_GB: Spòrs

en: Sports
gd_GB: Spòrs

en: Sports &amp; Gaming
gd_GB: Spòrs ⁊ cearrachas

en: Square
gd_GB: Ceàrnag

en: Sri Lanka
gd_GB: Sri Lanca

en: St Barthelemy
gd_GB: St Barthélemy

en: St Helena
gd_GB: Naomh Eilidh

en: St Kitts
gd_GB: Naomh Crìstean

en: St Lucia
gd_GB: Naomh Lùisea

en: St Vincent
gd_GB: Naomh Bhionsant

en: Staff
gd_GB: Luchd-obrach

en: Staff Picks
gd_GB: Roghainn an luchd-obrach

en: Standard
gd_GB: Bunaiteach

en: Standard Editor
gd_GB: Deasaiche stannardach

en: Standard Styles
gd_GB: Stoidhlean bunaiteach

en: Standard time begins on: %s.
gd_GB: Tòisichidh an t-àm stannardach %s.

en: Star Color
gd_GB: Dath na rionnaige

en: Star Size
gd_GB: Meud na rionnaige

en: Start Customizing
gd_GB: Tòisich air a ghnàthachadh

en: Start Date
gd_GB: Ceann-là tòiseachaidh

en: Start Fresh
gd_GB: Tòisich às ùr

en: Start Over
gd_GB: Tòisich as ùr

en: Start a Blog
gd_GB: Tòisich air bloga

[ctx: Start a blog with this theme]
en: Start a Blog
gd_GB: Tòisich air bloga

en: Start a new site
gd_GB: Tòisich air làrach ùr

en: Start a page
gd_GB: Tòisich air duilleag

en: Start a post with this tag
gd_GB: Tòisich air post ùr leis an taga seo

en: Start again
gd_GB: Tòisich air a-rithist

en: Start date:
gd_GB: Ceann-là tòiseachaidh:

en: Start posting to a new blog in seconds.
gd_GB: Cha doir e ach diogan gus puist fhoillseachadh air bloga ùr.

en: Start publishing now.
gd_GB: Tòisich air foillseachadh an-dràsta.

en: Start sharing on "%s" now
gd_GB: Tòisich air co-roinneadh air "%s" an-dràsta

en: Start tour
gd_GB: Tòisich air an turas

en: Start&nbsp;a&nbsp;Blog
gd_GB: Tòisich&nbsp;air&nbsp;bloga

en: Starting a WordPress.com blog is free, so if you have recipes, cat photos or deep thoughts to share, there’s no reason not to try blogging.
gd_GB: Cha chosg e dad bloga a thòiseachadh air WordPress.com 's chan eil leisgeul sam bith ann gun a bhith a' blogadh mu reasabaidhean, dealbhan do chait no do smuaintean domhain.

en: State
gd_GB: Sgìre/Còigeamh

en: Static page:
gd_GB: Duilleag stadaigeach:

en: Statistics
gd_GB: Stats

en: Stats &amp; Info
gd_GB: Stats ⁊ fiosrachadh

[ctx: Stats ARIA label: View content in a new window]
en: View in a new window
gd_GB: Seall ann an uinneag ùr

[ctx: Stats ARIA label: View content in new window action]
en: View content in a new window
gd_GB: Seall an t-susbaint ann an uinneag ùr

[ctx: Stats action tooltip: View content in a new window]
en: View in a new window
gd_GB: Seall ann an uinneag ùr

en: Stats for:
gd_GB: Na stats airson:

en: Stats on how many unique posts use “shortcodes” that make it easy for people to embed partner services on WordPress.com
gd_GB: Stats air co mheud post àraidh a chleachdas "còdan goirid" a nì e nas fhasa seirbheisean chom-pàirtichean a leabachadh air WordPress.com

en: Stats on support requests WordPress.com receives every month. We make it as easy as possible to contact our support team and we respond to every request.
gd_GB: Stats mu iarrtasan taice a gheibh WordPress.com gach mìos. Tha sinn a' dèanamh ar dìcheall airson 's gum bi e furasta fios a chur gun sgioba taice againn agus freagraidh sinn gach iarrtas.

[ctx: Stats: Button label to expand a panel]
en: View all
gd_GB: Seall na h-uile

[ctx: Stats: List item action to view content]
en: View
gd_GB: Seall

[ctx: Stats: module row header for authors.]
en: Author
gd_GB: Ùghdar

[ctx: Stats: module row header for links in posts.]
en: Link
gd_GB: Ceangal

[ctx: Stats: module row header for number of clicks on a given link in a post.]
en: Clicks
gd_GB: Briogaidhean

[ctx: Stats: module row header for number of post views by referrer.]
en: Views
gd_GB: Co mheud a sheall air

[ctx: Stats: module row header for number of post views.]
en: Views
gd_GB: Co mheud a sheall air

[ctx: Stats: module row header for number of views from a country.]
en: Views
gd_GB: Seallaidhean

[ctx: Stats: module row header for number of views per author.]
en: Views
gd_GB: Co mheud a sheall air

[ctx: Stats: module row header for number of views per tag or category.]
en: Views
gd_GB: Co mheud a sheall air

[ctx: Stats: module row header for post referrer.]
en: Referrer
gd_GB: Ath-threòraiche

[ctx: Stats: module row header for post title.]
en: Title
gd_GB: Tiotal

[ctx: Stats: module row header for publicize service.]
en: Service
gd_GB: Seirbheis

[ctx: Stats: module row header for tags and categories.]
en: Topic
gd_GB: Cuspair

[ctx: Stats: module row header for views by country.]
en: Country
gd_GB: Dùthaich

[ctx: Stats: module row header for views of a given search in search terms.]
en: Views
gd_GB: Co mheud a sheall air

[ctx: Stats: title of module]
en: Authors
gd_GB: Ùghdaran

[ctx: Stats: title of module]
en: Clicks
gd_GB: Briogaidhean

[ctx: Stats: title of module]
en: Countries
gd_GB: Dùthchannan

[ctx: Stats: title of module]
en: Posts & pages
gd_GB: Puist ⁊ duilleagan

[ctx: Stats: title of module]
en: Publicize
gd_GB: Sgaoil am facal

[ctx: Stats: title of module]
en: Referrers
gd_GB: Ath-threòraichean

[ctx: Stats: title of module]
en: Search terms
gd_GB: Faclan-luirg

[ctx: Stats: title of module]
en: Tags & categories
gd_GB: Tagaichean ⁊ roinnean-seòrsa

[ctx: Stats: title of module]
en: Videos
gd_GB: Videothan

en: Status
gd_GB: Staid

en: Status:
gd_GB: Staid:

en: Stay signed in
gd_GB: Cum clàraichte a-staigh mi

en: Step
gd_GB: Ceum

en: Step %d
gd_GB: Ceum %d

en: Step 1:
gd_GB: Ceum 1

en: Step 2:
gd_GB: Ceum 2

en: Step 4
gd_GB: Ceum 4

en: Stick Post to Home
gd_GB: Stic am post ris an dachaigh

en: Stick post to home
gd_GB: Stic am post ris an dachaigh

en: Stick this post to the front page
gd_GB: Cuir am post seo air an duilleag mhòr mar fhleodrainn

en: Sticky
gd_GB: Fleodrainn

en: Sticky Post
gd_GB: Fleodrainn

en: Sticky posts
gd_GB: Fleodrainnean

en: Stop Importing!
gd_GB: Sguir dhen ion-phortadh!

en: Stop Subscription
gd_GB: Cuir crìoch air an fho-sgrìobhadh

en: Stopping
gd_GB: A' sgur dheth

en: Storage Space
gd_GB: Àite stòraidh

en: Store
gd_GB: A' bhùth

en: Store stats
gd_GB: Glèidh na stats

en: Store uploads in this folder
gd_GB: Stòir na luchdaicheas tu suas sa phasgan seo

en: Streak
gd_GB: Stìom

en: Strength indicator
gd_GB: Tomhas a neirt

en: Strict: silently discard the worst and most pervasive spam.
gd_GB: Rag: tilg air falbh diù an spama gu fèin-obrachail.

en: Strictness
gd_GB: Raigead

en: Strikethrough
gd_GB: Loidhne troimhe

en: Style
gd_GB: Stoidhle

en: Style Name
gd_GB: Ainm na stoidhle

en: Style could not be created
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an stoidhle a chruthachadh

en: Style could not be updated
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an stoidhle ùrachadh

en: Style:
gd_GB: Stoidhle:

en: Styles
gd_GB: Stoidhlean

en: Stylesheet is missing.
gd_GB: Tha siota-stoidhle a dhìth.

en: Stylesheet is not readable.
gd_GB: Cha ghabh an siota-stoidhle a leughadh.

en: Stylesheet saved.
gd_GB: Chaidh an siota-stoidhle a shàbhaladh.

en: Sub-directory Installation
gd_GB: Stàladh fo-eòlaire

en: Sub-domain Installation
gd_GB: Stàladh fo-àrainne

en: Subject
gd_GB: Cuspair

en: Submit
gd_GB: Cuir a-null

en: Submit Comment
gd_GB: Cuir am beachd seo

en: Submit Reply
gd_GB: Cuir an fhreagairt

en: Submit for Review
gd_GB: Cuir a-null airson lèirmheas

en: Submit translation
gd_GB: Cuir an t-eadar-theangachadh

en: Submitted on
gd_GB: Air a chur

en: Submitted on: %s
gd_GB: Air a chur %s

en: Submitting Comment%s
gd_GB: A’ cur nam beachdan %s

en: Submitting…
gd_GB: 'Ga chur a-null…

en: Subscribe
gd_GB: Fo-sgrìobh

en: Subscribe All Users
gd_GB: Fo-sgrìobh a h-uile cleachdaiche

en: Subscribe Users
gd_GB: Fo-sgrìobh cleachdaichean

en: Subscribe to %s
gd_GB: Fo-sgrìobh gu %s

en: Subscribed
gd_GB: Fo-sgrìobhte

en: Subscribed topics
gd_GB: Cuspairean fo-sgrìobhte

en: Subscribed!
gd_GB: Fo-sgrìobhte!

en: Subscriber
gd_GB: Fo-sgrìobhadair

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
gd_GB: 'S urrainn dha fo-sgrìobhaichean beachdan a leughadh/a chur is cuairt-litrichean fhaighinn ach chan urrainn dhaibh susbaint àbhaisteach a chruthachadh.

en: Subscript
gd_GB: Bun-sgrìobhte

en: Subscription Details
gd_GB: Fiosrachadh mun fho-sgrìobhadh

en: Subscription Due
gd_GB: Fo-sgrìobhadh ri pàigheadh

en: Subscription Help
gd_GB: Taic le fo-sgrìobhaidhean

en: Subscription Management
gd_GB: Stiùireadh nam fo-sgrìobhaidhean

en: Subscription Options
gd_GB: roghainnean fo-sgrìobhaidh

en: Subscription Stopped
gd_GB: Chaidh crìoch a chur air an fho-sgrìobhadh

en: Subscription Type
gd_GB: Seòrsa an fho-sgrìobhaidh

en: Subscription management
gd_GB: Stiùireadh nam fo-sgrìobhaidhean

en: Subscription type
gd_GB: Seòrsa an fho-sgrìobhaidh

en: Subscriptions
gd_GB: Fo-sgrìobhaidhean

en: Subscriptions.
gd_GB: Fo-sgrìobhaidhean

en: Subtitles
gd_GB: Fo-thiotalan

en: Subtotal
gd_GB: Fo-iomlan

en: Subtotal:
gd_GB: Fo-iomlan

en: Success!
gd_GB: Soirbheas!

en: Success! %s has been successfully added.
gd_GB: Chaidh %s a chur ris.

en: Success! Private Registration was re-enabled on your domain. It may take a few minutes for the public contact details for the domain to update.
gd_GB: Soirbheas! Chaidh clàradh prìobhaideach a chur an comas às ùr air an àrainn agad. Faodaidh gun doir e beagan mhionaidean mus dèid am fiosrachadh conaltraidh aig an àrainn seo ùrachadh.

en: Success! Thanks for confirming your email address with us. Email sent to %1$s will now be forwarded to %2$s.
gd_GB: Soirbheas! Mòran taing airson an seòladh puist-d agad a dhearbhadh. Thèid post-d sam bith a ruigeas %1$s a shìneadh air adhart gu %2$s.

en: Success! The Name Servers for this domain have been updated. Please sit tight while these domain changes propagate around the world. (This can sometimes take up to 72 hours.)
gd_GB: Soirbheas! Chaidh frithealaichean ainmean na h-àrainne seo ùrachadh. Bidh foighidinneach fhad 's a tha an t-atharrachadh a sgaoileadh air feadh an t-saoghail. (Feumaidh seo suas ri 72 uair a thìde uaireannan.)

en: Success! The Primary Domain for your site has been updated. Your visitors will now be redirected to your new URL. (Some visitors may still see the old URL for a few hours, until their caches update.)
gd_GB: Soirbheas! Chaidh prìomh-àrainn na làraich agad ùrachadh. Thèid d' aoighean ath-stiùireadh dhan URL ùr agad a-nis. (Dh'fhaoidte gum faic cuid dhiubh an seann URL fad beagan uairean a thìde fhathast gus an dèid na tasgadain aca ath-ùrachadh.)

en: Success! The Redirect location for your site has been changed. (Some visitors may still see the old URL for a few hours, until their caches update.)
gd_GB: Soirbheas! Chaidh ionad ath-stiùireadh na làraich agad ùrachadh. (Dh'fhaoidte gum faic cuid dhiubh an seann URL fad beagan uairean a thìde fhathast gus an dèid na tasgadain aca ath-ùrachadh.)

en: Success! The Whois contact details have been submitted to be updated. This isn't instant and may take a few minutes before the public whois data is updated
gd_GB: Soirbheas! Chaidh am fiosrachadh conaltraidh Whois a chur a chum ùrachaidh. Cha tachair seo sa bhad is faodaidh gun doir e beagan mhionaidean mus dèid an dàta Whois ùrachadh.

en: Success! Your domain has been re-locked to prevent it being transferred.
gd_GB: Soirbheas! Chaidh an àrainn agad a ghlasadh a-rithist airson 's nach gabh imrich.

en: Successfully disconnected %(siteName)s.
gd_GB: Chaidh %(siteName)s a dhì-cheangal.

en: Successfully re-threaded %s comments.
gd_GB: Chaidh %s bheachd ath-shnàithleadh gu soirbheachail.

en: Successfully unsubscribed.
gd_GB: Chaidh crìoch a chur air an fho-sgrìobhadh.

en: Successfully updated your subscription!
gd_GB: Chaidh am fo-sgrìobhadh agad ùrachadh!

en: Sudan
gd_GB: Sudàn

en: Suggested embed #%d
gd_GB: Leabachadh a mholar #%d

en: Suggested height is %s.
gd_GB: ’S e %s an àirde a mholamaid.

en: Suggested image #%d
gd_GB: Dealbh a mholar #%d

en: Suggested media
gd_GB: Meadhanan a mholamaid

en: Suggested width is %s.
gd_GB: ’S e %s an leud a mholamaid.

en: Suggestion:
gd_GB: Moladh:

en: Suggestions
gd_GB: Molaidhean

en: Summaries
gd_GB: Gearr-chunntasan

en: Summary
gd_GB: Gearr-chunntas

en: Sun
gd_GB: DiD

en: Sunday
gd_GB: DiDòmhnaich

[ctx: Sunday initial]
en: S
gd_GB: DiD

en: Sunset
gd_GB: Laighe na grèine

en: Sunset Medium
gd_GB: Laighe na grèine (meadhanach)

en: Sunset Narrow
gd_GB: Laighe na grèine (cumhang)

en: Sunset Wide
gd_GB: Laighe na grèine (leathann)

en: Super Badge
gd_GB: An t-sàr-bhaidse

en: Superscript
gd_GB: Os-sgrìobhte

en: Support
gd_GB: Taic

en: Support Home
gd_GB: Dachaigh na taice

en: Support Home Blocks
gd_GB: Blocaichean dachaigh na taice

en: Support Home Notification
gd_GB: Brath o dhachaigh na taice

en: Support Home Right
gd_GB: Taobh deas dachaigh na taice

en: Support Secondary Widget Area
gd_GB: Taic ri raon eile airson widgets

en: Support Section
gd_GB: Earrann na taice

en: Support for the %s theme on WordPress.com, including documentation and frequently asked questions.
gd_GB: Taic dhan ùrlar %s air WordPress.com, a' gabhail a-steach docamaideadh is ceistean àbhaisteach.

en: Support for this theme
gd_GB: Taic airson an ùrlair seo

en: Support forum
gd_GB: Fòram taice

en: Support options updated.
gd_GB: Chaidh roghainnean na taice ùrachadh.

[ctx: Support page for this theme]
en: Support
gd_GB: Taic

en: Support requests will respond to this address and features such as e-mail notification will now be active.
gd_GB: Ma dh’iarras tu taic, gheibh thu freagairt aig an t-seòladh seo agus bidh gleusan mar brathan puist-d gnìomhach a-nis.

en: Suriname
gd_GB: Suranam

en: Survey
gd_GB: Suirbhidh

en: Suspended
gd_GB: 'Na dhàil

en: Svalbard and Jan Mayen
gd_GB: Svalbard agus Jan Mayen

en: Swaziland
gd_GB: Dùthaich nan Suasaidh

en: Sweden
gd_GB: An t-Suain

en: Swift Current
gd_GB: Swift Current/Kisiskâciwan

en: Switch blog:
gd_GB: Gearr leum gu bloga eile:

en: Switzerland
gd_GB: An Eilbheis

en: Sydney
gd_GB: Sidni

en: Syndicate this content
gd_GB: Siondacaidich an t-susbaint seo

en: Syndication feeds show the most recent
gd_GB: Seallaidh inbhirean siondacaididh an fheadhainn as ùire

en: Syrian Arab Republic
gd_GB: Siridhea

[ctx: Tab title]
en: All
gd_GB: Na h-uile

[ctx: Tab title]
en: Browse Popular
gd_GB: Rùraich na tha fèillmhor

[ctx: Tab title]
en: By Location
gd_GB: A-rèir ionaid

[ctx: Tab title]
en: By User
gd_GB: Leis a' chleachdaiche

[ctx: Tab title]
en: My Feed
gd_GB: An t-inbhir agam

[ctx: Tab title]
en: My Instagrams
gd_GB: Na h-Instagrams agam

[ctx: Tab title]
en: To User
gd_GB: Dhan chleachdaiche

[ctx: Tab title]
en: With Hashtag
gd_GB: Le hashtag

[ctx: Tab title]
en: With Tag
gd_GB: Le taga

en: Table cell properties
gd_GB: Roghainnean cealla a' chlàir

en: Table of Contents
gd_GB: Clàr-innse

en: Table ordered by User Registered Date.
gd_GB: Clàr air a sheòrsachadh a-rèir cheann-là chlàraidh nan cleachdaiche.

en: Table properties
gd_GB: Roghainnean a' chlàir

en: Table row properties
gd_GB: Roghainnean ràgh a' chlàir

en: Tablet
gd_GB: Tablaid

en: Tag
gd_GB: taga

en: Tag #%s doesn&#8217;t exist!
gd_GB: Chan eil an taga #%s ann!

en: Tag Cloud
gd_GB: Neul nan tagaichean

en: Tag IDs, separated by commas
gd_GB: IDs nan tagaichean, le cromagan eatarra

en: Tag added to all posts in this category.
gd_GB: Chaidh taga a chur ri gach post san roinn-seòrsa.

en: Tag added.
gd_GB: Chaidh an taga a chur ris.

en: Tag deleted.
gd_GB: Chan an taga a sguabadh às.

en: Tag name
gd_GB: Ainm an taga

en: Tag name.
gd_GB: Ainm an taga:

en: Tag not added.
gd_GB: Cha deach an taga a chur ris.

en: Tag not updated.
gd_GB: Cha deach an taga ùrachadh.

en: Tag updated.
gd_GB: Chaidh an taga ùrachadh.

en: Tag your posts with a location, and get found by readers who love the same spot:
gd_GB: Cuir taga ionaid ris na puist agad is thoir cothrom do luchd-leughaidh a tha dèidheil air an aon àite do lorg.

en: Tag: | Tags:
gd_GB[0]: Taga:

en: Tagged %1$s
gd_GB: Air a thagadh %1$s.

en: Tagged:
gd_GB: Air a thagadh:

en: Tagged: %1$s
gd_GB: Air a thagadh: %1$s.

en: Tagline
gd_GB: Suaicheantas teacsa

en: Tagline (optional)
gd_GB: Tagline (roghainneil)

en: Tags
gd_GB: Tagaichean

en: Tags & Categories
gd_GB: Taga ⁊ roinn-seòrsa

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
gd_GB: 'S urrainn dhut tagaichean iompachadh 'nan roinnean-seòrsa leis an <a href="%s">iompaichear roinn-seòrsa 's taga</a>.

en: Tags deleted.
gd_GB: Chan na tagaichean a sguabadh às.

en: Tags list
gd_GB: Liosta nan taga

en: Tags list navigation
gd_GB: Seòladaireachd liosta nan taga

en: Tags to Categories
gd_GB: Tagaichean 'nan roinnean-seòrsa

en: Tags:
gd_GB: Tagaichean:

en: Tags:
gd_GB: Tagaichean:

en: Tags: %1$s
gd_GB: Tagaichean: %1$s

en: Tags: %s
gd_GB: Tagaichean: %s

en: Taiwan
gd_GB: Taidh-Bhàn

en: Tajikistan
gd_GB: Taidigeastàn

en: Take Our Survey
gd_GB: Gabh an t-suirbhidh againn

en: Take WordPress with you.
gd_GB: Thoirt Wordpress leat.

en: Take a look at our support document.
gd_GB: Thoir sùil air an sgrìobhainn taice againn.

en: Take over
gd_GB: Gabh os làimh

en: Tan
gd_GB: Tanaidh

en: Tanzania
gd_GB: An Tansan

en: Tanzania, United Republic of
gd_GB: An Tansain

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
gd_GB: Thoir gnogag air ùrlar sam bith no fan os a chionn is briog air a' phutan "Ro-shealladh beò" an uairsin gus ro-shealladh an ùrlair ud fhaicinn agus airson roghainnean an ùrlair atharrachadh air làn-sgrìn eile. Gheibh thu greim air putan an ro-sheallaidh aig bonn na sgrìn far am faic thu mion-fhiosrachadh an ùrlair. 'S urrainn dhut ro-shealladh fhaighinn air ùrlar sam bith air an dòigh seo 's atharrachadh.

en: Tap the new post control below to begin writing your first post.
gd_GB: Thoir gnogag air uidheam-smachd nam post ùra gu h-ìosal airson tòiseachadh air a' chiad phost agad.

en: Target
gd_GB: Targaid

en: Tashkent
gd_GB: Toshkent

en: Tasmania
gd_GB: Eilean Thasman

en: Taxonomies
gd_GB: Tacsonamaidhean

en: Taxonomy
gd_GB: Tacsonamaidh

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
gd_GB: Feumaidh ainmean tacsonamaidh a bhith eadar 1 agus 32 caractar a dh’fhaid.

en: Taxonomy:
gd_GB: Tacsonamaidh:

en: Tech Dark
gd_GB: Dorcha teicneolach

en: Tech Dark Medium
gd_GB: Dorcha teicneolach (meadhanach)

en: Tech Dark Narrow
gd_GB: Dorcha teicneolach (cumhang)

en: Tech Dark Wide
gd_GB: Dorcha teicneolach (leathann)

en: Tech Grey
gd_GB: Teicneolach liath

en: Tech Grey Medium
gd_GB: Liath teicneolach (meadhanach)

en: Tech Grey Narrow
gd_GB: Liath teicneolach (cumhang)

en: Tech Grey Wide
gd_GB: Liath teicneolach (leathann)

en: Tech Light
gd_GB: Teicneolach sorcha

en: Tech Light Medium
gd_GB: Sorcha teicneolach (meadhanach)

en: Tech Light Narrow
gd_GB: Sorcha teicneolach (cumhang)

en: Tech Light Wide
gd_GB: Sorcha teicneolach (leathann)

en: Technology
gd_GB: Teicneolas

en: Tehran
gd_GB: Tehrān

en: Template
gd_GB: Teamplaid

[ctx: Template]
en: Add New
gd_GB: Cuir tè ùr ris

en: Template options
gd_GB: Roghainnean na teamplaid

en: Templates
gd_GB: Teamplaidean

en: Term
gd_GB: Briathar

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
gd_GB: Tha ID a’ bhriathair co-roinnte eadar diofar thacsonamaidhean

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
gd_GB: Cha ghabh meta bhriathran a chur ri briathran a tha co-roinnte eadar tacsonamaidhean.

en: Terms of Service
gd_GB: Teirmichean na Seirbheise

en: Testimonial
gd_GB: Teisteanas

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
gd_GB: Chaidh dreachd an teisteanais ùrachadh. <a target="_blank" href="%s">Ro-sheall an teisteanas</a>

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
gd_GB: Tha an teisteanas air fhoillseachadh. <a href="%s">Seall an teisteanas</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
gd_GB: Chaidh an teisteanas aiseag dhan ath-sgrùdadh on %s

en: Testimonial saved.
gd_GB: Chaidh an teisteanas a shàbhaladh.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
gd_GB: Tha an teisteanas air an sgeideal airson: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Ro-sheall an teisteanas</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
gd_GB: Chaidh an teisteanas a chur. <a target="_blank" href="%s">Ro-sheall an teisteanas</a>

en: Testimonial updated.
gd_GB: Chaidh an teisteanas ùrachadh.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
gd_GB: Tha an teisteanas air ùrachadh. <a href="%s">Seall an teisteanas</a>

en: Testimonials
gd_GB: Teisteanasan

en: Tests
gd_GB: Deuchainnean

en: Text
gd_GB: Teacsa

en: Text & Image Links
gd_GB: Ceanglaichean teacsa ┐ deilbh

en: Text Color
gd_GB: Dath an teacsa

en: Text Direction
gd_GB: Comhair an teacsa

en: Text Layout & Font
gd_GB: Co-dhealbhachd an teacsa ⁊ cruth-clò

en: Text Link
gd_GB: Ceangal teacsa

en: Text List
gd_GB: Liosta teacsa

en: Text background color:
gd_GB: Dath cùlaibh an teacsa:

en: Text color
gd_GB: Dath an teacsa

en: Text direction
gd_GB: comhair an teacsa

en: Text displayed after Gravatar. This is optional and can be used to describe yourself or what your blog is about.
gd_GB: An teacsa a chithean an dèidh a' Ghravatar. Tha seo roghainneil agus is urrainn dhut tuairisgeul a thoirt ort fhèin no innse dè mu dhèidhinn a tha am bloga agad.

en: Text only
gd_GB: Teacsa a-mhàin

en: Textarea
gd_GB: Raon teacsa

en: Thailand
gd_GB: Dùthaich nan Tàidh

en: Thank You
gd_GB: Gun robh math agad

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
gd_GB: Mòrain taing airson cruthachadh le <a href="%s">WordPress</a>.

en: Thank you for flying with %s, a better way to blog.
gd_GB: Mòran taing airson seòladh le %s, dòigh nas fhearr airson blogaireachd.

en: Thank you for using %s to better communicate with your audience. We are proud to be part of your business.
gd_GB: Mòran taing airson %s a chleachdadh airson conaltradh nas fhearr a dhèanamh ris an luchd-leantainn agad. Tha sinn toilichte taic a chur ri do ghnìomhachas.

en: Thank you for using %s to secure your site. We are proud to be part of your business.
gd_GB: Mòran taing airson %s a chleachdadh gus do làrach a dhìon. Tha sinn toilichte taic a chur ri do ghnìomhachas.

en: Thank you for using %s!
gd_GB: Gun robh math agad airson %s a chleachdadh!

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
gd_GB: Tapadh leat airson %s a chleachdadh, chaidh an làrach agad a sguabadh às. Sonas, saoghal is slàinte agus na bi fada gun tilleadh.

en: Thank you for using both Akismet & Vaultpress to secure your site
gd_GB: Gun robh math agad airson an làrach agad a dhìon an dà chuid Akismet ⁊ Vaultpress

en: Thank you for using both Akismet & Vaultpress to secure your site.
gd_GB: Gun robh math agad airson an làrach agad a dhìon an dà chuid Akismet ⁊ Vaultpress.

en: Thank you for voting!
gd_GB: Tapadh leat airson bhòtadh!

en: Thank you for your feedback!
gd_GB: Mòran taing airson do bheachdan innse dhuinn!

en: Thank you for your purchase!
gd_GB: Mòran taing airson a cheannach!

en: Thank you!
gd_GB: Tapadh leat!

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
gd_GB: Gun robh math agad. Thoir sùil air a’ phost agad airson ceangal leis an dearbh thu do ghnìomh. Cha dèid an làrach agad a sguabadh às gus am briog thu air a’ cheangal ud.

en: Thanks for flying with %1$s %2$s
gd_GB: Mòran taing airson seòladh le %1$s %2$s

en: Thanks for flying with %s
gd_GB: Tapadh leat airson seòladh le %s

en: Thanks for flying with <img src="%1$s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" height="16" /> %2$s
gd_GB: Gun robh math agad airson seòladh le <img src="%1$s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" height="16" /> %2$s

en: Thanks for flying with Jetpack in %d.
gd_GB: Gun robh math agad airson seòladh le Jetpack ann an %d.

en: Thanks for flying with WordPress.com in %d.
gd_GB: Gun robh math agad airson seòladh le WordPress.com ann an %d.

en: Thanks for flying with WordPress.com!
gd_GB: Mòran taing airson seòladh le WordPress.com!

en: Thanks for flying with http://WordPress.com
gd_GB: Mòran taing airson seòladh le http://WordPress.com

en: Thanks for taking a look at this annual report. If you like, you could start your own WordPress.com blog in %d!
gd_GB: Gun robh math agad airson sùil a thoirt air an aithisg bhliadhnail seo. Ma thogras tu, 's urrainn dhut bloga a chruthachadh dhut fhèin air WordPress.com ann an %d!

en: Thanks to {{a}}all our community members who helped translate to {{language/}}{{/a}}
gd_GB: Taing do {{a}}gach neach sa choimhearsnachd a chuidich leinn a’ cur {{language/}} air{{/a}}!

en: Thanks to {{a}}all our community members who helped translate to {{language/}}{{/a}}!
gd_GB: Taing do {{a}}gach neach sa choimhearsnachd a chuidich leinn a’ cur {{language/}} air{{/a}}!

en: Thanks!
gd_GB: Gun robh math agad!

en: Thanks! Your feedback will help improve search results
gd_GB: Mòran taing! Cuidichidh do bheachdan sinn a' cur piseach air na toraidhean luirg

en: That doesn't appear to be a valid email address
gd_GB: Tha coltas nach e seòladh puist-d dligheach a tha ann

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
gd_GB: Chaidh am post-d sin a chleachdadh mu thràth. Thoir sùil aig a' bhogsa phuist agad ach a bheil post-d ann gus a chur an gnìomh. Cha bhi e ri fhaighinn tuilleadh ann am beagan làithean mura dèan thu dad.

en: That name is not allowed.
gd_GB: Chan eil an t-ainm sin ceadaichte.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
gd_GB: Tha an làrach sin air a chaomhnadh ach faodaidh gum bi e ri fhaighinn ann am beagan làithean.

en: That user does not exist.
gd_GB: Chan eil an cleachdaiche sin ann.

en: That user is already a member of this site.
gd_GB: Tha an cleachdaiche sin 'na bhall air an làrach seo mu thràth.

en: That username is already activated.
gd_GB: Tha an t-ainm-cleachdaiche seo gnìomhach mu thràth.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
gd_GB: Tha an t-ainm-cleachdaiche sin air a chaomhnadh ach faodaidh gum bi e ri fhaighinn ann am beagan làithean.

en: That username is not allowed.
gd_GB: Chan eil an t-ainm sin ceadaichte.

en: That was hard work! Take a break.
gd_GB: Obair mhòr a bha siud! Gabh d' anail.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
gd_GB: Sin agad e, sguir dhen deasachadh a-nis is gabh tlachd san fhoillseachadh!

en: That's about %d pictures per day.
gd_GB: Sin mu %d dealbhan gach latha sa chuibheas.

en: That's about %d pictures per month.
gd_GB: Sin mu %d dealbhan gach mìos sa chuibheas.

en: That's about %d pictures per week.
gd_GB: Sin mu %d dealbhan gach seachdain sa chuibheas.

en: That's about a picture per day.
gd_GB: Sin mu dhealbh gach latha sa chuibheas.

en: That's about a picture per month.
gd_GB: Sin mu dhealbh gach mìos sa chuibheas.

en: That's about a picture per week.
gd_GB: Sin mu dhealbh gach seachdain sa chuibheas.

en: That's pretty awesome, well done!
gd_GB: Tha sin air leth, math a rinn thu!

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
gd_GB: Chaidh buidheann nan roghainnean "%s" a thoirt air falbh. Cleachd buidheann eile de roghainnean.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
gd_GB: Chan e ùrlar pàraint dligheach a tha san ùrlar "%s".

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
gd_GB: Cha mholar am bann-cinn %1$s do phlugain tuilleadh. Cleachd %2$s ’na àite.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
gd_GB: Tha an t-ion-phortaiche %s mì-dhligheach no cha deach a stàladh.

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
gd_GB: Chan eil bann-cinn dligheach airson ùrlar san t-siota-stoidhle %s.

en: The &#8220;%s&#8221; field is limited to %d characters for .com.br domains.
gd_GB: Chan eil ceadaichte san raon "%s" ach %d caractar ann an àrainnean .com.br.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
gd_GB: Tha an &#8220;sluga&#8221; 'na ainm a tha furasta airson URLaichean ri thuigsinn. Cha bhi ann ach litrichean beaga, àireamhan is tàthanan mar is trice.

en: The 2010 theme for WordPress is stylish, customizable, simple, and readable -- make it yours with a custom menu, header image, and background. Twenty Ten supports six widgetized areas (two in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes stylesheets for print and the admin Visual Editor, special styles for posts in the "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional one-column page template that removes the sidebar.
gd_GB: Tha ùrlar 2010 aig WordPress fasanta, simplidh is furasta ri ghnàthadh is ri leughadh -- gnàthaich dhut fhèin e le clàr-taice gnàthaichte, dealbh sa bhann-chinn agus cùlaibh. Tha Twenty Ten a' cur taic ri sia raointean airson widgets (a dhà sa bhàr-taoibh, ceithir sa bhann-choise) agus dealbhan brosnaichte (ìomhaigheagan airson puist sa ghailearaidh agus dealbhan gnàthaichte sna bannan-cinn airson puist is duilleagan). Tha e a' gabhail a-steach siotaichean-stoidhle airson clò-bhualadh agus an Visual Editor airson rianairean, stoidhlean sònraichte airson puist sna roinnean-seòrsa "Asides" agus "Gailearaidh" agus tha teamplaid roghainneil ann le aon cholbh a-mhàin a bheir air falbh am bàr-taoibh.

en: The 2011 theme for WordPress is sophisticated, lightweight, and adaptable. Make it yours with a custom menu, header image, and background -- then go further with available theme options for light or dark color scheme, custom link colors, and three layout choices. Twenty Eleven comes equipped with a Showcase page template that transforms your front page into a showcase to show off your best content, widget support galore (sidebar, three footer areas, and a Showcase page widget area), and a custom "Ephemera" widget to display your Aside, Link, Quote, or Status posts. Included are styles for print and for the admin editor, support for featured images (as custom header images on posts and pages and as large images on featured "sticky" posts), and special styles for six different post formats.
gd_GB: Tha an t-ùrlar 2011 aig WordPress ealanta aotram sùbailte. Gnàthaich dhut fhèin e le clàr-taice gnàthaichte, dealbh sa bhann-chinn agus cùlaibh -- agus cum ort leis na roghainnean eile airson sgeamannan dhathan soilleir is dorch, dathan gnàthaichte airson cheanglaichean agus trì roghainnean airson na co-dhealbhachd. Tha teamplaid duilleige Showcase am broinn Twenty Eleven a bheir comas dhut an t-susbaint as fhearr agad a shealltainn air an duilleag mhòr. Tha taic ann do widgets (am bàr-taoibh, trì raointean sa bhann-choise agus raoin widget Showcase) agus widget gnàthaichte air a bheil "Ephemera" leis an urrainn dhut Asides, ceanglaichean, luaidhean no do staid a shealltainn. Tha stoidhlean 'na bhroinn airson clò-bhualadh is airson deasaiche nan rianairean, taic airson dealbhan brosnaichte (mar dhealbhan gnàthaichte sa bhann-chinn ann am puist is air duilleagan agus mar dhealbhan mòra air fleodrainnean brosnaichte) agus stoidhlean sònraichte airson sia fòrmatan eadar-dhealaichte airson puist.

en: The 2012 theme for WordPress is a fully responsive theme that looks great on any device. Features include a front page template with its own widgets, an optional display font, styling for post formats on both index and single views, and an optional no-sidebar page template. Make it yours with a custom menu, header image, and background.
gd_GB: Bidh coltas fìor mhath air ùrlar 2012 aig WordPress air uidheam sam bith. Tha na gleusan aige a’ gabhail a-steach teamplaid airson duilleag mhòr le widgets, cruth-clò taisbeanadh roghainneil, stoidhlean airson fòrmatan nam post agus teamplaid duilleige roghainneil gun bhàr-taoibh. Cuir dreach pearsanta air le clàr-taice gnàthaichte, dealbh sa bhann-chinn agus cùlaibh.

en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
gd_GB: Tha iomadh fòrmat puist am broinn ùrlar 2013 airson WordPress, gach aon dhiubh ealanta àlainn 'na dhòigh fhèin. Cha robh sinn spìocach leis an dealbhadh a bharrachd, le sgeama dhathan beòthail, dealbhan a fhreagras air airson a' bhann-chinn, clò-ghrafachd is ìomhaigheagan eireachdail agus co-dhealbhachd shùbailte air a bhios coltas snasail air uidheam sam bith, beag no mòr.

en: The 60 Second Guide to Domain Names
gd_GB: Grad-threòir air ainmean àrainnean

en: The Akismet subscription plan
gd_GB: Plana fo-sgrìobhadh Akismet

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
gd_GB: Tha gach widget as urrainn dhut taghadh san earrann air a bheil "Widgets ri làimh". Nuair a ghluaiseas tu widget gu bàr-taoibh, fosglaidh e agus bidh cothrom agad na roghainnean aige a chur air dòigh. Nuair a bhios tu toilichte leis na roghainnean, briog air a' phutan air a bheil "Sàbhail" agus bidh am widget beò air an làrach agad an uairsin. Ma bhriogas tu air "Sguab às", thèid a thoirt air falbh.

en: The Chargeback fee has been removed from your cart as your account is in good standing.
gd_GB: Chaidh an tàille chargeback a thoirt air falbh on chairt a chionn 's gu bheil an cunntas agad ann an deagh-staid.

en: The End
gd_GB: An deireadh

en: The Internet Corporation for Assigned Names and Numbers (ICANN), the governing body for domain names, requires valid contact information. If you enter false information, your domain name may be canceled by them.
gd_GB: Feumar fiosrachadh conaltraidh fìor a thoirt dhan Internet Corporation for Assigned Names and Numbers (ICANN), am buidheann riaghlaidh airson ainmean àrainnean. Ma bheir thu dhaibh fiosrachadh nach eil fìor, 's urrainn dhaibh cur às do àrainn sam bith.

en: The Jetpack Team
gd_GB: Sgioba Jetpack

en: The Latest Jetpack
gd_GB: An Jetpack as ùire

en: The Louvre Museum has 8.5 million visitors per year.  This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d. If it were an exhibit at the Louvre Museum, it would take about %3$s days for that many people to see it.
gd_GB: Tadhlaidh 8.5 millean duine air Taigh-tasgaidh an Louvre gach bliadhna.  Chaidh a choimhead air a' bhloga seo mu <strong>%2$s</strong> turais ann an %1$d.  Nam b' e ball-ealain àrsaidh a bhiodh sa bhloga seo, bheireadh e %3$s làtha airson uiread a dhaoine a' coimhead air.

en: The Premium Plan comes with the following Custom Design features:
gd_GB: Gheibhear na gleusan dealbhaidh ghnàthaichte a leanas an cois plana Premium:

en: The SMS recovery number you have provided is invalid.
gd_GB: Chan eil an àireamh aisig SMS a thug thu dhuinn dligheach.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an teisteanas SSL airson an òstair a dhearbhadh.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
gd_GB: Tha coltas nach e URL dligheach a tha ann an seòladh na làraich a chuir thu a-steach. Cuir a-steach URL dligheach.

en: The URL to the admin area
gd_GB: An URL ri raon nan rianairean

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
gd_GB: Tha coltas gu bheil an URL a chuir thu a-steach 'na sheòladh puist-dhealain; a bheil thu airson an ro-leasachan mailto: air a bheil feum a chur a-steach?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
gd_GB: Tha coltas gu bheil an URL a chuir thu a-steach 'na sheòladh dhan taobh a-muigh; a bheil thu airson an ro-leasachan http:// air a bheil feum a chur a-steach?

en: The Walker class named %s does not exist.
gd_GB: Chan eil an clas Walker air a bheil %s ann.

en: The WordPress Team
gd_GB: Sgioba WordPress

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
gd_GB: Tha coltas nach e URL dligheach a tha san t-seòladh WordPress a chuir thu a-steach. Cuir a-steach URL dligheach.

en: The WordPress for Android App Gets a Big Facelift
gd_GB: Chaidh coltas aplacaid WordPress for Android a dhian-leasachadh

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
gd_GB: Tha sgioba WordPress deiseil is deònach do cuideachadh. Sìn am post-d seo air adhart gu %s agus nì an sgioba cinnteach gu bheil an làrach agad ag obair mar bu chòir.

en: The WordPress.com Team
gd_GB: Sgioba WordPress.com

en: The application password was not successfully deleted. Please try again.
gd_GB: Cha deach facal-faire na h-aplacaid a sguabadh às. Feuch ris a-rithist.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
gd_GB: Tha co-mheas an deilbh 'na dhàimh eadar leud is àirde. 'S urrainn dhut co-mheas deilbh a ghlèidheadh 's tu a' cumail sìos an iuchair Shift fhad 's a dh'atharraicheas tu an taghadh agad. Cleachd am bogsa ion-chuir airson an co-mheas a shònrachadh, m.e. 1:1 (ceàrnagach), 4:3, 16:9 is msaa.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
gd_GB: Tha lethbhreac-glèidhidh a' phuist seo sa bhrabhsair eadar-dhealaichte on tionndadh gu h-ìosal.

en: The best place to ask a question related to WordPress.com.
gd_GB: An t-àite as fhearr airson ceist a chur a thaobh WordPress.com.

en: The blog cannot be followed.
gd_GB: Chan urrainnear leantainn ris a' bhloga seo.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
gd_GB: Tha na bogsaichean airson ainm a' cheangail, na seòlaidhean-lìn agus an tuairisgeul ann an àitichean socraichte agus tha feadhainn eile ann as urrainn dhut slaodadh mun cuairt is leigeil às ann an àite eile. 'S urrainn dhut bogsaichean nach cleachd thu a chur am falach ma thèid thu gun taba air a bheil "Roghainnean na sgrìn" no bogsaichean a lùghdachadh le bhith a' briogadh air bàr an tiotail dhen bhogsa.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
gd_GB: Seo na bogsaichean a tha air sgrìn an deas-bhùird agad:

en: The busiest day of the year was %1$s with <strong>%2$s</strong> views. The most popular post that day was %3$s.
gd_GB: B' e %1$s an latha a bu trainge le <strong>%2$s</strong> duine a' coimhead air. B' e %3$s am post air an robh an fhèill a bu mhotha an latha ud.

en: The called constructor method for %1$s class in %2$s is <strong>deprecated</strong> since version %3$s! Use %4$s instead.
gd_GB: <strong>Cha mholar</strong> an constructor method airson a’ chlas %1$s ann an %2$s tuilleadh idir a-mach o thionndadh %3$s! Cleachd %4$s na àite.

en: The changes have been saved successfully.
gd_GB: Chaidh na h-atharraichean a shàbhaladh.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
gd_GB: Thèid na dh'atharraich thu air chall ma dh'fhàgas tu an duilleag seo.

en: The connection to the server has been interrupted. Please reconnect.
gd_GB: Bhris rudeigin a-steach air a' cheangal ris an fhrithealaiche. Dèan ceangal às ùr.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
gd_GB: Cha mholar an <strong>cunbhalachan</strong> %1$s tuilleadh. Cleachd an cunbhalachan Boolean %2$s ann an %3$s gus rèiteachadh fo-àrainn a chur an comas. Cleachd %4$s a dh’fhiosrachadh a bheil rèiteachadh fo-àrainn an comas.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
gd_GB: Cha ghabh an cunbhalachan %s a shònrachadh nuair a thathar a’ cruthachadh lìonra.

en: The credit card entered is invalid.
gd_GB: Tha a' chairt-chreidis a chuir thu a-steach mì-dhligheach.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
gd_GB: Feumaidh comas deasachaidh a bhith aig dreuchdan a' chleachdaiche làithrich.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
gd_GB: Cha dèid an tuairisgeul a shealltainn a ghnàth ach tha cuid a dh'ùrlaran ann a sheallas e.

en: The destination address does not appear to be in the correct format
gd_GB: Tha coltas nach eil seòladh a' chinn-uidhe san fhòrmat cheart

en: The destination address does not appear to exist
gd_GB: Tha coltas nach eil an ceann-uidhe seo ann

en: The domain <b>%1$s</b> costs %2$s, and it is set to expire in %3$d day, <nobr>on %4$s</nobr>. | The domain <b>%1$s</b> costs %2$s, and it is set to expire in %3$d days, <nobr>on %4$s</nobr>.
gd_GB[0]: Tha an àrainn <b>%1$s</b> a' cosg %2$s agus falbhaidh an ùine air ann an %3$d latha<nobr> %4$s</nobr>.
gd_GB[1]: Tha an àrainn <b>%1$s</b> a' cosg %2$s agus falbhaidh an ùine air ann an %3$d latha<nobr> %4$s</nobr>.
gd_GB[2]: Tha an àrainn <b>%1$s</b> a' cosg %2$s agus falbhaidh an ùine air ann an %3$d làithean<nobr> %4$s</nobr>.
gd_GB[3]: Tha an àrainn <b>%1$s</b> a' cosg %2$s agus falbhaidh an ùine air ann an %3$d latha<nobr> %4$s</nobr>.

en: The domain is currently not available for registration.
gd_GB: Chan eil an àrainn seo ri fhaighinn airson clàradh aig an àm seo.

en: The domain name %s is about to expire.
gd_GB: Falbhaidh an ùine air an ainm àrainn %s a dh'aithghearr.

en: The domain name <b>%s</b> is about to expire.
gd_GB: Falbhaidh an ùine air an ainm àrainn <b>%s</b> a dh'aithghearr.

en: The domain name you entered cannot be added to this blog. Please try a different domain name.
gd_GB: Cha ghabh an t-ainm àrainne a chuir thu a-steach a chur ris a' bhloga seo. Feuch ainm eile.

en: The domain name you entered cannot be blank.
gd_GB: Chan fhaod thu ainm àrainne a chur a-steach a tha bàn.

en: The domain name you entered cannot be mapped to a WordPress.com blog.
gd_GB: Cha ghabh an àrainn a chuir thu a-steach a mhapadh ri bloga WordPress.com.

en: The domain name you entered cannot contain a directory.
gd_GB: Chan fhaod pasgan a bhith am broinn ainm na h-àrainne.

en: The domain name you entered is already mapped to a WordPress.com blog.
gd_GB: Tha an àrainn a chuir thu a-steach air a mhapadh ri bloga WordPress.com mu thràth.

en: The domain name you entered is too long.
gd_GB: Tha an àrainn a chuir thu a-steach ro fhada.

en: The domain upgrade on your blog "%1$s" has expired yesterday on %2$s. Your blog is no longer available on the domain "%3$s".
gd_GB: Dh'fhalbh an ùine air an àrdachadh (àrainn) air a' bhloga "%1$s" agad an-dè %2$s. Chan eil am bloga agad ri fhaighinn air an àrainn "%3$s" tuilleadh.

en: The domain was added as part of the %1$s plan on your blog. Renewing the plan will also renew the domain.
gd_GB: Chaidh an àrainn a chur ris mar phàirt dhen phlana %1$s. Ma dh'ath-ùraicheas tu am plana, thèid an àrainn ath-ùrachadh cuideachd.

en: The e-mail could not be sent.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn am post-d a chur.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
gd_GB: Tha coltas nach e post-d dligheach a chuir thu a-steach. Cuir a-steach seòladh puist-dhealain dligheach.

en: The email could not be sent.
gd_GB: Cha b’ urrainn dhuinn am post-d a chur.

en: The email forward has been removed.
gd_GB: Chan eil am post-d 'ga shìneadh air adhart tuilleadh.

en: The email servers for this domain are:
gd_GB: Seo na frithealaichean ainmean aig an àrainn seo:

en: The email you specified is associated with a WordPress.com account.  Please login first or use a different email address.
gd_GB: Tha am post-d a shònraich thu co-cheangailte ri cunntas WordPress.com. Clàraich a-steach an toiseach no cleachd seòladh puist-d eile.

en: The feedback text should be at least %d character long. | The feedback text should be at least %d characters long.
gd_GB[0]: Bu chòir do bheachd sam bith a bhith co-dhiù %d charactar a dh'fhaid.
gd_GB[1]: Bu chòir do bheachd sam bith a bhith co-dhiù %d charactar a dh'fhaid.
gd_GB[2]: Bu chòir do bheachd sam bith a bhith co-dhiù %d caractaran a dh'fhaid.
gd_GB[3]: Bu chòir do bheachd sam bith a bhith co-dhiù %d caractar a dh'fhaid.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
gd_GB: Tha na raointean air an sgrìn seo a' socrachadh cuid dhe na roghainnean bunasach aig an làrach agad.

en: The first thing you need to do is tell Blogger to let WordPress access your account. You will be sent back here after providing authorization.
gd_GB: Tha agad ri innse dha Blogger gu bheil cead inntrigidh aig WordPress dhan chunntas agad sa chiad dol a-mach. Thèid do thilleadh an-seo an dèidh dhut ùghdarras a thoirt seachad.

en: The following Top Level Domains (TLDs) are available for registration: %l.
gd_GB: Tha na h-àrainnean àrd-ìre a leanas ri fhaighinn: %l.

en: The following attachments were uploaded:
gd_GB: Chaidh na ceanglachain a leanas a luchdadh suas:

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
gd_GB: Thèid na h-ath-ghoiridean a leanas a chruth-atharrachadh nuair a bhrùthas tu Enter. Brùth Escape no am putan “Neo-dhèan” gus a neo-dhèanamh.

en: The following plugins failed to update:
gd_GB: Dh'fhàillig ùrachadh nam plugan a leanas:

en: The following plugins were successfully updated:
gd_GB: Chaidh na plugain a leanas ùrachadh:

en: The following themes are installed but incomplete.
gd_GB: Chaidh na h-ùrlaran a leanas a stàladh ach chan eil iad iomlan fhathast.

en: The following themes failed to update:
gd_GB: Dh'fhàillig ùrachadh nan ùrlaran a leanas:

en: The following themes were successfully updated:
gd_GB: Chaidh na h-ùrlaran a leanas ùrachadh:

en: The following translations failed to update:
gd_GB: Dh'fhàillig ùrachadh nan eadar-theangachaidhean a leanas:

en: The following translations were successfully updated:
gd_GB: Chaidh na h-eadar-theangachaidhean a leanas ùrachadh:

en: The following upgrade has been cancelled and %1$s refunded:  | The following upgrades have been cancelled and %1$s refunded:
gd_GB[0]: Chaidh crìoch a chur air an àrdachadh a leanas agus %1$s ath-dhìoladh dhut:
gd_GB[1]: Chaidh crìoch a chur air an àrdachadh a leanas agus %1$s ath-dhìoladh dhut:
gd_GB[2]: Chaidh crìoch a chur air an àrdachadh a leanas agus %1$s ath-dhìoladh dhut:
gd_GB[3]: Chaidh crìoch a chur air an àrdachadh a leanas agus %1$s ath-dhìoladh dhut:

en: The following upgrade has been cancelled and <b>%1$s</b> refunded:  | The following upgrades have been cancelled and <b>%1$s</b> refunded:
gd_GB[0]: Chaidh crìoch a chur air an àrdachadh a leanas agus <b>%1$s</b> ath-dhìoladh dhut:
gd_GB[1]: Chaidh crìoch a chur air an àrdachadh a leanas agus <b>%1$s</b> ath-dhìoladh dhut:
gd_GB[2]: Chaidh crìoch a chur air an àrdachadh a leanas agus <b>%1$s</b> ath-dhìoladh dhut:
gd_GB[3]: Chaidh crìoch a chur air an àrdachadh a leanas agus <b>%1$s</b> ath-dhìoladh dhut:

en: The following upgrades for your blog <span>%s</span> are eligible for refunds:
gd_GB: Rinn thu na h-àrdachaidhean a leanas sa bhloga <span>%s</span> agad a tha airidh air ath-dhìoladh:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
gd_GB: Chan eil na luachan a leanas 'na cheann-là dligheach: latha %2$s, mìos %1$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
gd_GB: Chan eil na luachan a leanas ’na cheann-là dligheach: latha %3$s, %2$s, bliadhna %1$s.

en: The given object ID is not that of a menu item.
gd_GB: Chan eil ID an oibseict a chuir thu ann co-cheangailte ri nì air clàr-taice.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
gd_GB: Feumaidh sealladh griod leabhar-lann nam meadhanan JavaScript. <a href="%s">Cleachd an sealladh griod</a>.

en: The handler for the route is invalid
gd_GB: Chan eil làimhsichear an rùta dligheach

en: The handler for the route is invalid.
gd_GB: Chan eil làimhsichear an rùta dligheach

en: The homepage poll has been set.
gd_GB: Chaidh an cunntas-bheachd a shuidheachadh air an duilleag-dhachaigh.

en: The importer is smart enough not to import duplicates, so you can run this multiple times without worry if&#8212;for whatever reason&#8212;it doesn't finish.
gd_GB: Tha an t-inneal ion-phortaidh gu math glic 's chan ion-phortaich e feadhainn dhùbailte agus leis a sin, 's urrainn dhut a chur iomadh turas mura dig e gu crìoch air adhbhar air choireigin.

en: The internet address of your network will be %s.
gd_GB: ’S e %s an seòladh-lìn a bhios aig an lìonra agad.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
gd_GB: Tha thu a' feuchainn ri rud a ghluasad dhan sgudal nach eil ann tuilleadh.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
gd_GB: Tha thu a' feuchainn ri rud aiseag on sgudal nach eil ann tuilleadh.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
gd_GB: Tha an iuchair a chuir thu a-steach mì-dhligheach. Thoir sùil eile air.

en: The latest Instagrams from your personal feed.
gd_GB: Na h-Instagrams as ùire on inbhir phearsanta agad.

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
gd_GB: Tha ceanglaichean dhan a h-uile sgrìn rianachd WordPress ri do làimh sa chlàr-taice air an taobh chlì agus chì thu na clàir-thaice fodhpa ma dh'fhanas tu os an cionn. 'S urrainn dhut an clàr-taice seo a lùghdachadh 'na bhann caol de dh'ìomhaigheagan ma bhriogas tu air an t-saighead aig a bhun a cho-theannaicheas an clàr-taice.

en: The link you followed has expired.
gd_GB: Dh’fhalbh an ùine air a’ cheangal a lean thu.

en: The location feature has changed and your profile location is no longer used.
gd_GB: Dh'atharraich gleus an ionaid is chan eil ionad na pròifil agad 'ga chleachdadh tuilleadh.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
gd_GB: Thèid duilleag a' chlàraidh a-steach fhosgladh ann an uinneag ùr. Às dèidh dhut clàradh a-steach, 's urrainn dhut a dhùnadh is tilleadh gun duilleag seo.

en: The mailbox specified is invalid. Email mailboxes may only contain the following characters: a-z 0-9 _ . + and -. Please correct the mailbox and try again.
gd_GB: Shònraich thu bogsa-puist nach eil dligheach. Chan fhaod ach na caractaran a leanas a bhith ann an ainm bogsa puist-d: a-z 0-9 _ . + agus -. Ceartaich am bogsa-puist is feuch ris a-rithist.

en: The main part of your blog URL is its domain. An example of a domain is "wordpress.com". You can have your blog at any domain you control, such as example.com, or set up a domain to automatically redirect visitors to your blog URL. <a href="http://support.wordpress.com/domain-mapping/">Read more about it</a> or enter a domain name below and follow the prompts.
gd_GB: 'S e an àrainn a' phàirt as cudromaiche de URL a' bhloga agad. Tha "wordpress.com" 'na eisimpleir de dh'àrainn. 'S urrainn dhut am bloga agad ath-threòrachadh gu àrainn sam bith a tha agad, can eisimpleir.com no àrainn a chur air dòigh gus an ath-threòraich e daoine gu URL a' bhloga agad.  <a href="http://support.wordpress.com/domain-mapping/">Leugh barrachd mu dheidhinn seo</a> no cuir a-steach àrainn gu h-ìosal agus lean ris an stiùireadh.

en: The menu ID should not be empty.
gd_GB: Cha bu chòir do ID a' chlàir-thaice a bhith falamh.

en: The menu has been successfully deleted.
gd_GB: Chaidh an clàr-taice a sguabadh às.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
gd_GB: Cleachd an clàr-taice seo gus an dàta aig làrach àraidh a dheasachadh, gu h-àraidh mur eil an raon rianaire aig làrach ri làimh.

en: The menu item has been successfully deleted.
gd_GB: Chaidh nì a' chlàir-thaice a sguabadh às.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
gd_GB: 'S urrainn dhut stiùireadh dè na clàran-taice a thèid fhosgladh san deasaichear ann am bogsa stiùireadh nan clàran-taice aig barr na sgrìn.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
gd_GB: Tha ainm a’ chlàir-thaice %s ann an còmhstri le ainm de chlàr-taice eile. Feuch ri ainm eile.

en: The name is how it appears on your site.
gd_GB: Tha an t-ainm mar a nochdas air an làrach agad.

en: The newly created categories will still be associated with the same posts.
gd_GB: Bidh ceangal eadar na roinnean-seòrsa ùra 's na puist aca fhathast.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
gd_GB: Thèid an ath-bhuidheann de dh’ath-ghoiridean fòrmataidh a chur an sàs is tu a’ taidhpeadh no ’gan cur a-steach mun cuairt air teacsa lom san aon pharagraf. Brùth Escape no am putan “Neo-dhèan” airson a neo-dhèanamh.

en: The owner of the API key must visit this site's stats page to grant access.
gd_GB: Feumaidh seilbheadair na h-iuchrach API seo tadhal air duilleag stadastaireachd na làraich seo agus cead inntrigidh a thoirt seachad.

en: The package contains no files.
gd_GB: Chan eil faidhle sam bith sa phacaid.

en: The page requested does not exist
gd_GB: Chan eil an duilleag a dh'iarr thu ann

en: The page you were looking for could not be found. It might have been removed, renamed, or did not exist in the first place.
gd_GB: Cha b’ urrainn dhuinn an duilleag a bha a dhìth ort a lorg. ’S mathaid gun deach a sguabadh às, ath-ainmeachadh no ma dh’fhaoidte nach robh e ann a-riamh.

en: The password field is empty.
gd_GB: Tha raon an fhacail-fhaire bàn.

en: The password reset key you have specified is invalid.
gd_GB: Chan eil an iuchair airson ath-shuidheachadh an fhacail-fhaire a chuir thu a-steach dligheach.

en: The passwords you entered do not match. Please try again.
gd_GB: Chan eil an dà fhacal-faire a chuir thu a-steach co-ionnann. Feuch ris a-rithist.

en: The pingback has already been registered.
gd_GB: Chaidh am Pingback a chlàradh mu thràth.

en: The plugin contains no files.
gd_GB: Chan eil faidhle sam bith sa phlugan.

en: The plugin does not have a valid header.
gd_GB: Chan eil bann-cinn dligheach aig a' phlugan.

en: The plugin generated unexpected output.
gd_GB: Ghin am plugan às-chur ris nach robh dùil.

en: The post cannot be deleted.
gd_GB: Cha ghabh am post seo a sguabadh às.

en: The post has already been set to that resolution.
gd_GB: Chaidh sin a dhèanamh leis a' phost mu thràth.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
gd_GB: Cha deach seòrsa a’ phuist %1$s a chlàradh agus dh’fhaoidte nach sgrùd e an comas (%2$s) mu choinneamh puist dhen t-seòrsa seo gu h-earbsach.

en: The post type may not be changed.
gd_GB: Chan fhaodar seòrsa a' phuist seo atharrachadh.

en: The primary site you chose does not exist.
gd_GB: Chan eil a' phrìomh làrach a thagh thu ann.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
gd_GB: Feumaidh glèidheadair-àite a bhith aig argamaid na ceist aig %s.

en: The requested application access token was not found.
gd_GB: Cha deach tòcan-inntrigidh na h-aplacaid a dh'iarr thu a lorg.

en: The requested application password was not found.
gd_GB: Cha deach facal-faire na h-aplacaid a dh'iarr thu a lorg.

en: The requested profile link was not found.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn ceangal na pròifil a dh'iarr thu a lorg.

en: The requested theme does not exist.
gd_GB: Chan eil an t-ùrlar a dh'iarr thu ann.

en: The requested user does not exist.
gd_GB: Chan eil an cleachdaiche a dh'iarr thu ann.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
gd_GB: Ma nì thu lorg airson ùrlaran stàlaichte, thèid na briathran a lorg sna h-ainmean aca, na tuairisgeulan, ùghdaran no tagaichean.

en: The search results will be updated as you type.
gd_GB: Thèid toraidhean an luirg ùrachadh ’s tu a’ sgrìobhadh.

en: The setting key provided cannot be changed using this endpoint.
gd_GB: Thug thu seachad setting key nach gabh atharrachadh leis a' phuing-dheiridh seo.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
gd_GB: Chaidh na roghainnean airson susbaint bhrosnaichte <a href="%s">a ghluasad gu Coltas &rarr; Gnàthaich</a>.

en: The site is already active.
gd_GB: Tha an làrach seo an gnìomh mu thràth.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
gd_GB: Tha na chì thu gu h-ìosal de mheudan a' socrachadh meudachd as motha nan dealbhan ann am pixel nuair a chuireas tu dealbh ri leabhar-lann nam meadhanan.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
gd_GB: Tha an sluga &#8220;%s&#8221; 'ga chleachdadh le briathar eile mu thràth

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
gd_GB: Chan urrainn dhan URL tùsail agus an URL targaid a' dhol dhan dearbh-ghoireas.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
gd_GB: Chan eil ceangal on URL tùsail a' dol dhan URL targaid agus cha ghabh a chleachdadh mar thùs ri linn sin.

en: The source URL does not exist.
gd_GB: Chan eil an URL tùsail seo ann.

en: The specified blog cannot be found.
gd_GB: Cha deach am bloga seo a lorg.

en: The specified email is invalid.
gd_GB: Tha am post-d a shònraich thu mì-dhligheach.

en: The specified list title already exists.
gd_GB: Tha an tiotal a shònraich thu air liosta eile mu thràth.

en: The specified namespace could not be found.
gd_GB: Cha b’ urrainn dhuinn an t-ainm-spàs a shònraich thu a lorg.

en: The specified target URL does not exist.
gd_GB: Chan eil an URL targaid ann.

en: The specified theme is not downloadable
gd_GB: Cha ghabh an t-ùrlar a shònraich thu a luchdadh a-nuas

en: The specified theme was not found
gd_GB: Chan deach an t-ùrlar a shònraich thu a lorg

en: The specified video was not found.
gd_GB: Chan deach a' video a shònraich thu a lorg.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
gd_GB: Staid an fho-sgrìobhadh - gnìomhach, air sgur no 'na dhàil

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
gd_GB: Cha dèid neul nan taga a shealltainn a chionn ’s nach eil tacsonamaidh ann a chuireas taic ri widget neul nan taga.

en: The team at WordPress.com
gd_GB: Sgioba WordPress.com

en: The term name cannot be empty.
gd_GB: Chan fhaod ainm a' bhriathair a bhith bàn.

en: The term you tried to add sanitizes down to nothing, and cannot be used.
gd_GB: Dh'fheuch thu briathar nach gabh a chleachdadh oir cha robh dad air fhàgail an dèidh dhuinn a ghlanadh.

en: The theme is missing the %s stylesheet.
gd_GB: Tha an siota-stoidhle %s a dhìth air an ùrlar.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
gd_GB: Cha do chuir thu a-steach raon-tìde dligheach. Saoil an tagh thu fear dligheach?

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
gd_GB: Chan urrainn dhut raon an tiotail agus an raon deasachaidh mòr a ghluasad ach 's urrainn dhut na bogsaichean eile a shlaodadh mun cuairt 's leigeil às agus 's urrainn dhut an lùghdachadh no leudachadh ma bhriogas tu air bàr tiotail de gach bogsa. Cleachd taba roghainnean na sgrìn gus bogsaichean eile a chur am falach (Às-earrann, Cuir trackbacks, Raointean gnàthaichte, Deasbad, Sluga is Ùghdar) no tagh co-dhealbhachd le 1 no 2 cholbh airson na sgrìn.

en: The top referring sites in %d were:
gd_GB: Seo na làraichean a shìn àireamh as motha de dhaoine thugad ann an %d:

en: The transaction cannot complete successfully. Please try again. Please contact support and mention 10755 if you have further problems.
gd_GB: Chan urrainn dhuinn an tar-chur seo a choileanadh. Feuch ris a-rithist. Cuir fios gun sgioba taice 's thoir iomradh air 10755 ma mhaireas an duilgheadas.

en: The update of %s failed.
gd_GB: Dh'fhàillig ùrachadh %s.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
gd_GB: Tha pròiseas an ùrachaidh a' tòiseachadh. Faodaidh gun doir seo greiseag air cuid dhe na h-òstairean, bi foighidinneach mar sin.

en: The upgrade has been cancelled as requested.
gd_GB: Chaidh an t-àrdachadh seo a chur gu neoini mar a dh'iarr thu.

en: The uploaded file exceeds the maximum file size.
gd_GB: Tha am faidhle a luchdaich thu suas nas motha na tha ceadaichte.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
gd_GB: Chan e dealbh dligheach a tha san fhaidhle a luchdaich thu suas. Feuch ris a-rithist.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
gd_GB: Cha deach ach pàirt dhen fhaidhle a shònraich thu a luchdadh suas.

en: The url you have specified does not look like a valid url.
gd_GB: Tha coltas nach e URL dligheach a tha san URL a thug thu seachad.

en: The user is already active.
gd_GB: Tha an cleachdaiche seo gnìomhach mu thràth.

en: The username field is empty.
gd_GB: Tha raon an ainm-chleachdaiche bàn.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
gd_GB: Chan urrainn dhut am brabhsair-lìn air an uidheam agad a chleachdadh gus faidhlichean a luchdadh suas. Dh'fhaoidte gun urrainn dhut an<a href="%s">native app airson an uidheim agad</a> a chleachdadh ge-tà.

en: The web site address you have specified is invalid.
gd_GB: Chan eil an seòladh-lìn a thug thu seachad dligheach.

en: Theme
gd_GB: Ùrlar

en: Theme Author
gd_GB: Ùghdar an ùrlair

en: Theme Details
gd_GB: Mion-fhiosrachadh mun ùrlar

en: Theme Location
gd_GB: Ionad an ùrlair

en: Theme Options
gd_GB: Roghainnean an ùrlair

en: Theme Showcase
gd_GB: Showcase nan ùrlaran

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Abstract
gd_GB: Eas-chruthach

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Accessibility Ready
gd_GB: Comasach air so-inntrigeachd

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Artistic
gd_GB: Ealanta

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Black
gd_GB: Dubh

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Blog
gd_GB: Bloga

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Blue
gd_GB: Gorm

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Bright
gd_GB: Soilleir

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Brown
gd_GB: Donn

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Business
gd_GB: Gnìomhachas

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Clean
gd_GB: Glan

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Colorful
gd_GB: Dathach

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Conservative
gd_GB: Tèarmannach

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Contemporary
gd_GB: Co-aimsireil

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom menu
gd_GB: Clàr-taice gnàthaichte

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Dark
gd_GB: Dorcha

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Elegant
gd_GB: Eireachdail

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Featured Images
gd_GB: Dealbhan brosnaichte

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Fixed Layout
gd_GB: Co-dhealbhachd shocraichte

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Flamboyant
gd_GB: Struidheil

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Fluid Layout
gd_GB: Co-dhealbhachd shùbailte

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Formal
gd_GB: Foirmeil

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Four Columns
gd_GB: Ceithir colbhan

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Full Width Template
gd_GB: Teamplaid làn-leud

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Geometric
gd_GB: Geomatrach

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Gray
gd_GB: Liath

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Green
gd_GB: Uaine

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Industrial
gd_GB: Gnìomhachail

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Left Sidebar
gd_GB: Am bàr-taoibh clì

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Light
gd_GB: Soilleir

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Minimal
gd_GB: Meanbhach

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Modern
gd_GB: Ùr-nòsach

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Natural
gd_GB: Nàdarra

[ctx: Theme Showcase term name]
en: One Column
gd_GB: Aon cholbh

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Orange
gd_GB: Orains

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Pink
gd_GB: Pinc

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Playful
gd_GB: Sùgrach

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Professional
gd_GB: Proifeiseanta

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Purple
gd_GB: Purpaidh

[ctx: Theme Showcase term name]
en: RTL Language Support
gd_GB: Taic do chànain deas gu clì

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Real Estate
gd_GB: Togalach is talamh

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Red
gd_GB: Dearg

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Responsive Layout
gd_GB: Co-dhealbhachd fhreagairteach

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Right Sidebar
gd_GB: Am bàr-taoibh deas

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Silver
gd_GB: Airgead

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Simple
gd_GB: Simplidh

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Sophisticated
gd_GB: Soifiostaigeach

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Tan
gd_GB: Tanaidh

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Tech
gd_GB: Teicneolas

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Textured
gd_GB: Le inneach

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Threaded Comments
gd_GB: Beachdan snàithlichte

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Three Columns
gd_GB: Trì colbhan

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Traditional
gd_GB: Tradaiseanta

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Two Columns
gd_GB: Dà cholbh

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Urban
gd_GB: Bailteil

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Vibrant
gd_GB: Beòthail

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Whimsical
gd_GB: Baogaideach

[ctx: Theme Showcase term name]
en: White
gd_GB: Geal

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Yellow
gd_GB: Buidhe

en: Theme deleted.
gd_GB: Chaidh an t-ùrlar a sguabadh às.

en: Theme downgraded successfully.
gd_GB: Chaidh an t-ùrlar ìsleachadh gu soirbheachail.

en: Theme installed successfully.
gd_GB: Chaidh an t-ùrlar a stàladh gu soirbheachail.

en: Theme name
gd_GB: Ainm an ùrlair

[ctx: Theme name]
en: %s Theme &mdash; WordPress Themes for Blogs at WordPress.com
gd_GB: Ùrlar %s &mdash; Ùrlaran WordPress airson blogaichean air WordPress.com

[ctx: Theme name]
en: Support for the %s Theme on WordPress.com
gd_GB: Taic dhan ùrlar %s air WordPress.com

en: Theme navigation
gd_GB: Seòladaireachd an ùrlair

en: Theme not activated because it was not found.
gd_GB: Cha deach an t-ùrlar a chur an gnìomh a chionn 's nach deach a lorg.

en: Theme not activated because of insufficient credits.
gd_GB: Cha deach an t-ùrlar a chur an gnìomh a chionn 's nach eil creidis gu leòr agad.

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
gd_GB: Mìosachan

[ctx: Theme starter content]
en: Email
gd_GB: Post-d

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
gd_GB: Diluain&mdash;Dihaoine: 9:00m&ndash;5:00f

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
gd_GB: Disathairne &amp; Didòmhnaich: 11:00m&ndhash;3:00f

[ctx: Theme starter content]
en: Search
gd_GB: Lorg

en: Theme will be auto-updated.
gd_GB: Thèid an t-ùrlar ùrachachadh gu fèin-obrachail.

en: Theme will no longer be auto-updated.
gd_GB: Cha tèid an ùrlar ùrachachadh gu fèin-obrachail.

en: Theme without %s
gd_GB: Ùrlar as aonais %s

en: Theme: %1$s.
gd_GB: Ùrlar: %1$s.

en: Themes
gd_GB: Ùrlaran

en: Themes %s
gd_GB: Ùrlaran %s

en: There are no associated subtitles.
gd_GB: Chan eil fo-thiotal sam bith co-cheangailte ris.

en: There are no options for this widget.
gd_GB: Chan eil roghainnean ann airson a' widget seo.

en: There are no public comments available to display.
gd_GB: Chan eil beachd poblach sam bith ann as urrainn dhuinn taisbeanadh.

en: There are no users to display in this <a href="%1$s">My Community widget</a>. <a href="%2$s">Want more traffic?</a>
gd_GB: Chan eil cleachdaiche sam bith eile ann ri shealltainn ann am <a href="%1$s">widget mo choimhearsnachd</a>. <a href="%2$s">A bheil thu ag iarraidh barrachd trafaig?</a>

en: There are no valid users selected for deletion.
gd_GB: Cha deach cleachdaiche dligheach sam bith a thaghadh a chum sguabaidh às.

en: There are no valid users selected for removal.
gd_GB: Cha deach cleachdaiche dligheach sam bith a thaghadh gus a thoirt air falbh.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
gd_GB: ha cuid a rudan mì-dhligheach air a' chlàr-taice. Thoir sùil orra no sguab às iad.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
gd_GB: Tha atharraichean ann nach deach a shàbhaladh fhathast 's a thèid air chall. Briog air "Ceart ma-thà" gus leantainn air adhart no air "Sguir dheth" gus tilleadh a dheasaiche nan dealbhan.

en: There does not seem to be any new mail.
gd_GB: Chan eil post-d ùr ann a-rèir coltais.

en: There has been an error cropping your image.
gd_GB: Thachair mearachd le bearradh an deilbh agad.

en: There is %d PR:
     | There are %d PRs:
gd_GB[0]: Tha %d PR ann:
gd_GB[1]: Tha %d PR ann:
gd_GB[2]: Tha %d PR ann:
gd_GB[3]: Tha %d PR ann:

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
gd_GB: Tha tionndadh ùr de %1$s ri fhaighinn. <a href="%2$s" %3$s>Seall mion-fhiosrachadh an tionndaidh %4$s</a> no <a href="%5$s" %6$s>ùraich an-dràsta</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
gd_GB: Tha tionndadh ùr de %1$s ri fhaighinn. <a href="%2$s" %3$s>Seall mion-fhiosrachadh an tionndaidh %4$s</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
gd_GB: Tha tionndadh ùr de %1$s ri fhaighinn. <a href="%2$s" %3$s>Seall mion-fhiosrachadh an tionndaidh %4$s </a>. <em>Chan urrainn dhut am plugan seo ùrachadh gu fèin-obrachail.</em>

en: There is a pending change of the admin email to %s.
gd_GB: Cha deach %s a chur an àite post-d an rianaire fhathast.

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
gd_GB: Tha atharrachadh do phuist-dhealain <code>%1$s</code> ri dhèanamh. <a href="%2$s">Sguir dheth</a>

en: There is a pending change of your email to %s.
gd_GB: Cha deach %s a chur an àite a’ phuist-d agad fhathast.

en: There is a problem with your API key.
gd_GB: Tha duilgheadas ann leis an iuchair agad.

en: There is a revision of this post that is more recent.
gd_GB: Tha lèirmheas dhen phost seo ann a tha nas ùire.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
gd_GB: Tha tionndadh fèin-sàbhalaichte dhen phost seo ann a tha nas ùire na an tionndadh gu h-ìosal. <a href="%s">Seall an tionndadh fèin-sàbhalaichte</a>

en: There is an update available. | There are updates available.
gd_GB[0]: Tha ùrachadh ri fhaighinn.
gd_GB[1]: Tha ùrachaidhean ri am faighinn.
gd_GB[2]: Tha ùrachaidhean ri am faighinn.
gd_GB[3]: Tha ùrachaidhean ri am faighinn.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
gd_GB: Chan eil às-earrann ann a chionn 's gur e post fo dhìon a tha ann.

en: There was <strong>%1$d</strong> picture uploaded, taking a total of %2$s. | There were <strong>%1$d</strong> pictures uploaded, taking up a total of %2$s.
gd_GB[0]: Chaidh <strong>%1$d</strong> dealbh a luchdadh suas is thug e %2$s gu lèir.
gd_GB[1]: Chaidh <strong>%1$d</strong> dhealbh a luchdadh suas is thug e %2$s gu lèir.
gd_GB[2]: Chaidh <strong>%1$d</strong> dealbhan a luchdadh suas is thug e %2$s gu lèir.
gd_GB[3]: Chaidh <strong>%1$d</strong> dealbh a luchdadh suas is thug e %2$s gu lèir.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
gd_GB: Bha mearachd san rèiteachadh. Leig fios gu rianaire an fhrithealaiche.

en: There was a glitch with search
gd_GB: Thuislich an lorg

en: There was a problem connecting to Facebook to create an authorized connection. You need to grant WordPress.com permission to publish to Facebook on your behalf.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn ceangal ri Facebook airson ceangal ceadaichte a chruthachadh. Feumaidh tu cead a thoirt dha WordPress.com rudan fhoillseachadh air Facebook as do leth.

en: There was a problem creating your application password. Please try again.
gd_GB: Bha duilgheadas ann le cruthachadh facal-faire na h-aplacaid agad. Feuch ris a-rithist.

en: There was a problem creating your connection. Please go back and try again or contact support.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an ceangal agad a chruthachadh. Rach air ais is feuch ris a-rithist no cuir fios gun sgioba taice.

en: There was a problem creating your connection. Please go back and try again.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an ceangal agad a chruthachadh. Rach air ais is feuch ris a-rithist.

en: There was a problem opening a connection to Blogger. This is what went wrong:
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn ceangal fhosgladh ri Blogger. Seo na chaidh cearr:

en: There was a problem opening a secure connection to Google. This is what went wrong:
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn ceangal tèarainte fhosgladh ri Google. Seo na chaidh cearr:

en: There was a problem saving your changes.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn na h-atharraichean agad a shàbhaladh.

en: There was a problem sending you a verification e-mail.
gd_GB: Bha duilgheadas againn a' cur post-d dearbhaidh thugad.

en: There was a problem updating your following preferences.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn na roghainnean agad airson leantainn bhlogaichean ùrachadh.

en: There was an error retrieving images from Instagram. An attempt will be remade in a few minutes.
gd_GB: Thachair mearachd nuair a bha sinn airson na dealbhan fhaighinn o Instagram. Feuchaidh sinn ris a-rithist ann am beagan mhionaidean.

en: There was an error trashing that page. Please try again in a moment.
gd_GB: Thachair mearachd nuair a bha sinn airson an duilleag a chur dhan sgudal. Feuch ris a-rithist ann an tiotag.

en: There was an error trashing that post. Please try again in a moment.
gd_GB: Thachair mearachd nuair a bha sinn airson am post a chur dhan sgudal. Feuch ris a-rithist ann an tiotag.

en: There was an error when updating the primary domain.
gd_GB: Thachair mearachd nuair a bha sinn ag ùrachadh na prìomh-àrainn.

en: There was an error, please try again
gd_GB: Bha mearachd ann, nach fheuch thu ris a-rithist?

en: There was an error.
gd_GB: Bha mearachd ann

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
gd_GB[0]: Tha <a href="%2$s">%1$s bheachd</a> ann an ciutha an spama agad an-dràsta fhèin.
gd_GB[1]: Tha <a href="%2$s">%1$s bheachd</a> ann an ciutha an spama agad an-dràsta fhèin.
gd_GB[2]: Tha <a href="%2$s">%1$s beachdan</a> ann an ciutha an spama agad an-dràsta fhèin.
gd_GB[3]: Tha <a href="%2$s">%1$s beachd</a> ann an ciutha an spama agad an-dràsta fhèin.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
gd_GB: Chan eil dad ann an <a href='%s'>ciutha an spama</a> agad aig an àm seo.

en: These are terms people used to find your site.
gd_GB: Seo na briathran a chleachd daoine gus an làrach agad a lorg.

en: These are the posts that got the most views in %d. You can see all of the year&rsquo;s most-viewed posts in your <a target="_blank" href="%s">Site Stats</a>.
gd_GB: Seo na puist a bha an àireamh as motha de dhaoine a coimhead orra ann an %d. Chì thu na puist air an robh an fhèill a bu mhotha air feadh na bliadhna air <a target="_blank" href="%s">stats na làraich</a> agad.

en: These plugins are now up to date:
gd_GB: Tha na plugain uile seo cho ùr 's a ghabhas:

en: These posts on your site got the most traffic.
gd_GB: Fhuair na puist a leanas an trafaig a bu mhotha air an làrach agad.

en: These settings may be overridden for individual articles.
gd_GB: 'S urrainn dhut na roghainnean seo a chur gu taobh airson artaigealan fa leth.

en: These themes are now up to date:
gd_GB: Tha na h-ùrlaran uile seo cho ùr 's a ghabhas:

en: These themes failed to update:
gd_GB: Dh'fhàillig ùrachadh nan ùrlaran seo:

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
gd_GB: Tha na h-iuchair dearbhaidh àraid seo a dhìth air an fhaidhle %s agad.

en: They thought <a href="%2$s">%3$s</a> was pretty awesome.
gd_GB: Bha iad dhen bheachd gu bheil <a href="%2$s">%3$s</a> uabhasach fhèin math.

en: Thimbu
gd_GB: Thimphu

en: Thinking Female
gd_GB: Boireannach fo smuain

en: Thinking Female Medium
gd_GB: Boireannach fo smuain (meadhanach)

en: Thinking Female Narrow
gd_GB: Boireannach fo smuain (tana)

en: Thinking Female Wide
gd_GB: Boireannach fo smuain (leathann)

en: Thinking Male
gd_GB: Fireannach fo smuain

en: Thinking Male Medium
gd_GB: Fireannach fo smuain (meadhanach)

en: Thinking Male Narrow
gd_GB: Fireannach fo smuain (cumhang)

en: Thinking Male Wide
gd_GB: Fireannach fo smuain (leathann)

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
gd_GB: (riatanach)

en: This Month
gd_GB: Am mìos seo

en: This Top Level Domain (TLD) requires that we manually request a transfer code on your behalf. After we have received it, we will email it to you.
gd_GB: Tha an Top Level Domain (TLD) seo a' sparradh oirnn còd tar-chuir iarraidh as do leth. Cuiridh sinn thugad e air post-d nuair a gheibh sinn e.

en: This Week
gd_GB: An t-seachdain-sa

en: This account has not been activated. Please check your email for an activation link.
gd_GB: Cha deach an cunntas seo a chur an gnìomh. Thoir sùil airson post-d sa bheil ceangal gnìomhachaidh.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
gd_GB: Thathar a' cleachdadh an seòladh seo a chum rianachd, can brathan mu chleachdaichean ùra.

en: This blog already has a plan which supersedes the one you're trying to purchase.
gd_GB: Tha plana aig a' bhloga seo mu thràth a tha os cionn an fhir a tha thu airson ceannach.

en: This blog is already on the list
gd_GB: Tha am bloga seo air an liosta seo mu thràth

en: This blog is private
gd_GB: Tha am bloga seo prìobhaideach

en: This blog is public
gd_GB: Tha am bloga seo poblach

en: This category already exists.
gd_GB: Tha an roinn-seòrsa seo ann mu thràth.

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
gd_GB: Cha ghabh an roinn-seòrsa seo a chur ris. Atharraich an t-ainm is feuch ris a-rithist.

en: This comment is already approved.
gd_GB: Fhuair am beachd seo aonta mu thràth.

en: This comment is already in the Trash.
gd_GB: Tha am beachd seo san sgudal mu thràth.

en: This comment is already marked as spam.
gd_GB: Tha comharra ris a' bheachd seo a dh'innseas gur e spama a tha ann mu thràth.

en: This comment is awaiting approval.
gd_GB: Tha am beachd seo a' feitheamh ri aonta.

en: This comment is currently approved.
gd_GB: Fhuair am beachd seo aonta roimhe.

en: This comment is currently in the Trash.
gd_GB: Tha am beachd seo san sgudal an-dràsta.

en: This comment is currently marked as spam.
gd_GB: Tha comharra ris a' bheachd seo a dh'innseas gur e spama a tha ann.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
gd_GB: Tha am beachd seo sean sgudal. Gluais e às an sgudal ma tha thu am beachd a dheasachadh.

en: This comment was deleted.
gd_GB: Chaidh am beachd seo a sguabadh às.

en: This comment was trashed.
gd_GB: Chaidh am beachd seo a chur dhan sgudal.

en: This connection is about to expire.
gd_GB: Falbhaidh an ùine air a' cheangal seo a dh'aithghearr.

en: This connection is working correctly.
gd_GB: Tha an ceangal seo ag obair mar bu chòir.

en: This connection may not be working correctly.
gd_GB: Dh'fhaoidte nach eil an ceangal seo ag obair mar bu chòir.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
gd_GB: Tha an t-susbaint seo fo dhìon facail-fhaire. Cuir a-steach e gu h-ìosal gus fhaicinn:

en: This domain can't be set as primary for the requested site.
gd_GB: Cha ghabh an àrainn seo a shuidheachadh mar phrìomh-àrainn na làraich a dh'iarr thu.

en: This domain currently has custom mail servers defined in its DNS settings. This means that WordPress.com Email Forwarding is not available for this domain, and that you should manage your email with your email provider.
gd_GB: Chaidh frithealaichean puist-d gnàthaichte a shònrachadh dhan àrainn seo sna roghainnean DNS. Tha seo a' ciallachadh nach gabh post-d a shìneadh air adhart le WordPress.com mu choinneamh na h-àrainne seo agus gu bheil agad am post-d agad a stiùireadh slighe solaraiche a' phuist-d agad.

en: This domain is currently <strong>Unlocked</strong>.
gd_GB: Tha an àrainn seo <strong>neo-ghlaiste</strong> aig an àm seo.

en: This domain is currently unlocked and could be pending a transfer, if you have started the domain transfer process you will need to complete the renewal with your new registrar.
gd_GB: Chan eil an àrainn seo glaiste agus dh'fhaoidte gu bheil e ri gluasad; ma thòisich thu air tar-chur na h-àrainne, bidh agad ri ath-nuadhachadh aig a' chlàraiche ùr.

en: This domain may currently be pending transfer. If you have requested a domain transfer, you can accept or cancel the transfer below.
gd_GB: Dh'fhaoidte gu bheil an àrainn seo a' feitheamh ri tar-chur. Ma dh'iarr thu tar-chur àrainne, 's urrainn dhut gabhail ris no a dhiùltadh gu h-ìosal.

en: This email address is already registered.
gd_GB: Tha an seòladh puist-dhealain seo air a chlàradh mu thràth.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
gd_GB: Chaidh seo a phostadh ann an %1$s agus a thagadh %2$s. Dèan comharra-lìn dhen <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">bhuan-cheangal</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
gd_GB: Chaidh seo a phostadh ann an %1$s. Dèan comharra-lìn dhen <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">bhuan-cheangal</a>.

en: This feature requires Javascript but it seems to be disabled. Please enable Javascript and then reload this page. Don&#8217;t worry, you can turn it back off when you&#8217;re done.
gd_GB: Feumaidh am feart seo JavaScript ach chaidh a chur à comas a-rèir coltais. Cuir JavaScript an comas is luchdaich an duilleag seo a-rithist. Na gabh dragh, 's urrainn dhut a chur dheth a-rithist nuair a bhios tu deiseil.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
gd_GB: Feumaidh am feart seo frèamaichean am broinn loidhne. Chuir thu iFrames à comas no chan eil am brabhsair agad a' cur taic riutha.

en: This feed is already on the list
gd_GB: Tha an t-inbhir seo air an liosta mu thràth

en: This field is required.
gd_GB: Tha feum air an raon seo.

en: This file is empty. Please try another.
gd_GB: Tha am faidhle seo falamh. Tagh fear eile.

en: This file is not an image. Please try another.
gd_GB: Chan e dealbh a tha san fhaidhle seo. Feuch ri fear eile.

en: This file no longer needs to be included.
gd_GB: Cha leig thu leas am faidhle seo a ghabhail a-steach tuilleadh.

en: This functionality requires JavaScript to function. Please enable JavaScript in your Browser and try again.
gd_GB: Feumaidh an goireas seo JavaScript. Cuir an comas JavaScript sa bhrabhsair agad is feuch ris a-rithist.

en: This is a monthly subscription.
gd_GB: Seo fo-sgrìobhadh mìosail.

en: This is a reminder that your subscription is due to be renewed on %s and a charge will be made on the card detailed below.
gd_GB: Seo cuimhneachan gu bheil am fo-sgrìobhadh agad ri ùrachadh %s agus thèid airgead iarraidh air a' chairt a chì thu gu h-ìosal.

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
gd_GB: ’S e facal-faire gu math cumanta a tha seo. Tagh rudeigin nach tomhais daoine eile cho furasta.

en: This is an annual subscription.
gd_GB: Seo fo-sgrìobhadh bliadhnail.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="%s">add another page</a>.
gd_GB: Seo ball-eisimpleir de dhuilleag. Thèid puist a thaisbeanadh air duilleag mhòr a’ bhloga agad san òrdugh a chaidh am foillseachadh ach na duilleagan nas fhearr airson susbaint bhuan, can duilleag mu do dhèidhinn no fiosrachadh conaltraidh. Briog air a’ cheangal “Deasaich” gus an duilleag seo atharrachadh no <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="%s">cuir duilleag ùr ris</a>.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
gd_GB: Tha am faidhle seo nas motha na tha ceadaichte. Feuch ri fear eile.

en: This is the Crowdsignal account you currently have linked with your WordPress blog: <strong>%s</strong>
gd_GB: Seo an cunntas Crowdsignal a tha co-cheangailte ris a' bhloga WordPress agad an-dràsta fhèin: <strong>%s</strong>

en: This is the URL you submit to iTunes or podcasting service.
gd_GB: Seo an URL a chuireas tu gu iTunes no seirbheis pod-chraolaidh.

en: This is the follow settings page for %s.
gd_GB: Seo duilleag nan roghainnean leantainn aig %s.

en: This is the management page for following blogs. You will receive an email at %s whenever a new post is made on these sites. Unfollow a blog to stop receiving emails from that blog. Go to <em>Settings</em> to stop receiving all emails from WordPress.com.
gd_GB: Seo an duilleag rianachd airson leantainn ri blogaichean. Gheibh thu post-d air %s uair sam bith a thèid post ùr a dhèanamh air na làraichean seo. Neo-lean bloga mur eil thu airson puist-d fhaighinn on bhloga sin tuilleadh. Tadhail air na <em>Roghainnean</em> mur eil thu ag iarraidh post-d sam bith o WordPress.com.

en: This is the management page for following post comments. You will receive an email at %s whenever anyone comments on these posts. Unsubscribe to stop receiving emails for that post. Go to <em>Settings</em> to stop receiving all emails from WordPress.com.
gd_GB: Seo an duilleag rianachd airson leantainn ri beachdan air puist. Gheibh thu post-d air %s uair sam bith a thèid beachd a thoirt seachad air na puist seo. Cuir crìoch air an fho-sgrìobhadh mur eil thu airson puist-d fhaighinn mun phost sin tuilleadh. Tadhail air na <em>Roghainnean</em> mur eil thu ag iarraidh post-d sam bith o WordPress.com.

en: This is the short link.
gd_GB: Seo an ceangal goirid.

en: This is your Primary Domain; the domains below will redirect to it.
gd_GB: Seo a' phrìomh-àrainn agad; thèid daoine ath-stiùireadh thuice o na h-àrainnean gu h-ìosal.

en: This item has already been deleted.
gd_GB: Chaidh an nì seo a sguabadh às mu thràth.

en: This option does not block access to your site — it is up to search engines to honor your request.
gd_GB: An aire: Cha bhac an roghainn seo inntrigeadh dhan làrach agad — tha e an urra ris na h-einnseanan-luirg an gèill iad ris an iarrtas seo gus na gèill.

en: This page has been translated from %1$s. Read <a href="%2$s" title="%3$s">the original page</a>.
gd_GB: Chaidh an duilleag seo eadar-theangachadh on %1$s. Leugh <a href="%2$s" title="%3$s">an duilleag thùsail</a>.

en: This page is being trashed.
gd_GB: Tha an duilleag seo 'ga ghluasad dhan sgudal.

en: This page was trashed. You will be redirected home now.
gd_GB: Chaidh an duilleag a chur dhan sgudal. Thèid d' ath-stiùireadh dhachaigh an-dràsta.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
gd_GB: ’S urrainn dhut clàran-taice seòladaireachd airson susbaint a dh’fhoillsich thu mu thràth a stiùireadh sa phanail seo. ’S urrainn dhut clàran-taice a chruthachadh is rudan a chur ri susbaint làithreach mar dhuilleagan, puist, roinnean-seòrsa, tagaichean, fòrmatan no ceanglaichean gnàthaichte.

en: This panel shows your most viewed posts and pages.
gd_GB: Seallaidh a' phanail seo na puist is duilleagan a chaidh tadhal orra as trice.

en: This plugin is already installed.
gd_GB: Tha am plugan seo air a stàladh mu thràth.

en: This post could not be reblogged.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn am post seo ath-bhlogadh.

en: This post has been translated from %1$s. Read <a href="%2$s" title="%3$s">the original post</a>.
gd_GB: Chaidh am post seo eadar-theangachadh on %1$s. Leugh <a href="%2$s" title="%3$s">am post thùsail</a>.

en: This post is being trashed.
gd_GB: Tha am post seo 'ga ghluasad dhan sgudal.

en: This post is password protected.
gd_GB: Tha am post seo fo dhìon facail-fhaire.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
gd_GB: Tha am post seo fo dhìon facail-fhaire. Cuir a-steach am facal-faire gus coimhead air na beachdan.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
gd_GB: Tha am post seo fo dhìon facail-fhaire. Cuir a-steach am facal-faire gus coimhead air na beachdan.

en: This post was trashed. You will be redirected home now.
gd_GB: Chaidh am post a chur dhan sgudal. Thèid d' ath-stiùireadh dhachaigh an-dràsta.

en: This preview is unavailable in the editor.
gd_GB: Chan eil an ro-shealladh seo ri fhaighinn san deasaiche.

en: This process cannot be undone.
gd_GB: Cha ghabh seo a neo-dhèanamh.

en: This record cannot be added, as it conflicts with an existing WordPress.com record.
gd_GB: Cha ghabh an reacord seo a chur ris a chionn 's gu bheil e ann an còmhstri le reacord WordPress.com.

en: This record cannot be added, as it conflicts with an existing record.
gd_GB: Cha ghabh an reacord seo a chur ris a chionn 's gu bheil e ann an còmhstri le reacord làithreach.

en: This record cannot be saved. Please check the highlighted fields below and try again.
gd_GB: Cha ghabh an reacord seo a shàbhaladh. Thoir sùil air na raointean comharraichte gu h-ìosal is feuch ris a-rithist.

en: This report is private
gd_GB: Tha an aithisg seo prìobhaideach

en: This report is public
gd_GB: Tha an aithisg seo poblach

en: This resulted in an error message: %s
gd_GB: Dh'adhbharaich seo teachdaireachd mearachd: %s

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
gd_GB: Leigidh an sgrìn seo leat raointean meata-dàta aig faidhle ann an leabhar-lann nam meadhanan a dheasachadh.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
gd_GB: Tha buaidh aig na roghainnean air an sgrìn seo air taisbeanadh na susbaint agad.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
gd_GB: 'S urrainn dhut clàran-taice iomruineadh do dh'ionadan an ùrlair agad air an sgrìn seo.

en: This screen is used for managing your content revisions.
gd_GB: 'S urrainn dhut lèirmheasan na susbaint agad a stiùireadh air an sgrìn seo.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
gd_GB: 'S urrainn dhut na h-ùrlaran a stàlaich thu a stiùireadh air an sgrìn seo. A bharrachd air na h-ùrlaran bunaiteach a thàinig le WordPress fhèin, 's e treas-phàrtaidhean a leasaicheas ùrlaran.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
gd_GB: Cleachdaidh tu an sgrìn seo gus bann-cinn an ùrlair agad a ghnàthachadh.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
gd_GB: Seallaidh an sgrìn seo dhut gach cleachdaiche a tha air an làrach agad. Tha aonan dhe na còig dreuchdan aig gach aon dhiubh a-rèir na shuidhich an rianaire: Rianaire na làraich, Deasaiche, Ùghdar, Com-pàirtiche no Fo-sgrìobhadair. Bidh nas lugha de roghainnean air an deas-bhòrd aig duine nach eil 'na rianaire as dèidh dhaibh logadh a-steach.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
gd_GB: Bheir an sgrìn seo inntrigeadh dhut dhan a h-uile post agad. 'S urrainn dhut coltas na sgrìn seo a ghnàthachadh a-rèir do dh'fheumalachdan fhèin.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
gd_GB: Tha an sgrìn seo a' toirt dhut iomadh roghainn gus smachd a chumail air stiùireadh is sealltainn nam beachdan is nan ceanglaichean ris na puist/duilleagan agad. Tha uiread dhiubh ann 's nach fhaic thu iad uile! :) Cleachd ceanglaichean an treòrachaidh airson barrachd fiosrachaidh mu na tha gach aon roghainn deasbaid a' dèanamh,

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
gd_GB: Seallaidh an sgrìn seo do chleachdaiche dè na làraichean a tha aca air an lìonra seo agus bheir e comas dhaibh prìomh làrach a thaghadh ann. ’S urrainn dhaibh tadhal air aghaibh phoblach no deas-bhòrd na làraich sin leis na ceanglaichean fo gach làrach.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
gd_GB: Chan eil am bàr-taoibh seo ri làimh tuilleadh 's chan fhaic thu e àite sam bith air an làrach agad. Thoir air falbh gach aon dhe na widgets gu h-ìosal gus am bàr-taoibh seo a tha 'na thàmh a thoirt air falbh gu tur.

en: This site has been archived or suspended.
gd_GB: Chaidh an làrach seo a chur san tasg-lann no chaidh a chur à dreuchd.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
gd_GB: Cha deach an làrach seo a chur an gnìomh fhathast. Ma tha duilgheadas agad le cur an gnìomh na làraich agad, leig fios do %s.

en: This site is no longer available.
gd_GB: Chan eil an làrach seo ri fhaighinn tuilleadh.

en: This site is private.
gd_GB: Tha an làrach seo prìobhaideach.

en: This slideshow could not be started. Try refreshing the page or viewing it in another browser.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an taisbeanadh-shleamhnagan seo a thòiseachadh. Feuch is ath-nuadhaich an duilleag no coimhead air ann am brabhsair eile.

en: This slideshow requires JavaScript.
gd_GB: Feumaidh an taisbeanadh-shleamhnagan seo JavaScript.

en: This subscription is no longer active on your account, if you would like to keep this upgrade please re-purchase it.
gd_GB: Chan eil am fo-sgrìobhadh seo gnìomhach air a' chunntas agad seo tuilleadh. Ma tha thu airson an t-àrdachadh seo a chumail, ceannaich às ùr e.

en: This taxonomy is not hierarchical.
gd_GB: Chan e tacsonamaidh rangaichte a tha seo.

en: This theme is already installed.
gd_GB: Tha an t-ùrlar seo air a stàladh mu thràth.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
gd_GB: Chan eil an roinn-tìde seo a' gèilleadh ri tìde an t-samhraidh.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
gd_GB: Tha an roinn-tìde seo a' cleachdadh tìde an t-samhraidh an-dràsta.

en: This timezone is currently in standard time.
gd_GB: Tha an roinn-tìde seo a' cleachdadh na tìde stannardach an-dràsta.

en: This topic is already on the list
gd_GB: Tha an cuspair seo air an liosta mu thràth

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
gd_GB: Tha an iuchair dearbhaidh àraid a dhìth air an fhaidhle %s agad.

en: This upgrade gives you the greatest customization options, aided by white-glove support and a multitude of plugins.
gd_GB: Bheir an t-àrdachadh seo roghainnean gnàthachaidh fìor-mhath dhut le taic air leth is pailteas de phlugain.

en: This upgrade will expire in %s
gd_GB: Falbhaidh an ùine air an àrdachadh seo ann an %s

en: This upgrade will renew in %s
gd_GB: Thèid an t-àrdachadh seo ath-nuadhachadh ann an %s

en: This user is not authorized to change settings on this blog.
gd_GB: Chan eil cead aig a' chleachdaiche seo na roghainnean air a' bhloga seo atharrachadh.

en: This user is not authorized to disconnect this blog.
gd_GB: Chan eil cead aig a' chleachdaiche seo am bloga seo a dhì-cheangal.

en: This user is not authorized to view settings on this blog.
gd_GB: Chan eil cead aig a' chleachdaiche seo na roghainnean air a' bhloga seo fhaicinn.

en: This video doesn&#8217;t exist
gd_GB: Chan eil a' video seo ann

en: This video is embedded on the following page locations (note that URL may have changed)
gd_GB: Tha a' video seo leabaichte anns na h-ionadan-duilleige seo leanas (faodaidh gun do dh'atharraich an URL)

en: This week
gd_GB: An t-seachdain-sa

en: This widget requires JavaScript.
gd_GB: Feumaidh am widget seo JavaScript.

en: This will allow %s to:
gd_GB: Bheir seo cead dha %s na leanas a dhèanamh:

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
gd_GB: Chithear seo nuair a ghluaisear cuideigin os cionn a' cheangail ann an rola a' bhloga no, ma thogras tu, fon cheangal.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
gd_GB: Falamhaichidh seo gach nì o liosta nam widgets nach eil an gnìomh. Chan urrainn dhut gnàthachadh sam bith aiseag às dèidh seo.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
gd_GB: Bidh na puist, duilleagan, beachdan, raointean gnàthaichte, faclan-luirg, clàran-taice seòladaireachd is puist ghnàthaichte ’na bhroinn.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
gd_GB: Bheir seo air falbh dealbh tùsail a' chùlaibh. Chan urrainn dhut gnàthachadh sam bith aiseag.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
gd_GB: Bheir seo air falbh dealbh tùsail a' bhanna-chinn. Chan urrainn dhut gnàthachadh sam bith aiseag.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
gd_GB: Cuiridh seo an tionndadh mu dheireadh a rinn thu lethbhreac-glèidhidh dheth a chur an àite na susbaint a tha san deasaiche an-dràsta. ’S urrainn dhut an t-seann-susbaint san deasaiche fhaighinn air ais slighe “Neo-dhèan” no tilleadh gun tionndadh aisigte slighe “Ath-dhèan”.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
gd_GB: Aisigidh seo dealbh tùsail a' chùlaibh. Chan urrainn dhut gnàthachadh sam bith aiseag.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
gd_GB: Aisigidh seo dealbh tùsail a' bhanna-chinn. Chan urrainn dhut gnàthachadh sam bith aiseag.

en: Threading Comments&#8230;
gd_GB: A' snàithleadh nam beachdan&#8230;

en: Three
gd_GB: Trì

en: Three Columns
gd_GB: Trì colbhan

en: Three.
gd_GB: Trì

en: Thu
gd_GB: Dia

en: Thule
gd_GB: Qaanaaq

en: Thumbnail
gd_GB: Ìomhaigheag

en: Thumbnail Grid
gd_GB: Griod nan dealbhagan

en: Thumbnail Height
gd_GB: Àirde na h-ìomhaigheige

en: Thumbnail Settings
gd_GB: Roghainnean nan ìomhaigheagan

en: Thumbnail Settings Help
gd_GB: Cobhair le roghainnean nan dealbhagan

en: Thumbnail Width
gd_GB: Leud na h-ìomhaigheige

en: Thumbnail size
gd_GB: Meud nan ìomhaigheagan

en: Thursday
gd_GB: DiarDaoin

[ctx: Thursday initial]
en: T
gd_GB: Dia

en: Ticket Purchase Link/Button Text:
gd_GB: Ceangal airson tiocaid a cheannach/teacsa a' phutain:

en: Tickets available soon
gd_GB: Tiocaidean a bhios ri fhaighinn a dh'aithghearr

en: Tile
gd_GB: Leacag

en: Tiled Galleries
gd_GB: Gailearaidhean leacaichte

en: Tiled Mosaic
gd_GB: Maois leacaichte

en: Time
gd_GB: Àm

en: Time Format
gd_GB: Fòrmat na tìde

en: Time Slider
gd_GB: Sleamhnachan an ama

en: Time Zone
gd_GB: Roinn-tìde

en: Timezone
gd_GB: Roinn tìde

en: Timor-Leste
gd_GB: Tìomor an Ear

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
gd_GB: Blocaichean

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
gd_GB: Fòrmatan

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
gd_GB: Ceann-sgrìobhaidhean

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
gd_GB: Cuir a-steach teamplaid

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
gd_GB: Teamplaidean

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
gd_GB: Deasaich

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
gd_GB: Faidhle

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
gd_GB: Fòrmat

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
gd_GB: Cuir a-steach

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
gd_GB: Clàr

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
gd_GB: Innealan

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
gd_GB: Sealladh

en: Tip
gd_GB: Gliocas

en: Tips for getting the most out of WordPress.com.
gd_GB: Gliocasan airson WordPress.com a chur gu làn-fheum.

en: Tirane
gd_GB: Tiranë

en: Title
gd_GB: Tiotal

en: Title & Excerpt
gd_GB: Tiotal ┐ Às-earrann

en: Title Attribute
gd_GB: Buadh an tiotail

en: Title and Post Editor
gd_GB: An tiotal is deasaiche nam post

en: Title will appear on the first frame of your video
gd_GB: Nochdaidh an tiotal sa chiad fhrèam aig a' video agad

en: Title, Date, & Excerpt
gd_GB: Tiotal, Ceann-latha ┐ Às-earrann

en: Title:
gd_GB: Tiotal:

en: To Do
gd_GB: Ri dhèanamh

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
gd_GB: Gus widget a chur an comas, slaod e air bàr-taoibh no dèan briogadh air. Gus widget a chur à comas is na roghainnean aige a sguabadh às, slaod air ais e.

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
gd_GB: Lean ris a' cheangal a leanas gus am bloga agad a chur an gnìomh:
    
    %s
    
    Gheibh thu *post-d eile* sa bhios an login agad as dèidh dhut a chur an gnìomh.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
gd_GB: Gus ceangal gnàthaichte a chur ris, <strong>leudaich earrann nan ceanglaichean gnàthaichte, cuir a-steach URL is teacsa a' cheangail is briog air "Cuir ris a' chlàr-taice"</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
gd_GB: Airson clàr-taice ùr a chur ris, seach fear làithreach iomruineadh, <strong>briog air a' cheangal &#8217;Cleachd clàr-taice ùr&#8217;</strong>. Thèid an clàr-taice ùr iomruineadh dhan ionad ùrlair sin gu fèin-obrachail

en: To add a new user for your site, click Invite New in the Users menu section.
gd_GB: Airson cleachdaiche ùr a chur ris an làrach agad, briog air "Thoir cuireadh do chuideigin ùr" sa chlàr-taice fon earrann nan "Cleachdaichean".

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
gd_GB: Gus cleachdaiche ùr a chur ris an làrach agad, lìon am foirm air an sgrìn seo agus briog air a' phutan air a bheil "Cuir cleachdaiche ùr ris" aig bun na sgrìn.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
gd_GB: Airson clàr-taice iomruineadh do co-dhiù aon ionad an ùrlair, <strong>tagh clàr-taice sa chlàr-taice teàrnaidh aig ionad</strong>. Nuair a bhios tu deiseil, <strong>briog air "Sàbhail na h-atharraichean"</strong>

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
gd_GB: Gus an dealbh a bhearradh, briog air is dèan slaodadh gus taghadh a dhèanamh.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
gd_GB: Airson rudan a sguabadh às na meadhanan, briog air a' phutan "Dèan bùc-thaghadh" aig barr na sgrìn. Tagh na rudan a tha gus sguabadh às is briog air a' phutan "Sguab às na thagh thu" an uairsin. Ma bhriogas tu air "Sguir dhen taghadh", thèid do thilleadh dhan àite far a bheil na meadhanan 'gan sealltainn.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
gd_GB: Gus clàr-taice a dheasachadh a chaidh iomruineadh do dh'ionad ùrlair, <strong>briog air a' cheangal &#8217;Deasaich&#8217; ri thaobh</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
gd_GB: Airson clàr-taice a tha agad mu thràth a dheasachadh, <strong>tagh clàr-taice sa chlàr-taice teàrnaidh is briog air "Tagh"</strong>

en: To help recover your account, we require some information from you to verify your ownership of the account. Please note that we are unable to recover an account without proof of ownership.
gd_GB: Mus urrainn dhuinn an cunntas agad aiseag dhut, feumaidh sinn fiosrachadh dhut gus dearbhadh gur ann agad-sa a tha e. Thoir an aire nach urrainn dhuinn cunntas aiseag gun dearbhadh gur ann agad-sa a tha e.

en: To make it easier for you to edit and save the imported posts and drafts, you may want to change the name of the author of the posts. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
gd_GB: Gus am bi e nas fhasa dhut na puist is na dreachan a dh'ion-phortaich thu a dheasachadh is a shàbhaladh, 's mathaid gum bi thu airson ainm ùghdar nam post atharrachadh. Mar eisimpleir, 's mathaid gum bi thu airson gach innteart a dh'ion-phortadh mar innteartan <code>rianaire</code>.

en: To manage it here, set it to visible. | To manage them here, set them to visible.
gd_GB[0]: Nochd e gus a stiùireadh an-seo.
gd_GB[1]: Nochd iad gus an stiùireadh an-seo.
gd_GB[2]: Nochd iad gus an stiùireadh an-seo.
gd_GB[3]: Nochd iad gus an stiùireadh an-seo.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
gd_GB: Gus am fòcas a ghluasad air putanan eile, cleachd an iuchair Tab no na saighdean. Gus am fòcas a thilleadh dhan deasaiche, brùth Escape no cleachd aon dhe na putanan.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
gd_GB: Airson gluasad eadar lèirmheasan, <strong>slaod làmhrachan an t-sleamhnachain deas no clì</strong> no <strong>cleachd na putanan "Air ais" no "Air adhart"</strong>.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
gd_GB: Gus òrdugh nan rudan air clàr-taice atharrachadh, <strong>slaod is leig às rudan leis an luchag agad no cleachd am meur-chlàr agad</strong>. Slaod no gluais ball de chlàr-taice beagan deas air agus gheibh thu fo-chlàr-taice

en: To reset your password, visit the following address:
gd_GB: Gus am facal-faire agad ath-shuidheachadh, tadhail air an t-seòladh a leanas:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
gd_GB: Airson lèirmheas aiseag, <strong>briog air "Aisig an lèirmheas seo"</strong>.

en: To set your password, visit the following address:
gd_GB: Gus am facal-faire agad a shuidheachadh, tadhail air an t-seòladh a leanas:

en: To the top
gd_GB: Suas gun bharr

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
gd_GB: Gus dealbh cùlaibh a chleachdadh, luchdaich suas e no tagh tagh dealbh a chaidh a luchdadh suas mu thràth. 'S urrainn dhut a shealltainn aon turas no mar sglèatan, a-rithist 's a-rithist, gus an lìon e an sgrìn. 'S urrainn dhut a shocrachadh 'na àite gun gluais susbaint na làraich thairis air no gun sgrolaich e leis an t-susbaint.

en: To use polls in WordPress.com, you will need an account with our sister product, <a href="%s">Polldaddy.com</a>.
gd_GB: Gus cunntasan-bheachd a chumail air WordPress.com, feumaidh tu cunntas <a href="%s">Polldaddy.com</a>, bathar a tha co-cheangailte rinn.

en: To use this importer, you must have a Google account and an upgraded (New, was Beta) blog hosted on blogspot.com or a custom domain (not FTP).
gd_GB: Feumaidh tu cunntas Google mus urrainn dhut a chleachdadh agus bloga ùraichte (a bha 'na Beta roimhe) a tha air blogspot.com no àrainn ghnàthaichte (chan ann air FTP).

en: To-do
gd_GB: Ri dhèanamh

en: Today
gd_GB: An-diugh

en: Today (%s) is excluded from averages because it isn't over yet.
gd_GB: Chan eil an-diugh (%s) sa chuibheas a bharrachd a chionn 's nach eil e seachad fhathast.

en: Toggle Editor Text Direction
gd_GB: Toglaich comhair an teacsa san deasaichear

en: Toggle add category
gd_GB: Toglaich “Cuir roinn-seòrsa ris”

en: Toggle panel: %s
gd_GB: Toglaich a’ phanail: %s

en: Tokyo
gd_GB: Tōkyō

en: Tomorrow
gd_GB: A-màireach

en: Too many redirects.
gd_GB: Tha tuilleadh 's còir ath-threòrachadh ann.

en: Toolbar
gd_GB: Bàr-inneal

en: Toolbar Toggle
gd_GB: Toglachadh a' bhàir-inneal

en: Tools
gd_GB: Innealan

en: Top
gd_GB: Gràinnean-mullaich

en: Top Left
gd_GB: Mullach clì

en: Top Posts
gd_GB: Na puist as fhearr

en: Top Posts & Pages
gd_GB: Gràinnean-mullaich nam post ┐ duilleagan

en: Top Posts &amp; Pages
gd_GB: Sàr-phuist ┐ duilleagan

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
gd_GB: Tha gràinnean-mullaich nam post ┐ nan duilleagan stèidhichte air na stats thairis air 24-48 uair a thìde. Bidh e greis mu atharraich iad.

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s
gd_GB: Sàr-phuist fad %1$s là(ithean), a' crìochnachadh %2$s

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s (Summarized)
gd_GB: Puist as fhearr fad %1$s là(ithean), a' crìochnachadh %2$s (gearr-chunntas)

en: Top Questions - Instant Answers
gd_GB: Ceistean mòra - Freagairtean sa bhad

en: Top Rated
gd_GB: Àrd-rang

en: Top Right
gd_GB: Mullach deas

en: Top Searches
gd_GB: Lorgan as cumanta

en: Top Sharing Services
gd_GB: Gràinnean-mullaich nan seirbheis co-roinnidh

en: Top Tags
gd_GB: Gràinnean-mullaich nan tagaichean

en: Top left
gd_GB: Mullach clì

en: Top right
gd_GB: Mullach deas

en: Topic
gd_GB: Cuspair

en: Topic Status
gd_GB: Staid a' chuspair

en: Topics
gd_GB: Cuspairean

en: Topics started
gd_GB: Cuspairean a chaidh an tòiseachadh

en: Toronto
gd_GB: Toronto/Tkaronto

en: Total
gd_GB: Iomlan

en: Total Refunded
gd_GB: An t-iomlan a chaidh ath-dhìoladh

en: Total Shares : %s
gd_GB: Air a cho-roinneadh : %s

en: Total Votes
gd_GB: Bhòtaichean gu h-iomlan

en: Totals
gd_GB: Iomlain

en: Totals.
gd_GB: Iomlain

en: Track %1$s of %2$s.
gd_GB: Traca %1$s à %2$s.

en: Trackback excerpt:
gd_GB: Às-earrann TrackBack:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
gd_GB: Tha trackbacks ’nan gleus gus fios a chumail ri siostaman bloga dìleabach gun do rinn thu ceangal riutha. Ma nì thu ceangal ri làraichean WordPress eile, gheibh iad fios gu fèin-obrachail slighe nam <a href="%s">pingbacks</a> ’s cha leig thu leas dad eile a dhèanamh.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
gd_GB: Tracaichean (fo-thiotalan, caipseanan, tuairisgeulan, caibidealan no metadata)

en: Transactions
gd_GB: Tar-chuir

en: Transfer %s to Another User
gd_GB: Tar-aisig %s gu cleachdaiche eile

en: Transfer Blog
gd_GB: Tar-aisig am bloga

en: Transfer Domain
gd_GB: Imrich an àrainn

en: Transfer blog
gd_GB: Tar-aisig am bloga

en: Transferring a blog <em>cannot</em> be undone. Please read the following actions that will take place when you transfer this blog:
gd_GB: <em>Chan urrainn dhut</em> tar-aiseag de bhloga a thilleadh. Leugh na thachras ma thar-aisigeas tu am bloga.

en: Translate
gd_GB: Eadar-theangaich

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
gd_GB: Eadar-theangadairean

en: Translation Ready
gd_GB: So-eadar-theangaichte

en: Translation Updates
gd_GB: Ùrachaidhean eadar-theangachaidh

en: Transparent background
gd_GB: Cùlaibh trìd-shoilleir

en: Trash
gd_GB: An sgudal

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Sgudal <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Sgudal <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Sgudal <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Sgudal <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
gd_GB: Cuir san sgudal e: %s

en: Trashing that comment failed.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn am beachd sin a chur dhan sgudal.

en: Travel
gd_GB: Siubhal

en: Travel Agency
gd_GB: Buidheann-siubhail

en: Trending
gd_GB: A' treandadh

en: Trinidad and Tobago
gd_GB: Trianaid agus Tobago

en: Tripoli
gd_GB: Tripoli/Ṭarābulus

en: Trophy Case
gd_GB: Preas nan duaisean

[ctx: Trophy Case sidebar headline]
en: Filter by blog
gd_GB: Criathraich a-rèir bloga

[ctx: Trophy Case sidebar headline]
en: Filter by type
gd_GB: Criathraich a-rèir seòrsa

en: Trouble clicking?
gd_GB: Duilgheadas agad a' briogadh air?

en: Trouble clicking? Copy and paste this URL into your browser:
gd_GB: A bheil duilgheadas air choireigin leis a' bhriogadh? Dèan lethbhreac dhen URL seo 's cuir 'nad bhrabhsair e:

en: Trouble signing in
gd_GB: Tha duilgheadas ann leis a' chlàradh a-steach

en: Troubleshooting
gd_GB: A' fuasgladh mhearachdan

en: Trusted by some of the world's biggest brands and industries
gd_GB: Tha earbsa aig cuid dhe na companaidhean as motha san t-saoghal ann

en: Try Again
gd_GB: Feuch ris a-rithist

en: Try again
gd_GB: Feuch ris a-rithist

en: Try different keywords.
gd_GB: Feuch faclan eile.

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
gd_GB: Feuch na tasg-lannan mìosail. %1$s

en: Try more general keywords.
gd_GB: Feuch faclan luirg nas cumanta.

en: Tucuman
gd_GB: Tucumán

en: Tue
gd_GB: DiM

en: Tuesday
gd_GB: DiMàirt

[ctx: Tuesday initial]
en: T
gd_GB: DiM

en: Tumblr Blog
gd_GB: Bloga Tumblr

en: Tunis
gd_GB: Tūnis

en: Tunisia
gd_GB: Tuinisea

en: Turkey
gd_GB: An Tuirc

en: Turkmenistan
gd_GB: Turcmanastàn

en: Turks and Caicos Islands
gd_GB: Na h-Eileanan Turcach is Caiceo

en: Turn comments on or off
gd_GB: Cuir na beachdan air no dheth

en: Turn on Location Tagging
gd_GB: Cuir air tagadh ionadan

en: Tuvalu
gd_GB: Tubhalu

en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
gd_GB: Tha Twenty Sixteeen ’na ùrachadh air co-dhealbhachd thradaiseanta WordPress — crann còmhnard le bàr-taoibh roghainneil a tha air leth do bhlogaichean is làraichean-lìn. Tha roghainnean aige airson dathan gnàthaichte le sgeamannan dhathan àlainn ’na bhroinn o thùs, griod sùbailte sèimh a tha a’ cur prìomhachas air uidheaman mobile, lìomhta eireachdail anns gach dòigh. Le Twenty Sixteen, bidh am WordPress agad bòidheach air sgrìn sam bith.

en: Twice Daily
gd_GB: Dà thuras gach latha

en: Twitter Timeline
gd_GB: Loidhne-ama Twitter

en: Twitter Updates
gd_GB: Naidheachdan Twitter

en: Twitter username to include in tweets when people share using the Twitter button.
gd_GB: An t-ainm-cleachdaiche Twitter a thèid a ghabhail a-staigh sna tweets nuair a chleachdas daoine am putan airson rud a cho-roinneadh air Twitter.

en: Twitter username:
gd_GB: Ainm Twitter:

en: Two
gd_GB: Dà

en: Two Columns
gd_GB: Dà cholbh

en: Two Step Authentication Disabled
gd_GB: Tha an dearbhadh dà-cheumnach à comas

en: Two Step Authentication Enabled
gd_GB: Tha an dearbhadh dà-cheumnach an comas

en: Two Step Authentication has been disabled for "%s".
gd_GB: Chaidh an dearbhadh dà-cheumnach a chur à comas airson "%s".

en: Two Step Authentication has been disabled for <strong>%s</strong>.
gd_GB: Chaidh an dearbhadh dà-cheumnach a chur à comas airson <strong>%s</strong>.

en: Two Step Authentication has been enabled for "%s".
gd_GB: Chaidh an dearbhadh dà-cheumnach a chur an comas airson "%s".

en: Two Step Authentication has been enabled for <strong>%s</strong>.
gd_GB: Chaidh an dearbhadh dà-cheumnach a chur an comas airson <strong>%s</strong>.

en: Two columns
gd_GB: Dà cholbh

en: Two factor authentication is not enabled for the current user.
gd_GB: Cha deach dearbhadh dà-fhactarach a chur an comas dhan chleachdaiche làithreach.

en: Two-Step Authentication
gd_GB: Dearbhadh dà-cheumnach

en: Two.
gd_GB: Dhà.

en: Type
gd_GB: Seòrsa

en: Type the password again.
gd_GB: Cuir a-steach am facal-faire ùr a-rithist.

en: Type your new password again.
gd_GB: Cuir a-steach am facal-faire ùr agad a-rithist.

en: Type:
gd_GB: Seòrsa:

en: Types
gd_GB: Seòrsaichean

en: Types:
gd_GB: Seòrsaichean

en: URL removed
gd_GB: Chaidh an URL a thoirt air falbh

en: URLs to show:
gd_GB: URLaichean a sheallar:

en: UTC means Coordinated Universal Time.
gd_GB: Tha UTC a' ciallachadh Coordinated Universal Time.

en: UTC%s
gd_GB: UTC %s

en: Uh oh &ndash; LiveJournal has disconnected us because we made too many requests to their servers too quickly.
gd_GB: Ìoc, bhris LiveJournal an ceangal againn a chionn 's gun do chuir sinn cus iarrtasan dha na frithealaichean aca ro luath.

en: Uh, oh. Something didn&#8217;t work. Please <a href="%s">try again</a>.
gd_GB: Mo chreach. Chaidh rudeigin cearr. Nach <a href="%s">fheuch thu rist a-rithist</a>?

en: Ukraine
gd_GB: An Ucràin

en: Ulan Bator
gd_GB: Ulaanbaatar

en: Un-spammed by %s
gd_GB: Air a dhì-spamadh le %s

en: Unable to add feed
gd_GB: Cha ghabh an t-inbhir a chur ris

en: Unable to complete this action
gd_GB: Chan urrainn dhuinn seo a dhèanamh

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
gd_GB: Chan urrainn dhuinn ceangal ri siostam nam faidhlichean. Dearbh an t-ainm is facal-faire agad.

en: Unable to create a new list.
gd_GB: Cha ghabh liosta ùr a chruthachadh.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
gd_GB: Cha ghabh an t-eòlaire %s a chruthachadh. A bheil cead aig an fhrithealaiche sgrìobhadh san eòlaire phàraint?

en: Unable to create new image.
gd_GB: Cha ghabh dealbh ùr a chruthachadh.

en: Unable to delete the list
gd_GB: Chan urrainn dhuinn an liosta a sguabadh às.

en: Unable to delete the list item
gd_GB: Chan urrainn dhuinn ball na liosta a sguabadh às

en: Unable to encode the personal data for export. Error: %s
gd_GB: %s: Teachdaireachd mearachd.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
gd_GB: Cha ghabh an t-eòlaire WordPress Content a lorg (wp-content).

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
gd_GB: Cha ghabh an t-eòlaire WordPress Plugin a lorg.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
gd_GB: Cha ghabh an t-eòlaire WordPress Root a lorg.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
gd_GB: Cha ghabh eòlaire nan ùrlaran WordPress a lorg.

en: Unable to request a code via SMS right now. Please try again after one minute.
gd_GB: Cha ghabh còd a dhearbhadh slighe SMS an-dràsta fhèin. Feuch ris a-rithist an ceann mionaid.

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
gd_GB: Chan urrainn dhuinn teachdaireachd na mearachd fhaighinn o MySQL

en: Unable to save the image.
gd_GB: Cha ghabh dealbh a shàbhaladh.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
gd_GB: Chan urrainn dhuinn am foirm seo a chur, ath-nuadhaich e 's feuch ris a-rithist.

en: Unable to update the list
gd_GB: Chan urrainn dhuinn an liosta ùrachadh

en: Unapprove
gd_GB: Thoir air falbh an t-aonta

en: Unapprove this comment
gd_GB: Thoir an t-aonta far a' bheachd seo

en: Unapprove this comment.
gd_GB: Thoir an t-aonta far a' bheachd seo.

en: Unapproved
gd_GB: Gun aontachadh

en: Unarchive
gd_GB: Thoir às an tasg-lann

en: Unauthorized
gd_GB: Ùghdarraichte

en: Uncategorized
gd_GB: Gun roinn-seòrsa

en: Uncheck All
gd_GB: Thoir air falbh a' chromag on a h-uile

en: Uncheck this box to disable the results popup
gd_GB: Thoir air falbh a' chromag às a' bhogsa seo gus priob-uinneag nan toraidhean a chur à comas

en: Under %s
gd_GB: Fo %s

en: Underline
gd_GB: Loidhne fodha

en: Underlying color
gd_GB: Dath foidhe

en: Undo
gd_GB: Neo-dhèan

en: Undo Changes
gd_GB: Neo-dhèan na h-atharraichean

en: Unfiltered
gd_GB: Gun chriathradh

en: Unfollow
gd_GB: Neo-lean

en: Unfollow comments
gd_GB: Na lean beachdan tuilleadh

en: United Arab Emirates
gd_GB: Na h-Iomaratan Arabach Aonaichte

en: United Kingdom
gd_GB: An Rìoghachd Aonaichte

en: United States
gd_GB: Na Stàitean Aonaichte

en: United States Minor Outlying Islands
gd_GB: Meanbh-Eileanan Iomallach nan Stàitean Aonaichte

en: Universal
gd_GB: Uile-choitcheann

en: University
gd_GB: Oilthigh

en: Unknown
gd_GB: Neo-aithnichte

en: Unknown Feed
gd_GB: Inbhir neo-aithnichte

en: Unknown action.
gd_GB: Gnìomh neo-aithnichte.

en: Unknown error
gd_GB: Mearachd neo-aithnichte

en: Unknown error.
gd_GB: Mearachd neo-aithnichte.

en: Unknown message type passed
gd_GB: Chaidh teachdaireachd de sheòrsa a thoirt seachad nach aithne dhuinn

en: Unknown post requested
gd_GB: Chaidh post nach aithne dhuinn iarraidh

en: Unknown/unsupported method supplied
gd_GB: Chaidh dòigh a sholar nach aithne dhuinn no ris nach eil taic

en: Unlike this comment
gd_GB: Innis nach toil leat am beachd seo tuilleadh.

en: Unlimited Storage
gd_GB: Stòras gun chrìoch

en: Unlink
gd_GB: Dì-cheangail

en: Unmute
gd_GB: Till an fhuaim

en: Unpacking the package&#8230;
gd_GB: A' neo-phacadh na pacaide&#8230;

en: Unpublished
gd_GB: Gun fhoillseachadh

en: Unread
gd_GB: Gun leughadh

[ctx: Unread notifications]
en: Unread
gd_GB: Gun leughadh

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
gd_GB: Chan eil e ceadaichte seòrsa puist inntearnail a dhì-chlàradh

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
gd_GB: Chan eil e ceadaichte tacsonamaidh inntearnail a dhì-chlàradh

en: Unstick Post from Home
gd_GB: Dì-stic am post on dachaigh

en: Unstick post from home
gd_GB: Dì-stic am post on dachaigh

en: Unsubscribe
gd_GB: Sguir dhen fho-sgrìobhadh

en: Unsupported Browser
gd_GB: Brabhsair ris nach eil taic

en: Untested with your version of WordPress
gd_GB: Cha deach a chur fo dheuchainn san tionndadh agad-sa de WordPress

en: Untitled
gd_GB: Gun tiotal

en: Untitled Post
gd_GB: Post gun tiotal

en: Untrash
gd_GB: Thoir às an sgudal

en: Untrashing that comment failed.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn am beachd sin a thoirt às an sgudal.

en: Unused
gd_GB: Gun chleachdadh

en: Up
gd_GB: Suas

en: Up one
gd_GB: Suas aonan

en: Up to %d users allowed to access site. <a href="paid-upgrades.php">Want more?</a>
gd_GB: Tha cead-inntrigidh aig suas ri %d cleachdaichean dhan làrach. <a href="paid-upgrades.php">Ag iarraidh barrachd?</a>

en: Upcoming Events
gd_GB: Tachartasan ri thighinn

en: Upcoming charges
gd_GB: Tàillean a tha gu bhith ann

en: Update
gd_GB: Ùrachadh

en: Update %s now
gd_GB: Ùraich %s an-dràsta

en: Update Available
gd_GB: Tha ùrachadh ri fhaighinn

en: Update Category
gd_GB: Ùraich an roinn-seòrsa

en: Update Comment
gd_GB: Ùraich am beachd

en: Update Complete
gd_GB: Chaidh an t-ùrachadh a choileanadh

en: Update Jetpack now...
gd_GB: Ùraich Jetpack an-dràsta...

en: Update Link
gd_GB: Ùraich an ceangal

en: Update Link Category
gd_GB: Ùraich roinn-seòrsa a' cheangail

en: Update Menu Section
gd_GB: Ùraich earrann a' chlàir-thaice

en: Update Now
gd_GB: Ùraich an-dràsta

en: Update Profile
gd_GB: Ùraich a' phròifil

en: Update Project Tag
gd_GB: Ùraich taga a' phròiseict

en: Update Project Type
gd_GB: Ùraich seòrsa a' phròiseict

en: Update Redirect Location
gd_GB: Ùraich ionad an ath-threòrachaidh

en: Update Services
gd_GB: Seirbheisean ùrachaidh

en: Update Tag
gd_GB: Ùraich an taga

en: Update User
gd_GB: Ùraich an cleachdaiche

en: Update WordPress
gd_GB: Ùraich WordPress

en: Update anyway, even though it might break your site?
gd_GB: A bheil thu airson ùrachadh co-dhiù, fiù ma bhriseas e an làrach agad ma dh’fhaoidte?

en: Update audio playlist
gd_GB: Ùraich an liosta-chluich fuaime

en: Update available
gd_GB: Ùrachadh ri fhaighinn

en: Update email
gd_GB: Ùraich am post-d

en: Update failed
gd_GB: Dh’fhàillig an t-ùrachadh.

en: Update gallery
gd_GB: Ùraich an gailearaidh

en: Update gallery settings
gd_GB: Ùraich roghainnean a' ghailearaidh

en: Update now
gd_GB: Ùraich an-dràsta

en: Update progress
gd_GB: Adhartas an ùrachaidh

en: Update the default pages
gd_GB: Ùraich na duilleagan bunaiteach

en: Update the item text below
gd_GB: Ùraich teacsa an nì gu h-ìosal

en: Update the text on your homepage
gd_GB: Ùraich an teacsa air an duilleag-dhachaidh agad

en: Update to %s
gd_GB: Ùraich gu %s

en: Update to version %(version)s
gd_GB: Àrdaich gu tionndadh %(version)s

en: Update video playlist
gd_GB: Ùraich an liosta-chluich video

en: Update your profile, personal settings, and more
gd_GB: Ùraich a' phròifil, na roghainnean pearsanta 's mòran a bharrachd

en: Updated:
gd_GB: Air ùrachadh:

en: Updates
gd_GB: Ùrachaidhean

en: Updates %s
gd_GB: Ùrachaidhean %s

en: Updating
gd_GB: Ga ùrachadh

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
gd_GB: Ag ùrachadh a' phlugain %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
gd_GB: Ag ùrachadh an ùrlair %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating the plugin&#8230;
gd_GB: Ag ùrachadh a' phlugain&#8230;

en: Upgrade
gd_GB: Àrdaich

en: Upgrade Focus, VideoPress for weddings
gd_GB: Fòcas an ùrachaidh: VideoPress do bhainnsean

en: Upgrade Now
gd_GB: Àrdaich an-dràsta

en: Upgrade cancelled and refunded
gd_GB: Sguireadh dhen àrdachadh 's chaidh an t-airgead a dhìoladh

en: Upgrade to %s
gd_GB: Àrdaich gu %s

en: Upgrade to Business
gd_GB: Àrdaich gun tionndadh ghnìomhachais

en: Upgrade to Premium
gd_GB: Àrdaich dhan tionndadh Premium

en: Upgrade your website
gd_GB: Àrdaich an làrach agad

en: Upgrades
gd_GB: Àrdachaidhean

[ctx: Upgrades: Description in domain registration]
en: Map this domain to use it as your site address.
gd_GB: Mapaich an àrainn seo gus a chleachdadh mar sheòladh na làraich agad.

en: Upload
gd_GB: Luchdaich suas

en: Upload Image
gd_GB: Luchdaich suas an dealbh

en: Upload Limit Exceeded
gd_GB: Luchdaich thu suas barrachd na tha ceadaichte

en: Upload New Media
gd_GB: Luchdaich suas meadhan ùr

en: Upload date:
gd_GB: Air a luchdadh suas:

en: Upload failed.
gd_GB: Dh'fhàillig a luchdadh suas.

en: Upload file and import
gd_GB: Luchdaich suas faidhle is ion-phortaich

en: Upload files
gd_GB: Luchdaich suas na faidhlichean

en: Upload images
gd_GB: Luchdaich suas na dealbhan

en: Upload stopped.
gd_GB: Stad an luchdadh suas.

en: Upload theme
gd_GB: Luchdaich suas ùrlar

en: Upload your logo
gd_GB: Luchdaich suas an suaicheantas agad

en: Uploaded
gd_GB: Air a luchdadh suas

en: Uploaded Images
gd_GB: Dealbhan a chaidh a luchdadh suas

en: Uploaded by:
gd_GB: Air a luchdadh suas le:

en: Uploaded on:
gd_GB: Air a luchdadh suas:

en: Uploaded to this page
gd_GB: Air a luchdadh suas dhan duilleag seo

en: Uploaded to this post
gd_GB: Air a luchdadh suas dhan phost seo

en: Uploaded to:
gd_GB: Air a luchdadh suas gu:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
gd_GB: no

en: Uploading
gd_GB: 'Ga luchdadh suas

en: Uploading Files
gd_GB: A' luchdadh suas faidhlichean

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
gd_GB: Le "Luchdaich suas faidhlichean", 's urrainn dhut am pasgan is an t-slighe a thaghadh airson stòradh is luchdadh suas nam faidhlichean agad.

en: Uploading…
gd_GB: 'Ga luchdadh suas…

en: Uploads
gd_GB: Na chaidh a luchdadh suas

en: Uruguay
gd_GB: Uruguaidh

en: Urumqi
gd_GB: Ürümqi

en: Use
gd_GB: Cleachd

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
gd_GB: Cleachd %s ’na àite mur eil thu ag iarraidh mac-talla an luach.

en: Use %s instead.
gd_GB: Cleachd %s ’na àite.

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
gd_GB: Cleachd na saighdean clì/deas a dhol air adhart diog is na saighdean suas/sìos a dhol air adhart deich diogan.

en: Use Markdown for comments.
gd_GB: Cleachd Markdown airson beachdan.

en: Use Markdown for posts and pages.
gd_GB: Cleachd Markdown airson puist is duilleagan.

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
gd_GB: Cleachd na saighdean suas/sìos airson àirde na fuaime a chur an àirde no ìsle.

en: Use WordPress.com name servers
gd_GB: Cleachd frithealaichean ainmean WordPress.com

en: Use a different account
gd_GB: Cleachd cunntas eile

en: Use a new credit card
gd_GB: Cleachd cairt-chreidis ùr

en: Use an existing post as a template.
gd_GB: Cleachd post a tha agad mu thràth mar theamplaid.

[ctx: Use an existing {post_type} as a template]
en: Use an existing %s as a template.
gd_GB: Cleachd %s a tha agad mu thràth mar theamplaid.

en: Use as featured image
gd_GB: Cleachd mar dhealbh brosnaichte

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
gd_GB: Cleachd cromagan an àite %s gus briathran a tha air an dùnadh a-mach a sgaradh o chèile.

en: Use https
gd_GB: Cleachd https

en: Use our free WordPress mobile apps to view your latest stats, create and publish new content, interact with visitors, or upload photos directly from your device’s camera.
gd_GB: Cleachd na h-aplacaidean WordPress mobile an-asgaidh againn a choimhead air na stats as ùire agad, susbaint ùr a chruthachadh is fhoillseachadh, eadar-ghabhail a dhèanamh le aoighean no a luchdadh suas dealbhan calg-dhìreach o chamara an uidheim agad.

en: Use sharing tools to spread the word about your work.
gd_GB: Cleachd na h-innealan co-roinnidh gus am facal a sgaoileadh mu d' obair.

en: Use the %s filter instead.
gd_GB: Cleachd a’ chriathrag %s ’na àite.

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
gd_GB: Cleachd na saighdean aig barr a' chòmhraidh no na saighdean air a' mheur-chlàr agad airson a dhol o àite gu àite.

en: Use the custom name servers listed below
gd_GB: Cleachd na frithealaichean ainmean gnàthaichte gu h-ìosal

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
gd_GB: -- Tagh --

en: Used as:
gd_GB: Air a chleachdadh mar:

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
gd_GB: Tùs:

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
gd_GB: Falaich

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
gd_GB: Seall

en: Used: %1$s%% of %2$s
gd_GB: Air a chleachdadh: %1$s%% à %2$s

en: User
gd_GB: chleachdaiche

en: User %s added
gd_GB: Chaidh an cleachdaiche %s a chur ris

en: User Dashboard: %s
gd_GB: Deas-bhòrd a’ chleachdaiche: %s

[ctx: User Field]
en: Description
gd_GB: Tuairisgeul

[ctx: User Field]
en: Display Name
gd_GB: Ainm-taisbeanaidh

[ctx: User Field]
en: Email
gd_GB: Post-d

[ctx: User Field]
en: First Name
gd_GB: Ainm

[ctx: User Field]
en: Last Name
gd_GB: Sloinneadh

[ctx: User Field]
en: Login
gd_GB: Ainm-cleachdaiche

[ctx: User Field]
en: User ID
gd_GB: ID a' chleachdaiche

en: User Name
gd_GB: Ainm-cleachdaiche

en: User Roles
gd_GB: Dreuchdan chleachdaichean

en: User added to your private site
gd_GB: Chaidh an cleachdaiche a chur ris an làrach phrìobhaideach agad

en: User added.
gd_GB: Chaidh an cleachdaiche a chur ris.

en: User already exists. Password inherited.
gd_GB: Tha an cleachdaiche seo ann mu thràth. Facal-faire dìleabach.

en: User clicked the No Thanks button.
gd_GB: Bhriog an cleachdaiche air a' phutan "Chan eil, mòran taing".

en: User deleted
gd_GB: Chaidh an cleachdaichean a sguabadh às

en: User deleted.
gd_GB: Cleachdaiche air a sguabadh às.

en: User deletion is not allowed from this screen.
gd_GB: Chan urrainn dhut cleachdaichean a thoirt air falbh air an sgrìn seo.

en: User has been added to your site.
gd_GB: Chaidh an cleachdaiche a chur ris an làrach agad.

en: User has blocked requests through HTTP.
gd_GB: Chuir an cleachdaiche bacadh air iarrtasan tro HTTP.

en: User has no sites or content and will be deleted.
gd_GB: Chan eil làrach no susbaint aig a’ chleachdaiche ’s thèid a sguabadh às.

en: User is already a member of your private site
gd_GB: Tha an cleachdaiche seo 'na bhall air an làrach phrìobhaideach agad mu thràth

en: User not found
gd_GB: Cha deach an cleachdaiche a lorg

en: User not found.
gd_GB: Cha deach an cleachdaiche a lorg.

en: User removed from this site.
gd_GB: Chaidh an cleachdaiche a thoirt air falbh on làrach seo.

en: User removed from your site
gd_GB: Chaidh an cleachdaiche a thoirt air falbh on làrach agad

[ctx: User role]
en: Administrator
gd_GB: Rianaire

[ctx: User role]
en: Author
gd_GB: Ùghdar

[ctx: User role]
en: Contributor
gd_GB: Com-pàirtiche

[ctx: User role]
en: Editor
gd_GB: Deasaiche

[ctx: User role]
en: Subscriber
gd_GB: Fo-sgrìobhadair

en: User updated.
gd_GB: Chaidh an cleachdaiche ùrachadh.

en: Username
gd_GB: Ainm-cleachdaiche

en: Username may not be longer than 60 characters.
gd_GB: Feumaidh ainm-cleachdaiche a bhith nas giorra na 60 caractar.

en: Username must be at least 4 characters.
gd_GB: Feumaidh ainm cleachdaiche a bhith 4 caractaran a dh'fhaid air a' char as lugha.

en: Username or Email
gd_GB: Ainm-cleachdaiche no post-d

en: Username or email address of user to receive the blog
gd_GB: Ainm-cleachdaiche no post-d a' chleachdaiche a gheibh am bloga

en: Username.
gd_GB: Ainm-cleachdaiche

en: Username/Password incorrect for %s
gd_GB: Tha an t-ainm-cleachdaiche/facal-faire airson %s cearr

en: Username:
gd_GB: Ainm-cleachdaiche:

en: Username: %s
gd_GB: Ainm-cleachdaiche: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
gd_GB: Tha sinn duilich ach chan fhaod ach litrichean beaga (a-z) agus àireamhan a bhith ann an ainmean-cleachdaiche.

en: Usernames cannot be changed.
gd_GB: Cha ghabh ainmean chleachdaichean atharrachadh.

en: Usernames must be at least 4 characters.
gd_GB: Feumaidh ainm cleachdaiche a bhith 4 caractaran a dh’fhaid air a’ char as lugha.

en: Usernames or Email Addresses
gd_GB: Ainmean no seòlaidhean puist-d

en: Users
gd_GB: Buill

en: Users list
gd_GB: Liosta nan cleachdaichean

en: Users list navigation
gd_GB: Seòladaireachd liosta nan cleachdaichean

en: Users must be registered and logged in to comment
gd_GB: Feumaidh cleachdaichean logadh a-steach mus urrainn dhaibh beachd a thoirt

en: Users to Email
gd_GB: Na cleachdaichean a gheibh post-d

en: Uzbekistan
gd_GB: Usbagastàn

en: Valid
gd_GB: Dligheach

en: Value
gd_GB: Luach

[ctx: Variable is a hyperlink: A blog title pointing to a post permalink.]
en: Originally posted on %s:
gd_GB: Air a phostadh %s:

en: Vatican
gd_GB: Cathair na Bhatacain

en: Vatican City
gd_GB: Cathair na Bhatacain

en: Venezuela
gd_GB: A' Bheiniseala

en: Venue:
gd_GB: Ionad:

[ctx: Verb, to post]
en: Post
gd_GB: Postaich

en: Verified Services
gd_GB: Seirbheisean dearbhte

en: Verify Code
gd_GB: Dearbh an còd

en: Verify New Password
gd_GB: Dearbh am facal-faire ùr

en: Verify code
gd_GB: Dearbh an còd

en: Verify your email forwarding address
gd_GB: Dearbh an seòladh puist-d a thèid am post a shìneadh air adhart dha

en: Version
gd_GB: Tionndadh

en: Version %s
gd_GB: Tionndadh %s

en: Version:
gd_GB: Tionndadh:

en: Version: %s
gd_GB: Tionndadh %s

en: Vertical is mobile first responsive WordPress theme with a modern magazine style. It is the ultimate theme for sharing blog posts, photos, videos, quotes, and other amazing content.
gd_GB: 'S e Vertical a' chiad ùrlar WordPress so-fhreagrach air nòd iris ùr-nòsach. Seo an t-ùrlar as fhearr airson puist bloga, dealbhan, videothan, às-earrannan is susbaint eile a cho-roinneadh.

en: Vertical space
gd_GB: Àite inghearach

en: Vertically
gd_GB: Gu h-inghearach

en: Video %s not found
gd_GB: Cha deach am video %s a lorg

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Video <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Videothan <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Videothan <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Videothan <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
gd_GB: Mion-fhiosrachadh mun video

en: Video Embeds
gd_GB: Leabachadh video

en: Video Name
gd_GB: Ainm video

en: Video Player
gd_GB: Cluicheadair video

en: Video Plays
gd_GB: Video air a chluich

en: Video Post
gd_GB: Post video

en: Video details
gd_GB: Mion-fhiosrachadh mun bhidio

en: Video on %s
gd_GB: Video air %s

en: Video plays for %1$s days ending %2$s
gd_GB: Video air a chluich fad %1$s là(ithean), a' crìochnachadh %2$s

en: Video plays for %1$s days ending %2$s (Summarized)
gd_GB: Video air a chluich fad %1$s là(ithean), a' crìochnachadh %2$s (gearr-chunntas)

en: Video plays:
gd_GB: Video air a chluich:

en: Video post by %s.
gd_GB: Post video le %s.

en: Video post.
gd_GB: Post video.

en: Video publisher has disabled embeds.
gd_GB: Chuir foillsichear nam video an leabachadh à comas.

en: Video title
gd_GB: Tiotal a' video

en: Videos
gd_GB: Videothan

en: Vienna
gd_GB: Vienna/Wien

en: Vientiane
gd_GB: Vientiane/Wiang-jun

en: Viet Nam
gd_GB: Bhiet-Nam

en: Vietnam
gd_GB: Bhiet-Nam

en: View
gd_GB: Seall

en: View %(title)s
gd_GB: Seall %(title)s

en: View %1$s version %2$s details
gd_GB: Seall mion-fhiosrachadh %1$s, tionndadh %2$s

en: View %s
gd_GB: Seall %s

en: View &#8220;%s&#8221;
gd_GB: Seall &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; archive
gd_GB: Seall tasg-lann &#8220;%s&#8221;

en: View All
gd_GB: Seall a h-uile

en: View Archive
gd_GB: Seall an tasglann

en: View Attachment Page
gd_GB: Seall duilleag a' cheanglachain

en: View Category
gd_GB: Seall an roinn-seòrsa

en: View Comment
gd_GB: Seall am beachd

en: View Full Profile &rarr;
gd_GB: Seall an làn phròifil &rarr;

en: View Full Site
gd_GB: Seall an làrach shlàn

en: View Menu Section
gd_GB: Seall earrann a' chlàir-thaice

en: View On WordPress
gd_GB: Seall air WordPress

en: View Page
gd_GB: Seall an duilleag

en: View Plans
gd_GB: Seall planaichean

en: View Post
gd_GB: Seall am post

en: View Profile
gd_GB: Seall a' phròifil

en: View Project Tag
gd_GB: Seall taga a' phròiseict

en: View Project Type
gd_GB: Seall seòrsa a' phròiseict

en: View Receipt
gd_GB: Seall am fàirdeal

en: View Results
gd_GB: Seall na toraidhean

en: View Site
gd_GB: Seall air an làrach

en: View Stats
gd_GB: Seall na stats

en: View Tag
gd_GB: Seall an taga

en: View Template
gd_GB: Seall an teamplaid

en: View Testimonial
gd_GB: Seall an teisteanas

en: View Trash
gd_GB: Seall an sgudal

en: View all
gd_GB: Seall a h-uile

en: View all drafts
gd_GB: Seall a h-uile dreachd

en: View all followers
gd_GB: Seall an luchd-leantainn air fad

en: View all plans
gd_GB: Seall a h-uile plana

en: View all posts by %s
gd_GB: Seall a h-uile post le %s

en: View all posts in %s
gd_GB: Seall a h-uile post ann an %s

en: View attachment page
gd_GB: Seall duilleag a' cheanglachain

en: View comment history
gd_GB: Seall eachdraidh nam beachdan

en: View complete profile
gd_GB: Seall a' phròifil shlàn

en: View details
gd_GB: Seall am mion-fhiosrachadh

en: View mode
gd_GB: Am modh seallaidh

en: View more comments
gd_GB: Seall barrachd bheachdan

en: View page
gd_GB: Seall an duilleag

en: View post
gd_GB: Seall am post

en: View receipt
gd_GB: Seall am fàirdeal

en: View site in Reader
gd_GB: Seall an làrach san leughadair

en: View this comment
gd_GB: Seall am beachd seo

en: View video
gd_GB: Seall air a' video

en: View your WordPress.com achievements here. <br /><a href="%s">Create a site</a> and start writing to earn trophies.
gd_GB: Faic na duaisean WordPress.com an-seo. <br /><a href="%s">Cruthaich làrach</a> is tòisich air gill-dhùbhlain a chosnadh.

en: View your WordPress.com achievements here. <br /><a href="%s">Write a post</a> to earn your first trophy.
gd_GB: Faic na duaisean WordPress.com an-seo. <br /><a href="%s">Sgrìobh post</a> gus a' chiad gheall-dùbhlain a chosnadh.

en: View your comment.
gd_GB: Coimhead air do bheachd.

en: View your site
gd_GB: Seall air an làrach agad

en: View: %s
gd_GB: Seall: %s

en: Views
gd_GB: Seallaidhean

en: Views Per Visitor
gd_GB: Sealladh gach aoigh

en: Views by Country
gd_GB: Seallaidhean a-rèir dùthcha

en: Views for topic
gd_GB: Cò sheall air a' chuspair

en: Views per post
gd_GB: Seallaidhean gach post

en: Views/Post
gd_GB: Seallaidhean/Post

en: Virgin Islands
gd_GB: Eileanan na Maighdinn

en: Virgin Islands, British
gd_GB: Eileanan Breatannach na Maighdinn

en: Virgin Islands, U.S.
gd_GB: Eileanan na Maighdinn aig na Stàitean Aonaichte

en: Visibility
gd_GB: Faicsinneachd

en: Visibility:
gd_GB: Faicsinneachd:

en: Visible
gd_GB: Ri fhaicinn

en: Visit
gd_GB: Tadhail air

en: Visit %s
gd_GB: Tadhail air %s

en: Visit %s&#8217;s website
gd_GB: Tadhail air an làrach-lìn aig %s

en: Visit <a target="_blank" href="%s">wordpress.com/post</a> from your phone or tablet.
gd_GB: Tadhail air <a target="_blank" href="%s">wordpress.com/post</a> air an fhòn no tablaid agad.

en: Visit Dashboard
gd_GB: Tadhail air an deas-bhòrd

en: Visit Link
gd_GB: Tadhail air a' cheangal

en: Visit Site
gd_GB: Tadhail air an làrach

en: Visit Theme Site
gd_GB: Tadhail air làrach an ùrlair

en: Visit WordPress.com now!
gd_GB: Tadhail air WordPress.com an-dràsta!

en: Visit Your Site
gd_GB: Seall an làrach agad

en: Visit plugin homepage
gd_GB: Tadhail air duilleag-dhachaigh nam plugan

en: Visit site
gd_GB: Tadhail air an làrach

en: Visit the Reader to catch up on the latest items from these feeds: %s
gd_GB: Tadhail air an leughadair is leugh na tha ùr sna h-inbhirean a leanas: %s

en: Visit the post for more.
gd_GB: Tadhail air a' phost airson barrachd.

en: Visit theme site for %s
gd_GB: Tadhal air làrach-lìn an ùrlair "%s"

en: Visit your subscription dashboard and unsubscribe from there
gd_GB: Tadhail air deas-bhòrd nam fo-sgrìobhaidhean agad agus sguir dheth an-sin

en: Visitor | Visitors
gd_GB[0]: Aoigh
gd_GB[1]: Aoigh
gd_GB[2]: Aoighean
gd_GB[3]: Aoigh

en: Visitor not allowed to view video.
gd_GB: Chan eil cead aig a' chleachdaiche coimhead air video.

en: Visitors
gd_GB: Aoighean

en: Visual Editor
gd_GB: An deasaiche lèirsinneach

en: Visual aids
gd_GB: Taic lèirsinneach

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
gd_GB: Bheir am modh lèirsinneach deasaiche dhut a tha coltach ri giullaichear-teacsa. Briog air putan toglachadh a’ bhàr-inneal is gheibh thu sreath a bharrachd de dh’uidheaman-smachd.

en: Volume Slider
gd_GB: Sleamhnachan àirde na fuaime

en: Vote
gd_GB: Bhòt

en: Vote Button
gd_GB: Putan bhòtaidh

en: Votes
gd_GB: Bhòtaichean

en: WP Admin
gd_GB: Rianachd WP

en: WP.me Shortlinks
gd_GB: Ceanglaichean goirid WP.me

en: Waiting
gd_GB: A' feitheamh

en: Wallis
gd_GB: Uallas

en: Wallis and Futuna
gd_GB: Uallas agus Futuna

en: Want less email?
gd_GB: A bheil thu ag iarraidh nas lugha de phost-d?

en: Warning! User %s cannot be deleted.
gd_GB: Rabhadh! Cha ghabh an cleachdaiche %s a sguabadh às.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
gd_GB: Rabhadh! Cha ghabh an cleachdaiche seo a sguabadh às. Tha an cleachdaiche %s 'na rianaire lìonraidh.

en: Warning.
gd_GB: Rabhadh!

en: Warning:
gd_GB: Rabhadh:

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
gd_GB: Rabhadh: chaidh an ceangal a chuir a-steach ach dh’fhaoidte gu bheil mearachdan ann. Cuir fo dheuchainn e.

en: Warsaw
gd_GB: Warsaw/Warszawa

en: Wavatar (Generated)
gd_GB: Wavatar (air a ghintinn)

en: We are now re-building the threading of your comments (this can also take a while if you have lots of comments)...
gd_GB: Tha sinn ag ath-thogail snàithleadh nam beachdan agad (faodaidh gum feum seo greis ma tha mòran bheachdan agad)...

en: We are profoundly disinterested in your private details
gd_GB: Chan eil dad a dh'ùidh agad san fhiosrachadh phrìobhaideach agad

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
gd_GB: Tha sinn duilich ach thachair mearachd fhad ’s a bha sinn ag ion-phortadh a’ bhloga agad gu %s.

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
    
    If you deleted the import file from your media library, this may have caused the problem. In this case, please try the import once more without deleting the import file. Don't worry -- the importer will delete the file automatically once the import has finished.
    
    If you're still having trouble, please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
gd_GB: Tha sinn duilich ach thachair mearachd rè ion-phortadh a' bhloga agad gu %s
    
    Ma sguab thu am faidhle ion-phortaidh à leabhar-lann nam meadhanan, dh'fhaoidte gur e sin a tha coireach às. Mas e sin a thachair, feuch ris a-rithist ach na sguab às am faidhle. Na gabh dragh, sguabaidh sinne am faidhle ion-phortaidh às dhut turas a chaidh a choileanadh.
    
    Ma mhaireas an duilgheadas, <a href='%s'>cuir fios gu sgioba na taice</a> is cuiridh sinne ceart dhut e.

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
    Please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
gd_GB: Tha sinn duilich ach thachair mearachd rè ion-phortadh a' bhloga agad gu %s
    Ma mhaireas an duilgheadas, <a href='%s'>cuir fios gu sgioba na taice</a> is cuiridh sinne ceart dhut e.

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s.
gd_GB: Tha sinn duilich ach thachair mearachd fhad ’s a bha sinn ag ion-phortadh a’ bhloga agad gu %s.

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to <a href='%s'>%s</a><br>Please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
gd_GB: Tha sinn duilich ach thachair mearachd rè ion-phortadh a' bhloga agad gu <a href='%s'>%s</a><br>Ma mhaireas an duilgheadas, <a href='%s'>cuir fios gu sgioba na taice</a> is cuiridh sinne ceart dhut e.

en: We ask that you print this list of ten unique, one-time-use backup codes and keep the list in a safe place.
gd_GB: Mholamaid dhut an liosta seo leis na deich còdan-glèidhidh aon-chleachdaidh a chlò-bhualadh is an liosta a chumail sàbhailte.

en: We attempted to renew your %s subscription but experienced a problem taking payment. If you wish to continue with the subscription please log in to your account and <a href="%s">update your card details</a>. Your subscription will be cancelled if payment cannot be made.
gd_GB: Dh'fheuch sinn am fo-sgrìobhadh %s agad ùrachadh ach bha duilgheadas ann leis a' phàigheadh. Ma tha thu airson cumail a' dol leis an fho-sgrìobhadh, clàraich a-steach dhan chunntas agad is <a href="%s">ùraich fiosrachadh na cairte agad</a>. Thèid crìoch a chur air an fho-sgrìobhadh agad mur urrainn dhuinn am pàigheadh a choileanadh.

en: We attempted to renew your subscription but experienced a problem taking payment. If you wish to continue with the subscription please log in to your account and update your card details. Your subscription will be cancelled if payment cannot be made.
gd_GB: Dh'fheuch sinn am fo-sgrìobhadh agad ùrachadh ach bha duilgheadas ann leis a' phàigheadh. Ma tha thu airson cumail a' dol leis an fho-sgrìobhadh, clàraich a-steach dhan chunntas agad is ùraich fiosrachadh na cairte agad. Thèid crìoch a chur air an fho-sgrìobhadh agad mur urrainn dhuinn am pàigheadh a choileanadh.

en: We automatically scan your entire site every day for security threats and vulnerabilities. We'll thoroughly check for any suspicious activity or code, provide you with instant notifications and details when we find an issue, and help you resolve any harmful threats.
gd_GB: Sganaidh sinn an làrach air fad agad gach latha ach a bheil cunnartan no beàrnan tèarainteachd ann. Bheir sinn sùil gheur air gnìomhachd no còd amharasach sam bith, innsidh sinn dhut sa bhad ma lorgas sinn dad, bheir sinn mion-fhiosrachadh dhut mu dhèidhinn agus cuidichidh sinn thu a thoirt air falbh cunnart sam bith.

en: We could not delete your SSH credentials. Please try again.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an t-ainm is facal-faire SSH agad a sguabadh às. Feuch ris a-rithist.

en: We could not retrieve your SSH credentials. Please try again.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an t-ainm is facal-faire SSH agad fhaighinn. Feuch ris a-rithist.

en: We couldn't validate your site address. Type your address again or follow manual installation instructions below.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn seòladh na làraich agad a dhearbhadh. Cuir a-steach e a-rithist no lean ris an stiùireadh a thaobh stàlaidh de làimh gu h-ìosal.

en: We currently only offer %l domain name registrations.
gd_GB: Chan eil sinn a' tairgsinn aig an àm seo ach clàradh ainmean àrainnean %l.

en: We discovered your site, <strong>%s</strong>, was hidden from search engines by default.
gd_GB: Mhothaich sinn gun robh an làrach agad, <strong>%s</strong>, falaichte o einnseanan-luirg a ghnàth.

en: We don&#8217;t have that post on record yet. (post_id %d)
gd_GB: Chan eil reacord dhen phost sin againn fhathast. (post_id %d)

en: We exclude days prior to the first recorded view and future days.
gd_GB: Fàgaidh sinn a-muigh na làithean ron chiad choimhead agus làithean sam àm ri teachd.

en: We have apps for <a href="%s">iOS (iPhone, iPad, iPod Touch)</a> and <a href="%s">Android</a>.
gd_GB: Tha aplacaidean againn airson <a href="%s">iOS (iPhone, iPad, iPod Touch)</a> agus <a href="%s">Android</a>.

en: We have not recorded any views for this item yet.
gd_GB: Cha robh duine sam bith a' coimhead air an nì seo fhathast.

en: We have saved some information about your Blogger account in your WordPress database. Clearing this information will allow you to start over. Restarting will not affect any posts you have already imported. If you attempt to re-import a blog, duplicate posts and comments will be skipped.
gd_GB: Shàbhail sinn dàta mun chunntas Blogger agad san stòr-dàta WordPress agad. Ma dh'fhalamhaicheas tu an dàta seo, 's urrainn dhut tòiseachadh as ùr. Ma thòisicheas tu as ùr, cha bhi buaidh air puist sam bith a dh'ion-phortaich thu mu thràth. Ma dh'ion-phortaicheas tu bloga a-rithist, gearrar leum thairis air puist is beachdan dùblaichte.

en: We look forward to serving you again in %d! Happy New Year!
gd_GB: Na bi fada gun tilleadh gu %d! Bliadhna mhath ùr dhut!

en: We successfully resent the ICANN verification email to your email address on file.
gd_GB: Chuir sinn am post-d dearbhadh ICANN gun t-seòladh phuist-d a-rithist a chlàraich thu leinn.

en: We take care of the details of sending emails to your subscribers, leaving you to concentrate on your content.
gd_GB: Dèiligidh sinne ris na rudan beaga, a' cur post-d dha na fo-sgrìobhaichean agad, airson 's gun urrainn dhut-sa cudrom a chur air an t-susbaint.

en: We take security very seriously at Automattic and greatly appreciate receiving private notification from security researchers before full disclosure to the public. If you believe you have found a security issue, please <a href="%s">submit your findings</a>.
gd_GB: Tha tèarainteachd glè chudromach dhuinn aig Automattic agus bhitheamaid fada an comain luchd-rannsachaidh tèarainteachd mus can iad dad dhan phoball. Ma tha thu dhen bheachd gun do lorg thu beàrn tèarainteachd, <a href="%s">innis dhuinn mu na lorg thu</a>.

en: We think WordPress.com is awesome, but don’t take our word for it. With some of our favorite features you can learn how to build the site of your dreams.
gd_GB: Tha sinn dhen bheachd gu bheil WordPress.com glè mhath carson nach dearbh thu fhèin sin. Tha sàr-acainnean againn a theagaisgeas dhut mar a chruthaicheas tu gràinne-mhullaich de làrach.

en: We want to help you make %d even better on WordPress.com.
gd_GB: Bu chaomh leinn do chuideachadh a dhèanamh %d fiù nas fhearr air WordPress.com.

en: We want to help you make %d even better with Jetpack.
gd_GB: Bu chaomh leinn do chuideachadh a dhèanamh %d fiù nas fhearr le Jetpack.

en: We were able to log in but there were no blogs. Try a different account next time.
gd_GB: Chaidh againn air logadh a-steach ach cha robh bloga sam bith ann. Feuch cunntas eile an ath-thuras.

en: We were not able to gain access to your account. Try starting over.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn inntrigeadh a dhèanamh dhan chunntas agad. Feuch is tòisich air a-rithist.

en: We were unable to resend the ICANN verification email. Please <a href="%s">contact support</a> and provide the following error message:
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn post-d dearbhadh ICANN a chur às ùr. <a href="%s">Cuir fios gun sgioba taice</a> is thoir dhaibh an teachdaireachd mearachd a leanas:

en: We&#8217;re all done here, but you can always <a href="%s">convert more</a>.
gd_GB: Tha sinn deiseil an-seo ach 's urrainn dhut <a href="%s">barrachd iompachadh</a>, ma thogras tu.

en: We&#8217;re downloading and importing your LiveJournal posts...
gd_GB: Tha sinn a' luchdadh a-nuas is ag ion-phortadh nam post LiveJournal agad...

en: We&#8217;ve saved where you were up to though, so if you come back to this importer in about 30 minutes, you should be able to continue from where you were.
gd_GB: Shàbhail sinn an t-àite a ruig thu agus ma thilleas tu gun ion-phortaiche seo ann an leth-uair a thìde, bu chòir gun urrainn dhut leantainn air adhart far an robh thu.

en: We&rsquo;ve changed this option to a click-to-scroll version for you since you have footer widgets in Appearance &rarr; Widgets, or your theme uses click-to-scroll as the default behavior.
gd_GB: Rinn sinn "briog airson sgroladh" dhen roghainn seo a chionn 's gu bheil widgets banna-choise agad ann an "Coltas &rarr; Widgets" no a chionn 's gu bheil an t-ùrlar agad a' cleachdadh "briog airson sgroladh" a ghnàth.

en: We'll make you a delicious magazine from every other WordPress.com blog you follow. It's a great way to get an overview of a community.
gd_GB: Nì sinne gràinne-mhullaich de dh'iris dhut stèidhichte air gach bloga WordPress.com a leanas tu ris. Dòigh air leth airson foir-shealladh fhaighinn air coimhearsnachd.

en: We're processing your import now and will send you an email when it's all done.  If you don't hear from us within 24 hours, please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
gd_GB: Tha sinn 'gan ion-phortadh an-dràsta agus cuiridh sinn post-d thugad nuair a bhios sinn deiseil. Mura cluinn thu uainn am broinn 24 uairean a thìde, cuir fios gun <a href='%s'>sgioba taice</a> agus cuiridh sinn ceart e.

en: We've made your site public
gd_GB: Rinn sinn an làrach agad poblach

en: Web Address
gd_GB: Seòladh-lìn

en: Website
gd_GB: Làrach-lìn

en: Website Designer
gd_GB: Dealbhaiche làraichean-lìn

en: Websites
gd_GB: Làraichean-lìn

en: Wed
gd_GB: DiC

en: Wednesday
gd_GB: DiCiadain

[ctx: Wednesday initial]
en: W
gd_GB: DiC

en: Week
gd_GB: Seachdain

en: Week %d
gd_GB: Seachdain %d

en: Week %d of %d
gd_GB: Seachdain %d à %d

en: Week Starts On
gd_GB: Tòisichidh an t-seachdain

en: Week of %s
gd_GB: Seachdain %s

en: Weeks
gd_GB: Seachdainean

en: Welcome
gd_GB: Fàilte ort

en: Welcome message
gd_GB: An teachdaireachd fàilte

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
gd_GB: Fàilte

en: Welcome to %s! You now have special access to a bunch of new features, as well as a free domain.
gd_GB: Fàilte gu %s! Tha cothrom sònraichte agad a-nis air pailteas de ghleusan ùra agus àrainn ùr.

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
gd_GB: Fàilte gu %s. Seo a’ chiad phost agad. Deasaich e no sguab às e agus tòisich air a’ sgrìobhadh an uairsin!

en: Welcome to Custom CSS!
    
    To learn how this works, see http://wp.me/PEmnE-Bt
gd_GB: Fàilte gu CSS gnàthaichte!
    
    Gheibh thu fiosrachadh air an làrach a leanas a dh'innseas mar a dh'obraicheas seo http://wp.me/PEmnE-Bt

en: Welcome to WordPress!
gd_GB: Fàilte gu WordPress!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
gd_GB: Fàilte gu WordPress. Seo a’ chiad phost agad. Deasaich e no sguab às e agus tòisich air a’ bhlogadh an uairsin!

en: Welcome to WordPress.com
gd_GB: Fàilte gu WordPress.com

en: Welcome to WordPress.com!
gd_GB: Fàilte gu WordPress.com!

en: Welcome to WordPress.com. Please click the button below to confirm your email address and activate your account.
gd_GB: Fàilte gu WordPress.com. Briog air a’ phutan gu h-ìosal a dhearbhadh an t-seòlaidh phuist-d agad is cuir an cunntas agad an gnìomh.

en: Welcome to the WordPress.com community.
gd_GB: Fàilte gu coimhearsnachd WordPress.com.

en: Welcome to your Dashboard!
gd_GB: Fàilte dhan deas-bhòrd agad!

en: Welcome to your WordPress Dashboard!
gd_GB: Fàilte dhan deas-bhòrd WordPress agad!

en: Were you looking for your <a href="%s">API Key and other Personal Settings</a>?
gd_GB: An e <a href="%s">an iuchair API 's na roghainnean pearsanta eile</a> a bha thu a' lorg?

en: West
gd_GB: Iar

en: Western Sahara
gd_GB: Sathara an Iar

en: We’ll continue monitoring your site, and will let you know when it’s up again.
gd_GB: Cumaidh sinn sùil air an làrach agad is innsidh sinn dhut nuair a bhios e air ais.

en: We’ve made a change to make your site visible, but you can adjust its visibility in <a href="%s">Settings</a>.
gd_GB: Dh’atharraich sinn rud airson ’s gum bi an làrach agad follaiseach ach is urrainn dhut an fhollaiseachd aige a chur air gleus sna <a href="%s">roghainnean</a>.

en: What Will My Domain Name Include?
gd_GB: Dè tha 'ga ghabhail a-staigh ann an ainm na h-àrainne?

en: What Will My Mapping Include?
gd_GB: Dè tha 'ga ghabhail a-staigh ann an "Am mapadh agam"

en: What can we help you with today?
gd_GB: Ciamar a chuidicheas sinn thu an-diugh?

en: What do I do now?
gd_GB: Dè nì mi nis?

en: What domain name would you like to use for your blog?
gd_GB: Dè an t-ainm a bu mhath leat airson àrainn a' bhloga agad?

en: What is the URL of the specific blog you are contacting us about?
gd_GB: Dè an URL aig a' bhloga mun a bheil thu a' sgrìobhadh thugainn?

en: What should be done with content owned by %s?
gd_GB: Dè nithear le susbaint aig %s?

en: What should be done with content owned by these users?
gd_GB: Dè nithear le susbaint aig na cleachdaichean seo?

en: What should be done with content owned by this user?
gd_GB: Dè nithear le susbaint aig a' chleachdaiche seo?

en: What should the subject line be?
gd_GB: Dè chuireas mi ann an loidhne a' chuspair?

en: What&#8217;s New
gd_GB: Na tha ùr

en: What&#8217;s on your mind?
gd_GB: Dè tha air d' inntinn?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
gd_GB: Dè an diofar ma-thà eadar roinnean-seòrsa is tagaichean? Chan eil sna tagaichean mar is trice ach faclan-luirg a chruthaicheas tu làrach nam bonn gus comharran a chur ri fiosrachadh cudromach sna puist agad (can ainmean, cuspairean is rudan mar sin) agus ged as urrainn dhut an cleachdadh a-rithist 's a-rithist, cha leig thu leas an ath chleachdadh. Tha roinnean-seòrsa nan earrannan ro-shocraichte. Can gur e leabhar a tha 'nad làrach, bhiodh na roinnean-seòrsa car coltach ris a' chlàr-innse agus bhiodh na tagaichean 'nam faclan-luirg air a' chlàr-innse ann.

en: What's Hot
gd_GB: Na tha teth

en: What's a Gravatar?
gd_GB: Dè tha ann an Gravatar?

en: What's this?
gd_GB: Dè tha seo?

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, e-mail, or IP, it will be held in the {{link}}moderation queue{{/link}}. One word or IP per line. It will match inside words, so "press" will match "WordPress".
gd_GB: Ma bhios gin dhe na faclan a leanas ann an susbaint, ainm, URL, post-d no IP a' bheachd, thèid a chumail {{link}}sa chiutha mhodarataireachd{{/link}}. Na cuir ach aon fhacal no IP anns gach loidhne. Mothaichidh e do dh'fhaclan am broinn fhaclan, mar eisimpleir ma chuireas tu ann "press" mothaichidh seo do "WordPress".

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
gd_GB: Nuair a chuireas tu roinn-seòra ùr ris air an sgrìn seo, lìonaidh tu na raointean a leanas:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
gd_GB: Nuair a chuireas tu taga ùr ris air an sgrìn seo, lìonaidh tu na raointean a leanas:

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
gd_GB: Nuair a dh'atharraicheas tu an t-ùrlar, bidh diofar ann gu tric a thaobh àireamh is suidheachadh raointean nam widgets is nam bàraichean-taoibh agus nì seo an imrich car garbh uaireannan. Ma dh'atharraich thu ùrlar agus ma tha coltas gu bheil widget a dhìth, sgrolaich sìos air an sgrìn seo gu raoin nam widgets 'na thàmh far am faigh thu a h-uile widget is an cuid roghainnean agad.

en: When choosing daily or weekly email delivery, which time of day would you prefer?
gd_GB: Ma thagh thu libhrigeadh puist-d làitheil no seachdaineil, dè an t-àm dhen latha a b’ fhearr leat?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
gd_GB: Nuair a bhios tu ann am modh atharrachadh an òrduigh, bidh barrachd uidheaman-smachd ri do làimh san liosta gu h-àrd airson òrdugh buill a’ chlàir-thaice atharrachadh.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
gd_GB: Nuair a bhios tu ann am modh atharrachadh an òrduigh, bidh barrachd uidheaman-smachd ri do làimh ann an liosta nan widgets gu h-àrd airson òrdugh nan widgets atharrachadh.

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
gd_GB: Ma choimheadas tu air ro-shealladh air sgrìn a tha car beag, cleachd an ìomhaigheag "Co-theannaich" aig bonn an leòsain air an làimh chlì. Cuiridh seo am falach an leòsan agus chì thu barrachd dhen làrach is an t-ùrlar ùr an sàs ann. Gus an leòsan a thilleadh ann, dèan briogadh air an ìomhaigheag "Co-theannaich" a-rithist.

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
gd_GB: Nuair a thòisicheas tu air paragraf ùr le aon dhe na h-ath-ghoiridean fòrmataidh seo agus àite bàn ’na dhèidh, thèid am fòrmatadh a chur an sàs gu fèin-obrachail. Brùth Backspace no Escape gus a neo-dhèanamh.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
gd_GB: Nuair a bhriogas tu am putan gu h-ìosal, cruthaichidh WordPress faidhle XML as urrainn dhut sàbhaladh air a' choimpiutair agad.

en: When you make posts or comments around WordPress.com, they will be listed in chronological order here. Want to get started? Check out some of the links to the right and leave a comment on one that interests you.
gd_GB: Nuair a chruthaicheas tu puist no beachdan air WordPress.com, chì thu iad ann an liosta a-rèir cuin a chaidh an cruthachadh. Deiseil is deònach? Thoir sùil air cuid dhe na ceanglaichean air an taobh deas is fàg beachd aig gin a tha inntinneach dhut.

en: When you renew, your blog will again be available at "%1$s":
gd_GB: Nuair a nì thu ath-ùrachadh, bidh am bloga agad ri làimh aig "%1$s" a-rithist:

en: Where did they come from?
gd_GB: Cò às a thàinig iad?

en: Which Internet Defense League campaign do you want to participate in?
gd_GB: Dè caidreachas dìon an lìn a bu toigh leat pàirt a ghabhail ann?

en: Which language will you be blogging in?
gd_GB: Dè an cànan a bhios tu a' blogadh ann?

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
gd_GB: Nuair a ro-sheallas tu ùrlar ùr, is urrainn dhut rudan mar widgets is clàran-taice a chur air gleus fhathast agus na roghainnean sònraichte aig an ùrlar a rùrachadh.

en: White
gd_GB: Geal

en: Whoa, slow down with the emails!
gd_GB: Nise, nise, air ur socair leis na puist-d!

en: Why Map a Domain Name?
gd_GB: Carson a mhapainn ainm àrainne?

en: Why Register a Domain Name?
gd_GB: Carson a chlàraichinn ainm àrainne?

en: Wide
gd_GB: Leathann

en: Widget %s
gd_GB: Widgets %s

en: Widget Title
gd_GB: Tiotal a' widget

[ctx: Widget Visibility: {Rule Major [Page]} is {Rule Minor [Search results]}]
en: is
gd_GB: a tha 'na

en: Widget for main Jetpack Support page
gd_GB: Widget airson prìomh-dhuilleag na taic aig Jetpack

en: Widget moved down
gd_GB: Chaidh a' widget a ghluasad sìos

en: Widget moved up
gd_GB: Chaidh a' widget a ghluasad suas

en: Widget title for followers:
gd_GB: Tiotal a' widget airson luchd-leantainn:

en: Widget title for non-followers:
gd_GB: Tiotal a' widget airson daoine nach eil 'ga leantainn:

en: Widget title:
gd_GB: Tiotal a' widget:

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
gd_GB: Tha widgets 'nan earrannan a tha neo-eisimeileach o shusbaint agus is urrainn dhut an cur ann an raon sam bith dhen ùrlar agad a ghabhas ru widgets (canar bàraichean-taoibh riuta mar is trice). Gus na bàraichean-taoibh/raointean nam widgets agad a lìonadh le widgets, slaod bàraichean nan tiotalan is leig às iad far a bheil thu 'gan iarraidh. A ghnàth, cha bhi ach a' chiad raon name widgets leudaichte. Gus widgets a chur ris na raointean eile, leudaich iad an toiseach 's tu a' briogadh air na bàraichean-tiotail aca.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
gd_GB: Tha widgets 'nan earrannan neo-eisimeileach de shusbaint as urrainn dhut a chur ann an raointean a ghabhas ri widgets san ùrlar agad (mar is trice, canar bàraichean-taoibh riutha).

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
gd_GB: 'S urrainn dhut widget a chleachdadh iomadh turas. 'S urrainn dhut ainm a thoirt do gach aon dhiubh agus an sealltainn air an taobh ach cha leig thu leas sin a dhèanamh.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
gd_GB: Feumaidh tu na widgets a chlàradh le %s mus gabh an taisbeanadh.

en: Width
gd_GB: Leud

en: Width 150px, the micro style is useful when space is tight.
gd_GB: Leud 150px, tha a' mheanbh-stoidhle feumail nuair a bhios an t-àite gann.

en: Width 150px, the narrow style is good for sidebars etc.
gd_GB: Leud 150px, tha an stoidhle chumhang math airson bàraichean-taoibh 's rudan mar sin.

en: Width: 300px, the medium style is good for general use.
gd_GB: Leud: 300px, tha an stoidhle mheadhanach math airson cleachdadh àbhaisteach.

en: Width: 630px, the wide style is good for blog posts.
gd_GB: Leud: 630px, tha an stoidhle leathann math airson puist bloga.

en: Windhoek
gd_GB: Windhoek/ǀAiǁGams

en: Winnipeg
gd_GB: Winnipeg/Winipek

en: With %s you can change fonts, colors, and CSS for your theme and preview your changes in&nbsp;real&#8209;time.
gd_GB: Le %s, 's urrainn dhut cruthan-clò, datha is CSS atharrachadh san ùrlar agad agus na h-atharraichean agad ro-shealladh ann am&nbsp;fìor&#8209;àm.

en: With 1 comment | With %s comments
gd_GB[0]: Le %s bheachd
gd_GB[1]: Le %s bheachd
gd_GB[2]: Le %s beachdan
gd_GB[3]: Le %s beachd

en: With Jetpack connected you can experience a fully responsive posting UI that works on any device.
gd_GB: Ma cheanglas tu Jetpack ris, bidh UI postaidh agad a tha gu tur so-fhreagrach agus a dh'obraicheas air uidheam sam bith.

en: With the Automattic service WordPress.com you can publish the website of your dreams. When you do, you’ll agree to these fascinating terms of service.
gd_GB: 'S urrainn dhut gràinne-mhullaich de làrach fhoillseachadh slighe na seirbheise Automattic aig WordPress.com. Ma nì thu sin, bidh thu ag aontachadh ri teirmichean annasach na seirbheise seo.

en: Within %skm
gd_GB: Am broinn %skm

en: Without access to the app, your phone, or a backup code, you will lose access to your account.
gd_GB: Chan fhaigh thu cothrom air a' chunntas agad tuilleadh as aonais na h-aplacaid, an fhòn agad no còd-glèidhidh.

en: Word count: %s
gd_GB: Àireamh de dh’fhaclan: %s

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
gd_GB: WordPress %1$s leis an ùrlar %2$s.

en: WordPress &rsaquo; Error
gd_GB: WordPress &rsaquo; Mearachd

en: WordPress &rsaquo; Success
gd_GB: WordPress &rsaquo; Soirbheas

en: WordPress Address (URL)
gd_GB: Seòladh WordPress (URL)

en: WordPress Blog
gd_GB: Bloga WordPress

en: WordPress Dashboard
gd_GB: Deas-bhòrd WordPress

en: WordPress Embed
gd_GB: Leabachadh WordPress

en: WordPress News
gd_GB: Naidheachdan WordPress

en: WordPress Post by Email
gd_GB: Post WordPress air a' phost-d

en: WordPress Shortcode:
gd_GB: Còd goirid WordPress:

[ctx: WordPress THEME-TYPE Themes]
en: WordPress %sThemes
gd_GB: Ùrlaran WordPress %s

[ctx: WordPress THEME-TYPE themes — Themes for Blogs at WordPress.com]
en: WordPress %s Themes — Themes for Blogs at WordPress.com
gd_GB: Ùrlaran WordPress %s — Ùrlaran airson blogaichean aig WordPress.com

en: WordPress Updates
gd_GB: Ùrachaidhean WordPress

en: WordPress database error:
gd_GB: Mearachd ann an stòr-dàta WordPress:

en: WordPress login
gd_GB: Logadh a-steach WordPress

en: WordPress powers %s%% of the internet.
gd_GB: Tha %s%% dhen eadar-lìon air WordPress

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
gd_GB: Bu chòir do WordPress XHTML a chaidh a dhroch-neadachadh a chàradh gu fèin-obrachail

en: WordPress site: %s
gd_GB: Làrach WordPress: %s

en: WordPress.com &raquo; Redirecting you to a new blog!
gd_GB: WordPress.co &raquo; 'Gad ath-threòrachadh gu bloga ùr!

en: WordPress.com Announcement
gd_GB: Caismeachd WordPress.com

en: WordPress.com Credits
gd_GB: Creideasan WordPress.com

en: WordPress.com Followers
gd_GB: Luchd-leantainn WordPress.com

en: WordPress.com Forums
gd_GB: Fòraman WordPress.com

en: WordPress.com Media %s
gd_GB: Meadhanan %s WordPress.com

en: WordPress.com News
gd_GB: Naidheachdan WordPress.com

en: WordPress.com Password
gd_GB: Facal-faire WordPress.com

en: WordPress.com Reblog Button
gd_GB: Putan ath-bhlogadh WordPress.com

en: WordPress.com Search
gd_GB: Lorg WordPress.com

en: WordPress.com Support
gd_GB: Taic WordPress.com

en: WordPress.com Username
gd_GB: Ainm-cleachdaiche WordPress.com

en: WordPress.com forums
gd_GB: Fòraman WordPress.com

en: WordPress.com running %2$s theme.
gd_GB: WordPress.com leis an ùrlar %2$s.

en: WordPress.com verification code: %s
gd_GB: Còd dearbhadh WordPress.com: %s

en: WordPress.com<br>Business
gd_GB: WordPress.com<br>airson gnìomhachas

[ctx: Wordpress.com is also available in lang]
en: %1$s is also available in %2$s
gd_GB: Tha %1$s ri fhaighinn sa chànan seo cuideachd: %2$s

en: Words
gd_GB: Faclan

en: Words:
gd_GB: Faclan:

en: Words: %s
gd_GB: Faclan: %s

en: Working Female
gd_GB: Boireannach ag obair

en: Working Female Medium
gd_GB: Boireannach ag obair (meadhanach)

en: Working Female Narrow
gd_GB: Boireannach ag obair (tana)

en: Working Female Wide
gd_GB: Boireannach ag obair (leathann)

en: Working Male
gd_GB: Fireannach ag obair

en: Working Male Medium
gd_GB: Fireannach ag obair (meadhanach)

en: Working Male Narrow
gd_GB: Fireannach ag obair (tana)

en: Working Male Wide
gd_GB: Fireannach ag obair (leathann)

en: Would you like to create one?
gd_GB: A bheil thu airson fear a chruthachadh?

en: Would you like to publish your first page?
gd_GB: A bheil thu airson a' chiad duilleag agad fhoillseachadh?

en: Write
gd_GB: Sgrìobh

en: Write a Comment...
gd_GB: Sgrìobh beachd...

en: Write a post
gd_GB: Sgrìobh post

en: Write posts or pages in plain text Markdown syntax.
gd_GB: Sgrìobh puist no duilleagan a' cleachdadh Plain Text Markdown.

en: Write your first blog post
gd_GB: Sgrìobh a' chiad phost dhan bhloga agad

en: Write your first new news item
gd_GB: Sgrìobh a' chiad naidheachd agad

en: Write your response in order to submit
gd_GB: Sgrìobh freagairt gus a chur

en: Writing
gd_GB: Sgrìobhadh

en: Writing & Blogging
gd_GB: Sgrìobhadh ⁊ blogadh

en: Writing Helper
gd_GB: An cuidiche sgrìobhaidh

en: Writing Settings
gd_GB: Roghainnean sgrìobhaidh

en: X &#8212; Even more mature than above
gd_GB: X &#8212; Fiù nas inbhiche na am fear gu h-àrd

en: XML Error: %1$s at line %2$s
gd_GB: Mearachd XML: %1$s aig loidhne %2$s

en: XML-RPC Request Failed --
gd_GB: Dh'fhàillig an t-iarrtas XML-RPC --

en: XML-RPC services are disabled on this site.
gd_GB: Tha na seirbheisean XML-RPC à comas air an làrach seo.

en: Y/m/d
gd_GB: d/m/Y

en: Y/m/d g:i:s A
gd_GB: d/m/Y g:i:s A

en: Y/m/d g:i:s a
gd_GB: d/m/Y g:i:s A

en: Year
gd_GB: Bliadhna

en: Yearly archives
gd_GB: Tasg-lannan bliadhnail

en: Yearly averages are computed from sums, not an average of monthly averages.
gd_GB: Àireamhaichidh sinn na cuibheasan bliadhnail o shuimean, chan ann o chuibheas de chuibheasan mìosail.

en: Years
gd_GB: Bliadhnaichean

en: Yellow
gd_GB: Buidhe

en: Yellowknife
gd_GB: Yellowknife/Somba K'e

en: Yemen
gd_GB: An Eaman

en: Yep. You can enter multiple email addresses in the Email address field, and separate them with commas. A notification email will then be sent to each email address.
gd_GB: 'S urrainn. 'S urrainn dhut iomadh post-d a chur do raon nan seòlaidhean puist-d is an sgaradh le cromagan. Thèid brath a chur do gach post-d an uairsin.

en: Yes
gd_GB: Tha

en: Yes, I already own this domain name. Map it to my WordPress.com blog.
gd_GB: Tha, tha an àrainn seo agam mu thràth. Mapaich e ris a' bhloga WordPress.com agam.

en: Yes, take me to my profile page
gd_GB: Tha, air falbh leam gu duilleag na pròifil agam

en: Yesterday
gd_GB: An-dè

en: Yesterday at %s
gd_GB: An-dè aig %s

en: You
gd_GB: Thusa

en: You <comment %s>replied</comment> to this comment.
gd_GB: <comment %s>Dh’fhreagair</comment> thu am beachd seo.

en: You <comment %s>replied</comment> to this post.
gd_GB: <comment %s>Dh’fhreagair</comment> thu am post seo.

en: You <strong>must not</strong> re-publish infringing material without first resolving the dispute with the copyright holder. WordPress.com does not have the power to overturn DMCA claims.
gd_GB: <strong>Chan fhaod</strong> thu stuth ath-fhoillseachadh a bhriseas còraichean-lethbhreac mus rèitich thu an còmhstri leis na daoine aig a bheil a' chòir-lethbhreac. Chan urrainn dha WordPress.com a chur às do bhreithean DMCA.

en: You and %s other bloggers like this.
gd_GB: 'S toigh leatsa 's le %s blogairean eile seo.

en: You and one other blogger like this.
gd_GB: 'S toigh leatsa 's le blogairean eile seo.

en: You are about to approve the following comment:
gd_GB: Tha thu an impis aonta a thoirt ris a' bheachd a leanas:

en: You are about to delete %s.
gd_GB: Tha thu an impis %s a sguabadh às.

en: You are about to delete the following comment:
gd_GB: Tha thu an impis am beachd a leanas a sguabadh às:

en: You are about to delete the following subscription:
gd_GB: Tha thu an impis am fo-sgrìobhadh a leanas a sguabadh às:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
gd_GB: Tha thu an impis an ceangal "%s" a sguabadh às
      "Sguir dheth" gus sgur dheth, "Ceart ma-thà" gus a sguabadh às.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
gd_GB: Tha thu an impis an t-ùrlar "%s" a sguabadh às
      "Sguir dheth" gus sgur dheth, "Ceart ma-thà" gus a sguabadh às.

en: You are about to leave the blog %s and will no longer be able to write posts there.
gd_GB: Tha thu an impis a' bhloga %s fhàgail agus chan urrainn dhut puist a sgrìobhadh ann tuilleadh.

en: You are about to mark the following comment as spam:
gd_GB: Tha thu an impis comharra spama a chur ris a' bheachd a leanas:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
gd_GB: Tha thu an impis am beachd a leanas a ghluasad dhan sgudal:

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
gd_GB: Tha thu an impis na rudan seo a chur dhan sgudal.
      "Sguir dheth" gus sgur dheth, "Ceart ma-thà" gus a sguabadh às.

en: You are already following all comments on this site.
gd_GB: Tha thu a' leantainn gach beachd air an làrach seo mu thràth.

en: You are already following that blog
gd_GB: Tha thu a' leantainn a' bhlog sin mar-thà

en: You are already following that topic.
gd_GB: Tha thu a' leantainn a' chuspair sin mar-thà

en: You are attempting to log out of %s
gd_GB: Tha thu a' feuchainn ri logadh a-mach à %s

en: You are commenting using your %s account.
gd_GB: Tha thu a' toirt seachad beachdan leis a' chunntas %s agad.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
gd_GB: Tha thu a’ rùrachadh tasg-lannan nam blogaichean %1$s on %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
gd_GB: Tha thu a' brabhsadh tasg-lannan nam blogaichean-lìn %1$s air thòir an latha %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
gd_GB: Tha thu a' brabhsadh tasg-lannan nam blogaichean-lìn %1$s on bhliadhna %2$s.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
gd_GB: Tha thu a’ rùrachadh tasg-lannan a’ bhloga %s.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
gd_GB: Tha thu a' brabhsadh tasg-lannan nam blogaichean air thòir na roinn-seòrsa %s.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
gd_GB: Tha thu a’ deasachadh na duilleige a sheallas na puist as ùire agad.

en: You are currently managing subscriptions for %1$s. %2$s from this email.
gd_GB: Tha thu a' stiùireadh nam fo-sgrìobhaidhean airson %1$s. %2$s on phost-d seo.

en: You are currently using %1$s GB.
gd_GB: Tha thu a' cleachdadh %1$sGB an-dràsta fhèin.

en: You are customizing %s
gd_GB: Tha thu a' gnàthachadh %s

en: You are logged into WordPress.com as <strong>%1$s</strong>. To switch accounts, <a href="%2$s">log out</a>.
gd_GB: Chlàraich thu a-steach do WordPress.com mar <strong>%1$s</strong>. Gus leum a ghearradh eadar cunntasan, <a href="%2$s">clàraich a-mach</a>.

en: You are not a member of this site.
gd_GB: Chan e ball na làraich seo a tha annad.

en: You are not actively following any blogs.
gd_GB: Chan eil thu a’ leantainn bloga sam bith.

en: You are not allowed to close this poll.
gd_GB: Chan eil cead agad an cunntas-bheachd seo a dhùnadh.

en: You are not allowed to delete this poll.
gd_GB: Chan eil cead agad an cunntas-bheachd seo a sguabadh às.

en: You are not allowed to do that.
gd_GB: Chan eil cead agad sin a dhèanamh.

en: You are not allowed to edit this poll.
gd_GB: Chan eil cead agad an cunntas-bheachd seo a dheasachadh.

en: You are not allowed to edit this post resolution
gd_GB: Chan eil cead agad dùmhlachd-bhreacaidh a' phuist seo a dheasachadh

en: You are not allowed to manage this item.
gd_GB: Chan eil cead agad an nì seo a stiùireadh às.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
gd_GB: Chan eil cead agad an nì seo a ghluasad às an sgudal.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
gd_GB: Chan eil cead agad an nì seo a ghluasad dhan sgudal.

en: You are not allowed to open this poll.
gd_GB: Chan eil cead agad an cunntas-bheachd seo fhosgladh.

en: You are not allowed to trash this post
gd_GB: Chan eil cead agad am post seo a chur dhan sgudal

en: You are not authorized to manage sharing settings for this site.
gd_GB: Chan eil cead agad roghainnean co-roinneadh na làraich seo a stiùireadh.

en: You are not authorized to upload files to this site
gd_GB: Chan eil cead agad faidhlichean a luchdadh suas dhan làrach seo.

en: You are not yet following any blogs. Try <a href="%1$s">finding your friends</a> or check out our <a href="%2$s">recommended blogs</a>.
gd_GB: Chan eil thu a' leantainn bloga sam bith fhathast. Feuch is <a href="%1$s">lorg do charaidean</a> no na <a href="%2$s">blogaichean a mholamaid</a>.

en: You are now in your blog&#8217;s &#8220;dashboard&#8221; where you can write new posts and control lots of important settings and features.
gd_GB: Tha thu air "deas-bhòrd" a' bhloga agad a-nis agus is urrainn dhut puist ùra a sgrìobhadh an-seo agus iomadh roghainn is gleus cudromach a stiùireadh an-seo.

en: You are now logged out everywhere else.
gd_GB: Chaidh do chlàradh a-mach anns gach àite eile.

en: You are now logged out.
gd_GB: Tha thu air logadh a-mach.

en: You are on a <strong> %d </strong> day streak!
gd_GB: Tha stìom buidhe air a bhith agad fad <strong> %d </strong> latha!

en: You are on a <strong>%d day</strong> streak!
gd_GB: Tha stìom buidhe air a bhith agad fad <strong>%d latha</strong>!

en: You are only logged in at this location.
gd_GB: Cha do rinn thu clàradh a-steach ach san ionad seo fhèin.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
gd_GB: Tha thu a' sgrìobhadh beachdan ro luath. Gabh air do shocair.

en: You are previewing %s
gd_GB: Tha thu a' coimhead air ro-shealladh %s

en: You are using an insecure browser!
gd_GB: Tha thu a' cleachdadh brabhsair nach eil tèarainte!

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
gd_GB: Tha thu a' cleachdadh an t-inneal a tha sa bhrabhsair agad airson rudan a luchdadh suas. 'S urrainn dhut barrachd air aon fhaidhle a luchdadh suas aig an aon àm leis an inneal aig WordPress agus tha comas slaodaidh is leigeil às ann. <a href="#">Cleachd an luchdaichear</a>.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
gd_GB: Dh'fheuch thu ri inntrigeadh a dhèanamh do dheas-bhòrd "%1$s" ach chan eil cead agad sin a dhèanamh air an làrach seo an-dràsta. Ma tha thu dhen bheachd gum bu chòir inntrigeadh a bhith agad dhan deas-bhòrd "%1$s", leig fios gu rianaire an lìonraidh.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
gd_GB: Dh'fheuch thu ri nì a dheasachadh nach eil ann. Saoil an deach a sguabadh às?

en: You both liked posts on these blogs
gd_GB: 'S toil dhan dithis agaibh puist air na blogaichean seo

en: You can  view your billing history or cancel your purchase on each service below.
gd_GB: Chì thu an eachdraidh bileachaidh agad gu h-ìosal no crìoch a chur air na tha thu a' ceannach air gach seirbheis.

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
gd_GB: 'S urrainn dhut ceanglaichean a chur an-seo a thèid an sealltainn air an làrach agad, mar is trice tro mheadhan nam <a href="%s">widgets</a>. Tha ceanglaichean do ghrunn dhe na làraichean coimhearsnachd WordPress ann mar eisimpleirean a ghnàth.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
gd_GB: 'S urrainn dhut ceanglaichean a chur ris no a dheasachadh air an sgrìn seo 's tu a' cur fiosrachadh anns gach bogsa. Chan eil ach seòladh-lìn is ainm a' cheangail (an teacsa a nochdas air an làrach agad airson a' cheangail) riatanach.

en: You can also <a href="#" id="pick-your-nose">pick your own color</a>.
gd_GB: 'S urrainn dhut <a href="#" id="pick-your-nose">dath a thaghadh thu fhèin</a>.

en: You can also <a href="%s">modify the interface language</a> in your profile.
gd_GB: 'S urrainn dhut <a href="%s">cànan a' chlàir thaice</a> atharrachadh 'nad phròifil cuideachd.

en: You can also <a href="%s">specify the language</a> this blog is written in.
gd_GB: 'S urrainn dhut <a href="%s">innse dè an cànan</a> sa bheil thu a' sgrìobhadh sa bhloga seo.

en: You can also activate your account by copying and pasting this address into your address bar: %1$s
gd_GB: 'S urrainn dhut an cunntas agad a ghnìomhachadh cuideachd le bhith a' dèanamh lethbhreac dhen t-seòladh seo is a chur ann am bàr an t-seòlaidh: %1$s

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
gd_GB: 'S urrainn dhut dath a thaghadh airson a' chùlaibh 's tu a' briogadh air a' phutan "Tagh dath" no le bhith a' cur a-steach luach hex HTML dligheach, can &#8220;#ff0000&#8221; airson dearg no le bhith a' taghadh dath le roghnaichear nan dathan.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
gd_GB: 'S urrainn dhut puist a chruthachadh cuideachd leis a' <a href="%s">chomharrag-lìn Press This</a>.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
gd_GB: 'S urrainn dhut rudan a sguabadh às aon air aon agus cothrom fhaighinn air an sgrìn deasachaidh leudaichte o chòmhradh a' mhion-fhiosrachaidh.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
gd_GB: 'S urrainn dhut iomadh post a dheasachadh no a ghluasad dhan sgudal aig an aon àm. Tagh na puist a bu toigh leat dèiligeadh riutha 's tu a' cur cromagan sna bogsaichean agus tagh an gnìomh o chlàr-taice nam mòr-ghnìomhan agus briog air "Cuir an gnìomh".

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
gd_GB: 'S urrainn dhut modarataireachd a dhèanamh air a' bheachd seo air an sgrìn seo fhèin leis a' bhogsa Staid agus is urrainn dhut stampa-ama a' bheachd atharrachadh ann cuideachd.

en: You can also modify your interface's language in your profile.
gd_GB: 'S urrainn dhut cànan a' chlàir thaice atharrachadh 'nad phròifil cuideachd.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
gd_GB: 'S urrainn dhut na dearbh rudan a dhèanamh, a' gabhail a-steach criathradh na liosta, ma chleachdas tu na ceanglaichean gnìomha a nochdas nuair a dh'fhanas tu os cionn ràigh no clàr-taice nam mòr-ghnìomhan gus metadata de dh'iomadh duilleag a dheasachadh aig an aon àm.

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
gd_GB: 'S urrainn dhut faclan-luirg a shònrachadh dha na puist agad le <strong>tagaichean</strong>. Chan eil rangachadh aig tagaichean mar a tha air na roinnean-seòrsa agus is ciall dha sin nach eil dàimh eadar na tagaichean idir.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
gd_GB: 'S urrainn dhut ionadan ùrlair a shònrachadh do dhiofar clàran-taice 's tu <strong>a' taghadh nan roghainnean a tha thu ag iarraidh</strong> aig bonn deasaiche nan clàran-taice. Airson clàran-taice iomruineadh do gach ionad ùrlair aig an aon àm, <strong>tadhail air an taba "Stiùirich ionadan"</strong> aig barr na sgrìn.

en: You can cancel your subscription at any time by following one of these options:
gd_GB: 'S urrainn dhut crìoch a chur air an fho-sgrìobhadh agad uair sam bith air gin dhe na dòighean seo:

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
gd_GB: 'S urrainn dhut taisbeanadh na sgrìn seo atharrachadh air taba "Roghainnean na sgrìn", can co mheud nithean a chithear air sgrìn no dè na colbhan sa chlàr a bu toigh leat sealltainn no cur am falach.

en: You can change your delivery preferences in your subscription dashboard. You can have emails sent when they are published, or aggregated and sent once a day or once a week.
gd_GB: 'S urrainn dhut na roghainnean libhrigidh agad a chur air gleus air deas-bhòrd nam fo-sgrìobhaidhean agad. 'S urrainn dhuinn post-d a chur thugad turas a chaidh rudeigin fhoillseachadh no iomadh dhiubh cruinn san aon phost-d, gach latha no turas gach seachdain.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
gd_GB: 'S urrainn dhut am facal-faire atharrachadh, ath-ghoiridean a' mheur-chlàir a chur air, sgeama dhathan nan sgrìnichean rianachd WordPress agad atharrachadh agus an deasaiche WYSIWYG (lèirsinneach) a chur dheth, am measg rudan eile. 'S urrainn dhut am bàr-inneal (air an robh "Bàr nan rianairean" roimhe) a chur am falach air aghaidh phoblach na làraich agad ged nach urrainn dhut a chur am falach air sgrìnichean nan rianairean.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
gd_GB: 'S urrainn dhut taghadh a dhèanamh eadar dealbhan bunaiteach an ùrlair airson a' bhanna-chinn no an fheadhainn agad fhèin. 'S urrainn dhut an dòigh air a chithear tiotal na làraich agus an abairt suaicheantais a ghnàthachadh cuideachd.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
gd_GB: 'S urrainn dhut aon dhe na bannan-cinn a chleachdadh a luchdaich thu suas roimhe no fear air thuaiream.

en: You can comment, like or reblog great posts you find on WordPress.com. It's also a great way to build your own community and find likeminded bloggers.
gd_GB: 'S urrainn dhut beachd a thoirt seachad air puist a chòrdas riut air WordPress.com no an ath-bhlogadh. Seo dòigh fhìor-mhath cuideachd airson coimhearsnachd a chruinneachadh is blogairean a lorg aig a bheil ùidh 's na dearbh-rudan.

en: You can create and publish both posts and pages on your site. If you are new to WordPress­­&#46;com, check out our tutorials for a detailed walkthrough.
gd_GB: 'S urrainn dhut an dà chuid puist is duilleagan a chruthachadh air an làrach agad a-nis. Ma tha thu air ùr-thighinn gu WordPress­­&#46;com, thoir sùil air an stiùireadh againn do dhaoine ùra.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
gd_GB: 'S urrainn dhut buidhnean de cheanglaichean a chruthachadh le "Roinnean-seòrsa nan ceanglaichean". Chan urrainn dhut ainmean nan roinnean-seòrsa sin a chleachdadh barrachd air aon turas agus tha iad eadar-dhealaichte o na roinnean-seòrsa a chleachdas tu airson nam post agad.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
gd_GB: 'S urrainn dhut taisbeanadh na sgrìn seo a ghnàthachadh air iomadh dòigh:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
gd_GB: 'S urrainn dhut taisbeanadh na sgrìn seo a ghnàthachadh le taba "Roghainnean na sgrìn" agus/no na criathragan teàrnaidh os cionn clàr nan ceanglaichean.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
gd_GB: 'S urrainn dhut taisbeanadh susbaint na sgrìn seo a ghnàthachadh air iomadh dòigh:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
gd_GB: 'S urrainn dhut coltas na làraich agad a ghnàthachadh gun dad dhen chòd aige atharrachadh ma chleachdas tu cùlaibh gnàthaichte. Gabhaidh dealbhan no dathan a chleachdadh mar chùlaibh.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
gd_GB: 'S urrainn dhut roinnean-seòrsa nan ceanglaichean a sguabadh às sa chlàr-taice nam mòr-ghnìomhan ach cha sguab sin às na ceanglaichean iad fhèin. Thèid na ceanglaichean a ghluasad gu roinn-seòrsa bhunaiteach nan ceanglaichean.

en: You can do far more than just customize your background color and image as part of your Custom Design upgrade. Choose from great palettes and background patterns. <a href="%s">Check it out!</a>
gd_GB: 'S urrainn dhut fad a bharrachd a shuidheachadh na dìreach dath no dealbh a' chùlaibh mar phàirt de dh'àrdachadh an dealbhaidh ghnàthaichte. Tha paileadan is pàtranan cùlaibh fìor-mhath ri làimh cuideachd. <a href="%s">Feuch iad!</a>

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
gd_GB: 'S urrainn dhut an dealbh a dheasachadh agus an dealbhag a ghlèidheadh. Mar eisimpleir, ma tha thu airson dealbhag cheàrnagach a ghlèidheadh a sheallas cuid dhen dealbh.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
gd_GB: 'S urrainn dhut am fiosrachadh a tha ri beachd a dheasachadh cuideachd ma bhios feum air seo. Tha sinn feumail ma mhothaicheas tu ri mearachd litreachaidh a rinn cuideigin.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
gd_GB: 'S urrainn dhut am modh sgrìobhaidh gun bhuaireadh a chur an comas leis an ìomhaigheag air an taobh deas. Chan eil an gleus seo ri fhaighinn ann an seann-bhrabhsairean no air uidheaman aig a bheil sgrìn bheag agus feumaidh gu bheil an deasaiche làn-àirde an comas ann an roghainnean na sgrìn.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
gd_GB: 'S urrainn dhut susbaint na làraich agad às-phortadh ann am faidhle gus ion-phortadh air stàladh no prògram eile. Bidh am faidhle sin ann an cruth sònraichte XML air a bheil WXR. 'S urrainn dhut puist, duilleagan, beachdan, raointean gnàthaichte, roinnean-seòrsa is tagaichean a ghabhail a-steach. Cha leig thu leas gach post no duilleag a ghabhail a-steach ann, leigidh e leat cur romhad co dhiubh a tha thu ag iarraidh san WXR leis na criathragan teàrnaidh far an urrainn dhut an criathradh a-rèir roinnean-seòrsa, ùghdaran, mìosan no inbhe an fhoillseachaidh.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
gd_GB: ’S urrainn dhut liosta nam post a chriathradh a-rèir staid nam post leis na ceanglaichean teacsa a chì thu gu h-àrd air an taobh chlì. Chithear gach post ann a ghnàth.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
gd_GB: ’S urrainn dhut liosta na cleachdaichean a chriathradh a-rèir dreuchd a’ chleachdaiche leis na ceanglaichean teacsa os cionn liosta nan cleachdaichean gus “A h-uile”, “Rianairean”, “Deasaichean”, “Ùghdaran”, “Com-pàirtichean” no “Fo-sgrìobhaichean” a shealltainn. Chì thu a h-uile cleachdaiche o thùs. Chan fhaic thu dreuchdan chleachdaichean nach eil ’gan cleachdadh.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
gd_GB: 'S urrainn dhut taic a chumail ri ar strì an aghaigh spama 's tu ag àrdachadh a' chunntais agad <a href="%s" target="_blank">air airgead fìor-bheag</a>.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
gd_GB: 'S urrainn dhut colbhan a chur am falach/a nochdadh a-rèir na dh'fheumas tu agus 's urrainn dhut cur romhad co mheud post a chithear air gach sgrìn ma thèid thu gu taba "Roghainnean na sgrìn".

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
gd_GB: 'S urrainn dhut colbhan a chur am falach/a nochdadh a-rèir na dh'fheumas tu agus 's urrainn dhut cur romhad co mheud cleachdaiche a chithear air gach sgrìn ma thèid thu gu taba "Roghainnean na sgrìn".

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
gd_GB: ’S urrainn dhut clàradh a-mach air gach uidheam eile a-nis, can am fòn agad no coimpiutair poblach, le bhith a’ briogadh air a’ phutan “Clàraich a-mach à gach àite eile”.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
gd_GB: 'S urrainn dhut na beachdan air an làrach agad a stiùireadh mar a stiùireas tu puist is susbaint eile. 'S urrainn dhut an sgrìn seo a ghnàthachadh air an aon dòigh a ghnàthaicheas tu na sgrìnichean rianachd eile agus ruigidh tu gnìomhan nam beachdan ma dh'fhanas tu os an cionn no slighe nam mòr-ghnìomhan.

en: You can modify your Gravatar from your <a href="/wp-admin/profile.php">profile page</a>.
gd_GB: 'S urrainn dhut an Gravatar agad atharrachadh air <a href="/wp-admin/profile.php">duilleag na pròifil agad</a>.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
gd_GB: ’S urrainn dhut an liosta a dhèanamh nas pongaile ’s tu ’ga chriathradh a-rèir seòrsa/staid no cinn-là slighe nan clàran-taice os cionn clàr nam meadhanan.

en: You can now manage all your sites – wherever they're hosted – and their plugins from one central dashboard.
gd_GB: 'S urrainn dhut na làraichean air fad agad – ge be càit a bheil òstaireachd aca – agus na plugain aca a stiùireadh on aon deas-bhòrd a-nis.

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%s">Customizer</a>.
gd_GB: ’S urrainn dhut cùlaibhean gnàthaichte a stiùireadh is a ro-shealladh sa <a href="%s">ghnàthaichear</a> a-nis.

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%s">Customizer</a>.
gd_GB: ’S urrainn dhut bann-cinn gnàthaichte a stiùireadh is a ro-shealladh sa <a href="%s">ghnàthaichear</a> a-nis.

en: You can now manage the blogs you follow in the <a href="%s">WordPress.com Reader</a>.
gd_GB: 'S urrainn dhut na blogaichean a tha thu 'gan leantainn a stiùireadh ann an <a href="%s">leughadair WordPress.com</a> a-nis.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
gd_GB: 'S urrainn dhut an dealbh tùsail a sgèileadh. B' fheairrde dhut sgèileadh sam bith a dhèanamh mus dèan thu bearradh, flip no cuairteachadh. Chan urrainn dhut ach sgèileadh sìos a dhèanamh.

en: You can read all about domain expiration and troubleshooting <a target='_blank' href='%s'>here</a>.
gd_GB: Gheibh thu fiosrachadh mionaideachd air duilgheadasan agus àrainnean a dh'fhalbh an ùine orra <a target='_blank' href='%s'>an-seo</a>.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
gd_GB: 'Gheibh thu liosta nach seall dhut ach na puist ann an roinn-seòrsa no mìos sònraichte ma chleachdas tu na clàir-thaice teàrnaidh os cionn liosta nam post. Briog air a' phutan air a bheil "Criathraich" as dèidh dhut taghadh a dhèanamh. 'S urrainn dhut a chur air dòigh cuideachd le bhith a' briogadh air ùghdar a' phuist, roinn-seòrsa no taga ann an liosta nam post.

en: You can reply to this comment via email as well, just click the reply button in your email client.
gd_GB: 'S urrainn dhut am beachd seo a fhreagairt air a' phost-d cuideachd, cha leig thu leas ach briogadh air a' phutan fhreagairt sa phrògram phuist-d agad.

en: You can search for a different name or choose from one of the following suggestions:
gd_GB: 'S urrainn dhut ainm eile fheuchainn no aon dhe na molaidhean a leanas a thaghadh:

en: You can see all comments on this post here:
gd_GB: Chì thu gach beachd air a’ phost seo an-seo:

en: You can see all pingbacks on this post here:
gd_GB: Chì thu gach pingback air a’ phost seo an-seo:

en: You can see all trackbacks on this post here:
gd_GB: Chì thu gach trackback air a’ phost seo an-seo:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
gd_GB: 'S urrainn dhut dealbh a thaghadh gus a shealltainn aig barr na làraich ma luchdaicheas tu fear suas on choimpiutair agad no ma thaghas tu fear o leabharlann nam meadhanan agad. Bidh cothrom agad an dealbh a bhearradh as dèidh dhut fear a thaghadh.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
gd_GB: 'S urrainn dhut bann-cinn deilbh gnàthaichte a thaghadh airson na làraich agad. Cha leig thu leas ach an dealbh a luchdadh suas, a bhearradh agus bidh am bann-cinn ùr ri fhaicinn sa bhad. Air neo, 's urrainn dhut dealbh a chleachdadh a chaidh a luchdadh suas a leabharlann nam meadhan agad mu thràth 's tu a' briogadh air a' phutan &#8220;Tagh dealbh&#8221;.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
gd_GB: 'S urrainn dhut am meud as motha de dhealbhan a thaghadh as urrainnear a chur am broinn na susbaint sgrìobhte agad; 's urrainn dhut an cur ann aig am meud iomlan cuideachd.

en: You can set the language, and WordPress will automatically download and install the translation files (available if your filesystem is writable).
gd_GB: ’S urrainn dhut an cànan a shuidheachadh is thèid na h-eadar-theangachaidhean a luchdadh a-nuas agus a stàladh le WordPress gu fèin-obrachail (ma ghabhas sgrìobhadh a dhèanamh san t-siostam fhaidhlichean agad).

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
gd_GB: 'S urrainn dhut an làrach agad a chleachdadh fhathast ach faodaidh nach ruigear na fo-àrainnean. Ma tha thu làn-chinnteach gu bheil an DNS agad ceart, leig seachad an teachdaireachd seo.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
gd_GB: 'S urrainn dhut susbaint a chur a-null air grunn dhòighean; tha an sgrìn seo a' cruinneachadh na roghainnean uile air an son. Tha an earrann gu h-àrd a' cumail smachd air an deasaiche am broinn an deas-bhùird agus tha an corr a' cumail smachd air dòighean foillseachadh on taobh a-muigh. Cleachd na ceanglaichean treòrachaidh airson barrachd fiosrachaidh mu ghin dhiubh.

en: You can transfer your domain to another domain registrar at any time by providing them with your domain name and transfer code.
gd_GB: 'S urrainn dhut an àrainn agad imrich gu clàraiche àrainnean eile uair sam bith ma bheir thu dhaibh ainm na h-àrainnen is an còd tar-chuir.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
gd_GB: 'S urrainn dhut meadhanan (dealbhan, fuaimean, sgrìobhainnean is rudan mar sin) a luchdadh suas leis a' phutan "Cuir meadhan ris". 'S urrainn dhut gin a thaghadh a luchdaich thu suas gu leabhar-lann nam meadhanan mu thràth no feadhainn ùra a luchdadh suas gus an cur ris an duilleag no post agad. Gus gailearaidh dhealbhan a chruthachadh, tagh na dealbhan a bu toigh leat cur ris agus briog air a' phutan &#8220;Cruthaich gailearaidh ùr&#8221;.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
gd_GB: 'S urrainn dhut faidhlichean mheadhanan a luchdadh suas an-seo gun phost a chruthachadh an toiseach. Bheir seo comas dhut faidhlichean a luchdadh suas agus an cleachdadh ann am puist is air duilleagan an dèidh sin agus/no gus ceangal-lìn fhaighinn airson faidhle àraidh gus a cho-roinneadh. Tha trì roghainnean ann gus faidhlichean a luchdadh suas:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
gd_GB: 'S urrainn dhut na roinnean-seòrsa a chleachdadh gus earrannan na làraich agad a mhìneachadh agus an cur ann am buidhnean ma tha cuspairean co-cheangailte aca. 'S e &#8220;Gun roinn-seòrsa&#8221; a' bhun-roghainn gus an atharraich thu sin sna <a href="%s">roghainnean sgrìobhaidh</a> agad.

en: You can use it to customize the design of any WordPress.com theme.
gd_GB: 'S urrainn dhut a chleachdadh gus an dealbhadh aig ùrlar WordPress.com sam bith a ghnàthachadh.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
gd_GB: 'S urrainn dhut aon dhe na bannan-cinn snasail seo a chleachdadh no fear air thuaiream air gach duilleag.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
gd_GB: 'S urrainn dhut na h-innealan-smachd a leanas a chleachdadh gus sgrìn an deas-bhùird agad a chur air dòigh a-rèir do thoil fhèin. Tha sin fìor mu chuid mhòr dhe na sgrìnichean rianachd san fharsaingeachd.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
gd_GB: Chì thu gach post a chruthaich cleachdaiche 's tu a' briogadh air an àireamh fo cholbh nam post.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
gd_GB: ’S urrainn dhut coimhead air na puist ann an liosta shimplidh a sheallas na tiotalan no le às-earrann slighe taba roghainnean na sgrìn.

en: You can view your billing history or cancel your purchase on each service below.
gd_GB: Chì thu an eachdraidh bileachaidh agad gu h-ìosal no crìoch a chur air na tha thu a' ceannach air gach seirbheis.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
gd_GB: 'S urrainn dhut coimhead air na meadhanan agad ann an griod simplidh no ann an liosta le colbhan. 'S urrainn dhut aon seach aon dhiubh a thaghadh leis na h-ìomhaigheagan os cionn nam meadhanan air an taobh chlì.

en: You cannot change this later.
gd_GB: Chan urrainn dhut seo atharrachadh às a dhèidh seo.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
gd_GB: Chan urrainn dhut plugan a sguabadh às fhad 's a tha e an gnìomh air a' phrìomh-làrach.

en: You cannot delete the current user.
gd_GB: Chan urrainn dhut an cleachdaiche làithreach a sguabadh às.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
gd_GB: Chan urrainn dhut an nì seo a dheasachadh a chionn 's gu bheil e san sgudal. Aisig e 's feuch ris a-rithist.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
gd_GB: Chan urrainn dhut seo a ghluasad dhan sgudal. Tha %s 'ga dheasachadh.

en: You cannot redirect your blog to WordPress.com
gd_GB: Chan urrainn dhut am bloga agad ath-stiùireadh gu WordPress.com

en: You cannot redirect your blog to WordPress.com.
gd_GB: Chan urrainn dhut am bloga agad ath-stiùireadh gu WordPress.com.

en: You cannot remove users.
gd_GB: Chan urrainn dhut cleachdaichean a thoirt air falbh.

en: You cannot reply to a comment on a draft post.
gd_GB: Chan urrainn dhut beachd air dreachd puist a fhreagairt.

en: You cannot transfer to that user
gd_GB: Chan urrainn dhut a thar-aiseag dhan chleachdaiche ud

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
gd_GB: Chan urrainn dhut am post-d sin a chleachdadh gus clàradh. Tha fhios againn gu bheil duilgheadas ann 's iad a cur casg air cuid dhen phost-d againn. Saoil an cleachd thu solaraiche puist-dhealain eile?

en: You commented on:
gd_GB: Thug thusa seachad beachd air:

en: You currently have no custom styles created.
gd_GB: Chan eil stoidhle ghnàthaichte air a chruthachadh agad fhathast.

en: You did not enter a category name.
gd_GB: Cha do chuir thu a-steach ainm airson na roinn-seòrsa.

en: You didn&#39;t add any tags to your post. Tags can help you get more readers by making your post easier to find.
gd_GB: Cha do chuir thu taga sam bith ris a' phost agad. Gheibh thu barrachd luchd-leughaidh ma chleachdas tu tagaichean oir bidh e nas fhasa dhaibh am post agad a lorg.

en: You do not have permission to access this page.
gd_GB: Chan eil cead agad inntrigeadh a dhèanamh dhan duilleag seo.

en: You do not have permission to edit this user.
gd_GB: Chan eil cead agad an cleachdaiche seo a dheasachadh.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
gd_GB: Chan eil cead gu leòr agad inntrigeadh a dhèanamh dhan duilleag seo.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
gd_GB: Chan eil cead gu leòr agad na plugain air an làrach seo a chur an gnìomh.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
gd_GB: Chan eil cead gu leòr agad na plugain air an làrach seo a chur à gnìomh.

en: You don't have any drafts.
gd_GB: Chan eil dreachd sam bith agad.

en: You don't have any pages in your trash folder.
gd_GB: Chan eil duilleag sam bith agad san sgudal.

en: You don't have any upgrades yet. <a href="%s">Try one of our plans.</a>
gd_GB: Chan eil àrdachadh sam bith agad fhathast. <a href="%s">Feuch aon dhe na planaichean againn.</a>

en: You don't have permission to access this page
gd_GB: Chan eil cead agad inntrigeadh a dhèanamh dhan duilleag seo

en: You don't have permission to download the specified theme
gd_GB: Chan eil cead agad an t-ùrlar a shònraich thu a luchdadh a-nuas

en: You don't have to do anything &mdash; this is just a reminder. You may receive another email regarding the renewal status of your upgrade. This confirms that this upgrade is set to auto-renew.
gd_GB: Cha leig thu leas dad a dhèanamh &mdash; chan eil ann ach cuimhneachan. Faodaidh gum faigh thu post-d eile mu staid ath-nuadhachadh an àrdachaidh agad. Tha seo a' dearbhadh gu bheil an t-àrdachadh seo 'ga ath-nuadhachadh gu fèin-obrachail.

en: You don't have to do anything - this is just a reminder.
gd_GB: Chan eil dad agad ri dhèanamh - chan eil seo ach cuimhneachan.

en: You entered an invalid code. Please try again.
gd_GB: Chuir thu a-steach còd nach eil dligheach. Feuch ris a-rithist.

en: You have %1$s and %2$s.
gd_GB: Tha %1$s agus %2$s agad.

en: You have attempted to queue too many files.
gd_GB: Dh'fheuch thu ri cus fhaidhlichean a chur sa chiutha.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
gd_GB: Chaidh do chur ris an làrach seo. Tadhail air an <a href="%1$s">duilleag-dhachaigh</a> no <a href="%2$s">clàraich a-steach</a> leis an ainm-chleachdaiche is an fhacal-fhaire agad.

en: You have been logged out in another tab or window. <a href="/wp-login.php" target="_blank">Please log in again</a>.
gd_GB: Chaidh do chlàradh a-mach air taba no ann an uinneag eile. <a href="/wp-login.php" target="_blank">Clàraich a-steach a-rithist</a>.

en: You have blocked all emails from WordPress.com
gd_GB: Bhac thu am post-d air fad o WordPress.com

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
gd_GB: Cho-dhùin thu na cleachdaichean a leanas a sguabadh à gach lìonra ’s làrach.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
gd_GB: Cho-dhùin thu an cleachdaiche a sguabadh à gach lìonra ’s làrach.

en: You have exceeded the maximum (%1$s) number of Email Forwards you can create
gd_GB: Tha thu a' sìneadh air adhart uiread a phost-d 's a tha ceadaichte (%1$s)

en: You have left the blog
gd_GB: Dh'fhàg thu am bloga

en: You have logged in successfully.
gd_GB: Rinn thu logadh a-steach.

en: You have no billing history at this time.
gd_GB: Chan eil eachdraidh bileachaidh agad fhathast.

en: You have no categories to convert!
gd_GB: Chan eil roinn-seòrsa ann as urrainn dhut iompachadh!

en: You have no comments to import!
gd_GB: Chan eil beachd agad a ghabhas ion-phortadh!

en: You have no tags to convert!
gd_GB: Chan eil taga ann as urrainn dhut iompachadh!

en: You have not been unsubscribed from your subscription. Please try again.
gd_GB: Cha deach crìoch a chur air an fho-sgrìobhadh agad. Nach fheuch thu ris a-rithist?

en: You have not sent out any invitations for this blog yet.
gd_GB: Cha do chuir thu cuireadh sam bith a-mach airson a' bhloga seo fhathast.

en: You have now enabled the translator. Right click the text to translate it.
gd_GB: Chuir thu an t-eadar-theangadair an comas. Dèan briogadh deas air teacsa comharraichte gus eadar-theangachadh.

en: You have purchased this product permanently. There is no subscription to renew
gd_GB: Cheannaich thu am bathar seo gu buan. Chan eil fo-sgrìobhadh ann ri ùrachadh.

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
gd_GB: Rinn thu lorg ann an tasg-lannan bhlogaichean %1$s airson <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. Mur an d’fhuair thu dad feumail sna toraidhean seo, feuch aon dhe na ceanglaichean gu h-ìosal.

en: You have specified these users for deletion:
gd_GB: Chomharraich thu gu bheil thu airson na cleachdaichean a leanas a sguabadh às:

en: You have specified these users for removal:
gd_GB: Chomharraich thu gu bheil thu airson na cleachdaichean a leanas a thoirt air falbh:

en: You have specified this user for deletion:
gd_GB: Chomharraich thu gu bheil thu airson am pasgan a leanas a sguabadh às:

en: You have specified this user for removal:
gd_GB: Chomharraich thu gu bheil thu airson an cleachdaiche a leanas a thoirt air falbh:

en: You have successfully logged back in.
gd_GB: Rinn thu clàradh a-steach as ùr.

en: You have successfully updated your billing information.
gd_GB: Dh'ùraich thu am fiosrachadh bileachaidh agad.

en: You have unsaved changes.
gd_GB: Tha atharraichean ann nach deach a shàbhaladh.

en: You have unsaved changes. Are you sure you want to leave this page?
gd_GB: Tha atharraichean gun sàbhaladh agad, a bheil thu cinnteach gu bheil thu airson an duilleag fhàgail?

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
gd_GB: Chleachd thu na tha ceadaichte dhut de dh-àite. Sguab às faidhlichean mus luchdaich thu feadhainn ùr suas.

en: You haven't published any pages yet.
gd_GB: Cha do dh'fhoillsich thu duilleag sam bith fhathast.

en: You haven't written anything yet, but that's easy for you to do later! Here's your chance to get your site looking just the way you want it to before the words start flowing. Some inspiration from someone who knew a thing or two about writing:
gd_GB: Cha do sgrìobh thu dad fhathast ach tha e furasta sin a dhèanamh às a dhèidh seo. Seo dhut cothrom dreach na làraich a chur air gleus dìreach mar a tha thu 'ga iarraidh mus leig thu leis na faclan sruthadh. Seo dhut deachd o chuideigin a tha caran eòlach air sgrìobhadh:

en: You like this
gd_GB: 'S toil leat seo

en: You like this.
gd_GB: 'S toil leat seo.

en: You may not upload %s type files
gd_GB: Chan urrainn dhut faidhlichean dhen t-seòrsa %s a luchdadh suas

en: You may only upload 1 file.
gd_GB: Chan urrainn dhut barrachd air 1 fhaidhle a luchdadh suas.

en: You may want to visit their blog. Perhaps you'll enjoy their blog as much as they enjoyed yours!
gd_GB: Is dòcha gu bheil thu airson tadhal air a' bhloga aca. Dh'fhaodte gun còrd e riut cho mòr sa chòrd am fear aca riut!

en: You might want to go see what they're up to! Perhaps you will like their blog as much as they liked your comment!
gd_GB: Nach doir thu sùil air na tha iad-san ris? Dh’fhaoidte gun còrd am bloga aca-san riut a cheart cho math ’s a chòrd do bheachd-sa riutha-san.

en: You might want to go see what they're up to! Perhaps you will like their blog as much as they liked yours!
gd_GB: Nach doir thu sùil air na tha iad-san ris? Dh’fhaoidte gun còrd am bloga aca-san riut a cheart cho math ’s a chòrd do bheachd-sa riutha-san.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
gd_GB: Feumaidh tu <a href="%s">logadh a-steach</a> mus urrainn dhut beachd a phostadh.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
gd_GB: Feumaidh tu a bhith 'nad bhall air aon làrach air a' char as lugha mus urrainn dhut an duilleag seo a chleachdadh.

en: You must be logged in to download the specified theme
gd_GB: Feumaidh tu clàradh a-steach mus urrainn dhut an t-ùrlar a shònraich thu a luchdadh a-nuas

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
gd_GB: Feumaidh tu briogadh air a' phutan "Sàbhail na h-atharraichean" aig bun na sgrìn mus bi buaidh aig na roghainnean ùra.

en: You must include [feedback-link] in the e-mail text
gd_GB: Feumaidh tu [feedback-link] gabhail a-staigh ann an teacsa a' phuist-d

en: You must include at least 2 answers
gd_GB: Feumaidh tu 2 fhreagairt a thoirt air a' char as lugha

en: You must provide a domain name.
gd_GB: Feumaidh tu ainm dligheach airson na h-àrainne a chur ann.

en: You must provide a name for your network of sites.
gd_GB: Feumaidh tu ainm a chur ann airson lìonra nan làraichean agad.

en: You must provide a valid email address.
gd_GB: Tha agad ri post-d dligheach a chur ann.

en: You must verify your email address through the ICANN verification email before you are able to update the name servers for your domain.
gd_GB: Feumaidh tu an seòladh puist-d agad a dhearbhadh slighe a' phuist-d dearbhaidh a chuireas ICANN thugad mus urrainn dhut frithealaichean ainmean na h-àrainne agad ùrachadh.

en: You must verify your email address through the ICANN verification email before you can transfer this domain.
gd_GB: Feumaidh tu an seòladh puist-d agad a dhearbhadh slighe a' phuist-d dearbhaidh a chuireas ICANN thugad mus urrainn dhut an àrainn seo a thar-chur.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
gd_GB: Feumaidh tu JavaScript gus pàirt dhen dealbh a thaghadh.

en: You need a higher level of permission.
gd_GB: Feumaidh tu ìre ceadachd nas àirde.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
gd_GB: Feumaidh tu iuchair API a chur a-steach mus urrainn dhut seirbheis Akismet a chur an gnìomh air an làrach agad.

en: You need to enter your numeric user ID for the <a href="%1$s">Goodreads Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s" target="_blank">Full instructions</a>.
gd_GB: Feumaidh tu ID àireamhach a' chleachdaiche a chur a-steach mus obraich <a href="%s">widget Goodreads</a>mar bu chòir. <a href="%s">Làn-stiùireadh</a>.

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
gd_GB: Feumaidh tu taghadh dè thèid a shealltainn ann am <a href="%s">widget pròifil Gravatar</a> seo.

en: You need to supply your OPML url. Press back on your browser and try again
gd_GB: Feumaidh tu an URL OPML agad a shònrachadh. Briog air ais 'nad bhrabhsair is feuch ris a-rithist

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
gd_GB: Chan eil ach an aon ùrlar air a stàladh agad an-dràsta. Siuthad, bi dàna! Tha barrachd air 1,000 ùrlar saor an-asgaidh ann an eòlaire ùrlaran WordPress as urrainn dhut cleachdadh: cha leig thu leas ach briogadh air an taba air a bheil <a href="%s">Stàlaich ùrlaran</a> gu h-àrd.

en: You should back up your existing %1$s and %2$s files.
gd_GB: Bu chòir dhut lethbhreacan-glèidhidh a dhèanamh dhe na faidhlichean %1$s agus %2$s a tha ann mu thràth.

en: You should back up your existing %s file.
gd_GB: Bu chòir dhut lethbhreac-glèidhidh a dhèanamh dhen fhaidhle %s a tha ann mu thràth.

en: You should consider changing your site domain to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
gd_GB: Bu chòir dhut beachdachadh air URL na làraich agad a chur gu %1$s mus cuir thu feart an lìonraidh an comas. Ruigear an làrach agad fhathast leis an ro-leasachan %3$s ann an seòladh mar %2$s ach cha bhith an ro-leasachan %3$s aig ceangal sam bith.

en: You should go see what they're up to. Maybe you'll like their blog as much as they liked yours!
gd_GB: Bu chòir dhut sùil a thoirt air na tha iad-san ris. Dh’fhaoidte gun còrd na tha aca-san a cheart cho math dhut-sa!

en: You successfully updated the primary domain to <strong class="domain">{{domain}}</strong>.
gd_GB: Rinn thu prìomh-àrainn de <strong class="domain">{{domain}}</strong>.

en: You will <strong>not</strong> be sent any confirmation email - please make sure this is what you want to do before continuing!
gd_GB: <strong>Chan fhaigh</strong> thu post-d dearbhaidh - dèan cinnteach gu bheil thu airson seo a dhèanamh mus lean thu air adhart!

en: You will be charged %1$s for this renewal in %2$d day, <nobr>on %3$s</nobr>. | You will be charged %1$s for this renewal in %2$d days, <nobr>on %3$s</nobr>.
gd_GB[0]: Thèid %1$s iarraidh ort airson ath-ùrachadh ann an %2$d latha, <nobr>%3$s</nobr>.
gd_GB[1]: Thèid %1$s iarraidh ort airson ath-ùrachadh ann an %2$d latha, <nobr>%3$s</nobr>.
gd_GB[2]: Thèid %1$s iarraidh ort airson ath-ùrachadh ann an %2$d làithean, <nobr>%3$s</nobr>.
gd_GB[3]: Thèid %1$s iarraidh ort airson ath-ùrachadh ann an %2$d latha, <nobr>%3$s</nobr>.

en: You will be charged %1$s for this renewal later today.
gd_GB: Thèid %1$s iarraidh ort airson an ath-ùrachaidh seo an-diugh.

en: You will be removed as owner of %s
gd_GB: Chan ann agadsa a bhios %s tuilleadh

en: You will not be able to access %s unless allowed by the new owner
gd_GB: Cha bhi inntrigeadh agad dha %s ach ma bheir an seilbheadair ùr cead dhut

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
gd_GB: Chan urrainn dhut ùrlaran ùra a stàladh an-seo on a tha an stàladh agad feumach air teisteasan SFTP. <a href="%s">Cuir ùrlaran ris ann an raon nan rianairean</a> aig an àm seo.

en: You will receive a refund for this upgrade as it was purchased less than 3 days ago.
gd_GB: Gheibh thu ath-dhìoladh air an àrdachadh seo ma cheannaich thu e sna 3 làithean seo chaidh.

en: You {{a}}replied{{/a}} to this comment.
gd_GB: {{a}}Dh'fhreagair{{/a}} thu am beachd seo.

en: You {{a}}replied{{/a}} to this post.
gd_GB: {{a}}Dh'fhreagair{{/a}} thu am post seo.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
gd_GB: Cruthaichidh tu clàr-taice, iomruinidh tu ionad dha agus cuiridh tu rudan ris a’ chlàr-taice, mar cheanglaichean ri duilleagan is roinnean-seòrsa. Ma tha iomadh raon clàir-thaice aig an ùrlar agad, dh’fhaoidte gum bi agad ri barrachd air aon a chruthachadh.

en: You&rsquo;ve selected the %s theme! Now you can customize it to make it look exactly how you&rsquo;d like.
gd_GB: Thagh thu an t-ùrlar %s! 'S urrainn dhut a ghnàthachadh a-is agus an coltas as fhearr leatsa a chur air.

en: You'll need to reply from the proper email account or comment directly on the post:
gd_GB: Feumaidh tu freagairt on chunntas phost-d cheart no beachd a' sgrìobhadh sa phost fhèin:

en: You're on a %1$s-day streak! | You're on a %1$s-day streak!
gd_GB[0]: Tha stìom buidhe air a bhith agad fad %d latha!
gd_GB[1]: Tha stìom buidhe air a bhith agad fad %d latha!
gd_GB[2]: Tha stìom buidhe air a bhith agad fad %d làithean!
gd_GB[3]: Tha stìom buidhe air a bhith agad fad %d latha!

en: You're on fire!
gd_GB: Nach thusa a tha san zone!

en: You've received %1$s like on %2$s | You've received %1$s likes on %2$s
gd_GB[0]: Thuirt %1$s gur toil leotha e %2$s
gd_GB[1]: Thuirt %1$s gur toil leotha e %2$s
gd_GB[2]: Thuirt %1$s gur toil leotha e %2$s
gd_GB[3]: Thuirt %1$s gur toil leotha e %2$s

en: You've recently used this password. Try something new.
gd_GB: Chleachd thu am facal-faire seo o chionn goirid. Feuch rudeigin nas ùire.

en: Your Blogging Home
gd_GB: Dachaigh saoghal na blogaireachd

en: Your Custom Content Types
gd_GB: Na seòrsachan de shusbaint ghnàthaichte agad

en: Your Dropbox account could not be connected due to an error. Please try again.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an cunntas Dropbox agad a cheangal ris ri linn mearachd. Feuch ris a-rithist.

en: Your Dropbox account could not be disconnected due to an error. Please try again.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn an cunntas Dropbox agad a dhì-cheangal ris ri linn mearachd. Feuch ris a-rithist.

en: Your Dropbox account has been connected.
gd_GB: Chaidh an cunntas Dropbox agad a cheangal ris.

en: Your Dropbox account has been disconnected. You may now reconnect if you wish.
gd_GB: Chaidh an cunntas Dropbox agad a dhì-cheangal. 'S urrainn dhut a cheangal ris a-rithist ma lùigeas tu.

en: Your Email
gd_GB: Am post-d agad

en: Your Import is Complete
gd_GB: Chaidh ion-phortadh

en: Your Movable Type import was successful.
    
    %s
    
    Happy Blogging!
    
    -- the WordPress.com team
gd_GB: Shoirbhich leat leis an ion-phortadh o Movable Type.
    
    %s
    
    Guma math a thèid leat leis a' bhlogadh!
    
    -- Sgioba WordPress.com

en: Your Name
gd_GB: D' ainm

en: Your OPML file could not be read.
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn am faidhle OPML a leughadh.

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
gd_GB: Chan eil innteart sam bith ann an tasg-lann a' phortfolio agad. 'S urrainn dhut feadhainn a thòiseachadh air an deas-bhòrd agad.

en: Your Profile
gd_GB: A' phròifil agad

en: Your Sites
gd_GB: Na làraichean agad

en: Your Tumblr import was successful.
    
    %s
    
    Happy Blogging!
    
    -- the WordPress.com team
gd_GB: Shoirbhich leat leis an ion-phortadh Tumblr.
    
    %s
    
    Guma math a thèid leat leis a' bhlogadh!
    
    -- Sgioba WordPress.com

en: Your WordPress content import for %s was successful.
    
    Happy Blogging!
    
    -- the WordPress.com team
gd_GB: Shoirbhich leat le ion-phortadh susbaint WordPress airson %s.
    
    Guma math a thèid leat leis a' bhlogadh!
    
    -- Sgioba WordPress.com

en: Your WordPress content import for <a href='%s'>%s</a> was successful.
gd_GB: Chaidh an t-susbaint WordPress airson <a href='%s'>%s</a> ion-phortadh.

en: Your account has not been activated. We sent you an email with a link to activate.
gd_GB: Cha deach an cunntas agad a chur an gnìomh fhathast. Cuiridh sinn post-d thugad le ceangal far an urrainn dhut a ghnìomhachadh.

en: Your attempt to transfer a blog failed - please contact <a href="http://support.wordpress.com/contact/">support</a>
gd_GB: Dh'fheuch thu ri bloga a thar-chur ach dh'fhàillig ort - cuir fios gun <a href="http://support.wordpress.com/contact/">sgioba taice</a>

en: Your blog cannot be redirected to that URL.  Please make sure the URL is valid.
gd_GB: Cha ghabh am bloga agad ath-threòrachadh gun URL ud. Dèan cinnteach gur e URL dligheach a tha ann.

en: Your blog does not currently have any published posts.
gd_GB: Cha deach post sam bith fhoillseachadh sa bhloga agad.

en: Your blog, %1$s (<a href="%2$s">%2$s</a>), appears to be getting more traffic than usual
gd_GB: Tha coltas gu bheil barrachd dhaoine na 's àbhaist a' tadhail air a' bhloga agad, %1$s (<a href="%2$s">%2$s</a>)

en: Your blog, %1$s, appears to be getting more traffic than usual! %2$s hourly views - %3$s hourly views on average
gd_GB: Tha coltas gu bheil am bloga agad, %1$s, nas trainge na 's àbhaist! %2$s a' coimhead air gach uair a thìde - %3$s sa chuibheas

en: Your blogroll
gd_GB: Am blogroll agad

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
gd_GB: Chan eil am brabhsair agad a' cur taic ri inntrigeadh dìreach dhan stòr-bhòrd. Cleachd ath-ghoiridean a' mheur-chlàir no an clàr-taice deasachaidh aig a' bhrabhsair agad.

en: Your browser is out of date!
gd_GB: Tha am brabhsair agad gu math aosta!

en: Your card used at %s is expiring
gd_GB: Tha an ùine a' falbh air a' chairt a chleachd thu aig %s

en: Your chosen password.
gd_GB: Am facal-faire a thagh thu.

en: Your client is not permitted to access this resource.
gd_GB: Chan eil cead aig a' chliant agad inntrigeadh a dhèanamh dhan ghoireas seo.

en: Your client is not permitted to disable two step.
gd_GB: Chan eil cead aig a' chliant agad dearbhadh dà-cheumnach a chur à comas.

en: Your client is not permitted to enable two step.
gd_GB: Chan eil cead aig a' chliant agad dearbhadh dà-cheumnach a chur an comas.

en: Your client is not permitted to set the user's email.
gd_GB: Chan eil cead aig a' chliant agad post-d a' chleachdaiche a shuidheachadh.

en: Your client is not permitted to set the user's password.
gd_GB: Chan eil cead aig a' chliant agad facal-faire a' chleachdaiche a shuidheachadh.

en: Your comment is awaiting moderation.
gd_GB: Tha do bheachd a' feitheamh ri modarataireachd.

en: Your comments have all been imported now, but we still need to rebuild your conversation threads.
gd_GB: Chaidh na beachdan uile agad ion-phortadh a-nis ach feumaidh sinn na snàithleanan còmhraidh agad ath-thogail fhathast.

en: Your credit card has been removed, and auto renew has been disabled for all your subscriptions.
gd_GB: Chaidh a' chairt-chreidis a thoirt air falbh is chaidh an ath-ùrachadh fèin-obrachail a chur à comas airson gach fo-sgrìobhadh agad.

en: Your current plan
gd_GB: Am plana làithreach agad

en: Your custom CSS is not yet active.
gd_GB: Chan eil an CSS gnàthaichte agad gnìomhach fhathast.

en: Your dashboard address is only visible to you and it&#8217;s at:
gd_GB: Chan fhaic ach thusa seòladh an deas-bhùird agad agus tha e aig:

en: Your domain currently has Privacy enabled. The below details are what are shown for all domain contact detail requests.
gd_GB: Chuir thu a' phrìobhaideachd an comas air an àrainn agad. Chì duine sam bith a dh'iarras fiosrachadh conaltraidh airson na h-àrainne agad am fiosrachadh gu h-ìosal.

en: Your domain is currently <strong>locked</strong>. This protects your domain from being transferred to another registrar without your permission.
gd_GB: Tha an àrainn agad <strong>glaiste</strong> an-dràsta fhèin. Dìonaidh seo an àrainn agad airson 's nach gabh imrich gu clàraiche eile as aonais do chead.

en: Your domain must use WordPress.com name servers for your WordPress.com site to load, any WordPress.com email forwards you have active to function, and for the DNS Editor to be available.
gd_GB: Feumaidh an àrainn agad frithealaichean ainmean WordPress.com a chleachdadh mus luchdaich an làrach WordPress.com agad, mus obraich sìneadh air adhart de phost-d WordPress.com agus mus bi an deasaiche DNS ri do làimh.

en: Your e-mail <strong>%1$s</strong> is now <a href="http://en.support.wordpress.com/email-address/">verified as the owner</a> of this account <strong>%2$s</strong>.
gd_GB: Chaidh a dhearbhadh gu bheil an cunntas <strong>%2$s</strong> <a href="http://en.support.wordpress.com/email-address/">agadsa</a> aig an t-seòladh <strong>%1$s</strong>.

en: Your email address
gd_GB: Am post-dealain agad

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
gd_GB: Cha deabh an seòladh puist-d agad ùrachadh fhathast. Thoir sùil air a' phost-d agad aig %s airson post-d dearbhaidh.

en: Your email address will not be published.
gd_GB: Cha dèid an seòladh puist-dhealain agad fhoillseachadh.

en: Your email address.
gd_GB: Am post-dealain agad.

en: Your email forward has been setup.
gd_GB: Chaidh sìneadh air adhart a' phuist-d agad a shuidheachadh.

en: Your follower migration has been queued. You will receive an email to indicate when it starts and finishes.
gd_GB: Chaidh imrich an luchd-chleachdaidh agad a chur sa chiutha. Gheibh thu post-d a dh'aithghearr a dh'innseas dhut cuin a thòisicheas e 's cuin a choileanas e.

en: Your followers
gd_GB: An luchd-leantainn agad

en: Your latest changes were saved as a revision.
gd_GB: Chaidh na h-atharraichean mu dheireadh agad a shàbhaladh mar lèirmheas.

en: Your latest posts
gd_GB: Na puist as ùire agad

en: Your media upload
gd_GB: Luchdadh a-nuas a' mheadhain

en: Your most used categories in cloud format.
gd_GB: Na roinnean-seòrsa a chleachdas tu as trice ann am cruth neòil.

en: Your most-used tags in cloud format.
gd_GB: Na tagaichean a chleachdas tu as trice ann am cruth neòil.

en: Your nameservers need to be set to NS1.WORDPRESS.COM and NS2.WORDPRESS.COM for these email forwards to work. If you have already updated the nameservers you can ignore this message; it will stop appearing soon.
gd_GB: Feumaidh tu NS1.WORDPRESS.COM agus NS2.WORDPRESS.COM a thaghadh airson nam frithealaichean ainmean agad mus gabh post-d a shìneadh air adhart. Ma dh'ùraich thu na frithealaichean ainmean mu thràth, leig seachad an teachdaireachd seo; crìonaidh e air falbh a dh'aithghearr.

en: Your new WordPress.com site is ready to go! Looking for ideas for your new site? Check out the <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com beginner's tutorial</a>.
    
    Cheers,
    The WordPress.com Team
gd_GB: Tha an làrach WordPress.com agad deiseil is deònach! A' sireadh beachdan airson na làraich ùir agad? Thoir sùil air an <a href='http://learn.wordpress.com/'>stiùireadh do luchd-tòiseachaidh WordPress.com</a>.
    
    Mar sin leat,
    Sgioba WordPress.com

en: Your new blog address will be <strong>%s</strong>
gd_GB: Is e an seòladh bloga a bhios agad <strong>%s</strong>

en: Your new domain name will be mapped for one year and you can renew the mapping each year to keep it working.
gd_GB: Thèid ainm na h-àrainne ùr agad a mhapadh fad bliadhna agus is urrainn dhut am mapadh ùrachadh gach bliadhna gus a chumail a' dol.

en: Your new domain name will be registered for one year and you can renew it each year to keep it working.
gd_GB: Thèid ainm na h-àrainne ùr agad a chlàradh fad bliadhna agus is urrainn dhut ùrachadh gach bliadhna gus a chumail a' dol.

en: Your new field was saved successfully
gd_GB: Chaidh an raon ùr a shàbhaladh

en: Your online business card. Connect is designed and developed for sharing a professional profile.
gd_GB: A' chairt-ghnìomhachais air loidhne agad. Chaidh Connect a dhealbhadh airson daoine a tha ag iarraidh pròifilean proifeiseanta a sgaoileadh.

en: Your paid upgrades on %s will be transferred to the new owner, and will remain with the blog
gd_GB: Thèid na h-àrdachaidhean a cheannaich thu air %s a shìneadh air adhart dhan t-sealbhadair ùr is fanaidh iad còmhla ris a' bhloga.

en: Your password can be saved.
gd_GB: Gabhaidh am facal-faire agad a shàbhaladh.

en: Your password cannot be the same as your username. Please pick a different password.
gd_GB: Chan fhaod am facal-faire 's an t-ainm-cleachdaiche agad a bhith co-ionnann. Tagh facal-faire eile.

en: Your password does not meet our security guidelines. Please try a more complex password.
gd_GB: Chan eil am facal-faire agad a' coileanadh nan riaghailtean tèarainteachd againn. Tagh fear a tha nas dorra.

en: Your password has been reset.
gd_GB: Chaidh am facal-faire agad ath-shuidheachadh.

en: Your password is incorrect, please try again
gd_GB: Tha am facal-faire cearr, feuch ris a-rithist

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
gd_GB: Tha am facal-faire agad ro ghoirid. Tagh facal-faire a tha 6 caractaran a dh'fhaid air a' char as lugha.

en: Your password is too weak: Looks like you're including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
gd_GB: Tha am facal-faire agad ro lag: bhiodh e ro fhurasta tomhas a dhèanamh air an fhiosrachadh seo mu do dhèidhinn. Feuch rudeigin nas annasaiche.

en: Your past location data is not shared with your visitors.
gd_GB: Thèid seann-dàta mu d' ionad a nochdadh ris na h-aoighean agad.

en: Your past, public location data is shared with your visitors.
gd_GB: Thèid seann-dàta poblach mu d' ionad a nochdadh ris na h-aoighean agad.

en: Your photo is managed using the Gravatar service.
gd_GB: Tha smachd agad air an dealbh agad slighe seirbheis Gravatar.

en: Your podcast feed: %1$s
gd_GB: Inbhir nam pod-chraolaidh agad: %1$s

en: Your posts have all been imported, but wait &#8211; there&#8217;s more! Now we need to download &amp; import your comments.
gd_GB: Chaidh gach post agad ion-phortadh ach fuirich ort, tha barrachd ann! Tha againn ris na beachdan agad a luchdadh a-nuas ┐ ion-phortadh.

en: Your posts will only be shared with the
    Circles/Google+ users you select
    during the connection process.
    
    e.g. To share with everyone, select 'Public'.
gd_GB: Cha dèid na puist agad a cho-roinneadh ach
    leis na cearcallan/cleachdaichean Google+
    a thaghas tu nuair a cheanglas tu ris e.
    
    m.e. Gus a cho-roinneadh le càch, tagh "Poblach".

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
gd_GB: Tha fiosrachadh mu do dheidhinn fhèin 'nad phròifil (an &#8220;cunntas&#8221; agad) agus cuid a roghainnean pearsanta a thaobh cleachdadh WordPress.

en: Your recent attempt to Post by Email was blocked as you sent your mail to the example email address. In order to get an email published on your blog please follow the instructions at: http://support.wordpress.com/post-by-email/
gd_GB: Chaidh bacadh a chur air a' phost-d agad 's tu ri postadh slighe puist-dhealain oir chuir thu am post-d do bhall-eisimpleir de sheòladh againn. Gus post-d fhoillseachadh sa bhloga agad, leugh an treòrachadh aig: http://support.wordpress.com/post-by-email/

en: Your search did not match any blog posts. Whoa.
gd_GB: Cha do fhreagair na lorg thu ri puist bloga sam bith. Mo chreach.

en: Your session has expired. Click here to log in again. Your changes will not be lost.
gd_GB: Dh'fhalbh an ùine air an t-seisean agad. Briog an-seo airson clàradh a-steach a-rithist. Cha chaill thu na dh'atharraich thu.

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
gd_GB: Dh’fhalbh an ùine air an t-seisean agad. Clàraich a-steach airson leantainn air adhart.

en: Your site %s can now be seen by search engines.
gd_GB: Chì einnseanan-luirg an làrach agad, %s, a-nis.

en: Your site has been suspended from WordPress.com for violating the <a href="%1$s">Terms of Service</a>. If you believe this was done in error, please <a href="%2$s" %3$s>contact us as soon as possible</a> to have the suspension reviewed. (To learn more about what is and is not allowed, please see our <a href="%4$s">User Guidelines</a> page.)
gd_GB: Chaidh an làrach agad a chur à rèim le WordPress.com a chionn 's gun do bhris thu <a href="%1$s">teirmichean na seirbheise</a>. Ma tha thu dhen bheachd gun deach seo a dhèanamh air mhearachd <a href="%2$s" %3$s>cuir fios thugainn cho luagh 's a ghabhas</a> gus a chur an gnìomh a-rithist. (Airson barrachd fiosrachaidh mu na tha 's mu nach eil ceadaichte, thoir sùil air <a href="%4$s">treòir an luchd-chleachdaidh againn</a>.)

en: Your site is safely hosted at WordPress.com which means you already have most of the Jetpack goodness right out of the box. Have you considered <a href='http://store.wordpress.com/plans/'>upgrading your WordPress.com Plan?</a>
gd_GB: Tha òstaireachd shàbhailte aig an làrach agad air WordPress.com agus is ciall dha sin gu bheil buannachd cuid mhòr de Jetpack agad mu thràth. Na bheachdaich thu air <a href='http://store.wordpress.com/plans/'>am plana WordPress.com agad àrdachadh?</a>

en: Your site just got even better.
gd_GB: Tha an làrach agad fiù nas fhearr a-nis.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
gd_GB: Na puist as ùire aig an làrach agad.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
gd_GB: Na beachdan as ùire aig an làrach agad.

en: Your starting point for finding and sharing solutions with WordPress.com users around the world.
gd_GB: A' chiad àite far am faigh thu fuasgladh air duilgheadas le WordPress.com agus far an urrainn dhut fuasglaidhean a mhìneachadh, ann an coimhearsnachd eadar-nàiseanta.

[ctx: Your stats are booming! $blog_title is getting lots of traffic.]
en: Your stats are booming! %1$s is getting lots of traffic.
gd_GB: Tha na stats agad a' sìor-dhol an àirde! Tha mòran a' tadhal air %1$s.

en: Your stored credit cards are used to pay for upgrades on WordPress.com and subscriptions for connected applications.
gd_GB: Cleachdar na cairtean-creidis a chaidh a shàbhaladh gus pàigheadh airson àrdachaidhean WordPress.com is fo-sgrìobhaidhean aig aplacaidean ceangailte.

en: Your subscription details have expired or are invalid. Please try subscribing again.
gd_GB: Dh'fhalbh an ùinr air mion-fhiosrachadh an fho-sgrìobhaidh agad no tha iad mì-dhligheach. Feuch is dèan fo-sgrìobhadh as ùr.

en: Your subscription will stop on %s because we could not take a recurring payment from your credit card.
gd_GB: Thig crìoch air an fho-sgrìobhadh agad %s a chionn 's nach b' urrainn dhuinn pàigheadh ath-chùrsach iarraidh air a' chairt-chreidis agad.

en: Your subscriptions
gd_GB: Na fo-sgrìobhaidhean agad

en: Your subscriptions could not be imported. Confirm that your file is in the OPML format, and try again: %s
gd_GB: Cha b' urrainn dhuinn na fo-sgrìobhaidhean agad ion-phortadh. Dèan cinnteach gur e faidhle OPML a tha ann is feuch ris a-rithist: %s

en: Your subscriptions imported successfully.
gd_GB: Chaidh na fo-sgrìobhaidhean agad ion-phortadh.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
gd_GB[0]: Tha %s ionad clàir-thaice aig an ùrlar agad. Tagh dè an clàr-taice a bu chaomh leat cleachdadh.
gd_GB[1]: Tha %s ionad clàir-thaice aig an ùrlar agad. Tagh dè an clàr-taice a bu chaomh leat cleachdadh.
gd_GB[2]: Tha %s ionadan clàir-thaice aig an ùrlar agad. Tagh dè an clàr-taice a bu chaomh leat cleachdadh.
gd_GB[3]: Tha %s ionad clàir-thaice aig an ùrlar agad. Tagh dè an clàr-taice a bu chaomh leat cleachdadh.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
gd_GB: ’S urrainn dhan ùrlar agad clàran-taice a thaisbeanadh san aon ionad. Tagh an clàr-taice a bu toil leat cleachdadh.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
gd_GB: Chan eil an t-ùrlar agad a' cur taic ri clàir-thaice seòladaireachd no widgets.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
gd_GB[0]: Tha an t-ùrlar agad a’ cur taic ri %s chlàr-taice. Tagh dè an clàr-taice a nochdas anns gach ionad.
gd_GB[1]: Tha an t-ùrlar agad a’ cur taic ri %s chlàr-taice. Tagh dè an clàr-taice a nochdas anns gach ionad.
gd_GB[2]: Tha an t-ùrlar agad a’ cur taic ri %s clàran-taice. Tagh dè an clàr-taice a nochdas anns gach ionad.
gd_GB[3]: Tha an t-ùrlar agad a’ cur taic ri %s clàr-taice. Tagh dè an clàr-taice a nochdas anns gach ionad.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
gd_GB: Tha an t-ùrlar agad a’ cur taic ri aon chlàr-taice. Tagh dè an clàr-taice a bu chaomh leat.

en: Your themes are all up to date.
gd_GB: Tha na h-ùrlaran uile cho ùr 's a ghabhas.

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
gd_GB: ’S e %1$s (%2$s) an roinn-tìde a chaidh a shuidheachadh dhut, %3$s (Coordinated Universal Time %4$s) an-dràsta.

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
gd_GB: Chaidh %1$s (Coordinated Universal Time %2$s) a shuidheachadh dhut mar roinn-tìde.

en: Your translations are all up to date.
gd_GB: Tha an t-eadar-theangachadh cho ùr ’s a ghabhas.

en: Your upload failed. Perhaps try from within wp-admin.
gd_GB: Dh'fhàillig an luchdadh suas. Feuch ris o bhroinn wp-admin.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
gd_GB: Chan urrainn dhut an t-ainm-cleachdaiche agad atharrachadh ach 's urrainn dhut na raointean eile a chleachdadh gus d' ainm fhèin a chur a-steach no far-ainm agus atharrachadh dè an t-ainm a chithear ris na puist.

en: Your video play statistics
gd_GB: Stadastaireachd a' video

en: Your visitors clicked these links on your site.
gd_GB: Bhriog na daoine a thadhail air an làrach agad air na ceanglaichean seo.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
gd_GB: Chuir an t-òstair-lìn no rianaire an fhrithealaiche agad à comas na comasan <code>gethostbynamel</code> aig PHP. <strong>Chan obraich Akismet mar bu chòir gus an deach sin a chur ceart.</strong> Cuir fios gun òstair-lìn no gu rianaire na cachaileith-theine agad is thoir dhaibh <a href="%s" target="_blank">am fiosrachadh seo mu na dh'fheumas Akismet</a>.

en: You’re already subscribed to this site!
gd_GB: Tha fo-sgrìobhadh agad aig an làrach seo mu thràth!

en: You’re in good company if you use WordPress to publish on the web. Here’s a sampler of well-known sites that are powered by WordPress.
gd_GB: Bidh thu ann an deagh-chaidreamh air WordPress. Seo dhut feadhainn dhe na làraichean as aithnichte a tha a' cleachdadh WordPress iad fhèin.

en: Zambia
gd_GB: Sàimbia

en: Zero length file, deleting
gd_GB: Faidhle de mheudh neoini, 'ga sguabadh às

en: Zimbabwe
gd_GB: An t-Sìombab

en: Zip
gd_GB: Còd-puist

en: Zurich
gd_GB: Zürich

en: [%1$s] %2$s changed: %3$s
gd_GB: [%1$s] Dh'atharraich %2$s: %3$s

en: [%1$s] %2$s mentioned you in "%3$s"
gd_GB: [%1$s] Thug %2$s iomradh ort ann an "%3$s"

en: [%1$s] %2$s mentioned you in a comment on "%3$s"
gd_GB: [%1$s] Thug %2$s iomradh ort ann am beachd air "%3$s"

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
gd_GB: [%1$s] Beachd: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
gd_GB: [%1$s] Dèan modarataireachd air: "%2$s"

en: [%1$s] Verify %2$s
gd_GB: [%1$s] Dearbh %2$s

en: [%s] Joining Confirmation
gd_GB: [%s] Dearbhadh ballrachd

en: [%s] New Admin Email Address
gd_GB: [%s] Seòladh post-d rianair ùr

en: [%s] New Email Address
gd_GB: [%s] Seòladh puist-d ùr

en: [%s] New Site Created
gd_GB: [%s] Làrach ùr air a chruthachadh

en: [%s] New User Registration
gd_GB: [%s] Clàradh de chleachdaiche ùr

en: [%s] Password Changed
gd_GB: [%s] Facal-faire air atharrachadh

en: [%s] Password Reset
gd_GB: [%s] Ath-shuidheachadh facail-fhaire

en: [%s] You've been granted access to view this private site
gd_GB: [%s] Fhuair thu cead-inntrigidh dhan làrach phrìobhaideach seo

en: [%s] Your username and password
gd_GB: [%s] An t-ainm-cleachdaiche 's am facal-faire agad

en: [-] Collapse
gd_GB: [-] Co-theannaich

en: [Pending]
gd_GB: [Ri dhèanamh]

en: [Subscribe] Failed To Confirm Subscription
gd_GB: [Subscribe] Dh'fhàillig dearbhadh an fho-sgrìobhaidh

en: [Subscribe] Failed To Confirm Unsubscription
gd_GB: [Subscribe] Bha thu airson crìoch a chur air an fho-sgrìobhadh ach dh'fhàillig an dearbhadh

en: [WordPress.com] Domain %s is about to expire
gd_GB: Falbhaidh an ùine an àrainn %s air [WordPress.com] a dh'aithghearr

en: [WordPress.com] Import failed
gd_GB: Dh'fhàillig ion-phortadh [WordPress.com]

en: [WordPress.com] Import successful
gd_GB: [WordPress.com] Shoirbhich leis an ion-phortadh

en: [WordPress.com] Tumblr Import successful
gd_GB: [WordPress.com] Shoirbhich leis an ion-phortadh Tumblr

en: [WordPress.com] Two Step Authentication Disabled
gd_GB: [WordPress.com] Tha an dearbhadh dà-cheumnach à comas

en: [WordPress.com] Two Step Authentication Enabled
gd_GB: [WordPress.com] Tha an dearbhadh dà-cheumnach an comas

en: [edit]
gd_GB: [deasaich]

en: a couple of minutes
gd_GB: mionaid no dhà

en: a year
gd_GB: bliadhna

[ctx: abbreviation of minute]
en: a min
gd_GB: mionaid

[ctx: abbreviation of minutes]
en: %d mins
gd_GB: %d mionaidean

en: acquaintance
gd_GB: neach-eòlais

[ctx: activate theme-name on one of your blogs]
en: Activate %s on one of your blogs
gd_GB: Cuir an gnìomh %s ann am bloga agad

[ctx: activating a theme]
en: Activate
gd_GB: Cuir an gnìomh

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
gd_GB: Ceangal

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
gd_GB: Meadhanan

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
gd_GB: Duilleag

[ctx: add new from admin bar]
en: User
gd_GB: Cleachdaiche

[ctx: added on {creation_date}]
en: added on %s
gd_GB: air a chur ris %s

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
gd_GB: Ùr

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
gd_GB: Gorm

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
gd_GB: Cofaidh

[ctx: admin color scheme]
en: Default
gd_GB: Bun-roghainn

[ctx: admin color scheme]
en: Light
gd_GB: Solas

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
gd_GB: Meadhan-oidhche

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
gd_GB: Cuan

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
gd_GB: Èirigh na grèine

[ctx: admin menu]
en: All Links
gd_GB: A h-uile ceangal

en: alias of %s
gd_GB: ainm-brèige de %s

en: all
gd_GB: a h-uile

en: am
gd_GB: m

[ctx: an error: this page could not be found]
en: Not Found
gd_GB: Cha deach a lorg

en: and
gd_GB: agus

en: and %d more&hellip;
gd_GB: agus %d a bharrachd&hellip;

en: another web address of mine
gd_GB: seòladh-lìn eile agam

[ctx: as sharing source]
en: Email
gd_GB: Post-d

en: at
gd_GB: aig

[ctx: attachment filter]
en: Trash
gd_GB: An sgudal

en: audio
gd_GB: Fuaim

[ctx: auto preload]
en: Auto
gd_GB: Fèin-obrachail

en: back
gd_GB: air ais

[ctx: block category]
en: Design
gd_GB: Dealbhadh

[ctx: block category]
en: Media
gd_GB: Meadhanan

[ctx: block category]
en: Text
gd_GB: Teacsa

[ctx: block category]
en: Theme
gd_GB: Ùrlar

en: blog
gd_GB: bloga

en: by
gd_GB: le

en: by %s
gd_GB: le %s

[ctx: calypso stats survey]
en: I'm used to it.
gd_GB: Tha mi cleachdte ris.

[ctx: calypso stats survey]
en: It shows more information.
gd_GB: Seallaidh e barrachd fiosrachaidh dhut.

[ctx: calypso stats survey]
en: It's faster.
gd_GB: Tha e nas luaithe.

[ctx: calypso stats survey]
en: It's less confusing.
gd_GB: Chan eil e cho toinnte.

[ctx: calypso stats survey]
en: Thanks for your feedback.
gd_GB: Mòran taing airson innse dhuinn.

[ctx: calypso stats survey]
en: Vote
gd_GB: Bhòt

[ctx: calypso stats survey]
en: Why do you prefer this Stats page?
gd_GB: Carson as fhearr leat duilleag seo nan stats?

en: cancel edit post or comment
gd_GB: sguir de dheasachadh a' phuist no a' bheachd

[ctx: categories]
en: Most Used
gd_GB: As trice

en: center bottom
gd_GB: aig a' bhun sa mheadhan

en: center center
gd_GB: meadhan a' mheadhain

en: center top
gd_GB: sa mheadhan aig a' bharr

en: characters left
gd_GB: caractairean air fhàgail

en: child
gd_GB: duine-cloinne

en: close tags
gd_GB: dùin na tagaichean

en: co-resident
gd_GB: co-fhuiriche

en: co-worker
gd_GB: co-obraiche

en: code on back
gd_GB: an còd air a' chùlaibh

en: code on front
gd_GB: an còd air a' bheulaibh

en: colleague
gd_GB: co-obraiche

[ctx: color]
en: Default: %s
gd_GB: Bunaiteach: %s

[ctx: column name]
en: Comment
gd_GB: Beachd

[ctx: column name]
en: Date
gd_GB: Ceann-là

[ctx: column name]
en: File
gd_GB: Faidhle

[ctx: column name]
en: In Response To
gd_GB: Mar fhreagairt do

[ctx: column name]
en: Submitted on
gd_GB: Air a chur

[ctx: column name]
en: Title
gd_GB: Tiotal

[ctx: column name]
en: Uploaded to
gd_GB: Air a luchdadh suas gu

[ctx: comment]
en: Approve
gd_GB: Thoir aonta ris

[ctx: comment]
en: Mark as spam
gd_GB: Cuir comharra gur e spama a tha ann

[ctx: comment]
en: Not Spam
gd_GB: Post còir

[ctx: comment]
en: Not spam
gd_GB: Post còir

[ctx: comment]
en: Pending
gd_GB: Ri dhèanamh

[ctx: comment]
en: Permalink:
gd_GB: Buan-cheangal:

[ctx: comment]
en: Spam
gd_GB: Spama

[ctx: comment]
en: Trash
gd_GB: Sgudal

[ctx: comment]
en: Unapprove
gd_GB: Thoir air falbh an t-aonta

[ctx: comment]
en: Unspam
gd_GB: Chan e spama a tha ann

[ctx: comment]
en: Untrash
gd_GB: Thoir às an sgudal

[ctx: comment status]
en: Approved
gd_GB: Aontaichte

[ctx: comment status]
en: Pending
gd_GB: Ri dhèanamh

[ctx: comment status]
en: Spam
gd_GB: Spama

[ctx: comment status]
en: Trash
gd_GB: Sgudal

en: commented on
gd_GB: air beachdachadh air

en: comments
gd_GB: beachdan

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Na h-uile <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Na h-uile <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Na h-uile <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Na h-uile <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Air aontachadh <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Air aontachadh <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Air aontachadh <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Air aontachadh <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Ri dhèanamh <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Ri dhèanamh <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Ri dhèanamh <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Ri dhèanamh <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam
gd_GB: Spama

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Spama <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Spama <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Spama <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Spama <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Dhan sgudal <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Dhan sgudal <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Dhan sgudal <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Dhan sgudal <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments skipped]
en: ... %d skipped ...
gd_GB: ... air leumadh thairis air %d ...

en: compose new post
gd_GB: sgrìobh post ùr

en: contact
gd_GB: neach-aithne

[ctx: copying {post_type}]
en: Copying %s...
gd_GB: A' dèanamh lethbhreac de %s...

[ctx: copyright date format]
en: Y
gd_GB: B

en: crop ratio height
gd_GB: àirde co-mheas a’ bhearraidh

en: crop ratio width
gd_GB: leud co-mheas a’ bhearraidh

en: crush
gd_GB: sùil mhòr

[ctx: currency]
en: Australian Dollars
gd_GB: Dolaran Astràilia

[ctx: currency]
en: Brazilian real
gd_GB: Real Bhraisil

[ctx: currency]
en: British Pounds
gd_GB: Punnd Sasannach

[ctx: currency]
en: Canadian Dollars
gd_GB: Dolaran Chanada

[ctx: currency]
en: Euro
gd_GB: Eòro

[ctx: currency]
en: Japanese Yen
gd_GB: Yen na Seapanaine

[ctx: currency]
en: New Zealand Dollars
gd_GB: Dolaran Shealainn Nuaidh

[ctx: currency]
en: United States Dollars
gd_GB: Dolaran nan Stàitean Aonaichte

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
gd_GB: Na luchdaich thu suas roimhe

[ctx: custom headers]
en: Suggested
gd_GB: Air a mholadh

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
gd_GB: Sgeideal

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
gd_GB: Air an sgeideal

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
gd_GB: j F Y

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
gd_GB: %1$s air %2$s %3$s

en: dashed
gd_GB: strìochach

en: date
gd_GB: ceann-là

[ctx: date is of the form MM/YY]
en: Expires %(date)s
gd_GB: Falbhaidh an ùine air %(date)s

[ctx: date, time period, blog title]
en: On %1$s, you surpassed your previous record of most likes in one %2$s for your posts on %3$s.
gd_GB: Thuirt barrachd dhaoine gur toil leotha na rinn thu %1$s na rinn a-riamh roimhe ann an %2$s airson na puist agad air %3$s.

en: day
gd_GB: latha

en: days
gd_GB: làithean

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
gd_GB: dheth

en: delete this answer
gd_GB: sguab às an fhreagairt seo

en: domain
gd_GB: àrainn-lìn

en: domain mapping
gd_GB: Mapadh àrainnean

en: done
gd_GB: deiseil

en: dotted
gd_GB: dotagach

en: double
gd_GB: dùbailte

en: eCommerce
gd_GB: Malairt-d

en: edit
gd_GB: deasaich

[ctx: editor button]
en: Left to right
gd_GB: Clì gu deas

[ctx: editor button]
en: Right to left
gd_GB: Deas gu clì

[ctx: editor button]
en: Show blocks
gd_GB: Seall na blocaichean

en: education
gd_GB: Foghlam

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
gd_GB: Rianaire na làraich

en: email or username
gd_GB: post-d no ainm-cleachdaiche

en: enabled
gd_GB: An comas

en: enter a custom date format in the following field
gd_GB: cuir a-steach fòrmat cinn-là ghnàthaichte san raon a leanas

en: enter a custom time format in the following field
gd_GB: cuir a-steach fòrmat ama gnàthaichte san raon a leanas

[ctx: event]
en: Add New
gd_GB: Cuir fear ùr ris

[ctx: example: 2014 in blogging]
en: %d in blogging
gd_GB: %d ann am blogadh

[ctx: example: Your site in 2014]
en: Your site in %d
gd_GB: An làrach agad ann an %d

en: family
gd_GB: teaghlach

[ctx: find/replace]
en: Find
gd_GB: Lorg

[ctx: find/replace]
en: Next
gd_GB: Air adhart

[ctx: find/replace]
en: Prev
gd_GB: Air ais

[ctx: find/replace]
en: Replace
gd_GB: Cuir 'na àite

[ctx: find/replace]
en: Replace all
gd_GB: Cuir an àite na h-uile

[ctx: find/replace]
en: Replace with
gd_GB: Cuir na leanas 'na àite

[ctx: find/replace]
en: Whole words
gd_GB: Faclan slàna

en: first
gd_GB: a' chiad dhiubh

en: first page
gd_GB: A’ chiad duilleag

en: follower
gd_GB: neach-leantainn

en: followers
gd_GB: luchd-leantainn

en: free
gd_GB: saor an-asgaidh

en: friend
gd_GB: caraid

en: friendship
gd_GB: càirdeas

[ctx: future time]
en: in %s
gd_GB: ann an %s

[ctx: genitive]
en: April
gd_GB: Giblean

[ctx: genitive]
en: August
gd_GB: Lùnastal

[ctx: genitive]
en: December
gd_GB: Dùbhlachd

[ctx: genitive]
en: February
gd_GB: Gearran

[ctx: genitive]
en: January
gd_GB: Faoilleach

[ctx: genitive]
en: July
gd_GB: Iuchar

[ctx: genitive]
en: June
gd_GB: Ògmhios

[ctx: genitive]
en: March
gd_GB: Màrt

[ctx: genitive]
en: May
gd_GB: Cèitean

[ctx: genitive]
en: November
gd_GB: Samhain

[ctx: genitive]
en: October
gd_GB: Dàmhair

[ctx: genitive]
en: September
gd_GB: Sultain

en: geographical
gd_GB: cruinn-eòlach

en: get in touch.
gd_GB: Cuir fios thugainn.

[ctx: go back (like the back button in a browser)]
en: Back
gd_GB: Air ais

en: go to top
gd_GB: rach gun bharr

en: groove
gd_GB: gròb

en: handled by %1$s with priority %2$s
gd_GB: 'ga làimhseachadh le %1$s 's prìomhachas %2$s

en: handled by WordPress.com
gd_GB: 'ga làimhseachadh le WordPress.com

en: hidden
gd_GB: falaichte

en: hide
gd_GB: falaich

en: hits
gd_GB: buillean

en: home
gd_GB: dhachaigh

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
gd_GB: Co-thaobhaich air a’ chòmhnard

en: hour | hours
gd_GB[0]: uair a thìde

en: hourly views
gd_GB: seallaidhean san uair

en: hourly views on average
gd_GB: seallaidhean cuibheasach san uair

en: hours
gd_GB: uair(ean) a thìde

en: html_lang_attribute
gd_GB: gd

en: identity
gd_GB: dearbh-aithne

en: in %s
gd_GB: ann an %s

en: in response to %s:
gd_GB: mar fhreagairt dha %s

en: in response to a comment by %s:
gd_GB: mar fhreagairt air beachd le %s

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
gd_GB: Ann an "%s"

en: item %s
gd_GB: nì %s

en: items
gd_GB: nithean

en: just now
gd_GB: an-dràsta fhèin

[ctx: keyring]
en: Delete
gd_GB: Sguab às

en: kin
gd_GB: dàimh

en: l F j, Y
gd_GB: l, j F Y

en: l, F j, Y
gd_GB: l, j F Y

en: l, F j, g:i a
gd_GB: l, j F, g:i a

en: l, F jS, Y
gd_GB: l, j F Y

[ctx: label]
en: Search for:
gd_GB: Lorg na leanas:

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
gd_GB: Gnàthaichte...

en: last
gd_GB: fear mu dheireadh

en: last page
gd_GB: An duilleag mu dheireadh

[ctx: latest blog posts]
en: Latest
gd_GB: As ùire

en: left bottom
gd_GB: aig a' bhun air an taobh chlì

en: left center
gd_GB: sa mheadhan air an taobh chlì

en: left top
gd_GB: air an taobh chlì aig a' bharr

[ctx: link]
en: Add New
gd_GB: Cuir fear ùr ris

en: link color
gd_GB: Dath a' cheangail

[ctx: link name]
en: Name
gd_GB: Ainm

[ctx: links widget]
en: All Links
gd_GB: A h-uile ceangal

[ctx: list style]
en: Circle
gd_GB: Cearcall

[ctx: list style]
en: Default
gd_GB: Bun-roghainn

[ctx: list style]
en: Disc
gd_GB: Diosga

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
gd_GB: Aibidileach is beag

[ctx: list style]
en: Lower Greek
gd_GB: Litrichean Greugach beaga

[ctx: list style]
en: Lower Roman
gd_GB: Àireamhan Ròmanach is beag

[ctx: list style]
en: Square
gd_GB: Ceàrnag

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
gd_GB: Aibidileach is mòr

[ctx: list style]
en: Upper Roman
gd_GB: Àireamhan Ròmanach is mòr

en: login
gd_GB: clàraich a-steach

en: m/d/Y
gd_GB: d/m/y

en: mail handled by %1$s with priority %2$s
gd_GB: post 'ga làimhseachadh le %1$s 's prìomhachas %2$s

en: mail handled by WordPress.com email forwarding
gd_GB: post 'ga làimhseachadh le gleus sìneadh air adhart puist-d WordPress.com

[ctx: media]
en: Remove video track
gd_GB: Thoir air falbh an traca video

[ctx: media item]
en: Edit
gd_GB: Deasaich

[ctx: media item]
en: Success
gd_GB: Soirbheas!

en: menu
gd_GB: An clàr-taice

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
gd_GB: (Seo an roghainn làithreach: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
gd_GB: Deasaich

[ctx: menu]
en: Use new menu
gd_GB: Cleachd clàr-taice ùr

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
gd_GB: (An-dràsta: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
gd_GB: (Seo an roghainn làithreach: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
gd_GB: (Ma tha thu am beachd <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a> clàir-thaice a chleachdadh, leum seachad air a’ cheum seo.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
gd_GB: Seo far an nochd an clàr-taice seo. Ma tha thu airson sin atharrachadh, tagh ionad eile.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
gd_GB: Seall a h-uile ionad

[ctx: menu locations]
en: View Location
gd_GB: Seall an t-ionad

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
gd_GB: Càit a bheil thu ag iarraidh a’ chlàir-thaice seo?

en: met
gd_GB: air coinneachadh

[ctx: meta name]
en: Name
gd_GB: Ainm

en: minute | minutes
gd_GB[0]: mionaid

en: minutes
gd_GB: mionaid(ean)

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
gd_GB: (gun leubail)

[ctx: momentjs format string (lastDay)]
en: [Yesterday at] LT
gd_GB: [An-dè aig] LT

[ctx: momentjs format string (lastWeek)]
en: [Last] dddd [at] LT
gd_GB: dddd [seo chaidh] [aig] LT

[ctx: momentjs format string (nextDay)]
en: [Tomorrow at] LT
gd_GB: [A-màireach aig] LT

[ctx: momentjs format string (nextWeek)]
en: dddd [at] LT
gd_GB: dddd [aig] LT

[ctx: momentjs format string (sameDay)]
en: [Today at] LT
gd_GB: [An-diugh aig] LT

en: month
gd_GB: mìos

en: moved to the Trash.
gd_GB: Chaidh a ghluasad dhan sgudal mu thràth.

en: muse
gd_GB: ceòlradh

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
gd_GB: Ri leughadh

[ctx: name of browser bookmarklet tool]
en: Press This
gd_GB: Preasaig seo

[ctx: nav menu home label]
en: Home
gd_GB: Dhachaigh

en: neighbor
gd_GB: nàbaidh

en: newer
gd_GB: nas ùire

[ctx: no user roles]
en: None
gd_GB: Chan eil gin

en: none
gd_GB: chan eil gin

en: not a support question
gd_GB: nach eil 'nan ceistean taice

en: not resolved
gd_GB: a tha gun fhuasgladh

en: notification settings
gd_GB: roghainnean nam brathan

en: notifications
gd_GB: Brathan

[ctx: noun]
en: Comment
gd_GB: Beachd

[ctx: noun]
en: Comments
gd_GB: Beachdan

[ctx: noun]
en: Likes
gd_GB: Daoine as toil leotha

[ctx: noun]
en: Trash
gd_GB: An sgudal

[ctx: noun]
en: View | Views
gd_GB[0]: Sealladh
gd_GB[1]: Seallaidhean
gd_GB[2]: Seallaidhean
gd_GB[3]: Seallaidhean

[ctx: noun]
en: Views
gd_GB: Seallaidhean

[ctx: noun]
en: Visitors
gd_GB: Aoighean

[ctx: noun]
en: comment
gd_GB: Beachd

[ctx: noun - someone's domain name]
en: domain
gd_GB: àrainn

[ctx: noun: a generic user name]
en: Someone
gd_GB: Cuideigin

[ctx: noun: a quantity of goods or items purchased or sold]
en: Order
gd_GB: Òrdan

[ctx: noun: a single notification]
en: Note
gd_GB: An aire

[ctx: noun: plural]
en: Notifications
gd_GB: Brathan

en: number_format_decimal_point
gd_GB: .

en: number_format_thousands_sep
gd_GB: ,

en: o2 To Do
gd_GB: o2 ri dhèanamh

en: oAuth connection to Twitter not found.
gd_GB: Cha deach ceangal oAuth ri Twitter a lorg.

en: of
gd_GB: de

en: older
gd_GB: nas sine

en: on <a href="%1$s">%2$s</a>
gd_GB: <a href="%1$s">%2$s</a>

en: one comment
gd_GB: aon bheachd

en: one hour | %1$s hours
gd_GB[0]: aon uair a thìde
gd_GB[1]: %1$s uair a thìde
gd_GB[2]: %1$s uairean a thìde
gd_GB[3]: %1$s uair a thìde

en: one hour and %2$s minutes | %1$s hours and %2$s minutes
gd_GB[0]: uair a thìde agus %2$s mionaid
gd_GB[1]: %1$s uair a thìde agus %2$s mionaid
gd_GB[2]: %1$s uairean a thìde agus %2$s mionaid
gd_GB[3]: %1$s uair a thìde agus %2$s mionaid

en: one minute | %s minutes
gd_GB[0]: aon mhionaid
gd_GB[1]: %s mhionaid
gd_GB[2]: %s mionaidean
gd_GB[3]: %s mionaid

en: options
gd_GB: roghainnean

en: or
gd_GB: no

en: or get a share link without sending an email
gd_GB: np faigh ceangal co-roinnidh gun phost-d a chur

[ctx: page]
en: Add New
gd_GB: Cuir fear ùr ris

en: pages
gd_GB: duilleagan

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
gd_GB: %1$s de %2$s

en: parent
gd_GB: pàrant

en: password
gd_GB: Facal-faire

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
gd_GB: Chan eil iad co-ionnann

[ctx: password strength]
en: Medium
gd_GB: Meadhanach

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
gd_GB: Chan eil fhios dè cho làidir ’s a tha am facal-faire

[ctx: password strength]
en: Strong
gd_GB: Làidir

[ctx: password strength]
en: Very weak
gd_GB: Glè lag

[ctx: password strength]
en: Weak
gd_GB: Lag

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
gd_GB: Leugh

en: pending review
gd_GB: ri lèirmheasadh

en: per day
gd_GB: gach latha

en: per year
gd_GB: gach bliadhna

[ctx: person who did an action]
en: You
gd_GB: thusa

en: physical
gd_GB: fiosaigeach

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
gd_GB: Lorg &hellip;

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
gd_GB: %s ma:

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
gd_GB: Chaidh %s a sguabadh às.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
gd_GB: Cuir an gnìomh %s

[ctx: plugin]
en: Active
gd_GB: Gnìomhach

[ctx: plugin]
en: Install %s
gd_GB: Stàlaich %s

[ctx: plugin]
en: Install %s now
gd_GB: Stàlaich %s an-dràsta

[ctx: plugin]
en: Update %s now
gd_GB: Ùraich %s an-dràsta

[ctx: plugin]
en: Uploaded
gd_GB: Air a luchdadh suas

[ctx: plugin status]
en: Active
gd_GB: Gnìomhach

en: pm
gd_GB: f

en: points to %s
gd_GB: a' tomhadh ri %s

en: politician
gd_GB: Poileataigear

[ctx: post]
en: Add New
gd_GB: Cuir fear ùr ris

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
gd_GB: Sgeideal

[ctx: post format]
en: Format
gd_GB: Fòrmat

[ctx: post format archive title]
en: Audio
gd_GB: Fuaim

[ctx: post format archive title]
en: Chats
gd_GB: Cabadaich

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
gd_GB: Gailearaidhean

[ctx: post format archive title]
en: Images
gd_GB: Dealbhan

[ctx: post format archive title]
en: Links
gd_GB: Ceanglaichean

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
gd_GB: Luaidhean

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
gd_GB: Staidean

[ctx: post format archive title]
en: Videos
gd_GB: Videothan

[ctx: post password form]
en: Enter
gd_GB: Cuir a-steach

[ctx: post status]
en: Draft
gd_GB: Dreachd

[ctx: post status]
en: Pending
gd_GB: Ri dhèanamh

[ctx: post status]
en: Private
gd_GB: Prìobhaideach

[ctx: post status]
en: Published
gd_GB: Foillsichte

[ctx: post status]
en: Scheduled
gd_GB: Sgeidealaichte

[ctx: post status]
en: Trash
gd_GB: Sgudal

[ctx: post type]
en: Current %s
gd_GB: %s làithreach

[ctx: post type general name]
en: Media
gd_GB: Meadhan

[ctx: post type general name]
en: Pages
gd_GB: Duilleagan

[ctx: post type general name]
en: Posts
gd_GB: Puist

[ctx: post type singular name]
en: Page
gd_GB: Duilleag

en: posts
gd_GB: puist

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: A h-uile <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: A h-uile <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: A h-uile <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: A h-uile <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Agamsa <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Agamsa <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Agamsa <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Agamsa <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Fleodrainn <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Fleodrainn <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Fleodrainn <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Fleodrainn <span class="count">(%s)</span>

en: preview
gd_GB: Ro-sheall

[ctx: preview theme-name on one of your blogs]
en: Preview %s on one of your blogs
gd_GB: Ro-sheall %s ann am bloga agad

[ctx: previewing a theme]
en: Preview
gd_GB: Ro-shealladh

en: print
gd_GB: Clò-bhuail

en: private
gd_GB: prìobhaideach

[ctx: product_name costs cost]
en: '%1$s' costs %2$s.
gd_GB: Tha "%1$s" a' cosg %2$s.

en: professional
gd_GB: proifeiseanta

[ctx: purchase theme-name for one of your blogs]
en: Purchase %s for one of your blogs
gd_GB: Ceannaich %s do bhloga agad

[ctx: purchasing a theme]
en: Purchase
gd_GB: Ceannaich

[ctx: recipe]
en: Difficulty
gd_GB: Duilgheadad

[ctx: recipe]
en: Print
gd_GB: Clò-bhuail

[ctx: recipe]
en: Servings
gd_GB: Riaran

[ctx: recipe]
en: Time
gd_GB: Àm

[ctx: record number of likes or followers in a day/week/etc]
en: Current Record:
gd_GB: An àireamh as motha an-dràsta:

[ctx: record number of likes or followers in a day/week/etc]
en: Old Record:
gd_GB: An àireamh as motha roimhe:

en: registration
gd_GB: Clàradh

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
gd_GB: Cuir à gnìomh

[ctx: renew a domain]
en: Renew %s
gd_GB: Ùraich %s

en: reply
gd_GB: freagair

en: resolved
gd_GB: a tha air fhuasgladh

[ctx: resolved/unresolved posts]
en: Posts Marked Done (%d)
gd_GB: Puist ris a bheil comharra "Dèanta" (%d)

[ctx: resolved/unresolved posts]
en: Posts Marked To Do (%d)
gd_GB: Puist ris a bheil comharra "Ri dhèanamh" (%d)

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
gd_GB: j F Y @ H:i:s

[ctx: revision date short format]
en: j M @ H:i
gd_GB: j M @ :i

[ctx: revisions]
en: Browse
gd_GB: Brabhsaich

en: ridge
gd_GB: druim

en: right bottom
gd_GB: aig a' bhun air an taobh deas

en: right center
gd_GB: sa mheadhan air an taobh deas

en: right top
gd_GB: air an taobh deas aig a' bharr

en: romantic
gd_GB: romansach

[ctx: sample permalink base]
en: archives
gd_GB: tasg-lannan

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
gd_GB: post-sampaill

en: sample-page
gd_GB: duilleag-sampaill

en: scale height
gd_GB: sgèilich an àirde

en: search
gd_GB: lorg

en: second
gd_GB: diog

en: seconds
gd_GB: diog(an)

en: selection height
gd_GB: àirde an taghaidh

en: selection width
gd_GB: leud an taghaidh

en: sent daily
gd_GB: cuir ann am badan làitheil

en: sent immediately
gd_GB: cuir sa bhad

en: sent weekly
gd_GB: cuir ann am badan seachdaineil

[ctx: settings screen]
en: General
gd_GB: Coitcheann

[ctx: share to]
en: Email
gd_GB: Post-d

[ctx: share to]
en: Print
gd_GB: Clò-bhuail

[ctx: share to]
en: Send to Kindle
gd_GB: Cuir gu Kindle

en: shared via %s
gd_GB: air a cho-roinneadh le %s

en: show
gd_GB: seall

en: sibling
gd_GB: bràthair no piuthar

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
gd_GB: &larr; Rach gu %s

[ctx: site]
en: Activate
gd_GB: Cuir an gnìomh

[ctx: site]
en: Mark as spam
gd_GB: Cuir comharra gur e spama a tha ann

[ctx: site]
en: Not Spam
gd_GB: Post còir

[ctx: site]
en: Not spam
gd_GB: Post còir

[ctx: site]
en: Public
gd_GB: Poblach

[ctx: site]
en: Registered
gd_GB: Clàraichte

[ctx: site]
en: Spam
gd_GB: Spama

[ctx: site editor menu item]
en: Editor
gd_GB: Deasaiche

[ctx: site editor title tag]
en: Editor
gd_GB: Deasaiche

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Na h-uile <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Na h-uile <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Na h-uile <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Na h-uile <span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: Spama <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: Spama <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: Spama <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: Spama <span class="count">(%s)</span>

en: solid
gd_GB: soladach

en: sometime
gd_GB: uaireigin

en: space
gd_GB: beàrn,

[ctx: spellcheck]
en: Finish
gd_GB: Cuir crìoch air

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
gd_GB: Leig seachad

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
gd_GB: Leig seachad na h-uile

en: spouse
gd_GB: cèile

[ctx: stats referrer type]
en: Private networks
gd_GB: Lìonraidhean prìobhaideach

[ctx: stats referrer type]
en: Search Engines
gd_GB: Einnseanan-luirg

[ctx: stats spam referrer reporting]
en: Click to flag this domain as a spam referrer.
gd_GB: Dèan briogadh gus an àrainn seo a chomharradh mar ath-stiùiriche spama.

[ctx: stats spam referrer reporting]
en: Spam?
gd_GB: Spama?

[ctx: stats spam referrer reporting]
en: Undo
gd_GB: Neo-dhèan

[ctx: stats verified referrer label]
en: Verified referrer
gd_GB: Ath-stiùiriche dearbhte

en: sticky
gd_GB: 'na fhleodrainn

en: styles
gd_GB: Stoidhlean

en: sub item
gd_GB: fo-bhall

[ctx: submit button]
en: Search
gd_GB: Lorg

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get daily post and instant comment emails for this blog
gd_GB: Tha thu a' faighinn puist-d làitheil mu phuist is grad-bheachdan air a' bhloga seo

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get daily post emails and no comment emails for this blog
gd_GB: Tha thu a' faighinn puist-d làitheil mu phuist ach chan eil thu a' faighinn puist-d mu bheachdan air a' bhloga seo

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get instant post and instant comment emails for this blog
gd_GB: Tha thu a' faighinn puist-d mu ghrad-phuist is grad-bheachdan air a' bhloga seo

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get instant post emails and no comment emails for this blog
gd_GB: Tha thu a' faighinn puist-d mu ghrad-phuist ach chan eil thu a' faighinn puist-d mu bheachdan air a' bhloga seo

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get no post and instant comment emails for this blog
gd_GB: Chan eil thu a' faighinn puist-d mu phuist is grad-bheachdan air a' bhloga seo

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get no post and no comment emails for this blog
gd_GB: Chan eil thu a' faighinn puist-d mu phuist is beachdan air a' bhloga seo

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get weekly post and instant comment emails for this blog
gd_GB: Tha thu a' faighinn puist-d sheachdaineil mu phuist is grad-bheachdan air a' bhloga seo

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get weekly post emails and no comment emails for this blog
gd_GB: Tha thu a' faighinn puist-d sheachdaineil mu phuist ach chan eil thu a' faighinn puist-d mu bheachdan air a' bhloga seo

en: subscriptions
gd_GB: fo-sgrìobhaidhean

en: sweetheart
gd_GB: bràmair

[ctx: table body]
en: Body
gd_GB: Bodhaig

[ctx: table cell]
en: Cell
gd_GB: Cealla

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
gd_GB: Chan eil gin

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
gd_GB: Sgòp

[ctx: table footer]
en: Footer
gd_GB: Bann-coise

[ctx: table header]
en: Header
gd_GB: Bann-cinn

[ctx: tags]
en: Most Used
gd_GB: As trice

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
gd_GB: Roinnean-seòrsa

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
gd_GB: Tagaichean

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
gd_GB: Roinn-seòrsa

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
gd_GB: Taga

[ctx: term name]
en: Name
gd_GB: Ainm

en: text direction
gd_GB: comhair an teacsa

[ctx: text for multiple new posts notification (2 new posts)]
en: new posts
gd_GB: puist ùra

[ctx: text for single new post notification (1 new post)]
en: new post
gd_GB: post ùr

en: the past day
gd_GB: an-dè

en: the past month
gd_GB: am mìos seo chaidh

en: the past quarter
gd_GB: an ràithe seo chaidh

en: the past week
gd_GB: an t-seachdain seo chaidh

en: the past year
gd_GB: an-uiridh

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
gd_GB: Chaidh %s a sguabadh às.

[ctx: theme]
en: Activate %s
gd_GB: Cuir an gnìomh %s

[ctx: theme]
en: Active:
gd_GB: Gnìomhach:

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
gd_GB: Cha ghabh a chur an gnìomh

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
gd_GB: Cha ghabh %s a chur an gnìomh

[ctx: theme]
en: Cannot Install
gd_GB: Cha ghabh a stàladh

[ctx: theme]
en: Change
gd_GB: Atharraich

[ctx: theme]
en: Customize %s
gd_GB: Gnàthaich %s

[ctx: theme]
en: Delete %s
gd_GB: Sguab às %s

[ctx: theme]
en: Installed
gd_GB: Air a stàladh

[ctx: theme]
en: Live Preview %s
gd_GB: Ro-shealladh beò %s

[ctx: theme]
en: Update %s now
gd_GB: Ùraich %s an-dràsta

[ctx: theme]
en: Uploaded
gd_GB: Air a luchdadh suas

[ctx: theme]
en: View Theme Details for %s
gd_GB: Seall mìon-fhiosrachadh an ùrlair %s

[ctx: theme name]
en: Name
gd_GB: Ainm

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: A h-uile <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: A h-uile <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: A h-uile <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: A h-uile <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: À comas <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: À comas <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: À comas <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: À comas <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: An comas <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: An comas <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: An comas <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: An comas <span class="count">(%s)</span>

[ctx: ticket price]
en: Free
gd_GB: Saor an-asgaidh

[ctx: time ago]
en: %s ago
gd_GB: %s air ais

[ctx: time format for when a post was modified]
en: j F, Y \a\t G:i \U\T\C
gd_GB: j F Y \a\t G:i \U\T\C

[ctx: time from now]
en: in %s
gd_GB: ann an %s

[ctx: time in days abbreviation]
en: %sd
gd_GB: %s latha

[ctx: time in hours abbreviation]
en: %sh
gd_GB: %s uair

[ctx: time in minutes abbreviation]
en: %sm
gd_GB: %s mion

[ctx: time in months abbreviation]
en: %smon
gd_GB: %s mìos

[ctx: time in weeks abbreviation]
en: %sw
gd_GB: %s seachdain

[ctx: time in years abbreviation]
en: %sy
gd_GB: %s bliadhna

[ctx: timezone date format]
en: Y-m-d H:i:s
gd_GB: d-m-Y H:i:s

en: tlk.io Webchat
gd_GB: Cabadaich-lìn tlk.io

en: to-do
gd_GB: ri dhèanamh

en: toggle comment visibility
gd_GB: toglaich faicsinneachd a' bheachd

[ctx: topic post is located in]
en: In "Mobile"
gd_GB: Ann am "Mobile"

[ctx: topic post is located in]
en: In "Upgrade"
gd_GB: Ann an "Àrdaich"

en: total
gd_GB: gu h-iomlan

en: uncategorized
gd_GB: Gun roinn-seòrsa

[ctx: unit of time]
en: a few seconds
gd_GB: diog no dhà

en: unknown
gd_GB: Neo-aithnichte

en: untitled
gd_GB: gun tiotal

en: upgrade
gd_GB: àrdachadh

[ctx: user]
en: Add New User
gd_GB: Cuir cleachdaiche ùr ris

[ctx: user]
en: Mark as spam
gd_GB: Cuir comharra gur e spama a tha ann

[ctx: user]
en: Not spam
gd_GB: Post còir

[ctx: user]
en: Registered
gd_GB: Clàraichte

en: username
gd_GB: Ainm-cleachdaiche

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[0]: A h-uile <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[1]: A h-uile <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[2]: A h-uile <span class="count">(%s)</span>
gd_GB[3]: A h-uile <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Clear
gd_GB: Falamhaich

[ctx: verb]
en: Comment
gd_GB: Beachd

[ctx: verb]
en: Spam
gd_GB: Spama

[ctx: verb]
en: Trash
gd_GB: Sgudal

[ctx: verb, imperative]
en: Comment
gd_GB: Beachd

[ctx: verb: Mark as Spam]
en: Spam
gd_GB: Spama

[ctx: verb: imperative]
en: Approve
gd_GB: Thoir aonta ris

[ctx: verb: imperative]
en: Approve comment
gd_GB: Thoir aonta ris a' bheachd

[ctx: verb: imperative]
en: Edit
gd_GB: Deasaich

[ctx: verb: imperative]
en: Edit comment
gd_GB: Deasaich am beachd

[ctx: verb: imperative]
en: Follow
gd_GB: Lean ris

[ctx: verb: imperative]
en: Like
gd_GB: 'S toil

[ctx: verb: imperative]
en: Like comment
gd_GB: Innis gur toil leat am beachd

[ctx: verb: imperative]
en: Like post
gd_GB: Innis gur toil leat am post

[ctx: verb: imperative]
en: Mark comment as spam
gd_GB: Cuir comharra gur e spama a tha sa bheachd seo

[ctx: verb: imperative]
en: Send
gd_GB: Cuir

[ctx: verb: imperative]
en: Submit reply
gd_GB: Cuir an fhreagairt

[ctx: verb: imperative]
en: Trash
gd_GB: Dhan sgudal

[ctx: verb: imperative]
en: Trash comment
gd_GB: Cuir am beachd dhan sgudal

[ctx: verb: imperative]
en: Unapprove comment
gd_GB: Thoir an t-aonta far a' bheachd

[ctx: verb: imperative]
en: Undo
gd_GB: Neo-dhèan

[ctx: verb: past-tense]
en: Approved
gd_GB: Air aontachadh

[ctx: verb: past-tense]
en: Liked
gd_GB: Dh'innis thu gur toil leat e

[ctx: verb; site]
en: Archive
gd_GB: Tasg-lann

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
gd_GB: Co-thaobhaich gu h-inghearach

[ctx: video or audio]
en: Length
gd_GB: Faid

en: website
gd_GB: Làrach-lìn

en: week
gd_GB: seachdain

en: wheel
gd_GB: Roth

[ctx: widget]
en: Add
gd_GB: Cuir ris

[ctx: widget]
en: Edit
gd_GB: Deasaich

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
gd_GB: %1$s air %2$s

en: x-height of the font (ex)
gd_GB: Milimeatairean (mm)

en: year
gd_GB: bliadhna

en: years
gd_GB: bliadhna

en: yesterday
gd_GB: an-dè

[ctx: you are following]
en: Following
gd_GB: 'Ga leantainn

en: your WordPress.com site
gd_GB: an làrach WordPress.com agad

en: yourfriendusername, yourfriend@wordpress.com
gd_GB: ainmdocharaid, docharaid@wordpress.com

en: {{detailTitle}}Authorized on{{/detailTitle}}{{detailDescription}}%(date)s{{/detailDescription}}
gd_GB: {{detailTitle}}Air a cheadachadh{{/detailTitle}}{{detailDescription}}%(date)s{{/detailDescription}}

en: {{strong}}Connect{{/strong}} to automatically share posts on your Facebook page.
gd_GB: {{strong}}Dèan ceangal{{/strong}} gus na puist agad a cho-roinneadh air an duilleag Facebook agad gu fèin-obrachail.

en: {{strong}}Connect{{/strong}} to automatically share posts to your Tumblr blog.
gd_GB: {{strong}}Dèan ceangal{{/strong}} gus na puist agad a cho-roinneadh sa bhloga Tumblr agad gu fèin-obrachail.

en: {{strong}}Connect{{/strong}} to automatically share posts with your LinkedIn connections.
gd_GB: {{strong}}Dèan ceangal{{/strong}} gus na puist agad a cho-roinneadh gun luchd-aithne LinkedIn agad gu fèin-obrachail.

en: {{strong}}Connect{{/strong}} to automatically share posts with your Twitter followers.
gd_GB: {{strong}}Dèan ceangal{{/strong}} gus na puist agad a cho-roinneadh gun luchd-leantainn Twitter agad gu fèin-obrachail.

en: Åland Islands
gd_GB: Na h-Eileanan Àland
