WordPress.com - en to hr translation catalogue (16808 entries)

en: 
    We recently helped you out with your support request. Once you're done working together, we'd appreciate it if you sent us your rating of the experience -- your feedback helps us improve our support.
hr: 
    Nedavno smo ti pomogli s zahtjevom za podrškom. Kada završiš s radom, bilo bi nam drago kada bi nam ostavio ocjenu -- tvoja povratna informacija će nam pomoći poboljšati našu podršku.

en: 
    and here is their info:
    
         Name: %1$s
         Link: %2$s
         Gravatar Profile: %3$s
    %4$s
hr: 
    i evo njihovih informacija:
    
    	Ime: %1$s
    	Poveznica: %2$s
    	Gravatar Profil: %3$s
    %4$s

en: 
    and here is their info:
    
         Name: %1$s
         Link: %2$s
         Gravatar Profile: %3$s
    %4$s
    You might want to see what they're up to - perhaps you will like their posts as much as they liked your comment.
hr: 
    i evo njihovih informacija:
    
    \tIme: %1$s
    \tPoveznica: %2$s
    \tGravatar Profil: %3$s
    %4$s
    Možda želiš vidjeti što rade - možda će ti se svidjeti njihove objave.

en:  (%s ago)
hr: (prije %s)

en:  (Opens in new window)
hr: (Otvara se u novom prozoru)

en:  (optional)
hr: (Opcionalno)

en:  <a href='%s'>Manage incompatible plugins</a>
hr:  <a href='%s'>Upravljanje nekompatibilnim dodacima</a>

en:  The default media width for the <strong>%1$s</strong> theme is %2$d pixel. |  The default media width for the <strong>%1$s</strong> theme is %2$d pixels.
hr[0]: Izvorna širina sadržaja za <strong>%1$s</strong> temu je %2$d piksel.
hr[1]: Izvorna širina sadržaja za <strong>%1$s</strong> temu je %2$d piksela.
hr[2]: Izvorna širina sadržaja za <strong>%1$s</strong> temu je %2$d piksela.

en:  and
hr:  i

en:  says
hr:  kaže

en: "%1$s" by %2$s.
hr: "%1$s" od %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
hr: "%1$s" iz %2$s od %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
hr: "%1$s" iz %2$s.

en: "%1$s" in %2$s %3$s is not a hex or rgb string.
hr: "%1$s" u %2$s %3$s nije heksadecimalni ili rgb string.

en: "%1$s" is not a supported wp_template_part area value and has been added as "%2$s".
hr: "%1$s" nije podržana vrijednost područja wp_template_part i dodana je kao "%2$s".

en: "%1$s" script should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
hr: Skripta "%1$s" ne treba se stavljati u red zajedno s novim uređivačem widgeta (%2$s ili %3$s).

en: "%1$s" style should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
hr: Stil "%1$s" ne smije se stavljati u red zajedno s novim uređivačem widgeta (%2$s ili %3$s).

en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
hr: "%s" nije bilo moguće spremiti. Pregledajte, provjerite je li URL važeći i pokušajte ponovno.

en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
hr: "%s" je već primijenjen i ne može se koristiti zajedno s ostalim kuponima.

en: "%s" in theme.json settings.color.duotone is not a hex or rgb string.
hr: "%s" u theme.json settings.color.duotone nije heksadecimalni ili rgb niz.

en: "%s" is already registered.
hr: "%s" je već registriran.

en: "%s" is an invalid coupon code.
hr: "%s" je nevažeći kod kupona.

en: "%s" shipping class cost
hr: "%s" Klasa troškova isporuke

en: "%s" tax rates
hr: "%s" Porezne stope

en: "From" address
hr: "Od" adresa

en: "From" name
hr: "Od" ime

[ctx: "wp jetpack module activate" is a command - do not translate]
en: %1$s is not active. You can activate it with "wp jetpack module activate %2$s"
hr: %1$s nije aktivan. Možete aktivirati s "wp jetpack module activate %2$s"

[ctx: "wp jetpack status full" is a command - do not translate]
en: View full status with 'wp jetpack status full'
hr: Pregledajte cijelu statistiku s 'wp jetpack status full'

[ctx: "yes" is a command - do not translate.]
en: Are you sure? Modifying this option may disrupt your Jetpack connection. Type "yes" to continue.
hr: Jeste li sigurni? Modificiranje ove opcije može poremetiti Jetpack konekciju. Upišite "yes" za nastavak.

[ctx: "yes" is a command - do not translate.]
en: Are you sure? This cannot be undone. Type "yes" to continue:
hr: Jeste li sigurni? Ovo se ne može vratiti. Upišite "yes" za nastavak.

en: #%d (no title)
hr: #%d (bez naslova)

en: #%d (untitled)
hr: #%d (bez naslova)

en: #%s is an invalid image ID.
hr: #%s je nevažeći ID slike.

[ctx: $number Posts]
en: First Post! | %1$s Posts!
hr[0]: Prva objava!
hr[1]: %1$s objave!
hr[2]: %1$s objava!

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store
hr: $store mora biti instanca WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store

en: % Comments
hr: % komentara

en: % Responses
hr: % Odgovora

en: % comments
hr: % komentara

en: %(cardType)s ending in %(cardNum)s
hr: %(cardType)s koja završava s %(cardNum)s

en: %(commentCount)d comment | %(commentCount)d comments
hr[0]: %(commentCount)d komentar
hr[1]: %(commentCount)d komentara
hr[2]: %(commentCount)d komentara

en: %(count)d posts
hr: %(count)d objava

en: %(hours)dh ago
hr: prije %(hours)dh

en: %(purchaseName)s will expire and be removed from your site in %(daysToExpiry)d days.
hr: %(purchaseName)s će isteći i biti uklonjeno s Vaše stranice za %(daysToExpiry)s dan.

en: %(revisions)d revision | %(revisions)d revisions
hr[0]: %(revisions)d revizija
hr[1]: %(revisions)d revizije
hr[2]: %(revisions)d revezija

en: %1$1sExplore our docs%2$2s for more information, or just get started!
hr: %1$1sIstražite našu dokumentaciju%2$2s za više informacija ili samo počnite!

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
hr[0]: %1$d stavka jelovnika
hr[1]: %1$d stavke jelovnika
hr[2]: %1$d stavki jelovnika

en: %1$d error found: %2$s. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s. Please review the errors above.
hr[0]: %1$d pronađena greška: %2$s. Pregledajte gornju grešku.
hr[1]: %1$d pronađene greške: %2$s. Pregledajte gornje greške.
hr[2]: %1$d pronađenih grešaka: %2$s. Pregledajte gornje greške.

en: %1$d item in cart, total price of %2$s | %1$d items in cart, total price of %2$s
hr[0]: %1$d artikl u košarici, ukupna cijena %2$s
hr[1]: %1$d artikla u košarici, ukupna cijena %2$s
hr[2]: %1$d artikala u košarici, ukupna cijena %2$s

en: %1$d order was synced in %2$d seconds. | %1$d orders were synced in %2$d seconds.
hr[0]: %1$d narudžba je sinkronizirana za %2$d sekundi.
hr[1]: %1$d narudžbe su sinkronizirane za %2$d sekundi.
hr[2]: %1$d narudžbi je sinkronizirano za %2$d sekundi.

en: %1$d order was verified in %2$d seconds. | %1$d orders were verified in %2$d seconds.
hr[0]: %1$d narudžba je potvrđena za %2$d sekundi.
hr[1]: %1$d narudžbe su potvrđene za %2$d sekundi.
hr[2]: %1$d narudžbi je potvrđeno za %2$d sekundi.

en: %1$d out of 5
hr: %1$d od 5

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
hr: %1$d nadogradnji završeno. Inačica baze podataka je %2$s

en: %1$s
    
    Blog Name: %2$s
    Blog URL: %3$s
    Post URL: %4$s
    
    ---------
    
    To Confirm: %5$s
    
    To stop these emails: %6$s
    
    To see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy
    place, sign up for a WordPress.com account. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)
hr: %1$s
    
    Ime Bloga: %2$s
    Poveznica Bloga: %3$s
    Poveznica Objava: %4$s
    
    ---------
    
    Za potvrdu: %5$s
    
    Kako bi zaustavili ove emailove: %6$s
    
    Ako želiš pregledati sve blogove i objave koje pratiš na jednom
    mjestu, prijavi se za WordPress.com račun. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)

en: %1$s
    
    Blog Name: %3$s
    URL: %4$s
    
    Confirm Follow: %2$s
    
    If you don't want to receive these emails any more:
    %5$s
    
    If you want to see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy
    place, sign up for a WordPress.com account. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)
hr: %1$s
    
    Ime Bloga: %3$s
    Poveznica: %4$s
    
    Potvrdi Praćenje: %2$s
    
    Ako ne želiš primati ove email poruke:
    %5$s
    
    Ako želiš pregledati sve blogove i objave koje pratiš na jednom
    mjestu, prijavi se za WordPress.com račun. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)

en: %1$s #%2$s details
hr: %1$s #%2$s pojedinosti

en: %1$s %2$s
hr: %1$s%2$s

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
hr: %1$s %2$s %3$s %4$s kanal

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
hr: %1$s %2$s %3$s Kanal kategorija

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
hr: %1$s %2$s %3$s Kanal komentara

en: %1$s %2$s %3$s Feed
hr: %1$s %2$s %3$s kanal

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
hr: %1$s %2$s %3$s Kanal oznaka

en: %1$s %2$s Comments Feed
hr: %1$s %2$s Kanal komentara

en: %1$s %2$s Feed
hr: %1$s %2$s Kanal

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
hr: %1$s %2$s Kanal objava od %3$s

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
hr: %1$s %2$s Kanal rezultata pretrage za &#8220;%3$s&#8221;

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s, please upgrade to %1$s %4$s or later.
hr: %1$s %2$s je deativiran zbog nekompatibilnosti s WordPress %3$s, nadogradite na %1$s %4$s ili noviji.

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s.
hr: %1$s %2$s je deativiran zbog nekompatibilnosti s WordPress %3$s.

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
hr: %1$s %2$s, prije %3$s, (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
hr: %1$s %2$s, %3$s u %4$s:%5$s

en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
hr: %1$s %2$sAžurirajte WordPress kako bi omogućili novu navigaciju%3$s

en: %1$s (#%2$s)
hr: %1$s (%2$s)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
hr: %1$s (od %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
hr: %1$s (od %2$s; nema dostupne alternative)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
hr: %1$s (od %2$s; umjesto toga upotrijebite %3$s)

en: %1$s (update to version %2$s is available)
hr: %1$s (dostupno je ažuriranje na verziju %2$s)

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
hr: %1$s - Dostupna je novija verzija WordPressa (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
hr: %1$s - Preporučujemo minimalnu verziju MySQL-a 5.6. Vidi: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
hr: %1$s - Preporučamo postavljanje memorije na minimalno 64MB. Pogledaj: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
hr: %1$s - Preporučujemo korištenje prefiksa s manje od 20 znakova. Pogledajte: %2$s

en: %1$s <em>%2$s</em> has a known vulnerability in version %3$s; you should update or uninstall it, and consider enabling autoupdates
hr: %1$s <em>%2$s</em> ima poznati propust u veziji %3$s; trebao bi ju ažurirati ili obrisati, također razmotri omogućavanje automatskog ažuriranja

[ctx: %1$s = "Click here" in an HTML link]
en: Sure thing. %1$s to add a new text box, textarea, radio, checkbox, or dropdown field.
hr: Naravno. %1$s za dodavanje novog tekstualnog okvira, tekst područja, radio polja, polja za označavanje ili padajuće liste.

[ctx: %1$s = "Feedback" in an HTML link]
en: Yep, you can read your feedback at any time by clicking the "%1$s" link in the admin menu.
hr: Da, možete pročitati povratne informacije u bilo koje doba, klikom na poveznicu "%1$s" u administratorskom izborniku.

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
hr: %1$s Bočna traka

[ctx: %1$s = deactivation URL, %2$s = "Deactivate {list of Jetpack module/feature names}]
en: If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating this feature</a>. | If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating these features</a>.
hr[0]: Ako vaša stranice nije javno dostupna, razmislite o <a href="%1$s" title="%2$s">deaktiviranju ove značajke</a>.
hr[1]: Ako vaša stranice nije javno dostupna, razmislite o <a href="%1$s" title="%2$s">deaktiviranju ove značajke</a>.
hr[2]: Ako vaša stranice nije javno dostupna, razmislite o <a href="%1$s" title="%2$s">deaktiviranju ovih značajki</a>.

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
hr[0]: %1$s komentar<span class="screen-reader-text"> za %2$s</span>
hr[1]: %1$s komentara<span class="screen-reader-text"> za %2$s</span>
hr[2]: %1$s komentara<span class="screen-reader-text"> za %2$s</span>

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
hr: %1$s MB (%2$s%%) prostora iskorišteno

en: %1$s The development of this feature is currently on hold.
hr: %1$s Razvoj ove značajke je trenutno na pauziran.

en: %1$s This navigation will soon become unavailable while we make necessary improvements.
    			             If you turn it off now, you will not be able to turn it back on.
hr: %1$s Ova navigacije će uskoro postati nedostupna dok ne napravimo potrebna poboljšanja.
    			             Ako ju sada isključite, neće ju moći ponovno uključiti.

en: %1$s and %2$s
hr: %1$s i %2$s

en: %1$s at %2$s
hr: %1$s u %2$s

en: %1$s at %2$s %3$s
hr: %1$s u %2$s %3$s

en: %1$s by %2$s pixels
hr: %1$s puta %2$s piksela

en: %1$s by %2$s.
hr: %1$s od %2$s

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
hr: %1$s je promijeno status komentara u %2$s

en: %1$s class does not exist.
hr: %1$s klasa ne postoji.

en: %1$s could not be created: %2$s
hr: %1$s nije moguće kreirati: %2$s

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
hr: %1$s nije moguće instalirati (%2$s).  <a href="%3$s">Pokušajte instalirati ručno klikom na ovaj link.</a>

en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
hr: %1$s nije bilo moguće poslužiti metodom prisilnog preuzimanja. Umjesto toga koristit će se preusmjeravanje.

en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
hr: %1$s nije bilo moguće poslužiti metodom X-Accel-Redirect/X-Sendfile. Umjesto toga koristit će se prisilno preuzimanje.

en: %1$s does not match pattern %2$s.
hr: %1$s se ne podudara sa uzorkom %2$s.

en: %1$s does not match the expected format. Reason: %2$s
hr: %1$s se ne podudara očekivanim formatom. Razlog: %2$s

en: %1$s ending in %2$s
hr: %1$s završava na %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
hr: %1$s završava na %2$s (istječe %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
hr[0]: %1$s za %2$s stavku
hr[1]: %1$s za %2$s stavke
hr[2]: %1$s za %2$s stavki

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
hr: %1$s je uklonjen iz vaše košarice jer je u međuvremenu izmijenjen. Proizvod možete dodati u košaricu <a href="%2$s"> ovdje</a>.

en: %1$s in %2$s on line %3$s
hr: %1$s u %2$s na liniji %3$s

en: %1$s is a required property of %2$s.
hr: %1$s je obavezno svojstvo za %2$s.

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
hr: %1$s zastario. Umjesto toga se koristi povratni poziv iz %2$s.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
hr: %1$s je zastarjelo. Upotrijebite %2$s umjesto.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
hr: %1$s je na niskoj zalihi. Preostalo je %2$d primjeraka.

en: %1$s is not %2$s.
hr: %1$s nije %2$s.

en: %1$s is not a numerically indexed array.
hr: %1$s nije numerički indeksirani niz.

en: %1$s is not a valid %2$l.
hr: %1$s nije ispravan %2$l.

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
hr: %1$s nije ispravan %2$s.Razlog: %3$s

en: %1$s is not of type %2$s
hr: %1$s nije tipa %2$s

en: %1$s is not of type %2$s.
hr: %1$s nije vrsta %2$s.

en: %1$s is not one of %2$l.
hr: %1$s nije jedan od %2$l.

en: %1$s is not one of %2$s.
hr: %1$s nije jedan od %2$s.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
hr: %1$s nije važeći. Molimo unesite nešto od sljedećeg: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
hr: %1$s nije valjano. Možete pretražiti ispravni Eircode <a target="_blank" href="%2$s">ovdje</a>.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
hr: %1$s ponosno pokreće %2$s

en: %1$s is set to %2$s. You won't be able to upload files on your site.
hr: %1$s je postavljeno na %2$s. Nećete moći da prenijeti datoteke na web-stranicu.

en: %1$s is yours!
hr: %1$s je tvoje!

en: %1$s is yours! Start customizing it now.
hr: %1$s je tvoje! Započni s prilagođavanjem sada!

en: %1$s matches %2$l, but should match only one.
hr: %1$s se podudara s %2$l, ali trebalo bi se podudarati samo s jednim.

en: %1$s must be %2$s.
hr: %1$s treba biti %2$s.

en: %1$s must be a multiple of %2$s.
hr: %1$s mora bit umnožak od %2$s.

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
hr[0]: %1$s mora biti najmanje %2$s znakova dugačko.
hr[1]: %1$s mora biti najmanje %2$s znakova dugačko.
hr[2]: %1$s mora biti najmanje %2$s znakova dugačko.

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
hr[0]: %1$s mora biti najviše %2$s znakova dugačko.
hr[1]: %1$s mora biti najviše %2$s znakova dugačko.
hr[2]: %1$s mora biti najviše %2$s znakova dugačko.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
hr: %1$s mora biti između %2$d (isključuje se) i %3$d (isključuje se)

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
hr: %1$s mora biti između %2$d (isključuje se) i %3$d (uključuje se)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
hr: %1$s mora biti između %2$d (uključuje se) i %3$d (isključuje se)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
hr: %1$s mora biti između %2$d (uključuje se) i %3$d (uključuje se)

en: %1$s must be greater than %2$d
hr: %1$s mora biti veće od %2$d

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
hr: %1$s mora biti veće od ili jednako s %2$d

en: %1$s must be less than %2$d
hr: %1$s mora biti manje od %2$d

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
hr: %1$s mora biti manje od ili jednako s %2$d

en: %1$s must be one of %2$s
hr: %1$s mora biti jedno od %2$s

en: %1$s must contain at least %2$s item. | %1$s must contain at least %2$s items.
hr[0]: %1$s mora sadržavati najmanje %2$s stavku.
hr[1]: %1$s mora sadržavati najmanje %2$s stavke.
hr[2]: %1$s mora sadržavati najmanje %2$s stavki.

en: %1$s must contain at least %2$s property. | %1$s must contain at least %2$s properties.
hr[0]: %1$s mora sadržavati najmanje %2$s stavku.
hr[1]: %1$s mora sadržavati najmanje %2$s stavke.
hr[2]: %1$s mora sadržavati najmanje %2$s stavki.

en: %1$s must contain at most %2$s item. | %1$s must contain at most %2$s items.
hr[0]: %1$s mora sadržavati najviše %2$s stavku.
hr[1]: %1$s mora sadržavati najviše %2$s stavke.
hr[2]: %1$s mora sadržavati najviše %2$s stavki.

en: %1$s must contain at most %2$s property. | %1$s must contain at most %2$s properties.
hr[0]: %1$s mora sadržavati najviše %2$s stavku.
hr[1]: %1$s mora sadržavati najviše %2$s stavke.
hr[2]: %1$s mora sadržavati najviše %2$s stavki.

en: %1$s needs to be a %2$s object.
hr: %1$s treba biti %2$s objekt.

en: %1$s on %2$s
hr: %1$s o %2$s

en: %1$s only accepts a non-empty path string, received %2$s.
hr: %1$s prihvaća samo string putanje koji nije prazan, primljen %2$s.

en: %1$s or %2$s
hr: %1$s ili %2$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
hr[0]: Ocjena %1$s bazirana na %2$s ocjeni
hr[1]: Ocjena %1$s bazirana na %2$s ocjene
hr[2]: Ocjena %1$s bazirana na %2$s ocjena

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
hr[0]: %1$s refundiran %2$d narudžba (%3$d stavka)
hr[1]: %1$s refundiran %2$d narudžba (%3$d stavke)
hr[2]: %1$s refundiran %2$d narudžba (%3$d stavki)

en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
hr: %1$s zahtijeva instancu %2$s ili %3$s za adresu

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
hr[0]: %1$s komentar na %2$s
hr[1]: %1$s komentara na %2$s
hr[2]: %1$s komentara na %2$s

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
hr[0]: %1$s recenzija za %2$s
hr[1]: %1$s recenzije za %2$s
hr[2]: %1$s recenzija za %2$s

en: %1$s sales in %2$s
hr: %1$s prodaja u %2$s

en: %1$s should be called inside the %2$s action.
hr: %1$s ne bi trebao biti pozvan  unutar %2$s akcije.

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
hr: %1$s ne bi trebao biti pozvan prije %2$s akcije.

en: %1$s to your WordPress.com account to more easily manage your subscriptions. Don't have an account? %2$s.
hr: %1$s u svoj Wordpress.com račun kako biste lakše upravljali svojim pretplatama. Nemate račun? %2$s.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
hr: %1$s najprodavanije ovaj mjesec (prodano %2$d)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
hr: %1$s komada od %2$s je predbilježeno u narudžbi #%3$s.

en: %1$s value "%2$s" must be a valid URL or file reference.
hr: %1$s vrijednost "%2$s" mora biti valjani URL ili referenca datoteke.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
hr: %1$s inačica %2$s je zastarjela. Inačica jezgre je %3$s

en: %1$s via %2$s
hr: %1$s putem %2$s

en: %1$s visible and hidden items must be a list of %2$s.
hr: %1$s vidljive i skrivene stavke trebaju biti lista %2$s.

en: %1$s was called but no order types were registered: it may have been called too early.
hr: %1$s je pozvan ali nisu registrirane vrste narudžbi: možda je pozvan prerano.

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
hr: %1$s je pozvan s neispravnim nivoom "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
hr: %1$s je instaliran ali nije mogao biti aktiviran. <a href="%2$s">Aktivirajte ga ručno klikom na ovaj link.</a>

en: %1$s, and %2$s
hr: %1$s i %2$s.

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
hr: %1$s. Stavka izbornika %2$d od %3$d.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
hr: %1$s. Podstavka broj %2$d pod %3$s.

en: %1$s... (%2$s more)
hr: %1$s... (još %2$s)

en: %1$s: The visibility of the custom orders table feature is now handled by the WooCommerce features engine. See the FeaturesController class, or go to WooCommerce - Settings - Advanced - Features.
hr: %1$s: Značajkom vidljivosti korisnički definirane tablice narudžbi sada upravlja WooCommerce features engine. Provjerite FeaturesController klasu, ili idite u WooCommerce - Postavke - Napredno - Značajke.

en: %1$s: You are commenting using your %2$s account.
hr: %1$s: Ovaj komentar pišete koristeći vaš %2$s račun.

en: %1$sCollect payments easily%2$s from your customers anywhere with our mobile app.
hr: %1$sJednostavno prikupljajte uplate%2$s od svojih kupaca bilo gdje s našom mobilnom aplikacijom.

en: %1$sManage the order%2$s with the app.
hr: %1$sUpravljajte narudžbom%2$s pomoću aplikacije.

en: %1$sWARNING:%2$s This feature is currently under development and may cause database instability. For contributors only.
hr: %1$sUPOZORENJE:%2$s Ova značajka je trenutno u razvoju i može uzrokovati nestabilnost baze podataka. Samo za suradnike.

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
hr[0]: %d API ključ je trajno opozvan.
hr[1]: %d API ključa su trajno opozvana.
hr[2]: %d API ključeva je trajno opozvano.

en: %d Comments
hr: %d Komentara

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
hr[0]: %d Ažuriranje dodatka
hr[1]: %d Ažuriranja dodataka
hr[2]: %d Ažuriranja dodataka

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
hr[0]: %d Tema ažurirana
hr[1]: %d Teme ažurirane
hr[2]: %d Tema ažurirano

en: %d URL could not be updated. | %d URLs could not be updated.
hr[0]: %d URL nije moguće ažurirati.
hr[1]: %d URL-a nije moguće ažurirati.
hr[2]: %d URL-a nije moguće ažurirati.

en: %d WordPress Update
hr: %d WordPress ažuriranje

en: %d approved directory URL deleted. | %d approved directory URLs deleted.
hr[0]: %d odobren URL direktorija obrisan.
hr[1]: %d odobrena URL direktorija obrisan0.
hr[2]: %d odobrenih URL direktorija obrisano.

en: %d approved directory URL disabled. | %d approved directory URLs disabled.
hr[0]: %d odobren URL direktorija onemogućen.
hr[1]: %d odobrena URL direktorija onemogućen.
hr[2]: %d odobrenih URL direktorija onemogućen.

en: %d approved directory URL enabled. | %d approved directory URLs enabled.
hr[0]: %d odobren URL direktorija omogućen.
hr[1]: %d odobrena URL direktorija omogućeno.
hr[2]: %d odobrenih URL direktorija omogućeno.

en: %d batch executed. | %d batches executed.
hr[0]: %d serija izvršena
hr[1]: %d serije izvršeno
hr[2]: %d serija izvršeno

en: %d block | %d blocks
hr[0]: %d blok
hr[1]: %d bloka
hr[2]: %d blokova

en: %d block added. | %d blocks added.
hr[0]: %d blok dodan.
hr[1]: %d bloka dodana.
hr[2]: %d blokova dodano.

en: %d category button displayed. | %d category buttons displayed.
hr[0]: %d dugme kategorije prikazano.
hr[1]: %d dugmeta kategorije prikazano.
hr[2]: %d dugmadi kategorije prikazano.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
hr[0]: %d komentar nije moguće provjeriti.
hr[1]: %d komentara nije moguće provjeriti.
hr[2]: %d komentara nije moguće provjeriti.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
hr[0]: %d komentar premješten u Spam.
hr[1]: %d komentara premješteno u Spam.
hr[2]: %d komentara premješteno u Spam.

en: %d confirmation request failed to resend. | %d confirmation requests failed to resend.
hr[0]: %d zahtjev za potvrdu neuspješno ponovno poslan.
hr[1]: %d zahtjeva za potvrdu neuspješno ponovno poslana.
hr[2]: %d zahtjeva za potvrdu neuspješno ponovno poslano.

en: %d confirmation request re-sent successfully. | %d confirmation requests re-sent successfully.
hr[0]: %d zahtjev za potvrdu uspješno ponovno poslan.
hr[1]: %d zahtjeva za potvrdu uspješno ponovno poslana.
hr[2]: %d zahtjeva za potvrdu uspješno ponovno poslano.

en: %d day | %d days
hr[0]: %d dan
hr[1]: %d dana
hr[2]: %d dana

en: %d days
hr: %d dana

en: %d hour
hr: %d sat

en: %d hours
hr: %d sati

en: %d item | %d items
hr[0]: %d stavka
hr[1]: %d stavke
hr[2]: %d stavki

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
hr[0]: %d stavka iz vaše prethodne narudžbe je trenutno nedostupna i nije ju moguće dodati u vašu košaru.
hr[1]: %d stavke iz vaše prethodne narudžbe je trenutno nedostupno i nije ih moguće dodati u vašu košaru.
hr[2]: %d stavki iz vaše prethodne narudžbe je trenutno nedostupno i nije ih moguće dodati u vašu košaru.

en: %d left in stock
hr: %d ostalo na zalihi

en: %d minute | %d minutes
hr[0]: %d minuta
hr[1]: %d minuta
hr[2]: %d minuta

en: %d minutes
hr: %d minuta

en: %d month
hr: %d mjesec

en: %d months
hr: %d mjeseci

en: %d note | %d notes
hr[0]: %d bilješka
hr[1]: %d bilješke
hr[2]: %d bilješke

en: %d pattern found | %d patterns found
hr[0]: %d uzorak pronađen
hr[1]: %d uzorka pronađeno
hr[2]: %d uzoraka pronađeno

en: %d permissions deleted
hr: %d dopuštenja su izbrisana

en: %d pixels
hr: %d piksela

en: %d plugin | %d plugins
hr[0]: %d dodatak
hr[1]: %d dodatka
hr[2]: %d dodataka

en: %d post | %d posts
hr[0]: %d post
hr[1]: %d posta
hr[2]: %d posta

en: %d product | %d products
hr[0]: %d proizvod
hr[1]: %d proizvoda
hr[2]: %d proizvoda

en: %d request deleted successfully. | %d requests deleted successfully.
hr[0]: %d zahtjev uspješno izbrisan.
hr[1]: %d zahtjeva uspješno izbrisana.
hr[2]: %d zahtjeva uspješno izbrisano.

en: %d request failed to delete. | %d requests failed to delete.
hr[0]: %d zahtjev nije uspješno obrisan.
hr[1]: %d zahtjeva nisu uspješno obrisana.
hr[2]: %d zahtjeva nije uspješno obrisano.

en: %d request marked as complete. | %d requests marked as complete.
hr[0]: %d zahtjev označen kao dovršen.
hr[1]: %d zahtjeva označena kao dovršeni.
hr[2]: %d zahtjeva označeno kao dovršeno.

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
hr[0]: %d rezultat pronađen, za navigaciju upotrijebite tipke s strelicama za gore i dolje.
hr[1]: %d rezultata pronađeno, za navigaciju upotrijebite tipke s strelicama za gore i dolje.
hr[2]: %d rezultata pronađeno, za navigaciju upotrijebite tipke s strelicama za gore i dolje.

en: %d result found. | %d results found.
hr[0]: %d pronađen rezultat.
hr[1]: %d pronađena rezultata.
hr[2]: %d pronađenih rezultata.

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
hr[0]: %d zakazana zadatka završena.
hr[1]: %d zakazana zadatka završena.
hr[2]: %d zakazanih zadataka završeno.

en: %d seconds
hr: %d sekundi

en: %d selected
hr: odabrano: %d

en: %d sites
hr: %d stranica

en: %d theme | %d themes
hr[0]: %d tema
hr[1]: %d teme
hr[2]: %d tema

en: %d themes found
hr: %d tema pronađeno

en: %d transients rows cleared
hr: %d Prijelaznih redaka očišćeno

en: %d upload | %d uploads
hr[0]: %d prijenos
hr[1]: %d prijenosa
hr[2]: %d prijenosa

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
hr[0]: %d varijacija nema cijenu.
hr[1]: %d varijacije nemaju cijenu.
hr[2]: %d varijacija nema cijenu.

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
hr[0]: %d webhook trajno obrisan.
hr[1]: %d webhooka trajno obrisano.
hr[2]: %d webhooka trajno obrisano.

en: %d week
hr: %d tjedan

en: %d word {{Time/}} | %d words {{Time/}}
hr[0]: %d riječ {{Time/}}
hr[1]: %d riječi {{Time/}}
hr[2]: %d riječi {{Time/}}

en: %d years
hr: %d godina

en: %dmo
hr: %dmj

en: %dy
hr: %dg

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Deactivate %l
hr: Deaktiviraj %l

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Like your site's RSS feeds, %l allows access to your posts and other content to third parties. | Like your site's RSS feeds, %l allow access to your posts and other content to third parties.
hr[0]: Poput vaših RSS kanala, %l omogućuje pristup vašim objavama i drugim sadržajima trećim stranama.
hr[1]: Poput vaših RSS kanala, %l omogućuju pristup vašim objavama i drugim sadržajima trećim stranama.
hr[2]: Poput vaših RSS kanala, %l omogućuju pristup vašim objavama i drugim sadržajima trećim stranama.

en: %qty% variations
hr: %qty% varijacije

en: %s %s views
hr: %s %s pregleda

en: %s (Copy)
hr: %s (Kopiraj)

en: %s (Deleted)
hr: %s (obrisano)

en: %s (Draft)
hr: %s (Skica)

en: %s (I'm just getting started)
hr: %s (tek počinjem)

en: %s (Invalid)
hr: %s (Neispravano)

en: %s (No longer exists)
hr: %s (Više ne postoji)

en: %s (Pending)
hr: %s (Na čekanju)

en: %s (Required)
hr: %s (Obavezno)

en: %s <span class="says">says:</span>
hr: %s <span class="says">kaže:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
hr[0]: %s <span class="screen-reader-text">komentar</span>
hr[1]: %s <span class="screen-reader-text">komentara</span>
hr[2]: %s <span class="screen-reader-text">komentara</span>

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
hr: Prije %s

en: %s Active Installations
hr: %s aktivne instalacije

en: %s Avatar
hr: %s avatar

en: %s Back
hr: %s Povratak

en: %s Comment | %s Comments
hr[0]: %s komentar
hr[1]: %s komentara
hr[2]: %s komentara

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
hr[0]: %s komentar za odobrenje.
hr[1]: %s komentara za odobrenje.
hr[2]: %s komentara za odobrenje.

en: %s Error
hr: %s greška

en: %s Get help unlocking your site
hr: %s Dobijte pomoć sa otključavanjem vaše web-stranice

en: %s MB Space Allowed
hr: %s MB prostora dostupno

en: %s Page | %s Pages
hr[0]: %s stranica
hr[1]: %s stranice
hr[2]: %s stranica

en: %s Poll Closed. | %s Polls Closed.
hr[0]: %s Anketa je zatvorena.
hr[1]: %s Ankete su zatvorene.
hr[2]: %s Ankete su zatvorene.

en: %s Poll Deleted. | %s Polls Deleted.
hr[0]: %s Anketa obrisana.
hr[1]: %s Ankete obrisane.
hr[2]: %s Ankete obrisane.

en: %s Poll Opened. | %s Polls Opened.
hr[0]: %s Anketa otvorena.
hr[1]: %s Ankete otvorene.
hr[2]: %s Anketa otvorene.

en: %s Post | %s Posts
hr[0]: %s objava
hr[1]: %s objave
hr[2]: %s objava

en: %s Records
hr: %s zapisa

en: %s Review | %s Reviews
hr[0]: %s recenzija
hr[1]: %s recenzije
hr[2]: %s recenzija

en: %s Review in moderation | %s Reviews in moderation
hr[0]: %s recenzija na moderiranju.
hr[1]: %s recenzije na moderiranju.
hr[2]: %s recenzija na moderiranju.

en: %s Settings
hr: %s Postavke

en: %s Sites
hr: %s web-stranica

en: %s Style Deleted. | %s Custom Styles Deleted.
hr[0]: %s Stil obrisan.
hr[1]: %s Prilagođena stila obrisana.
hr[2]: %s Prilagođenih stilova obrisano.

en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
hr: %s Podrška za stringove dulje od ovog biti će uklonjena u nekoj budućoj verziji.

en: %s [Autosave]
hr: %s [Automatski snimljeno]

en: %s [Current Revision]
hr: %s [Trenutna revizija]

en: %s actions
hr: %s Akcije

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
hr: %s je uspješno aktiviran! Primat ćete ažuriranja za ovaj proizvod.

en: %s ago
hr: prije %s

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
hr[0]: %s i %d druga regija
hr[1]: %s i %d druge regije
hr[2]: %s i %d drugih regija

en: %s approved | %s approved
hr[0]: %s odobren
hr[1]: %s odobrena
hr[2]: %s odobrenih

en: %s approved comment | %s approved comments
hr[0]: %s odobren komentar
hr[1]: %s odobrena komentara
hr[2]: %s odobrenih komentara

en: %s approved review | %s approved reviews
hr[0]: %s odobrena recenzija
hr[1]: %s odobrene recenzije
hr[2]: %s odobrenih recenzija

en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
hr: %s nema na zalihama i ne mogu se kupiti. Uklonite ih iz košarice.

en: %s available disk space was detected, update routines can be performed safely.
hr: %s dostupnog prostora na disku je otkriveno, rutine ažuriranja mogu se sigurno izvesti.

en: %s average gross daily sales
hr: %s prosječna dnevna bruto prodaja

en: %s average gross monthly sales
hr: %s prosječna mejsečna bruto prodaja

en: %s average net daily sales
hr: %s proječno dnevnih prodaja

en: %s average net monthly sales
hr: %s prosječno mjesečnih prodaja

en: %s block selected. | %s blocks selected.
hr[0]: %s odabran blok.
hr[1]: %s odabrana bloka.
hr[2]: %s odabranih blokova.

en: %s block. | %s blocks.
hr[0]: %s blok.
hr[1]: %s bloka.
hr[2]: %s blokova.

en: %s bloggers like this.
hr: %s blogera voli ovo.

en: %s can not be used as a table alias in OrdersTableQuery
hr: %s se ne može koristiti kao alias tablice u OrdersTableQuery

en: %s cannot be empty.
hr: %s ne može biti prazan.

en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
hr: %s nije moguće kupiti. Molimo uklonite ga iz košarice.

en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
hr: %s nije moguće kupiti. Uklonite ih iz košarice.

en: %s cannot be updated.
hr: %s ne može se ažurirati.

en: %s changed
hr: %s promijenjeno

en: %s charged for shipping
hr: %s naplaćeno za pošiljke

en: %s column | %s columns
hr[0]: %s stupac
hr[1]: %s stupca
hr[2]: %s stupaca

en: %s comment | %s comments
hr[0]: %s komentar
hr[1]: %s komentara
hr[2]: %s komentara

en: %s comment approved. | %s comments approved.
hr[0]: %s komentar odobren
hr[1]: %s komentara odobrena
hr[2]: %s komentara odobreno

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
hr[0]: %s komentar označen kao spam.
hr[1]: %s komentara označeno kao spam.
hr[2]: %s komentara označeno kao spam.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
hr[0]: %s komentar premješten u Smeće.
hr[1]: %s komentara premješteno u Smeće.
hr[2]: %s komentara premješteno u Smeće.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
hr[0]: %s komentar trajno izbrisan
hr[1]: %s komentara trajno izbrisano
hr[2]: %s komentara trajno izbrisano

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
hr[0]: %s komentar vraćen iz Smeća.
hr[1]: %s komentara vraćeno iz Smeća.
hr[2]: %s komentara vraćeno iz Smeća.

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
hr[0]: %s komentar vraćen iz spama
hr[1]: %s komentara vraćeno iz spama
hr[2]: %s komentara vraćeno iz spama

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
hr[0]: %s komentar je uhvaćen kao spam.
hr[1]: %s komentara su uhvaćena kao spam.
hr[2]: %s komentara je uhvaćeno kao spam.

en: %s connected successfully
hr: %s se uspješno povezao

en: %s could not be activated.
hr: %s nije moguće aktivirati.

en: %s could not be located. Please try another nearby city. For example: Kansas City; Springfield; Portland.
hr: Nije moguće pronaći %s. Pokušajte s drugim obližnjim gradom. Npr.: Kansas City; Springfield; Portland.

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
hr[0]: %s kupon premješten u Smeće.
hr[1]: %s kupona premješteno u Smeće.
hr[2]: %s kupona premješteno u Smeće.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
hr[0]: %s kupon nije ažuriran, netko ga uređuje.
hr[1]: %s kupona nije ažurirano, netko ih uređuje.
hr[2]: %s kupona nije ažurirano, netko ih uređuje.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
hr[0]: %s kupon trajno obrisan.
hr[1]: %s kupona trajno obrisano.
hr[2]: %s kupona trajno obrisano.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
hr[0]: %s kupon vraćen iz Smeća.
hr[1]: %s kupona vraćeno iz Smeća.
hr[2]: %s kupona vraćeno iz Smeća.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
hr[0]: %s kupon ažuriran.
hr[1]: %s kupona ažurirano.
hr[2]: %s kupona ažurirano.

en: %s coupons used in total
hr: %s kupona korišteno ukupno

en: %s critical issue | %s critical issues
hr[0]: %s kritična greška
hr[1]: %s kritične greške
hr[2]: %s kritičnih grešaka

en: %s customer review | %s customer reviews
hr[0]: %s recenzija korisnika
hr[1]: %s recenzije korisnika
hr[2]: %s recenzije korisnika

en: %s data
hr: %s podaci

en: %s day | %s days
hr[0]: %s dan
hr[1]: %s dana
hr[2]: %s dana

en: %s discount
hr: Popust %s

en: %s discounts in total
hr: ukupno %s popusta

en: %s does not exist.
hr: %s ne postoji.

en: %s does not match any of the expected formats.
hr: %s se ne podudara ni s jednim očekivanim formatom.

en: %s domain transfer cancelled
hr: Prijenos domene %s je otkazan

en: %s domain transfer cancelled and refunded
hr: Prijenos domene %s je otkazan i vraćena su sredstva

en: %s download remaining | %s downloads remaining
hr[0]: Ostalo %s preuzimanje
hr[1]: Ostalo %s preuzimanja
hr[2]: Ostalo %s preuzimanja

en: %s element. | %s elements.
hr[0]: %s element.
hr[1]: %s elementa.
hr[2]: %s elemenata.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
hr: %s prelazi maksimalno dozvoljenu veličinu za prijenos višestrukih zapisa u vašem pregledniku.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
hr: %s prelazi maksimalno dozvoljenu veličinu za prijenos za ovu web stranicu.

en: %s failed to embed.
hr: %s ugradnja nije uspjela.

en: %s failed while writing image to stream.
hr: %s nije uspjelo prilikom pisanja slike u stream.

en: %s failed. Contact your hosting provider.
hr: %s neuspjelo. Kontaktirajte pružatelja hosting usluga.

en: %s false positive | %s false positives
hr[0]: %s lažni pozitiv
hr[1]: %s lažna pozitiva
hr[2]: %s lažnih pozitiva

en: %s fee
hr: %s naknada

en: %s field
hr: polje %s

en: %s from now
hr: %s od sada

en: %s gross sales in this period
hr: %s bruto prodaja u ovom razdoblju

en: %s has been activated.
hr: %s je aktiviran.

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
hr[0]: %s je dodano u vašu košaricu.
hr[1]: %s je dodano u vašu košaricu.
hr[2]: %s je dodano u vašu košaricu.

en: %s has been deactivated.
hr: %s je deaktiviran.

en: %s has been logged out.
hr: %s je odjavljen.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
hr: %s je uklonjen iz vaše košarice jer više ne može biti kupljen. Kontaktirajte nas ako trebate pomoć.

en: %s has been updated.
hr: %s je ažuriran.

en: %s has duplicate items.
hr: %s ima duplirane stavke.

en: %s has taken over and is currently customizing.
hr: %s je preuzeo i trenutno prilagođava.

en: %s has taken over and is currently editing.
hr: %s je preuzeo i trenutno uređuje.

en: %s hour | %s hours
hr[0]: %s sat
hr[1]: %s sata
hr[2]: %s sati

en: %s image | %s images
hr[0]: %s slika
hr[1]: %s slike
hr[2]: %s slika

en: %s in stock
hr: %s na zalihi

en: %s is a protected WP option and may not be modified
hr: %s je zaštićena WP opcija i ne možete ju mijenjati

en: %s is a required field | %s are required fields
hr[0]: %s je obavezno polje
hr[1]: %s je obavezno polje
hr[2]: %s su obavezna polja

en: %s is a required field.
hr: %s je obavezno polje.

en: %s is already active.
hr: %s je već aktiviran.

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
hr: %s već uređuje ovaj set promjena. Želite li preuzeti uređivanje?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
hr: %s već uređuje ovaj set promjena. Pričekajte dok ne završi kako bi unijeli promijene. Vaš zadnji set promjena je automatski spremljen.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
hr: %s već prilagođava ovu web-stranicu. Želite li preuzeti?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
hr: %s već prilagođava ovu web-stranicu. Pričekajte dok ne završe kako bi vi počeli prilagođavati. Vaše posljednje promjene su automatski spremljene.

en: %s is available
hr: %s je dostupno

en: %s is currently editing
hr: %s trenutno uređuje.

en: %s is currently editing this post.
hr: %s već uređuje ovu objavu.

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
hr: %s već uređuje ovu objavu. Želite li preuzeti uređivanje?

en: %s is forbidden
hr: %s je zabranjeno.

en: %s is not a registered custom sharing service.
hr: %s nije registrirani prilagođen servis za dijeljenje.

en: %s is not a valid IP address.
hr: %s nije valjana IP adresa.

en: %s is not a valid URL.
hr: %s nije ispravan URL.

en: %s is not a valid UUID.
hr: %s nije ispravan UUID.

en: %s is not a valid command.
hr: %s nije valjana naredba.

en: %s is not a valid email address.
hr: Email adresa %s nije valjana

en: %s is not a valid module.
hr: %s nije valjani modul.

en: %s is not a valid phone number.
hr: %s nije ispravan broj telefona.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
hr: %s nije valjan poštanski broj / zip

en: %s is not a valid role.
hr: %s nije ispravna uloga.

en: %s is not a valid username.
hr: %s nije ispravno korisničko ime.

en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
hr: %s nema na zalihama i ne može se kupiti. Molimo uklonite ga iz košarice.

en: %s is out of stock.
hr: Nema %s na zalihi.

en: %s is required
hr: %s je potrebno

en: %s is required to strip image meta.
hr: %s je potreban za uklanjanje metapodataka fotografija.

en: %s is required.
hr: %s je potrebno.

en: %s is yours!
hr: %s je vaš

en: %s item | %s items
hr[0]: %s stavka
hr[1]: %s stavke
hr[2]: %s stavki

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
hr[0]: %s stavka bez grešaka je detektirana
hr[1]: %s stavke bez grešaka su detektirane
hr[2]: %s stavki bez grešaka je detektirano

en: %s items
hr: %s stavki

en: %s items purchased
hr: %s proizvoda kupljeno

en: %s link | %s links
hr[0]: %s poveznica
hr[1]: %s poveznice
hr[2]: %s poveznica

en: %s link deleted. | %s links deleted.
hr[0]: %s poveznica izbrisana.
hr[1]: %s poveznice izbrisane.
hr[2]: %s poveznica izbrisano.

en: %s matches more than one of the expected formats.
hr: %s se podudara s više od jednog očekivanog formata.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
hr[0]: %s medijski zapis dodan.
hr[1]: %s medijska zapisa dodana.
hr[2]: %s medijskih zapisa dodano.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
hr[0]: %s medijski zapis uklonjen.
hr[1]: %s medijska zapisa uklonjena.
hr[2]: %s medijskih zapisa uklonjeno.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
hr[0]: %s medijski zapis je poslan u smeće.
hr[1]: %s medijska zapisa su poslana u smeće.
hr[2]: %s medijskih zapisa je poslano u smeće.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
hr[0]: %s medijski zapis trajno obrisan.
hr[1]: %s medijska zapisa trajno obrisana.
hr[2]: %s medijskih zapisa trajno obrisano.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
hr[0]: %s medijski zapis je vraćen iz smeća.
hr[1]: %s medijska zapisa je vraćeno iz smeća.
hr[2]: %s medijskih zapisa je vraćeno iz smeća.

en: %s min | %s mins
hr[0]: %s minuta
hr[1]: %s minute
hr[2]: %s minuta

en: %s minute | %s minutes
hr[0]: %s minuta
hr[1]: %s minute
hr[2]: %s minuta

en: %s missed spam | %s missed spam
hr[0]: %s propušteni spam
hr[1]: %s propuštena spama
hr[2]: %s propuštenih spamova

en: %s month | %s months
hr[0]: %s mjesec
hr[1]: %s mjeseca
hr[2]: %s mjeseci

en: %s more word | %s more words
hr[0]: još %s riječ
hr[1]: još %s riječi
hr[2]: još %s riječi

en: %s must be a Twitter username.
hr: %s treba biti Twitter korisničko ime.

en: %s must be a list of valid modules
hr: %s mora biti lista ispravnih modula

en: %s must be a positive integer.
hr: %s mora biti pozitivni cijeli broj.

en: %s must be a string prefixed with 'custom-' and followed by a numeric ID.
hr: %s treba biti niz (string) s prefiksom 'custom-' i pratećim ID brojem.

en: %s must be a string.
hr: %s treba biti niz (string).

en: %s must be an alphanumeric string or a verification tag.
hr: %s treba biti alfanumerički niz ili verifikacijska oznaka.

en: %s must be an alphanumeric string.
hr: %s mora biti alfanumerički niz.

en: %s must be an array
hr: %s mora biti niz (array)

en: %s must be an array of post types.
hr: %s treba biti niz (array) vrsta objava.

en: %s must be an array with sharing name, url and icon.
hr: %s treba biti niz (array) s nazivom za dijeljenje, url-om i ikonom.

en: %s must be an array with visible and hidden items.
hr: %s treba biti niz (array) s vidljivima i skrivenim stavkama.

en: %s must be true, false, 0 or 1.
hr: %s mora biti true, false, 0 ili 1.

en: %s must contain 2 numbers.
hr: %s mora sadržavati 2 broja.

en: %s must contain 2 valid dates.
hr: %s mora sadržavati 2 validna datuma.

en: %s needs sharing name, url and icon.
hr: %s treba naziv za dijeljenje, url i ikonu.

en: %s net sales in this period
hr: %s neto prodaja u ovom razdoblju

en: %s net sales this month
hr: %s neto prodaja ovog mjeseca

en: %s new post | %s new posts
hr[0]: %s nova objava
hr[1]: %s nove objave
hr[2]: %s novih objava

en: %s not recognized
hr: %s  nije prepoznato

en: %s notes
hr: %s napomena

en: %s option reset
hr: reset opcije %s

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
hr[0]: %s narudžba premještena u Smeće.
hr[1]: %s narudžbi premješteno u Smeće.
hr[2]: %s narudžbi premješteno u Smeće.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
hr[0]: %s narudžba nije ažurirana, netko ju uređuje.
hr[1]: %s narudžbi nije ažurirano, netko ih uređuje.
hr[2]: %s narudžbi nije ažurirano, netko ih uređuje.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
hr[0]: %s narudžba trajno obrisana.
hr[1]: %s narudžbi trajno obrisano.
hr[2]: %s narudžbi trajno obrisano.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
hr[0]: %s narudžba vraćena iz Smeća.
hr[1]: %s narudžbi vraćeno iz Smeća.
hr[2]: %s narudžbi vraćeno iz Smeća.

en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
hr[0]: %s status narudžbe promijenjen.
hr[1]: %s statusa narudžbe promijenjena.
hr[2]: %s statusa narudžbe promijenjeno.

en: %s order updated. | %s orders updated.
hr[0]: %s narudžba ažurirana.
hr[1]: %s narudžbi ažurirano.
hr[2]: %s narudžbi ažurirano.

en: %s orders placed
hr: %s Narudžbi naručeno

en: %s out of 5
hr: %s od 5

en: %s page
hr: %s stranica

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
hr[0]: %s stranica premještena u Smeće.
hr[1]: %s stranice premještene u Smeće.
hr[2]: %s stranica premješteno u Smeće.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
hr[0]: %s stranica nije ažurirana, netko vrši uređivanje.
hr[1]: %s stranice nisu ažurirane, netko vrši uređivanje.
hr[2]: %s stranica nije ažurirano, netko vrši uređivanje.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
hr[0]: %s stranica trajno obrisana.
hr[1]: %s stranice trajno obrisane.
hr[2]: %s stranica trajno obrisano.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
hr[0]: %s stranica vraćena iz Smeća.
hr[1]: %s stranice vraćene iz Smeća.
hr[2]: %s stranica vraćeno iz Smeća.

en: %s page updated. | %s pages updated.
hr[0]: %s stranica ažurirana.
hr[1]: %s stranice ažurirano.
hr[2]: %s stranica ažurirano.

en: %s parameter is missing
hr: %s parametar nedostaje

en: %s parameter must be a valid JSON string.
hr: Parametar %s mora biti valjan JSON string.

en: %s participant | %s participants
hr[0]: %s sudionik
hr[1]: %s sudionika
hr[2]: %s sudionika

en: %s pattern moved to the Trash. | %s patterns moved to the Trash.
hr[0]: %s uzorak premješten u smeće.
hr[1]: %s uzorka premješteno u smeće.
hr[2]: %s uzoraka premješteno u smeće.

en: %s pattern not updated, somebody is editing it. | %s patterns not updated, somebody is editing them.
hr[0]: %s uzorak nije ažuriran, netko ga već uređuje.
hr[1]: %s uzorka nisu ažurirana, netko ih već uređuje.
hr[2]: %s uzoraka nije ažurirano, netko ih već uređuje.

en: %s pattern permanently deleted. | %s patterns permanently deleted.
hr[0]: %s uzorak trajno obrisan.
hr[1]: %s uzorka trajno obrisano.
hr[2]: %s uzoraka trajno obrisano.

en: %s pattern restored from the Trash. | %s patterns restored from the Trash.
hr[0]: %s blok vraćen iz smeća.
hr[1]: %s bloka vraćeno iz smeća.
hr[2]: %s blokova vraćen iz smeća.

en: %s pattern updated. | %s patterns updated.
hr[0]: %s uzorak ažuriran.
hr[1]: %s uzorka ažurirano.
hr[2]: %s uzoraka ažurirano.

en: %s pending comment | %s pending comments
hr[0]: %s komentar na čekanju
hr[1]: %s komentara na čekanju
hr[2]: %s komentara na čekanju

en: %s pending review | %s pending reviews
hr[0]: %s recenzija na čekanju
hr[1]: %s recenzije na čekanju
hr[2]: %s recenzija na čekanju

en: %s people like this
hr: %s ljudi voli ovo

en: %s per year
hr: %s po godini

en: %s person likes this
hr: %s osoba voli ovo

en: %s plugin deactivated during WordPress upgrade.
hr: %s dodatak deaktiviran tijekom WordPress nadogradnje.

en: %s plugin successfully updated.
hr: %s dodatak uspješno ažuriran.

en: %s plugins successfully updated.
hr: %s dodatka uspješno ažurirano.

en: %s post by this author | %s posts by this author
hr[0]: %s objava ovog autora
hr[1]: %s objave ovog autora
hr[2]: %s objava ovog autora

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
hr[0]: %s objava premještena u Smeće
hr[1]: %s objave premješteno u Smeće.
hr[2]: %s objava premješteno u Smeće.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
hr[0]: %s objava nije ažurirana, netko vrši uređivanje.
hr[1]: %s objave nisu ažurirane, netko vrši uređivanje.
hr[2]: %s objava nije ažurirano, netko vrši uređivanje.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
hr[0]: %s objava trajno obrisana.
hr[1]: %s objave trajno obrisane.
hr[2]: %s objava trajno obrisano.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
hr[0]: %s objava vraćena iz Smeća.
hr[1]: %s objave vraćene iz Smeća.
hr[2]: %s objava vraćeno iz Smeća.

en: %s post updated. | %s posts updated.
hr[0]: %s objava ažurirana.
hr[1]: %s objave ažurirane.
hr[2]: %s objava ažurirano.

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
hr[0]: %s prethodna narudžba povezana
hr[1]: %s prethodne narudžbe povezane
hr[2]: %s prethodnih narudžbi povezano

en: %s product | %s products
hr[0]: %s proizvod
hr[1]: %s proizvoda
hr[2]: %s proizvoda

en: %s product imported | %s products imported
hr[0]: %s proizvod uvezen
hr[1]: %s proizvoda uvezeno
hr[2]: %s proizvoda uvezeno

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
hr[0]: %s proizvod premješten u Smeće.
hr[1]: %s proizvoda premješteno u Smeće.
hr[2]: %s proizvoda premješteno u Smeće.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
hr[0]: %s proizvod nije ažuriran, netko ga uređuje.
hr[1]: %s proizvoda nije ažurirano, netko ih uređuje.
hr[2]: %s proizvoda nije ažurirano, netko ih uređuje.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
hr[0]: %s proizvod trajno obrisan.
hr[1]: %s proizvoda trajno obrisano.
hr[2]: %s proizvoda trajno obrisano.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
hr[0]: %s proizvod vraćen iz Smeća.
hr[1]: %s proizvoda vraćeno iz Smeća.
hr[2]: %s proizvoda vraćeno iz Smeća.

en: %s product updated | %s products updated
hr[0]: %s proizvod ažuriran
hr[1]: %s proizvoda ažurirano
hr[2]: %s proizvoda ažurirano

en: %s product updated. | %s products updated.
hr[0]: %s proizvod ažuriran.
hr[1]: %s proizvoda ažurirano.
hr[2]: %s proizvoda ažurirano.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
hr[0]: %s proizvod je preskočen
hr[1]: %s proizvoda je preskočeno
hr[2]: %s proizvoda je preskočeno

en: %s purchases for the selected items
hr: %s kupnji za odabrane stavke

en: %s quantity
hr: %s količina

en: %s rates
hr: %s stopa

en: %s rating
hr: %s ocjena

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
hr[0]: %s preporučeno poboljšanje
hr[1]: %s preporučena poboljšanja
hr[2]: %s preporučenih poboljšanja

en: %s removed.
hr: %s uklonjeno.

en: %s reported this comment as not spam.
hr: %s je prijavio da ovaj komentar nije spam

en: %s reported this comment as spam.
hr: %s je prijavio ovaj komentar kao spam

en: %s requires a valid email address
hr: %s zahtjeva valjanu adresu e-pošte

en: %s requires at least one selection
hr: %s zahtijeva barem jedan odabir

en: %s response | %s responses
hr[0]: %s odgovor
hr[1]: %s odgovora
hr[2]: %s odgovora

en: %s review | %s reviews
hr[0]: %s recenzija
hr[1]: %s recenzije
hr[2]: %s recenzija

en: %s review approved | %s reviews approved
hr[0]: %s recenzija odobrena
hr[1]: %s recenzije odobrene
hr[2]: %s recenzija odobreno

en: %s review marked as spam. | %s reviews marked as spam.
hr[0]: %s recenzija označena kao spam.
hr[1]: %s recenzije označene kao spam.
hr[2]: %s recenzija označeno kao spam.

en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
hr[0]: %s recenzija premještena u Smeće.
hr[1]: %s recenzije premješteno u Smeće.
hr[2]: %s recenzija premješteno u Smeće.

en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
hr[0]: %s recenzija trajno obrisana.
hr[1]: %s recenzije trajno obrisano.
hr[2]: %s recenzija trajno obrisano.

en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
hr[0]: %s recenzija vraćena iz Smeća
hr[1]: %s recenzije vraćeno iz Smeća
hr[2]: %s recenzije vraćeno iz Smeća

en: %s review restored from the spam | %s reviews restored from the spam
hr[0]: %s recenzija vraćena iz spama
hr[1]: %s recenzije vraćene iz spama
hr[2]: %s recenzija vraćeno iz spama

en: %s review unapproved | %s reviews unapproved
hr[0]: %s recenzija odbačena
hr[1]: %s recenzije odbačeno
hr[2]: %s recenzija odbačeno

en: %s sales for the selected items
hr: %s prodaja za odabranu stavku

en: %s second | %s seconds
hr[0]: %s sekunda
hr[1]: %s sekunde
hr[2]: %s sekundi

en: %s signups in this period
hr: %s registracija u ovom razdoblju

en: %s site | %s sites
hr[0]: %s web stranicu
hr[1]: %s web stranice
hr[2]: %s web stranica

en: %s submenu
hr: %s podizbornik

en: %s subscriber | %s subscribers
hr[0]: %s pretplatnik
hr[1]: %s pretplatnika
hr[2]: %s pretplatnika

en: %s subscription expired
hr: %s pretplata istekla

en: %s subscription expiring soon
hr: %s pretplata ističe uskoro

en: %s terms
hr: %s uvjeti

en: %s theme successfully updated.
hr: %s tema uspješno ažurirana.

en: %s themes
hr: %s teme

en: %s themes successfully updated.
hr: %s tema uspješno ažurirano.

en: %s total (%d day limit)
hr: %s ukupno (%d dnevni limit)

en: %s total views
hr: %s ukupno pregleda

en: %s update available | %s updates available
hr[0]: %s ažuriranje je dostupno
hr[1]: %s ažuriranja su dostupna
hr[2]: %s ažuriranja je dostupno

en: %s update failed.
hr: %s ažuriranje nije uspjelo.

en: %s updated successfully.
hr: %s uspješno ažurirano.

en: %s updates failed.
hr: %s ažuriranja nije uspjelo.

en: %s user | %s users
hr[0]: %s korisnika
hr[1]: %s korisnika
hr[2]: %s korisnika

en: %s user deleted. | %s users deleted.
hr[0]: %s korisnik obrisan.
hr[1]: %s korisnika obrisana.
hr[2]: %s korisnika obrisano.

en: %s username:
hr: %s korisničko ime:

en: %s values must be non-empty strings.
hr: %s vrijednosti moraju biti stringovi koji nisu prazni.

en: %s week | %s weeks
hr[0]: %s tjedan
hr[1]: %s tjedna
hr[2]: %s tjedana

en: %s worth of coupons used
hr: %s vrijednosti u kuponima iskorišteno

en: %s would like to connect to your store
hr: %s se želi povezati na vašu trgovinu

en: %s year | %s years
hr[0]: %s godina
hr[1]: %s godine
hr[2]: %s godina

en: %s ‹ Reader
hr: %s ‹ Čitač

en: %s%% of the internet does it with WordPress.
hr: %s%% Interneta to radi s WordPressom.

en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
hr: %s() je pozvan prije nego je planer akcija inicijaliziran

en: %s-star rating
hr: %s ocjena zvjezdicama

en: %sX-Large
hr: %sX-Veliko

en: %sX-Small
hr: %sX-Malo

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
hr: &#8220;%s&#8221; (Uredi)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
hr: &#8220;%s&#8221; nije uspjeo prenijeti.

en: &#8220;%s&#8221; is locked
hr: &#8220;%s&#8221; je zaključana

en: &#8592; Cancel audio playlist
hr: &#8592; Otkaži audio playlistu

en: &#8592; Cancel gallery
hr: &#8592; Otkaži galeriju

en: &#8592; Cancel video playlist
hr: &#8592; Otkaži video playlistu

en: &#8592; Go to library
hr: &#8592; Povratak u medijsku zbirku

en: &laquo; Back
hr: &laquo; Natrag

en: &laquo; Older Comments
hr: &laquo; Stariji komentari

en: &laquo; Older Entries
hr: &laquo; Stariji Unosi

en: &laquo; Previous
hr: &laquo; Prethodno

en: &laquo; Previous Entries
hr: &laquo; Prethodnii zapis

en: &laquo; Previous Page
hr: &laquo; Prethodna stranica

en: &laquo; Return to Stats
hr: &laquo; Povratak na Statistiku

en: &larr; Back to "%s" attributes
hr: &larr; Povratak na "%s" atribute

en: &larr; Back to %s
hr: &larr; Povratak na %s

en: &larr; Back to previous step
hr: &larr; Nazad na prethodni korak

en: &larr; Go to Categories
hr: &larr; Povratak na Kategorije

en: &larr; Go to Link Categories
hr: &larr; Povratak na Kategorije poveznica

en: &larr; Go to Pattern Categories
hr: &larr; Povratak na kategorije uzoraka

en: &larr; Go to Tags
hr: & larr; Povratak na oznake

en: &larr; Go to Users
hr: &larr; Idi na Korisnike

en: &larr; Go to editor
hr: &larr; Idi na uređivač

en: &larr; Previous
hr: &larr; Prethodno

en: &lt; Prev
hr: &lt; Prethodno

en: &mdash; No Change &mdash;
hr: &mdash; Bez promjena &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
hr: &mdash; Nema dodijeljene uloge za ovu web stranicu &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
hr: &mdash; Odaberi &mdash;

en: &mdash; The WordPress.com Team
hr: &#8212; WordPress.com Tim

en: &nbsp;&ndash; Page %s
hr: &nbsp;&ndash; Stranica %s

en: &ndash;OR&ndash;
hr: &ndash;ILI&ndash;

en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
hr: &quot;%s&quot; nije dostupan za kupovinu.

en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
hr: &quot;%s&quot; nema na zalihi i nije moguće kupiti.

en: '%s' is not a valid country code.
hr: '%s' nije važeći kod zemlje.

[ctx: 'get', 'delete', and 'update' are commands - do not translate.]
en: Above are your options. You may 'get', 'delete', and 'update' them.
hr: Vaše opcije su iznad. Možete odabrati 'get', 'delete' i 'update'.

[ctx: 'wp jetpack options' is a command - do not translate.]
en: Type 'wp jetpack options' for more info.
hr: Upišite 'wp jetpack options' za više informacija.

en: (%d votes)
hr: (%d glasova)

en: (%s author archive, opens in a new tab)
hr: (%s arhiva autora, otvara se na novoj kartici)

en: (%s comment) | (%s comments)
hr[0]: (%s komentar)
hr[1]: (%s komentari)
hr[2]: (%s komentara)

en: (%s ping) | (%s pings)
hr[0]: (%s ping)
hr[1]: (%s pinga)
hr[2]: (%s pingova)

en: (%s ratings)
hr: (%s ocjena)

en: (%s website link, opens in a new tab)
hr: (%s poveznica web-stranice, otvara se na novoj kartici)

en: (Deleted)
hr: (Obrisano)

en: (Does not support 64bit values)
hr: (Ne podržava 64bit  vrijednosti)

en: (Edit)
hr: (Uredi)

en: (Home link, opens in a new tab)
hr: (Poveznica Naslovnica, otvara se na novoj kartici)

en: (Latest version: %s)
hr: (Najnovija inačica: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
hr: (Ostavi 0 za neocjenjeno.)

en: (Only administrators will see this message.)
hr: (Samo administratori vide ovu poruku.)

en: (Only admins can see this message)
hr: (Samo administratori mogu vidjeti ovu poruku)

en: (Optional) You can enter a custom message of up to 500 characters<span style='color:red;' id='dynamic-count'></span> that will be included in the invitation to the user(s).
hr: (Opcionalno) Možete unijeti prilagođenu poruku do 500 znakova<span style='color:red;' id='dynamic-count'></span> koja će biti uključena u pozivnicu korisni/u/cima.

en: (Private post)
hr: (Privatna objava)

en: (Public)
hr: (Javno)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
hr: (Registracija je onemogućena. Samo članovi ove web-stranice mogu komentirati.)

en: (Support Forums) Browser Info
hr: (Forumi podrške) Informacija o pregledniku

en: (Support Forums) Topic About
hr: (Forum podrške) Tema Meta

en: (Support Forums) Topic Tags
hr: (Forum podrške) Tema Tagovi

en: (Supports 64bit values)
hr: (Podržava 64bit  vrijednosti)

en: (Unattached)
hr: (Nezalijepljeno)

en: (Untitled)
hr: (Bez naslova)

en: (You can still access this product until %s)
hr: (Još uvijek možete pristupiti ovoj usluzi do %s)

en: (You will still have access to this product for the period that you originally paid for)
hr: (I dalje ćete imate pristup ovom proizvodu u periodu koji ste platili)

en: (Your site is performing updates over FTP due to file ownership. Talk to your hosting company.)
hr: (Vaša web-stranica provodi ažuriranja koristeći FTP zbog vlasništva datoteka. Kontaktirajte web hosting o ovome.)

en: (at most 10)
hr: (najviše 10)

en: (at most 15)
hr: (najviše 15)

en: (can be backordered)
hr: (može se naručiti po isteku zaliha)

en: (estimated for %s)
hr: (procjenjeno na %s)

en: (ex. VAT)
hr: (bez PDV-a)

en: (ex. tax)
hr: (bez poreza)

en: (hidden)
hr: (sakriveno)

en: (incl. VAT)
hr: (uključen PDV)

en: (incl. tax)
hr: (uklj, porez)

en: (includes %1$s estimated for %2$s)
hr: (uključuje %1$s procijenjeno za %2$s)

en: (includes %s)
hr: (uključuje %s)

en: (modified %s ago)
hr: (modificirano prije %s)

en: (more&hellip;)
hr: (više&hellip;)

en: (no ID)
hr: (bez ID)

en: (no author)
hr: (bez autora)

en: (no parent)
hr: (nema matičnog)

en: (no title)
hr: (bez naslova)

en: (not found)
hr: (Nije pronađeno)

en: (opens in a new tab)
hr: (otvara se na novoj kartici)

en: (optional)
hr: (opcionalno)

en: (required)
hr: (obavezno)

en: (scroll to see more)
hr: (skrolajte se da biste vidjeli više)

en: (undo)
hr: (poništi)

en: * Based on the 1000 most recent comments.
hr: * Bazirano na 1000 najnovijih komentara.

en: * The results are cached and are updated every 3 days
hr: * Rezultati su u pričuvnoj memoriji i ažuriraju se svaka 3 dana

en: * The results are cached and are updated every day
hr: * Rezultati su u pričuvnoj memoriji i ažuriraju se svaki dan

en: * The results are cached and are updated every hour
hr: * Rezultati su u pričuvnoj memoriji i ažuriraju se svaki sat

en: * This category is also a tag. Converting it will add that tag to all posts that are currently in the category.
hr: * Ova kategorija je ujedno i tag. Pretvaranjem u tagove, dodat ćete taj budući tag svim trenutnim postovima te kategorije.

en: * This category is also a tag. The converter has added that tag to all posts currently in the category. If you want to remove it, please confirm that all tags were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Categories</a> page.
hr: * Ova kategorija je ujedno i tag. Pretvornik je dodao taj tag svim postojećim postovima te kategorije. Ukoliko želite ukloniti kategoriju, molimo potvrdite da su svi tagovi uspješno dodani, a zatim ju izbrišite preko stranice <a href="%s">Upravljaj kategorijama</a>.

en: * This tag is also a category. The converter has added all posts from it to the category. If you want to remove it, please confirm that all posts were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Tags</a> page.
hr: * Ovaj tag je ujedno i kategorija. Pretvornik je u navedenu kategoriju dodao sve postove s tim tagom. Ukoliko želite ukloniti tag, molimo potvrdite da su svi postovi uspješno dodani, a zatim ga izbrišite preko stranice <a href="%s">Upravljaj tagovima</a>.

en: * This tag is also a category. When converted, all posts associated with the tag will also be in the category.
hr: * Ovaj tag je ujedno i kategorija. Pretvaranjem će svi postovi povezani s tim tagom biti dodijeljeni i toj kategoriji.

en: + Add Address Line 2
hr: + Dodaj drugu liniju adrese

en: + Add New Category
hr: + Dodaj novu kategoriju

en: + Add New WordPress
hr: + Dodaj novi WordPress

en: + Add account
hr: + Dodaj račun

en: + Create New Menu
hr: + Kreiraj novi izbornik

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)
hr: - %1$s (s verzije %2$s na %3$s)

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)%4$s
hr: - %1$s (od inačice %2$s do %3$s)%4$s

en: - %1$s version %2$s
hr: - %1$s inačica %2$s

en: - %1$s version %2$s%3$s
hr: - %1$s inačica %2$s%3$s

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: ... like this one, which is right aligned.
hr: ... poput ove, koje je poravnata desno.

en: ...or something like this:
hr: ...ili nešto poput ovoga:

en: .blog Domain
hr: .blog domena

en: .htaccess rules
hr: .htaccess pravila

en: 1 Comment
hr: 1 komentar

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
hr: 1 komentar<span class="screen-reader-text"> na %s</span>

en: 1 comment
hr: 1 komentar

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: 1 item | %s items
hr[0]: 1 stavka
hr[1]: %s stavke
hr[2]: %s stavki

en: 1 minute
hr: 1 minuta

en: 1 minute per product
hr: 1 minuta po proizvodu

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
hr: 1 stranica nije ažurirana, netko ju uređuje.

en: 1 pattern not updated, somebody is editing it.
hr: 1 uzorak nije ažuriran, netko ga uređuje.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
hr: 1 objava nije ažurirana, netko ju uređuje.

en: 1 term
hr: 1 uvjet

en: 1 variation
hr: 1 varijacija

en: 1 variation added
hr: 1 varijacija dodana

en: 10 community members
hr: 10 članova zajednice

en: 10 minutes
hr: 10 minuta

en: 100% Woolen
hr: 100% vuna

en: 15 minutes
hr: 15 Minuta

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
hr: %1$s na %2$s

en: 1mo
hr: 1mj

en: 1y
hr: 1g

en: 2 character continent code.
hr: 2-značni kod kontinenta.

en: 2 minutes
hr: 2 minute

en: 24/7 Support
hr: 24/7 Podrška

en: 3 days
hr: 3 dana

en: 30 Days
hr: 30 Dana

en: 30 days
hr: 30 dana

en: 30-days free trial
hr: 30-dnevno besplatno probno razdoblje

en: 4 minutes
hr: 4 minute

en: 404 error page
hr: Stranica 404 greške

en: 404: Not Found
hr: 404 Nije pronađeno

en: 42% Cupro 34% Linen 24% Viscose
hr: 42% Cupro 34% Lan 24% Viskoza

en: 50 GB storage space
hr: 50 GB prostora za pohranu

en: 50 community members
hr: 50 članova zajednice

en: 7 Days
hr: 7 Dana

en: 7 days
hr: 7 dana

en: 7. Because the best time to start is right now.
hr: 7. Zato što je najbolje vrijeme za početak upravo sada.

en: < Clear Filters
hr: < Očisti filtere

en: <a href="%1$s" %2$s>Learn how to describe the purpose of the image%3$s</a>. Leave empty if the image is purely decorative.
hr: <a href="%1$s" %2$s>Saznajte kako opisati svrhu slike%3$s</a>. Ostavite prazno ako je slika samo dekorativna.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
hr: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Ažuriraj %2$s</a> ili nauči kako <a href="%3$s" class="browse-happy-link">surfati sretno</a>

en: <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s bloggers</a> like this.
hr: <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s blogera</a> označava da im se sviđa.

en: <a href="%1$s" target="_blank">Great passwords</a> use upper and lower case characters, numbers, and symbols like <em>%2$s</em>.
hr: <a href="%1$s" target="_blank">Dobre lozinke</a> sadrže velika i mala slova, brojeve, i simbole poput <em>%2$s</em>.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
hr[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> je već zaštitio vašu web stranicu od %2$s spam komentara.
hr[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> je već zaštitio vašu web stranicu od %2$s spam komentara.
hr[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> je već zaštitio vašu web stranicu od %2$s spam komentara.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
hr[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu web stranicu od <a href="%2$s">%3$s spam komentara</a>.
hr[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu web stranicu od <a href="%2$s">%3$s spam komentara</a>.
hr[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu web stranicu od <a href="%2$s">%3$s spam komentara</a>.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
hr: <a href="%1$s">Uredite</a> ilir <a href="%2$s">pretpregledajte</a> sadržaj stranice vaših Pravila privatnosti.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
hr: <a href="%1$s">Uredite</a> ili <a href="%2$s">pregledajte</a> sadržaj vaše stranice s pravilima privatnosti.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
hr: <a href="%1$s">Ažurirajte WordPress</a>, i zatim <a href="%2$s">saznajte više o ažuriranju PHP-a</a>.

en: <a href="%1$s">Renew now <small>for one more year</small></a> or <a href="%2$s">cancel this domain</a>
hr: <a href="%1$s">Obnovi sada <small>za još jednu godinu</small></a> , ili <a href="%2$s">otkaži ovu domenu</a>

en: <a href="%1$s">Unsubscribe</a> to no longer receive posts from %2$s.
hr: <a href="%s">Otkažite pretplatu</a> kako više ne biste primali objave od %s.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
hr: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> je dostupan! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Ažurirajte odmah</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
hr: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> je dostupan! Obavijestite administratora web-stranice.

en: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">Resend confirmation email</a> | <a target="_blank" href="%s">Send to another email address</a>
hr: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">Ponovi slanje email potvrde</a> | <a target="_blank" href="%s">Pošalji na drugu email adresu</a>

en: <a href="%s" target="_blank">DailyMotion instructions</a> %s
hr: <a href="%s" target="_blank">DailyMotion upute</a> %s

en: <a href="%s" target="_blank">Vimeo instructions</a> %s
hr: <a href="%s" target="_blank">Vimeo instrukcije</a> %s

en: <a href="%s" target="_blank">YouTube instructions</a> %s
hr: <a href="%s" target="_blank">YouTube upute</a> %s

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
hr: <a href="%s">Akismet</a> blokira pristup spamu na vaš blog.

en: <a href="%s">Create your about page</a> so your readers can learn a bit about you.
hr: <a href="%s">Kreiraj stranicu O Sebi</a> tako da posjetitelji mogu saznati malo više o vama.

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
hr: <a href="%s">Saznajte više o ažuriranju PHP-a</a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
hr: <a href="%s">Poveznice</a> / Dodaj novu poveznicu

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
hr: <a href="%s">Poveznice</a> / Uredi poveznicu

en: <a href="%s">Manage plugins</a>.
hr: <a href="%s">Upravljanje dodacima</a>.

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
hr: <a href="%s">Saznajte više o ažuriranju WordPressa</a>.

en: <a href="%s">Set your blog&#8217;s language</a> so you appear in WordPress.com top lists and get more traffic.
hr: <a href="%s">Postavite jezik vašeg bloga</a> kako biste se pojavili na WordPress.com top listi i privukli više prometa.

en: <a href="%s">Update your about page</a> so your readers can learn a bit about you.
hr: <a href="%s">Ažuriraj stranicu O Sebi</a> tako da posjetitelji mogu saznati malo više o vama.

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
hr: <a href="%s">Možete promijeniti profilnu sliku na Gravataru</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Documentation on Menus</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Dokumentacija o izbornicima</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Documentation on Managing Themes</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Dokumentacija o upravljanju temama</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Documentation on Widgets</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Dokumentacija o widgetima</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Documentation on Comments</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Dokumentacija o komentarima</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Documentation on date and time formatting</a>.
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Dokumentacija o formatiranju datuma i vremena</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Documentation on Customizer</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Dokumentacija o uređivanju</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Documentation on Dashboard</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Dokumentacija o Nadzornoj ploči</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Documentation on Edit Media</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Dokumentacija o uređivanju medija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Documentation on Keyboard Shortcuts</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Dokumentacija o tipkovničkim prečacima</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Documentation on Uploading Media Files</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Dokumentacija o prijenosu medijskih zapisa</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Documentation on Media Library</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Dokumentacija o Medijskoj zbirci</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/network-admin-sites-screen/">Documentation on Site Management</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/network-admin-sites-screen/">Dokumentacija o upravljanju web-stranicama</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Documentation on Adding New Pages</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Dokumentacija o dodavanju novih stranica</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Editing Pages</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Dokumentacija o uređivanju stranica</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Managing Pages</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Dokumentacija o upravljanju stranicama</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Documentation on Auto-updates</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Dokumentacija o automatskom ažuriranju</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Documentation on Categories</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Dokumentacija o kategorijama</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Documentation on Managing Posts</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Dokumentacija o upravljanju objavama</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Documentation on Tags</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Dokumentacija o oznakama</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Revisions Management</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Upravljanje revizijama</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Opisi uloga i mogućnosti</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Documentation on Discussion Settings</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Dokumentacija o Postavkama rasprava</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Documentation on General Settings</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Dokumentacija o općenitim postavkama</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Documentation on Media Settings</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Dokumentacija o Postavkama medija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Documentation on Privacy Settings</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Dokumentacija o postavkama privatnosti</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Documentation on Reading Settings</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Dokumentacija o postavkama čitanja</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Documentation on Writing Settings</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Dokumentacija postavkama pisanja</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Documentation on Site Health tool</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Dokumentacija o alatu za provjeru zdravlja web stranice</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Documentation on Erase Personal Data</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Dokumentacija o brisanju osobnih podataka</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Documentation on Export Personal Data</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Dokumentacija o izvozu osobnih podataka</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Documentation on Export</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Dokumentacija o Izvozu</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Documentation on Import</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Dokumentacija o Uvozu</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Documentation on Tools</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Dokumentacija o Alatima</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Documentation on Comment Spam</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Dokumentacija o spam komentarima</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Documentation on Adding New Users</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Dokumentacija o dodavanju novih korisnika</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Documentation on Managing Users</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Dokumentacija o upravljanju korisnicima</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Documentation on User Profiles</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Dokumentacija o korisničkim profilima</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Documentation on Using Themes</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Dokumentacija o korištenju tema</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Documentation on Writing and Editing Posts</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Dokumentacija o pisanju i uređivanju objava</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums">Support</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/support/forums">Podrška</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Support forums</a>
hr: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Forumi podrške</a>

en: <a href='%1$s'>View all plugins</a> - <a href='%2$s'>Manage WooCommerce features</a>
hr: <a href='%1$s'>Pogledaj sve dodatke</a> - <a href='%2$s'>Upravljajte WooCommerce značajkama</a>

en: <a href='%s'>Manage orders synchronization</a>
hr: <a href='%s'>Upravljanje sinkronizacijom narudžbi</a>

en: <a target="_blank" href="http://en.support.wordpress.com/stats/#search-engine-terms">Unknown search terms</a>
hr: <a target="_blank" href="http://en.support.wordpress.com/stats/#search-engine-terms">Nepoznati pojmovi pretraga</a>

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
hr: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC (usklađeno univerzalno vrijeme)</abbr> vrijeme je <code>%s</code>

en: <b>%</b> Replies
hr: <b>%</b> Odgovora

en: <b>1</b> Reply
hr: <b>1</b> Odgovor

en: <b>External or Affiliate –</b> one that you list and describe on your website but is sold elsewhere.
hr: <b>Vanjski ili Affiliate –</b> onaj koji navodite i opisujete na svojoj web stranici, ali se prodaje drugdje.

en: <b>Grouped –</b> a collection of related products that can be purchased individually and only consist of simple products. For example, a set of six drinking glasses.
hr: <b>Grupirano –</b> zbirka povezanih proizvoda koji se mogu kupiti pojedinačno i sastoje se samo od jednostavnih proizvoda. Na primjer, set od šest čaša za piće.

en: <b>Simple –</b> covers the vast majority of any products you may sell. Simple products are shipped and have no options. For example, a book.
hr: <b>Jednostavno –</b> pokriva veliku većinu svih proizvoda koje možete prodati. Jednostavni proizvodi se šalju i nemaju opcija. Na primjer, knjiga.

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
hr: <b>Varijabla –</b> proizvod s varijacijama, od kojih svaka može imati drugačiji SKU, cijenu, opciju zaliha itd. Na primjer, majica kratkih rukava dostupna u različitim bojama i/ili veličinama.

en: <br />Adding tags <i>%s</i>...
hr: <br />Dodajem tagove <i>%s</i>...

en: <br/>Synchronization for these orders is currently in progress.<br/>The authoritative table can't be changed until sync completes.
hr: <br/>Sinkronizacija za ove narudžbe je trenutno u tijeku.<br/>Autoritativna tablica ne može se promijeniti dok se sinkronizacija ne završi.

en: <br/>The authoritative table can't be changed until these orders are synchronized.
hr: <br/>Autoritativna tablica ne može se promijeniti dok se ove narudžbe ne sinkroniziraju.

en: <code>%s</code> HTML tag removed as it is not allowed
hr: <code>%s</code> HTML oznaka je uklonjena jer nije dozovljena

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
hr: <code>_blank</code> &mdash; novi prozor ili kartica.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
hr: <code>_none</code> &mdash; isti prozor ili kartica.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
hr: <code>_top</code> &mdash; trenutni prozor ili kartica, bez frameova.

en: <p>Continue reading &rarr; %s</p>
hr: <p>Nastavi čitati &rarr; %s</p>

en: <p>We need to make sure that your email is actually yours to be able to send you notifications or in case you forget your password. <a href="%3$s">Read more about this here</a>.</p>
hr: <p>Moramo biti sigurno da je tvoj Email zaista tvoj kako bi ti mogli slati obavijesti ili u slučaju zaboravljanja lozinke. <a href="%3$s">Više o tome pročitaj ovdje</a>.</p>

en: <p>You do not have permission to access this page.</p>
hr: <p>Nemate dopuštenje za pristup traženoj stranici.</p>

en: <p>Your IP address <code>%2$s</code> has been flagged for potential security violations. You can unlock your login by sending yourself a special link via email. <a href="%3$s">Learn More</a></p>
hr: <p>Vaša IP adresa <code>%2$s</code> je označena zbog potencijalnih sigurnosnih zloupotreba. Možete otključati prijavu tako da si pošaljete specijalnu poveznicu putem e-pošte. <a href="%3$s">Saznajte više</a></p>

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
hr: <span class="%1$s">Objavljeno u</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
hr: <span class="%1$s">Objavljeno </span> %2$s <span class="meta-sep">objavio</span> %3$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
hr: <span class="%1$s">Označeno sa</span> %2$s

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">day ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">days ago.</span>
hr[0]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">dan.</span>
hr[1]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">dana.</span>
hr[2]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">dana.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">day to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">days to go.</span>
hr[0]: Još <span class="difference">%s</span> <span class="label">dan.</span>
hr[1]: Još <span class="difference">%s</span> <span class="label">dana.</span>
hr[2]: Još <span class="difference">%s</span> <span class="label">dana.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">hour ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">hours ago.</span>
hr[0]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">sat.</span>
hr[1]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">sata.</span>
hr[2]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">sati.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">hour to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">hours to go.</span>
hr[0]: Još <span class="difference">%s</span> <span class="label">sat.</span>
hr[1]: Još <span class="difference">%s</span> <span class="label">sata.</span>
hr[2]: Još <span class="difference">%s</span> <span class="label">sati.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minute ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">minutes ago.</span>
hr[0]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">minute.</span>
hr[1]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">minute.</span>
hr[2]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">minuta.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">minute to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">minutes to go.</span>
hr[0]: Još <span class="difference">%s</span> <span class="label">minuta.</span>
hr[1]: Još <span class="difference">%s</span> <span class="label">minute.</span>
hr[2]: Još <span class="difference">%s</span> <span class="label">minuta.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">month ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">months ago.</span>
hr[0]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">mjesec.</span>
hr[1]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">mjeseca.</span>
hr[2]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">mjeseci.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">month to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">months to go.</span>
hr[0]: Još <span class="difference">%s</span> <span class="label">mjesec.</span>
hr[1]: Još <span class="difference">%s</span> <span class="label">mjeseca.</span>
hr[2]: Još <span class="difference">%s</span> <span class="label">mjeseci.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">second ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">seconds ago.</span>
hr[0]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">sekunde.</span>
hr[1]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">sekunde.</span>
hr[2]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">sekundi.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">second to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">seconds to go.</span>
hr[0]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">sekundi.</span>
hr[1]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">sekunde.</span>
hr[2]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">sekundi.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">year ago.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">years ago.</span>
hr[0]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">godinu.</span>
hr[1]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">godine.</span>
hr[2]: Prije <span class="difference">%s</span> <span class="label">godina.</span>

en: <span class="difference">%s</span> <span class="label">year to go.</span> | <span class="difference">%s</span> <span class="label">years to go.</span>
hr[0]: Još <span class="difference">%s</span> <span class="label">godina.</span>
hr[1]: Još <span class="difference">%s</span> <span class="label">godine.</span>
hr[2]: Još <span class="difference">%s</span> <span class="label">godina.</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
hr: <span class="meta-nav">&larr;</span> Stariji Komentari

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
hr: <span class="meta-nav">&larr;</span> Starije objave

en: <span class="meta-nav">Next Post</span> %title
hr: <span class="meta-nav">Sljedeći post</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span> %title
hr: <span class="meta-nav">Prethodni post</span>%title

en: <span>%d</span> bloggers like this:
hr: <span>%d</span> blogeri kao ovaj:

en: <span>Active:</span> %s
hr: <span>Aktivna:</span> %s

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
hr: <span>Autor:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
hr[0]: <strong class="count">%1$s spam</strong> blokirao <strong>Akismet</strong>
hr[1]: <strong class="count">%1$s spam</strong> blokirao <strong>Akismet</strong>
hr[2]: <strong class="count">%1$s spam</strong> blokirao <strong>Akismet</strong>

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
hr[0]: <strong>%s narudžba</strong> čeka obradu
hr[1]: <strong>%s narudžbi</strong> čeka obradu
hr[2]: <strong>%s narudžbe</strong> čekaju obradu

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
hr[0]: <strong>%s narudžba</strong> na čekanju
hr[1]: <strong>%s narudžbe</strong> na čekanju
hr[2]: <strong>%s narudžbe</strong> na čekanju

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
hr[0]: <strong>%s proizvod</strong> na niskoj zalihi
hr[1]: <strong>%s proizvoda</strong> na niskim zalihama
hr[2]: <strong>%s proizvoda</strong> s malim zalihama

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
hr[0]: <strong>%s proizvod</strong> van zalihe
hr[1]: <strong>%s proizvoda</strong> van zaliha
hr[2]: <strong>%s proizvoda</strong> nema na zalihi

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
hr: <strong>%s</strong> &mdash; Ovo vam omogućuje povezivanje slike s vašom objavom bez njezina unošenja. Ovo je obično korisno samo ako vaša tema upotrebljava istaknutu sliku kao minijaturu za objavu na početnoj stranici, prilagodljivom zaglavlju, itd.

en: <strong>%s</strong> is not an allowed embed site.
hr: <strong>%s</strong> nije dopuštena stranica za ugradnju.

en: <strong>%s</strong> upload space remaining.
hr: <strong>%s</strong> preostalo prostora za datoteke.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
hr: <strong><em>Pozorno pogledajte tu lozinku</em></strong>! Ta je lozinka <em>slučajno</em> generirana, samo za vas.

en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
hr[0]: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">radnja u prošlom roku</a> pronađena; možda nešto nije u redu. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Pročitajte dokumentaciju &raquo;</a>
hr[1]: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">radnje u prošlom roku</a> pronađena; možda nešto nije u redu. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Pročitajte dokumentaciju &raquo;</a>
hr[2]: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">radnji u prošlom roku</a> pronađena; možda nešto nije u redu. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Pročitajte dokumentaciju &raquo;</a>

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
hr: <strong>Aktivnosti</strong> &mdash; Prikazuje nadolazeće tempirane objave, nedavno publicirane objave, i najnovije komentare u vašim objavama i omogućuje vam da ih moderirate.

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
hr: <strong>Još malo pa gotovo</strong> - konfigurirajte Akismet i pozdravite se sa spamom.

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
hr: <strong>Kratki pregled</strong> &mdash; Prikazuje sažetak sadržaja na vašoj web-stranici i identificira koju temu i inačicu WordPressa koristite.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
hr: <strong>Kontrole okvira</strong> &mdash; Kliknite na naslovnu traku okvira kako bi ga suzili ili proširili. Uz to neki okviri koje dodaju dodaci imaju konfigurabilan sadržaj, i prikazati će &#8220;Konfiguriraj&#8221; poveznicu u naslovnoj traci ako kursorom prijeđete preko nje.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
hr: <strong>Klikom na strelicu desno od bilo koje stavke izbornika</strong>, prikazati će se standardna grupa opcija. Dodatne opcije kao što su odredište veze, CSS klase, relacije i opisi veza mogu se omogućiti ili onemogućiti pomoću kartice za Opcije prikaza.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; For user comments, Email Address, IP Address, User Agent (Browser/OS), Date/Time, Comment Content, and Content URL.
hr: <strong>Komentari</strong> &mdash; Za svaki komentar od korisnika, adresa e-pošte, IP adresa, User Agent (Browser/OS), datum/vrijeme, sadržaja komentara i URL sadržaja.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; WordPress does not delete comments. The software does anonymize (but, again, <em>never</em> publishes) the associated Email Address, IP Address, and User Agent (Browser/OS).
hr: <strong>Komentari</strong> &mdash; WordPress ne briše komentare. Softver anonimizira (ali, opet, <em>nikada</em> ne objavljuje) pridruženu adresu e-pošte, IP adresu i korisničkog agenta (preglednik/OS).

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user which is used for the Upcoming Community Events shown in the dashboard widget.
hr: <strong>Lokacija događaja zajednice</strong> &mdash; IP adresa korisnika upotrijebljena za Predstojećim događajima zajednice prikazano u widgetu Nadzorne ploče.

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user, which populates the Upcoming Community Events dashboard widget with relevant information.
hr: <strong>Lokacija događaja u zajednici</strong> &mdash; IP adresa korisnika, koja popunjava widget nadzorne ploče Nadolazećih događaja u zajednici relevantnim informacijama.

en: <strong>Conflicting values for the constants %1$s and %2$s.</strong> The value of %2$s will be assumed to be your subdomain configuration setting.
hr: <strong>Konfliktne vrijednosti za konstantu %1$s i %2$s.</strong> Za vrijednost %2$s biti će pretpostavljeno da je vaša konfiguracijska postavka za poddomene.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
hr: <strong>Izgubljena veza.</strong> Snimanje je onemogućeno sve dok se ne spojite ponovno.

en: <strong>Contribute</strong> to the code, improve the UX, and test the WordPress app.
hr: <strong>Doprinesite</strong> kodu, poboljšajte korisnički doživljaj i testirajte aplikaciju WordPress.

en: <strong>Copy URL</strong> copies the URL for the media file to your clipboard.
hr: <strong>Kopiraj URL</strong> kopira URL medijske datoteke u međuspremnik.

en: <strong>Create</strong> and improve WordPress educational materials.
hr: <strong>Stvorite</strong> i poboljšajte WordPress obrazovne materijale.

en: <strong>Curate</strong> submissions or take photos for the Photo Directory.
hr: <strong>Pripremite</strong> podneske ili fotografirajte za direktorij fotografija.

en: <strong>Delete Permanently</strong> will delete the file from the media library (as well as from any posts to which it is currently attached).
hr: <strong>Trajno izbriši</strong> izbrisati će datoteku iz medijske biblioteke (kao i iz svih objava kojima je trenutno priložena).

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
hr: Funkcija <strong>Obriši</strong> vodi vas na zaslon Obriši korisnike za potvrdu, gdje možete trajno ukloniti korisnika s vaše web-stranice i obrisati njihov sadržaj. Također možete obrisati više korisnika odjednom koristeći Grupne radnje.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
hr: <strong>Opis</strong> &mdash; Opis nije sastavni dio teme, ali neke teme ga mogu prikazati.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
hr: <strong>Rasprava</strong> &mdash; Možete uključiti ili isključiti komentare i povratne pingove, a ako komentari na objavi postoje, vidjeti ćete ih ovdje i moći ćete ih moderirati.

en: <strong>Download file</strong> downloads the original media file to your device.
hr: <strong>Preuzmi datoteku</strong> preuzima originalnu medijsku datoteku na vaš uređaj.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
hr: <strong>Povuci i ispusti</strong> &mdash; Kako bi promijenili raspored okvira, upotrijebite povuci i ispusti metodu klikom na naslovnu traku željenog okvira i otpuštanjem kada vidite sivo iscrtani okvir na lokaciji na koju želite smjestiti okvir.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
hr: <strong>Povuci i spusti</strong>te vaše zapise u područje ispod. Višestruki zapisi su dozvoljeni.

en: <strong>ERROR</strong>
hr: <strong>GREŠKA</strong>

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Neispravno korisničko ime ili e-pošta.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
hr: <strong>POGREŠKA</strong>: Lozinka koju ste upisali za korisničko ime <strong>%1$s</strong> je netočna. <a href="%2$s" title="Pronađene i Izgubljene Lozinke">Izgubili ste svoju lozinku</a>?

en: <strong>Edit</strong> takes you to a simple screen to edit that individual file&#8217;s metadata. You can also reach that screen by clicking on the media file name or thumbnail.
hr: <strong>Uredi</strong> vodi vas na jednostavan zaslon za uređivanje metapodataka pojedinačne datoteke. Do tog zaslona možete doći i klikom na naziv medijske datoteke ili sličicu.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
hr: <strong>Uredi</strong> vas vodi na zaslon profila korisnika gdje ga možete uređivati. Također možete doći do tog zaslona klikom na korisničko ime.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
hr: <strong>Uredi</strong> vas vodi na uređivački zaslon za tu objavu. Također možete doći do tog zaslona klikom na naslov objave.

en: <strong>Edit</strong> videos and add captions to WordPress.tv.
hr: <strong>Uredite</strong> videozapise i dodajte titlove na WordPress.tv.

en: <strong>Enable</strong> robust traffic and security features.
hr: <strong>Omogući</strong> pouzdan promet i sigurnosne odlike.

en: <strong>Error:</strong> %1$s requires %2$d plugin to be installed and activated: %3$s. | <strong>Error:</strong> %1$s requires %2$d plugins to be installed and activated: %3$s.
hr[0]: <strong>Greška:</strong> %1$s zahtijeva instaliranje i aktivaciju %2$d dodatak: %3$s.
hr[1]: <strong>Greška:</strong> %1$s zahtijeva instaliranje i aktivaciju %2$d dodatka: %3$s.
hr[2]: <strong>Greška:</strong> %1$s zahtijeva instaliranje i aktivaciju %2$d dodataka: %3$s.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Kolačići su blokirani zbog neočekivanog rezultata. Za pomoć pročitajte <a href="%1$s">ovu dokumentaciju</a> ili pokušajte s <a href="%2$s">forumima podrške</a>.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Kolačići su blokirani ili ih vaš web preglednik ne podržava. Morate <a href="%s">omogućiti kolačiće</a> kako bi mogli koristiti WordPress.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
hr: <strong>GREŠKA</strong>:Neispravno korisničko ime, adresa e-pošte ili neispravna lozinka.

en: <strong>Error:</strong> Passwords do not match. Please enter the same password in both password fields.
hr: <strong>Greška</strong>: Lozinke se ne podudaraju. Molimo unesite istu lozinku u oba polja za postavljanje lozinke.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Lozinke ne smiju sadržavati znak "\".

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Unesite nadimak.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Molim unesite lozinku.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username or email address.
hr: <strong>Greška</strong>: Unesite korisničko ime ili adresu e-pošte.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Unesite korisničko ime.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: unesite ispravnu adresu e-pošte.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Unesite adresu e-pošte.

en: <strong>Error:</strong> Please fill the required fields.
hr: <strong>Greška</strong>: Ispunite obvezna polja.

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: unesite komentar.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Unesite svoju adresu e-pošte.

en: <strong>Error:</strong> Site URL you&#8217;ve entered is already taken.
hr: <strong>Greška</strong>: URL stranice koji ste unijeli je već zauzet.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Nažalost, navedeno korisničko ime nije dopušteno.

en: <strong>Error:</strong> The %s options page is not in the allowed options list.
hr: <strong>Greška</strong>: Stranica opcija %s nije pronađena u dozvoljenoj listi opcija.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Komentar nije moguće snimiti. Pokušajte kasnije.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Adresa e-pošte je već upotrijebljena.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Adresa e-pošte nije ispravna.

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
hr: <strong>Greška</strong>: Nije moguće poslati e-poštu. Moguće je da vaša web-stranica nije ispravno konfigurirana za slanje e-pošte. <a href="%s">Potražite podršku za resetiranje lozinke</a>.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Polje e-pošte je prazno.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Polje za upis lozinke je prazno.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Lozinka koju ste unijeli za adresu e-pošte %s je netočna.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
hr: <strong>GREŠKA</strong>:Lozinka koju ste unijeli za korisničko ime %s je neispravna.

en: <strong>Error:</strong> The passwords do not match.
hr: <strong>Greška</strong>: Lozinke se ne podudaraju.

en: <strong>Error:</strong> The username <strong>%s</strong> is not registered on this site. If you are unsure of your username, try your email address instead.
hr: <strong>Greška</strong>: Korisničko ime <strong>%s</strong> nije registrirano na ovoj web-stranici. Ako niste sigurni u svoje korisničko ime, pokušajte s adresom e-pošte.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Polje korisničkog imena je prazno.

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Ne postoji račun s tim korisničkim imenom ili adresom e-pošte.

en: <strong>Error:</strong> There was a problem creating site entry.
hr: <strong>Greška</strong>: Došlo je do problema prilikom kreiranja unosa na stranicu.

en: <strong>Error:</strong> This email address is already registered. <a href="%s">Log in</a> with this address or choose another one.
hr: <strong>Greška:</strong> ova adresa e-pošte već je registrirana. <a href="%s">Prijavite se</a> s ovom adresom ili odaberite drugu.

en: <strong>Error:</strong> This email is already registered. Please choose another one.
hr: <strong>POGREŠKA</strong>: Email je već registriran, molim odaberite neki drugi.

en: <strong>Error:</strong> This is not a valid feed template.
hr: <strong>Greška</strong>: ovo nije valjani predložak sažetka.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Korisničko ime je već registrirano. Odaberite neko drugo.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Ovo korisničko ime je neispravno jer sadrži ilegalne znakove. Unesite ispravno korisničko ime.

en: <strong>Error:</strong> Unknown email address. Check again or try your username.
hr: <strong>Greška</strong>: Nepoznata adresa e-pošte. Provjerite ponovo ili isprobajte svojim korisničkim imenom.

en: <strong>Error:</strong> Unknown username. Check again or try your email address.
hr: <strong>Greška</strong>: Nepoznato korisničko ime. Provjerite ponovo ili isprobajte svojom adresom e-pošte.

en: <strong>Error:</strong> User registration is currently not allowed.
hr: <strong>Greška</strong>: Registracija korisnika trenutno nije dopuštena.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: vaš URL je predugačak.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Vaš korisnički račun je označen kao spamerski.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: vaš komentar je predugačak.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: vaša adresa e-pošte je predugačka.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: vaše ime je predugačko.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
hr: <strong>Greška</strong>: Poveznica za ponovno postavljanje lozinke nije valjana. Ispod zatražite novu poveznicu.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link has expired. Please request a new link below.
hr: <strong>Greška</strong>: Poveznica za ponovno postavljanje lozinke je istekla. Ispod zatražite novu poveznicu.

en: <strong>Error</strong>: %s
hr: <strong>Greška</strong>: %s

en: <strong>Error</strong>: Please enter a username or email address.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Unesite korisničko ime ili adresu e-pošte.

en: <strong>Error</strong>: The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
hr: <strong>Greška</strong>: Nije moguće poslati e-poštu. Moguće je da vaša web-stranica nije ispravno konfigurirana za slanje e-pošte. <a href="%s">Potražite podršku za resetiranje lozinke</a>.

en: <strong>Error</strong>: There is no account with that username or email address.
hr: <strong>GREŠKA</strong>: Ne postoji račun s tim korisničkim imenom ili adresom e-pošte.

en: <strong>Explore</strong> ways to reduce the environmental impact of websites.
hr: <strong>Istražite</strong> načine za smanjenje utjecaja web stranica na okoliš.

en: <strong>Find</strong> and report bugs in the WordPress core software.
hr: <strong>Pronađite</strong> i prijavite greške u osnovnom softveru WordPress.

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
hr: <strong>Upozorenje!</strong> Inačice navedenih dodataka koje koristite nisu testirane s WooCommerce %s. Ažurirajte ih kako bi potvrdili kompatibilnost prije nadogradnje WooCommercea, u protivnom bi mogli iskusiti poteškoće:

en: <strong>Howdy %1$s</strong>
hr: <strong>Bok %1$s</strong>

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
hr: <strong>Info</strong> &mdash; URL web-stranice se rijetko mijenja jer ovo može prouzročiti da web-stranica ne radi ispravno. Datum registracije i Datum zadnjeg ažuriranja su prikazani. Mrežni administratori mogu označiti web-stranicu arhiviranom, spam, obrisanom, sadržaj za odrasle kako bi ju uklonili iz javnog popisa ili onemogućili.

en: <strong>Lend</strong> your creative imagination to the WordPress UI design.
hr: <strong>Posudite</strong> svoju kreativnu maštu dizajnu korisničkog sučelja WordPressa.

en: <strong>Manage</strong> multiple sites and plugins centrally.
hr: <strong>Upravljaj</strong> s više stranica i dodataka iz jednog mjesta.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for all media file uploads made by the user.
hr: <strong>Media</strong> &mdash; Lista URL-a za sve prenesen medijske zapise koje je napravio korisnik.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for media files the user uploads.
hr: <strong>Mediji</strong> &mdash; Popis URL-ova za medijske datoteke koje korisnik prenosi.

en: <strong>Monitor</strong> stats to help you analyze your traffic.
hr: <strong>Prati</strong> statistike koje ti pomažu pri analizi prometa.

en: <strong>NOTE:</strong> If the import process is interrupted for <em>any</em> reason, come back to this page and it will continue from where it stopped automatically.
hr: <strong>NOTE:</strong> Ako je proces uvoza prekinut zbog <em>bilo kojeg</em> razloga, vratite se na ovu stranicu i automatski će se nastaviti odakle je stalo.

en: <strong>NOTE:</strong> You appear to have JavaScript disabled, so you will need to manually click through each step of this importer. If you enable JavaScript, it will step through automatically.
hr: <strong>PAŽNJA:</strong> Čini se da ste onemogućili JavaScript, morati će ručno kliknuti kroz sve korake ovog uvoznika. Ako omogućite JavaScript, proces će automatski proći kroz sve procese automatski.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
hr: <strong>Ime</strong> &mdash; Ime označava kako se prikazuje na vašoj web-stranici.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
hr: <strong>Poredak</strong> &mdash; Stranice su obično poredane abecedno, no dolje možete upisati željeni redni broj stranice (1 za prvu, itd.) i tako izmijeniti redoslijed njihovog pojavljivanja.

en: <strong>Organize</strong> or participate in local Meetups and WordCamps.
hr: <strong>Organizirajte</strong> ili sudjelujte u lokalnim WordPress sastancima i WordCampovima.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
hr: <strong>Matično</strong> &mdash; Kategorije, za razliku od oznaka, mogu imati hijerarhiju. Možete imati kategoriju Jazz, a pod njom i podkategorije za Bebop i Big band. Posve prepušteno vama na volju. Za kreiranje podkategorije samo odaberite drugu kategoriju iz izbornika Matično.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
hr: <strong>Matično</strong> &mdash; Stranice možete organizirati hijerarhijski, primjerice, možete imati stranicu &#8220;O nama&#8221; koja ima pod sobom stranice &#8220;Naša životna priča&#8221; i &#8220;Moj pas&#8221;. Možete postaviti neograničen broj razina hijerarhije.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
hr: <strong>Uređivač objave</strong> &mdash; Unesite tekst za vašu objavu. Postoje dva načina uređivanja: Vizualni i Tekstualni. Odaberite željeni način rada klikom na jednu od kartica.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
hr: <strong>Pretpregled</strong> će vam pokazati kako će izgledati skica vaše objave ako ju objavite. Pregled će vas odvesti na vašu web-stranicu da pogledate objavu. Koja poveznica je dostupna zavisi o statusu vaše objave.

en: <strong>Profile Information</strong> &mdash; user email address, username, display name, nickname, first name, last name, description/bio, and registration date.
hr: <strong>Profilne informacije</strong> &mdash; adresa e-pošte korisnika, javno prikazano ime, nadimak, ime, prezime, opis/bio i datum registracije.

en: <strong>Promote</strong> the WordPress project to your community.
hr: <strong>Promovirajte</strong> WordPress projekt u svojoj zajednici.

en: <strong>Protect</strong> you from brute force attacks.
hr: <strong>Zaštiti</strong> se od direktnih napada.

en: <strong>Provide</strong> you with powerful customization tools.
hr: <strong>Omogućava</strong> Vam snažne alate za prilagodbu.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
hr: <strong>Objavi</strong> &mdash; Možete postaviti uvjete objavljivanja vaših objava u okviru Objavi. Za Status, Vidljivost i Objavi (odmah), kliknite na poveznicu Uredi kako bi prikazali dodatne opcije. Vidljivost uključuje opcije za zaštitu objava lozinkom, ili postavljanje objava na vrh bloga (zalijepljena objava). Opcija zaštite lozinkom omogućuje vam da postavite drugačiju lozinku za svaku objavu. Opcija Privatno omogućuje skrivanje objave od svih, osim urednika i administratora. Opcija Objavi (odmah) vam omogućuje vam da postavite objavu u prošlo ili buduće vrijeme, tako da možete tempirati da se objava sama objavi u budućem vremenu, ili datirati objavu u prošlom vremenu.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
hr: <strong>Brza skica</strong> &mdash; Omogućuje vam kreiranje nove objave i da ju spremite kao skicu. Također prikazuje poveznice do 3 najnovijih skica objava koje ste započeli.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
hr: <strong>Brzo uredi</strong> omogućuje inline pristup metapodacima vašeg posta, dopuštajući vam da ažurirate detalje posta bez napuštanja ovog zaslona.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
hr: <strong>Nasumice:</strong> Prikaži različite slike na svakoj stranici.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
hr: Funkcija <strong>Ukloni</strong> vam omogućuje da uklonite korisnika s vaše web-stranice. Ona ne briše korisnikov sadržaj. Također možete ukloniti više korisnika odjednom koristeći Grupne radnje.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
hr: <strong>Opcije zaslona</strong> &mdash; Upotrijebite karticu Opcije zaslona kako bi odabrali koje okvire želite prikazane na Nadzornoj ploči.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
hr: <strong>Šalji povratne veze</strong> &mdash; Povratne veze su način da se obavijeste legacy blog sistemi da ste napravili poveznicu do njih. Unesite URL-e kojima želite poslati povratne veze. Ako imate poveznice na druge WordPress web-stranice, oni će automatski biti obaviješteni o tome koristeći povratne pingove, i onda je ovo polje nepotrebno.

en: <strong>Send password reset</strong> sends the user an email with a link to set a new password.
hr: <strong>Pošalji poništavanje lozinke</strong> šalje korisniku e-poštu s poveznicom za postavljanje nove lozinke.

en: <strong>Session Tokens</strong> &mdash; User login information, IP Addresses, Expiration Date, User Agent (Browser/OS), and Last Login.
hr: <strong>Tokeni sesije</strong> &mdash; Informacije o prijavi korisnika, IP adrese, datum isteka, User Agent (Browser/OS), i zadnja prijava

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
hr: <strong>Postavke</strong> &mdash; Ova stranica prikazuje popis svih dostupnih postavki. Neke je kreirao WordPress, dok su druge kreirali dodaci koje ste aktivirali. Vidjeti ćete da us neka polja zatamnjena i imaju natpis Serijski podaci. Ne možete modificirati te vrijednosti zbog načina na koji je postavka pohranjena u bazu podataka.

en: <strong>Share</strong> your knowledge in the WordPress support forums.
hr: <strong>Podijelite</strong> svoje znanje na forumima podrške za WordPress.

en: <strong>Site Health Status</strong> &mdash; Informs you of any potential issues that should be addressed to improve the performance or security of your website.
hr: <strong>Status zdravlja web-stranice</strong> &mdash; obavještava vas o svim potencijalnim problemima koje bi trebalo riješiti radi poboljšanja izvedbe ili sigurnosti vaše web-stranice.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
hr: <strong>Slug</strong> &mdash; &#8220;Slug&#8221; je inačica imena prilagođena URL-u. Obično je pisan malim slovima i sadrži samo slova, brojke i spojnice.

en: <strong>Speed up</strong> your images and photos.
hr: <strong>Ubrzaj</strong> svoje slike i fotografije.

en: <strong>Sync</strong> some of your data and site settings to WordPress.com. <a href="%1$s" target="_blank">Learn more.</a>
hr: <strong>Uskladite</strong> svoje podatke i postavke stranica s WordPress.com. <a href="%1$s" target="_blank">Saznaj više.</a>

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
hr: <strong>Predložak</strong> &mdash; Neke teme imaju prilagodljive predloške koje možete koristiti za određene stranice, a ti predlošci mogu imati dodatne mogućnosti ili prilagodljiv izgled. Kada to bude slučaj moći ćete to vidjeti ispod u padajućem izborniku.

en: <strong>Test</strong> new releases and proposed features for the Block Editor.
hr: <strong>Testirajte</strong> nova izdanja i predložene značajke za uređivač blokova.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
hr: <strong>Teme</strong> &mdash; Ova stranica prikazuje teme koje još nisu omogućene u cijeloj mreži. Omogućavanje teme u ovom izborniku čini temu dostupnu na ovoj web-stranici. Ovo ne aktivira temu, ali omogućuje da se vidi u izborniku Izgled te web-stranice. Kako bi omogućili temu za cijelu mrežu , pogledajte stranicu <a href="%s">Mrežne teme</a>.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
hr: <strong>Naslov</strong> &mdash; Upišite naslov za vašu objavu. Nakon što upišete naslov, vidjeti ćete ispod stalnu vezu, koju možete urediti.

en: <strong>Translate</strong> WordPress into your local language.
hr: <strong>Prevedite</strong> WordPress na svoj lokalni jezik.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
hr: <strong>Smeće</strong> uklanja vašu objavu s ove liste i smješta ju u smeće, odakle ju možete trajno izbrisati.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
hr: <strong>Korisnici</strong> &mdash; Ovo prikazuje korisnike ove web-stranice. Možete također mijenjati njihovu ulogu, ponovno postaviti lozinku, ili ih ukloniti sa web-stranice. Uklanjanje korisnika sa web-stranice ne uklanja korisnika sa mreže.

en: <strong>View</strong> takes you to a public author archive which lists all the posts published by the user.
hr: <strong>Prikaz</strong> vodi vas u javnu arhivu autora u kojoj su navedeni sve objave koje je korisnik objavio.

en: <strong>View</strong> will take you to a public display page for that file.
hr: <strong>Prikaz</strong> će vas odvesti na javnu stranicu za prikaz te datoteke.

en: <strong>WARNING:</strong> This can take a really long time if you have a lot of entries in your LiveJournal, or a lot of comments. Ideally, you should only start this process if you can leave your computer alone while it finishes the import.
hr: <strong>UPOZORENJE:</strong>Ovo može duže potrajati ako imate puno unosa na vašem LiveJournalu, ili puno komentara. Idealno bi bilo kad bi vaše računalo ostavili na miru kad pokrenete ovaj proces kako bi se uspješno završio.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
hr: <strong>Upozorenje:</strong> ove stranice ne bi trebale biti jednake kao stranica vaših Pravila privatnosti!

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
hr: <strong>Upozorenje:</strong> ove stranice ne bi trebale biti istovjetne!

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
hr: <strong>Dobro došli u WooCommerce</strong> &#8211; Gotovo ste spremni za početak prodavanja :)

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
hr: <strong>Dobro došli</strong> &mdash; Prikazuje poveznice za neke od najčešćih radnji tijekom postavljanja nove web-stranice.

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
hr: <strong>WordPress događaji i vijesti</strong> &mdash; Nadolazeći događaji blizu vas, kao i najnovije vijesti os službenog WordPress projekta i <a href="%s">WordPress Planet</a>.

en: <strong>Write</strong> and submit patches to fix bugs or help build new features.
hr: <strong>Pišite</strong> i pošaljite zakrpe za ispravljanje grešaka ili pomoć u izgradnji novih značajki.

en: <strong>Write</strong> or improve documentation for WordPress.
hr: <strong>Napišite</strong> ili poboljšajte dokumentaciju za WordPress.

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
hr: <strong> Vaša tema (%s) sadrži zastarjele kopije nekih WooCommerce predložaka.</strong> Te datoteke možda trebate ažurirati kako bi se osiguralo da su kompatibilne s trenutnom verzijom WooCommercea. Prijedlozi za rješavanje:

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
hr: Akismet API ključ sadrži 12 znakova. Dostupan je na akismet.com/get/

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
hr: 2-znamenkasti kod zemlje, npr. US. Ostavite prazno za primjenu na sve.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
hr: 2-znamenkasti kod države, npr. AL. Ostavite prazno za primjeniti na sve.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
hr: <a href="%s">Statičnu stranicu</a> (odaberi ispod)

en: A PHP session was created by a %1$s function call. This interferes with REST API and loopback requests. The session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
hr: PHP sesija kreirana je pozivanjem funkcije %1$s. To ometa REST API i zahtjeve za povratnom vezom. Sesiju je potrebno zatvoriti %2$s prije upućivanja sljedećeg HTTP zahtjeva.

en: A Picture is Worth a Thousand Words
hr: Slika govori više nego tisuću riječi

en: A URL on this site has been flagged in Google's Safe Browsing database, which attempts to identify sites that may be phishing sites, hosting malware, or otherwise malicious
hr: URL je na ovoj stranici je označen od strane Google Sigurnog Pretraživanja, koje pokušava identificirati stranice koje bi mogle biti lažne, sadržavati opasan sadržaj ili biti općenito loše

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
hr: URL za preusmjeravanje kupca nakon odjave. To bi mogla biti, na primjer, poveznica do web stranice obrađivača plaćanja.

en: A UUID provided by the application to uniquely identify it. It is recommended to use an UUID v5 with the URL or DNS namespace.
hr: UUID koji je aplikacija navela za jedinstvenu identifikaciju. Preporuča se korištenje UUID v5 s URL ili DNS namespace.

en: A WordPress Commenter
hr: WordPress komentator

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
hr: Potreban WordPress.com račun za pristup ovoj web-stranici. Kliknite na gumb ispod kako bi se prijavili ili kreirajte besplatni WordPress.com račun.

en: A calendar of your site’s posts.
hr: Kalendar objava vaše web-stranice.

en: A city in the same timezone as you.
hr: Grad koji je u istoj vremenskoj zoni kao i vi.

en: A classic two-column design adjusted for mobile browsing. Both featured images and Sticky posts are supported. Twitter, Facebook, and Google Plus Theme Options available, as well as custom menus, header image, and background. It's pronounced "griz-eye".
hr: Klasičan dvostupačni dizajn prilagođen za mobilno pregledavanje. Preporučene slike i naljepnice su podržane. Dostupne su plus opcije Twitter, Facebook i Google, kao i prilagodljivi meniji, slika zaglavlja i pozadina. Izgovara se "grizaj".

en: A cloud of your most used product tags.
hr: Oblak najkorištenijih oznaka proizvoda.

en: A cloud of your most used tags.
hr: Oblak vaših najkorištenijih oznaka.

en: A collection of stats from around WordPress.com that we’ve decided to share with the world. Our mission is to democratize publishing one website at a time.
hr: Kolekcija statistika s WordPress.com koje smo odlučili podijeliti sa svijestom. Naša misija je demokratizirati objavljivanje web stranica.

en: A comment is held for moderation
hr: Komentar je zadržan za moderiranje

en: A connection ID must be passed in order to disconnect.
hr: Konekcijski Id mora biti proslijeđen kako bi ste odspojili.

en: A connection problem with WordPress.com.
hr: Problem u spajanju s WordPress.com.

en: A credit card used to renew your subscription has expired or is about to expire before the next renewal on %s.
hr: Kreditna kartica koja se koristi za obnovu tvoje pretplate je istekla ili će isteći prije sljedeće obnove %s.

en: A credit card used to renew your subscription has expired or is going to expire before the next renewal on %s
hr: Kreditna kartica koja se koristi za obnovu tvoje pretplate je istekla ili će isteći prije sljedeće obnove %s

en: A credit card used to renew your subscription has expired or is going to expire before the next renewal on %s.
hr: Kreditna kartica koja se koristi za obnovu tvoje pretplate je istekla ili će isteći prije sljedeće obnove %s

en: A date format for all date strings.
hr: Datumski format za datumske nizove (date strings).

en: A day number of the week that the week should start on.
hr: Redni broj dana u tjednu kojim tjedan počinje.

en: A description of the pattern.
hr: Opis uzorka.

en: A description of the theme.
hr: Opis teme.

en: A detailed variation description.
hr: Detaljan opis varijacije.

en: A duplicate event already exists.
hr: Duplikat događaja već postoji.

en: A few catchy words to motivate your readers to comment
hr: Nekoliko pamtljivih riječi koje će motivirati vaše čitaoce da komentiraju.

en: A font face matching those settings already exists.
hr: Font koji odgovara tim postavkama već postoji.

en: A font family with slug "%s" already exists.
hr: Obitelj fontova sa slug-om "%s" već postoji.

en: A friendly name for the webhook.
hr: Prikladno ime za webhook.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
hr: Sažetak odgovora uključujući HTTP kod odgovora , poruku i body.

[ctx: A header for the short description display]
en: Description
hr: Opis

[ctx: A header for the shortcode display]
en: Shortcode
hr: Kratki kod

[ctx: A header for the video rating area]
en: Rating
hr: Ocjena

[ctx: A header for the video sharing options area]
en: Share
hr: Dijeljenje

en: A heads up&mdash;after you finish customizing this theme, you&rsquo;ll be forwarded to the checkout process to buy and activate it for %1.
hr: Napomena - nakon što završiš uređivanjem ove teme, bit ćeš preusmjeren na naplatu kako bi kupio i aktivirao ju za %1.

en: A home for all of your videos.
hr: Dom za sve vaše videje.

en: A huge benefit of blocks is that you can edit them in place and manipulate your content directly. Instead of having fields for editing things like the source of a quote, or the text of a button, you can directly change the content. Try editing the following quote:
hr: Velika prednost blokova je da ih možete urediti na licu mjesta i manipulirati sadržajem direktno. Umjesto da morate imate polja za uređivanje stvari poput izvora citata, ili teksta dugmeta, možete direktno promijeniti sadržaj. Pokušajte urediti sljedeći citat:

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
hr: Razumljiv opis za postavku koja se koristi u korisničkim sučeljima.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
hr: Razumljiva etiketa za postavku koja se koristi u korisničkim sučeljima.

en: A human-readable description of the post type.
hr: Ljudski čitljiv opis za vrstu objave.

en: A human-readable description of the resource.
hr: Opis resursa čitljiv ljudima.

en: A human-readable description of the taxonomy.
hr: Ljudski čitljiv opis za taksonomiju.

en: A human-readable variation title.
hr: Ljudski čitljiv naslov varijacije.

en: A known issue.
hr: Poznati problem.

en: A label describing the test.
hr: Oznaka koja opisuje test.

en: A link to a pattern category.
hr: Poveznica na kategoriju uzorka.

en: A link to a post format
hr: Poveznica na format objave

en: A link to a product category.
hr: Poveznica na kategoriju proizvoda.

en: A link to a product tag.
hr: Poveznica na oznaku proizvoda.

en: A link to a product.
hr: Poveznica na proizvod.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
hr: Na vaš email ćemo poslati poveznicu za kreiranje nove zaporke.

en: A list of stats to query must be provided.
hr: Morate navesti listu statistika za upit.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
hr: Popis taksonomijskim uvjeta koji se mogu koristiti u odnosu na narudžba/proizvod statuse.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
hr: Lista pojmova taksonomije korištenih za vidljivost proizvoda.

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
hr: Popis unutrašnjih blokova unutrašnjeg bloka. Ovo je rekurzivna definicija koja slijedi nadređenu shemu innerBlocks .

en: A list of the posts I most recently liked
hr: Lista postova koji mi se od nedavno sviđaju

en: A list of your site&#8217;s Pages.
hr: Lista stranica vaše web-stranice.

en: A list of your store's products.
hr: Lista proizvoda u trgovini.

en: A list of your store's top-rated products.
hr: Lista najbolje ocijenjenih proizvoda trgovine.

en: A list of your top rated posts, pages or comments.
hr: Lista vaših najviše ocjenjenih postova, stranica ili komentara.

en: A list or dropdown of categories.
hr: Lista ili padajući izbornik kategorija.

en: A list or dropdown of product categories.
hr: Lista ili padajući izbornik kategorija proizvoda.

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
hr: Trošak uživo je točan trošak za isporuku narudžbe, citiran izravno od prijevoznika.

en: A media item.
hr: Media stavka.

en: A minimum order amount
hr: Minimalni iznos narudžbe

en: A minimum order amount AND a coupon
hr: Minimalni iznos narudžbe I kupon

en: A minimum order amount OR a coupon
hr: Minimalni iznos narudžbe ILI kupon

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
hr: Mjesečni arhiv objava vaše web stranice.

en: A more descriptive explanation of what the test looks for, and why it is important for the user.
hr: Detaljniji opis objašnjenja što test traži, i zašto je važno za korisnika.

en: A name is required for this term.
hr: Za ovaj izraz trebate naziv.

en: A named status for the object.
hr: Ime statusa za objekt.

en: A named status for the post.
hr: Ime statusa za objavu.

en: A named status for the theme.
hr: Ime statusa za temu.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
hr: Novi komentar na objavu "%s" čeka vaše odobrenje

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
hr: Novo manje ažuriranje je dostupno za vašu web-stranicu. Zato jer su manja izdanja obično adresirana na ispravljanje sigurnosnih grešaka, važno je da ih instalirate.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
hr: Novi povratni ping na objavu "%s" čeka vaše odobrenje

en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
hr: Novi red je započeo s obradom. <a href="%s">Prikaži aktivne akcije &raquo;</a>

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
hr: Nova povratna veza na objavu "%s" čeka vaše odobrenje

en: A new version of WordPress is available.
hr: Dostupna je nova inačica WordPressa.

en: A non-empty token argument must be passed.
hr: Mora biti proslijeđen (non-empty) popunjeni token.

en: A note has been added to your order
hr: Poruka je dodana uz vašu narudžbu

en: A page cache plugin was detected.
hr: Otkriven je dodatak za predmemoriju stranice.

en: A page cache plugin was not detected.
hr: Dodatak za predmemoriju stranice nije detektiran.

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
hr: Djelomična IP adresa može se proslijediti i vratit će se odgovarajući rezultati.

en: A password protected post can not be set to sticky.
hr: Lozinkom zaštićena objava ne može biti postavljena kao ljepljiva.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
hr: Poslana je e-pošta za ponovno postavljanje lozinke na adresu e-pošte iz vašeg računa, ali može proći nekoliko minuta prije nego što se pojavi u dolaznoj mapi poruka. Pričekajte najmanje 10 minuta prije nego što pokrenete drugo ponovno postavljanje lozinke.

en: A password reset link was emailed to %s.
hr: Poveznica za reset lozinke je poslana na %s.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
hr: Lozinka za zaštitu pristupa sadržaju i sažetku.

en: A persistent object cache is being used
hr: Koristi se trajna predmemorija objekta

en: A persistent object cache is not required
hr: Trajna predmemorija objekta nije potrebna

en: A persistent object cache makes your site&#8217;s database more efficient, resulting in faster load times because WordPress can retrieve your site&#8217;s content and settings much more quickly.
hr: Trajna predmemorija objekata čini bazu podataka vaše web-stranice učinkovitijom, što rezultira bržim vremenom učitavanja jer WordPress može puno brže dohvatiti sadržaj i postavke vaše web-stranice.

en: A plugin disallowed this event.
hr: Dodatak nije dopustio ovaj događaj.

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
hr: Dodatak je spriječio ažuriranja isključivanjem %s.

en: A plugin prevented the event from being rescheduled.
hr: Dodatak je spriječio da događaj bude re-tempiran.

en: A plugin prevented the event from being scheduled.
hr: Dodatak je spriječio da događaj bude tempiran.

en: A plugin prevented the event from being unscheduled.
hr: Dodatak je spriječio da događaj više ne bude tempiran.

en: A plugin prevented the hook from being cleared.
hr: Dodatak je spriječio da se hook očisti.

en: A post ID mismatch has been detected.
hr: Detektirano je neslaganje ID-a objave.

en: A post can not be sticky and have a password.
hr: Objave ne može biti ljepljiva i zaštićena lozinkom.

en: A post type mismatch has been detected.
hr: Detektirano je neslaganje vrste objave.

en: A previous automatic background update could not occur.
hr: Prethodno automatsko ažuriranje nije se uspjelo dovršiti.

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
hr: Prethodno automatsko ažuriranje je završilo s kritičnom greškom, stoga su ažuriranja sada onemogućena.

en: A problem with your XML-RPC file.
hr: Problem s vašom XMLRPC datotekom.

en: A product attribute term with the provided ID could not be found
hr: Pojam atributa proizvoda s navedenim ID-em nije pronađen.

en: A product attribute with the provided ID could not be found
hr: Atribut proizvoda s ovim ID uvjetom se ne može pronaći

en: A product category with the provided ID could not be found
hr: Kategorija proizvoda za navedeni identifikacijski broj nije pronađena.

en: A product shipping class with the provided ID could not be found
hr: Razred dostave proizvoda s navedenim ID-em nije pronađen

en: A product tag with the provided ID could not be found
hr: Oznaka proizvoda s navedenim ID-em nije pronađena

en: A product with this ID already exists.
hr: Proizvod sa ovim ID već postoji!

en: A product with this SKU already exists.
hr: Proizvod sa ovim SKU već postoji!

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
hr: Poveznica za vraćanje je već poslana prije %1$s. Pričekajte još %2$s prije nego što zatražite novu.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
hr: Crvena crta na lijevoj strani znači da komentari čeka da ga moderirate.

en: A sampling of users from your blog.
hr: Korisnici vašeg bloga.

en: A scheduled event has failed
hr: Tempirani događaj nije uspio

en: A scheduled event is late
hr: Zakazani događaj kasni

en: A search form for your site.
hr: Forma za pretragu za vašu web stranicu.

en: A search form for your store.
hr: Forma za pretragu trgovine.

en: A set of high quality curated patterns.
hr: Grupa odabranih uzoraka visoke kvalitete.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
hr: Zona dostave je zemljopisno područje gdje vrijedi određeni skup metoda i cijena dostave.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods are offered.
hr: Zona dostave je zemljopisno područje gdje se nudi određeni skup metoda dostave.

en: A short description of the block, in human readable format.
hr: Kratak opis bloka, u formatu čitljivom za ljude.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
hr: Jednostavni offline gateway koji vam omogućuje prihvaćanje BACS plaćanja.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
hr: Jednostavni offline gateway koji vam omogućuje prihvaćanje čekova kako sredstva plaćanja.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
hr: Jednostavni offline gateway koji vam omogućuje prihvaćanje plaćanja prilikom dostave.

en: A simple widget that displays social media icons.
hr: Jednostavan widget koji prikazuje ikonice društvenih mreža.

en: A static page
hr: Statičnu stranicu

en: A sticky post can not be password protected.
hr: Ljepljiva objava ne smije biti zaštićena lozinkom.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
hr: Potrebna je strukturna oznaka pri korištenju stalnih veza. <a href="%s">Saznajte više</a>

en: A tax rate with the provided ID could not be found
hr: Porezna stopa s navedenim ID-em nije pronađena

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
hr: Pojam s nazivom i slugom već postoji u ovoj taksonomiji.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
hr: Pojam s tim nazivom već postoji pod ovim matičnim.

en: A test is unavailable
hr: Test nije dostupan

en: A theme conflict.
hr: Problem s temom.

en: A time format for all time strings.
hr: Vremenski format za vremenske nizove (time strings).

en: A title on that page cannot be found.
hr: Naslov na toj stranici nije moguće pronaći.

en: A unique domain is one of the most effective elements of any successful website – and it’s how people will remember your website.
hr: Jedinstvena domena je jedan od najučinkovitijih elemenata bilo koje uspješne web stranice - i po tome će ljuditi pamtiti Vašu stranicu.

en: A unique identifier for the setting.
hr: Jedinstveni identifikator postavke.

en: A unique identifier for the tool.
hr: Jedinstveni identifikator alata.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
hr: Jedinstveni identifikator koji može biti korišten za povezivanje postavki.

en: A valid URL was not provided.
hr: Nije unesen valjani URL.

en: A valid email address is required
hr: Upišite valjanu adresu e-pošte

en: A valid email address is required.
hr: Potrebna je valjana adresa e-pošte.

en: A valid email address must be given.
hr: Trebate navesti valjanu adresu e-pošte.

en: A valid event name must be specified.
hr: Mora se navesti važeći naziv događaja.

en: A valid free shipping coupon
hr: Važeći kupon za besplatnu dostavu

en: A valid post_id is required.
hr: Potreban je valjani post_id.

en: A valid prop name must be specified
hr: Mora se navesti važeći naziv potpore

en: A valid site title is required.
hr: Potreban je valjani naslov web-mjesta.

en: A valid tagline is required.
hr: Potreban je valjani slogan.

en: A variable mismatch has been detected.
hr: Detektirano je neslaganje varijable.

en: A variety of designs to display your team members.
hr: Različiti dizajni za prikaz članova vašeg tima.

en: A variety of footer designs displaying information and site navigation.
hr: Različiti dizajni podnožja koji prikazuju informacije i navigaciju web-stranice.

en: A variety of header designs displaying your site title and navigation.
hr: Različiti dizajni zaglavlja koji prikazuju naslov i navigaciju vaše web-stranice.

en: A visitor is using an ad blocker, preventing ads from showing.
hr: Posjetitelj aktivno blokira oglase.

en: A visitor leaves your site before ads can fully load in their browser.
hr: Posjetitelj napusti tvoju stranicu prije nego što se oglasi uspiju učitati u njihovim preglednicima.

en: A while ago
hr: Nedavno

en: A widget containing a block.
hr: Widget koji sadrži blok.

en: A widget in your sidebar allows visitors to subscribe to your site so that they receive an email
    		each time you publish new content. Your visitors can also subscribe to a post's comments to keep up with the conversation.
hr: Widget u vašoj bočnoj traci omogućuje posjetiteljima pretplatu na vašu web-stranicu, tako da dobiju e-poštu,
    →	→	svaki put kada objavite novi sadržaj. Vaši posjetitelji također se mogu pretplatiti na komentare objava kako bi ostali u toku rasprave.

en: A zip file of the theme to be uploaded.
hr: ZIP datoteka za temu koju treba učitati.

en: ABOUT US
hr: O NAMA

en: AND
hr: I

en: AOV
hr: PVN

en: API Key
hr: API ključ

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
hr: API ključ uspješno generiran! Pobrinite se da kopirate nove ključeve jer će tajni ključ biti sakriven kada napustite ovu stranicu!

en: API Key updated successfully.
hr: API Ključ je ažuriran uspješno

en: API Version
hr: API verzija

en: API credentials
hr: API identifikacijski podaci

en: API docs
hr: API Docs

en: API enabled
hr: API omogućen

en: API key
hr: API Ključ

en: API key must be set to fetch stats.
hr: API ključ mora biti postavljen kako bi se dohvatila statistika.

en: API path.
hr: Putanja API-ja.

en: API user is invalid
hr: API korisnika nije valjan

en: ASC
hr: UZLAZNO

en: Abort
hr: prekini

en: Abort the product attributes lookup table regeneration
hr: Prekini regeneraciju tablice pretraživanja atributa proizvoda

en: About
hr: Info

en: About Action Scheduler %s
hr: O planeru aktivnosti %s

en: About Pages
hr: Info stranice

en: About Us
hr: O Nama

en: About WooCommerce
hr: O WooCommerce-u

en: About WordPress
hr: O WordPressu

en: About Yourself
hr: O vama

en: About me
hr: O meni

en: About the math
hr: O matematici

en: About the user
hr: O korisniku

en: About us
hr: O nama

en: Above each blog post
hr: Iznad svakog blog posta

en: Above each comment
hr: Iznad svakog komentara

en: Accept
hr: Prihvati

en: Accept COD if the order is virtual
hr: Prihvati COD ako je narudžba virtualna

en: Accept credit and debit cards, offline (cash or bank transfer) and logged-in payments with money in Mercado Pago. Safe and secure payments with the leading payment processor in LATAM.
hr: Prihvatite kreditne i debitne kartice, offline (gotovina ili bankovni prijenos) i plaćanja novcem korisnicima prijavljenim u Mercado Pago. Sigurno i zaštićeno plaćanje s vodećim procesorom plaćanja u LATAM-u

en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooCommerce Payments%2$s
hr: Prihvatite kreditne kartice i druge popularne načine plaćanja uz %1$sWooCommerce Payments%2$s

en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooPayments%2$s
hr: Prihvatite kreditne kartice i druge popularne načine plaćanja uz %1$sWooPayments%2$s

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
hr: Prihvatite debitne i kreditne kartice u 135+ valuta, metode kao što su Alipay i naplata jednim dodirom pomoću Apple Paya.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
hr: Prihvatite debitne i kreditne kartice u više od 135 valuta, metode poput Alipay i jednokratnu naplatu s Apple Payom. <a href="%s" target="_blank"> Saznajte više </a>.

en: Accept for virtual orders
hr: Prihvati virtualne narudžbe

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
hr: Prihvaćajte plaćanja putem PayPala pomoću salda računa ili kreditne kartice.

en: Access attempt with insufficient privileges detected.  If you believe that you have reached this page in error, please contact Jetpack Support at %s
hr: Zabilježen je pokušaj prijave s nedovoljnim ovlastima. Ako vjerujete da ste greškom došli do ove stranice, molimo kontaktirajte Jetpack Podršku ovdje: %s

en: Access competitive shipping prices
hr: Pristupite konkurentnim cijenama dostave

en: Access denied
hr: Pristup uskraćen

en: Access discounted shipping rates with DHL and USPS.
hr: Pristupite sniženim cijenama dostave s DHL-om i USPS-om.

en: Access expires
hr: Pristup ističe

en: Access granted
hr: Pristup odobren

en: Access restriction
hr: Ograničenje pristupa

en: Access the full list of Jetpack modules available on your site.
hr: Pristupite cijeloj listi dostupnih Jetpack modula na vašoj web-stranici.

en: Access to Purchased Downloads
hr: Pristup kupljenim preuzimanjima

en: Accessibility
hr: Pristupačnost

en: Accessibility Ready
hr: Pristupačno

en: Accessibility is important &mdash; don&#8217;t forget image alt attribute
hr: Pristupačnost je važna &mdash; ne zaboravite alt atribute slike

en: Account
hr: Račun

en: Account %s activated
hr: Račun  %s aktiviran

en: Account Details
hr: Detalji Računa

en: Account Information
hr: Informacije o računu

en: Account Management
hr: Upravljanje računom

en: Account Settings
hr: Postavke profila

en: Account URL
hr: URL računa

en: Account could not be accessed.  Are your email address and password correct?
hr: Korisničkom računu nije se moglo pristupiti. Jesu li ti e-mail i lozinka točni?

en: Account could not be created.
hr: Račun nije napravljen.

en: Account creation
hr: Stvaranje računa

en: Account details
hr: Detalji Računa

en: Account details changed successfully.
hr: Detalji računa uspješno uređeni.

en: Account details:
hr: Detalji Računa

en: Account endpoints
hr: Krajnje točke računa

en: Account erasure requests
hr: Zahtjevi za brisanje računa

en: Account name
hr: Naziv računa

en: Account number
hr: Broj računa

en: Account settings
hr: Postavke profila

en: Account username
hr: Korisničko ime računa

en: Accountant
hr: Računovođa

en: Accounts &amp; Privacy
hr: Računi i Privatnost

en: Accuracy
hr: Preciznost

en: Achievements
hr: Postignuća

en: Action
hr: Radnja

en: Action Group
hr: Grupa akcija

en: Action Required: Renew your purchase
hr: Potrebna aktivnost: Obnovite kupnju

en: Action Scheduler
hr: Planer akcija

en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
hr: Planer aktivnosti premjestio je podatke u prilagođene tabele; međutim, osiromašeni unosi u zapisnik postoje u tabeli Komentari WordPressa. %1$s <a href="%2$s">Saznaj više &raquo;</a>

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
hr: Akcijski planer je skalabilan, slijedljiv red poslova za pozadinsku obradu velikih niza radnji. Akcijski planer djeluje tako što aktivira akcijsku kuku koja se pokreće u nekom vremenu u budućnosti. Zakazane akcije se također mogu zakazati u ponavljajućem rasporedu.

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
hr: Migracija planera aktivnosti u tijeku. Popis zakazanih radnji može biti nepotpun.

en: Action Scheduler package
hr: Paket Planer aktivnosti

en: Action Scheduler package running on your site.
hr: Paket Planer aktivnosti radi na vašoj web stranici.

en: Action Status
hr: Status akcije

en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
hr: Akcija [%1$s] ima nevažeći raspored: %2$s

en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
hr: Radnja [%1$s] ima nevažeće argumente. Nije moguće dekodirati JSON u array. $args = %2$s

en: Action cancelled. Have a question?
hr: Akcija poništena. Imate li pitanje?

en: Action event
hr: Akcija događanja

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
hr: Akcija nije uspjela. Molimo osvježite stranicu i pokušajte ponovno.

en: Action has been confirmed.
hr: Radnja je potvrđena.

en: Action required!
hr: Potrebna je akcija!

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
hr: Statusi akcije su U toku, Završeni, Otkazani, Propali

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
hr: Akcija  koju bi trebalo završiti da povežete Jetpack.

en: Action:
hr: Akcija:

en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
hr: ActionScheduler_Action::$ je predugo. Kako bi se osiguralo da se argumenti stupca mogu indeksirati, argumenti akcije ne bi trebali biti veći od %d znakova kada su kodirani kao JSON.

en: Actionable order statuses
hr: Statusi mogućih narudžbi

en: Actions
hr: Akcije

en: Activate
hr: Aktiviraj

en: Activate %1$s
hr: Aktiviraj %1$s

en: Activate & Save
hr: Aktiviraj i sačuvaj

en: Activate &#8220;%s&#8221;
hr: Aktiviraj &#8220;%s&#8221;

en: Activate &amp; Publish
hr: Aktiviraj i Objavi

en: Activate Jetpack
hr: Aktiviraj Jetpack

en: Activate Plugin
hr: Aktiviraj dodatak

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
hr: Aktivirajte dodatak i vratite se na Press This

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
hr: Aktiviraj Dodatak &amp; Pokreni Uvoznika

en: Activate Press This
hr: Aktiviraj Press This

en: Activate Site
hr: Aktiviraj Stranicu

en: Activate this plugin
hr: Aktiviraj ovaj dodatak

en: Activate usage tracking
hr: Aktivirajte praćenje upotrebe

en: Activate:
hr: Aktiviraj

en: Activated
hr: Aktivirano?

en: Activating
hr: Aktiviranje

en: Activation Key Required
hr: Potreban je aktivacijski ključ

en: Activation Key:
hr: Aktivacijski ključ:

en: Active
hr: Aktivno

en: Active Child Theme
hr: Aktivna podtema

en: Active Plugins
hr: Aktivni dodaci

en: Active Product Filters
hr: Filteri aktivnih proizvoda

en: Active Theme
hr: Aktivna tema

en: Active editor
hr: Aktivni uređivač

en: Active filters
hr: Aktivni filteri

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
hr[0]: %s+ milijun
hr[1]: %s+ milijuna
hr[2]: %s+ milijuna

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
hr: Manje od 10

en: Active plugins
hr: Aktivni dodaci

en: Active plugins.
hr: Aktivni dodaci.

en: Active theme
hr: Aktivna tema

en: Active theme: %1$s (version %2$s)
hr: Aktivna tema: %1$s (inačica %2$s)

en: Activism
hr: Aktivizam

en: Activities
hr: Aktivnosti

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Activity log for the action.
hr: Dnevnik aktivnosti za akciju.

en: Add
hr: Dodaj

en: Add %1$s and %2$d more product to my store | Add %1$s and %2$d more products to my store
hr[0]: Dodaj %1$s i još %2$d proizvod u moju trgovinu
hr[1]: Dodaj %1$s i još %2$d proizvoda u moju trgovinu
hr[2]: Dodaj %1$s i još %2$d proizvoda u moju trgovinu

en: Add %s
hr: Dodaj %s

en: Add %s to my store
hr: Dodaj %s u moju trgovinu

en: Add &ldquo;%s&rdquo; to your cart
hr: Dodaj &ldquo;%s&rdquo; u Vašu košaricu.

en: Add Audio
hr: Dodaj audio

en: Add Comment
hr: Dodaj komentar

en: Add Contact Form
hr: Dodaj kontakt obrazac

en: Add Custom Field
hr: Dodaj prilagodljivo polje

en: Add Data Erasure Request
hr: Dodaj zahtjev za brisanje podataka

en: Add Data Export Request
hr: Dodaj zahtjev za izvoz podataka

en: Add Existing User
hr: Dodaj postojećeg korisnika

en: Add Field
hr: Dodaj polje

en: Add File
hr: Dodaj datoteku

en: Add Image
hr: Dodaj Sliku

en: Add Items
hr: Dodaj stavke

en: Add Link
hr: Dodaj poveznicu

en: Add Many Items
hr: Dodaj puno stavki

en: Add Media
hr: Dodaj medijski zapis

en: Add Menu Item
hr: Dodaj stavku izbornika

en: Add Menu Items
hr: Dodaj stavke izbornika

en: Add New
hr: Dodaj novi

en: Add New (MVP)
hr: Dodaj novi (MVP)

en: Add New After
hr: Dodaj Novu Nakon

en: Add New Application Password
hr: Dodaj novu lozinku aplikacije

en: Add New Approved Directory
hr: Dodajte novi odobreni direktorij

en: Add New Category
hr: Dodaj novu kategoriju

en: Add New Changeset
hr: Dodaj novi changeset

en: Add New Comic
hr: Dodaj novi strip

en: Add New Comment
hr: Dodaj novi komentar

en: Add New Connection
hr: Dodaj novu poveznicu

en: Add New Custom Field:
hr: Dodaj novo prilagodljivo polje:

en: Add New Header Image
hr: Dodaj novu sliku zaglavlja

en: Add New Image
hr: Dodaj sliku zaglavlja

en: Add New Link
hr: Dodaj novu poveznicu

en: Add New Link Category
hr: Dodaj novu kategoriju poveznica

en: Add New Media File
hr: Dodaj novi medijski zapis

en: Add New Menu Item Label
hr: Dodaj novu etiketu stavke izbornika

en: Add New Menu Section
hr: Dodaj novu sekciju izbornika

en: Add New Navigation Menu
hr: Dodaj novi navigacijski izbornik

en: Add New Page
hr: Dodaj novu stranicu

en: Add New Pattern
hr: Dodaj novi uzorak

en: Add New Plugin
hr: Dodaj novo dodatak

en: Add New Post
hr: Dodaj novu objavu

en: Add New Project
hr: Dodaj novi projekt

en: Add New Project Tag
hr: Dodaj novu oznaku projekta

en: Add New Project Type
hr: Dodaj novu vrstu projekta

en: Add New Scheduled Action
hr: Dodaj novu zakazanu akciju

en: Add New Site
hr: Dodaj novu web-stranicu

en: Add New Tag
hr: Dodaj novu oznaku

en: Add New Template
hr: Dodaj novi predložak

en: Add New Template Part
hr: Dodaj novi dio predloška

en: Add New Testimonial
hr: Dodaj novu preporuku

en: Add New Theme
hr: Dodaj novu temu

en: Add New Topic
hr: Dodaj Novu Temu

en: Add New User
hr: Dodaj novog korisnika

en: Add One Item
hr: Dodaj jednu stavku

en: Add Real Content
hr: Dodaj Pravi Sadržaj

en: Add Site
hr: Dodaj web-stranicu

en: Add These New Menu Items
hr: Dodaj ove nove stavke izbornika

en: Add Trusted Site
hr: Dodaj Pouzdanu Web stranicu

en: Add URL
hr: Dodaj URL

en: Add Video
hr: Dodaj video

en: Add Widget
hr: Dodaj widget

en: Add WordPress Site
hr: Dodaj WordPress stranicu

en: Add a Domain
hr: Dodaj domenu

en: Add a Widget
hr: Dodaj widget

en: Add a filter
hr: Dodaj filter

en: Add a menu
hr: Dodaj izbornik

en: Add a navigation menu to your sidebar.
hr: Dodaj navigacijski izbornik u bočnu stupac.

en: Add a new field
hr: Dodaj novo polje

en: Add a new page
hr: Dodajte novu stranicu

en: Add a new service
hr: Dodaj novi servis

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
hr: Dodaj napomenu za svoju referncu ili dodajte napomenu za kupca(korisnik će biti obavješten).

en: Add a product
hr: Dodaj proizvod

en: Add a review
hr: Napiši recenziju

en: Add a sharing button
hr: Dodaj gumb za dijeljenje

en: Add additional piece of info about each category to the report.
hr: U izvještaj dodajte dodatne podatke o svakoj kategoriji.

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
hr: U izvještaj dodajte dodatne podatke o svakom kuponu.

en: Add additional piece of info about each product to the report.
hr: U izvještaju dodajte dodatne podatke o svakom proizvodu.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
hr: U izvještaj dodajte dodatne podatke o svakoj varijaciji.

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
hr: Dodaj alternativni izvor za maksimalno HTML5 izvođenje:

en: Add an Image
hr: Dodaj sliku

en: Add an Instagram widget
hr: Dodaj Instagram widget

en: Add an email signup form to allow people to subscribe to your blog.
hr: Dodaj formu e-mail prijave kako bi dopustili ljudima da se pretplate na vaš blog

en: Add an icon
hr: Dodaj ikonu

en: Add and organize content that doesn’t necessarily fit into a post or static page such as portfolios
    		or testimonials. Custom	content can be visible at specific URLs, or you may add them with shortcodes.
hr: Dodajte i organizirajte  sadržaj koji nužno ne pristaje formi objave ili statične stranice, kao što je portfolio
    →	→	ili preporuke. Prilagođeni→	sadržaj može biti vidljiv na određenim URL-ovima, ili ih možete dodati pomoću kratkih kodova.

en: Add another option
hr: Dodaj drugu opciju

en: Add as many custom widgets as you like by dragging and dropping and customize each to fit your needs,
    		including, Twitter streams, Facebook like boxes, custom images, Gravatars, tiled galleries, recent posts,
    		or social icons.
hr: Dodajte željeni broj prilagođenih widgeta, tako da povučete, ispustite i prilagodite svaki od njih vašim potrebama.
    →	→	Uključujući Twitter tok, Facebook okvire za lajkanje, slike, Gravatare, galerije slika, nedavne objave,
    →	→	ili ikone društvenih mreža.

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
hr: Možete dodati neograničen broj zona &ndash; kupci će vidjeti samo metode dostupne za njihovu adresu.

en: Add attribute
hr: Dodaj atribut

en: Add audio source
hr: Dodaj audio izvor

en: Add block
hr: Dodaj blok

en: Add contact form
hr: Dodaj kontakt formu

en: Add coupon
hr: Dodaj kupon

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Brand”.
hr: Dodajte opisne informacije koje kupci mogu koristiti za traženje ovog proizvoda u vašoj trgovini, kao što su "Materijal" ili "Brand".

en: Add existing
hr: Dodaj postojećeg

en: Add fee
hr: Dodaj naknadu

en: Add file
hr: Dodaj datoteku

en: Add images to product gallery
hr: Dodaj slike u galeriju proizvoda

en: Add item(s)
hr: Dodaj stavku(e)

en: Add key
hr: Dodaj ključ

en: Add links
hr: Dodaj poveznice

en: Add logo
hr: Dodaj logo

en: Add manually
hr: Dodaj manualno

en: Add media
hr: Dodaj medijski zapis

en: Add media files from your computer
hr: Dodajte medijske zapise s svog računala

en: Add menu items
hr: Dodaj stavke izbornika

en: Add menu items from the column on the left.
hr: Dodajte stavke izbornika iz stupca s lijeve strane.

en: Add my products
hr: Dodaj moje proizvode

en: Add new
hr: Dodaj Novu

en: Add new %s
hr: Dodaj Novi %s

en: Add new Comment
hr: Dodaj novi komentar

en: Add new Pattern
hr: Dodaj novi uzorak

en: Add new attribute
hr: Dodaj novi atribut

en: Add new category
hr: Dodaj novu kategoriju

en: Add new coupon
hr: Dodaj novi kupon

en: Add new option...
hr: Dodaj novu opciju...

en: Add new order
hr: Dodaj novu narudžbu

en: Add new page
hr: Dodaj novu stranicu

en: Add new post
hr: Dodaj novu objavu

en: Add new product
hr: Dodaj novi proizvod

en: Add new shipping class
hr: Dodaj nove klase dostave

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
hr: latin

en: Add new tag
hr: Dodaj novu oznaku

en: Add note
hr: Dodaj napomenu

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
hr: Dodaj jednu ili više stavki odjednom <strong>označujući okvir za izbor odmah do svake stavke i klikom na gumb Dodaj u izbornik</strong>

en: Add or remove Labels
hr: Dodaj ili ukloni etikete

en: Add or remove menu items
hr: Dodaj ili ukloni stavke izbornika

en: Add or remove pattern categories
hr: Dodaj ili ukloni kategorije uzoraka

en: Add or remove tags
hr: Dodajte ili uklonite oznake

en: Add order
hr: Dodaj narudžbu

en: Add payment method
hr: Dodaj metodu plaćanja

en: Add price
hr: Dodaj cijenu

en: Add price to all variations that don't have a price
hr: Dodajte cijenu svim varijantama koje nemaju cijenu

en: Add prices
hr: Dodaj cijene

en: Add product gallery images
hr: Dodajte slike u galeriju ovog proizvoda

en: Add product(s)
hr: Dodaj proizvod(e)

en: Add products
hr: Dodaj proizvode

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
hr: Dodajte preporučene marketinške alate kako biste dosegli nove kupce i unaprijedili svoje poslovanje

en: Add review
hr: Napiši recenziju

en: Add sharing buttons to your blog and allow your visitors to share posts with their friends.
hr: Dodajte gumbe za dijeljenje na svoj blog i dopustite posjetiteljima da dijele postove sa svojim prijateljima.

en: Add shipping
hr: Dodaj dostavu

en: Add shipping class
hr: Dodaj klasu dostave

en: Add shipping costs
hr: Dodaj troškove dostave

en: Add shipping method
hr: Dodaj metodu dostave

en: Add shipping methods &amp; zones
hr: Dodaj metode i zone dostave

en: Add shipping zone
hr: Dodaj zonu dostave

en: Add social-media icons to your site.
hr: Dodajte ikone društvenih mreža na web-stranicu.

en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
hr: Dodajte neke atribute unutar taba <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Atributi</a> kako biste kreirali varijacije. Svakako označite opciju <b>Koristi se za varijacije</b>. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Više informacija</a>

en: Add store details
hr: Dodaj detalje o trgovine

en: Add subtitles
hr: Dodaj podnatpise

en: Add tags
hr: Dodaj oznake

en: Add tax
hr: Dodaj porez

en: Add tax rates
hr: Dodajte porezne razrede

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
hr: Dodajte sljedeće u svoju %1$s datoteku u %2$s <strong>iznad</strong> retka u kojem piše %3$s:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
hr: Dodajte sljedeće u vašu %1$s datoteku u %2$s, <strong>zamjenjujući</strong> druga WordPress pravila:

en: Add the new WooCommerce navigation experience to the dashboard
hr: Dodaje nadzornoj ploči novo iskustvo u WooCommerce navigacije

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
hr: Dodaj korisnika bez slanja e-pošte koja zahtijeva njihovu potvrdu.

en: Add this form to my post
hr: Dodaj ovaj obrazac u objavu

en: Add title
hr: Dodaj naslov

en: Add to Audio Playlist
hr: Dodaj u audio playlistu

en: Add to Cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Add to Dictionary
hr: Dodaj u rječnik

en: Add to Menu
hr: Dodaj u izbornik

en: Add to Widget
hr: Dodaj widget

en: Add to audio playlist
hr: Dodaj u audio playlistu

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Add to cart URL.
hr: URL dodaj u košaricu.

en: Add to cart behaviour
hr: Dodaj u ponašanje košarice

en: Add to cart button parameters.
hr: Parametri gumba Dodaj u košaricu.

en: Add to gallery
hr: Dodaj u galeriju

en: Add to menu
hr: Dodaj u izbornik

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
hr: Dodaj u izbornik: %1$s (%2$s)

en: Add to or replace your theme's CSS including mobile styles, LESS, and SaSS.
    		Includes syntax coloring, auto-indentation, and immediate CSS validation.
hr: Dodajte ili zamijenite CSS vaše teme, uključujući stil za mobilne uređaje, LESS i SaSS.
    →	→	Uključuje bojanje sintaksi, automatsko uvlačenje, i trenutnu provjeru valjanosti CSS-a.

en: Add to section:
hr: Dodaj u sekciju:

en: Add to video Playlist
hr: Dodaj u video playlistu

en: Add to video playlist
hr: Dodaj u video playlistu

en: Add to: %s
hr: Dodaj u: %s

en: Add video source
hr: Dodaj video izvor

en: Add webhook
hr: Dodaj Webhook

en: Add widget: %s
hr: Dodaj widget: %s

en: Add your first product
hr: Dodajte svoj prvi proizvod

en: Add your logo, create a homepage, and start designing your store.
hr: Dodajte svoj logotip, izradite početnu stranicu i počnite dizajnirati svoju trgovinu.

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
hr: Ovdje dodajte svoj CSS koda kako bi prilagodili izgled i raspored vaše web-stranice.

en: Add&nbsp;meta
hr: Dodaj&nbsp;meta

en: Add, organize, and modify individual menu items
hr: Dodajte, organizirajte i modificirajte individualne stavke izbornika.

en: Add-on
hr: Dodatak

en: Add-on CSS <b>(Recommended)</b>
hr: CSS dodatak <b>(Preporučeno)</b>

en: Add/remove code tag
hr: Dodaj/ukloni code oznaku

en: Added
hr: Dodano

en: Added line items: %s
hr: Dodane stavke : %s

en: Added:
hr: Dodano:

en: Adding Categories
hr: Dodavanje kategorija

en: Adding Tags
hr: Dodavanje oznaka

en: Adding Themes
hr: Dodavanje tema

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
hr: Dodavanje RSS sažetka sadržaja na početnu stranicu ove web-stranice nije podržano jer bi moglo dovesti do petlje koja usporava vašu web-stranicu. Pokušajte upotrijebiti drugi blok, kao što je blok <strong>Najnovije objave</strong>, kao popis objava ​​web-stranice.

en: Adding filters requires JavaScript!
hr: Dodavanje filtera zahtijeva JavaScript!

en: Additional CSS
hr: Dodatni CSS

en: Additional Capabilities
hr: Dodatne mogućnosti:

en: Additional Email Addresses
hr: Dodatne e-mail adrese

en: Additional ad placements
hr: Dodatna mjesta za oglase

en: Additional content
hr: Dodatni sadržaj

en: Additional data to pass to the extension
hr: Dodatni podaci za prosljeđivanje ekstenziji

en: Additional data:
hr: Dodatni podaci:

en: Additional help text shown to the user about the setting.
hr: Dodatni pomoćni tekst koji se prikazuje korisniku o postavci.

en: Additional images added to this gallery: %s
hr: Dodatne slike dodane su u galeriju: %s

en: Additional information
hr: Dodatne informacije

en: Additional items found: %d
hr: Pronađene dodatne stavke: %d

[ctx: Additional link settings]
en: Advanced
hr: Napredno

en: Additional rates
hr: Dodatne stope

en: Additional settings
hr: Dodatne postavke

en: Additional shortcuts,
hr: Dodatni prečaci,

en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
hr: Dodatnu poreznu klasu "%1$s" nije bilo moguće spremiti. %2$s.

en: Additional tax classes
hr: Dodatne klase poreza

en: Address | Addresses
hr[0]: Adresa

en: Address (optional)
hr: Adresa (nije obavezno)

en: Address 1
hr: Adresa 1

en: Address 2
hr: Adresa 2

en: Address changed successfully.
hr: Adresa uspješno promijenjena.

en: Address line 1
hr: Adresa 1

en: Address line 1.
hr: Adresa 1

en: Address line 2
hr: Adresa 2

en: Address line 2 (optional)
hr: Adresa 2 (opcionalno)

en: Address line 2.
hr: Adresa 2

en: Address override
hr: Nadjačavanje adrese

en: Address:
hr: Adresa:

en: Addresses
hr: Adrese

en: Adds a toolbar with links to all your sites, notifications, your WordPress.com profile, and the Reader.
hr: Dodajte alatnu traku s poveznicama na sve vaše web-stranice, obavijestima, vašim WordPress.com profilom i Čitačem.

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
hr: Dodaje opciju na zaslon narudžbi za skupno uklanjanje osobnih podataka. Imajte na umu da se uklanjanje osobnih podataka ne može poništiti.

en: Adds the new WooCommerce navigation experience to the dashboard
hr: Dodaje nadzornoj ploči novo iskustvo u WooCommerce navigacije

en: Adds the new WooCommerce settings UI.
hr: Dodaje novo WooCommerce korisničko sučelje postavki.

en: Adjust your Comments form with a clever greeting and color-scheme.
hr: Podesite formu komentara s pametnim pozdravom i shemom boja.

en: Adjusted stock: %s
hr: Usklađena zaliha: %s

en: Admin Color Scheme
hr: Paleta boja administrativnog sučelja

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
hr: Kategorije

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
hr: Kuponi

[ctx: Admin menu name]
en: Home
hr: Početna stranica

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
hr: Narudžbe

[ctx: Admin menu name]
en: Products
hr: Proizvodi

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
hr: Zakazane akcije

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
hr: Klase dostave

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
hr: Oznake

en: Administration Email Address
hr: Email adresa za administraciju

en: Administration email verification
hr: Verifikacija adrese e-pošte administratora

en: Administrators have access to all the administration features.
hr: Administratori imaju pristup svim administratorskim mogućnostima.

en: Ads
hr: Oglasi

en: Ads Served
hr: Oglasa posluženo

en: Advance automated workflows
hr: Unaprijedite automatizirane radne procese

en: Advanced
hr: Napredno

en: Advanced Options
hr: Napredne opcije

en: Advanced Settings
hr: Napredne Postavke

en: Advanced caching plugin.
hr: Napredni dodatak privremene memorije (cache).

en: Advanced customization
hr: Napredne prilagodbe.

en: Advanced options
hr: Napredne opcije.

en: Advanced.
hr: Napredno

en: Advanced. If this option is checked, you must include these files in your theme manually for the sharing links to work.
hr: Napredno. Ako je uključena ova opcija, morate manualno uključiti ove datoteke u svoju temu kako bi poveznice za dijeljenje radile.

en: Adventure
hr: Avantura

en: Advertisements
hr: Oglasi

en: Advertising
hr: Oglašavanje

[ctx: Affects all sites in a Multisite network.]
en: Global
hr: Globalno

en: Affiliate
hr: Partneri

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
hr: Affirmovi prilagođeni programi Kupite sada platite kasnije uklanjaju cijenu kao prepreku, pretvaraju posjetitelje u kupce, povećavaju prosječnu vrijednost narudžbe i proširuju vašu bazu kupaca.

en: Afghanistan
hr: Afganistan

en: Africa
hr: Afrika

en: Afrikaans
hr: Afrički

en: After pre-tax discounts.
hr: Popusti nakon uračunavanja poreza.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
hr: Nakon objavljivanja promjena, nove veličine slika neće se prikazivati ​​dok ne <a href="%s" target="_blank">Obnovite minijature</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
hr: Nakon objavljivanja izmjena, nove veličine slika neće biti prikazane dok ne regenerirate minijature. To možete učiniti iz odjeljka <a href="%1$s" target="_blank">alata u WooCommerceu</a> ili pomoću dodatka kao što je <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
hr: Nakon objavljivanja izmjena automatski će se generirati nove veličine slika.

en: After your Privacy Policy page is set, you should edit it.
hr: Nakon što je vaša stranica Pravila privatnosti postavljena, trebali biste je urediti.

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
hr: Afterpay omogućuje kupcima da proizvode dobiju odmah i da kupnju plaćaju na četiri rate, uvijek beskamatno.

en: Agriculture
hr: Agrikultura

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
hr: Akismet %s zahtijeva WordPress %s ili noviji.

en: Akismet API Key
hr: Akismet API Ključ

en: Akismet Anti-spam strictness
hr: Akismet anti-spam strogoća

en: Akismet Configuration
hr: Konfiguracija Akismeta

en: Akismet Setup
hr: Akismet postavljanje

en: Akismet Stats
hr: Akismet Statistika

en: Akismet Support
hr: Akismet podrška

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
hr: Akismet je uhvatio ovaj komentar kao spam tijekom automatske ponovne provjere.

en: Akismet caught this comment as spam.
hr: Akismet je uhvatio ovaj komentar kao spam.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
hr[0]: Akismet je provjerio %s komentar.
hr[1]: Akismet je provjerio %s komentara.
hr[2]: Akismet je provjerio %s komentara.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
hr: Akismet je odobrio ovaj komentar prilikom autmatske ponovnog pokušaja.

en: Akismet cleared this comment.
hr: Akismet je odobrio ovaj komentar

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
hr: Akismet nije u mogućnosti provjerit spam komentare.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
hr: Akismet je naišao na problem prilikom prethodnog SSL zahtjeva i privremeno ga je onemogućio. Za par trenutaka ponovo će početi sa korištenjem SSL-a za zahtjeve.

en: Akismet error code: %s
hr: Akismet kod greške: %s

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
hr: Akismet filtrira spam, kako bi se vi mogli fokusirati na važnije stvari.

en: Akismet has detected a problem.
hr: Akismet je detektirao problem.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
hr[0]: Akismet vam je uštedio %d sat!
hr[1]: Akismet vam je uštedio %d sata!
hr[2]: Akismet vam je uštedio %d sati!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
hr[0]: Akismet vam je uštedio %d minutu!
hr[1]: Akismet vam je uštedio %d minute!
hr[2]: Akismet vam je uštedio %d minuta!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
hr[0]: Akismet vam je uštedio %s dan!
hr[1]: Akismet vam je uštedio %s dana!
hr[2]: Akismet vam je uštedio %s dana!

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
hr: Akismet nije konfiguriran. Unesite ključ API-ja.

en: Akismet is not installed or active
hr: Akismet nije instaliran ili aktivan

en: Akismet privacy notice
hr: Akismet pravila privatnosti

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
hr: Akismet je ponovno provjerio i uhvatio ovaj komentar kao spam

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
hr: Akismet je ponovno provjerio i uhvatio ovaj komentar kao spam.

en: Akismet re-checked and cleared this comment
hr: Akismet je ponovno provjerio i odobrio ovaj komentar

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
hr: Akismet je ponovno provjerio i odobrio ovaj komentar,

en: Akismet stats
hr: Akismet Statistika

en: Akismet user status doesn't allow to update the key
hr: Status Akismet korisnika ne dopušta ažuriranje ključa

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
hr: Akismet nije mogao provjeriti ovaj komentar (odgovor: %s), kasnije će automatski pokušati ponovno provjeriti.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
hr: Akismet nije mogao provjeriti ovaj komentar, ali automatski će ponovno pokušati kasnije.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
hr: Akismet nije mogao provjeriti ovaj komentar (odgovor: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
hr: Akismet nije mogao ponovo provjeriti ovaj komentar.

en: Alaska
hr: Aljaska

en: Albania
hr: Albanija

en: Albanian
hr: Albanski

en: Alert
hr: Oprez

en: Alexandria
hr: Aleksandria

en: Algeria
hr: Alžir

en: Algiers
hr: Alžir

en: Alias for customer_type (deprecated).
hr: Alias za customer_type (zastarjelo)

en: Align
hr: Poravnaj

en: Align Center
hr: Centriraj

en: Align Left
hr: Poravnaj lijevo

en: Align Right
hr: Poravnaj desno

en: Align center
hr: Centriraj

en: Align left
hr: Poravnaj lijevo

en: Align right
hr: Poravnaj desno

en: Alignment
hr: Poravnanje

[ctx: Alignment option]
en: None
hr: Ništa

en: All
hr: Sve

en: All %s
hr: Sve %s

en: All Categories
hr: Sve kategorije

en: All Changesets
hr: Svi changesetovi.

en: All Comics
hr: Svi stripovi

en: All Comments
hr: Svi komentari

en: All Jetpack Social connections to %s were successfully disconnected.
hr: Sve Jetpack Social veze prema %s su uspješno odspojene.

en: All Jetpack Social connections were successfully disconnected.
hr: Sve Jetpack Social veze su uspješno odspojene.

en: All Link Categories
hr: Sve kategorije poveznica

en: All Links
hr: Sve Poveznice

en: All Menu Item Labels
hr: Sve etikete stavki izbornika

en: All Menu Sections
hr: Sve sekcije izbornika

en: All My Sites
hr: Sve moje web stranice

en: All Pages
hr: Sve stranice

en: All Patterns
hr: Svi uzorci

en: All Polls
hr: Sve Ankete

en: All Posts
hr: Sve objave

en: All Products
hr: Svi proizvodi

en: All Project Tags
hr: Sve oznake projekta

en: All Project Types
hr: Sve vrste projekata

en: All Projects
hr: Svi projekti

en: All Settings
hr: Sve postavke

en: All Sites
hr: Sve web stranice

en: All Tabs:
hr: Sve kartice:

en: All Tags
hr: Sve oznake

en: All Testimonials
hr: Sve preporuke

en: All Themes
hr: Sve teme

en: All Time
hr: Cijeli period

en: All Types
hr: Sve vrste

en: All Users
hr: Svi korisnici

en: All allowed countries
hr: Sve dozvoljene države

en: All author pages
hr: Sve stranice autora

en: All automatic updates are disabled.
hr: Sva automatska ažuriranje su onemogućena.

en: All capabilities assigned to the user.
hr: Sve mogućnosti dodijeljene korisniku.

en: All capabilities used by the post type.
hr: Sve mogućnosti korištene od strane vrste objave.

en: All capabilities used by the taxonomy.
hr: Sve mogućnosti korištene od strane taksonomije.

en: All categories
hr: Sve kategorije

en: All category pages
hr: Sve stranice kategorije

en: All comment types
hr: Sve vrste komentara

en: All content
hr: Sav sadržaj

en: All coupons
hr: Svi kuponi

en: All current and future campaigns
hr: Sve trenutne i buduće kampanje

en: All date archives
hr: Svi datumske arhive

en: All dates
hr: Svi datumi

en: All done!
hr: Sve napravljeno!

en: All done.
hr: Gotovo.

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
hr: Gotovo. <a href="%s">Dobru zabavu želim!</a>

en: All features, supported by the post type.
hr: Sve značajke podržane od strane vrste objava.

en: All formats
hr: Svi formati

en: All image sizes
hr: Sve veličine slika

en: All items are 100% hand-made, using the potter’s wheel or traditional techniques.
hr: Svi proizvodi su 100% ručno izrađeni, koristeći lončarsko kolo ili tradicionalne tehnike izrade.

en: All languages
hr: Svi jezici

en: All levels
hr: Sve razine

en: All media items
hr: Sve medijske stavke

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
hr: Sve nedostajuće WooCommerce stranice su uspješno instalirane

en: All modules activated!
hr: Svi moduli aktivirani!

en: All modules activated.
hr: Svi moduli su aktivirani.

en: All modules deactivated!
hr: Svi moduli deaktivirani!

en: All notifications
hr: sve obavijesti

en: All of your WordPress files are writable.
hr: Sve WordPress datoteke su zapisive.

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
hr: Sve akcije u toku i uvozne aktivnosti u toku su otkazane.

en: All plugins are up-to-date. Keep up the good work!
hr: Svi dodaci su ažurirani. Nastavite tako!

en: All posts on this site
hr: Svi postovi na ovoj web stranici

en: All posts were added to the category with the same name.
hr: Svi postovi su dodani istoimenoj kategoriji.

en: All posts were imported with the current user as author. Use this form to move each Blogger user&#8217;s posts to a different WordPress user. You may <a href="users.php">add users</a> and then return to this page and complete the user mapping. This form may be used as many times as you like until you activate the &#8220;Restart&#8221; function below.
hr: Svi postovi su uveženi tako da je trenutni korisnik postavljen kao autor. Pomoću ovog obrasca autorstvo svakog posta iz Bloggera možete dodijeliti različitom korisniku WordPressa. Možete <a href="users.php">dodati korisnike</a> a zatim se vratiti na ovu stranicu i dovršiti mapiranje korisnika. Ovaj obrazac možete koristiti koliko god puta želite, pod uvjetom da ne aktivirate donju funkciju "Ponovo pokreni".

en: All products
hr: Svi proizvodi

en: All ratings
hr: Sve Ocjene

en: All required plugins are installed and activated.
hr: Svi potrebni dodaci su instalirani i aktivirani.

en: All shipping classes
hr: Sve klase dostave

en: All sites
hr: Sve Web stranice

en: All sizes except thumbnail
hr: Sve veličine osim minijature

en: All sources
hr: Svi izvori

en: All systems functional.
hr: Svi sistemi su funkcionalni.

en: All tag pages
hr: Sve stranice oznaka

en: All tags
hr: Sve oznake

en: All taxonomy pages
hr: Sve stranice taksonomija

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
hr: Sve datoteke koje ste prenijeli su izlistane u Media zbirci, počevši prvo od najnovijih.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
hr: Sve datoteke koje ste prenijeli su izlistane u Medijskoj zbirci, tako da su prvo izlistane najsvježije prenesene datoteke. Možete upotrijebiti karticu Opcije zaslona kako bi uredili ovaj zaslon po svojoj želji.

en: All time
hr: Svo vrijeme

en: All types
hr: Sve vrste

en: All updates have been completed.
hr: Sva ažuriranja su završena.

en: All-in-one shipping tool:
hr: Sveobuhvatni alat za slanje paketa:

en: Allergies
hr: Alergije

en: Allow
hr: Dopusti

en: Allow <a href="%s">trackbacks and pingbacks</a>
hr: Dopusti <a href="%s">povratne veze i povratne pingove</a>

en: Allow Comments
hr: Dopusti komentare

en: Allow Pings
hr: Dopusti pinganje

en: Allow backorders?
hr: Dozvoli narudžbu na upit

en: Allow comments
hr: Dozvoli komentare

en: Allow comments on new posts
hr: Dopusti komentare na nove objave

en: Allow customer reviews?
hr: Dopusti recenzije kupaca?

en: Allow customers to choose a local pickup location during checkout.
hr: Tijekom naplate dopustite kupcima izbor lokalne lokacije za preuzimanje.

en: Allow customers to create an account during checkout
hr: Dopusti korisnicima stvaranje računa na stranici naplate.

en: Allow customers to create an account on the "My account" page
hr: Dopusti korisnicima stvaranje računa na stranici "Moj račun".

en: Allow customers to log into an existing account during checkout
hr: Dopusti korisnicima da se tijekom naplate prijave u postojeći račun

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
hr: Dopusti kupcima da sami preuzmu narudžbu. Prema zadanim postavkama, kada se koristi lokalno preuzimanje primjenjuju se porezne stope države u kojoj se nalazi trgovina, bez obzira na adresu kupca.

en: Allow customers to place orders without an account
hr: Dopusti korisnicima da naruče bez računa (kao gosti).

en: Allow free shipping
hr: Dozvoli besplatnu dostavu

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
hr: Dopusti obavijesti o poveznicama s drugih blogova (povratni ping, povratna veza)

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
hr: Dopusti obavijesti poveznica od drugih blogova (povratni pingovi i povratne veze) na novim člancima.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts
hr: Dozvoli obavijesti o linkovima sa drugih blogova (povratni pingovi ili povratne veze) na novim člancima

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
hr: Dozvoli obavijesti o poveznicama s drugih blogova (povratni pingovi i povratne veze) na novim objavama.

en: Allow new users to sign up
hr: Dozvoli novim korisnicima da se pretplate

en: Allow one item to be bought in a single order.
hr: Dozvoli kupovinu samo jedne stavke po narudžbi.

en: Allow other answers
hr: Dozvoli druge odgovore

en: Allow people to buy more than one item at a time.
hr: Dopustite posjetiocima kupnju više od jedne stavke odjednom.

en: Allow people to post comments on new articles
hr: Dopusti drugima da objavljuju komentare na nove objave

en: Allow people to submit comments on new posts
hr: Dopustite posjetiteljima da ostave komentar na novim objavama

en: Allow people to submit comments on new posts.
hr: Dopustite posjetiteljima da ostave komentar na novim objavama.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
hr: Dozvoli skupno uklanjanje osobnih podataka iz narudžbi

en: Allow purchases
hr: Dopusti kupnju

en: Allow purchases, but notify customers
hr: Dopusti kupnju, ali obavijesti kupce

en: Allow readers to easily share your posts with others by adding sharing buttons throughout your site.
hr: Omogući čitateljima lakše djeljenje objava s drugima preko ovih gumba za dijeljenje.

en: Allow reviews.
hr: Dozvoli recenzije.

en: Allow search engines to index this site
hr: Dopusti tražilicama da indeksiraju ovu web-stranicu.

en: Allow stats reports to be viewed by
hr: Dopustite prikaz izvještaja statistike korisniku

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
hr: Dozvoli praćenje korištenja WooCommercea

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
hr: Dopusti korištenje načina preusmjeravanja (nesiguran) kao zadnjeg rješenja

en: Allow your readers to show their appreciation for your posts and other content. Likes show up
    		below each post and your readers will also be able to review their liked posts from WordPress.com.
hr: Omogućite svojim čitateljima da pokažu svoju zahvalu na vašim objavama i drugom sadržaju. Lajkovi se prikazuju
    →	→	ispod svake objave i vaši čitatelji će također moći revidirati objave koje su lajkali iz WordPress.com.

en: Allow, but notify customer
hr: Dozvoli, ali obavijesti kupca

en: Allowed Files
hr: Dopušteni zapisi

en: Allowed ZIP/post codes
hr: Dopušteni poštanski brojevi

en: Allowed child block types.
hr: Dopuštene vrste podređenih blokova.

en: Allowed emails
hr: Dopuštene email adrese

en: Allowed file types: <strong>%s</strong>.
hr: Dozvoljeni tipovi datoteka: <strong>%s</strong>.

en: Allows displaying a popup subscription form to visitors.
hr: Omogućuje prikaz posjetiteljima iskočne forme za pretplatu.

en: Allows readers to subscribe to your posts or comments, and receive notifications of new content by email.
hr: Omogućuje čitateljima da se pretplate na vaše objave ili komentare, i primaju obavijesti o novom sadržaju putem e-pošte.

en: Allows registered users to log in to your site with their WordPress.com accounts.
hr: Omogućuje registriranim korisnicima prijavu na vašu web-stranicu koristeći WordPress.com račun.

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
hr: Dopušta upotrebu html5 markiranja za obrasce pretraživanja, obrasce komentara, popise komentara, galeriju i natpis.

en: Allows you to publish new posts by sending an email to a special address.
hr: Omogućuje vam objavljivanje novih objava slanjem e-pošte na specijalnu adresu.

en: Almería
hr: Almeria

en: Alphabetical
hr: Abecedno

en: Already Installed
hr: Već instalirano

en: Already have a WordPress.com account?
hr: Već imate WordPress.com korisnički račun?

en: Already pinged:
hr: Pinganje je već izvršeno:

en: Also display tagged posts outside the Featured Content area.
hr: Također prikazuje označene objave izvan područja Istaknutog sadržaja.

en: Alt Text
hr: Alt tekst

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
hr: Zamjenski tekst slike, npr. &#8220;Mona Lisa&#8221;

en: Alternate email address
hr: Alternativna e-mail adresa

en: Alternate text:
hr: Alternativni tekst:

en: Alternative Text
hr: Alternativni tekst

en: Alternative source
hr: Alternativni izvor

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
hr: Alternativan tekst prikaza kada privitak nije prikazan.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
hr: Ili unesite putanju do CSV datoteke na poslužitelju:

en: Always
hr: Stalno

en: Always put spam in the Spam folder for review.
hr: Uvijek smjesti spam u spam mapu za provjeru.

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
hr: Uvijek prikaži količinu preostalu na zalihi, npr. "12 na zalihi"

en: Always use https when visiting the admin
hr: Uvijek koristi https kada posjećuješ kao admin

en: Always-on security
hr: Konstantna sigurnost

en: America
hr: Amerika

en: American English
hr: Američki engleski

en: American Samoa
hr: Američka Samoa

en: Amount
hr: Iznos

en: Amount already refunded
hr: Iznos je već refundiran

en: Amount discounted
hr: Umanjeni iznos

en: Amount discounted by coupons.
hr: Iznos smanjen upotrebom kupona.

en: Amount of coupons.
hr: Broj kupona.

en: Amount of customers.
hr: Broj kupaca.

en: Amount of items sold.
hr: Broj prodanih stavki.

en: Amount of orders.
hr: Broj narudžbi.

en: Amount of products.
hr: Broj proizvoda.

en: Amount of reviews that the product has.
hr: Količina recenzija proizvoda.

en: Amount of reviews that the product have.
hr: Broj recenzija koje proizvod može imati.

en: Amount of reviews.
hr: Broj recenzija.

en: Amount of sales.
hr: Količina prodaja.

en: Amount of tax codes.
hr: Iznos poreznih kodova.

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
hr: Iznos koji će biti vraćen za ovu stavku retka (bez poreza).

en: Amount that will be refunded for this tax.
hr: Iznos koji će biti vraćen za ovaj porez.

en: An HTTPS connection is a more secure way of browsing the web. Many services now have HTTPS as a requirement. HTTPS allows you to take advantage of new features that can increase site speed, improve search rankings, and gain the trust of your visitors by helping to protect their online privacy.
hr: HTTPS veza je sigurniji način pregledavanja weba. Mnogi servisi sada zahtjevaju HTTPS. HTTPS omogućava da iskoristite nove mogućnosti koje mogu ubrzati stranicu, poboljšavaju ranking i poboljšavaju povjerenje posjetitelja štićeći njihovu privatnost.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
hr: Račun sa ovim korisničkim imenom se već koristi. Molimo odaberite drugo korisničko ime

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
hr: Račun već postoji i registriran je s vašom adresom e-pošte. <a href="#" class="showlogin">Prijavite se.</a>

en: An account is already registered with your email address. Please log in before proceeding.
hr: Korisnički račun је vеć kreiran s vаšom аdrеsom е-poštе. Molimo vаs dа sе priјаvitе prije nеgo što nаstаvitе.

en: An active PHP session was detected
hr: Otkrivena je aktivna PHP sesija

en: An active access token must be used to retrieve post counts.
hr: Mora se koristiti aktivni pristupni token za prikupljanje broja objava.

en: An additional, optional address line for your business location.
hr: Dodatna, neobavezna adresa lokacije vašeg poduzeća.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
hr: Administrator za ovaj blog mora postaviti Jetpack spajanje.

en: An alphanumeric identifier for the menu location.
hr: Alfa-numerički identifikator za lokaciju izbornika.

en: An alphanumeric identifier for the post type.
hr: Alfanumerički identifikator za vrstu objave.

en: An alphanumeric identifier for the post unique to its type.
hr: Alfanumerički identifikator za objavu jedinstven za svoju vrstu.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
hr: Alfanumerički identifikator resursa jedinstvenog za svoju vrstu.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
hr: Alfanumerički identifikator resursa.

en: An alphanumeric identifier for the revision unique to its type.
hr: Alfanumerički identifikator za jedinstveni reviziju te vrste.

en: An alphanumeric identifier for the status.
hr: Alfanumerički identifikator za status.

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
hr: Alfanumerički identifikator za taksonomiju.

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
hr: Alfanumerički identifikator za pojam jedinstven njegovoj vrsti.

en: An alphanumeric identifier for the user.
hr: Alfa-numerički identifikator za korisnika.

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
hr: Moguće je da je anonimiziran string kreiran iz vaše adrese e-pošte (koji se također zove hash) dostavljen Gravatar servisu kako bi provjerili da li ga koristite. Pravila privatnosti Gravatar servisa dostupna su ovdje: https://automattic.com/privacy/. Nakon odobrenja vašeg komentara, vaša profilna slika je javno vidljiva u kontekstu vašeg komentara.

en: An application name is required to create an application password.
hr: Ime aplikacije je potrebno kako bi se kreirala lozinka aplikacije.

en: An application would like to connect to your account.
hr: Aplikacija se želi povezati s vašim računom.

en: An array of actions, if any, for the note.
hr: Niz akcija, ako ih ima, za bilješku.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
hr: Niz podataka koji se vraćaju od payment gateway.

en: An array of post types that the pattern is restricted to be used with.
hr: Niz vrsta postova s kojima je ograničena upotreba uzorka.

en: An array of template types where the pattern fits.
hr: Niz vrsta predložaka u koje se uzorak uklapa.

en: An attempt was made, but your site could not be updated automatically.
hr: Izvršen je pokušaj, ali vaša web-stranica nije se mogla automatski ažurirati.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
hr: Automatizirana nadogradnja WordPressa nije uspješno završena - <a href="%s">molim pokušajte sa ažuriranjem ponovno</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
hr: Automatizirana nadogradnja WordPressa nije uspješno završena! Molim obavijestite administratora web stranice.

en: An avatar is an image that can be associated with a user across multiple websites. In this area, you can choose to display avatars of users who interact with the site.
hr: Avatar je slika koja se može povezati s korisnikom na više web-stranica. U ovom području možete odabrati prikaz avatara korisnika koji stupaju u interakciju s web-stranicom.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
hr: Krajnja točka koja se koristi za pretraživanje dnevnika preuzimanja određene IP adrese.

en: An error has been encountered.
hr: Dogodila se greška.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
hr: Dogodila se greška pri deaktivaciji %s. Pokušajte ponovno kasnije.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
hr: Došlo je do pogreške prilikom deaktiviranja ekstenzije %1$s. Molimo vas da odete na <a href="%2$s">ekran dodataka</a> kako biste ih ručno deaktivirali.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
hr: Dogodila se greška pri deaktivaciji pretplate za %s. Pokušajte ponovno kasnije.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
hr: Došlo je do greške, što vjerojatno znači da je kanal onesposobljen. Pokušajte kasnije.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
hr: Dogodila se greška. Ponovno učitajte stranicu i pokušajte ponovno.

en: An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
hr: Došlo je do pogreške; kanal je vjerojatno privremeno nedostupan. Pokušajte kasnije.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
hr: Pojavila se greška prilikom vašeg dodavanja ovoj web stranici. Povratak na <a href="%s">početnu stranicu</a>.

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
hr: Dogodila se greška prilikom kreiranja vašeg novog servisa za dijeljenje - molimo vas da provjerite da li ste unijeli ispravne informacije.

en: An error occurred fetching the remote data.
hr: Dogodila se greška pri dohvaćanju podataka s druge lokacije.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
hr: Došlo je do pogreške u zahtjevu i nismo mogli poslati potrošačke podatke

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
hr: Došlo je do pogreške pri prijenosu. Pokušajte kasnije.

en: An error occurred loading this post.
hr: Došlo je do greške priliko učitavanja objave.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
hr: Došlo je do pogreške prilikom pokušaja izrade povrata pomoću Payment Gateway API-a.

en: An error occurred while deactivating %(plugin)s on %(site)s.
hr: Dogodila se greška tijekom isključenja %(plugin)s na %(site)s.

en: An error occurred while downloading blog information
hr: Dogodila se greška prilikom preuzimanja blog informacija.

en: An error occurred while downloading blog posts list
hr: Dogodila se greška tijekom preuzimanja liste blog objava

en: An error occurred while saving. Please wait and try again in a minute.
hr: Došlo je do greške prilikom spremanja. Molimo pričekajte i pokušajte ponovno za nekoliko minuta.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
hr: Dogodila se greška tijekom ažuriranja %1$s: %2$s

en: An error occurred.
hr: Dogodila se greška.

en: An error occurred. Please try again later.
hr: Dogodila se greška. Molimo pokušajte kasnije.

en: An error occurred. Please try again.
hr: Pojavila se greška. Pokušajte ponovno.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
hr: Greška vrste %1$s je prouzročena u retku %2$s datoteke %3$s. Poruka greške: %4$s

en: An exporter has improperly used the registration filter.
hr: Izvoznik je neispravno upotrijebio registracijski filter.

en: An identifier for the group this setting belongs to.
hr: Identifikator grupe kojoj pripada ova postavka.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
hr: Uvoz je već u toku. Molimo dopustite da se prethodni uvoz završi prije nego što započnete novi.

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
hr: Nepotpuni zahtjev za korisnikovu privatnost za ovu adresu e-pošte već postoji.

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
hr: Integracija korištenja MaxMind-a za pretraživanje geolokacija. Imajte na umu da će ova integracija vršiti samo pretraživanja po zemljama.

en: An invalid request was made. This normally means that something intercepted or corrupted the request from your server to the Jetpack Server. Try again and see if it works this time.
hr: Napravljen je neispravni zahtjev. Ovo obično znači da je nešto prekinulo ili korumpiralo zahtjev s vašeg poslužitelja prema Jetpack poslužitelju. Pokušajte ponovno kako bi vidjeli je li radi ovaj put.

en: An invalid setting value was passed.
hr: Prošla je nevažeća vrijednost postavke.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
hr: Proizvod koji nije više dostupan je uklonjen iz vaše košarice.

en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
hr: Narudžba je za vas kreirana na %1$s. U nastavku je vaša faktura s poveznicom za plaćanje kada budete spremni: %2$s

en: An order note with the provided ID could not be found
hr: Bilješka o narudžbi sa pripadajućim identifikacijskim brojem nije pronađena.

en: An order refund with the provided ID could not be found.
hr: Refundacija narudžbe sa pripadajućim identifikacijskim brojem nije pronađena.

en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
hr: Tijekom primjene kupona %s dogodila se neočekivana pogreška.

en: An unexpected error occurred.
hr: Došlo je do neočekivane pogreške.

en: An unknown error has occurred. Please try again later.
hr: Dogodila se nepoznata greška. Pokušajte ponovno kasnije.

en: An unknown error occurred
hr: Pojavila se nepoznata greška

en: An unknown error occurred during installation
hr: Dogodila se nepoznata greška tijekom instalacije

en: An unknown error occurred.
hr: Došlo je do nepoznate greške.

en: Analytics
hr: Analitike

en: Analytics cache cleared.
hr: Predmemorije analitike je očišćena.

en: Ancestor blocks.
hr: Nadređeni blokovi.

en: And <em>Lists</em> like this one of course :)
hr: I <em>Lista</em> popute ove :)

en: And more...
hr: I puno više

en: And that’s just the beginning. You’ll also unlock advanced search engine optimization (SEO) tools, built-in credit card processing capabilities, access to the WordPress plugin library, and so much more.
hr: I to je tek početak. Također ćete otključati napredne alate za optimizaciju tražilice (SEO), ugrađene mogućnosti obrade kreditnih kartica, pristup WordPress biblioteci dodataka i još mnogo toga.

en: Angle to rotate clockwise in degrees.
hr: Stupanj kuta rotacije suprotno od smjera kazaljke na satu.

en: Animals
hr: Životinje

en: Animation
hr: Animacija

en: Anonymous
hr: Anonimno

en: Another attempt will be made with the next release.
hr: Još jedan pokušaj bit će učinjen sa sljedećim izdanjem.

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
hr: Još jedna prekretnica! Pogledajte vaš Izvještaj o narudžbama da biste pregledali dosadašnje narudžbe.

en: Another update is currently in progress.
hr: Trenutno se odvija drugi proces ažuriranja.

en: Answer
hr: Odgovor

en: Answers
hr: Odgovori

en: Antalya
hr: Antalija

en: Antarctica
hr: Antarktika

en: Anti-spam can help to keep your blog safe from spam!
hr: Anti-spam vam pomaže da osigurate stranicu od spama!

en: Antigua and Barbuda
hr: Antigua i Barbuda

en: Any %s
hr: Bilo koji %s

en: Any %s&hellip;
hr: Bilo koji %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
hr: Bilo koja &quot;%1$s&quot; metoda

en: Any autoupdates are explicitly disabled by a site administrator.
hr: Sva automatska ažuriranja je onemogućio mrežni administrator.

en: Any block can opt into these alignments. The embed block has them also, and is responsive out of the box:
hr: Svaki blok se može podesiti poravnanjima. Blok ugradbenog koda također ih ima, i prilagodljiv je:

en: Any category
hr: Bilo koja kategorija

en: Any extra capabilities assigned to the user.
hr: Bilo koje dodatne mogućnosti dodijeljene korisniku.

en: Any particular reason(s)?
hr: Neki poseban razlog?

en: Anyone can register
hr: Svi se mogu registrirati

en: Anyone posts a comment
hr: Netko napiše komentar

en: Apartment, suite, etc.
hr: Stan, apartman, itd.

en: Apartment, suite, etc. (optional)
hr: Stan, apartman, itd. (opcionalno)

en: Apartment, suite, unit, etc.
hr: Kat, broj stana ili sl.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
hr: Stan, apartman, kat, itd. (nije obavezno)

en: Aperture
hr: Apertura

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
hr: Žalim, ali stranica koju ste zatražili nije moguće pronaći. Možda bi pretraživanje pomoglo.

en: App icon preview: Current image: %s
hr: Pretpregled ikone aplikacije: Trenutna slika: %s

en: App icon preview: The current image has no alternative text. The file name is: %s
hr: Pretpregled ikone aplikacije: trenutna slika nema alternativni tekst. Naziv datoteke je: %s

en: Apparel
hr: Odjeća

en: Appearance
hr: Izgled

en: Append a unique string to filename for security
hr: Za sigurnost dodajte jedinstveni niz nazivu datoteke

en: Application Passwords
hr: Lozinke aplikacije

en: Application authentication request
hr: Zahtjev aplikacijske autentifikacije

en: Application password not found.
hr: Lozinka aplikacije nije pronađena.

en: Application passwords allow authentication via non-interactive systems, such as XML-RPC or the REST API, without providing your actual password. Application passwords can be easily revoked. They cannot be used for traditional logins to your website.
hr: Lozinke aplikacije omogućavaju provjeru autentičnosti putem neinteraktivnih sustava, poput XML-RPC ili REST API-ja, bez pružanja stvarne lozinke. Lozinke aplikacije mogu se lako opozvati. Ne mogu se koristiti za tradicionalne prijave na vaše web mjesto.

en: Application passwords are not available for your account. Please contact the site administrator for assistance.
hr: Lozinke aplikacije nisu dostupne za vaš račun. Kontaktirajte administratora web-stranice za pomoć.

en: Application passwords are not available.
hr: Lozinke aplikacija nisu dostupne.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
hr[0]: Lozinka aplikacije odobrava pristup <a href="%1$s">do %2$s web-stranice u ovoj instalaciji za koju imate dozvole</a>.
hr[1]: Lozinka aplikacije odobrava pristup <a href="%1$s">do %2$s web-stranice u ovoj instalaciji za koju imate dozvole</a>.
hr[2]: Lozinka aplikacije odobrava pristup <a href="%1$s">do %2$s web-stranica u ovoj instalaciji za koju imate dozvole</a>.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
hr[0]: Lozinke aplikacije daju pristup <a href="%1$s">web-stranici %2$s na mreži budući da imate prava superadministratora</a>.
hr[1]: Lozinke aplikacije daju pristup <a href="%1$s">svim web-stranicama %2$s na mreži budući da imate prava superadministratora</a>.
hr[2]: Lozinke aplikacije daju pristup <a href="%1$s">svim web-stranicama %2$s na mreži budući da imate prava superadministratora</a>.

en: Apply
hr: Primijeni

en: Apply Changes
hr: Primjeni Promjene

en: Apply Crop
hr: Primjeni obrezivanje

en: Apply a tax rate if this product qualifies for tax reduction or exemption. %1$sLearn more%2$s.
hr: Primijenite poreznu stopu ako ovaj proizvod ispunjava uvjete za smanjenje ili izuzeće od poreza. %1$sSaznajte više%2$s.

en: Apply changes to:
hr: Primijeni izmjene na:

en: Apply coupon
hr: Primjeni kupon

en: Apply minimum order rule before coupon discount
hr: Primjenite pravilo minimalne narudžbe prije popusta na kupon

en: Apply to all qualifying items in cart
hr: Primijeni na sve kvalificirane stavke u košarici

en: Apply your skills or learn new ones.
hr: Primijenite svoje vještine ili naučite nove.

en: Approve
hr: Prihvati

en: Approve and Reply
hr: Odobri i odgovori

en: Approve comment
hr: Odobri komentar

en: Approve it: %s
hr: Odobri: %s

en: Approve this comment
hr: Prihvati ovaj komentar

en: Approve this comment.
hr: Odobri ovaj komentar.

en: Approve this review
hr: Odobri ovu recenziju

en: Approved
hr: Odobren

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
hr: Pretraga

en: Approved Download Directories
hr: Odobreni direktoriji za preuzimanje

en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
hr: Odobrena sinkronizacija direktorija za preuzimanje: dovršena serija %1$d (%2$d%% dovršeno).

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
hr: Odobrena sinkronizacija direktorija za preuzimanje: zakazano je novo skeniranje.

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
hr: Odobrena sinkronizacija direktorija za preuzimanje: skeniranje je otkazano!

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
hr: Odobrena sinkronizacija direktorija za preuzimanje: skeniranje je dovršeno!

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
hr: Odobreni URL-ovi direktorija ne mogu biti duži od 256 znakova.

en: Approved download directories
hr: Odobreni direktoriji za preuzimanje

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
hr: neispravni URL

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
hr: URL direktorija

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
hr: Onemogući sve

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
hr: Omogući sve

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
hr: Omogućeno

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
hr: Počnite provoditi pravila

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
hr: Prestanite provoditi pravila

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
hr: Navedeni ID nije valjan.

[ctx: Approved product download directory views]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Sav <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Sva <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Svih <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Onemogućen <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Onemogućena <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Onemogućeno <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Omogućen <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Omogućena <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Omogućeno <span class="count">(%s)</span>

en: Apr
hr: Tra

en: April
hr: Travanj

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
hr: tra.

en: Arabic
hr: Arapski

en: Arbitrary HTML code.
hr: Proizvoljni HTML kod.

en: Arbitrary text.
hr: Proizvoljni tekst.

en: Architecture
hr: Arhitektura

en: Archive
hr: Arhiva

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Arhiva <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Arhiva <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Arhiva <span class="count">(%s)</span>

en: Archive Title
hr: Naslov arhive

en: Archive for %s
hr: Arhiva za %s

en: Archive for the %s Tag
hr: Pismohrana za oznaku %s

en: Archive page
hr: Stranica arhive

en: Archive template
hr: Predložak arhive

en: Archived
hr: Arhivirano

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Arhivirana <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Arhivirana <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Arhivirano <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
hr: Arhiva

en: Arctic
hr: Arktik

en: Are WordPress cron jobs enabled?
hr: Jesu li aktivirani WordPress cron job-ovi?

en: Are pretty permalinks supported?
hr: Jesu li podržane lijepe stalne veze?

en: Are you lost?
hr: Jeste li se malo izgubili?

en: Are you sure it exists?
hr: Jeste li sigurni da postoji?

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
hr: Jeste li sigurni da poslužitelj baze podataka nije pod izuzetno velikim opterećenjem?

en: Are you sure the database server is running?
hr: Jeste li sigurni da poslužitelj baze podataka radi?

en: Are you sure you have the correct username and password?
hr: Jeste li sigurni da imate ispravno korisničko ime i lozinku?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
hr: Jeste li sigurni da ste upisali ispravnu domenu?

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati sve zapise (logove) iz baze podataka?

en: Are you sure you want to deactivate?
hr: Jeste li sigurni da želite isključiti?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati "%s"?

en: Are you sure you want to delete %(themeName)s from %(siteTitle)s?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %(themeName)s s %(siteTitle)s?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati sve varijacije? Ovo ne može biti opozvano.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj atribut?

en: Are you sure you want to delete this item?
hr: Sigurno želiš izbrisati ovaj unos?

en: Are you sure you want to delete this item? It will be disabled and removed from all locations where it currently appears.
hr: Sigurno želite obrisati ovu stavku? Biti će onemogućena i uklonjena iz svih lokacija gdje se trenutno pojavljuje.

en: Are you sure you want to delete this log?
hr: Sigurno želite obrisati ovaj zapisnik?

en: Are you sure you want to delete this template file?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu datoteku predloška?

en: Are you sure you want to delete this theme?
hr: Sigurno želite obrisati ovu temu?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu zonu? Ova radnja se ne može poništiti.

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
hr: Sigurno želite odbaciti neobjavljene promjene?

en: Are you sure you want to disconnect your store from Woo.com?
hr: Jeste li sigurni da želite prekinuti vezu svoje trgovine s Woo.com?

en: Are you sure you want to disconnect your store from WooCommerce.com?
hr: Jeste li sigurni da želite prekinuti vezu svoje trgovine s WooCommerce.com?

en: Are you sure you want to do this?
hr: Želite li zaista to učiniti?

en: Are you sure you want to exit the form editor without saving? Any changes you have made will be lost.
hr: Sigurno želite izaći iz uređivača formi bez snimanja? Sve promijene koje ste napravili biti će izgubljene.

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
hr: Sigurno se želite odjaviti? <a href="%s">Potvrdite i odjavite se</a>

en: Are you sure you want to quit?
hr: Jeste li sigurni da želite otkazati?

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti odabrane naknade?

en: Are you sure you want to remove the selected items?
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti odabrane stavke?

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti odabranu dostavu?

en: Are you sure you want to remove the site icon?
hr: Jesi li siguran da želiš ukloniti ikonu stranice?

en: Are you sure you want to remove this variation?
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti ovu varijaciju?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
hr: Jeste li sigurni da želite ukinuti pristup ovom preuzimanju?

en: Are you sure you want to run this tool?
hr: Jeste li sigurni da želite pokrenuti ovaj alat?

en: Are you sure you wish to clear all accepted invites?
hr: Jesi li siguran da želiš očistiti sve prihvaćene pozivnice?

en: Are you sure you wish to delete this item?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu stavku?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu napomenu? Ova akcija se ne može poništiti.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj povrat novca? Ova akcija se ne može opozvati.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj porezni stupac? Ova akcija se ne može opozvati.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite obraditi ovaj povrat novca? Ova akcija se ne može opozvati.

en: Are you sure you'd like to stop editing this form without saving your changes?
hr: Sigurno želite prestati uređivati ovu formu bez spremanja promjena?

en: Are you sure you're ready?
hr: Jeste li spremni?

en: Are you sure?
hr: Jeste li sigurni?

en: Argentine peso
hr: Argentine Peso

en: Argeș
hr: Arges

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Armenia
hr: Armenija

en: Army
hr: Vojska

en: Arrange entries in different layouts.
hr: Postavljanje objava u različitim rasporedima sadržaja.

en: Array of column names to be searched.
hr: Niz naziva stupaca za pretraživanje.

en: Array of image edits.
hr: Grupa uređivanih slika.

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
hr: Niz (array) opcija (ključnih parova vrijednosti) za inpute poput selecta, multiselecta, i radio gumba.

en: Array of options with associated values.
hr: Niz opcija sa pridruženim vrijednostima.

en: Array of plugin slugs.
hr: Niz slugova dodataka.

en: Array of transaction processors and their images.
hr: Niz procesora transakcija i njihove slike.

en: Art
hr: Umjetnost

en: Art & Design
hr: Umjetnost i Dizajn

en: Art Schools
hr: Umjetnička škola

en: Article
hr: Članak

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
hr: Članci na ovoj web-stranici mogu sadržavati ugrađeni sadržaj (npr. video, slike, članke, itd.). Ugrađeni sadržaj sa drugih web-stranica ponaša se istovjetno kao da je posjetitelj posjetio tu drugu web-stranicu.

en: Artist
hr: Umjetnik

en: As a browser icon
hr: Kao ikona pretraživača

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
hr: Kao novi WordPress korisnik, trebali bi posjetiti <a href="%s">nadzornu ploču</a> kako bi obrisali ovu stranicu i kreirali nove stranice za vaš sadržaj. Uživajte!

en: As a percentage of the image, the height to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
hr: Kao postotak slike, visina izrezivanja. ZASTARJELO: Umjesto toga koristite `modifiers`.

en: As a percentage of the image, the width to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
hr: Kao postotak slike, širina izrezivanja. ZASTARJELO: Umjesto toga koristite `modifiers`.

en: As a percentage of the image, the x position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
hr: Kao postotak slike, x pozicija za početak izrezivanja. ZASTARJELO: Umjesto toga koristite `modifiers`.

en: As a percentage of the image, the y position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
hr: Kao postotak slike, y pozicija za početak izrezivanja. ZASTARJELO: Umjesto toga koristite `modifiers`.

en: As a reminder, here are your order details:
hr: Kao podsjetnik, ovdje su detalji Vaše narudžbe:

en: As a single total
hr: Kao jedan iznos

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
hr: Kao vlasnik web-stranice, moguće je da postoji potreba da provodite nacionalne i internacionalne zakone o privatnosti. Na primjer, moguće je da trebate kreirati i napraviti dostupnim Pravila privatnosti.

en: As an app icon
hr: Kao ikona aplikacije

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Ascending.
hr: Uzlazno

en: Asia
hr: Azija

en: Ask a question
hr: Postavite pitanje

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Classic - 3:2
hr: Klasično - 3:2

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Classic Portrait - 2:3
hr: Klasični portret - 2:3

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Custom
hr: Prilagođeno

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Portrait - 3:4
hr: Portret - 3:4

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Square - 1:1
hr: Kvadrat - 1:1

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Standard - 4:3
hr: Standardno - 4:3

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Tall - 9:16
hr: Visok - 9:16

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Wide - 16:9
hr: Široki - 16:9

en: Aspect ratio:
hr: Omjer stranica:

en: Assign Authors
hr: Dodijeli autore

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
hr: Dodijelite matični pojam kako bi kreirali hijerarhiju. Pojam Jazz, primjerice, bio bi nadređen Bebopu iBig Bandu.

en: Assigned Menu
hr: Dodijeljeni izbornik

en: Astronomy
hr: Astronomija

en: At WordPress.com, our mission is to democratize publishing one website at a time. Automattic, Inc, is passionate about making the web a better place.
hr: WordPress.com je misija demokratizirati publiciranje web stranica. Automattic, Inc je strastven oko rada na bolje webu.

en: At a Glance
hr: Kratki pregled

en: Athens
hr: Atena

en: Atlantic
hr: Atlantik

en: Attach
hr: Zalijepi

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
hr: Priloži &#8220;%s&#8221; postojećem sadržaju

en: Attach to existing content
hr: Priloži postojećem sadržaju

en: Attaching Files
hr: Prilaganje zapisa

en: Attachment
hr: Privitak

en: Attachment Attributes
hr: Atributi privitka

en: Attachment Details
hr: Detalji privitka

en: Attachment Display Settings
hr: Postavke prikaza privitka

en: Attachment Page
hr: Stranica privitka

en: Attachment Pages
hr: Stranice privitka

en: Attachment Post URL
hr: URL post privitka

en: Attachment Preview
hr: Pretpregled privitka

en: Attachment details
hr: Detalji privitka

en: Attachment post ID
hr: ID privitka objave

en: Attachment type.
hr: Vrsta privitka.

en: Attachments
hr: Privitci

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
hr: Pokušaj obavijestiti sve blogove prema kojima postoji poveznica iz ovog posta

en: Attempt to notify any blogs linked to from the post
hr: Pokušaj obavijestiti sve blogove prema kojima postoji poveznica iz ovog članka.

en: Attempted to determine the edit URL for order %d, however the order does not exist.
hr: Pokušano je odrediti URL za uređivanje narudžbe %d, ali narudžba ne postoji.

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
hr: Pokušaj postavljanja kvalitete slike izvan spektra [1,100].

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
hr: Pokušaj parsiranja kraktog koda bez ispravnog povratnog poziva: %s

en: Attempting to reduce used memory...
hr: Pokušaj smanjivanja korištene memorije...

en: Attempting to restore the previous version.
hr: Pokušava se vratiti prethodna inačica.

en: Attend an upcoming event near %s.
hr: Prisustvujete nadolazećem događaju blizu %s.

en: Attica
hr: Atika

en: Attribute
hr: Svojstvo

en: Attribute %d default
hr: Atribut %d zadani

en: Attribute %d global
hr: Atribut %d globalni

en: Attribute %d name
hr: Atribut %d ime

en: Attribute %d value(s)
hr: Atribut %d vrijednosti

en: Attribute %d visible
hr: Atribut %d vidljiv

en: Attribute ID.
hr: ID atributa.

en: Attribute all content to:
hr: Dodijeli sav sadržaj korisniku:

en: Attribute does not exist.
hr: Atribut ne postoji.

en: Attribute name
hr: Naziv atributa

en: Attribute name.
hr: Naziv atributa

en: Attribute position.
hr: Pozicija atributa.

en: Attribute slug.
hr: Slug atributa.

en: Attribute taxonomy name.
hr: Ime taksonomije atributa.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
hr: Uvjeti atributa se mogu dodijeliti proizvodima i varijacijama.<br/><br/><b> Napomena:</b> Brisanje termina će ga ukloniti iz svih proizvoda i varijacijama kojima je dodijeljen. Ponovno kreiranje uvjeta neće ga automatski natrag dodijeliti proizvodu.

en: Attribute type.
hr: Vrsta atributa.

en: Attribute updated successfully
hr: Atribut ažuriran uspješno

en: Attribute value(s)
hr: Vrijednost atributa

en: Attribute visibility
hr: Vidljivost atributa

en: Attributes
hr: Svojstva

en: Attributes for the block.
hr: Atributi za blok

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
hr: Atributi vam omogućuju definiranje dodatnih podataka o proizvodu, kao što su veličina ili boja. Te atribute možete upotrebljavati na bočnoj traci trgovine pomoću widgeta "slojevita navigacija".

en: Attributes totals.
hr: Ukupno atributa

en: Audio Codec:
hr: Audio Kodek:

en: Audio File URL
hr: URL audio datoteke

en: Audio Player
hr: Reproduktor audiozapisa

en: Audio details
hr: Audio detalji

en: Audio title
hr: Naslov audia

en: Audio title&hellip;
hr: Naslov audia&hellip;

en: Audio, Video, or Other File
hr: Audio, video, ili druge datoteke

en: Aug
hr: Kol

en: August
hr: Kolovoz

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
hr: kol.

en: Australia
hr: Australija

en: Australian dollar
hr: Australijski dolari

en: Austria
hr: Austrija

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
hr: Autentikacija i predmemorija pretplate su uspješno osvježeni.

en: Author
hr: Autor

en: Author Archive
hr: Pismohrana autora

en: Author Bio
hr: Biografija autora

en: Author Grid
hr: Mreža Autora

en: Author URL
hr: URL Autora

en: Author URL of the user.
hr: Autor URL za korisnika.

en: Author mapping
hr: Mapiranje autora

en: Author rich content with blocks and patterns
hr: Autorski bogati sadržaj s blokovima i uzorcima

en: Author website
hr: Web-stranica autora

en: Author:
hr: Autor:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
hr: Autor: %1$s (IP adresa: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
hr: Autor: %s

en: Authorization failed
hr: Autorizacija nije uspjela

en: Authorization header
hr: Zaglavlje autorizacije

en: Authorize
hr: Autoriziraj

en: Authorize Application
hr: Odobri prijavu

en: Authorize Jetpack
hr: Autoriziraj Jetpack

en: Authorize applications and services to securely connect to your site. Developers can use WordPress.com's OAuth2
    		authentication system and WordPress.com REST API to manage and access your site's content.
hr: Odobrite aplikacije i servise kako bi se sigurno spojili na vašu web-stranicu. Programeri mogu upotrijebiti WordPress.com OAuth2
    →	→	sistem provjere valjanosti i WordPress.com REST API za upravljanje i pristup sadržaju vaše web-stranice.

en: Authorized %d and activated default modules.
hr: Odobren %d i aktivirani izvorni moduli.

en: Authorized %d.
hr: Odobren %d.

en: Authorizing&hellip;
hr: Ovjeravanje&hellip;

en: Authors
hr: Autori

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
hr: Autori mogu objavljivati i upravljati svojim objavama, i u mogućnosti su da prenose zapise u WordPress instalaciju.

en: Authors:
hr: Autori:

en: Autism
hr: Autizam

en: Auto Draft
hr: Auto skica

en: Auto add pages
hr: Automatsko dodavanje stranica

en: Auto renews on:
hr: Automatska obnova:

en: Auto-create a new account (recommended).
hr: Automatski kreiraj novi račun (preporučeno).

en: Auto-update
hr: Automatska ažuriranje

en: Auto-updates
hr: Automatska ažuriranja

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Onemogućeno automatsko ažuriranje <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Onemogućena automatska ažuriranja <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Onemogućena automatska ažuriranja <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Omogućeno automatsko ažuriranje <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Omogućena automatska ažuriranja <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Omogućena automatska ažuriranja <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates can be enabled or disabled for each individual theme. Themes with auto-updates enabled will display the estimated date of the next auto-update. Auto-updates depends on the WP-Cron task scheduling system.
hr: Automatska ažuriranja mogu se omogućiti ili onemogućiti za svaku pojedinačnu temu. Teme s omogućenim automatskim ažuriranjem prikazati će predviđeni datum slijedećeg automatskog ažuriranja. Automatsko ažuriranje ovisi od sistema za zakazivanje zadataka WP-Cron.

en: Auto-updates disabled
hr: Automatska ažuriranja su onemogućena

en: Auto-updates enabled
hr: Automatska ažuriranja su omogućena

en: Auto-updates for plugins and themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
hr: Izgleda da su automatska ažuriranja dodataka i tema onemogućena. Ovo će spriječiti vašu web-stranicu da automatski prima nova izdanja kada su dostupna.

en: Auto-updates for plugins and/or themes appear to be disabled, but settings are still set to be displayed. This could cause auto-updates to not work as expected.
hr: Izgleda da su automatska ažuriranja dodataka i/ili tema onemogućena, ali postavke su još postavljene da prikazuju obavijesti. Ovo bi moglo prouzročiti neočekivano ponašanje automatskog ažuriranja.

en: Auto-updates for plugins appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
hr: Izgleda da su automatska ažuriranja dodataka onemogućena. Ovo će spriječiti vašu web-stranicu da automatski prima nova izdanja kada su dostupna.

en: Auto-updates for themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
hr: Izgleda da su automatska ažuriranja tema onemogućena. Ovo će spriječiti vašu web-stranicu da automatski prima nova izdanja kada su dostupna.

en: Autodetect
hr: Automatsko otkrivanje

en: Automated Taxes
hr: Automatske porezne stavke

en: Automated, real-time order import
hr: Automatizirani uvoz naloga u stvarnom vremenu

en: Automatic Updates
hr: Automatska ažuriranja

en: Automatic daily backups of your entire site, with unlimited, WordPress-optimized secure storage.
hr: Automatske dnevne sigurnosne kopije cijele stranice, s neograničenom, WordPress optimiziranom sigurnosnom pohranom.

en: Automatic update not scheduled. There may be a problem with WP-Cron.
hr: Automatsko ažuriranje nije zakazano. Moguće je da postoji problem s WP-Cron-om.

en: Automatic update overdue by %s. There may be a problem with WP-Cron.
hr: Automatska ažuriranja za %s su zakašnjenjela. Moguće je da postoji problem s WP-Cron-om.

en: Automatic update scheduled in %s.
hr: Automatska ažuriranja zakazane su za %s.

en: Automatically add new top-level pages to this menu
hr: Automatski dodaj nove glavne stranice u ovaj izbornik

en: Automatically add paragraphs
hr: Automatski dodaj paragrafe

en: Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} day | Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} days
hr[0]: Automatski isključi komentare na člancima koji su stariji od {{numberOfDays /}} dana
hr[1]: Automatski isključi komentare na člancima koji su stariji od {{numberOfDays /}} dana
hr[2]: Automatski isključi komentare na člancima koji su stariji od {{numberOfDays /}} dana

en: Automatically close comments on posts older than %s days
hr: Automatski zaključaj komentiranje na objave starije od %s dana

en: Automatically create two sitemap files that list the URLs of posts and pages in your site.
    		This makes it easier for search engines (like Google) to include your site in relevant search results.
hr: Automatski kreiraj dvije mape stranica koje sadrže URL-ove objava i stranica na vašoj web-stranici.
    →	→	Ovo olakšava pretraživačima (kao što je Google) da uključe vašu web-stranicu u relevantne rezultate pretraga.

en: Automatically import order information to quickly print your labels.
hr: Automatski uvezite informacije o narudžbi za brzi ispis naljepnica.

en: Automatically linked when you make comments.
hr: Automatski povezano kada pišete komentare.

en: Automatically use first image in post
hr: Automatski upotrijebit prvu sliku iz objave

en: Automattic's Privacy Policy
hr: Automattic Polica Privatnosti

en: Autoplay video on page load
hr: Automatski započni video nakon učitavanja stranice

en: Autosave by %s
hr: Automatska snimka od %s

en: Autosave encountered an unexpected error
hr: Automatsko spremanje je zadesila neočekivana greška

en: Autoupdate
hr: Automatska nadogradnja

en: Availability
hr: Dostupnost

en: Available Actions
hr: Dostupne radnje

en: Available Services
hr: Dostupni Servisi

en: Available Tools
hr: Dostupni alati

en: Available Widgets
hr: Dostupni widgeti

en: Available disk space
hr: Dostupan prostor na disku

en: Available disk space is critically low, less than 20 MB available. Proceed with caution, updates may fail.
hr: Raspoloživog prostora na disku je kritično malo, dostupno je manje od 20 MB. Nastavite s oprezom, ažuriranja možda neće uspjeti.

en: Available disk space is low, less than 100 MB available.
hr: Raspoloživog prostora na disku je malo, dostupno je manje od 100 MB.

en: Available downloads
hr: Dostupna Preuzimanja

en: Available layouts -- single, dual, or both
hr: Dostupni rasporedi -- jednostruki, dvostruki ili oboje

en: Available on backorder
hr: Dostupno uz narudžbu

en: Available placeholders: %s
hr: Dostupna rezervna mjesta: %s

en: Avatar Display
hr: Prikaz avatara

en: Avatar Size (px):
hr: Veličina avatara (px):

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
hr: URL avatara uz veličine slike od %d pixela.

en: Avatar URLs for the comment author.
hr: URL avatara za autora komentara.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
hr: URL-ovi avatara za recenzente objekata.

en: Avatar URLs for the user.
hr: URL-ovi avatara za korisnika.

en: Avatar background color:
hr: Pozadinska boja avatara:

en: Avatars
hr: Avatari

en: Average
hr: Prosječno

en: Average AOV per customer.
hr: Prosječna vrijednost narudžbe po kupcu.

en: Average Rating
hr: Prosječna ocjena

en: Average comments per month:
hr: Prosjek komentara po mjesecu:

en: Average gross sales amount
hr: Prosječni iznos bruto prodaje

en: Average items per order
hr: Prosječno stavki po narudžbi

en: Average net daily sales.
hr: Prosječna neto dnevna prodaja .

en: Average net sales amount
hr: Prosječan iznos prodaja

en: Average number of orders.
hr: Prosječan broj narudžbi.

en: Average order value
hr: Prosječna vrijednost narudžbe

en: Average order value.
hr: Prosječna vrijednost narudžbe.

en: Average per Day
hr: Prosječno po Danu

en: Average per day
hr: Prosječno po Danu

en: Average rating
hr: Prosječna ocjena

en: Average total spend per customer.
hr: Prosječna ukupna potrošnja po kupcu.

en: Averages are rounded to the nearest integer for display.
hr: Prosjeci su prikazani zaokruženi na najbliži cijeli broj.

en: Avg order value.
hr: Prosječna vrijednost narudžbe.

en: Awaiting BACS payment
hr: U očekivanju uplate putem bankovne transakcije

en: Awaiting product image
hr: Čekanje slike proizvoda

en: Awaiting spam check
hr: Čeka na spam provjeru

en: Azerbaijan
hr: Azerbajdžan

en: Azores
hr: Azori

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
hr: BETA TESTIRANJE?
    ===============
    
    Ovu poruku e-pošte za otklanjanje grešaka se šalje kada koristite razvojnu inačicu WordPressa.
    
    Ako mislite da se ovi problemi događaju zbog greške u WordPressu, možete li je prijaviti?
    * Otvorite temu na našim forumima: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
    * Ili, ako vam pisanje izvještaja o greški ne predstavlja problem: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Hvala! -- WordPress tim

en: Back
hr: Povratak

en: Back to %s
hr: Nazad na %s

en: Back to Attributes
hr: Povratak na Atribute

en: Back to Followed Sites
hr: Nazad na Praćene stranice

en: Back to Following
hr: Povratak na Praćene

en: Back to Plans
hr: Nazad na Planove

en: Back to WordPress.com
hr: Nazad na WordPress.com

en: Back to post options
hr: Povratak na opcije objave

en: Back to top
hr: Vrh

en: Background
hr: Pozadina

en: Background Color
hr: Pozadinska boja

en: Background Image
hr: Pozadinska slika

[ctx: Background Preset]
en: Preset
hr: Predložak

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
hr: Ponavljanje

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
hr: Pomicanje

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
hr: Pozadina ažurirana. <a href="%s">Posjetite svoju web-stranicu</a> da vidite kako izgleda.

en: Background updates are not working as expected
hr: Pozadinska ažuriranja ne funkcioniraju kako se očekuje

en: Background updates are working
hr: Pozadinska ažuriranja funkcioniraju

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
hr: Pozadinska ažuriranja brinu se da WordPress može provesti automatsko ažuriranje ako je objavljeno sigurnosno ažuriranje za inačicu koju trenutno koristite.

en: Background updates may not be working properly
hr: Pozadinska ažuriranja možda ne funkcioniraju ispravno

en: Backordered
hr: Po narudžbi

en: Backorders allowed?
hr: Narudžbe na upit dozvoljene?

en: Backorders?
hr: Narudžbe na upit?

en: Bacău
hr: Bacau

en: Bad login/pass combination.
hr: Pogrešno korisničko ime ili lozinka.

en: Bahamas
hr: Bahami

en: Bakery
hr: Pekara

en: Band
hr: Bend

en: Bangladesh
hr: Bangladeš

en: Bangladeshi taka
hr: Bangladeshi Taka

en: Bank
hr: Banka

en: Bank code
hr: Bank Code

en: Bank name
hr: Naziv banke

en: Bank transfer (BACS) payments
hr: Bankovni transfer (BACS)

en: Bank transit number
hr: Bank Transit Number

en: Banner at the top of my site
hr: Baner na vrhu web-stranice

en: Banner text
hr: Tekst banera

en: Base color
hr: Osnovna boja

en: Base64 encoded representation of the instance settings.
hr: Base64 kodirani prikaz postavki instance.

en: Basic Settings
hr: Osnovne Postavke

en: Basic details
hr: Osnovni detalji

en: Basketball
hr: Košarka

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
hr: Serija %1$d (%2$d narudžbe) dovršena je za %3$d sekundi

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
hr: Serija %1$d (%2$d narudžbe) dovršena je za %3$d sekundi.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
hr: Krajnja točka serije za dobijanje određenih pokazatelja performansi iz krajnjih `statističkih` tačaka.

en: Be part of a global open source community.
hr: Budite dio globalne zajednice otvorenog koda.

en: Be sure to save this in a safe location. You will not be able to retrieve it.
hr: Ovo svakako spremite na sigurno mjesto. Nećete ga moći vratiti.

en: Be the first to like this.
hr: Budite prvi kome se ovo sviđa.

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
hr: Budite prvi koji će recenzirati &ldquo;%s&rdquo;

en: Be the future of WordPress
hr: Budite budućnost WordPressa

en: Beach
hr: Plaža

en: Beautiful landscape
hr: Prekrasni krajolik

en: Beauty
hr: Ljepota

en: Beauty Salons
hr: Salon ljepote

en: Because this post does not have revisions, you will not be able to revert any changes you make in the Classic Editor.
hr: Zato je ova objava nema revizije, neće moći vratiti promjene koje napravite u Classic Editor.

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
hr: Zato jer koristite %1$s, web-stranice u vašoj WordPress mreži moraju koristiti pod-direktorije. Razmislite o korištenju %2$s ako želite koristiti pod-domene.

en: Beer
hr: Pivo

en: Before a comment appears
hr: Prije nego se komentar prikaže

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
hr: Prije nego zatražite pomoć preporučamo da provjerite stranicu statusa sustava kako biste identificirali probleme s konfiguracijom.

en: Before discount
hr: Prije popusta

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
hr: Prije nego što možete prenijeti vašu uvoznu datoteku, morati ćete popraviti sljedeću grešku:

en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
hr: Početna serija #%1$d (%2$d narudžbe/serija).

en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
hr: Početak provjere za seriju #%1$d (%2$d narudžbe/serija).

en: Belarus
hr: Bjelorusija

en: Belarusian
hr: Bjeloruski

en: Belarusian ruble (old)
hr: Bjeloruski rubalj (staro)

en: Belgium
hr: Belgija

en: Belgrade
hr: Beograd

en: Below each blog post
hr: Ispod svakog blog posta

en: Below each comment
hr: Ispod svakog komentara

en: Below is a list of extensions available on your Woo.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your Woo.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
hr: Ispod se nalazi lista ekstenzija dostupnih na vašem Woo.com računu. Kako bi primali ažuriranja ekstenzija pobrinite se da je ekstenzija instalirana i da je pretplata za nju aktivirana i povezana s vašim Woo.com računom. Ekstenzije se mogu aktivirati iz zaslona <a href="%s">Dodaci</a>.

en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
hr: Ispod se nalazi lista ekstenzija dostupnih na vašem WooCommerce.com računu. Kako bi primali ažuriranja ekstenzija pobrinite se da je ekstenzija instalirana i da je pretplata za nju aktivirana i povezana s vašim WooCommerce.com računom. Ekstenzije se mogu aktivirati iz zaslona <a href="%s">Dodaci</a>.

en: Best Sellers
hr: Najprodavaniji

en: Best ever
hr: Najviše

en: Better results on search engines and social media.
hr: Bolji rezultati na tražilicama i društvenim mrežama.

en: Better security
hr: Bolja sigurnost

en: Between %1$s and %2$s
hr: Između %1$s i %2$s

en: Bhutan
hr: Butan

en: Bible
hr: Biblija

en: Big Important Warning!
hr: Veliko važno upozorenje!

en: Big iPhone/iPad Update Now Available
hr: Veliko iPhone/iPad ažuriranje je sada dostupno

en: Billed to
hr: Naplaćeno

en: Billing
hr: Naplata

en: Billing &amp; Shipping
hr: Plaćanje i Dostava

en: Billing Address
hr: Adresa za naplatu

en: Billing Address 1
hr: Adresa za naplatu 1

en: Billing Address 2
hr: Adresa za naplatu 2

en: Billing City
hr: Naplata - grad

en: Billing Company
hr: Naplata - poduzeće

en: Billing Country / Region
hr: Država / Regija naplate

en: Billing First Name
hr: Naplata - ime

en: Billing History
hr: Povijest Naplate

en: Billing Last Name
hr: Naplata - prezime

en: Billing Phone Number
hr: Telefonski broj za naplatu

en: Billing Postal/Zip Code
hr: Naplata - poštanski broj

en: Billing State
hr: Regija/županija naplate

en: Billing address
hr: Adresa za naplatu

en: Billing address.
hr: Adresa za naplatu.

en: Billing details
hr: Podaci za plaćanje

en: Billing email
hr: E-pošta za naplatu

en: Bio:
hr: Biografija:

en: Biographical Info
hr: Biografske informacije

en: Biscay
hr: Biskajski zaljev

en: Bistrița-Năsăud
hr: Bistrita-Nasaud

en: Black
hr: Crna

en: Blank
hr: Prazno

en: Block
hr: Blok

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
hr: Blok "%1$s" ne sadržava stil pod nazivom "%2$s.".

en: Block "%1$s" is declaring %2$s support in %3$s file under %4$s. %2$s support is now declared under %5$s.
hr: Blok "%1$s" deklarira %2$s podršku u datoteci %3$s pod %4$s. Podrška za %2$s sada je deklarirana pod %5$s.

en: Block Editor Patterns
hr: Uzorci uređivača blokova

en: Block Editor Styles
hr: Stilovi blok uređivača

en: Block Emails
hr: Blokiranje E-pošte

en: Block HTML:
hr: Blok HTML:

en: Block Patterns
hr: Uzorci blokova

en: Block all email updates from blogs you’re following on WordPress.com
hr: Blokiraj sve obavijesti i ažuriranje poslana e-poštom sa blogova koje pratite na WordPress.com.

en: Block attributes.
hr: Atributi bloka.

en: Block binding "%s" not found.
hr: Povezivanje blokova "%s" nije pronađeno.

en: Block bindings source "%s" already registered.
hr: Izvor povezivanja blokova "%s" već je registriran.

en: Block bindings source name must be a string.
hr: Naziv izvora povezivanja blokova mora biti string.

en: Block bindings source names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-source
hr: Izvorni nazivi veza blokova moraju sadržavati namespace prefiks. Primjer: my-plugin/my-custom-source

en: Block bindings source names must not contain uppercase characters.
hr: Izvorni nazivi veza blokova ne smiju sadržavati velika slova.

en: Block by cookie (recommended)
hr: Blokiraj po kolačiću (preporučeno)

en: Block by cookie and by IP address
hr: Blokiraj po kolačiću i IP adresi

en: Block category.
hr: Kategorija bloka.

en: Block emails
hr: Blokiranje E-pošte

en: Block example.
hr: Primjer bloka.

en: Block expiration limit
hr: Blokiraj rok valjanosti

en: Block keywords.
hr: Ključne riječi bloka.

en: Block name is required.
hr: Ime bloka je obavezno.

en: Block name must be a string.
hr: Ime bloka mora biti niz znakova (string).

en: Block name.
hr: Ime bloka.

en: Block namespace.
hr: Namespace bloka.

en: Block pattern categories
hr: Kategorije uzoraka bloka

[ctx: Block pattern category]
en: About
hr: Informacije

[ctx: Block pattern category]
en: Banners
hr: Baneri

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
hr: Dugmad

[ctx: Block pattern category]
en: Call to Action
hr: Poziv na akciju

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
hr: Stupci

[ctx: Block pattern category]
en: Contact
hr: Kontakt

[ctx: Block pattern category]
en: Featured
hr: Istaknuto

[ctx: Block pattern category]
en: Footers
hr: Podnožja

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
hr: Galerija

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
hr: Zaglavlja

[ctx: Block pattern category]
en: Media
hr: Mediji

[ctx: Block pattern category]
en: Portfolio
hr: Portfelj

[ctx: Block pattern category]
en: Posts
hr: Objave

[ctx: Block pattern category]
en: Services
hr: Usluge

[ctx: Block pattern category]
en: Team
hr: Tim

[ctx: Block pattern category]
en: Testimonials
hr: Svjedočanstva

[ctx: Block pattern category]
en: Text
hr: Tekst

[ctx: Block pattern category]
en: Videos
hr: Videi

en: Block pattern category "%s" not found.
hr: Kategorija uzorka bloka "%s" nije pronađena.

en: Block pattern category name must be a string.
hr: Naziv kategorije uzorka bloka mora biti niz.

[ctx: Block pattern title]
en: Grid
hr: Mreža

[ctx: Block pattern title]
en: Image at left
hr: Slika na lijevoj strani

[ctx: Block pattern title]
en: Large title
hr: Velika slika

[ctx: Block pattern title]
en: Small image and title
hr: Mala slika i naslov

[ctx: Block pattern title]
en: Social links with a shared background color
hr: Društvene poveznice s zajedničkom bojom pozadine

[ctx: Block pattern title]
en: Standard
hr: Standardno

en: Block patterns
hr: Uzorci blokova

en: Block patterns are pre-configured block layouts. Use them to get inspired or create new pages in a flash.
hr: Blok uzorci su unaprijed konfigurirani rasporedi blokova. Upotrijebite ih za inspiraciju ili za stvaranje novih stranica u trenu.

en: Block site
hr: Blokiraj stranicu

en: Block style name must be a string.
hr: Ime stila bloka mora biti niz znakova (string).

en: Block style name must not contain any spaces.
hr: Naziv blok stila ne smije sadržavati razmake.

en: Block style variations.
hr: Varijacije stila bloka.

en: Block supports.
hr: Podrška bloka.

en: Block type "%s" is already registered.
hr: Blok vrsta "%s" je već registrirana.

en: Block type "%s" is not registered.
hr: Blok vrsta "%s" nije registrirana.

en: Block type names must be strings.
hr: Imena vrste blokova moraju biti niz znakova (string).

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
hr: Imena vrste blokova moraju sadržavati namespace prefiks. Primjer: my-plugin/my-custom-block-type

en: Block type names must not contain uppercase characters.
hr: Imena blokova ne mogu sadržavati velika slova.

en: Block types that the pattern is intended to be used with.
hr: Vrste blokova s ​​kojima se uzorak treba koristiti.

en: Block variations.
hr: Varijacije bloka

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align bottom
hr: Poravnaj dolje

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align middle
hr: Poravnaj u sredinu

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align top
hr: Poravnaj gore

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Space between
hr: Razmak između

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Stretch to fill
hr: Istegni za popunu

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
hr: Promijenite poravnanje

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Blocked Sites
hr: Blokirane stranice

en: Blocked sites will not appear in your Reader and will not be recommended to you.
hr: Blokirane strance se neće prikazivati u Čitaču i neće biti preporučene. 
    Trenutno ni jedna stranica nije blokirana.

en: Blockquote
hr: Citat odlomak

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Blocks can be anything you need. For instance, you may want to add a subdued quote as part of the composition of your text, or you may prefer to display a giant stylized one. All of these options are available in the inserter.
hr: Blokovi mogu biti sve što trebate. Na primjer, možda želite dodati mali citat kao dio kompozicije vašeg teksta, ili možda ga želite prikazati kao veliki. Sve ove opcije su dostupne.

en: Blog Archives
hr: Blog arhiva

en: Blog Display
hr: Prikaz bloga

en: Blog Name
hr: Naziv Bloga

en: Blog Name:
hr: Naziv bloga:

en: Blog Posts
hr: Blog objave

en: Blog Shares
hr: Blog Dijeljenja

en: Blog Stats
hr: Blog statistike

en: Blog Subscriptions
hr: Blog pretplate

en: Blog Title
hr: Naslov bloga

en: Blog URL
hr: Adresa bloga (URL)

en: Blog URL:
hr: URL bloga:

en: Blog at WordPress.com
hr: Blog pokreće Wordpress.com

en: Blog id of the record on the multisite.
hr: Blog ID zapisa na multisiteu.

en: Blog like an expert from day one
hr: Budite blog ekspert od prvog dana

en: Blog pages show at most
hr: Stranice bloga prikazuju najviše

en: Blog pages show at most.
hr: Najveći broj prikazanih blog stranica.

en: Blog token not found.
hr: Token bloga nije pronađen.

en: Blogger Blogs
hr: Blogovi s Bloggera

en: Blogger username
hr: Korisničko ime za Blogger

en: Bloggers
hr: blogeri

en: Blogroll
hr: Blogoteka

en: Blogs
hr: Blogovi

en: Blogs I Follow
hr: Blogovi koje Pratim

en: Blogs I Follow | WordPress.com
hr: Blogovi koje Pratim | WordPress.com

en: Blue
hr: Plava

en: Body background color
hr: Pozadinska boja tijela

en: Body text color
hr: Boja teksta tijela

en: Bold
hr: Podebljano

en: Bolivia
hr: Bolivija

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
hr: Bonus razlozi zašto ćete voljeti Jetpack

en: Book
hr: Knjiga

en: Bookings
hr: Rezervacije

en: Bookkeeping
hr: Knjigovodstvo

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hr: Bookmarkirajte <a href="%3$s" title="Stalna veza na %4$s" rel="bookmark">stalnu vezu</a>.

en: Bookmarks
hr: Bookmarkci

en: Books
hr: Knjige

en: Boost Settings
hr: Postavke boosta

en: Border
hr: Obrub

en: Border color
hr: Boja obruba

en: Bosnia and Herzegovina
hr: Bosna i Hercegovina

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
hr: BiH konvertibilna marka

en: Both
hr: Oboje

en: Both WordPress URL and site URL can start with either %1$s or %2$s. A URL starting with %2$s requires an SSL certificate, so be sure that you have one before changing to %2$s. With %2$s, a padlock will appear next to the address in the browser address bar. Both %2$s and the padlock signal that your site meets some basic security requirements, which can build trust with your visitors and with search engines.
hr: I WordPress URL i URL web stranice mogu započeti s %1$s ili %2$s. URL koji počinje s %2$s zahtijeva SSL certifikat, stoga provjerite imate li ga prije promjene na %2$s. Uz %2$s, lokot će se pojaviti pored adrese u adresnoj traci preglednika. I %2$s i lokot signaliziraju da vaša stranica ispunjava neke osnovne sigurnosne zahtjeve, što može izgraditi povjerenje vaših posjetitelja i tražilica.

en: Both registration and last updated dates must be provided.
hr: Datum registracije i posljednjeg ažuriranja moraju biti navedeni.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
hr: Datum registracije i posljednjeg ažuriranja moraju biti ispravni datumi.

en: Botoșani
hr: Botosani

en: Botswana
hr: Bocvana

en: Bottom
hr: Dno

en: Bottom Left
hr: Dolje lijevo

en: Bottom Right
hr: Dolje lijevo

en: Bouvet Island
hr: Otok Bouvet

en: Branch code
hr: Branch Code

en: Branch sort
hr: Branch Sort

en: Brazilian real
hr: Brazilian Real

en: Brașov
hr: Brasov

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
hr: Razbij komentare na stranice, sa %1$s komentara po stranici i prikaži %2$s stranicu kao zadano

en: Break comments into pages with {{numComments /}} top level comments per page and the {{firstOrLast /}} page displayed by default
hr: Razdijeli komentare u stranice s {{numComments /}} komentara po stranice i  {{firstOrLast /}} stranicom kao zadanom

en: Briefly describe what your business does and how you can help.
hr: Ukratko opiši kojim poslom se baviš i kako možeš pomoći.

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
hr: Nakratko nedostupno za tempirano održavanje. Provjerite za minutu.

en: British Columbia
hr: Britanska Kolumbija

en: British English
hr: Britanski engleski

en: British Indian Ocean Territory
hr: Britanski teritorij Indijskog oceana

en: Brown
hr: Smeđa

en: Browse
hr: Pretraži

en: Browse Categories
hr: Pregledajte kategorije

en: Browse Extensions
hr: Pretraži ekstenzije

en: Browse Themes
hr: Pregledaj Teme

en: Browse categories
hr: Pregledajte kategorije

en: Browse our premium themes.
hr: Pregledajte naše premium teme.

en: Browse our themes from most popular to least.
hr: Pregledajte naše teme od najpopularnije do najmanje popularne.

en: Browse our themes from newest to oldest.
hr: Pregledajte naše teme od najnovije do najstarije.

en: Browse our themes in alphabetical order.
hr: Pregledajte naše teme po abecednom redu.

en: Browse premium themes
hr: Pregledajte naše premium teme

en: Browse products
hr: Pregledaj proizvode

en: Browse revisions
hr: Pregledaj revizije

en: Browse store
hr: Pregledaj trgovinu

en: Browse styles
hr: Pregledaj stilove

en: Browse the Marketplace
hr: Pretraži Marketplace

en: Browser Info
hr: Informacija o pregledniku

en: Browser User Agent
hr: User Agent preglednika

en: Browser details for the support forums
hr: Detalji preglednika za forume podrške

en: Browser icon preview: Current image: %s
hr: Pretpregled ikone preglednika: trenutna slika: %s

en: Browser icon preview: The current image has no alternative text. The file name is: %s
hr: Pretpregled ikone preglednika: trenutna slika nema alternativni tekst. Naziv datoteke je: %s

en: Browsing category <i>%s</i>
hr: Pregledavanje kategorije <i>%s</i>

en: Browsing tag <i>%s</i>
hr: Pregledavanje oznake <i>%s</i>

en: Brunei
hr: Brunej

en: Brunei Darussalam
hr: Bruneji

en: Brăila
hr: Braila

en: Bucharest
hr: Bukurešt

en: București
hr: Bucuresti

en: Budapest
hr: Budimpešta

en: Buddhism
hr: Budizam

en: Build simply.
hr: Gradite jednostavno.

en: Build your website or blog today.
hr: Izgradi već danas svoju stranicu ili blog.

en: Building an effective navigation menu makes it easier for someone to find what they're looking for and improve search engine rankings.
hr: Izgradnja učinkovitog navigacijskog izbornika olakšava nekome da pronađe ono što traži i poboljšava rangiranje na tražilicama.

en: Bulgaria
hr: Bugarska

en: Bulgarian
hr: Bugarski

en: Bulgarian lev
hr: Bugarski Lev

en: Bulk Actions
hr: Grupne radnje

en: Bulk Edit
hr: Grupno uređivanje

en: Bulk Select
hr: Grupni odabir

en: Bulk actions
hr: Grupne radnje

en: Bulk edit
hr: Grupno uređivanje

en: Bulk select
hr: Grupni odabir

en: Bulleted list
hr: Nebrojčani popis

en: Bundles
hr: Paketi

en: Business
hr: Posao

en: Business Consultant
hr: Poslovni savjetnik

en: Business address
hr: Poslovna adresa

en: Button
hr: Dugme

en: Button Style
hr: Stil gumba

en: Button description.
hr: Opis gumba.

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
hr: Sljedeće

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
hr: Predhodno

[ctx: Button label for adding a new item via the toolbar menu]
en: Add
hr: Dodaj

[ctx: Button label to reveal side configuration options]
en: %s options
hr: %s mogućnosti

[ctx: Button label to reveal tool panel options]
en: %s options
hr: Opcije %s

en: Button style
hr: Stil Gumba

en: Button text
hr: Tekst gumba

en: Button text.
hr: Tekst gumba.

en: Button-down front for any type of mood or look.
hr: Skockano prednjica za bilo koje raspoloženje ili izgled.

en: Buttons
hr: Dugmad

en: Buy
hr: Kupi

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
hr: Kupi &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy a {{domainSearchLink}}custom domain{{/domainSearchLink}}, {{mapDomainLink}}map{{/mapDomainLink}} a domain you already own, or {{redirectLink}}redirect{{/redirectLink}} this site.
hr: Kupite {{domainSearchLink}}prilagođenu domenu{{/domainSearchLink}}, {{mapDomainLink}}mapirajte{{/mapDomainLink}} domenu koju već posjedujete ili {{redirectLink}}preusmjeravajte{{/redirectLink}} ovu stranicu.

en: Buy now
hr: Kupi Sad

en: Buy one of this item
hr: Kupite jedan od ovih artikala

en: Buy postage when you need it
hr: Kupite poštarinu kada vam zatreba

en: Buzău
hr: Buzau

en: By %(author)s
hr: Od %(author)s

en: By %s
hr: Autor %s

en: By %s.
hr: Od %s.

en: By adding a contact form, your readers will be able to submit feedback to you. All feedback is automatically scanned for spam, and the legitimate feedback will be emailed to you.
hr: Dodavanjem kontakt forme vaši čitaoci moći će vam poslati povratne informacije. Sve povratne informacije su automatski skenirane za spam, i ispravne povratne informacije biti će vam poslane.

en: By authors
hr: Po autorima

en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
hr: Klikom na "Započnite", pristajete na naše %1$sUslove usluge%2$s

en: By clicking <strong>Save Changes</strong>, you agree to the <a href="%s" target="_blank">applicable Domain Registration Agreement</a> and confirm that the Transferee has agreed in writing to be bound by the same agreement. You authorize the respective registrar to act as your <a href="%s" target="_blank">Designated Agent</a>.
hr: Odabirom <strong>Spremi izmjene</strong> pristajete na <a href="%s" target="_blank">Ugovor o Registraciji Domene</a> i potvrđujete da Prenositelj pismeno pristao da ga veže isti ugovor. Vi autorizirate registrar da Vas zastupa kao <a href="%s" target="_blank">Ovlašteni Agent</a>.

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
hr: Spajanjem vaše web-stranice slažete se s našim <a href="%1$s" target="_blank">Uvjetima usluge</a> i <a href="%2$s" target="_blank">da dijelite detalje</a> s WordPress.com

en: By default WordPress does not collect any analytics data. However, many web hosting accounts collect some anonymous analytics data. You may also have installed a WordPress plugin that provides analytics services. In that case, add information from that plugin here.
hr: Po izvornim postavkama WordPress ne skuplja bilo kakve analitičke podatke. Međutim, mnogi hosting računi skupljaju neke anonimne analitičke podatke. Moguće je da ste instalirali WordPress dodatak koji pruža uslugu analitike. U tom slučaju, ovdje dodajte informacije iz tog dodatka.

en: By default WordPress does not collect any personal data about visitors, and only collects the data shown on the User Profile screen from registered users. However some of your plugins may collect personal data. You should add the relevant information below.
hr: Po izvornim postavkama WordPress ne prikuplja bilo koje osobne podatke o posjetiteljima, samo prikuplja podatke prikazane zaslonu korisničkog profila kod registriranih korisnika. Međutim, neki od vaših dodataka mogu prikupljati osobne podatke. Ispod trebate navesti relevantne podatke.

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
hr: Po izvornim postavkama WordPress ne dijeli bilo koje osobne podatke s ikome.

en: By default ads are shown at the end of every page, post, or the first article on your front page. You can also add them to the top of your site and to any widget area to increase your earnings!
hr: Po izvornim postavkama oglasi su prikazani na kraju svake stranice, objave, ili prvog članka na vašoj početnoj stranici, Također, možete ih dodati na vrh vaše web-stranice i u bilo koje widget područje kako bi povećali zaradu!

en: By default, WordPress does not include a contact form. If you use a contact form plugin, use this subsection to note what personal data is captured when someone submits a contact form, and how long you keep it. For example, you may note that you keep contact form submissions for a certain period for customer service purposes, but you do not use the information submitted through them for marketing purposes.
hr: Po izvornim postavkama WordPress ne sadrži kontakt formu. Ako koristite dodatak za kontakt formu, upotrijebite ovu podsekciju kako bi naveli koje osobne podatke spremate kada kontakt forma upotrijebi za kontaktiranje, i koliko dugo čuvate te podatke. Na primjer, možete navesti da čuvate poslane podatke iz kontakt forme određeno vrijeme zbog usluga korisnicima, ali ne koristite podatke poslane kroz kontakt formu za marketinšku namjenu.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
hr: Novi korisnici će primiti e-poštu koji ih obavještava da su dodani kao korisnici na vašoj web stranici. Po zadanom, ta e-pošta će također sadržavati i njihovu lozinku. Odznačite kvadratić ukoliko ne želite da korisnik primi poruku dobrodošlice e-poštom.

en: By posts & pages
hr: Po postovima i stranicama

en: By using WooCommerce Payments you agree to be bound by our <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">Terms of Service</a> and acknowledge that you have read our <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">Privacy Policy</a>
hr: Korištenjem WooCommerce Payments pristajete na naše <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">Uvjete pružanja usluge</a> i potvrđujete da ste pročitali naše <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">Pravila o privatnosti</a>

en: By using WooPayments you agree to be bound by our <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">Terms of Service</a> and acknowledge that you have read our <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">Privacy Policy</a>
hr: Korištenjem WooPayments pristajete na naše <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">Uvjete pružanja usluge</a> i potvrđujete da ste pročitali naše <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">Pravila o privatnosti</a>

en: By: %s
hr: Autor: %s

en: CBD and other hemp-derived products
hr: CBD i ostali proizvodi dobiveni od konoplje

en: CSS Classes
hr: CSS klase

en: CSS Classes (optional)
hr: CSS klase (opcija)

en: CSS Revisions
hr: CSS revizije

en: CSS Stylesheet Editor
hr: CSS Stylesheet Uređivač

en: CSS ascent-override value.
hr: CSS vrijednost ascent-override.

en: CSS code
hr: CSS kod

en: CSS descent-override value.
hr: CSS vrijednost descent-override.

en: CSS font-display value.
hr: CSS vrijednost font-display.

en: CSS font-family value.
hr: CSS vrijednost font-family.

en: CSS font-feature-settings value.
hr: CSS vrijednost font-feature-settings.

en: CSS font-stretch value.
hr: CSS vrijednost font-stretch.

en: CSS font-style value.
hr: CSS vrijednost font-style.

en: CSS font-variant value.
hr: CSS vrijednost font-variant.

en: CSS font-variation-settings value.
hr: CSS vrijednost font-variation-settings.

en: CSS line-gap-override value.
hr: CSS vrijednost line-gap-override.

en: CSS size-adjust value.
hr: CSS vrijednost podešavanja veličine.

en: CSS unicode-range value.
hr: CSS vrijednost unicode raspona.

en: CSV Delimiter
hr: CSV razdvojink

en: Cache
hr: Privremena memorija

en: Cache key must be an integer or a non-empty string, %s given.
hr: Ključ predmemorije mora biti cijeli broj ili niz koji nije prazan, ponuđen je %s.

en: Cache key must not be an empty string.
hr: Ključ predmemorije ne smije biti prazan niz.

en: Cairo
hr: Kairo

en: Calculate coupon discounts sequentially
hr: Izračunaj kupon popuste u nizu

en: Calculate shipping
hr: Izračunaj dostavu

en: Calculate tax based on
hr: Izračunaj porez prema:

en: Calculation type
hr: Vrsta izračuna

en: Calculations
hr: Kalkulacije

en: Calcutta
hr: Kalkuta

en: Calendar
hr: Kalendar

en: California
hr: Kalifornija

en: Call %s to create an HTML Processor instead of calling the constructor directly.
hr: Pozovite %s za stvaranje HTML procesora umjesto izravnog pozivanja konstruktora.

en: Cambodia
hr: Kambodža

en: Camera
hr: Kamera

en: Cameras & Photography
hr: Kamere i Fotografija

en: Cameroon
hr: Kamerun

en: Campaign
hr: Kampanja

en: Campaigns
hr: Kampanje

en: Can I add more fields?
hr: Mogu li dodati još polja?

en: Can I send a notification to more than one person?
hr: Mogu li poslati obavijesti više više osobama?

en: Can I view my feedback within WordPress?
hr: Mogu li pregledati povratne informacije unutar WordPressa?

en: Can anyone register on this site?
hr: Može li se bilo tko registrirati na web-stranicu?

en: Can communicate with WordPress.org
hr: Moguća je komunikacija s WordPress.org

en: Can not cancel a plan while in safe mode. See: https://jetpack.com/support/safe-mode/
hr: Nije moguće otkazati plan dok je web-stranica i sigurnosnom načinu rada. Pogledajte: https://jetpack.com/support/safe-mode/

en: Can not provision a plan while in safe mode. See: https://jetpack.com/support/safe-mode/
hr: Nije moguće promijeniti plan dok je web-stranica i sigurnosnom načinu rada. Pogledajte: https://jetpack.com/support/safe-mode/

en: Can not re-use table alias "%s" in OrdersTableQuery.
hr: Nije moguće ponovno koristiti alias tablice "%s" u OrdersTableQuery.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
hr: Ne možemo postaviti matični resurs, taksonomija nije hijerarhijska.

en: Can't get the domain's lock status.
hr: Ne možemo dohvatit status zaključavanja domene.

en: Canada
hr: Kanada

en: Canadian dollar
hr: Kanadski dolari

en: Canary
hr: Kanari

en: Cancel
hr: Odustani

en: Cancel %s
hr: Odustani %s

en: Cancel &amp; start a new import
hr: Otkaži &amp; i počni novi uvoz

en: Cancel Edit
hr: Otkaži uređivanje

en: Cancel Editing
hr: Otkaži uređivanje

en: Cancel and Refund
hr: Poništi i zatraži povrat novca

en: Cancel and go back
hr: Odustani i vrati se nazad

en: Cancel changes
hr: Otkaži promjene

en: Cancel edit
hr: Otkaži uređivanje

en: Cancel password change
hr: Otkaži promjenu lozinke

en: Cancel reply
hr: Otkaži odgovor

en: Cancel schedule
hr: Obustavi raspored

en: Cancel synchronization of approved directories
hr: Otkaži sinkronizaciju odobrenih direktorija

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
hr: Otkažite akciju sada kako bi spriječili njezino provođenje u budućnosti

en: Cancel thumbnail regeneration
hr: Otkaži obnovu minijatura

en: Canceled
hr: Otkazano

en: Cancellation Details
hr: Detalji otkaza

en: Cancelled
hr: Otkazano

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Otkazano <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Otkazano <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Otkazano <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
hr: Otkazana narudžba

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
hr: E-pošta za otkazane narudžbe biti će poslane odabranim korisnicima ako narudžbe budu označene kao Otkazane (ako je prethodni status narudžbe bio Na čekanju)

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
hr: Otkazane narudžbe su neplaćene i možda su otkazane od strane vlasnika trgovine ili korisnika. One će biti premještene u smeće nakon navedenog trajanja.

en: Cancelled product image regeneration job.
hr: Proces obnove slika proizvoda je otkazan.

en: Cannabis
hr: Konoplja

en: Cannot Authorize Application
hr: Nije moguće odobriti prijavu

en: Cannot create a comment with that type.
hr: Nije moguće kreirati komentar s tom vrstom.

en: Cannot create a revision of a revision
hr: Nije moguće načiniti reviziju revizije

en: Cannot create a user with an empty login name.
hr: Nije moguće kreirati korisnika s praznim korisničkim imenom.

en: Cannot create an existing cart item.
hr: Nemoguće je stvoriti postojeću stavku košarice.

en: Cannot create existing %s.
hr: Ne možete stvoriti postojeći %s.

en: Cannot create existing comment.
hr: Ne možete dodati potojeći komentar.

en: Cannot create existing post.
hr: Ne možete dodati postojeću objavu.

en: Cannot create existing product review.
hr: Ne možete kreirati postojeću recenziju proizvoda.

en: Cannot create existing resource.
hr: Ne mogu stvoriti postojeći resurs .

en: Cannot create existing user.
hr: Nije moguće kreirati postojećeg korisnika.

en: Cannot create order from empty cart.
hr: Narudžba se ne može napraviti iz prazne košarice.

en: Cannot create order note, please try again.
hr: Ne mogu stvoriti napomenu narudžbe, pokušajte ponovo .

en: Cannot create order refund, please try again.
hr: Ne mogu stvoriti povrat narudžbe, molimo pokušajte ponovno.

en: Cannot create order: %s
hr: Nije moguće kreirati narudžbu: %s

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
hr: Nije moguće upravljati s preusmjeravanjem kolačića, jer su zaglavlja (headers) već poslana.

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
hr: Ne možete izbrisati aktivni dodatak. Prvo ga deaktivirajte.

en: Cannot find user global styles revisions.
hr: Nije moguće pronaći korisničke globalne revizije stilova.

en: Cannot hook block to itself.
hr: Ne može spojiti blok na sebe.

en: Cannot introspect application password.
hr: Nije moguće ispitati lozinku aplikacije.

en: Cannot load %s.
hr: Nije moguće učitati %s.

en: Cannot load blog information at this time.
hr: Trenutno nije moguće učitati informacije o blogu.

en: Cannot load blog posts at this time.
hr: Trenutno nije moguće učitati blog objave.

en: Cannot load image metadata.
hr: Nije moguće učitati metapodatke slike.

en: Cannot parse URL %s
hr: Nije moguće parsirati URL %s

en: Cannot preview a widget that does not extend WP_Widget.
hr: Nije moguć pretpregled widgeta koji ne proširuje WP_Widget.

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
hr: Nije moguće promijeniti veličinu slike. Širina i visina nisu postavljene.

en: Cannot save image metadata.
hr: Nije moguće spremiti metapodatke slike.

en: Cannot select database
hr: Nije moguće odabrati bazu podataka

en: Cannot send password reset, permission denied.
hr: Nije moguće poslati reset lozinke, nemate potrebno dopuštenje.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
hr: Nije moguće postaviti atribute zbog neispravnog matičnog proizvoda.

en: Cannot set instance on a widget that does not extend WP_Widget.
hr: Nije moguće postaviti instancu na widgetu koja ne proširuje WP_Widget.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
hr: Nije moguće postaviti matični pojam, taksonomija nije hijerarhijska.

en: Cannot stabilize objects. Convert the object to an array first.
hr: Objekti se ne mogu stabilizirati. Prvo pretvorite objekt u array.

en: Cannot supply a strategy `%1$s` for script `%2$s` because it is an alias (it lacks a `src` value).
hr: Nije moguće dostaviti strategiju `%1$s` za skriptu `%2$s` jer je to alias (nedostaje mu vrijednost `src`).

en: Cannot update coupon, try again.
hr: Ne mogu ažurirati kupon, pokušajte ponovno.

en: Cannot update fee, try again.
hr: Ne možemo ažurirati naknadu, pokušajte ponovo.

en: Cannot update shipping method, try again.
hr: Metoda dostave ne može biti ažurirana, probajte ponovo.

en: Cannot use global flag on non-multisites
hr: Nije moguće korištenje globalne zastave (global flag) na web-stranicama koje nisu u mreži.

en: Cannot view post type.
hr: Nije moguće pregledati vrstu objave.

en: Cannot view status.
hr: Nije moguće pregledati status.

en: Cannot visit tag closers in HTML Processor.
hr: Nije moguće posjetiti zatvarače oznaka u HTML procesoru.

en: Canterbury
hr: Kanterberi

en: Canton
hr: Kanton

en: Capabilities
hr: Mogućnosti

en: Caption
hr: Okvir

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
hr: Opis za prilog, prema zapisu u bazi podataka.

en: Caption&hellip;
hr: Natpis&hellip;

en: Caption:
hr: Opis

en: Captions
hr: Natpisi

en: Captions/Subtitles
hr: Podnatpisi

en: Capture
hr: Hvatanje

en: Car Audio
hr: Auto audio

en: Caraș-Severin
hr: Caras-Severin

en: Card Expiring
hr: Istek kartice

en: Card Number
hr: Broj Kartice

en: Card code
hr: Kod kartice

en: Card number
hr: Broj kartice

en: Card:
hr: Kartica:

en: Carousel
hr: Vrtuljak

en: Cars
hr: Automobili

en: Cart
hr: Košarica

en: Cart & Checkout Blocks
hr: Blokovi Košarice i Naplate

en: Cart Page
hr: Stranica Košare

en: Cart item does not exist.
hr: Stavka košarice ne postoji.

en: Cart item is invalid.
hr: Artikal košarice nije valjan.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
hr: Artikal u košarici više ne postoji ili nije važeći.

en: Cart page
hr: Stranica košarice

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
hr: Ukupni iznosi košarice osigurani korištenjem najmanje jedinice valute.

en: Cart totals
hr: Sveukupno

en: Cart updated.
hr: Košarica ažurirana.

en: Cash on delivery
hr: Plaćanje prilikom preuzimanja

en: Catalan
hr: Katalonski

en: Catalog
hr: Katalog

en: Catalog &amp; search
hr: Katalog &amp; pretraga

en: Catalog visibility.
hr: Vidljivost kataloga.

en: Catalog visibility:
hr: Vidljivost kataloga:

en: Categories
hr: Kategorije

en: Categories and Tags Converter
hr: Pretvornik kategorija i oznaka

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
hr: Kategorije mogu biti selektivno pretvorene u oznake koristeći <a href="%s">pretvarač kategorija u oznake</a>.

en: Categories deleted.
hr: Kategorije obrisane.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
hr: Kategorije imaju hijerarhiju, što znači da možete ugnjezditi pod kategorije. Oznake nemaju hijerarhiju i ne možete ih ugnjezditi. Ponekad ljudi počnu koristit jedno na svojim postovima i kasnije shvate da bi drugo bilo puno bolje za njihov sadržaj.

en: Categories list
hr: Popis kategorija

en: Categories list navigation
hr: Navigacija popisa kategorija

en: Categories to Tags
hr: Pretvori kategorije u tagove

en: Categories totals.
hr: Ukupno kategorija.

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
hr: Kategorije, za razliku od oznaka, mogu imati hijerarhiju. Možete imati kategoriju Jazz, a pod njom i niže kategorije za Bebop i Big Band. Posve vama na volju.

en: Categories:
hr: Kategorije:

en: Categories:
hr: Kategorije:

en: Categories: %s
hr: Kategorije: %s

en: Category
hr: Kategorija

en: Category %s doesn&#8217;t exist!
hr: Kategorija %s ne postoji!

en: Category Cloud
hr: Oblak kategorija

en: Category ID
hr: ID Kategorije

en: Category ID.
hr: ID kategorije.

en: Category URL.
hr: URL kategorije.

en: Category added.
hr: Kategorija dodana.

en: Category deleted.
hr: Kategorija obrisana.

en: Category display
hr: Prikaz kategorija

en: Category image.
hr: Slika kategorije.

en: Category link
hr: Poveznica kategorije

en: Category name
hr: Naziv kategorije

en: Category name.
hr: Ime kategorije

en: Category not added.
hr: Kategorija nije dodana.

en: Category not updated.
hr: Kategorija nije ažurirana.

en: Category order
hr: Kategorija narudžbe

en: Category slug
hr: Slug kategorije

en: Category slug.
hr: Slug kategorije.

en: Category updated.
hr: Kategorija ažurirana.

en: Category: | Categories:
hr[0]: Kategorija:

en: Category: %1$s
hr: Kategorija: %1$s

en: Category…
hr: Kategorija...

en: Cats
hr: Mačke

en: Caught exception while cancelling action "%1$s": %2$s
hr: Uhvaćena iznimka prilikom otkazivanja radnje "%1$s": %2$s

en: Caught exception while cancelling action: %s
hr: Uhvaćena iznimka prilikom otkazivanja radnje: %s

en: Caution:
hr: Pozor:

en: Cayman Islands
hr: Kajmanski otoci

en: Cell padding
hr: Odstojanje u ćelijama

en: Cell spacing
hr: Razmak ćelija

en: Cell type
hr: Vrsta ćelije

en: Center
hr: Centar

en: Centimeters
hr: centimetara

en: Central
hr: Središnji

en: Central African Republic
hr: Srednjoafrička Republika

en: Central Greece
hr: Centralna Grčka

en: Central Macedonia
hr: Centralna Makedonija

en: Ceramics
hr: Keramika

en: Chad
hr: Čad

en: Change
hr: Izmijeni

en: Change Blog Address
hr: Promijeni Blog Adresu

en: Change Email Address
hr: Promjeni email adresu

en: Change Frequency
hr: Promijeni frekvenciju

en: Change Permalink Structure
hr: Promijenite strukturu stalnih veza

en: Change Site Icon
hr: Promijenite ikonu web mjesta

en: Change Theme
hr: Promjeni Temu

en: Change Username
hr: Promijeni Korisničko ime

en: Change address
hr: Promijeni adresu

en: Change audio
hr: Promijeni audio

en: Change file
hr: Promijeni zapis

en: Change footer credit
hr: Promijenite zasluge u podnožju

en: Change image
hr: Promijeni sliku

en: Change logo
hr: Promijeni logo

en: Change order status to completed
hr: Promijenite status narudžbe u "Dovršeno"

en: Change order status to on-hold
hr: Promijenite status narudžbe u "Na čekanju"

en: Change order status to processing
hr: Promijenite status narudžbe u "U obradi"

en: Change role to&hellip;
hr: Promijeni ulogu na&hellip;

en: Change status to cancelled
hr: Promjeni status u "Otkazano"

en: Change status to completed
hr: Promjeni status u "Dovršeno"

en: Change status to on-hold
hr: Promjeni status u "Na čekanju"

en: Change status to processing
hr: Promijeni status u "U obradi"

en: Change status:
hr: Promjeni status

en: Change theme
hr: Promijeni temu

en: Change to:
hr: Promijeni u:

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
hr[0]: Promijenite vrstu za %d blok.
hr[1]: Promijenite vrstu za %d bloka.
hr[2]: Promijenite vrstu za %d blokova.

en: Change video
hr: Promjeni video

en: Change whether your visitors can subscribe to your posts or comments or both.
hr: Promijenite mogućnost kojom se vaši posjetitelji mogu pretplatiti na objave ili komentare, ili oboje.

en: Change your Gravatar
hr: Promijenite svoj Gravatar

en: Change your Privacy Policy page
hr: Promijenite vašu stranicu Pravila privatnosti

en: Change your email settings at <a href="%s">Manage Subscriptions</a>.
hr: Promijenite email postavke ovdje: <a href="%s">Upravljanje pretplatama</a>.

en: Change your site address
hr: Promijenite adresu stranice

en: Changed roles.
hr: Uloge izmijenjene.

en: Changes have already been trashed.
hr: Izmjene su već premještene u smeće.

en: Changes saved.
hr: Promijene spremljene.

en: Changes trashed successfully.
hr: Izmjene su premještene u smeće.

en: Changeset is being edited by other user.
hr: Grupu promjena uređuje drugi korisnik.

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
hr: Mijenjanje eCommerce platforme može se činiti kao velika prepreka, ali je lakše nego što mislite preseliti vaše proizvode, kupce i narudžbe u WooCommerce. Ovaj članak pomoći će vam u tom procesu.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
hr: Promjena platforme može se činiti kao velika prepreka koju treba prevladati, ali lakše je nego što mislite premjestiti svoje proizvode, kupce i narudžbe na WooCommerce. Ovaj će vam članak pomoći da prođete kroz ovaj proces.

en: Changing to %s
hr: Mijenjam u %s

en: Chapters
hr: Poglavlja

en: Character encoding of the file
hr: Kodiranje znakova datoteke

en: Charge sales tax on
hr: Naplatiti porez

en: Charity
hr: Milosrđe

en: Chart stats by
hr: Grafikon statistike od

en: Cheatin&#8217; uh?
hr: Malo varamo, ha?

en: Check All
hr: Označi sve

en: Check Spelling
hr: Provjeri pravopis

en: Check for Spam
hr: Provjeri za Spam

en: Check for updates manually
hr: Provjeri ažuriranja manualno

en: Check out the themes that are compatible with WooCommerce and choose one aligned with your brand and business needs.
hr: Pogledajte teme koje su kompatibilne s WooCommerce i odaberite onu koja se podudara s vašim brendom ili poslovnim potrebama.

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
hr: Čeka se uplata čekom

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
hr: Plaćanje čekom

en: Check stats
hr: Provjeri Stat

en: Check the box above to record each new set of posts loaded via Infinite Scroll as a page view in Google Analytics.
hr: Označite okvir iznad, kako bi zabilježili svaki novi set objava učitanih s beskonačnim pomicanjem kao pregled stranice u Google Analytics.

en: Check the box to confirm
hr: Označi da bi potvrdio

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
hr: Označite ovaj okvir ako se kupon ne može koristiti u kombinaciji s drugim kuponima.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
hr: Označiti ovaj okvir ako kupon omogućuje besplatnu dostavu. Treba biti omogućena <a href="%s" target="_blank">Besplatna dostava</a> u vašoj Zoni dostave i postavljeno da zahtjeva "valjani kupon za besplatnu dostavu" (vidi postavku "Zahtjeva besplatnu dostavu").

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
hr: Označite okvir ako kupon ne bi smio biti primijenjen na proizvode na sniženju. Po proizvodu kuponi će raditi samo u slučaju da proizvod nije na sniženju. Po košarici kuponi će raditi samo ako u košarici nema proizvoda na sniženju.

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
hr: Označite kako biste kupcima omogućili kupnju samo 1 artikla u jednoj narudžbi. Ovo je osobito korisno za artikle čija je količina ograničena, na primjer za umjetnine ili ručno izrađene predmete.

en: Check to load posts as you scroll. Uncheck to show clickable button to load posts
hr: Označite kako bi učitavali objave pri listanju. Odznačite kako bi prikazali gumbe za učitavanje još objava

en: Check your email
hr: Provjerite vašu e-poštu

en: Check your email for the confirmation link.
hr: Provjerite e-poštu, za poveznicu za potvrdu.

en: Check your email for your new password.
hr: Provjerite e-poštu za svoju novu lozinku.

en: Check your email!
hr: Projevrite svoju e-poštu!

en: Checkbox
hr: Potvrdni okvir

[ctx: Checkbox on Widget Visibility if children of the selected page should be included in the visibility rule.]
en: Include children
hr: Obuhvati podstranice

en: Checkbox with Multiple Items
hr: Kućice za izbor s višestrukim stavkama

en: Checking
hr: Provjeravanje

en: Checking for Spam (%1$s%)
hr: Provjera neželjenih komentara (%1$s%)

en: Checking status for %s
hr: Provjera statusa za %s

en: Checking...
hr: Provjeravanje...

en: Checkout
hr: Plaćanje

en: Checkout Page
hr: Stranica Naplate

en: Checkout endpoints
hr: Krajnje točke na stranici za plaćanje

en: Checkout is not available whilst your cart is empty.
hr: Blagajna nije dostupna dok je vaša košarica prazna .

en: Checkout page
hr: Stranica naplate

en: Checkout privacy policy
hr: Pravila o privatnosti na stranici naplate

en: Child of {{PageTitle/}}
hr: Pod {{PageTitle/}}

en: Child theme
hr: Pod-tema

en: Child theme of %s
hr: Pod-tema od %s

en: Chile
hr: Čile

en: Chilean peso
hr: Čileanski pezo

en: China
hr: Kina

en: Chinese
hr: Kineski

en: Chinese (Simplified)
hr: Kineski (Pojednostavljen)

en: Chinese (Traditional)
hr: Kineski (Tradicionalni)

en: Chinese yuan
hr: Kineski juan

en: Choose
hr: Odaberi

en: Choose Image
hr: Odaberi sliku

en: Choose Images
hr: Odaberi slike

en: Choose a Background Image
hr: Odaberi pozadinsku sliku

en: Choose a CSV file from your computer:
hr: Odaberite CSV datoteku sa Vašem računala:

en: Choose a Custom Header
hr: Odaberi prilagodljivo zaglavlje

en: Choose a Site Icon
hr: Odaberi ikonu web-stranice

en: Choose a WordPress WXR file to upload, then click Upload file and import.
hr: Odaberite WordPress WXR datoteku koju želite učitati, potom kliknite Učitaj i uvezi datoteku.

en: Choose a category to view stats
hr: Izaberite kategoriju kako bi vidjeli statistiku

en: Choose a city in the same timezone as you.
hr: Izaberite grad koji je u istoj vremenskoj zoni kao i vi.

en: Choose a city in your timezone.
hr: Izaberite grad u vašoj vremenskoj zoni.

en: Choose a country / region&hellip;
hr: Izaberite državu / regiju&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
hr: Odaberite valutu&hellip;

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
hr: Odaberite zadanu vrijednost obrasca ako želite da je određena varijacija već odabrana kada korisnik posjeti stranicu proizvoda.

en: Choose a field:
hr: Odaberite polje:

en: Choose a file from your computer:
hr: Odaberite datoteku sa svog računala:

[ctx: Choose a help topic]
en: Choose a Category:
hr: Odaberi Kategoriju:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
hr: Odaberite prioritet za ovu stopu poreza. Samo 1 pogođena stopa po prioritetu će se koristiti. Za definiciju više stopa poreza za jedno područje, morate definirati drugačiji prioritet po stopi.

en: Choose a product to view stats
hr: Odaberite proizvod za pregled statistika

en: Choose a state&hellip;
hr: Izaberite regiju&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
hr: Odaberite poreznu klasu za ovaj proizvod. Porezne klase se koriste za primijenu različitih poreznih stopa koje su specifične za određene vrste proizvoda.

en: Choose a taxonomy:
hr: Odaberite taksonomiju:

en: Choose a theme
hr: Odaberi temu

en: Choose an action...
hr: Odaberite akciju...

en: Choose an image
hr: Odaberi sliku

en: Choose an image from your computer:
hr: Odaberite sliku s svog računala:

en: Choose an interval:
hr: Odaberite interval:

en: Choose an option
hr: Odaberi opciju

en: Choose audio
hr: Odaberite audio

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages, or opt for the theme's default combination of excerpt and full post.
hr: Izaberite između prikaza cijele objave ili izvatka za blog i stranice arhiva, ili se odlučite za izvorne postavke teme, kombinaciju izvatka i cijelih objava.

en: Choose between a full post or an excerpt for the blog and archive pages.
hr: Izaberite između prikaza cijele objave ili izvatka za blog i stranice arhiva.

en: Choose countries / regions&hellip;
hr: Odaberite zemlje / regije&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
hr: Odaberite kupon&hellip;

en: Choose either a city in the same timezone as you or a %s (Coordinated Universal Time) time offset.
hr: Odaberite grad u koji je u istoj vremenskoj zoni kao i Vi ili %s (Koordinirano svjetsko vrijeme) vremenski odmak.

en: Choose file
hr: Odaberi zapis

en: Choose from a set of visibility options for sidebar widgets such as showing them only certain categories,
    		only on error pages, or only search results pages. You can also do the reverse and choose to hide them on certain pages.
hr: Odaberite iz seta vizualnih opcija za widgete bočne trake, kao što je prikazivanje samo određenih kategorija,
    →	→	samo na stranicama s greškom, ili samo rezultata pretrage. Možete postaviti i obrnuto, i odabrati sakriti ih na određenim stranicama.

en: Choose from the most used Labels
hr: Odaberi između najkorištenijih etiketa

en: Choose from the most used pattern categories
hr: Odaberi iz najčešće korištenih kategorija uzoraka

en: Choose from the most used tags
hr: Odaberi između najkorištenijih oznaka

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
hr: Odaberite koliko dugo želite zadržati osobne podatke kada više nisu potrebni za obradu. Ostavite sljedeće opcije prazne da biste zadržali te podatke na neodređeno vrijeme.

en: Choose image
hr: Odaberite sliku

en: Choose logo
hr: Odaberite logo

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
hr: Odaberite pružatelje usluga plaćanja i omogućite načine plaćanja na blagajni.

en: Choose site
hr: Odaberi stranicu

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
hr: Odaberite dio slike koji želite upotrijebiti kao zaglavlje.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
hr: Odaberite plaćanje koje želite, platite sada, platite kasnije ili na rate. Bez brojeva kreditnih kartica, bez lozinki, bez brige.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
hr: Odaberite plaćanje koje želite, platite odmah, platite kasnije ili na rate. Nema brojeva kreditnih kartica, bez zaporki, bez brige. <a href="%s" target="_blank"> Saznajte više o Klarni </a>.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
hr: Izaberite metodu dostave koju želite dodati . Samo načini dostave koji podržavaju zone su na popisu.

en: Choose the target frame for your link.
hr: Odaberite ciljni okvir za vašu poveznicu.

en: Choose theme
hr: Odaberite temu

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
hr: Odaberite želite li se automatski riješiti najgoreg spama ili da se spam uvijek smjesti u spam mapu.

en: Choose video
hr: Odaberite video

en: Choose what to display on product category pages.
hr: Odaberite što želite prikazati na stranicama kategorija proizvoda.

en: Choose what to display on the main shop page.
hr: Odaberite što želite prikazati na glavnoj stranici trgovine.

en: Choose what to export
hr: Odaberi za izvoz

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
hr: Izaberi da li je ovo glavni porez. Glavni porez primjenjivati će se na sve druge poreze.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
hr: Izaberi da da li će se ovaj porez primjeniti i na cijenu dostave.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
hr: Odaberi želite li prihvatiti odmah uplate ili želite pričekati autorizirane uplate.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
hr: Odaberi u koje zemlje želite dostavljati, ili odaberite dostavu u sve lokacije u kojima prodajete.

en: Choose which format of email to send.
hr: Odaberite format e-pošte za slanje.

en: Choosing a theme?
hr: Odabirete temu?

en: Chosen attributes (for variations).
hr: Odabrani atributi (za varijacije).

en: Christianity
hr: Kršćanstvo

en: Christmas
hr: Božić

en: Christmas Island
hr: Božićni otok

en: Church
hr: Crkva

en: Circles
hr: Krugovi

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
hr: Gradovi za ovo pravilo. Odvojite više vrijednosti točka-zarezom (;). Ostavite prazno za primjeniti na sve gradove.

en: City
hr: grad

en: City (optional)
hr: Grad (nije obavezno)

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
hr: Ime grada, ne podržava više vrijednosti. Zastarjelo od WooCommerce 5.3, umjesto toga treba koristiti 'cities'.

en: City name.
hr: Naziv grada.

en: City of the address being shipped to.
hr: Grad adrese na koju se dostavlja.

en: City.
hr: Grad.

en: City:
hr: Grad:

en: Ciudad Autónoma de Buenos Aires
hr: Buenos Aires

en: Claim ID
hr: ID Zahtjeva

en: Class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
hr: Klasa %1$s je <strong>zastarjela</strong> od inačice %2$s bez dostupne alternative.

en: Class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
hr: Klasa %1$s je <strong>zastarjela</strong> od inačice %2$s! Umjesto toga upotrijebite %3$s.

en: Class name
hr: Ime klase

en: Class names for the link element of this menu item.
hr: Naziv klase elementa poveznice ove stavke izbornika.

en: Classic
hr: Klasični

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
hr: Prečaci na tipkovnici Klasičnog bloka

en: Classic Blue
hr: Klasično plava

en: Classic Bright
hr: Klasično svjetla

en: Classic Editor
hr: Klasniči Uređivač

en: Clean up download permissions
hr: Očisti dozvole za preuzimanje

en: Cleaned up %d video. | Cleaned up a total of %d videos.
hr[0]: Očišćen %d video.
hr[1]: Očišćena %d videa.
hr[2]: Očišćeno %d videa.

en: Cleaning Services
hr: Usluge čišćenja

en: Cleaning up spam takes time.
hr: Čišćenje spama zahtijeva vremena.

en: Clear
hr: Obriši

en: Clear All
hr: Ukloni sve

en: Clear All Accepted
hr: Očisti sve prihvaćeno

en: Clear All Filters
hr: Ukloni sve filtere

en: Clear Crop
hr: Očisti obrezivanje

en: Clear Inactive Widgets
hr: Ukloni neaktivne widgete.

en: Clear Results
hr: Obriši rezultate

en: Clear all
hr: Ukloni sve

en: Clear all information
hr: Ukloni sve podatke

en: Clear analytics cache
hr: Očisti predmemoriju analitike

en: Clear customer sessions
hr: Očisti razdoblja aktivnosti kupaca

en: Clear formatting
hr: Ukloni formatiranje

en: Clear template cache
hr: Očisti predmemoriju predložaka

en: Clear transients
hr: Očisti prijelaze

en: Cleared by Akismet
hr: Očistio Akismet

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
hr: Kliknite &#8220;Dodaj novu sliku&#8221; kako bi prenijeli sliku sa vašeg računala. Vaša tema funkcionira najbolje sa slikom koja odgovara veličini vašeg videa &#8212; moći ćete izrezati sliku na savršenu veličinu nakon što ju prenesete.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
hr: Kliknite &#8220;Dodaj novu sliku&#8221; kako bi prenijeli sliku sa vašeg računala. Vaša tema funkcionira najbolje s zaglavljem visine %s piksela &#8212; moći ćete izrezati sliku na savršenu veličinu nakon što ju prenesete.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
hr: Kliknite &#8220;Dodaj novu sliku&#8221; kako bi prenijeli sliku sa vašeg računala. Vaša tema funkcionira najbolje s zaglavljem veličine %s piksela &#8212; moći ćete izrezati sliku na savršenu veličinu nakon što ju prenesete.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
hr: Kliknite &#8220;Dodaj novu sliku&#8221; kako bi prenijeli sliku sa vašeg računala. Vaša tema funkcionira najbolje s zaglavljem širine %s piksela &#8212; moći ćete izrezati sliku na savršenu veličinu nakon što ju prenesete.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
hr: Kliknite &#8220;Slijedeće&#8221; kako bi počeli dodavati poveznice u vaš novi izbornik.

en: Click Customize for the active theme or Live Preview for any other theme to see a live preview
hr: Kliknite Prilagodi za trenutnu temu ili Pregled uživo za bilo koju drugu temu kako bi ju uživo vidjeli.

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
hr: Klikni Spremi izbornik kako bi stavke izbornika na čekanju postale javne.

en: Click for more information
hr: Pritisni za više informacija

en: Click here
hr: Kliknite ovdje

en: Click here for more information
hr: Kliknite ovdje za više informacija

en: Click here to cancel reply.
hr: Kliknite ovdje ako želite odustati od odgovora.

en: Click here to enter your code
hr: Kliknite ovdje za unos kupona

en: Click here to login
hr: Kliknite ovdje za prijavu

en: Click here to reset your password
hr: Kliknite ovdje za resetiranje zaporke

en: Click here to set your new password.
hr: Kliknite ovdje da biste postavili novu lozinku.

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
hr: Kliknite na temu kako bi vidjeli ime teme, inačicu, autora, opis, oznake i poveznicu Obriši.

en: Click on this box to edit it and add your own information.
hr: Klikni na ovaj prozorčić kako bi uredio i dodao svoje podatke.

en: Click the Save Menu button to save your changes.
hr: Kliknite dugme Spremi izbornik kako bi spremili promjene.

en: Click the Use this Key button.
hr: Kliknite gumb Upotrijebi ovaj ključ.

en: Click the image to edit or update
hr: Kliknite na sliku za uređivanje ili ažuriranje

en: Click to Press This!
hr: Klikni za Press This!

en: Click to autoplay the presentation!
hr: Kliknite za automatsku reprodukciju prezentacije!

en: Click to edit the site title.
hr: Kliknite za uređivanje naslova web-stranice.

en: Click to edit this element.
hr: Kliknite za uređivanje ovog elementa.

en: Click to edit this menu.
hr: Kliknite za uređivanje ovog izbornika.

en: Click to edit this post
hr: Kliknite za uređivanje ove objave

en: Click to edit this widget.
hr: Kliknite za uređivanje ovog widgeta.

en: Click to email a link to a friend
hr: Kliknite za slanje e-maila prijatelju

en: Click to print
hr: Klikni za ispis

en: Click to share on %s
hr: Podijeli na %s

en: Click to share on Facebook
hr: Klikom podijelite na Facebooku

en: Click to share on LinkedIn
hr: Podijeli na LinkedInu

en: Click to share on Pinterest
hr: Podijeli na Pinterestu

en: Click to share on Pocket
hr: Podijeli na Pocketu

en: Click to share on Reddit
hr: Podijeli na Redditu

en: Click to share on Telegram
hr: Klikni za dijeljenje na Telegramu

en: Click to share on Tumblr
hr: Podijeli na Tumblru

en: Click to share on Twitter
hr: Podijeli na Twitteru

en: Click to share on WhatsApp
hr: Klikni za dijeljenje na WhatsAppu

en: Click to toggle
hr: Klikni za prikazivanje/sakrivanje

en: Click to view slideshow.
hr: Kliknite za pregled vrtuljka

en: Click {{doneButton /}} to go back to your full library. Happy uploading!
hr: Klikni {{doneButton /}} kako bi se vratili na zbirku. Sretni prijenosi!

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
hr: Klik na <strong>Odaberi zapis</strong> otvara navigacijski prozor koji vam pokazuje zapise u vašem operativnom sistemu. Odabirom <strong>Open</strong> nakon klika na željeni zapis aktivira tijek prijenosa na zaslonu prijenosa.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
hr: Klikom na stavku otvoriti će se zaslon Detalji privitka, koji omogućuje predpregled medie i brzo uređivanje. Sve promijene koje napravite na privitku biti će automatski snimljene.

en: Clicks
hr: Klikovi

en: Client version
hr: Inačica klijenta

en: Cloning is forbidden.
hr: Kloniranje je zabranjeno.

en: Close
hr: Zatvori

en: Close (Esc)
hr: Zatvori (Esc)

en: Close Menu
hr: Zatvori izbornik

en: Close Tour
hr: Zatvori obilazak

en: Close Window
hr: Zatvori prozor

en: Close all open tags
hr: Zatvori sve otvorene oznake

en: Close and accept
hr: Zatvori i prihvati

en: Close blockquote tag
hr: Oznaka zatvaranja citata

en: Close bold tag
hr: Oznaka zatvaranja podebljanja

en: Close bulleted list tag
hr: Oznaka zatvaranja liste

en: Close code tag
hr: Oznaka zatvaranja koda

en: Close deleted text tag
hr: Oznaka zatvaranja obrisanog teksta

en: Close details dialog
hr: Zatvori okvir za detaljima

en: Close dialog
hr: Zatvori dialog

en: Close inserted text tag
hr: Oznaka zatvaranja umetnutog teksta

en: Close italic tag
hr: Oznaka zatvaranja kurziva

en: Close list item tag
hr: Oznaka zatvaranja stavke liste

en: Close media attachment panel
hr: Zatvori panel medijskoga privitka

en: Close menu
hr: Zatvori izbornik

en: Close modal panel
hr: Zatvori modal

en: Close numbered list tag
hr: Oznaka zatvaranja brojčane liste

en: Close overlay
hr: Zatvori overlay

en: Close reorder mode
hr: Zatvori način rada za preslagavanje

en: Close sharing dialog
hr: Zatvori dijaloški okvir za dijeljenje

en: Close the Customizer and go back to the previous page
hr: Zatvori Prilagodnik i vrati se na prethodnu stranicu

en: Close uploader
hr: Zatvori prijenosnik

en: Close your account permanently
hr: Zatvorite svoj račun trajno

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Cmd + letter:
hr: Cmd + slovo:

en: Code
hr: Kod

en: Code editor
hr: Uređivač koda

en: Code is Poetry
hr: Kod je poezija

en: Code-based contribution
hr: Doprinos temeljen na kodu

en: Code: <a href="%s" target="_blank">( ? )</a>
hr: Kod: <a href="%s" target="_blank">( ? )</a>

en: Coffee
hr: Kava

en: Coffee Shops
hr: Kafić

en: Collapse Main menu
hr: Sakrij glavni izbornik

en: Collapse menu
hr: Zatvori izbornik

en: Collapse this bar
hr: Sakrij ovu traku

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
hr: Skupite i provjerite EU VAT brojeve na checkoutu

en: Collect payments from customers offline.
hr: Naplatite od offline kupaca.

en: College
hr: Fakultet

en: Colombia
hr: Kolumbija

en: Colombian peso
hr: Kolumbijski pezo

en: Color
hr: Boja

en: Color Scheme
hr: Shema Boja

en: Color Settings
hr: Postavke boje

en: Color scheme
hr: Shema Boja

en: Color: %s
hr: Boja: %s

en: Colors
hr: Boje

en: Column
hr: Stupac

en: Column group
hr: Grupa stupaca

en: Column mapping
hr: Mapiranje kolona

en: Column name
hr: Naziv stupca

en: Columns
hr: Stupci

en: Come check out my blog!
hr: Pogledaj moj blog!

en: Come find out why.
hr: Dođite i saznajte zašto.

en: Comedy
hr: Komedija

en: Comic
hr: Strip

en: Comic draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
hr: Skica stripa je ažurirana. <a target="_blank" href="%s">Pretpregled stripa</a>

en: Comic published. <a href="%s">View comic</a>
hr: Strip objavljen. <a href="%s">Pregledaj strip</a>

en: Comic restored to revision from %s
hr: Strip vraćen na reviziju od %s

en: Comic saved.
hr: Strip spremljen.

en: Comic scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview comic</a>
hr: Strip je tempiran za: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Pretpregled stripa</a>

en: Comic submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
hr: Strip poslan. <a target="_blank" href="%s">Pretpregled stripa</a>

en: Comic updated.
hr: Strip ažuriran.

en: Comic updated. <a href="%s">View comic</a>
hr: Strip ažuriran. <a href="%s">Pregledaj strip</a>

en: Comics
hr: Stripovi

en: Comics list
hr: Lista stripova

en: Comics list navigation
hr: Navigacija liste stripova

en: Coming Soon
hr: Stiže uskoro

en: Coming soon
hr: Stiže uskoro

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
hr: o,su,kao,u,po,com,za,od,u,je,ono,od,na,ili,ovo,je,gdje,tko,će,sa,www

en: Command palette
hr: Paleta naredbi

en: Comment
hr: Komentar

en: Comment #%d could not be checked.
hr: Nije moguće provjeriti komentar #%d.

en: Comment #%d is not spam.
hr: Komentar #%d nije spam.

en: Comment #%d is spam.
hr: Komentar #%d je spam.

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
hr: Komentar %d sadrži osobne podatke ali ga nije moguće pretvoriti u anonimnog.

en: Comment %d does not exist
hr: Komentar %d ne postoji.

en: Comment Author
hr: Autora komentara

en: Comment Author Email
hr: E-pošta autora komentara

en: Comment Author IP
hr: IP autora komentara

en: Comment Author URL
hr: URL autora komentara

en: Comment Author User Agent
hr: Korisnički agent autora komentar

en: Comment Content
hr: Sadržaj komentara

en: Comment Date
hr: Datum komentara

en: Comment Form
hr: Komentar Forma

en: Comment History
hr: Povijest Komentar

en: Comment Likes are
hr: Lajkovi komentara su

en: Comment Moderation
hr: Moderiranje komentara

en: Comment Reply via Email
hr: Odgovaranje na komentar putem E-maila

en: Comment Submission Failure
hr: Neuspjela pretplata na kmoentare

en: Comment URL
hr: URL komentara

en: Comment author must fill out name and e-mail
hr: Autor komentara mora popuniti ime i e-poštu

en: Comment author must fill out name and email
hr: Autor komentara mora popuniti ime i adresu e-pošte

en: Comment author must have a previously approved comment
hr: Autor komentara mora imati prethodno odobreni komentar

en: Comment author name and email are required
hr: Autor komentara mora popuniti ime i e-poštu

en: Comment author name and email are required.
hr: Autor komentara mora popuniti ime i e-poštu.

en: Comment by %s marked as spam.
hr: Komentar od %s označen kao spam.

en: Comment by %s moved to the Trash.
hr: Komentar od %s premješten u smeće.

en: Comment by %s moved to the trash.
hr: Komentar od %s premješten u smeće.

en: Comment cache problem?
hr: Problem s predmemorijom komentara?

en: Comment discarded.
hr: Komentar je odbačen.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
hr: Polje komentara sadrži više znakova od dozvoljenog limita.

en: Comment is required.
hr: Potreban je komentar.

en: Comment marked as spam
hr: Komentar je označen kao spam

en: Comment metadata downloaded successfully, proceeding with comment bodies...
hr: Komentar metapodaci uspješno preuzeti, nastavljam sa sadržajem komentara...

en: Comment moderation
hr: Moderiranje komentara

en: Comment must be manually approved
hr: Komentar mora biti ručno odobren

en: Comment navigation
hr: Navigacija komentara

en: Comment not found
hr: Komentar nije pronađen

en: Comment not found.
hr: Komentar nije pronađen.

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
hr: on

en: Comment on %1$s by %2$s
hr: Komentar na %1$s, komentirao/la %2$s

en: Comment on this post?
hr: Komentiraj ovu objavu?

en: Comment status
hr: Status komentara

en: Comment status was changed to %s
hr: Status komentara je promjenjen u %s

en: Comment trashed
hr: Komentar obrisan

en: Comment was caught by %s.
hr: Komentar je uhvatio %s.

en: Comment:
hr: Komentar:

en: Comment: %s
hr: Komentar: %s

en: Commenter
hr: Komentator

en: Commenting as %s
hr: Komentira korisnik %s

en: Comments
hr: Komentari

en: Comments %s
hr: Komentari %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
hr: Komentari (%1$s) o &#8220;%2$s&#8221;

en: Comments (%s)
hr: Komentari (%s)

en: Comments <span class="count">(%d)</span>
hr: Komentari <span class="count">(%d)</span>

en: Comments Feed
hr: Kanal komentara

en: Comments I've Made
hr: Moji Komentari

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
hr: Komentari isključeni<span class="screen-reader-text"> za %s</span>

en: Comments are closed.
hr: Komentari su isključeni.

en: Comments are not allowed.
hr: Komentari nisu dopušteni.

en: Comments closed.
hr: Komentari zatvoreni

en: Comments feed
hr: Kanal komentara

en: Comments for %1$s searching on %2$s
hr: Komentari za %1$s pretraživanje za %2$s

en: Comments for %s
hr: Komentari za %s

en: Comments list
hr: Popis komentara

en: Comments list navigation
hr: Navigacija popisa komentara

en: Comments navigation
hr: Navigacija komentara

[ctx: Comments notifications]
en: Comments
hr: Komentari

en: Comments on %s
hr: Komentari na %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
hr: Komentari na &#8220;%s&#8221;

en: Comments on this post are closed.
hr: Komentari na ovu objavu su zatvoreni.

en: Comments on: %s
hr: Komentari na: %s

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
hr: Komentari trebaju biti prikazani tako da su %s komentari na vrhu svake stranice

en: Comments should be displayed with the older comments at the top of each page
hr: Komentari bi trebali biti prikazani sa starijim komentarima na vrhu svake stranice

en: Communicating with the WordPress servers is used to check for new versions, and to both install and update WordPress core, themes or plugins.
hr: Komuniciranje s WordPress poslužiteljima koristi se za provjeru novih inačica, i da se instalira i ažurira WordPress jezgra, teme i dodaci.

en: Communication with WordPress.org
hr: Komunikacija s WordPress.org

en: Community
hr: Zajednica

en: Community Events Location
hr: Lokacija događanja u zajednici

en: Community Support
hr: Podrška zajednice

en: Community Translator
hr: Prevoditelj Zajednica

en: Community forum
hr: Forum zajednice

en: Community support
hr: Podrška zajednice

en: Comoros
hr: Komori

en: Compact view
hr: Zbijen prikaz

en: Company
hr: Kompanija

en: Company (optional)
hr: Tvrtka (nije obavezno)

en: Company name
hr: Naziv poduzeća

en: Company name.
hr: Naziv tvrtke.

en: Compare Plans
hr: Usporedi planove

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
hr: Usporedi revizije za &#8220;%s&#8221;

en: Compare any two revisions
hr: Usporedi bilo koje dvije revizije

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
hr: Usporedite dvije različite revizije <strong>odabirom &#8220;Usporedi bilo koje dvije revizije&#8221;  okvira</strong> s strane.

en: Complete
hr: Dovrši

en: Complete request
hr: Dovršite zahtjev

en: Complete the purchase
hr: Završi kupnju

en: Completed
hr: Završeno

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Dovršen <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Dovršena <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Dovršeno <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
hr: Završena narudžba

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
hr: Dovršena akcija %1$s  s hookom: %2$s

en: Completed product image regeneration job.
hr: Završen proces regeneracije slike proizvoda.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
hr: Pridržavajte se svih zakonskih obveza koje imate, poput izračuna poreza

en: Compose posts and comments with links, lists, and other styles using regular characters and
    		punctuation marks. A quick and easy way to format text without needing any HTML or coding.
hr: Sastavite objave i komentare s poveznicama, listama, i drugima stilovima koristeći standardne znakove i
    →	→	 interpunkcijske znakove. Brzi i jednostavan način za formatiranje teksta bez potrebe za ikakvim HTML-om i kodiranjem.

en: Compound
hr: Glavna porezna stopa

en: Configuration
hr: Konfiguracija

en: Configure
hr: Konfiguriraj

en: Configure terms
hr: Konfiguriraj uvjete

en: Configure your site&#8217;s logo, header, menus, and more in the Customizer.
hr: Konfigurirajte logo svoje web-stranice, zaglavlje, izbornike i još puno toga u prilagodniku.

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
hr: Konfiguriranje ovih postavki je proizvoljno, zadano je da bude prazno.

en: Confirm
hr: Potvrdi

en: Confirm Deletion
hr: Potvrdi brisanje

en: Confirm Email Address
hr: Potvrdi e-mail adresu

en: Confirm Follow
hr: Odobravam

en: Confirm Now
hr: Odmah Potvrdi

en: Confirm Password
hr: Potvrdi Lozinku

en: Confirm Removal
hr: Potvrdi uklanjanje

en: Confirm navigation
hr: Potvrdi navigaciju

en: Confirm new password
hr: Potvrdi novu lozinku

en: Confirm the "%s" action
hr: Potvrdite "%s" radnju

en: Confirm use of weak password
hr: Potvrdite upotrebu slabe lozinke

en: Confirm your administration email
hr: Potvrdite svoju adresu e-pošte administratora

en: Confirm your email address
hr: Potvrdite svoju adresu e-pošte

en: Confirmation
hr: Potvrda

en: Confirmation email
hr: Potvrdna poruka e-pošte

en: Confirmation request initiated successfully.
hr: Uspješno pokrenut Potvrdni zahtjev.

en: Confirmation request sent again successfully.
hr: Uspješno ponovno poslan Potvrdni zahtjev.

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Potvrđen <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Potvrđena <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Potvrđenih <span class="count">(%s)</span>

en: Congo
hr: Kongo

en: Congo, the Democratic Republic of the
hr: Kongo, Demokratska Republika

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
hr: Čestitamo vam na primanju prve narudžbe od kupca! Naučite kako upravljati svojim narudžbama.

en: Congratulations on processing %s orders!
hr: Čestitamo na obradi %s narudžbi!

en: Congratulations on the sale.
hr: Čestitamo na prodaji.

[ctx: Congratulations on writing $number total posts on $blog_title]
en: Congratulations on writing your first post on %1$s. | Congratulations on writing %2$s total posts on %1$s.
hr[0]: Čestittamo na pisanju tvoje prve objave na %1$s.
hr[1]: Čestitamo na pisanju %2$s objave na %1$s.
hr[2]: Čestitamo na pisanju %2$s objava na %1$s.

en: Congratulations!
hr: Čestitamo!

en: Connect
hr: Spojite se

en: Connect Jetpack
hr: Spoji Jetpack

en: Connect and share your posts on %s
hr: Spoji i podijeli svoje objave na %s

en: Connect domain without transferring
hr: Spoji domenu bez prijenosa

en: Connect selling channels easily
hr: Jednostavno povežite prodajne kanale

en: Connect to
hr: Spoji s

en: Connect to %s
hr: Spoji sa %s

en: Connect to LiveJournal and Import
hr: Spoji se na LiveJournal i uvezi

en: Connect to WooCommerce.com
hr: Povežite se s WooCommerce.com

en: Connect to WordPress.com
hr: Poveži se na WordPress.com

en: Connect to get important product notifications and updates.
hr: Spojite se kako bi dobili važne obavijesti o proizvodima i ažuriranja.

en: Connect with %s
hr: Spoji se s %s

en: Connect with WordPress.com
hr: Poveži se s WordPress.com

en: Connect with your WordPress.com account:
hr: Prijavite se sa svojim WordPress.com računom

en: Connect your accounts so that when you publish a post it will be automatically shared on Facebook or Twitter. <strong>Blog posts that are shared get 50% more likes, comments and views.</strong>
hr: Spoji svoje račune kako bi pri objavi objave automatski bila podijeljenja na Facebooku ili Twitteru. <strong>Podijeljenje objave dobiju 50% više sviđanja, komentara i pregleda.</strong>

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
hr: Povežite vaš blog sa popularnim društvenim mrežama i automatski dijelite nove postove sa vašim prijateljima.

en: Connect your social media accounts
hr: Spojite račune društvenih mreža

en: Connect your store to Jetpack
hr: Spojite trgovinu s Jetpackom

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
hr: Spojite trgovinu s Jetpackom kako bi omogućili dodatne mogućnosti.

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
hr: Povežite svoju trgovinu da biste aktivirali WooCommerce Services

en: Connected
hr: Spojeno

en: Connected Applications
hr: Povezane aplikacije

en: Connected to WooCommerce.com
hr: Povezano s WooCommerce.com

en: Connecting
hr: Spajanje

en: Connecting as: %s
hr: Spajanje kao: %s

en: Connecting to %s
hr: Spajanje na %s

en: Connecting…
hr: Povezivanje...

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
hr: Veza je prekinuta ili je server zauzet. Pokušajte ponovo kasnije.

en: Connection password:
hr: Lozinka za povezivanje:

en: Connections
hr: Povezivanja

en: Constantine
hr: Konstantin

en: Constanța
hr: Constanta

en: Constrain proportions
hr: Ograniči proporcije

en: Consumer key
hr: Potrošački ključ

en: Consumer key ending in
hr: Potrošački ključ završava u

en: Consumer key is invalid.
hr: Consumer Key is invalid.

en: Consumer key is missing.
hr: Ključ kupca nedostaje

en: Consumer secret
hr: Potrošačka tajna

en: Consumer secret is invalid.
hr: Tajna riječ kupca je pogrešna

en: Consumer secret is missing.
hr: Tajna riječ kupca nedostaje

en: Contact
hr: kontakt

en: Contact Form
hr: Kontakt obrazac

en: Contact Info
hr: Kontakt podaci

en: Contact Info & Map
hr: Kontakt Informacija i Karta

en: Contact Jetpack support
hr: Kontaktiraj Jetpack podršku

en: Contact Us
hr: Kontaktirajte nas

en: Contact form
hr: Kontakt obrazac

en: Contact form fields
hr: Polja kontakt forme

en: Contact form information
hr: Informacije kontakt forme

en: Contact forms
hr: Kontakt forme

en: Contact information
hr: Kontakt informacije

en: Contact our Happiness Engineers
hr: Kontaktiraj naše Sretne Inžinjere

en: Contact our happiness engineers
hr: Kontaktiraj naše Sretne Inžinjere

[ctx: Contact page for your website.]
en: Contact us
hr: Kontaktirajte nas

en: Contact support
hr: Kontaktirajte podršku

en: Contact us
hr: Kontaktirajte nas

en: Contains the handle that defines the block style.
hr: Sadrži držač koji opisuje stil bloka.

en: Content
hr: Sadržaj

en: Content Options
hr: Opcije sadržaja

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
hr: Podaci o sadržaju za bilješku. JSON niz. Dostupno za ponovnu lokalizaciju.

en: Content for the comment, as it exists in the database.
hr: Sadržaj komentara, kakav postoji u bazi podataka.

en: Content for the post, as it exists in the database.
hr: Sadržaj za objavu, kakav postoji u bazi podataka.

en: Content for the template, as it exists in the database.
hr: Sadržaj za predložak, kakav postoji u bazi podataka.

en: Content hash did not match expected.
hr: Hash sadržaja ne odgovara kao što je očekivano.

en: Content of template.
hr: Sadržaj predloška.

en: Content of the note.
hr: Sadržaj bilješke.

en: Content to export
hr: Sadržaj za izvoz

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Content types
hr: Vrsta sadržaja

en: Content, title, and excerpt are empty.
hr: Sadržaj, naslov, i izvadak su prazni.

en: Content:
hr: Sadržaj:

en: Content…
hr: Sadržaj...

en: Context provided by blocks of this type.
hr: Kontekst koji pružaju blokovi ove vrste.

en: Context values inherited by blocks of this type.
hr: Kontekstne vrijednosti naslijeđene blokovima ove vrste.

en: Contextual Help Tab
hr: Kartica Kontekstualne pomoći

en: Continue
hr: Nastavi

en: Continue &raquo;
hr: Nastavi &raquo;

en: Continue Reading &raquo;
hr: Nastavi čitati &raquo;

en: Continue previous import
hr: Nastavi prethodni uvoz

en: Continue reading
hr: Nastavi čitati

en: Continue reading %s
hr: Nastavi čitati %s

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hr: Nastavi čitati %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hr: Nastavi čitati <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
hr: Nastavi čitati<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Continue setup
hr: Nastavi instalaciju

en: Continue shopping
hr: Nastavite kupnju

en: Continue to Classic Editor
hr: Nastavi na Classic Editor

en: Continue with Jetpack
hr: Nastavite s Jetpackom

en: Continue with WooCommerce Services
hr: Nastavite s WooCommerce Services

en: Contrast
hr: Kontrast

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
hr: Suradnici mogu pisati i upravljati svojim postovima ali ne mogu objavljivati postove ili prenositi medijske datoteke.

en: Control how additional posts are loaded.
hr: Uredi kako se učitavaju dodatne objave.

en: Controls the stock status of the product.
hr: Kontrolira status zalihe proizvoda.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
hr: Kontrolira da li se proizvod prikazuje ili se ne prikazuje kao "na zalihi" ili "nema na zalihi" na stranici.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
hr: Kontrolira prikazuje li se varijacija u trgovini kao "Na zalihi " ili "Nema na zalihi".

en: Conversations
hr: Rasprave

en: Convert Categories to Tags
hr: Pretvori kategorije u tagove

en: Convert Category to Tag. | Convert Categories (%d) to Tags.
hr[0]: Pretvori kategoriju u tag.
hr[1]: Pretvori Kategorije (%d) u Tagove.
hr[2]: Pretvori kategorije (%d) u tagove.

en: Convert Tag to Category. | Convert Tags (%d) to Categories.
hr[0]: Pretvori tag u kategoriju.
hr[1]: Pretvori Tagove (%d) u Kategorije.
hr[2]: Pretvori Tagove (%d) u Kategorije.

en: Convert Tags to Categories
hr: Pretvori kategorije u tagove

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
hr: Na zaslonu pretvori emotikone kao što su :-) i :-P u grafike.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
hr: Emotikone poput <code>:-)</code> i <code>:-P</code> na zaslonu prikaži grafički

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
hr: Pretvori postojeće kategorije, oznaku ili oznake u kategorije, selektivno.

en: Convert to Comic
hr: Pretvori u Strip

en: Convert to Post
hr: Pretvori u Objavu

en: Converted successfully.
hr: Pretvaranje uspjelo.

en: Converting category <strong>%s</strong> ...
hr: Pretvaram kategoriju <strong>%s</strong>...

en: Converting tag <strong>%s</strong> ...
hr: Pretvaram tag <strong>%s</strong>...

en: Cook Islands
hr: Cookovo Otočje

en: Cookie
hr: Kolačić

en: Cookie & IP address
hr: Kolačić i IP adresa

en: Cookie Policy
hr: Politika kolačića

en: Cookie check failed
hr: Provjera kolačića neuspjela

en: Cookie expired.
hr: Kolačić je istekao.

en: Cookies
hr: Kolačići (Cookies)

en: Cookies & Consents Banner
hr: Baner Kolačića i Pristanka

en: Copenhagen
hr: Kopenhagen

en: Copied
hr: Kopirano

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
hr[0]: %d blok kopiran u međuspremnik.
hr[1]: %d bloka kopirana u međuspremnik.
hr[2]: %d blokova kopirano u međuspremnik.

en: Copied!
hr: Kopirano!

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Copy &#8220;%s&#8221; URL to clipboard
hr: Kopiraj &#8220;%s&#8221; URL u međuspremnik

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
hr: Kopirajte &#8220;Press This&#8221; bookmarklet kod

en: Copy Codes
hr: Kopiraj kodove

en: Copy Link
hr: Kopiraj poveznicu

en: Copy URL
hr: Kopiraj URL

en: Copy URL to clipboard
hr: Kopiraj URL u međuspremnik

en: Copy a Page
hr: Kopiraj Stranicu

en: Copy a Post
hr: Kopiraj Post

en: Copy and paste the API key into the text field.
hr: Kopirajte i zalijepite API ključ u tekstualno polje ispod.

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
hr: Kopirajte i zalijepite ovaj URL u vašu WordPress web-stranicu kako bi ga ugradili.

en: Copy and paste this code into your site to embed
hr: Kopirajte i zalijepite ovaj kod u vašu web-stranicu kako bi ga ugradili.

en: Copy billing address
hr: Kopiraj adresu za naplatu

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
hr: Kopirati informacije za naplatu u informacije za dostavu? Ovo će ukloniti trenutno unešene informacije za dostavu.

en: Copy file to theme
hr: Kopiraj datoteku u temu

en: Copy for support
hr: Kopiraj za podršku

en: Copy from billing address
hr: Kopiraj iz adrese za naplatu

en: Copy link
hr: Kopiraj vezu

en: Copy site info to clipboard
hr: Kopiraj informacije o web-stranici u međuspremnik.

en: Copy suggested policy text from %s.
hr: Kopiraj predloženi tekst pravila od %s.

en: Copy suggested policy text to clipboard
hr: Kopiraj predloženi tekst police u međuspremnik

en: Copy table row
hr: Kopiraj red tablice

en: Copy to a new draft
hr: Kopiraj u novu skicu

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
hr: Kopiranje u međuspremnik nije uspjelo. Pritisnite Ctrl/Cmd+C za kopiranje.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
hr: Kopiranje u međuspremnik nije uspjelo. Trebali biste biti u mogućnosti desnom tipkom miša kliknuti gumb i kopirati.

en: Copyright
hr: Autorska prava

en: Cost
hr: Trošak

en: Cost of the marketing campaign.
hr: Trošak marketing kampanje.

en: Could not access filesystem
hr: Nije moguće pristupiti datotečnom sustavu.

en: Could not access filesystem.
hr: Nije moguće pristupiti datotečnom sustavu.

en: Could not calculate resized image dimensions
hr: Nije moguće izračunati promijenjene dimenzije slike

en: Could not check updates for plugins on this site.
hr: Nije moguće provjeriti ažuriranja za dodatke na ovoj web-stranici.

en: Could not connect to %s
hr: Ne mogu izvršiti povezivanje s %s

en: Could not connect to VaultPress.
hr: Nije moguće spojiti se s VaultPress.

en: Could not connect to https://www.google.com
hr: Ne mogu izvršiti povezivanje s https://www.google.com

en: Could not copy file.
hr: Nije moguće kopirati zapis.

en: Could not copy files.
hr: Nije moguće kopirati zapise.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
hr: Nije moguće kopirati datoteke. Možda vam je ponestalo mjesta na disku.

en: Could not create directory.
hr: Nije moguće kreirati direktorij.

en: Could not create image
hr: Ne mogu stvoriti sliku

en: Could not create order in posts table.
hr: Nije moguće stvoriti redoslijed u tablici objava.

en: Could not create order.
hr: Nije moguće kreirati narudžbu.

en: Could not create user
hr: Nije moguće stvoriti korisnika.

en: Could not delete application password.
hr: Nije moguće izbrisati lozinku aplikacije.

en: Could not delete application passwords.
hr: Nije moguće izbrisati lozinke aplikacije.

en: Could not delete meta value from database.
hr: Nije moguće obrisati meta polje iz baze podataka.

en: Could not delete site from the database.
hr: Nije moguće obrisati web-stranicu iz baze podataka.

en: Could not delete the attribute
hr: Nije moguće obrisati atribut

en: Could not delete the category
hr: Nije moguće izbrisati kategoriju

en: Could not delete the shipping class
hr: Nije moguće brisati razred dostave

en: Could not delete the tag
hr: Nije moguće izbrisati oznaku

en: Could not delete the tax class
hr: Nemate dozvolu da obrišete porezni razred

en: Could not delete the tax rate
hr: Niste obrisali poreznu stopu

en: Could not determine available disk space for updates.
hr: Nije moguće utvrditi dostupan prostor na disku za ažuriranja.

en: Could not edit the attribute
hr: Nije moguće urediti atribut

en: Could not edit the category
hr: Nije moguće urediti kategoriju

en: Could not edit the shipping class
hr: Nije moguće urediti razred dostave

en: Could not edit the tag
hr: Nije moguće urediti oznaku

en: Could not find an application password with that id.
hr: Nije moguće pronaći lozinku aplikacije s tim ID-om.

en: Could not find any subscriptions on your Woo.com account
hr: Nismo mogli pronaći niti jednu pretplatu na vašem Woo.com računu

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
hr: Nismo mogli pronaći niti jednu pretplatu na vašem WooCommerce.com računu

en: Could not find classname for order ID %d
hr: Nije moguće pronaći naziv klase za ID narudžbe %d

en: Could not find download path.
hr: Nije moguće pronaći putanju za preuzimanje.

en: Could not find download url for the product.
hr: Nije moguće pronaći url za preuzimanje proizvoda.

en: Could not find product package.
hr: Paket proizvoda nije pronađen

en: Could not find the specified string.
hr: Nije moguće pronaći navedeni niz.

en: Could not find the thumbnail
hr: Ne možemo naći sličicu

en: Could not find unpacked path.
hr: Nije moguće pronaći nepakiranu putanju.

en: Could not fully remove the plugin %s.
hr: Nije moguće potpuno ukloniti dodatak %s.

en: Could not fully remove the plugins %s.
hr: Nije moguće potpuno ukloniti dodatak/e %s.

en: Could not fully remove the theme %s.
hr: Nije moguće potpuno ukloniti temu %s.

en: Could not generate XML sitemap due to missing %s extension
hr: Nije moguće generirati XML mapu web-stranice zbog nedostatka %s ekstenzije

en: Could not get a cookie from LiveJournal. Please try again soon.
hr: Ne mogu dobiti cookie od LiveJournala. Molim pokušajte ponovno.

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
hr: Ne mogu odobriti pristup - korisnik možda već ima dozvolu za ovu datoteku ili email naplate nije postavljen. Provjerite je li postavljen email za naplatu i da li je narudžba spremljena.

en: Could not insert attachment into the database.
hr: Nije moguće umetnuti prilog u bazu podataka.

en: Could not insert term relationship into the database.
hr: Nije moguće unijeti vezani izraz u bazu podataka

en: Could not log out user sessions. Please try again.
hr: Nije moguće odjaviti korisničke seanse, Pokušajte ponovno.

en: Could not obtain a VideoPress upload token. Please try again later.
hr: Nije moguće dohvatiti VideoPress token za prijenos. Pokušajte kasnije.

en: Could not open file handle.
hr: Nije moguće otvoriti file handle.

en: Could not parse the path.
hr: Nije moguće parsirati putanju.

en: Could not persist order to database table "%s".
hr: Nije moguće održati poredak u tablici baze podataka "%s".

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
hr: Nije bilo moguće provesti promjenu za akciju: "%1$s" (ID: %2$d). Greška: %3$s

en: Could not reach WordPress.org
hr: Nije moguće pristupiti WordPress.org

en: Could not read image size.
hr: Nije moguće očitati veličinu slike.

en: Could not register file "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
hr: Nije moguće registrirati datoteku "%1$s" kao uzorak bloka (nije valjan slug "%2$s")

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
hr: Nije moguće registrirati datoteku "%s" kao uzorak bloka (nedostaje polje "Slug")

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
hr: Nije moguće registrirati datoteku "%s" kao uzorak bloka (nedostaje polje "Naslov")

en: Could not register file "%s" as a block pattern as the file does not exist.
hr: Nije moguće registrirati datoteku "%s" kao uzorak bloka jer datoteka ne postoji.

en: Could not remove the current plugin.
hr: Nije moguće ukloniti trenutni dodatak.

en: Could not remove the old plugin.
hr: Nije moguće ukloniti staru inačicu dodatka.

en: Could not remove the old theme.
hr: Uklanjanje stare teme nije uspjelo.

en: Could not remove the old translation.
hr: Nije moguće ukloniti stari prijevod.

en: Could not resume the plugin.
hr: Nije moguće nastaviti koristiti dodatak.

en: Could not resume the theme.
hr: Nije moguće nastaviti koristiti temu.

en: Could not retrieve site data.
hr: Nije moguće dohvatiti podate o web-stranici.

en: Could not sanitize the %1$s option. Error code: %2$s
hr: Nije moguće sanitizirati opciju %1$s. Kôd greške: %2$s

en: Could not save application password.
hr: Nije moguće sačuvati lozinku aplikacije.

en: Could not split shared term.
hr: Nije moguće razdvojiti dijeljeni pojam.

en: Could not start a new full sync
hr: Nije moguće započeti novu potpunu sinkronizaciju

en: Could not start a new full sync with modules: %s
hr: Nije moguće započeti novu potpunu sinkronizaciju s modulima: %s

en: Could not update attachment in the database.
hr: Nije moguće nadograditi prilog u bazi podataka.

en: Could not update comment in the database.
hr: Nije moguće ažurirati komentar u bazi podataka.

en: Could not update comment status.
hr: Ažuriranje statusa komentara nije moguće

en: Could not update site in the database.
hr: Nije moguće ažurirati web-stranicu u bazi podataka.

en: Could not update the attribute.
hr: Nije moguće ažurirati atribut.

en: Could not update the email last sent time.
hr: Nije moguće ažurirati vrijeme kada je zadnji put poslana e-pošta.

en: Could not update the meta value of %s in database.
hr: Ne možemo ažurirati meta vrijednost %s u bazi.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
hr: Nije moguće upisati zapis %1$s (%2$s)

en: Could not write file %s
hr: Nije moguće upisati zapis %s

en: Could not write to template file.
hr: Ne mogu pisati po datoteci predloška.

en: Couldn&#8217;t get post ID
hr: Ne mogu dobiti ID posta

en: Couldn&#8217;t get post ID (creating post failed!)
hr: Ne mogu dobiti ID posta

en: Couldn't retrieve a list of the checksums for WordPress %s.
hr: Nije moguće dohvatiti listu checksums za WordPress %s.

en: Count
hr: Broj

en: Count items in sub-categories toward parent total.
hr: Prebroji elemente u podkategorijama prema ukupnom.

en: Count logged in page views from
hr: Broji preglede stranica prijavljenog korisnika

en: Count the page views of registered users who are logged in.
hr: Broji posjete stranici registriranih korisnika koji su prijavljeni.

en: Countries
hr: Države

en: Country
hr: Država

en: Country / Region
hr: Država / Regija

en: Country / Region.
hr: Država / Regija

en: Country / State
hr: Zemlja / Država

en: Country / region:
hr: Država / Regija

en: Country ISO 3166 code.
hr: 3166 ISO kod države.

en: Country code
hr: Kod zemlje

en: Country&nbsp;code
hr: Kod&nbsp;države

en: Country/Region
hr: Država / Regija

en: Country/Region (optional)
hr: Država/Regija (nije obavezno)

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
hr: Kod države/regije u ISO 3166-1 alfa-2 formatu.

en: County
hr: Država

en: Coupon
hr: Kupon

en: Coupon "%s" does not exist!
hr: Kupon "%s" ne postoji!

en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
hr: Kupon %s je korišten je u drugoj transakciji tijekom ove sesije kupovine i dosegnuto je ograničenje upotrebe kupona. Uklonite kupon i pokušajte ponovo.

en: Coupon ID.
hr: ID kupona.

en: Coupon amount
hr: Iznos kupona

en: Coupon applied: "%s".
hr: Primijenjen kupon: "%s".

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
hr: Kupon se ne može ukloniti jer nije već primijenjen u košarici.

en: Coupon code
hr: Kupon kod

en: Coupon code "%s" has already been applied.
hr: Kod kupona "%s" je već primijenjen.

en: Coupon code already applied!
hr: Kupon je već unešen!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
hr: Kod kupona već postoji - kupci će koristiti posljednji kupon sa ovim kodom.

en: Coupon code applied successfully.
hr: Kupon je unešen uspješno

en: Coupon code is required.
hr: Kod kupona je obavezan.

en: Coupon code removed successfully.
hr: Kod kupona je uspješno uklonjen.

en: Coupon code.
hr: Kupon kod

en: Coupon created
hr: Kupon kreiran

en: Coupon creation date in GMT.
hr: Datum kreiranja kupona u GMT.

en: Coupon creation date.
hr: Datum kreiranja kupona.

en: Coupon data
hr: Podaci o kuponu

en: Coupon deleted
hr: Kupon obrisan

en: Coupon description.
hr: Opis kupona.

en: Coupon discount total must be a positive amount.
hr: Ukupan popust na kuponu mora biti pozitivan.

en: Coupon discount type.
hr: Vrsta popusta na kupon.

en: Coupon does not exist in the cart.
hr: Kupon ne postoji u košarici.

en: Coupon does not exist!
hr: Kupon ne postoji!

en: Coupon draft updated.
hr: Skica kupona ažurirana.

en: Coupon expiration date in GMT.
hr: Datum isteka kupona u GMT.

en: Coupon expiration date.
hr: Datum isteka kupona.

en: Coupon expiry date
hr: Datum isteka kupona

en: Coupon has been removed.
hr: Kupon je uklonjen.

en: Coupon is not valid.
hr: Kopon nije ispravan

en: Coupon item ID is readonly.
hr: ID stavke kupona samo je za čitanje.

en: Coupon management has moved!
hr: Upravljanje kuponima je premješteno!

en: Coupon removed: "%s".
hr: Kupon uklonjen: "%s".

en: Coupon restored
hr: Kupon vraćen

en: Coupon saved.
hr: Kupon spremljen.

en: Coupon scheduled for: %s.
hr: Kupon tempiran za: %s

en: Coupon submitted.
hr: Kupon podnešen.

en: Coupon type
hr: Vrsta kupona

en: Coupon type name.
hr: Naziv vrste kupona.

en: Coupon updated
hr: Kupon ažuriran

en: Coupon updated.
hr: Kupon ažuriran.

en: Coupon usage limit has been reached.
hr: Dosegnuta je kvota korištenja kupona .

en: Coupon usage limit has been reached. If you were using this coupon just now but order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%s">my account page</a>.
hr: Dosеgnuto је ogrаničеnjе upotrеbе kuponа. Аko stе upravo sad koristili ovај kupon, аli narudžba niје dovršеnа, možеtе ponovo pokušаti ili otkаzаti narudžbu tаko što ćеtе otići nа strаnicu <a href="%s">moj račun</a>.

en: Coupon usage limit has been reached. If you were using this coupon just now but your order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%s">my account page</a>.
hr: Dosеgnuto је ogrаničеnjе upotrеbе kuponа. Аko stе upravo sad koristili ovај kupon, аli narudžba niје dovršеnа, možеtе ponovo pokušаti ili otkаzаti narudžbu tаko što ćеtе otići nа strаnicu <a href="%s">moj račun</a>.

en: Coupon usage limit has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
hr: Dosegnuto је ogrаničеnjе upotrеbе kuponа. Pokušајtе ponovo nаkon nеkog vrеmеnа ili nаs kontаktirајtе zа pomoć.

en: Coupon(s)
hr: Kupon(i)

en: Coupon(s):
hr: Kupon(i):

en: Coupon:
hr: Kupon

en: Coupon: %s
hr: Kupon: %s

en: Coupons
hr: Kuponi

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
hr: Kuponi su odličan način da svojim kupcima ponudite popuste i poklone. Kada ih kreirate, pojaviti će se ovdje.

en: Coupons are disabled.
hr: Kuponi su onemogućeni.

en: Coupons by date
hr: Kuponi prema datumu

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
hr: Kuponi se mogu koristiti u košarici i stranici za plaćanje.

en: Coupons can now be managed from Marketing > Coupons. Click the button below to remove the legacy WooCommerce > Coupons menu item.
hr: Od sada kuponima možete upravljati iz Marketing > Kuponi. Kliknite na dugme ispod kako bi uklonili stari izbornik u WooCommerce > Kuponi.

en: Coupons detailed reports.
hr: Detaljni izvještaji kupona.

en: Coupons discounts
hr: Popusti na osnovi kupona

en: Coupons list
hr: Lista kupona

en: Coupons navigation
hr: Navigacija kupona

en: Coupons totals.
hr: Ukupno kupona.

en: Cover Image
hr: Naslovna slika

en: Crafts
hr: Rukotvorine

en: Create
hr: Kreiraj

en: Create Another Blog
hr: Kreiraj Novi Blog

en: Create Blog
hr: Kreiraj Blog

en: Create Listing
hr: Napravi moju objavu

en: Create Menu
hr: Kreiraj izbornik

en: Create New Menu
hr: Stvorite novi izbornik

en: Create New Site
hr: Napravi novu stranicu

en: Create Post by Email address
hr: Adresa za Kreiraj objavu putem e-pošte

en: Create Product
hr: Kreiraj proizvod

en: Create Share Button
hr: Izradi gumb za dijeljene

en: Create Site
hr: Kreiraj web stranicu

en: Create WordPress.com account
hr: Kreirajte vaš WordPress.com račun

en: Create a Configuration File
hr: Kreiraj konfiguracijski zapis

en: Create a New Post
hr: Napravi Novu Objavu

en: Create a New Site
hr: Kreiraj novu web-stranicu

en: Create a New User
hr: Kreiraj novog korisnika

en: Create a Page
hr: Izradite stranicu

en: Create a brand new user and add them to this site.
hr: Kreirajte novog korisnika i dodajte ga na ovu ovu stranicu.

en: Create a free website at WordPress.com
hr: Izradi besplatnu stranicu na WordPress.com

en: Create a free website or blog at WordPress.com
hr: Napravi besplatnu web stranicu ili blog na WordPress.com

en: Create a free website or easily build a blog on WordPress.com. Dozens of free, customizable, mobile-ready designs and themes. Free hosting and support.
hr: Izradi besplatnu web stranicu ili blog na WordPress.com. Stotine besplatnih, lako uredivih dizajnova i tema, spremnih za mobilne uređaje. Besplatan hosting i podrška.

en: Create a menu for this location
hr: Kreiraj novi izbornik za ovu lokaciju

en: Create a new Privacy Policy page
hr: Promijenite novu stranicu Pravila privatnosti

en: Create a new connection
hr: Stvori novu poveznicu...

en: Create a new gallery
hr: Kreiraj novu galeriju

en: Create a new playlist
hr: Kreiraj novu playlistu

en: Create a new video playlist
hr: Kreiraj novu video playlistu

en: Create a new webhook
hr: Kreiraj novi webhook

en: Create a premium site that's all you.
hr: Izgradi premium stranicu koja predstavlja tebe.

en: Create a product
hr: Kreiraj proizvod

en: Create a website. Sell your stuff. Write a blog.
hr: Stvorite webstranicu. Prodavajte svoje stvari. Pišite blog.

en: Create account password
hr: Kreiraj lozinku računa

en: Create ad campaigns and reach one billion global users with %1$sTikTok for WooCommerce%2$s
hr: Izradite oglasne kampanje i dosegnite milijardu globalnih korisnika uz %1$sTikTok for WooCommerce%2$s

en: Create an API key
hr: Kreiraj API ključ

en: Create an Account
hr: Napravi Račun

en: Create an account?
hr: Otvoriti račun?

en: Create an outstanding website
hr: Napravi izvanrednu stranicu

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
hr: Izradite i pošaljite e-poruke za praćenje kupovine, biltene i promotivne kampanje izravno sa svoje nadzorne ploče.

en: Create any kind of website. No code, no manuals, no limits.
hr: Stvorite bilo koji vrstu webstranice. Bez koda, bez upustva, bez granica.

en: Create audio playlist
hr: Kreiraj audio playlistu

en: Create coupons
hr: Kreiraj kupone

en: Create customers
hr: Kreiraj kupce

en: Create default WooCommerce pages
hr: Kreiraj izvorne WooCommerce stranice

en: Create gallery
hr: Kreiraj galeriju

en: Create new
hr: Kreirajte novi

en: Create on-brand store campaigns, fast email promotions and customer retargeting with Creative Mail.
hr: Кrеirајtе kаmpаnjе zа trgovinu po brеndu, brzе promociје putеm е-poštе i ponovno ciljаnjе kupаcа pomoću Creative Mail-а.

en: Create orders
hr: Kreiraj narudžbe

en: Create pages
hr: Kreiraj stranice

en: Create products
hr: Kreiraj proizvode

en: Create simple contact forms without any coding. You can have multiple forms and when
    		a user submits it, their feedback will be emailed directly to you. If Akismet is active, submissions will be
    		automatically filtered for spam.
hr: Kreirajte jednostavne kontakt forme bez kodiranja. Možete imati više formi i kada korisnik,
    →	→	ju korisnik pošalje, njihova povratna informacija biti će vam direktno poslana e-poštom. Ako je Akismet aktivan, sve poruke,
    →	→	biti će filtrirane za spam.

en: Create some products
hr: Kreirajte neke proizvode

en: Create user %1$s or map to existing
hr: Dodaj korisnika %1$s ili poveži s postojećim

en: Create value
hr: Kreirajte vrijednost

en: Create video playlist
hr: Kreiraj video playlistu

en: Create webhooks
hr: Kreiraj webhooks

en: Create your first coupon
hr: Kreirajte vaš prvi kupon

en: Create your first menu below.
hr: Ispod kreirajte svoj prvi izbornik.

en: Create, edit, and delete menus
hr: Kreirati, uređivati i brisati izbornike.

en: Created
hr: Kreirano

en: Created at
hr: Kreirano

en: Created with love and care in Australia
hr: Napravljeno s ljubavlju i brigom u Australiji.

en: Created with love and care in Australia.
hr: Napravljeno s ljubavlju i brigom u Australiji.

en: Creating
hr: Kreiranje

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
hr: Kreiranje Stranice je vrlo slično kreiranju Objave, a zasloni mogu biti jednako uređeni koristeći povuci i spusti metodu, karticu Opcije zaslona i šireći/sužavajući okvire koje želite. Ovaj zaslon također ima mogućnost prostora za pisanja bez ometanja, dostupan i u Vizualnom i u Tekstualnom načinu rada putem dugmeta Prikaz preko cijelog zaslona. Uređivač stranica većinom radi kao i uređivač Postova, ali postoje neke opcije specifične samo za Stranice u okviru Svojstva stranice.

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
hr: Potrebno je ispuniti ime autora i adresu e-pošte za dodavanje komentara.

en: Creating comment failed.
hr: Neuspjelo dodavanje komentara.

en: Creating product review failed.
hr: Kreiranje recenzije proizvoda nije uspjelo.

en: Credit Card
hr: Kreditna Kartica

en: Credit card
hr: Kreditna kartica

en: Credits
hr: Zasluge

en: Crete
hr: Kreta

en: Critical
hr: Kritično

en: Critical issues are items that may have a high impact on your sites performance or security, and resolving these issues should be prioritized.
hr: Kritični problemi su stavke koje mogu imati veliki utjecaj na izvedbu ili sigurnost vaših web-stranica, a rješavanju tih problema treba dati prioritet.

en: Croatia
hr: Hrvatska

en: Croatian
hr: Hrvatski

en: Croatian kuna
hr: Hrvatska kuna

en: Cron will run at: %s GMT
hr: Cron će se pokrenuti u: %s GMT

en: Crop
hr: Izreži

en: Crop Aspect Ratio
hr: Omjer stranica izreza

en: Crop Header Image
hr: Izreži sliku zaglavlja

en: Crop Image
hr: Izreži sliku

en: Crop Selection
hr: Selekcija izreza

en: Crop and Publish
hr: Izreži i objavi

en: Crop arguments.
hr: Argumenti izrezivanja.

en: Crop image
hr: Izreži sliku

en: Crop thumbnail to exact dimensions
hr: Izreži minijaturu na točne dimenzije

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
hr: Izreži minijaturu na točne dimenzije (uobičajeno je da su minijature proporcionalne)

en: Crop type.
hr: Vrsta izrezivanja.

en: Crop uploaded image
hr: Izrezati unesenu sliku

en: Crop your image
hr: Izrežite vašu sliku

en: Cropping&hellip;
hr: Izrezivanje&hellip;

en: Cross-sells
hr: Dodatna prodaja

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
hr: Dodatna prodaja su proizvodi koje promovirate u košarici, na temelju trenutnog proizvoda.

en: Crunching&hellip;
hr: Sažimanje&hellip;

en: Cryptographic hash of the instance settings.
hr: Kriptografski hash postavki instance.

en: Ctrl + Alt + letter:
hr: Ctrl + Alt + slovo:

en: Ctrl + letter:
hr: Ctrl + slovo:

en: Cuba
hr: Kuba

en: Culture
hr: Kultura

en: Cura&ccedil;ao
hr: Cura&Ccedil;ao

en: Currency
hr: Valuta

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
hr: Kôd valute (u ISO formatu) za cijene vraćanja.

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
hr: Manje jedinice u valuti (broj jedinica nakon decimalnog separatora) za cijene vraćanja.

en: Currency options
hr: Opcije valute

en: Currency position
hr: Pozicija valute

en: Currency position.
hr: Pozicija valute.

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
hr: Simbol valute za valutu koja se može koristiti za formatiranje cijena vraćanja.

en: Currency symbol position for this country.
hr: Pozicija simbola valute u ovoj zemlji.

en: Currency symbol.
hr: Simbol valute

en: Currency the order was created with, in ISO format.
hr: Valuta u kojoj je kreirana narudžba, u ISO formatu.

en: Currency.
hr: Valuta

en: Current
hr: Trenutni

en: Current Address:
hr: Trenutna Adresa:

en: Current Background Image
hr: Trenutna pozadinska slika

en: Current Gravatar
hr: Trenutni Gravatar

en: Current Header Image
hr: Trenutna slika zaglavlja

en: Current Header Video
hr: Trenutno zaglavlje videa

en: Current Page
hr: Trenutna stranica

en: Current Revision by %s
hr: Trenutna revizija od %s

en: Current Server time
hr: Trenutno vrijeme poslužitelja

en: Current Theme
hr: Trenutna tema

en: Current UTC time
hr: Trenutno UTC vrijeme

en: Current administration email: %s
hr: Trenutna adresa e-pošte administratora: %s

en: Current annual revenue of the store.
hr: Trenutni godišnji prihod trgovine.

en: Current header
hr: Trenutno zaglavlje

en: Current instance settings of the widget.
hr: Trenutne postavke instance widgeta.

en: Current page
hr: Trenutna stranica

en: Current page of the collection.
hr: Trenutna stranica kolekcije.

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
hr: Pretraživanje trenutne stranice trebalo bi biti pozvano na ili nakon kuke `current_screen`.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
hr: Trenutna zaporka (ako ne želite mijenjati ostavite prazno)

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
hr: Trenutni dodatak: %1$s (inačica %2$s)

en: Current product price.
hr: Trenutna cijena proizvoda.

en: Current set billing address for the customer.
hr: Trenutno postavljena adresa za naplatu kupca.

en: Current set shipping address for the customer.
hr: Trenutno postavljena adresa za dostavu kupca.

en: Current thumbnail
hr: Trenutna minijatura

en: Current time
hr: Trenutno vrijeme

en: Current variation price.
hr: Aktualna cijena varijacije.

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
hr[0]: Trenutno %s komentar čeka odobrenje. Posjetite stranicu za moderiranje:
hr[1]: Trenutno %s komentara čeka odobrenje. Posjetite stranicu za moderiranje:
hr[2]: Trenutno %s komentara čeka odobrenje. Posjetite stranicu za moderiranje:

en: Currently Reading
hr: Trenutno čitam

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
hr: Trenutno nije moguće dohvatiti statistiku. Pokušajte ponovno.

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Custom Background
hr: Prilagodljiva pozadina

en: Custom CSS
hr: Prilagođeni CSS

en: Custom CSS Stylesheet
hr: Prilagođeni CSS stilski predložak

en: Custom CSS is now managed in the Customizer.
hr: Prilagođenim CSS sada se upravlja u Prilagodniku.

en: Custom CSS selectors.
hr: Prilagođeni CSS selektori.

en: Custom Colors
hr: Prilagođene boje

en: Custom Design
hr: Prilagođeni Dizajn

en: Custom Email Address
hr: Prilagođena adresa e-pošte

en: Custom Fields
hr: Dodatna polja

en: Custom Fonts
hr: Korisnički Fontovi

en: Custom HTML
hr: Prilagođeni HTML

en: Custom HTML Widget
hr: Widget prilagođenog HTML-a

en: Custom Header
hr: Prilagodljivo zaglavlje

en: Custom Image
hr: Prilagođena slika

en: Custom Link
hr: Prilagođena veza

en: Custom Links
hr: Prilagođene Poveznice

en: Custom Logo
hr: Prilagođeni logo

en: Custom Menu
hr: Prilagodljivi izbornik

en: Custom Message:
hr: Prilagođena poruka:

en: Custom PHP error message.
hr: Prilagođena poruka PHP greške.

en: Custom PHP fatal error handler.
hr: Rukovatelj prilagođene fatalne PHP greške

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Custom Size
hr: Prilagođena veličina

en: Custom Structure
hr: Prilagođena struktura

en: Custom Style
hr: Prilagođeni Stilovi

en: Custom Style created.
hr: Prilagođen stil napravljen.

en: Custom Style deleted.
hr: Prilagođen stil obrisan.

en: Custom Style updated.
hr: Prilagođen stil ažuriran.

en: Custom Styles
hr: Prilagođeni stilovi

en: Custom URL
hr: Prilagođeni URL

en: Custom URL:
hr: Korisnički URL:

en: Custom ads.txt entries
hr: Unosi korisničkog ads.txt

en: Custom background if defined by the theme.
hr: Prilagođena pozadina ako je definirana temom.

en: Custom base
hr: Prilagođena osnova

en: Custom color
hr: Prilagođena boja

en: Custom color palette if defined by the theme.
hr: Prilagođena paleta boja ako je definirana temom.

en: Custom data stores
hr: Prilagođene pohrane podataka

en: Custom date format:
hr: Prilagođeni format datuma:

en: Custom field deleted.
hr: Dodatno polje izbrisano.

en: Custom field updated.
hr: Dodatno polje ažurirano.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
hr: Polja za dodatne podatke mogu se koristiti za dodavanje dodatnih meta podataka objavi, koje možete <a href="%s">prikazati u svojoj temi</a>.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
hr: Polja za dodatne podatke mogu se koristiti za dodavanje dodatnih meta podataka narudžbi, koje možete %1$skoristiti u svojoj temi%2$s.

en: Custom font sizes if defined by the theme.
hr: Prilagođene veličine fonta ako su definirane temom.

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
hr: Prilagođene zadane postavke prijelaza ako su definirane temom.

en: Custom header if defined by the theme.
hr: Prilagođeno zaglavlje ako je definirano temom.

en: Custom installation script.
hr: Prilagođena instalacijska skripta.

en: Custom logo if defined by the theme.
hr: Prilagođeni logo ako je definiran temom.

en: Custom maintenance message.
hr: Prilagođena poruka održavanja.

en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
hr: Upotreba prilagođene tablice narudžbi nije omogućena. Ako testirate, možete ju omogućiti slijedeći upute za testiranje u %s

en: Custom ordering
hr: Prilagođeno sortiranje

en: Custom ordering position.
hr: Prilagođena pozicija redosljeda.

en: Custom orders tables
hr: Prilagođena tablice narudžbi

en: Custom orders tables have been deleted.
hr: Prilagođene tablice narudžbi su izbrisane.

en: Custom rules have been added to your %s file.
hr: Korisnička pravila su dodana u vašu %s datoteku.

en: Custom sharing services added by user.
hr: Prilagođeni servisi za dijeljenje koje je dodao korisnik.

en: Custom site deleted message.
hr: Prilagođena poruka o brisanju web-stranice.

en: Custom site inactive message.
hr: Prilagođena poruka neaktivnosti web-stranice.

en: Custom site suspended message.
hr: Prilagođena poruka o suspenziji web-stranice.

en: Custom time format:
hr: Prilagođeni vremenski format:

en: Custom:
hr: Prilagodljivo:

en: Customer
hr: Kupac

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
hr: Kupac "novi račun", email poruka se šalje kupcu kada se kupac registrira kroz stranicu za naplatu ili registraciju računa.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
hr: Kupac "Zaporka Resetirana", email poruke poslane kupcima kada oni resetiraju zaporke.

en: Customer Data
hr: Podaci kupca

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
hr: ID kupca ako je registriran. Vratit će 0 za goste.

en: Customer ID is invalid.
hr: ID kupca nije valjan.

en: Customer ID.
hr: Korisnički IP

en: Customer IP: %s
hr: IP kupca: %s

en: Customer Name
hr: Ime klijenta

en: Customer Testimonials
hr: Preporuke klijenata

en: Customer billing address
hr: Adresa kupca za naplatu

en: Customer created
hr: Kupac kreiran

en: Customer deleted
hr: Kupac obrisan

en: Customer details
hr: Detalji o kupcu

en: Customer download link
hr: Kupčev link za preuzimanje

en: Customer download log
hr: Zapisnik preuzimanja kupca

en: Customer download permissions have been retained.
hr: Dozvole kupca za preuzimanje su zadržane.

en: Customer downloads
hr: Preuzimanja kupca

en: Customer first name.
hr: Ime kupca.

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
hr: Informacije o klijentima kao što su: vaše ime, adresa e-pošte i informacije o naplati i dostavi.

en: Customer invoice / Order details
hr: Račun kupca / Detalji narudžbe

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
hr: Račun kupcu, email poruke mogu biti poslane kupcima i sadrže njihove podatke o narudžbi i linkove za uplatu.

en: Customer last name.
hr: Prezime kupca.

en: Customer list
hr: Popis kupaca

en: Customer matched zone "%s"
hr: Korisnik odgovara zoni "%s"

en: Customer note
hr: Bilješka kupca

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
hr: Email napomena kupca je poslan kada dodate napomenu u narudžbu

en: Customer notes about the order
hr: Napomena kupca uz narudžbu

en: Customer orders
hr: Narudžbe kupaca

en: Customer payment page &rarr;
hr: Stranica plaćanja kupaca &rarr;

en: Customer provided note
hr: Kupac daje napomenu

en: Customer provided note:
hr: Poruka od strane kupca:

en: Customer role.
hr: Uloga kupca.

en: Customer sales
hr: Prodaja kupcima

en: Customer shipping address
hr: Adresa kupca za dostavu

en: Customer type
hr: Vrsta kupca

en: Customer type name.
hr: Naziv vrste kupca.

en: Customer updated
hr: Kupac ažuriran

en: Customer's IP address.
hr: IP adresa kupca.

en: Customer:
hr: Kupac:

en: Customers
hr: Kupci

en: Customers can still save the file to their device, but by default file will be opened instead of being downloaded (does not work with redirects).
hr: Kupci i dalje mogu spremiti datoteku na svoj uređaj, ali će prema zadanim postavkama datoteka biti otvorena umjesto preuzimanja (ne radi s preusmjeravanjima).

en: Customers detailed reports.
hr: Detaljni izvještaji korisnika.

en: Customers do not support trashing.
hr: Kupce ne možete premjestiti u smeće.

en: Customers totals.
hr: Ukupno kupaca.

en: Customers vs. guests
hr: Kupci vs. Gosti

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
hr: Kupci neće moći kupiti (fizičku) robu iz vaše trgovine dok nije dostupna neka metoda dostave.

en: Customizable products
hr: Prilagodljivi proizvodi

en: Customization Draft
hr: Skica prilagodbe

en: Customization options
hr: Opcije namještanja

en: Customize
hr: Prilagodi

en: Customize %s
hr: Prilagodi %s

en: Customize &#8220;%s&#8221;
hr: Prilagodi &#8220;%s&#8221;

en: Customize It!
hr: Prilagodite ga

en: Customize Labels
hr: Prilagodite nazive

en: Customize New Changes
hr: Prilagodi nove promjene

en: Customize Testimonials Archive
hr: Prilagodi arhivu preporuka

en: Customize Your Site
hr: Prilagodite svoju web-stranicu

en: Customize checkout options
hr: Prilagodite opcije naplate

en: Customize the message
hr: Prilagodi poruku

en: Customize theme: %s
hr: Prilagodi temu: %s

en: Customize your entire site with block themes
hr: Prilagodite cijelu svoju web-stranicu s blok temama

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
hr: Prilagodite svoju internetsku trgovinu pomoću WooCommerce blokova

en: Customize your site menu
hr: Prilagodite izbornik svoje web-stranice

en: Customize: %s
hr: Prilagodite %s

en: Customizer
hr: Prilagođavač

en: Customizing
hr: Prilagođavanje

en: Customizing &#9656; %s
hr: Prilagođavanje &#9656; %s

en: Customizing This Display
hr: Prilagođavanje ovog zaslona

en: Cut
hr: Izreži

en: Cut table row
hr: Izreži red tablice

en: Cyprus
hr: Cipar

en: Czech
hr: Češki

en: Czech Republic
hr: Češka Republika

en: Czech koruna
hr: Češka kruna

en: Cáceres
hr: Caceres

en: Côte d'Ivoire
hr: Obala Bjelokosti

en: DESC
hr: SILAZNO

en: Daily
hr: Dnevno

en: Daily Archive - %s
hr: Arhiva dana: %s

en: Daily Archives:
hr: Dnevna arhiva:

en: Daily Cron
hr: Dnevni cron

en: Daily Views
hr: Dnevno Pregleda

en: Daily archives
hr: Dnevne arhive

en: Damascus
hr: Damask

en: Dancer
hr: Plesač

en: Danish
hr: Danski

en: Danish krone
hr: Danska kruna

en: Dark
hr: Tamno

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Dashboard color scheme
hr: Shema boja nadzorne ploče

en: Data erasure has failed.
hr: Brisanje podataka nije uspjelo.

en: Data resource ID.
hr: ID oznaka resursa podataka.

en: Data resource description.
hr: Opis resursa podataka.

en: Data store for orders
hr: Pohrana podataka za narudžbe

en: Data store:
hr: Pohranjivanje podataka:

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
hr: Podaci koji se prosljeđuju načinu plaćanja prilikom obrade plaćanja.

en: Database
hr: Baza podataka

en: Database Data Size
hr: Veličina podataka baze podataka

en: Database Error
hr: Greška baze podataka

en: Database File Path
hr: Putanja baze podataka

en: Database Index Size
hr: Indeks veličina baze podataka

en: Database Server version
hr: Inačica poslužitelja baze podataka

en: Database date field considered for Revenue and Orders reports
hr: Datumsko polje baze podataka koje se uzima u obzir za izvješća o prihodima i narudžbama

en: Database error.
hr: Greška s bazom podataka

en: Database information:
hr: Podaci o bazi podataka:

en: Database prefix
hr: Prefiks baze podataka

en: Database prefix.
hr: Prefiks baze podataka

en: Database size
hr: Veličina baze podataka

en: Database tables.
hr: Tablice baze podataka.

en: Database transaction isolation level to use
hr: Razina izolacije transakcije baze podataka za korištenje

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
hr: Nadogradnja baze podataka je planirana za pokretanje u pozadini.

en: Database verified successfully.
hr: Baza podataka uspješno je provjerena.

en: Database.
hr: Baza podataka

en: Datastore currently in use for orders.
hr: Datastore se trenutno koristi za narudžbe.

en: Date
hr: Datum

en: Date Accepted
hr: Prihvaćeno Datuma

en: Date Format
hr: Oblik datuma

en: Date GMT
hr: Datum GMT

en: Date Range
hr: Raspon datuma

en: Date Sent
hr: Poslano Datuma

en: Date Type
hr: Vrsta datuma

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
hr: Datum nakon kojeg bi korisnika trebalo podsjetiti na bilješku, ako postoji (GMT).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
hr: Datum nakon kojeg bi korisnika trebalo podsjetiti na bilješku, ako postoji.

en: Date and time
hr: Datum i vrijeme

en: Date and time format
hr: Format datuma i vremena:

en: Date created
hr: Datum kreiranja

en: Date created:
hr: Datum kreiranja:

en: Date last active GMT.
hr: Datum posljednje aktivnosti GMT.

en: Date last active.
hr: Datum posljednje aktivnosti.

en: Date range
hr: Raspon datuma

[ctx: Date range for which stats are being displayed]
en: %(number)s days ending %(endDate)s (Summarized)
hr: %(number)s dana sa završtekom %(endDate)s (Sažeto)

en: Date range:
hr: Opseg datuma:

en: Date registered GMT.
hr: Datum registracije GMT.

en: Date registered.
hr: Datumu registracije.

en: Date sale price ends
hr: Datum kraja sniženja

en: Date sale price starts
hr: Datum početka sniženja

en: Date the note was created (GMT).
hr: Datum kada je bilješka kreirana (GMT).

en: Date the note was created.
hr: Datum kada je bilješka kreirana.

en: Date the order was created, as GMT.
hr: Datum kreiranja narudžbe, GMT vremenska zona.

en: Date the order was created, in the site's timezone.
hr: Datum kreiranja narudžbe, po vremenskoj zoni u kojoj je web-stranica.

en: Date/Time
hr: Datum/vrijeme

en: Date/time
hr: Datum/vrijeme

en: Date:
hr: Datum:

en: Day
hr: Dan

en: Day Summary
hr: Sažetak Dana

en: Day and name
hr: Datum i ime

en: Day(s)
hr: Dan(a)

en: Daylight saving time begins on: %s.
hr: Ljetno računanje vremena počinje: %s.

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
hr: Ljetno računanje vremena započinje: <code>%s</code>.

en: Days
hr: Dani

en: Deactivate
hr: Deaktiviraj

en: Deactivate this plugin
hr: Deaktiviraj dodatak

en: Debug log
hr: Debug Log

en: Debug mode
hr: Debug način

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
hr: Mod ispravljanja grešaka često je uključen za prikupljanje više detalja o grešci ili nedostupnosti web-stranice, ali može sadržavati povjerljive informacije koje ne bi trebale biti dostupne na javno dostupnim web-stranicama.

en: Debugging enabled
hr: Uključeno otklanjanje grešaka

en: Dec
hr: Pro

en: December
hr: Prosinac

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
hr: pro.

en: Decimal precision of the returned prices.
hr: Decimalna preciznost vraćenih cijena.

en: Decimal separator
hr: Decimalni odjelitelj

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
hr: Decimalni odvajatelj za prikazane cijene za ovu zemlju.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
hr: Decimalni separator za valutu koja se koristi za formatiranje cijena vraćanja.

en: Decimal separator.
hr: Decimalni odjelitelj.

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
hr: Smanji normalnu cijenu za (fiksni iznos ili %)

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
hr: Smanji akcijsku cijenu za (fiksni iznos ili %):

en: Decrease existing stock by:
hr: Smanji postojeću zalihu prema:

en: Decrease indent
hr: Smanji uvlaku

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
hr: Sniženje redovne cijene (fiksni iznos ili postotak)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
hr: Smanjenje akcijske cijene (fiksni iznos ili postotak)

en: Default
hr: Izvorno

en: Default Avatar
hr: Zadani avatar

en: Default Data
hr: Izvorni podaci

en: Default Date Range
hr: Zadani raspon datuma

en: Default Form Values
hr: Zadana vrijednost obrasca

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
hr: Standardna ISO4127 alpha-3 oznaka valute za ovu zemlju.

en: Default Images
hr: Izvorne slike

en: Default Link Category
hr: Zadana kategorija poveznica

en: Default Mail Category
hr: Zadana kategorija pošte

en: Default Post Category
hr: Zadana kategorija posta

en: Default Post Format
hr: Izvorni format objave

[ctx: Default Preset]
en: Default
hr: Zadano

en: Default Style
hr: Izvorni stil

en: Default article settings
hr: Zadane postavke članka

en: Default attribute
hr: Izvorni atribut

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
hr: Nekategorizirano

en: Default comment status
hr: Izvorni status komentara

en: Default customer location
hr: Zadana lokacija kupca

en: Default is %s
hr: Zadano je %s

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
hr: Novo polje

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
hr: Prva opcija

[ctx: Default link category slug]
en: Blogroll
hr: Blogoteka

[ctx: Default page slug]
en: about
hr: o-nama

[ctx: Default page title]
en: About
hr: Informacije o nama

en: Default poll settings
hr: Zadane postavke ankete

en: Default post category.
hr: Izvorna kategorija objave.

en: Default post format
hr: Izvorni format objave

en: Default post format.
hr: Zadani format objave.

en: Default post settings
hr: Zadane postavke objave

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
hr: dan-svijete

en: Default product category cannot be deleted.
hr: Zadana kategorija proizvoda ne može biti obrisana.

en: Default product sorting
hr: Osnovno razvrstavanje proizvoda

en: Default shortcuts,
hr: Zadani prečaci,

en: Default sort order
hr: Default redosljed sortiranja

en: Default sort order.
hr: Zadani poredak sortiranja

en: Default sort order:
hr: Izvorni redoslijed sortiranja:

en: Default sorting
hr: Zadano sortiranje

en: Default sorting (custom ordering + name)
hr: Osnovno razvrstavanje (prilagođeno razvrstavanje + ime)

en: Default template
hr: Izvorni predložak

en: Default timezone is %s - it should be UTC
hr: Izvorna vremenska zona je %s - to treba biti UTC

en: Default timezone is UTC
hr: Izvorna vremenska zona je UTC

en: Default timezone.
hr: Zadana vremenska zona.

en: Default to customer billing address
hr: Zadano na adresu naplate kupca

en: Default to customer shipping address
hr: Zadano na adresu dostave kupca

en: Default value for the setting.
hr: Zadana vrijednost za postavku.

en: Defaults variation attributes.
hr: Zadani atributi varijacija.

en: Define if the attribute can be used as variation.
hr: Definirajte ako se atribut može koristiti kao varijacija.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
hr: Definirajte ako je atribut vidljiv u kartici " Dodatne informacije" na stranici proizvoda.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
hr: Definirajte je li narudžba plaćena. To će postaviti status "U obradi"  i smanjiti zalihe stavke.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
hr: Definirajte je li varijabla vidljiva na stranici proizvoda.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
hr: Definirajte tekst koji će se prikazati nakon cijene vašeg proizvoda. To može biti, na primjer, "uključ. PDV" da bolje objasnite svoju cijenu. Također možete promijeniti cijene koristeći jedan od slijedećih načina: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
hr: Odredite je li cijeli proizvod oporeziv ili nije, ili samo uz trošak dostave.

en: Delete
hr: Obriši

en: Delete "%s" permanently
hr: Izbriši "%s" trajno

en: Delete %(themeName)s
hr: Obriši %(themeName)s

en: Delete &#8220;%s&#8221;
hr: Obriši &#8220;%s&#8221;

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
hr: Trajno obriši &#8220;%s&#8221;

en: Delete Field
hr: Obriši polje

en: Delete Menu
hr: Obriši izbornik

en: Delete My Site Permanently
hr: Trajno izbriši moju web stranicu

en: Delete Option
hr: Obriši opciju

en: Delete Permanently
hr: Trajno izbrisati

en: Delete Post by Email address
hr: Obriši adresu za Objavu putem e-pošte

en: Delete Product
hr: Obriši proizvod

en: Delete Site
hr: Izbriši web stranicu

en: Delete Users
hr: Izbriši korisnike

en: Delete WooCommerce tax rates
hr: Obriši sve WooCommerce porezne stope

en: Delete Your Subscription
hr: Otkažite svoju pretplatu

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
hr: Obriši stavku izbornika <strong>proširenjem stavke i klikom na poveznicu Ukloni poveznicu</strong>

en: Delete all content.
hr: Obriši sav sadržaj.

en: Delete all of your sites, and close your account completely.
hr: Izbrišite sve svoje web lokacije i u potpunosti zatvorite svoj račun.

en: Delete all variations
hr: Obriši sve varijacije

en: Delete all your posts, pages, media, and data, and give up your site's address.
hr: Izbrišite sve objave, stranice, medije i podatke, te oslobodite adresu Vaše stranice.

en: Delete column
hr: Obriši stupac

en: Delete custom sharing service.
hr: Obriši prilagođene servise za dijeljenje.

en: Delete image
hr: Izbriši Sliku

en: Delete it: %s
hr: Izbriši: %s

en: Delete item
hr: Izbriši Element

en: Delete log
hr: Izbriši log

en: Delete note
hr: Obriši napomenu

en: Delete orphaned variations
hr: Izbriši napuštene varijacije

en: Delete payment method
hr: Obriši način plaćanja

en: Delete permanently
hr: Obriši Trajno

en: Delete requests
hr: Obriši zahtjeve

en: Delete row
hr: Izbriši red

en: Delete table
hr: Izbriši tablicu

en: Delete tax rates
hr: Obriši postotke poreza

en: Delete template file
hr: Izbriši fajl predloška

en: Delete the custom orders tables
hr: Obriši prilagođene tablice narudžbi

en: Delete this comment permanently
hr: Trajno izbriši ovaj komentar

en: Delete this item permanently
hr: Trajno izbriši ovu stavku

en: Delete this page permanently?
hr: Trajno obriši ovu stranicu

en: Delete this review permanently
hr: Obriši ovu recenziju trajno

en: Delete your site permanently
hr: Trajno izbrišite stranicu

en: Deleted
hr: Obrisano

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
hr: Izbrisano %1$s i prilagođena zaliha (%2$s)

en: Deleted %s
hr: Izbrisan %s

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Obrisana <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Obrisane <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Obrisano <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
hr: Izbrisane su sve aktivne sesije i %d spremljenih košarica.

en: Deleted author: %s
hr: Izbrisani autor: %s

en: Deleted menu item: %s.
hr: Obrisana stavka izbornika: %s.

en: Deleted option: %s
hr: Obrisana opcija: %s

en: Deleted text (strikethrough)
hr: Obrisani tekst (precrtan)

en: Deleted:
hr: Izbrisano:

en: Deleting Links
hr: Brisanje poveznica

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
hr: Brisanje kategorije ne briše objave u toj kategoriji. Umjesto toga, objave koju su bile dodijeljene samo obrisanoj kategoriji, biti će dodijeljene izvornoj kategoriji %s. Izvornu kategoriju ne možete obrisati.

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
hr: Brisanje kategorije ne briše proizvode u toj kategoriji. Umjesto toga, proizvodi koji su dodijeljeni samo izbrisanoj kategoriji postavljeni su u kategoriju %s.

en: Delimiter
hr: Odjelitelj

en: Delivery URL
hr: URL za dostavu

en: Delivery fee
hr: Trošak dostave

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
hr: Tekst procijene vremena dostave, npr. 3-5 radnih dana.

en: Denied: %s
hr: Odbijeno: %s

en: Denmark
hr: Danska

en: Deny
hr: Odbij

en: Department
hr: Odjeljenje

en: Descending
hr: Silazno

en: Descending.
hr: Silazno

en: Describe this product. What makes it unique? What are its most important features?
hr: Opišite ovaj proizvod. Što ga čini jedinstvenim? Koje su njegove najvažnije karakteristike?

en: Description
hr: Opis

en: Description (optional)
hr: Opis (neobavezno)

en: Description for the attachment, as it exists in the database.
hr: Opis za medijski prilog, prema zapisu u bazi podataka.

en: Description for your reference
hr: Opis za vašu referencu

en: Description is missing.
hr: Opis nedostaje.

en: Description of block type.
hr: Opis vrste bloka.

en: Description of sidebar.
hr: Opis bočne trake.

en: Description of template.
hr: Opis predloška.

en: Description of the marketing campaign type.
hr: Opis vrste marketing kampanje.

en: Description of the marketing channel.
hr: Opis marketing kanala.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
hr: Opis cijene dostave, npr. Slanje putem USPS-a.

en: Description of the user.
hr: Opis korisnika.

en: Description of the widget.
hr: Opis widgeta.

en: Descriptions
hr: Opisi

en: Descripton
hr: Opis

en: Deselect
hr: Odznači

en: Design
hr: Dizajn

en: Design everything on your site &#8212; from the header down to the footer, all using blocks and patterns.
hr: Dizajnirajte sve na svojoj web-stranici &#8212; od zaglavlja pa dolje do podnožja, a uvijek koristeći blokove i uzorke.

en: Design the perfect website
hr: Dizajnirajte savršenu web-stranicu

en: Design without a designer.
hr: Dizajnirajte bez dizajnera.

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woo.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
hr: Dizajnirajte svoju trgovinu s dubokom integracijom WooCommercea. Ako se uključi, instalirat ćemo <a href="https://woo.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront </a> i trenutna tema <em>%s</em> će biti deaktivirana.

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
hr: Dizajnirajte svoju trgovinu s dubokom integracijom WooCommercea. Ako se uključi, instalirat ćemo <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer"> Storefront </a> i trenutna tema <em>%s</em> će biti deaktivirana.

en: Design your success story
hr: Dizajniraj svoju uspješnu priču

en: Designer
hr: Dizajner

en: Desktop
hr: Stolno računalo

en: Destination folder already exists.
hr: Odredišna mapa već postoji.

en: Destination logger must be configured before running a migration
hr: Prije pokretanja migracije odredišni zapisnik mora biti postavljen

en: Destination store must be configured before running a migration
hr: Prije pokretanja migracije odredišna trgovina mora biti postavljena

en: Detach
hr: Odspoji

en: Detach blocks from template part
hr: Odvoji blokove od dijela predloška

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
hr: Ukloni iz &#8220;%s&#8221;

en: Detailed information
hr: Detaljne informacije

en: Details
hr: Detalji

en: Details about the media file, specific to its type.
hr: Detalji medijskoga zapisa, specifično za njegovu vrstu.

en: Details for theme: %s
hr: Detalji teme: %s

en: Determines how this attribute's values are displayed.
hr: Određuje prikaz vrijednosti ovih atributa.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
hr: Određuje hoće li se prikazati skriveni ili vidljivi proizvodi.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
hr: Određuje redosljed sortiranja uvjeta na frontend stranicama s proizvodom. Ukoliko koristite prilagođeni redosljed, možete povući i ispustiti uvjete u ovom atributu.

en: Determines the type of discount that will be applied.
hr: Određuje vrstu popusta koja će biti primjenjena.

en: Determines whether the pattern is visible in inserter.
hr: Određuje je li uzorak vidljiv u umetaču.

en: Developed by %s
hr: Razvio %s

en: Developer
hr: Razvojni Programer

en: Developer Resources
hr: Resursi za Razvojne Programere

en: Did not receive array from %1$s eraser (index %2$d).
hr: Nije primljen niz od alata za brisanje %1$s (indeks %2$d).

en: Did you find what you were looking for?
hr: Jesi li našao što si tražio?

en: Did you just paste HTML?
hr: Jeste li upravo zalijepili HTML?

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
hr: Jeste li znali da sada imamo &#8220;Prilagođeni HTML&#8221; widget? Možete ga pronaći klikom na dugme &#8220;<a class="add-widget" href="#">Dodaj widget</a>&#8221; i pretragom za &#8220;HTML&#8221;. Isprobajte ga za dodavanje prilagođenog koda vašoj web-stranici!

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
hr: Jeste li znali da sada imamo &#8220;Prilagođeni HTML&#8221; widget? Možete ga pronaći pogledom na listu dostupnih widgeta na ovom zaslonu. Isprobajte ga za dodavanje prilagođenog koda vašoj web-stranici!

en: Did you know you can print shipping labels at home?
hr: Jeste li znali da kod kuće možete ispisati naljepnice za dostavu?

en: Did you know you can view enhanced stats on WordPress.com?
hr: Jeste li znali da možete pregledati detaljniju statistiku na WordPress.com?

en: Did you know?
hr: Jeste li znali?

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
hr: Da li ste izgubili vaš telefon ili ostavili vaš račun prijavljenim na nekom javno korištenom računalu? Možete se odjaviti sa svih ostalih mjesta i ostati prijavljeni samo ovdje.

en: Did you mean to visit any of these blogs, instead of %s?
hr: Jeste li mislili posjetiti bilo koji od ovih blogova, umjesto %s?

en: Different layouts containing audio.
hr: Različiti izgledi koji sadrže audio.

en: Different layouts containing video or audio.
hr: Različiti izgledi koji sadrže video ili audio.

en: Different layouts containing videos.
hr: Različiti izgledi koji sadrže video.

en: Different layouts for displaying images.
hr: Različiti izgledi za prikaz slika.

en: Digital Marketing
hr: Digitalni marketing

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Dimensions (%s)
hr: Dimenzije (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
hr: Dimenzije (D&times;Š&times;V) (%s)

en: Dimensions unit
hr: Jedinice dimenzija

en: Dimensions:
hr: Dimenzije:

en: Direct access to leading carriers
hr: Izravan pristup vodećim prijevoznicima

en: Direct bank transfer
hr: Direktna bankovna transakcija

en: Direct link (best for mobile)
hr: Direktna poveznica (najbolje za mobilne uređaje)

en: Direct payments to email address:
hr: Direkna plaćanja na email adresu:

en: Direct updates
hr: Direktna ažuriranja

en: Director
hr: Direktor

en: Directories and Sizes
hr: Direktoriji i veličine

en: Directory sizes could not be returned.
hr: Veličine direktorija nije moguće dohvatiti.

en: Disable
hr: Isključi

en: Disable %s
hr: Deaktiviraj %s

en: Disable Auto-updates
hr: Onemogući automatska ažuriranja

en: Disable CSS and JS
hr: Onemogući CSS i JS

en: Disable Post By Email
hr: Onemogući Post putem E-maila

en: Disable Post by Email
hr: Onemogući Post putem E-maila

en: Disable Post by Voice
hr: Onemogući Post putem Govora

en: Disable accessibility mode
hr: Onemogući režim pristupačnost

en: Disable auto-updates
hr: Onemogući automatska ažuriranja

en: Disable rule
hr: Onemogući pravilo

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
hr: Onemogući dostavu i izračun cijene dostave

en: Disable syntax highlighting when editing code
hr: Onemogući označavanje sintakse tijekom uređivanja koda

en: Disable the visual editor when writing
hr: Isključi vizualno uređivanje pri pisanju

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Disabled Features
hr: Onemogućene značajke

en: Disabled in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">store settings</a>.
hr: Onemogućeno unutar <a href="%s" aria-label="stock management store settings">postavka trgovine</a>.

en: Disabled.
hr: Onemogućeno

en: Disallowed Comment Keys
hr: Zabranjene riječi komentara

en: Discard any changes and restore the original image.
hr: Odbaci bilo koje izmjene i vrati originalnu sliku.

en: Discard changes
hr: Odbaci promjene

en: Disconnect
hr: Odspoji

en: Disconnect Jetpack
hr: Odspoji Jetpack

en: Disconnect Stripe Account
hr: Odspoji Stripe račun

en: Disconnect from %s
hr: Odspoji sa %s

en: Disconnect from WordPress.com
hr: Odspojen sa WordPress.com

en: Disconnect this account
hr: Odspoji ovaj račun

en: Disconnected
hr: Odspojeno

en: Disconnecting
hr: Odspajanje

en: Disconnecting all connections to %s.
hr: Odspajanje svih konekcija prema %s.

en: Discount
hr: Popust

en: Discount amount
hr: Iznos popusta

en: Discount total tax.
hr: Ukupni porez popusta.

en: Discount total.
hr: Popust ukupno.

en: Discount type
hr: Vrsta popusta

en: Discount:
hr: Popust:

en: Discounted orders
hr: Narudžbe s popustom

en: Discounted rates
hr: Snižene cijene

en: Discourage search engines from indexing this site
hr: Obeshrabri tražilice da indeksiraju ovu web-stranicu.

en: Discover
hr: Otkrij

en: Discover Free WordPress Themes on the WordPress.com Theme Showcase.
hr: Otkrij besplatne WordPress teme na WordPress.com prikazu tema.

en: Discover Premium WordPress Themes on the WordPress.com Theme Showcase.
hr: Otkrij Premium WordPress teme na WordPress.com prikazu tema.

en: Discover a new way to build your site.
hr: Otkrijte novi način za izradu svoje web-stranice.

en: Discover additional payment providers
hr: Otkrijte dodatne pružatelje usluga plaćanja

en: Discover other payment providers
hr: Otkrijte druge pružatelje usluga plaćanja

en: Discover where to find powerful store add-ons and integrations, with a WooCommerce Marketplace tour
hr: Otkrijet gdje naći moćne dodatke i integracije za trgovinu, s obilaskom WooCommerce Marketplace

en: Discussion
hr: Rasprava

en: Discussion Settings
hr: Opcije rasprave

en: Disk space available to safely perform updates
hr: Dostupan prostor na disku za sigurno izvođenje ažuriranja

en: Dismiss
hr: Odbaci

en: Dismiss all
hr: Odbaci sve

en: Dismiss errors
hr: Zanemari greške

en: Dismiss message
hr: Otpustite poruku

en: Dismiss the browser warning panel
hr: Zanemari preglednikov panel sa upozorenjem

en: Dismiss the gateway
hr: Odbaci pristupnik

en: Dismiss the welcome panel
hr: Zatvori panel dobrodošlice

en: Dismiss this notice.
hr: Isključi ovu napomenu.

en: Dismiss this recommendation
hr: Zanemari ovu obavijest

en: Dismiss this suggestion
hr: Odbaci ovaj prijedlog

en: Display Header Text
hr: Prikaži tekst zaglavlja

en: Display Options
hr: Opcije prikaza

en: Display Settings
hr: Postavke zaslona

en: Display Site Title and Tagline
hr: Prikaži ime stranice i slogan

en: Display WordPress Posts
hr: Prikaži objave Wordpressa

en: Display a banner for EU Cookie Law and GDPR compliance.
hr: Prikaži baner za Zakon EU o web kolačićima i GDPR usuglašenost.

en: Display a countdown to a certain date.
hr: Prikaži odbrojavanje do određenog datuma.

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
hr: Prikaži listu nedavno pregledanih proizvoda kupaca.

en: Display a list of active product filters.
hr: Prikaži listu filtera aktivnih proizvoda.

en: Display a list of assigned terms from the taxonomy: %s
hr: Prikaz popisa dodijeljenih pojmova iz taksonomije: %s

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
hr: Prikaži listu atributa za filtriranje proizvoda u trgovini.

en: Display a list of recent reviews from your store.
hr: Prikaži listu nedavnih recenzija iz trgovine.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
hr: Prikaži listu ocjena zvijezdama za filtriranje proizvoda u trgovini.

en: Display a map with your location, hours, and contact information.
hr: Prikažite svoju lokaciju, sate i kontakt informacije.

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
hr: Prikaži mini inačicu vašeg Gravatar Profila

en: Display a photo gallery or slideshow
hr: Prikaži foto galeriju ili vrtuljak.

en: Display a privacy notice under your comment forms.
hr: Prikaži obavijest o privatnosti ispod forme za komentare.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
hr: Prikaži slajder za filtriranje proizvoda po cijeni u trgovini.

en: Display ads below posts on
hr: Prikaži oglase ispod objava na

en: Display ads on archive pages?
hr: Prikazati oglase na stranicama arhiva?

en: Display ads on pages?
hr: Prikazati oglase na stranicama?

en: Display ads on posts?
hr: Prikazati oglase na objavama?

en: Display ads on the front page?
hr: Prikazati oglase na početnoj stranici?

en: Display all authors (including those who have not written any posts)
hr: Prikaži sve autore (uključujući one koji nisu napisali nijedan post)

en: Display all static pages unless a custom template has been applied or a dedicated template exists.
hr: Prikaži sve statične stranice osim ako nije primijenjen prilagođeni predložak ili postoji namjenski predložak.

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
hr: Prikaži sve moje slike galerija u cool mozaiku.

en: Display an ad unit at the top of each page.
hr: Prikaži oglasnu jedinicu na vrhu svake stranice.

en: Display an image in your sidebar
hr: Prikažite sliku u vašem rubnom stupcu

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
hr: Prikaži službeni Twitter ugradbeni widget vremenske crte.

en: Display as dropdown
hr: Prikaži kao padajući popis

en: Display as:
hr: Prikaži kao:

en: Display author
hr: Prikaži autora

en: Display blogs authors with avatars and recent posts.
hr: Prikaži autore s avatarima i nedavnim objavama.

en: Display categories
hr: Prikaži kategorije

en: Display comment link
hr: Prikaži poveznicu za komentar

en: Display date
hr: Prikaži datum

en: Display date when entry was published.
hr: Prikaži datum kada je unos objavljen.

en: Display entry's category or tag.
hr: Prikaži kategoriju ili oznaku unosa.

en: Display images in full-size carousel slideshow.
hr: U vrtuljku prikaži slike pune veličine.

en: Display item author if available?
hr: Prikazati autora stavke ukoliko je podatak dostupan?

en: Display item content?
hr: Prikazati sadržaj stavke?

en: Display item date?
hr: Prikazati datuma stavke?

en: Display length:
hr: Prikaži duljinu:

en: Display linked images for the blogs you follow
hr: Prikaži povezane slike za blogove koje pratiš.

en: Display location
hr: Lokacija prikaza

en: Display members of your site's community.
hr: Prikaži članove zajednice moje web-stranice

en: Display name
hr: Ime za prikaz

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
hr: Ime za prikaz ne može se mijenjati na adresu e-pošte zbog privatnosti.

en: Display name for the comment author.
hr: Prikazano ime autora komentara.

en: Display name for the user.
hr: Prikaži ime korisnika.

en: Display name publicly as
hr: Javno prikaži ime

en: Display on blog and archives
hr: Prikaži na blogu i arhivama

en: Display on pages
hr: Prikaži na stranicama

en: Display on single posts
hr: Prikaži na objavama

en: Display on single projects
hr: Prikaži na pojedinačnim projektima

en: Display post date?
hr: Prikazati datuma objave?

en: Display prices during cart and checkout
hr: Prikaz cijene tijekom Košarice i Blagajne:

en: Display prices in the shop
hr: Prikaži cijene u trgovini:

en: Display second ad below post?
hr: Prikazati drugi oglas ispod objave?

en: Display suggestions within WooCommerce
hr: Prikazuj prijedloge unutar WooCommercea

en: Display tags
hr: Prikaži oznake

en: Display tax totals
hr: Prikaz Porez Ukupno:

en: Display the customer shopping cart.
hr: Prikaži košaricu kupca.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
hr: Prikaži broj spam komentara koje je Akismet uhvatio

en: Display type
hr: Vrsta prikaza

en: Display upcoming events from an iCalendar feed.
hr: Prikaži nadolazeće događaje iz kanala iCalendara.

en: Display your Tweets from Twitter
hr: Prikaži svoje tvitove sa Twittera

en: Display your about.me profile with thumbnail
hr: Prikaži about.me profil sa mini-prikazom

en: Display your books from Goodreads
hr: Prikaži svoje knjige sa Goodreads

en: Display your contact information.
hr: Prikaži svoje kontaktne informacije.

en: Display your latest posts in lists, grids or other layouts.
hr: Prikaži svoje najnovije objave na popisima, rešetkama ili drugim izgledima.

en: Display your recent Flickr photos.
hr: Prikažite svoje nedavne Flickr fotografije.

en: Display your site's most recent comments
hr: Prikaži najnovije komentare

en: Display {{field /}} most recent blog posts
hr: Prikaz {{field /}} zadnjih objava

en: Displayed on attachment pages.
hr: Prikazano na stranici privitka.

en: Displayed title for the leaderboard.
hr: Prikazuje se naslov za tablicu rezultata.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
hr: Prikazujem %1$s&#8211;%2$s od %3$s

en: Displaying %d themes
hr: Prikazuje se %d tema

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
hr: Prikazujem %s&#8211;%s od %s

en: Displays a custom taxonomy archive. Like categories and tags, taxonomies have terms which you use to classify things. For example: a taxonomy named "Art" can have multiple terms, such as "Modern" and "18th Century." This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Taxonomy: Art) cannot be found.
hr: Prikazuje prilagođenu arhivu taksonomije. Poput kategorija i oznaka, taksonomije imaju pojmove koje koristite za klasifikaciju stvari. Na primjer: taksonomija pod nazivom "Umjetnost" može imati više pojmova, kao što su "Moderna" i "18. stoljeće". Ovaj će predložak poslužiti kao zamjena kada se ne može pronaći određeniji predložak (npr. Taksonomija: umjetnost).

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
hr: Prikazuje popis nedavnih objava s drugog WordPress.com ili s bloga s omogućenim Jetpackom.

en: Displays a post archive when a specific date is visited (e.g., example.com/2023/).
hr: Prikazuje arhivu objava kada se posjeti određeni datum (npr. example.com/2023/).

en: Displays a post category archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Category: Recipes) cannot be found.
hr: Prikazuje arhivu kategorije objava. Ovaj će predložak poslužiti kao zamjena kada se ne može pronaći određeniji predložak (npr. Kategorija: Recepti).

en: Displays a post tag archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Tag: Pizza) cannot be found.
hr: Prikazuje arhivu oznake objave. Ovaj će predložak poslužiti kao zamjena kada se ne može pronaći određeniji predložak (npr. Oznaka: pizza).

en: Displays a single author's post archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Author: Admin) cannot be found.
hr: Prikazuje arhivu objava jednog autora. Ovaj će predložak poslužiti kao zamjena kada se ne može pronaći određeniji predložak (npr. Autor: Administrator).

en: Displays a single post on your website unless a custom template has been applied to that post or a dedicated template exists.
hr: Prikazuje pojedinačne objave na vašoj web-stranici osim ako je na tu objavu primijenjen prilagođeni predložak ili postoji namjenski predložak.

en: Displays a single product.
hr: Prikazuje jedan proizvod.

en: Displays a static page unless a custom template has been applied to that page or a dedicated template exists.
hr: Prikazuje statičnu stranicu osim ako nije primijenjen prilagođeni predložak ili postoji namjenski predložak.

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
hr: Prikazuje video iz medijske zbirke ili s YouTube, Vimeo, ili drugog servisa.

en: Displays an audio player.
hr: Prikazuje audio reproduktor.

en: Displays an image gallery.
hr: Prikazuje galeriju slika.

en: Displays an image.
hr: Prikazuje sliku.

en: Displays any archive, including posts by a single author, category, tag, taxonomy, custom post type, and date. This template will serve as a fallback when more specific templates (e.g. Category or Tag) cannot be found.
hr: Prikazuje bilo koju arhivu, uključujući objave jednog autora, kategoriju, oznaku, taksonomiju, prilagođenu vrstu objave i datum. Ovaj će predložak poslužiti kao zamjena kada se ne mogu pronaći specifičniji predlošci (npr. kategorija ili oznaka).

en: Displays any single entry, such as a post or a page. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Single Post, Page, or Attachment) cannot be found.
hr: Prikazuje svaki pojedinačni unos, poput objave ili stranice. Ovaj će predložak poslužiti kao zamjena kada se ne može pronaći određeniji predložak (npr. jedna objava, stranica ili privitak).

en: Displays information on your site activity, including visitors and popular posts or pages.
hr: Prikazuje informacije o aktivnosti vaše web-stranice, uključujući posjetitelje i popularne objave ili stranice.

en: Displays products filtered by a category.
hr: Prikazuje proizvode filtrirane prema kategoriji.

en: Displays products filtered by a tag.
hr: Prikazuje proizvode filtrirane prema oznaci.

en: Displays products filtered by an attribute.
hr: Prikazuje proizvode filtrirane prema atributu.

en: Displays search results for your store.
hr: Prikazuje rezultate pretraživanja za vašu trgovinu.

en: Displays single posts on your website unless a custom template has been applied to that post or a dedicated template exists.
hr: Prikazuje pojedinačne objave na vašoj web-stranici osim ako je na tu objavu primijenjen prilagođeni predložak ili postoji namjenski predložak.

en: Displays the latest posts as either the site homepage or as the "Posts page" as defined under reading settings. If it exists, the Front Page template overrides this template when posts are shown on the homepage.
hr: Prikazuje najnovije objave kao početnu stranicu web-stranice ili prilagođenu stranicu definiranu u postavkama čitanja. Ako postoji, predložak naslovne stranice nadjačava ovaj predložak kada se objave prikazuju na naslovnoj stranici.

en: Displays when a visitor performs a search on your website.
hr: Prikazuje se kada posjetitelj izvrši pretragu na vašoj web-stranici.

en: Displays when a visitor views a non-existent page, such as a dead link or a mistyped URL.
hr: Prikazuje se kada posjetitelj posjeti nepostojeću stranicu, kao što je mrtva poveznica ili pogrešno upisani URL.

en: Displays when a visitor views the dedicated page that exists for any media attachment.
hr: Prikazuje se kada posjetitelj pogleda namjensku stranicu koja postoji za bilo koji medijski privitak.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
hr: Prikazuje da li je WordPress u Debug načinu.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
hr: Prikazuje hoće li WordPress koristiti vanjski object cache.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
hr: Prikazuje da li trenutno aktivna tema ima podršku za WooCommerce.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
hr: Prikazuje je li trenutna tema pod-tema.

en: Displays your products.
hr: Prikazuje vaše proizvode.

en: Displays your site's Privacy Policy page.
hr: Prikazuje stranicu Pravila privatnosti vaše web-stranice.

en: Displays your site's homepage, whether it is set to display latest posts or a static page. The Front Page template takes precedence over all templates.
hr: Prikazuje naslovnu stranicu vaše stranice, bilo da je postavljena za prikaz najnovijih objava ili statične stranice. Predložak naslovne stranice ima prednost nad svim predlošcima.

en: Distraction-free writing mode
hr: Pisanje bez ometanja

en: District
hr: Predio

en: Do I need to fill this out?
hr: Trebam li ovo popuniti?

en: Do any of these answer your question?
hr: Da li jedan od ovih odgovara na vaše pitanje?

en: Do it: I want some polls!
hr: Napravi: Želim Ankete!

en: Do not allow
hr: Nemoj dopustiti

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
hr: Nemojte odregistrirati %1$s skriptu u administratorskom području. Kako bi obuhvatili frontend temu, koristite %2$s kuku.

en: Do not display privacy notice.
hr: Ne prikazuj obavijest o privatnosti.

en: Do not display tag in post details and tag clouds.
hr: Ne prikazuj oznaku u detaljima objave i oblaku oznaka.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
hr: Ne zaboravite kliknuti gumb &#8220;Snimi promjene&#8221; nakon što završite!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
hr: Ne zaboravite kliknuti dugme Spremi promjene nakon što završite.

en: Do not import
hr: Ne uvozi

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
hr: Nemojte dodavati %1$s oznake za %2$s.

en: Do not track.
hr: Ne pratiti.

en: Do the important options return expected values?
hr: Vraćaju li važne opcije očekivane vrijednosti?

en: Do you need help with adding your first product?
hr: Trebate li pomoć s dodavanjem vašeg prvog proizvoda?

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
hr: Trebate li više informacija o WooCommerce Subscriptions?

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
hr: Želite li se zaista <a href="%s">odjaviti</a>?

en: Do you really want to reset your configuration?
hr: Stvarno želite resetirati svoju konfiguraciju?

en: Do you use WordPress for work, for personal projects, or even just for fun? You can help shape the long-term success of the open source project that powers millions of websites around the world.
hr: Koristite li WordPress za posao, za osobne projekte ili čak samo za zabavu? Možete pomoći u oblikovanju dugoročnog uspjeha projekta otvorenog koda koji pokreće milijune web stranica diljem svijeta.

en: Do you want to continue?
hr: Želiš li nastaviti?

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
hr: Želite li generirati sve varijacije? Ovo će kreirati novu varijaciju za svaku moguću kombinaciju varijacija atributa (maksimalno %d odjednom).

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
hr: Želite li migrirati s Shopify u WooCommerce?

en: Do you want to register %s?
hr: Želite li registrirati %s?

en: Do you want to sell online courses?
hr: Želite li prodavati internetske kurseve?

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
hr: Želite li prvo spremiti promjene? Promjenjeni podaci će biti odbačeni, ukoliko odlučite otkazati primjene.

en: Docs
hr: Dokumenti

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Dokument <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Dokumenta <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Dokumenta <span class="count">(%s)</span>

en: Document Preview
hr: Pretpregled dokumenta

en: Document properties
hr: Svojstva dokumenta

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Documents
hr: Dokumenti

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
hr: Ima li proizvod dodatne mogućnosti prije nego što se može dodati u košaricu?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
hr: Ima li tema deklariranu podršku za WooCommerce?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
hr: Sadrži li tema woocommerce.php datoteku?

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
hr: Je li korisnik %1$s ima dopuštenje za korištenje %2$s baze podataka?

en: Does this theme have outdated templates?
hr: Sadrži li tema zastarjele predloške?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
hr: Da li vaša stranica forsira SSL certifikat za transakcije?

en: Does your site have REST API enabled?
hr: Da li vaša stranica ima omogućen REST API?

en: Domain
hr: Domena

en: Domain Registration and Mapping:
hr: Registracija i Usmjeravanje Domena

en: Domain: %s
hr: Domena: %s

en: Domains
hr: Domene

en: Domains for anything.
hr: Domene za bilošto.

en: Dominican Republic
hr: Dominikanska Republika

en: Dominican peso
hr: Dominikanski pezo

en: Don&#8217;t send this to subscribers
hr: Ovo ne šalji pretplatnicima

en: Don't allow purchases
hr: Ne dopuštaj kupnju

en: Don't block repeat voters
hr: Nemoj blokirati osobe koje ponovno glasaju

en: Don't charge for shipping.
hr: Nemoj naplatiti dostavu.

en: Don't charge tax
hr: Ne naplaćuj porez

en: Don't display a badge (just the campaign)
hr: Ne prikazuj značku (samo kampanju)

en: Don't forget to test your checkout
hr: Ne zaboravite testirati checkout

en: Don't show again
hr: Ne prikazuj ponovno

en: Don't show the Reblog button on posts
hr: Nemoj prikazati Reblog bumg na objavama

en: Don't use the theme's original CSS.
hr: Ne koristite originalni CSS teme.

en: Done
hr: Gotovo

en: Done!
hr: Gotovo!

en: Down
hr: Dolje

en: Down one
hr: Jedan dolje

en: Downgrading the plugin&#8230;
hr: Degradiranje dodatka &#8230;

en: Downgrading the theme&#8230;
hr: Degradiranje teme &#8230;

en: Download
hr: Preuzmi

en: Download %d ID
hr: Preuzimanje %d ID

en: Download %d URL
hr: URL %d preuzimanja

en: Download %d name
hr: Ime %d preuzimanja

en: Download &#8220;%s&#8221;
hr: Preuzmi &#8220;%s&#8221;

en: Download &amp; install
hr: Preuzmi i instaliraj

en: Download Export File
hr: Preuzmi izvozni zapis

en: Download File
hr: Preuzmi zapis

en: Download ID
hr: ID preuzimanja

en: Download ID (MD5).
hr: ID preuzimanja (MD5).

en: Download ID.
hr: ID preuzimanja.

en: Download URL
hr: URL za preuzimanje

en: Download and import file attachments
hr: Učitaj i uvezi priloge

en: Download count
hr: Broj preuzimanja

en: Download expiry
hr: Preuzimanje isteklo

en: Download expiry days
hr: Rok isteka preuzimanja

en: Download failed.
hr: Neuspješno preuzimanje.

en: Download file
hr: Preuzmi zapis

en: Download file URL.
hr: URL datoteke za preuzimanje.

en: Download for support
hr: Preuzmite za podršku

en: Download limit
hr: Limit preuzimanja

en: Download my comments &raquo;
hr: Preuzmi moje komentare &raquo;

en: Download name
hr: Ime za preuzimanje

en: Download our apps ›
hr: Preuzmite naše aplikacije ›

en: Download personal data
hr: Preuzmi osobne podatke

en: Download personal data again
hr: Ponovno preuzmi osobne podatke

en: Download your %1$s Report: %2$s
hr: Preuzmite vaš %1$s Izvještaj: %2$s

en: Download your %s Report
hr: Preuzmite vaš %s izvještaj

en: Downloadable
hr: Moguće preuzimanje

en: Downloadable file name.
hr: Naziv datoteke za preuzimanje.

en: Downloadable files
hr: Datoteke za download

en: Downloadable product ID.
hr: ID proizvoda za preuzimanje.

en: Downloadable product permissions
hr: Odobrenja za preuzimanje proizvoda

en: Downloadable products
hr: Proizvodi za preuzmanje

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
hr: Proizvodima za download daje se pristup datoteci nakon plaćanja.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
hr[0]: Preuzeto %s put
hr[1]: Preuzeto %s puta
hr[2]: Preuzeto %s puta

en: Downloading data...
hr: Preuzimanje podataka&hellip;

en: Downloading installation package from %s&#8230;
hr: Preuzimanje instalacijskog paketa sa %s&#8230;

en: Downloading translation from %s&#8230;
hr: Preuzimanje prijevoda sa %s&#8230;

en: Downloading update from %s&#8230;
hr: Preuzimanje ažuriranja sa %s&#8230;

en: Downloading your new theme&hellip;
hr: Preuzimanje vaše nove teme&hellip;

en: Downloads
hr: Preuzimanja

en: Downloads remaining
hr: Preostalo preuzimanje

en: Downloads require login
hr: Preuzimanja zahtijevaju prijavu

en: Draft
hr: Skica

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Skica <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Skice <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Skica <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
hr: Skica spremljena

en: Draft created on %1$s at %2$s
hr: Skica kreirana %1$s u %2$s

en: Draft saved at %s.
hr: Skica spremljena u %s.

en: Draft saved.
hr: Skica spremljena.

en: Draft your first post
hr: Napišite svoju prvu objavu

en: Drafts
hr: Skice

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Skica <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Skica <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Skica <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop available services here.
hr: Povucite i ispustite dostupne servise ovdje.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
hr: Povuci i spusti servise koje želite omogućiti u okvir ispod.

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
hr: Povucite i ispustite prilagođene zone kako biste ih preuredili. To je poredak u kojem će se prikazati kupcu.

en: Drag and drop to reorder media files.
hr: Reorganizirajte media zapise povlačeći ih kursorom.

en: Drag and drop to reorder tracks.
hr: Povuci i ispusti za reorganiziranje zapisa.

en: Drag and drop to reorder videos.
hr: Povuci i ispusti za reorganiziranje videa.

en: Drag and drop to set admin attribute order
hr: Povucite i ispustite da biste postavili redoslijed atributa u administraciji

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
hr: Povuci ili klikni za redosljed varijacija u administraciji

en: Drag and drop. And you’re done.
hr: Povucite i ispustite. I gotovo.

en: Drag images, upload new ones or select files from your library. For best results, use JPEG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. %1$sHow to prepare images?%2$s
hr: Povucite slike, učitajte nove ili odaberite datoteke iz svoje zbirke. Za najbolje rezultate koristite JPEG datoteke veličine 1000 x 1000 piksela ili veće. %1$sKako pripremiti slike?%2$s.

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
hr: Povucite gumb ispod u vašu traku sa zabilješkama. Zatim, kada ste na stranici koju želite podijeliti, jednostavno &#8220;kliknite&#8221; na zabilješku.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
hr: Povucite svaku stavku u željeni redoslijed. Kliknite strelicu na desnoj strani stavke kako bi otkrili dodatne konfiguracijske opcije.

en: Drag up or down
    to re-arrange
hr: Povuci i ispusti
    za reorganizaciju

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
hr: Povucite widgete ovdje kako bi ih uklonili iz bočnog stupca ali zadržali njihove postavke.

en: Drive sales with %1$sGoogle Listings and Ads%2$s
hr: Povećajte prodaju s %1$sGoogle Listings and Ads%2$s

en: Drop down
hr: Padajući izbornik

en: Drop files to upload
hr: Ispustite zapise za prijenos

en: Drop images to upload
hr: Ispusti slike za prijenos

en: Drop shadow
hr: Dodaj sjenu

en: Drop-ins
hr: Drop-inovi

en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
hr: Drop-in su pojedinačne datoteke, koje se nalaze u %s mapi, koje zamjenjuju ili poboljšavaju WordPress mogućnosti na načine koje to nije moguće postići tradicionalnim dodacima.

en: Dropdown
hr: Padajući izbornik

en: Dropin Plugins
hr: "Dropin" dodaci

en: Dropins & MU plugins.
hr: Dropins i MU dodaci.

en: Duplicate
hr: Dupliciraj

en: Duplicate comment detected. It looks like you've already said that!
hr: Dupliciran komentar je zabilježen. Izgleda da si to već rekao!

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
hr: Uočena dva jednaka komentara; čini se da ste to već jednom rekli!

en: Duplicate comment; you've already said that!
hr: Dupliciran komentar; već si to rekao!

en: Duration
hr: Trajanje

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: E-Mail
hr: E-pošta

en: E-mail
hr: E-pošta

en: E-mail me whenever
hr: Dojavi mi e-poštom kad god

en: E-mail:
hr: E-pošta:

en: E-mail: %s
hr: E-pošta: %s

en: ERROR: Invalid verification code
hr: GREŠKA: Neispravni verifikacijski kod

en: ERROR: please type a comment.
hr: GREŠKA: molim upišite komentar.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
hr: GREŠKA: pokušavate odgovoriti na komentar skice posta.

en: EU Intra-community supply of services subject to VAT reverse charge.
hr: Usluge unutar EU zajednice podliježu prijenosu porezne obaveze.

en: Each application name should be unique.
hr: Ime svake aplikacije treba biti jedinstveno.

en: Each font src must be a non-empty string.
hr: Svaki font src mora biti string koji nije prazan.

en: Each module has an Activate or Deactivate link so you can toggle one individually.
hr: Svaki modul ima poveznice Aktiviraj ili Deaktiviraj tako da ih pojedinačno možete prebacivati.

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
hr: Svaki navigacijski izbornik može sadržavati miks poveznica prema stranicama, kategorije, prilagođene URL-ove ili druge vrste sadržaja. Poveznice izbornika se dodaju odabirom stavki iz proširivih okvira u stupcu na lijevoj strani.

en: Each webfont src must be a non-empty string.
hr: Svaki webfont src mora biti string koji nije prazan.

en: Earnings fluctuate based on real-time bidding from advertisers.
hr: Zarada ovisi o ponudi cijena oglašivača.

en: Earthy, organic feel.
hr: Zemaljski, organski osjećaj.

en: Easily and safely embed media from YouTube, Facebook, Flickr, Vimeo, Instagram,
    		Google Maps, SlideShare, Vine, SoundCloud, and more. Just enter the appropriate shortcode directly into the
    		editor and click “Publish.”
hr: Jednostavna i sigurna ugradnja s YouTubea, Facebooka, Flickra, Vimea, Instagrama,
    →	→	Google Maps, SlideShare, Vine, SoundCloud i mnogih drugih servisa. Samo unesite prigodni kratki kod direktno u
    →	→	uređivač objave i kliknite "Objavi".

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
hr: Jednostavno istaknite sve objave s <a href="%1$s">"istaknuto" oznakom</a> ili oznakom po vašem izboru. Vaša tema podržava do %2$s objava u području istaknutoga sadržaja.

en: East Macedonia and Thrace
hr: Istočna Makedonija i Trakija

en: Easter
hr: Uskrs

en: Easy video uploads, and a fast, unbranded, customizable video player, enhanced with rich stats and unlimited storage space.
hr: Lagan video prijenos i brzo, čisto i prilagodljiv prikazivač videja, nadograđen s bogatom statistikom i neograničenim prostorom.

en: Ecuador
hr: Ekvador

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit %(title)s
hr: Uredi %(title)s

en: Edit %s
hr: Uredi %s

en: Edit %s page
hr: Uredi %s stranicu

en: Edit &#8220;%s&#8221;
hr: Uredi &#8220;%s&#8221;

en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
hr: Uredi <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Edit Approved Directory
hr: Uredi odobreni direktorij

en: Edit Block Pattern
hr: Uredi uzorak bloka

en: Edit CSS
hr: Uredi CSS

en: Edit Category
hr: Uredi kategoriju

en: Edit Changeset
hr: Uredi changesetove

en: Edit Comic
hr: Uredi strip

en: Edit Comment
hr: Uredi komentar

en: Edit Coupon
hr: Uredi kupon

en: Edit DNS
hr: Uredi DNS

en: Edit Domain
hr: Uredi Domenu

en: Edit Image
hr: Uredi sliku

en: Edit Link
hr: Uredi poveznicu

en: Edit Link Category
hr: Uredi kategoriju poveznice

en: Edit Media
hr: Uredi medijski zapis

en: Edit Menu
hr: Uredi Izbornik

en: Edit Menu Item
hr: Uredi stavku izbornika

en: Edit Menu Item Label
hr: Uresi etiketu stavke izbornika

en: Edit Menu Section
hr: Uredi sekciju izbornika

en: Edit Menus
hr: Uredi izbornike

en: Edit Navigation Menu
hr: Uredi Navigacijski izbornik

en: Edit Order
hr: Uredi narudžbu

en: Edit Original
hr: Uredi original

en: Edit Page
hr: Uredi stranicu

en: Edit Pattern Category
hr: Uredi kategoriju uzorka

en: Edit Post
hr: Uredi objavu

en: Edit Product
hr: Uredi proizvod

en: Edit Profile
hr: Uredi Profil

en: Edit Project
hr: Uredi projekt

en: Edit Project Tag
hr: Uredi oznaku projekta

en: Edit Project Type
hr: Uredi vrstu projekta

en: Edit Review
hr: Uredi recenziju

en: Edit Review Reply
hr: Uredi odgovor na recenziju

en: Edit Scheduled Action
hr: Uredi zakazanu akciju

en: Edit Selected
hr: Uredi odabrano

en: Edit Site
hr: Uredi web-stranicu

en: Edit Subscription
hr: Uredi Pretplatu

en: Edit Tag
hr: Uredi oznaku

en: Edit Template
hr: Uredi predložak

en: Edit Template Part
hr: Uredi dio predloška

en: Edit Testimonial
hr: Uredi preporuku

en: Edit This
hr: Uredi ovo

en: Edit User
hr: Uredi korisnika

en: Edit User %s
hr: Uredi korisnika %s

en: Edit Your Profile
hr: Uredi svoj Profil

en: Edit account
hr: Uredi račun

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
hr: Uredite i kreirajte nove proizvode sa svojih mobilnih uređaja pomoću Woo aplikacije

en: Edit attribute
hr: Uredi atribut

en: Edit audio playlist
hr: Uredi audio playlistu

en: Edit category
hr: Uredi kategoriju

en: Edit comment
hr: Uredi komentar

en: Edit contact information
hr: Uredite kontakt informacije

en: Edit coupon
hr: uredi kupon

en: Edit date and time
hr: Uredi datum i vrijeme

en: Edit failed. Please try again.
hr: Uređivanje neuspješno.Pokušajte ponovo.

en: Edit gallery
hr: Uredi galeriju

en: Edit image
hr: Uredi sliku

en: Edit item
hr: Uredi stavku

en: Edit menu item
hr: Uredi stavku izbornika

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
hr: Uredi stavku izbornika: %1$s (%2$s)

en: Edit more details
hr: Uredi više detalja

en: Edit next media item
hr: Uredi sljedeću medijsku stavku

en: Edit order
hr: Uredi narudžbu

en: Edit page
hr: Uredi stranicu

en: Edit permalink
hr: Uredi stalnu vezu

en: Edit post
hr: Uredi post

en: Edit previous media item
hr: Uredi prethodnu medijsku stavku

en: Edit product
hr: Uredi proizvod

en: Edit products on the move
hr: Uredite proizvode u pokretu

en: Edit selected menu
hr: Uredi odabrani izbornik

en: Edit shipping class
hr: Uredi klase dostave

en: Edit site
hr: Uredi web-stranicu

en: Edit status
hr: Uredi status

en: Edit styles
hr: Uredite stilove

en: Edit tag
hr: Uredi oznaku

en: Edit this comment
hr: Uredi ovaj komentar

en: Edit this entry.
hr: Uredi ovaj unos.

en: Edit this item
hr: Uredi ovu stavku

en: Edit this new field
hr: Uredi ovo polje

en: Edit this order
hr: Uredi ovu narudžbu

en: Edit this page
hr: Uredi ovu stranicu

en: Edit this review
hr: Uredi ovu recenziju

en: Edit user
hr: Uredi korisnika

en: Edit video playlist
hr: Uredi video playlistu

en: Edit visibility
hr: Uredi vidljivost

en: Edit widget: %s
hr: Uredi widget: %s

en: Edit your content
hr: Uredi svoj sadržaj

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
hr: Uredite vaš zadani izbornik dodajući ili uklanjajući stavke. Povucite svaku stavku u redoslijed koji želite. Kliknite Kreiraj izbornik kako bi snimili vaše promjene.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
hr: Ispod uredite izbornika, ili <a href="%s">kreirajte novi izbornik</a>. Ne zaboravite spremiti promijene.

en: Edit your profile
hr: Uredi svoj profil

en: Edit your site
hr: Uredi web-stranicu

en: Edit: %s
hr: Uredi: %s

en: Editing Menus
hr: Uređivanje izbornika

en: Editor
hr: Uređivač

en: Editor Style
hr: Uređivač stila

en: Editor menu (when enabled)
hr: Izbornik uređivača (kada je omogućeno)

en: Editor script handle. DEPRECATED: Use `editor_script_handles` instead.
hr: Ručka stila uređivača. ZASTARJELO: umjesto toga koristite `editor_script_handles`.

en: Editor script handles.
hr: Držač skripte uređivača.

en: Editor style handle. DEPRECATED: Use `editor_style_handles` instead.
hr: Ručka stila uređivača. ZASTARJELO: umjesto toga koristite `editor_style_handles`.

en: Editor style handles.
hr: Držač stila uređivača.

en: Editor toolbar
hr: Alatna traka uređivača

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
hr: Urednici mogu publicirati objave, upravljati njima, ali i upravljati objavama drugih ljudi itd.

en: Education
hr: Obrazovanje

en: Education and learning
hr: Edukacija i učenje

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
hr: Laka plaćanja s Mollie: Pružite globalne i lokalne metode plaćanja, registrirajte se za par minuta i primite podršku na vašem jeziku.

en: Egypt
hr: Egipat

en: Egyptian pound
hr: Egipatska funta

en: Either there are no posts, or something went wrong.
hr: Ili trenutno nema nijedne objave, ili je nešto pošlo krivo.

en: Electronics and computers
hr: Elektronika i računala

en: Elements path
hr: Putanja elemenata

en: Email
hr: E-pošta

en: Email (%s)
hr: E-pošta (%s):

en: Email (required)
hr: E-mail (obavezno)

en: Email Address
hr: Adresa e-pošte

en: Email Address:
hr: E-mail adresa:

en: Email Post Changes
hr: E-mail post promjene

en: Email Subscriptions
hr: Email Pretplate

en: Email Subscriptions | WordPress.com
hr: Email Pretplate | WordPress.com

en: Email address
hr: Email adresa

en: Email address (optional)
hr: Adresa e-pošte (nije obvezno)

en: Email address for the comment author.
hr: Adresa e-pošte autora komentara.

en: Email address is invalid.
hr: Adresa e-pošte nije valjana.

en: Email address required
hr: Email adresa je potrebna

en: Email address to receive payments
hr: Adresa e-pošte za primanje plaćanja

en: Email address.
hr: Adresa e-pošte.

en: Email changes to drafts, not just published items.
hr: E-mail promjene za skice, ne samo objavljene stavke.

en: Email could not be sent.
hr: Nije moguće poslati e-poštu.

en: Email delivery format
hr: Format dostave e-poštom

en: Email delivery window
hr: Vremenski okvir dostave e-pošte

en: Email heading
hr: Zaglavlje e-pošte

en: Email heading (paid)
hr: Email Zaglavlje (plaćeno)

en: Email invoice / order details to customer
hr: Pošalji e-poštom račun / detalje narudžbe kupcu

en: Email me
hr: Kontaktirajte me e-mailom

en: Email me new comments
hr: Pošalji mi email o novim komentarima

en: Email me new posts
hr: Pošalji mi nove objave emailom

en: Email me whenever
hr: Dojavi mi e-poštom kad god

en: Email notifications
hr: Obavijesti e-pošte

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
hr: E-pošta obavijesti poslane od strane WooCommercea su prikazane ispod. Kliknite na e-poštu za konfiguraciju.<br>%s

en: Email of the reviewer.
hr: E-pošta recenzenta

en: Email options
hr: Opcije e-pošte

en: Email or Username
hr: E-pošta ili Korisničko ime

en: Email sender options
hr: Opcije pošiljatelja e-pošte

en: Email sent.
hr: E-pošta je poslana.

en: Email settings
hr: Postavke emaila

en: Email subscriptions
hr: Email Pretplate

en: Email template
hr: Predložak e-pošte

en: Email type
hr: Vrsta e-pošte

en: Email verified! Now that you've confirmed your email address you can publish posts on your blog.
hr: Email potvrđen! Sada po potvrdi tvog emaila možeš početi objavljivati na svom blogu.

en: Email you used during checkout.
hr: Adresa e-pošte koju ste koristili prilikom plaćanja.

en: Email:
hr: E-pošta:

en: Email: %s
hr: E-pošta: %s

en: Emails
hr: E-pošta

en: Embed
hr: Ugradi

en: Embed Handler
hr: Upravljački sklop ugradbenog koda

en: Embed Media Player
hr: Ugradi media player

en: Embed of %s.
hr: Ugrađeno %s.

en: Embed or Link
hr: Ugradnje ili Poveznica

en: Embedded content from other websites
hr: Ugrađeni sadržaj s drugih web-stranica

en: Embeds
hr: Ugradnje

en: Embeds, like YouTube, Tweets, or other WordPress posts.
hr: Ugradbeni kodovi poput YouTube, Tweetovi, ili druge WordPress objave.

en: Emergency
hr: Hitno

en: Emoticons
hr: Emotikoni

en: Empty Mini Cart Message
hr: Poruka o praznoj mini košarici

en: Empty Spam
hr: Obriši spam

en: Empty Term.
hr: Prazan izraz

en: Empty Trash
hr: Obriši smeće

en: Empty archive.
hr: Prazna arhiva.

en: Empty filename
hr: Prazno ime zapisa

en: Empty template: %s
hr: Prazan predložak: %s

en: Empty the approved download directories list
hr: Ispraznite odobreni popis direktorija za preuzimanje

en: Empty title.
hr: Prazan naslov.

en: Enable
hr: Uključi

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
hr: Uključi "nadjačavanje adrese" kako nebi se adrese mjenjale.

en: Enable %s
hr: Aktiviraj %s

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
hr: Omogući AJAX dugme za dodavanje u košaricu na arhivi.

en: Enable Archives?
hr: Omogući arhive?

en: Enable Auto-updates
hr: Omogući automatska ažuriranja

en: Enable Autorenew
hr: Omogući automatsku obnovu

en: Enable Geotagging
hr: Omogući Geotagging

en: Enable IPN email notifications
hr: Uključi IPN email obavijesti

en: Enable PayPal Standard
hr: Omogući PayPal standard

en: Enable PayPal sandbox
hr: Omogući PayPal sandbox

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
hr: Omogućite PayU ekskluzivni dodatak za WooCommerce kako biste počeli prihvaćati plaćanja na više od 100 načina plaćanja dostupnih u Indiji, uključujući kreditne kartice, debitne kartice, UPI i više!

en: Enable Portfolio Projects for this site.
hr: Uključi Portfolio projekte za ovu stranicu.

en: Enable Post By Email
hr: Aktiviraj Post putem E-maila

en: Enable Post by Email
hr: Aktiviraj Post putem E-maila

en: Enable Post by Voice
hr: Aktiviraj Post putem Govora

en: Enable SEO Tools to optimize your site for search engines
hr: Omogući SEO alate kako bi optimizirao svoju stranicu za tražilice

en: Enable Testimonials for this site.
hr: Uključi Preporuke za ovu web-stranicu.

en: Enable Translator
hr: Uključi prevoditelj

en: Enable WooCommerce Analytics
hr: Omogućuje WooCommerce Analytics

en: Enable WordPress REST API to unlock Jetpack's full potential!
hr: Uključite WordPress REST API kako bi otključali puni potencijal Jetpack!

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
hr: Omogućite poznatu, brzu naplatu za stotine milijuna aktivnih kupaca Amazona diljem svijeta.

en: Enable accessibility mode
hr: Omogući režim pristupačnost

en: Enable ads and display an ad below each post
hr: Uključi oglase i prikaži oglas ispod svake objave

en: Enable archives?
hr: Uključi arhive?

en: Enable auto-renew
hr: Omogući automatsko obnavljanje

en: Enable auto-updates
hr: Omogući automatska ažuriranja

en: Enable bank transfer
hr: Omogući bankovnu transakciju

en: Enable carousel
hr: Uključi vrtuljak

en: Enable cash on delivery
hr: Omogući plaćanje prilikom preuzimanja

en: Enable check payments
hr: Omogući plaćanje čekom

en: Enable coupons
hr: Omogući korištenje kupona

en: Enable debug mode
hr: Uključi debug način

en: Enable email insights
hr: Omogući uvide e-poštom

en: Enable for shipping methods
hr: Omogućite za metode dostave

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
hr: Omogući uređivač pune duljine i funkcionalnost pisanja bez ometanja.

en: Enable guided mode
hr: Omogući vođeni način rada

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
hr: Uključi tipke prečaca za moderiranje komentara.

en: Enable logging
hr: Uključi logiranje

en: Enable low stock notifications
hr: Omogući obavijesti za proizvode kojih ponestaje na zalihi

en: Enable mobile theme
hr: Omogući temu za mobitele

en: Enable or disable Jetpack portfolio post type.
hr: Uključite ili isključite Jetpack Portfolio vrstu objave.

en: Enable or disable Jetpack testimonial post type.
hr: Uključiti ili isključiti Jetpack Preporuka vrstu objave.

en: Enable out of stock notifications
hr: Omogući obavijesti za proizvode kojih nema na zalihi

en: Enable post sharing
hr: Omogućite dijeljenje objave

en: Enable product reviews
hr: Omogući recenzije proizvoda

en: Enable reviews
hr: Omogući recenzije

en: Enable rule
hr: Omogući pravilo

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
hr: Omogućite debug način dostave za prikaz podudaranja zona dostave i zaobilaženje cachea stopa dostave.

en: Enable star rating on reviews
hr: Omogući ocjene sa zvijezdama na recenzijama

en: Enable stock management
hr: Omogući upravljanje zalihom

en: Enable store notice
hr: Omogući obavijesti web trgovine.

en: Enable table usage
hr: Omogući korištenje tablice

en: Enable tax rates and calculations
hr: Uključi stope poreza i izračune

en: Enable taxes
hr: Omogući poreze

en: Enable the WordPress.com toolbar
hr: Omogući WordPress.com alatnu traku

en: Enable the high performance order storage feature.
hr: Omogućite značajku pohrane narudžbi visokih performansi.

en: Enable the in-page translator where available. {{a}}Learn more{{/a}}
hr: Omogućite prevoditelj na stranici gdje je to moguće. {{a}}Saznaj više{{/a}}

en: Enable the legacy REST API
hr: Omogućite naslijeđeni REST API

en: Enable the shipping calculator on the cart page
hr: Omogući izračun dostave na stranici košarice

en: Enable the use of coupon codes
hr: Omogući korištenje kupona

en: Enable this email notification
hr: Omogući dostavljanje obavjesti Emailom

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
hr: Omogućite ovo ako želite da ovaj atribut ima arhive proizvoda u vašoj trgovini.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
hr: Omogućite ovu opciju ukoliko se proizvod ne dostavlja ili nema troškova dostave

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
hr: Omogući ovu opciju ako želite dozvoliti pristup linku za prezimanje datoteke nakon kupnje proizvoda

en: Enable this option to enable stock management at variation level
hr: Omogućite ovu opciju da biste omogućili upravljanje zalihama na razini varijacije

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
hr: Omogućite ovu opciju za davanje pristupa preuzimanju kada je narudžba u "obradi" umjesto "završena".

en: Enable this to include only an excerpt of your content. Users will need to visit your site to view the full content.
hr: Omogući ovo da prikazuje samo sažetke tvog sadržaja. Korisnici će morati posjetiti tvoju stranicu da bi vidjeli puni sadržaj.

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
hr: Dopusti grananje (ugniježđene) komentara do %s razina dubine

en: Enable threaded (nested) comments up to {{number /}} levels deep
hr: Omogući ugnježdene komentare do {{number /}} nivoa.

en: Enable tracking
hr: Omogući praćenje

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
hr: Omogućite praćenje upotrebe i poboljšajte WooCommerce

en: Enable/Disable
hr: Uključi/Isključi

en: Enable/Disable attribute archives.
hr: Omogući/onemogući arhive atributa

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Enabled Features
hr: Omogućene značajke

en: Enabled Services
hr: Omogući Servise

en: Enabled Services and those hidden behind a button
hr: Uključi Servise i one koji se skrivaju iza gumba

en: Enabled.
hr: Omogućeno.

en: Enables WooCommerce Analytics
hr: Omogućuje WooCommerce Analytics

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
hr: Omogućavanje režima Pristupačnost, putem Opcija zaslona, dopušta vam upotrebu dugmeta Dodaj i Uredi umjesto upotrebe povuci i spusti metode.

en: Encoding
hr: Kodiranje

en: Encoding for pages and feeds
hr: Uznačivanje za stranice i kanale

en: End Date
hr: Završni datum

en: End date of sale price, as GMT.
hr: Datum završetka snižene cijene.prema GMT vremenskoj zoni.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
hr: Datum kraja sniženja, izražen u vremenskoj zoni web-stranice.

en: End date of sale price.
hr: Datum završetka snižene cijene.

en: End date:
hr: Krajnji datum:

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
hr: Završne točke za stranicu plaćanja &rarr; Dodaj metodu plaćanja stranicu

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
hr: Krajnja točka za blagajnu &rarr; stranica Narudžba Primljena

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
hr: Krajnje točke za stranicu "Naplata &rarr; Plati".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
hr: Završna točka za "Moj račun &rarr; Stranica za uređivanje adresa"

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
hr: Krajnja točka za stranicu Moj račun &rarr; Preuzimanja

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
hr: Završna točka za "Moj račun &rarr; Stranica za uređivanje profila"

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
hr: Završne točke za Moj račun &rarr; Stranicu za izgubljene lozinke

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
hr: Krajnja točka za stranicu Moj račun &rarr; Narudžbe

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
hr: Krajnja točka za stranicu Moj račun &rarr; Metode plaćanja

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
hr: Završna točka za "Moj račun &rarr; Stranicu narudžbi"

en: Endpoint for the delete payment method page.
hr: Krajnja točka stranice za brisanje metoda plaćanja

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
hr: Krajnja točka za stranicu postavljanja zadane metode plaćanja.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
hr: Završne točke za pokretanje odjavljivanje. Možete dodati vašem izborniku pomoću prilagođenog linka:  yoursite.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
hr: Završne točke se prilažu u URL vaših stranica kako bi rukovali sa specifičnim akcijama na stranici naplate. One bi trebale biti jedinstvene.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
hr: Krajnje točke se dodaju u URL vaše stranice za rukovanje specifičnim akcijama na stranicama korisničkog računa. Trebale bi biti jedinstvene i mogu biti prazne kako bi ih onemogućili.

en: Enduring quality.
hr: Trajna kvaliteta.

en: Enforce Approved Product Download Directories
hr: Provedba odobrenih direktorija za preuzimanje proizvoda

en: Enforce approved download directories?
hr: Nametnite preporučene direktorije za preuzimanje?

en: English
hr: Engleski

en: Enhance plain Gravatar images with information about a person (including a name,
    		bio, pictures, and contact info) when they leave a comment on one of your posts.
hr: Poboljšajte obične Gravatar slike s informacijama o osobama (uključujući ime,
    →	→	biografiju, slike i kontakt info) kada ostave komentar na vašoj objavi.

en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
hr: Poboljšajte brzinu i sigurnost uz %1$sJetpack%2$s

en: Enhance your products
hr: Unaprijedite svoje proizvode

en: Enhance your store with these recommended free features.
hr: Poboljšajte svoju trgovinu pomoću ovih preporučenih besplatnih značajki.

en: Enhanced analytics for WooCommerce and Jetpack users.
hr: Poboljšana analitika za WooCommerce i Jetpack korisnike.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
hr: Uživajte u svim Facebook proizvodima kombiniranim u jednom proširenju: praćenje piksela, sinkronizacija kataloga, Messenger chat, funkcionalnost trgovine i Instagram shopping (uskoro)!

en: Enlarge image
hr: Povećaj sliku

en: Enlarge image: %s
hr: Povećaj sliku: %s

en: Enlarged image
hr: Uvećana slika

en: Ensure meta_data excludes specific keys.
hr: Osigurajte da meta_data isključuje određene ključeve.

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
hr: Pobrini se da set rezultata izuzima komentare dodijeljene specifičnom korisničkom ID-u. Zahtijeva autorizaciju.

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
hr: Omogući da set rezultata isključuje objave dodijeljene specifičnim autorima.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
hr: Osigurajte da skup rezultata ne obuhvaća recenzije dodijeljene određenim korisničkim ID-ovima.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
hr: Pobrini se da set rezultata izuzima specifične ID-ove.

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
hr: Omogućite da grupa rezultata isključuje određen matični ID.

en: Enter a URL to scan
hr: Unesite URL za skeniranje

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
hr: Unesite WordPress.com ili web adresu Jetpack WordPress stranice.

en: Enter a blog URL
hr: Unesite URL bloga

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
hr: Unesite cijenu (bez poreza) ili zbroj, npr. <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
hr: Unesite kôd kupona za primjenu. Popusti se primjenjuju na ukupne iznose, prije poreza.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
hr: Unesite prilagođenu osnovu. Osnova mora biti postavljena ili će WordPress umjesto toga koristiti izvornu postavku.

en: Enter a description of the image
hr: Unesite opis slike

en: Enter a different address
hr: Unesite različitu adresu

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
hr: Upišite fiksni iznos ili postotak koji će se primijeniti kao naknada.

en: Enter a link URL or click above for presets.
hr: Unesite URL poveznice ili kliknite iznad za predloške.

en: Enter a name for the new attribute term:
hr: Unesite naziv za uvjet novog atributa:

en: Enter a name for this tax rate.
hr: Unesite naziv za ovu stopu poreza

en: Enter a new password below.
hr: Unesi novu zaporku ispod.

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
hr: Unesite broj kako biste postavili količinu zaliha na razini varijacije. Upotrijebite "Upravljanje zalihama?" potvrdni okvir varijacije kako biste omogućili / onemogućili upravljanje zalihama na razini varijacije.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
hr: Unesite iznos poreza (postotak) do 4 decimale.

en: Enter a username or email address.
hr: Unesite korisničko ime ili e-mail adresu.

en: Enter a value
hr: Unesite vrijednost

en: Enter a value (fixed or %)
hr: Unesite vrijednost (fiksno ili %)

en: Enter an API Key
hr: Unesite API ključ

en: Enter an optional description for this variation.
hr: Upišite opcionalni opis za ovu varijaciju

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
hr: Unesite, nije obavezno, napomenu koju ćete poslati kupcu nakon kupnje.

en: Enter attachment ID or URL to an image
hr: Unesite ID dodatka ili URL za sliku.

en: Enter desktop preview mode
hr: Uđite u desktop pretpregled način rada

en: Enter email addresses of people you would like to get feedback from:
hr: Unesite adrese e-pošte ljudi od kojih želite dobiti povratne informacije.

en: Enter mobile preview mode
hr: Uđite u mobilini pretpregled način rada

en: Enter new
hr: Unesi novo

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
hr: Unesite opcije između kojih kupci mogu birati, npr. "Plava" ili "Velika". Koristite “%s” za odvajanje različitih opcija.

en: Enter price (%s)
hr: Unesi cijenu (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
hr: Unesite primatelje (odvojene zarezom) za ovaj email. Osnovno je %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
hr: Unesi primatalje (odvojene zarezom) koji će primiti obavijest.

en: Enter sale price (%s)
hr: Unesi cijenu na sniženju (%s)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
hr: Unesite tekst ili neke atribute odvajajući vrijednosti uspravnom crtom (|).

en: Enter tablet preview mode
hr: Uđite u tablet pretpregled način rada

en: Enter text to use as headline.
hr: Unesite text koji će se upotrijebiti kao naslov.

en: Enter the RSS feed URL here:
hr: Ovdje unesi URL RSS kanala:

en: Enter the URL
hr: Unesite URL

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
hr: Unesite URL 16x16px ikone koju želite koristiti za ovaj servis.

en: Enter the URL of the image
hr: Unesite URL slike

en: Enter the action that will trigger this webhook.
hr: Unesite akciju koja će biti okidač za ovaj webhook.

en: Enter the customer's name here
hr: Ovdje unesite ime klijenta

en: Enter the destination URL
hr: Unesi odredišni URL

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
hr: Unesite adresu e-pošte postojećeg korisnika na ovoj mreži kako bi ih pozvali na ovu web stranicu. Toj osobi biti će poslana e-pošta putem koje će morati potvrditi da prihvaćaju poziv.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
hr: Unesite adresu e-pošte ili korisničko ime postojećeg korisnika na ovoj mreži kako bi ih pozvali na ovu web stranicu. Toj osobi biti će poslana e-pošta putem koje će morati potvrditi da prihvaćaju poziv.

en: Enter the external URL to the product.
hr: Unesi vanjski URL za proizvod.

en: Enter the menu item's name here
hr: Ovdje unesite ime stavke izbornika

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
hr: Unesi broj dana prije nego link za preuzimanje istekne ili ostavi prazno.

en: Enter the password you would like to use for all protected entries here:
hr: Ovdje unesite lozinku koju želite koristiti za sve zaštićene unose:

en: Enter the same address here unless you <a href="%s">want your site home page to be different from your WordPress installation directory</a>.
hr: Ovdje upišite istu adresu osim ako <a href="%s">želite da vaša početna stranica bude različita od vaše WordPress instalacijske mape.</a>

en: Enter title here
hr: Ovdje unesite naslov

en: Enter your LiveJournal username and password below so we can connect to your account:
hr: Ispod unesite svoje LiveJournal korisničko ime i lozinku kako bi se spojili na vaš račun:

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
hr: Upišite vaše PayPal API identifikacijske podatke kako bi obradili povrat novca preko PayPal-a. <a href="%s">Ovdje naučite kako pristupiti vašim PayPal identifikacijskim podacima</a>.

en: Enter your address to view shipping options.
hr: Unesite svoju adresu kako biste pregledali načine dostave.

en: Enter your comment here...
hr: Unesite komentar

en: Enter your email address
hr: Upišite adresu vaše e-pošte

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
hr: Unesite svoju adresu e-pošte za pretplatu na blog i primajte obavijesti o novim objavama putem e-pošte.

en: Enter your new password below or generate one.
hr: Ispod unesite novu lozinku ili ju generirajte.

en: Enter your new password below.
hr: Ispod upišite vašu novu lozinku.

en: Enter your password to view comments.
hr: Za pregled komentara unesite svoju lozinku.

en: Enter/remove an API key.
hr: Unesi/ukloni API ključ.

en: Entertainment
hr: Zabava

en: Entries feed
hr: Kanal objava

en: Entries from any RSS or Atom feed
hr: Unosi posredstvom bilo kojeg RSS ili Atom kanala

en: Entries from any RSS or Atom feed.
hr: Unosi s bilo kojeg RSS-a ili Atom kanala.

en: Entries in dependencies array must be either strings or arrays with an id key.
hr: Unosi u nizu ovisnosti moraju biti stringovi ili nizovi s ID ključem.

en: Environment type
hr: Vrsta okruženja

en: Environment.
hr: Okruženje.

en: Epirus
hr: Epir

en: Equatorial Guinea
hr: Ekvatorska Gvineja

en: Erase Personal Data
hr: Brisanje osobnih podataka

en: Erase personal data
hr: Brisanje osobnih podataka

en: Erase personal data list
hr: Obriši listu osobnih podataka

en: Erase personal data list navigation
hr: Obriši navigaciju liste osobnih podataka

en: Eraser array at index %d does not include a friendly name.
hr: Niz alata za brisanje na indeksu %d ne uključuje prijateljsko ime.

en: Eraser callback is not valid: %s.
hr: Povratni poziv brisatelja nije ispravan: %s.

en: Eraser does not include a callback: %s.
hr: Brisatelj ne sadrži povratni poziv: %s.

en: Eraser index cannot be less than one.
hr: Indeks alata za brisanje ne može biti manji od jedan.

en: Eraser index is out of range.
hr: Indeks alata za brisanje je van dometa.

en: Erasing data...
hr: Brisanje podataka&hellip;

en: Erasure completed.
hr: Brisanje je dovršeno.

en: Eritrea
hr: Eritreja

en: Error
hr: Greška

en: Error 404
hr: Greška 404

en: Error Details
hr: Detalji greške

en: Error Details: %s
hr: Detalji o pogrešci: %s

[ctx: Error Message Button]
en: Back
hr: Nazad

[ctx: Error Message Label]
en: Error:
hr: Greška:

en: Error code
hr: Kôd greške

en: Error connecting to API.
hr: Greška u povezivanju s API-jem.

en: Error connecting to WordPress.com. Code: %1$s, %2$s
hr: Greška pri spajanju na WordPress.com. Kod: %1$s, %2$s

en: Error creating new user.
hr: Greška pri kreiranju novog korisnika.

en: Error decoding the font collection JSON file contents.
hr: Greška pri dekodiranju sadržaja JSON datoteke zbirke fontova.

en: Error decoding the font collection data from the HTTP response JSON.
hr: Greška pri dekodiranju podataka zbirke fontova iz HTTP odgovora JSON.

en: Error disabling autoupdates for %(plugin)s on %(site)s, remote management is off.
hr: Greška pri isključenju automatskog aužiranja za %(plugin)s na %(site)s, daljinsko upravljenje je ugašeno.

en: Error during status transition.
hr: Pogreška prilikom prijelaza statusa.

en: Error fetching feed
hr: Greška priliko povlačenja izvora

en: Error fetching static.html. Try running:
hr: Greška pri dohvaćanju static.html. Pokušajte pokrenuti:

en: Error fetching the font collection data from "%s".
hr: Greška pri dohvaćanju podataka zbirke fontova iz "%s".

en: Error getting remote image %s.
hr: Greška dobivanja udaljene slike %s.

en: Error in deleting the attachment.
hr: Greška tijekom brisanja privitka.

en: Error in deleting the item.
hr: Greška tijekom brisanja stavke.

en: Error in displaying the widget settings form.
hr: Greška u prikazivanju forme postavki widgeta.

en: Error in moving the item to Trash.
hr: Greška pri slanju stavke u Smeće.

en: Error in moving to Trash.
hr: Greška pri premještanju u Smeće.

en: Error in restoring from Trash.
hr: Greška pri vraćanju iz Smeća.

en: Error in restoring the item from Trash.
hr: Greška pri vraćanju stavke iz Smeća.

en: Error loading profile
hr: Greška pri učitavanju profila

en: Error message
hr: Poruka o grešci

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
hr: Poruke s pogreškama mogu sadržavati povjerljive podatke o vašoj web trgovini te bi ih trebalo sakriti od nepouzdanih posjetitelja.

en: Error messages should not be shown to visitors.
hr: Poruke s greškama ne bi trebalo prikazivati posjetiteljima.

en: Error not caused by a plugin or theme.
hr: Greška nije prouzročena od strane dodatka ili teme.

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
hr: Pojavila se greška u nezaštićenom endpoint-u.

en: Error processing action %1$s: %2$s
hr: Greška pri provođenju akcije %1$s: %2$s

en: Error processing checkout. Please try again.
hr: Greška prilikom obrade naplate. Molimo pokušajte ponovo.

en: Error processing refund. Please try again.
hr: Pojavila se greška prilikom povrata sredstava. Molimo probajte ponovno.

en: Error reconnecting to the database
hr: Greška pri ponovnom spajanju sa bazom podataka

en: Error saving action: %s
hr: Greška pri spremanju akcije: %s

en: Error saving media file.
hr: Greška pri snimanju medijskog zapisa.

en: Error saving order ID %1$s.
hr: Greška pri spremanju ID-a narudžbe %1$s.

en: Error when decoding a JSON file at path %1$s: %2$s
hr: Greška pri dekodiranju JSON datoteke na putanji %1$s: %2$s

en: Error while adding the category. Please try again later.
hr: Greška pri dodavanju kategorije. Pokušajte ponovno kasnije.

en: Error while saving the new email address. Please try again.
hr: Greška pri snimanju nove adrese e-pošte. Pokušajte ponovno.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
hr: Došlo je do pogreške tijekom snimanja dimenzionirane slike. Ponovno učitajte stranicu i pokušajte ponovno.

en: Error while saving.
hr: Greška prilikom snimanja.

en: Error!
hr: Greška!

en: Error:
hr: Greška:

en: Error: %1$s (%2$s)
hr: Greška: %1$s (%2$s)

en: Error: %s
hr: Greška: %s

en: Error: %s.
hr: Greška: %s

en: Error: An error has occurred;  Account could not be created.
hr: Greška: Dogodila se greška;  Račun nije napravljen.

en: Error: An error has occurred;  Poll not created.
hr: Greška: Dogodila se greška;  Anketa nije napravljena.

en: Error: An error has occurred;  Poll not updated.
hr: Greška: Dogodila se greška;  Anketa nije ažurirana.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
hr: Greška: URL dostave nije moguće dohvatiti: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
hr: Greška: URL dostave je vratio broj odgovora: %s

en: Error: Please type your reply text.
hr: Greška: unesite tekst odgovora.

en: Error: Please type your review text.
hr: Greška: unesite tekst recenzije.

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
hr: Greška: Ne možete odgovoriti na komentar proizvoda koji je u skici.

en: Error: [%1$s] %2$s
hr: Greška: [%1$s] %2$s

en: Error: non-existing attribute ID.
hr: Greška: nepostojeći atribut ID.

en: Error: please enter a valid email address.
hr: Greška: molimo unesite valjanu e-mail adresu.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
hr: Greška: molimo ispunite tražena polja (ime, e-mail).

en: Estado de México
hr: Slobodna i suverena država México

en: Estonia
hr: Estonija

en: Estonian
hr: Estonski

en: Etc
hr: Itd

en: Ethiopia
hr: Etiopija

en: Europe
hr: Europa

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
hr: Zona Europa = bilo koja zemlja u Europi = Fiksna cijena dostave

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
hr: Europski zakoni o zaštiti podataka zahtijevaju da podaci o europskim stanovnicima koji su preneseni izvan Europske unije budu čuvani s istim standardima kao da su podaci unutar Europe. Uz navođenje gdje se podaci šalju, trebate opisati kako se brinete da su ovi standardi ispunjeni bilo od vas ili od pružatelja usluga treće strane koje koristite, bilo da je to kroz dogovor kao što je Privacy Shield, klauzule u vašim ugovorima ili vezivanjem korporativnih pravila.

en: Event schedule does not exist.
hr: Ne postoji tempirano vrijeme događaja.

en: Event timestamp must be a valid Unix timestamp.
hr: timestamp  događaja mora biti valjani Unix timestamp.

en: Every %d minutes
hr: Svakih %d minuta

en: Every %s
hr: Svakih %s

en: Every 15 Days
hr: Svakih 15 dana

en: Every minute
hr: Svake minute

en: Everything You Need to Know About SEO and Marketing for Your Website
hr: Sve što trebate znati o SEO i Marketingu za Vašu stranicu

en: Everything comes with a price tag these days. Please add a your product price.
hr: Ovih dana sve dolazi s cijenom. Dodajte cijenu proizvoda.

en: Everything is running smoothly here.
hr: Ovdje sve funkcionira kao podmazano.

en: Everything starts with a name.
hr: Sve počinje s imenom.

en: Everything you write is solid gold.
hr: Sve što pišeš je čisto zlato.

en: Everywhere
hr: Svugdje

en: Example
hr: Primjer

en: Example:
hr: Primjer:

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
hr: Primjer: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; ne zaboravi <code>https://</code>

en: Example: Nifty blogging software
hr: Primjer: Zgođušni softver za bloganje

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
hr: Stranica

en: Excerpt
hr: Izvadak

en: Excerpt for the post, as it exists in the database.
hr: Sažetak za objavu, kao što postoji u bazi podataka.

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
hr: Izvatci su neobavezni, dotjerani, ručno pisani sažeci vašeg sadržaja koje možete koristiti u svojoj temi. <a href="%s">Nauči više o ručno pisanim sažecima (en)</a>.

en: Exclude categories
hr: Isključi kategorije

en: Exclude products
hr: Isključi proizvode

en: Exclude sale items
hr: Isključi proizvode na popustu

en: Exclude:
hr: Izostavi:

en: Excluded report order statuses
hr: Izuzeti su statusi narudžbi izvještaja

en: Excluding selected countries
hr: Isključi odabrane države.

en: Excluding tax
hr: Isključujući porez

en: Executed before Multisite is loaded.
hr: Izvršeno prije učitavanja Multisitea.

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
hr: Ažurirat će se postojeći proizvodi koji se podudaraju po ID-u ili SKU-u. Proizvodi koji ne postoje bit će preskočeni.

en: Exit Fullscreen
hr: Zatvori cijeli zaslon

en: Exit Recovery Mode
hr: Izlaz iz moda vraćanja

en: Exit recovery mode link expired.
hr: Istekla je poveznica za izlazi iz moda vraćanja.

en: Expand
hr: Proširi

en: Expand or collapse the elements by clicking on their headings, and arrange them by dragging their headings or by clicking on the up and down arrows.
hr: Mogu se proširiti i sažeti klikom na njihove naslove, a poredati ih povlačenjem njihovih naslova ili klikom na strelice gore i dolje.

en: Expand search field
hr: Proširi polje za pretraživanje

en: Expected an array describing the eraser at index %d.
hr: Očekivan niz koji opisuje alat za brisanje na indeksu %d.

en: Expected an array describing the exporter at index %s.
hr: Očekivani niz koji opisuje izvoznika na indeksu %s.

en: Expected data array in response array from exporter: %s.
hr: Očekivani niz podataka u nizu odgovora od izvoznika: %s.

en: Expected data in response array from exporter: %s.
hr: Očekivani podaci u nizu odgovora od izvoznika: %s.

en: Expected done (boolean) in response array from exporter: %s.
hr: Očekivano završeno (boolean) u nizu odgovora od izvoznika: %s.

en: Expected done flag in response array from %1$s eraser (index %2$d).
hr: Očekivana oznaka završeno u nizu odgovora od alata za brisanje %1$s (indeks %2$d).

en: Expected items_removed key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
hr: Očekivan ključ items_removed u nizu odgovora od alata za brisanje %1$s (indeks %2$d).

en: Expected items_retained key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
hr: Očekivan ključ items_retained u nizu odgovora od alata za brisanje %1$s (indeks %2$d).

en: Expected messages key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
hr: Očekivan ključ poruke u nizu odgovora od alata za brisanje %1$s (indeks %2$d).

en: Expected messages key to reference an array in response array from %1$s eraser (index %2$d).
hr: Očekivan ključ poruke za referencu niza u nizu odgovora od alata za brisanje %1$s (indeks %2$d).

en: Expected response as an array from exporter: %s.
hr: Očekivani odgovor kao niz od izvoznika: %s.

en: Expected string to start with script tag (without attributes) and end with script tag, with optional whitespace.
hr: Očekivani niz počinje s oznakom skripte (bez atributa) i završava oznakom skripte, s izbornim razmakom.

en: Expecting an array
hr: Očekuje se niz (array)

en: Experiencing connection issues? Try to go back and restore your site.
hr: Imaš problema sa spajanje? Probaj otići nazad i premotati stranicu.

en: Experimental features
hr: Eksperimentalne značajke

en: Expiration
hr: Valjanost

en: Expired
hr: Isteklo

en: Expired :(
hr: Isteklo :(

en: Expired transients
hr: Istekli prijelazi

en: Expires
hr: Ističe

en: Expires on %1$s
hr: Ističe na %1$s.

en: Expires on %s
hr: Istječe %s

en: Expires on:
hr: Ističe:

en: Expiring Soon
hr: Uskoro ističe

en: Expiring soon!
hr: Uskoro ističe!

en: Expiry (MM/YY)
hr: Istječe (MM/GG)

en: Expiry Date
hr: Datum isteka

en: Expiry date
hr: Datum isteka

en: Explore more plugins ›
hr: Istražite još dodataka ›

en: Explore plans ›
hr: Istražite planove ›

en: Export
hr: Izvoz

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
hr: Izvezi &#8220;%s&#8221; kao JSON

en: Export CSV
hr: Izvezi CSV

en: Export ID.
hr: ID izvoza

en: Export Personal Data
hr: Izvoz osobnih podataka

en: Export Products
hr: Izvezi proizvode

en: Export all categories
hr: Izvezi sve kategorije

en: Export all columns
hr: Izvezi sve stupce

en: Export all products
hr: Izvezi sve proizvoode

en: Export as JSON
hr: Izvezi kao JSON

en: Export custom meta?
hr: Izvezi korisničke meta podatke?

en: Export download URL.
hr: URL za preuzimanje izvoza.

en: Export personal data list
hr: Izvezi listu osobnih podataka

en: Export personal data list navigation
hr: Filtriraj navigaciju liste osobnih podataka

en: Export products to a CSV file
hr: Izvezi proizvode u CSV datoteku

en: Export status message.
hr: Statusna poruka izvoza.

en: Export status.
hr: Status izvoza.

en: Exporter array at index %s does not include a friendly name.
hr: Podatkovni niz izvoznika na indeksu %s ne sadrži prijateljsko ime.

en: Exporter callback is not a valid callback: %s.
hr: Povratni poziv izvoznika nije ispravan povratni poziv: %s.

en: Exporter does not include a callback: %s.
hr: Izvoznik ne uključuje povratni poziv: %s.

en: Exporter index cannot be negative.
hr: Indeks izvoznika ne može biti negativan.

en: Exporter index is out of range.
hr: Indeks izvoznika je izvan dosega.

en: Extended task List
hr: Prošireni popis zadataka

en: Extended view
hr: Prošireni prikaz

en: Extension
hr: Ekstenzija

en: Extension data registered by %s
hr: Podaci ekstenzije su registrirani od %s

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
hr: Naziv ekstenzije - koristit će se kako bi se osiguralo pravilno usmjeravanje podataka u zahtjevu.

en: Extensions
hr: Ekstenzije

en: Extensions %s
hr: Ekstenzije %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
hr: Proširenja mogu dodati nove funkcionalnosti stranicama vaših proizvoda te ih tako bolje istaknuti

en: External URL
hr: Eksterni  URL

en: External object cache
hr: Vanjski object cache

en: External object cache.
hr: Privremena memorija (cache) vanjskog objekta.

en: External product
hr: Vanjski proizvod

en: External products cannot be backordered.
hr: Vanjski proizvodi se ne mogu naručivati.

en: External products cannot be stock managed.
hr: Vanjskim proizvodima se ne može uređivati zaliha.

en: External services
hr: Vanjski servisi

en: External/Affiliate product
hr: Vanjskil/Affiliate proizvod

en: Extra CSS class to assign to the sidebar in the Widgets interface.
hr: Dodatna CSS klasa za dodjelu bočnoj traci u sučelju widgeta.

en: Extra Large (256 pixels)
hr: Ekstra veliko (256 pixela)

en: Extra business extensions to install.
hr: Instalacija dodatnih poslovnih ekstenzija.

en: F j, Y
hr: j. F Y.

en: F j, Y g:i a
hr: j. F Y. G:i

en: F, Y
hr: F Y.

en: FAILED: %s
hr: NEUSPJEH: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
hr: NEUSPJEH: WordPress nije uspješno ažuriran na %s

en: FREE
hr: BESPLATNO

en: Facebook Page Plugin
hr: Dodatak Facebook stranica

en: Facebook Page URL
hr: URL Facebook stranice

en: Facebook icon
hr: Facebook ikona

en: Facebook photo
hr: Facebook slika

en: Facebook supports Jetpack Social connections to Facebook Pages, but not to Facebook Profiles. <a href="%s">Learn More about Jetpack Social for Facebook</a>
hr: Facebook podržava Jetpack Social veza na Facebook stranicama, ali ne na Facebook profilima. <a href="%s">Saznajte više o Jetpack Social za Facebook</a>

en: Facebook:
hr: Facebook

en: Failed
hr: Neuspjelo

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Neuspjeli <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Neuspjela <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Neuspjelih <span class="count">(%s)</span>

en: Failed fetching rewind data. Try again later.
hr: Neuspjelo dohvaćanje podataka za povrat. Pokušajte ponovno

en: Failed loading required dependency Sharing_Service.
hr: Neuspjelo učitavanje potrebnih dependency Sharing_Service.

en: Failed order
hr: Neuspjela narudžba

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
hr: Otkazane narudžbe, email poruke se šalju na popis primatelja kada su narudžbe označene kao otkazane (ako su ranije bile u obradi ili na čekanju).

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
hr: Neuspješne narudžbe nisu plaćene i možda ih je kupac napustio. One će biti premještene u smeće nakon navedenog trajanja.

en: Failed to connect to Akismet.
hr: Neuspjelo spajanje s Akismetom.

en: Failed to create post.
hr: Kreitanje posta nije uspijelo.

en: Failed to delete the page.
hr: Brisanje stranice nije uspjelo.

en: Failed to download the MaxMind database.
hr: Preuzimanje MaxMind baze podataka nije uspjelo.

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
hr: Neuspjeli izlazak iz moda vraćanja. Pokušajte ponovno kasnije.

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
hr[0]: Neuspješan uvoz %s proizvoda
hr[1]: Neuspješan uvoz %s proizvoda
hr[2]: Neuspješan uvoz %s proizvoda

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
hr: Neuspješno pokretanje API-ja WC_Filesystem tijekom pokušaja ažuriranja baze podataka MaxMind Geolocation.

en: Failed to retrieve comment bodies from LiveJournal. Please try again soon.
hr: Preuzimanje sadržaja komentara sa LiveJournala nije uspijelo. Molim pokušajte ponovno.

en: Failed to retrieve comment meta information from LiveJournal. Please try again soon.
hr: Ne mogu dobiti meta informaciju komentara od LiveJournala. Molimo pokušajte opet.

en: Failed to retrieve product info from woocommerce.com
hr: Nije uspjelo dohvaćanje podataka o proizvodu sa woocommerce.com

en: Failed to store the error.
hr: Neuspjelo pohranjivanje greške.

en: Failed to test connection (#%1$s: %2$s)
hr: Neuspjelo testiranje konekcije (#%1$s: %2$s)

en: Failed to test connection (empty response body)
hr: Neuspjelo testiranje konekcije (prazan sadržaj odgovora)

en: Failed to unsubscribe
hr: Nismo te uspjeli odjaviti

en: Failed to update coupon
hr: Ažuriranje kupona nije uspjelo

en: Failed to write file to disk.
hr: Snimanje zapisa na disk nije uspjelo.

en: Failed to write request to temporary file.
hr: Nije moguće upisati zahtjev u privremeni zapis.

en: Faith
hr: Vjera

en: Falkland Islands (Malvinas)
hr: Falklandski Otoci

en: Familiarize yourself with WordPress
hr: Upoznajte se s WordPressom

en: Family
hr: Obitelj

en: Fan Favorites
hr: Favoriti obožavatelja

en: Faroe Islands
hr: Farski Otoci

en: Fashion
hr: Moda

en: Fashion Designer
hr: Modni dizajner

en: Fashion, apparel, and accessories
hr: Moda, odjevni predmeti i dodaci

en: Favorite already exists
hr: Favorit već postoji

en: Favorite item not found
hr: Omiljena stavka nije pronađena

en: Favorites
hr: Favoriti

en: Feature Info
hr: Info o značajki

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Featured Content
hr: Istaknuti sadržaj

en: Featured Image
hr: Istaknuta slika

en: Featured Image Header
hr: Istaknuta sila zaglavlja

en: Featured Images
hr: Istaknute slike

en: Featured image
hr: Istaknuta slika

en: Featured product.
hr: Istaknuti proizvod.

en: Featured products
hr: Istaknuti proizvodi

en: Features
hr: Mogućnosti

en: Features supported by this theme.
hr: Mogućnosti koje podržava ova tema.

en: Feb
hr: Velj

en: February
hr: Veljača

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
hr: velj.

en: Fee
hr: Naknada

en: Fee has already been added.
hr: Naknada je već dodana.

en: Fee name
hr: Naziv naknade

en: Fee name is required.
hr: Naziv naknade je obavezan.

en: Fee name.
hr: Naziv naknade.

en: Fee tax class is required when fee is taxable.
hr: Klasa poreza naknade je potrebna kada se naknada oporezuje .

en: Fee title is required
hr: Naziv trošarine je obvezan.

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
hr: Ukupni iznosi naknada iskazani korištenjem najmanje jedinice valute.

en: Fee type
hr: Vrsta troška

en: Feed for all posts filed under %s
hr: Kanal za sve objave zavedene pod %s

en: Feed settings
hr: Postavke kanala

en: Feed(s) to Display:
hr: Kanal(i) za prikazati:

en: Feedback
hr: Povratne informacije

en: Feedback ID %d could not be removed at this time.
hr: Trenutno nije moguće ukloniti ID povratne informacije %d.

en: Feedback discarded.
hr: Povratna informacija odbačena

en: Feedback(s) marked as spam
hr: Povratne informacija označene kao spam

en: Feel free to reconnect again using the button below.
hr: Slobodno se spojite ponovo pomoću dugmeta ispod.

en: Fees & dimensions
hr: Naknade i dimenzije

en: Fees:
hr: Naknade:

en: Field Label
hr: Etiketa polja

en: Field Type
hr: Vrsta polja

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Fields
hr: Polja

en: Fields other than %s are not currently supported for sitemaps.
hr: Polja koja nisu %s trenutno nisu podržana za mape web-stranice.

en: Fields other than %s are not currently supported for the sitemap index.
hr: Polja koja nisu %s trenutno nisu podržana za indeks mape web-stranice.

en: Fiji
hr: Fidži

en: File
hr: Datoteka

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
hr: Datoteka %1$s je <strong>zastarjela</strong> od inačice %2$s bez dostupne alternative.

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
hr: Datoteka %1$s je <strong>zastarjela</strong> od inačice %2$s! Umjesto toga upotrijebite %3$s.

en: File %1$s must be used in %2$s.
hr: Datoteka %1$s mora se koristiti u %2$s.

en: File %d
hr: Datoteka %d

en: File %s doesn't exist!
hr: Datoteka %s ne postoji!

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
hr: Zapis &#8220;%s&#8221; ne postoji?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
hr: Zapis &#8220;%s&#8221; nije slika.

en: File ID
hr: ID datoteke

en: File ID.
hr: ID datoteke.

en: File Name
hr: Naziv datoteke

en: File Size
hr: Veličina datoteke

en: File URL
hr: URL zapisa

en: File URL.
hr: URL zapisa

en: File URL:
hr: URL datoteke:

en: File canceled.
hr: Zapis otkazan.

en: File details.
hr: Pojedinosti datoteke.

en: File does not exist
hr: Datoteka ne postoji

en: File does not exist?
hr: Datoteka ne postoji?

en: File download method
hr: Metoda preuzimanja proizvoda

en: File edited successfully.
hr: Datoteka uspješno uređena.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
hr: Zapis je prazan. Prenesite nešto konkretnije.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your %1$s file or by %2$s being defined as smaller than %3$s in %1$s.
hr: Datoteka je prazna. Prenesite nešto značajnije. Ovu grešku može uzrokovati i onemogućavanje prijenosa u vašoj datoteci %1$s ili ako je %2$s definirano kao manje od %3$s u %1$s.

en: File is not an image.
hr: Zapis nije slika.

en: File modifications are explicitly disabled by a site administrator.
hr: Modificiranje datoteka je onemogućio mrežni administrator.

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: File name.
hr: Naziv datoteke.

en: File name:
hr: Ime zapisa:

en: File not found
hr: Datoteka nije pronađena.

en: File size:
hr: Veličina zapisa:

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
hr: Tip datoteke ne udovoljava sigurnosnim smjernicama. Pokušajte s nekim drugim tipom.

en: File type:
hr: Vrsta zapisa:

en: File upload settings
hr: Postavke prijenosa datoteka

en: File uploaded: %s
hr: Datoteka je učitana: %s

en: File uploads
hr: Prijenosi datoteka

en: File was not found.
hr: Datoteka nije pronađena.

en: Filed under
hr: Uneseno pod

en: Filename
hr: Ime datoteke

en: Files can be uploaded
hr: Datoteke se mogu prenijeti.

en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
hr: Datoteke koje mogu sadržavati %1$sstore analytics%2$s izvješća pronađene su u vašem direktoriju za prijenose - preporučujemo procjenu i brisanje svih takvih datoteka.

en: Filesystem Permissions
hr: Dozvole datotečnog sistema

en: Filesystem error.
hr: Greška datotečnog sustava.

en: Filipino
hr: Filipinski

en: Fill Screen
hr: Prikaz preko cijelog zaslona

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
hr: Ispunite Ime izbornika i kliknite na dugme Kreiraj izbornik kako bi kreirali svoj prvi izbornik.

en: Fill in your details below or click an icon to log in:
hr: Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

en: Fill in your profile
hr: Popunite vaš profil

en: Fill out my Wufoo form!
hr: Popuni moju Wufoo formu!

en: Filling in progress (%d)
hr: Popunjavanje u tijeku (%d)

en: Filter
hr: Filtriraj

en: Filter %s returned items with reserved names.
hr: Filtar %s nudi stavke s rezerviranim imenima.

en: Filter &#187;
hr: Filtriraj &#187;

en: Filter Navigation Menu list
hr: Filter popisa Navigacijskih izbornika

en: Filter Products by Attribute
hr: Filtriraj proizvode po Atibutu

en: Filter Products by Price
hr: Filtriraj proizvode po Cijeni

en: Filter Products by Rating
hr: Filtriraj proizvode po Ocjeni

en: Filter Testimonials list
hr: Filter liste preporuka

en: Filter Type:
hr: Vrsta filtera:

en: Filter by
hr: Filtriraj prema

en: Filter by IP address
hr: Filtriraj prema IP adresi.

en: Filter by attribute
hr: Filtriraj po atributu

en: Filter by category
hr: Filtriraj po kategoriji

en: Filter by comment type
hr: Filtriraj po vrsti komentara

en: Filter by coupon
hr: Flitriranje po kuponu

en: Filter by date
hr: Filtriraj po datumu

en: Filter by file
hr: Filtriraj prema datoteki

en: Filter by level
hr: Filtriraj po razini

en: Filter by order
hr: Filtriraj prema narudžbi

en: Filter by post format
hr: Filtriraj po vrstama objava

en: Filter by price
hr: Filtriraj po cijeni

en: Filter by product
hr: Filtriraj prema proizvodu

en: Filter by product type
hr: Filtriraj po vrsti proizvoda

en: Filter by rating
hr: Filtriranje po ocjeni

en: Filter by registered customer
hr: Filtriranje po registriranom kupcu

en: Filter by review rating
hr: Filtriraj prema ocjeni recenzije

en: Filter by review type
hr: Filtrirajte prema vrsti recenzije

en: Filter by source
hr: Filtiraj po izvoru

en: Filter by stock status
hr: Filtriraj prema stanju zaliha

en: Filter by type
hr: Filtriraj po vrsti

en: Filter by user
hr: Filtriraj prema korisniku

en: Filter comics list
hr: Filter liste stripova

en: Filter comments list
hr: Filtriraj popis komentara

en: Filter condition	 being performed which may affect counts. Valid values include "and" and "or".
hr: Kondicija filtera	 izvršava i može utjecati na brojeve. Valjane vrijednosti uključuju "i" i "ili".

en: Filter coupons
hr: Filtriraj kupone

en: Filter erase personal data list
hr: Filtriraj brisanje liste osobnih podataka

en: Filter export personal data list
hr: Filtriraj izvoz liste osobnih podataka

en: Filter items list
hr: Filtriraj popis stavki

[ctx: Filter label for people list]
en: Email Followers
hr: Pratitelji pošte

[ctx: Filter label for people list]
en: Email Subscribers
hr: Pratitelji pošte

[ctx: Filter label for people list]
en: Followers
hr: Pratitelji

[ctx: Filter label for people list]
en: Team
hr: Tim

[ctx: Filter label for people list]
en: Viewers
hr: Posjetitelji

[ctx: Filter label for posts list]
en: Drafts
hr: Skice

[ctx: Filter label for posts list]
en: Me
hr: Moje

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter media
hr: Filtriraj medije

en: Filter media items list
hr: Filtriraj popis medijskih zapisa

en: Filter menu items list
hr: Filter liste stavki izbornika

en: Filter orders
hr: Filtriraj narudžbe

en: Filter pages list
hr: Filtriraj popis stranica

en: Filter patterns list
hr: Filtriraj popis uzoraka

en: Filter posts list
hr: Filtriraj popis objava

en: Filter products
hr: Filtriraj proizvode

en: Filter projects list
hr: Filter liste projekata

en: Filter template parts list
hr: Filtriraj popis dijelova predloška

en: Filter templates list
hr: Filtriraj popis medijskih predložaka

en: Filter themes
hr: Filter tema

en: Filter themes (%s)
hr: Filter tema (%s)

en: Filter users list
hr: Filtriraj popis korisnika

en: Filters
hr: Filtri

en: Final Step: Author Mapping
hr: Završni korak: Mapiranje autora

en: Find Posts or Pages
hr: Pronađi postove ili stranice

en: Find and replace
hr: Pronađi i zamijeni

en: Find helpful documentation, including videos, screenshots, and detailed walkthroughs, at WordPress.com/support: %s
hr: Pronađite korisnu dokumentaciju, uključujući videozapise, snimke zaslona i detaljne upute, na WordPress.com/support: %s

en: Find out by disabling all plugins except Jetpack. If the problem persists, it's not a plugin issue. If the problem is solved, turn your plugins on one by one until the problem pops up again – there's the culprit! Let us know, and we'll try to help.
hr: Saznajte isključivanje svih dodataka osim Jetpacka. Ako se problem nastavi, problme nije u dodatku. Ako se problem riješi, uključite svoje dodatke jedna po jedan dok se problem ponovno ne pojavi – i našli ste krivca! Dojavite nam i pokušati ćemo vam pomoći.

en: Find out how to <a href="%1$s">add and manage applications</a>.
hr: Saznajte kako <a href="%1$s">dodati i upravljati aplikacijama</a>.

en: Find posts to follow
hr: Nađi objave koji bi pratio

en: Find sites to follow
hr: Nađi stranice za praćenje

en: Find the Perfect Theme
hr: Pronađi savršenu temu

en: Find the domain that defines you
hr: Pronađi domenu koju određuje tebe

en: Find the information you need
hr: Pronađi informacije koje trebaš

en: Find trends
hr: Pronađi trendove

en: Find your domain ›
hr: Pronađite svoju domenu ›

en: Find your fans.
hr: Pronađite svoje obožavatelje.

en: Find your team &rarr;
hr: Pronađite svoj tim &rarr;

en: Find your theme ›
hr: Pronađite svoju temu ›

en: Finding the area that aligns with your skills and interests is the first step toward meaningful contribution. With more than 20 Make WordPress teams working on different parts of the open source WordPress project, there&#8217;s a place for everyone, no matter what your skill set is.
hr: Pronalaženje područja koje je u skladu s vašim vještinama i interesima prvi je korak prema značajnom doprinosu. S više od 20 Make WordPress timova koji rade na različitim dijelovima WordPress projekta otvorenog koda, postoji mjesto za svakoga, bez obzira na vaše vještine.

en: Finish
hr: Gotovo

en: Finish set up
hr: Završi postavljanje

en: Finish setting up your store
hr: Završi postavljanje trgovine

en: Finish setup
hr: Završi postavljanje

en: Finished syncing to WordPress.com
hr: Završena sinkronizacija s WordPress.com

en: Finland
hr: Finska

en: Finnish
hr: Završi

en: First Name
hr: Ime

en: First Post | %s Posts
hr[0]: Prva objava

en: First line of the address being shipped to.
hr: Prva red adrese na koju se šalje.

en: First name
hr: Ime

en: First name (optional)
hr: Ime (nije obavezno)

en: First name for the user.
hr: Ime korisnika.

en: First name.
hr: Ime:

en: First option
hr: Prva opcija

en: First order received
hr: Primljena je prva narudžba

en: First page
hr: Prva stranica

en: First param must be string or empty
hr: Prvi parametar mora biti niz (string) ili prazno

en: First, let's give your site a name
hr: Prvo, dodijelite ime vašoj web stranici

en: Fit to Screen
hr: Prilagodi zaslonu

en: Fits your wardrobe
hr: Pristaje vašem ormaru

en: Fixed
hr: Fiksno

en: Fixed Layout
hr: Fiksni razmještaj

en: Fixed amount
hr: Fiksni iznos

en: Fixed amount per product
hr: Fiksni iznos po proizvodu

en: Fixed cart discount
hr: Fiksni popust košarice

en: Fixed product discount
hr: Fiksni popust proizvoda

en: Flagged as spam by %s
hr: Označio kao spam %s

en: Flagged as spam by Akismet
hr: Akismet označio kao spam

en: Flat rate
hr: Fiksna cijena

en: Flat rate (legacy)
hr: Fiksna cijena (Zastarjelo)

en: Flickr Photos
hr: Flickr fotografije

en: Flip horizontal
hr: Okreni horizontalno

en: Flip vertical
hr: Okreni vertikalno

en: Fluid Layout
hr: Fluidni razmještaj

en: Flush all logs
hr: Izbrišite sve zapise (logove)

en: Flush permalinks
hr: Isperi stalne veze

en: Focal Length
hr: Žarišna duljina

en: Focus shortcuts:
hr: Prečaci za fokus:

en: Follow
hr: Prati

en: Follow %s
hr: Prati %s

en: Follow Blog
hr: Prati Blog

en: Follow Button Text:
hr: Tekst gumba Prati:

en: Follow Comments
hr: Prati Komentare

en: Follow Us
hr: Pratite nas

en: Follow comments
hr: Prati komentare

en: Follow conversation
hr: Prati raspravu

en: Follow me on Twitter
hr: Prati me na Twitteru

en: Follow tag
hr: Prati oznaku

en: Follow the instructions below to finish setting up your domain {{strong}}%(domainName)s{{/strong}}.
hr: Slijedi upute ispod kako bi završio namještanje svoje domene {{strong}}%(domainName)s{{/strong}}.

en: Follow this Blog?
hr: Prati ovaj blog?

en: Follow this search via JSON
hr: Prati ovu pretragu putem JSONa

en: Follow this search via RSS
hr: Prati ovu pretragu putem RSSa

en: Followed On
hr: Počeo Pratiti

en: Followed Sites
hr: Praćene stranice

en: Followed by bloggers you follow
hr: Prate blogeri koje ti pratiš

en: Followed by people with similar interests
hr: Stranicu prate ljudi sličnih interesa

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
hr: Od:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
hr: Za:

en: Followed by sites you've liked
hr: Prate stranice koje se tebi sviđaju

en: Follower
hr: Sljedbenik

en: Followers
hr: Sljedbenici

en: Following
hr: Pratim

en: Following conversation
hr: Pratiš raspravu

en: Following site
hr: Pratiš stranicu

en: Following tag
hr: Pratiš oznaku

en: Following.
hr: Pratim.

en: Following...
hr: Pratim...

en: Follows
hr: Pratitelji

[ctx: Follows notifications]
en: Follows
hr: Praćenja

en: Font Face
hr: Vrsta fonta

en: Font Faces
hr: Vrste fonta

en: Font Families
hr: Obitelji fontova

en: Font Family
hr: Obitelj fontova

en: Font Size
hr: Veličina Fonta

en: Font Sizes
hr: Veličine fontova

en: Font collection "%1$s" has missing or empty property: "%2$s".
hr: Zbirci fontova "%1$s" nedostaje ili je prazno svojstvo: "%2$s".

en: Font collection "%s" not found.
hr: Zbirka fontova "%s" nije pronađena.

en: Font collection JSON file is invalid or does not exist.
hr: JSON datoteka zbirke fontova nije valjana ili ne postoji.

en: Font collection not found.
hr: Zbirka fontova nije pronađena.

en: Font collection slug "%s" is not valid. Slugs must use only alphanumeric characters, dashes, and underscores.
hr: Slug zbirke fontova "%s" nije valjan. Slugovi moraju koristiti samo alfanumeričke znakove, crtice i donje crte.

en: Font collection with slug: "%s" is already registered.
hr: Zbirka fontova sa slug-om: "%s" je već registrirana.

en: Font faces do not support trashing. Set "%s" to delete.
hr: Fontovi ne podržavaju bacanje u smeće. Postavite "%s" za brisanje.

en: Font font-family must be a non-empty string.
hr: Obitelj fontova ne smije biti prazan string.

en: Font font-weight must be a properly formatted string or integer.
hr: Font font-weight mora biti pravilno formatiran niz ili cijeli broj.

en: Font src must be a non-empty string or an array of strings.
hr: Font src ne smije biti prazan string ili niz stringova.

en: Fonts
hr: Fontovi

en: Food
hr: Hrana

en: Food & Drink
hr: Jelo i piće

en: Food Menus
hr: Izbornik hrane

en: Food and drink
hr: Hrana i piće

en: Footer
hr: Podnožje

en: Footer Credit
hr: Zasluge u podnožju

en: Footer Widgets
hr: Podnožni Widgeti

en: Footer credit
hr: Zasluge u podnožju

en: Footer text
hr: Tekst podnožja

en: Footnotes
hr: Fusnote

en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
hr: Za najbolje rezultate, prenesite JPEG ili PNG datoteke dimenzije 1000 x 1000 piksela ili veće. Makismalna veličina za prijenos: %1$s.

en: For each post in a feed, include
hr: Za svaku objavu u kanalu, uključi

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
hr: Naprimjer, ljuto, omiljeno, itd. <br /> Etikete odvojite zarezima

en: For example:
hr: Na primjer:

en: For example: event tickets, charitable donations, training courses, coaching fees, etc.
hr: Na primjer: ulaznice, dobrotvorne donacije, trening kurs, naknada za treniranje, itd.

en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on Woo.com, <a href="%2$s">open a support request at Woo.com</a>.
hr: Za dodatnu pomoć oko WooCommerce jezgre, koristite <a href="%1$s">forum zajednice</a>. Za pomoć oko premium proširenja koja se prodaju na Woo.com, <a href="%2$s">otvorite zahtjev za podršku na Woo.com</a>.

en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
hr: Za dodatnu pomoć oko WooCommerce jezgre, koristite <a href="%1$s">forum zajednice</a>. Za pomoć oko premium proširenja koja se prodaju na WooCommerce.com, <a href="%2$s">otvorite zahtjev za podršku na WooCommerce.com</a>.

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
hr: Samo za slike, možete kliknuti na Uredi sliku ispod minijature kako bi proširili ugrađeni uređivač slika s ikonama za izrezivanje, okretanje i okretanje vertikalno ili horizontalno kao i vraćanje zadnje ili prethodne radnje. Okviri s desne strane omogućavaju vam više opcija za dimenzioniranje slika, izrezivanje i izrezivanje minijature na drugačiji način nego što ste izrezali original sliku. Možete kliknuti na Pomoć u tim okvirima kako bi dobili više informacija.

en: For more help, try our <a href="%1$s">connection debugger</a> or <a href="%2$s" target="_blank">troubleshooting tips</a>.
hr: Za više pomoći, isprobajte <a href="%1$s">ispravljanje grešaka veze</a> ili <a href="%2$s" target="_blank">savjete za rješavanje problema</a>.

en: For more information:
hr: Za više informacija:

en: For more information: %s
hr: Za više informacija: %s

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
hr: Za većinu tema, tekst zaglavlja je vaš Naslov web-stranice i Slogan, kao što je definirano u <a href="%s">Opće postavke</a> sekciji.

en: For optimal performance and security reasons, you should consider running %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
hr: Za optimalne performanse i sigurnost preporučamo korištenje %1$s inačice %2$s ili novije. Obratite se svom pružatelju hosting usluga da biste to ispravili.

en: For security, click the link below to reset this importer.
hr: Sigurnosti radi, klikni na donji link, kako bi resetirao ovog uvoznika.

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
hr: Za korisnike koji se registriraju na našoj web-stranici (ako ih ima), mi također pohranjujemo osobne podatke koje navedu u njihovim korisničkim profilima, Svi korisnici mogu vidjeti, urediti, ili obrisati svoje osobne podatke u bilo koje vrijeme ( osim što ne mogu promijeniti svoje korisničko ime). Administratori web-stranice također mogu vidjeti i urediti te informacije.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
hr: Za korisnike bez vlastitog avatara, možete prikazati ili generički logo ili onaj kreiran na osnovu njihove adrese e-pošte.

en: Force HTTP when leaving the checkout
hr: Prisili HTTP kad napuštaš blagajnu

en: Force SSL
hr: Forsiraj SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
hr: Forsiraj SSL (HTTPS) na stranicama naplate (<a href="%s" target="_blank">SSL Certifikat je obavezan</a>).

en: Force downloads
hr: Prisili preuzimanje

en: Force erase personal data
hr: Prisilno brisanje osobnih podataka

en: Force erasure has failed.
hr: Prisilno brisanje nije uspjelo.

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
hr: Prisilno dohvaćanje svježih podataka umjesto iz predmemorije.

en: Force secure checkout
hr: Forsiraj zaštićeno plaćanje

en: Force shipping to the customer billing address
hr: Forsiraj dostavu na adresu naplate kupca

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
hr: Forsiranje preuzimanja učiniti će URL-ove skrivenima, ali neki poslužitelji mog isporučiti velike datoteke nepouzdano. Ako je podržano, %1$s / %2$s može se umjesto koristiti za isporuku preuzimanja (poslužitelj zahtjeva %3$s).

en: Foreign Individual
hr: Strani državljanin

en: Forgot password?
hr: Zaboravili lozinku?

en: Forgot your password?
hr: Zaboravili ste svoju lozinku?

en: Form Field
hr: Polje forme

en: Form builder
hr: Sastavljač formi

en: Format of the stat.
hr: Format statistike.

en: Formatting
hr: Oblikovanje

en: Forms
hr: Formulari

en: Forums
hr: Forumi

en: Found %1$d updates (%2$s)
hr: Pronađeno %1$d ažuriranja (%2$s)

en: Found %d available cron job. | Found %d available cron jobs.
hr[0]: Pronađeno %d dostupnih cron zadataka.
hr[1]: Pronađeno %d dostupnih cron zadataka.
hr[2]: Pronađeno %d dostupnih cron zadataka.

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
hr[0]: Pronađeno %d zakazani zadatak
hr[1]: Pronađeno %d zakazana zadatak
hr[2]: Pronađeno %d zakazanih zadataka

en: Found %s
hr: Pronašao sam %s

en: Found a bug?
hr: Pronašli ste grešku?

en: Found in your order confirmation email.
hr: Pronađi u emailu potvrde narudžbe.

en: Found no available cron jobs.
hr: Nisu pronađeni dostupni cron zadaci.

en: Four Columns
hr: Četiri stupca

en: France
hr: Francuska

en: Free
hr: Besplatno

en: Free - Install now
hr: Besplatno - odmah instaliraj

en: Free Shipping
hr: Besplatna dostava

en: Free Trial
hr: Besplatna proba

en: Free WordPress Themes at WordPress.com
hr: Besplatne WordPress teme na WordPress.com

en: Free domain with an annual plan
hr: Besplatna domena s godišnjim planom

en: Free shipping
hr: Besplatna dostava

en: Free shipping (legacy)
hr: Besplatna dostava (Zastarjelo)

en: Free shipping coupon
hr: Kupon za besplatnu dostavu

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
hr: Besplatna dostava je specijalna metoda koja se može aktivirati s kuponima i minimalnom potrošnjom.

en: Free shipping platform
hr: Platforma za besplatnu dostavu

en: Free shipping requires
hr: Besplatna dostava zahtijeva...

en: Free shipping requires...
hr: Besplatna dostava zahtijeva...

en: Free!
hr: Besplatno!

en: Freedoms
hr: Slobode

en: French
hr: Francuski

en: French Guiana
hr: Francuska Gvajana

en: French Polynesia
hr: Francuska Polinezija

en: French Southern Territories
hr: Francuski južni teritoriji

en: Frequently asked questions
hr: Često postavljena pitanja

en: Freshly Pressed
hr: Svježe otiskano

en: Fri
hr: Pet

en: Friday
hr: Petak

[ctx: Friday initial]
en: F
hr: P

en: Friendly name for identifying this key.
hr: Opisni naziv za identifikaciju ovog ključa.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
hr: Opisni naziv za identifikaciju ovog webhook, default za Webhook je kreiran %s.

en: Friends of WP.com
hr: Prijatelji WP.com

en: From
hr: Od

en: From %1$s %2$s
hr: Od %1$s %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
hr: Napisao/la %1$s u %2$s %3$s

en: From %1$s to %2$s
hr: Od %1$s do %2$s

en: From %s
hr: Od %s

en: From .com to .club, or whatever else you can dream up, there’s a memorable — and apt! — domain for your site.
hr: Od .com do .club ili bilošto drugo što možete smisliti, postoji memorabilna - i prigodna! - domena za Vašu stranicu.

en: From Computer
hr: S računala

en: From URL
hr: S URL-a

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
hr: Sa ovog zaslona možete pregledati, usporediti i vratiti revizije.

en: From this screen you can:
hr: Sa ovog zaslona možete:

en: From time to time, your WordPress site may send data to WordPress.org &#8212; including, but not limited to &#8212; the version you are using, and a list of installed plugins and themes.
hr: S vremena na vrijeme, vaša WordPress web-stranica može poslati podatke na WordPress.org &#8212; uključujući, ali nije ograničeno na &#8212; inačicu WordPressa koji koristite i popis instaliranih dodataka i tema.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
hr: Na nadzornoj ploči vašeg računa možete pogledati svoje <a href="%1$s">nedavne narudžbe</a>, upravljati vašim <a href="%2$s">adresama za naplatu</a>, i <a href="%3$s">urediti lozinku ostale detalje korisničkog računa</a>.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
hr: Iz svoje nadzorne ploče možete pregledati svoje <a href="%1$s">posljednje narudžbe</a>, urediti svoje <a href="%2$s">adrese za naplatu i dostavu</a> i <a href="%3$s">urediti svoju lozinku i detalje korisničkog računa</a>.

en: From your pals at WordPress.com
hr: Od tvojih prijatelja na WordPress.com

en: Front Page
hr: Prva stranica

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
hr: Početna Stranica, Arhiv Stranice, i rezultati Pretrage

en: Front page
hr: Početna stranica

en: Full Name: %s
hr: Puno ime: %s

en: Full Size
hr: Puna veličina

en: Full URL path to files
hr: Puna URL putanja prema datotekama

en: Full Width Template
hr: Predložak pune širine

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
hr: Potpuno checkout iskustvo.Platiti odmah, kasnije i na rate. Nema brojeva kreditnih kartica, bez zaporki, bez brige. <a href="%s" target="_blank"> Saznajte više o Klarni </a>.

en: Full management mode is off for this site.
hr: Za ovu stranicu je isključeno potpuno upravljanje.

en: Full name
hr: Puno Ime

en: Full name of continent.
hr: Puni naziv kontinenta.

en: Full name of country.
hr: Puni naziv zemlje.

en: Full name of currency.
hr: Puni naziv valute.

en: Full name of state.
hr: Puni naziv države.

en: Full post
hr: Cijela objava

en: Full refund email heading
hr: U cijelosti refundirano Zaglavlje

en: Full refund subject
hr: U cijelosti refundirano Predmet

en: Full size image URL.
hr: URL slike pune veličine.

en: Full text
hr: Puni tekst

en: Fullscreen
hr: Cijeli zaslon

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
hr: Funkcija %1$s je <strong>zastarjela</strong> od inačice %2$s! Umjesto toga upotrijebite %3$s.

en: Function %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
hr: Funkcija %1$s je <strong>neispravno pozvana</strong>. %2$s %3$s

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
hr: Funkcija %1$s je pozvana s argumentom <strong>zastarjelo</strong> od inačice %2$s bez moguće dostupne alternative.

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
hr: Funkcija %1$s je pozvana s argumentom <strong>zastarjelo</strong> od inačice %2$s! %3$s

en: Function %s used incorrectly in PHP.
hr: Funkcija %s pogrešno se koristi u PHP-u.

en: G &#8212; Suitable for all audiences
hr: G &#8212; Za sve uzraste

en: GD supported file formats
hr: GD podržani formati datoteka

en: GD version
hr: GD inačica

en: GUID for the post, as it exists in the database.
hr: GUID za objavu, kao što postoji u bazi podataka.

en: GUID for the post, transformed for display.
hr: GUID za objavu, transformiran za prikaz.

en: GUID for the revision, as it exists in the database.
hr: GUID za reviziju, kao što postoji u bazi podataka.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
hr: GZip (gzopen) se koristi za otvaranje GEOIP baze podataka iz MaxMind.

en: Galați
hr: Galati

en: Galician
hr: Galješki

en: Galleries
hr: Galerije

en: Gallery
hr: Galerija

en: Gallery (%s)
hr: Galerija (%s)

en: Gallery Settings
hr: Postavke galerije

en: Gallery columns:
hr: Stupci galerije:

en: Gambia
hr: Gambija

en: Gateway disabled
hr: Sustav onemogućen

en: Gateway image.
hr: Slika pristupnika.

en: Gateway title.
hr: Naslov pristupnika.

en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
hr: Prikupljanje podataka o upotrebi omogućava nam poboljšanje usluge WooCommerce. Vaša će se trgovina uzimati u obzir dok procjenjujemo nove karakteristike, prosuđujemo kvalitetu ažuriranja ili utvrdimo ima li neko poboljšanje smisla. Uvijek možete posjetiti %1$sPostavke%3$s i odabrati da zaustavite dijeljenje podataka. %2$sPročitajte još%3$s o tome koje podatke prikupljamo.

en: Gathering usage data allows us to make WooCommerce better — your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense.
hr: Prikupljanje podataka o korištenju omogućuje nam da WooCommerce učinimo boljim - trgovina će se razmatrati prilikom procjene novih značajki, procjene ​​kvalitete ažuriranja ili utvrđivanja potrebe za poboljšanjem.

en: General
hr: Općenito

en: General Settings
hr: Opće postavke

en: General options
hr: Općenite opcije

en: General settings
hr: Općenite postavke

en: General templates often perform a specific role like displaying post content, and are not tied to any particular area.
hr: Opći predlošci često imaju određenu ulogu kao što je prikazivanje sadržaja objave i nisu vezani uz neko određeno područje.

en: Generate API key
hr: Generiraj API ključ

en: Generate CSV
hr: Generiraj CSV

en: Generate Password
hr: Generiraj lozinku

en: Generate XML sitemaps
hr: Generiraj XML mape stranica

en: Generate coupon code
hr: Generiraj kod kupona

en: Generate password
hr: Generiraj lozinku

en: Generate strong password
hr: Stvori snažnu lozinku

en: Generate variations
hr: Kreirajte varijacije

en: Generated at
hr: Generirano u

en: Generated by <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack for WordPress</a>
hr: Generirao <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack za WordPress</a>

en: Generated on %s
hr: Generirano na %s

en: Generating preview…
hr: Stvaranje pretpregleda...

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
hr: Generičke add/update/get meta metode ne bi se trebale koristiti za za unutarnje meta podatke, uključujući "%s". Upotrijebite getters i setters.

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
hr: Dodaj blok

en: Genre
hr: Žanr

en: Genre: %s.
hr: Spol: %s.

en: Geolocate
hr: Geolokacija

en: Geolocate (with page caching support)
hr: Geolocate (sa stranicom za podršku kaširanja)

en: Geolocation enabled?
hr: Geolokacija uključena?

en: Geolocation has not been configured.
hr: Geolokacija nije konfigurirana.

en: German
hr: Njemački

en: Germany
hr: Njemačka

en: Get Apps
hr: Preuzmi aplikacije

en: Get Help
hr: Potraži Pomoć

en: Get Involved
hr: Uključite se

en: Get New Password
hr: Zatraži novu lozinku

en: Get Premium
hr: Uzmi Premium

en: Get Shortlink
hr: Kreiraj kratku poveznicu

en: Get Started
hr: Započnite

en: Get Upgraded
hr: Nadogradi

en: Get Version %s
hr: Nadogradi na inačicu %s

en: Get a Free Blog Here
hr: Ovdje registrirajte Besplatni Blog

en: Get active! Comment on posts from blogs you follow.
hr: Aktiviraj se! Komentiraj na objave blogova koje pratiš.

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
hr: Dobijte upozorenje ako vaša trgovina bude nedostupna čak i par minuta.

en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
hr: Dobijte automatizirani porez na promet uz %1$sWooCommerce Tax%2$s

en: Get backups
hr: Nabavite sigurnosne kopije

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
hr: Get cart se ne bi smio pozvati prije wp_loaded akcije.

en: Get everything your site needs, in one package — so you can focus on your business.
hr: Nabavite sve što Vašoj stranici treba, u jednom paketu - da se možete fokusirati na svoj biznis.

en: Get feedback on this draft before publishing.
hr: Dobijete povratnu informaciju na skicu prije prije objavljivanja.

en: Get help
hr: Potraži pomoć

en: Get help resolving this issue.
hr: Dobije pomoć u rješavanju ovog problema.

en: Get help!
hr: Potraži pomoć

en: Get in touch
hr: Stupite u kontakt

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
hr: Dobijte uvid kako vaša trgovina radi, uključujući ukupnu prodaju, top proizvode, i još više.

en: Get linked object.
hr: Dohvati povezani objekt.

en: Get more sales
hr: Ostvarite veću prodaju

en: Get more traffic!
hr: Privuci više prometa!

en: Get noticed: comment on posts you've read.
hr: Neka te primjete: komentiraj na objave koje si pročitao.

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
hr: Dobijte obavijesti o aktivnostima trgovine, uključujući nove narudžbe i recenzije proizvoda direktno na vaše mobilne uređaje s Woo aplikacijom.

en: Get ready to start selling
hr: Pripremite se za početak prodaje

en: Get real-time backups with one-click restores to any event in time.
hr: Sigurnosne kopije u realnom vremenu s obnovom putem jednog klika za bilo koji događaj.

en: Get real-time order alerts anywhere
hr: Dobijte obavijesti o narudžbama u realnom vremenu svugdje.

en: Get some inspiration with Discover, %s, a showcase of some of the best content published with WordPress, where we highlight many interesting people and sites in our community.
hr: Dobijte inspiraciju uz Discover, %s, izlog nekih od najboljih sadržaja objavljenih s WordPressom, gdje ističemo mnoge zanimljive ljude i web-mjesta u našoj zajednici.

en: Get started
hr: Započnite

en: Get started here
hr: Započni ovdje

en: Get started managing your Multisite install of Jetpack by connecting.
hr: Započnite upravljanje s Jetpackom svojom Multisite instalacijom povezujući se.

en: Get started with Jetpack Multisite
hr: Započnite s Jetpack Multisite

en: Get started.
hr: Započni:

en: Get system report
hr: Uzmi izvještaj sistema

en: Get the App
hr: Preuzmi Aplikaciju

en: Get the basics
hr: Nabavite osnovno

en: Get the free WooCommerce mobile app
hr: Preuzmi besplatnu WooCommerce mobilnu aplikaciju

en: Get the value of an individual field.
hr: Uzmi vrijednost pojedinačnog polja

en: Get your API credentials from PayPal.
hr: Zatražite vaše API identifikacijske podatke od PayPal-a

en: Get your own domain
hr: Nabavi svoju domenu

en: Get your products in front of Pinners searching for ideas and things to buy.
hr: Izložite svoje proizvode pred Pinnerima koji traže ideje i proizvode za kupnju.

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
hr: Predstavite svoje proizvode korisnicima Pinteresta koji traže ideje i stvari za kupnju. Započnite s Pinterestom i omogućite pregledavanje čitavog kataloga proizvoda.

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
hr: Brže pokrenite vašu trgovinu pomoću naše nove i poboljšane procedure postavljanja

en: Ghana
hr: Gana

en: Ghostscript version
hr: Ghostscript inačica

en: GitHub project
hr: Github Projekt

en: Give the feed a title (optional):
hr: Imenuj kanal, nekako (nije obavezno):

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
hr: Dajte svojim klijentima opciju da plate kasnije, bez kamata i gledajte kako vaša prodaja raste.

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
hr: Dodajte naziv svom izborniku iznad, zatim kliknite Kreiraj izbornik.

en: Give your site a name
hr: Dajte ime svojoj web-stranici

en: Global Settings
hr: Globalne postavke

en: Global Styles
hr: Globalni stilovi

en: Global settings.
hr: Globalne postavke.

en: Global styles to include in themes.
hr: Globalni stilovi za uvrštavanje u teme.

en: Global styles.
hr: Globalni stilovi.

en: Go
hr: Idi

en: Go Back
hr: Natrag

en: Go back
hr: Natrag

en: Go back to the theme showcase
hr: Vratite se na izlog tema

en: Go give it a try, you may discover things WordPress can already add into your posts that you didn&#8217;t know about. Here&#8217;s a short list of what you can currently find there:
hr: Isprobajte i možda otkrijete stvari koje WordPress već sad može dodati u vaše objave a za koje niste znali. Ovo je kratki popis što trenutno možete pronaći:

en: Go shopping
hr: Kupujte

en: Go to %s
hr: Idi na %s

en: Go to Dashboard
hr: Idi na Nadzornu ploču

en: Go to Importers
hr: Idi na uvoznike

en: Go to Plugin Installer
hr: Idi na instalaciju dodatka

en: Go to Sharing settings
hr: Idi na Postavka djeljenja

en: Go to Theme Installer
hr: Idi na instalaciju teme

en: Go to Themes page
hr: Idi na stranicu tema

en: Go to WordPress Updates page
hr: Idi na stranicu WordPress Ažuriranja

en: Go to category
hr: Idite u kategoriju

en: Go to checkout
hr: Idi na naplatu

en: Go to shop
hr: Idi u trgovinu

en: Go to the Plugins screen
hr: Idi na zaslon Dodataka

en: Go to the Themes screen
hr: Idi na zaslon Teme

en: Go to the first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to the last page
hr: Idi na zadnju stranicu

en: Go to the next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Go to the previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to theme sources
hr: Povratak na izbor tema

en: Go to top
hr: idi na vrh

en: Good
hr: Dobro

en: Good choice! You chose to add %1$s and %2$s to your store.
hr: Dobar izbor! Odabrali ste dodati %1$s i %2$s u svoju trgovinu.

en: Good news - your site %s is now loading!
hr: Odlične vijesti - tvoja stranica %s se učitava!

en: Good news — your site %s is now loading!
hr: Odlične vijesti — tvoja stranica %s se učitava!

en: Good news!
hr: Dobre vijesti!

en: Good news! WooCommerce Services and Jetpack can automate your sales tax calculations for you.
hr: Dobre vijesti! WooCommerce Services i Jetpack mogu umjesto vas automatizirati vaše izračune poreza na promet.

en: Goodreads numeric user ID <a href="%s" target="_blank">(instructions)</a>:
hr: Goodreads numerički korisnički ID <a href="%s" target="_blank">(upute)</a>:

[ctx: Google Font Name and Variants]
en: Noto Serif:400,400i,700,700i
hr: Noto Serif: 400,400i, 700,700i

en: Google Maps API Key
hr: Google Maps API Ključ

en: Google Translate
hr: Google prevoditelj

en: Google now requires an API key to use their maps on your site. <a href="%s">See our documentation</a> for instructions on acquiring a key.
hr: Google sada zahtjeva API ključ za korištenje njihovih mapa na vašoj web-stranici. <a href="%s">Pročitajte našu dokumentaciju</a> za informacije o dobivanju ključa.

en: Google search
hr: Google Pretraživanje

en: Got a question? ›
hr: Imate pitanje? ›

en: Got it
hr: Shvaćam

en: Government
hr: Državno

en: Grab short and simple links to your posts and pages using the compact wp.me domain name. Perfect
    		for use on Twitter, Facebook, and in text messages where every character counts.
hr: Zgrabite kratke i jednostavne poveznice na vaše objave i stranice koristeći kompaktnu wp.me domenu. Savršeno
    →	→	za upotrebu na Twitter, Facebook,i u SMS poruka gdje  se svaki znak broji.

en: Grams
hr: grama

en: Grand total.
hr: Sveukupno

en: Grant access
hr: Odobri pristup

en: Grant access to downloadable products after payment
hr: Omogući pristup proizvodima za preuzimanje nakon plaćanja

en: Gravatar Hovercards
hr: Gravatar lebdjeće kartice

en: Gravatar Logo
hr: Logo gravatara

en: Gravatar Profile
hr: Gravatar profil

en: Gray
hr: Siva

en: Great News!
hr: Odlične Vijesti!

en: Great job!
hr: Odličan posao!

en: Great job! Your site currently passes all site health checks.
hr: Odličan posao! Vaša web-stranica trenutno prolazi sve zdravstvene provjere.

en: Greece
hr: Grčka

en: Greek
hr: Grčki

en: Green
hr: Zelena

en: Greenland
hr: Grenland

en: Greeting Text
hr: Tekst dobrodošlice

en: Grey
hr: Siva

en: Grid
hr: Mreža

en: Grid Layout
hr: Rešetkasti razmještaj

en: Grid view
hr: Prikaz u rešetki

en: Gross sales
hr: Bruto prodaja

en: Gross sales amount
hr: Bruto iznos od prodaje

en: Gross sales in the period.
hr: Bruto prodaja u tom razdoblju.

en: Gross sales.
hr: Bruto prodaja.

en: Group
hr: Grupa

en: Group type.
hr: Vrsta grupe.

en: Grouped product
hr: Grupirani proizvod

en: Grouped products
hr: Grupirani proizvodi

en: Groups
hr: Grupe

en: Grow without limits.
hr: Rastite bez ograničenja.

en: Grow your business with hundreds of free and paid WooCommerce extensions.
hr: Razvijte svoje poslovanje uz stotine besplatnih i plaćenih WooCommerce ekstenzija.

en: Grow your network and make friends.
hr: Razvijte svoju mrežu i steknite prijatelje.

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
hr: Povećajte svoju online prodaju promovirajući svoje proizvode na TikTok-u za više od milijardu mjesečno aktivnih korisnika diljem svijeta.

en: Grow your store
hr: Razvijte svoju trgovinu

en: Guest
hr: Gost

en: Guest checkout
hr: Kupovanje kao gost

en: Guest orders
hr: Narudžbe gostiju

en: Guest sales
hr: Prodaje gostima

en: Guided Transfer
hr: Vođeni transfer

en: Guinea
hr: Gvineja

en: Guinea-Bissau
hr: Gvineja Bisau

en: Gutenberg development mode requires files to be built. Run <code>npm install</code> to install dependencies, <code>npm run build</code> to build the files or <code>npm run dev</code> to build the files and watch for changes. Read the <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">contributing</a> file for more information.
hr: Gutenberg razvojni režim rada zahtijeva da se datoteke izgrade. Pokrenite <code>npm install</code> kako bi instalirali ovisnosti, <code>npm run build</code> kako bi izgradili datoteke ili <code>npm run dev</code> kako bi izgradili datoteke i nadzirali promjene. Pročitajte  <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">contributing</a> datoteku za više informacija.

en: Gutenberg requires WordPress %s or later to function properly. Please upgrade WordPress before activating Gutenberg.
hr: Gutenberg zahtjeva WordPress %s ili noviji kako bi ispravno funkcionirao. Nadogradite WordPress prije aktiviranja Gutenberga.

en: HPOS data sync enabled:
hr: HPOS sinkronizacija podataka omogućena:

en: HPOS enabled:
hr: HPOS omogućen:

en: HPOS feature screen enabled:
hr: HPOS značajka omogućena za prikaz na ekranu:

en: HTML Embed
hr: HTML ugradbeni kod

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
hr: HTML natpis za prilog, transformiran za prikaz.

en: HTML containing an action to direct the user to where they can resolve the issue.
hr: HTML koji sadrži radnju za usmjeravanje korisnika gdje se problem može riješiti.

en: HTML content for the comment, transformed for display.
hr: HTML sadržaj za komentar, transformiran za prikaz.

en: HTML content for the post, transformed for display.
hr: HTML sadržaj za objavu, transformiran za prikaz.

en: HTML content to append to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is a closing list item element.
hr: HTML sadržaj koji će se dodati na kraj HTML rezultata svakog widgeta kada je dodijeljen ovoj bočnoj traci. Zadan je element stavke zaključnog popisa.

en: HTML content to append to the sidebar title when displayed. Default is a closing h2 element.
hr: HTML sadržaj za dodavanje na kraju naslova bočne trake kada se prikaže. Zadano je završni h2 element.

en: HTML content to prepend to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is an opening list item element.
hr: HTML sadržaj koji će se dodati na početak HTML rezultata svakog widgeta kada je dodijeljen ovoj bočnoj traci. Zadan je element stavke popisa koji se otvara.

en: HTML content to prepend to the sidebar title when displayed. Default is an opening h2 element.
hr: HTML sadržaj za dodavanje početku naslova bočne trake kada se prikaže. Zadano je početni h2 element.

en: HTML description for the attachment, transformed for display.
hr: HTML opis za medijski prilog, transformiran za prikaz.

en: HTML description of the resource.
hr: HTML opis resursa.

en: HTML description of the term.
hr: HTML opis pojma.

en: HTML email template
hr: HTML predložak e-pošte

en: HTML excerpt for the post, transformed for display.
hr: HTML sažetak za objavu, transformiran za prikaz.

en: HTML for the theme author, transformed for display.
hr: HTML autora teme, pretvoren za prikaz.

en: HTML representation of the widget admin form.
hr: HTML prikaz administratorskog obrasca widgeta.

en: HTML representation of the widget.
hr: HTML prikaz widgeta.

[ctx: HTML tag]
en: Address
hr: Adresa

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
hr: Predformatirano

en: HTML template
hr: HTML predložak

en: HTML title for the object, transformed for display.
hr: HTML naslov za objekt, transformiran za prikaz.

en: HTML title for the post, transformed for display.
hr: HTML naslov za objavu, transformiran za prikaz.

en: HTML title for the template, transformed for display.
hr: HTML naslov za predložak, transformiran za prikaz.

en: HTML title for the term.
hr: HTML naslov za pojam.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
hr: HTML/Multipart email poruke koriste DOMDocument za generiranje inline CSS u predlošcima.

en: HTTP Requests
hr: HTTP zahtjevi

en: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
hr: Kod statusa preusmjerenja HTTP-a mora biti kod za preusmjeravanje, 3xx.

en: HTTP requests are blocked
hr: HTTP zahtjevi su blokirani

en: HTTP requests are partially blocked
hr: HTTP zahtjevi su djelomično blokirani

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
hr: HTTP zahtjev je blokiran od strane %1$s konstante, s nekim dopuštenim hostovima: %2$s.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
hr: HTTP zahtjev je blokiran od strane %s konstante, bez dopuštenih hostova.

en: HTTP requests seem to be working as expected
hr: HTTP zahtjevi funkcioniraju kako je očekivano

en: HTTPS is already supported for your website.
hr: HTTPS je već podržan za vašu web-stranicu.

en: HTTPS request failed.
hr: HTTPS zahtjev nije uspio.

en: Haitian Creole
hr: Haićanski kreolski

en: Half tuck into your pants or layer over.
hr: Napola uvučeno u hlače ili sloj preko.

en: Hand
hr: Ruka

en: Handling images and media with the utmost care is a primary focus of the new editor. Hopefully, you&#8217;ll find aspects of adding captions or going full-width with your pictures much easier and robust than before.
hr: Rukovanje slikama i medijskim zapisima s najvećom brigom, primarni je fokus novog uređivača. Nadamo se da će vam novi način dodavanja opisa slike ili prikaza slike pune širine biti puno jednostavniji i robusniji nego prije.

en: Happy blogging,
hr: Sretno bloganje!

en: Hard crop?
hr: Grubo obrezati?

en: Have a coupon?
hr: Imate kupon?

en: Have a default theme available
hr: Imajte dostupnu izvornu temu

en: Have an existing store?
hr: Imate već postojeću trgovinu?

en: Have fun!
hr: Dobru zabavu želim!

en: Have more questions?
hr: Imate još pitanja?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
hr: Omogućite vaši kupcima plaćanje u gotovini (ili drugim sredstvima) prilikom dostave.

en: Hawaii
hr: Havaji

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Header Image
hr: Slika zaglavlja

en: Header Media
hr: Medijski zapisi zaglavlja

en: Header Text
hr: Tekst zaglavlja

en: Header Text Color
hr: Boja teksta zaglavlja

en: Header Video
hr: Video zaglavlja

en: Header cell
hr: Ćelija zaglavlje

en: Header image
hr: Slika zaglavlja

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
hr: Zaglavlje ažurirano. <a href="%s">Posjetite svoju web-stranicu</a> da vidite kako izgleda.

en: Headers already sent when generating download error message.
hr: Zaglavlja su već poslana prilikom generiranja poruke o grešci preuzimanja.

en: Heading 1
hr: Naslov 1

en: Heading 2
hr: Naslov 2

en: Heading 3
hr: Naslov 3

en: Heading 4
hr: Naslov 4

en: Heading 5
hr: Naslov 5

en: Heading 6
hr: Naslov 6

en: Headings
hr: Zaglavlja

en: Headings are separate blocks as well, which helps with the outline and organization of your content.
hr: Naslovi su također odovojeni blok, što pomaže s strukturom i organizacijom vašeg sadržaja.

en: Health and beauty
hr: Zdravlje i ljepota

en: Heard Island and McDonald Islands
hr: Otok Heard i otočje McDonald

en: Hebrew
hr: Hebrejski

en: Height
hr: Duljina

en: Height (%s)
hr: Visina (%s)

en: Height in pixels
hr: Visina u pikselima

en: Height in pixels:
hr: Visina u pikselima:

en: Height of the crop as a percentage of the image height.
hr: Visina izrezivanja kao postotak visine slike.

en: Height:
hr: Visina:

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
hr: Pozdrav %1$s (nisi %1$s? <a href="%2$s">Odjava</a>)

en: Hello %s,
hr: Dobar dan %s

en: Hello world!
hr: Dobar dan, svijete!

en: Hello,
hr: Pozdrav,

en: Help
hr: Pomoć

en: Help & Support
hr: Pomoć & Podrška

en: Help &amp; Support
hr: Pomoć i Podrška

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
hr: Pomozite poboljšati WooCommerce pomoću dozvole za praćenje korištenja.

en: Help build Gutenberg
hr: Pomozite izgraditi Gutenberg

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
hr: Pomozite poboljšati WooCommercea pomoću praćenja upotrebe

[ctx: Help topic]
en: Appearance
hr: Izgled

[ctx: Help topic]
en: Comments
hr: Komentari

[ctx: Help topic]
en: Configuration
hr: Konfiguracija

[ctx: Help topic]
en: General
hr: Općenito

[ctx: Help topic]
en: Languages
hr: Jezici

[ctx: Help topic]
en: Links
hr: Poveznice

[ctx: Help topic]
en: Tools
hr: Alati

[ctx: Help topic]
en: Traffic
hr: Promet

[ctx: Help topic]
en: Upgrades
hr: Nadogradnje

[ctx: Help topic]
en: Users
hr: Korisnici

[ctx: Help topic]
en: Widgets & Sidebars
hr: Widgeti i Rubni Stupci

[ctx: Help topic]
en: Writing & Editing
hr: Pisanje i Uređivanje

en: Help us improve these results
hr: Pomozi na poboljšati ove rezultate

en: Helpful reminder: At any time, log into your account with your username, <strong>%s</strong>, or your <strong>email address</strong>.
hr: Mali podsjetnik: U bilo kojem trenutku se možeš prijaviti u svoj račun sa svojim korisničkim imenom, <strong>%s</strong> ili svojom <strong>email adresom</strong>

en: Here are the details of your order placed on %s:
hr: Ovdje su detalji Vaše narudžbe kreirane na %s:

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
hr: Ovo je osnovni pregled različitih korisničkih uloga i njihovih pratećih dopuštenja:

en: Here you can choose how you want your rating to display. The 5 star rating is the most commonly used. The Nero rating is useful for keeping it simple.
hr: Ovdje možete izabrati kako će ocjene izgledati. Najčešći izbor je s 5 zvjedica. Nero ocjene su praktične ako želite jednostavno.

en: Here you can selectively convert existing tags to categories. To get started, check the tags you wish to be converted, then click the Convert button.
hr: Pozdrav, pozdrav! Ovdje možeš odabrati koje od postojećih kategorija želiš pretvoriti u tagove. Prvo, označi koje kategorije želiš pretvoriti, a potom klikni gumb Pretvori.

en: Here&#8217;s what your form will look like
hr: Vaš obrazac će izgledati ovako

en: Here's an overview of the blogs you are part of. Don't forget that you can <a href='%s' target='_blank'>create another blog</a> at any time.
hr: Ovo je pregled blogova kojih ste vi dio. Ne zaboravite da možete bilo kad <a href='%s' target='_blank'>kreirati novi blog</a>.

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
hr: Izgleda da ste zalijepili HTML u karticu &#8220;Vizualno&#8221; Tekst widgeta. Umjesto toga možda je bolje zalijepiti vaš kod u karticu &#8220;Tekst&#8221;. Kao alternativu možete isprobati &#8220;Prilagođeni HTML&#8221; widget!

en: Hey there. Here you can selectively convert existing categories to tags. To get started, check the categories you wish to be converted, then click the Convert button.
hr: Pozdrav, pozdrav! Ovdje možeš odabrati koje od postojećih kategorija želiš pretvoriti u tagove. Prvo, označi koje kategorije želiš pretvoriti, a potom klikni gumb Pretvori.

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
hr: Zdravo ###USERNAME###,
    
    Ova obavijest potvrđuje izmjenu vaše adrese e-pošte na ###SITENAME###.
    
    Ako niste promijenili vašu adresu e-pošte, molimo vas da kontaktirate administratora stranice na
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Ova poruka e-pošte je poslana na ###EMAIL###
    
    S poštovanjem,
    ###SITENAME### tim
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
hr: Zdravo ###USERNAME###,
    
    Ova obavijest potvrđuje izmjenu vaše lozinke na ###SITENAME###.
    
    Ako niste promijenili vašu lozinku, molimo vas da kontaktirate administratora stranice na
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Ova poruka e-pošte je poslana na ###EMAIL###
    
    S poštovanjem,
    ###SITENAME### tim
    ###SITEURL###

en: Hi %s,
hr: Bok %s,

en: Hi there %s,
hr: Zdravo %s,

en: Hi there Rocketeer!
    
    Thank you for creating a WordPress.com account so that you can connect up your Jetpack. To activate your account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The Jetpack/WordPress.com Team
hr: Pozdrav Raketašu!
    
    Hvala što ste napravili WordPress.com račun kako bi ste se mogli spojiti sa vašim Jetpackom. Kako bi aktivirali vaš račun, molimo kliknite na sljedeću poveznicu.: 
    
    %s
    
    --Jetpack/WordPress.com Tim

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
hr: Pozdrav! Ja sam dostavljač paket tijekom dana, nadahnuti glumac tijekom noći i ovo je moja web-stranica. Živim u Varaždinu, imam predobrog psa koji se zove Floki i volim piña colada. (I da me ponekad ulovi kiša bez kišobrana.)

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
hr: Pozdrav! Učitajte CSV datoteku sa stopama poreza za uvoz sadržaja u vašu trgovniu. Odaberite .csv datoteku i kliknite  "Učitaj i uvezi datoteku".

en: Hi there,
hr: Pozdrav,

en: Hi!
    
    Thank you for creating a WordPress.com account. To activate your account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
hr: Zdravo!
    
    Hvala na otvaranju WordPress.com računu. Kako bi aktivirali svoj račun, molimo slijedite sljedeću poveznicu:
    
    %s
    
    -- WordPress.com Tim

en: Hi,
    
    I started writing a new draft titled "%1$s" and would love to get your feedback. I plan on publishing it shortly.
    
    Please leave your feedback here:
    %2$s
    
    Title: %3$s
    Beginning: %4$s
    Read more: %5$s
    Thanks,
    %6$s
hr: Pozdrav,
    
    Počeo sam pisati skicu posta naslovljenu "%1$s" i volio bi dobiti povratnu informaciju od tebe. Uskoro planiram objaviti ovaj post.
    
    Molim napiši svoju povratnu informaciju ovdje:
    %2$s
    
    Naslov: %3$s
    Uvod: %4$s
    
    Pročitaj više: %5$s
    
    Hvala,
    %6$s

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
hr: Pozdrav,
    
    Ova obavijest potvrđuje da je promijenjena adresa e-pošte administratora na ###SITENAME###.
    
    Nova adresa e-pošte administratora je ###NEW_EMAIL###.
    
    Ova poruka je poslana na ###OLD_EMAIL###
    
    Hvala,
    Svi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
hr: Pozdrav,
    
    Ova obavijest potvrđuje da je promjenjena adresa e-pošte mrežnog administratora na ###SITENAME###.
    
    Nova adresa e-pošte mrežnog administratora je ###NEW_EMAIL###.
    
    Ova poruka je poslana na ###OLD_EMAIL###
    
    Hvala,
    Svi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
hr: Pozdrav,
    
    Pozvani ste da se pridružite '%1$s' na
    %2$s kao %3$s.
    
    Molim kliknite na sljedeću poveznicu za potvrdu poziva:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
hr: Pozdrav,
    Pozvani ste da se pridružite '%1$s' na
    %2$s kao %3$s.
    Ako se ne želite priključiti ovoj web stranici molim ignorirajte
    ovu poruku e-pošte. Ovaj poziv postati će nevažeći kroz nekoliko dana.
    
    Molim kliknite na sljedeću poveznicu za aktivaciju vašeg korisničkog računa:
    %%s

en: Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from <a href="%s">Gravatar</a>.
hr: Bok, ovo je komentar.
    Kako bi započeli s moderiranjem, uređivanjem i brisanjem komentara, na Nadzornoj ploči otvorite zaslon Komentara.
    Avatari komentatora dolaze iz <a href="%s">Gravatar</a>.

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Hide
hr: Sakrij

en: Hide Blog on Dashboard
hr: Sakrij Blog na Nadzornoj ploči

en: Hide Details
hr: Sakrij detalje

en: Hide advanced options
hr: Sakrij napredne opcije

en: Hide all results
hr: Sakrij sve rezultate

en: Hide empty categories
hr: Sakrij prazne kategorije

en: Hide errors from visitors
hr: Sakrij greške od posjetitelja.

en: Hide errors from visitors?
hr: Sakrij greške od posjetitelja?

en: Hide free products
hr: Sakrij besplatne proizvode

en: Hide header image
hr: Sakrij sliku zaglavlja

en: Hide if cart is empty
hr: Sakrij ako je košarica prazna

en: Hide image
hr: Sakrij sliku

en: Hide out of stock items from the catalog
hr: Sakrij u katalogu proizvode kojih nema na zalihi

en: Hide password
hr: Sakrij lozinku

en: Hide post options
hr: Sakrij opcije objava

en: Hide related content after posts
hr: Sakrij srodni sadržaj ispod objave

en: Hide shipping costs until an address is entered
hr: Sakrij cijenu dostave sve dok adresa nije unesena

en: Hide template
hr: Sakrij predložak

en: Hide the stats smiley face image
hr: Sakrij ikonu smješka statistike

en: Hide this
hr: Sakrij ovo

en: High definition on by default
hr: Visoka razlučivost (HD) je automatski uključena

en: High-Performance Order Storage (HPOS)
hr: Pohrana narudžbi visokih performansi (HPOS)

en: High-Performance order storage (COT)
hr: Pohrana narudžbi visokih performansi (COT)

en: Highest hourly views %(highestViews)s
hr: Najveći broj pregleda po satu %(highestViews)s

en: Highlight related content with a heading
hr: Istakni povezani sadržaj s zaglavljem

en: Highlight required fields with an asterisk
hr: Označi obavezna polja zvjezdicom

en: Highlights
hr: Istaknuto

en: Hindi
hr: Hindski

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
hr: Savjet: Lozinka mora imati najmanje sedam znakova. Da biste sastavili jaču lozinku, koristite velika i mala slova, brojeve i simbole poput ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
hr: Savjet: Lozinka bi trebala sadržavati najmanje dvanaest znakova. Kako bi ju učinili jačom, koristite mala i velika slova, brojeve i simbole kao što su ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: History
hr: Povijest

en: Hit counter is delayed by up to 60 seconds.
hr: Brojač posjeta kasni do 60 sekundi.

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
hr: Zadrži komentar na čekanju, ukoliko sadrži %s ili više poveznica. (Za spam komentare karakterističan je veliki broj hiperpoveznica - hyperlinks.)

en: Hold a comment in the queue if it contains {{numberOfLinks /}} or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
hr: Zadrži komentar ako sadrži {{numberOfLinks /}} ili više poveznica. (Česta odlika spam komentara je veliki broj poveznica.)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
hr: Zadržite zalihe (za neplaćene narudžbe) na x minuta. Kada je ovaj limit dosegnut, narudžbe na čekanju će biti obustavljene. Ostavite prazno za onemogućavanje.

en: Hold stock (minutes)
hr: Zadrži zalihe (minute)

en: Holiday
hr: Praznik

en: Holy See (Vatican City State)
hr: Vatikan

en: Home
hr: Početna stranica

en: Home URL
hr: Početni URL

en: Home URL.
hr: URL početne stranice.

en: Home page
hr: Početna stranica

en: Home, furniture, and garden
hr: Dom, namještaj i vrt

en: Homepage
hr: Početna stranica

en: Homepage Settings
hr: Postavke početne stranice

en: Homepage and posts page must be different.
hr: Početna stranica i stranica objava moraju biti različite.

en: Homepage created
hr: Početna stranica je stvorena.

en: Homepage: %s
hr: Početna stranica: %s

en: Hong Kong dollar
hr: Hong Kong dolar

en: Hook
hr: Kuka (hook)

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
hr: Nadamo se da će se vratiti. Pročitajte više o <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">rješavanju problema otkazanih plaćanja</a>.

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://woo.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
hr: Nadamo se da će se vratiti. Pročitajte više o <a href="https://woo.com/document/managing-orders/">rješavanju problema otkazanih plaćanja</a>.

en: Horizontal
hr: Vodoravno

en: Horizontal line
hr: Horizontalna linija

en: Horizontal position from the left to begin the crop as a percentage of the image width.
hr: Vodoravna pozicija od lijeve strane za početak izrezivanja kao postotak širine slike.

en: Horizontal space
hr: Vodoravni razmak

en: Hour
hr: Sat

en: Hours
hr: Sati

en: Hours & Info
hr: Sati i info

en: Hours:
hr: Radno vrijeme:

en: House number and street name
hr: Ulica i kućni broj

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
hr: Pređite kursorom miša ili dodirnite zaslon kako bi vidjeli Aktiviraj i Pregled uživo dugmad.

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
hr: Kada prijeđete kursorom red u post listi prikazati će se akcijske poveznice koje vam omogućuju upravljanje vašim postovima. Možete izvršiti sljedeće akcije:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
hr: Kada prijeđete kursorom miša red u listi korisnika prikazati će se akcijske poveznice koje vam omogućuju upravljanje vašim korisnicima. Možete izvršiti sljedeće akcije:

en: Hovering over a row reveals action links that allow you to manage media items. You can perform the following actions:
hr: Postavljanje pokazivača iznad retka otkriva poveznice radnje koje vam omogućuju upravljanje medijskim stavkama. Možete izvršiti sljedeće radnje:

en: How do I cancel my subscription?
hr: Kako da otkažem moju pretplatu?

en: How do you want to promote the campaign?
hr: Kako želite promovirati kampanju?

en: How does this work?
hr: Kako ovo funkcionira?

en: How easy was it to add a product attribute?
hr: Koliko lako je bilo dodati svojstvo proizvoda?

en: How easy was it to add a product tag?
hr: Кoliko је bilo lаko dodati oznaku proizvoda?

en: How easy was it to add a product?
hr: Кoliko је bilo lаko dodati proizvod?

en: How easy was it to add product category?
hr: Koliko lako je bilo dodati kategoriju proizvoda?

en: How easy was it to edit your product?
hr: Кoliko је bilo lаko urediti proizvod?

en: How easy was it to import products?
hr: Кoliko је bilo lаko uvesti proizvode?

en: How easy was it to update an order?
hr: Кoliko је bilo lаko аžurirаnjе narudžbe?

en: How easy was it to update your settings?
hr: Кoliko је bilo lаko аžurirаti postavke?

en: How easy was it to use search?
hr: Koliko lako je bilo koristiti pretraživanje?

en: How long we retain your data
hr: Koliko dugo čuvamo vaše podatke

en: How many items would you like to display?
hr: Koliko stavki želite prikazati?

en: How many notes in the database?
hr: Koliko je bilješki u bazi podataka?

en: How many photos would you like to display?
hr: Koliko fotografija želite prikazati?

en: How many products should be shown per row?
hr: Koliko proizvoda prikazati u redu?

en: How many rows of products should be shown per page?
hr: Koliko redova proizvoda prikazati na stranici?

en: How many times the coupon can be used in total.
hr: Koliko puta kupon može biti korišten.

en: How many times the coupon can be used per customer.
hr: Koliko puta može biti korišten kupon (po korisniku).

en: How many times this coupon can be used before it is void.
hr: Koliko se puta ovaj kupon može iskoristiti prije nego što postane nevažeći.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
hr: Definira koliko puta pojedinačni korisnik može koristiti kupon. Koristi adresu naplate za goste te ID korisnika za prijavljene korisnike.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
hr: Kako izvorno sortirati proizvode u katalogu?

en: How terms in this attribute are sorted by default.
hr: Kako su pojmovi zadano sortirani u ovom atributu.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
hr: Kako treba kontrolirati količinu ove stavke, na primjer, postoje li ograničenja.

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
hr: Kako se prikazuje email pošiljatelja u izlaznim WooCommerce emailovima.

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
hr: Kako se prikazuje ime pošiljatelja u izlaznim WooCommerce emailovima.

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
hr: Kako migrirati s Magenta na WooCommerce

en: How to calculate delivery charges
hr: Kako izračunati troškove dostave

en: How to customize your product catalog
hr: Kako prilagoditi katalog proizvoda

en: How to update your PHP version
hr: Kako ažurirati vašu PHP verziju

en: How to update your database table prefix
hr: Kako ažurirati prefiks tablica baze podataka

en: How we protect your data
hr: Kako štitimo vaše podatke

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    Someone with administrator capabilities recently requested to have the
    administration email address changed on this site:
    ###SITEURL###
    
    To confirm this change, please click on the following link:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
hr: Pozdrav ###USERNAME###,
    
    Netko s administratorskim ovlastima nedavno je zatražio da se
    administrativna adresa e-pošte promijeni na ovoj stranici:
    ###URL SITEURA###
    
    Da biste potvrdili ovu promjenu, kliknite na sljedeću poveznicu:
    ###ADMIN_URL###
    
    Možete sigurno zanemariti i obrisati ovu e-poštu ako ne želite
    poduzeti tu radnju.
    
    Ova e-pošta poslana je na ###EMAIL###
    
    S poštovanjem,
    Sve na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently clicked the 'Delete Site' link on your site and filled in a
    form on that page.
    
    If you really want to delete your site, click the link below. You will not
    be asked to confirm again so only click this link if you are absolutely certain:
    ###URL_DELETE###
    
    If you delete your site, please consider opening a new site here some time in
    the future! (But remember that your current site and username are gone forever.)
    
    Thank you for using the site,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
hr: Pozdrav ###USERNAME###,
    
    Nedavno ste kliknuli na poveznicu 'Obriši web-stranicu' i popunili ste
    obrazac na toj stranici.
    
    Ako zaista želite obrisati vašu web-stranicu, kliknite na poveznicu ispod. Nećete biti upitani
    ponovno za potvrdu, pa na ovu poveznicu kliknite samo ako ste u potpunosti sigurni:
    ###URL_DELETE###
    
    Ako obrišete vašu web-stranicu, molimo vas da razmislite o kreiranju nove web-stranice ovdje
    u doglednoj budućnosti! (Ali zapamtite, vaša trenutna stranica i korisničko ime će biti
    izgubljeni zauvijek.)
    
    Hvala vam na korištenju stranice,
    Webmaster
    ###SITE_NAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
hr: Pozdrav ###USERNAME###,
    
    Nedavno ste poslali zahtjev za promjenu adrese e-pošte na vašem računu.
    
    Ako je ovo točno, molimo vas da kliknete na sljedeću poveznicu kako biste izvršili promjenu:
    ###ADMIN_URL###
    
    Ovu poruku e-pošte u potpunosti možete zanemariti ako ne želite izvršiti
    ovu akciju.
    
    Ova poruka e-pošte je poslana na ###EMAIL###
    
    S poštovanjem,
    Svi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy %1$s,
    
    		Welcome to WordPress.com!
    
    		Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to activate your account: %2$s
    
    		You created a WordPress.com account with your VaultPress sign up. Now that we’ve got your site in the Vault, we wanted to tell you about a couple of other WordPress.com benefits that might interest you.
    
    		Check out Akismet and Polldaddy
    		Did you know that you can use your WordPress.com account for subscriptions to Akismet or Polldaddy?
    
    		Akismet is the world’s best anti-spam tool for your WordPress site.
    
    		With Polldaddy, you can engage your site visitors with polls, quizzes, and ratings, or capture their feedback with surveys.
    
    		Read your favorite blogs or start your own
    		Sign in to WordPress.com and check out the Reader, a super simple way to catch up on the topics that interest you most. Cooking, fishing, books, comics, fashion, politics, computers, and much much more: there’s always something great to read at WordPress.com. Or, start another blog on WordPress.com start sharing your thoughts and interests with the world.
hr: Howdy %1$s,
    
    →	→	Welcome to WordPress.com!
    
    
    →	→	Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to activate your account: %2$s
    
    →	→	You created a WordPress.com account with your VaultPress sign up. Now that we’ve got your site in the Vault, we wanted to tell you about a couple of other WordPress.com benefits that might interest you.
    
    →	→	Check out Akismet and Polldaddy
    
    →	→	Did you know that you can use your WordPress.com account for subscriptions to Akismet or Polldaddy?
    
    →	→	Akismet is the world’s best anti-spam tool for your WordPress site.
    
    →	→	With Polldaddy, you can engage your site visitors with polls, quizzes, and ratings, or capture their feedback with surveys.
    
    →	→	Read your favorite blogs or start your own
    
    →	→	Sign in to WordPress.com and check out the Reader, a super simple way to catch up on the topics that interest you most. Cooking, fishing, books, comics, fashion, politics, computers, and much much more: there’s always something great to read at WordPress.com. Or, start another blog on WordPress.com start sharing your thoughts and interests with the world.
    →	→

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to activate your account: %2$s
hr: Zdravo %1$s,
    
    Hvala na prijavit na WordPress.com. Upotrijebite ovu poveznicu kako bi aktivirali svoj račun: %2$s

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to activate your blog: %2$s
hr: Zdravo %1$s, 
    
    Hvala na prijavi na WordPress.com. Upotrijebite ovu poveznicu kako bi aktivirali svoj blog: %2$s

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to confirm your email address and start publishing posts: %2$s
hr: Zdravo %1$s, 
    
    Hvala na prijavi na WordPress.com. Upotrijebite ovu poveznicu kako bi potvrdili svoju email adresu i počeli s objavom: %2$s

en: Howdy %1$s, Thank you for signing up with WordPress.com. Click the button below to activate your account.
hr: Zdravo %1$s, Hvala ti na prijavi na WordPress.com. Klikom na gumb aktiviraj svoj račun.

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
hr: Pozdrav USERNAME,
    
    Vaš novi račun je uspješno kreiran.
    
    Možete se prijaviti pomoću sljedećih informacija:
    Korisničko ime: USERNAME
    Lozinka: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Hvala!
    
    --SITE_NAME tim

en: Howdy!
hr: Zdravo!

en: Howdy!
    
    WordPress has a built-in feature that detects when a plugin or theme causes a fatal error on your site, and notifies you with this automated email.
    ###CAUSE###
    First, visit your website (###SITEURL###) and check for any visible issues. Next, visit the page where the error was caught (###PAGEURL###) and check for any visible issues.
    
    ###SUPPORT###
    
    If your site appears broken and you can't access your dashboard normally, WordPress now has a special "recovery mode". This lets you safely login to your dashboard and investigate further.
    
    ###LINK###
    
    To keep your site safe, this link will expire in ###EXPIRES###. Don't worry about that, though: a new link will be emailed to you if the error occurs again after it expires.
    
    When seeking help with this issue, you may be asked for some of the following information:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###
hr: Pozdrav!
    
    WordPress ima ugrađenu značajku koja detektira kada tema ili dodatak prouzroče fatalnu grešku na web-stranici i obavijesti vas s ovom automatiziranom porukom e-pošte:
    ###CAUSE###
    
    Prvo posjetite web-stranicu (###SITEURL###) i provjerite ima li vidljivih problema. Zatim posjetite stranicu gdje je pogreška primijećena (###PAGEURL###) i provjerite ima li vidljivih problema.
    
    ###SUPPORT###
    
    Za slučaj da je web-stranica pokvarena i ne možete normalno pristupiti nadzornoj ploči, WordPress sada ima specijalni "režim oporavka". Ovo vam omogućuje sigurnu prijavu u nadzornu ploču i daljnje utvrđivanje problema.
    
    ###LINK###
    
    Kako biste zadržali web-stranicu sigurnom, valjanost ove poveznice isteći će za ###EXPIRES###. Ne morate brinuti: bit će vam poslana nova poveznica ako se pogreška ponovno pojavi nakon što valjanost prethodne poveznice istekne.
    
    Kada tražite pomoć za probleme, moguće je da će vas tražiti slijedeće informacije:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###

en: Howdy! Jetpack would like to connect to your WordPress.com account.
hr: Zdravo! Jetpack se želi spojiti s tvojim WordPress.com računom.

en: Howdy! Please update Jetpack before connecting.
hr: Zdravo! Molimo te da ažuriraš Jetpack prije spajanja.

en: Howdy! Plugins and themes failed to update on your site at %s.
hr: Zdravo! Dodaci i teme nisu se ažurirali na vašoj web-stranici %s.

en: Howdy! Plugins failed to update on your site at %s.
hr: Zdravo! Neki dodaci nisu se ažurirali na vašoj web-stranici %s.

en: Howdy! Some plugins and themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
hr: Zdravo! Neki od dodataka i tema automatski su ažurirani na svoje najnovije inačice na vašoj web-stranici %s. Nisu potrebne dodatne radnje s vaše strane.

en: Howdy! Some plugins have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
hr: Zdravo! Neki od dodataka automatski su se ažurirali na njihove najnovije inačice na vašoj web-stranici %s. Nisu potrebne dodatne radnje s vaše strane.

en: Howdy! Some themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
hr: Zdravo! Neke teme automatski su se ažurirale na njihove najnovije inačice na vašoj web-stranici %s. Nisu potrebne dodatne radnje s vaše strane.

en: Howdy! Themes failed to update on your site at %s.
hr: Zdravo! Sljedeće teme nisu se ažurirale na vašoj web-stranici %s.

en: Howdy! This importer allows you to connect directly to LiveJournal and download all your entries and comments
hr: Pozdrav! Ovaj uvoz omogućava vam da se spojite direktno na LiveJournal i preuzmete sve vaše unose i komentare

en: Howdy! This importer allows you to import posts and comments from your Blogger account into your WordPress blog.
hr: Zdravo! Ovaj uvoznik omogućuje ti uvoz postova i komentara iz starog Blogger računa u tvoj novi WordPress blog.

en: Howdy,
    
    %1$s commented on: %2$s.
    
    Comment URL: (%3$s)
    Post URL: (%4$s)
hr: Zdravo,
    
    %1$s je komentirao na: %2$s
    
    Poveznica do komentara: (%3$s)
    Poveznica do objave: (%4$s)

en: Howdy,
    
    %1$s recently liked your post: %2$s
    
    Here is a link to the post they liked:
    
    	 %3$s
    %4$s
    
    If you don't want to be notified of Likes any more:
    %5$s
hr: Zdravo,
    
    %1$s je nedavno označio da mu se sviđa tvoja objava: %2$s
    
    Poveznica do objave: 
    
    	%3$s
    %4$s
    
    Ako ne želiš primati obavijesti o ovome:
    %5$s

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
hr: Pozdrav,
    
    Napravljen je zahtjev za obavljanje sljedeće radnje na vašem računu:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    Kako bi ovo potvrdili, kliknite na sljedeću poveznicu:
    ###CONFIRM_URL###
    
    Ako ne želite napraviti ovu radnju slobodno možete zanemariti i obrisati ovu poruku.
    
    Ova poruka e-pošte je poslana na ###EMAIL###.
    
    S poštovanjem,
    Svi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
hr: Pozdrav,
    
    Zahtjev za privatnošću korisničkih podataka je potvrđen na ###SITENAME###:
    
    Korisnik: ###USER_EMAIL###
    Zahtjev: ###DESCRIPTION###
    
    Ovdje možete pregledati i upravljati zahtjevima za privatnošću podataka:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    S poštovanjem,
    Svi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com.
    
    You are one step away from activating all the features for %s.
    Please click this link to verify ownership of blog:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
hr: Zdravo,
    
    Hvala na prijavi na WordPress.com
    
    Još samo jedan korak od aktivacije svih mogućnosti za %s.
    Molimo slijedite ovu poveznicu kako bi potvrdili vlasništvo bloga:
    
    %s
    
    -- WordPress.com Tim

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
hr: Pozdrav,
     
    
     
    Hvala na registraciji na WordPress.com. Da biste aktivirali Vaš svježe kreirani korisnički račun, molimo kliknite na iduću poveznicu:
     
    
    %s 
     
    
     
    -- WordPress.com tim

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
hr: Pozdrav,
    
    Vaš zahtjev za izvoz osobnih podataka je uspješno dovršen. Možete
    preuzeti svoje osobne podatke klikom na poveznicu ispod. Zbog privatnosti
    i sigurnosti, automatski ćemo obrisati datoteku u ###EXPIRATION###,
    stoga vas molimo da ju preuzmete prije toga.
    
    ###LINK###
    
    S poštovanjem,
    Svi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
hr: Pozdrav,
    
    Vaš zahtjev za brisanjem osobnih podataka na ###SITENAME### je obrađen.
    
    Ako imate još dodatnih pitanja ili briga, kontaktirajte administratora web-stranice.
    
    Za više informacija možete pročitati našu Policu privatnosti:
    ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    S poštovanjem,
    Svi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
hr: Pozdrav,
    
    Vaš zahtjev za brisanjem osobnih podataka na ###SITENAME### je obrađen.
    
    Ako imate još dodatnih pitanja ili briga, kontaktirajte administratora web-stranice.
    
    Za više informacija možete pročitati našu Policu privatnosti:
    ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    S poštovanjem,
    Svi na ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
hr: Pozdrav, %s

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
hr: Međutim, vaša je odgovornost da ispravno upotrijebite te resurse, kako bi pružili informacije koje vaša pravila privatnosti zahtijevaju, i da te informacije držite ažurnima i točnim.

en: However, you can still <a href="%s">activate this theme</a>, and use the Site Editor to customize it.
hr: Međutim, još uvijek možete <a href="%s">aktivirati ovu temu</a> i koristiti uređivač web-stranice da biste je prilagodili.

en: However, your WordPress Address is currently controlled by a PHP constant and therefore cannot be updated. You need to edit your %1$s and remove or update the definitions of %2$s and %3$s.
hr: Međutim, Adresa WordPressa trenutno je kontrolirana s PHP konstanta zbog toga nije ju moguće ažurirati. Trebate urediti %1$s i ukloniti ili ažurirati  definicije %2$s i %3$s.

en: Huge
hr: Ogromno

en: Human readable label for the stat.
hr: Oznaka statistike čitljiva za ljude.

en: Human readable segment label, either product or variation name.
hr: Čitljiva oznaka segmenta za ljude, bilo proizvoda ili varijacije.

en: Human readable text for the author.
hr: Ljudski čitljiv tekst za autora.

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
hr: Ljudski čitljive etikete za vrstu objave za različite kontekste.

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
hr: Ljudski čitljivi natpisi za taksonomije za različite kontekste.

en: Human-readable name identifying the widget type.
hr: Ljudski čitljivo ime koje identificira vrstu widgeta.

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Hungarian forint
hr: Mađarska forinta

en: Hungary
hr: Mađarska

en: Hurray! Your theme supports site editing with blocks. <a href="%1$s">Tell me more</a>. %2$s
hr: Hura! Vaša tema podržava uređivanje stranice pomoću blokova. <a href="%1$s">Reci mi više</a>. %2$s

en: I don't have any products yet.
hr: Još nemam proizvoda.

en: I don't know how to get a date from a %s
hr: Ne znam kako dobiti datum od %s

en: I found a better plugin or service.
hr: Našao sam bolji dodatak ili uslugu.

en: I have read and agree to the website %s
hr: Pročitao/la sam i slažem se s %s web-stranice.

en: I meant to get a free blog
hr: Mislio sam uzeti besplatni blog

en: I plan to sell both physical and digital products
hr: Planiram prodavati fizičke i digitalne proizvode

en: I plan to sell digital products
hr: Planiram prodavati digitalne proizvode

en: I plan to sell physical products
hr: Planiram prodavati fizičke proizvode

en: I really need an ID for this to work.
hr: Kako bi ovo funkcioniralo, zbilja je potreban ID.

en: I understand the changes that will be made once I authorize this transfer
hr: Razumijem promjene koje će se izvršiti nakon što odobrim ovaj prijenos

en: I understand the changes that will be made once I authorize this transfer.
hr: Razumijem promjene koje će se izvršiti nakon što odobrim ovaj prijenos

en: I want to transfer ownership of the blog and all my related upgrades
hr: Želim prenijeti vlasništvo nad blogom i nad svim svojim povezanim nadogradnjama

en: I will also be selling products or services in person.
hr: Također ću osobno prodavati proizvode ili usluge.

en: I would like my site to be private, visible only to myself and users I choose
hr: Želim da moja web stranica bude privatna, vidljiva samo korisnicima koje ja odaberem.

en: I'm Sure &raquo;
hr: Siguran sam &raquo;

en: I'm just starting out; leave me a comment or a like :)
hr: Tek počinjem: ostavite mi komentar ili lajk :)

en: I'm moving my site off of WordPress.
hr: Mičem svoju stranicu s WordPressa.

en: I'm sure I want to permanently delete my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
hr: Siguran sam da želim trajno onemogućiti moju web stranicu, i svjestan sam da nikad više ne mogu vratit i ponovno koristiti %s.

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
hr: ID #%1$s: %2$s <strong>Nažalost, nemate ovlasti za uklanjanje ovog korisnika.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
hr: ID #%1$s: %2$s <strong>Trenutni korisnik neće biti izbrisan.</strong>

en: ID is invalid.
hr: ID nije valjan.

en: ID of global styles config.
hr: ID konfiguracije globalnih stilova.

en: ID of parent grouping.
hr: ID matične grupe.

en: ID of sidebar.
hr: ID bočne trake.

en: ID of template.
hr: ID predloška.

en: ID of the note record.
hr: ID zapisa bilješke.

en: ID of the parent product, if applicable.
hr: ID matičnog proizvoda, ako je primjenjivo.

en: ID of the post context.
hr: ID konteksta objave.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
hr: ID načina dostave koji je odredio cijenu.

en: ID of the shipping rate.
hr: ID cijene dostave.

en: IDs for settings sub groups.
hr: ID-evi za postavke podgrupa.

en: IO error.
hr: IO greška.

en: IP Address
hr: IP adresa

en: IP address
hr: IP adresa

en: IP address for the comment author.
hr: IP adresa autora komentara.

en: IP address for the downloader.
hr: IP adresa za preuzimanje.

en: IP address.
hr: IP adresa.

en: IPN email notifications
hr: IPN e-pošta obavijesti

en: IPN payment completed
hr: IPN plaćanje izvršeno

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
hr: ISO kod za zemlju adrese na koju se šalje.

en: ISO code of the country.
hr: ISO kod države.

en: ISO code or name of the state, province or district.
hr: ISO kod ili ime države, pokrajine ili okruga.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
hr: ISO kod, ili naziv, za državu, pokrajinu ili distrikt adrese do koje se šalje.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
hr: ISO3166 alpha-2 oznaka zemlje.

en: ISO4217 currency code.
hr: ISO4217 oznaka valute.

en: Ialomița
hr: Ialomita

en: Iceland
hr: Island

en: Icelandic
hr: Islandski

en: Icon
hr: Ikona

en: Icon + text
hr: Ikona + tekst

en: Icon URL
hr: URL Ikone

en: Icon of block type.
hr: Ikona vrste bloka.

en: Icon only
hr: Samo ikona

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
hr: Id treba započeti slovom kojeg prate slova, brojevi, crtice, točke, dvotočke ili donje crtice.

en: Identicon (Generated)
hr: Identikon (generirano)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
hr: Ako je %1$s onemogućen, pitajte svog administratora da omogući taj modul, ili potraži<a href="%2$s">Apache dokumentacija (en)</a> ili <a href="%3$s">negdje drugdje</a> za pomoć u postavljanju.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
hr: Ako je PPD dostupan samo za neke metode, postavite ga ovdje. Ostavite prazno za omogućavanje kod svih metoda.

en: If a cost is defined, this controls if taxes are applied to that cost.
hr: Ako je trošak definiran, ovo kontrolira je li porez dodan u taj trošak.

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
hr: Ako medijski zapis nije zalijepljen ni na jedan sadržaj, to ćete vidjeti u stupcu Zalijepljeno na, gdje možete kliknuti na Zalijepi kako bi pokrenuli mali skočni prozor koji će vam omogućiti da pretražite sadržaj i zalijepite zapis.

en: If a new user is created by WordPress, a password will be randomly generated. Manually change the user&#8217;s details if necessary.
hr: Ukoliko je novi korisnik dodan u WordPressu, lozinka će biti dodijeljena automatski. Ukoliko je potrebno, kasnije ručno promijenite podatke o korisniku.

en: If a program or website you use allows you to export your links or subscriptions as OPML you may import them here.
hr: Ukoliko vam program ili webstranice koje koristite omogućuje izvoz linkova ili predbilježbi u OPML formatu, možete ih uvesti ovdje.

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
hr: Ako je označeno, besplatna poštarina bit će dostupna na temelju iznosa narudžbe prije popusta.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
hr: Ako želite, WordPres će automatski upozoriti različite servise o vašim novim objavama.

en: If enabled, this method will appear on the block based checkout.
hr: Ako je omogućeno, ova metoda biti će prikazan na stranici naplate koje je bazirana na blokovima.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
hr: Ako je omogućeno, ovaj tekst će se prikazati na cijeloj web stranici. Možete ga koristiti za prikaz događaja ili promocija posjetiteljima!

en: If it's not by itself, a theme or plugin is displaying extra characters. Try steps 2 and 3.
hr: Ako nije samo, tema ili dodatak prikazuju dodatne znakove. Pokušajte 2. i 3. korak.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
hr: Ako je uključeno upravljanje zalihama, ovo kontrolira može li se proizvod naručiti.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
hr: Ako upravljate zalihama, ova opcija određuje da li ćete dopustiti narudžbu ili ne. Ako je omogućeno, količina na zalihi može ići ispod 0.

en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
hr: Ako je metoda preuzimanja "Prislino preuzimanje" ili "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" odabrana, ali ne radi, sustav će koristiti metodu "Preusmjeravanje" kao posljednje sredstvo. <a href="%1$s">Pogledajte ovaj vodič</a> za više pojedinosti.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
hr: Ako uvoznik kojeg trebate nije na listi, <a href="%s">pretražite direktorij dodataka</a> da vidite jeli uvoznik dostupan.

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
hr: Ako je poveznica na osobu, u gornjem obrascu možete naznačiti svoj odnos s tom osobom. Ukoliko želite saznati više o toj ideji, provjerite <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.

en: If the payment was refunded via the API.
hr: Ako je uplata refundirana putem API-ja.

en: If the product is downloadable.
hr: Je li proizvod moguće preuzeti.

en: If the product is virtual.
hr: Je li proizvod virtualan.

en: If the quantity in the cart is editable or fixed.
hr: Može li se količina u košarici može uređivati ili je fiksna.

en: If the value is a string, the value will be used as the archive slug. If the value is false the post type has no archive.
hr: Ako je vrijednost niz, vrijednost će se koristiti kao arhivski slug. Ako je vrijednost false, vrsta posta nema arhivu.

en: If the variation is downloadable.
hr: Ako se varijacije može preuzeti.

en: If the variation is virtual.
hr: Je li varijacija virtualna.

en: If the variation is visible.
hr: Ako je varijacija vidljiva.

en: If this attribute has term archive pages.
hr: Ako ovaj atribut ima stranice sa arhivom pojmova.

en: If this is a default attribute
hr: Ako je ovo zadani atribut

en: If this is a development website you can <a href="%s" target="_blank">set the environment type accordingly</a> to enable application passwords.
hr: Ako je ovo razvojna web stranica, u skladu s tim možete <a href="%s" target="_blank">postaviti vrstu okruženja</a> kako biste omogućili značajku lozinke aplikacije.

en: If this solves the problem, something in your theme is probably broken – let the theme's author know.
hr: Ako ovo riješi vaš problem, onda je problem negdje u vašoj temi – problem svakako javite autoru teme.

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
hr: Ako je ovo greška, samo ignorirajte ovu poruku e-pošte i ništa se neće dogoditi.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
hr: Ako je true i ako metoda besplatnog slanja zahtijeva kupon, ovaj kupon će omogućiti besplatno slanje.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
hr: Ako je točno, Akismet će automatski odbaciti najgori spam, bolje nego da ga smješta u spam mapu.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
hr: Ako je vrijednost true, izračunava broj recenzija za proizvode iz kolekcije.

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
hr: Ako je istina, izračunava broj zaliha za proizvode u kolekciji.

en: If true, empty terms will not be returned.
hr: Ako je istina, prazni izrazi se neće vratiti.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
hr: Ako je istina, samo je jedan artikal ovog proizvoda dopušten za kupnju u jednoj narudžbi.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
hr: Ako je točno, prikaži broj odobrenih komentara pokraj svakog autora komentara na stranici liste komentara.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
hr: Ako je true, kupon se može iskoristiti samo individualno. Drugi primijenjeni kuponi biti će uklonjeni iz košare.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
hr: Ako je true, napomena će biti prikazana kupcima i biti će obaviješteni. Ako je false, napomena će biti vidljiva samo adminima.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
hr: Ako je true, ovaj kupone neće biti primijenjen na stavke koje imaju snižene cijene.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
hr: Ako je točno (true), ova zabilješka će biti dodijeljena trenutnom korisniku. Ako nije točno (false), zabilješka će biti dodijeljan sustavu.

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
hr: Ako dodate video, slika će se upotrijebiti kao rezerva dok se video učita.

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
hr: Ako već imate stranicu pravila privatnosti, odaberite ju ispod. Ako nemate, kreirajte ju.

en: If you already have an API key
hr: Ako već imate API ključ

en: If you are a member of a regulated industry, or if you are subject to additional privacy laws, you may be required to disclose that information here.
hr: Ako ste član regulirane industrije, ili ako ste subjekt dodatnim zakonima o privatnosti, vjerojatno ste obavezni objaviti te informacije ovdje.

en: If you are expecting to see blogs that you are following here please check that you used the same email address and that they are not still pending.
hr: Ako očekujete da ovdje vidite blogove koje pratite, molim provjerite da ste upotrijebili istu adresu e-pošte i da još nisu na čekanju.

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
hr: Ako želite zalijepiti obogaćeni sadržaj iz Microsoft Worda, pokušajte s isključivanjem ove opcije. Uređivač će automatski pročistiti tekst zalijepljen iz Worda.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
hr: Ako ste modificirali WooCommerce ili matičnu temu koju niste osobno napravili, preporučujemo da koristite Pod-temu (Child theme). Vidi: <a href="%s" target="_blank">Kako kreirati Pod-temu</a>

en: If you are not automatically redirected, use this link:
hr: Ako niste automatski preusmjereni, koristite ovu poveznicu:

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Eraser tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
hr: Ako niste sigurni, provjerite dokumentaciju dodatka ili kontaktirajte autora dodatka kako bi saznali da li dodatak skuplja podatke i ako podržava alat za brisanje podataka. Ove informacije mogu biti dostupne u <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Exporter tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
hr: Ako niste sigurni, provjerite dokumentaciju dodatka ili kontaktirajte autora dodatka kako bi saznali da li dodatak skuplja podatke i ako podržava alat za izvoz podataka. Ove informacije mogu biti dostupne u <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.

en: If you are still seeing this warning after having tried the actions below, you may need to contact your hosting provider for further assistance.
hr: Ako i dalje vidite ovo upozorenje nakon što ste isprobali radnje u nastavku, možda ćete morati kontaktirati svog pružatelja usluge hostinga za daljnju pomoć.

en: If you are the owner of this network please check that your host&#8217;s database server is running properly and all tables are error free.
hr: Ako ste vlasnik ove mreže, provjerite funkcionira li server baze podataka na hostu ispravno i jesu li sve tablice ispravne.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
hr: Ako niste sigurni što ovi pojmovi znače, kontaktirajte svoj host. Ako i dalje trebate pomoć, uvijek možete posjetiti <a href="%s">WordPress forume podrške</a>.

en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
hr: Ako koristite metodu preuzimanja X-Accel-Redirect zajedno s poslužiteljem NGINX, provjerite jeste li primijenili postavke kao što je opisano u vodiču za <a href='%s'> upravljanje Digitalnim/proizvodima za preuzimanje </a>.

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
hr: Ako ne možete povući ovo u vaše zabilješke, kopirajte kod i kreirajte novu zabilješku. Umetnite kod u URL polje nove zabilješke.

en: If you can't think of a good password use the button below to generate one.
hr: Ako se ne možeš sjetiti dobre lozinke upotrijebi tipku dolje koja će generirati jednu za tebe.

en: If you change this, an email will be sent at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
hr: Ako ovo promjenite poslat ćemo email potvrde na vašu novu adresu. <strong>Nova adresa neće biti aktivna dok ju ne potvrdite.</strong>

en: If you change your mind and want to choose a different theme, use the &ldquo;Back to previous step&rdquo; link below.
hr: Ako se predomislite i budete željeli odabrati drugačiju temu, poslužite se niže navedenom poveznicom &ldquo;Natrag na prethodni korak&rdquo;.

en: If you combine the new <strong>wide</strong> and <strong>full-wide</strong> alignments with galleries, you can create a very media rich layout, very quickly:
hr: Ako kombinirate nove poravnanja <strong>široko</strong> i <strong>pune širine</strong> s galerijama, možete kreirati prijelom vrlo bogat medijskim zapisima, vrlo brzo:

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
hr: Ako ste kopirali datoteku predloška kako biste nešto promijenili, morat ćete kopirati novu verziju predloška i ponovno primijeniti izmjene.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
hr: Ako izradite račun, pohranit ćemo vaše ime, adresu, email adresu i telefonski broj, koji će se upotrijebiti za popunjavanje polja naplate prilikom buduće narudžbe.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
hr: Ako definirate "Uvjete korištenja" kupac će biti upitan da li ih prihvaća prije plaćanja.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
hr: Ako izbrišete poveznicu, ona će biti trajno uklonjena, jer poveznice još uvijek nemaju funkciju smeće.

en: If you deleted the import file from your media library, this may have caused the problem. In this case, please try the import once more without deleting the import file. Don't worry -- the importer will delete the file automatically once the import has finished.
hr: Ako ste obrisali datoteku uvoza iz medija, onda je to možda uzrokovalo problem. U tom slučaju probajte ponovo uvesti bez brisanja datoteke. Ne brini se -- uvoznik će obrisati datoteku čim završi s uvozom.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
hr: Ako niste napravili ovaj zahtjev, jednostavno ignorirajte e-poštu. Ako želite možete nastaviti:

en: If you do code, or want to learn how, you can contribute technically in numerous ways:
hr: Ako kodirate ili želite naučiti kako, tehnički možete doprinijeti na brojne načine:

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
hr: Ako ne znate kako napraviti bazu podataka trebali bi <strong>kontaktirati vaš host</strong>. Ako sve druge opcije ne uspiju, možete pronaći pomoć na <a href="%s">WordPress forumima podrške</a>.

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
hr: Ako ne želite sliku zaglavlja na vašoj web stranici, kliknite na gumb &#8220;Ukloni sliku zaglavlja&#8221; pri dnu sekcije Slike zaglavlja tog zaslona. Ako želite ponovno uključiti prikaz slike zaglavlja, jednostavno odaberite jednu od drugih opcija slika i kliknite &#8220;Snimi promjene&#8221;.

en: If you do not want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
hr: Ako ne želite prenijeti svoju sliku, možete upotrijebiti jedno od ovih odličnih zaglavlja, ili prikazati jedno nasumično.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
hr: Ako više ne želite koristiti vašu %s web stranicu, možete ju izbrisati koristeći formu ispod. Kada kliknete <strong>Trajno izbriši moju web stranicu</strong> biti će vam poslana poruka e-pošte u kojoj se nalazi poveznica. Kliknite na tu poveznicu kako bi izbrisali vašu web stranicu.

en: If you do not wish to be charged then please log in to your account and cancel the auto-renewal.
hr: Ukoliko ne želiš automatsku naplatu, molimo te da se prijaviš u svoj račun i otkažeš automatski naplatu.

en: If you don&#8217;t enter a password, ALL ENTRIES from your LiveJournal will be imported as public posts in WordPress.
hr: Ako ne unesete lozinku, SVI UNOSI sa vašeg LiveJournala će biti uvezeni kao javni postovi u Wordpressu.

en: If you don't have a WordPress.com account yet, you can sign up for free in just a few seconds.
hr: Ako još nemate WordPress.com račun, možete ga besplatno registrirati u nekoliko sekundi.

en: If you don't have an application password (not your account password), generate a password from %s
hr: Ako nemate lozinku aplikacije (ne lozinku računa), generirajte lozinku iz %s

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
hr: Ako uredite ili objavite članak, dodatni kolačić biti će spremljen u vašem pregledniku. Ovaj kolačić ne sadrži osobne podatke i samo ukazuje na ID objave članka koji ste upravo uredili. Kolačić istekne nakon 1 dana.

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
hr: Ako nađete bug unutar WooCommerce jezgre možete kreirati ticket na <a href="%1$s">Github issues</a>. Svakako pročitajte <a href="%2$s">contribution guide</a> prije nego pošaljete svoj izvještaj. Da nam pomognete riješiti vaš problem, molimo opišite nam što je moguće više i uključite vaš <a href="%3$s">Status sustava</a>.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
hr: Ako imate kupon kôd, molimo da ga primijenite ispod.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
hr: Ako imate račun na ovoj web-stranici, ili ste pisali komentare, možete zatražiti primanje izvozne datoteke osobnih podataka koje imamo o vama, uključujući sve podatke koje ste nam dostavili. Također možete zatražiti brisanje svih osobnih podataka koje imamo o vama. Ovo ne uključuje bilo koje podatke koje smo obavezni držati za administrativne, pravne ili sigurnosne namjene.

en: If you have any entries on LiveJournal which are marked as private, they will be password-protected when they are imported so that only people who know the password can see them.
hr: Ako na LiveJournalu imate unose koji su označeni kao privatni, oni će biti zaštićeni lozinkom kada budu uvezeni tako da samo osobe koje znaju lozinku mogu vidjeti.

en: If you have any problems or questions, please do not hesitate to <a href="https://support.wordpress.com/contact/">contact support</a>.
hr: Ako imate ikakvih problema ili pitanja, molimo ne ustručavajte se <a href="http://support.wordpress.com/contact/">kontaktirati Podršku</a>.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
hr: Ako još niste kreirali nikakav izbornik, <strong>kliknite poveznicu &#8217;Kreiraj novi izbornik&#8217;</strong> kako bi započeli.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
hr: Imate li objave ili komentare negdje drugdje, WordPress ih može uvesti na ovu web-stranicu. Za početak, odaberite sustav iz kojega ih želite uvesti:

en: If you have purchased any upgrades on WordPress.com, this number will be in your email receipt, on your credit card statement, or (if you paid with PayPal) in your PayPal account. <a target="_blank" href="%s">Help me find my transaction id.</a>
hr: Ako ste kupili bilo koju nadogradnju na WordPress.com, taj broj će biti u email računu, na Vašem izvodu kreditne kartice ili (ako ste platili PayPalom) na Vašem PayPal računu. <a target="_blank" href="%s">Pomozite mi naći transakcijski broj.</a>

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
hr: Ako ste već kupovali kod nas, molimo unesite vaše detalje u okvire ispod. Ako ste novi kupac molimo nastavite sve do odjeljenja za Naplatu i Dostavu.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
hr: Ako napišete komentar na našoj web-stranici, možete odabrati da spremite ime, adresu e-pošte i web-stranicu u kolačiće. Ovo je kako bi vam olakšali ponovno komentiranje, da ne morate ponovno unositi te informacije. Ovi kolačići traju godinu dana.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
hr: Ako napišete komentar, komentar i njegovi meta podaci su sačuvani zauvijek. To je zato da možemo automatski prepoznati i odobriti buduće komentare, umjesto da ih držimo na čekanju za odobrenje.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
hr: Ako vam se sviđa %1$s ostavite %2$s ocjenu. Unaprijed hvala!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
hr: Ako želite, ovdje možete unijeti prilagođenu strukturu za URL-ove proizvoda. Na primjer, koristeći <code> trgovina </code>, veza proizvoda bi izgledala <code>%strgovina/primjer-proizvoda/ </code>. Ova postavka utječe samo na URL-ove proizvoda, a ne na ostalo poput kategorije proizvoda.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
hr: Ako trebate ponovno pristupiti čarobnjaku, kliknite na gumb ispod .

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
hr: Ako trebate omogućiti ili onemogućiti prošireni popis zadataka, molimo kliknite dugme ispod.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
hr: Ako trebate omogućiti ili onemogućiti popis zadataka, molimo kliknite dugme ispod.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
hr: Ako ste slučajno došli do ovog zaslona a željeli ste posjetiti jednu od vaših web stranica, evo nekih kratica koje će vam pomoći.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
hr: Ako ste slučajno došli do ovog ekrana a željeli ste posjetiti jednu od vaših web stranica, evo nekih kratica koje će vam pomoći.

en: If you remove this attribute, customers will no longer be able to purchase some variations of this product.
hr: Ako uklonite ovaj atribut, kupci više neće moći kupiti neke varijacije ovog proizvoda.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
hr: Ako zatražite ponovno postavljanje lozinke, vaša IP adresa bit će uključena u poruku e-pošte za ponovno postavljanje.

en: If you still want to transfer the domain, you can start the transfer again. The transfer has to be confirmed within five days. Make sure to follow the instructions in the confirmation email, sent to the domain's administrative contact.
hr: Ukoliko još uvijek želiš prenijeti domenu, možeš započeti prijenos ponovo. Prijenos će biti potvrđen u roku pet dana. Obavezno slijedi upute u potvrdnom emailu, koji je poslan na administrativni konktakt domene.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
hr: Ako prenesete sliku na web-stranicu, trebali bi izbjegavati prijenos slika koje imaju ugrađene podatke o lokaciji (EXIF GPS). Posjetitelji web-stranice mogu ih preuzeti i izdvojiti bilo koje podatke o lokaciji iz slika sa web-stranice.

en: If you use your site for commercial purposes and you engage in more complex collection or processing of personal data, you should note the following information in your privacy policy in addition to the information we have already discussed.
hr: Ako koristite web-stranicu za komercijalnu namjenu i upuštate se u kompleksnije prikupljanje ili obrađivanje osobnih podataka, trebate to navesti u pravilima privatnosti uz sve ostale informacije koje smo prethodno naveli.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
hr: Ako imate račun i prijavite se na ovu web-stranicu, postaviti ćemo privremeni kolačić kako bi utvrdili prihvaća li vaš preglednik kolačiće. Ovaj kolačić ne sadrži osobne podatke i briše se kada ugasite preglednik.

en: If you want site visitors to be able to register themselves, check the membership box. If you want the site administrator to register every new user, leave the box unchecked. In either case, you can set a default user role for all new users.
hr: Ako želite da se posjetitelji stranice mogu sami registrirati, označite okvir za članstvo. Ako želite da administrator stranice registrira svakog novog korisnika, ostavite polje neoznačenim. U svakom slučaju, možete postaviti zadanu korisničku ulogu za sve nove korisnike.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
hr: Ako želite pretvoriti vaše kategorije u oznake (ili obrnuto), upotrijebite <a href="%s">Pretvarač kategorije i oznaka</a> dostupan na zaslonu Uvoz.

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
hr: Ako želite izvesti listu svih informacija s ove stranice, možete upotrijebiti dugme ispod kako bi ih kopirali u međuspremnik. Zatim ih možete zalijepiti u tekstualnu datoteku i sačuvati na računali, ili ih kopirati poruku e-pošte za inženjera podrške ili programera teme/dodatka.

en: If you want to learn more about how to build additional blocks, or if you are interested in helping with the project, head over to the <a href="%s">GitHub repository</a>.
hr: Ako želite naučiti više kako izgraditi dodatne blokove, ili ste zainteresirani pomoći s projektom, pođite na <a href="%s">GitHub repozitorij</a>.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
hr: Ako želite ukloniti widget ali spremiti njegove postavke za moguće buduće korištenje, samo ga odvucite u područje Neaktivni widgeti. Možete ih bilo kad ponovno upotrijebiti od tamo. Ovo je posebno pomaže kada promijenite u temu s manje ili drugačijim widget područjima.

en: If you want to see all of the blogs you follow on the web in one easy place, <a href="%s">sign up for a WordPress.com account</a>.
hr: Ukoliko želite pregledati sve internet blogove koje pratite na jednome mjestu, <a href="%s">otvorite svoj Wordpress.com račun</a>.

en: If you wish to continue using your subscription after this time then you will need to update your payment details.
hr: Ako želite nastaviti koristiti pretplatu nakon ovog vremena, morat ćete ažurirati svoje detalje o naplati.

en: If you wish to continue using your subscription after this time then you will need to update your payment details. Please follow the link below:
hr: Ako želite nastaviti koristiti svoju pretplatu nakon ovog vremena morat ćete ažurirati svoje detalje naplate. Molimo slijedite sljedeću poveznicu:

en: If you wish to keep this subscription, please update your card details or arrange another payment method.
hr: Ako želiš zadržati ovu pretplatu, molimo te da ažuriraš svoje podatke o kartici ili odaberi drugi način plaćanja.

en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
hr: Ako biste željeli ponuditi <span class="help_tip" data-tip="%1$s">Trošak uživo</span> od određenog dobavljača (npr. UPS) možete pronaći različita rješenja za WooCommerce  <a href="%2$s" target="_blank">ovdje</a>.

en: If you're not automatically redirected within a few seconds <a href="%s">click here to open phpMyAdmin</a>.
hr: Ako niste automatski preusmjereni unutar par sekundi <a href="%s">kliknite ovdje kako bi otvorili phpMyAdmin</a>.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
hr: Ukoliko se vaš glavni PayPal email razlikuje od gore upisanog PayPal emaila, ovdje upišite vaš glavni PayPal email. Ovo se koriti kako bi se validirali IPN zahtjevi.

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating %s (the default WordPress theme).
hr: Ako vaš problem nije poznat ili uzrokovan dodatkom, pokušajte aktivirati %s (zadanu WordPress temu).

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating the default WordPress theme.
hr: Ako vaš problem nije poznat ili ga nije uzrokovala tema, pokušajte aktivirati zadanu WordPress temu.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
hr: Ako vaša se vaša web stranice ne prikazuje, kontaktirajte vlasnika ove mreže.

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
hr: Ako je vaša trgovina locirana u EU, preporučujemo korištenje EU VAT Number ekstenzije uz automatske poreze. U checkoutu ponuditi će polje za upis i provjeru kupčevog EU VAT broja, ako ga ima.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
hr: Ako vaša tema sadži više od jedne slike zaglavlja, ili ste prenjeli više vaših slika zaglavlja, imate opciju da WordPress nasumično prikazuje različite slike na svakoj stranici. Kliknite &#8220;Nasumice&#8221; okvir za odabir, odmah do sekcije Prenesene slike ili Zadane slike kako bi uključili ovu mogućnost.

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
hr: Ako vaša tema ima više izbornika, njihovo imenovanje jasnim imenima pomoći će vam u njihovom upravljanju.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
hr: Ako vaša tema ima widget područja, tu također možete dodati izbornike. Posjetite <a href="%s">Widget panel</a> i dodajte  &#8220;widget Navigacijski izbornik&#8221; kako bi prikazali izbornik u bočnoj traci ili podnožju.

en: If your theme supports it, you&#8217;ll see the "wide" button on the image toolbar. Give it a try.
hr: Ako vaša tema podržava, vidjeti ćete "dugačko" dugme u alatnoj traci slike. Isprobajte.

en: If your website provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
hr: Ako vaša web-stranica pruža uslugu koja sadrži automatsko donošenje odluka - na primjer, omogućavanje klijentu prijavu za kredit, ili agregiranje njihovih podataka u oglašivački profil - morate navesti da se to aktivno događa, navesti informacije o tome kako se koriste te informacije, koje odluke se donose s agregiranim podacima i koje prava ima korisnik nad odlukama napravljenim bez ljudske intervencije.

en: If your website receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
hr: Ako vaša web-stranica prima podatke o korisnicima od trećih strana, uključujući oglašivače, morate uvrstiti ovu informaciju u sekciju vaših pravila privatnosti koja se bavi podacima trećih strana.

en: Image
hr: Slika

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Slika <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Slike <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Slika <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
hr: Adresa slike

en: Image CSS Class
hr: CSS klasa slike

en: Image Caption
hr: Opis slike

en: Image Color:
hr: Boja Slike:

en: Image Crop Help
hr: Pomoć za izrezivanje slika

en: Image Editor Save Failed
hr: Neuspjelo snimanje uređivača slike

en: Image File
hr: Zapis slike

en: Image Gallery Carousel
hr: Vrtuljak galerije slika

en: Image Grid
hr: Mreža slika

en: Image Link
hr: slikovna poveznica

en: Image Position
hr: Pozicija slike

en: Image Post
hr: Slikovni Post

en: Image Processing Error
hr: Greška pri procesuiranju slike

en: Image Rotation
hr: Rotacija slike

en: Image Settings:
hr: Postavke Slike:

en: Image Size
hr: Veličina slike

en: Image Size:
hr: Veličina Slike:

en: Image Title
hr: Naslov slike

en: Image Title Attribute
hr: Atribut naziva slike

en: Image URL
hr: URL slike

en: Image URL.
hr: URL slike:

en: Image URL:
hr: URL slike:

en: Image Upload Error
hr: Greška pri prijenosu slike

en: Image Widget
hr: Slikovni Widget

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
hr[0]: Slikovni Widget (%d)
hr[1]: Slikovni Widget (%d)
hr[2]: Slikovni Widget (%d)

en: Image could not be processed.
hr: Slika nije mogla biti procesirana.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
hr: Slika nije mogla biti obrađena. Vratite se i pokušajte ponovo.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
hr: Područje pretpregleda izrezivanja slike. Zahtjeva interakciju mišem.

en: Image crop failed.
hr: Neuspjelo izrezivanje slike.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
hr: Podatci o slici ne postoje. Ponovno prenesite sliku.

en: Image default align
hr: Izvorno poravnavanje slike

en: Image default link type
hr: Izvorna vrsta poveznice slike

en: Image default size
hr: Izvorna veličina slike

en: Image description
hr: Opis slike

en: Image details
hr: Detalji slike

en: Image edit.
hr: Uređivanje slike.

en: Image flip failed.
hr: Neuspjelo flip slike.

en: Image metadata is inconsistent.
hr: Metapodaci slike su nedosljedni.

en: Image missing or invalid URL. Please check the Image widget URL in your <a href="%s">widget settings</a>.
hr: Nedostaje slika ili pogrešan URL. Molimo provjerite URL slike u <a href="%s">postavkama widgeta</a>

en: Image of the product that the review belongs to.
hr: Slika proizvoda kojem recenzija pripada.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
hr: Pozicija slike. 0 znači da je slika Izdvojena.

en: Image resize failed.
hr: Neuspjelo redimenzioniranje slike.

en: Image restored successfully.
hr: Slika uspješno vraćena.

en: Image rotate failed.
hr: Neuspjelo okretanje slike.

en: Image saved
hr: Slika spremljena

[ctx: Image settings]
en: Settings
hr: Postavke

en: Image size in pixels
hr: Veličina slike u pikselima

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Full Size
hr: Puna veličina

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Large
hr: Velika

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Medium
hr: Srednja

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Thumbnail
hr: Minijatura

en: Image size used for products in the catalog.
hr: Veličina slike korištena za proizvode iz kataloga.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
hr: Veličina slike koja se koristi kao glavna slika proizvoda. Ove slike neće biti izrezane.

en: Image sizes
hr: Veličine slike

en: Image title:
hr: Naziv slike:

en: Image toolbar (when an image is selected)
hr: Alatna traka slike (kada je slika odabrana)

en: Image url
hr: URL slike

en: ImageMagick supported file formats
hr: ImageMagick podržani formati datoteka

en: Images
hr: Slike

en: Images &amp; Videos
hr: Slike i video

en: Images cannot be scaled to a size larger than the original.
hr: Slike se ne mogu skalirati na veličinu veću od originalne.

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
hr: Slike koje su točno dimenzija <strong>%1$d x %2$d piksela</strong> bit će preuzete u izvornom obliku.

en: Images should be at least %s tall.
hr: Slike bi trebale biti najmanje %s dugačke.

en: Images should be at least %s wide.
hr: Slike bi trebale biti najmanje %s široke.

en: Images will be cropped into a square
hr: Slike će biti izrezane u kvadratni oblik

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
hr: Slike će biti izrezane prema prilagođenom omjeru proporcija.

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
hr: Slike će se prikazati u omjeru proporcija kako su prenesene.

en: Images:
hr: Slike:

en: Imagick version
hr: Imagick inačica

en: Imagine everything that WordPress can do is available to you quickly and in the same place on the interface. No need to figure out HTML tags, classes, or remember complicated shortcode syntax. That&#8217;s the spirit behind the inserter—the <code>(+)</code> button you&#8217;ll see around the editor—which allows you to browse all available content blocks and add them into your post. Plugins and themes are able to register their own, opening up all sort of possibilities for rich editing and publishing.
hr: Zamislite da je sve što WordPress može učiniti jednostavno dostupno i na istom mjestu u sučelju. Ne trebate znati HTML oznake, klase ili pamtiti komplicirane kratke kodove. To je ideja koja stoji iza dugmeta umetanja sadržaja — <code>(+)</code> dugme koje ćete vidjeti u uređivaču—koje vam omogućuje pregledavanje svih dostupnih blokova sadržaja i dodavanje u objave. Dodaci i teme mogu registrirati svoje blokove, što otvara svakakve mogućnosti za bogato uređivanje i izdavaštvo.

en: Immediate
hr: Odmah

en: Import
hr: Uvoz

en: Import / Export
hr: Uvoz/izvoz

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
hr: Uvezi <strong>postove, stranice, komentare, korisnička polja, kategorije i tagove</strong> iz izvozne datoteke WordPressa.

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
hr: Uvezite <strong>proizvode</strong> u svoju trgovinu iz CSV datoteke.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
hr: Uvezi <strong>porezne stope</strong> u trgovinu putem csv datoteke.

en: Import Attachments
hr: Uvezi priloge

en: Import Blogger
hr: Uvezi Blogger

en: Import Blogroll
hr: Uvezi Blogroll

en: Import CSV
hr: Uvoz CSV

en: Import LiveJournal
hr: Uvezi LiveJournal

en: Import Movable Type or TypePad
hr: Uvezi Movable Type ili TypePad

en: Import OPML File
hr: Uvezi OPML datoteku

en: Import Products
hr: Uvezi proizvode

en: Import RSS
hr: Uvezi RSS

en: Import WordPress
hr: Uvezi WordPress

en: Import as meta data
hr: Uvezi kao meta podatke

en: Import author:
hr: Uvezi autora:

en: Import complete
hr: Uvoz dovršen

en: Import complete - imported %s tax rates.
hr: Uvoz završen - uvezeno %s stopa poreza.

en: Import complete!
hr: Uvoz uspješan!

en: Import failed
hr: Uvoz nije uspio

en: Import links in OPML format.
hr: Uvezi poveznice u OPML formatu.

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
hr: Uvezi objave i medijske zapise iz Tumblra koristeći njihov API.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog
hr: Uvezi postove i komentare iz Movable Type ili TypePad bloga

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
hr: Uvezi objave i komentare iz Movable Type ili TypePad bloga.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
hr: Uvezi objave iz LiveJournal koristeći njihov API.

en: Import posts from an RSS feed.
hr: Uvezi objave iz RSS kanala.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
hr: Uvezi objave, komentare i korisnike s Blogger bloga.

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
hr: Uvezi objave, stranice, komentare dodatna polja, kategorije i oznake iz WordPress izvozne datoteke.

en: Import products
hr: Uvoz proizvoda

en: Import products from a CSV file
hr: Uvezi proizvode iz CSV datoteke

en: Import tax rates
hr: Uvezi stope poreza

en: Import the next batch
hr: Uvezi sljedeću grupu

en: Import your blogroll from another system
hr: Uvezi svoju listu blogova iz drugog sustava

en: Important! Action required to transfer your domain %1$s
hr: Važno! Potrebna je akcija za prijenos tvoje domene %1$s

en: Important:
hr: Važno:

en: Imported comment batch %d of <strong>approximately</strong> %d
hr: Uvezena grupa komentara %d od <strong>približno</strong> %d

en: Imported post <strong>%s</strong>...
hr: Uvezeni postovi <strong>%s</strong>...

en: Imported post batch %d of <strong>approximately</strong> %d
hr: Uvezena grupa postova %d od <strong>približno</strong> %d

en: Importing
hr: Uvozim

en: Importing <em>%s</em>&#8230;
hr: Uvozim <em>%s</em>&#8230;

en: Importing Posts
hr: Uvozim postove

en: Importing category <em>%s</em>&#8230;
hr: Uvoz kategorije <em>%s</em>&#8230;

en: Importing colors
hr: Uvoz boja

en: Importing post <em>%s</em>...
hr: Uvozim post <em>%s</em>...

en: Importing post...
hr: Uvozim post...

en: Importing tag <em>%s</em>&#8230;
hr: Uvoz oznake <em>%s</em>&#8230;

en: Importing...
hr: Uvozim...

en: Impressions:
hr: Impresija:

en: Improve our store offerings
hr: Poboljšajte ponudu vaše trgovine

en: In "Mobile"
hr: U "Mobile"

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
hr: U %1$s, upotrijebite metodu %2$s, a ne %3$s funkciju. Pogledajte %4$s.

en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
hr: U 2014, naša izvorna tema omogućuje vam kreiranje magazinske web stranice, odazivnog, uglađenog modernog dizajna. Istaknite vaš omiljeni sadržaj na početnoj stranici u mreži ili slideru. Iskoristite tri widget područja kako bi prilagodili vašu web stranicu, i promijenili razmještaj sadržaja s predloškom stranice pune širine i stranicom o suradnicima te tako prikazali vaše autore. Kreiranje magazinske web stranice s WordPressom nikad nije bilo lakše.

en: In a few words, explain what this site is about.
hr: U nekoliko riječi, objasnite o čemu govori ova web-stranica.

en: In a few words, explain what this site is about. Example: &#8220;%s.&#8221;
hr: U nekoliko riječi objasnite o čemu se radi na ovoj stranici. Primjer: &#8220;%s.&#8221;

en: In a few words, explain what your blog is about.
hr: U nekoliko riječi, objasnite o čemu je Vaš blog.

en: In addition to listing what personal data you collect, you need to note why you collect it. These explanations must note either the legal basis for your data collection and retention or the active consent the user has given.
hr: Osim što trebate navesti koje osobne podatke prikupljate, trebate napisati zašto ih prikupljate. Ova objašnjenja moraju sadržavati zakonske osnove za vaše prikupljanje i čuvanje tih podataka ili aktivni pristanak koje je korisnik dao.

en: In case you haven&#8217;t done it already, you can import the posts from your other blogs:
hr: Ukoliko to već niste učinili, možete uvesti i postove iz vaših drugih blogova:

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
hr: Kako bi pravilno radio <strong>database caching</strong> s WooCommerce-om, morate dodati %1$s unutar opcija "Ignored Query Strings", u <a href="%2$s"> postavkama W3 Total Cache plugina</a>.

en: In order to use this Instagram widget, you must <a href="%s">configure it</a> first.
hr: Da biste koristili Instagram značku <a href="%s">morate ga prvo konfigurirati</a>.

en: In reply to %s.
hr: Odgovor na %s.

en: In reply to: %s
hr: Kao odgovor na: %s

en: In response to
hr: U odgovoru na

en: In response to: %s
hr: Kao odgovor na: %s

en: In stock
hr: Na zalihi

en: In stock?
hr: Na zalihi?

en: In the <strong>Author</strong> column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and site URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
hr: U stupcu <strong>Autor</strong>, uz dodatak imena autora, adrese e-pošte i URL bloga, pokazana je i IP adresa komentatora. Klikom na tu poveznicu pokazati će vam se svi komentari koji su došli s te IP adrese.

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
hr: U stupcu <strong>Komentar</strong>, prelaskom kursora miša preko bilo kojeg komentara prikazati će vam se opcije za odobravanje, odgovaranje (i odobravanje), brzo uređivanje, uređivanje, označivanje komentara kao spam ili slanje komentara u smeće.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
hr: U stupcu <strong>Odgovor na</strong>, postoje tri elementa. Prvi red teksta je ime objave koja je inspirirala komentar, i poveznice do uređivača objave za taj unos. Poveznica Pregledaj objavu vodi do te objave na vašoj web-stranici. Mali balončić s brojem u njemu pokazuje koliko je odobrenih komentara ta objava dobila. Ako je balončić siv, moderirali ste sve komentare za tu objavu. Ako je plav, postoje komentari koji su na čekanju. Klikom na balončić filtrirati ćete zaslon komentara prikazujući samo komentare za tu pojedinu objavu.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
hr: U stupcu <strong>Objavljeno</strong> prikazuje se datum i vrijeme kada je komentar napisan. Klik na datum/vrijeme odvesti će vas do tog komentara na vašoj web stranici.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
hr: U sekcije Tekst zaglavlja ovog zaslona, možete odabrati želite li prikazati ili sakriti ovaj tekst. Također možete odabrati boju teksta klikom na poveznicu Odaberi boju upisujući legitimnu HTML hex vrijednost npr: &#8220;#ff0000&#8221; za crvenu ili odabirom boje koristeći kursor.

en: In the Info tab, you will find all the details about the configuration of your WordPress site, server, and database. There is also an export feature that allows you to copy all of the information about your site to the clipboard, to help solve problems on your site when obtaining support.
hr: Na kartici Info pronaći ćete sve pojedinosti o konfiguraciji vaše WordPress stranice, poslužitelja i baze podataka. Tu je i značajka izvoza koja vam omogućuje kopiranje svih informacija o vašoj web-lokaciji u međuspremnik kako biste lakše otklonili izazove na vašoj web-lokaciji tijekom dobivanja podrške.

en: In the Status tab, you can see critical information about your WordPress configuration, along with anything else that requires your attention.
hr: Na kartici Status možete vidjeti kritične informacije o vašoj konfiguraciji WordPress stranice, zajedno sa svime ostalim što zahtijeva vašu pozornost.

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
hr: U području za uređivanje Tab tipka unosi tab znak.

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
hr: U ovom slučaju WordPress je prepoznao grešku u jednom od vaših dodataka %s.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
hr: U ovom slučaju WordPress je prepoznao grešku u vašoj temi %s.

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the website. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
hr: U ovoj sekciji trebate objasniti koliko dugo čuvate osobne podatke prikupljene ili obrađene od strane web-stranice. Vaša obaveza je napraviti raspored koliko dugo ćete čuvati svaki set podataka i zašto ga čuvate, te informacije ne trebaju biti navedene ovdje. Na primjer, možda želite napisati da čuvate unose kontakt forme šest mjeseci, zapise analitike godinu dana i zapise o prodaji kupcima deset godina.

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
hr: U ovoj sekciji trebate objasniti koje ste mjere poduzeli kako bi zaštitili podatke svojih korisnika. Ovo može sadržavati tehničke mjere kao što su nekripcija; sigurnosne mjere kao što su dvo-faktorska autentifikacija; i mjere kao što su treniranje osoblja za zaštitu podataka. Ako ste proveli Procjenu učinaka privatnosti, možete to navesti ovdje.

en: In this section you should explain what procedures you have in place to deal with data breaches, either potential or real, such as internal reporting systems, contact mechanisms, or bug bounties.
hr: U ovoj sekciji trebate objasniti koje procedure imate pripremljene u slučaju povrede podataka, potencijalnih ili stvarnih, kao što su interni sustav obavještavanja, kontakt mehanizmi, ili nagrade za pronalazak grešaka koda.

en: In this section you should explain what rights your users have over their data and how they can invoke those rights.
hr: U ovoj sekciji trebate objasniti koja prava vaši korisnici imaju nad svojim podacima i kako se mogu pozvati na ta prava.

en: In this section you should list all transfers of your site data outside the European Union and describe the means by which that data is safeguarded to European data protection standards. This could include your web hosting, cloud storage, or other third party services.
hr: U ovoj sekciji trebate navesti sve transfere podataka web-stranice izvan Europske unije i opisati na koji su način ti podaci zaštićeni po europskim standardima o zaštiti osobnih podataka. Ovo može uključivati vaš web hosting, smještaj podataka u oblaku, ili druge servise trećih strana.

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
hr: U ovom odjeljku navedite s kim dijelite podatke i za koju svrhu. To može uključivati, ali ne mora biti ograničeno na, analitiku, marketing, gatewaye za plaćanje, davatelje usluga isporuke i ugrađivanje od trećih strana (embeds).

en: In this section you should name and list all third party providers with whom you share site data, including partners, cloud-based services, payment processors, and third party service providers, and note what data you share with them and why. Link to their own privacy policies if possible.
hr: U ovoj sekciji trebate imenovati i navesti sve pružatelje usluga s kojima dijelite podatke web-stranice, uključujući partnere, servise temeljene u oblaku, servise za obradu plaćanja, pružatelje usluga trećih strana, i navesti koje podatke dijelite s njima i zašto. ako je moguće stavite poveznicu do njihovih pravila privatnosti.

en: In this section you should note what personal data you collect from users and site visitors. This may include personal data, such as name, email address, personal account preferences; transactional data, such as purchase information; and technical data, such as information about cookies.
hr: U ovoj podsekciji trebate navesti koje osobne podatke prikupljate od korisnika i posjetitelja web-stranice. Ovo može uključivati osobne podatke, kao što su ime, adresa e-pošte, osobne postavke korisničko računa; transakcijske podatke kao što su informacije o kupovini; i tehničke podatke, kao što su informacije o kolačićima.

en: In this section you should note your site URL, as well as the name of the company, organization, or individual behind it, and some accurate contact information.
hr: U ovoj sekciji trebate navesti URL vaše web-stranice, kao i ime poduzeća, organizacije, ili individualca iza web-stranice, i točne kontakt informacije.

en: In this section you should provide a contact method for privacy-specific concerns. If you are required to have a Data Protection Officer, list their name and full contact details here as well.
hr: U ovoj sekciji trebate navesti kontakt metodu specifičnu za brigu o privatnosti. Ako ste obavezni imati Službenika za zaštitu podataka, ovdje navedite njihovo ime i kompletne kontakt podatke.

en: In this subsection you should list the cookies your website uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
hr: U ovoj podsekciji trebate navesti kolačiće koje koristi vaša web-stranica, uključujući i one koje postave vaši dodaci, društvene mreže i analitika. Navedeni su kolačići koje WordPress instalira po izvornim postavkama.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
hr: U ovom pododjeljku trebate navesti procesore za plaćanje treće strane koje koristite za plaćanje u vašoj trgovini, jer se ti podaci mogu obrađivati. Primjerice, uključili smo PayPal, ali to biste trebali ukloniti ako ga ne upotrebljavate.

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
hr: U ovoj podsekciji trebate navesti analitičke pakete koje koristite, kako se korisnici mogu isključiti iz analitičkog praćenja i poveznica do Pravila privatnosti pružatelja usluga analitike, ako postoji.

en: In this subsection you should note what information is captured through comments. We have noted the data which WordPress collects by default.
hr: U ovok podsekciji trebate navesti koje informacije se prikupljaju kroz komentare. Podatke koje WordPress prikuplja po izvornim postavkama već su navedeni.

en: In this subsection you should note what information may be disclosed by users who can upload media files. All uploaded files are usually publicly accessible.
hr: U ovoj podsekciji trebate navesti koje informacije mogu biti objelodanjene od strane korisnika koji mogu prenositi medijske zapise. Obično su svi medijski zapisi javno dostupni.

en: In total <strong>%1$s words</strong> were written. That's almost %2$s times larger than the entire Encyclopedia Britannica, which has about 40 million words!
hr: Ukupno je <strong>%1$s riječi</strong> napisano. To je skoro %2$s puta više nego u cijeloj Encyclopedia Britannica, koja sadrži oko 40 milijuna riječi.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: U tijeku <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: U tijeku <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: U tijeku <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
hr: U tijeku

en: Inactive
hr: Neaktivan

en: Inactive Plugins
hr: Neaktivni dodaci

en: Inactive Sidebar (not used)
hr: Neaktivna Bočna traka (nekorištena)

en: Inactive Themes
hr: Neaktivne teme

en: Inactive Widgets
hr: Neaktivni widgeti

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
hr: Neaktivni računi su oni koji se nisu prijavili ili ostvarili kupovinu u navedenom trajanje. Takvi računi će biti izbrisani. Sve narudžbe ostvarene preko neaktivnih računa će biti pretvorene u narudžbe gostiju.

en: Inactive plugins
hr: Neaktivni dodaci

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
hr: Neaktivni dodaci su primamljiva meta za napadače. Ako nećete koristiti dodatak, preporučujemo da ga uklonite.

en: Inactive plugins.
hr: Neaktivni dodaci.

en: Inactive widgets
hr: Neaktivni widgeti

en: Inches
hr: inča

en: Include activity from commenters
hr: Uvrsti aktivnost komentatora

en: Include activity from followers
hr: Uvrsti aktivnost pratitelja

en: Include activity from likers
hr: Uvrsti aktivnost od lajkova

en: Included with Plan
hr: Uključeno u Pretplatu

en: Including tax
hr: Uključujući porez

en: Incompatible Archive.
hr: Nekompatibilna arhiva.

en: Incompatible with '%s'
hr: Nekompatibilno s '%s'

en: Incompatible with WooCommerce features
hr: Nekompatibilno sa značajkama WooCommercea

en: Incorrect post password.
hr: Nepravilna lozinka objave.

en: Incorrect username or password.
hr: Neispravna korisničko ime ili lozinka.

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
hr: Povećaj postojeću cijenu za (fiksni iznos ili %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
hr: Uvećaj akcijsku cijenu za (fiksni iznos ili %):

en: Increase existing stock by:
hr: Povećaj postojeću zalihu prema:

en: Increase indent
hr: Povećaj uvlaku

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
hr: Povećanje redovne cijene (fiksni iznos ili postotak)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
hr: Povećanje akcijske cijene (fiksni iznos ili postotak)

en: Increasing memory allocated to PHP
hr: Povećavanje memorije dodijeljene za PHP

en: India
hr: Indija

en: Indian
hr: Indijski ocean

en: Indian rupee
hr: Indijska rupija

en: Indicates if a template is custom or part of the template hierarchy
hr: Označava je li predložak prilagođen ili je dio hijerarhije predloška

en: Indicates the order that will appear in queries.
hr: Pokazuje redoslijed koji će se pojaviti u upitima .

[ctx: Indicates this palette comes from WordPress.]
en: Default
hr: Zadana

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Custom
hr: Zadano

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Theme
hr: Tema

[ctx: Indicates this palette is created by the user.]
en: Custom
hr: Prilagođena

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
hr: Pokazuje trebaju li svi uvjeti biti istiniti za dobijeni skup ili je bilo koji od njih dovoljan. Podudaranje utiče na sljedeće parametre: proizvodi, narudžbe, korisničko ime, ip_adresa.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
hr: Pokazuje trebaju li svi uvjeti biti istiniti za dobijeni skup ili je bilo koji od njih dovoljan. Podudaranje utječe na sljedeće parametre: status_je, status_nije, proizvod_uključuje, product_isključuje, kupon_uključuje, kupon_isključuje, kupac, kategorije

en: Indicates whether the current variation is the default one.
hr: Pokazuje je li trenutna varijacija ona zadana.

en: Individual posts may override these settings. Changes here will only be applied to new posts.
hr: Pojedinačne objave mogu nadjačati ove postavke. Promjene ovdje će se primijeniti samo na nove objave.

en: Individual use only
hr: Samo pojedinačna uporaba

en: Indonesia
hr: Indonezija

en: Indonesian
hr: Indonezijski

en: Indonesian rupiah
hr: Indonezijska rupija

en: Industry regulatory disclosure requirements
hr: Uvjeti objavljivanja industrijskih regulativa

en: Industry.
hr: Industrija.

en: Inexistent terms.
hr: Nepostojeći pojmovi.

en: Infinite Scroll Behavior
hr: Ponašanje neograničenog učitavanja

en: Infinite combinations, infinite possibility.
hr: Beskonačne kombinacije, beskonačne mogućnosti.

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
hr: Otkrivena beskonačna petlja, prekida se. Nisu pronađene greške.

en: Infinite scroll
hr: Neograničeno nizanje

en: Infinite scrolling pulls the next set of posts automatically into view when the reader approaches
    		the bottom of the page. This helps you reader see more of your content.
hr: Beskonačno pomicanje automatski učitava sljedeći set objava u prozor kada se čitaoc približi
    →	→	dnu stranice. Ovo pomaže da vaši čitatelji vide više vašeg sadržaja.

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
hr: Podaci o web serveru koji trenutno hosta vašu stranicu.

en: Information about this blog is currently being retrieved.
hr: Trenutno se dohvaćaju informacije o ovom blogu.

en: Information entered below will be displayed <strong>publicly</strong> on <a href="%1$s">your profile</a> and in <a href="%2$s">Gravatar Hovercards</a>. You may also edit your profile <a href="%3$s">at %4$s</a>.
hr: Informacije unesene ispod biti će <strong>javno</strong> prikazane na <a href="%1$s">vašem profilu</a> i u <a href="%2$s">Gravatar Lebdjećim karticama</a>. Možete urediti vaš profil i na <a href="%3$s">%4$s</a>.

en: Inherit
hr: Naslijedi

en: Initial %d result loaded. Type to filter all available results. Use up and down arrow keys to navigate. | Initial %d results loaded. Type to filter all available results. Use up and down arrow keys to navigate.
hr[0]: Učitan je %d početni rezultat. Upišite za filtriranje svih dostupnih rezultata. Koristite tipke sa strelicama gore i dolje za navigaciju.
hr[1]: Učitana su %d početna rezultata. Upišite za filtriranje svih dostupnih rezultata. Koristite tipke sa strelicama gore i dolje za navigaciju.
hr[2]: Učitano je %d početnih rezultata. Upišite za filtriranje svih dostupnih rezultata. Koristite tipke sa strelicama gore i dolje za navigaciju.

en: Initialized a new full sync
hr: Pokrenuta nova potpuna sinkronizacija

en: Initialized a new full sync with modules: %s
hr: Pokrenuta nova potpuna sinkronizacija s modulima: %s

en: Inline CSS code that registers the CSS class required for the style.
hr: CSS kôd u ravni koji registrira CSS klasu potrebnu za stil.

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
hr: Umetnuta alatna traka (kada je označena slika, poveznica i aktiviran pregled)

en: Insert
hr: Unesi

en: Insert Image
hr: Unesi sliku

en: Insert More Tag
hr: Unesi oznaku Više...

en: Insert Page Break tag
hr: Unesi oznaku prijelom stranice

en: Insert Read More tag
hr: Unesi oznaku Pročitaj više

en: Insert a Gravatar image
hr: Unesite Gravatar sliku

en: Insert an ad unit wherever you can place a widget.
hr: Unesite oglasnu jedinicu gdje god možete staviti widget.

en: Insert an image from another web site
hr: Postavite sliku sa druge web stranice

en: Insert audio playlist
hr: Unesi audio playlistu

en: Insert column after
hr: Unesi stupac poslije

en: Insert column before
hr: Unesi stupac prije

en: Insert date/time
hr: Unesi datum/vrijeme

en: Insert file URL
hr: Unesi URL datoteke

en: Insert from URL
hr: Dodaj s URL-a

en: Insert gallery
hr: Unesi galeriju

en: Insert image
hr: Unesi sliku

en: Insert into Navigation Menu
hr: Unesi u Navigacijski izbornik

en: Insert into Post
hr: Unesi u objavu

en: Insert into page
hr: Unesi u stranicu

en: Insert into post
hr: Unesi u objavu

en: Insert into product
hr: Umetni u proizvod

en: Insert into template
hr: Unesi u predložak

en: Insert into template part
hr: Unesi u dio predloška

en: Insert link
hr: Unesi poveznicu

en: Insert media from another website
hr: Unesite medijski zapis s druge web-stranice.

en: Insert row
hr: Umetnite red

en: Insert row after
hr: Unesi red poslije

en: Insert row before
hr: Unesi red prije

en: Insert table
hr: Unesi tablicu

en: Insert text, photos, forms, Yelp reviews, testimonials, maps, and more. Move them. Delete them. Play until it’s perfect. You already know how to do it!
hr: Unesite tekst, fotografije, forme, Yelp recenzije, osvrte, mape i više. Pomičite ih. Obriši ih. Igrajte se dok nije savršeno. Već znate kako to učiniti!

en: Insert video
hr: Unesi video

en: Insert video playlist
hr: Unesi video playlistu

en: Insert/edit code sample
hr: Unesi/uredi uzorak

en: Insert/edit image
hr: Unesi/uredi sliku

en: Insert/edit link
hr: Unesi/uredi poveznicu

en: Insert/edit media
hr: Unesi/uredi media

en: Inserted %1$d links into category %2$s. All done! Go <a href="%3$s">manage those links</a>.
hr: Ubačeno %1$d link(ova) u kategoriju %2$s. Gotovo! Idi na <a href="%3$s">upravljanje tim linkovima</a>.

en: Inserted <strong>%s</strong>
hr: <strong>%s</strong> ubačen(o)

en: Inserted text
hr: Dodani tekst

en: Inserting Media
hr: Unos medie

en: Insights
hr: Uvid

en: Install
hr: Instaliraj

en: Install %s now
hr: Sad instaliraj %s

en: Install &amp; Preview
hr: Instalacija i Pretpregled

en: Install Jetpack
hr: Instaliraj Jetpack

en: Install Now
hr: Instaliraj

en: Install Parent Theme
hr: Instaliraj Matičnu temu

en: Install Plugins
hr: Instaliraj Dodatke

en: Install Press This
hr: Instaliraj Press This

en: Install Themes
hr: Instaliranje Tema

en: Install Woo mobile app
hr: Instalirajte Woo mobilnu aplikaciju

en: Install and preview theme: %s
hr: Instaliraj i pretpregledaj temu: %s

en: Install from Google Fonts. Fonts are copied to and served from your site.
hr: Instaliraj iz Google fontova. Fontovi se kopiraju i poslužuju s vaše web-stranice.

en: Install plugin
hr: Instaliraj dodatak

en: Install plugins
hr: Instaliraj Dodatke

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
hr: Instalirajte mobilnu aplikaciju WooCommerce da biste upravljali narudžbama, primali obavijesti o prodaji i pregledavali ključne mjerne podatke - gdje god se nalazili.

en: Install the latest version of WordPress
hr: Instaliraj najnoviju inačicu WordPressa

en: Installation Required
hr: Zahtjeva instalaciju

en: Installation failed.
hr: Neuspjela instalacija.

en: Installed
hr: Instalirano

en: Installed Extensions without a Subscription
hr: Instalirani dodaci bez pretplate.

en: Installed Plugins
hr: Instalirani dodaci

en: Installed themes
hr: Instalirane Teme

en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
hr: Instalirana verzija nije testirana s aktivnom verzijom WooCommerce %s

en: Installing…
hr: Instaliranje...

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
hr: ID instance za način dostave koji je odredio cijenu.

en: Instance ID.
hr: ID instance.

en: Instance settings of the widget, if supported.
hr: Postavke instance widgeta, ako su podržane.

en: Instantly
hr: Odmah

en: Instructions
hr: Upute

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
hr: Upute koje će biti dodane na stranicu zahvale i e-poštu

en: Instructions that will be added to the thank you page.
hr: Upute koje će biti dodane na stranicu zahvale.

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
hr: Prosljeđeni su nedostatni argumenti ovom XML-RPC metodom.

en: Insufficient privileges to export products.
hr: Nedostatne povlastice za izvoz proizvoda.

en: Insufficient privileges to import products.
hr: Nedostatne povlastice za uvoz proizvoda.

en: Integration
hr: Integracija

en: Integration "%s" is not registered.
hr: Integracija "%s" nije registrirana.

en: Integration registry requires an identifier.
hr: Integracijski registar zahtijeva identifikator.

en: Intent
hr: Namjera

en: Interests
hr: Interesi

en: Interface language
hr: Jezik sučelja

en: Interface settings
hr: Postavke sučelja

en: Internal search handler error.
hr: Greška upravljačkog sklopa interne pretrage.

en: International
hr: Međunarodni

en: International flat rate (legacy)
hr: Međunarodna Fiksna cijena (Zastarjelo)

en: Internet Explorer does not give you the best WordPress experience. Switch to Microsoft Edge, or another more modern browser to get the most from your site.
hr: Internet Explorer vam ne omogućava najbolje WordPress iskustvo. Prebacite se na Microsoft Edge, ili neki drugi moderniji internet preglednik kako bi dobili najbolje iskusili vašu web-stranicu.

en: Interval subtotals.
hr: Ukupni zbir intervala.

en: Introduce yourself.
hr: Predstavi se.

en: Introduction
hr: Uvod

en: Invalid
hr: Neispravno

en: Invalid %s
hr: Pogrešan %s

en: Invalid %s ID
hr: Pogrešan %s identifikacijski broj

en: Invalid API response code (%d).
hr: Neispravni kod odgovora API-a (%d)

en: Invalid Account
hr: Nepostojeći račun

en: Invalid Akismet key
hr: Neispravni Akismet ključ

en: Invalid Akismet key. Please contact support.
hr: Neispravni Akismet ključ. Kontaktirajte korisničku podršku.

en: Invalid Akismet user
hr: Neispravni Akismet korisnik

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
hr: Isporučen Content-Disposition nije valjan. Content-Disposition treba biti uređen kao `attachment; filename="image.png"` ili slično.

en: Invalid Data provided.
hr: Neispravni podatci su pruženi.

en: Invalid ID.
hr: Neispravan ID.

en: Invalid JSON
hr: Neispravni JSON

en: Invalid JSON body passed.
hr: Proslijeđen je neispravni JSON body.

en: Invalid JSONP callback function.
hr: Neispravna JSONP callback funkcija.

en: Invalid Parameter
hr: Neispravni parametar

en: Invalid Poll Author
hr: Pogrešan autor ankete

en: Invalid Rate ID.
hr: Neispravan ID cijene.

en: Invalid SEO meta description value.
hr: Nesipravna vrijednost SEO meta opisa.

en: Invalid SEO title format.
hr: Neispravni SEO format naslova.

en: Invalid URL
hr: Neispravni URL.

en: Invalid URL %s.
hr: Nevažeći URL %s.

en: Invalid URL format.
hr: Neispravan URL format.

en: Invalid URL.
hr: Neispravni URL.

en: Invalid User ID, please verify and re-enter your Goodreads numeric user ID.
hr: Neispravni korisnički ID, provjerite i ponovno unesite svoj Goodreads numerički korisnički ID.

en: Invalid Video GUID!
hr: Neispravan video GUID!

en: Invalid action - must be a recurring action.
hr: Nevažeća radnja - mora biti ponavljajuća radnja.

en: Invalid action ID. No status found.
hr: Netočan ID akcije. Status nije pronađen.

en: Invalid action name.
hr: Neispravno ime radnje.

en: Invalid activation key.
hr: Neispravni aktivacijski ključ.

en: Invalid admin note
hr: Nevažeća bilješka administratora

en: Invalid answers
hr: Pogrešni odgovori

en: Invalid attachment ID.
hr: Neispravan ID privitka.

en: Invalid attribute ID.
hr: Nevažeći ID atributa.

en: Invalid attribute name.
hr: Nije valjan naziv atributa.

en: Invalid authentication method
hr: Neispavna metoda autorizacije

en: Invalid author ID.
hr: Neispravan ID autora.

en: Invalid billing email address
hr: Nevažeća adresa za naplatu

en: Invalid block type.
hr: Neispravna vrsta bloka.

en: Invalid block.
hr: Neispravni blok.

en: Invalid catalog visibility option.
hr: Nevažeća opcija vidljivosti kataloga

en: Invalid category ID.
hr: Nevažeći ID kategorije.

en: Invalid changeset UUID
hr: Neispravni changeset UUID.

en: Invalid comment ID.
hr: Neispravan ID komentara.

en: Invalid comment author ID.
hr: ID autora komentara nije valjan.

en: Invalid comment content.
hr: Neispravni sadržaj komentara.

en: Invalid comment status.
hr: Neispravan status komentara.

en: Invalid cookie format.
hr: Neispravni format kolačića.

en: Invalid cookie.
hr: Neispravni kolačić.

en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
hr: Naveden je nevažeći kod zemlje. Mora biti jedno od: %s

en: Invalid coupon
hr: Neispravni kupon

en: Invalid coupon ID
hr: Neispravan identifikacijski broj kupona

en: Invalid coupon code
hr: Neispravni kod kupona

en: Invalid coupon code.
hr: Nevažeći kod kupona.

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
hr: Neispravan tip kupona - tip kupona mora biti jedan od ovih: %s

en: Invalid coupon.
hr: Nevažeći kupon.

en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
hr: Nevažeći kuponi uklonjeni su iz košarice: "%s"

en: Invalid currency code
hr: Nevažeći kod valute

en: Invalid customer
hr: Kupac nije valjan

en: Invalid customer ID
hr: ID kupca nije valjan

en: Invalid customer email
hr: Pogrešna e-pošta kupca

en: Invalid customer query.
hr: Neispravni korisnički upit.

en: Invalid customer.
hr: Nevažeći kupac.

en: Invalid data provided.
hr: Pruženi su neispravni podaci.

en: Invalid data store.
hr: Nevažeća pohrana podataka.

en: Invalid data. No selected item.
hr: Nevažeći podaci. Nema odabrane stavke.

en: Invalid data. The item does not exist.
hr: Nevažeći podaci. Stavka ne postoji.

en: Invalid data. Unknown state.
hr: Nevažeći podaci. Nepoznato stanje.

en: Invalid data. Unknown type.
hr: Nevažeći podaci. Nepoznata vrsta podatka.

en: Invalid date.
hr: Neispravni datum.

en: Invalid device token.
hr: Neispravan token uređaja.

en: Invalid discount amount
hr: Neispravni iznos popusta

en: Invalid discount type
hr: Nevažeća vrsta popusta

en: Invalid download link.
hr: Pogrešan link za preuzimanje.

en: Invalid download log: no ID.
hr: Neispravni zapisnik preuzimanja: nema ID.

en: Invalid download log: not found.
hr: Neispravni zapisnik preuzimanja: nije pronađeno.

en: Invalid download.
hr: Nevažeće preuzimanje.

en: Invalid email address
hr: Neispravna e-mail adresa

en: Invalid email address in request.
hr: U zahtjevu je neispravna adresa e-pošte.

en: Invalid email address restriction
hr: Nevažeće ograničenje email adrese

en: Invalid email address when generating personal data export file.
hr: Nije valjana adresa e-pošte pri stvaranju datoteke za izvoz privatnosti korisnika.

en: Invalid email address.
hr: Neispravna adresa e-pošte.

en: Invalid featured media ID.
hr: Neispravni ID istaknutog medijskog zapisa.

en: Invalid field
hr: Nevažeće polje

en: Invalid file
hr: Neispravna datoteka

en: Invalid file type
hr: Neispravna vrsta zapisa

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
hr: Pogrešan format datoteke. Uvoznik podržava CSV i TXT formate datoteka!

en: Invalid form submission.
hr: Greška pri slanju obrasca.

en: Invalid global styles revision ID.
hr: Nije valjan ID revizije globalnih stilova.

en: Invalid hex color.
hr: Neispravna vrijednost heksadecimalne boje.

en: Invalid image URL
hr: Neispravan URL slike

en: Invalid image URL.
hr: Neispravni URL slike

en: Invalid image: %s
hr: Nevažeća slika: %s

en: Invalid item ID.
hr: Neispravan ID stavke.

en: Invalid items
hr: Stavke nisu važeće

en: Invalid key.
hr: Neispravan ključ

en: Invalid menu ID.
hr: Neispravan ID izbornika.

en: Invalid menu location.
hr: Neispravna lokacija izbornika.

en: Invalid meta_query clause key: %s.
hr: Neispravan ključ klauzule meta_query: %s

en: Invalid nonce verification
hr: Pogrešna provjera ovaj put

en: Invalid object type.
hr: Neispravna vrsta objekta.

en: Invalid option
hr: Neispravna opcija.

en: Invalid option: %s. | Invalid options: %s.
hr[0]: Neispravna opcija: %s.
hr[1]: Neispravne opcije: %s.
hr[2]: Neispravne opcije: %s.

en: Invalid or duplicated SKU.
hr: Nevažeći ili duplicirani SKU.

en: Invalid or missing payment token fields.
hr: Nevažeća ili nepotpuna polja token plaćanja.

en: Invalid order
hr: Neispravna narudžba

en: Invalid order ID.
hr: Neispravan ID narudžbe.

en: Invalid order IDs in call to read_multiple()
hr: Nevažeći ID-ovi narudžbi u pozivu za read_multiple()

en: Invalid order item.
hr: Nevažeći ID narudžbe.

en: Invalid order note ID
hr: Neispravan Identifikacijski broj bilješke o narudžbi.

en: Invalid order refund ID.
hr: Neispravan ID povrata narudžbe.

en: Invalid order type: %s.
hr: Neispravna vrsta narudžbe: %s.

en: Invalid order.
hr: Pogrešna narudžba.

en: Invalid page template.
hr: Neispravni predložak stranice.

en: Invalid parameter "dismissed".
hr: Neispravan parametar "dismissed".

en: Invalid parameter "notice".
hr: Neispravni parametar "notice".

en: Invalid parameter(s): %s
hr: Neispravni parametri: %s

en: Invalid parameter.
hr: Neispravni parametar.

en: Invalid parameters.
hr: Neispravni parametri.

en: Invalid parent ID
hr: Nevažeći matični ID

en: Invalid password. Generate a new one from %s.
hr: Netočna lozinka. Generiraj novu iz %s.

en: Invalid path provided.
hr: Navedena je neispravna putanja.

en: Invalid payment gateway.
hr: Neispravni payment gateway.

en: Invalid payment method.
hr: Pogrešna metoda plaćanja.

en: Invalid payment result received from payment method.
hr: Nevažeći rezultat plaćanja primljen od načina plaćanja.

en: Invalid payment token.
hr: Nevažeći token plaćanja.

en: Invalid permission ID.
hr: Nevažeći ID dozvole.

en: Invalid personal data action.
hr: Neispravan akcija za osobne podatke.

en: Invalid personal data request.
hr: Neispravan zahtjev za osobne podatke.

en: Invalid plugin page.
hr: Neispravna stranica dodatka

en: Invalid plugin path.
hr: Neispravna putanja dodatka.

en: Invalid plugin.
hr: Nevažeći plugin.

en: Invalid post
hr: Neispravan post.

en: Invalid post ID.
hr: Neispravan ID objave.

en: Invalid post format.
hr: Neispravan tip objave.

en: Invalid post parent ID.
hr: Neispravan ID matične objave.

en: Invalid post type.
hr: Neispravan tip objave.

en: Invalid post.
hr: Neispravna objava.

en: Invalid price
hr: Neispravna cjena

en: Invalid product
hr: Nevažeći proizvod

en: Invalid product ID
hr: Nevažeći ID proizvoda

en: Invalid product ID %d.
hr: Neispravni ID proizvoda %d.

en: Invalid product ID.
hr: Nevažeći ID proizvoda.

en: Invalid product SKU
hr: Nevažeća šifra proizvoda

en: Invalid product attribute ID
hr: ID atribut proizvoda nije važeći

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
hr: Nije valjan atribut proizvoda order_by type - atributa proizvoda order_by type mora biti samo jedan od slijedećih: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
hr: Nije valjana vrsta atributa proizvoda - vrsta atributa proizvoda može biti samo jedna od slijedećih: %s

en: Invalid product category ID
hr: Neispravan identifikacijski broj kategorije.

en: Invalid product review ID.
hr: Nevažeći ID recenzije proizvoda.

en: Invalid product shipping class ID
hr: Nevaljan ID razreda dostave

en: Invalid product tag ID
hr: Nevaljan ID oznake proizvoda

en: Invalid product tax status.
hr: Nevažeći status poreza proizvoda.

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
hr: Neispravan tip proizvoda - tip proizvoda može biti samo jedan od sljedećih: %s

en: Invalid product type.
hr: Neispravna vrsta proizvoda.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
hr: Nevažeća vrsta proizvoda: proslijeđeni ID ne odgovara varijaciji proizvoda.

en: Invalid product.
hr: Invalid product id.

en: Invalid products in request body.
hr: Nevažeći proizvodi u tijelu zahtjeva.

en: Invalid rate
hr: Nevažeća stopa

en: Invalid recovery key format.
hr: Neispravni format ključa za vraćanje.

en: Invalid recovery key.
hr: Neispravni ključ za vraćanje.

en: Invalid refund amount
hr: Nepravilan iznos za povrat novca.

en: Invalid refund amount.
hr: Nevažeći iznos povrata.

en: Invalid remote response.
hr: Neispravni odgovor udaljene lokacije.

en: Invalid request
hr: Neispravni zahtjev

en: Invalid request ID when generating personal data export file.
hr: Nije valjan ID zahtjeva pri stvaranju datoteke za izvoz privatnosti korisnika.

en: Invalid request ID when merging personal data to export.
hr: Neispravni ID zahtjeva prilikom spajanja osobnih podataka  za izvoz.

en: Invalid request ID when processing personal data to erase.
hr: Neispravni ID zahtjeva prilikom obrade osobnih podataka za brisanje.

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
hr: Neispravni ID zahtjeva prilikom slanja izvoza osobnih podataka e-poštom.

en: Invalid request ID.
hr: Neispravni ID zahtjeva.

en: Invalid request parameters
hr: Neispravni parametri zahtjeva

en: Invalid request signature or no blog id supplied.
hr: Pogrešan potpis zahtjeva ili nije poslan blog id.

en: Invalid request signature.
hr: Pogrešan potpis zahtjeva.

en: Invalid request status.
hr: Neispravan status zahtjeva.

en: Invalid request type.
hr: Neispravna vrsta zahtjeva.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
hr: Neispravan zahtjev. Molimo unesite parametar podudaranja.

en: Invalid resource ID.
hr: Nevažeći ID resursa.

en: Invalid resource id for reassignment.
hr: Nevažeći ID resurs za premještaj.

en: Invalid resource id.
hr: Nevažeći ID resursa.

en: Invalid response from data store.
hr: Nevažeći odgovor iz baze podataka.

en: Invalid review ID.
hr: ID recenzije nije valjan.

en: Invalid review content.
hr: Sadržaj recenzije nije valjan.

en: Invalid revision ID.
hr: Neispravni ID revizije.

en: Invalid role
hr: Neispravna Uloga

en: Invalid role.
hr: Neispravna uloga.

en: Invalid schedule. Cannot save action.
hr: Pogrešno zakazivanje. Nemoguće spremiti akciju.

en: Invalid scope %s
hr: Opseg nije valjan %s

en: Invalid setting group.
hr: Nevažeća grupa postavki.

en: Invalid setting.
hr: Nevažeća postavka.

en: Invalid shipping method!
hr: Pogrešna metoda dostave.

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
hr: Neispravno ime kratkog koda: %1$s. Ne koristite razmake ili rezervirane znakove: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
hr: Neispravno ime kratkog koda: dano je prazno ime.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
hr: Invalid Signature - failed to sort parameters.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
hr: Invalid Signature - provided signature does not match.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
hr: Invalid Signature - signature method is invalid.

en: Invalid site information returned from remote.
hr: Vraćene neispravne informacije o stranici s udaljene stranice.

en: Invalid slug.
hr: Neispravni slug.

en: Invalid status.
hr: Neispravni status.

en: Invalid strategy `%1$s` defined for `%2$s` during script registration.
hr: Nevažeća strategija `%1$s` definirana za `%2$s` tijekom registracije skripte.

en: Invalid table id: %s.
hr: Nevažeći ID tablice: %s.

en: Invalid tax class
hr: Nevažeća klasa poreza

en: Invalid taxonomy.
hr: Neispravna taksonomija.

en: Invalid taxonomy: %s.
hr: Neispravna taksonomija: %s.

en: Invalid template parent ID.
hr: Neispravan ID matičnog predloška.

en: Invalid term ID.
hr: Neispravan ID izraza.

en: Invalid term name.
hr: Nije valjan naziv pojma.

en: Invalid theme %s.
hr: Neispravna tema %s.

en: Invalid theme.
hr: Neispravna tema.

en: Invalid token JSON: %s
hr: Neispravan JSON tokena: %s

en: Invalid token.
hr: Neispravan token.

en: Invalid tool ID.
hr: Nevažeći ID alata.

en: Invalid translation type.
hr: Neispravan tip prijevoda.

en: Invalid type parameter.
hr: Parametar neispravne vrste.

en: Invalid user ID for reassignment.
hr: Neispravni korisnički ID za preraspodjelu.

en: Invalid user ID.
hr: Neispravan ID korisnika.

en: Invalid user parameter(s).
hr: Neispravni parametri korisnika.

en: Invalid user role. Please try again.
hr: Neispravna korisnička uloga. Molimo pokušajte ponovno.

en: Invalid user_id provided
hr: Naveden je nevažeći user_id

en: Invalid username or email.
hr: Neispravno korisničko ime ili e-pošta.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
hr: Neispravna vrijednost %1$s za %2$s. Očekivana vrijednost bi trebala biti između %3$s i %4$s.

en: Invalid value for background attachment.
hr: Neispravna vrijednost za pozadinski privitak.

en: Invalid value for background position X.
hr: Neispravna vrijednost za poziciju pozadine X.

en: Invalid value for background position Y.
hr: Neispravna vrijednost za poziciju pozadine Y.

en: Invalid value for background repeat.
hr: Neispravna vrijednost za ponavljanje pozadine.

en: Invalid value for background size.
hr: Neispravna vrijednost za veličinu pozadine.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
hr: Nevažeća vrijednost za parametar odabira ili brojanja. Radnje nije moguće ispitati.

en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
hr: Nevažeća vrijednost objavljena je za %1$s. Dozvoljene vrijednosti: %2$s

en: Invalid value posted for %s
hr: Objavljena nevažeća vrijednost za %s

en: Invalid value.
hr: Neispravna vrijednost.

en: Invalid variation ID
hr: Nevažeći ID varijacije

en: Invalid webhook ID.
hr: Nevažeći ID web kuke

en: Invalid webhook delivery ID.
hr: Nepravilan identifikacijski broj webhook dostave.

en: Invalid webhook delivery.
hr: Nepravilna webhook dostava.

en: Invalid webhook.
hr: Neispravni webhook.

en: Invalid widget type.
hr: Neispravna vrsta widgeta.

en: Inventory
hr: Inventar

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
hr: E-pošta s pozivom je poslana novom korisniku. Korisnik mora otvoriti poveznicu za potvrdu prije nego se kreira korisnički račun.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
hr: E-pošta s pozivom je poslana korisniku. Korisnik mora otvoriti poveznicu za potvrdu kako bi bio dodan na vašu web stranicu.

en: Invite New
hr: Pozovi Novog

en: Invite New Users to Your Blog
hr: Pozovi Novog Korisnika na Svoj Blog

en: Invite New Users to Your Private Blog
hr: Pozovi Novog Korisnika na Svoj Privatni Blog

en: Invite Sent!
hr: Pozivnica poslana.

en: Invite up to 10 email addresses and/or WordPress.com usernames, separated by commas. Those needing a username will be sent instructions on how to create one.
hr: Pozovite do 10 adresa e-pošte i/ili WordPress.com korisničkih imena, odvojenih zarezima. Onima kojima je potrebno korisničko ime poslati će se instrukcije kako ih kreirati.

en: Invitee
hr: Pozivnica

en: Invites
hr: Pozivnice

en: Invoice for order #{order_number}
hr: Račun za narudžbu #{order_number}

en: Invoice for order #{order_number} on {site_title}
hr: Račun za narudžbu #{order_number} na {site_title}

en: Invoice prefix
hr: Prefiks računa

en: Ionian Islands
hr: Jonski otoci

en: Iran, Islamic Republic of
hr: Iran, Islamska Republika

en: Iraq
hr: Irak

en: Iraqi dinar
hr: Irački dinar

en: Ireland
hr: Irska

en: Irish
hr: Irski

en: Is HPOS enabled?
hr: Je li HPOS omogućen?

en: Is HPOS feature screen enabled?
hr: Je li HPOS značajka omogućena za prikaz na ekranu?

en: Is HPOS sync enabled?
hr: Je li HPOS sinkronizacija omogućena?

en: Is SUHOSIN installed?
hr: Je li SUHOSIN instaliran?

en: Is WordPress debug mode active?
hr: Je li WordPress debug način aktivan?

en: Is WordPress multisite?
hr: Je li WordPress multisite?

en: Is a global attribute?
hr: Je li globalni atribut?

en: Is data sync enabled for HPOS?
hr: Je li sinkronizacija podataka omogućena za HPOS?

en: Is featured?
hr: Istaknuto?

en: Is log directory writable?
hr: Može li se zapisivati u direktorij s logovima?

en: Is site approved for WordAds?
hr: Jeli web-stranica odobrena za WordAds?

en: Is store connected to WooCommerce.com?
hr: Je li trgovina povezana s WooCommerce.com?

en: Is the Imagick library available?
hr: Je li Imagick zbirka dostupna?

en: Is the block dynamically rendered.
hr: Da li se blok dinamički prikazuje.

en: Is the connection to your store secure?
hr: Je li veza prema vašoj trgovini sigurna?

en: Is the customer a paying customer?
hr: Radi li se o kupcu koji plaća?

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
hr: Je li dnevni cron posao aktivan, kada se sljedeći put pokreće?

en: Is the product in stock?
hr: Je li proizvod na zalihi?

en: Is the product on sale?
hr: Je li proizvod na akciji?

en: Is the product purchasable?
hr: Je li proizvod moguće kupiti?

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
hr: Je li zaliha proizvoda naručena? Ovo će se takođe vratiti neistinito ako su obavijesti o narudžbi isključene.

en: Is there no link to us?
hr: Čini li nam se, ili to na nas ne vodi niti jedna poveznica?

en: Is this a multisite?
hr: Je li ovo multisite?

en: Is this site discouraging search engines?
hr: Je li ova web-stranica obeshrabrujuće za tražilice?

en: Is this site private?
hr: Jeli ovo privatno?

en: Is this site using HTTPS?
hr: Koristi li web-stranica HTTPS?

en: Is this theme a child theme?
hr: Je li ova tema "child tema" ?

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
hr: Je li vaša web lokacija povezana s WooCommerce.com?

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
hr: Provodi li vaša web-stranica korištenje odobrenih direktorija za preuzimanje proizvoda?

en: Israel
hr: Izrael

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
hr: Izgleda da su nedostajale jedna ili više tablica baze podataka. Pokušaj ponovnog stvaranja nedostajuće tablice.

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
hr: Izgleda da vaša web-stranica trenutno nema izbornik. Želite ga napraviti? Kliknite dugme za početak.

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
hr: Moguće je da osobe koje održavaju web-stranicu blokiraju sve, ili neke, komunikacije prema drugim web-stranicama i uslugama. Ako se postavi neispravnom ovo može spriječiti dodatke i teme da funkcioiniraju kako su zamišljeni.

en: It is that time of the year when devices are shiny again.
hr: Ono vrijeme godine kada su uređaji ponovno novi.

en: It is up to search engines to honor this request.
hr: Na tražilicama je da poštuju ovaj zahtijev.

en: It is your own responsibility to ensure that your site complies with the relevant laws.
hr: Vaša je odgovornost da se pobrinete da vaša web-stranica usuglašena sa važećim zakonima,

en: It is your responsibility to write a comprehensive privacy policy, to make sure it reflects all national and international legal requirements on privacy, and to keep your policy current and accurate.
hr: Vaša je odgovornost napisati sveobuhvatna pravila privatnosti pazeći da reflektira sve nacionalne i međunarodne pravne zahtjeve privatnosti i da vodite svoja pravila ažurnim i ispravnim.

en: It looks like HTTPS is not supported for your website at this point.
hr: Izgleda da HTTPS trenutno nije podržan na vašoj web-stranici.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
hr: Izgleda da se ništa ne nalazi na ovoj lokaciji. Možda da probate pretragu?

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
hr: Izgleda da na ovoj lokaciji ničega nema. Pokušajte direktno posjetiti %s.

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
hr: Izgleda da Apache %s modul nije instaliran.

en: It looks like the WordPress site URL is incorrectly configured. Please check it in your widget settings.
hr: Izgleda da je URL WordPress stranice krivo namješten. Molimo provjerite u postavkama widgeta

en: It looks like the response did not come from this site.
hr: Izgleda da odgovor nije došao s ove web-stranice.

en: It looks like you attempted to import your LiveJournal posts previously and got interrupted.
hr: Izgleda da ste pokušali uvesti postove iz Live Journala i bili prekinuti.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
hr: Izgleda da koristite nesigurnu inačicu %s. Korištenje tako zastarjelog preglednika čini vaše računalo nesigurnim. Za najbolje WordPress iskustvo, ažurirajte vaš preglednik.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
hr: Izgleda da koristite zastarjelu inačicu %s. Za najbolje WordPress iskustvo, ažurirajte vaš preglednik.

en: It looks like your Facebook URL is incorrectly configured. Please check it in your <a href="%1$s">widget settings</a>.
hr: Izgleda da je vaš Facebook URL neispravno konfiguriran. Provjerite u <a href="%1$s">widget postavkama</a>.

en: It may be caused by one of these issues, which you can diagnose yourself:
hr: Može biti uzrokovano jednim od ovih problema, koje možete sami dijagnosticirati:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
hr: Izgleda da ne možemo pronaći ono što tražite. Možda pretraga može pomoći.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
hr: Izgleda da vašu mrežu pogoni Nginx web poslužitelj. <a href="%s">Saznajte više o daljnjoj konfiguraciji</a>.

en: It was not possible to check your scheduled events
hr: Nije moguće provjeriti vaše tempirane događaje

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
hr: Nije bilo moguće sinkronizirati direktorije za preuzimanje nakon najnovijeg ažuriranja.

en: Italian
hr: Talijanski

en: Italic
hr: Kurziv

en: Italy
hr: Italija

en: Item
hr: Proizvod

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
hr: Zaliha proizvoda #%1$s je porasla sa %2$s  na %3$s.

en: Item ID.
hr: ID stavke

en: Item added.
hr: Stavka dodana.

en: Item deleted.
hr: Stavka izbrisana.

en: Item moved down
hr: Stavka pomaknuta naniže

en: Item moved up
hr: Stavka pomaknuta naviše

en: Item not added.
hr: Stavka nije dodana.

en: Item not updated.
hr: Stavka nije ažurirana.

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
hr: Ukupni iznosi artikla izračunat najmanjom jedinicom valute.

en: Item updated.
hr: Stavka ažurirana.

en: Itemized
hr: Po stavkama razvrstane

en: Items
hr: Stavke

en: Items Purchased
hr: Kupljene stavke

en: Items Subtotal:
hr: Stavke ukupno:

en: Items deleted.
hr: Stavke izbrisane.

en: Items list
hr: Popis stavki

en: Items list navigation
hr: Navigacija popisa stavki

en: Items on your restaurant's menu
hr: Stavke u izborniku restorana

en: Items sold
hr: Prodane stavke

en: Items sold.
hr: Podane stavke.

en: Items to show:
hr: Stavke za prikazati:

en: It’s never a bad time to claim a memorable domain for your site, but sooner is better than later! Make sure no one else snaps up the domain that’s perfect for you.
hr: Nikada nije loše vrijeme za odabrati lako pamtljivu domenu za Vašu stranicu, ali bolje prije nego kasnije! Pobrinite se da netko drugi ne zauzme tu neku savršenu.

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
hr: JSON djelomično podudaranje nije podržano u vašem okruženju. Provjerite vašu inačicu MySQL/MariaDB.

en: JSONP support is disabled on this site
hr: JSONP podrška je onemogućena za ovaj sajt

en: JSONP support is disabled on this site.
hr: JSONP je onemogućen na ovoj web stranici.

en: Jan
hr: Sij

en: January
hr: Siječanj

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
hr: sij.

en: Japanese
hr: Japanski

en: Japanese yen
hr: Japanski Jen

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
hr: JavaScript mora biti omogućen kako bi mogli koristiti ovu mogućnost.

en: Jerusalem
hr: Jeruzalem

en: Jetpack Debugging Center
hr: Jetpack centar za ispravljanje grešaka

en: Jetpack FAQ
hr: Jetpack ČPP

en: Jetpack Logo
hr: Jetpack logo

en: Jetpack Network Settings Updated!
hr: Mrežne postavke Jetpacka su ažurirane!

en: Jetpack Personal
hr: Jetpack Osobno

[ctx: Jetpack Personal Plan]
en: Personal
hr: Osobni

en: Jetpack Professional provides the design, tools, and support to bring your website to life.
hr: Jetpack Professional pruža dizajn, alate i podršku kako bi pokrenulu tvoju stranicu.

en: Jetpack Protect
hr: Jetpack zaštita

en: Jetpack Search
hr: Jetpack pretraga

en: Jetpack Settings
hr: Jetpack postavke

en: Jetpack Sitemaps module is active, but unavailable. This can happen if your site is set to discourage search engine indexing. Please enable search engine indexing to allow sitemap generation.
hr: Jetpack modul Mape stranice je aktivan, ali nedostupan. Ovo se može dogoditi ako je vaša web-stranica postavljena da odbija indeksiranje od tražilica. Omogućite indeksiranje od tražilica kako bi omogućili kreiranje generiranje mape stranica.

en: Jetpack Sitemaps module is not currently active. Activate it first if you want to work with sitemaps.
hr: Jetpack modul Mape stranice nije trenutno aktivan. Aktivirajte ga ako želite raditi s mapama stranica.

en: Jetpack Stats work better with JavaScript enabled.
hr: Jetpack Stats bolje funkcionira s uključenim JavaScriptom.

en: Jetpack Subscriptions Settings
hr: Postavke Jetpack pretplate

en: Jetpack Support
hr: Jetpack Podrška

en: Jetpack by WordPress.com
hr: Jetpack od WordPress.com

en: Jetpack checks your site every five minutes and if any downtime is detected you will receive an email
    		notification alerting you to the issue, so you can act quickly and get your site back online.
hr: Jetpack provjerava vašu web-stranice svakih pet minuta, i ako se detektira nedostupnost, biti će vam poslana obavijest e-poštom 
    →	→	o problemu. Na taj način možete brže reagirati kako bi vratili svoju stranicu online.

en: Jetpack contains the most recent version of the old %l plugin. | Jetpack contains the most recent versions of the old %l plugins.
hr[0]: Jetpack sadrži najnoviju inačicu starog %l dodatka
hr[1]: Jetpack sadrži najnovije inačice starog %l dodatka
hr[2]: Jetpack sadrži najnovije inačice starog %l dodatka

en: Jetpack contains the most recent version of the old &#8220;%1$s&#8221; plugin.
hr: Jetpack sadrži najnoviju inačicu starog &#8220;%1$s&#8221; dodatka.

en: Jetpack has been successfully disconnected for %s.
hr: Jetpack je uspješno odspojen za %s.

en: Jetpack has locked your site's login page.
hr: Jetpack je zaključao stranicu za prijavu.

en: Jetpack helps to keep you secure from brute-force login attacks.
hr: Jetpack vam pomaže da se zaštitite protiv brute-force napada na prijavu.

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
hr: Jetpack je trenutno spojen s WordPress.com

en: Jetpack is network activated and notices can not be dismissed.
hr: Jetpack je aktiviran na mreži i obavijesti ne mogu biti zanemarene.

en: Jetpack is not active on this site.
hr: Jetpack nije aktiviran na ovoj web-stranici.

en: Jetpack is not connected.
hr: Jetpack nije spojen.

en: Jetpack is not connected. Please connect Jetpack by visiting <a href='%s'>Settings</a>.
hr: Jetpack nije spojen. Spojite Jetpack tako da otvorite <a href='%s'>Postavke</a>.

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
hr: Jetpack trenutno nije povezan s WordPress.com

en: Jetpack is not installed or active.
hr: Jetpack nije instaliran ili aktivan

en: Jetpack is now handling your backups.
hr: Jetpack se sada brine za vaše sigurnosne kopije.

en: Jetpack options reset.
hr: Reset Jetpack opcija.

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
hr: Jetpack zahtjeva WordPress inačicu %s ili noviju.

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
hr: Jetpack daje vašem samostalno hostanom WordPress sajtu vrhunske WordPress.com mogućnosti.

en: Jetpack sync is not allowed for versions less than 4.2
hr: Jetpack sync nije dopušten za verzije manje od 4.2

en: Jetpack sync is not currently allowed for this site.
hr: Jetpack sinkronizacija trenutno nije dopuštena za ovu web-stranicu.

en: Jetpack will re-test for HTTPS support once a day, but you can click here to try again immediately:
hr: Jetpack će ponovno testirati HTTPS podršku jednom na dan, ali možete kliknuti ovdje ako želi pokušati odmah:

en: Jetpack works by connecting to WordPress.com for a lot of features. Sometimes, when the connection gets messed up, you need to disconnect and reconnect to get things working properly. <a href="%s">Disconnect from WordPress.com</a>
hr: Jetpack radi tako da se spoji s WordPress.com zbog puno mogućnosti. Ponekad kad se konekcija pokvari, trebate se odspojiti i ponovno spojiti kako bi sve ispravno radilo. <a href="%s">Odspoji s WordPress.com</a>

en: Jetpack's Carousel has been disabled, because another plugin or your theme is overriding the [gallery] shortcode.
hr: Jetpack Vrtuljak je isključen, jer drugi dodataka ili tema koriste [gallery] kratki kod.

en: Job Listings
hr: Lista poslova

en: Join
hr: Priključi se

en: Join %s other subscriber | Join %s other subscribers
hr[0]: Pridružite se %s drugom pretplatniku.
hr[1]: Pridružite se %s drugih pretplatnika.
hr[2]: Pridružite se %s drugih pretplatnika.

en: Join a conversation: search for blogs that share your interests in the Reader.
hr: Uključi se u raspravu: potraži blogove koji dijele tvoje interese u Čitaču.

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
hr: Pridružite se 16 milijuna korisnika koji koriste MailChimp. Sinkronizirajte popis i pohranite podatke da biste poslali automatizirane e-poruke i ciljanu kampanju.

en: Join the diverse WordPress contributor community and connect with other people who are passionate about maintaining a free and open web.
hr: Pridružite se raznolikoj WordPress zajednici suradnika i povežite se s drugima koji su strastveni u održavanju besplatnog i otvorenog weba.

en: Joined %(month)s %(year)s
hr: Učlanjen %(month)s %(year)s

en: Jul
hr: Srp

en: July
hr: Srpanj

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
hr: srp.

en: Jump to footnote reference %1$d
hr: Skoči na referencu fusnote %1$d

en: Jun
hr: Lip

en: June
hr: Lipanj

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
hr: lip.

en: Just another %s site
hr: Samo još jedna %s web stranica

en: Just another WordPress site
hr: Još jedna WordPress stranica

en: Just another WordPress.com weblog
hr: Samo još jedan WordPress.com blog

en: Just arrived
hr: Upravo stiglo

en: Just now
hr: upravo sad

en: Just start creating: get a free site and be on your way to publishing your content in less than five minutes.
hr: Samo počni stvarati: napravi besplatnu stranicu i počni objavljivati svoj sadržaj u manje od pet minuta.

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
hr: Samo da vas obavijestimo &mdash; Vaša narudžba #%s je zaprimljena i trenutno se obrađuje:

en: Justify
hr: Poravnaj po oba ruba

en: Justify Text
hr: Poravnaj po oba ruba

en: Kamchatka
hr: Kamčatka

en: Kavango East
hr: Istočni Kavango

en: Kavango West
hr: Zapadni Kavango

en: Kazakhstan
hr: Kazahstan

en: Kebab-case unique identifier for the font family preset.
hr: Jedinstveni identifikator kebab-case za unaprijed postavljenu obitelj fontova.

en: Keep editing
hr: Nastavi uređivati

en: Keep in mind that if you convert a category with child categories, the children become top-level orphans.
hr: Sjeti se da ako pretvoriš kategoriju koja ima podređene kategorije, 'djeca' postaju 'siročići' prve kategorije.

en: Keep the posts table and the orders tables synchronized
hr: Održite tablicu objava i tablicu narudžbi sinkronizirane

en: Keep this link private
hr: Ostavi ovu poveznicu privatnom

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
hr: Zadrži postavke widgeta i premjesti ga u neaktivne widgete.

en: Keep your customers informed with tracking notifications.
hr: Informirajte svoje kupce pomoću obavijesti o praćenju.

en: Kenya
hr: Kenija

en: Key
hr: Ključ

en: Key details
hr: Detalji Ključa

en: Keyboard Shortcuts
hr: Tipke prečaca

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
hr: Korisnici tipkovnice: Kada radite u vizualnom uređivaču, možete koristiti%s  za pristup alatnoj traci.

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Kiev
hr: Kijev

en: Kilograms
hr: kilograma

en: Kind
hr: Vrsta

en: Korea, Democratic People's Republic of
hr: Sjeverna Koreja

en: Korea, Republic of
hr: Južna Koreja

en: Korean
hr: Korejski

en: Kuwait
hr: Kuvajt

en: Kyiv
hr: Kijev

en: Kyrgyzstan
hr: Kirgistan

en: L/W/H
hr: D/Š/V

en: LEARN MORE
hr: SAZNAJ VIŠE

en: LaTeX is a powerful markup language for writing complex mathematical equations and formulas.
hr: LaTeX je moćan markup jezik za pisanje kompleksnih matematičkih jednadžbi, formula, itd.

en: LaTeX is a powerful markup language for writing complex mathematical equations and formulas.
    		Jetpack combines the power of LaTeX and the simplicity of WordPress to give you the ultimate
    		in math blogging platforms. Use $latex your latex code here$ or [latex]your latex code here[/latex]
    		to include in your posts and comments. Enjoy all sorts of options and embrace your inner nerd.
hr: LaTeX je moćan markup jezik za pisanje kompleksnih matematičkih jednadžbi i formula.
    		Jetpack kombinira snagu LaTeX i jednostavnost WordPressa kako bi vam pružio ultimativno
    		iskustvo u matematičkoj blog platformi. Upotrijebite $latex vaš latex kod ovdje$ ili [latex]vaš latex kod ovdje[/latex]
    		kako bi ih uvrstili u svoje objave i komentare. Uživajte u svim opcijama i prigrlite svog unutrašnjeg štrebera.

en: Label
hr: Etiketa

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
hr: E-pošta

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
hr: Ime

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
hr: Web-stranica

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
hr: Opcija

[ctx: Label for the button on the Masterbar to add a new domain]
en: Add
hr: Dodaj

[ctx: Label for the button on the Masterbar to manage plugins]
en: Manage
hr: Upravljanje

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
hr: Opcije

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
hr: pomakni

en: Labels
hr: Etiketa

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
hr: Etiketa: <small>ljuto, omiljeno, itd. <em>Razdvojite etikete zarezima</em></small>

en: Landmark
hr: Spomenik

en: Language
hr: Jezik

en: Language this blog is primarily written in.
hr: Jezik na kojem je primarno pisan ovaj blog.

en: Language:
hr: Jezik:

en: Languages
hr: Jezici

en: Lao People's Democratic Republic
hr: Lao Narodna Demokratska Republika

en: Lao kip
hr: Laoski kip

en: Large
hr: Velika

en: Large (128 pixels)
hr: Veliko (128 pixela)

en: Large (56px)
hr: Veliko (56px)

en: Large size
hr: Velika

en: Large size image height
hr: Duljina slike najveće veličine

en: Large size image width
hr: Širina slike najveće veličine

en: Las Palmas
hr: las Palmas

en: Last 12 months
hr: Zadnjih 12 mjeseci

en: Last 24 hours
hr: Zadnja 24 sata

en: Last 3 months
hr: Zadnja 3 mjeseca

en: Last 31 days
hr: Zadnjih 31 dan

en: Last 7 days
hr: Zadnjih 7 dana

en: Last Active
hr: Posljednja aktivnost

en: Last IP
hr: Posljednja IP

en: Last Login
hr: Zadnja prijava

en: Last Modified
hr: Zadnja izmjena

en: Last Name
hr: Prezime

en: Last Post
hr: Zadnja objava

en: Last Updated
hr: Zadnji put ažurirano

en: Last Used
hr: Posljednja korištena

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
hr: Posljednju izmjenu izvršio/la %1$s dana %2$s u %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
hr: Posljednja izmjena izvršena %1$s u %2$s

en: Last modified:
hr: Zadnja izmjena:

en: Last month
hr: Prošli mjesec

en: Last name
hr: Prezime

en: Last name (optional)
hr: Prezime (opcionalno)

en: Last name for the user.
hr: Prezime korisnika.

en: Last name.
hr: Prezime:

en: Last order
hr: Posljednja narudžba

en: Last page
hr: Posljednja stranica

en: Last published
hr: Zadnji put objavljeno

en: Last query information:
hr: Posljednji podaci upita:

en: Last updated
hr: Zadnje ažurirano

en: Last updated: %s
hr: Zadnje ažurirano: %s

en: Last warning, are you sure?
hr: Posljednje upozorenje, jeste li sigurni?

en: Last week
hr: Prošli tjedan

en: Latest
hr: Najnoviji

en: Latest Post
hr: Najnovija Objava

en: Latest Posts
hr: Najnoviji Postovi

[ctx: Latest notifications]
en: Latest
hr: Najnovije

en: Latest version of theme.
hr: Posljednja inačica teme.

en: Latitude
hr: Širina

en: Latvia
hr: Latvija

en: Latvian
hr: Latvijski

en: Launch your site to the world
hr: Lansirajte svoju web- stranicu u svijet

en: Layout
hr: Razmještaj

en: Layout blocks, like Buttons, Hero Images, Separators, etc.
hr: Blok prijeloma, poput Dugme, Naslovna slika, Razdjelnici, itd.

en: Leaderboard ID.
hr: ID tablice rezultata.

en: Learn More
hr: Saznaj Više

en: Learn WordPress
hr: Nauči WordPress

en: Learn about block themes
hr: Saznajte više o blok temama

en: Learn about blocks ›
hr: Naučite o blokovima ›

en: Learn how
hr: Saznajte kako

en: Learn how to <a href="%s" class="update-browser-link">browse happy</a>
hr: Saznajte kako <a href="%s" class="update-browser-link">sretno surfati</a>

en: Learn how to configure the Authorization header.
hr: Saznaj kako konfigurirati zaglavlje autorizacije.

en: Learn how to update
hr: Saznajte kako ažurirati

en: Learn how to upgrade
hr: Saznajte kako nadograditi

en: Learn more
hr: Saznaj više

en: Learn more about <a href="%s">transferring a domain to WordPress.com</a>.
hr: Saznaj više o <a href="%s">prijenosu domena na WordPress.com</a>.

en: Learn more about CSS
hr: Saznajte više o CSS-u

en: Learn more about Featured Images
hr: Naučite više o Istaknutim slikama

en: Learn more about Markdown.
hr: Saznaj više o Markdownu.

en: Learn more about XML sitemaps.
hr: Saznaj više o XML mapama web-stranice

en: Learn more about coupons
hr: Saznaj više o kuponima

en: Learn more about debugging in WordPress.
hr: Saznajte više o debugiranju WordPressa.

en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
hr: Saznajte više o tome kako funkcionira praćenje upotrebe i kako ćete pomoći u našoj <a href="%1$s" target="_blank">dokumentaciji o praćenju upotrebe </a>.

en: Learn more about orders
hr: Saznaj više o narudžbama.

en: Learn more about page cache
hr: Saznajte više o predmemoriji stranica

en: Learn more about persistent object caching.
hr: Saznajte više o trajnom predmemoriranju objekata.

en: Learn more about roles
hr: Saznaj više o ulogama

en: Learn more about shipping zones
hr: Saznaj više o zonama dostave

en: Learn more about templates
hr: Nauči više o predlošcima

en: Learn more about the %s version.
hr: Saznajte više o verziji %s.

en: Learn more about transferring a domain to WordPress.com at the following link:
hr: Saznaj više o premještanju domene na WordPress.com na sljedećoj poveznici:

en: Learn more about troubleshooting WordPress.
hr: Saznajte više o otklanjanju grešaka u WordPressu.

en: Learn more about updates
hr: Saznaj više o ažuriranjima

en: Learn more about updating PHP
hr: Naučite više o ažuriranju PHP-a.

en: Learn more about what WordPress requires to run.
hr: Pročitajte više o tome što je potrebno za WordPress.

en: Learn more about why you should use HTTPS
hr: Pročitajte više o tome zašto bi trebali koristiti HTTPS

en: Learn more here
hr: Saznaj više ovdje

en: Learn more in My Jetpack
hr: Saznaj više u Moj Jetpack

en: Learn more link .
hr: Link Saznajte više.

en: Learn more ›
hr: Saznaj više ›

en: Learn more.
hr: Saznaj Više

en: Learn some tips to attract more visitors
hr: Saznaj neke savjete kako privući posjetitelje

en: Learn the basics of blogging
hr: Naučite osnove bloganja

en: Learn the fundamentals from our bite-sized video course — you'll be up and running in just nine minutes.
hr: Naučite osnove iz našeg videotečaja veličine "zalogaja" — bit ćete spremni za samo devet minuta.

en: Leave Blog
hr: Napusti Blog

en: Leave a Comment
hr: Napiši komentar

en: Leave a Reply
hr: Komentiraj

en: Leave a Reply to %s
hr: Odgovori na %s

en: Leave a comment
hr: Komentiraj

en: Leave a reply
hr: Napiši odgovor

en: Leave a reply to %s
hr: Odgovori na %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
hr: Ostavite prazno za neograničen broj ponovnih preuzimanja.

en: Leave blog
hr: Napusti blog

en: Leave the Flickr RSS URL field blank to display <a target="_blank" href="%s">interesting</a> Flickr photos.
hr: Ostavite Flickr RSS URL prazno za prikaz <a target="_blank" href="%s">interesantnih</a> Flickr fotografija..

en: Leave this box unchecked if you do not want to see suggested extensions.
hr: Ostavite ovaj okvir neoznačenim ako ne želite vidjeti predložena proširenja.

en: Lebanon
hr: Libanon

en: Left
hr: Lijevo

en: Left Sidebar
hr: Lijeva bočna traka

en: Left with space
hr: Lijevo sa razmakom

en: Legacy API
hr: Naslijeđeni (legacy) API

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
hr: Dosadašnje metode dostave (Fiksna cijena, Međunarodna fiksna cijena, Lokalno preuzimanje i Besplatna dostava) su zastarjele ali će, za sada, nastaviti normalno raditi. <b><em> Ove će metode biti uklonjene u budućim verzijama WooCommerce-a</em></b>.  Preporučujemo onemogućavanje istih i postavljanje novih metoda koristeći nove Zone dostave !

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: Fewer Posts
hr: Manje objava

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: More Posts
hr: Više objava

en: Length
hr: Dužina

en: Length (%s)
hr: Dužina (%s)

en: Length x width x height in decimal form
hr: Dužina x širina x visina u decimalnom obliku

en: Length:
hr: Duljina:

en: Lesotho
hr: Lesoto

en: Let's go
hr: Krenimo

en: Let's go!
hr: Idemo!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
hr: Omogućuje vam naplatu fiksne takse za dostavu.

en: Letter
hr: Slovo

en: Level
hr: Nivo

en: Level up your email marketing with %1$sMailPoet%2$s
hr: Podignite svoj marketing putem e-pošte uz %1$sMailPoet%2$s

en: Library
hr: Zbirka

en: Libya
hr: Libija

en: Licenses
hr: Licence

en: Liechtenstein
hr: Lihtenštajn

en: Lifetime Subscription
hr: Cijelo-životna pretplata

en: Light
hr: Svijetla

en: Like
hr: Sviđa mi se

en: Like this
hr: Sviđa mi se

en: Like this:
hr: Sviđa ti se?

en: Liked
hr: Sviđa mi se

en: Liked by %d people
hr: %d ljudi je označilo da im se sviđa

en: Liked by one person
hr: Jedna osoba je označila da joj se sviđa

en: Liked by you
hr: Što se tebi sviđa

en: Liked by you and %d other people
hr: Tebi i %d drugih ljudi se sviđa

en: Liked by you and one other person
hr: Tebi i još jednoj osobi se sviđa

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
hr: Vjerojatno direktno uključivanje %1$s kako bi se upotrijebio %2$s. Ovo je jako loše. Umjesto toga, zakačite %2$s poziv u %3$s akciju.

en: Likely direct inclusion of wp-admin/includes/template.php in order to use add_meta_box(). This is very wrong. Hook the add_meta_box() call into the add_meta_boxes action instead.
hr: Očigledno direktno uključivanje wp-admin/includes/template.php zapisa kako bi se koristilo add_meta_box(). Ovo je u potpunosti pogrešno. Umjesto toga zakvačite add_meta_box() poziv u add_meta_boxes akciju.

en: Likes
hr: Lajkovi

en: Likes Notifications
hr: Obavijesti o lajkovima

en: Likes and Shares
hr: Sviđanja i dijeljenja

[ctx: Likes notifications]
en: Likes
hr: Sviđanja

en: Likes on my comments
hr: "Sviđa mi se" na vaše komentare

en: Limit feed to excerpt only
hr: Ograniči kanal na samo sažetke

en: Limit meta_data to specific keys.
hr: Ograničite meta_data na određene ključeve.

en: Limit must be greater than or equal to 0.
hr: Limit mora biti veći ili jednaki 0.

en: Limit purchases to 1 item per order
hr: Ograničite kupnju na 1 artikl po narudžbi

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograniči odgovor na komentare objavljene nakon navedenog ISO8601 usuglašenog datuma.

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograniči odgovor na komentare objavljene prije navedenog ISO8601 usuglašenog datuma.

en: Limit response to objects excluding emails.
hr: Ograničite odgovor na objekte isključujući emailove.

en: Limit response to objects excluding specific countries.
hr: Ograničite odgovor na objekte isključujući određene zemlje.

en: Limit response to objects excluding specific names.
hr: Ograničite odgovor na objekte isključujući određena imena.

en: Limit response to objects excluding specific usernames.
hr: Ograničite odgovor na objekte isključujući određena korisnička imena.

en: Limit response to objects including emails.
hr: Ograničite odgovor na objekte uključujući emailove.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
hr: Ograničite odgovor na objekte koji su posljednji put bili aktivni nakon (ili na) određenog datuma koji je u skladu sa ISO8601.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
hr: Ograničite odgovor na objekte koji su posljednji put bili aktivni prije (ili na) određenog datuma koji je u skladu sa ISO8601.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
hr: Ograničite odgovor na objekte koji su posljednji put bili aktivni između dva navedena datuma, koji su u skladu sa ISO8601.

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
hr: Ograničite odgovor na objekte registrovane nakon (ili na) datum koji je u skladu sa ISO8601.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
hr: Ograničite odgovor na objekte registrovane prije (ili na) određeni datum koji je u skladu sa ISO8601.

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
hr: Ograničite odgovor na objekte koji nemaju određenu IP adresu.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
hr: Ograničite odgovor na objekte koji nemaju navedeni korisnički ID.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
hr: Ograničite odgovor na objekte koji nemaju navedene korisničke ID-ove.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
hr: Ograničite odgovor na objekte koji imaju određenu IP adresu.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
hr: Ograničite odgovor na objekte koji imaju navedeni korisnički ID.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
hr: Ograničite odgovor na objekte koji imaju navedene korisničke ID-ove.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
hr: Ograničite odgovor na objekte s korisničkim poljem koji sadrži pojam za pretraživanje. Pretražuje polje koje nudi "traži po".

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
hr: Ograničite odgovor na objekte s ukupnom potrošnjom između dva ponuđena broja.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
hr: Ograničite odgovor na objekte ukupne potrošnje veće od ili jednake navedenom broju.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
hr: Ograničite odgovor na objekte s ukupnom potrošnjom manjom ili jednakom od ponuđenog broja.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
hr: Ograničite odgovor na objekte prosječne potrošnje između dva ponuđena broja.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
hr: Ograničite odgovor na objekte sa prosječnom potrošnjom narudžbe većom ili jednakom od ponuđenog broja.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
hr: Ograničite odgovor na objekte sa prosječnom potrošnjom narudžbe manjom ili jednakom od ponuđenog broja.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
hr: Ograničite odgovor na objekte s brojem naloga između dva navedena cijela broja.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
hr: Ograničite odgovor na objekte s brojem naloga koji je veći ili jednak navedenom cijelom broju.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
hr: Ograničite odgovor na objekte s brojem narudžbe manjim ili jednakim od navedenog cijelog broja.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
hr: Ograničite odgovor na objekte sa posljednjom narudžbom nakon (ili na) zadani datum koji je u skladu sa ISO8601.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
hr: Ograničite odgovor na objekte sa posljednjom narudžbom prije (ili na) zadani datum koji je u skladu sa ISO8601.

en: Limit response to objects with specific countries.
hr: Ograničite odgovor na objekte s određenim zemljama.

en: Limit response to objects with specific names.
hr: Ograničite odgovor na objekte s određenim imenima.

en: Limit response to objects with specific usernames.
hr: Ograničite odgovor na objekte s određenim korisničkim imenima.

en: Limit response to posts modified after a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograniči odgovore na objave objavljene nakon navedenog ISO8601 usuglašenog datuma.

en: Limit response to posts modified before a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograniči odgovor na objave objavljene prije navedenog ISO8601 usuglašenog datuma.

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograniči odgovor na objave objavljene nakon navedenog ISO8601 usuglašenog datuma.

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograniči odgovor na objave objavljene prije navedenog ISO8601 usuglašenog datuma.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograničite odgovor na resurse objavljene nakon određenog datuma usklađenog s ISO8601.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograničite odgovor na resurse stvorene prije određenog datuma koji je u skladu sa ISO8601 standardom.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograničite odgovor na resurse izmijenjene nakon određenog datuma usklađenog s ISO8601.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograničite odgovor na resurse izmijenjene prije određenog datuma usklađenog s ISO8601.

en: Limit response to resources with orders published after a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograničite odgovor na resurse s narudžbama objavljenim nakon određenog datuma koji je u skladu sa ISO8601.

en: Limit response to resources with orders published before a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograničite odgovor na resurse s narudžbama objavljenim prije određenog datuma koji je u skladu sa ISO8601.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograničite odgovor na recenzije objavljene prije određenog datuma usklađenog s ISO8601.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
hr: Ograniči odgovor na određena polja. Zadana vrijednost su sva polja.

en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
hr: Ograničite odgovor na određene statističke podatke izvještaja. Dozvoljene vrijednosti: %s.

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
hr: Ograniči grupu rezultata na temelju veze između više taksonomija.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
hr: Ograniči set rezultata na sve stavke osim onih koji imaju neki određeni matični ID.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
hr: Ograniči grupu rezultata na sve stavke kojima je određeni pojam dodijeljen u taksonomiji kategorija.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
hr: Ograniči grupu rezultata na sve stavke kojima je u poreznoj taksonomiji dodijeljen određeni termin.

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
hr: Ograniči grupu rezultata na privitke specifične MIME vrste.

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
hr: Ograniči grupu rezultata na privitke specifične vrste medijskog zapisa.

en: Limit result set to blocks matching the search term.
hr: Ograniči rezultat postavljen na blokove koji odgovaraju pojmu za pretraživanje.

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
hr: Ograniči set rezultata na komentare dodijeljene specifičnom statusu. Zahtijeva autorizaciju.

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
hr: Ograniči rezultate na komentare dodijeljena prema specifičnoj vrsti. Zahtjeva autorizaciju.

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
hr: Ograničite grupu rezultata na komentare dodijeljene specifičnom ID-u objave.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
hr: Ograniči set rezultata na komentare dodijeljene specifičnom korisničkom ID-u. Zahtijeva autorizaciju.

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
hr: Ograničite grupu rezultate na komentare za određeni matični ID.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
hr: Ograniči grupu rezultata na kupone kojima su dodijeljeni specifični ID-ovi kupona.

en: Limit result set to featured products.
hr: Ograniči rezultate na izdvojene proizvode.

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke kojima je dodijeljena vrsta izvještaja o zalihi.

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke kojima je dodijeljena jedna ili više poreznih stopa.

en: Limit result set to items except those with specific terms assigned in the %s taxonomy.
hr: Ograniči set rezultata na stavke koje imaju navedeni pojam dodijeljen u taksonomiji %s.

en: Limit result set to items that are sticky.
hr: Ograniči set rezultata na stavke koje su ljepljive.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke kojima nisu dodijeljeni navedeni kuponi.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke koje nemaju navedene ID-ove narudžbe.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke koje ne sadrže status narudžbe.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke koje nemaju navedeni matični proizvod.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke kojima nisu dodijeljeni navedeni proizvodi.

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke za koje nisu dodijeljene određene porezne stope.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke koje nemaju dodijeljene navedene varijacije.

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke kojima su dodijeljeni određeni kuponi.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke koje imaju navedene ID-ove narudžbi.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke koje imaju navedeni status narudžbe.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke koje imaju navedeni matični proizvod.

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke kojima su dodijeljeni određeni proizvodi.

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke kojima su dodijeljeni određeni ID-ovi stopa.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke kojima su dodijeljene određene porezne stope.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke koje imaju dodijeljene navedene varijacije.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
hr: Ograniči set rezultata na one koje imaju neki određeni matični ID.

en: Limit result set to items with specific terms assigned in the %s taxonomy.
hr: Ograniči set rezultata na stavke koje imaju navedeni pojam dodijeljen u taksonomiji %s.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
hr: Ograniči skup rezultata narudžbi dodijeljenih određenom proizvodu.

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
hr: Ograniči grupu rezultata za narudžbe koje odgovaraju dijelu broja narudžbe.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
hr: Ograniči grupu rezultata na narudžbe koje ne sadrže proizvode s navedenim atributima.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
hr: Ograniči grupu rezultata na narudžbe koje imaju navedeni customer_type

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
hr: Ograniči grupu rezultata na narudžbe koje sadrže proizvode s navedenim atributima.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
hr: Ograniči skup rezultata na narudžbe s određenim statusima.

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
hr: Ograniči rezultate na objave s dodijeljenim jednim ili više statusa.

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
hr: Ograniči set rezultata na objave dodijeljene specifičnim autorima.

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
hr: Ograniči set rezultata na objave s specifičnom menu_order vrijednošću.

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
hr: Ograniči rezultate na objave s jednim ili više specifičnih slugova.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
hr: Ograniči rezultat na proizvode pridružene određenoj kategoriji.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
hr: Ograniči rezultat na proizvode kojima je dodijeljena određena klasa dostave.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
hr: Ograniči rezultat na proizvode s određenom statusom.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
hr: Ograniči rezultat na proizvode pridružene određenoj oznaci.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
hr: Ograniči rezultat na proizvode pridružene određenoj vrsti proizvoda.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
hr: Ograniči grupu rezultata na proizvode temeljene na maksimalnoj cijeni, pod uvjetom da se koristi najmanja jedinica valute.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
hr: Ograniči rezultate za proizvode na osnovi najviše cijene.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
hr: Ograniči grupu rezultata na proizvode temeljene na minimalnoj cijeni, pod uvjetom da se koristi najmanja jedinica valute.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
hr: Ograniči rezultate za proizvode na osnovi najniže cijene.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
hr: Ograniči rezultate za proizvode u zalihi ili bez zaliha.

en: Limit result set to products on sale.
hr: Ograniči rezultate za proizvode na rasprodaji.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
hr: Ograniči grupu rezultata na proizvode kojih je malo ili ih nema na stanju. (Zastarjelo)

en: Limit result set to products with a certain average rating.
hr: Ograniči rezultat na proizvode s određenom prosječnom ocjenom.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
hr: Ograniči rezultat na proizvode sa određenim SKU-om.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
hr: Ograniči rezultat na proizvode sa određenim pojmom atributa (povezani atribut je nužan).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
hr: Ograniči rezultat na proizvode sa određenim atributom.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
hr: Ograniči rezultate postavljene na proizvode s određenim atributom. Upotrijebite naziv taksonomije / atribut.

en: Limit result set to products with a specific slug.
hr: Ograniči rezultat na proizvode s određenom oznakom.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
hr: Ograniči set rezultata na proizvode sa određenom poreznom klasom.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
hr: Ograniči rezultat postavljen na proizvode s odabranim globalnim atributima.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
hr: Ograniči rezultat na proizvode s određenim SKU-ovima. Koristite zareze da biste ih razdvojili.

en: Limit result set to products with specified stock status.
hr: Ograniči rezultate na proizvode s određenim statusom zalihe.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
hr: Ograničite skup rezultata na resurse dodijeljene određenoj matičnoj stavci. Primjenjuje se samo na hijerarhijske taksonomije.

en: Limit result set to resources with a specific code.
hr: Ograniči rezultate na resurse s određenim kodom.

en: Limit result set to resources with a specific email.
hr: Ograniči rezultat na resurse s određenom adresom e-pošte.

en: Limit result set to resources with a specific role.
hr: Ograniči set rezultata na pojmove s naznačenim ulogom.

en: Limit result set to returning or new customers.
hr: Ograniči grupu rezultata na kupce povratnike ili nove kupce.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
hr: Ograničite grupu rezultata na recenzije koji imaju određeni status.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
hr: Ograničite grupu rezultata na recenzije koje imaju određeni ID proizvoda.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
hr: Ograničite set rezultata recenzija dodijeljenih specifičnom korisničkom ID-u.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
hr: Ograniči grupu rezultata na recenzije iz određenih ID-ova kategorija.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
hr: Ograniči grupu rezultata na recenzije određenih ID-ova proizvoda.

en: Limit result set to specific IDs.
hr: Ograniči rezultate na specifičan ID.

en: Limit result set to specific types of refunds.
hr: Ograniči grupu rezultata na određene vrste povrata.

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
hr: Ograniči set rezultata na pojmove dodijeljene naznačenoj matičnoj stavci.

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
hr: Ograniči set rezultata na pojmove dodijeljene naznačenoj objavi.

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
hr: Ograniči set rezultata na pojmove s jednim ili više specifičnih slugova.

en: Limit result set to that from a specific author email.
hr: Ograničite grupu rezultata na one od određenog autora emaila.

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
hr: Ograniči set rezultata na one od autora s specifičnom e-poštom.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
hr: Ograniči set rezultata na teme kojima je dodijeljen jedan ili više statusa.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
hr: Ograniči rezultat na one s određenim matičnim ID-em

en: Limit result set to users matching at least one specific capability provided. Accepts csv list or single capability.
hr: Ograničite skup rezultata na korisnike koji odgovaraju barem jednoj određenoj mogućnosti. Prihvaća csv popis ili jednu mogućnost.

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
hr: Ograniči set rezultata korisnika da odgovara barem jednoj navedenoj specifičnoj ulozi. Prihvaća csv listu ili jednu ulogu.

en: Limit result set to users who are considered authors.
hr: Ograniči grupu rezultata na korisnike koji su autori.

en: Limit result set to users who have published posts.
hr: Ograničite grupu rezultata po korisnicima koji su publicirali objave.

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
hr: Ograniči set rezultata na korisnike s jednim ili više specifičnih slugova.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
hr: Ograničite rezultat na varijacije iz navedenih kategorija.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
hr: Ograničite rezultat na varijacije koje se ne nalaze u navedenim kategorijama.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
hr: Ograniči grupu rezultata na varijacije koje ne sadrže navedene atribute.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
hr: Ograniči grupu rezultata na varijacije koje sadrže navedene atribute.

en: Limit result to customers or internal notes.
hr: Ograniči rezultate na kupce ili interne napomene.

en: Limit result to items from the specified categories.
hr: Ograničite rezultat na stavke iz određenih kategorija.

en: Limit result to items with specified customer ids.
hr: Ograničite rezultat na stavke s navedenim ID-ovima kupca.

en: Limit result to items with specified product ids.
hr: Ograničite rezultat na stavke s navedenim ID-ovima proizvoda.

en: Limit result to items with specified user ids.
hr: Ograničite rezultat na stavke s odabranim ID-ovima kupca.

en: Limit result to items with specified variation ids.
hr: Ograniči rezultat na stavke s navedenim ID-om varijacija.

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
hr: Ograničite rezultate na kupone s kodovima koji odgovaraju određenom nizu.

en: Limit results to items of an object type.
hr: Ograniči rezultate na stavke vrste objekta.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
hr: Ograniči rezultate na stavke jednog ili više podvrsta objekata.

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
hr: Ograniči set rezultata na taksonomije povezane s naznačenom vrstom objave.

en: Limit results to those matching a category ID.
hr: Ograničavanje rezultate na one koji odgovaraju ID-u kategorije.

en: Limit results to those matching a keyword ID.
hr: Ograničavanje rezultate na one koji odgovaraju ID-u ključne riječi.

en: Limit results to those matching a pattern (slug).
hr: Ograničite rezultate na one koji odgovaraju uzorku (slug).

en: Limit results to those matching a string.
hr: Ograničavanje rezultate na one koji odgovaraju nizu znakova.

en: Limit results to those with a SKU that partial matches a string.
hr: Ograničite rezultate na one s SKU-om koji djelomično odgovara nizu.

en: Limit stats fields to the specified items.
hr: Ograničite polja statistike na navedene stavke.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
hr: Ograniči na određene poštanske brojeve

en: Limit to the specified post id.
hr: Ograniči na navedeni ID objave.

en: Limit to the specified template part area.
hr: Ograniči na određeno područje dijela predloška.

en: Limit usage to X items
hr: Ograniči korištenje na X proizvode

en: Limit width to %1$s pixels for full size images. (<a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">More info</a>.)
hr: Ograniči širinu na %1$s piksela za slike pune veličine. (<a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Više informacija</a>.)

en: Limits results to plugins with the given status.
hr: Ograničava rezultate na dodatke s datim statusom.

en: Line Height
hr: Visina linije

en: Line item meta data.
hr: Meta podaci stavke

en: Line subtotal (before discounts).
hr: Redak pod-ukupno (prije uključenog popusta)

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
hr: Podzbroj (cijena proizvoda prije primjene kuponskih popusta).

en: Line subtotal tax (before discounts).
hr: Redak porez pod-ukupno (nakon uključenog popusta).

en: Line subtotal tax.
hr: Ukupno poreza.

en: Line taxes.
hr: Redak poreza.

en: Line total (after discounts).
hr: Redak ukupno (nakon uključenog popusta)

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
hr: Sveukupno (cijena proizvoda nakon primjene kuponskih popusta).

en: Line total tax (after discounts).
hr: Redak porez ukupno (nakon uključenog popusta)

en: Line total tax.
hr: Redak ukupnog poreza.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
hr: Redovi poreza koji se primjenjuju na artikle i dostavu.

en: Link
hr: Poveznica

en: Link CSS Class
hr: CSS klasu poveznice

en: Link Categories
hr: Kategorije poveznica

en: Link Category
hr: Kategorija poveznice

en: Link ID
hr: ID poveznice

en: Link Image To:
hr: Poveznica slike na:

en: Link Rel
hr: Rel na poveznici

en: Link Relationship (XFN)
hr: Suodnos poveznica (XFN)

en: Link Target
hr: Odredište poveznice

en: Link Text
hr: Tekst poveznice

en: Link To
hr: Poveznica za

en: Link To:
hr: Poveznica do:

en: Link URL
hr: URL poveznice

en: Link URL (when the image is clicked):
hr: URL putanja poveznice (kada se klikne na sliku)

en: Link Visibility
hr: Vidljivost linka

en: Link account with WordPress.com
hr: Povežite račun s WordPress.com

en: Link added.
hr: Poveznica dodana.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
hr: Sidro

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
hr: Sidra

en: Link color
hr: Boja Poveznice

en: Link copied to clipboard.
hr: Poveznica kopirana u međuspremnik.

en: Link inserted.
hr: Poveznica je unesena.

en: Link not found.
hr: Poveznica nije pronađena.

en: Link options
hr: Opcije poveznice

en: Link previous orders
hr: Poveži prethodne narudžbe

en: Link rating
hr: Ocjena poveznice

en: Link selected.
hr: Poveznica je odabrana.

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
hr: Tekst poveznice, npr. &#8220;Najbolji ljetni recepti (PDF)&#8221;

en: Link the video title to its URL on VideoPress.com
hr: Povežite naslov videa s njegovim URL-om na VideoPress.com

en: Link thumbnails to:
hr: Poveznica minijature na:

en: Link title
hr: Naslov poveznice

en: Link to Attachment Page
hr: Poveznica do stranice privitka

en: Link to Media File
hr: Poveznica do medijskog zapisa

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
hr: uredi

en: Link to image
hr: Poveznica prema slici

en: Link to:
hr: Poveznica do:

en: Linked Blogs
hr: Povezani Blogovi

en: Linked Products
hr: Povezani proizvodi

en: Linked products
hr: Povezani proizvodi

en: Links
hr: Poveznice

en: Links for %s
hr: Poveznice za %s

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
hr: Poveznice u Alatnoj traci na vrhu zaslona povezuju vašu nadzornu ploču i vašu web-stranicu, i pružaju pristup vašem profilu i pomoćnim WordPress informacijama.

en: Links list
hr: Popis poveznica

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
hr: Poveznice mogu biti razdvojene po Kategorijama; ovo su drugačije od kategorija korištenih za vaše postove.

en: Links to services that you use across the web.
hr: Poveznice na usluge koje koristite na webu.

en: Links to your blog's RSS feeds
hr: Poveznice do RSS kanala vašeg bloga

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
hr: Poveznice na vaše web-stranice, blogove, ili bilo koje druge stranice koje pomažu opisati tko ste.

[ctx: Links widget]
en: Random
hr: Nasumice

en: Lisbon
hr: Lisabon

en: List
hr: Popis

en: List 1 postcode per line
hr: Upišite jedan poštanski broj po liniji

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
hr: U nastavku navedite dodatne porezne razrede (1 po retku, npr. Snižene cijene). Oni su dodatni, uz "Standardnu stopu" koja je zadana.

en: List item
hr: Stavka liste

en: List not found
hr: Popis nije pronađen

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
hr: Popis dopuštenih adresa e-pošte za provjeru e-pošte za naplatu klijenta prilikom naručivanja. Odvojite adrese e-pošte zarezima. Također možete koristiti zvjezdicu (*) da biste podudarali dijelove e-pošte. Na primjer "*@gmail.com" bi odgovarao svim gmail adresama.

en: List of applied cart coupons.
hr: Popis primijenjenih kupona za košaricu.

en: List of assigned attribute terms.
hr: Popis dodijeljenih pojmova atributa.

en: List of attribute term IDs.
hr: Popis ID-ova pojmova atributa.

en: List of attributes (taxonomy terms) assigned to the product. For variable products, these are mapped to variations (see the `variations` field).
hr: Popis atributa (taksonomski termini) dodijeljenih proizvodu. Za varijabilne proizvode, oni se preslikavaju na varijacije (pogledajte polje "varijacije").

en: List of attributes.
hr: Popis atributa.

en: List of available font weights, separated by a space.
hr: Popis dostupnih debljina fontova, odvojenih razmakom.

en: List of available payment method IDs that can be used to process the order.
hr: Popis dostupnih ID-ova načina plaćanja koji se mogu koristiti za obradu narudžbe.

en: List of available shipping rates for the cart.
hr: Popis dostupnih cijena dostave za košaricu.

en: List of available term names of the attribute.
hr: Popis dostupnih imena atributa

en: List of cart fees.
hr: Popis naknadi za košaricu.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
hr: Lista grešaka u košarici, na primjer, artikli u košarici kojih nema na zalihama.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
hr: Popis predmeta u košarici na koje se odnose cijene vraćanja.

en: List of cart items.
hr: Popis stavki u košarici.

en: List of categories
hr: Popis kategorija

en: List of categories with their product counts
hr: Popis kategorija s njihovim brojem proizvoda

en: List of categories, if applicable.
hr: Popis kategorija, ako je primjenjivo.

en: List of categories.
hr: Popis kategorija.

en: List of category IDs the coupon applies to.
hr: Popis ID-a kategorija na koje se primjenjuje kupon.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
hr: Popis ID-a kategorija na koje se ne primjenjuje kupon.

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
hr: Popis naziva gradova. Predstavljeno u WooCommerce 5.3.

en: List of countries on this continent.
hr: Lista zemalja na ovom kontinentu.

en: List of created resources.
hr: Popis stvorenih resursa.

en: List of cross-sell products IDs.
hr: Lista ID-a sličnih proizvoda

en: List of cross-sells items related to cart items.
hr: Popis dodatnih prodajnih artikala koji se odnose na artikle u košarici.

en: List of delete resources.
hr: Popis obrisanih resursa.

en: List of downloadable files.
hr: Popis proizvoda za preuzimanje.

en: List of email addresses that can use this coupon.
hr: Popis email adresa koje mogu koristiti ovaj kupon.

en: List of extended deprecated tasks from the client side filter.
hr: Popis proširenih zastarjelih zadataka iz filtra na strani klijenta.

en: List of grouped products ID.
hr: Popis ID-a grupiranih proizvoda.

en: List of images.
hr: Popis slika.

en: List of menu items selected for deletion:
hr: Popis stavki izbornika odabranih za brisanje:

en: List of order coupons.
hr: Popis kupona za narudžbu.

en: List of order product IDs, names, quantities.
hr: Popis ID-ova proizvoda, imena, količina narudžbe.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
hr: Popis poštanskih brojeva. Predstavljeno u WooCommerce 5.3.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
hr: Popis ID-a proizvoda na koje se može primijeniti kupon.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
hr: Popis ID-a proizvoda na koje se ne može primijeniti kupon.

en: List of refunds.
hr: Popis povrata.

en: List of related products IDs.
hr: Popis ID-a povezanih proizvoda.

en: List of required payment gateway features to process the order.
hr: Popis potrebnih značajki pristupnika plaćanja za obradu narudžbe.

en: List of sales reports.
hr: Popis izvješća prodaje.

en: List of shipping address data.
hr: Popis podataka o adresi dostave.

en: List of shipping rates.
hr: Popis cijena dostave.

en: List of states in this country.
hr: Lista država u ovoj zemlji.

en: List of supported continents, countries, and states.
hr: Lista podržanih kontinenata, zemalja i država.

en: List of supported currencies.
hr: Lista podržanih valuta.

en: List of supported states in a given country.
hr: Lista podržanih država u datoj zemlji.

en: List of tags, if applicable.
hr: Popis oznaka, ako je primjenjivo.

en: List of tags.
hr: Popis oznaka.

en: List of the missing image sizes of the attachment.
hr: Lista nepostojećih veličina slike privitka.

en: List of top sellers products.
hr: Popis najprodavanijih proizvoda.

en: List of up-sell products IDs.
hr: Popis ID-a "Boljih proizvoda"

en: List of updated resources.
hr: Popis ažuriranih resursa.

en: List of upsell products IDs.
hr: ID lista sugestivnih proizvoda.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
hr: Lista ID-a korisnika (ili adrese e-pošte gostiju) koji su iskoristili kupon.

en: List of variation IDs, if applicable.
hr: Popis ID-ova varijacije, ako je primjenjivo.

en: List of variation attributes.
hr: Popis atributa varijacije.

en: List of variations IDs.
hr: Lista ID-a varijacija

en: List of variations.
hr: Popis varijacija.

en: List price
hr: Popis cijena

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woo.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
hr: Navedite proizvode i kreirajte oglase na Facebooku i Instagramu uz <a href="https://woo.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
hr: Navedite proizvode i kreirajte oglase na Facebooku i Instagramu uz <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
hr: Navedite proizvode i kreirajte oglase na Facebooku i Instagramu.

en: List view
hr: Lista pregled

en: Lists
hr: Liste

en: Lithuania
hr: Litva

en: Lithuanian
hr: Litavski

en: Live Broadcast
hr: Prijenos uživo

en: Live Preview
hr: Pretpregled uživo

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
hr: Pregled uživo &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
hr: Pregled uživo: %s

en: Live Support
hr: Podrška uživo

en: Live preview theme: %s
hr: Pretpregled teme uživo: %s

en: LiveJournal Password
hr: LiveJournal lozinka

en: LiveJournal Username
hr: LiveJournal korisničko ime

en: LiveJournal is not responding to authentication requests. Please wait a while and then try again.
hr: LiveJournal ne reagira zahtjeve autorizacije. Molim pričekajte malo zatim opet pokušajte.

en: Load More Posts
hr: Učitaj više sadržaja

en: Load Style
hr: Učitaj stil

en: Load billing address
hr: Učitaj adresu za plaćanje

en: Load more
hr: Učitaj više

en: Load more comments (Showing %(shown)d of %(total)d)
hr: Učitaj više komentara (Prikazujemo %(shown)d od %(total)d)

en: Load more posts as the reader scrolls down
hr: Učitajte više objava dok se stranice pomiče

en: Load more posts in page with a button
hr: Učitajte više objava na stranici s dugmetom

en: Load more posts using the default theme behavior
hr: Učitajte više objava koristeći ponašanje izvorne teme

en: Load posts as you scroll. Disable to show a clickable button to load posts.
hr: Učitavaj objave kako skrolaš. Onemogući kako bi se prikazao klikabilni gumb za učitavanje objava.

en: Load previous comment from %(commenterName)s
hr: Učitaj prethodni komentar od %(commenterName)s

en: Load previous comments from %(commenterName)s
hr: Učitaj prethodne komentare od %(commenterName)s

en: Load previous comments from %(commenterName)s and others
hr: Učitaj prethodne komentare od %(commenterName)s i drugih

en: Load shipping address
hr: Učitaj adresu za dostavu

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
hr: Učitati podatke kupca za naplatu? Ovo će ukloniti sve trenutno unešene podatke za naplatu.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
hr: Učitati podatke kupca za dostavu? Ovo će ukloniti sve trenutno unešene podatke za dostavu.

en: Load your <a href="%s">XML-RPC file</a>. It should say “XML-RPC server accepts POST requests only.” on a line by itself.
hr: Učitajte <a href="%s">XMLRPC datoteku</a>. Trebalo bi ispisati “XML-RPC server accepts POST requests only.” U jednom redu.

en: Loading
hr: Učitavam

en: Loading Comments...
hr: Učitavanje komentara...

en: Loading Feed
hr: Učitavam izvor

en: Loading Site
hr: Učitavam stranicu

en: Loading list
hr: Učitavam popis

en: Loading map&hellip;
hr: Učitavanje &hellip;

en: Loading more results... please wait.
hr: Učitavanje više rezultata... pričekajte.

en: Loading network orders
hr: Učitavanje mrežnih narudžbi

en: Loading page, please wait.
hr: Stranica se učitava, pričekajte.

en: Loading the Customizer…
hr: Učitavanje prilagođivača...

en: Loading video...
hr: Učitavanje videa...

en: Loading&#8230;
hr: Učitavanje&#8230;

en: Loading&hellip;
hr: Učitavanje&hellip;

en: Loading...
hr: Učitavanje...

en: Loading…
hr: Učitavanje...

en: Loads the next posts automatically when the reader approaches the bottom of the page.
hr: Automatski učitava sljedeću objavu kada se čitatelj približi dnu stranice.

en: Local Pickup
hr: Lokalno preuzimanje

en: Local delivery
hr: Lokalna dostava

en: Local delivery (legacy)
hr: Lokalna dostava (Zastarjelo)

en: Local pickup
hr: Lokalno preuzimanje

en: Local pickup (legacy)
hr: Lokalno preuzimanje (Legacy)

en: Local time is %s.
hr: Lokalno vrijeme je %s.

en: Local time is <code>%1$s</code>
hr: Lokalno vrijeme je <code>%1$s</code>

en: Local zone = California ZIP 90210 = Local pickup
hr: Lokalna zona = California ZIP 90210 = Lokalno preuzimanje

en: Locale for the user.
hr: Lokalne opcije za korisnika.

en: Locale used for the note title and content.
hr: Locale koji se koristi za naslov i sadržaj bilješke.

en: Location
hr: Lokacija

en: Location of the Ogg video file.
hr: Lokacija Ogg video zapsa

en: Location of the uploaded file.
hr: Lokacija prenesene datoteke.

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
hr: Lokacija, IP adresa i vrsta preglednika: koristit ćemo to za svrhe kao što su procjena poreza i dostave

en: Locations not covered by your other zones
hr: Lokacije koje nisu pokrivene drugim zonama

en: Locations outside all other zones
hr: Lokacije izvan svih ostalih zona

en: Locked
hr: Zaključano

en: Log
hr: Zapis

en: Log %s out of all locations.
hr: Odjavi %s sa svih lokacija.

en: Log In
hr: Prijava

en: Log Out
hr: Odjava

en: Log Out Everywhere
hr: Odjavi me odasvud

en: Log Out Everywhere Else
hr: Odjavi sa svih ostalih lokacija

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside %s Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
hr: Pratite PayPal događaje, kao što su IPN zahtjevi, unutar %s Napomena: ovo može prikupljati osobne podatke. Preporučujemo da koristite ovo samo za svrhe uklanjanja pogrešaka i brisanje zapisa kada završite.

en: Log directory writable
hr: Log direktorij, može se zapisivati

en: Log directory.
hr: Direktorij s logovima.

en: Log in
hr: Prijava

en: Log in as <span>%s</span>
hr: Prijavite se kao <span>%s</span>

en: Log in as a different WordPress.com user
hr: Prijavite se kao drugi WordPress.com korisnik

en: Log in to Download Files
hr: Prijavite se za preuzimanje datoteka

en: Log in to Reply
hr: Prijavite se za odgovor

en: Log in to leave a Comment
hr: Prijavite se za komentiranje

en: Log in to your account with your username, <strong>%s</strong>, or your email address to manage your site and to find amazing content from publishers around the world.
hr: Prijavi se u svoj račun sa svojim korisničkim imenom, <strong>%s</strong>, ili svojom email adresom kako bi uredili svoju stranicu i pronašli nevjerojatan sadržaj od drugih osoba diljem svijeta.

en: Log in with WordPress.com
hr: Prijavite se s WordPress.com

en: Log in with username and password
hr: Prijavite se s korisničkim imenom i lozinkom

en: Log out
hr: Odjava

en: Log out of this account
hr: Odjavite se sa ovog računa

en: Log&nbsp;Out
hr: Odjava

en: Logged In
hr: prijavljen

en: Logged Out
hr: Odjavljen

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Edit your profile</a>. <a href="%3$s">Log out?</a>
hr: Prijavljeni kao %1$s. <a href="%2$s">Uredite svoj profil</a>. <a href="%3$s">Odjava?</a>

en: Logged in as %s
hr: Prijavljeni ste kao %s.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
hr: Prijavljeni kao <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
hr: Prijavljeni kao <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Odjavite se sa ovog računa">Odjava?</a>

en: Logged in as:
hr: Prijavljen kao

en: Logging In&hellip;
hr: Prijavljivanje&hellip;

en: Logging in to LiveJournal failed. Check your username and password and try again.
hr: Prijava na LiveJournal nije uspjela. Provjerite svoje korisničko ime i lozinku i pokušajte opet.

en: Logging in with WordPress.com is disabled for sites that are in staging mode.
hr: Prijavljivanje s WordPress.com je isključeno za web-stranice koje se nalaze u pripremnom režimu.

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
hr: Prijava s WordPress.com trenutno nije dostupna jer ova web-stranica ima problema s spajanjem.

en: Login
hr: Prijava

en: Login &raquo;
hr: Prijava &raquo;

en: Login Address (URL)
hr: Adresa prijave (URL)

en: Login Blocked by Jetpack
hr: Prijavu spriječio Jetpack

en: Login Name
hr: Korisničko ime

en: Login failed
hr: Neuspješna prijava.

en: Login name for the user.
hr: Korisničko ime korisnika.

en: Login to WordPress.com
hr: Prijavi se na WordPress.com

en: Logo URL
hr: Logo URL.

en: Logout
hr: Odjava

en: Logout &raquo;
hr: Odjava &raquo;

en: Logs
hr: Log zapisi

en: Longitude
hr: Dužina

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
hr: Potražite narudžbe, podatke o kupcu i obradite povrat novca jednim klikom pomoću Woo aplikacije.

en: Looking for %1$s in %2$s
hr: Tražim %1$s u %2$s

en: Looking for a WooCommerce theme?
hr: Tražite WooCommerce temu?

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
hr: Tražite temu? Možete pretraživati ili pregledavati WordPress.org direktorij tema, instalirati i pretpregledati teme, i zatim ih aktivirati ovdje.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
hr: Tražite WooCommerce pomoćnika?

en: Looking to upgrade?
hr: Želite nadograditi?

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
hr: Izgleda da je nešto pošlo krivo. Pričekajte par sekundi i zatim pokušajte ponovno.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
hr: Izgleda da ovo nije ispravna vrsta datoteke. Umjesto toga postavite poveznicu ka navedenoj  datoteci.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
hr: Izgleda da ovo nije ispravna vrsta datoteke. Umjesto toga postavite poveznicu ka datoteci zvučnog zapisa.

en: Looks like you don't have any products. You can create one using the Add New button below.
hr: Izgleda da nemate proizvoda. Možete ih kreirati ispod klikom na dugme Dodaj novo.

en: Lookup tables are regenerating
hr: Tablice pretraživanja se obnavljaju

en: Loop
hr: Petlja

en: Loop video playback
hr: Ponovi video

en: Loopback request
hr: Loopback zahtjev

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
hr: Loopback zahtjevi se koriste za pokretanje tempiranih događaja, i također ih koriste ugrađeni uređivači za teme i dodatke kako bi provjerili ispravnost koda.

en: Lost Password
hr: Izgubljena lozinka

en: Lost password
hr: Izgubljena lozinka

en: Lost your password?
hr: Izgubili ste lozinku?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
hr: Izgubili ste lozinku? Molimo unesite vaše korisničko ime ili email adresu. Primit ćete putem email poruke link za izradu nove zaporke.

en: Low Stock amount for the product.
hr: Nizak iznos zaliha za proizvod.

en: Low Stock amount for the variation.
hr: Nizak iznos zaliha za varijaciju.

en: Low in stock
hr: Malo na zalihama

en: Low stock amount
hr: Nisko stanje zalihe

en: Low stock threshold
hr: Prag niskih zaliha

en: Lunch: 11am - 2pm 
    Dinner: M-Th 5pm - 11pm, Fri-Sat:5pm - 1am
hr: Ručak: 11:00-14:00
    Večera: pon-čet 17:00-23:00, pet-sub: 17:00-01:00

en: LxWxH in decimal form
hr: DxŠxV u decimalnom obliku

en: M j, Y @ G:i
hr: j. F Y. @ H:i

en: M j, Y @ H:i
hr: j. M Y. @ H:i

en: M j, Y g:i a
hr: j. M. Y. G:i

en: M jS
hr: j. M

en: M jS Y
hr: j. M Y.

en: MB (Leave blank for network default)
hr: MB (Ostavite prazno za mrežno zadano)

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
hr: MD5 hash stavki košarice kako bi bili sigurni da narudžbe nisu mjenjane.

en: MM / YY
hr: MM / GG

en: Macao
hr: Makao

en: Macedonia, the former Yugoslav Republic of
hr: Makedonija

en: Macedonian
hr: Makedonski

en: Macedonian denar
hr: Makedonski dinar

en: Madagascar
hr: Madagaskar

en: Magento
hr: Magenta

en: Mail (will not be published)
hr: E-pošta (neće biti objavljena)

en: Mail Server
hr: Poslužitelj pošte

en: Mailchimp
hr: MailChimp

en: Mailchimp icon
hr: MailChimp ikona

en: Main
hr: Glavna

en: Main Page (no parent)
hr: Glavna stranica (nema matične)

en: Main image width
hr: Širina glavne slike

en: Main menu
hr: Glavni Izbornik

en: Maintenance
hr: Održavanje

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
hr: Postavi &#8220;%s&#8221; kao zadanu kategoriju

en: Make Visible
hr: Učini Vidljivim

en: Make a duplicate from this product
hr: Duplicirajte ovaj proizvod

en: Make default
hr: Napraviti zadanim

en: Make sure all words are spelled correctly.
hr: Potrudite se sve riječi pravilno upisati.

en: Make sure that your checkout is working properly before you launch your store. Go through your checkout process in its entirety: from adding a product to your cart, choosing a shipping location, and making a payment.
hr: Pobrinite se da checkout radi ispravno prije nego što otvorite trgovinu. Prođite kroz proces kupnje u cijelosti: od dodavanja proizvoda u košaricu, odabira lokacije dostave i plaćanja.

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
hr: Pobrinite se uvrstiti --user flag s korisničkim računom koji ima dozvole za ovu akciju.

en: Make sure you enter the name and values for each attribute.
hr: Provjerite jeste li unijeli naziv i vrijednosti za svaki atribut.

en: Make this post sticky
hr: Neka ovo bude zalijepljeno

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
hr: Uplatite direktno na naš bankovni račun. Koristite identifikacijski broj narudžbe kao poziv na broj. Vaša narudžba biti će isporučena kad sredstva budu vidljiva na našem računu.

en: Make your store stand out
hr: Istaknite svoju trgovinu

en: Making
hr: Izrada

en: Malawi
hr: Malavi

en: Malay
hr: Malajski

en: Malaysia
hr: Malezija

en: Malaysian ringgit
hr: Malezijski Ringgits

en: Maldives
hr: Maldivi

en: Malformed request. Please go back to the previous page and try again.
hr: Neispravan zahtjev. Molimo idite natrag na prethodnu stranicu i pokušajte ponovno.

en: Maltese
hr: Malteški

en: Manage
hr: Upravljanje

en: Manage Account
hr: Upravljaj Računom

en: Manage Archives
hr: Upravljanje arhivama

en: Manage Audio
hr: Upravljanje audio zapisima

en: Manage Blogs
hr: Upravljanje blogovima

en: Manage Comments
hr: Upravljanje komentarima

en: Manage Documents
hr: Upravljanje dokumentima

en: Manage Followed Sites
hr: Uredi Praćene stranice

en: Manage Images
hr: Upravljanje slikama

en: Manage Locations
hr: Upravljanje lokacijama

en: Manage Notifications
hr: Upravljanje Obavijestima

en: Manage Plugins
hr: Upravljanje Dodacima

en: Manage Purchases
hr: Uredite kupnje

en: Manage Settings
hr: Uredi Postavke

en: Manage Spreadsheets
hr: Upravljanje proračunskim tablicama

en: Manage Subscriptions
hr: Upravljanje pretplatama

en: Manage Uploads
hr: Upravljanje prijenosima

en: Manage Video
hr: Upravljanje video zapisima

en: Manage WooCommerce features
hr: Upravljajte WooCommerce značajkama

en: Manage all my sites
hr: Upravljanje stranicama

en: Manage all subscriptions
hr: Upravljanje Svim Pretplatama

en: Manage and update this and other WordPress sites from one simple dashboard on WordPress.com. You can update
    		plugins, set them to automatically update, and (de)activate them on a per-site basis or in bulk from
    		wordpress.com/plugins. You can also use the brand new and mobile-friendly post editor on WordPress.com as well
    		as view and activate installed themes and create or edit site menus.
hr: Upravljajte i ažurirajte ovaj i druge WordPress web-stranice s jedne jednostavne nadzorne ploče na WordPress.com. Možete ažurirati
    →	→	dodatke, podesiti ih na automatsko ažuriranje, i deaktivirati ih sve zajedno ili za svakiu web-stranicu posebno s
    →	→	wordpress.com/plugins. Također, možete iskoristiti i potpuno novi, prilagođen mobilinim uređajima, uređivač objava na WordPress.com.
    →	→	Uz to možete pregledati i aktivirati instalirane teme i kreirati u uređivati izbornike web-stranice.

en: Manage has been activated for you!
hr: Upravljanje je aktivirano za vas!

en: Manage inactive plugins
hr: Upravljate neaktivnim dodacima

en: Manage individual product combinations created from options.
hr: Upravljajte pojedinačnim kombinacijama proizvoda stvorenim iz opcija.

en: Manage my subscriptions
hr: Rukovodi mojim pretplatama

en: Manage pages
hr: Upravljaj stranicama

en: Manage plugin
hr: Upravljanje Dodacima

en: Manage shipping methods
hr: Upravljanje metodama dostave

en: Manage stock
hr: Upravljanje zalihama

en: Manage stock.
hr: Upravljanje zalihama.

en: Manage stock?
hr: Uredi zalihu?

en: Manage subscribers
hr: Upravljanje pretplatnicima

en: Manage subscriptions
hr: Upravljanje mojim Pretplatama

en: Manage suggestions
hr: Upravljaj prijedlozima

en: Manage the "%s" payment method
hr: Upravljaj "%s" načinom plaćanja

en: Manage themes
hr: Upravljanje temama

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooCommerce Payments.
hr: Upravljajte transakcijama bez napuštanja WordPress nadzorne ploče. Samo uz WooCommerce Payments.

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooPayments.
hr: Upravljajte transakcijama bez napuštanja WordPress nadzorne ploče. Samo uz WooPayments.

en: Manage which sites appear in your profile.
hr: Uredi koje stranice će se pojavljivati u tvom profilu.

en: Manage with Live Preview
hr: Upravljanje s Pretpregledom uživo

en: Manage your WordPress.com subscriptions:
hr: Uredi svoje WordPress.com pretplate:

en: Manage your domains
hr: Upravljanje Vašim Domenama

en: Manage your notifications
hr: Uredi svoje obavijesti

en: Manage your orders on the go
hr: Upravljajte svojim narudžbama u pokretu

en: Manage your plugins
hr: Upravljajte svojim dodacima

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
hr: Upravljajte izvješćima svoje trgovine i pratite ključne metrike s novim i poboljšanim sučeljem i nadzornom pločom.

en: Manage your subscriptions
hr: Uredi svoje pretplate:

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
hr: Upravljajte pretplatama, dobivajte važne obavijesti o proizvodima i ažuriranjima, jednostavno sve s vaše WooCommerce nadzorne ploče

en: Manage your themes
hr: Upravljajte svojim temama

en: Managing Pages
hr: Upravljanje stranicama

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
hr: Upravljanje stranicama je vrlo slično upravljanju objavama, a zasloni mogu biti jednako preuređeni.

en: Manual
hr: Priručnik

en: Manual Offsets
hr: Ručni razmak

en: Manually sent
hr: Ručno poslano

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
hr: Puno ljudi iskorištava prednost tipki prečaca za brže moderiranje komentara. Upotrijebite poveznice s desne strane da naučite više.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Erase Personal Data request should delete data from plugins as well.
hr: Mnogo dodataka može skupljati i spremati osobne podatke u WordPress bazi podataka ili udaljeno. Svaki zahtjev za brisanje osobnih podataka treba obrisati podatke i iz tih dodataka.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Export Personal Data request should include data from plugins as well.
hr: Mnogo dodataka može skupljati i spremati osobne podatke u WordPress bazi podataka ili udaljeno. Svaki zahtjev za izvoz osobnih podataka treba sadržavati podatke i iz tih dodataka.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
hr: Mnoge teme već izvorno prikazuju neke widgete bočnih traka sve dok sami ne uredite bočne trake, ali oni nisu automatski prikazani u vašem alatu za upravljanje bočnim trakama. Nakon što napravite svoju prvu promjenu widgeta, možete ponovno dodati izvorne widgete dodavajući ih iz Dostupni widgeti područja.

en: Map CSV fields to products
hr: Mapiranje CSV polja s proizvodima

en: Map a Domain
hr: Usmjeri Domenu

en: Map a Domain Name You Already Own
hr: Dodaj već postojeću domenu

en: Map to existing
hr: Mapiraj prema postojećem

en: Map to field
hr: Mapa do polja

en: Maputo Province
hr: Maputo provincija

en: Mar
hr: Ožu

en: Maramureș
hr: Maramures

en: March
hr: Ožujak

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
hr: ožu.

en: Margin
hr: Margina

en: Mark as Spam
hr: Označi kao Spam

en: Mark as spam
hr: Označi kao spam

en: Mark export request for &#8220;%s&#8221; as completed.
hr: Označi zahtjev za izvoz za &#8220;%s&#8221; kao dovršen.

en: Mark requests as completed
hr: Označi zahtjeve kao dovršene

en: Mark this comment as spam
hr: Označi ovaj komentar kao spam

en: Mark this comment as spam.
hr: Označi ovaj komentar kao spam.

en: Mark this message as NOT spam
hr: Označi ovu poruku da NIJE spam

en: Mark this message as spam
hr: Označi poruku kao spam

en: Mark this review as spam
hr: Označi ovu recenziju kao spam

en: Markdown content
hr: Markdown sadržaj

en: Marketing channel cannot be registered because there is already a channel registered with the same slug!
hr: Nije moguće registrirati marketing kanal jer već postoji kanal registriran s tim istim slugom!

en: Marketplace
hr: Tržište

en: Marketplace suggestions
hr: Marketplace prijedlozi

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
hr: Saznajte više opcija

en: Markup is not allowed in CSS.
hr: Markup nije dopušten u CSS-u.

en: Marl is an independent studio and artisanal gallery
hr: Marl je nezavisni studio i zanatska galerija.

en: Marl is an independent studio and artisanal gallery.
hr: Marl je nezavinsi studio i zanatska galerija.

en: Marshall Islands
hr: Maršalovi Otoci

en: Mascara
hr: Maskara

en: Mastercard
hr: MasterCard

en: Match accounts using email addresses
hr: Upari račune koristeći adresu e-pošte

en: Match all conditions
hr: Podudaranje sa svim uvjetima

en: Match by Email
hr: Spariti po e-pošti

en: Match case
hr: Filtriraj mala/velika slova

en: Match terms with the listed IDs.
hr: Uskladi pojmove s izlistanim ID.

en: Mature
hr: Sadržaj za odrasle

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Zrela <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Zrela <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Zrela <span class="count">(%s)</span>

en: Mauritania
hr: Mauritanija

en: Mauritius
hr: Mauricijus

en: Max %s
hr: Maks %s

en: Max Height
hr: Maks. visina

en: Max Width
hr: Maks. širina

en: Max allowed packet size
hr: Maksimalna veličina dopuštenog paketa

en: Max connections number
hr: Maksimalan broj priključaka

en: Max effective file size
hr: Maks. efektivna veličina

en: Max number of files allowed
hr: Maks. broj dozvoljenih datoteka

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
hr: Maksimalan broj stavki u košarici na koje kupon može biti primjenjen.

en: Max price
hr: Maks cijena

en: Max price found in collection of products.
hr: Maksimalna cijena pronađena u kolekciji proizvoda.

en: Max size of an uploaded file
hr: Maks. veličina prenesene datoteke

en: Max size of post data allowed
hr: Maks. dopuštena veličina post data

en: Max upload size
hr: Maksimalna veličina za učitavanje

en: Max upload size.
hr: Maksimalna veličina prijenosa.

en: MaxMind GeoIP database.
hr: MaxMind GeoIP Database

en: MaxMind Geolocation
hr: MaxMind Geolokacija

en: MaxMind License Key
hr: MaxMind licencni ključ

en: Maximum Rating
hr: Najviša ocjena

en: Maximum depth
hr: Maksimalna dubina

en: Maximum font percentage:
hr: Maksimalni postotak fonta:

en: Maximum number of filters (1-50):
hr: Maksimalni broj filtera (1-50):

en: Maximum number of items to be returned in result set.
hr: Maksimalan broj podataka koji će biti vraćen unutar grupe rezultata.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
hr: Maksimalni broj artikala koji se vraćaju u grupi rezultata. Ako je prazno korisit se izvorno neograničeno.

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
hr: Maksimalan broj objava za prikaz (ne više od 10):

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
hr: Maksimalan dozvoljeni iznos narudžbe za korištenje kupona.

en: Maximum posts per page
hr: Maksimalan broj objava po stranici

en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
hr[0]: Maksimalno istovremene serije koje su već u tijeku (%s redova). Nijedna radnja neće biti obrađena sve dok se trenutne serije ne dovrše.

en: Maximum size: %s
hr: Najveća dopuštena veličina: %s

en: Maximum spend
hr: Maksimum potrošen

en: Maximum upload file size: %s.
hr: Maksimalno dozvoljena veličina: %s.

en: Maximum: %s
hr: Maksimalno: %s

en: May
hr: Svibanj

[ctx: May abbreviation]
en: May
hr: svi.

en: Me
hr: Ja

en: Measurements
hr: Mjerne jedinice

en: Media
hr: Medijski zapisi

en: Media File
hr: Medijski zapis

en: Media Handling
hr: Rukovanje medijskim zapisima

en: Media Library
hr: Zbirka medija

en: Media Rich
hr: Bogato medijima

en: Media Settings
hr: Media postavke

en: Media Width
hr: Širirna medijskih zapisa

en: Media Width:
hr: Širina medijskog zapisa:

en: Media file attached.
hr: Medijski zapis dodan.

en: Media file detached.
hr: Medijski zapis uklonjen.

en: Media file moved to the Trash.
hr: Medijska datoteka premještena u smeće.

en: Media file permanently deleted.
hr: Medijska datoteka trajno izbrisana.

en: Media file restored from the Trash.
hr: Medijska datoteka vraćen iz smeća.

en: Media file updated.
hr: Medijski zapis ažuriran.

en: Media items list
hr: Popis medijskih zapisa

en: Media items list navigation
hr: Navigacija popisa medijskih zapisa

en: Media library
hr: Zbirka medija

en: Media list
hr: Zbirka medija

en: Media title
hr: Naslov medije

en: Media title&hellip;
hr: Naslov medije&hellip;

en: Median server response time was %1$s milliseconds. It should be less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
hr: Srednje vrijeme odgovora poslužitelja bilo je %1$s milisekundi. Trebao bi biti manji od preporučenog praga %2$s milisekundi.

en: Median server response time was %1$s milliseconds. This is less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
hr: Srednje vrijeme odgovora poslužitelja bilo je %1$s milisekundi. To je manje od preporučenog praga %2$s milisekundi.

en: Medium
hr: Osrednje

en: Medium (96 pixels)
hr: Srednje (96 pixela)

en: Medium size
hr: Srednja

en: Medium size image height
hr: Duljina slike srednje veličine

en: Medium size image width
hr: Širina slike srednje veličine

en: Medium-Large size image height
hr: Duljina srednje-velike dimenzije slike

en: Medium-Large size image width
hr: Širina srednje-velike dimenzije slike

en: Meetups
hr: Meetupovi

en: Mehedinți
hr: Mehedinti

en: Member
hr: Član

en: Member of The Internet Defense League
hr: Član The Internet Defense League

en: Member since
hr: Član od

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
hr: Članovi našeg tima imaju pristup informacijama koje nam dajete. Na primjer, administratori i upravitelji dućana mogu pristupiti:

en: Membership
hr: Članstvo

en: Memberships
hr: Članstva

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
hr: Memorija prekoračena. Pokušajte drugu manji zapis.

en: Menu
hr: Izbornik

en: Menu Item
hr: Stavka izbornika

en: Menu Item Label
hr: Etiketa stavke izbornika

en: Menu Item Labels
hr: Etikete stavki izbornika

en: Menu Items
hr: Stavke izbornika

en: Menu Items re-ordered.
hr: Stavke izbornika su preuređene

en: Menu Location
hr: Lokacije izbornika

en: Menu Locations
hr: Lokacije izbornika

en: Menu Management
hr: Upravljanje izbornicima

en: Menu Name
hr: Ime izbornika

en: Menu Options
hr: Opcije izbornika

en: Menu Section
hr: Sekcija izbornika

en: Menu Sections
hr: Sekcije izbornika

en: Menu Settings
hr: Postavke izbornika

en: Menu created
hr: Izbornik kreiran

en: Menu deleted
hr: Izbornik obrisan

en: Menu item added
hr: Stavka izbornika dodana

en: Menu item deleted
hr: Stavka izbornika obrisana

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
hr: Skica stavke izbornika ažurirana. <a target="_blank" href="%s">Pretpregled stavke</a>

en: Menu item is now a sub-item
hr: Stavka izbornika je sad pod-stavka

en: Menu item label list navigation
hr: Etiketa navigacije liste stavki izbornika

en: Menu item labels list
hr: Lista stavki izbornika

en: Menu item list navigation
hr: Navigacija liste stavki izbornika

en: Menu item moved down
hr: Stavka izbornika pomaknuta niže

en: Menu item moved out of submenu
hr: Stavka izbornika pomaknuta iz pod-izbornika

en: Menu item moved to the top
hr: Stavka izbornika je premještena na vrh

en: Menu item moved up
hr: Stavka izbornika pomaknuta višlje

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
hr: Stavka izbornika objavljena. <a href="%s">Pregledaj stavku</a>

en: Menu item removed
hr: Stavka izbornika je uklonjena

en: Menu item restored to revision from %s
hr: Stavka izbornika je vraćena na reviziju od %s

en: Menu item saved.
hr: Stavka izbornika spremljena.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
hr: Stavka izbornika tempirana za: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Pretpregled stavke</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
hr: Podstavka izbornika. <a target="_blank" href="%s">Pregledaj stavku</a>

en: Menu item updated.
hr: Stavka izbornika ažurirana.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
hr: Stavka izbornika ažurirana. <a href="%s">Pregledaj stavku</a>

en: Menu items do not support trashing. Set '%s' to delete.
hr: Stavke izbornika se ne mogu premjestiti u smeće. Postavite '%s' za brisanje.

en: Menu items list
hr: Lista stavki izbornika

en: Menu locations updated.
hr: Lokacije izbornika ažurirane.

en: Menu order
hr: Redoslijed na izborniku

en: Menu order, used to custom sort products.
hr: Poredak izbornika, koristi se za prilagođeno sortiranje proizvoda.

en: Menu section list
hr: Lista sekcija izbornika

en: Menu section list navigation
hr: Navigacija liste sekcija izbornika

en: Menu structure
hr: Struktura izbornika

en: Menus
hr: Izbornici

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
hr: Izbornici mogu biti prikazani na lokacijama definiranim u vašoj temi ili u <a href="%s">widget područjima</a>, tako što ćete umetnuti widget &#8220;Navigacijski izbornik&#8221;.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
hr: Izbornici se mogu prikazati na lokacijama definiranim u vašoj temi, ali moguće ih je koristiti i u bočnim trakama pomoću pomoću widgeta &#8220;Navigacijski izbornik&#8221; na zaslonu <a href="%1$s">Widgeti</a>. Ako vaša tema ne podržava korisničke izbornike (izvorne teme, %2$s i %3$s, ovo podržavaju), o načinu dodavanja podrške za izbornike možete saznati više klikom na poveznicu za dokumentaciju sa strane.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
hr: Izbornici mogu biti prikazani na lokacijama definiranim u vašoj temi.

en: Menus do not support trashing. Set '%s' to delete.
hr: Izbornici ne podržavaju bacanje u smeće. Postavi '%s' za brisanje.

en: Merge table cells
hr: Spoji ćelije tablice

en: Meridian
hr: Meridijan

en: Message
hr: Poruka

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
hr: Nije pronađen nijedan proizvod koji odgovara vašem odabiru.

[ctx: Message on empty bar chart in Stats]
en: No activity this period
hr: Nema aktivnosti u ovom periodu

en: Messages
hr: Poruke

en: Meta data attached to the shipping rate.
hr: Meta podaci vezani uz cijenu dostave.

en: Meta data.
hr: Meta podaci.

en: Meta fields.
hr: Meta polja.

en: Meta key for UI display.
hr: Meta ključ za prikaz korisničkog sučelja.

en: Meta key.
hr: Meta ključ.

en: Meta keys cannot enable revisions support unless the object subtype supports revisions.
hr: Meta ključevi ne mogu omogućiti podršku za revizije osim ako podvrsta objekta ne podržava revizije.

en: Meta keys cannot enable revisions support unless the object type supports revisions.
hr: Meta ključevi ne mogu omogućiti podršku za revizije osim ako vrsta objekta ne podržava revizije.

en: Meta label.
hr: Meta oznaka.

en: Meta value for UI display.
hr: Meta vrijednost za prikaz korisničkog sučelja.

en: Meta value.
hr: Meta vrijednost.

en: Metadata
hr: Metapodaci

en: Metadata related to the cart item
hr: Metapodaci koji se odnose na stavku košarice

en: Metadata related to the item
hr: Metapodaci koji se odnose na stavku

en: Meters
hr: metara

en: Method
hr: Metoda

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
hr: Metoda '%s' nije implementirana. Treba se zaobići u pod-klasi (subclass).

en: Method ID.
hr: ID metode

en: Method availability
hr: Dostupnost metode

en: Method not implemented
hr: Metoda nije implementirana

en: Method title
hr: Naslov metode

en: Mexican peso
hr: Meksički peso

en: Mexico
hr: Meksiko

en: Microformats
hr: Mikro formati

en: Micronesia, Federated States of
hr: Savezne Države Mikronezije

en: Middle
hr: Sredina

en: Midnight
hr: Ponoć

en: Migrate
hr: Migrirajte

en: Migrate command is deprecated. Please use `sync` instead.
hr: Naredba Migrate je zastarjela. Umjesto toga upotrijebite `sync`.

en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
hr: Migrirana radnja s ID %1$d u %2$s u ID %3$d u %4$s

en: Migrating %d action | Migrating %d actions
hr[0]: Migriranje %d radnje
hr[1]: Migriranje %d radnje
hr[2]: Migriranje %d radnji

en: Milestone
hr: Ključna točka

en: Milestone Reached Message
hr: Poruka postignute prekretnice

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is determined automatically]
en: Automatic
hr: Automatski

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to days]
en: Days
hr: Dani

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to hours]
en: Hours
hr: Sati

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to months]
en: Months
hr: Mjeseci

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to years]
en: Years
hr: Godina

en: Millimeters
hr: milimetara

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
hr: Minimalne i maksimalne cijene koje se nalaze u kolekciji proizvoda, pod uvjetom da se koristi najmanja jedinica valute.

en: Min price
hr: Min cijena

en: Min price found in collection of products.
hr: Minimalna cijena pronađena u kolekciji proizvoda.

en: Mini-Cart
hr: Mini košarica

en: Minimum font percentage:
hr: Minimalni postotak font:

en: Minimum order amount
hr: Minimalan iznos narudžbe

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
hr: Minimalni iznos narudžbe koji mora biti u košarici prije nego što se primjeni kupon.

en: Minimum required version of PHP.
hr: Minimalna potrebna inačica PHP-a.

en: Minimum required version of WordPress.
hr: Minimalna potrebna inačica WordPress-a.

en: Minimum spend
hr: Najmanje potrošeno

en: Minimum: %s
hr: Minimalno: %s

en: Minute
hr: Minuta

en: Minutes
hr: Minute

en: Minutes:
hr: Minuta:

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Missed schedule
hr: Propušteni rok

en: Missing
hr: Nedostaje

en: Missing Attachment
hr: Nedostaje privitak

en: Missing MaxMind Reader library!
hr: Nedostaje library MaxMind Reader-a!

en: Missing Widgets
hr: Odsutni widgeti

en: Missing a temporary folder.
hr: Nedostaje mapa za privremenu pohranu.

en: Missing attachment ID.
hr: Nedostaje ID priloga.

en: Missing attachment info.
hr: Nedostaju informacije priloga.

en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
hr: Nedostaju osnovne tablice :%s. Neke WooCommerce funkcije možda neće raditi kako se očekuje.

en: Missing email address.
hr: Nedostaje adresa e-pošte.

en: Missing eraser index.
hr: Nedostaje indeks alata za brisanje.

en: Missing exporter index.
hr: Nedostaje indeks izvoznika.

en: Missing features
hr: Nedostaju mogućnosti

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
hr: (neimenovano)

en: Missing options.
hr: Nedostaju opcije.

en: Missing or invalid access token
hr: Pristupni token nedostaje ili je neispravan

en: Missing or invalid site id.
hr: Nedostaje ili krivi broj stranice

en: Missing page index.
hr: Nedostaje indeks stranice.

en: Missing parameter "notice".
hr: Nedostaje parametar "notice".

en: Missing parameter "type".
hr: Nedostaje parametar "type".

en: Missing parameter %s
hr: Nedostaju parametri %s

en: Missing parameter(s): %s
hr: Parametri koji nedostaju: %s

en: Missing post ID.
hr: Nedostaje ID objave.

en: Missing product subscription
hr: Nedostaje pretplata na proizvod

en: Missing products in request body.
hr: Nedostaju proizvodi u tijelu zahtjeva.

en: Missing request ID.
hr: Nedostaje ID zahtjeva.

en: Missing required id key in entry among dependencies array.
hr: Nedostaje obvezni ID ključ u unosu niza ovisnosti.

en: Missing table info for query arg.
hr: Nedostaju informacije o tablici za argument upita.

en: Missing target blog ID.
hr: Nedostaje ID odredišnog bloga.

en: Missing target post ID.
hr: Nedostaje ID odredišne objave.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
hr: Nedostaje Nonce zaglavlje. Ova krajnja točka zahtijeva važeći nonce.

en: Missing the WooCommerce %s package
hr: Nedostaje WooCommerce paket %s

en: Missing variation data for variable product.
hr: Nedostaju podaci o varijaciji za varijabilni proizvod.

en: Mission complete. Message %s deleted.
hr: Misija izvršena. Obrisana je poruka %s.

en: Mobile
hr: Mobilno

en: Mobile Apps
hr: Mobilne App

en: Mobile Options
hr: Mobilne Opcije

en: Mobile Theme
hr: Tema za Mobitele

en: Mobile app
hr: Mobilna aplikacija

en: Modal (Overlay Box)
hr: Modal (prekrivajući okvir)

en: Mode:
hr: Način:

en: Moderate Comment
hr: Moderiraj komentar

en: Moderate Review
hr: Moderiranje recenzije

en: Moderate Review Reply
hr: Moderiranje odgovor na recenziju

en: Moderating Comments
hr: Moderiranje komentara

en: Modified
hr: Modificirano

en: Modified GMT
hr: Modificirano GMT

en: Modify your <a href="%1$s">%2$s</a>.
hr: Uredite svoje <a href="%1$s">%2$s</a>.

[ctx: Module Description]
en: Allow applications to securely access your content.
hr: Dopustite aplikacijama siguran pristup vašem sadržaju.

[ctx: Module Description]
en: Allow users to log in to this site using WordPress.com accounts
hr: Dopustite korisnicima da se prijave koristeći WordPress.com račune

[ctx: Module Description]
en: Automatically load new content when a visitor scrolls
hr: Automatski učitaj novi sadržaj kada posjetitelj pomake sadržaj.

[ctx: Module Description]
en: Better results on search engines and social media.
hr: Bolji rezultati na tražilicama i društvenim mrežama.

[ctx: Module Description]
en: Collect valuable traffic stats and insights.
hr: Skupite i upoznajte vrijednu statistiku prometa.

[ctx: Module Description]
en: Control where widgets appear on your site.
hr: Kontrolirajte gdje će se na vašoj web-stranici pojaviti widgeti.

[ctx: Module Description]
en: Display different types of content on your site with custom content types.
hr: Prikažite različite vrste sadržaja na svojoj web-stranici s prilagođenim vrstama sadržaja.

[ctx: Module Description]
en: Display image galleries in a variety of elegant arrangements.
hr: Prikažite svoje galerije slika u različitim varijantama uglađenih, grafičkih aranžmana.

[ctx: Module Description]
en: Display images and galleries in a gorgeous, full-screen browsing experience
hr: Prikaži galerije i slike u prekrasnom iskustvu pregledavanja u punoj veličini zaslona.

[ctx: Module Description]
en: Earn income by allowing Jetpack to display high quality ads.
hr: Zaradite dopuštajući Jetpacku da prikazuje visoko kvalitetne oglase.

[ctx: Module Description]
en: Enable pop-up business cards over commenters’ Gravatars.
hr: Omogući skočne vizitke iznad Gravatara komentatora.

[ctx: Module Description]
en: Establish your site's authenticity with external services.
hr: Uspostavite autentičnost vaše web-stranice s vanjskim servisima.

[ctx: Module Description]
en: Give visitors an easy way to show they appreciate your content.
hr: Omogućite posjetiteljima lagani način za iskazivanje zahvalnosti za vaš sadržaj.

[ctx: Module Description]
en: Increase visitor engagement by adding a Like button to comments.
hr: Povećajte uključenost posjetitelja dodajući Lajk dugme u komentare.

[ctx: Module Description]
en: Keep visitors engaged on your blog by highlighting relevant and new content at the bottom of each published post.
hr: Zadržite posjetitelje angažiranima na svojem blogu ističući relevantan i novi sadržaj na dnu svake objave.

[ctx: Module Description]
en: Make it easy for search engines to find your site.
hr: Olakšajte tražilicama pronalazak vaše web-stranice.

[ctx: Module Description]
en: Publish posts by sending an email
hr: Objavljujte objave putem e-pošte.

[ctx: Module Description]
en: Receive instant notifications of site comments and likes.
hr: Primajte instantne obavijesti o komentarima i lajkovima web-stranice.

[ctx: Module Description]
en: Set up Google Analytics without touching a line of code.
hr: Postavite Google Analytics bez petljanja s ijednom linijom koda.

[ctx: Module Description]
en: Write posts or pages in plain-text Markdown syntax
hr: Pišite objave i stranice običnim tekstom i Markdown sintaksom.

[ctx: Module Name]
en: Ads
hr: Oglasi

[ctx: Module Name]
en: Beautiful Math
hr: Lijepa matematika

[ctx: Module Name]
en: Carousel
hr: Vrtuljak

[ctx: Module Name]
en: Comment Likes
hr: Lajkovi komentara

[ctx: Module Name]
en: Comments
hr: Komentari

[ctx: Module Name]
en: Contact Form
hr: Kontakt forma

[ctx: Module Name]
en: Custom CSS
hr: Prilagođeni CSS

[ctx: Module Name]
en: Custom content types
hr: Prilagođene vrste sadržaja

[ctx: Module Name]
en: Extra Sidebar Widgets
hr: Dodatni widgeti bočne trake

[ctx: Module Name]
en: Gravatar Hovercards
hr: Gravatar lebdjeće kartice

[ctx: Module Name]
en: Infinite Scroll
hr: Beskonačno pomicanje

[ctx: Module Name]
en: Likes
hr: Lajkovi

[ctx: Module Name]
en: Notifications
hr: Obavijesti

[ctx: Module Name]
en: Post by email
hr: Objave e-poštom

[ctx: Module Name]
en: Related posts
hr: Srodne objave

[ctx: Module Name]
en: SEO Tools
hr: SEO Alati

[ctx: Module Name]
en: Search
hr: Pretraga

[ctx: Module Name]
en: Secure Sign On
hr: Jednostavna prijava

[ctx: Module Name]
en: Sharing
hr: Dijeljenje

[ctx: Module Name]
en: Shortcode Embeds
hr: Ugradnja kratkim kodovima

[ctx: Module Name]
en: Site verification
hr: Verifikacija web-stranice

[ctx: Module Name]
en: Sitemaps
hr: Mape stranice

[ctx: Module Name]
en: Tiled Galleries
hr: Pločaste galerije

[ctx: Module Name]
en: WP.me Shortlinks
hr: WP.me kratke poveznice

[ctx: Module Name]
en: Widget Visibility
hr: Vidljivost widgeta

[ctx: Module Tag]
en: Appearance
hr: Izgled

[ctx: Module Tag]
en: Developers
hr: Programeri

[ctx: Module Tag]
en: General
hr: Općenito

[ctx: Module Tag]
en: Other
hr: Ostalo

[ctx: Module Tag]
en: Photos and Videos
hr: Fotografije i video

[ctx: Module Tag]
en: Recommended
hr: Preporučeno

[ctx: Module Tag]
en: Site Stats
hr: Statistike stranice

[ctx: Module Tag]
en: Social
hr: Društveno

[ctx: Module Tag]
en: Traffic
hr: Promet

[ctx: Module Tag]
en: Writing
hr: Pisanje

en: Module not found: `%s`.
hr: Modul nije pronađen: `%s`.

en: Modules reset to default.
hr: Reset modula na zadano.

en: Moldova, Republic of
hr: Moldavija, Republika

en: Mon
hr: Pon

en: Monday
hr: Ponedjeljak

[ctx: Monday initial]
en: M
hr: P

en: Monetize your site with ads
hr: Monetizirajte svoju web-stranicu s oglasima

en: Money spent
hr: Novac Potrošen

en: Mongolia
hr: Mongolija

en: Monitor
hr: Nadzor stranice

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
hr: Pratite svoju prodaju i proizvode visokih performansi pomoću Woo aplikacije.

en: MonsterID (Generated)
hr: ČudovišnID (generirano)

en: Montenegro
hr: Crna Gora

en: Month
hr: Mjesec

en: Month Summary
hr: Sažetak Mjeseca

en: Month and name
hr: Mjesec i ime

en: Month(s)
hr: Mjesec(i)

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Monthly Archive - %s
hr: Arhiva mjeseca: %s

en: Monthly Archives:
hr: Mjesečna arhiva:

en: Monthly Totals
hr: Mjesečne ukupnosti

en: Monthly Views
hr: Mjesečno Pregleda

en: Monthly archives
hr: Mjesečni arhiv

en: Months
hr: Mjeseci

en: Months and Years
hr: Mjeseci i Godine

en: Months and years
hr: Mjeseci i Godine

en: More
hr: Više

en: More %s
hr: Više %s

en: More Details
hr: Više detalja

en: More Info
hr: Više Informacija

en: More Languages
hr: Više Jezika

en: More Options
hr: Više opcija

en: More Photos
hr: Više fotografija

en: More about %s...
hr: Više o %s...

en: More about Monitor: %s
hr: Više o Praćenju: %s

en: More actions
hr: Više Radnji

en: More details
hr: Više detalja

en: More details about your Jetpack settings
hr: Više informacija o vašim Jetpack postavkama

en: More details.
hr: Više detalja.

en: More in {{ siteLink /}}
hr: Više na {{ siteLink /}}

en: More info
hr: Više informacija

en: More information
hr: Više informacija

en: More information about %s
hr: Više informacija o %s

en: More on {{wpLink}}WordPress.com{{/wpLink}}
hr: Više na {{wpLink}}WordPress.com{{/wpLink}}

en: More than %s
hr: Više od %s

en: Morocco
hr: Maroko

en: Moscow
hr: Moskva

en: Most Active (%s)
hr: Najaktivniji (%s)

en: Most Popular
hr: Najpopularniji

en: Most Popular Content
hr: Najpopularniji Sadržaj

en: Most Recent
hr: Najsvježije

en: Most Used Categories
hr: Najkorištenije Kategorije

en: Most discount
hr: Najveći popust

en: Most popular
hr: Najpopularniji

en: Most popular day
hr: Najpopularniji dan

en: Most popular hour
hr: Najpopularniji sat

en: Most popular topics you've written about
hr: Najpopularije teme o kojima ste pisali

en: Most sites will come under attack from automated bots that attempt to log in for malicious purposes.
    		We protect you automatically from unauthorized access by using data from millions of sites.
hr: Većina web-stranica bude žrtva napada automatiziranih botova koji se pokušavaju prijaviti zbog zlonamjernih namjera.
    →	→	Automatski vas štitimo od neprovjerenih prijava koristeći podatke s milijuna drugih web-stranica.

en: Most stocked
hr: Najviše na zalihama

en: Most themes show the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. Many themes also show the tagline.
hr: Većina tema prikazuje naziv web-stranice na vrhu svake stranice, u naslovnoj traci preglednika kao i indetificirajuće ime u RSS kanalima. Slogan se također prikazuje u dosta tema.

en: Movable Type and TypePad
hr: Movable Type i TypePad

en: Move
hr: Pomakni

en: Move %s box down
hr: Pomakni okvir %s za jedno mjesto dolje

en: Move %s box up
hr: Pomakni okvir %s za jedno mjesto gore

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
hr: Premjesti &#8220;%s&#8221; u smeće

en: Move down
hr: Pomakni dolje

en: Move down one
hr: Pomakni za jedno dolje

en: Move menu section down
hr: Pomakni dolje sekciju izbornika

en: Move menu section up
hr: Pomakni gore sekciju izbornika

en: Move next
hr: Sljedeće

en: Move one level down
hr: Pomakni za jedan nivo niže

en: Move one level up
hr: Pomakni za jedan nivo višlje

en: Move out from under %s
hr: Pomakni od ispod %s

en: Move previous
hr: Pomakni prethodno

en: Move the "%s" payment method down
hr: Pomakni način plaćanja "%s" naniže

en: Move the "%s" payment method up
hr: Pomakni način plaćanja "%s" naviše

en: Move this comment to the Trash
hr: Premjesti ovaj komentar u smeće

en: Move this comment to the trash.
hr: Premjesti ovaj komentar u smeće.

en: Move this item to the Trash
hr: Premjesti ovu stavku u Smeće

en: Move this review to the Trash
hr: Premjesti ovu recenziju u smeće

en: Move to Trash
hr: Premjesti u smeće

en: Move to another area&hellip;
hr: Premjesti u drugo područje&hellip;

en: Move to the top
hr: Premjesti na vrh

en: Move to trash
hr: Premjesti u smeće

en: Move under %s
hr: Premjesti ispod %s

en: Move up
hr: Pomakni gore

en: Move up one
hr: Premjesti za jedno gore

[ctx: Move widget]
en: Move
hr: Pomakni

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
hr[0]: %d blok prebačen u međuspremnik.
hr[1]: %d bloka prebačena u međuspremnik.
hr[2]: %d blokova prebačeno u međuspremnik.

en: Movie
hr: Filmovi

en: Mozambique
hr: Mozambik

en: Multi network install are not supported.
hr: Multi network instalacija nije podržana.

en: Multi-column patterns with more complex layouts.
hr: Uzorci s više stupaca sa složenijim izgledima.

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
hr: Multibyte String (mbstring ) se koristi za pretvaranje znakova za kodiranje , kao i za e-poštu ili pretvaranje znakova u mala slova .

en: Multipart
hr: Višedijelni

en: Multiple choice
hr: Višestruki izbor

en: Multiple items
hr: Višestruki elementi

en: Multisite support is not enabled.
hr: Multisite podrška nije omogućena.

en: Municipality
hr: Općina

en: Municipality / District
hr: Općina / Okrug

en: Mureș
hr: Mures

en: Music
hr: Audio

en: Musician
hr: Glazbenik

en: Must Use Plugins
hr: Must use dodaci

en: Must specify Twitter Timeline id or username.
hr: Morate navesti Twitter Timeline Id ili korisničko ime.

en: Mute
hr: Isključi zvuk

en: My Account
hr: Moj Račun:

en: My Account Page
hr: Stranica Moj račun

en: My Blogs
hr: Moji Blogovi

en: My Community
hr: Moja Zajednica

en: My Domains
hr: Moje Domene

en: My Grav.
hr: Moj Grav.

en: My Likes
hr: Moji lajkovi

en: My Location
hr: Moja Lokacija

en: My Network
hr: Moja mreža

en: My Profile
hr: Moj Profil

en: My Public Profile
hr: Moj Javni Profil

en: My Site | My Sites
hr[0]: Moja web-stranica

en: My Sites
hr: Moje web-stranice

en: My Subscriptions
hr: Moje Pretplate

en: My Subscriptions %s
hr: Moje pretplate %s

en: My Tweets
hr: Moji Tweetovi

en: My account
hr: Moj račun

en: My account page
hr: Stranica Moj račun

en: My location is public.
hr: Moja lokacija je javna.

en: My shopping cart
hr: Moja košarica

en: MySQL version
hr: MySQL inačica

en: MySQL version.
hr: MySQL inačica.

en: Myanmar
hr: Mijanmar

en: Mystery Person
hr: Tajanstveni lik

en: Málaga
hr: Malaga

en: N. Revenue
hr: N. Prihod

en: N. Revenue (formatted)
hr: N. prihod (formatirano)

en: NEW
hr: NOVO

en: Nairobi County
hr: Nairobi okrug

en: Name
hr: Ime

en: Name (Last, First)
hr: Ime (Prezime, Ime)

en: Name (numeric)
hr: Naziv (numerički)

en: Name (required)
hr: Ime (potrebno)

[ctx: Name for applying graphical effects]
en: Filters
hr: Filtri

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
hr: Tekst

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
hr: Vizualno

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
hr: Naziv atributa (prikazano na front-end).

en: Name for the resource.
hr: Naziv resursa

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Fixed
hr: Fiksno

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Sticky
hr: Ljepljivo

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
hr: Naziv

en: Name of other platform used to sell (not listed).
hr: Naziv druge platforme koja se koristi za prodaju (nije na popisu).

en: Name of other platform used to sell.
hr: Naziv druge platforme koja se koristi za prodaju.

en: Name of the action hook that will be triggered.
hr: Naziv akcijske kuke koja će se aktivirati.

en: Name of the customer for the order
hr: Ime kupca za narudžbu

en: Name of the font family preset, translatable.
hr: Naziv unaprijed postavljene obitelji fontova, može se prevesti.

en: Name of the item.
hr: Ime stavke.

en: Name of the marketing campaign type.
hr: Ime vrste marketing kampanje.

en: Name of the marketing channel.
hr: Ime marketing kanala.

en: Name of the metadata.
hr: Naziv metapodataka.

en: Name of the note.
hr: Naziv bilješke.

en: Name of the package.
hr: Ime paketa.

en: Name of the product that the review belongs to.
hr: Naziv proizvoda kojem recenzija pripada.

en: Name of the reviewer.
hr: Ime recenzenta

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
hr: Naziv cijene dostave, npr. Express dostava.

en: Name on Card
hr: Ime na Kartici

en: Name your blog
hr: Imenujte svoj blog

en: Name your site
hr: Imenuj Svoju Stranicu

en: Name.
hr: Ime.

en: Name:
hr: Ime:

en: Namespace must not start or end with a slash.
hr: Polje naziva (namespace) ne smije započeti ili završiti s kosom crtom (/).

en: Namibia
hr: Namibija

en: Nature
hr: Priroda

en: Nav menu locations must be strings.
hr: Lokacije navigacijski menija moraju biti riječi.

en: Navigate to the previous view
hr: Idi na prethodni prikaz

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Navigation Label
hr: Navigacijska etiketa

en: Navigation Menu
hr: Navigacijski Izbornik

en: Navigation Menu Item
hr: Stavka navigacijskog izbornika

en: Navigation Menu Items
hr: Stavke navigacijskog izbornika

en: Navigation Menu archives
hr: Arhive Navigacijskog izbornika

en: Navigation Menus
hr: Navigacijski izbornici

en: Navigation Menus list
hr: Popis Navigacijskih izbornika

en: Navigation Menus list navigation
hr: Navigacija popisom Navigacijskih izbornika

[ctx: Navigation item]
en: Debug
hr: Ispravljanje grešaka

[ctx: Navigation item]
en: FAQs
hr: ČPP

[ctx: Navigation item]
en: Network Settings
hr: Mrežne postavke

[ctx: Navigation item]
en: Network Sites
hr: Mrežne web-stranice

[ctx: Navigation item]
en: Privacy
hr: Privatnost

[ctx: Navigation item]
en: Sites
hr: Web-stranice

[ctx: Navigation item]
en: Terms
hr: Uvjeti

en: Navigation menus that can be inserted into your site.
hr: Navigacijski izbornici koji se mogu umetnuti u vašu web-stranicu.

en: Neamț
hr: Neamt

en: Need Help?
hr: Treba vam pomoć?

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
hr: Trebate svjež izgled ? Isprobajte Storefront Child teme.

en: Need a theme? Try Storefront
hr: Trebate temu? Isprobajte Storefront

en: Need an account?
hr: Trebate račun?

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? <a href="%1$s" %2$s>Check out our privacy policy guide%3$s</a> for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
hr: Trebate li pomoć u sastavljanju nove stranice Pravila o privatnosti? <a href="%1$s" %2$s> Provjerite naš vodič%3$s</a> za preporuke o sadržaju koji bi trebalo uključiti, zajedno s pravilima koja predlažu vaši dodaci i teme.

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? Check out our guide for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
hr: Trebate li pomoć u sastavljanju nove stranice Pravila o privatnosti? Provjerite naš vodič za preporuke o sadržaju koji bi trebalo uključiti, zajedno s pravilima koja predlažu vaši dodaci i teme.

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
hr: Trebate pomoć? Upotrijebite karticu Pomoć, iznad naslova zaslona.

en: Need more help?
hr: Trebate još podrške?

en: Need more help? <a href="%1$s">Read the support article on %2$s</a>.
hr: Trebaš još pomoći? <a href="%1$s">Pročitaj članak podrške na %2$s</a>.

en: Need some help?
hr: Trebate pomoć?

en: Need to adjust your image? Click {{editImageButton/}} to perform basic tweaks.
hr: Trebaš namjestiti sliku? Klikni {{editImageButton/}} kako bi učinili osnovne izmjene.

en: Nero Rating
hr: Nero ocjene

en: Nested widgets.
hr: Ugniježđeni widgeti.

en: Net Payment
hr: Neto plaćanje

en: Net Revenue
hr: Neto prihod

en: Net Sales
hr: Neto prodaja

en: Net discount amount.
hr: Neto iznos popusta.

en: Net profit
hr: Neto dobit

en: Net sales
hr: Neto prodaja

en: Net sales amount
hr: Neto iznos od prodaje

en: Net sales in the period.
hr: Neto prodaja u tom razdoblju.

en: Net sales.
hr: Neto prodaja.

en: Net total revenue (formatted).
hr: Neto ukupni prihod (formatirano)

en: Net total revenue.
hr: Ukupni neto prihod.

en: Netherlands
hr: Nizozemska

en: Netherlands Antilles
hr: Nizozemski Antili

en: Network Admin
hr: Mrežni admin

en: Network Admin Email
hr: E-pošta Mrežnog Admina

en: Network Admin: %s
hr: Mrežni admin: %s

en: Network Enable %s
hr: Aktiviraj na mreži %s

en: Network Settings
hr: Mrežne Postavke

en: Network configuration authentication keys
hr: Autentifikacijski ključevi mrežne konfiguracije

en: Network configuration rules for %s
hr: PRavila mrežne konfiguracije %s

en: Network count
hr: Broj mreža

en: Network enabled
hr: Mreža omogućena

en: Network functions are disabled.
hr: Mrežne funkcije su onesposobljene.

en: Network only plugin must be network activated.
hr: Dodatak koji je samo za mrežu mora biti mrežno aktiviran.

en: Neutral
hr: Neutralno

en: Never
hr: Nikad

en: Never Expires
hr: Ne ističe

en: Never expires
hr: Nikad ne istječe

en: Never show quantity remaining in stock
hr: Ne prikazuj preostalu količinu na zalihi

en: New
hr: Novo

en: New %1$s Site: %2$s
hr: Nova %1$s web-stranica: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
hr: Novi %1$s Korisnik: %2$s

en: New %s
hr: Novi %s

en: New Application Password Name
hr: Novi naziv lozinke aplikacije

en: New Blog/Site Address
hr: Nova Blog/Adresa Web Stranice

en: New Brunswick
hr: Novi Brunswick

en: New Caledonia
hr: Nova Kaledonija

en: New Category Name
hr: Naziv nove kategorije

en: New Changeset
hr: Novi changeset

en: New Comic
hr: Novi strip

en: New Custom HTML Widget
hr: Novi widget Prilagođeni HTML

en: New E-mail: %s
hr: Novi E-mail: %s

en: New In
hr: Novo u

en: New Link Category Name
hr: Naziv nove kategorije poveznica

en: New Media
hr: Novi Medij

en: New Menu
hr: Novi izbornik

en: New Menu Item
hr: Nova stavka izbornika

en: New Menu Item Label Name
hr: Nova etiketa stavke izbornika

en: New Menu Sections Name
hr: Ime nove sekcije izbornika

en: New Mexico
hr: Novi Meksiko

en: New Navigation Menu
hr: Novi navigacijski izbornik

en: New Order: #{order_number}
hr: Nova narudžba: #{order_number}

en: New Page
hr: Nova stranica

en: New Password
hr: Nova lozinka

en: New Pattern
hr: Novi uzorak

en: New Pattern Category Name
hr: Novi naziv kategorije uzorka

en: New Post
hr: Nova objava

en: New Products
hr: Novi proizvodi

en: New Project
hr: Novi projekt

en: New Project Tag Name
hr: Novo ime oznake projekta

en: New Project Type Name
hr: Ime nove vrste projekta

en: New Row
hr: Novi red

en: New Scheduled Action
hr: Nova zakazana akcija

en: New Site Registration: %s
hr: Registracije novih web stranica: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
hr: Nova web-stranica: %1$s
    URL: %2$s
    Udaljena IP adresa: %3$s
    
    Onemogući ove obavijesti: %4$s

en: New Tag Name
hr: Naziv nove oznake

en: New Template
hr: Novi predložak

en: New Template Part
hr: Novi dio predloška

en: New Testimonial
hr: Nova preporuka

en: New User Default Role
hr: Zadana uloga novog korisnika

en: New User Registration: %s
hr: Registracija novog korisnika: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
hr: Novi korisnik: %1$s
    Udaljeni IP adresa: %2$s
    
    Onemogući ove obavijesti: %3$s

en: New Username
hr: Novo Korisničko ime

en: New Username: %s
hr: Novo Korisničko ime: %s

en: New WordPress Site
hr: Nova WordPress web-stranica

en: New Zealand
hr: Novi Zeland

en: New Zealand dollar
hr: Novo Zelandski dolar

en: New account
hr: Novi račun

en: New attribute
hr: Novi atribut

en: New category name
hr: Naziv nove kategorije

en: New comment
hr: Novi komentar

en: New comment on your post "%s"
hr: Novi komentar na vašu objavu "%s"

en: New comments
hr: Novi komentari

en: New coupon
hr: Novi kupon

en: New custom field name
hr: Ime novog prilagođenog polja

en: New dimensions:
hr: Nove dimenzije:

en: New document
hr: Novi dokument

en: New field
hr: Novo polje

en: New in store
hr: Novo u trgovini

en: New order
hr: Nova narudžba

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
hr: Nova narudžba, email poruka poslana na popis primatelja kad je narudžba zaprimljena.

en: New page title
hr: Novi naziv stranice

en: New page title&hellip;
hr: Naslove nove stranice&hellip;

en: New password
hr: Nova lozinka

en: New password (leave blank to leave unchanged)
hr: Nova zaporka (ako ne želite mijenjati ostavite prazno)

en: New passwords do not match.
hr: Nove zaporke se ne podudaraju.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
hr: Nove metode plaćanja mogu se dodati samo kod procesa naplate. Kontaktirajte nas ako vam je potrebna pomoć.

en: New pingback on your post "%s"
hr: Nova povratna veza na vašu objavu "%s"

en: New post
hr: Nova objava

en: New post on
hr: Nova objava na

en: New post on <strong>%s</strong>
hr: Nova objava na <strong>%s</strong>

en: New posts
hr: Nove objave

en: New posts you publish will appear in the Reader stream below. You’ll also see new posts from other blogs that you are following. You can visit your blog by using the 'My Blogs' menu above.
hr: Nove objave će se prikazati ispod u Čitaču. Također ćeš vidjeti objave s drugih blogova koje pratiš. Možeš posjetiti svoj blog koristeći 'Moji Blogovi' meni.

en: New product
hr: Novi proizvod

en: New product editor
hr: Novi uređivač proizvoda

en: New quantity of the item in the cart.
hr: Nova količina artikla u košarici.

en: New sales record!
hr: Novi rekord prodaje!

en: New shipping class Name
hr: Novi naziv za klasu dostave

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
hr: Novu web stranicu kreirao %1$s
    
    Adresa: %2$s
    Ime: %3$s

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
hr: [%1$s] Aktiviraj %2$s

en: New tag name
hr: Naziv nove oznake

en: New theme activated.
hr: Nova tema aktivirana.

en: New to Akismet
hr: Novi u Aksimetu

en: New to CSS? Start with a <a href="https://www.htmldog.com/guides/css/beginner/" rel="noopener noreferrer" target="_blank">beginner tutorial</a>. Questions?
    		Ask in the <a href="https://wordpress.org/support/forum/themes-and-templates" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Themes and Templates forum</a>.
hr: Novi ste u CSS-u? Započnite s <a href="https://www.htmldog.com/guides/css/beginner/" rel="noopener noreferrer" target="_blank">uputama za početnike</a>. Pitanja?
    		Pitajte na  <a href="https://wordpress.org/support/forum/themes-and-templates" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Themes and Templates forumu</a>.

en: New trackback on your post "%s"
hr: Nova povratna veza na vašu objavu "%s"

en: New user created.
hr: Kreiran novi korisnik.

en: New user email address.
hr: Nova email adresa korisnika

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
hr: [%1$s] Aktiviraj %2$s

en: New user password.
hr: Nova korisnička lozinka

en: New user registration on your site %s:
hr: Registracija novog korisnika na vašoj web stranici %s:

en: New user username.
hr: Dodaj novo korisničko ime

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
hr: Novim korisnicima je automatski dodijeljena lozinka, koju mogu promijeniti nakon što se prijave na stranicu. Možete pregledati ili urediti dodijeljenu lozinku klikom na gumb Prikaži lozinku. Korisničko ime ne može biti promijenjeno nakon što je korisnik kreiran.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
hr: Novi korisnici će primiti poruku e-pošte koja ih obavještava da su dodani kao korisnici na vašoj web stranici. Po zadanom, ta poruka e-pošte će također sadržavati i njihovu lozinku. Odznačite kvadratić ukoliko ne želite da korisnik primi poruku dobrodošlice e-poštom.

en: New version available.
hr: Dostupna je nova inačica.

en: New version available. %s
hr: Dostupna nova inačica. %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
hr: Dostupna je nova inačica. <button class="button-link" type="button">Odmah ažuriraj</button>

en: New window
hr: Novi prozor

en: New:
hr: Novo:

[ctx: NewDash Comments Activity Feed]
en: View All Comments
hr: Pogledaj sve komentare

[ctx: NewDash Page Title]
en: WordPress Themes
hr: WordPress teme

en: Newer
hr: Novije

en: Newer Comments
hr: Noviji komentari

en: Newer Comments &raquo;
hr: Noviji komentari &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hr: Noviji komentari <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer Entries &raquo;
hr: Noviji Unosi &raquo;

en: Newer comments
hr: Noviji komentari

en: Newer posts
hr: Novije objave

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hr: Noviji postovi <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newest
hr: Najnovije

en: Newest Scheduled Date
hr: Najnoviji zakazani datum

en: Newest first
hr: Najnovije prvo

en: News
hr: Vijesti

en: Newsletter
hr: Pismo novosti

en: Next
hr: Sljedeće

en: Next &gt;
hr: Sljedeće &gt;

en: Next &raquo;
hr: Sljedeće &raquo;

en: Next &rarr;
hr: Sljedeće &rarr;

en: Next (arrow right)
hr: Slijedeće (strelica desno)

en: Next Entries &raquo;
hr: Sljedeći unosi &raquo;

en: Next Month
hr: Sljedeći mjesec

en: Next Page
hr: Sljedeća Stranica

en: Next Page &raquo;
hr: Sljedeća stranica &raquo;

en: Next Post
hr: Sljedeća objava

en: Next Step &rarr;
hr: Sljedeći korak &rarr;

en: Next Steps
hr: Sljedeći koraci

en: Next billing date
hr: Slijedeći datum naplate

en: Next page
hr: Sljedeća stranica

[ctx: Next post]
en: Next
hr: Slijedeća

en: Next post:
hr: Sljedeća objava:

en: Next step
hr: Slijedeći Korak

en: Next steps
hr: Sljedeći koraci

en: Next theme
hr: Sljedeća tema

en: Nicaragua
hr: Nikaragva

en: Nice one; you've created a WooCommerce store! Now it's time to add your first product and get ready to start selling.%s
hr: Odlično; stvorili ste WooCommerce trgovinu! Sada je vrijeme da dodate svoj prvi proizvod i pripremite se za početak prodaje.%s

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
hr: Korisničko ime ne može biti duže od 50 znakova.

en: Nickname
hr: Nadimak

en: Nigeria
hr: Nigerija

en: Nigerian naira
hr: Nigerijski Naira

en: Nightfall
hr: Sumrak

en: No
hr: Ne

en: No %1$s data specified to create %1$s
hr: Nisu navedeni podaci %1$s za kreiranje %1$s

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
hr: Nisu navedeni podaci %1$s za kreiranje/uređivanje %1$s

en: No %1$s data specified to edit %1$s
hr: Nisu navedeni podaci %1$s za uređivanje %1$s

en: No %1$s found with the ID equal to %2$s
hr: Nije pronađen %1$s kojem je ID jednak %2$s

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
hr: %1$s nije postavljen u nizu argumenata za bočnu traku "%2$s". Koristiti će se "%3$s". Ručno promijenite %1$s u "%3$s" ako želite spriječiti pojavljivanje ove obavijesti i zadržati postojeći sadržaj bočne trake.

en: No &quot;%s&quot; found
hr: &quot;%s&quot; nije pronađen

en: No API key
hr: Nema API ključa

en: No Ads
hr: Bez Oglasa

en: No Avatars
hr: Nema avatara

en: No Classic Menus found.
hr: Nema pronađenih klasičnih izbornika.

en: No Comics found
hr: Stripovi nisu pronađeni

en: No Comics found in Trash
hr: Stripovi nisu pronađeni u smeću

en: No Comments
hr: Nema komentara

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
hr: Nema komentara<span class="screen-reader-text"> na %s</span>

en: No Content-Disposition supplied.
hr: Niti jedan Content-Disposition nije isporučen.

en: No Labels
hr: Nema etiketa

en: No Labels found
hr: Etikete nisu pronađene

en: No Menu Items found
hr: Nisu pronađene stavke izbornika

en: No Menu Items found in Trash
hr: Nisu pronađene stavke izbornika u smeću

en: No Modules Found
hr: Moduli nisu pronađeni

en: No Navigation Menu found in Trash.
hr: Navigacijski izbornik nije pronađen u smeću.

en: No Navigation Menu found.
hr: Navigacijski izbornik nije pronađen.

en: No PHP sessions detected
hr: Nisu otkrivene PHP sesije

en: No Preferences
hr: Bez postavke

en: No Projects found
hr: Projekti nisu pronađeni

en: No Projects found in Trash
hr: Nijedan Projekt nije pronađen u Smeću

en: No Responses
hr: Nema Odgovora

en: No Subscriptions found
hr: Pretplata nije pronađena

en: No Testimonials found
hr: Nisu pronađene preporuke

en: No Testimonials found in Trash
hr: Preporuke nisu pronađene u smeću

en: No Thanks
hr: Ne, hvala

en: No Title
hr: Bez naslova

en: No actions found
hr: Nema pronađenih akcija

en: No actions found in trash
hr: Nema akcija pronađenih u smeću

en: No activity yet!
hr: Još nema aktivnosti!

en: No ads
hr: Nema oglasa

en: No alignment
hr: Bez poravnavanja

en: No annual stats recorded for this year
hr: Nema zabilježenih statistika za ovu godinu

en: No approved comments
hr: Nema odobrenih komentara

en: No approved directory URLs found.
hr: Nisu pronađeni odobreni URL-ovi direktorija.

en: No approved reviews
hr: Nema odobrenih recenzija

en: No archives to show.
hr: Nema arhiva za prikazati.

en: No attributes currently exist.
hr: Atributi trenutno ne postoje.

en: No audio selected
hr: Audio nije odabran

en: No authorized applications were found.
hr: Nema odobrenih aplikacija.

en: No billing address set.
hr: Nije postavljena adresa za naplatu

en: No blog_id was included in your request. Please try disconnecting Jetpack from WordPress.com and then reconnecting it. Once you have done that, try connecting Jetpack Social again.
hr: blog_id nije uključen u vaš zahtjev. Pokušajte odspojiti Jetpack s WordPress.com i zatim ponovno spojiti. Nakon što se to napravili, pokušajte ponovno spojiti Jetpack Social.

en: No blogs found
hr: Nije pronađen nijedan blog

en: No blogs... yet.
hr: Nemate blogova... još.

en: No categories
hr: Nema kategorija

en: No categories found
hr: Nema pronađenih kategorija

en: No categories found.
hr: Kategorije nisu pronađene.

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
hr: Izmjene još nisu spremljene, nema ničeg za prebacivanje u smeće.

en: No changeset found to take over
hr: Nije pronađena grupa promjena za preuzimanje

en: No changesets found in Trash.
hr: Niti jedan changeset nije nađen u smeću.

en: No changesets found.
hr: Niti jedan changeset nije pronađen.

en: No client caching response headers were detected.
hr: Nisu otkrivena zaglavlja odgovora u predmemoriji klijenta.

en: No color
hr: Bez boje

en: No command found.
hr: Komentari nisu pronađeni.

en: No comment history.
hr: Nema povijesti komentara.

en: No comment text was submitted.
hr: Tekst komentara nije poslan.

en: No comments
hr: Nema komentara

en: No comments awaiting moderation.
hr: Nema komentara koji čekaju moderiranje.

en: No comments found in Trash.
hr: Nema komentara u smeću.

en: No comments found.
hr: Nije pronađen nijedan komentar.

en: No comments posted
hr: Nema objavljenih komentara

en: No comments to show.
hr: Nema komentara za prikaz.

en: No comments were caught as spam.
hr: Nijedan komentar nije uhvaćen kao spam.

en: No comments yet.
hr: Nijedan komentar do sada.

en: No content
hr: Bez sadržaja

en: No cookie present.
hr: Kolačić nije prisutan.

en: No coupons found
hr: Nema pronađenih kupona

en: No coupons found in range
hr: Nema pronađenih kupona u rasponu

en: No coupons found in trash
hr: Nema pronađenih kupona u smeću

en: No customer downloads found.
hr: Nisu pronađena preuzimanja za kupca.

en: No customer selected
hr: Kupac nije odabran

en: No customers found.
hr: Nema pronađenih kupaca.

en: No data
hr: Nema podataka.

en: No data found for VideoPress identifier: <strong>%s</strong>.
hr: Nisu pronađeni podaci za VideoPress identifikaciju: <strong>%s</strong>.

en: No data supplied.
hr: Nema isporučenih podataka.

en: No default %s&hellip;
hr: Bez zadanih %s&hellip;

en: No description
hr: Bez opisa

en: No downloads available yet.
hr: Trenutno nema dostupnih preuzimanja.

en: No editor could be selected.
hr: Uređivač nije mogao biti odabran.

en: No fallback menu found.
hr: Nije pronađen rezervni izbornik.

en: No file defined
hr: Nije definirana datoteka

en: No file selected
hr: Nijedan zapis nije odabran

en: No file was uploaded.
hr: Nijedan zapis nije prenesen.

en: No global styles config exist with that id.
hr: Ne postoji konfiguracija globalnih stilova s tim ID.

en: No image
hr: Nema slike

en: No image selected
hr: Nijedna slika nije odabrana

en: No image set
hr: Slika nije postavljena

en: No images selected
hr: Slike nisu odabrane

en: No importers are available.
hr: Nije dostupan nijedan uvoznik.

en: No incoming links have been found.
hr: Nema pronađenih dolaznih poveznica.

en: No information yet&hellip;
hr: Trenutno nema informacija&hellip;

en: No items
hr: Nema stavki

en: No items found.
hr: Nije pronađena nijedna stavka.

en: No items.
hr: Nema stavki.

en: No keys found.
hr: Nisu pronađeni ključevi.

en: No likes yet
hr: Nema još sviđanja

en: No links found.
hr: Nije pronađen nijedna poveznica.

en: No location by default
hr: Nema zadane lokacije.

en: No location or theme ID provided in the untappd-menu shortcode.
hr: Nije navedena lokacija ili ID teme u untappd-menu kratkom kodu.

en: No logo selected
hr: Logo nije odabran

en: No logo set
hr: Logo nije postavljen

en: No low in stock products found.
hr: Nema proizvoda s malim zalihama.

en: No matches found
hr: Ništa nije pronađeno.

en: No matching product exists to update.
hr: Ne postoji podudarajući proizvod za ažuriranje!

en: No matching tax rates found.
hr: Nisu pronađene odgovarajuće porezne stope.

en: No matching template found
hr: Nisu pronađeni podudarajući predlošci

en: No matching template found.
hr: Nisu pronađeni podudarajući predlošci.

en: No matching users found.
hr: Nije pronađen nijedan korisnik koji odgovara ovim kriterijima.

en: No matching variation found.
hr: Nisu pronađene podudarajuće varijacije.

en: No matter your site or your style, there’s a beautiful, pro layout waiting for you.
hr: Bez obzira na svoju stranicu ili svoj stil, postoji prekrasna i profesionalna tema koja vas čeka.

en: No maximum
hr: Nema maksimuma

en: No media files found in Trash.
hr: U smeću nema medijskih zapisa.

en: No media files found.
hr: Medijski zapisi nisu pronađeni.

en: No media items found.
hr: Medijski zapisi nisu pronađeni.

en: No media items found. Try a different search.
hr: Medijski zapisi nisu pronađeni. Pokušajte drugačiju pretragu.

en: No media selected
hr: Media nije odabrana

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
hr: Nijedan izbornik još nije kreiran. <a href="%s">Kreiraj izbornik</a>.

en: No minimum
hr: Nema minimuma

en: No need to wonder where that stampbook went.
hr: Nema potrebe da se pitate gdje su nestale te poštanske marke.

en: No new comments yet!
hr: Nema novih komentara!

en: No new followers to report yet.
hr: Nema novih pratitelja za prikazati.

en: No new likes to show yet.
hr: Nema novih sviđanja za prikazati.

en: No notifications
hr: nema obavijesti

en: No notifications yet.
hr: Nema još obavijesti.

en: No order has been made yet.
hr: Nema novih narudžbi.

en: No orders found
hr: Narudžba nije pronađena

en: No orders found in trash
hr: Nema pronađenih narudžbi u smeću

en: No orders were synced.
hr: Nema narudžbi za sinkroniziranje.

en: No other sites have sent you traffic yet.
hr: Druge stranice ti još nisu poslale prometa.

en: No out of stock products found.
hr: Nema proizvoda bez zaliha.

en: No page set
hr: Nije postavljena stranica

en: No pages found in Trash.
hr: Nijedna stranica nije pronađena u smeću.

en: No pages found.
hr: Nije pronađena nijedna stranica.

en: No pattern categories
hr: Nema kategorija uzoraka

en: No pattern categories found.
hr: Nisu pronađene kategorije uzoraka.

en: No patterns found in Trash.
hr: Ni jedan uzorak nije pronađena u Smeću

en: No patterns found.
hr: Nije pronađena nijedan uzorak.

en: No payment method provided.
hr: Nije omogućen način plaćanja.

en: No pending comments
hr: Nema komentara na čekanju.

en: No pending reviews
hr: Nema recenzija na čekanju.

en: No permalink structure set
hr: Nije postavljan struktura stalnih veza

en: No plugin specified.
hr: Dodatak nije specificiran.

en: No plugins found.
hr: Nije pronađen nijedan dodatak.

en: No posts data returned by remote.
hr: Nisu vraćeni podatci o objavama s udaljene stranice.

en: No posts found
hr: Nije pronađen nijedan post

en: No posts found for {{query /}} for your language.
hr: Nije pronađena niti jedna objava za {{query /}} u tvom jeziku.

en: No posts found in Trash.
hr: Nijedna objava nije pronađen u smeću.

en: No posts found.
hr: Nije pronađena nijedna objava.

en: No posts have been viewed yet.
hr: Nijedna objava nije još viđena.

en: No posts viewed.
hr: Nema pregledanih postova.

en: No problem
hr: Nema problema!

en: No product attribute with that slug was found.
hr: Nije pronađen atribut proizvoda s tim slugom.

en: No product categories exist.
hr: Ne postoje kategorije proizvoda.

en: No product to duplicate has been supplied!
hr: Nije odabran proizvod za dupliciranje!

en: No products found
hr: Nema pronađenih proizvoda.

en: No products found in range
hr: Nema pronađenih proizvoda u rasponu

en: No products found in trash
hr: Nema pronađenih proizvoda u smeću

en: No products found.
hr: Nema pronađenih proizvoda.

en: No products in the cart.
hr: Nema proizvoda u košarici

en: No products were found matching your selection.
hr: Nisu pronađeni proizvodi koji odgovaraju vašem odabiru.

en: No ratings have been collected for your %s yet.
hr: Nijedna ocjena još nije prikupljena za vaše %s.

en: No recent posts
hr: Nema nedavnih objava

en: No reply from Jetpack servers
hr: Nema odgovora od Jetpack poslužitelja

en: No restrictions
hr: Nema ograničenja

en: No results
hr: Nema rezultata

en: No results found
hr: Nije pronađen nijedan rezultat.

en: No results found for “%s”.
hr: Nisu pronađeni rezultati u potrazi za '%s'

en: No results found.
hr: Nije pronađen nijedan rezultat.

en: No results.
hr: Nema rezultata.

en: No reviews
hr: Nema recenzija

en: No reviews awaiting moderation.
hr: Nema recenzija koje čekaju pregled.

en: No reviews found.
hr: Nije pronađena nijedna recenzija.

en: No role
hr: Bez uloge

en: No route was found matching the URL and request method
hr: Nije pronađena ruta sa odgovarajućim URL i metodu zahtjeva

en: No route was found matching the URL and request method.
hr: Nije pronađena ruta sa odgovarajućim URL i metodu zahtjeva

en: No row(s) selected
hr: Nije odabran niti jedan red

en: No saved methods found.
hr: Nisu pronađene spremljene metode.

en: No scheduled events exist on this site.
hr: Na ovoj web-stranici ne postoje tempirani događaji.

en: No search engines have sent you traffic yet.
hr: Niti jedna tražilica nije vam poslala promet.

en: No search results.
hr: Nema rezultata pretrage.

en: No search term specified. Showing recent items.
hr: Nije naveden nijedan pojam za pretraživanje. Prikazujem nedavne stavke.

en: No setting groups have been registered.
hr: Nisu registrirane postavke grupa.

en: No shipping address set.
hr: Nije postavljena adresa za dostavu

en: No shipping class
hr: Nema klase dostave

en: No shipping class cost
hr: Nema klase troškova isporuke

en: No shipping classes have been created.
hr: Nisu kreirane klase dostave.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
hr: Nije izabrana metoda dostave. Molimo, provjerite svoju adresu ili nas kontaktirajte ako trebate pomoć.

en: No shipping methods offered to this zone.
hr: Nema metode dostave za ovu zonu.

en: No shipping options were found for %s.
hr: Nema načina dostave za %s.

en: No sidebar exists with that id.
hr: Ne postoji bočna traka s tim ID-om.

en: No sites found
hr: Nije pronađena nijedna stranica

en: No sites found.
hr: Nije pronađena ni jedna web-stranica.

en: No stats
hr: Nema statistike

en: No stats are available for this time period.
hr: Trenutno nema dostupne statistike.

en: No tags
hr: Nema Oznaka

en: No tags found
hr: Nije pronađena nijedna oznaka!

en: No tags found.
hr: Nije pronađena nijedna oznaka.

en: No taxes found in this period
hr: Nema pronađenog poreza u ovom razdoblju

en: No template parts found in Trash.
hr: Nijedan od dijelova predloška nije pronađen u smeću.

en: No template parts found.
hr: Dijelovi predloška nisu pronađeni.

en: No templates exist with that id.
hr: Ne postoje predlošci s tim ID-om.

en: No templates found.
hr: Predlošci nisu pronađeni.

en: No thanks
hr: Ne hvala

en: No thanks, do not remind me again
hr: Ne hvala, nemoj me više podsjećati

en: No theme is defined for this template.
hr: Ni jedna tema nije definirana za ovaj predložak.

en: No theme specified.
hr: Tema nije specificirana.

en: No themes are currently available.
hr: Nijedna tema trenuno nije dostupna.

en: No themes found.
hr: Nije pronađena nijedan tema.

en: No themes found. Try a different search, or %s.
hr: Teme nisu pronađene. Pokušajte drugačiju pretragu. ili %s.

en: No themes found. Try a different search.
hr: Teme nisu pronađene. Pokušajte s drugačijom pretragom.

en: No token found.
hr: Token nije pronađen.

en: No topic tags found.
hr: Nema oznaka teme.

en: No upcoming events
hr: Nema nadolazećih događaja

en: No update needed
hr: Ažuriranje nije potrebno

en: No updates are available.
hr: Ažuriranja nisu dostupna.

en: No updates required. Database version is %s
hr: Nije potrebno ažuriranje. Inačica baze podataka je %s

en: No used coupons found
hr: Nisu pronađeni iskorišteni kuponi

en: No user found.
hr: Korisnik nije pronađen.

en: No user information was included in your request. Please make sure that your user account has connected to Jetpack. Connect your user account by going to the <a href="%s">Jetpack page</a> within wp-admin.
hr: U vaš zahtjev nije uključena informacija o korisniku. Provjerite da je vaš korisnički račun spojen na Jetpack. Spojite svoj korisnički račun odlaskom na <a href="%s">Jetpack stranicu</a> u Nadzornoj ploči.

en: No valid plugins were found.
hr: Nije pronađen nijedan ispravan dodatak.

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
hr: Još nema varijacija. Generirajte ih iz svih dodanih atributa ili ručno dodajte novu varijaciju.

en: No version control systems were detected.
hr: Nije detektiran sistema za verzioniranje datoteka.

en: No version or author information is available.
hr: Nema dostupne informacije o inačici ili autoru.

en: No video selected
hr: Video nije odabran

en: No webhooks found.
hr: Nema pronađenih Webhookova

en: No widget was found with that id.
hr: Nije pronađen widget s tim ID-om.

en: No widgets found.
hr: Widgeti nisu pronađeni.

en: No, I do not approve of this connection
hr: Ne, ne odobravam ovu vezu.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
hr: Ne, ja ću unijeti cijene u koje nije uključen porez

en: No-code contribution
hr: Doprinos bez koda

en: Non-existent changeset UUID.
hr: Nepostojeći changeset UUID.

en: Non-paying customer
hr: Kupac koji ne plaća

en: Non-repeating
hr: Neponavljajuće

en: Nonbreaking space
hr: Neodvojiv razmak

en: Nonce is invalid.
hr: Nonce nije ispravan.

en: None
hr: Nijedno

en: None, just display the badge please
hr: Ništa, samo prikaži značku.

en: Nope. However, if you’d like to modify where your feedback is sent, or the subject line you can. If you don&#8217;t make any changes here, feedback will be sent to the author of the page/post and the subject will be the name of this page/post.
hr: Ne. Međutim, ako želite modificirati gdje da se šalju vaše povratne informacije, ili naslov, to možete. Ako ovdje ne napravite nikakve promijene, povratne informacije biti će slane autoru stranice/objave i naslov će biti isti kao i naslov ove stranice/objave.

en: Norfolk Island
hr: Otok Norfolk

en: Normal
hr: Normalno

en: Normal Fit
hr: Normalna širina

en: North
hr: Sjever

en: North Aegean
hr: Sjeverni Egej

en: North America
hr: Sjeverna Amerika

en: North Carolina
hr: Sjeverna Karolina

en: North Dakota
hr: Sjeverna Dakota

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
hr: Sjeverni Horasan (خراسان جنوبی)

en: North Korean won
hr: Sjevernokorejski von

en: North Sinai
hr: Sjeverni Sinaj

en: Northern Mariana Islands
hr: Sjeverni Marijanski otoci

en: Northern Territories
hr: Northern Territory

en: Northwest Territories
hr: Sjeverozapadni teritoriji

en: Norway
hr: Norveška

en: Norwegian
hr: Norveški

en: Norwegian krone
hr: Norveška kruna

en: Not Connected
hr: Nije spojeno

en: Not Found
hr: Nije pronađeno

en: Not Spam
hr: Nije Spam

en: Not Sticky
hr: Nije lijepljivo

en: Not able to attach "%s".
hr: Nije moguće priložiti "%s"!

en: Not all expected
hr: Nije sve očekivano

en: Not available
hr: Nije Dostupno

en: Not declared
hr: Nije objavljeno

en: Not enough data to create this user.
hr: Nema dovoljno podataka za kreiranje ovog korisnika.

en: Not enough information given to parse thumbnail.
hr: Nedovoljno informacija za čitanje sličice.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
hr: Nema dovoljno mjesta za prijenos. %s KB potrebno.

en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
hr: Na zalihama nema dovoljno jedinica %s za ispunjavanje ove narudžbe.

en: Not every ad served will result in a paid impression. This can happen when:
hr: Ne rezultira svaki prikazani oglas s plaćenim prikazivanje. To se može dogoditi u sljedećim situacijama:

en: Not found
hr: Nije pronađeno

en: Not found: %1$s (%2$s)
hr: Nije pronađeno: %1$s (%2$s)

en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
hr: Nije potrebno ako je vaša mapa za preuzimanje zaštićena. <a href='%s'>Pogledajte ovaj vodič</a> za više detalja. To neće utjecati na već prenesene datoteke.

en: Not results found
hr: Nema pronađenih rezultata

en: Not right now
hr: Ne sada

en: Not scheduled
hr: Nije tempirano

en: Not set
hr: Nije postavljeno

en: Not supported in Internet Explorer.
hr: Nije podržano u Internet Explorer.

en: Not that bad
hr: Zadovoljavajući

en: Not valid onboarding data.
hr: Neispravni podaci za uljučivanje.

en: Not writable
hr: Nije zapisivo

en: Note
hr: Bilješka

en: Note added to the order by the customer during checkout.
hr: Napomena koju je kupac dodao prilikom narudžbe.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
hr: Bilješka dodana na {site_title} za narudžbu {order_date}

en: Note left by customer during checkout.
hr: Bilješka upisana od strane kupca prilikom kupovine.

en: Note that even when set to discourage search engines, your site is still visible on the web and not all search engines adhere to this directive.
hr: Napomena, vaša web-stranica, čak i kada je postavljena da obeshrabri tražilice, i dalje je vidljiva na webu i ne pridržavaju se sve tražilice ove direktive.

en: Note that only the most recent pending subscriptions are shown.
hr: Napomena kako su samo nedavne pretplate na čekanju prikazane.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
hr: Zapamtite da izrezujete sliku klikom na nju (ikona Izrezivanje je već odabrana) i povlačenjem okvira za izrezivanje kako bi odabrali željeni dio. Zatim kliknite Snimi kako bi snimili izrezano.

en: Note to customer
hr: Napomena za klijenta

en: Note type
hr: Vrsta napomene

en: Note:
hr: Bilješka:

en: Note: As this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with erasure requests. For example, you are also responsible for ensuring that data collected by or stored with the 3rd party services your organization uses gets deleted.
hr: Napomena: Budući da ovaj alat prikuplja podatke samo s WordPressa i sudjelujućih dodataka, možda ćete morati učiniti više kako biste udovoljili zahtjevima za brisanje. Na primjer, također ste odgovorni za brisanje podataka koje prikupljaju ili pohranjuju usluge treće strane koje vaša organizacija koristi.

en: Note: Custom CSS will be reset when changing themes.
hr: Napomena: Prilagođeni CSS resetirati će se prilikom promijene teme.

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
hr: Napomena: Ni jedna od ovih opcija ne blokira pristup vašoj web-stranici &mdash; na pretraživačima je da poštuju vaš zahtjev.

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
hr: Napomena: Dozvole za naručene stavke automatski će se dodijeliti kada se status promjeni u obrada/dovršeno.

en: Note: Since this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with export requests. For example, you should also send the requester some of the data collected from or stored with the 3rd party services your organization uses.
hr: Napomena: budući da ovaj alat prikuplja podatke samo s WordPressa i sudjelujućih dodataka, možda ćete morati učiniti više da biste udovoljili zahtjevima za izvoz. Na primjer, također biste trebali poslati podnositelju zahtjeva neke od podataka prikupljenih ili pohranjenih na uslugama treće strane koje vaša organizacija koristi.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
hr: Napomena: WP CRON je onemogućen na vašoj instalaciji, što može spriječiti dovršenje ovog ažuriranja.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
hr[0]: Napomena: Trenutno imate <a href="%1$s">%2$d plaćenu ekstenziju</a> koju trebate ažurirati prije ažuriranja WooCommercea.
hr[1]: Napomena: Trenutno imate <a href="%1$s">%2$d plaćene ekstenzije</a> koje trebate ažurirati prije ažuriranja WooCommercea.
hr[2]: Napomena: Trenutno imate <a href="%1$s">%2$d plaćenih ekstenzija</a> koje trebate ažurirati prije ažuriranja WooCommercea.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
hr: Napomena: razlog povrata će biti vidljiv kupcu.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
hr: Napomena: preporučujemo dodavanje dodatnih pojedinosti u pravila o kolačićima i povezivanje tog odjeljka odavde.

en: Notes
hr: Bilješke

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
hr: Bilješke o vašoj narudžbi.

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
hr: Bilješke nisu dostupne jer se pohrana podataka "admin-note" ne može učitati.

en: Nothing Found
hr: Ništa nije pronađeno

en: Nothing found
hr: Ništa nije pronađeno

en: Nothing is in the queue: %s
hr: Nema ničeg u redu za čekanje: %s

en: Nothing to do here…
hr: Ništa za vidjeti ovdje.

en: Nothing to save, the image has not changed.
hr: Ništa za spremiti, slika nije izmijenjena.

en: Notice
hr: Obavijest

en: Notice:
hr: Napomena:

en: Notification Settings
hr: Postavke obavijesti

en: Notification recipient(s)
hr: Primatelj obavijesti

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
hr: Samo da vas obavijestimo &mdash; narudžba #%1$s koja pripada %2$s je otkazana:

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Notify me of follow-up comments by email.
hr: Obavijesti me o novim komentarima putem e-pošte.

en: Notify me of follow-up replies via email.
hr: Obavijesti me o novim odgovorima putem e-maila.

en: Notify me of new comments via email.
hr: Obavijesti me o novim komentarima putem emaila.

en: Notify me of new posts
hr: Obavijesti me o novih objavama

en: Notify me of new posts by email.
hr: Obavijesti me o novim objavama putem e-pošte.

en: Notify me of new posts via email.
hr: Obavijesti me o novom postu putem e-maila.

[ctx: Noto Sans font: on or off]
en: on
hr: uklj.

[ctx: Noun]
en: User
hr: Korisnik

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
hr: Autor

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
hr: Uloga

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
hr: Datum

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
hr: Oznaka

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Nov
hr: Stu

en: Nova Scotia
hr: Nova Škotska

en: November
hr: Studeni

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
hr: stu.

en: Now
hr: Sada

en: Now click the {{editButton/}} button.
hr: Sada klikni {{editButton/}} gumb.

en: Now select a category you want to put these links in.
hr: Sada odaberite kategoriju u koju želite ubaciti te linkove.

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
hr: Sad kada ste nas odabrali kao partnera, naš cilj je pobrinuti se da vam pružamo ispravne alate koji ispunjavaju vaše potrebe. Veselimo se vašim povratnim informacijama o iskustvu postavljanja trgovine kako bi ga poboljšali u budućnosti.

en: Now we will download your comments so we can import them (this could take a <strong>long</strong> time if you have lots of comments)...
hr: Sada ćemo preuzeti vaše komentare kako bi ih mogli uvesti (ovo bi moglo <strong>potrajati</strong> ako imate puno komentara)...

en: Now!
hr: Sada!

en: Number
hr: Broj

en: Number of %s products.
hr: Broj %s proizvoda.

en: Number of Posts to Display:
hr: Broj objava za prikaz:

en: Number of Themes found: %d
hr: Broj pronađenih tema: %d

en: Number of URLs in this XML Sitemap: %s.
hr: Broj URL-ova u ovoj XML mapi web-stranice: %s.

en: Number of channel issues/errors (e.g. account-related errors, product synchronization issues, etc.).
hr: Broj problema/grešaka kanala (npr. greške vezane za korisničke račune, problemi sinkronizacije proizvoda, itd.).

en: Number of comments to show:
hr: Broj komentara za prikazati:

en: Number of coupons used
hr: Broj iskorištenih kupona

en: Number of coupons.
hr: Broj kupona.

en: Number of customers.
hr: Broj kupaca.

en: Number of days to import.
hr: Broj dana za uvoz.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
hr: Broj dana do isteka pristupa datotekama za preuzimanje.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
hr: Broj decimalnih znamenki u prikazanim cijenama za ovu zemlju.

en: Number of decimals
hr: Broj decimala

en: Number of decimals.
hr: Broj decimala.

en: Number of discounted orders.
hr: Broj narudžbi s popustom.

en: Number of distinct products sold.
hr: Broj posebno prodanih proizvoda.

en: Number of downloads remaining.
hr: Broj preostalih preuzimanja.

en: Number of downloads.
hr: Broj preuzimanja.

en: Number of employees of the store.
hr: Broj zaposlenih u trgovini.

en: Number of entries to show at most in Portfolio pages.
hr: Najveći broj objava za prikazati na Portfolio stranicama.

en: Number of entries to show at most in Testimonial pages.
hr: Najveći broj objava za prikazati na stranicama Preporuka.

en: Number of items found: %d
hr: Broj pronađenih stavki: %d

en: Number of items in the cart.
hr: Broj stavki u košarici.

en: Number of items per page:
hr: Broj stavki po stranici:

en: Number of items sold
hr: Broj prodanih proizvoda

en: Number of items sold.
hr: Broj prodanih stavki.

en: Number of links to show:
hr: Prikazati ukupno poveznica:

en: Number of low stock products.
hr: Broj proizvoda sa malo zaliha.

en: Number of media items found: %d
hr: Broj pronađenih medijskih stavki: %d

en: Number of orders
hr: Broj narudžbi

en: Number of orders product appeared in.
hr: Broj narudžbi u kojima se proizvod pojavio.

en: Number of orders.
hr: Broj narudžbi.

en: Number of posts
hr: Broj postova:

en: Number of posts to show
hr: Broj postova za prikazati

en: Number of posts to show (1 to 15):
hr: Broj objava za prikazati (1 do 15):

en: Number of posts to show for each author:
hr: Broj objava za prikazati kod svakoj autora:

en: Number of posts to show:
hr: Broj prikazanih objava:

en: Number of product items sold.
hr: Broj prodanih stavki proizvoda.

en: Number of products to be added.
hr: Broj proizvoda koji se dodaju.

en: Number of products to show
hr: Broj proizvoda za prikazati

en: Number of products.
hr: Broj proizvoda.

en: Number of published posts for the term.
hr: Broj objavljenih objava za pojam.

en: Number of published products for the resource.
hr: Broj objavljenih proizvoda za resurs.

en: Number of reviews for products in this category.
hr: Broj recenzija za proizvode iz ove kategorije.

en: Number of reviews to show
hr: Broj recenzija za prikazati

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
hr: Broj pojmova u taksonomiji atributa.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
hr: Broj mogućih preuzimanja nakon kupnje.

en: Number of times the coupon has been used already.
hr: Koliko je puta do sada kupon korišten.

en: Number of variation items sold.
hr: Broj prodanih varijacija artikala.

en: Number of widgets found: %d
hr: Broj pronađenih widgeta: %d

[ctx: Number/count of items]
en: Count
hr: Broj

en: Numbered list
hr: Brojčani popis

en: Numeric
hr: Brojčano

en: OR
hr: ILI

en: OR enter path to file:
hr: ILI unesite putanju do datoteke:

en: Object ID must be an integer, %s given.
hr: ID objekta mora biti cijeli broj, dano %s.

en: Object subtype.
hr: Podvrsta objekta.

en: Object type.
hr: Vrsta objekta

en: Occasionally, some of your visitors may see an advertisement here, <br />as well as a <a href="%s" target="_blank">Privacy & Cookies banner</a> at the bottom of the page.
hr: Povremeno vaši posjetitelji će vidjeti reklamu ovdje, <br />isto kao<a href="%s" target="_blank">Znak o kolačićima i privatnosti</a> na dnu stranice.

en: Oct
hr: Lis

en: October
hr: Listopad

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
hr: lis.

en: Of Mountains &amp; Printing Presses
hr: O planinama i tiskarskim strojevima

en: Off
hr: isključeno

en: Official buttons
hr: Službeni gumbi

en: Official extensions
hr: Službena Proširenja

en: Official theme
hr: Službena tema

en: Official themes
hr: Službene teme

en: Offline Payments
hr: Offline Plaćanje

en: Offset must be greater than or equal to 0.
hr: Odstojanje mora biti veće ili jednako 0.

en: Offset the result set by a specific number of items.
hr: Odmak seta rezultata za specifičan broj stavki.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
hr: Odmak skupa rezultata za određeni broj stavki. Primjenjuje se samo na hijerarhijske taksonomije.

en: Ogg File URL
hr: URL Ogg datoteke

en: Oh no! We're having trouble connecting to the extensions catalog right now.
hr: O ne! Trenutačno imamo problema s povezivanjem s katalogom ekstenzija.

en: Ok
hr: U redu

en: Older
hr: Starije

en: Older Comments
hr: Stariji komentari

en: Older comments
hr: Stariji komentari

en: Older posts
hr: Starije objave

en: Older than 2 days
hr: Starije od 2 dana

en: Older than a month
hr: Starije od mjeseca

en: Older than a week
hr: Starije od jednog tjedna

en: Oldest Scheduled Date
hr: Najstariji zakazani datum

en: Oldest first
hr: Najstarije prvo

en: On Mobile
hr: Na mobilnom uređaju

en: On Sale
hr: Na prodaju

en: On Sale Products
hr: Proizvodi na akciji

en: On backorder
hr: Po narudžbi

en: On for all comments
hr: Uključeno za sve komentare

en: On for all posts
hr: Uključena za sve postove

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
hr: Na nekim sistemima ime baze podataka sadrži prefiks sa vašim korisničkim imenom. To onda izgleda ovako: <code>korisničkoime_%1$s</code>. Je li je u tome problem?

en: On the next page, click "Install" again on the bottom right.
hr: Na sljedećoj stranici, ponovo odaberi "Instaliraj" na dnu.

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
hr: Na ovoj stranici možete podesiti Aksimet dodatak.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
hr: Na ovoj stranici možete ažurirati vaše postavke Akismeta i vidjeti spam statistiku.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
hr: Na ovoj stranici, možete vidjeti statistiku o filtriranom spamu na vašoj web stranici.

en: On this page, you are able to view the modules available within Jetpack, learn more about them, and activate or deactivate them as needed.
hr: Na ovoj stranici možete vidjeti dostupne Jetpack module, saznati više o njima, te aktivirati ih i deaktivirati prema potrebi.

en: On-hold
hr: Na čekanju

en: On-sale products
hr: Proizvodi na akciji

en: Onboarding failed to process: %s
hr: Uključivanje nije uspjelo obraditi: %s

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
hr: Ukrcavanje se održava u WooCommerce Admin.

en: Onboarding profile data has been updated.
hr: Ubačeni podaci o profilu su ažurirani.

en: Once Daily
hr: Jednom dnevno

en: Once Hourly
hr: Jednom u satu

en: Once Weekly
hr: Jednom tjedno

en: Once connected, your Woo.com purchases will be listed here.
hr: Kada se povežete, vaše narudžbe na Woo.com će se prikazivati ovdje.

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
hr: Kada se povežete, Vaše narudžbe na WooCommerce.com će se prikazivati ovdje.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
hr: Kada ju onemogućite, ova zastarjela metoda više neće biti dostupna.

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
hr: Jednom kad je generiran, WXR zapis može biti učitan od strane druge WordPress web-stranice ili neke druge blog platforme koja može pristupiti tom formatu.

en: Once you change your site address, %(currentDomainName)s will no longer be available.
hr: Jednom kada promjeniš, trenutno adresa %(currentDomainName)s neće više biti dostupna.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
hr: Kada ste napravili selekciju, možete ju podesiti unosom veličine u pikselima. Minimalna veličina selekcije je veličina minijature postavljena u Media postavkama.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
hr: Kada kliknete &#8220;Potvrdi brisanje&#8221;, korisnik će biti trajno uklonjen.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
hr: Kada kliknete &#8220;Potvrdi brisanje&#8221;, korisnici će biti trajno uklonjeni.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
hr: Kada ovaj zapis spremite na računalo, ovu web-stranicu možete uvesti na drugu WordPress web-stranicu, pomoću funkcije Uvezi na toj web-stranici.

en: One Column
hr: Jedan stupac

en: One Response
hr: Jedan odgovor

en: One blogger likes this
hr: Jednom se blogeru sviđa ovaj %s.

en: One blogger likes this.
hr: Jedan bloger voli ovo.

en: One column
hr: Jedan stupac

en: One email address per line.
hr: Jedna e-mail adresa po retku.

en: One month ago today, you made a great decision to create your site on WordPress.com. It looks like %s is off to a great start—high five!
hr: Na današnji dan prije mjesec dana donijeli ste sjajnu odluku da kreirate svoju stranicu na WordPress.com. Čini se da je %s sjajno započeo – daj pet!

en: One of the plugins is invalid.
hr: Jedan od dodataka nije ispravan.

en: One of the selected users is not a member of this site.
hr: Jedan od odabranih korisnika nije član ove web stranice.

en: One of your IP addresses was not valid.
hr: Jedna od vaših IP adresa nije valjana.

en: One or more plugins failed to load properly.
hr: Jedan ili više dodataka nije ispravno učitano.

en: One or more recommended modules are missing
hr: Nedostaje jedna ili više preporučenih modula

en: One or more required modules are missing
hr: Nedostaje jedan ili više obaveznih modula

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
hr: Jedna ili više tablica potrebnih za funkcioniranje WooCommercea nedostaju, neka svojstva možda neće raditi kako se očekuje. Nedostaju tablice: %1$s.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
hr: Jedna ili više tablica potrebnih za funkcioniranje WooCommercea nedostaju, neke značajke možda neće raditi kako se očekuje. Nedostaju tablice: %1$s. <a href="%2$s"> Provjerite ponovo.</a>

en: One or more themes failed to load properly.
hr: Jedna ili više tema nije ispravno učitano.

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
hr: Jedna po retku: Naziv opcije | Dodatna cijena [+- postotak] | Po vrsti cijene (narudžba, klasa, ili stavka) Primjer: <code>Prioritetna Pošta | 6,95 [+ 0,2%] | narudžba </code>.

en: One response
hr: Jedan odgovor

en: One response to %s
hr: Jedan odgovor na %s

en: Online
hr: Na mreži

en: Online Only
hr: Samo online

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
hr: Online kursevi izvrsno su rješenje za bilo koji posao koji može naučiti novu vještinu. Budući da kursevi ne zahtijevaju fizički razvoj proizvoda ili dostavu, oni su pristupačni, brzo se stvaraju i mogu generirati pasivni prihod u godinama koje dolaze. U ovom članku pružamo vam više informacija o prodaji kurseva pomoću WooCommerce-a.

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
hr: Samo %1$s ili %2$s zapisi se mogu koristiti za video zaglavlja. Pretvorite svoj video zapis i pokušajte ponovno, ili, prenesite svoj video na YouTube i povežite s opcijom ispod.

en: Only %s left in stock
hr: Samo %s komada na zalihi

en: Only UUID V4 is supported at this time.
hr: trenutno je podržana samo UUID V4.

en: Only display videos in free software formats
hr: Prikaži samo video koji je u besplatnim softver formatima

en: Only images can be uploaded here.
hr: Ovdje se mogu prenijeti samo slike.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
hr: Samo logirani kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.

en: Only one embed can be rendered at a time.
hr: Može se iscrtati samo jedan po jedan ugradbeni kod (embed).

en: Only shipping
hr: Samo dostava

en: Only show children of the current category
hr: Prikazuj samo pod kategorije trenutne kategorije.

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
hr: Prikaži samo meta koji je namijenjen za prikaz za narudžbu.

en: Only show percentages
hr: Prikaži samo postotke

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
hr: Prikazuj preostalu količinu na zalihi kada je zaliha mala, npr. "Samo 2 na zalihi"

en: Only the letters a-z and numbers allowed
hr: Dozvoljena su samo slova a-z i brojevi.

en: Only these characters are allowed: "%s".
hr: Samo su ovi znakovi dopušteni: "%s"

en: Oops!
hr: Ups!

en: Oops! That embed cannot be found.
hr: Ups! Nije moguće pronaći taj ugrađeni kod.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
hr: Ups! Ta stranica nije pronađena.

en: Oops, looks like that's not the right email address. Please try again!
hr: Ups, izgleda da to nije ispravna adresa e-pošte. Pokušajte ponovno!

en: Oops, we couldn't find a user with that email. Please try again!
hr: Ups, nije moguće pronaći korisnika s tom adresom e-pošte. Pokušajte ponovno!

en: Oops, we couldn't validate the recovery token.
hr: Ups, nije moguće pronaći provjeriti token za povrat.

en: Oops, we were unable to send a recovery email. Try again.
hr: Ups, nije moguće poslati e-poštu za povrat. Pokušajte ponovno.

en: Oops: %s
hr: Ups: %s

en: Opacity
hr: Prozirnost

en: Open
hr: Otvori

en: Open Press This
hr: Otvori Press This

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
hr: uklj.

en: Open downloadable files in the browser, instead of saving them to the device.
hr: Otvarajte datoteke za preuzimanje u pregledniku, umjesto da ih spremate na uređaj.

en: Open in browser
hr: Otvori u pregledniku

en: Open link in a new tab
hr: Otvori poveznicu u novoj kartici

en: Open link in a new window/tab
hr: Otvori poveznicu u novom prozoru/kartici

en: Open links in new window/tab:
hr: Otvori poveznice u novom prozoru/kartici:

en: Open menu
hr: Otvori izbornik

en: Open sharing dialog
hr: Otvori dijaloški okvir za dijeljenje

en: Open site editor
hr: Otvorite uređivač web-stranice

en: Open the Customizer
hr: Otvorite prilagodnik

en: Opening phpMyAdmin…
hr: Otvaramo phpMyAdmin...

en: Opens
hr: Otvoranja

en: Opens in new window
hr: Otvara se u novom prozoru

en: Operator to compare product attribute terms.
hr: Operator za usporedbu atributa proizvoda.

en: Operator to compare product category terms.
hr: Operator za usporedbu pojmova kategorije proizvoda.

en: Operator to compare product tags.
hr: Operator za usporedbu oznake proizvoda.

en: Optimize for faster checkout
hr: Optimizirajte za bržu naplatu

en: Optimize your full shipping process:
hr: Optimizirajte cijeli proces dostave:

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
hr: Ime opcije | dodatni trošak [+-postotak%] | Prema tipu troška (narudžba, klasa ili stavka)

en: Option not found or is empty. Use "list" to list option names
hr: Opcije nije pronađena ili je prazna. Upotrijebite "list" za listu imena opcija.

en: Optional
hr: Opcionalno

en: Optional action group.
hr: Neobavezna akcijska grupa.

en: Optional cost for local pickup.
hr: Opcionalni trošak za lokalno preuzimanje

en: Optional cost to charge for local pickup.
hr: Opcionalni trošak za naplatu pri lokalnom preuzimanju.

en: Optional data array passed to the action hook.
hr: Neobvezni niz podataka prešao je u akcijsku kuku.

en: Optional note to send the customer after purchase.
hr: Eventualna dodatna napomena za slanje kupcu nakon kupnje.

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
hr: Izborni parametar za dobivanje samo određenih popisa zadataka prema ID-u.

en: Optional parameter to query specific task list.
hr: Izborni parametar za upit o specifičnom popisu zadataka.

en: Optional text to display to your readers:
hr: Opcionalni tekst koji će se prikazati vašim čitateljima:

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
hr: Po želji dodajte neki tekst na stranici naplate o pravilima o privatnosti trgovine.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
hr: Po želji dodajte tekst o pravilima o privatnosti trgovine u obrasce za prijavu/registraciju računa.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
hr: Po želji dodajte neki tekst za potvrdni okvir za uvjete korištenja koje korisnici moraju prihvatiti.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
hr: Nije obavezno, postavite koja klasa poreza se primjenjuje na dostavu ili ostavite kako bi se porez dostave bazirao na stavkama košarice.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
hr: Po želji, uključite "Plaćanje Prijenos Podataka" (Profil > Web-stranica Plaćanje Postavke) a zatim ovdje kopirajte token idetiteta. Ovo će omogućiti verifikaciju plaćanja bez potrebe za PayPal IPN.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
hr: Po želji unesite URL slike dimenzija 150x50 px koja se može prikazati kao logo u gornjem lijevom kutu na stranicama za plaćanje PayPal-a.

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
hr: Opcionalno, kako bi se vrijednost metapodatka trebala prikazati korisniku.

en: Options
hr: Opcije

en: Options saved.
hr: Opcije snimljene.

en: Or
hr: Ili

en: Or choose an image from your media library:
hr: Ili odaberite sliku iz vaše media zbirke:

en: Or choose from your local disk:
hr: Ili odaberite sa svog računala:

en: Or link to existing content
hr: Ili poveznica do postojećeg sadržaja

en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
hr: Ili možete preuzeti unaprijed izgrađenu verziju dodatka iz <a href="%1$s">WordPress.org repozorija</a> ili posjetite <a href="%2$s">stranicu izdanja u GitHub repozitoriju</a>.

en: Or, enter a YouTube URL:
hr: Ili, unesite YouTube URL:

en: Or, enter tax rate ID:
hr: Ili, unesite porezna stopa ID:

en: Orange
hr: Narančasta

en: Order
hr: Poredak

en: Order #
hr: Narudžba #

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
hr: Narudžba #%1$s je označena kao refundirana - PayPal reason code: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
hr: Narudžba #%1$s je označena kao na-čekanju zbog obrata - PayPal reason code: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
hr: Narudžba #%1$s ima otkazan obrat. Provjerite status plaćanja i s tim u skladu ovdje ažurirajte status narudžbe: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
hr: Narudžba #%1$s je naručena u %2$s i trenutno je %3$s.

en: Order #%s
hr: Narudžba #%s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
hr: Narudžba #%s je od strane PayPal IPN-a označena kao plaćena iako je prethodno otkazana. Potrebna je intervencija administratora.

en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
hr: Narudžba %1$d ne može se vratiti iz smeća: već je vraćena u status "%2$s".

en: Order &ndash; %s
hr: Narudžba &ndash; %s

en: Order Cancelled: #{order_number}
hr: Narudžba otkazana: #{order_number}

en: Order Date
hr: Datum narudžbe

en: Order Details
hr: Detalji Narudžbe

en: Order Failed: #{order_number}
hr: Narudžba nije uspjela: #{order_number}

en: Order ID
hr: Narudžba ID

en: Order ID is invalid
hr: ID narudžbe je neispravan.

en: Order ID.
hr: ID narudžbe.

en: Order Number
hr: Broj narudžbe

en: Order Number.
hr: Broj narudžbe.

en: Order Refunded: {order_number}
hr: Izvršen povrat novca narudžbe: {order_number}

en: Order Status
hr: Status narudžbe

en: Order Top Posts &amp; Pages By:
hr: Sortiraj top objave i stranice po:

en: Order Total
hr: Narudžba Ukupno

en: Order again
hr: Naruči opet

en: Order by
hr: Poredaj po

en: Order cancelled by customer.
hr: Narudžba je otkazana od strane kupca.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
hr: Dovršene narudžbe, email poruke se šalju kupcima kada su njihove narudžbe označene kao dovršene i obično upućuju na to da su njihove narudžbe isporučene.

en: Order count.
hr: Broj narudžbi.

en: Order created
hr: Narudžba kreirana

en: Order customer information.
hr: Informacije o narudžbama kupca.

en: Order datastore.
hr: Poredak datastore:

en: Order datastore:
hr: Poredak datastore:

[ctx: Order date parsed by DateTime::format]
en: M d, Y @ h:i A
hr: d. F Y @ H:i

en: Order date, hour, minute and/or second are missing.
hr: Nedostaju datum narudžbe, sat, minuta i/ili sekunda.

en: Order deleted
hr: Narudžba obrisana

en: Order details
hr: Detalji Narudžbe

en: Order details manually sent to customer.
hr: Detalji narudžbe manualno poslani kupcu.

en: Order draft updated.
hr: Skica narudžbe ažurirana.

en: Order fully refunded
hr: Narudžba u cijelosti refundirana

en: Order fully refunded.
hr: Narudžba u potpunosti refundirana.

en: Order images by:
hr: Poredaj slike po:

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
hr: Informacije o narudžbi poput onoga što je kupljeno, kada je kupljeno, gdje treba poslati, i

en: Order is invalid
hr: Narudžba je nevažeća

en: Order item ID provided is not associated with order.
hr: Upisani ID stavke narudžbe nije povezan s narudžbom.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
hr: Tipka za narudžbu koja se koristi za provjeru valjanosti ili zaštitu pristupa određenim podacima narudžbe.

en: Order key.
hr: Ključ (key) narudžbe.

en: Order not editable
hr: Narudžba se ne može uređivati

en: Order note author.
hr: Autor zabilješke narudžbe.

en: Order note content.
hr: Sadržaj napomene narudžbe

en: Order note is required
hr: Bilješka o narudžbi je obavezna.

en: Order note.
hr: Napomena narudžbe.

en: Order notes
hr: Napomene uz narudžbu

en: Order number.
hr: Broj narudžbe.

en: Order number:
hr: Broj narudžbe:

en: Order on-hold
hr: Narudžba na čekanju

en: Order payment URL.
hr: URL plaćanja narudžbe.

en: Order received
hr: Narudžba zaprimljena

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
hr: Narudžba refundirana, email poruke poslane kupcima kada su njihove narudžbe označene kao refundirane.

en: Order restored
hr: Narudžba vraćena

en: Order saved.
hr: Narudžba spremljena.

en: Order scheduled for: %s.
hr: Narudžba tempirana za: %s

en: Order sort attribute ascending or descending.
hr: Poredajte vrste atribute kao uzlazne ili silazne.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
hr: Otkazano

[ctx: Order status]
en: Completed
hr: Završeno

[ctx: Order status]
en: Draft
hr: Skica

[ctx: Order status]
en: Failed
hr: Neuspješno

[ctx: Order status]
en: On hold
hr: Na čekanju

[ctx: Order status]
en: Pending payment
hr: Obrada uplate

[ctx: Order status]
en: Processing
hr: U obradi

[ctx: Order status]
en: Refunded
hr: Refundirano

en: Order status changed by bulk edit.
hr: Status narudžbe promijenjen grupnim uređivanjem.

en: Order status changed by bulk edit:
hr: Status narudžbe promijenjen pomoću skupnog uređivanja:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
hr: Status narudžbe promijenjen iz %1$s u %2$s.

en: Order status is missing.
hr: Nedostaje status narudžbe.

en: Order status name.
hr: Naziv statusa narudžbe.

en: Order status set to %s.
hr: Status narudžbe postavljen na %s.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
hr: Status narudžbe je postavljen na refundirano. Da biste vratili sredstva klijentu, trebate izvršiti povrat sredstava putem vašeg gatewaya za plaćanje.

en: Order status.
hr: Status narudžbe.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
hr: Stanje narudžbe. Davatelji plaćanja ažurirat će ovu vrijednost nakon uplate.

en: Order submitted.
hr: Narudžba podnešena.

en: Order summary
hr: Sažetak narudžbe

en: Order tax
hr: Porez na narudžbu

en: Order tax.
hr: Porez na narudžbu.

en: Order total formatted for locale
hr: Ukupan iznos narudžbe formatiran lokalno.

en: Order type mismatch.
hr: Nepodudaranje vrste narudžbe.

en: Order updated
hr: Narudžba ažurirana

en: Order updated and sent.
hr: Narudžba ažurirana i poslana.

en: Order updated.
hr: Narudžba ažurirana.

en: Order updates
hr: Ažuriranje narudžbe

en: Order:
hr: Poredak na stranici:

en: Ordered by Comment Date, descending.
hr: Poredano prema datumu komentara, silazno.

en: Orders
hr: Narudžbe

en: Orders (page %d)
hr: Narudžbe (stranica %d)

en: Orders list
hr: Popis narudžbi

en: Orders navigation
hr: Navigacija narudžbi

en: Orders totals.
hr: Ukupno narudžbi.

en: Organization
hr: Organizacija

en: Organization: %s
hr: Organizacija: %s

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
hr: Organiziraj sve preneseno u direktorije po mjesecima i godinama

en: Original Site
hr: Izvorna Stranica

en: Original dimensions %s
hr: Izvorne dimenzije %s

en: Original image
hr: Originalna slika

en: Original image:
hr: Izvorna slika:

en: Original: %s
hr: Izvorno: %s

en: Orphaned variations
hr: Napuštene varijacije

en: Other
hr: Drugo

en: Other (<a href="%s">see below</a>)
hr: Drugo (<a href="%s">vidi ispod</a>)

en: Other Answer
hr: Drugi odgovor

en: Other WordPress News
hr: Druge WordPress vijesti

en: Other comment settings
hr: Ostale postavke komentara

en: Other languages:
hr: Drugi jezici:

en: Other links
hr: Druge poveznice

en: Other locations
hr: Druge lokacije

en: Other places the store is selling products.
hr: Ostala mjesta u kojima trgovina prodaje proizvode.

en: Other posts
hr: Drugi postovi

en: Other sources
hr: Drugi izvori

en: Other user roles have been changed.
hr: Uloge drugih korisnika su izmijenjene.

en: Other users have been deleted.
hr: Drugi korisnici su izbrisani.

en: Other users have been removed.
hr: Drugi korisnici su uklonjeni.

en: Ounces
hr: unci

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
hr: Naša 2015 izvorna tema je čista, blog fokusirana i dizajnirana za jasnoću. Jednostavna, izravna tipografija teme Twenty Fifteen, čitljiva je na širokom spektru ekrana različitih veličina, i prigodna za sve jezike. Dizajnirali smo ju koristeći &#8216;mobile-first&#8217; pristup, što znači da je fokus na vašem sadržaju, bez obzira da li posjetitelji dolaze s pametnim telefonima, tabletima, prijenosnima ili stolnim računalima.

en: Our bank details
hr: Detalji o našoj banci

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on Woo.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
hr: Naš katalog proširenja za WooCommerce može se pronaći na Woo.com: <a href="%s">Katalog WooCommerce proširenja </a>

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooCommerce.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
hr: Naš katalog proširenja za WooCommerce može se pronaći na WooCommerce.com: <a href="%s">Katalog WooCommerce proširenja </a>

en: Our default theme for 2020 is designed to take full advantage of the flexibility of the block editor. Organizations and businesses have the ability to create dynamic landing pages with endless layouts using the group and column blocks. The centered content column and fine-tuned typography also makes it perfect for traditional blogs. Complete editor styles give you a good idea of what your content will look like, even before you publish. You can give your site a personal touch by changing the background colors and the accent color in the Customizer. The colors of all elements on your site are automatically calculated based on the colors you pick, ensuring a high, accessible color contrast for your visitors.
hr: Naša izvorna tema za 2020. dizajnirana je za potpuno iskorištavanje fleksibilnosti blok uređivača. Organizacije i tvrtke mogu kreirati dinamičke landing stranice s beskonačnim razmještajem koristeći blokove grupa i stupaca. Stupac centriranog sadržaja i usklađena tipografija također čine ovu temu perfektnom za tradicionalne blogove. Kompletni stilovi uređivača daju vam predodžbu kako će izgledati vaš sadržaj, čak i prije nego što ga objavite. Stranici može dodati vaš osobni štih promjenom pozadinskih boja i istaknutih boja u Prilagođivaču. Boje svih elemenata na stranici automatski se mijenjaju ovisno o bojama koje izaberete, osiguravajući visoki, pristupačni kontrast boja za posjetitelje.

en: Our early autumn collection is here.
hr: Naša rano jesenja kolekcija je ovdje.

en: Our monitoring requests are not being handled correctly by your site. This might mean that your site requires authentication, or that your DNS is misconfigured.
hr: Vaša stranica je ne prima pravilno naše zahtjeve za praćenjem. To bi moglo značiti da Vaša stranica zahtjeva provjeru ili da je DNS pogrešno namješten.

en: Our plans give your site the power to thrive. Find the plan that works for you.
hr: Naši planovi daju tvojoj stranici mogućnost napredovanja. Nađi plan koji funkcionira za tebe.

en: Our request to the featured API got a malformed response.
hr: Naš zahtjev za istaknuti API dobio je pogrešan odgovor.

en: Our request to the featured API got error code %d.
hr: Naš zahtjev za istaknuti API dobio je kod greške %d.

en: Our request to the search API got a malformed response.
hr: Naš zahtjev API-ju za pretraživanje dobio je pogrešan odgovor.

en: Our request to the search API got response code %s.
hr: Naš zahtjev prema API-ju za pretraživanje dobio je kod odgovora %s.

en: Our requests are being redirected too many times. This normally happens when your site is misconfigured, and is redirecting users in a loop, or through a series of URLs. To avoid loops, we only follow 2 redirects.
hr: Naši zahtjevi imaju previše preusmjeravanja. To najčešće znači da je stranica krivo podešena i preusmjerava korisnike u petlju ili kroz seriju linkova. Kako bi izbjegli petlja, dopušta samo 2 preusmjeravanja.

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
hr: Članovi našeg tima imaju pristup ovim informacijama kako bi ispunili narudžbe, obradili povrate i pružali korisničku podršku.

en: Our website address is: %s.
hr: Adresa naše web-stranice je: %s.

en: Out from under %s
hr: Iznad %s

en: Out of stock
hr: Nema na zalihi

en: Out of stock threshold
hr: Prag nestanka zaliha

en: Out of stock visibility
hr: Vidljivost nestanka zaliha

en: Outbound HTTPS not working
hr: Odlazni HTTPS ne radi

en: Outdated SQL server
hr: Zastarjeli SQL poslužitelj

en: Outdated templates
hr: Zastarjeli predlošci

en: Output just the id when the operation is successful.
hr: Output samo ID-a ako je operacija uspješna

en: Overall
hr: Ukupno

en: Overrides
hr: Nadjačano

en: Overview
hr: Pregled

en: Owner of these keys.
hr: Vlasnik ovih ključeva.

en: PDF embed
hr: Ugrađeni PDF

en: PDT payment completed
hr: PDT naplata završena

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
hr: PG &#8212; Potencijalno uvredljivi sadržaji, obično za uzrast od 13 naviše

en: PHP Default Timezone
hr: PHP izvorna vremenska zona

en: PHP Extensions
hr: PHP ekstenzije

en: PHP Sessions
hr: PHP sesije

en: PHP Update Recommended
hr: Preporučeno je ažuriranje PHP-a

en: PHP Version
hr: PHP inačica

en: PHP default timezone is invalid
hr: PHP izvorna vremenska zona nije ispravna

en: PHP default timezone is valid
hr: PHP izvorna vremenska zona je ispravna

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
hr: PHP izvorna vremenska zona je promijenjena nakon WordPress učitavanja putem %s funkcijskog poziva. Ovo remeti ispravno računanje datuma i vremena.

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
hr: PHP izvorna vremensku zonu je konfigurirao WordPress prilikom učitavanja. Ovo je potrebno za ispravno računanje datuma i vremena.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance.
hr: PHP je jedan od programskih jezika koji se koristi za izradu WordPressa. Novije inačice PHP-a primaju redovita sigurnosna ažuriranja i mogu povećati performanse vaše web stranice.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance. The minimum recommended version of PHP is %s.
hr: PHP je jedan od programskih jezika koji se koristi za izradu WordPressa. Novije inačice PHP-a primaju redovita sigurnosna ažuriranja i mogu povećati izvedbu vaše web stranice. Minimalna preporučena inačica PHP-a je %s.

en: PHP max input vars
hr: PHP Max Input Vars

en: PHP memory limit (only for admin screens)
hr: PHP memory limit (vidljivo samo za administratore)

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
hr: PHP moduli odrađuju većinu zadataka na poslužitelju za funkcioniranje vaše web-stranice. Bilo koje promijene na ovim modulima moraju biti napravljene od strane administratora poslužitelja.

en: PHP post max size.
hr: PHP post max size

en: PHP sessions created by a %1$s function call may interfere with REST API and loopback requests. An active session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
hr: PHP sesija je kreirana pozivanjem funkcije %1$s. To se miješa s REST API-jem i zahtjevima za povratnim vezama. Sesiju treba zatvoriti %2$s prije upućivanja bilo kojeg HTTP zahtjeva.

en: PHP version
hr: PHP inačica

en: PHP version %s
hr: PHP inačica: %s

en: PHP version.
hr: PHP inačica

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
hr: XML ekstenzija PHP-a nije dostupna. Kontaktirajte svog pružatelja hosting usluga kako bi vam uključio PHP XML ekstenziju.

en: PHP’s XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP’s XML extension.
hr: XML ekstenzija PHP-a nije dostupna. Kontaktirajte pružatelja hosting usluga da vam omogući XML ekstenziju PHP-a.

en: PIN Code
hr: PIN kod

en: Pacific
hr: Pacifik

en: Padding
hr: Odmicanje

en: Page
hr: Stranica

en: Page %1$d of %2$d
hr: Stranica %1$d od %2$d

en: Page %d
hr: Stranica %d

en: Page %s
hr: Stranica %s

en: Page Archives
hr: Arhiva stranica

en: Page Attributes
hr: Atributi stranice

en: Page ID
hr: ID stranice

en: Page ID is set, but the page does not exist
hr: ID stranice je postavljen ali stranica ne postoji.

en: Page IDs, separated by commas.
hr: ID-ovi stranica, odvojeni zarezima.

en: Page Loaded.
hr: Stranica učitana.

en: Page URL
hr: URL stranice

en: Page break
hr: Prijelom stranice

en: Page cache
hr: Predmemorija stranice

en: Page cache enhances the speed and performance of your site by saving and serving static pages instead of calling for a page every time a user visits.
hr: Predmemorija stranica poboljšava brzinu i izvedbu vaše stranice spremanjem i posluživanjem statičnih stranica umjesto pozivanja stranice svaki put kada korisnik posjeti.

en: Page cache is detected and the server response time is good
hr: Predmemorija stranice je otkrivena i vrijeme odgovora poslužitelja je dobro

en: Page cache is detected but the server response time is still slow
hr: Predmemorija stranice je otkrivena, ali je vrijeme odgovora poslužitelja i dalje sporo

en: Page cache is detected by looking for an active page cache plugin as well as making three requests to the homepage and looking for one or more of the following HTTP client caching response headers:
hr: Predmemorija stranice otkriva se traženjem aktivnog dodatka za predmemoriju stranice, kao i upućivanjem tri zahtjeva početnoj stranici i traženjem jednog ili više sljedećih zaglavlja odgovora za predmemoriju HTTP klijenta:

en: Page cache is not detected and the server response time is slow
hr: Predmemorija stranice nije otkrivena i vrijeme odgovora poslužitelja je sporo

en: Page cache is not detected but the server response time is OK
hr: Predmemorija stranice nije otkrivena, ali vrijeme odgovora poslužitelja je u redu

en: Page contents: [%s]
hr: Sadržaj stranice: [%s]

en: Page deleted
hr: Stranica je obrisana

en: Page deleted.
hr: Stranica je obrisana

en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
hr: Stranica ne sadrži kratki kod %1$s niti blok %2$s.

en: Page does not contain the %s shortcode.
hr: Stranica ne sadrži %s shortcode.

en: Page draft updated.
hr: Skica stranice je ažurirana.

en: Page index cannot be less than one.
hr: Indeks stranice ne može biti manji od jedan.

en: Page modified
hr: Stranica je uređena

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena.

en: Page not set
hr: Stranica nije postavljena

en: Page on front
hr: Stranica na prednjici

en: Page order
hr: Redoslijed stranica

en: Page published privately.
hr: Stranica objavljena privatno.

en: Page published.
hr: Stranica objavljena.

en: Page restored
hr: Stranica je obnovljena

en: Page restored to revision from %s.
hr: Stranica obnovljena prema reviziji od %s.

en: Page reverted to draft.
hr: Stranica vraćena u skicu.

en: Page saved.
hr: Stranica snimljena.

en: Page scheduled for: %s.
hr: Stranica tempirana za: %s.

en: Page scheduled.
hr: Stranica zakazana.

[ctx: Page setting]
en: Cart
hr: Košarica

[ctx: Page setting]
en: Checkout
hr: Blagajna

[ctx: Page setting]
en: My account
hr: Moj račun

[ctx: Page setting]
en: Shop base
hr: Osnova trgovine

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
hr: Odredbe i uvjeti

en: Page setup
hr: Postavke stranice

[ctx: Page slug]
en: cart
hr: Košarica

[ctx: Page slug]
en: checkout
hr: Plaćanje

[ctx: Page slug]
en: my-account
hr: Moj račun

[ctx: Page slug]
en: shop
hr: trgovina

en: Page submitted.
hr: Stranica podnesena.

en: Page title
hr: Naslov stranice

[ctx: Page title]
en: Cart
hr: Košarica

[ctx: Page title]
en: Checkout
hr: Blagajna

[ctx: Page title]
en: My account
hr: Moj račun

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
hr: Politika povrata novca i povrata

[ctx: Page title]
en: Shop
hr: Trgovina

en: Page trashed
hr: Stranice je premještena u smeće

en: Page trashed.
hr: Stranice je premještena u smeće

en: Page updated.
hr: Stranica ažurirana.

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
hr: Vidljivost stranice trebala bi biti <a href="%s" target="_blank">javna</a>

en: Pages
hr: Stranice

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
hr: Stranice su slične Postovima po tome što imaju naslov, tijelo teksta i asocirane metapodatke, ali različite su po tome što nisu dio kronološkog blog toka, nešto kao trajni postovi. Stranice nisu kategorizirane ili označene ali mogu imati hijerarhiju. Možete ugnijezditi stranice pod druge stranice pretvorivši jednu od njih u &#8220;Matičnu&#8221; stranicu drugih stranica, kreirajući grupu stranica.

en: Pages list
hr: Popis stranica

en: Pages list navigation
hr: Navigacija popisa stranica

en: Pages:
hr: Stranice:

en: Pagination
hr: Prijelom stranica

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
hr: %1$s od %2$s

en: Paid
hr: Plaćen

en: Paid on %1$s @ %2$s
hr: Plaćeno %1$s @ %2$s

en: Pakistani rupee
hr: Pakistani Rupee

en: Palestinian Territory, Occupied
hr: Palestina

en: Palettes
hr: Palete

en: Papua New Guinea
hr: Papua Nova Gvineja

en: Paragraph
hr: Odlomak

en: Paraguay
hr: Paragvaj

en: Parameters to pass on to the exported report.
hr: Parametri koji će biti proslijeđeni u izvezeni izvještaj.

en: Parent
hr: Matično

en: Parent %s
hr: Glavni %s

en: Parent %s:
hr: Glavni %s

en: Parent Category
hr: Matična kategorija

en: Parent Category:
hr: Matična kategorija:

en: Parent Menu Section
hr: Matična sekcija izbornika

en: Parent Menu Section:
hr: Matična sekcija izbornika:

en: Parent Navigation Menu:
hr: Matični Navigacijski izbornik:

en: Parent Page:
hr: Matična stranica:

en: Parent Project Type
hr: Matična vrsta projekta

en: Parent Project Type:
hr: Matična vrsta projekta:

en: Parent SKU
hr: Glavni SKU

en: Parent Template Part:
hr: Dio matičnog predloška:

en: Parent Template:
hr: Matični predložak:

en: Parent Theme
hr: Roditeljska tema

en: Parent blocks.
hr: Matični blokovi.

en: Parent category
hr: Roditelj kategorije

en: Parent category:
hr: Roditelj kategorije

en: Parent coupon
hr: Glavni kupon

en: Parent order ID.
hr: ID matične narudžbe.

en: Parent orders
hr: Glavne narudžbe

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
hr: <span class="meta-nav">Objavljeno u</span><span class="post-title">%title</span>

en: Parent product
hr: Glavni proizvod

en: Parent product does not match current variation.
hr: Matični proizvod ne odgovara trenutačnoj varijaciji.

en: Parent product name if the product is a variation.
hr: Matični naziv proizvoda ako je proizvod varijacija.

en: Parent product's threshold (%d)
hr: Prag matičnog proizvoda (%d)

en: Parent shipping class
hr: Glavna klasa dostave

en: Parent shipping class:
hr: Glavna klasa dostave

en: Parent term ID, if applicable.
hr: Matični ID, ako je primjenjivo.

en: Parent term does not exist.
hr: Matični pojam ne postoji.

en: Parent theme
hr: Matična tema

en: Parent theme author URL
hr: URL autora matične teme

en: Parent theme author URL.
hr: URL autora Matične teme.

en: Parent theme name
hr: Naziv matične teme

en: Parent theme name.
hr: Naziv Matične teme.

en: Parent theme version
hr: Inačica matične teme

en: Parent theme version.
hr: Inačica Matične teme.

en: Paris
hr: Pariz

en: Parish
hr: Župa

en: Partial Refund: Order {order_number}
hr: Djelomični povrat novca: Narudžba {order_number}

en: Partial refund email heading
hr: Djelomično refundirano Zaglavlje

en: Partial refund subject
hr: Djelomično refundirano Predmet

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
hr: Djelomični prikaz treba ispisati sadržaj (echo) ili vratiti niz sadržaja (string ili array), ali ne oboje.

en: Passed
hr: Položeno

en: Passed tests
hr: Položeni testovi

en: Password
hr: Lozinka

en: Password Reset
hr: Reset lozinke

en: Password Reset Request
hr: Zahtjev za promjenu lozinke

en: Password Reset Request for {site_title}
hr: Zahtjev za promjenu lozinke kod {site_title}

en: Password change
hr: Promijeni Zaporku

en: Password changed for user: %s
hr: Promijenjena lozinka za korisnika: %s

en: Password for the user (never included).
hr: Lozinka za korisnika (nikad uključeno).

en: Password must be at least %d characters.
hr: Lozinka mora imati najmanje %d znakova.

en: Password protected
hr: Zaštićeno lozinkom

en: Password required
hr: Lozinka je potrebna

en: Password reset email has been sent.
hr: Poslana je e-pošta za ponovno postavljanje lozinke.

en: Password reset is not allowed for this user
hr: Ovaj korisnik nema dopuštenje resetirati lozinku

en: Password reset link sent.
hr: Poveznice za reset lozinke su poslane.

en: Password reset links sent to %s user. | Password reset links sent to %s users.
hr[0]: Poveznice za reset lozinke su poslane za %s korisnika.
hr[1]: Poveznice za reset lozinke su poslane za %s korisnika.
hr[2]: Poveznice za reset lozinke su poslane za %s korisnika.

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Password: %s
hr: Lozinka: %s

en: Passwords cannot be empty.
hr: Lozinke ne mogu biti prazne.

en: Passwords cannot contain the "%s" character.
hr: Lozinke ne mogu sadržavati "%s" znak.

en: Passwords do not match.
hr: Lozinke se ne podudaraju

en: Past Invitations
hr: Prethodne Pozivnice

en: Past six months
hr: Prošlih šest mjeseci

en: Paste
hr: Zalijepi

en: Paste URL or type to search
hr: Zalijepite URL ili utipkajte za pretragu.

en: Paste as text
hr: Zalijepi kao tekst

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
hr: Funkcija &#39;zalijepi&#39; je sada u režimu običnog teksta. Sadržaj će se sada zalijepiti kao običan tekst sve dok ne isključite ovu opciju.

en: Paste table row after
hr: Zalijepi redak tablice iza ovog retka

en: Paste table row before
hr: Zalijepi redak tablice ispred ovog retka

en: Paste the URL of an image you want to show in the email header. Upload images using the media uploader (Media > Add New).
hr: URL slike koju želite prikazati u uzglavlju emaila. Slike možete dodati koristeći ugrađeni prijenos medijskih zapisa (Medijski zapisi > Dodaj novo).

en: Paste your embed code below:
hr: Ispod zalijepite vaš kod za ugradnju:

en: Path
hr: Putanja

en: Path to the channel icon.
hr: Putanja do ikone kanala.

en: Paths or URLs to the font files.
hr: Putanje ili URL-ovi do datoteka fontova.

en: Pattern "%s" not found.
hr: Uzorak "%s" nije pronađen.

en: Pattern Categories list
hr: Popis kategorija uzoraka

en: Pattern Categories list navigation
hr: Navigacija popisom kategorija uzoraka

en: Pattern Category Link
hr: Poveznica kategorije uzorka

en: Pattern content must be a string.
hr: Sadržaj uzorka mora biti niz.

en: Pattern name must be a string.
hr: Ime uzorka mora biti niz.

en: Pattern published privately.
hr: Uzorak objavljen privatno.

en: Pattern published.
hr: Uzorak objavljen.

en: Pattern reverted to draft.
hr: Uzorak vraćen u skicu.

en: Pattern scheduled.
hr: Uzorak zakazan.

en: Pattern title must be a string.
hr: Naslov uzorka mora biti niz.

en: Pattern updated.
hr: Uzorak ažuriran.

en: Patterns
hr: Uzorci

en: Patterns containing mostly text.
hr: Uzorci koji sadrže uglavnom tekst.

en: Patterns list
hr: Popis uzoraka

en: Patterns list navigation
hr: Navigacija popisa uzoraka

en: Patterns that contain buttons and call to actions.
hr: Uzorci koji sadrže dugmad i poziv na radnje.

en: Pause
hr: Pauziraj

en: Paused
hr: Pauzirano

en: Pay
hr: Plati

en: Pay for order
hr: Platite naručeno

en: Pay for this order
hr: Plati narudžbu

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
hr: Platite preko PayPal-a; ukoliko nemate PayPal račun, možete platiti kreditnom karticom.

en: Pay with cash upon delivery.
hr: Plaćanje gotovinom prilikom dostave

en: PayPal Standard does not support your store currency.
hr: PayPal ne podržava valutu vaše trgovine.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
hr: PayPal Standard preusmjerava korisnike na PayPal da unesu svoje podatke o plaćanju.

en: PayPal acceptance mark
hr: PayPal Prihvaćanje Oznaka

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
hr: PayPal omogućuje slanje jedne adrese. Ako upotrebljavate PayPal za otpremnice, možda biste radije poslali adresu za dostavu, a ne za naplatu. Isključivanje ove opcije može spriječiti primjenu PayPal zaštite prodavatelja.

en: PayPal email
hr: PayPal e-pošta

en: PayPal email address
hr: PayPal adresa e-pošte

en: PayPal email address:
hr: PayPal adresa e-pošte:

en: PayPal identity token
hr: PayPal indetitet token

en: PayPal sandbox
hr: PayPal Sandbox

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
hr: PayPal sandbox se može koristiti za testiranje plaćanja. Prijavite se za  <a href="%s">developerski račun</a>.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
hr: PayPal koristi ovu metodu komuniciranja kad šalje povratne informacije o transakciji.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
hr: PayPal provjerava adrese koje mu pošaljemo pa ovo može izazvati greške (preporučujemo da onemogućite ovu opciju).

en: PayU for WooCommerce
hr: PayU za WooCommerce

en: Payer PayPal address
hr: PayPal adresa platitelja

en: Payer first name
hr: Ime platitelja

en: Payer last name
hr: Prezime platitelja

en: Payfast
hr: PayFast

en: Paying customer
hr: Kupac koji plaća

en: Payment
hr: Uplata

en: Payment %s via IPN.
hr: Plaćanje %s putem IPN-a.

en: Payment Method
hr: Način plaćanja

en: Payment Methods
hr: Metode plaćanja

en: Payment Problem
hr: Problem s naplatom

en: Payment Tokens
hr: Tokeni za plaćanje

en: Payment action
hr: Akcija plaćanja

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
hr: Plaćanje autorizirano. Promjenite status plaćanja  U obradi ili u Završeno kako bi primili sredstva.

en: Payment blocks
hr: Blokovi za plaćanje

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
hr: Plaćanje nije zaprimljeno  - ID autorizacije: %1$s, Status: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
hr: Plaćanje nije zaprimljeno: %s

en: Payment for cancelled order %s received
hr: Primljena uplata za otkazanu narudžbu %s

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
hr: Plaćanje za narudžbu #%1$s od %2$s nije uspjelo. Narudžba je izgledala ovako:

en: Payment for order %s refunded
hr: Uplata za narudžbu %s je refundirana

en: Payment for order %s reversed
hr: Uplata za narudžbu %s poništena

en: Payment gateway
hr: Payment Gateway

en: Payment gateway ID.
hr: ID payment gatewaya

en: Payment gateway description on checkout.
hr: Opis payment gatewaya na stranici naplate.

en: Payment gateway enabled status.
hr: Omogućen status  payment gatewaya.

en: Payment gateway method description.
hr: Opis metode payment gatewaya.

en: Payment gateway method title.
hr: Naziv metode payment gatewaya.

en: Payment gateway settings.
hr: Postavke payment gatewaya.

en: Payment gateway sort order.
hr: Poredak sortiranja payment gatewaya.

en: Payment gateway title on checkout.
hr: Naziv payment gatewaya na stranici naplate.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
hr: Pristupnici plaćanja -Payment Gateways- mogu koristiti cURL za komunikaciju s udaljenim poslužiteljima da autoriziraju plaćanje, drugi dodaci također se mogu koristiti pri komunikaciji s udaljenim servisima.

en: Payment method
hr: Način plaćanja

en: Payment method ID and title are required
hr: Identifikacijski broj načina plaćanja i naslov su obavezni.

en: Payment method ID.
hr: ID metode plaćanja.

en: Payment method deleted.
hr: Metoda plaćanja izbrisana.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
hr: Opis metode plaćanja kupac može naći na stranici za plaćanje.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
hr: Opis metode plaćanja koju kupac vidi na vašem website-u.

en: Payment method is missing.
hr: Nedostaje način plaćanja.

en: Payment method successfully added.
hr: Uspješno dodana metoda plaćanja.

en: Payment method title.
hr: Naziv metode plaćanja.

en: Payment method:
hr: Način plaćanja:

en: Payment methods
hr: Metode plaćanja

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
hr: Plaćanje %1$s zaprimljeno - ID autorizacije: : %2$s, ID transakcije: %3$s

en: Payment pending (%s).
hr: Plaćanje na čekanju: %s

en: Payment to be made upon delivery.
hr: Plaćanje će biti izvršeno prilikom dostave.

en: Payment via
hr: Plaćanje putem

en: Payment via %s
hr: Plaćanje putem %s

en: Payment:
hr: Uplata

en: Payments
hr: Plaćanja

en: Payments made simple, with no monthly fees &mdash; exclusively for WooCommerce stores.
hr: Jednostavna plaćanja, bez mjesečnih naknada &mdash; ekskluzivno za WooCommerce trgovine.

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today’s hyper-competitive global market.
hr: Payoneer Checkout je sljedeća generacija platformi za obradu plaćanja, koja trgovcima diljem svijeta daje rješenja i smjernice koje su im potrebne za uspjeh na današnjem konkurentnom globalnom tržištu.

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
hr: Paystack pomaže afričkim trgovcima da prihvate jednokratna i ponavljajuća plaćanja putem interneta s modernim, pouzdanim i sigurnim pristupnikom plaćanja.

en: Peace Of Mind
hr: Duševni mir

en: Peloponnese
hr: Peloponez

en: Pending
hr: Na čekanju

en: Pending <span class="count">(%d)</span>
hr: U čekanju <span class="count">(%d)</span>

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Čeka pregled <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Čeka pregled <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Čeka pregled <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
hr: Čeka recenziju

en: Pending comments
hr: Komentari na čekanju

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
hr: Narudžbe na čekanju neplaćene su i možda ih je klijent napustio. One će biti premještene u smeće nakon navedenog trajanja.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Plaćanje u tijeku <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Plaćanje u tijeku <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Plaćanje u tijeku <span class="count">(%s)</span>

en: People
hr: Ljudi

en: People need to know what they're paying for! Please add a brief title.
hr: Ljudi trebaju znati što plaćaju! Dodajte kratki naslov.

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
hr: Po klasi: Naplati dostavu za svaku klasu isporuke pojedinačno

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
hr: Po narudžbi: Naplati dostavu za najskuplju klasu dostave

en: Percent
hr: Postotak

en: Percentage
hr: Postotak

en: Percentage complete.
hr: Procentualno završeno.

en: Percentage discount
hr: Popust u postotcima

en: Percentage of cart total
hr: Postotak ukupne narudžbe

en: Percentages
hr: Postotci

en: Perfect
hr: Odlično

en: Perfect for any look featuring a mid-rise, relax fitting silhouette.
hr: Savršeno za svaki izgled sa srednjom visinom, opušteno pripijenom siluetom.

en: Perform an advanced term query.
hr: Izvedi napredni upit pojma (term query).

en: Performance
hr: Performanse

en: Performance & speed
hr: Performanse i brzina

en: Period
hr: Točka

en: Permalink Settings
hr: Postavke stalnih veza

en: Permalink of the product that the review belongs to.
hr: Stalna veza proizvoda kojem recenzija pripada.

en: Permalink structure
hr: Struktura stalnih veza

en: Permalink template for the post.
hr: Predložak stalne veze za objavu.

en: Permalink template for the product.
hr: Predložak stalne veze za proizvod.

en: Permalink to %s
hr: Stalna veza na %s

en: Permalink:
hr: Stalna veza:

en: Permalink: %s
hr: Stalna veza: %s

en: Permalinks
hr: Stalne veze

en: Permanent Link to %s
hr: Stalna poveznica do %s

en: Permanently delete comment
hr: Trajno izbriši komentar

en: Permanently deleted %s
hr: Trajno izbrisan %s

en: Permanently deleted customer
hr: Trajno izbrisan kupac

en: Permanently deleted order note
hr: Trajno izbrisana bilješka o narudžbi.

en: Permission #%d not found.
hr: Dopuštenje #%d nije pronađeno.

en: Permission ID
hr: ID dopuštenja

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Permissions is missing.
hr: Dopuštenje nedostaje.

en: Persian
hr: Perzijsk

en: Persistent object cache
hr: Trajna predmemorija objekata

en: Personal
hr: Osobno

en: Personal Data Export
hr: Izvoz osobnih podataka

en: Personal Data Export for %s
hr: Izvoz osobnih podataka za %s

en: Personal Links
hr: Osobne poveznice

en: Personal Options
hr: Osobne opcije

en: Personal Settings
hr: Osobne Postavke

en: Personal data is not just created by a user&#8217;s interactions with your site. Personal data is also generated from technical processes such as contact forms, comments, cookies, analytics, and third party embeds.
hr: Osobni podaci nisu samo kreirani od korisničke interakcije s vašom web-stranicom. Osobni podaci su također generirani iz tehničkih procesa kao što su kontakt forme, komentari, kolačići, analitika i ugrađeni sadržaji trećih strana.

en: Personal data removal
hr: Uklanjanje osobnih podataka

en: Personal data removed.
hr: Osobni podaci uklonjeni.

en: Personal data retention
hr: Zadržavanje osobnih podataka

en: Personal data within order %s has been retained.
hr: Osobni podaci unutar narudžbe %s su zadržani.

en: Personalize homepage
hr: Personaliziraj početnu stranicu

en: Personalize my store
hr: Personalizacija trgovine

en: Personalize your store
hr: Personalizirajte svoju trgovinu

en: Personalize your store's homepage
hr: Personaliziraj početnu stranicu svoje trgovine

en: Philippine peso
hr: Filipinski peso

en: Philippines
hr: Filipini

en: Phone
hr: Telefon

en: Phone (optional)
hr: Telefon (neobavezno)

en: Phone Number
hr: Broj telefona

en: Phone number.
hr: Broj telefona.

en: Phone:
hr: Telefon:

en: Photo
hr: Slika

en: Photo carousels, tiled image galleries, maps, forms — add them with a click and know they’ll look great.
hr: Vrtuljak fotografija, galerije fotografija, mape, forme - dodajte ih jednim klikom i znajte da će izgledati odlično.

en: Photoblogging
hr: Foto blog

en: Photography
hr: Fotografija

en: Photos
hr: Slike

en: Physical Location or Service Area
hr: Fizička lokacija ili Područje usluge

en: Physical products
hr: Fizički proizvodi

en: Pick a product term
hr: Odaberite naziv proizvoda

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
hr: Preuzmite narudžbu, a zatim samo platite, isprintajte, zapakirajte i pošaljite.

en: Pickup address
hr: Adresa za preuzimanje

en: Pickup from <strong>%s</strong>:
hr: Preuzmi s <strong>%s</strong>:

en: Pickup location
hr: Lokacija za preuzimanje

en: Pingback
hr: Povratni ping

en: Pingback excerpt:
hr: Izvadak povratnog pinga:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
hr: Registriran je povratni ping od %1$s prema %2$s. Neka web bruji! :-)

en: Pings
hr: Pingovi

en: Pink
hr: Ružičasta

en: Place order
hr: Naručite

en: Placeholder
hr: Držać mjesta

en: Placeholder image
hr: Primjer slike

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
hr: Tekst placeholdera koji će biti prikazan unutar polja za unos teksta.

en: Plain Text
hr: Običan Tekst

en: Plain text
hr: Običan tekst

en: Plain text template
hr: Predložak od oibčnog teksta

en: Plans for everyone.
hr: Planovi za sve.

en: Platform to track.
hr: Platforma za praćenje.

en: Platform version to track.
hr: Inačica platforme za praćenje.

en: Play
hr: Pokreni

en: Play Video
hr: Reproduciraj video

[ctx: Play as in playback or view a movie]
en: JavaScript required to play %s.
hr: JavaScript je potreban za reprodukciju %s.

en: Playlist Settings
hr: Postavke playliste

en: Plays
hr: Reprodukcije

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
hr: Molimo <a href="%1$s">nadogradite WordPress</a> na aktualnu inačicu, ili <a href="%2$s">degradirajte na inačicu 2.4 Akismet dodatka</a>.

en: Please <a href="http://support.wordpress.com/contact/">contact support</a> if you wish to delete a registered domain.
hr: Molimo <a href="http://support.wordpress.com/contact/">kontaktirajte podršku</a> ako želite izbrisati registriranu domenu.

en: Please Confirm
hr: Molim Potvrdite

en: Please activate Akismet.
hr: Aktivirajte Akismet.

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
hr: Uključite <a href="%s">Classic Editor dodatak</a> kako bi koristili ovaj meta okvir.

en: Please activate the <a href="%s">Link Manager plugin</a> to use the link manager.
hr: Uključite <a href="%s">Link Manager dodatak</a> kako bi upravljali poveznicama.

en: Please add a city
hr: Dodajte grad

en: Please add an address
hr: Dodajte adresu

en: Please be sure to submit some text with your comment.
hr: Provjerite da šaljete i neki tekst s vašim komentarom.

en: Please check that the %s PHP extension is installed and enabled.
hr: Provjerite je li %s PHP proširenje instalirano i omogućeno.

en: Please check the password fields to make sure that they match.
hr: Molim provjerite polja za lozinku kako bi se uvjerili da se podudaraju.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
hr: Molim provjerite vašu <a href="%s">Akismet konfiguraciju</a> i kontaktirajte vaš web host ako se problemi nastave.

en: Please check your site now. It’s possible that everything is working. If there are updates available, you should update.
hr: Molimo provjerite vašu web-stranicu odmah. Moguće je da sve radi onako kako bi trebalo. Ako vam se prikaže poruka da je potrebna nadogradnja, to bi ste trebali i napraviti:

en: Please choose a poll style
hr: Molimo odaberite stil ankete

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
hr: Molimo odaberite proizvod koji želite dodati u vašu košaricu&hellip;

en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
hr: Odaberite opcije proizvoda posjetom <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Please choose product options&hellip;
hr: Molimo odaberite opciju proizvoda&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
hr: Molimo odaberite količinu proizvoda koju želite dodati u vašu košaricu&hellip;

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
hr: Molim izaberite da li želite da web-stranice u vašoj WordPress mreži koriste pod-domene, ili pod-direktorije.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
hr: Dovršite konfiguracijske korake. Za kreiranje nove mreže morati ćete isprazniti ili ukloniti tablice baze podataka od mreže.

en: Please confirm your email address
hr: Potvrdite svoju email adresu

en: Please consider writing more inclusive code.
hr: Razmislite o pisanju uključivog koda.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
hr: Molimo kontaktirajte <a href="%s" target="_blank">Akismet podršku</a> za pomoć.

en: Please contact the plugin authors for more information.
hr: Za više informacija obratite se autorima dodataka.

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
hr: Kontaktiraje hosting za pomoć u utvrđivanju razloge ovog problema.

en: Please contact your network administrator.
hr: Obratite se svom mrežnom administratoru.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
hr: Molimo kopirajte i zalijepite ove podatke u tiket kada kontaktirate podršku:

en: Please define an SVG icon filename.
hr: Definirajte ime SVG ikone.

en: Please define default parameters in the form of an array.
hr: Definirajte početne parametre u formi niza (array).

en: Please describe the problem.
hr: Molimo opišite problem.

en: Please edit your privacy policy content, making sure to delete the summaries, and adding any information from your theme and plugins. Once you publish your policy page, remember to add it to your navigation menu.
hr: Uredite sadržaj svojih pravila privatnosti, pazeći da obrišete sažetke i dodate potrebne informacije iz vaše teme i dodataka. Kada objavite stranicu pravila privatnosti, ne zaboravite ju postaviti u izbornik.

en: Please enter a blog URL
hr: Molimo unesite blog URL

en: Please enter a coupon code.
hr: Molimo unesite kod kupona.

en: Please enter a new blog address
hr: Molim unesite novu blog adresu

en: Please enter a new key or <a href="%s" target="_blank">contact Akismet support</a>.
hr: Unesite novi ključ ili <a href="%s" target="_blank">kontaktirajte podršku za Akismet </a>.

en: Please enter a password for the new account.
hr: Molim unesite lozinku za novi račun.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
hr: Molimo unesite prefiks za brojeve vaših računa. Ako koristite vaš PayPal račun za više trgovina, pazite da je ovaj prefiks jedinstven jer PayPal neće dopustiti narudžbe sa istim brojem računa.

en: Please enter a site name.
hr: Unesite naziv web-stranice.

en: Please enter a site title.
hr: Unesite naslov web-stranice.

en: Please enter a stronger password.
hr: Molimo, upišite jaču lozinku

en: Please enter a username
hr: Molim unesite korisničko ime

en: Please enter a username.
hr: Unesite korisničko ime.

en: Please enter a valid Eircode.
hr: Molimo unesite valjani Eircode.

en: Please enter a valid URL.
hr: Molimo unesite ispravni URL

en: Please enter a valid YouTube URL.
hr: Unesite ispravni YouTube URL.

en: Please enter a valid account username.
hr: Molimo unesite važeće korisničko ime.

en: Please enter a valid blog URL
hr: Molim unesite valjani blog URL

en: Please enter a valid email address
hr: Unesite ispravnu adresu e-pošte.

en: Please enter a valid email address.
hr: Unesite valjanu adresu e-pošte.

en: Please enter a valid menu name.
hr: Unesite valjano ime izbornika.

en: Please enter a valid order ID
hr: Molimo unesite ispravni identifikacijski broj narudžbe

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
hr: Molimo vas unesite ispravan poštanski broj.

en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
hr: Unesite vrijednost s jednom decimalnom točkom (%s) bez separatora za tisuće.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
hr: Molimo unesite vrijednost u monetarnom decimalnom (%s) formatu bez odjelitelja za tisuću i simbol valute.

en: Please enter an account password.
hr: Molimo unesite zaporku za račun

en: Please enter an address to continue.
hr: Molimo upišite adresu za nastavak.

en: Please enter in a value less than the regular price.
hr: Molimo unesite vrijednost manju od redovne cijene.

en: Please enter in country code with two capital letters.
hr: Molimo unesite kod zemlje sa dva velika slova.

en: Please enter your LiveJournal username <em>and</em> password so we can download your posts and comments.
hr: Molim unesite vaše LiveJournal korisničko <em>i</em> lozinku kao bi mogli preuzeti vaše postove i komentare.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
hr: Molimo unesite vašu PayPal adresu; ovo je potrebno kako bi mogli primati uplate.

en: Please enter your birth date
hr: Molimo unesi svoj datum rođenja

en: Please enter your current password.
hr: Molimo unesite Vašu trenutnu lozinku

en: Please enter your password.
hr: Molimo unesite svoju lozinku.

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
hr: Unesite svoje korisničko ime ili adresu e-pošte. Primit ćete poruku e-pošte s uputama o ponovnom postavljanju lozinke.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
hr: Molimo unesite svoje podatke iznad da vidite dostupne načine plaćanja.

en: Please fill out all password fields.
hr: Molimo unesite sva polja lozinke.

en: Please follow the link below:
hr: Molimo slijedite poveznicu:

en: Please include a %s template in your theme.
hr: Uključite %s predložak u vašu temu.

en: Please install Akismet.
hr: Instalirajte Akismet.

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
hr: Instalirajte <a href="%s">Classic Editor dodatak</a> kako bi koristili ovaj meta okvir.

en: Please limit the value to %d characters.
hr: Molimo ograničite vrijednost do %d znakova.

en: Please log in again.
hr: Ponovo se prijavite.

en: Please log in to a WordPress.com account
hr: Molimo prijavite se na WordPress.com

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
hr: Prijavite se da nastavite na naplatu!

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
hr: Molim provjerite da je Apache %s modul instaliran jer će biti korišten na kraju ove instalacije.

en: Please make sure you understand the changes that will be made and that these changes cannot be undone before you continue:
hr: Prije nego nastavite, provjerite jeste li razumjeli promjene koje će se izvršiti i da se te promjene ne mogu poništiti:

en: Please note that the related posts displayed now are only for previewing purposes.
hr: Imajte na umu da su srodne objave prikazane ovdje samo za namjenu pretpregleda.

en: Please note that your services have been restricted because your site is private.
hr: Imajte na umu da su usluge ograničene zato jer je vaša stranica postavljena na opciju privatno.

en: Please note: Third-party themes and plugins, or custom code, may override WordPress scheduling.
hr: Imajte na umu: Teme i dodaci napravljeni od trećih strana, ili korisnički kod, mogu premostiti WordPress zakazivanje zadataka.

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
hr: Otvorite <a href="%s">klasični urednik</a> kako bi koristili ovaj meta okvir.

en: Please pass a query array to this function.
hr: Proslijedite polje upita ovoj funkciji.

en: Please provide a custom field name.
hr: Popunite ime dodatnog polja.

en: Please provide a custom field value.
hr: Popunite dodatno polje.

en: Please provide a valid email address.
hr: Upišite ispravnu adresu e-pošte.

en: Please provide a valid promo note name.
hr: Unesite važeći naziv promotivne bilješke.

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
hr: Navedite niz ID-ova kroz parametar noteIds.

en: Please provide an email address to comment.
hr: Unesite adresu e-pošte za komentar.

en: Please provide an email address.
hr: Upišite adresu e-pošte.

en: Please provide first name.
hr: Navedite svoje ime.

en: Please provide last name.
hr: Navedite svoje prezime.

en: Please provide your name to comment.
hr: Unesite svoje ime za komentar.

en: Please provide your name.
hr: Navedite svoje ime.

en: Please rate the product.
hr: Molimo ocjenite ovaj proizvod

en: Please re-enter your password.
hr: Molimo unesite još jednom svoju lozinku

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
hr: Pročitajte i prihvatite uvjete korištenja i odredbe kako biste nastavili s narudžbom.

en: Please save this email. If you get locked out of your account in the future, this email will help us restore access to your account.
hr: Molimo spremite ovaj email. Ako ostanete bez pristupa svom računu u budućnosti, ovim email ćete nam pomoći vratiti vam pristup svom računu.

en: Please save your changes in order to share the preview.
hr: Spremite promjene kako bi mogli podijeliti pretpregled.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
hr: Pročitajte <a href="%s">Debugging in WordPress</a> za više informacija.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
hr: Više pojedinosti potražite u <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full"> Pravilima o privatnosti usluge PayPal </a>.

en: Please select a country / region
hr: Molimo odaberite zemlju/regiju

en: Please select a file
hr: Odaberite zapis

en: Please select a rating
hr: Molimo odaberite svoju ocjenu

en: Please select a user to authorize via the --user global argument.
hr: Odaberite korisnika kojeg želite odobriti putem --user global argumenta.

en: Please select an option.
hr: Odaberite opciju.

en: Please select some items.
hr: Molimo odaberite neke stavke.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
hr: Izaberite opcije proizvoda prije dodavanja u košaricu

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
hr: Molimo pošaljite vaš ček na Ime tvrtke, Adresa tvrtke, Grad tvrtke, Poštanski broj tvrtke, Zemlja tvrtke, OIB tvrtke

en: Please solve this math problem to prove that you are not a bot. Once you solve it, you will need to log in again.
hr: Riješite ovaj matematički upit kako bi dokazali da niste bot. Nakon što ga riješite, ponovno ćete se morati prijaviti.

en: Please specify a user by either ID, username, or email.
hr: Molimo specificirajte korisnika prema IDu, korisničkom imenu ili e-pošti.

en: Please specify if you would like to disconnect a blog or user.
hr: Navedite želite li odspojiti blog ili korisnika.

en: Please try again.
hr: Pokušajte ponovo.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
hr: Pokušajte prenijeti ovaj zapis s %1$sprijenosnikom preglednika%2$s.

en: Please type your comment text.
hr: Upišite tekst svog komentara.

en: Please update WordPress now
hr: Ažurirajte WordPress odmah

en: Please update your payment information.
hr: Molimo ažurirajte vaše informacija za uplatu.

en: Please upload a valid Blogger export file.
hr: Molimo unesite valjanu izvoznu Blogger datoteku.

en: Please upload a valid WXR (WordPress eXtended RSS) export file.
hr: Molim učitajte valjanu WXR (WordPress eXtended RSS) (RSS proširen u WordPressu) izvoznu datoteku.

en: Please upload or provide the link to a valid CSV file.
hr: Molimo vas da prenesete ili upišete poveznicu na važeću CSV datoteku.

en: Please use %s to add new schema properties.
hr: Molimo koristite %s da biste dodali nova svojstva sheme.

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
hr: Verificirajte da je <strong>adresa e-pošte administratora</strong> za ovu web-stranicu još uvijek točna.

en: Please verify your birthday.
hr: Molim potvrdite vaš rođendan.

en: Please view this post in your web browser to complete the quiz.
hr: Pročitajte ovu objavu u vašem pregledniku kako bi dovršili kviz.

en: Please visit a single post view to reveal the customization options.
hr: Otvorite pojedinačnu objavu kako bi vidjeli opcije prilagodbe.

en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
hr: Posjetite <a href="%s" target="_blank">stranicu pretplate</a> i obnovite da biste nastavili primati ažuriranja.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
hr: Molimo posjetite <a href="%s" target="_blank">Akismet račun stranicu</a> kako bi reaktivirali vašu pretplatu.

en: Please visit {{a}}wordpress.com/domains{{/a}} to search for a domain.
hr: Molimo posjetite {{a}}wordpress.com/domains{{/a}} kako bi potražili domenu.

en: Please, provide an attribute name.
hr: Navedite naziv atributa.

en: Plugin
hr: Dodatak

en: Plugin %s is not installed.
hr: Dodatak %s nije instaliran.

en: Plugin Data
hr: Podaci dodatka

en: Plugin File Editor
hr: Uređivač dodataka

en: Plugin Versions
hr: Inačice dodataka

en: Plugin activated.
hr: Dodatak aktiviran

en: Plugin activation has been scheduled.
hr: Aktivacija dodatka je zakazana.

en: Plugin and theme auto-updates
hr: Automatsko ažuriranje dodataka i tema

en: Plugin and theme auto-updates appear to be configured correctly
hr: Automatska ažuriranja dodataka i tema su ispravno konfigurirana.

en: Plugin and theme auto-updates ensure that the latest versions are always installed.
hr: Automatska ažuriranja dodataka i tema jamči da su najnovija izdanja uvijek instalirana.

en: Plugin and theme temporary backup directories exist but are not writable
hr: Privremeni direktorij sigurnosne kopije za dodatke i teme postoji, ali nije u njega moguće pisati

en: Plugin and theme temporary backup directory access
hr: Privpremeni pristup direktoriju sigurnosne kopije dodatak i teme

en: Plugin and theme temporary backup directory is writable
hr: Moguće je pisati u privpremeni direktorij sigurnosne kopije za dodatak i teme

en: Plugin author's website address.
hr: Adresa web-stranice autora dodatka.

en: Plugin can only be Network Activated
hr: Dodatak može biti samo aktiviran na mreži

en: Plugin could not be deleted.
hr: Nije moguće obrisati dodataka.

en: Plugin deactivated.
hr: Dodatak deaktiviran.

en: Plugin deactivation is not allowed
hr: Deaktivacija dodatka nije dozvoljena

en: Plugin downgrade failed.
hr: Degradiranje dodatka nije uspjelo.

en: Plugin downgraded successfully.
hr: Dodatak je uspješno degradiran.

en: Plugin file does not exist.
hr: Datoteka dodatka ne postoji.

en: Plugin found.
hr: Dodatak je pronađen.

en: Plugin installation failed.
hr: Neuspjela instalacija dodatka.

en: Plugin installation has been scheduled.
hr: Instalacija dodatka je zakazana.

en: Plugin name
hr: Naziv dodatka

en: Plugin name.
hr: Naziv dodatka.

en: Plugin not found.
hr: Dodatak nije pronađen.

en: Plugin slug used in https://wordpress.org/plugins/{slug}.
hr: Slug dodatka korišten u https://wordpress.org/plugins/{slug}.

en: Plugin slug.
hr: Slug plugina.

en: Plugin status.
hr: Status dodatka

en: Plugin temporary backup directory exists but is not writable
hr: Privremeni direktorij sigurnosne kopije dodatka postoji, ali nije u njega moguće pisati

en: Plugin update failed
hr: Nadogradnja dodatka nije uspjela.

en: Plugin updated successfully.
hr: Dodatak uspješno ažuriran.

en: Plugins
hr: Dodaci

en: Plugins %s
hr: Dodaci %s

en: Plugins directory location
hr: Lokacija direktorija dodataka

en: Plugins directory size
hr: Veličina direktorija dodataka

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
hr: Dodaci proširuju funkcionalnost vaše web-stranice s funkcionalnostima poput kontakt forme, eccommerca i još puno toga. To znači da imaju duboki pristup vašoj web-stranici, stoga je vitalno da ih držite ažuriranima.

en: Plugins must be a non-empty array.
hr: Dodatak mora biti non-empty array.

en: Plugins were successfully activated.
hr: Dodatci su uspješno aktivirani.

en: Plugins were successfully installed.
hr: Dodatci su uspješno instalirani.

en: Plus %d other note | Plus %d other notes
hr[0]: Plus %d ostala bilješka
hr[1]: Plus %d ostale bilješke
hr[2]: Plus %d ostalih bilješki

en: Poland
hr: Poljska

en: Policies
hr: Politike

en: Polish
hr: Poljski

en: Poll Settings
hr: Postavke Anketa

en: Poll Style
hr: Stil Ankete

en: Poll closed.
hr: Anketa zatvorena.

en: Poll could not be created
hr: Nije bilo moguće napraviti anketu

en: Poll could not be updated
hr: Anketa ne može biti ažurirana

en: Poll created.
hr: Anketa napravljena.

en: Poll deleted.
hr: Anketa obrisana.

en: Poll not found
hr: Anketa nije pronađena

en: Poll opened.
hr: Anketa otvorena.

en: Poll style
hr: Stil Ankete

en: Poll updated.
hr: Anketa ažurirana.

en: Polls
hr: Ankete

en: Polls in WordPress
hr: Ankete u WordPressu

en: Popular
hr: Popularno

en: Popular Labels
hr: Popularne etikete

en: Popular Pattern Categories
hr: Popularne kategorije uzoraka

en: Popular Plugin
hr: Popularni dodatak

en: Popular Project Tags
hr: Popularne oznake projekta

en: Popular Tags
hr: Popularne oznake

en: Popular Topics
hr: Popularne teme

en: Popular choices
hr: Popularni izbori

en: Popular tags
hr: Popularne oznake

en: Popularity (sales)
hr: Popularnost (prodaja)

en: Portfolio Archive Content
hr: Sadržaj arhive portfolia

en: Portfolio Archive Featured Image
hr: Istaknuta slika arhive portfolia

en: Portfolio Archive Title
hr: Naslov arhive portfolia

en: Portfolio Projects
hr: Portfolio projekti

en: Portfolio deleted
hr: Portfolio je obrisan

en: Portfolio modified
hr: Portfolio je uređen

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
hr: Portfolio stranice prikazuju najviše %1$s projekata

en: Portfolio published
hr: Portfolio je objavljen

en: Portfolio restored
hr: Portfolio je obnovljen

en: Portfolio scheduled
hr: Portfolio je tempiran

en: Portfolio trashed
hr: Portfolio premješten u smeće

en: Portfolios
hr: Portfolio

en: Portuguese
hr: Portugalski

en: Position
hr: Pozicija

en: Possible Reasons
hr: Mogući Razlozi

en: Post
hr: Objava

en: Post <em>%s</em> already exists.
hr: Post <em>%s</em> već postoji.

en: Post <strong>%s</strong> already exists.
hr: Post <strong>%s</strong> već postoji.

en: Post Archives
hr: Arhiva objava

en: Post Attributes
hr: Atributi objave

en: Post Comment
hr: Objavi komentar

en: Post Details
hr: Detalji objave

en: Post Format Link
hr: Poveznica na format objave

en: Post Formats
hr: Post formati

en: Post ID.
hr: Post ID:

en: Post Shares : %s
hr: Dijeljenja Postova: %s

en: Post Thumbnail
hr: Mini-prikaz

en: Post Title
hr: Naslov Objave

en: Post Type
hr: Vrsta objave

en: Post Type Archive
hr: Arhiva Vrste objava

en: Post Type Counts
hr: Broj vrste objava

en: Post Types
hr: Vrste postova

en: Post Via Email
hr: Slanje objave putem e-pošte

en: Post a Comment
hr: Objavi Komentar

en: Post already imported
hr: Post je već uvežen

en: Post by %s.
hr: Objava od %s.

en: Post by Email
hr: Post putem E-maila

en: Post by Voice
hr: Post putem Govora

en: Post by email
hr: Post putem E-maila

en: Post content
hr: Sadržaj objave

en: Post deleted
hr: Objava je obrisana

en: Post draft updated.
hr: Skica objave je ažurirana.

en: Post excerpt
hr: Izvadak objave

[ctx: Post format]
en: Aside
hr: Crtica

[ctx: Post format]
en: Chat
hr: Čavrljanje

[ctx: Post format]
en: Gallery
hr: Galerija

[ctx: Post format]
en: Image
hr: Slika

[ctx: Post format]
en: Link
hr: Poveznica

[ctx: Post format]
en: Quote
hr: Citat

[ctx: Post format]
en: Standard
hr: Standardno

en: Post formats supported.
hr: Podržani formati objava.

en: Post metadata has been downloaded, proceeding with posts...
hr: Post metadata je preuzeta, nastavljam sa postovima...

en: Post modified
hr: Objave je uređena

en: Post name
hr: Naziv posta

en: Post navigation
hr: Navigacija objava

en: Post not found
hr: Objava nije pronađena

en: Post published and sending emails to subscribers.
hr: Objava je objavljena i poruke e-pošte se šalju pretplatnicima.

en: Post published and sharing on %1$s.
hr: Objava je objavljena i objavljuje se na %1$s.

en: Post published privately.
hr: Objava je objavljena privatno!

en: Post published!
hr: Objava objavljena!

en: Post published, sending emails to subscribers and sharing post on %1$s.
hr: Objava je objavljena, poruke e-pošte se šalju pretplatnicima i objavljuje se na %1$s.

en: Post published.
hr: Post objavljen.

en: Post restored
hr: Objava je obnovljena

en: Post restored successfully.
hr: Post uspješno vraćen.

en: Post restored to revision from %s.
hr: Objava obnovljena prema reviziji od %s.

en: Post reverted to draft.
hr: Objava je vraćena u skicu.

en: Post saved.
hr: Post snimljen.

en: Post scheduled
hr: Objava tempirana

en: Post scheduled for: %s.
hr: Objava tempirana za: %s.

en: Post scheduled.
hr: Objava je zakazana!

en: Post submitted.
hr: Objava podnesena.

en: Post title
hr: Naslov objave

en: Post to
hr: Objavi na

en: Post trashed
hr: Objava je premještena u smeće

en: Post trashed.
hr: Objava je premještena u smeće

en: Post type Archives:
hr: Arhive Vrste objava:

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
hr: Nazivi tipa objave moraju sadržavati između 1 i 20 znakova.

en: Post type to get the templates for.
hr: Vrsta objave za koju se dobivaju predlošci.

en: Post type:
hr: Vrsta objave:

en: Post types to search (minimum of 1):
hr: Pretraga vrste objava (minimalno 1)

en: Post unavailable
hr: Objava nedostupna

en: Post updated
hr: Objava je ažurirana!

en: Post updated.
hr: Post ažuriran.

en: Post via email
hr: Slanje objave putem e-pošte

en: Postal Code
hr: Poštanski kod

en: Postal code
hr: Poštanski broj

en: Postal code (optional)
hr: Poštanski broj (opcionalno)

en: Postal code.
hr: Poštanski broj.

en: Postcode
hr: Poštanski broj

en: Postcode / ZIP
hr: Poštanski broj

en: Postcode / ZIP.
hr: Poštanski broj/ZIP.

en: Postcode / ZIP:
hr: Poštanski broj/ZIP.

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
hr: Poštanski brojevi za ovo pravilo. Višestruke vrijednosti odvojite koristeći točku/zarez (;). Ostavite prazno za primjenu na sve poštanske brojeve. Moguće je koristiti wildcards (*) i brojčane rasponie (npr. 12345....12350).

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
hr: Poštanski broj, ne podržava više vrijednosti. Zastarjelo od WooCommerce 5.3, umjesto toga treba koristiti 'postcodes'.

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
hr: Podržani su i poštanski brojevi koji sadrže zamjenske znakove (npr. CB23 *) ili potpuno numeričke raspone (npr., <code> 90210 ... 99000 </code>). Za više informacija o zonama dostave pogledajte <a href="%s" target="_blank">dokumentaciju</a>.

en: Posted
hr: Objavljeno

en: Posted by %s
hr: Objavio %s

en: Posted by: %s
hr: Objavio: %s

en: Posted in %1$s
hr: Objavljeno u %1$s

en: Posted in %s
hr: Postano u %s

en: Posted on %s
hr: Objavljeno %s

en: Posted title:
hr: Objavljeni naslov:

en: Posted:
hr: Objavljeno:

en: Poster Image
hr: Poster slika

en: Posting Comment&hellip;
hr: Postanje Komentara&hellip;

en: Posts
hr: Objave

en: Posts & Comments
hr: Postovi i Komentari

en: Posts & pages
hr: Objave i Stranice

en: Posts I Like
hr: Postovi koje Volim

en: Posts Page
hr: Stranica postova

[ctx: Posts about Category written by John and Bob]
en: Posts about %1$s written by %2$l
hr: Objave o %1$s autora %2$l

en: Posts by %s
hr: Objave od: %s

en: Posts list
hr: Popis objava

en: Posts list navigation
hr: Navigacija popisa objava

en: Posts navigation
hr: Navigacija za objave

en: Posts page
hr: Stranica objava

en: Posts page: %s
hr: Stranica postova: %s

en: Posts published on %s
hr: Objave publicirane u %s

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
hr: Članci označeni &ldquo;%s&rdquo;

en: Posts that you like will appear here.
hr: Objave koje ti se sviđaju će se pojaviti ovdje.

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
hr: Potencijalno nezaštićene datoteke pronađene su u vašem direktoriju za prijenose

en: Pound sterling
hr: Funti sterlinga

en: Pounds
hr: funti

en: Powder Snow
hr: Svježi snijeg

en: Powered by %1$s
hr: Pogoni %1$s

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
hr: Napravljeno u WordPressu, najsavršenijoj osobnoj semantičkoj izdavačkoj platformi.

en: Powered by WordPress.com
hr: Pogoni WordPress.com

en: Powerful yet easy-to-use solution:
hr: Snažno, ali jednostavno rješenje:

en: Prague
hr: Prag

en: Prefecture
hr: Prefektura

en: Preferences
hr: Postavke

en: Preload
hr: Predučitavanje

en: Preload Basic Style
hr: Predučitaj osnovni stil

en: Premium Theme
hr: Premium Tema

en: Premium Themes
hr: Premium Teme

en: Premium WordPress Themes at WordPress.com
hr: Premium WordPress teme na WordPress.com

en: Premium support
hr: Plaćena podrška

en: Preparing author mapping form...
hr: Pripremam obrazac za mapiranje autora...

en: Preprocessor
hr: Pretprocesor

en: Preprocessor:
hr: Pretprocesor:

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
hr: Press This je mali alat koji vam omogućuje da uhvatite male dijelove weba i da vrlo jednostavno kreirate nove objave.

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
hr: Press This nije dostupan. Kontaktirajte administratora web-stranice.

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
hr: Press This nije instaliran. Instalirajte Press This sa <a href="%s">glavne web-stranice</a>.

en: Press return or enter to open this panel
hr: Pritisnite return ili enter za otvaranje ovog panela.

en: Press return or enter to open this section
hr: Pritisnite return ili enter tipku za otvaranje ove sekcije.

en: Press the Connect button above to import your BandPage content.
hr: Odaberite Spoji gumb kako bi uvezli BandPage sadržaj.

en: Preview
hr: Pretpregled

en: Preview %s
hr: Pretpregled %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
hr: Pretpregled &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
hr: Pretpregled promjena

en: Preview Link
hr: Pretpregled poveznice

en: Preview and Insert
hr: Pregledaj i ubaci

en: Preview as a browser icon
hr: Pregled kao ikona pretraživača

en: Preview as an app icon
hr: Pregled kao ikona aplikacije

en: Preview link for the post.
hr: Poveznica pretpregleda za objavu.

en: Preview page
hr: Pretpregled stranice

en: Preview post
hr: Pretpregled objave

en: Preview:
hr: Pretpregled:

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
hr: Pretpregled: promijene moraju biti spremljene ili će se izgubiti.

en: Previewing and Customizing
hr: Predpregled i prilagođavanje

en: Previewing theme
hr: Pretpregled teme

en: Previous
hr: Prethodno

en: Previous (arrow left)
hr: Prethodno (strelica lijevo)

en: Previous Entry
hr: Prethodni unosi

en: Previous Page
hr: Prethodna Stranica

en: Previous Post
hr: Prethodna objava

en: Previous and next months
hr: Prethodni i sljedeći mjeseci

en: Previous page
hr: Prethodna stranica

[ctx: Previous post]
en: Previous
hr: Prethodna

en: Previous post:
hr: Prethodna objava:

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
hr: Prethodno uređene kopije slike neće biti izbrisane.

en: Price
hr: Cijena

en: Price amount.
hr: Iznos cijene.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
hr: Podaci o cijenama proizvoda u trenutnoj stavci retka, uključujući ili isključujući poreze na temelju postavke "prikaži cijene tijekmo checkouta i odjave". Omogućuje se pomoću najmanje jedinice valute.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
hr: Podaci o cijenama dobijeni s najmanjom jedinicom valute.

en: Price display suffix
hr: Prikaz Cijene Sufiks:

en: Price formatted in HTML.
hr: Cijene formatirana u HTML-u.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
hr: Vrijednost stope dostave koristeći najmanju jedinicu valute.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
hr: Prefiks cijene za valutu koja se može koristiti za formatiranje cijena vraćanja.

en: Price range, if applicable.
hr: Raspon cijena, ako je primjenjivo.

en: Price string formatted as HTML.
hr: Niz cijena oblikovan kao HTML.

en: Price:
hr: Cijena

en: Price: high to low
hr: Cijena - od više prema nižoj

en: Price: low to high
hr: Cijena - od niže prema višoj

en: Prices entered with tax
hr: Cijene unesene sa porezom

en: Pricing
hr: Cijene

en: Primary
hr: Primarni

en: Primary Blog
hr: Primarni Blog

en: Primary Menu
hr: Primarni Izbornik

en: Primary Navigation
hr: Primarna navigacija

en: Primary Site
hr: Primarna web stranica

en: Primary blog was changed
hr: Primarni blog je promijenjen

en: Primary language for the site.
hr: Primarni jezik web-stranice.

en: Primary site
hr: Primarna web stranica

en: Prince Edward Island
hr: Otok Princa Edwarda

en: Print
hr: Ispiši

en: Print Codes
hr: Ispiši kodove

en: Print at home
hr: Ispis kod kuće

en: Print discounted USPS and DHL labels straight from your WooCommerce dashboard and save on shipping.
hr: Ispisujte USPS i DHL naljepnice s popustom izravno s WooCommerce nadzorne ploče i uštedite na dostavi.

en: Print labels from 80+ carriers
hr: Ispis naljepnica za više od 80 različitih prijevoznika

en: Print labels from Royal Mail, Parcel Force, DPD, and many more
hr: Ispisujte naljepnice tvrtki Royal Mail, Parcel Force, DPD i drugih

en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
hr: Ispišite naljepnice za dostavu uz %1$sWooCommerce Shipping%2$s

en: Priority
hr: Prioritet

en: Priority of recommendation.
hr: Prioritet preporuke.

en: Priority.
hr: Prioritet.

en: Privacy
hr: Privatnost

en: Privacy & Cookies: This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to their use. 
    To find out more, including how to control cookies, see here:
hr: Privatnost i Kolačići: Ova web-stranica koristi kolačiće. Nastavkom korištenja ove web-stranice prihvaćate korištenje kolačića.
    Kako bi saznali više, uključujući kako kontrolirati kolačiće, pročitajte ovdje:

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to delete, anonymize, or forget the data they collect about an individual. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right to be Forgotten".
hr: Zakoni o privatnosti diljem svijeta zahtijevaju od tvrtki i internetskih usluga da ozbrišu, anonimiziraju ili zaborave podatke koje prikupljaju o pojedincu. Pravo koje ti zakoni sadrže ponekad se naziva "Pravo na zaborav".

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to provide an export of some of the data they collect about an individual, and to deliver that export on request. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right of Data Portability". It allows individuals to obtain and reuse their personal data for their own purposes across different services. It allows them to move, copy or transfer personal data easily from one IT environment to another.
hr: Zakoni o privatnosti u cijelom svijetu zahtijevaju od poduzeća i internetskih usluga da omoguće izvoz nekih podataka koje prikupljaju o pojedincu i da taj izvoz isporuče na zahtjev. Pravo koje ti zakoni sadrže ponekad se naziva "Pravo na prijenos podataka". Omogućuje pojedincima da dobiju i ponovno koriste svoje osobne podatke za vlastite potrebe na različitim uslugama. Omogućuje im jednostavno premještanje, kopiranje ili prijenos osobnih podataka iz jednog IT okruženja u drugo.

en: Privacy Policy
hr: Polica Privatnosti

en: Privacy Policy Guide
hr: Vodič za pravila o privatnosti

en: Privacy Policy Link
hr: Poveznica Pravila privatnosti

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
hr: Pravila privatnosti je uspješno ažurirana. Ne zaboravite <a href="%s">ažurirati vaše izbornike</a>!

en: Privacy Policy page updated successfully.
hr: Stranica Pravila privatnosti je uspješno ažurirana.

en: Privacy Settings
hr: Postavke Privatnosti

[ctx: Privacy Settings]
en: Policy Guide
hr: Upute za Politike

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
hr: Postavke

en: Privacy policy
hr: Pravila o privatnosti

en: Private
hr: Privatno

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Privatna <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Privatne <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Privatnih <span class="count">(%s)</span>

en: Private Blog
hr: Privatni Blog

en: Private key
hr: Privatni ključ (Private key):

en: Private note
hr: Privatna napomena

en: Private: %s
hr: Privatno: %s

en: Privately Published
hr: Objavljeno pod Privatno

en: Pro Tip:
hr: Pro savjet:

en: Problem creating file for theme download
hr: Problem pri kreiranju datoteke za preuzimanje teme

en: Problem downloading theme
hr: Problem pri preuzimanje teme

en: Proceed
hr: Nastavi

en: Proceed to Checkout
hr: Kreni na plaćanje

en: Proceed to PayPal
hr: Nastavi prema PayPalu

en: Proceed to checkout
hr: Kreni na plaćanje

en: Process orders in just a few clicks
hr: Obradite narudžbe u samo nekoliko klikova

en: Process payments and prevent fraud
hr: Obrada plaćanja i sprječavanje prijevare

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
hr: Provedite akciju sada kao da je bila pokrenuta kao dio zakazane

en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
hr: Obradite svoje narudžbe u pokretu. %1$sPreuzmite aplikaciju%2$s.

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
hr[0]: Procesiran %d komentar.
hr[1]: Procesirano %d komentara.
hr[2]: Procesirano %d komentara.

en: Processing
hr: Obrada

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Obrada <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Obrada <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Obrada <span class="count">(%s)</span>

en: Processing next batch.
hr: Procesiranje sljedeće grupe

en: Processing order
hr: Narudžba u obradi

en: Processing...
hr: Obrada...

en: Product
hr: Proizvod

en: Product / Variation
hr: Proizvod / Varijacija

en: Product / Variation title
hr: Naslov proizvoda / varijacije

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
hr: Proizvod %s

en: Product Catalog
hr: Katalog proizvoda

en: Product Categories
hr: Kategorije proizvoda

en: Product Category Link
hr: Poveznica kategorije proizvoda

en: Product Export
hr: Izvoz proizvoda

en: Product ID or SKU is required
hr: ID ili SKU proizvoda je obavezan

en: Product ID or SKU is required.
hr: ID ili SKU proizvoda je obavezan.

en: Product ID provided does not match this line item
hr: Pripadajući Identifikacijski broj proizvoda se ne podudara sa stavkom.

en: Product ID.
hr: ID proizvoda:

en: Product IDs
hr: ID proizvoda

en: Product Images
hr: Slike proizvoda

en: Product Import
hr: Uvoz proizvoda

en: Product Link
hr: Poveznica na proizvod

en: Product Price
hr: Cijena proizvoda

en: Product Reviews
hr: Recenzije proizvoda

en: Product SKU
hr: SKU (jedinica za čuvanje zaliha) proizvoda

en: Product SKU.
hr: Proizvod SKU:

en: Product Search
hr: Pretraga proizvoda

en: Product Tag Cloud
hr: Oblak oznaka proizvoda

en: Product Tag Link
hr: Poveznica oznake proizvoda

en: Product Title
hr: Naslov proizvoda

en: Product Type
hr: Vrsta proizvoda

en: Product URL
hr: URL proizvoda

en: Product URL.
hr: URL proizvoda

en: Product and shipping
hr: Proizvod i dostava

en: Product attribute base
hr: Osnovni atribut proizvoda

en: Product attributes are easy to use.
hr: Atributi proizvod lagani su za korisštenje.

en: Product attributes lookup table
hr: Tablica pretraživanja atributa proizvoda

en: Product attributes lookup table data is regenerating
hr: Podaci tablice za pretraživanje svojstava proizvoda se regeneriraju

en: Product attributes lookup table regeneration process has been aborted.
hr: Proces regeneracije tablice pretraživanja atributa proizvoda je prekinut.

en: Product attributes lookup table regeneration process has been resumed.
hr: Proces regeneracije tablice pretraživanja atributa proizvoda je nastavljen.

en: Product attributes' functionality meets my needs.
hr: Funkcionalnosti atributa proizvoda zadovoljava moje potrebe.

en: Product attributes.
hr: Atributi proizvoda

en: Product backorder
hr: Proizvod možete naručiti

en: Product catalog
hr: Katalog proizvoda

en: Product categories
hr: Kategorije proizvoda

en: Product categories detailed reports.
hr: Detaljni izvještaji kategorija proizvoda.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
hr: Kategorijama proizvoda možete upravljati ovdje. Za izmjenu redosljeda kategorija na front-end možete ih povući i ispustiti i na taj način sortirati. Da vidite više kategorija u popisu kliknite na link "opcije zaslona" na vrhu stranice.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
hr: Kategorije proizvoda za koje će se kupon primijenit, ili koje moraju biti u košarici kako bi se primijenio "Fiksni popust košarice".

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
hr: Kategorije proizvoda ne koje se neće primijeniti kupon, ili koje ne mogu u košarici kako bi se moglo primijeniti "Fiksni popust košarice".

en: Product category IDs.
hr: ID-ovi kategorije proizvoda.

en: Product category base
hr: Osnova kategorije proizvoda

en: Product category parent is invalid
hr: Matična kategorija proizvoda je navaljana

en: Product count
hr: Broj proizvoda

en: Product created
hr: Proizvod kreiran

en: Product creation failed, could not find original product: %s
hr: Kreiranje proizvoda nije uspjelo, nije moguće pronaći originalan proizvod: %s

en: Product data
hr: Podaci o proizvodu

en: Product deleted
hr: Proizvod obrisan

en: Product description
hr: Opis proizvoda

en: Product description.
hr: Opis proizvoda.

en: Product dimensions.
hr: Dimenzije proizvoda

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
hr: Prikaz proizvoda, sortiranje i izvješća možda neće biti točni dok se ovo ne završi. Ovo može potrajati i nekoliko minuta te će ova obavijest nestati kada se radnja završi.

en: Product download files detailed reports.
hr: Detaljni izvještaji preuzimanja datoteka proizvoda.

en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
hr: Migracija proizvoda za preuzimanje: %1$s (za proizvod %1$d) nije bilo moguće dodati na popis odobrenih direktorija za preuzimanje.

en: Product downloads detailed reports.
hr: Detaljni izvještaji preuzimanja proizvoda.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
hr: Trajno obriši

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
hr: Uredi

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
hr: Skica proizvoda ažurirana. <a target="_blank" href="%s">Pregled Proizvoda</a>

en: Product external URL. Only for external products.
hr: Vanjski URL proizvoda. Samo za vanjske (external) proizvode.

en: Product external button text. Only for external products.
hr: Tekst dugmeta samo za vanjske proizvode.

en: Product full description in HTML format.
hr: Puni opis proizvoda u HTML formatu.

en: Product gallery
hr: Galerija proizvoda

en: Product height (%s).
hr: Visina proizvoda (%s).

en: Product image
hr: Slika proizvoda

en: Product image.
hr: Slika proizvoda.

en: Product inventory quantity.
hr: Količina inventara proizvoda.

en: Product inventory status.
hr: Status inventara proizvoda.

en: Product inventory threshold for low stock.
hr: Prag zaliha proizvoda za male zalihe.

en: Product is invalid.
hr: Proizvod nije valjan.

en: Product length (%s).
hr: Dužina proizvoda (%s).

en: Product link.
hr: Poveznica proizvoda.

en: Product logo
hr: Logo proizvoda

en: Product lookup tables
hr: Tablice za pretraživanje proizvoda

en: Product low in stock
hr: Niska zaliha proizvoda

en: Product name
hr: Naziv proizvoda

en: Product name.
hr: Naziv proizvoda.

en: Product on sale
hr: Proizvod na akciji

en: Product out of stock
hr: Proizvoda nema na zalihi

en: Product parent ID.
hr: ID matičnog proizvoda.

en: Product parent name.
hr: Naziv matičnog proizvoda.

en: Product permalinks
hr: Stalne veze proizvoda

en: Product price.
hr: Cijena proizvoda.

en: Product promotion
hr: Promocija proizvoda

en: Product properties should not be accessed directly.
hr: Svojstvima proizvoda se nebi smjelo pristupati izravno.

en: Product published. %1$sView Product%2$s
hr: Proizvod je objavljen. %1$sPregledaj proizvod%2$s

en: Product quantity
hr: Količina proizvoda

en: Product quantity is required.
hr: Količina proizvoda je obavezna.

en: Product rating
hr: Ocjena proizvoda

en: Product ratings
hr: Ocjene proizvoda

en: Product regular price.
hr: Redovna cijena proizvoda.

en: Product restored
hr: Proizvod vraćen

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
hr: Polje za recenziju proizvoda prelazi maksimalno dozvoljenu dužinu.

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
hr: Recenzijama proizvoda sada se može upravljati iz Proizvodi > Recenzije.

en: Product reviews have moved!
hr: Recenzije proizvoda su premještene!

en: Product sale price.
hr: Snižena cijena proizvoda.

en: Product saved.
hr: Proizvod spremljen.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
hr: Proizvod raspoređen za: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Predpregled proizvoda</a>

en: Product search
hr: Traženje proizvoda

en: Product shipping class parent is invalid
hr: Matični razred dostave proizvoda nije valjan

en: Product shipping classes
hr: Klasa dostave proizvoda

en: Product short description
hr: Kratki opis proizvoda

en: Product short description in HTML format.
hr: Kratak opis proizvoda u HTML formatu.

en: Product short description.
hr: Kratki opis proizvoda.

en: Product slug.
hr: Slug proizvoda.

en: Product status (post status).
hr: Status proizvoda (status posta).

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
hr: Proizvod poslan. <a target="_blank" href="%s">Predpregled proizvoda</a>

en: Product tag base
hr: Osnovna oznaka -tag proizvoda

en: Product tags
hr: Oznake proizvoda

en: Product template name.
hr: Ime predloška proizvoda.

en: Product title
hr: Naslov proizvoda

en: Product transients cleared
hr: Prijelazni proizvodi očišćeni

en: Product type name.
hr: Naziv vrste proizvoda.

en: Product type.
hr: Vrsta proizvoda.

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
hr: Vrste proizvoda definiraju dostupne pojedinosti i atribute proizvoda, kao što su datoteke za preuzimanje i varijacije. Također se koriste za analitiku i upravljanje zalihama.

en: Product updated
hr: Proizvod ažuriran

en: Product updated.
hr: Proizvod ažuriran.

en: Product updated. %1$sView Product%2$s
hr: Proizvod ažuriran. %1$sPregledaj proizvod%2$s

en: Product variation attributes, if applicable.
hr: Atributi varijacije proizvoda, ako je primjenjivo.

en: Product variations
hr: Varijacije proizvoda

en: Product variations IDs.
hr: ID-ovi varijacija proizvoda.

en: Product weight (%s).
hr: Težina proizvoda (%s).

en: Product width (%s).
hr: Širina proizvoda (%s).

en: Product(s)
hr: Proizvod(i)

en: Products
hr: Proizvodi

en: Products by Rating list
hr: Proizvodi prema popisu ocjena

en: Products detailed reports.
hr: Detaljni izvještaji proizvoda.

en: Products list
hr: Lista proizvoda

en: Products navigation
hr: Navigacija proizvoda

en: Products per row
hr: Proizvoda u redu

en: Products sold
hr: Prodani proizvodi

en: Products sold.
hr: Prodanih proizvoda.

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
hr: Proizvodi označeni &ldquo;%s&rdquo;

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
hr: Proizvodi na koje će se primijeniti kupon, ili koji trebaju biti u košarici kako bi se primijenio "Fiksni popust košarice".

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
hr: Proizvodi za koje se kupon neće primijeniti, ili koji se ne mogu nalaziti u košarici kako bi se primijenio "Fiksni popust košarice".

en: Products totals.
hr: Ukupno proizvoda.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
hr: Proizvodi koje ste pogledali: koristit ćemo ovo da bi, na primjer, prikazali proizvode koje ste nedavno pogledali.

en: Professional services
hr: Profesionalne usluge

en: Profile
hr: Profil

en: Profile &rarr;
hr: Profil &rarr;

en: Profile Picture
hr: Slika profila

en: Profile Setup Wizard
hr: Čarobnjak za postavljanje profila

en: Profile links
hr: Poveznice Profila

en: Profile updated.
hr: Profil ažuriran.

en: Profiles
hr: Profili

en: Progress
hr: Napredak

en: Project
hr: Projekt

en: Project Tag
hr: Oznaka projekta

en: Project Tags
hr: Oznake projekta

en: Project Type
hr: Vrste projekta

en: Project Types
hr: Vrste projekata

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
hr: Skica projekta je ažurirana. <a target="_blank" href="%s">Pretpregled projekta</a>

en: Project list navigation
hr: Navigacija liste projekata

en: Project published and sharing project on %1$s.
hr: Projekt je objavljen i objavljuje se na %1$s.

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
hr: Projekt objavljen, <a href="%s">Pregledaj projekt</a>

en: Project restored to revision from %s
hr: Projekt vraćen na reviziju od %s

en: Project saved.
hr: Projekt spremljen.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
hr: Projekt tempiran za: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Pretpregled projekta</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
hr: Projekt poslan. <a target="_blank" href="%s">Pretpregled projekta</a>

en: Project tag list
hr: Lista oznaka projekata

en: Project tag list navigation
hr: Navigacija popisa oznaka projekata

en: Project type list
hr: Lista vrsta projekata

en: Project type list navigation
hr: Navigacija liste vrsti projekata

en: Project updated.
hr: Projekt ažuriran.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
hr: Projekt ažuriran. <a href="%s">Pregled stavke</a>

en: Projects
hr: Projekti

en: Projects list
hr: Lista projekata

en: Promoted
hr: Promovirano

en: Prompt
hr: Poticaj

en: Properties of the main product image.
hr: Svojstva glavne slike proizvoda.

en: Protect
hr: Zaštita

en: Protect API key
hr: Zaštiti API ključ

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
hr: Zaštitite svoju WooCommerce trgovinu uz Jetpack Backup.

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack VaultPress Backup.
hr: Zaštitite svoju WooCommerce trgovinu uz Jetpack ValutPress Backup.

en: Protect your store from unauthorized access.
hr: Zaštitite trgovinu od neovlaštenog pristupa.

en: Protected Blog
hr: Zaštićeni blog

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
hr: Zaštićeni komentari: za pristup komentarima, unesite lozinku.

en: Protected Post Password
hr: Lozinka zaštićenog posta

en: Protected: %s
hr: Zaštićeno: %s

en: Protects your site from traditional and distributed brute force login attacks.
hr: Štiti vašu web-stranicu od tradicionalnih i distribuiranih napada sirovom snagom na formu za prijavu.

en: Proudly powered by WordPress
hr: Ponosno pokreće WordPress

en: Prove your humanity
hr: Dokažite da ste prava osoba

en: Provide the URL of a transparent image (PNG or GIF) to replace the default VideoPress logo. Preferably < 10 KB in size.
hr: Navedite URL transparentne slike (PNG ili GIF) kako bi zamijenili osnovni VideoPress logo. Po mogućnosti < 10 KB u veličini.

en: Provide your readers with the option to translate your site into their preferred language.
hr: Pružite svojim čitateljima opciju prevođenja vaše web-stranice na njihov jezik.

en: Provided order currency is invalid.
hr: Pripadajuća valuta narudžbe nije ispravna.

en: Provides the necessary hidden tags needed to verify your WordPress site with various services.
hr: Pruža neophodne skrivene oznake potrebne za verifikaciju vaše WordPress web-stranice s različitim servisima.

en: Province
hr: Županija

en: Public
hr: Javno

en: Public display name
hr: Javno Prikazano Ime

en: Public facing and editor script handle. DEPRECATED: Use `script_handles` instead.
hr: Javno vidljivo i ručka za stil uređivača. ZASTARJELO: umjesto toga koristite `script_handles`.

en: Public facing and editor script handles.
hr: Javno dostupna i upravljanje skriptom uređivanja.

en: Public facing and editor style handle. DEPRECATED: Use `style_handles` instead.
hr: Javno vidljivo i ručka za stil uređivača. ZASTARJELO: umjesto toga koristite `style_handles`.

en: Public facing and editor style handles.
hr: Javno dostupna i upravljanje stilom uređivanja.

en: Public facing script handle. DEPRECATED: Use `view_script_handles` instead.
hr: Javna ručka skripte. ZASTARJELO: umjesto toga koristite `view_script_handles`.

en: Public facing script handles.
hr: Držač javno vidljive skripte.

en: Public facing script module IDs.
hr: Javni ID-ovi modula skripte.

en: Public facing style handles.
hr: Držači javno vidljivog stila.

en: Public text domain.
hr: Javna tekstualna domena.

en: Public, Sticky
hr: Javno, Ljepljivo

en: Publication Date
hr: Datum publikacije

en: Publicize
hr: Objaviti

en: Publicize your posts on Google+.
hr: Objavi svoju objavu na Google+.

en: Publish
hr: Objavi

en: Publish &raquo;
hr: Objavi &raquo;

en: Publish <b>immediately</b>
hr: Objavi <b>odmah</b>

en: Publish Settings
hr: Postavke objavljivanja

en: Publish a blog post, manage sales, reply to comments, update your homepage — all from your phone, tablet, or browser.
hr: Objavite objavu, pratite prodaju, odgovorite na komentare, nadogradite svoju naslovnicu - sve sa svog telefona, tableta ili preglednika.

en: Publish geolocation data with status updates.
hr: Objavio geopozicijske podatke sa update statusom.

en: Publish on: %s
hr: Objavi na dan: %s

en: Publish posts by sending an email
hr: Izradi objave slanjem emaila.

en: Publish posts on your site by writing and sending an email from any email client instead of using the post editor.
hr: Objavljujte objave na svojoj web-stranici pišući i šaljući e-poštu iz bilo kojeg klijenta e-pošte, umjesto korištenja uređivača za objave.

en: Publish your posts as Path moments.
hr: Objavi svoje objave kao Path momenat.

en: Publish your posts on LinkedIn.
hr: Objavi svoje objave na LinkedIn.

en: Publish your posts on Twitter
hr: Objavi svoje objave na Twitteru

en: Publish your posts on a Tumblr blog.
hr: Objavi svoje objave na Tumblr blogu.

en: Publish your posts to your Facebook wall or page.
hr: Objavi svoje objave na svom Facebook zidu ili stranici.

en: Published
hr: Objavljeno

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Objavljen <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Objavljena <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Objavljenih <span class="count">(%s)</span>

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a>
hr: Objavljeno <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Poveznica na sliku pune veličine">%4$s &puta; %5$s</a>

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a>
hr: Objavljeno <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> na <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a>

en: Published by %s
hr: Objavio %s

en: Published on: %s
hr: Objavljeno na: %s

en: Published:
hr: Objavljeno:

en: Publisher limits playback of video embeds.
hr: Vlasnik videa ograničava reprodukciju ugrađenih videa.

en: Publishing
hr: Objavljivanje

en: Publishing Post
hr: Objava u tijeku

en: Publishing Soon
hr: Objavljuje se uskoro

en: Publishing Tools
hr: Alati za Objavljivanje

en: Publishing…
hr: Objavljujemo...

en: Purchase
hr: Kupnja

en: Purchase & activate &#8220;%s&#8221;
hr: Kupi i aktiviraj &#8220;%s&#8221;

en: Purchase & install now
hr: Kupite i instalirajte odmah

en: Purchase management is not available. Please check back shortly.
hr: Kupovina upravljanja nije moguća. Molimo probajte kasnije.

en: Purchase note
hr: Napomena uz kupovinu

en: Purchased Downloads
hr: Kupljena preuzimanja

en: Purchases
hr: Kupnje

en: Purple
hr: Ljubičasta

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
hr: Postavite kursor miša na Gravatara kako biste pogledali vaš profil.

en: Put your site to work and earn through ad revenue, easy-to-add PayPal buttons, and more.
hr: Neka tvoja stranica radi i donosi prihode od oglasa, lakih za dodati PayPala gumbi i puno više.

en: QRCode
hr: QR Kod

en: Qatar
hr: Katar

en: Qty
hr: Količina

en: Quality
hr: Kvaliteta

en: Quantity
hr: Količina

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
hr: Zaliha

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
hr: Količina ostavljena na zalihi ako je zaliha mala, ili nula ako nije primjenjiva.

en: Quantity of the item in the current package.
hr: Količina artikla u trenutnom paketu.

en: Quantity of this item in the cart.
hr: Količina ovog proizvoda u košarici.

en: Quantity of this item to add to the cart.
hr: Količina ovog artikla za dodavanje u košaricu.

en: Quantity ordered.
hr: Naručena količina.

en: Query parameter not permitted: %s
hr: Parametar upita (query) nije dozvoljen: %s

en: Query type
hr: Vrsta upita

en: Question
hr: Pitanje

en: Questions?
hr: Pitanja

en: Quick Draft
hr: Brza skica

en: Quick Edit
hr: Brzo uredi

en: Quick Links
hr: Brze Poveznice

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
hr: Brzo uređivanje &#8220;%s&#8221; u istoj razini

en: Quick edit this comment inline
hr: Brzo uredi ovaj komentaru istoj razini

en: Quick edit this review inline
hr: Brzo uredi ovu recenziju na istoj razini

en: Quick&nbsp;Edit
hr: Brzo&nbsp;uredi

en: Quickly bulk print labels
hr: Brzo skupno ispišite naljepnice

en: Quote
hr: Citat

en: Quotes
hr: Citati

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
hr: R &#8212; Namijenjeno publici iznad 17 godina

en: REST API %1$s should be an array of arrays. Non-array value detected for %2$s.
hr: REST API %1$s trebao bi biti niz nizova. Otkrivena vrijednost koja nije niz za %2$s.

en: REST API Endpoint: %s
hr: Krajnja točka REST API-ja: %s

en: REST API Response: (%1$s) %2$s
hr: REST API odgovor: (%1$s) %2$s

en: REST API availability
hr: REST API dostupnost

en: REST API enabled?
hr: Uključen REST API ?

en: REST API routes must be registered on the %s action.
hr: REST API rute moraju biti registrirane na %s akciju.

en: REST base route for the post type.
hr: REST base ruta za vrstu objave.

en: REST base route for the taxonomy.
hr: REST base ruta za taksonomiju.

en: REST namespace route for the taxonomy.
hr: REST put imenskog prostora za taksonomiju.

en: REST route's namespace for the post type.
hr: Imenski prostor REST rute za vrstu objave.

en: REST search handlers must extend the %s class.
hr: Upravljački sklop REST pretrage moraju proširiti %s klasu.

en: RSS Address
hr: RSS adresa

en: RSS Error:
hr: RSS greška:

en: RSS Feed
hr: RSS Kanal

en: RSS Links
hr: RSS poveznice

en: RSS feed
hr: RSS kanal

en: RTL Language Support
hr: Podrška za RTL jezik

en: Random
hr: Nasumice

en: Random Order
hr: Nasumičan redoslijed

en: Random Order:
hr: Slučajni redosljed:

en: Randomize answer order
hr: Nasumični poredak odgovora

en: Randomize suggested headers
hr: Nasumična predložena zaglavlja

en: Randomize uploaded headers
hr: Nasumična prenesena zaglavlja

en: Randomizing suggested headers
hr: Nasumično odabiranje predloženih zaglavlja

en: Randomizing uploaded headers
hr: Nasumično odabiranje prenesenih zaglavlja

en: Rate
hr: Ocijeni

en: Rate %
hr: Stopa %

en: Rate Down
hr: Ocjena dolje

en: Rate This
hr: Ocijeni

en: Rate Up
hr: Ocjena gore

en: Rate code
hr: Kod stope

en: Rate name
hr: Naziv stope

en: Rate this:
hr: Ocijeni:

en: Rate&hellip;
hr: Ocijeni&hellip;

en: Rate&nbsp;%
hr: Stopa&nbsp;%

en: Rated
hr: Ocijenjeno

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
hr[0]: Korisnička ocjena: %1$s od ukupno 5 (%2$s korisnika)
hr[1]: Korisničke ocjene: %1$s od ukupno 5 (%2$s korisnika)
hr[2]: Korisničke ocjene: %1$s od ukupno 5 (%2$s korisnika)

en: Rated %s out of 5
hr: Ocjenjeno %s od 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
hr: Stope i porezi će biti izračunati tijekom naplate.

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
hr: Umjesto da svaki put posežete za mišem radi klikanja na alatnu traku, upotrijebite ove kombinacije tipki. Windows i Linux koriste Ctrl + slovo. Macintosh koristi Command + slovo.

en: Rating
hr: Ocjena

en: Rating Settings
hr: Postavke Ocjena

en: Rating Style
hr: Izgled ocjena

en: Rating Type
hr: Tip ocjena

en: Rating updated
hr: Ocjena je ažurirana

en: Ratings
hr: Ocjene

en: Raw size value must be a string, integer, or float.
hr: Neobrađena vrijednost veličine mora biti niz, cijeli broj ili float.

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
hr: Sirove neosnovane cijene proizvoda korištene u izračunima. Pod uvjetom da koristi veću jedinicu preciznosti od valute.

en: Re-adding...
hr: Ponovno dodavanje...

en: Re-enter new password
hr: Ponovo unesite novu zaporku

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
hr: Dosegnite više kupaca i potaknite prodaju u svojoj trgovini. Integrirajte se s Googleom kako biste besplatno naveli svoje proizvode i pokrenuli plaćene oglasne kampanje.

en: Reach out to WordPress Core developers to ensure you'll never have this problem again.
hr: Obratite se razvojnim programerima WordPress Core kako biste bili sigurni da više nikada nećete imati ovaj problem.

en: Reach out to customers
hr: Obratite se kupcima

en: Reach out to your own subscribers with WordPress.com.
hr: Približite se svojim pretplatnicima s Wordpress.com računom.

en: Reactivate
hr: Reaktiviraj

en: Read
hr: Pročitaj

en: Read %1$s on %2$s.
hr: Pročitano %1$s na %2$s.

en: Read %s
hr: Pročitaj %s

en: Read Blog
hr: Pročitaj Blog

en: Read Blogs
hr: Čitaj Blogove

en: Read More
hr: Opširnije

en: Read More %s
hr: [Pročitaj više %s]

en: Read More...
hr: Pročitaj više...

en: Read all about it
hr: Pročitaj sve o tome

[ctx: Read all of the posts by Author Name on Blog Title]
en: Read all of the posts by %1$s on %2$s
hr: Pročitaj sve objave autora %1$s na %2$s

en: Read article
hr: Pročitati članak

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
hr: Pročitaj više o &ldquo;%s&rdquo;

en: Read more of this post
hr: Pročitaj više o ovom članku

en: Read more&hellip;
hr: Pročitaj više&hellip;

en: Read more.
hr: Pročitajte više.

en: Read more...
hr: Pročitaj više...

en: Read more:
hr: Pročitaj više:

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
hr: Pročitajte članak <a href="%s" target="_blank">Otklanjanje grešaka WordPress mreže</a>. Neki će vam prijedlozi pomoći da shvatite što je pošlo po zlu.

en: Read the rest of this entry &raquo;
hr: Pročitaj ostatak ovog unosa &raquo;

en: Read the rest of this page &raquo;
hr: Pročitaj ostatak ove stranice &raquo;

en: Read/Write
hr: Čitaj/Piši

en: Reader
hr: Čitač

en: Reader Subscriptions
hr: Pretplate Čitača

en: Reading
hr: Čitanje

en: Reading Settings
hr: Postavke čitanja

en: Ready to launch your store?
hr: Spremni za pokretanje trgovine?

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
hr: Jesi spreman objaviti prvi članak? <a href="%1$s">Započni ovdje</a>.

en: Ready to start selling something awesome?
hr: Spremni za prodaju?

en: Ready!
hr: Spremni?

en: Real Estate Agent
hr: Agent za nekretnine

en: Real support from real people.
hr: Prava podrška od pravih ljudi.

en: Real-Time Backups
hr: Kopije u stvarnom vremenu

en: Real-time Backups
hr: Kopije u stvarnom vremenu

en: Reason for failure
hr: Razlog za neuspjeh

en: Reason for refund (optional):
hr: Razlog za refundiranje (nije obavezno)

en: Reason for refund.
hr: Razlog povrata.

en: Reasons you'll love Jetpack
hr: Razlozi zbog kojih ćete voljeti Jetpack

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
hr: Dodijeli objave i poveznice obrisanog korisnika ovom korisničkom ID-u.

en: Reblog
hr: Reblogaj

en: Reblog Post
hr: Reblogaj Post

en: Reblog this post on your main site.
hr: Objavi ovo na svojoj glavnoj stranici.

en: Reblogged
hr: Reblogano

en: Reblogs
hr: Reblog

[ctx: Reblogs notifications]
en: Reblogs
hr: Reblogovi

en: Rebuild my comment threads &raquo;
hr: Ponovno izgradi grananje mojih komentara &raquo;

en: Recalculate
hr: Ponovno izračunaj

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
hr: Ponovno izračunati ukupnu vrijednost? Ovo će izračunati poreze temeljene na zemlji kupca (ili zemlji u kojoj je trgovina) i ažurirati ukupnu vrijednost.

en: Receipt
hr: Račun

en: Receipt ID
hr: ID računa

en: Receipt ID:
hr: Broj Računa:

en: Receipt Type:
hr: Vrsta računa:

en: Receive Monitor Email Notifications.
hr: Primi Monitor obavijesti e-poštom

en: Receive email notifications with additional guidance to complete the basic store setup and helpful insights
hr: Primajte obavijesti e-poštom s dodatnim smjernicama kako biste dovršili osnovno podešavanje trgovine i korisne uvide

en: Receive web and mobile notifications for new posts from this site.
hr: Primaj web i mobilne obavijesti o novim objavama od ove stranice.

en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
hr: Primljena PDT obavijest za drugi račun: %1$s. ID narudžbe: %2$d.

en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
hr: Primljena PDT obavijest za narudžbu %1$d na krajnjoj točki za narudžbu %2$d.

en: Receiver email
hr: E-pošta primatelja

en: Recent Articles
hr: Nedavno objavljeni članci

en: Recent Comments
hr: Najnoviji komentari

en: Recent Drafts
hr: Najnovije Skice

en: Recent Posts
hr: Nove objave

en: Recent Product Reviews
hr: Nedavne recenzije proizvoda

en: Recent Weeks
hr: Nedavni Tjedni

en: Recent orders
hr: Nedavne narudžbe

en: Recent post:
hr: Nedavni postovi:

en: Recent posts
hr: Nove objave

en: Recent posts from sites you follow will appear here.
hr: Najnovije objave sa stranica koje slijediš pojavit će se ovdje.

en: Recent results for
hr: Nedavni rezultati za

en: Recent reviews
hr: Najnovije recenzije

en: Recent weeks
hr: Nedavni Tjedni

en: Recently Published
hr: Nedavno objavljeno

en: Recently Viewed Products
hr: Nedavno pregledani proizvodi

en: Recently Viewed Products list
hr: Popis nedavno pregledanih proizvoda

en: Recently edited
hr: Nedavno Ažurirano

en: Recently updated
hr: Nedavno ažurirano

en: Recipient(s)
hr: Primatelj(i)

en: Recommendation
hr: Preporuke

en: Recommended
hr: Preporučeno

en: Recommended Blogs
hr: Preporučeni blogovi

en: Recommended Posts
hr: Preporučene objave

en: Recommended Reading
hr: Preporučeno Čitanje

en: Recommended for All WooCommerce Stores
hr: Preporučeno za sve WooCommerce trgovine

en: Recommended items are considered beneficial to your site, although not as important to prioritize as a critical issue, they may include improvements to things such as; Performance, user experience, and more.
hr: Preporučene stavke smatraju se korisnima za vašu web-stranicu, iako nisu toliko važne za određivanje prioriteta kao kritični problem, one mogu uključivati poboljšanja stvari kao što su; Izvedba, korisničko iskustvo i više.

en: Recommended sites
hr: Preporučene stranice

en: Reconnect
hr: Ponovo spoji

en: Reconnecting…
hr: Ponovno spajanje

en: Recount terms
hr: Ponovo izbroji uvjete

en: Recovery Email Validation.
hr: Potvrda Emaila za Oporavak

en: Recovery Mode &#8212; %s
hr: Režim vraćanja &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
hr: Mod za vraćanje nije pokrenut.

en: Recovery instructions were sent to %s. Check your inbox!
hr: Upute za povrat su poslane na %s. Provjerite svoj inbox!

en: Recovery key expired.
hr: Ključ za vraćanje je istekao.

en: Recurrence
hr: Ponavljanje

en: Red
hr: Crvena

en: Red Cat Badge
hr: Red Cat značka

en: Red Sea
hr: Crveno more

en: Redirect only
hr: Samo preusmjeri

en: Redirect only (Insecure)
hr: Samo preusmjeravanje (nesigurno)

en: Redirect to the cart page after successful addition
hr: Preusmjeri na košaricu nakon uspješnog dodavanja proizvoda

en: Redo
hr: Vrati poništenu radnju

en: Reduced rate
hr: Smanjena stopa

en: Referrer
hr: Referent

en: Referrers
hr: Referenti

en: Referrers for %1$s days ending %2$s
hr: Referenti za %1$s dana završavajući %2$s

en: Referrers for %1$s days ending %2$s (Summarized)
hr: Referenti za %1$s dana završavajući %2$s (Sažetak)

en: Referrers for %s
hr: Referenti za %s

en: Reflect your fashionable style.
hr: Odrazite svoj moderan stil.

en: Refresh
hr: Osvježi

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
en: Refresh connection with %s
hr: Ažuriraj vezu s %s

en: Refresh stats
hr: Osvježi statistiku

en: Refreshed stats for %s
hr: Osvježena statistika za %s

en: Refund
hr: Refundiraj

en: Refund #%1$s - %2$s
hr: Refundacija #%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
hr: Povrat novaca #%1$s - %2$s od %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
hr: Refundiraj %1$s preko %2$s

en: Refund %s manually
hr: Refundiraj %s ručno

en: Refund &ndash; %s
hr: Refundiraj &ndash; %s

en: Refund ID.
hr: ID povrata.

en: Refund amount
hr: Iznos za refundirati

en: Refund amount is required.
hr: Iznos za povrat novca je obavezan.

en: Refund amount must be greater than zero.
hr: Iznos povrata mora biti veći od nule.

en: Refund amount must be positive.
hr: Iznos za povrat novca mora biti pozitivan.

en: Refund amount.
hr: Iznos povrata.

en: Refund failed.
hr: Refundacija neuspjela.

en: Refund reason.
hr: Razlog povrata

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
hr: Refundirajte gore navedene stavke. Time će se prikazati ukupan iznos za povrat

en: Refund total.
hr: Povrat ukupno.

en: Refunded
hr: Refundirano

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
hr: Refundirano %1$s - Identifikacijski broj refundacije: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Povrat novca <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Povrat novca <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Povrat novca <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded To
hr: Vraćeno

en: Refunded order
hr: Refundirana narudžba

en: Refunds
hr: Refundacije

en: Regenerate
hr: Obnovi

en: Regenerate Address
hr: Regeneriraj adresu

en: Regenerate Post by Email address
hr: Regeneriraj adresu za Objavu putem e-pošte

en: Regenerate address
hr: Izradi adresu

en: Regenerate data message.
hr: Obnovi poruku podataka.

en: Regenerate download permissions
hr: Generiraj odobrenja za download

en: Regenerate shop thumbnails
hr: Obnovi minijature trgovine

en: Regenerate the product attributes lookup table
hr: Regeneriraj  tablicu za pretraživanje svojstava proizvoda

en: Regenerating images for attachment ID: %s
hr: Regeneriranje slika privitka ID: %s

en: Regenerating…
hr: Izrađujem...

en: Regeneration status.
hr: Status regeneracije.

en: Region
hr: Regija

en: Region(s)
hr: Regija(e)

en: Region.
hr: Regija.

en: Register
hr: Registriraj se

en: Register Another Blog &raquo;
hr: Registriraj Još Jedan Blog &raquo;

en: Register Now
hr: Odmah se registriraj

en: Register a New Domain Name
hr: Registriraj Novu Domenu

en: Register a new domain or change your site's address.
hr: Registrirajte novu domenu ili promijenite adresu Vaše stranice

en: Register domain
hr: Registriraj domenu

en: Registered schema for %s
hr: Registrirana shema za %s

en: Registers whether the note is deleted or not
hr: Registrira je li bilješka obrisana ili nije.

en: Registers whether the note is read or not
hr: Registrira je li bilješka pročitana ili nije.

en: Registration complete. Please check your email.
hr: Registracija dovršena. Provjerite svoju e-poštu.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
hr: Potvrda registracije biti će poslana na adresu vaše e-pošte.

en: Registration date for the user.
hr: Registracijski datum korisnika.

en: Registration privacy policy
hr: Pravila o privatnosti za registraciju

en: Regular price
hr: Normalna cijena

en: Regular price (%s)
hr: Standardna cijena (%s)

en: Regular product price.
hr: Redovna cijena proizvoda

en: Reignite the conversation: write a new post.
hr: Povrati raspravu: napiši novu objavu.

en: Related
hr: Povezano

en: Related Posts
hr: Srodne objave

en: Related Tags
hr: Srodne Oznake

en: Related Topics
hr: Srodne Teme

en: Related posts
hr: Srodni postovi

en: Related products
hr: Povezani proizvodi

en: Relationship
hr: Suodnos

[ctx: Relative to parent font size (em)]
en: ems
hr: emovi

[ctx: Relative to root font size (rem)]
en: rems
hr: removi

en: Released: %d.
hr: Objavljeno: %d.

en: Relevance
hr: Važnost

en: Relevance (recommended)
hr: Relevantnost (preporučeno)

en: Rely on built-in SEO tools, Mailchimp, Google Analytics integrations, and more to market what you make.
hr: Oslonite s ugrađenim SEO alatima, Mailchimpom, Google Analtyics integracijom i još mnogo toga kako bi oglasili što proizvodite.

en: Remember Me
hr: Zapamti me

en: Remember me
hr: Zapamti me

en: Remember to click Update to save metadata entered or changed.
hr: Ne zaboravite kliknuti gumb Ažuriraj medijski zapis kako bi spremili unesene ili promijenjene metapodatke.

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
hr: Nemojte zaboraviti kliknuti na dugme Dodaj novog korisnika na dnu ovog zaslona kada završite.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
hr: Ne zaboravite kliknuti dugme Ažuriraj profil kad ste gotovi.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
hr: Zapamtite, jednom kad je izbrisana, vaša web stranica se ne može vratiti.

en: Remember, you need to log in with your %1$s account, not your %2$s account.
hr: Zapamtite, trebate se prijaviti sa vašim %1$s računom, a ne vašim %2$s računom.

en: Remind Me Later
hr: Podsjeti me kasnije

en: Remind me later
hr: Podsjeti me kasnije

en: Remote file error: %s
hr: Greška s daljinskim pristupom datoteci: %s

en: Remote file is incorrect size
hr: Očitana je neispravna veličina udaljene datoteke

en: Remote file is too large, limit is %s
hr: Udaljena datoteka je prevelika, gornja granica je %s

en: Remote file returned error response %1$d %2$s
hr: Udaljena datoteka poslala je poruku o grešci %1$d %2$s

en: Remote get
hr: Remote Get - uzmi daljinski

en: Remote post
hr: Remote Post - objava na daljinu

en: Remote server did not respond
hr: Nema odgovora s udaljenog servera

en: Remove
hr: Ukloni

en: Remove %s from cart
hr: Ukloni %s iz košarice

en: Remove Background Image
hr: Ukloni pozadinsku sliku

en: Remove Header Image
hr: Ukloni sliku zaglavlja

en: Remove Image
hr: Ukloni sliku

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
hr: Ukloni stavku izbornika: %1$s (%2$s)

en: Remove Selected Items
hr: Ukloni odabrane stavke

en: Remove Service
hr: Ukloni Servis

en: Remove Site Icon
hr: Ukloni ikonu web-stranice

en: Remove Users from Site
hr: Ukloni korisnike s web-stranice

en: Remove access to downloads on request
hr: Ukloni pristup preuzimanjima na zahtjev

en: Remove audio source
hr: Ukloni audio izvor

en: Remove filter
hr: Ukloni filter

en: Remove from cart
hr: Ukloni iz Košarice

en: Remove image
hr: Ukloni sliku

en: Remove item
hr: Ukloni stavku

en: Remove legacy coupon menu
hr: Ukloni zastarjeli kupon izbornik

en: Remove link
hr: Ukloni poveznicu

en: Remove logo
hr: Ukloni logo

en: Remove personal data
hr: Uklonite osobne podatke

en: Remove personal data from orders on request
hr: Ukloni osobne podatke iz narudžbi na zahtjev

en: Remove poster image
hr: Ukloni poster sliku

en: Remove product image
hr: Ukloni sliku proizvoda

en: Remove selected account(s)
hr: Ukloni odabrane račun(e)

en: Remove selected row(s)
hr: Uklonite odabrani redak ili retke

en: Remove this URL
hr: Ukloni ovaj URL

en: Remove this attribute?
hr: Ukloniti ovaj atribut?

en: Remove this image
hr: Ukloni ovu sliku

en: Remove this item meta?
hr: Ukloni meta podatke ove stavke?

en: Remove video source
hr: Ukloni video izvor

en: Removed
hr: Uklonjeno

en: Removed %s.
hr: Uklonjeno %s.

en: Removed access to downloadable files.
hr: Uklonjen pristup datotekama za preuzimanje.

en: Removed customer "%s"
hr: Uklonjen kupac "%s"

en: Removed payment token "%d"
hr: Uklonjen token plaćanja "%d"

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
hr[0]: Uklonjeni osobni podaci iz %s narudžbe.
hr[1]: Uklonjeni osobni podaci iz %s narudžbe.
hr[2]: Uklonjeni osobni podaci iz %s narudžbi.

en: Removed personal data from order %s.
hr: Uklonjeni su osobni podaci iz narudžbe %s.

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
hr: Uklanja sve postojeće unose s popisa odobrenih direktorija za preuzimanje proizvoda.

en: Removes spam from comments and contact forms.
hr: Uklanja spam iz komentara i kontakt formi.

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
hr: Ručno uklanjanje %1$s uzrokovati će PHP upozorenja. Umjesto, upotrijebite %2$s filter.

en: Removing and Reusing
hr: Uklanjanje i ponovno korištenje

en: Removing the current plugin&#8230;
hr: Uklanjanje trenutnog dodatka &#8230;

en: Removing the old version of the translation&#8230;
hr: Uklanjanje stare inačice prijevoda&#8230;

en: Removing...
hr: Uklanjanje...

en: Render response in a particular format.
hr: Renderiraj odgovor u određenom formatu.

en: Renew
hr: Obnovi

en: Renew Subscription
hr: Obnovi pretplatu

en: Renewal Problem
hr: Problem s obnovom pretplate

en: Reorder
hr: Prerasporedi

en: Reorder menu items
hr: Presloži stavke izbornika

en: Reorder mode closed
hr: Zatvoren način rada za preslagavanje

en: Reorder mode enabled
hr: Uključen način rada za preslagavanje

en: Reorder widgets
hr: Presloži widgete

en: Repeat
hr: Ponovi

en: Repeat Background Image
hr: Ponavljajuća pozadinska slika

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
hr: Ponovi

en: Repeat New Password
hr: Ponovite novu lozinku

en: Repeat Password
hr: Ponovite lozinku

en: Repeat Voting
hr: Ponavljanje Glasanja

en: Replace
hr: Zamijeni

en: Replace <a href="%s">theme's CSS</a> <b>(Advanced)</b>
hr: Zamjeni <a href="%s">CSS teme</a> <b>(Napredno)</b>

en: Replace FeedBurner with our <a href="%s">Email Subscriptions</a> to gain more features.
hr: Zamjeni FeedBurner s našim <a href="%s">Email Pretplatama</a> kako bi dobili više funkcionalnosti.

en: Replace audio
hr: Zamjeni audio

en: Replace image
hr: Zamjeni sliku

en: Replace video
hr: Zamjeni video

en: Replacement
hr: Zamjena

en: Replaces the standard WordPress comment form with a new comment system that includes social media login options.
hr: Zamjenjuje standardnu WordPress formu za komentare s novim sistemom za komentiranje koji uključuje prijavu putem društvenih mreža.

en: Replies
hr: Odgovori

en: Reply
hr: Odgovori

en: Reply Failed: Please, try again.
hr: Neuspješan odgovor: Molimo probaj ponovo.

en: Reply posted!
hr: Odgovor postavljen!

en: Reply successful, <a %s>view thread</a>
hr: Uspješan odgovor, <a %s>pogledaj raspravu</a>

en: Reply to %s
hr: Odgovori na %s

en: Reply to Comment
hr: Odgovori na komentar

en: Reply to this comment
hr: Odgovori na ovaj komentar

en: Reply to this comment.
hr: Odgovori na ovaj komentar.

en: Reply to this review
hr: Odgovori na ovu recenziju

en: Reply to thread &raquo;
hr: Odgovori na komentare &raquo;

en: Report a bug
hr: Prijavi grešku

en: Report period.
hr: Razdoblje izvješća.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
hr: Planer sinkronizacije izvještaja trebao bi biti proizlaziti iz Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler klase.

en: Report table data is being deleted.
hr: Podaci tabele izvještaja se brišu.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
hr: Podaci tabele izvještaja se obnavljaju. Molimo, ostavite malo vremena da se podaci u potpunosti popune.

en: Report this content
hr: Prijavi ovaj sadržaj

en: Report this post
hr: Prijavi ovu objavu

en: Report this site
hr: Prijavi ovu stranicu

en: Reports
hr: Izvještaji

en: Reports data grouped by intervals.
hr: Izvještava o podacima grupisanim po intervalima.

en: Reports data grouped by segment condition.
hr: Izvještava o podacima grupisanim po stanju segmenta.

en: Request Feedback
hr: Zatraži Povratnu Informaciju

en: Request added successfully.
hr: Zahtjev uspješno dodan.

en: Request body.
hr: Tijelo (body) zahtjeva.

en: Request failed with code %s
hr: Kod neuspjelog zahtjeva %s

en: Request headers.
hr: Zaglavlje zahtjeva.

en: Request to %1$s returned a non-200 response code: %2$d.
hr: Zahtjevi prema  %1$s su vratili non-200 kod odgovora: %2$d.

en: Request to %1$s returned an error: (%2$d) %3$s.
hr: Zahtjevi prema %1$s vratili su grešku: (%2$d) %3$s.

en: Requested
hr: Zahtijev

en: Requester
hr: Podnosilac zahtjeva

en: Require Two-Step Authentication
hr: Uključi Two-Step Authentication

en: Required
hr: Obavezno

en: Required PHP version
hr: Potrebna PHP inačica

en: Required WordPress version
hr: Potrebna WordPress inačica

en: Required and recommended modules are installed
hr: Obavezni i preporučeni moduli su instalirani

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
hr: Obavezna polja su označena; ostala su proizvoljna. Informacije profila biti će vidljive samo ako je vaša tema tako postavljena.

en: Required fields are marked %s
hr: Nužna polja su označena s %s

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
hr: Potrebno je da bude true, pošto revizije ne podržavaju premještanje u smeće.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
hr: Potrebno je da bude true, pošto pojmovi ne podržavaju premještanje u smeće.

en: Required to be true, as users do not support trashing.
hr: Treba biti true, jer korisnike nije moguće premjestiti u smeće.

en: Required to create an Application Password, but not to update the user.
hr: Obvezno za stvaranje lozinke aplikacije, ali ne i za ažuriranje korisnika.

en: Required?
hr: Obavezno?

en: Requirements
hr: Zahtjevi

en: Requirements Not Met
hr: Zahtjevi nisu zadovoljeni

en: Resend
hr: Ponovno pošalji

en: Resend Email
hr: Ponovo pošalji Email

en: Resend confirmation requests
hr: Ponovno pošalji zahtjeve za potvrdu

en: Resend email
hr: Ponovno pošalji e-poštu

en: Resend new order notification
hr: Ponovno pošalji obavijest o novoj narudžbi

en: Reset
hr: Resetiraj

en: Reset Image
hr: Vrati sliku

en: Reset Password
hr: Reset lozinke

en: Reset filter
hr: Poništi filtre

en: Reset filters
hr: Poništi filtre

en: Reset options
hr: Resetiraj opcije

en: Reset password
hr: Resetiraj lozinku

en: Reset to Defaults
hr: Vrati na Početno

en: Reset to defaults
hr: Vrati na zadane postavke

en: Resetting Jetpack Options for %s...
hr: Resetiranje Jetpack opcija za %s...

en: Resetting default modules...
hr: Resetiranje zadanih modula...

en: Resetting the jetpack options stored in wp_options...
hr: Resetiranje Jetpack opcija snimljenih u wp_options...

en: Resource
hr: Izvori

en: Resource cannot be created.
hr: Resurs ne može biti kreiran.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
hr: Resurs ne može biti kreiran. Provjerite jesu li prisutni 'poredak' i 'ime'.

en: Resource does not exist.
hr: Resurs ne postoji.

en: Resource does not support trashing.
hr: Resurs ne podržava premještanje u smeće.

en: Resources
hr: Izvori

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
hr: Odgovorite na zahtjeve, uključujući povrate i prigovore

en: Response
hr: Odgovor

en: Response to %s
hr: Odgovor na %s

en: Response was not OK:
hr: Odgovor nije OK:

en: Responses
hr: Odgovori

en: Responses to %s
hr: Odgovori na %s

en: Responsive Layout
hr: Prilagodljivi razmještaj

en: Rest of the world
hr: Ostatak svijeta

en: Restart
hr: Ponovo pokreni

en: Restaurants
hr: Restorani

en: Restock refunded items
hr: Obnovi zalihu vraćenim stavkama

en: Restore
hr: Vraćanje

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
hr: Vrati &#8220;%s&#8221;iz smeća

en: Restore Original Header Image
hr: Vrati originalnu sliku zaglavlja

en: Restore Original Image
hr: Vrati originalnu sliku

en: Restore This Autosave
hr: Vrati ovu automatsku snimku

en: Restore This Revision
hr: Vrati ovu reviziju

en: Restore from Trash
hr: Vraćanje iz smeća

en: Restore image
hr: Vrati sliku

en: Restore last draft
hr: Vrati zadnju skicu

en: Restore original image
hr: Vrati originalnu sliku

en: Restore the backup
hr: Vrati sigurnosnu kopiju.

en: Restore the backup.
hr: Vrati sigurnosnu kopiju.

en: Restore this comment from the Trash
hr: Vrati ovaj komentar iz Smeća

en: Restore this comment from the spam
hr: Vrati ovaj komentar iz spama

en: Restore this comment from the trash.
hr: Vrati ovaj komentar iz smeća.

en: Restore this item from the Trash
hr: Vrati ovu stavku iz Smeća

en: Restore this review from the Trash
hr: Vrati ovu recenziju iz Smeća

en: Restore this review from the spam
hr: Vrati ovu recenziju iz spama

en: Restrictions
hr: Ograničenja

en: Resubscribe
hr: Ponovo se pretplati

en: Result of payment processing, or false if not yet processed.
hr: Rezultat obrade plaćanja ili netočno ako još nije obrađen.

en: Results
hr: Rezultati

en: Results Display
hr: Prikaz Rezultata

en: Results are still loading&hellip;
hr: Rezultati se još uvijek učitavaju&hellip;

en: Results for
hr: Rezultati za

en: Resume
hr: Nastavi

en: Resume the product attributes lookup table regeneration
hr: Nastavite s regeneracijom tablice pretraživanja atributa proizvoda

en: Retain cancelled orders
hr: Zadrži otkazane narudžbe

en: Retain completed orders
hr: Zadrži dovršene narudžbe

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
hr: Zadrži izvršene narudžbe u određenom trajanju prije anonimizacije osobnih podataka unutar njih.

en: Retain failed orders
hr: Zadrži neuspjele narudžbe

en: Retain inactive accounts
hr: Zadrži neaktivne račune

en: Retain pending orders
hr: Zadrži narudžbe na čekanju

en: Retro (Generated)
hr: Retro (generirano)

en: Retry
hr: Ponovno pokušaj

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
hr: Vratite objekt %1$s ili %2$s iz povratnog poziva kada koristite REST API.

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
hr: Vraća podatak o prodaji za određeni završni datum, datum mora biti u %s formatu.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
hr: Vraća podatak o prodaji za određeni početni datum, datum mora biti u %s formatu.

en: Return the default payment suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions and woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden options are set to no
hr: Vrati zadane prijedloge plaćanja kada su opcije woocommerce_show_marketplace_suggestions i woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden postavljene na postavku NE

en: Return the default shipping partner suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions option is set to no
hr: Vrati zadane prijedloge partnera za dostavu kada je opcija woocommerce_show_marketplace_suggestions postavljena na ne

en: Return to %s
hr: Vrati se na %s

en: Return to cart
hr: Povratak se u košaricu

en: Return to emails
hr: Vrati se na emailove

en: Return to payments
hr: Povratak na plaćanje

en: Return to shop
hr: Povratak u trgovinu

en: Returning customer?
hr: Kupac povratnik?

en: Returning or new customer.
hr: Povratnik ili novi kupac.

en: Returns
hr: Povrati

en: Returns number of products with each average rating.
hr: Vraća broj proizvoda sa svakom prosječnom ocjenom.

en: Returns number of products with each stock status.
hr: Vraća broj proizvoda sa svakim statusom zalihe.

en: Returns number of products within attribute terms.
hr: Vraća broj proizvoda u okviru atributa.

en: Revenue
hr: Prihod

en: Revenue Generation
hr: Stvaranje Prihoda

en: Reversal cancelled for order #%s
hr: Poništenje za narudžbu #%s otkazano

en: Reverse order
hr: Obrnuti redoslijed

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
hr: Povratak na <strong>Prijenosnik preglednika</strong> klikom na poveznicu ispod povuci i spusti okvira.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
hr: Vraćanje neobjavljenih promjena &hellip;

en: Review
hr: Recenzija

en: Review Settings
hr: Postavke recenzija

en: Review content.
hr: Sadržaj recenzije

en: Review shipping options
hr: Pregledajte opcije dostave

en: Review type name.
hr: Naziv vrste pregleda.

en: Review your orders
hr: Pregledajte svoje narudžbe

en: Reviewer email.
hr: E-pošta recenzenta.

en: Reviewer name.
hr: Ime recenzenta.

en: Reviews
hr: Recenzije

en: Reviews (%d)
hr: Recenzije (%d)

en: Reviews average rating.
hr: Prosječna ocjena recenzija.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
hr: Recenzije mogu ostaviti samo "verificirani vlasnici"

en: Reviews totals.
hr: Ukupno recenzija.

en: Revision
hr: Revizija

en: Revision by %s
hr: Revizija od %s

en: Revision restored.
hr: Revizija je obnovljena.

en: Revisions
hr: Revizije

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
hr: Revizije su spremljene kopije vaše objave ili stranice, koji se periodično kreiraju kako vi ažurirate vaš sadržaj. Crveni tekst na lijevoj strani pokazuje sadržaj koji je obrisan. Zeleni tekst na desnoj strani prikazuje sadržaj koji je dodan.

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
hr: Revizije se ne mogu premjestiti u smeće. Postavite '%s' za brisanje.

en: Revisions not enabled.
hr: Revizije nisu omogućene.

en: Revisions: %s
hr: Revizije: %s

en: Revoke
hr: Ukini

en: Revoke "%s"
hr: Opozovi "%s"

en: Revoke API key
hr: Ukini API ključ

en: Revoke access
hr: Dopusti pristup

en: Revoke all application passwords
hr: Opozovi sve lozinke aplikacije

en: Revoke key
hr: Ukini Ključ

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
hr: Područje obogaćenog teksta. Pritisnite Alt-Shift-H za pomoć.

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
hr: Područje obogaćenog teksta. Pritisnite Control-Option-H za pomoć.

en: Right
hr: Desno

en: Right Now
hr: Trenutno

en: Right Sidebar
hr: Desna bočna traka

en: Right with space
hr: Desno sa razmakom

en: Riyadh
hr: Rijad

en: RoboHash (Generated)
hr: RoboHash (Generirano)

en: Robots
hr: Roboti

en: Role
hr: Uloga

en: Roles
hr: Uloge

en: Roles assigned to the user.
hr: Uloge dodijeljene korisniku.

en: Roles successfully reset
hr: Uloge resetirane uspješno

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
hr: Rollback greška: [%1$s] %2$s

en: Romania
hr: Rumunjska

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Romanian leu
hr: Rumunjski lei

en: Rome
hr: Rim

en: Rotate
hr: Zakretanje

en: Rotate 180&deg;
hr: Rotiraj 180&deg;

en: Rotate 90&deg; left
hr: Rotiraj 90&deg; lijevo

en: Rotate 90&deg; right
hr: Rotiraj 90&deg; desno

en: Rotation
hr: Rotacija

en: Rotation arguments.
hr: Argumenti rotacije.

en: Rotation type.
hr: Vrsta rotacije.

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
hr: Zaokružite porez na ukupnoj razini, umjesto zaokruživanja po retku

en: Rounded Corners
hr: Zaobljeni Uglovi

en: Rounding
hr: Zaokruživanje

en: Route must be specified.
hr: Ruta mora biti navedena.

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version.
hr: Rute moraju imate polje naziva (namespaced) sa imenom dodatka ili teme i inačicom.

en: Routing number
hr: Routing Number

en: Row
hr: Redak

en: Row group
hr: Grupa redaka

en: Row type
hr: Vrsta retka

en: Rows
hr: Redovi

en: Rows per page
hr: Redova po stranici

en: Run
hr: Pokreni

en: Run %s
hr: Pokreni %s

en: Run Importer
hr: Pokreni uvoznik

en: Run the Setup Wizard
hr: Pokreni čarobnjaka za postavke

en: Run the importer
hr: Pokrenite uvoz

en: Run your store from anywhere
hr: Vodite svoj dućan od bilo kuda

en: Running %d action | Running %d actions
hr[0]: Provođenje %d akcije
hr[1]: Provođenje %d akcije
hr[2]: Provođenje %d akcija

en: Russian
hr: Ruski

en: Russian Federation
hr: Ruska Federacija

en: Russian ruble
hr: Ruska rublja

en: Rwanda
hr: Ruanda

en: Réunion
hr: Reunion

en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
hr: SANDBOX OMOGUĆEN. Možete upotrebljavati samo sandbox račune za testiranje. Pojedinosti potražite u <a href="%s"> vodiču za testiranje PayPal sandboxa </a>.

en: SEO Tools
hr: SEO Alati

en: SEO tools are not enabled for this site.
hr: SEO alati nisu uključeni za ovu web-stranicu.

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
hr: SKU se odnosi na Stock-keeping unit, jedinstveni identifikator za svaki proizvod ili uslugu koju je moguće kupiti.

en: SQL server is up to date
hr: SQL poslužitelj je na najnovijoj inačici

en: SSL forced?
hr: Prisilite korištenje SSL-a?

en: SSL verification failed.
hr: SSL provjera nije uspjela.

en: SUCCESS: %s
hr: USPJEH: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
hr: USPJEH: WordPress je uspješno ažuriran na %s

en: SUHOSIN installed
hr: SUHOSIN instaliran

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
hr: Pouzdano i sigurno plaćanje koristeći kreditne kartice ili vašeg PayPal salda računa.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
hr: Pouzdana i sigurna plaćanja koristeći kreditne kartice ili PayPal račun. <a href="%s" target="_blank">Saznajte više</a>.

en: Safe: always put spam in the Spam folder for review.
hr: Sigurno: uvijek smjesti spam u spam mapu za provjeru.

en: Saint Barthélemy
hr: Saint-Barthélemy

en: Saint Helena
hr: Sv. Helena

en: Saint Pierre and Miquelon
hr: St. Pierre i Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
hr: Sveti Vincent i Grenadini

en: Sakura
hr: Trešnjin cvijet

en: Sale
hr: Sniženje

en: Sale end date
hr: Datum kraja rasprodaje:

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
hr: Datum završetka prodaje (GGGG-MM-DD format ili ostaviti prazno)

en: Sale price
hr: Rasprodajna cijena

en: Sale price (%s)
hr: Akcijska cijena (%s)

en: Sale price dates
hr: Datumi sniženih cijena

en: Sale product price, if applicable.
hr: Akcijska cijena proizvoda, ako je primjenjivo.

en: Sale start date
hr: Datum početka rasprodaje:

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
hr: Početni datum prodaje (GGGG-MM-DD format  ili ostavite prazno)

en: Sale!
hr: Akcija!

en: Sales
hr: Prodaje

en: Sales amount
hr: Iznos prodaje

en: Sales by category
hr: Prodaje prema kategoriji

en: Sales by date
hr: Prodaje prema datumima

en: Sales by product
hr: Prodaje prema proizvodu

en: Sales reports
hr: Prodajni izvještaji

en: Sales tax
hr: Porez na promet

en: Same as parent
hr: Jednako kao i glavno

en: Sample Page
hr: Primjer stranice

en: Sample:
hr: Primjer:

en: San Luis Potosi
hr: San Luis

en: San Martín
hr: San Marino

en: Sao Tome and Principe
hr: Sveti Toma i Princip

en: Sat
hr: Sub

en: Saturday
hr: Subota

en: Saudi Arabia
hr: Saudijska Arabija

en: Saudi riyal
hr: Saudijski rijal

en: Save
hr: Snimi

en: Save %s
hr: Spremi %s

en: Save &amp; Buy Upgrade
hr: Spremi &amp; Kupi nadogradnju

en: Save &amp; Publish
hr: Snimi &amp; Objavi

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Save Draft
hr: Snimi skicu

en: Save Edits
hr: Spremi promjene

en: Save Menu
hr: Spremi izbornik

en: Save New Order
hr: Spremi novi raspored

en: Save Options
hr: Snimi Opcije

en: Save Password
hr: Spremi lozinku

en: Save Poll
hr: Spremi anketu

en: Save Settings
hr: Spremi postavke

en: Save Style
hr: Spremi stil

en: Save Stylesheet
hr: Spremi stilski predložak

en: Save Widget
hr: Snimi widget

en: Save address
hr: Spremi adresu

en: Save all changes
hr: Spremi sve promjene

en: Save and go back to form builder
hr: Spremi i vrati se u sastavljač formi

en: Save and preview changes before publishing them.
hr: Snimi i pretpregledaj promijene prije objave.

en: Save as Draft
hr: Snimi kao Skicu

en: Save as Pending
hr: Snimi pod Na čekanju

en: Save attributes
hr: Spremi atribute

en: Save big with WooCommerce Payments
hr: Uštedite uz WooCommerce Payments

en: Save changes
hr: Snimi promijene

en: Save changes before changing page?
hr: Spremiti promjene prije promjene stranice?

en: Save fonts
hr: Snimi fontove

en: Save money
hr: Uštedite novac

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
hr: Spremi moje ime, e-poštu i web-stranicu u ovom internet pregledniku za sljedeći put kada budem komentirao.

en: Save payment information to my account for future purchases.
hr: Spremi podatke o plaćanju na moj račun za buduće kupnje.

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Save shipping classes
hr: Spremi klase dostave

en: Save this field
hr: Spremi ovo polje

en: Save time
hr: Uštedite vrijeme

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
hr: Uštedite vrijeme i spriječite pogreške prilikom automatskog obračuna poreza i kolekcije na stranici naplate Pokreće WooCommerce Services i Jetpack.

en: Save time and money by printing your shipping labels right from your computer with WooCommerce Shipping. Try WooCommerce Shipping for free.
hr: Uštedite vrijeme i novac ispisom naljepnica za otpremu izravno sa svog računala uz WooCommerce Shipping. Isprobajte WooCommerce Shipping besplatno.

en: Save time and money with WooCommerce Shipping
hr: Uštedite vrijeme i novac uz WooCommerce Shipping

en: Save to account
hr: Spremi na Račun

en: Save up to $800 in fees by managing transactions with WooCommerce Payments. With WooCommerce Payments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies.
hr: Uštedite do 800 USD na naknadama upravljanjem transakcijama pomoću WooCommerce Payments. Uz WooCommerce Payments možete sigurno prihvatiti poznate kartice, Apple Pay i plaćanja u više od 100 valuta.

en: Save up to $800 in fees by managing transactions with WooPayments. With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies.
hr: Uštedite do 800 USD na naknadama upravljanjem transakcijama pomoću WooPayments. Uz WooPayments možete sigurno prihvatiti poznate kartice, Apple Pay i plaćanja u više od 100 valuta.

en: Save webhook
hr: Spremi Webhook

en: Save yourself hours.
hr: Uštedite vrijeme.

en: Saved
hr: Snimljeno

en: Saved successfully
hr: Uspješno spremljeno

en: Saved.
hr: Spremljeno.

en: Saving
hr: Spremanje

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
hr: Snimanje isključeno: %s trenutno uređuje ovu stranicu.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
hr: Snimanje isključeno: %s trenutno uređuje ovu objavu.

en: Saving revision&hellip;
hr: Snimi reviziju&hellip;

en: Saving&hellip;
hr: Snimanje&hellip;

en: Saving...
hr: Snimam...

en: Saving…
hr: Snimanje...

en: Scale
hr: Dimenzioniranje

en: Scale Image
hr: Dimenzioniraj sliku

en: Scale Image Help
hr: Pomoć za skaliranje slika

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
hr: Dimenzioniraj slike kako bi se podudarale s veličinom velike, odabrane u %1$sopcijama slika%2$s (%3$d &times; %4$d).

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Contain
hr: Zadrži

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Cover
hr: Prekrij

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Fill
hr: Ispuna

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: None
hr: Nijedno

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Scale down
hr: Smanji

en: Scan
hr: Skeniraj

en: Scan site for content
hr: Skeniraj sadržaj stranice

en: Schedule
hr: Tempiraj

en: Schedule for: %s
hr: Tempiraj za: %s

en: Schedule posts
hr: Tempiranje objava

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
hr: Tempirajte svoje promjene prilagodbe za objavu ("da ožive") u budućem datumu.

en: Scheduled
hr: Tempirano

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Tempiran <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Tempirana <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Tempiranih <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled Action
hr: Zakazana akcija

en: Scheduled Action Columns
hr: Stupac Zakazane akcije

en: Scheduled Actions
hr: Zakazane akcije

en: Scheduled Date
hr: Zakazani datum

en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
hr: Tempirane akcije za %1$s neće biti izvedene jer nema registriranih povratnih poziva.

en: Scheduled actions are hooks triggered on a cetain date and time.
hr: Zakazane radnje su zakačene na određeni datum i vrijeme

en: Scheduled events
hr: Tempirani događaji

en: Scheduled events are running
hr: Tempirani događaji rade

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
hr: Tempirani događaji su dio sistema koji periodično traže ažuriranja za dodatke, teme i WordPress. To je također dio koji se brine za objavu tempiranih objava na vrijeme.  Također ga koriste razni dodaci kako bi sproveli planirane događaje.

en: Scheduled for: %s
hr: Tempirano za: %s

en: Schedules
hr: Raspored

en: School
hr: Škola

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
hr: Domena unutar koje je zahtjev napravljen; određuje trenutna polja u odazivu.

en: Scrape key check failed. Please try again.
hr: Neuspjela Scrape nonce provjera. Pokušajte ponovno.

en: Screen Content
hr: Sadržaj zaslona

en: Screen Options
hr: Opcije zaslona

en: Screen Options Tab
hr: Kartica Opcija zaslona

en: Screen elements
hr: Elementi zaslona

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
hr: Korisnici čitača zaslona: kada ste u forms načinu rada, možda ćete trebati dva puta pritisnuti ESC tipku.

en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
hr: Skripta s oznakom %s imala je ovisnost o sebi koja je uklonjena. Ovo je pokazatelj da vaš JS kod ima kružnu ovisnost koja može uzrokovati greške.

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
hr: Skripte i stilovi ne bi trebali biti registrirani ili upotrebljavani do %1$s, %2$s, ili %3$s kuka (hooks).

en: Scroll
hr: Klizanje

en: Scroll back to top
hr: Vrati se ne vrh

en: Scroll with Page
hr: Pomicanje s stranicom

en: Search
hr: Pretraži

en: Search %s
hr: Pretraži %s

en: Search %s - %s
hr: Pretraži %s - %s

en: Search Categories
hr: Pretraži kategorije

en: Search Changesets
hr: Pretraži changeset.

en: Search Comics
hr: Pretraga stripova

en: Search Comments
hr: Pretraži komentare

en: Search Engine Terms
hr: Pojmovi iz tražilica

en: Search For :
hr: Traži:

en: Search Installed Themes
hr: Pretraži instalirane teme

en: Search Link Categories
hr: Pretraži kategorije poveznica

en: Search Links
hr: Pretraži poveznice

en: Search Media
hr: Pretraži medijske zapise

en: Search Media:
hr: Pretraži medijske zapise

en: Search Menu Item Labels
hr: Pretraga Etiketa stavki izbornika

en: Search Menu Items
hr: Pretraga stavki izbornika

en: Search Menu Sections
hr: Pretraga sekcija izbornika

en: Search Modules
hr: Pretraži module…

en: Search Navigation Menus
hr: Pretraži navigacijske izbornike

en: Search Pages
hr: Stranice pretrage

en: Search Pattern Categories
hr: Pretraži kategorije uzoraka

en: Search Patterns
hr: Traži uzorak

en: Search Posts
hr: Pretraži objave

en: Search Project Tags
hr: Pretraga oznaka projekta

en: Search Project Types
hr: Pretraga vrsti projekata

en: Search Projects
hr: Pretraga projekata

en: Search Requests
hr: Zahtjevi za pretraživanja

en: Search Results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Search Results %1$s %2$s
hr: Rezultati pretrage %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
hr: Rezultati pretraživanja za &#8220;%s&#8221;

en: Search Results for: %s
hr: Rezultati Pretrage za: %s

en: Search Reviews
hr: Pretraži Recenzije

en: Search Scheduled Actions
hr: Pretraži zakazane akcije

en: Search Sites
hr: Pretraži web-stranice

en: Search Tags
hr: Pretraži oznake

en: Search Template Parts
hr: Pretraži dijelove predloška

en: Search Templates
hr: Pretraživanje predložaka

en: Search Terms
hr: Pojmovi pretrage

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s
hr: Pojmovi iz tražilica za %1$s dana sa završnim danom %2$s

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s (Summarized)
hr: Pojmovi iz tražilica za %1$s dana sa završnim danom %2$s (Sažeto)

en: Search Testimonials
hr: Pretraga preporuka

en: Search Users
hr: Pretraži korisnike

en: Search Widgets
hr: Widgeti pretrage

en: Search WordPress.com
hr: Pretraži WordPress.com

en: Search WordPress.com Blogs
hr: Pretraži WordPress.com Blogove

en: Search WordPress.org themes
hr: Pretražite WordPress.org teme

en: Search by similar attribute name.
hr: Pretraga po sličnom imenu atributa.

en: Search by similar product name or sku.
hr: Traži po sličnom nazivu proizvoda ili jedinici za čuvanje zaliha.

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
hr: Pretražujte prema sličnom nazivu proizvoda, jedinici za čuvanje zaliha, ili vrijednosti atributa.

en: Search by similar tax code.
hr: Traži po sličnom poreznom kodu.

en: Search categories
hr: Pretraži kategorije

en: Search categories by name
hr: Pretraži kategorije po nazivu

en: Search coupons
hr: Pretraži kupone

en: Search customers
hr: Pretraži kupce

en: Search engine visibility
hr: Vidljivost tražilicama

en: Search engines discouraged
hr: Pretraživači obeshrabreni

en: Search for a downloadable product&hellip;
hr: Pretraži proizvode za download&hellip;

en: Search for a page&hellip;
hr: Potražite stranicu&hellip;

en: Search for a product&hellip;
hr: Pronađite proizvod&hellip;

en: Search for a user&hellip;
hr: Pretraga korisnika&hellip;

en: Search for commands
hr: Pretraga komandi

en: Search for extensions
hr: Pretražite ekstenzije

en: Search for:
hr: Pretraži:

en: Search hook, args and claim ID
hr: Pretraži kuke, argumente i ID zahtjeva

en: Search images
hr: Pretraži slike

en: Search key
hr: Traži ključ

en: Search logs
hr: Logovi pretrage

en: Search media
hr: Pretraži medijske zapise

en: Search media items...
hr: Pretraga medijskih zapisa...

en: Search menu items&hellip;
hr: Pretraži stavke izbornika&hellip;

en: Search modules…
hr: Pretraži module…

en: Search or enter URL to follow…
hr: Pretraži ili unesi URL kako bi pratio…

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
hr: Pretražite ili upotrijebite tipke gore i dolje strelice za odabir stavke.

en: Search orders
hr: Pretraži narudžbe

en: Search plugins
hr: Pretraži dodatke

en: Search products
hr: Pretraži proizvode

en: Search products&hellip;
hr: Pretraži proizvode&hellip;

en: Search products…
hr: Pretraži proizvode...

en: Search results
hr: Rezultati pretrage

en: Search results for "%s"
hr: Rezultati pretrage za "%s"

en: Search results for %s
hr: Rezultati pretraživanja za %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
hr: Rezultati pretrage za &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results for:
hr: Rezultati Pretrage za:

en: Search results for: "%s"
hr: Rezultati pretrage za "%s"

en: Search results for: %s
hr: Rezultati Pretrage za: %s

en: Search results only
hr: Samo rezultati pretraživanja

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
hr: Rezultati pretrage: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
hr: Pretraži klase dostave

en: Search tags
hr: Pretraži oznake

en: Search terms
hr: Pojmovi pretrage

en: Search themes&hellip;
hr: Pretraga tema&hellip;

en: Search themes...
hr: Pretraga tema...

en: Search themes…
hr: Pretraga tema...

en: Search webhooks
hr: Pretraži Webhooks

[ctx: Search widget]
en: Search
hr: Pretraga

en: Search widgets&hellip;
hr: Widgeti pretrage&hellip;

en: Search&hellip;
hr: Traži&hellip;

en: Search...
hr: Pretraži...

en: Search…
hr: Traži...

en: Seasonal
hr: Sezonski

en: Second ad below post
hr: Drugi oglas ispod objave

en: Second line of the address being shipped to.
hr: Drugi red adrese na koju se šalje.

en: Second param must be numeric or empty
hr: Drugi parametar mora biti brojčani ili prazan

en: Secondary menu
hr: Sekundarni Izbornik

en: Secret
hr: Tajna

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
hr: Tajni ključ korišten za generiranje hash-a isporučenog web hooka i naveden u zaglavlju zahtjeva. Ovo će biti izvorni MD5 hash iz trenutnog korisničko ID-a|korisničkog imena, ako nije navedeno.

en: Sections whose purpose is to trigger a specific action.
hr: Odjeljci čija je svrha pokrenuti određenu radnju.

en: Secure checkout
hr: Sigurno plaćanje

en: Secure communication
hr: Sigurna komunikacija

en: Secure connection (HTTPS)
hr: Sigurna veza (HTTPS)

en: Securely accept cards in your store. See payments, track cash flow into your bank account, and stay on top of disputes – right from your dashboard.
hr: Sigurno prihvаćајtе kаrticе u trgovini. Prеglеdајtе plаćаnjа, prаtitе novčаni tok nа bаnkovnom rаčunu i buditе u toku s sporovimа - dirеktno prеko vаšе nadzorne ploče.

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooCommerce Payments</strong>.
hr: Sigurno prihvaćajte kreditne i debitne kartice na svojoj web lokaciji. Upravljajte transakcijama bez napuštanja svoje WordPress nadzorne ploče. Samo uz <strong>WooCommerce Payments</strong>.

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooPayments</strong>.
hr: Sigurno prihvaćajte kreditne i debitne kartice na svojoj web lokaciji. Upravljajte transakcijama bez napuštanja svoje WordPress nadzorne ploče. Samo uz <strong> WooPayments </strong>.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
hr: Sigurno prihvaćajte kreditne i debitne kartice s jednom niskom stopom, bez skrivenih naknada (dostupne prilagođene stope). Prodajte online i u trgovini i pratite prodaju i zalihe na jednom mjestu.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
hr: Sigurno prihvatite kreditne i debitne kartice uz jednu nisku stopu, bez iznenađenja (po dogovorenim cijenama). Online prodaja na mreži i u fizičkoj trgovini uz praćenje prodaje i inventara na jednom mjestu. <a href="%s" target="_blank"> Saznajte više o Square servisu </a>.

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
hr: Komuniciranje na siguran način između poslužitelja je potrebno za transakcije kao što su dohvaćanje datoteka, provođenje prodaje u web trgovini, i još puno toga.

en: Security
hr: Sigurnost

en: Security check failed.
hr: Neuspjela sigurnosna provjera.

en: Security error.
hr: Sigurnosna greška.

en: Security scanning
hr: Sigurnosno skeniranje

en: Security.
hr: Sigurnost

en: See Features
hr: Pregledaj Mogućnosti

en: See all comments
hr: Pregledaj sve komentare

en: See all comments in this post
hr: Pregledaj sve komentare ove objave

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
hr: Pogledajte kako bi izmjene izgledale uživo na web stranici, te podijelite pretpregled sa osobama koje ne mogu pristupiti Prilagodniku.

en: See more
hr: Saznaj više

en: See more results for <strong>%s</strong> from %s
hr: Vidi više rezultata za <strong>%s</strong> od %s

en: Segment identificator.
hr: Identifikacija segmenta.

en: Segment the response by additional constraint.
hr: Odgovor segmentirajte dodatnim ograničenjem.

en: Select
hr: Odaberi

en: Select %s
hr: Odaberi %s

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Select Category
hr: Odaberi kategoriju

en: Select Country
hr: Odaberi Zemlju

en: Select Day
hr: Odaberite dan

en: Select Files
hr: Odaberi zapise

en: Select Image
hr: Odaberi sliku

en: Select Link Category:
hr: Odaberi kategoriju poveznice:

en: Select Menu:
hr: Odaberi izbornik:

en: Select Month
hr: Odaberi mjesec

en: Select Page
hr: Odaberi stranicu

en: Select Post
hr: Odaberite objavu

en: Select Site Icon
hr: Odaberite ikonu web-stranice

en: Select Week
hr: Odaberite tjedan

en: Select Year
hr: Odaberite godinu

en: Select a Menu
hr: Odaberi izbornik

en: Select a Privacy Policy page
hr: Odaberite stranicu Pravila privatnosti

en: Select a category
hr: Odaberi kategoriju

en: Select a city
hr: Odaberi grad

en: Select a country / region&hellip;
hr: Izaberi državu /regiju&hellip;

en: Select a design
hr: Odaberite dizajn

en: Select a menu to edit:
hr: Odaberite izbornik za uređivanje:

en: Select a page&hellip;
hr: Označi stranicu&hellip;

en: Select a point to copy
hr: Odaberi stranicu za kopiranje

en: Select a product
hr: Odaberi Proizvod

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
hr: Odaberite proizvod za regeneraciju podataka ili ostavite prazno za punu regeneraciju tablice:

en: Select a site to open {{strong}}%(path)s{{/strong}}
hr: Označi stranicu kako bi otvorili {{strong}}%(path)s{{/strong}}

en: Select a theme&hellip;
hr: Odaberite temu&hellip;

en: Select a user
hr: Odaberi korisnika

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
hr: Odaberite korisnika ili "prilagođeno" i unesite željenu adresu e-pošte.

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Select an account to connect:
hr: Odaberite račun koji želite spojiti:

en: Select an area to move this widget into:
hr: Odaberite područje u koje ćete smjestiti ovaj widget:

en: Select an image
hr: Odaberi sliku

en: Select an option&hellip;
hr: Odaberite opciju&hellip;

en: Select and crop
hr: Odaberi i izreži

en: Select another theme to view its custom CSS.
hr: Odaberite drugu temu kako bi vidjeli njezin prilagođeni CSS.

en: Select audio
hr: Odaberite audio

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
hr: Odaberite i bočnu traku za ovaj widget i poziciju widgeta u toj bočnoj traci.

en: Select bulk action
hr: Odaberi grupnu akciju

en: Select categories&hellip;
hr: Odaberite kategoriju&hellip;

en: Select comment
hr: Odaberi komentar

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
hr: Odaberite polja iz vaše CSV datoteke za mapiranje s poljima proizvoda, ili za ignoriranje tijekom uvoza.

en: Select file
hr: Odaberite zapise

en: Select image
hr: Odaberi sliku

en: Select location
hr: Odaberi lokaciju

en: Select logo
hr: Odaberite logo

en: Select none
hr: Odznači sve

en: Select options
hr: Odaberi opcije

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
hr: Odaberi opcije za &ldquo;%s&rdquo;

en: Select pages
hr: Odaberi stranice

en: Select poster image
hr: Odaberi poster sliku

en: Select regions within this zone
hr: Izaberite regije unutar ove zone

en: Select review
hr: Odaberite recenziju

en: Select shipping methods
hr: Odaberi metodu dostave

en: Select some countries
hr: Odaberi neke države

en: Select terms
hr: Odaberi uvjete

en: Select the access type of these keys.
hr: Odaberite vrstu pristupa ovim ključevima.

en: Select the roles that will be able to view stats reports.
hr: Odaberite uloge koje će moći pregledavati statističke izvještaje.

en: Select video
hr: Odaberi video

en: Select when the webhook will fire.
hr: Odaberite kada će webhook imati okidač.

en: Select your theme
hr: Odaberite vašu temu

en: Selected
hr: Odabrano

en: Selected countries
hr: Odabrane države

en: Selected media actions
hr: Odaberite radnje za medije

en: Selected menus have been successfully deleted.
hr: Odabrani izbornici su uspješno izbrisani.

en: Selected store theme.
hr: Odabrana tema trgovine.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
hr: Ako ne odaberete ni jednu zemlju u kojoj ćete prodavati, to će spriječiti dovršetak kupnje. Zbilja želite nastaviti dalje?

en: Selection:
hr: Selekcija:

en: Self-service tracking & returns
hr: Samoposlužno praćenje i povrati

en: Sell on Amazon, eBay, Walmart and more directly from WooCommerce with  %1$sCodisto%2$s
hr: Prodavanja na Amazon, eBay, Walmart i više direktno iz WooCommerce s %1$sCodisto%2$s

en: Sell on Amazon, eBay, Walmart and more directly from WooCommerce.
hr: Prodavanja na Amazon, eBay, Walmart i više direktno iz WooCommerce.

en: Sell to all countries
hr: Prodavaj u sve zemlje

en: Sell to all countries, except for&hellip;
hr: Prodaja u svim zemljama,  osim u &hellip;

en: Sell to specific countries
hr: Prodaja u određenim zemljama

en: Selling location(s)
hr: Lokacije prodaje

en: Send
hr: Pošalji

en: Send %s a link to reset their password. This will not change their password, nor will it force a change.
hr: Pošalji %s poveznicu za reset njihove lozinke. Ovo neće promijeniti njihovu lozinku, niti će ih prisiliti da ju promijene.

en: Send Invitation
hr: Pošalji Pozivnicu

en: Send Request
hr: Pošalji zahtjev

en: Send Requests
hr: Pošalji Zahtijev

en: Send Reset Link
hr: Pošalji poveznicu za reset lozinke

en: Send Trackbacks
hr: Šalji povratne veze

en: Send User Notification
hr: Pošalji obavijest korisniku

en: Send an email when a post or page changes.
hr: Pošalji e-mail kada se promijene post ili stranica.

en: Send email
hr: Pošalji E-mail

en: Send email notification when someone likes a post
hr: Pošalji obavijesti e-poštom kada netko lajka objavu

en: Send export link
hr: Pošalji poveznicu za izvoz

en: Send invite
hr: Pošalji pozivnicu

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
hr: Pošaljite obavijesti kada primite IPN od PayPala koji ukazuje na povrate, stornirane uplate i otkazivanja.

en: Send password reset
hr: Pošalji reset Lozinke

en: Send personal data erasure confirmation email.
hr: Pošalji potvrdnu poruku e-poštom o brisanju osobnih podataka.

en: Send personal data export confirmation email.
hr: Pošalji potvrdnu poruku e-poštom o izvozu osobnih podataka.

en: Send recovery code via text
hr: Pošalji kod za oporavak putem poruke

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
hr: Pošalji informacije za dostavu na PayPal umjesto informacija za naplatu.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
hr: Pošaljite ciljane kampanje, oporavite napuštene košarice i još mnogo toga pomoću Mailchimpa.

en: Send the new user an email about their account
hr: Novom korisniku pošalji poruku e-pošte o njegovom računu.

en: Send trackbacks to:
hr: Šalji povratne veze prema:

en: Send us a message!
hr: Pošaljite nam poruku!

en: Send you information about your account and order
hr: Slanje informacija o vašem računu i narudžbi

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
hr: Slanje marketinških poruka, ako ih odlučite primati

en: Send your posts to:
hr: Pošalji svoje objave na:

en: Sending email...
hr: Slanje e-pošte&hellip;

en: Sent By
hr: Poslao

en: Sent by a verified %s user.
hr: Poslano od provjerenoga %s korisnika.

en: Sent by an unverified visitor to your site.
hr: Poslao neprovjereni posjetitelj vašoj stranici.

en: Sent data to WordPress.com
hr: Poslani podaci u WordPress.com

en: Sent more data to WordPress.com
hr: Poslano više podataka u WordPress.com

en: Seoul
hr: Seul

en: Sep
hr: Ruj

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
hr: Odvojite kodove zarezom. Prihvaća zamjenske znakove, npr. <code>P*</code> će odgovarati poštanskom broju PE30. Također se prihvaća obrazac, npr. <code>NG1___</code> će odgovarati NG1 1AA ali ne NG10 1AA

en: Separate multiple URLs with spaces
hr: Višestruke URL-ove odvojite razmacima.

en: Separate pattern categories with commas
hr: Razdvojite kategorije uzoraka s zarezima

en: Separate tags with commas
hr: Razdvojite oznake zarezima

en: September
hr: Rujan

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
hr: ruj.

en: Serbia
hr: Srbija

en: Serbian
hr: Srpski

en: Serbian dinar
hr: Srpski dinar

en: Serialized widget form data to encode into instance settings.
hr: Serijalizirani podaci obrasca widgeta za kodiranje u postavke instance.

en: Serious security.
hr: Ozbiljna sigurnost

en: Server
hr: Poslužitelj

en: Server address
hr: Adresa poslužitelja

en: Server architecture
hr: Arhitektura poslužitelja

en: Server environment
hr: Server okruženje

en: Server info
hr: Poslužitelj info

en: Server info.
hr: Poslužitelj info.

en: Server requirements not met, missing requirement(s): %s.
hr: Nisu ispunjeni zahtjevi poslužitelja, nedostaju zahtjevi: %s.

en: Server response time could not be determined. Verify that loopback requests are working.
hr: Nije moguće odrediti vrijeme odgovora poslužitelja. Provjerite rade li zahtjevi povratne petlje.

en: Server settings
hr: Postavke poslužitelja

en: Server version
hr: Inačica poslužitelja

en: Service name
hr: Ime servisa

en: Services dragged here will appear individually.
hr: Servisi dovučeni ovdje pojaviti će se individualno.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
hr: Servisi dovučeni ovdje biti će sakriveni iza gumba za dijeljenje.

en: Session Tokens
hr: Tokeni perioda aktivnosti

en: Session expired
hr: Sesija istekla

en: Sessions
hr: Seanse

en: Set Authors
hr: Postavi autore

en: Set New Password
hr: Postavi novu lozinku.

en: Set Status - In stock
hr: Postavi status - Na zalihi

en: Set Status - On backorder
hr: Postavi status - Moguće naručiti

en: Set Status - Out of stock
hr: Postavi status - Nema na zalihi

en: Set a competitive price, put the product on sale, and manage tax calculations. %1$sHow to price your product?%2$s
hr: Postavite konkurentnu cijenu, stavite proizvod na prodaju i upravljajte obračunom poreza. %1$sKako definirati cijenu proizvoda?%2$s

en: Set a different content width for full size images.
hr: Izaberite drugu širinu sadržaja za slike cijele veličine.

en: Set a different media width for full size images.
hr: Izaberite drugu širinu sadržaja za slike pune veličine.

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
hr: Postavite fiksnu cijenu za pokrivanje troškova dostave.

en: Set as Site Icon
hr: Upotrijebi kao ikonu web-stranice

en: Set as background
hr: Postavi za pozadinu

en: Set as header
hr: Postavi za zaglavlje

en: Set as logo
hr: Postavi kao logo

en: Set default payment method
hr: Postavi zadanu metodu plaćanja

en: Set image
hr: Postavi sliku

en: Set password
hr: Postavi lozinku

en: Set product image
hr: Postavi sliku proizvoda

en: Set regular prices
hr: Postavi redovne cijene

en: Set sale prices
hr: Postavite akcijske cijene

en: Set scheduled sale dates
hr: Postavite zakazane datume prodaje

en: Set status
hr: Postavi status

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
hr: Postavi redovnu cijenu umanjenu za (fiksni iznos ili %):

en: Set up Jetpack
hr: Postavite Jetpack

en: Set up PayPal for me using this email:
hr: Postavi PayPal za korištenje ove adrese e-pošte:

en: Set up Stripe for me using this email:
hr: Postavi račun Stripe za mene koristeći ovaj email:

en: Set up WooCommerce Payments
hr: Postavite WooCommerce Payments

en: Set up additional payment options
hr: Postavite dodatne opcije plaćanja

en: Set up and manage inventory for this product, including status and available quantity. %1$sManage store inventory settings%2$s
hr: Postavite i upravljajte zalihama za ovaj proizvod, uključujući status i dostupnu količinu. %1$sUpravljanje postavkama inventara trgovine%2$s

en: Set up marketing tools
hr: Postavite marketinške alate

en: Set up payments
hr: Podesite naplatu

en: Set up shipping
hr: Podesite dostavu

en: Set up shipping costs and enter dimensions used for accurate rate calculations. %1$sHow to get started?%2$s.
hr: Postavite troškove dostave i unesite dimenzije koje se koriste za točne izračune cijena. %1$sKako krenuti?%2$s.

en: Set up tax rates
hr: Postavite porezne stope

en: Set up the "%s" payment method
hr: Postavi "%s" način plaćanja

en: Set up your Akismet account
hr: Postavite svoj Akismet račun

en: Set up your account for our store
hr: Postavite korisnički račun za našu trgovinu

en: Set up your blog
hr: Namjestite vaš blog.

en: Set variation image
hr: Postavi sliku varijacije

en: Set your store location and configure tax rate settings.
hr: Postavite lokaciju svoje trgovine i konfigurirajte postavke porezne stope.

en: Set your store location and where you'll ship to.
hr: Postavite lokaciju svoje trgovine i mjesto na koje ćete slati.

en: Set yourself up for blogging success
hr: Pripremite se za uspjeh u blogiranju

en: Set yourself up for creative success
hr: Pripremite se za kreativni uspjeh

en: Setting does not exist or is unrecognized.
hr: Postavka ne postoji ili nije prepoznata.

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
hr: Postavljanje pretpregleda uživo. Ovo bi moglo potrajati nekoliko sekundi.

en: Setting value.
hr: Postavljanje vrijednosti.

en: Settings
hr: Postavke

en: Settings Update
hr: Postavke nadopunjene

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
hr: Postavke u nastavku primjenjuju se na sve varijacije bez omogućenog ručnog upravljanja zalihama.

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
hr: Postavke u nastavku primjenjuju se na sve varijacije bez omogućenog ručnog upravljanja zalihama.

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
hr: Postavke za izvještavanje WooCommerce administratora.

en: Settings group ID.
hr: ID grupe postavki.

en: Settings have been saved
hr: Postavke su snimljene

en: Settings save failed.
hr: Neuspjelo spremanje postavki.

en: Settings saved
hr: Postavke snimljene

en: Settings saved and theme activated.
hr: Postavke spremljene i tema aktivirana.

en: Settings saved.
hr: Postavke spremljene.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
hr: Plaćanja

en: Settings.
hr: Postavke

en: Setup Wizard
hr: Čarobnjak za postavljanje

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
hr: Postavite stranicu Pravila povrata novca i povrata kako biste povećali vjerodostojnost svoje trgovine.

en: Setup shipping zones
hr: Postavi zone dostave

en: Setup wizard
hr: Čarobnjak za postavljanje

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
hr: Nekoliko WooCommerce ekstenzija može zapisivati log bilješke što olakšava ispravljanje problema. Direktorij treba omogućavati zapisivanje.

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
hr: Nekoliko okvira na ovom zaslonu sadrži postavke za kako će vaš sadržaj biti objavljen, uključujući:

en: Severely outdated SQL server
hr: Jako zastarjeli SQL poslužitelj

en: Seychelles
hr: Sejšeli

en: Shanghai
hr: Šangaj

en: Shape the future of the web with WordPress
hr: Oblikujte budućnost weba s WordPressom

en: Share
hr: Podijeli

en: Share Button
hr: Gumb 'Podjeli'

en: Share Preview Link
hr: Dijeli poveznicu za pretpregled

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
hr: Napišite nešto o sebi, kako bismo popunili vaš profil. Podaci mogu biti javno objavljeni.

en: Share feedback
hr: Podijeli povratne informacije

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
hr: Podijelite nove stavke na društvenim mrežama istog trenutka kada postanu dostupni u trgovini.

en: Share on
hr: Podijeli na

en: Share on Facebook
hr: Podijeli na Facebooku

en: Share on Tumblr
hr: Podijeli na Tumblru

en: Share on Twitter
hr: Podijeli na Twitter

en: Share posts to your Facebook page
hr: Podijeli objave na svojoj Facebook stranici

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
hr: Podijeli recenzije i povratne informacije o svom brendu/poslu.

en: Share this:
hr: Podjeli ovo:

en: Share to my <strong>Tumblr blog</strong>:
hr: Publiciraj na moj <strong>Tumblr blog</strong>:

en: Share your blog posts with family, friends, or followers
hr: Podijeli svoju objavu s obitelji, prijateljima ili sljedbenicima

en: Shared Post
hr: Podijeljeni post

en: Shared by %s
hr: Podjelio %s

en: Shares
hr: Dijeljenja

en: Sharing
hr: Dijeljenje

en: Sharing Buttons
hr: Gumbi za Dijeljenje

en: Sharing Label
hr: Naslov Dijeljenja

en: Sharing Settings
hr: Postavke Dijeljenja

en: Sharing URL
hr: URL za dijeljenje

en: Sharing is off. Add services above to enable.
hr: Dijeljenje je isključeno. Dodajte servise iznad kako bi uključili dijeljenje.

en: Sharing label
hr: Oznaka Djeljenja

en: Sharing options
hr: Opcije dijeljenja

en: Shelf:
hr: Polica:

en: Shield Badge
hr: Značka štita

en: Shift + Alt + letter:
hr: Shift + Alt + slovo:

en: Shift-click to edit this element.
hr: Shift-klik za uređivanje ovog elementa

en: Shift-click to edit this widget.
hr: Shift-klik za uređivanje ovog widgeta.

en: Ship to
hr: Dostaviti

en: Ship to a different address?
hr: Dostaviti na različitu adresu?

en: Ship to all countries
hr: Dostava u sve zemlje

en: Ship to all countries you sell to
hr: Dostava u sve zemlje u koje prodajete

en: Ship to specific countries
hr: Dostava u određene države

en: Ship to specific countries only
hr: Dostava samo u određene zemlje

en: ShipStation icon
hr: ShipStation ikona

en: Shipment Tracking
hr: Praćenje pošiljke

en: Shipping | Shipping %d
hr[0]: Dostava

en: Shipping Address
hr: Adresa za dostavu

en: Shipping Address 1
hr: Adresa za dostavu 1

en: Shipping Address 2
hr: Adresa za dostavu 2

en: Shipping City
hr: Grad za isporuku

en: Shipping Company
hr: Dostava - poduzeće

en: Shipping Country / Region
hr: Država / Regija dostave

en: Shipping First Name
hr: Ime za dostavu

en: Shipping Label
hr: Oznaka za dostavu

en: Shipping Last Name
hr: Prezime za dostavu

en: Shipping Method
hr: Metoda Dostave

en: Shipping Phone Number
hr: Telefonski broj za dostavu

en: Shipping Postal/Zip Code
hr: Poštanski broj

en: Shipping State
hr: Regija/Županija za dostavu

en: Shipping Zone
hr: Zona Dostave

en: Shipping address
hr: Adresa za dostavu

en: Shipping address.
hr: Adresa za dostavu.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
hr: Adresa za dostavu: zatražit ćemo od vas da unesete ovo kako bismo, primjerice, mogli procijeniti cijenu/opciju dostave prije slanja narudžbe i/ili poslati vam narudžbu!

en: Shipping amount
hr: Iznos dostave

en: Shipping class
hr: Klasa dostave

en: Shipping class ID.
hr: ID klase dostave.

en: Shipping class costs
hr: Klasa troškova isporuke

en: Shipping class name
hr: Naziv klase dostave

en: Shipping class name.
hr: Naziv klase dostave.

en: Shipping class slug.
hr: Slug klase dostave.

en: Shipping classes
hr: Klase dostave

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
hr: Klase dostave koriste specifične metode dostave za grupiranje sličnih proizvoda.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type and can be used by some Shipping Methods (such as "Flat rate shipping") to provide different rates to different classes of product.
hr: Klase dostave se mogu koristiti za grupirane proizvode slične vrste i mogu biti korištene za metode dostave (poput Fiksne dostave) kako bi omogućili različite stope različitim klasama proizvoda.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
hr: Troškovi dostave obračunavaju se na stranici naplate.

en: Shipping costs updated.
hr: Troškovi dostave ažurirani.

en: Shipping destination
hr: Odredište dostave

en: Shipping destination address.
hr: Adresa odredišta dostave.

en: Shipping details
hr: Podaci za dostavu

en: Shipping instance ID.
hr: ID instance dostave

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
hr: Dostava je uključena ali niste dodali niti jednu metodu dostave svojim zonama dostave.

en: Shipping is disabled.
hr: Dostava je onemogućena.

en: Shipping location(s)
hr: Lokacija(e) dostave

en: Shipping method
hr: Vrsta dostave

en: Shipping method ID is required.
hr: ID metode dostave je obavezan.

en: Shipping method ID.
hr: ID metode dostave

en: Shipping method could not be added. Please retry.
hr: Metoda dostave nije dodana. Pokušajte ponovo.

en: Shipping method customer facing title.
hr: Naziv metode dostave vidljiv kupcu.

en: Shipping method description.
hr: Opis metode dostave.

en: Shipping method enabled status.
hr: Omogućen status metode dostave.

en: Shipping method instance ID.
hr: ID instance metode dostave

en: Shipping method name.
hr: Naziv metode dostave

en: Shipping method settings.
hr: Postavke metoda dostave

en: Shipping method sort order.
hr: Način sortiranja metoda dostave

en: Shipping method title.
hr: Naslov metode dostave.

en: Shipping method(s)
hr: Načini dostave

en: Shipping methods
hr: Metode dostave

en: Shipping methods do not support trashing.
hr: Metode dostave nije moguće premjestiti u smeće

en: Shipping name
hr: Naziv dostave

en: Shipping only
hr: Samo dostava

en: Shipping options
hr: Opcije dostave

en: Shipping options will be updated during checkout.
hr: Opcije dostave bit će ažurirane na stranici naplate.

en: Shipping settings
hr: Postavke Dostave

en: Shipping tax
hr: Porez na dostavu

en: Shipping tax amount
hr: Iznos poreza na dostavu

en: Shipping tax class
hr: Porezna klasa dostave:

en: Shipping tax class based on cart items
hr: Klasa poreza za dostavu bazira se na stavkama košarice

en: Shipping tax total.
hr: Ukupno porez dostave

en: Shipping tax.
hr: Porez na dostavu.

en: Shipping to %s
hr: Dostava %s

en: Shipping to %s.
hr: Dostava u %s.

en: Shipping total must be a positive amount.
hr: Ukupan iznos dostave mora biti pozitivan broj.

en: Shipping via %s
hr: Dostava putem %s

en: Shipping zone location code.
hr: Kod lokacije zone dostave.

en: Shipping zone location type.
hr: Vrsta lokacije zone dostave.

en: Shipping zone name.
hr: Naziv zone dostave

en: Shipping zone order.
hr: Poredak zona dostave

en: Shipping zones
hr: Zone dostave

en: Shipping zones do not support trashing.
hr: Zone dostave nije moguće premjestiti u smeće

en: Shipping:
hr: Dostava:

en: Shop
hr: Trgovina

en: Shop Now
hr: Kupite sada

en: Shop Page
hr: Stranica trgovine

en: Shop and search results
hr: Rezultati pretrage

en: Shop base
hr: Osnova trgovine

en: Shop base address
hr: Osnovna adresa trgovine

en: Shop base with category
hr: Osnova trgovine s kategorijom

en: Shop by Category
hr: Kupujte po kategoriji

en: Shop country/region
hr: Država/regija trgovine

en: Shop for the best rates, in real-time
hr: Kupujte po najboljim cijenama, u stvarnom vremenu

en: Shop for the best shipping rates, and access pre-negotiated discounted rates.
hr: Pronađite najbolje cijene dostave i pristupite unaprijed dogovorenim, sniženim cijenama.

en: Shop now
hr: Kupite sada

en: Shop only
hr: Samo u webshopu

en: Shop order
hr: Narudžba

en: Shop page
hr: Stranica trgovine

en: Shop page display
hr: Prikaz stranice trgovine

en: Shop pages
hr: Stranice trgovine

en: Short description
hr: Kratak opis

en: Shortcode
hr: Kratki kod

en: Shortlink
hr: Kratka poveznica

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
hr: Ukoliko vam je potrebna pomoć da razumijete, koristite ili proširujete WooCommerce, <a href="%s">pročitajte dokumentaciju</a>. Naći ćete sve vrste resursa, uključujući isječke, tutorijale i još mnogo toga.

en: Show
hr: Prikaži

en: Show "verified owner" label on customer reviews
hr: Prikažite oznaku "provjereni kupac" za recenzije korisnika

en: Show Account Links
hr: Pokaži poveznice računa

en: Show Artist Name in Tracklist
hr: Prikaži ime umjetnika u listi zapisa

en: Show Avatars
hr: Pokaži avatare

en: Show Blog on Dashboard
hr: Prikaži Blog na Nadzornoj ploči

en: Show Cover Photo
hr: Prikaži Naslovnu sliku

en: Show Details
hr: Prikaži detalje

en: Show Excerpts:
hr: Prikaži isječak:

en: Show Faces
hr: Prikaži lica

en: Show Featured Image:
hr: Prikaži istaknutu sliku:

en: Show Images
hr: Prikaži slike

en: Show Link Description
hr: Prikaži opis poveznice

en: Show Link Image
hr: Prikaži sliku poveznice

en: Show Link Name
hr: Prikaži naziv poveznice

en: Show Link Rating
hr: Prikaži ocjenu poveznice

en: Show Me
hr: Pokaži mi

en: Show Page Posts.
hr: Prikaži opcije Stranice

en: Show Personal Links
hr: Prikaži osobne poveznice

en: Show Suggestions
hr: Prikaži prijedloge

en: Show Toolbar when viewing site
hr: Prikaži Alatnu traku prilikom pregledavanja web-stranice

en: Show Tracklist
hr: Prikaži listu zapisa

en: Show Video List
hr: Prikaži video listu

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
hr: Prikaži <em>'prati blog'</em> opciju u komentar formi.

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
hr: Prikaži <em>'prati komentare'</em> opciju u komentar formi.

en: Show a grid of author avatar images.
hr: Prikaži mrežu avatar slika autora.

en: Show a headline
hr: Prikaži naslov

en: Show a hit counter for your blog.
hr: Prikaži brojač posjeta za moj blog.

en: Show a maximum of
hr: Prikaži maksimalno

en: Show a thumbnail image where available
hr: Prikaži sličicu gdje je to dostupno.

en: Show a thumbnail image where available.
hr: Prikaži sličicu gdje je to dostupno.

en: Show advanced menu properties
hr: Prikaži napredne postavke izbornika

en: Show advanced options
hr: Prikaži napredne opcije

en: Show all
hr: Pokaži sve

en: Show all types
hr: Prikaži sve vrste

en: Show as dropdown
hr: Pokaži u padajućem obliku

en: Show buttons on
hr: Prikaži gumbe na/u

en: Show categories
hr: Prikaži kategorije

en: Show categories &amp; products
hr: Prikaži kategorije i proizvode

en: Show comments
hr: Pokaži komentare

en: Show context
hr: Pokaži kontekst

en: Show context (category or tag)
hr: Prikaži kontekst (kategorija ili oznaka)

en: Show details
hr: Prikaži detalje

en: Show entry date
hr: Prikaži datum unosa

en: Show for pages
hr: Prikaži za stranice

en: Show for posts
hr: Prikaži za postove

en: Show header text with your image.
hr: Prikaži tekst zaglavlja sa slikom.

en: Show hidden products
hr: Prikaži skrivene proizvode

en: Show hierarchy
hr: Prikaži hijerarhiju

en: Show if is a compound tax rate.
hr: Prikaži ako je glavna porezna stopa.

en: Show invisible characters
hr: Prikaži nevidljive znakove

en: Show less
hr: Prikaži manje

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
hr: Naslovna strana, arhiva i rezultati pretraživanja

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
hr: Medijski zapisi

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
hr: Stranice

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
hr: Objave

en: Show likes.
hr: Prikaži lajkove

en: Show map
hr: Prikaži kartu

en: Show more
hr: Prikaži više

en: Show more comments
hr: Prikaži više komentara

en: Show more details
hr: Prikaži više detalja

en: Show most active posts over
hr: Prikaži najaktivnije postove

en: Show next theme
hr: Prikaži sljedeću temu

en: Show on front
hr: Prikaži na prednjici

en: Show on screen
hr: Prikaži na zaslonu

en: Show password
hr: Prikaži lozinku

en: Show photo metadata (<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Exif</a>) in carousel, when available.
hr: Prikaži meta podatke fotografije (<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Exif</a>) u vrtuljku, kada je dostupno.

en: Show photo metadata (<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" target="_blank">Exif</a>) in carousel, when available.
hr: Prikaži meta podatke fotografija (<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format" target="_blank">Exif</a>) u vrtuljku, kada su dostupni.

en: Show post counts
hr: Prikaži broj objava

en: Show post options
hr: Prikaži opcije objave

en: Show previous theme
hr: Prikaži prethodnu temu

en: Show product counts
hr: Prikaži broj proizvoda

en: Show products
hr: Prikaži proizvode

en: Show profile photos in the plugin.
hr: Prikaži profilnu sliku u dodatku.

en: Show related content after posts
hr: Prikaži srodni sadržaj nakon objava

en: Show results to voters
hr: Prikaži rezultate glasačima

en: Show search box
hr: Prikaži okvir za pretragu

en: Show sharing buttons.
hr: Prikaži gumbe za dijeljenje

en: Show sort selection dropdown
hr: Prikaži padajući izbornik za odabir sortiranja

en: Show subcategories
hr: Prikaži pod-kategorije

en: Show subcategories &amp; products
hr: Prikaži podkategorije &amp; proizvoda

en: Show tag counts
hr: Prikaži broj oznaka

en: Show the Reblog button on posts
hr: Prikaži Reblog gumb na objavama

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
hr: Prikaži broj odobrenih komentara pokraj svakog autora komentara na stranici liste komentara.

en: Show the number of approved comments beside each comment author.
hr: Prikaži broj odobrenih komentara pokraj svakog autora komentara

en: Show top posts over
hr: Prikaži najbolje postove

en: Show top search terms over
hr: Prikaži najtraženije pojmove

en: Show total number of subscribers? (%s subscriber) | Show total number of subscribers? (%s subscribers)
hr[0]: Prikaži ukupan broj pretplatnika? (%s pretplatnik)
hr[1]: Prikaži ukupan broj pretplatnika? (%s pretplatnika)
hr[2]: Prikaži ukupan broj pretplatnika? (%s pretplatnika)

en: Show visitors related content from your site at the bottom of your posts. This encourages them
    		to browse more content, explore your site, and transform them into regular readers.
hr: Prikažite posjetiteljima srodni sadržaj s vaše web-stranice, pri dnu vaših objava. Ovo ih potiče
    →	→	da pregledavaju više sadržaja, istražuju vašu web-stranicu, i pretvara ih u redovne čitatelje.

en: Show your support for the Internet Defense League.
hr: Pokažite potporu za Internet Defense League.

en: Show:
hr: Pokaži:

en: Showcase your latest work.
hr: Predstavite svoj najnoviji rad.

en: Showcase your products and services. Accept one-time or recurring payments. And do it all globally.
hr: Pokažite svoje proizvode i usluge. Primajte uplate. I to sve globalno.

en: Showing all %d result | Showing all %d results
hr[0]: Prikazuje se %d rezultat
hr[1]: Prikazuje se svih %d rezultata
hr[2]: Prikazuje se svih %d rezultata

en: Showing details for theme: %s
hr: Prikazivanje detalja teme: %s

en: Showing reports for:
hr: Prikaz izvješća za:

en: Showing site views per hour for the last 48 hours. Click for full Site Stats.
hr: Prikazuje preglede web stranice po satu za posljednjih 48 sati. Klikni za puni prikaz Statistike Web Stranice.

en: Showing the single result
hr: Prikazuje se jedan rezultat

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: and
hr: i

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
hr: ili

en: Shown publicly when you comment on blogs.
hr: Pokazuje se javno kada komentiraš na blogovima.

en: Shows %s post on each load. | Shows %s posts on each load.
hr[0]: Prikazuje %s objavu pri svakom učitavanju.
hr[1]: Prikazuje %s objave pri svakom učitavanju.
hr[2]: Prikazuje %s objava pri svakom učitavanju.

en: Shows if backorders are allowed.
hr: Prikazuje može li se proizvod naručiti.

en: Shows if the product can be bought.
hr: Prikaži ako proizvod može biti kupljen.

en: Shows if the product is on backordered.
hr: Prikazuje ako je proizvod u zaostaloj narudžbi.

en: Shows if the product is on sale.
hr: Prikaži ako je proizvod na rasprodaji (snižena cijena).

en: Shows if the product need to be shipped.
hr: Prikazuje se ako proizvod treba dostaviti.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
hr: Pokazuje treba li proizvod konfigurirati prije nego što se može kupiti.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
hr: Prikazuje je li recenzent kupio proizvod.

en: Shows if the variation can be bought.
hr: Prikazuje može li se varijacija kupiti.

en: Shows if the variation is on backordered.
hr: Prikazuje je li varijacija naručena.

en: Shows if the variation is on sale.
hr: Prikazuje je li varijacija na sniženju.

en: Shows where the order was created.
hr: Prikazuje gdje je kreirana narudžba.

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
hr: Prikazuje da li WordPress može zapisivati u direktorije u kojima treba pristup.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
hr: Prikaži da li se dostava proizvoda oporezuje.

en: Shows your most viewed posts and pages.
hr: Prikazuje najgledanije objave i stranice.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
hr: Određuje hoće li napomena biti korištena za internu upotrebu ili za kupca (kupac će primiti obavijest mailom)

en: Shuffle
hr: Izmiješaj

en: Shutter Speed
hr: Ekspozicija

en: Sidebar
hr: Bočna traka

en: Sidebar %d
hr: Bočna traka %d

en: Sierra Leone
hr: Sijera Leone

en: Sign Out
hr: Odjavi se

en: Sign Up
hr: Registracija

en: Sign in as a different user
hr: Prijavi se kao drugi korisnik

en: Sign up
hr: Prijavi se

en: Sign up for a free account on WordPress.com where you can create a free website or easily build a blog.
hr: Prijavi se za besplatni račun na WordPress.com gdje možeš stvoriti besplatnu web stranicu ili blog.

en: Sign up for a free blog
hr: Registrirajte se za besplatni blog

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
hr: Registrirajte račun na %s kako bi dobili API ključ.

en: Signups
hr: Registracije

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
hr: Potiho ukloni najgori i najupornij spam tako da ga nikad ne vidim.

en: Silver
hr: Srebrna

en: Similar post
hr: Slični postovi

en: Simple Payments
hr: Jednostavne naplate

en: Simple Payments orders
hr: Jednostavno plaćanje narudžbi

en: Simple Payments products
hr: Jednostavno plaćanje proizvoda

en: Simple and concise statistics about your traffic. Jetpack Stats collects data on page views, likes, comments,
    		locations, and top posts. View them in your dashboard or on WordPress.com.
hr: Jednostava i sažet statistika o vašem promet. Jetpack Stats skuplja podatke o pregledima stranica, lajkovima, komentarima,
    →	→	lokacijama i najčitanijim objavama. Pegledajte ih u Nadzornoj ploči ili na WordPress.com.

en: Simple product
hr: Jednostavni proizvod

en: Simply follow the URL below to get started, and don’t forget to enter the code "%s" during checkout to receive your discount.
hr: Jednostavno slijedite URL u nastavku da biste započeli, i ne zaboravite unijeti kod "%s" tijekom naplate kako biste dobili svoj popust.

en: Since
hr: Od

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
hr: Budući da vaš web preglednik ne podržava JavaScript, ili je onemogućeno, molimo kliknite na dugme %1$sAžuriraj Ukupno%2$s prije kreiranja narudžbe. Može vam biti naplaćeno više od gore navedenog iznosa ako ne pratite ove upute uputama.

en: Since your milestone
hr: Od vaše prekretnice

en: Singapore
hr: Singapur

en: Singapore dollar
hr: Singapurski dolar

en: Site
hr: Web Stranica

en: Site %d
hr: Web-stranica %d

en: Site Address
hr: Adresa Web stranice

en: Site Address (URL)
hr: Adresa web stranice (URL)

en: Site Admin
hr: Admin stranice

en: Site Backups
hr: Kopije Stranice

en: Site Editor
hr: Uređivač stranice

en: Site Health
hr: Zdravlje web-stranice

en: Site Health %s
hr: Zdravlje web-stranice %s

en: Site Health - %s
hr: Zdravlje web-stranice - %s

en: Site Health Info
hr: Zdravlje web-stranice info

en: Site Health Status
hr: Status zdravlja web-stranice

en: Site ID
hr: ID web-stranice

en: Site ID must be provided to disconnect a sub-site.
hr: Trebate navesti ID web-stranice za odspajanje pod-web-stranice.

en: Site ID must be provided to register a sub-site.
hr: Trebate navesti ID web-stranice za registraciju pod-web-stranice.

en: Site ID must not be empty.
hr: ID web-stranice ne smije biti prazan.

en: Site Icon
hr: Ikona stranice

en: Site Identity
hr: Identitet stranice

en: Site Information
hr: Informacije o stranici

en: Site Language
hr: Jezik web-stranice

en: Site Logo
hr: Logo web-stranice

en: Site Monetization
hr: Unovčavanje stranice

en: Site Name
hr: Naziv Sitea

en: Site Name: %s
hr: Ime web-stranice: %s

en: Site Pages
hr: Stranice

en: Site Preview
hr: Pretpregled web stranice

en: Site Redirect
hr: Preusmjeravanje Web Stranice

en: Site Settings
hr: Postavke Stranice

en: Site Stats
hr: Statistika Web Stranice

en: Site Suspended
hr: Web stranica Suspendirana.

en: Site Tagline
hr: Slogan web stranice

en: Site Title
hr: Naziv web-stranice

en: Site Tools
hr: Alati stranice

en: Site URL
hr: URL Web stranice

en: Site URL.
hr: URL Web-stranice

en: Site URLs could not be switched to HTTPS.
hr: URL-e web-stranice nije moguće prebaciti na HTTPS.

en: Site URLs switched to HTTPS.
hr: URL-i web-stranice su prebačeni na HTTPS.

en: Site Upload Space Quota
hr: Kvota za pohranu

en: Site address
hr: Site adresa

en: Site address (URL)
hr: Site adresa (URL):

[ctx: Site address, domain]
en: Add custom address
hr: Dodaj prilagođenu adresu

en: Site connection failed!
hr: Spajanje web-stranice nije uspjelo!

en: Site count
hr: Broj web-stranica

en: Site data correctly received.
hr: Podaci web-stranice uspješno primljeni.

en: Site deleted
hr: Web stranica obrisana.

en: Site does not exist.
hr: Web-stranica ne postoji.

en: Site domain must not be empty.
hr: Domena web-stranice ne smije biti prazna.

en: Site features correctly received.
hr: Uspješno primijenjene mogućnosti web-stranice.

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
hr: Provjere zdravlja stranice periodično će automatski prikupljati informacije o vašoj web-stranici. Također možete <a href="%s">posjetiti zaslon Zdravlja stranice</a> kako bi sad prikupili informacije o web-stranici.

en: Site icon
hr: Ikona stranice

en: Site icon.
hr: Ikona stranice

en: Site logo.
hr: Logo web-stranice

en: Site monetization
hr: Unovčavanje stranice

en: Site name
hr: Naziv Sitea:

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
hr[0]: Ime web stranice mora sadržavati najmanje %s znak
hr[1]: Ime web stranice mora sadržavati najmanje %s znaka
hr[2]: Ime web stranice mora sadržavati najmanje %s znakova

en: Site name must be at least 4 characters.
hr: Ime web-stranice mora sadržavati najmanje 4 znaka.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
hr: Imena web-stranica mogu sadržavati samo mala slova (a-z) i brojeve.

en: Site network ID must be provided.
hr: Mrežni ID web-stranice mora biti naveden.

en: Site not verified with any service.
hr: Web-stranica nije verificirana s nijednim servisom.

en: Site path must not be empty.
hr: Putanja web-stranice ne smije biti prazna.

en: Site profile
hr: Profil stranice

en: Site redirect
hr: Preusmjeravanje Web Stranice

en: Site setup
hr: Postavljanje web-stranice

en: Site successfully connected.
hr: Web-stranica uspješno povezana.

en: Site tagline.
hr: Slogan web-stranice.

en: Site timezone
hr: Vremenska zona stranice

en: Site title.
hr: Naslov web-strance.

en: Site tools
hr: Alati stranice

en: Site visibility
hr: Vidljivost web-stranice

en: Site with the ID does not exist.
hr: Web-stranica s ID-em ne postoji.

en: Site: %s
hr: Web stranice: %s

en: Sitemap Interval
hr: Interval mape stranica

en: Sitemap URL
hr: URL mape stranice

en: Sitemaps
hr: Sitemap

en: Sites
hr: Web-stranice

en: Sites <span class="count">(%d)</span>
hr: Web Stranice <span class="count">(%d)</span>

en: Size
hr: Veličina

en: Size in megabytes
hr: Veličina u megabajtima

en: Size:
hr: Veličina:

en: Skip
hr: Preskoči

en: Skip Confirmation Email
hr: Preskoči potvrdu e-pošte

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
hr: Preskoči izrezivanje, objavi sliku kakva jest

en: Skip cropping
hr: Preskoči izrezivanje

en: Skip forward {1} seconds
hr: Skoči {1} sekundi naprijed

en: Skip importing existing order data.
hr: Preskočite uvoz postojećih podataka o narudžbi.

en: Skip navigation
hr: Preskoči navigaciju

en: Skip setup
hr: Preskoči postavke

en: Skip this step
hr: Preskoči ovaj korak

en: Skip to content
hr: Skoči do sadržaja

en: Skip to main content
hr: Skoči do glavnog sadržaja

en: Skip to navigation
hr: Skoči do navigacije

en: Skip to toolbar
hr: Skoči do alatne trake

en: Skipping attachment <em>%s</em>
hr: Preskačem prilog <em>%s</em>

en: Slideshow
hr: Vrtuljak

en: Slovak
hr: Slovački

en: Slovakia
hr: Slovačka

en: Slovenia
hr: Slovenija

en: Slovenian
hr: Slovenski

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
hr: Uspori kauboju, nema potrebe za toliko čestim provjeravanjem pošte!

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
hr: Slug "%s" se već koristi. Molimo promjenite.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
hr: Slug "%s" nije dopušten jer je to rezerviran izraz. Molimo promjenite.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
hr: Slug "%s" je predugačak (28 znakova maks). Molimo, skratite.

en: Slug automatically generated from the post title.
hr: Automatski generirani slug na osnovi naslova objave.

en: Slug automatically generated from the product name.
hr: Automatski generirani slug na osnovi imena proizvoda.

en: Slug identifier for the resource.
hr: Slug identifikator resursa.

en: Small
hr: Malo

en: Small (64 pixels)
hr: Malo (64 pixela)

en: Social
hr: Društvene mreže

en: Social Icons
hr: Ikone društvenih mreža

en: Social Links Menu
hr: Izbornik za poveznice društvenih mreža

en: Social Media Icons (Deprecated)
hr: Ikone društvenih mreža (Ukinuto)

en: Social Menu
hr: Izbornik društvenih mreža

en: Social Sharing
hr: Društveno dijeljenje

en: Software Name
hr: Naziv softvera

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
hr[0]: Prodana %1$d stavka u zadnjih %2$d dana
hr[1]: Prodane %1$d stavke u zadnjih %2$d dana
hr[2]: Prodano %1$d stavki u zadnjih %2$d dana

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
hr: Prodano %1$s vrijednosti zadnjih %2$d dana.

en: Sold individually
hr: Prodaje se pojedinačno

en: Sold individually?
hr: Rasprodaja pojedinačno?

en: Solomon Islands
hr: Salomonovi Otoci

en: Somalia
hr: Somalija

en: Some HTML tags are not permitted, including:
hr: Neke HTML oznake nisu dozvoljene, uključujući:

en: Some attachments were rejected:
hr: Neki privitcu su odbačeni:

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
hr: Neki komentare Akismet još nije provjerio za spam. Privremeno su zadržani za moderaciju i kasnije će automatski biti provjereni.

en: Some data that describes the error your site encountered has been put together.
hr: Sastavljeni su neki podaci koji opisuju grešku na koju je naišla vaša web-stranica.

en: Some files are not writable by WordPress:
hr: Neke datoteke nisu zapisive od strane WordPressa:

en: Some of the %1$s %2$s values are invalid
hr: Neke od %1$s %2$s vrijednosti nisu valjane

en: Some of the theme.json settings.spacing.spacingScale values are invalid
hr: Neke vrijednosti theme.json settings.spacing.spacingScale nisu važeće

en: Some required plugins are missing or inactive.
hr: Neki potrebni dodaci nedostaju ili su neaktivni.

en: Some screen elements can be shown or hidden by using the checkboxes.
hr: Neki elementi zaslona mogu se prikazati ili sakriti pomoću potvrdnih okvira.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
hr: Neke teme dolaze sa dodatnim slikama zaglavlja u paketu. Ako vidite više slika prikazano, odaberite onu koja vam se sviđa i kliknite gumb Snimi promjene.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
hr: Neki web services poput dostave koriste SOAP da bi dobili informacije s udaljenih poslužitelja, na primjer, FedEx citati u stvarnom vremenu zahtjevaju SOAP koji treba biti instaliran.

en: Someone
hr: Netko

en: Someone follows my blog
hr: Netko prati moj blog

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
hr: Netko je zatražio promjenu lozinke za sljedeći korisnički račun %s:

en: Someone has requested a password reset for the following account:
hr: Netko je za ovaj račun zatražio reset lozinke:

en: Someone likes one of my posts
hr: Netko je lajkao jednu od mojih objava

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
hr: Netko vas želi prevariti da im date pristup vašoj stranici. Ili vas je možda zadesila greška (bug) :). U svakom slučaju zatvorite ovaj prozor.

en: Someone reblogs one of my posts
hr: Kad netko podijeli neki od mojih objava

en: Someone subscribes to my blog
hr: Netko se pretplati na moj blog.

en: Something happened behind the scenes.<br/>We're sorry. Could you come back later?
hr: Nešto se dogodilo u pozadini.<br/>Žao nam je. Možeš li doći kasnije?

en: Something went wrong when trying to restore order %d from the trash. It could not be restored.
hr: Nešto nije u redu pri pokušaju vraćanja narudžbe %d iz smeća. Nije se mogla obnoviti.

en: Something went wrong.
hr: Dogodila se greška.

en: Something went wrong. If the problem persists, send this info to support:
hr: Nešto je pošlo krivo. Ukoliko ovo potraje, pošaljite tehničkoj podršci sljedeće informacije:

en: Something which should never happen, happened. Sorry about that. If you try again, maybe it will work.
hr: Nešto što se nikad ne bi smjelo dogoditi, se dogodilo. Nemojte nam zamjeriti. Ako pokušate ponovno, trebalo bi raditi.

en: Something's Wrong
hr: Nešto je krivo

en: Sorry - there was a problem posting your comment.
hr: Žao nam je - došlo je do problema s objavom tvog komentara.

en: Sorry comment search is currently disabled, check back soon.
hr: Nažalost komentri pretrage su trenutno onemogućeni, provjeri kasnije.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
hr: Došlo je do pogreške prilikom uklanjanja ovog kupona.

en: Sorry to see you go.
hr: Žao nam je što odlazite.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
hr: Nažalost, trenutno nije moguće kontaktirati Jetpack 😭. Provjerite jeli vaša web-stranica vidljiva na internetu, i da prihvaća dolazeće i odlazeće zahtjeve putem curl-a. Možete ponovno pokušati povezati Jetpack, i ako budete imali još problema kontaktirajte našu podršku.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
hr: Nažalost, trenutno nije moguće spojiti Jetpack 😭. Otvorite karticu Dodaci kako bi spojili Jetpack i dovršili postavljanje trgovine.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
hr: Nažalost, nije uspjela instalacija Jetpacka 😭. Otvorite karticu Dodaci kako bi ga instalirali i dovršili postavljanje trgovine.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
hr: Nažalost, "%s" više nemamo u zalihi, zato ova narudžba ne može biti plaćena. Ispričavamo se na mogućim neugodnostima.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
hr: Nažalost "%s" trenutno nemamo na skladišti. Uredite vašu košaricu i probajte ponovno. Ispričavamo se ako smo vas doveli u neugodnosti.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
hr: Žalim, ali nije pronađeno ništa što odgovara vašim kriterijima pretraživanja. Molimo pokušajte ponovno sa nekim drugim ključnim riječima.

en: Sorry, but there was an error posting your comment. Please try again later.
hr: Nažalost dogodila se greška prilikom slanja vašeg komentara. Pokušajte ponovno kasnije.

en: Sorry, but we could not authenticate your request.
hr: Nažalost nismo mogli provjeriti ispravnost vašeg zahtijeva.

en: Sorry, but we were not able to find that coupon.
hr: Oprostite, nismo uspjeli pronaći taj kupon.

en: Sorry, comments are closed for this item.
hr: Nažalost, komentari su onemogućeni za ovu stavku.

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
hr: Nažalost, komentari nisu dozvoljeni za ovu stavku.

en: Sorry, could not find anything. Try searching again using a different term.
hr: Nažalost, ništa nije pronađeno. Pokušajte ponovo pretražiti koristeći drugi pojam.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
hr: Oprostite, kupon "%s" je već upotrebljen i ne može biti korišten uz druge kupone.

en: Sorry, creating the product with template failed.
hr: Nažalost, kreiranje proizvoda s predloškom nije uspjelo.

en: Sorry, deleting the term failed.
hr: Nažalost, brisanje pojma nije uspjelo.

en: Sorry, editing the term failed.
hr: Nažalost, uređivanje pojma nije uspjelo.

en: Sorry, experiment_name is required.
hr: Nažalost, experiment_name je obavezan.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
hr: Nažalost, dohvaćanje podataka za preuzimanje nije uspjelo.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
hr: Nažalost, dohvaćanje pokazatelja performansi nije uspjelo.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
hr: Nažalost, dohvaćanje podataka o prihodu nije uspjelo.

en: Sorry, fetching tax data failed.
hr: Nažalost, dohvaćanje poreznih podataka nije uspjelo.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
hr: Na žalost, izgleda da nema dostupnih načina plaćanja za vašu lokaciju. Molimo kontaktirajte nas ako vam je potrebna pomoć ili želite dogovoriti nešto drugo.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
hr: Na žalost, izgleda da nema dostupnih načina plaćanja za vašu državu. Molimo kontaktirajte nas ako vam je potrebna pomoć ili želite dogovoriti nešto drugo.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
hr: Na žalost, izgleda da nema dostupnih načina plaćanja. Molimo kontaktirajte nas ako vam je potrebna pomoć ili želite dogovoriti nešto drugo.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
hr: Oprostie, čini nam se da kupon %s je nevažeći - i sad je uklonjen iz vaše narudžbe.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
hr: Oprostie, čini nam se da kupon %s nije vaš - i sad je uklonjen iz vaše narudžbe.

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
hr: Nažalost, označavanje korisnika kao spam je moguće samo u Multisite-u.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
hr: Nažalost, nije pronađen nijedan zadatak s tim ID-om koji se može odgoditi.

en: Sorry, no posts match {{italic}}%s.{{/italic}}
hr: Žao nam je, nijedna objava ne odgovara {{italic}}%s.{{/italic}}

en: Sorry, no posts matched your criteria.
hr: Ni jedan post ne odgovara vašem kriteriju.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
hr: Oprostite, nema proizvoda koji zadovoljavaju vašu selekciju. Molimo probajte sa drugom kombinacijom.

en: Sorry, no sites match {{italic}}%s.{{/italic}}
hr: Žao nam je, nijedna stranice ne odgovara {{italic}}%s.{{/italic}}

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
hr: Nažalost, s tim ID-om nije pronađen nijedan zadatak koji se može odgoditi.

en: Sorry, no such page.
hr: Nažalost, nema takve stranice.

en: Sorry, no such post.
hr: Nažalost, nema takve objave.

en: Sorry, no task with that ID was found.
hr: Nažalost, zadatak s tim ID-om nije pronađen.

en: Sorry, no updating arrays at this time
hr: Nažalost, trenutno se nizovi (arrays) ne mogu ažurirati.

en: Sorry, nothing to report.
hr: Žalim, ništa za prijaviti.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
hr: Nažalost, jedna od navedenih taksonomija nije podržana od strane vrste objave.

en: Sorry, replies to unapproved comments are not allowed.
hr: Nažalost, odgovaranje na neodobrene komentare nije dopušteno.

en: Sorry, revisions are disabled.
hr: Nažalost, revizije su onesposobljene.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
hr: Žalim, imena web stranica ne smiju sadržavati znak &#8220;_&#8221;!

en: Sorry, site names must have letters too!
hr: Nažalost i imena web-stranica moraju sadržavati slova!

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
hr: Nažalost, desila se greška. Traženo uspoređivanje nije moglo biti učitano.

en: Sorry, that Pinterest URL was not recognized.
hr: Nažalost, navedeni Pinterest URL nije prepoznat.

en: Sorry, that email address is already used!
hr: Nažalost, ova email adresa se već koristi!

en: Sorry, that email address is not allowed!
hr: Nažalost, ova email adresa nije dozovljena!

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
hr: Žalim, izgleda da je taj ključ nevažeći.

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
hr: Nažalost, taj ključ je istekao. Molimo pokušajte ponovno.

en: Sorry, that site already exists!
hr: Nažalost, ova web-stranica već postoji!

en: Sorry, that site is reserved!
hr: Nažalost, ova web-stranica je rezervirana!

en: Sorry, that task list was not found
hr: Nažalost, popis zadataka nije pronađen

en: Sorry, that username already exists!
hr: Nažalost, ovo korisničko ime se već koristi!

en: Sorry, that username is not allowed.
hr: Nažalost, navedeno korisničko ime nije dozvoljeno.

en: Sorry, the category could not be created.
hr:  Nažalost, nije moguće kreirati kategoriju.

en: Sorry, the comment could not be updated.
hr: Nažalost, komentar nije moguće urediti.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
hr: Žao mi je, poveznica koju ste kliknuli je stara. Molim odaberite drugu opciju.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
hr: Nažalost, nije moguće pronaći narudžbu. Kontaktirajte nas ako imate problema s pronalaženjem detalja vaše narudžbe.

en: Sorry, the post could not be created.
hr: Nažalost, objavu nije moguće stvoriti.

en: Sorry, the post could not be deleted.
hr: Nažalost, objavu nije bilo moguće obrisati.

en: Sorry, the post could not be updated.
hr: Nažalost, objavu nije bilo moguće ažurirati.

en: Sorry, the sample products data file was not found.
hr: Nažalost, datoteka s podacima o uzorcima nije pronađena.

en: Sorry, the term could not be created.
hr: Nažalost, pojam nije moguće kreirati.

en: Sorry, the user could not be updated.
hr: Nažalost, korisnik ne može biti ažuriran.

en: Sorry, the video at the supplied URL cannot be loaded. Please check that the URL is for a supported video file (%s) or stream (e.g. YouTube and Vimeo).
hr: Nažalost, video na navedenom URL-u ne može se učitati. Provjerite je li URL za podržanu video datoteku (%s) ili stream (npr. YouTube i Vimeo).

en: Sorry, there has been an error
hr: Žalim, došlo je do greške

en: Sorry, there has been an error.
hr: Žalim, došlo je do greške.

en: Sorry, there is no export with that ID.
hr: Nažalost, nema izvoza s tim ID-om.

en: Sorry, there is no note with that ID.
hr: Nažalost, nema bilješke s tim ID-om.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
hr: Nažalost, nema resursa s tim ID-om.

en: Sorry, there was a problem blocking that site.
hr: Ispričavamo se, nastao je problem kod blokiranja te stranice.

en: Sorry, there was a problem creating your export file.
hr: Žao nam je, ali došlo je do problema sa stvaranjem datoteke izvoza.

en: Sorry, there was a problem unblocking that site.
hr: Ispričavamo, nastao je problem kod odblokiranja te stranice.

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
hr: Nažalost, ovaj kupon nije primjenjiv na odabrane proizvode.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
hr: Žao nam je, ovaj kupon nije primjenjiv na kategorijama: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
hr: Žao nam je, ovaj kupon nije primjenjiv na proizvodima: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
hr: Ispričavamo se, ali ovaj kupon nije primjenljiv sadržaju vaše košarice.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
hr: Ispričavamo se, ali ovaj kupon nije važeći za proizvode na sniženju.

en: Sorry, this download has expired
hr: Oprostite, ovo preuzimanje je isteklo

en: Sorry, this method is not supported.
hr: Nažalost, ova metoda nije podržana.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
hr: Oprostite ali narudžba nije valjana te ne može biti naplaćena.

en: Sorry, this order requires a shipping option.
hr: Nažalost, ova narudžba zahtijeva opciju dostave.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
hr: Žao nam je, ovaj proizvod se ne može kupiti.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
hr: Oprostite ali ovaj proizvod nije dostupan. Molimo izaberite drugu kombinaciju.

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
hr: Nažalost, povratne veze su zatvorene za ovu stavku.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
hr: Žalim, korisnička imena ne smiju sadržavati znak &#8220;_&#8221;!

en: Sorry, usernames must have letters too!
hr: Nažalost, i korisnička imena moraju sadržavati slova!

en: Sorry, we can't display that post right now.
hr: Žao nam je, ali trenutno ne možemo prikazati ovu objavu.

en: Sorry, we can't find that site.
hr: Nažalost ne možemo naći tu stranicu.

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
hr: Nažalost, trenutno nije moguće spojiti trgovinu s Jetpackom

en: Sorry, we couldn't find that list.
hr: Nažalost, nismo mogli pronaći taj popis.

en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
hr: Nažalost, ne dopuštamo narudžbe iz navedene zemlje (%s)

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
hr: Žao nam je, nemamo dovljno "%1$s" na zalihi kako bi ispunili Vašu narudžbu (%2$s dostupno). Ispričavamo se zbog nastalih neugodnosti.

en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
hr: Nažalost, ne šaljemo narudžbe u navedenu zemlju (%s)

en: Sorry, we had a problem subscribing you to notifications. Please try again.
hr: Oprosti, imali smo problema pretplaćivanjem za obavijesti. Molimo probaj ponovo.

en: Sorry, we had a problem unsubscribing you from notifications. Please try again.
hr: Oprosti, imali smo problema odjavom od obavijesti. Probaj ponovo.

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pristup podacima o ovoj web-stranici.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
hr: Nemate dopuštenje za pristup detaljima ove objave.

en: Sorry, you are not allowed to access font collections.
hr: Nažalost, nije vam dopušten pristup zbirkama fontova.

en: Sorry, you are not allowed to access font faces.
hr: Nažalost, nije vam dopušten pristup fontovima.

en: Sorry, you are not allowed to access font families.
hr: Nažalost, nije vam dopušten pristup obiteljima fontova.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pristup informacijama o zdravlju web-stranice.

en: Sorry, you are not allowed to access the global styles on this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pristup globalnim stilovima na ovoj web-stranici.

en: Sorry, you are not allowed to access the templates on this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pristup predlošcima na ovoj web-stranici.

en: Sorry, you are not allowed to access this endpoint.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pristup ovim podacima.

en: Sorry, you are not allowed to access this font face.
hr: Nažalost, nije vam dopušten pristup ovom fontu.

en: Sorry, you are not allowed to access this font family.
hr: Nažalost, nije vam dopušten pristup ovoj obitelji fontova.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pristup ovoj stranici.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pristup korisničkim podacima na ovoj web-stranici.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins on this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za instalaciju dodataka na ovu web-stranicu.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins.
hr: Nažalost nemate dopuštenje za uključivanje ovog dodatka.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
hr: Nažalost nemate dopuštenje za aktiviranje ovog dodatka.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za dodavanje kategorije.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za dodavanje pojma jednoj od navedenih taksonomija.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za dodavanje poveznica na ovu web-stranicu.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za dodavanje korisnika u ovu mrežu.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za dodijelivanje pojma jednoj od navedenih taksonomija.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
hr: Žalim, nemate dopuštenje za dodijelivanje pojmova ovoj taksonomiji.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno dodjeljivanje prikazanih pojmova.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno dodijeliti ovaj pojam.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
hr: Nažalost, nemate potrebne ovlasti za dodavanje privitaka u ovu objavu.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
hr: Žao nam je, ne možete manipulirati ovim resursom.

en: Sorry, you are not allowed to browse the block directory.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno pregledavati direktorij blokova.

en: Sorry, you are not allowed to browse the local block pattern directory.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno pregledavati lokalni direktorij uzorka blokova.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za promjenu vrste komentara.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje mijenjati autora stranice u ulozi ovog korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
hr: Nemate dopuštenje mijenjati autora objave u ulozi ovog korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za komentiranje ove objave.

en: Sorry, you are not allowed to create Navigation Menus as this user.
hr: Nažalost nemaš dopuštenje stvarati Navigacijski izbornik kao ovaj korisnik.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno kreiranje komentara na ovu objavu.

en: Sorry, you are not allowed to create application passwords for this user.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za kreiranje lozinke aplikacija za ovog korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno kreiranje novih stranica.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za kreiranje novih korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
hr: Nažalost nemaš dopuštenje stvarati nove stranice.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za kreiranje stranica na ovoj web-stranici.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za kreiranje objava zaštićenih lozinkom za ovu vrstu objave.

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje kreirati objave kao ovaj korisnik.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
hr: Nemate dopuštenje za kreiranje objava ili skica na ovoj web stranici.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za kreiranje privatnih objava za ovu vrstu objave.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
hr: Oprostite, ne možete kreirati resurse.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
hr: Nemate dopuštenje za kreiranje pojmova u ovoj taksonomiji.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno kreiranje ovog komentara bez objave.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za kreiranje korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za prilagodbu zaglavlja.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za prilagodbu ove web-stranice.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
hr: Nažalost nemate dopuštenje za deaktiviranje ovog dodatka.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
hr: Nemate dopuštene obrisati %s.

en: Sorry, you are not allowed to delete application passwords for this user.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za brisanje lozinke aplikacija za ovog korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za brisanje dodataka na ovoj web-stranici.

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje brisati revizije ove objave.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uklanjanje tog korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
hr: Nemate dopuštenje za brisanje ovih stavki.

en: Sorry, you are not allowed to delete this application password.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za brisanje ove lozinke aplikacije.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za brisanje kategorije.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za brisanje ovog komentara.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za brisanje ove stavke.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za brisanje ove stranice.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za brisanje ove objave.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
hr: Žao nam je, ne možete obrisati ovaj resurs.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
hr: Žalim, nemate dopuštenje za brisanje ove revizije.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za brisanje ove web-stranice.

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno obrisati ovaj pojam.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno brisanje ovog korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za brisanje korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to disable themes automatic updates.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za onemogućavanje automatskog ažuriranja tema.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za tu radnju.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno uređivanje '%s' za komentare.

en: Sorry, you are not allowed to edit Navigation Menus as this user.
hr: Nažalost, nemate ovlasti uređivati Navigacijski izbornik kao ovaj korisnik.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
hr: Nemate dopuštenje za uređivanje komentara ove objave.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno uređivanje komentara.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
hr: Nažalost, nemaš ovlasti uređivati stranice.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uređivanje stranica.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
hr: Nažalost nemaš ovlasti uređivati objave.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uređivanje ove vrste objava.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uređivanje objava.

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje uređivanje uloga za ovog korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
hr: Žalim, nemate dopuštenje za uređivanje pojmova u ovoj taksonomiji.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno uređivanje dodatnog polja %s.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uređivanje poveznica na ovu web-stranicu.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
hr: Nažalost nemate dopuštenje za uređivanje opcija teme na ovoj web-stranici.

en: Sorry, you are not allowed to edit this application password.
hr: Nemate dopuštenje za uređivanje ove lozinke aplikacije.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uređivanje ovog changeset.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uređivanje ovog komentara.

en: Sorry, you are not allowed to edit this global style.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uređivanje ovog globalnog stila.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uređivanje ove stavke.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uređivanje ove stranice.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uređivanje ove objave.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
hr: Žao nam je, ne možete urediti ovaj resurs.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
hr: Nemaš dopuštenja za uređivanje ovog izraza.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uređivanje ovog korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uređivanje korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uređivanje vlastitog profila.

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za aktiviranje automatskog ažuriranja tema.

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
hr: Nažalost, trenutno nemate dopuštenje za brisanje podataka na ovoj web-stranici.

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
hr: Nažalost, trenutno nemate dopuštenje za izvoz osobnih podataka na ovoj web-stranici.

en: Sorry, you are not allowed to export templates and template parts.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za izvoz predložaka i dijelova predloška.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za izvoz sadržaja ove web-stranice.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by capability.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za filtriranje korisnike prema mogućnostima.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za filtriranje korisnika po toj ulozi.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za dodjeljivanje te uloge korisnicima.

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno skrivanje popisa zadataka.

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uvoz sadržaja u ovu web-stranica.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za instalaciju dodataka na ovu web-stranicu.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za instalaciju tema na ovu web-stranicu.

en: Sorry, you are not allowed to list application passwords for this user.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za prikaz lozinke aplikacija za ovog korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pregled liste korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno učiniti objave ljepljivima.

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za proxy oEmbed zahtjeve.

en: Sorry, you are not allowed to manage application passwords for this user.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za upravljanje lozinkama aplikacija za ovog korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to manage block types.
hr: Nemate dopuštenje za upravljanje ovim stavkama.

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno upravljati mrežnim dodacima.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za upravljanje opcijama za ovu web-stranicu.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za upravljanje dodacima na ovoj web-stranici.

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
hr: Nažalost, nemate ovlasti za upravljanje statusima objava.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za upravljanje privatnošću na ovoj web-stranici.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
hr: Nažalost nemate dopuštenje za upravljanje pojmovima u ovoj taksonomiji.

en: Sorry, you are not allowed to manage this plugin.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno upravljanje ovim dodatkom.

en: Sorry, you are not allowed to manage widgets on this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pristup widgetima na ovoj web-stranici.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
hr: Nažalost nemate dopuštenje za moderiranje ili uređivanje ovog komentara.

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uređivanje dodataka.

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uređivanje komentara.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za modifikaciju neregistriranih postavki za ovu web-stranicu.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za premještanje ove stavke u Smeće.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za sortiranje korisnika po tom parametru.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za izvođenje ove akcije.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za publiciranje na ovoj web-stranici.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pretpregled skice.

en: Sorry, you are not allowed to process remote URLs.
hr: Nažalost, nije vam dopuštena obrada udaljenih URL-ova.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za objavu stranica na ovoj web-stranici.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje objavljivati objave za ovu vrstu objave.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za publiciranje objava na ovoj web-stranici.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za objavu ove stranice.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za objavu ove objave.

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za izvršiti upit o korisnicima koristeći ovaj parametar.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
hr: Nažalost nemate pravo čitanja blokova kao trenutni korisnik.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
hr: Nažalost nemate pravo čitanja bolova od ove objave.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno čitanje komentara bez objava.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno čitanje objave ovog komentara.

en: Sorry, you are not allowed to read this application password.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za čitanje ove lozinke aplikacije.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno čitanje ovog komentara.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uklanjanje korisnika.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje da vratite ovu stavku iz Smeća.

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za preuzimanje ove teme.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno dohvaćanje zadataka integracije.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve product form data.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno dohvaćanje podataka iz forme proizvoda.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
hr: Nažalost,, nije vam dopušteno odgoditi zadatke integracije.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za preuzimanje.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za ažuriranje opcija.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za ažuriranje dodataka na ovoj web-stranici.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
hr: Nemate dopuštenje ažurirati objave u ulozi ovog korisnika

en: Sorry, you are not allowed to update this site to HTTPS.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za ažuriranje ove web-stranice na HTTPS.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za prijenos datoteka.

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
hr: Nažalost, nije vam dopušten prijenos medijskih zapisa za ovu web-stranicu.

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
hr: Nažalost, nije vam dopušten prijenos medijskih zapisa za ovu objavu.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za prijenos ove vrste datoteke.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pregled automatskih snimki ove objave.

en: Sorry, you are not allowed to view menu items.
hr: Nažalost, nije vam dopušten pregled stavki izbornika.

en: Sorry, you are not allowed to view menu locations.
hr: Nažalost, nije vam dopušten pregled lokacije izbornika.

en: Sorry, you are not allowed to view menus.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pregled izbornika.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions for this global style.
hr: Nažalost, nije vam dopušten pregled revizija za ovaj globalni stil.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
hr: Nažalost, nije vam dopušten pregled revizija ove objave.

en: Sorry, you are not allowed to view stats on this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pristup statistikama na ovoj web-stranici.

en: Sorry, you are not allowed to view terms for this post.
hr: Nažalost, nije vam dopušten pregled pojmova ove objave.

en: Sorry, you are not allowed to view the active theme.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pregled aktivnih tema.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block pattern categories.
hr: Nažalost, nije vam dopušten pregled registriranih kategorija uzoraka blokova.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block patterns.
hr: Nažalost, nije vam dopušten pregled registriranih obrazaca blokova.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pregled tema.

en: Sorry, you are not allowed to view this global style.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pregled ovog globalnog stila.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pregled ove stavke.

en: Sorry, you cannot create new resource.
hr: Oprostite, ne možete kreirati novi resurs.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
hr: Oprostite, ne možete obrisati resurs.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
hr: Žao nam je, ne možete urediti ovaj resurs.

en: Sorry, you cannot import to this site.
hr: Nažalost, ne možeš uvesti podatke na ovu stranicu.

en: Sorry, you cannot list resources.
hr: Žao nam ne, ne može izlistati resurse.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
hr: Nažalost, ne možete upravljati dodacima.

en: Sorry, you cannot manage themes.
hr: Žalim, ne možete upravljati temama.

en: Sorry, you cannot manage these options.
hr: Nažalost, ne možete upravljati ovim opcijama.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
hr: Nažalost, ne možete pretpregledati nove teme kada imate zakazane promjene ili promjene spremljene u obliku skice. Objavite promjene, ili pričekajte dok se same ne objave kako bi pretpregledali nove teme.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
hr: Nažalost, ne možete zalijepiti privatnu objavu.

en: Sorry, you cannot update resource.
hr: Oprostite, ne možete ažurirati resurs.

en: Sorry, you cannot view marketing channels.
hr: Nažalost, nije vam dopušten pregled marketing kanala.

en: Sorry, you cannot view these options.
hr: Nažalost, ove opcije ne možete vidjeti.

en: Sorry, you cannot view this resource.
hr: Nažalost, ne možete pregledati ovaj resurs.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
hr: Žao nam je, ali dosegli ste limit preuzimanja za ovu datoteku

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
hr: Iskoristili ste dodijeljen vam prostor od %s. Molim izbrišite neke datoteke prije prijenosa novih.

en: Sorry, you may not use that site name.
hr: Nažalost, ne možete koristiti to ime za web-stranicu.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
hr: Nažalost, da biste pregledali kategorije, morate imati dopuštenje za uređivanje objava na ovoj web-stranici.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
hr: Nažalost, da biste pregledali oznake, morate imati dopuštenje za uređivanje objava na ovoj web-stranici.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
hr: Nažalost, morate biti prijavljeni kako bi mogli komentirati.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
hr: Nažalost, morate se prijaviti ako želite odgovoriti na komentar.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
hr: Nažalost, morate se prijaviti ako želite odgovoriti na komentar.

en: Sorry, you post telemetry data.
hr: Nažalost, objavljujete telemetrijske podatke.

en: Sorry, your browser isn't supported. Upgrade at browsehappy.com.
hr: Nažalost, vaš preglednik nije podržan. Nadogradite na browsehappy.com.

en: Sorry, your session has expired.
hr: Žao nam je , vaša sesija je istekla.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
hr: Nažalost vaša sesija je istekla  <a href="%s" class="wc-backward">Vrati se na početnu stranicu</a>

en: Sort Order:
hr: Način poretka:

en: Sort ascending or descending.
hr: Poredaj uzlazno ili silazno.

en: Sort ascending.
hr: Sortiraj uzlazno.

en: Sort by
hr: Sortiraj po

en: Sort by average rating
hr: Razvrstaj po prosječnoj ocjeni

en: Sort by latest
hr: Poredaj od zadnjeg.

en: Sort by most recent
hr: Sortiraj po najnovije

en: Sort by popularity
hr: Razvrstaj po popularnosti

en: Sort by price (asc)
hr: Sortiraj po cijeni (uzlazno)

en: Sort by price (desc)
hr: Sortiraj po cijeni (silazno)

en: Sort by price: high to low
hr: Razvrstaj po cijeni: veće do manje

en: Sort by price: low to high
hr: Razvrstaj po cijeni: manje do veće

en: Sort by tax class.
hr: Sortiraj prema klasi poreza.

en: Sort by term property.
hr: Poredaj po svojstvu termina.

en: Sort by:
hr: Sortiraj po:

en: Sort code
hr: VBDI (vodeći broj banke)

en: Sort collection by comment attribute.
hr: Sortiraj kolekciju prema atributu komentara.

en: Sort collection by object attribute.
hr: Poredajte kolekciju prema atributu objekta.

en: Sort collection by post attribute.
hr: Razvrstaj kolekciju po atributu objave.

en: Sort collection by term attribute.
hr: Razvrstaj kolekciju po atributu pojma.

en: Sort collection by user attribute.
hr: Razvrstaj kolekciju po atributu korisnika.

en: Sort descending.
hr: Sortiraj silazno.

en: Sorting
hr: Sortiranje:

[ctx: Sorting order]
en: Order
hr: Narudžba

en: Source
hr: Izvor

en: Source code
hr: Izvorni kod

en: Source logger must be configured before running a migration
hr: Prije pokretanja migracije potrebno je postaviti zapisnik podataka

en: Source of a customized template
hr: Izvor prilagođenog predloška

en: Source of note.
hr: Izvor bilješke.

en: Source of template
hr: Izvor predloška.

en: Source of the note.
hr: Izvor bilješke.

en: Source store must be configured before running a migration
hr: Prije spremanja migracije potrebno je postaviti skladište izvora

en: Source:
hr: Izvor

en: Source: %s
hr: Izvor: %s

en: South
hr: Jug

en: South Aegean
hr: Južni Egej

en: South Africa
hr: Južnoafrička Republika

en: South African rand
hr: Južnoafrički rand

en: South America
hr: Južna Amerika

en: South Carolina
hr: Južna Karolina

en: South Dakota
hr: Južna Dakota

en: South Georgia
hr: Južna Georgia

en: South Korean won
hr: Južnokorejski won

en: South Pole
hr: Južni pol

en: South Sinai
hr: Južni Sinaj

en: Space Upgrade
hr: Nadogradnja prostora

en: Spam Blocked
hr: Spam Blokiran

en: Spam blocked | Spam blocked
hr[0]: Blokiran spam

en: Spam it: %s
hr: Označi kao spam: %s

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Special
hr: Posebno

en: Special character
hr: Specijalni znak

en: Specific Countries
hr: Određene države

en: Specific countries
hr: Određene zemlje

en: Specified file failed upload test.
hr: Naznačeni zapis nije prošalo test prijenosa.

en: Specify an OPML URL:
hr: Unesite željeni OPML URL:

en: Split table cell
hr: Podijeli ćeliju tablice

en: Sports
hr: Sport

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Proračunska tablica <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Proračunska tablica <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Proračunska tablica <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
hr: Proračunske tablice

en: Square
hr: Kvadrat

en: Square Tiles
hr: Četverokutne pločice

en: Sri Lanka
hr: Šri Lanka

en: Staff Picks
hr: Odabir Uredništva

en: Stand out with professionally-designed themes.
hr: Izdvojite se profesionalno dizajniranim temama.

en: Standard
hr: Standardno

en: Standard Editor
hr: Standardni uređivač

en: Standard rate
hr: Standardna stopa

en: Standard rates
hr: Standardna stopa

en: Standard time begins on: %s.
hr: Standardno vrijeme počinje: %s.

en: Standard time begins on: <code>%s</code>.
hr: Standardno računanje vremena započinje: <code>%s</code>.

en: Star Color
hr: Boja zvijezde

en: Star Size
hr: Veličina zvijezde

en: Star ratings should be required, not optional
hr: Ocjenjivanje zvjezdama trebalo bi biti obavezno, ne opcionalno.

en: Start
hr: Početak

en: Start Customizing
hr: Počnite prilagođavati

en: Start Date
hr: Početni datum

en: Start Fresh
hr: Krenite ispočetka

en: Start Import
hr: Pokreni uvoz

en: Start Video After
hr: Započni video nakon

en: Start a Blog
hr: Započni Blog

en: Start a New Post
hr: Započnite novu objavu

en: Start a new site
hr: Pokrenite novu stranicu

en: Start a page
hr: Započni Stranicu

en: Start accepting payments on your store!
hr: Počnite prihvaćati plaćanja u svojoj trgovini!

en: Start again
hr: Počnite opet

en: Start building ›
hr: Počnite graditi ›

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
hr: Započnite dodavanjem prvog proizvoda u svoju trgovinu. Svoje proizvode možete dodati ručno, putem CSV-a ili ih uvesti s druge usluge.

en: Start date of sale price, as GMT.
hr: Datum početka sniženja, GMT vremenska zona.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
hr: Datum početka sniženja, izražen u vremenskoj zoni web-stranice.

en: Start date of sale price.
hr: Datum početka snižene cijene.

en: Start date:
hr: Početni datum:

en: Start import
hr: Počni s uvozom

en: Start learning
hr: Započnite s učenjem.

en: Start posting to a new blog in seconds.
hr: Započni pisati na novom blogu u par sekundi.

en: Start selling
hr: Počni prodavati

en: Start sharing on "%s" now
hr: Započni dijeliti na "%s"

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
hr: Počnite koristiti nove značajke koje se postupno razvijaju kako biste poboljšali iskustvo upravljanja trgovinom.

en: Start with a free plan
hr: Započnite s besplatnim planom

en: Start writing or type / to choose a block
hr: Započnite pisati ili upišite / za odabir bloka

en: Start your online clothing store
hr: Započnite online trgovinu s odjećom

en: Started processing action %s
hr: Započeto provođenje akcije %s

en: Starting Coordinates:
hr: Početne koordinate:

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
hr: Pokretanje modne web-stranice je uzbudljivo ali može se činiti nadmoćno neodoljiv. U ovom članku provesti ćemo vas kroz proces postavljanjam naučiti vas kako napraviti uspješne liste proizvoda, i pokazati kako se marketinški promovirati pred vašim idealnim kupcima.

en: State
hr: Država

en: State / County
hr: Županija

en: State / County or state code
hr: Država/Zemlja ili kod države

en: State / County:
hr: Županija

en: State / Zone
hr: Država

en: State code
hr: Kod države

en: State code.
hr: Kod države.

en: State of the comment.
hr: Status komentara.

en: State.
hr: Država.

en: State/County
hr: Županija

en: State/County (optional)
hr: Država/okrug (opcionalno)

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
hr: Kod države/okruga ili naziv države, okruga, provincije ili distrikta.

en: Static page:
hr: Statična stranica:

en: Statistics
hr: Statistike

en: Stats
hr: Statistika

en: Stats about coupons.
hr: Statistika o kuponima.

en: Stats about orders.
hr: Statistika o narudžbama.

en: Stats about product categories.
hr: Statistika o kategorijama proizvoda.

en: Stats about product downloads.
hr: Statistika o preuzimanju proizvoda.

en: Stats about products.
hr: Statistika o proizvodima.

en: Stats about revenue.
hr: Statistika o prihodu.

en: Stats about taxes.
hr: Statistika o porezima.

en: Stats about variations.
hr: Statistika o varijacijama.

en: Stats for:
hr: Statistika za:

en: Stats response could not be decoded.
hr: Nije moguće dekodirati status Statistike.

[ctx: Stats: Button label to expand a panel]
en: View all
hr: Pregledaj sve

[ctx: Stats: Info box label when the Email clients module is empty]
en: No clients recorded
hr: Nema zabilježenih klijenata

[ctx: Stats: Main stats page heading]
en: Stats for {{period/}}
hr: Statistika za {{period/}}

[ctx: Stats: Percentage of views]
en: %(percent)d%% of views
hr: %(percent)d%% pregleda

[ctx: Stats: module row header for authors.]
en: Author
hr: Autor

[ctx: Stats: module row header for number of post views by referrer.]
en: Views
hr: Pregleda

[ctx: Stats: module row header for number of post views.]
en: Views
hr: Pregleda

[ctx: Stats: module row header for number of subscribers on the service.]
en: Subscribers
hr: Pratitelji

[ctx: Stats: module row header for number of views per author.]
en: Views
hr: Pregleda

[ctx: Stats: module row header for post referrer.]
en: Referrer
hr: Referent

[ctx: Stats: module row header for post title.]
en: Title
hr: Naslov

[ctx: Stats: module row header for publicize service.]
en: Service
hr: Usluga

[ctx: Stats: title of module]
en: Authors
hr: Autori

[ctx: Stats: title of module]
en: Clicks
hr: Klikovi

[ctx: Stats: title of module]
en: Countries
hr: Države

[ctx: Stats: title of module]
en: Devices
hr: Uređaji

[ctx: Stats: title of module]
en: Posts & pages
hr: Objave i stranice

[ctx: Stats: title of module]
en: Publicize
hr: Objavi

[ctx: Stats: title of module]
en: Referrers
hr: Referenti

[ctx: Stats: title of module]
en: Search terms
hr: Pretraženi pojmovi

[ctx: Stats: title of module]
en: Tags & categories
hr: Oznake i kategorije

[ctx: Stats: title of module]
en: Videos
hr: Videozapisi

en: Status is forbidden.
hr: Status je zabranjen.

en: Status of note.
hr: Status bilješke.

en: Status of sidebar.
hr: Status bočne trake.

en: Status of template.
hr: Status predloška.

en: Status of the marketing channel's product listings.
hr: Status liste proizvoda marketing kanala.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
hr: Status plaćanja koji je payment gateway. Jedan za uspjeh, čekanje, neuspjeh, greška.

en: Status of the review.
hr: Status recenzije.

en: Status report information
hr: Informacije o izvješću o statusu

en: Status unavailable
hr: Status je nedostupan

en: Status updates will be posted on this blog:
hr: Statusne poruke biti će prikazane na ovom blogu:

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
hr: Statusi koji zahtijevaju dodatnu akciju u ime administratora trgovine.

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
hr: Statusi koji ne bi trebali biti uključeni prilikom izračunavanja izvještaja.

en: Stay signed in
hr: Ostani prijavljen

en: Step
hr: Korak

en: Step %(stepNumber)d of %(stepTotal)d
hr: Korak %(stepNumber)d od %(stepTotal)d

en: Step %1$d of %2$d
hr: Korak %1$d od %2$d

en: Step %d
hr: Korak %d

en: Step 1:
hr: Korak 1

en: Step 2:
hr: Korak 2

en: Stick this post to the front page
hr: Zalijepi ovaj post na početnu stranicu

en: Sticky
hr: Lijepljivo

en: Sticky Post
hr: Lijepljiva objava

en: Stock Keeping Unit
hr: Kataloški broj proizvoda

en: Stock Status
hr: Status zalihe

en: Stock display format
hr: Format prikaza zaliha

en: Stock keeping unit, if applicable.
hr: Jedinica za čuvanje zaliha, ako je primjenjivo.

en: Stock levels increased:
hr: Povećano stanje zaliha:

en: Stock levels reduced:
hr: Stanje zaliha smanjeno:

en: Stock management
hr: Upravljanje zalihama

en: Stock management at product level.
hr: Upravljanje zalihama na razini proizvoda .

en: Stock management at variation level.
hr: Upravljanje zalihama na razini varijacije.

en: Stock management disabled in store settings
hr: Upravljanje zalihama onemogućeno je u postavkama trgovine

en: Stock qty
hr: Količina na zalihi

en: Stock quantity
hr: Količina na zalihi

en: Stock quantity.
hr: Količina zalihe.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
hr: Količlina zalihe. Ako je ovo promjenjivi proizvod ova vrijednost će biti korištena za kontrolu zalihe svih varijacija osim ako ne definirate zalihu za svaku varijaciju posebno.

en: Stock status
hr: Status zalihe

en: Stock status.
hr: Status zaliha.

en: Stock: %d
hr: Zaliha: %d

en: Stop Subscription
hr: Prekinite Pretplatu

en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
hr[0]: Prekinuta je ludost na %d sekundu
hr[1]: Prekinuta je ludost na %d sekunde
hr[2]: Prekinuta je ludost na %d sekundi

en: Storage Space
hr: Prostor za pohranu

en: Store
hr: Trgovina

en: Store Address
hr: Adresa trgovine

en: Store Notice
hr: Obavijest trgovine

en: Store connected successfully.
hr: Trgovina je uspješno povezana.

en: Store details
hr: Detalji trgovine

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
hr: Zastoj trgovine znači gubitak prodaje. Vraćanja jednim klikom brzo vas vraćaju na mrežu ako nešto pođe po zlu.

en: Store email address.
hr: Adresa e-pošte trgovine

en: Store management insights
hr: Uvid u upravljanje trgovinom

en: Store monitoring
hr: Nadzor trgovine

en: Store notice
hr: Obavijest trgovine

en: Store setup
hr: Postavljanje trgovine

en: Store stats
hr: Statistika trgovine

en: Store uploads in this folder
hr: Pohrani preneseno u ovaj direktorij

en: Store-wide threshold (%d)
hr: Prag za cijelu trgovinu (%d)

en: Storefront Theme
hr: Storefront Tema

en: Storefront icon
hr: Storefront ikona

en: Storefront is an intuitive, flexible and <strong>free</strong> WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
hr: Storefront je intuitivna i fleksibilna, <strong>besplatna</strong> WordPress tema koja nudi duboku integraciju s WooCommerce i mnogim najpopularnijim kupcima-okrenutim proširenjima.

en: Streams
hr: Streamovi

en: Street address
hr: Ulica

en: Strength indicator
hr: Pokazatelj jačine

en: Strict: silently discard the worst and most pervasive spam.
hr: Strogo: potiho ukloni najgori i najupornij spam.

en: Strictness
hr: Strogoća

en: Strikethrough
hr: Precrtano

en: String processors must be an array of valid callbacks.
hr: Procesori nizova moraju biti niz valjanih povratnih poziva.

en: Stripe email address
hr: Stripe adresa e-pošte

en: Stripe email address:
hr: Stripe adresa e-pošte:

en: Style
hr: Stil

en: Style Name
hr: Ime stila

en: Style Variations
hr: Varijacije stila

en: Style could not be created
hr: Nismo uspjeli napraviti stil

en: Style could not be updated
hr: Stil nije ažurirana

en: Style:
hr: Stil:

en: Styles
hr: Stilovi

en: Stylesheet is missing.
hr: Nedostaje stylesheet.

en: Stylesheet is not readable.
hr: Stylesheet nije čitljiv.

en: Stylesheet saved.
hr: Stilski predložak spremljen.

en: Sub-directory Installation
hr: Pod-direktorij instalacija

en: Sub-domain Installation
hr: Pod-domena instalacija

en: Sub-site override
hr: Premoštenje za pod-stranicu

en: Subcategories
hr: Podkategorije

en: Subject
hr: Naslov

en: Subject (paid)
hr: Subjekt (plaćeno)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Submit Comment
hr: Pošalji komentar

en: Submit Reply
hr: Pošalji odgovor

en: Submit Search
hr: Pošaljite pretragu

en: Submit business information
hr: Pošaljite poslovne podatke

en: Submit content for new site
hr: Pošaljite sadržaj za novu stranicu

en: Submit for Review
hr: Pošalji na recenziju

en: Submitted on
hr: Objavljeno

en: Submitted on: %s
hr: Poslano: %s

en: Submitting Comment%s
hr: Šaljem komentar%s

en: Subscribe
hr: Pretplati se

en: Subscribe Button:
hr: Gumb pretplate:

en: Subscribe Placeholder:
hr: Tekst rezerviranog mjesta pretplate:

en: Subscribe to %s
hr: Pretplati se na %s

en: Subscribe to <strong>%s</strong>!
hr: Pretplati se na <strong>%s</strong>!

en: Subscribe to Blog via Email
hr: Pretplati se na blog putem e-pošte

en: Subscribe to topic
hr: Pretplati se na Temu

en: Subscribed forums
hr: Pretplate na forumima

en: Subscribed site
hr: Pretplaćena stranica

en: Subscribed!
hr: Pretplaćen!

en: Subscribers
hr: Pretplatnici

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
hr: Pretplatnici mogu čitati komentare/komentirati/primati newslettere, itd., ali ne mogu kreirati sadržaj na web-stranici.

en: Subscript
hr: Index

en: Subscription
hr: Pretplata

en: Subscription Details
hr: Detalji pretplate

en: Subscription Due
hr: Pretplata ističe

en: Subscription Management
hr: Upravljanje Pretplatama

en: Subscription Options
hr: Pretplate

en: Subscription Stopped
hr: Pretplata Zaustavljena

en: Subscription Type
hr: Vrsta pretplate

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
hr: Uspješno deaktivirana pretplata za %1$s. Više nećete primati ažuriranja za ovaj proizvod. <a href="%2$s">Kliknite ovdje</a> ako također želite deaktivirati dodatak.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
hr: Uspješno deaktivirana pretplata za %s. Više nećete primati ažuriranja za ovaj proizvod.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
hr: Pretplata uskoro <strong>ističe</strong>.

en: Subscription management
hr: Upravljanje Pretplatama

en: Subscription type
hr: Vrsta pretplate

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
hr: Pretplata: Nije dostupna - %1$d od %2$d već u upotrebi

en: Subscription: Unlimited
hr: Pretplata: Neograničena

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
hr: Pretplata: Koristite %1$d od %2$d mogućih web-stranica

en: Subscriptions
hr: Pretplate

en: Subscriptions.
hr: Pretplate

en: Subtitles
hr: Podnaslovi

en: Subtotal
hr: Ukupno

en: Subtotal:
hr: Ukupno:

en: Suburb
hr: Predgrađe

en: Success
hr: Uspjeh

en: Success Message Text:
hr: Tekst poruke uspješnosti:

en: Success!
hr: Uspjeli ste!

en: Success! An email was just sent to confirm your subscription. Please find the email now and click 'Confirm Follow' to start subscribing.
hr: Poslan vam je email kako bismo potvrdili ovu pretplatu. Molimo potražite taj email i slijedeći upute aktivirajte pretplatu.

en: Successfully canceled action: %s
hr: Uspješno otkazana akcija: %s

en: Successfully executed action: %s
hr: Uspješno provedena akcija: %s

en: Successfully processed change for action: %s
hr: Uspješno provedena promjena za akciju: %s

en: Successfully re-threaded %s comments.
hr: Uspješno izgranati %s komentari.

en: Sudanese pound
hr: Sudanska funta

en: Suggested embed #%d
hr: Predloženo ugrađivanje #%d

en: Suggested height is %s.
hr: Preporučena duljina je %s.

en: Suggested image #%d
hr: Predložena slika #%d

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
hr: Predložene dimenzije slike: %1$s x %2$s piksela.

en: Suggested media
hr: Preporučeno

en: Suggested text:
hr: Predloženi tekst:

en: Suggested width is %s.
hr: Preporučena širina je %s.

en: Suggestion ID.
hr: ID preporuke.

en: Suggestion description.
hr: Opis prijedloga.

en: Suggestion visibility.
hr: Vidljivost prijedloga.

en: Suggestions
hr: Prijedlozi

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
hr: Suhosin je napredni sustav zaštite za PHP instalacije. To je dizajnirano tako da zaštiti vaše servere s jedne strane od brojnih dobro poznatih problema u PHP aplikacijama a s druge strane protiv potencijalnih nepoznatih ranjivosti unutar tih aplikacija ili u samoj PHP jezgri. Ako je omogućen na vašem poslužitelju, Suhosin možda treba biti konfiguriran da poveća limit dostave podataka.

en: Sum of all taxes.
hr: Zbroj svih stavki poreza.

en: Sum of line item taxes only.
hr: Zbroj stavki poreza.

en: Summaries
hr: Sažeci

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We’ll show it at the top of the page.
hr: Sažmite ovaj proizvod u 1-2 kratke rečenice. Prikazat ćemo ga na vrhu stranice.

en: Summary
hr: Sažetak

en: Sun
hr: Ned

en: Sunday
hr: Nedjelja

[ctx: Sunday initial]
en: S
hr: N

en: Sunset
hr: Zalazak Sunca

en: Super Badge
hr: Super značka

en: Superscript
hr: Eksponent

en: Support
hr: Podrška

en: Support forum
hr: Forum podrške

en: Supported features for this payment gateway.
hr: Podržana svojstva ovog načina plaćanja.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
hr: Podržava slijedeći zamjenski tekst: <code>[qty]</code> = broj stavki, <code>[cost]</code> = cijena stavki, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Naknada na temelju postotka.

en: Sure, the full-wide image can be pretty big. But sometimes the image is worth it.
hr: Da, ponekad slika pune širine može biti velika. Ali ponekad slika je vrijedna toga.

en: Suriname
hr: Surinam

en: Suspended
hr: Suspendirano

en: Svalbard and Jan Mayen
hr: Svalbard i Jan Mayen Otoci

en: Swahili
hr: Svahili

en: Swaziland
hr: Svaziland

en: Sweden
hr: Švedska

en: Swedish
hr: Švedski

en: Swedish krona
hr: Švedska kruna

en: Swiss franc
hr: Švicarski franak

en: Switch Site
hr: Promijeni web stranicu

en: Switch account
hr: Zamjenite račun

en: Switch to using the orders table as the authoritative data store for orders when sync finishes
hr: Prijeđite na korištenje tablice narudžbi kao mjerodavne pohrane podataka za narudžbe kada sinkronizacija završi

en: Switch to using the posts table as the authoritative data store for orders when sync finishes
hr: Prijeđite na korištenje tablice objava kao mjerodavne pohrane podataka za narudžbe kada sinkronizacija završi

en: Switch up your site&#8217;s look & feel with Styles
hr: Promijenite izgled i dojam svoje web-stranice uz Stilove

en: Switzerland
hr: Švicarska

en: Sync completed.
hr: Sinkrozacija je dovršena.

en: Sync errored with code: %s
hr: Kod greške sinkronizacije: %s

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
hr: Sinkronizacija odobrenih direktorija proizvoda za preuzimanje već je u tijeku.

en: Synchronize approved download directories
hr: Sinkronizirajte odobrene direktorije za preuzimanje

en: Syndicate this content
hr: Sindiciraj ovaj sadržaj

en: Syndication feeds show the most recent
hr: Sindicirani kanali prikazuju najnovijih

en: Syntax Highlighting
hr: Označavanje sintakse

en: Syrian Arab Republic
hr: Sirijska Arapska Republika

en: Syrian pound
hr: Sirijska funta

en: System status
hr: Status Sustava

en: Sălaj
hr: Salaj

en: THE GOODS
hr: ROBA

en: Table cell display.
hr: Prikaz ćelija u tablici.

en: Table cell properties
hr: Obilježja ćelije tablice

en: Table cell value.
hr: Vrijednost ćelije u tablici.

en: Table column header.
hr: Zaglavlje stupca tablice.

en: Table does not exist
hr: Tablica ne postoji

en: Table headers.
hr: Zaglavlja tablice.

en: Table of Contents
hr: Tablica sadržaja

en: Table ordered by Author.
hr: Tablica poredana po autoru.

en: Table ordered by Comment Author.
hr: Tablica poredana prema komentaru autora.

en: Table ordered by Comments.
hr: Tablica poredana po komentarima.

en: Table ordered by Date.
hr: Tablica poredana po datumu.

en: Table ordered by Description.
hr: Tablica poredana prema opisu.

en: Table ordered by E-mail.
hr: Tablice je poredana po adres e-pošte.

en: Table ordered by File Name.
hr: Tablica poredana prema nazivu datoteke.

en: Table ordered by Hierarchical Menu Order and Title.
hr: Tablica poredana prema hijerarhijskom redoslijedu izbornika i naslovu.

en: Table ordered by Last Updated.
hr: Tablice je poredana po najnovijem ažuriranju.

en: Table ordered by Links.
hr: Tablica poredana po poveznicama.

en: Table ordered by Name.
hr: Tablica poredana prema imenu.

en: Table ordered by Post Replied To.
hr: Tablica poredana prema odgovor na objavu.

en: Table ordered by Posts Count.
hr: Tablica poredana prema broju objava.

en: Table ordered by Rating.
hr: Tablica poredana prema ocjeni.

en: Table ordered by Site Domain Name.
hr: Tablice je poredana po imenu domene web-stranice.

en: Table ordered by Site Path.
hr: Tablice je poredana po putanji web-stranice.

en: Table ordered by Site Registered Date.
hr: Tablice je poredana po datumu registracije web-stranice.

en: Table ordered by Slug.
hr: Tablica poredana prema slugu.

en: Table ordered by Theme Name.
hr: Tablice je poredana po imenu teme.

en: Table ordered by Title.
hr: Tablica poredana prema naslovu.

en: Table ordered by URL.
hr: Tablica poredana po URL-u.

en: Table ordered by Uploaded To.
hr: Tablica poredana prema Preneseno u.

en: Table ordered by User Registered Date.
hr: Tablice je poredana po datumu registracije korisnika.

en: Table ordered by Username.
hr: Tablice je poredana po korisničkom imenu.

en: Table ordered by Visibility.
hr: Tablica poredana prema vidljivosti.

en: Table ordered hierarchically.
hr: Tablica poredana hijerarhijski.

en: Table properties
hr: Obilježja tablice

en: Table row properties
hr: Obilježja retka tablice

en: Table rows.
hr: Redovi tablice.

en: Tablet
hr: Tablet računalo

en: Tag
hr: Oznaka

en: Tag #%s doesn&#8217;t exist!
hr: Tag #%s ne postoji!

en: Tag Cloud
hr: Oblak oznaka

en: Tag Dimensions:
hr: Dimenzije oznake:

en: Tag ID
hr: ID oznake

en: Tag ID.
hr: ID oznake.

en: Tag added to all posts in this category.
hr: Tag dodan svim postovima te kategorije.

en: Tag added.
hr: Oznaka dodana.

en: Tag deleted.
hr: Oznaka obrisana.

en: Tag link
hr: Poveznica oznake

en: Tag name
hr: Ime oznake

en: Tag name.
hr: Naziv oznake:

en: Tag not added.
hr: Oznaka nije dodana.

en: Tag not found
hr: Tag nije pronađen

en: Tag not updated.
hr: Oznaka nije ažurirana.

en: Tag slug
hr: Slug oznake

en: Tag slug.
hr: Slug oznake.

en: Tag updated.
hr: Oznaka ažurirana.

en: Tag: | Tags:
hr[0]: Oznaka:

en: Tag: %s
hr: Oznaka: %s

en: Tagalog
hr: Tagaloški

en: Tagged
hr: Označeno

en: Tagged - %s
hr: Označeno: %s

en: Tagged:
hr: Označeno:

en: Tagline
hr: Slogan

en: Tagline (optional)
hr: Slogan (nije obavezno)

en: Tags
hr: Oznake

en: Tags & Categories
hr: Oznake i Kategorije

en: Tags (comma separated)
hr: Oznake (odvojene zarezom)

en: Tags (space separated)
hr: Oznake (odvojene razmakom)

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
hr: Oznake mogu biti selektivno pretvorene u kategorije koristeći <a href="%s">pretvarač oznaka u kategorije</a>.

en: Tags deleted.
hr: Oznake obrisane.

en: Tags indicating styles and features of the theme.
hr: Oznake koje označavaju stilove i osobine teme.

en: Tags list
hr: Popis oznaka

en: Tags list navigation
hr: Navigacija popisa oznaka

en: Tags to Categories
hr: Pretvori kategorije u tagove

en: Tags totals.
hr: Ukupno tagova.

en: Tags:
hr: Oznake:

en: Tags:
hr: Oznake:

en: Tags: %1$s
hr: Oznake: %1$s

en: Tags: %s
hr: Oznake: %s

en: Taiwan
hr: Tajvan

en: Tajikistan
hr: Tadžikistan

en: Take Our Survey
hr: Ispunite anketu

en: Take WordPress with you.
hr: Ponesite WordPress sa sobom.

en: Take a look at the <strong>%1$d item</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>. | Take a look at the <strong>%1$d items</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>.
hr[0]: Pogledajte <strong>%1$d stavku</strong> na <a href="%2$s">zaslonu Zdravlja stranice</a>.
hr[1]: Pogledajte <strong>%1$d stavke</strong> na <a href="%2$s">zaslonu Zdravlja stranice</a>.
hr[2]: Pogledajte <strong>%1$d stavki</strong> na <a href="%2$s">zaslonu Zdravlja stranice</a>.

en: Take a peek at our <a href="%s">short guide</a> for some tips on getting started.
hr: Pregledaj naš <a href="%s">kratki vodič</a> za par savjeta o tome kako početi.

en: Take over
hr: Preuzmi

en: Take payments in cash upon delivery.
hr: Prihvatite plaćanje prilikom preuzimanja

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
hr: Primajte uplate putem direktne bankovne transakcije.

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
hr: Plaćanja putem čekova. Ovaj izvanmrežni gateway također može biti koristan za testiranje kupnje.

en: Take payments via bank transfer.
hr: Prihvatite plaćanja putem transakcijskog računa

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
hr: Preuzimajte plaćanja kod pružatelja koji vam odgovara - odaberite između 100 i više platnih oblika za WooCommerce.

en: Take the best website builder anywhere with you everywhere.
hr: Ponesite sa sobom najbolji izgrađivač web stranica.

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
hr: Razgovarajte s vašim hostingom o OpenSSL podršci za PHP.

en: Talk to your web host about supporting HTTPS for your website.
hr: Obratite se vašem pružatelju hosting usluga za omogućavanje HTTPS za vašu web-stranicu.

en: Tan
hr: Zagasito

en: Tanzania, United Republic of
hr: Tanzanija

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
hr: Dodirnite temu na zaslonu ili postavite kursor miša na temu i zatim kliknite Pregled uživo dugme kako bi vidjeli temu uživo i promijenili opcije teme u odvojenom zaslonu. Također možete pronaći Pregled uživo dugme pri dnu zaslona o detaljima teme. Svaka instalirana tema može se pregledati i prilagoditi na ovaj način.

en: Target
hr: Meta

en: Task List
hr: Popis zadataka

en: Task is not a subclass of `Task`
hr: Zadatak nije potklasa `Zadatka`

en: Task list ID already exists
hr: ID popisa zadataka već postoji

en: Task list ID does not exist
hr: ID popisa zadataka ne postoji

en: Tax
hr: Porez

en: Tax amount
hr: Iznos poreza

en: Tax class
hr: Klasa poreza

en: Tax class already exists
hr: Porezni razred već postoji

en: Tax class name.
hr: Naziv porezne klase.

en: Tax class of fee.
hr: Klasa poreza naknade

en: Tax class of product.
hr: Klasa poreza proizvoda.

en: Tax class requires a valid name
hr: Porezni razred zahtijeva važeće ime

en: Tax class slug already exists
hr: Slug poreznog razreda već postoji

en: Tax class slug is invalid
hr: Slug porezne klase nije valjan

en: Tax class.
hr: Klasa poreza:

en: Tax code
hr: Kod poreza

en: Tax lines data.
hr: Podaci poreznih linija.

en: Tax name
hr: Naziv poreza

en: Tax options
hr: Opcije poreza

en: Tax priority.
hr: Porezni prioritet.

en: Tax rate ID.
hr: Porezna stopa ID

en: Tax rate ID: %s
hr: ID porezne stope: %s

en: Tax rate code.
hr: Kod porezne stope

en: Tax rate label.
hr: Oznaka porezne stope.

en: Tax rate name.
hr: Naziv porezne stope.

en: Tax rate.
hr: Porezna stopa.

en: Tax rates successfully deleted
hr: Porezne stope obrisane uspješno

en: Tax status
hr: Status poreza

[ctx: Tax status]
en: None
hr: Ništa

en: Tax status of fee.
hr: Status poreza naknade

en: Tax status.
hr: Status proizvoda.

en: Tax subtotal.
hr: Porez pod-ukupno.

en: Tax total (not including shipping taxes).
hr: Ukupno porez (ne uključuje porez dostave)

en: Tax total.
hr: Porez ukupno.

en: Taxable
hr: Oporezivo

en: Taxes
hr: Porezi

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
hr: Porezi koji se primjenjuju na ovu stopu dostave koristeći najmanju jedinicu valute.

en: Taxes by code
hr: Porezi po kodu

en: Taxes by date
hr: Porezi po datumu

en: Taxes detailed reports.
hr: Detaljni izvještaji poreza.

en: Taxes do not support trashing.
hr: Porezi se ne mogu premještati u smeće.

en: Taxonomies associated with post type.
hr: Taksonomije asocirane s vrstom objave.

en: Taxonomies: Product types
hr: Taksonomije: vrste poizvoda

en: Taxonomies: Product visibility
hr: Taksonomije: vidljivost proizvoda

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Taxonomy does not exist.
hr: Taksonomija ne postoji.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
hr: Vrsta proizvoda

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
hr: Vidljivost proizvoda

en: Taxonomy name.
hr: Naziv taksonomije.

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
hr: Nazivi taksonomija moraju sadržavati između 1 i 32 znaka.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
hr: Pojmovi taksonomija za statuse proizvoda/narudžbi.

en: Taxonomy:
hr: Taksonomija:

en: Technology
hr: Tehnologija

en: Template
hr: Predložak

en: Template Editing
hr: Uređivanje predloška

en: Template Part Area
hr: Područje dijela predloška

en: Template Part Areas
hr: Područja dijela predloška

en: Template Parts
hr: Dijelovi predloška

en: Template archives
hr: Arhiva predložaka

en: Template cache cleared.
hr: Predmemorija predloška obrisana.

en: Template file copied to theme.
hr: Datoteka predloška kopirana u temu.

en: Template file deleted from theme.
hr: Datoteka predloška obrisana iz teme.

en: Template for %s
hr: Predložak za %s

en: Template is missing. Standalone themes need to have a %1$s or %2$s template file. <a href="%3$s">Child themes</a> need to have a %4$s header in the %5$s stylesheet.
hr: Predložak nedostaje. Samostalne teme moraju sadržavati %1$s ili %2$s datoteke predloška. <a href="%3$s">Podteme</a> moraju sadržavati %4$s zaglavlje (Template header) u %5$s stilskom predlošku.

[ctx: Template name]
en: All Archives
hr: Sve arhive

[ctx: Template name]
en: Author Archives
hr: Arhiva Autora

[ctx: Template name]
en: Blog Home
hr: Blog početna stranica

[ctx: Template name]
en: Category Archives
hr: Arhiva Kategorija

[ctx: Template name]
en: Date Archives
hr: Arhiva Datuma

[ctx: Template name]
en: Front Page
hr: Naslovna stranica

[ctx: Template name]
en: Mini Cart
hr: Mini košarica

[ctx: Template name]
en: Page: 404
hr: Stranica: 404

[ctx: Template name]
en: Pages
hr: Stranice

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
hr: Katalog proizvoda

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
hr: Rezultati pretraživanja proizvoda

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
hr: Proizvodi prema atributima

[ctx: Template name]
en: Products by Category
hr: Proizvodi po kategoriji

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
hr: Proizvodi po oznaci

[ctx: Template name]
en: Search Results
hr: Rezultati pretraživanja

[ctx: Template name]
en: Single Entries
hr: Pojedinačni unosi

[ctx: Template name]
en: Single Posts
hr: Pojedinačne objave

[ctx: Template name]
en: Single Product
hr: Jedna proizvod

[ctx: Template name]
en: Tag Archives
hr: Arhiva Oznaka

[ctx: Template name]
en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Template overrides.
hr: Zamjene predložaka.

en: Template part archives
hr: Arhiva dijela predloška

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
hr: Dio predloška je izbrisan ili je nedostupan: %s

en: Template parts list
hr: Popis dijelova predloška

en: Template parts list navigation
hr: Navigacija popisom dijelova predloška

en: Template parts to include in your templates.
hr: Dijelovi predloška za uvrštavanje u vaše predloške.

en: Template used to display the Mini Cart drawer.
hr: Predložak koji se koristi za prikaz ladice Mini košarica.

en: Templates
hr: Predlošci

en: Templates based on theme files can't be removed.
hr: Predlošci temeljeni na datotekama tema ne mogu se ukloniti.

en: Templates list
hr: Popis predložaka

en: Templates list navigation
hr: Navigacija popisa predložaka

en: Templates to include in your theme.
hr: Predlošci za uključivanje u Vašu temu.

en: Temporarily disabled.
hr: Privremeno onemogućeno.

en: Term ID
hr: Uvjet ID

en: Term ID List
hr: Lista ID pojmova

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
hr: Više taksonomija dijeli ID pojma.

en: Term IDs.
hr: ID pojma.

en: Term counts
hr: Broj uvjeta

en: Term description.
hr: Opis pojma.

en: Term does not exist.
hr: Pojam ne postoji.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
hr: Meta podatak pojma ne može biti dodan pojmovima koje dijele taksonomije.

en: Term name.
hr: Naziv pojma.

en: Term not found
hr: Pojam nije pronađen

en: Terms
hr: Pojmovi

en: Terms and Conditions Page
hr: Stranica Odredbi i uvjeta

en: Terms and conditions
hr: Uvjeti i Odredbe

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
hr: Pojmovi se ne mogu premjestiti u smeće. Postavite '%s' za brisanje.

en: Terms in the product visibility taxonomy.
hr: Pojmovi u taksonomiji vidljivosti proizvoda.

en: Terms of Service
hr: Uvjeti korištenja

en: Terms successfully recounted
hr: Uvjeti ponovo izbrojani uspješno

en: Test mode flag used to indicate whether client is in test mode.
hr: Mod testiranja oznaka se koristi kako bi pokazali da je klijent u modu testiranja.

en: Test your site's compatibility with Jetpack.
hr: Testirajte kompatibilnost web-stranice s Jetpackom.

en: Tested up to WooCommerce version
hr: Testirano do WooCommerce inačice

en: Testimonial
hr: Preporuka

en: Testimonial Archive Content
hr: Sadržaj arhivske stranice preporuka

en: Testimonial Archive Featured Image
hr: Istaknuta slika  arhivske stranice preporuka

en: Testimonial Archive Title
hr: Naslov arhivske stranice preporuka

en: Testimonial deleted
hr: Preporuka je obrisana

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
hr: Skica preporuke je ažurirana. <a target="_blank" href="%s">Pretpregled preporuke</a>

en: Testimonial list navigation
hr: Navigacija popisa preporuka

en: Testimonial modified
hr: Preporuka je uređena

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
hr: Stranica preporuka prikazuje najviše %1$s preporuka.

en: Testimonial published
hr: Preporuka je objavljena

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
hr: Preporuka objavljena. <a href="%s">Pregledaj preporuku</a>

en: Testimonial restored
hr: Preporuka je obnovljen

en: Testimonial restored to revision from %s
hr: Preporuka vraćena na reviziju od %s

en: Testimonial saved.
hr: Preporuka spremljena.

en: Testimonial scheduled
hr: Preporuka je tempirana

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
hr: Preporuka tempirana za: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Pretpregled preporuke</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
hr: Preporuka poslana. <a target="_blank" href="%s">Pretpregled preporuke</a>

en: Testimonial trashed
hr: Preporuka je premještena u smeće

en: Testimonial updated.
hr: Preporuka ažurirana.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
hr: Preporuka ažurirana. <a href="%s">Pregledaj preporuku</a>

en: Testimonials
hr: Preporuke

en: Testimonials list
hr: Popis preporuka

en: Testing connection for %s
hr: Testiranje konekcije za %s

en: Testing your site's compatibility with Jetpack...
hr: Testiranje kompatibilnosti vaše stranice s Jetpackom...

en: Texas
hr: Teksas

en: Text
hr: Tekst

en: Text & Image Links
hr: Tekstualne & slikovne poveznice

en: Text &amp; Headings
hr: Tekst i naslovi

en: Text Color
hr: Boja teksta

en: Text Layout & Font
hr: Prijelom teksta i fontovi

en: Text Link
hr: tekstualna poveznica

en: Text List
hr: Tekstualna lista

en: Text background color:
hr: Pozadinska boja teksta:

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Text displayed after Gravatar. This is optional and can be used to describe yourself or what your blog is about.
hr: Tekst koji se prikazuje iza Gravatara. Ovo je opcionalno i tu možeš opisati sebe ili svoj blog.

[ctx: Text displayed when there is no information]
en: None
hr: Ništa

en: Text for the title attribute of the link element for this menu item.
hr: Tekst za atribut naziva elementa poveznice za ovu stavku izbornika.

en: Text only
hr: Samo tekst

en: Text to appear below the main email content.
hr: Tekst koji će se pojaviti ispod glavnog sadržaja e-pošte.

en: Text to display
hr: Tekst za prikaz

en: TextBook is a theme for colleges, schools and organizations focused on education.
hr: TextBook je tema za fakultete, škole i organizacije usmjerene na obrazovanje.

en: Textarea
hr: Područja teksta

en: Thai
hr: Tajski

en: Thai baht
hr: Tajlandski bat

en: Thailand
hr: Tajland

en: Thank You
hr: Hvala

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
hr: Hvala što stvarate uz pomoć <a href="%s">WordPressa</a>.

en: Thank you for creating with <a href="https://wordpress.com/">WordPress</a>
hr: Hvala što stvarate uz pomoć <a href="http://wordpress.com/">WordPressa</a>

en: Thank you for flying with %s, a better way to blog.
hr: Hvala vam što letite s %s, boljim načinom bloganja.

en: Thank you for selling with WooCommerce.
hr: Zahvaljujemo Vam na prodaji putem WooCommerce-a.

en: Thank you for using %s to better communicate with your audience. We are proud to be part of your business.
hr: Hvala vam što koristite %s za bolju komunikaciju s vašom publikom. Ponosni smo što ste dio našeg poslovanja.

en: Thank you for using %s to secure your site. We are proud to be part of your business.
hr: Hvala što koristite %s za osiguravanje svoje stranice. Ponosni smo što se dio našeg poslovanja.

en: Thank you for using %s!
hr: Hvala što koristite %s!

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
hr: Hvala na korištenju %s, vaša web stranica je izbrisana. Sretan vam put ukoliko se ne sretnemo opet.

en: Thank you for using both Akismet & Vaultpress to secure your site
hr: Hvala vam što koristite Akismet i Vaultpress kako bi osigurali svoju stranicu.

en: Thank you for using both Akismet & Vaultpress to secure your site.
hr: Hvala vam što koristite Akismet i Vaultpress kako bi osigurali svoju stranicu.

en: Thank you for your feedback!
hr: Hvala na povratnim informacijama!

en: Thank you for your order
hr: Hvala Vam na narudžbi

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
hr: Hvala na Vašoj uplati. Transakcija je završena, a račun za kupnju vam je poslan  e-poštom. Prijavite se na svoj PayPal račun da biste vidjeli detalje o transakcijama.

en: Thank you for your purchase!
hr: Hvala na kupovini!

en: Thank you!
hr: Hvala!

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
hr: Hvala. Provjerite svoju e-poštu zbog poveznice za potvrdu vaše akcije. Vaša web-stranica neće biti izbrisana sve dok ne kliknete na poveznicu.

en: Thank you. Your order has been received.
hr: Hvala. Vaša narudžba je zaprimljena.

en: Thanks :)
hr: Zahvaljujemo :)

en: Thanks for confirming your erasure request.
hr: Zahvaljujemo na potvrdi vašeg zahtjeva za brisanjem podataka.

en: Thanks for confirming your export request.
hr: Zahvaljujemo na potvrdi vašeg zahtjeva za izvozom podataka.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
hr: Zahvaljujemo što ste kreiralii račun na %1$s. Kao podsjetnik, korisničko ime koje ste odabrali je %2$s. Možete pristupiti svom području računa da biste pregledali narudžbe, promijenili lozinku i još mnogo toga na: %3$s

en: Thanks for flying with<br /> %s
hr: Hvala što letite s<br /> %s

en: Thanks for reading.
hr: Zahvaljujemo na čitanju!

en: Thanks for shopping with us
hr: Hvala Vam što kupujete kod nas!

en: Thanks for shopping with us.
hr: Zahvaljujemo što kupujete kod nas!

en: Thanks for testing Gutenberg!
hr: Hvala što testirate Gutenberg!

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
hr: Hvala što koristite Jetpack! Vaša je trgovina gotovo spremna: za aktiviranje usluga kao što je%s, jednostavno povežite svoju trgovinu.

en: Thanks for using {site_url}!
hr: Hvala što koristite {site_url}!

en: Thanks for your feedback
hr: Hvala na povratnim informacijama

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
hr: Hvala na narudžbi. Na čekanju je dok ne potvrdimo da je uplata primljena.

en: Thanks to {{a}}all our community members who helped translate to {{language/}}{{/a}}!
hr: Hvala svim {{a}}našim članovima koji su pomogli prevesti na {{language/}}{{/a}}!

en: Thanks!
hr: Zahvaljujemo!

en: Thanks! Your feedback will help improve search results
hr: Hvala! Tvoje povratne informacije pomoći će poboljšanju rezultata pretraživanja

en: That audio file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
hr: Nije moguće pronaći tu audio datoteku. Provjerite svoju <a href="%s">zbirku medija</a> i uvjerite se da nije izbrisana.

en: That connection has been removed.
hr: Navedena konekcija je uklonjena.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
hr: Dotična adresa e-pošte je već upotrijebljena. Provjerite svoj dolaznu mapu za aktivacijsku poruku e-pošte. Postati će dostupan za par dana ako ništa ne napravite.

en: That file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
hr: Tu datoteku nije moguće pronaći. Provjeri svoju <a href="%s">zbirku medija</a> i uvjeri se da nije izbrisana.

en: That image cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
hr: Nije moguće pronaći tu sliku. Provjerite svoju <a href="%s">zbirku medija</a> i uvjerite se da nije izbrisana.

en: That name is not allowed.
hr: Dotično ime nije dozvoljeno.

en: That post does not have a VideoPress video associated to it.
hr: Navedenoj objavi nije dodijeljen VideoPress video.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
hr: Dotična web stranica je trenutno rezervirana ali možda postane dostupna kroz nekoliko dana.

en: That user could not be added to this site.
hr: Ovog korisnika nije moguće dodati na web stranicu.

en: That user does not exist.
hr: Ovaj korisnik ne postoji.

en: That user is already a member of this site.
hr: Ovaj korisnik je već član ove web stranice.

en: That username is already activated.
hr: Ovo korisničko ime je već aktivirano.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
hr: Dotično korisničko ime je trenutno rezervirano ali možda postane dostupno kroz nekoliko dana.

en: That username is not allowed.
hr: Ovo korisničko ime nije dozvoljeno.

en: That video cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
hr: Nije moguće pronaći taj video. Provjerite svoju <a href="%s">zbirku medija</a> i uvjerite se da nije izbrisan.

en: That was hard work! Take a break.
hr: Riješismo još jednu muku ježovu! Ma, uzmite si odmor.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
hr: To je sve, ne morate više ništa mijenjati! Sretno bloganje.

en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
hr: Kupon "%1$s" je uklonjen iz vaše košarice: %2$s

en: The "%1$s" taxonomy "%2$s" property (%3$s) conflicts with an existing property on the REST API Posts Controller. Specify a custom "rest_base" when registering the taxonomy to avoid this error.
hr: Svojstvo "%1$s" taksonomije "%2$s" (%3$s) u sukobu je s postojećim svojstvom na REST API Posts Controlleru. Navedite prilagođenu "rest_base" pri registraciji taksonomije da biste izbjegli ovu grešku.

en: The "%1$s" value is smaller than "%2$s"
hr: "%1$s" vrijednost je manja od "%2$s"

en: The "%s" must be a callable function.
hr: "%s" mora biti funkcija za pozivanje.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
hr: Grupa "%s" opcija je uklonjena. Upotrijebi drugu grupu postavki.

en: The "%s" payment method is currently disabled
hr: "%s" način plaćanja je trenutno onemogućen

en: The "%s" payment method is currently enabled
hr: "%s" način plaćanja je trenutno omogućen

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
hr: "%s" tema nije valjana matična tema.

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
hr: Instalirat će se i aktivirati dodatak "WooCommerce Admin"

en: The "get_value_callback" parameter must be a valid callback.
hr: Parametar "get_value_callback" mora biti valjani povratni poziv.

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
hr: Zona "Lokacije nisu obuhvaćene vašim drugim zonama" ne može biti ažurirana.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only be one of the built-in types: %2$l.
hr: Ključna riječ "type" za %1$s može biti samo jedna od ugrađenih vrsta: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only contain the built-in types: %2$l.
hr: Ključna riječ sheme "type" za %1$s može sadržavati samo ugrađene vrste: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %s is required.
hr: Ključna riječ sheme "type" za %s je obavezna.

en: The "uses_context" parameter must be an array.
hr: Parametar "uses_context" mora biti niz.

en: The $source_properties array contains invalid properties.
hr: Niz $source_properties sadrži nevaljana svojstva.

en: The $source_properties must contain a "get_value_callback".
hr: $source_properties mora sadržavati "get_value_callback".

en: The $source_properties must contain a "label".
hr: $source_properties mora sadržavati "oznaku".

en: The %1$s and %2$s directories exist but are not writable. These directories are used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to these directories.
hr: Direktoriji %1$s i %2$s postoje, ali se u njih ne može pisati. Ovi se direktoriji koriste za poboljšanje stabilnosti ažuriranja dodataka. Provjerite ima li poslužitelj dopuštenja za pisanje u ove direktorije.

en: The %1$s argument must be a non-empty string for %2$s.
hr: Argument %1$s ne smije biti prazan niz za %2$s.

en: The %1$s constant is defined as %2$s
hr: Konstanta %1$s definirana je kao %2$s

en: The %1$s directive in %2$s determines if uploading files is allowed on your site.
hr: Direktiva %1$s u %2$s određuje je li prijenos datoteka dozvoljeno na web-stranici.

en: The %1$s directory does not exist, and the server does not have write permissions in %2$s to create it. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions in %2$s.
hr: Direktorij %1$s ne postoji, a poslužitelj nema dopuštenja za pisanje u %2$s da ga stvori. Ovaj se direktorij koristi za ažuriranje dodataka i tema. Provjerite ima li poslužitelj dozvole za pisanje u %2$s.

en: The %1$s parameter must be an array. To pass arbitrary data to scripts, use the %2$s function instead.
hr: Parametar %1$s mora biti array. Kako bi proslijedili proizvoljne podatke skripti, upotrijebite %2$s funkciju.

en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
hr: Dodatak %1$s je deaktiviran jer su najnovija poboljšanja sada uključena u dodatak %2$s.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
hr: %1$s zaglavlje dodatka je zastarjelo. Umjesto upotrijebite %2$s.

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
hr: %1$s, %2$s, i %3$s vrijednosti mogu se urediti kako bi se podesio jezik videa i vrsta.

en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
hr: %1$sPopis odobrenih direktorija za preuzimanje%2$s je ažuriran. Kako biste zaštitili svoju web-stranicu, pregledajte popis i izvršite sve potrebne izmjene. Za više informacija pogledajte %3$sovaj vodič%2$s.

en: The %s argument must be a string or a string array.
hr: Argument %s mora biti niz ili niz znakova.

en: The %s argument must be an array.
hr: Argument %s mora biti niz.

en: The %s cannot be deleted.
hr: %s ne može biti izbrisano.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
hr: Klasa %s se može pokrenuti samo unutar WP CLI-a.

en: The %s constant is no longer supported.
hr: Konstanta %s više nije podržana.

en: The %s directory cannot be located.
hr: Nije moguće locirati %s direktorij.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
hr: Direktorij %s postoji, ali se u njega ne može pisati. Ovaj se direktorij koristi za ažuriranje dodataka i tema. Provjerite ima li poslužitelj dozvole za pisanje u ovaj direktorij.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
hr: Direktorij %s postoji, ali se u njega ne može pisati. Ovaj se direktorij koristi za poboljšanje stabilnosti ažuriranja dodataka i tema. Provjerite ima li poslužitelj dozvole za pisanje u ovaj direktorij.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
hr: Direktorij %s postoji, ali se u njega ne može pisati. Ovaj se direktorij koristi za poboljšanje stabilnosti ažuriranja dodataka. Provjerite ima li poslužitelj dozvole za pisanje u ovaj direktorij.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
hr: Direktorij %s postoji, ali se u njega ne može pisati. Ovaj se direktorij koristi za poboljšanje stabilnosti ažuriranja tema. Provjerite ima li poslužitelj dozvole za pisanje u ovaj direktorij.

en: The %s directory used to improve the stability of plugin and theme updates is writable.
hr: U direktorij %s koji se koristi za poboljšanje stabilnosti ažuriranja dodataka i tema moguće je pisati.

en: The %s does not support trashing.
hr: %s ne podržava premještanje u smeće.

en: The %s filter is enabled.
hr: %s filter je uključen.

en: The %s function has been disabled, some media settings are unavailable because of this.
hr: Funkcija %s je onemogućena, neke postavke sadržaja nisu dostupne zbog toga.

en: The %s has already been deleted.
hr: %s je već izbrisan.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
hr: %s uvoznik nije ispravan ili nije instaliran.

en: The %s is not a valid URL
hr: %s nije valjan URL

en: The %s key must be a string without spaces.
hr: Ključ %s mora biti niz bez razmaka.

en: The %s payment gateway is not available.
hr: Payment gateway %s nije dostupan.

en: The %s post meta must be an array.
hr: %s meta podaci objave moraju biti array.

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
hr: %s svojstvo ima neispravno pohranjenu vrijednost, i ne može se ažurirati na null.

en: The %s setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/
hr: Postavka %s je od registrirana. Odregistrirane postavke su zastarjele. Pročitajte https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
hr: %s stilski predložak (stylesheet) ne sadrži ispravno zaglavlje teme.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
hr: Tablica %s nije instalirana. Pokrenite ažuriranje baze podataka mreže.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
hr: &#8220;Slug&#8221; je inačica imena prilagođena URL-u. Obično je pisano malim slovima i sadrži samo slova, brojke i povlake.

en: The 2010 theme for WordPress is stylish, customizable, simple, and readable -- make it yours with a custom menu, header image, and background. Twenty Ten supports six widgetized areas (two in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes stylesheets for print and the admin Visual Editor, special styles for posts in the "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional one-column page template that removes the sidebar.
hr: Tema 2010 za WordPress je elegantna, prilagodljiva, jednostavna i čitka - učinite ju svojom sa korisničkim menijem, slikom zaglavlja i pozadine. Twenty Ten podržava šest widget područja (dva u rubnom stupcu, četiri u podnožju) i istaknute slike (mini-prikaz za galerija post i slike korisničkog zaglavlja za postove i stranice). Uključuje stylesheetove za ispis i admin Vizualni Uređivač, posebne stilove za postove u "Sa Strane" i "Galerija" kategorijama, i ima opcionalnu predložak stranicu sa jednim stupce koja uklanja rubni stupac.

en: The 2011 theme for WordPress is sophisticated, lightweight, and adaptable. Make it yours with a custom menu, header image, and background -- then go further with available theme options for light or dark color scheme, custom link colors, and three layout choices. Twenty Eleven comes equipped with a Showcase page template that transforms your front page into a showcase to show off your best content, widget support galore (sidebar, three footer areas, and a Showcase page widget area), and a custom "Ephemera" widget to display your Aside, Link, Quote, or Status posts. Included are styles for print and for the admin editor, support for featured images (as custom header images on posts and pages and as large images on featured "sticky" posts), and special styles for six different post formats.
hr: Tema 2011 za WordPress je sofisticirana, lagana i prilagodljiva. Učinite ju svojom s prilagodljivim izbornikom, slikom zaglavlja i pozadinom - zatim pođite dalje s dostupnim opcijama teme za svjetlije ili tamnije sheme boja, korisničkim bojama poveznica, i izbora između tri rasporeda elemenata. Twenty Eleven dolazi opremljena s predloškom Galerija stranice koja pretvara vašu početnu stranicu u galeriju kojom možete prikazati vaše najbolje uratke, izobiljem widgeta (bočna traka, tri podnožje područja i Galerija stranica sa widget područjem), i korisničkim "Ephemera" widgetom koji omogućuje prikaz vaših crtica, Poveznica, Citata, ili Status objava. Uključeni su i stilovi za ispis i za admin uređivač, podrška istaknute slike (kao korisničke slike zaglavlja na objavama i stranicama i kao velike slike na istaknutim "zalijepljenim" objavama), i specijalni stilovi za šest različitih formata objava.

en: The 2012 theme for WordPress is a fully responsive theme that looks great on any device. Features include a front page template with its own widgets, an optional display font, styling for post formats on both index and single views, and an optional no-sidebar page template. Make it yours with a custom menu, header image, and background.
hr: Tema 2012 za WordPress je u potpunosti odazivna tema koja izgleda odlično na bilo kojem uređaju. Njene mogućnosti uključuju predložak početne stranice s njenim vlastitim widgetima, opcionalni font, stajling za formate objava i na početnoj stranici i samostalnom pregledu objava i opcionalni predložak stranice bez bočne trake. Personalizirajte ju s prilagođenim izbornikom, slikom zaglavlja i pozadinom.

en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
hr: Tema 2013 za WordPress vraća nas nazad na blog. Tema sadrži punu listu formata objava od kojih je svaki prikazan na sebi svojstven način. Obiluje dizajnerskim detaljima, počevši od živahne sheme boja i odgovarajućim slikama zaglavlja, prekrasne tipografije i ikonama kao i fleksibilnom formatu koji izgleda odlično na bilo kojem uređaju, bio on veliki ili mali.

en: The <em>Inserter</em> Tool
hr: Alat <em>umetanja sadržaja</em>

en: The API key provided does not have write permissions.
hr: Navedeni API ključ nema dozvolu za pisanje.

en: The API key you entered could not be verified.
hr: API ključ koji ste upisali nije moguće verificirati.

en: The Akismet subscription plan
hr: Plan Aksimet pretplate

en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
hr: Popis odobrenih direktorija za preuzimanje proizvoda trenutno se sinkronizira s katalogom proizvoda (%d%% dovršeno). Ako je potrebno, možete ga otkazati.

en: The Authorization header is used by third-party applications you have approved for this site. Without this header, those apps cannot connect to your site.
hr: Zaglavlje autorizacije koriste aplikacija trećih strana koje odobrite. Bez toga se te aplikacije ne mogu povezati s vašom web-stranicom.

en: The Authorization header is working as expected
hr: Zaglavlje autorizacije radi kako je i očekivano.

en: The Authorize Application request is not allowed.
hr: Zahtjev za autorizaciju aplikacije nije dopušten.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
hr: Sekcija Dostupni widgeti sadrži sve widgete koje možete odabrati. Jednom kada odvučete widget u bočnu traku, otvoriti će se i dopustiti vam da ga konfigurirate. Kada ste zadovoljni s postavkama widgeta, kliknite dugme Spremi i widget će oživjeti na vašoj web-stranici. Ako kliknete Izbriši, widget će biti uklonjen.

en: The Big Day
hr: Veliki dan

en: The Blip.tv service has been shut down since August 20th, 2015.
hr: Servis Blip.tv je ugašen od 20. kolovoza 2015.

en: The Blog URL is not properly setup in the widget.
hr: Blog URL nije ispravno postavljen u widgetu.

en: The CSV is invalid.
hr: CSV nije valjan.

en: The Customizer allows you to preview changes to your site before publishing them. You can navigate to different pages on your site within the preview. Edit shortcuts are shown for some editable elements. The Customizer is intended for use with non-block themes.
hr: Prilagodnik vam omogućuje pretpregled promjena na vašoj web-stranici prije nego ih objavite. Možete otvarati druge stranice na vašoj web-stranici unutar pretpregleda. Prečaci za uređivanje su prikazani za neke elemente koji se mogu uređivati. Prilagodnik je namjenjen upotrebi s temama koje ne koriste blok uređivač.

en: The DB ID of the nav_menu_item that is this item's menu parent, if any, otherwise 0.
hr: DB ID za nav_menu_item koji je matični ovoj stavki izbornika, ako postoji. 0 inače.

en: The Dashboard is the first place you will come to every time you log into your site. It is where you will find all your WordPress tools. If you need help, just click the &#8220;Help&#8221; tab above the screen title.
hr: Nadzorna ploča je prvo mjesto na koje ćete doći svaki put kada se prijavite na svoju web-stranicu. Tu ćete pronaći sve svoje WordPress alate. Ako trebate pomoć, samo kliknite na &#8220;Pomoć&#8221; karticu iznad naslova zaslona.

en: The Eden Jacket
hr: Eden jakna

en: The Edit Media screen is deprecated as of WordPress 6.3. Please use the Media Library instead.
hr: Zaslon za uređivanje medija zastario je od WordPressa 6.3. Umjesto toga koristite biblioteku medija.

en: The End
hr: Kraj

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
hr: Dodatak eWAY za WooCommerce omogućuje vam plaćanje kreditnim karticama izravno u vašem dućanu bez preusmjeravanja korisnika na web mjesto treće strane za plaćanje.

en: The Footer template defines a page area that typically contains site credits, social links, or any other combination of blocks.
hr: Predložak podnožja definira područje stranice koje obično sadrži zasluge web-stranice, društvene poveznice ili neku drugu kombinaciju blokova.

en: The GMT date the application password was created.
hr: GMT datum kada je lozinka aplikacije kreirana.

en: The GMT date the application password was last used.
hr: GMT datum kada je lozinka aplikacije zadnji put korištena.

en: The HTTP response code from the receiving server.
hr: HTTP kod odgovora od primajućeg poslužitelja.

en: The HTTP response message from the receiving server.
hr: HTTP poruka odgovora od primajućeg poslužitelja.

en: The Header template defines a page area that typically contains a title, logo, and main navigation.
hr: Predložak zaglavlja definira područje stranice koje obično sadrži naslov, logo i glavnu navigaciju.

en: The ID for the associated post of the attachment.
hr: ID za objavu koja sadrži dodijeljeni privitak.

en: The ID for the author of the post.
hr: ID za autora objave.

en: The ID for the author of the revision.
hr: ID autora revizije.

en: The ID for the author of the template.
hr: ID za autora predloška.

en: The ID for the autosave.
hr: ID za automatsko spremanje.

en: The ID for the parent font family of the font face.
hr: ID za matičnu obitelj fonta te vrste fonta.

en: The ID for the parent of the autosave.
hr: ID matične stavke automatskog spremanja.

en: The ID for the parent of the comment.
hr: ID matičnog komentara.

en: The ID for the parent of the global styles revision.
hr: ID za matične globalne revizije stilova.

en: The ID for the parent of the object.
hr: ID matičnog objekta.

en: The ID for the parent of the post.
hr: ID matične stavke objave.

en: The ID for the parent of the resource.
hr: ID matičnog resursa.

en: The ID for the parent of the revision.
hr: ID matične stavke revizije.

en: The ID for the resource.
hr: ID za resurs.

en: The ID of the assigned menu.
hr: Id dodijeljenog izbornika.

en: The ID of the associated post object.
hr: ID objekta povezane objave.

en: The ID of the featured media for the post.
hr: ID istaknutog medijskog zapisa za objavu.

en: The ID of the package being shipped. Leave blank to apply to all packages.
hr: ID poslanog paketa. Ostavite prazno kako bi primjenili na sve pakete

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
hr: ID paketa kojem pripadaju cijene dostave.

en: The ID of the page that should be displayed on the front page
hr: ID stranice koja bi trebala biti prikazana na početnoj stranici

en: The ID of the page that should display the latest posts
hr: ID stranice koja bi trebala prikazivati ​​posljednje objave

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
hr: ID načina plaćanja koji se koristi za obradu plaćanja.

en: The ID of the user object, if author was a user.
hr: ID korisnika objekta, ako je korisnik autor.

en: The ID of this site does not exist.
hr: ID ove web-stranice ne postoji.

en: The IDs of the child font faces in the font family.
hr: ID-ovi podređenih vrsta fontova u obitelji fontova.

en: The IP address the application password was last used by.
hr: IP adresa koja je zadnja koristila lozinku aplikacije.

en: The JSONP callback function is invalid
hr: JSONP callback funkcija nije valjana.

en: The Jetpack Module is already activated.
hr: Jetpack modul je već aktiviran.

en: The Jetpack Module is already deactivated.
hr: Jetpack modul je već deaktiviran.

en: The Jetpack Version is %s
hr: Jetpacka inačica %s

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
hr: MaxMind licencni ključ nije ispravan. Ako ste nedavno kreirali ovaj ključ, možda trebate pričekati da postane aktivan.

en: The Open Graph image link of the %1$s or %2$s element from the URL.
hr: Slika Open Graph poveznica elementa %1$s ili %2$s iz URL-a.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
hr: Inačica PHP-a na vašem poslužitelju je %1$s, međutim za novi dodatak je potrebna %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new theme version requires %2$s.
hr: PHP inačica na vašem poslužitelju je %1$s, no nova inačica teme zahtijeva %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
hr: Instalirana inačica PHP-a na vašem poslužitelju je %1$s, međutim za dodatak je potrebna %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
hr: Instalirana inačica PHP-a na vašem poslužitelju je %1$s, međutim, učitana tema zahtijeva %2$s.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
hr: PayFast dodatak za WooCommerce omogućuje vam prihvaćanje plaćanja putem kreditne kartice i EFT-a putem jednog od najpopularnijih gatewaya u Južnoj Africi. Nema naknada za postavljanje ili mjesečnih troškova pretplate.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
hr: Ekstenzija PayFast za WooCommerce omogućuje vam prihvaćanje plaćanja kreditnom karticom i EFT-om putem jednog od najpopularnijih pristupnika plaćanja u Južnoj Africi. Nema naknada za postavljanje ili mjesečnih troškova pretplate. Odabirom ove ekstenzije konfigurirat ćete svoju trgovinu za korištenje južnoafričkih randa kao odabrane valute.

en: The Plugin is already active.
hr: Dodatak je već aktivan.

en: The Plugin is already deactivated.
hr: Dodatak je već deaktiviran.

en: The Press This plugin is required.
hr: Potreban je Press This dodatak.

en: The Privacy Settings require JavaScript.
hr: Postavke privatnosti zahtijevaju JavaScript.

en: The Privacy screen lets you either build a new privacy-policy page or choose one you already have to show.
hr: Zaslon Privatnost omogućuje vam da napravite novu stranicu s pravilima o privatnosti ili odaberete onu koju već morate prikazati.

en: The REST API can no longer be completely disabled, the %s filter can be used to restrict access to the API, instead.
hr: REST API nije moguće potpuno deaktivirati, ali možete koristiti %s filter kako bi ograničili pristup API-u.

en: The REST API did not behave correctly
hr: REST API se neispravno ponaša.

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
hr: REST API nije ispravno obradio %s upitni parametar.

en: The REST API encountered an error
hr: REST API je naišao na grešku.

en: The REST API encountered an unexpected result
hr: REST API je naišao na neočekivani rezultat

en: The REST API is available
hr: REST API je dostupan

en: The REST API is one way that WordPress and other applications communicate with the server. For example, the block editor screen relies on the REST API to display and save your posts and pages.
hr: REST API je jedan od načina kako WordPress i druge aplikacije komuniciraju s poslužiteljem. Jedan primjer je zaslon blok uređivača, koji se oslanja na REST API kako bi prikazao i spremio vaše objave i stranice.

en: The Rest API is unavailable.
hr: Rest API nije dostupan.

en: The SKU already exists on another product.
hr: SKU već postoji za neki drugi proizvod.

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
hr: SQL poslužitelj je neophodni dio softvera za bazu podataka koju WordPress koristi za pohranjivanje cijelog sadržaja i postavki web-stranice.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
hr: SSL certifikat za host nije moguće verificirati.

en: The Site Health check for %1$s has been replaced with %2$s.
hr: Provjera zdravlja web-stranice za %1$s zamijenjena je s %2$s.

en: The Site Health check requires JavaScript.
hr: Provjera zdravlja web-stranice zahtijeva JavaScript.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
hr: Ikona stranice se koristi kao ikona pretraživača i ikona aplikacije za vašu stranicu. Ikone moraju biti u kvadratnom obliku, široke i dugačke barem %s px.

en: The Site Icon is what you see in browser tabs, bookmark bars, and within the WordPress mobile apps. It should be square and at least %s pixels.
hr: Ikona web-mjesta ono je što vidite na karticama preglednika, trakama knjižnih oznaka i unutar mobilnih aplikacija WordPress. Trebala bi biti kvadratna i imati najmanje %s piksela.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
hr: Upisana adresa web stranice ne izgleda kao valjani URL. Unesite valjani URL.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
hr: Tekstualni način omogućuje vam da unosite HTML oznake skupa s tekstom vaše objave. Kada se prebacite u tekstualni način rada, oznake &lt;p&gt; i &lt;br&gt; biti će pretvorene u prijelom retka (novi red). Kada tipkate, dodavanje jednog novog retka može se koristiti umjesto oznake &lt;br&gt;, dok dodavanje dva nova retka zamjenjuje oznaku za paragraf. Prijelomi retka se automatski pretvaraju u oznake.

en: The Twitter API lets you send status updates to your blog from a Twitter client. (<a href="http://en.support.wordpress.com/twitter-api/">Learn More</a>)
hr: Twitter API vam omogućuje slanje statusnih poruka na vaš blog sa Twitter klijenta. (<a href="http://en.support.wordpress.com/twitter-api/">Saznaj Više</a>)

en: The Twitter Timeline widget can't display tweets based on searches or hashtags. To display a simple list of tweets instead, change the Widget ID to a Twitter username. Otherwise, delete this widget.
hr: Twitter Timeline widget ne može prikazati tvitove bazirane na pretragi ili hashtagovima. Kako bi prikazali jednostavnu listu tvitova, promijenite Widget ID u Twitter korisničko ime. U protivnom, uklonite ovaj widget.

en: The Twitter username of the owner of this site's domain.
hr: Twitter korisničko ime vlasnika domene ove stranice.

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
hr: URI web-stranice teme, kako se nalazi u zaglavlju teme.

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
hr: URI web-stranice teme pretvoren za prikaz.

en: The URI of the theme's webpage.
hr: URI web-stranice teme.

en: The URL must be served over a secure connection.
hr: URL mora biti poslužen putem sigurne veze.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
hr: URL resursa za koji se dobavlja oEmbed podatak.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
hr: URL vaše %s stranice (skupa s ID-em stranice).

en: The URL to process.
hr: URL za obradu.

en: The URL to the admin area
hr: URL do admin područja

en: The URL to which this menu item points.
hr: URL ove stavke izbornika.

en: The URL where the webhook was delivered.
hr: URL na kojem je predana web kuka (webhook) .

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
hr: Čini se da je uneseni URL zapravo adresa e-pošte - želite li dodati obavezni prefiks mailto:?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
hr: Čini se da je uneseni URL vanjska poveznica - želite li dodati obavezno prefiks http://?

en: The VideoPress plugin could not communicate with the VideoPress servers. This error is most likely caused by a misconfigured plugin. Please reinstall or upgrade.
hr: Dodatak VideoPress ne može komunicirati s VideoPress poslužiteljima. Ova greška se dogodila najverojatnije zbog pogrešne konfiguracije dodatka. Reinstalirajte ili nadogradite dodatak.

en: The Walker class named %s does not exist.
hr: Ne postoji Walker klasa nazvana %s.

en: The Woo team is made up of over 350 talented individuals, distributed across 30+ countries.
hr: Woo tim se sastoji od preko 350 talentiranih pojedinaca, raspoređenih u više od 30 zemalja.

en: The WooCommerce Blocks feature plugin requires a more recent version of WordPress and has been paused. Please update WordPress to continue enjoying WooCommerce Blocks.
hr: WooCommerce blokovi zahtijevaju noviju verziju WordPress-a te su pauzirani. Ažurirajte WordPress da biste nastavili koristiti ​​WooCommerce blokove.

en: The WooCommerce Blocks package running on your site.
hr: Paket WooCommerce Blocks pokrenut je na vašoj web stranici.

en: The WooCommerce Blocks plugin requires a more recent version of WooCommerce and has been deactivated. Please update to the latest version of WooCommerce.
hr: Dodatak WooCommerce Blocks zahtijeva noviju inačicu WooCommercea i deaktiviran je. Ažurirajte WooCommerce na najnoviju inačicu.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
hr: Dodatak WooCommerce Helper više nije potreban. Umjesto toga <a href="%s"> upravljajte pretplatama </a> iz kartice proširenja.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
hr: WooCommerce REST API omogućuje vanjskim aplikacijama pregledavanje i upravljanje podacima o trgovini. Pristup se dodjeljuje samo onima koji imaju važeće API ključeve.

en: The WooCommerce REST API package running on your site.
hr: Paket WooCommerce REST API koji je aktivan na vašoj web lokaciji.

en: The WordAds module is not active
hr: WordAds modul nije aktivan

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
hr: WordPress Hosting Tim održava listu tih modula, preporučenih i neophodnih, u <a href="%1$s" %2$s>timskom priručniku %3$s</a>.

en: The WordPress Team
hr: WordPress tim

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
hr: WordPress adresa koju ste unijeli ne izgleda kao valjani URL. Unesite valjani URL.

en: The WordPress community
hr: WordPress zajednica

en: The WordPress core file %1$s has been modified; if you did not modify this file you should review it and replace it
hr: WordPress osnovna datotkea %1$s je modificirana; ukoliko nisi  sam to učinio, trebao bi ju pregledati i zamijeniti

en: The WordPress core file %1$s is no longer modified: %2$s
hr: WordPress osnovna datoteka %1$s više nije modificarana: %2$s

en: The WordPress for Android App Gets a Big Facelift
hr: Aplikacija WordPress za Android dobila je veliko poboljšanje

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
hr: WordPress tim voljan vam je pomoći. Proslijedite ovu poruku e-pošte na %s i tim će surađivati s vama kako bi bili sigurni da vaša web-stranica radi.

en: The WordPress.com Blog
hr: WordPress.com Blog

en: The WordPress.com account for the primary connection is %s
hr: WordPress.com račun za primarnu konekciju je %s.

en: The WordPress.com blog_id is %d
hr: WordPress.com blog_id je %d

en: The WordPress.org username of the block author.
hr: WordPress.org korisničko ime autora bloka.

en: The XFN relationship expressed in the link of this menu item.
hr: XFN povezanost izražena u poveznici ove stavke izbornika.

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
hr: Tvrtka XYZ Doohickey osnovana je 1971. godine i od tada pruža kvalitetne doohickejeve javnosti. Smješten u gradu Gotham, XYZ zapošljava više od 2.000 ljudi i čini sve vrste fenomenalnih stvari za Gotham zajednicu.

en: The above is a gallery with just two images. It&#8217;s an easier way to create visually appealing layouts, without having to deal with floats. You can also easily convert the gallery back to individual images again, by using the block switcher.
hr: Iznad se nalazi galerija s dvije slike. To je jednostavniji način kako kreirati vizualno privlačne prijelome, bez da se morate brinuti o CSS float. Također jednostavno možete pretvoriti galeriju nazad u individualne slike, koristeći prebacivač bloka.

en: The action's schedule frequency.
hr: Učestalost rasporeda akcije

en: The active theme does not support a flexible sized header image.
hr: Trenutna tema ne podržava slike zaglavlja fleksibilne veličine.

en: The active theme does not support uploading a custom header image.
hr: Trenutna tema ne podržava prijenos slika za prilagođeno zaglavlje.

en: The active theme has the following error: "%s".
hr: Trenutačna tema ima sljedeću grešku: "%s".

en: The active theme is displayed highlighted as the first theme.
hr: Trenutna tema je prikazana istaknuta kao prva tema.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
hr: Aktivna inačica WooCommercea ne podržava brisanje predmemorije predloška.

en: The admin email verification page will reappear after %s.
hr: Provjera adrese e-pošte administratora ponovno će se pojaviti nakon %s.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
hr: Svojstvo oznake za administrativnu bilješku ne može biti prazno.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
hr: Svojstvo naziva radnje administrativne bilješke ne može biti prazno.

en: The admin note content prop cannot be empty.
hr: Svojstvo sadržaja administrativne bilješke ne može biti prazno.

en: The admin note content_data prop must be an instance of stdClass.
hr: Admin bilješka content_data prop mora biti instanca stdClass.

en: The admin note date prop cannot be empty.
hr: Svojstvo datuma administrativne bilješke ne može biti prazno.

en: The admin note layout has a wrong prop value.
hr: Admin izgled bilješki ima pogrešnu prop vrijednost.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
hr: Lokalno svojstvo administrativne bilješke ne može biti prazno.

en: The admin note name prop cannot be empty.
hr:  Svojstvo za ime administrativne bilješke ne može biti prazno.

en: The admin note source prop cannot be empty.
hr: Svojstvo izvora administrativne bilješke ne može biti prazno.

en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
hr: Svojstvo statusa (%s) administrativne bilješke nije jedan od podržanih statusa.

en: The admin note status prop cannot be empty.
hr: Svojstvo statusa administrativne bilješke ne može biti prazno.

en: The admin note title prop cannot be empty.
hr: Svojstvo naslova administrativne bilješke ne može biti prazno.

en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
hr: Tip svojstva administrativne bilješke (%s) nije jedan od podržanih tipova.

en: The admin note type prop cannot be empty.
hr: Svojstvo za tip administrativne bilješke ne može biti prazno.

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
hr: Iznos popusta. Uvijek bi trebao biti brojčani, čak i kada je postavljeno u postotcima.

en: The amount of information you may be required to show will vary depending on your local or national business regulations. You may, for example, be required to display a physical address, a registered address, or your company registration number.
hr: Količina informacija koje ste obavezni prikazati varirati će ovisno o vašim lokalnim i nacionalnim poslovnim regulativama. Možete biti, na primjer, obavezni prikazati fizičku adresu, registriranu adresu, ili registracijski broj vašeg poduzeća.

en: The amount of tax charged.
hr: Iznos obračunatog poreza.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
hr: Vrijeme (u sekundama) koje će vaša stranica potrošiti na pojedinu operaciju prije nego što vrijeme istekne (kako bi se izbjeglo smrzavanje servera)

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
hr: Iznos za koji se količine povećavaju. Količina mora biti višekratnik ove vrijednosti.

en: The amount to rotate the image clockwise in degrees. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
hr: Iznos rotacije slike u stupnjevima u smjeru kazaljke na satu. ZASTARJELO: Umjesto toga koristite `modifiers`.

en: The application ID must be a UUID.
hr: ID aplikacije mora biti UUID.

en: The application password feature requires HTTPS, which is not enabled on this site.
hr: Značajka lozinka aplikacija zahtijeva sigurnosnu vezu (HTTPS), koja nije omogućen na ovoj stranici.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
hr: Omjer stranica je odnos između duljine i širine. Možete sačuvati omjer stranica držeći pritisnutu tipku shift dok dimenzionirate vašu selekciju. Upotrijebite okvir za unos kako bi naveli omjer stranica, npr. 1:1 (četverokut), 4:3, 16:9, itd.

en: The assigned attribute.
hr: Dodijeljeni atribut.

en: The attached file cannot be found.
hr: Nije moguće pronaći priloženu datoteku.

en: The attachment MIME type.
hr: MIME vrsta privitka.

en: The attachment caption.
hr: Opis privitka.

en: The attachment description.
hr: Opis privitka.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
hr: ID atributa ili 0 ako atribut nije zasnovan na taksonomiji.

en: The attribute name.
hr: Naziv atributa.

en: The attribute taxonomy name.
hr: Naziv taksonomije atributa.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
hr: Taksonomija atributa, ili nula ako atribut nije zasnovan na taksonomiji.

en: The attributes of the inner block.
hr: Atributi unutrašnjeg bloka.

en: The attributes used in the example.
hr: Atributi korišteni u primjeru.

en: The authenticated application password can only be introspected for the current user.
hr: Provjerena lozinka aplikacije može biti ispitana samo za trenutnog korisnika.

en: The authorization header is invalid
hr: Zaglavlje autorizacije nije valjano.

en: The authorization header is missing
hr: Zaglavlje autorizacije nedostaje.

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
hr: Proces autorizacije je istekao. Vratite se i pokušajte ponovno.

en: The average rating of blocks published by the same author.
hr: Prosječna ocjena blokova koje je objavio isti autor.

en: The background color for WooCommerce email templates. Default %s.
hr: Boja pozadine WooCommerce predložaka e-pošte. Izvorno %s.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
hr: Sigurnosna kopija ovog posta u vašem pregledniku je drugačija od inačice ispod.

en: The base color for WooCommerce email templates. Default %s.
hr: Osnovna boja WooCommerce predložaka e-pošte. Izvorno %s.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
hr: Početna stranica se isto može koristiti u vašim <a href="%s">stalnim vezama proizvoda</a>.

en: The best place to ask a question related to WordPress.com.
hr: Najbolje mjesto za postaviti pitanje vezano uz WordPress.com.

en: The big day is here.
hr: Stigao je veliki dan.

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
hr: Za blok uređivač potreban je JavaScript. Uključite JavaScript u postavkama vašeg preglednika, ili aktivirajte <a href="%s">Classic Editor dodatak</a>.

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
hr: Za blok uređivač potreban je JavaScript. Uključite JavaScript u postavkama vašeg preglednika, ili instalirajte <a href="%s">Classic Editor dodatak</a>.

en: The block icon.
hr: Ikona bloka

en: The block name, in namespace/block-name format.
hr: Naziv bloka, u formatu prostor za ime/blok-ime.

en: The block slug.
hr: Slug bloka.

en: The block title, in human readable format.
hr: Naslov bloka, u formatu čitljivom za ljude.

en: The block types which can use this pattern.
hr: Vrste blokova koji mogu koristiti ovaj uzorak.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
hr: Za blok widgete potreban je JavaScript. Uključite JavaScript u postavkama vašeg preglednika, ili aktivirajte <a href="%s">Classic Editor dodatak</a>.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
hr: Za blok uređivač potreban je JavaScript. Uključite JavaScript u postavkama vašeg preglednika, ili isprobajte <a href="%s">Classic Editor dodatak</a>.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
hr: Okviri za ime poveznice, web adresu i opis imaju fiksne pozicije, dok drugi mogu biti premješteni koristeći povuci i spusti tehniku. Također možete sakriti okvire koje ne koristite u kartici Opcije zaslona, ili minimizirati okvire klikom na naslovnu traku samih okvira.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
hr: Okviri prikazani na vašoj Nadzornoj ploči su:

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
hr: Blok kalendara je skriven jer nema publiciranih objava.

en: The callback_url needs to be over SSL
hr: callback_url treba biti preko SSL

en: The called constructor method for %1$s class in %2$s is <strong>deprecated</strong> since version %3$s! Use %4$s instead.
hr: Pozvana konstruktivna metoda za %1$s u %2$s je <strong>zastarjela</strong> od inačice %3$s! Upotrijebite %4$s umjesto.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
hr: Košarica je napunjena proizvodima iz vaše prethodne narudžbe.

en: The cart item product or variation ID.
hr: ID proizvoda ili varijacije u košarici.

en: The categories for the font collection.
hr: Kategorije za zbirku fontova.

en: The category description, in human readable format.
hr: Opis kategorije, u formatu čitljivom za ljude.

en: The category label, in human readable format.
hr: Oznaka kategorije, u formatu čitljivom za ljude.

en: The category name.
hr: Naziv kategorije.

en: The category this test is grouped in.
hr: Kategorija u koju je grupiran ovaj test

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
hr: Ukoliko odete s ove stranice, promijene koje ste izvršili bit će izgubljene.

en: The chosen rate ID for the package.
hr: Odabrani ID cijene za paket.

en: The city in which your business is located.
hr: Grad u kojem je lokacija poduzeća.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
hr: Zahtjev je izgubljen. Prekidanje trenutne serije.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
hr: Klasa %1$s omogućena od %2$s filtera mora implementirati %3$s.

en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
hr: Klasa pridružena "woocommerce_queue_class" ne provodi WC_Queue_Interface sučelje. Umjesto toga koristit će se zadana klasa %s.

en: The code is in your clipboard now
hr: Kod je u tvom međuspremniku

en: The comment cannot be deleted.
hr: Komentar ne može biti obrisan.

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
hr: Komentari se ne mogu premjestiti u smeće. Postavite '%s' za brisanje.

en: The comment has already been trashed.
hr: Komentar je već prebačen u smeće.

en: The confirmation key has expired for this personal data request.
hr: Ključ za potvrdu je istekao za ovaj zahtjev za osobne podatke.

en: The confirmation key is invalid for this personal data request.
hr: Ključ za potvrdu nije valjan za ovaj zahtjev za osobne podatke.

en: The confirmation key is missing from this personal data request.
hr: Ključ za potvrdu nedostaje u zahtjevu za osobne podatke.

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
hr: Veza sa akismet.com nije mogla biti uspostavljena. Molimo vas da pogledate <a href="%s" target="_blank">naš vodič o vatrozidovima</a>, a potom provjerite konfiguraciju vašeg servera.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
hr: Konstanta %1$s <strong>je zastarjela</strong>. Upotrijebite Booleovu konstantu %2$s u %3$s kako bi omogućili konfiguraciju poddomena. Upotrijebite %4$s kako bi provjerili jeli konfiguracije poddomena omogućena.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
hr: Nije moguće definirati konstantu %s pri kreiranju mreže.

en: The content for the comment.
hr: Sadržaj komentara.

en: The content for the post.
hr: Sadržaj za objavu.

en: The content of the %s element from the URL.
hr: Sadržaj elementa %s iz URL-a.

en: The content of the review.
hr: Sadržaj recenzije

en: The contents of the %s element from the URL.
hr: Sadržaji elementa %s iz URL-a.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
hr: Država i pokrajina, ako postoji, mjesta lokacije poduzeća.

en: The coupon code already exists
hr: Kupon već postoji

en: The coupon code cannot be empty.
hr: Kod kupona ne može biti prazan.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
hr: Kupon istječe u 00:00:00 od ovog datuma.

en: The coupon's unique code.
hr: Jedinstveni kod kupona.

en: The coupons unique code.
hr: Jedinstveni kod kupona.

en: The cron event list could not be saved.
hr: Nije moguće spremiti listu cron događaja.

en: The cron is not scheduled to run.
hr: Cron nije tempiran za pokretanje.

en: The cron named `%s` was removed from the schedule.
hr: Cron pod imenom `%s` je uklonjen iz rasporeda.

en: The cron named `%s` was scheduled.
hr: Cron pod imenom `%s` je stavljen u raspored.

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
hr: Trenutna slika nema alternativni tekst. Ime datoteke je: %s

en: The current language used by WordPress. Default = English
hr: Trenutni jezik kojeg koristi WordPress. Default = English

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
hr: Trenutni korisnik može dodijeliti pojmove u %s taksonomiji.

en: The current user can change the author on this post.
hr: Trenutni korisnik može promijeniti autora ove objave.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
hr: Trenutni korisnik može kreirati pojmove u %s taksonomiji.

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
hr: Trenutni korisnik može objavljivati nefiltrirani HTML i JavaScript.

en: The current user can publish this post.
hr: Trenutni korisnik može objaviti ovu objavu.

en: The current user can sticky this post.
hr: Trenutni korisnik može zalijepiti ovu objavu.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
hr: Uloga trenutno prijavljenog korisnika mora imati ovlasti za uređivanje korisnika.

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
hr: Trenutno odabrana stranica pravila privatnosti ne postoji. Kreirajte ili odaberite novu stranicu.

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
hr: Trenutno odabrana stranica pravila privatnosti je u smeću. Kreirajte ili odaberite novu stranicu pravila privatnosti ili <a href="%s">vratite trenutnu stranicu</a>.

en: The customer cannot be deleted
hr: Kupac ne može biti izbrisan

en: The database ID of the original object this menu item represents, for example the ID for posts or the term_id for categories.
hr: DB ID originalnog objekta kojeg ova stavka izbornika predstavlja, npr. ID za objave i term_id za kategorije.

en: The database server could be connected to (which means your username and password is okay) but the %s database could not be selected.
hr: Na poslužitelj baze podataka moguće je spojiti se (što znači da su vaše korisničko ime i lozinka u redu), ali baza podataka %s nije mogla biti odabrana.

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
hr: Proces ažuriranja baze podataka radi u pozadini i može potrajati neko vrijeme, stoga budite strpljivi. Napredni korisnici mogu alternativno ažurirati koristeći %1$sWP CLI%2$s.

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
hr: Inačica baze podataka za WooCommerce. Ovo bi trebalo biti isto kao vaša WooCommerce inačica.

en: The date and time the preferences were updated.
hr: Datum i vrijeme kada su postavke ažurirane.

en: The date of the customer last order, as GMT.
hr: Datum zadnje narudžbe kupca, GMT vremenska zona.

en: The date of the download, as GMT.
hr: Datum preuzimanja, kao GMT.

en: The date of the download, in the site's timezone.
hr: Datum preuzimanja, u vremenskoj zoni web stranice.

en: The date the comment was published, as GMT.
hr: Datum kada je komentar objavljen, po GMT-u.

en: The date the comment was published, in the site's timezone.
hr: Datum kada je komentar objavljen, po vremenskoj zoni u kojoj je web-stranica.

en: The date the coupon expires, as GMT.
hr: Datum kada ističe kupon, GMT vremenska zona.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
hr: Datum kada kupon ističe, u vremenskoj zoni web-stranice.

en: The date the coupon was created, as GMT.
hr: Datum kada je kreiran kupon, GMT vremenska zona.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
hr: Datum kreiranja kupona, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
hr: Datum kada je kupon zadnji put modificiran, GMT vremenska zona.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
hr: Datum zadnje promjene detalja kupona, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: The date the customer was created, as GMT.
hr: Datum kada je kupac kreiran, GMT vremenska zona.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
hr: Datum kreiranja kupca, u vremenskoj zoni web trgovine.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
hr: Datum kada je kupac zadnji put modificiran, GMT vremenska zona.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
hr: Datum zadnje promjene podataka kupca, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: The date the image was created, as GMT.
hr: Datum kada je slika kreirana, GMT vremenska zona.

en: The date the image was last modified, as GMT.
hr: Datum kada je slika zadnji put modificirana, GMT vremenska zona.

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
hr: Dаtum poslijеdnjе narudžbe zа ovај proizvod u vrеmеnskoј zoni web-stranice.

en: The date the order note was created, as GMT.
hr: Datuma kada je generirana napomena narudžbe, GMT vremenska zona.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
hr: Datum kreiranja napomene narudžbe, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: The date the order refund was created, as GMT.
hr: Datum kada je kreiran povrat novaca narudžbe, GMT vremenska zona.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
hr: Datum kreiranja povrata, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: The date the order was completed, as GMT.
hr: Datum kada je narudžba dovršena, GMT vremenska zona.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
hr: Datum kada je narudžba završena, u vremenskoj zoni web trgovine.

en: The date the order was created, as GMT.
hr: Datum kada je narudžba kreirana, GMT vremenska zona.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
hr: Datum kreiranja narudžbe, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: The date the order was last modified, as GMT.
hr: Datum kada je narudžba zadnji put modificirana, GMT vremenska zona.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
hr: Datum promjene narudžbe, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: The date the order was paid, as GMT.
hr: Datum kada je narudžba plaćena, GMT vremenska zona.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
hr: Datum kada je narudžba plaćena, u vremenskoj zoni web trgovine.

en: The date the post was last modified, as GMT.
hr: Datum kada je objava zadnji put ažurirana, po GMT-u.

en: The date the post was last modified, in the site's timezone.
hr: Datum kada je objava zadnji put ažurirana, po vremenskoj zoni u kojoj je web-stranica.

en: The date the post was published, as GMT.
hr: Datum kada je objava objavljena, po GMT-u.

en: The date the post was published, in the site's timezone.
hr: Datum kada je objava objavljena, po vremenskoj zoni u kojoj je web-stranica.

en: The date the product was created, as GMT.
hr: Datum kada je proizvod kreiran, GMT vremenska zona.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
hr: Datum kreiranja proizvoda, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: The date the product was last modified, as GMT.
hr: Datum kada je proizvod zadnji put modificiran, GMT vremenska zona.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
hr: Datum promjene proizvoda, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: The date the report end, as GMT.
hr: Datum završetka izvještaja, kao GMT.

en: The date the report end, in the site's timezone.
hr: Datum završetka izvještaja u vremenskoj zoni web stranice.

en: The date the report start, as GMT.
hr: Datum početka izvještaja, kao GMT.

en: The date the report start, in the site's timezone.
hr: Datum početka izvještaja, u vremenskoj zoni web stranice.

en: The date the review was created, as GMT.
hr: Datum kreiranja recenzije, GMT vremenska zona.

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
hr: Datum kreiranja recenzije, u vremenskoj zoni web mjesta, u ljudski čitljivom formatu.

en: The date the revision was last modified, as GMT.
hr: Datum kada je revizija zadnji put ažuriran, po GMT-u.

en: The date the revision was last modified, in the site's timezone.
hr: Datum kada je revizija zadnji put ažurirana, po vremenskoj zoni u kojoj je web-stranica.

en: The date the revision was published, as GMT.
hr: Datum kada je revizija objavljen, po GMT-u.

en: The date the revision was published, in the site's timezone.
hr: Datum kada je revizija objavljena, po vremenskoj zoni u kojoj je web-stranica.

en: The date the template was last modified, in the site's timezone.
hr: Datum kada je predložak zadnji put ažuriran, po vremenskoj zoni u kojoj je web-stranica.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
hr: Datum kreiranja varijacije, u vremenskoj zoni web trgovine.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
hr: Datum promjene varijacije, u vremenskoj zoni web trgovine.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
hr: Datum kada je webhook dostava evidentirana, GMT vremenska zona.

en: The date the webhook was created, as GMT.
hr: Datum kada je webhook kreirana, GMT vremenska zona.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
hr: Datum kada je webhook zadnji put ažurirana, GMT vremenska zona.

en: The date when download access expires, as GMT.
hr: Datum kada ističe pristup za preuzimanje, GMT vremenska zona.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
hr: Datum kada pristup preuzimanju istječe, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: The date when the block was last updated, in fuzzy human readable format.
hr: Datum zadnjeg ažuriranja bloka, u nejasnom čitljivom formatu za čovjeka.

en: The date when the block was last updated.
hr: Datum kada je blok zadnji put ažuriran.

en: The date you provided is invalid.
hr: Datum koji ste upisali je nevažeći.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
hr: Datum/vrijeme kada je akcija (bila) zakazana da se pokrene.

en: The decimal separator of displayed prices.
hr: Decimalni odjelitelj za prikazane cijene.

en: The default policy URL only covers cookies set by Jetpack. If you’re running other plugins, custom cookies, or third-party tracking technologies, you should create and link to your own cookie statement.
hr: Izvorni URL pravila privatnosti obuhvaća samo kolačiće koje postavlja Jetpack. Ako koristite druge dodatke, prilagođene kolačiće, ili servise za praćenje od trećih strana, trebali bi kreirati poveznicu do vaše izjave o tim kolačićima.

en: The default timezone for your server.
hr: Izvorna vremenska zona za vaš poslužitelj.

en: The delivery duration, in seconds.
hr: Trajanje slanja, u sekundama.

en: The description for the font collection.
hr: Opis za zbirku fontova.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
hr: Opis nije sastavni dio teme, ali neke teme ga mogu prikazati.

en: The description of the menu location.
hr: Opis lokacije izbornika

en: The description of this menu item.
hr: Opis stavke izbornika

en: The description will be displayed in the menu if the active theme supports it.
hr: Ovaj opis biti će prikazan u izborniku ako to trenutna tema podržava.

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
hr: Direktive (redci) između `BEGIN %1$s` i `END %1$s` su
    dinamički generirani, i trebali bi ih mijenjati samo koristeći WordPress filtere.
    Sve promijene direktiva između navedenih markera biti će prepisane.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
hr: Isteklo je vrijeme računanja veličine direktorija. To se obično dogodi zbog velikog broja pod-mapa i datoteka.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
hr: Vrstа popustа zа kupon (npr. postotak ili fiksni iznos)

en: The domain has been transferred away and cannot be renewed.
hr: Domena je prenesena drugdje i nije ju moguće obnoviti.

en: The domain name you entered does not appear to be valid.
hr: Ime domene koje ste unijeli ne izgleda ispravno.

en: The domain specified is not valid.
hr: Navedena domena nije valjana.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
hr: Datoteka za preuzimanje %1$s ne može se koristiti jer to nije dopuštena vrsta datoteke. Dopuštene vrste uključuju: %2$s

en: The downloadable file %1$s cannot be used: it is not located in an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
hr: Datoteka za preuzimanje %1$s ne može se koristiti: ne nalazi se u odobrenom direktoriju. Obratite se administratoru stranice za pomoć. %2$sSaznajte više.%3$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
hr: Datoteka za preuzimanje %s ne može se koristiti jer ne postoji na serveru.

en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
hr: Datoteka za preuzimanje %s ne može se koristiti jer je onemogućena.

en: The duotone id "%1$s" is not registered in %2$s settings
hr: Dvotonski ID "%1$s" nije registriran u postavkama %2$s

en: The duotone id "%s" is not registered in theme.json settings
hr: Dvotonski ID "%s" nije registriran u postavkama theme.json

en: The e-mail could not be sent.
hr: Poruka e-pošte nije mogla biti poslana.

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
hr: Dodatak eWAY za WooCommerce omogućuje vam plaćanje kreditnim karticama izravno u vašem dućanu bez preusmjeravanja korisnika na web mjesto treće strane za plaćanje.

en: The easiest way to upload ad-free and unbranded videos to your site. You get stats on video
    		playback and shares and the player is lightweight and responsive.
hr: Najlakši načini za prijenos videa bez oglasa i logotipa (unbranded) na vašu web-stranicu. Možete dobiti uvid u statistiku video
    →	→	reprodukcije i dijeljenja, dok je sam reproduktor (player) lagan i prilagodljiv.

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
hr: Polje za uređivanje automatski označava sintaksu koda. Ovo možete onemogućiti u vašem <a href="%1$s" %2$s>korisničkom profilu%3$s</a> kako bi radili s običnim tekstom.

en: The editor will endeavor to create a new page and post building experience that makes writing rich posts effortless, and has “blocks” to make it easy what today might take shortcodes, custom HTML, or “mystery meat” embed discovery.
hr: Uređivač je namijenjen da postigne ugodno iskustvo kreiranja novih stranica i objava, i sadrži “blokove” koji će olakšati posao za koji su trebali kratki kodovi, korisnički HTML ili “zagonetne” ugradbene kodove.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
hr: Upisana adresa e-pošte ne izgleda kao valjana adresa e-pošte. Upišite valjanu adresu e-pošte.

en: The email address for the customer.
hr: Adresa e-pošte kupca.

en: The email address for the user.
hr: Adresa e-pošte za korisnika.

en: The email could not be sent.
hr: Poruka e-pošte nije mogla biti poslana.

en: The email could not be sent. Possible reason: your host may have disabled the %s function.
hr: Nije moguće poslati e-poštu. Mogući razlozi: vaš host je onemogućio %s funkciju.

en: The email is correct
hr: Adresa e-pošte je ispravna

en: The embed_url parameter must be a valid URL.
hr: Parametar embed_url mora biti ispravan URL.

en: The error code was %s.
hr: Kod greške je %s.

en: The excerpt for the post.
hr: Sažetak za objavu.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
hr: Ekstenzija %s je uspješno deaktivirana.

en: The extension in %1$s is no longer vulnerable: %2$s
hr: Dodatak u %1$s više nije ugrožena: %2$s

en: The family of objects originally represented, such as "post_type" or "taxonomy".
hr: Skup objekata originalno predstavljenih, poput "post_type" ili "taxonomy".

en: The favicon image link of the %s element from the URL.
hr: Poveznica na ikonu stranice za element %s iz URL-a.

en: The feature "type" is not valid JSON Schema type.
hr: Osobina "type" nije valjana vrsta JSON sheme..

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
hr: Polja na ovom zaslonu određuju neke od osnovnih postavki vaše web stranice.

en: The file URL has been copied to your clipboard
hr: URL datoteke kopiran je u međuspremnik

en: The file does not exist, please try again.
hr: Datoteka ne postoji, molimo pokušajte ponovno.

en: The file is empty
hr: Ova datoteka je prazna

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
hr: Datoteka je prazna ili koristi drugačiji encoding od UTF8, pokušajte ponovno s novom datotekom.

en: The file permissions on this host prevent editing files.
hr: Dozvole za pisanje ne dopuštaju uređivanje datoteka.

en: The filesystem is currently unavailable for managing plugins.
hr: Sustav datoteka trenutno nije dostupan za upravljanje dodacima.

[ctx: The first plugin requires the second plugin.]
en: %1$s requires %2$s
hr: %1$s zahtijeva %2$s

en: The first thing you need to do is tell Blogger to let WordPress access your account. You will be sent back here after providing authorization.
hr: Prvo što vam je činiti jest narediti Bloggeru da dopusti pristup WordPressa vašem računu. Nakon što date podatke za autorizaciju, vraćamo vas ovamo.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
hr: Mapa %1$s je detektirana da je pod kontrolom sistema za verzioniranje (%2$s), ali %3$s filter dopušta ažuriranja.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
hr: Mapa %1$s je detektirana da je pod kontrolom sistema za verzioniranje (%2$s).

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
hr: Navedeni dodaci još nisu deklarirali kompatibilnost s WooCommerce %s, i trebali bi biti ažurirani i pregledani prije nego što nastavite.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
hr: Slijedeće adrese će biti korištene kao osnovne na stranici za plaćanje.

en: The following attachments were uploaded:
hr: Navedeni privitci su preneseni:

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
hr: Zamijenjene su sljedeće kratice oblikovanja kada pritisnete Enter. Pritisnite Escape ili Poništi za poništavanje.

en: The following note has been added to your order:
hr: Sljedeća zabilješka je dodana Vašoj narudžbi:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
hr: Slijedeće postavke utječu na prikaz cijena na stranici.

en: The following plugins failed to update:
hr: Navedeni dodaci nisu uspješno ažurirani:

en: The following plugins must be activated first: %s.
hr: Prvo se moraju aktivirati sljedeći dodaci: %s.

en: The following plugins were successfully updated:
hr: Navedeni dodaci su uspješno ažurirani:

en: The following plugins will be installed and activated for you:
hr: Sljedeći dodaci bit će instalirani i aktivirani za vas:

en: The following problems were found:
hr: Pronađeni su sljedeći problemi:

en: The following shipping methods apply to customers with shipping addresses within this zone.
hr: Slijedeće metode dostave vrijede samo za korisnike s adresama dostave unutar ove zone.

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
hr: Sljedeći prečaci koriste različite pristupne kombinacije: Alt + Shift + slovo.

en: The following themes are installed but incomplete.
hr: Navedene teme su instalirane, ali nisu kompletne,

en: The following themes failed to update:
hr: Navedene teme nisu uspješno ažurirane:

en: The following themes were successfully updated:
hr: Navedene teme su uspješno ažurirane:

en: The following translations failed to update:
hr: Navedeni prijevodi nisu uspješno ažurirani:

en: The following translations were successfully updated:
hr: Navedeni prijevodi su uspješno ažurirani:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
hr: Navedene vrijednosti ne opisuju ispravan datum: mjesec %1$s, dan %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
hr: Navedene vrijednosti ne opisuju ispravan datum: godina %1$s, mjesec %2$s, dan %3$s.

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
hr: Sljedeći čarobnjak pomoći će vam da konfigurirate trgovinu i brzo započnete

en: The font face does not belong to the specified font family with id of "%d".
hr: Vrsta fonta ne pripada navedenoj obitelji fontova s ​​ID-om "%d".

en: The font families for the font collection.
hr: Obitelji fontova za zbirku fontova.

en: The format for the post.
hr: Format za objavu.

en: The generated password. Only available after adding an application.
hr: Generirana lozinka. Samo dostupna nakon dodavanja aplikacije.

en: The given object ID is not that of a menu item.
hr: Upisani ID objekta ne pripada stavci izbornika.

en: The globally unique identifier for the post.
hr: Globalno jedinstven identifikator za objavu.

en: The goal of this new editor is to make adding rich content to WordPress simple and enjoyable. This whole post is composed of <em>pieces of content</em>—somewhat similar to LEGO bricks—that you can move around and interact with. Move your cursor around and you&#8217;ll notice the different blocks light up with outlines and arrows. Press the arrows to reposition blocks quickly, without fearing about losing things in the process of copying and pasting.
hr: Cilj ovog novog uređivača je učiniti dodavanje bogatog sadržaja u WordPress jednostavnim i ugodnim. Ova cijela objava je sastavljena od <em>dijelova sadržaja</em>—slično LEGO kockama—koje možete pomicati okolo i podešavati. Pomaknite kursor miša i vidjeti ćete kako različiti blokovi osvijetle s obrubom i strelicama. Kliknite na strelice kako bi brzo premjestili blokove, bez bojazni da ćete izgubiti stvari u procesu.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
hr: Mrežni pregled za Media zbirku zahtijeva JavaScript. <a href="upload.php?mode=list">Promijeni na listni prelged</a>.

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
hr[0]: Grupa "%s" ne postoji.

en: The handler for the route is invalid
hr: Vodič za rutu nije valjan

en: The handler for the route is invalid.
hr: Vodič za rutu nije valjan

[ctx: The home page of a website.]
en: Home Page
hr: Početna stranica

en: The homepage URL of your site.
hr: URL početne stranice

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
hr: Početna stranica jedna je od najvažnijih ulaznih točaka u vašoj trgovini. Ako se napravi ispravno, to može dovesti do većih konverzija i angažmana. Ne zaboravite personalizirati početnu stranicu koju smo stvorili za vašu trgovinu tijekom ukrcaja.

en: The homepage poll has been set.
hr: Anketa na naslovnici je namještena.

en: The human-readable label for the style.
hr: Oznaka za stil čitljiva za ljude.

en: The icon for the post type.
hr: Ikona za vrstu objave.

en: The id for the resource.
hr: Id resursa

en: The id of a registered sidebar
hr: ID registrirane bočne trake

en: The id of a template
hr: ID predloška

en: The image already has the requested size.
hr: Slika već ima traženu veličinu.

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
hr: Sliku nije moguće rotirati jer ugrađene meta podatke nije moguće ažurirati.

en: The image helps collect stats, but should work when hidden.
hr: Slika pomaže u skupljanju statistike, ali trebala bi funkcionirati kada se skrivena.

en: The image of the note, if any.
hr: Slika bilješke, ako postoji.

en: The image was not edited. Edit the image before applying the changes.
hr: Slika nije uređena. Uredite sliku prije primjene izmjena.

en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
hr: Naznačena preuzimanja su onemogućena (nevažeća lokacija ili vrsta datoteke&mdash;%1$ssaznajte više%2$s).

en: The information corresponding to the source of the quote is a separate text field, similar to captions under images, so the structure of the quote is protected even if you select, modify, or remove the source. It&#8217;s always easy to add it back.
hr: Informacije o izvoru citata nalazi se u posebnom tekstualnom polju, slično opisima ispod slika, tako da je struktura citata zaštićena čak i ako odaberete, modificirate ili uklonite izvor. Uvijek je lako vratiti to nazad.

en: The initial values for attributes.
hr: Početne vrijednosti za atribute.

en: The installed version of the current active theme.
hr: Instalirana verzija trenutno aktivne teme.

en: The installed version of the parent theme.
hr: Instalirana verzija Parent teme.

en: The internet address of your network will be %s.
hr: Internet adresa vaše mreže biti će %s.

en: The item ID %1$s attempted to register using an invalid option. The arguments `menuId` and `parent` are not allowed for add_setting_item()
hr: Stavka s ID-em %1$s pokušala je registrirati koristeći neispravnu opciju. Argumenti `menuId` i `parent` nisu dopušteni za add_setting_item()

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
hr: Stavka koju pokušavate premjestiti u Smeće više ne postoji.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
hr: Stavka koju pokušavate vratiti iz Smeća više ne postoji.

en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
hr: Ključ koji će se koristiti pri radu s MaxMind Geolocation uslugama. Kako ga generirati možete pročitati u <a href="%1$s">MaxMind-ovoj integracijskoj dokumentaciji</a>.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
hr: Ključ koji ste unijeli nije ispravan. Molim provjerite još jednom.

en: The language pack is missing either the %1$s or %2$s files.
hr: U jezičnom paketu nedostaje %1$s ili %2$s datoteka.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
hr: Najveća veličina datoteke koja može biti sadržana u jednoj objavi.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
hr: Najveća veličina datoteke koja može biti učitana u vašu WordPress instalaciju.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
hr: Izgled bilješke (npr. banner, sličica, obično).

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
hr: Navigacijski izbornik na lijevoj strani pruža vam poveznice do svih WordPress administratorskih zaslona, s podizbornicima koji se pojavljuju kada kursorom pređete preko njih. Možete minimizirati navigacijski izbornik u usku traku s ikonama klikom na Zatvori izbornik strelicu na dnu navigacijskog izbornika.

en: The link you followed has expired.
hr: Poveznica koju ste slijedili je istekla.

en: The list of inner blocks used in the example.
hr: Popis unutarnjih blokova korištenih u primjeru.

en: The list of scopes where the variation is applicable. When not provided, it assumes all available scopes.
hr: Popis opsega na koje je varijacija primjenjiva. Kad nije navedeno, pretpostavlja sve dostupne opsege.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
hr: Mjesto na koje treba pohraniti MaxMind bazu podataka. Integracija će, prema zadanim postavkama, automatski spremiti bazu podataka ovdje.

en: The locations assigned to the menu.
hr: Lokacije dodijeljene izborniku.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
hr: Logički odnos između atributa pri filtriranju više stavki odjednom.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
hr: Stranica za prijavu otvoriti će se u novom prozoru. Nakon što se prijavite možete ju zatvoriti i vratiti se na ovu stranicu.

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
hr: Loopback zahtjev je vratio neočekivani statusni kod, %d, nije moguće utvrditi hoće li ovo spriječiti buduće značajke u njihovom očekivanom funkcioniranju.

en: The loopback request to your site completed successfully.
hr: Loopback zahtjev prema vašoj web-stranici je uspješno završen.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
hr: Loopback zahtjev prema vašoj web-stranici nije uspio, što znači da značajke koje se oslanjaju na to trenutno ne funkcioniraju kako se od njih očekuje.

en: The main WordPress directory
hr: Glavni WordPress direktorij

en: The main body background color. Default %s.
hr: Boja pozadine body-a. Zadano %s.

en: The main body text color. Default %s.
hr: Glavna boja teksta u body-u. Zadano %s.

en: The main part of your blog URL is its domain. An example of a domain is "wordpress.com". You can have your blog at any domain you control, such as example.com, or set up a domain to automatically redirect visitors to your blog URL. <a href="http://support.wordpress.com/domain-mapping/">Read more about it</a> or enter a domain name below and follow the prompts.
hr: Glavni dio URL-a vašeg bloga je njegova domena. Primjer domene je "wordpress.com". Možete imati vaš blog na svakoj domeni koju kontrolirate, kao što je npr. primjer.hr, ili postaviti domenu da automatski preusmjerava  posjetitelje na URL vašeg bloga. <a href="http://support.wordpress.com/domain-mapping/">Saznajte više o tome</a> ili unesite ime domene ispod i slijedite upute.

en: The marketing channel that this campaign type belongs to.
hr: Marketing kanal kojem ova vrsta kampanje pripada.

en: The maximum allowed setting is %d
hr: Maksimalna dopuštena postavka je %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
hr: Maksimalna količina memorije (RAM-a) koju vaša stranica može koristiti u jednom trenutku.

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
hr: Najveća visina ugrađenog okvira u piskelima.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
hr: Najveći broj stavki na koje se ovaj kupon odnosi pri popustu na proizvode. Ostavite prazno za primjenu na sve odgovarajuće stavke u košarici.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
hr: Maksimalan broj varijabli koje vaš server može koristiti za pojedinu funkciju kako bi se izbjeglo preopterećenje.

en: The maximum quantity allowed in the cart for this line item.
hr: Najveća dopuštena količina u košarici za ovu stavku.

en: The maximum quantity that can be added to the cart is %s
hr: Maksimalna količina koja se može dodati u košaricu je %s.

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
hr: Maksimalna količina koja se može dodati u košaricu.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
hr: Maksimalni iznos potrošnje za ovaj kupon iznosi %s.

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
hr: Najveća širina ugrađenog okvira u piskelima.

en: The menu ID should not be empty.
hr: ID izbornika ne smije biti prazan.

en: The menu cannot be deleted.
hr: Izbornik se ne može izbrisati.

en: The menu has been successfully deleted.
hr: Izbornik je uspješno izbrisan.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
hr: Izbornik je za uređivanje informacija specifičnih za individualne web stranice, posebno ako je admin područje web stranice nedostupno.

en: The menu item has been successfully deleted.
hr: Stavka iz izbornika je uspješno izbrisana.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
hr: Okvir za upravljanje izbornicima na vrhu ekrana se koristi za upravljanje koji izbornik je otvoren u uređivaču ispod.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
hr: Ime izbornika %s je u konfliktu sa imenom drugog izbornika. Pokušajte ponovno.

en: The menu provided is not a valid menu.
hr: Navedeni izbornik nije važeći izbornik.

en: The minimum PHP version required for the theme to work.
hr: Minimalna inačica PHP-a potrebna za rad teme.

en: The minimum WordPress version required for the theme to work.
hr: Minimalna inačica WordPress-a potrebna za rad teme.

en: The minimum allowed setting is %d
hr: Minimalna dopuštena postavka je %d

en: The minimum quantity allowed in the cart for this line item.
hr: Minimalna dopuštena količina u košarici za ovu stavku.

en: The minimum quantity that can be added to the cart is %s
hr: Minimalna količina koja se može dodati u košaricu je %s.

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
hr: Minimalna količina koja se može dodati u košaricu.

en: The minimum recommended version of PHP is %s.
hr: Minimalna preporučena inačica PHP-a je %s.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
hr: Minimalni iznos za ovaj kupon je %s

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
hr: Grupa s različitim opcijama je uklonjena. Upotrijebi drugu grupu postavki.

en: The module %s failed to be activated. | The modules %s failed to be activated.
hr[0]: Modul %s nije uspješno aktiviran.
hr[1]: Modula %s nisu uspješno aktivirana.
hr[2]: Modula %s nije uspješno aktivirano.

en: The module %s was activated. | The modules %s were activated.
hr[0]: Modul %s je aktiviran.
hr[1]: Moduli %s su aktivirani.
hr[2]: Moduli %s su aktivirani.

en: The must use plugins directory
hr: Direktorij Must use dodataka

en: The name for the font collection.
hr: Naziv za zbirku fontova.

en: The name is how it appears on your site.
hr: Ovim se imenom prikazuje na vašoj web stranici.

en: The name of the application password.
hr: Ime lozinke aplikacije.

en: The name of the current active theme.
hr: Naziv trenutno aktivne teme.

en: The name of the inner block.
hr: Naziv unutrašnjeg bloka.

en: The name of the marketing channel that this campaign type belongs to.
hr: Ime marketing kanala kojem ova vrsta kampanje pripada.

en: The name of the menu location.
hr: Naziv lokacije izbornika.

en: The name of the parent theme.
hr: Naziv parent teme.

en: The name of the tax.
hr: Ime poreza.

en: The name of the test being run.
hr: Naziv testa koji se izvodi.

en: The name of the theme.
hr: Ime teme.

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
hr: Nova stranice sadržavati će pomoć i sugestije za vaša pravila privatnosti.

en: The newly created categories will still be associated with the same posts.
hr: Novostvorene kategorije i dalje će biti povezane s istim postovima.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
hr: Sljedeća grupa prečaca za formatiranje primjenjuje se dok tipkate, ili kad kad ih unesete oko teksta u istom paragrafu. Pritisnite Esc ili dugme Poništi za poništavanje radnje.

en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
hr: Slijedeći red na čekanju biti će procesiran za otprilike %d sekundi.

en: The nickname for the user.
hr: Nadimak dodijeljen korisniku.

en: The number of blocks published by the same author.
hr: Broj blokova koje je objavio isti autor.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
hr: Broj decimalnih mjesta prikazanih u cijeni.

en: The number of posts to include in your site's feed. {{link}}Learn more about feeds{{/link}}
hr: Broj objava za uključiti u kanal tvoje stranice. {{link}}Saznaj više o kanalima{{/link}}

en: The number of ratings.
hr: Broj ocjena.

en: The number sites that have activated this block.
hr: Broj stranica koje su aktivirale ovaj blok.

en: The oEmbed format to use.
hr: oEmbed format za upotrebu.

en: The object cannot be deleted.
hr: Objekt ne može biti obrisan.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
hr: Objekt ne podržava brisanje. Postavite '%s' za brisanje.

en: The object has already been trashed.
hr: Objekt je već prebačen u smeće.

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
hr: Službena Razorpay ekstenzija za WooCommerce omogućuje vam prihvaćanje kreditnih kartica, debitnih kartica, mrežnog bankarstva, novčanika i UPI plaćanja.

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
hr: Traženi broj pomaka je veći ili jednak broju dostupnih revizija.

en: The old version has been deactivated and can be removed from your site. | The old versions have been deactivated and can be removed from your site.
hr[0]: Stara inačica je deaktivirana i može biti uklonjena sa sajta.
hr[1]: Stare inačice su deaktivirane i mogu biti uklonjene sa sajta.
hr[2]: Starih inačica je deaktivirano i mogu biti uklonjene sa sajta.

en: The onboarding token couldn't be deleted.
hr: Nije moguće obrisati token za uključivanje.

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
hr: Opcionalni modul, %s, nije instaliran, ili je isključen.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
hr: Opcije jesu &quot;Aktivno&quot; (u dostavi), &quot;Pauzirano&quot; (nije dostavljeno), ili &quot;Onemogućeno&quot; (nije dostavljeno zbog greške u dostavi).

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
hr: Opcije prikazane ispod vezane su za postavke vašeg poslužitelja. Ako su promjene potrebne, možda ćete trebati pomoć vašeg web hosta.

en: The order ID to process during checkout.
hr: ID narudžbe za obradu tokom plaćanja.

en: The order ID.
hr: ID narudžbe.

en: The order details screen is easy to use.
hr: Zaslon o detaljima narudžbe jednostavan je za korištenje.

en: The order details screen's functionality meets my needs.
hr: Funkcionalnost zaslona o detaljima narudžbe zadovoljava moje potrebe.

en: The order note ID provided is not associated with the order
hr: Navedeni ID bilješke o narudžbi nije povezan sa narudžbom

en: The order of the post in relation to other posts.
hr: Redoslijed objave u odnosu na ostale objave.

en: The order refund ID provided is not associated with the order.
hr: Identifikacijski broj refundacije narudžbe nije povezan sa narudžbom.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
hr: Ukupna iznos narudžbe je ažuriran. Molimo potvrdite narudžbu klikom na gumb naručite na dnu stranice.

en: The owner of this site only allows us to show a brief summary of their content. To view the full post, you'll have to visit their site.
hr: Vlasnik ove stranice dopušta nam samo da vidimo kratki sažetak njenog sadržaja. Kako bi vidio cijelu objavu, posjeti njegovu stranicu.

en: The package contains no files.
hr: Paket ne sadrži zapise.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
hr: Broj zahtijevane stranice je veći od broja dostupnih stranica.

en: The page you were looking for could not be found. It might have been removed, renamed, or did not exist in the first place.
hr: Stranica koju tražite nije pronađena. Možda je uklonjena, preimenovana ili nije uopće postojala.

en: The parent term ID.
hr: ID matičnog pojma.

en: The parent theme developers URL.
hr: URL developera Parent teme.

en: The password cannot be a space or all spaces.
hr: Lozinka ne može biti razmak ili sami razmaci.

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
hr: Lozinka matične objave komentara (ako je objava zaštićena lozinkom).

en: The password for the post if it is password protected.
hr: Lozinka za objavu zaštićenu lozinkom.

en: The password reset key you have specified is invalid.
hr: Kod koji ste unijeli za postavljanje lozinke je neispravan.

en: The pattern ID.
hr: ID uzorka.

en: The pattern category slugs.
hr: Slugovi kategorije uzorka.

en: The pattern content.
hr: Sadržaj uzorka.

en: The pattern detailed description.
hr: Detaljan opis uzorka.

en: The pattern keywords.
hr: Ključne riječi uzorka.

en: The pattern name.
hr: Naziv uzorka.

en: The pattern title, in human readable format.
hr: Naslov uzorka, u formatu čitljivom za ljude.

en: The pattern viewport width for inserter preview.
hr: Širina okvira za prikaz uzorka za pretpregled umetača.

en: The pattern's category slugs.
hr: Slugovi kategorije uzorka.

en: The pattern's keywords.
hr: Ključne riječi uzorka.

en: The payment gateway for this order does not exist.
hr: Payment gateway za ovu narudžbu ne postoji.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
hr: Payment Gateway za ovu narudžbu ne podržava automatski povrat sredstava.

en: The pingback has already been registered.
hr: Povratni ping je već registriran.

en: The plugin activation status.
hr: Status aktivacije dodatka.

en: The plugin author.
hr: Autor dodatka.

en: The plugin cannot be updated due to the following:
hr: Dodatak se ne može ažurirati zbog sljedećeg:

en: The plugin contains no files.
hr: Dodataka ne sadržava zapise.

en: The plugin could not be activated.
hr: Dodatak nije moguće aktivirati.

en: The plugin description formatted for display.
hr: Opis dodatka formatiran za prikaz.

en: The plugin description.
hr: Opis dodatka.

en: The plugin does not have a valid header.
hr: Dodatak nema ispravno zaglavlje.

en: The plugin file.
hr: Datoteka dodatka.

en: The plugin generated unexpected output.
hr: Dodatak je generirao neočekivani rezultat.

en: The plugin has no required plugins.
hr: Dodatak nema potrebne dodatke.

en: The plugin is already installed
hr: Dodatak je već instaliran

en: The plugin is not installed.
hr: Dodatak nije instaliran.

en: The plugin name.
hr: Ime dodatka.

en: The plugin version number.
hr: Broj inačice dodatka.

en: The plugin you are looking for doesn't exist.
hr: Dodatak koji tražiš ne postoji.

en: The plugin's text domain.
hr: Tekstualna domena dodatka.

en: The plugin's website address.
hr: Web adresa dodatka.

en: The plugins directory
hr: Direktorij dodataka

en: The position of the currency symbol.
hr: Pozicija simbola valute.

en: The post cannot be deleted.
hr: Objava se ne može obrisati.

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
hr: Objave se ne mogu premjestiti u smeće. Postavite '%s' za brisanje.

en: The post has already been deleted.
hr: Objave je već obrisana.

en: The post status %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post with that status.
hr: Status objave %1$s nije registriran, tako da možda nije pouzdana provjera sposobnost "%2$s" u odnosu na objavu s tim statusom.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
hr: Vrsta objave %1$s nije registrirana, stoga nije pouzdano provjeravati mogućnosti "%2$s" sa objavom te vrste.

en: The post type may not be changed.
hr: Vrsta objave možda se nije promijenila.

en: The post types that support thumbnails or true if all post types are supported.
hr: Vrste objava koji podržavaju sličice ili istinite ako su podržane sve vrste članaka.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
hr: Poštanski broj, ako postoji, mjesta lokacije poduzeća.

en: The potential for a bigger and better site — and a bigger and better audience — is built right in.
hr: Potencijal za veću i bolju stranicu - i veću i bolju publiku - je već ugrađen.

en: The preferred width of the viewport when previewing a pattern, in pixels.
hr: Željena širina okvira za prikaz pri pretpregledu uzorka, u pikselima.

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
hr: Prethodan set promjena je već objavljen. Pokušajte trenutni set promjena spremiti ponovno.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It could not be restored.
hr: Prethodni status narudžbe %1$d ("%2$s") nije valjan. Nije se moglo obnoviti.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It has been restored to "pending" status instead.
hr: Prethodni status narudžbe %1$d ("%2$s") nije valjan. Umjesto toga vraćen je u status "na čekanju".

en: The primary connection is owned by <strong>%s</strong>'s WordPress.com account.
hr: Primarna konekcija je u vlasništvu <strong>%s</strong> WordPress.com računa.

en: The primary site you chose does not exist.
hr: Primarna web stranica koju ste izabrali ne postoji.

en: The privacy options group has been removed. Use another settings group.
hr: Grupa opcije privatnosti je uklonjena. Upotrijebi drugu grupu postavki.

en: The product category details screen is easy to use.
hr: Zaslon kategorije proizvoda jednostavan je za korištenje.

en: The product category details screen's functionality meets my needs.
hr: Funkcionalnost zaslona kategorije proizvoda zadovoljava moje potrebe.

en: The product creation screen is easy to use.
hr: Zaslon kreiranja proizvoda jednostavan je za korištenje.

en: The product creation screen's functionality meets my needs.
hr: Funkcionalnost zaslona kreiranja proizvoda zadovoljava moje potrebe.

en: The product import process is easy to complete.
hr: Proces uvoza proizvoda jednostavan je za dovršiti.

en: The product import process meets my needs.
hr: Proces uvoza proizvoda zadovoljava moje potrebe.

en: The product review cannot be deleted.
hr: Recenzija proizvoda ne može biti izbrisana.

en: The product review does not support trashing.
hr: Recenzija proizvoda ne podržava premještanje u smeće.

en: The product tag details screen is easy to use.
hr: Zaslon oznaka proizvoda jednostavan je za korištenje.

en: The product tag details screen's functionality meets my needs.
hr: Funkcionalnost zaslona postavki oznaka proizvoda zadovoljava moje potrebe.

en: The product update process is easy to complete.
hr: Proces ažuriranja proizvoda jednostavan je za dovršiti.

en: The product update process meets my needs.
hr: Proces ažuriranja proizvoda zadovoljava moje potrebe.

en: The product variation is invalid
hr: Varijacija proizvoda je neispravna.

en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
hr: Navedena adresa e-pošte (%s) nije važeća—navedite valjanu adresu e-pošte

en: The provided email address is not valid
hr: Navedena adresa e-pošte nije važeća

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
hr: Pruženi rukovatelj (handler) %1$s ne implementira %2$s.

en: The provided instance is invalid. Must contain raw OR encoded and hash.
hr: Navedena instanca nije valjana. Mora sadržavati sirovo ILI kodirano i hash.

en: The provided instance is malformed.
hr: Navedena instanca neispravno je oblikovana.

en: The provided password is an invalid application password.
hr: Navedena lozinka nije ispravna lozinka aplikacije.

en: The provided phone number is not valid
hr: Navedeni broj telefona nije valjan

en: The provided postcode / ZIP is not valid
hr: Navedeni poštanski broj nije valjan

en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
hr: Navedeno stanje (%1$s) nije važeće. Mora biti jedan od: %2$s

en: The provided widget type (id_base) cannot be updated.
hr: Navedena vrsta widgeta (id_base) ne može se ažurirati.

en: The quantity added to the cart must be a multiple of %s
hr: Količina dodana u košaricu mora biti višekratnik %s

en: The query argument must be an array or a tag name.
hr: Argument upita mora biti polje ili naziv oznake.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
hr: Argument upita %s mora sadržavati držač mjesta.

en: The rate at which tax is applied.
hr: Stopa po kojoj se primjenjuje porez.

en: The raw plugin description.
hr: Sirov opis dodatka.

en: The recovery token is not valid for this user.
hr: Token povrata nije valjan za ovog korisnika.

en: The rendered block.
hr: Iscrtani blok.

en: The requested Jetpack data updates were successful.
hr: Traženo ažuriranje Jetpack podataka je uspješno izvršeno.

en: The requested Jetpack module could not be activated.
hr: Traženi Jetpack modul nije moguće aktivirati.

en: The requested Jetpack module could not be deactivated.
hr: Traženi Jetapck modul nije moguće deaktivirati.

en: The requested Jetpack module is inactive.
hr: Traženi Jetpack modul nije aktivan.

en: The requested Jetpack module is not active.
hr: Traženi Jetpack modul nije aktivan.

en: The requested Jetpack module is not supported by your plan.
hr: Zatraženi Jetpack modul nije podržan u vašem planu.

en: The requested Jetpack module was activated.
hr: Traženi Jetpack modul je aktiviran.

en: The requested Jetpack module was already inactive.
hr: Traženi Jetpack modul je već neaktivan.

en: The requested Jetpack module was deactivated.
hr: Traženi Jetapck modul je deaktiviran.

en: The requested Jetpack module was not found.
hr: Traženi Jetpack modul je pronađen.

en: The requested URL is not an embed.
hr: Zatraženi URL nije ugradbeni kod (embed).

en: The requested invite does not exist.
hr: Zatražena pozivnica ne postoji.

en: The requested plugin `%s` could not be activated.
hr: Traženi dodatak `%s` nije mogao biti aktiviran.

en: The requested plugin `%s` could not be installed.
hr: Traženi dodatak `%s` nije mogao biti instaliran.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
hr: Traženi plugin `%s` nije mogao biti instaliran. Poziv API-ja plugina nije uspio.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
hr: Traženi dodatak `%s` nije moguće instalirati. Instalacija ažuriranja nije uspjela.

en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
hr: Traženi dodatak `%s` još nije instaliran.

en: The requested route does not support batch requests.
hr: Tražena ruta ne podržava grupne zahtjeve.

en: The requested theme `%s` could not be installed.
hr: Tražena tema `%s` nije se mogla instalirati.

en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
hr: Tražena tema `%s` nije se mogla instalirati. Poziv API-ja teme nije uspio.

en: The requested theme could not be activated.
hr: Tražena tema nije se mogla aktivirati.

en: The requested theme does not exist.
hr: Tražena tema ne postoji.

en: The requested user does not exist.
hr: Traženi korisnik ne postoji.

en: The requested widget is invalid.
hr: Zatraženi widget nije valjan.

en: The requested widget was not found.
hr: Traženi widget nije pronađen.

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
hr: Obavezni modul, %s, nije instaliran, ili je isključen.

en: The resource cannot be deleted.
hr: Resurs ne može biti izbrisan.

en: The response is not a valid JSON response.
hr: Odgovor nije ispravni JSON odgovor.

en: The response parameter is invalid or malformed
hr: Parametar odogovora je neispravan ili pogrešno unesen

en: The revision does not belong to the specified parent with id of "%d"
hr: Revizija ne pripada navedenom matičnom ID-u od "%d"

en: The role %s does not exist.
hr: Uloga %s ne postoji.

en: The roles property must be a string or an array.
hr: Stavka/svojstvo uloge treba biti niz (string) ili grupa (array)..

en: The root URL of your site.
hr: Korjenski URL vaše web-stranice.

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
hr: Rasprodaja počinje u 00:00:00 od datuma "Od" i završava u 23:59:59 od datuma "Do".

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
hr: Tempirani događaj, %s, nije uspješno pokrenut. Vaša web-stranica i dalje funkcioniram ali ovo nagovijestiti da tempiranje objava ili automatsko ažuriranje ne funkcionirao kako se od njih očekuje.

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
hr: Zakazani događaj, %s, kasni s isporukom. Vaša stranica još uvijek radi, ali ovo može biti znak za zakazane objave ili automatska ažuriranja ne rade kako treba.

en: The search feature in WooCommerce is easy to use.
hr: Značajka pretraživanja jednostavna je za korištenje.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
hr: Pretraga instaliranih tema tražiti će pojmove u nazivu teme, opisu, imenu autora ili oznakama.

en: The search results will be updated as you type.
hr: Rezultati pretrage će se ažurirati dok pišete.

en: The search's functionality meets my needs.
hr: Funkcionalnosti pretrage zadovoljavaju moje potrebe.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
hr: The Secret Key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.

en: The secret parameter is invalid or malformed
hr: Tajni parametar je neispravan ili pogrešno unesen

en: The secret parameter is missing
hr: Nedostaje tajni parametar

en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
hr: Odabrani proizvod nije varijacija %2$s, odaberite opcije proizvoda tako da posjetite <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: The server cannot process the image. This can happen if the server is busy or does not have enough resources to complete the task. Uploading a smaller image may help. Suggested maximum size is 2560 pixels.
hr: Poslužitelj ne može obraditi sliku. To se može dogoditi ako je poslužitelj zauzet ili nema dovoljno resursa za dovršetak zadatka. Prijenos manje slike mogao bi pomoći. Predložena maksimalna veličina je 2560 piksela.

en: The setting for %1$s is currently configured as 0, this could cause some problems when trying to upload files through plugin or theme features that rely on various upload methods. It is recommended to configure this setting to a fixed value, ideally matching the value of %2$s, as some upload methods read the value 0 as either unlimited, or disabled.
hr: Postavka za %1$s  trenutno je konfigurirana kao 0, ovo može izazvati probleme kada se pokušava prenijeti datoteke kroz dodatak ili opcije teme koje ovise o raznim metodama prijenosa. Preporučeno je konfigurirati ovu postavku kao fiksnu vrijednost, idealno da se podudara s %2$s, jer neke metode prijenosa razumiju vrijednost 0 kao neograničeno ili onemogućeno.

en: The setting for %1$s is smaller than %2$s, this could cause some problems when trying to upload files.
hr: Postavke za %1$s i %2$s nisu iste, ovo može izazvati neke probleme prilikom pokušaja prijenosa datoteka.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
hr: Postavke za Istaknuti sadržaj <a href="%s">premještene su u Izgled &rarr; Prilagodi</a>.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
hr: Postavke veličine ove slike su onemogućene jer su njene vrijednosti prepisane filterom.

en: The settings screen is easy to use.
hr: Zaslon postavki jednostavan je za korištenje.

en: The settings screen's functionality meets my needs.
hr: Funkcionalnost zaslona postavki zadovoljava moje potrebe.

en: The seventh parameter passed to %s should be numeric representing menu position.
hr: Sedmi parametar proslijeđen prema %s trebao bi biti cijeli broj koji predstavlja poziciju izbornika.

en: The sidebar the widget belongs to.
hr: Bočna traka kojoj widget pripada.

en: The sidebar to return widgets for.
hr: Bočna traka za vraćanje widgeta.

en: The singular label used to describe this type of menu item.
hr: Jedinstvena oznaka upotrijebljena za opisivanje ove vrste stavke izbornika.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
hr: Administrator web-stranice je obaviješten i ispuniti će vaš zahtjev što je prije moguće.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
hr: Administrator web-stranice je obaviješten. Putem e-pošte primiti ćete poveznicu za preuzimanje vaših izvezenih podataka kada ispunite zahtjev.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
hr: Administrator ove web-stranice je obaviješten. Primit ćete potvrdu e-poštom kada vaši podaci budu obrisani.

en: The site appears to be already initialized.
hr: Web-stranica je već inicijalizirana.

en: The site appears to be already uninitialized.
hr: Web-stranica je već deinicijalizirana.

en: The site editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings.
hr: Uređivač web-stranice zahtijeva JavaScript. Omogućite JavaScript u postavkama preglednika.

en: The site health check shows information about your WordPress configuration and items that may need your attention.
hr: Provjera zdravlja web-stranice prikazuje informacije o vašoj konfiguraciji WordPressa i stavkama koje zahtijevaju vašu pažnju.

en: The site is already active.
hr: Web stranica  je već aktivna.

en: The site is not the main network site
hr: Web-stranica nije glavna mrežna stranica

en: The sites in this list have not posted anything recently.
hr: Stranice u ovom popisu ništa objavila u posljednje vrijeme.

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
hr: Nije moguće izračunati veličinu. Direktorij nije dostupan. To se obično dogodi zbog neispravnih dozvola.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
hr: Veličine navedene ispod koriste se kao maksimalne veličine dimenzije u pikselima za upotrebu prilikom dodavanja slika u Zbirku medija.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
hr: Slug &#8220;%s&#8221; je već u upotrebi za drugi izraz

en: The slug for the resource.
hr: Slug za resurs.

en: The slug of the template to get the fallback for
hr: Slug predloška za koji se traži zamjena

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
hr: URL izvora i URL odredišta ne mogu upućivati na isti resurs.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
hr: URL izvora ne sadrži poveznicu prema URL-u odredišta, i stoga ne može biti prihvaćen kao izvor.

en: The source URL does not exist.
hr: URL izvora ne postoji.

en: The specific chart this stat referrers to.
hr: Specifični grafikon na koji se ovaj statistika odnosi.

en: The specified category for recommendations is invalid. Allowed values: "channels", "extensions".
hr: Navedena kategorija za preporuke nije ispravna. Dopuštene vrijednosti: "kanali", "ekstenzije".

en: The specified comment does not exist.
hr: Traženi komentar ne postoji.

en: The specified namespace could not be found.
hr: Nije moguće pronaći navedeni namespace.

en: The specified post does not exist.
hr: Tražena objava ne postoji.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
hr: Naznačeni odredišni URL ne može biti korišten kao odredište. Ili ne postoji, ili to nije ping-omogućeni resurs.

en: The specified target URL does not exist.
hr: Naznačeni URL odredišta ne postoji.

en: The specified theme was not found.
hr: Navedena tema nije pronađena.

en: The star rating of the block.
hr: Ocjena bloka u zvjezdicama.

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
hr: Status kupona. Uvijek treba biti skica, objavljen ili na čekanju za pregled

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
hr: Status bilješke (npr. nije napravljeno, napravljeno).

en: The status of the test.
hr: Status testa.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
hr: Zaliha nije ažurirana jer se vrijednost promijenila od zadnjeg uređivanja. Proizvod %1$d ima %2$d jedinice u zalihi.

en: The street address for your business location.
hr: Adresa (ulica) lokacije vašeg poduzeća.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
hr: Status pretplate - aktivan, otkazan ili suspendiran

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
hr: Predloženi sadržaj pravila privatnosti trebao bi biti dodan koristeći %s (ili novije) akcije. Pogledajte priloženu dokumentaciju.

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
hr: Predloženi sadržaj pravila privatnosti trebao bi biti dodan samo u wp-admin koristeći %s (ili novije) akcije.

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
hr: Predloženi tekst pravila o privatnosti promijenjen je. Molimo <a href="%s"> pregledajte vodič </a> i ažurirajte pravila o privatnosti.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
hr: Oblak oznaka neće biti prikazan jer nema taksonomija koje podržavaju widget oblak oznaka.

en: The target attribute of the link element for this menu item.
hr: Atribut odredišta elementa poveznice za ovu stavku izbornika.

en: The template cannot be deleted.
hr: Predložak nije moguće obrisati.

en: The template contains a suggestion of sections you most likely will need. Under each section heading, you will find a short summary of what information you should provide, which will help you to get started. Some sections include suggested policy content, others will have to be completed with information from your theme and plugins.
hr: Predložak sadrži prijedloge sekcija koje će vam trebati. Ispod zaglavlja svake sekcije pronaći ćete kratki sažetak o sastavu informacije koje trebate pružiti, što će vam pomoći započeti. Neke sekcije sadržavaju predloške sadržaja Pravila, druge ćete trebati popuniti s informacijama iz vaše teme i dodataka.

en: The template has already been deleted.
hr: Predložak je već obrisan.

en: The template prefix for the created template. This is used to extract the main template type, e.g. in `taxonomy-books` extracts the `taxonomy`
hr: Prefiks predloška za kreirani predložak. Ovo se koristi za izdvajanje glavne vrste predloška, npr. u `taksonomija-knjige` izdvaja `taksonomija`

en: The temporary backup directory exists but is not writable
hr: Privremeni direktorij sigurnosne kopije postoji, ali se u njega ne može pisati

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
hr: Izraz ID ili 0 ako atribut nije globalni atribut.

en: The term cannot be deleted.
hr: Pojam nije moguće obrisati.

en: The term name cannot be empty.
hr: Naziv pojma ne može biti prazan.

en: The term name.
hr: Naziv izraza.

en: The term slug.
hr: Slug izraza.

en: The term you tried to add sanitizes down to nothing, and cannot be used.
hr: Pojam koji ste probali dodati nije dopušten i može biti korišten.

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
hr: Pojmovi dodijeljeni objektu u %s taksonomiji.

en: The terms assigned to the post in the %s taxonomy.
hr: Pojmovi dodijeljeni objavi u %s taksonomiji.

en: The text to appear in the footer of all WooCommerce emails.
hr: Tekst u podnožju WooCommerce email-ova.

en: The theme author's name, as found in the theme header.
hr: Ime autora teme kao što je pronađeno u zaglavlju teme.

en: The theme author.
hr: Autor teme.

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Activate &amp; Publish button above the menu.
hr: Tema koje se pregledava uživo je u potpunosti interaktivna &mdash; otvorite druge stranice da vidite kako prikazuje objave, arhive, i druge predloške stranica. Postavke se mogu razlikovati ovisno o tome kakve mogućnosti koja tema sadrži. Kako bi prihvatili nove postavke i aktivirali temu u jednom potezu, kliknite na Spremi i aktiviraj dugme iznad izbornika.

en: The theme cannot be updated due to the following:
hr: Tema se ne može ažurirati zbog sljedećeg:

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
hr: Tema se identificira kao matična tema. Provjerite %s zaglavlje.

en: The theme description, as found in the theme header.
hr: Opis teme, kako se nalazi u zaglavlju teme.

en: The theme description, transformed for display.
hr: Opis teme, pretvoren za prikaz.

en: The theme developers URL.
hr: URL developera teme.

en: The theme file to use to display the post.
hr: Datoteka teme koja se koristi za prikaz objava.

en: The theme identifier
hr: Identifikator teme.

en: The theme is already installed
hr: Tema je već instalirana

en: The theme is missing the %s stylesheet.
hr: U temi nedostaje %s stilski predložak (stylesheet)

en: The theme name, as found in the theme header.
hr: Naziv teme, kako se nalazi u zaglavlju teme.

en: The theme name, transformed for display.
hr: Naziv teme, pretvoren za prikaz.

en: The theme tags, as found in the theme header.
hr: Oznake tema kao što je pronađeno u zaglavlju teme.

en: The theme tags, transformed for display.
hr: Oznake tema, pretvoreno za prikaz.

en: The theme you are currently using is not compatible with the Site Editor.
hr: Tema koju trenutno koristite nije kompatibilna sa značajkom uređivača za potpuno uređivanje web-stranice.

en: The theme's current version.
hr: Trenutna inačica teme.

en: The theme's screenshot URL.
hr: URL snimke zaslona teme.

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
hr: Stilski predložak teme. Ovo jedinstveno identificira temu.

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
hr: Predložak teme. Ako je ovo podređena tema, to se odnosi na matičnu temu, a u suprotnom to je isto kao i tablica stilova teme.

en: The theme's text domain.
hr: Tekstualna domena teme.

en: The themes directory
hr: Direktorij tema

en: The thousand separator of displayed prices.
hr: Odjelitelj tisuće za prikazane cijene.

en: The threat known as <em>%1$s</em> has been found in %2$s around lines %3$d - %4$d
hr: Prijetnja poznata kao <em>%1$s</em> je nađena u %2$s oko linija %3$d - %4$d

en: The threat known as <em>%1$s</em> is no longer present in %2$s: %3$s
hr: Prijetnja poznata kao <em>%1$s</em> se više ne nalazi u %2$s: %3$s

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
hr: Vremenski period za dohvaćanje statistike. Opcije: 60 dana, 6 mjeseci, sve

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
hr: Vremenska zona koju ste unijeli nije ispravna. Izaberite valjanu vremensku zonu.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
hr: Polje naslova i veliki prostor za uređivanje posta su postavljeni fiksno, ali se ostali okviri mogu pomicati koristeći povuci i spusti metodu. Možete ih također zatvarati i otvarati klikom na njihove naslovne trake. Upotrijebite karticu Opcije zaslona kako bi prikazali još više okvira (Izvadak, Šalji povratne veze, Prilagodljiva polja, Rasprava, Slug, Autor) ili kako bi izabrali izgled ovog zaslona u 1 ili 2 stupca.

en: The title for the object.
hr: Naslov za objekt.

en: The title for the post type.
hr: Naslov za vrstu objave.

en: The title for the post.
hr: Naslov za objavu.

en: The title for the status.
hr: Naslov za status.

en: The title for the taxonomy.
hr: Naslov za taksonomiju.

en: The title is required when using a custom menu item type.
hr: Potreban je naziv kada se koristi prilagođena vrsta stavke izbornika.

en: The tool associates data stored in WordPress with a supplied email address, including profile data and comments.
hr: Alat pridružuje podatke spremljene u WordPressu prema navedenoj adresi e-pošte, uključujući podatke profila i komentare.

en: The type of object originally represented, such as "category", "post", or "attachment".
hr: Vrsta objekta originalno predstavljenog, kao što su "kategorija", "objava", ili "prilog."

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
hr: Vrsta bilješke (npr. greška, upozorenje itd.).

en: The type of the widget. Corresponds to ID in widget-types endpoint.
hr: Vrsta widgeta. Odgovara ID-u u krajnjoj točki vrsta widgeta.

en: The unique and machine-readable name.
hr: Jedinstveno i strojno čitljivo ime.

en: The unique identifier for the Navigation Menu.
hr: Jedinstveni identifikator za Navigacijski izbornik.

en: The unique identifier for the application password.
hr: Jedinstveni identifikator za lozinku aplikacije.

en: The unique identifier for the marketing campaign type.
hr: Jedinstveni identifikator vrstu marketing kampanje.

en: The unique identifier for the marketing campaign.
hr: Jedinstveni identifikator za marketing kampanju.

en: The unique identifier for the marketing channel that this campaign belongs to.
hr: Jedinstveni identifikator za marketing kanal kojem ova kampanje pripada.

en: The unique identifier of the marketing channel that this campaign type belongs to.
hr: Jedinstveni identifikator marketing kanala kojem ova vrsta kampanje pripada.

en: The unit lengths are defined in for this country.
hr: Jedinice dužine su definirane za ovu zemlju.

en: The unit weights are defined in for this country.
hr: Jedinice za težinu su definirane u ovoj zemlji.

en: The update cannot be installed because some files could not be copied. This is usually due to inconsistent file permissions.
hr: Ažuriranje se ne može instalirati jer se neke datoteke nisu mogle kopirati. Obično je to zbog nedosljednih dopuštenja datotekama.

en: The update of %s failed.
hr: Ažuriranje %s nije uspjelo.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
hr: Proces ažuriranja počinje. Ovaj proces možda potraje na nekim hostovima, stoga imajte malo strpljenja.

en: The upgrade directory cannot be created
hr: Direktorij nadogradnje ne može se stvoriti

en: The upgrade directory exists but is not writable
hr: Direktorij za nadogradnju postoji, ali se u njega ne može pisati

en: The uploaded file has expired. Please go back and upload it again.
hr: Prenesena datoteka je istekla. Vratite se i ponovo je prenesite.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
hr: Prenesena datoteka nije ispravna slika. Molimo pokušajte opet.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
hr: Zapis je samo djelomično prenesen na web.

en: The uploads directory
hr: Direktorij prenesenih datoteka

en: The url is required when using a custom menu item type.
hr: Potreban je URL kada se koristi prilagođena vrsta stavke izbornika.

en: The user cannot be deleted.
hr: Korisnika nije moguće obrisati.

en: The user is already active.
hr: Korisnik je već aktivan.

en: The user is already connected
hr: Korisnik je već spojen

en: The value provided is not a valid and registered API key.
hr: Unos nije valjani registriran API ključ.

en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
hr: Vrsta vrijednosti za JSON djelomično podudaranje nije podržana. Mora biti cijeli broj, boolean, double ili niz znakova. %s vrsta je navedena.

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
hr: Vrijednost %1$s, je uključena od strane %2$s ili je dodana u vašu konfiguracijsku datoteku. Ovo će omogućiti prikazivanje grešaka na prednjoj strani web-stranice.

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
hr: Vrijednost %s, je dodana u vašu konfiguracijsku datoteku. To znači da će bilo koja greška na web-stranici biti zapisana u datoteku koja je potencijalno dostupna normalnim korisnicima.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
hr: MySQL inačica instalirana na vašem hosting poslužitelju.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
hr: PHP inačica instalirana na vašem hosting poslužitelju.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
hr: Inačica WooCommerce instaliranog na vašoj stranici.

en: The version of WordPress installed on your site.
hr: Inačica WooCommerce instaliranog na vašoj stranici.

en: The video has been imported as Attachment ID %d
hr: Video je uvežen kao Privitak ID %d

en: The visibility settings for the post type.
hr: Postavke vidljivosti za vrstu objave.

en: The visibility settings for the taxonomy.
hr: Postavke vidljivost za taksonomiju.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
hr: Web preglednik na vašem uređaju ne može se upotrijebiti za prijenos zapisa. Umjesto toga možete upotrijebiti <a href="%s">izvornu aplikaciju za vaš uređaj</a>.

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
hr: Web-stranica autora teme, kako je pronađeno u zaglavlju teme.

en: The website of the theme author, transformed for display.
hr: Web-stranica autora teme, pretvorena za prikaz.

en: The website of the theme author.
hr: Web-stranica autora teme.

en: The widget only works with Facebook Pages.
hr: Widget radi samo s Facebook stranicama.

en: The widget type id.
hr: ID vrste widgeta.

en: The wp-content directory
hr: wp-content direktorij

en: Theme
hr: Tema

en: Theme Details
hr: Detalji teme

en: Theme File Editor
hr: Uređivač tema

en: Theme Location
hr: Lokacije tema

en: Theme Options
hr: Opcije teme

en: Theme Settings
hr: Postavke teme

en: Theme Showcase
hr: Galerija Tema

[ctx: Theme Showcase term name]
en: About
hr: O temi

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Abstract
hr: Abstraktno

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Accessibility Ready
hr: Pristupačno

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Artistic
hr: Umjetničko

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Black
hr: Crna

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Blue
hr: Plava

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Bright
hr: Svijetlo

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Brown
hr: Smeđa

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Bundled Fonts
hr: Uključeni fontovi

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Business
hr: Posao

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Clean
hr: Čisto

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Colorful
hr: Puno boja

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Conservative
hr: Konzervativno

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Contemporary
hr: Suvremeno

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Background
hr: Prilagodljiva pozadina

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Colors
hr: Prilagođene boje

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Header
hr: Prilagodljivo zaglavlje

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Menu
hr: Prilagodljivi izbornik

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Dark
hr: Tamno

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Do It For Me
hr: Učini to za mene

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Editor Fonts
hr: Uređivač fontova

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Elegant
hr: Elegantno

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Entertainment
hr: Zabava

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Featured Image Header
hr: Istaknuta slika zaglavlja

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Featured Images
hr: Istaknute slike

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Fixed Layout
hr: Fiksni razmještaj

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Flamboyant
hr: Flambojantno

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Flexible Header
hr: Fleksibilno zaglavlje

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Fluid Layout
hr: Fluidni razmještaj

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Formal
hr: Formalno

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Four Columns
hr: Četiri stupca

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Full Width Template
hr: Predložak pune širine

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Geometric
hr: Geometrijski

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Gray
hr: Siva

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Green
hr: Zelena

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Industrial
hr: Industrijski

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Left Sidebar
hr: Lijeva bočna traka

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Light
hr: Svijetla

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Magazine
hr: Magazin

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Microformats
hr: Mikroformati

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Minimal
hr: Minimalno

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Modern
hr: Moderno

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Natural
hr: Prirodno

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Newsletter
hr: Novosti

[ctx: Theme Showcase term name]
en: One Column
hr: Jedan stupac

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Orange
hr: Narančasta

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Pink
hr: Ružičasta

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Playful
hr: Razigrano

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Post Formats
hr: Formati objava

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Professional
hr: Profesionalno

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Purple
hr: Ljubičasta

[ctx: Theme Showcase term name]
en: RTL Language Support
hr: Podrška za RTL jezik

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Real Estate
hr: Nekretnine

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Recommended
hr: Preporučeno

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Red
hr: Crvena

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Responsive Layout
hr: Odazivni razmještaj

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Right Sidebar
hr: Desna bočna traka

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Silver
hr: Srebrna

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Simple
hr: Jednostavno

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Site Logo
hr: Logo web mjesta

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Sophisticated
hr: Sofisticirano

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Sticky Post
hr: Lijepljivi post

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Tan
hr: Zagasita

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Tech
hr: Tehnološki

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Textured
hr: S teksturom

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Threaded Comments
hr: Razgranati komentari

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Three Columns
hr: Tri stupca

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Traditional
hr: Tradicionalno

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Two Columns
hr: Dva stupca

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Urban
hr: Urbano

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Whimsical
hr: Veselo

[ctx: Theme Showcase term name]
en: White
hr: Bijela

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Yellow
hr: Žuta

en: Theme Versions
hr: Inačice tema

en: Theme author URL.
hr: URL autora teme

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
hr: Nije moguće nastaviti koristiti temu jer je napravila <strong>fatalnu grešku</strong>.

en: Theme deleted.
hr: Tema izbrisana.

en: Theme directory location
hr: Lokacija direktorija tema

en: Theme downgrade failed.
hr: Vraćanje teme nije uspjelo.

en: Theme downgraded successfully.
hr: Tema uspješno vraćeno.

en: Theme enhancements
hr: Nadogradnje tema

en: Theme features
hr: Značajke teme

en: Theme file exists.
hr: Datoteka teme postoji.

en: Theme identifier for the template.
hr: Identifikator teme za predložak.

en: Theme installation failed.
hr: Neuspjela instalacija teme.

en: Theme installation status.
hr: Status instalacije teme.

en: Theme installed successfully.
hr: Tema uspješno instalirana.

en: Theme is empty.
hr: Tema je prazna.

en: Theme name
hr: Naziv teme

en: Theme name.
hr: Naziv teme

en: Theme not activated because it was not found.
hr: Tema nije aktivirana jer nije pronađena.

en: Theme not found.
hr: Tema nije pronađena.

en: Theme resumed.
hr: Korištenje teme je nastavljeno.

en: Theme slug.
hr: Slug teme.

[ctx: Theme starter content]
en: 123 Main Street
hr: Glavna ulica 123

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
hr: Sekcija početne stranice

[ctx: Theme starter content]
en: About
hr: Informacije

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
hr: O web-stranici

[ctx: Theme starter content]
en: Address
hr: Adresa

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
hr: Arhive

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
hr: Kalendar

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
hr: Kategorije

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
hr: Kontakt

[ctx: Theme starter content]
en: Email
hr: E-pošta

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
hr: Pronađite nas

[ctx: Theme starter content]
en: Home
hr: Početna stranica

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
hr: Sati

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
hr: Ponedjeljak&ndash;Petak: 9:00&ndash;17:00

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
hr: 10 000 Zagreb

[ctx: Theme starter content]
en: News
hr: Vijesti

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
hr: Nedavni komentari

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
hr: Nedavne objave

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
hr: Subota &amp; Nedjelja: 11:00&ndash;15:00

[ctx: Theme starter content]
en: Search
hr: Pretraga

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
hr: Ovo je stranica s nekim osnovnim kontakt informacijama, kao što su adresa i broj telefona. Možete koristiti dodatak za kreiranje obrasca za kontakt.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
hr: Ovo je primjer sekcije početne stranice. Sekcije početne stranice mogu biti bilo koje druge stranice osim početne stranice, uključujući stranicu koja prikazuje vaše najnovije objave.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
hr: Ovo je dobro mjesto da predstavite sebe i svoju web-stranicu ili uključite koji zaslužuju biti spomenuti.

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
hr: Dobro došli na vašu web-stranicu! Ovo je vaša početna stranica, koju će većina posjetitelja vidjeti kada posjete vašu stranicu po prvi puta.

[ctx: Theme starter content]
en: You might be an artist who would like to introduce yourself and your work here or maybe you are a business with a mission to describe.
hr: Možda ste umjetnik koji ovdje želi predstaviti sebe i svoj umjetnički opus, ili ste ozbiljna tvrtka s misijom i želite ju predstaviti.

en: Theme status.
hr: Status teme.

en: Theme temporary backup directory exists but is not writable
hr: Privremeni direktorij sigurnosne kopije teme postoji, ali se u njega ne može pisati

en: Theme update available | Theme updates available
hr[0]: Dostupno je ažuriranje teme
hr[1]: Dostupna su ažuriranjanja tema
hr[2]: Dostupna su ažuriranjanja tema

en: Theme updated!
hr: Tema ažurirana!

en: Theme version.
hr: Inačica teme.

en: Theme will be auto-updated.
hr: Tema će biti automatski ažurirana.

en: Theme will no longer be auto-updated.
hr: Tema više neće biti automatski ažurirana.

en: Theme without %s
hr: Tema bez %s

en: Theme.
hr: Tema.

en: Theme:
hr: Tema:

en: Theme: %1$s.
hr: Tema: %1$s.

en: Themes
hr: Teme

en: Themes %s
hr: Teme %s

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
hr: Teme dodaju izgled i ugođaj vašoj web-stranici. Važno je da ih držite ažuriranim, kako bi ostali dosljedni vašem brendu i zadržali web-stranicu sigurnom.

en: Themes directory location
hr: Lokacija direktorija Tema

en: Themes directory size
hr: Veličina direktorija tema

[ctx: Themes: Theme delete confirmation]
en: Deleted theme %(themeName)s.
hr: Obriši temu %(themeName)s.

[ctx: Themes: Theme delete failure]
en: Problem deleting %(themeId)s. Check theme is not active.
hr: Nastao je problem s brisanje %(themeId)s. Provjerite da tema nije aktivna.

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
hr: Izgleda da ne postoje problemi s automatskim ažuriranjima dodataka i tema.

en: There are currently no logs to view.
hr: Trenutno nema log zapisa.

en: There are no associated subtitles.
hr: Nema dodijeljenih podnatpisa

en: There are no currencies matching these parameters.
hr: Ne postoje valute koje odgovaraju ovim parametrima.

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
hr: Blizu %1$s trenutno nema zakazanih događaja. Želite li <a href="%2$s">organizirati WordPress događaj</a>?

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
hr: Blizu vas trenutno nema zakazanih događaja. Želite li <a href="%s">organizirati WordPress događaj</a>?

en: There are no locations matching these parameters.
hr: Ne postoje lokacije koje odgovaraju ovim parametrima.

en: There are no notes yet.
hr: Još uvijek nema napomena.

en: There are no options for this widget.
hr: Za ovaj widget nema opcija.

en: There are no orders to sync, aborting.
hr: Nema narudžbi za sinkronizaciju, prekida se.

en: There are no orders to verify, aborting.
hr: Nema naloga za provjeru, prekida se.

en: There are no pages.
hr: Nema stranica.

en: There are no photos to display. Make sure your Flickr feed URL is correct, and that your pictures are publicly accessible.
hr: Nema slika za prikazati. Pobrinite se da je URL Flickr kanal točan, i da su slike javno dostupne.

en: There are no product reviews yet.
hr: Još nema recenzija proizvoda.

en: There are no reviews yet.
hr: Još nema recenzija.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
hr: Nema dostupnih metoda dostave. Pobrinite se da je vaša adresa ispravno upisana, ili nas kontaktirajte ako trebate bilo kakvu pomoć.

en: There are no users to display in this <a href="%1$s">My Community widget</a>. <a href="%2$s">Want more traffic?</a>
hr: Nema korisnika za prikazati u ovom <a href="%1$s">widgetu Moja zajednica</a>.<a href="%2$s">Želite više prometa?</a>

en: There are no valid users selected for deletion.
hr: Nijedan korisnik nije odabran za brisanje.

en: There are no valid users selected for removal.
hr: Nijedan korisnik nije pravilno odabran za uklanjanje.

en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
hr: Nema dovoljno %s na zalihi. Molimo vas da smanjite količine u vašoj košarici.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
hr: Trenutno postoje neke neispravne stavke izbornika. Provjerite ih ili izbrišite.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
hr: Postoje neki problemi sa stavkama u vašoj košaricu. Molimo vratite se na stranicu košarice i ispravite pogreške prije plaćanja.

en: There are thousands of ways to WordPress
hr: Postoji tisuće načina kako koristiti WordPress

en: There are three ways to add your products: you can <strong>create products manually, import them at once via CSV file</strong>, or <strong>migrate them from another service</strong>.<br/><br/>
hr: Postoje tri načina dodavanja proizvoda: možete <strong>manualno kreirati proizvode, uvesti ih sve odjednom via CSV datoteke</strong>, ili <strong>ih migrirati s drugog servisa</strong>.<br/><br/>

en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
hr: Imate previše %s u košarici. Može se kupiti samo 1. Molimo vas da smanjite količinu u vašoj košarici.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
hr: Imate previše %s u košarici. Može se kupiti samo 1 od svakog. Molimo vas da smanjite količine u vašoj košarici.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
hr: Postoji previše istodobnih serija, ali izvođenje je prisiljeno nastaviti.

en: There are too many concurrent batches.
hr: Postoji previše istodobnih serija.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
hr: Postoje nesnimljene promjene koje će biti izgubljene. 'OK' za nastavak, 'Cancel' za povratak u Uređivač slika.

en: There does not seem to be any new mail.
hr: Izgleda da nema novih poruka e-pošte.

en: There doesn't seem to be a %s file. It is needed before the installation can continue.
hr: Čini se da ne postoji datoteka %s. Potrebna je prije nastavka instalacije.

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
hr: Pojavila se kritična greška na vašoj web-stranici, i postavljana je u mod oporavka. Provjerite zaslone Tema i Dodataka za više detalja. Ako ste samo instalirali ili ažurirali temu ili dodatak, prvo provjerite za to relevantne stranice.

en: There has been a critical error on this website.
hr: Pojavila se kritična greška na vašoj web-stranici.

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions.
hr: Pojavila se kritična greška na vašoj web-stranici. Provjerite e-poštu administratora web-stranice za instrukcije.

en: There has been a critical error on this website. Please reach out to your site administrator, and inform them of this error for further assistance.
hr: Došlo je do kritične greške na ovoj web-stranici. Obratite se svom administratoru stranice i obavijestite ga o ovoj grešci za daljnju pomoć.

en: There has been an error cropping your image.
hr: Dogodila se greška prilikom izrezivanja vaše slike.

en: There is %1$d order to be synced. | There are %1$d orders to be synced.
hr[0]: Postoji %1$d narudžba za sinkronizaciju.
hr[1]: Postoji %1$d narudžbe za sinkronizaciju.
hr[2]: Postoji %1$d narudžbi za sinkronizaciju.

en: There is %1$d order to be verified. | There are %1$d orders to be verified.
hr[0]: Postoji %1$d narudžba koju treba potvrditi.
hr[1]: Postoji %1$d narudžbe koje treba potvrditi.
hr[2]: Postoji %1$d narudžbi koje treba potvrditi.

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
hr[0]: Postoji %d greška koju morate popraviti prije nego što možete spremiti.
hr[1]: Postoji %d greške koje morate popraviti prije nego što možete spremiti.
hr[2]: Postoji %d greška koje morate popraviti prije nego što možete spremiti.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
hr: Postoji novija automatska snimka vaših promjena od ove koju pretpregledavate. <a href="%s">Vrati automatsku snimku</a>

en: There is a new kind of WordPress theme, called a block theme, that lets you build the site you&#8217;ve always wanted &#8212; with blocks and styles.
hr: Postoji nova vrsta WordPress teme, nazvana blok tema, koja Vam omogućuje izradu web-stranice kakvu ste oduvijek željeli &#8212; s blokovima i stilovima.

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
hr: Postoji dostupna nova inačica %1$s, ali ne funkcionira s vašom inačicom PHP-a. <a href="%2$s" %3$s>Pogledajte detalje inačice %4$s</a> ili <a href="%5$s">saznajte više o ažuriranju PHP-a</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
hr: Dostupna je nova inačica za %1$s. <a href="%2$s" %3$s>Pogledaj više o inačici %4$s</a> ili <a href="%5$s" %6$s>izvršite nadogradnju</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
hr: Dostupna je nova inačica za %1$s. <a href="%2$s" %3$s>Pogledaj pojedinosti inačice %4$s</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
hr: Dostupna je nova inačica za %1$s. <a href="%2$s" %3$s>Pogledaj više o inačici %4$s</a>. <em>Automatska nadogradnja ovog dodatka je nedostupna.</em>

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
hr: Dostupna je nova inačica %s, ali ona ne radi s vašom inačicom PHP-a.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of WordPress.
hr: Dostupna je nova inačica %s, ali ona ne radi s vašom inačicom WordPress-a.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your versions of WordPress and PHP.
hr: Dostupna je nova inačica %s, ali ona ne radi s vašim inačicama WordPress-a i PHP-a.

en: There is a pending change of the admin email to %s.
hr: U tijeku je promjena admin adrese e-pošte u %s.

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
hr: Promjena vaše adrese e-pošte je još uvijek na čekanju: <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Odustani</a>

en: There is a pending change of your email to %s.
hr: U tijeku je promijena vaše adrese e-pošte u %s.

en: There is a problem with your API key.
hr: Postoji problem s vašim API ključem.

en: There is a revision of this post that is more recent.
hr: Postoji revizija ove objave koja je svježija.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
hr: Postoji automatski spremljena inačica ove objave, koja je novija od dolje prikazane. <a href="%s">Pregledaj automatski spremljenu inačicu</a>

en: There is no autosave revision for this post.
hr: Nema revizije automatske snimke za ovu objavu.

en: There is no autosave revision for this template.
hr: Nema revizije automatske snimke za ovaj predložak.

en: There is no cron named %s.
hr: Ne postoji cron nazvan %s.

en: There is no data to export for the given request.
hr: Nema podataka za izvoz za dati zahtjev.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
hr: Nema izvatka jer je objava zaštićena.

en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
hr: Nema dovoljno %s na zalihi. Molimo vas da smanjite količinu u vašoj košarici.

en: There was %d client caching response header detected: | There were %d client caching response headers detected:
hr[0]: Otkriven je %d odgovor zaglavlja za predmemoriju klijenta:
hr[1]: Otkrivena su %d odgovora zaglavlja za predmemoriju klijenta:
hr[2]: Otkriveno je %d odgovora zaglavlja za predmemoriju klijenta:

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
hr: Došlo je do greške pri konfiguriranju. Javite administratoru poslužitelja.

en: There was a failure fetching this action
hr: Došlo je do neuspjeha u dohvaćanju ove akcije

en: There was a failure fetching this action: %s
hr: Neuspješno dohvaćanja ove akcije: %s

en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
hr: Neuspješno zakazivanja sljedeće instance ove akcije:%s

en: There was a glitch with search
hr: Dogodila se greška s pretragom

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
hr: Dogodio se problem s aktiviranjem nekih traženih dodataka.

en: There was a problem connecting with Jetpack Social. Please try again in a moment.
hr: Pojavio se problem s spajanjem Jetpack Social. Pokušajte ponovno kroz nekoliko sekundi.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
hr: Dogodio se problem s instaliranjem nekih traženih dodataka.

en: There was a problem opening a connection to Blogger. This is what went wrong:
hr: Došlo je do poteškoća pri otvaranju veze prema Bloggeru. Evo u čemu je problem:

en: There was a problem opening a secure connection to Google. This is what went wrong:
hr: Došlo je do poteškoća pri otvaranju sigurne veze prema Googleu. Evo u čemu je problem:

en: There was a problem with the provided %s:
hr: Došlo je do problema s navedenim %s:

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
hr: Problem prilikom autentifikacije. Osvježite stranicu i pokušajte opet.

en: There was an error calling %1$s: %2$s
hr: Došlo je do pogreške prilikom pozivanja %1$s: %2$s

en: There was an error calling %s
hr: Došlo je do pogreške prilikom pozivanja %s

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
hr: Došlo je do greške prilikom pozivanja ovog alata. Nije prisutan nikakav callback.

en: There was an error communicating with the WooCommerce Payments plugin.
hr: Došlo je do pogreške prilikom komunikacije s dodatkom WooCommerce Plaćanja.

en: There was an error communicating with the WooPayments plugin.
hr: Došlo je do greške prilikom komunikacije s dodatkom WooPayments.

en: There was an error connecting to Square.
hr: Došlo je do greške prilikom povezivanja s Squareom.

en: There was an error connecting to Woo.com. Please try again.
hr: Došlo je do greške prilikom povezivanja s Woo.com. Molimo, pokušajte ponovno.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
hr: Došlo je do greške prilikom povezivanja s WooCommerce.com. Molimo, pokušajte ponovno.

en: There was an error contacting Jetpack servers.
hr: Dogodila se greška pri kontaktiranju Jetpack poslužitelja.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
hr: Pojavila se greška pri kreiranju korisnika. Kontaktirajte administratora vaše web-stranice.

en: There was an error deactivating your plugin
hr: Došlo je do greške kod deaktivacije dodatka

en: There was an error generating your API Key.
hr: Došlo je do greške prilikom generiranja vašeg API ključa.

en: There was an error installing WooCommerce Services.
hr: Dogodila se greška pri instaliranju WooCommerce servisa.

en: There was an error installing your plugin
hr: Došlo je do greške kod instalacije dodatka

en: There was an error installing your theme
hr: Dogodila se greška pri instaliranju teme.

en: There was an error loading the Woo.com Helper API.
hr: Došlo je do greške prilikom učitavanja Woo.com Helper API.

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
hr: Došlo je do greške prilikom učitavanja WooCommerce.com Helper API.

en: There was an error logging you in via WordPress.com, please try again or try logging in with your username and password.
hr: Pojavila se greška pri vašoj prijavi s WordPress.com, pokušajte ponovno ili se pokušajte prijaviti s vašim korisničkim imenom i lozinkom.

en: There was an error running the action scheduler: %s
hr: Pojavila se greška pri provođenju zakazane akcije: %s

en: There was an error updating your plugin
hr: Došlo je do greške kod ažuriranja dodatka

en: There was an error updating your theme
hr: Došlo je do greške kod ažuriranja teme

en: There was an error while activating the module.
hr: Dogodila se greška pri aktiviranju modula.

en: There was an error while deactivating the module.
hr: Dogodila se greška pri deaktiviranju modula.

en: There was an error while getting the update data for this site.
hr: Dogodila se greška pro preuzimanje podataka o nadogradnji za ovu stranicu.

en: There was an error with an item in your cart.
hr: Došlo je do greške s artiklom u vašoj košarici.

en: There was an issue loading the report endpoints
hr: Došlo je do problema prilikom učitavanja krajnjih tačaka izvještaja

en: There was an issue saving your updates to the VideoPress service. Please try again later.
hr: Pojavio se problem pri snimanju vašeg ažuriranja na servisu VideoPress. Pokušajte ponovno.

en: There was an unspecified error registering the site
hr: Pojavila se nepoznata greška pri registriranju na web-stranicu

en: There were no advertisers who bid higher than the minimum price required to display their ad.
hr: Nije bilo oglašivača koji bi se natjecali za veću cijenu od minimalne za prikaz njihovog oglasa.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
hr: Nema komentara za provjeru. Akismet će provjeriti samo komentare koji su na Čekanju.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
hr[0]: Trenutno postoji <a href="%2$s">%1$s komentar</a> na vašem spam popisu.
hr[1]: Trenutno postoji <a href="%2$s">%1$s komentara</a> na vašem spam popisu.
hr[2]: Trenutno postoji <a href="%2$s">%1$s komentara</a> na vašem spam popisu.

en: There&#8217;s no content to show here yet.
hr: Ovdje još nema sadržaja za prikaz.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
hr: Trenutno nema ničega u tvom <a href='%s'>spam popisu.</a>

en: There's %1$s order (out of a total of %2$s) pending sync! | There are %1$s orders (out of a total of %2$s) pending sync!
hr[0]: %1$s narudžba (od ukupno %2$s) čeka sinkronizaciju!
hr[1]: %1$s narudžbe (od ukupno %2$s) čeka sinkronizaciju!
hr[2]: %1$s narudžbi (od ukupno %2$s) čeka sinkronizaciju!

en: There's %s order pending sync! | There are %s orders pending sync!
hr[0]: %s narudžba čeka sinkronizaciju!
hr[1]: %s narudžbe čekaju sinkronizaciju!
hr[2]: %s narudžbi čeka sinkronizaciju!

en: These are regions inside this zone. Customers will be matched against these regions.
hr: Ovo su regije unutar zone. Kupci će biti uspoređeni s ovim regijama

en: These are terms people used to find your site.
hr: Ovo su pojmovi sa kojima su ljudi pronašli vaš blog.

en: These are the latest posts in %s.
hr: Ovo su najnovije objave u %s.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
hr: Ovi troškovi, neobavezno, mogu biti dodani na temelju <a href="%s">product shipping class</a>.

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
hr: Ove značajke su eksperimentalne ili nepotpune, omogućite ih na vlastitu odgovornost!

en: These items could not be added:
hr: Nismo uspjeli dodati sljedeće stavke:

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
hr: Ove vam opcije omogućuju promjenu izgleda WooCommerce stranice naplate.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
hr: Ove stranice moraju biti konfigurirane kako bi Woocommerce znao gdje da kupce šalje na naplatu.

en: These plugins are now up to date:
hr: Ovi dodaci su sada ažurirani:

en: These plugins cannot be activated because their requirements are invalid.
hr: Ovi dodaci se ne mogu aktivirati jer njihovi zahtjevi nisu valjani.

en: These plugins failed to update:
hr: Ovi dodaci nisu se uspjeli ažurirati:

en: These posts on your site got the most traffic.
hr: Ovi postovi na tvom blogu su najposjećeniji.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
hr: Ove cijene su dodatne opcije dostave s dodatnim troškovima (na temelju fiksne cijene - flat rate).

en: These settings affect all sites on the network.
hr: Ove postavke utječu na sve web-stranice u mreži.

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
hr: Ove postavke mijenjaju gdje i kako se dijelovi WordPressa učitavaiju.

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
hr: Ove postavke nisu dostupne dok je regeneracija tablice pretraživanja u tijeku.

en: These settings may be overridden for individual articles.
hr: Ove postavke mogu biti zaobiđene za pojedine članke.

en: These themes are now up to date:
hr: Ove teme su sada ažurirane:

en: These themes failed to update:
hr: Ažuriranje sljedećih tema nije uspjelo:

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
hr: Iz %s datoteke također nedostaju i ovi jedinstveni autentifikacijski ključevi.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
hr: Ove web-stranice možda prikupljaju podatke o vama, koriste kolačiće, imaju ugrađeno dodatno praćenje od trećih strana, i nadgledaju vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na web-stranici.

en: Thessaly
hr: Tesalija

en: Things to do next
hr: Sljedeći zadaci

en: This %s cannot be deleted
hr: Ovaj %s ne može biti izbrisan

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
hr: (obavezno)

en: This Month
hr: Ovaj Mjesec

en: This Site
hr: Ovaj Sajt

en: This Week
hr: Ovaj Tjedan

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
hr: Ovu XML mapu web-stranice generira WordPress kako bi vaš sadržaj bio vidljiviji na tražilicama.

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
hr: Izgleda da ova akcija stalno ne uspjeva. Nova instanca neće biti tempirana.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
hr: Ova akcija se ne može poništiti. Jeste li sigurni da želite obrisati podatke iz odabranih narudžbi?

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
hr: Ova adresa koristi se samo za administrativne potrebe, poput obavijesti o novim korisnicima.

en: This address is used for admin purposes. If you change this, an email will be sent to your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
hr: Ova se adresa koristi za potrebe administracije. Ako je promijenite poslati ćemo vam poruku e-poštu na novu adresu kako bi je potvrdili. <strong>Nova adresa neće biti aktivna dok je ne potvrdite.</strong>

en: This block is automatically inserted near any occurrence of the block types used as keys of this map, into a relative position given by the corresponding value.
hr: Ovaj blok se automatski umeće blizu bilo kojeg tipova blokova koji se koriste kao ključevi ove karte, u relativnu poziciju zadanu odgovarajućom vrijednošću.

en: This blog is hidden from search engines
hr: Ovaj blog je sakriven od pretraživača

en: This blog is private
hr: Ovaj blog je privatan

en: This category already exists.
hr: Ova kategorija već postoji.

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
hr: Ova kategorija ne može biti dodana. Promijenite naziv i pokušajte ponovo.

en: This changeset cannot be further modified.
hr: Ovaj set promjena se ne može više mijenjati.

en: This comment is already approved.
hr: Ovaj komentar je već odobren.

en: This comment is already in the Trash.
hr: Ovaj komentar je već u smeću.

en: This comment is already marked as spam.
hr: Ovaj komentar je već označen kao spam.

en: This comment is currently approved.
hr: Ovaj komentar je trenutno odobren.

en: This comment is currently in the Trash.
hr: Ovaj komentar je trenutno u Smeću.

en: This comment is currently marked as spam.
hr: Ovaj komentar je trenutno označen kao spam.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
hr: Ovaj komentar se nalazi u smeću. Premjestite ga iz smeća ako ga želite urediti.

en: This comment was reported as not spam.
hr: Ovaj komentar je prijavljen da nije spam.

en: This comment was reported as spam.
hr: Ovaj komentar je prijavljen kao spam.

en: This connection is working correctly.
hr: Konekcija ispravno funkcionira.

en: This content is password protected.
hr: Ovaj sadržaj je zaštićen lozinkom.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
hr: Ovaj sadržaj je zaštićen s lozinkom. Kako bi ga vidjeli unesite vašu lozinku ispod:

en: This content was deleted by the author.
hr: Ovaj sadržaj je obrisao autor.

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
hr: Kontrola izgleda količine zaliha na webshopu.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
hr: Ovo kontrolira opis koji korisnici vide za vrijeme plaćanja.

en: This controls the position of the currency symbol.
hr: Ovo kontrolira poziciju simbola valute.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
hr: Ovo kontrolira naslov koji korisnik vidi prilikom plaćanja.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
hr: Ovdje kontrolirate koje valutu cijena u katalogu i u kojoj valuti će metode plaćanja vršiti naplatu.

en: This controls what unit you will define lengths in.
hr: Ovo kontrolira koju mjernu jedinicu ćete upotrijebiti za dužinu.

en: This controls what unit you will define weights in.
hr: Ovo kontrolira koju mjernu jedinicu ćete upotrijebiti za težinu.

en: This controls which shipping address is used by default.
hr: Ovo kontrolira koja adresa dostave se koristi po defaultu.

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
hr: Ovo bi moglo značiti da konekcije prema WordPress.org ne uspijevaju.

en: This coupon has expired.
hr: Kupon je istekao

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
hr: Ovi podaci se koriste kako bi se pružila općenita poboljšanja WordPressa, koja uključuju pomoću zaštiti vaše web-stranice pronalazeći i automatski instalirajući nova ažuriranja.Također se koristi za izračun statistike, kao što su prikazane na <a href="%s">WordPress.org stranici statistike</a>.

en: This data will be deleted in %s.
hr: Ovi podaci biti će izbrisani u %s.

en: This domain does not exist.
hr: Ova domena ne postoji.

en: This domain has a dispute flag, DNS cannot be updated while this flag is active.
hr: Ova domena ima oznaku spora, DNS se ne može ažurirati dok je ova oznaka aktivna.

en: This domain is currently in auction, so DNS records cannot be updated.
hr: Ova domena je trenutno na dražbi, tako da se DNS zapisi ne mogu ažurirati.

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
hr: Ovo je skica vaše <a href="%s">neobjavljene promjene prilagodbe</a>. Možete uređivati, ali ne morate odmah objaviti. Biti će automatski objavljeno skupa s tim promjenama.

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or that contact with the database server at %2$s could not be established. This could mean your host&#8217;s database server is down.
hr: Ovo znači da korisničko ime i lozinka u datoteci %1$s nisu točni ili nije moguće kontaktirati poslužitelja baze podataka na %2$s. To može značiti da poslužitelj baze podataka vašeg pružatelja hosting usluga ne radi.

en: This email address is already registered.
hr: Ova adresa e-pošte je već registrirana.

en: This email may be different from your personal email address.
hr: Ova adresa e-pošte može se razlikovati od vaše osobne adrese e-pošte.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hr: Ovaj unos je objavljen u %1$s i označen s %2$s. Bookmarkirajte <a href="%3$s" title="Stalna veza na %4$s" rel="bookmark">stalnu vezu</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hr: Ovaj unos je objavljen u %1$s. Bookmarkirajte <a href="%3$s" title="Stalna veza na %4$s" rel="bookmark">stalnu vezu</a>.

en: This feature is not production ready yet. Make sure you are not running these commands in your production environment.
hr: Ova značajka još nije spremna za korištenje u produkciji. Provjerite ne izvodite li ove naredbe u svom proizvodnom okruženju.

en: This feature requires Javascript but it seems to be disabled. Please enable Javascript and then reload this page. Don&#8217;t worry, you can turn it back off when you&#8217;re done.
hr: Ova mogućnost zahtijeva Javascript, ali čini se da je onemogućen. Molim omogućite izvršavanje Javascripta i zatim ponovo učitajte ovu stranicu. Ne brinite, kada završimo, ponovo možete isključiti izvršavanje Javascripta.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
hr: Ova mogućnost zahtijeva inline frame-ove. Prikaz iframe-ova je isključen ili ih vaš preglednik ne podržava.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
hr: Ovo polje omogućuje vam da postavite maksimalno dopušten međuzbroj kada koristite kupon.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
hr: Ovo polje vam omogućava da definirate minimalni međuzbroj narudžbe potreban za upotrebu kupona.

en: This field is required
hr: Ovo polje je obavezno

en: This field is required.
hr: Ovo polje je obavezno.

en: This file is empty. Please try another.
hr: Zapis je prazan. Pokušajte s nekim drugim.

en: This file is not an image. Please try another.
hr: Ovaj zapis nije slika. Pokušajte s drugim.

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
hr: Ova se datoteka učitava samo radi povratne kompatibilnosti s dodatkom SimplePie 1.2.x. Molimo razmislite o nadogradnji na noviju verziju SimplePiea.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
hr: Ova datoteka je prevelika. Datoteka mora biti manja od %s KB.

en: This file no longer needs to be included.
hr: Ovaj zapis više ne treba biti uključen.

en: This form is not live-previewable.
hr: Ova forma se ne može prikazati u pretpregledu uživo.

en: This format, which is called WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
hr: Ovaj format, koji nazivamo WordPress eXtended RSS ili WXR, sadržavat će vaše objave, stranice, komentare, dodatna polja, kategorije i oznake.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
hr: Ovu funkciju ne bi trebalo pozvati prije funkcije plugins_loaded.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
hr: Ova funkcija ne bi smjela biti pozvana prije nego woocommerce_init.

en: This helps to clearly separate the related posts from post content.
hr: Ovo vam pomaže jasno razdvojiti srodne objave od sadržaja objave.

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
hr: Ova se slika ne može prikazati u web pregledniku. Za najbolje rezultate pretvorite je u JPEG prije prijenosa.

en: This image cannot be processed by the web server. Convert it to JPEG or PNG before uploading.
hr: Web poslužitelj ne može obraditi ovu sliku. Pretvorite je u JPEG ili PNG prije prijenosa.

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
hr: Ove informacije bit će prikazane na stranici proizvoda, stranicama kategorija, društvenim medijima i rezultatima pretraživanja.

en: This is a demo of what your rating widget will look like
hr: Ovo demo prikaz kako će izgledati ocjene

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
hr: Ovo je demo prodavaonica samo za testiranje &mdash; narudžbe neće biti provedene.

en: This is a featured product
hr: Ovo je istaknuti proizvod

en: This is a follow up on the recent Jetpack Monitor alert you received. It appears that your site %1$s is still down, and has been offline for %2$s.
hr: Ovo je nastavak na nedavno upozorenje Jetpack Praćenja. Izgleda da Vaša stranica %1$s je još uvijek nedostupna i to već %2$s.

en: This is a reminder that your subscription is due to be renewed on %s and a charge will be made on the card detailed below.
hr: Ovo je podsjetnik da tvoja pretplata ističe %s i teretit ćemo tvoju karticu za nastavak.

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
hr: Ovo je česta lozinka. Izaberi nešto što će biti teže drugima za pogoditi.

en: This is an XML Image Sitemap generated by <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, meant to be consumed by search engines like <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> or <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.
hr: Ovo je XML mapa stranica slika koju je generirao <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, a namijenjena je tražilicama poput <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> ili <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.

en: This is an XML News Sitemap generated by <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, meant to be consumed by search engines like <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> or <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.
hr: Ovo je XML mapa stranica vijesti koju je generirao <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, a namijenjena je tražilicama poput <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> ili <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.

en: This is an XML Sitemap Index generated by <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, meant to be consumed by search engines like <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> or <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.
hr: Ovo je Index XML mapa stranica koju je generirao <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, a namijenjena je tražilicama poput <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> ili <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.

en: This is an XML Sitemap generated by <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, meant to be consumed by search engines like <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> or <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.
hr: Ovo je XML mapa stranica koju je generirao <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, a namijenjena je tražilicama poput <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> ili <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.

en: This is an XML Video Sitemap generated by <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, meant to be consumed by search engines like <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> or <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.
hr: Ovo je XML mapa stranica Videa koju je generirao <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Jetpack</a>, a namijenjena je tražilicama poput <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Google</a> ili <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Bing</a>.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="%s">add another page</a>.
hr: Ovo je primjer stranice. Za razliku od objava, koji se prikazuju na naslovnoj stranici tvog bloga u redoslijedu objavljivanja, stranice su primjerenije za dugoročniji sadržaj koji želiš da bude lako dostupan, poput O Nama ili Kontakt informacija. Pritisni Uredi gumb kako bi izmjenio ovu stranicu ili <a title="Direktna poveznica za dodavanje nove stranice" href="%s">dodaj novu</a>.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
hr: Ovo je primjer stranice. Razlikuje se od blog objave jer se stalno nalazi na istom mjestu i prikazati će se u izborniku vaše web-stranice (u većini tema). Većina ljudi započinje s "O meni" stranicom koja ih predstavlja potencijalnim posjetiteljima web stranice. Na primjer može sadržavati:

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
hr: Ovo je obavijest o narudžbi koja se šalje kupcima i sadrži pojedinosti o narudžbi nakon što je narudžba stavljena na čekanje iz statusa narudžbe na čekanju, otkazane ili neuspjele.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
hr: Ovo je obavijest o narudžbi poslana kupcu nakon plaćanja a sadrži podatke o naručivanju.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
hr: Ovo je veće od najveće dopuštene veličine. Pokušajte s nekom drugom.

en: This is not your download link.
hr: Ovo nije vaš link za preuzimanje.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
hr: Ovo je URL ili apsolutna putanja do datoteke na koju će kupci dobiti pristup. URL-ovi unešeni ovdje već trebaju biti kodirani.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
hr: Ovo je stranica WooCommerce trgovine. Stranica trgovina je posebna arhiva koja sadrži popis vaših proizvoda. <a href="%s"> Više o tome možete pročitati ovdje </a>.

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
hr: Ovo je ID privitka ili URL slike koji se koristi za slike rezerviranih mjesta u katalogu proizvoda. Proizvodi bez slike će upravo to koristiti.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
hr: Ovo je zadana kategorija i ne može se izbrisati. Automatski će se dodijeliti proizvodima bez kategorije.

en: This is the language of the interface you see across WordPress.com as a whole.
hr: Ovo je jezik sučelja koji vidite u cjelini na stranici WordPress.com.

en: This is the management page for following blogs. You will receive an email at %s whenever a new post is made on these sites. Unfollow a blog to stop receiving emails from that blog. Go to <em>Settings</em> to stop receiving all emails from WordPress.com.
hr: Ovo je urednička stranica za sljedeće blogove. Dobit će email na %s kadgod je nova objava napravljena na ovim stranicama. Otkaži praćenje pojedinog bloga kako bi prestao dobivati mailove s tog bloga. Id na <em>Postavke</em> kako bi prestao primati mailove od WordPress.com.

en: This is the name of the download shown to the customer.
hr: Ovo je naziv datoteke za preuzimanje prikazan kupcu.

en: This is the name of the zone for your reference.
hr: Ovo je naziv zone (za vašu referencu).

en: This is the short link.
hr: Ovo je kratka poveznica.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
hr: Ovo je zbroj "poreznih redaka" za iznose poreza dostave unutar vaših narudžbi.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
hr: Ovo je zbroj "poreznih redaka" za iznose poreza unutar vaših narudžbi.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
hr: To je zbroj polja 'Narudžba ukupno' unutar vaših narudžbi.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
hr: To je zbroj polja 'Dostava ukupno' unutar vaših narudžbi.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
hr: Ovo je ukupan iznos nakon povrata, u ovo nije uključena dostava i porez.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
hr: Ovo je ukupan iznos nakon povrata, uključujući dostavu i poreze.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
hr: To je ukupni porez za stopu (porez dostave + porezn na proizvod).

en: This is where PayPal will send your money. To claim a payment, you'll need a <a href="%1$s" %2$s>PayPal account</a> connected to a bank account.
hr: Ovdje će PayPal slati vaše novce. Kako bi primili uplatu, trebate imati spojen <a href="%1$s" %2$s>PayPal račun</a> s bankovnim računom.

en: This is where store orders are stored.
hr: Ovdje su spremljene narudžbe u trgovini

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
hr: Ovdje možeš dodavati nove kupone koji kupci mogu iskoristiti u trgovini

en: This is where you can browse products in this store.
hr: Ovdje možete pregledavati proizvode u ovoj trgovini.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
hr: Ovo je lokacija vašeg poduzeća. Porezne stope i cijene dostave koristiti će ovu adresu.

en: This is your Primary Domain; the domains below will redirect to it.
hr: Ovo je vaša Primarna Domena; domene ispod će usmjeravati na nju.

en: This item has already been deleted.
hr: Ova stavka je već izbrisana.

en: This item is already in the cart and its quantity cannot be edited
hr: Ovaj artikl je već u košarici i ne može se mijenjati njegova količina

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
hr: Ovaj ključ je neispravan ili je već iskorišten. Ako je potrebno napravite novu lozinku.

en: This lets you choose which products are part of this group.
hr: Ovo vam omogućuje odabir proizvoda koji pripadaju u ovu grupu.

en: This link is not live-previewable.
hr: Poveznica se ne može prikazati u pretpregledu uživo.

en: This means that the contact with the database server at %s was lost. This could mean your host&#8217;s database server is down.
hr: To znači da smo izgubili kontakt sa poslužiteljem baze podataka na %s i može značiti da poslužitelj baze podataka vašeg pružatelja hosting usluga ne radi.

en: This means that the table is probably in an inconsistent state. It's recommended to run a new regeneration process or to resume the aborted process (Status - Tools - Regenerate the product attributes lookup table/Resume the product attributes lookup table regeneration) before enabling the table usage.
hr: To znači da je tablica vjerojatno u nekonzistentnom stanju. Preporuča se pokrenuti novi proces regeneracije ili nastaviti prekinuti proces (Status - Alati - Ponovno generiraj tablicu pretraživanja atributa proizvoda/Nastavi regeneraciju tablice pretraživanja atributa proizvoda) prije omogućavanja korištenja tablice.

en: This meta box is not compatible with the block editor.
hr: Ovaj meta okvir nije kompatibilan s uređivačem blokova.

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
hr: Ovaj meta okvir, od %s dodatka, nije kompatibilan s uređivačem blokova.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
hr: Ova metoda je zastarjela u inačici 2.6.0 i biti će uklonjena u budućim inačicama - preporučamo da ju isključite i umjesto toga uspostavite novu ratu unutar vaših <a href="%s">Zona dostave</a>.

en: This month
hr: Ovaj mjesec

en: This notice was triggered by the %s handle.
hr: Ova obavijest je izazvana %s handle.

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
hr: Ova opcija definira zadanu lokaciju kupca. MaxMind GeoLite baza podataka će se povremeno preuzeti u wp-content direktorij ukoliko koristite geolokaciju.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
hr: Ova opcija određuje koja se adresa koristi za izračun poreza.

en: This option has moved. You can now manage it %1$shere%2$s.
hr: Ova opcija je premještena. Možeš ju urediti %1$sovdje%2$s.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
hr: Ova opcija je važna jer će utjecati na način unosa cijena. Promjena neće ažurirati postojeće proizvode.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
hr: Ova opcija vam omogućuje da odredite u koje zemlje želite prodavati.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
hr: Ova opcija će obrisati SVE vaše porezne stavke, koristite pažljivo. Ova akcija se ne može vratiti.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
hr: Narudžbu nije moguće platiti! Kontaktirajte nas ako trebate pomoć!

en: This order is no longer editable.
hr: Ovaj poredak više nije moguće urediti

en: This order note cannot be deleted
hr: Ova narudžba ne može se izbrisati.

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
hr: Ova narudžba&rsquo;skojoj status &ldquo;%s&rdquo;&mdash;se ne može potvrdit  plaćanje.. Molimo kontaktirajte nas ako trebate pomoć

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
hr: Ova stranica vam omogućuje direktan pristup postavkama web-stranice. Ovdje možete pokidati stvari. Budite oprezni!

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
hr: Ova stranica Vam može prikazati svaki detalj konfiguracije Vaše WordPress stranice. Za sva poboljšanja koja bi mogli napraviti, pogledajte stranicu <a href="%s">Statusa Zdravlja Stranice</a>.

en: This page has been translated from %1$s. Read <a href="%2$s" title="%3$s">the original page</a>.
hr: Ova stranica je prevedena s %1$s. Pročitaj <a href="%2$s" title="%3$s">original</a>.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
hr: Ova ploča se koristi za upravljanje navigacijskim izbornicima za sadržaj koji ste već objavili na vašoj stranici. Možete kreirati izbornike ili dodavati stavke za postojeći sadržaj, npr. stranice, objave, kategorije, oznake, formate ili poveznice.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by adding additional uppercase letters, lowercase letters, or numbers.
hr: Vaša lozinka je preslaba: možete ju pojačati dodavajući dodatna velika i mala slova, te brojeve.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by including special characters such as !#=?*&.
hr: Tvoja lozinka je preslaba: možeš ju poboljšati koristeći specijalne znakove poput !#=?*&.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by mixing both letters and numbers.
hr: Tvoja lozinka je preslaba: možete ju pojačati miješanjem brojeva i slova.

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
hr: Ovaj ključ za poništavanje lozinke je za drugi korisnički račun. Odjavite se i pokušajte ponovo.

en: This password reset request originated from the IP address %s.
hr: Zahtjev za ponovnim postavljanjem lozinke došao je s IP adrese %s.

en: This payment method was successfully set as your default.
hr: Ova metoda plaćanja je uspješno postavljena kao zadana.

en: This personal data request has expired.
hr: Zahtjev za osobne podatke je istekao.

en: This plugin is already installed.
hr: Taj dodatak je već instaliran.

en: This post has been translated from %1$s. Read <a href="%2$s" title="%3$s">the original post</a>.
hr: Ova objava je prevedena s %1$s. Pročitaj <a href="%2$s" title="%3$s">izvornu objavu</a>.

en: This post is being backed up in your browser, just in case.
hr: Ova objava sigurnosno se kopira u vašem pregledniku, za svaki slučaj.

en: This post is password protected.
hr: Ova objava je zaštićena lozinkom.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
hr: Objava je zaštićena lozinkom. Upišite lozinku kako bi vidjeli bilo koji komentar.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
hr: Ova objava je zaštićen lozinkom. Za pregledavanje komentara, unesite lozinku.

en: This post is password protected. You must visit the website and enter the password to continue reading.
hr: Ovaj je članak zaštićen lozinkom. Morate posjetiti stranicu i unijeti lozinku za nastavak čitanja.

en: This preview is unavailable in the editor.
hr: Ovaj pretpregled nije dostupan u uređivaču.

en: This product cannot be added to the cart.
hr: Proizvod nije moguće dodati u košaricu.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
hr: Ovaj proizvod je prodavan i može biti povezan s postojećim narudžbama. Jeste li sigurni da ga želite izbrisati?

en: This product is currently out of stock and unavailable.
hr: Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan

en: This product is protected and cannot be purchased.
hr: Ovaj proizvod je zaštićen i ne može biti kupljen

en: This recovery email validation link is expired.
hr: Link za potvrdu emaila je istekao.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
hr: Veza ovog izvješća je istekla. %1$sKliknite ovdje da biste pogledali filtrirano izvješće%2$s.

en: This resource cannot be created.
hr: Resurs ne može biti kreiran.

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
hr: Ovaj resurs pruža vaš web host, i specifičan je za vašu web-stranicu. Za više informacija, <a href="%s" target="_blank">pogledajte službenu WordPress dokumentaciju</a>.

en: This resulted in an error message: %s
hr: Rezultat je poruka greške: %s

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
hr: Ovaj primjer teksta uključuje osnove oko toga koje osobne podatke vaša trgovina može prikupljati, pohranjivati i dijeliti, kao i tko može imati pristup tim podacima. Ovisno o tome koje su postavke omogućene i koje dodatne dodatke upotrebljavate, određene informacije koje će dijeliti vaša trgovina razlikuju se. Preporučujemo da se savjetujete s odvjetnikom prilikom odlučivanja o informacijama koje ćete otkriti u vašim pravilima o privatnosti.

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
hr: Ovaj zaslon vam dozvoljava uređivanje polja za metapodatke u datoteci unutar zbirke medija.

en: This screen allows you to obtain a health diagnosis of your site, and displays an overall rating of the status of your installation.
hr: Ovaj zaslon omogućuje vam da dobijete zdravstvenu dijagnozu vaše WordPress stranice i prikazuje opću ocjenu statusa vaše WordPress instalacije.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
hr: Na ovom zaslonu se nalaze postavke koje utječu na prikaz vašeg sadržaja.

en: This screen includes suggestions to help you write your own privacy policy. However, it is your responsibility to use these resources correctly, to provide the information required by your privacy policy, and to keep this information current and accurate.
hr: Ovaj zaslon uključuje prijedloge koji će vam pomoći da napišete vlastitu politiku privatnosti. Međutim, vaša je odgovornost pravilno koristiti ove smjernice kako biste pružili informacije koje zahtijeva vaša politika privatnosti, ujedno održavati te informacije aktualnima i točnima.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
hr: Ovaj zaslon se koristi za globalno dodjeljivanje izbornika na lokacije koje su definirane u vašoj temi.

en: This screen is used for managing your content revisions.
hr: Ovaj zaslon se koristi za upravljanje revizija vašeg sadržaja.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
hr: Ovaj zaslon se koristi za upravljanje vašim instaliranim temama. Osim izvornih tema uključenih s vašom WordPress instalacijom, teme dizajniraju i razvijaju i treće strane.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
hr: Ovaj zaslon se koristi za upravljanje vašim prilagođenim navigacijskim izbornicima.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
hr: Ovaj zaslon se koristi za prilagodbu zaglavlja vaše teme.

en: This screen is where you manage requests for an export of personal data.
hr: Ovaj zaslon vam omogućuje upravljanje zahtjevima za izvoz osobnih podataka.

en: This screen is where you manage requests to erase personal data.
hr: Na ovom zaslonu upravljate zahtjevima za brisanjem osobnih podataka.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
hr: Na ovom zaslonu nalazi se lista svih postojećih korisnika vaše web-stranice. Svaki korisnik ima jednu od pet definiranih uloga postavljenih od strane admina stranice: Administrator stranice, Urednik, Autor, Suradnik ili Pretplatnik. Korisnici s ulogama drugačijim od Administratora vidjeti će manje opcija kada su prijavljeni, bazirano prema njihovoj ulozi.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
hr: Ovaj zaslon vam omogućuje pristup svim vašim objavama. Možete prilagoditi prikaz ovog zaslona kako bi odgovarao vašem radnom slijedu.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
hr: Ovaj zaslon prikazuje mnoge opcije za kontroliranje upravljanje i prikaza komentara te poveznica na vaše objave/stranice. Toliko ih je, da čak, sve ni nestanu ovdje! ;) Upotrijebite poveznicu na dokumentaciju za više informacija o tome što svaka od postavki rasprave omogućuje.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
hr: Ovaj zaslon prikazuje individualnom korisniku sve njegove stranice u ovoj mreži, i omogućuje korisniku da postavi primarnu stranicu. Dostupne su poveznice ispod svake stranice kako bi posjetili ili početnu stranicu ili nadzornu ploču te stranice.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
hr: Ovaj odjeljak kontrolira prikaz pravila o privatnosti vaše web stranice. Niže navedene obavijesti o privatnosti neće se prikazivati osim ako je %s već postavljena.

en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
hr: Ovo poglavlje vam dopušta uređivanje WooCommerce predložaka e-pošte. <a href="%s" target="_blank">Kliknite ovdje za predpregled vašeg predloška e-pošte.</a>.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
hr: Ovaj odjeljak prikazuje sve datoteke koje su nadjačale default WooCommerce stranice predloška.

en: This section shows details of Action Scheduler.
hr: Ovaj odjeljak prikazuje detalje o Action Scheduler.

en: This section shows details of WC Admin.
hr: Ovaj odjeljak prikazuje detalje WC Admin-a.

en: This section shows information about this status report.
hr: Ovaj odjeljak prikazuje informacije o ovom izvješću o statusu.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
hr: Ovime postavljate osnovnu stranicu vaše trgovine - ovdje će biti arhiva vaših proizvoda.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
hr: Ovo postavlja decimalni sparator prikazanih cijena.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
hr: Ovo postavlja broj

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
hr: Ovo postavlja sparator tisućica na prikazanim cijenama.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
hr: Ova postavka određuje na kojim će se stranicama trgovine prikazati proizvodi.

en: This setting does not apply to guest purchases.
hr: Ova postavka se ne primijenjuje na kupovinu gostiju.

en: This setting may be overridden for individual videos
hr: Ova se postavka može promijeniti za individualne video zapise

en: This shipping method does not have any settings to configure.
hr: Ova metoda dostave nema postavki za postavljanje.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
hr: Ova bočna traka više nije dostupna i ne prikazuje se nigdje na vašoj web-stranici. Uklonite sve widgete ispod kako bi u potpunosti uklonili ovu neaktivnu bočnu traku.

en: This site does not support post thumbnails on attachments with MIME type %s.
hr: Ova web-stranica ne podržava sličice objava u privicima s MIME vrstom %s.

en: This site has been archived or suspended.
hr: Ova web stranica je arhivirana ili suspendirana.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
hr: Ova web stranica još nije aktivirana. Ako imate problema sa aktiviranjem web stranice, kontaktirajte %s.

en: This site has not posted anything recently.
hr: Stranica nije ništa objavila u posljednje vrijeme.

en: This site has not posted anything yet. Try back later.
hr: Stranice još nije ništa objavila. Probaj kasnije.

en: This site is no longer available.
hr: Ova web-stranice više nije dostupna.

en: This site timezone (%(timezoneText)s) will be used for publishing. You can change it in {{a}}General Settings{{/a}}.
hr: Vremenska zona ove stranice (%(timezoneText)s) će biti korištena za objave. Možete ju promjeniti u {{a}}Općenitim postavkama{{/a}}.

en: This site timezone is %(diff)sh from your local timezone.
hr: Vremenska zona stranice je %(diff)sh od Vaše lokalne zone.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
hr: Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Saznajte kako se obrađuju podaci komentara</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
hr: API ključ ove web-stranice je nepromjenjiv (hardcoded) i ne može biti promijenjen koristeći API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
hr: API ključ ove web-stranice je nepromjenjiv (hardcoded) i ne može biti obrisan.

en: This slideshow could not be started. Try refreshing the page or viewing it in another browser.
hr: Vrtuljak se ne može pokrenuti. Pokušajte osvježiti stranicu ili otvorite u drugom pregledniku.

en: This slideshow requires JavaScript.
hr: Ovaj vrtuljak zahtijeva JavaScript

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
hr: Ova pretplata je istekla. Kontaktirajte vlasnika da <strong>obnovi</strong> pretplatu kako bi primali ažuriranja i podršku.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
hr: Ova pretplata je istekla. <strong>Obnovite</strong> pretplatu kako bi nastavili primati ažuriranja i podršku.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
hr: Ova pretplata uskoro ističe. <strong>Obnovite</strong>  pretplatu kako bi nastavili primati ažuriranja i podršku.

en: This taxonomy is not hierarchical.
hr: Taksonomija nije hijerarhijalna.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
hr: Ovaj predložak je pobijen u vašoj temi i može se naći u: %s.

en: This text template will help you to create your website&#8217;s privacy policy.
hr: Ovaj tekstualni predložak pomoći će vam kreirati pravila privatnosti za vašu web-stranicu.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
hr: Ovaj tekst će se prikazati na dugmetu koji je linkan na vanjski proizvod.

en: This theme does not exist
hr: Ova tema ne postoji

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
hr: Ova tema ne podržava video zaglavlja na ovoj stranici. Vratite se na početnu stranicu ili drugu stranicu koja podržava video zaglavlja.

en: This theme does not work with your version of PHP.
hr: Ova tema ne radi s vašom inačicom PHP-a.

en: This theme does not work with your version of WordPress.
hr: Ova tema ne radi s vašom inačicom WordPress-a.

en: This theme does not work with your versions of WordPress and PHP.
hr: Ova tema ne radi s vašim inačicama WordPress-a i PHP-a.

en: This theme doesn't support Customizer.
hr: Ova tema ne podržava prilagodnik.

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
hr: Tema nije ispravno učitana i pauzirana je unutar admin pozadinskog sustava.

en: This theme is already installed.
hr: Ova tema je već instalirana.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
hr: Ova vremenska zona ne koristi ljetno računanje vremena.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
hr: Ova vremenska zona je trenutno u ljetnom računanju vremena.

en: This timezone is currently in standard time.
hr: Ova vremenska zona koristi standardno računanje vremena.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
hr: Alat Vam omogućuje da generirate i preuzmete CSV datoteku koja sadrži listu svih proizvoda.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
hr: Ovaj alat vam omogućuje uvoz (ili spajanje) podataka proizvoda u trgovinu iz CSV ili TXT datoteke.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by deleting or anonymizing known data for a given user.
hr: Ovaj alata pomaže vlasnicima web-stranica da budu usuglašeni s lokalnim zakonima i regulativama brišući poznate podatke dane korisnike.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by exporting known data for a given user in a .zip file.
hr: Ovaj alata pomaže vlasnicima web-stranica da budu usuglašeni s lokalnim zakonima i regulativama izvozeći poznate podatke dane korisnike u .zip datoteci.

en: This tool will abort the regenerate product attributes lookup table regeneration. After this is done the process can be either started over, or resumed to continue where it stopped.
hr: Ovaj alat će prekinuti ponovno generiranje tablice pretraživanja atributa proizvoda. Nakon što je to učinjeno, proces se može započeti ispočetka ili nastaviti tamo gdje je stao.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
hr: Ovaj alat će očistiti SVE istekle prijelaze iz WordPressa.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
hr: Ovaj alat će očistiti cache s prijelazima proizvoda/trgovine.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
hr: Ovaj alat će izbrisati sve podatke o sesijama korisnika iz baze podataka, uključujući trenutne košarice i košarice spremljene u bazi podataka.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
hr: Ovaj alata će izbrisati sve varijacije koje nemaju matični proizvod.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
hr: Ovaj alat će izbrisati istekle dozvole za preuzimanje i dozvole s 0 preostalih preuzimanjima.

en: This tool will empty the template cache.
hr: Ovaj alat će očistiti predmemoriju predložaka.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
hr: Ovaj alat će instalirati sve nedostajuće WooCommerce stranice. Stranice koje su već definirane i postavljene neće biti zamijenjene.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
hr: Ova alat će ponovo izbrojiti uvjete proizvoda - korisno kada mjenjate postavke na način koji skriva proizvode iz kataloga.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
hr: Ovaj alat će obnoviti podatke tablice pretraživanja proizvoda (lookup tables). Ovaj proces može potrajati.

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
hr: Ovaj alat će regenerirati podatke tablice za pretraživanje svojstava proizvoda iz podataka o postojećim proizvodima. Ovaj proces može potrajati.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
hr: Ovaj alat će resetirati uloge admin, kupac i shop_manager na default, izvorne postavke. Koristite ovo ako vaši korisnici ne mogu pristupiti svim WooCommerce admin stranicama.

en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
hr: Ovaj alat resetirati će predmemorirane vrijednosti korištene u WooCommerce Analytics-u. Ako su brojevi i dalje neispravni, pokušajte %1$sPonovno uvesti povijesne podatke %2$s.

en: This tool will resume the product attributes lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
hr: Ovaj alat će nastaviti regeneraciju tablice pretraživanja atributa proizvoda na mjestu u kojem je prekinuta (%1$s proizvoda već je obrađeno).

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
hr: Ovaj alat će ažurirati vašu WooCommerce baze podataka na posljednju verziju. Molimo, napravite sigurnosnu kopiju prije nastavka.

en: This tracks comments you&#8217;ve made across WordPress.com so you can see when people reply to you. It will show your comment, one before yours, and replies after yours. The thread with the latest replies will be at top. See <a href="https://en.blog.wordpress.com/2006/08/14/my-comments/">this announcement for more information</a>.
hr: Ovdje se prate komentari koje ste napisali širom WordPress.com tako da možete vidjeti kada vam drugi odgovore. Prikazati će se vaš komentar, jedan prije vašeg i odgovore nakon vašeg. Niz sa najnovijim komentarima nalaziti će se na vrhu. Pogledajte <a href="http://wordpress.com/blog/2006/08/14/my-comments/">ovu obavijest za više informacija</a>.

en: This type of file cannot be edited.
hr: Ovu vrstu datoteke nije moguće urediti.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
hr: Iz %s datoteke također nedostaje i jedinstveni autentifikacijski ključ.

en: This user is not authorized to %s on this blog.
hr: Ovom korisniku nije dopušteno %s na ovom blogu.

en: This user is not authorized to manage plugins network wide.
hr: Ovom korisniku nije dopušteno upravljanje dodacima širom mreže.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
hr: Ovo korisničko ime je neispravno jer koristi nedozvoljene znakove. Unesite ispravno korisničko ime.

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
hr: Video zapis je prevelik za upotrebu kao video zaglavlja. Pokušajte skratiti video ili optimizirati postavke kompresije i ponovno prenesite zapis koji je manji od 8MB. Ili, prenesite svoj video na YouTube i povežite s opcijom ispod.

en: This video is intended for mature audiences.
hr: Ovaj video je namijenjen punoljetnoj publici.

en: This video requires <a rel="nofollow noopener noreferrer" href="%s" target="_blank">Adobe Flash</a> for playback.
hr: Za reprodukciju vide potreban je <a rel="nofollow noopener noreferrer" href="%s" target="_blank">Adobe Flash</a>.

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
hr: Ovaj video tutorijal pomoći će vam u procesu dodavanja vašeg prvog proizvoda u WooCommerce.

en: This week
hr: Ovaj tjedan

en: This widget adds a payment button of your choice to your sidebar. To create or edit the payment buttons themselves, <a href="%s">use the Customizer</a>.
hr: Ovaj widget dodaje dugme za plaćanje u bočnu traku. Za kreiranje ili uređivanje dugmeta <a href="%s">upotrijebite Prilagođivač</a>.

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
hr: Ovaj widget možda sadržava kod koji bi bolje funkcionirao u widgetu &#8220;Prilagođeni HTML&#8221;. Želite isprobati taj widget za svoj kod?

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
hr: Ovaj widget možda sadržava kôd koji bi bolje funkcionirao u widgetu &#8220;Prilagođeni HTML&#8221;. Ako već niste, isprobajte taj widget.

en: This widget requires JavaScript.
hr: Ovaj widget zahtjeva JavaScript.

en: This will allow Jetpack to:
hr: Ovo će omogućiti Jetpacku da:

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
hr: Ovako će vaše ime biti prikazano u odjeljku "Moj račun" i u recenzijama

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
hr: Ovo će biti prikazano kada netko prijeđe kursorom miša preko poveznice u blogoteci, ili ukoliko želite, ispod poveznice.

en: This will change the stock status of all variations.
hr: Ovo će promijeniti stanje zaliha svih varijacija.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
hr: Ovo će ukloniti sve widgete iz popisa neaktivnih widgeta. Nećete moći vratiti svoje prilagodbe.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
hr: Ovo će sadržavati sve vaše objave, stranice, komentare, dodatna polja, pojmove, navigacijske izbornike i prilagođene (custom) objave.

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" feature is disabled (via Settings > Advanced > Features).
hr: Ovo će obrisati korisnički definirane tablice narudžbi. Tablicen mogu biti izbrisane samo ako je "Pohrana narudžbi visokih performansi" značajka isključena (u Postavke > Napredno > Značajke).

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" is not authoritative and sync is disabled (via Settings > Advanced > Features).
hr: Ovo će obrisati korisnički definirane tablice narudžbi. Tablice mogu biti izbrisane samo ako "Pohrana narudžbi visokih performansi" značajka nije mjerodavna i sinkronizacija je isključena (u Postavke > Napredno > Značajke).

en: This will delete the custom orders tables. To create them again enable the "High-Performance order storage" feature (via Settings > Advanced > Features).
hr: Ovo će obrisati korisnički definirane tablice narudžbi. Kako bi ih ponovno kreirali, uključite "Pohrana narudžbi visokih performansi" značajku (u Postavke > Napredno > Značajke).

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
hr: Ovo će omogućiti "%1$s" %2$s pristup koji će mu dozvoliti da:

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
hr[0]: Ovo će odobriti pristup <a href="%1$s">do %2$s web-stranice u ovoj instalaciji za koju imate dozvole</a>.
hr[1]: Ovo će odobriti pristup <a href="%1$s">do %2$s web-stranice u ovoj instalaciji za koju imate dozvole</a>.
hr[2]: Ovo će odobriti pristup <a href="%1$s">do %2$s web-stranica u ovoj instalaciji za koju imate dozvole</a>.

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
hr[0]: Time ćete dodijeliti pristup <a href="%1$s">web-stranici %2$s na mreži jer imate prava superadministratora</a>.
hr[1]: Time ćete dodijeliti pristup <a href="%1$s">svim web-stranicama %2$s na mreži jer imate prava superadministratora</a>.
hr[2]: Time ćete dodijeliti pristup <a href="%1$s">svim web-stranicama %2$s na mreži jer imate prava superadministratora</a>.

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
hr: Ovo će obnoviti sve minijature trgovine kako bi odgovarale vašoj temi i/ili postavkama slika.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
hr: Ovo će ukloniti pozadinsku sliku. Sve prilagodbe koje ste načinili biti će nepovratno uklonjene.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
hr: Ovime ćete ukloniti sliku zaglavlja. Sve prilagodbe koje ste učinili biti će nepovratno uklonjene.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
hr: Ovo će zamijeniti trenutni sadržaj uređivača s zadnjom inačicom sigurnosne kopije. u uređivaču možete upotrijebiti gumbe Poništi i Vrati poništenju radnju kako bi vratili stari sadržaj ili se vratili u restauriranu inačicu.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
hr: Ovime ćete vratiti prvotnu pozadinsku sliku. Sve prilagodbe koje ste načinili biti će nepovratno uklonjene.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
hr: Ovime ćete vratiti prvotnu sliku zaglavlja. Sve prilagodbe koje ste načinili bit će nepovratno uklonjene.

en: This zone is <b>optionally</b> used for regions that are not included in any other shipping zone.
hr: Ova zona se <b>opcionalno</b> koristi za regije koje nisu uključene u bilo koju drugu zonu dostave.

en: Though the terms refer to two different concepts, in practice, they can be the same address or different. For example, you can have the core WordPress installation files in the root directory (<code>https://example.com</code>), in which case the two URLs would be the same. Or the <a href="%s">WordPress files can be in a subdirectory</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>). In that case, the WordPress URL and the site URL would be different.
hr: Iako se pojmovi odnose na dva različita pojma, u praksi mogu biti iste ili različite adrese. Na primjer, možete imati osnovne WordPress instalacijske datoteke u korijenskom direktoriju (<code>https://example.com</code>), u kojem bi slučaju dva URL-a bila ista. Ili <a href="%s">WordPress datoteke mogu biti u poddirektoriju</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>). U tom bi se slučaju WordPress URL i URL web-stranice razlikovali.

en: Thousand separator
hr: Odjelitelj za tisuću

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
hr: Separator tisućica za valutu koja se može koristiti za formatiranje cijena vraćanja.

en: Thousand separator.
hr: Odjelitelj za tisuću.

en: Thousands of easy-to-install add-ons mean you’ll never outgrow your website.
hr: Tisuće lako instalirajućih dodataka znači da nikada nećete prerasti svoju stranicu.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
hr: Separator tisuća za prikazane cijene u ovoj zemlji.

en: Three Columns
hr: Tri stupca

en: Thu
hr: Čet

en: Thumbnail
hr: Minijatura

en: Thumbnail Grid
hr: Mreža sličica

en: Thumbnail Height
hr: Duljina minijature

en: Thumbnail Settings
hr: Postavke minijatura

en: Thumbnail Settings Help
hr: Pomoć za Postavke sličica

en: Thumbnail URL.
hr: URL sličice.

en: Thumbnail Width
hr: Širina minijature

en: Thumbnail cropping
hr: Izrezivanje minijatura

en: Thumbnail image
hr: Sličica

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
hr: Obnova minijatura je zakazana za izvršavanje u pozadini.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
hr: Obnova minijatura radi u pozadini. Ovisno o količini slika u vašoj trgovini, to može potrajati neko vrijeme.

en: Thumbnail size
hr: Veličina minijature

en: Thumbnail sizes for responsive images.
hr: Veličine sličica za responzivne slike.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
hr: Srcset sličica za responzivne slike.

en: Thumbnail width
hr: Širina minijature

en: Thursday
hr: Četvrtak

[ctx: Thursday initial]
en: T
hr: Č

en: Tile
hr: Ponavljanje

en: Tiled Columns
hr: Pločasti stupci

en: Tiled Galleries
hr: Pločaste galerije

en: Tiled Mosaic
hr: Pločasti mozaik

en: Tiles
hr: Pločice

en: Time
hr: Vrijeme

en: Time Format
hr: Oblik vremena

en: Time Slider
hr: Klizač vremena

en: Time Unit
hr: Vremenska jedinica

en: Time Zone
hr: Vremenska zona

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
hr: Vremenski interval koji treba koristiti za kante u vraćenim podacima.

en: Time period to snooze the task.
hr: Razdoblje za odgodu zadatka.

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
hr: Vrijeme je da dodate poveznice! Kliknite &#8220;%s&#8221;  kako bi počeli dodavati stranice, kategorije i prilagođene poveznice u vaš izbornik. Dodajte koliko god stavki želite.

en: Time: %1$s
hr: Vrijeme: %1$s

en: Timeless style.
hr: Bezvremenski stil.

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Timiș
hr: Timis

en: Timor-Leste
hr: Istočni Timor

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
hr: Blokovi

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
hr: Formati

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
hr: Zaglavlja

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
hr: Unesi predložak

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
hr: Predlošci

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
hr: Uredi

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
hr: Zapis

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
hr: Unesi

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
hr: Tablica

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
hr: Alati

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
hr: Pregled

en: Tirane
hr: Tirana

en: Title
hr: Naslov

en: Title (optional):
hr: Naslov (opcionalno)

en: Title Attribute
hr: Svojstva naslova

en: Title and Post Editor
hr: Uređivač naslova i posta

[ctx: Title for Me sub-menu that contains Get Apps, Next Steps, and Help options]
en: Special
hr: Specijalno

en: Title for the global styles variation, as it exists in the database.
hr: Naziv za globalne varijacije stilova, identično kao u bazi podataka.

en: Title for the object, as it exists in the database.
hr: Naslov za objekt, kao što postoji u bazi podataka.

en: Title for the post, as it exists in the database.
hr: Naslov za objavu, kao što postoji u bazi podataka.

en: Title for the template, as it exists in the database.
hr: Naslov za predložak, kakav postoji u bazi podataka.

en: Title for the widget
hr: Naslov za widget

[ctx: Title of a Navigation menu]
en: Navigation
hr: Navigacija

en: Title of block type.
hr: Naslov vrste bloka.

en: Title of template.
hr: Naslov predloška.

en: Title of the global styles variation.
hr: Naziv za globalne varijacije stilova.

en: Title of the marketing campaign.
hr: Naslov marketing kampanje.

en: Title of the note.
hr: Naslov bilješke.

en: Title will appear on the first frame of your video
hr: Naslov će se prikazati na početku tvog videa

en: Title:
hr: Naslov:

en: Title:
hr: Naslov:

en: To
hr: Za

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
hr: Kako bi aktivirali widget povucite ga do bočne trake ili kliknite na njega. Za deaktiviranje widgeta i brisanje njegovih postavki, povucite ga nazad.

en: To activate your site, please click the following link:
    
    %1$s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %2$s
hr: Za aktivaciju vašeg bloga, kliknite na ponuđenu poveznicu:
    
    %1$s
    
    Nakon aktivacije, primiti ćete *još jednu poruku e-pošte* s vašim podacima za prijavu.
    
    Nakon aktivacije možete posjetiti vašu web-stranicu ovdje:
    
    %2$s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
hr: Za aktivaciju vašeg korisnika, kliknite na ponuđenu poveznicu:
    
    %s
    
    Nakon aktivacije, primiti ćete *još jednu poruku e-pošte* s vašim podacima za prijavu.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
hr: Za dodavanje prilagođene poveznice, <strong>proširite sekciju za prilagođene poveznice, upišite URL i tekst poveznice, a zatim kliknite na Dodaj u izbornik</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
hr: Kako bi dodali novi izbornik umjesto dodjeljivanja postojećeg, <strong>kliknite na poveznicu &#8217;Upotrijebi novi izbornik&#8217;</strong>. Vaš novi izbornik biti će automatski dodijeljen toj lokaciji na temi

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
hr: Da biste dodali novog korisnika na vašu web-stranicu, kliknite dugme Novi na vrhu zaslona ili Dodaj nove u izborniku Korisnici.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
hr: Kako biste dodali novog korisnika na vašu web-stranicu, popunite formu na ovom zaslonu i zatim kliknite dugme Dodaj novog korisnika pri dnu zaslona.

en: To allow logging, make %1$s writable or define a custom %2$s.
hr: Kako bi omogućili zapisivanje logova, omogućite zapisivanje u %1$s ili definirajte prilagođeni  %2$s.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
hr: Kako bi dodijelili izbornike jednoj ili više lokacija na temi, <strong>odaberite padajući izbornik iz svake lokacije na temi.</strong> Kada završite, <strong>kliknite Snimi promjene</strong>

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
hr: Za povezivanje sa %1$s trebate biti prijavljeni. Prijavite se u vašu trgovinu ispod, ili <a href="%2$s">odustanite i vratite se na %1$s</a>

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
hr: Za izrezivanje, kliknite na sliku i povucite kako bi napravili vašu selekciju.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
hr: Za brisanje media stavki, kliknite gumb Grupni odabir na vrhu zaslona. Odaberite sve stavke koje želite obrisati, zatim kliknite gumb Obriši odabrano. Klikom na gumb Otkaži odabir, vraća vas na pregled vaših media stavki.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
hr: Kako bi uredili izbornik trenutno dodijeljen lokaciji na temi, <strong>kliknite susjednu poveznicu &#8217;Uredi&#8217;</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
hr: Kako bi uredili postojeći izbornik, <strong>odaberite izbornik iz padajućeg izbornika i kliknite Odaberi</strong>

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
hr: Za uređivanje ove narudžbe promijenite status natrag na "U tijeku"

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
hr: Kako biste omogućili ovo ažuriranje, morat ćete <strong>aktivirati</strong> ovu pretplatu.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
hr: Kako biste omogućili ovo ažuriranje, morat ćete <strong>kupiti</strong> novu pretplatu.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
hr: Kako bi poboljšali sigurnost web-stranice, preporučamo uklanjanje tema koje ne koristite. Trebali bi zadržati %1$s, izvornu WordPress temu, %2$s, vašu trenutnu temu, i %3$s, njenu matičnu temu.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
hr: Kako bi poboljšali sigurnost web-stranice, preporučamo uklanjanje tema koje ne koristite. Trebali bi zadržati vašu trenutnu temu %1$s, i %2$s, njenu matičnu temu.

en: To ensure your store&rsquo;s notifications arrive in your and your customers&rsquo; inboxes, we recommend connecting your email address to your domain and setting up a dedicated SMTP server. If something doesn&rsquo;t seem to be sending correctly, install the <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> or check the <a href="%2$s">Email FAQ page</a>.
hr: Kako biste osigurali da obavijesti vaše trgovine stižu do inboxa vas i vaših kupaca, preporučujemo da svoju adresu e-pošte povežete s domenom i postavite namjenski SMTP poslužitelj. Ako se čini da se nešto ne šalje ispravno, instalirajte <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> ili provjerite <a href="%2$s">stranicu s često postavljanim pitanjima o e-pošti</a>.

en: To find your Flickr RSS URL, go to your photostream, add "?details=1" to the URL, and hit enter. Scroll down until you see the RSS icon or the "Latest" link. Right-click on either options and copy the URL. Paste into the box above.
hr: Kako bi pronašli URL Flickr kanala, otvorite vaš photostream, dodajte "?details=1" u URL i stisnite tipku enter. Pomaknite stranicu niže sve dok ne vidite RSS ikonu ili poveznicu "Latest". Desni klik na na bilo koje od tg dvoje i kopirajte URL. Zatim ga zalijepite u gore navedeni okvir.

en: To make it easier for you to edit and save the imported posts and drafts, you may want to change the name of the author of the posts. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
hr: Možda će vam uređivanje i spašavanje uveženih postova i radnih verzija biti lakše ako promijenite ime autora postova. Primjerice, uvezete li sve unose kao administratorske (<code>admin</code>).

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
hr: Kako ne bi dobili onaj "što sam zaboravio" osjećaj, sastavili smo osnovnu listu za provjeru prije otvaranja.

en: To manage plugins on your site, visit the Plugins page: %s
hr: Da biste upravljali dodacima na svojoj web-stranici, posjetite stranicu Dodaci: %s

en: To manage themes on your site, visit the Themes page: %s
hr: Da biste upravljali temama na svojoj web-stranici, posjetite stranicu Teme: %s

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
hr: Za manipulaciju varijacija proizvoda trebali biste koristiti /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; završnu točku.

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
hr: Kako bi se maknuli od ovog područja, pritisnite ESC tipku i zatim pritisnite Tab tipku.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
hr: Da biste pomaknuli fokus na druge gumbe, upotrijebite Tab ili tipke s strelicama. Za povratak fokusa na uređivač pritisnite Esc ili upotrijebite jedan od gumbova.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
hr: Za navigaciju između revizija, <strong>povucite dršku klizača lijevo ili desno</strong> ili <strong>upotrijebite dugmad Prethodno ili Sljedeće</strong>.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
hr: Da biste isključili opciju, ostavite ovaj okvir neoznačenim. Prodavaonica ostaje nepraćena i neće se prikupljati podaci. Pročitajte o tome koji se podaci o korištenju prate na: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
hr: Kako bi zaobišli i uredili ovaj predložak e-pošte kopirajte %1$s u mapu svoje teme: %2$s.

en: To post and keep using WordPress.com you need to confirm your email address. Please click the link in the email we sent to %(email)s.
hr: Kako bi objavljivao i nastavio koristiti WordPress.com moraš potvrditi svoju email adresu. Molimo te pritisni poveznicu u emailu koji smo poslali na %(email)s.

en: To purchase a Guided Transfer, please disable any custom fonts and make sure to select a non-premium theme.
hr: Kako bi kupili Vođeni Transfer, molimo onemogućite sve fontove i odaberite ne-premium teme.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
hr: Da biste primali ažuriranja i podršku za ovo proširenje, morate <strong>kupiti </strong> novu pretplatu ili konsolidirati proširenja na jedan povezani račun pomoću <strong> <a href="%1$s" title="Sharing Docs"> dijeljenja </a> ili <a href="%2$s" title="Transferring docs">prijenosa</a> </strong> ovog proširenja na taj povezani račun.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
hr: Kako bi reorganizirali stavke izbornika, </strong>povucite i ispustite stavke mišem ili upotrijebite vašu tipkovnicu</strong>. Povucite ili pomaknite stavku izbornika malo na desnu stranu kako bi ju učinili podstavkom.

en: To reset your password, visit the following address:
hr: Za novu lozinku, posjetite ovu adresu:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
hr: Za vraćanje revizije, <strong>kliknite Vrati ovu reviziju</strong>.

en: To set your password, visit the following address:
hr: Za postavljanje lozinke, idite na sljedeću adresu:

en: To set your password, visit the following address:
hr: Za resetiranje zaporke, posjetite sljedeću adresu:

en: To start growing your business, head over to <a href="%s">Woo.com</a>, where you'll find the most popular WooCommerce extensions.
hr: Kako biste započeli razvijati svoje poslovanje, otvorite <a href="%s">Woo.com</a>, gdje ćete pronaći najpopularnije WooCommerce ekstenzije.

en: To start growing your business, head over to <a href="%s">WooCommerce.com</a>, where you'll find the most popular WooCommerce extensions.
hr: Kako biste započeli razvijati svoje poslovanje, prijeđite na <a href="%s">WooCommerce.com</a>, gdje ćete pronaći najpopularnije WooCommerce ekstenzije.

en: To the top
hr: Na vrh

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
hr: Kako bi pratili svoju narudžbu, molimo da unesete ID narudžbe u polje ispod i pritisnite dugme "Prati". Ovo je dodano na vaš račun i u email potvrdi koju trebate primiti.

en: To use Jetpack Social, you'll need to link your %s account to your WordPress.com account using the link below.
hr: Za korištenje Jetpack Social, trebate povezati vaš %s račun s vašim WordPress.com računom koristeći navedenu poveznicu ispod.

en: To use Post By Email, you need to link your %s account to your WordPress.com account.
hr: Za korištenje Objava putem e-pošte, trebate povezati svoj %s račun s svojim WordPress.com računom.

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
hr: Da biste upotrijebili pozadinsku sliku, jednostavno ju prenesite ili odaberite sliku koja je već prenesena u vašu Medijsku zbirku klikom na gumb &#8220;Odaberi sliku&#8221;. Možete prikazati samo jednu instancu vaše slike ili poredati ih kako bi popunilo zaslon. Možete fiksirati poziciju vaše pozadine tako da se sadržaj vaše web stranice miče iznad pozadine, ili možete postaviti da se skliže sa vašom web stranicom.

en: To use this importer, you must have a Google account and an upgraded (New, was Beta) blog hosted on blogspot.com or a custom domain (not FTP).
hr: Za korištenje ovog uvoznika, morate biti korisnik Googlea (Google Account), i imati nadograđen blog (New, prethodno Beta), s adresom na blogspot.com ili željenoj domeni (ne FTP).

en: Today
hr: Danas

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
hr: Prebaci &quot;Omogućeno preuzimanje&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
hr: Prebaci &quot;Omogućeno&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
hr: Prebaci &quot;Upravljanje zalihama&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
hr: Prebaci &quot;Virtualno&quot;

en: Toggle Editor Text Direction
hr: Zatvori uređivač smjera teksta

en: Toggle add category
hr: Aktiviraj dodavanje kategorije

en: Toggle editor selection menu
hr: Prebaci izbornik uređivača

en: Toggle extra menu items
hr: Prikaži/sakrij dodatne stavke izbornika

en: Toggle featured
hr: Prebaci istaknuto

en: Toggle fullscreen
hr: Prebaci na puni zaslon

en: Toggle panel: %s
hr: Preklopi panel: %s

en: Toggle section: %s
hr: Odaberi dio: %s

en: Toggle section: Custom Links
hr: Odaberi dio: Zadane poveznice

en: Tokyo
hr: Tokio

en: Tomorrow
hr: Sutra

en: Too many bookmarks: cannot create any more.
hr: Previše knjižnih oznaka: nema više stvaranja novih.

en: Too many calls to seek() - this can lead to performance issues.
hr: Previše poziva za seek() - to može dovesti do problema s performansama.

en: Too many redirects.
hr: Previše preusmjeravanja.

en: Tool description.
hr: Opis alata.

en: Tool does not exist.
hr: Alat ne postoji.

en: Tool name.
hr: Naziv alata.

en: Tool ran.
hr: Alata je pokrenut.

en: Toolbar
hr: Alatna traka

en: Toolbar Toggle
hr: Prikaži/sakrij alatnu traku

[ctx: Toolbar button to get help with custom CSS]
en: Help
hr: Pomoć

[ctx: Toolbar button to see full CSS revision history]
en: See full history
hr: Pregled cijele povijesti

en: Tools
hr: Alati

en: Top
hr: Vrh

en: Top Authors
hr: Top Autori

en: Top Authors for %1$s days ending %2$s
hr: Top Autori za %1$s dana završavajući %2$s

en: Top Authors for %1$s days ending %2$s (Summarized)
hr: Top Autori za %1$s dana završavajući %2$s (Sažetak)

en: Top Authors for %s
hr: Top Autori za %s

en: Top Clicks
hr: Top Klikovi

en: Top Clicks are calculated from 48-72 hours of stats. They take a while to change.
hr: Top klikovi se računaju tijekmo 48-72 sata statistika. Treba ima vremena da se promjene.

en: Top Coupons - Number of Orders
hr: Top kuponi - broj narudžbi

en: Top Customers - Total Spend
hr: Top kupci - ukupna potrošnja

en: Top Left
hr: Gore lijevo

en: Top Posts
hr: Najbolji Postovi

en: Top Posts & Pages
hr: Top objave i stranice

en: Top Posts &amp; Pages
hr: Top Postovi &amp; Stranice

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
hr: Top objave i stranice po pregledima računaju se iz 24-48 sati statistike. Treba malo više vremena da se vide promijene.

en: Top Posts (%s)
hr: Top postovi (%s)

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s
hr: Top Postovi za %1$s dana završavajući %2$s

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s (Summarized)
hr: Top Postovi za %1$s dana završavajući %2$s (Sažetak)

en: Top Posts for %s
hr: Top Post za %s

en: Top Rated
hr: Najocjenjenije

en: Top Right
hr: Gore desno

en: Top Searches
hr: Najtraženije

en: Top categories - Items sold
hr: Top kategorije - prodani artikli

en: Top earners
hr: Proizvodi sa najvećom zaradom

en: Top freebies
hr: Najbolje besplatne stvari

en: Top of each page
hr: Na vrhu svake stranice

en: Top products - Items sold
hr: Top proizvodi - prodani proizvodi

en: Top rated products
hr: Najbolje ocjenjeni proizvodi

en: Top sellers
hr: Najbolje prodavano

en: Topic
hr: Tema

en: Topic Status
hr: Status teme

en: Topic: %s
hr: Tema: %s

en: Topics
hr: Teme

en: Topics started
hr: Započete Teme

en: Total
hr: Ukupno

en: Total Database Size
hr: Ukupna veličina baze podataka

en: Total Net sales of all items sold.
hr: Ukupna neto prodaja svih prodanih stavki.

en: Total Spend
hr: Ukupna potrošnja

en: Total Votes
hr: Ukupno glasova

en: Total amount for this fee.
hr: Ukupni iznos za ovu naknadu.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
hr: Ukupni iznosi osigurani korištenjem najmanje jedinice valute.

en: Total available to refund
hr: Ukupno dostupno za refundiranje

en: Total charged for shipping.
hr: Ukupno naplaćeno za dostavu.

en: Total charged for taxes.
hr: Ukupno naplaćeno poreza.

en: Total clicks on links on your blog
hr: Ukupno klikova na poveznice na vašem blogu

en: Total discount amount for the order.
hr: Ukupan iznos popusta za narudžbu.

en: Total discount applied by this coupon.
hr: Ukupni popust primjenjen ovim kuponom.

en: Total discount from applied coupons.
hr: Ukupni popust od primijenjenih kupona.

en: Total discount tax amount for the order.
hr: Ukupan iznos poreza na popust za narudžbu.

en: Total distinct customers.
hr: Ukupno različitih kupaca

en: Total installation size
hr: Ukupna veličina instalacije

en: Total number of purchases.
hr: Ukupan broj prodaja.

en: Total of WordPress and Email Subscribers
hr: Ukupno WordPress i Email pratitelja

en: Total of coupons used.
hr: Ukupan iznos korištenih kupona.

en: Total of items purchased.
hr: Ukupan iznos kupljenih artikala.

en: Total of orders placed.
hr: Ukupan iznos obavljenih narudžbi.

en: Total of refunded orders.
hr: Ukupan iznos refindiranih narudžbi.

en: Total of returns.
hr: Ukupno povrata.

en: Total of shipping.
hr: Ukupno dostava.

en: Total of taxes.
hr: Ukupno poreza.

en: Total post count.
hr: Ukupan broj postova.

en: Total price of any applied fees.
hr: Ukupna cijena svih primijenjenih naknada.

en: Total price of items in the cart.
hr: Ukupna cijena artikala u košarici.

en: Total price of shipping.
hr: Ukupna cijena dostave.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
hr: Ukupan porez na dostavu. Ako poštarina nije izračunata, biti će poslan odgovor nula.

en: Total price the customer will pay.
hr: Ukupna cijena koju će kupac platiti.

en: Total sales minus shipping and tax.
hr: Ukupno prodaja minus dostava i porez.

en: Total sales.
hr: Ukupno prodaja.

en: Total search terms
hr: Ukupan broj pojmova pretraga

en: Total shipping
hr: Ukupno dostava

en: Total shipping amount for the order.
hr: Ukupan iznos dostave za narudžbu.

en: Total shipping tax amount for the order.
hr: Ukupan iznos poreza na dostavu za narudžbu.

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
hr: Ukupna veličina nije dostupna. Prepoznate su neke greške tijekom utvrđivanja veličine vaše instalacije.

en: Total spend.
hr: Ukupna potrošnja.

en: Total tax
hr: Ukupan iznos poreza

en: Total tax amount for this fee.
hr: Ukupni iznos poreza za ovu naknadu.

en: Total tax applied to items and shipping.
hr: Ukupni porez koji se primjenjuje na artikle i dostavu.

en: Total tax on fees.
hr: Ukupni porez na naknade.

en: Total tax on items in the cart.
hr: Ukupni porez na artikle u košarici.

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
hr: Ukupan porez na dostavu. Ako poštarina nije izračunata, biti će poslan odgovor nula.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
hr: Ukupni porez uklonjen zbog popusta primjenjenog ovim kuponom.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
hr: Ukupni porez uklonjen zbog popusta od primijenjene kupone.

en: Total tax.
hr: Ukupni porez.

en: Total views of posts on your blog
hr: Ukupni broj pregleda objava vašeg bloga

en: Total views referred by links to your blog
hr: Ukupno pregleda referirano putem poveznica na vaš blog

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
hr: Ukupna težina (u gramima) svih proizvoda u košarici.

en: Total:
hr: Ukupno:

en: Totals
hr: Ukupno

en: Totals data.
hr: Podaci zbira.

en: Totals, Followers & Shares
hr: Ukupno, Pratitelja & Dijeljenja

en: Totals.
hr: Ukupno

en: Town / City
hr: Grad

en: Town / City / Post Office
hr: Općina / Grad / Pošta

en: Town / District
hr: Grad

en: Track
hr: Prati

en: Track %1$s of %2$s.
hr: Zapis %1$s od %2$s.

en: Track %s.
hr: Traka: %s.

en: Track each scroll load (7 posts by default) as a page view in Google Analytics
hr: Pratite svako učitavanje pomicanja (7 objava po zadanom) kao prikaz stranice u Google Analytics

en: Track stock quantity for this product
hr: Pratite stanje zaliha za ovaj proizvod

en: Track website statistics with Google Analytics for a deeper understanding of your website visitors and customers.
hr: Pratite statistika vaše web-stranice s Google Analytics za dublje razumijevanje posjetitelja vaše web-stranice i kupaca.

en: Track your store performance on mobile
hr: Pratite performanse svoje trgovine na mobilnom uređaju

en: Trackback
hr: Povratna veza

en: Trackback excerpt:
hr: Izvadak povratne veze:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
hr: Povratne veze su način za obavještavanje starih blog sistema da ste postavili poveznicu prema njima. Ako dodate poveznicu prema nekoj drugoj WordPress stranici, ona će automatski biti obaviještena pomoću <a href="%s">povratnog pinga</a>, druga akcija nije potrebna.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
hr: Zapisi (podnatpisi, natpisi, opisi, poglavlja ili metapodaci)

en: Transaction ID
hr: Transakcija ID

en: Transfer %s to Another User
hr: Prenesi %s drugom korisniku

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
hr: Premjestite postojeće proizvode u vašu novu trgovinu — jednostavno uvezite CSV datoteku.

en: Transferring this domain would extend the registration period beyond the maximum allowed term of %(termMaximumInYears)d years. It can be transferred starting %(transferEligibleDate)s.
hr: Prijenos ove domene će produžiti registracijski period van maksimalno dopuštenog periods od %(termMaximumInYears)d godina. Može biti prenesena počev od %(transferEligibleDate)s.

en: Translate
hr: Prijevod

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
hr: Hrvatski Prevoditelji

en: Translation Ready
hr: Spremno za prijevod

en: Translation Updates
hr: Ažuriranje prijevoda

en: Transparent
hr: Transparentno

en: Trash
hr: Smeće

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Smeće <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Smeća <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Smeća <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
hr: Smjesti u smeće: %s

en: Trashed
hr: Premješteno u smeće

en: Travel
hr: Putovanja

en: Travel Agency
hr: Putnička agencija

en: Trending
hr: Popularno

en: Trinidad and Tobago
hr: Trinidad i Tobago

en: Trouble clicking?
hr: Problem s klikom?

en: Trouble clicking? Copy and paste this URL into your browser:
hr: Ne možete otvoriti poveznicu? Kopirajte i zalijepite ovaj URL u svoj internet preglednik:

en: Trouble clicking? Just copy and paste the URL into a browser
hr: Ne možete otvoriti poveznicu? Kopirajte i zalijepite URL u svoj internet preglednik

en: Trouble signing in
hr: Poteškoće pri prijavi

en: Trouble with Jetpack?
hr: Poteškoće s Jetpackom?

en: Troubleshooting
hr: Otkrivanje grešaka

en: True if backorders are allowed past stock availability.
hr: Točno je ako su dozvoljene narudžbe prošlih zaliha.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
hr: Točno аko košarica ispunjаvа kritеriје zа prikаzivаnjе troškovа isporukе, а cijеnе su izrаčunаtе i uključеnе u ukupnu vrеdnost.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
hr: Točno ako je košarici potrebno plaćanje. Netočno za košaricu s samo besplatnim proizvodima i bez troškova dostave.

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
hr: Točno ako je košarici potrebna distava. Lažno za košarice koja sadrže samo digitalnu robu ili trgovine bez podešanih načina dostave.

en: True if the product is on backorder.
hr: Točno, ako je proizvod na narudžbi.

en: True if this attribute is used by product variations.
hr: Točno, ako se ovaj atribut koristi u varijacijama proizvoda.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
hr: Točno ako je ovo trenutna stopa koju je kupac odabrao za košaricu.

en: True the prices included tax during checkout.
hr: Pokazuje jesu li tijekom naplate cijene uključivale porez.

en: Try Again
hr: Pokušaj Ponovno

en: Try again
hr: Pokušaj ponovno

en: Try different keywords.
hr: Probaj drugačije pojmove.

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
hr: Pokušajte pregledati u mjesečnim arhivama. %1$s

en: Try more general keywords.
hr: Isprobaj općenitije pojmove.

en: Try our new backup service
hr: Isprobaj našu novu uslugu sigurnosne kopije

en: Try selecting and removing or editing the caption, now you don&#8217;t have to be careful about selecting the image or other text by mistake and ruining the presentation.
hr: Pokušajte odabrati i ukloniti opis slike, sada više ne morate biti brinuti o slučajnom odabiru slike ili teksta i da upropastite prezentaciju.

en: Try the new product editor (Beta)
hr: Isprobajte novi uređivač proizvoda (Beta)

en: Try the new way to get paid
hr: Isprobajte novi način plaćanja

en: Tue
hr: Uto

en: Tuesday
hr: Utorak

[ctx: Tuesday initial]
en: T
hr: U

en: Tunisia
hr: Tunis

en: Turkey
hr: Turska

en: Turkish
hr: Turski

en: Turkish lira
hr: turska lira

en: Turks and Caicos Islands
hr: Otoci Turks i Caicos

en: Turn comments on or off
hr: Uključite ili isključite komentare

en: Turn on JavaScript to unlock Jetpack's full potential!
hr: Uključite JavaScript kako bi otključali puni potencijal Jetpacka!

en: Turn your site into a store
hr: Pretvorite svoju stranicu u trgovinu

en: Turned on per post
hr: Zasebno uključena po postu

en: Turning on the lights
hr: Paljenje svjetla

en: Tutorials and How-To Videos
hr: Tutorijali i Kako-to Video zapisi

en: Tweak your site, or give it a whole new look! Get creative &#8212; how about a new color palette or font?
hr: Ugodite svoju web-stranicu ili joj dajte potpuno novi izgled! Budite kreativni &#8212; što kažete na novu paletu boja ili font?

en: Tweets by @%s
hr: Tweetovi od @%s

en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
hr: Tema Twenty Sixteen je unaprijeđeni pristup popularnom WordPress rasporedu sadržaja — horizontalno zaglavlje sa opcionalnom desnom bočnom trakom koja je savršeni dodatak blogovima i web stranicama. Posjeduje mogućnost prilagođavanja boja sa prekrasnim zadanim bojama shema, harmoničnu  i tečnu rešetku koristeći mobile-first pristup, besprijekorna tema u svakom pogledu. Twenty Sixteen će uljepšati vaš WordPress na zaslonu bilo kojeg uređaja.

en: Twice Daily
hr: Dva puta dnevno

en: Twitter Site Tag
hr: Twitter oznaka stranice

en: Twitter Timeline
hr: Twitter vremenska crta

en: Twitter Updates
hr: Twitter Ažuriranja

en: Twitter username:
hr: Twitter korisničko ime:

en: Two Columns
hr: Dva stupca

en: Two columns
hr: Dvije kolone

en: Two terms you will want to know are the WordPress URL and the site URL. The WordPress URL is where the core WordPress installation files are, and the site URL is the address a visitor uses in the browser to go to your site.
hr: Dva pojma koja biste željeli znati su WordPress URL i URL web stranice. WordPress URL mjesto je gdje se nalaze temeljne WordPress instalacijske datoteke, a URL web-stranice je adresa koju posjetitelj koristi u pregledniku za odlazak na vašu web-stranicu.

en: Two-Step Authentication
hr: Potvrda u dva koraka

en: Two-Step Authentication is required to access this site. Please visit your <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Security Settings</a> to configure <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Two-step Authentication</a> for your account.
hr: Dvostruka provjera autentičnosti je potrebna kako bi pristupili ovoj web-stranici. Otvorite <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Postavke sigurnosti</a> kako bi konfigurirali <a href="%2$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Dvostruku provjeru autentičnosti</a> za svoju web-stranicu.

en: Type
hr: Vrsta

en: Type / to choose a block
hr: Upišite / za odabir bloka

en: Type attribution for the term.
hr: Upišite atribut za pojam.

en: Type of attribute.
hr: Vrsta atributa

en: Type of gallery.
hr: Vrsta galerije.

en: Type of interval.
hr: Vrsta intervala.

en: Type of note.
hr: Vrsta bilješke.

en: Type of post.
hr: Vrsta objave.

en: Type of setting.
hr: Vrsta postavke.

en: Type of template.
hr: Vrsta predloška.

en: Type of the comment.
hr: Vrsta komentara.

en: Type the new password again.
hr: Ponovno upišite novu lozinku.

en: Type the password again.
hr: Ponovno upišite lozinku.

en: Type your new password again.
hr: Ponovno upišite novu lozinku.

en: Type:
hr: Tip:

en: Types
hr: Tipovi

en: Types associated with the taxonomy.
hr: Vrste povezane s taksonomijom.

en: Types of pages to display:
hr: Vrste stranica za prikaz:

en: Types of products sold.
hr: Vrste proizvoda koji se prodaju.

en: Types:
hr: Tipovi

en: Typography
hr: Tipografija

en: URL could not be added (probable database error).
hr: Nije moguće dodati URL (vjerojatna greška baze podataka).

en: URL could not be updated (probable database error).
hr: URL nije moguće ažurirati (vjerojatna greška baze podataka).

en: URL not found. Response returned a non-200 status code for this URL.
hr: URL nije pronađen. Odgovor je za ovaj URL vratio statusni kod koji nije 200.

en: URL of the term.
hr: URL pojma.

en: URL of the user.
hr: URL korisnika.

en: URL query to persist across links.
hr: Ustrajni URL upit (query) za sve poveznice.

en: URL removed
hr: URL uklonjen

en: URL to a preview image of the font face.
hr: URL za pretpregled slike vrste fonta.

en: URL to a preview image of the font family.
hr: URL za pretpregled slike obitelji fontova.

en: URL to an image/icon for the campaign type.
hr: URL za sliku/ikonu za vrstu kampanje.

en: URL to edit the order
hr: URL za uređivanje narudžbe

en: URL to the %s audio source file
hr: URL do %s audio datoteke

en: URL to the %s video source file
hr: URL do %s video datoteke

en: URL to the campaign management page.
hr: URL za stranicu upravljanja kampanjama.

en: URL to the comment.
hr: URL komentara.

en: URL to the create campaign page for this campaign type.
hr: URL za stranicu kreiranja kampanje za ovu vrstu kampanje.

en: URL to the edited image file.
hr: URL datoteke s uređenom slikom.

en: URL to the media file
hr: URL do medijskog zapisa

en: URL to the object.
hr: URL objekta.

en: URL to the original attachment file.
hr: URL do originalnog medijskog zapisa privitka.

en: URL to the post.
hr: URL objave.

en: URL to the settings page, or the link to complete the setup/onboarding if the channel has not been set up yet.
hr: URL za stranicu postavki, ili poveznica za dovršetak postavljanja ako kanal još nije postavljan.

en: URL was successfully added.
hr: URL uspješno dodan.

en: URL was successfully updated.
hr: URL uspješno ažuriran

en: URL where the webhook payload is delivered.
hr: URL na koji se webhook sadržaj isporučuje.

en: URL-encoded form data from the widget admin form. Used to update a widget that does not support instance. Write only.
hr: Podaci obrasca kodirani URL-om iz administratorskog obrasca widgeta. Koristi se za ažuriranje widgeta koji ne podržava instancu. Samo za pisanje.

en: URLs from this site are no longer present in Google's Safe Browsing database
hr: URL s ove stranice se više ne nalazi u bazi Google Sigurnog Pretraživanja

en: URLs to show:
hr: URL-a za prikazati

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
hr: US tuzemna zona = Sve US države = Fiksna cijena slanja

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
hr: Gruzija

en: UTC DateTime when the coupon expires.
hr: UTC datum/vrijeme kad kupon istječe.

en: UTC means Coordinated Universal Time.
hr: UTC je koordinirano univerzalno vrijeme.

en: UTC%s
hr: UTC %s

en: Uh oh &ndash; LiveJournal has disconnected us because we made too many requests to their servers too quickly.
hr: Uh oh &ndash; LiveJournal nas je odjavio jer smo poslali previše zahtjeva prema njihovim serverima prebrzo.

en: Uh oh!
hr: Ups.

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
hr: Ups... Dogodila se greška prilikom instalacija Jetpack i WooCommerce Shipping & Tax. Molimo pokušajte kasnije.

en: Uh, oh. Something didn&#8217;t work. Please <a href="%s">try again</a>.
hr: Ajoj... Negdje je zapelo. Molim <a href="%s">pokušajte ponovo</a>.

en: Ukraine
hr: Ukrajina

en: Ukrainian
hr: Ukrajinski

en: Ukrainian hryvnia
hr: Ukrajinska grivna

en: Un-spammed by %s
hr: Od-spamirao %s

en: Unable to accept more than %s items for this request.
hr: Nemoguće je prihvatiti više od %s stavki za ovaj zahtjev.

en: Unable to add payment method to your account.
hr: Nije moguće dodati metodu plaćanja na vaš račun.

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
hr: Nije moguće dodati ovaj zahtjev. Treba biti upisana ispravna adresa e-pošte ili korisničko ime.

en: Unable to archive the personal data export file (HTML format).
hr: Nije moguće arhivirati izvoznu datoteku osobnih podataka (HTML format).

en: Unable to archive the personal data export file (JSON format).
hr: Nije moguće arhivirati izvoznu datoteku osobnih podataka (JSON format).

en: Unable to build the connect URL. Please reload the page and try again.
hr: Nije moguće kreirati spajajući URL. Pokušajte ponovno učitati stranicu i onda pokušajte ponovno.

en: Unable to check if any new versions of WordPress are available.
hr: Nije moguće provjeriti ima li dostupnih novih inačica WordPressa.

en: Unable to claim actions. Database error.
hr: Nije moguće utvrditi akciju. Greška baze podataka.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
hr: Nije se moguće povezati na sistem podataka. Potvrdite vaše akreditive.

en: Unable to convert Classic Menu to blocks.
hr: Klasični izbornik nije moguće pretvoriti u blokove.

en: Unable to create a Privacy Policy page.
hr: Nije moguće kreirati stranicu pravila privatnosti.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
hr: Nije moguće napraviti novi direktorij %s. Ima li matični direktorij odobreno upisivanje putem poslužitelja?

en: Unable to create new image.
hr: Nije moguće kreirati novu sliku.

en: Unable to create or write to %s during CSV export. Please check file permissions.
hr: Nije moguće kreirati ili zapisivati u %s tijekom CSV izvoza. Provjerite dozvole za datoteke.

en: Unable to create order
hr: Nije moguće kreirati narudžbu.

en: Unable to create order.
hr: Nije moguće kreirati narudžbu.

en: Unable to create personal data export folder.
hr: Nije moguće stvoriti mapu za izvoz osobnih podataka.

en: Unable to create the Post by Email address. Please try again later.
hr: Nije moguće kreirati Objavu putem e-pošte. Pokušajte ponovno kasnije.

en: Unable to crop this image.
hr: Nije moguće izrezati sliku.

en: Unable to delete the Post by Email address. Please try again later.
hr: Nije moguće obrisati Objavu putem e-pošte. Pokušajte ponovno kasnije.

en: Unable to detect page cache due to possible loopback request problem. Please verify that the loopback request test is passing. Error: %1$s (Code: %2$s)
hr: Nije moguće otkriti predmemoriju stranice zbog mogućeg problema s zahtjevom povratne petlje. Molimo provjerite prolazi li test zahtjeva povratne petlje. Greška: %1$s (Kôd: %2$s)

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
hr: Nije moguće otkriti paket Planeru aktivnosti.

en: Unable to detect the Blocks package.
hr: Otkrivanje paketa Blocks nije moguće.

en: Unable to detect the REST API package.
hr: Otkrivanje REST API paketa nije moguće.

en: Unable to detect the presence of page cache
hr: Nije moguće otkriti prisutnost predmemorije stranice

en: Unable to determine
hr: Nije moguće odrediti

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
hr: Nije moguće utvrditi jeli Ghostscript instaliran

en: Unable to determine server architecture
hr: Nije moguće utvrditi arhitekturu poslužitelja

en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
hr: Nije moguće utvrditi neke postavke, jer je %s funkcija onemogućena.

en: Unable to determine what plugin was installed.
hr: Nije moguće utvrditi koji je dodatak instaliran.

en: Unable to determine what web server software is used
hr: Nije moguće utvrditi koji softver koristi kako web poslužitelj

en: Unable to edit this image.
hr: Nije moguće urediti sliku.

en: Unable to encode the personal data for export. Error: %s
hr: Nije moguće kodirati osobne podatke za izvoz. Greška: %s

en: Unable to fetch the requested data.
hr: Nije moguće dohvatiti tražene podatke.

en: Unable to generate personal data export file. ZipArchive not available.
hr: Nije moguće stvoriti datoteku za izvoz privatnosti korisnika. ZipArhiv nije dostupan.

en: Unable to get meta information for file.
hr: Nije moguće dobiti meta informacije za datoteku.

en: Unable to initiate confirmation for personal data request.
hr: Nije moguće pokrenuti potvrđivanje za zahtjev za osobne podatke.

en: Unable to initiate confirmation request.
hr: Nije moguće pokrenuti Potvrdni zahtjev.

en: Unable to insert download log entry in database.
hr: Nije moguće unijeti zapisnik preuzimanja u bazu podataka.

en: Unable to list plugins.
hr: Nije moguće izlistati dodatke.

en: Unable to load child product %1$d while adjusting download permissions for product %2$d.
hr: Nije moguće učitati pod-proizvod %1$d tijekom podešavanja dozvola za preuzimanje za proizvod %2$d.

en: Unable to load the post record for order %1$d
hr: Nije moguće učitati zapis objave za narudžbu %1$d

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
hr: Nije moguće pronaći direktorij sadržaja za WordPress (wp-content).

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
hr: Nije moguće pronaći direktorij WordPress dodataka.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
hr: Nije moguće pronaći WordPress Korijenski direktorij.

en: Unable to locate WordPress content directory
hr: Nije moguće pronaći mapu sadržaja za WordPress

en: Unable to locate WordPress content directory (%s).
hr: Nije moguće pronaći mapu sadržaja za WordPress (%s).

en: Unable to locate WordPress theme directory.
hr: Nije moguće pronaći direktorij WordPress tema.

en: Unable to locate needed folder.
hr: Nismo uspjeli naći potreban direktorij.

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
hr: Nije moguće utvrditi grešku kod akcije %s. Greška baze podataka.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
hr: Nije moguće otvoriti izvoznu datoteku (arhivu) za svrhu zapisivanja.

en: Unable to open personal data export (HTML report) for writing.
hr: Nije moguće otvoriti izvoznu datoteku osobnih podataka (HTML report) za pisanje.

en: Unable to open personal data export file (JSON report) for writing.
hr: Nije moguće za pisanje otvoriti datoteku za izvoz privatnosti korisnika (JSON izvješće).

en: Unable to open personal data export file (archive) for writing.
hr: Nije moguće otvoriti za pisanje datoteku za izvoz (arhivu) privatnosti korisnika.

en: Unable to pass %s if not using multisite.
hr: Nije moguće proslijediti %s ako se ne koristi multisite.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
hr: Nije moguće predpregledati media zbog nepoznate greške.

en: Unable to protect personal data export folder from browsing.
hr: Nije moguće od pregledavanja zaštititi mapu za izvoz privatnosti korisnika.

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
hr: Nije moguće kontaktirati WordPress.org na %1$s: %2$s

en: Unable to reduce stock for item %s.
hr: Nije moguće reducirati zalihu artikla %s.

en: Unable to regenerate the Post by Email address. Please try again later.
hr: Nije moguće regenerirati Objavu putem e-pošte. Pokušajte ponovno kasnije.

en: Unable to release actions from claim id %d.
hr: Nije moguće otpustiti radnje iz zahtjeva id %d.

en: Unable to remove source migrated action %s
hr: Nije moguće ukloniti izvornu migriranu radnju %s

en: Unable to restore stock for item %s.
hr: Nije bilo moguće vratiti zalihu artikla %s.

en: Unable to retrieve body from response at this URL.
hr: Nije moguće dohvatiti tijelo iz odgovora na ovom URL-u.

en: Unable to retrieve cart.
hr: Nije moguće dohvatiti košaricu.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
hr: Nije moguće dohvaćanje podataka iz baze podataka. Obično to nije problem, a to samo znači da vaša instalacija koristi klasu koja zamjenjuje klasu baze podataka WordPressa (npr., HyperDB), i WooCommerce ne može dobiti podatke iz baze podataka.

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
hr: Nije moguće dohvatiti poruku greške iz MySQL

en: Unable to rotate this image.
hr: Nije moguće rotirati sliku.

en: Unable to save action.
hr: Nije moguće spremiti akciju.

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
hr[0]: Nije moguće spremiti zbog %s pogrešne postavke.
hr[1]: Nije moguće spremiti zbog %s pogrešne postavke.
hr[2]: Nije moguće spremiti zbog %s pogrešnih postavki

en: Unable to save the image.
hr: Nije moguće spremiti sliku.

en: Unable to send personal data export confirmation email.
hr: Nije moguće poslati potvrdnu poruku e-poštom o izvozu osobnih podataka.

en: Unable to send personal data export email.
hr: Nije moguće poslati izvoz osobnih podataka e-poštom.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
hr: Nije moguće poslati ovu formu, ponovno učitajte stranicu i pokušajte ponovno.

en: Unable to submit this form, please try again.
hr: Nije moguće poslati formu, pokušajte ponovno kasnije.

en: Unable to trash changes.
hr: Izmjene nije moguće premjestiti u smeće.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
hr: Nije moguće otključati zahtjev %s. Greška u bazi podataka.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
hr: Nije moguće otključati zahtjev za radnju %s. Greška u bazi podataka.

en: Unable to use image "%s".
hr: Nije moguće koristiti sliku "%s".

en: Unapprove
hr: Odbaci

en: Unapprove this comment
hr: Odbaci ovaj komentar

en: Unapprove this comment.
hr: Odbaci ovaj komentar.

en: Unapprove this review
hr: Odbaci ovu recenziju

en: Unapproved
hr: Neodobreno

en: Unarchive
hr: Dearhiviraj

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
hr: Niste ovlašteni za promjenu postavki zbog manjka dostupnih mogućnosti.

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
hr: Neovlašteno. Možete ukloniti parametar %s da biste pretpregledali kao prednju stranu.

en: Unavailable
hr: Nedostupno

en: Unblock
hr: Odblokiraj

en: Unblock it if you'd like to see posts from {{em}}%s{{/em}} again.
hr: Odblokiraj kako bi ponovo vidio objave s {{em}}%s{{/em}}.

en: Uncategorized
hr: Nekategorizirano

en: Unchanged:
hr: Nepromijenjeno:

en: Uncheck All
hr: Odznači sve

en: Uncropped
hr: Neizrezano

en: Undefined
hr: Nedifinirano

en: Under %s
hr: Ispod %s

en: Underline
hr: Podcrtano

en: Understanding the status report
hr: Razumijevanje Izvještaja o statusu

en: Undo
hr: Poništi

en: Undo.
hr: Poništi

en: Undo?
hr: Vrati?

en: Unencoded instance settings, if supported.
hr: Nekodirane postavke instance, ako su podržane.

en: Unexpected hostname
hr: Neočekivani hostname

en: Unexpected response
hr: Neočekivani odgovor

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
hr: Neočekivani odgovor od poslužitelja. Ova datoteka je možda uspješno prenijeta. Provjerite u Medijskoj zbirci ili ponovno učitajte stranicu.

en: Unfollow
hr: Prestati pratiti

en: Unfollow comments
hr: Prestani pratiti komentare

en: Unfollowing...
hr: Prestanak praćenja...

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
hr: Nažalost, <strong>ne šaljemo u %s</strong>. Molimo unesite drugu adresu za dostavu.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
hr: Na žalost, vaša narudžba ne može biti obrađena jer je banka/prodavatelj odbila vašu transakciju. Molimo, pokušajte ponoviti kupnju.

[ctx: Ungrouping blocks from within a grouping block back into individual blocks within the Editor]
en: Ungroup
hr: Degrupiraj

en: Unidentified action %s
hr: Neidentificirana akcija %s.

en: Unique ID
hr: Jedinstveni ID

en: Unique ID for the Note Action.
hr: Jedinstveni ID za akciju bilješka.

en: Unique ID for the Note.
hr: Jedinstveni ID za bilješku.

en: Unique ID for the instance.
hr: Jedinstveni ID instance

en: Unique ID for the resource.
hr: Jedinstveni ID resursa.

en: Unique ID for the zone.
hr: Jedinstveni ID zone.

en: Unique coupons count.
hr: Broj jedinstvenih kupona.

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
hr: Jedinstveni identifikator (ključ) za ažuriranje proizvoda u košarici.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
hr: Jedinstveni identifikator (ključ) za košaricu.

en: Unique identifier for the attachment.
hr: Jedinstveni identifikator za privitak.

en: Unique identifier for the attribute.
hr: Jedinstveni identifikator za atribut.

en: Unique identifier for the comment.
hr: Jedinstveni identifikator za komentar.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
hr: Jedinstveni identifikator kupona u košarici.

en: Unique identifier for the fee within the cart.
hr: Jedinstveni identifikator za naknadu u ovoj košarici.

en: Unique identifier for the font collection.
hr: Jedinstveni identifikator za zbirku fontova.

en: Unique identifier for the font face.
hr: Jedinstveni identifikator za vrstu fonta.

en: Unique identifier for the global styles revision.
hr: Jedinstveni identifikator za globalnu reviziju stilova.

en: Unique identifier for the item within the cart.
hr: Jedinstveni identifikator stavke u košarici.

en: Unique identifier for the object.
hr: Unikatni identifikator objekta.

en: Unique identifier for the post.
hr: Jedinstveni identifikator za objavu.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
hr: Jedinstveni identifikator za proizvod kojem recenzija pripada.

en: Unique identifier for the product.
hr: Unikatni identifikator proizvoda.

en: Unique identifier for the resource.
hr: Unikatni identifikator objekta.

en: Unique identifier for the revision.
hr: Jedinstveni identifikator revizije.

en: Unique identifier for the term.
hr: Jedinstveni identifikator za pojam.

en: Unique identifier for the user.
hr: Jedinstveni identifikator za korisnika.

en: Unique identifier for the variable product.
hr: Jedinstveni identifikator varijabilnog proizvoda.

en: Unique identifier for the variation.
hr: Jedinstveni identifikator varijacije.

en: Unique identifier for the widget.
hr: Jedinstveni identifikator za widget.

en: Unique identifier string for the marketing channel extension, also known as the plugin slug.
hr: Jedinstveni identifikacijski nizs znakova za ekstenziju marketing kanala, također poznat kao slug dodatka.

en: Unique identifier.
hr: Jedinstveni identifikator.

en: Unique name identifying the block type.
hr: Jedinstveno ime koje identificira vrstu bloka.

en: Unique name identifying the sidebar.
hr: Jedinstveno ime koje identificira bočnu traku.

en: Unique name identifying the style.
hr: Jedinstveno ime koje identificira stil.

en: Unique registered name for the block.
hr: Jedinstveno registrirano ime za blok.

en: Unique slug identifying the template.
hr: Jedinstveni slug identificira predložak.

en: Unique slug identifying the widget type.
hr: Jedinstveni slug koji identificira vrstu widgeta.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
hr: Jedinstveni slug/referenca za atribut; mora biti kraće od 28 znakova.

en: Unique transaction ID.
hr: Jedinstveni ID transakcije

en: Unique, one-of-a-kind pieces.
hr: Unikatni, i jedinstveni proizvodi.

en: United Arab Emirates
hr: Ujedinjeni Arapski Emirati

en: United Arab Emirates dirham
hr: Dirham Ujedinjenih Arapskih Emirata

en: United Kingdom
hr: Ujedinjeno Kraljevstvo

en: United States
hr: Sjedinjene Američke Države

en: United States Minor Outlying Islands
hr: Sjedinjene Američke Države Manjih pacifičkih otoka

en: Units in stock
hr: Komada na zalihama.

en: Universal
hr: Univerzalno

en: Universal time is %s.
hr: Univerzalno vrijeme je %s.

en: University
hr: Sveučilište

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Unknown API error.
hr: Nepoznata API greška.

en: Unknown Feed
hr: Nepoznati kanal

en: Unknown action
hr: Nepoznata akcija

en: Unknown action.
hr: Nepoznata radnja.

en: Unknown author
hr: Nepoznati autor

en: Unknown bookmark name.
hr: Nepoznat naziv knjižne oznake.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
hr: Nepoznata adresa e-pošte. Ponovno provjerite ili probajte vaše korisničko ime.

en: Unknown error
hr: Nepoznata greška.

en: Unknown partial args matching value.
hr: Vrijednost koja odgovara nepoznatim djelomičnim argumentima.

en: Unknown post type requested.
hr: Zatražen nepoznata vrsta objave.

en: Unknown product filename.
hr: Nepoznato ime datoteke proizvoda.

en: Unknown request method.
hr: Nepoznata metoda zahtjeva.

en: Unknown service
hr: Nepoznati servis

en: Unknown status found for action.
hr: Pronađen je nepoznati status za radnju.

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Unlimited Private Users
hr: Neograničeni privatni korisnici

en: Unlimited admins
hr: Neograničen broj administratora

en: Unlimited blog posts and pages
hr: Neograničen broj blog postova i stranica

en: Unlimited usage
hr: Neograničeno korištenje

en: Unlock
hr: Otključaj

en: Unmark this comment as spam.
hr: Odznači ovaj komentar kao spam.

en: Unmute
hr: Uključi zvuk

en: Unpacking the package&#8230;
hr: Raspakiravanje paketa&#8230;

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
hr: Neplaćena narudžba obustavljena - dosegnut je vremenski rok.

en: Unpublished
hr: Neobjavljeno

en: Unread
hr: Nepročitano

[ctx: Unread notifications]
en: Unread
hr: Nepročitano

en: Unrecognized background setting.
hr: Ne kategorizirane postavke pozadine.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
hr: Nije dozvoljeno Odregistrirati ugrađen vrstu objave

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
hr: Odregistrirati ugrađenu taksonomiju nije dozvoljeno.

en: Unset Preference
hr: Odznači postavku

en: Unsubscribe
hr: Otkaži pretplatu

en: Unsubscribe from topic
hr: Otkaži pretplatu na Temu

en: Unsubscribe:
hr: Otkaži pretplatu:

en: Unsupported HTTP Method
hr: Nepodržavana HTTP metoda

en: Unsupported argument type provided as value.
hr: Nepodržana vrsta argumenta navedena je kao vrijednost.

en: Unsupported domain.
hr: Nepodržana domena.

en: Unsupported request method
hr: Nepodržana metoda upita

en: Untested with your version of WordPress
hr: Netestirano s vašom inačicom WordPressa

en: Until your milestone
hr: Do vaše prekretnice

en: Untitled
hr: Bez naslova

en: Untitled Post
hr: Objava bez naziva

en: Untitled post %d
hr: Objava bez naslova %d

en: Untrash
hr: Vrati iz smeća

en: Up
hr: Gore

en: Up one
hr: Jednu gore

en: Up to %s
hr: Do %s

en: Upcoming Events
hr: Nadolazeći događaji

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Update %s
hr: Ažuriraj %s

en: Update %s now
hr: Sad ažuriraj %s

en: Update Available
hr: Nadogradnja dostupna

en: Update Category
hr: Ažuriraj kategoriju

en: Update Comment
hr: Ažuriraj komentar

en: Update Complete
hr: Nadogradnja dovršena

en: Update Form
hr: Ažuriraj formu

en: Update Incompatible
hr: Ažuriranje nije kompatiblino

en: Update Jetpack Now
hr: Nadogradite Jetpack sad

en: Update Link
hr: Ažuriraj poveznicu

en: Update Link Category
hr: Ažuriraj kategoriju poveznica

en: Update Menu Item Label
hr: Ažuriraj etiketu stavke izbornika

en: Update Menu Section
hr: Ažuriranje sekcije izbornika

en: Update Now
hr: Odmah ažuriraj

en: Update PHP
hr: Ažuriraj PHP

en: Update Pattern Category
hr: Ažuriraj kategoriju uzorka

en: Update Plugins
hr: Ažuriraj dodatke

en: Update Primary Domain
hr: Ažuriraj Primarnu Domenu

en: Update Profile
hr: Ažuriraj profil

en: Update Project Tag
hr: Ažuriraj oznaku projekta

en: Update Project Type
hr: Ažuriraj vrstu projekta

en: Update Services
hr: Servisi ažuriranja

en: Update Tag
hr: Ažuriraj oznaku

en: Update User
hr: Ažuriraj korisnika

en: Update WooCommerce Database
hr: Ažuriraj WooCommerce bazu podataka

en: Update WordPress
hr: Ažuriraj WordPress

en: Update anyway, even though it might break your site?
hr: Svejedno želite ažurirati, iako bi moglo pokidati vašu web-stranicu?

en: Update audio playlist
hr: Ažuriraj audio playlistu

en: Update available
hr: Dostupno je ažuriranje

en: Update cart
hr: Ažuriraj košaricu

en: Update category
hr: Ažuriraj kategoriju

en: Update country / region
hr: Ažuriraj državu / regiju

en: Update database
hr: Ažuriraj bazu podataka

en: Update existing products
hr: Ažurirajte postojeće proizvode

en: Update gallery
hr: Ažuriraj galeriju

en: Update gallery settings
hr: Ažuriraj postavke galerije

en: Update now
hr: Ažuriraj

en: Update options
hr: Uredi opcije

en: Update progress
hr: Status ažuriranja

en: Update required: WooCommerce will soon require PHP version %1$s and WordPress version %2$s or newer.
hr: Potrebno je ažuriranje: WooCommerce će uskoro zahtijevati PHP verziju %1$s i verziju WordPressa %2$s ili noviju.

en: Update required: WooCommerce will soon require PHP version %s or newer.
hr: Potrebno je ažuriranje: WooCommerce će uskoro zahtijevati PHP verziju %s ili noviju.

en: Update required: WooCommerce will soon require WordPress version %s or newer.
hr: Potrebno je ažuriranje: WooCommerce će uskoro zahtijevati verziju WordPress %s ili noviju.

en: Update shipping class
hr: Uphejdtaj klase dostave

en: Update status event failed.
hr: Ažuriranje statusa događaja nije uspjelo.

en: Update tag
hr: Ažuriraj oznaku

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
hr: Ažurirajte tablicu izravno nakon promjene proizvoda, umjesto zakazivanja odgođenog ažuriranja.

en: Update to %s
hr: Ažurirajte na %s

en: Update totals
hr: Ažurirajte ukupno

en: Update video playlist
hr: Ažuriraj video playlistu

en: Update your homepage
hr: Ažurirajte svoju početnu stranicu

en: Update your payment details and renew your subscription
hr: Ažuriratje svoje detalje o plaćanjima i obnovite pretplatu

en: Update your plugins
hr: Ažurirajte svoje dodatke

en: Update your profile
hr: Ažuriraj svoj profil

en: Update your profile, personal settings, and more
hr: Ažuriraj svoj profil, osobne postavke i više

en: Update your site to use HTTPS
hr: Ažurirajte web-stranicu kako bi koristili HTTPS

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
hr: Ažurirajte temu na najnoviju verziju. Ako nema ažuriranja, obratite se autoru teme i pitajte o kompatibilnosti s trenutnom verzijom WooCommerce.

en: Updated
hr: Ažurirano

en: Updated %s.
hr: Ažurirano %s.

en: Updated at
hr: Ažurirano

en: Updated:
hr: Ažurirano:

en: Updates
hr: Ažuriranje

en: Updates %s
hr: Nadogradnje %s

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
hr: Ažurira popis odobrenih direktorija za preuzimanje proizvoda. Imajte na umu da pokretanje ovog alata ne utječe na to hoće li popis odobrenih direktorija za preuzimanje biti omogućen ili ne.

en: Updating
hr: Ažuriranje

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
hr: Ažuriranje Dodatka %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
hr: Ažuriranje Teme %1$s (%2$d/%3$d)

[ctx: Updating an option from "this" to "that".]
en: Updated option: %1$s to "%2$s"
hr: Ažurirana opcija : %1$s u "%2$s"

en: Updating comment failed.
hr: Neuspjelo ažuriranje komentara.

en: Updating comment status failed.
hr: Ažuriranje statusa komentara nije uspjelo.

en: Updating database
hr: Ažuriranje baze podataka

en: Updating product review failed.
hr: Ažuriranje recenzije proizvoda nije uspjelo.

en: Updating review failed.
hr: Ažuriranje recenzije nije uspjelo.

en: Updating review status failed.
hr: Ažuriranje statusa recenzije nije uspjelo.

en: Updating settings…
hr: Ažuriranje postavki...

en: Updating the plugin&#8230;
hr: Ažuriranje dodatka &#8230;

en: Updating the theme&#8230;
hr: Ažuriranje teme &#8230;

en: Upgrade
hr: Nadogradi

en: Upgrade Focus, VideoPress for weddings
hr: Fokus ažuriranja, VideoPress za vjenčanja

en: Upgrade Now
hr: Nadogradi sada

en: Upgrade and save
hr: Nadogradi i spremi

en: Upgrade cancelled and refunded
hr: Nadogradnja otkazana i refundirana

en: Upgrade for %s
hr: Nadogradi za %s

en: Upgrade now
hr: Nadogradi sada

en: Upgrade now:
hr: Nadogradi sada:

en: Upgrades
hr: Nadogradnje

en: Upgrades store: supercharge your blog
hr: Trgovina nadogradnji: pojačajte vaš blog

en: Upload
hr: Prijenos

en: Upload CSV file
hr: Dodajte CSV datoteku

en: Upload Image
hr: Prijenos Slike

en: Upload Limit Exceeded
hr: Limit prijenosa je prevršen

en: Upload New Media
hr: Prenesi novu medijsku datoteku

en: Upload a new file
hr: Prenesi novu datoteku

en: Upload a theme
hr: Prenesite temu

en: Upload an image
hr: Prenesi sliku

en: Upload custom themes on your site.
hr: Dodaj prilagođenu temu na svoju stranicu.

en: Upload date:
hr: Datum prijenosa:

en: Upload failed.
hr: Prijenos nije uspjeo.

en: Upload failed. Please reload and try again.
hr: Prijenos nije uspio. Ponovno učitajte i pokušajte ponovno.

en: Upload file and import
hr: Prenesi datoteku i uvezi

en: Upload files
hr: Prijenos zapisa

en: Upload images
hr: Prijenos slika

en: Upload stopped.
hr: Prijenos zaustavljen.

en: Upload theme
hr: Prenesi temu

en: Upload themes
hr: Prenesi teme

en: Upload up to 6 GB of photos, or music.
hr: Prenesi do 6GB slika ili glazbe.

en: Upload videos
hr: Prenesi video

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
hr: Prenesite svoj video u %1$s formatu i minimizirajte njegovu veličinu za najbolje rezultate. Vaša tema preporučuje visinu od %2$s piksela.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
hr: Prenesite svoj video u %1$s formatu i minimizirajte njegovu veličinu za najbolje rezultate. Vaša tema preporučuje širinu od %2$s piksela.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
hr: Prenesite svoj video u %1$s formatu i minimizirajte njegovu veličinu za najbolje rezultate. Vaša tema preporučuje dimenziju od %2$s piksela.

en: Upload/Add image
hr: Učitaj/Dodaj sliku

en: Uploaded Images
hr: Prenesene slike

en: Uploaded by %s
hr: Prenio %s

en: Uploaded by:
hr: Prenio:

en: Uploaded on:
hr: Prenijeto:

en: Uploaded on: %s
hr: Prenijeto: %s

en: Uploaded theme.
hr: Prenesene teme.

en: Uploaded themes
hr: Prenesene teme

en: Uploaded to this Navigation Menu
hr: Preneseno u ovaj Navigacijski izbornik

en: Uploaded to this page
hr: Prenijeto na ovu stranicu

en: Uploaded to this post
hr: Prenijeto u ovu objavu

en: Uploaded to this product
hr: Preneseno u ovaj proizvod

en: Uploaded to this template
hr: Prenijeto na ovaj predložak

en: Uploaded to this template part
hr: Preneseno na ovaj dio predloška

en: Uploaded to:
hr: Preneseno u:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
hr: ili

en: Uploading
hr: Prijenos

en: Uploading Files
hr: Prijenos datoteka

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
hr: Prijenos zapisa omogućuje vam da odaberete mapu i putanju za pohranjivanje vaših prenesenih zapisa.

en: Uploading...
hr: Prijenos...

en: Uploads
hr: Prijenosi

en: Uploads directory location
hr: Lokacija direktorija prenesenih datoteka

en: Uploads directory size
hr: Veličina direktorija prenesenih datoteka

en: Upsells
hr: Uvećana prodaja

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
hr: Uvećana prodaja su proizvodi koje preporučujete umjesto trenutnog proizvoda, npr. proizvodi koji su isplativiji, bolje kvalitete ili više cijene.

en: Upskill and save hours
hr: Unaprijedite vještine i uštedite vrijeme

en: Uruguay
hr: Urugvaj

en: Usage / Limit
hr: Korištenje / Limit

en: Usage Tracking
hr: Praćenje korištenja

en: Usage limit per coupon
hr: Ograničenje korištenja kupona

en: Usage limit per user
hr: Limit korištenja po korisniku

en: Usage limits
hr: Limit korištenja

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
hr: Upotreba atributa naslova za logo prijave nije preporučen zbog razloga pristupačnosti. Umjesto toga upotrijebite tekst poveznice.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
hr: Korištenje korisničkih nivoa je zastarjelo. Umjesto toga koristite korisničke mogućnosti.

en: Usage restriction
hr: Ograničenje korištenja

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
hr: Ako ne želite da vrijednost bude ispisana (echoed), upotrijebite %s.

en: Use %s instead.
hr: Upotrijebite %s umjesto.

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
hr: Upotrijebite <code>[qty]</code> za numeriranje stavki, <br/><code>[cost]</code> za ukupnu cijenu stavki, i <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> za naknadu na temelju postotka.

en: Use Google Analytics with Infinite Scroll
hr: Upotrijebi Google Analytics s beskonačnim pomicanjem

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
hr: Upotrijebite tipke s strelicama Lijevo/Desno kako bi pomaknuli za jednu sekundu. Upotrijebite tipke s strelicama Gore/Dolje kako bi pomaknuli za deset sekundi.

en: Use Markdown for comments.
hr: Koristi Markdown za komentare.

en: Use Markdown for posts and pages.
hr: Koristi Markdown za objave i stranice.

en: Use Markdown for posts.
hr: Upotrijebit Markdown za objave.

en: Use Site Editor
hr: Koristi uređivač web-stranice

en: Use This Page
hr: Upotrijebi ovu stranicu

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
hr: Upotrijebite tipke s strelicama Gore/Dolje kako bi pojačali ili smanjili zvuk.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
hr: Koristite WP Query argumente za izmjenu odgovora ; Privatni query vars zahtijevaju odgovarajuću autorizaciju .

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
hr: Koristite WooCommerce dostavu (powered by WooCommerce Services & Jetpack) da biste uštedjeli vrijeme na poštanskom uredu ispisom poštanskih naljepnica kod kuće.

en: Use `array_key_exists` to check for meta_data on WC_Shipping_Rate to get the correct result.
hr: Upotrijebite `array_key_exists` da provjerite meta_data na WC_Shipping_Rate kako biste dobili točan rezultat.

en: Use a different email address
hr: Koristi drugu adresu e-pošte.

en: Use a new payment method
hr: Koristi novu metodu plaćanja

en: Use an existing post as a template.
hr: Koristite postojeći post kao predložak.

en: Use as product image
hr: Koristi kao sliku proizvoda

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
hr: Koristite zareze umjesto %s za razdvajanje isključenih pojmova.

en: Use database transactions for the orders data synchronization
hr: Koristite transakcije baze podataka za sinkronizaciju podataka o narudžbama

en: Use https
hr: Koristi https

en: Use image
hr: Koristi sliku

en: Use legacy Flash Player (not recommended)
hr: Koristi zastarjeli Flash Player (nije preporučljivo)

en: Use only Open Source codecs (may degrade performance)
hr: Koristi samo Open Source kodeke (mogu degradirati performanse)

en: Use previous column mapping preferences?
hr: Upotrijebite prethodne postavke mapiranja stupaca?

en: Use the %s filter instead.
hr: Koristite filter %s umjesto

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
hr: Koristite tipku <kbd>TAB</kbd> na tipkovnici za kretanje po stupcima i tipku <kbd>ENTER</kbd> ili <kbd>NATRAG</kbd> za spremanje redka i prijelaz u sljedeći.

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
hr: Upotrijebite Prilagođeni HTML widget kako bi dodali željeni HTML u widget područja.

en: Use the Facebook Page Plugin to connect visitors to your Facebook Page
hr: Upotrijebite dodatak Facebook stranica kako biste povezali posjetitelje s svojom Facebook stranicom

en: Use the WooCommerce orders tables
hr: Upotrijebite WooCommerce tablice narudžbi

en: Use the WordPress posts table
hr: Upotrijebite WordPress tablicu objava

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
hr: Upotrijebite gumbe sa strelicama na vrhu, ili lijevu i desnu tipku sa strelicama na vašoj tipkovnici, kako bi brže pregledavali vaše media stavke.

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
hr: Koristite tablicu pretraživanja atributa proizvoda za filtriranje kataloga.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
hr: Upotrijebite ove postavke za prikaz različitih vrsti sadržaja na vašoj web-stranici.

en: Used as a fallback template for all pages when a more specific template is not defined.
hr: Koristi se kao zamjenski predložak za sve stranice kada specifičniji predložak nije definiran.

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
hr: -- Odaberi --

en: Used as:
hr: Upotrijebljeno kao:

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
hr: Kategorije

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
hr: Autor

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
hr: Objavljeno dana

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
hr: Oznake

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
hr: Korišten od strane milijuna korisnika, Akismet je vjerojatno najbolji način  <strong>zaštite vašeg bloga od spama</strong>. Štiti vašu web-stranicu čak i dok spavate. Kako bi započeli otvorite <a href="admin.php?page=akismet-key-config">konfiguracijski zaslon Akismeta</a> kako bi postavili svoj API ključ.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
hr: Korišten od strane milijuna korisnika, Akismet je vjerojatno najbolji način <strong>zaštite vašeg bloga od spama</strong>. Vaša web-stranica je u potpunosti kofigurirana i zaštićena, čak i dok spavate.

en: Used for notifications, not published.
hr: Koristi se za obavijesti, ne objavljuje se.

en: Used for variations
hr: Korišteno za varijacije

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
hr: Izvor:

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
hr: Sakrij

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
hr: Prikaži

en: Used-up download permissions
hr: Iskorištene dozvole za preuzimanje

en: Used: %1$s%% of %2$s
hr: Iskorišteno: %1$s%% od %2$s

en: User
hr: Korisnik

en: User %s added
hr: Korisnik %s je dodan.

en: User Agent
hr: Agent korisnika

en: User Dashboard: %s
hr: Nadzorna ploča korisnika: %s

en: User Description
hr: Opis korisnika

en: User Display Name
hr: Prikazano korisničko ime

en: User Email
hr: Korisnička e-pošta

[ctx: User Field]
en: Description
hr: Opis

[ctx: User Field]
en: Display Name
hr: Ime za prikaz

[ctx: User Field]
en: External User ID
hr: Eksterni korisnikov ID

[ctx: User Field]
en: First Name
hr: Ime

[ctx: User Field]
en: Last Name
hr: Prezime

[ctx: User Field]
en: Login
hr: Korisničko ime

[ctx: User Field]
en: Two-Step Authentication
hr: Prijava u dva koraka

[ctx: User Field]
en: User ID
hr: Korisnikov ID

en: User First Name
hr: Ime korisnika

en: User ID
hr: ID korisnika

en: User ID for the downloader.
hr: ID korisnika za preuzimanje.

en: User ID of user who created the refund.
hr: ID korisnika koji je kreirao refundaciju.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
hr: ID korisnika kojem pripada narudžba. 0 za goste.

en: User ID.
hr: ID korisnika.

en: User Language
hr: Jezik korisnika

en: User Last Name
hr: Prezime korisnika

en: User Login Name
hr: Korisničko ime za prijavu

en: User Name
hr: Korisničko ime

en: User Nice Name
hr: Lijepo korisničko ime

en: User Nickname
hr: Nadimak korisnika

en: User Registration Date
hr: Datum registracije korisnika

en: User Request
hr: Korisnički zahtjev

en: User Requests
hr: Korisnički zahtjevi

en: User Roles
hr: Korisničke uloge

en: User URL
hr: Korisnički URL

en: User URL may not be longer than 100 characters.
hr: Korisnički URL ne smije biti duži od 100 znakova.

en: User added.
hr: Korisnik dodan.

en: User agent for the comment author.
hr: Korisnički agent (user agent) za autora komentara.

en: User agent of the customer.
hr: User agent kupca.

en: User already exists. Password inherited.
hr: Korisnik već postoji. Lozinka naslijeđena.

en: User cannot be added to this site.
hr: Nije moguće dodati korisnika na ovu web-stranicu.

en: User count
hr: Broj korisnika

en: User deleted
hr: Korisnik obrisan

en: User deleted.
hr: Korisnik izbrisan.

en: User deletion is not allowed from this screen.
hr: Brisanje korisnika nije dozvoljeno iz ovog zaslona.

en: User email
hr: Korisnička e-pošta

en: User has been added to your site.
hr: Korisnik je dodan na vašu web stranicu.

en: User has been created, but could not be added to this site.
hr: Korisnik je kreiran, no nije dodan ovoj web stranici.

en: User has been successfully disconnected.
hr: Korisnik je uspješno odspojen.

en: User has blocked requests through HTTP.
hr: Korisnik je blokirao zahtjeve preko HTTP.

en: User has no sites or content and will be deleted.
hr: Korisnik nema web stranica ili sadržaja i bit će obrisan.

en: User is already a member of this blog.
hr: Korisnik je već član ovog bloga.

en: User is missing.
hr: Korisnik nedostaje.

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: User name of the downloader.
hr: Korisničko ime za preuzimanje.

en: User not found
hr: Korisnik nije pronađen

en: User not found.
hr: Korisnik nije pronađen.

en: User queries should not be run before the %s hook.
hr: Korisnički upiti ne bi se trebali pokretati prije %s kuke.

en: User removed from this site.
hr: Korisnik uklonjen s ove web-stranice.

[ctx: User role]
en: Author
hr: Autor

[ctx: User role]
en: Contributor
hr: Suradnik

[ctx: User role]
en: Customer
hr: Kupac

[ctx: User role]
en: Editor
hr: Urednik

[ctx: User role]
en: Shop manager
hr: Voditelj trgovine

[ctx: User role]
en: Subscriber
hr: Pretplatnik

en: User updated.
hr: Korisnik ažuriran.

en: User&#8217;s Session Tokens data.
hr: Token podaci korisnikova razdoblja aktivnosti.

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
hr: Pristup kupljenim preuzetim podacima korisnika&#8217; WooCommerce-a.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
hr: Podaci korisnika&#8217; WooCommerce-a.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
hr: Narudžbe korisnika&#8217; WooCommerce-a.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
hr: Podaci o tokenima za plaćanje korisnika&#8217; s WooCommerce-a.

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
hr: Kupljeni preuzeti podaci korisnika&#8217; WooCommerce-a.

en: User&#8217;s comment data.
hr: Podaci komentara korisnika.

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
hr: Podaci o lokaciji korisnika koji se koriste za događaje u zajednici u widgetu WordPress nadzorne ploče Događaji i vijesti.

en: User&#8217;s media data.
hr: Podaci o medijskim zapisima korisnika.

en: User&#8217;s profile data.
hr: Podaci profila korisnika.

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Username does not exist.
hr: Korisničko ime ne postoji.

en: Username is not editable.
hr: Korisničko ime ne može se urediti.

en: Username is required.
hr: Korisničko ime je obavezno

en: Username isn't editable.
hr: Korisničko ime ne može se urediti.

en: Username may not be longer than 60 characters.
hr: Korisničko ime ne može biti duže od 60 znakova.

en: Username must be at least 4 characters.
hr: Korisničko ime mora sadržavati najmanje 4 znaka.

en: Username or Email
hr: Korisničko ime ili e-pošta

en: Username or Email Address
hr: Korisničko ime ili adresa e-pošte

en: Username or email
hr: Korisničko ime ili email

en: Username or email address
hr: Korisničko ime ili adresa e-pošte

en: Username.
hr: Korisničko ime

en: Username/Password incorrect for %s
hr: Neispravna lozinka/korisničko ime za %s

en: Username:
hr: Korisničko ime:

en: Username: %s
hr: Korisničko ime: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
hr: Korisnička imena mogu sadržavati samo mala slova (a-z) i brojeve.

en: Usernames cannot be changed.
hr: Korisnička imena ne mogu biti izmijenjena.

en: Usernames must be at least 4 characters.
hr: Korisničko ime mora sadržavati najmanje 4 znaka

en: Usernames or Email Addresses
hr: Korisnička imena ili Adrese E-pošte

en: Users
hr: Korisnici

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
hr: Korisnici se ne mogu premjestiti u smeće. Postavite '%s' za brisanje.

en: Users list
hr: Popis korisnika

en: Users list navigation
hr: Navigacija popisa korisnika

en: Users must be registered and logged in to comment
hr: Korisnici moraju biti registrirani i prijavljeni za objavu komentara

en: Users to Email
hr: Korisnici za e-mail

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
hr: Kupci će morati potrošiti ovaj iznos da bi dobili besplatnu dostavu(ako je omogućeno iznad).

en: Using the checkboxes next to each module, you can select multiple modules to toggle via the Bulk Actions menu at the top of the list.
hr: Upotrebom okvira za odabir pokraj svakog modula, možete odabrati više modula za uključivanje putem izbornika Grupne radnje, na vrhu liste.

en: Using the tools on the right, you can search for specific modules, filter by module categories or which are active, or change the sorting order.
hr: Koristeći alat na desnoj strani, možete potražiti određene module, filtrirati po kategorijama modula ili po tome koji su aktivni, ili promijeniti redoslijed sortiranja.

en: Utilities
hr: Alati

en: VAT
hr: PDV

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
hr: Greška provjere: PayPal IPN odgovor sa druge email adrese (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
hr: Greška provjere: PayPal iznosi se ne poklapaju (amt %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
hr: Greška provjere: PayPal iznosi se ne podudaraju (bruto %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
hr: Greška validacije: Paypal valute se ne podudaraju (code %s).

en: Value
hr: Vrijednost

en: Value (required)
hr: Vrijednost (obavezno)

en: Value of the coupon.
hr: Vrijednost kupona.

en: Value of the metadata.
hr: Vrijednost metapodatka.

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
hr: Vrijednost statistike. Vraća nulu ako statistika ne postoji ili se ne može učitati.

en: Value(s)
hr: Vrijednost(i)

en: Values for the input array must be either objects or arrays.
hr: Vrijednosti za ulazni niz moraju biti ili objekti ili nizovi.

en: Variable Subscriptions
hr: Varijabile Pretplate

en: Variable product
hr: Varijabilni proizvod

en: Variation #%1$s of %2$s
hr: Varijacija #%1$s od %2$s

en: Variation ID, if applicable.
hr: ID varijacije, ako je primjenjivo.

en: Variation ID.
hr: ID varijacije.

en: Variation ID:
hr: ID varijacije:

en: Variation URL.
hr: URL varijacije.

en: Variation attribute name.
hr: Naziv atributa varijacije.

en: Variation attribute value.
hr: Vrijednost atributa varijacije.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
hr: Nije moguće uvesti varijaciju: Nedostaje matični ID ili matični još ne postoji.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
hr: Varijacija ne može biti uvežena: Matični proizvod ne može biti proizvod varijacija

en: Variation description.
hr: Opis varijacije:

en: Variation dimensions.
hr: Dimenzije varijacije.

en: Variation height (%s).
hr: Visina varijacije (%s).

en: Variation image data.
hr: Varijacija slikovnih podataka.

en: Variation length (%s).
hr: Dužina varijacije (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
hr: Redosljed izbornika s varijacijama (određuje poziciju na popisu varijacija)

en: Variation options
hr: Opcije varijacije

en: Variation price (required)
hr: Varijacija cijene (obavezno)

en: Variation regular price.
hr: Redovna cijena varijacije.

en: Variation sale price.
hr: Snižena cijena varijacije.

en: Variation status.
hr: Stanje varijacije

en: Variation weight (%s).
hr: Težina varijacije (%s).

en: Variation width (%s).
hr: Širina varijacije (%s).

en: Variations
hr: Varijacije

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
hr: Varijacije (i njihovi atributi) koje nemaju cijene neće biti prikazane u vašoj trgovini.

en: Variations Sold
hr: Prodane varijacije artikala

en: Variations detailed reports.
hr: Detaljni izvještaji varijacija.

en: Vatican
hr: Vatikan

en: VaultPress is active and will back up your site soon.
hr: VaultPress je aktivan i uskoro će praviti sigurnosne kopije vaše web-stranice.

en: VaultPress is no longer needed and has been deactivated.
hr: VaultPress više nije potreban i deaktiviran je.

[ctx: Verb. Button to invite more users.]
en: Add User
hr: Dodaj korisnika

[ctx: Verb. Button to invite more users.]
en: Invite
hr: Pozovi

[ctx: Verb. Button to invite more users.]
en: Invite User
hr: Pozovi korisnika

en: Verification completed.
hr: Provjera uspješno završena

en: Verified Services
hr: Potvrđene usluge

en: Verify New Password
hr: Potvrdi Novu Lozinku

en: Verify base database tables
hr: Verificiraj tablice baze podataka

en: Verify database
hr: Verificiraj bazu podataka

en: Verify if all base database tables are present.
hr: Provjera jesu li sve osnovne tablice baze podataka prisutne.

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
hr: Provjera baze podataka ... Još uvijek nedostaju jedna ili više tablica:

en: Versatile
hr: Svestrano

en: Version
hr: Inačica

en: Version %1$s by %2$s
hr: Inačica %1$s od %2$s

en: Version %s
hr: Inačica %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
hr: Inačica %s je <strong>dostupna</strong>.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
hr: Inačica %s je <strong>dostupna</strong> za preuzimanje. Kako biste omogućili ovo ažuriranje, morati ćete <strong>kupiti</strong> novu pretplatu.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
hr: Inačica WooCommercea koja zadnja ažurirala narudžbu.

en: Version of block API.
hr: Block API inačica.

en: Version of the content block format used by the post.
hr: Inačica formata blok sadržaja koju koristi objava.

en: Version of the content block format used by the template.
hr: Verzija formata bloka sadržaja koji koristi predložak.

en: Version of the theme.json schema used for the typography settings.
hr: Verzija sheme theme.json koja se koristi za postavke tipografije.

en: Version.
hr: Inačica.

en: Version:
hr: Inačica:

en: Version: %s
hr: Inačica: %s

en: Vertical
hr: Uspravno

en: Vertical position from the top to begin the crop as a percentage of the image height.
hr: Uspravna pozicija od vrha za početak izrezivanja kao postotak visine slike.

en: Vertical space
hr: Okomiti razmak

en: Very poor
hr: Jako loš

en: Video Details
hr: Video detalji

en: Video Embeds
hr: Video embedi

en: Video ID
hr: ID videa

en: Video Name
hr: Ime videa

en: Video Player
hr: Reproduktor videozapisa

en: Video URL
hr: URL videa

en: Video details
hr: Video detalji

en: Video hosting
hr: Video Hosting

en: Video is paused.
hr: Video je pauziran.

en: Video is playing.
hr: Video je pokrenut.

en: Video on %s
hr: Video na %s

en: Video post by %s.
hr: Autor video objave, %s.

en: Video post.
hr: Video objava.

en: Video title
hr: Naslov videa

en: Video title&hellip;
hr: Naslov videa&hellip;

en: VideoPress Information
hr: VideoPress informacije

en: VideoPress Shortcode
hr: VideoPress kratki kod

en: Videos
hr: Video

en: Vienna
hr: Beč

en: Viet Nam
hr: Vijetnam

en: Vietnamese
hr: Vijetnamski

en: View
hr: Pregled

en: View %(count)s comment for this post | View %(count)s comments for this post
hr[0]: Pregledaj %(count)s komentar pod ovom objavom
hr[1]: Pogledaj %(count)s komentara pod ovom objavom
hr[2]: Pogledaj %(count)s komentara pod ovom objavom

en: View %(title)s
hr: Pregledaj %(title)s

en: View %1$s version %2$s details
hr: Pregledaj detalje o %1$s inačici %2$s

en: View %1$s&#8217;s profile on %2$s
hr: Pregledaj %1$s&#8217;s profil na %2$s

en: View %s
hr: Pregledaj %s

en: View &#8220;%s&#8221;
hr: Pregledaj &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; archive
hr: Pregledaj &#8220;%s&#8221; arhivu

en: View &amp; Customize
hr: Prikaži &amp; Prilagodi

en: View Action
hr: Vidi akciju

en: View All
hr: Prikaži sve

en: View Archive
hr: Pregledaj Arhivu

en: View Attachment Page
hr: Pregledaj stranicu privitaka

en: View Category
hr: Pregledaj kategoriju

en: View Changeset
hr: Pregledaj changesetove

en: View Comic
hr: Pregledaj strip

en: View Comment
hr: Pregledaj komentar

en: View Full Profile &rarr;
hr: Prikaži cijeli Profil &rarr;

en: View Jetpack Stats without JavaScript
hr: Progledaj Jetpack Stats bez JavaScripta

en: View Menu Item
hr: Pregledaj stavku izbornika

en: View Menu Item Label
hr: Pregledaj etiketu stavke izbornika

en: View Menu Section
hr: Pregledaj sekciju izbornika

en: View Mobile Site
hr: Pregledaj Mobilnu Web stranicu

en: View Navigation Menu
hr: Pregled Navigacijskog izbornika

en: View Network Admin
hr: Pogledaj Mrežnog admina

en: View Page
hr: Prikaži stranicu

en: View Pages
hr: Pregledajte stranice

en: View Pattern
hr: Pogledaj uzorak

en: View Pattern Category
hr: Pregledaj kategoriju uzorka

en: View Patterns
hr: Pogledaj uzorke

en: View Post
hr: Pregledaj objavu

en: View Posts
hr: Pogledaj objave

en: View Privacy Policy Guide.
hr: Prikaži vodič za Pravila privatnosti

en: View Project
hr: Pregledaj projekt

en: View Project Tag
hr: Pregledaj oznaku projekta

en: View Project Type
hr: Pregledaj vrstu projekta

en: View Receipt
hr: Pregledaj račun

en: View Results
hr: Pogledaj rezultate

en: View Settings
hr: Pogledaj postavke

en: View Site
hr: Pregledaj web stranicu

en: View Tag
hr: Pregledaj oznaku

en: View Template
hr: Prikaži predložak

en: View Template Part
hr: Pregled dijela predloška

en: View Testimonial
hr: Pregledaj preporuku

en: View Trash
hr: Pregledaj smeće

en: View User
hr: Pogledajte korisnika

en: View WooCommerce API docs
hr: Pregledaj WooCommerce API Docs

en: View WooCommerce documentation
hr: Pregledaj WooCommerce dokumentaciju

en: View WooCommerce settings
hr: Pregledaj WooCommerce postavke

en: View affected templates
hr: Pogledaj dotaknute predloške.

en: View all
hr: Pregledaj sve

en: View all drafts
hr: Pregled svih skica

en: View all posts by %s
hr: Pogledaj sve objave od %s

en: View all posts in %s
hr: Pregledajte sve postove u %s

en: View and manage coupons
hr: Vidi i upravljaj kuponima

en: View and manage customers
hr: Vidi i upravljaj kupcima

en: View and manage orders and sales reports
hr: Vidi i upravljaj narudžbama i izvještajima o prodaji

en: View and manage products
hr: Vidi i upravljaj proizvodima

en: View attachment page
hr: Pogledaj stranicu privitka

en: View available icons
hr: Pogledaj dostupne ikone

en: View cart
hr: Vidi košaricu

en: View comment history
hr: Pregledaj povijest komentar

en: View complete profile
hr: Pogledaj kompletni profil

en: View coupon
hr: Pogledaj kupon

en: View coupons
hr: Vidi kupone

en: View customers
hr: Vidi kupce

en: View detailed stats
hr: Prikaži detaljnu statistiku

en: View details
hr: Prikaži detalje

en: View emails
hr: Prikaži emailove

en: View files
hr: Pregledaj datoteke

en: View full size <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>
hr: Vidi punu veličinu <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>

en: View import log
hr: Pogledajte zapisnik uvoza

en: View list '%(currentListName)s'
hr: Pogledaj popis '%(currentListName)s'

en: View mode
hr: Način pregleda

en: View more Storefront child themes
hr: Vidi više Storefront child tema

en: View more comments
hr: Prikaži više komentara

en: View order
hr: Vidi narudžbu

en: View order: %s
hr: Pregledaj narudžbu: %s

en: View orders
hr: Vidi narudžbe

en: View orders and sales reports
hr: Vidi narudžbe i izvještaje o prodaji

en: View other orders &rarr;
hr: Vidi ostale narudžbe &rarr;

en: View page
hr: Pregledaj stranicu

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
hr: Pregledajte informacije o osobama kada postavike kursor miša na njihove Gravatare

en: View post
hr: Pregledaj post

en: View posts by %s
hr: Pregledaj objave od %s

en: View product
hr: Pogledaj proizvod

en: View products
hr: Pogledaj proizvode

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
hr: Pogledaj proizvode u  &ldquo;%s&rdquo; group

en: View progress &rarr;
hr: Prikaz napretka &rarr;

en: View progress →
hr: Vidi napredak

en: View project
hr: Pogledaj projekt

en: View receipt
hr: Pregledaj račun

en: View report
hr: Pogledaj izvještaj

en: View security scan details
hr: Pogledaj detalje sigurnosnog skeniranja

en: View site
hr: Pregledaj stranicu

en: View subscriptions
hr: Pregledaj pretplate

en: View tag '%(currentTagName)s'
hr: Pogledaj oznaku '%(currentTagName)s'

en: View tax rates
hr: Pogledaj stope poreza

en: View template
hr: Pogledaj predložak

en: View this comment
hr: Pregledaj ovaj komentar

en: View tutorial
hr: Pogledajte tutorial

en: View your comment.
hr: Pogledaj svoj komentar.

en: View your site
hr: Pregledajte vašu web stranicu

en: View/Edit
hr: Vidi/Uredi

en: View: %s
hr: Pogledaj: %s

en: Views
hr: Pregled

en: Views by Country
hr: Pregleda po Državi

en: Views over 48 hours. Click for more Jetpack Stats.
hr: Pregledi tijekom 48 sati. Kliknite za više Jetpack Stats.

en: Views per day
hr: Pregleda po danu

en: Views per month
hr: Pregleda po mjesecu

en: Views per week
hr: Pregleda po tjednu

en: Views where buttons are shown
hr: Pregled gdje se prikazuju gumbi

en: Virgin Islands
hr: Djevičanski otoci

en: Virgin Islands, British
hr: Britansko Djevičansko Otočje

en: Virgin Islands, U.S.
hr: Djevičanski otoci

en: Virtual
hr: Virtualno

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
hr: Virtualni proizvodi su ne-materijalni i ne dostavljaju se.

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Visibility in catalog
hr: Vidljivost u katalogu

en: Visibility:
hr: Vidljivost:

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Visible on the product page
hr: Vidljivo na stranici proizvoda

en: Visit
hr: Posjeti

en: Visit %s
hr: Posjeti %s

en: Visit %s admin area:
hr: Posjetite %s administraciju:

en: Visit %s&#8217;s website
hr: Posjeti web-stranicu od: %s

en: Visit Dashboard
hr: Posjeti Nadzornu ploču

en: Visit Go by WordPress.com, %s, where experts share their knowledge on building and growing a successful web presence. It’s a treasure trove of resources on a wide range of topics, from picking the best fonts for your site, to blogging and SEO best practices, to getting started with monetization—and more!
hr: Posjetite Go by WordPress.com, %s, gdje stručnjaci dijele svoje znanje o izgradnji i povećanju uspješne web prisutnosti. To je riznica resursa o širokom rasponu tema, od odabira najboljih fontova za vaše web-mjesto, preko blogova i najboljih praksi za SEO, do početka unovčavanja—i još mnogo toga!

en: Visit Link
hr: Posjeti poveznicu

en: Visit Site
hr: Posjeti web-stranicu

en: Visit Store
hr: Posjeti trgovinu

en: Visit Theme Site
hr: Posjeti web-stranicu teme

en: Visit Woo.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
hr: Posjetite Woo.com da biste saznali više o <a href="%1$s" target="_blank">početku rada</a>.

en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
hr: Posjetite WooCommerce.com da biste saznali više o <a href="%1$s" target="_blank">početku rada</a>.

en: Visit Your Reader
hr: Posjeti svoj Čitač

en: Visit Your Site
hr: Posjeti Svoju Stranicu

en: Visit community forums
hr: Posjetite forume zajednice

en: Visit forum
hr: Posjeti forum

en: Visit new location
hr: Posjetite novu lokaciju

en: Visit plugin homepage
hr: Posjeti stranicu dodatka

en: Visit post
hr: Posjeti objavu

en: Visit premium customer support
hr: Posjetite premium korisničku podršku

en: Visit product category %1$s
hr: Posjetite kategoriju proizvoda %1$s

en: Visit site
hr: Posjeti web-stranicu

en: Visit the post for more.
hr: Za više, posjeti objavu.

en: Visit the theme marketplace
hr: Posjetite tržnicu tema

en: Visit theme site for %s
hr: Otvori web-stranicu za temu %s

en: Visit your subscription dashboard and unsubscribe from there
hr: Posjetite upravljačku ploču i otkažite pretplatu od tamo.

en: Visit {{siteName/}} for the full post.
hr: Posjeti {{siteName/}} za potpunu objavu.

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
hr: Komentari posjetitelja mogu se provjeriti putem automatske usluge za otkrivanje neželjene pošte.

en: Visitors
hr: Posjetitelji

en: Visual Editing
hr: Vizualno uređivanje

en: Visual Editor
hr: Vizualno uređivanje

en: Visual aids
hr: Vizualna pomoć

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
hr: U vizualnom načinu uređivanja dostupan vam je uređivač teksta sličan drugim programima za obradu teksta (riječi). Kliknite zadnju ikonu u redu kako bi otvorili drugi red kontrola.

en: Volume Slider
hr: Klizač glasnoće

en: Vote
hr: Glasaj

en: Vote Button
hr: Gumb 'Glasaj'

en: Votes
hr: Glasovi

en: Vâlcea
hr: Valcea

en: WARNING: The product attributes lookup table regeneration process was aborted.
hr: UPOZORENJE: Proces regeneracije tablice pretraživanja atributa proizvoda je prekinut.

en: WC database version.
hr: WC inačica baze podataka.

en: WP Admin
hr: WP Administracija

en: WP REST API Integration v%d
hr: WP REST API Integracija v%d

en: Waiting for confirmation
hr: Čekanje na potvrdu

en: Wallis and Futuna
hr: Wallis and Futuna Islands

en: Want less email?
hr: Želite primati manje emailova?

en: Want more events? <a href="%s">Help organize the next one</a>!
hr: Želite više događaja? <a href="%s">Pomozite organizirati slijedeći</a>!

en: Warning | Warnings
hr[0]: Upozorenje

en: Warning! User %s cannot be deleted.
hr: Upozorenje! Korisnika %s ne možete obrisati.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
hr: Upozorenje! Korisnika se ne može obrisati. Korisnik %s je mrežni administrator.

en: Warning:
hr: Upozorenje!

en: Warning: %1$s expects parameter %2$s (%3$s) to be a %4$s, %5$s given.
hr: Upozorenje: %1$s očekuje da parametar %2$s (%3$s) bude %4$s, %5$s dan.

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
hr: Upozorenje: unesena je poveznica, ali možda sadrži greške. Testirajte ju.

en: Warsaw
hr: Varšava

en: Was not able to disconnect the site. Please try again.
hr: Nije moguće odspojiti web-stranicu. Pokušajte ponovno.

en: Was not able to unlink the user. Please try again.
hr: Nije moguće odspojiti korisnika. Pokušajte ponovno.

en: Was onboarding completed or skipped?
hr: Je li inicijalno postavljanje završeno ili preskočeno?

en: Watch five videos.
hr: Pogledajte pet videa.

en: Watch four videos.
hr: Pogledajte četiri videa.

en: Watch tutorial
hr: Pogledaj tutorijal

en: Watch: %s
hr: Pogledaj: %s

en: Wavatar (Generated)
hr: Wavatar (generirano)

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
hr: Prihvaćamo plaćanja putem PayPala. Prilikom obrade uplata, neki će podaci biti proslijeđeni PayPalu, uključujući informacije potrebne za obradu ili podršku plaćanja, kao što su ukupni iznos kupnje i podaci o naplati.

en: We already have a ping from that URL for this post.
hr: Već imamo ping s tog URL-a za ovu objavu.

en: We are now re-building the threading of your comments (this can also take a while if you have lots of comments)...
hr: Sada ponovno izgrađujemo grananje vaših komentara (ovo isto može potrajati ako imate puno komentara)...

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
hr: Žao nam je, ali dogodila se greška prilikom uvoza tvog bloga na %s.

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
    
    If you deleted the import file from your media library, this may have caused the problem. In this case, please try the import once more without deleting the import file. Don't worry -- the importer will delete the file automatically once the import has finished.
    
    If you're still having trouble, please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
hr: Žao nam je, ali dogodila se greška pri uvozu tvog bloga na %s
    
    Ako si obrisao datoteku uvoza iz medija, to bi možda mogao biti uzrok problema. U tom slučaju, molimo te da probaš ponovo bez brisanja datoteke. Ne brini se -- uvoznik će automatski obrisati datoteku kada završi s uvozom.
    
    Ako još uvijek imaš problema, molim te da <a href='%s'>kontaktiraš podršku</a>, i mi ćemo probati sve riješiti.

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
    Please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
hr: Žao nam je, ali dogodila se greška prilikom uvoza tvog bloga na %s
    Molimo <a href='%s'>kontaktirajte podršku</a>, i mi ćemo sve popraviti.

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s.
hr: Žao nam je, ali dogodila se greška prilikom uvoza tvog bloga na %s.

en: We attempted to renew your %s subscription but experienced a problem taking payment. If you wish to continue with the subscription please log in to your account and <a href="%s">update your card details</a>. Your subscription will be cancelled if payment cannot be made.
hr: Probali smo obnoviti tvoju %s pretplatu ali smo imali problema s naplatom. Ako želiš nastaviti s pretplatom molimo te da se prijaviš u svoj račun i <a href="%s">ažuriraj podatke o kartici</a>. Tvoja pretplata će u suprotnom biti otkazana.

en: We attempted to renew your subscription but experienced a problem taking payment. If you wish to continue with the subscription please log in to your account and update your card details. Your subscription will be cancelled if payment cannot be made.
hr: Probali smo obnoviti tvoju pretplatu, ali smo imali problema s naplatom. Ako želiš nastaviti koristiti pretplatu, molimo te da se prijaviš u svoj račun i ažuriraš detalje o kartici. U suprotnom ćemo otkazati tvoju pretplatu.

en: We automatically scan your entire site every day for security threats and vulnerabilities. We'll thoroughly check for any suspicious activity or code, provide you with instant notifications and details when we find an issue, and help you resolve any harmful threats.
hr: Automatski skeniramo tvoju stranicu za otkrivanje sigurnosnih prijetnji i slabosti. Detaljno ćemo pregledati svaku sumnjivu aktivnost ili kod, te instantno te obavijestiti o detaljima kada nešto nađemo, te pomoći ti riješiti sve probleme.

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
hr: Ne možemo procesuirati Vašu uplatu. Molimo <a href="%s" target="_blank"> ažurirate vaše podatke za uplatu</a>.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
hr: Prikupljamo informacije o vama tijekom postupka naplate na našoj trgovini.

en: We could not verify that your server is making an authorized request. Please try again, and make sure there is nothing interfering with requests from your server to the Jetpack Server.
hr: Nismo mogli provjeriti da vaš poslužitelj pravi autorizirani zahtjev. Pokušajte ponovno, i provjerite da ništa ne ometa zahtjeve s vašeg poslužitelja prema Jetpack poslužitelju.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
hr: Nije moguće pronaći vaš račun. Ako već imate račun, provjerite da je se spojen s WordPress.com.

en: We couldn't validate your site address. Type your address again or follow manual installation instructions below.
hr: Nismo uspjeli potvrditi tvoju adresu. Molimo ponovo ju upiši ili slijedi upute za samostalnu instalaciju.

en: We discovered your site, <strong>%s</strong>, was hidden from search engines by default.
hr: Primjetili smo da vaša stranica, <strong>%s</strong>, je skrivena od tražilica.

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
hr: Naišli smo na SSL grešku. Provjerite podržava li vaša stranica TLS verziju 1.2 ili noviju.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
hr: Obično pohranjujemo informacije o vama dok god trebamo vaše podatke u svrhe za koje ih prikupljamo i upotrebljavamo, a nismo više zakonski obvezni da ih čuvamo. Na primjer, podatke o narudžbi čuvamo 10 godina za porezne i računovodstvene svrhe. To uključuje vaše ime, adresu e-pošte i adrese za naplatu i dostavu.

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
hr: Za vas smo izradili skicu primjera stranice Pravila povrata novca i povrata. Pogledajte i ažurirajte ga kako bi odgovarao vašoj trgovini.

en: We have failed to validate your recovery email.
hr: Niste uspjeli potvrditi svoj email za oporavak.

en: We have finished processing your order.
hr: Završili smo obradu vaše narudžbe.

en: We have saved some information about your Blogger account in your WordPress database. Clearing this information will allow you to start over. Restarting will not affect any posts you have already imported. If you attempt to re-import a blog, duplicate posts and comments will be skipped.
hr: U vašu WordPress datoteku prenijeli smo neke informacije iz vašeg Blogger računa. Brisanje tih informacija omogućit će vam da ponovo pokrenete postupak, ali to neće utjecati na postove koje ste već uvezli. Pokušate li ponovo uvesti blog, potencijalno dvostruki postovi i komentari bit će preskočeni.

en: We hope to see you again soon.
hr: Nadamo se da ćemo vas uskoro ponovo vidjeti!

en: We imported <span>%(colorsNum)s color swatches.</span>
hr: Uvezli smo<br /><span>%(colorsNum)s uzorke boja.</span>

en: We keep a daily or real-time backup of your site so that when mistakes or accidents occur, restoring your
    		site to any location takes a matter of minutes. Your site’s files are regularly scanned for unauthorized or
    		suspicious modifications that could compromise your security and data. In many cases, we can fix them
    		automatically (and will notify you). When we can’t, we provide you with expert support.
hr: Održavamo dnevne ili trenutne sigurnosne kopije vaše web-stranice, tako da kad se dogode greške ili nesreće, vraćanje vaše
    →	→	web-stranice na bilo kojoj lokaciji broji se samo u minutama. Datoteke vaše web-stranice se redovito skeniraju za neovlaštene ili
    →	→	sumnjive modifikacije koje bi mogle kompromitirati vašu sigurnost i podatke. U puno slučajeva, možemo ih popraviti
    →	→	automatski (i obavijestiti ćemo vas). Kada to ne možemo, pružiti ćemo vam stručnu podršku.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
hr: Veseli nas što ćemo uskoro ispuniti vašu narudžbu.

en: We look forward to seeing you soon.
hr: Nadamo se Vašem ponovnom dolasku!

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
hr: Primijećena je greška prilikom instalacije Jetpack i WooCommerce Shipping & Tax. Molimo pokušajte kasnije i uživajte u prednostima dodataka spojenih na vašu trgovinu! Ispričavamo se na neugodnosti. "Jetpack" i "WooCommerce Shipping & Tax" dodaci će biti instalirani i aktivirani besplatno.

en: We recently asked you if you wanted more information about WooCommerce Payments. Run your business and manage your payments in one place with the solution built and supported by WooCommerce.
hr: Nedavno smo vas pitali želite li više informacija o WooCommerce Payments. Vodite svoje poslovanje i upravljajte svojim plaćanjima na jednom mjestu uz rješenje koje je izradio i podržava WooCommerce.

en: We recently asked you if you wanted more information about WooPayments. Run your business and manage your payments in one place with the solution built and supported by WooCommerce.
hr: Nedavno smo vas pitali želite li više informacija o WooPayments. Vodite svoje poslovanje i upravljajte svojim plaćanjima na jednom mjestu uz rješenje koje je izradio i podržava WooCommerce.

en: We recommend Storefront, the <em>official</em> WooCommerce theme.
hr: Mi preporučujemo Storefront, <em>službenu</em> WooCommerce temu.

en: We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
hr: Preporučujemo da koristite PHP verziju 7.2 ili noviju za veću učinkovitost i sigurnost.

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
hr: Preporučujemo da koristite ShipStation kako biste u poštanskom uredu uštedjeli vrijeme ispisivanjem naljepnica za otpremu kod kuće. Isprobajte ShipStation besplatno 30 dana.

en: We refunded %1$s for the domain transfer on "%2$s". It may take 7-10 business days for the refund to appear in your account.
hr: Vratili smo %1$s za prijenos domene za "%2$s". Može potrajati 7-10 radnih dana da bi se to vidjelo na tvom računu.

en: We refunded <b>%1$s</b> for the domain transfer on <a href="%2$s">%3$s</a>. It may take 7-10 business days for the refund to appear in your account.
hr: Vratili smo <b>%1$s</b> za prijenos domene za <a href="%2$s">%3$s</a>. Može potrajati 7-10 dana da bi se to vidjelo na tvom računu.

en: We sent an email to {{strong}}%(email)s{{/strong}} to confirm the transfer of {{strong}}%(domain)s{{/strong}}. {{a}}More Info{{/a}}
hr: Poslali smo email na {{strong}}%(email)s{{/strong}} kako bi potvrdili prijenos {{strong}}%(domain)s{{/strong}}. {{a}}Više informacija{{/a}}

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
hr: Dijelimo informacije s trećim stranama koje nam pomažu pružati narudžbe i pohranjivati usluge; na primjer --

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
hr: Prikazujemo kontekstualne prijedloge za službena proširenja koja mogu biti korisna za vašu trgovinu.

en: We specialize in limited collections of handmade tableware. We collaborate with restaurants and cafes to create unique items that complement the menu perfectly. Please get in touch if you want to know more about our process and pricing.
hr: Naša specijalnost je limitirane kolekcije určno napravljenog stolnog posuđa. Surađujemo s restoranima i kafićima kako bi kreirali unikatne proizvode koji perfektno kompletiraju menije.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
hr: Preporučamo vam da napravite sigurnosnu kopiju web-stranice prije ažuriranja.

en: We take privacy and transparency very seriously
hr: Ozbiljno shvaćamo privatnost i transparentnost

en: We take privacy and transparency very seriously. To learn more about what data we collect, and how we use it, please visit <a href="%s">our Privacy Policy</a>.
hr: Ozbiljno shvaćamo privatnost i transparentnost. Kako bi saznali više koje sve podatke skupljamo i kako ih koristimo, posjetite <a href="%s">našu Politiku privatnosti</a>.

en: We think WordPress.com is awesome, but don’t take our word for it. With some of our favorite features you can learn how to build the site of your dreams.
hr: Mi smatramo da je WordPress.com odličan, ali nemoj vjerovati nama na riječ. S nekim od nama omiljenih odlika možeš brzo naučiti kako izgraditi stranicu svojih snova.

en: We want to make sure payments reach you, so please add an email address.
hr: Želimo se pobrinuti da dobijete uplate, zato trebate upisati adresu e-pošte.

en: We were able to log in but there were no blogs. Try a different account next time.
hr: Prijava je uspješno izvršena, ali nije pronađen niti jedan blog. Sljedeći puta pokušajte s nekim drugim blogom.

en: We were not able to gain access to your account. Try starting over.
hr: Ne možemo pristupiti vašem računu. Pokušajte ponovo pokrenuti cijeli postupak.

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again.
hr: Trenutno nismo u mogućnosti učitati vašu statistiku. Ponovno učitajte stranicu za ponovni pokušaj.

en: We were unable to process your order, please try again.
hr: Nismo u mogućnosti procesirati vašu narudžbu, molimo pokušajte ponovno.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
hr: Također ćemo pohraniti komentare ili recenzije, ako ih odlučite ostaviti.

en: We will continue monitoring your site, and alert you if it goes down again.
hr: Nastavit ćemo pratiti tvoju stranicu i javiti Vam ako ponovo postane nedostupna.

en: We will continue monitoring your site, and let you know when it comes online again.
hr: Mi ćemo nastaviti pratiti Vašu stranicu i javiti Vam kada postane ponovo dostupna.

en: We&#8217;re all done here, but you can always <a href="%s">convert more</a>.
hr: Naš je posao ovdje završen, ali uvijek možete <a href="%s">pretvoriti još</a>.

en: We&#8217;re downloading and importing your LiveJournal posts...
hr: Preuzimamo i uvozimo vaše LiveJournal postove...

en: We&#8217;re here for you
hr: Ovdje smo za vas

en: We&#8217;ve saved where you were up to though, so if you come back to this importer in about 30 minutes, you should be able to continue from where you were.
hr: Snimili smo gdje si do sad stigao, pa ako se vratiš u ovaj uvoznik za otprilike 30 minuta, trebao bi moći nastaviti od gdje si stao.

en: We&rsquo;ve changed this option to a click-to-scroll version for you since you have footer widgets in Appearance &rarr; Widgets, or your theme uses click-to-scroll as the default behavior.
hr: Promijenili smo ovu opciju u klik-za-pomicanje inačicu, jer imate widget u podnožju, postavljene u Izgled &rarr; Widgeti, ili vaša tema koristi klik-za-pomicanje kao zadanu funkciju.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
hr: Koristit ćemo %1$s za težinu proizvoda i %2$s za dimenzije proizvoda.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
hr: Ovdje smo za vas — dobijte savjete, ažuriranja proizvoda, i inspiraciju izravno u vaš inbox.

en: We're sorry that you've decided to stop your subscription. If you change your mind in the future we're only a few clicks away.
hr: Žao nam je što ste odlučili otkazati pretplatu. Ukoliko se kasnije predomislite, nadohvat nekoliko klikova smo.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
hr: Kreirali ste dvije dostavne zone za %s i za ostatak svijeta. Ispod možete postaviti fiksne troškove dostave za ove zone ili ponuditi bestplatnu dostavu.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
hr: Od sada je jednostavnije i lakše upravljati stavkama. Od sada možete upravljati svim vašim WooCommerce kupovinama direktno iz izbornika Ekstenzije unutar WooCommercea. <a href="%s">Pregledajte i upravljajte</a> svojim ekstenzijama.

en: We've made your site public
hr: Vaša stranica je sada javna

en: We've recently made some updates to Jetpack Social. Please visit the <a href='%s'>WordPress.com sharing page</a> to manage your publicize connections or use the button below.
hr: Nedavno smo nadogradili Jetpack Social. Molimo posjetite <a href='%s'>Wordpress.com stranicu za dijeljenje</a> kako bi uredili svoje veze za objavljivanje ili koristite gumb ispod.

en: Web Address
hr: Web adresa

en: Web address
hr: Web adresa

en: Web server
hr: Web poslužitelj

en: Webfont font family must be a non-empty string.
hr: Obitelj webfontova ne smije biti prazan string.

en: Webfont font weight must be a properly formatted string or integer.
hr: Težina fonta web-fontova mora biti pravilno oblikovan string ili cijeli broj.

en: Webfont src must be a non-empty string or an array of strings.
hr: Webfont src ne smije biti prazan string ili niz stringova.

en: Webhook actions
hr: Webhook Akcije

en: Webhook created on %s
hr: Webhook kreiran dana %s

[ctx: Webhook created on date parsed by DateTime::format]
en: M d, Y @ h:i A
hr: d. F Y @ H:i

en: Webhook created successfully.
hr: Webhook kreirano uspješno.

en: Webhook data
hr: Webhook Podaci

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
hr: Webhook URL za dostavu mora biti ispravan URL te započinjati sa http:// ili https://

en: Webhook event.
hr: Događaj webhooka.

en: Webhook resource.
hr: Resurs webhooka.

en: Webhook status must be valid.
hr: Status webhooka mora biti važeći.

en: Webhook status.
hr: Status webhooka.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
hr: Webhook tema nepoznata. Odaberite valjanu temu.

en: Webhook topic.
hr: Tema webhooka.

en: Webhook updated successfully.
hr: Webhook ažurirano uspješno.

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
hr: Webhookovi su obavijesti događaja koji se šalju URL-ovim po vašem izboru. Mogu se iskoristiti za integraciju sa servisima trećih strana koje ih podržavaju.

en: Webhooks do not support trashing.
hr: Web kuke nije moguće premjestiti u smeće.

en: Website
hr: Web-stranica

en: Website (optional)
hr: Websajt (opcionalno)

en: Website Designer
hr: Dizajner web stranica

en: Website Verification Services
hr: Servis verifikacije web-stranice

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
hr: Web-stranica: %1$s (IP adresa: %2$s, %3$s)

en: Websites
hr: Web stranice

en: Wed
hr: Sri

en: Wedding
hr: Vjenčanja

en: Weddings are in the spotlight now with VideoPress for weddings.
hr: Vjenčanja su sada u središtu pažnje s VideoPressom za vjenčanja.

en: Wednesday
hr: Srijeda

[ctx: Wednesday initial]
en: W
hr: S

en: Week
hr: Tjedan

en: Week Starts On
hr: Tjedan počinje ovim danom

en: Week Summary
hr: Sažetak Tjedna

en: Week(s)
hr: Tjedan(i)

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Weekly Views
hr: Tjedno Pregleda

en: Weeks
hr: Tjedni

en: Weight
hr: Težina

en: Weight (%s)
hr: Težina (%s)

en: Weight in decimal form
hr: Težina u decimalnom obliku

en: Weight unit
hr: Jedinica težine

en: Welcome
hr: Dobrodošli

en: Welcome message
hr: Poruka Dobrodošlice

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
hr: Dobro došli

en: Welcome to
hr: Dobro došli u

en: Welcome to %s
hr: Dobro došli u %s

en: Welcome to %s.
hr: Dobro došli na %s.

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
hr: Dobro došli u %s. Ovo je vaša prva objava. Uredite ju ili izbrišite, a potom krenite s bloganjem!

en: Welcome to Conversations
hr: Dobrodošli u Rasprave

en: Welcome to Reader
hr: Dobrodošli u Čitač

en: Welcome to WordPress!
hr: Dobro došli u WordPress!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
hr: Dobro došli u WordPress. Ovo je vaša prva objava. Uredite ju ili izbrišite, a potom krenite s bloganjem!

en: Welcome to WordPress.com
hr: Dobrodošli na WordPress.com

en: Welcome to WordPress.com!
hr: Dobrodošli na WordPress.com!

en: Welcome to WordPress.com! You just purchased a new domain, and the possibilities ahead are endless.
hr: Dobrodošli na WordPress.com! Upravo ste kupili novu domenu i mogućnosti su neograničene.

en: Welcome to WordPress.com, the most dynamic community of bloggers, website creators, and intrepid readers on the web. You’re all set to begin crafting the site of your dreams and sharing your voice on the web.
hr: Dobrodošli na WordPress.com, najdinamičniju zajednicu blogera, stvaratelja stranica i čitatelja na webu. Spremni ste započeti uređivanje svoje stranice snova i dijeljenje svog stila na webu.

en: Welcome to WordPress.com, the most dynamic community of bloggers, website creators, and intrepid readers on the web. You’re all set to begin crafting the site of your dreams and sharing your voice on the web. Take a peek at our <a href="%s">new user guides</a> for tips on getting started.</p>
hr: Dobrodošli na WordPress.com, najdinamičniju zajednicu blogera, stvaratelja stranica i čitatelja na webu. Spremni ste započeti uređivanje svoje stranice snova i dijeljenje svog stila na webu. Pregledajte naše <a href="%s">upute za nove korisnike</a> za savjete oko starta.</p>

en: Welcome to WordPress.com. Please click the button below to confirm your email address and activate your account.
hr: Dobrodošao na WordPress.com. Molimo te da klikneš na gumb kako bi potvrdio svoju email adresu i aktivirao svoj račun.

en: Welcome to WordPress.com. Please visit the URL below to confirm your email address and activate your account.
hr: Dobrodošao na WordPress.com. Molimo te da klikneš na gumb kako bi potvrdio svoju email adresu i aktivirao svoj račun.

en: Welcome to Your WordPress Site
hr: Dobrodošli na vašu novu WordPress web stranicu!

en: Welcome to the Gutenberg Editor
hr: Dobro došli u Gutenberg uređivač

en: Welcome to the WordPress.com community.
hr: Dobrodošli u WordPress.com zajednicu.

en: Welcome to the store
hr: Dobro došli u trgovinu

en: Welcome to your Dashboard!
hr: Dobrodošli na Vašu Kontrolnu ploču!

en: Welcome to your WordPress Dashboard!
hr: Želimo vam dobrodošlicu na vašu WordPress nadzornu ploču!

en: Welcome to {site_title}
hr: Dobro došli {site_title}

en: Welcome! Ready to publish your first strip?
    
    Your webcomic's new site is ready to go. Get started by <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">setting your comic's title and tagline</a> so your readers know what it's all about.
    
    Looking for more help with setting up your site? Check out the WordPress.com <a href="https://learn.wordpress.com/" target="_blank">beginner's tutorial</a> and the <a href="https://en.support.wordpress.com/comics/" target="_blank">guide to comics on WordPress.com</a>. Dive right in by <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">publishing your first strip!</a>
    
    Lots of laughs,
    The WordPress.com Team
hr: Dobro došli! Jeste li spremni objaviti svoj prvi strip?
    
    Vaša nova stranice web stripa je spremna. Započnite s <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">postavljanjem naziva i slogana vašeg stripa</a> kako bi vaši čitatelji znali o čemu se radi.
    
    Trebate više pomoći u ostavljanu web-stranice? Proučite WordPress.com <a href="https://learn.wordpress.com/" target="_blank">početničke upute</a> i <a href="https://en.support.wordpress.com/comics/" target="_blank">vodič za stripove na WordPress.com</a>. Zasučite rukave i započnite s <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">objavom svojeg prvog stripa!</a>
    
    Nasmijani,
    WordPress.com tim

en: Welsh
hr: Velški

en: Were you looking for your <a href="%s">API Key and other Personal Settings</a>?
hr: Jeste li tražili svoj <a href="%s">API Ključ i ostale Osobne Postavke</a>?

en: Were you looking for your <a href="%s">profile details</a>?
hr: Jeste li tražili svoje <a href="%s">detalje o profilu</a>?

en: West
hr: Zapad

en: West Greece
hr: Zapadna Grčka

en: West Macedonia
hr: Zapadna Makedonija

en: West Virginia
hr: Zapadna Virginia

en: Western Sahara
hr: Zapadna Sahara

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
hr: Također ćemo koristiti kolačiće kako bismo pratili sadržaj košarice dok pregledavate našu web stranicu

en: We’ll help you get started, customize your site, and add features with 1-on-1 concierge sessions, live chat, or email.
hr: Pomoći ćemo da počnete, prilagodite svoju stranicu i dodate funkcionalnosti s jedan na jedan sesijama, live chatom ili emailom.

en: We’ve got plans for book clubs, businesspeople, bird fanciers, Bond impersonators, bed and breakfast owners, and anyone else who wants to get online.
hr: Imamo planove za knjižne klubove, poslovne ljude, ljubitelje ptica, imitatore Bona, vlasnike prenoćišta i svakoga tko želi biti online.

en: We’ve made a change to make your site visible, but you can adjust its visibility in <a href="%s">Settings</a>.
hr: Učinili smo tvoju stranicu vidljivom, ali to možeš i sam mijenjati u <a href="%s">Postavkama</a>

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
hr: Koji su zip/poštanski brojevi dostupni za lokalnu dostavu?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
hr: Koji poštanski brojevi su dostupni za lokalno preuzimanje?

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
hr: Koje automatsko donošenje odluka i/ili profiliranje radimo s korisničkim podacima

en: What can you do here? A whole lot. Here are some of the brands and people building a better web with WordPress.
hr: Što možete ovdje? Zapravo, puno. Evo neki brendova i osoba koji izgrađuju bolji web s WordPressom.

en: What currency do you accept payments in?
hr: Koju valutu plaćanja prihvaćate?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
hr: Koje su valute cijene navedene u katalogu i u kojoj će valuti pristupnik obraditi naplatu.

en: What data breach procedures we have in place
hr: Kakve procedure imamo pripremljene u slučaju povrede podataka

en: What do I do now?
hr: Koji je sljedeći korak?

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
hr: Koliku naknadu želite zaračunati za lokalnu dostavu, zanemareno ako je odabrano besplatno. Ostavite prazno za onemogućavanje.

en: What is PHP and how does it affect my site?
hr: Što je PHP i kako utječe na moju web-stranicu?

en: What is PayPal?
hr: Što je PayPal?

en: What is this payment for?
hr: Za što je ovo plaćanje?

en: What personal data we collect and why we collect it
hr: Koje osobne podatke prikupljamo i zašto

en: What rights you have over your data
hr: Koja prava imate nad svojim podacima

en: What running the tool will do.
hr: Što će pokretanje alata učiniti.

en: What should be done with content owned by %s?
hr: Što učiniti sa sadržajem korisnika %s?

en: What should be done with content owned by these users?
hr: Što učiniti sa sadržajem koji je u vlasništvu ovih korisnika?

en: What should be done with content owned by this user?
hr: Što učiniti sa sadržajem ovog/a korisnika?

en: What should the subject line be?
hr: Što će sadržavati tema/naslov:

en: What size photos would you like to display?
hr: Koju veličinu fotografija želite prikazati?

en: What third parties we receive data from
hr: Od kojih trećih strana primamo podatke

en: What to show on the front page
hr: Što pokazati na početnoj stranici

en: What type of products do you plan to sell?
hr: Kakvu vrstu proizvoda planirate prodavati?

en: What we collect and store
hr: Što prikupljamo i pohranjujemo

en: What we share with others
hr: Što dijelimo s drugima

en: What would you like the subject of the email to be?
hr: Kakav naslov za poruku e-poštu želite?

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
hr: Što želite naplatiti za flate rate dostavu?

en: What would you like to find?
hr: Što bi volio naći?

en: What would you like to import?
hr: Što želite uvesti?

en: What you are reading now is a <strong>text block</strong> the most basic block of all. The text block has its own controls to be moved freely around the post...
hr: Ovo što čitate je <strong>tekstualni blok</strong> najosnovniji blok od svih. Tekstualni blok ima svoje kontrole za slobodno pomicanje po objavi&hellip;

en: What&#8217;s New
hr: Što je novo

en: What&#8217;s on your mind?
hr: Što vam je na umu?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
hr: Koja je razlika između kategorije i oznaka? Normalno, oznake su ad-hoc ključne riječi koje identificiraju važne informacije u vašoj objavi (imena, predmete, itd.) koje se mogu ali i ne moraju pojaviti i u ostalim objavama, dok su kategorije predodređene sekcije. Ako zamislite svoj web-stranicu kao knjigu, kategorije su kao sadržaj na početku knjige, a oznake su kao pojmovi u pojmovniku.

en: What's Hot
hr: Što je Popularno

en: What's Next
hr: Što je sljedeće

en: What's a Gravatar?
hr: Što je Gravatar?

en: What's this?
hr: Što je ovo?

en: What's your current annual revenue?
hr: Koliki je vaš godišnji prihod?

en: What’s next?
hr: Što je slijedeće?

en: When
hr: Kada

en: When WordPress posts spark lively conversations, they'll appear here. To get started, like or comment on some posts.
hr: Kada WordPress objave započnu rasprave, pojavit će se ovdje. Kako bi započeo, označi da ti se sviđa ili komentiraj neke objave.

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
hr: Kada komentar sadrži bilo koju od ovih riječi u svom sadržaju, imenu, URL-u, e-pošti, IP adresi, ili pregledniku biti će smješten u Smeće. Jedna riječ ili IP adresa po retku. Algoritam će tražiti podudaranja unutar riječi, tako da će &#8220;press&#8221;  odgovarati i riječi &#8220;WordPress&#8221;.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP address, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
hr: Kada komentar sadrži bilo koju od ovih riječi u svom sadržaju, imenu, URL-u, e-pošti, ili IP adresi, biti će stavljen na <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">čekanje za moderiranje</a>. Jedna riječ ili IP adresa po retku. Algoritam će tražiti podudaranja unutar riječi, tako da će &#8220;press&#8221; odgovarati i riječi &#8220;WordPress&#8221;.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
hr: Prilikom dodavanje nove kategorije na ovom zaslonu, popuniti ćete ova polja:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
hr: Prilikom dodavanja nove oznake na ovom zaslonu, popuniti ćete sljedeća polja:

en: When adding an image gallery, you will have the option to create elegant magazine-style mosaic layouts for your photos,
    		including mosaic (default), square, and circular layouts.
hr: Kada dodajete galerije slika, imati ćete opciju za kreiranje elegantnih, u stilu magazina, mozaički rapoređenih slika,
    →	→	uključujući mozaik (zadano), kvadratni i kružni raspored.

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
hr: Kod primjene više kupona, prvi kupon se primjenjuje za punu cijenu, drugi kupon za sniženu cijenu i tako dalje.

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
hr: Kada mijenjate teme često postoji razlika u broju i postavkama widget područja/bočnih traka, i to ponekad čini prelazak na novu temu manje lakšim. Ako ste promijenili teme i nedostaju vam widgeti, malo niže na ovom zaslonu se nalazi Neaktivni widgeti područje, gdje su sačuvani svi vaši widgeti i njihove postavke.

en: When checked, customers will be able to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, like art or handmade goods.
hr: Kada je označeno, kupci će moći kupiti samo 1 proizvod u jednoj narudžbi. Ovo je osobito korisno za predmete čija je količina ograničena, poput umjetnina ili ručno rađenih predmeta.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific comment.
hr: Kada provjeravate sposobnost %s, uvijek je morate provjeriti u odnosu na određeni komentar.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific page.
hr: Kada provjeravate sposobnost %s, uvijek je morate provjeriti u odnosu na određenu stranicu.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific post.
hr: Kada provjeravate sposobnost %s, uvijek je morate provjeriti u odnosu na određenu objavu.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific term.
hr: Kada provjeravate sposobnost %s, uvijek je morate provjeriti u odnosu na određeni pojam.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific user.
hr: Kada provjeravate sposobnost %s, uvijek je morate provjeriti u odnosu na određenog korisnika.

en: When choosing daily or weekly email delivery, which time of day would you prefer?
hr: Kada birate dnevnu ili tjednu dostavu e-poštom, koje doba dana preferirate?

en: When creating an account, automatically generate an account username for the customer based on their name, surname or email
hr: Prilikom stvaranja računa automatski generirati korisničko ime za kupca na temelju njegova imena, prezimena ili e-pošte

en: When creating an account, send the new user a link to set their password
hr: Prilikom kreiranja računa pošaljite novom korisniku poveznicu za postavljanje lozinke

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
hr: Prilikom obrade %s, treba li se ukloniti pristup datotekama za preuzimanje i očistiti zapis preuzimanja?

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
hr: Prilikom obrade %s, trebaju li se privatni podatci iz narudžbe spremiti ili ukloniti?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
hr: U načinu rada za preslagivanje, biti će dostupne dodatne kontrole za preslagivanje izbornika u gornjem popisu stavki.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
hr: U načinu rada za preslagivanje, gore u popisu widgeta pojaviti će se dodatne kontrole za preslagivanje widgeta.

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
hr: Kad ograničavate odgovor koristeći prije/poslije, s kojim stupcem datuma želite usporedbu.

en: When out of stock
hr: Kada nema zaliha

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
hr: Kada pregledavate na manjim monitorima, možete upotrijebiti ikonu za zatvaranje pri dnu lijeve bočne trake. Ovo će sakriti bočnu traku, davajući vam više prostora za pregledavanje vaše stranice u novoj temi. Kako bi vratili bočnu traku nazad, ponovno kliknite na ikonu za zatvaranje.

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
hr: Kada zaliha proizvoda dostigne ovu vrijednost, status zalihe će se promjeniti u "nema na zalihi", a vi ćete biti obaviješteni putem e-pošte. Ova postavka ne utječe na postojeće proizvode kojih ima na zalihi.

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
hr: Kada zaliha proizvoda dosegne ovaj iznos, bit ćete obaviješteni putem e-pošte. Moguće je definirati različite vrijednosti za svaku varijaciju pojedinačno. Zadana vrijednost trgovine može se postaviti u Postavke > Proizvodi > Inventar.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
hr: Kada zaliha proizvoda dostigne ovu vrijednost biti ćete obaviješteni putem e-pošte.

en: When registering a "variadic" theme feature, the "type" must be an "array".
hr: Prilikom registracije osobine "variadic" teme, "type" mora biti "array".

en: When registering a default meta value the data must match the type provided.
hr: Prilikom registracije zadane meta vrijednosti podaci se moraju podudarati s datom vrstom.

en: When registering an "array" feature, the feature's schema must include the "items" keyword.
hr: Prilikom registracije osobine "array", shema osobine mora sadržavati ključnu riječ "items".

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
hr: Kada registrirate "array" meta tip za prikazivanje u REST API, trebate navesti schema za svaku stavku arraya u "show_in_rest.schema.items".

en: When registering an "array" or "object" feature to show in the REST API, the feature's schema must also be defined.
hr: Pri registraciji osobine "array" ili "object" koja se prikazuje u REST API-ju, mora se zadati i shema osobine.

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
hr: Kod registriranja postavke "array" koja će se prikazivati u REST API-ju, morate navesti shemu za svaku stavku "array" u "show_in_rest.schema.items".

en: When registering an "object" feature, the feature's schema must include the "properties" keyword.
hr: Pri registraciji osobine "object" shema osobine mora sadržavati ključnu riječ "properties".

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
hr: Kada započinjete novi paragraf koristeći jedan od ovih prečaca praćen razmakom, formatiranje će biti primijenjeno automatski. Za poništavanje, pritisnite tipku Backspace ili Escape.

en: When testing the REST API, an error was encountered:
hr: Prilikom testiranja REST API-ja dogodila se greška:

en: When testing the REST API, an unexpected result was returned:
hr: Prilikom testiranja REST API-ja vraćen je neočekivani rezultat:

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search engines discouraged&#8221;, to remind you that you have directed search engines to not crawl your site.
hr: Kada je ova postavka aktivna, podsjetnik je prikazan u okviru Kratki pregled na Nadzornoj ploči s porukom &#8220;Pretraživači obeshrabreni,&#8221; kako bi vas podsjetili da se vašu stranicu ne indeksiraju pretraživači.

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
hr: Ako je istinito, pošaljite e-poštom poveznicu za preuzimanje izvoza korisniku koji je zatražio.

en: When true, refunded items are restocked.
hr: Kada je true, artikli za koje je vraćen novac vraćaju se u zalihu.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
hr: Ako je true, payment gateway API se koristi za generiranje povrata novca.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected posts at once. To remove a post from the grouping, just click the %s<span class="screen-reader-text">remove</span> button next to its name in the Bulk Edit area that appears.
hr: Kada koristite Grupno uređivanjem možete promijeniti metapodatke (kategorije, autor, itd.) za sve odabrane objave odjednom. Za uklanjanje objave iz grupe, samo kliknite %s<span class="screen-reader-text">ukloni</span> odmah do njegovog imena u Grupno uređivanje području koje se pojavi.

en: When using a keyboard to navigate:
hr: Kada koristite tipkovnicu za navigaciju:

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
hr: Kada zaliha varijacija dosegne ovaj iznos, dobit ćete obavijest putem e-pošte. Zadana vrijednost za sve varijacije može se postaviti na kartici Inventar proizvoda. Zadana vrijednost trgovine može se postaviti u Postavke > Proizvodi > Inventar.

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
hr: Kada posjetitelji napišu komentar na web-stranici mi prikupljamo podatke prikazane u formi komentara, i također IP adresu posjetitelja kao i string korisničkog agenta preglednika kako lakše detektirali spam.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
hr: Klikom na donje dugme, WordPress će napraviti XML zapis koji možete spremiti na svoje računalo.

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
hr: Kada se prijavite, također ćemo postaviti nekoliko kolačića kako bi sačuvali vaše podatke o prijavi i vaše postavke zaslona. Kolačići prijave traju dva dana, i kolačići postavki zaslona traju godinu dana. Ako odaberete &quot;Zapamti me&quot;, vaša prijava će trajati dva tjedna. Ako se odjavite s računa, kolačići prijave biti će uklonjeni.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
hr: Kada kupujete od nas, od vas ćemo tražiti da dajete podatke, uključujući vaše ime, adresu za naplatu, adresu za dostavu, adresu e-pošte, telefonski broj, podatke o plaćanju i opcionalne podatke o računu kao što su korisničko ime i zaporka. Koristit ćemo te podatke za svrhe, kao što su:

en: When you receive a new order, it will appear here.
hr: Kad zaprimite novu narudžbu, pojaviti će se ovdje.

en: When you've been able to update using the "Update now" button on Dashboard > Updates, this error will be cleared for future update attempts.
hr: Kada ćete moći ažurirati koristeći dugme "Odmah ažuriraj" na Nadzorna ploča > Ažuriranja, ukloniti ćemo ovu grešku za buduće pokušaje ažuriranja.

en: Where is your store based?
hr: Gdje se nalazi vaša trgovina?

en: Where the pattern comes from e.g. core
hr: Odakle dolazi obrazac npr. jezgra

en: Where the template originally comes from e.g. 'theme'
hr: Odakle predložak izvorno dolazi, npr. 'tema'

en: Where the template part is intended for use (header, footer, etc.)
hr: Gdje se dio predloška namjerava koristiti (zaglavlje, podnožje, itd.)

en: Where your data is sent
hr: Kamo se šalju vaši podaci

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
hr: Da li je taksonomija namijenjena za javnu upotrebu bilo putem admin sučelja ili front-end korisnika.

en: Whether a template is a custom template.
hr: Je li predložak prilagođeni predložak.

en: Whether a theme uses block-based template parts.
hr: Koristi li tema dijelove predložaka temeljene na blokovima.

en: Whether a theme uses block-based templates.
hr: Koristi li tema predloške temeljene na blokovima.

en: Whether an order can be edited.
hr: Može li se narudžba uređivati.

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
hr: Treba li narudžbu platiti, na temelju statusa i ukupnog iznosa narudžbe.

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
hr: Treba li narudžbu obraditi prije nego što se može dovršiti.

en: Whether items must be assigned all or any of the specified terms.
hr: Moraju li se stavkama dodijeliti svi ili neki od navedenih pojmova.

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
hr: Bez obzira na to da li korisnik može zatražiti da ga se podsjeti na bilješku.

en: Whether or not comments are open on the post.
hr: Jesu li ili nisu komentari otvoreni u objavi.

en: Whether or not the marketing channel is set up.
hr: Je li marketing kanal postavljen.

en: Whether or not the post can be pinged.
hr: Može li objava biti pingana ili ne.

en: Whether or not the post should be treated as sticky.
hr: Treba li objavu tretirati kao ljepljiv ili ne.

en: Whether or not the post type can be viewed.
hr: Može li se ili ne vidjeti vrsta objave.

en: Whether or not the post type should have children.
hr: Treba li, ili ne, vrsta objave imati pod-stavke (children).

en: Whether or not the profile was completed.
hr: Bez obzira da li je profil završen ili ne.

en: Whether or not the profile was skipped.
hr: Bez obzira da li je profil završen ili ne.

en: Whether or not the store was connected to Woo.com during the extension flow.
hr: Bez obzira da li je trgovina bila povezana sa Woo.com tokom protoka ekstenzije.

en: Whether or not the store was connected to WooCommerce.com during the extension flow.
hr: Bez obzira da li je trgovina bila povezana sa WooCommerce.com tokom protoka ekstenzije.

en: Whether or not the taxonomy should have children.
hr: Trebali ili ne, taksonomija imati pod-stavke.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
hr: Je li se treba, ili ne, prikazati oblak pojmova.

en: Whether or not this is a compound rate.
hr: Bez obzira na sve ovo je glavna porezna stopa.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from Woo.com.
hr: Je li ova trgovina pristala primati marketinške sadržaje od Woo.com ili ne.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
hr: Je li ova trgovina pristala primati marketinške sadržaje od WooCommerce.com ili ne.

en: Whether or not this store country is set via onboarding profiler.
hr: Bez obzira na to je li ova zemlja trgovine postavljena putem onboarding profilera.

en: Whether or not this store was setup for a client.
hr: Bez obzira da li je ova trgovina postavljena za klijenta ili ne.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
hr: Primjenjuje li se ili ne ova stopa poreza na dostavu.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
hr: Da li imate omogućen WordPress Multisite.

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
hr: Dodaju li se objave i komentari poveznicama RSS kanala u zaglavlje.

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
hr: Da li objave ovog statusa mogu imati plutajući datum objavljivanja.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
hr: Trebaju li objave ovog statusa biti prikazane u frontend-u web-stranice.

en: Whether posts with this status should be private.
hr: Trebaju li objave s ovim statusom biti biti privatne.

en: Whether posts with this status should be protected.
hr: Trebaju li objave s ovim statusom biti zaštićene.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
hr: Trebaju li objave s ovim statusom biti publicly-queryable.

en: Whether the content is protected with a password.
hr: Je li ili nije sadržaj zaštićen lozinkom.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
hr: Je li izvadak zaštićen s lozinkom ili nije.

en: Whether the menu item represents an object that no longer exists.
hr: Bilo da stavka izbornika predstavlja objekt koji više ne postoji.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
hr: Može li se dodatak aktivirati samo na mreži.

en: Whether the product is visible in the catalog
hr: Da li je proizvod vidljiv u katalogu

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
hr: Da li je taksonomija javno dostupna za upite (publicly queryable).

en: Whether the theme can manage the document title tag.
hr: Može li tema upravljati oznakom naslova dokumenta.

en: Whether the theme disables custom colors.
hr: Ako tema onemogućava prilagođene boje.

en: Whether the theme disables custom font sizes.
hr: Ako tema onemogućava prilagođene veličine fonta.

en: Whether the theme disables custom gradients.
hr: Ako tema onemogućava prilagođene prijelaze.

en: Whether the theme disables generated layout styles.
hr: Ako tema onemogućava generirane stilove izgleda.

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
hr: Ako tema omogućava selektivno osvježavanje widgeta kojima se upravlja prilagođivačem.

en: Whether the theme is a block-based theme.
hr: Je li tema, tema koja se temelji na blokovima.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
hr: Da li tema podržava prilagodljive ugrađene sadržaje.

en: Whether the widget supports multiple instances
hr: Podržava li widget više instanci

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
hr: Hoće li se tema uključiti u zadane WordPress stilove blokova za prikaz.

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
hr: Ako tema prihvaća tamni stil uređivača korisničkog sučelja.

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
hr: Ako tema uključuje u uređivač CSS stilova omota.

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
hr: Ako se tema uključuje u široko poravnanje CSS klase.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
hr: Da li dopustiti automatsko kreiranje stupaca taksonomije u pridruženoj tablici vrste objave.

en: Whether to automatically add top level pages to this menu.
hr: Treba li automatski dodati stranice najviše razine u ovaj izbornik.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
hr: BIlo da premostite smeće i prisilite brisanje.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
hr: BIlo da premostite smeće i prisilite brisanje.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
hr: Treba li uzeti u obzir GMT datume objave kada se odgovor ograničava objavljenim ili izmijenjenim datumom.

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
hr: Da li treba kreirati novi korisnički račun kao dio obrade narudžbe.

en: Whether to force removal of the widget, or move it to the inactive sidebar.
hr: Treba li prisilno ukloniti widget ili ga premjestiti na neaktivnu bočnu traku.

en: Whether to generate a default UI for managing this post type.
hr: Treba li stvoriti zadano korisničko sučelje za upravljanje ovom vrstom objave.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
hr: Da li generirati izvorni UI za upravljanje ovom taksonomijom.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
hr: Da li, ili ne, sakriti pojmove koji nisu dodijeljeni niti jednoj objavi.

en: Whether to include child terms in the terms limiting the result set.
hr: Da li uključiti pod-stavke u stavke koje ograničavaju set rezultata.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
hr: Treba li uvrstiti objave u listu za uređivanje za njihovu vrstu objave.

en: Whether to make the post type available for selection in navigation menus.
hr: Treba li vrstu objave učiniti dostupnom za odabir u navigacijskim izbornicima.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
hr: Da li učiniti taksonomiju dostupnom za odabir u navigacijskom izborniku.

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
hr: Da li se obavlja oEmbed zahtjev otkrića za neodobrene dostavljače.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
hr: Da li prikazati taksonomiju u panelu za brzo/grupno uređivanje.

en: Which Internet Defense League campaign do you want to participate in?
hr: U kojoj kampanji Internet Defense League želite sudjelovati?

en: Which badge would you like to display?
hr: Koju oznaku bi htjeli prikazati?

en: Which columns should be exported?
hr: Koji stupci bi trebali biti izvezeni?

en: Which email address should we send the submissions to?
hr: Na koju se adresu e-pošte trebaju poslati poruke/prijave?

en: Which features are disabled?
hr: Koje su značajke onemogućene?

en: Which features are enabled?
hr: Koje su značajke omogućene?

en: Which language will you be blogging in?
hr: Na kojem jeziku će biti vaš blog?

en: Which product category should be exported?
hr: Koja kategorija proizvoda treba biti izvežena?

en: Which product types should be exported?
hr: Koje vrste proizvoda bi trebale biti izvezene?

en: Which type of business are you?
hr: Koji si tip biznisa?

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
hr: Prilikom pretpregleda nove teme možete uređivati stavke poput widgeta i izbornika, i istraživati opcije teme.

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
hr: Prilikom testiranja tempiranih događaja vaše web-stranice, slijedeća greška je uhvaćena: %s

en: While you visit our site, we’ll track:
hr: Dok pregledavate našu web stranicu, pratit ćemo sljedeće:

en: White
hr: Bijela

en: Who on our team has access
hr: Tko iz našeg tima ima pristup

en: Who we are
hr: Tko smo mi

en: Who we share your data with
hr: S kime dijelimo vaše podatke

en: Whoa, slow down with the emails!
hr: Heej, uspori sa emailovima!

en: Whoops, something went wrong. %(message)s Please try again.
hr: Ups. Nešto je pošlo po zlu. %(message)s Molimo probaj ponovo.

en: Why :
hr: Zašto :

en: Why aren't my filters appearing?
hr: Zašto se filteri ne prikazuju?

en: Why is this important?
hr: Zašto je ovo važno?

en: Wide
hr: Širok

en: Wide Blocks
hr: Široki blokovi

en: Widget %s
hr: Widgeti %s

en: Widget Title
hr: Naslov widgeta

[ctx: Widget Visibility: {Rule Major [Page]} is {Rule Minor [Search results]}]
en: is
hr: je

en: Widget moved down
hr: Widget pomaknut dolje

en: Widget moved up
hr: Widget pomaknut gore

en: Widget title:
hr: Widget naslov

en: Widget type (id_base) is required.
hr: Vrsta widgeta (id_base) je obvezna.

en: Widget type does not support raw instances.
hr: Vrsta widgeta ne podržava sirove instance.

en: Widgets
hr: Widgeti

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
hr: Widgeti su nezavisne sekcije sadržaja koji mogu biti smješteni u bilo koje widgetizirano područje koje je dostupno u vašoj temi (obično zvano bočne trake - sidebars). Da biste popunili svoje bočne trake/widget područja sa individualnim widgetima, povucite i spustite naslovne trake u željeno područje. Kao zadano, samo je prvo widget područje otvoreno. Da biste popunili ostala widget područja, kliknite na njihove naslovne trake kako bi ih otvorili.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
hr: Widgeti su neovisne sekcije sadržaja koje se mogu smjestiti u widgetizirana područja koje pruža vaša tema (obično nazvana bočne trake).

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
hr: Widgeti mogu biti upotrijebljeni više puta. Možete svakom widgetu dati ime, za prikaz na vašoj web stranici, ali to nije obavezno.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
hr: Widgeti trebaju biti registrirani koristeći %s, prije nego što se mogu prikazati.

en: Width
hr: Širina

en: Width (%s)
hr: Širina (%s)

en: Width in pixels
hr: Širina u pikselima

en: Width in pixels:
hr: Širina u pikselima:

en: Width of the crop as a percentage of the image width.
hr: Širina izrezivanja kao postotak širine slike.

en: Width:
hr: Širina:

en: Window
hr: Prozor

en: With Carousel active, any standard WordPress galleries or single images you have embedded in posts or pages will
    		launch a full-screen photo browsing experience with comments and EXIF metadata.
hr: S aktivnim vrtuljkom, svaka standardna WordPress galerija koju imate ugrađenu u stranice ili objave 
    		aktivirati će prekrasno iskustvo pregledavanja slika na cijelom zaslonu s komentarima i EXIF meta podacima.

en: With WooCommerce Payments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
hr: S WooCommerce Payments možete sigurno prihvatiti poznate kartice, Apple Pay i plaćanja u više od 100 valuta – bez troškova postavljanja ili mjesečnih naknada – a sada možete prihvatiti i osobna plaćanja putem Woo mobilne aplikacije.

en: With WooCommerce Payments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
hr: Uz WooCommerce Payments možete sigurno prihvatiti poznate kartice, Apple Pay i plaćanja u više od 100 valuta. Pratite novčani tijek i upravljajte stalnim prihodima izravno s nadzorne ploče svoje trgovine - bez troškova postavljanja ili mjesečnih naknada.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
hr: S WooPayments možete sigurno prihvatiti poznate kartice, Apple Pay i plaćanja u više od 100 valuta – bez troškova postavljanja ili mjesečnih naknada – a sada možete prihvatiti i osobna plaćanja putem Woo mobilne aplikacije.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
hr: Uz WooPayments možete sigurno prihvatiti poznate kartice, Apple Pay i plaćanja u više od 100 valuta. Pratite novčani tijek i upravljajte stalnim prihodima izravno s nadzorne ploče svoje trgovine - bez troškova postavljanja ili mjesečnih naknada.

en: With bold featured images and bright, cheerful colors, Dara is ready to get to work for your business.
hr: S velikim istaknutim slikama i svjetlim i jarkim bojama, Dara je spremna raditi za Vaš posao.

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
hr: S našim blokovima možete odabrati i prikazati proizvode, kategorije, filtere i još puno toga praktički svugdje na web-stranici — ne morate koristiti kratke kodove ili uređivati kod. Naučite više o tome kako upotrijebiti svaki od njih.

en: With over 15,000 new domains being claimed every day, their value is no secret.
hr: S više od 15,000 novih domena dnevno, njihova vrijednost nije tajna.

en: With the Automattic service WordPress.com you can publish the website of your dreams. When you do, you’ll agree to these fascinating terms of service.
hr: S Autmatticovom uslugom WordPress.com možeš objaviti stranicu svojih snova. Kad objavljuješ, pristaješ na ove fantastične uvjete korištenja.

en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://docs.woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
hr: S WooCommerce 4.0 izdanjem ovi izvještaji se zamjenjuju. Za korisnike koji koriste WordPress 5.3+ dostupan je novi i bolja sekcija Analitike. Idite na <a href="%1$s">WooCommerce analitiku</a> ili saznajte više o novom iskustvu u <a href="https://docs.woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">dokumentaciji za WooCommerce analitiku</a>.

en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://woo.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
hr: S WooCommerce 4.0 izdanjem ovi izvještaji se zamjenjuju. Za korisnike koji koriste WordPress 5.3+ dostupan je novi i bolja sekcija Analitike. Idite na <a href="%1$s">WooCommerce analitiku</a> ili saznajte više o novom iskustvu u <a href="https://woo.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">dokumentaciji za WooCommerce analitiku</a>.

en: Wonderful!
hr: Divno!

en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
hr: Kreiranje WooCommerce tablice %1$s nije uspjelo. Ima li korisnik %2$s KREIRAJ povlastice u bazi podataka %3$s?

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
hr: WooCommerce &rsaquo; Čarobnjak za postavke

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
hr: WooCommerce API. Koristite potrošački ključ u polju s korisničkim imenom i potrošačku tajnu u polje za zaporku

en: WooCommerce Admin
hr: WooCommerce Administracija

en: WooCommerce Admin has been disabled
hr: WooCommerce Admin je onemogućen

en: WooCommerce Admin icon
hr: WooCommerce Admin ikona

en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the plugin directory, run %1$s to install dependencies, %2$s to build the files or %3$s to build the files and watch for changes.
hr: WooCommerce Blocks razvojni način zahtijeva da datoteke budu izgrađene. Iz direktorija dodatka pokrenite %1$s da biste instalirali ovisnosti, %2$s za izgradnju datoteka ili %3$s za izgradnju datoteka i praćenje izmjena.

en: WooCommerce Blocks development mode requires the %1$s constant to be defined and true in your %2$s file. Otherwise you are loading the blocks package from WooCommerce core.
hr: WooCommerce Blocks razvojna inačica zahtjeva da je %1$s konstanta definirana i true u vašoj %2$s datoteci. U protivnom učitati će se paket blokova iz WooCommerce jezgre.

en: WooCommerce Blocks package
hr: Paket WooCommerce blokova

en: WooCommerce Customer Data
hr: WooCommerce korisnikovi podaci

en: WooCommerce Customer Downloads
hr: WooCommerce korisnikova preuzimanja

en: WooCommerce Customer Orders
hr: WooCommerce korisnikove narudžbe

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
hr: WooCommerce korisnikovi tokeni za plaćanje

en: WooCommerce Extensions
hr: WooCommerce ekstenzije

en: WooCommerce Helper
hr: WooCommerce Pomoćnik

en: WooCommerce Home
hr: WooCommerce Početna

en: WooCommerce Network Orders
hr: WooCommerce mrežne narudžbe

en: WooCommerce Onboarding
hr: WooCommerce ukrcavanje

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
hr: WooCommerce PayPal način plaćanja

en: WooCommerce Payments
hr: WooCommerce Plaćanja

en: WooCommerce Pre-Orders
hr: WooCommerce predbilježbe

en: WooCommerce REST API package
hr: WooCommerce REST API paket

en: WooCommerce Recent Reviews
hr: Najnovije WooCommerce recenzije

en: WooCommerce Services
hr: WooCommerce servisi

en: WooCommerce Services icon
hr: WooCommerce Services ikona

en: WooCommerce Setup
hr: WooCommerce postavljanje

en: WooCommerce Status
hr: WooCommerce status

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
hr: WooCommerce Subscriptions omogućuju vam da ponudite brojne pretplate za fizičke ili virtualne proizvode i usluge. Kreirajte proizvod-mjeseca klubove, pretplate za tjedne usluge ili čak pakete za godišnju naplatu softvera. Dodajte naknadu za upis, ponudite besplatne periode, ili postavite ograničene vremenske periode.

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
hr: WooCommerceova imena akcija povezana s webhookom.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
hr: WooCommerce može primati i online i offline plaćanja. <a href="%s" target="_blank">Dodatne metode plaćanja</a> mogu kasnije biti instalirane.

en: WooCommerce database update
hr: WooCommerce nadogradnja podataka

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
hr: Nadogradnja podataka WooCommercea završena. Hvala na nadogradnji na posljednju verziju!

en: WooCommerce database update done
hr: Dovršeno ažuriranje WooCommerce baze podataka

en: WooCommerce database update in progress
hr: Ažuriranje WooCommerce baze podataka  je u tijeku

en: WooCommerce database update required
hr: Potrebno je ažuriranje baze podataka WooCommercea

en: WooCommerce database version
hr: Inačica WooCommerce baze podataka

en: WooCommerce endpoints
hr: WooCommerce Krajnja točka

en: WooCommerce extensions
hr: WooCommerce Ekstenzije

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
hr: WooCommerce je ažuriran! Da bi se stvari odvijale glatko, moramo ažurirati bazu podataka na najnoviju verziju.

en: WooCommerce has detected that some of your active plugins are incompatible with currently enabled WooCommerce features. Please <a>review the details</a>.
hr: WooCommerce je otkrio da neki od vaših aktivnih dodataka nisu kompatibilni s trenutno omogućenim WooCommerce značajkama . Molimo <a>pregledajte detalje</a>.

en: WooCommerce is updating product data in the background
hr: WooCommerce u pozadini ažurira podatke o proizvodima

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
hr: WooCommerce ažurira bazu podataka u pozadini. Postupak ažuriranja baze podataka može potrajati neko vrijeme, stoga budite strpljivi.

en: WooCommerce pages
hr: WooCommerce stranice

en: WooCommerce pages.
hr: WooCommerce stranice.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
hr: WooCommerce dodaci mogu koristiti ovu metodu komuniciranja kad provjeravaju dostupnost ažuriranja dodatka.

en: WooCommerce products (CSV)
hr: WooCommerce proizvodi (CSV)

en: WooCommerce settings
hr: WooCommerce Postavke

en: WooCommerce support
hr: WooCommerce podrška

en: WooCommerce tax rates (CSV)
hr: WooCommerce porezne stope (CSV)

en: WooCommerce transients
hr: WooCommerce prijelazi (transients)

en: WooCommerce version
hr: WooCommerce inačica

en: WooCommerce version.
hr: WooCommerce inačica.

en: WooCommerce will match a customer to a single zone using their shipping address and present the shipping methods within that zone to them.
hr: WooCommerce će usporediti kupca za pojedine zone pomoću njegove adrese za dostavu i predstaviti mu dostupne načine dostave unutar te zone.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, it has reached end of life. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
hr: WooCommerce će raditi pod ovom verzijom PHP-a, međutim, ista uskoro prestaje biti podržana. Preporučujemo da koristite PHP verziju 7.2 ili noviju za veću učinkovitost i sigurnost.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, some features such as geolocation are not compatible. Support for this version will be dropped in the next major release. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
hr: WooCommerce će raditi pod ovom verzijom PHP-a, no neke značajke poput geolokacije nisu kompatibilne. Podrška za ovu verziju bit će uklonjena u sljedećem glavnom izdanju. Preporučujemo da koristite PHP verziju 7.2 ili noviju za veću učinkovitost i sigurnost.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
hr: WooCommerce.com dokumentacija o praćenju korištenja

en: WooCommerce.com support
hr: WooCommerce.com podrška

en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
hr: Juhu, %1$s bio je vaš rekordni dan u prodaji! Neto prodaja je %2$s pobijedila prethodni rekord %3$s postavljen na %4$s.

en: Word count: %s
hr: Broj riječi: %s

en: WordCamps
hr: WordCampovi

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
hr: WordPress %1$s koristi %2$s temu.

en: WordPress &rsaquo; Error
hr: Greška WordPressa &rsaquo;

en: WordPress &rsaquo; Success
hr: WordPress &rsaquo; Uspjeh

en: WordPress Address (URL)
hr: Adresa WordPressa (URL)

en: WordPress Blog
hr: WordPress blog

en: WordPress Comments
hr: WordPress komentari

en: WordPress Constants
hr: WordPress konstante

en: WordPress Core and Block Editor: HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript, and React.
hr: WordPress jezgra i blok uređivač: HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript i React

en: WordPress Dashboard
hr: WordPress Upravljačka ploča

en: WordPress Embed
hr: WordPress ugradbeni kod

en: WordPress Events and News
hr: WordPress Događaji i Vijesti

en: WordPress News
hr: WordPress vijesti

en: WordPress REST API is disabled
hr: WordPress REST API je isključen

en: WordPress User
hr: WordPress korisnik

en: WordPress Version
hr: WordPress inačica

en: WordPress app: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python, and TypeScript.
hr: WordPress aplikacija: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python i TypeScript

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from logged-in users but then deletes it or anonymizes it. That data can include:
hr: WordPress prikuplja (ali <em>nikada</em> ne objavljuje) ograničenu količinu podataka prijavljenih korisnika, ali ih zatim briše ili anonimizira. Ti podaci mogu uključivati:

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from registered users who have logged in to the site. Generally, these users are people who contribute to the site in some way -- content, store management, and so on. With rare exceptions, these users do not include occasional visitors who might have registered to comment on articles or buy products. The data WordPress retains can include:
hr: WordPress prikuplja (ali <em>nikad</em> ne objavljuje) ograničenu količinu podataka registriranih korisnika prijavljenih u WordPress. Ti su korisnici uglavnom ljudi koji na neki način rade na web-stranici - sadržaju, upravljanju trgovinom i sl. Uz rijetke iznimne situacije tim korisnicima ne pripadaju posjetitelji web-stranice koji su se registrirali da bi komentirali objave ili kupili proizvode. Podaci koje WordPress prikuplja mogu obuhvatiti sljedeće:

en: WordPress database error:
hr: Greška WordPress baze podataka:

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
hr: WordPress razvojna ažuriranja su blokirana s %s konstantom.

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
hr: WordPress razvojna ažuriranja su blokirana s %s filterom.

en: WordPress directory location
hr: Lokacija WordPress direktorija

en: WordPress directory size
hr: Veličina WordPress direktorija

en: WordPress embraces new technologies, while being committed to backward compatibility. The WordPress project uses the following languages and libraries:
hr: WordPress prihvaća nove tehnologije, a istodobno je predan kompatibilnosti s prethodnim inačicama. Projekt WordPress koristi sljedeće jezike i biblioteke:

en: WordPress environment
hr: WordPress okruženje

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
hr: WordPress ne obavještava nijedan <a href="%1$s">Servis ažuriranja</a> zbog <a href="%2$s">postavki vidljivosti</a> vaše web-stranice.

en: WordPress language.
hr: WordPress jezik.

en: WordPress locale code.
hr: WordPress lokalni kod.

en: WordPress login
hr: WordPress korisničko ime

en: WordPress may thrive on technical contributions, but you don&#8217;t have to code to contribute. Here are some of the ways you can make an impact without writing a single line of code:
hr: WordPress može napredovati zahvaljujući tehničkim doprinosima, ali ne morate kodirati da biste doprinijeli. Evo nekih od načina na koje možete utjecati bez pisanja ijedne retke koda:

en: WordPress memory limit.
hr: WordPress memorijski limit.

en: WordPress reports no SSL support
hr: WordPress prijavljuje nepostojanje SSL podrške

en: WordPress requirements
hr: WordPress Requirements

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
hr: WordPress zahtjeva %1$s inačicu %2$s ili noviju. Kontaktirajte web hosting kako bi to ispravili.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
hr: WordPress sigurnosna i izdanja održavanja su blokirana s %s.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
hr: WordPress sigurnosna i izdanja održavanja su blokirana s %s filterom.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
hr: WordPress treba automatski ispraviti nepravilno ugniježđen XHTML

en: WordPress site: %s
hr: WordPress stranica: %s

en: WordPress update available (%s)
hr: Dostupno je WordPress ažuriranje (%s)

en: WordPress version
hr: WordPress verzija

en: WordPress version %s
hr: WordPress inačica %s

en: WordPress version.
hr: WordPress inačica.

en: WordPress.com Announcement
hr: WordPress.com objava

en: WordPress.com Forums
hr: WordPress.com Forumi

en: WordPress.com Likes are
hr: WordPress.com Sviđanja su

en: WordPress.com News
hr: WordPress.com Novosti

en: WordPress.com Password
hr: WordPress.com Lozinka

en: WordPress.com Reblog Button
hr: WordPress.com Reblog gumb

en: WordPress.com Search
hr: WordPress.com Pretraga

en: WordPress.com Support
hr: WordPress.com Podrška

en: WordPress.com Terms of Service
hr: WordPress.com Uvjeti Usluge

en: WordPress.com User
hr: WordPress.com Korisnik

en: WordPress.com Username
hr: WordPress.com korisničko ime

en: WordPress.com forums
hr: WordPress.com Forumi

en: WordPress.com presents
hr: WordPress.com predstavlja

en: WordPress.com running %2$s theme.
hr: WordPress.com koristi %2$s temu.

en: WordPress.org is reachable
hr: WordPress.org je moguće kontaktirati

en: WordPress.org plugin directory slug.
hr: Slug direktorija dodatka u WordPress.org.

en: WordPress.org project
hr: WordPress.org Projekt

en: WordPress.org themes
hr: WordPress.org teme

[ctx: Wordpress.com is also available in lang]
en: %1$s is also available in %2$s
hr: %1$s je dostupan i na %2$s

en: Words
hr: Riječi

en: Words: %s
hr: Riječi: %s

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
hr: Želite li <a href="%s">provjeriti komentare na čekanju</a>?

en: Would you like to create one?
hr: Želiš li stvoriti novu?

en: Would you like to give the application identifying itself as %s access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
hr: Želite li dati aplikaciji koja se identificira kao %s pristup vašem računu? To biste trebali učiniti samo ako imate povjerenja u dotičnu aplikaciju.

en: Would you like to give this application access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
hr: Želite li ovoj aplikaciji omogućiti pristup vašem računu? To biste trebali učiniti samo ako imate povjerenja u dotičnu aplikaciju.

en: Wow your shoppers
hr: Oduševite svoje kupce

en: Writable
hr: Zapisivo

en: Write
hr: Piši

en: Write a Comment...
hr: Napišite komentar...

en: Write a Post
hr: Napiši Post

en: Write a post
hr: Napiši post

en: Write a short welcome message here
hr: Ovde napišite kratku poruku dobrodošlice

en: Write title…
hr: Napišite naslov

en: Write your first blog post
hr: Kreirajte svoj prvi post

en: Write your response in order to submit
hr: Napiši svoj odgovor kako bi poslao

en: Writing
hr: Pisanje

en: Writing Helper
hr: Pomoćnik u Pisanju

en: Writing Settings
hr: Postavke pisanja

en: Writing is new again in Android with the new WordPress app.
hr: Pisanje ne novo u Androidu s novom WordPress aplikacijom.

en: X &#8212; Even more mature than above
hr: X &#8212; Sadržaji za još odraslije

en: XFN stands for <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
hr: XFN predstavlja <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a>, što je opcionalno. WordPress dopušta generiranje XFN atributa da pokažete kako ste povezani s autorima/vlasnicima web-stranica prema kojima imate postavljene poveznice.

en: XML Error: %1$s at line %2$s
hr: XML greška: %1$s u redu broj %2$s

en: XML Image Sitemap
hr: XML mapa stranica slika

en: XML News Sitemap
hr: XML News mapa stranica

en: XML Sitemap
hr: XML Mapa stranice

en: XML Sitemap Index
hr: XML Index mape stranica

en: XML Video Sitemap
hr: XML Video mapa stranica

en: XML-RPC Request Failed --
hr: XML-RPC zahtijev propao --

en: XML-RPC services are disabled on this site.
hr: XML-RPC servisi su onesposobljeni na ovoj web-stranici.

en: Y
hr: G

en: Y/m/d
hr: j.n.Y.

en: Y/m/d g:i:s A
hr: d/m/Y. H:i:s

en: Y/m/d g:i:s a
hr: d.m.Y. H:i:s

en: Yandex Site Verification
hr: Yandex verifikacija web-stranice

en: Yards
hr: jardi

en: Year
hr: Godina

en: Year Summary
hr: Sažetak Godine

en: Year(s)
hr: Godina(e)

en: Yearly
hr: Godišnje

en: Yearly Archive - %s
hr: Arhiva godine: %s

en: Yearly Archives:
hr: Godišnja arhiva:

en: Yearly archives
hr: Godišnje arhive

en: Yearly averages are computed from sums, not an average of monthly averages.
hr: Godišnji prosjeci računaju se iz godišnjeg zbroja, a ne kao prosjek mjesečnih prosjeka.

en: Years
hr: Godine

en: Yellow
hr: Žuta

en: Yemen
hr: Jemen

en: Yep. You can enter multiple email addresses in the Email address field, and separate them with commas. A notification email will then be sent to each email address.
hr: Da. Možete unijeti više adresa e-pošte u polje za adresu e-pošte, i odvojiti ih zarezom. Nakon toga biti će poslana obavijest na svaku adresu e-pošte.

en: Yes
hr: Da

en: Yes please
hr: Da. Hvala

en: Yes please!
hr: Da, molim!

en: Yes, I approve of this connection
hr: Da, odobravam ovu vezu.

en: Yes, I own a different store powered by WooCommerce
hr: Da, imam drugu trgovinu koju pokreće WooCommerce

en: Yes, I want to delete my subscription
hr: Da, želim izbrisati moju pretplatu

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
hr: Da, ja ću unijeti cijene koje uključuju porez

en: Yes, export all custom meta
hr: Da, izvezi korisničke meta podatke

en: Yes, in person at physical stores and/or events
hr: Da, osobno u fizičkim prodavaonicama i/ili eventima

en: Yes, on another platform
hr: Da, na drugoj platformi

en: Yes, on another platform and in person at physical stores and/or events
hr: Da, na drugoj platformi i osobno u fizičkim prodavaonicama i/ili eventima

en: Yes, take me to my profile page
hr: Da, odvedi me do moje stranice profila.

en: Yesterday
hr: Jučer

en: Yiddish
hr: Jidiš

en: You added %1$s
hr: Dodali ste %1$s

en: You added %1$s and %2$d other product | You added %1$s and %2$d other products
hr[0]: Dodali ste %1$s i %2$d drugi proizvod
hr[1]: Dodali ste %1$s i %2$d druga proizvoda
hr[2]: Dodali ste %1$s i %2$d drugih proizvoda

en: You added products
hr: Dodali ste proizvode

en: You added sales channels
hr: Dodali ste kanale prodaje

en: You added shipping costs
hr: Dodali ste troškove dostave

en: You added store details
hr: Dodali ste podatke o trgovini

en: You added tax rates
hr: Dodali ste porezne stope

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
hr: Već imate račun na ovoj web-stranici. <a href="%1$s">Prijavite se</a> s svojim korisničkim imenom i lozinkom, i zatim se spojite s WordPress.com.

en: You and %s other bloggers like this.
hr: Ti i %s drugih blogera volite ovo.

en: You and %s other people like this
hr: Ti i %s drugih ljudi voli ovo

en: You and 1 other person like this
hr: Ti i još jedna osoba volite ovo

en: You and <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s other bloggers</a> like this.
hr: Ti i <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s drugih blogera</a> označavate da vam se sviđa.

en: You and one other blogger like this.
hr: Ti i još jedan bloger volite ovo.

en: You are about to approve the following comment:
hr: Ovime ćete odobriti sljedeći komentar:

en: You are about to delete %s.
hr: Obrisati ćete %s.

en: You are about to delete the following comment:
hr: Ovime ćete izbrisati sljedeći komentar:

en: You are about to delete the following subscription:
hr: Ovime ćete otkazati sljedeće pretplate:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hr: Ovime ćete izbrisati poveznicu '%s'.
      'Cancel' za prekid, 'OK' za brisanje,

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hr: Izbrisati ćete ovu temu '%s'
      'Cancel' za prekid, 'OK' za brisanje.

en: You are about to delete your subscription to comments for "%s". Please confirm this below.
hr: Ovime ćete otkazati svoju pretplatu na komentare sa "%s". Molimo potvrdite ovu radnju niže.

en: You are about to delete your subscription to the site "%s". Please confirm this below.
hr: Ovime ćete otkazati svoju pretplatu na stranicu "%s". Molimo potvrdite ovu radnju niže.

en: You are about to mark the following comment as spam:
hr: Ovime ćete sljedeći komentar označiti kao spam:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
hr: Ovime ćete premjestiti navedeni komentar u smeće:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hr: Trajno ćete obrisati ove stavke s vaše web-stranice.
    Ova radnja ne može biti opozvana.
    'Odustani' za prekid, 'OK' za brisanje.

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hr: Trajno ćete obrisati ove stavke s vaše web-stranice.
    Ova radnja ne može biti opozvana.
    'Odustani' za prekid, 'OK' za brisanje.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hr: Ove stavke ćete premjestiti u smeće.
      'Cancel' za prekid, 'OK' za brisanje.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS by default.
hr: Pristupate web-stranici koristeći HTTPS, ali vaša <a href="%1$s">WordPress adresa</a> i <a href="%2$s">adresa web-stranice</a> nisu izvorno podešene da koriste HTTPS.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS by default.
hr: Ovoj web-stranici pristupate koristeći HTTPS, ali vaša <a href="%s">WordPress adresa</a> nije postavljena za korištenje HTTPS.

en: You are all set! Your site can now be managed from <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.
hr: Sve je spremno! Vašom web-stranicom možete upravljati na <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.

en: You are attempting to log out of %s
hr: Pokušavate se odjaviti s %s

en: You are browsing %s
hr: Pregledavate %s

en: You are commenting using your %s account.
hr: Ovaj komentar pišete koristeći vaš %s račun.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
hr: Trenutno pregledavate arhivu bloga %1$s, za mjesec %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
hr: Trenutno pregledavate arhivu bloga %1$s, za dan %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
hr: Trenutno pregledavate arhivu bloga %1$s, za godinu %2$s.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
hr: Trenutno pregledavate arhivu bloga %s.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
hr: Trenutno pregledavate arhivu kategorije %s.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
hr: Trenutno uređujete stranicu koja prikazuje vaše najnovije objave.

en: You are currently running a development version of Jetpack. <a href="%s" target="_blank">Submit your feedback</a>
hr: Trenutno koristite razvojnu inačicu Jetpacka. <a href="%s" target="_blank">Javite svoje dojmove</a>

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
hr: Trenutno koristite najnoviju dostupnu inačicu WordPressa, samo tako nastavite!

en: You are currently using %1$s GB, which is %2$s%% of the total %3$s GB you have.
hr: trenutno koristite %1$sGB, što je %2$s%% od ukupno %3$sGB kojih imate.

en: You are currently using <strong>%1$s</strong> out of <strong>%2$s</strong> upload limit (%3$s%%).
hr: Trenutno koristite <strong>%1$s</strong> od <strong>%2$s</strong> prijenosnog limita (%3$s%%).

en: You are customizing %s
hr: Prilagođavate %s

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
hr: Vi ste u režimu oporavka, što znači da možda postoji pogreška u temi ili dodatku. Da biste zatvorili režim oporavka, odjavite se ili kliknite na dugme za zatvaranje. <a href="%s">Izlaz iz režima oporavka</a>

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Field: %1$s
hr: Nedostaju potrebni argumenti od WooCommerce ProductForm Field: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Section: %1$s
hr: Nedostaju potrebni argumenti od WooCommerce ProductForm Section: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Tab: %1$s
hr: Nedostaju vam potrebni argumenti kartice WooCommerce ProductForm: %1$s

en: You are not actively following any blogs.
hr: Trenutno aktivno ne pratite ni jedan blog.

en: You are not allowed to activate plugins on this site.
hr: Nemate dopuštenje za uključivanje dodataka na ovoj stranici.

en: You are not allowed to close this poll.
hr: Nije ti dopušteno zatvoriti ovu anketu.

en: You are not allowed to delete this poll.
hr: Nije ti dopušteno obrisati ovu anketu.

en: You are not allowed to edit this draft post.
hr: Nemate dopuštenje za uređivanje ovog posta.

en: You are not allowed to edit this poll.
hr: Nije ti dopušteno urediti ovu anketu.

en: You are not allowed to make this change.
hr: Nemate dopuštenje napraviti ovu promijenu.

en: You are not allowed to manage this item.
hr: Nemate dopuštenje za upravljanje ovom stavkom.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
hr: Nemate dopuštenje za premještanje ove stavke iz Smeća.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
hr: Nemate dopuštenje za premještanje ove stavke u Smeće.

en: You are not allowed to open this poll.
hr: Nije ti dopuštena otvoriti ovu anketu.

en: You are not allowed to switch to this theme
hr: Nije vam dozvoljeno prebacivanje na ovu temu.

en: You are not authorized to upload files to this site
hr: Nemate dopuštenje za prijenos datoteka na ovu web stranicu.

en: You are not currently logged in.
hr: Trenutno niste prijavljeni.

en: You are not subscribed to "%s".
hr: Niste pretplaćeni na "%s".

en: You are not subscribed to any WordPress.com blogs.
hr: Niste pretplaćeni ni na jedan WordPress.com blog.

en: You are now logged out everywhere else.
hr: Sad ste odjavljeni svugdje drugdje.

en: You are now logged out.
hr: Sada ste odjavljeni.

en: You are now the proud owner of <strong>%s</strong>! Adding a site is just one click away.
hr: Postali ste ponosni vlasnik <strong>%s</strong>! Dodavanje stranice je samo jedan klik dalje.

en: You are only logged in at this location.
hr: Sada ste prijavljeni na ovoj lokaciji.

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
hr: Plaćate narudžbu za gosta. Molimo nastavite s plaćanjem samo ako prepoznajete ovu narudžbu.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
hr: Prebrzo objavljujete komentare. Usporite malo.

en: You are previewing %s
hr: Pregledavate %s

en: You are probably offline.
hr: Vjerojatno niste na mreži.

en: You are required to specify a capability to check.
hr: Za provjeru morate navesti mogućnost (capability).

en: You are required to specify a module.
hr: Morate navesti modul.

en: You are required to specify a plugin to activate.
hr: Morate navesti dodatak za aktivaciju.

en: You are required to specify a plugin.
hr: Morate navesti dodatak.

en: You are required to specify a theme to switch to.
hr: Morate navesti temu na koju se želite prebaciti.

en: You are required to specify a theme to update.
hr: Morate navesti temu za ažuriranje.

en: You are running Jetpack on a <a href="%s" target="_blank">staging server</a>.
hr: Koristite Jetpack na <a href="%s" target="_blank">pripremnom (staging) poslužitelju</a>.

en: You are updating a plugin. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
hr: Nadograđujete dodatak. Obavezno prije <a href="%s">napravite sigurnosnu kopiju baze podataka i datoteka</a>.

en: You are updating a theme. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
hr: Nadograđujete temu. Obavezno pročitajte upute <a href="%s"> te napravite sigurnosnu kopiju baze podataka i datoteka</a>.

en: You are uploading an older version of a current plugin. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
hr: Prenosite stariju inačicu trenutačnog dodatka. Možete nastaviti sa starijom inačicom, ali <a href="%s"> napravite sigurnosnu kopiju baze podataka i datoteka </a>.

en: You are uploading an older version of the active theme. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
hr: Prenosite stariju inačicu trenutne teme. Možete nastaviti sa starijom inačicom, ali <a href="%s">prvo napravite sigurnosnu kopiju baze podataka i datoteka </a>.

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
hr: Koristite %1$s drop-in što bi moglo značiti da se %2$s baza podataka ne koristi.

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
hr: Koristite preglednik koji nema uključena ili instaliran Flash player. Uključite Flash player dodatak ili preuzmite najnoviju inačicu sa https://get.adobe.com/flashplayer/

en: You are using an insecure browser!
hr: Koristite nesiguran preglednik!

en: You are using an older version of Jetpack. To connect, please update to the latest version.
hr: Koristiš stariju verziju Jetpacka. Molimo te da ažuriraš na najnoviju verziju prije spajanja.

en: You are using the auto-generated password for your account. Would you like to change it?
hr: Koristite automatski generiranu lozinku za vaš račun. Želite li je promijeniti?

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
hr: Koristite ugrađeni prijenosnik datoteka preglednika. WordPress prijenosnik uključuje višestruki odabir datoteka i povuci i spusti mogućnost. <a href="#">Prebaci se na novi prijenosnik</a>.

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" %2$s>browser uploader</a> instead.
hr: Trenutno koristite program za prijenos višestrukih datoteka. Problemi? Pokušajte s <a href="%1$s" %2$s>prijenosom putem preglednika</a>.

en: You are viewing active plugins that are incompatible with currently enabled WooCommerce features.
hr: Gledate aktivne dodatke koji nisu kompatibilni s trenutno omogućenim WooCommerce značajkama.

en: You are viewing the active plugins that are incompatible with the '%s' feature.
hr: Gledate aktivne dodatke koji nisu kompatibilni sa značajkom '%s'.

en: You asked to transfer the domain %s to WordPress.com. The transfer was not confirmed on time, so it was canceled automatically. There was no change to your domain.
hr: Zatražio si prijenos domena %s na WordPress.com. Prijenos nije pravovremeno potvrđen pa je automatski otkazan. Nije bilo promjene na tvojoj domeni.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
hr: Pokušali ste pristupiti "%1$s" nadzornoj ploči, ali trenutno nema privilegija na ovoj web stranici. Ako mislite da bi trebali moći pristupiti "%1$s" nadzornoj ploči, molimo kontaktirajte vašeg mrežnog administratora.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
hr: Pokušali ste urediti nepostojeću stavku. Možda je izbrisana?

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
hr: Pokušali ste urediti nepostojeću narudžbu. Možda ste ju izbrisali?

en: You can  view your billing history or cancel your purchase on each service below.
hr: Ovdje možeš pregledati svoju povijesti naplata i otkazati svoje kupnje za svaku pojedinu uslugu.

en: You can <a href='http://akismet.com/wordpress/'>get your API key direct from Akismet now</a>.
hr: Možete <a href='http://akismet.com/wordpress/'>dobiti svoj API Ključ direktno od Akismeta</a>.

en: You can activate or deactivate individual Jetpack modules to suit your needs.
hr: Možete aktivirati ili deaktivirati individualne Jetpack module prema vašim potrebama.

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
hr: Ovdje možete dodavati poveznice koje će se prikazati na vašoj web-stranici, obično koristeći <a href="%s">widgete</a>. Po izvornim postavkama, poveznice do nekoliko web-stranica u WordPress zajednici su uključene kao primjer.

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
hr: Možete dodati razne metode dostave ovoj zoni. Vidjet će je isključivo kupci koji se nalaze unutar te zone.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
hr: Možete dodati ili urediti poveznice na ovom zaslonu unoseći informacije u svaki od okvira. Samo su web adresa i naziv poveznice (tekst koji želite prikazati na svojoj web-stranici kao vezu) obavezna polja.

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
hr: Možete dodati sljedeće varijable u URL vašeg servisa za dijeljenje:

en: You can also <a href="%s">modify the interface language</a> in your profile.
hr: Možete također <a href="%s">modificirati jezik sučelja</a> u svom profilu.

en: You can also <a href="%s">specify the language</a> this blog is written in.
hr: Možete i <a href="%s">odrediti jezik</a> na kojem se piše na blogu.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
hr: Također možete odabrati pozadinsku sliku klikom na gumb Odaberi boju upisujući legitimnu HTML hex vrijednost (eg: &#8220;#ff0000&#8221; za crvenu) ili klikom na poveznicu &#8220;Odaberi boju&#8221; i klikom miša odabrati boju.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum number of posts to display and whether to show full text or an excerpt. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
hr: Možete kontrolirati i izgled sadržaja u RSS kanalima, uključujući maksimalni broj objava koje će se prikazati, bio to prikaz sažetka ili cijelog teksta.<a href="%s">Saznajte više o RSS kanalima</a>.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
hr: Postove možete kreirati i s <a href="%s">Press This bookmarkletom</a>.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
hr: Možete također obrisati individualne stavke i pristupiti zaslonu za detaljno uređivanje sa zaslona o detaljima.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
hr: Možete također urediti ili pomaknuti više objava od jednom u smeće. Odaberite objave koje želite urediti koristeći okvire za označavanje, zatim odaberite akciju koju želite provesti iz izbornika Grupne radnje i kliknite Primijeni.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
hr: Komentar možete također moderirati s ovog zaslona koristeći statusni okvir, gdje je također moguće promijeniti vrijeme komentara.

en: You can also modify your interface's language in your profile.
hr: Možeš također prilagoditi jezik na svom profilu.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
hr: Isto tako možete izvoditi iste vrste akcija, uključujući sužavanje liste koristeći filtre, upravljanje stranicom koristeći akcijske poveznice koje se pojave kada prijeđete kursorom preko retka, ili koristeći izbornik Grupne radnje kako bi uredili metapodatke za više stranica odjednom.

en: You can also reply to this email to leave a comment.
hr: Također možete odgovoriti na ovu e-poruku i ostaviti komentar.

en: You can also:
hr: Također možete:

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
hr: Možete dodijeliti ključne riječi vašim objavama koristeći <strong>Oznake</strong>. Za razliku od kategorija, oznake nemaju hijerarhiju, što znači da nema vezanih odnosa između oznaka.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
hr: Možete dodijeliti lokacije na teme individualnim izbornicima <strong>odabirom željenih postavki</strong> pri dnu uređivača izbornika. Kako bi dodijelili izbornike svim lokacijama na temi odjednom, <strong>posjetite karticu Upravljanje lokacijama</strong> na vrhu zaslona.

en: You can build any block you like, static or dynamic, decorative or plain. Here&#8217;s a pullquote block:
hr: Možete izgraditi bilo kakav blok, statični ili dinamični, dekorativni ili obični. Ovo je blok citata:

en: You can change the amount of columns in your galleries by dragging a slider in the block inspector in the sidebar.
hr: Možete promijeniti broj stupaca u vašim galerijama povlačeći klizač u inspektoru bloka u bočnoj traci.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
hr: Možete mijenjati izgled ovog zaslona koristeći karticu Opcije zaslona kako biste odabrali koliko će stavki biti prikazano po zaslonu i da sakrijete/prikažete stupce u tablici.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
hr: Možete promijeniti svoju lozinku, uključiti/isključiti tipke prečaca, promijeniti shemu boja vaših WordPress administratorskih zaslona, i isključiti WYSIWYG (vizualno) uređivanje između ostalog. Možete sakriti Alatnu traku (prije zvanu Admin traka) kako se ne bi pojavljivala na samim web-stranicama, ali ju ne možete isključiti na administratorskim zaslonima.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
hr: Možete birati između teminih zadanih slika zaglavlja, ili upotrijebiti neku vašu sliku. Također možete prilagoditi su prikazani vaši Naslov web stranice i Slogan.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
hr: Možete koristiti jedno od prethodno prenešenih zaglavlja, ili prikazati jedno nasumično.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
hr: Možete odabrati što će biti prikazano na početnoj stranici vaše web-stranice. To mogu biti objave po obrnuto kronološkom redoslijedu (klasični blog) ili statična stranica. Za postavljanje statične početne stranice, potrebno je kreirati dvije <a href="%s">stranice</a>. Jedna će postati početna stranica, a na drugoj će biti prikazani vaše objave.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
hr: Možete odabrati što je prikazano na početnoj stranici vaše web-stranice. To mogu biti objave u obrnutom kronološkom redoslijedu (klasični blog), ili fiksna/statična stranica. Kako bi postavili statičnu stranicu, prvo trebate kreirati dvije stranice. Jedna će postati početna stranica, dok će druga biti mjesto gdje će se prikazati objave.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen.
hr: Možete odabrati hoće li vaša web-stranica ili neće biti indeksiran od strane robota, ping servisa i pretraživača. Ukoliko želite da ovi servisi ignoriraju vašu web-stranicu, kliknite na potvrdni okvir uz &#8220;Obeshrabri pretraživače da ne indeksiraju web-stranicu&#8221; i klikni na dugme Spremi promjene na dnu zaslona.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
hr: Možete kreirati grupe veza koristeći Kategorije veza. Imena Kategorija veza moraju biti jedinstvena i Kategorije veza su odvojene od kategorija koje koristite za svoje objave.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
hr: Možete urediti prikaz ovog zaslona na mnogo načina:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
hr: Možete mijenjati izgled ovog zaslona koristeći karticu Opcije zaslona i/ili padajući izbornik filtra iznad tablice poveznica.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
hr: Možete prilagoditi prikaz sadržaja ovog zaslona na mnogo načina:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
hr: Možete prilagoditi izgled vaše web-stranice bez da dirate bilo koji dio koda vaše teme koristeći prilagodljivu pozadinu. Vaša pozadina može biti slika ili boja.

en: You can customize your website by changing the footer credit in customizer.
hr: Možete prilagoditi svoju web stranicu promjenom zasluga u podnožju pomoću prilagođivača.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
hr: Možete izbrisati Kategorije poveznica putem Grupnih radnji, ali ta akcija neće izbrisati poveznice unutar kategorije. Umjesto toga, premješta ih u zadanu Kategoriju poveznica.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
hr: Možete urediti sliku i ujedno sačuvati minijaturu. Na primjer, možda želite minijaturu u obliku kocke koji prikazuje samo sekciju slike.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
hr: Ako je potrebno možete urediti informacije lijevo u komentaru. Ovo je često korisno kada primijetite da je komentator napravio tipografsku/pisarsku grešku.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
hr: Možete omogućiti pisanje bez ometanja koristeći ikonu na desnoj strani. Ova značajka nije dostupna za stare preglednike ili uređaje sa malim zaslonima, i zahtijeva da uređivač pune duljine bude omogućen u Opcijama zaslona

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
hr: Možete napraviti izvoz datoteke sadržaja vaše web stranice sa svrhom uvoza na drugu instalaciju ili platformu. Izvozna datoteka je u XML formatu datoteke nazvan WXR. Postovi, stranice, komentari, prilagodljiva polja, kategorije i oznake mogu biti obuhvaćeni. Za WXR datoteku je moguće odabrati da sadržava samo određene postove ili stranice preko filtera kako bi smanjili izvoz po kategoriji, autoru, rasponu datuma po mjesecima, ili statusu objave.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
hr: Možete filtrirati listu objava po statusu objava koristeći tekstualne poveznice iznad liste objava, kako bi prikazali samo objave s određenim statusom. Izvorni pregled prikazuje sve objave.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
hr: Možete filtrirati listu korisnika po Korisničkoj ulozi koristeći tekstualne poveznice gore lijevo za prikaz na način, Svi, Administrator, Urednik, Autor, Suradnik ili Pretplatnik. Zadani pregled prikazuje sve korisnike. Nekorištene korisničke uloge se ne prikazuju.

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
hr: Više informacija možete pronaći i napraviti promjene na zaslonu Dodaci.

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
hr: Više informacija možete pronaći i napraviti promjene na zaslonu Teme.

en: You can find more information on XML sitemaps at <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">sitemaps.org</a>
hr: Više informacija o XML mapama stranica možete pronaći na  <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">sitemaps.org</a>

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
hr: Možete nam pomoći u borbi protiv spama i nadograditi vaš račun s <a href="%s" target="_blank">plaćanjem simboličnog novčanog iznosa</a>.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
hr: Možete sakriti/prikazati stupce bazirano prema vašim potrebama i odlučiti koliko objava izlistati po svakom zaslonu koristeći karticu Opcije zaslona.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
hr: Možete sakriti/prikazati stupce bazirano prema vašim potrebama i odlučiti koliko korisnika izlistati po svakom zaslonu koristeći karticu Opcije zaslona.

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
hr: Možete unijeti medijske zapise klikom na ikonu iznad uređivača i prateći upute. Možete poravnati ili urediti sliku koristeći inline alatnu traku za formatiranje, dostupnu u vizualnom načinu uređivanja.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
hr: Možete se odjaviti sa svih ostalih uređaja, kao što su vaš telefon ili javno računalo, tako što ćete jednostavno kliknuti na dugme Odjavi me odasvud.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
hr: Možete upravljati komentarima napisanim na vašoj web-stranici slično kao i što upravljate objavama i ostalim sadržajem. Ovaj zaslon je prilagodljiv na isti način kao i ostali upravljački zasloni, i možete utjecati na komentare koristeći lebdjeće akcijske poveznice ili Grupne radnje.

en: You can manually run queued updates here.
hr: Ovdje možete ručno pokrenuti ažuriranja u redu čekanja.

en: You can modify your Gravatar from your <a href="/wp-admin/profile.php">profile page</a>.
hr: Možeš urediti svoj Gravatar iz svog <a href="/wp-admin/profile.php">profila</a>.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
hr: Možete suziti popis po vrsti/statusu datoteke ili po datumu, koristeći padajući izbornik iznad tablice medijskih zapisa.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
hr: Možete se kretati ka drugim stranicama svoje web-stranice koristeći Prilagodnik kako bi vidjeli i uredili widgete prikazane na tim stranicama.

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%s">Customizer</a>.
hr: Sada možete upravljati i uživo pretpregledati prilagođene pozadine u <a href="%s">Prilagođivaču</a>.

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%s">Customizer</a>.
hr: Sada možete upravljati i uživo pretpregledati prilagođena zaglavlja u <a href="%s">Prilagođivaču</a>.

en: You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to %s.
hr: Sada se možete brže prijaviti spajanjem vašeg WordPress.com računa s %s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
hr: Možete imati samo 1 %s u svojoj košarici.

en: You can only rename blogs that you own
hr: Možete preimenovati samo blogove koje vi posjedujete

en: You can prevent WordPress.com from sending you any more subscription emails by clicking below.
hr: Pritiskom na tipku niže možete spriječiti WordPress.com da vam šalje pretplatničke emailove.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
hr: Možete proporcionalno dimenzionirati originalnu sliku. Za najbolje rezultate, dimenzioniranje bi trebalo biti napravljeno prije nego što izrežete, okrenete ili rotirate. Slike se mogu dimenzionirati samo na manje veličine, ne na veće.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
hr: Možete definirati da lista prikazuje samo postove u određenoj kategoriji ili iz određenog mjeseca koristeći padajuće izbornike iznad liste postova. Kliknite gumb Filtriraj nakon što ste napravili odabir. Isto tako možete definirati listu klikom na autora posta, kategoriju ili oznaku u post listi.

en: You can see all comments on this post here:
hr: Sve komentare na ovu objavu možete vidjeti ovdje:

en: You can see all pingbacks on this post here:
hr: Sve povratne pingove na ovu objavu možete vidjeti ovdje:

en: You can see all trackbacks on this post here:
hr: Sve povratne veze na ovu objavu možete vidjeti ovdje:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
hr: Možete odabrati željenu sliku koja će biti prikazana na vrhu vaše web stranice, prijenevši ju sa vašeg računala ili odabirom iz vaše medijske zbirke. Nakon odabira sliku ćete moći izrezati.

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
hr: Možete odabrati jezik koji želite koristiti dok upotrijebljavate WordPress administratorske stranice, bez utjecaja na jezik koji vide posjetitelji vaše web-stranice.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
hr: Možete postaviti prilagođenu sliku zaglavlja za svoju web stranicu. Jednostavno prenesite sliku i izrežite ju, i novo zaglavlje biti će prikazano odmah. Alternativno, možete upotrijebiti i sliku koja se već nalazi u vašoj Medijskoj zbirci klikom na gumb &#8220;Odaberite sliku&#8221;.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
hr: Možete postaviti maksimalne veličine za slike unesene u vaš pisani sadržaj; ali možete unijeti sliku i u punoj veličini.

en: You can set the language, and WordPress will automatically download and install the translation files (available if your filesystem is writable).
hr: Možete odrediti jezik i WordPress će automatski preuzeti i instalirati lokalizacijske zapise (dostupno ako je vaš datotečni sustav upisiv).

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
hr: Možete nastaviti koristiti svoju web-stranicu ali bilo koja poddomena koju kreirate neće biti dostupna. Ako znate da je vaš DNS zapis točan, ignorirajte ovu poruku.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
hr: Sadržaj možete objaviti na više različitih načina; ovaj zaslon sadrži postavke za sve. Gornja cjelina kontrolira uređivanje unutar ekrana administracije, a ostatak kontrolira uređivanje vanjskih metoda objave. Za više informacija o ovim metodama, koristite poveznice za dokumentaciju s strane.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
hr: Možete prenijeti i unijeti media datoteke (slike, audio, dokumenti, itd.) klikom na gumb Dodaj medijsku datoteku. Možete odabrati između već prenesenih slika i datoteka u Medijskoj zbirci, ili prenijeti novu medijsku datoteku koje želite dodati vašem postu ili stranici. Kako bi kreirali galeriju slika, odaberite slike i kliknite gumb &#8220;Kreiraj novu galeriju&#8221;.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
hr: Ovdje možete prenijeti medijske zapise bez potrebe da prvo napravite objavu. Ovo vam omogućuje da prenesete zapise koje ćete kasnije koristiti s objavama i stranicama i/ili da bi dobili web poveznicu za određeni zapis koju možete dijeliti. Postoje tri opcije za prijenos zapisa:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
hr: Možete upotrijebiti kategorije za definiranje sekcija vaše web-stranice i grupiranje sličnih objava. Izvorna kategorija je &#8220;Nekategorizirano&#8221; dok to ne promijenite u <a href="%s">Postavkama pisanja</a>.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
hr: Možete koristiti jedno od ovih odličnih zaglavlja ili prikazati jedno nasumično na svakoj stranici.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
hr: Navedene kontrole možete iskoristiti kako bi prilagodili zaslon Nadzorne ploče vašim potrebama. Ovo se također primijenjuje i na većinu ostalih administrativnih zaslona.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
hr: Možete vidjeti sve objave koje je napisao korisnik klikom na broj ispod stupca Objave.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
hr: Možete pregledavati objave u obliku popisa naslova, ili sa izvatkom koristeći karticu Opcije zaslona.

en: You can view your billing history or cancel your purchase on each service below.
hr: Ispod možeš pregledati svoju povijesti naplata ili otkazati kupovinu pojedinih usluga.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
hr: Možete pregledati vaše medi stavke u jednostavnoj vizualnoj mreži ili u listi sa stupovima. Izmjenu između ovih načina pregleda možete napraviti klikom na ikone u gornjem lijevom kutu zaslona iznad media stavki.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
hr: Ne možete dodati &quot;%s&quot; u vašu košaricu jer proizvoda trenutno nemamo na zalihi.

en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
hr[0]: Ne možete dodati novi način plaćanja tako brzo nakon prethodnog. Pričekajte %d sekundu.
hr[1]: Ne možete dodati novi način plaćanja tako brzo nakon prethodnog. Pričekajte %d sekunde.
hr[2]: Ne možete dodati novi način plaćanja tako brzo nakon prethodnog. Pričekajte %d sekundi.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
hr: Ne možete dodati još jedan "%s" u vašu košaricu.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
hr: Ne može dodati toliku količinu &quot;%1$s&quot; u vašu košaricu jer je trenutno nema toliko na skladištu (%2$s preostalo).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
hr: Ne možete dodati tu količinu u košaricu &mdash; imamo %1$s na zalihi, a vi već imate %2$s u vašoj košarici.

en: You cannot add the same tax rate twice!
hr: Ne možete dodati istu poreznu stopu dvaput!

en: You cannot change this later.
hr: Ovo kasnije ne možete promijeniti.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
hr: Ne možete izbrisati dodatak dok je aktivan na glavnoj web stranici.

en: You cannot delete the current user.
hr: Ne možete izbrisati trenutnog korisnika.

en: You cannot edit this comment because the associated post is in the Trash. Please restore the post first, then try again.
hr: Ne možete urediti ovaj komentar jer je pridružen objavi koja je u smeću. Najprije vratite objavu iz smeća, a zatim pokušajte ponovo urediti komentar.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
hr: Ne možete urediti ovu stavku jer se nalazi u smeću. Molim vratite ju iz smeća i pokušajte ponovno.

en: You cannot enable Rewind for a free Jetpack site
hr: Ne možeš omogućiti Rewing na besplatnoj Jetpack stranici

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
hr: Ne možete premjestiti ovu stavku u Smeće. %s trenutno uređuje.

en: You cannot remove the current user.
hr: Ne možete ukloniti trenutnog korisnika.

en: You cannot remove users.
hr: Ne možete ukloniti korisnike.

en: You cannot reply to a comment on a draft post.
hr: Ne možete odgovoriti na komentar čija je objava u skici.

en: You cannot use port numbers such as %s.
hr: Ne možete koristiti port brojeve kao što su %s.

en: You cannot use that email address to signup. There are problems with them blocking some emails from WordPress. Please use another email provider.
hr: Ne možete upotrijebiti dotičnu adresu e-pošte za registraciju. Imamo problema s njima jer blokiraju neke od naših poruka e-pošte. Upotrijebite nekog drugog pružatelja usluga e-pošte.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
hr: Ne možete upotrijebiti dotičnu adresu e-pošte za registraciju. Imamo problema s njima jer blokiraju neke od naših poruka e-pošte. Upotrijebite nekog drugog pružatelja usluga e-pošte.

en: You created %s
hr: Stvorili ste %s

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
hr: Deaktivirali ste ovaj dodatak na %s i možda više ne trebate ova pravila privatnosti.

en: You did not enter a category name.
hr: Niste upisali ime kategorije.

en: You do not have access to that blog
hr: Nemate pristup tom blogu

en: You do not have permission to access this page
hr: Nemate potrebno odobrenje za pristup ovoj stranici!

en: You do not have permission to access this page.
hr: Nemate dopuštenje za pristup ovoj stranici.

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
hr: Nemate dozvolu za dodjeljivanje API ključeva odabranom korisniku.

en: You do not have permission to create coupons
hr: Nemate dopuštenje kreirati kupone

en: You do not have permission to create order notes
hr: Nemate dozvolu za kreiranje bilješki o narudžbama.

en: You do not have permission to create order refunds
hr: Nemate dozvolu za kreiranje refundacija narudžbi.

en: You do not have permission to create orders
hr: Nemate dopuštenje za napraviti narudžbu

en: You do not have permission to create product attributes
hr: Nemate odobrenje za kreiranje atributa proizvoda

en: You do not have permission to create product categories
hr: Nemate dozvolu za kreiranje kategorije proizvoda.

en: You do not have permission to create product shipping classes
hr: Nemate dozvolu da kreirate razred dostave proizvoda

en: You do not have permission to create product tags
hr: Nemate dozvolu za kreiranje oznaka proizvoda

en: You do not have permission to create products
hr: Nemate dozvolu za kreiranje proizvoda.

en: You do not have permission to create tax classes
hr: Nemate dozvolu da dodate poreznu stopu

en: You do not have permission to create tax rates
hr: Nemate dozvolu za kreiranje poreznih razreda

en: You do not have permission to create this customer
hr: Vi nemate dopuštenje za kreiranje ovog kupca

en: You do not have permission to create webhooks.
hr: Nemate dozvolu za kreiranje webhookova.

en: You do not have permission to delete product attribute terms
hr: Nemate dozvolu za brisanje pojmova atributa proizvoda

en: You do not have permission to delete product attributes
hr: Nemate odobrenje za brisanje atributa proizvoda

en: You do not have permission to delete product category
hr: Nemate dozvolu za brisanje kategorije proizvoda

en: You do not have permission to delete product shipping classes
hr: Nemate dozvolu da brišete razred dostave proizvoda

en: You do not have permission to delete product tag
hr: Nemate dozvolu za brisanje oznake proizvoda

en: You do not have permission to delete tax classes
hr: Nemate dozvolu da obrišete porezni razred

en: You do not have permission to delete tax rates
hr: Nemate dozvolu da obrišete porezne stope

en: You do not have permission to delete this %s
hr: Nemate ovlasti za brisanje ovog %s

en: You do not have permission to delete this customer
hr: Nemate dopuštenje za brisanje ovog kupca

en: You do not have permission to edit API Keys
hr: Nemate ovlasti za uređivanje API ključeva

en: You do not have permission to edit Webhooks
hr: Nemate dozvolu za uređivanje Webhooks!

en: You do not have permission to edit product attributes
hr: Nemate odobrenje za uređivanje atributa proizvoda

en: You do not have permission to edit product categories
hr: Nemate dozvolu za promjenu kategorije proizvoda

en: You do not have permission to edit product shipping classes
hr: Nemate dozvolu da uređujete razred dostave proizvoda

en: You do not have permission to edit product tags
hr: Nemate dozvolu za uređivanje oznaka proizvoda

en: You do not have permission to edit tax rates
hr: Nemate dozvolu da ispravljate porezne stope

en: You do not have permission to edit this %s
hr: Nemate ovlasti za uređivanje ovog %s

en: You do not have permission to edit this API Key
hr: Nemate dozvolu za uređivanje ovog API ključa

en: You do not have permission to edit this customer
hr: Nemate dopuštenje za uređivanje ovog kupca

en: You do not have permission to edit this order
hr: Nemate dopuštenje za uređivanje ovoe narudžbe.

en: You do not have permission to edit this topic.
hr: Nemate ovlasti uređivati ovu temu.

en: You do not have permission to edit this user.
hr: Nemate dopuštenje za uređivanje ovog korisnika.

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
hr: Nemate dopuštenje za izmjenu popisa odobrenih direktorija za preuzimanje proizvoda.

en: You do not have permission to read product attribute terms
hr: Nemate dozvolu za čitanje pojmova atributa proizvoda

en: You do not have permission to read product attributes
hr: Nemate odobrenje za čitanje atributa proizvoda

en: You do not have permission to read product categories
hr: Nemate dozvolu za čitanje kategorija proizvoda.

en: You do not have permission to read product shipping classes
hr: Nemate dozvolu za čitanje razreda dostave proizvoda

en: You do not have permission to read product tags
hr: Nemate dozvolu za čitanje oznaka proizvoda

en: You do not have permission to read tax classes
hr: Nemate prava da čitate porezne razrede

en: You do not have permission to read tax rate
hr: Nemate dozvolu da čitate porezne stope

en: You do not have permission to read the coupons count
hr: Nemate doupuštenje za čitanje iznosa kupona

en: You do not have permission to read the customers count
hr: Nemate dopuštenje za čitanje broja kupaca

en: You do not have permission to read the orders count
hr: Nemate dopuštenje za čitanje broja narudžbi

en: You do not have permission to read the products count
hr: Nemate dopuštenje za čitanje broja proizvoda

en: You do not have permission to read the tax classes count
hr: Nemate dozvolu da čitate broj poreznih razreda

en: You do not have permission to read the taxes count
hr: Nemate dozvolu da čitate broj poreza

en: You do not have permission to read the webhooks count
hr: Nemate dozvolu za uvid u broj webhookova.

en: You do not have permission to read this %s
hr: Nemate dopuštenje za čitanje ovoga %s

en: You do not have permission to read this customer
hr: Nemate dopuštenje za čitanje od ovog kupca

en: You do not have permission to read this report
hr: Nemate dopuštenje za čitanje ovog izvješća

en: You do not have permission to revoke API Keys
hr: Nemate dozvolu za opoziv API ključeva

en: You do not have permission to revoke this API Key
hr: Nemate dozvolu za opoziv ovog API ključa

en: You do not have permission to update Webhooks
hr: Nemate dozvolu za ažuriranje Webhooks

en: You do not have sufficient <a rel="nofollow noopener noreferrer" href="%s" target="_blank">freedom levels</a> to view this video. Support free software and upgrade.
hr: Nemate dovoljan <a rel="nofollow noopener noreferrer" href="%s" target="_blank">nivo slobode</a> za pregled ovog videa. Podržite slobodni softver i nadogradite.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
hr: Nemate dopuštenje potrebno za pristup ovoj stranici.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
hr: Nemate potrebna dopuštenja za aktiviranje dodataka za ovu web stranicu.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
hr: Nemate potrebna dopuštenja za deaktiviranje dodataka ove web stranice.

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
hr: Nemate potrebno korisničko dopuštenje kako bi obavili ovu akciju.
    →	→	→	Kontaktirajte admina svoje web-stranice ako mislite da je ovo greška.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
hr: Vi nemate Akismet plan.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
hr: Nemate dopuštenje da to napravite.

en: You don&#8217;t have permission to do this.
hr: Nemate dozvolu za napraviti ovo.

en: You don't have any drafts.
hr: Nemaš skica.

en: You don't have permission to access this page
hr: Nemate dopuštenje za pristup ovoj stranici.

en: You don't have permission to create a new order
hr: Nemate dopuštenje kreiranje nove narudžbe.

en: You don't have permission to manage this list.
hr: Nemate ovlasti da to upravljate s ovom listom.

en: You don't have to wait though. Connect your domain to your site now, without transferring it. {{a}}Learn how{{/a}}.
hr: Ne morate čekati. Spojite svoju domenu sa svojom stranicom odmah, bez prijenosa. {{a}}Saznaj kako{{/a}}.

en: You don’t have permission to do that.
hr: Nemate dopuštenje za ovu radnju.

en: You have %1$s and %2$s.
hr: Imate %1$s i %2$s.

en: You have JavaScript disabled
hr: JavaScript vam je onesposobljen

en: You have WooCommerce Blocks installed, but the WooCommerce bundled version is running because it is more up-to-date. This may cause unexpected compatibility issues. Please update the WooCommerce Blocks plugin.
hr: Instalirali ste WooCommerce Blocks, ali koristi se inačica koja dolazi s WooCommerce jer je ažurnija. To može uzrokovati neočekivane probleme s kompatibilnošću. Ažurirajte dodatak WooCommerce Blocks.

en: You have attempted to queue too many files.
hr: Pokušali ste zadati previše zapisa.

en: You have attempted to register a duplicate form %1$s with WooCommerce Form: %2$s
hr: Pokušаli stе rеgistrirati duplikаt formu za %1$s koristeći WooCommerce Form: %2$s

en: You have attempted to register a duplicate item with WooCommerce Navigation: %1$s
hr: Pokušаli stе rеgistrirati duplikаt stаvku za WooCommerce nаvigаciјu: %1$s

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
hr: Dodani ste na ovu web-stranicu. Posjetite <a href="%1$s">početnu stranicu</a> ili se <a href="%2$s">prijavite</a> koristeći vaše korisničko ime i lozinku.

en: You have blocked %(site_name)s.
hr: Blokirali se %(site_name)s.

en: You have blocked this site.
hr: Blokirali ste ovu stranicu.

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
hr: Odabrali ste brisanje sljedeće korisnike sa svih mreža i web stranica.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
hr: Odabrali ste brisanje korisnika sa svih mreža i web stranica.

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> to build and minify assets.
hr: Instalirali ste razvojnu verziju WooCommercea koja zahtijeva izradu i smanjivanje datoteka. Iz direktorija dodataka pokrenite <code>pnpm install</code>, a zatim <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> za izgradnju i smanjivanje datoteka.

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm run build --filter=woocommerce</code> to build and minify assets.
hr: Instalirali ste razvojnu verziju WooCommercea koja zahtijeva izradu i smanjivanje datoteka. Iz direktorija dodataka pokrenite <code>pnpm install</code>, a zatim <code>pnpm run build --filter=woocommerce</code> za izgradnju i smanjivanje datoteka.

en: You have logged in successfully.
hr: Uspješno ste se prijavili.

en: You have no categories to convert!
hr: Nemate kategorija koje mogu pretvoriti!

en: You have no comments to import!
hr: Nema komentara za uvoz.

en: You have no pending subscriptions. Expecting to see some here? Double-check the email address you used to subscribe.
hr: Nemate pretplate na čekanju. Očekujete da ćete vidjeti ovdje? Provjerite još jednom email adresu koju koristite za pretplatu.

en: You have no tags to convert!
hr: Nemate kategorija koje mogu pretvoriti!

en: You have not sent out any invitations for this blog yet.
hr: Još niste poslali pozivnice za ovaj blog.

en: You have not set up this type of address yet.
hr: Još niste postavili ovu vrstu adrese.

en: You have now enabled the translator. Right click the text to translate it.
hr: Sada ste uključili prevoditelj. Desnim klikom označite tekst koji želite prevesti.

en: You have plugins waiting to be updated
hr: Imate dodatke koje treba ažurirati

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
hr[0]: Primili ste sljedeću WooCommerce log poruku:
hr[1]: Primili ste sljedeće WooCommerce log poruke:
hr[2]: Primili ste sljedećih WooCommerce log poruka:

en: You have renamed this blog domain
hr: Obnovili ste domenu za ovaj blog

en: You have renewed %s for one year. It may take a few minutes to update the expiration date below.
hr: Obnovili ste %s za jednu godinu. Može potrajati nekoliko trenutaka dok se ne ažurira donji datum isteka.

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
hr: Pretražili ste %1$s blog arhivu za <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. Ako niste uspjeli ništa naći u rezultatima pretrage, upotrijebite jednu od sljedećih poveznica.

en: You have specified these users for deletion:
hr: Za brisanje ste označili sljedeće korisnike:

en: You have specified these users for removal:
hr: Za uklanjanje ste označili sljedeće korisnike:

en: You have specified this user for deletion:
hr: Za brisanje ste označili sljedećeg korisnika:

en: You have specified this user for removal:
hr: Ovog korisnika ste odabrali za uklanjanje:

en: You have successfully connected your store to Woo.com
hr: Uspješno ste povezali svoju trgovinu s Woo.com

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
hr: Uspješno ste povezali svoju trgovinu s WooCommerce.com!

en: You have successfully disconnected your store from Woo.com
hr: Uspješno ste isključili svoju trgovinu s Woo.com

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
hr: Uspješno ste isključili svoju trgovinu s WooCommerce.com

en: You have themes waiting to be updated
hr: Imate teme koje treba ažurirati

en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
hr: Koristili ste ovaj kupon %s u drugoj transakciji tijekom ove sesije kupovine i dosegnuto je ograničenje upotrebe kupona. Uklonite kupon i pokušajte ponovo.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
hr: Iskoristili ste dodijeljen vam prostor. Molim izbrišite datoteke prije prijenosa.

en: You like this
hr: Ovo ti se sviđa

en: You like this.
hr: Ti voliš ovo.

en: You may also like&hellip;
hr: Možda će vam se također svidjeti&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
hr: Možda vas zanima&hellip;

en: You may be interested in…
hr: Moglo bi vas zanimati...

en: You may need to manually restore the item's stock.
hr: Možda ćete trebati ručno povratiti zaliku artikla.

en: You may only upload 1 file.
hr: Možete prenijeti samo 1 zapis.

en: You might want to follow our guess: {{button}}Select %(timezoneName)s{{/button}}
hr: Možda želiš slijediti našu pretpostavku: {{button}}Odaberi %(timezoneName)s{{/button}}

en: You must authorize the transfer via a confirmation email sent to %1$s. The transfer will not proceed unless you authorize it. See our <a href="%2$s">support documentation</a> for more information.
hr: Morate autorizirati prijenos putem potvrdne e-poruke s poslane na %1$s. Prijenos se neće nastaviti osim ako ga ne ovlastite. Pogledajte našu <a href="%2$s"> dokumentaciju za podršku</a> za više informacija.

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
hr: Morate biti %1$sulogirani%2$s da biste objavili recenziju.

en: You must be <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">logged in</a> to post a comment.
hr: Trebate biti <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">prijavljeni</a> kako bi objavili komentar.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
hr: Ukoliko želite ostaviti komentar, morate se <a href="%s">prijaviti</a>.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
hr: Morate biti član najmanje jedne web stranice kako bi mogli upotrijebiti ovu stranicu.

en: You must be logged in to checkout.
hr: Trebate biti prijavljeni za plaćanje.

en: You must be logged in to download files.
hr: Morate biti prijavljeni kako bi preuzeli datoteke.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
hr: Morate kliknuti Spremi promjene na dnu zaslona, kako bi postavke postale aktivne.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
hr: Morate spojiti Jetpack dodatak s WordPress.com za korištenje ove mogućnosti.

en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
hr: Morate unijeti važeći licencni ključ na <a href="%1$s">MaxMind stranici postavki integracije</a> da biste mogli koristiti uslugu geolokacije. Ako vam nije potrebna geolokacija za dostavu ili porez, trebali biste promijeniti zadanu lokaciju kupca na <a href="%2$s">stranici s općim postavkama</a>.

en: You must include at least 2 answers
hr: Morate uključiti barem 2 odgovara

en: You must provide a domain name.
hr: Morate navesti ime domene.

en: You must provide a name for your network of sites.
hr: Morate upisati ime za vašu mrežu web-stranica.

en: You must provide a valid email address.
hr: Morate navesti valjanu adresu e-pošte.

en: You must select at least one field to send.
hr: Morate odabrati barem jedno polje za slanje.

en: You must specify a Comment ID
hr: Trebate navesti ID komentara

en: You must specify a Post ID
hr: Trebate navesti ID objave

en: You must specify a Term ID
hr: Trebate navesti ID pojma

en: You must specify a User ID
hr: Trebate navesti ID korisnika

en: You must specify a valid action
hr: Morate navesti valjanu akciju

en: You must specify a valid blog URL!
hr: Morate navesti ispravan blog URL!

en: You must specify a whitelisted option_name
hr: Morate navesti option_name s bijele liste

en: You must specify an option name
hr: Trebate navesti ime opcije

en: You must specify an option_name
hr: Morate navesti option_name

en: You must specify an option_value
hr: Morate navesti option_name_value

en: You must supply a future date to schedule.
hr: Navedite budući datum za raspored.

en: You must supply an array of options and values.
hr: Morate navesti niz opcija i vrijednosti.

en: You must supply an array of options.
hr: Morate navesti niz opcija.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
hr: Potreban je JavaScript kako bi bilo moguće odabrati dio slike.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
hr: Za pokretanje ovog alata potreban vam je WooCommerce 4.2 ili noviji.

en: You need a higher level of permission.
hr: Potrebna viša razina dopuštenja.

en: You need to be logged in to access this.
hr: Morate biti prijavljeni kako bi ovome pristupiti

en: You need to define a search term to order by relevance.
hr: Potrebno je definirati pojam pretrage kako bi mogli poredati prema važnosti.

en: You need to define an include parameter to order by include.
hr: Trebate odredite pojam za obuhvaćanje kako biste poredali po obuhvaćanju.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
hr: Trebate unijeti API ključ kako bi aktivirali Akismet servis na vašoj web stranici.

en: You need to enter your numeric user ID for the <a href="%1$s">Goodreads Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s" target="_blank">Full instructions</a>.
hr: Trebate unijeti numerički korisnički ID kako bi <a href="%1$s">Goodreads Widget</a> ispravno funkcionirao. <a href="%2$s" target="_blank">Upute</a>.

en: You need to pass an array of post formats.
hr: Trebate proslijediti niz (array) vrsti objava.

en: You need to provide the name of the cronjob to schedule.
hr: Trebate navesti ime cronjob koji želite tempirati.

en: You need to register for VaultPress.
hr: Trebate se registrirati za VaultPress.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
hr: Morate registrirati vaš Jetpack prije spajanja.

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
hr: Trebate odabrati što želite prikazati u <a href="%s">Gravatar profil widgetu</a>.

en: You need to supply your OPML url. Press back on your browser and try again
hr: Trebate unijeti svoj OPML url. Na pregledniku pritisnite gumb za natrag i pokušajte ponovo

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
hr: Trenutno imate instaliranu samo jednu temu. Živnite malo! Možete izabrati između više od 1.000 besplatnih tema u WordPress.org direktoriju tema bilo kad: samo kliknite iznad na karticu <a href="%s">Instaliranje tema</a>.

en: You personalized your store
hr: Personalizirali ste svoju trgovinu

en: You requested a refund for an upgrade. Please check your email for a message with a confirmation link.
hr: Zatražili ste povrat za nadogradnju. Molimo provjerite vašu email adresu zbog poruke sa linkom za potvrdu povrata.

en: You set up payments
hr: Postavili ste plaćanja

en: You should also note any collection and retention of sensitive personal data, such as data concerning health.
hr: Također trebate navesti bilo koje prikupljanje i čuvanje osjetljivih osobnih podataka, kao što su podaci vezani za zdravlje.

en: You should also review your privacy policy from time to time, especially after installing or updating any themes or plugins. There may be changes or new suggested information for you to consider adding to your policy.
hr: Također preporučujemo pregledavanje vaših pravila privatnosti s vremena na vrijeme, posebno nakon postavljanja ili ažuriranja bilo koje teme ili dodatka. Moguće su promjene ili nove predložene informacije koje trebate uzeti u obzir i uključiti i u vaša pravila privatnosti.

en: You should back up your existing %1$s and %2$s files.
hr: Trebali biste izraditi sigurnosnu kopiju postojeće datoteke %1$s i %2$s.

en: You should back up your existing %s file.
hr: Trebali biste izraditi sigurnosnu kopiju postojeće datoteke %s.

en: You should consider changing your site domain to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
hr: Prije aktivacije mrežne mogućnosti preporuča se promijena vašeg siteurl-a u %1$s. I dalje će biti moguće posjetiti vašu web-stranicu koristeći %3$s prefiks sa adresom kao što je %2$s, ali ostale poveznice neće imati %3$s prefiks.

en: You should consider removing any unused themes to enhance your site&#8217;s security.
hr: Preporučamo uklanjanje svih nekorištenih tema kako biste poboljšali sigurnost web-stranice.

en: You should remove inactive plugins
hr: Trebali bi ukloniti neaktivne dodatke

en: You should remove inactive themes
hr: Trebali bi ukloniti neaktivne teme

en: You should use a persistent object cache
hr: Trebali biste koristiti trajnu predmemoriju objekata

en: You successfully logged out.
hr: Uspješno ste se odjavili.

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
hr: Želite da katalog proizvoda i slike izgledaju odlično i usklađene su s vašim brendom. Ovaj vodič pružiti će vam sve savjete koje trebate kako bi učinili da proizvodi izgledaju odlično u vašoj trgovini.

en: You will be given a password to manually enter into the application in question.
hr: Dobit ćete lozinku za ručni ulazak u dotični program.

en: You will be removed as owner of %s
hr: Bit ćete uklonjeni kao vlasnik %s

en: You will be returned to the WordPress Dashboard, and no changes will be made.
hr: Bit ćete vraćeni na Nadzornu ploču WordPressa i neće biti izvršene nikakve promjene.

en: You will be sent to %s
hr: Biti ćete preusmjereni na %s

en: You will leave this 60-minute session with a plan for optimizing your site for search engines and an overview of basic tactics for increasing your traffic. Our Happiness Engineers will provide a foundation for making sure that your site meets current SEO standards. We'll also discuss how to maximize tools like Google Analytics and Webmaster Tools.
hr: Po završetku ove 60minutne sesije imat ćete plan za optimizaciju Vaše stranice za tražilice i pregled osnovnih taktika za povećanje svog prometa. Naši Inžinjeri Sreće će pružiti osnove za osiguranje da Vaša stranica ispunjava trenutne SEO standarde. Također ćemo raspravljati kako maksimizirati alate poput Google Analytics i Webmaster alata.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
hr: Morat ćete ručno izdati povrat kroz Payment Gateway nakon korištenja ove funkcije.

en: You will not be able to access %s unless allowed by the new owner
hr: Nećete moći pristupiti %s osim ako vam to ne dopusti novi vlasnik

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
hr: Trenutno neće moći instalirati nove teme odavde jer nedostaju SFTP podaci. Za sada, <a href="%s">dodajte teme u admin području</a>.

en: You will receive a partial refund of %(refundAmount)s which is %(planCost)s for the plan minus %(domainCost)s for the domain.
hr: Primit ćete djelomični povrat u iznosu od %(refundAmount)s što je cijena plana %(planCost)s umanjeno za cijenu domene %(domainCost)s.

en: You will receive instant notifications in your dashboard or your mobile device when somebody comments
    		on any of your sites. Reply directly wherever you are to keep the conversation going.
hr: Primati ćete trenutne obavijesti na Nadzornoj ploči ili mobilnom uređaju kada netko komentira
    →	→	na bilo kojoj vašoj web-stranici. Direktno odgovorite gdje god da se nalazite da potaknete raspravu.

en: You would have received an email because of this.
hr: Trebali bi dobiti poruku e-pošte zbog ovoga.

en: You {{a}}replied{{/a}} to this comment.
hr: {{a}}Odgovorio{{/a}} si na ovaj komentar.

en: You {{a}}replied{{/a}} to this post.
hr: {{a}}Odgovorio{{/a}} se na ovu objavu.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
hr: Kreirati ćete izbornik, dodijeliti mu lokaciju, i dodati stavke u izbornik kao što su poveznice na stranice ili kategorije. Ako vaša tema ima više lokacija za izbornik, možda ćete trebati kreirati više od jednog izbornika.

en: You&rsquo;ve selected the %s theme! Now you can customize it to make it look exactly how you&rsquo;d like.
hr: Odabrao si %s temu! Sada ju možeš urediti da izgleda onako kako želiš.

en: You're about to delete all Jetpack Social connections to %s.
hr: Obrisati ćete sve Jetpack Social veze prema %s.

en: You're all caught up!
hr: Sve si pročitao!

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
hr: Još malo pa gotovo! Nakon što dovršite postavljanje trgovine, možete početi primati narudžbe.

en: You're invited to share your experience
hr: Pozvani ste podijeliti iskustvo

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooCommerce Payments.
hr: Samo ste jedan korak do isplate. Potvrdite svoje poslovne podatke kako biste počeli upravljati transakcijama s WooCommerce Payments.

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooPayments.
hr: Samo ste jedan korak do isplate. Potvrdite svoje poslovne podatke kako biste počeli upravljati transakcijama s WooPayments.

en: You're ready to add products to your store.
hr: Spremni ste za dodavanje proizvoda u trgovinu.

en: You're ready to start selling!
hr: Spremni ste za početak prodaje!

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
hr: Dostigli ste prekretnicu od 10 narudžbi! Pogledajte se. Pregledajte neke priče o uspjehu WooCommercea za inspiraciju.

en: You've liked posts on this site
hr: Označio si da ti se sviđaju objave na ovoj stranici

[ctx: You've reached $number posts on $blog_title]
en: You've made your first post on %2$s | You've reached %1$s posts on %2$s
hr[0]: Napravio si svoju prvu objavu na %2$s
hr[1]: Dosegli ste %1$s objave na %2$s
hr[2]: Dosegli ste %1$s objava na %2$s

en: You've recently used this password. Try something new.
hr: Već ste nedavno koristili upisanu zaporku. Molimo odaberite neku drugu.

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
hr: Vaša %1$s datoteka koristi dinamičku vrijednost (%2$s) za putanju na %3$s. Međutim, vrijednost %3$s također je dinamička vrijednost (pokazuje na %4$s) i pokazivanje na drugu dinamičku vrijednost nije podržano. Ažurirajte %3$s da usmjerava izravno na %4$s.

en: Your %s file contains only core WordPress features.
hr: Datoteka %s sadrži samo značajke WordPress jezgre.

en: Your %s post | Your %s posts
hr[0]: Vaš %s post
hr[1]: Vaša %s posta
hr[2]: Vaših %s postova

en: Your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS.
hr: Vaša <a href="%1$s">Adresa WordPressa</a> i <a href="%2$s">Adresa web-stranice</a> nisu podešeni za korištenje HTTPS.

en: Your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS.
hr: Vaša <a href="%s">adresa web-stranice</a> nije podešena da koristi HTTPS.

en: Your API key is invalid
hr: Vaš API ključ je neispravan

en: Your API key is no longer valid.
hr: Vaš API ključ više nije valjan.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
hr: Vaš Akismet pretplata je otkazana.

en: Your Akismet subscription is suspended.
hr: Vaša Akismet pretplata je suspendirana.

en: Your Antispam key is valid.
hr: Vaš Antispam ključ je ispravan.

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
hr: Vaš CSV treba sadržavati stupce u određenom poretku. %1$s Kliknite ovdje kako biste preuzeli ogledni uzorak %2$s.

en: Your Custom Content Types
hr: Vaši Prilagođene vrste sadržaja

en: Your Email
hr: Vaš e-mail

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.
hr: Vaš IP (%1$s) je označen zbog potencijalnih kršenja sigurnosti.

en: Your Jetpack setup looks a-okay!
hr: Vaše Jetpack postavke izgledaju dobro!

en: Your LinkedIn connection needs to be reauthenticated to continue working – head to Sharing to take care of it.
hr: Tvoja LinkedIn veza mora biti obnovljena da bi nastavila raditi - odi na Djeljenje kako bi ju obnovio.

en: Your Name
hr: Vaše ime

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
hr: Vaš Portfolio arhiv trenutno nema unosa. Možete ih započeti kreirati na Nadzornoj ploči.

en: Your Recent Drafts
hr: Vaše nedavne skice

en: Your Report Download
hr: Preuzimanje vašeg izvještaja

en: Your Sites
hr: Vaše web stranice

en: Your Stuff
hr: Vaše Stavke

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
hr: Vaša arhiva Preporuka trenutno nema unosa. Možete ih početi kreirati na Nadzornoj ploči.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
hr: Vaš web server ne može kreirati SSL zahtjeve; kontaktirajte vaš web hosting i pitajte ih da dodaju podršku za SSL zahtjeve.

en: Your WordPress version is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
hr: Vaša trenutačna inačica WordPress je %1$s, međutim, novi dodatak zahtijeva %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the new theme version requires %2$s.
hr: Vaša trenutačna inačica WordPress je %1$s, međutim, nova inačica dodatka zahtijeva %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
hr: Vaša WordPress inačica je %1$s, međutim za dodatak je potrebna %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
hr: Vaša trenutačna inačica WordPress je %1$s, međutim, učitana tema zahtijeva %2$s.

en: Your WordPress.com site runs on the best WordPress hosting environment on earth. No patches, no upgrades, no-nonsense, no matter the plan.
hr: Vaša WordPress.com stranica na najbolje WordPress hostingu na Zemlji. Bez zakrpa, nadogradnji, jednostavno, bez obzira na plan.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
hr: Vaš je račun uspješno izrađen i na vašu je adresu e-pošte poslana lozinka.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
hr: Vaš je račun uspješno izrađen. Vaši podaci za prijavu poslani su na vašu adresu e-pošte.

en: Your answer was incorrect, please try again.
hr: Vaš odgovor nije ispravan, pokušajte ponovno.

en: Your blog does not currently have any published posts.
hr: Vaš blog trenutno nema nijedan objavljeni post.

en: Your blogroll
hr: Vaša blogoteka

en: Your browser cannot upload files
hr: Vaš preglednik ne može prenijeti datoteke

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
hr: Vaš Internet preglednik ne podržava direktni pristup međumemoriji. Umjesto toga upotrijebite tipke prečaca ili edit/uredi izbornik vaše Internet preglednika.

en: Your browser is out of date!
hr: Vaš preglednik je zastario!

en: Your business has a physical location customers can visit, or provides goods and services to local customers, or both.
hr: Tvoja tvrtka ima fizičku lokaciju koju mušterije mogu posjetiti ili pruža dobra i usluge lokalnim mušterijama ili oboje.

en: Your card number is incorrect.
hr: Tvoj broj kartice je neispravan.

en: Your card used at %s is expiring
hr: Kartica koju koristiš na %s ističe

en: Your cart is currently empty!
hr: Vaša košarica je trenutno prazna!

en: Your cart is currently empty.
hr: Vaša košarica je trenutno prazna.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
hr: Vaši promijenjeni podaci bit će izgubljeni ako napustite ovu stranicu bez spremanja.

en: Your changes have been saved.
hr: Vaše promjenje su spremljene.

en: Your changes were not saved. Please retry.
hr: Primjene nisu spremljene. Pokušajte ponovo.

en: Your chosen password.
hr: Vaša odabrana lozinka.

en: Your comment is awaiting moderation.
hr: Vaš komentar čeka na moderiranje.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
hr: Vaš komentar čeka na potvrdu. Ovo je pred-pregled, vaš će komentar biti vidljiv drugima kada se potvrdi.

en: Your comment is in moderation.
hr: Vaš komentar čeka moderiranje.

en: Your comment was approved.
hr: Vaš komentar je odobren.

en: Your comments have all been imported now, but we still need to rebuild your conversation threads.
hr: Vaši komentari su sada uvezeni, ali još moramo ponovno izgraditi grananje vaših rasprava.

en: Your current password is incorrect.
hr: Vaša trenutna lozinka je pogrešna.

en: Your domain creates your site’s first impression, and it’s how people remember you.
hr: Vaša domena stvara prvu impresiju, po tome Vas ljudi pamte.

en: Your domain {{strong}}%(domain)s{{/strong}} was added to your site. We have set everything up for you, but it may take a little while to start working.
hr: Tvoja domena {{strong}}%(domain)s{{/strong}} je dodana na tvoju stranicu. Sve smo ti namjestili, ali može potrajati prije nego što proradi.

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
hr: Vaša adresa e-pošte još nije ažurirana. Molim provjerite svoju dolaznu mapu na %s za potvrdnu poruku e-pošte.

en: Your email address will not be published.
hr: Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

en: Your email address.
hr: Vaša adresa e-pošte

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
hr: Moguće je da vaš vatrozid blokira Akismet. Molimo kontaktirajte vaš host i uputite ih na <a href="%s" target="_blank">naš vodič o vatrozidovima</a>..

en: Your homepage displays
hr: Vaša početna stranica prikazuje

en: Your host appears to support the following object caching services: %s.
hr: Čini se da vaš host podržava sljedeće usluge predmemoriranja objekata: %s.

en: Your hosting provider can tell you if a persistent object cache can be enabled on your site.
hr: Vaš pružatelj usluge hostinga može vam reći može li se na vašoj stranici omogućiti trajna predmemorija objekata.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
hr: Vaša instalacija WooCommerce nije dovršena. Ako ste instalirali WooCommerce s GitHub-a, %1$spogledajte ovaj dokument%2$s da biste postavili svoje razvojno okruženje.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
hr: Vaša instalacija WooCommerce nije dovršena. Ako ste instalirali WooCommerce s GitHub-a, pogledajte ovaj dokument za postavljanje razvojnog okruženja: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
hr: Vaša instalacija WordPress ne zahtjeva FTP pristupne podatke za izvođenje ažuriranja.

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
hr: Vaša instalacija WordPressa traži FTP pristupne podatke kako bi izvršila ažuriranje.

en: Your installation of the WooCommerce Blocks feature plugin is incomplete. Please run %1$s within the %2$s directory.
hr: Vaša instalacija dodatka WooCommerce Blocks je nepotpuna. Pokrenite %1$s unutar direktorija %2$s .

en: Your invoice for order #{order_number}
hr: Račun za narudžbu #{order_number}

en: Your latest changes were saved as a revision.
hr: Vaš posljednje promjene su snimljene kao revizija.

en: Your latest posts
hr: Vaše najnovije objave

en: Your latest {site_title} invoice
hr: Vaš zadnji {site_title} račun.

en: Your main blog is not connected to WordPress.com. Please connect to get an API key.
hr: Vaš glavni blog nije spojen s WordPress.com. Spojite ga kako bi dobili API ključ.

en: Your media upload
hr: Vaš media prijenos

en: Your new WordPress.com site is ready to go! Looking for ideas for your new site? Check out the <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com beginner's tutorial</a>.
    
    Cheers,
    The WordPress.com Team
hr: Tvoja nova WordPress.com stranica je spremna! Tražiš ideje za svoju novu stranicu? Provjeri <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com upute za početnike</a>.
    
    Pozdrav,
    WordPress.com Tim

en: Your new field was saved successfully
hr: Vaše novo polje je uspješno spremljeno.

en: Your new password for %s is:
hr: Vaša nova lozinka za %s je:

en: Your next big idea starts here
hr: Tvoja sljedeća velika ideja počinje ovdje

en: Your object cache implementation does not support flushing individual groups.
hr: Vaša implementacija predmemorije objekata ne podržava čišćenje pojedinačnih grupa.

en: Your object cache implementation does not support flushing the in-memory runtime cache.
hr: Vaša implementacija predmemorije objekata ne podržava čišćenje in-memory runtime predmemorije.

en: Your order
hr: Vaša narudžba

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
hr: Vaša narudžba više se ne može otkazati. Kontaktirajte nas ako trebate pomoć.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
hr: Vaša narudžba na %s je djelomično refundirana. ispod se nalazi više detalja vama na uvid:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
hr: Vaša narudžba na %s je refundirana. Ispod se nalazi više detalja vama na uvid:

en: Your order was cancelled.
hr: Vaša narudžba je otkazana.

en: Your password can be saved.
hr: Tvoja lozinka može biti spremljena.

en: Your password has been reset successfully.
hr: Vaša lozinka je uspješno resetirana.

en: Your password has been reset.
hr: Vaša lozinka je resetirana.

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
hr: Vaša lozinka je prekratka. Molimo, odaberite lozinku koja ima minimalno 6 znakova.

en: Your password is too weak: Looks like you're including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
hr: Tvoja loznika je preslaba: Izgleda da si stavio jednostavne informacije o sebi. Probaj staviti nešto malo više jedinstvenije.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
hr: Vaši osobni podaci biti će korišteni za obradu vaše narudžbe, podršku vašem iskustvu na ovoj web stranici i za druge svrhe opisane u našim %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
hr: Vaši će se osobni podaci koristiti za podršku vašem iskustvu na ovoj web stranici, za upravljanje pristupom vašem računu i za druge svrhe opisane u našim %s.

en: Your plan doesn't include Pay with PayPal. <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Learn more and upgrade</a>.
hr: Vaš plan ne sadrži Pay with PayPal. <a href="%s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Saznajte više i nadogradite</a>.

en: Your plugins are all up to date
hr: Vaši dodaci su ažurni

en: Your post has not received any views yet!
hr: Vaša objava još nije pregledana!

en: Your posts have all been imported, but wait &#8211; there&#8217;s more! Now we need to download &amp; import your comments.
hr: Vaši postovi su uvezeni, ali pričekaj, ima još! Sada trebamo preuzeti &amp; uvesti vaše komentare.

en: Your posts on %s will be transferred to the new owner and will no longer be authored by your account.
hr: Vaše objave na %s biti će prebačene na novog vlasnika i više ih neće autorizirati vaš račun.

en: Your products are now being imported...
hr: Vaši proizvodi se sada uvoze...

en: Your profile
hr: Vaš profil

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
hr: Vaš profil sadrži informacije o vama (vašem &#8220;računu&#8221;) kao i neke osobne postavke vezane uz korištenje WordPressa.

en: Your query is super long. Brevity is the soul of wit.
hr: Tvoj zahtjev je jako dugačak. Kratkoća je duša mudrosti.

en: Your rating
hr: Vaša ocjena

en: Your recovery email has been validated successfully.
hr: Vaš email za oporavak je uspješno potvrđen.

en: Your report file is being generated.
hr: Vaša datoteka izvještaja se generira.

en: Your review
hr: Vaša recenzija:

en: Your review is awaiting approval
hr: Vaš komentar čeka odobrenje

en: Your scheduled changes just published
hr: Vaše tempirane promjene su objavljene

en: Your search did not match any blog posts. Whoa.
hr: Vaša pretraga ne poklapa se s niti jednom objavom na blogu. Huh.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
hr: Vaš server nema %s class omogućen - HTML/Multipart emails, a također i neke ekstenzije, neće raditi bez DOMDocument.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
hr: Vaš server nema uključenu klasu %s - neki gateway pluginovi koji koriste SOAP možda neće pravilno raditi.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
hr: Vaš server ne podržava %s funkcije - ovo je potrebno za bolje kodiranje znakova. Za to će biti upotrebljen neki fallback.

en: Your server is not responding to our monitoring requests. Your site may have PHP fatal errors, database connectivity issues, or other server-level problems. <a href="%s">This page</a> might help you figure out what is causing the problem.
hr: Vaš poslužitelj ne odgovara na naše zahtjeve za praćenjem. Vaša stranica možda ima PHP greške, probleme se povezivosti na bazu ili neki drugi poslužiteljski problem. <a href="%s">Ova stranica</a> bi Vam mogla pomoći otkriti u čemu je problem.

en: Your server is not responding to our monitoring requests. Your site may have PHP fatal errors, database connectivity issues, or other server-level problems. You might be able to figure out what is causing the problem using this information %s
hr: Vaš poslužitelj ne odgovara na naše zahtjeve za praćenjem. Vaša stranica možda ima PHP greške, probleme se povezivosti na bazu ili neki drugi poslužiteljski problem. Možda možete shvatiti gdje je problem uz pomoć ovih informacije %s

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
hr: Vaša sesija je istekla. Ponovno se prijavite kako bi nastavili gdje ste stali.

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše postavke su spremljene.

en: Your site %s can now be seen by search engines.
hr: Vaša stranica %s je sada vidljiva tražilicama

en: Your site address can only contain letters and numbers.
hr: Adresa stranice možemo samo sadržavati slova i brojeve.

en: Your site can communicate securely with other services
hr: Vaša web-stranice može na siguran način komunicirati s drugim servisima

en: Your site can perform loopback requests
hr: Vaša web-stranica može izvršiti loopback zahtjev.

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
hr: Vaša web-stranica se ne može spojiti s Akismet poslužiteljima.

en: Your site could not complete a loopback request
hr: Vaša web-stranice ne može dovršiti loopback zahtjev

en: Your site could not connect to WordPress.com via HTTPS. This could be due to any number of reasons, including faulty SSL certificates, misconfigured or missing SSL libraries, or network issues.
hr: Vaša web-stranica se nije mogla spojiti na WordPress.com via HTTPS. Ovo se može dogoditi zbog brojnih razloga, uključujući neispravan SSL certifikat, nepravilno konfigurirane ili odsutne SSL zbirke, ili mrežnih problema.

en: Your site does not have any active plugins.
hr: Vaša stranica nema aktivnih dodataka.

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
hr: Vaša web-stranica nema zadanu temu. Zadane teme WordPress automatski koristi ako se nešto dogodi vašoj temi koju koristite.

en: Your site does not have any installed themes.
hr: Vaša stranica nema nijednu instaliranu temu.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
hr[0]: Vaša web-stranice ima %1$d neaktivnu temu, osim %2$s, izvorne WordPress teme, i %3$s, vaše aktivne teme.
hr[1]: Vaša web-stranice ima %1$d neaktivne teme, osim %2$s, izvorne WordPress teme, i %3$s, vaše aktivne teme.
hr[2]: Vaša web-stranice ima %1$d neaktivnih tema, osim %2$s, izvorne WordPress teme, i %3$s, vaše aktivne teme.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
hr[0]: Vaša web-stranice ima %1$d neaktivnu temu, osim %2$s, vaše aktivne teme.
hr[1]: Vaša web-stranice ima %1$d neaktivne teme, osim %2$s, vaše aktivne teme.
hr[2]: Vaša web-stranice ima %1$d neaktivnih tema, osim %2$s, vaše aktivne teme.

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
hr[0]: Vaša web-stranica ima %d aktivni dodatak, u najnovijoj inačici.
hr[1]: Vaša web-stranica ima %d aktivna dodatka, u najnovijoj inačici.
hr[2]: Vaša web-stranica ima %d aktivnih dodataka, u najnovijoj inačici.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
hr[0]: Vaša web-stranica ima %d neaktivni dodatak.
hr[1]: Vaša web-stranica ima %d neaktivna dodatka.
hr[2]: Vaša web-stranica ima %d neaktivnih dodataka.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
hr[0]: Vaša web-stranice ima %d neaktivnu temu.
hr[1]: Vaša web-stranice ima %d neaktivne teme.
hr[2]: Vaša web-stranice ima %d neaktivnih tema.

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
hr[0]: Vaša web-stranica ima %d instaliranu temu, u najnovijoj inačici.
hr[1]: Vaša web-stranica ima %d instalirane teme, u najnovijim inačicama.
hr[2]: Vaša web-stranica ima %d instaliranih tema, u najnovijim inačicama.

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
hr[0]: Vaša web-stranica ima %d dodatak koji treba ažurirati.
hr[1]: Vaša web-stranica ima %d dodatka koje treba ažurirati.
hr[2]: Vaša web-stranica ima %d dodataka koje treba ažurirati.

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
hr[0]: Vaša web-stranica ima %d temu koju treba ažurirati.
hr[1]: Vaša web-stranica ima %d teme koje treba ažurirati.
hr[2]: Vaša web-stranica ima %d tema koje treba ažurirati.

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
hr: Web-stranica ima 1 aktivirani dodatak, u najnovijoj inačici.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
hr: Web-stranica ima 1 instaliranu temu, u najnovijoj inačici.

en: Your site has a "footer" widget enabled so buttons will always be used. {{link}}Customize your site{{/link}}
hr: Tvoja stranica ima omogućen widget u "podnožju", pa će gumbi biti uvijek omogućeni.   {{link}}Uredi svoju stranicu{{/link}}

en: Your site has a critical issue that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
hr: Vaša stranica ima kritični problem koji trebate riješiti što prije kako bi poboljšali performanse i sigurnost.

en: Your site has critical issues that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
hr: Vaša stranica ima kritični problem koji trebate riješiti što prije kako bi poboljšali performanse i sigurnost.

en: Your site icon is saved and uploaded, and you should start seeing it appear around WordPress.com soon.
hr: Vaša ikonica stranice je učitana i uskoro bi se trebala početi prikazivati na WordPressu.com.

en: Your site is being backed up in real time and regularly scanned for security threats.
hr: Za vašu web-stranicu se kreira sigurnosna kopija u realnom vremenu i regularno se skenira za sigurnosne prijetnje.

en: Your site is in Development Mode, so it can not be connected to WordPress.com.
hr: Vaša web-stranica je trenutno u Razvojnom načinu rada, stoga se ne možete spojiti s WordPress.com.

en: Your site is not set to output debug information
hr: Vaša web-stranica nije postavljena da isporučivanje informacije za ispravljanje grešaka

en: Your site is protected from spam.
hr: Vaša web-stranica je zaštićena od spama.

en: Your site is responding intermittently, or extremely slowly. This can indicate an overloaded, under-powered, or misconfigured server. Your site is probably loading for some users, but not for everyone.
hr: Vaša stranica odgovara povremeno ili iznimno sporo. To može označavati preopterećenost, manjak snage ili pogrešne postavke poslužitelja. Vaša stranica se vjerojatno učitava nekim korisnicima, ali ne svim.

en: Your site is returning a 403 error, which normally indicates that your host's security measures are blocking our monitoring requests. Please have them confirm that they are not blocking any requests from our <a href="%s" type="external">user agent</a>.
hr: Vaša stranica vraća 403 grešku, što uobičajeno znači da poslužiteljske sigurnosne mjere blokiraju naše zahtjeve za praćenjem. Molimo provjerite da poslužitelj ne blokira zahtjeve s <a href="%s" type="external">našim potpisom</a>.

en: Your site is returning a 403 error, which normally indicates that your host's security measures are blocking our monitoring requests. Please have them confirm that they are not blocking any requests from our user agent (See %s for more information).
hr: Vaša stranica vraća 403 grešku, što uobičajeno znači da poslužiteljske sigurnosne mjere blokiraju naše zahtjeve za praćenjem. Molimo provjerite da poslužitelj ne blokira zahtjeve s našim potpisom (Vidite %s za više informacija).

en: Your site is running on an older version of PHP (%s)
hr: Vaša web-stranica koristi stariju inačicu PHP-a (%s)

en: Your site is running on an older version of PHP (%s), which should be updated
hr: Vaša web-stranica koristi stariju inačicu PHP-a (%s), kojeg bi trebalo ažurirati

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress.
hr: Vaša web stranica radi na zastarjeloj inačici PHP-a (%s), koja ne prima sigurnosna ažuriranja i uskoro je WordPress neće podržavati.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
hr: Vaša web stranica radi na zastarjeloj inačici PHP-a (%s), koja ne prima sigurnosna ažuriranja i uskoro je WordPress neće podržavati. Osigurajte da se PHP ažurira na vašem poslužitelju što je prije moguće. U protivnom nećete moći nadograditi WordPress.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates. It should be updated.
hr: Vaša web stranica radi na zastarjeloj inačici PHP-a (%s), koja ne prima sigurnosna ažuriranja. Trebalo bi ga ažurirati.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which should be updated.
hr: Vaša web-stranica koristi zastarjelu inačicu PHP-a (%s), kojeg bi trebalo ažurirati

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress.
hr: Vaša web stranica radi na zastarjeloj inačici PHP-a (%s), koju WordPress uskoro neće podržavati.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
hr: Vaša web stranica radi na zastarjeloj inačici PHP-a (%s), koju WordPress uskoro neće podržavati. Osigurajte da se PHP ažurira na vašem poslužitelju što je prije moguće. U protivnom nećete moći nadograditi WordPress.

en: Your site is running the current version of PHP (%s)
hr: Vaša web-stranica koristi aktualnu verziju PHP-a (%s)

en: Your site is safely hosted at WordPress.com which means you already have most of the Jetpack goodness right out of the box. Have you considered <a href='http://store.wordpress.com/plans/'>upgrading your WordPress.com Plan?</a>
hr: Vaša je stranica se sigurno poslužuje s WordPress.com, što znači da već imate većinu Jetpack odlika dostupno. Jeste li razmišljali o <a href='http://store.wordpress.com/plans/'>nadogradnji svog WordPress.com plana?</a>

en: Your site is set to display errors to site visitors
hr: Vaša web-stranica je postavljena tako da prikazuje greške posjetiteljima

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
hr: Vaša web-stranica je postavljena da zapisuje greške u potencijalno javnu datoteku.

en: Your site is unable to communicate securely with other services
hr: Vaša web-stranice ne može na siguran način komunicirati s drugim servisima

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
hr: Vaša web-stranica ne može pristupiti WordPress.org na %1$s, i vraćena je greška: %2$s

en: Your site is verified with %1$s and %2$s.
hr: Vaša web-stranica je verificirana s %1$s i %2$s.

en: Your site is verified with %s.
hr: Vaša web-stranica je verificirana s %s.

en: Your site is visible only to registered members
hr: Vaša web stranica je vidljiva samo registriranim članovima

en: Your site may have problems auto-updating plugins and themes
hr: Vaša web-stranica možda ima problema sa automatskim ažuriranjem dodataka i tema

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
hr: Moguće da je vaša web-stranica na privatnoj mreži. Jetpack se može povezati samo s javnim web-stranicama. Provjerite jeli vaša web-stranica vidljiva na internetu, i zatim pokušajte ponovno povezati 🙏.

en: Your site needs an Antispam key.
hr: Vaša web-stranice treba Antispam ključ.

en: Your site was down for approximately %1$s, but is up again as of %2$s.
hr: Vaša stranica je bila nedostupna otprilike %1$s, ali je sada dostupna od %2$s.

en: Your site was successfully backed up %s ago.
hr: Za vaša web-stranica je uspješno napravljena sigurnosna kopija prije %s.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there are still some things you can do to improve its performance and security.
hr: Zdravlja vaše stranice je dobro, ali ima još nekoliko stvari koje možete učiniti kako bi poboljšali performanse i sigurnost.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there is still one thing you can do to improve its performance and security.
hr: Zdravlje vaše stranice je dobro, ali postoji još jedna stvar koju možete učiniti kako biste poboljšali performanse i sigurnost.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
hr: Najnovije objave vaše web stranice.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
hr: Najnoviji komentari na vašoj web stranici.

en: Your starting point for finding and sharing solutions with WordPress.com users around the world.
hr: Tvoja početna točka za pronalazak i dijeljenje rješenja s WordPress.com korisnicima diljem svijeta

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
hr: Adresa vaše trgovine potrebna je za postavljanje zemlje podrijetla za dostavu, valute i opcije plaćanja.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
hr: Izgleda da vaša trgovina ne koristi sigurnu vezu. Preporučujemo da poslužite cijelu web-lokaciju putem HTTPS veze kako biste zaštitili podatke klijenata. <a href="%s"> Saznajte više ovdje.</a>

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
hr: Vaša trgovina je skoro spremna! Za aktiviranje servisa kao %s, jednostavno spojite s Jetpackom.

en: Your store is already connected.
hr: Vaša je trgovina već povezana.

en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
hr: Vaša je trgovina konfigurirana za posluživanje digitalnih proizvoda pomoću metode "Samo preusmjeravanje". Ova metoda je zastarjela, <a href="%s"> umjesto toga prebacite se na drugu metodu.</a> <br><em>Ako koristite udaljeni poslužitelj za datoteke za preuzimanje (kao što su Google Drive, Dropbox, Amazon S3), možete opcionalno "dozvoliti korištenje preusmjeravanja kao zadnju opciju". Odabirom te opcije i/ili bilo koju druge opcije ova obavijest biti će uklonjena. </em>

en: Your store is not connected to Woo.com. Run `wp wc com connect` command.
hr: Vaša trgovina nije povezana s Woo.com. Pokrenite naredbu `wp wc com connect`.

en: Your store is not connected to WooCommerce.com. Run `wp wc com connect` command.
hr: Vaša trgovina nije povezana s WooCommerce.com. Pokrenite naredbu `wp wc com connect`.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
hr: Vaša trgovina ne koristi HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Saznajte više o HTTPS-u i SSL certifikatima</a>.

en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
hr: Direktorij za prijenos vaše trgovine <a href="%1$s"> može se pregledavati putem interneta </a>. Savjetujemo <a href="%2$s"> konfiguriranje vašeg web servera kako bi se spriječilo indeksiranje direktorija</a>.

en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
hr: Vaša pretplata je istekla %s. Nabavite novu pretplatu za nastavak primanja ažuriranja i pristup podršci.

en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
hr: Vaša pretplata ističe za %d dana. Omogućite automatsku obnovu kako biste izbjegli gubitak ažuriranja i pristup podršci.

en: Your subscription will stop on %s because we could not take a recurring payment from your credit card.
hr: Tvoja pretplata će prestati na %s jer nismo mogli napraviti naplatu s tvoje kreditne kartice.

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
hr[0]: Vaša tema može prikazati izbornike u %s lokaciji.
hr[1]: Vaša tema može prikazati izbornike u %s lokacije.
hr[2]: Vaša tema može prikazati izbornike u %s lokacija.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
hr[0]: Vaša tema sadrži %s lokaciju za izbornik. Odaberite koje izbornike želite koristiti.
hr[1]: Vaša tema sadrži %s lokacije za izbornike. Odaberite koje izbornike želite koristiti.
hr[2]: Vaša tema sadrži %s lokacija za izbornike. Odaberite koje izbornike želite koristiti.

en: Your theme can display menus in one location.
hr: Vaša tema može prikazati izbornike u jednoj lokaciji.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
hr: Vaša tema može prikazati izbornik na jednoj lokaciji. Odaberite koji izbornik želite upotrijebiti.

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
hr: Vaša tema određuje kako se prikazuje sadržaj u preglednicima. <a href="%s">Saznajte više o kanalima</a>.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
hr: Vaša tema nema podršku za izbornike., ali ih svejedno možete koristiti u bočnim trakama pomoću widgeta &#8220;Navigacijski izbornik&#8221; na zaslonu <a href="%s">Widgeti</a>.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
hr: Vaša tema ne podržava navigacijske izbornike ili widgete.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
hr[0]: Ova tema ima %s drugo widget područje, ali ih ova stranica ne prikazuje.
hr[1]: Ova tema ima %s druga widget područja, ali ih ova stranica ne prikazuje.
hr[2]: Ova tema ima %s drugih widget područja, ali ih ova stranica ne prikazuje.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
hr[0]: Ova tema ima %s widget područje, ali ih ova stranica ne prikazuje.
hr[1]: Ova tema ima %s widget područja, ali ih ova stranica ne prikazuje.
hr[2]: Ova tema ima %s widget područja, ali ih ova stranica ne prikazuje.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
hr: Ova tema ima 1 drugo widget područje, ali ih ova stranica ne prikazuje.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
hr: Ova tema ima 1 widget područje, ali ih ova stranica ne prikazuje.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
hr: Vaša tema ima woocommerce.php datoteku. Nećete moći nadjačati woocommerce/archive-product.php prilagođeni predložak jer woocommerce.php ima prioritet nad archive-product.php datotekom. To ima za cilj spriječiti probleme prikaza.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
hr[0]: Vaša tema podržava %s izbornik. Odaberite koji će izbornik biti prikazan na određenoj lokaciji.
hr[1]: Vaša tema podržava %s izbornika. Odaberite koji će izbornik biti prikazan na određenoj lokaciji.
hr[2]: Vaša tema podržava %s izbornika. Odaberite koji će izbornik biti prikazan na određenoj lokaciji.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
hr: Vaša tema podržava <strong>%s</strong>

en: Your theme supports Testimonials
hr: Vaša tema podržava Preporuke

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
hr: Vaša tema podržava jedan izbornik. Odaberite koji izbornik želite koristiti.

en: Your themes are all up to date
hr: Vaše teme su ažurne

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
hr: Vaša vremenska zona je postavljena na %1$s (%2$s) trenutno %3$s (Koordinirano univerzalno vrijeme %4$s).

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
hr: Vaša vremenska zona je postavljena na %1$s (Koordinirano univerzalno vrijeme %2$s).

en: Your token must have permission to post on this blog.
hr: Vaš token mora imati dopuštenje za objave na ovom blogu.

en: Your translations are all up to date.
hr: Vaši prijevodi su ažurirani.

en: Your upload didn't complete; try again later or cross your fingers and try again right now.
hr: Vaš prijenos nije dovršen; pokušajte ponovno kasnije ili prekrižite prste i pokušajte ponovno sada.

en: Your url is set as `%1$s`, but your WordPress.com connection lists it as `%2$s`!
hr: Vaš URL je postavljen kao `%1$s`, ali vaša WordPress.com veza prikazuje to kao `%2$s`!

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
hr: Vaše korisničko ime ne može biti promjenjeno, ali možete koristiti druga polja za unos vašeg imena ili nadimka, i izmijeniti koje ime prikazati u vašim postovima.

en: Your users will be able to log in to your site with their WordPress.com account.
    		This includes two-factor authentication making it the safest login mechanism for your site.
hr: Vaši korisnici moći će se prijaviti na vašu web-stranicu koristeći svoje WordPress.com račune.
    →	→	Ovo uključuje two-factor provjeru autentičnosti što čini prijavu na vašu web-stranicu najsigurnijom.

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
hr: Vaša verzija WordPressa (%s) je ažurna

en: Your visitors clicked these links on your site.
hr: Vaši posjetitelji su kliknuli na ove poveznice na vašoj web stranici.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
hr: Vaš web host ili server administrator je onemogućio PHP funkciju <code>gethostbynamel</code>. <strong>Akismet ne može ispravno funkcionirati dok se ovo ne popravi</strong>. Molim kontaktirajte vaš web host ili administratora vatrozida i dajte im <a href="%s" target="_blank">ovu informaciju o sistemskim zahtjevima Akismeta</a>.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with Application Passwords.
hr: Vaša web-stranica koristi osnovnu autentifikaciju, koja trenutno nije kompatibilna s lozinkama aplikacija.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with application passwords.
hr: Vaša web-stranica koristi osnovnu autentifikaciju, koja trenutno nije kompatibilna s lozinkama aplikacija.

en: Your website does not use HTTPS
hr: Vaša web-stranica ne koristi HTTPS

en: Your website is just the beginning. We’ve got the service and tools you need to keep growing.
hr: Vaša webstranica je samo početak. Imamo usluge i alate koje treba da nastavite rasti.

en: Your website is using an active HTTPS connection
hr: Vaša web-stranica koristi aktivnu HTTPS konekciju..

en: Your {site_title} account has been created!
hr: Vaš {site_title} račun je kreiran!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
hr: Vaša {site_title} narudžba #{order_number} je djelomično refundirana

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
hr: Vaša {site_title} narudžba #{order_number} je refundirana

en: Your {site_title} order has been received!
hr: Vaša {site_title} narudžba je zaprimljena!

en: Your {site_title} order is now complete
hr: Vaša {site_title} narudžba je sada dovršena

en: You’re already subscribed to this site!
hr: Već ste se pretplatili na ovoj stranici.

en: You’re covered.
hr: Pokriveni ste.

en: You’re in good company if you use WordPress to publish on the web. Here’s a sampler of well-known sites that are powered by WordPress.
hr: Nalaziš se u dobrom društvu ukoliko koristiš WordPress za objavljivanje na webu. Evo nekoliko poznatih stranica koje koriste WordPress.

en: You’ve received the following order from %s:
hr: Primili ste sljedeću narudžbu od %s:

en: Yucatan
hr: Yukatan

en: Yukon Territory
hr: Yukon

en: ZIP
hr: Poštanski broj

en: ZIP Code
hr: Poštanski broj

en: Zambia
hr: Zambija

en: Zaporozhye
hr: Zaporožje

en: Zero
hr: Nula

en: Zero rate
hr: Nulta stopa

en: Zimbabwe
hr: Zimbabve

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
hr: Zip Co - Kupi Odmah, Plati Kasnije

en: Zip Export not supported.
hr: Zip izvoz nije podržan.

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
hr: Poštanski broj adrese na koju se šalje.

en: Zone
hr: Zona

en: Zone ID.
hr: ID zone.

en: Zone does not exist!
hr: Zona ne postoji!

en: Zone name
hr: Naziv zone

en: Zone regions
hr: Regije zone

en: Zoom in/out
hr: Zoom +/-

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
hr[0]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log poruka
hr[1]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log poruke
hr[2]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log poruka

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
hr: [%1$s] Potvrđena radnja: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
hr: [%1$s] Komentar: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
hr: [%1$s] Potvrdite radnju: %2$s

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
hr: [%1$s] Povratni ping: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
hr: [%1$s] Moderirajte: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
hr: [%1$s] Povratna veza: "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
hr: [%s] Administratorska adresa e-pošte je promijenjena

en: [%s] Background Update Failed
hr: [%s] Pozadinsko ažuriranje nije uspjelo

en: [%s] Background Update Finished
hr: [%s] Pozadinsko ažuriranje je završeno

en: [%s] Delete My Site
hr: [%s] Obriši moju web-stranicu

en: [%s] Email Change Request
hr: [%s] Zahtjev za izmjenu adrese e-pošte

en: [%s] Email Changed
hr: [%s] Adresa e-pošte je promijenjena

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
hr: [%s] Zahtjev za brisanjem ispunjen

en: [%s] Joining Confirmation
hr: [%s] Potvrda pridruživanja

en: [%s] Login Details
hr: [%s] Detalji prijave

en: [%s] Network Admin Email Change Request
hr: [%s] Zahtjev za izmjenu adrese e-pošte administratora mreže

en: [%s] Network Admin Email Changed
hr: [%s] Promijenjena je adresa e-pošte administratora mreže

en: [%s] New Admin Email Address
hr: [%s] Nova admin adresa e-pošte

en: [%s] New Email Address
hr: [%s] Nova adresa e-pošte

en: [%s] New Site Created
hr: [%s] Nova Web stranica Kreirana

en: [%s] New User Registration
hr: [%s] Registracija novog korisnika

en: [%s] Password Changed
hr: [%s] Promijenjena lozinka

en: [%s] Password Reset
hr: [%s] Lozinka resetirana

en: [%s] Personal Data Export
hr: [%s] Izvoz osobnih podataka

en: [%s] Some plugins and themes have automatically updated
hr: [%s] Neki dodaci i teme automatski su se ažurirali

en: [%s] Some plugins and themes have failed to update
hr: [%s] Neki dodaci i teme nisu se uspjeli ažurirati

en: [%s] Some plugins have failed to update
hr: [%s] Neki dodaci nisu se ažurirali

en: [%s] Some plugins were automatically updated
hr: [%s] Neki od dodataka automatski su ažurirani

en: [%s] Some themes have failed to update
hr: [%s] Neke od tema nisu se ažurirale

en: [%s] Some themes were automatically updated
hr: [%s] Neke od tema automatski su ažurirane

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
hr: [%s] Vaša web-stranica ima tehničku poteškoću

en: [%s] Your username and password
hr: [%s] Vaše korisničko ime i lozinka

en: [None]
hr: [Ništa]

en: [Order #%1$s] (%2$s)
hr: [Narudžba #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
hr: [Narudžba #%s]

en: [Pending]
hr: [Na čekanju]

en: [Remove]
hr: [Ukloni]

en: [WordPress.com] Import successful
hr: [WordPress.com] Uvoz uspješan

en: [WordPress.com] Please Validate Your Recovery Email
hr: [WordPress.com] Molimo potvrdite svoj email

en: [WordPress.com] Tumblr Import successful
hr: [WordPress.com] Tumblr uvoz je uspio

en: [block rendering halted for pattern "%s"]
hr: [iscrtavanje bloka zaustavljeno za uzorak "%s"]

en: [block rendering halted]
hr: [iscrtavanje bloka zaustavljeno]

en: [deleted]
hr: [obrisano]

en: [edit]
hr: [uredi]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
hr: [{site_title}]: Nova narudžba #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
hr: [{site_title}]: Narudžba #{order_number} je otkazana.

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
hr: [{site_title}]: Narudžba  #{order_number} nije uspjela

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
hr: [{site_title}]: Preuzimanje vašeg {report_name} izvještaja je spremno

en: a couple of minutes
hr: nekoliko minuta

en: a day
hr: dan

en: a few seconds
hr: nekoliko sekundi

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
hr: grupa regija koje se mogu dodijeliti različitim metodama i stopama dostave.

en: a minute
hr: minuta

en: a month
hr: mjesec

en: a second
hr: sekunda

en: a year
hr: godišnje

en: abuse
hr: Zlostavljanje

en: accessories
hr: Pribor

en: account erasure request
hr: zahtjeva za brisanje računa

en: acquaintance
hr: znanac

en: action
hr: akcija

[ctx: action]
en: Capture consent & hide the banner
hr: Spremi pristanak i zatvori baner.

[ctx: action]
en: Consent expires after
hr: Pristanak ističe nakon

en: action canceled
hr: akcija otkazana

en: action complete
hr: akcija završena

en: action complete via %s
hr: akcija dovršena putem %s

en: action created
hr: akcija kreirana

en: action failed via %1$s: %2$s
hr: akcija nije uspjela putem %1$s: %2$s

en: action failed: %s
hr: akcija neuspjela: %s

en: action ignored
hr: radnja zanemarena

en: action ignored via %s
hr: akcija zanemarena putem %s

en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
hr: radnja označena kao neuspjela nakon %s sekundi. Došlo je do nepoznate greške. Provjerite zapisnike grešaka poslužitelja, PHP-a i baze podataka kako biste dijagnosticirali uzrok.

en: action reset
hr: resetirati akciju

en: action started
hr: akcija započela

en: action started via %s
hr: akcija započeta preko %s

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
hr: action_args se ne smije prebrisati prilikom pozivanja wc_get_template.

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
hr: Poveznica

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
hr: Medijski zapis

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
hr: Stranica

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
hr: Objava

[ctx: add new from admin bar]
en: Site
hr: Web-stranica

[ctx: add new from admin bar]
en: User
hr: Korisnik

en: added on %1$s at %2$s
hr: dodano %1$s u %2$s

[ctx: admin bar customize item label]
en: Customize
hr: Prilagodi

[ctx: admin bar menu group label]
en: Configure
hr: Konfiguracija

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
hr: Novo

[ctx: admin bar menu group label]
en: Personalize
hr: Personaliziraj

[ctx: admin bar menu new item label]
en: Add
hr: Dodaj

[ctx: admin bar menu new label]
en: New
hr: Novo

[ctx: admin bar people item label]
en: Add
hr: Dodaj

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
hr: Plava

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
hr: Kava

[ctx: admin color scheme]
en: Default
hr: Izvorno

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
hr: Ektoplazma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
hr: Svijetla

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
hr: Ponoćna

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
hr: Moderno

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
hr: Izlazak sunca

[ctx: admin menu]
en: All Links
hr: Sve poveznice

en: after the user clicks the dismiss button
hr: nakon što korisnik klikne dugme za odbacivanje

en: after the user scrolls the page
hr: nakon što korisnik pomakne stranicu

en: after this amount of time
hr: nakon ovoliko vremena

en: all
hr: sve

en: all time
hr: stalno

[ctx: an error: this page could not be found]
en: Not Found
hr: Nije pronađeno

en: an hour
hr: sat

en: and
hr: i

en: and more...
hr: i još...

en: another web address of mine
hr: moja druga web adresa

[ctx: as sharing source]
en: Email
hr: E-pošta

en: at
hr: u

[ctx: attachment filter]
en: Trash
hr: Smeće

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
hr: Autor:

en: automated taxes
hr: automatizirane porezne stavke

en: automated taxes and discounted shipping labels
hr: naljepnice za automatske poreze i dostavu s popustom

en: automated taxes icon
hr: ikona automatiziranih poreza

en: barber
hr: Brijač

en: billing address
hr: Adresa za naplatu

en: black
hr: Crna

[ctx: block bindings source]
en: Pattern Overrides
hr: Zamjena uzorka

[ctx: block bindings source]
en: Post Meta
hr: Meta podaci objave

[ctx: block category]
en: Design
hr: Dizajn

[ctx: block category]
en: Embeds
hr: Ugradnje

[ctx: block category]
en: Media
hr: Medijski zapisi

[ctx: block category]
en: Patterns
hr: Uzorci

[ctx: block category]
en: Text
hr: Tekst

[ctx: block category]
en: Theme
hr: Tema

[ctx: block category]
en: Widgets
hr: Widgeti

[ctx: block description]
en: Add a block that displays content pulled from other sites, like Twitter or YouTube.
hr: Dodajte blok koji prikazuje sadržaj sa drugih web-stranica, poput Twittera ili YouTube.

[ctx: block description]
en: Give quoted text visual emphasis. "In quoting others, we cite ourselves." — Julio Cortázar
hr: Dajte vizualni naglasak na citirani tekst. "Navodeći druge, navodimo se." — Julio Cortázar

[ctx: block description]
en: Introduce new sections and organize content to help visitors (and search engines) understand the structure of your content.
hr: Predstavite nove sekcije i organizirajte sadržaj kako bi pomogli posjetiteljima (i tražilicama) da razumiju strukturu vašeg sadržaja.

[ctx: block keyword]
en: links
hr: poveznice

[ctx: block style]
en: Default
hr: Izvorno

[ctx: block title]
en: Classic
hr: Klasični

[ctx: block title]
en: Embed
hr: Ugrađeno

[ctx: block toolbar button label]
en: Connected
hr: Spojeno

[ctx: blocks]
en: Most used
hr: Najčešće korišteni

en: bookbinding
hr: Knjigovežštvo

en: bread
hr: Kruh

[ctx: breadcrumb]
en: Home
hr: Početna

en: building
hr: Zgrada

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
hr[0]: Dodaj web-stranicu

[ctx: button label]
en: Convert to link
hr: Pretvori u poveznicu

[ctx: button label]
en: Embed
hr: Ugradi

[ctx: button label]
en: Try again
hr: Pokušaj ponovo

en: by
hr: autora/ice

en: by
hr: od

en: by %(author)s
hr: od %(author)s

en: by %s
hr: autor %s

en: by {{author/}}
hr: po {{author/}}

en: cURL installed but unable to retrieve version.
hr: cURL instaliran, ali nije moguće dohvatiti verziju.

en: cURL version
hr: cURL inačica

en: cURL version.
hr: cURL inačica

[ctx: categories]
en: Most Used
hr: Najkorištenije

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
hr: Kategorija:

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
hr: Naplata %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
hr: Dostava %s

en: child
hr: dijete

en: clinic
hr: Klinika

en: close tags
hr: zatvori oznake

en: clothes
hr: Odjeća

en: clothing
hr: Odjeća

en: co-resident
hr: zemljak

en: co-worker
hr: kolega s posla

en: coach
hr: Trener

en: coffee
hr: Kava

en: colleague
hr: kolega

[ctx: color]
en: Default: %s
hr: Zadano: %s

[ctx: color scheme]
en: Dark
hr: Tamna

[ctx: color scheme]
en: Light
hr: Svijetla

[ctx: column name]
en: Comment
hr: Komentar

[ctx: column name]
en: Date
hr: Datum

[ctx: column name]
en: File
hr: Datoteka

[ctx: column name]
en: In Response To
hr: Odgovor na

[ctx: column name]
en: Review
hr: Recenzija

[ctx: column name]
en: Submitted on
hr: Objavljeno

[ctx: column name]
en: Title
hr: Naslov

[ctx: column name]
en: Uploaded to
hr: Prenijeto u

[ctx: comment]
en: Approve
hr: Odobri

[ctx: comment]
en: Mark as spam
hr: Označi kao spam

[ctx: comment]
en: Not Spam
hr: Nije spam

[ctx: comment]
en: Not spam
hr: Nije spam

[ctx: comment]
en: Pending
hr: Na čekanju

[ctx: comment]
en: Permalink:
hr: Stalna veza:

[ctx: comment]
en: Replied
hr: Odgovoreno

[ctx: comment]
en: Trash
hr: Smeće

[ctx: comment]
en: Unapprove
hr: Ododobri

[ctx: comment]
en: Unspam
hr: Odznači kao spam

[ctx: comment]
en: Untrash
hr: Vrati iz smeća

[ctx: comment status]
en: Approved
hr: Odobreno

[ctx: comment status]
en: Closed
hr: Zatvoreno

[ctx: comment status]
en: Open
hr: Otvori

[ctx: comment status]
en: Pending
hr: Na čekanju

[ctx: comment status]
en: Trash
hr: Smeće

en: commented on
hr: komentirao/la na

en: comments
hr: komentari

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Svih <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Sva <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Svih <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Odobreno <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Odobrena <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Odobreno <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Moj <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Moja <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Mojih <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Smeće <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Smeće <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Smeće <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[0]: Jedna misao o &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[1]: %1$s misli o &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[2]: %1$s misli o &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[0]: Jedna misao o &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[1]: %1$s misli o &ldquo;%2$s&rdquo;
hr[2]: %1$s misli o &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
hr: Jedna misao o &ldquo;%s&rdquo;

en: commercial
hr: Poslovno

en: contact
hr: kontakt

en: contact form
hr: kontakt forma

en: copied!
hr: Kopirano!

en: copy and paste this shortcode into your post
hr: kopiraj i zaljepi ovaj kratki kod u svoj članak

en: copy to clipboard
hr: kopiraj u međuspremnik

[ctx: copyright date format]
en: Y
hr: Y.

en: crop ratio height
hr: duljina omjera izrezivanja

en: crop ratio width
hr: širina omjera izrezivanja

en: crush
hr: simpatija

en: current
hr: Trenutni

en: custom
hr: Prilagodljivo

[ctx: custom background]
en: Background
hr: Pozadina

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
hr: Prethodno prenijeto

[ctx: custom headers]
en: Suggested
hr: Predloženo

[ctx: custom image header]
en: Header
hr: Zaglavlje

en: customer orders
hr: Nardužbe kupaca

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
hr: Tempiraj

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
hr: Tempirano

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
hr: j. F Y.

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
hr: %1$s o %2$s %3$s

en: dashed
hr: iscrtkana

en: date
hr: izlazimo

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
hr: Dan:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
hr: Mjesec:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
hr: Godina:

[ctx: date/time]
en: On
hr: U

en: day | days
hr[0]: dan

en: days
hr: dani

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
hr: on

[ctx: default site language]
en: Site Default
hr: Zadano za web-stranicu

[ctx: default-slug]
en: product
hr: proizvod

[ctx: default-slug]
en: shop
hr: trgovina

en: descriptions settings
hr: postavke opisa

en: development
hr: Razvoj

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
hr: Dodaj %s

en: discounted shipping labels
hr: naljepnice za dostavu s popustom

[ctx: displayed in search results when results are cached]
en: cache hit
hr: predmemorirani hit

[ctx: district]
en: Belgrade
hr: Beograd

[ctx: district]
en: Central Banat
hr: Centralni Banat

[ctx: district]
en: North Banat
hr: Sjeverni Banat

[ctx: district]
en: North Bačka
hr: Sjeverna Bačka

[ctx: district]
en: South Banat
hr: Južni Banat

[ctx: district]
en: South Bačka
hr: Južna Bačka

[ctx: district]
en: West Bačka
hr: Zapadna Bačka

en: document
hr: dokument

en: domain
hr: domena

en: done
hr: Gotovo

en: dotted
hr: točkasta

en: double
hr: dupla

en: download
hr: preuzimanje

en: eCheck ending in %1$s
hr: eCheck završava na %1$s

en: eCommerce
hr: Internetski dućan

en: ebook
hr: eknjiga

en: edit
hr: uredi

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
hr: Naplata

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
hr: Dostava

[ctx: editor button]
en: Left to right
hr: S lijeva na desno

[ctx: editor button]
en: Right to left
hr: S desna na lijevo

[ctx: editor button]
en: Show blocks
hr: Prikaži blokove

en: education
hr: Obrazovanje

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
hr: Administrator stranice

[ctx: email address]
en: Report generated for
hr: Izvještaj generiran za

en: email or username
hr: e-pošta ili korisničko ime

en: enabled
hr: Omogućeno

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
hr: Učitavanje neuspjelo

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
hr: Učitavanje više rezultata&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
hr: Nema rezultata pretrage.

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
hr: Molimo izbrišite %qty% znakova

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
hr: Molimo obrišite 1 znak

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
hr: Molimo unesite %qty% ili više znakova

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
hr: Molimo unesite 1 ili više znakova

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
hr: Pretraživanje&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
hr: Možete označiti %qty% stavki

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
hr: Možete označiti samo 1 stavku

en: enter a custom date format in the following field
hr: upišite prilagođeni format datuma u sljedeće polje

en: enter a custom time format in the following field
hr: upišite prilagođeni vremenski format u sljedeće polje

en: entry
hr: unos

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form. You'll likely need to try again.
hr: Ups, dogodila se greška tijekom generiranja vaše forme. Najvjerojatnije ćete morati pokušati ponovno.

en: escape
hr: Escape tipka

en: example:
hr: Primjer:

en: f.e. size or color
hr: npr. veličina ili boja

en: family
hr: obitelj

[ctx: file type group]
en: Archives
hr: Arhive

[ctx: find/replace]
en: Find
hr: Pronađi

[ctx: find/replace]
en: Next
hr: Sljedeće

[ctx: find/replace]
en: Prev
hr: Prethodno

[ctx: find/replace]
en: Replace
hr: Zamijeni

[ctx: find/replace]
en: Replace all
hr: Zamijeni sve

[ctx: find/replace]
en: Replace with
hr: Zamijeni sa

[ctx: find/replace]
en: Whole words
hr: Cijele riječi

en: first
hr: prvi

en: five star
hr: pet zvjezdica

en: folder
hr: mapa

en: follower
hr: sljedbenik

en: followers
hr: sljedbenici

[ctx: font category]
en: Display
hr: Prikaz

[ctx: font category]
en: Handwriting
hr: Rukopis

[ctx: font category]
en: Monospace
hr: Jednostruki razmak

[ctx: font collection name]
en: Google Fonts
hr: Google fontovi

[ctx: font size name]
en: Huge
hr: Ogroman

[ctx: font size name]
en: Large
hr: Velik

[ctx: font size name]
en: Medium
hr: Srednji

[ctx: font size name]
en: Normal
hr: Normalno

[ctx: font size name]
en: Small
hr: Mali

[ctx: font style]
en: Italic
hr: Kurziv

[ctx: font style]
en: Regular
hr: Standardno

[ctx: font weight]
en: Black
hr: Crno

[ctx: font weight]
en: Bold
hr: Podebljano

[ctx: font weight]
en: Extra Bold
hr: Ekstra debelo

[ctx: font weight]
en: Extra Light
hr: Ekstra tanko

[ctx: font weight]
en: Light
hr: Svijetlo

[ctx: font weight]
en: Medium
hr: Srednje

[ctx: font weight]
en: Regular
hr: Standardno

[ctx: font weight]
en: Semi Bold
hr: Polu-debelo

[ctx: font weight]
en: Thin
hr: Tanko

en: font-face declaration in theme.json format, encoded as a string.
hr: font-face deklaracija u formatu theme.json, kodirana kao string.

en: font-face declaration in theme.json format.
hr: deklaracija font-face u formatu theme.json.

en: font-face definition in theme.json format.
hr: definicija font-face u formatu theme.json.

en: font-family declaration in theme.json format, encoded as a string.
hr: deklaracija obitelji fontova u formatu theme.json, kodirana kao string.

en: font_face_settings parameter must be a valid JSON string.
hr: parametar font_face_settings mora biti valjani JSON string.

en: food and drink
hr: Hrana i piće

en: found
hr: pronađeno

en: free
hr: besplatno

en: friend
hr: prijatelj

en: friendship
hr: prijateljstvo

[ctx: future time]
en: in %s
hr: u %s

en: g:i a
hr: G:i

en: g:i:s a
hr: H:i:s

en: g:ia
hr: G:i

[ctx: genitive]
en: April
hr: travnja

[ctx: genitive]
en: August
hr: kolovoza

[ctx: genitive]
en: December
hr: prosinca

[ctx: genitive]
en: February
hr: veljače

[ctx: genitive]
en: January
hr: siječnja

[ctx: genitive]
en: July
hr: srpnja

[ctx: genitive]
en: June
hr: lipnja

[ctx: genitive]
en: March
hr: ožujka

[ctx: genitive]
en: May
hr: svibnja

[ctx: genitive]
en: November
hr: studenoga

[ctx: genitive]
en: October
hr: listopada

[ctx: genitive]
en: September
hr: rujna

en: geographical
hr: zemljopisno

[ctx: go back (like the back button in a browser)]
en: Back
hr: Nazad

en: go to top
hr: idi na vrh

en: guest orders
hr: Narudžbe gostiju

en: hidden
hr: nevidljivo

en: hide
hr: sakrij

en: hide %(numOfReplies)d reply | hide %(numOfReplies)d replies
hr[0]: sakrij %(numOfReplies)d objavu
hr[1]: sakrij %(numOfReplies)d objave
hr[2]: sakrij %(numOfReplies)d objava

en: hits
hr: posjeta

en: home
hr: Početna

en: horizontal start position
hr: horizontalni početni položaj

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
hr: H poravnavanje

en: hour
hr: sat

en: hours
hr: sati

en: html_lang_attribute
hr: hr

en: https://wordpress.org/support/plugin/gutenberg/
hr: https://wordpress.org/support/plugin/gutenberg

en: iCalendar Feed URL:
hr: URL kanala iCalendara:

en: identity
hr: identitet

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
hr: Razriješi

en: in
hr: u

en: in %s
hr: u %s

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
hr: U "%s"

en: inserter
hr: unos

en: install
hr: instaliraj

en: item %s
hr: stavka %s

en: items
hr: stavki

en: just now
hr: upravo sad

en: kin
hr: rodbina

en: l, F j, Y
hr: I, F j, Y

en: l, F jS, Y
hr: l, j. F Y.

en: l, M j, Y
hr: l, j.n.Y.

[ctx: label]
en: Search for:
hr: Pretraži:

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
hr: Sljedeće:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
hr: Prethodno:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
hr: Dodaj audio

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
hr: Uredi Audio

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
hr: Zamjeni Audio

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
hr: Dodaj slike

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
hr: Uredi galeriju

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
hr: Dodaj sliku

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
hr: Uredi sliku

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
hr: Zamjeni sliku

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
hr: Dodaj medij

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
hr: Uredi Media

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
hr: Zamjeni Media

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
hr: Dodaj video

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
hr: Uredi video

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
hr: Zamjeni video

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
hr: Prilagođena...

[ctx: label for filtering posts]
en: Authors
hr: Autori

[ctx: label for filtering posts]
en: Blogs
hr: Blogovi

[ctx: label for filtering posts]
en: Month
hr: Mjesec

[ctx: label for filtering posts]
en: Month Updated
hr: Mjesec ažuriranja

[ctx: label for filtering posts]
en: Post Types
hr: Vrste objava

[ctx: label for filtering posts]
en: Year
hr: Godina

[ctx: label for filtering posts]
en: Year Updated
hr: Godina ažuriranja

[ctx: label for formatting JSON]
en: Minify
hr: Minificiraj

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
hr: Sakrij kontrole

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
hr: Prikaži kontrole

[ctx: label for next post link]
en: Next
hr: Sljedeće

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
hr: Prethodno

en: last
hr: posljednju

en: likes
hr: lajkova

[ctx: link]
en: Add New
hr: Dodaj novu

[ctx: link name]
en: Name
hr: Naziv

en: links
hr: poveznice

[ctx: links widget]
en: All Links
hr: Sve poveznice

[ctx: list style]
en: Circle
hr: Krug

[ctx: list style]
en: Default
hr: Izvorno

[ctx: list style]
en: Disc
hr: Disk

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
hr: Mala alfanumerička

[ctx: list style]
en: Lower Greek
hr: Mala grčka

[ctx: list style]
en: Lower Roman
hr: Mala rimska

[ctx: list style]
en: Square
hr: Četverokut

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
hr: Velika alfanumerička

[ctx: list style]
en: Upper Roman
hr: Velika rimska

en: manage
hr: Upravljanje

en: media
hr: medij

[ctx: media]
en: Remove video track
hr: Ukloni video zapis

[ctx: media item]
en: Edit
hr: Uredi

[ctx: media item]
en: Success
hr: Uspješno

[ctx: media items]
en: Mine
hr: Moje

[ctx: media items]
en: Unattached
hr: Nezalijepljeno

[ctx: media modal menu]
en: Menu
hr: Izbornik

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
hr: Radnje

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
hr: (Trenutno postavljeno na: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
hr: Uredi

[ctx: menu]
en: Use new menu
hr: Upotrijebite novi izbornik

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
hr: (Trenutno: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
hr: (Trenutno postavljeno na: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
hr: (Ako planirate koristiti <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a> izbornik, preskočite ovaj korak.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
hr: Ovdje se pojavljuje ovaj izbornik. Ako to želite promijeniti, odaberite drugu lokaciju.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
hr: Prikaži sve lokacije

[ctx: menu locations]
en: View Location
hr: Prikaži lokacije

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
hr: Gdje želite prikazati ovaj izbornik?

en: met
hr: sreli se

[ctx: meta name]
en: Name
hr: Ime

[ctx: min_price]
en: From:
hr: Od:

en: minute | minutes
hr[0]: minuta

en: minutes
hr: minute/a

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
hr: (nema etikete)

en: month
hr: mjesec

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
hr: F Y.

en: moved to the Trash.
hr: premješteno u smeće.

en: movie
hr: film

en: muse
hr: nadahnuće

en: music
hr: glazba

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
hr: Za pročitati

[ctx: name]
en: Unknown
hr: Nepoznato

[ctx: nav menu home label]
en: Home
hr: Naslovnica

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a category.
hr: Poveznica na kategoriju.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a page.
hr: Poveznica prema stranici.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a post.
hr: Poveznica prema objavi.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a tag.
hr: Poveznica prema oznaci.

[ctx: navigation link block title]
en: Category Link
hr: Poveznica kategorije

[ctx: navigation link block title]
en: Page Link
hr: Poveznica stranice

[ctx: navigation link block title]
en: Post Link
hr: Poveznica objave.

[ctx: navigation link block title]
en: Tag Link
hr: Poveznica oznake

en: neighbor
hr: susjed

en: new users
hr: novi korisnici

en: newer
hr: noviji

[ctx: next set of posts]
en: Next
hr: Sljedeće

en: no title
hr: bez naslova

[ctx: no user roles]
en: None
hr: Ništa

en: none
hr: ništa

en: not a support question
hr: pijtanje koje nije za podršku

en: not resolved
hr: neriješena

en: notifications
hr: Obavijesti

[ctx: noun]
en: Comment
hr: Komentar

[ctx: noun]
en: Comments
hr: Komentari

[ctx: noun]
en: Likes
hr: Sviđanja

[ctx: noun]
en: Post
hr: Objava

[ctx: noun]
en: Trash
hr: Smeće

[ctx: noun]
en: Views
hr: Pregledi

[ctx: noun]
en: Visitors
hr: Posjetitelji

[ctx: noun]
en: comment
hr: Komentar

[ctx: noun: Post Type]
en: %s deleted
hr: %s je obrisan

[ctx: noun: Post Type]
en: %s restored
hr: %s je obnovljen

[ctx: noun: Post Type]
en: %s scheduled
hr: %s je tempiran

[ctx: noun: a quantity of goods or items purchased or sold]
en: Order
hr: Narudžba

[ctx: noun: a single notification]
en: Note
hr: Bilješka

[ctx: noun: plural]
en: Notifications
hr: Objave

[ctx: number of pages]
en: of
hr: od

en: number_format_decimal_point
hr: ,

en: number_format_thousands_sep
hr: .

en: of
hr: od

en: older
hr: stariji

en: on
hr: dana

en: optional
hr: opcionalno

en: options
hr: Opcije

en: or
hr: ili

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
hr: ili <a href="%s">kreirajte novi izbornik</a>. Ne zaboravite spremiti promijene.

en: or get a share link without sending an email
hr: ili uzmi poveznicu za dijeljenje bez slanja emaila.

en: order
hr: Redoslijed

en: orders
hr: narudžbe

en: page | pages
hr[0]: stranica

[ctx: page]
en: Add New
hr: Dodaj novu

[ctx: page]
en: Featured image
hr: Istaknuta slika

[ctx: page]
en: Remove featured image
hr: Ukloni istaknutu sliku

[ctx: page]
en: Set featured image
hr: Postavi istaknutu sliku

[ctx: page]
en: Use as featured image
hr: Upotrijebi kao istaknutu sliku

[ctx: page label]
en: Front Page
hr: Početna stranica

[ctx: page label]
en: Posts Page
hr: Stranica objava

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
hr: Stranica Pravila privatnosti

en: pages
hr: stranice

[ctx: pagination]
en: Showing %(startIndex)s - %(endIndex)s of %(total)s %(itemType)s subscribers
hr: Prikazujemo %(startIndex)s - %(endIndex)s od %(total)s %(itemType)s pratitelja

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
hr: %1$s od %2$s

en: paint
hr: boja

en: parent
hr: roditelj

en: password
hr: Lozinka

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
hr: Neslaganje

[ctx: password strength]
en: Medium
hr: Srednja

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
hr: Nepoznata jačina lozinke

[ctx: password strength]
en: Strong
hr: Jako

[ctx: password strength]
en: Very weak
hr: Vrlo slabo

[ctx: password strength]
en: Weak
hr: Slabo

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
hr: Pročitao

en: pattern
hr: Uzorak

[ctx: patterns]
en: All
hr: Sve

[ctx: patterns]
en: Not synced
hr: Nije sinkronizirano

[ctx: patterns]
en: Synced
hr: Sinkronizirano

en: pause
hr: pauza

en: payment setup
hr: postavljanje plaćanja

en: payment setup and automated taxes
hr: podešavanje plaćanja i automatizirani porezi

en: payment setup and discounted shipping labels
hr: naljepnice za postavke plaćanja i dostavu s popustom

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
hr: podešavanje plaćanja, uživo cijene i snižene etikete dostave

en: per day
hr: po danu

en: per month
hr: mjesečno

en: per year
hr: po godini

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
hr: Pregled izvještaja o izvozu.

[ctx: personal data group label]
en: About
hr: Informacije

en: photo
hr: slika

en: physical
hr: fizički

[ctx: placeholder]
en: Buy product
hr: Kupi proizvod

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
hr: Od&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
hr: Pretraži &hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
hr: Do&hellip;

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
hr: Pretraži proizvode...

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
hr: %s ako:

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
hr: %s uspješno obrisan.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires PHP %3$s.
hr: <strong>Greška:</strong> Trenutačna inačica PHP-a (%1$s) ne zadovoljava minimalne zahtjeve za %2$s. Za dodatak je potrebna PHP inačica %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires WordPress %3$s.
hr: <strong>Greška:</strong> Trenutačna inačica WordPress-a (%1$s) ne zadovoljava minimalne zahtjeve za %2$s. Dodatak zahtjeva inačicu WordPress-a %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current versions of WordPress (%1$s) and PHP (%2$s) do not meet minimum requirements for %3$s. The plugin requires WordPress %4$s and PHP %5$s.
hr: <strong>Greška:</strong> Trenutačna inačica WordPress-a (%1$s) i PHP-a (%2$s) ne zadovoljavaju minimalne zahtjeve za %3$s. Dodatak zahtjeva inačicu %4$s i PHP %5$s.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
hr: Aktiviraj %s

[ctx: plugin]
en: Active
hr: Aktivan

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
hr: Nije moguće instalirati

[ctx: plugin]
en: Current
hr: Trenutno

[ctx: plugin]
en: Install %s
hr: Instaliraj %s

[ctx: plugin]
en: Install %s now
hr: Instaliraj %s

[ctx: plugin]
en: Install Now
hr: Instaliraj

[ctx: plugin]
en: Network Activate
hr: Mrežno aktiviraj

[ctx: plugin]
en: Replace current with uploaded
hr: Zamijenite trenutnu s prenesenom

[ctx: plugin]
en: Update %s now
hr: Sad ažuriraj %s

[ctx: plugin]
en: Uploaded
hr: Prenijeto

[ctx: plugin status]
en: Active
hr: Aktivno

en: poetry
hr: poeziju

en: politician
hr: Političar

[ctx: post]
en: Add New
hr: Dodaj novu

[ctx: post]
en: Failed
hr: Neuspjelo

[ctx: post]
en: Featured image
hr: Istaknuta slika

[ctx: post]
en: In-Progress
hr: U tijeku

[ctx: post]
en: Remove featured image
hr: Ukloni istaknutu sliku

[ctx: post]
en: Set featured image
hr: Postavi istaknutu sliku

[ctx: post]
en: Use as featured image
hr: Upotrijebi kao istaknutu sliku

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
hr: Tempiraj

[ctx: post format]
en: Formats
hr: Formati

[ctx: post format archive title]
en: Asides
hr: Crtice

[ctx: post format archive title]
en: Chats
hr: Čavrljanja

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
hr: Galerije

[ctx: post format archive title]
en: Images
hr: Slike

[ctx: post format archive title]
en: Links
hr: Poveznice

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
hr: Citati

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
hr: Statusi

[ctx: post format archive title]
en: Videos
hr: Videi

[ctx: post password form]
en: Enter
hr: Unos

[ctx: post state]
en: Pending
hr: Na čekanju

[ctx: post status]
en: Customization Draft
hr: Skica prilagodbe

[ctx: post status]
en: Draft
hr: Skica

[ctx: post status]
en: Password protected
hr: Zaštićeno lozinkom

[ctx: post status]
en: Pending
hr: Na čekanju

[ctx: post status]
en: Private
hr: Privatno

[ctx: post status]
en: Published
hr: Objavljeno

[ctx: post status]
en: Scheduled
hr: Tempirano

[ctx: post status]
en: Sticky
hr: Ljepljivo

[ctx: post status]
en: Trash
hr: Smeće

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
hr: Arhive:

[ctx: post type general name]
en: Global Styles
hr: Globalni stilovi

[ctx: post type general name]
en: Media
hr: Medijski zapisi

[ctx: post type general name]
en: Navigation Menus
hr: Navigacijski izbornici

[ctx: post type general name]
en: Pages
hr: Stranice

[ctx: post type general name]
en: Patterns
hr: Uzorci

[ctx: post type general name]
en: Posts
hr: Objave

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
hr: Dijelovi predloška

[ctx: post type general name]
en: Templates
hr: Predlošci

[ctx: post type singular name]
en: Navigation Menu
hr: Navigacijski izbornik

[ctx: post type singular name]
en: Page
hr: Stranica

[ctx: post type singular name]
en: Pattern
hr: Uzorak

[ctx: post type singular name]
en: Post
hr: Objava

[ctx: post type singular name]
en: Template
hr: Predložak

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
hr: Dio predloška

en: posts
hr: postova

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Svih <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Sva <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Svih <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Moj <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Moja <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Mojih <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Lijepljivi <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Lijepljiva <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Lijepljivih <span class="count">(%s)</span>

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
hr: Prethodno

en: print
hr: ispis

en: privacy page
hr: Stranica o privatnosti

en: privacy policy
hr: pravilima privatnosti

en: privacy-policy
hr: pravila-privatnosti

en: private
hr: privatno

[ctx: product reviews]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Svih <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Sva <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Svih <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Odobren <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Odobrena <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Odobreno <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Smeće <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Smeće <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Smeće <span class="count">(%s)</span>

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
hr: product_includes parametar mora navesti tačno jedan proizvod prilikom segmentiranja po varijaciji.

en: professional
hr: profesionalno

[ctx: publish box date format]
en: M j, Y
hr: j. M. Y.

[ctx: recipe]
en: Difficulty
hr: Težina

[ctx: recipe]
en: Directions
hr: Upute

[ctx: recipe]
en: Ingredients
hr: Sastojci

[ctx: recipe]
en: Servings
hr: Serviranja

[ctx: recipe]
en: Source
hr: Izvor

[ctx: recipe]
en: Time
hr: Vrijeme

en: record
hr: Snimka

en: registration
hr: Registracija

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
hr: Deaktiviraj

en: reply
hr: odgovor

[ctx: request status]
en: Completed
hr: Završeno

[ctx: request status]
en: Confirmed
hr: Potvrđeno

[ctx: request status]
en: Failed
hr: Nije uspjelo

[ctx: request status]
en: Pending
hr: Na čekanju

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Sav <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Sva <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Svih <span class="count">(%s)</span>

en: required
hr: Obavezno

en: resolved
hr: riješena

en: restaurant
hr: restoran

[ctx: review]
en: Mark as spam
hr: Označi kao spam

[ctx: review]
en: Not Spam
hr: Nije spam

[ctx: review]
en: Not spam
hr: Nije spam

[ctx: review type]
en: Type
hr: Vrsta

en: reviewed by %s
hr: recenzirano od %s

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
hr: j. F Y. @ H:i:s

[ctx: revision date short format]
en: j M @ H:i
hr: j. M @ H:i

[ctx: revisions]
en: Browse
hr: Pregled

en: romantic
hr: romantično

[ctx: sample permalink base]
en: archives
hr: arhiva

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
hr: primjer-objave

en: sample-page
hr: primjer-stranice

en: save
hr: Snimi

en: scale height
hr: skaliraj duljinu

en: search
hr: pretraga

[ctx: search label]
en: Find Author…
hr: Nađi autora…

en: second
hr: sekunda

en: seconds
hr: sekundi

en: selection height
hr: duljina označenog

en: selection width
hr: širina označenog

en: sent daily
hr: šalji dnevno

en: sent immediately
hr: šalji odmah

en: sent weekly
hr: šalji tjedno

[ctx: settings screen]
en: Discussion
hr: Rasprave

[ctx: settings screen]
en: General
hr: Općenito

[ctx: settings screen]
en: Writing
hr: Pisanje

[ctx: share to]
en: Email
hr: E-mail

[ctx: share to]
en: Print
hr: Ispis

en: shipping address
hr: Adresa za dostavu

[ctx: shipping country prefix]
en: to
hr: za

[ctx: shipping country prefix]
en: to the
hr: u

[ctx: shipping packages]
en: Shipment %d
hr: Dostava %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipment 1
hr: Dostava 1

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
hr: Dostava

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
hr: Dostava %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
hr: Narudžba

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
hr: Sakrij kontrole

en: show
hr: Pokaži

en: show %(numOfReplies)d reply | show %(numOfReplies)d replies
hr[0]: prikaži %(numOfReplies)d objavu
hr[1]: prikaži %(numOfReplies)d objave
hr[2]: prikaži %(numOfReplies)d objava

en: show source
hr: prikaži izvor

en: sibling
hr: brat/sestra

[ctx: single horizontal line]
en: Row
hr: Redak

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
hr: &larr; Povratak na %s

[ctx: site]
en: Activate
hr: Aktiviraj

[ctx: site]
en: Mark as spam
hr: Označi kao spam

[ctx: site]
en: Not Spam
hr: Nije spam

[ctx: site]
en: Not spam
hr: Nije spam

[ctx: site]
en: Public
hr: Javno

[ctx: site]
en: Registered
hr: Registrirano

[ctx: site editor menu item]
en: Editor
hr: Uređivač

[ctx: site editor title tag]
en: Editor
hr: Uređivač

en: site_id is required
hr: site_id je potreban

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Sva <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Sve <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Svih <span class="count">(%s)</span>

[ctx: slug]
en: product
hr: proizvod

[ctx: slug]
en: product-category
hr: kategorija-proizvoda

[ctx: slug]
en: product-tag
hr: oznaka-proizvoda

[ctx: slug]
en: uncategorized
hr: Bez kategorije

en: social
hr: Društvene mreže

en: solid
hr: puna

en: sometime
hr: ponekad

en: space
hr: razmak,

[ctx: spellcheck]
en: Finish
hr: Završi

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
hr: Ignoriraj

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
hr: Ignoriraj sve

en: spouse
hr: muž/žena

[ctx: stats referrer type]
en: Search Engines
hr: Internet tražilice

en: sticky
hr: zalijepljena

en: styles
hr: Stilovi

en: sub item
hr: podstavka

[ctx: submit button]
en: Search
hr: Pretraži

en: sweetheart
hr: moja ljubav

[ctx: table body]
en: Body
hr: Tijelo

[ctx: table cell]
en: Cell
hr: Ćelija

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
hr: Nijedan

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
hr: Svrha

[ctx: table footer]
en: Footer
hr: Podnožje

[ctx: table header]
en: Header
hr: Zaglavlje

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
hr: Oznaka:

[ctx: tags]
en: Most Used
hr: Najkorištenije

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
hr: Kategorije

[ctx: taxonomy general name]
en: Pattern Categories
hr: Kategorije uzoraka

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
hr: Oznake

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
hr: Kategorija

[ctx: taxonomy singular name]
en: Pattern Category
hr: Kategorija uzorka

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
hr: Oznaka

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
hr: %s dodano

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
hr: %s obrisano

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
hr: %s nije dodano

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
hr: %s nije ažurirano

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
hr: %s ažurirano

en: template
hr: predložak

[ctx: template part area]
en: Footer
hr: Podnožje

[ctx: template part area]
en: General
hr: Općenito

[ctx: template part area]
en: Header
hr: Zaglavlje

[ctx: term name]
en: Name
hr: Ime

en: terms and conditions
hr: uvjetima korištenja i odredbama

en: text direction
hr: smjer teksta

en: the
hr: i

[ctx: the Internet Defense League]
en: Learn more about the %s
hr: Saznaj više o %s

en: the author
hr: Autor

en: the past day
hr: prošli dan

en: the past month
hr: prošli mjesec

en: the past quarter
hr: prošla četvrt

en: the past week
hr: prošli tjedan

en: the past year
hr: prošla godina

[ctx: the value that they want to update the option to]
en: value
hr: vrijednost

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
hr: %s uspješno obrisana.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
hr: <strong>Greška:</strong>Trenutna PHP inačica ne zadovoljava minimalne zahtjeve za %s.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
hr: <strong>Greška:</strong>Trenutna WordPress i PHP inačica ne zadovoljava minimalne zahtjeve za %s.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
hr: <strong>Greška:</strong>Trenutna WordPress inačica ne zadovoljava minimalne zahtjeve za %s.

[ctx: theme]
en: Activate
hr: Aktiviraj

[ctx: theme]
en: Activate %s
hr: Aktiviraj %s

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
hr: Aktiviraj &#8220;%s&#8221;

[ctx: theme]
en: Active
hr: Aktivna

[ctx: theme]
en: Active:
hr: Aktivna:

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
hr: Nije moguće aktivirati

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
hr: Nije moguće aktivirati %s

[ctx: theme]
en: Cannot Install
hr: Nije moguće instalirati

[ctx: theme]
en: Change
hr: Promijeni

[ctx: theme]
en: Customize %s
hr: Prilagodi %s

[ctx: theme]
en: Delete %s
hr: Obriši %s

[ctx: theme]
en: Installed
hr: Instalirano

[ctx: theme]
en: Live Preview %s
hr: Pregled uživo: %s

[ctx: theme]
en: Previewing:
hr: Pretpregled:

[ctx: theme]
en: Replace active with uploaded
hr: Zamijenite trenutnu s prenesenom

[ctx: theme]
en: Update %s now
hr: Sad ažuriraj %s

[ctx: theme]
en: Uploaded
hr: Prenijeto

[ctx: theme]
en: View Theme Details for %s
hr: Prikaži detalje o temi %s

[ctx: theme author]
en: By %s
hr: Autor %s

[ctx: theme name]
en: Name
hr: Ime

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Sva <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Sve <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Sve <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Onemogućena <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Onemogućene <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Onemogućeno <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Omogućena <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Omogućene <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Omogućeno <span class="count">(%s)</span>

en: this video
hr: ovaj video

[ctx: timeSinceExpiry is of the form "[number] [time-period] ago" i.e. "3 days ago"]
en: Expired %(timeSinceExpiry)s
hr: Isteklo  %(timeSinceExpiry)s

[ctx: timezone date format]
en: Y-m-d H:i:s
hr: d-m-Y H:i:s

en: uncategorized
hr: Nekategorizirano

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
hr: neočekivan prestanak: PHP greška %1$s  u %2$s na liniji %3$s

en: unknown
hr: Nepoznato

en: untitled
hr: nenaslovljeno

en: untitled post %s
hr: objava bez naslova %s

[ctx: user]
en: Add New User
hr: Dodaj novog korisnika

[ctx: user]
en: Mark as spam
hr: Označi kao spam

[ctx: user]
en: Not spam
hr: Nije spam

[ctx: user]
en: Registered
hr: Registriran

en: user email is required
hr: korisnička adresa e-pošte je potrebna

en: user login is required
hr: prijava korisnika je potrebna

en: user_data is required
hr: user_data je potrebna

en: user_id is required
hr: user_id je potreban

en: user_token is required
hr: user_token je potreban

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Svih <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Sva <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Svih <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Change
hr: Promijeni

[ctx: verb]
en: Clear
hr: Obriši

[ctx: verb]
en: Comment
hr: Komentiraj

[ctx: verb]
en: Copy
hr: Kopija

[ctx: verb]
en: Group
hr: Grupiraj

[ctx: verb]
en: Stack
hr: Posloži

[ctx: verb]
en: Trash
hr: Smeće

[ctx: verb]
en: Upgrade
hr: Nadogradi

[ctx: verb]
en: View
hr: Pregled

[ctx: verb, imperative]
en: Comment
hr: Komentiraj

[ctx: verb: imperative]
en: Follow
hr: Prati

[ctx: verb: imperative]
en: Like
hr: Sviđa mi se

[ctx: verb: imperative]
en: Send
hr: Šalji

[ctx: verb: imperative]
en: Submit reply
hr: Pošalji odgovor

[ctx: verb: imperative]
en: Undo
hr: Poništi

[ctx: verb; site]
en: Archive
hr: Arhiviraj

en: verified owner
hr: Potvrđen vlasnik

en: vertical start position
hr: okomiti početni položaj

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
hr: V poravnavanje

en: via %s
hr: putem %s

[ctx: video or audio]
en: Length
hr: Duljina

en: view source
hr: pogledaj izvorni kod

en: views
hr: pregleda

[ctx: watch a video title]
en: Watch: %s
hr: Pogledaj: %s

en: water
hr: voda

en: website
hr: Web stranica

[ctx: website URL]
en: At URL
hr: Na URL-u

[ctx: website name]
en: For site
hr: Za web-stranicu

en: week
hr: tjedan

en: wheel
hr: Kotač

en: white
hr: Bijela

[ctx: widget]
en: Add
hr: Dodaj

[ctx: widget]
en: Edit
hr: Uredi

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
hr: %1$s o %2$s

en: with a powerful website.
hr: sa snažnom stranicom.

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
hr[0]: Prikazujemo %1$d&ndash;%2$d od %3$d rezultata
hr[1]: Prikazujemo %1$d&ndash;%2$d od %3$d rezultata
hr[2]: Prikazujemo %1$d&ndash;%2$d od %3$d rezultata

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
hr: riječi

en: write
hr: napisao

en: year
hr: godina

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
hr: Y.

en: years
hr: godine

en: yesterday
hr: jučer

[ctx: you are following]
en: Following
hr: Pratim

en: yourfriendusername, yourfriend@wordpress.com
hr: korisničkoimeprijatelja, tvojprijatelj@wordpress.com

[ctx: {#} Blocked malicious login attempts -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Blocked malicious login attempts
hr: Blokirajte zloćudne pokušaje prijave

en: {{author}}%(authorFirstName)s{{/author}} {{label}}left a comment on %(siteName)s, cross-posted to{{/label}} {{blogNames/}}
hr: {{author}}%(authorFirstName)s{{/author}} {{label}}je ostavio komentar na %(siteName)s, također objavljeno na{{/label}} {{blogNames/}}

en: {{a}}All Personal features{{/a}}
hr: {{a}}Sve Osobne mogućnosti{{/a}}

en: {{a}}All Premium features{{/a}}
hr: {{a}}Sve Premium mogućnosti{{/a}}

en: {{a}}All free features{{/a}}
hr: {{a}}Sve besplatne mogućnosti{{/a}}

en: {{em}}%(name)s{{/em}} has been received. You'll get an email when your import is complete.
hr: {{em}}%(name)s{{/em}} je primljen. Dobit ćeš email kada završi tvoj uvoz.

en: {{h2}}Hooray!{{/h2}}
hr: {{h2}}Hura!{{/h2}}

en: {{p}}Your workspace "%(signupSiteName)s" is almost ready.{{/p}}
hr: {{p}}Vaš radni prostor "%(signupSiteName)s" je skoro spreman.{{/p}}

en: {{requestButton}}Re-send your confirmation email{{/requestButton}} or {{changeButton}}change the email address on your account{{/changeButton}}.
hr: {{requestButton}}Ponovo pošalji email potvrde{{/requestButton}} ili {{changeButton}}promjeni email adresu na svom računu{{/changeButton}}.

en: {{span}}No comments{{/span}} - add the first!
hr: {{span}}Nema komentara{{/span}} - dodajte prvi!

en: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} can be transferred in %(transferDelayInDays)s days.
hr: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} može biti preneso za %(transferDelayInDays)s dana.

en: {{strong}}Unlimited{{/strong}} Video hosting
hr: {{strong}}Neograničeno{{/strong}} posluživanje videja

en: {{strong}}Welcome to Conversations.{{/strong}} You can read and reply to all your conversations in one place. WordPress posts you've liked or commented on will appear when they have new comments.
hr: {{strong}}Dobrodošli u Rasprave.{{/strong}} Možete čitati i odgovoarati na sve svoje rasprave na jednom mjestu. WordPress objave koje si označio da ti se sviđaju ili si komentirao će se pojaviti kada budu imali novih komentara.

en: {{strong}}Welcome!{{/strong}} Reader is a custom magazine. {{link}}Follow your favorite sites{{/link}} and their latest posts will appear here. {{span}}Read, like, and comment in a distraction-free environment.{{/span}}
hr: {{strong}}Dobrodošli!{{/strong}} Čitač je prilagođeni magazin. {{link}}Prati svoje omiljene stranice{{/link}} i njihove posljednje objave će se pojaviti ovdje. {{span}}Čitaj, likeaj i komentiraj u čistom okruženju.{{/span}}

en: Ávila
hr: Avila

en: Åland Islands
hr: Åland Otočje

en: İstanbul
hr: Istanbul

en: — No Change —
hr: — Bez promijena —

en: — No change —
hr: — Bez promjene —

en: “New Account” emails are sent when a customer signs up via the checkout flow.
hr: Poruke e-pošte "Novi račun" šalje se kada se kupac registrira putem tijeka naplate.

en: … <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer">Read more<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>
hr: … <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer">Pročitajte više<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>

en: ⚠ There's one order pending sync from the orders table to the posts table. The feature shouldn't be disabled until this order is synchronized. | ⚠ There are %1$d orders pending sync from the orders table to the posts table. The feature shouldn't be disabled until these orders are synchronized.
hr[0]: ⚠ Postoji jedna sinkronizacija narudžbe na čekanju iz tablice narudžbi u tablicu objava. Značajka ne bi trebala biti onemogućena dok se ovaj poredak ne sinkronizira.
hr[1]: ⚠ Postoje %1$d sinkronizacije narudžbe na čekanju iz tablice narudžbi u tablicu objava. Značajka ne bi trebala biti onemogućena dok se ovaj poredak ne sinkronizira.
hr[2]: ⚠ Postoji %1$d sinkronizacija narudžbi na čekanju iz tablice narudžbi u tablicu objava. Značajka ne bi trebala biti onemogućena dok se ovaj poredak ne sinkronizira.

en: ⚠ There's one order pending sync from the posts table to the orders table. The feature shouldn't be disabled until this order is synchronized. | ⚠ There are %1$d orders pending sync from the posts table to the orders table. The feature shouldn't be disabled until these orders are synchronized.
hr[0]: ⚠ Postoji jedna sinkronizacija narudžbe na čekanju iz tablice objava u tablicu narudžbi. Značajka ne bi trebala biti onemogućena dok se ovaj poredak ne sinkronizira.
hr[1]: ⚠ Postoje %%1$d sinkronizacije narudžbe na čekanju iz tablice objava u tablicu narudžbi. Značajka ne bi trebala biti onemogućena dok se ovaj poredak ne sinkronizira.
hr[2]: ⚠ Postoji %%1$d sinkronizacija narudžbi na čekanju iz tablice objava u tablicu narudžbi. Značajka ne bi trebala biti onemogućena dok se ovaj poredak ne sinkronizira.

en: ⚠ This feature shouldn't be enabled, the %s plugin is active and isn't compatible with it.
hr: ⚠ Ova značajka ne bi trebala biti omogućena, %s dodatak je aktivan i nije kompatibilan.

en: ⚠ This feature shouldn't be enabled: %1$s, %2$s and %3$d more active plugin isn't compatible with it | ⚠ This feature shouldn't be enabled: the %1$s and %2$s plugins are active and aren't compatible with it. There are %3$d other incompatible plugins.
hr[0]: ⚠ Ova značajka ne bi trebala biti omogućena: %1$s, %2$s i još %3$d aktivni dodatak nije kompatibilan.
hr[1]: ⚠ Ova značajka ne bi trebala biti omogućena: %1$s, %2$s i još %3$d aktivna dodatka nije kompatibilno.
hr[2]: ⚠ Ova značajka ne bi trebala biti omogućena: %1$s, %2$s i još %3$d aktivnih dodataka nije kompatibilno.

en: ⚠ This feature shouldn't be enabled: the %1$s and %2$s plugins are active and aren't compatible with it.
hr: ⚠ Ova značajka ne bi trebala biti omogućena: %1$s, %2$s dodaci su aktivni i nisu kompatibilni.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce feature '%s', it shouldn't be activated.
hr: ⚠ Ovaj dodatak nije kompatibilan s omogućenom WooCommerce značajkom '%s', ne bi ga trebali aktivirati.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s' and '%2$s', it shouldn't be activated.
hr: ⚠ Ovaj dodatak nije kompatibilan s omogućenim WooCommerce značajkama '%1$s' i '%2$s', ne bi ga trebali aktivirati.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s', '%2$s' and %3$d more, it shouldn't be activated.
hr: ⚠ Ovaj dodatak nije kompatibilan s omogućenim značajkama WooCommercea '%1$s', '%2$s' i %3$d, ne bi ga trebali aktivirati.

en: 🌟‎ ‎ Thanks for the feedback. We’ll put it to good use!
hr: 🌟‎ Hvala na povratnim informacijama. Dobro ćemo ih iskoristiti!
