WordPress.com - en to kl_GL translation catalogue (18 entries)

en: Copenhagen
kl_GL: København

en: Denmark
kl_GL: Danmark

en: Godthab
kl_GL: Nuuk

en: Greenland
kl_GL: Kalaallit Nunaat

en: Next
kl_GL: Tullia

en: Scoresbysund
kl_GL: Ittoqqortoormiit

[ctx: genitive]
en: April
kl_GL: Apriili

[ctx: genitive]
en: August
kl_GL: Aggusti

[ctx: genitive]
en: December
kl_GL: Decembari

[ctx: genitive]
en: February
kl_GL: Februaari

[ctx: genitive]
en: January
kl_GL: Januaari

[ctx: genitive]
en: July
kl_GL: Juuli

[ctx: genitive]
en: June
kl_GL: Juuni

[ctx: genitive]
en: March
kl_GL: Marsi

[ctx: genitive]
en: May
kl_GL: Maaji

[ctx: genitive]
en: November
kl_GL: Novembari

[ctx: genitive]
en: October
kl_GL: Oktobari

[ctx: genitive]
en: September
kl_GL: Septembari
