WordPress.com - en to ky_KG translation catalogue (7099 entries)

en:  and
ky_KG:  жана

en: "%1$s" by %2$s.
ky_KG: «%1$s» аткаруучу «%2$s».

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
ky_KG: %3$s тарабынан «%2$s» альбомундагы «%1$s».

en: "%1$s" from %2$s.
ky_KG: «%1$s» «%2$s» альбомунан.

en: "%1$s" is not a supported wp_template_part area value and has been added as "%2$s".
ky_KG: "%1$s": Калып аймагынын түрү, "%2$s": Катталбаган шаблон аймагынын мааниси.

en: "%1$s" script should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
ky_KG: "%1$s" скриптин жаңы виджет редактору (%2$s же %3$s) менен бирге кезекке коюуга болбойт.

en: "%1$s" style should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
ky_KG: "%1$s" стилдин жаңы виджет редактору (%2$s же %3$s) менен бирге кезекке коюуга болбойт.

en: "%s" in theme.json settings.color.duotone is not a hex or rgb string.
ky_KG: Файлдагы «%s» theme.json settings.color.duotone он алтылык сап же RGB сап эмес.

en: #%d (no title)
ky_KG: #%d (аталышы жок)

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store
ky_KG: $store WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store мисал болушу керек

en: % Comments
ky_KG: % комментарий

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
ky_KG: %1$s %2$s %4$s таксономиясынын %3$s түрмөгүнүн элементи

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
ky_KG: %1$s %2$s Категориялар түрмөгү %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
ky_KG: %1$s %2$s %3$s Комментарийлерди баалоо

en: %1$s %2$s %3$s Feed
ky_KG: %1$s %2$s %3$s сыяктуу жазуулардын түрмөктөрү

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
ky_KG: %1$s %2$s  Белгилер %3$s түрмөгү

en: %1$s %2$s Comments Feed
ky_KG: %1$s %2$s Комментарийлерди баалоо

en: %1$s %2$s Feed
ky_KG: %1$s %2$s Баалоо

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
ky_KG: %1$s %2$s Автордун жазууларынын %3$s түрмөгү

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s, please upgrade to %1$s %4$s or later.
ky_KG: %1$s %2$s плагини WordPress %3$s менен шайкеш келбегендиктен өчүрүлгөн. Сураныч, аны %1$s %4$s же андан жаңыраак нускасына жаңыртыңыз.

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s.
ky_KG: %1$s %2$s плагини WordPress %3$s менен шайкеш келбегендиктен өчүрүлгөн.

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
ky_KG: %1$s %2$s, %3$s мурун (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
ky_KG: %1$s %2$s, %3$s – %4$s:%5$s

en: %1$s (#%2$s)
ky_KG: %1$s (%2$s)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
ky_KG: %1$s (%2$s нускасынан бери; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
ky_KG: %1$s (%2$s нускасынан бери; альтернатива каралган эмес)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
ky_KG: %1$s (%2$s нускасынан бери; %3$s колдонуңуз)

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
ky_KG[0]: <span class="screen-reader-text"> %2$s жазуусу үчүн</span> %1$s комментарий

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
ky_KG: %1$s МБ (%2$s%%) бош эмес

en: %1$s and %2$s
ky_KG: %1$s жана %2$s.

en: %1$s at %2$s
ky_KG: %1$s (%2$s)

en: %1$s by %2$s pixels
ky_KG: %1$s x %2$s пиксел

en: %1$s by %2$s.
ky_KG: «%1$s» аткаруучу %2$s.

en: %1$s could not be created: %2$s
ky_KG: %1$s түзүү мүмкүн эмес: %2$s

en: %1$s does not match pattern %2$s.
ky_KG: %1$s паттернге туура келбейт %2$s.

en: %1$s does not match the expected format. Reason: %2$s
ky_KG: %1$s күтүлгөн форматка дал келбейт. Себеби: %2$s

en: %1$s is a required property of %2$s.
ky_KG: %1$s — %2$s талап кылынган касиети.

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
ky_KG: %1$s эскирген. Анын ордуна %2$s кайра чалууну колдонуңуз.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
ky_KG: %1$s эскирген. Анын ордуна  %2$s колдонуңуз.

en: %1$s is not %2$s.
ky_KG: %1$s %2$s менен дал келбейт.

en: %1$s is not a valid %2$l.
ky_KG: %1$s %2$l үчүн ишенимсиз болуп саналат.

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
ky_KG: %1$s %2$s үчүн ишенимсиз болуп саналат. Себеби: %3$s

en: %1$s is not of type %2$s.
ky_KG: %1$s %2$s түрүнө таандык эмес.

en: %1$s is not one of %2$l.
ky_KG: %1$s %2$l дегенге таандык эмес.

en: %1$s is not one of %2$s.
ky_KG: %1$s %2$s-га таандык эмес.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
ky_KG: %1$s сайты сыймык менен %2$s'те иштейт

en: %1$s is set to %2$s. You won't be able to upload files on your site.
ky_KG: %1$s мааниси %2$s деп коюлган. Сиз сайтка файлдарды жүктөй албайсыз.

en: %1$s matches %2$l, but should match only one.
ky_KG: %1$s %2$l менен дал келет, бирок бир схемага гана дал келиши керек.

en: %1$s must be a multiple of %2$s.
ky_KG: %1$s %2$s касиетинен ашпашы керек.

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
ky_KG[0]: %1$s %2$s символдон кыска болбошу керек.

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
ky_KG[0]: %1$s %2$s символдон узун болбошу керек.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
ky_KG: %1$s ортосунда болушу керек %2$d (кошпогондо) жана %3$d (кошпогондо)

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
ky_KG: %1$s ортосунда болушу керек %2$d (кошпогондо) жана %3$d (кошкондо)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
ky_KG: %1$s ортосунда болушу керек %2$d (кошкондо) жана %3$d (кошпогондо)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
ky_KG: %1$s ортосунда болушу керек %2$d (кошкондо) жана %3$d (кошкондо)

en: %1$s must be greater than %2$d
ky_KG: %1$s көп болушу керек, %2$d караганда

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
ky_KG: %1$s %2$d караганда көп же барабар болушу керек

en: %1$s must be less than %2$d
ky_KG: %1$s кем болушу керек, %2$d караганда

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
ky_KG: %1$s %2$d караганда кем же барабар болушу керек

en: %1$s must contain at least %2$s item. | %1$s must contain at least %2$s items.
ky_KG[0]: %1$s кеминде %2$s элементин камтышы керек.

en: %1$s must contain at least %2$s property. | %1$s must contain at least %2$s properties.
ky_KG[0]: %1$s кеминде %2$s касиетин камтышы керек.

en: %1$s must contain at most %2$s item. | %1$s must contain at most %2$s items.
ky_KG[0]: %1$s кеминде %2$s элементин камтышы керек.

en: %1$s must contain at most %2$s property. | %1$s must contain at most %2$s properties.
ky_KG[0]: %1$s %2$s касиетинен ашпашы керек.

en: %1$s needs to be a %2$s object.
ky_KG: %1$s %2$s объекти болушу керек.

en: %1$s on %2$s
ky_KG: %1$s – %2$s

en: %1$s only accepts a non-empty path string, received %2$s.
ky_KG: %1$s бош эмес жол саптарын гана кабыл алат, %2$s алынган.

en: %1$s or %2$s
ky_KG: %1$s же %2$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
ky_KG[0]: %2$s добушунун негизинде %1$s рейтинги

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
ky_KG[0]: "%2$s" боюнча %1$s жооп

en: %1$s, and %2$s
ky_KG: %1$s жана %2$s

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
ky_KG: %1$s. %3$d ичинен %2$d меню элементи.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
ky_KG: %1$s. %3$s элементинин %2$d кошумча элементинин саны.

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
ky_KG[0]: %d плагинди жаңыртуу

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
ky_KG[0]: %d Теманы жаңылоо

en: %d WordPress Update
ky_KG: %d WordPress жаңылоо

en: %d block | %d blocks
ky_KG[0]: %d блок

en: %d block added. | %d blocks added.
ky_KG[0]: %d блок кошулду.

en: %d category button displayed. | %d category buttons displayed.
ky_KG[0]: %d категория баскычы көрсөтүлгөн.

en: %d confirmation request failed to resend. | %d confirmation requests failed to resend.
ky_KG[0]: %d сурамдын кайталап ырастоосу ишке ашкан жок.

en: %d confirmation request re-sent successfully. | %d confirmation requests re-sent successfully.
ky_KG[0]: Ийгиликтүү жөнөтүлгөн %d кайталап ырастоо сурамы.

en: %d days
ky_KG: %d күн

en: %d hours
ky_KG: %d саат

en: %d minute | %d minutes
ky_KG[0]: %d мүнөт

en: %d minutes
ky_KG: %d мүнөт

en: %d months
ky_KG: %d ай

en: %d pattern found | %d patterns found
ky_KG[0]: %d паттерни табылды

en: %d pixels
ky_KG: %d пиксел

en: %d request deleted successfully. | %d requests deleted successfully.
ky_KG[0]: %d сурам өчүрүлдү.

en: %d request failed to delete. | %d requests failed to delete.
ky_KG[0]: %d сурам үчүн өчүрүү ийгиликсиз.

en: %d request marked as complete. | %d requests marked as complete.
ky_KG[0]: %d сурам аяктады деп белгиленди.

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
ky_KG[0]: %d натыйжа табылды. Багыттоо үчүн клавиатураңыздагы жебелерди колдонуңуз.

en: %d result found. | %d results found.
ky_KG[0]: %d табылган жыйынтыгы.

en: %d seconds
ky_KG: %d секунда

en: %d selected
ky_KG: %d тандалды

en: %d themes found
ky_KG: %d тема табылды

en: %d years
ky_KG: %d жыл

en: %s &#8212; WordPress
ky_KG: %1$s &#8212; WordPress

en: %s (Copy)
ky_KG: %s (Көчүрмө)

en: %s (Draft)
ky_KG: %s (Кара нуска)

en: %s (Invalid)
ky_KG: %s (Жараксыз)

en: %s (Pending)
ky_KG: %s (каралууда)

en: %s <span class="says">says:</span>
ky_KG: %s <span class="says">сүйлөп жатат:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
ky_KG[0]: %s <span class="screen-reader-text">Комментарий</span>

en: %s Active Installations
ky_KG: %s Активдүү орнотуулар

en: %s Avatar
ky_KG: Колдонуучу аватары %s

en: %s Comment | %s Comments
ky_KG[0]: %s комментарий

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
ky_KG[0]:  %s комментарий текшерүүнү күтүүдө

en: %s MB Space Allowed
ky_KG: %s МБ бөлүнгөн

en: %s Page | %s Pages
ky_KG[0]: %s барак

en: %s Post | %s Posts
ky_KG[0]: %s жазма

en: %s Sites
ky_KG: Сайттар %s

en: %s [Autosave]
ky_KG: %s [Автосактоо]

en: %s [Current Revision]
ky_KG: %s [Учурдагы нуска]

en: %s ago
ky_KG: %s мурун

en: %s approved | %s approved
ky_KG[0]: %s жактырылды

en: %s approved comment | %s approved comments
ky_KG[0]: %s кабыл алынган комментарий

en: %s available disk space was detected, update routines can be performed safely.
ky_KG: Жеткиликтүү диск мейкиндигинин %s табылды, жаңыртуулар коопсуз аткарууга болот.

en: %s block selected. | %s blocks selected.
ky_KG[0]: %s блок тандалды.

en: %s column | %s columns
ky_KG[0]: %s мамыча

en: %s comment | %s comments
ky_KG[0]: %s комментарий

en: %s comment approved. | %s comments approved.
ky_KG[0]: %s комментарий жактырылды

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
ky_KG[0]: %s комментарий спам деп белгиленди.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
ky_KG[0]: %s комментарий себетке ташылды.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
ky_KG[0]: %s комментарий түбөлүккө өчүрүлдү

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
ky_KG[0]: %s комментарий себеттен калыбына келтирилди

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
ky_KG[0]: %s комментарий спамдан калыбына келтирилди

en: %s could not be located. Please try another nearby city. For example: Kansas City; Springfield; Portland.
ky_KG: Биз %s таба албай жатабыз. Жакын жердеги башка шаарды карап көрүңүз. Мисалы: Кадамжай шаары; Баткен облусу; Кыргыз Республикасы.

en: %s critical issue | %s critical issues
ky_KG[0]: %s орчундуу көйгөй

en: %s day | %s days
ky_KG[0]: %s күн

en: %s does not match any of the expected formats.
ky_KG: %s күтүлгөн форматтардын бирине да дал келбейт.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
ky_KG: «%s» файлы браузериңиз менен айкалышта көп файлды жүктөөчүнүн максималдуу өлчөмүнөн ашып кетти.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
ky_KG: «%s» файлы бул сайттын максималдуу өлчөмүнөн чоңураак.

en: %s failed to embed.
ky_KG: %s кыстаруу ишке ашкан жок.

en: %s failed while writing image to stream.
ky_KG: %s функциясы боюнча агымга сүрөт жазуусу ишке ашкан жок.

en: %s from now
ky_KG: %s мурун

en: %s has been logged out.
ky_KG: %s колдонуучусунун сессиялары аяктады.

en: %s has been updated.
ky_KG: %s менюсу жаңыртылды.

en: %s has duplicate items.
ky_KG: %s кайталанма элементтерге ээ.

en: %s has taken over and is currently customizing.
ky_KG: %s колдонуучу кармап алды жана азыркы учурда ал өзгөрүүлөрдү киргизүүдө.

en: %s has taken over and is currently editing.
ky_KG: %s кармап алды азыр бул материалды түзөтүп жатат.

en: %s hour | %s hours
ky_KG[0]: %s саат

en: %s is a protected WP option and may not be modified
ky_KG: %s корголгон WP параметри, аны өзгөртүү мүмкүн эмес

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
ky_KG: Бул changeset'ти %s азыркы учурда өзгөртүп жатат. Сиз тартып алгыңыз келип атабы?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
ky_KG: %s бул өзгөртүүлөр топтомун учурда түзөтүүдө. Сураныч, түзөтүү аяктаганга чейин күтө туруңуз. Акыркы өзгөртүүлөрүңүз автоматтык түрдө сакталды.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
ky_KG: Колдонуучу %s бул сайтты учурда орнотуп жатат. Сиз тартып алгыңыз келип атабы?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
ky_KG: Колдонуучу %s бул сайтты учурда орнотуп жатат. Сураныч, ал аяктаганга чейин күтө туруңуз. Сиздин акыркы өзгөртүүлөрүңүз автоматтык түрдө сакталды.

en: %s is currently editing
ky_KG: %s учурда бул материалды түзөтүүдө

en: %s is currently editing this post.
ky_KG: %s учурда бул жазууну түзөтүүдө.

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
ky_KG: %s учурда бул жазууну түзөтүүдө. Сиз тартып алгыңыз келеп жатабы?

en: %s is forbidden
ky_KG: %s ыкмасына тыюу салынган

en: %s is not a valid IP address.
ky_KG: %s бул жараксыз IP дарек.

en: %s is not a valid UUID.
ky_KG: %s жарактуу UUID эмес.

en: %s is required to strip image meta.
ky_KG: Сүрөттүн метадайындарын алып салуу үчүн %s ыкмасы талап кылынат.

en: %s item | %s items
ky_KG[0]: %s элемент

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
ky_KG[0]: %s элементи эч кандай көйгөйлөр табылган жок

en: %s link deleted. | %s links deleted.
ky_KG[0]: %s шилтеме өчүрүлдү.

en: %s matches more than one of the expected formats.
ky_KG: %s күтүлгөн форматтардын биринен көбүнө туура келет.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
ky_KG[0]: %s медиафайлы жазууга тиркелди.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
ky_KG[0]: %s медиафайлы жазуудан ажыратылды.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
ky_KG[0]: %s медиафайлы себетке жылдырылды.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
ky_KG[0]: %s медиафайлы биротоло өчүрүлдү.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
ky_KG[0]: Себеттен %s медиафайлы калыбына келтирилди.

en: %s min | %s mins
ky_KG[0]: %s мүнөт

en: %s minute | %s minutes
ky_KG[0]: %s мүнөт

en: %s month | %s months
ky_KG[0]: %s ай

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
ky_KG[0]: %s барагы себетке жылдырылды.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
ky_KG[0]: %s барагы жаңыртылган жок, аны кимдир бирөө түзөтүп жатат.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
ky_KG[0]: %s барагы биротоло өчүрүлдү.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
ky_KG[0]: %s барагы себеттен калыбына келтирилди.

en: %s page updated. | %s pages updated.
ky_KG[0]: %s барагы жаңыртылды.

en: %s pattern moved to the Trash. | %s patterns moved to the Trash.
ky_KG[0]: %s паттерн себетке жылдырылды.

en: %s pattern not updated, somebody is editing it. | %s patterns not updated, somebody is editing them.
ky_KG[0]: %s паттерн жаңыртылган жок, аны кимдир бирөө түзөтүп жатат.

en: %s pattern permanently deleted. | %s patterns permanently deleted.
ky_KG[0]: %s паттерн биротоло өчүрүлдү.

en: %s pattern restored from the Trash. | %s patterns restored from the Trash.
ky_KG[0]: %s паттерн себеттен калыбына келтирилди.

en: %s pattern updated. | %s patterns updated.
ky_KG[0]: %s паттерн жаңыртылды.

en: %s pending comment | %s pending comments
ky_KG[0]: %s текшерилбеген комментарий

en: %s plugin deactivated during WordPress upgrade.
ky_KG: %s плагини WordPress жаңыртуу учурунда өчүрүлгөн.

en: %s plugin successfully updated.
ky_KG: %s плагини ийгиликтүү жаңыртылды.

en: %s plugins successfully updated.
ky_KG: %s плагиндери ийгиликтүү жаңыртылды.

en: %s post by this author | %s posts by this author
ky_KG[0]: %s бул автордун жазуусу

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
ky_KG[0]: %s жазуу себетке жылдырылды.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
ky_KG[0]: %s жазуу жаңыртылган жок, аны кимдир бирөө түзөтүп жатат.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
ky_KG[0]: %s жазуу биротоло өчүрүлдү.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
ky_KG[0]: %s жазуу себеттен калыбына келтирилди.

en: %s post updated. | %s posts updated.
ky_KG[0]: %s жазуу жаңыланды.

en: %s rating
ky_KG: %s рейтинг

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
ky_KG[0]: %s сунушталган жаңыртуу

en: %s removed.
ky_KG: %s өчүрүлдү.

en: %s response | %s responses
ky_KG[0]: %s жооптор

en: %s second | %s seconds
ky_KG[0]: %s секунд

en: %s site | %s sites
ky_KG[0]: %s сайт

en: %s submenu
ky_KG: %s субменю

en: %s theme successfully updated.
ky_KG: %s темасы ийгиликтүү жаңыртылды.

en: %s themes
ky_KG: %s темалары

en: %s themes successfully updated.
ky_KG: %s темалары ийгиликтүү жаңыртылды.

en: %s update available | %s updates available
ky_KG[0]: %s жаңыртуу жеткиликтүү

en: %s update failed.
ky_KG: %s жаңылоо ишке ашкан жок.

en: %s updated successfully.
ky_KG: %s ийгиликтүү жаңыланды.

en: %s updates failed.
ky_KG: %s жаңылоолор ишке ашкан жок.

en: %s user | %s users
ky_KG[0]: %s колдонуучу

en: %s user deleted. | %s users deleted.
ky_KG[0]: %s колдонуучусу өчүрүлдү.

en: %s week | %s weeks
ky_KG[0]: %s жума

en: %s year | %s years
ky_KG[0]: %s жыл

en: %sX-Large
ky_KG: %sX-Чоң

en: %sX-Small
ky_KG: %sX-Кичине

en: &#8220;%1$s&#8221; &#8212; %2$s
ky_KG: «%1$s» &#8212; %2$s

en: &#8220;%s&#8221;
ky_KG: «%s»

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
ky_KG: &#8220;%s&#8221; (Түзөтүү)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
ky_KG: &laquo;%s&raquo; файлын жүктөө ишке ашкан жок.

en: &#8220;%s&#8221; is locked
ky_KG: &#8220;%s&#8221; бөгөттөлгөн

en: &#8592; Cancel audio playlist
ky_KG: &#8592; Аудио ойнотуу тизмесин түзүүнү жокко чыгаруу

en: &#8592; Cancel gallery
ky_KG: &#8592; галереядан баш тартуу

en: &#8592; Cancel video playlist
ky_KG: &#8592; Видео ойнотуу тизмесин түзүүнү жокко чыгаруу

en: &#8592; Go to library
ky_KG: &#8592; Китепканага өтүү

en: &laquo;
ky_KG: &larr;

en: &laquo; Back
ky_KG: &laquo; Артка

en: &laquo; Older Comments
ky_KG: &laquo; Эски комментарийлер

en: &laquo; Previous
ky_KG: &laquo; Мурунку

en: &laquo; Previous Page
ky_KG: &laquo; Мурунку барак

en: &larr; Back to %s
ky_KG: &larr; &laquo;%s&raquo; сайтына кайтуу

en: &larr; Go to Categories
ky_KG: &larr; Категорияларга өтүү

en: &larr; Go to Link Categories
ky_KG: &larr; Шилтеме категорияларына өтүү

en: &larr; Go to Tags
ky_KG: &larr; Тегдерге өтүү

en: &larr; Go to Users
ky_KG: &larr; Колдонуучулар тизмесине кайтуу

en: &larr; Go to editor
ky_KG: &larr; Редакторго кайтуу

en: &larr; Previous
ky_KG: &larr; Мурунку

en: &lt; Prev
ky_KG: &lt; Артка

en: &mdash; No Change &mdash;
ky_KG: &mdash; Кандай Болсо &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
ky_KG: &mdash; Бул сайт үчүн ролу жок &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
ky_KG: &mdash; Тандоо &mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
ky_KG: &ndash;ЖЕ&ndash;

en: &raquo;
ky_KG: &rarr;

en: (%s author archive, opens in a new tab)
ky_KG: (%s автордун архиви, жаңы өтмөктө ачылат)

en: (%s ratings)
ky_KG: (%s рейтинги)

en: (%s website link, opens in a new tab)
ky_KG: (%s сайтына шилтеме, жаңы өтмөктө ачылат)

en: (Does not support 64bit values)
ky_KG: (64-биттик маанилер колдоого алынбайт)

en: (Edit)
ky_KG: (Түзөтүү)

en: (Home link, opens in a new tab)
ky_KG: (Башкы бетке шилтеме, жаңы өтмөктө ачылат)

en: (Latest version: %s)
ky_KG: (Эң акыркы нускасы: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
ky_KG: (Баалоо маанилүү болбосо, 0 калтырыңыз.)

en: (Private post)
ky_KG: (Жеке жазуу)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
ky_KG: (Каттоо өчүрүлгөн. Сайттын мүчөлөрү гана комментарий бере алышат.)

en: (Supports 64bit values)
ky_KG: (64-биттик маанилерин колдойт)

en: (Unattached)
ky_KG: (Тиркелген эмес)

en: (Untitled)
ky_KG: (Аты жок)

en: (Your site is performing updates over FTP due to file ownership. Talk to your hosting company.)
ky_KG: (Сиздин сайтыңыз файлдын ээсине байланыштуу FTP аркылуу жаңыртылды. Хостинг колдооңузга кайрылыңыз.)

en: (more&hellip;)
ky_KG: (кененирээк&hellip;)

en: (no author)
ky_KG: (автору жок)

en: (no parent)
ky_KG: (тектиги жок)

en: (no title)
ky_KG: (аталышсыз)

en: (not found)
ky_KG: (табылган жок)

en: (opens in a new tab)
ky_KG: (жаңы өтмөктө ачылат)

en: (required)
ky_KG: (сөзсүз)

en: + Add New Category
ky_KG: + Жаңы категорияны кошуу

en: + Create New Menu
ky_KG: Жаңы меню жаратуу

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)
ky_KG: - %1$s (%2$s нускасынан %3$s чейин)

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)%4$s
ky_KG: - %1$s (%2$s нускасынан %3$s чейин)%4$s

en: - %1$s version %2$s
ky_KG: - %1$s нускасы %2$s

en: - %1$s version %2$s%3$s
ky_KG: - %1$s нускасы %2$s%3$s

en: - Select -
ky_KG: - Тандаңыз -

en: ...or something like this:
ky_KG: ...же ушул сыяктуу:

en: .htaccess rules
ky_KG: .htaccess эрежелери

en: 1 Comment
ky_KG: 1 комментарий

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ky_KG: <span class="screen-reader-text">%s га </span> 1 комментарий

en: 1 comment
ky_KG: 1 комментарий

en: 1 item | %s items
ky_KG[0]: %s элемент

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
ky_KG: 1 барак жаңыланган жок, аны кимдир бирөө түзөтүп жатат.

en: 1 pattern not updated, somebody is editing it.
ky_KG: 1 паттерн жаңыртылган жок, кимдир бирөө аны түзөтүп жатат.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
ky_KG: 1 жазуу жаңыланган жок, аны кимдир бирөө түзөтүп жатат.

en: <a href="%1$s" %2$s>Learn how to describe the purpose of the image%3$s</a>. Leave empty if the image is purely decorative.
ky_KG: <a href="%1$s" %2$s> %3$s сүрөтүнүн максатын сүрөттөңүз</a>. Сүрөт жөн гана кооздоо үчүн болсо, бош калтырыңыз.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
ky_KG: <a href="%1$s" class="update-browser-link">%2$s</a> жаңыртыңыз же <a href="%3$s" class="browse-happy-link">башка мүмкүнчүлүктөрү</a> жөнүндө билип алыңыз

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
ky_KG: Купуялык саясаты барагынын мазмунун <a href="%1$s">түзөтүңүз</a> же <a href="%2$s">көрүңүз</a>.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
ky_KG: Купуялык саясат барагыңыздын мазмунун <a href="%1$s">түзөтүңүз</a> же <a href="%2$s">көрүңүз</a>.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
ky_KG: <a href="%1$s">Сураныч, WordPressти жаңыртыңыз</a> андан кийин <a href="%2$s">PHP жаңыртуу жөнүндө көбүрөөк билиңиз</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
ky_KG: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> жеткиликтүү! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Сураныч, жаңыртыңыз</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
ky_KG: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> жеткиликтүү! Сураныч, сайттын администраторуна кабарлаңыз.

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
ky_KG: <a href="%s">PHP жаңыртуу тууралуу көбүрөөк билүү</a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
ky_KG: <a href="%s">Шилтемелер</a> / Жаңы кошуу

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
ky_KG: <a href="%s">Шилтемелер</a> / Түзөтүү

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
ky_KG: <a href="%s">Сураныч, WordPressти жаңыртыңыз</a>.

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
ky_KG: <a href="%s">Сиз Gravatar'да профилиңиздин сүрөтүн өзгөртө аласыз</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Documentation on Managing Themes</a>
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Тема башкаруу боюнча документтери</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Documentation on Widgets</a>
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Виджеттер боюнча документтер</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Documentation on Comments</a>
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Комментарийлер боюнча документтер</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Documentation on date and time formatting</a>.
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Дата жана убакыт форматтоо боюнча документтер</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Documentation on Customizer</a>
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Теманы ыңгайлоо боюнча интерфейсинин документтери</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Documentation on Keyboard Shortcuts</a>
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Ыкчам баскычтар боюнча документтер</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/network-admin-sites-screen/">Documentation on Site Management</a>
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/network-admin-sites-screen/">Сайтты башкаруу боюнча документтер</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Documentation on Auto-updates</a>
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Автоматтык жаңыртуулар боюнча документтер</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Documentation on Categories</a>
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Категориялар боюнча документтер</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Documentation on Tags</a>
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Тег боюнча документтер</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Documentation on General Settings</a>
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Жалпы жөндөөлөр боюнча документтер</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Documentation on Privacy Settings</a>
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Купуялык жөндөөлөрү боюнча документтер</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Documentation on Reading Settings</a>
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Окуу жөндөөлөрү боюнча документтер</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Documentation on Site Health tool</a>
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Сайттын ден-соолук куралдарын колдонуу боюнча документтер</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Documentation on Erase Personal Data</a>
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Жеке маалыматтарды өчүрүү боюнча документтери</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Documentation on Export Personal Data</a>
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Жеке маалыматтарды экспорттоо боюнча документтер</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Documentation on Comment Spam</a>
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Комментарий спамы боюнча документтер</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Documentation on Using Themes</a>
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Темаларды колдонуу боюнча документтер</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Documentation on Writing and Editing Posts</a>
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Жазмаларды түзүү жана түзөтүү боюнча документтер</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Support forums</a>
ky_KG: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Колдоо форумдары</a>

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
ky_KG: <abbr title="Дүйнөлүк координацияланган убакыт">UTC</abbr>: <code>%s</code>

en: <b>%</b> Replies
ky_KG: <b>%</b> комментарий

en: <b>1</b> Reply
ky_KG: <b>1</b> комментарий

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
ky_KG: <code>_blank</code> &mdash; жаңы терезе же өтмөк.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
ky_KG: <code>_none</code> &mdash; ошол эле терезе же өтмөк.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
ky_KG: <code>_top</code> &mdash; учурдагы терезе же өтмөк, фреймдер ​​жок.

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
ky_KG: <span class="%1$s">Рубрика:</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
ky_KG: <span class="%1$s">Жарыяланды:</span> %2$s <span class="meta-sep">Автор:</span> %3$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
ky_KG: <span class="%1$s">Белгилер:</span> %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
ky_KG: <span class="meta-nav">&larr;</span> Мурунку комментарийлер

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
ky_KG: <span class="meta-nav">&larr;</span> Эски жазмалар

en: <span class="meta-nav">Next Post</span> %title
ky_KG: <span class="meta-nav">Кийинки жазма</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span> %title
ky_KG: <span class="meta-nav">Мурунку жазма</span>%title

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
ky_KG: <strong>%s</strong> &#8212; бул блок жазууга сүрөт киргизбестен тиркөөгө мүмкүндүк берет. Бул адатта мааниге ээ, эгер сиздин жасалгалоо темаңыз негизги бетте, аталышта ж. б. жазуулардын миниатюраларын чыгарса.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
ky_KG: <strong><em>Бул сырсөздү унутпаңыз!</em></strong> Бул сиз үчүн гана түзүлгөн <em>туш кокустук</em> сырсөз.

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
ky_KG: <strong>Активдүүлүк</strong> &#8212; пландаштырылган жана жакында жарыяланган жазууларды, ошондой эле аларды модерациялоо мүмкүнчүлүгү бар эң акыркы комментарийлерди көрсөтөт.

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
ky_KG: <strong>Көрүнүп турган жерде</strong> &mdash; сайтыңыздын мазмунунун, анын ичинде теманын жана WordPress нускасынын кыскача мазмунун көрсөтөт.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
ky_KG: <strong>Блок жөндөөлөрү</strong> &#8212; аны жайылтуу же жыйыштыруу үчүн блоктун аталышын басыңыз. Плагиндер тарабынан кошулган кээ бир блоктордун кошумча жөндөөлөрү болушу мүмкүн &#8212; курсорду алардын аталышына алып келгенде, &laquo;Жөндөө&raquo; шилтемеси пайда болот.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
ky_KG: <strong>Менюдагы каалаган элементтин оң жагындагы жебени басканда</strong> редактордо жөндөөлөрдүн стандарттуу топтому ачылат. Кошумча жөндөөлөр, мисалы, шилтеме максаты, CSS класстары, шилтемелердин байланышы жана сүрөттөлүшү &laquo;Экран орнотуулары&raquo; өтмөгүндө күйгүзүп же өчүрсө болот.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; For user comments, Email Address, IP Address, User Agent (Browser/OS), Date/Time, Comment Content, and Content URL.
ky_KG: <strong>Комментарийлер</strong> &mdash; колдонуучунун бардык комментарийлери үчүн, Email дареги, IP, браузер/OS (Колдонуучу агенти), датасы/убактысы, комментарий мазмуну, мазмун шилтемеси.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; WordPress does not delete comments. The software does anonymize (but, again, <em>never</em> publishes) the associated Email Address, IP Address, and User Agent (Browser/OS).
ky_KG: <strong>Комментарийлер</strong> &mdash; WordPress комментарийлерди өчүрбөйт. Программа байланышкан Email дарегин, IP дарегин жана колдонуучунун агентин (браузер/OS) анонимдүү кылат (бирок дагы <em>эч качан</em> жарыялабайт).

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user which is used for the Upcoming Community Events shown in the dashboard widget.
ky_KG: <strong>Жергиликтүү коомчулуктун окуялары</strong> &mdash; WordPress Башкаруу тактасындагы Жергиликтүү Коомчулук Окуялары виджети тарабынан колдонулган колдонуучунун IP дареги.

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user, which populates the Upcoming Community Events dashboard widget with relevant information.
ky_KG: <strong>Жергиликтүү коомчулуктун окуялары</strong> &mdash; WordPress консолундагы жергиликтүү коомчулуктун окуяларынын виджети тарабынан колдонулган колдонуучунун IP дареги.

en: <strong>Conflicting values for the constants %1$s and %2$s.</strong> The value of %2$s will be assumed to be your subdomain configuration setting.
ky_KG: <strong>%1$s жана %2$s константалары үчүн карама-каршы маанилер.</strong> %2$s мааниси субдомениңиз үчүн конфигурация жөндөөсү деп болжолдонууда.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
ky_KG: <strong>Серверге туташуу жоголду.</strong> Туташуу калыбына келмейинче, сактоо өчүрүлөт.

en: <strong>Contribute</strong> to the code, improve the UX, and test the WordPress app.
ky_KG: <strong>Салым кошуңуз</strong> кодго, UX'ти жакшыртууга жана WordPress колдонмосун сыноого.

en: <strong>Copy URL</strong> copies the URL for the media file to your clipboard.
ky_KG: <strong>URL'ди алмашуу буферине көчүрүү</strong> медиа файлдын URL дарегин алмашуу буферине көчүрөт.

en: <strong>Create</strong> and improve WordPress educational materials.
ky_KG: <strong>Түзүңүз</strong> жана өркүндөтүңүз WordPress окуу материалдарын.

en: <strong>Curate</strong> submissions or take photos for the Photo Directory.
ky_KG: <strong>Кураторлоо</strong> жарыяланган материалдарды же WordPress сүрөт каталогуңуз үчүн сүрөткө тартыңыз.

en: <strong>Delete Permanently</strong> will delete the file from the media library (as well as from any posts to which it is currently attached).
ky_KG: <strong>Биротоло өчүрүү</strong> файлды медиаканадан (ошондой эле ал учурда тиркелген бардык жазуулардан) өчүрөт.

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
ky_KG: <strong>Өчүрүү</strong> ырастоо экранын ачат, анда сиз колдонуучуну да, алар түзгөн билдирүүлөрдү да сайттан биротоло өчүрө аласыз. Аракеттер менюсун колдонуп, бир эле учурда бир нече колдонуучуну өчүрө аласыз.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
ky_KG: <strong>Сүрөттөмө</strong> &#8212; ал демейки боюнча көрсөтүлбөйт, бирок кээ бир темалар аны көрсөтүшү мүмкүн.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
ky_KG: <strong>Талкуу</strong> &#8212; Комментарийлерди жана эскертмелерди күйгүзүп же өчүрө аласыз. Эгер сиздин жазууңузда комментарийлер болсо, аларды бул жерден окуп, текшере аласыз.

en: <strong>Download file</strong> downloads the original media file to your device.
ky_KG: <strong>Файлды жүктөө</strong> сизден түпнуска медиа файлды колдонмоңузга жүктөп алууну сунуштайт.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
ky_KG: <strong>Сүйрөп жылдыруу</strong> &#8212; блокторду кайра топтоо үчүн, тандалган блоктун башын басып, аны сүйрөп жылдырыңыз жана блокту жайгаштыргыңыз келген жерде чекиттүү кутуча бар тик бурчтукту көргөндө коё бериңиз.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
ky_KG: Файлдарыңызды төмөнкү атайын аймакка <strong>Сүйрөңүз</strong>. Бир эле учурда бир нече файлды сүйрөй аласыз.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
ky_KG: <strong>КАТА</strong>: <strong>%1$s</strong> колдонуучусу үчүн сиз киргизген сырсөз туура эмес. <a href="%2$s" title="Сырсөздү калыбына келтирүү">Сырсөзүңүздү унуттуңузбу</a>?

en: <strong>Edit</strong> takes you to a simple screen to edit that individual file&#8217;s metadata. You can also reach that screen by clicking on the media file name or thumbnail.
ky_KG: <strong>Түзөтүү</strong> бир файлдын метадайындарын түзөтүү үчүн жөнөкөй экранды ачат. Бул экранга медианын атын же эскизди басуу менен да кире аласыз.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
ky_KG: <strong>Түзөтүү</strong> колдонуучунун профилин түзөтүү экранын ачат. Сиз ошондой эле колдонуучунун атын басуу менен ал жерге бара аласыз.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
ky_KG: <strong>&laquo;Түзөтүү&raquo;</strong> &#8212; Бул жазуу үчүн түзөтүү экранын ачат. Сиз ошондой эле жазуунун аталышын басуу менен ал жерге бара аласыз.

en: <strong>Edit</strong> videos and add captions to WordPress.tv.
ky_KG: <strong>Түзөтүңүз</strong> WordPress.tv сайтында видеону, субтитрлерди кошуп.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Күтүлбөгөн экран чыгуусунан улам кукилер бөгөттөлдү. <a href="%1$s">документацияны</a> караңыз же <a href="%2$s">колдоо форумдарынан</a> жардам сураңыз.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Cookies же бөгөттөлгөн же браузериңиз тарабынан колдоого алынбайт. WordPressти колдонуу үчүн <a href="%s">кукилерди иштетүү</a> керек.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Колдонуучунун аты, e-mail же сырсөз жараксыз.

en: <strong>Error:</strong> Passwords do not match. Please enter the same password in both password fields.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сырсөздөр дал келген жок. Эки талаага бирдей сырсөздөрдү киргизиңиз.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сырсөздө "\" белгиси камтылбашы керек.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
ky_KG: <strong>Ката:</strong>Сураныч, лакап атын киргизиңиз.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сураныч, сырсөздү киргизиңиз.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username or email address.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Колдонуучунун атын же email дарегин киргизиңиз.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сураныч, колдонуучу атыңызды киргизиңиз.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Жарактуу e-mail дарегин киргизиңиз.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сураныч, email дарегин киргизиңиз.

en: <strong>Error:</strong> Please fill the required fields.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сураныч, талап кылынган талааларды толтуруңуз.

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сураныч, комментарий жазыңыз.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сураныч, email дарегиңизди киргизиңиз.

en: <strong>Error:</strong> Site URL you&#8217;ve entered is already taken.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сиз киргизген сайттын URL дареги мурунтан эле колдонулууда.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
ky_KG: <strong>Ката</strong>: Кечирип коюңуз, бул атты колдоно албайсыз.

en: <strong>Error:</strong> The %s options page is not in the allowed options list.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> %s жөндөөлөр барагы уруксат берилген тизмеден табылган жок.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
ky_KG: <strong>КАТА:</strong> Комментарий сакталбай калды. Сураныч, кийинчерээк кайра аракет кылыңыз.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
ky_KG: <strong>КАТА</strong>: Бул электрондук дарек азыркы маалда колдонулууда.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Жараксыз email дарек.

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Е-mail дарекке билдирүүсү жөнөтүлбөй жатат, сиздин сайт электрондук кат жөнөтүү үчүн туура орнотулган эмес. <a href="%s">сырсөзүңүздү калыбына келтирүү үчүн колдоо</a>.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сиз e-mail киргизген жоксуз.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
ky_KG: <strong>КАТА</strong>: Сиз сырсөздү киргизген жоксуз.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> %s үчүн сиз киргизген сырсөз туура эмес.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> %s колдонуучусу үчүн сиз киргизген сырсөз туура эмес.

en: <strong>Error:</strong> The passwords do not match.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сырсөздөр дал келген жок.

en: <strong>Error:</strong> The username <strong>%s</strong> is not registered on this site. If you are unsure of your username, try your email address instead.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Колдонуучунун аты <strong>%s</strong> сайтта катталган эмес. Эгер сиз колдонуучу атыңызды унутуп калсаңыз, анын ордуна e-mail дарегин колдонуңуз.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
ky_KG: <strong>КАТА</strong>: Сиз колдонуучу атын киргизген жоксуз.

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Көрсөтүлгөн аты же e-mail дареги бар аккаунт жок.

en: <strong>Error:</strong> There was a problem creating site entry.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сайттын жазуусун түзүүдө көйгөй чыкты.

en: <strong>Error:</strong> This email address is already registered. <a href="%s">Log in</a> with this address or choose another one.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Бул e-mail дареги мурунтан эле катталган. Аны менен <a href="%s">кириңиз</a> же башкасын тандаңыз.

en: <strong>Error:</strong> This email is already registered. Please choose another one.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Бул емайл эчак эле катталган. Сураныч, башкасын киргизиңиз.

en: <strong>Error:</strong> This is not a valid feed template.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Бул жараксыз түрмөк шаблону.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
ky_KG: <strong>КАТА:</strong> Бул колдонуучунун аты эчак эле катталган. Сураныч, башкасын тандаңыз.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Бул колдонуучунун аты жараксыз, анткени анда жараксыз белгилер камтылган. Сураныч, жарактуу колдонуучу атын киргизиңиз.

en: <strong>Error:</strong> Unknown email address. Check again or try your username.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Белгисиз e-mail дарек. Аны кайра текшериңиз же колдонуучу атыңызды колдонуп көрүңүз.

en: <strong>Error:</strong> Unknown username. Check again or try your email address.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Белгисиз колдонуучу аты. Аны кайра текшериңиз же e-mail дарегин колдонуп көрүңүз.

en: <strong>Error:</strong> User registration is currently not allowed.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Колдонуучуну каттоого учурда уруксат берилген эмес.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сиздин URL өтө узун.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
ky_KG: <strong>КАТА</strong>: Сиздин эсеп жазууңуз спамердик деп белгиленген.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сиздин комментарийиңиз өтө узун.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сиздин e-mail дарегиңиз өтө узун.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сиздин атыңыз өтө узун.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сиздин сырсөздү баштапкы абалга келтирүү шилтемеси жараксыз. Төмөндө жаңы шилтемени сураңыз.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link has expired. Please request a new link below.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сырсөзүңүздү баштапкы абалга келтирүү шилтемесинин мөөнөтү бүттү. Төмөндө жаңы шилтемени сураңыз.

en: <strong>Explore</strong> ways to reduce the environmental impact of websites.
ky_KG: <strong>Изилдеңиз</strong> миллиондогон веб-сайттардын айлана-чөйрөгө тийгизген таасирин азайтуу жолдорун.

en: <strong>Find</strong> and report bugs in the WordPress core software.
ky_KG: <strong>Табыңыз</strong> негизги WordPress программасынан каталарды, алар жөнүндө кабарлаңыз.

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
ky_KG: <strong>Маалымат</strong> &mdash; Сайттын URL дарегин көп оңдоого болбойт, анткени бул сайттын туура иштеши үчүн көйгөйлөрдү жаратышы мүмкүн. Катталган датасы жана акыркы жаңыртуусу көрсөтүлөт. Тармактын администраторлору сайтты ачык тизмелерден же бөгөттөлгөн тизмелерден өчүрүү үчүн аны жашыруун, спам, өчүрүлгөн же "чоңдор үчүн" деп белгилей алышат.

en: <strong>Lend</strong> your creative imagination to the WordPress UI design.
ky_KG: <strong>Көрсөтүңүз</strong> өзүңүздүн чыгармачылык фантазияңызды WordPress колдонуучу интерфейсинин дизайнына.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for all media file uploads made by the user.
ky_KG: <strong>Медиафайл</strong> &mdash; колдонуучу жүктөгөн медиа файлдарынын URL тизмеси.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for media files the user uploads.
ky_KG: <strong>Медиафайл</strong> &mdash; колдонуучу жүктөгөн медиа файлдарынын URL тизмеси.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
ky_KG: <strong>Аталышы</strong> &#8212; элементтин сайтыңызда кандайча көрсөтүлөрүн аныктайт.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
ky_KG: <strong>Тартип</strong> &#8212; барактар адатта алфавит боюнча иргелет, бирок сиз бул кутуга санды (1 &#8212 биринчи ж.б.) киргизүү менен өз тартибиңизди орното аласыз.

en: <strong>Organize</strong> or participate in local Meetups and WordCamps.
ky_KG: <strong>Уюштуруңуз</strong> же катышыңыз, жергиликтүү WordPress жолугушууларына жана WordCamp'терге.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
ky_KG: <strong>Энелик</strong> &#8212; Тегдерден айырмаланып, категориялар иерархиялык болушу мүмкүн. Мисалы, сиз &laquo;Джаз&raquo; бөлүмүн түзө аласыз, анда &laquo;Бибоп&raquo; жана &laquo;Биг-бэнд&raquo; бөлүмчөлөрү бар. Толугу менен ыктыярдуу. Субкатегория түзүү үчүн жөн гана &laquo;Энелик&raquo; тизмесинен башка категорияны тандаңыз.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
ky_KG: <strong>Энелик</strong> &#8212; барактын иерархиясын уюштура аласыз. Мисалы, &laquo;Мен жөнүндө&raquo; баракчасын түзүңүз, анын ичинде &laquo;Өмүр баян&raquo; баракчалары болот; жана &laquo;Менин итим&raquo;. Тиркемелердин деңгээли боюнча эч кандай чектөөлөр жок.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
ky_KG: <strong>Жазуу редактору</strong> &#8212; жазууңуздун текстин киргизиңиз. Эки түзөтүү режими бар: визуалдык жана текст. Тиешелүү өтмөктү басуу менен алардын ортосунда которулуштура аласыз.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
ky_KG: <strong>&laquo;Көрүү&raquo;</strong> &#8212; каранускаңыз жарыялангандан кийин кандай болорун көрсөтөт. &laquo;Өтүү&raquo; &#8212; сайттын сырткы бөлүгүндө жазууну ачат. Бул эки шилтеменин кайсынысы көрсөтүлөт, жазуунун абалына жараша болот.

en: <strong>Profile Information</strong> &mdash; user email address, username, display name, nickname, first name, last name, description/bio, and registration date.
ky_KG: <strong>Профил маалыматы</strong> &mdash; Еmail дареги, колдонуучунун аты, колдонуучунун көрсөтүлгөн аты, лакап аты, аты, фамилиясы, сүрөттөмөсү/өмүр баяны жана каттоо күнү.

en: <strong>Promote</strong> the WordPress project to your community.
ky_KG: <strong>Жайылтыңыз</strong> коомчулукта WordPress долбоорун.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
ky_KG: <strong>Жарыялоо</strong> &#8212; &laquo;Жарыялоо&raquo; кутучасында жазууну жарыялоонун шарттарын орното аласыз. &laquo;Абалы&raquo;, &laquo;Көрүнүшү&raquo; жана &laquo;Жарыялоо (дароо)&raquo; бөлүмдөрүнүн кошумча параметрлерин көрүү үчүн алардын жанындагы &laquo;Өзгөртүү&raquo; шилтемесин басыңыз. &laquo;Көрүнүшү&raquo; бөлүмүндө сиз жазууну сырсөз менен коргой аласыз же аны дайыма жогору жагында көрсөтө аласыз (жабыштыруу). &laquo;Сырсөз менен корголгон&raquo; пунктунун жардамы менен жазууну көрүү үчүн сырсөз орното аласыз. &laquo;Жеке&raquo; пункту жазууну редакторлор менен администраторлордон башкалардын баарынан жашырат. &laquo;Жарыялоо (дароо)&raquo; бөлүмү келечектеги же өткөн күндү белгилөөгө мүмкүндүк берет, андыктан сиз жазууну пландаштырып же кийинчерээк жарыялай аласыз.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
ky_KG: <strong>Ыкчам карануска</strong> &#8212; жаңы жазуу түзүүгө жана аны карануска катары сактоого мүмкүнчүлүк берет. Ал ошондой эле сиз түзгөн акыркы 3 каранусканы көрсөтөт.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
ky_KG: <strong>&laquo;Ыкчам түзөтүү&raquo;</strong> &#8212;  менен сиз жазуу метадайындарына баракчадан чыкпай эле өзгөртүү мүмкүнчүлүгүнө ээ болосуз.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
ky_KG: <strong>Туш келди:</strong> Ар бир баракта ар кандай сүрөттөрдү көрсөтүү.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
ky_KG: <strong>Өчүрүү</strong> колдонуучуну сайттан өчүрүүгө мүмкүндүк берет. Анын жазуулары сакталып калат. Аракеттер менюсун колдонуп, бир эле учурда бир нече колдонуучуну өчүрө аласыз.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
ky_KG: <strong>Экран жөндөөлөрү</strong> &#8212; керектүү блокторду тандоо үчүн &laquo;Экран жөндөөлөрү&raquo; өтмөгүн колдонуңуз.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
ky_KG: <strong>Кайра шилтемелерди жөнөтүү</strong> &#8212; эски платформалардагы блогдорго байланыштырганыңыз жөнүндө кабарлоо жолу. Кайра шилтемелерди жөнөткүңүз келген даректерди киргизиңиз. Эгер сиз WordPress блогуна шилтеме кылсаңыз &#8212; ага автоматтык түрдө билдирүү жөнөтүлөт, бул талааны толтуруунун кереги жок.

en: <strong>Send password reset</strong> sends the user an email with a link to set a new password.
ky_KG: <strong>Сырсөздү калыбына келтирүү шилтемесин жөнөтүү</strong> - Колдонуучуга жаңы сырсөз коюу үчүн шилтеме менен email кат жөнөтөт.

en: <strong>Session Tokens</strong> &mdash; User login information, IP Addresses, Expiration Date, User Agent (Browser/OS), and Last Login.
ky_KG: <strong>Сеанс дайындары</strong> &mdash; колдонуучунун кирүү маалыматтары, IP, сессиянын мөөнөтү, браузердин түрү жана ОС (Колдонуучу агенти), акыркы кирүү убактысы.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
ky_KG: <strong>Жөндөөлөр</strong> &mdash; Бул баракчада бул сайтка тиешелүү бардык жөндөөлөрдүн тизмеси көрсөтүлгөн, алардын айрымдары WordPress тарабынан түзүлгөн, башкалары сиз иштеткен плагиндер тарабынан түзүлгөн. Кээ бир талаалар көлөкөлөнүп, серияланган маалыматтарды камтыганына көңүл буруңуз, алар маалымат базасында сакталгандыктан, бул маанилерди түздөн-түз өзгөртө албайсыз.

en: <strong>Share</strong> your knowledge in the WordPress support forums.
ky_KG: <strong>Бөлүшүңүз</strong> өз билимиңиз менен WordPress колдоо форумдарында.

en: <strong>Site Health Status</strong> &mdash; Informs you of any potential issues that should be addressed to improve the performance or security of your website.
ky_KG: <strong>Сайттын ден соолугунун абалы</strong> &mdash; сайтыңыздын иштешин жана коопсуздугун жогорулатуу үчүн мүмкүн болгон көйгөйлөрдү билдирет.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
ky_KG: <strong>Жарлык</strong> &#8212; URL үчүн ылайыктуу аталыштын варианты. Көбүнчө кичинекей латын тамгаларын, сандарды жана дефистерди гана камтыйт.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
ky_KG: <strong>Шаблон</strong> &#8212; айрым темаларда айрым баракчалар үчүн кошумча функциялары же башка жасалгалары бар атайын шаблондор болушу мүмкүн. Сиз аларды бул тизмеден көрөсүз.

en: <strong>Test</strong> new releases and proposed features for the Block Editor.
ky_KG: <strong>Сынап көрүңүз</strong> жаңы чыгарылыштарды жана блок редакторунун сунушталган функцияларын.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
ky_KG: <strong>Темалар</strong> &mdash; Бул аймакта тармакка уруксат берилбеген темалар көрсөтүлгөн. Бул менюдагы теманы иштетүү аны бул сайт үчүн жеткиликтүү кылат, ал теманы иштетпейт, бирок аны сайттын "Сырткы көрүнүш" менюсунда жеткиликтүү кылат. Бүтүндөй веб үчүн теманы иштетүү үчүн <a href="%s">Тармак темалары</a> экранын караңыз,

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
ky_KG: <strong>Аталышы</strong> &#8212; жазууңузга аталыш киргизиңиз. Андан кийин, анын астында туруктуу шилтеме пайда болот, аны өзгөртө аласыз.

en: <strong>Translate</strong> WordPress into your local language.
ky_KG: <strong>Которуңуз</strong> WordPress'ти өз тилиңизге.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
ky_KG: <strong>&laquo;Таштанды&raquo;</strong> &#8212; жазууну бул тизмеден алып салат жана аны биротоло өчүрө турган себетке салат.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
ky_KG: <strong>Колдонуучулар</strong> &mdash; Бул жерде сайт менен байланышкан колдонуучулар көрсөтүлгөн. Сиз ошондой эле алардын ролун өзгөртүп, сырсөзүн баштапкы абалга келтирип же сайттан өчүрө аласыз. Колдонуучуну сайттан өчүрүү аларды өз тармактарынан өчүрбөйт.

en: <strong>View</strong> takes you to a public author archive which lists all the posts published by the user.
ky_KG: <strong>Көрүү</strong> сизди колдонуучу тарабынан жайгаштырылган бардык жазуулардын коомдук архивине алып барат.

en: <strong>View</strong> will take you to a public display page for that file.
ky_KG: <strong>Көрүү</strong> бул файлдын жалпыга ачык барагын ачат.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
ky_KG: <strong>Эскертүү:</strong> Бул барактар купуялуулук саясатынын барагы менен бирдей болбошу керек!

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
ky_KG: <strong>Эскертүү:</strong> Бул барактар окшош болбошу керек!

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
ky_KG: <strong>Кош келиңиз</strong> &#8212; жаңы сайтты түзүүдө эң көп аткарылуучу тапшырмаларга шилтемелерди көрсөтөт.

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
ky_KG: <strong>WordPress жаңылыктары жана окуялары</strong> &mdash; Сизге жакын жерде боло турган иш-чаралар, ошондой эле расмий WordPress долбоорунан жана <a href="%s">WordPress Планетасы</a> жаңыртуулары.

en: <strong>Write</strong> and submit patches to fix bugs or help build new features.
ky_KG: <strong>Жазыңыз</strong> каталарды оңдоп же жаңы функцияларды түзүп жана оңдоолорду жөнөтүп.

en: <strong>Write</strong> or improve documentation for WordPress.
ky_KG: <strong>Жазыңыз</strong>  же жакшыртыңыз WordPress үчүн документтерди.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
ky_KG: <a href="%s">Статикалык баракты</a> (төмөндө тандаңыз)

en: A PHP session was created by a %1$s function call. This interferes with REST API and loopback requests. The session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
ky_KG: PHP сессиясы %1$s функциясын чакыруу менен түзүлгөн. Бул REST API жана кайра кайтаруу сурамдарынын иштешине тоскоол болот. Кандайдыр бир HTTP сурамдары жасалганга чейин сессия %2$s функциясы менен жабылышы керек.

en: A UUID provided by the application to uniquely identify it. It is recommended to use an UUID v5 with the URL or DNS namespace.
ky_KG: Аны уникалдуу аныктоо үчүн колдонмо тарабынан берилген UUID. Бул URL же DNS ат мейкиндиги менен v5 UUID колдонуу сунушталат.

en: A WordPress Commenter
ky_KG: WordPress комментатору

en: A calendar of your site’s posts.
ky_KG: Сайттын жазууларынын календары.

en: A city in the same timezone as you.
ky_KG: Сиздики менен бир убакыт алкагындагы шаар.

en: A cloud of your most used tags.
ky_KG: Көп колдонулган тегдердин топтому.

en: A comment is held for moderation
ky_KG: Комментарий текшерүүнү күтүүдө

en: A date format for all date strings.
ky_KG: Жалпы датанын форматы.

en: A day number of the week that the week should start on.
ky_KG: Аптанын алгачкы күнү.

en: A description of the pattern.
ky_KG: Паттерндин сүрөттөлүшү.

en: A description of the theme.
ky_KG: Теманын сүрөттөлүшү.

en: A detailed variation description.
ky_KG: Вариациянын деталдуу сүрөттөлүшү.

en: A duplicate event already exists.
ky_KG: Кайталанма окуя мурунтан эле бар.

en: A human-readable description of the post type.
ky_KG: Жазуунун түрүнүн адам окуй турган сүрөттөмөсү.

en: A human-readable description of the taxonomy.
ky_KG: Таксономиянын адам окуй турган сүрөттөлүшү.

en: A human-readable variation title.
ky_KG: Аталыштын адам окуй турган вариациясы.

en: A label describing the test.
ky_KG: Сынакты сүрөттөө жарлыгы.

en: A link to a post format
ky_KG: Жазуунун форматына шилтеме

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
ky_KG: Ички блоктун өздүк ички бөлүмдөрүнүн тизмеси. Бул энелик innerBlocks схемасынан кийинки рекурсивдүү аныктама.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
ky_KG: Сиздин сайттагы барактар тизмеси.

en: A list or dropdown of categories.
ky_KG: Тизме же ылдый түшүүчү категориялар менюсу.

en: A media item.
ky_KG: Медиа элемент.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
ky_KG: Сайтыңыздын жазууларынын ай боюнча архиви.

en: A more descriptive explanation of what the test looks for, and why it is important for the user.
ky_KG: Сынак аракеттеринин кененирээк сүрөттөлүшү жана бул колдонуучу үчүн эмне үчүн маанилүү.

en: A name is required for this term.
ky_KG: Бул элементтин аталышы талап кылынат.

en: A named status for the object.
ky_KG: Аты аталган объект статусу.

en: A named status for the post.
ky_KG: Аты аталган жазуу статусу.

en: A named status for the theme.
ky_KG: Аты аталган Тема статусу.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
ky_KG: "%s" жазуусунда текшерүүнү күтүп жаткан жаңы комментарий

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
ky_KG: Сайтыңыз үчүн WordPress нускасынын жаңы кичинекей жаңыртуусу жеткиликтүү. Көбүнчө кичинекей нуска жаңыртуулары коопсуздук маселелерин чечет, андыктан аларды орнотуу маанилүү.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
ky_KG: "%s" жазуусунда текшерүүнү күтүп жаткан жаңы эскертме

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
ky_KG: "%s" жазуусунда текшерүүнү күтүп жаткан жаңы кайра шилтеме

en: A new version of WordPress is available.
ky_KG: WordPress'тин жаңы нускасы жеткиликтүү.

en: A page cache plugin was detected.
ky_KG: Барактарды кэштөө плагин табылды.

en: A page cache plugin was not detected.
ky_KG: Барактарды кэштөө плагини табылган жок.

en: A password protected post can not be set to sticky.
ky_KG: Сырсөз менен корголгон жазууну тиркөө мүмкүн эмес.

en: A password reset link was emailed to %s.
ky_KG: Сырсөздү калыбына келтирүү шилтемеси %s колдонуучуга жөнөтүлдү.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
ky_KG: Мазмунду жана үзүндүнү коргоо үчүн сырсөз.

en: A persistent object cache is being used
ky_KG: Объекттин туруктуу кеши колдонулат

en: A persistent object cache is not required
ky_KG: Объекттин туруктуу кэши талап кылынбайт

en: A persistent object cache makes your site&#8217;s database more efficient, resulting in faster load times because WordPress can retrieve your site&#8217;s content and settings much more quickly.
ky_KG: Объекттердин туруктуу кэши сайттын маалымат базасынын натыйжалуу иштешин камсыздайт, бул жүктөө убактысынын жакшырышына алып келет, анткени WordPress сиздин сайтыңыздын мазмунун жана жөндөөлөрүн тезирээк ала алат.

en: A plugin disallowed this event.
ky_KG: Плагин бул окуяга уруксат берген жок.

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
ky_KG: Плагин %s өчүрүү аркылуу жаңыртууларды алдын алат.

en: A plugin prevented the event from being rescheduled.
ky_KG: Плагин окуяны кайрадан пландаштырууга тоскоол болду.

en: A plugin prevented the event from being scheduled.
ky_KG: Плагин окуяны пландаштырууга тоскоол болду.

en: A plugin prevented the event from being unscheduled.
ky_KG: Плагин окуяны пландаштырылгандан өчүрүүгө тоскоол болду.

en: A plugin prevented the hook from being cleared.
ky_KG: Плагин Хукту тазалоого тоскоол болду.

en: A post ID mismatch has been detected.
ky_KG: Жазуунун ID'ру дал келбегендиги аныкталды.

en: A post can not be sticky and have a password.
ky_KG: Тиркелген жазууга сырсөздү киргизүү мүмкүн эмес.

en: A post type mismatch has been detected.
ky_KG: Жазуу түрүнүн дал келбегендиги аныкталды.

en: A previous automatic background update could not occur.
ky_KG: Мурунку автоматтык фондук жаңыртуу ишке ашкан жок.

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
ky_KG: Мурунку автоматтык фондук жаңыртуу олуттуу ката менен аяктады, жаңыртуулар азыр өчүрүлдү.

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
ky_KG: Калыбына келтирүү шилтемеси мурунтан эле %1$s артка жөнөтүлгөн. Жаңысын суроодон мурун дагы %2$s күтө туруңуз.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
ky_KG: Сол жактагы кызыл тилке комментарий сиздин карооңузду күтүп жатканын билдирет.

en: A scheduled event has failed
ky_KG: Пландаштырылган тапшырма ишке ашкан жок

en: A scheduled event is late
ky_KG: Пландаштырылган тапшырма өткөрүлүп жиберилди

en: A search form for your site.
ky_KG: Сайтыңыз үчүн издөө формасы.

en: A set of high quality curated patterns.
ky_KG: Эксклюзивдүү жогорку сапаттагы шаблондордун топтому.

en: A short description of the block, in human readable format.
ky_KG: Блоктун кыскача сүрөттөлүшү, адам окуй турган формада.

en: A static page
ky_KG: Өзгөрбөгөн баракчаны

en: A sticky post can not be password protected.
ky_KG: Тиркелген жазууну сырсөз менен коргоого болбойт.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
ky_KG: Ыңгайлаштырылган структураны колдонууда жок дегенде бир элемент көрсөтүлүшү керек. <a href="%s">Көбүрөөк билүү</a>

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
ky_KG: Бул таксономияда көрсөтүлгөн аталышы жана жарлыгы бар элемент мурунтан эле бар.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
ky_KG: Көрсөтүлгөн аталыштагы элемент, энелик элементте эчак эле бар.

en: A test is unavailable
ky_KG: Сыноо жеткиликсиз

en: A time format for all time strings.
ky_KG: Жалпы убакыт форматы.

en: A title on that page cannot be found.
ky_KG: Аталышы бул баракта табылган жок.

en: A valid URL was not provided.
ky_KG: Жарактуу URL берилген эмес.

en: A valid email address is required.
ky_KG: Жарактуу email дареги талап кылынат.

en: A valid email address must be given.
ky_KG: Жарактуу емайл дареги талап кылынат.

en: A variable mismatch has been detected.
ky_KG: Өзгөрмө дал келбестиги аныкталды.

en: A variety of designs to display your team members.
ky_KG: Командаңыздын мүчөлөрүн тааныштыруунун ар кандай жолдору.

en: A variety of footer designs displaying information and site navigation.
ky_KG: Маалыматты жана сайттын багыттоосун көрсөткөн ар кандай аяк бөлүм үчүн жасалгасы.

en: A variety of header designs displaying your site title and navigation.
ky_KG: Сайттын аталышы жана багыттоосу менен ар кандай аталыштардын жасалгасы.

en: A widget containing a block.
ky_KG: Блокту камтыган виджет.

en: ACT
ky_KG: АСТ

en: AM
ky_KG: ТЧ

en: API Key
ky_KG: API Ачкыч

en: Abidjan
ky_KG: Абиджан

en: About
ky_KG: Деталдар

en: About Pages
ky_KG: Барактар жөнүндө

en: About WordPress
ky_KG: WordPress тууралуу

en: About Yourself
ky_KG: Өзү тууралуу

en: About the user
ky_KG: Колдонуучу тууралуу

en: Accessibility
ky_KG: Жеткиликтүүлүк

en: Accessibility Ready
ky_KG: Атайын мүмкүнчүлүктөрдү колдоо

en: Account
ky_KG: Аккаунт

en: Account Management
ky_KG: Аккаунтту башкаруу

en: Accra
ky_KG: Аккра

en: Action
ky_KG: Аракет

en: Action has been confirmed.
ky_KG: Аракет ырасталды.

en: Actions
ky_KG: Аракеттер

en: Activate
ky_KG: Активдештирүү

en: Activate & Save
ky_KG: Активдештирүү & Сактоо

en: Activate &amp; Publish
ky_KG: Активдештирүү &amp; Жарыялоо

en: Activate Plugin
ky_KG: Плагинди активациялоо

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
ky_KG: Плагинди активдештирип, Press This'ке өтүңүз

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
ky_KG: Плагинди активдештирүү жана импорттоону баштоо

en: Activate Press This
ky_KG: Press This активдештирүү

en: Activate Site
ky_KG: Сайтты активдештирүү

en: Activate this plugin
ky_KG: Плагинди активациялоо

en: Activating
ky_KG: Активдештирүү

en: Activation Key Required
ky_KG: Активациялоо ачкычы талап кылынат

en: Activation Key:
ky_KG: Активациялоо ачкычы:

en: Active
ky_KG: Активдүү

en: Active Child Theme
ky_KG: Активдүү кичи-тема

en: Active Plugins
ky_KG: Активдүү плагин

en: Active Theme
ky_KG: Активдүү тема

en: Active editor
ky_KG: Активдүү редактор

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
ky_KG[0]: %s миллиондон ашуун

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
ky_KG: 10'дон аз

en: Active theme
ky_KG: Учурдагы тема

en: Active theme: %1$s (version %2$s)
ky_KG: Учурдагы тема: %1$s (%2$s нускасы)

en: Activity
ky_KG: Кыймыл-аракет

en: Adak
ky_KG: Адак

en: Add
ky_KG: Кошуу

en: Add Audio
ky_KG: Аудиону кошуу

en: Add Comment
ky_KG: Комментарий кошуу

en: Add Custom Field
ky_KG: Кошумча талааны кошуу

en: Add Data Erasure Request
ky_KG: Дайындарды өчүрүүгө сурам кошуңуз

en: Add Data Export Request
ky_KG: Маалыматтарды экспорттоо сурамын кошуңуз

en: Add Existing User
ky_KG: Учурдагы колдонуучуну кошуу

en: Add Items
ky_KG: Элементтерди кошуу

en: Add Link
ky_KG: Шилтемени кошуу

en: Add Media
ky_KG: Медиафайл кошуу

en: Add Menu Items
ky_KG: Кошуу

en: Add New Application Password
ky_KG: Колдонмонун жаңы сырсөзүн кошуңуз

en: Add New Category
ky_KG: Жаңы категория кошуу

en: Add New Changeset
ky_KG: Өзгөртүүлөр топтомун кошуу

en: Add New Comment
ky_KG: Комментарий кошуу

en: Add New Custom Field:
ky_KG: Жаңы талаа кошуу:

en: Add New Header Image
ky_KG: Жаңы баш сүрөт кошуу

en: Add New Image
ky_KG: Жаңы сүрөт кошуу

en: Add New Link
ky_KG: Жаңы шилтемени кошуу

en: Add New Link Category
ky_KG: Жаңы шилтеме категориясын кошуу

en: Add New Media File
ky_KG: Жаңы медиафайл кошуу

en: Add New Navigation Menu
ky_KG: Жаңы багыттоо менюсун кошуу

en: Add New Page
ky_KG: Жаңы баракты кошуу

en: Add New Pattern
ky_KG: Жаңы паттерн кошуу

en: Add New Plugin
ky_KG: Плагин кошуу

en: Add New Post
ky_KG: Жаңы жазууну кошуу

en: Add New Site
ky_KG: Жаңы сайт кошуу

en: Add New Tag
ky_KG: Жаңы белги кошуу

en: Add New Template
ky_KG: Жаңы шаблонду кошуу

en: Add New Template Part
ky_KG: Жаңы шаблон бөлүгүн кошуу

en: Add New Theme
ky_KG: Жаңы тема кошуу

en: Add New User
ky_KG: Жаңы колдонуучуну кошуу

en: Add Site
ky_KG: Сайт кошуу

en: Add Video
ky_KG: Видеону кошуу

en: Add Widget
ky_KG: Виджет кошуу

en: Add a Widget
ky_KG: Виджет кошуу

en: Add a navigation menu to your sidebar.
ky_KG: Каптал панельге навигациялык меню кошуу

en: Add a new page
ky_KG: Жаңы баракты кошуу

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
ky_KG: HTML5 менен максималдуу шайкештик үчүн кошумча булактарды кошуңуз

en: Add an Image
ky_KG: Сүрөттү кошуу

en: Add audio source
ky_KG: Аудио булагын кошуу

en: Add media
ky_KG: Медиафайл кошуу

en: Add media files from your computer
ky_KG: Компьютерден медиа кошуу

en: Add menu items
ky_KG: Меню элементтерин кошуу

en: Add menu items from the column on the left.
ky_KG: Сол жактагы тилкеден меню элементтерин кошуңуз.

en: Add new Comment
ky_KG: Комментарий кошуу

en: Add new Pattern
ky_KG: Жаңы паттерн кошуу

en: Add new category
ky_KG: Жаңы категория кошуу

en: Add new page
ky_KG: Жаңы баракты кошуу

en: Add new post
ky_KG: Жаңы жазууну кошуу

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
ky_KG: cyrillic

en: Add new tag
ky_KG: Белги кошуу

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
ky_KG: <strong>Ар бир элементти текшерип, &laquo;Менюга кошуу&raquo;</strong> баскычын басуу менен бир же бир нече элементти кошуңуз.

en: Add or remove menu items
ky_KG: Меню элементтерин кошуу же өчүрүү

en: Add or remove tags
ky_KG: Белгилерди кошуу же өчүрүү

en: Add subtitles
ky_KG: Субтитрлерди кошуу

en: Add tags
ky_KG: Тег кошуу

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
ky_KG: %2$s каталогундагы %1$s файлына %3$s саптын <strong>алдында</strong> төмөнкү саптарды кошуңуз:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
ky_KG: Төмөнкү саптарды %2$s каталогундагы %1$s файлына кошуңуз, калган WordPress эрежелерин <strong>алмаштырыңыз</strong>:

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
ky_KG: Ырастоо емайл катын жөнөтпөстөн колдонуучуну кошуңуз.

en: Add title
ky_KG: Аталышын кошуу

en: Add to Audio Playlist
ky_KG: Аудио ойнотуу тизмесине кошуу

en: Add to Dictionary
ky_KG: Сөздүккө кошуу

en: Add to Menu
ky_KG: Менюга кошуу

en: Add to Widget
ky_KG: Виджетке кошуу

en: Add to audio playlist
ky_KG: Аудио ойнотуу тизмесине кошуу

en: Add to gallery
ky_KG: Галереяга кошуу

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
ky_KG: %1$s (%2$s) менюсуну кошуу

en: Add to video Playlist
ky_KG: Видео ойнотуу тизмесине кошуу

en: Add to video playlist
ky_KG: Видео ойнотуу тизмесине кошуу

en: Add to: %s
ky_KG: Кошуу: %s

en: Add video source
ky_KG: Видео булагын кошуу

en: Add widget: %s
ky_KG: Виджет кошуу: %s

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
ky_KG: Сайтыңыздын көрүнүшүн жана макетин ыңгайлаштыруу үчүн өзүңүздүн CSS кодуңузду кошуңуз.

en: Add, organize, and modify individual menu items
ky_KG: Жеке меню элементерин кошуу, сорттоо жана өзгөртүү

en: Added
ky_KG: Кошулду

en: Added:
ky_KG: Кошулду:

en: Adding Categories
ky_KG: Рубрикаларды кошуу

en: Adding Tags
ky_KG: Белгилерди кошуу

en: Adding Themes
ky_KG: Темаларды кошуу

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
ky_KG: Бул сайттын башкы бетине RSS түрмөгүн кошуу колдоого алынбайт, анткени бул сиздин сайтыңызды жайлатуучу циклге алып келиши мүмкүн. Сайттын жазууларын көрсөтүү үчүн <strong>Акыркы жазуулар</strong>блок сыяктуу башка блокту колдонуп көрүңүз.

en: Addis Ababa
ky_KG: Аддис-Абеба

en: Additional CSS
ky_KG: Кошумча CSS

en: Additional Capabilities
ky_KG: Кошумча мүмкүнчүлүктөр

en: Additional images added to this gallery: %s
ky_KG: Бул галереяга кошумча сүрөттөр кошулду: %s

en: Additional information
ky_KG: Кошумча маалымат

en: Additional items found: %d
ky_KG: Кошумча элементтеп табылды: %d

[ctx: Additional link settings]
en: Advanced
ky_KG: Кеңейтилген

en: Additional settings
ky_KG: Кошумча жөндөөлөр

en: Additional shortcuts,
ky_KG: Кошумча шилтемелер

en: Address | Addresses
ky_KG[0]: Дарек

en: Adelaide
ky_KG: Аделаида

en: Aden
ky_KG: Аден

en: Admin Color Scheme
ky_KG: Түс схемасы

en: Administration Email Address
ky_KG: Административдик Email

en: Administration email verification
ky_KG: Администратордун e-mail дарегин текшерүү

en: Administrators have access to all the administration features.
ky_KG: Администраторлор бардык функцияларды колдоно алышат.

en: Advanced
ky_KG: Кошумча

en: Advanced Options
ky_KG: Кошумча жөндөөлөр

en: Advanced Settings
ky_KG: Кошумча параметрлер

en: Advanced caching plugin.
ky_KG: Кеңейтилген кэштөө плагини.

en: Advanced.
ky_KG: Кошумча

en: Africa
ky_KG: Африка

en: Afrikaans
ky_KG: Африканча

en: After your Privacy Policy page is set, you should edit it.
ky_KG: Купуялык саясат барагын орноткондон кийин, аны түзөтүү сунушталат.

en: Akismet API Key
ky_KG: Akismet API-ачкычы

en: Akismet FAQ
ky_KG: Akismet FAQ.KG

en: Akismet Widget
ky_KG: Akismet виджети

en: Albanian
ky_KG: Албанча

en: Album
ky_KG: Альбом

en: Algiers
ky_KG: Алжир

en: Align
ky_KG: Жайгаштыруу

en: Align center
ky_KG: Борборго тууралоо

en: Align left
ky_KG: Солго

en: Align right
ky_KG: Оңго

en: Alignment
ky_KG: Жайгашытуу

[ctx: Alignment option]
en: None
ky_KG: Жок

en: All
ky_KG: Баары

en: All Categories
ky_KG: Бардык рубрикалар

en: All Changesets
ky_KG: Бардык өзгөрүүлөр топтому

en: All Comments
ky_KG: Бардык комментарийлер

en: All Link Categories
ky_KG: Бүт рубрика шилтемелери

en: All Pages
ky_KG: Бардык барактар

en: All Patterns
ky_KG: Бардык паттерндер

en: All Posts
ky_KG: Бардык жазмалар

en: All Settings
ky_KG: Бардык ырастоолор

en: All Sites
ky_KG: Бардык сайттар

en: All Tabs:
ky_KG: Бардык салмалар:

en: All Tags
ky_KG: Бардык белгилер

en: All Types
ky_KG: Бардык түрлөрү

en: All Users
ky_KG: Бардык колдонуучулар

en: All automatic updates are disabled.
ky_KG: Автоматтык жаңыртуулар өчүрүлгөн.

en: All capabilities assigned to the user.
ky_KG: Колдонуучуга ыйгарылган бардык мүмкүнчүлүктөр.

en: All capabilities used by the post type.
ky_KG: Жазуу түрү боюнча колдонулган бардык мүмкүнчүлүктөр.

en: All capabilities used by the taxonomy.
ky_KG: Таксономия тарабынан колдонулган бардык мүмкүнчүлүктөр.

en: All categories
ky_KG: Бардык категориялар

en: All comment types
ky_KG: Комментарийлердин баардык түрү

en: All content
ky_KG: Бардык материалдар

en: All dates
ky_KG: Бардык даталар

en: All done!
ky_KG: Даяр!

en: All features, supported by the post type.
ky_KG: Жазуу түрү тарабынан колдоого алынган бардык мүмкүнчүлүктөр.

en: All formats
ky_KG: Бардык форматтар

en: All image sizes
ky_KG: Бүт өлчөмдөр

en: All media items
ky_KG: Бүт медиафайлдар

en: All of your WordPress files are writable.
ky_KG: Бардык WordPress файлдары жазуу үчүн жеткиликтүү.

en: All sizes except thumbnail
ky_KG: Миниатюрадан башка бардык өлчөмдөр

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
ky_KG: Сиз жүктөгөн файлдардын баары файлдар китепканасында тизмеленген, эң акыркысы биринчи орунда.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
ky_KG: Сиз жүктөгөн файлдардын баары файлдар китепканасында тизмеленген, эң жаңысы биринчиде. Бул экрандын көрсөтүлүшүн жөндөө үчүн, &laquo;Экран орнотуулары&raquo; өтмөгүн колдонсоңуз болот.

en: All updates have been completed.
ky_KG: Бүт жаңылоолор аякталды.

en: Allow
ky_KG: Уруксат берүү

en: Allow <a href="%s">trackbacks and pingbacks</a>
ky_KG: Уруксат берүү <a href="%s">кайра шилтемелер жана эскертмелер</a>

en: Allow Comments
ky_KG: Комментарийлерге уруксат берүү

en: Allow Pings
ky_KG: Сын-пикирге уруксат берүү

en: Allow comments
ky_KG: Комментарийлерге уруксат берүү

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
ky_KG: Жаңы макалаларга башка блогдордон (эскертмелер жана кайчылаш шилтемелер) кабарлоо шилтемелерине уруксат бериңиз.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts
ky_KG: Жаңы макалаларга башка блогдордон (эскертмелер жана шилтемелер) кабарлоону алууга уруксат бериңиз

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
ky_KG: Жаңы макалаларга башка блогдордон (эскертмелер жана шилтемелер) кабарлоону алууга уруксат бериңиз.

en: Allow new users to sign up
ky_KG: Колдонуучуну каттоого уруксат берүү

en: Allow people to post comments on new articles
ky_KG: Элдерге комментарий жазууга уруксат берүү

en: Allow people to submit comments on new posts
ky_KG: Жаңы жазууларга комментарий калтырууга уруксат бериңиз

en: Allow people to submit comments on new posts.
ky_KG: Жаңы жазууларга комментарий калтырууга уруксат бериңиз.

en: Allow search engines to index this site
ky_KG: Издөө тутумдарына сайтыңызды индекстөөнү уруксат бериңиз

en: Allowed Files
ky_KG: Уруксат берилген файлдар

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
ky_KG: Издөө формалары жана комментарийлер, комментарийлер тизмеси, галереялар жана кол тамгалар үчүн html5 белгилөөгө уруксат бериңиз.

en: Almaty
ky_KG: Алматы

en: Already Installed
ky_KG: Эч убак эле орнотулган

en: Already pinged:
ky_KG: Эскертмелер жөнөтүлдү:

en: Alt Text
ky_KG: Алтернативдүү текст

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
ky_KG: Альтернативдүү текст, мисалы. &laquo;Мона Лиза&&raquo;

en: Alternative Text
ky_KG: Альтернативалык текст

en: Alternative source
ky_KG: Альтернативалык булак

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
ky_KG: Тиркеме көрсөтүлбөгөндө көрсөтүлө турган альтернативдик текст.

en: Always
ky_KG: Дайыма

en: Always use https when visiting the admin
ky_KG: Админ панелине киргенде ар дайым https колдонуңуз

en: America
ky_KG: Америка

en: American English
ky_KG: Америка англис тили

en: Amman
ky_KG: Амман

en: Amsterdam
ky_KG: Амстердам

en: An HTTPS connection is a more secure way of browsing the web. Many services now have HTTPS as a requirement. HTTPS allows you to take advantage of new features that can increase site speed, improve search rankings, and gain the trust of your visitors by helping to protect their online privacy.
ky_KG: HTTPS туташуусун колдонуу желеде серептөөнүн коопсуз жолу. Көптөгөн кызматтар бүгүнкү күндө HTTPSти талап кылат. HTTPS протоколу ошондой эле сайтыңызды ылдамдата турган, издөө системасынын рейтингин жакшырта турган жана коноктордун онлайн купуялыгын коргоого жардам берүү менен ишенимин арттыра турган артыкчылыктардан пайдаланууга мүмкүнчүлүк берет.

en: An active PHP session was detected
ky_KG: Активдүү PHP сессиясы табылды

en: An alphanumeric identifier for the menu location.
ky_KG: Менюнун жайгашкан жери үчүн алфавиттик-сандык идентификатор.

en: An alphanumeric identifier for the post type.
ky_KG: Жазуунун түрү үчүн алфавиттик-сандык идентификатор.

en: An alphanumeric identifier for the post unique to its type.
ky_KG: Жазуу үчүн алфавиттик-сандык идентификатор, анын түрүнө уникалдуу.

en: An alphanumeric identifier for the revision unique to its type.
ky_KG: Анын түрүнө уникалдуу ревизия үчүн алфавиттик-сандык идентификатору.

en: An alphanumeric identifier for the status.
ky_KG: Алфавиттик-сандык статустун идентификатору.

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
ky_KG: Токсономия, б.а айтканда категориялоо үчүн керек болгон тамга-сан идентификатору.

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
ky_KG: Анын түрүнө уникалдуу элементтин алфавиттик-сандык идентификатору.

en: An alphanumeric identifier for the user.
ky_KG: Колдонуучунун алфавиттик-сандык идентификатору.

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
ky_KG: Сиздин емайл дарегиңизден ("хэш") түзүлгөн анонимдүү сап Gravatar кызматын колдонуп жатканыңызды аныктоо үчүн берилиши мүмкүн. Gravatar купуялык саясаты бул жерде жеткиликтүү: https://automattic.com/privacy/ . Комментарий кабылдангандан кийин, профилиңиздин сүрөтү комментарийиңиздин контекстинде жалпыга ачык болот.

en: An application name is required to create an application password.
ky_KG: Колдонмонун сырсөзүн түзүү үчүн, колдонмонун аталышын киргизүү талап кылынат.

en: An application would like to connect to your account.
ky_KG: Колдонмо сизден аккаунтуңузга туташууну сурап жатат.

en: An array of post types that the pattern is restricted to be used with.
ky_KG: Паттернди колдонууда чектелген жазуу түрлөрүнүн массиви.

en: An array of template types where the pattern fits.
ky_KG: Паттерн жайгашкан шаблондордун түрлөрүнүн массиви.

en: An attempt was made, but your site could not be updated automatically.
ky_KG: Аракет жасалды, бирок сиздин сайтыңызды автоматтык түрдө жаңыртуу мүмкүн эмес.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
ky_KG: WordPress автоматтык жаңыртуу ишке ашкан жок &#8212; <a href="%s">Кайра аракет кылып көрүңүз</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
ky_KG: WordPress автоматтык түрдө жаңыртылган жок! Сураныч, сайттын администраторуна кабарлаңыз.

en: An avatar is an image that can be associated with a user across multiple websites. In this area, you can choose to display avatars of users who interact with the site.
ky_KG: Аватар - бул ар кандай сайттардагы колдонуучу менен байланыштыра турган сүрөт. Бул аймакта сиз өзүңүздүн сайтыңыздагы колдонуучунун аватарларын көрсөтүүнү ыңгайлаштыра аласыз.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
ky_KG: Ката кетти; түрмөк жеткиликсиз болушу мүмкүн. Кийинчерээк дагы аракет кылып көрүңүз.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
ky_KG: Ката пайда болду. Сураныч, баракты жаңыртып, кайра аракет кылып көрүңүз.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
ky_KG: Сизди бул сайтка кошууда ката кетти. <a href="%s">Башкы бетке</a>өтүңүз.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
ky_KG: Жүктөө учурунда ката кетти. Сураныч, кийинчерээк дагы аракет кылып көрүңүз.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
ky_KG: %1$s жаңыртуу учурунда ката кетти: %2$s

en: An error occurred.
ky_KG: Ката кетти.

en: An error occurred. Please try again.
ky_KG: Ката кетти. Сураныч, кайра аракет кылыңыз.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
ky_KG: %3$s файлынын %2$s сабында %1$s түрүндөгү ката кетти. Ката жөнүндө билдирүү: %4$s

en: An exporter has improperly used the registration filter.
ky_KG: Экспорттоочу каттоо чыпкасын туура эмес колдонгон.

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
ky_KG: Бул Е-mail дареги үчүн мурунтан эле күтүлүп жаткан аягына чыга элек сурам бар.

en: An unknown error occurred.
ky_KG: Белгисиз ката пайда болду.

en: Anadyr
ky_KG: Анадырь

en: Analytics
ky_KG: Веб-аналитика

en: Ancestor blocks.
ky_KG: Энелик блоктору.

en: Anchorage
ky_KG: Анкоридж

en: Andorra
ky_KG: Андорра

en: Angle to rotate clockwise in degrees.
ky_KG: Сааттын жебеси боюнча айлануу үчүн бурч.

en: Anguilla
ky_KG: Ангилья

en: Animation
ky_KG: Анимация

en: Anonymous
ky_KG: Аноним

en: Another attempt will be made with the next release.
ky_KG: Кийинки чыгарылышта дагы бир аракет жасалат.

en: Another update is currently in progress.
ky_KG: Учурда башка жаңылануу жүрүп жатат.

en: Antananarivo
ky_KG: Антананариву

en: Antarctica
ky_KG: Антарктика

en: Antigua
ky_KG: Антигуа

en: Any extra capabilities assigned to the user.
ky_KG: Колдонуучуга ыйгарылган бардык кошумча мүмкүнчүлүктөр.

en: Anyone can register
ky_KG: Каалаган каттай алат

en: Anyone posts a comment
ky_KG: Кимдир бирөө комментарий калтырды

en: Apia
ky_KG: Апия

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
ky_KG: Кечириңиз, сиз сураган баракты табуу оңунан чыккан жок. Издөө менен табып аракет кылып көрүңүз.

en: Appearance
ky_KG: Сырткы көрүнүш

en: Application Passwords
ky_KG: Колдонмонун сырсөздөрү

en: Application password not found.
ky_KG: Колдонмонун сырсөзү табылган жок.

en: Application passwords allow authentication via non-interactive systems, such as XML-RPC or the REST API, without providing your actual password. Application passwords can be easily revoked. They cannot be used for traditional logins to your website.
ky_KG: Колдонмонун сырсөздөрү XML-RPC же REST API сыяктуу интерактивдүү эмес системалар үчүн чыныгы сырсөзүңүздү көрсөтпөстөн авторизациялоого мүмкүндүк берет. Колдонмонун сырсөздөрү оңой эле жокко чыгарылат жана аларды кадимкидей эле сайтыңызга кирүү үчүн колдонууга болбойт.

en: Application passwords are not available for your account. Please contact the site administrator for assistance.
ky_KG: Колдонмонун сырсөздөрү аккаунтуңуз үчүн жеткиликтүү эмес. Жардам алуу үчүн сайттын администраторуна кайрылыңыз.

en: Application passwords are not available.
ky_KG: Колдонмо сырсөздөрү жеткиликсиз.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
ky_KG[0]: Колдонмонун сырсөздөрү ушул WordPress орнотуусунда сиз кире алган <a href="%1$s">%2$s сайтына</a> кирүүгө уруксат берет.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
ky_KG[0]: Колдонмонун сырсөздөрү сизге кирүүгө мүмкүнчүлүк берет <a href="%1$s">%2$s тармактын веб-сайтына, анткени сиз Суперадминистраторлук укуктарга ээсиз</a>.

en: Apply
ky_KG: Колдонуу

en: Apply Crop
ky_KG: Кесүү катышын колдонуу

en: Apply changes to:
ky_KG: Учурда түзөтүлүүдө:

en: Apply your skills or learn new ones.
ky_KG: Өз жөндөмүңүздү колдонуңуз же жаңысын үйрөнүңүз.

en: Approve
ky_KG: Жактыруу

en: Approve and Reply
ky_KG: Жактырып жооп берүү

en: Approve comment
ky_KG: Комментарийди жактыруу

en: Approve it: %s
ky_KG: Жактыруу: %s

en: Approve this comment
ky_KG: Бул комментарийди жактыруу

en: Approved
ky_KG: Жактырылды

en: April
ky_KG: Апрель

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
ky_KG: Апр

en: Aqtau
ky_KG: Актау

en: Aqtobe
ky_KG: Актөбө

en: Arabic
ky_KG: Арапча

en: Araguaina
ky_KG: Арагуйана

en: Arbitrary HTML code.
ky_KG: Кошумча HTML коду.

en: Arbitrary text.
ky_KG: Эркин текст.

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Архивдер <span class="count">(%s)</span>

en: Archive Title
ky_KG: Архивдин аталышы

en: Archived
ky_KG: Архивделген

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Архивде <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
ky_KG: Архивдер

en: Arctic
ky_KG: Арктика

en: Are pretty permalinks supported?
ky_KG: Туруктуу шилтемелердин түзүмүн өзгөртүү колдоого алынабы?

en: Are you lost?
ky_KG: Жоголдуңузбу?

en: Are you sure it exists?
ky_KG: Сиз системадан чыгууга макулсузбу?

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
ky_KG: Маалымат базасынын серверине күч келген жок экенине ишенесизби?

en: Are you sure the database server is running?
ky_KG: Маалыматтар базасынын сервери иштеп жаткандыгына ишенесизби?

en: Are you sure you have the correct username and password?
ky_KG: Колдонуучунун аты менен сырсөздү туура киргиздиңизби?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
ky_KG: Сиз чын эле сервердин атын туура киргиздиңизби?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
ky_KG: Сиз "%s" өчүрүүгө макулсузбу?

en: Are you sure you want to delete this theme?
ky_KG: Бул теманы өчүрүүгө макулсузбу?

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
ky_KG: Чын эле жарыялана элек өзгөртүүлөрүңүздү токтоткуңуз келеби?

en: Are you sure you want to do this?
ky_KG: Муну кылууга макулсузбу?

en: Are you sure?
ky_KG: Сиз макулсузбу?

en: Argentina
ky_KG: Аргентина

en: Array of column names to be searched.
ky_KG: Издөө үчүн тилке аттарынын массиви.

en: Array of image edits.
ky_KG: Сүрөттү түзөтүү массиви.

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
ky_KG: Бул сайттагы макалалар кыналган мазмунду камтышы мүмкүн (мисалы, видеолор, сүрөттөр, макалалар жана башкалар.), ушул сыяктуу мазмун башка сайтка кирген адам сыяктуу эле жүрөт.

en: Artist
ky_KG: Аткаруучу

en: Aruba
ky_KG: Аруба

en: As a browser icon
ky_KG: Броузердин иконкасы

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
ky_KG: Бул баракты өчүрүп, жаңысын түзүү үчүн <a href="%s">консолго</a> өтүңүз. Ийгилик!

en: As a percentage of the image, the height to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ky_KG: Сүрөттүн өлчөмүнөн пайыз катары, кесүү үчүн сүрөттүн бийиктиги. ЭСКИРГЕН: модификаторлорду колдонуңуз (`modifiers`).

en: As a percentage of the image, the width to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ky_KG: Сүрөттүн өлчөмүнөн пайыз катары, кесүү үчүн сүрөттүн туурасы. ЭСКИРГЕН: модификаторлорду колдонуңуз (`modifiers`).

en: As a percentage of the image, the x position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ky_KG: Сүрөттүн өлчөмүнөн пайыз катары, кесүү үчүн X-позициясы. ЭСКИРГЕН: модификаторлорду колдонуңуз (`modifiers`).

en: As a percentage of the image, the y position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ky_KG: Сүрөттүн өлчөмүнөн пайыз катары, кесүү үчүн Y-позициясы. ЭСКИРГЕН: модификаторлорду колдонуңуз (`modifiers`).

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
ky_KG: Сайттын ээси катары сиз улуттук же эл аралык купуялык мыйзамдарына баш ийишиңиз керек. Мисалы, конокторго купуялык саясатынын барагын түзүп, көрсөтүшүңүз керек болот.

en: As an app icon
ky_KG: Сөлөкөт катары колдонмодо

en: Ascending
ky_KG: Өсүү

en: Ascending.
ky_KG: Өсүү

en: Ashgabat
ky_KG: Ашхабад

en: Ashkhabad
ky_KG: Ашхабад

en: Asia
ky_KG: Азия

en: Asmara
ky_KG: Асмэра

en: Asmera
ky_KG: Асмера

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Classic - 3:2
ky_KG: Классикалык (3:2)

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Classic Portrait - 2:3
ky_KG: Классикалык портрет (2:3)

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Custom
ky_KG: Кошумча

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Original
ky_KG: Түпнуска

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Portrait - 3:4
ky_KG: Портрет (3:4)

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Square - 1:1
ky_KG: Чарчы (1:1)

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Standard - 4:3
ky_KG: Кадимки (4: 3)

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Tall - 9:16
ky_KG: Бийик (9:16)

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Wide - 16:9
ky_KG: Кең (16:9)

en: Aspect ratio:
ky_KG: Пропорциялар:

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
ky_KG: Иерархия түзүү үчүн негизги элементти дайындаңыз. Мисалы, "Джаз" "Бибоп" жана "Биг-бэнд" тобунун негизги элементи болушу мүмкүн.

en: Assigned Menu
ky_KG: Дайындалган меню

en: Astrakhan
ky_KG: Астрахан

en: Asuncion
ky_KG: Асунсьон

en: At a Glance
ky_KG: Көрүнүп турган жерде

en: Athens
ky_KG: Афины

en: Atikokan
ky_KG: Атикокан

en: Atka
ky_KG: Атка

en: Atlantic
ky_KG: Атлантика

en: Attach
ky_KG: Тиркөө

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
ky_KG: Учурдагы жазууга &#8220;%s&#8221; тиркеңиз

en: Attach to existing content
ky_KG: Учурдагы жазууларга тиркеңиз

en: Attaching Files
ky_KG: Файлдарды тиркөө

en: Attachment Attributes
ky_KG: Тиркеме касиеттери

en: Attachment Details
ky_KG: Файлдын параметрлери

en: Attachment Display Settings
ky_KG: Файлдын көрсөтүлүшүнүн жөндөөлөрү

en: Attachment Page
ky_KG: Салуу барагы

en: Attachment Pages
ky_KG: Тиркеме барактары

en: Attachment Post URL
ky_KG: Тиркеме жазуусунун URL

en: Attachment Preview
ky_KG: Тиркемени  алдын ала көрүү

en: Attachment details
ky_KG: Файлдын параметрлери

en: Attachment post ID
ky_KG: Тиркеме жазуусунун ID

en: Attachment type.
ky_KG: Тиркеме түрү.

en: Attempt to notify any blogs linked to from the post
ky_KG: Макала аркылуу шилтемеленген бардык блогдорго кабарлаңыз

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
ky_KG: Сүрөттүн сапатын [1.100] чегинен тышкары коюуга аракет жасалды.

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
ky_KG: Сиз өзгөртүүнүн жарактуу ыкмасы жок кыска кодду кошконго аракет кылып жатасыз: %s

en: Attempting to restore the previous version.
ky_KG: Мурунку нускасына кайтууга аракет кылуу.

en: Attend an upcoming event near %s.
ky_KG: %s жанында боло турган иш-чарага катышыңыз.

en: Attribute all content to:
ky_KG: Бардык мазмунду байланыштыруу:

en: Attributes
ky_KG: Атрибуттар

en: Attributes for the block.
ky_KG: Блок үчүн атрибуттар.

en: Atyrau
ky_KG: Атырау

en: Auckland
ky_KG: Окленд

en: Audio
ky_KG: Аудио

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Аудиофайл <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
ky_KG: Аудиокодек:

en: Audio Format:
ky_KG: Аудиоформат:

en: Audio Player
ky_KG: Аудиоплеер

en: Audio Widget
ky_KG: Аудио

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
ky_KG[0]: Аудио виджет (%d)

en: Audio details
ky_KG: Аудио файл маалыматы

en: Audio title
ky_KG: Аудиодун аталышы

en: Audio title&hellip;
ky_KG: Аудиодун аталышы ...

en: Audio, Video, or Other File
ky_KG: Аудио, видео же башка файл

en: August
ky_KG: Август

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
ky_KG: Авг

en: Australia
ky_KG: Австралия

en: Author
ky_KG: Автор

en: Author URL of the user.
ky_KG: Колдонуучу үчүн автордун URL дареги.

en: Author rich content with blocks and patterns
ky_KG: Блоктор жана паттерндер менен бай мазмунду түзүңүз

en: Author website
ky_KG: Автордун сайты

en: Author:
ky_KG: Автору:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
ky_KG: Автору: %1$s (IP дареги: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
ky_KG: Автор: %s

en: Authorization header
ky_KG: Авторизациянын аталышы

en: Authorize Application
ky_KG: Колдонмону авторизациялоо

en: Authors
ky_KG: Авторлор

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
ky_KG: Авторлор өз жазууларын жарыялап, түзөтө алат, ошондой эле файлдарды жүктөй алат.

en: Authors:
ky_KG: Авторлор:

en: Auto
ky_KG: Автоматтык түрдө

en: Auto Draft
ky_KG: Сомо

en: Auto add pages
ky_KG: Барактарды автоматтык түрдө кошуу

en: Auto-update
ky_KG: Автоматтык жаңыртуу

en: Auto-updates
ky_KG: Автоматтык жаңыртуу

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Автоматтык жаңыртуулар өчүрүлгөн <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Автоматтык жаңыртуулар иштетилген <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates can be enabled or disabled for each individual theme. Themes with auto-updates enabled will display the estimated date of the next auto-update. Auto-updates depends on the WP-Cron task scheduling system.
ky_KG: Автоматтык жаңыртуулар ар бир тема үчүн иштетилип же өчүрүлүшү мүмкүн. Автоматтык жаңыртуу иштетилген темалар кийинки автоматтык жаңыртуунун болжолдуу күнүн көрсөтөт. Автоматтык жаңыртуулар WP-Cron жумуш пландоо системасына жараша болот.

en: Auto-updates disabled
ky_KG: Автоматтык жаңыртуулар өчүрүлгөн

en: Auto-updates enabled
ky_KG: Автоматтык жаңыртуулар иштетилген

en: Auto-updates for plugins and themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
ky_KG: Плагиндер жана темалар үчүн авто-жаңыртуулар өчүрүлгөн, бул сиздин сайтыңыздын жаңы нускалары жеткиликтүү болгондо автоматтык түрдө жаңыруусуна жол бербейт.

en: Auto-updates for plugins and/or themes appear to be disabled, but settings are still set to be displayed. This could cause auto-updates to not work as expected.
ky_KG: Плагиндер жана/же темалар үчүн авто-жаңыртуулар өчүрүлгөн окшойт, бирок жөндөөлөр дагы эле көрсөтүүгө уруксат берет. Бул автоматтык жаңыртуулардын алар керек болгондой иштебей калышына алып келет.

en: Auto-updates for plugins appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
ky_KG: Плагиндер үчүн авто-жаңыртуу өчүрүлгөн. Сиздин сайт аларды автоматтык түрдө жаңы нускага жаңыртпайт.

en: Auto-updates for themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
ky_KG: Темалар үчүн автоматтык жаңыртуулар өчүрүлгөн. Сиздин сайт аларды жаңы нускага автоматтык түрдө жаңыртпайт.

en: Automatic Updates
ky_KG: Автоматтык жаңыртуу

en: Automatic update not scheduled. There may be a problem with WP-Cron.
ky_KG: Автоматтык жаңылоо пландаштырылган эмес. Балким, WP-Cron менен көйгөй болушу мүмкүн.

en: Automatic update overdue by %s. There may be a problem with WP-Cron.
ky_KG: Автоматтык жаңылоо мөөнөтү %s кечикти. Балким, WP-Cron менен көйгөй болушу мүмкүн.

en: Automatic update scheduled in %s.
ky_KG: Автоматтык жаңыртуу %s ичинде пландаштырылган.

en: Automatically add new top-level pages to this menu
ky_KG: Бул менюга жогорку деңгээлдеги жаңы барактарды автоматтык түрдө кошуу

en: Automatically add paragraphs
ky_KG: Параграфтарды автоматтык түрдө кошуу

en: Automatically close comments on posts older than %s days
ky_KG: %s күндөн мурунку макалалардагы темаларды автоматтык түрдө жабуу

en: Autoplay
ky_KG: Авто ойнотуу

en: Autosave by %s
ky_KG: Колдонуучуну автосактоо %s

en: Available Actions
ky_KG: Жеткиликтүү аракеттер

en: Available Tools
ky_KG: Бардык аспаптар

en: Available Widgets
ky_KG: Жеткиликтүү виджеттер

en: Available disk space
ky_KG: Жеткиликтүү диск мейкиндиги

en: Available disk space is critically low, less than 20 MB available. Proceed with caution, updates may fail.
ky_KG: Диск мейкиндиги өтө аз, жеткиликтүү 20 МБ кем. Этияттык менен улантыңыз, жаңыртуулар ишке ашпай калышы мүмкүн.

en: Available disk space is low, less than 100 MB available.
ky_KG: Дискте жеткиликтүү орун аз, 100 МБ кем.

en: Avatar
ky_KG: Аватар

en: Avatar Display
ky_KG: Аватарларды көрсөтүү

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
ky_KG: Сүрөттүн көлөмү %d пикселден турган аватар URL.

en: Avatar URLs for the comment author.
ky_KG: Комментарий авторунун аватар сүрөтүнүн URL дареги.

en: Avatar URLs for the user.
ky_KG: Колдонуучу аватарынын URL.

en: Avatars
ky_KG: Аватарлар

en: Average Rating
ky_KG: Орточо рейтинг

en: Azores
ky_KG: Азор аралдары

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
ky_KG: БЕТА НУСКАСЫН СЫНАП ЖАТАСЫЗБЫ?
    ==========================
    
    Бул билдирүү WordPress'тин нускасын иштеп чыгууда колдонгондорго келет.
    
    Эгер сиз бул көйгөйлөр Вордпресстеги катадан улам болушу мүмкүн деп ойлосоңуз, бул тууралуу кабарлай аласызбы?
     * Колдоо форумунда тема түзүңүз: https://ru.wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Же bugtrackerге жазыңыз: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Рахмат! -- WordPress командасы

en: Back
ky_KG: Артка

en: Background
ky_KG: Фон

en: Background Color
ky_KG: Фондун түсү

en: Background Image
ky_KG: Фон сүрөтү

[ctx: Background Preset]
en: Preset
ky_KG: Алдын ала орнотуулар топтому

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
ky_KG: Кайталоо

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
ky_KG: Жылдыруу

en: Background color
ky_KG: Фондун түсү

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
ky_KG: Фон жаңыртылган. Анын кандай экенин көрүү үчүн <a href="%s">Сайтка кириңиз</a>.

en: Background updates are not working as expected
ky_KG: Фондук жаңыртуулар туура иштебей жатат

en: Background updates are working
ky_KG: Фондук жаңыртуулар иштейт

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
ky_KG: Фондук жаңыртуулар маанилүү чыгарылыштардын бир тармагында автоматтык WordPress коопсуздук жаңыртуулары үчүн колдонулат.

en: Background updates may not be working properly
ky_KG: Фондук жаңыртуулар туура иштебей калышы мүмкүн

en: Baghdad
ky_KG: Багдад

en: Bahia
ky_KG: Баия

en: Bahia Banderas
ky_KG: Бахия Бандерас

en: Bahrain
ky_KG: Бахрейн

en: Baku
ky_KG: Баку

en: Bamako
ky_KG: Бамако

en: Bangkok
ky_KG: Бангкок

en: Bangui
ky_KG: Банги

en: Banjul
ky_KG: Банжул

en: Barbados
ky_KG: Барбадос

en: Barnaul
ky_KG: Барнаул

en: Base64 encoded representation of the instance settings.
ky_KG: Base64-коддуу экземпляр жөндөөлөрүнүн көрүнүшү.

en: Be part of a global open source community.
ky_KG: Ачык булак долбоорлорунун жалпы жамаатынын бир бөлүгү болуңуз.

en: Be sure to save this in a safe location. You will not be able to retrieve it.
ky_KG: Аны коопсуз жерде сактоону унутпаңыз. Сиз аны кайра ала албайсыз.

en: Be the future of WordPress
ky_KG: WordPress'тин келечеги болуңуз

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
ky_KG: Сиз %1$s колдонуп жаткандыктан, тармагыңыздагы сайттар подкаталогдорду колдонушу керек. Эгер сиз субдомендерди колдонгуңуз келсе, ал %2$s'ге которулганыңыз оң.

en: Before a comment appears
ky_KG: Комментарий пайда боло электе

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
ky_KG: Импорттук файлды жүктөөдөн мурун, төмөнкү каталарды оңдоо керек:

en: Beirut
ky_KG: Бейрут

en: Belarusian
ky_KG: Беларусча

en: Belem
ky_KG: Белем

en: Belfast
ky_KG: Белфаст

en: Belgrade
ky_KG: Белград

en: Belize
ky_KG: Белиз

en: Berlin
ky_KG: Берлин

en: Bermuda
ky_KG: Бермуд аралдары

en: Beulah
ky_KG: Белух

en: Biographical Info
ky_KG: Өмүр баяны

en: Bishkek
ky_KG: Бишкек

en: Bissau
ky_KG: Бисау

en: Bitrate
ky_KG: Битрейт

en: Bitrate Mode
ky_KG: Битрейт режими

en: Bitrate:
ky_KG: Битрейт:

en: Black
ky_KG: Кара

en: Blanc-Sablon
ky_KG: Бланк-Саблон

en: Blank
ky_KG: Бош

en: Blantyre
ky_KG: Блантайр

en: Blavatar
ky_KG: Блаватар

en: Block
ky_KG: Блок

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
ky_KG: Блок "%1$s" деген аты менен стили жок "%2$s".

en: Block "%1$s" is declaring %2$s support in %3$s file under %4$s. %2$s support is now declared under %5$s.
ky_KG: "%1$s" блогу %4$s менен %3$s файлындагы %2$s үчүн колдоо көрсөтөт. Эми %5$s менен %2$s колдоо жарыяланды.

en: Block Editor Patterns
ky_KG: Блок редакторунун паттерндери

en: Block Editor Styles
ky_KG: Блок редакторунун стилдери

en: Block HTML:
ky_KG: HTML блогу:

en: Block Patterns
ky_KG: Блок шаблондору

en: Block attributes.
ky_KG: Блок атрибуттары.

en: Block category.
ky_KG: Блок категориясы.

en: Block example.
ky_KG: Блоктун мисалы.

en: Block keywords.
ky_KG: Блок ачкыч сөздөрү.

en: Block name must be a string.
ky_KG: Блоктун аталышы сап болушу керек.

en: Block name.
ky_KG: Блок аты.

en: Block namespace.
ky_KG: Блок ысым мейкиндиги.

en: Block pattern categories
ky_KG: Блоктук паттерн категориялары

[ctx: Block pattern category]
en: About
ky_KG: Биз тууралуу

[ctx: Block pattern category]
en: Banners
ky_KG: Баннерлер

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
ky_KG: Баскычтар

[ctx: Block pattern category]
en: Call to Action
ky_KG: Аракетке чакыруу

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
ky_KG: Мамычалар

[ctx: Block pattern category]
en: Contact
ky_KG: Байланыш

[ctx: Block pattern category]
en: Featured
ky_KG: Сунушталган

[ctx: Block pattern category]
en: Footers
ky_KG: Аяк бөлүмдөр

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
ky_KG: Галерея

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
ky_KG: Аталыштар

[ctx: Block pattern category]
en: Media
ky_KG: Медиа

[ctx: Block pattern category]
en: Portfolio
ky_KG: Портфолио

[ctx: Block pattern category]
en: Posts
ky_KG: Жазмалар

[ctx: Block pattern category]
en: Services
ky_KG: Кызматтар

[ctx: Block pattern category]
en: Team
ky_KG: Команда

[ctx: Block pattern category]
en: Testimonials
ky_KG: Сын-пикирлер

[ctx: Block pattern category]
en: Text
ky_KG: Текст

en: Block pattern category "%s" not found.
ky_KG: "%s" паттерн блок категориясы табылган жок.

en: Block pattern category name must be a string.
ky_KG: Блок паттерни категориясынын аталышы сап болушу керек.

[ctx: Block pattern title]
en: Grid
ky_KG: Тор

[ctx: Block pattern title]
en: Image at left
ky_KG: Сүрөт солго

[ctx: Block pattern title]
en: Large title
ky_KG: Чоң аталыш

[ctx: Block pattern title]
en: Offset
ky_KG: жылышуу

[ctx: Block pattern title]
en: Small image and title
ky_KG: Чакан сүрөт жана аталыш

[ctx: Block pattern title]
en: Social links with a shared background color
ky_KG: Жалпы фон түсү менен коомдук шилтемелер

[ctx: Block pattern title]
en: Standard
ky_KG: Стандарттуу

en: Block patterns
ky_KG: Блок паттерндери

en: Block patterns are pre-configured block layouts. Use them to get inspired or create new pages in a flash.
ky_KG: Блок паттерндери - алдын ала орнотулган блок макеттери. Аларды шыктануу үчүн колдонуңуз же заматта жаңы баракчаларды түзүңүз.

en: Block style name must be a string.
ky_KG: Блок түрүнүн аттары сап болушу керек.

en: Block style name must not contain any spaces.
ky_KG: Блок стилинин аталышында боштук болбошу керек.

en: Block style variations.
ky_KG: Блоктун стилдик вариациялары.

en: Block supports.
ky_KG: Блок колдоо.

en: Block type "%s" is already registered.
ky_KG: Блок түрү "%s"' мурунтан эле катталган.

en: Block type "%s" is not registered.
ky_KG: '%s' блок түрү катталган эмес.

en: Block type names must be strings.
ky_KG: Блок түрүнүн аталыштары сап болушу керек.

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
ky_KG: Блок түрүнүн аттары аталыш мейкиндигинин префиксин колдонушу керек. Мисалы: my-plugin/my-custom-block-type

en: Block type names must not contain uppercase characters.
ky_KG: Блок түрүндөгү аталыштар баш тамгаларды камтыбашы керек.

en: Block types that the pattern is intended to be used with.
ky_KG: Паттерн колдонула турган блоктордун түрлөрү.

en: Block variations.
ky_KG: Блоктун вариациялары.

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align bottom
ky_KG: Асты боюнча тегиздөө

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align middle
ky_KG: Ортосу боюнча тегиздөө

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align top
ky_KG: Үстү боюнча тегиздөө

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Space between
ky_KG: Ортосунда боштук

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Stretch to fill
ky_KG: Толтуруу үчүн созуу

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
ky_KG: Вертикалдуу тегиздөөнү өзгөртүү

en: Blockquote
ky_KG: Цитата

en: Blocks
ky_KG: Блоктор

en: Blog
ky_KG: Блог

en: Blog Archives
ky_KG: Блог архиви

en: Blog pages show at most
ky_KG: Көрсөтүлө турган максималдуу блог баракчалары

en: Blog pages show at most.
ky_KG: Көрсөтүлө турган максималдуу блог баракчалары.

en: Blogroll
ky_KG: Шилтемелер

en: Blue
ky_KG: Көк

en: Boa Vista
ky_KG: Боа-Виста

en: Bogota
ky_KG: Богота

en: Boise
ky_KG: Бойсе

en: Bold
ky_KG: Кара

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
ky_KG: <a href="%3$s" title="Туруктуу шилтеме: %4$s" rel="bookmark">Туруктуу шилтемени</a> чөп катка кошуңуз.

en: Bookmarks
ky_KG: Чөп каттар

en: Border
ky_KG: Чек

en: Border color
ky_KG: Чектин түсү

en: Both WordPress URL and site URL can start with either %1$s or %2$s. A URL starting with %2$s requires an SSL certificate, so be sure that you have one before changing to %2$s. With %2$s, a padlock will appear next to the address in the browser address bar. Both %2$s and the padlock signal that your site meets some basic security requirements, which can build trust with your visitors and with search engines.
ky_KG: WordPress URL жана сайттын URL дареги тең %1$s же %2$s менен башталышы мүмкүн. %2$s менен башталган URL SSL сертификатын талап кылат, андыктан %2$s дарегине өтүүдөн мурун сизде сертификат бар экенин текшериңиз. %2$s колдонулуп жатканда, браузердин дарек тилкесинде даректин жанында кулпу сөлөкөтү пайда болот. %2$s да, кулпу сөлөкөтү да сиздин сайтка келгендердин жана издөө системаларынын ишенимине ээ боло турган кээ бир негизги коопсуздук талаптарына жооп берерин билдирет.

en: Both registration and last updated dates must be provided.
ky_KG: Каттоо датасы жана акыркы жаңыртуу датасы көрсөтүлүүгө тийиш.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
ky_KG: Каттоо датасы жана акыркы жаңыртуу датасы жарактуу даталар болушу керек.

en: Bottom
ky_KG: Ылдый жак

en: Bottom Left
ky_KG: Төмөн сол

en: Bottom Right
ky_KG: Төмөн оң

en: Bougainville
ky_KG: Бугаинвиль

en: Bratislava
ky_KG: Братислава

en: Brazzaville
ky_KG: Браззавиль

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
ky_KG: Жогорку деңгээлдеги жорумдарды %1$s бөлүктөн турган барактарга бөлүңүз, %2$s барагы демейки боюнча көрсөтүлөт

en: Briefly describe what your business does and how you can help.
ky_KG: Уюмуңуз эмне менен алектенет жана сиз кантип жардам бере ала турганыңызды кыскача сүрөттөп бериңиз.

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
ky_KG: Сайт тейлөө үчүн убактылуу жабылган. Бир мүнөттөн кийин кайтып келиңиз.

en: Brisbane
ky_KG: Брисбен

en: British English
ky_KG: Британ англис тили

en: Broken Hill
ky_KG: Броукен-Хил

en: Brown
ky_KG: Күрөң

en: Browse
ky_KG: Кароо

en: Browse revisions
ky_KG: Нускаларды көрүү

en: Browse styles
ky_KG: Стилдерди кароо

en: Brunei
ky_KG: Бруней

en: Brussels
ky_KG: Брюссель

en: Bucharest
ky_KG: Бухарест

en: Budapest
ky_KG: Будапешт

en: Buenos Aires
ky_KG: Буэнос-Айрес

en: Bujumbura
ky_KG: Бужумбура

en: Bulgarian
ky_KG: Болгарча

en: Bulk Actions
ky_KG: Аракеттер

en: Bulk Edit
ky_KG: Жапырт түзөтүү

en: Bulk Select
ky_KG: Көптүк тандоо

en: Bulk actions
ky_KG: Аракеттер

en: Bulk select
ky_KG: Көптүк тандоо

en: Bulleted list
ky_KG: Маркерленген тизме

en: Busingen
ky_KG: Бузинген

en: Button
ky_KG: Баскыч

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
ky_KG: Кийинки

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
ky_KG: Мурунку

[ctx: Button label to reveal side configuration options]
en: %s options
ky_KG: %s жөндөөлөр

[ctx: Button label to reveal tool panel options]
en: %s options
ky_KG: %s жөндөөлөр

en: Button text
ky_KG: Баскыч тексти

en: Buttons
ky_KG: Баскычтар

en: By %s
ky_KG: Автор: %s

en: By %s.
ky_KG: Автор: %s.

en: By default WordPress does not collect any analytics data. However, many web hosting accounts collect some anonymous analytics data. You may also have installed a WordPress plugin that provides analytics services. In that case, add information from that plugin here.
ky_KG: WordPress өз алдынча эч кандай аналитикалык маалыматтарды чогултпайт. Бирок, көптөгөн хостинг компаниялары жашыруун маалыматтарды чогултат. Сиз ошондой эле веб аналитика плагинин орноткон болушуңуз мүмкүн. Бул учурда, бул плагиндин маалыматын бул жерге кошуңуз.

en: By default WordPress does not collect any personal data about visitors, and only collects the data shown on the User Profile screen from registered users. However some of your plugins may collect personal data. You should add the relevant information below.
ky_KG: Демейки боюнча, WordPress катталган колдонуучулар үчүн колдонуучунун профилинин бетинде көрсөтүлгөндөн башка коноктор жөнүндө эч кандай жеке маалыматтарды чогултпайт. Бирок, сиздин плагиндериңиздин айрымдары жеке маалыматтарды жана башка маалыматты чогултушу мүмкүн. Сиз бул маалыматты төмөндө кошушуңуз керек.

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
ky_KG: Демейки боюнча, WordPress эч кандай жеке маалымат менен бөлүшпөйт.

en: By default, WordPress does not include a contact form. If you use a contact form plugin, use this subsection to note what personal data is captured when someone submits a contact form, and how long you keep it. For example, you may note that you keep contact form submissions for a certain period for customer service purposes, but you do not use the information submitted through them for marketing purposes.
ky_KG: WordPress'тин өзүнүн байланыш формасы жок. Эгер сиз байланыш формасынын плагинин колдонуп жатсаңыз, байланыш формасын толтурууда кандай маалыматтар чогултулуп, аны канча убакытка чейин сактай турганыңызды көрсөтүү үчүн бул бөлүмдү колдонуңуз. Мисалы, сиз кардарларды тейлөө максатында форманын дайындарын бир нече убакытка сактап кала турганыңызды, бирок маалыматты маркетинг максаттары үчүн колдонбой турганыңызды белгилесеңиз болот.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
ky_KG: Демейки боюнча, жаңы колдонуучулар бул сайтка кошулгандыгы тууралуу емайл кат алышат. Бул емайл кат сырсөзүңүздү калыбына келтирүү үчүн да шилтемени камтыйт. Жаңы колдонуучуга саламдашуу емайл катын жөнөткүңүз келбесе, белгини алып салыңыз.

en: By: %s
ky_KG: Автор: %s

en: CSS Classes
ky_KG: CSS класстары

en: CSS Classes (optional)
ky_KG: CSS класстары (милдеттүү эмес)

en: CSS code
ky_KG: CSS коду

en: Cache
ky_KG: Кэш

en: Cache key must be an integer or a non-empty string, %s given.
ky_KG: Кэш ачкычы бүтүн сан же бош эмес сап болушу керек, %s берилген.

en: Cache key must not be an empty string.
ky_KG: Кэш ачкычы бош сап болбошу керек.

en: Cairo
ky_KG: Каир

en: Calcutta
ky_KG: Калькутта

en: Calendar
ky_KG: Календарь

en: Call %s to create an HTML Processor instead of calling the constructor directly.
ky_KG: Конструкторду түздөн-түз чакыруунун ордуна HTML процессорун түзүү үчүн %s чакырыңыз.

en: Cambridge Bay
ky_KG: Кеймбридж-Бей

en: Campo Grande
ky_KG: Кампо Гранде

en: Can anyone register on this site?
ky_KG: Сайтка каалаган адам каттала алабы?

en: Can communicate with WordPress.org
ky_KG: WordPress.org жеткиликтүү

en: Canary
ky_KG: Канары

en: Canberra
ky_KG: Канберра

en: Cancel
ky_KG: Токтотуу

en: Cancel Editing
ky_KG: Түзөтүүнү жокко чыгаруу

en: Cancel and go back
ky_KG: Жокко чыгарып, артка кайтыңыз

en: Cancel edit
ky_KG: Түзөтүүнү токтотуу

en: Cancel password change
ky_KG: Сырсөздү өзгөртүүнү жокко чыгаруу

en: Cancel reply
ky_KG: Жоопту жокко чыгаруу

en: Cancun
ky_KG: Канкун

en: Cannot Authorize Application
ky_KG: Колдонмону авторизациялоо мүмкүн эмес

en: Cannot create a comment with that type.
ky_KG: Мындай түрдө комментарий жазууга мүмкүн эмес.

en: Cannot create a revision of a revision
ky_KG: Нусканын нускасын жаратуу мүмкүн эмес

en: Cannot create a user with an empty login name.
ky_KG: Бош логин менен колдонуучуну түзүү мүмкүн эмес.

en: Cannot create existing comment.
ky_KG: Учурда бар комментарийди түзүү мүмкүн эмес.

en: Cannot create existing post.
ky_KG: Учурда бар жазууну түзүү мүмкүн эмес.

en: Cannot create existing user.
ky_KG: Учурда бар колдонуучуну түзүү мүмкүн эмес.

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
ky_KG: Активдүү плагинди өчүрүү мүмкүн эмес. Сураныч, адегенде аны өчүрүңүз.

en: Cannot find user global styles revisions.
ky_KG: Колдонуучунун глобалдык стилдеринин нускалары табылган жок.

en: Cannot hook block to itself.
ky_KG: Блок өзүнө тиркелиши мүмкүн эмес.

en: Cannot introspect application password.
ky_KG: Колдонмонун сырсөзүн анализдөө мүмкүн эмес.

en: Cannot load %s.
ky_KG: %s жүктөөгө мүмкүн эмес.

en: Cannot load image metadata.
ky_KG: Сүрөттүн метадайындары жүктөлбөй жатат.

en: Cannot preview a widget that does not extend WP_Widget.
ky_KG: Виджетти алдын ала көрүү WP_Widget колдоосу жок виджеттер үчүн жеткиликтүү эмес.

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
ky_KG: Сүрөттүн өлчөмүн өзгөртө албайсыз: бийиктик да, туурасы да коюлган жок.

en: Cannot save image metadata.
ky_KG: Сүрөттүн метадайындары сакталбай жатат.

en: Cannot select database
ky_KG: Маалыматтар базасын тандоо мүмкүн эмес

en: Cannot send password reset, permission denied.
ky_KG: Сырсөздү калыбына келтирүү маалыматын жөнөтүү мүмкүн эмес, кирүүгө тыюу салынган.

en: Cannot set instance on a widget that does not extend WP_Widget.
ky_KG: WP_Widget колдоосу жок виджет үчүн экземплярды орнотуу мүмкүн эмес.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
ky_KG: Ата-энелик элементин дайындоого болбойт, анткени таксономия иерархиялык эмес.

en: Cannot stabilize objects. Convert the object to an array first.
ky_KG: Объекттерди стабилдештирүү мүмкүн эмес. Объектти массивге айландырыңыз.

en: Cannot supply a strategy `%1$s` for script `%2$s` because it is an alias (it lacks a `src` value).
ky_KG: `%2$s` скрипти үчүн `%1$s` стратегиясын камсыз кылуу мүмкүн эмес, анткени ал лакап ат (анын `src` мааниси жок).

en: Cannot view post type.
ky_KG: Жазуулардын түрүн көрө албайсыз.

en: Cannot view status.
ky_KG: Статусту көрүү мүмкүн эмес.

en: Cannot visit tag closers in HTML Processor.
ky_KG: HTML процессорундагы жабуу тегтерине өтүү мүмкүн эмес.

en: Capabilities
ky_KG: Мүмкүнчүлүктөрү

en: Cape Verde
ky_KG: Кабо-Верде

en: Caption
ky_KG: Кол жазма

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
ky_KG: Тиркеме үчүн коштомо жазуусу, ал маалыматтар базасында болгондой.

en: Caption&hellip;
ky_KG: Жазылуу ...

en: Captions
ky_KG: Колтамгалар

en: Captions/Subtitles
ky_KG: Субтитрлер

en: Caracas
ky_KG: Каракас

en: Casablanca
ky_KG: Касабланка

en: Casey
ky_KG: Кейси

en: Catalan
ky_KG: Каталанча

en: Catamarca
ky_KG: Катамарка

en: Categories
ky_KG: Рубрикалар

en: Categories and Tags Converter
ky_KG: Категория жана Тег конвертери

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
ky_KG: Категорияларды <a href="%s">категорияларды тегке которгучту</a> колдонуу менен тегдерге айландыруу мүмкүн.

en: Categories deleted.
ky_KG: Категория өчүрүлдү.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
ky_KG: Категориялардын иерархиясы бар, б.а. демек сиз субкатегорияларды түзө аласыз. Тегдердин иерархиясы жок. Кээде сайт ээлери бир вариантты колдоно башташат, бирок андан кийин алардын мазмуну үчүн экинчиси жакшыраак болорун түшүнүшөт.

en: Categories list
ky_KG: Категориялардын тизмеси

en: Categories list navigation
ky_KG: Категориялар тизмеси боюнча багыттоо

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
ky_KG: Категориялар, тегдерден айырмаланып, иерархияга ээ болушу мүмкүн. Мисалы, сизде джаз категориясы болушу мүмкүн жана анын астында Bebop жана Big Band үчүн кичи-категориялары болушу мүмкүн. Толугу менен ыктыярдуу.

en: Categories:
ky_KG: Рубрикалар:

en: Categories:
ky_KG: Рубрикалар:

en: Category
ky_KG: рубрика

en: Category added.
ky_KG: Категория кошулду.

en: Category deleted.
ky_KG: Категория өчүрүлдү.

en: Category not added.
ky_KG: Категория кошулган жок.

en: Category not updated.
ky_KG: Категория жаңыланган жок.

en: Category updated.
ky_KG: Категория жаңыланды.

en: Caution:
ky_KG: Көңүл буруңуз:

en: Cayenne
ky_KG: Кайенна

en: Cayman
ky_KG: Кайман аралдары

en: Cell padding
ky_KG: Уячалардагы чегинүү

en: Cell spacing
ky_KG: Уячалардын ортосундагы чегинүү

en: Cell type
ky_KG: Уяча түрү

en: Center
ky_KG: Борборуна

en: Ceuta
ky_KG: Сеута

en: Chagos
ky_KG: Чагос

en: Change
ky_KG: Өзгөртүү

en: Change Frequency
ky_KG: Жыштыгын өзгөртүү

en: Change Permalink Structure
ky_KG: Туруктуу шилтеме түзүмүн өзгөртүү

en: Change audio
ky_KG: Аудиону өзгөртүү

en: Change file
ky_KG: Файлды өзгөртүү

en: Change image
ky_KG: Сүрөттү өзгөртүү

en: Change logo
ky_KG: Логотипти өзгөртүү

en: Change role to&hellip;
ky_KG: Ролду өзгөртүү&hellip;

en: Change theme
ky_KG: Теманы өзгөртүү

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
ky_KG[0]: %d блоктун түрүн өзгөртүү

en: Change video
ky_KG: Видеону өзгөртүү

en: Change your Privacy Policy page
ky_KG: Купуялык саясатыңыздын барагын түзөтүңүз

en: Changed roles.
ky_KG: Ролдор өзгөртүлдү.

en: Changes have already been trashed.
ky_KG: Өзгөртүүлөр мурунтан эле таштандыга ташталган.

en: Changes saved.
ky_KG: Өзгөртүүлөр сакталды.

en: Changes trashed successfully.
ky_KG: Өзгөртүүлөр таштандыга чыгарылды.

en: Changeset is being edited by other user.
ky_KG: Өзгөртүүлөр топтомун башка колдонуучу түзөтүүдө.

en: Changing to %s
ky_KG: %s өтүү

en: Chapters
ky_KG: Бөлүктөр

en: Chatham
ky_KG: Чатэм

en: Check Spelling
ky_KG: Орфографияны текшерүү

en: Check for Spam
ky_KG: Спамга текшерүү

en: Check for updates manually
ky_KG: Жаңыртууларды кол менен текшериңиз

en: Check your email
ky_KG: Е-mail даректи текшериңиз

en: Check your email for the confirmation link.
ky_KG: Тактоо шилтемесин алууга электрондук почтаңызды текшериңиз.

en: Check your email for your new password.
ky_KG:  Жаңы пароль алууга электрондук почтаңызды текшериңиз.

en: Checking...
ky_KG: Текшерүү...

en: Chicago
ky_KG: Чикаго

en: Chihuahua
ky_KG: Чиуауа

en: Child theme of %s
ky_KG: Кичи-темасы %s

en: Chinese
ky_KG: Кытайча

en: Chinese (Simplified)
ky_KG: Кытайча (Жөнөкөйлөштүрүлгөн)

en: Chinese (Traditional)
ky_KG: Кытайча (Салттык)

en: Chisinau
ky_KG: Кишинёв

en: Chita
ky_KG: Чита

en: Choibalsan
ky_KG: Чойбалсан

en: Chongqing
ky_KG: Чунцин

en: Choose
ky_KG: Тандоо

en: Choose Image
ky_KG: Сүрөттү тандоо

en: Choose a Background Image
ky_KG: Фондук сүрөттү тандаңыз

en: Choose a Custom Header
ky_KG: Кошумча аталышты тандаңыз

en: Choose a city in the same timezone as you.
ky_KG: Сааттык алкагы сиздикине окшош болгон шаарды тандаңыз.

en: Choose a file from your computer:
ky_KG: Компьютериңизден файлды тандаңыз:

en: Choose an image from your computer:
ky_KG: Компьютериңизден файлды тандаңыз:

en: Choose audio
ky_KG: Аудио тандоо

en: Choose either a city in the same timezone as you or a %s (Coordinated Universal Time) time offset.
ky_KG: Убакыт алкагыңыздагы шаарды тандаңыз же %s убакытка салыштырмалуу жылдырыңыз (координацияланган дүйнөлүк убакыт).

en: Choose file
ky_KG: Файлды тандоо

en: Choose from the most used tags
ky_KG: Көбүнчө колдонулган тегдердин ичинен тандаңыз

en: Choose image
ky_KG: Сүрөттү тандоо

en: Choose logo
ky_KG: Логотип тандоо

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
ky_KG: Сүрөттүн аталышында колдонгуңуз келген бөлүгүн тандаңыз.

en: Choose the target frame for your link.
ky_KG: Шилтемеңиз үчүн бир максатты тандаңыз.

en: Choose video
ky_KG: Видеону тандоо

en: Choose what to export
ky_KG: Экспорттоо үчүн материалдарды тандаңыз

en: Christmas
ky_KG: Рождество аралы

en: Chungking
ky_KG: Чунцин

en: Chuuk
ky_KG: Чуук

en: Cincinnati
ky_KG: Бишкек

en: City
ky_KG: Шаар

en: City:
ky_KG: Шаар:

en: Class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
ky_KG: %1$s классы %2$s нускасынан бери <strong>эскирген</strong>. Эч кандай альтернатива каралган эмес.

en: Class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
ky_KG: %1$s классы %2$s нускасынан бери <strong>эскирген</strong>! Анын ордуна %3$s колдонуңуз.

en: Class name
ky_KG: Класс аты

en: Class names for the link element of this menu item.
ky_KG: Бул меню пунктунун link элементинин класс Аттары.

en: Classic
ky_KG: Классикалык

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
ky_KG: Ыкчам баскычтар ("классикалык редактор")

en: Classic Editor
ky_KG: Классикалык редактор

en: Clear
ky_KG: Тазалоо

en: Clear Crop
ky_KG: Кесүү катышын тазалоо

en: Clear Inactive Widgets
ky_KG: Активдүү эмес виджеттерди тазалоо

en: Clear Results
ky_KG: Натыйжаларды тазалоо

en: Clear formatting
ky_KG: Форматтоону тазалоо

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ky_KG: Компьютерден сүрөт файлын жүктөө үчүн, &#8220;Медианы кошуу&#8221; басыңыз. Темаңыз видеонун өлчөмүнө дал келген сүрөт менен эң сонун көрүнөт. &#8212; Сүрөттү жүктөгөндөн кийин, сиз аны кемчиликсиз тууралоо үчүн кесип аласыз.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ky_KG: Компьютерден сүрөт файлын жүктөө үчүн, &#8220;Медианы кошуу&#8221; басыңыз. Темаңыздын бийиктиги %s пиксел болгон баш аталыш сүрөтү менен эң сонун көрүнөт. Жүктөлгөндөн кийин, сүрөт идеалдуу түрдө туура келгидей кылып кесилиши мүмкүн.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ky_KG: Компьютерден сүрөт файлын жүктөө үчүн, &#8220;Медианы кошуу&#8221; басыңыз. Темаңыздын өлчөмү %s пиксел болгон баш аталыш сүрөтү менен эң сонун көрүнөт. Жүктөлгөндөн кийин, сүрөт идеалдуу түрдө туура келгидей кылып кесилиши мүмкүн.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ky_KG: Компьютерден сүрөт файлын жүктөө үчүн, &#8220;Медианы кошуу&#8221; басыңыз. Темаңыздын туурасы %s пиксел болгон баш аталыш сүрөтү менен эң сонун көрүнөт. Жүктөлгөндөн кийин, сүрөт идеалдуу түрдө туура келгидей кылып кесилиши мүмкүн.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
ky_KG: Менюга жаңы шилтемеелрди кошуу үчүн &#8220;Next&#8221;ну басыңыз.

en: Click Customize for the active theme or Live Preview for any other theme to see a live preview
ky_KG: Учурдагы тема үчүн алдын ала көрүү терезесин ачуу үчүн &laquo;Жөндөө&raquo; баскычын же башка каалаган тема үчүн &laquo;Көрүү&raquo; баскычын басыңыз.

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
ky_KG: Каранускаларды жарыялоо үчүн &laquo;Менюну сактоо&raquo; баскычын басыңыз.

en: Click here to cancel reply.
ky_KG: Жоопту жокко чыгаруу үчүн басыңыз.

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
ky_KG: Теманы, анын аталышын, нускасын, авторун, сүрөттөмөсүн, тегдерин жана &laquo;Өчүрүү&raquo; шилтемесин көрүү үчүн басыңыз.

en: Click the Save Menu button to save your changes.
ky_KG: Өзгөртүүлөрдү сактоо үчүн "Менюну сактоо" баскычын басыңыз.

en: Click the image to edit or update
ky_KG: Түзөтүү же жаңыртуу үчүн сүрөттү басыңыз

en: Click to edit the site title.
ky_KG: Сайттын аталышын түзөтүү үчүн басыңыз.

en: Click to edit this element.
ky_KG: Бул элементти түзөтүү үчүн басыңыз.

en: Click to edit this menu.
ky_KG: Бул менюну түзөтүү үчүн басыңыз.

en: Click to edit this widget.
ky_KG: Бул виджетти түзөтүү үчүн басыңыз.

en: Click to toggle
ky_KG: Которуу үчүн басыңыз

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
ky_KG: <strong>&laquo;Файлдарды тандоо&raquo;</strong> баскычы файлдарды көрүү үчүн операциялык тутумуңуздун терезесин ачат. Файлды тандап, <strong>&laquo;Ачуу&raquo;</strong> баскычын басыңыз &#8212; экранда жүктөө тилкеси пайда болот.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
ky_KG: Элементти басуу менен &laquo;Файл жөндөөлөрү&raquo; терезеси ачылат, анда сиз файлды көрүп, майда түзөтүүлөрдү жасай аласыз. Бардык өзгөртүүлөр автоматтык түрдө сакталат.

en: Client version
ky_KG: Кардардын нускасы

en: Close
ky_KG: Жабуу

en: Close Window
ky_KG: Терезени жабуу

en: Close account
ky_KG: Аккаунтту жабуу

en: Close all open tags
ky_KG: Бүт ачык тегдерди жабуу

en: Close blockquote tag
ky_KG: Цитата тегин жабуу

en: Close bold tag
ky_KG: Калың тегди жабуу

en: Close bulleted list tag
ky_KG: Маркерленген тизме тегин жабуу

en: Close code tag
ky_KG: Код тегин жабуу

en: Close deleted text tag
ky_KG: Өчүрүлгөн текст тегин жабуу

en: Close details dialog
ky_KG: Маалымат терезесин жабуу

en: Close dialog
ky_KG: Диалогту жабуу

en: Close inserted text tag
ky_KG: Кыстарылган текст тегин жабуу

en: Close italic tag
ky_KG: Курсив тегин жабуу

en: Close list item tag
ky_KG: Тизме элементинин тегин жабуу

en: Close media attachment panel
ky_KG: Файл тиркеме терезесин жабуу

en: Close menu
ky_KG: Менюну жабуу

en: Close numbered list tag
ky_KG: Номерленген тизме тегин жабуу

en: Close reorder mode
ky_KG: Тартипти өзгөртүү режимин жабуу

en: Close sharing dialog
ky_KG: Кыстаруу терезесин жабуу

en: Close the Customizer and go back to the previous page
ky_KG: Жөндөө интерфейсин жаап, мурунку бетке кайтыңыз

en: Close uploader
ky_KG: Жүктөгүчтү жабуу

en: Cmd + letter:
ky_KG: Cmd + тамга:

en: Cocos
ky_KG: Кокос аралдары

en: Code
ky_KG: Код

en: Code is Poetry
ky_KG: Код деген бул — поэзия

en: Code-based contribution
ky_KG: Кодду жазуу аркылуу катышуу

en: Collapse Main menu
ky_KG: Негизги менюну жыйыштыруу

en: Collapse menu
ky_KG: Менюну кыйратуу

en: Colombo
ky_KG: Коломбо

en: Color
ky_KG: Түс

en: Color Scheme
ky_KG: Түс схемасы

en: Color: %s
ky_KG: Түсү: %s

en: Colors
ky_KG: Түстөр

en: Column
ky_KG: Тилке

en: Column group
ky_KG: Мамычалардын тобу

en: Columns
ky_KG: Тилкелер

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
ky_KG: жөнүндө,сыяктуу,кантип,ал,анын,ошонун,же,ошону,бул,буга,болчу,учурда,жерде,ким,менен,www,болот,эмне

en: Command palette
ky_KG: Буйруктар палитрасы

en: Comment
ky_KG: комментарий

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
ky_KG: Комментарий %d жеке маалыматтарды камтыйт, бирок анонимдүү болушу мүмкүн эмес.

en: Comment %d does not exist
ky_KG: Комментарий %d жок

en: Comment Author
ky_KG: Комментарийдин автору

en: Comment Author Email
ky_KG: Комментарийдин авторунун E-mail дареги

en: Comment Author IP
ky_KG: Комментарийдин авторунун IP дареги

en: Comment Author URL
ky_KG: Комментарийдин авторунун URL дареги

en: Comment Author User Agent
ky_KG: Комментарийдин авторунун "Колдонуучу агенти"

en: Comment Content
ky_KG: Комментарий мазмуну

en: Comment Date
ky_KG: Комментарий датасы

en: Comment History
ky_KG: Комментарий тарыхы

en: Comment Moderation
ky_KG: Комментарийлерди модерациялоо

en: Comment Submission Failure
ky_KG: Комментарий жөнөтүүдө ката кетти

en: Comment URL
ky_KG: Комментарий URL

en: Comment author must fill out name and email
ky_KG: Комментарийдин автору аты жана email көрсөтүшү керек

en: Comment author must have a previously approved comment
ky_KG: Автордун буга чейин жактырылган комментарийлери болушу керек

en: Comment author name and email are required.
ky_KG: Комментарийдин авторунун аты жана email дареги талап кылынат.

en: Comment by %s marked as spam.
ky_KG: Автордун комментарийи %s спам катары белгиленген.

en: Comment by %s moved to the Trash.
ky_KG: Автордун комментарийи %s себетке ташталды.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
ky_KG: Комментарий талаасы максималдуу уруксат берилген узундуктан ашып кетти.

en: Comment is required.
ky_KG: Комментарий милдеттүү түрдө керек.

en: Comment moderation
ky_KG: Комментарийлерди модерациялоо

en: Comment must be manually approved
ky_KG: Комментарий кол менен кабыл алынышы керек

en: Comment navigation
ky_KG: Комментарийлер боюнча навигация

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
ky_KG: өчүрүү

en: Comment on %1$s by %2$s
ky_KG: %2$sга %1$sдан комментарийлер

en: Comment status
ky_KG: Комментарий абалы

en: Comment:
ky_KG: Комментарий:

en: Comment: %s
ky_KG: Комментарий: %s

en: Comments
ky_KG: Комментарийлер

en: Comments %s
ky_KG: Комментарийлер %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
ky_KG: Комментарийлер (%1$s): &#8220;%2$s&#8221;

en: Comments (%s)
ky_KG: Комментарийлер (%s)

en: Comments Feed
ky_KG: Комментарийлерге жооптор

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ky_KG: <span class="screen-reader-text">%sда</span> комментарийлер өчүрүлгөн

en: Comments are closed.
ky_KG: Комментарийлерге тыюу салынган.

en: Comments feed
ky_KG: Комментарий түрмөгү

en: Comments for %1$s searching on %2$s
ky_KG: %1$sга комментарийлерди %2$sдан издөө

en: Comments for %s
ky_KG: %sга комментарийлер

en: Comments list
ky_KG: Комментарийлердин тизмеси

en: Comments list navigation
ky_KG: Комментарий боюнча багыттоо

en: Comments navigation
ky_KG: Талкуулар боюнча багыттоо

en: Comments on %s
ky_KG: Комментарийлер: %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
ky_KG: Комментарийлер: &laquo;%s&raquo;

en: Comments on: %s
ky_KG: Комментарийлер: %s

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
ky_KG: %s комментарийи ар бир барактын башында болушу керек

en: Communicating with the WordPress servers is used to check for new versions, and to both install and update WordPress core, themes or plugins.
ky_KG: WordPress.org серверлерине туташуу WordPress'тин жаңы нускаларын, орнотууларын жана жаңыртууларын, плагиндерди жана темаларды текшерүү үчүн колдонулат.

en: Communication with WordPress.org
ky_KG: WordPress.org менен туташуу

en: Community Events Location
ky_KG: Коомдук иш-чаралардын жайгашкан жери

en: ComodRivadavia
ky_KG: Комодоро-Ривадавия

en: Comoro
ky_KG: Комор аралдары

en: Compact view
ky_KG: Компакттуу көрүнүш

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
ky_KG: Түзөтүүлөрдү салыштыруу &#8220;%s&#8221;

en: Compare any two revisions
ky_KG: Каалаган эки нусканы салыштырыңыз

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
ky_KG: Оң жактагы <strong>&laquo;Эки нусканы салыштыруу&raquo; кутучасын белгилөө менен</strong> эки башка нусканы салыштыра аласыз.

en: Complete request
ky_KG: Сурамды аяктоо

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Аяктаган <span class="count">(%s)</span>

en: Conakry
ky_KG: Конакри

en: Configure
ky_KG: Баптоо

en: Configure your site&#8217;s logo, header, menus, and more in the Customizer.
ky_KG: Орнотуу интерфейсинде сайтыңыз үчүн логотипти, аталышты, менюну жана башкаларды жөндөңүз.

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
ky_KG: Бул параметр милдеттүү эмес жана демейки боюнча бош.

en: Confirm
ky_KG: Ырастоо

en: Confirm Deletion
ky_KG: Өчүрүүнү аныктоо

en: Confirm Password
ky_KG: Сырсөздү ырастоо

en: Confirm Removal
ky_KG: Өчүрүүнү аныктоо

en: Confirm new password
ky_KG: Жаңы сырсөздү аныктаңыз

en: Confirm the "%s" action
ky_KG: "%s" аракетин ырастоо

en: Confirm use of weak password
ky_KG: Алсыз парольду колдонууга макулдашуу

en: Confirm your administration email
ky_KG: Административдик e-mail дарегиңизди ырастаңыз

en: Confirmation email
ky_KG: Ырастоочу каты

en: Confirmation request initiated successfully.
ky_KG: Ырастоо сурамы ийгиликтүү түзүлдү.

en: Confirmation request sent again successfully.
ky_KG: Ырастоо сурамы ийгиликтүү кайра жөнөтүлдү.

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Ырасталган <span class="count">(%s)</span>

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
ky_KG: Сервер менен туташуу үзүлдү. Сураныч, кийинчерээк кайра аракет кылыңыз.

en: Connections
ky_KG: Туташуу

en: Constrain proportions
ky_KG: Пропорцияларды сактоо

en: Contact
ky_KG: тааныш

en: Contact Info
ky_KG: Байланыш маалыматы

en: Contact forms
ky_KG: Байланыш формалары

en: Contact information
ky_KG: Байланыш маалыматы

en: Contact us
ky_KG: Кайра байланышуу

en: Contains the handle that defines the block style.
ky_KG: Блоктун стилин аныктаган башкаруу элементин камтыйт.

en: Content
ky_KG: Текст

en: Content for the comment, as it exists in the database.
ky_KG: Комментарийдин мазмуну, ал маалымат базасында болгон формада.

en: Content for the post, as it exists in the database.
ky_KG: Жазуунун мазмуну, ал маалымат базасында болгон формада.

en: Content for the template, as it exists in the database.
ky_KG: Маалыматтар базасында бар болгон Шаблондун мазмуну.

en: Content hash did not match expected.
ky_KG: Мазмунду текшерүү суммасы сиз күткөн нерсеге дал келбейт.

en: Content of template.
ky_KG: Шаблон мазмуну.

en: Content to export
ky_KG: Экспорттоо үчүн мазмун

en: Content, title, and excerpt are empty.
ky_KG: Мазмуну, аталышы жана үзүндүсү бош.

en: Content:
ky_KG: Мазмуну:

en: Context provided by blocks of this type.
ky_KG: Бул түрдөгү блоктор тарабынан берилген контекст.

en: Context values inherited by blocks of this type.
ky_KG: Бул типтеги блоктор тарабынан мурасталган контексттик маанилер.

en: Contextual Help Tab
ky_KG: Контексттик жардам өтмөгү

en: Continue
ky_KG: Улантуу

en: Continue reading %s
ky_KG: Кененирээк %s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ky_KG: Окууну улантуу <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
ky_KG: Мүчөлөр өз жазууларын түзүп, түзөтө алышат, бирок аларды жарыялай жана медиа жүктөй алышпайт.

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
ky_KG: Көрсөтүлгөндө :-) жана :-P сыяктуу быйтыкчаларды сүрөттөргө айландырыңыз.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
ky_KG: <code>:-)</code> жана <code>:-P</code> сыяктуу смайликтерди сүрөттөргө айландыруу

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
ky_KG: Категорияларды тегдерге же тегдерди категорияларга тандап которуу.

en: Cookie check failed
ky_KG: Кукилерди текшерүү ишке ашкан жок

en: Cookie expired.
ky_KG: Кукилердин мөөнөтү бүттү.

en: Cookies
ky_KG: Куки

en: Copenhagen
ky_KG: Копенгаген

en: Copied
ky_KG: Көчүрүлдү

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
ky_KG[0]: %d блок алмашуу буферине көчүрүлдү.

en: Copied!
ky_KG: Көчүрүлдү!

en: Copy
ky_KG: Көчүрүү

en: Copy &#8220;%s&#8221; URL to clipboard
ky_KG: Буферге &#8220;%s&#8221; URL-ду көчүрүү

en: Copy URL
ky_KG: URL көчүрүү

en: Copy URL to clipboard
ky_KG: URL'ди алмашуу буферине көчүрүү

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
ky_KG: Бул URL'ди көчүрүп, WordPress сайтыңызга кыстарыңыз

en: Copy and paste this code into your site to embed
ky_KG: Бул кодду көчүрүп, сайтыңызга кыстарыңыз

en: Copy site info to clipboard
ky_KG: Маалыматты алмашуу буферине көчүрүү

en: Copy suggested policy text from %s.
ky_KG: Сунушталган купуялык саясатынын текстин %s'ден көчүрүңүз.

en: Copy suggested policy text to clipboard
ky_KG: Сунушталган саясаттын текстин алмашуу буферине көчүрүңүз

en: Copy table row
ky_KG: Таблица сабынын көчүрүп алуу

en: Coral Harbour
ky_KG: Корал-Харбор

en: Cordoba
ky_KG: Кордова

en: Costa Rica
ky_KG: Коста-Рика

en: Could not access filesystem
ky_KG: Файл системасына кирүү жок.

en: Could not access filesystem.
ky_KG: Файл системасына кирүү жок.

en: Could not calculate resized image dimensions
ky_KG: Жаңы сүрөт көлөмүн эсептөө ишке ашкан жок

en: Could not copy file.
ky_KG: Файлды көчүрүү оңунан чыккан жок.

en: Could not copy files.
ky_KG: Файлдарды көчүрүү мүмкүн эмес.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
ky_KG: Файлдарды көчүрүүгө болбоду. Кыязы, дискте орун калбай калгандыр.

en: Could not create directory.
ky_KG: Каталогду жаратуу оңунан чыккан жок.

en: Could not create user
ky_KG: Колдонуучуну жаратуу оңунан чыккан жок

en: Could not delete application password.
ky_KG: Колдонмонун сырсөздөрүн өчүрүү мүмкүн эмес.

en: Could not delete application passwords.
ky_KG: Колдонмонун сырсөздөрүн өчүрүү мүмкүн эмес.

en: Could not delete meta value from database.
ky_KG: Маалымат базасынан мета маанисин алып салуу мүмкүн болгон жок.

en: Could not delete site from the database.
ky_KG: Сайтты маалымат базасынан өчүрүү ишке ашкан жок.

en: Could not determine available disk space for updates.
ky_KG: Жаңыртуулар үчүн жеткиликтүү диск мейкиндигин аныктоо мүмкүн болбой жатат.

en: Could not find an application password with that id.
ky_KG: Берилген id менен колдонмо сырсөзүн табуу мүмкүн эмес.

en: Could not find the specified string.
ky_KG: Көрсөтүлгөн сап табылган жок.

en: Could not fully remove the plugin %s.
ky_KG: %s плагинин толугу менен өчүрүү мүмкүн эмес.

en: Could not fully remove the plugins %s.
ky_KG: %s плагиндерин толугу менен өчүрүү мүмкүн эмес.

en: Could not fully remove the theme %s.
ky_KG: %s темасын толугу менен өчүрүү мүмкүн эмес.

en: Could not generate XML sitemap due to missing %s extension
ky_KG: XML сайт картасын түзүү мүмкүн эмес, анткени %s кеңейтүүсү жок

en: Could not insert attachment into the database.
ky_KG: Маалыматтар базасына тиркеме маалыматы киргизүү мүмкүн эмес.

en: Could not insert term relationship into the database.
ky_KG: Маалымат базасына элемент байланышын киргизүү ишке ашкан жок.

en: Could not log out user sessions. Please try again.
ky_KG: Колдонуучу сессияларынан чыгуу ишке ашкан жок. Сураныч, кайра аракет кылыңыз.

en: Could not open file handle.
ky_KG: Файл туткасы ачылбай койду.

en: Could not parse the path.
ky_KG: Жолду чечмелөө ишке ашкан жок.

en: Could not reach WordPress.org
ky_KG: Wordpress.org жеткиликсиз

en: Could not read image size.
ky_KG: Сүрөттүн өлчөмүн окуй алган жок.

en: Could not register file "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
ky_KG: «%1$s» файлы блоктун паттерни катары катталбай калды (жараксыз слаг «%2$s»)

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
ky_KG: «%s» файлы блоктун паттерни катары катталбай калды («Слаг» талаасы жетишсиз)

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
ky_KG: «%s» файлы блоктун паттерни катары катталбай калды (Title талаасы жетишсиз).

en: Could not register file "%s" as a block pattern as the file does not exist.
ky_KG: «%s» файлын блок паттерни катары каттоого мүмкүн болгон жок, бул файл жетишсиз.

en: Could not remove the current plugin.
ky_KG: Плагиндин учурдагы нускасын өчүрүү ишке ашкан жок.

en: Could not remove the old plugin.
ky_KG: Эски плагинди өчүрүп салуу мүмкүн эмес.

en: Could not remove the old theme.
ky_KG: Эски теманы өчүрүү мүмкүн эмес.

en: Could not remove the old translation.
ky_KG: Эски котормону өчүрүү мүмкүн эмес.

en: Could not resume the plugin.
ky_KG: Плагиндин аткарылышын улантуу мүмкүн эмес.

en: Could not resume the theme.
ky_KG: Теманын аткарылышын улантуу мүмкүн эмес.

en: Could not retrieve site data.
ky_KG: Сайттын маалыматтарын алуу мүмкүн эмес.

en: Could not sanitize the %1$s option. Error code: %2$s
ky_KG: %1$s опциянын санитизациясын жүргүзүү мүмкүн эмес. Катанын коду: %2$s

en: Could not save application password.
ky_KG: Колдонмонун сырсөзүн сактоо мүмкүн эмес.

en: Could not split shared term.
ky_KG: Байланышкан элементтерди бөлүү мүмкүн эмес.

en: Could not update attachment in the database.
ky_KG: Маалымат базасындагы тиркеме маалыматын жаңыртуу мүмкүн эмес.

en: Could not update comment in the database.
ky_KG: Маалымат базасындагы комментарийди жаңыртуу мүмкүн эмес.

en: Could not update comment status.
ky_KG: Комментарий абалын өзгүртө албай койдук

en: Could not update site in the database.
ky_KG: Маалыматтар базасында сайтты жаңыртуу мүмкүн эмес.

en: Could not update the email last sent time.
ky_KG: Е-mail билдирүүсүн акыркы жолу жөнөтүлгөн убакытты жаңыртуу мүмкүн эмес.

en: Could not update the meta value of %s in database.
ky_KG: Маалыматтар базасында %s мета маанисин жаңыртуу ишке ашкан жок.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
ky_KG: %1$s (%2$s) файлын жазууга мүмкүн эмес.

en: Could not write file %s
ky_KG: %s файлды жазуу мүмкүн эмес

en: Couldn't retrieve a list of the checksums for WordPress %s.
ky_KG: WordPress %s үчүн текшерүү суммасынын тизмесин алуу мүмкүн эмес.

en: Country
ky_KG: Өлкө

en: Create
ky_KG: Түзүү

en: Create Blog
ky_KG: Блогду жаратуу

en: Create Menu
ky_KG: Менюну жаратуу

en: Create New Menu
ky_KG: Жаңы меню жаратуу

en: Create Site
ky_KG: Сайт жасоо

en: Create a Configuration File
ky_KG: Ырастоо файлын жаратуу

en: Create a New Site
ky_KG: Жаңы сайт түзүү

en: Create a New User
ky_KG: Жаңы колдонуучуну жаратуу

en: Create a brand new user and add them to this site.
ky_KG: Жаңы колдонуучу аккаунтун түзүп, аны бул сайтка кошуңуз.

en: Create a menu for this location
ky_KG: Ушул жерге меню жаратуу

en: Create a new Privacy Policy page
ky_KG: Купуялык саясатынын жаңы барагын түзүңүз

en: Create a new gallery
ky_KG: Жаңы галереяны жаратуу

en: Create a new playlist
ky_KG: Ойнотмо тизмесин түзүү

en: Create a new video playlist
ky_KG: Видео ойнотуу тизмесин түзүү

en: Create audio playlist
ky_KG: Аудио ойнотуу тизмесин түзүү

en: Create gallery
ky_KG: Галереяны жаратуу

en: Create video playlist
ky_KG: Видео ойнотуу тизмесин түзүү

en: Create your first menu below.
ky_KG: Төмөндө биринчи менюну түзүңүз.

en: Create, edit, and delete menus
ky_KG: Менюларды түзүү, түзөтүү жана өчүрүү

en: Created
ky_KG: Түзүлгөн

en: Creating
ky_KG: Жаратуу

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
ky_KG: Баракты түзүү жазууларды түзүүгө абдан окшош &#8212; экранды сүйрөп жылдыруу, &laquo;Экран жөндөөлөрү&raquo; өтмөгү жана блокторду жыйыштыруу/ачуу аркылуу дал ушундай жол менен жөндөөгө болот. Бул экранда визуалдык жана тексттик редактордо атайын баскыч аркылуу жеткиликтүү болгон ыңгайлуу толук экран режими бар. Барак редактору жазуу редактору сыяктуу иштейт, бирок &laquo;Барак атрибуттары&raquo; блокторунда барактарга гана тиешелүү бир нече элементтер бар.

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
ky_KG: Комментарий түзүү үчүн автордун атын жана e-mail дарегин туура көрсөтүшүңүз керек.

en: Creating comment failed.
ky_KG: Комментарий жазууга мүмкүн болгон жок.

en: Credits
ky_KG: Катышуучулар

en: Creston
ky_KG: Крестон

en: Critical issues are items that may have a high impact on your sites performance or security, and resolving these issues should be prioritized.
ky_KG: Орчундуу маселелер - бул элементтер бул веб-сайттын иштешине же коопсуздугуна чоң таасирин тийгизиши мүмкүн жана бул маселелерди чечүү артыкчылыктуу болушу керек.

en: Croatian
ky_KG: Хорватча

en: Crop
ky_KG: Кесүү

en: Crop Aspect Ratio
ky_KG: Аянттын пропорциялары

en: Crop Header Image
ky_KG: Аталыш сүрөтүн кесүү

en: Crop Image
ky_KG: Сүрөттү кесүү

en: Crop Selection
ky_KG: Аянттын көлөмү

en: Crop and Publish
ky_KG: Кесүү жана Жарыялоо

en: Crop arguments.
ky_KG: Кесүү аргументтери.

en: Crop image
ky_KG: Сүрөттү кесүү

en: Crop thumbnail to exact dimensions
ky_KG: Миниатюраны так өлчөмдө кесүү

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
ky_KG: Эскизди туура өлчөмгө чейин кесиңиз (адатта эскиздин тараптарынын катышы сакталат)

en: Crop type.
ky_KG: Кесүү түрү.

en: Crop your image
ky_KG: Сүрөттү кесүү

en: Cropping&hellip;
ky_KG: Өлчөмүн өзгөртүү&hellip;

en: Crunching&hellip;
ky_KG: Иштелүүдө&hellip;

en: Cryptographic hash of the instance settings.
ky_KG: Экземплярдын жөндөөлөрүнүн криптографиялык хэши.

en: Ctrl + Alt + letter:
ky_KG: Ctrl + Alt + тамга:

en: Ctrl + letter:
ky_KG: Ctrl + тамга:

en: Cuiaba
ky_KG: Куяба

en: Curacao
ky_KG: Кюрасао

en: Current
ky_KG: Учурдагы

en: Current Background Image
ky_KG: Учурдагы фон сүрөтү

en: Current Header Image
ky_KG: Учурдагы аталышынын сүрөтү

en: Current Header Video
ky_KG: Учурдагы аталыштагы видео

en: Current Page
ky_KG: Учурдагы барак

en: Current Revision by %s
ky_KG: Учурдагы колдонуучунун нускасы %s

en: Current Server time
ky_KG: Учурдагы сервер убактысы

en: Current Theme
ky_KG: Кезектеги тема

en: Current UTC time
ky_KG: Учурдагы UTC убактысы

en: Current administration email: %s
ky_KG: Учурдагы администратордун e-mail дареги: %s

en: Current header
ky_KG: Учурдагы аталыш

en: Current instance settings of the widget.
ky_KG: Учурдагы виджет экземплярынын жөндөөлөрү.

en: Current page
ky_KG: Учурдагы барак

en: Current page of the collection.
ky_KG: Жыйнактын учурдагы барагы.

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
ky_KG: Учурдагы плагин: %1$s (%2$s нускасы)

en: Current thumbnail
ky_KG: Учурдагы миниатюра

en: Current time
ky_KG: Учурдагы убакыт

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
ky_KG[0]: Учурда тастыктоону күтүүдө %s комментарий. Сураныч, модерация панелине өтүңүз:

en: Currie
ky_KG: Карри

en: Custom
ky_KG: Кошумча

en: Custom Background
ky_KG: Кошумча фон

en: Custom CSS
ky_KG: Колдонуучулук CSS

en: Custom CSS selectors.
ky_KG: CSS кошумча селекторлор.

en: Custom Colors
ky_KG: Башкача түстөр

en: Custom Fields
ky_KG: Кошумча талаа

en: Custom HTML
ky_KG: HTML-код

en: Custom HTML Widget
ky_KG: Колдонуучулук HTML виджети

en: Custom Header
ky_KG: Кошумча Аталышы

en: Custom Link
ky_KG: Өзгөчо шилтеме

en: Custom Links
ky_KG: Өзгөчо шилтемелер

en: Custom Logo
ky_KG: Кошумча логотип

en: Custom Menu
ky_KG: Өз меню

en: Custom PHP error message.
ky_KG: Кошумча PHP ката билдирүүсү.

en: Custom PHP fatal error handler.
ky_KG: PHP критикалык катасын иштетүүчү, колдонуучу функциясы.

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
ky_KG: Башкача

en: Custom Size
ky_KG: Колдонуучулук өлчөмү

en: Custom Structure
ky_KG: Ыктыярдуу

en: Custom URL
ky_KG: Тапшырылма дарек

en: Custom background if defined by the theme.
ky_KG: Колдонуучулук фон, эгерде тема менен аныкталса.

en: Custom color
ky_KG: Башкача түс

en: Custom color palette if defined by the theme.
ky_KG: Тема боюнча аныкталса, колдонуучунун түс палитрасы.

en: Custom date format:
ky_KG: Жеке дата форматы:

en: Custom field deleted.
ky_KG: Талаа өчүрүлдү.

en: Custom field updated.
ky_KG: Талаа жаңыланды.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
ky_KG: Кошумча талаалар сизге <a href="%s">темаңызда колдоно турган</a> жазууларга метадайындарды кошууга мүмкүндүк берет.

en: Custom font sizes if defined by the theme.
ky_KG: Тема боюнча аныкталса, колдонуучунун шрифттери.

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
ky_KG: Тема боюнча аныкталса, колдонуучунун градиент алдын ала орнотуулары.

en: Custom header if defined by the theme.
ky_KG: Колдонуучулук аталыш, эгерде тема менен аныкталса.

en: Custom installation script.
ky_KG: Кошумча орнотуу скрипти.

en: Custom logo if defined by the theme.
ky_KG: Тема боюнча аныкталса, колдонуучулук логотип.

en: Custom maintenance message.
ky_KG: Кошумча техникалык тейлөө билдирүүсү.

en: Custom site deleted message.
ky_KG: Өчүрүлгөн сайт жөнүндө ыктыярдуу билдирүү.

en: Custom site inactive message.
ky_KG: Активдүү эмес сайт жөнүндө ыктыярдуу билдирүү.

en: Custom site suspended message.
ky_KG: Катырылган сайт жөнүндө ыктыярдуу билдирүү.

en: Custom time format:
ky_KG: Жеке убакыт форматы:

en: Custom:
ky_KG: Каалоңуз боюнча:

en: Customization Draft
ky_KG: Каранусканын жөндөөлөрү

en: Customize
ky_KG: Ырастоо

en: Customize &#8220;%s&#8221;
ky_KG: Жөндөө &laquo;%s&raquo;

en: Customize It!
ky_KG: Муну ырастаңыз!

en: Customize New Changes
ky_KG: Жаңы өзгөртүүлөрдү орнотуу

en: Customize Your Site
ky_KG: Сайтыңызды ырастаңыз

en: Customize theme: %s
ky_KG: Теманы жөндөө: %s

en: Customize your entire site with block themes
ky_KG: Блок темалары менен бүт сайтыңызды жөндөңүз

en: Customize: %s
ky_KG: Ырастоо: %s

en: Customizer
ky_KG: Ырастоочу

en: Customizing
ky_KG: Өзгөчөлөнтүү

en: Customizing &#9656; %s
ky_KG: Жөндөө &#9656; %s

en: Customizing This Display
ky_KG: Көрсөтүүнү жөндөө

en: Cut
ky_KG: Кесүү

en: Cut table row
ky_KG: Таблица сабынын кесип алуу

en: Czech
ky_KG: Чехче

en: Dacca
ky_KG: Дакка

en: Dakar
ky_KG: Дакар

en: Damascus
ky_KG: Дамаск

en: Danish
ky_KG: Датча

en: Danmarkshavn
ky_KG: Данмаркшавн

en: Dar es Salaam
ky_KG: Дар-эс-Салам

en: Dark
ky_KG: Каралжын

en: Darwin
ky_KG: Дарвин

en: Dashboard
ky_KG: Аспап панели

en: Data erasure has failed.
ky_KG: Дайындарды тазалоо ийгиликсиз.

en: Database
ky_KG: Маалыматтар базасы

en: Database Error
ky_KG: Берилме базасынын катасы

en: Database Server version
ky_KG: Маалымат базасы серверинин нускасы

en: Database charset
ky_KG: Маалыматтар базасынын код таблицасы

en: Database collation
ky_KG: Маалыматтар базасын салыштыруу

en: Database size
ky_KG: Маалымат базасынын өлчөмү

en: Date
ky_KG: Дата

en: Date Format
ky_KG: Датанын форматы

en: Date and time
ky_KG: Дата жана убакыт

en: Date range:
ky_KG: Даталар диапазону:

en: Date/Time
ky_KG: Дата жана убакыт

en: Date/time
ky_KG: Дата/убакыт

en: Davis
ky_KG: Дэвис

en: Dawson
ky_KG: Доусон

en: Dawson Creek
ky_KG: Досон-Крик

en: Day
ky_KG: Күн

en: Day and name
ky_KG: Күн жана ат

en: Daylight saving time begins on: %s.
ky_KG: Жайкы убакытка өтүү: %s.

en: Deactivate
ky_KG: Деактивациялоо

en: Deactivate this plugin
ky_KG: Плагинди деактивациялоо

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
ky_KG: Көйгөйдү аныктоо режими адатта сайттагы ката же көйгөй тууралуу көбүрөөк маалымат чогултуу үчүн колдонулат, бирок бул маалыматтар жалпыга жеткиликсиз болгон жашыруун маалыматты камтышы мүмкүн.

en: Debugging enabled
ky_KG: Ката аныктоо иштетилди

en: December
ky_KG: Декабрь

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
ky_KG: Дек

en: Decrease indent
ky_KG: Чегинүүнү азайтуу

en: Default
ky_KG: Жарыяланбаган боюнча

en: Default Avatar
ky_KG: Жарыяланбасча аватар

en: Default Data
ky_KG: Демейки Маалыматтар

en: Default Images
ky_KG: Демейки сүрөттөр

en: Default Link Category
ky_KG: Негизги шилтеме категориясы

en: Default Mail Category
ky_KG: Почта аркылуу жайгаштыруу үчүн демейки категория

en: Default Post Category
ky_KG: Негизги жазма категориясы

en: Default Post Format
ky_KG: Жазманын негизги калыбы

[ctx: Default Preset]
en: Default
ky_KG: Өзгөрүүсүз

en: Default Style
ky_KG: Демейки стили

en: Default article settings
ky_KG: Жарыяланбасча макаланын ырастоолору

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
ky_KG: Рубрикасыз

en: Default comment status
ky_KG: Демейки комментарийдин абалы

en: Default is %s
ky_KG: Демейки боюнча %s

[ctx: Default link category slug]
en: Blogroll
ky_KG: Шилтемелер

en: Default post category.
ky_KG: Демейки жазуулар үчүн Категория.

en: Default post format
ky_KG: Жазманын негизги калыбы

en: Default post format.
ky_KG: Жазуулардын демейки форматы.

en: Default post settings
ky_KG: Демейки жазуу жөндөөлөрү

en: Default shortcuts,
ky_KG: Баштапкы шилтемелер

en: Default template
ky_KG: Базалык шаблон

en: Delete
ky_KG: Өчүрүү

en: Delete &#8220;%s&#8221;
ky_KG: Өчүрүү &#8220;%s&#8221;

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
ky_KG: &#8220;%s&#8221; биротоло өчүрүңүз

en: Delete Menu
ky_KG: Менюну өчүрүү

en: Delete My Site Permanently
ky_KG: Менин сайтымды түбөлүккө өчүрүү

en: Delete Permanently
ky_KG: Түбөлүккө өчүрүү

en: Delete Site
ky_KG: Сайтты өчүрүү

en: Delete Users
ky_KG: Колдонуучуларды өчүрүү

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
ky_KG: Менюдагы элементтин <strong>аны жайып, &laquo;Өчүрүү&raquo;</strong> шилтемесин басуу менен өчүрсөңүз болот.

en: Delete all content.
ky_KG: Бардык мазмунду өчүрүү

en: Delete column
ky_KG: Тилкени өчүрүү

en: Delete image
ky_KG: Сүрөттү өчүрүү

en: Delete it: %s
ky_KG: Өчүрүү: %s

en: Delete permanently
ky_KG: Түбөлүккө өчүрүү

en: Delete requests
ky_KG: Өчүрүү сурамдары

en: Delete row
ky_KG: Сапты өчүрүү

en: Delete table
ky_KG: Жадыбалды өчүрүү

en: Delete this comment permanently
ky_KG: Бул комментарийди биротоло өчүрүү

en: Deleted
ky_KG: Өчүрүлдү

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Өчүрүлгөн <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted author: %s
ky_KG: Өчүрүлгөн автор: %s

en: Deleted menu item: %s.
ky_KG: Меню элементи өчүрүлгөн: %s.

en: Deleted text (strikethrough)
ky_KG: Өчүрүлгөн текст (сызылган)

en: Deleted:
ky_KG: Өчүрүлдү:

en: Deleting Links
ky_KG: Шилтемелерди өчүрүү

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
ky_KG: Категорияны өчүрүү менен ал категориядагы жазмалар өчүрүлбөйт, өчүрүлгөн категорияга дайындалган жазмалар демейки категорияга кайра дайындалат - %s. Демейки категорияны өчүрүүгө болбойт.

en: Denied: %s
ky_KG: Четке кагылды: %s

en: Denver
ky_KG: Денвер

en: Descending
ky_KG: Кемүү

en: Descending.
ky_KG: Кемүү

en: Description
ky_KG: Сүрөттөө

en: Description for the attachment, as it exists in the database.
ky_KG: Тиркеменин маалымат базасында бар сүрөттөмөсү.

en: Description of block type.
ky_KG: Блок түрүнүн сүрөттөлүшү.

en: Description of sidebar.
ky_KG: Виджет аймагынын сүрөттөлүшү.

en: Description of template.
ky_KG: Шаблондун сүрөттөлүшү.

en: Description of the user.
ky_KG: Колдонуучунун сүрөттөлүшү.

en: Description of the widget.
ky_KG: Виджеттин сүрөттөлүшү.

en: Descriptions
ky_KG: Сүрөттөмөлөр

en: Deselect
ky_KG: Белгилөөнү алуу

en: Design
ky_KG: Кооздоо

en: Design everything on your site &#8212; from the header down to the footer, all using blocks and patterns.
ky_KG: Блокторду жана паттерндерди колдонуу менен сайтыңыздагы бардык нерсени, башынан баштап аяк бөлүгүнө чейин стилди түзүңүз.

en: Designer
ky_KG: Дизайнер

en: Desktop
ky_KG: Компьютер

en: Destination folder already exists.
ky_KG: Дайындоо каталогу эчак эле бар.

en: Detach
ky_KG: Ажыратуу

en: Detach blocks from template part
ky_KG: Шаблон бөлүктөрүнөн блокторду бөлүү

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
ky_KG: &#8220;%s&#8221;'ден ажыратуу

en: Details
ky_KG: Кенен маалымат

en: Details about the media file, specific to its type.
ky_KG: Медиа файлы тууралуу маалымат, анын түрүнө тиешелүү.

en: Details for theme: %s
ky_KG: Теманын маалыматы: %s

en: Determines whether the pattern is visible in inserter.
ky_KG: Кыстаруу куралында паттерн көрүнөөрүн аныктайт.

en: Detroit
ky_KG: Детройт

en: Developer
ky_KG: Иштетүүчү

en: Dhaka
ky_KG: Дакка

en: Did not receive array from %1$s eraser (index %2$d).
ky_KG: %1$s тазалоочу функциясынан массив алынган жок (индекс %2$d).

en: Did you just paste HTML?
ky_KG: Сиз жаңы эле HTML киргиздиңизби?

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
ky_KG: Сиз бизде азыр «Колдонуучулук HTML» виджети бар экенин билесизби? Сиз аны  "<a class="add-widget" href="#"> Виджет кошуу </a>" баскычын басып, «HTML» деп издеп таба аласыз. Сайтыңызга колдонуучулук кодду кошуу үчүн аны текшериңиз!

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
ky_KG: Сиз бизде азыр «Колдонуучулук HTML» виджети бар экенин билесизби? Сиз аны бул экрандагы жеткиликтүү виджеттердин тизмесинен таба аласыз. Сайтыңызга колдонуучулук кодду кошуу үчүн аны текшериңиз!

en: Did you know?
ky_KG: Сиз билчи белеңиз?

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
ky_KG: Телефонуңузду жоготуп алдыңызбы же аккаунтуңузду коомдук компьютерде калтырдыңызбы? Бул жерден сиз учурдагы сессиядан башка бардык сессиялардан чыга аласыз.

en: Different layouts containing video or audio.
ky_KG: Видеону же аудиону камтыган ар кандай белгилер.

en: Different layouts for displaying images.
ky_KG: Сүрөттөрдү көрсөтүү үчүн түрдүү белгилөөлөр.

en: Dili
ky_KG: Дили

en: Dimensions
ky_KG: Чечимдер

en: Dimensions:
ky_KG: Өлчөмдөрү:

en: Directories and Sizes
ky_KG: Папкалар жана Өлчөмдөрү

en: Directory sizes could not be returned.
ky_KG: Каталогтун өлчөмдөрү жеткиликтүү эмес.

en: Disable
ky_KG: Тыюу салуу

en: Disable %s
ky_KG: Тыюу салуу %s

en: Disable Auto-updates
ky_KG: Автоматтык жаңыртууну өчүрүңүз

en: Disable accessibility mode
ky_KG: Атайын мүмкүнчүлүктөр режимин өчүрүү

en: Disable auto-updates
ky_KG: Автоматтык жаңыртууну өчүрүңүз

en: Disable syntax highlighting when editing code
ky_KG: Кодду түзөтүп жатканда синтаксисти бөлүп көрсөтүүнү өчүрүү

en: Disable the visual editor when writing
ky_KG: Көрүнөө редакторун өчүрүү

en: Disabled
ky_KG: Өчүрүлгөн

en: Disabled.
ky_KG: Өчүрүлгөн.

en: Disallowed Comment Keys
ky_KG: Тыюу салынган комментарий ачкыч сөздөр

en: Discard any changes and restore the original image.
ky_KG: Бардык өзгөрүүлөрдү кайтарып, түпнуска сүрөттү калыбына келтириңиз.

en: Discard changes
ky_KG: Өзгөрүүлөрдөн баш тартуу

en: Discourage search engines from indexing this site
ky_KG: Издөө тутумдарынан сайтты индекстебөөсүн сураныңыз

en: Discover a new way to build your site.
ky_KG: Сайтыңызды түзүүнүн жаңы жолун табыңыз.

en: Discussion
ky_KG: Талкуулоо

en: Discussion Settings
ky_KG: Талкуулоонун ырастоолору

en: Disk space available to safely perform updates
ky_KG: Коопсуз жаңыртуу үчүн жеткиликтүү диск мейкиндиги

en: Dismiss
ky_KG: Алып таштоо

en: Dismiss errors
ky_KG: Каталарды алып таштоо

en: Dismiss the browser warning panel
ky_KG: Браузердин эскертүү тилкесин жашырыңыз

en: Dismiss the welcome panel
ky_KG: Саламдашуу панелин жашыруу

en: Dismiss this notice.
ky_KG: Бул эскертмени жашыруу.

en: Display Options
ky_KG: Көрсөтүү жөндөөлөрү

en: Display Settings
ky_KG: Көрсөтүү жөндөөлөрү

en: Display Site Title and Tagline
ky_KG: Аталышын жана сүрөттөмөсүн көрсөтүү

en: Display a list of assigned terms from the taxonomy: %s
ky_KG: Таксономиядан дайындалган терминдердин тизмесин көрсөтүү: %s

en: Display all static pages unless a custom template has been applied or a dedicated template exists.
ky_KG: Атайын шаблону колдонулбаса же атайын шаблону болбосо, бардык статикалык барактарды көрсөтүү.

en: Display as dropdown
ky_KG: Ачылуучу меню түрүндө көрсөтүү

en: Display author
ky_KG: Авторун көрсөтүү

en: Display date
ky_KG: Датасын көрсөтүү

en: Display item author if available?
ky_KG: Элементтин авторун көргөзүү керекпи (бар болсо)?

en: Display item content?
ky_KG: Элементтин мазмунун көргөзүү керекпи?

en: Display item date?
ky_KG: Элементтин датасын көргөзүү керекпи?

en: Display location
ky_KG: Көрсөтүү аймагы

en: Display name for the comment author.
ky_KG: Комментарийдин авторунун көрсөтүлүүчү аты.

en: Display name for the user.
ky_KG: Көрсөтүлгөн колдонуучу аты.

en: Display name publicly as
ky_KG: Блогдо көрсөтүүлүүчү ат

en: Display post date?
ky_KG: Жазманын датасын көргөзүш керекпи?

en: Display your contact information.
ky_KG: Байланыш маалыматтарын көрсөтүү.

en: Display your latest posts in lists, grids or other layouts.
ky_KG: Тизмеде, тордо же башка жайгашуу бөлүмдөрүндө соңку жазууларды көрсөтүү.

en: Displayed on attachment pages.
ky_KG: Тиркеме баракчаларында пайда болот.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
ky_KG: %3$s ичинен %1$s&#8211;%2$s көрсөтүлүүдө

en: Displaying %d themes
ky_KG: %d темаларды көрсөтүү

en: Displays a custom taxonomy archive. Like categories and tags, taxonomies have terms which you use to classify things. For example: a taxonomy named "Art" can have multiple terms, such as "Modern" and "18th Century." This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Taxonomy: Art) cannot be found.
ky_KG: Ыңгайлуу таксономия архивин көрсөтөт. Категориялар жана энбелгилер үчүн таксономияларда сиз классификациялоо үчүн колдонгон терминдер бар. Мисалы: "Искусство" деп аталган таксономияда "Заманбап" жана "18-кылым" сыяктуу бир нече терминдер болушу мүмкүн. Бул шаблон конкреттүү шаблон (мисалы, Таксономия: Искусство) табылбай калганда резервдик көчүрмө катары кызмат кылат.

en: Displays a post archive when a specific date is visited (e.g., example.com/2023/).
ky_KG: Белгилүү бир датага киргенде жазма архивин көрсөтөт (мисалы, example.com/2023/).

en: Displays a post category archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Category: Recipes) cannot be found.
ky_KG: Жазуунун категорияларынын архивин көрсөтөт. Бул шаблон конкреттүү шаблон (мисалы, Категория: Рецепттер) табылбай калганда резервдик көчүрмө катары кызмат кылат.

en: Displays a post tag archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Tag: Pizza) cannot be found.
ky_KG: Жазуу энбелгисинин архивин көрсөтөт. Бул шаблон бир кыйла конкреттүү шаблон (мисалы, тег: Пицца) табылбай калганда кайра калыбына келтирүүчү катары кызмат кылат.

en: Displays a single author's post archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Author: Admin) cannot be found.
ky_KG: Жалгыз автордун жазмаларынын архивин көрсөтөт. Бул шаблон атайын шаблон (мисалы, автор: администратор) табылбай калганда, резерв катары кызмат кылат.

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
ky_KG: Медиа китепканадан же YouTube, Vimeo же башка провайдерден видеолорду көрсөтөт.

en: Displays an audio player.
ky_KG: Аудио ойноткучту көрсөтөт.

en: Displays an image gallery.
ky_KG: Сүрөт галереясын көрсөтөт.

en: Displays an image.
ky_KG: Сүрөттү көрсөтөт.

en: Displays any archive, including posts by a single author, category, tag, taxonomy, custom post type, and date. This template will serve as a fallback when more specific templates (e.g. Category or Tag) cannot be found.
ky_KG: Ар бир архивди, анын ичинде жалгыз автордук жазмаларды, категорияларды, тегдерди, таксономияларды, колдонуучунун жазуусунун түрүн жана даталарын көрсөтөт. Бул шаблон, эгерде атайын шаблондор (категория же тег сыяктуу) табылбай калса, резервдик кызмат кылат.

en: Displays any single entry, such as a post or a page. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Single Post, Page, or Attachment) cannot be found.
ky_KG: Жазуу же барак сыяктуу кандайдыр бир жазууну көрсөтөт. Бул шаблон, эгерде атайын шаблон (мисалы, бир жазма, барак же тиркеме сыяктуу) табылбаса, резерв катары кызмат кылат.

en: Displays single posts on your website unless a custom template has been applied to that post or a dedicated template exists.
ky_KG: Эгер ал жазууга атайын шаблон колдонулбаса же атайын шаблон жок болсо, сайттын жеке жазууларын көрсөтөт.

en: Displays the latest posts as either the site homepage or as the "Posts page" as defined under reading settings. If it exists, the Front Page template overrides this template when posts are shown on the homepage.
ky_KG: Соңку жазууларды сайттын негизги бети же окуу жөндөөлөрүндө аныкталган "жазуу барагы" катары көрсөтөт. Эгер бар болсо, негизги беттеги жазуулар көрсөтүлгөндө, башкы барактын шаблону ошол шаблонду кайрадан аныктайт.

en: Displays when a visitor performs a search on your website.
ky_KG: Конок сиздин сайтта издөө жүргүзгөндө көрсөтүлөт.

en: Displays when a visitor views a non-existent page, such as a dead link or a mistyped URL.
ky_KG: Конок бузулган шилтеме же туура эмес жазылган URL сыяктуу жок баракты көргөндө көрсөтүлөт.

en: Displays when a visitor views the dedicated page that exists for any media attachment.
ky_KG: Келген конок, ар кандай медиа тиркеме үчүн түзүлгөн баракчаны көрүп жатканда көрсөтүлөт.

en: Displays your site's Privacy Policy page.
ky_KG: Сайтыңыздын Купуялык Саясат барагын көрсөтөт.

en: Displays your site's homepage, whether it is set to display latest posts or a static page. The Front Page template takes precedence over all templates.
ky_KG: Соңку жазууларды же статикалык баракты көрсөтүү үчүн жөндөлгөнүнө карабастан, сайтыңыздын башкы бетин көрсөтөт. Башкы барактын шаблону бардык шаблондорго караганда артыкчылыкка ээ.

en: Distraction-free writing mode
ky_KG: Толук экран режими

en: Djibouti
ky_KG: Джибути

en: Do not allow
ky_KG: Уруксат бербөө

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
ky_KG: Башкаруу панелинен %1$s скриптин каттоодон чыгарбаңыз. Муну сайттын сыртында гана аткаруу үчүн %2$s аракетин колдонуңуз.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
ky_KG: Бүткөндөн кийин &laquo;Өзгөртүүлөрдү сактоону&raquo; басууну унутпаңыз!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
ky_KG: Бүткөндөн кийин, &laquo;Өзгөртүүлөрдү сактоо&raquo; баскычын басууну унутпаңыз.

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
ky_KG: %1$s тегин %2$s функциясына өткөрүп бербеңиз.

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
ky_KG: <a href="%s">Чыгууга</a> макулсузбу?

en: Do you use WordPress for work, for personal projects, or even just for fun? You can help shape the long-term success of the open source project that powers millions of websites around the world.
ky_KG: Сиз WordPress'ти жумушка, жеке долбоорлорго же жөн гана көңүл ачуу үчүн колдоносузбу? Сиз дүйнө жүзү боюнча миллиондогон веб-сайттарды иштеткен ачык булактуу долбоордун узак мөөнөттүү ийгилигин камсыз кылууга жардам бере аласыз.

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Документ <span class="count">(%s)</span>

en: Document Preview
ky_KG: Документти алдын ала көрүү

en: Document properties
ky_KG: Документ өзгөчөлүктөрү

en: Documentation
ky_KG: Документация

en: Documents
ky_KG: Документтер

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
ky_KG: %1$s колдонуучусунун %2$s маалымат базасын колдонууга уруксаты барбы?

en: Domain
ky_KG: Домен

en: Dominica
ky_KG: Доминика

en: Done
ky_KG: Даяр

en: Douala
ky_KG: Дуала

en: Down one
ky_KG: Төмөн

en: Downgrading the plugin&#8230;
ky_KG: Плагинди эски нускасына кайтаруу&#8230;

en: Downgrading the theme&#8230;
ky_KG: Теманы эски нускасына кайтаруу&#8230;

en: Download &#8220;%s&#8221;
ky_KG: Жүктөп алуу &#8220;%s&#8221;

en: Download Export File
ky_KG: Экспорт файлын жүктөп алуу

en: Download File
ky_KG: Файлды жүктөп алуу

en: Download failed.
ky_KG: Жүктөп алуу оңунан чыккан жок.

en: Download file
ky_KG: Файлды жүктөп алуу

en: Download personal data
ky_KG: Жеке маалыматтарды жүктөп алыңыз

en: Download personal data again
ky_KG: Жеке маалыматтарды кайра жүктөп алыңыз

en: Downloading data...
ky_KG: Дайындар жүктөлүүдө…

en: Downloading installation package from %s&#8230;
ky_KG: Орнотуу топтому %s&#8230;'ден жүктөлүүдө

en: Downloading translation from %s&#8230;
ky_KG: %s&#8230;'ден котормолор жүктөлүүдө

en: Downloading update from %s&#8230;
ky_KG: %s&#8230;'ден жаңыртуу жүктөлүүдө

en: Downloading your new theme&hellip;
ky_KG: Жаңы темаңыз жүктөлүп алынууда&hellip;

en: Draft
ky_KG: Кара нуска

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Кара нуска <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
ky_KG: Кара нуска сакталды

en: Draft created on %1$s at %2$s
ky_KG: Карануска %2$s ичинде %1$s тарабынан түзүлдү

en: Draft saved at %s.
ky_KG: Кара нуска %s ичинде сакталган.

en: Draft saved.
ky_KG: Кара нуска сакталды.

en: Drafts
ky_KG: Кара нускалар

en: Drag and drop to reorder media files.
ky_KG: Сүйрөп жылдыруу аркылуу медиа файлдарды иреттөө.

en: Drag and drop to reorder tracks.
ky_KG: Сүйрөп жылдыруу аркылуу тректерди иреттөө.

en: Drag and drop to reorder videos.
ky_KG: Сүйрөп жылдыруу аркылуу видео файлдарды иреттөө.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
ky_KG: Элементтерди сүйрөп жылдыруу аркылуу каалаган тартипте жайгаштырыңыз. Кошумча жөндөөлөрдү ачуу үчүн элементтин оң жагындагы жебени бассаңыз да болот.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
ky_KG: Виджеттерди каптал тилкеден алып салуу үчүн бул жерге жылдырыңыз, бирок жөндөөлөрдү сактаңыз.

en: Drop files to upload
ky_KG: Файлдарды бул жерге ташыңыз

en: Drop-ins
ky_KG: Drop-ins (Кеңейтүүлөр)

en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
ky_KG: Drop-ins – бул %s папкасына жайгаштырылган жалгыз файлдар, алар WordPress'тин мүмкүнчүлүктөрүн кадимки плагиндер үчүн жеткиликсиз жолдор менен алмаштырат же кеңейтет.

en: Dubai
ky_KG: Дубай

en: Dublin
ky_KG: Дублин

en: DumontDUrville
ky_KG: Дюмон-Дюрвиль

en: Duotone
ky_KG: Эки түстүү

en: Duplicate
ky_KG: Кайталоо

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
ky_KG: Кайталанган комментарий табылды. Кыязы, сиз буга чейин айткан окшойсуз!

en: Dushanbe
ky_KG: Душанбе

en: Dutch
ky_KG: Нидерланд (голландча)

en: E-Commerce
ky_KG: Дүкөн

en: E-mail: %s
ky_KG: Электрондук почта: %s

en: Each application name should be unique.
ky_KG: Ар бир колдонмонун аталышы уникалдуу болушу керек.

en: Each font src must be a non-empty string.
ky_KG: Ар бир веб-ариптин src атрибуту бош эмес сап болушу керек.

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
ky_KG: Ар бир багыттоо менюсу барактарга шилтемелерди, категорияларды, кошумча даректерди жана башка мазмун түрлөрүн камтышы мүмкүн. Шилтемелер менюга сол жактагы тилкедеги ачылып түшүүчү блоктордон элементтерди тандоо менен кошулат.

en: Each webfont src must be a non-empty string.
ky_KG: Ар бир веб шрифтин src атрибуту бош эмес сап болушу керек.

en: Easter
ky_KG: Пасха

en: Edit
ky_KG: Түзөтүү

en: Edit %s
ky_KG: Түзөтүү %s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
ky_KG: Түзөтүү &#8220;%s&#8221;

en: Edit Block Pattern
ky_KG: Блок паттернди түзөтүү

en: Edit Category
ky_KG: Категорияны түзөтүү

en: Edit Changeset
ky_KG: Өзгөртүү топтомун түзөтүү

en: Edit Comment
ky_KG: Комментарийди оңдоо

en: Edit Image
ky_KG: Сүрөттү түзөтүү

en: Edit Link
ky_KG: Шилтемени түзөтүү

en: Edit Link Category
ky_KG: Категория шилтемесин оңдоо

en: Edit Media
ky_KG: Медиафайлды түзөтүү

en: Edit Menu
ky_KG: Муну өзгөртүү

en: Edit Menu Item
ky_KG: Менюнун элементин оңдоо

en: Edit Menus
ky_KG: Менюларды түзөтүү

en: Edit Navigation Menu
ky_KG: Багыттоо менюсун түзөтүү

en: Edit Original
ky_KG: Түпнускасын түзөтүү

en: Edit Page
ky_KG: Баракты оңдоо

en: Edit Post
ky_KG: Жазууну оңдоо

en: Edit Profile
ky_KG: Профилди түзөтүү

en: Edit Site
ky_KG: Сайтты оңдоо

en: Edit Tag
ky_KG: Белгини оңдоо

en: Edit Template
ky_KG: Шаблонду түзөтүү

en: Edit Template Part
ky_KG: Шаблон бөлүгүн түзүү

en: Edit This
ky_KG: Муну түзөтүү

en: Edit User
ky_KG: Колдонуучуну оңдоо

en: Edit User %s
ky_KG: Колдонуучуну түзөтүү %s

en: Edit audio playlist
ky_KG: Аудио ойнотуу тизмесин түзөтүү

en: Edit comment
ky_KG: Комментарийди түзөтүү

en: Edit date and time
ky_KG: Убакыт жана датаны түзөтүү

en: Edit gallery
ky_KG: Галереяны оңдоо

en: Edit image
ky_KG: Сүрөттү түзөтүү

en: Edit menu item
ky_KG: Менюнун элементин оңдоо

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
ky_KG: Меню элементин түзөтүү:  %1$s (%2$s)

en: Edit more details
ky_KG: Көбүрөөк маалыматтарды өзгөртүү

en: Edit next media item
ky_KG: Кийинки файлды түзөтүү

en: Edit permalink
ky_KG: Туруктуу шилтемени түзөтүү

en: Edit previous media item
ky_KG: Мурунку файлды түзөтүү

en: Edit selected menu
ky_KG: Тандалган менюну өзгөртүү

en: Edit site
ky_KG: Сайтты түзөтүү

en: Edit status
ky_KG: Түзөтүү абалы

en: Edit styles
ky_KG: Стилдерди өзгөртүү

en: Edit this comment
ky_KG: Бул комментарийди түзөтүү

en: Edit this item
ky_KG: Бул элементти түзөтүү

en: Edit user
ky_KG: Колдонуучуну түзөтүү

en: Edit video playlist
ky_KG: Видео ойнотуу тизмесин түзөтүү

en: Edit visibility
ky_KG: Көрүнүшүн түзөтүү

en: Edit widget: %s
ky_KG: Виджетти түзөтүү: %s

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
ky_KG: Элементтерди кошуу же өчүрүү менен түпнуска менюну түзөтүңүз. Элементтерди жылдыруу менен керектүү тартипте жайгаштырыңыз. Өзгөртүүлөрүңүздү сактоо үчүн &laquo;Менюну түзүү&raquo; баскычын басыңыз.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
ky_KG: Төмөнкү менюну түзөтүңүз же <a href="%s">жаңы менюну түзүңүз</a>. Өзгөртүүлөрүңүздү сактоону унутпаңыз!

en: Edit your site
ky_KG: Сайтыңызды түзөтүңүз

en: Edit: %s
ky_KG: Түзөтүү %s

en: Editing Menus
ky_KG: Менюларды түзөтүү

en: Editor
ky_KG: Редактор

en: Editor Style
ky_KG: Редактор стили

en: Editor menu (when enabled)
ky_KG: Редактор менюсу (күйгүзүлгөн болсо)

en: Editor script handle. DEPRECATED: Use `editor_script_handles` instead.
ky_KG: Скрипттин түзөтүү үчүн дескриптору. ЭСКИРГЕН: Анын ордуна `editor_script_handles` колдонуңуз.

en: Editor script handles.
ky_KG: Скрипт башкаруу элементин түзөтүү.

en: Editor style handle. DEPRECATED: Use `editor_style_handles` instead.
ky_KG: Түзөтүү стили үчүн дескриптору. ЭСКИРГЕН: Анын ордуна `editor_style_handles` колдонуңуз.

en: Editor style handles.
ky_KG: Редакторду башкаруу стилинин элементтери.

en: Editor toolbar
ky_KG: Редактор панели

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
ky_KG: Редакторлор жазууларды жарыялай жана түзөтө алат, ошондой эле башка адамдардын жазуулары менен иштей алат ж.б.

en: Edmonton
ky_KG: Эдмонтон

en: Education
ky_KG: Билим

en: Efate
ky_KG: Эфате

en: Eirunepe
ky_KG: Эйрунепе

en: Either there are no posts, or something went wrong.
ky_KG: Же жазуулар жок, же бир нерсе болду.

en: El Aaiun
ky_KG: Эль-Аюн

en: El Salvador
ky_KG: Сальвадор

en: Elements path
ky_KG: Элементтердин жолдору

en: Email (%s)
ky_KG: E-mail (%s):

en: Email Address
ky_KG: E-mail дарек

en: Email address for the comment author.
ky_KG: Комментарий авторунун E-mail  дареги.

en: Email could not be sent.
ky_KG: Емайл билдирүүсүн жиберүү мүмкүн эмес.

en: Email me whenever
ky_KG: Мындай учурларда мага Email кат жөнөтүңүз

en: Email or Username
ky_KG: E-mail же колдонуучу ат

en: Email sent.
ky_KG: Емайл билдирүүсү жөнөтүлдү.

en: Email:
ky_KG: E-mail:

en: Email: %s
ky_KG: Электрондук почта: %s

en: Embed
ky_KG: Объект

en: Embed Handler
ky_KG: Иштегичти киргизүү

en: Embed Media Player
ky_KG: Медиа ойноткучту киргизиңиз

en: Embed of %s.
ky_KG: Кыстаруу %s.

en: Embed or Link
ky_KG: Объектти же шилтемени киргизиңиз

en: Embedded content from other websites
ky_KG: Башка веб-сайттардын кыналган мазмуну

en: Embeds
ky_KG: Объекттер

en: Emoticons
ky_KG: Быйтыкчалар

en: Empty Spam
ky_KG: Спамды өчүрүү

en: Empty Term.
ky_KG: Бош элемент

en: Empty Trash
ky_KG: Себетти тазалоо

en: Empty archive.
ky_KG: Бош архив.

en: Empty filename
ky_KG: Бош файл аты

en: Empty template: %s
ky_KG: Бош шаблон: %s

en: Empty title.
ky_KG: Бош аталыш.

en: Enable
ky_KG: Уруксат берүү

en: Enable %s
ky_KG: Уруксат берүү %s

en: Enable Auto-updates
ky_KG: Автоматтык жаңыртууну иштетиңиз

en: Enable accessibility mode
ky_KG: Атайын мүмкүнчүлүктөр режимин иштетүү

en: Enable auto-updates
ky_KG: Автоматтык жаңыртууну иштетиңиз

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
ky_KG: Редактордун созулган бийиктигин жана толук экран режимин иштетүү.

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
ky_KG: Комментарийлерди текшерүү үчүн ыкчам баскычтарды колдонуңуз.

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
ky_KG: Дарак сымал (тиркелген) комментарийлердин %s деңгээлине уруксат берүү

en: Enabled
ky_KG: Күйгүзүлгөн

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
ky_KG: &laquo;Экран жөндөөлөрү&raquo; өтмөгүнөн атайын мүмкүнчүлүктөр режимин иштетүү менен, сиз сүйрөөнүн ордуна &laquo;Кошуу&raquo; жана &laquo;Өзгөртүү&raquo; баскычтарын колдоно аласыз.

en: Encoding
ky_KG: Коддоо

en: Encoding for pages and feeds
ky_KG: Барак жана түрмөк коддоосу

en: End date:
ky_KG: Аяктоо датасы:

en: Enderbury
ky_KG: Эндербери

en: English
ky_KG: Англис тили

en: Enlarge image
ky_KG: Сүрөттү чоңойтуу

en: Enlarge image: %s
ky_KG: Сүрөттү чоңойтуу: %s

en: Enlarged image
ky_KG: Чоңойтулган сүрөт

en: Ensenada
ky_KG: Энсенада

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
ky_KG: Тандоодо белгилүү бир колдонуучунун ID'лерине дайындалган комментарийлер алып салгандыгын текшериңиз. Авторизацияны талап кылат.

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
ky_KG: Тандоодо белгилүү бир авторлорго дайындалган жазууларды кошпогонун текшериңиз.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
ky_KG: Тандоодо кээ бир ID'лерди алып салгандыгын текшериңиз.

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
ky_KG: Тандоодо айрым энелик ID'лерин алып салгандыгын текшериңиз.

en: Enter a description of the image
ky_KG: Сүрөткө сүрөттөө жазыңыз

en: Enter a link URL or click above for presets.
ky_KG: Шилтемени киргизиңиз же баскычтардын бирин басыңыз.

en: Enter desktop preview mode
ky_KG: Компьютер көрүнүшкө кириңиз

en: Enter mobile preview mode
ky_KG: Мобилдик көрүнүшкө кириңиз

en: Enter new
ky_KG: Жаңысын киргизиңиз

en: Enter tablet preview mode
ky_KG: Планшет көрүнүшкө кириңиз

en: Enter the RSS feed URL here:
ky_KG: RSS түрмөгүнүн дарегин киргизиңиз:

en: Enter the URL
ky_KG: URL киргизиңиз

en: Enter the URL of the image
ky_KG: Сүрөткө URL жазыңыз

en: Enter the destination URL
ky_KG: Бара турган даректи киргизиңиз (URL)

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
ky_KG: Учурдагы тармак колдонуучусун сайтка чакыруу үчүн анын емайл дарегин киргизиңиз. Чакырууну ырастоо үчүн ага емайл кат жөнөтүлөт.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
ky_KG: Аларды сайтка чакыруу үчүн емайл дарегин же учурдагы тармак колдонуучусунун атын киргизиңиз. Чакырууну ырастоо үчүн ага емайл кат жөнөтүлөт.

en: Enter the same address here unless you <a href="%s">want your site home page to be different from your WordPress installation directory</a>.
ky_KG: Эгер сиз <a href="%s">сайттын дареги WordPress орнотуу каталогунан айырмаланышын кааласаңыз</a>, даректи бул жерге киргизиңиз.

en: Enter title here
ky_KG: Аталышын киргизиңиз

en: Enter your new password below or generate one.
ky_KG: Төмөндө сырсөзүңүздү киргизиңиз же аны түзүңүз.

en: Enter your new password below.
ky_KG: Жаңы сырсөңүздү киргизиңиз.

en: Enter your password to view comments.
ky_KG: Комментарийлерди көрүш үчүн сырсөзүңүздү киргизиңиз.

en: Entertainment
ky_KG: Оюндар

en: Entries feed
ky_KG: Жазмалар түрмөгү

en: Entries from any RSS or Atom feed.
ky_KG: RSS же Atom булагынан баардык жазуулар.

en: Environment type
ky_KG: Айланасынын түрү

en: Erase Personal Data
ky_KG: Жеке маалыматтарды өчүрүү

en: Erase personal data
ky_KG: Жеке маалыматтарды өчүрүү

en: Erase personal data list
ky_KG: Жеке маалыматтарды тазалоо үчүн тизме

en: Erase personal data list navigation
ky_KG: Жеке маалыматтарды тазалоо тизмеси боюнча багыттоо

en: Eraser array at index %d does not include a friendly name.
ky_KG: %d индексиндеги тазалоочу массиви колдонуучунун атын камтыбайт.

en: Eraser callback is not valid: %s.
ky_KG: Кайра чалуу функциясы тазалоо жараксыз: %s

en: Eraser does not include a callback: %s.
ky_KG: Тазалоо функциясы кайра чалууларды камтыбайт: %s

en: Eraser index cannot be less than one.
ky_KG: Тазалоочунун индекси бирден кем болбошу керек.

en: Eraser index is out of range.
ky_KG: Тазалоочу функциянын индекси уруксат берилген чектен тышкары.

en: Erasing data...
ky_KG: Дайындар өчүрүлүүдө...

en: Erasure completed.
ky_KG: Дайындарды тазалоо аяктады.

en: Error
ky_KG: Ката

en: Error 404
ky_KG: Ката 404

en: Error Details
ky_KG: Ката тууралуу маалымат

en: Error creating new user.
ky_KG: Жаңы колдонуучуну түзүү катасы.

en: Error in deleting the attachment.
ky_KG: Тиркемени өчүрүүдө ката кетти.

en: Error in deleting the item.
ky_KG: Элементти өчүрүүдө ката кетти.

en: Error in displaying the widget settings form.
ky_KG: Виджет жөндөөлөрүнүн формасын көрсөтүүдө ката кетти.

en: Error in moving the item to Trash.
ky_KG: Себетке элементти салууда ката кетти.

en: Error in restoring the item from Trash.
ky_KG: Себеттен элементти калыбына келтирүүдө ката кетти.

en: Error not caused by a plugin or theme.
ky_KG: Ката плагинден же темадан келип чыккан эмес.

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
ky_KG: Корголбогон туташуу түйүндөрүндө ката кетти.

en: Error reconnecting to the database
ky_KG: Маалымат базасын кайра туташтыруу катасы

en: Error saving media file.
ky_KG: Медиа файлды сактоодо ката кетти.

en: Error when decoding a JSON file at path %1$s: %2$s
ky_KG: %1$s файлында JSON коддоо катасы: %2$s

en: Error while saving the new email address. Please try again.
ky_KG: Жаңы емайл дарегин сактоодо ката кетти. Сураныч, кайра аракет кылыңыз.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
ky_KG: Сүрөттү сактоодо ката кетти. Сураныч, баракты жаңыртып, кайра аракет кылып көрүңүз.

en: Error while saving.
ky_KG: Сактоо учурундагы ката.

en: Error:
ky_KG: Ката:

en: Error: %1$s (%2$s)
ky_KG: Ката: %1$s (%2$s)

en: Error: [%1$s] %2$s
ky_KG: Ката: [%1$s] %2$s

en: Estonian
ky_KG: Эстончо

en: Etc
ky_KG: ж.б.

en: Eucla
ky_KG: Эукла

en: Europe
ky_KG: Европа

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
ky_KG: ЕБ'тин Маалыматтарды коргоо боюнча жалпы жобосу ЕБ'дин чегинен тышкары берилген европалык жашоочулар жөнүндө маалыматтарды ЕБ'дегидей эле стандарттарга ылайык коргоону талап кылат. Ошентип, маалыматтар кайда өткөрүлүп берилгенин тизмелөөдөн тышкары, сиз же үчүнчү тарап стандарттарга кандайча жооп берип жатканын, мисалы, "Privacy Shield" келишими, келишимдердеги пункттар же милдеттүү корпоративдик эрежелерди көрсөтүү керек.

en: Event schedule does not exist.
ky_KG: Окуяны пландаштыруучу жок.

en: Event timestamp must be a valid Unix timestamp.
ky_KG: Окуянын убактылуу белгиси Unix убакыт белгиси болушу керек.

en: Everything is running smoothly here.
ky_KG: Баары мыкты иштейт.

en: Example:
ky_KG: Мисалы:

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
ky_KG: Мисалы: <code>https://kir.wordpress.org/</code> &#8212; унутпаңыз <code>https://</code>

en: Example: Nifty blogging software
ky_KG: Мисалы: Эң сонун блог платформасы

en: Excerpt
ky_KG: Үзүндү

en: Excerpt for the post, as it exists in the database.
ky_KG: Жазуунун аталышы, ал маалымат базасында болгон формада.

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
ky_KG: Үзүндү - тема шаблондорунда колдонула турган текстиңиздин кошумча кыскача корутундусу. <a href="%s">Көбүрөөк билүү.</a>

en: Exclude:
ky_KG: Тизмеден чыгаруу:

en: Executed before Multisite is loaded.
ky_KG: Тармактык колдоо жүктөлгөнгө чейин иштейт.

en: Exit Recovery Mode
ky_KG: Калыбына келтирүү режиминен чыгуу

en: Exit recovery mode link expired.
ky_KG: Калыбына келтирүү режиминен чыгуу үчүн шилтеменин мөөнөтү бүттү.

en: Expand or collapse the elements by clicking on their headings, and arrange them by dragging their headings or by clicking on the up and down arrows.
ky_KG: Элементтер башты чыкылдатуу, башты сүйрөө менен иретке келтирүү же өйдө/төмөн жебелерди чыкылдатуу менен кеңейтилип жана жыйыштырылышы мүмкүн.

en: Expand search field
ky_KG: Издөө талаасын кеңейтүү

en: Expected an array describing the eraser at index %d.
ky_KG: %d индексиндеги тазалоочу функциясынын сүрөттөмөлөрүнүн массиви күтүлүүдө.

en: Expected an array describing the exporter at index %s.
ky_KG: %s индексине экспорттоочунун сүрөттөлүшү менен массив күтүлүүдө.

en: Expected data array in response array from exporter: %s.
ky_KG: Экспорттоочу жооп массиви катары күтүлгөн маалымат массиви: %s.

en: Expected data in response array from exporter: %s.
ky_KG: Экспорттоочунун жооп массиви катары күтүлгөн маалыматтар: %s.

en: Expected done (boolean) in response array from exporter: %s.
ky_KG: Экспорттоочу жооп массивинде аяктоо күтүлүүдө (логикалык): %s.

en: Expected done flag in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ky_KG: Аткаруу статусу %1$s тазалоочу функциясынан жооп массивинде күтүлүүдө (индекс %2$d).

en: Expected items_removed key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ky_KG: Ачкыч items_removed %1$s тазалоочу функциясынан жооп массивинде күтүлөт (индекс %2$d).

en: Expected items_retained key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ky_KG: Ачкыч items_retained %1$s тазалоочу функциясынан жооп массивинде күтүлөт (индекс %2$d).

en: Expected messages key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ky_KG: %1$s тазалоочу функцияларынын жооп массивинде билдирүү ачкычы күтүлүүдө (индекс %2$d).

en: Expected messages key to reference an array in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ky_KG: %1$s тазалоочу функциясынан жооп массивинде массивге шилтемеси бар билдирүү ачкычы күтүлүүдө (индекс %2$d).

en: Expected response as an array from exporter: %s.
ky_KG: Экспорттоочудан массив катары күтүлгөн жооп: %s.

en: Expected string to start with script tag (without attributes) and end with script tag, with optional whitespace.
ky_KG: Күтүлгөн сап сценарий теги менен башталышы керек (атрибуттары жок) жана милдеттүү эмес боштуктары бар сценарий теги менен аякташы керек.

en: Expiration
ky_KG: Буга чейинки аракет

en: Export
ky_KG: Экспорт

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
ky_KG: &#8220;%s&#8221; JSON катары экспорттоо

en: Export Personal Data
ky_KG: Жеке маалыматтарды экспорттоо

en: Export as JSON
ky_KG: JSON'го экспорттоо

en: Export personal data list
ky_KG: Жеке маалыматтарды экспорттоо үчүн тизме

en: Export personal data list navigation
ky_KG: Жеке маалыматтарды экспорттоо тизмеси боюнча багыттоо

en: Exporter array at index %s does not include a friendly name.
ky_KG: Экспорттоочу массивдин %s индексинде жараксыз аталыш табылды.

en: Exporter callback is not a valid callback: %s.
ky_KG: Экспорттоочунун кайра чалуусу жараксыз: %s.

en: Exporter does not include a callback: %s.
ky_KG: Экспорттоочу кайра чалууларды камтыбайт: %s.

en: Exporter index cannot be negative.
ky_KG: Экспорттоочунун индекси терс болушу мүмкүн эмес.

en: Exporter index is out of range.
ky_KG: Экспорттоочунун индекси уруксат берилген чектен тышкары.

en: Extended view
ky_KG: Жайылган көрүнүш

en: Extension
ky_KG: Кеңейтүүлөр

en: External object cache.
ky_KG: Объектилер үчүн тышкы кэш.

en: Extra CSS class to assign to the sidebar in the Widgets interface.
ky_KG: Виджеттин интерфейсине каптал тилкесин дайындоо үчүн кошумча CSS классы.

en: F, Y
ky_KG: Y F

en: FAILED: %s
ky_KG: КАТА: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
ky_KG: КАТА: WordPress %s нускасына чейин жаңыртылган жок

en: Facebook:
ky_KG: Facebook

en: Faeroe
ky_KG: Фарер аралдары

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Ийгиликсиз <span class="count">(%s)</span>

en: Failed to delete the page.
ky_KG: Баракты өчүрүү мүмкүн эмес.

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
ky_KG: Калыбына келтирүү режиминен чыгууда ката кетти. Сураныч, кийинчерээк кайра аракет кылыңыз.

en: Failed to store the error.
ky_KG: Ката текстин сактоо ишке ашкан жок.

en: Failed to write file to disk.
ky_KG: Файлды дискке жазуу оңунан чыккан жок.

en: Failed to write request to temporary file.
ky_KG: Сурамды убактылуу файлга жазуу мүмкүн болгон жок.

en: Fakaofo
ky_KG: Факаофо

en: Famagusta
ky_KG: Фамагуста

en: Faroe
ky_KG: Фарер

en: Featured
ky_KG: Тандалма

en: Featured Content
ky_KG: Тандалган материалдар

en: Featured Image Header
ky_KG: Аталыш жазуулардын сүрөттөрү

en: Featured Images
ky_KG: Жазуу сүрөттөрү

en: Featured image
ky_KG: Жазуунун сүрөтү

en: Features
ky_KG: Функциялар

en: Features supported by this theme.
ky_KG: Бул тема тарабынан колдоого алынган мүмкүнчүлүктөр.

en: February
ky_KG: Февраль

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
ky_KG: Фев

en: Feed for all posts filed under %s
ky_KG: &laquo;%s&raquo бөлүмүндөгү бардык жазуулар үчүн RSS канал

en: Feedback
ky_KG: Кербайланыш

en: Fields other than %s are not currently supported for sitemaps.
ky_KG: Учурда %s башка талаалар сайт картасы үчүн колдоого алынбайт.

en: Fields other than %s are not currently supported for the sitemap index.
ky_KG: Учурда %s башка талаалар сайт картасынын индекси үчүн колдоого алынбайт.

en: Fiji
ky_KG: Фиджи

en: File
ky_KG: Файл

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
ky_KG: %2$s нускасындагы %1$s файлы <strong>эскирген</strong> деп эсептелет. Альтернатива каралган эмес.

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
ky_KG: %2$s нускасындагы %1$s файлы <strong>эскирген</strong> деп эсептелинет! %3$s колдонуңуз.

en: File %s doesn't exist!
ky_KG: %s файлы жок!

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
ky_KG: Файлы &laquo;%s&raquo; жокпу?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
ky_KG: &laquo;%s&raquo; файлы сүрөт эмес.

en: File URL
ky_KG: Файлга шилтеме

en: File URL.
ky_KG: Файлга шилтеме

en: File URL:
ky_KG: Файлга шилтеме:

en: File canceled.
ky_KG: Жүктөө жокко чыгарылды.

en: File does not exist?
ky_KG: Файл жок бекен?

en: File edited successfully.
ky_KG: Файл ийгиликтүү өзгөртүлдү.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
ky_KG: Файл бош. Сураныч, маанилүүрөөк нерсени жүктөп бериңиз.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your %1$s file or by %2$s being defined as smaller than %3$s in %1$s.
ky_KG: Файл бош. Сураныч, маанилүүрөөк нерсени жүктөп бериңиз. Бул ката %1$s ичинде файлдарды жүктөөлөр өчүрүлгөндө же %2$s %1$s ичинде %3$s азын аныктаганда да байкалышы болушу мүмкүн.

en: File is not an image.
ky_KG: Файл сүрөт эмес.

en: File name:
ky_KG: Файлдын аты:

en: File size:
ky_KG: Файлдын өлчөмү:

en: File type:
ky_KG: Файлдын түрү:

en: File upload settings
ky_KG: Файлды жүктөө жөндөөлөрү

en: File uploads
ky_KG: Файлды жүктөө

en: Files can be uploaded
ky_KG: Файлдарды жүктөсө болот

en: Filesystem Permissions
ky_KG: Файл тутумунун уруксаттары

en: Filesystem error.
ky_KG: Файлдык системанын катасы.

en: Filipino
ky_KG: Филиппинче

en: Fill Screen
ky_KG: Экранды толтуруу

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
ky_KG: Менюнун атын толтуруп, биринчи менюну түзүү үчүн "Меню түзүү" баскычын басыңыз.

en: Filter
ky_KG: Фильтр

en: Filter %s returned items with reserved names.
ky_KG: %s чыпкасы кайтарылган аттары бар элементтерди кайтарып берди.

en: Filter &#187;
ky_KG: Табуу &#187;

en: Filter Navigation Menu list
ky_KG: Багыттоо меню тизмесинин чыпкасы

en: Filter by category
ky_KG: Категория боюнча чыпкалоо

en: Filter by comment type
ky_KG: Комментарий түрү боюнча чыпкалоо

en: Filter by date
ky_KG: Датасы боюнча фильтрлөө

en: Filter by post format
ky_KG: Жазуулардын форматы боюнча чыпкалоо

en: Filter by type
ky_KG: Элементтин түрү боюнча фильтрлөө

en: Filter comments list
ky_KG: Комментарийлердин тизмесин чыпкалоо

en: Filter erase personal data list
ky_KG: Жеке маалыматтарды тазалоо тизме чыпкасы

en: Filter export personal data list
ky_KG: Жеке маалыматтарды экспорттоо тизме чыпкасы

en: Filter items list
ky_KG: Элементтер тизмесин чыпкалоо

en: Filter media
ky_KG: Медиафайлдар чыпкасы

en: Filter media items list
ky_KG: Медиафайлдардын тизмесин чыпкалоо

en: Filter pages list
ky_KG: Барактар тизмесин чыпкалоо

en: Filter patterns list
ky_KG: Паттерндер тизмесин чыпкалоо

en: Filter posts list
ky_KG: Жазуулар тизмесин чыпкалоо

en: Filter template parts list
ky_KG: Шаблон бөлүктөрүнүн тизмесин чыпкалоо

en: Filter templates list
ky_KG: Шаблон тизмесин чыпкалоо

en: Filter themes
ky_KG: Темаларды фильтрлөө

en: Filter themes (%s)
ky_KG: Темаларды фильтрлөө (%s)

en: Filter users list
ky_KG: Колдонуучулардын тизмесин чыпкалоо

en: Filters
ky_KG: Чыпкалар

en: Find and replace
ky_KG: Табып алмаштыруу

en: Find your team &rarr;
ky_KG: Өзүңүздүн командаңызды табыңыз &rarr;

en: Finding the area that aligns with your skills and interests is the first step toward meaningful contribution. With more than 20 Make WordPress teams working on different parts of the open source WordPress project, there&#8217;s a place for everyone, no matter what your skill set is.
ky_KG: Сиздин жөндөмүңүзгө жана кызыкчылыктарыңызга дал келген тармакты табуу маанилүү салым кошуунун биринчи кадамы болуп саналат. Ачык булактуу WordPress долбоорунун ар кайсы бөлүктөрүндө иштеген 20дан ашык Make WordPress командалары менен, сиздин жөндөмүңүзгө карабастан, бардыгы үчүн орун бар.

en: Finish
ky_KG: Аяктоо

en: Finnish
ky_KG: Аяктоо

en: First Name
ky_KG: Аты

en: First Post | %s Posts
ky_KG[0]: Биринчи жазуу

en: First name for the user.
ky_KG: Колдонуучунун аты.

en: First page
ky_KG: Биринчи бет

en: Fit to Screen
ky_KG: Толук экран

en: Fixed
ky_KG: Туруктуу

en: Fixed Layout
ky_KG: Өзгөргүс белгилөө

en: Flip horizontal
ky_KG: Горизонталдуу чагылдыруу

en: Flip vertical
ky_KG: Вертикалдуу чагылдыруу

en: Fluid Layout
ky_KG: Ийкемдүү белгилөө

en: Flush permalinks
ky_KG: Туруктуу шилтемелерди демейки абалга келтирүү

en: Focus shortcuts:
ky_KG: Фокус баскычтары:

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
ky_KG: Кимден:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
ky_KG: Кимге:

en: Font
ky_KG: Шрифт

en: Font Family
ky_KG: Шрифттер тобу

en: Font Sizes
ky_KG: Ариптин өлчөмдөрү

en: Font font-family must be a non-empty string.
ky_KG: Веб-ариптер үй-бүлөсү бош эмес сап болушу керек.

en: Font font-weight must be a properly formatted string or integer.
ky_KG: Веб-ариптин калыңдыгы туура форматталган сап же бүтүн сан болушу керек.

en: Font src must be a non-empty string or an array of strings.
ky_KG: Веб-ариптинин src атрибуту бош эмес сап же саптардын массивинен болушу керек.

en: Fonts
ky_KG: Ариптер

en: Food & Drink
ky_KG: Тамак-аш & Суусундук

en: Footer
ky_KG: Подвал

en: Footer Widgets
ky_KG: Астыңкы аянт виджеттери

en: Footnotes
ky_KG: Түшүндүрмөлөр

en: For each post in a feed, include
ky_KG: Ар бир макаланы RSS түрмөгүнда көрсөтүңүз

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
ky_KG: Сүрөттөр менен иштөөдө &laquo;Түзөтүү&raquo; баскычын бассаңыз болот сүрөттү кесүүнү, айлантууну жана которууну, ошондой эле жокко чыгарууну жана кайра жасоону колдогон орнотулган сүрөт редакторун ачуу үчүн миниатюранын астына басыңыз. Оң жактагы блоктор негизги сүрөттү масштабдоо жана кесүү үчүн гана эмес, миниатюраны өзүнчө иштетүү үчүн дагы көбүрөөк мүмкүнчүлүктөрдү берет. Сиз &laquo;Жардам&raquo; шилтемесин бассаңыз болот көбүрөөк маалымат алуу үчүн бул блокторго.

en: For more information:
ky_KG: Кошумча маалымат:

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
ky_KG: Көпчүлүк темалар <a href="%s">"Жалпы жөндөөлөр"</a> бөлүмүндө белгиленгендей, алардын аталышынын тексти катары сайттын аталышын жана кыскача сүрөттөмөсүн көрсөтөт.

en: For optimal performance and security reasons, you should consider running %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
ky_KG: Иштин майнаптуулугу жана коопсуздук себептери үчүн, %1$s нускасын %2$s же андан жаңыраак колдонуу сунушталат. Кырдаалды оңдоо үчүн хостинг колдооңузга кайрылыңыз.

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
ky_KG: Биздин сайтта катталган колдонуучулар үчүн биз алардын профилинде көрсөткөн жеке маалыматын сактайбыз. Бардык колдонуучулар каалаган убакта (колдонуучунун атын кошпогондо) өздөрүнүн профилдик маалыматын көрүп, түзөтүп же өчүрө алышат. Вебсайттын администрациясы да бул маалыматты көрүп жана өзгөртө алат.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
ky_KG: Өзүнүн аватары жок колдонуучулар үчүн сиз стандарттуу сүрөттү же алардын электрондук почтасынын негизинде автоматтык түрдө түзүлгөн сүрөттү көрсөтө аласыз.

en: Force erase personal data
ky_KG: Жеке маалыматтарды мажбурлап өчүрүү

en: Force erasure has failed.
ky_KG: Мажбурлап өчүрүү ишке ашкан жок.

en: Formatting
ky_KG: Форматтоо

en: Fort Nelson
ky_KG: Форт Нелсон

en: Fort Wayne
ky_KG: Форт Уэйн

en: Fortaleza
ky_KG: Форталеза

en: Found %s
ky_KG: Табылды %s

en: Four Columns
ky_KG: Төрт мамыча

en: Freedoms
ky_KG: Укуктар

en: Freetown
ky_KG: Фритаун

en: French
ky_KG: Франсузча

en: Fri
ky_KG: Жум

en: Friday
ky_KG: Жума

[ctx: Friday initial]
en: F
ky_KG: П

en: From %1$s %2$s
ky_KG: %1$s %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
ky_KG: %2$s %3$s жазууларына %1$s

en: From Computer
ky_KG: Компьютерден

en: From URL
ky_KG: Сайттан

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
ky_KG: Бул экрандан сиз нускаларды көрүп, салыштырып жана калыбына келтире аласыз:

en: From this screen you can:
ky_KG: Бул экранда сиз төмөнкүлөрдү аткара аласыз:

en: From time to time, your WordPress site may send data to WordPress.org &#8212; including, but not limited to &#8212; the version you are using, and a list of installed plugins and themes.
ky_KG: Мезгил-мезгили менен сиздин WordPress сайтыңыз WordPress.org сайтына маалыматтарды жөнөтүшү мүмкүн, анын ичинде сиз колдонуп жаткан WordPress нускасын, ошондой эле орнотулган плагиндер менен темалардын тизмесин.

en: Front Page
ky_KG: Башбарак

en: Front page
ky_KG: Башбарак

en: Full Size
ky_KG: Толук өлчөмүнө

en: Full URL path to files
ky_KG: Файлдарга толук URL-жол

en: Full Width Template
ky_KG: Жалгыз тилке шаблону

en: Full post
ky_KG: Толук макала

en: Full text
ky_KG: Толук текст

en: Fullscreen
ky_KG: Бүтүн экранга

en: Funafuti
ky_KG: Фунафути

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
ky_KG: %2$s нускасындагы %1$s функциясы <strong>эскирген</strong> деп эсептелинет! %3$s колдонуңуз.

en: Function %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
ky_KG: %1$s функциясы <strong>туура эмес</strong> деп чакырылган. %2$s %3$s

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
ky_KG: %1$s функциясы %2$s нускасынан бери <strong>эскирген</strong> деген жүйө менен чакырылды. Алтернативалар каралган эмес.

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
ky_KG: %1$s функциясы %2$s нускасынан бери <strong>эскирген</strong> деген жүйө менен чакырылды! %3$s.

en: G &#8212; Suitable for all audiences
ky_KG: G &#8212; Бардык аудиторияга ылайыктуу

en: GD supported file formats
ky_KG: GD тарабынан колдоого алынган файл форматтары

en: GD version
ky_KG: GD нускасы

en: GUID for the post, as it exists in the database.
ky_KG: Жазылуу үчүн GUID, ал маалымат базасында болгон формада.

en: GUID for the post, transformed for display.
ky_KG: Жазуу үчүн GUID, көрсөтүү үчүн өзгөртүлгөн.

en: GUID for the revision, as it exists in the database.
ky_KG: Ревизия үчүн GUID, ал маалымат базасында бар.

en: Gaborone
ky_KG: Габороне

en: Galapagos
ky_KG: Галапагос

en: Galician
ky_KG: Галицияча

en: Galleries
ky_KG: Галереялар

en: Gallery
ky_KG: Галерея

en: Gallery (%s)
ky_KG: Галерея (%s)

en: Gallery Settings
ky_KG: Галерея параметрлери

en: Gallery columns:
ky_KG: Тилкелердин саны:

en: Gambier
ky_KG: Гамбье

en: Gaza
ky_KG: Газа

en: General
ky_KG: Жалпы

en: General Settings
ky_KG: Жалпы ырастоолор

en: General templates often perform a specific role like displaying post content, and are not tied to any particular area.
ky_KG: Жалпы шаблондор көбүнчө жазуунун мазмунун көрсөтүү сыяктуу белгилүү бир ролду аткарышат жана кандайдыр бир аймакка байланбайт.

en: Generate Password
ky_KG: Сырсөздү түзүү

en: Generate password
ky_KG: Сырсөз түзүү

en: Generating preview…
ky_KG: Алдын ала көрүү түзүлүүдө...

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
ky_KG: Блок кошуу

en: Genre
ky_KG: Жанр

en: Genre: %s.
ky_KG: Жанр: %s.

en: German
ky_KG: Немисче

en: Get Involved
ky_KG: Мүчө болуу

en: Get New Password
ky_KG: Жаңы сырсөздү алуу

en: Get Shortlink
ky_KG: кыска шилтемени алуу

en: Get Started
ky_KG: А дегенде

en: Get Version %s
ky_KG: %s нускасын жүктөп алыңыз

en: Get help resolving this issue.
ky_KG: Бул көйгөйдү чечүүгө жардам алыңыз.

en: Get linked object.
ky_KG: Байланыштырылган объектти алыңыз.

en: Get started
ky_KG: Баштоо

en: Get started here
ky_KG: Бул жерден баштаңыз

en: Ghostscript version
ky_KG: Ghostscript нускасы

en: Gibraltar
ky_KG: Гибралтар

en: Give the feed a title (optional):
ky_KG: Түрмөктүн аталышын киргизиңиз (милдеттүү эмес):

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
ky_KG: Менюнун атын киргизип, андан кийин &laquo;Менюну түзүү&raquo; баскычын басыңыз.

en: Glace Bay
ky_KG: Глейс Бэй

en: Global Settings
ky_KG: Глобалдык параметрлер

en: Global Styles
ky_KG: Глобалдык стилдер

en: Global settings.
ky_KG: Жалпы Жөндөөлөр.

en: Global styles to include in themes.
ky_KG: Темаларга киргизүү үчүн глобалдык стилдер.

en: Global styles.
ky_KG: Глобалдык стилдер.

en: Go Back
ky_KG: Артка

en: Go back
ky_KG: Артка

en: Go back to the theme showcase
ky_KG: Тема көргөзмөсүнө кайтуу

en: Go to %s
ky_KG: %s өтүү

en: Go to Dashboard
ky_KG: &laquo;Консоль&raquo; барагына өтүү

en: Go to Importers
ky_KG: Импорттоого өтүү

en: Go to Plugin Installer
ky_KG: Плагинди орнотууга өтүү

en: Go to Theme Installer
ky_KG: Тема орнотуучуга өтүү

en: Go to Themes page
ky_KG: Темалардын барагына өтүү

en: Go to WordPress Updates page
ky_KG: &laquo;WordPress Жаңылоолору&raquo; барагына кайтуу

en: Go to the Plugins screen
ky_KG: Плагиндер экранына өтүңүз

en: Go to the Themes screen
ky_KG: Темалар экранына өтүңүз

en: Go to the first page
ky_KG: Биринчи баракка баруу

en: Go to the last page
ky_KG: Акыркы баракка баруу

en: Go to the next page
ky_KG: Кийинки баракка баруу

en: Go to the previous page
ky_KG: Мурунку баракка баруу

en: Go to theme sources
ky_KG: Тема булактарына өтүү

en: Go to top
ky_KG: Өйдөгө

en: Godthab
ky_KG: Готхоб

en: Good
ky_KG: Жакшы

en: Goose Bay
ky_KG: Гус-Бей

en: Got it
ky_KG: Түшүнүктүү

en: Grand Turk
ky_KG: Гранд-Тёрк

en: Gravatar Logo
ky_KG: Gravatar логотипи

en: Gray
ky_KG: Боз

en: Great job!
ky_KG: Эң сонун!

en: Great job! Your site currently passes all site health checks.
ky_KG: Эң сонун! Сиздин сайт ден-соолукту текшерүү боюнча бардык сыноолордон ийгиликтүү өттү.

en: Greek
ky_KG: Грекче

en: Green
ky_KG: Жашыл

en: Greenwich
ky_KG: Гринвич

en: Grenada
ky_KG: Гренада

en: Grid
ky_KG: Тор

en: Grid Layout
ky_KG: Тор түрүндө

en: Grid view
ky_KG: Торчо көрүнүшү

en: Group
ky_KG: Тайпа

en: Grow your network and make friends.
ky_KG: Тармагыңызды өркүндөтүңүз жана досторду табыңыз.

en: Guadalcanal
ky_KG: Гуадалканал

en: Guadeloupe
ky_KG: Гваделупа

en: Guam
ky_KG: Гуам

en: Guatemala
ky_KG: Гватемала

en: Guayaquil
ky_KG: Гуаякиль

en: Guernsey
ky_KG: Гернси

en: Guyana
ky_KG: Гайана

en: HTML Embed
ky_KG: HTML коду

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
ky_KG: Тиркеме үчүн HTML коштомо жазуусу, көрсөтүү үчүн өзгөртүлгөн.

en: HTML containing an action to direct the user to where they can resolve the issue.
ky_KG: Колдонуучуну көйгөйдү чече турган жерге багыттоо аракети бар HTML коду.

en: HTML content for the comment, transformed for display.
ky_KG: Комментарийдин HTML мазмуну, көрсөтүү үчүн өзгөртүлгөн.

en: HTML content for the post, transformed for display.
ky_KG: Жазуунун HTML мазмуну, көрсөтүү үчүн өзгөртүлгөн.

en: HTML content to append to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is a closing list item element.
ky_KG: Бул каптал тилкеси дайындалганда ар бир виджеттин HTML чыгаруусунан кийин кошула турган HTML мазмуну. Демейки боюнча, бул тизменин жабылуучу элементи.

en: HTML content to append to the sidebar title when displayed. Default is a closing h2 element.
ky_KG: Көрсөтүлгөндө каптал тилкесинин аталышынан кийин кошула турган HTML мазмуну. Демейки h2 жабуу элементи болуп саналат.

en: HTML content to prepend to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is an opening list item element.
ky_KG: Бул каптал тилкеси дайындалганда ар бир виджеттин HTML чыгаруусуна чейин кошула турган HTML мазмуну. Демейки боюнча, бул тизменин ачылуучу элементи.

en: HTML content to prepend to the sidebar title when displayed. Default is an opening h2 element.
ky_KG: Көрсөтүлгөндө каптал тилкесинин аталышына чейин кошула турган HTML мазмуну. Демейки h2 ачуу элементи болуп саналат.

en: HTML description for the attachment, transformed for display.
ky_KG: Тиркеме үчүн HTML сүрөттөмөсү, көрсөтүү үчүн өзгөртүлгөн.

en: HTML description of the term.
ky_KG: Элементтин HTML сүрөттөмөсү.

[ctx: HTML elements]
en: Inline
ky_KG: Саптар

en: HTML excerpt for the post, transformed for display.
ky_KG: Жазуунун HTML үзүндүсү, көрсөтүү үчүн өзгөртүлгөн.

en: HTML for the theme author, transformed for display.
ky_KG: HTML теманын автору үчүн, көрсөтүү үчүн.

en: HTML representation of the widget admin form.
ky_KG: Виджеттин администратор формасынын HTML көрсөтүлүшү.

en: HTML representation of the widget.
ky_KG: HTML виджеттинин көрүнүшү.

[ctx: HTML tag]
en: Address
ky_KG: Дареги

en: HTML title for the object, transformed for display.
ky_KG: HTML объектинин аталышы, көрсөтүү үчүн өзгөртүлгөн.

en: HTML title for the post, transformed for display.
ky_KG: Жазуунун HTML аталышы, көрсөтүү үчүн өзгөртүлгөн.

en: HTML title for the template, transformed for display.
ky_KG: Шаблондун HTML аталышы, көрсөтүү үчүн өзгөртүлгөн.

en: HTML title for the term.
ky_KG: Элементтин HTML аталышы.

en: HTTP Requests
ky_KG: HTTP сурамдары

en: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
ky_KG: Багыттоонун HTTP статусу, багыттоо коду 3xx болушу керек.

en: HTTP requests are blocked
ky_KG: HTTP сурамдары бөгөттөлгөн

en: HTTP requests are partially blocked
ky_KG: HTTP сурамдары жарым-жартылай бөгөттөлгөн

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
ky_KG: HTTP сурамдары туруктуу %1$s тарабынан бөгөттөлгөн, хосттордун ак тизмеси менен: %2$s.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
ky_KG: HTTP сурамдары туруктуу %s тарабынан бөгөттөлгөн, уруксат берилген хосттор жок.

en: HTTP requests seem to be working as expected
ky_KG: HTTP сурамдары иштейт

en: HTTPS is already supported for your website.
ky_KG: Сайтыңыз эчак эле HTTPS туташуусун колдойт.

en: HTTPS request failed.
ky_KG: HTTPS сурамы ийгиликсиз.

en: HTTPS status
ky_KG: HTTPS абалы

en: Haitian Creole
ky_KG: Гаити Креолчо

en: Halifax
ky_KG: Галифакс

en: Harare
ky_KG: Хараре

en: Harbin
ky_KG: Харбин

en: Havana
ky_KG: Гавана

en: Have a default theme available
ky_KG: Демейки теманы орнотуңуз

en: Header
ky_KG: Баш

en: Header Image
ky_KG: Баш сүрөтү

en: Header Media
ky_KG: Медиафайл аталышы

en: Header Text
ky_KG: Аталыш тексти

en: Header Text Color
ky_KG: Аталышынын текстинин түсү

en: Header Video
ky_KG: Баш аталыш Видеосу

en: Header cell
ky_KG: Баш бөлүм уячасы

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
ky_KG: Аталышы жаңыртылган. Анын кандай экенин көрүү үчүн <a href="%s">Сайтка кириңиз</a>.

en: Heading 1
ky_KG: Макала башы 1

en: Heading 2
ky_KG: Макала башы 2

en: Heading 3
ky_KG: Макала башы 3

en: Heading 4
ky_KG: Макала башы 4

en: Heading 5
ky_KG: Макала башы 5

en: Heading 6
ky_KG: Макала башы 6

en: Headings
ky_KG: Аталыштар

en: Hebrew
ky_KG: Еврейче

en: Hebron
ky_KG: Хеброн

en: Height
ky_KG: Бийиктиги

en: Height in pixels
ky_KG: Бийиктиги пиксел менен

en: Height of the crop as a percentage of the image height.
ky_KG: Сүрөттүн бийиктигинин пайызы катары кесүү бийиктиги.

en: Hello world!
ky_KG: Салам, дүйнө!

en: Help
ky_KG: Жардам

en: Help & Support
ky_KG: Жардам жана колдоо

en: Helsinki
ky_KG: Хельсинки

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
ky_KG: Колдонуучунун ролдору жана алардын мүмкүнчүлүктөрүнүн кыскача сүрөттөмөсү:

en: Hermosillo
ky_KG: Эрмосильо

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
ky_KG: Сиз «Текст» виджетинин «Визуалдык» табына жөн гана HTML тыштаган окшойсун. Мунун ордуна өзүңүздүн кодуңузду «Текст» табына тыштаңыз. Альтернатива катары жаңы «Колдонуучулук HTML» виджетин колдонуңуз!

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ky_KG: Саламатсызбы ###USERNAME###!
    
    Бул кабарлоо сиздин "###SITENAME###" сайтындагы e-mail дарегиңиз ###NEW_EMAIL### болуп ийгиликтүү өзгөртүлгөндүгүн ырастайт.
    
    Эгерде сиз дарегиңизди өзгөртпөгөн болсоңуз, анда сайттын администраторуна, 
    ###ADMIN_EMAIL### дарегине жазыңыз
    
    Бул e-mail кат ###EMAIL### дарегине жөнөтүлдү
    
    Урматтоо менен,
    Сайттын командасы "###SITENAME###"
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ky_KG: Саламатсызбы ###USERNAME###!
    
    Бул кабарлоо сиздин сырсөзүңүздүн "###SITENAME###" сайтында ийгиликтүү өзгөргөнүн ырастайт.
    
    Эгер сиз сырсөзүңүздү өзгөртпөгөн болсоңуз, анда сайттын администраторуна e-mail кат,
    ###ADMIN_EMAIL### дарегине жазыңыз
    
    Бул e-mail кат ###EMAIL### дарегине жөнөтүлдү
    
    Урматтоо менен,
    Сайттын командасы "###SITENAME###"
    ###SITEURL###

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
ky_KG: Саламатсызбы! Күндүз мен курьермин, ал эми кечинде &#8212; жаңыдан келе жаткан актёрмун. Бул менин блогум. Мен Кызыл-Кыяда жашайм, мен Джек деген итимди жакшы көрөм жана пина коладаны (Жана жамгырга калып калууну).

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ky_KG: Саламатсызбы,
    
    Бул эскертме администратордун e-mail дареги өзгөртүлгөнүн ырастайт
      ###SITENAME###.
    
    Жаңы администратордун дареги ###NEW_EMAIL###.
    
    Бул билдирүү ###OLD_EMAIL### дарегине жөнөтүлдү
    
    Урматтоо менен,
    Сайттын командасы ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ky_KG: Саламатсызбы,
    
    Бул эскертме тармак администраторунун e-mail дареги өзгөртүлгөнүн ырастайт
    ###SITENAME###.
    
    Тармак администраторунун жаңы электрондук почта дареги — ###NEW_EMAIL###.
    
    Бул билдирүү ###OLD_EMAIL### дарегине жөнөтүлдү
    
    Урматтоо менен,
    Сайттын командасы ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
ky_KG: Саламатсызбы,
    
    Сиз '%1$s' сайтына кошулууга чакыруу алдыңыз
    %2$s тармагында, %3$s ролу менен.
    
    Чакырууну кабыл алуу үчүн шилтемени басыңыз:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
ky_KG: Саламатсызбы,
    Сиз '%1$s' сайтына кошулууга чакыруу алдыңыз
    %2$s тармагында, %3$s ролу менен.
    Эгер сиз бул сайтка кошулууну каалабасаңыз, бул емайл
    катка этибарга албаңыз. Чакыруу бир нече күнгө жарактуу..
    
    Аккаунтуңузду активдештирүү үчүн шилтемени басыңыз:
    %%s

en: Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from <a href="%s">Gravatar</a>.
ky_KG: Саламатсызбы, бул комментарий.
    Комментарийлерди модерациялоону, түзөтүүнү жана өчүрүүнү баштоо үчүн консолдогу «Комментарийлер» экранына өтүңүз.
    Комментарийлердин аватарлары <a href="%s">Gravatar</a> кызматынан жүктөлөт.

en: Hidden
ky_KG: Жашырылган

en: Hide
ky_KG: Жашыруу

en: Hide Details
ky_KG: Деталдарын жашыруу

en: Hide header image
ky_KG: Баш сүрөттү жашыруу

en: Hide image
ky_KG: Сүрөтүү жашыруу

en: Hide password
ky_KG: Парольду жашыруу

en: Highlights
ky_KG: Белгиленген

en: Hindi
ky_KG: Индусча

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
ky_KG: Кеңеш: Сырсөздүн узундугу минимум жети символдон туруш керек. Аны ишенимдүүрөк кылыш үчүн, үстүңкү жана астыңкы регистрдеги тамгаларды, сандарды жана ! " ? $ % ^ &amp; ) сыяктуу символдорду колдонуңуз.

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
ky_KG: Кеңеш: Сизге кеминде он эки белгиден турган сырсөз коюуну сунуштайбыз. Аны коопсуз кылуу үчүн чоң жана кичине тамгаларды, сандарды жана ошол сыяктуу символдорду колдонуңуз! " ? $ % ^ &amp; ).

en: History
ky_KG: Тарых

en: Ho Chi Minh
ky_KG: Хошимин

en: Hobart
ky_KG: Хобарт

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
ky_KG: Комментарийде %s шилтемеден ашык болсо, модерацияга кезекке кой. (Спамдын мүнөздүү өзгөчөлүгү &#8212; көп сандагы шилтемелер.)

en: Holiday
ky_KG: Майрам

en: Home
ky_KG: Башкы

en: Home URL
ky_KG: Негизги URL

en: Homepage
ky_KG: Башкы бет

en: Homepage Settings
ky_KG: Башкы баракча оңдоп-түздөөлөрү

en: Homepage and posts page must be different.
ky_KG: Башкы баркача менен жазмалар баракчасында айырма болушу керек.

en: Homepage: %s
ky_KG: Башкы бет: %s

en: Hong Kong
ky_KG: Гонконг

en: Honolulu
ky_KG: Гонолулу

en: Horizontal
ky_KG: Горизонталдуу

en: Horizontal line
ky_KG: Горизонталдык сызык

en: Horizontal position from the left to begin the crop as a percentage of the image width.
ky_KG: Сүрөттүн туурасынын пайызы катары кесүүнү баштоо үчүн сол горизонталдуу абал.

en: Horizontal space
ky_KG: Кемтик (H)

en: Hour
ky_KG: Саат

en: Hours
ky_KG: Саат

en: Hovd
ky_KG: Ховд

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
ky_KG: Курсорду теманын үстүнө алып барыңыз же &laquo;Активдештирүү&raquo; жана &laquo;Жандуу көрүү&raquo; баскычтарын көрүү үчүн көрсөтүңүз же басыңыз.

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
ky_KG: Жазуулар тизмесиндеги саптын үстүнө курсорду алып барганда, жазууну башкарууга мүмкүндүк берген шилтемелер пайда болот. Сиз төмөнкү кадамдарды аткара аласыз:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
ky_KG: Колдонуучулардын тизмесиндеги саптын үстүнө курсорду алып барсаңыз, колдонуучуларды башкарууга мүмкүндүк берген шилтемелер пайда болот. Сиз төмөнкү кадамдарды аткарсаңыз болот:

en: Hovering over a row reveals action links that allow you to manage media items. You can perform the following actions:
ky_KG: Тизмени саптын үстүнө жылдырганда, элементти башкарууга мүмкүндүк берген аракет шилтемелери тизмеде көрсөтүлөт. Сиз төмөнкү кадамдарды аткарсаңыз болот:

en: How long we retain your data
ky_KG: Сиздин маалыматыңызды канча убакытка чейин сактайбыз

en: How many items would you like to display?
ky_KG: Канча элемемент көрсөтүүнү каалайсыз?

en: How we protect your data
ky_KG: Сиздин маалыматыңызды кантип коргойбуз

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    Someone with administrator capabilities recently requested to have the
    administration email address changed on this site:
    ###SITEURL###
    
    To confirm this change, please click on the following link:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ky_KG: Саламатсызбы ###USERNAME###!
    
    Администратордук укугу бар кимдир бирөө жакында сайттын администраторунун email дарегин өзгөртүүнү суранды
    
    Эгер чындап эле ошондой болсо, аны өзгөртүү үчүн төмөнкү шилтемени басыңыз:
    ###ADMIN_URL###
    
    Сиз бул билдирүүнү этибарга албай, жок кылсаңыз болот,
    эгер сиз бул аракетти жасагыңыз келбесе.
    
    Бул билдирүү ###EMAIL### дарегине жөнөтүлдү
    
    Урматтоо менен,
    Сайттын командасы "###SITENAME###"
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently clicked the 'Delete Site' link on your site and filled in a
    form on that page.
    
    If you really want to delete your site, click the link below. You will not
    be asked to confirm again so only click this link if you are absolutely certain:
    ###URL_DELETE###
    
    If you delete your site, please consider opening a new site here some time in
    the future! (But remember that your current site and username are gone forever.)
    
    Thank you for using the site,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ky_KG: Саламатсызбы ###USERNAME###,
    
    Сиз жакында сайтыңыздагы «Сайтты өчүрүү» шилтемесин бастыңыз
    жана тиешелүү форманы толтурдуңуз.
    
    Эгер сиз чындап эле сайтты өчүргүңүз келсе, анда төмөнкү шилтемени басыңыз. Башка эч кандай ырастоо сурамы болбойт, андыктан сиз өз 
    чечимиңизге толук ишенишиңиз керек:
    ###URL_DELETE###
    
    Эгер сиз сайтты жок кылсаңыз, келечекте жаңысын ачууну ойлонуп 
    көрүңүз! (Бирок учурдагы сайтыңыз жана колдонуучу атыңыз биротоло жоголоорун унутпаңыз.)
    
    Бул сайтты колдонгонуңуз үчүн рахмат,
    Вебмастер ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ky_KG: Саламатсызбы ###USERNAME###,
    
    Сиз жакында аккаунтуңуздун e-mail дарегин өзгөртүүнү сурандыңыз.
    
    Эгер бул чын эле сиз болсоңуз, анда төмөндөгү шилтемени басып, алмаштырууну ырастаңыз:
    ###ADMIN_URL###
    
    Сиз бул билдирүүнү этибарга албай, жок кылсаңыз болот,
    эгер сиз бул аракетти жасагыңыз келбесе.
    
    Бул билдирүү ###EMAIL### дарегине жөнөтүлдү
    
    Урматтоо менен,
    Сайттын командасы ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
ky_KG: Саламатсызбы, USERNAME!
    
    Сиздин аккаунтуңуз орнотулду.
    
    Сиз бул маалыматты колдонуу менен кире аласыз:
    Колдонуучунун аты: USERNAME
    Сырсөз: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Рахмат!
    
    --Сайттын командасы «SITE_NAME»

en: Howdy!
    
    WordPress has a built-in feature that detects when a plugin or theme causes a fatal error on your site, and notifies you with this automated email.
    ###CAUSE###
    First, visit your website (###SITEURL###) and check for any visible issues. Next, visit the page where the error was caught (###PAGEURL###) and check for any visible issues.
    
    ###SUPPORT###
    
    If your site appears broken and you can't access your dashboard normally, WordPress now has a special "recovery mode". This lets you safely login to your dashboard and investigate further.
    
    ###LINK###
    
    To keep your site safe, this link will expire in ###EXPIRES###. Don't worry about that, though: a new link will be emailed to you if the error occurs again after it expires.
    
    When seeking help with this issue, you may be asked for some of the following information:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###
ky_KG: Саламатсызбы!
    
    WordPressте плагин же тема сиздин сайтыңызда ката кетирип жатканын аныктап, email аркылуу автоматтык түрдө жөнөтөт.
    ###CAUSE###
    Алгач сайтыңызга барыңыз (###SITEURL###) жана көрүнгөн көйгөйлөр бар-жогун текшериңиз. Андан кийин ката кеткен бетке өтүңүз (###PAGEURL###) жана андагы көрүнүп турган көйгөйлөрдү текшериңиз.
    
    ###SUPPORT###
    
    Эгер сиздин сайт бузулуп, консолго кире албасаңыз, WordPress азыр атайын "калыбына келтирүү режимине" ээ. Бул сиздин башкаруу панелиңизге аман-эсен кирип, андан ары иликтөөгө мүмкүндүк берет.
    
    ###LINK###
    
    Сайтыңыздын коопсуздугу үчүн бул шилтеменин мөөнөтү ###EXPIRES### ичинде бүтөт. Бирок, бул жөнүндө кабатыр болбоңуз: эгер ката мөөнөтү аяктагандан кийин дагы кайталанса, сизге жаңы шилтеме email аркылуу жөнөтүлөт.
    
    Бул маселе боюнча жардам сураганда, сизден төмөнкү маалыматтардын айрымдары суралышы мүмкүн:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###

en: Howdy! Plugins and themes failed to update on your site at %s.
ky_KG: Саламатсызбы! %s сайтыңыздагы плагиндерди жана темаларды жаңыртуу ишке ашкан жок.

en: Howdy! Plugins failed to update on your site at %s.
ky_KG: Саламатсызбы! %s сайтыңыздагы плагиндерди жаңыртуу ишке ашкан жок.

en: Howdy! Some plugins and themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
ky_KG: Саламатсызбы! Кээ бир плагиндер жана темалар сиздин %s сайтыңызда автоматтык түрдө эң акыркы нускасына жаңыртылган. Сиз тараптан эч кандай чара талап кылынбайт.

en: Howdy! Some plugins have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
ky_KG: Саламатсызбы! Кээ бир плагиндер сиздин %s сайтыңызда автоматтык түрдө эң акыркы нускасына жаңыртылган. Сиз тараптан эч кандай чара талап кылынбайт.

en: Howdy! Some themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
ky_KG: Саламатсызбы! Кээ бир темалар сиздин %s сайтыңызда автоматтык түрдө эң акыркы нускасына жаңыртылган. Сиз тараптан эч кандай чара талап кылынбайт.

en: Howdy! Themes failed to update on your site at %s.
ky_KG: Саламатсызбы! %s сайтыңыздагы темаларды жаңыртуу ишке ашкан жок.

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ky_KG: Саламатсызбы,
    
    Аккаунтуңуз үчүн төмөнкү аракетке өтүнүч келип түштү:
    
          ###DESCRIPTION###
    
    Бул өтүнүчтү ырастоо үчүн төмөнкү шилтемени басыңыз:
    ###CONFIRM_URL###
    
    Сиз бул билдирүүнү этибарга албай, жок кылсаңыз болот,
    эгер сиз бул аракетти жасагыңыз келбесе.
    
    Урматтоо менен,
    Сайттын командасы ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ky_KG: Саламатсызбы,
    
    Жеке маалыматтар боюнча чара көрүү өтүнүчү ###SITENAME### дарегинде тастыкталды:
    
    Колдонуучу: ###USER_EMAIL###
    Сурам: ###DESCRIPTION###
    
    Сиз бул баракта сурмдарды көрүп жана башкара аласыз:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Урматтоо менен,
    Сайттын командасы ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ky_KG: Саламатсызбы,
    
    Сиздин жеке маалыматтарды экспорттоо сурамыңыз аткарылды. Төмөнкү
    шилтемени басуу менен маалыматыңызды жүктөп алсаңыз болот. Коопсуздук жана купуялык үчүн, маалыматтар ###EXPIRATION### кийин өчүрүлөт, сураныч, аларды ошол убакытка чейин жүктөп алыңыз.
    
    ###LINK###
    
    Жакшы каалоолор менен,
    Сайттын командасы ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ky_KG: Саламатсызбы,
    
    ###SITENAME### сайтындагы жеке маалыматтарды өчүрүү өтүнүчүңүз аткарылды.
    
      Эгерде сизде кандайдыр бир кошумча суроолор же тынчсыздануулар болсо, сайттын администрациясына кайрылыңыз.
    
    Кененирээк маалымат алуу үчүн Сиз биздин купуялык саясатыбызды окуй аласыз: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Урматтоо менен,
    Сайттын командасы ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ky_KG: Саламатсызбы,
    
    ###SITENAME### сайтындагы жеке маалыматтарды өчүрүү өтүнүчүңүз аткарылды.
    
    Эгерде сизде кандайдыр бир кошумча суроолор же тынчсыздануулар болсо, сайттын администрациясына кайрылыңыз.
    
    Урматтоо менен,
    Сайттын командасы ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
ky_KG: Кандай, %s

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
ky_KG: Бирок, бул ресурстарды туура колдонуу, купуялык саясатыңыз талап кылган маалыматты камсыз кылуу жана аны актуалдуу жана так сактоо сиздин жоопкерчилигиңиз.

en: However, you can still <a href="%s">activate this theme</a>, and use the Site Editor to customize it.
ky_KG: Ошентсе да, сиз дагы эле <a href="%s">бул теманы активдештирсеңиз</a> жана анын жөндөөлөрү үчүн сайттын редакторун колдоно аласыз.

en: However, your WordPress Address is currently controlled by a PHP constant and therefore cannot be updated. You need to edit your %1$s and remove or update the definitions of %2$s and %3$s.
ky_KG: Бул WordPress сайтынын URL дареги PHP туруктуулугуна коюлган жана жаңыртуу мүмкүн эмес окшойт. Сиз %1$s түзөтүп, %2$s жана %3$s үчүн аныктамаларды алып салышыңыз же жаңыртыңыз.

en: Huge
ky_KG: Чоң

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
ky_KG: Ар кандай контексттеги жазуунун түрү үчүн адам окуй турган энбелгилер.

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
ky_KG: Ар кандай контексттер үчүн адам окуй турган таксономия энбелгилери.

en: Human-readable name identifying the widget type.
ky_KG: Виджеттин түрүн аныктаган окула турган ат.

en: Hungarian
ky_KG: Венгерче

en: Hurray! Your theme supports site editing with blocks. <a href="%1$s">Tell me more</a>. %2$s
ky_KG: Ура! Сиздин тема блокторду колдонуу менен толук сайтты түзөтүүнү колдойт. <a href="%1$s">Көбүрөөк билүү</a>. %2$s

en: I really need an ID for this to work.
ky_KG: Бул иштеши үчүн мага ID керек.

en: I'm sure I want to permanently delete my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
ky_KG: Мен өзүмдүн сайтымды биротоло өчүргүм келет жана мен аны эч качан кайтара албайм же %s колдоно албасымды түшүнөм.

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
ky_KG: ID #%1$s: %2$s <strong>Кечиресиз, бул колдонуучуну өчүрүүгө укугуңуз жок.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
ky_KG: ID #%1$s: %2$s <strong>Учурдагы колдонуучу өчүрүлбөйт.</strong>

en: ID of global styles config.
ky_KG: Глобалдык стил конфигурациясынын ID.

en: ID of sidebar.
ky_KG: Виджет аймагынын ID.

en: ID of template.
ky_KG: Шаблон ID.

en: ID of the post context.
ky_KG: Жазуу контекстинин ID.

en: IO error.
ky_KG: Кириш/чыгыш катасы.

en: IP address for the comment author.
ky_KG: Комментарийдин авторунун IP дареги.

en: Icelandic
ky_KG: Исладнча

en: Icon
ky_KG: Сөлөкөт (Icon)

en: Icon of block type.
ky_KG: Блок түрүнүн сүрөтчөсү.

[ctx: Id for link anchor (TinyMCE)]
en: Id
ky_KG: ID

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
ky_KG: Id тамга менен башталып, тамгаларды, сандарды, сызыктарды, чекиттерди, үтүрлөрдү же астын сызыктарды гана камтышы керек.

en: Identicon (Generated)
ky_KG: Identicon (Автоматтуу түрдө)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
ky_KG: Эгер %1$s өчүрүлгөн болсо, сервер администраторуңуздан аны иштетүүнү сураныңыз же <a href="%2$s">Apache документтерине</a> же <a href="%3$s">башка ресурстарга кайрылыңыз </a> a> маалымат үчүн.

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
ky_KG: Эгер медиафайл эч кандай жазууга тиркелбесе, сиз муну &laquo;Колдонулган&raquo; тилкесинде көрөсүз жана сиз каалаган жазууну тандап, ага файлды тиркөө үчүн кичинекей калкыма терезени ачып &laquo;Тиркеме&raquo; шилтемесин басыңыз.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
ky_KG: Зарыл болсо, WordPress жаңы жазууларыңыз тууралуу ар кандай кызматтарга автоматтык түрдө кабарлайт.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
ky_KG: Эгерде сизге керек болгон скрипт тизмеде жок болсо, <a href="%s">аны плагиндер каталогунан издеңиз</a>.

en: If the value is a string, the value will be used as the archive slug. If the value is false the post type has no archive.
ky_KG: Эгер маани сап болсо, ал архив энбелгиси катары колдонулат. Эгерде маани «жалган» болсо, анда жазуу түрүнүн архиви жок.

en: If this is a development website you can <a href="%s" target="_blank">set the environment type accordingly</a> to enable application passwords.
ky_KG: Эгер бул иштеп чыгуу сайты болсо, колдонмо сырсөздөрүн камтышы үчүн <a href="%s" target="_blank">тиешелүү чөйрөнүн түрүн орното аласыз</a>.

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
ky_KG: Эгер бул катачылыктан болсо, анда бул e-mail катка көңүл бурбаңыз, эч нерсе болбойт.

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
ky_KG: Эгер сиз видеону кошсоңуз, сүрөт видео жүктөө учурунда резерв катары колдонулат.

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
ky_KG: Эгер сизде купуялык саясаты барагы бар болсо, аны төмөндө тандаңыз. Эгер жок болсо, анда аны түзүңүз.

en: If you are a member of a regulated industry, or if you are subject to additional privacy laws, you may be required to disclose that information here.
ky_KG: Эгер сиз жөнгө салынуучу тармактын мүчөсү болсоңуз же купуялык боюнча кошумча мыйзамдарга баш ийсеңиз, бул маалыматты бул жерге кошсоңуз болот.

en: If you are a plugin author, you can <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-eraser-to-your-plugin/" target="_blank">learn more about how to add support for the Personal Data Eraser to a plugin here</a>.
ky_KG: Плагиндин авторлоруна үчүн пайдалуу <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-eraser-to-your-plugin/" target="_blank">плагинге жеке маалыматтарды өчүрүүнү колдоо кошуу боюнча маалымат</a>.

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
ky_KG: Эгерде сиз Microsoft Word программасынан форматталган текстти киргизгиңиз келсе, бул режимди өчүрүп көрүңүз. Редактор Word'дон көчүрүлгөн текстти автоматтык түрдө тазалайт.

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Eraser tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
ky_KG: Сиз плагиндин документтерин карап чыга аласыз же плагиндин авторунан ал чогулткан маалыматтар жана маалыматтарды жок кылуу куралын колдоо жөнүндө сурасаңыз болот. Бул маалымат <a href="%s">Купуялык саясаты боюнча колдонмодо</a> жеткиликтүү болушу мүмкүн.

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Exporter tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
ky_KG: Сиз плагиндин документтерин карап чыгыңыз же плагиндин авторунан ал чогулткан маалыматтар жана маалыматтарды экспорттоо куралын колдоо тууралуу сурасаңыз болот. Бул маалыматты <a href="%s">Купуялык саясаты боюнча колдонмодо</a> тапса болот.

en: If you are still seeing this warning after having tried the actions below, you may need to contact your hosting provider for further assistance.
ky_KG: Төмөнкү кадамдарды жасагандан кийин дагы бул эскертүүнү көрүп жатсаңыз, кошумча жардам алуу үчүн хостинг колдооңузга кайрылышыңыз керек болушу мүмкүн.

en: If you are the owner of this network please check that your host&#8217;s database server is running properly and all tables are error free.
ky_KG: Эгер сиз тармактын администратору болсоңуз, анда MySQL кызматы иштеп жатканын жана таблицаларда каталар жок экендигин текшериңиз.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
ky_KG: Эгер сиз бул терминдердин маанисин билбесеңиз, анда сиз хостинг провайдериңизге кайрылышыңыз керек болот. Эгер сизге дагы дале жардам керек болуп жатса, сиз каалаган убакта <a href="%s">WordPress колдоо форумуна</a> баш багсаңыз болот.

en: If you change this, an email will be sent at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
ky_KG: Өзгөртүү болгон учурунда, ырастоо үчүн жаңы дарегиңизге кат жөнөтүлөт. <strong>Жаңы дарек ырасталмайынча активдештирилбейт.</strong>

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
ky_KG: Эгер сиз шилтемени өчүрсөңүз, ал биротоло өчүрүлөт, анткени шилтеме себети азырынча жок.

en: If you do code, or want to learn how, you can contribute technically in numerous ways:
ky_KG: Эгер сиз код жазсаңыз же үйрөнүүнү кааласаңыз, техникалык жактан салым кошуунун көптөгөн ыкмалары бар:

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
ky_KG: Эгер маалымат базасына кирүү мүмкүнчүлүгүн кантип орнотууну билбесеңиз, <strong>хостинг провайдериңизге</strong> кайрылыңыз. Эгерде көйгөй дагы эле чечиле элек болсо &#8212; балким, сизге <a href="%s">WordPress колдоо форумунан</a> жардам берет.

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
ky_KG: Эгер сиз сайтка аталыш катары эч кандай сүрөт чыгаргыңыз келбесе, анда &laquo;Аталыш сүрөтү&raquo; бөлүмүнүн астындагы &laquo;Аталыш сүрөтүн өчүрүү&raquo; баскычын басыңыз. Эгер кийинчерээк аны кайтаргыңыз келсе, берилген варианттардын бирин тандап, &laquo;Өзгөртүүлөрдү сактоо&raquo; баскычын басыңыз.

en: If you do not want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
ky_KG: Эгер сиз өзүңүздүн сүрөтүңүздү жүктөөнү каалабасаңыз, анда ушул сонун сүрөттөрдүн бирин колдонсоңуз болот же туш келди тартипте чыгарсаңыз болот.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
ky_KG: Эгер сиз %s сайтыңызды колдонгуңуз келбесе, аны ушул форманы колдонуп өчүрсөңүз болот. Сиз <strong>Сайтты биротоло өчүрүү</strong> дегенди басканда, биз сизге шилтемеси бар емайл кат жөнөтөбүз. Сайтты өчүрүү үчүн аны аткарыңыз.

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
ky_KG: Браузерде макаланы түзөтүүдө же жарыялоодо кошумча куки сакталат, ал жеке маалыматтарды камтыбайт жана сиз түзөткөн жазуунун ID'ун гана камтыйт, 1 күндөн кийин мөөнөтү бүтөт.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
ky_KG: Эгер сайтта аккаунтуңуз болсо же комментарий калтырсаңыз, биз сиз жөнүндө сактаган жеке маалыматтардын, анын ичинде сиз берген маалыматтардын экспорттук файлын талап кыла аласыз. Сиз ошондой эле бул маалыматтарды өчүрүүнү сурансаңыз болот, бул биз административдик, юридикалык же коопсуздук максаттары үчүн сактоого милдеттүү болгон маалыматтарды камтыбайт.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
ky_KG: Эгер сизде азырынча бир дагы меню жок болсо, <strong>&laquo;жаңы меню түзүү&raquo; шилтемесин басыңыз</strong>.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
ky_KG: Эгерде сизде башка системада билдирүүлөр жана комментарийлер болсо, WordPress аларды бул сайтка импорттой алат. Баштоо үчүн тизмеден системаны тандаңыз:

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
ky_KG: Эгер сиз биздин сайтка комментарий калтырсаңыз, атыңызды, емайл дарегин жана сайтыңызды куки файлында сактоону тандасаңыз болот. Бул сиздин ынгайлуулугуңуз үчүн, кайра комментарий жазганда маалыматтарды кайра толтурбоо үчүн жасалат. Бул кукилер бир жыл бою сакталат.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
ky_KG: Эгерде сиз комментарий калтырсаңыз, комментарийдин өзү жана анын метадайындары чексиз сакталат. Бул кийинки комментарийлерди кабылдоо үчүн кезекке коюунун ордуна, автоматтык түрдө аныктоо жана кабылдоо максатында жасалат.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
ky_KG: Эгер сиз жаңылыштык менен бул экранга түшүп калсаңыз жана өзүңүздүн сайттарыңыздын бирин ачкыңыз келсе, анда төмөнкү шилтемелерди колдонсоңуз болот.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
ky_KG: Эгер сиз сырсөздү калыбына келтирүүнү сурансаңыз, сиздин IP дарегиңиз баштапкы абалга келтирилген email почтага кошулат.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
ky_KG: Эгер сиз катталган колдонуучу болсоңуз жана сайтка сүрөттөрдү жүктөсөңүз, анда EXIF ​​метадайындары бар сүрөттөрдү жүктөөдөн качсаңыз болот, анткени алар GPS жайгашкан жериңизди камтышы мүмкүн. Коноктор бул маалыматты сайттан сүрөттөрдү жүктөп алуу менен чыгара алышат.

en: If you use your site for commercial purposes and you engage in more complex collection or processing of personal data, you should note the following information in your privacy policy in addition to the information we have already discussed.
ky_KG: Эгерде сиз өз сайтыңызды коммерциялык максатта колдонсоңуз жана жеке маалыматтарды татаалыраак чогултуу же иштетүүнү ишке ашырсаңыз, анда купуялык билдирүүсүндө кошумча түрдө төмөнкү маалыматтарды беришиңиз керек.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
ky_KG: Эгерде сиздин сайтта аккаунтуңуз болсо жана сиз кирсеңиз, биз сиздин браузериңиз кукилерди колдой тургандыгын аныктоо үчүн убактылуу куки файлын орнотобуз, кукилер эч кандай жеке маалыматты камтыбайт жана браузериңизди жапканыңызда өчүрүлөт.

en: If you want site visitors to be able to register themselves, check the membership box. If you want the site administrator to register every new user, leave the box unchecked. In either case, you can set a default user role for all new users.
ky_KG: Эгер сиз сайттын конокторун каттоодон өтүшүн кааласаңыз, кутучаны белгилеңиз. Эгерде сиз сайттын администратору ар бир жаңы колдонуучуну катташын кааласаңыз, кутучаны белгилөөсүз калтырыңыз. Кандай болгон күндө да, сиз бардык жаңы колдонуучулар үчүн демейки колдонуучу ролун орното аласыз.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
ky_KG: Эгерде сиз категорияларды тегдерге (же тескерисинче) айландыргыңыз келсе, Импорттоо экранында <a href="%s">категорияларды жана тегдерди конвертер</a> колдонуңуз.

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
ky_KG: Эгер сизге бул барактан маалыматты экспорттоо керек болсо, аны алмашуу буферине көчүрүү үчүн төмөнкү баскычты колдонсоңуз болот. Сиз аны текст файлына чаптап, дискке сактасаңыз болот, же, мисалы, кызматкерлерди же теманы же плагиндерди иштеп чыгуучуларды колдоо үчүн билдирүү менен жөнөтө аласыз.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
ky_KG: Эгер сиз виджетти өчүрүп, бирок келечекте колдонуу үчүн анын жөндөөлөрүн келечекте колдонуу үчүн сактап калгыңыз келсе, аны &laquo;Активдүү эмес виджеттер&raquo; панелине сүйрөп жылдырыңыз. Ал жерден сиз аларды каалаган убакта кайра кошо аласыз. Эгер сиз виджеттери же башка аймактары азыраак болгон темага өтсөңүз, бул өзгөчө пайдалуу болушу мүмкүн.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
ky_KG: Эгер сайтыңыз чыкпаса, анда ушул тармактын администраторуна кайрылыңыз.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
ky_KG: Эгерде сиздин темаңызда бирден ашык демейки аталыш сүрөтү болсо, же сиз өзүңүз бирден ашык аталыш сүрөтүн жүктөгөн болсоңуз, анда сайттын ар бир бетинде туш келди сүрөттү көрсөтүү үчүн WordPress'ти жөндөсөңүз болот. &laquo;Жүктөлгөн сүрөттөр&raquo; же &laquo;Демейки сүрөттөр&raquo; астындагы &laquo;Туш келди&raquo; вариантын тандаңыз.

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
ky_KG: Эгерде сиздин темаңыз бир нече менюну колдосо, так аталыштар аларды башкарууга жардам берет.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
ky_KG: Эгерде сиз колдонуп жаткан темада виджет аймактары бар болсо, анда менюну да кошо аласыз. <a href="%s">Виджеттердин Башкаруу панелине</a> өтүп, менюну каптал тилкесинде же төмөнкү бөлүмдө көрсөтүү үчүн &#8220;Багыттоо менюсунун виджетин&#8221; кошуңуз.

en: If your website provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
ky_KG: Эгерде сиздин сайт автоматтык түрдө чечим кабыл алууну камтыган кызматтарды көрсөтсө, мисалы, кардардын жарнама профили үчүн насыя же маалымат чогултуу мүмкүнчүлүгү болсо, анда сиз маалымат кандайча колдонулаарын, чогултулган маалыматтардын негизинде кандай чечимдер кабыл алынарын жана колдонуучунун адамдын кийлигишүүсүз кабыл алынган чечимдери боюнча кандай укуктары бар экендигин көрсөтүшүңүз керек.

en: If your website receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
ky_KG: Эгерде сиздин сайт үчүнчү тараптан, анын ичинде жарнамачылардан колдонуучунун маалыматтарын алса, анда бул маалымат үчүнчү тараптын маалыматтарды иштетүү боюнча купуялык жөнүндө эскертме бөлүмүнө киргизилиши керек.

en: Image
ky_KG: Сүрөт

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Сүрөт <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
ky_KG: Сүрөттүн дареги

en: Image CSS Class
ky_KG: CSS-класс сүрөтү

en: Image Caption
ky_KG: Кол тамгасы

en: Image Crop Help
ky_KG: Кесүү боюнча жардам

en: Image Editor Save Failed
ky_KG: Сүрөт сакталбай калды

en: Image File
ky_KG: Сүрөт файлы

en: Image Position
ky_KG: Сүрөттүн орду

en: Image Processing Error
ky_KG: Сүрөттү иштетүүдө ката кетти

en: Image Rotation
ky_KG: Сүрөттү айлантуу

en: Image Size
ky_KG: Сүрөттүн өлчөмү

en: Image Title Attribute
ky_KG: Сүрөттүн Аталышынын Атрибуту

en: Image URL
ky_KG: Сүрөт (URL)

en: Image Upload Error
ky_KG: Сүрөт жүктөө катасы

en: Image Widget
ky_KG: Сүрөт

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
ky_KG[0]: Сүрөт виджети (%d)

en: Image could not be processed.
ky_KG: Сүрөттү оңдоо мүмкүн болгон жок.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
ky_KG: Сүрөт оңдоо ишке ашкан жок. Сураныч, дагы бир жолу аракет кылыңыз.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
ky_KG: Сүрөттү көрүү жана кесүү аймагы. Чычкан менен башкарууну талап кылат.

en: Image crop failed.
ky_KG: Сүрөттү кесүү мүмкүн болгон жок.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
ky_KG: Сүрөттүн маалыматтары жок. Сураныч, сүрөттү кайрадан жүктөңүз.

en: Image default align
ky_KG: Сүрөттөр үчүн демейки тегиздөө

en: Image default link type
ky_KG: Сүрөттөр үчүн демейки шилтеме түрү

en: Image default size
ky_KG: Сүрөттөр үчүн демейки өлчөмү

en: Image description
ky_KG: Баяндама

en: Image details
ky_KG: Сүрөт жөнүндө

en: Image edit.
ky_KG: Сүрөттү түзөтүү.

en: Image flip failed.
ky_KG: Сүрөттү айлантууга мүмкүн болгон жок.

en: Image metadata is inconsistent.
ky_KG: Сүрөттүн метадайындары жараксыз.

en: Image resize failed.
ky_KG: Сүрөттүн көлөмүн өзгөртүү мүмкүн эмес.

en: Image restored successfully.
ky_KG: Сүрөт ийгиликтүү калыбына келтирилди.

en: Image rotate failed.
ky_KG: Сүрөттү бурууга мүмкүн болгон жок.

en: Image saved
ky_KG: Сүрөт сакталды

[ctx: Image settings]
en: Settings
ky_KG: Жөндөөлөр

en: Image size in pixels
ky_KG: Сүрөттүн көлөмү пиксель менен

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Full Size
ky_KG: Толук

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Large
ky_KG: Чоң

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Medium
ky_KG: Орточо

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Thumbnail
ky_KG: Миниатюра

en: Image sizes
ky_KG: Сүрөттөрдүн өлчөмдөрү

en: ImageMagick supported file formats
ky_KG: ImageMagick тарабынан колдоого алынган файл форматтары

en: ImageMagick version number
ky_KG: ImageMagick нускасынын номери

en: ImageMagick version string
ky_KG: ImageMagick нускасынын саптары

en: Images
ky_KG: Сүрөттөр

en: Images cannot be scaled to a size larger than the original.
ky_KG: Сүрөттөрдү түпнускадан чоңураак өлчөмгө чейин масштабдатуу мүмкүн эмес.

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
ky_KG: <strong>%1$d &times; %2$d пиксел</strong> өлчөмүндөгү сүрөттөр өзгөртүүсүз колдонулат.

en: Images should be at least %s tall.
ky_KG: Сүрөттөрдүн бийиктиги кеминде %s болушу керек.

en: Images should be at least %s wide.
ky_KG: Сүрөттөрдүн туурасы кеминде %s болушу керек.

en: Imagick Resource Limits
ky_KG: Imagick ресурстук чектөөлөрү

en: Imagick version
ky_KG: Imagick нускасы

en: Import
ky_KG: Импорт

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
ky_KG: API аркылуу Tumblr'дан жазууларды жана медиа файлдарды импорттоо.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
ky_KG: Movable Type же TypePad'дан жазууларды жана комментарийлерди импорттоо.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
ky_KG: API аркылуу LiveJournal'дан жазууларды импорттоо.

en: Import posts from an RSS feed.
ky_KG: RSS түрмөгүнөн жазууларды импорттоо.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
ky_KG: Blogger'ден жазууларды, комментарийлерди жана колдонуучуларды импорттоо.

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
ky_KG: WordPress экспорттук файлынан жазууларды, баракчаларды, комментарийлерди, кошумча талааларды, категорияларды жана тэгдерди импорттоо.

en: Important:
ky_KG: Маанилүү:

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
ky_KG: %1$s үчүн %3$s ыкмасын эмес, %2$s ыкмасын колдонуңуз. Карап көрүңүз: %4$s.

en: In a few words, explain what this site is about.
ky_KG: Бул сайттын кыскача баяндамасы.

en: In a few words, explain what this site is about. Example: &#8220;%s.&#8221;
ky_KG: Бул сайт эмне жөнүндө экенин бир нече сөз менен түшүндүрүңүз. Мисалы: &#8220;%s.&#8221;

en: In addition to listing what personal data you collect, you need to note why you collect it. These explanations must note either the legal basis for your data collection and retention or the active consent the user has given.
ky_KG: Чогултулган жеке маалыматтардын тизмесинен тышкары, сиз аны эмне үчүн чогултуп жатканыңызды белгилешиңиз керек. Бул түшүндүрмөлөр маалыматтарды чогултуунун жана сактоонун мыйзамдуулугун же колдонуучу берген макулдугун негиздеши керек.

en: In reply to %s.
ky_KG: %s га жооп.

en: In reply to: %s
ky_KG: Жооп катары: %s

en: In response to
ky_KG: Жооп катары

en: In response to: %s
ky_KG: Жооп катары: %s

en: In the <strong>Author</strong> column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and site URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
ky_KG: <strong>&laquo;Автор&raquo;</strong> тилкесинде автордун аты-жөнү, емайл жана сайтынан тышкары, автордун IP дареги да көрсөтүлөт. Бул шилтемени басуу менен сиз ушул IP даректен жасалган бардык комментарийлерди көрөсүз.

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
ky_KG: <strong>&laquo;Комментарий&raquo;</strong> тилкесинде, каалаган комментарийдин үстүнө курсорду алып барсаңыз, кабыл алууга, жооп берүүгө (жана кабыл алууга), анын дайындарын өзгөртүүгө, түзөтүүгө, спам деп белгилөөгө же өчүрүүгө мүмкүнчүлүк берет.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
ky_KG: <strong>&laquo;Жооп катары&raquo;</strong> тилкеси үч элементти камтыйт. Текст &#8212; бул комментарий жазылган жазуунун аталышы жана бул жазууну түзөтүү үчүн шилтеме. &laquo;Жазманы көрүү&raquo; шилтемеси сайттын тышкы бөлүгүндө бул жазууга алып барат. Аз сандагы булут бул жазуу канча кабыл алынганын көрсөтөт. Эгерде текшерүүнү күтүп жаткан комментарийлер болсо, алардын номери менен кызыл тегерекче көрсөтүлөт. Аны басуу менен сиз бул жазуу боюнча текшерилбеген комментарийлерди гана көрө аласыз.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
ky_KG: <strong>«Жөнөтүлдү»</strong> тилкесинде комментарий жөнөтүлгөн датасы жана убактысы көрсөтүлгөн шилтеме көрсөтүлөт. Аны басуу менен сиз сайттын сырткы бөлүгүндөгү бул комментарийге өтсөңүз болот.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
ky_KG: Бул барактын &laquo;Аталыштын тексти&raquo; бөлүмүндө текстти көрсөтүүнү же жашырууну тандай аласыз. Сиз ошондой эле тексттин түсүн &laquo;Түстү тандоо&raquo; баскычын басып, HTML'де кабыл алынган жарактуу HEX-кодду киргизүү менен (мисалы, &laquo;#ff0000&raquo; &#8212; кызыл) же пайда болгон куралдын жардамы менен түстү тандоо менен көрсөтсөңүз болот.

en: In the Info tab, you will find all the details about the configuration of your WordPress site, server, and database. There is also an export feature that allows you to copy all of the information about your site to the clipboard, to help solve problems on your site when obtaining support.
ky_KG: Маалымат өтмөгүндө сиз WordPress сайтыңыздын, сервериңиздин жана маалымат базасынын бардык жөндөөсүнүн чоо-жайын таба аласыз. Ошондой эле сайт жөнүндө бардык маалыматты алмашуу буферине көчүрүүгө мүмкүндүк берген экспорттук функция бар, ал колдоо кызматына кайрылганда сайттын көйгөйлөрүн чечүүгө жардам берет.

en: In the Status tab, you can see critical information about your WordPress configuration, along with anything else that requires your attention.
ky_KG: Статус өтмөгүндө сиз WordPress жөндөөсүнүн маанилүү маалыматын, ошондой эле көңүлүңүздү талап кылган нерселерди көрө аласыз.

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
ky_KG: Түзөтүү аймагында, баскыч Tab табуляциянын символун киргизет.

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
ky_KG: Бул жолу , WordPress сиздин плагиндериңиздин биринде ката тапты, %s.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
ky_KG: Бул жолу, WordPress сиздин темаңызда ката тапты, %s.

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the website. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
ky_KG: Бул бөлүмдө сайт тарабынан чогултулган же иштетилген жеке маалыматтар канча убакытка чейин сакталаарын түшүндүрүшү керек. Ар бир берилиштер топтому үчүн пландарды жана аларды сактоонун себептерин аныктоо сиздин милдетиңиз, бирок бул маалыматты бул жерге кошуу пайдалуу. Мисалы, сиз байланыш формасынын маалыматтары алты ай, веб аналитика бир жыл жана кардар сатып алуу маалыматтары 10 жыл сакталаарын белгилей аласыз.

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
ky_KG: Бул бөлүмдө колдонуучуларыңыздын маалыматтарын коргоо үчүн көрүлгөн чаралар түшүндүрүлүшү керек. Бул шифрлөө сыяктуу техникалык чараларды, 2 фактордук аутентификация сыяктуу коопсуздук чараларын жана кызматкерлер тараптагы чараларды камтыйт (маалыматтарды коргоо курстары алар аяктаган). Эгер сиз таасирине баалоо (Privacy Impact Assessment (PIA)) жүргүзгөн болсоңуз, бул тууралуу да эскере аласыз.

en: In this section you should explain what procedures you have in place to deal with data breaches, either potential or real, such as internal reporting systems, contact mechanisms, or bug bounties.
ky_KG: Бул жерде сиз бузуулардан коргоо үчүн кандай процедуралар көрүлүп жатканын, мүмкүн болгон же реалдуу, мисалы, ички аныктоо тутумдары, байланыш механизми же каталарды издөө үчүн стимул программаларын тизмектеп чыгышыңыз керек.

en: In this section you should explain what rights your users have over their data and how they can invoke those rights.
ky_KG: Бул бөлүмдө колдонуучулардын өз маалыматтарына кандай укуктары бар жана алар аларды кантип колдонсо болорун түшүндүрүшү керек.

en: In this section you should list all transfers of your site data outside the European Union and describe the means by which that data is safeguarded to European data protection standards. This could include your web hosting, cloud storage, or other third party services.
ky_KG: Бул бөлүмдө ЕБ'ден тышкаркы бардык берилиштер тизмеси жана ЕБ стандарттарына ылайык маалыматтарды коргоо чараларын камсыз кылуу керек. Бул сиздин веб-хостингиңизди, булут сактагычыңызды жана башка үчүнчү тараптын кызматтарын камтышы мүмкүн.

en: In this section you should name and list all third party providers with whom you share site data, including partners, cloud-based services, payment processors, and third party service providers, and note what data you share with them and why. Link to their own privacy policies if possible.
ky_KG: Бул сиз сайттын дайындарын бөлүшкөн бардык үчүнчү тараптарды, анын ичинде өнөктөштөрдү, булут кызматтарын, төлөм шлюздарын жана башка кызмат көрсөтүүчүлөрдү атап, тизмектеши керек. Аларга кандай маалыматтарды жана эмне үчүн бергениңизди белгилеңиз. Мүмкүн болсо, алардын купуялык эскертүүлөрүнө шилтеме бериңиз.

en: In this section you should note what personal data you collect from users and site visitors. This may include personal data, such as name, email address, personal account preferences; transactional data, such as purchase information; and technical data, such as information about cookies.
ky_KG: Бул бөлүмдө сиз колдонуучулардан жана коноктордон кандай жеке маалыматтарды чогултуп жатканыңызды белгилешиңиз керек, бул аты-жөнү, email дареги, аккаунттун жөндөөлөрү, сатып алуу маалыматтары сыяктуу операциялык маалыматтар, кукилер тууралуу маалымат сыяктуу техникалык маалыматтар.

en: In this section you should note your site URL, as well as the name of the company, organization, or individual behind it, and some accurate contact information.
ky_KG: Бул бөлүмдө сайтыңыздын дарегин (URL), анын артында турган компаниянын, уюмдун же жеке адамдардын атын, ошондой эле так байланыш маалыматын кошушуңуз керек.

en: In this section you should provide a contact method for privacy-specific concerns. If you are required to have a Data Protection Officer, list their name and full contact details here as well.
ky_KG: Бул жерде сиз купуялык маселелери боюнча сиз менен байланышуу ыкмасын көрсөтүшүңүз керек. Эгерде сизде маалыматтарды коргоо боюнча адис болсо, анын аты-жөнүн жана толук байланыш маалыматтарын бериңиз.

en: In this subsection you should list the cookies your website uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
ky_KG: Бул бөлүмдө сиз сайтыңыз колдонгон куки файлдарын, анын ичинде плагиндер, социалдык тармактар жана аналитика тарабынан коюлган файлдарды тизмектеп чыгышыңыз керек. Биз WordPress тарабынан демейки боюнча колдонулган куки файлдарынын тизмесин бердик.

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
ky_KG: Бул бөлүмдө сиз колдонгон веб аналитика топтомун, колдонуучулар өздөрүнө көз салуудан кантип баш тарта аларын жана бар болсо, веб аналитика провайдеринин купуялык саясатына шилтемени кошуңуз.

en: In this subsection you should note what information is captured through comments. We have noted the data which WordPress collects by default.
ky_KG: Бул бөлүмдө комментарийлер менен бирге кандай маалыматтар сакталганын белгилеп кетүү зарыл. Биз буга чейин WordPress демейки боюнча эмне курарын белгилеп кеткенбиз.

en: In this subsection you should note what information may be disclosed by users who can upload media files. All uploaded files are usually publicly accessible.
ky_KG: Бул бөлүмдө сиз медиа файлдарды жүктөө мүмкүнчүлүгү бар колдонуучулардан кандай маалымат ачык болуп калаарын көрсөтүүңүз керек. Бардык жүктөлүп берилген файлдар адатта жалпыга жеткиликтүү болот.

en: Inactive Plugins
ky_KG: Активдүү эмес плагиндер

en: Inactive Sidebar (not used)
ky_KG: Активдүү эмес тилке (жашыруун)

en: Inactive Themes
ky_KG: Активдүү эмес темалар

en: Inactive Widgets
ky_KG: Активдүү эмес виджеттер

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
ky_KG: Активдүү эмес плагиндер &mdash; зыяндуу коноктор үчүн азгырыктуу максаттар болуп саналат. Эгер сиз плагинди колдонбосоңуз, аны өчүргөнүңүз оң.

en: Inactive widgets
ky_KG: Активдүү эмес виджеттер

en: Incompatible Archive.
ky_KG: Архив шайкеш келбейт.

en: Incorrect post password.
ky_KG: Жазуу үчүн туура эмес сырсөз.

en: Incorrect username or password.
ky_KG: Колдонуучу аты же сырсөзү туура эмес.

en: Increase indent
ky_KG: Чегинүүнү көбөйтүү

en: Indian
ky_KG: Инд океаны

en: Indiana
ky_KG: Индиана

en: Indianapolis
ky_KG: Индианаполис

en: Indicates if a template is custom or part of the template hierarchy
ky_KG: Шаблон колдонуучунун же шаблон иерархиясынын бир бөлүгү экендигин көрсөтөт

[ctx: Indicates this palette comes from WordPress.]
en: Default
ky_KG: Демейки боюнча

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Custom
ky_KG: Кошумча

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Theme
ky_KG: Тема

[ctx: Indicates this palette is created by the user.]
en: Custom
ky_KG: Кошумча

en: Indicates whether the current variation is the default one.
ky_KG: Учурдагы вариация демейки болуп саналабы же жокпу көрсөтөт.

en: Individual posts may override these settings. Changes here will only be applied to new posts.
ky_KG: Жеке жазуулар бул жөндөөлөргө караганда артыкчылыкка ээ болушу мүмкүн. Бул жерде киргизилген өзгөртүүлөр жаңы жазууларга гана колдонулат.

en: Indonesian
ky_KG: Индонезияча

en: Industry regulatory disclosure requirements
ky_KG: Тармактык ченемдик талаптарды ачыкка чыгаруу талаптары

en: Inexistent terms.
ky_KG: Бул элементтер жок.

en: Info
ky_KG: Маалымат

en: Initial %d result loaded. Type to filter all available results. Use up and down arrow keys to navigate. | Initial %d results loaded. Type to filter all available results. Use up and down arrow keys to navigate.
ky_KG[0]: %d баштапкы натыйжа жүктөлдү. Бардык жеткиликтүү натыйжаларды чыпкалоо үчүн териңиз. Багыттоо үчүн өйдө-ылдый жебе баскычтарын колдонуңуз.

en: Inline CSS code that registers the CSS class required for the style.
ky_KG: Стил талап кылган CSS классын каттоо үчүн орнотулган CSS.

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
ky_KG: Калкыма панели (сүрөт, шилтеме же объект тандалган кезде)

en: Insert
ky_KG: Коюу

en: Insert Image
ky_KG: Сүрөт киргизүү

en: Insert Page Break tag
ky_KG: Баракты үзүү тегин коюу

en: Insert Read More tag
ky_KG: &laquo;Кененирээк&raquo; тегин киргизүү

en: Insert audio playlist
ky_KG: Аудио ойнотуу тизмесине кыстаруу

en: Insert column after
ky_KG: Мындан кийни тилке кошуу

en: Insert column before
ky_KG: Буга чейин тилке кошуу

en: Insert date/time
ky_KG: Дата/убакыт киргизүү

en: Insert from URL
ky_KG: URL-ден кыстыруу

en: Insert gallery
ky_KG: Галереяны киргизүү

en: Insert image
ky_KG: Сүрөт киргизүү

en: Insert into Navigation Menu
ky_KG: Багыттоо менюсуна кыстаруу

en: Insert into Post
ky_KG: Жазууга коюу

en: Insert into page
ky_KG: Бетке киргизүү

en: Insert into post
ky_KG: Жазмага киргизүү

en: Insert into template
ky_KG: Шаблонго киргизүү

en: Insert into template part
ky_KG: Шаблон бөлүгүнө киргизүү

en: Insert link
ky_KG: Шилтемени киргизүү

en: Insert media from another website
ky_KG: Башка сайттан медиафайлды кыстарыңыз

en: Insert row after
ky_KG: Мындан кийин сап кошуу

en: Insert row before
ky_KG: Буга чейин сап кошуу

en: Insert table
ky_KG: Таблицаны кыстаруу

en: Insert video
ky_KG: Видео киргизүү

en: Insert video playlist
ky_KG: Видео ойнотуу тизмесине кыстаруу

en: Insert/edit code sample
ky_KG: Код үзүндүсүн киргизүү/түзөтүү

en: Insert/edit image
ky_KG: Сурөт коюу/өзгөртүү

en: Insert/edit link
ky_KG: Шилтемени кыстыруу/түзөтүү

en: Insert/edit media
ky_KG: Медияны киргизүү/түзөтүү

en: Inserted text
ky_KG: Кыстарылган текст

en: Inserting Media
ky_KG: Медиафайлдарды коюу

en: Install
ky_KG: Орнотуу

en: Install %s now
ky_KG: %s азыр орнотуу

en: Install &amp; Preview
ky_KG: Орнотуу &amp; Алдын ала көрүү

en: Install Now
ky_KG: Орнотуу

en: Install Parent Theme
ky_KG: Энелик темасын орнотуу

en: Install Themes
ky_KG: Темаларды орнотуу

en: Install and preview theme: %s
ky_KG: Орнотуу жана теманы көрүү: %s

en: Install the latest version of WordPress
ky_KG: WordPress'тин эң акыркы нускасын орнотуңуз

en: Installation Required
ky_KG: Орнотуу талап кылынат

en: Installation failed.
ky_KG: Орнотуу ишке ашкан жок.

en: Installed Plugins
ky_KG: Орнотулгандар

en: Installed themes
ky_KG: Орнотулган темалар

en: Installing…
ky_KG: Орнотулууда...

en: Instance settings of the widget, if supported.
ky_KG: Виджет экземплярынын жөндөөлөрү (эгер колдоого алынса).

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
ky_KG: XML-RPC ыкмасына жетишсиз аргументтер өткөрүлүп берилди.

en: Internal search handler error.
ky_KG: Издөө функциясынын ички катасы.

en: Internet Explorer does not give you the best WordPress experience. Switch to Microsoft Edge, or another more modern browser to get the most from your site.
ky_KG: Internet Explorer эскирген жана WordPress'ти толугу менен колдонууга мүмкүнчүлүк бербейт. Microsoft Edge же башка заманбап браузерге өтүүнү карап көрүңүз.

en: Introduce yourself.
ky_KG: Өзүңүздү тааныштырыңыз.

en: Introduction
ky_KG: Киришүү

en: Inuvik
ky_KG: Инувик

en: Invalid
ky_KG: Жараксыз

en: Invalid API response code (%d).
ky_KG: API жооп коду туура эмес (%d)

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
ky_KG: Content-Disposition мааниси жараксыз. Content-Disposition `attachment форматында болушу керек; filename="image.png"` же ушул сыяктуу.

en: Invalid JSON body passed.
ky_KG: Туура эмес JSON сурамы жөнөтүлдү.

en: Invalid JSONP callback function.
ky_KG: JSONP кайра чалуу функциясы жараксыз.

en: Invalid URL
ky_KG: Жараксыз URL

en: Invalid URL format.
ky_KG: Жараксыз URL форматы.

en: Invalid URL.
ky_KG: Жараксыз URL.

en: Invalid action name.
ky_KG: Аракеттин аты жараксыз.

en: Invalid activation key.
ky_KG: Туура эмес активация ачкычы.

en: Invalid attachment ID.
ky_KG: Тиркеме ID жараксыз.

en: Invalid attribute name.
ky_KG: Атрибут аты жараксыз.

en: Invalid author ID.
ky_KG: Жараксыз автор ID.

en: Invalid block type.
ky_KG: Жараксыз блоктун түрү.

en: Invalid block.
ky_KG: Жараксыз блок.

en: Invalid changeset UUID
ky_KG: UUID өзгөртүү топтому жараксыз

en: Invalid comment ID.
ky_KG: Комментарий ID жараксыз.

en: Invalid comment author ID.
ky_KG: Комментарийдин авторунун ID жараксыз.

en: Invalid comment content.
ky_KG: Жараксыз комментарий мазмуну.

en: Invalid comment status.
ky_KG: Комментарий абалы туура эмес.

en: Invalid cookie format.
ky_KG: Жараксыз куки форматы.

en: Invalid cookie.
ky_KG: Жараксыз кукилер.

en: Invalid data provided.
ky_KG: Жараксыз маалымат берилген.

en: Invalid data. No selected item.
ky_KG: Туура эмес маалымат. Тандалган элементтер жок.

en: Invalid data. The item does not exist.
ky_KG: Туура эмес маалымат. Элемент жетишпейт.

en: Invalid data. Unknown state.
ky_KG: Туура эмес маалымат. Белгисиз абалы.

en: Invalid data. Unknown type.
ky_KG: Туура эмес маалымат. Белгисиз түрү.

en: Invalid date.
ky_KG: Жараксыз дата.

en: Invalid email address in request.
ky_KG: Сурамда емайл дареги жараксыз.

en: Invalid email address when generating personal data export file.
ky_KG: Жеке маалыматтарды экспорттоо файлын түзүүдө email дареги жараксыз.

en: Invalid email address.
ky_KG: Жараксыз электрондук дарек.

en: Invalid featured media ID.
ky_KG: Тандалган медианын туура эмес ID.

en: Invalid file type
ky_KG: Туура эмес файл түрү

en: Invalid form submission.
ky_KG: Форманы туура эмес жөнөтүү.

en: Invalid hex color.
ky_KG: Түс HEX мааниси жараксыз.

en: Invalid image URL.
ky_KG: Жараксыз сүрөт URL.

en: Invalid item ID.
ky_KG: Жараксыз ID элемент.

en: Invalid key.
ky_KG: Туура эмес ачкыч

en: Invalid menu ID.
ky_KG: Жараксыз меню ID.

en: Invalid menu location.
ky_KG: Менюнун туура эмес жайгашкан жери.

en: Invalid object type.
ky_KG: Жараксыз объекттин түрү

en: Invalid page template.
ky_KG: Жараксыз барак шаблону.

en: Invalid parameter(s): %s
ky_KG: Туура эмес параметр: %s

en: Invalid parameter.
ky_KG: Жөндөөлөр туура эмес.

en: Invalid parameters.
ky_KG: Жөндөөлөр туура эмес.

en: Invalid personal data action.
ky_KG: Жеке маалыматтар менен туура эмес аракет.

en: Invalid personal data request.
ky_KG: Жеке маалымат үчүн жараксыз сурам.

en: Invalid plugin page.
ky_KG: Плагин барагы туура эмес.

en: Invalid plugin path.
ky_KG: Плагинге туура эмес жол.

en: Invalid post
ky_KG: Туура эмес жазуу

en: Invalid post ID.
ky_KG: Жараксыз ID жазуу.

en: Invalid post format.
ky_KG: Жараксыз жазуу форматы.

en: Invalid post parent ID.
ky_KG: Жараксыз нелик жазуу ID.

en: Invalid post type.
ky_KG: Жараксыз жазманын түрү.

en: Invalid post.
ky_KG: Жараксыз жазма.

en: Invalid recovery key format.
ky_KG: Калыбына келтирүүчү ачкычтын форматы жараксыз.

en: Invalid recovery key.
ky_KG: Калыбына келтирүүчү ачкыч жараксыз.

en: Invalid request ID when generating personal data export file.
ky_KG: Жеке маалыматтарды экспорттоо файлын түзүүдө ID сурамы жараксыз.

en: Invalid request ID when merging personal data to export.
ky_KG: Экспорттоо үчүн жеке маалыматтарды бириктирүүдө жараксыз сурам ID.

en: Invalid request ID when processing personal data to erase.
ky_KG: Өчүрүү үчүн жеке маалыматтарды иштеп чыгууда сурам ID туура эмес.

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
ky_KG: Жеке маалыматтарды экспорттоо менен емайл кат жөнөтүүдө жараксыз сурам ID'у.

en: Invalid request ID.
ky_KG: Жараксыз сурам ID'у.

en: Invalid request status.
ky_KG: Сурамдын абалы туура эмес.

en: Invalid request type.
ky_KG: Сурамдын түрү туура эмес.

en: Invalid revision ID.
ky_KG: Жараксыз ревизия ID.

en: Invalid role.
ky_KG: Жараксыз рол.

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
ky_KG: Кыска коддун аты жараксыз: %1$s. Боштуктарды же резервдик белгилерди колдонбоңуз: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
ky_KG: Кыска коддун аты жараксыз: Бош ат көрсөтүлгөн.

en: Invalid slug.
ky_KG: Жараксыз жарлык.

en: Invalid status.
ky_KG: Жараксыз статус.

en: Invalid strategy `%1$s` defined for `%2$s` during script registration.
ky_KG: Туура эмес стратегия `%1$s` скрипт каттоо учурунда `%2$s` үчүн аныкталган.

en: Invalid taxonomy.
ky_KG: Жараксыз таксономия.

en: Invalid taxonomy: %s.
ky_KG: Жараксыз таксономия: %s.

en: Invalid template parent ID.
ky_KG: Энелик шаблон ID'у туура эмес.

en: Invalid term ID.
ky_KG: Элемент ID жараксыз.

en: Invalid translation type.
ky_KG: Котормонун түрү туура эмес.

en: Invalid type parameter.
ky_KG: Түр жөндөөсү жараксыз.

en: Invalid user ID for reassignment.
ky_KG: Кайра дайындоо үчүн колдонуучунун ID мааниси жараксыз.

en: Invalid user ID.
ky_KG: Туура эмес колдонуучу ID'си.

en: Invalid user parameter(s).
ky_KG: Колдонуучунун маалыматтары жараксыз берилди.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
ky_KG: %2$s үчүн %1$s мааниси жараксыз. Жарактуу маани %3$s жана %4$s аралыгында болушу керек.

en: Invalid value for background attachment.
ky_KG: Фондук тиркеме үчүн жараксыз маани.

en: Invalid value for background position X.
ky_KG: Фон X орду үчүн жараксыз маани.

en: Invalid value for background position Y.
ky_KG: Фон Y орду үчүн жараксыз маани.

en: Invalid value for background repeat.
ky_KG: Фонду кайталоо үчүн жараксыз маани.

en: Invalid value for background size.
ky_KG: Фон өлчөмү үчүн жараксыз маани.

en: Invalid value.
ky_KG: Жараксыз маани.

en: Invalid widget type.
ky_KG: Жараксыз виджеттин түрү.

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
ky_KG: Чакыруу каты жаңы колдонуучуга жөнөтүлдү. Ал текшерүү шилтемесин баскандан кийин аккаунтун түзө алат.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
ky_KG: Колдонуучуга чакыруу email каты жөнөтүлдү. Ал ырастоо шилтемесин баскандан кийин сайтка мүчө боло алат.

en: Iqaluit
ky_KG: Икаилут

en: Irish
ky_KG: Ирландча

en: Irkutsk
ky_KG: Иркутск

en: Is SUHOSIN installed?
ky_KG: SUHOSIN орнотулганбы?

en: Is the Imagick library available?
ky_KG: Imagick жеткиликтүүбү?

en: Is the block dynamically rendered.
ky_KG: Динамикалык блок түзүү.

en: Is there no link to us?
ky_KG: Биздин сайтка эч кандай шилтеме жок көрүнөт.

en: Is this a multisite?
ky_KG: Тармак абалын колдонуу

en: Is this site discouraging search engines?
ky_KG: Бул сайт издөө системаларына көрүнүп турабы?

en: Is this site using HTTPS?
ky_KG: Бул сайт HTTPS колдонобу?

en: Isle of Man
ky_KG: Мэн аралы

en: Istanbul
ky_KG: Стамбул

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
ky_KG: Сайтыңызда азырынча меню жок окшойт. Сиз аны түзүүнү каалайсызбы? Баштоо үчүн баскычты басыңыз.

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
ky_KG: Сайт башка сайттарга жана кызматтарга бардык же кээ бир байланыштарды гана бөгөттөп коюшу мүмкүн. Туура эмес орнотулган болсо, бул темалардын жана плагиндердин туура эмес иштешине алып келиши мүмкүн.

en: It is up to search engines to honor this request.
ky_KG: Бул сурам &mdash; эске алынабы издөө тутумдарына көз каранды.

en: It is your responsibility to write a comprehensive privacy policy, to make sure it reflects all national and international legal requirements on privacy, and to keep your policy current and accurate.
ky_KG: Сиздин бардык улуттук жана эл аралык талаптарды камтыган купуялык саясатын жазуу жана аны так жана жаңыртуу сиздин милдетиңиз.

en: It looks like HTTPS is not supported for your website at this point.
ky_KG: Учурда HTTPS сайтыңызда колдоого алынбайт окшойт.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
ky_KG: Бул дарек боюнча эч нерсе табылган жок. Балким, %s дарегине түздөн-түз кирип көрөрсүз?

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
ky_KG: Apache модулу %s орнотулган эмес окшойт.

en: It looks like the response did not come from this site.
ky_KG: Жооптун булагы бул сайт эмес окшойт.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
ky_KG: Кыязы, сиз браузердин кооптуу %s нускасын колдонуп жатасыз. Эскирген браузерди колдонуу компьютериңиздин бузулуу коркунучун жогорулатат. Сураныч, WordPress'тин толук иштөө тажрыйбасы үчүн браузериңизди жаңыртыңыз.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
ky_KG: Кыязы, сиз браузердин эскирген %s нускасын колдонуп жатасыз. Сураныч, WordPress'тин толук иштөө тажрыйбасы үчүн браузериңизди жаңыртыңыз.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
ky_KG: Орнотууңуз Nginx веб серверин колдонуп жаткандай. <a href="%s">Анын конфигурациясы жөнүндө көбүрөөк билүү</a>.

en: It was not possible to check your scheduled events
ky_KG: Пландаштырылган тапшырмаларды текшерүү мүмкүн эмес

en: Italian
ky_KG: Италиянча

en: Italic
ky_KG: Курсив

en: Item added.
ky_KG: Элемент кошулду.

en: Item deleted.
ky_KG: Элемент өчүрүлдү.

en: Item not added.
ky_KG: Элемент кошулган жок.

en: Item not updated.
ky_KG: Элемент жаңыланган жок.

en: Item updated.
ky_KG: Элемент жаңыланды.

en: Items deleted.
ky_KG: Элементтер өчүрүлдү.

en: Items list
ky_KG: Элементтер тизмеси

en: Items list navigation
ky_KG: Элементтер тизмеси боюнча багыттоо

en: JSONP support is disabled on this site.
ky_KG: Бул сайтта JSONP колдоосу өчүрүлгөн.

en: Jakarta
ky_KG: Джакарта

en: Jamaica
ky_KG: Ямайка

en: Jan Mayen
ky_KG: Ян-Марен

en: January
ky_KG: Январь

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
ky_KG: Янв

en: Japanese
ky_KG: Жапончо

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
ky_KG: Бул функция JavaScriptти талап кылат.

en: Jayapura
ky_KG: Джаяпура

en: Jersey
ky_KG: Джерси

en: Jerusalem
ky_KG: Иерусалим

en: Johannesburg
ky_KG: Йоханнесбург

en: Johnston
ky_KG: Жонсон

en: Join the diverse WordPress contributor community and connect with other people who are passionate about maintaining a free and open web.
ky_KG: WordPress салым кошуучуларынын коомчулугуна кошулуңуз жана эркин жана ачык интернетти сактоону каалаган башка адамдар менен байланышыңыз.

en: Juba
ky_KG: Жуба

en: Jujuy
ky_KG: Жужуй

en: July
ky_KG: Июль

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
ky_KG: Июл

en: Jump to footnote reference %1$d
ky_KG: %1$d түшүндүрмөсүнө өтүү

en: June
ky_KG: Июнь

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
ky_KG: Июн

en: Juneau
ky_KG: Джуно

en: Just another %s site
ky_KG: Дагы бир %s сайты

en: Just another WordPress site
ky_KG: Дагы бир WordPress сайты

en: Justify
ky_KG: Туурасы боюнча

en: Kabul
ky_KG: Кабул

en: Kaliningrad
ky_KG: Калининград

en: Kamchatka
ky_KG: Камчатка

en: Kampala
ky_KG: Кампала

en: Kanton
ky_KG: Кантон

en: Karachi
ky_KG: Карачи

en: Kashgar
ky_KG: Кашгар

en: Kathmandu
ky_KG: Катманду

en: Katmandu
ky_KG: Катманду

en: Keep this link private
ky_KG: Шилтемени өздүк кылып калтыруу

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
ky_KG: Виджет жөндөөлөрүн сактап, аны активдүү эмес виджеттерге жылдырыңыз

en: Kentucky
ky_KG: Кентукки

en: Kerguelen
ky_KG: Кергелен

en: Key
ky_KG: Ачкыч

en: Keyboard Shortcuts
ky_KG: Ысык клавишалары

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
ky_KG: Баскычтоп колдонуучулары: Визуалдык редактордо иштегенде, куралдар тилкесине өтүү үчүн %s баскычын бассаңыз болот.

en: Keywords
ky_KG: Ачкыч сөздөр

en: Khandyga
ky_KG: Хандыга

en: Khartoum
ky_KG: Хартум

en: Kiev
ky_KG: Киев

en: Kigali
ky_KG: Кигали

en: Kind
ky_KG: Түр

en: Kinshasa
ky_KG: Киншаса

en: Kiritimati
ky_KG: Киритимати

en: Kirov
ky_KG: Киров

en: Knox
ky_KG: Нокс

en: Knox IN
ky_KG: Нокс (Индиана)

en: Kolkata
ky_KG: Калькутта

en: Korean
ky_KG: Корейче

en: Kosrae
ky_KG: Кусаие

en: Kralendijk
ky_KG: Краледжик

en: Krasnoyarsk
ky_KG: Красноярск

en: Kuala Lumpur
ky_KG: Куала-Лумпур

en: Kuching
ky_KG: Кучинг

en: Kuwait
ky_KG: Кувейт

en: Kwajalein
ky_KG: Кважалейн

en: Kyiv
ky_KG: Киев

en: La Paz
ky_KG: Ла-Пас

en: La Rioja
ky_KG: Ла-Риоха

en: Label
ky_KG: Текст

en: Lagos
ky_KG: Лагос

en: Language
ky_KG: Тил

en: Languages
ky_KG: Тилдер

en: Large
ky_KG: Чоң

en: Large size
ky_KG: Чоң өлчөмү

en: Large size image height
ky_KG: Чоң өлчөмдүн бийиктиги

en: Large size image width
ky_KG: Чоң өлчөмдүн туурасы

en: Last IP
ky_KG: Акыркы IP дарек

en: Last Login
ky_KG: Акыркы кирүү

en: Last Modified
ky_KG: Соңку өзгөртүү

en: Last Name
ky_KG: Фамилиясы

en: Last Post
ky_KG: Акыркы жазма

en: Last Updated
ky_KG: Акыркы жаңыртуу

en: Last Used
ky_KG: Акыркы колдонулган

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
ky_KG: Акыркы жолу өзгөртүлгөн: %1$s; %3$s ичинде %2$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
ky_KG: Акыркы жолу өзгөртүлгөн: %2$s ичинде %1$s

en: Last name for the user.
ky_KG: Колдонуучунун фамилиясы.

en: Last page
ky_KG: Акыркы бет

en: Last updated
ky_KG: Акыркы өзгөртүүлөр

en: Last updated: %s
ky_KG: Акыркы өзгөртүү: %s

en: Latest
ky_KG: Акыркы

en: Latest Posts
ky_KG: Соңку жазуулар

en: Latitude
ky_KG: Кеңдик

en: Latvian
ky_KG: Латвийче

en: Layout
ky_KG: Макети

en: Learn WordPress
ky_KG: WordPress Таануу

en: Learn about block themes
ky_KG: Блок темалары жөнүндө билип алыңыз

en: Learn how to <a href="%s" class="update-browser-link">browse happy</a>
ky_KG: <a href="%s" class="update-browser-link">Browse happy</a> долбоору тууралуу маалымат алыңыз

en: Learn how to configure the Authorization header.
ky_KG: Авторизациянын башын кантип ыңгайлаштырууну үйрөнүңүз.

en: Learn more
ky_KG: Көбүрөөк билүү

en: Learn more about CSS
ky_KG: CSS жөнүндө көбүрөөк маалымат алуу

en: Learn more about XML sitemaps.
ky_KG: XML сайт карталары жөнүндө көбүрөөк билүү.

en: Learn more about debugging in WordPress.
ky_KG: WordPress'те мүчүлүштүктөрдү оңдоо жөнүндө көбүрөөк билиңиз.

en: Learn more about page cache
ky_KG: Барактарды кэштөө жөнүндө көбүрөөк билүү

en: Learn more about persistent object caching.
ky_KG: Объектти туруктуу кэштөө жөнүндө көбүрөөк билүү.

en: Learn more about the %s version.
ky_KG: %s нускасы жөнүндө көбүрөөк билүү.

en: Learn more about troubleshooting WordPress.
ky_KG: WordPress көйгөйлөрүн чечүү тууралуу көбүрөөк билүү

en: Learn more about updating PHP
ky_KG: PHP жаңыртуу тууралуу көбүрөөк билүү

en: Learn more about what WordPress requires to run.
ky_KG: WordPress иштеши үчүн эмне талап кылынары жөнүндө көбүрөөк билиңиз.

en: Learn more about why you should use HTTPS
ky_KG: Эмне үчүн HTTPS колдонуу керектиги жөнүндө көбүрөөк билиңиз

en: Learn more.
ky_KG: Көбүрөөк билүү.

en: Leave a Comment
ky_KG: Комментарий калтыруу

en: Leave a Reply
ky_KG: Жооп калтыруу

en: Leave a Reply to %s
ky_KG: %sга жооп калтыруу

en: Leave a comment
ky_KG: Комментарий кошуу

en: Leave a reply
ky_KG: Комментарий калтыруу

en: Left
ky_KG: Солго

en: Left Sidebar
ky_KG: Сол меню

en: Length:
ky_KG: Узундугу:

en: Letter
ky_KG: Тамга

en: Library
ky_KG: Медиакана

en: Libreville
ky_KG: Либревиль

en: Light
ky_KG: Ачык

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
ky_KG: %2$s пайдалануу үчүн %1$s түздөн-түз күйгүзүлгөн болушу мүмкүн. Бул эч эле туура эмес. %2$s чалуусуна %3$s аракет кылыңыз.

en: Lima
ky_KG: Лима

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
ky_KG: Учурда көрсөтүлгөн ISO8601 ге ылайыктуу күндөн кийин жарыяланган комментарийлерге жоопторду чектөө.

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
ky_KG: Учурда көрсөтүлгөн ISO8601 ге ылайыктуу күнгө чейин жарыяланган комментарийлерге жоопторду чектөө.

en: Limit response to posts modified after a given ISO8601 compliant date.
ky_KG: Учурда көрсөтүлгөн ISO8601 ге ылайыктуу күндөн кийин өзгөртүлгөн жазууларга жоопторду чектөө.

en: Limit response to posts modified before a given ISO8601 compliant date.
ky_KG: Учурда көрсөтүлгөн ISO8601 ге ылайыктуу күнгө чейин өзгөртүлгөн жазууларга жоопторду чектөө.

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
ky_KG: Учурда берилген ISO8601 ге ылайыктуу күндөн кийин жарыяланган жазууларга жоопторду чектөө.

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
ky_KG: Учурда көрсөтүлгөн ISO8601 ге ылайыктуу күнгө чейин жарыяланган жазууларга жоопторду чектөө.

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
ky_KG: Бир нече таксономиялардын  өз ара мамилелерине негизделген натыйжаны чектөө.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
ky_KG: Тандоону белгилүү бир ата-энелк идентификатору бар объекттерден башка объекттерге чектөө.

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
ky_KG: Тандоону белгилүү бир MIME түрүндөгү тиркемелер менен чектеңиз.

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
ky_KG: Тандоону белгилүү бир медиа түрүндөгү тиркемелер менен чектеңиз.

en: Limit result set to blocks matching the search term.
ky_KG: Натыйжалар топтомун издөө сурамына дал келген блокторго чектеңиз.

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
ky_KG: Тандоону белгилүү бир статусу бар комментарийлер менен чектеңиз. Авторизацияны талап кылат.

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
ky_KG: Тандоону белгилүү бир түрдөгү комментарийлер менен чектеңиз. Авторизацияны талап кылат.

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
ky_KG: Белгилүү жазуу ID'лери дайындалган комментарийлер менен тандоону чектеңиз.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
ky_KG: Тандоону белгилүү бир колдонуучунун ID'лерине дайындалган комментарийлер менен чектеңиз. Авторизацияны талап кылат.

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
ky_KG: Тандоону белгилүү бир энелик ID'лери бар комментарийлер менен чектеңиз.

en: Limit result set to items except those with specific terms assigned in the %s taxonomy.
ky_KG: Тандоону %s таксономиясында белгиленген элементи бар объекттерге чектеңиз.

en: Limit result set to items that are sticky.
ky_KG: Тандоону тиркелген объекттерге чектеңиз.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
ky_KG: Тандоону белгилүү бир ата-энелик идентификаторлоруна чейин чектеңиз.

en: Limit result set to items with specific terms assigned in the %s taxonomy.
ky_KG: Тандоону %s таксономиясында белгиленген элементи бар объекттерге чектөө.

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
ky_KG: Тандоону бир же бир нече белгиленген статусу бар жазуулар менен чектеңиз.

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
ky_KG: Тандоону белгилүү бир авторлордун жазуулары менен чектеңиз.

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
ky_KG: Тандоону белгилүү бир menu_order мааниси бар жазууларна чейин чектеңиз.

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
ky_KG: Тандоону бир же бир нече белгиленген жарлыгы бар жазуулар менен чектеңиз.

en: Limit result set to specific IDs.
ky_KG: Тандоону белгилүү ID'лер менен чектеңиз.

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
ky_KG: Тандоону белгилүү бир ата-энеге дайындалган элементтер менен чектеңиз.

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
ky_KG: Тандоону белгилүү бир жазууга дайындалган элементтер менен чектеңиз.

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
ky_KG: Тандоону бир же бир нече атайын белгиленген жарлыгы бар элементтер менен чектеңиз.

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
ky_KG: Тандоону белгилүү бир автордун email дареги бар адамдар менен чектеңиз. Авторизацияны талап кылат.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
ky_KG: Тандоону бир же бир нече белгиленген статусу бар темалар менен чектеңиз.

en: Limit result set to users matching at least one specific capability provided. Accepts csv list or single capability.
ky_KG: Жок дегенде бир көрсөтүлгөн ролду канааттандырган колдонуучуларга тандоону чектеңиз. Сиз CSV тизмесин же бир ролду көрсөтсөңүз болот.

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
ky_KG: Кеминде бир көрсөтүлгөн ролго дал келген колдонуучуларга жыйынтык топтомун чектеңиз. Сиз CSV тизмесин же бир ролду көрсөтө аласыз.

en: Limit result set to users who are considered authors.
ky_KG: Учурдагы авторлорду гана көрсөтүү үчүн натыйжаны чектөө.

en: Limit result set to users who have published posts.
ky_KG: Жарыяланган жазуулары бар колдонуучулардын натыйжаларын чектеңиз.

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
ky_KG: Тандоону бир же бир нече атайын белгиленген жарлыгы бар колдонуучулар менен чектеңиз.

en: Limit results to items of an object type.
ky_KG: Натыйжаларды объект түрүнүн элементтери менен чектеңиз.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
ky_KG: Натыйжаларды бир же бир нече объекттин түрчөлөрүнүн элементтери менен чектеңиз.

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
ky_KG: Тандоону белгилүү бир жазуунун түрү менен байланышкан таксономиялар менен чектеңиз.

en: Limit results to those matching a category ID.
ky_KG: Натыйжаларды идентификатор категориясына дал келгенге чейин чектөө.

en: Limit results to those matching a keyword ID.
ky_KG: Ачкыч сөздүн идентификаторуна дал келүү үчүн жыйынтыктарды чектеңиз.

en: Limit results to those matching a pattern (slug).
ky_KG: Паттернге (жарлык) дал келген натыйжаларга тандоону чектеңиз.

en: Limit results to those matching a string.
ky_KG: Натыйжаларды сап менен дал келгенге чейин чектөө.

en: Limit to the specified post id.
ky_KG: Көрсөтүлгөн жазуу ID менен чектөө.

en: Limit to the specified template part area.
ky_KG: Шаблондун белгилүү бир аймагына чектөө.

en: Limits results to plugins with the given status.
ky_KG: Берилген статусу бар плагиндер менен жыйынтыктарды чектеңиз

en: Lindeman
ky_KG: Линдеман

en: Link
ky_KG: Шилтеме

en: Link CSS Class
ky_KG: CSS классына шилтеме

en: Link Categories
ky_KG: Шилтеме рубрикалары

en: Link Category
ky_KG: Шилтеме рубрикасы

en: Link ID
ky_KG: Шилтемелер ID

en: Link Image To:
ky_KG: Шилтеме:

en: Link Rel
ky_KG: Шилтеме REL

en: Link Relationship (XFN)
ky_KG: Шилтемеге (XFN) болгон мамиле

en: Link Target
ky_KG: Шилтеменин максаты

en: Link Text
ky_KG: Текстке шилтеме

en: Link To
ky_KG: Шилтеме

en: Link URL
ky_KG: Шилтеме

en: Link added.
ky_KG: Шилтеме кошулду.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
ky_KG: Казык

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
ky_KG: Казыктар

en: Link color
ky_KG: Шилтеме өңү

en: Link inserted.
ky_KG: Шилтеме киргизилди.

en: Link not found.
ky_KG: Шилтеме табылган жок.

en: Link options
ky_KG: Шилтеменин жөндөөлөрү

en: Link rating
ky_KG: Шилтеме рейтинги

en: Link selected.
ky_KG: Шилтеме тандалды.

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
ky_KG: Шилтеменин тексти, мисалы. &laquo;Кун талап кылуулары (PDF)&raquo;

en: Link thumbnails to:
ky_KG: Миниатюралардан шилтеме:

en: Link title
ky_KG: Шилтеменин аталышы

en: Link to Attachment Page
ky_KG: Тиркеме барагына шилтеме

en: Link to Media File
ky_KG: Медиафайлга шилтеме

en: Link to image
ky_KG: Сүрөткө шилтеме

en: Link to:
ky_KG: Шилтеме:

en: Links
ky_KG: Шилтемелер

en: Links for %s
ky_KG: &laquo;%s&raquo; сайтынын шилтемелери

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
ky_KG: Жогорку тилкедеги шилтемелер консолду сайттын сырткы бөлүгү менен байланыштырат, ошондой эле профилиңизге жана WordPress жөнүндө пайдалуу маалыматка кирүү мүмкүнчүлүгүн берет.

en: Links list
ky_KG: Шилтемелер тизмеси

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
ky_KG: Шилтемелерди Шилтеме категориялары боюнча бөлүүгө болот; алар жазуулар үчүн колдонулган категориялардан айырмаланып турат.

[ctx: Links widget]
en: Random
ky_KG: Туш келди

en: Lisbon
ky_KG: Лиссабон

en: List
ky_KG: Тизме

en: List item
ky_KG: Тизме элементи

en: List of menu items selected for deletion:
ky_KG: Өчүрүү үчүн тандалган меню элементтеринин тизмеси:

en: List of the missing image sizes of the attachment.
ky_KG: Тиркеле турган жетишпеген сүрөт өлчөмдөрүнүн тизмеси.

en: List view
ky_KG: Тизме көрүнүшү

en: Lithuanian
ky_KG: Литвийче

en: Live Broadcast
ky_KG: Түз Агым

en: Live Preview
ky_KG: Көрүү

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
ky_KG: Жандуу алдын ала көрүү &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
ky_KG: Көрүү: %s

en: Live preview theme: %s
ky_KG: Теманы жандуу көрүү: %s

en: Ljubljana
ky_KG: Любляна

en: Load more
ky_KG: Дагы жүктөө

en: Loading
ky_KG: Жүктөлүүдө...

en: Loading more results... please wait.
ky_KG: Көбүрөөк жыйынтыктар жүктөлүүдө... Күтө туруңуз.

en: Loading page, please wait.
ky_KG: Барак жүктөлүүдө, күтө туруңуз.

en: Loading&#8230;
ky_KG: Жүктөлүүдө&#8230;

en: Loading&hellip;
ky_KG: Жүктөө&hellip;

en: Loading..
ky_KG: Жүктөлүүдө..

en: Loading...
ky_KG: Жүктөө...

en: Loading…
ky_KG: Жүктөлүүдө...

en: Local time is %s.
ky_KG: Жергиликтүү убакыт: %s.

en: Local time is <code>%1$s</code>
ky_KG: Жердик убакыт: <code>%1$s</code>

en: Locale for the user.
ky_KG: Колдонуучу үчүн жергиликтүү.

en: Location of the uploaded file.
ky_KG: Жүктөлгөн файлдын жайгашкан жери.

en: Log %s out of all locations.
ky_KG: Бардык %s колдонуучу сессияларын бүтүрүү.

en: Log In
ky_KG: Кирүү

en: Log Out
ky_KG: Чыгуу

en: Log Out Everywhere
ky_KG: Бардык сессияларды бүтүрүү

en: Log Out Everywhere Else
ky_KG: Башка түзмөктөрдө чыгуу

en: Log in
ky_KG: Кирүү

en: Log in to Reply
ky_KG: Жооп берүү үчүн кириңиз

en: Log in to leave a Comment
ky_KG: Комментарий калтыруу үчүн аккаунтка кириңиз

en: Log out
ky_KG: Чыгуу

en: Log out of this account
ky_KG: Бул эсеп жазуусунан чыгуу

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Edit your profile</a>. <a href="%3$s">Log out?</a>
ky_KG: Сиз %1$s катары кирдиңиз. <a href="%2$s">Профилди түзөтүү</a>. <a href="%3$s">Чыгасызбы?</a>

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
ky_KG: <a href="%1$s">%2$s</a> болуп кирдиңиз.

en: Login Address (URL)
ky_KG: Кирүү дареги (URL)

en: Login Name
ky_KG: Логин аты

en: Login name for the user.
ky_KG: Колдонуучу үчүн логин.

en: Logo
ky_KG: Логотип

en: Lome
ky_KG: Ломе

en: London
ky_KG: Лондон

en: Longitude
ky_KG: Узактык

en: Longyearbyen
ky_KG: Лонгйир

en: Looking for %1$s in %2$s
ky_KG: %2$s ичинен %1$s издөө

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
ky_KG: Жаңы темаларды издеп атасызбы? Сиз WordPress.org темалар папкасынан карап издеп, орнотуп жана ушул жерден жандыра  аласыз.

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
ky_KG: Бир нерсе туура эмес кетип калды окшойт. Бир нече секунд күтүп анан кайра аракет кылып көрүңүз.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
ky_KG: Файлдын түрү туура эместей көрүнөт. Сураныч, алгылыктуу файлга шилтеме түзүңүз.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
ky_KG: Туура эмес файлдын түрүнө окшоп көрүнөт. Сураныч, аудио файлга шилтеме бериңиз.

en: Loop
ky_KG: Туюк

en: Loopback request
ky_KG: Кайчылаш сурамы

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
ky_KG: Кайчылаш сурамдары пландаштырылган тапшырмаларды аткаруу үчүн колдонулат, ошондой эле коддун тууралыгын текшерүү үчүн плагиндердин жана темалардын камтылган код редактору тарабынан колдонулат.

en: Lord Howe
ky_KG: Лорд-Хау

en: Los Angeles
ky_KG: Лос-Анджелес

en: Lost Password
ky_KG: Сырсөздү унуттуңузбу?

en: Lost your password?
ky_KG: Сырсөзүңүздү унуттуңузбу?

en: Louisville
ky_KG: Луисвилл

en: Lower Princes
ky_KG: Ловер Принцес

en: Luanda
ky_KG: Луанда

en: Lubumbashi
ky_KG: Лубумбаши

en: Lusaka
ky_KG: Лусака

en: Luxembourg
ky_KG: Люксембург

en: M j, Y @ H:i
ky_KG: d.m.Y H:i

en: M j, Y g:i a
ky_KG: d.m.Y H:i

en: M jS
ky_KG: d.m.Y

en: M jS Y
ky_KG: d.m.Y

en: MB (Leave blank for network default)
ky_KG: МБ (демейки үчүн бош калтырыңыз)

en: Macao
ky_KG: Макао

en: Macau
ky_KG: Макао

en: Macedonian
ky_KG: Македончо

en: Maceio
ky_KG: Масейо

en: Macquarie
ky_KG: Маквара

en: Madeira
ky_KG: Мадейра

en: Madrid
ky_KG: Мадрид

en: Magadan
ky_KG: Магадан

en: Mahe
ky_KG: Маэ

en: Mail Server
ky_KG: Почталык сервер

en: Main
ky_KG: Негизги

en: Main Page (no parent)
ky_KG: Негизги (теги жок)

en: Main menu
ky_KG: Башкы меню

en: Maintenance
ky_KG: Тейлөө

en: Majuro
ky_KG: Маджуро

en: Makassar
ky_KG: Макассар

en: Make this post sticky
ky_KG: Жазууну жабышчаак кылыңыз

en: Malabo
ky_KG: Малабо

en: Malay
ky_KG: Малайча

en: Maldives
ky_KG: Мальдивы

en: Malta
ky_KG: Мальта

en: Maltese
ky_KG: Мальтийче

en: Manage Archives
ky_KG: Архивди башкаруу

en: Manage Audio
ky_KG: Аудиофайлдарды башкаруу

en: Manage Comments
ky_KG: Комментарийлерди башкаруу

en: Manage Documents
ky_KG: Документтерди башкаруу

en: Manage Images
ky_KG: Сүрөттөрдү башкаруу

en: Manage Locations
ky_KG: Аймакты башкаруу

en: Manage Spreadsheets
ky_KG: Электрондук таблицаларды башкаруу

en: Manage Uploads
ky_KG: Файлдарды башкаруу

en: Manage Video
ky_KG: Видеофайлдарды башкаруу

en: Manage inactive plugins
ky_KG: Активдүү эмес плагиндерди башкаруу

en: Manage themes
ky_KG: Темаларды башкаруу

en: Manage with Live Preview
ky_KG: Визуалдык жөндөөлөргө өтүңүз

en: Manage your plugins
ky_KG: Cайттын плагиндерин башкаруу

en: Manage your themes
ky_KG: Cайттын темасын башкаруу

en: Managing Pages
ky_KG: Барактарды башкаруу

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
ky_KG: Барактарды башкаруу жазууларды башкарууга абдан окшош жана экранды да ушундай эле жөндөөгө болот.

en: Managua
ky_KG: Манагуа

en: Manaus
ky_KG: Манаус

en: Manila
ky_KG: Манила

en: Manual Offsets
ky_KG: Кол менен жылдыруу

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
ky_KG: Көптөгөн колдонуучулар комментарийлерди тез текшерүү үчүн тез баскычтарды колдонушат. Оң жактагы шилтемеден кошумча маалымат таба аласыз.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Erase Personal Data request should delete data from plugins as well.
ky_KG: Көптөгөн плагиндер WordPress маалымат базасында же алыстан жеке маалыматтарды чогултат же сактайт. Ар кандай жеке маалыматтарды өчүрүү сурамы да плагин маалыматтарын өчүрүүнү колдоого алышы керек.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Export Personal Data request should include data from plugins as well.
ky_KG: Көптөгөн плагиндер WordPress маалымат базасында же алыстан жеке маалыматтарды чогултат же сактайт. Ар кандай жеке маалыматтарды экспорттоо сурамы да плагин маалыматтарын экспорттоону колдоого алышы керек.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
ky_KG: Көпчүлүк темалар демейки боюнча кээ бир виджеттерди сиз өзүңүздүкүн кошконго чейин көрсөтөт, бирок алар каптал тилкелерин түзөтүүдө автоматтык түрдө көрүнбөйт. Биринчи виджетиңизди кошкондон кийин, сиз башкаларды &laquo;Жеткиликтүү виджеттер&raquo; панелдери менен кошо аласыз.

en: Maputo
ky_KG: Мапуту

en: March
ky_KG: Март

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
ky_KG: Мар

en: Marengo
ky_KG: Маренго

en: Margin
ky_KG: Сырткы боштук

en: Mariehamn
ky_KG: Мариехамн

en: Marigot
ky_KG: Маригот

en: Mark export request for &#8220;%s&#8221; as completed.
ky_KG: Экспорттук сурамды белгилеңиз &#8220;%s&#8221; катары аяктады.

en: Mark requests as completed
ky_KG: Сурамдарды аяктады деп белгилөө

en: Mark this comment as spam
ky_KG: Бул комментарийди спам деп белгилөө

en: Markup is not allowed in CSS.
ky_KG: CSSте белгилөөгө жол берилбейт.

en: Marquesas
ky_KG: Маркиздер

en: Martinique
ky_KG: Мартиника

en: Maseru
ky_KG: Масеру

en: Matamoros
ky_KG: Матаморос

en: Match case
ky_KG: Регистрди эске алуу менен

en: Match terms with the listed IDs.
ky_KG: Тизмеде көрсөтүлгөн ID'лер менен дал келгүүчү элементтер.

en: Mature
ky_KG: Чоңдор үчүн (18+)

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Чоңдор үчүн <span class="count">(%s)</span>

en: Mauritius
ky_KG: Маврикий

en: Mawson
ky_KG: Моусон

en: Max Height
ky_KG: Макс. бийиктиги

en: Max Width
ky_KG: Макс. туурасы

en: Max allowed packet size
ky_KG: Максималдуу пакет өлчөмү

en: Max connections number
ky_KG: Туташуулардын максималдуу саны

en: Max effective file size
ky_KG: Максималдуу эффективдүү файлдын өлчөмү

en: Max number of files allowed
ky_KG: Файлдардын уруксат берилген максималдуу саны

en: Max size of an uploaded file
ky_KG: Файлдын жүктөлүшүнүн максималдуу өлчөмү

en: Max size of post data allowed
ky_KG: POST сурамынын маалыматынын максималдуу өлчөмү

en: Maximum Rating
ky_KG: Максималдуу рейтинг

en: Maximum number of items to be returned in result set.
ky_KG: Тандоодо кайтарылган объекттердин максималдуу саны.

en: Maximum posts per page
ky_KG: Бир барактагы максималдуу жазуулар

en: Maximum size: %s
ky_KG: Мак. өлчөмү: %s

en: Maximum upload file size: %s.
ky_KG: Файлдын максималдуу өлчөмү: %s.

en: May
ky_KG: Май

[ctx: May abbreviation]
en: May
ky_KG: Май

en: Mayotte
ky_KG: Майотта

en: Mazatlan
ky_KG: Масатлан

en: Mbabane
ky_KG: Мбабане

en: McMurdo
ky_KG: Мак-Мердо

en: Media
ky_KG: Медиа

en: Media File
ky_KG: Медиа файл

en: Media Handling
ky_KG: Медияны башкаруу

en: Media Library
ky_KG: Файлдар медиаканасы

en: Media Settings
ky_KG: Медиафайлдардын ырастоолору

en: Media Widget
ky_KG: Медиа

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
ky_KG[0]: Медиа виджет (%d)

en: Media file attached.
ky_KG: Медиафайл жазууга тиркелди.

en: Media file detached.
ky_KG: Медиафайл жазуудан ажыратылды.

en: Media file moved to the Trash.
ky_KG: Медиафайл себетке жылдырылды.

en: Media file permanently deleted.
ky_KG: Медиафайл биротоло өчүрүлдү.

en: Media file restored from the Trash.
ky_KG: Медиафайл себеттен калтарылды.

en: Media file updated.
ky_KG: Медиафайл жаңыртылды.

en: Media items list
ky_KG: Медиафайлдардын тизмеси

en: Media items list navigation
ky_KG: Медиафайлдардын тизмеси боюнча багыттоо

en: Media library
ky_KG: Файлдар медиаканасы

en: Media list
ky_KG: Медиафайлдар тизмеси

en: Media title
ky_KG: Мультимедиянын аталышы

en: Media title&hellip;
ky_KG: Мультимедиянын аталышы ...

en: Median server response time was %1$s milliseconds. It should be less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
ky_KG: Сервердин орточо жооп берүү убактысы %1$s мс. Ал сунушталган %2$s мс чегинен азыраак болушу керек.

en: Median server response time was %1$s milliseconds. This is less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
ky_KG: Сервердин орточо жооп берүү убактысы %1$s мс. Бул сунушталган %2$s мс чегинен азыраак.

en: Medium
ky_KG: Ортого

en: Medium size
ky_KG: Орточо өлчөмү

en: Medium size image height
ky_KG: Орточо бийиктиги

en: Medium size image width
ky_KG: Орточо туурасы

en: Medium-Large size image height
ky_KG: Бийиктиги орточодон жогору

en: Medium-Large size image width
ky_KG: Туурасы орточодон жогору

en: Meetups
ky_KG: Жолугушуулар

en: Melbourne
ky_KG: Мельбурн

en: Membership
ky_KG: Мүчөлүк

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
ky_KG: Эстутум чегинен ашып кетти. Сураныч, кичинекей файлды тандаңыз.

en: Mendoza
ky_KG: Мендоса

en: Menominee
ky_KG: Меномине

en: Menu
ky_KG: Меню

en: Menu Item
ky_KG: Меню элементи

en: Menu Location
ky_KG: Меню аймагы

en: Menu Locations
ky_KG: Меню аймактары

en: Menu Management
ky_KG: Менюну башкаруу

en: Menu Name
ky_KG: Менюнун башы

en: Menu Options
ky_KG: Менюнун опциялары

en: Menu Settings
ky_KG: Меню жөндөөлөрү

en: Menu created
ky_KG: Меню жаратылды

en: Menu deleted
ky_KG: Меню өчүрүлдү

en: Menu item added
ky_KG: Меню элементи кошулду

en: Menu item deleted
ky_KG: Меню элементи өчүрүлдү

en: Menu item is now a sub-item
ky_KG: Меню элементи субменюга жылдырылды

en: Menu item moved down
ky_KG: Менюнун элементи ылдый жылдырылды

en: Menu item moved out of submenu
ky_KG: Меню элементи субменюдан жылдырылды

en: Menu item moved to the top
ky_KG: Менюнун элементи жогоруга жылдырылды

en: Menu item moved up
ky_KG: Меню элменти өйдө жылдырылды

en: Menu item removed
ky_KG: Меню элементи өчүрүлдү

en: Menu items do not support trashing. Set '%s' to delete.
ky_KG: Меню элементтерин таштандыга жылдыруу мүмкүн эмес. Өчүрүү үчүн '%s' орнотуңуз.

en: Menu locations updated.
ky_KG: Меню үчүн аймактар жаңыртылды.

en: Menu order
ky_KG: Меню тартиби

en: Menu structure
ky_KG: Менюнун түзүлүшү

en: Menus
ky_KG: Менюлар

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
ky_KG: Менюлар тема тарабынан каралган аймактарда же "Багыттоо Менюсунун" виджети кошулганда <a href="%s">виджет аймактарында</a> көрсөтүлүшү мүмкүн.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
ky_KG: Менюларды <a href="%1$s">&laquo;Виджеттер&raquo;</a> экранында &#8220;Багыттоо менюсунун&#8221; виджетин кошуу менен тема аймактарында же виджет аймактарында көрсөтүүгө болот. Эгер сиздин темаңыз кошумча менюларды колдоого албаса (демейки темалар %2$s жана %3$s колдойт), сиз каптал тилкесинин шилтемесиндеги документтерди окуп, өзүңүз колдоону кантип кошууну үйрөнө аласыз.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
ky_KG: Менюлар темада каралган аймактарда көрсөтүлүшү мүмкүн.

en: Menus do not support trashing. Set '%s' to delete.
ky_KG: Менюну таштандыга жылдыруу мүмкүн эмес. Өчүрүү үчүн '%s' орнотуңуз.

en: Merge table cells
ky_KG: Таблица клеткаларын бириктирүү

en: Merida
ky_KG: Мерида

en: Meridian
ky_KG: Меридиан

en: Message
ky_KG: Билдирүү

en: Meta
ky_KG: Мета

en: Meta fields.
ky_KG: Мета талаалар.

en: Meta keys cannot enable revisions support unless the object subtype supports revisions.
ky_KG: Мета ачкычтары, эгерде объекттин суб-түрү аларды колдоого албаса, ревизияны колдоону камтый албайт.

en: Meta keys cannot enable revisions support unless the object type supports revisions.
ky_KG: Мета ачкычтары, эгерде объекттин түрү аларды колдоого албаса, ревизияны колдоону камтый албайт.

en: Metadata
ky_KG: Метадата

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
ky_KG: '%s' ыкмасы аткарылган жок. Субкласста мажбурлап кайра аныкталышы керек.

en: Metlakatla
ky_KG: Метлакатла

en: Mexico City
ky_KG: Мехико

en: Microformats
ky_KG: Микроформаттар

en: Middle
ky_KG: Орто жак

en: Midnight
ky_KG: Түн ортосу

en: Midway
ky_KG: Миндуэй

en: Minimum required version of PHP.
ky_KG: Минималдуу талап кылынган PHP нускасы.

en: Minimum required version of WordPress.
ky_KG: Минималдуу талап кылынган WordPress нускасы.

en: Minsk
ky_KG: Минск

en: Minute
ky_KG: минута

en: Minutes
ky_KG: Мүнөт

en: Miquelon
ky_KG: Микелон

en: Missed schedule
ky_KG: Жарыялоонун мөөнөтү бүткөн

en: Missing Attachment
ky_KG: Жок тиркөө

en: Missing Widgets
ky_KG: Жоголгон виджеттер

en: Missing a temporary folder.
ky_KG: Убактылуу папка табылган жок.

en: Missing email address.
ky_KG: Е-mail дареги көрсөтүлгөн эмес.

en: Missing eraser index.
ky_KG: Тазалоочу функциясы үчүн индекс жок.

en: Missing exporter index.
ky_KG: Экспорттоо үчүн индекс жок.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
ky_KG: (аталышы жок)

en: Missing page index.
ky_KG: Барактын индекси жетишпейт.

en: Missing parameter(s): %s
ky_KG: Параметр жетишпейт: %s

en: Missing request ID.
ky_KG: Сурам ID жок.

en: Mission complete. Message %s deleted.
ky_KG: Тапшырма аяктады. Кат %s өчүрүлдү.

en: Mobile
ky_KG: Уюлдук

en: Moderate Comment
ky_KG: Комментарийди модерациялоо

en: Moderating Comments
ky_KG: Комментарийлерди модерациялоо

en: Mogadishu
ky_KG: Могадишо

en: Mon
ky_KG: Дүй

en: Monaco
ky_KG: Монако

en: Moncton
ky_KG: Монктон

en: Monday
ky_KG: Дүйшөмбү

[ctx: Monday initial]
en: M
ky_KG: П

en: Monrovia
ky_KG: Монровия

en: MonsterID (Generated)
ky_KG: MonsterID (Автоматтуу түрдө)

en: Monterrey
ky_KG: Монтеррей

en: Montevideo
ky_KG: Монтевидео

en: Month
ky_KG: Ай

en: Month and name
ky_KG: Ай жана ат

en: Monticello
ky_KG: Монтичелло

en: Montreal
ky_KG: Монреаль

en: Montserrat
ky_KG: Монсеррат

en: More
ky_KG: Көбүрөөк

en: More Details
ky_KG: Кененирээк маалымат

en: More actions
ky_KG: Башка аракеттер

en: More details.
ky_KG: Кененирээк.

en: More information about %s
ky_KG: %s жөнүндө маалымат

en: Moscow
ky_KG: Москва

en: Most Popular
ky_KG: Эң популярдуу

en: Most Recent
ky_KG: Эң жаңылар

en: Most popular
ky_KG: Эң популярдуу

en: Most themes show the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. Many themes also show the tagline.
ky_KG: Көпчүлүк жасалгалоо темалары сайттын аталышын ар бир барактын жогору жагында, браузердин терезесинин аталышында жана RSS-түрмөктөрдө көрсөтөт. Кыскача сүрөттөмө көптөгөн темаларда да көрсөтүлөт.

en: Movable Type and TypePad
ky_KG: Movable Type жана TypePad

en: Move
ky_KG: Жылдыруу

en: Move %s box down
ky_KG: %s терезени ылдый жылдырыңыз

en: Move %s box up
ky_KG: %s терезени өйдө жылдырыңыз

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
ky_KG: &#8220;%s&#8221; себетке жылдырыңыз

en: Move down
ky_KG: Астыга жылуу

en: Move down one
ky_KG: Бирөөнү ылдый жылдыруу

en: Move one level down
ky_KG: Бир баскыч ылдый жылдыруу

en: Move one level up
ky_KG: Бир баскыч жогору жылдыруу

en: Move out from under %s
ky_KG: «%s» астынан жылдыруу

en: Move this comment to the Trash
ky_KG: Бул комментарийди таштандыга жылдыруу

en: Move to Trash
ky_KG: Себетке жылдыруу

en: Move to another area&hellip;
ky_KG: Башка аймакка жылдыруу&hellip;

en: Move to the top
ky_KG: Бирөөнү эң өйдөгө жылдыруу

en: Move to trash
ky_KG: Таштандыга жылдыруу

en: Move under %s
ky_KG: «%s» астына жылдыруу

en: Move up
ky_KG: Өйдө жылуу

en: Move up one
ky_KG: Бирөөнү өйдө жылдыруу

[ctx: Move widget]
en: Move
ky_KG: Жылдыруу

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
ky_KG[0]: %d блок алмашуу буферине жылдырылды.

en: Multi-column patterns with more complex layouts.
ky_KG: Бир нече мамычалар жана татаал белгилөөлөр бар паттерндер.

en: Multisite support is not enabled.
ky_KG: Тармак колдоосу иштетилген эмес.

en: Muscat
ky_KG: Маскат

en: Must Use Plugins
ky_KG: Милдеттүү (MU) плагиндер

en: Mute
ky_KG: Үнүн өчүрүү

en: My Network
ky_KG: Менин Тармагым

en: My Site | My Sites
ky_KG[0]: Менин сайтым

en: My Sites
ky_KG: Менин сайттарым

en: My account
ky_KG: Менин эсеп жазуум

en: MySQL utf8mb4 support
ky_KG: MySQL utf8mb4 коддоштуруу колдоосу

en: Mystery Person
ky_KG: Табышмактуу Адам

en: Nairobi
ky_KG: Найроби

en: Name
ky_KG: Ат

[ctx: Name for applying graphical effects]
en: Filters
ky_KG: Чыпкалар

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
ky_KG: Текст

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
ky_KG: Көрүнүктүү

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Fixed
ky_KG: Тиркөө

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Sticky
ky_KG: Жабышкак

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
ky_KG: Аты

en: Name your blog
ky_KG: Блогуңузга ат коюңуз

en: Name:
ky_KG: Аты:

en: Namespace must not start or end with a slash.
ky_KG: Аты сызыктан башталып же аяктабашы керек

en: Nassau
ky_KG: Нассау

en: Nauru
ky_KG: Науру

en: Nav menu locations must be strings.
ky_KG: Багыттоо менюсу жайгашкан жерлерде саптар болушу керек.

en: Navigate to the previous view
ky_KG: Мурунку көрүнүшкө өтүңүз

en: Navigation
ky_KG: Навигация

en: Navigation Label
ky_KG: Шилтеменин тексти

en: Navigation Menu
ky_KG: Навигация менюсу

en: Navigation Menu Item
ky_KG: Навигациялык меню элементи

en: Navigation Menu Items
ky_KG: Навигациялык меню элементтери

en: Navigation Menu archives
ky_KG: Багыттоо менюсунун архивдери

en: Navigation Menus
ky_KG: Навигация менюсу

en: Navigation Menus list
ky_KG: Багыттоо меню тизмеси

en: Navigation Menus list navigation
ky_KG: Багыттоо менюсунун тизмеси аркылуу багыттоо

en: Navigation menus that can be inserted into your site.
ky_KG: Сайтыңызга киргизсе боло турган багыттоо менюсу.

en: Ndjamena
ky_KG: Нджамена

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? <a href="%1$s" %2$s>Check out our privacy policy guide%3$s</a> for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
ky_KG: Купуялык саясатыңыздын жаңы барагынын долбоорун түзүүгө жардам керекпи? <a href="%1$s" %2$s>Плагиндериңиз жана темаларыңыз сунуштаган мазмунду киргизүү боюнча сунуштарды жана саясаттарды көрүү үчүн биздин%3$s колдонмобузду</a> карап чыгыңыз.

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? Check out our guide for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
ky_KG: Купуялык саясатыңыздын жаңы барагын иштеп чыгууга жардам керекпи? Плагиндериңиз жана темаңыз тарабынан сунушталган талап кылынган мазмун жана саясаттар боюнча сунуштар үчүн биздин колдонмобузду караңыз.

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
ky_KG: Жардам керекпи? &laquo;Жардам&raquo; өтмөгүн колдонуңуз экран аталышынын үстүндө.

en: Need more help? <a href="%1$s">Read the support article on %2$s</a>.
ky_KG: Кошумча жардам керекпи? <a href="%1$s">%2$s дарегиндеги колдоо макаласын окуңуз</a>.

en: Nested widgets.
ky_KG: Камтылган виджеттер.

en: Network Admin
ky_KG: Тармакты башкаруу

en: Network Admin Email
ky_KG: Тармак администраторунун E-mail почтасы

en: Network Admin: %s
ky_KG: Тармакты башкаруу: %s

en: Network Enable %s
ky_KG: Тармак үчүн %s уруксат берүү

en: Network Settings
ky_KG: Тармак Жөндөөлөрү

en: Network configuration authentication keys
ky_KG: Тармактын конфигурациясынын аныктыгын текшерүү ачкычтары

en: Network configuration rules for %s
ky_KG: %s үчүн тармакты конфигурациялоо эрежелери

en: Network count
ky_KG: Тармактардын саны

en: Network only plugin must be network activated.
ky_KG: Тармактык плагин тармак аркылуу гана жандырылышы керек.

en: Never
ky_KG: Эч качан

en: New %1$s Site: %2$s
ky_KG: «%1$s»  тармагында жаңы сайт: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
ky_KG: Сайтта «%1$s» жаңы колдонуучу: %2$s

en: New Application Password Name
ky_KG: Жаңы колдонмонун сырсөзүнүн аты

en: New Category Name
ky_KG: Жаңы категориянын аты

en: New Changeset
ky_KG: Өзгөртүүлөрдүн жаңы топтому

en: New Custom HTML Widget
ky_KG: Жаңы Колдонуучулук HTML Виджети

en: New Link Category Name
ky_KG: Жаңы шилтеме категориясынын аты

en: New Menu
ky_KG: Жаңы меню

en: New Navigation Menu
ky_KG: Жаңы багыттоо менюсу

en: New Page
ky_KG: Жаңы барак

en: New Password
ky_KG: Жаңы жашыруун сөз

en: New Pattern
ky_KG: Жаңы паттерн

en: New Post
ky_KG: Жаңы жазма

en: New Salem
ky_KG: Нью-Салем

en: New Site Registration: %s
ky_KG: Жаңы сайтты каттоо: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
ky_KG: Жаңы сайт: %1$s
    URL: %2$s
    IP: %3$s
    
    Бул билдирмелерди өчүрүңүз: %4$s

en: New Tag Name
ky_KG: Жаңы белгинин аты

en: New Template
ky_KG: Жаңы шаблон

en: New Template Part
ky_KG: Жаңы Шаблон бөлүгү

en: New User Default Role
ky_KG: Жаңы колдонуучунун ролу

en: New User Registration: %s
ky_KG: Жаңы колдонуучуну каттоо: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
ky_KG: Жаңы колдонуучу: %1$s
    IP: %2$s
    
    Бул билдирмелерди өчүрүңүз: %3$s

en: New WordPress Site
ky_KG: Жаңы WordPress сайты

en: New York
ky_KG: Нью-Йорк

en: New category name
ky_KG: Жаңы категориянынын аты

en: New comment on your post "%s"
ky_KG: "%s" жазуусунда жаңы комментарий

en: New custom field name
ky_KG: Жаңы кошумча талаа аты

en: New dimensions:
ky_KG: Жаңы өлчөмү:

en: New document
ky_KG: Жаңы документ

en: New page title
ky_KG: Баракчага жаңы ат

en: New page title&hellip;
ky_KG: Баракчага жаңы ат&hellip;

en: New password
ky_KG: Жаңы сырсөз

en: New pingback on your post "%s"
ky_KG: "%s" жазуусунда жаңы эскертме

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
ky_KG: %1$s колдонуучусу жаңы сайт түздү
    
    Дарек: %2$s
    Аталышы: %3$s

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
ky_KG: [%1$s] Активдештирүү %2$s

en: New theme activated.
ky_KG: Жаңы тема активдештирилди.

en: New trackback on your post "%s"
ky_KG: Сиздин жазууңузга "%s" жаңы кайрылуу шилтемеси

en: New user created.
ky_KG: Жаңы колдонуучу жаратылды.

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
ky_KG: [%1$s] Активдештирүү %2$s

en: New user registration on your site %s:
ky_KG: Сиздин «%s» сайтыңызда жаңы колдонуучу катталган:

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
ky_KG: Жаңы колдонуучуларга автоматтык түрдө сырсөз ыйгарылат, алар авторизациядан кийин өзгөртө алышат. Сырсөздү «Сырсөздү көрсөтүү» баскычын басуу менен көрүүгө же өзгөртүүгө болот. Бирок колдонуучунун аты кошулгандан кийин аны өзгөртүү мүмкүн эмес.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
ky_KG: Жаңы колдонуучулар бул сайтка кошулгандыгы жөнүндө емайл кат алышат. Бул емайл кат ошондой эле алардын сырсөзүн да камтыйт. Эгер колдонуучуга саламдашуу емайл катын жөнөткүңүз келбесе, кутучаны белгилеңиз.

en: New version available.
ky_KG: Жаңы нускасы жеткиликтүү

en: New version available. %s
ky_KG: Жаңы версия жеткиликтүү. %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
ky_KG: Жаңы нуска жеткиликтүү. <button class="button-link" type="button">Азыр жаңыртуу</button>

en: New window
ky_KG: Жаңы терезе

en: Newer Comments
ky_KG: Кийинки

en: Newer Comments &raquo;
ky_KG: Кийинки комментарийлер &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ky_KG: Кийинки комментарийлер <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer comments
ky_KG: Жаңыраак комментарийлер

en: Newer posts
ky_KG: Жаңыраак жазмалар

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ky_KG: Жаңы жазмалар <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: News
ky_KG: Жаңылыктар

en: Next
ky_KG: Кийинки

en: Next &gt;
ky_KG: Алга &gt;

en: Next &raquo;
ky_KG: Кийинки &raquo;

en: Next &rarr;
ky_KG: Кийинки &rarr;

en: Next Page
ky_KG: Кийинки

en: Next Page &raquo;
ky_KG: Кийинки барак &raquo;

en: Next Post
ky_KG: Кийинки жазма

en: Next Steps
ky_KG: Кийинки кадамдар

en: Next page
ky_KG: Кийинки барак

en: Next steps
ky_KG: Кийинки кадамдар

en: Next theme
ky_KG: Кийинки тема

en: Niamey
ky_KG: Ниамэй

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
ky_KG: Колдонуучунун жарлыгы 50 белгиден ашпашы керек.

en: Nickname
ky_KG: Лакап

en: Nicosia
ky_KG: Никосия

en: Nipigon
ky_KG: Нипигон

en: Niue
ky_KG: Ниуэ

en: No
ky_KG: Жок

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
ky_KG: %1$s параметри '%2$s' каптал тилкесинин аргументтер массивинде көрсөтүлгөн эмес. Демейки абалда берилген маани "%3$s" барабар. Бул билдирүүнү алып салуу жана учурдагы каптал тилкесинин мазмунун сактап калуу үчүн, %1$s параметрин кол менен "%3$s" кылып коюңуз.

en: No Classic Menus found.
ky_KG: Классикалык меню табылган жок.

en: No Comments
ky_KG: Комментарийлер жок

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ky_KG: <span class="screen-reader-text">%s да</span> комментарийлер жок

en: No Content-Disposition supplied.
ky_KG: Content-Disposition аталышы көрсөтүлгөн эмес.

en: No Navigation Menu found in Trash.
ky_KG: Багыттоо менюсу таштандыда табылган жок.

en: No Navigation Menu found.
ky_KG: Багыттоо менюсу табылган жок.

en: No PHP sessions detected
ky_KG: PHP сессиялары табылган жок

en: No Title
ky_KG: Аталышсыз

en: No activity yet!
ky_KG: Азырынча активдүүлүк болгон жок.

en: No alignment
ky_KG: Жайгашытуусуз

en: No approved comments
ky_KG: Кабыл алынган комментарийлер жок

en: No archives to show.
ky_KG: Көрүү үчүн эч кандай архив жок.

en: No audio selected
ky_KG: Аудио файл тандалган жок

en: No categories
ky_KG: Рубрикалар жок

en: No categories found.
ky_KG: Категориялар табылган жок.

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
ky_KG: Эч кандай өзгөртүүлөр сакталган жок, андыктан өчүрө турган эч нерсе жок.

en: No changeset found to take over
ky_KG: Тоскоолдук үчүн өзгөртүүлөр топтому табылган жок

en: No changesets found in Trash.
ky_KG: Таштанды кутусунан эч кандай өзгөртүү топтомдору табылган жок.

en: No changesets found.
ky_KG: Эч кандай өзгөртүү топтомдору табылган жок.

en: No client caching response headers were detected.
ky_KG: Жооптун аталыштарында кардар тарабынан кештөө аталыштары табылган жок.

en: No color
ky_KG: Түсү жок

en: No comments
ky_KG: Комментарийлер жок

en: No comments awaiting moderation.
ky_KG: Текшерүүнү күтүүдөгү комментарийлер жок.

en: No comments found in Trash.
ky_KG: Комментарийлер себетте табылган жок.

en: No comments found.
ky_KG: Комментарийлер табылган жок.

en: No comments to show.
ky_KG: Көрүү үчүн эч кандай комментарийлер жок.

en: No comments yet.
ky_KG: Комментарийлер жок.

en: No cookie present.
ky_KG: Куки файлдары жок.

en: No data supplied.
ky_KG: Маалымат көрсөтүлгөн эмес.

en: No description
ky_KG: Сүрөттөмө жок

en: No editor could be selected.
ky_KG: Редакторду тандоо ишке ашкан жок.

en: No fallback menu found.
ky_KG: Камдык меню табылган жок.

en: No file selected
ky_KG: Файл тандалган жок

en: No file was uploaded.
ky_KG: Файл жүктөлгөн жок.

en: No global styles config exist with that id.
ky_KG: Бул id менен глобалдык стилдин конфигурациясы жок.

en: No image
ky_KG: Сүрөт жок

en: No image selected
ky_KG: Сүрөт тандалган жок

en: No image set
ky_KG: Сүрөт орнотулган эмес

en: No images selected
ky_KG: Сүрөттөр тандалган жок

en: No importers are available.
ky_KG: Импорттоо үчүн эч кандай скрипт жок.

en: No information yet&hellip;
ky_KG: Азырынча маалымат жок...

en: No items
ky_KG: Элементтер табылган жок

en: No items found.
ky_KG: Элементтер табылган жок.

en: No items.
ky_KG: Элементтер жок.

en: No links found.
ky_KG: Шилтемелер табылган жок.

en: No logo selected
ky_KG: Логотип тандалган жок

en: No matches found
ky_KG: Дал келүүлөр табылган жок.

en: No matching template found
ky_KG: Дал келген шаблондор табылган жок.

en: No matching template found.
ky_KG: Дал келген шаблондор табылган жок.

en: No media files found in Trash.
ky_KG: Себеттен медиафайлдар табылган жок.

en: No media files found.
ky_KG: Медиафайлдар табылган жок.

en: No media items found.
ky_KG: Медиа файлдар табылган жок.

en: No media items found. Try a different search.
ky_KG: Медиа элементтер табылган жок. Башка сурамды жөнөтүп көрүңүз.

en: No media selected
ky_KG: Медиа тандалган жок

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
ky_KG: Азырынча бир дагы меню түзүлө элек. <a href="%s">Түзүү</a>.

en: No pages found in Trash.
ky_KG: Барактар себетте табылган жок.

en: No pages found.
ky_KG: Барактар табылган жок.

en: No patterns found in Trash.
ky_KG: Себетте эч кандай паттерндер жок.

en: No patterns found.
ky_KG: Паттерндер табылган жок.

en: No pending comments
ky_KG: Күтүүдөгү комментарийлер жок

en: No permalink structure set
ky_KG: Туруктуу шилтеме түзүмү орнотулган эмес

en: No plugin specified.
ky_KG: Плагин көрсөтүлгөн эмес.

en: No plugins found.
ky_KG: Плагиндер табылган жок.

en: No posts found in Trash.
ky_KG: Жазуулар себетте табылган жок.

en: No posts found.
ky_KG: Жазмалар табылган жок.

en: No results
ky_KG: Эч кандай жыйынтык жок.

en: No results found
ky_KG: Натыйжалар табылган жок.

en: No results found.
ky_KG: Натыйжалар табылган жок.

en: No results.
ky_KG: Эч кандай жыйынтык жок.

en: No role
ky_KG: Ролу жок

en: No route was found matching the URL and request method.
ky_KG: URL жана сурам ыкмасы үчүн ылайыктуу маршрут табылган жок.

en: No scheduled events exist on this site.
ky_KG: Бул сайтта пландаштырылган иш-чаралар жок.

en: No search term specified. Showing recent items.
ky_KG: Издөө термини көрсөтүлгөн эмес. Акыркы элементтер көрсөтүлүүдө.

en: No sidebar exists with that id.
ky_KG: Мындай идентификатору бар каптал тилкеси жок.

en: No sites found.
ky_KG: Сайттар табылган жок.

en: No tags
ky_KG: Тегдер жок

en: No tags found
ky_KG: Белгилер табылган жок!

en: No tags found.
ky_KG: Белгилер табылган жок.

en: No template parts found in Trash.
ky_KG: Таштандыда шаблон бөлүктөрү жок.

en: No template parts found.
ky_KG: Шаблон бөлүктөрү табылган жок.

en: No templates exist with that id.
ky_KG: Бул идентификатор менен шаблондор жок.

en: No templates found.
ky_KG: Шаблондор табылган жок.

en: No thanks, do not remind me again
ky_KG: Жок, рахмат. Мага бул жөнүндө экинчи жолу эскертпе

en: No theme is defined for this template.
ky_KG: Бул шаблон үчүн тема аныкталган эмес.

en: No theme specified.
ky_KG: Тема көрсөтүлгөн эмес.

en: No themes are currently available.
ky_KG: Азырынча жеткиликтүү темалар жок.

en: No themes found.
ky_KG: Темалар табылган жок.

en: No themes found. Try a different search, or %s.
ky_KG: Темалар табылган жок. Кайталап издеп көрүңүз же %s.

en: No themes found. Try a different search.
ky_KG: Бир да тема табылган жок. Башкача кылып издеп көрүңүз.

en: No valid plugins were found.
ky_KG: Туура плагиндер табылган жок.

en: No version control systems were detected.
ky_KG: Файлдын нускасын башкаруу тутуму аныкталган жок.

en: No version or author information is available.
ky_KG: Эч кандай нускасы же автору жөнүндө маалымат жок.

en: No video selected
ky_KG: Видео тандалган жок

en: No widget was found with that id.
ky_KG: Бул идентификатору бар виджет табылган жок.

en: No widgets found.
ky_KG: Виджеттер табылган жок.

en: No, I do not approve of this connection
ky_KG: Жок, мен бул байланышка уруксат бербейм

en: No-code contribution
ky_KG: Программалоосуз катышуу

en: Nome
ky_KG: Ном

en: Non-existent changeset UUID.
ky_KG: UUID өзгөртүү топтому жок.

en: Nonbreaking space
ky_KG: Үзүлбөгөн боштук

en: None
ky_KG: Жок

en: Norfolk
ky_KG: Норфолк

en: Normal
ky_KG: Кадимки

en: Noronha
ky_KG: Норонха

en: North
ky_KG: Түндүк

en: North Dakota
ky_KG: Түндүк Дакота

en: Norwegian
ky_KG: Норвегче

en: Not Found
ky_KG: Табылган жок

en: Not Spam
ky_KG: Спам эмес

en: Not Sticky
ky_KG: Жабышчаак эмес

en: Not available
ky_KG: Жеткиликсиз

en: Not enough data to create this user.
ky_KG: Колдонуучуну түзүү үчүн маалымат жетишсиз.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
ky_KG: Жүктөө үчүн орун жетишсиз. %s КБ талап кылынат.

en: Not found: %1$s (%2$s)
ky_KG: Табылган жок: %1$s (%2$s)

en: Not set
ky_KG: Орнотулган эмес

en: Not writable
ky_KG: Жазуу үчүн жеткиликсиз

en: Note that even when set to discourage search engines, your site is still visible on the web and not all search engines adhere to this directive.
ky_KG: Бул толук купуялык үчүн жетишсиз экенин эске алыңыз; Сиздин сайт дагы эле башка конокторго көрүнүп турат жана бардык издөө системалары бул көрсөтмөнү аткара бербейт.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
ky_KG: Сураныч, сүрөттөрдү кесүү үчүн аны басуу жетиштүү экенин эске алыңыз (&laquo;Кесүү&raquo; белгиси эчак эле тандалган) жана чычкан баскычын басып туруп, керектүү бөлүгүн тандаңыз. Андан кийин жыйынтыкты сактоо үчүн &laquo;Сактоо&raquo; баскычын басыңыз.

en: Note:
ky_KG: Эскертме:

en: Note: As this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with erasure requests. For example, you are also responsible for ensuring that data collected by or stored with the 3rd party services your organization uses gets deleted.
ky_KG: Эскертме: Бул курал WordPress жана ага тиешелүү плагиндерден гана маалыматтарды чогултат, андыктан сиз маалыматтарды өчүрүү сурамдарын канааттандыруу үчүн көбүрөөк нерсени жасашыңыз керек болот. Эгер сиз алардын кызматтарын бизнес же сайтыңызда пайдалансаңыз, үчүнчү тарап тарабынан чогултулган же сакталган маалыматтар өчүрүшүн камсыз кылышыңыз керек.

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
ky_KG: Эскертүү: Бул жөндөөлөр сиздин сайтка кирүү мүмкүнчүлүгүнө тоскоол болбойт. Алар эске алынабы же жокпу &mdash; издөө тутумдарынан көз каранды.

en: Note: Since this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with export requests. For example, you should also send the requester some of the data collected from or stored with the 3rd party services your organization uses.
ky_KG: Эскертме: Бул курал WordPress жана ага тиешелүү плагиндерден гана маалыматтарды чогултат, андыктан маалыматтарды экспорттоо сурамдарын камсыз кылуу үчүн дагы көп нерсени жасашыңыз керек болот. Эгер сиз алардын кызматтарын бизнес же сайтыңызда пайдалансаңыз, үчүнчү жак тарабынан чогултулган же сакталган маалыматтарды экспорттоону камсыз кылышыңыз керек.

en: Notes
ky_KG: Эсбелгилер

en: Nothing Found
ky_KG: Эчтеке табылган жок

en: Nothing found
ky_KG: Эч нерсе табылган жок

en: Nothing to save, the image has not changed.
ky_KG: Сактай турган эч нерсе жок, сүрөт өзгөргөн жок.

en: Notice
ky_KG: Кабарлоо

en: Notice:
ky_KG: Кабарлоо:

en: Notifications
ky_KG: Кабарлоо

en: Nouakchott
ky_KG: Нуакшот

en: Noumea
ky_KG: Нумеа

en: November
ky_KG: Ноябрь

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
ky_KG: Ноя

en: Novokuznetsk
ky_KG: Новокузнец

en: Novosibirsk
ky_KG: Новосибирск

en: Now
ky_KG: Азыр

en: Number of Themes found: %d
ky_KG: Табылган темалардын саны: %d

en: Number of URLs in this XML Sitemap: %s.
ky_KG: Бул XML картасындагы URL'дердин саны: %s.

en: Number of comments to show:
ky_KG: Көрсөтүүгө комментарийлердин саны:

en: Number of items found: %d
ky_KG: Элементтер табылды: %d

en: Number of items per page:
ky_KG: Барактагы элементтердин саны:

en: Number of links to show:
ky_KG: Шилтемелердин саны:

en: Number of media items found: %d
ky_KG: Табылган медиа элементтери: %d

en: Number of posts to show:
ky_KG: Көрсөтүүгө жазмалардын саны:

en: Number of published posts for the term.
ky_KG: Элемент үчүн жарыяланган жазуулардын саны.

en: Number of widgets found: %d
ky_KG: Табылган виджеттердин саны: %d

[ctx: Number/count of items]
en: Count
ky_KG: Саны

en: Numbered list
ky_KG: Номерленген тизме

en: Numeric
ky_KG: Сан

en: Nuuk
ky_KG: Нуук

en: Object ID must be an integer, %s given.
ky_KG: Object ID бүтүн сан болушу керек, %s берилген.

en: Object subtype.
ky_KG: Объекттин түрчөлөрү.

en: Object type.
ky_KG: Объекттин түрү.

en: October
ky_KG: Октябрь

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
ky_KG: Окт

en: Off
ky_KG: Өчүрүү

en: Offset the result set by a specific number of items.
ky_KG: Объекттердин белгилүү бир санына тандоону жылдырыңыз.

en: Ojinaga
ky_KG: Ожинага

en: Older Comments
ky_KG: Мурунку

en: Older comments
ky_KG: Эскиреек комментарийлер

en: Older posts
ky_KG: Эскиреек комментарийлер

en: Omsk
ky_KG: Омск

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
ky_KG: Кээ бир системаларда маалымат базасынын аты префикс түрүндөгү колдонуучунун аты менен толукталат, мисалы <code>username_%1$s</code>. Балким, мунун себеби бардыр?

en: Once Daily
ky_KG: Күнүнө бир жолу

en: Once Hourly
ky_KG: Саатына бир жолу

en: Once Weekly
ky_KG: Жумасына бир жолу

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
ky_KG: WXR файлы түзүлгөндөн кийин, аны башка WordPress сайтына же ушул форматты колдогон башка платформага импорттоого болот.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
ky_KG: Аймак тандалгандан кийин, өлчөмүн пиксел менен көрсөтүү менен аны жөндөй аласыз. Минималдуу аймак өлчөмү &laquo;Медиафайл Жөндөөлөр&raquo; бетинде коюлган миниатюра өлчөмүнө барабар.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
ky_KG: &laquo;Өчүрүүнү ырастоо&raquo; баскычын басканыңыздан кийин, бул колдонуучу биротоло өчүрүлөт.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
ky_KG: &laquo;Өчүрүүнү ырастоо&raquo; баскычын басканыңыздан кийин, бул колдонуучулар биротоло өчүрүлөт.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
ky_KG: Файлды сактагандан кийин, ошол сайттан мазмунду импорттоо үчүн башка WordPress сайтындагы импорттоо функциясын колдонсоңуз болот.

en: One Column
ky_KG: Бир тилке

en: One column
ky_KG: Бир тилке

en: One of the plugins is invalid.
ky_KG: Плагиндердин бири иштебей жатат.

en: One of the selected users is not a member of this site.
ky_KG: Тандалган колдонуучулардын бири сайттын мүчөсү эмес.

en: One or more plugins failed to load properly.
ky_KG: Бир же бир нече плагиндерди жүктөө мүмкүн болгон жок.

en: One or more recommended modules are missing
ky_KG: Сунушталган бир же бир нече кеңейтүүлөр жок

en: One or more required modules are missing
ky_KG: Талап кылынган бир же бир нече кеңейтүүлөр жок.

en: One or more themes failed to load properly.
ky_KG: Бир же бир нече темаларды жүктөө мүмкүн болгон жок.

en: One response
ky_KG: Бир эле жооп

en: One response to %s
ky_KG: "%s" боюнча бир комментарий

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
ky_KG: Видеонун аталыштары катары %1$s же %2$s файлдарын гана колдонсо болот. Видеоңузду өзгөртүп, кайра аракет кылыңыз же YouTube'га жүктөп, төмөнкү жөндөөлөр аркылуу шилтеме бериңиз.

en: Only UUID V4 is supported at this time.
ky_KG: Учурда бир гана UUID V4 колдоого алынат.

en: Oops! That embed cannot be found.
ky_KG: Ой! Объект табылган жок.

en: Oops: %s
ky_KG: Ката кетти: %s

en: Open
ky_KG: Ачык

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
ky_KG: cyrillic

en: Open link in a new tab
ky_KG: Шилтемени жаңы кыстырмадан ачуу

en: Open menu
ky_KG: Менюну ачуу

en: Open sharing dialog
ky_KG: Кыстаруу терезесин ачуу

en: Open site editor
ky_KG: Сайттын редакторун ачуу

en: Open the Customizer
ky_KG: Орнотуу интерфейсине өтүңүз

en: Optional
ky_KG: Кошумча

en: Options
ky_KG: Жөндөөлөрү

en: Options saved.
ky_KG: Ырастоолор сакталды.

en: Or choose an image from your media library:
ky_KG: Же файл китепканасынан сүрөт тандаңыз:

en: Or link to existing content
ky_KG: Же учурдагы материалга шилтеме жасаңыз

en: Or, enter a YouTube URL:
ky_KG: Же YouTube URL киргизиңиз:

en: Oral
ky_KG: Орал

en: Orange
ky_KG: Кызгылт сары

en: Order
ky_KG: Тартиби

en: Order by
ky_KG: Иреттөө

en: Order images by:
ky_KG: Иреттөө шарты:

en: Order sort attribute ascending or descending.
ky_KG: Атрибуттарды өсүү же кемүү тартибинде иреттөө.

en: Order:
ky_KG: Кезеги:

en: Ordered by Comment Date, descending.
ky_KG: Комментарий күнү боюнча иреттелген, кемүү.

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
ky_KG: Жүктөлгөн файлдарды ай жана жыл боюнча папкаларга салуу

en: Original
ky_KG: Түпнуска

[ctx: Original Size]
en: Original
ky_KG: Баштапкы

en: Original dimensions %s
ky_KG: Баштапкы өлчөмү %s

en: Original image:
ky_KG: Баштапкы сүрөт:

en: Original: %s
ky_KG: Түпнуска: %s

en: Oslo
ky_KG: Осло

en: Other WordPress News
ky_KG: Башка WordPress жаңылыктары

en: Other comment settings
ky_KG: Башка комментарий жөндөөлөрү

en: Other user roles have been changed.
ky_KG: Башка колдонуучулардын ролдору өзгөртүлдү.

en: Other users have been deleted.
ky_KG: Башка колдонуучулар өчүрүлдү.

en: Other users have been removed.
ky_KG: Башка колдонуучулар өчүрүлгөн.

en: Ouagadougou
ky_KG: Уагадугу

en: Our website address is: %s.
ky_KG: Биздин сайттын дареги: %s.

en: Out from under %s
ky_KG: «%s» астынан чыгаруу

en: Outdated SQL server
ky_KG: SQL сервери эскирген

en: Overview
ky_KG: Кароо

en: PDF embed
ky_KG: Кыстарылган PDF

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
ky_KG: PG &#8212; Адепсиз элементтерди камтышы мүмкүн, адатта 13 жаштан жогорку аудиторияга арналган

en: PHP Default Timezone
ky_KG: Демейки PHP убакыт алкагы

en: PHP Extensions
ky_KG: PHP Кеңейтүүлөрү

en: PHP Sessions
ky_KG: PHP Сессиялары

en: PHP Update Recommended
ky_KG: PHP жаңыртуу сунушталат

en: PHP Version
ky_KG: PHP Нускасы

en: PHP default timezone is invalid
ky_KG: Демейки PHP убакыт алкагы туура эмес

en: PHP default timezone is valid
ky_KG: Демейки PHP убакыт алкагы туура

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
ky_KG: Демейки PHP убакыт алкагы %s функциясын чакырып, WordPress жүктөлгөндөн кийин өзгөртүлдү. Бул күн жана убакыт маанилерин туура эсептөөгө таасирин тийгизиши мүмкүн.

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
ky_KG: Демейки PHP убакыт алкагы жүктөөдө WordPress тарабынан коюлат. Бул дата жана убакыт маанилерин туура эсептөө үчүн зарыл.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance.
ky_KG: PHP - WordPressти куруу үчүн колдонулган программалоо тилдеринин бири. PHP жаңы нускалары үзгүлтүксүз коопсуздук жаңыртууларын алышат жана сайттын иштешин жакшыртат.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance. The minimum recommended version of PHP is %s.
ky_KG: PHP - WordPressти түзүү үчүн колдонулган программалоо тилдеринин бири. PHP жаңы нускалары үзгүлтүксүз коопсуздук жаңыртууларын алып, сайттын иштешин жакшыртат. Сунушталган минималдуу PHP нускасы — %s.

en: PHP memory limit
ky_KG: PHP memory limit (скрипттер үчүн эстутум чеги)

en: PHP memory limit (only for admin screens)
ky_KG: PHP эстутум чеги (администратордук экрандар үчүн гана)

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
ky_KG: PHP кеңейтүүлөрү сайтыңыздын иштеши үчүн серверде көптөгөн тапшырмаларды аткарат. Адатта, аларга бардык өзгөртүүлөр сервердин системалык администратору тарабынан жүргүзүлөт.

en: PHP post max size
ky_KG: PHP post max size (POST сурамынын мак. өлчөмү)

en: PHP sessions created by a %1$s function call may interfere with REST API and loopback requests. An active session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
ky_KG: %1$s функциясын чакыруу менен түзүлгөн PHP сессиялары REST API жана кайчылаш сурамдарына тоскоол болушу мүмкүн. Ар кандай HTTP сурамдары жасалганга чейин активдүү сессия %2$s менен жабылышы керек.

en: PHP time limit
ky_KG: PHP time limit (скрипт аткаруу убакыт чеги)

en: PHP version
ky_KG: PHP нускасы

en: PHP version %s
ky_KG: PHP нускасы %s

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
ky_KG: PHP XML кеңейтүүсү жеткиликтүү эмес. PHP XML кеңейтүүсүн иштетүү үчүн хостинг колдоо кызматы менен байланышыңыз.

en: PM
ky_KG: ТК

en: Pacific
ky_KG: Тынч океан региону

en: Padding
ky_KG: Ички чегинүү (боштук)

en: Page
ky_KG: барак

en: Page %1$d of %2$d
ky_KG: %2$d ичинен %1$d баракча

en: Page %s
ky_KG: %s барак

en: Page Archives
ky_KG: Барактын архивдери

en: Page Attributes
ky_KG: Баркчанын өзгөчөлүктөрү

en: Page ID
ky_KG: Баракча IDси

en: Page IDs, separated by commas.
ky_KG: Баракчалардын IDлери үтүр менен ажыратылган.

en: Page Loaded.
ky_KG: Барак жүктөлдү.

en: Page break
ky_KG: Барактын үзүлүшү

en: Page cache
ky_KG: Барактын кэши

en: Page cache enhances the speed and performance of your site by saving and serving static pages instead of calling for a page every time a user visits.
ky_KG: Кэш барактары сайттын ылдамдыгын жана иштешин жогорулатат, ал ар бир кирген сайын барак түзүүнүн ордуна статикалык баракчаларды сактап жана кайтарып берет.

en: Page cache is detected and the server response time is good
ky_KG: Барактын кэштөөсү сервердин жооп берүү убактысы менен аныкталды

en: Page cache is detected but the server response time is still slow
ky_KG: Барактарды кэштөө аныкталды, бирок сервердин жооп берүү убактысы дагы эле жай

en: Page cache is detected by looking for an active page cache plugin as well as making three requests to the homepage and looking for one or more of the following HTTP client caching response headers:
ky_KG: Баракты кэштөө активдүү баракчанын кэш плагинин издөө, ошондой эле негизги баракка үч суроо берүү жана HTTP кардары үчүн төмөнкү кэш аталыштарынын бирин же бир нечесин издөө аркылуу аныкталат:

en: Page cache is not detected and the server response time is slow
ky_KG: Барактарды кэштөө аныкталган жок жана сервердин жооп берүү убактысы жай

en: Page cache is not detected but the server response time is OK
ky_KG: Барактын кэши табылган жок, бирок сервердин жооп берүү убактысы жакшы

en: Page draft updated.
ky_KG: Барак каранускасы жаңыртылды.

en: Page index cannot be less than one.
ky_KG: Барактын индекси бирден кем болбошу керек.

en: Page not found
ky_KG: Барак табылган жок

en: Page on front
ky_KG: Барактын сырткы бөлүгү

en: Page order
ky_KG: Баркчанын катары

en: Page published privately.
ky_KG: Барак жеке катары жарыяланды.

en: Page published.
ky_KG: Барак жарыяланды.

en: Page restored to revision from %s.
ky_KG: Барак %s чыгарылышынан калыбына келтирилди.

en: Page reverted to draft.
ky_KG: Барак кара нускага кайтарылды.

en: Page saved.
ky_KG: Барак сакталды.

en: Page scheduled for: %s.
ky_KG: Барак %s үчүн пландаштырылган.

en: Page scheduled.
ky_KG: Барак жарыялоого пландаштырылган.

en: Page submitted.
ky_KG: Барак жиберилди.

en: Page title
ky_KG: Барактын аталышы

en: Page trashed.
ky_KG: Барак себетке жылдырылды.

en: Page updated.
ky_KG: Барак жаңыланды.

en: Pages
ky_KG: Барактар

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
ky_KG: Барактар жазууларга окшош, анткени алардын аталышы, тексти жана метадайындары бар, бирок алардан блогдун хронологиялык агымына кирбей, туруктуу болушу менен айырмаланат. Барактарга категориялар жана тегдер дайындалбайт, бирок алар иерархияга ээ болушу мүмкүн. Бир баракты экинчисинин астына жайгаштырып, аны энелик катары көрсөтүп, бири-бирине байланыштуу барактардын тобун алууга болот.

en: Pages list
ky_KG: Барактардын тизмеси

en: Pages list navigation
ky_KG: Барактар тизмеси боюнча багыттоо

en: Pages:
ky_KG: Барактар:

en: Pagination
ky_KG: Барактарга бөлүү

en: Pago Pago
ky_KG: Паго-Паго

en: Palau
ky_KG: Палау

en: Palmer
ky_KG: Палмер

en: Panama
ky_KG: Панама

en: Pangnirtung
ky_KG: Пангниртунг

en: Paragraph
ky_KG: Параграф

en: Paramaribo
ky_KG: Парамарибо

en: Parent
ky_KG: Энелик

en: Parent Category
ky_KG: Ата-энелик рубрика

en: Parent Category:
ky_KG: Ата-энелик рубрика:

en: Parent Navigation Menu:
ky_KG: Энелик багыттоо менюсу:

en: Parent Page:
ky_KG: Ата-энелик барак:

en: Parent Template Part:
ky_KG: Энелик шаблон бөлүгү:

en: Parent Template:
ky_KG: Энелик шаблон:

en: Parent Theme
ky_KG: Энелик темасы

en: Parent blocks.
ky_KG: Энелик блоктору.

en: Parent term does not exist.
ky_KG: Энелик элемент жок.

en: Parent theme
ky_KG: Энелик темасы

en: Paris
ky_KG: Париж

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
ky_KG: Жарым-жартылай көрсөтүү функциясы мазмунду көрсөтүшү керек же аны сап (же массив) катары кайтарышы керек, бирок экөө тең бирдей эмес.

en: Passed
ky_KG: Ийгиликтүү

en: Passed tests
ky_KG: Өткөрүлгөн сыноолор

en: Password
ky_KG: Жашыруун сөз

en: Password Reset
ky_KG: Сырсөздү түшүрүү

en: Password changed for user: %s
ky_KG: %s колдонуучуга пароль өзгөрүлдү

en: Password for the user (never included).
ky_KG: Колдонуучунун сырсөзү (эч качан көрсөтүлбөйт).

en: Password protected
ky_KG: Сырсөз менен корголгон

en: Password reset is not allowed for this user
ky_KG: Бул колдонуучуга парольду калыбына келтирүү уруксаты берилген эмес.

en: Password reset link sent.
ky_KG: Сырсөзүңүздү баштапкы абалга келтирүү үчүн шилтеме жөнөтүлдү.

en: Password reset links sent to %s user. | Password reset links sent to %s users.
ky_KG[0]: Сырсөздү баштапкы абалга келтирүү шилтемелери %s колдонуучуга жөнөтүлдү.

en: Password:
ky_KG: Сырсөз:

en: Password: %s
ky_KG: Сырсөз: %s

en: Passwords cannot be empty.
ky_KG: Пароль бош болушу мүмкүн эмес.

en: Passwords cannot contain the "%s" character.
ky_KG: Сырсөздөрдө "%s" белгиси камтылышы мүмкүн эмес.

en: Paste
ky_KG: Коюу

en: Paste URL or type to search
ky_KG: URL же издөө үчүн сөздү киргизиңиз

en: Paste as text
ky_KG: Текст катары таштоо

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
ky_KG: Жөнөкөй текст киргизүү режими тандалды. Бул режимди өчүрмөйүнчө, мазмун жөнөкөй текст катары чапталат.

en: Paste table row after
ky_KG: Кийин таблица сабын кошуу

en: Paste table row before
ky_KG: Чейин таблица сабын кошуу

en: Paste your embed code below:
ky_KG: Объекттин кодун кыстарыңыз:

en: Path
ky_KG: Жол

en: Pattern "%s" not found.
ky_KG: Паттерн "%s" табылган жок.

en: Pattern content must be a string.
ky_KG: Паттерндин мазмуну сап болушу керек.

en: Pattern name must be a string.
ky_KG: Паттерндин аты сап болушу керек.

en: Pattern published privately.
ky_KG: Паттерн жеке катары жарыяланды.

en: Pattern published.
ky_KG: Паттерн жарыяланды.

en: Pattern reverted to draft.
ky_KG: Паттерн каранускага кайтарылды.

en: Pattern scheduled.
ky_KG: Паттерн жарыялоого пландаштырылган.

en: Pattern title must be a string.
ky_KG: Паттерндин аталышы сап болушу керек.

en: Pattern updated.
ky_KG: Паттерн жаңыланды.

en: Patterns
ky_KG: Паттерндер

en: Patterns containing mostly text.
ky_KG: Негизинен текстти камтыган паттерндер.

en: Patterns list
ky_KG: Паттерндердин тизмеси

en: Patterns list navigation
ky_KG: Паттерндер тизмеси боюнча багыттоо

en: Patterns that contain buttons and call to actions.
ky_KG: Баскычтар жана аракетке чакыруулар менен паттерндер.

en: Pause
ky_KG: Тыныгуу

en: Pending
ky_KG: текшерүүнү күтүүдө

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Бекитүүдө <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
ky_KG: Текшерүүнү күтүүдө

en: Perform an advanced term query.
ky_KG: Элементтер боюнча кеңейтилген сурамды аткарыңыз.

en: Performance
ky_KG: Өндүрүмдүүлүк

en: Period
ky_KG: Чекит

en: Permalink
ky_KG: Туруктуу шилтеме

en: Permalink Settings
ky_KG: Туруктуу шилтемелердин ырастоолору

en: Permalink structure
ky_KG: Туруктуу шилтеме түзүмү

en: Permalink template for the post.
ky_KG: Жазуунун туруктуу шилтемеси шаблону.

en: Permalink to %s
ky_KG: Туруктуу шилтеме: %s

en: Permalink:
ky_KG: Туруктуу шилтемеси:

en: Permalink: %s
ky_KG: Туруктуу шилтеме: %s

en: Permalinks
ky_KG: Туруктуу шилтемелер

en: Permanently delete comment
ky_KG: Комментарийди түбөлүккө өчүрүү

en: Persian
ky_KG: Персидче

en: Persistent object cache
ky_KG: Объекттердин туруктуу кэши

en: Personal Data Export
ky_KG: Жеке маалыматтарды экспорттоо

en: Personal Data Export for %s
ky_KG: %s үчүн жеке маалыматтарды экспорттоо

en: Personal Options
ky_KG: Жеке ырастоолор

en: Personal data is not just created by a user&#8217;s interactions with your site. Personal data is also generated from technical processes such as contact forms, comments, cookies, analytics, and third party embeds.
ky_KG: Жеке маалыматтар колдонуучу сайт менен иштешкенде гана түзүлбөстөн, ошондой эле байланыш формалары, комментарийлер, кукилер, аналитикалык маалыматтар жана үчүнчү жактардын кошумчалары сыяктуу техникалык процесстер аркылуу түзүлөт.

en: Perth
ky_KG: Перт

en: Petersburg
ky_KG: Петербург

en: Phnom Penh
ky_KG: Пномпень

en: Phoenix
ky_KG: Феникс

en: Photoblogging
ky_KG: Фотоблог

en: Photography
ky_KG: Сүрөт

en: Pingback
ky_KG: Кабарландыруу

en: Pingback excerpt:
ky_KG: Эскертмеден үзүндү:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
ky_KG: %1$s баштап %2$s чейин эскертме катталган. Интернетте сүйлөшүп туруңуз! :-)

en: Pingback:
ky_KG: Кабарландыруу:

en: Pings
ky_KG: Эскертмелер

en: Pink
ky_KG: Кызгылт

en: Pitcairn
ky_KG: Питкэрн

en: Play
ky_KG: Ойнотуу

en: Playlist Settings
ky_KG: Ойнотмо тизме жөндөөлөрү

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
ky_KG: Сураныч, бул метадайындар талаасын колдонуу үчүн <a href="%s">классикалык редакторду</a> плагинин активдештириңиз.

en: Please activate the <a href="%s">Link Manager plugin</a> to use the link manager.
ky_KG: Сураныч, шилтемени башкарууну колдонуу үчүн <a href="%s">Link Manager plugin</a> плагинин жандырыңыз.

en: Please check that the %s PHP extension is installed and enabled.
ky_KG: PHP кеңейтүүсү %s орнотулганын жана иштетилгенин текшериңиз.

en: Please check your site now. It’s possible that everything is working. If there are updates available, you should update.
ky_KG: Сайтыңызды азыр текшериңиз. Баары иштеп жаткан болушу мүмкүн. Эгер ал сизди жаңыртууну сунуштаса, анда аны аткарыңыз.

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
ky_KG: Тармагыңыздагы сайттар үчүн субдомендерди же подкаталогдорду колдонууну каалайсызбы, тандаңыз.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
ky_KG: Сураныч, орнотуу кадамдарын аягына чыгарыңыз. Жаңы тармак түзүү үчүн, маалымат базасындагы тармак таблицаларын тазалоо же жок кылуу керек.

en: Please consider writing more inclusive code.
ky_KG: Сураныч, көбүрөөк инклюзивдүү код жазууну карап көрүңүз.

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
ky_KG: Сураныч, бул көйгөйдү аныктоо үчүн хостинг техникалык колдоо бөлүмүнө кайрылыңыз.

en: Please edit your privacy policy content, making sure to delete the summaries, and adding any information from your theme and plugins. Once you publish your policy page, remember to add it to your navigation menu.
ky_KG: Сураныч, купуялык саясатыңыздын мазмунун жалпылоону алып салуу жана темаларыңыздан жана плагиндериңизден маалымат кошуу менен түзөтүңүз. Купуялык саясаты жарыялангандан кийин, аны багыттоо менюсуна кошууну унутпаңыз.

en: Please enter a site name.
ky_KG: Сайттын атын киргизиңиз.

en: Please enter a site title.
ky_KG: Сайттын аталышын киргизиңиз.

en: Please enter a username.
ky_KG: Колдонуучу атын киргизиңиз.

en: Please enter a valid YouTube URL.
ky_KG: Сураныч, жарактуу YouTube URL дарегин киргизиңиз.

en: Please enter a valid email address.
ky_KG: Анык e-mail даректи киргизиңиз.

en: Please enter a valid menu name.
ky_KG: Сураныч, менюнун жарактуу атын киргизиңиз.

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
ky_KG: Колдонуучу атыңызды же e-mail дарегин киргизиңиз. Сиз сырсөзүңүздү баштапкы абалга келтирүү боюнча көрсөтмөлөр менен e-mail кат аласыз.

en: Please include a %s template in your theme.
ky_KG: Сураныч, %s шаблонуңузду темаңызга кошуңуз.

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
ky_KG: Сураныч, бул метадайындар талаасын колдонуу үчүн <a href="%s">классикалык редакторду</a> плагинди орнотуңуз.

en: Please log in again.
ky_KG: Кайрадан кириңиз.

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
ky_KG: Сервериңизде Apache модулу %s орнотулганын текшериңиз. Орнотуу аяктагандан кийин, ал колдонулат.

en: Please note: Third-party themes and plugins, or custom code, may override WordPress scheduling.
ky_KG: Көңүл буруңуз: Үчүнчү тараптын плагиндери, темалары жана кошумча коду WordPress графигин өзгөртүүгө мажбурлашы мүмкүн.

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
ky_KG: Сураныч, бул метадайындар талаасын колдонуу үчүн <a href="%s">классикалык редакторду</a> ачыңыз.

en: Please pass a query array to this function.
ky_KG: Бул функцияга сурам массивин өткөрүп бериңиз.

en: Please provide a custom field name.
ky_KG: Сураныч, ыңгайлуу талаанын атын көрсөтүңүз.

en: Please provide a custom field value.
ky_KG: Сураныч, каалаган талаанын маанисин көрсөтүңүз.

en: Please save your changes in order to share the preview.
ky_KG: Сураныч, алдын ала көрүүнү  бөлүшүү үчүн өзгөртүүлөрүңүздү сактаңыз.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
ky_KG: Көбүрөөк маалымат үчүн <a href="%s">WordPress'те мүчүлүштүктөрдү оңдоо</a> дегенди караңыз.

en: Please select a file
ky_KG: Файлды тандаңыз

en: Please select an option.
ky_KG: Вариантты тандаңыз.

en: Please try again.
ky_KG: Кайта аракет кылып көрүңүз.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
ky_KG: Бул файлды %1$sбраузер жүктөгүч%2$s аркылуу жүктөп көрүңүз.

en: Please type your comment text.
ky_KG: Сураныч, комментарийиңиздин текстин киргизиңиз.

en: Please update WordPress now
ky_KG: Сураныч, WordPress'ти азыр жаңыртыңыз

en: Please use %s to add new schema properties.
ky_KG: Жаңы схема касиеттерин кошуу үчүн%s колдонуңуз.

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
ky_KG: Сураныч, <strong>администратордун e-mail дареги</strong> бул сайт үчүн туура экендигин текшериңиз.

en: Plugin
ky_KG: Плагин

en: Plugin Data
ky_KG: Плагиндер маалыматы

en: Plugin File Editor
ky_KG: Плагин редактору

en: Plugin Versions
ky_KG: Плагин Нускалары

en: Plugin activated.
ky_KG: Плагин активдештирилген.

en: Plugin and theme auto-updates
ky_KG: Плагиндерди жана темаларды автоматтык түрдө жаңыртуу

en: Plugin and theme auto-updates appear to be configured correctly
ky_KG: Плагиндер жана темалар үчүн авто жаңыртуу туура жөндөлгөн

en: Plugin and theme auto-updates ensure that the latest versions are always installed.
ky_KG: Плагиндер жана темалар үчүн автоматтык жаңыртуулар сизде ар дайым эң акыркы нускаларды камсыз кылат.

en: Plugin and theme temporary backup directories exist but are not writable
ky_KG: Плагиндердин жана темалардын убактылуу камдык көчүрмөлөрүнүн каталогдору бар, бирок жазуу үчүн жеткиликтүү эмес

en: Plugin and theme temporary backup directory access
ky_KG: Плагиндердин жана темалардын убактылуу камдык каталогуна уруксат

en: Plugin and theme temporary backup directory is writable
ky_KG: Плагиндер жана темалар үчүн убактылуу камдык каталог жазууга болот

en: Plugin author's website address.
ky_KG: Плагиндин авторунун сайтынын дареги.

en: Plugin authors can <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-exporter-to-your-plugin/" target="_blank">learn more about how to add the Personal Data Exporter to a plugin here</a>.
ky_KG: Плагиндин авторлоруна үчүн пайдалуу <a href="https://developer.wordpress.org/plugins/privacy/adding-the-personal-data-exporter-to-your-plugin/" target="_blank">плагинге жеке маалыматтарды экспорттоону кошуу боюнча маалымат</a>.

en: Plugin could not be deleted.
ky_KG: Плагинди өчүрүү мүмкүн эмес.

en: Plugin deactivated.
ky_KG: Плагин өчүрүлгөн.

en: Plugin downgrade failed.
ky_KG: Плагинди эски нускага кайтаруу ишке ашкан жок.

en: Plugin downgraded successfully.
ky_KG: Плагинди эски нускага кайтаруу ийгиликтүү болду.

en: Plugin file does not exist.
ky_KG: Плагин файлы табылган жок.

en: Plugin installation failed.
ky_KG: Плагинди орнотуу ишке ашкан жок.

en: Plugin name
ky_KG: Плагиндин аталышы

en: Plugin not found.
ky_KG: Плагин табылган жок.

en: Plugin temporary backup directory exists but is not writable
ky_KG: Плагиндин убактылуу камдык көчүрмөлөрүнүн каталогу бар, бирок жазуу үчүн жеткиликтүү эмес

en: Plugin updated successfully.
ky_KG: Плагин ийгиликтүү жаңыртылды.

en: Plugins
ky_KG: Плагиндер

en: Plugins %s
ky_KG: Плагиндер %s

en: Plugins directory location
ky_KG: Плагин папкасынын орду

en: Plugins directory size
ky_KG: Плагиндин папкасынын өлчөмү

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
ky_KG: Плагиндер сайтыңыздын иштешин кеңейтет, мисалы, байланыш формасы, дүкөн функциялары жана башкалар. Алар сиздин сайтка терең интеграцияланган жана аларды жаңыртып туруу абдан маанилүү.

en: Podgorica
ky_KG: Подгорица

en: Pohnpei
ky_KG: Понпей

en: Policies
ky_KG: Саясат

en: Polish
ky_KG: Польчо

en: Ponape
ky_KG: Понапе

en: Pontianak
ky_KG: Понтианаке

en: Popular Plugin
ky_KG: Популярдуу плагин

en: Popular Tags
ky_KG: Популярдуу белгилер

en: Popular tags
ky_KG: Популярдуу белгилер

en: Port
ky_KG: Порт

en: Port Moresby
ky_KG: Порт-Морсби

en: Port of Spain
ky_KG: Порт-оф-Спейн

en: Port-au-Prince
ky_KG: Порт-о-Пренс

en: Portfolio
ky_KG: Портфолио

en: Porto Acre
ky_KG: Порту-Акри

en: Porto Velho
ky_KG: Порту-Велью

en: Porto-Novo
ky_KG: Порто-Ново

en: Portuguese
ky_KG: Португалча

en: Position
ky_KG: Орду

en: Post
ky_KG: жазуу

en: Post Archives
ky_KG: Жазуунун архивдери

en: Post Attributes
ky_KG: Жазманын өзгөчөлүктөрү

en: Post Comment
ky_KG: Комментарийди жөнөтүү

en: Post Format Link
ky_KG: Жазуунун форматына шилтеме

en: Post Formats
ky_KG: Жазманын калыптары

en: Post ID.
ky_KG: Жазуу ID.

en: Post Thumbnail
ky_KG: Миниатюралык жазуу

en: Post Title
ky_KG: Жазуунун Аталышы

en: Post Type
ky_KG: Жазуунун түрү

en: Post Type Archive
ky_KG: Жазуу түрүнүн архиви

en: Post Via Email
ky_KG: E-mail аркылуу жарыялоо

en: Post content
ky_KG: Жазуунун мазмуну

en: Post draft updated.
ky_KG: Жазуунун каранускасы жаңыртылды.

[ctx: Post format]
en: Aside
ky_KG: Эсбелги

[ctx: Post format]
en: Audio
ky_KG: Аудио

[ctx: Post format]
en: Chat
ky_KG: Маек

[ctx: Post format]
en: Gallery
ky_KG: Галерея

[ctx: Post format]
en: Image
ky_KG: Сүрөт

[ctx: Post format]
en: Link
ky_KG: Шилтеме

[ctx: Post format]
en: Quote
ky_KG: Цитата

[ctx: Post format]
en: Standard
ky_KG: Стандарттуу

[ctx: Post format]
en: Status
ky_KG: Статус

[ctx: Post format]
en: Video
ky_KG: Видео

en: Post formats supported.
ky_KG: Колдоого алынган жазуу форматтары.

en: Post name
ky_KG: Жазманын аты

en: Post navigation
ky_KG: Жазмалар боюнча навигация

en: Post published privately.
ky_KG: Жазуу жеке катары жарыяланды.

en: Post published.
ky_KG: Жазуу жарыяланды.

en: Post restored to revision from %s.
ky_KG: Жазма %s чыгарылышынан калыбына келтирилди.

en: Post reverted to draft.
ky_KG: Жазуу кара нускага кайтарылды.

en: Post saved.
ky_KG: Жазма сакталды.

en: Post scheduled for: %s.
ky_KG: Жаздыруу %s үчүн пландаштырылган.

en: Post scheduled.
ky_KG: Жазуу жарыялоого пландаштырылган.

en: Post submitted.
ky_KG: Жазуу жиберилди.

en: Post trashed.
ky_KG: Жазуу себетке жылдырылды.

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
ky_KG: Жазуу түрүнүн аталыштары 1-ден 20-га чейин символдон турушу керек.

en: Post type to get the templates for.
ky_KG: Шаблондорду алуу үчүн жазуунун түрү.

en: Post updated.
ky_KG: Жазма жаңыланды.

en: Post via email
ky_KG: E-mail аркылуу жарыялоо

en: Posted title:
ky_KG: Аталышы:

en: Poster
ky_KG: Постер

en: Poster Image
ky_KG: Постер сүрөтү

en: Posts
ky_KG: Жазмалар

en: Posts Page
ky_KG: Жазуулар барагы

en: Posts by %s
ky_KG: %sнун жазмалары

en: Posts list
ky_KG: Жазуулардын тизмеси

en: Posts list navigation
ky_KG: Жазуулар тизмеси боюнча багыттоо

en: Posts navigation
ky_KG: Жазмалардан навигациялоо

en: Posts page
ky_KG: Жазмалар барагы

en: Posts page: %s
ky_KG: Жазуулардын барагы: %s

en: Posts published on %s
ky_KG: Жазмалар %sда жарыяланды

en: Prague
ky_KG: Прага

en: Preferences
ky_KG: Жөндөөлөр

en: Preload
ky_KG: Алдын ала жүктөө

en: Press This
ky_KG: Жарыялоо

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
ky_KG: Бул жеткиликтүү эмес. Сайттын администратору менен байланышыныз.

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
ky_KG: Press This орнотулган эмес. Аны <a href="%s">негизги сайттан</a> орнотуңуз.

en: Press return or enter to open this panel
ky_KG: Бул панелди ачуу үчүн Enter баскычын басыңыз

en: Press return or enter to open this section
ky_KG: Бул бөлүмдү ачуу үчүн Enter баскычын басыңыз

en: Preview
ky_KG: Көрүү

en: Preview %s
ky_KG: Көрүү %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
ky_KG: Алдын ала көрүү &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
ky_KG: Өзгөртүүлөрдү көрүү

en: Preview Link
ky_KG: Алдын ала көрүү үчүн шилтеме

en: Preview as a browser icon
ky_KG: Сөлөкөт катары браузерден көрүү

en: Preview as an app icon
ky_KG: Сөлөкөт катары колдонмодон көрүү

en: Preview link for the post.
ky_KG: Жазууну алдын ала көрүү шилтемеси.

en: Preview page
ky_KG: Көрүү

en: Preview post
ky_KG: Көрүү

en: Preview:
ky_KG: Көрүү:

en: Previewing and Customizing
ky_KG: Көрүү жана ырастоо

en: Previewing theme
ky_KG: Теманы көрүү

en: Previous
ky_KG: Мурунку

en: Previous Page
ky_KG: Мурунку

en: Previous Post
ky_KG: Мурунку жазма

en: Previous and next months
ky_KG: Мурунку жана кийинки айлар

en: Previous page
ky_KG: Мурунку барак

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
ky_KG: Сүрөттүн мурда өзгөртүлгөн көчүрмөлөрү өчүрүлбөйт.

en: Primary Menu
ky_KG: Негизги меню

en: Primary Navigation
ky_KG: Негизги навигация

en: Primary Site
ky_KG: Негизги сайт

en: Primary site
ky_KG: Негизги сайт

en: Print
ky_KG: Басма

en: Priority
ky_KG: Артыкчылык

en: Privacy
ky_KG: Жашырындуулук

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to delete, anonymize, or forget the data they collect about an individual. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right to be Forgotten".
ky_KG: Дүйнө жүзүндөгү купуялык мыйзамдары компаниялардан жана онлайн кызматтардан жеке адам жөнүндө чогулткан маалыматтарды өчүрүүнү, анонимдөөсүн же унутууну талап кылат. Бул мыйзамдарда бекитилген укуктар кээде «Унутулуу укугу» деп аталат.

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to provide an export of some of the data they collect about an individual, and to deliver that export on request. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right of Data Portability". It allows individuals to obtain and reuse their personal data for their own purposes across different services. It allows them to move, copy or transfer personal data easily from one IT environment to another.
ky_KG: Дүйнө жүзүндөгү купуялык мыйзамдары компаниялардан жана онлайн кызматтардан жеке адам жөнүндө чогулткан айрым маалыматтарды экспорттоону жана сурам боюнча ошол экспортту камсыздоону талап кылат. Бул мыйзамдарда бекитилген укуктар кээде «маалыматтарды көчүрүү укугу» деп да аталат. Бул адамдарга ар кандай кызматтарда өздөрүнүн жеке маалыматтарын өз максаттары үчүн алууга жана кайра колдонууга мүмкүнчүлүк берет. Бул аларга жеке маалыматтарды бир IT чөйрөсүнөн башкасына оңой жылдырууга, көчүрүүгө же өткөрүп берүүгө мүмкүндүк берет.

en: Privacy Policy
ky_KG: Купуялык саясаты

en: Privacy Policy Guide
ky_KG: Купуялык саясаты боюнча колдонмо

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
ky_KG: Купуялык саясатынын барагы жаңыртылды. <a href="%s">менюну жаңыртууну</a> унутпаңыз!

en: Privacy Policy page updated successfully.
ky_KG: Купуялык Саясаты барагы жаңыланды.

en: Privacy Settings
ky_KG: Жашырындуулуктун ырастоолору

[ctx: Privacy Settings]
en: Policy Guide
ky_KG: Саясаттын колдонмосу

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
ky_KG: Жөндөөлөр

en: Private
ky_KG: Жеке

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Жеке <span class="count">(%s)</span>

en: Private: %s
ky_KG: Жеке: %s

en: Privately Published
ky_KG: Өздүк жарыяланды

en: Proceed
ky_KG: Улантуу

en: Profile
ky_KG: Профиль

en: Profile Picture
ky_KG: Аватар

en: Profile updated.
ky_KG: Профиль жаңыланды.

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
ky_KG: Жашыруун комментарийлер: Сураныч комментарийлерди көрүүгө пароль киргизиңиз.

en: Protected: %s
ky_KG: Корголгон: %s

en: Public
ky_KG: Ачык

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Коомдук <span class="count">(%s)</span>

en: Public facing and editor script handle. DEPRECATED: Use `script_handles` instead.
ky_KG: Жалпыга жеткиликтүүлүк  жана түзөтүү үчүн дескриптору. ЭСКИРГЕН: Анын ордуна `script_handles` колдонуңуз.

en: Public facing and editor script handles.
ky_KG: Жалпыга жеткиликтүүлүктү жана скриптти түзөтүүнүн туткасы.

en: Public facing and editor style handle. DEPRECATED: Use `style_handles` instead.
ky_KG: Жалпыга жеткиликтүүлүк жана түзөтүү стили үчүн дескриптору. ЭСКИРГЕН: Анын ордуна `style_handles` колдонуңуз.

en: Public facing and editor style handles.
ky_KG: Жалпыга жеткиликтүүлүктү жана стилди түзөтүүнүн туткасы.

en: Public facing script handle. DEPRECATED: Use `view_script_handles` instead.
ky_KG: Жалпыга жеткиликтүүлүк дескриптору. ЭСКИРГЕН: Анын ордуна `view_script_handles` колдонуңуз.

en: Public facing script handles.
ky_KG: Жалпыга жеткиликтүү скрипт башкаруу элементи.

en: Public text domain.
ky_KG: Жалпыга ачык текст домени.

en: Public, Sticky
ky_KG: Ачык, Жабышкан

en: Publish
ky_KG: Жарыялоо

en: Publish <b>immediately</b>
ky_KG: <b>Дароо</b> жарыялоо

en: Publish Settings
ky_KG: Жарыялоонун ырастолоору

en: Publish on: %s
ky_KG: Жарыялоо:  %s

en: Published
ky_KG: Жарыяланды

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Жарыяланган <span class="count">(%s)</span>

en: Published on: %s
ky_KG: Жарыяланды: %s

en: Publishing
ky_KG: Жарыялоо

en: Publishing Soon
ky_KG: Жарыялоону күтүүдө

en: Publishing…
ky_KG: Жарыялоо…

en: Puerto Rico
ky_KG: Пуэрто-Рико

en: Punta Arenas
ky_KG: Пунта-Аренас

en: Purple
ky_KG: Кызгылт көк

en: Pyongyang
ky_KG: Пхеньян

en: Qatar
ky_KG: Катар

en: Qostanay
ky_KG: Костанай

en: Quality
ky_KG: Сапат

en: Queensland
ky_KG: Квинсленд

en: Query parameter not permitted: %s
ky_KG: Туура эмес сурам параметри: %s

en: Quick Draft
ky_KG: Ыкчам кара нуска

en: Quick Edit
ky_KG: Тез түзөтүү

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
ky_KG: &#8220;%s&#8221; тез түзөтүү

en: Quick edit this comment inline
ky_KG: Бул комментарийди тез түзөтүү

en: Quick&nbsp;Edit
ky_KG: Өзгөчөлүктөрү

en: Quote
ky_KG: Цитата

en: Quotes
ky_KG: Цитаталар

en: Qyzylorda
ky_KG: Кызылордо

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
ky_KG: R &#8212; 17 жаштан жогорку аудитория үчүн арналган

en: REST API %1$s should be an array of arrays. Non-array value detected for %2$s.
ky_KG: REST API %1$s массивдердин массиви болушу керек. %2$s үчүн массивден тышкары маани табылды.

en: REST API Endpoint: %s
ky_KG: REST API'нин акыркы чекити: %s

en: REST API Response: (%1$s) %2$s
ky_KG: REST API жообу: (%1$s) %2$s

en: REST API availability
ky_KG: REST API жеткиликтүүлүгү

en: REST API routes must be registered on the %s action.
ky_KG: REST API жолдору %s аракети менен катталууга тийиш.

en: REST base route for the post type.
ky_KG: Жазуу түрү үчүн негизги REST жолу.

en: REST base route for the taxonomy.
ky_KG: Таксономия үчүн негизги REST жолу.

en: REST namespace route for the taxonomy.
ky_KG: Таксономия үчүн REST аталыш мейкиндигинин маршруту.

en: REST route's namespace for the post type.
ky_KG: Жазуунун түрү үчүн REST маршрутунун аталыш мейкиндиги.

en: REST search handlers must extend the %s class.
ky_KG: REST издөө функциялары %s классын кеңейтиши керек.

en: RSS Address
ky_KG: RSS дарек

en: RSS Error:
ky_KG: RSS катасы:

en: RSS Feed
ky_KG: RSS Түрмөк

en: Rainy River
ky_KG: Рейни-Ривер

en: Random
ky_KG: Кокустук

en: Random Order
ky_KG: Туш келди тартип

en: Randomize suggested headers
ky_KG: Туш келди тартипте

en: Randomize uploaded headers
ky_KG: Туш келди тартипте

en: Randomizing suggested headers
ky_KG: Сунушталгандан туш келгени

en: Randomizing uploaded headers
ky_KG: Жүктөлгөндөн туш келгени

en: Rangoon
ky_KG: Янгон

en: Rankin Inlet
ky_KG: Ранкин-Инлет

en: Rarotonga
ky_KG: Раротонга

en: Rate
ky_KG: Жыштык

en: Rating
ky_KG: Рейтинг

en: Raw size value must be a string, integer, or float.
ky_KG: Өлчөмдүн чийки мааниси сап, бүтүн сан же калкыма үтүр болушу керек.

en: Reach out to WordPress Core developers to ensure you'll never have this problem again.
ky_KG: Бул көйгөй сизде эч качан кайталанбашы үчүн, WordPress негизги иштеп чыгуучуларына кайрылыңыз.

en: Read more
ky_KG: Толугу менен

en: Read more...
ky_KG: Толугу менен...

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
ky_KG: <a href="%s" target="_blank">WordPress сайт тармагында мүчүлүштүктөрдү оңдоо</a> макаласын окуңуз. Балким, анын айрым сунуштары эмне туура эмес болгонун түшүнүүгө жардам бериши мүмкүн.

en: Reading
ky_KG: Окуу

en: Reading Settings
ky_KG: Окуунун баптоолору

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
ky_KG: Колдонуучунун өчүрүлгөн жазууларын жана шилтемелерин кайра дайындаңыз бул колдонуучунун ID-на.

en: Recent Comments
ky_KG: Жаңы комментарийлер

en: Recent Drafts
ky_KG: Жаңы сомолор

en: Recent Posts
ky_KG: Жаңы жазмалар

en: Recently Published
ky_KG: Жакында жарыяланган

en: Recently updated
ky_KG: Жаңы эле жаңыланды

en: Recife
ky_KG: Ресифи

en: Recommended items are considered beneficial to your site, although not as important to prioritize as a critical issue, they may include improvements to things such as; Performance, user experience, and more.
ky_KG: Сунушталган элементтер сиздин сайтка пайдалуу деп эсептелет, бирок алар орчундуу маселелердей маанилүү болбосо дагы, иштин өркүндөтүлүшү, колдонуучунун тажрыйбасы жана башкалар сыяктуу нерселерди камтышы мүмкүн.

en: Recovery Mode &#8212; %s
ky_KG: Калыбына келтирүү режими &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
ky_KG: Калыбына келтирүү режими инициализацияланган жок.

en: Recovery key expired.
ky_KG: Калыбына келтирүүчү ачкычтын мөөнөтү бүттү.

en: Red
ky_KG: Кызыл

en: Redo
ky_KG: Кайталоо

en: Refresh
ky_KG: Жаңылоо

en: Regina
ky_KG: Реджайна

en: Register
ky_KG: Каттоо

en: Register Now
ky_KG: Азыр каттаңыз

en: Registration complete. Please check your email.
ky_KG: Катто аяктады. Сураныз, почтаңызда текшериңиз.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
ky_KG: Катталуунун ырастоосу сиздин email дарекке жөнөтүлөт.

en: Registration date for the user.
ky_KG: Колдонуучу катталган датасы.

en: Relationship
ky_KG: Мамиле

[ctx: Relative to parent font size (em)]
en: ems
ky_KG: em

[ctx: Relative to root font size (rem)]
en: rems
ky_KG: rem

en: Released: %d.
ky_KG: Чыгарылган күнү: %d.

en: Remember Me
ky_KG: Мени эске сактоо

en: Remember to click Update to save metadata entered or changed.
ky_KG: Киргизилген же өзгөртүлгөн маанилерди сактоо үчүн &laquo;Медиафайлды жаңыртуу&raquo; баскычын басууну унутпаңыз.

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
ky_KG: Бүткөндөн кийин, &laquo;Жаңы колдонуучу кошуу&raquo; баскычын басууну унутпаңыз, экрандын ылдый жагында.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
ky_KG: Бүткөндөн кийин &laquo;Профилди жаңыртуу&raquo; баскычын басууну унутпаңыз.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
ky_KG: Өчүрүлгөндөн кийин сайтты калыбына келтирүү мүмкүн эмес экенин эске алыңыз.

en: Remind me later
ky_KG: Кийинчерээк эстетуу

en: Remove
ky_KG: Өчүрүү

en: Remove Background Image
ky_KG: Фон сүтөтүн өчүрүү

en: Remove Header Image
ky_KG: Баштын сүрөтүн өчүрүү

en: Remove Image
ky_KG: Сүрөттү өчүрүү

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
ky_KG: Меню элементин өчүрүү:: %1$s (%2$s)

en: Remove Selected Items
ky_KG: Тандалган элементтерди өчүрүү

en: Remove Users from Site
ky_KG: Колдонуучуларды сайттан өчүрүү

en: Remove audio source
ky_KG: Аудио булагын өчүрүү

en: Remove image
ky_KG: Сүрөттү өчүрүү

en: Remove item
ky_KG: Элементти өчүрүү

en: Remove link
ky_KG: Шилтемени өчүрүү

en: Remove poster image
ky_KG: Постерди өчүрүү

en: Remove video source
ky_KG: Видео булагын өчүрүү

en: Removed
ky_KG: Өчүрүлдү

en: Removed %s.
ky_KG: Өчүрүлдү %s.

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
ky_KG: %1$s кол менен өчүрүлсө, PHP эскертмелерди чакырат. %2$s чыпкасын колдонуңуз.

en: Removing and Reusing
ky_KG: Өчүрүү жана кайра колдонуу

en: Removing the current plugin&#8230;
ky_KG: Плагинин учурдагы нускасын өчүрүү&#8230;

en: Removing the old version of the translation&#8230;
ky_KG: Котормонун эски нускасын өчүрүү&#8230;

en: Reorder
ky_KG: Тартипке салуу

en: Reorder menu items
ky_KG: Меню элементтеринин тартибин өзгөртүү

en: Reorder mode closed
ky_KG: Тартипти өзгөртүү режими өчүрүлгөн

en: Reorder mode enabled
ky_KG: Тартипти өзгөртүү режими күйгүзүлгөн

en: Reorder widgets
ky_KG: Виджеттердин иретин өзгөртүү

en: Repeat
ky_KG: Кайталоо

en: Repeat Background Image
ky_KG: Фон сүрөтүн кайталоо

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
ky_KG: Кайталоо

en: Repeat New Password
ky_KG: Жаңы сырсөздү кайталаңыз

en: Repeat Password
ky_KG: Сырсөздү кайталаңыз

en: Replace
ky_KG: Алмаштыруу

en: Replace audio
ky_KG: Аудиону алмаштыруу

en: Replace image
ky_KG: Сүрөттү алмаштыруу

en: Replace video
ky_KG: Видеону алмаштыруу

en: Reply
ky_KG: Жооп берүү

en: Reply to %s
ky_KG: %sга жооп берүү

en: Reply to Comment
ky_KG: Комментарийге жооп берүү

en: Reply to this comment
ky_KG: Комментарийге жооп берүү

en: Request added successfully.
ky_KG: Сурам кошулду.

en: Requested
ky_KG: Суралган

en: Requester
ky_KG: Сураган

en: Required PHP version
ky_KG: Талап кылынган PHP нускасы

en: Required WordPress version
ky_KG: Талап кылынган WordPress нускасы

en: Required and recommended modules are installed
ky_KG: Талап кылынган жана сунушталган кеңейтүүлөр орнотулган

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
ky_KG: Милдеттүү талаалар көрсөтүлгөн; калгандары ыктыярдуу. Профилдеги маалымат, эгерде жасалгалоо темасы ушундай орнотулган болсо гана көрсөтүлөт.

en: Required fields are marked %s
ky_KG: Милдеттүү талаалар белгиленген %s

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
ky_KG: Чындык маанисин алууга тийиш, анткени редакторлорду таштандыга жылдыруу мүмкүн эмес.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
ky_KG: Чындык маанисин алууга тийиш, себеби терминдер таштанды функциясын колдобойт.

en: Required to be true, as users do not support trashing.
ky_KG: Чындык маанисин алууга тийиш, анткени колдонуучуларды таштандыга жылдыруу мүмкүн эмес.

en: Required to create an Application Password, but not to update the user.
ky_KG: Колдонмонун сырсөздөрүн түзүү үчүн талап кылынат, бирок колдонуучунун маалыматтарын жаңыртуу үчүн эмес.

en: Requirements
ky_KG: Талаптар

en: Requirements Not Met
ky_KG: Талаптарга шайкеш келбейт

en: Resend confirmation requests
ky_KG: Ырастоо сурамын кайра жөнөтүңүз

en: Reset
ky_KG: Түшүрүү

en: Reset Image
ky_KG: Сүрөттү түшүрүү

en: Reset Password
ky_KG: Сырсөздү түшүрүү

en: Reset to defaults
ky_KG: Демейки абалга кайтаруу

en: Resolute
ky_KG: Резольют

en: Response
ky_KG: Жооп

en: Response to %s
ky_KG: Жооп %s

en: Responses
ky_KG: Жооптор

en: Responses to %s
ky_KG: Жооптор %s

en: Responsive Layout
ky_KG: Адаптивдүү белгилөө

en: Restore
ky_KG: Калыбына келтирүү

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
ky_KG: &#8220;%s&#8221; себеттен калыбына келтириңиз

en: Restore Original Header Image
ky_KG: Түпнуска аталыш сүрөтүн калыбына келтирүү

en: Restore Original Image
ky_KG: Баштапкы сүрөтүн калыбына келтирүү

en: Restore This Autosave
ky_KG: Бул автосактоону калыбына келтириңиз

en: Restore This Revision
ky_KG: Бул нусканы калыбына келтириңиз

en: Restore from Trash
ky_KG: Таштандан калыбына келтирүү

en: Restore image
ky_KG: Сүрөттү калыбына келтирүү

en: Restore last draft
ky_KG: Акыркы кара нусканы калыбына келтирүү

en: Restore original image
ky_KG: Баштапкы сүрөтүн калыбына келтирүү

en: Restore the backup
ky_KG: Камдык көчүрмөдөн калыбына келтирүү

en: Restore this comment from the Trash
ky_KG: Бул комментарийди себеттен калыбына келтирүү

en: Restore this comment from the spam
ky_KG: Бул комментарийди спамдан калыбына келтириңиз

en: Results are still loading&hellip;
ky_KG: Жыйынтыктар дагы эле жүктөлүүдө&hellip;

en: Resume
ky_KG: Аткарууну улантуу

en: Retro (Generated)
ky_KG: Retro (Автоматтуу түрдө)

en: Retry
ky_KG: Кайталоо

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
ky_KG: REST API колдонууда функцияны кайра чалуудан %1$s же %2$s объектисин кайтарат.

en: Return to %s
ky_KG: Кайтуу: %s

en: Reunion
ky_KG: Реюньон

en: Reverse order
ky_KG: Тескери тартипте

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
ky_KG: Сүйрөп жылдыруу аймагынын астындагы шилтемени басып, <strong>браузер жүктөгүчкө</strong> которула алсаңыз болот.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
ky_KG: Жарыяланбаган өзгөртүүлөрдү артка кайтаруу&hellip;

en: Reviews
ky_KG: Сын-пикирлер

en: Revision
ky_KG: Нуска

en: Revision by %s
ky_KG: Колдонуучунун нускасы %s

en: Revisions
ky_KG: Нускалар

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
ky_KG: Нускалары &#8212; булар сиздин жазууңуздун же баракчаңыздын жаңыртылган сайын түзүлүп турган сакталган көчүрмөлөрү. Сол жактагы кызыл текст эмнелер өчүрүлгөнүн көрсөтөт. Оң жактагы жашыл текст эмне кошулганын көрсөтөт.

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
ky_KG: Ревизияларды таштандыга жылдыруу мүмкүн эмес. Өчүрүү үчүн '%s' орнотуңуз.

en: Revisions not enabled.
ky_KG: Чыгаруулар өчүрүлгөн.

en: Revisions: %s
ky_KG: Нускасы: %s

en: Revoke
ky_KG: Кайтарып алуу

en: Revoke "%s"
ky_KG: Кайтарып алуу "%s"

en: Revoke all application passwords
ky_KG: Бардык колдонмо сырсөздөрүн кайтарып алыңыз

en: Reykjavik
ky_KG: Рейкьявик

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
ky_KG: Түзөтүү аймагы. Көбүрөөк маалымат үчүн Alt-Shift-H баскычтарын басыңыз.

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
ky_KG: Түзөтүү аймагы. Көбүрөөк маалымат алуу үчүн Control-Option-H баскычын басыңыз.

en: Riga
ky_KG: Рига

en: Right
ky_KG: Оңго

en: Right Now
ky_KG: Азыркы учурда

en: Right Sidebar
ky_KG: Оң меню

en: Rio Branco
ky_KG: Рио-Бранко

en: Rio Gallegos
ky_KG: Рио-Гальегос

en: Riyadh
ky_KG: Эр-Рияд

en: RoboHash (Generated)
ky_KG: RoboHash (Түзүлгөн)

en: Robots
ky_KG: Роботтор

en: Role
ky_KG: Роль

en: Roles assigned to the user.
ky_KG: Колдонуучуга дайындалган ролдор.

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
ky_KG: Артка кайтаруу катасы: [%1$s] %2$s

en: Romanian
ky_KG: Романча

en: Rome
ky_KG: Рим

en: Rosario
ky_KG: Росарио

en: Rotate
ky_KG: Айландыруу

en: Rotate 180&deg;
ky_KG: Буруңуз 180&deg;

en: Rotate 90&deg; left
ky_KG: Солго 90° буруңуз

en: Rotate 90&deg; right
ky_KG: Оңго 90° буруңуз

en: Rotation
ky_KG: Айлануу

en: Rotation arguments.
ky_KG: Айлануу аргументтери.

en: Rotation type.
ky_KG: Айлануунун түрү.

en: Rothera
ky_KG: Ротера

en: Route must be specified.
ky_KG: Маршрут көрсөтүлүшү керек.

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version.
ky_KG: Маршруттар плагиндин же теманын аталышы жана нускасы бар аттар мейкиндигинде болушу керек.

en: Row
ky_KG: Сап

en: Row group
ky_KG: Саптар тобу

en: Row type
ky_KG: Сызыктын түрү

en: Rows
ky_KG: Саптар

en: Run %s
ky_KG: %s иштетүү

en: Run Importer
ky_KG: Импортту иштетүү

en: Russian
ky_KG: Орусча

en: SQL server is up to date
ky_KG: SQL сервери жаңыртылган

en: SSL verification failed.
ky_KG: SSL текшерүүсү ийгиликсиз.

en: SUCCESS: %s
ky_KG: ИЙГИЛИК: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
ky_KG: ИЙГИЛИК: WordPress %s нускасына ийгиликтүү жаңыртылды

en: Saigon
ky_KG: Сайгон

en: Saipan
ky_KG: Сайпан

en: Sakhalin
ky_KG: Сахалин

en: Salta
ky_KG: Салта

en: Samara
ky_KG: Самара

en: Samarkand
ky_KG: Самарканд

en: Samoa
ky_KG: Самоа

en: Sample Page
ky_KG: Үлгү барак

en: San Juan
ky_KG: Сан-Хуан

en: San Luis
ky_KG: Сан-Луис

en: San Marino
ky_KG: Сан-Марино

en: Santa Isabel
ky_KG: Санта Изабель

en: Santarem
ky_KG: Сантарем

en: Santiago
ky_KG: Сантьяго

en: Santo Domingo
ky_KG: Санто-Доминго

en: Sao Paulo
ky_KG: Сан-Паулу

en: Sao Tome
ky_KG: Сан-Томе

en: Sarajevo
ky_KG: Сараево

en: Saratov
ky_KG: Саратов

en: Sat
ky_KG: Ише

en: Saturday
ky_KG: Ишемби

[ctx: Saturday initial]
en: S
ky_KG: С

en: Save
ky_KG: Сактоо

en: Save &amp; Publish
ky_KG: Сактоо &amp; Жарыялоо

en: Save Changes
ky_KG: Өзгөртүүлөрдү сактоо

en: Save Draft
ky_KG: Кара нусканы сактоо

en: Save Edits
ky_KG: Өзгөртүүлөрдү сактоо

en: Save Menu
ky_KG: Менюну сактоо

en: Save Password
ky_KG: Сырсөздү сактоо

en: Save Widget
ky_KG: Виджетти сактоо

en: Save all changes
ky_KG: Бардык өзгөртүүлөрдү сактоо

en: Save and preview changes before publishing them.
ky_KG: Өзгөртүүлөрдү жарыялоодон мурун сактап жана карап чыгыңыз.

en: Save as Pending
ky_KG: Кабыл алуу үчүн сактаңыз

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
ky_KG: Менин атымды, e-mail жана сайттын дарегин менин кийинки комментарийлерим үчүн ушул браузерде сактаңыз.

en: Saved
ky_KG: Сакталды

en: Saved.
ky_KG: Сакталды.

en: Saving
ky_KG: Сактоо

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
ky_KG: Сактоо өчүрүлгөн: Бул барак учурда %s тарабынан түзөтүлүүдө.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
ky_KG: Сактоо өчүрүлгөн: Бул жазуу учурда %s тарабынан түзөтүлүүдө.

en: Saving revision&hellip;
ky_KG: Түзөтүү сакталууда&hellip;

en: Saving...
ky_KG: Сакталууда...

en: Saving…
ky_KG: Сакталууда…

en: Scale
ky_KG: Масштаб

en: Scale Image
ky_KG: Масштабдоо

en: Scale Image Help
ky_KG: Масштаб боюнча жардам

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
ky_KG: Сүрөттөрдү %2$s (%3$d &times; %4$d) медиафайлдарынын %1$sжөндөөлөрүндө көрсөтүлгөн чоң өлчөмгө ылайык масштабдаңыз.

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Contain
ky_KG: Жайгаштыруу

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Cover
ky_KG: Мукаба

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Fill
ky_KG: Толтуруу

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: None
ky_KG: Өзгөртүүсүз

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Scale down
ky_KG: Кичирейтүү

en: Schedule
ky_KG: Пландоо

en: Schedule for: %s
ky_KG: Пландоо: %s

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
ky_KG: Өзгөртүүлөрдү кийинки күнү жарыялоо үчүн пландаштырыңыз.

en: Scheduled
ky_KG: Пландалган

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Пландаштырылган <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled events
ky_KG: Пландаштырылган иш-чаралар

en: Scheduled events are running
ky_KG: Пландаштырылган тапшырмалар аткарылууда

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
ky_KG: Пландаштырылган тапшырмалар плагиндерге, темаларга жана WordPress'тин өзүнө жаңыртууларды мезгил-мезгили менен текшерип, пландаштырылган жазууларды жарыялайт. Кээ бир плагиндер аларды аткарылган иш-аракеттерди пландаштыруу үчүн да колдонушат.

en: Scheduled for: %s
ky_KG: Пландаштырылган: %s

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
ky_KG: Сурам жасалган чөйрө жооптогу талааларды аныктайт.

en: Scoresbysund
ky_KG: Скорсби

en: Scrape key check failed. Please try again.
ky_KG: Тазалоо ачкычын текшерүү ийгиликсиз. Сураныч, кайра аракет кылыңыз.

en: Screen Content
ky_KG: Экран мазмуну

en: Screen Options
ky_KG: Экрандын ырастоолору

en: Screen Options Tab
ky_KG: «Экран жөндөөлөрү» өтмөгү

en: Screen elements
ky_KG: Экран элементтери

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
ky_KG: Экрандан окуу программасын колдонууда: Формалар көрүнүшүндө Esc баскычын эки жолу басышыңыз керек болот.

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
ky_KG: Скрипттерди жана стилдерди %1$s, %2$s же %3$s аракеттерине чейин гана каттаса же кезекке коюуга болот.

en: Scroll with Page
ky_KG: Барак менен жылдыруу

en: Search
ky_KG: Издөө

en: Search %s
ky_KG: Издөө %s

en: Search Categories
ky_KG: Категорияларды издөө

en: Search Changesets
ky_KG: Өзгөртүү топтомун издөө

en: Search Comments
ky_KG: Комментарийлерди издөө

en: Search Installed Themes
ky_KG: Орнотулган темаларды издөө

en: Search Link Categories
ky_KG: Шилтеме категорияларын издөө

en: Search Links
ky_KG: Шилтемелерди издөө

en: Search Media
ky_KG: Медиафайлдарды издөө

en: Search Media:
ky_KG: Медиафайлдарды издөө

en: Search Menu Items
ky_KG: Меню элементтерин издөө

en: Search Navigation Menus
ky_KG: Багыттоо менюсунда издөө

en: Search Pages
ky_KG: Барактарды издөө

en: Search Patterns
ky_KG: Патенттерди издөө

en: Search Posts
ky_KG: Жазмаларды издөө

en: Search Requests
ky_KG: Сурамдарды издөө

en: Search Results
ky_KG: Издөө жыйынтыктары

en: Search Results %1$s %2$s
ky_KG: Издөө жыйынтыктары %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
ky_KG:  &#8220;%s&#8221;га издөөнүн жыйынтыгы

en: Search Results for: %s
ky_KG: Издөө жыйынтыктары: %s

en: Search Sites
ky_KG: Сайттарды издөө

en: Search Tags
ky_KG: Белгилерди издөө

en: Search Template Parts
ky_KG: Шаблон бөлүктөрүн издөө

en: Search Templates
ky_KG: Шаблондорду издөө

en: Search Terms
ky_KG: Издөө критерийлери

en: Search Users
ky_KG: Колдонуучуларды издөө

en: Search Widgets
ky_KG: Виджеттерди издөө

en: Search WordPress.org themes
ky_KG: WordPress.org темаларын издөө

en: Search engine visibility
ky_KG: Издөөчү системаларына көрүнүү

en: Search engines discouraged
ky_KG: Издөө тутумдары бөгөттөлдү

en: Search for commands
ky_KG: Буйруктарды издөө

en: Search for:
ky_KG: Табуу:

en: Search images
ky_KG: Сүрөттү издөө

en: Search media
ky_KG: Медиафайлдарды издөө

en: Search media items...
ky_KG: Медиа файлдарды издөө...

en: Search menu items&hellip;
ky_KG: Меню элементтерин табуу&hellip;

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
ky_KG: Элементти тандоо үчүн издөөнү же өйдө/төмөн баскычтарын колдонуңуз.

en: Search plugins
ky_KG: Плагиндерди издөө

en: Search results
ky_KG: Издөө жыйынтыктары

en: Search results for "%s"
ky_KG: %s үчүн издөө натыйжалары

en: Search results for: "%s"
ky_KG: Издөө натыйжалары: "%s"

en: Search results for: %s
ky_KG: Изделген сөз: %s

en: Search themes&hellip;
ky_KG: Темаларды издөө&hellip;

en: Search themes...
ky_KG: Темаларды издөө...

[ctx: Search widget]
en: Search
ky_KG: Издөө

en: Search widgets&hellip;
ky_KG: Виджеттерди издөө&hellip;

en: Seasonal
ky_KG: Жыл мезгилдери

en: Secondary menu
ky_KG: Кошумча меню

en: Sections whose purpose is to trigger a specific action.
ky_KG: Белгилүү иш-аракеттерди жасоо максаты болгон бөлүмдөр.

en: Secure communication
ky_KG: Коопсуз туташуу

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
ky_KG: Серверлердин ортосундагы коопсуз туташуу файлдарды кабыл алуу, дүкөндөрдүн сайттарындагы сатып алуулар жөнүндө маалыматты өткөрүү жана башка көптөгөн нерселер үчүн колдонулат.

en: Security
ky_KG: Коопсуздук

en: Security check failed.
ky_KG: Коопсуздукту текшерүүдө ката кетти.

en: Security error.
ky_KG: Коопсуздук катасы.

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
ky_KG: Өзгөртүүлөр сиздин сайтыңызда кантип түзөөрүн көрүңүз жана жөндөөлөргө кирүү мүмкүнчүлүгү жок адамдар менен алдын ала көрүүнү бөлүшүңүз.

en: Select
ky_KG: Тандоо

en: Select %s
ky_KG: Тандоо %s

en: Select All
ky_KG: Баарын тандоо

en: Select Category
ky_KG: Рубриканы тандаңыз

en: Select Day
ky_KG: Күндү тандоо

en: Select Files
ky_KG: Файлдарды тандоо

en: Select Image
ky_KG: Сүрөттү тандаңыз

en: Select Link Category:
ky_KG: Шилтеме категориясын тандаңыз:

en: Select Menu:
ky_KG: Менюну тандаңыз:

en: Select Month
ky_KG: Айды тандоо

en: Select Post
ky_KG: Жамзаны тандоо

en: Select Site Icon
ky_KG: Сайттын сүрөтчөсүн тандоо

en: Select Week
ky_KG: Жуманы тандоо

en: Select Year
ky_KG: Жылды тандоо

en: Select a Menu
ky_KG: Менюну тандаңыз

en: Select a Privacy Policy page
ky_KG: Купуялык саясатынын барагын тандаңыз

en: Select a city
ky_KG: Шаарды тандоо

en: Select a menu to edit:
ky_KG: Өзгөртүү үчүн менюну тандаңыз:

en: Select a user
ky_KG: Колдонуучу тандоо

en: Select all
ky_KG: Баарын белгилөө

en: Select an area to move this widget into:
ky_KG: Виджет жылдырыла турган аймакты тандаңыз:

en: Select and crop
ky_KG: Тандоо жана кесүү

en: Select audio
ky_KG: Аудио тандоо

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
ky_KG: Бул виджет үчүн каптал тилкесин жана анын ичиндеги ордун тандаңыз.

en: Select bulk action
ky_KG: Жапырт аракетти тандаңыз

en: Select comment
ky_KG: Комментарийди тандоо

en: Select file
ky_KG: Файлды тандоо

en: Select image
ky_KG: Сүрөттү тандоо

en: Select location
ky_KG: Жайгашкан жерди тандоо

en: Select logo
ky_KG: Логотип тандоо

en: Select poster image
ky_KG: Постер сүрөтүн тандаңыз

en: Select video
ky_KG: Видеону тандоо

en: Selected
ky_KG: Тандалган

en: Selected media actions
ky_KG: Тандалган медиафайлдары үчүн аракеттер

en: Selected menus have been successfully deleted.
ky_KG: Тандалган менюлар ийгиликтүү өчүрүлдү.

en: Selection:
ky_KG: Өлчөм:

en: Send %s a link to reset their password. This will not change their password, nor will it force a change.
ky_KG: %s колдонуучуга сырсөздү баштапкы абалга келтирүү шилтемесин жөнөтүңүз. Бул колдонуучунун сырсөзүн өзгөртпөйт же колдонуучуну буга мажбурлабайт.

en: Send Request
ky_KG: Сурам жөнөтүү

en: Send Reset Link
ky_KG: Калыбына келтирүү шилтемесин жөнөтүү

en: Send Trackbacks
ky_KG: Кайра шилтемелерди жөнөтүү

en: Send User Notification
ky_KG: Кабарлоо жөнөтүү

en: Send export link
ky_KG: Экспорттук шилтемени жөнөтүү

en: Send password reset
ky_KG: Сырсөздү калыбына келтирүү маалыматын жөнөтүү

en: Send personal data erasure confirmation email.
ky_KG: Жеке маалыматтарды өчүрүүнү ырастоо үчүн email кат жөнөтүңүз.

en: Send personal data export confirmation email.
ky_KG: Жеке маалыматтарды экспорттоону ырастоо үчүн email кат жөнөтүңүз.

en: Send the new user an email about their account
ky_KG: Колдонуучуга аккаунтунун емайл катын жөнөтүңүз.

en: Send trackbacks to:
ky_KG: Кайра шилтемелерди жөнөтүү:

en: Sending email...
ky_KG: Емайл билдирүүсү жөнөтүлүүдө...

en: Seoul
ky_KG: Сеул

en: Separate multiple URLs with spaces
ky_KG: Даректер боштуктар менен ажыратылган

en: Separate tags with commas
ky_KG: Белгилерди үтүр менен бөлүү

en: September
ky_KG: Сентябрь

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
ky_KG: Сеп

en: Serbian
ky_KG: Сербче

en: Serialized widget form data to encode into instance settings.
ky_KG: Экземплярдын жөндөөлөрүн коддоо үчүн серияланган виджет формасынын дайындары.

en: Server
ky_KG: Сервер

en: Server architecture
ky_KG: Сервердин архитектурасы

en: Server response time could not be determined. Verify that loopback requests are working.
ky_KG: Сервердин жооп берүү убактысы аныкталган жок. Артка кайтаруу сурамдары иштегенин текшериңиз.

en: Server settings
ky_KG: Сервер жөндөөлөрү

en: Server version
ky_KG: Сервер Нускасы

en: Session Tokens
ky_KG: Сессиянын токендери

en: Session expired
ky_KG: Сессиянын мөөнөтү бүттү

en: Sessions
ky_KG: Сессиялар

en: Set New Password
ky_KG: Жаңы сырсөз орнотуу

en: Set as background
ky_KG: Фон кылып коюу

en: Set as header
ky_KG: Баш кылып коюу

en: Set image
ky_KG: Сүрөт орнотуу

en: Set status
ky_KG: Статус орнотуу

en: Setting does not exist or is unrecognized.
ky_KG: Жөндөө жок же таанылган жок.

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
ky_KG: Биз кыймылдуу алдын-ала текшерүүнү орнотобуз. Бул үчүн бир аз убакыт талап кылынат.

en: Settings
ky_KG: Ырастоолор

en: Settings save failed.
ky_KG: Жөндөөлөрдү сактоо ишке ашкан жок.

en: Settings saved and theme activated.
ky_KG: Жөндөөлөр сакталды жана тема активдештирилди.

en: Settings saved.
ky_KG: Ырастоолор сакталды.

en: Settings.
ky_KG: Ырастоолор

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
ky_KG: Бул экрандын бир нече блоктору жарыялоо жөндөөлөрүн камтыйт. Алардын арасында:

en: Severely outdated SQL server
ky_KG: Абдан эскирген SQL сервери

en: Shanghai
ky_KG: Шанхай

en: Shape the future of the web with WordPress
ky_KG: WordPress менен Интернеттин келечегин түзүңүз

en: Share Preview Link
ky_KG: Алдын ала көрүү шилтемеси менен бөлүшүү

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
ky_KG: Өзүң тууралуу бир аз жаз. Бул маалымат сайтта көрсөтүлүшү мүмкүн.

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
ky_KG: Брендиңиздин же бизнесиңиздин көз караштары жана сын-пикирлери менен бөлүшүңүз.

en: Sharing options
ky_KG: Бөлүшүү жөндөөлөрү

en: Shift + Alt + letter:
ky_KG: Shift + Alt + тамга:

en: Shift-click to edit this element.
ky_KG: Элементти өзгөртүү үчүн Shift баскычын басыңыз.

en: Shift-click to edit this widget.
ky_KG: Виджетти өзгөртүү үчүн Shift баскычын басыңыз.

en: Shiprock
ky_KG: Шипрок

en: Shortcode
ky_KG: Кыска код

en: Shortlink
ky_KG: Кыска шилтеме

en: Show
ky_KG: Көрсөтүү

en: Show Artist Name in Tracklist
ky_KG: Аткаруучунун атын көрсөтүү

en: Show Avatars
ky_KG: Аватарларды көрсөтүү

en: Show Details
ky_KG: Деталдарын көрсөтүү

en: Show Images
ky_KG: Сүрөттөрдү көрсөтүү

en: Show Link Description
ky_KG: Шилтеменин сүрөттөлүшүн көрсөтүү

en: Show Link Image
ky_KG: Шилтеменин сүрөтүн көрсөтүү

en: Show Link Name
ky_KG: Шилтеменин атын көрсөтүү

en: Show Link Rating
ky_KG: Шилтеменин баасын көрсөтүү

en: Show Toolbar when viewing site
ky_KG: Сайтты көрүп жатканда үстүнкү панелди көрсөтүү

en: Show Tracklist
ky_KG: Трек тизмесин көрсөтүү

en: Show Video List
ky_KG: Видео файлдар тизмесин көрсөтүү

en: Show advanced menu properties
ky_KG: Менюнун кеңейтилген мүнөздөмөсүн көрсөтүү

en: Show comments
ky_KG: Комментарийлерди көрсөтүү

en: Show details
ky_KG: Деталдарын көрсөтүү

en: Show header text with your image.
ky_KG: Сүрөт менен бирге аталыштын текстин көрсөтүү.

en: Show hierarchy
ky_KG: Иерархияны көрсөтүү

en: Show invisible characters
ky_KG: Көрүнбөгөн символдорду көрсөтүү

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
ky_KG: Медиа

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
ky_KG: Барактар

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
ky_KG: Жазмалар

en: Show more comments
ky_KG: Дагы комментарийлерди көрсөтүү

en: Show more details
ky_KG: Көбүрөөк дайындарды көрсөтүү

en: Show next theme
ky_KG: Кийинки теманы көрсөтүү

en: Show on front
ky_KG: Сырткы бөлүгүндө көрсөтүү

en: Show password
ky_KG: Парольду көргөзүү

en: Show post counts
ky_KG: Жазмалардын санын көрсөтүү

en: Show previous theme
ky_KG: Мурунку теманы көрсөтүү

en: Show tag counts
ky_KG: Тегдердин санын көрсөтүү

en: Show:
ky_KG: Көрсөтүү:

en: Showcase your latest work.
ky_KG: Акыркы эмгегиңизди көрсөтүңүз.

en: Showing details for theme: %s
ky_KG: Теманын параметрлери көрсөтүү: %s

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
ky_KG: WordPress кирүү мүмкүнчүлүгүн талап кылган папкаларга жазуу жөндөмүн көрсөтөт.

en: Sidebar
ky_KG: Каптал тилке

en: Sidebar %d
ky_KG: Каптал панели %d

en: Sign up
ky_KG: Каттоо

en: Silver
ky_KG: Күмүш

en: Simferopol
ky_KG: Симферополь

en: Singapore
ky_KG: Сингапур

en: Site
ky_KG: Сайт

en: Site %d
ky_KG: Сайт %d

en: Site Address (URL)
ky_KG: Сайт дареги (URL)

en: Site Admin
ky_KG: Сайтты башкаруу

en: Site Editor
ky_KG: Сайттын редактору

en: Site Health
ky_KG: Сайттын ден соолугу

[ctx: Site Health]
en: Info
ky_KG: Маалымат

[ctx: Site Health]
en: Status
ky_KG: Статус

en: Site Health %s
ky_KG: Сайттын саламаттыгы - %s

en: Site Health - %s
ky_KG: Сайттын саламаттыгы - %s

en: Site Health Info
ky_KG: Сайттын ден соолугу тууралуу маалымат

en: Site Health Status
ky_KG: Сайттын ден-соолугунун абалы

en: Site ID must not be empty.
ky_KG: Сайттын ID бош болбошу керек.

en: Site Icon
ky_KG: Сайттын иконкасы

en: Site Identity
ky_KG: Сайттын мүнөздөмөлөрү

en: Site Language
ky_KG: Сайттын тили

en: Site Name: %s
ky_KG: Сайттын аты: %s

en: Site Preview
ky_KG: Сайтты алдын ала көрүү

en: Site Tagline
ky_KG: Кыскача сүрөттөмө

en: Site Title
ky_KG: Сайттын аты

en: Site URL
ky_KG: Сайттын дареги

en: Site URL.
ky_KG: Сайт URL.

en: Site URLs could not be switched to HTTPS.
ky_KG: Сайттын URL дарегин HTTPS'ге которуу мүмкүн эмес.

en: Site URLs switched to HTTPS.
ky_KG: Сайттын URL дареги HTTPS'ге которулду.

en: Site Upload Space Quota
ky_KG: Файлдар үчүн мейкиндик

en: Site count
ky_KG: Сайттардын саны

en: Site does not exist.
ky_KG: Бул сайт жок.

en: Site domain must not be empty.
ky_KG: Сайттын домени бош болбошу керек.

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
ky_KG: Сайттын ден соолугун текшерүү мезгил-мезгили менен жүргүзүлүп, сайтыңыз тууралуу маалыматты чогултат. Муну азыр жасоо үчүн <a href="%s">Сайттын ден соолугу</a> экранына өтсөңүз болот.

en: Site icon
ky_KG: Сайттын иконкасы

en: Site icon.
ky_KG: Сайттын сөлөкөтү.

en: Site logo.
ky_KG: Сайттын логотиби.

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
ky_KG[0]: Сайттын аты кеминде %s белгиден турушу керек.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
ky_KG: Сайттын аталышы кичинекей латын тамгаларын (a-z) жана сандарды гана камтышы мүмкүн.

en: Site network ID must be provided.
ky_KG: Сайттын тармак ID көрсөтүлүшү керек.

en: Site path must not be empty.
ky_KG: Сайттын жолу бош болбошу керек.

en: Site tagline.
ky_KG: Вебсайт урааны.

en: Site title.
ky_KG: Сайттын аталышы

en: Site visibility
ky_KG: Сайттын көрүнүүсү

en: Site with the ID does not exist.
ky_KG: Көрсөтүлгөн ID менен сайт жок.

en: Site: %s
ky_KG: Сайт: %s

en: Sites
ky_KG: Сайттар

en: Sitka
ky_KG: Ситка

en: Size
ky_KG: Өлчөм

en: Size in megabytes
ky_KG: Өлчөмү мегабайт менен

en: Skip
ky_KG: Өткөрүп жиберүү

en: Skip Confirmation Email
ky_KG: Тастыктоо Email катын өткөрүп жиберүү

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
ky_KG: Кыркып салбаңыз, кандай болсо ошондой жарыялаңыз

en: Skip cropping
ky_KG: Кесүү жок

en: Skip to content
ky_KG: Мазмунга өтүү

en: Skip to main content
ky_KG: Негизги мазмунга өтүү

en: Skip to toolbar
ky_KG: Аспап панелине өтүү

en: Skopje
ky_KG: Скопье

en: Slovak
ky_KG: Словакча

en: Slovenian
ky_KG: Словенче

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
ky_KG: Катты тез-тез текшерип туруунун кажети жок!

en: Slug
ky_KG: Ярлык

en: Slug automatically generated from the post title.
ky_KG: Жарлык автоматтык түрдө объекттин аталышынан түзүлөт.

en: Small
ky_KG: Кичине

en: Sofia
ky_KG: София

en: Software Name
ky_KG: Платформанын аты

en: Some HTML tags are not permitted, including:
ky_KG: Кээ бир HTML тэгдерине жол берилбейт, анын ичинде:

en: Some data that describes the error your site encountered has been put together.
ky_KG: Сайтыңызга туш болгон катаны сүрөттөгөн кээ бир маалыматтар бириктирилди.

en: Some files are not writable by WordPress:
ky_KG: Кээ бир файлдар WordPress жаздыруу үчүн жеткиликтүү эмес:

en: Some of the theme.json settings.spacing.spacingScale values are invalid
ky_KG: theme.json файлындагы айрым settings.spacing.spacingScale маанилери жараксыз

en: Some screen elements can be shown or hidden by using the checkboxes.
ky_KG: Экрандын айрым элементтери көрсөтүлүшү же жашырылышы мүмкүн белгилерди колдонуу.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
ky_KG: Айрым темалар кошумча аталыш сүрөттөрүн камтыйт. Эгер сиз бир нече сүрөттү көрсөңүз &#8212; жаккан сүрөттү тандап, &laquo;Өзгөртүүлөрдү сактоо&raquo; баскычын басыңыз.

en: Someone
ky_KG: Бирөө

en: Someone has requested a password reset for the following account:
ky_KG: Кимдир бирөө төмөнкү аккаунт үчүн сырсөздү баштапкы абалга келтирүүнү суранды:

en: Something went wrong.
ky_KG: Бир нерсе туура эмес болуп кетти.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
ky_KG: Кечиресиз, сиздин талабыңыз боюнча эч нерсе табылган жок. Башка ачкыч сөздөрүн колдонуп кайра издеп көрүңүз.

en: Sorry, comments are closed for this item.
ky_KG: Кечиресиз, бул элементке комментарий жазууга тыюу салынган.

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
ky_KG: Кечиресиз, бул элементке комментарий жазууга тыюу салынган.

en: Sorry, deleting the term failed.
ky_KG: Кечиресиз, элементти өчүрүү мүмкүн эмес.

en: Sorry, editing the term failed.
ky_KG: Кечиресиз, элементти өзгөртүүгө мүмкүн болгон жок.

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
ky_KG: Кечиресиз, колдонуучуну спамер катары белгилөө Мультисайтта гана колдоого алынат.

en: Sorry, no such page.
ky_KG: Кечиресиз, мындай барак жок.

en: Sorry, no such post.
ky_KG: Кечириңиз, мындай кабар жок.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
ky_KG: Кечиресиз, көрсөтүлгөн таксономиялардын бири бул жазуунун түрү тарабынан колдоого алынбайт.

en: Sorry, replies to unapproved comments are not allowed.
ky_KG: Кечиресиз, жактырылбаган комментарийге жооп берүүгө болбойт.

en: Sorry, revisions are disabled.
ky_KG: Кечиресиз, түзөтүүлөр өчүрүлгөн.

en: Sorry, site names must have letters too!
ky_KG: Кечиресиз, сайттын аталышында да тамгалар болушу зарыл!

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
ky_KG: Кечиресиз, ката кетти. Суралган салыштырууну жүктөө мүмкүн болгон жок.

en: Sorry, that email address is already used!
ky_KG: Кечиресиз, мындай электрондук дарек эчак эле бар!

en: Sorry, that email address is not allowed!
ky_KG: Кечиресиз, мындай электрондук дарекке уруксат жок!

en: Sorry, that site already exists!
ky_KG: Кечиресиз, мындай сайт эчак эле бар!

en: Sorry, that site is reserved!
ky_KG: Кечиресиз, бул сайт резервде турат!

en: Sorry, that username already exists!
ky_KG: Кечиресиз, мындай колдонуу аты эчак эле бар!

en: Sorry, that username is not allowed.
ky_KG: Кечиресиз, бул колдонуучу атына уруксат берилген эмес.

en: Sorry, the category could not be created.
ky_KG: Кечиресиз, категорияны түзүү мүмкүн эмес.

en: Sorry, the comment could not be updated.
ky_KG: Кечиресиз, комментарий түзөтүүгө болбойт.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
ky_KG: Тилекке каршы, сиз жазылган шилтеме эскирип калган. Сураныч, башка параметрди тандаңыз.

en: Sorry, the post could not be created.
ky_KG: Кечиресиз, жазууну түзүү мүмкүн эмес.

en: Sorry, the post could not be deleted.
ky_KG: Кечиресиз, макаланы өчүрүү мүмкүн эмес.

en: Sorry, the post could not be updated.
ky_KG: Кечиресиз, макаланы өчүрүү мүмкүн эмес.

en: Sorry, the term could not be created.
ky_KG: Кечиресиз, элементти түзүү мүмкүн эмес.

en: Sorry, the user could not be updated.
ky_KG: Кечиресиз, бул колдонуучуну өзгөртүү мүмкүн эмес.

en: Sorry, the video at the supplied URL cannot be loaded. Please check that the URL is for a supported video file (%s) or stream (e.g. YouTube and Vimeo).
ky_KG: Тилекке каршы, көрсөтүлгөн URL дарегиндеги видеону жүктөп алууга болбойт. URL колдоого алынган видео файл (%s) же агымы үчүн (мисалы. YouTube жана Vimeo сыяктуу) экенин текшериңиз.

en: Sorry, this method is not supported.
ky_KG: Тилекке каршы, бул ыкма колдоого алынбайт.

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
ky_KG: Кечиресиз, бул элементке байланыш шилтемелери жабык.

en: Sorry, usernames must have letters too!
ky_KG: Кечиресиз, колдонуучу атында тамгалар да болушу зарыл!

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул сайт жөнүндө толук маалымат алууга уруксат жок.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
ky_KG: Кечиресиз, бул жазуу жөнүндө толук маалымат алууга уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
ky_KG: Кечиресиз, сизге сайттын ден соолук маалыматына кирүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to access the global styles on this site.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул сайттын глобалдык стилдерине кирүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to access the templates on this site.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул сайттагы шаблондорго кирүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
ky_KG: Кечиресиз, бул баракты көрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайттын колдонуучу маалыматтарын алууга уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins.
ky_KG: Тилекке каршы, сигде плагиндерди активдештирүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
ky_KG: Тилекке каршы, сизге бул плагинди активдештирүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
ky_KG: Кечиресиз, сизге категория кошууга уруксат жок.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
ky_KG: Кечиресиз, көрсөтүлгөн таксономиялардын бирине элементтерди кошууга уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайтка шилтемелерди кошууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
ky_KG: Кечиресиз, бул тармакка колдонуучуларды кошууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
ky_KG: Кечиресиз, көрсөтүлгөн таксономиялардын бирине элементтерди дайындоого уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул таксономиянын элементтерин колдонууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
ky_KG: Кечиресиз, көрсөтүлгөн элементтерди дайындоого укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул элементти дайындоого укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
ky_KG: Кечиресиз, бул жазууга файл тиркемелерин кыстарууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to browse the block directory.
ky_KG: Тилекке каршы, сиз блок каталогун көрө албайсыз.

en: Sorry, you are not allowed to browse the local block pattern directory.
ky_KG: Тилекке каршы, сиз локалдык паттерн каталогун карап чыга албайсыз.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
ky_KG: Кечиресиз, комментарийдин түрүн өзгөртүүгө уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
ky_KG: Кечиресиз, сиз баракчанын авторун бул колдонуучу катары өзгөртүүгө уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
ky_KG: Кечиресиз, сиз жазманын авторун бул колдонуучу катары өзгөртүүгө уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
ky_KG: Кечиресиз, бул жазууга комментарий берүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to create Navigation Menus as this user.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул колдонуучунун атынан багыттоо менюсун түзүүгө уруксат жок.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул жазмага комментарий жазууга  уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to create application passwords for this user.
ky_KG: Кечиресиз, бул колдонуучу үчүн колдонмо сырсөздөрүн түзүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
ky_KG: Кечиресиз, сизге жаңы колдонуучуларды түзүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул колдонуучунун атынан барактарды түзүүгө уруксат жок.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайтта барактарды түзүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
ky_KG: Кечиресиз, бул түрдөгү сырсөз менен корголгон жазууларды түзүүгө уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул колдонуучу катары жазууларды түзүүгө уруксат жок.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайтта жазууларды же кара нускаларды түзүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
ky_KG: Кечиресиз, Сизге ушул түрдөгү жеке жазууларды түзүүгө уруксат берилбейт.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
ky_KG: Кечиресиз, бул таксономия үчүн нерселерди түзүүгө уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
ky_KG: Кечиресиз, сиз бул комментарийди жазуусуз түзүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
ky_KG: Кечиресиз, колдонуучуларды түзүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
ky_KG: Кечиресиз, сизге аталышты түзөтүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайтты жөндөөгө уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
ky_KG: Тилекке каршы, бул плагинди өчүрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to delete application passwords for this user.
ky_KG: Кечиресиз, бул колдонуучу үчүн колдонмо сырсөздөрүн өчүрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
ky_KG: Тилекке каршы, бул сайт үчүн плагиндерди өчүрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
ky_KG: Кечиресиз, бул жазуунун басылмаларын жок кылууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
ky_KG: Кечиресиз, бул колдонуучуну өчүрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
ky_KG: Кечиресиз, бул нерселерди өчүрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to delete this application password.
ky_KG: Кечиресиз, бул колдонмонун сырсөзүн өчүрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
ky_KG: Кечиресиз, бул категорияны өчүрүүгө уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
ky_KG: Кечиресиз, сиздин бул комментарийди өчүрүүгө  укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
ky_KG: Кечиресиз, бул элементти өчүрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
ky_KG: Кечиресиз, сиздин бул баракчаны өчүрүүгө  укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
ky_KG: Кечиресиз, сиздин бул жазманы өчүрүүгө  укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
ky_KG: Кечиресиз, бул ревизияны өчүрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайтты өчүрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
ky_KG: Кечиресиз, бул элементти өчүрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
ky_KG: Кечиресиз, бул колдонуучуну өчүрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
ky_KG: Кечиресиз, колдонуучуларды өчүрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to disable themes automatic updates.
ky_KG: Тилекке каршы, теманын автоматтык жаңыртууларын өчүрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
ky_KG: Кечиресиз, сиз бул нерсени кыла албайсыз.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
ky_KG: Кечиресиз, комментарийлер үчүн '%s' түзөтүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit Navigation Menus as this user.
ky_KG: Кечиресиз, сиз бул колдонуучунун атынан багыттоо менюларын түзөтүүгө уруксат жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
ky_KG: Кечиресиз, бул жазуунун комментарийлерин өзгөртүүгө уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
ky_KG: Кечиресиз, сиздин бул комментарийди өзөртүүгө  укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул колдонуучунун атынан барактарды түзөтүүгө уруксат жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
ky_KG: Кечиресиз, сизге барактарды түзөтүүгө уруксат жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул колдонуучунун атынан жазмаларды түзөтүүгө уруксат жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
ky_KG: Кечиресиз, бул жазуунун түрүн түзөтүүгө уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
ky_KG: Кечиресиз, сизге жазууларды түзүүгө уруксат жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул колдонуучунун ролдорун түзөтүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
ky_KG: Кечиресиз, бул таксономиядагы  элементтерди түзөтүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
ky_KG: Кечиресиз, сизге %s кошумча талааны түзөтүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайттагы шилтемелерди түзөтүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайтта тема жөндөөлөрүн өзгөртүүгө уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit this application password.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул колдонмонун сырсөзүн өзгөртүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
ky_KG: Кечиресиз, бул өзгөртүүлөр топтомун түзөтүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
ky_KG: Кечиресиз, бул комментарийди түзөтүүгө уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit this global style.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул глобалдык стилди түзөтүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
ky_KG: Кечиресиз, бул элементти түзөтүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
ky_KG: Кечиресиз, сиздин бул баракчаны өзөртүүгө  укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
ky_KG: Кечиресиз, бул жазууну түзөтүүгө уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
ky_KG: Кечиресиз, бул элементти түзөтүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
ky_KG: Кечиресиз, бул колдонуучуну түзөтүүгө уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
ky_KG: Кечиресиз, колдонуучуларды түзөтүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
ky_KG: Кечиресиз, профилиңизди түзөтүүгө уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
ky_KG: Кечиресиз, сизге автоматтык түрдө тема жаңыртууларын иштетүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайттагы жеке маалыматтарды өчүрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайттан жеке маалыматтарды экспорттоого укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to export templates and template parts.
ky_KG: Кечиресиз, сизге шаблондорду жана алардын бөлүктөрүн экспорттоого укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайттын мазмунун экспорттоого укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by capability.
ky_KG: Кечиресиз, колдонуучуларды ролу боюнча чыпкалоого укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
ky_KG: Кечиресиз, колдонуучуларды ролу боюнча чыпкалоого укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
ky_KG: Кечиресиз, колдонуучуларга бул ролду берүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайтка мазмунду импорттоого уруксат жок.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
ky_KG: Тилекке каршы, бул сайтка плагиндерди орнотууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайтка темаларды орнотууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to list application passwords for this user.
ky_KG: Кечиресиз, бул колдонуучунун колдонмо сырсөздөрүн көрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
ky_KG: Кечиресиз, сизге колдонуучунун тизмесин көрүүгө уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
ky_KG: Кечиресиз, сизге жазууларды тиркөөгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
ky_KG: Кечиресиз, сизге проксияланган oEmbed сурамдарын жасоого уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to manage application passwords for this user.
ky_KG: Кечиресиз, бул колдонуучу үчүн колдонмо сырсөздөрүн башкарууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to manage block types.
ky_KG: Тилекке каршы, сиз блоктордун түрлөрүн башкарууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
ky_KG: Кечиресиз, сизге тармак плагиндерин башкарууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайттын жөндөөлөрүн башкарууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
ky_KG: Тилекке каршы, бул сайт үчүн плагиндерди башкарууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
ky_KG: Кечиресиз, сизге жазуулардын статусун башкарууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайттагы купуялык жөндөөлөрүн башкарууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
ky_KG: Кечиресиз, бул таксономиядагы нерселерди башкарууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to manage this plugin.
ky_KG: Кечиресиз, бул плагинди жаңыртууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to manage widgets on this site.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайтта виджеттерди башкарууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
ky_KG: Кечиресиз, бул комментарийди модерациялоого же түзөтүүгө уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
ky_KG: Кечиресиз, сизде плагиндерди өзгөртүүгө уруксат жок.

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
ky_KG: Кечиресиз, темаларды өзгөртүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайттын каттоодон өтпөгөн жөндөөлөрүн өзгөртүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
ky_KG: Кечиресиз, бул элементти себетке жылдырууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
ky_KG: Кечиресиз, колдонуучуларды бул жөндөө боюнча иреттөөгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
ky_KG: Кечиресиз, бул аракетти аткарууга сиздин укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул сайтта жазуу жарыялоога уруксат жок.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
ky_KG: Кечиресиз, сиз кара нускаларды алдын ала көрүүгө  уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to process remote URLs.
ky_KG: Өчүрүлгөн URL'дерди иштеп чыгууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул сайтка баракчаларды жарыялоого уруксат жок.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
ky_KG: Кечиресиз, бирок бул блогдо жазууларды жарыялоого уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул сайтка жазууларды жарыялоого уруксат жок.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул баракты жарыялоого уруксат жок.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул жазууну жайгаштырууга уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
ky_KG: Кечиресиз, бул жөндөө боюнча колдонуучуларга сурам жасоого уруксат берилбейт.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул колдонуучунун блокторун окууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул жазуунун блокторун окууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
ky_KG: Кечиресиз, сизге жазуусуз комментарийлерди окууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
ky_KG: Кечиресиз, бул комментарий үчүн жазууну окууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to read this application password.
ky_KG: Кечиресиз, бул колдонмонун сырсөзүн алууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
ky_KG: Кечиресиз, сиздин бул комментарийди окууңузга  укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
ky_KG: Кечиресиз, колдонуучуларды өчүрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
ky_KG: Кечиресиз, бул элементти себеттен калыбына келтирүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
ky_KG: Кечиресиз, бул теманы иштетүүнү улантууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
ky_KG: Кечиресиз, сизге кийлигишүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
ky_KG: Кечиресиз, сизге орнотууларды жаңыртууга уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайттагы плагиндерди жаңыртууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
ky_KG: Кечиресиз, сиз жазмаларды бул колдонуучу катары жаңылоого уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to update this site to HTTPS.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайтты HTTPS'ге которууга укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
ky_KG: Кечиресиз, сизге файлдарды жүктөп берүүгө уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
ky_KG: Кечиресиз, бул веб-сайтка медиафайлдарды жүктөөгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
ky_KG: Кечиресиз, сиз бул жазууга медиафайлды жүктөөгө укугуңуз жок

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул түрдөгү файлды жүктөөгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул жазууну автоматтык түрдө сактоону көрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to view menu items.
ky_KG: Кечиресиз, менюдагы элементтерди көрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to view menu locations.
ky_KG: Кечиресиз, менюнун жайгашкан жерин көрө албайсыз.

en: Sorry, you are not allowed to view menus.
ky_KG: Кечиресиз, менюну көрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions for this global style.
ky_KG: Кечиресиз, бул глобалдык стилдин нускаларын көрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
ky_KG: Кечиресиз, сиз бул жазуунун басылмаларын көрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to view terms for this post.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул жазуу үчүн нерселерди көрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to view the active theme.
ky_KG: Кечиресиз, сиз активдүү теманы көрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block pattern categories.
ky_KG: Сиз катталган блок паттерндеринин категорияларын көрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block patterns.
ky_KG: Кечиресиз, сиз катталган блок паттерндерин көрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
ky_KG: Кечиресиз, сиз темаларды көрүүгө уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you are not allowed to view this global style.
ky_KG: Кечиресиз, сизге бул глобалдык стилди көрүүгө укугуңуз жок.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
ky_KG: Кечиресиз, бул нерсени көрүүгө уруксатыңыз жок.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
ky_KG: Кечиресиз, өзгөртүүлөр пландаштырылган же кара нуска катары сакталып турганда, сиз жаңы темаларды алдын ала көрө албайсыз. Жаңы темаларды алдын ала көрүү үчүн өзгөртүүлөрүңүздү жарыялаңыз же алардын жарыяланышын күтүңүз.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
ky_KG: Кечиресиз, жеке жазууну чаптай албайсыз.

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
ky_KG: Кечиресиз, %s ичиндеги бардык бош орундар колдонулду. Жаңы файлдарды жүктөө үчүн бир нече файлды жок кылыңыз.

en: Sorry, you may not use that site name.
ky_KG: Кечиресиз, бул сайттын атын колдонуу мүмкүн эмес.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
ky_KG: Кечиресиз, категорияларды көрүү үчүн сизге бул сайттагы жазууларды түзөтүүгө уруксат керек.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
ky_KG: Кечиресиз,, тегдерди көрүү үчүн бул сайттагы жазууларды түзөтүүгө уруксат керек.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
ky_KG: Кечиресиз, комментарий жазуу үчүн аккаунтка кирүүңүз керек.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
ky_KG: Кечиресиз, комментарийге жооп берүү үчүн аккаунтка кирүүңүз керек.

en: Sort Order:
ky_KG: Ирет:

en: Sort ascending.
ky_KG: Өсүү боюнча иреттөө.

en: Sort by:
ky_KG: Сорттоо:

en: Sort collection by comment attribute.
ky_KG: Жыйнакты комментарий атрибуту боюнча иреттеңиз.

en: Sort collection by object attribute.
ky_KG: Коллекцияны объекттин атрибуту боюнча иреттеңиз.

en: Sort collection by post attribute.
ky_KG: Жыйнакты жазуунун атрибуту боюнча иреттеңиз.

en: Sort collection by term attribute.
ky_KG: Коллекцияны элементтин атрибуттары боюнча иреттеңиз.

en: Sort collection by user attribute.
ky_KG: Коллекцияны колдонуучулук атрибут боюнча иреттеңиз.

en: Sort descending.
ky_KG: Кемүү боюнча иреттөө.

en: Source
ky_KG: Булак

en: Source code
ky_KG: Баштапкы код

en: Source of a customized template
ky_KG: Жекелештирилген шаблондун булагы

en: Source of template
ky_KG: Шаблон булагы

en: Source:
ky_KG: Булак

en: South
ky_KG: Түштүк

en: South Georgia
ky_KG: Түштүк Георгия

en: South Pole
ky_KG: Түштүк уюл

en: Spam
ky_KG: Спам

en: Spam Blocked
ky_KG: Спам статистикасы

en: Spam it: %s
ky_KG: Спам: %s

en: Spanish
ky_KG: Испанча

en: Special character
ky_KG: Атайын символ

en: Specified file failed upload test.
ky_KG: Көрсөтүлгөн файлды жүктөөдө ката кетти.

en: Split table cell
ky_KG: Таблица уячасын бөлүү

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Электрондук таблицалар <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
ky_KG: Электрондук таблицалар

en: Square
ky_KG: Квадрат

en: Srednekolymsk
ky_KG: Среднеколымск

en: St Barthelemy
ky_KG: Сент-Бартелеми

en: St Helena
ky_KG: Ыйык Елена аралы

en: St Johns
ky_KG: Сент-Жонс

en: St Kitts
ky_KG: Сент-Китс

en: St Lucia
ky_KG: Сент-Люсия

en: St Thomas
ky_KG: Санкт-Томас

en: St Vincent
ky_KG: Сент-Винсент

en: Standard
ky_KG: Стандарттуу

en: Standard time begins on: %s.
ky_KG: Кышкы убакытка өтүү: %s.

en: Stanley
ky_KG: Стэнли

en: Start Customizing
ky_KG: Орнотууга өтүңүз

en: Start date:
ky_KG: Башталган датасы:

en: Starting Coordinates:
ky_KG: Баштапкы координаттары:

en: State of the comment.
ky_KG: Комментарийдин абалы.

en: Statistics
ky_KG: Статистика

en: Status
ky_KG: Абал

en: Status is forbidden.
ky_KG: Статус тыюу салынган.

en: Status of sidebar.
ky_KG: Виджет аймагынын статусу.

en: Status of template.
ky_KG: Шаблон статусу.

en: Status:
ky_KG: Абалы:

en: Stick this post to the front page
ky_KG: Башкы бетке жабыштыруу

en: Sticky
ky_KG: Жабышкак

en: Sticky Post
ky_KG: Тиркелген жазуу

en: Stockholm
ky_KG: Стокгольм

en: Storage Space
ky_KG: Диск мейкиндиги

en: Store uploads in this folder
ky_KG: Жүктөөлөрдү бул папкага сактоо

en: Strength indicator
ky_KG: Ишенимдүүлүктүн индикатору

en: Strikethrough
ky_KG: Сызылган

en: Style
ky_KG: Стили

en: Style Variations
ky_KG: Стилдин вариациялары

en: Styles
ky_KG: Стилдер

en: Stylesheet is missing.
ky_KG: Стилдер таблицасы табылган жок.

en: Stylesheet is not readable.
ky_KG: Стилдерди окуу мүмкүн эмес.

en: Sub-directory Installation
ky_KG: Ички-каталогко орнотуу

en: Sub-domain Installation
ky_KG: Суб-доменге орнотуу

en: Subject
ky_KG: Тема

en: Submit
ky_KG: Жөнөтүү

en: Submit Comment
ky_KG: Жөнөтүү

en: Submit Reply
ky_KG: Жоопту жарыялоо

en: Submit Search
ky_KG: Издөөгө жөнөтүү

en: Submit for Review
ky_KG: Карап чыгуу үчүн жөнөтүү

en: Submitted on
ky_KG: Жиберилди

en: Submitted on: %s
ky_KG: Жиберилди: %s

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
ky_KG: Жазылуучулар комментарийлерди окуй алат, комментарий бере алат, маалымат жазылууларын алат, ж.б., бирок сайттын мазмунун түзө албайт.

en: Subscript
ky_KG: Төмөнкү индекси

en: Subtitles
ky_KG: Субтитрлер

en: Success!
ky_KG: Куттуктайбыз!

en: Suggested height is %s.
ky_KG: Сунушталган бийиктиги %s.

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
ky_KG: Сунушталган сүрөт өлчөмү: %1$s - %2$s пиксел.

en: Suggested text:
ky_KG: Сунушталган текст:

en: Suggested width is %s.
ky_KG: Сунушталган туурасы %s.

en: Suggestions
ky_KG: Варианттар

en: Summary
ky_KG: Анонс

en: Sun
ky_KG: Жек

en: Sunday
ky_KG: Жекшемби

[ctx: Sunday initial]
en: S
ky_KG: В

en: Sunset
ky_KG: Күн батуу

en: Superscript
ky_KG: Жогорку индекси

en: Support
ky_KG: Колдоо

en: Swahili
ky_KG: Суахилче

en: Swedish
ky_KG: Шведче

en: Swift Current
ky_KG: Свифт-Каррент

en: Switch up your site&#8217;s look & feel with Styles
ky_KG: Стилдер менен сайтыңыздын көрүнүшүн өзгөртүңүз

en: Sydney
ky_KG: Сидней

en: Syndication feeds show the most recent
ky_KG: RSS түрмөгүндө эң соңку көрсөтүү

en: Syntax Highlighting
ky_KG: Синтаксисти бөлүп көрсөтүү

en: Syowa
ky_KG: Сиова

en: Table cell properties
ky_KG: Таблица клеткасынын өзгөчөлүктөрү

en: Table of Contents
ky_KG: Мазмуну

en: Table ordered by Author.
ky_KG: Таблица автор боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Comment Author.
ky_KG: Таблица комментарийлердин авторлору боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Comments.
ky_KG: Таблица комментарийлер боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Date.
ky_KG: Таблица датасы боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Description.
ky_KG: Таблица сүрөттөмө боюнча иреттелген.

en: Table ordered by E-mail.
ky_KG: Таблица E-mail боюнча иреттелген.

en: Table ordered by File Name.
ky_KG: Таблица файлдын аты боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Hierarchical Menu Order and Title.
ky_KG: Таблица иерархиялык меню тартиби жана аталышы боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Last Updated.
ky_KG: Таблица акыркы жаңыртуу боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Links.
ky_KG: Таблица шилтемелер боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Name.
ky_KG: Таблица аты боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Post Replied To.
ky_KG: Таблица комментарий жазылган жазуу боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Posts Count.
ky_KG: Таблица жазуулардын саны боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Rating.
ky_KG: Таблица рейтинг боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Site Domain Name.
ky_KG: Таблица сайттын домендик аты боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Site Path.
ky_KG: Таблица сайтка баруучу жол боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Site Registered Date.
ky_KG: Таблица сайттын катталган датасы боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Slug.
ky_KG: Таблица энбелги боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Theme Name.
ky_KG: Таблица теманын аталышы боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Title.
ky_KG: Таблица аталышы боюнча иреттелген.

en: Table ordered by URL.
ky_KG: Таблица URL боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Uploaded To.
ky_KG: Таблица жүктөө максаты боюнча иреттелген.

en: Table ordered by User Registered Date.
ky_KG: Таблица колдонуучунун катталган датасы боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Username.
ky_KG: Таблица колдонуучунун аты боюнча иреттелген.

en: Table ordered by Visibility.
ky_KG: Таблица көрүнүшү боюнча иреттелген.

en: Table ordered hierarchically.
ky_KG: Таблица иерархия боюнча иреттелген.

en: Table properties
ky_KG: Таблицанын өзгөчөлүктөрү

en: Table row properties
ky_KG: Таблица сабынын өзгөчөлүктөрү

en: Tablet
ky_KG: Планшет

en: Tag
ky_KG: белги

en: Tag Cloud
ky_KG: Белгилер булуту

en: Tag added.
ky_KG: Тег кошулду.

en: Tag deleted.
ky_KG: Тег өчүрүлдү.

en: Tag name
ky_KG: Белгинин аты

en: Tag not added.
ky_KG: Тег кошулган жок.

en: Tag not updated.
ky_KG: Тег жаңыланган жок.

en: Tag updated.
ky_KG: Тег жаңыртылды.

en: Tag: %s
ky_KG: Белги: %s

en: Tagalog
ky_KG: Тагалокчо

en: Tagline
ky_KG: Кыска баяндама

en: Tags
ky_KG: Белгилер

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
ky_KG: Категорияларды тандап <a href="%s">категорияларды тегге которгучтун</a> жардамы менен тегдерге айландырса болот.

en: Tags deleted.
ky_KG: Тегдер өчүрүлдү.

en: Tags indicating styles and features of the theme.
ky_KG: Теманын стилдерин жана өзгөчөлүктөрүн көрсөткөн тегдер.

en: Tags list
ky_KG: Тегдердин тизмеси

en: Tags list navigation
ky_KG: Тегдердин тизмеси боюнча багыттоо

en: Tags:
ky_KG: Белгилер:

en: Tags:
ky_KG: Белгилер:

en: Tahiti
ky_KG: Таити

en: Taipei
ky_KG: Тайбэй

en: Take over
ky_KG: Тартып алуу

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
ky_KG: PHP'де OpenSSL'ди иштетүү үчүн хостингдин техникалык колдоосуна кайрылыңыз.

en: Talk to your web host about supporting HTTPS for your website.
ky_KG: Сайтыңызда HTTPS колдоосун камсыз кылуу үчүн хостингдин техникалык колдоосуна кайрылыңыз.

en: Tallinn
ky_KG: Таллин

en: Tan
ky_KG: Сары-күрөң

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
ky_KG: Каалаган теманы басыңыз же көрсөтүңүз, андан кийин ал шаблондун жандуу алдын ала көрүнүшүн көрүү жана өзүнчө толук экранда теманын жөндөөлөрүн өзгөртүү үчүн &laquo;Алдын ала көрүү&raquo; баскычын басыңыз. Теманын дайынын экранынын ылдый жагында &laquo;Алдын ала көрүү&raquo; баскычынан таба аласыз. Каалаган курама теманы ушундай жол менен карап, ыңгайлаштырса болот.

en: Tarawa
ky_KG: Тарава

en: Target
ky_KG: Максат

en: Tashkent
ky_KG: Ташкент

en: Tasmania
ky_KG: Тасмания

en: Taxonomies associated with post type.
ky_KG: Жазуунун түрү менен байланышкан таксономиялар.

en: Taxonomy
ky_KG: Таксономия

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
ky_KG: Таксономия аталыштары 1-ден 20-га чейин символдон турушу керек.

en: Taxonomy:
ky_KG: Таксономия:

en: Tbilisi
ky_KG: Тбилиси

en: Tegucigalpa
ky_KG: Тегусигальпа

en: Tehran
ky_KG: Тегеран

en: Tel Aviv
ky_KG: Тель-Авив

en: Tell City
ky_KG: Телл Сити

en: Template
ky_KG: Шаблон

en: Template Editing
ky_KG: Шаблонду түзөтүү

en: Template Part Area
ky_KG: Шаблон бөлүгүнүн аянты

en: Template Part Areas
ky_KG: Шаблон бөлүгүнүн аянттары

en: Template Parts
ky_KG: Шаблон бөлүктөрү

en: Template archives
ky_KG: Шаблон архивдери

en: Template for %s
ky_KG: %s үчүн шаблон

en: Template is missing. Standalone themes need to have a %1$s or %2$s template file. <a href="%3$s">Child themes</a> need to have a %4$s header in the %5$s stylesheet.
ky_KG: Шаблон табылган жок. Автономдуу темаларда %1$s же %2$s шаблон файлы болушу керек. <a href="%3$s">Кыздык темаларда</a> %5$s стилдер таблицасында %4$s деген аталыш болушу керек.

[ctx: Template name]
en: All Archives
ky_KG: Бардык архивдер

[ctx: Template name]
en: Author Archives
ky_KG: Автордун архивдери

[ctx: Template name]
en: Blog Home
ky_KG: Блогдун негизги бети

[ctx: Template name]
en: Category Archives
ky_KG: Категория архивдери

[ctx: Template name]
en: Date Archives
ky_KG: Дата архивдери

[ctx: Template name]
en: Front Page
ky_KG: Башкы бет

[ctx: Template name]
en: Index
ky_KG: Индекс

[ctx: Template name]
en: Page: 404
ky_KG: Барак: 404

[ctx: Template name]
en: Pages
ky_KG: Барактар

[ctx: Template name]
en: Search Results
ky_KG: Издөө жыйынтыктары

[ctx: Template name]
en: Single Entries
ky_KG: Жалгыз элементтер

[ctx: Template name]
en: Single Posts
ky_KG: Өзүнчө жазуулар

[ctx: Template name]
en: Tag Archives
ky_KG: Тегдин архивдери

[ctx: Template name]
en: Taxonomy
ky_KG: Таксономия

en: Template part archives
ky_KG: Шаблон бөлүктөрүнүн архивдери

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
ky_KG: Шаблондун бөлүгү өчүрүлгөн же жеткиликтүү эмес: %s

en: Template parts list
ky_KG: Шаблон бөлүктөрүнүн тизмеси

en: Template parts list navigation
ky_KG: Шаблон бөлүктөрүнүн тизмеси боюнча багыттоо

en: Template parts to include in your templates.
ky_KG: Шаблондоруңузга кошуу үчүн шаблон бөлүктөрү.

en: Templates
ky_KG: Шаблондор

en: Templates based on theme files can't be removed.
ky_KG: Тема файлдарынын негизинде шаблондорду өчүрө албайсыз.

en: Templates list
ky_KG: Шаблондордун тизмеси

en: Templates list navigation
ky_KG: Шаблон тизмеси боюнча багыттоо

en: Templates to include in your theme.
ky_KG: Темаңызга кошуу үчүн шаблондор.

en: Term ID List
ky_KG: Элементтердин ID тизмеси

en: Term ID Taxonomy Query
ky_KG: Таксономия объектинин ID'лерин сурамы

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
ky_KG: Элемент ID бир нече таксономиялар менен байланышкан

en: Term IDs.
ky_KG: Элементтин ID'лери.

en: Term does not exist.
ky_KG: Элемент жок.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
ky_KG: Бир нече таксономиялар менен байланышкан элементтерге метадайындарды кошо албайсыз.

en: Terms
ky_KG: Терминдер

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
ky_KG: Элементтерди таштандыга жылдыруу мүмкүн эмес. Өчүрүү үчүн '%s' орнотуңуз.

en: Text
ky_KG: Текст

en: Text Color
ky_KG: Тексттин түсү

en: Text color
ky_KG: Тексттин түсү

en: Text for the title attribute of the link element for this menu item.
ky_KG: Бул меню пунктунун link элементинин title атрибуту үчүн текст.

en: Text to display
ky_KG: Көргөзүүгө текст

en: Thai
ky_KG: Тайча

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
ky_KG: <a href="%s">WordPress</a> менен чыгармачылык менен мамиле кылганыңыз үчүн рахмат.

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
ky_KG: &laquo;%s&raquo; тармагындагы ишиңиз үчүн рахмат, сайтыңыз өчүрүлдү. Биз дагы кайрадан жолукканга чейин сизге ак жол!

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
ky_KG: Рахмат. Сураныч, аракетиңизди ырастоо үчүн келген катыңыздан шилтемени текшериңиз. Бул шилтемени басмайынча сайт өчүрүлбөйт.

en: Thanks for confirming your erasure request.
ky_KG: Маалыматтарды өчүрүү өтүнүчүңүздү ырастаганыңыз үчүн рахмат.

en: Thanks for confirming your export request.
ky_KG: Маалыматтарды экспорттоо өтүнүчүңүздү ырастаганыңыз үчүн рахмат.

en: That audio file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ky_KG: Бул аудиофайл табуу мүмкүн эмес. <a href="%s">медиаканаңызды</a> текшерип, ал өчүрүлбөгөнүнү текшериңиз.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
ky_KG: Бул дарек мурунтан эле колдонулуп жатат. Сураныч, почтаңыздан жандандыруу катын издеңиз. Эгер эч нерсе кылбасаңыз, дарек бир-эки күндөн кийин дагы жеткиликтүү болот.

en: That file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ky_KG: Бул файлды табуу мүмкүн эмес. <a href="%s">медиаканаңызды</a> текшерип, ал өчүрүлбөгөнүнү текшериңиз.

en: That image cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ky_KG: Бул сүрөт табылбай жатат. <a href="%s">медиаканаңызды</a> текшерип, ал өчүрүлбөгөнүнү текшериңиз.

en: That name is not allowed.
ky_KG: Бул ысым кабыл алынбайт.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
ky_KG: Бул сайт учурда резервде турат, бирок бир нече күндөн кийин жеткиликтүү болуп калышы мүмкүн.

en: That user could not be added to this site.
ky_KG: Бул колдонуучуну бул сайтка кошуу мүмкүн эмес.

en: That user does not exist.
ky_KG: Мындай колдонуучу жок.

en: That user is already a member of this site.
ky_KG: Бул колдонуучу эчак эле сайттын мүчөсү.

en: That username is already activated.
ky_KG: Бул колдонуучу аты эми эле жандырылган.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
ky_KG: Учурда бул колдонуучу аты сакталган, бирок бир нече күндөн кийин жеткиликтүү болот.

en: That video cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ky_KG: Бул видео табылбай жатат. <a href="%s">медиаканаңызды</a> текшерип, ал өчүрүлбөгөнүнү текшериңиз.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
ky_KG: Болгону ушул, мындан ары биз түзөтпөйбүз. Ийгилик!

en: The "%1$s" taxonomy "%2$s" property (%3$s) conflicts with an existing property on the REST API Posts Controller. Specify a custom "rest_base" when registering the taxonomy to avoid this error.
ky_KG: "%1$s" таксономиясынын "%2$s" (%3$s) касиеттери учурдагы REST API жазуу контролерунун касиеттерине дал келбейт. Таксономияны каттоодо "rest_base" баасын колдонуңуз.

en: The "%1$s" value is smaller than "%2$s"
ky_KG: "%1$s" мааниси "%2$s"ден аз

en: The "%s" must be a callable function.
ky_KG: "%s" чакыра турган функция болушу керек.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
ky_KG: "%s" жөндөөлөр тобу өчүрүлдү. Башка жөндөөлөр тобун колдонуңуз.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
ky_KG: &laquo;%s&raquo; темасы жарактуу жогорку тема эмес.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only be one of the built-in types: %2$l.
ky_KG: %1$s үчүн "type" схемасынын ачкыч сөзү орнотулган типтердин бири гана болушу мүмкүн: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only contain the built-in types: %2$l.
ky_KG: %1$s үчүн "type" схемасынын ачкыч сөзү орнотулган түрлөрүн гана камтышы мүмкүн: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %s is required.
ky_KG: %s үчүн "type" схемасынын ачкыч сөзү талап кылынат.

en: The %1$s and %2$s directories exist but are not writable. These directories are used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to these directories.
ky_KG: %1$s жана %2$s каталогдору бар, бирок жазуу үчүн жеткиликтүү эмес. Алар плагин жаңыртууларынын туруктуулугун жогорулатуу үчүн колдонулат. Сураныч, сервердин бул каталогдорго жазууга уруксаты бар экенин текшериңиз.

en: The %1$s argument must be a non-empty string for %2$s.
ky_KG: %1$s аргументи %2$s үчүн бош эмес сап болушу керек.

en: The %1$s constant is defined as %2$s
ky_KG: Туруктуу %1$s %2$s катары аныкталган

en: The %1$s directive in %2$s determines if uploading files is allowed on your site.
ky_KG: %2$s ичиндеги %1$s директивасы файлдарды сайтка жүктөө мүмкүндүгүн аныктайт.

en: The %1$s directory does not exist, and the server does not have write permissions in %2$s to create it. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions in %2$s.
ky_KG: %1$s каталогу жок жана аны түзүү үчүн сервердин %2$s каталогуна жазууга уруксаты жок. Бул плагин жана тема жаңыртуулары үчүн колдонулат. Сервердин %2$s үчүн жазуу мүмкүнчүлүгү бар экенин текшериңиз.

en: The %1$s parameter must be an array. To pass arbitrary data to scripts, use the %2$s function instead.
ky_KG: %1$s параметри массив болушу керек. Скрипттерге ыктыярдуу маалыматтарды өткөрүү үчүн %2$s функциясын колдонуңуз.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
ky_KG: Плагиндин аталышындагы %1$s сызыгы эскирген деп эсептелет. %2$s колдонуңуз.

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
ky_KG: Видео жолунун тилин жана түрүн аныктоо үчүн %1$s, %2$s, жана %3$s маанилерин түзөтүүгө болот.

en: The %s argument must be a string or a string array.
ky_KG: %s аргументи сап же саптардын массиви болушу керек.

en: The %s argument must be an array.
ky_KG: %s аргументи массив болушу керек.

en: The %s constant is no longer supported.
ky_KG: Туруктуу %s мындан ары колдоого алынбайт.

en: The %s directory cannot be located.
ky_KG: %s каталогу табылган жок.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
ky_KG: %s каталогу бар, бирок жазуу үчүн жеткиликтүү эмес. Бул плагин жана тема жаңыртуулары үчүн колдонулат. Сураныч, сервердин бул каталогго жазууга уруксаты бар экенин текшериңиз.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
ky_KG: %s каталогу бар, бирок жазуу үчүн жеткиликтүү эмес. Бул плагиндин жана теманын жаңыртууларынын туруктуулугун жогорулатуу үчүн колдонулат. Сураныч, сервердин бул каталогго жазууга уруксаты бар экенин текшериңиз.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
ky_KG: %s каталогу бар, бирок жазуу үчүн жеткиликтүү эмес. Бул плагиндин жаңыртууларынын туруктуулугун жогорулатуу үчүн колдонулат. Сураныч, сервердин бул каталогго жазууга уруксаты бар экенин текшериңиз.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
ky_KG: %s каталогу бар, бирок жазуу үчүн жеткиликтүү эмес. Бул теманын жаңыртууларынын туруктуулугун жогорулатуу үчүн колдонулат. Сураныч, сервердин бул каталогго жазууга уруксаты бар экенин текшериңиз.

en: The %s directory used to improve the stability of plugin and theme updates is writable.
ky_KG: Плагин жана тема жаңыртууларынын туруктуулугун жогорулатуу үчүн колдонулган %s каталогу жазуу үчүн жеткиликтүү.

en: The %s filter is enabled.
ky_KG: %s чыпкасы иштетилген.

en: The %s function has been disabled, some media settings are unavailable because of this.
ky_KG: %s функциясы өчүрүлгөн жана кээ бир медиа жөндөөлөрү жеткиликтүү эмес.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
ky_KG: %s импорттоо плагини бузулган же орнотулган эмес.

en: The %s key must be a string without spaces.
ky_KG: %s ачкычы боштуктары жок сап болушу керек.

en: The %s post meta must be an array.
ky_KG: Жазуунун метадайындарынын мааниси %s массив болушу керек.

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
ky_KG: %s касиетинин жараксыз сакталган мааниси бар жана аны null кылып жаңыртуу мүмкүн эмес.

en: The %s setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/
ky_KG: %s параметри катталган эмес. Катталбаган варианттар эскирген деп эсептелет. Караңыз: https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
ky_KG: %s стилдер таблицасынын жарактуу тема аталышы жок.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
ky_KG: %s таблицасы орнотулган эмес. Сураныч, маалымат базасын "Тармакты жаңылоо" менюсу аркылуу жаңыртыңыз.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
ky_KG: &laquo;Жарлык&raquo; &#8212; бул URL үчүн ылайыктуу аталыштын варианты. Көбүнчө кичинекей латын тамгаларын, сандарды жана дефистерди гана камтыйт.

en: The Authorization header is used by third-party applications you have approved for this site. Without this header, those apps cannot connect to your site.
ky_KG: Авторизациянын аталышы үчүнчү жактын уруксат берилген тиркемелери менен камсыз кылынат. Бул аталышы болбосо, мындай тиркемелер сиздин сайтка туташа албайт.

en: The Authorization header is working as expected
ky_KG: Авторизациянын аталышы күтүлгөндөй иштейт

en: The Authorize Application request is not allowed.
ky_KG: Колдонмого авторизация сурамына уруксат берилген эмес.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
ky_KG: &laquo;Жеткиликтүү виджеттер&raquo; панелинде сиз тандай турган бардык виджеттер бар. Виджетти каптал тилкесине сүйрөп барсаңыз, ал параметрлерди жөндөө үчүн ачылат. Жөндөө аяктагандан кийин, &laquo;Сактоо&raquo; баскычын басыңыз жана виджет сайтта пайда болот. Эгер &laquo;Өчүрүү&raquo; шилтемесин бассаңыз, виджет өчүрүлөт.

en: The Customizer allows you to preview changes to your site before publishing them. You can navigate to different pages on your site within the preview. Edit shortcuts are shown for some editable elements. The Customizer is intended for use with non-block themes.
ky_KG: Жөндөөлөрдүн интерфейси жарыялоодон мурун сайттагы өзгөрүүлөрдү көрүүгө мүмкүнчүлүк берет. Сиз алдын ала көрүү режиминде сайттын башка барактарына өтө аласыз. Кээ бир түзөтүлө турган элементтер үчүн түзөтүү баскычтары көрсөтүлөт. Бул интерфейс блок темаларында колдонулбайт.

en: The DB ID of the nav_menu_item that is this item's menu parent, if any, otherwise 0.
ky_KG: Бул элементтин менюсунун ата-энелик болгон nav_menu_item маалымат базасындагы ID, эгерде андай бар болсо, антпесе 0.

en: The Dashboard is the first place you will come to every time you log into your site. It is where you will find all your WordPress tools. If you need help, just click the &#8220;Help&#8221; tab above the screen title.
ky_KG: Консол - бул сиздин сайтка кирген сайын бара турган биринчи барак. Бул жерде сиз бардык WordPress куралдарын таба аласыз. Эгер сизге жардам керек болсо, жөн гана экрандын аталышынын үстүндөгү "Жардам" өтмөгүн басыңыз.

en: The Edit Media screen is deprecated as of WordPress 6.3. Please use the Media Library instead.
ky_KG: «Медияфайлды түзөтүү» экраны WordPress 6.3. бери эскирген. Анын ордуна медиатеканы пайдаланыңыз.

en: The Footer template defines a page area that typically contains site credits, social links, or any other combination of blocks.
ky_KG: Аяк бөлүм шаблону адатта автордук укук маалыматын, социалдык медиа шилтемелерин же блоктордун башка айкалышын камтыган баракчанын аймагын аныктайт.

en: The GMT date the application password was created.
ky_KG: Колдонмонун сырсөзү түзүлгөн күн жана убакыт (GMT).

en: The GMT date the application password was last used.
ky_KG: Колдонмонун сырсөзүнүн акыркы жолу колдонулган күнү жана убактысы (GMT).

en: The Header template defines a page area that typically contains a title, logo, and main navigation.
ky_KG: Баш бөлүм шаблону адатта сайттын логотибин жана негизги менюсун камтыган барактын аймагын аныктайт.

en: The ID for the associated post of the attachment.
ky_KG: Тиркеме үчүн байланышкан жазуулардын ID.

en: The ID for the author of the post.
ky_KG: Жазуунун авторунун ID.

en: The ID for the author of the revision.
ky_KG: Ревизиянын авторунун ID.

en: The ID for the author of the template.
ky_KG: Шаблон авторунун ID.

en: The ID for the autosave.
ky_KG: Автоматтык сактоо үчүн ID.

en: The ID for the parent of the autosave.
ky_KG: Автоматтык сактоо редакторунун энелик ID'си.

en: The ID for the parent of the comment.
ky_KG: Комментарийдин энелик ID'си.

en: The ID for the parent of the object.
ky_KG: Объекттин энелик ID'си.

en: The ID for the parent of the post.
ky_KG: Жазуунун энелик ID'си.

en: The ID for the parent of the revision.
ky_KG: Ревизиянын энелиги ID'си үчүн.

en: The ID of the assigned menu.
ky_KG: Дайындалган меню ID.

en: The ID of the associated post object.
ky_KG: Жазуунун байланышкан объектинин ID.

en: The ID of the featured media for the post.
ky_KG: Тандалган жазуу сүрөтүнүн ID.

en: The ID of the page that should be displayed on the front page
ky_KG: Негизги баракта көрсөтүлө турган барактын ID

en: The ID of the page that should display the latest posts
ky_KG: Акыркы билдирүүлөр көрсөтүлө турган баракчанын ID

en: The ID of the user object, if author was a user.
ky_KG: Эгерде автор колдонуучу болсо, колдонуучу объектинин ID.

en: The IP address the application password was last used by.
ky_KG: Колдонмонун сырсөзү акыркы жолу колдонулган IP дареги.

en: The Open Graph image link of the %1$s or %2$s element from the URL.
ky_KG: URL'ден %1$s же %2$s элементтери үчүн "Open Graph" сүрөтүнө шилтеме.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
ky_KG: Сервериңиз колдонуп жаткан PHP нускасы %1$s, бирок плагиндин жаңыртылган нускасы үчүн %2$s талап кылынат.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
ky_KG: Сервериңиз колдонуп жаткан PHP нускасы — %1$s, бирок сиз жүктөгөн плагинге %2$s талап кылынат.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
ky_KG: Сервериңиз колдонуп жаткан PHP нускасы — %1$s, бирок сиз жүктөгөн темага %2$s талап кылынат.

en: The Press This plugin is required.
ky_KG: "Press This" плагинин талап кылат.

en: The Privacy Settings require JavaScript.
ky_KG: Купуялык жөндөөлөрү JavaScript талап кылат.

en: The Privacy screen lets you either build a new privacy-policy page or choose one you already have to show.
ky_KG: Купуялык экраны жаңы купуялык саясатынын барагын түзүүгө же учурдагысын тандоого мүмкүндүк берет.

en: The REST API can no longer be completely disabled, the %s filter can be used to restrict access to the API, instead.
ky_KG: REST API мындан ары толугу менен өчүрүлүшү мүмкүн эмес, анын ордуна %s чыпкасы API'ге кирүүнү чектөө үчүн колдонулушу мүмкүн.

en: The REST API did not behave correctly
ky_KG: REST API туура иштебей жатат

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
ky_KG: REST API сурамдын %s параметрин туура иштете алган жок.

en: The REST API encountered an error
ky_KG: REST API ката жиберди

en: The REST API encountered an unexpected result
ky_KG: REST API күтүлбөгөн натыйжа берди

en: The REST API is available
ky_KG: REST API жеткиликтүү

en: The REST API is one way that WordPress and other applications communicate with the server. For example, the block editor screen relies on the REST API to display and save your posts and pages.
ky_KG: REST API - WordPress жана башка колдонмолордун сервер менен байланышуу жолдорунун бири. Мисалы, блоктордун редакторунун экраны аны жазууларды жана баракчаларды көрсөтүү жана сактоо үчүн колдонот.

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
ky_KG: SQL сервери &mdash Сайттын бардык мазмунун жана анын жөндөөлөрүн сактаган маалымат базасы менен иштөө үчүн WordPress колдонгон программалык камсыздоо.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
ky_KG: Сервердин SSL сертификатын текшерүү ишке ашкан жок.

en: The Site Health check for %1$s has been replaced with %2$s.
ky_KG: %1$s үчүн сайттын ден соолугун текшерүү %2$s менен алмаштырылды.

en: The Site Health check requires JavaScript.
ky_KG: Сайттын ден соолугу тууралуу маалыматты көрсөтүү үчүн JavaScript иштетилиши керек.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
ky_KG: Киргизилген сайт дареги жарактуу URL эмес. Сураныч, жарактуу URL киргизиңиз.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
ky_KG: Текст режими HTML кодун киргизүүгө мүмкүндүк берет. Текст режимине өткөндө &lt;p&gt; жана &lt;br&gt; тегдери текстти окууга ыңгайлуу кылуу үчүн саптык котормолорго айландырылаарын эске алыңыз. Терип жатканда &lt;br&gt; тегинин ордуна саптын бир котормосун жана &lt;p&gt; тегинин ордуна эки котормосун колдоно аласыз. Сайттагы текстти көрсөткөндө, сап котормолору автоматтык түрдө кайра тегдерге айландырылат.

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
ky_KG: Теманын аталышында көрсөтүлгөн теманын веб-баракчасынын URL дареги.

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
ky_KG: Көрсөтүлө турган теманын веб-баракчасынын URL дареги.

en: The URI of the theme's webpage.
ky_KG: Тема баракчасынын URL дареги.

en: The URL must be served over a secure connection.
ky_KG: Ийгиликтүү URL коопсуз туташууну колдонушу керек.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
ky_KG: oEmbed дайындарын алуу үчүн URL булагы.

en: The URL to process.
ky_KG: Иштете турган URL.

en: The URL to the admin area
ky_KG: Башкаруу панелинин дареги (URL)

en: The URL to which this menu item points.
ky_KG: Бул меню пункту көрсөткөн URL.

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
ky_KG: Сиз киргизген дарек email дарекке окшош, mailto: башына кошосузбу?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
ky_KG: Сиз киргизген дарек тышкы шилтемеге окшош, http:// башына кошосузбу?

en: The Walker class named %s does not exist.
ky_KG: %s деп аталган эч кандай айланып өтүү классы жок.

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
ky_KG: WordPress хостинг командасы талап кылынган жана сунуш кылынган кеңейтүүлөрдүн тизмесин <a href="%1$s" %2$s>бул колдонмо%3$s</a> ичинде сактайт.

en: The WordPress Team
ky_KG: WordPress командасы

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
ky_KG: Киргизилген WordPress дареги жарактуу URL эмес. Сураныч, жарактуу URL киргизиңиз.

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
ky_KG: WordPress командасы сизге өз жардамын сунуштайт. Бул катты %s дарегине жөнөтүңүз, биз сиздин сайтыңыздын иштешин камсыз кылуу үчүн сиз менен байланышабыз.

en: The WordPress.org username of the block author.
ky_KG: WordPress.org сайтындагы блоктун авторунун аты.

en: The XFN relationship expressed in the link of this menu item.
ky_KG: Бул меню пунктунун шилтемесинде көрсөтүлгөн XFN мамилеси.

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
ky_KG: &laquo;XYZ Doohickey&raquo; компаниясы 1971-жылы негизделип, ошондон бери сапаттуу буюмдарды чыгарып келет. Компания Готам шаарында жайгашкан, 2000-ден ашуун кызматкерлери бар жана Готамдын элине чоң баалуулуктарды алып келет.

en: The active theme does not support a flexible sized header image.
ky_KG: Учурдагы тема ийкемдүү өлчөмдөрү бар аталыш сүрөттү колдоого албайт.

en: The active theme does not support uploading a custom header image.
ky_KG: Учурдагы тема кошумча аталыш сүрөттү колдоого албайт.

en: The active theme has the following error: "%s".
ky_KG: Учурдагы тема төмөнкү катаны жаратты: "%s".

en: The active theme is displayed highlighted as the first theme.
ky_KG: Учурдагы тема түс менен бөлүнүп, биринчи көрсөтүлөт.

en: The admin email verification page will reappear after %s.
ky_KG: Администратордун email дарегин текшерүү %s кийин кайталанат.

en: The amount of information you may be required to show will vary depending on your local or national business regulations. You may, for example, be required to display a physical address, a registered address, or your company registration number.
ky_KG: Талап кылынган маалыматтын көлөмү жергиликтүү же улуттук эрежелерге жараша айырмаланышы мүмкүн. Мисалы, сизден юридикалык даректи, чыныгы даректи же уюмдун каттоо номерин көрсөтүүнү талап кылынышы мүмкүн.

en: The amount to rotate the image clockwise in degrees. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ky_KG: Сүрөттү сааттын жебеси боюнча градуска айлантуу үчүн өлчөмү. ЭСКИРГЕН: модификаторлорду колдонуңуз (`modifiers`).

en: The application ID must be a UUID.
ky_KG: Колдонмонун ID UUID колдонушу керек.

en: The application password feature requires HTTPS, which is not enabled on this site.
ky_KG: Колдонмонун сырсөздөрү бул сайтта колдонулбаган HTTPS протоколун колдонууну талап кылат.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
ky_KG: Пропорциялар &#8212; туурасынын бийиктикке болгон катышы болуп саналат. Тандалган аймактын өлчөмүн өзгөртүүдө, Shift баскычын басып туруп пропорцияларды сактасаңыз болот. Төмөнкү талааларда керектүү пропорцияларды көрсөтүңүз, мисалы 1:1 (квадрат), 4:3, 16:9 ж.б.

en: The attached file cannot be found.
ky_KG: Тиркеме файлы табылган жок.

en: The attachment MIME type.
ky_KG: Тиркеменин MIME түрү.

en: The attachment caption.
ky_KG: Тиркеме коштомо жазуусу.

en: The attachment description.
ky_KG: Тиркеменин сүрөттөлүшү.

en: The attributes of the inner block.
ky_KG: Ички блоктун атрибуттары.

en: The attributes used in the example.
ky_KG: Мисалда колдонулган атрибуттар.

en: The authenticated application password can only be introspected for the current user.
ky_KG: Уруксат берилген тиркеменин сырсөзүн учурдагы колдонуучу үчүн гана талдап чыгууга болот.

en: The authorization header is invalid
ky_KG: Жараксыз авторизация аталышы

en: The authorization header is missing
ky_KG: Авторизациянын аталышы жок

en: The average rating of blocks published by the same author.
ky_KG: Бул автордун блоктору боюнча орточо балл.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
ky_KG: Бул жазуунун браузериңизде камдык көчүрмөсү төмөнкү нускадан башкача

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
ky_KG: Блок редактору JavaScript'ти талап кылат. Сураныч, браузериңиздин жөндөөлөрүнөн JavaScript'ти иштетиңиз же <a href="%s">Classic Editor</a> плагинин активдештириңиз.

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
ky_KG: Сураныч, браузериңиздин жөндөөлөрүнөн JavaScript'ти иштетиңиз же <a href="%s">Classic Editor</a> плагинин орнотуңуз.

en: The block icon.
ky_KG: Блок сүрөтчөсү.

en: The block name, in namespace/block-name format.
ky_KG: Блоктун аталышы, аттар мейкиндиги/блок аты форматында.

en: The block slug.
ky_KG: Блок жарлыгы.

en: The block title, in human readable format.
ky_KG: Блоктун аталышы, адам окуй турган формада.

en: The block types which can use this pattern.
ky_KG: Бул паттернди колдоно турган блоктордун түрлөрү.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
ky_KG: Блоктордогу виджеттер JavaScript'тин болушун талап кылат. Сураныч, браузериңиздин жөндөөлөрүндө JavaScript'ти иштетиңиз же <a href="%s">Classic Widgets</a> плагинин активдештириңиз.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
ky_KG: Блоктун редактору JavaScript'ти талап кылат. Сураныч, браузериңиздин жөндөөлөрүнөн JavaScript иштетиңиз же <a href="%s">Classic Widgets</a> плагинин колдонуп көрүңүз.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
ky_KG: &laquo;Аты&raquo;, &laquo;Дареги&raquo; жана &laquo;Сүрөттөмө&raquo; блокторунун абалы бекитилген, бирок калгандарынын баарын курсор менен сүйрөп жылдырууга болот. Сиз ошондой эле &laquo;Экран жөндөөлөрү&raquo; өтмөгүндө колдонулбаган блокторду жашыра аласыз же блоктун аталышын басуу менен аларды жыйыштыра аласыз.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
ky_KG: &laquo;Консол&raquo; экранында төмөнкү блоктор жеткиликтүү:

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
ky_KG: Календар блогу жашырылган, анткени жарыяланган жазмалар жок.

en: The called constructor method for %1$s class in %2$s is <strong>deprecated</strong> since version %3$s! Use %4$s instead.
ky_KG: %2$s дарегиндеги %1$s классынын чакырылган конструктор ыкмасы %3$s нускасында <strong>эскирген</strong> деп эсептелет! %4$s колдонуңуз.

en: The category description, in human readable format.
ky_KG: Категориянын адам окуй турган сүрөттөмөсү.

en: The category label, in human readable format.
ky_KG: Категориянын теги, адам окуй турган форматта.

en: The category name.
ky_KG: Категориянынын аты

en: The category this test is grouped in.
ky_KG: Сынак категориясы.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
ky_KG: Бул баракчадан чыксаңыз, сиз киргизген өзгөртүүлөр жокко чыгарылат.

en: The comment cannot be deleted.
ky_KG: Комментарийди өчүрүү мүмкүн эмес.

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
ky_KG: Комментарийди таштандыга жылдыруу мүмкүн эмес. Өчүрүү үчүн '%s' орнотуңуз.

en: The comment has already been trashed.
ky_KG: Комментарий таштандыга ташталган.

en: The confirmation key has expired for this personal data request.
ky_KG: Жеке маалымат үчүн бул сурамда текшерүү ачкычынын мөөнөтү бүттү.

en: The confirmation key is invalid for this personal data request.
ky_KG: Бул жеке маалымат сурамында ырастоо ачкычы туура эмес.

en: The confirmation key is missing from this personal data request.
ky_KG: Бул жеке маалымат сурамында ырастоо ачкычы жок.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
ky_KG: %1$s константасы <strong>эскирген</strong> деп эсептелет. Субдомен режимин иштетүү үчүн %2$s логикалык константасын %3$s ичинде колдонуңуз. Субдомен режими иштетилгенин текшерүү үчүн %4$s функциясын колдонуңуз.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
ky_KG: Тармакты түзүү учурунда %s константаны аныктоо мүмкүн эмес.

en: The content for the comment.
ky_KG: Комментарийдин мазмуну.

en: The content for the post.
ky_KG: Жазуунун мазмуну.

en: The content of the %s element from the URL.
ky_KG: URL дарегинен %s элементинин мазмуну.

en: The contents of the %s element from the URL.
ky_KG: URL'ден %s элементинин мазмуну.

en: The cron event list could not be saved.
ky_KG: cron окуяларынын тизмесин сактоо мүмкүн эмес.

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
ky_KG: Учурдагы сүрөттө алтернативдүү текст жок. Файлдын аты: %s

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
ky_KG: Учурдагы колдонуучу %s таксономиясында элементтерди дайындай алат.

en: The current user can change the author on this post.
ky_KG: Учурдагы колдонуучу бул жазуу үчүн авторду өзгөртүшү мүмкүн.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
ky_KG: Учурдагы колдонуучу %s таксономиясында элементтерди түзө алат.

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
ky_KG: Учурдагы колдонуучу HTML белгилерин жана JavaScript-ти чыпкалоосуз колдоно алат.

en: The current user can publish this post.
ky_KG: Учурдагы колдонуучу бул жазууну жарыялай алат.

en: The current user can sticky this post.
ky_KG: Учурдагы колдонуучу бул жазууну тиркей алат.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
ky_KG: Учурдагы колдонуучу колдонуучуларды түзөтө алышы керек.

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
ky_KG: Учурда тандалган купуялык саясатынын барагы жок. Жаңы баракты түзүңүз же тандаңыз.

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
ky_KG: Учурда тандалган купуялык саясатынын барагы себетке чыгарылды. Жаңы баракты түзүңүз же тандаңыз, сиз ошондой эле <a href="%s">себеттен баракты калыбына келтирсеңиз</a> болот.

en: The database ID of the original object this menu item represents, for example the ID for posts or the term_id for categories.
ky_KG: Бул меню пункту көрсөткөн  баштапкы объекттин маалымат базасындагы ID, мисалы, жазуулар үчүн ID же категориялар үчүн term_id.

en: The database server could be connected to (which means your username and password is okay) but the %s database could not be selected.
ky_KG: Маалыматтар базасынын серверине туташуу түзүлүшү мүмкүн (колдонуучу атыңыз жана сырсөзүңүз туура дегенди билдирет), бирок %s маалымат базасын тандоо мүмкүн эмес.

en: The date and time the preferences were updated.
ky_KG: Орнотуулар жаңыртылган датасы жана убактысы.

en: The date the comment was published, as GMT.
ky_KG: Комментарий жарыяланган убакыт, GMT менен.

en: The date the comment was published, in the site's timezone.
ky_KG: Комментарий жарыяланган күн (сайттын убакыт алкагы боюнча).

en: The date the post was last modified, as GMT.
ky_KG: Жазуунун акыркы жолу өзгөртүлгөн күнү, GMT менен.

en: The date the post was last modified, in the site's timezone.
ky_KG: Жазуунун акыркы жолу өзгөртүлгөн күнү (сайттын убакыт алкагына ылайык).

en: The date the post was published, as GMT.
ky_KG: Жазуунун жарыяланган убактысы, GMT менен.

en: The date the post was published, in the site's timezone.
ky_KG: Жазуунун жарыяланган күнү (сайттын убакыт алкагы боюнча).

en: The date the revision was last modified, as GMT.
ky_KG: Ревизиянын акыркы жолу өзгөртүлгөн күнү, GMT менен.

en: The date the revision was last modified, in the site's timezone.
ky_KG: Сайттын убакыт алкагындагы ревизиялардын акыркы жолу өзгөртүлгөн күнү.

en: The date the revision was published, as GMT.
ky_KG: Ревизиянын жарыяланган убактысы, GMT менен.

en: The date the revision was published, in the site's timezone.
ky_KG: Жазуу жарыяланган күнү, сайттын убакыт алкагы боюнча.

en: The date the template was last modified, in the site's timezone.
ky_KG: Шаблондун акыркы жолу өзгөртүлгөн күнү (сайттын убакыт алкагына ылайык).

en: The date when the block was last updated, in fuzzy human readable format.
ky_KG: Блоктун адам окуй турган форматта акыркы жолу жаңыртылган күнү.

en: The date when the block was last updated.
ky_KG: Блоктун акыркы жаңыртылган күнү.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
ky_KG: Сүрөттөмө Демейки боюнча көрсөтүлбөйт, бирок кээ бир темалар аны көрсөтүшү мүмкүн.

en: The description of the menu location.
ky_KG: Менюнун жайгашкан жеринин сүрөттөлүшү.

en: The description of this menu item.
ky_KG: Бул меню пунктунун сүрөттөлүшү.

en: The description will be displayed in the menu if the active theme supports it.
ky_KG: Сүрөттөмө менюда көрсөтүлөт, эгерде активдүү тема аны колдосо.

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
ky_KG: "BEGIN %1$s" жана "END %1$s" ортосундагы директивалар (саптар)
    автоматтык түрдө түзүлөт жана аларды бир гана WordPress чыпкалары аркылуу өзгөртүүгө болот.
    Бул маркерлердин ортосунда кол менен жасалган өзгөртүүлөр кайра жазылат.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
ky_KG: Колдонулган мейкиндикти эсептөө өтө көпкө созулду. Сизде өтө көп ички папкалар жана файлдар болушу мүмкүн.

en: The duotone id "%s" is not registered in theme.json settings
ky_KG: Эки түстүү ID «%s» theme.json жөндөөлөрүндө катталган эмес

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
ky_KG: Түзөтүү талаасы коддун синтаксисин автоматтык түрдө бөлүп көрсөтөт. Сиз муну <a href="%1$s" %2$s>user%3$s</a> профилиңизден өчүрүп, кадимки текст сыяктуу иштей аласыз.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
ky_KG: Киргизилген e-mail дареги жараксыз. Сураныч, жарактуу e-mail дарегин киргизиңиз.

en: The email address for the user.
ky_KG: Колдонуучунун email дареги.

en: The email could not be sent.
ky_KG: Электрондук почтаны жиберүү мүмкүн эмес.

en: The email could not be sent. Possible reason: your host may have disabled the %s function.
ky_KG: Е-mail билдирүүсүн жөнөтүү мүмкүн эмес. Мүмкүн болгон себеби: Сиздин хостуңуз %s функциясын өчүрүп койгон.

en: The email is correct
ky_KG: Е-mail дареги туура

en: The error code was %s.
ky_KG: Ката коду %s болду.

en: The excerpt for the post.
ky_KG: Жазуунун үзүндүсү.

en: The family of objects originally represented, such as "post_type" or "taxonomy".
ky_KG: Башында көрсөтүлгөн объекттердин тобу, мисалы, "post_type" же "taxonomy".

en: The favicon image link of the %s element from the URL.
ky_KG: URL дарегинен %s элементи үчүн сайттын сөлөкөтүнүн сүрөтүнө шилтеме.

en: The feature "type" is not valid JSON Schema type.
ky_KG: "type" мүмкүнчүлүгү JSON схемасынын ишенимдүү түрү эмес.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
ky_KG: Бул экрандагы талаалар сайтыңыздын негизги орнотууларын аныктайт.

en: The file URL has been copied to your clipboard
ky_KG: Файлдын шилтемеси алмашуу буферине көчүрүлдү

en: The filesystem is currently unavailable for managing plugins.
ky_KG: Файл системасы учурда плагиндерди башкаруу үчүн жеткиликсиз.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
ky_KG: %1$s папкасы файл нускасын башкаруу тутумунун (%2$s) көзөмөлүндө катары аныкталган, бирок %3$s чыпкасы жаңыртууларга уруксат берет.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
ky_KG: %1$s папкасы файл нускасын башкаруу тутумунун (%2$s) көзөмөлүндө катары аныкталган.

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
ky_KG: Төмөнкү комбинациялар Enter баскычын басуу менен алмаштырылат. Жокко чыгаруу үчүн Escape же жокко чыгаруу баскычын басыңыз.

en: The following plugins failed to update:
ky_KG: Төмөнкү плагиндерди жаңыртуу мүмкүн эмес:

en: The following plugins were successfully updated:
ky_KG: Төмөнкү плагиндер ийгиликтүү жаңыртылды:

en: The following themes are installed but incomplete.
ky_KG: Төмөнкү темалар орнотулган, бирок алар толук эмес.

en: The following themes failed to update:
ky_KG: Төмөнкү темаларды жаңыртуу мүмкүн эмес:

en: The following themes were successfully updated:
ky_KG: Төмөнкү темалар ийгиликтүү жаңыртылды:

en: The following translations failed to update:
ky_KG: Төмөнкү котормолорду жаңыртуу мүмкүн болгон жок:

en: The following translations were successfully updated:
ky_KG: Төмөнкү котормолор ийгиликтүү жаңыртылды:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
ky_KG: Төмөнкү маанилер жарактуу датага дал келбейт: %1$s ай, %2$s күн.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
ky_KG: Төмөнкү маанилер жарактуу датага дал келбейт: %1$s жыл, %2$s ай, %3$s күн.

en: The format for the post.
ky_KG: Жазуу форматы.

en: The generated password. Only available after adding an application.
ky_KG: Түзүлгөн сырсөз. Колдонмону кошкондон кийин жеткиликтүү.

en: The given object ID is not that of a menu item.
ky_KG: Көрсөтүлгөн объект ID меню пунктуна таандык эмес.

en: The globally unique identifier for the post.
ky_KG: Глобалдык уникалдуу жазуу идентификатору.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
ky_KG: Файл китепканасын тор режиминде көрүү үчүн JavaScript талап кылынат. <a href="%s">Тизме режимине которулуу</a>.

en: The handler for the route is invalid
ky_KG: Маршрутту иштеткич жараксыз

en: The handler for the route is invalid.
ky_KG: Маршрутту иштеткич жараксыз.

en: The human-readable label for the style.
ky_KG: Стилдин адам окуй турган аталышы.

en: The icon for the post type.
ky_KG: Жазуу түрү үчүн сөлөкөт.

en: The id of a registered sidebar
ky_KG: Катталган каптал тилкесинин id

en: The id of a template
ky_KG: Шаблондун id

en: The image already has the requested size.
ky_KG: Сүрөт талап кылынган өлчөмгө эчак эле ээ.

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
ky_KG: Бул сүрөттү айландыруу мүмкүн эмес, анткени кыстарылган метадайындарды жаңыртуу мүмкүн эмес.

en: The image was not edited. Edit the image before applying the changes.
ky_KG: Сүрөт түзөтүлгөн жок. Өзгөртүүлөрдү кабыл алуудан мурун аны түзөтүңүз.

en: The initial values for attributes.
ky_KG: Атрибуттардын баштапкы маанилери.

en: The internet address of your network will be %s.
ky_KG: Тармагыңыздын Интернет дареги %s болот.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
ky_KG: Сиз себетке жылдырууга аракет кылып жаткан элемент жок.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
ky_KG: Себеттен калыбына келтирүүгө аракет кылып жаткан элемент жок.

en: The language pack is missing either the %1$s or %2$s files.
ky_KG: Тил топтомунда %1$s же %2$s файлдары жетишпей жатат.

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
ky_KG: Сол жактагы багыттоо менюсу бардык WordPress башкаруу экрандарына шилтемелерди камтыйт жана кичи-менюлар курсордун үстүндө пайда болот. Төмөн жагындагы &laquo;Менюну жыйыштыруу&raquo; шилтемесин басуу менен менюну сүрөтчөлөрдүн тар тилкесине жыйыштыра аласыз.

en: The link you followed has expired.
ky_KG: Сиз өткөн шилтеме эскирген.

en: The list of inner blocks used in the example.
ky_KG: Мисалда колдонулган ички блоктордун тизмеси.

en: The list of scopes where the variation is applicable. When not provided, it assumes all available scopes.
ky_KG: Вариацияларды колдонуу үчүн маанилеринин тизмеси. Эгерде белгиленбесе, анда ал бардык маанилери үчүн колдонулат деп эсептелет.

en: The locations assigned to the menu.
ky_KG: Меню тарабынан дайындалган жерлер.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
ky_KG: Кирүү барагы жаңы терезеде ачылат. Киргенден кийин, сиз терезени жаап, учурдагы баракка кайтып келе аласыз.

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
ky_KG: Кайчылаш сурамы күтүлбөгөн http жообун - %d кайтарды, бул иштин майнаптуулугуна кандай таасир тийгизерин аныктоо мүмкүн болгон жок.

en: The loopback request to your site completed successfully.
ky_KG: Сайтыңызга кайчылаш сурамы ийгиликтүү аяктады.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
ky_KG: Сайтыңызга кайчылаш сурамы ишке ашкан жок. Анын иштешине көз каранды болгон мүмкүнчүлүктөр талаптагыдай иштей албайт.

en: The main WordPress directory
ky_KG: WordPress негизги папкасы

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
ky_KG: Киргизилип жаткан объекттин максималдуу бийиктиги пикселде.

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
ky_KG: Киргизилип жаткан объекттин максималдуу туурасы пикселде.

en: The menu ID should not be empty.
ky_KG: Меню ID бош болбошу керек.

en: The menu cannot be deleted.
ky_KG: Менюну өчүрүү мүмкүн эмес.

en: The menu has been successfully deleted.
ky_KG: Меню ийгиликтүү өчүрүлдү.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
ky_KG: Бул меню айрым сайттарга тиешелүү маалыматты түзөтүү үчүн, айрыкча сайттын администратор аймагы жеткиликсиз болсо.

en: The menu item has been successfully deleted.
ky_KG: Меню элементи ийгиликтүү өчүрүлдү.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
ky_KG: Экрандын жогору жагындагы меню башкаруу блогу төмөндөгү редактордо көрсөтүлө турган менюну тандоо үчүн колдонулат.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
ky_KG: Менюнун аталышы %s учурдагы менюга карама-каршы болуп жатат. Сураныч, башканы тандаңыз.

en: The menu provided is not a valid menu.
ky_KG: Берилген меню жарактуу меню эмес.

en: The minimum PHP version required for the theme to work.
ky_KG: Теманын иштеши үчүн минималдуу PHP нускасы талап кылынат.

en: The minimum WordPress version required for the theme to work.
ky_KG: Теманын иштеши үчүн WordPressтин минималдуу нускасы талап кылынат.

en: The minimum recommended version of PHP is %s.
ky_KG: Минималдуу сунушталган PHP нускасы — %s.

en: The must use plugins directory
ky_KG: Милдеттүү (MU) плагиндер папкасы

en: The name is how it appears on your site.
ky_KG: Аталышы элементтин сиздин сайтта кандайча көрсөтүлөрүн аныктайт.

en: The name of the application password.
ky_KG: Колдонмонун сырсөз аты.

en: The name of the inner block.
ky_KG: Ички блоктун аталышы.

en: The name of the menu location.
ky_KG: Меню жайгашкан жердин аталышы.

en: The name of the test being run.
ky_KG: Жүргүзүлүп жаткан сынактын аталышы.

en: The name of the theme.
ky_KG: Теманын аталышы.

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
ky_KG: Жаңы баракча сиздин купуялык саясатыңыз боюнча жардам жана сунуштарды камтышы керек.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
ky_KG: Комбинациялардын кийинки тобу сиз терип жатканда же ошол эле абзацта жөнөкөй текстти алкактоодо алмаштырылат. Жокко чыгаруу үчүн Escape же жокко чыгаруу баскычын басыңыз.

en: The nickname for the user.
ky_KG: Колдонуучунун аты (Ник).

en: The number of blocks published by the same author.
ky_KG: Ошол эле автор тарабынан жарыяланган блоктордун саны.

en: The number of ratings.
ky_KG: Добуштардын саны.

en: The number sites that have activated this block.
ky_KG: Бул блокту колдонуп жаткан сайттардын саны.

en: The oEmbed format to use.
ky_KG: Колдонуу үчүн oEmbed форматы.

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
ky_KG: Суралган жылышуу саны жеткиликтүү редакциялардын санынан көп же ага барабар.

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
ky_KG: Сунушталган %s кеңейтүүсү орнотулган эмес же өчүрүлгөн.

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
ky_KG: Төмөнкү орнотуулар сервер конфигурацияңызга тиешелүү. Өзгөртүүлөрдү киргизүү үчүн, эгерде зарыл болсо, сиз хостингиңиздин техникалык колдоосуна кайрылууңуз керек.

en: The order of the post in relation to other posts.
ky_KG: Башка жазууларга карата жазуунун тартиби.

en: The package contains no files.
ky_KG: Архивде файлдар жок.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
ky_KG: Суралган барактын саны жеткиликтүү барактардын санынан көбүрөөк.

en: The parent term ID.
ky_KG: Ата-энелик элементтин ID.

en: The password cannot be a space or all spaces.
ky_KG: Сырсөз боштук болушу же боштуктардан турушу мүмкүн эмес.

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
ky_KG: Комментарийдин энелик жазуусунун сырсөзү (эгер жазуу сырсөз менен корголгон болсо).

en: The password for the post if it is password protected.
ky_KG: Эгер сырсөз менен корголгон болсо, жазуу үчүн сырсөз.

en: The pattern ID.
ky_KG: Паттерндин ID.

en: The pattern category slugs.
ky_KG: Паттерни категориясынын жарлыктары.

en: The pattern content.
ky_KG: Паттерн контексти.

en: The pattern detailed description.
ky_KG: Паттерндин толук сүрөттөлүшү.

en: The pattern keywords.
ky_KG: Паттерн ачкыч сөздөрү.

en: The pattern name.
ky_KG: Паттерндин аты.

en: The pattern title, in human readable format.
ky_KG: Паттерндин аталышы, адам окуй турган формада.

en: The pattern viewport width for inserter preview.
ky_KG: Кыстаруу куралында алдын-ала көрүү үчүн паттернаны көрүү терезесинин туурасы.

en: The pattern's category slugs.
ky_KG: Паттерн категориясынын жарлыктары.

en: The pattern's keywords.
ky_KG: Паттерн ачкыч сөздөрү.

en: The pingback has already been registered.
ky_KG: Эскертме эчак эле катталган.

en: The plugin activation status.
ky_KG: Плагинди активдештирүү статусу.

en: The plugin author.
ky_KG: Плагиндин автору.

en: The plugin cannot be updated due to the following:
ky_KG: Плагинди жаңыртуу мүмкүн эмес, себеби:

en: The plugin contains no files.
ky_KG: Плагинде файлдар жок.

en: The plugin description formatted for display.
ky_KG: Көрсөтүү үчүн Плагиндин сүрөттөлүшү.

en: The plugin description.
ky_KG: Плагиндин сүрөттөлүшү.

en: The plugin does not have a valid header.
ky_KG: Плагинин туура аталышы жок.

en: The plugin file.
ky_KG: Плагиндин файлы.

en: The plugin generated unexpected output.
ky_KG: Плагин экранда күтүлбөгөн жыйынтык чыгарды.

en: The plugin name.
ky_KG: Плагиндин аты.

en: The plugin version number.
ky_KG: Плагин нускасынын номери.

en: The plugin's text domain.
ky_KG: Плагин текст домени.

en: The plugin's website address.
ky_KG: Плагиндин сайтынын дареги.

en: The plugins directory
ky_KG: Плагиндер папкасы

en: The post cannot be deleted.
ky_KG: Жазууну өчүрүү мүмкүн эмес.

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
ky_KG: Жазууну таштандыга жылдыруу мүмкүн эмес. Өчүрүү үчүн '%s' орнотуңуз.

en: The post has already been deleted.
ky_KG: Жазуу эчак эле өчүрүлгөн.

en: The post status %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post with that status.
ky_KG: «%1$s» жазуу түрү катталган эмес, андыктан «%2$s» мүмкүнчүлүгүн ага каршы сынап көрүү күтүлбөгөн жыйынтыктарды алып келиши мүмкүн.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
ky_KG: %1$s жазууларынын түрү катталган эмес, андыктан ага салыштырмалуу %2$s мүмкүнчүлүгүн текшерүү күтүлбөгөн натыйжаларга алып келиши мүмкүн.

en: The post type may not be changed.
ky_KG: Жазуунун түрүн өзгөртүү мүмкүн эмес.

en: The post types that support thumbnails or true if all post types are supported.
ky_KG: Миниатюраны колдогон жазуулардын түрлөрү же жазуулардын бардык түрлөрү колдоого алынса, чындык.

en: The preferred width of the viewport when previewing a pattern, in pixels.
ky_KG: Паттернди алдын ала кароодо көрүнүүчү аймактын тандалган кеңдиги (пикселде).

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
ky_KG: Өзгөртүүлөрдүн мурунку жыйнагы жарыяланган. Сураныч, учурдагы өзгөртүүлөр жыйнагыңызды кайра сактап көрүңүз.

en: The primary site you chose does not exist.
ky_KG: Негизги сайт катары тандалган сайт жок.

en: The provided instance is invalid. Must contain raw OR encoded and hash.
ky_KG: Көрсөтүлгөн экземпляр туура эмес. Ал чийки ЖЕ коддолгон маалыматтарды жана хэш суммасын камтышы керек.

en: The provided instance is malformed.
ky_KG: Көрсөтүлгөн экземпляр бузулган.

en: The provided password is an invalid application password.
ky_KG: Көрсөтүлгөн сырсөз колдонмонун жарактуу сырсөзү эмес.

en: The provided widget type (id_base) cannot be updated.
ky_KG: Көрсөтүлгөн виджет түрүн (id_base) жаңыртуу мүмкүн эмес.

en: The query argument must be an array or a tag name.
ky_KG: Сурам аргументи массив же тег аталышы болушу керек.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
ky_KG: %s сурам аргументинин толуктоочусу болушу керек.

en: The raw plugin description.
ky_KG: Плагиндин түп нуска сүрөттөлүшү.

en: The rendered block.
ky_KG: Көрсөтүлгөн блок.

en: The requested route does not support batch requests.
ky_KG: Суралган маршрут пакеттик сурамдарды колдоого албайт.

en: The requested theme does not exist.
ky_KG: Суралган тема табылган жок.

en: The requested user does not exist.
ky_KG: Суралган колдонуучу табылган жок.

en: The requested widget is invalid.
ky_KG: Суралган виджет жараксыз.

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
ky_KG: Талап кылынган %s кеңейтүүсү орнотулган эмес же өчүрүлгөн.

en: The response is not a valid JSON response.
ky_KG: Бул жооп жарактуу JSON жообу эмес.

en: The role %s does not exist.
ky_KG: %s ролу жок.

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
ky_KG: Пландаштырылган тапшырма %s ишке ашкан жок. Сайтыңыз дагы эле иштеп жатат, бирок жазмаларды автоматтык түрдө жаңыртуу же кечиктирилип жарыялоо менен байланыштуу көйгөйлөр болушу мүмкүн.

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
ky_KG: Пландаштырылган тапшырма %s өткөрүлүп жиберилди. Сиздин сайт дагы эле иштеп жатат, бирок пландаштырылган жазмаларды жарыялоодо же автоматтык жаңыртууларда көйгөйлөр болушу мүмкүн.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
ky_KG: Орнотулган темаларды издөө, алардын аталыштарында, сүрөттөмөлөрүндө, авторлордун атында жана тегдеринде ачкыч сөздөрдү издейт.

en: The search results will be updated as you type.
ky_KG: Издөө натыйжалары сиз терген сайын жаңыртылып турат.

en: The server cannot process the image. This can happen if the server is busy or does not have enough resources to complete the task. Uploading a smaller image may help. Suggested maximum size is 2560 pixels.
ky_KG: Сервер сүрөттү иштете албай жатат, балким, ал ашыкча жүктөлгөн же тапшырманы аткаруу үчүн ресурстар жетишсиз. Сүрөттүн кичинекей көлөмүн жүктөө жардам бериши мүмкүн. Сунушталган максималдуу өлчөм-2560 пиксел.

en: The setting for %1$s is currently configured as 0, this could cause some problems when trying to upload files through plugin or theme features that rely on various upload methods. It is recommended to configure this setting to a fixed value, ideally matching the value of %2$s, as some upload methods read the value 0 as either unlimited, or disabled.
ky_KG: %1$s үчүн параметр учурда 0 болуп коюлган, бул ар кандай жүктөө ыкмаларына көз каранды болгон плагин же тема функцияларын колдонуп файлдарды жүктөөгө аракет кылып жатканда кээ бир көйгөйлөрдү жаратышы мүмкүн. Кээ бир жүктөө ыкмалары 0 маанисин өчүрүлгөн же чектөөсүз деп окуй тургандыктан, бул параметрди %2$s үчүн идеалдуу келген туруктуу мааниге коюу сунушталат.

en: The setting for %1$s is smaller than %2$s, this could cause some problems when trying to upload files.
ky_KG: Эгер орнотулган маани %1$s %2$s'ден азыраак деп коюлса, бул файлдарды жүктөөдө айрым көйгөйлөрдү жаратышы мүмкүн.

en: The seventh parameter passed to %s should be numeric representing menu position.
ky_KG: %s ичинде берилген жетинчи параметр менюнун ордун билдирген бүтүн сан болушу керек.

en: The sidebar the widget belongs to.
ky_KG: Виджет таандык болгон каптал тилкеси.

en: The sidebar to return widgets for.
ky_KG: Виджеттерди кайтаруу үчүн каптал тилкеси.

en: The singular label used to describe this type of menu item.
ky_KG: Меню пунктунун ушул түрүн сүрөттөө үчүн колдонулган жалгыз энбелги.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
ky_KG: Сайттын администраторуна билдирүү жөнөтүлдү, сиздин өтүнүчүңүз мүмкүн болушунча тез арада каралат.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
ky_KG: Сайттын администрациясына кабарлоо жөнөтүлдү. Сиз e-mail аркылуу бул маалыматтардын экспорттук файлын жүктөп алуу үчүн шилтеме аласыз, сурамыңыз аткарылгандан кийин.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
ky_KG: Сайттын администрациясына кабарлоо жөнөтүлдү. Маалыматтарыңыз өчүрүлгөндө сизге e-mail билдирүүсү келет.

en: The site appears to be already initialized.
ky_KG: Бул сайт мурунтан эле инициализацияланган окшойт.

en: The site appears to be already uninitialized.
ky_KG: Сайт мурунтан эле өчүрүү процессинде турат окшойт.

en: The site editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings.
ky_KG: Сайттын редактору JavaScript'ти талап кылат. Сураныч, браузериңиздин жөндөөлөрүнөн JavaScript'ти иштетиңиз.

en: The site health check shows information about your WordPress configuration and items that may need your attention.
ky_KG: Сайттын ден соолук абалы WordPress конфигурациясы жана көңүл бурууңуз керек болгон нерселер жөнүндө маалыматты көрсөтөт.

en: The site is already active.
ky_KG: Бул сайт эчак эле активдештирилген.

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
ky_KG: Колдонууга жарактуу мейкиндикти эсептөө мүмкүн эмес. Папка жеткиликсиз, ага кирүү укугу туура эмес коюлган болушу мүмкүн.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
ky_KG: Төмөндө көрсөтүлгөн сандар сүрөттүн максималдуу өлчөмүн, аны файл китепканасына кошууда пиксел менен аныктайт.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
ky_KG: &#8220;%s&#8221; энбелгиси мурунтан эле башка элемент тарабынан колдонулууда.

en: The slug of the template to get the fallback for
ky_KG: Камдык көчүрмөнү алуу керек болгон шаблон жарлыгы

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
ky_KG: Булак дареги жана алуучунун дареги бир эле ресурска көрсөтүлбөйт.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
ky_KG: Булактын дареги алуучуга шилтеме бербейт, ошондуктан булак катары колдонууга болбойт.

en: The source URL does not exist.
ky_KG: Булакка шилтеме табылган жок.

en: The specified namespace could not be found.
ky_KG: Көрсөтүлгөн аталыштар мейкиндигин табуу мүмкүн эмес.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
ky_KG: Көрсөтүлгөн URL адресат иретинде колдонулбайт. Ал жок, же кабарлоо мүмкүнчүлүгү жок булакты көрсөтөт.

en: The specified target URL does not exist.
ky_KG: Көрсөтүлгөн шилтеме табылган жок.

en: The star rating of the block.
ky_KG: Блок рейтинги, жылдызча менен.

en: The status of the test.
ky_KG: Сынак абалы.

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
ky_KG: Купуялык саясаты үчүн сунуш кылынган мазмун %s аракети менен кошулушу керек (же андан кийинки). Сураныч, камтылган документтерди карагыла.

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
ky_KG: Купуялык Саясаты үчүн сунушталган мазмун wp-admin'ге %s аракети менен кошулушу керек (же кийинчерээк).

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
ky_KG: Купуялык саясатынын сунушталган тексти өзгөрдү. Сураныч, <a href="%s">колдонмону карап чыгыңыз</a> жана купуялык саясатыңызды жаңыртыңыз.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
ky_KG: Тегдер топтому көрсөтүлбөйт, анткени таксономиянын эч бири аны колдобойт.

en: The target attribute of the link element for this menu item.
ky_KG: Бул меню пункту үчүн link элементинин максаттуу атрибуту.

en: The template cannot be deleted.
ky_KG: Шаблонду өчүрүү мүмкүн эмес.

en: The template contains a suggestion of sections you most likely will need. Under each section heading, you will find a short summary of what information you should provide, which will help you to get started. Some sections include suggested policy content, others will have to be completed with information from your theme and plugins.
ky_KG: Шаблон сизге эң керектүү бөлүмдөрдүн сунушун камтыйт. Ар бир бөлүмдүн аталышынын астында сиз баштоого жардам бере турган кандай маалыматты беришиңиз керектиги жөнүндө кыскача маалымат таба аласыз. Кээ бир бөлүмдөр сунуш кылынган саясат мазмунун камтыйт, башкалары темаңыздан жана плагиндериңизден маалымат менен толтурулушу керек.

en: The template has already been deleted.
ky_KG: Шаблон мурунтан эле өчүрүлгөн.

en: The template prefix for the created template. This is used to extract the main template type, e.g. in `taxonomy-books` extracts the `taxonomy`
ky_KG: Түзүлгөн шаблон үчүн префикс. Негизги шаблондун түрүн алуу үчүн колдонулат. Мисалы, «таксономия-китеп» учурда бул «таксономия» болмок.

en: The temporary backup directory exists but is not writable
ky_KG: Убактылуу камдык каталогу бар, бирок жазуу үчүн жеткиликтүү эмес

en: The term cannot be deleted.
ky_KG: Элементти өчүрүү мүмкүн эмес.

en: The term name cannot be empty.
ky_KG: Элементтин аталышы бош болушу мүмкүн эмес.

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
ky_KG: %s таксономиясындагы объектке дайындалган элементтер.

en: The terms assigned to the post in the %s taxonomy.
ky_KG: %s таксономиясындагы объектке дайындалган элементтер.

en: The theme author's name, as found in the theme header.
ky_KG: Теманын аталышында көрсөтүлгөндөй, теманын авторунун аты-жөнү.

en: The theme author.
ky_KG: Теманын автору.

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Activate &amp; Publish button above the menu.
ky_KG: Сиз көрүп жаткан тема толугу менен интерактивдүү &mdash; Бул темада жазмалардын, архивдердин жана башка баракчалардын шаблондорунун кандайча көрүнөрүн көрүү үчүн шилтемелерди басыңыз. Орнотуулар сиз көрүп жаткан тема кандай функцияларды колдой турганына жараша темалардын ортосунда айырмаланышы мүмкүн. Өзгөртүүлөрдү колдонуу жана теманы дароо активдештирүү үчүн, &laquo;Сактоо жана активдештирүү&raquo; баскычын басыңыз менюнун жогору жагында.

en: The theme cannot be updated due to the following:
ky_KG: Теманы жаңыртуу мүмкүн эмес, себеби:

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
ky_KG: Тема өзүн өзү үчүн энелик тема катары аныктайт. Сураныч, %s аталышын текшериңиз.

en: The theme description, as found in the theme header.
ky_KG: Теманын аталышында көрсөтүлгөн теманын сүрөттөлүшү.

en: The theme description, transformed for display.
ky_KG: Көрсөтүлө турган теманын сүрөттөлүшү.

en: The theme file to use to display the post.
ky_KG: Жазууну көрсөтүү үчүн колдонулган тема файлы.

en: The theme identifier
ky_KG: Тема идентификатору

en: The theme is missing the %s stylesheet.
ky_KG: Темада %s стилдер таблицасы жетишпей жатат.

en: The theme name, as found in the theme header.
ky_KG: Теманын аталышы анын аталышында көрсөтүлгөн.

en: The theme name, transformed for display.
ky_KG: Көрсөтүлө турган теманын аталышы.

en: The theme tags, as found in the theme header.
ky_KG: Теманын аталышында көрсөтүлгөн стилдердин жана өзгөчөлүктөрүнүн тегдери.

en: The theme tags, transformed for display.
ky_KG: Көрсөтүлө турган тема тегдери.

en: The theme you are currently using is not compatible with the Site Editor.
ky_KG: Сайт тарабынан колдонулган тема Сайттын редактору менен шайкеш келбейт.

en: The theme's current version.
ky_KG: Теманын учурдагы нускасы.

en: The theme's screenshot URL.
ky_KG: Тема скриншотунун URL дареги.

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
ky_KG: Теманы өзгөчө аныктаган тема стилдеринин таблицасы.

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
ky_KG: Тема шаблону. Балалык темасы үчүн бул энелик темасына тиешелүү, антпесе ал теманын стилдер барагына дал келет.

en: The theme's text domain.
ky_KG: Теманын тексттик домени.

en: The themes directory
ky_KG: Темалар папкасы

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
ky_KG: Сиз туура эмес убакыт алкагын киргиздиңиз. Сураныч, туура маанини тандаңыз.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
ky_KG: Аталыш жана жазуу редакторунун жайгашкан жери бекитилген, бирок сиз башка блокторду сүйрөп жылдырсаңыз болот. Блок аталышын басып, аларды жыйнап же ачууга болот. &laquo;Экран жөндөөлөрү&raquo; өтмөгүнөн кошумча блокторду (&laquo;Үзүндү&raquo;, &laquo;Артка шилтеме жөнөтүү&raquo;, &laquo;Кошумча талаа&raquo;, &laquo;Талкуу&raquo;, "&laquo;Жарлык&raquo;", &laquo;Автор&raquo;) жана ошондой эле экранды 1 же 2 тилке кылып белгилөөнү тандап алууга болот.

en: The title for the object.
ky_KG: Объекттин аталышы.

en: The title for the post type.
ky_KG: Жазуу түрүнүн аталышы.

en: The title for the post.
ky_KG: Жазуунун аталышы.

en: The title for the status.
ky_KG: Статустун аталышы.

en: The title for the taxonomy.
ky_KG: Таксономиянын аталышы.

en: The title is required when using a custom menu item type.
ky_KG: Кошумча меню элементинин түрүн колдонууда, Аталышы талап кылынат.

en: The tool associates data stored in WordPress with a supplied email address, including profile data and comments.
ky_KG: Курал WordPress тарабынан сакталган маалыматтарды берилген email дареги менен, анын ичинде профилдик маалыматтар жана комментарийлер менен байланыштырат.

en: The type of object originally represented, such as "category", "post", or "attachment".
ky_KG: "category", "post" же "attachment" сыяктуу алгач сунушталган объекттин түрү.

en: The type of the widget. Corresponds to ID in widget-types endpoint.
ky_KG: Виджет түрү. widget-types акыркы чекитиндеги ID'го дал келет.

en: The unique and machine-readable name.
ky_KG: Уникалдуу жана машина да окуй турган аты.

en: The unique identifier for the Navigation Menu.
ky_KG: Багыттоо менюсу үчүн уникалдуу идентификатор.

en: The unique identifier for the application password.
ky_KG: Колдонмонун сырсөзүнүн уникалдуу идентификатору.

en: The update cannot be installed because some files could not be copied. This is usually due to inconsistent file permissions.
ky_KG: Жаңыртуу орнотулбай койду, анткени кээ бир файлдарды көчүрүү мүмкүн эмес. Бул, адатта, туура эмес файл уруксаттарына байланыштуу.

en: The update of %s failed.
ky_KG: %s жаңыртылган жок.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
ky_KG: Жаңыртуу процесси башталды. Кээ бир серверлерде бул бир аз убакытты талап кылышы мүмкүн &#8212; сураныч сабырдуу болуңуз.

en: The upgrade directory cannot be created
ky_KG: Жаңыртуу каталогун түзүү мүмкүн эмес

en: The upgrade directory exists but is not writable
ky_KG: Жаңыртуу каталогу бар, бирок жазуу үчүн жеткиликтүү эмес

en: The uploaded file has expired. Please go back and upload it again.
ky_KG: Жүктөлгөн файлдын мөөнөтү бүттү. Артка кайтып, аны кайра жүктөп алыңыз.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
ky_KG: Жүктөлгөн файл сүрөт эмес. Сураныч, кайра аракет кылыңыз.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
ky_KG: Файл толугу менен жүктөлгөн жок.

en: The uploads directory
ky_KG: Жүктөөлөр папкасы

en: The url is required when using a custom menu item type.
ky_KG: Кошумча меню элементинин түрүн колдонууда, URL талап кылынат.

en: The user cannot be deleted.
ky_KG: Бул колдонуучуну өчүрүү мүмкүн эмес.

en: The user is already active.
ky_KG: Бул колдонуучу эчак эле активдештирилген.

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
ky_KG: %1$s аныктамасы же туруктуу %2$s тарабынан камтылган же конфигурация файлына кошулган. Каталар коноктор үчүн сайттын бөлүгүндөгү браузерде көрсөтүлөт.

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
ky_KG: %s туруктуу файл конфигурациясына кошулат. Сайтта пайда болгон каталар жөнөкөй колдонуучулар кире ала турган файлга жазылат.

en: The visibility settings for the post type.
ky_KG: Жазуунун түрүнүн көрүнүү жөндөөлөрү.

en: The visibility settings for the taxonomy.
ky_KG: Таксономиянын көрүнүү жөндөөлөрү.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
ky_KG: Сиздин колдонмоңуздагы браузер файлдарды жүктөөлөрдү колдобойт. <a href="%s">Уюлдук колдонмону</a> колдонуп көрүңүз.

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
ky_KG: Теманын аталышында көрсөтүлгөндөй, теманын авторунун веб-сайты.

en: The website of the theme author, transformed for display.
ky_KG: Көрсөтүлүүчү теманын авторунун сайты.

en: The website of the theme author.
ky_KG: Теманын авторунун сайты.

en: The widget type id.
ky_KG: Виджет түрүнүн идентификатору.

en: The wp-content directory
ky_KG: wp-content папкасы

en: Theme
ky_KG: Тема

en: Theme Details
ky_KG: Теманын параметрлери

en: Theme File Editor
ky_KG: Тема редактору

en: Theme Location
ky_KG: Тема аймагы

en: Theme Options
ky_KG: Теманын ырастоолору

en: Theme Versions
ky_KG: Тема Нускалары

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
ky_KG: Тема кодунун аткарылышын улантуу мүмкүн эмес, анткени ал <strong>өтө коркунучтуу ката</strong>га алып келди.

en: Theme deleted.
ky_KG: Тема өчүрүлдү.

en: Theme directory location
ky_KG: Тема папкасынын орду

en: Theme downgrade failed.
ky_KG: Теманы эски нускага кайтаруу ишке ашкан жок.

en: Theme downgraded successfully.
ky_KG: Теманы эски нускага кайтаруу ийгиликтүү болду.

en: Theme features
ky_KG: Теманын мүмкүнчүлүктөрү

en: Theme file exists.
ky_KG: Теманын файлы бар

en: Theme identifier for the template.
ky_KG: Шаблон үчүн тема идентификатору.

en: Theme installation failed.
ky_KG: Теманы орнотуу ишке ашкан жок.

en: Theme installed successfully.
ky_KG: Тема ийгиликтүү орнотулду.

en: Theme name
ky_KG: Теманын аталышы

en: Theme not found.
ky_KG: Тема табылган жок.

en: Theme resumed.
ky_KG: Теманын аткарылышы улантылды.

[ctx: Theme starter content]
en: 123 Main Street
ky_KG: 123 башкы дарек

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
ky_KG: Башкы бет бөлүмү

[ctx: Theme starter content]
en: About
ky_KG: Биз тууралуу

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
ky_KG: Сайт тууралуу

[ctx: Theme starter content]
en: Address
ky_KG: Дареги

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
ky_KG: Архивдер

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
ky_KG: Блог

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
ky_KG: Календарь

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
ky_KG: Категориялар

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
ky_KG: Байланыш

[ctx: Theme starter content]
en: Email
ky_KG: Электрондук почта

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
ky_KG: Бизди табыңыз

[ctx: Theme starter content]
en: Home
ky_KG: Башкы бет

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
ky_KG: Саатар

[ctx: Theme starter content]
en: Meta
ky_KG: Мета

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
ky_KG: Дүйшөмбү&mdash;Жума: 9:00&ndash;17:00

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
ky_KG: Нью-Йорк, NY 10001

[ctx: Theme starter content]
en: News
ky_KG: Жаңылыктар

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
ky_KG: Жаңы комментарийлер

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
ky_KG: Жаңы жазмалар

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
ky_KG: Суббота &amp; Воскресение: 11:00AM&ndash;3:00PM

[ctx: Theme starter content]
en: Search
ky_KG: Издөө

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
ky_KG: Бул дарек жана телефон номери сыяктуу негизги байланыш маалыматтары бар баракча. Плагин менен байланыш формасын кошууга аракет кылсаңыз болот.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
ky_KG: Бул Негизги беттин бөлүмү "Мисал катары". Негизги бет бөлүмдөрү негизги баракчадан башка каалаган барак болушу мүмкүн, анын ичинде акыркы блог жазуулары да бар болушу мүмкүн.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
ky_KG: Бул өзүңүздү, сайтыңызды тааныштыруу же ыраазычылык билдирүү үчүн эң сонун жер болушу мүмкүн.

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
ky_KG: Сайтка кош келиңиз! Бул сиздин башкы баракчаңыз, аны көпчүлүк коноктор сиздин сайтка биринчи жолу киргенде көрүшөт.

[ctx: Theme starter content]
en: You might be an artist who would like to introduce yourself and your work here or maybe you are a business with a mission to describe.
ky_KG: Сиз бул жерде өзүңүздү жана ишиңизди көрсөтүүнү каалаган сүрөтчү боло аласыз же тапшырманын сүрөттөлүшү менен бизнес өкүлү боло аласыз.

en: Theme temporary backup directory exists but is not writable
ky_KG: Теманын убактылуу камдык көчүрмөлөрүнүн каталогу бар, бирок жазуу үчүн жеткиликтүү эмес

en: Theme will be auto-updated.
ky_KG: Тема автоматтык түрдө жаңыртылып турат.

en: Theme will no longer be auto-updated.
ky_KG: Тема мындан ары автоматтык түрдө жаңыртылбайт.

en: Theme without %s
ky_KG: Убакыт %s жок

en: Themes
ky_KG: Темалар

en: Themes %s
ky_KG: Темалар %s

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
ky_KG: Темалар сайтыңыздын сырткы көрүнүшүн жаратат. Сайттын коопсуздугун жана сайттын бирдиктүү имиджин сактоо үчүн аларды жаңыртып туруу өтө маанилүү.

en: Themes directory location
ky_KG: Тема папкасынын орду

en: Themes directory size
ky_KG: Тема папкасынын өлчөмү

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
ky_KG: Плагиндерди жана темаларды автоматтык түрдө жаңыртуу көйгөйлөрү табылган жок.

en: There are no associated subtitles.
ky_KG: Субтитрлер көрсөтүлгөн эмес.

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
ky_KG: Учурда %1$s жанында пландаштырылган эч кандай иш-чара жок. <a href="%2$s">WordPress окуясын уюштурууну</a> каалайсызбы?

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
ky_KG: Учурда сизге жакын жерде пландаштырылган эч кандай иш-чара жок. <a href="%s">уюштурууну</a> каалайсызбы?

en: There are no options for this widget.
ky_KG: Бул виджеттин жөндөөлөрү жок.

en: There are no pages.
ky_KG: Барактар жок.

en: There are no valid users selected for deletion.
ky_KG: Өчүрүлө турган колдонуучулар тандалган жок.

en: There are no valid users selected for removal.
ky_KG: Өчүрүлө турган колдонуучулар тандалган жок.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
ky_KG: Менюнун кээ бир элементтери туура эмес. Текшериңиз же аларды өчүрүңүз.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
ky_KG: Сакталбаган өзгөртүүлөр жоголот. 'OK' - улантуу, 'Жокко чыгаруу' - сүрөт редакторуна кайтуу.

en: There does not seem to be any new mail.
ky_KG: Кыязы, жаңы е-mail каттар жок окшойт.

en: There doesn't seem to be a %s file. It is needed before the installation can continue.
ky_KG: %s файлы жок окшойт. Бул орнотууну улантуу үчүн талап кылынат.

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
ky_KG: Сайтыңыз олуттуу катага учурап, калыбына келтирүү режимине киргизилди. Сураныч, чоо-жайын билүү үчүн темаларды жана плагиндер экранын текшериңиз. Эгер сиз жаңы эле теманы же плагинди орноткон же жаңырткан болсоңуз, анда адегенде тийиштүү баракты текшериңиз.

en: There has been a critical error on this website.
ky_KG: Сайт өтө олуттуу катага туш болду.

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions.
ky_KG: Сайт олуттуу катага туш болду. Сураныч, кошумча көрсөтмөлөрдү алуу үчүн администратордун e-mail текшериңиз.

en: There has been a critical error on this website. Please reach out to your site administrator, and inform them of this error for further assistance.
ky_KG: Сайт өтө олуттуу катага туш болду. Сураныч, сайтыңыздын администратору менен байланышып, кошумча жардам алуу үчүн бул ката тууралуу кабарлаңыз.

en: There has been an error cropping your image.
ky_KG: Сүрөттү кесүүдө ката кетти.

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
ky_KG[0]: Сактоодон мурун оңдолушу керек болгон %d ката бар.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
ky_KG: Сиз көрүп жаткан өзгөртүүлөрүңүздүн автосакталган акыркы нускасы бар. <a href="%s">Автосакталган нусканы калыбына келтириңиз</a>

en: There is a new kind of WordPress theme, called a block theme, that lets you build the site you&#8217;ve always wanted &#8212; with blocks and styles.
ky_KG: Блок темалары - бул WordPress үчүн теманын жаңы түрү, алар сизге блоктор жана стилдер менен сиз каалагандай сайт түзүүгө мүмкүндүк берет.

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
ky_KG: %1$s жаңы нускасы жеткиликтүү, бирок жаңыртуу сиздин PHP нускаңыз менен иштебейт. <a href="%2$s" %3$s>%4$s нускасынын дайынын</a> же <a href="%5$s">PHP жаңыртуу маалыматын</a> көрүү.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
ky_KG: %1$s жаңы нускасы жеткиликтүү. Сиз <a href="%2$s" %3$s>%4$s нуска маалыматын көрө аласыз</a> же <a href="%5$s" %6$s>азыр жаңырта аласыз</a> .

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
ky_KG: %1$s акыркы нускасы жеткиликтүү. <a href="%2$s" %3$s>%4$s үчүн нуска маалыматын көрүү</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
ky_KG: %1$s акыркы нускасы жеткиликтүү. <a href="%2$s" %3$s>%4$s үчүн нуска маалыматын көрүү</a>. <em>Бул плагинди автоматтык түрдө жаңыртуу мүмкүн эмес.</em>

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
ky_KG: %s жаңы нускасы жеткиликтүү, бирок ал сиздин PHP нускаңыз менен иштебейт.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of WordPress.
ky_KG: %s жаңы нускасы жеткиликтүү, бирок ал сиздин WordPress нускаңыз менен иштебейт.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your versions of WordPress and PHP.
ky_KG: %s жаңы нускасы жеткиликтүү, бирок ал сиздин WordPress жана PHP нускаларыңыз менен иштебейт.

en: There is a pending change of the admin email to %s.
ky_KG: Администратордун емайл дареги %s болуп өзгөргөндүгүн ырастоо күтүлүүдө.

en: There is a pending change of your email to %s.
ky_KG: Емайл дарегиңиз %s болуп өзгөргөндүгүн ырастоо күтүлүүдө.

en: There is a revision of this post that is more recent.
ky_KG: Жазуунун жаңы нускасы табылды.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
ky_KG: Автоматтык түрдө сакталган жаздыруунун жаңыраак көчүрмөсү табылды. <a href="%s">Көчүрмөсүн көрүү</a>

en: There is no autosave revision for this post.
ky_KG: Бул жазуу үчүн автоматтык түрдө сакталган редакциялар жок.

en: There is no autosave revision for this template.
ky_KG: Бул шаблон үчүн автоматтык түрдө сакталган ревизиялар жок.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
ky_KG: Эч кандай үзүндү жок, анткени бул корголгон жазуу.

en: There was %d client caching response header detected: | There were %d client caching response headers detected:
ky_KG[0]: %d кардар тарабынан кештөө аталышы аныкталды:

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
ky_KG: Конфигурация катасы кетти. Сураныч сервер администраторуна кайрылыңыз.

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
ky_KG: Авторизацияда көйгөй келип чыкты. Сураныч, кайра жүктөп, дагы аракет кылыңыз.

en: There&#8217;s no content to show here yet.
ky_KG: Азырынча көрсөтө турган мазмун жок.

en: These plugins are now up to date:
ky_KG: Бул плагиндерди жаңыртуу талап кылынбайт:

en: These plugins failed to update:
ky_KG: Төмөнкү плагиндерди жаңыртуу мүмкүн эмес:

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
ky_KG: Бул жөндөөлөр WordPress компоненттеринин кайда жана кантип жүктөлөрүн өзгөртөт.

en: These themes are now up to date:
ky_KG: Бул темаларды жаңыртуу талап кылынбайт:

en: These themes failed to update:
ky_KG: Төмөнкү темаларды жаңыртуу мүмкүн эмес:

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
ky_KG: Сиздин %s файлыңызда төмөнкү уникалдуу аутентификация ачкычтары да жок.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
ky_KG: Бул сайттар сиз жөнүндө маалыматтарды чогултушу, кукилерди колдонушу, үчүнчү жактын кошумча көзөмөлүн жүргүзүшү жана киргизилген мазмун менен болгон өз ара мамилеңизди, анын ичинде аккаунтуңуз бар болсо жана ошол сайтка авторизацияланган болсоңуз, өз ара аракеттенишиңизди көзөмөлдөп турушу мүмкүн.

en: Thimbu
ky_KG: Тхимпху

en: Thimphu
ky_KG: Тхимпху

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
ky_KG: Бул XML сайттын картасы WordPress тарабынан издөө системаларында сайттын мазмунун индексациялоону жакшыртуу үчүн түзүлгөн.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
ky_KG: Бул дарек башкаруу максатында колдонулат, ал жаңы колдонуучу эскертмесине окшош.

en: This address is used for admin purposes. If you change this, an email will be sent to your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
ky_KG: Бул дарек башкаруу максатында колдонулат. Эгер сиз аны өзгөртсөңүз, жаңы дарекке ырастоо email каты жөнөтүлөт. <strong>Өзгөртүү ырасталгандан кийин гана күчүнө кирет.</strong>

en: This block is automatically inserted near any occurrence of the block types used as keys of this map, into a relative position given by the corresponding value.
ky_KG: Мындай блок автоматтык түрдө ушул картанын ачкычтары катары колдонулган блоктордун түрлөрүнүн ар кандай көрүнүштөрүнүн жанында, тиешелүү маани менен берилген салыштырмалуу абалга киргизилет.

en: This changeset cannot be further modified.
ky_KG: Бул өзгөртүүлөр топтомун мындан ары өзгөртүү мүмкүн эмес.

en: This comment is already approved.
ky_KG: Бул жорум эбак эле жактырылган.

en: This comment is already in the Trash.
ky_KG: Бул комментарий эбак эле себетте.

en: This comment is already marked as spam.
ky_KG: Бул комментарий эчак эле спам катары белгиленген.

en: This comment is currently approved.
ky_KG: Бул жорум учурда жактырылган.

en: This comment is currently in the Trash.
ky_KG: Бул комментарий учурда себетте турат.

en: This comment is currently marked as spam.
ky_KG: Бул комментарий учурда спам катары белгиленген.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
ky_KG: Бул комментарий таштандыда. Сураныч, эгер түзөтүүнү кааласаңыз, аны калыбына келтириңиз.

en: This content is password protected.
ky_KG: Бул мазмун сырсөз менен корголгон.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
ky_KG: Бул мазмун сырсөз менен корголгон. Аны көрүү үчүн сырсөзүңүздү киргизиңиз:

en: This content was deleted by the author.
ky_KG: Бул мазмун автор тарабынан өчүрүлгөн.

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
ky_KG: Бул WordPress.org менен туташуу жеткиликтүү эмес дегенди билдирет.

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
ky_KG: Бул маалымат жалпы WordPress жакшыртуулары үчүн колдонулат, анын ичинде издөө менен сайтыңызды коргоо жана жаңы жаңыртууларды автоматтык түрдө орнотуу. Алар ошондой эле <a href="%s">WordPress.org статистика барагында</a> көрсөтүлгөн статистиканы түзүү үчүн колдонулат.

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
ky_KG: Бул карануска <a href="%s">жарыяланбаган дизайн өзгөртүүлөрүнөн</a>. Сиз түзөтө аласыз, бирок аларды азыр жарыялоонун кереги жок, бул өзгөртүүлөр менен бирге жарыялоо автоматтык түрдө ишке ашат.

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or that contact with the database server at %2$s could not be established. This could mean your host&#8217;s database server is down.
ky_KG: Бул %1$s файлындагы колдонуучунун аты менен сырсөз туура эмес экенин, же %2$s дареги боюнча маалымат базасынын сервери менен байланыша албадык дегенди билдирет. Сервер жеткиликсиз болушу мүмкүн.

en: This email may be different from your personal email address.
ky_KG: Бул дарек сиздин жеке e-mail дарегиңизден айырмаланышы мүмкүн.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
ky_KG: Бул жазуу %1$s рубрикасында жарыяланган жана %2$s деп белгиленген. <a href="%3$s" title="Туруктуу шилтеме: %4$s" rel="bookmark">Туруктуу шилтемени</a> чөп катка кошуңуз.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
ky_KG: Бул жазуу %1$s рубрикасында жарыяланган. <a href="%3$s" title="Туруктуу шилтеме: %4$s" rel="bookmark">Туруктуу шилтемени</a> чөп катка кошуңуз.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
ky_KG: Бул функция калкып турган фреймдерди колдоону талап кылат. Сизде iframe тэгдери өчүрүлгөн же браузериңиз аларды колдобойт.

en: This file is empty. Please try another.
ky_KG: Файл бош. Сураныч башкасын аракет кылып көрүңүз.

en: This file is not an image. Please try another.
ky_KG: Файл сүрөт эмес. Сураныч, башка тандаңыз.

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
ky_KG: Бул файл SimplePie 1.2.x менен шайкештик үчүн гана жүктөлөт. Сураныч, SimplePie программасынын эң акыркы нускасына жаңыртып көрүңүз.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
ky_KG: Бул файл өтө чоң. Файл өлчөмү %s Кб кем болушу керек.

en: This file no longer needs to be included.
ky_KG: Бул файлга башка эч кандай туташуу талап кылынбайт.

en: This form is not live-previewable.
ky_KG: Бул формада алдын ала көрүү мүмкүнчүлүгү жок.

en: This format, which is called WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
ky_KG: Биз WordPress үчүн кеңейтилген RSS (WXR) деп атаган бул формат бардык жазууларыңызды, кошумча талааларды, категорияларды жана тегдерди камтыйт.

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
ky_KG: Бул сүрөттү браузерде көрсөтүү мүмкүн эмес. Эң жакшы натыйжаларга жетишүү үчүн, жүктөөдөн мурун аны JPEG форматына айландырыңыз.

en: This image cannot be processed by the web server. Convert it to JPEG or PNG before uploading.
ky_KG: Бул сүрөттү веб сервер иштете албайт. Жүктөөдөн мурун аны JPEG же PNG форматына айландырыңыз.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
ky_KG: Бул мисал баракчасы болуп саналат. Блог жазмалардан айырмаланып турат, анткени ал бир жерде калат жана сайтыңыздын менюсунда (көпчүлүк темаларда) көрсөтүлөт. Көпчүлүк сайттын ээлери, потенциалдуу конокторго "Маалымат" барагынан баштап, өздөрү жөнүндө айтып беришет. Мисалы, бул сыяктуу:

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
ky_KG: Сүрөттүн өлчөмү максимумдан ашат. Сураныч, башкасын тандаңыз.

en: This is the short link.
ky_KG: Бул кыска шилтеме.

en: This item has already been deleted.
ky_KG: Бул элемент эчак эле өчүрүлгөн.

en: This link is not live-previewable.
ky_KG: Бул шилтемеде жандуу алдын ала көрүү мүмкүнчүлүгү жок.

en: This means that the contact with the database server at %s was lost. This could mean your host&#8217;s database server is down.
ky_KG: Бул %s дарегиндеги маалымат базасы сервери менен байланыш үзүлгөнүн билдирет. Сервер жеткиликсиз болушу мүмкүн.

en: This meta box is not compatible with the block editor.
ky_KG: Бул метадайын талаасы блок редактору менен шайкеш келбейт.

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
ky_KG: %s плагининин метадайындар талаасы блок редактору менен шайкеш келбейт.

en: This notice was triggered by the %s handle.
ky_KG: Бул эскертме %s башкаруусунан чакырылган.

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
ky_KG: Бул барак сиздин сайтыңыздын жөндөөлөрүнө түз кирүү мүмкүнчүлүгүн ачат. Бул жерде бир нерсени сындыруу оңой, сураныч, өтө этият болуңуз!

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
ky_KG: Бул барак WordPress сайтыңыздын конфигурациясынын абалын көрсөтөт. Эгер кандайдыр бир нерсени жакшыртууга мүмкүн болсо, анда сиз аны <a href="%s">сайттын абалы барагынан</a> көрөсүз.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
ky_KG: Бул панель жарыяланган мазмундун негизинде менюларды башкаруу үчүн колдонулат. Сиз менюларды түзүп, барактарга, жазууларга, категорияларга, тегдерге, жазуу форматтарына же ыктыярдуу шилтемелерге шилтемелерди кошо аласыз.

en: This password reset request originated from the IP address %s.
ky_KG: Сырсөздү баштапкы абалга келтирүү өтүнүчү бул IP даректен келди: %s.

en: This personal data request has expired.
ky_KG: Жеке маалымат сурамынын мөөнөтү бүттү.

en: This plugin is already installed.
ky_KG: Плагин эчак эле орнотулган.

en: This post is being backed up in your browser, just in case.
ky_KG: Бул жазуу сиздин браузериңизде камдык көчүрмөсү сакталган.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
ky_KG: Бул жазуу сырсөз менен корголгон. Комментарийлерди көрүү үчүн сырсөздү киргизиңиз.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
ky_KG: Бул жазуу сырсөз менен корголгон. Комментарийлерди көрүү үчүн сырсөзүңүздү киргизиңиз.

en: This preview is unavailable in the editor.
ky_KG: Редактордо алдын ала кароо жеткиликтүү эмес.

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
ky_KG: Бул булак хостинг тарабынан берилет жана сиздин сайтыңызга гана таандык. Көбүрөөк маалымат үчүн <a href="%s" target="_blank">расмий WordPress документтерин карап чыгыңыз</a>.

en: This resulted in an error message: %s
ky_KG: Бул ката жөнүндө билдирүүгө алып келди: %s

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
ky_KG: Бул экран китепкана файлы менен байланышкан метадайын талааларын өзгөртүүгө мүмкүндүк берет.

en: This screen allows you to obtain a health diagnosis of your site, and displays an overall rating of the status of your installation.
ky_KG: Бул экран сиздин сайтыңызды диагностикалоого мүмкүндүк берет жана орнотууңуздун ден соолугуна жалпы баа берет.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
ky_KG: Бул экранда мазмунуңуздун көрсөтүлүшүнө таасир этүүчү жөндөөлөр камтылган.

en: This screen includes suggestions to help you write your own privacy policy. However, it is your responsibility to use these resources correctly, to provide the information required by your privacy policy, and to keep this information current and accurate.
ky_KG: Бул экранда өзүңүздүн купуялык саясатыңызды жазууга жардам бере турган сунуштар бар. Бирок, сиз бул ресурстардын туура пайдаланылышына, купуялык саясатыңыз талап кылган маалыматтын камсыздалышына жана анын актуалдуу жана так сакталышы үчүн жооптуусуз.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
ky_KG: Бул экран жасалгалоо темасында каралган аймактарга менюларды көрсөтүү үчүн колдонулат.

en: This screen is used for managing your content revisions.
ky_KG: Бул экран нускаларды башкаруу үчүн колдонулат.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
ky_KG: Бул экран орнотулган темаларды башкаруу үчүн колдонулат. WordPress орнотуусуна киргизилген демейки темалардан тышкары, темалар үчүнчү тараптар тарабынан түзүлөт.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
ky_KG: Бул экран багыттоо менюларыңызды башкаруу үчүн колдонулат.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
ky_KG: Бул экран темаңыздын аталышын жөндөө үчүн колдонулат.

en: This screen is where you manage requests for an export of personal data.
ky_KG: Бул экранда сиз жеке маалыматтарыңызды экспорттоо сурамдарын башкара аласыз.

en: This screen is where you manage requests to erase personal data.
ky_KG: Бул экранда сиз жеке маалыматтарды өчөрүү боюнча сурамдарды башкара аласыз.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
ky_KG: Бул экранда сиздин сайтыңыздагы бардык колдонуучулардын тизмеси киргизилген. Ар бир колдонуучу администратор тарабынан дайындалган беш ролдун бирине ээ: Админ, Редактор, Автор, Мүчө же Жазылуучу. Администратор эмес колдонуучулар, алар ролуна жараша, авторизациядан кийин консол менюсунда азыраак мүмкүнчүлүктөрдү көрүшөт.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
ky_KG: Сиздин бардык жазууларыңыз ушул экранда жеткиликтүү. Сиз бул экрандын көрсөтүлүшүн өзүңүздүн каалоолоруңузга жараша жөндөсөңүз болот.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
ky_KG: Бул экран сиздин жазууларыңызга/баракчаларыңызга комментарийлерди жана шилтемелерди башкаруу жана көрсөтүүнү жөндөө үчүн көптөгөн мүмкүнчүлүктөрдү берет. Чындыгында ушунчалык көп болгондуктан, алардын баары бул жерге батпайт! :) Ар бир жөндөө жөнүндө маалымат алуу үчүн оң жактагы шилтемелердеги документтерди караңыз.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
ky_KG: Бул экран колдонуучуга тармактагы бардык сайттарын көрсөтөт жана ошондой эле аларга негизги сайтты тандоого мүмкүндүк берет. Ар бир сайттын астындагы шилтемелерди колдонуу менен колдонуучу сайттын сырткы бөлүгүнө же консолуна өтө алат.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
ky_KG: Бул каптал тилке жеткиликтүү эмес жана мындан ары сайтыңызда көрүнбөйт. Бул активдүү эмес тилкени толугу менен өчүрүү үчүн, андагы бардык виджеттерди өчүрүңүз.

en: This site has been archived or suspended.
ky_KG: Бул сайт архивделген же тоңдурулган.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
ky_KG: Бул сайт азырынча активдеше элек. Эгер сизде активдештирүү көйгөйлөрү бар болсо, %s e-mail катын жазыңыз.

en: This site is no longer available.
ky_KG: Бул сайт мындан ары иштебейт.

en: This taxonomy is not hierarchical.
ky_KG: Бул таксономия иерархияны колдоого албайт.

en: This text template will help you to create your website&#8217;s privacy policy.
ky_KG: Бул текст шаблону сизге айтыңыздын купуялык саясатын түзүүгө жардам берет.

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
ky_KG: Бул тема бул беттеги видео аталыштарын колдобойт. Негизги бетке же видео аталыштарын колдогон башка баракка өтүңүз.

en: This theme does not work with your version of PHP.
ky_KG: Бул тема сиздин PHP нускаңыз менен иштебейт.

en: This theme does not work with your version of WordPress.
ky_KG: Бул тема WordPress нускаңыз менен иштебейт.

en: This theme does not work with your versions of WordPress and PHP.
ky_KG: Бул тема сиздин WordPress жана PHP нускаларыңыз менен иштебейт.

en: This theme doesn't support Customizer.
ky_KG: Бул тема теманы жөндөөлөрүнүн интерфейсин колдоого албайт.

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
ky_KG: Бул тема туура жүктөлгөн жок жана администратор консолунда токтотулган.

en: This theme is already installed.
ky_KG: Бул тема эчак орнотулган.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
ky_KG: Бул убакыт алкагы жайкы убактты колдонбойт.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
ky_KG: Учурда бул убакыт алкагында жайкы убакыт иштеп жатат.

en: This timezone is currently in standard time.
ky_KG: Бул убакыт алкагы учурда кыш мезгилинде.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by deleting or anonymizing known data for a given user.
ky_KG: Бул курал белгилүү бир колдонуучунун дайындарын жок кылуу же анонимдөө аркылуу сайт ээлерине жергиликтүү мыйзамдарды жана эрежелерди сактоого жардам берет.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by exporting known data for a given user in a .zip file.
ky_KG: Бул аспап сайт ээлерине колдонуучунун белгилүү маалыматтарын .zip архивге экспорттоо менен жергиликтүү мыйзамдарды жана жөнгө салуучу актыларды сактоого жардам берет.

en: This type of file cannot be edited.
ky_KG: Бул файлдын түрүн түзөтүү мүмкүн эмес.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
ky_KG: Сиздин %s файлыңызда төмөнкү уникалдуу аутентификация ачкычы да жок.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
ky_KG: Бул колдонуучу аты жараксыз, анткени анда жараксыз символдор бар. Сураныч, жарактуу колдонуучу атын киргизиңиз.

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
ky_KG: Видео файл видео аталышы катары колдонуу үчүн өтө чоң. Кыскараак видео тартып көрүңүз же кысуу жөндөөлөрүңүздү оптималдаштырып, 8 МБдан кичине файлды кайра жүктөп бериңиз. Же видеону YouTube'га жүктөп, төмөнкү жөндөөлөрдөгү шилтемени колдонуңуз.

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
ky_KG: Бул виджет жаңы «HTML-коду» виджетине ылайыктуу кодду камтыйт. Аны колдонуп көрүүгө кандай карайсыз?

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
ky_KG: Бул виджет жаңы виджет менен жакшыраак иштей турган кодду камтышы мүмкүн &#8220;HTML-код&#8221; Аны колдонуп көрсөк кандай болот?

en: This widget requires JavaScript.
ky_KG: Бул виджет үчүн JavaScript талап кылынат.

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
ky_KG: Кимдир бирөө тизмедеги шилтеменин үстүнө же шилтеменин асты жагына курсорду алып барганда көрсөтүлөт.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
ky_KG: Бул функция активдүү эмес виджеттердин тизмесинен бардык элементтерди өчүрөт. Сиз киргизген өзгөртүүлөрүңүздү артка кайтара албайсыз.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
ky_KG: Сиздин бардык жазууларыңыз, баракчаларыңыз, комментарийлериңиз, кошумча талааларыңыз, категорияларыңыз жана тегдериңиз, менюларыңыз жана жазуулардын кошумча түрлөрү бул жерде камтылган.

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
ky_KG[0]: Бул сизге ушул WordPress орнотуусунда кирүү мүмкүнчүлүгүңүз бар <a href="%1$s">%2$s сайттарына кирүү мүмкүнчүлүгүн берет</a>.

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
ky_KG[0]: Бул сизге <a href="%1$s">%2$s тармактык сайтына кирүү мүмкүнчүлүгүн берет, анткени сиз Супер администраторсуз</a>.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
ky_KG: Бул функция фондук сүрөттү өчүрөт. Сиз киргизген өзгөртүүлөрдү кайтара албайсыз.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
ky_KG: Бул функция аталыш сүрөтүн өчүрөт. Сиз киргизген өзгөртүүлөрүңүздү артка кайтара албайсыз.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
ky_KG: Редактордогу учурдагы мазмун эң акыркы сакталган нуска менен алмаштырылат. Редактордогу "Жокко чыгаруу" жана "Кайра жасоо" баскычтарын колдонуу менен, сиз эски мазмунга кайтып же калыбына келтирилген нусканы сактап кала аласыз.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
ky_KG: Бул функция баштапкы фон сүрөтүн калыбына келтирет. Сиз киргизген өзгөртүүлөрүңүздү артка кайтара албайсыз.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
ky_KG: Бул функция түпнуска аталыш сүрөтүн калыбына келтирет. Сиз киргизген өзгөртүүлөрүңүздү артка кайтара албайсыз.

en: Though the terms refer to two different concepts, in practice, they can be the same address or different. For example, you can have the core WordPress installation files in the root directory (<code>https://example.com</code>), in which case the two URLs would be the same. Or the <a href="%s">WordPress files can be in a subdirectory</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>). In that case, the WordPress URL and the site URL would be different.
ky_KG: Бул терминдер эки башка түшүнүктү билдирсе да, иш жүзүндө алар бир эле же ар башка даректер болушу мүмкүн. Мисалы, сизде түпкү каталогдо негизги WordPress орнотуу файлдары болушу мүмкүн (<code>https://example.com</code>), мындай учурда эки URL бирдей болот. Же <a href="%s">WordPress файлдары ички каталогдо болушу мүмкүн</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>). Бул учурда, WordPress URL дареги жана веб-сайттын URL дареги ар башка болот.

en: Three Columns
ky_KG: Үч тилке

en: Thu
ky_KG: Бей

en: Thule
ky_KG: Тула

en: Thumbnail
ky_KG: Миниатюра

en: Thumbnail Height
ky_KG: Миниатюранын бийиктиги

en: Thumbnail Settings
ky_KG: Миниатюра жөндөөлөрү

en: Thumbnail Settings Help
ky_KG: Миниатюра жөндөөлөрү боюнча жардам

en: Thumbnail Width
ky_KG: Миниатюранын туурасы

en: Thumbnail size
ky_KG: Миниатюранын өлчөмү

en: Thunder Bay
ky_KG: Тандер-Бей

en: Thursday
ky_KG: Бейшемби

[ctx: Thursday initial]
en: T
ky_KG: Ч

en: Tijuana
ky_KG: Тихуана

en: Timbuktu
ky_KG: Тимбукту

en: Time
ky_KG: Убакыт

en: Time Format
ky_KG: Убакыттын форматы

en: Time Slider
ky_KG: Убакыт шкаласы

en: Time Zone
ky_KG: Саатык алкак

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
ky_KG: Кээ бир шилтемелерди кошууга убакыт келди! , Менюга барактарды, категорияларды жана колдонуучулук шилтемелерди кошуу үчүн &#8220;%s&#8221;-ти басыңыз, канча кааласаңыз кошуңуз.

en: Timezone
ky_KG: Сааттык алкак

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
ky_KG: Блоктор

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
ky_KG: Форматтар

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
ky_KG: Аталыштар

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
ky_KG: Шаблонду киргизүү

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
ky_KG: Шаблондор

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
ky_KG: Түзөтүү

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
ky_KG: Файл

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
ky_KG: Форматтоо

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
ky_KG: Киргизүү

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
ky_KG: Жадыбал

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
ky_KG: Аспап-куралдар

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
ky_KG: Түрү

en: Tirane
ky_KG: Тирана

en: Tiraspol
ky_KG: Тирасполь

en: Title
ky_KG: Аталыш

en: Title Attribute
ky_KG: Аталыш аттрибуту

en: Title and Post Editor
ky_KG: Аталышы жана Редактору

en: Title for the global styles variation, as it exists in the database.
ky_KG: Маалыматтар базасында бар глобалдык стилдердин вариациясынын аты.

en: Title for the object, as it exists in the database.
ky_KG: Маалыматтар базасында бар болгон объекттин аталышы.

en: Title for the post, as it exists in the database.
ky_KG: Маалыматтар базасында бар болгон жазуунун аталышы.

en: Title for the template, as it exists in the database.
ky_KG: Маалыматтар базасында бар болгон Шаблондун аталышы.

en: Title for the widget
ky_KG: Виджеттин аталышы

[ctx: Title of a Navigation menu]
en: Navigation
ky_KG: Багыттоо

en: Title of block type.
ky_KG: Блок түрү үчүн аталыш.

en: Title of template.
ky_KG: Шаблондун аталышы.

en: Title of the global styles variation.
ky_KG: Глобалдык стилдердин вариациясынын аты.

en: Title:
ky_KG: Аталышы:

en: Title:
ky_KG: Аталыш:

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
ky_KG: Виджетти активдештирүү үчүн аны каптал тилкесине сүйрөп же аны басыңыз. Виджетти алып салуу же анын жөндөөлөрүн өчүрүү үчүн аны артка сүйрөңүз.

en: To activate your site, please click the following link:
    
    %1$s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %2$s
ky_KG: Сайтыңызды активдештирүү үчүн төмөнкү шилтемеге өтүңүз:
    
    %1$s
    
    Активдештиргенден кийин, сиз логин колдонуучу атыңыз менен *башка e-mail кат* аласыз.
    
    Активдештиргенден кийин, сиз өз сайтыңызды бул жерден көрө аласыз:
    
    %2$s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
ky_KG: Аккаунтуңузду активдештирүү үчүн шилтемени басыңыз:
    
    %s
    
    Активдештирилгенден кийин, сиз колдонуучунун аты менен *дагы бир e-mail кат аласыз.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
ky_KG: Шилтеме кошуу үчүн <strong>«Кошумча шилтемелер» бөлүмүн жайып, URL дарегин жана шилтеменин текстин киргизиңиз, андан соң «Менюга кошуу» баскычын басыңыз</strong>.

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
ky_KG: Дайындалган менюнун ордуна жаңы меню түзүү үчүн, <strong>&laquo;Жаңы менюну колдонуу&raquo; шилтемесин басыңыз</strong>. Жаңы менюңуз ошол аймакка автоматтык түрдө дайындалат.

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
ky_KG: Сайтка жаңы колдонуучуну кошуу үчүн, экрандын жогору жагындагы &laquo;Жаңы кошуу&raquo; баскычын же &laquo;Колдонуучулар&raquo; менюсундагы &laquo;Жаңы кошуу&raquo; шилтемесин басыңыз.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
ky_KG: Сайтка колдонуучуну кошуу үчүн, бул экрандагы форманы толтуруп, &laquo;Жаңы колдонуучу кошуу&raquo; баскычын басыңыз.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
ky_KG: Теманын бир же бир нече аймагына менюну дайындоо үчүн, <strong>тиешелүү аймак үчүн ачылып түшүүчү тизмеден менюну тандаңыз</strong>. Бүткөндөн кийин, <strong>&laquo;Өзгөртүүлөрдү сактоо&raquo; баскычын чыкылдатыңыз </strong>.

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
ky_KG: Сүрөттү кесүү үчүн, аны басып, чычкан баскычын басып туруп, керектүү бөлүгүн тандаңыз.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
ky_KG: Файлдарды өчүрүү үчүн, экрандын жогору жагындагы "Көптүк тандоо" баскычын басыңыз. Өчүргүңүз келген элементтерди тандап, андан кийин "Тандалгандарды өчүрүү"баскычын басыңыз. "Тандоону өчүрүү" баскычын басуу менен сиз файлдарды кароого кайтып келе аласыз.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
ky_KG: Аймактардын бирине дайындалган менюну өзгөртүү үчүн <strong>анын жанындагы &laquo;Түзөтүү&raquo; шилтемесин басыңыз</strong>.

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
ky_KG: Учурдагы менюну өзгөртүү үчүн <strong>аны ачыл түшүүчү тизмеден тандап, &laquo;Тандоо&raquo;</strong> баскычын басыңыз.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
ky_KG: Сайттын коопсуздугун жогорулатуу үчүн колдонулбаган темаларды өчүрүү сунушталат. Сиз демейки %1$s WordPress темасын, учурдагы %2$s темасын жана анын %3$s негизги темасын сакташыңыз керек.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
ky_KG: Сайттын коопсуздугун жогорулатуу үчүн колдонулбаган темаларды өчүрүү сунушталат. Учурдагы %1$s темасын жана анын негизги темасы %2$s сакташыңыз керек.

en: To manage plugins on your site, visit the Plugins page: %s
ky_KG: Сайтыңыздын плагиндерин башкаруу үчүн, плагиндер барагына өтүңүз: %s

en: To manage themes on your site, visit the Themes page: %s
ky_KG: Сайтыңыздын темаларын башкаруу үчүн, темалар барагына өтүңүз: %s

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
ky_KG: Бул аймактан чыгуу үчүн Esc, андан кийин Tab баскычын басыңыз.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
ky_KG: Фокусту башка баскычтарга жылдыруу үчүн, "Tab" же жебе баскычтарын колдонуңуз. Фокусту редакторго кайтаруу үчүн, Escape же баскычтардын бирин басыңыз.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
ky_KG: Нускалардын ортосунда которуштуруу үчүн, <strong>сыдырманы солго же оңго сүйрөңүз</strong> же <strong>&laquo;Мурунку&raquo; жана &laquo;Кийинки&raquo; баскычтарды колдонуңуз</strong>.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
ky_KG: Меню элементтеринин тартибин өзгөртүү үчүн <strong>аларды курсор менен сүйрөңүз же клавиатураны колдонуңуз</strong>. Субменюну түзүү үчүн элементти бир аз оңго сүйрөңүз же жылдырыңыз.

en: To reset your password, visit the following address:
ky_KG: Сырсөзүздү түшүрүү үчүн, кийинки дарекке кириңиз:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
ky_KG: Нусканы калыбына келтирүү үчүн, <strong>Бул нусканы калыбына келтирүү</strong> баскычын басыңыз.

en: To set your password, visit the following address:
ky_KG: Сырсөздү орнотуу үчүн, төмөнкү шилтемеге өтүңүз:

en: To the top
ky_KG: Жогору

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
ky_KG: Фондук сүрөттү колдонуу үчүн, аны жүктөңүз же &laquo;Сүрөттү тандоо&raquo; баскычын басып, файлдар медиатекасынан мурда жүктөлгөн сүрөттү тандаңыз. Сиз сүрөттү бир нускада көрсөтсөңүз болот же  экранга бөлсөңүз болот. Фонду сайттын мазмуну анын үстүндө калкып тургудай кылып оңдоп койсоңуз болот же аны сайт менен кошо жылдырсаңыз болот.

en: Today
ky_KG: Бүгүн

en: Toggle Editor Text Direction
ky_KG: Редактордо тексттин багытын которуштуруу

en: Toggle extra menu items
ky_KG: Кошумча меню элементтерин көрсөтүүнү которуштуруу

en: Toggle panel: %s
ky_KG: Панелди көрсөтүү/жашыруу: %s

en: Toggle section: %s
ky_KG: Бөлүмдү жашыруу/көрсөтүү: %s

en: Toggle section: Custom Links
ky_KG: Бөлүмдү жашыруу/көрсөтүү: Ыктыярдуу шилтемелер

en: Tokyo
ky_KG: Токио

en: Tomorrow
ky_KG: Эртең

en: Tomsk
ky_KG: Томск

en: Tongatapu
ky_KG: Тонгатапу

en: Too many bookmarks: cannot create any more.
ky_KG: Өтө көп кыстармалар: Сиз жаңы кыстарма түзө албайсыз.

en: Too many calls to seek() - this can lead to performance issues.
ky_KG: seek() функциясына - өтө көп чакыруулар болсо, бул иштин майнаптуулугунда көйгөйлөргө алып келиши мүмкүн.

en: Too many redirects.
ky_KG: Өтө көп кайта жөнөтүүлөр.

en: Toolbar
ky_KG: Аспап панели

en: Toolbar Toggle
ky_KG: Куралдар тилкесин көрсөтүү/жашыруу

en: Tools
ky_KG: Аспаптар

en: Top
ky_KG: Өйдө жак

en: Top Left
ky_KG: Жогору сол

en: Top Right
ky_KG: Жогору оң

en: Toronto
ky_KG: Торонто

en: Tortola
ky_KG: Тортола

en: Total installation size
ky_KG: Толук орнотуу өлчөмү

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
ky_KG: Жалпы өлчөмү жеткиликсиз. Орнотууңуз колдонгон мейкиндикти эсептөөдө каталар кетти.

en: Track %1$s of %2$s.
ky_KG: Трек %1$s ичинен %2$s.

en: Track %s.
ky_KG: %s трек.

en: Trackback
ky_KG: Кершилтеме

en: Trackback excerpt:
ky_KG: Шилтемеден үзүндү:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
ky_KG: Артка шилтемелер &#8212; бул башка блогдорго шилтемеленгениңизди кабарлоонун бир жолу. Эгер сиз WordPress блогуна шилтеме кылсаңыз, ага автоматтык түрдө <a href="%s">билдирүү</a> жөнөтүлөт, мындан ары эч кандай аракет талап кылынбайт.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
ky_KG: Тректер (субтитрлер, коштомо жазуулар, сүрөттөмөлөр, бөлүмдөр же метадайындар)

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
ky_KG: Локализация командасы

en: Translation Ready
ky_KG: Котормо үчүн даяр

en: Translation Updates
ky_KG: Котормонун жаңылоолору

en: Trash
ky_KG: Өчүрүү

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Себет <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
ky_KG: Себетке: %s

en: Tripoli
ky_KG: Триполи

en: Troll
ky_KG: Тролл

en: Troubleshooting
ky_KG: Маселелерди чечүү

en: Truk
ky_KG: Трук

en: Try Again
ky_KG: Кайтадан аракет кылып көрүү

en: Try again
ky_KG: Дагы аракет кылып көрүү

en: Tucuman
ky_KG: Тукумане

en: Tue
ky_KG: Шей

en: Tuesday
ky_KG: Шейшемби

[ctx: Tuesday initial]
en: T
ky_KG: В

en: Tunis
ky_KG: Тунис

en: Turkish
ky_KG: Түркчө

en: Turn comments on or off
ky_KG: Комментарийлерди күйгүзүңүз же өчүрүңүз

en: Tweak your site, or give it a whole new look! Get creative &#8212; how about a new color palette or font?
ky_KG: Сайтыңызды бир аз өзгөртүңүз же ага толугу менен жаңы көрүнүш бериңиз! Чыгармачыл болуңуз, жаңы түстөр палитрасы же арипи кандай болот?

en: Twice Daily
ky_KG: Күнүнө эки жолу

en: Two Columns
ky_KG: Эки тилке

en: Two terms you will want to know are the WordPress URL and the site URL. The WordPress URL is where the core WordPress installation files are, and the site URL is the address a visitor uses in the browser to go to your site.
ky_KG: Сиз билишиңиз керек болгон эки термин бар: WordPress URL жана Сайттын URL. WordPress URL негизги WordPress орнотуу файлдары жайгашкан жерде, ал эми Сайттын URL дареги – конок сиздин сайтка өтүү үчүн браузерде колдонгон дарек.

en: Type
ky_KG: Түр

en: Type / to choose a block
ky_KG: Блокту тандоо үчүн / териңиз

en: Type attribution for the term.
ky_KG: Элементтин атрибут түрү.

en: Type of post.
ky_KG: Жазуунун түрү.

en: Type of template.
ky_KG: Шаблон түрү.

en: Type of the comment.
ky_KG: Комментарийдин түрү.

en: Type the new password again.
ky_KG: Жаңы сырсөздү кайра киргизиңиз.

en: Type the password again.
ky_KG: Жаңы сырсөздү кайра киргизиңиз.

en: Type your new password again.
ky_KG: Жаңы сырсөзүңүздү кайталап киргизиңиз.

en: Types
ky_KG: Түрлөр

en: Types associated with the taxonomy.
ky_KG: Таксономия менен байланышкан түрлөрү.

en: Types:
ky_KG: Түрлөр

en: Typography
ky_KG: Типографика

en: URL
ky_KG: Дарек

en: URL not found. Response returned a non-200 status code for this URL.
ky_KG: URL табылган жок. Сервер берилген URL үчүн 200дөн башка статус кодун кайтарды.

en: URL of the term.
ky_KG: Элементтин URL дареги.

en: URL of the user.
ky_KG: Колдонуучунун URL.

en: URL to the %s audio source file
ky_KG: Аудио файлдын URL булагы %s.

en: URL to the %s video source file
ky_KG: %s видео булагы үчүн URL

en: URL to the comment.
ky_KG: Комментарийдин URL'и.

en: URL to the edited image file.
ky_KG: Түзөтүлгөн сүрөт файлынын URL'и.

en: URL to the media file
ky_KG: Медиафайл үчүн URL

en: URL to the object.
ky_KG: Объект URL.

en: URL to the original attachment file.
ky_KG: Түпнуска тиркеме файлынын URL дареги.

en: URL to the post.
ky_KG: Жазуунун URL'и.

en: URL-encoded form data from the widget admin form. Used to update a widget that does not support instance. Write only.
ky_KG: Виджеттин башкаруу формасынан URL-коддолгон форма дайындары. Экземплярды колдобогон виджетти жаңыртуу үчүн колдонулат. Жазуу үчүн гана.

en: URL: %s
ky_KG: Дарек: %s

en: UTC means Coordinated Universal Time.
ky_KG: UTC &laquo;Coordinated Universal Time&raquo; дегенди билдирет (Бүткүл дүйнөлүк координацияланган убакыт).

en: UTF8MB4 is supported
ky_KG: UTF8MB4 колдоого алынат

en: UTF8MB4 is the character set WordPress prefers for database storage because it safely supports the widest set of characters and encodings, including Emoji, enabling better support for non-English languages.
ky_KG: UTF8MB4 - бул WordPress маалымат базасын сактоо үчүн тандаган коддоо, анткени ал символдордун эң кеңири топтомун, анын ичинде эмодзилерди, ошондой эле бардык тилдерди колдойт.

en: Ujung Pandang
ky_KG: Уджунг Панданга

en: Ukrainian
ky_KG: Украинче

en: Ulaanbaatar
ky_KG: Улан-Батор

en: Ulan Bator
ky_KG: Улан-Батор

en: Ulyanovsk
ky_KG: Ульяновск

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
ky_KG: Бул сурамды кошуу мүмкүн эмес. Жарактуу колдонуучунун аты же емайл дареги талап кылынат.

en: Unable to archive the personal data export file (HTML format).
ky_KG: Жеке маалыматтарды экспорттоо архивин түзүү мүмкүн эмес (HTML формат).

en: Unable to archive the personal data export file (JSON format).
ky_KG: Жеке маалыматтарды экспорттоо архивин түзүү мүмкүн эмес (JSON формат).

en: Unable to check if any new versions of WordPress are available.
ky_KG: WordPress'тин жаңы нускасынын жеткиликтүүлүгүн текшерүү мүмкүн эмес.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
ky_KG: Файл системасына туташпай койду. Сураныч, эсептик дайындарыңызды текшериңиз.

en: Unable to convert Classic Menu to blocks.
ky_KG: Классикалык менюну блокторго айландыруу мүмкүн эмес.

en: Unable to create a Privacy Policy page.
ky_KG: Купуялык саясатынын барагын түзүү мүмкүн эмес.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
ky_KG: %s директориясын түзүү мүмкүн эмес. Серверде ачыла турган жазуу уруксаты берилгенби?

en: Unable to create new image.
ky_KG: Жаңы сүрөт түзүлгөн жок.

en: Unable to create personal data export folder.
ky_KG: Жеке маалыматтарды экспорттоо папкасын түзүү мүмкүн эмес.

en: Unable to crop this image.
ky_KG: Бул сүрөттү кесүү мүмкүн эмес.

en: Unable to detect page cache due to possible loopback request problem. Please verify that the loopback request test is passing. Error: %1$s (Code: %2$s)
ky_KG: Артка кайтаруу сурамындагы мүмкүн болгон көйгөйдөн улам барактын кэши табылбай калды. Артка сурам сынагы өтүп жаткандыгын текшериңиз. Ката: %1$s (Код: %2$s)

en: Unable to detect the presence of page cache
ky_KG: Баракты кэштөө бар экендиги аныкталган жок

en: Unable to determine
ky_KG: Аныктоо мүмкүн эмес

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
ky_KG: Ghostscript орнотулган же орнотулбаганын аныктоо мүмкүн эмес

en: Unable to determine server architecture
ky_KG: Сервердин архитектурасын аныктоо мүмкүн эмес

en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
ky_KG: Кээ бир жөндөөлөрдү аныктоо мүмкүн эмес, анткени %s функциясы өчүрүлгөн.

en: Unable to determine what plugin was installed.
ky_KG: Кайсы плагин орнотулганын аныктоо мүмкүн болгон жок.

en: Unable to determine what web server software is used
ky_KG: Веб сервер колдонгон программалык камсыздоону аныктоо мүмкүн эмес

en: Unable to edit this image.
ky_KG: Бул сүрөттү түзөтүү мүмкүн эмес.

en: Unable to encode the personal data for export. Error: %s
ky_KG: Экспорттоо үчүн жеке маалыматтарды коддоодо ката кетти: %s

en: Unable to generate personal data export file. ZipArchive not available.
ky_KG: Жеке маалыматтарды экспорттоо файлын түзүү мүмкүн эмес. ZipArchive жеткиликтүү эмес.

en: Unable to get meta information for file.
ky_KG: Файл жөнүндө метадайындарды алуу мүмкүн эмес.

en: Unable to initiate confirmation for personal data request.
ky_KG: Жеке маалыматтар боюнча сурамын алгачкы ырастоосун түзүү мүмкүн эмес.

en: Unable to initiate confirmation request.
ky_KG: Ырастоо сурамын инициализациялоо мүмкүн эмес.

en: Unable to locate WordPress content directory
ky_KG: WordPress мазмун каталогун аныктоо мүмкүн эмес

en: Unable to locate WordPress content directory (%s).
ky_KG: WordPress мазмун каталогун (%s) аныктоо мүмкүн болгон жок.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
ky_KG: WordPress тема каталогу аныкталбай койду.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
ky_KG: Экспорттук файлды (архивди) жазуу үчүн ачуу мүмкүн эмес.

en: Unable to open personal data export (HTML report) for writing.
ky_KG: Жазуу үчүн жеке маалыматтарды экспорттоо файлын (HTML отчетун) ачуу мүмкүн эмес.

en: Unable to open personal data export file (JSON report) for writing.
ky_KG: Жеке маалыматтарды экспорттоо файлын (JSON отчету) жазуу үчүн ачуу мүмкүн эмес.

en: Unable to open personal data export file (archive) for writing.
ky_KG: Жеке маалыматтарды экспорттоо файлын (архивди) жазуу үчүн ачуу мүмкүн эмес.

en: Unable to pass %s if not using multisite.
ky_KG: Сайттардын тармак режими колдонулбаса, %s көрсөтүү мүмкүн эмес.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
ky_KG: Белгисиз катадан улам файлды көрүү мүмкүн эмес.

en: Unable to protect personal data export folder from browsing.
ky_KG: Жеке маалыматтарды экспорттоочу папканы сырттан көрүүдөн коргоо мүмкүн эмес.

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
ky_KG: WordPress.org %1$s менен туташуу мүмкүн эмес: %2$s

en: Unable to retrieve body from response at this URL.
ky_KG: Берилген URL дарегине жооп текстин алуу мүмкүн эмес.

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
ky_KG: MySQLден ката жөнүндө билүү мүмкүн эмес

en: Unable to rotate this image.
ky_KG: Бул сүрөттү айлантуу мүмкүн эмес.

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
ky_KG[0]: %s туура эмес жөндөөдөн улам сакталбай калды.

en: Unable to save the image.
ky_KG: Сүрөттү сактоо оңунан чыккан жок.

en: Unable to send personal data export confirmation email.
ky_KG: Жеке маалыматтарды экспорттоону ырастоо үчүн e-mail кат жөнөтүлгөн жок.

en: Unable to send personal data export email.
ky_KG: Жеке маалыматтарды экспорттоо емайл билдирүүсүн жөнөтүү мүмкүн эмес.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
ky_KG: Форманы жөнөтүү мүмкүн эмес, баракты жаңыртып, дагы бир жолу аракет кылып көрүңүз.

en: Unable to submit this form, please try again.
ky_KG: Форма жибериле албай жатат, сураныч кийинчерээк кайрадан жиберип көрүңүз.

en: Unable to trash changes.
ky_KG: Таштандыга киргизилген өзгөртүүлөрдү өчүрүү ийгиликсиз.

en: Unapprove
ky_KG: Кабыл албоо

en: Unapprove this comment
ky_KG: Бул комментарийди кабыл албоо

en: Unapproved
ky_KG: Жактырылган жок

en: Unarchive
ky_KG: Архивден

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
ky_KG: Мүмкүнчүлүктөрдө жөндөөлөрдү өзгөртүүгө уруксат жок.

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
ky_KG: Авторизацияланган жок. Сайттын сыртын алдын ала көрүү үчүн %s жөндөөлөрүн алып салсаңыз болот.

en: Unavailable
ky_KG: Жеткиликсиз

en: Uncategorized
ky_KG: Категориясыз

en: Unchanged:
ky_KG: Өзгөртүлгөн жок:

en: Undefined
ky_KG: Аныкталбаган

en: Under %s
ky_KG: «%s» астында

en: Underline
ky_KG: Асты сызык

en: Undo
ky_KG: Жокко чыгаруу

en: Unencoded instance settings, if supported.
ky_KG: Эгерде алар колдоого алынса, шифрленбеген экземпляр жөндөөлөрү.

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
ky_KG: Серверден күтүлбөгөн жооп алынды. Файл туура жүктөлгөн жок окшойт. Баракты кайра жүктөңүз же китепканаңызды текшериңиз.

[ctx: Ungrouping blocks from within a grouping block back into individual blocks within the Editor]
en: Ungroup
ky_KG: Топ-топко бөлүү

en: Unique identifier for the attachment.
ky_KG: Тиркеме үчүн уникалдуу идентификатор.

en: Unique identifier for the comment.
ky_KG: Комментарий үчүн уникалдуу идентификатор.

en: Unique identifier for the object.
ky_KG: Объект үчүн уникалдуу идентификатор.

en: Unique identifier for the post.
ky_KG: Жазуунун уникалдуу идентификатору.

en: Unique identifier for the revision.
ky_KG: Ревизиянын уникалдуу идентификатору.

en: Unique identifier for the term.
ky_KG: Термин үчүн уникалдуу идентификатор, б.а кайталангыс коду.

en: Unique identifier for the user.
ky_KG: Колдонуучунун уникалдуу идентификатору.

en: Unique identifier for the widget.
ky_KG: Виджет үчүн уникалдуу идентификатор.

en: Unique name identifying the block type.
ky_KG: Блоктун түрүн аныктоо үчүн уникалдуу аталыш.

en: Unique name identifying the sidebar.
ky_KG: Виджет аймагын идентификациялоочу уникалдуу аталыш.

en: Unique name identifying the style.
ky_KG: Стилди аныктоо үчүн уникалдуу аталыш.

en: Unique registered name for the block.
ky_KG: Блок үчүн катталган уникалдуу аталыш.

en: Unique slug identifying the template.
ky_KG: Шаблонду идентификациялоо үчүн уникалдуу жарлык.

en: Unique slug identifying the widget type.
ky_KG: Виджеттин түрүн аныктаган уникалдуу жарлык.

en: Universal
ky_KG: Дүйнөлүк координацияланган убакыт

en: Universal time is %s.
ky_KG: UTC убактысы: %s.

en: Unknown
ky_KG: Белгисиз

en: Unknown API error.
ky_KG: Белгисиз API катасы.

en: Unknown Feed
ky_KG: Белгисиз лента

en: Unknown action.
ky_KG: Белгисиз аракет.

en: Unknown bookmark name.
ky_KG: Белгисиз кыстарма аты.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
ky_KG: Белгисиз e-mail дарек. Колдонуучу атыңызды кайра текшериңиз, анан аракет кылып көрүңүз.

en: Unknown error
ky_KG: Белгисиз ката

en: Unlock
ky_KG: Бөгөттөн чыгаруу

en: Unmute
ky_KG: Үндү чыгаруу

en: Unpacking the package&#8230;
ky_KG: Файлдарды чыгарылууда&#8230;

en: Unpublished
ky_KG: Жарыялана элек

en: Unrecognized background setting.
ky_KG: Таанылбаган фон жөндөөлөрү.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
ky_KG: Камтылган жазмалардын түрлөрүн өчүрүүгө уруксат берилбейт

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
ky_KG: Камтылган таксономияларды өчүрүүгө жол берилбейт.

en: Untested with your version of WordPress
ky_KG: WordPress нускаңыз менен сыналган эмес.

en: Untitled
ky_KG: Аталышсыз

en: Untitled post %d
ky_KG: Аталышы жок жазуу %d

en: Untrash
ky_KG: Таштандыдан чыгаруу

en: Up one
ky_KG: Жогору

en: Update
ky_KG: Жаңыртуу

en: Update %s now
ky_KG: %s азыр жаңылоо

en: Update Available
ky_KG: Жаңыртуу жеткиликтүү

en: Update Category
ky_KG: Категорияны жаңылоо

en: Update Comment
ky_KG: Комментарийди жаңылоо

en: Update Complete
ky_KG: Жаңылоо аякталды

en: Update Incompatible
ky_KG: Жаңыртуу шайкеш келбейт

en: Update Link
ky_KG: Шилтемени жаңылоо

en: Update Link Category
ky_KG: Категория шилтемелерин жаңылоо

en: Update Now
ky_KG: Жаңылоо

en: Update PHP
ky_KG: PHP жаңылоо

en: Update Plugins
ky_KG: Плагиндерди жаңылоо

en: Update Profile
ky_KG: Профилди жаңылоо

en: Update Services
ky_KG: Жаңылоо кызматтары

en: Update Tag
ky_KG: Белгини жаңылоо

en: Update User
ky_KG: Колдонуучуну жаңылоо

en: Update WordPress
ky_KG: WordPress'ти жаңылоо

en: Update anyway, even though it might break your site?
ky_KG: Бул сиздин сайтыңызды талкалап салышы мүмкүндүгүнө карабастан жаңылоого макулсузбу?

en: Update audio playlist
ky_KG: Аудио ойнотуу тизмесин жаңылоо

en: Update gallery
ky_KG: Галереяны жаңылоо

en: Update gallery settings
ky_KG: Галереянын ырастоолорун жаңылоо

en: Update now
ky_KG: Азыр жаңылоо

en: Update progress
ky_KG: Жаңыртуу процесси

en: Update to %s
ky_KG: %s нускасына чейин жаңылоо

en: Update video playlist
ky_KG: Видео ойнотуу тизмесин жаңылоо

en: Update your plugins
ky_KG: Плагиндерди жаңыртуу

en: Update your site to use HTTPS
ky_KG: Сайтыңызды HTTPS колдонуу үчүн которуңуз

en: Updated %s.
ky_KG: Жаңыланды %s.

en: Updates
ky_KG: Жаңыртуулар

en: Updates %s
ky_KG: Жаңылоолор %s

en: Updating
ky_KG: Жаңылоо

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
ky_KG: %1$s плагинине жаңыртуу (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
ky_KG: %1$s темасын жаңыртуу (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
ky_KG: Комментарийди жаңыртуу мүмкүн эмес.

en: Updating comment status failed.
ky_KG: Комментарийдин статусун жаңыртуу мүмкүн эмес.

en: Updating the plugin&#8230;
ky_KG: Плагинди жаңылоо&#8230;

en: Updating the theme&#8230;
ky_KG: Теманы жаңылоо&#8230;

en: Upgrade
ky_KG: Жаңылоо

en: Upload
ky_KG: Жүктөө

en: Upload Limit Exceeded
ky_KG: Жүктөө лимитинен ашырылды

en: Upload New Media
ky_KG: Жаңы медиафайлды жүктөө

en: Upload date:
ky_KG: Жүктөө датасы:

en: Upload failed.
ky_KG: Жүктөө оңунан чыккан жок.

en: Upload failed. Please reload and try again.
ky_KG: Жүктөлбөй калды, баракты кайра жүктөп, кайра аракет кылыңыз.

en: Upload file and import
ky_KG: Файлды жүктөө анан импорттоо

en: Upload files
ky_KG: Файлдарды жүктөө

en: Upload images
ky_KG: Сүрөттөрдү жүктөө

en: Upload max filesize
ky_KG: Upload max filesize (жүктөө мак. өлчөмү)

en: Upload stopped.
ky_KG: Жүктөө токтотулду.

en: Upload theme
ky_KG: Теманы жүктөө

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
ky_KG: Видеону %1$s форматында жүктөп бериңиз жана эң жакшы натыйжаларга жетишүү үчүн файлдын өлчөмүн кичирейтиңиз. Темаңыздын бийиктиги %2$s пикселди сунуш кылат.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
ky_KG: Видеону %1$s форматында жүктөп бериңиз жана эң жакшы натыйжаларга жетишүү үчүн файлдын өлчөмүн кичирейтиңиз. Темаңыздын туурасы %2$s пикселди сунуш кылат.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
ky_KG: Видеону %1$s форматында жүктөп бериңиз жана эң жакшы натыйжаларга жетишүү үчүн файлдын өлчөмүн кичирейтиңиз. Сиздин темаңыз %2$s пикселди сунуштайт.

en: Uploaded Images
ky_KG: Жүктөлгөн сүрөттөр

en: Uploaded by:
ky_KG: Жүктөлгөн:

en: Uploaded on:
ky_KG: Жүктөлгөн:

en: Uploaded on: %s
ky_KG: Жүктөлгөн: %s

en: Uploaded to this Navigation Menu
ky_KG: Бул багыттоо менюсу үчүн жүктөлгөн

en: Uploaded to this page
ky_KG: Бул баракка жүктөлгөндөр

en: Uploaded to this post
ky_KG: Бул жазууга жүктөлгөндөр

en: Uploaded to this template
ky_KG: Бул шаблонго жүктөлгөн

en: Uploaded to this template part
ky_KG: Шаблондун бул бөлүгүнө жүктөлдү

en: Uploaded to:
ky_KG: Жүктөлгөн:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
ky_KG: же

en: Uploading
ky_KG: Жүктөлүүдө

en: Uploading Files
ky_KG: Файлдарды жүктөө

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
ky_KG: &laquo;Файлды жүктөө&raquo; бөлүмүндө сиз жүктөгөн файлдарды сактоо үчүн каталогду жана жолду көрсөтсөңүз болот.

en: Uploads
ky_KG: Жүктөөлөр

en: Uploads directory location
ky_KG: Жүктөөлөр папкасынын орду

en: Uploads directory size
ky_KG: Жүктөөлөр папкасынын өлчөмү

en: Urumqi
ky_KG: Үрүмчү

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
ky_KG: Кирүү логотиби үчүн аталыш атрибутун колдонуу жеткиликтүүлүк себептеринен улам сунушталбайт. Текст шилтемесин колдонуңуз.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
ky_KG: Колдонуучулар үчүн деңгээлдерди колдонуу эскирген. Мүмкүнчүлүктөрдү колдонуңуз.

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
ky_KG: Маани чыгарууну каалабасаңыз, %s колдонуңуз.

en: Use %s instead.
ky_KG: %s колдонуңуз.

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
ky_KG: Бир секунд жылдыруу үчүн сол/оң баскычтарды колдонуңуз; он секундга жылдыруу үчүн өйдө/төмөн басыңыз.

en: Use Site Editor
ky_KG: Сайттын редакторун колдонуңуз

en: Use This Page
ky_KG: Бул баракты колдонуңуз

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
ky_KG: Үнүн жогорулатуу же азайтуу үчүн өйдө/төмөн баскычтарын колдонуңуз.

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
ky_KG: Бир нече элементтерди чыгарып салуу үчүн %s ордуна үтүрлөрдү колдонуңуз.

en: Use https
ky_KG: https колдонуу

en: Use the %s filter instead.
ky_KG: %s чыпкасын колдонуңуз.

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
ky_KG: Виджет аймагына Колдонуучулук HTML-кодун кошуу үчүн Колдонуучулук HTML виджетин колдонуңуз.

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
ky_KG: Файлдар арасында тез жылыш үчүн терезенин жогору жагындагы жебелерди же сол/оң баскычтарды колдонуңуз.

en: Used as a fallback template for all pages when a more specific template is not defined.
ky_KG: Эгерде кандайдыр бир атайын шаблон аныкталбаса, бардык барактар үчүн резервдик шаблон катары колдонулат.

en: Used as:
ky_KG: Катары колдонулат:

en: Used: %1$s%% of %2$s
ky_KG: Колдонулду: %1$s%% (%2$s)

en: User
ky_KG: Колдонуучу

en: User %s added
ky_KG: Колдонуучу %s кошулду

en: User Agent
ky_KG: Колдонуучу агент

en: User Dashboard: %s
ky_KG: Колдонуучунун бөлмөсү:  %s

en: User Description
ky_KG: Колдонуучунун маалыматы

en: User Display Name
ky_KG: Колдонуучунун көрсөтүлүүчү аты

en: User Email
ky_KG: Колдонуучунун E-mail дареги

en: User First Name
ky_KG: Колдонуучунун аты

en: User ID
ky_KG: Колдонуучунун ID

en: User Language
ky_KG: Колдонуучу тили

en: User Last Name
ky_KG: Колдонуучунун фамилиясы

en: User Login Name
ky_KG: Колдонуучунун аты (логин)

en: User Name
ky_KG: Колдонуучу аты

en: User Nice Name
ky_KG: Колдонуучунун аты (Псевдоним)

en: User Nickname
ky_KG: Колдонуучунун аты (Ник)

en: User Registration Date
ky_KG: Колдонуучунун катталган күнү

en: User Request
ky_KG: Колдонуучунун сурамы

en: User Requests
ky_KG: Колдонуучунун сурамдары

en: User Roles
ky_KG: Колдонуучулардын ролдору

en: User URL
ky_KG: Колдонуучунун URL дареги

en: User URL may not be longer than 100 characters.
ky_KG: Колдонуучунун URL талаасы 100 белгиден ашпашы керек.

en: User added.
ky_KG: Колдонуучу кошулду.

en: User agent for the comment author.
ky_KG: Комментарийдин авторунун Колдонуучу-Агенттин мааниси.

en: User already exists. Password inherited.
ky_KG: Колдонуучу эчак эле бар. Сырсөз мураска алынган.

en: User cannot be added to this site.
ky_KG: Колдонуучуну бул сайтка кошууга болбойт.

en: User count
ky_KG: Колдонуучулардын саны

en: User deletion is not allowed from this screen.
ky_KG: Колдонуучуларды бул экрандан өчүрүүгө жол берилбейт.

en: User has been added to your site.
ky_KG: Колдонуучу сайтка кошулду.

en: User has been created, but could not be added to this site.
ky_KG: Колдонуучу түзүлдү, бирок бул сайтка кошуу мүмкүн эмес.

en: User has blocked requests through HTTP.
ky_KG: Колдонуучу HTTP аркылуу сурамдарды бөгөттөдү.

en: User has no sites or content and will be deleted.
ky_KG: Колдонуучунун эч кандай сайттары же жазуулары жок, ал өчүрүлөт.

en: User queries should not be run before the %s hook.
ky_KG: Колдонуучунун сурамдары %s хукка чейин аткарылбашы керек.

en: User removed from this site.
ky_KG: Колдонуучу бул сайттан өчүрүлдү.

[ctx: User role]
en: Administrator
ky_KG: Администратор

[ctx: User role]
en: Author
ky_KG: Автор

[ctx: User role]
en: Contributor
ky_KG: Катышуучу

[ctx: User role]
en: Editor
ky_KG: Редактор

[ctx: User role]
en: Subscriber
ky_KG: Жазылуучу

en: User updated.
ky_KG: Колдонуучунун маалыматы жаңыланды.

en: User&#8217;s Session Tokens data.
ky_KG: Колдонуучу сессиясынын дайындары.

en: User&#8217;s comment data.
ky_KG: Колдонуучу комментарийлеринин маалыматтары

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
ky_KG: Колдонуучунун жайгашкан жери маалыматы WordPress жана коомдогу окуяларды башкаруу панелинин жаңылык виджетинде көрсөтүү үчүн колдонулат.

en: User&#8217;s media data.
ky_KG: Колдонуучунун медиа маалыматтары.

en: User&#8217;s profile data.
ky_KG: Колдонуучунун профилинин маалыматтары.

en: Username
ky_KG: Колдонуучу аты

en: Username is not editable.
ky_KG: Колдонуучунун атын өзгөртүү мүмкүн эмес.

en: Username may not be longer than 60 characters.
ky_KG: Колдонуучунун аты 60 белгиден ашпашы керек.

en: Username must be at least 4 characters.
ky_KG: Колдонуучунун аты кеминде 4 белгиден турушу керек.

en: Username or Email Address
ky_KG: Колдонуучу ат же электрондук дарек

en: Username or email address
ky_KG: Колдонуучунун аты же емайл дареги

en: Username.
ky_KG: Колдонуучу аты

en: Username/Password incorrect for %s
ky_KG: %s үчүн колдонуучу аты же сырсөз туура эмес

en: Username:
ky_KG: Колдонуучу аты:

en: Username: %s
ky_KG: Колдонуучу аты: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
ky_KG: Колдонуучунун аты кичинекей латын тамгаларын (a-z) жана сандарды гана камтышы мүмкүн.

en: Usernames cannot be changed.
ky_KG: Колдонуучу аттарын өзгөртүүгө болбойт.

en: Users
ky_KG: Колдонуучулар

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
ky_KG: Колдонуучуларды таштандыга жылдыруу мүмкүн эмес. Өчүрүү үчүн '%s' орнотуңуз.

en: Users list
ky_KG: Колдонуучулар тизмеси

en: Users list navigation
ky_KG: Колдонуучулар тизмеси боюнча багыттоо

en: Users must be registered and logged in to comment
ky_KG: Колдонуучулар катталып, комментарий жазууга авторизацияланышы керек

en: Ushuaia
ky_KG: Ушуайя

en: Ust-Nera
ky_KG: Уст-Нера

en: Uzhgorod
ky_KG: Ужгород

en: Vaduz
ky_KG: Вадуц

en: Value
ky_KG: Маани

en: Values for the input array must be either objects or arrays.
ky_KG: Киргизүү массивинин маанилери объекттер же массивдер болушу керек.

en: Vancouver
ky_KG: Ванкувер

en: Vatican
ky_KG: Ватикан

en: Version
ky_KG: Версия

en: Version %1$s by %2$s
ky_KG: %1$s нускасынын %2$s автору

en: Version %s
ky_KG: Версия %s

en: Version of block API.
ky_KG: API блоктун нускасы.

en: Version of the content block format used by the post.
ky_KG: Жазуу тарабынан колдонулган мазмун блок форматынын нускасы.

en: Version of the content block format used by the template.
ky_KG: Шаблон колдонгон мазмун блогунун форматынын нускасы.

en: Version:
ky_KG: Нуска:

en: Version: %s
ky_KG: Нуска: %s

en: Vertical
ky_KG: Вертикалдуу

en: Vertical position from the top to begin the crop as a percentage of the image height.
ky_KG: Сүрөттүн бийиктигинин пайызы катары кесүүнү баштоо үчүн жогорку вертикалдуу абал.

en: Vertical space
ky_KG: Боштук (V)

en: Vevay
ky_KG: Вевей

en: Victoria
ky_KG: Виктория

en: Video
ky_KG: Видео

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Видеофайл <span class="count">(%s)</span>

en: Video Player
ky_KG: Видеоплеер

en: Video Widget
ky_KG: Видео

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
ky_KG[0]: Видео виджет (%d)

en: Video details
ky_KG: Видео файл маалыматы

en: Video is paused.
ky_KG: Видео тыныгууга коюлду.

en: Video is playing.
ky_KG: Видео ойнотулуп жатат.

en: Video title
ky_KG: Видеонун аталышы

en: Video title&hellip;
ky_KG: Видеонун аталышы ...

en: Videos
ky_KG: Видеолор

en: Vienna
ky_KG: Вена

en: Vientiane
ky_KG: Вьентьян

en: Vietnamese
ky_KG: Вьетнамча

en: View
ky_KG: Көрүү

en: View %1$s version %2$s details
ky_KG: %1$s нускасы %2$s тууралуу маалыматты көрүү

en: View &#8220;%s&#8221;
ky_KG: Көрүү &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; archive
ky_KG: Архивди көрүү «%s»

en: View All
ky_KG: Баары

en: View Attachment Page
ky_KG: Тиркеме барагын көрүү

en: View Category
ky_KG: Рубриканы көрүү

en: View Changeset
ky_KG: Өзгөртүүлөр топтомун көрүү

en: View Comment
ky_KG: Комментарийди көрүү

en: View Navigation Menu
ky_KG: Багыттоо менюсун көрүү

en: View Page
ky_KG: Баракты көрүү

en: View Pages
ky_KG: Баракчаларды көрүү

en: View Pattern
ky_KG: Паттернди көрүү

en: View Patterns
ky_KG: Паттерндерди көрүү

en: View Post
ky_KG: Жазууну көрүү

en: View Posts
ky_KG: Жазмаларды көрүү

en: View Privacy Policy Guide.
ky_KG: Купуялык саясатынын колдонмосун көрүү.

en: View Site
ky_KG: Сайтты көрүү

en: View Tag
ky_KG: Белгини көрүү

en: View Template
ky_KG: Шаблонду көрүү

en: View Template Part
ky_KG: Шаблондун бөлүгүн көрүү

en: View Trash
ky_KG: Себетти көрүү

en: View User
ky_KG: Колдонуучуну көрүү

en: View all
ky_KG: Баарын көрүү

en: View all drafts
ky_KG: Бардык каранусканы көрүү

en: View all posts by %s
ky_KG: %s авторунун бүт жазууларын көрүү

en: View attachment page
ky_KG: Тиркеме барагын көрүү

en: View details
ky_KG: Кошумча маалымат

en: View mode
ky_KG: Көрүү режими

en: View more comments
ky_KG: Башка комментарийлерди көрүү

en: View page
ky_KG: Баракты көрүү

en: View post
ky_KG: Жазманы көрүү

en: View posts by %s
ky_KG: %s авторунун жазууларын көрүү

en: View site
ky_KG: Сайтты көрүү

en: View this comment
ky_KG: Бул комментарийди көрүү

en: View your site
ky_KG: Сайтыңызды көрүңүз

en: Vilnius
ky_KG: Вильнюс

en: Vincennes
ky_KG: Венсен

en: Virgin
ky_KG: Вирджин

en: Visibility
ky_KG: Көрүнүшү

en: Visibility:
ky_KG: Көрүнүшү:

en: Visible
ky_KG: Көрүнүүчү

en: Visit
ky_KG: Өтүү

en: Visit %s
ky_KG: %s баруу

en: Visit %s&#8217;s website
ky_KG: %s&#8217;нын вебсайтын көрүү

en: Visit Dashboard
ky_KG: Консолго өтүү

en: Visit Link
ky_KG: Шилтемеден өтүү

en: Visit Site
ky_KG: Сайтка баруу

en: Visit Theme Site
ky_KG: Теманын сайтына өтүү

en: Visit plugin homepage
ky_KG: Плагиндин барагына өтүү

en: Visit site
ky_KG: Сайтка кирүү

en: Visit theme site for %s
ky_KG: %s тема сайтына баш багыңыз

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
ky_KG: Колдонуучунун комментарийлерин автоматтык түрдө спам аныктоо кызматы тарабынан текшерилиши мүмкүн.

en: Visual Editor
ky_KG: Редактор

en: Visual aids
ky_KG: Визуалдык жардам

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
ky_KG: Визуалдык режимде сизде форматтоону көрсөткөн редактор бар. «Аспаптар панелин көрсөтүү/жашыруу» баскычын басуу менен, баскычтардын экинчи катарын ача аласыз.

en: Vladivostok
ky_KG: Владивосток

en: Volgograd
ky_KG: Волгоград

en: Volume Slider
ky_KG: Үндүн деңгээлин башкаруу

en: Vostok
ky_KG: Восток

en: Waiting for confirmation
ky_KG: Ырастоону күтүүдө

en: Wake
ky_KG: Уэйк

en: Wallis
ky_KG: Уоллис

en: Want more events? <a href="%s">Help organize the next one</a>!
ky_KG: Көбүрөөк иш-аракеттерди каалайсызбы? <a href="%s">Төмөнкүлөрдү уюштурууга жардам бериңиз</a>!

en: Warning! User %s cannot be deleted.
ky_KG: Көңүл бургула! %s колдонуучуну өчүрүү мүмкүн эмес.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
ky_KG: Көңүл бургула! Колдонуучуну өчүрүү мүмкүн эмес. Колдонуучу %s &#8212; тармактык администратор.

en: Warning:
ky_KG: Көңүл бургула!:

en: Warning: %1$s expects parameter %2$s (%3$s) to be a %4$s, %5$s given.
ky_KG: Эскертүү: %1$s күтүүдө, бул %2$s (%3$s) параметри, %4$s, %5$s деп берилген.

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
ky_KG: Көңүл буруңуз: шилтеме кошулду, бирок каталар болушу мүмкүн. Сураныч, аны текшерип көрүңүз.

en: Warsaw
ky_KG: Варшава

en: Wavatar (Generated)
ky_KG: Wavatar (Автоматтуу түрдө)

en: We take privacy and transparency very seriously
ky_KG: Биз купуялуулукка жана ачыктыкка олуттуу мамиле жасайбыз

en: We take privacy and transparency very seriously. To learn more about what data we collect, and how we use it, please visit <a href="%s">our Privacy Policy</a>.
ky_KG: Биз маалыматтарды чогултуунун купуялуулугуна жана ачыктыгына жакшы карайбыз. Биз чогулткан маалыматтар жана аларды кантип колдонгонубуз жөнүндө көбүрөөк билүү үчүн <a href="%s">WordPress.org/about/privacy</a> дарегине баш багыңыз.

en: Web Address
ky_KG: Дарек

en: Web address
ky_KG: Дарек

en: Web server
ky_KG: Веб сервер

en: Webfont font family must be a non-empty string.
ky_KG: Веб шрифттер үй-бүлөсү бош эмес сап болушу керек.

en: Webfont font weight must be a properly formatted string or integer.
ky_KG: Веб шрифтинин калыңдыгы туура форматталган сап же бүтүн сан болушу керек.

en: Webfont src must be a non-empty string or an array of strings.
ky_KG: Веб шрифтинин src атрибуту бош эмес сап же саптардын массивинен болушу керек.

en: Website
ky_KG: Сайт

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
ky_KG: Сайт: %1$s (IP дареги: %2$s, %3$s)

en: Wed
ky_KG: Шар

en: Wednesday
ky_KG: Шаршемби

[ctx: Wednesday initial]
en: W
ky_KG: С

en: Week
ky_KG: Жума

en: Week Starts On
ky_KG: Жуманын биринчи күнү

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
ky_KG: Кош келиңиз

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
ky_KG: %s кош келиңиз. Бул сиздин биринчи жазууңуз. Аны түзөтүңүз же өчүрүңүз, андан кийин жазууну баштаңыз!

en: Welcome to WordPress!
ky_KG: WordPress'ке кош келиңиз!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
ky_KG: WordPress'ке кош келиңиз. Бул сиздин биринчи жазмаңыз. Муну оңдоңуз же өчүрүңүз, анан блогду толтуруп баштаңыз!

en: Welcome to your Dashboard!
ky_KG: Консолго кош келиңиз!

en: Welcome to your WordPress Dashboard!
ky_KG: WordPress консолуна кош келиңиз!

en: Welsh
ky_KG: Валлийче

en: West
ky_KG: Батыш

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
ky_KG: Колдонуучунун маалыматтарынын негизинде кандай автоматтык чечимдер кабыл алынат

en: What data breach procedures we have in place
ky_KG: Маалыматтарды бузууга каршы кандай процедуралар бар

en: What do I do now?
ky_KG: Эми, эмне кылуу керек?

en: What is PHP and how does it affect my site?
ky_KG: PHP деген эмне жана ал менин сайтыма кандай таасирин тийгизет?

en: What personal data we collect and why we collect it
ky_KG: Биз кандай жеке маалыматтарды жана кандай максатта чогултабыз

en: What rights you have over your data
ky_KG: Сиздин маалыматтарыңызга кандай укуктарыңыз бар

en: What should be done with content owned by %s?
ky_KG: %s колдонуучусуна таандык мазмунду эмне кылуу керек?

en: What should be done with content owned by these users?
ky_KG: Бул колдонуучулардын жазууларын эмне кылуу керек?

en: What should be done with content owned by this user?
ky_KG: Бул колдонуучунун жазууларын эмне кылуу керек?

en: What third parties we receive data from
ky_KG: Биз маалыматтарды кайсы үчүнчү тараптардан алабыз

en: What to show on the front page
ky_KG: Негизги бетинде эмне көрсөтүү керек

en: What&#8217;s New
ky_KG: Эмне жаңылык бар

en: What&#8217;s on your mind?
ky_KG: Эмне жөнүндө жазгыңыз келет?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
ky_KG: Категориялар менен тегдердин ортосунда кандай айырма бар? Адатта, тегдер жазууларыңыздагы маанилүү маалыматты билдирген (ысымдар, объекттер ж.б.) башка жазууларда кездешиши же кездешпеши мүмкүн болгон кошумча ачкыч сөздөр, ал эми категориялар катары &#8212; алдын ала аныкталган бөлүмдөр. Эгерде сайтты китеп катары карасак, анда категориялар мазмунуна окшош, жана тегдер &#8212; алфавиттик көрсөткүч сыяктуу.

en: What’s next?
ky_KG: Андан ары эмне болот?

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
ky_KG: Эгерде комментарийде бул сөздөрдүн кайсынысы болбосун анын текстинде, автордун аты-жөнү, URL дареги, email дареги же IP дареги камтылган болсо, анда ал таштандыга чыгарылат. Ар бир сөз же IP жаңы сапта берилет. Ички сөз издөө аркылуу колдонулат, башкача айтканда, &#8220;press&#8221; деген сөздөн кийин &#8220;WordPress&#8221; табылат.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
ky_KG: Жаңы категория кошууда бул экранда төмөнкү талаалар толтурулат:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
ky_KG: Жаңы тег кошууда бул экранда төмөнкү талаалар толтурулат:

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
ky_KG: Темаларды өзгөртүү көбүнчө виджет аймактарынын жөндөөлөрүн жана санын өзгөртөт. Кээде бул келишпестиктер жаңы темага өтүүнү анчалык жылмакай кылбайт. Эгер сиз теманы өзгөрткөн болсоңуз жана виджеттериңиз жок болсо, бул экранды &laquo;Активдүү эмес виджеттер&raquo; панелине ылдый жылдырыңыз, анда сакталган жөндөөлөр менен бардык виджеттериңизди таба аласыз.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific comment.
ky_KG: %s мүмкүнчүлүгүн текшергенде, аны ар дайым белгилүү бир комментарий менен текшерип турушуңуз керек.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific page.
ky_KG: %s мүмкүнчүлүгүн текшергенде, аны ар дайым белгилүү бир барак менен текшерип турушуңуз керек.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific post.
ky_KG: %s мүмкүнчүлүгүн текшергенде, аны ар дайым белгилүү бир жазуу менен текшерип турушуңуз керек.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific term.
ky_KG: %s мүмкүнчүлүгүн текшергенде, аны ар дайым белгилүү бир элемент менен текшерип турушуңуз керек.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific user.
ky_KG: %s мүмкүнчүлүгүн текшергенде, аны ар дайым белгилүү бир колдонуучу менен текшерип турушуңуз керек.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
ky_KG: Тартипти өзгөртүү режиминде, кошумча башкаруу элементтери жогорудагы элементтердин тизмесинде пайда болот.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
ky_KG: Кайра иреттөө режиминде, жогорудагы виджеттердин тизмесинде кошумча башкаруу элементтери пайда болот.

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
ky_KG: Кичинекей мониторлордон көрүп жатканда, сол панелдин төмөнкү бөлүгүндөгү &laquo;Жыйыштыруу&raquo; белгисин бассаңыз болот. Панел жашырылып, сайтыңызды жаңы тема менен көрүү үчүн орун бошотот. Панелди кайтаруу үчүн &laquo;Кайтаруу&raquo; сүрөтчөсүн кайра  дагы бир жолу.

en: When registering a "variadic" theme feature, the "type" must be an "array".
ky_KG: "variadic" темасынын мүмкүнчүлүгүн каттоодо "type" "array" маанисине ээ болушу керек.

en: When registering a default meta value the data must match the type provided.
ky_KG: Демейки мета маанисин каттоодо, маалыматтар берилген түргө дал келиши керек.

en: When registering an "array" feature, the feature's schema must include the "items" keyword.
ky_KG: "array" мүмкүнчүлүгүн каттоодо, мүмкүнчүлүк схемасы "items" ачкыч сөзүн камтышы керек.

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
ky_KG: "Массив" метатипин REST API аркылуу көрсөтүү үчүн каттоодо, "show_in_rest.schema.items" ичинде массивдин ар бир элементи үчүн схеманы көрсөтүү керек.

en: When registering an "array" or "object" feature to show in the REST API, the feature's schema must also be defined.
ky_KG: REST API'ге көрсөтүү үчүн "array" же "object" мүмкүнчүлүктөрүн каттаганыңызда, мүмкүнчүлүктүн схемасын да аныкташыңыз керек.

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
ky_KG: REST API-де көрсөтүү үчүн "массив" жөндөөсүн каттоодо, ар бир массивдин схемасын "show_in_rest.schema.items" ичинде көрсөтүү керек.

en: When registering an "object" feature, the feature's schema must include the "properties" keyword.
ky_KG: "object" мүмкүнчүлүгүн каттоодо мүмкүнчүлүк схемасы "properties" ачкыч сөзүн камтышы керек.

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
ky_KG: Эгер жаңы абзац ушул айкалыштардын бири жана боштук менен башталса, автоматтык түрдө форматтоо ишке ашат. Жокко чыгаруу үчүн Backspace же Escape баскычтарын басыңыз.

en: When testing the REST API, an error was encountered:
ky_KG: REST API сыноодо ката кетти:

en: When testing the REST API, an unexpected result was returned:
ky_KG: REST API сынап жатканда күтүлбөгөн жыйынтык кайтарылды:

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search engines discouraged&#8221;, to remind you that you have directed search engines to not crawl your site.
ky_KG: Бул жөндөө колдонулганда, консолдун башкы бетинде &laquo;Көрүнүп турган жерде&raquo; аттуу блокто сайт индекстелбей жатканын эскертиш үчүн &laquo;Издөө системалары бөгөттөлдү&raquo; деген эскертүү көрсөтүлөт.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected posts at once. To remove a post from the grouping, just click the %s<span class="screen-reader-text">remove</span> button next to its name in the Bulk Edit area that appears.
ky_KG: Жапырт түзөтүүнү колдонууда сиз бир эле учурда бардык тандалган жазуулар үчүн метадайындарди (категориялар, автор ж.б.) өзгөртө аласыз. Топтон билдирүүнү өчүрүү үчүн, жөн гана пайда болгон жапырт түзөтүү аймагында анын аталышынын жанындагы %s<span class="screen-reader-text">өчүрүү</span> баскычын басыңыз.

en: When using a keyboard to navigate:
ky_KG: Багыттоо үчүн клавиатураны колдонууда:

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
ky_KG: Эгерде конок сайтка комментарий калтырса, биз комментарий формасында көрсөтүлгөн маалыматтарды, ошондой эле спам аныктоо максатында коноктун IP дарегин жана браузердин колдонуучу-агентинин маалыматтарын чогултабыз.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
ky_KG: Баскычты басканда, WordPress компьютериңизге сактай турган XML файлын түзөт.

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
ky_KG: Аккаунтуңузга киргениңизде, биз кирүү чоо-жайы жана экран жөндөөлөрү менен бир нече куки файлдарын орнотобуз. Кирүү кукилери эки күн сакталат, экран жөндөөлөрү бир жыл бою сакталат. Эгер сиз "Мени эстеп кал" опциясын тандасаңыз, кирүү маалыматыңыз эки жума бою сакталат. Аккаунтуңуздан чыкканыңызда, кирүү кукилери өчүрүлөт.

en: When you've been able to update using the "Update now" button on Dashboard > Updates, this error will be cleared for future update attempts.
ky_KG: Аспап панели > Жаңыртуулардагы "Азыр жаңыртуу" баскычын колдонсоңуз, бул ката келечектеги жаңыртуу аракеттери үчүн тазаланат.

en: Where the pattern comes from e.g. core
ky_KG: Паттерндин булагы, мисалы: өзөк

en: Where the template part is intended for use (header, footer, etc.)
ky_KG: Шаблондун бир бөлүгүн кайда колдонуу керек (башкы аянт, астыңкы аян ж.б.)

en: Where your data is sent
ky_KG: Сиздин маалымат кайда жиберилет

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
ky_KG: Таксономияны башкаруу интерфейси же сайттын коноктору аркылуу колдонуу максаты.

en: Whether a template is a custom template.
ky_KG: Шаблон ыңгайлаштырылган шаблон болобу.

en: Whether a theme uses block-based template parts.
ky_KG: Темада блокторго негизделген шаблон бөлүктөрү барбы.

en: Whether a theme uses block-based templates.
ky_KG: Теманын блокко негизделген шаблондорун колдонуу.

en: Whether items must be assigned all or any of the specified terms.
ky_KG: Элементтердин көрсөтүлгөн терминдердин бардыгына же кайсы бирине тиешелүүлүгү.

en: Whether or not comments are open on the post.
ky_KG: Комментарийлер жазуу үчүн ачыкпы?

en: Whether or not the post can be pinged.
ky_KG: Жазуу эскертмелерди кабыл алабы же жокпу.

en: Whether or not the post should be treated as sticky.
ky_KG: Жазууну тиркелген деп эсептейсизби же жокпу.

en: Whether or not the post type can be viewed.
ky_KG: Жазуу түрү көрсөтүлүшү мүмкүнбү же жокпу.

en: Whether or not the post type should have children.
ky_KG: Жазуунун бул түрү ата-эне болушу мүмкүнбү.

en: Whether or not the taxonomy should have children.
ky_KG: Таксономия энелик болушу мүмкүнбү.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
ky_KG: Элементтердин булуту көрсөтүлүшү керекпи.

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
ky_KG: Баш бөлүмдөгү жазууларга жана комментарийлерге RSS шилтемелерин кошуу үчүн колдоо.

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
ky_KG: Бул статустагы макалалардын өзгөрүлмө жарыяланган даталары болобу.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
ky_KG: Коноктор үчүн сайттын айрым бөлүктөрүндө ушундай статуска ээ жазууларды көрсөтүңүз.

en: Whether posts with this status should be private.
ky_KG: Ушул статустагы жазуулар жеке болушу керекпи.

en: Whether posts with this status should be protected.
ky_KG: Бул статусу бар жазуулар корголушу керекпи.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
ky_KG: Бул статуска ээ жазуулардын коомдук сурамдарына уруксат берүү керекпи.

en: Whether the content is protected with a password.
ky_KG: Мазмун сырсөз менен корголгонбу.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
ky_KG: Үзүндүнү сырсөз менен коргоо керекпи.

en: Whether the menu item represents an object that no longer exists.
ky_KG: Меню пункту мындан ары жок объектти чагылдырабы.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
ky_KG: Плагинди бүт тармакта гана активдештирүү мүмкүнбү.

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
ky_KG: Таксономия боюнча коомдук сурамдын мүмкүнчүлүгү.

en: Whether the theme can manage the document title tag.
ky_KG: Тема мүнөзүн колдоо (document title tag).

en: Whether the theme disables custom colors.
ky_KG: Колдонуучулук тема түстөрүн өчүрүү.

en: Whether the theme disables custom font sizes.
ky_KG: Теманын колдонуучу шрифт өлчөмдөрүн өчүрүү.

en: Whether the theme disables custom gradients.
ky_KG: Колдонуучулук градиенттердин темасын өчүрүү.

en: Whether the theme disables generated layout styles.
ky_KG: Тема түзүлгөн макет стилдерин өчүрүп салабы.

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
ky_KG: Колдонуучулук темасы колдогон колдонуучунун виджет тандап жаңыртууларын колдоо.

en: Whether the theme is a block-based theme.
ky_KG: Тема блокторго негизделгенби.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
ky_KG: Тема адаптивдик мазмунду кыстарууну колдойбу.

en: Whether the widget supports multiple instances
ky_KG: Виджет бир нече экземплярларды колдойбу

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
ky_KG: Демейки WordPress блокторунун темаларын көрүү үчүн колдоо.

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
ky_KG: Теманын караңгы стилдеги интерфейсине колдоо.

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
ky_KG: Теманы колдоо CSS редакторунун стилдери.

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
ky_KG: Кеңири тегиздөө үчүн CSS классынын темасын колдоо.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
ky_KG: post-types ассоциацияланган таблицасында таксономия тилкелерин автоматтык түрдө түзүүгө уруксат берүү.

en: Whether to automatically add top level pages to this menu.
ky_KG: Бул менюга жогорку деңгээлдеги барактарды автоматтык түрдө кошуу керекпи.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
ky_KG: Таштандыга жылдырууга көңүл бурбай, мажбурлап өчүрүү.

en: Whether to force removal of the widget, or move it to the inactive sidebar.
ky_KG: Виджетти мажбурлап өчүрүп салуу керекпи же аны активдүү эмес каптал тилкесине жылдыруу керекпи.

en: Whether to generate a default UI for managing this post type.
ky_KG: Бул жазуунун түрүн башкаруу үчүн демейки колдонуучулук интерфейсин түзүңүз.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
ky_KG: Бул таксономияны башкаруу үчүн демейки интерфейсти түзүү.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
ky_KG: Эч бир жазууга дайындалбаган элементтерди жашыруу керекпи.

en: Whether to include child terms in the terms limiting the result set.
ky_KG: Натыйжалар тизмесин чектөөгө кошумча элементтерди киргизүүгө уруксат бериңиз.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
ky_KG: Жазуулардын түрлөрү үчүн түзөтүү тизмесине жазууларды кошуу керекпи.

en: Whether to make the post type available for selection in navigation menus.
ky_KG: Жазуунун түрү багыттоо менюсунда тандоо үчүн жеткиликтүүбү.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
ky_KG: Багыттоо менюсунун жөндөөлөрүндө таксономияны тандоого уруксат берүү.

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
ky_KG: Ак тизмеге кирбеген провайдерлер үчүн oEmbed издөө өтүнүчүн аткаруу керекпи.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
ky_KG: Ыкчам жана жапырт түзөтүү панелинде таксономияны көрсөтүү.

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
ky_KG: Жаңы темаңызды алдын ала карап жатканда, сиз виджет же меню сыяктуу нерселерди өзгөртүүнү уланта аласыз, ошондой эле темага тиешелүү жөндөөлөрдү изилдей аласыз.

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
ky_KG: Сайтта пландаштырылган тапшырмаларды текшерүүдө ката кетти: %s

en: White
ky_KG: Ак

en: Whitehorse
ky_KG: Уайтхорс

en: Who we are
ky_KG: Биз кимбиз

en: Who we share your data with
ky_KG: Дайындарыңызды ким менен бөлүшөбүз

en: Why is this important?
ky_KG: Эмне үчүн бул ушунчалык маанилүү?

en: Wide
ky_KG: Туурасы боюнча

en: Wide Blocks
ky_KG: Кең блоктор

en: Widget %s
ky_KG: Виджет %s

en: Widget moved down
ky_KG: Виджет ылдый жылдырылды

en: Widget moved up
ky_KG: Виджет өйдө жылдырылды

en: Widget type (id_base) is required.
ky_KG: Виджет түрү (id_base) талап кылынат.

en: Widget type does not support raw instances.
ky_KG: Виджет түрү чийки экземплярды колдобойт.

en: Widgets
ky_KG: Виджеттер

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
ky_KG: Виджеттер &#8212; булар сиздин темаңыз тарабынан каралган аймактарга жайгаштырыла турган көз карандысыз мазмун блоктору (адатта, каптал тилкелери деп аталат). Аларды виджеттерге толтуруу үчүн, аталыштарды каалаган аймакка сүйрөңүз. Демейки боюнча, биринчи аймак гана ачылат. Калган аймактарды толтуруу үчүн, аталыштарды басуу менен аларды жайыңыз.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
ky_KG: Виджеттер &#8212; булар темаңыз тарабынан берилген аймактарга жайгаштырыла турган көз карандысыз мазмун блоктору (адатта каптал тилкелери деп аталат).

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
ky_KG: Виджеттерди бир нече жолу колдонсо болот. Ар бир виджетке сайтта көрсөтүү үчүн аталыш берилиши мүмкүн, бирок бул милдеттүү эмес.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
ky_KG: Виджеттерди көрсөтүүдөн мурун %s менен катталышы керек.

en: Width
ky_KG: Туурасы

en: Width of the crop as a percentage of the image width.
ky_KG: Сүрөттүн туурасынын пайызы катары кесүү туурасы.

en: Winamac
ky_KG: Винамак

en: Windhoek
ky_KG: Виндхук

en: Winnipeg
ky_KG: Виннипег

en: Word count: %s
ky_KG: Сөздөрдүн саны: %s

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
ky_KG: %2$s кооздоо темасы менен %1$s WordPress.

en: WordPress &rsaquo; Error
ky_KG: WordPress &rsaquo; Ката

en: WordPress &rsaquo; Success
ky_KG: WordPress &rsaquo; Ийгилик

en: WordPress Address (URL)
ky_KG: WordPress дареги (URL)

en: WordPress Blog
ky_KG: WordPress блогу

en: WordPress Comments
ky_KG: WordPress комментарийлери

en: WordPress Constants
ky_KG: WordPress Константалары

en: WordPress Core and Block Editor: HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript, and React.
ky_KG: Өзөк жана Блок редактору: HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript жана React.

en: WordPress Embed
ky_KG: WordPress'ке кыстаруу

en: WordPress Events and News
ky_KG: Жаңылыктар жана окуялар WordPress

en: WordPress Media
ky_KG: WordPress медиа

en: WordPress News
ky_KG: WordPress жаңылыктары

en: WordPress User
ky_KG: WordPress колдонуучусу

en: WordPress Version
ky_KG: WordPress Нускасы

en: WordPress app: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python, and TypeScript.
ky_KG: WordPress колдонмосу: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python жана TypeScript

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from logged-in users but then deletes it or anonymizes it. That data can include:
ky_KG: WordPress кирген колдонуучулардан чектелген маалыматтарын чогултат (бирок <em>эч качан</em> жарыялабайт), бирок андан кийин аны өчүрөт же жашыруун кылат. Бул маалыматтар төмөнкүлөрдү камтышы мүмкүн:

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from registered users who have logged in to the site. Generally, these users are people who contribute to the site in some way -- content, store management, and so on. With rare exceptions, these users do not include occasional visitors who might have registered to comment on articles or buy products. The data WordPress retains can include:
ky_KG: WordPress сайтка кирген катталган колдонуучулардан чектелген маалыматтарды чогултат (бирок <em> эч качан </em> жарыялабайт). Адатта, бул колдонуучулар кандайдыр бир жол менен сайттын ишине салым кошкон адамдар болуп саналат - мазмуну, дүкөн башкаруу, ж.б. Сейрек учурларды эске албаганда, бул колдонуучулар макалаларга комментарий берүү же өнүмдөрдү сатып алуу үчүн катталган кокусунан келген конокторду камтыбайт. WordPress сактаган маалыматтар төмөнкүлөрдү камтышы мүмкүн:

en: WordPress database error:
ky_KG: Wordpress маалымат базасындагы ката:

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
ky_KG: WordPress иштеп чыгуу жаңыртуулары %s константасы тарабынан бөгөттөлгөн.

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
ky_KG: WordPress иштеп чыгуу жаңыртуулары %s чыпкасы тарабынан бөгөттөлгөн.

en: WordPress directory location
ky_KG: WordPress папкасынын орду

en: WordPress directory size
ky_KG: WordPress папкасынын өлчөмү

en: WordPress embraces new technologies, while being committed to backward compatibility. The WordPress project uses the following languages and libraries:
ky_KG: WordPress артка шайкештикти сактоо менен бирге жаңы технологияларды колдонот. WordPress долбоору төмөнкү тилдерди жана китепканаларды колдонот:

en: WordPress locale code.
ky_KG: WordPress жергиликтүү коду.

en: WordPress may thrive on technical contributions, but you don&#8217;t have to code to contribute. Here are some of the ways you can make an impact without writing a single line of code:
ky_KG: WordPress техникалык салымдардын негизинде өнүгө алат, бирок салым кошуу үчүн код жазуунун кереги жок. Бул жерде сиз коддун бир сабын жазбай эле таасир эте турган бир нече жолдор бар:

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
ky_KG: WordPress үчүн %1$s нускасы %2$s же андан жаңыраак талап кылынат. Кырдаалды оңдоо үчүн хостинг колдооңузга кайрылыңыз.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
ky_KG: WordPress коопсуздук жаңыртуулары жана ката оңдоолор %s тарабынан бөгөттөлгөн.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
ky_KG: WordPress коопсуздук жаңыртуулары жана ката оңдоолор %s чыпкасы тарабынан бөгөттөлгөн.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
ky_KG: WordPress жараксыз XHTML кодун автоматтык түрдө оңдоого тийиш

en: WordPress site: %s
ky_KG: WordPress сайты: %s

en: WordPress update available (%s)
ky_KG: WordPress жаңыртуусу жеткиликтүү (%s)

en: WordPress version %s
ky_KG: WordPress нускасы %s

en: WordPress&#8217; utf8mb4 support requires MariaDB version %s or greater. Please contact your server administrator.
ky_KG: WordPress&#8217; Utf8mb4 колдоо үчүн MariaDB нускасы %s же андан жогору болушун талап кылат. Сураныч, хостингдин техникалык колдоосуна кайрылыңыз.

en: WordPress&#8217; utf8mb4 support requires MySQL client library (%1$s) version %2$s or newer. Please contact your server administrator.
ky_KG: WordPress&#8217; utf8mb4 колдоо үчүн MySQL кардар китепканасын (%1$s) %2$s же андан жогору нускаларын талап кылат. Сураныч, хостингдин техникалык колдоосуна кайрылыңыз.

en: WordPress&#8217; utf8mb4 support requires MySQL version %s or greater. Please contact your server administrator.
ky_KG: WordPress&#8217; utf8mb4 колдоо үчүн MySQL нускасы %s же андан жогору болушун талап кылат. Сураныч, хостингдин техникалык колдоосуна кайрылыңыз.

en: WordPress.org is reachable
ky_KG: WordPress.org сайты жеткиликтүү

en: WordPress.org plugin directory slug.
ky_KG: WordPress.org каталогундагы плагиндин жарлыгы.

en: WordPress.org themes
ky_KG: WordPress.org темалары

en: Words
ky_KG: Сөздөр

en: Words: %s
ky_KG: Сөздөр: %s

en: Would you like to give the application identifying itself as %s access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
ky_KG: Аккаунтуңузга %s катары аныкталган колдонмого кирүү мүмкүнчүлүгүн бергиңиз келеби? Эгер аталган колдонмого ишенбесеңиз, анда колдонбошуңуз керек.

en: Would you like to give this application access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
ky_KG: Бул колдонмого аккаунтка кирүүгө уруксат бергиңиз келеби? Эгер аталган тиркемеге ишенбесеңиз, анда колдонбошуңуз керек.

en: Writable
ky_KG: Жаздыруу үчүн жеткиликтүү

en: Write title…
ky_KG: Аталышын жазыңыз...

en: Write your first blog post
ky_KG: Биринчи жазууңузду жазыңыз

en: Writing
ky_KG: Жазуу

en: Writing Settings
ky_KG: Жарыялоонун ырастоолору

en: X &#8212; Even more mature than above
ky_KG: X &#8212; Жогору жаштагы аудитория үчүн

en: XML Error: %1$s at line %2$s
ky_KG: XML катасы: %1$s %2$s сабында

en: XML Sitemap
ky_KG: XML Сайттын картасы

en: XML-RPC services are disabled on this site.
ky_KG: Бул сайтта XML-RPC кызматтары өчүрүлгөн.

en: Y/m/d g:i:s a
ky_KG: d.m.Y H:i:s

en: Yakutat
ky_KG: Якутат

en: Yakutsk
ky_KG: Якутск

en: Yancowinna
ky_KG: Янковинна

en: Yangon
ky_KG: Янгон

en: Yap
ky_KG: Яп

en: Year
ky_KG: Жыл

en: Yekaterinburg
ky_KG: Екатеринбург

en: Yellow
ky_KG: Сары

en: Yellowknife
ky_KG: Йеллоунайф

en: Yerevan
ky_KG: Ереван

en: Yes
ky_KG: Ооба

en: Yes, I approve of this connection
ky_KG: Ооба, мен бул туташууга уруксат берем

en: Yes, take me to my profile page
ky_KG: Ооба, профил барагына өтүңүз

en: Yiddish
ky_KG: Еврейче

en: You are about to approve the following comment:
ky_KG: Сиз бул комментарийди жактырганы жатасыз:

en: You are about to delete %s.
ky_KG: Сиз %s өчүргөнү жатасыз.

en: You are about to delete the following comment:
ky_KG: Сиз төмөнкү комментарийди өчүргөнү жатасыз:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ky_KG: Сиз «%s» шилтемесин жок кылганы жатасыз
      «Жокко чыгаруу» - кетүү, «OK» - өчүрүү.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ky_KG: Сиз «%s» темасын жок кылганы жатасыз
      «Жокко чыгаруу» - кетүү, «OK» - өчүрүү.

en: You are about to mark the following comment as spam:
ky_KG: Сиз бул комментарийди спам деп белгилегени жатасыз:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
ky_KG: Сиз бул комментарийди таштандыга жылдырганы жатасыз:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ky_KG: Сиз бул элементтерди сайттан биротоло өчүргөнү жатасыз.
    Бул аракетти артка кайтаруу мүмкүн эмес.
      Токтотуу үчүн 'Токтотуу', өчүрүү үчүн 'OK'.

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ky_KG: Сиз бул элементи сайттан биротоло өчүргөнү жатасыз.
    Бул аракетти артка кайтаруу мүмкүн эмес.
      Токтотуу үчүн 'Токтотуу', өчүрүү үчүн 'OK'.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ky_KG: Сиз бул элементтерди таштандыга жылдырганы жатасыз.
       "Токтотуу" - калтыруу, "Макул" - өчүрүү.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS by default.
ky_KG: Сиз HTTPS аркылуу сайтка кирип жатасыз, бирок <a href="%1$s">WordPress дареги</a> жана <a href="%2$s">Сайттын дареги</a> HTTPS колдонууга коюлган эмес демейки боюнча.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS by default.
ky_KG: Сиз HTTPS аркылуу сайтка кирдиңиз, бирок <a href="%s">WordPress дареги</a> демейки боюнча HTTPS колдонууга коюлган эмес.

en: You are attempting to log out of %s
ky_KG: Сиз %sдан чыгайын деп чечтиңиз

en: You are browsing %s
ky_KG: Сиз %s көрүп жатасыз

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
ky_KG: Сиз %2$s үчүн %1$s блогунун архивин карап жатасыз.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
ky_KG: Сиз %2$s күн үчүн %1$s блогунун архивин карап жатасыз.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
ky_KG: Сиз %1$s блогунун %2$s жылдык архивин көрүп жатасыз.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
ky_KG: Сиз %s блогунун архивдерин карап жатасыз.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
ky_KG: Учурда сиз &laquo;%s&raquo; категориясы үчүн архивдерди карап жатасыз.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
ky_KG: Сиз жаңы жазууларды көрсөтө турган баракты түзөтүп жатасыз.

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
ky_KG: Сиз WordPress'тин эң акыркы нускасын колдонуп жатасыз, уланта бериңиз!

en: You are customizing %s
ky_KG: Сиз %s орнотуп жатасыз

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
ky_KG: Калыбына келтирүү режими колдонулууда. Бул тема же плагинде ката болушу мүмкүн дегенди билдирет. Калыбына келтирүү режиминен чыгуу үчүн аккаунтуңуздан чыкыңыз же чыгуу баскычын колдонуңуз. <a href="%s">Калыбына келтирүү режиминен чыгуу</a>.

en: You are not currently logged in.
ky_KG: Сиз учурда кирген жоксуз.

en: You are now logged out everywhere else.
ky_KG: Сиз башка сессиялардан чыктыңыз.

en: You are now logged out.
ky_KG: Сиз системадан чыктыңыз.

en: You are only logged in at this location.
ky_KG: Сиз учурдагы браузерде гана кирдиңиз.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
ky_KG: Сиз өтө тез комментарий жазып жатасыз. Жайыраак.

en: You are probably offline.
ky_KG: Сиз оффлайндасыз.

en: You are updating a plugin. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ky_KG: Сиз плагинди жаңырткыңыз келип жатат. <a href="%s">Сайтыңыздын маалымат базасынын жана файлдарыңыздын камдык көчүрмөсүн сактаганыңызды</a> текшериңиз.

en: You are updating a theme. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ky_KG: Сиз теманы жаңырткыңыз келип жатат. <a href="%s">Сайтыңыздын маалымат базасынын жана файлдарыңыздын камдык көчүрмөсүн сактаганыңызды</a> текшериңиз.

en: You are uploading an older version of a current plugin. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ky_KG: Сиз плагиндин эски нускасын жүктөөгө аракет кылып жатасыз. Эски нусканы орнотууну уланта берсеңиз болот, бирок адегенде <a href="%s">сайтыңыздын маалымат базасынын жана файлдарыңыздын камдык көчүрмөсүн сактаңыз</a>.

en: You are uploading an older version of the active theme. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ky_KG: Сиз эски теманын нускасын жүктөөгө аракет кылып жатасыз. Эски нусканы орнотууну уланта берсеңиз болот, бирок адегенде <a href="%s">сайтыңыздын маалымат базасынын жана файлдарынын камдык көчүрмөсү сакталганын</a> текшериңиз.

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
ky_KG: Сизде %1$s камтылышы колдонулуп жатат, бул %2$s маалымат базасы колдонулбай калганын билдирет.

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
ky_KG: Flash player плагини өчүрүлгөн же браузериңизде орнотулган эмес. Сураныч, Flash player плагинин иштетиңиз же https://get.adobe.com/flashplayer/ дарегинен эң акыркы нускасын жүктөп алыңыз

en: You are using an insecure browser!
ky_KG: Сиз кооптуу браузерди колдонуп жатасыз!

en: You are using the auto-generated password for your account. Would you like to change it?
ky_KG: Сиз автоматтык түрдө түзүлгөн аккаунттун сырсөзүн колдонуп жатасыз. Аны өзгөртүүнү каалайсызбы?

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
ky_KG: Сиз браузер жүктөгүчтү колдонуп жатасыз. WordPress жүктөөчүсү бир эле учурда бир нече файлды тандоого, ошондой эле аларды сүйрөп жылдыруу аркылуу жүктөөгө мүмкүндүк берет. <a href="#">Көп файл жүктөөчүгө которулуңуз</a>.

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" %2$s>browser uploader</a> instead.
ky_KG: Сиз көп файл жүктөгүчтү колдонуп жатасыз. Көйгөйлөр барбы? <a href="%1$s" %2$s>браузер жүктөгүчтү</a> колдонуп көрүңүз.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
ky_KG: Сиз &laquo;%1$s&raquo; сайтынын консолуна кирүүгө аракет кылдыңыз, бирок учурда ага кирүү мүмкүнчүлүгүңүз жок. Эгер сиз &laquo;%1$s&raquo; сайтына кирүү мүмкүнчүлүгүңүз болушу керек деп ойлосоңуз, тармак администраторуңуз менен байланышыңыз.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
ky_KG: Сиз жок элементти түзөтүүгө аракет кылдыңыз. Балким алынып салынгандыр?

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
ky_KG: Бул жерде сайтыңызда көрсөтүлө турган шилтемелерди кошууга болот &#8212; адатта <a href="%s">виджеттерди</a> колдонуу менен. Мисал катары, бул жерде бир нече WordPress коомдук сайттарына шилтемелер бар.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
ky_KG: Бул экранда сиз ар бир блокто маалыматты көрсөтүү менен шилтемелерди кошуп же түзөтө аласыз. Дареги жана аты гана (сайтта шилтеме катары көрсөткүңүз келген текст) милдеттүү талаалар болуп саналат.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
ky_KG: Сиз ошондой эле &laquo;Түстү тандоо&raquo; баскычын басып жана HTML'де кабыл алынган жарактуу HEX-кодун киргизүү менен (мисалы, &laquo;#ff0000&raquo; &#8212; кызыл) же пайда болгон куралды колдонуп түстү тандоо менен фондун түсүн тандай аласыз.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum number of posts to display and whether to show full text or an excerpt. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
ky_KG: Сиз ошондой эле мазмунду RSS түрмөктөрдө көрсөтө тургандай кылып жөндөсөңүз болот: көрсөтүлгөн жазуулардын максималдуу саны, үзүндү же толук жазууну көрсөтүү. <a href="%s">RSS түрмөктөрү жөнүндө көбүрөөк билүү</a>.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
ky_KG: Ошондой эле <a href="%s">&laquo;Жарыялоо&raquo; өтмөгү</a> аркылуу жазмаларды түзө аласыз.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
ky_KG: Параметрлер терезесинде сиз жеке элементти өчүрө аласыз же кеңейтилген түзөтүүгө өтсөңүз болот.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
ky_KG: Ошондой эле бир нече жазууларды өзгөртүп же себетке жылдыра аласыз. Жазууларды белгилөө менен тандап, андан кийин &laquo;Аракеттер&raquo; менюсунан керектүү аракетти тандап, &laquo;Колдонуу&raquo; баскычын басыңыз.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
ky_KG: Сиз ошондой эле бул экранда комментарийди &laquo;Абалы&raquo; кутучасында кабыл алып же четке кага аласыз, ал жерде комментарий убактысын да өзгөртүүгө болот.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
ky_KG: Сиз ошондой эле аракеттердин ошол эле түрлөрүн аткара аласыз, анын ичинде чыпкаларды колдонуу менен тизмени ылдый жылдырып, курсордун шилтемелерин колдонуп барак менен иштөө жана &laquo;Аракеттер&raquo; менюсу аркылуу барактарды жапырт түзөтө аласыз.

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
ky_KG: <strong>Тегдерди</strong> колдонуп жазууларга ачкыч сөздөрдү дайындоого болот. Категориялардан айырмаланып, тегдердин иерархиясы жок &#8212; бул тегдер бири-бирине байланыштуу эмес дегенди билдирет.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
ky_KG: Меню редакторунун ылдый жагындагы <strong>каалаган жөндөөлөрдү</strong> тандоо менен теманын бир же бир нече аймактары үчүн өзүнчө менюну дайындай аласыз. Теманын бардык аймактарына бир эле учурда менюну дайындоо үчүн, экрандын жогору жагындагы <strong>&laquo;Аймактарды башкаруу&raquo; өтмөгүнө</strong> өтүңүз.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
ky_KG: Сиз бул экрандын көрүнүшүн &laquo;Экран жөндөөлөрү&raquo; өтмөгүнөн өзгөртө аласыз, канча элемент көрсөтүлөрүн жана кайсы таблица мамычалары көрсөтүлө тургандыгын белгилей аласыз.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
ky_KG: Сиз сырсөзүңүздү өзгөртүп, тез баскычтарды иштетип, WordPress башкаруу экрандарынын түс схемасын өзгөртүп, визуалдык редакторду (WYSIWYG) өчүрө аласыз. Жогорку панелди сайттын тышкы бөлүгү үчүн өчүрсө болот, бирок ал ар дайым башкаруу панелинде көрсөтүлөт.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
ky_KG: Сиз демейки сүрөттөрдүн бирин тандап же өзүңүздүкүн жүктөй аласыз. Ошондой эле сайттын аталышын жана кыскача сүрөттөмөсүн көрсөтүүгө болот.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
ky_KG: Сиз мурда жүктөлгөн сүрөттөрдүн бирин тандап же туш келди тартипте чыгарсаңыз болот.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
ky_KG: Сиз сайтыңыздын башкы бетинде эмне көрсөтүлөрүн тандай аласыз. Бул тескери хронологиялык тартипте жазуулар (классикалык блог) же туруктуу/статикалык баракча болушу мүмкүн. Негизги бетти статикалык кылуу үчүн эки <a href="%s">баракча</a> түзүшүңүз керек. Бири негизги баракчага айланат, ал эми сиздин жазууларыңыз экинчисинде көрсөтүлөт.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
ky_KG: Сиз сайтыңыздын башкы бетинде эмне көрсөтүлөрүн тандай аласыз. Бул тескери хронологиялык билдирүүлөр (классикалык блог) же туруктуу/статикалык баракча болушу мүмкүн. Статикалык башкы бетти орнотуу үчүн эки баракты түзүшүңүз керек. Бири башкы баракчага айланат, экинчиси сиздин билдирүүлөрүңүздү көрсөтөт.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen.
ky_KG: Сиз сайтыңызды роботтор, эскертме кызматтары жана желе жөргөмүштөрү тарабынан индекстелиши керектигин тандай аласыз. Эгер сиз бул кызматтардын сиздин сайтка көңүл бурбай калышын кааласаңыз, "Издөө системаларынан бул сайтты индекстебесин" деген кутучаны белгилеңиз. жана "Өзгөртүүлөрдү сактоо" баскычын басыңыз экрандын түбүндө.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
ky_KG: Шилтеме категорияларын колдонуп, шилтемелерди топтоштурууга болот. Шилтеме категорияларынын аталыштары уникалдуу болушу керек, ал эми шилтеме категориялары сиз жазуу үчүн колдонгон категорияларга тиешеси жок.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
ky_KG: Бул экрандын көрүнүшүн бир нече жол менен жөндөсө болот:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
ky_KG: Бул экранды &laquo;Экран жөндөөлөрү&raquo; өтмөгү жана/же шилтемелер таблицасынын үстүндөгү ачылып түшүүчү менюлар менен көрсөтүүнү жөндөсө болот.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
ky_KG: Бул экрандагы мазмундун көрүнүшүн бир нече жол менен жөндөй аласыз:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
ky_KG: Тема файлдарындагы кодго тийбестен, кошумча фондун жардамы менен сайттын көрүнүшүн жөндөй аласыз. Сүрөт же түс фон катары кызмат кыла алат.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
ky_KG: Шилтемелер категориясын &laquo;Аракеттер&raquo; ачылып түшүүчү менюсунун жардамы менен өчүрө аласыз, бирок бул андагы шилтемелерди өчүрбөйт. Алар демейки категорияга жылдырылат.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
ky_KG: Сүрөттү түзөтсө болот, бирок миниатюраны сактагандан кийин. Эгер сиз сүрөттүн бир бөлүгүн гана камтыган төрт бурчтуу миниатюра калтыргыңыз келсе, бул пайдалуу болушу мүмкүн.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
ky_KG: Зарыл болсо, комментарийди түзөп койсоңуз болот. Эгер бул комментарийдин автору ката кетирген болсо, бул пайдалуу.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
ky_KG: Сиз оң жактагы сүрөтчөнү басуу менен толук экран режимин иштетсеңиз болот. Бул функция эски браузерлер жана кичинекей экрандуу түзмөктөр үчүн жеткиликтүү эмес. Функция ошондой эле экран жөндөөлөрүндө редактордун бийиктигин узартууну талап кылат.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
ky_KG: Вебсайтыңыздын мазмунун башка сайтка же платформага импорттоо үчүн файлга экспорттоого болот. Файл WXR деп аталган XML-файл болот. Ага жазууларды, баракчаларды, комментарийлерди, кошумча талааларды, категорияларды жана тегдерди кошууга болот. Категория, автор, күн диапазону жана жарыялоо абалын чектөө үчүн ачылуучу чыпкаларды колдонуп, белгилүү бир жазууларды же барактарды гана тандоого болот.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
ky_KG: Тандалган статусу бар жазууларды көрүү үчүн тизменин үстүндөгү тексттик шилтемелерди колдонуу менен жазууларды статусу боюнча чыпкалай аласыз. Демейки боюнча, бардык жазуулар көрсөтүлөт.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
ky_KG: Бардык колдонуучуларды, администраторлорду, редакторлорду, авторлорду, салым кошуучуларды же жазылуучуларды көрүү үчүн тизменин үстүндөгү тексттик шилтемелерди колдонуп, колдонуучу тизмесин ролу боюнча чыпкалай аласыз. Демейки боюнча, бардык колдонуучулар көрсөтүлөт. Колдонулбаган ролдор тизмеге киргизилген эмес.

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
ky_KG: Сиз плагиндерди башкаруу экранынан көйгөйдүн дайындарын таап, оңдоолорду киргизе аласыз

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
ky_KG: Сиз темаларды башкаруу экранынан көйгөйдүн дайындарын таап, оңдоолорду киргизе аласыз

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
ky_KG: Сиз өз каалооңузга жараша тилкелерди жашыра/көрсөтө аласыз жана &laquo;Экран жөндөөлөрү&raquo; өтмөгүндө көрсөтүлгөн жазуулардын санын көрсөтө аласыз.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
ky_KG: Сиз өз каалооңузга жараша тилкелерди жашыра/көрсөтө аласыз жана &laquo;Экран жөндөөлөрү&raquo; өтмөгүндө көрсөтүлгөн колдонуучулардын санын белгилей аласыз.

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
ky_KG: Сиз редактордун үстүндөгү сүрөтчөлөрдү басуу жана көрсөтмөлөрдү аткаруу менен медиафайлдарды жүктөй аласыз. Сиз визуалдык режимде жеткиликтүү калкыма панелдин жардамы менен сүрөттөрдү тегиздеп же түзөтө аласыз.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
ky_KG: Башка сессиялардан (мисалы, телефондон же жалпыга ачык компьютерден) &laquo;Башка сессиялардан чыгуу&raquo; баскычын басуу менен чыга аласыз.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
ky_KG: Сиз жазууларды жана башка мазмунду башкаргандай эле, өз сайтыңыздагы комментарийлерди башкара аласыз. Бул экран башка башкаруу экрандары сыяктуу жөнгө салынат. Курсорду алып келгенде пайда болгон шилтемелер аркылуу же жапырт аракеттерди жасап, комментарийлер менен иштей аласыз.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
ky_KG: Сиз тизмени файлдын түрү жана статусу боюнча же датасы боюнча файл таблицасынын үстүндөгү ачылуучу менюларды колдонуп тактай аласыз.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
ky_KG: Сиз сайтыңыздын башка барактарына өтүү үчүн орнотуулар интерфейсин колдонуп, ошол барактардагы виджеттерди көрүп жана түзөтө аласыз.

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%s">Customizer</a>.
ky_KG: Эми сиз <a href="%s">тема жөндөөлөрүнүн экранынан</a> кошумча фонуңузду башкара аласыз жана өзгөрүүлөрдү көрө аласыз.

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%s">Customizer</a>.
ky_KG: Эми сиз <a href="%s">тема жөндөөлөрүнүн экранынан</a> кошумча аталышыңызды башкара аласыз жана өзгөрүүлөрдү көрө аласыз.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
ky_KG: Сиз тараптардын катышын сактап, түпнуска сүрөттүн өлчөмүн өзгөртсөңүз болот. Эң жакшы натыйжаларга жетишүү үчүн, масштабдоо кесүү, айландыруу жана айлантуудан мурун жасалышы керек. Сүрөттөрдү кичирейтсе болот, бирок чоңойтууга болбойт.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
ky_KG: Белгилүү бир категориядагы жазууларды гана көрсөтүү же тизменин үстүндөгү ачылуучу менюларды колдонуу менен белгилүү бир ай үчүн тизмени тактай аласыз. Тандалгандан кийин, &laquo;Чыпкалоо&raquo; баскычын басыңыз. Сиз ошондой эле жазуу тизмесиндеги жазуунун авторун, категориясын же тегди бастуу менен тизмени тактасаңыз болот.

en: You can see all comments on this post here:
ky_KG: Бул жазуунун бардык комментарийлерин бул жерден көрө аласыз:

en: You can see all pingbacks on this post here:
ky_KG: Бул жазуунун бардык эскертмелерин бул жерден көрсөңүз болот:

en: You can see all trackbacks on this post here:
ky_KG: Бул жерде сиз жазууга бардык кайтма шилтемелерди көрө аласыз:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
ky_KG: Сүрөттү компьютериңизден жүктөп же файлдар медиатекасынан тандап, сайтыңыздын жогору жагында көрсөтүлө турган сүрөттү көрсөтсөңүз болот. Сүрөттү тандап алгандан кийин, аны кесүүгө болот.

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
ky_KG: Сиз WordPress администратор консолунун тилин коноктор үчүн колдонулган сайт тилине таасир этпестен тандай аласыз.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
ky_KG: Сиз сайттын аталышында каалаган сүрөттү колдоно аласыз. Жөн гана жүктөп жана сүрөттү кесип, ал ошол замат сайтта болот. Сиз ошондой эле &laquo;Сүрөт тандоо&raquo; баскычын басуу менен файл медиатекасынан мурда жүктөлгөн сүрөттү тандай аласыз.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
ky_KG: Мазмунга киргизилген сүрөттөрдүн максималдуу өлчөмдөрүн көрсөтүүгө болот; ошондой эле толук өлчөмдөгү сүрөт киргизсе болот.

en: You can set the language, and WordPress will automatically download and install the translation files (available if your filesystem is writable).
ky_KG: Сиз тилди тандай аласыз жана котормо файлдары автоматтык түрдө жүктөлүп алынат жана орнотулат (эгерде файл системасы жазууга жарамдуу болсо).

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
ky_KG: Сиз негизги сайтты колдоно аласыз, бирок сиз түзгөн бардык субдомендер жеткиликсиз болот. Эгер сиз DNS жөндөөлөрүңүздүн туура экенине ишенсеңиз, бул билдирүүгө көңүл бурбаңыз.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
ky_KG: Мазмунду ар кандай жолдор менен жөнөтсө болот; алардын бардыгы ушул экранда көрсөтүлгөн. Жогорку бөлүгү башкаруу панелиндеги редакторго тиешелүү, ал эми калган блоктордо тышкы жарыялоо ыкмаларын жөнгө салат. Бул ыкмалардын ар бири жөнүндө кошумча маалыматты оң жактагы шилтемелердеги документтерден алууга болот.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
ky_KG: Сиз &laquo;Медиафайлды кошуу&raquo; баскычын басуу менен медиафайлдарды (сүрөттөр, аудио файлдар, документтер ж.б.) жүктөп жана кыстарсаңыз болот. Сиз медиаканаңызга мурда жүктөлгөн сүрөттөрдү жана файлдарды тандай аласыз, же жаңы файлдарды жүктөп, аларды жазууга же баракка кошо аласыз. Галерея түзүү үчүн, сүрөттөрдү тандап, &laquo;Жаңы галерея түзүү&raquo; баскычын басыңыз.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
ky_KG: Бул жерде сиз файлдарды жазууну түзбөстөн жүктөй аласыз. Бул файлдарды кийинчерээк жазууларда жана баракчаларда колдонуу үчүн жүктөөгө жана/же бөлүшүү үчүн жеке файлга шилтеме алууга мүмкүндүк берет. Файлдарды жүктөөнүн үч жолу бар:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
ky_KG: Сайттын бөлүмдөрүн аныктоо жана жазууларды тема боюнча топтоо үчүн категорияларды колдонсо болот. Демейки боюнча, жазуулар &laquo;Категориясыз&raquo; категориясына кирет. Эгер сиз муну <a href="%s">жазуу жөндөөлөрүнөн</a> өзгөртпөсөңүз.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
ky_KG: Бул сонун сүрөттөрдүн бирин колдонсоңуз болот же аларды туш келди көрсөтсөңүз болот.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
ky_KG: Консолду өз каалоолоруңузга ылайыкташтыруу үчүн төмөнкү башкаруу элементтерин колдонсоңуз болот. Бул башка көптөгөн башкаруу панелинин экрандарына да тиешелүү.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
ky_KG: &laquo;Жазуулар&raquo; тилкесиндеги номерди басып, колдонуучунун бардык жазууларын көрө аласыз.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
ky_KG: Жазууларды жөнөкөй аталыштар тизмеси же үзүндүлөр менен көрүүгө болот. «Экран орнотуулары» өтмөгүнөн керектүү көрүнүшүңүздү тандаңыз.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
ky_KG: Сиз файлдарды жөнөкөй визуалдык тор же тилкелери бар тизме катары көрө аласыз. Файлдардын үстүндөгү сол жактагы сүрөтчөлөрдү колдонуп, керектүү көрүнүштү тандаңыз.

en: You cannot change this later.
ky_KG: Бул маанини кийин өзгөртүүгө болбойт.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
ky_KG: Негизги сайтта плагин активдүү болуп турганда аны өчүрө албайсыз.

en: You cannot delete the current user.
ky_KG: Учурдагы колдонуучуну өчүрө албайсыз.

en: You cannot edit this comment because the associated post is in the Trash. Please restore the post first, then try again.
ky_KG: Сиз бул комментарийди түзөтө албайсыз, анткени байланышкан жазма таштандыга салынган. Жазууну калыбына келтирип, кайра аракет кылыңыз.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
ky_KG: Бул элементти түзөтө албайсыз, анткени ал себетте. Сураныч, аны калыбына келтирип, кайра аракет кылыңыз.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
ky_KG: Бул элементти себетке жылдыра албайсыз. Учурда аны %s түзөтүүдө.

en: You cannot remove the current user.
ky_KG: Сиз учурдагы колдонуучуну өчүрө албайсыз.

en: You cannot remove users.
ky_KG: Сиз колдонуучуларды өчүрө албайсыз.

en: You cannot reply to a comment on a draft post.
ky_KG: Ката: Комментарийдин каранускасына жооп берүү мүмкүн эмес.

en: You cannot use port numbers such as %s.
ky_KG: %s сыяктуу порт номерлерин колдонууга болбойт.

en: You cannot use that email address to signup. There are problems with them blocking some emails from WordPress. Please use another email provider.
ky_KG: Катталуу үчүн бул e-mail дарегин колдоно албайсыз. Бул е-mail кызматы тарабынан WordPress'тин кээ бир е-mail даректери бөгөттөлгөн. Сураныч, башка кызматты колдонуңуз.

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
ky_KG: Сиз бул %s плагинди өчүрдүңүз жана мындан ары бул саясаттын кереги жок болушу мүмкүн.

en: You did not enter a category name.
ky_KG: Сиз категориянын аталышын киргизген жоксуз.

en: You have %1$s and %2$s.
ky_KG: Сизде %1$s жана %2$s.

en: You have attempted to queue too many files.
ky_KG: Сиз өтө көп файлды кезекке койдуңуз.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
ky_KG: Бул сайтка сиз кошулдуңуз. Сиз колдонуучу атыңызды жана сырсөзүңүздү колдонуп, <a href="%1$s">негизги бетке</a> өтүп же сайтка <a href="%2$s">кире</a> аласыз.

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
ky_KG: Сиз төмөнкү колдонуучуларды бардык тармактардан жана бардык сайттардан өчүргөнү жатасыз.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
ky_KG: Сиз колдонуучуну бардык тармактардан жана бардык сайттардан өчүргөнү жатасыз.

en: You have logged in successfully.
ky_KG: Сиз ийгиликтүү системага кирдиңиз.

en: You have plugins waiting to be updated
ky_KG: Плагиндер үчүн жеткиликтүү жаңыртуулар бар

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
ky_KG: Сиз %1$s блогунун архивинен <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong> издедиңиз. Эгерде сиз эч нерсе таба албасаңыз, анда бул шилтемелердин бирин колдонуп көрүңүз.

en: You have specified these users for deletion:
ky_KG: Сиз өчүрүү үчүн төмөнкү колдонуучуларды көрсөттүңүз:

en: You have specified these users for removal:
ky_KG: Сиз өчүрүү үчүн төмөнкү колдонуучуларды көрсөттүңүз:

en: You have specified this user for deletion:
ky_KG: Сиз өчүрүү үчүн төмөнкү колдонуучуну көрсөттүңүз:

en: You have specified this user for removal:
ky_KG: Сиз өчүрүү үчүн төмөнкү колдонуучуну көрсөттүңүз:

en: You have themes waiting to be updated
ky_KG: Темалар үчүн жеткиликтүү жаңыртуулар бар

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
ky_KG: Сиз орундардын квотасынан ашып кеттиңиз. Жүктөп алуудан мурун кээ бир файлдарды өчүрүңүз.

en: You may only upload 1 file.
ky_KG: Сиз 1 файлды гана жүктөсөңүз болот.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
ky_KG: Комментарий жазуу үчүн <a href="%s">аккаунтка кирүүңүз</a> керек.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
ky_KG: Бул баракты колдонуу үчүн сиз жок дегенде бир сайттын мүчөсү болушуңуз керек.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
ky_KG: Жаңы орнотуулар күчүнө кириши үчүн &laquo;Өзгөртүүлөрдү сактоо&raquo; баскычын басыңыз. экрандын ылдый жагында.

en: You must provide a domain name.
ky_KG: Сиз доменди көрсөтүшүңүз керек.

en: You must provide a name for your network of sites.
ky_KG: Сиз тармагыңыздын атын киргизишиңиз керек.

en: You must provide a valid email address.
ky_KG: Сиз жарактуу e-mail дарегин киргизишиңиз керек.

en: You must supply a future date to schedule.
ky_KG: Сиз пландаштыруу үчүн келечектеги датаны белгилешиңиз керек.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
ky_KG: Сүрөттүн бир бөлүгүн тандоо үчүн JavaScript талап кылынат.

en: You need a higher level of permission.
ky_KG: Сизге кирүү мүмкүнчүлүгүнүн жогору деңгээли керек.

en: You need to define a search term to order by relevance.
ky_KG: Сиз издөө шарттарын актуалдуулугуна жараша аныкташыңыз керек.

en: You need to define an include parameter to order by include.
ky_KG: Күйгүзүү жөндөөсүн күйгүзүү иретинде аныктоо талап кылынат.

en: You need to pass an array of post formats.
ky_KG: Жазуу форматтарынын массивин өткөрүп берүү керек.

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
ky_KG: Учурда сизде бир гана тема орнотулган. Көбүрөөк жашоо! Каалаган убакта WordPress каталогунан 1000'ден ашык акысыз темалардын ичинен тандай аласыз: жөн гана жогорудагы <a href="%s">&laquo;Темаларды орнотуу&raquo;</a> өтмөгүн басыңыз.

en: You should also note any collection and retention of sensitive personal data, such as data concerning health.
ky_KG: Сиз ошондой эле, мисалы, ден соолук маалыматтары сыяктуу купуя маалыматтарды чогултуу жана сактоо фактысын баса белгилешиңиз керек.

en: You should also review your privacy policy from time to time, especially after installing or updating any themes or plugins. There may be changes or new suggested information for you to consider adding to your policy.
ky_KG: Ошондой эле купуялык саясатыңызды мезгил-мезгили менен карап чыгуу сунушталат, айрыкча плагиндерди жана темаларды орнотуп же жаңырткандан кийин. Ал саясатыңызга жаңы маалыматты кошуу үчүн өзгөртүүлөрдү же сунуштарды камтышы мүмкүн.

en: You should back up your existing %1$s and %2$s files.
ky_KG: Учурдагы %1$s жана %2$s файлдарынын камдык көчүрмөсүн сакташыңыз керек.

en: You should back up your existing %s file.
ky_KG: Учурдагы %s файлынын камдык көчүрмөсүн сакташыңыз керек.

en: You should consider changing your site domain to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
ky_KG: Тармакты орнотуудан мурун сайттын доменин %1$s кылып өзгөртүүнү сунуш кылабыз. Сайтыңыз дагы эле %2$s дарегиндеги %3$s префикси менен жеткиликтүү болот, бирок шилтемелерде %3$s префикси болбойт.

en: You should consider removing any unused themes to enhance your site&#8217;s security.
ky_KG: Сайттын коопсуздугун жакшыртуу үчүн пайдаланылбаган темалардын баарын өчүрүү сунушталат.

en: You should remove inactive plugins
ky_KG: Активдүү эмес плагиндерди өчүрүү сунушталат

en: You should remove inactive themes
ky_KG: Активдүү эмес темаларды өчүрүү сунушталат

en: You should use a persistent object cache
ky_KG: Сиз объекттердин туруктуу кэшин колдонушуңуз керек

en: You will be given a password to manually enter into the application in question.
ky_KG: Колдонмого кирүү үчүн сизден сырсөз суралат.

en: You will be returned to the WordPress Dashboard, and no changes will be made.
ky_KG: Сиз WordPress панелине эч кандай өзгөртүүлөрсүз кайтарыласыз.

en: You will be sent to %s
ky_KG: Сиз %s дарегине багытталасыз

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
ky_KG: Жаңы темаларды орнотуу мүмкүн эмес, анткени бул орнотууга SFTP маалыматтарды киргизүү керек. Сураныч <a href="%s">темаларды админден кошуу</a> колдонуңуз.

en: You would have received an email because of this.
ky_KG: Сиз бул тууралуу email кат алышыңыз керек болчу.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
ky_KG: Сиз менюну түзөсүз, ал үчүн жерди белгилейсиз, барактарга жана категорияларга шилтемелер сыяктуу меню элементтерин кошосуз. Эгерде сиздин темаңыз бир нече меню аймактарын колдосо, сизге бирден ашык түзүшүңүз керек болушу мүмкүн.

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
ky_KG: %1$s файлыңыз %3$s жолу үчүн динамикалык маанини (%2$s) колдонууда. Бирок, %3$s ичиндеги маани да динамикалык маани (%4$s көрсөтүүчү) жана башка динамикалык маанини көрсөтүү колдоого алынбайт. Түздөн-түз %4$s көрсөтүү үчүн %3$s жаңыртыңыз.

en: Your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS.
ky_KG: <a href="%1$s">WordPress дареги</a> жана <a href="%2$s">Сайттын дареги</a> HTTPS'ти колдоого орнотулган эмес.

en: Your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS.
ky_KG: <a href="%s">a=Сайттын дареги</a> HTTPS'ти колдоого орнотулган эмес.

en: Your Email
ky_KG: Сиздин e-mail

en: Your MariaDB version supports utf8mb4.
ky_KG: Сиздин MariaDB нускаңыз utf8mb4 колдойт.

en: Your MySQL version supports utf8mb4.
ky_KG: Сиздин MySQL нускаңыз utf8mb4 колдойт.

en: Your Recent Drafts
ky_KG: Сиздин акыркы каранускаңыз

en: Your Sites
ky_KG: Сиздин сайттар

en: Your WordPress version is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
ky_KG: Сиз колдонуп жаткан WordPress нускасы — %1$s, бирок плагиндин жаңыртылган нускасы үчүн %2$s талап кылынат.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
ky_KG: Сиз колдонуп жаткан WordPress нускасы — %1$s, бирок сиз жүктөгөн плагинге %2$s талап кылынат.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
ky_KG: Сиз колдонуп жаткан WordPress нускасы — %1$s, бирок сиз жүктөгөн темага %2$s талап кылынат.

en: Your blogroll
ky_KG: Сиздин шилтемелер

en: Your browser cannot upload files
ky_KG: Сиздин браузер файлдарды жүктөй албайт

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
ky_KG: Браузериңиз алмашуу буферине түз кирүүнү колдобойт. Браузериңиздин тез баскычтарын же "Түзөтүү" менюсун колдонуңуз.

en: Your browser is out of date!
ky_KG: Сиздин браузериңиз эски!

en: Your chosen password.
ky_KG: Сиз тандаган жашыруун сөз.

en: Your comment is awaiting moderation.
ky_KG: Сиздин комментарийиңиз текшерүүнү күтүүдө.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
ky_KG: Сиздин комментарий жактырууну күтүүдө. Бул сизге гана көрүнүп турат, комментарий ал жактырылгандан кийин баарына көрүнөт.

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
ky_KG: Сиздин e-mail дареги жаңылана элек. %s' e-mail кутусуна ырастоо катын алганыңызды текшериңиз.

en: Your email address will not be published.
ky_KG: Сиздин электрондук почтаңыз жарыяланбайт.

en: Your email address.
ky_KG: Сиздин e-mail дарегиңиз.

en: Your homepage displays
ky_KG: Сиздин башкы баракчаңыз көрсөтөт

en: Your host appears to support the following object caching services: %s.
ky_KG: Сиздин хостинг төмөнкү объект кэштөө кызматтарын колдойт: %s.

en: Your hosting provider can tell you if a persistent object cache can be enabled on your site.
ky_KG: Туруктуу объекттин кэшин иштетүү мүмкүнчүлүгү тууралуу хостингиңиздин техникалык колдоосунан биле аласыз.

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
ky_KG: Сиздин WordPress орнотууңуз жаңыртуу үчүн FTP кирүү дайындарын талап кылбайт.

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
ky_KG: Сиздин WordPress орнотууңуз жаңыртуу үчүн FTP кирүү маалыматын талап кылат.

en: Your latest changes were saved as a revision.
ky_KG: Акыркы өзгөртүүлөрүңүз нуска катары сакталды.

en: Your latest posts
ky_KG: Сиздин жаңы жазмаларыңыз

en: Your new password for %s is:
ky_KG: Сиздин %s үчүн жаңы сырсөзүңүз:

en: Your object cache implementation does not support flushing individual groups.
ky_KG: Объект кэшин ишке ашыруу айрым топторду баштапкы абалга келтирүүнү колдобойт.

en: Your object cache implementation does not support flushing the in-memory runtime cache.
ky_KG: Сиздин объект кэшин ишке ашыруу аткаруу убагында эстутумдагы кэшти тазалоону колдобойт.

en: Your password has been reset.
ky_KG: Сиздин жаңы сырсөзүңүз күчкө кирди.

en: Your plugins are all up to date
ky_KG: Сиздин плагиндериңиз актуалдуу

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
ky_KG: Профилиңизде сиз жөнүндө маалымат (&laquo;аккаунт&raquo;), ошондой эле WordPress'ти колдонуунун айрым жеке артыкчылыктары камтылган.

en: Your scheduled changes just published
ky_KG: Сиздин пландалган өзгөртүүлөрүңүз жаңы эле жарыяланды

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
ky_KG: Сеанс убактысы аягына чыкты. Системага кирип, кайра токтогон жериңизден баштаңыз.

en: Your site can communicate securely with other services
ky_KG: Сиздин сайт коопсуз башка кызматтарга туташа алат

en: Your site can perform loopback requests
ky_KG: Сиздин сайт кайчылаш сурамдарды аткара алат

en: Your site could not complete a loopback request
ky_KG: Сиздин сайтыңыз кайчылаш сурамды аягына чыгара алган жок

en: Your site does not have any active plugins.
ky_KG: Сиздин сайтта активдүү плагиндер жок.

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
ky_KG: Сайтта орнотулган демейки темалар жок. Демейки темалар учурдагы темада көйгөйлөр жаралган учурда WordPress тарабынан автоматтык түрдө чакырылат.

en: Your site does not have any installed themes.
ky_KG: Сайтыңызда орнотулган темалар жок.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
ky_KG[0]: Сиздин сайтта %1$d активдүү эмес тема бар, демейки WordPress темасынан тышкары %2$s, жана активдүү сайт темасы %3$s.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
ky_KG[0]: Сиздин %1$d сайтыңызда %2$s активдүү темасынан башка активдүү эмес тема бар.

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
ky_KG[0]: Сайтта %d активдүү плагин актуалдуу абалда.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
ky_KG[0]: Сиздин %d сайтыңызда активдүү эмес плагин бар.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
ky_KG[0]: Сиздин %d сайтыңызда активдүү эмес тема бар.

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
ky_KG[0]: Сайтта %d орнотулган тема актуалдуу абалда.

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
ky_KG[0]: Сиздин %d сайтыңызда жаңыланууну күтүп жаткан плагин бар.

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
ky_KG[0]: Сиздин %d сайтыңызда жаңыланууну күтүп жаткан тема бар.

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
ky_KG: Сайтыңызда бир орнотулган плагин бар, актуалдуу абалда.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
ky_KG: Сайтыңызда бир орнотулган тема бар, актуалдуу абалда.

en: Your site has a critical issue that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
ky_KG: Сайттын коопсуздугун жана иштешин жакшыртуу үчүн мүмкүн болушунча тез арада чечилиши керек болгон сайтта олуттуу көйгөй бар.

en: Your site has critical issues that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
ky_KG: Сиздин сайтта сиздин сайттын коопсуздугун жана иштешин жакшыртуу үчүн мүмкүн болушунча тезирээк чечилиши керек болгон маанилүү маселелер бар.

en: Your site is not set to output debug information
ky_KG: Сиздин сайт ката маалыматты чыгаруу үчүн орнотулган эмес

en: Your site is running on an older version of PHP (%s)
ky_KG: Сайтыңыз PHP'дин эски нускасын колдонуп жатат (%s)

en: Your site is running on an older version of PHP (%s), which should be updated
ky_KG: Сайтыңыз PHP'дин (%s) эски нускасын колдонуп жатат, аны жаңыртуу керек

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress.
ky_KG: Сиздин сайт коопсуздук жаңыртууларын албай турган PHP (%s) эскирген нускасында иштейт жана жакында WordPress тарабынан колдоого алынбайт.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
ky_KG: Сиздин сайтыңыз PHP (%s) эскирген нускасында иштеп жатат, ал коопсуздук жаңыртууларын албай жатат жана мындан ары WordPress тарабынан колдоого алынбайт. PHP сервериңизде мүмкүн болушунча тезирээк жаңыртылганын текшериңиз. Болбосо, WordPressти жаңылай албай каласыз.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates. It should be updated.
ky_KG: Сиздин сайт коопсуздук жаңыртууларын албай турган PHP (%s) эскирген нускасында иштейт. Аны жаңыртып туруу керек.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which should be updated.
ky_KG: Сайтыңыз PHPдин (%s) эскирген нускасын колдонуп жатат жана аны жаңыртуу керек.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress.
ky_KG: Сиздин сайтта PHPдин (%s) эскирген нускасы иштеп жатат, ал жакында WordPress тарабынан колдоого алынбай калат.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
ky_KG: Сайтыңыз PHPдин (%s) эскирген нускасында иштеп жатат, ал жакында WordPress тарабынан колдоого алынбай калат. PHP сервериңизде мүмкүн болушунча тезирээк жаңыртылганын текшериңиз. Болбосо, сиз WordPressти жаңырта албай каласыз.

en: Your site is running the current version of PHP (%s)
ky_KG: Сайтыңыз PHP'дин эң акыркы нускасын колдонууда (%s)

en: Your site is set to display errors to site visitors
ky_KG: Сайттын жөндөөлөрү коноктор үчүн каталарды көрсөтүүгө мүмкүндүк берет

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
ky_KG: Сиздин сайт жалпыга жеткиликтүү файлдагы каталарды жазат

en: Your site is unable to communicate securely with other services
ky_KG: Сиздин сайт коопсуз башка кызматтарга туташа албайт

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
ky_KG: Сайтыңыз WordPress.org сайтына %1$s дарегинде туташа алган жок жана катаны кайтарды: %2$s

en: Your site may have problems auto-updating plugins and themes
ky_KG: Сиздин сайтыңызда плагиндерди жана темаларды автоматтык түрдө жаңыртуу менен көйгөйлөр болушу мүмкүн

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there are still some things you can do to improve its performance and security.
ky_KG: Сайттын ден соолук абалы жакшы көрүнөт, бирок сиз натыйжалуулугуну жана коопсуздукту жакшыртуу үчүн жасай турган нерселер бар.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there is still one thing you can do to improve its performance and security.
ky_KG: Сайтыңыздын ден соолугу жакшы көрүнөт, бирок сиз натыйжалуулугуну жана коопсуздукту жакшыртуу үчүн жасай турган бир нече нерселер бар.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
ky_KG: Сиздин сайтыңыздагы соңку жазуулар.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
ky_KG: Сиздин сайтыңыздагы соңку комментарийлер.

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
ky_KG[0]: Сиздин темаңыз %s жайгашкан жерде менюну көрсөтүшү мүмкүн.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
ky_KG[0]: Сиздин темаңыз %s аймагында менюларды көрсөтүүнү колдойт. Колдонгуңуз келген менюну тандаңыз.

en: Your theme can display menus in one location.
ky_KG: Сиздин тема менюну бир жерден көрсөтө алат.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
ky_KG: Сиздин темаңыз бир аймакта менюну көрсөтө алат. Сиз колдонууну каалаган менюну тандаңыз.

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
ky_KG: Кооздоо темасы мазмундун браузерде кандайча көрсөтүлөрүн аныктайт. <a href="%s">RSS түрмөктөрү жөнүндө көбүрөөк билүү</a>.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
ky_KG: Сиздин темаңыз кошумча менюларды колдобойт, бирок сиз аларды каптал тилкелериңизде <a href="%s">Виджеттер</a>ди башкаруу барагында &#8220;Багыттоо менюсу&#8221; виджетин кошуу менен колдоно аласыз.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
ky_KG: Темаңыз багыттоо менюларын жана виджеттерин колдобойт.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
ky_KG[0]: Сиздин темаңызда %s башка виджет аймагы бар, бирок бул барак аны көрсөтпөйт.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
ky_KG[0]: Сиздин темаңызда %s виджет аймагы бар, бирок бул барак аны көрсөтпөйт.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
ky_KG: Сиздин темаңызда дагы бир виджет аймагы бар, бирок бул барак аны көрсөтпөйт.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
ky_KG: Темаңызда бир виджет аймагы бар, бирок бул барак аны көрсөтпөйт.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
ky_KG[0]: Теманыңыз %s менюсун колдойт. Ар бир аймакта көрсөтүлө турган менюну тандаңыз.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
ky_KG: Сиздин темаңыз бир менюну колдойт. Колдонгуңуз келген менюну тандаңыз.

en: Your themes are all up to date
ky_KG: Сиздин темаларыңыз актуалдуу

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
ky_KG: Сайттын убакыт алкагы %1$s (%2$s), учурдагы %3$s (UTC %4$s) коюлган.

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
ky_KG: Сайттын убакыт алкагы %1$s (UTC %2$s) коюлган.

en: Your translations are all up to date.
ky_KG: Сиздин котормоңузду жаңыртуунун кереги жок.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
ky_KG: Колдонуучунун атын өзгөртүүгө болбойт, бирок сиз башка талааларды колдонуп, чыныгы атыңызды же лакап атыңызды киргизип, жазууларыңыздын жанында пайда болгон атты тандасаңыз болот.

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
ky_KG: Сиздин WordPress нускаңыз (%s) жаңыртылган.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with Application Passwords.
ky_KG: Сиздин сайт учурда колдонмо сырсөздөрү менен шайкеш келбеген HTTP негизги аутентификациясын колдонуп жатат окшойт.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with application passwords.
ky_KG: Сиздин сайт учурда колдонмо сырсөздөрү менен шайкеш келбеген HTTP негизги аутентификациясын колдонуп жатат окшойт.

en: Your website does not use HTTPS
ky_KG: Сиздин сайтыңыз HTTPS колдонбойт

en: Your website is using an active HTTPS connection
ky_KG: Сайтыңыз активдүү HTTPS туташуусун колдонуп жатат

en: Zagreb
ky_KG: Загреб

en: Zaporozhye
ky_KG: Запорожье

en: Zip Export not supported.
ky_KG: Zip экспорттоо колдоого алынбайт.

en: Zulu
ky_KG: Зулу

en: Zurich
ky_KG: Цюрих

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
ky_KG: [%1$s] Аракет ырасталды: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
ky_KG: [%1$s] Комментарий: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
ky_KG: [%1$s] Аракетти ырастоо: %2$s

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
ky_KG: [%1$s] Эскертме: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
ky_KG: [%1$s] Сураныч, текшериңиз: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
ky_KG: [%1$s] Артка шилтеме: "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
ky_KG: [%s] Админдин E-mail дареги өзгөрүлдү

en: [%s] Background Update Failed
ky_KG: [%s] Фондук жаңыртуу ишке ашкан жок

en: [%s] Background Update Finished
ky_KG: [%s] Фондук жаңыртуу аяктады

en: [%s] Delete My Site
ky_KG: [%s] Сайт өчүрүлүүдө

en: [%s] Email Change Request
ky_KG: [%s] E-mail дарегин өзгөртүү талабы

en: [%s] Email Changed
ky_KG: [%s] E-mail дареги өзгөртүлдү

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
ky_KG: [%s] Маалыматтарды өчүрүүгө сурам аткарылды

en: [%s] Joining Confirmation
ky_KG: [%s] Туташууну тастыктоо

en: [%s] Login Details
ky_KG: [%s] Сайтка кирүү үчүн маалыматтар

en: [%s] Network Admin Email Change Request
ky_KG: [%s] Тармак Админин E-mail дарек билдирүүсүн өзгөртүү талабы

en: [%s] Network Admin Email Changed
ky_KG: [%s] Тармак Админин E-mail дареги өзгөрүлдү

en: [%s] New Admin Email Address
ky_KG: [%s] Жаңы Админ емайл дареги

en: [%s] New Email Address
ky_KG: [%s] Жаңы email дарек

en: [%s] New Site Created
ky_KG: [%s] Жаңы сайт түзүлдү

en: [%s] New User Registration
ky_KG: [%s] Жаңы колдонуучуну каттатуу

en: [%s] Password Changed
ky_KG: [%s] Пароль өзгөрүлдү

en: [%s] Password Reset
ky_KG: [%s] Жаңы сырсөз

en: [%s] Personal Data Export
ky_KG: [%s] Жеке маалыматтарды экспорттоо

en: [%s] Some plugins and themes have automatically updated
ky_KG: [%s] Плагиндер жана темалар автоматтык түрдө жаңыртылды

en: [%s] Some plugins and themes have failed to update
ky_KG: [%s] айрым плагиндерди жана темаларды жаңыртуу аракети ишке ашкан жок

en: [%s] Some plugins have failed to update
ky_KG: [%s] айрым плагиндерди жаңыртуу аракети ишке ашкан жок

en: [%s] Some plugins were automatically updated
ky_KG: [%s] Плагиндер автоматтык түрдө жаңыртылды

en: [%s] Some themes have failed to update
ky_KG: [%s] айрым темаларды жаңыртуу аракети ишке ашкан жок

en: [%s] Some themes were automatically updated
ky_KG: [%s] Темалар автоматтык түрдө жаңыртылды

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
ky_KG: [%s] Сайтта техникалык көйгөйлөр жаралып жатат

en: [%s] Your username and password
ky_KG: [%s] Сиздин колдонуучу атыңыз жана сырсөзүңүз

en: [Pending]
ky_KG: [Текшерүүнү күтүүдө]

en: [block rendering halted]
ky_KG: [блок көрсөтүү токтотулду]

en: [deleted]
ky_KG: [өчүрүлдү]

en: a day
ky_KG: күн

en: a minute
ky_KG: мүнөт

en: a month
ky_KG: ай

en: a second
ky_KG: секунд

en: a year
ky_KG: жыл

en: acquaintance
ky_KG: тааныш

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
ky_KG: Шилтеме

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
ky_KG: Медиафайл

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
ky_KG: Бет

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
ky_KG: Жазма

[ctx: add new from admin bar]
en: User
ky_KG: Колдонуучу

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
ky_KG: Жаңы

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
ky_KG: Көк

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
ky_KG: Кофе

[ctx: admin color scheme]
en: Default
ky_KG: Жарыяланбаган

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
ky_KG: Эктоплазма

[ctx: admin color scheme]
en: Light
ky_KG: Ачык түстүү

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
ky_KG: Түн ортосу

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
ky_KG: Заманбап

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
ky_KG: Океан

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
ky_KG: Күндүн чыгышы

[ctx: admin menu]
en: All Links
ky_KG: Бардык шилтемелер

en: am
ky_KG: тч

en: an hour
ky_KG: саат

en: and
ky_KG: жана

en: another web address of mine
ky_KG: дагы бир менин веб даректерим

[ctx: attachment filter]
en: Trash
ky_KG: Себет

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
ky_KG: Автору:

[ctx: auto preload]
en: Auto
ky_KG: Автоматтык түрдө

[ctx: block category]
en: Design
ky_KG: Дизайн

[ctx: block category]
en: Embeds
ky_KG: Объекттер

[ctx: block category]
en: Media
ky_KG: Медиа

[ctx: block category]
en: Patterns
ky_KG: Паттерндер

[ctx: block category]
en: Text
ky_KG: Текст

[ctx: block category]
en: Theme
ky_KG: Тема

[ctx: block category]
en: Widgets
ky_KG: Виджеттер

[ctx: block style]
en: Default
ky_KG: Баштапкы абалда

[ctx: block title]
en: Embed
ky_KG: Киргизүү

[ctx: blocks]
en: Most used
ky_KG: Көп колдонулуучу

en: blog
ky_KG: блог

[ctx: button label]
en: Convert to link
ky_KG: Шилтемеге айландыруу

[ctx: button label]
en: Embed
ky_KG: Киргизүү

[ctx: button label]
en: Try again
ky_KG: Дагы аракет кылып көрүү

en: by %s
ky_KG: Автор: %s

en: cURL version
ky_KG: cURL нускасы

[ctx: categories]
en: Most Used
ky_KG: Эң популярдуу

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
ky_KG: Категория:

en: child
ky_KG: бала

en: close tags
ky_KG: тегдерди жабуу

en: co-resident
ky_KG: жердеш

en: co-worker
ky_KG: бирге иштейбиз

en: colleague
ky_KG: кесиптеш

[ctx: color]
en: Default: %s
ky_KG: Демейки боюнча: %s

[ctx: color scheme]
en: Dark
ky_KG: Караңгы

[ctx: color scheme]
en: Light
ky_KG: Ачык

[ctx: column name]
en: Comment
ky_KG: Комментарий

[ctx: column name]
en: Date
ky_KG: Дата

[ctx: column name]
en: File
ky_KG: Файл

[ctx: column name]
en: In Response To
ky_KG: Жооп катары

[ctx: column name]
en: Submitted on
ky_KG: Жиберилди

[ctx: column name]
en: Title
ky_KG: Аталышы

[ctx: column name]
en: Uploaded to
ky_KG: Жүктөлгөн

[ctx: comment]
en: Mark as spam
ky_KG: Спам деп белгилөө

[ctx: comment]
en: Not Spam
ky_KG: Спам эмес

[ctx: comment]
en: Not spam
ky_KG: Спам эмес

[ctx: comment]
en: Permalink:
ky_KG: Туруктуу шилтемеси:

[ctx: comment]
en: Spam
ky_KG: спам-комментарий

[ctx: comment status]
en: Approved
ky_KG: Кабыл алыдны

[ctx: comment status]
en: Closed
ky_KG: Жабык

[ctx: comment status]
en: Open
ky_KG: Ачык

[ctx: comment status]
en: Pending
ky_KG: Каралууда

[ctx: comment status]
en: Spam
ky_KG: Спам

[ctx: comment status]
en: Trash
ky_KG: Таштанды

en: comments
ky_KG: Комментарийлер

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Баары <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Кабыл алынган <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Меники <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Күтүүдө <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam
ky_KG: Спам

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Себет <span class="count">(%s)</span>

en: contact
ky_KG: тааныш

en: copied!
ky_KG: Көчүрүлдү!

en: crop ratio height
ky_KG: кесүү үчүн бийиктиги

en: crop ratio width
ky_KG: кесүү үчүн туурасы

en: crush
ky_KG: кумарлануу

[ctx: custom background]
en: Background
ky_KG: Фон

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
ky_KG: Мурун жүктөлгөндөр

[ctx: custom headers]
en: Suggested
ky_KG: Сунушталган

[ctx: custom image header]
en: Header
ky_KG: Баш бөлүк

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
ky_KG: Пландоо

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
ky_KG: Пландалды

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
ky_KG: %2$s %3$s жазууларына %1$s

en: date
ky_KG: дата

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
ky_KG: Күн:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
ky_KG: Ай:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
ky_KG: Жыл:

[ctx: date/time]
en: On
ky_KG: Күйгүзүү

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
ky_KG: өчүрүү

[ctx: default GMT offset or timezone string]
en: 0
ky_KG: Asia/Bishkek

[ctx: default site language]
en: Site Default
ky_KG: Өзгөрүүсүз сайт

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
ky_KG: %s кошуу

en: domain
ky_KG: домен

en: ebook
ky_KG: э-китеп

en: edit
ky_KG: Түзөтүү

[ctx: editor button]
en: Left to right
ky_KG: Солдон оңго

[ctx: editor button]
en: Right to left
ky_KG: Оңдон солго

[ctx: editor button]
en: Show blocks
ky_KG: Блокторду көрсөтүү

en: education
ky_KG: Билим

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
ky_KG: Сайттын Админи

[ctx: email address]
en: Report generated for
ky_KG: Төмөнкүлөр үчүн отчет түзүлдү

en: enter a custom date format in the following field
ky_KG: кийинки талаага жеке дата форматын киргизиңиз

en: enter a custom time format in the following field
ky_KG: кийинки талаага жеке убакыт форматын киргизиңиз

en: family
ky_KG: үй-бүлө

[ctx: file type group]
en: Archives
ky_KG: Архивдер

[ctx: file type group]
en: Audio
ky_KG: Аудио

[ctx: file type group]
en: Video
ky_KG: Видео

[ctx: find/replace]
en: Find
ky_KG: Табуу

[ctx: find/replace]
en: Next
ky_KG: Кийинки

[ctx: find/replace]
en: Prev
ky_KG: Мурунку

[ctx: find/replace]
en: Replace
ky_KG: Алмаштыруу

[ctx: find/replace]
en: Replace all
ky_KG: Баарын алмаштыруу

[ctx: find/replace]
en: Replace with
ky_KG: Алмаштыруу

[ctx: find/replace]
en: Whole words
ky_KG: Толук сөздөр

en: first
ky_KG: биринчи

en: folder
ky_KG: папка

[ctx: font size name]
en: Huge
ky_KG: Эң чоң

[ctx: font size name]
en: Large
ky_KG: Чоң

[ctx: font size name]
en: Medium
ky_KG: Орточо

[ctx: font size name]
en: Normal
ky_KG: Кадимки

[ctx: font size name]
en: Small
ky_KG: Кичине

[ctx: font style]
en: Italic
ky_KG: Курсив

[ctx: font style]
en: Regular
ky_KG: Жөнөкөй

[ctx: font weight]
en: Black
ky_KG: Кара

[ctx: font weight]
en: Bold
ky_KG: Калың

[ctx: font weight]
en: Extra Bold
ky_KG: Эң калың

[ctx: font weight]
en: Extra Light
ky_KG: Эң ачык

[ctx: font weight]
en: Light
ky_KG: Ачык

[ctx: font weight]
en: Medium
ky_KG: Орточо

[ctx: font weight]
en: Regular
ky_KG: Жөнөкөй

[ctx: font weight]
en: Semi Bold
ky_KG: Бираз калың

[ctx: font weight]
en: Thin
ky_KG: Жука

en: friend
ky_KG: дос

en: friendship
ky_KG: достук

en: g:i:s a
ky_KG: H:i:s

[ctx: genitive]
en: April
ky_KG: Апрель

[ctx: genitive]
en: August
ky_KG: Август

[ctx: genitive]
en: December
ky_KG: Декабрь

[ctx: genitive]
en: February
ky_KG: Февраль

[ctx: genitive]
en: January
ky_KG: Январь

[ctx: genitive]
en: July
ky_KG: Июль

[ctx: genitive]
en: June
ky_KG: Июнь

[ctx: genitive]
en: March
ky_KG: Март

[ctx: genitive]
en: May
ky_KG: Май

[ctx: genitive]
en: November
ky_KG: Ноябрь

[ctx: genitive]
en: October
ky_KG: Октябрь

[ctx: genitive]
en: September
ky_KG: Сентябрь

en: geographical
ky_KG: географиялык

en: horizontal start position
ky_KG: горизонталдуу баштапкы абалы

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
ky_KG: Түзүнөн жайгаштыруу

en: hours
ky_KG: саат

en: html_lang_attribute
ky_KG: ky

en: https://en.gravatar.com/
ky_KG: https://ru.gravatar.com/

en: https://wordpress.org/
ky_KG: https://ky.wordpress.org/

en: https://wordpress.org/about/stats/
ky_KG: https://kir.wordpress.org/about/stats/

en: identity
ky_KG: инсан

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
ky_KG: Оңдоо

en: inserter
ky_KG: жайгаштыруучу

en: item %s
ky_KG: Элемент %s

en: items
ky_KG: элемент

en: kin
ky_KG: тууган

en: l, F jS, Y
ky_KG: d.m.Y

[ctx: label]
en: Search for:
ky_KG: Издөө:

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
ky_KG: Кийинки:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
ky_KG: Мурунку:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
ky_KG: Аудио кошуу

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
ky_KG: Аудиону өзгөртүү

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
ky_KG: Аудиону алмаштыруу

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
ky_KG: Сүрөттөрдү кошуу

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
ky_KG: Галереяны оңдоо

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
ky_KG: Сүрөт кошуу

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
ky_KG: Сурөттү өзгөртүү

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
ky_KG: Сүрөттү алмаштыруу

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
ky_KG: Медиафайл кошуу

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
ky_KG: Медиафайлды түзөтүү

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
ky_KG: Медиафайл алмаштыруу

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
ky_KG: Видео кошуу

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
ky_KG: Видеону өзгөрөтүү

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
ky_KG: Видеону алмаштыруу

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
ky_KG: Башкача...

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
ky_KG: Контролдорду жашыруу

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
ky_KG: Контролдорду көрсөтүү

[ctx: label for next post link]
en: Next
ky_KG: Кийинки

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
ky_KG: Мурунку

en: last
ky_KG: акыркы

[ctx: link]
en: Add New
ky_KG: Жаңысын кошуу

[ctx: link name]
en: Name
ky_KG: Ат

[ctx: links widget]
en: All Links
ky_KG: Бардык шилтемелер

[ctx: list style]
en: Circle
ky_KG: Тегерек

[ctx: list style]
en: Default
ky_KG: Өзгөрүүсүз

[ctx: list style]
en: Disc
ky_KG: Чекит

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
ky_KG: Латын тамгалары (кичине)

[ctx: list style]
en: Lower Greek
ky_KG: Грек тамгалары (кичине)

[ctx: list style]
en: Lower Roman
ky_KG: Рим тамгасы (кичине)

[ctx: list style]
en: Square
ky_KG: Квадрат

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
ky_KG: Латын тамгалары (чоң)

[ctx: list style]
en: Upper Roman
ky_KG: Рим тамгасы (чоң)

en: media
ky_KG: медиафайл

[ctx: media]
en: Remove video track
ky_KG: Видео тректи өчүрүү

[ctx: media item]
en: Edit
ky_KG: Оңдоо

[ctx: media item]
en: Success
ky_KG: Куттуктайбыз

[ctx: media items]
en: Mine
ky_KG: Меники

[ctx: media items]
en: Unattached
ky_KG: Тиркелген эмес

[ctx: media modal menu]
en: Menu
ky_KG: Меню

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
ky_KG: Аракеттер

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
ky_KG: (Учурда «%s» менен байланышкан)

[ctx: menu]
en: Edit
ky_KG: Түзөтүү

[ctx: menu]
en: Use new menu
ky_KG: Жаңы менюну колдонуу

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
ky_KG: (Учурда: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
ky_KG: (Азыр «%s» менюсун көрсөтөт)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
ky_KG: (Эгер сиз <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a> менюну колдонойун деп жаткан болсоңуз, бул кадамды өткөрүп ийиңиз.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
ky_KG: Меню бул жерде жайгаштырылат. Эгерде сиз муну өзгөрткүңүз келсе, башка жерди тандаңыз.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
ky_KG: Болгон жайгашууларды көрүү

[ctx: menu locations]
en: View Location
ky_KG: Жайгашкан жерин көрүү

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
ky_KG: Бул менюну кайда жайгаштыргыңыз келет?

en: met
ky_KG: кесиптеш

[ctx: meta name]
en: Name
ky_KG: Ат

en: minutes
ky_KG: минута

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
ky_KG: (текстсиз)

en: moved to the Trash.
ky_KG: таштандыга көчүрүлдү.

en: muse
ky_KG: муза

en: music
ky_KG: музыка

[ctx: name]
en: Unknown
ky_KG: Белгисиз

[ctx: nav menu home label]
en: Home
ky_KG: Башкы

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a category.
ky_KG: Категорияга шилтеме.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a page.
ky_KG: Баракка шилтеме.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a post.
ky_KG: Жазууга шилтеме.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a tag.
ky_KG: Тегке шилтеме.

[ctx: navigation link block title]
en: Category Link
ky_KG: Категорияга шилтеме

[ctx: navigation link block title]
en: Page Link
ky_KG: Баракка шилтеме

[ctx: navigation link block title]
en: Post Link
ky_KG: Жазууга шилтеме

[ctx: navigation link block title]
en: Tag Link
ky_KG: Тегке шилтеме

en: neighbor
ky_KG: кошуна

en: newer
ky_KG: кечкилер

[ctx: next set of posts]
en: Next
ky_KG: Кийинки

en: no title
ky_KG: аталышсыз

[ctx: no user roles]
en: None
ky_KG: Жок

en: none
ky_KG: жок

[ctx: noun]
en: Comment
ky_KG: Комментарий

[ctx: noun]
en: Trash
ky_KG: Таштанды

en: number_format_decimal_point
ky_KG: .

en: number_format_thousands_sep
ky_KG: ,

en: of
ky_KG: нын

en: older
ky_KG: эртекилер

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
ky_KG: же <a href="%s">жаңы менюну түзүңүз</a>. Өзгөртүүлөрүңүздү сактоону унутпаңыз!

[ctx: page]
en: Add New
ky_KG: Жаңысын кошуу

[ctx: page]
en: Featured image
ky_KG: Эң жакшы сүрөт

[ctx: page]
en: Remove featured image
ky_KG: Эң жакшы сүрөттү өчүрүү

[ctx: page]
en: Set featured image
ky_KG: Эң жакшы сүрөт коюу

[ctx: page]
en: Use as featured image
ky_KG: Эң жакшы сүрөттү колдонуу

[ctx: page label]
en: Front Page
ky_KG: Башкы бет

[ctx: page label]
en: Posts Page
ky_KG: Жазуулар барагы

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
ky_KG: Купуялык Саясат барагы

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
ky_KG: %2$s ичинен %1$s

en: parent
ky_KG: ата-эне

en: password
ky_KG: Сырсөз

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
ky_KG: Бири бирине дал келбейт

[ctx: password strength]
en: Medium
ky_KG: Орточо

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
ky_KG: Парольдун күчү белгисиз

[ctx: password strength]
en: Strong
ky_KG: Күчтүү

[ctx: password strength]
en: Very weak
ky_KG: Өтө алсыз

[ctx: password strength]
en: Weak
ky_KG: Алсыз

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
ky_KG: Экспорттук отчетко сереп салуу.

[ctx: personal data group label]
en: About
ky_KG: Дайындар

en: photo
ky_KG: сүрөт

en: physical
ky_KG: физикалык

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
ky_KG: Издөө &hellip;

[ctx: playlist item title]
en: &#8220;%s&#8221;
ky_KG: «%s»

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
ky_KG: %s ийгиликтүү өчүрүлдү.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires PHP %3$s.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Учурдагы PHP нускасы (%1$s) %2$s үчүн минималдуу талаптарга жооп бербейт. Бул плагинге %3$s PHP нускасы талап кылынат.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires WordPress %3$s.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> WordPress'тин учурдагы нускасы (%1$s) %2$s үчүн минималдуу талаптарга жооп бербейт. Бул плагинге %3$s WordPress нускасы талап кылынат.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current versions of WordPress (%1$s) and PHP (%2$s) do not meet minimum requirements for %3$s. The plugin requires WordPress %4$s and PHP %5$s.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Учурдагы WordPress (%1$s) жана PHP (%2$s) нускалары %3$s үчүн минималдуу талаптарга жооп бербейт. Бул плагинге WordPress нускасы %4$s жана PHP нускасы %5$s талап кылынат.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
ky_KG: %s активдештирүү

[ctx: plugin]
en: Active
ky_KG: Активдүү

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
ky_KG: Орнотуу мүмкүн эмес

[ctx: plugin]
en: Current
ky_KG: Учурдагы

[ctx: plugin]
en: Install %s
ky_KG: Орнотуу %s

[ctx: plugin]
en: Install %s now
ky_KG: Азыр %s орнотуңуз

[ctx: plugin]
en: Replace current with uploaded
ky_KG: Учурдагыны жүктөлүп алынган нуска менен алмаштырыңыз

[ctx: plugin]
en: Update %s now
ky_KG: Азыр %s жаңылаңыз

[ctx: plugin]
en: Uploaded
ky_KG: Жүктөлдү

en: pm
ky_KG: тк

[ctx: post]
en: Add New
ky_KG: Жаңысын кошуу

[ctx: post]
en: Featured image
ky_KG: Эң жакшы сүрөт

[ctx: post]
en: Remove featured image
ky_KG: Эң жакшы сүрөттү өчүрүү

[ctx: post]
en: Set featured image
ky_KG: Эң жакшы сүрөт коюу

[ctx: post]
en: Use as featured image
ky_KG: Эң жакшы сүрөттү колдонуу

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
ky_KG: Пландоо

[ctx: post format]
en: Format
ky_KG: Формат

[ctx: post format]
en: Formats
ky_KG: Форматтар

[ctx: post format archive title]
en: Asides
ky_KG: Эсбелгилер

[ctx: post format archive title]
en: Audio
ky_KG: Аудио

[ctx: post format archive title]
en: Chats
ky_KG: Чаттар

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
ky_KG: Галлереялар

[ctx: post format archive title]
en: Images
ky_KG: Сүрөттөр

[ctx: post format archive title]
en: Links
ky_KG: Шилтемелер

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
ky_KG: Цитаталар

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
ky_KG: Статустар

[ctx: post format archive title]
en: Videos
ky_KG: Видеолор

[ctx: post password form]
en: Enter
ky_KG: Кирүү

[ctx: post state]
en: Pending
ky_KG: Бекитүүнү күтүүдө

[ctx: post status]
en: Customization Draft
ky_KG: Каранусканын жөндөөлөрү

[ctx: post status]
en: Draft
ky_KG: Кара нуска

[ctx: post status]
en: Password protected
ky_KG: Сырсөз менен корголгон

[ctx: post status]
en: Pending
ky_KG: Каралууда

[ctx: post status]
en: Private
ky_KG: Жеке

[ctx: post status]
en: Published
ky_KG: Жарыяланды

[ctx: post status]
en: Scheduled
ky_KG: Пландалды

[ctx: post status]
en: Sticky
ky_KG: Жабыштырылган

[ctx: post status]
en: Trash
ky_KG: Таштанды

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
ky_KG: Архивдер:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
ky_KG: Өзгөртүүлөр топтому

[ctx: post type general name]
en: Global Styles
ky_KG: Глобалдык стилдер

[ctx: post type general name]
en: Media
ky_KG: Медиа

[ctx: post type general name]
en: Navigation Menus
ky_KG: Багыттоо менюсу

[ctx: post type general name]
en: Pages
ky_KG: Барактар

[ctx: post type general name]
en: Patterns
ky_KG: Паттерндер

[ctx: post type general name]
en: Posts
ky_KG: Жазмалар

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
ky_KG: Шаблон бөлүктөрү

[ctx: post type general name]
en: Templates
ky_KG: Шаблондор

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
ky_KG: Өзгөртүү топтому

[ctx: post type singular name]
en: Navigation Menu
ky_KG: Багыттоо менюсу

[ctx: post type singular name]
en: Page
ky_KG: Барак

[ctx: post type singular name]
en: Pattern
ky_KG: Паттерн

[ctx: post type singular name]
en: Post
ky_KG: Жазма

[ctx: post type singular name]
en: Template
ky_KG: Шаблон

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
ky_KG: Шаблон бөлүгү

en: posts
ky_KG: жазма

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Баары <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Меники <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Жабыштырылган <span class="count">(%s)</span>

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
ky_KG: Мурунку

en: privacy-policy
ky_KG: купуялык-саясаты

en: professional
ky_KG: профессионалдуу

[ctx: publish box date format]
en: M j, Y
ky_KG: d.m.Y

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
ky_KG: Деактивациялоо

[ctx: request status]
en: Completed
ky_KG: Аткарылды

[ctx: request status]
en: Confirmed
ky_KG: Ырасталды

[ctx: request status]
en: Failed
ky_KG: Ийгиликсиз

[ctx: request status]
en: Pending
ky_KG: Каралууда

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Баары <span class="count">(%s)</span>

[ctx: revisions]
en: Browse
ky_KG: Көрүү

en: romantic
ky_KG: романтика

en: sample-page
ky_KG: үлгү-барак

en: scale height
ky_KG: бийиктиги боюнча масштабдоо

en: search
ky_KG: Издөө

en: selection height
ky_KG: белгилөө бийиктиги

en: selection width
ky_KG: белгилөө туурасы

[ctx: settings screen]
en: General
ky_KG: Жалпы

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
ky_KG: Башкарууларды жашыруу

en: sibling
ky_KG: байке, эже

[ctx: single horizontal line]
en: Row
ky_KG: Сап

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
ky_KG: &larr; %s өтүү

[ctx: site]
en: Mark as spam
ky_KG: Спам деп белгилөө

[ctx: site]
en: Not Spam
ky_KG: Спам эмес

[ctx: site]
en: Not spam
ky_KG: Спам эмес

[ctx: site]
en: Public
ky_KG: Коомдук

[ctx: site]
en: Registered
ky_KG: Катталган

[ctx: site]
en: Spam
ky_KG: Спам

[ctx: site editor menu item]
en: Editor
ky_KG: Редактор

[ctx: site editor title tag]
en: Editor
ky_KG: Редактор

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Баары <span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>

en: social
ky_KG: коомдук тармак

[ctx: spellcheck]
en: Finish
ky_KG: Аяктоо

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
ky_KG: Өткөрүп жиберүү

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
ky_KG: Баарын өткөрүп жиберүү

en: spouse
ky_KG: жубайлар

en: styles
ky_KG: Стилдер

en: sub item
ky_KG: кичи элемент

[ctx: submit button]
en: Search
ky_KG: Издөө

en: sweetheart
ky_KG: сүйүү

[ctx: table body]
en: Body
ky_KG: Негизги бөлүгү

[ctx: table cell]
en: Cell
ky_KG: Уяча

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
ky_KG: Жок

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
ky_KG: Scope атрибуту

[ctx: table footer]
en: Footer
ky_KG: Аяк бөлүгү

[ctx: table header]
en: Header
ky_KG: Баш

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
ky_KG: Тег:

[ctx: tags]
en: Most Used
ky_KG: Эң популярдуу

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
ky_KG: Категориялар

[ctx: taxonomy general name]
en: Pattern Categories
ky_KG: Паттерн категориялары

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
ky_KG: Белгилер

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
ky_KG: Рубрика

[ctx: taxonomy singular name]
en: Pattern Category
ky_KG: Паттерн категориясы

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
ky_KG: Белги

en: template
ky_KG: шаблондор

[ctx: template part area]
en: Footer
ky_KG: Аяк бөлүк

[ctx: template part area]
en: General
ky_KG: Жалпы

[ctx: template part area]
en: Header
ky_KG: Баш бөлүк

[ctx: term name]
en: Name
ky_KG: Ысым

en: text direction
ky_KG: текст багыты

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
ky_KG: %s ийгиликтүү өчүрүлдү.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Учурдагы PHP нускасы %s үчүн минималдуу талаптарга жооп бербейт.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сиздин WordPress жана PHP нускаларыңыз %s үчүн минималдуу талаптарга жооп бербейт.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
ky_KG: <strong>Ката:</strong> Сиздин WordPress нускаңыз %s үчүн минималдуу талаптарга жооп бербейт.

[ctx: theme]
en: Activate %s
ky_KG: %s активдештирүү

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
ky_KG: Активдештирүү &laquo;%s&raquo;

[ctx: theme]
en: Active
ky_KG: Активдүү

[ctx: theme]
en: Active:
ky_KG: Активдүү:

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
ky_KG: Активдештирүү мүмкүн эмес

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
ky_KG: Активдештирүү мүмкүн эмес %s

[ctx: theme]
en: Cannot Install
ky_KG: Орнотуу мүмкүн эмес

[ctx: theme]
en: Change
ky_KG: Өзгөртүү

[ctx: theme]
en: Customize %s
ky_KG: Ырастоо %s

[ctx: theme]
en: Delete %s
ky_KG: Өчүрүү %s

[ctx: theme]
en: Installed
ky_KG: Орнотулду

[ctx: theme]
en: Live Preview %s
ky_KG: Алдын ала көрүү  %s

[ctx: theme]
en: Previewing:
ky_KG: Алдын ала карап көрүү:

[ctx: theme]
en: Replace active with uploaded
ky_KG: Учурдагы нусканы жүктөлүп алынган нуска менен алмаштырыңыз

[ctx: theme]
en: Update %s now
ky_KG: Азыр %s жаңылаңыз

[ctx: theme]
en: Uploaded
ky_KG: Жүктөлдү

[ctx: theme]
en: View Theme Details for %s
ky_KG: Тема жөнүндө маалыматты көрүү %s

[ctx: theme author]
en: By %s
ky_KG: %s жасады

[ctx: theme name]
en: Name
ky_KG: Ысым

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Баары <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Тыюу салынган <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Уруксат берилген <span class="count">(%s)</span>

[ctx: timezone date format]
en: Y-m-d H:i:s
ky_KG: d.m.Y H:i:s

en: uncategorized
ky_KG: Категориясыз

[ctx: unit symbol]
en: B
ky_KG: Б

[ctx: unit symbol]
en: EB
ky_KG: Эб

[ctx: unit symbol]
en: GB
ky_KG: ГБ

[ctx: unit symbol]
en: KB
ky_KG: КБ

[ctx: unit symbol]
en: MB
ky_KG: МБ

[ctx: unit symbol]
en: PB
ky_KG: Пб

[ctx: unit symbol]
en: TB
ky_KG: ТБ

[ctx: unit symbol]
en: YB
ky_KG: Йб

[ctx: unit symbol]
en: ZB
ky_KG: Зб

en: untitled post %s
ky_KG: аталышы жок жазуу %s

[ctx: user]
en: Add New User
ky_KG: Жаңы колдонуучуну кошуу

[ctx: user]
en: Mark as spam
ky_KG: Спамер деп белгилөө

[ctx: user]
en: Not spam
ky_KG: Спамер эмес

[ctx: user]
en: Registered
ky_KG: Катталган

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ky_KG[0]: Баары <span class="count">(%s)</span>

en: utf8mb4 requires a MariaDB update
ky_KG: utf8mb4 MariaDB жаңыртуусун талап кылат

en: utf8mb4 requires a MySQL update
ky_KG: utf8mb4 MySQL жаңыртуусун талап кылат

en: utf8mb4 requires a newer client library
ky_KG: utf8mb4 жаңыраак кардар китепканасын талап кылат

[ctx: verb]
en: Clear
ky_KG: Тазалоо

[ctx: verb]
en: Group
ky_KG: Топтоштуруу

[ctx: verb]
en: Spam
ky_KG: Спам

[ctx: verb]
en: Stack
ky_KG: Бири-биринин астында

[ctx: verb]
en: Trash
ky_KG: Өчүрүү

[ctx: verb; site]
en: Archive
ky_KG: Архивге

en: vertical start position
ky_KG: вертикалдуу баштапкы абалы

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
ky_KG: Түзүнөн жайгаштыруу

en: video
ky_KG: видео

[ctx: video or audio]
en: Length
ky_KG: Узундугу

[ctx: website URL]
en: At URL
ky_KG: URL боюнча

[ctx: website name]
en: For site
ky_KG: Сайт үчүн

en: wheel
ky_KG: Дөңгөлөк

[ctx: widget]
en: Add
ky_KG: Кошуу

[ctx: widget]
en: Edit
ky_KG: Оңдоо

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
ky_KG: %1$s (%2$s)

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
ky_KG: сөздөр

en: … <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer">Read more<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>
ky_KG: … <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer">Кененирээк<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>
