WordPress.com - en to kk_KZ translation catalogue (5581 entries)

en:  and
kk_KZ: және

en: "%1$s" by %2$s.
kk_KZ: «%1$s» исполнителя %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
kk_KZ: «%1$s» из альбома «%2$s» исполнителя %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
kk_KZ: «%1$s» из альбома «%2$s».

en: "%s".
kk_KZ: «%s».

en: #%d (no title)
kk_KZ: #%d (тақырып жоқ)

en: % Comments
kk_KZ: % пікір

en: % Responses
kk_KZ: % жауап

en: % comments
kk_KZ: % пікір

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
kk_KZ: %1$s %2$s %3$s санат веб-арнаcы

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
kk_KZ: %1$s %2$s %3$s пікірлер веб-арнасы

en: %1$s %2$s %3$s Feed
kk_KZ: %1$s %2$s Лента записей типа &laquo;%3$s&raquo;

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
kk_KZ: %1$s %2$s %3$s кілтсөз веб-арнасы

en: %1$s %2$s Comments Feed
kk_KZ: %1$s %2$s пікірлер веб-арнасы

en: %1$s %2$s Feed
kk_KZ: %1$s %2$s Веб-арна

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
kk_KZ: %1$s %2$s %3$s жазбалар арнасы

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
kk_KZ: %1$s %2$s &#171;%3$s&#187; веб-арнасы үшін іздеу нәтижелері

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s:%5$s
kk_KZ: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s : %5$s

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
kk_KZ: %1$s МБ (%2$s%%) занято

en: %1$s and %2$s
kk_KZ: %1$s и %2$s

en: %1$s at %2$s
kk_KZ: %1$s, %2$s

en: %1$s by %2$s pixels
kk_KZ: %1$s на %2$s пикселей

en: %1$s by %2$s.
kk_KZ: «%1$s» исполнителя %2$s.

en: %1$s does not match pattern %2$s.
kk_KZ: %1$s мен %2$s параметрлері сәйкес келмейді.

en: %1$s does not match the expected format. Reason: %2$s
kk_KZ: %1$s не соответствует ожидаемому формату. Причина: %2$s

en: %1$s is a required property of %2$s.
kk_KZ: %1$s является обязательным свойством %2$s.

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
kk_KZ: %1$s устарело. Вместо этого используйте обратный вызов %2$s.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
kk_KZ: Параметр %1$s считается устаревшим. Используйте %2$s.

en: %1$s is not a valid %2$l.
kk_KZ: %1$s не является верным для %2$l.

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
kk_KZ: %1$s не является верным для %2$s. Причина: %3$s

en: %1$s is proudly powered by %2$s
kk_KZ: %1$s %2$s абыройлы баскаруымен

en: %1$s matches %2$l, but should match only one.
kk_KZ: %1$s соответствует %2$l, но должен соответствовать только одной схеме.

en: %1$s must be a multiple of %2$s.
kk_KZ: %1$s должно быть множеством %2$s.

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
kk_KZ[0]: %1$s кем дегенде %2$s таңбадан тұруы керек.
kk_KZ[1]: %1$s кем дегенде %2$s таңбадан тұруы керек.

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
kk_KZ[0]: %1$s ең көп болғанда %2$s таңбадан тұруы керек.
kk_KZ[1]: %1$s ең көп болғанда %2$s таңбадан тұруы керек.

en: %1$s must be greater than %2$d
kk_KZ: %1$s должно быть больше, чем %2$d

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
kk_KZ: %1$s должно быть больше или равно %2$d

en: %1$s must be less than %2$d
kk_KZ: %1$s должно быть меньше, чем %2$d

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
kk_KZ: %1$s должно быть меньше или равно %2$d

en: %1$s must contain at least %2$s item. | %1$s must contain at least %2$s items.
kk_KZ[0]: %1$s кем дегенде %2$s элементтен тұруы керек.
kk_KZ[1]: %1$s кем дегенде %2$s элементтерден тұруы керек.

en: %1$s must contain at least %2$s property. | %1$s must contain at least %2$s properties.
kk_KZ[0]: %1$s должен содержать как минимум %2$s свойство.
kk_KZ[1]: %1$s должен содержать как минимум %2$s свойства.

en: %1$s must contain at most %2$s item. | %1$s must contain at most %2$s items.
kk_KZ[0]: %1$s көп дегенде %2$s элементтен тұруы керек.
kk_KZ[1]: %1$s көп дегенде %2$s элементтерден тұруы керек.

en: %1$s must contain at most %2$s property. | %1$s must contain at most %2$s properties.
kk_KZ[0]: %1$s должен содержать не более %2$s свойство.
kk_KZ[1]: %1$s должен содержать не более %2$s свойства.

en: %1$s on %2$s
kk_KZ: %1$s к %2$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
kk_KZ[0]: Рейтинг %1$s на основе %2$s голоса
kk_KZ[1]: Рейтинг %1$s на основе %2$s голосов

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
kk_KZ[0]: %1$s жауапты %2$s
kk_KZ[1]: %1$s жауапты %2$s

en: %1$s, and %2$s
kk_KZ: %1$s және %2$s.

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
kk_KZ: %1$s. Мәзір елементі %2$d of %3$d.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
kk_KZ: %1$s. %3$s ішіндегі %2$d ішкі елемент саны

en: %d Comments
kk_KZ: %d пікір

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
kk_KZ[0]: %d қондырма жаңартуы
kk_KZ[1]: %d қондырма жаңартулары

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
kk_KZ[0]: %d обновление темы
kk_KZ[1]: %d обновления тем

en: %d WordPress Update
kk_KZ: %d WordPress жаңартуы бар

en: %d block | %d blocks
kk_KZ[0]: %d блок
kk_KZ[1]: %d блока

en: %d block added. | %d blocks added.
kk_KZ[0]: Блок %d қосылды.
kk_KZ[1]: Блок %d қосылды.

en: %d day | %d days
kk_KZ[0]: %d күн

en: %d hour
kk_KZ: %d сағат

en: %d hours
kk_KZ: %d сағат

en: %d images found
kk_KZ: %d сурет табылды

en: %d pixels
kk_KZ: %d пикселдер

en: %d post | %d posts
kk_KZ[0]: %d тақырып
kk_KZ[1]: %d тақырып

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
kk_KZ[0]: Найден %d результат. Используйте стрелки на клавиатуре для навигации.
kk_KZ[1]: Найдено %d результата. Используйте стрелки на клавиатуре для навигации.

en: %d result found. | %d results found.
kk_KZ[0]: %d результат найден.
kk_KZ[1]: %d результата найдено.

en: %d selected
kk_KZ: %d таңдалды

en: %d themes found
kk_KZ: Найдено %d тем

en: %s %s views
kk_KZ: %s %s рет көрілді

en: %s (Invalid)
kk_KZ: %s (жарамсыз)

en: %s (Pending)
kk_KZ: %s (қаңтарылған)

en: %s <span class="says">says:</span>
kk_KZ: %s <span class="says">айтады:</span>

en: %s Active Installations
kk_KZ: %s рет белсенді орнату

en: %s Comment | %s Comments
kk_KZ[0]: %s комментарий
kk_KZ[1]: %s комментария

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
kk_KZ[0]: %s комментарий ждет одобрения
kk_KZ[1]: %s комментария ждут одобрения

en: %s MB Space Allowed
kk_KZ: %s МБ выделено

en: %s Page | %s Pages
kk_KZ[0]: %s страница
kk_KZ[1]: %s страницы

en: %s Post | %s Posts
kk_KZ[0]: %s запись
kk_KZ[1]: %s записи

en: %s Rating Deleted. | %s Ratings Deleted.
kk_KZ[0]: %s бағалауы өшірілді
kk_KZ[1]: %s бағалаулары өшіру

en: %s Sites
kk_KZ: %s сайттар

en: %s [Autosave]
kk_KZ: %s [Автосохранение]

en: %s [Current Revision]
kk_KZ: %s [Ағымдық түзету]

en: %s ago
kk_KZ: %s бұрын

en: %s approved | %s approved
kk_KZ[0]: %s  рұқсат

en: %s approved comment | %s approved comments
kk_KZ[0]: %s одобренный комментарий
kk_KZ[1]: %s одобренных комментария

en: %s block selected. | %s blocks selected.
kk_KZ[0]: Выбран %s блок.
kk_KZ[1]: Выбрано %s блока.

en: %s changed
kk_KZ: %s ауыстырылды

en: %s column | %s columns
kk_KZ[0]: %s столбец
kk_KZ[1]: %s столбца

en: %s comment | %s comments
kk_KZ[0]: %s комментарий
kk_KZ[1]: %s комментария

en: %s comment approved. | %s comments approved.
kk_KZ[0]: %s пікір мақұлданды
kk_KZ[1]: %s пікір мақұлданды

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
kk_KZ[0]: %s пікір қалаусыз шенін алды.
kk_KZ[1]: %s пікір қалаусыз шенін алды.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
kk_KZ[0]: %s пікір Себетке жылжытылды.
kk_KZ[1]: %s пікір Себетке жылжытылды.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
kk_KZ[0]: %s пікір тұрақты жойылды
kk_KZ[1]: %s пікір тұрақты жойылды

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
kk_KZ[0]: %s пікір Себеттен қалпына келтірілді
kk_KZ[1]: %s пікір Себеттен қалпына келтірілді

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
kk_KZ[0]: %s пікір қалаусыздан қалпына келтірілді
kk_KZ[1]: %s пікір қалаусыздан қалпына келтірілді

en: %s day | %s days
kk_KZ[0]: %s күн
kk_KZ[1]: %s күн

en: %s does not match any of the expected formats.
kk_KZ: %s күтілетін пішімдердің ешқайсысына сәйкес келмейді.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
kk_KZ: Размер файла «%s» превышает максимальный для многофайлового загрузчика в сочетании с вашим браузером.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
kk_KZ: Бұл сайт үшін %s файл көлемі максимумнан асқан.

en: %s failed to embed.
kk_KZ: Не удалось вставить %s.

en: %s failed while writing image to stream.
kk_KZ: Запись изображения в поток функцией %s не удался.

en: %s from now
kk_KZ: %s қазірден бастап

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
kk_KZ[0]: %s себетке қосылды.
kk_KZ[1]: %s себетке қосылды.

en: %s has been logged out.
kk_KZ: Сессии пользователя %s завершены.

en: %s has been updated.
kk_KZ: Меню «%s» обновлено.

en: %s has taken over and is currently customizing.
kk_KZ: Пользователь %s перехватил и сейчас производит настройку.

en: %s has taken over and is currently editing.
kk_KZ: %s перехватил и сейчас редактирует этот материал.

en: %s hour | %s hours
kk_KZ[0]: %s сағ
kk_KZ[1]: %s сағ

en: %s in stock
kk_KZ: Қазір %s дана бар

en: %s is a protected WP option and may not be modified
kk_KZ: %s қорғалған WP параметрі және өзгертілмеу мүмкін

en: %s is a required field.
kk_KZ: %s толтырыңыз.

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
kk_KZ: %s уже редактирует этот набор изменений. Хотите перехватить?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
kk_KZ: %s уже редактирует этот набор изменений. Пожалуйста, подождите завершения редактирования. Ваши последние изменения были автоматически сохранены.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
kk_KZ: Пользователь %s уже настраивает этот сайт. Вы хотите перехватить?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
kk_KZ: Пользователь %s уже настраивает этот сайт. Пожалуйста подождите пока он закончит. Ваши последние изменения были автоматически сохранены.

en: %s is currently editing
kk_KZ: %s сейчас редактирует этот материал

en: %s is currently editing this post.
kk_KZ: Қазір осы жазбаны %s өңдеп жатыр.

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
kk_KZ: Қазір осы жазбаны %s өңдеп жатыр. Өзіңіз басқарғыңыз келе ме?

en: %s is forbidden
kk_KZ: %s тиым салынған

en: %s is not a valid UUID.
kk_KZ: %s жарамды UUID емес.

en: %s is not a valid username.
kk_KZ: %s күшін жойған басқарушылық есім.

en: %s is required to strip image meta.
kk_KZ: Для удаления метаданных изображения необходим метод %s.

en: %s item | %s items
kk_KZ[0]: %s элемент
kk_KZ[1]: %s элемента

en: %s link deleted. | %s links deleted.
kk_KZ[0]: %s сілтеме жойылды.
kk_KZ[1]: %s сілтеме жойылды.

en: %s matches more than one of the expected formats.
kk_KZ: %s күтілетін пішімдердің біреуінен көбірек сәйкес келеді.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
kk_KZ[0]: %s медиафайл тіркелді.
kk_KZ[1]: %s медиафайл тіркелді.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
kk_KZ[0]: %s медиафайл жазбадан ағытылды.
kk_KZ[1]: %s медиафайл жазбадан ағытылды.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
kk_KZ[0]: Медиа файлдар %s қоқысқа жіберілді.
kk_KZ[1]: Медиа файлдар %s қоқысқа жіберілді.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
kk_KZ[0]: Медиа файлдар %s тұрақты жойылды.
kk_KZ[1]: Медиа файлдар %s тұрақты жойылды.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
kk_KZ[0]: %s медиафайл себеттен қалпына келді.
kk_KZ[1]: %s медиафайл себеттен қалпына келді.

en: %s min | %s mins
kk_KZ[0]: %s мин
kk_KZ[1]: %s мин

en: %s minute | %s minutes
kk_KZ[0]: %s минута
kk_KZ[1]: %s минуты

en: %s month | %s months
kk_KZ[0]: %s ай
kk_KZ[1]: %s айлар

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
kk_KZ[0]: %s страница перемещена в корзину.
kk_KZ[1]: %s страницы перемещены в корзину.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
kk_KZ[0]: %s страница не обновлена, кто-то их редактирует.
kk_KZ[1]: %s страницы не обновлены, кто-то их редактирует.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
kk_KZ[0]: %s страница удалена навсегда.
kk_KZ[1]: %s страницы удалены навсегда.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
kk_KZ[0]: %s страница восстановлена из корзины.
kk_KZ[1]: %s страницы восстановлены из корзины.

en: %s page updated. | %s pages updated.
kk_KZ[0]: %s страница обновлена.
kk_KZ[1]: %s страницы обновлены.

en: %s pending comment | %s pending comments
kk_KZ[0]: %s непроверенный комментарий
kk_KZ[1]: %s непроверенных комментария

en: %s plugin successfully updated.
kk_KZ: %s плагин сәтті жаңартылды.

en: %s plugins successfully updated.
kk_KZ: %s плагиндер сәтті жаңартылды.

en: %s post by this author | %s posts by this author
kk_KZ[0]: %s запись этого автора
kk_KZ[1]: %s записи этого автора

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
kk_KZ[0]: %s запись перемещена в корзину.
kk_KZ[1]: %s записи перемещены в корзину.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
kk_KZ[0]: %s запись не обновлена, кто-то их редактирует.
kk_KZ[1]: %s записи не обновлены, кто-то их редактирует.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
kk_KZ[0]: %s запись удалена навсегда.
kk_KZ[1]: %s записи удалены навсегда

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
kk_KZ[0]: %s запись восстановлена из корзины.
kk_KZ[1]: %s записи восстановлены из корзины.

en: %s post updated. | %s posts updated.
kk_KZ[0]: %s жазба жаңартылды.
kk_KZ[1]: %s жазба жаңартылды.

en: %s rating
kk_KZ: Рейтинг %s

en: %s removed.
kk_KZ: %s алынды.

en: %s second | %s seconds
kk_KZ[0]: %s секунда
kk_KZ[1]: %s секунды

en: %s site | %s sites
kk_KZ[0]: %s сайт
kk_KZ[1]: %s сайт

en: %s theme successfully updated.
kk_KZ: %s тақырып сәтті жаңартылды.

en: %s themes
kk_KZ: %s тем

en: %s themes successfully updated.
kk_KZ: %s тақырыптар сәтті жаңартылды.

en: %s total views
kk_KZ: Жалпы алғанда %s рет қаралған

en: %s update failed.
kk_KZ: %s жаңартылмады.

en: %s updated successfully.
kk_KZ: %s сәтті жаңартылды..

en: %s updates failed.
kk_KZ: %s жаңартылмады.

en: %s user | %s users
kk_KZ[0]: %s пайдаланушы
kk_KZ[1]: %s пайдаланушы

en: %s week | %s weeks
kk_KZ[0]: %s апта
kk_KZ[1]: %s апталар

en: %s year | %s years
kk_KZ[0]: %s жыл
kk_KZ[1]: %s жылдар

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
kk_KZ: &#8220;%s&#8221; (Өңдеу)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
kk_KZ: &#8220;%s&#8221; жүктелмеді.

en: &#8592; Cancel audio playlist
kk_KZ: &#8592; Плей-лист болдырмау

en: &#8592; Cancel gallery
kk_KZ: &#8592; Галерей болдырмау

en: &#8592; Cancel video playlist
kk_KZ: &#8592; Видео тізімді болдырмау

en: &#8592; Go to library
kk_KZ: &#8592; Перейти в библиотеку

en: &laquo; Back
kk_KZ: &laquo; Артқа

en: &laquo; Older Comments
kk_KZ: &laquo; Ескілеу пікірлер

en: &laquo; Older Entries
kk_KZ: &laquo; Ескі жазбалар

en: &laquo; Previous
kk_KZ: &laquo; Алдыңғы

en: &laquo; Previous Page
kk_KZ: &laquo; Алдыңғы бет

en: &larr; Go to Categories
kk_KZ: &larr; Перейти к рубрикам

en: &larr; Go to Link Categories
kk_KZ: &larr; Перейти к категориям ссылок

en: &larr; Go to Tags
kk_KZ: &larr; Перейти к меткам

en: &larr; Previous
kk_KZ: &larr; Алдыңғы

en: &lt; Prev
kk_KZ: &lt; Алды

en: &mdash; No Change &mdash;
kk_KZ: &mdash; Өзгертпеу &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
kk_KZ: &mdash; Бұл сайт үшін еш рөлі жоқ &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
kk_KZ: &mdash; Бөлектеу &mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
kk_KZ: &ndash;НЕМЕСЕ&ndash;

en: (%s ratings)
kk_KZ: (%s рейтинг)

en: (Edit)
kk_KZ: (Өңдеу)

en: (Leave at 0 for no rating.)
kk_KZ: (Рейтингсіз үшін 0 қалдыру)

en: (Private post)
kk_KZ: (Жеке пост)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
kk_KZ: (Тіркелу өшірілген. Тек бұл сайттың мүшелері пікір қалдыруы мүмкін).

en: (Unattached)
kk_KZ: (Тіркелмеген)

en: (Untitled)
kk_KZ: (Атаусыз)

en: (hidden)
kk_KZ: (жасыру)

en: (more&hellip;)
kk_KZ: (толығырақ&hellip;)

en: (no author)
kk_KZ: (авторы белгісіз)

en: (no parent)
kk_KZ: (еш тектігі жоқ)

en: (no title)
kk_KZ: (еш аталым жоқ)

en: (opens in a new tab)
kk_KZ: (откроется в новой вкладке)

en: (required)
kk_KZ: (міндетті)

en: + Add New Category
kk_KZ: + жаңа категория қосу

en: + Create New Menu
kk_KZ: + Создать новое меню

en: - Select -
kk_KZ: - Таңдау -

en: 1 Comment
kk_KZ: 1 пікір

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
kk_KZ: 1 комментарий<span class="screen-reader-text"> к записи %s</span>

en: 1 hour
kk_KZ: 1 сағат

en: 1 item | %s items
kk_KZ[0]: 1 элемент
kk_KZ[1]: %s элемент

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
kk_KZ: 1 страница не обновлена, кто-то её редактирует.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
kk_KZ: 1 запись не обновлена, кто-то её редактирует.

en: 30 Days
kk_KZ: 30 күн

en: 7 Days
kk_KZ: 7 күн

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
kk_KZ: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Обновите %2$s</a> или узнайте о <a href="%3$s" class="browse-happy-link">других возможностях</a>

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
kk_KZ[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> %2$s қалаусыз пікірден сайтыңызды әлдеқашан қорғады.
kk_KZ[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> %2$s қалаусыз пікірден сайтыңызды әлдеқашан қорғады.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
kk_KZ: <a href="%1$s">Пожалуйста, обновите WordPress</a>, затем <a href="%2$s">узнайте больше об обновлении PHP</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
kk_KZ: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Дәп қазір жаңартыңызшы</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
kk_KZ: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a>  қол жетімді! Сайт әкімшісін ескертіңізші.

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
kk_KZ: <a href="%s">Узнайте больше про обновление PHP</a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
kk_KZ: <a href="%s">Сілтемелер</a> / Жаңа сілтеме қосу

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
kk_KZ: <a href="%s">Сілтемелер</a> / Сілтемені өңдеу

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
kk_KZ: <a href="%s">Пожалуйста, обновите WordPress</a>.

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
kk_KZ: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> уақыты <code>%s</code>

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
kk_KZ: <code>_blank</code> &mdash; жаңа терезе не қойынша.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
kk_KZ: <code>_none</code> &mdash; сол терезе не қойынша.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
kk_KZ: <code>_top</code> &mdash; жаңа терезе не қойынша, жақтаусыз.

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
kk_KZ: <span class="%1$s">Орналастырылған санаттары:</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
kk_KZ: <span class="%1$s">Орналастырылған күні:</span> %2$s, <span class="meta-sep">туындыгері:</span> %3$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
kk_KZ: <span class="%1$s">Кілтсөздері</span> %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
kk_KZ: <span class="meta-nav">&larr;</span> Ескілеу пікірлер

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
kk_KZ: <span class="meta-nav">&larr;</span> Ескілеу жазбалар

en: <span>Active:</span> %s
kk_KZ: <span>Актив:</span> %s

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
kk_KZ: <strong>%s</strong> &#8212; этот блок позволяет привязать к записи изображение, не вставляя его. Это обычно имеет смысл, если ваша тема оформления выводит миниатюры записей на главной странице, в заголовке и т.д.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
kk_KZ: Мына құпия сөзге <strong><em>абайлап ескеріңіз</em></strong>! Бұл тек сіз үшін арнайы құрылған <em>кездейсоқ</em> құпия сөз.

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
kk_KZ: <strong>Активность</strong> &#8212; показывает запланированные и недавно опубликованные записи, а также самые свежие комментарии с возможностью их модерировать.

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
kk_KZ: <strong>На виду</strong> &#8212; отображает краткий отчёт о содержимом вашего сайта, включая тему оформления и версию WordPress.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
kk_KZ: <strong>Настройки блока</strong> &#8212; нажмите на заголовок блока, чтобы развернуть или свернуть его. Некоторые блоки, добавленные плагинами, могут иметь дополнительные настройки &#8212; при наведении курсора на их заголовок появится ссылка &laquo;Настроить&raquo;.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
kk_KZ: <strong>При нажатии на стрелку справа от любого элемента меню</strong> в редакторе откроется стандартный набор настроек. Дополнительные настройки, такие как цель ссылки, классы CSS, отношение к ссылке и описание, можно включить и выключить на вкладке &laquo;Настройки экрана&raquo;.

en: <strong>Congratulations</strong>, you win the prize!  The chance to take our <a %s>5 second survey</a> <tt>:)</tt>
kk_KZ: <strong>Құттықтаймыз!</strong>сіз жеңімпазсыз!  <a %s>5 секундық сауалнамаға</a> <tt>:)</tt> қатыса аласыз!

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
kk_KZ: <strong>Соединение с сервером утеряно.</strong> Сохранение отключено, пока соединение не будет восстановлено.

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
kk_KZ: <strong>Удалить</strong> вызывает экран с подтверждением, где можно навсегда удалить с сайта как самого пользователя, так и созданные им записи. Можно также удалить сразу нескольких пользователей с помощью меню Действия.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
kk_KZ: <strong>Сипаттама</strong> - Сипаттама әдепкі жағдайда көзге түспейді, бірақ кейбір тақырыптарда көрсетілуі мүмкін.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
kk_KZ: <strong>Талқылау</strong> - Пікірлер мен үнқосуларды қосу/ажырату мүмкіндігіңіз бар. Егер мұнда жазба туралы пікірлер болса, бұларды қарауыңыз және модерация істеуіңіз мүмкін.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
kk_KZ: <strong>Перетаскивание</strong> &#8212; чтобы перегруппировать блоки, сделайте щелчок на заголовке выбранного блока, начните перетаскивать его и отпустите, когда увидите прямоугольник с пунктирной рамкой на том месте, куда вы хотите поместить блок.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
kk_KZ: <strong>Перетащите</strong> ваши файлы в специальную область ниже. Можно перетащить сразу несколько файлов.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
kk_KZ: <strong>Редактировать</strong> открывает экран редактирования профиля пользователя. Туда также можно попасть, нажав на имя пользователя.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
kk_KZ: <strong>&laquo;Редактировать&raquo;</strong> &#8212; открывает экран редактирования этой записи. Туда также можно попасть, нажав на заголовок записи.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
kk_KZ: <strong>ОШИБКА</strong>: Cookies заблокированы из-за неожиданного вывода на экран. Посмотрите <a href="%1$s">документацию</a> или обратитесь за помощью на <a href="%2$s">форумы поддержки</a>.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
kk_KZ: <strong>ҚАТЕ</strong>: Браузеріңіз cookies-ті блоктады немесе қолдамайды. WordPress-ті қолдану үшін <a href="%s">cookies қосу</a> керек.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
kk_KZ: <strong>ҚАТЕ</strong>: Қолданушы есімі, emai адресі не құпиясөз жарамсыз.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
kk_KZ: <strong>ҚАТЕ</strong>: Құпия сөздерде "\" таңбасы болуы мүмкін емес.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
kk_KZ: <strong>ОШИБКА</strong>: Пожалуйста, введите ник.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
kk_KZ: <strong>ҚАТЕ</strong>: Құпия сөзіңізді енгізіңіз.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
kk_KZ: <strong>ҚАТЕ</strong>: Кіру атын енгізіңіз.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
kk_KZ: <strong>ҚАТК</strong>: рас email адресті енгізіңізші.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
kk_KZ: <strong>ҚАТЕ</strong>: Э-пошта мекенжайын енгізіңіз.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
kk_KZ: <strong>ҚАТЕ</strong>: Э-поштаңыздың мекенжайын енгізіңіз.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
kk_KZ: <strong>ERROR</strong>: Ғафу, бұл қолданушы есіміне рұқсат жоқ.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
kk_KZ: <strong>ҚАТЕ</strong>: Пікір сақталмады. Кейін бір көріңіз.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
kk_KZ: <strong>ОШИБКА</strong>: Этот email адрес уже используется.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
kk_KZ: <strong>ҚАТЕ</strong>: Э-пошта мекенжайы дұрыс емес.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
kk_KZ: <strong>ERROR</strong>: Еmail ұясы толтырылмаған.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
kk_KZ: <strong>ҚАТЕ</strong>: Құпия сөз өрісі бос.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
kk_KZ: <strong>ERROR</strong>: Email адрес кілтсөзі қате %s

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
kk_KZ: <strong>ҚАТЕ</strong>: Қолданушы есімі үшін енгізген %s кілтсөз қате.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
kk_KZ: <strong>ҚАТЕ</strong>: Кіру атының өрісі бос.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
kk_KZ: <strong>ҚАТЕ</strong>: Бұл есім тіркелген. Басқасын таңдаңыз.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
kk_KZ: <strong>ҚАТЕ</strong>: Бұл кіру аты дұрыс емес, себебі құрамында жарамсыз таңбалар бар. Жарамды кіру атын енгізіңіз.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
kk_KZ: <strong>ҚАТЕ</strong>: url тым ұзақ.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
kk_KZ: <strong>ҚАТЕ</strong>: Тіркелгіңіз спаммерлік ретінде белгіленді.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
kk_KZ: <strong>ҚАТЕ</strong>: пікіріңіз тым ұзақ.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
kk_KZ: <strong>ҚАТЕ</strong>: сіздің email адресіңіз өте ұзын.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
kk_KZ: <strong>ҚАТЕ</strong>: сіздің атауыныз өте ұзын.

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
kk_KZ: <strong>Информация</strong> &mdash;  URL сайта не должно часто редактироваться, так как это может создать проблемы с корректной работой сайта. Показаны дата регистрации и последнего обновления. Администраторы сети могут пометить сайт как скрытый, спам, удаленный или "для взрослых", для удаления его из открытых списков или отключения.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
kk_KZ: <strong>Атау</strong> - Бұл атау сайтыңызда қалай көрсетілетінін білдіреді.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
kk_KZ: <strong>Реті</strong> - Әдетте беттер әліпби бойынша реттеледі, дегенмен бұл өріске сан енгізіп (1 - бірінші үшін, ж.т.б.) өз ретін таңдауыңызға болады.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
kk_KZ: <strong>Родительская</strong> &#8212; рубрики, в отличие от меток, могут иметь иерархию. Например, вы можете завести рубрику &laquo;Джаз&raquo;, внутри которой будут дочерние рубрики &laquo;Бибоп&raquo; и &laquo;Биг-бэнды&raquo;. Полностью произвольно. Чтобы создать подрубрику, просто выберите другую рубрику в списке &laquo;Родительская&raquo;.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
kk_KZ: <strong>Родительская</strong> &#8212; вы можете организовать иерархию страниц. Например, создать страницу &laquo;Обо мне&raquo;, внутри которой будут страницы &laquo;Биография&raquo; и &laquo;Моя собака&raquo;. По уровню вложенности нет никаких ограничений.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
kk_KZ: <strong>Редактор записи</strong> &#8212; введите текст вашей записи. Есть два режима редактирования: визуальный и текстовый. Переключаться между ними можно нажатием на соответствующую вкладку.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
kk_KZ: <strong>&laquo;Просмотреть&raquo;</strong> &#8212; показывает, как будет выглядеть ваш черновик после публикации. &laquo;Перейти&raquo; &#8212; открывает запись на внешней части сайта. Какая из этих двух ссылок будет отображаться, зависит от статуса записи.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
kk_KZ: <strong>Опубликовать</strong> &#8212; можно задать условия публикации записи в блоке &laquo;Опубликовать&raquo;. Чтобы посмотреть дополнительные варианты для разделов &laquo;Статус&raquo;, &laquo;Видимость&raquo; и &laquo;Опубликовать (сразу)&raquo;, нажмите ссылку &laquo;Изменить&raquo; рядом с ними. В разделе &laquo;Видимость&raquo; можно защитить запись паролем или постоянно отображать её наверху (прилепить). С помощью пункта &laquo;Защищено паролем&raquo; можно задать пароль для просмотра записи. Пункт &laquo;Личное&raquo; скрывает запись от всех, кроме редакторов и администраторов. Раздел &laquo;Опубликовать (сразу)&raquo; позволяет установить дату в будущем или прошлом, так что вы можете запланировать запись или опубликовать её задним числом.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
kk_KZ: <strong>Быстрый черновик</strong> &#8212; позволяет создать новую запись и сохранить её как черновик. Также выводит 3 последних черновиков, созданных вами.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
kk_KZ: <strong>&laquo;Свойства&raquo;</strong> &#8212; предоставляет быстрый доступ к метаданным записи, позволяя изменять настройки записи прямо на этом экране.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
kk_KZ: <strong>Случайно:</strong> Показывать разные изображения на каждой странице.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
kk_KZ: <strong>Удалить</strong> позволяет удалить пользователя с сайта. Его записи останутся нетронутыми. Можно также удалить сразу нескольких пользователей с помощью меню Действия.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
kk_KZ: <strong>Настройки экрана</strong> &#8212; используйте вкладку &laquo;Настройки экрана&raquo;, чтобы выбрать нужные блоки.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
kk_KZ: <strong>Қайтарма бағдарлар жіберу</strong> - Қайтарма бағдарлар мұра блог жүйелері үшін соған сілтеме жасағаныңызды хабарландыру тәсілі. Қайтарма бағдарларды қайда жіберетін URL-мекенжайларын енгізіңіз. Егер сілтемені басқа WordPress сайттарына жасасаңыз, бұлар қайтарма үнқосуларды пайдаланып өздігінен хабарландырылады, сонда бұл өрісті толтыру керегі жоқ.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
kk_KZ: <strong>Настройки</strong> &mdash; Эта страница показывает список всех настроек относящихся к этому сайту, некоторые были созданы WordPress, другие же созданы плагинами активированными вами. Обратите внимение на то, что некоторые поля затенены и содержат сериализованные данные, вы не можете напрямую изменять эти значения из за способа сохранения их в базе данных.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
kk_KZ: <strong>Мөртабан</strong> - &#171;Мөртабан&#187; атаудың түсінікті URL нұсқасы. Бұл әдетте бәрі кіші әрпімен келеді де құрамында тек латын (ағылшын) әрптері, сандар және сызықшалар болады.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
kk_KZ: <strong>Үлгі</strong> - Кейбір тақырыптар қосымша үлгілерді игереді. Бұл үлгілерді қосымша мүмкіндіктерін не арнайы орналасуларын игеретін белгілі беттер үшін пайдалануңыз мүмкін. Егер солай болса, бұларды ашылмалы мәзірден көруіңіз мүмкін.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
kk_KZ: <strong>Темы</strong> &mdash; Эта область показывает темы, которые не были разрешены для сети. Включение темы в этом меню сделает ее доступной для этого сайта, это не активирует тему, но сделает ее доступной в меню сайта "Внешний вид". Для включения темы для всей сети смотрите экран <a href="%s">Темы сети</a>,

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
kk_KZ: <strong>Аталым</strong> - Жазбаңыздың аталымын енгізіңіз. Aталым енгізілгеннен соң, төменнен тұрақты сілтемені көресіз, мұны кейін өңдеу мүмкіндігіңіз бар.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
kk_KZ: <strong>&laquo;Удалить&raquo;</strong> &#8212; убирает запись из этого списка и помещает её в корзину, откуда можно удалить её навсегда.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
kk_KZ: <strong>Пользователи</strong> &mdash; Тут показаны пользователи ассоциированные с сайтом. Вы также можете изменить им роль, сбросить пароль или удалить их с сайта. Удаление пользователя с сайта не удаляет их их сети.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
kk_KZ: <strong>Ескерту:</strong> мына беттер дәл осындай болмауы жөн!

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
kk_KZ: <strong>Добро пожаловать</strong> &#8212; отображает ссылки на задачи, наиболее часто выполняемые при создании нового сайта.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
kk_KZ: <a href="%s">Орнықты бет</a> (төменде бөлектеңіз)

en: A calendar of your site’s posts.
kk_KZ: Календарь записей сайта.

en: A city in the same timezone as you.
kk_KZ: Сізбен бірге орналасқан бір  уақыт белдеуіндегі қала.

en: A cloud of your most used tags.
kk_KZ: Ең коп қолданылатын тегтер

en: A comment is held for moderation
kk_KZ: Пікір модерация үшін ұсталған

en: A date format for all date strings.
kk_KZ: Барлық дерек тармақтар уақыт пішіні.

en: A day number of the week that the week should start on.
kk_KZ: Апта бойынша бастау керек екенін апта күнін саны.

en: A description of the theme.
kk_KZ: Описание темы.

en: A human-readable description of the post type.
kk_KZ:  Адам оқи алатын жазба түрі сипаттамасы.

en: A human-readable description of the taxonomy.
kk_KZ: Таксономия адам оқи алатын сипаттамасы.

en: A label describing the test.
kk_KZ: Ярлык описания теста.

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
kk_KZ: Список собственных внутренних блоков внутреннего блока. Это рекурсивное определение, следующее за родительской схемой innerBlocks.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
kk_KZ: Сайтыңыздың мақалалар тізімі.

en: A list of your top rated posts, pages or comments.
kk_KZ: Сіздің жоғары бағаланған жазбаларыңыз, парақтарыңыз немесе пікірлеріңіз.

en: A list or dropdown of categories.
kk_KZ: Жекелеген тақырыптар немесе категориялар.

en: A media item.
kk_KZ: Медиа элемент.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
kk_KZ: Сайт мақаласының айлық архибі.

en: A more descriptive explanation of what the test looks for, and why it is important for the user.
kk_KZ: Более детальное описание действий теста и почему это важно для пользователя.

en: A name is required for this term.
kk_KZ: Бұл елементке атау қажет

en: A named status for the object.
kk_KZ: Аталған статус нысан үшін.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
kk_KZ: "%s" жазбасына қалдырылған жаңа пікір тексеруіңізді күтіп тұр.

en: A password protected post can not be set to sticky.
kk_KZ: Құпия сөз қорғалған пост тығыз болмау керек.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
kk_KZ: Мазмұны мен үзінділер қол жеткізу қорғау үшін құпиясөз.

en: A post can not be sticky and have a password.
kk_KZ: Пост тығыз болмайды әрі құпиясөзібен қорғалмайды.

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
kk_KZ: Ссылка восстановления уже отослана %1$s назад. Пожалуйста, подождите еще %2$s перед тем, как запрашивать новую.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
kk_KZ: Красная полоска слева означает, что комментарий ожидает вашей проверки.

en: A search form for your site.
kk_KZ: Сайтыңыздың іздеу панелі.

en: A short description of the block, in human readable format.
kk_KZ: Краткое описание блока, в человекочитаемом виде.

en: A static page
kk_KZ: Статическую страницу

en: A sticky post can not be password protected.
kk_KZ: Тығыз пост құпиясөзбен қорғалмайды.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
kk_KZ: Еркін тұрақты сілтеме қолданғанда құрылым тірексөзін көрсету керек. <a href="%s">Learn more</a>

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
kk_KZ: Көрсетілген атаулы елемент бұл таксономияда бұрыннан бар.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
kk_KZ: Атауы келтірілген термин бұл тектігімен әлдеқашан бар.

en: A time format for all time strings.
kk_KZ: Әр кез тармақтар уақыт пішіні.

en: A valid URL was not provided.
kk_KZ: Жарамды URL-мекенжай келтірілмеді.

en: A valid email address is required.
kk_KZ: Жарамды Э-пошта мекенжайы міндетті

en: A variable mismatch has been detected.
kk_KZ: Обнаружено несовпадение переменных.

en: ACT
kk_KZ: АСТ

en: AM
kk_KZ: ТД

en: Abidjan
kk_KZ: Абиджан

en: About
kk_KZ: Туралы

en: About Pages
kk_KZ: О страницах

en: About WordPress
kk_KZ: WordPress туралы

en: About Yourself
kk_KZ: Өзіңіз туралы

en: About the user
kk_KZ: Пайдаланушы туралы

en: Accessibility Ready
kk_KZ: Поддержка специальных возможностей

en: Account Management
kk_KZ: Управление учётной записью

en: Account details
kk_KZ: Есептік жазба

en: Accra
kk_KZ: Аккра

en: Action
kk_KZ: Әрекет

en: Action failed
kk_KZ: Іс-әрекет жүзеге аспады

en: Action has been confirmed.
kk_KZ: Действие подтверждено.

en: Action:
kk_KZ: Әрекет:

en: Actions
kk_KZ: Амалдар

en: Activate
kk_KZ: Белсендіру

en: Activate &#8220;%s&#8221;
kk_KZ: &#171;%s&#187; белсендіру

en: Activate &amp; Publish
kk_KZ: Активировать и опубликовать

en: Activate &raquo;
kk_KZ: Активациялау &raquo;

en: Activate Plugin
kk_KZ: Қондырманы белсендіру

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
kk_KZ: Плагинді белсенді ету &amp; Press This-ке бару

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
kk_KZ: Қондырманы белсендіру және Әкелім басқарушысын жегу

en: Activate Press This
kk_KZ:  Press This-ті белсенді ету

en: Activate this plugin
kk_KZ: Бұл қондырманы белсендіру

en: Activate:
kk_KZ: Активациялау

en: Activation Key Required
kk_KZ: Белсендіру кілті талап етіледі

en: Activation Key:
kk_KZ: Белсендіру кілті

en: Active Child Theme
kk_KZ: Активная дочерняя тема

en: Active Plugins
kk_KZ: Белсенді қондырмалар

en: Active Theme
kk_KZ: Активная тема

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
kk_KZ: 10-нан аз

en: Active theme
kk_KZ: Белсенді тема

en: Activities
kk_KZ: Қызметі

en: Activity
kk_KZ: Іс-әрекет

en: Adak
kk_KZ: Адак

en: Add
kk_KZ: Үстеу

en: Add Comment
kk_KZ: Добавить комментарий

en: Add Custom Field
kk_KZ: Қосымша өрісті үстеу

en: Add Existing User
kk_KZ: Бар тіркелгіні үстеу

en: Add Items
kk_KZ: Елементтер қосу

en: Add Link
kk_KZ: Сілтемені үстеу

en: Add Location
kk_KZ: Мекен қосу

en: Add Media
kk_KZ: Медиа қосу

en: Add Menu Items
kk_KZ: Мәзір елементерін қосу

en: Add New
kk_KZ: Жаңасын қосу

en: Add New Category
kk_KZ: Жаңа санат үстеу

en: Add New Changeset
kk_KZ: Жаңа өзгерістер қосу.

en: Add New Custom Field:
kk_KZ: Жаңа қосымша өрісті үстеу:

en: Add New Header Image
kk_KZ: Жаңа маңдай сурет қосу

en: Add New Image
kk_KZ: Жаңа кескін қосу

en: Add New Link
kk_KZ: Жаңа сілтеме қосу

en: Add New Link Category
kk_KZ: Жаңа ілмек категорясын қосу

en: Add New Page
kk_KZ: Жаңа бетті үстеу

en: Add New Plugin
kk_KZ: Жаңа плагин қосу

en: Add New Post
kk_KZ: Жаңа жазба үстеу

en: Add New Site
kk_KZ: Добавить новый сайт

en: Add New Tag
kk_KZ: Жаңа кілтсөз үстеу

en: Add New Theme
kk_KZ: Добавить новую тему

en: Add New Topic
kk_KZ: Жаңа тақырып қосу

en: Add New User
kk_KZ: Жаңа тіркелгіні үстеу

en: Add Site
kk_KZ: Добавить сайт

en: Add Widget
kk_KZ: Уиджет қосу

en: Add a Widget
kk_KZ: Уиджет қосу

en: Add a comment…
kk_KZ: Пікір қосыңыз

en: Add a menu
kk_KZ: Мәзір қосу

en: Add a navigation menu to your sidebar.
kk_KZ: Добавить меню навигации на боковую панель.

en: Add a new service
kk_KZ: Жаңа сервис қосу

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
kk_KZ: HTML5-мен толық үйлесімді болу үшін қосымша дереккөздер қосыңыз:

en: Add audio source
kk_KZ: Аудио ресурс қосу

en: Add media
kk_KZ: Медиа қосу

en: Add media files from your computer
kk_KZ: Тасушы файлдарын компьютеріңізден үстеу

en: Add menu items from the column on the left.
kk_KZ: Добавьте элементы меню из столбца слева.

en: Add new %s
kk_KZ: Жаңа %s қосу

en: Add new Comment
kk_KZ: Добавить комментарий

en: Add new category
kk_KZ: Добавить новую рубрику

en: Add new page
kk_KZ: Жаңа бетті үстеу

en: Add new post
kk_KZ: Добавить запись

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
kk_KZ: cyrillic-ext

en: Add new tag
kk_KZ: Добавить метку

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
kk_KZ: Добавьте один или несколько элементов, <strong>отметив галочку напротив каждого элемента и нажав &laquo;Добавить в меню&raquo;</strong>.

en: Add or remove menu items
kk_KZ: Мәзір елементтерін қосу не алу

en: Add or remove tags
kk_KZ: Кілтсөздерді үстеу не жою

en: Add subtitles
kk_KZ: Субтитр қосу

en: Add tags
kk_KZ: Добавить метки

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
kk_KZ: %2$s каталогта %1$s файлға келесі тармақтарды қосу <strong>алдында</strong> %3$s тармақпен:

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
kk_KZ: Добавить пользователя без отправки письма для подтверждения.

en: Add title
kk_KZ: Добавить заголовок

en: Add to Audio Playlist
kk_KZ: Плей-листке қосу

en: Add to Dictionary
kk_KZ: Сөздікке қосу

en: Add to Menu
kk_KZ: Мәзірге үстеу

en: Add to Widget
kk_KZ: Добавить к виджету

en: Add to audio playlist
kk_KZ: Плей-листке қосу

en: Add to cart
kk_KZ: Себетке қосу

en: Add to gallery
kk_KZ: Галерейге қосу

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
kk_KZ: Мәзірге қосыңыз:%1$s (%2$s)

en: Add to video Playlist
kk_KZ: Видео тізімге қосу

en: Add to video playlist
kk_KZ: Видео тізімге қосу

en: Add video source
kk_KZ: Видео ресурс қосу

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
kk_KZ: Добавьте собственный CSS код для настройки внешнего вида и макета вашего сайта.

en: Add, organize, and modify individual menu items
kk_KZ: Добавлять, сортировать и изменять отдельные элементы меню.

en: Added:
kk_KZ: Добавлено:

en: Adding Categories
kk_KZ: Добавление рубрик

en: Adding Tags
kk_KZ: Добавление меток

en: Adding Themes
kk_KZ: Добавление тем

en: Addis Ababa
kk_KZ: Аддис Абеба

en: Additional CSS
kk_KZ: Қосымша CSS

en: Additional Capabilities
kk_KZ: Қосымша қабілеттер

en: Additional images added to this gallery: %s
kk_KZ: Дополнительные изображения добавлены к этой галерее: %s

en: Additional information
kk_KZ: Қосымша ақпарат

en: Additional items found: %d
kk_KZ: Табылған қосымша елементтер: %d

en: Additional settings
kk_KZ: Дополнительные настройки

en: Additional shortcuts,
kk_KZ: Қосымша ярлықтар,

en: Address | Addresses
kk_KZ[0]: Адрес

en: Addresses
kk_KZ: Мекенжай

en: Adelaide
kk_KZ: Аделаида

en: Aden
kk_KZ: Аден

en: Admin
kk_KZ: Администратор

en: Admin Color Scheme
kk_KZ: Басқару бөлімінің түстері схемасы

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
kk_KZ: Тапсырыстар

en: Administration email verification
kk_KZ: Проверка email администратора

en: Administrators have access to all the administration features.
kk_KZ: Әкімшілер баскару мүмкіндіктердін бәріне қатынауын игереді.

en: Advanced
kk_KZ: Қосымша

en: Advanced Options
kk_KZ: Дополнительные настройки

en: Advanced Settings
kk_KZ: Кеңейтілген баптаулар

en: Advanced caching plugin.
kk_KZ: Қосымша бүркемелеу қондырмасы.

en: Advanced.
kk_KZ: Қосымша

en: Africa
kk_KZ: Африка

en: Afrikaans
kk_KZ: Африканский

en: Akismet API Key
kk_KZ: Akismet API кілті

en: Akismet Configuration
kk_KZ: Akismet теңшелімі

en: Akismet Stats
kk_KZ: Akismet санағы

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
kk_KZ: Akismet өздігінен қоқыс пікірлерді қайталай тексере кету керек.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
kk_KZ: Akismet өздігінен қайталау кезінде бұл пікірді тазалады.

en: Akismet has detected a problem.
kk_KZ: Akismet мәселе тапты.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
kk_KZ: Akismet қайтадан тексеріп, бұл пікірді спам қатарына қосты.

en: Akismet re-checked and cleared this comment
kk_KZ: Akismet жаңадан тексерсін және қоқыс пікірлерді жойсын

en: Albanian
kk_KZ: Албанский

en: Album
kk_KZ: Альбом

en: Algiers
kk_KZ: Алжир

en: Align
kk_KZ: Туралау

en: Align center
kk_KZ: Ортаға түзеу

en: Align left
kk_KZ: Солға түзеу

en: Align right
kk_KZ: По правому краю

en: Alignment
kk_KZ: Тегістеу

en: All
kk_KZ: Барлығы

en: All Categories
kk_KZ: Барлық категориялар

en: All Changesets
kk_KZ: Барлық өзгерістер.

en: All Comments
kk_KZ: Барлық пікір

en: All Link Categories
kk_KZ: Сілтеме санаттарын үстеу

en: All Links
kk_KZ: Барлық сілтемелер

en: All Pages
kk_KZ: Барлық беттер

en: All Posts
kk_KZ: Барлық жазбалар

en: All Settings
kk_KZ: Параметр бәрі

en: All Sites
kk_KZ: Барлық сайт

en: All Tabs:
kk_KZ: Қойынша бәрі:

en: All Tags
kk_KZ: Белгі бәрі

en: All Types
kk_KZ: Түр бәрі

en: All Users
kk_KZ: Барлық қолданушылар

en: All capabilities assigned to the user.
kk_KZ: Барлық мүмкіндіктері пайдаланушыға тағайындалған.

en: All capabilities used by the post type.
kk_KZ: Жазба түрі пайдаланатын барлық мүмкіндіктер.

en: All capabilities used by the taxonomy.
kk_KZ: Таксономия барлық мүмкіндіктерін пайдаланды.

en: All categories
kk_KZ: Барлық санаттар

en: All comment types
kk_KZ: Все типы комментариев

en: All content
kk_KZ: Мазмұн бәрі

en: All dates
kk_KZ: Барлық күн

en: All done!
kk_KZ: Орындалды!

en: All features, supported by the post type.
kk_KZ: Все возможности поддерживаемые типом записи.

en: All image sizes
kk_KZ: Сурет өлшемінің бәрі

en: All media items
kk_KZ: Все медиафайлы

en: All sizes except thumbnail
kk_KZ: Нобайдан басқа өлшем бәрі

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
kk_KZ: Все загруженные вами файлы перечислены в библиотеке файлов, где самые свежие идут впереди.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
kk_KZ: Все загруженные вами файлы перечислены в библиотеке файлов, где самые свежие идут впереди. Чтобы настроить отображение этого экрана, можно использовать вкладку &laquo;Настройки экрана&raquo;.

en: All updates have been completed.
kk_KZ: Жаңарту бәрі аяқталды.

en: Allow
kk_KZ: Рұқсат ету

en: Allow Comments
kk_KZ: Пікірлерге рұқсат ету

en: Allow Pings
kk_KZ: Үнқосуларға рұқсат ету

en: Allow comments
kk_KZ: Разрешить комментарии

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
kk_KZ: Жаңа мақалалар туралы басқа блогтар (Pingbacks және Trackbacks) түскен сілтеме хабарландыруларын рұқсат ету.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts
kk_KZ: Басқа блогтардан сілтемелер туралы хабарламаларға (пингбэк және трекбэк) жаңа жазбаларда рұқсат беріңіз

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
kk_KZ: Разрешить оповещения с других блогов (уведомления и обратные ссылки) на новые статьи

en: Allow new users to sign up
kk_KZ: Жаңа пайдаланушылар үшін тіркелуге рұқсат ету

en: Allow people to post comments on new articles
kk_KZ: Жаңа мақалаларға пікірлер орналастыруды бұқараға рұқсат ету.

en: Allow people to submit comments on new posts.
kk_KZ: Разрешить оставлять комментарии к новым записям.

en: Allow search engines to index this site
kk_KZ: Разрешить поисковым системам индексировать сайт

en: Allowed Files
kk_KZ: Рұқсат файлдар

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
kk_KZ: Разрешить использование html5 разметки для форм поиска и комментариев, списков комментариев, галереи и подписи.

en: Almaty
kk_KZ: Алматы

en: Already Installed
kk_KZ: Әлдеқашан орнатылған

en: Already pinged:
kk_KZ: Әлдеқашан үнқосылған:

en: Alt Text
kk_KZ: Атрибут alt

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
kk_KZ: Сурет үшін баламалы мәтін, мыс. &#171;Мона Лиза&#187;

en: Alternative Text
kk_KZ: Балама мәтін

en: Alternative source
kk_KZ: Балама дереккөз

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
kk_KZ: Тіркеме көрсетілмесе балама мәтін көрсету.

en: Always use https when visiting the admin
kk_KZ: Басқару бөліміне барғанда әрқашан https пайдалану.

en: America
kk_KZ: Америка

en: American English
kk_KZ: Американский английский

en: Amman
kk_KZ: Амман

en: Amsterdam
kk_KZ: Амстердам

en: An alphanumeric identifier for the post type.
kk_KZ: Жазба түрі үшін əріптік-сандық идентификаторы.

en: An alphanumeric identifier for the status.
kk_KZ: Статус әріптік-сандық идентификаторы.

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
kk_KZ: таксономия арналған əріптік-сандық идентификатор.

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
kk_KZ: Түріне бірегей термінге арналған əріптік-сандық идентификатор.

en: An alphanumeric identifier for the user.
kk_KZ: Пайдаланушы үшін əріптік-сандық идентификаторы.

en: An application name is required to create an application password.
kk_KZ: Для создания пароля приложения требуется указать название приложения.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
kk_KZ: Өздігінен WordPress жаңарту сәтті аяқталмады - <a href="%s">жәңартуды қазір қайталаңыз</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
kk_KZ: WordPress аутоматты түрде жаңарту жүйесінде ақаулар пайда болды. Сайт әкімшісіне хабарласыңыз.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
kk_KZ: Қате орын алды, демек бұл веб-арна істе жоқ болуы мүмкін. Әрекетті кейін қайталаңыз.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
kk_KZ: Қате орын алды. Бұл бетті қайта жүктеңіз де әрекетті қайталаңыз.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
kk_KZ: При добавлении вас к этому сайту произошла ошибка. Перейти на <a href="%s">главную страницу</a>.

en: An error occurred authorizing your %s account.
kk_KZ: %s атыңызды тексеру барысында қателік туындады.

en: An error occurred authorizing your account.
kk_KZ: Тексеру барысында қателіктер туындады

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
kk_KZ: Кері қотаруда қате орын алды. Кейін қайталап көріңіз.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
kk_KZ: При обновлении %1$s произошла ошибка: %2$s

en: An error occurred.
kk_KZ: Қате пайда болды.

en: An error occurred. Please try again.
kk_KZ: Произошла ошибка. Пожалуйста попробуйте снова.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
kk_KZ: Ошибка с типом %1$s возникла на строке %2$s файла %3$s. Сообщение об ошибке: %4$s

en: An unexpected error occurred
kk_KZ: Күптеген қателік туындады. Ғафу етіңіз!

en: An unknown error occurred
kk_KZ: Беймәлім қате пайда болды

en: An unknown error occurred.
kk_KZ: Произошла неизвестная ошибка.

en: Anadyr
kk_KZ: Анадыр

en: Anchorage
kk_KZ: Анкориж

en: Andorra
kk_KZ: Андорра

en: Anguilla
kk_KZ: Ангилья

en: Anonymous
kk_KZ: Қолқоюсыз

en: Another update is currently in progress.
kk_KZ: Басқа жаңарту осы кезде орындалуда.

en: Antananarivo
kk_KZ: Антананариву

en: Antarctica
kk_KZ: Антарктика

en: Antigua
kk_KZ: Антигуа

en: Any extra capabilities assigned to the user.
kk_KZ: Пайдаланушыға тағайындалған кез келген қосымша мүмкіндіктері.

en: Anyone can register
kk_KZ: Әркім тіркелуі мүмкін

en: Anyone posts a comment
kk_KZ: Біреу пікірін орналастырғанда

en: Apia
kk_KZ: Апия

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
kk_KZ: Кешірім өтінеміз, бірақ сұралған табылмады. Бәлкім, іздеcтіруіңіз көмектесер.

en: Appearance
kk_KZ: Сыртқы көрінісі

en: Application Passwords
kk_KZ: Қосымшаның құпия сөзі

en: Application password not found.
kk_KZ: Пароль приложения не найден.

en: Application passwords are not available for your account. Please contact the site administrator for assistance.
kk_KZ: Пароли приложений недоступны для вашей учётной записи. Обратитесь к администратору сайта за помощью.

en: Application passwords are not available.
kk_KZ: Пароли приложений недоступны.

en: Apply
kk_KZ: Қолдану

en: Apply changes to:
kk_KZ: Өзгерістерді қайсыған қолдану:

en: Apply coupon
kk_KZ: Купонды қосу

en: Approve
kk_KZ: Мақұлдау

en: Approve and Reply
kk_KZ: Мақұлдау және жауап беру

en: Approve comment
kk_KZ: Пікірді мақұлдау

en: Approve it: %s
kk_KZ: Бұны мақұлдау: %s

en: Approve this comment
kk_KZ: Пікірді мақұлдау

en: Approved
kk_KZ: Мақұлданған

en: April
kk_KZ: Сәуір

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
kk_KZ: Сәу

en: Aqtau
kk_KZ: Ақтау

en: Aqtobe
kk_KZ: Ақтөбе

en: Arabic
kk_KZ: Арабский

en: Araguaina
kk_KZ: Арагуйана

en: Arbitrary HTML code.
kk_KZ: Произвольный HTML-код.

en: Arbitrary text.
kk_KZ: Произвольный текст.

en: Archive
kk_KZ: Мұрағат

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Архивы <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Архивы <span class="count">(%s)</span>

en: Archived
kk_KZ: Мұрағатталды

en: Archives
kk_KZ: Мұрағаттар

en: Arctic
kk_KZ: Арктика

en: Are you sure it exists?
kk_KZ: Бұл рас бар зат па?

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
kk_KZ: Вы уверены, что сервер базы данных не находится под большой нагрузкой?

en: Are you sure the database server is running?
kk_KZ: Вы уверены, что сервер базы данных запущен?

en: Are you sure you have the correct username and password?
kk_KZ: Вы уверены, что указали правильное имя пользователя и пароль?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
kk_KZ: Вы уверены, что ввели правильное имя сервера?

en: Are you sure you want to delete this theme?
kk_KZ: Вы точно хотите удалить эту тему?

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
kk_KZ: Вы точно хотите отменить ваши неопубликованные изменения?

en: Are you sure you want to do this?
kk_KZ: Мынаны істеу үшін қалауыңызға нақтылысыз ба?

en: Are you sure you're ready?
kk_KZ: Дайынсыз ба?

en: Argentina
kk_KZ: Аргентина

en: Article
kk_KZ: Мақала

en: Artist
kk_KZ: Орындаушы

en: Aruba
kk_KZ: Аруба

en: As a browser icon
kk_KZ: Браузер айконы ретінде

en: As an app icon
kk_KZ: Қосымша айкон ретінде

en: Ascending
kk_KZ: Артуы бойынша

en: Ascending.
kk_KZ: Артуы бойынша

en: Ashgabat
kk_KZ: Ашхабат

en: Ashkhabad
kk_KZ: Ашхабад

en: Asia
kk_KZ: Азия

en: Asmara
kk_KZ: Асмера

en: Asmera
kk_KZ: Асмера

en: Aspect ratio:
kk_KZ: Пішімдік арақатынасы:

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
kk_KZ: Назначьте родительский элемент для создания иерархии. "Джаз" например может быть родителем для "бибоп" и "биг-бэнд".

en: Assigned Menu
kk_KZ: Назначенное меню

en: Astrakhan
kk_KZ: Астрахан

en: Asuncion
kk_KZ: Асунсьон

en: At a Glance
kk_KZ: Шолып шығу

en: Athens
kk_KZ: Афины

en: Atikokan
kk_KZ: Атикокан

en: Atka
kk_KZ: Атка

en: Atlantic
kk_KZ: Атлантика

en: Attach
kk_KZ: Файлды тіркеу

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
kk_KZ: Ағымдағы контентке &#8220;%s&#8221; тіркеу

en: Attach to existing content
kk_KZ: Бар жазбаға тіркеу

en: Attaching Files
kk_KZ: Прикрепление файлов

en: Attachment
kk_KZ: Қыстырма

en: Attachment Attributes
kk_KZ: Тіркеме сипаттары

en: Attachment Details
kk_KZ: Файл параметрі

en: Attachment Display Settings
kk_KZ: Файл келбетін баптау

en: Attachment Page
kk_KZ: Тіркеме беті

en: Attachment Post URL
kk_KZ: Ссылка на страницу вложения

en: Attachment Preview
kk_KZ: Предварительный просмотр вложения

en: Attachment details
kk_KZ: Файл параметрі

en: Attachment post ID
kk_KZ: ID записи вложения

en: Attachment type.
kk_KZ: Тіркеме түрі.

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
kk_KZ: Пытаться оповестить блоги, упоминаемые в статье

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
kk_KZ: Берілген фотоның сапасы белгіленгеннен артық[1,100].

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
kk_KZ: Попытка вывести шорткод без функции обработки: %s

en: Attend an upcoming event near %s.
kk_KZ: Поучаствовать в предстоящем мероприятии рядом с %s.

en: Attribute all content to:
kk_KZ: Связать всё содержимое:

en: Attributes
kk_KZ: Атрибуттар

en: Attributes for the block.
kk_KZ: Атрибуты для блока.

en: Auckland
kk_KZ: Окленд

en: Audio
kk_KZ: Аудио

en: Audio Codec:
kk_KZ: Аудиокодек:

en: Audio Format:
kk_KZ: Аудиоформат:

en: Audio Player
kk_KZ: Аудио плейер

en: Audio Post
kk_KZ: Аудио жазба

en: Audio Widget
kk_KZ: Аудио

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
kk_KZ[0]: Аудио виджет (%d)
kk_KZ[1]: Аудио виджеты (%d)

en: Audio details
kk_KZ: Аудио деталдары

en: Audio title
kk_KZ: Название аудиозаписи

en: Audio title&hellip;
kk_KZ: Название аудиозаписи...

en: Audio, Video, or Other File
kk_KZ: Аудио, видео или другой файл

en: August
kk_KZ: Тамыз

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
kk_KZ: Там

en: Australia
kk_KZ: Австралия

en: Author
kk_KZ: Туындыгері

en: Author URL of the user.
kk_KZ: Пайдаланушы URL авторы

en: Author:
kk_KZ: Авторы:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
kk_KZ: Автор: %1$s (IP адрес: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
kk_KZ: Автор: %s

en: Authorizing&hellip;
kk_KZ: Рұқсаттама...

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
kk_KZ: Авторы могут публиковать и редактировать свои записи, а также загружать файлы.

en: Authors:
kk_KZ: Туындыгерлері:

en: Auto
kk_KZ: Авто

en: Auto Draft
kk_KZ: Өз жобажазба

en: Auto add pages
kk_KZ: Автоматически добавлять страницы

en: Automatically add new top-level pages to this menu
kk_KZ: Бұл мәзірге автоматпен жоғары деңгейлі беттер қосу

en: Automatically add paragraphs
kk_KZ: Ежелерді өз үстеу

en: Autoplay
kk_KZ: Автоплей

en: Autosave by %s
kk_KZ: Автосохранение пользователя %s

en: Available Actions
kk_KZ: Доступные действия

en: Available Tools
kk_KZ: Все инструменты

en: Available Widgets
kk_KZ: Қатынаулы уиджеттер

en: Avatar
kk_KZ: Аватар

en: Avatar Display
kk_KZ: Аватар бейнеленуі

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
kk_KZ: %d пиксел сурет өлшемі аватар URL.

en: Avatar URLs for the user.
kk_KZ: Пайдаланушы аватар URL-ы.

en: Avatars
kk_KZ: Аватарлар

en: Average Rating
kk_KZ: Орташа рейтингі

en: Azores
kk_KZ: Азор аралдары

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
kk_KZ: ТЕСТИРУЕТЕ БЕТА-ВЕРСИЮ?
    =======================
    
    Это сообщение приходит тем, кто использует версию WordPress в разработке.
    
    Если вы считаете, что эти проблемы могут быть вызваны ошибкой в WordPress --
    пожалуйста, сообщите о ней.
     * Создайте тему на форуме поддержки: https://ru.forums.wordpress.org/forum/alphabeta
     * Или напишите в багтрекер: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Спасибо! -- Команда WordPress

en: Back
kk_KZ: Назад

en: Background
kk_KZ: Өңдік сурет

en: Background Color
kk_KZ: Фон түсі

en: Background Image
kk_KZ: Фон сурет

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
kk_KZ: Қайталау

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
kk_KZ: Айналдыру

en: Background color
kk_KZ: Цвет фона

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
kk_KZ: Өңдік жаңартылды. Көрінісі үшін <a href="%s">сайт бетіне барыңыз</a>.

en: Backordered
kk_KZ: Алдын-ала қойылған

en: Baghdad
kk_KZ: Бағдат

en: Bahia
kk_KZ: Баия

en: Bahrain
kk_KZ: Бахрейн

en: Baku
kk_KZ: Баку

en: Bamako
kk_KZ: Бамако

en: Band
kk_KZ: Музыкалық топ

en: Bandwidth:
kk_KZ: Кеңдігі:

en: Bangkok
kk_KZ: Бангкок

en: Bangui
kk_KZ: Банги

en: Banjul
kk_KZ: Банжул

en: Banner
kk_KZ: Баннер

en: Bar
kk_KZ: Жақтау

en: Barbados
kk_KZ: Барбадос

en: Barnaul
kk_KZ: Барнаул

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
kk_KZ: &ldquo;%s&rdquo; бірінші пікір қалдыр!

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
kk_KZ: Поскольку вы используете %1$s, сайты вашей сети должны использовать подкаталоги. Если вы хотите использовать поддомены, стоит перейти на %2$s.

en: Before a comment appears
kk_KZ: Пікір жариялау алдында

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
kk_KZ: Әкелім файлын кері қотару мүмкін болуыңыздың алдында, келесі қатені жөндеуіңіз керек:

en: Beirut
kk_KZ: Бейрут

en: Belarusian
kk_KZ: Беларусский

en: Belem
kk_KZ: Белем

en: Belfast
kk_KZ: Белфаст

en: Belgrade
kk_KZ: Белград

en: Belize
kk_KZ: Белиз

en: Berlin
kk_KZ: Берлин

en: Bermuda
kk_KZ: Бермуд аралдары

en: Billing address
kk_KZ: Сатып алушы мекенжайы

en: Billing address.
kk_KZ: Сатып алушы мекенжайы.

en: Billing details
kk_KZ: Төлем деректемелері

en: Billing email
kk_KZ: Сатып алушы email

en: Biographical Info
kk_KZ: Өмірбаяндық мәліметтері

en: Bishkek
kk_KZ: Бішкек

en: Bissau
kk_KZ: Бисау

en: Bitrate
kk_KZ: Битрейт

en: Bitrate Mode
kk_KZ: Битрейт режімі

en: Bitrate:
kk_KZ: Битрейт

en: Black
kk_KZ: Қара

en: Blanc-Sablon
kk_KZ: Бланк-Саблон

en: Blank
kk_KZ: Бос

en: Blantyre
kk_KZ: Блантайр

en: Block
kk_KZ: Блок

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
kk_KZ: Блок "%1$s" не содержит стиля с именем "%2$s.".

en: Block attributes.
kk_KZ: Атрибуты блока.

en: Block category.
kk_KZ: Категория блока.

en: Block example.
kk_KZ: Пример блока.

en: Block keywords.
kk_KZ: Ключевые слова блока.

en: Block name must be a string.
kk_KZ: Имя блока должно быть строкой.

en: Block name.
kk_KZ: Имя блока.

en: Block namespace.
kk_KZ: Пространство имен блока.

[ctx: Block pattern category]
en: About
kk_KZ: Біз жайлы

[ctx: Block pattern category]
en: Banners
kk_KZ: Баннерлер

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
kk_KZ: Батырмалар

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
kk_KZ: Бағандар

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
kk_KZ: Галерея

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
kk_KZ: Тақырыптар

[ctx: Block pattern category]
en: Posts
kk_KZ: Жазбалар

[ctx: Block pattern category]
en: Team
kk_KZ: Тобымыз

[ctx: Block pattern category]
en: Text
kk_KZ: Текст

en: Block pattern category name must be a string.
kk_KZ: Блок үлгісі санатының атауы жол болуы керек.

en: Block style name must be a string.
kk_KZ: Имена типов блоков должны быть строкой.

en: Block style variations.
kk_KZ: Стилевые вариации блока.

en: Block supports.
kk_KZ: Поддержка блока.

en: Block type "%s" is already registered.
kk_KZ: Тип блока "%s" уже зарегистрирован.

en: Block type "%s" is not registered.
kk_KZ: Тип блока "%s" не зарегистрирован.

en: Block type names must be strings.
kk_KZ: Имена типов блоков должны быть строкой.

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
kk_KZ: Имена типов блоков должны использовать префикс пространства имен. Например: my-plugin/my-custom-block-type

en: Block type names must not contain uppercase characters.
kk_KZ: Имена типов блоков не должны содержать символов в верхнем регистре.

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
kk_KZ: Изменить вертикальное выравнивание

en: Blocked
kk_KZ: Тосқауыл қойылған

en: Blockquote
kk_KZ: Дәйексөз

en: Blocks
kk_KZ: Блоки

en: Blog
kk_KZ: Блог

en: Blog Archives
kk_KZ: Блог мұрағаты

en: Blog Title
kk_KZ: Блог атауы

en: Blog URL:
kk_KZ: Блог URL-ы:

en: Blog at WordPress.com
kk_KZ: WordPress.com-дағы блог

en: Blog pages show at most
kk_KZ: Блог беттерінде бейнеленетін ең көбі

en: Blog pages show at most.
kk_KZ: Блог беттері максимум саны.

en: Blog suspended.
kk_KZ: Блогтың жұмысы тоқтатылды.

en: Bloggers
kk_KZ: блогшылар

en: Blogroll
kk_KZ: Блог-таспа

en: Blogs I Follow
kk_KZ: Оқитын блогтарым

en: Blue
kk_KZ: Көк

en: Boa Vista
kk_KZ: Боа-Виста

en: Bogota
kk_KZ: Богота

en: Boise
kk_KZ: Бойсе

en: Bold
kk_KZ: Қалың

en: Book
kk_KZ: Кітап

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
kk_KZ: <a href="%3$s" title="%4$s тұрақты сілтемесі" rel="bookmark">Тұрақты сілтемесінің</a> бетбелгісі.

en: Bookmarks
kk_KZ: Бетбелгілер

en: Books
kk_KZ: Кітаптар

en: Border
kk_KZ: Жиегі

en: Border color
kk_KZ: Шеттердің түсі

en: Both registration and last updated dates must be provided.
kk_KZ: Должны быть указаны дата регистрации и дата последнего обновления.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
kk_KZ: Дата регистрации и дата последнего обновления должны быть действительными датами.

en: Bottom
kk_KZ: Төменгі

en: Bottom Left
kk_KZ: Төменгі сол жақ

en: Bottom Right
kk_KZ: Төменгі оң жақ

en: Bougainville
kk_KZ: Бугенвилл

en: Bratislava
kk_KZ: Братислава

en: Brazzaville
kk_KZ: Браззавиль

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
kk_KZ: Пікірлерді әр бетте %1$s үстіңгі деңгейлі пікірі бар және әдепкі бейнелетін %2$s беті бар беттерге ажырату.

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
kk_KZ: Жоспарланған қызмет көрсету үшін қысқа мерзімге қатынаулы емес. Кері қайтып минөттен кейін тексеріңіз.

en: Brisbane
kk_KZ: Брисбен

en: British English
kk_KZ: Британский английский

en: Broken Hill
kk_KZ: Броукен-Хил

en: Brown
kk_KZ: Қоңыр

en: Browse our themes in alphabetical order.
kk_KZ: Блог келбеттерін әліппелік ретпен қараңыз

en: Browse revisions
kk_KZ: Просмотреть редакции

en: Brunei
kk_KZ: Бруней

en: Brussels
kk_KZ: Бруссель

en: Bucharest
kk_KZ: Бухарест

en: Budapest
kk_KZ: Будапешт

en: Buenos Aires
kk_KZ: Буэнос-Айрес

en: Bujumbura
kk_KZ: Бужумбура

en: Bulgarian
kk_KZ: Болгарский

en: Bulk Actions
kk_KZ: Топтық әрекеттер

en: Bulk Edit
kk_KZ: Топтық өңдеу

en: Bulk actions
kk_KZ: Топтық әрекеттер

en: Bulk edit
kk_KZ: Топтық өңдеу

en: Bulk select
kk_KZ: Множественный выбор

en: Bulleted list
kk_KZ: Маркированный список

en: Business
kk_KZ: Бизнес

en: Busingen
kk_KZ: Бузиңген

en: Button
kk_KZ: Кнопка

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
kk_KZ: Следующая

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
kk_KZ: Предыдущая

en: Button text
kk_KZ: Батырма мәтіні

en: Buttons
kk_KZ: Кнопки

en: Buy now
kk_KZ: Қазір сатып ал

en: By %s
kk_KZ: Туындыгері: %s

en: By %s.
kk_KZ: Авторы: %s.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
kk_KZ: Әдетке сай жаңа қолданушыларға сайтқа қосылғаны жөнінде хабар хат келеді. Бұл хатқа сондай-ақ кілтсөзді қайта теру сілтемесі салынған. Жаңа қолданушыға сәлем хат жолдау керек болса қанат белгісін алыңыз.

en: By: %s
kk_KZ: Туындыгері: %s

en: CSS Classes
kk_KZ: CSS түрі

en: CSS Classes (optional)
kk_KZ: CSS таптары (міндетті емес)

en: CSS Stylesheet Editor
kk_KZ: CSS стильді өзгерту

en: CSS code
kk_KZ: код CSS

en: Cafe
kk_KZ: Кафе

en: Cairo
kk_KZ: Каир

en: Calcutta
kk_KZ: Калькутта

en: Calendar
kk_KZ: Күнтізбе

en: Cambridge Bay
kk_KZ: Кеймбридж-Бей

en: Campo Grande
kk_KZ: Кампо Гранде

en: Can anyone register on this site?
kk_KZ: Осы сайтқа біреу тіркеле ала ма?

en: Canary
kk_KZ: Канар аралдары

en: Canberra
kk_KZ: Канберра

en: Cancel
kk_KZ: Болдырмау

en: Cancel Edit
kk_KZ: Отменить редактирование

en: Cancel edit
kk_KZ: Отменить редактирование

en: Cancel password change
kk_KZ: Отменить смену пароля

en: Cancel reply
kk_KZ: Жауап беруден бас тарту

en: Cancun
kk_KZ: Канкун

en: Cannot create a comment with that type.
kk_KZ: Бұл түрмен пікір қалдыру мүмкін емес.

en: Cannot create a revision of a revision
kk_KZ: Түзетудің түзетуін жасау мүмкін емес.

en: Cannot create a user with an empty login name.
kk_KZ: Кіру аты бос болған пайдаланушыны жою мүмкін емес.

en: Cannot create existing comment.
kk_KZ: Бар пікірді құру мүмкін емес.

en: Cannot create existing post.
kk_KZ: Бар жазбаны жарату мүмкін емес.

en: Cannot create existing user.
kk_KZ: Бар пайдаланушы құру мүмкін емес.

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
kk_KZ: Невозможно удалить активный плагин. Пожалуйста, сначала отключите его.

en: Cannot load %s.
kk_KZ: %s қотарылмады.

en: Cannot load image metadata.
kk_KZ: Сурет метадеректерінің жүктелуі мүмкін емес.

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
kk_KZ: Нельзя изменить размер изображения: не установлены ни высота, ни ширина.

en: Cannot save image metadata.
kk_KZ: Сурет метадеректерінің сақталуы мүмкін емес.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
kk_KZ: Аталық термін орнату мүмкін емес, таксономия иерархиялық емес.

en: Cannot stabilize objects. Convert the object to an array first.
kk_KZ: Стабилизация объектов невозможна. Преобразуйте объект в массив.

en: Cannot view post type.
kk_KZ: Жазба түрін көру мүмкін емес.

en: Cannot view status.
kk_KZ: Мәртебесін көру мүмкін емес.

en: Capabilities
kk_KZ: Возможности

en: Cape Verde
kk_KZ: Кабо-Верде

en: Caption
kk_KZ: Ұғындырмасы

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
kk_KZ: Тіркеме айдары дерекқорда бар.

en: Caption&hellip;
kk_KZ: Подпись...

en: Captions
kk_KZ: Подписи

en: Captions/Subtitles
kk_KZ: Әріптер

en: Caracas
kk_KZ: Каракас

en: Card code
kk_KZ: Карта коды

en: Card number
kk_KZ: Карта нөмері

en: Cart
kk_KZ: Себет

en: Cart totals
kk_KZ: Себет ішінде

en: Casablanca
kk_KZ: Касабланка

en: Casey
kk_KZ: Кейси

en: Cash on delivery
kk_KZ: Жеткізгенде ақшамен төлеу

en: Catalan
kk_KZ: Каталонский

en: Catamarca
kk_KZ: Катамарка

en: Categories
kk_KZ: Санаттар

en: Categories and Tags Converter
kk_KZ: Санаттар мен кілтсөздер түрлендіргіші

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
kk_KZ: <a href="%s">Санатты кілтсөзге түрлендіргішін</a> пайдаланып, санаттарды кілтсөздерге іріктемелі түрлендіренуі мүмкін.

en: Categories deleted.
kk_KZ: Категориялар өшірілді.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
kk_KZ: У рубрик есть иерархия, т.е. они могут быть вложенными и содержать подрубрики. У меток иерархии нет, и вложенными они быть не могут. Иногда владельцы сайтов начинают использовать один вариант, но затем понимают, что для их содержимого другой подошёл бы лучше.

en: Categories list
kk_KZ: Айдарлар тізімі

en: Categories list navigation
kk_KZ: Айдарлар тізімі навигациясы

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
kk_KZ: Кілтсөздерге қарағанда санаттар сатылы құрымды игеруі мүмкін. Мысалы Күйлер санаты болса, соның ішінде Төкпе және Шертпе үшін еншілес санаттар болуы мүмкін. Толығымен қалауыңыз бойынша.

en: Categories:
kk_KZ: Санаттары:

en: Categories:
kk_KZ: Санаттары:

en: Categories: %s
kk_KZ: Санаттар: %s

en: Category
kk_KZ: Категория

en: Category added.
kk_KZ: Айдар қосылды

en: Category deleted.
kk_KZ: Рубрика удалена.

en: Category not added.
kk_KZ: Рубрика не добавлена.

en: Category not updated.
kk_KZ: Рубрика не обновлена.

en: Category updated.
kk_KZ: Айдар жаңартылды

en: Caution:
kk_KZ: Абай болыңыз:

en: Cayenne
kk_KZ: Кайенна

en: Cayman
kk_KZ: Кайман

en: Cell padding
kk_KZ: Ұя шегінісі

en: Cell spacing
kk_KZ: Ұя арасы бос жер

en: Cell type
kk_KZ: Тип ячейки

en: Center
kk_KZ: Орталық

en: Ceuta
kk_KZ: Сеута

en: Chagos
kk_KZ: Чагос

en: Change
kk_KZ: Өзгерту

en: Change Frequency
kk_KZ: Изменить частоту

en: Change Theme
kk_KZ: Келбетін өзгерту

en: Change audio
kk_KZ: Изменить аудио

en: Change file
kk_KZ: Файл өзгерту

en: Change image
kk_KZ: Суретті айырбастау

en: Change logo
kk_KZ: Логоны өзгерту

en: Change role to&hellip;
kk_KZ: Рөлін өзгерту&hellip;

en: Change theme
kk_KZ: Сменить тему

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
kk_KZ[0]: Изменить тип %d блока
kk_KZ[1]: Изменить тип %d блока

en: Change video
kk_KZ: Video өзгерту

en: Changed roles.
kk_KZ: Рөлдері өзгертілді.

en: Changes have already been trashed.
kk_KZ: Изменения уже были удалены в корзину.

en: Changes saved.
kk_KZ: Өзгерстір сақталды.

en: Changes trashed successfully.
kk_KZ: Изменения удалены в корзину.

en: Changeset is being edited by other user.
kk_KZ: Набор изменений редактируется другим пользователем.

en: Changing to %s
kk_KZ: %s қалтасына өзгерту

en: Chapters
kk_KZ: Главы

en: Chatham
kk_KZ: Чатэм

en: Cheatin&#8217; uh?
kk_KZ: Айлакерлік пе?

en: Check Spelling
kk_KZ: Емлені тексеру

en: Check for Spam
kk_KZ: Спамға тексеру

en: Check your email
kk_KZ: Проверьте вашу почту

en: Check your email for the confirmation link.
kk_KZ: Растау сілтемесі үшін Э-поштаңызды тексеріңіз.

en: Check your email for your new password.
kk_KZ: Жаңа құпия сөзіңіз үшін Э-поштаңызды тексеріңіз

en: Checkout
kk_KZ: Төлеу

en: Chicago
kk_KZ: Чикаго

en: Chihuahua
kk_KZ: Чиуауа

en: Chinese
kk_KZ: Китайский

en: Chinese (Simplified)
kk_KZ: Китайский (упрощенный)

en: Chinese (Traditional)
kk_KZ: Китайский (традиционный)

en: Chisinau
kk_KZ: Кишинёв

en: Chita
kk_KZ: Шита

en: Choibalsan
kk_KZ: Чойбалсан

en: Chongqing
kk_KZ: Чунцин

en: Choose Image
kk_KZ: Выбрать изображение

en: Choose a Background Image
kk_KZ: Выберите фоновое изображение

en: Choose a Custom Header
kk_KZ: Выберите произвольный заголовок

en: Choose a city in the same timezone as you.
kk_KZ: Бірдей уақыт белдеуіндегі қаланы таңдаңыз.

en: Choose a file from your computer:
kk_KZ: Компьютеріңізден файл таңдау:

[ctx: Choose a help topic]
en: Choose a Category:
kk_KZ: Категорияны көрсет:

en: Choose an image from your computer:
kk_KZ: Компьютеріңізден сурет таңдау:

en: Choose audio
kk_KZ: Выберите аудио

en: Choose file
kk_KZ: Выберите файл

en: Choose from the most used tags
kk_KZ: Ең пайдаланылған кілтсөздерден таңдау

en: Choose image
kk_KZ: Выбор изображения

en: Choose logo
kk_KZ: Лого таңдаңыз

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
kk_KZ: Бас тақырып ретінде пайдалануын қалаған суреттің бөлігін таңдаңыз.

en: Choose the target frame for your link.
kk_KZ: Сілтемеңіздің мақсаттық жақтауын таңдаңыз.

en: Choose video
kk_KZ: Video сайлаңыз

en: Choose what to export
kk_KZ: Әкетім үшін таңдаңыз

en: Christmas
kk_KZ: Крисмас аралы

en: Chungking
kk_KZ: Чунцин

en: Chuuk
kk_KZ: Чуук

en: Cincinnati
kk_KZ: Ростов-на-Дону

en: City
kk_KZ: Шаһар

en: City:
kk_KZ: Город:

en: Classic
kk_KZ: Классический

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
kk_KZ: Горячие клавиши (блок классического редактора)

en: Clear
kk_KZ: Тазалау!

en: Clear Inactive Widgets
kk_KZ: Инактивті виджеттерді тазалау

en: Clear Results
kk_KZ: Нәтижелерді тазарту

en: Clear all information
kk_KZ: Барлық ақпаратты өшіру

en: Clear formatting
kk_KZ: Форматтауды тазалау

en: Cleared by Akismet
kk_KZ: Akismet тазалап шықты

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
kk_KZ: Нажмите &#8220;Добавить медиафайл&#8221; для загрузки файла изображения с вашего компьютера. Ваша тема лучше всего смотрится с изображением соответствующим размеру видео. &#8212; Вы сможете обрезать изображение после загрузки, чтобы оно идеально поместилось.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
kk_KZ: Нажмите &#8220;Добавить медиафайл&#8221; для загрузки файла изображения с вашего компьютера. Ваша тема лучше всего смотрится с изображением заголовка высотой %s пиксел. &#8212; Вы сможете обрезать изображение после загрузки, чтобы оно идеально поместилось.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
kk_KZ: Нажмите &#8220;Добавить медиафайл&#8221; для загрузки файла изображения с вашего компьютера. Ваша тема лучше всего смотрится с изображением заголовка размером %s пиксел. &#8212; Вы сможете обрезать изображение после загрузки, чтобы оно идеально поместилось.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
kk_KZ: Нажмите &#8220;Добавить медиафайл&#8221; для загрузки файла изображения с вашего компьютера. Ваша тема лучше всего смотрится с изображением заголовка шириной %s пиксел. &#8212; Вы сможете обрезать изображение после загрузки, чтобы оно идеально поместилось.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
kk_KZ: Нажмите &#8220;Далее&#8221;, чтобы начать добавлять ссылки в ваше новое меню.

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
kk_KZ: Қаңтарылған мәзір элементтерін ашық ету үшін Мәзірді сақтау түймешігін нұқыңыз.

en: Click here to cancel reply.
kk_KZ: Жауп болдырмау үшін мынаны нұқыңыз.

en: Click here to enter your code
kk_KZ: Кодыңызды жазыңыз

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
kk_KZ: Нажать на тему, чтобы увидеть её название, версию, автора, описание, метки и ссылку &laquo;Удалить&raquo;.

en: Click the image to edit or update
kk_KZ: Өңдеу не жаңарту үшін кескінді шертіңіз

en: Click to edit the site title.
kk_KZ: Сайт өңдеу үшін шерт

en: Click to edit this element.
kk_KZ: Елементті өңдеу үшін шерт

en: Click to edit this menu.
kk_KZ: Мәзір өңдеу үшін шерт

en: Click to edit this widget.
kk_KZ: Уиджетті өңдеу үшін шерт

en: Click to toggle
kk_KZ: Ажыратып-қосу үшін нұқыңыз

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
kk_KZ: Кнопка <strong>&laquo;Выберите файлы&raquo;</strong> откроет окно вашей операционной системы для просмотра файлов. Выберите файл и нажмите <strong>&laquo;Открыть&raquo;</strong> &#8212; на экране появится полоса загрузки.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
kk_KZ: При нажатии на элемент откроется окно &laquo;Параметры файла&raquo; в котором можно просмотреть файл и сделать небольшие правки. Все изменения будут автоматически сохранены.

en: Client version
kk_KZ: Клиент нұсқасы

en: Close
kk_KZ: Жабу

en: Close all open tags
kk_KZ: Ашық тег бәрін жабу

en: Close blockquote tag
kk_KZ: Дәйексөз тәгін жабу

en: Close bold tag
kk_KZ: Жуан қаріп тегін жабу

en: Close bulleted list tag
kk_KZ: Закрыть тег маркированного списка

en: Close code tag
kk_KZ: Тег кілтсанын жабу

en: Close deleted text tag
kk_KZ: Жойылған мәтін тәгті жабу

en: Close details dialog
kk_KZ: Закрыть окно с информацией

en: Close dialog
kk_KZ: Диалогты жабу

en: Close inserted text tag
kk_KZ: Закрыть тег вставленного текста

en: Close italic tag
kk_KZ: Курсив тәгін жабу

en: Close list item tag
kk_KZ: Закрыть тег элемента списка

en: Close media attachment panel
kk_KZ: Медиа тіркеу тақтасын жабыңыз

en: Close numbered list tag
kk_KZ: Закрыть тег нумерованного списка

en: Close reorder mode
kk_KZ: Ретін өзгерту режімі жабу

en: Close sharing dialog
kk_KZ: Ендірме терезесін жабу

en: Close the Customizer and go back to the previous page
kk_KZ: Баптама интерфейсін жауып алдыңғы бетке қайтыңыз.

en: Close uploader
kk_KZ: Жүктегішті жабу

en: Closed
kk_KZ: Жабылды

en: Cmd + letter:
kk_KZ: Cmd + әріп:

en: Cocos
kk_KZ: Кококс аралы

en: Code
kk_KZ: Код

en: Code editor
kk_KZ: Редактор кода

en: Code is Poetry
kk_KZ: Код — это поэзия.

en: Collapse Main menu
kk_KZ: Бас мәзірді жию

en: Collapse menu
kk_KZ: Жақтауды жинау

en: Colombo
kk_KZ: Коломбо

en: Color
kk_KZ: Түс

en: Color: %s
kk_KZ: Цвет: %s

en: Colors
kk_KZ: Түстер

en: Column
kk_KZ: Баған

en: Column group
kk_KZ: Группа столбцов

en: Columns
kk_KZ: Бағандары

en: Comment
kk_KZ: Пікір

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
kk_KZ: Комментарий %d содержит персональные данные, но не может быть анонимизирован.

en: Comment %d does not exist
kk_KZ:  %d пікір жоқ

en: Comment Author
kk_KZ: Автор комментария

en: Comment Author Email
kk_KZ: Адрес email автора комментария

en: Comment Author IP
kk_KZ: IP автора комментария

en: Comment Author URL
kk_KZ: URL автора комментария

en: Comment Author User Agent
kk_KZ: User Agent автора комментария

en: Comment Content
kk_KZ: Содержимое комментария

en: Comment Date
kk_KZ: Дата комментария

en: Comment Form
kk_KZ: Пікір формасы

en: Comment History
kk_KZ: Пікірлер тарихы

en: Comment Moderation
kk_KZ: Пікір модерациясы

en: Comment Submission Failure
kk_KZ: Пікір расталған жоқ

en: Comment URL
kk_KZ: URL комментария

en: Comment author must fill out name and e-mail
kk_KZ: Пікір туындыгері атын және Э-поштасын толтыруы жөн.

en: Comment author must fill out name and email
kk_KZ: Пікір туындыгері атын және Э-поштасын толтыруы жөн.

en: Comment author must have a previously approved comment
kk_KZ: Пікір туындыгері өткенде мақұлданған пікірді игеруі жөн

en: Comment author name and email are required.
kk_KZ: Пікір туындыгерінің аты мен Э-поштасы міндетті

en: Comment by %s marked as spam.
kk_KZ: %s пікірі қалаусыз ретінде белгіленді.

en: Comment by %s moved to the trash.
kk_KZ: %s пікірі Себетке жылжытылды.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
kk_KZ: Пікір алаңы берілген шектен асты.

en: Comment is required.
kk_KZ: Пікір талап етіледі

en: Comment moderation
kk_KZ: Пікір модерациясы

en: Comment must be manually approved
kk_KZ: Комментарий должен быть одобрен вручную

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
kk_KZ: ағыту

en: Comment on %1$s by %2$s
kk_KZ: %1$s туралы пікір, туындыгері %2$s

en: Comment status
kk_KZ: Статус комментария

en: Comment status was changed to %s
kk_KZ: Пікір қалдыру күйі %s деп өзгертілді

en: Comment:
kk_KZ: Пікір:

en: Comment: %s
kk_KZ: Пікір: %s

en: Comments
kk_KZ: Пікірлер

en: Comments %s
kk_KZ: Пікірлер %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
kk_KZ: Комментарии (%1$s): &laquo;(%2$s)&raquo;

en: Comments (%s)
kk_KZ: Пікірлер (%s)

en: Comments Feed
kk_KZ: Пікірлер веб-арнасы

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
kk_KZ: Коммент өшірілген<span class="screen-reader-text"> on %s</span>

en: Comments are closed.
kk_KZ: Пікірлер қалдыруы жабылған.

en: Comments feed
kk_KZ: Лента комментариев

en: Comments for %1$s searching on %2$s
kk_KZ: %1$s үшін пікірлерді %2$s ізделуде

en: Comments for %s
kk_KZ: %s үшін пікірлер

en: Comments list
kk_KZ: Список комментариев

en: Comments list navigation
kk_KZ: Навигация по списку комментариев

en: Comments navigation
kk_KZ: Пікір навигациясы

en: Comments on %s
kk_KZ: %s туралы пікірлер

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
kk_KZ: &#171;%s&#187; туралы пікірлер

en: Comments on: %s
kk_KZ: Пікірлер орны: %s

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
kk_KZ: Пікірлер әр бет үстінде %s пікір болып бейнеленуі жөн

en: ComodRivadavia
kk_KZ: Комодоро-Ривадавия

en: Comoro
kk_KZ: Комор аралы

en: Company
kk_KZ: Компания

en: Company name
kk_KZ: Компания

en: Company name.
kk_KZ: Компания.

en: Compare Plans
kk_KZ: Ұсыныстарды салыстыру

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
kk_KZ: &#171;%s&#187; түзетулерін сәйкестіру

en: Compare any two revisions
kk_KZ: Сравнить любые две редакции

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
kk_KZ: Сравнить две разные редакции можно, <strong>отметив галочку &laquo;Сравнить любые две редакции&raquo;</strong> справа.

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Завершенные <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Завершенные <span class="count">(%s)</span>

en: Conakry
kk_KZ: Конакри

en: Configuration
kk_KZ: Баптаулар

en: Configure
kk_KZ: Теңшеу

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
kk_KZ: Мұны теңшеу міндетті емес. Әдепкіснде бұл бос қалады.

en: Confirm
kk_KZ: Растау

en: Confirm Deletion
kk_KZ: Жоюды құптау

en: Confirm Password
kk_KZ: Подтвердите пароль

en: Confirm Removal
kk_KZ: Аластауды құптау

en: Confirm new password
kk_KZ: Жаңа құпия сөзді растаңыз

en: Confirm the "%s" action
kk_KZ: Подтверждение действия "%s"

en: Confirm use of weak password
kk_KZ: Әлсіз құпиясөзді қолдана беретініңізді растаңыз

en: Confirm your administration email
kk_KZ: Подтвердите ваш административный адрес email

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Подтвержденные <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Подтвержденные <span class="count">(%s)</span>

en: Connect with your WordPress.com account:
kk_KZ: Wordpress.com аккаунтымен кіру

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
kk_KZ: Байланыс үзіліп кетті немесе сервер бос емес. Қайтадан көріңіз.

en: Constrain proportions
kk_KZ: Үйлесімдерді шектеу

en: Contact
kk_KZ: іс байланыс

en: Contact Info
kk_KZ: Іс байланыс мәліметтері

en: Contact us
kk_KZ: Свяжитесь с нами

en: Contains the handle that defines the block style.
kk_KZ: Содержит элемент управления определяющий стиль блока.

en: Content
kk_KZ: Мазмұны

en: Content hash did not match expected.
kk_KZ: Контент һаш күтілгендей емес.

en: Content to export
kk_KZ: Содержимое для экспорта

en: Content, title, and excerpt are empty.
kk_KZ: Мазмұны, аталымы және үзіндісі бос.

en: Content:
kk_KZ: Контент:

en: Context provided by blocks of this type.
kk_KZ: Контекст, предоставляемый блоками этого типа.

en: Context values inherited by blocks of this type.
kk_KZ: Контекстные значения, наследуемые блоками этого типа.

en: Contextual Help Tab
kk_KZ: Вкладка контекстной помощи

en: Continue
kk_KZ: Жалғастыру

en: Continue reading
kk_KZ: Әрі қарай оқу

en: Continue reading %s
kk_KZ: Әрі қарай оқу %s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
kk_KZ: Оқуды жалғастыру <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
kk_KZ: Қатысушылар өзінің жазбаларын жазуы және реттеуі мүмкін, бірақ жазбаларды жарияламайды не тасушы файлдарын кері қотармайды.

en: Convert Category to Tag. | Convert Categories (%d) to Tags.
kk_KZ[0]: Категорияны ілмекке өзгерту.
kk_KZ[1]: Категорияларды (%d) ілмектерге өзгерту.

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
kk_KZ: :-) және :-P сияқты Смайликтер дисплейде графикаға ауыстыр.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
kk_KZ: Ұнату белгісін <code>:-)</code> және <code>:-P</code> деп көріну үшін ауыстыру

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
kk_KZ: Санаттарды таңбаларға не таңбаларды санаттарға іріктей отырып конверттеу.

en: Cookie expired.
kk_KZ: Куки истекли.

en: Cookies
kk_KZ: Кукилер

en: Copenhagen
kk_KZ: Копенгаген

en: Copied
kk_KZ: Скопировано

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
kk_KZ[0]: %d блок скопирован в буфер обмена.
kk_KZ[1]: %d блока скопированы в буфер обмена.

en: Copied!
kk_KZ: Скопировано!

en: Copy
kk_KZ: Көшіру

en: Copy URL
kk_KZ: Копировать URL

en: Copy URL to clipboard
kk_KZ: Скопировать URL в буфер обмена

en: Copy a Page
kk_KZ: Бетті көшіру

en: Copy a Post
kk_KZ: Жазбаны көшіру

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
kk_KZ: Осы URL-ды көшіріп өз WordPress сайтыңызға қойыңыз

en: Copy and paste this code into your site to embed
kk_KZ: Кілтсанды көшіріп сайтыңызға ендіріңіз

en: Copy table row
kk_KZ: Кесте жолын көшіру

en: Coral Harbour
kk_KZ: Корал-Харбор

en: Cordoba
kk_KZ: Кордова

en: Cost
kk_KZ: Құны

en: Costa Rica
kk_KZ: Коста-Рика

en: Could not access filesystem
kk_KZ: Файл жүйесіне қатынау мүмкін емес.

en: Could not access filesystem.
kk_KZ: Файл жүйесіне қатынау мүмкін емес.

en: Could not calculate resized image dimensions
kk_KZ: Өлшемі өзгертілген суреттің өлшемділіктері қайта есептелуі мүмкін емес

en: Could not copy file.
kk_KZ: Файл көшірілмеді.

en: Could not copy files.
kk_KZ: Файлдарды көшіру мүмкін емес.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
kk_KZ: Не удалось скопировать файлы. Вероятно, закончилось место на диске.

en: Could not create directory.
kk_KZ: Тізімдеме жасалмады.

en: Could not create user
kk_KZ: Не удалось создать пользователя

en: Could not delete application password.
kk_KZ: Невозможно удалить пароль приложения.

en: Could not delete application passwords.
kk_KZ: Невозможно удалить пароли приложения.

en: Could not delete meta value from database.
kk_KZ: Деректқор базасынан мета көлемді жою мүмкін емес.

en: Could not delete site from the database.
kk_KZ: Не удалось удалить сайт из базы данных.

en: Could not find an application password with that id.
kk_KZ: Невозможно найти пароль приложения с данным id.

en: Could not find the specified string.
kk_KZ: Не удалось найти указанную строку.

en: Could not fully remove the plugin %s.
kk_KZ: Невозможно полностью удалить плагин %s.

en: Could not fully remove the plugins %s.
kk_KZ: Қондырма(лар) толық аласталмады %s.

en: Could not fully remove the theme %s.
kk_KZ: Тақырып толық аласталмады %s.

en: Could not generate XML sitemap due to missing %s extension
kk_KZ: Создание XML-карты сайта невозможно, так как отсутствует расширение %s

en: Could not insert attachment into the database.
kk_KZ: Тіркеме дерекқорға енгізілмеді.

en: Could not insert term relationship into the database.
kk_KZ: Дерекбазға елемент байланысы ендірілмеді

en: Could not log out user sessions. Please try again.
kk_KZ: Не удалось выйти из сессий пользователя. Пожалуйста, попробуйте ещё раз.

en: Could not open file handle.
kk_KZ: Файл қолдай ашылмайды.

en: Could not parse the path.
kk_KZ: Не удалось разобрать путь.

en: Could not read image size.
kk_KZ: Сурет көлемі оқылмады.

en: Could not remove the old plugin.
kk_KZ: Ескі қондырманы аластау мүмкін емес.

en: Could not remove the old theme.
kk_KZ: Ескі тақырыпты аластау мүмкін емес.

en: Could not retrieve site data.
kk_KZ: Не удалось получить данные сайта.

en: Could not save application password.
kk_KZ: Невозможно сохранить пароль приложения.

en: Could not split shared term.
kk_KZ: Байланған елементтер бөлінбеді.

en: Could not update attachment in the database.
kk_KZ: Невозможно обновить информацию о вложении в базе данных.

en: Could not update comment in the database.
kk_KZ: Дерекқордағы пікір жаңартылмады.

en: Could not update comment status.
kk_KZ: Пікір қүйін жаңарту мүмкін емес.

en: Could not update site in the database.
kk_KZ: Не удалось обновить сайт в базе данных.

en: Could not update the email last sent time.
kk_KZ: Не удалось обновить время последней отправки письма.

en: Could not update the meta value of %s in database.
kk_KZ: Не удалось обновить значение мета для %s в базе данных.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
kk_KZ: %1$s (%2$s) файлын жазу мүмкін болмады.

en: Could not write file %s
kk_KZ: %s файлын жаза алмады

en: Country
kk_KZ: Ел

en: County
kk_KZ: Аудан

en: Coupon amount
kk_KZ: Купон саны

en: Coupon code
kk_KZ: Купон коды

en: Coupon submitted.
kk_KZ: Купон жіберліді.

en: Coupons
kk_KZ: Купондар

en: Create Menu
kk_KZ: Мәзірді жасау

en: Create New Menu
kk_KZ: Создать новое меню

en: Create Site
kk_KZ: Сайт жасау

en: Create a Configuration File
kk_KZ: Конфигурация файлын жасау

en: Create a New Site
kk_KZ: Жаңа сайт жасау

en: Create a New User
kk_KZ: Жаңа тіркелгі жасау

en: Create a brand new user and add them to this site.
kk_KZ: Создать учётную запись нового пользователя и добавить его к этому сайту.

en: Create a menu for this location
kk_KZ: Создать меню для этого места

en: Create a new gallery
kk_KZ: Жаңа галерей жасау

en: Create a new playlist
kk_KZ: Жаңа плей-лист жасау

en: Create a new video playlist
kk_KZ: Жаңа видео плей-лист жасау

en: Create audio playlist
kk_KZ: Аудио пле-лист жасау

en: Create gallery
kk_KZ: Галерей жасау

en: Create video playlist
kk_KZ: Видео тізім жасау

en: Create, edit, and delete menus
kk_KZ: Создавать, редактировать и удалять меню.

en: Creating
kk_KZ: Создание

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
kk_KZ: Создание страницы очень похоже на создание записи &#8212; экран можно таким же образом настраивать при помощи перетаскивания, вкладки &laquo;Настройки экрана&raquo; и сворачивания/разворачивания блоков. На этом экране также есть удобный полноэкранный режим, доступный как в визуальном, так и в текстовом редакторе по специальной кнопке. Редактор страниц работает так же, как и редактор записей, однако в блоке &laquo;Атрибуты страницы&raquo; есть несколько элементов, присущих только страницам.

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
kk_KZ: Пікір жасау жарамды авторы атты және электрондық пошта мәндерін талап етеді.

en: Creating comment failed.
kk_KZ: Пікір қалдыруға тиым.

en: Credits
kk_KZ: Участники

en: Creston
kk_KZ: Крестон

en: Croatian
kk_KZ: Хорватский

en: Crop
kk_KZ: Қию

en: Crop Aspect Ratio
kk_KZ: Пішімдік арақатынасын қию

en: Crop Header Image
kk_KZ: Бас тақырып суретін қию

en: Crop Image
kk_KZ: Суретті өңдеу

en: Crop Selection
kk_KZ: Бөлектелгенді қию

en: Crop and Publish
kk_KZ: Қию және жариялау

en: Crop image
kk_KZ: Суретті өңдеу

en: Crop thumbnail to exact dimensions
kk_KZ: Нобайды дәл өлшемділіктеріне қию

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
kk_KZ: Нобайды дәл өлшемдеріне қию (қалыпты жағдайда нобайлар қатысты шамада)

en: Crop your image
kk_KZ: Суретті қию

en: Crunching&hellip;
kk_KZ: Тығыздауда&hellip;

en: Ctrl + Alt + letter:
kk_KZ: Ctrl + Alt + әріп:

en: Ctrl + letter:
kk_KZ: Ctrl + әріп:

en: Cuiaba
kk_KZ: Куяба

en: Curacao
kk_KZ: Кюрасао

en: Current
kk_KZ: Текущий

en: Current Background Image
kk_KZ: Қазіргі өң суреті

en: Current Gravatar
kk_KZ: Қазіргі Gravatar

en: Current Header Image
kk_KZ: Қазіргі маңдай сурет

en: Current Page
kk_KZ: Ағымдық бет

en: Current Revision by %s
kk_KZ: Текущая редакция пользователя %s

en: Current Theme
kk_KZ: Қазіргі келбеті

en: Current administration email: %s
kk_KZ: Текущий email администратора: %s

en: Current header
kk_KZ: Қазіргі тақырыпат

en: Current page
kk_KZ: Ағымдық бет

en: Current page of the collection.
kk_KZ: Жинау ағымдағы беті.

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
kk_KZ: Проблемный плагин: %1$s (версия %2$s)

en: Current thumbnail
kk_KZ: Ағымдық нобай

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
kk_KZ[0]: Ағымда %s пікір мақұлдау үшін күтуде. Модерация тақтасына барыңыз:
kk_KZ[1]: Ағымда %s пікір мақұлдау үшін күтуде. Модерация тақтасына барыңыз:

en: Currie
kk_KZ: Карри

en: Custom
kk_KZ: Қосымша

en: Custom Background
kk_KZ: Өзгертпелі өң

en: Custom CSS
kk_KZ: Әдепкі CSS

en: Custom Colors
kk_KZ: Арнайы түстер

en: Custom Fields
kk_KZ: Қосымша өрістер

en: Custom HTML
kk_KZ: HTML-код

en: Custom HTML Widget
kk_KZ: Пользовательский HTML виджет

en: Custom Header
kk_KZ: Маңдайша суреті

en: Custom Link
kk_KZ: Әдеттегі сілтеме

en: Custom Links
kk_KZ: Қосымша сілтемелер

en: Custom Menu
kk_KZ: Қосымша мәзір

en: Custom Size
kk_KZ: Произвольный

en: Custom Structure
kk_KZ: Арнайы құрылымы

en: Custom URL
kk_KZ: Произвольный URL

en: Custom background if defined by the theme.
kk_KZ: Пользовательский фон, если определяется темой.

en: Custom color
kk_KZ: Еркін түс

en: Custom color palette if defined by the theme.
kk_KZ: Пользовательская палитра цветов, если определяется темой.

en: Custom date format:
kk_KZ: Произвольный формат даты:

en: Custom field deleted.
kk_KZ: Қосымша өріс жойылды.

en: Custom field updated.
kk_KZ: Қосымша өріс жаңартылды.

en: Custom font sizes if defined by the theme.
kk_KZ: Пользовательские шрифты, если определяются темой.

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
kk_KZ: Пользовательские предустановки градиента, если определяются темой.

en: Custom header if defined by the theme.
kk_KZ: Пользовательский заголовок, если определяется темой.

en: Custom installation script.
kk_KZ: Пользовательский скрипт установки.

en: Custom logo if defined by the theme.
kk_KZ: Пользовательский логотип, если определяется темой.

en: Custom maintenance message.
kk_KZ: Қызмет көрсетуде туралы өзгертпелі хабары.

en: Custom site deleted message.
kk_KZ: Сайт жойылған туралы өзгертпелі хабары.

en: Custom site inactive message.
kk_KZ: Сайт белсенді емес туралы өзгертпелі хабары.

en: Custom site suspended message.
kk_KZ: Сайт аялданған туралы өзгертпелі хабары.

en: Custom time format:
kk_KZ: Произвольный формат времени:

en: Custom:
kk_KZ: Өзгертпелі:

en: Customization Draft
kk_KZ: Черновик настроек

en: Customize
kk_KZ: Ыңғайла

en: Customize &#8220;%s&#8221;
kk_KZ: Настроить &laquo;%s&raquo;

en: Customize New Changes
kk_KZ: Жаңа өзгерістерді ретке келтіріңіз

en: Customize Your Site
kk_KZ: Настройте свой сайт

en: Customize theme: %s
kk_KZ: Настроить тему: %s

en: Customize: %s
kk_KZ: Настройка: %s

en: Customizer
kk_KZ: Теманы баптаушы

en: Customizing
kk_KZ: Баптау

en: Customizing &#9656; %s
kk_KZ: Баптау &#9656; %s

en: Customizing This Display
kk_KZ: Настройка отображения

en: Cut
kk_KZ: Қию

en: Cut table row
kk_KZ: Кесте жолын қию

en: Czech
kk_KZ: Чешский

en: Dacca
kk_KZ: Дакка

en: Dakar
kk_KZ: Дакар

en: Damascus
kk_KZ: Дамаск

en: Danish
kk_KZ: Датский

en: Danmarkshavn
kk_KZ: Данмаркшавн

en: Dar es Salaam
kk_KZ: Дар-ес-Салам

en: Dark
kk_KZ: Қара

en: Darwin
kk_KZ: Дарвин

en: Dashboard
kk_KZ: Бақылау&nbsp;тақтасы

en: Database Error
kk_KZ: Ошибка базы данных

en: Date
kk_KZ: Күні

en: Date Format
kk_KZ: Күн-ай пішімі

en: Date and time
kk_KZ: Дата и время

en: Date and time format
kk_KZ: Күні мен уақытының көрінісі:

en: Date range:
kk_KZ: Күн ауқымы:

en: Date/Time
kk_KZ: Күні/Уақыты

en: Date/time
kk_KZ: Дата/время

en: Davis
kk_KZ: Дэвис

en: Dawson
kk_KZ: Доусон

en: Dawson Creek
kk_KZ: Даусон шығанағы

en: Day
kk_KZ: День

en: Day and name
kk_KZ: Күн және атау

en: Daylight saving time begins on: %s.
kk_KZ: Переход на летнее время: %s.

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
kk_KZ: Жазғы уақыт басталу кезі: <code>%s</code>.

en: Deactivate
kk_KZ: Деактивациялау

en: Deactivate this plugin
kk_KZ: Бұл қондырманы доғару

en: December
kk_KZ: Желтоқсан

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
kk_KZ: Жел

en: Decrease indent
kk_KZ: Шегіністі азайту

en: Default
kk_KZ: Сұраусыз

en: Default Avatar
kk_KZ: Әдепкі аватар

en: Default Images
kk_KZ: Әдепкі суреттер

en: Default Link Category
kk_KZ: Сілтеменің әдепкі санаты

en: Default Mail Category
kk_KZ: Э-поштаның әдепкі санаты

en: Default Post Category
kk_KZ: Жазбаның әдепкі санаты

en: Default Post Format
kk_KZ: Жазбаның әдепкі пішімі

en: Default Style
kk_KZ: Стиль по умолчанию

en: Default article settings
kk_KZ: Мақаланың әдепкі параметрлері

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
kk_KZ: sanattalmaghan

en: Default comment status
kk_KZ: Әдепкі пікір статусы

en: Default is %s
kk_KZ: По умолчанию: %s

en: Default post category.
kk_KZ: Әдепкі пост санаты

en: Default post format
kk_KZ: Жазбаның әдепкі пішімі

en: Default post format.
kk_KZ: Әдепкі пост пішімі.

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
kk_KZ: saelem-aelem

en: Default shortcuts,
kk_KZ: Әдепкі ярлықтар

en: Delete
kk_KZ: Жою

en: Delete &#8220;%s&#8221;
kk_KZ: Өшіру &#8220;%s&#8221;

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
kk_KZ: Біржола &#8220;%s&#8221; жою

en: Delete Menu
kk_KZ: Мәзірді аластау

en: Delete My Site Permanently
kk_KZ: Удалить мой сайт навсегда

en: Delete Permanently
kk_KZ: Біржола жою

en: Delete Site
kk_KZ: Сайтты аластау

en: Delete Users
kk_KZ: Тіркелгілерді аластау

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
kk_KZ: Удалить элемент меню можно, <strong>раскрыв его и нажав ссылку &laquo;Удалить&raquo;</strong>.

en: Delete all content.
kk_KZ: Удалить всё содержимое

en: Delete column
kk_KZ: Удалить столбец

en: Delete image
kk_KZ: Суретті өшіру

en: Delete it: %s
kk_KZ: Мынаны жою: %s

en: Delete permanently
kk_KZ: Удалить навсегда

en: Delete row
kk_KZ: Жолды жою

en: Delete table
kk_KZ: Кесте жою

en: Delete this comment permanently
kk_KZ: Бұл элементті тұрақты жою

en: Delete this item permanently
kk_KZ: Бұл элементті тұрақты жою

en: Delete this link from your profile?
kk_KZ: Бұл сілтемені өз баптау бөліміңізден өшіруді қалайсыз ба?

en: Deleted
kk_KZ: Өшірілді

en: Deleted text (strikethrough)
kk_KZ: Жойылған мәтін(strikethrough)

en: Deleted:
kk_KZ: Өшірілді:

en: Deleting Links
kk_KZ: Удаление ссылок

en: Denied: %s
kk_KZ: Отказано: %s

en: Denver
kk_KZ: Денвер

en: Descending
kk_KZ: Кемуі бойынша

en: Descending.
kk_KZ: Кемуі бойынша

en: Description
kk_KZ: Сипаттамасы

en: Description (optional)
kk_KZ: Сиппаттау(қалауыңыз бойынша)

en: Description of block type.
kk_KZ: Описание типа блока.

en: Description of the user.
kk_KZ: Пайдаланушы сипаттамасы

en: Descriptions
kk_KZ: Описания

en: Deselect
kk_KZ: Белгілеуді алу

en: Design
kk_KZ: Келбеті

en: Desktop
kk_KZ: компьютер

en: Destination folder already exists.
kk_KZ: Тағайындалған қалта әлдеқашан бар.

en: Detach
kk_KZ: Отвязать

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
kk_KZ: &#8220;%s&#8221; дан айыру

en: Details
kk_KZ: Егжей-тегжейі

en: Details about the media file, specific to its type.
kk_KZ: Медиа файл, оның түрі  туралы толық ақпарат.

en: Details for theme: %s
kk_KZ: Подробности для темы: %s

en: Detroit
kk_KZ: Детройт

en: Dhaka
kk_KZ: Дакка

en: Did you just paste HTML?
kk_KZ: Вы только что вставили HTML?

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
kk_KZ: Эй! А вы знаете что у нас теперь есть виджет &#8220;HTML-код&#8221; ? Вы можете найти его нажав кнопку &#8220;<a class="add-widget" href="#">Добавить виджет</a>&#8221; и поискав &#8220;HTML&#8221;. Попробуйте его для вставки пользовательского кода на ваш сайт!

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
kk_KZ: Эй! А вы знаете что у нас теперь есть виджет &#8220;HTML-код&#8221; ? Вы можете найти его в списке доступных виджетов на этом экране. Попробуйте его для вставки пользовательского кода на ваш сайт!

en: Did you know?
kk_KZ: Сіз білесіз бе?

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
kk_KZ: Потеряли телефон или оставили учётную запись авторизованной на публичном компьютере? Здесь можно выйти из всех сессий, кроме текущей.

en: Dili
kk_KZ: Дили

en: Dimensions
kk_KZ: Өлшемдіктер

en: Dimensions:
kk_KZ: Өлшемдер:

en: Director
kk_KZ: Директор

en: Directories and Sizes
kk_KZ: Каталогтар мен өлшемдер

en: Directory sizes could not be returned.
kk_KZ: Нельзя отобразить размеры папок.

en: Disable
kk_KZ: Тиым салу

en: Disable %s
kk_KZ: %s тыйым салу

en: Disable accessibility mode
kk_KZ: Қол жетімділік режімін ажырату

en: Disable syntax highlighting when editing code
kk_KZ: Отключить подсветку синтаксиса при редактировании кода

en: Disable the visual editor when writing
kk_KZ: Жазған кезде көрнекі өңдегішті өшіру

en: Disabled
kk_KZ: Өшірілді

en: Discard any changes and restore the original image.
kk_KZ: Қайсыбір өзгерістерді қабылдамау және бастапқы суретті қалпына келтіру.

en: Discard changes
kk_KZ: Отменить изменения

en: Discount:
kk_KZ: Жеңілдік:

en: Discourage search engines from indexing this site
kk_KZ: Попросить поисковые системы не индексировать сайт

en: Discussion
kk_KZ: Пікір алмасу

en: Discussion Settings
kk_KZ: Пікір алмасу баптаулары

en: Dismiss
kk_KZ: Қабылдамау

en: Dismiss errors
kk_KZ: Қателерді жасыру

en: Dismiss the browser warning panel
kk_KZ: Браузер жөнінде ескерту тақтасын жасыру

en: Dismiss the welcome panel
kk_KZ: Сәлем тақтаны жасыру

en: Dismiss this notice.
kk_KZ: Ескертуді елемеу.

en: Display Options
kk_KZ: Бейнелеу параметрлері

en: Display Settings
kk_KZ: Баптауларды көрсету

en: Display Site Title and Tagline
kk_KZ: Сайт атауын мен теглайнын көрсетіңіз

en: Display all static pages unless a custom template has been applied or a dedicated template exists.
kk_KZ: Теңшелетін үлгі қолданылмаса немесе арнайы үлгі болмаса, барлық статикалық беттерді көрсетеді.

en: Display as dropdown
kk_KZ: Ашылмалы ретінде бейнелеу

en: Display author
kk_KZ: Авторды көрсету

en: Display date
kk_KZ: Датаны көрсету

en: Display item author if available?
kk_KZ: Қатынаулы болса элемент туындыгерін бейнелейміз бе?

en: Display item content?
kk_KZ: Элемент мазмұнын бейнелейміз бе?

en: Display item date?
kk_KZ: Элементтің күн-айын бейнелейміз бе?

en: Display location
kk_KZ: Тұрған жерін көрсету

en: Display name for the user.
kk_KZ: Пайдаланушы көрінетін есімі.

en: Display name publicly as
kk_KZ: Ашық бейнеленетін аты

en: Display post date?
kk_KZ: Отображать дату записи?

en: Displayed on attachment pages.
kk_KZ: Отображается на страницах вложений

en: Displaying %d themes
kk_KZ: Показано %d тем

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
kk_KZ: Бейнелеуде %s&#8211;%s (%s ішінен)

en: Displays a custom taxonomy archive. Like categories and tags, taxonomies have terms which you use to classify things. For example: a taxonomy named "Art" can have multiple terms, such as "Modern" and "18th Century." This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Taxonomy: Art) cannot be found.
kk_KZ: Теңшелетін таксономия мұрағатын көрсетеді. Дәл санаттар мен тегтер сияқты, таксономияларда да заттарды жіктеу үшін қолданылатын терминдер бар. Мысалы: «Өнер» деп аталатын таксономияда «Заманауи» және «18-ғасыр» сияқты бірнеше термин болуы мүмкін. Бұл үлгі нақтырақ үлгіні (мысалы, Таксономия: Өнер) табу мүмкін болмаған кезде резервтік құрал ретінде қызмет етеді.

en: Displays a post archive when a specific date is visited (e.g., example.com/2023/).
kk_KZ: Белгілі бір күнге кірген кезде жазба мұрағатын көрсетеді (мысалы, example.com/2023/).

en: Displays a post category archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Category: Recipes) cannot be found.
kk_KZ: Жазбалар санаттарының архивін көрсетеді. Бұл үлгі неғұрлым нақты үлгі (мысалы, Санат: Рецепттер) табылмаған кезде резервтік үлгі ретінде қызмет етеді.

en: Displays a post tag archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Tag: Pizza) cannot be found.
kk_KZ: Жазба тег мұрағатын көрсетеді. Нақтырақ үлгі (мысалы, Тег: Пицца) табылмаған кезде бұл үлгі резервтік үлгі ретінде қызмет етеді.

en: Displays a single author's post archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Author: Admin) cannot be found.
kk_KZ: Бір автордың жазба мұрағатын көрсетеді. Бұл үлгі нақтырақ үлгіні (мысалы, Автор: Әкімші) табу мүмкін болмаған кезде резервтік құрал ретінде қызмет етеді.

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
kk_KZ: Показывает видео из медиабиблиотеки или с YouTube, Vimeo или иного провайдера.

en: Displays an audio player.
kk_KZ: Показывает аудио проигрыватель.

en: Displays an image gallery.
kk_KZ: Показывает галерею изображений.

en: Displays an image.
kk_KZ: Показывает изображение.

en: Displays any archive, including posts by a single author, category, tag, taxonomy, custom post type, and date. This template will serve as a fallback when more specific templates (e.g. Category or Tag) cannot be found.
kk_KZ: Кез келген мұрағатты, соның ішінде бір автордың жазбаларын, санатты, тегті, таксономиясын, реттелетін жазба түрін және күнін көрсетеді. Бұл үлгі нақтырақ үлгілер (мысалы, Санат немесе Тег) табылмаған кезде резервтік құрал ретінде қызмет етеді.

en: Displays single posts on your website unless a custom template has been applied to that post or a dedicated template exists.
kk_KZ: Сол жазбаға реттелетін үлгі қолданылмаса немесе арнайы үлгі болмаса, сайтыңыздағы бөлек жазбаларды көрсетеді.

en: Displays when a visitor performs a search on your website.
kk_KZ: Келуші сайтта бірдеңе іздегенде көрсетіледі.

en: Displays when a visitor views a non-existent page, such as a dead link or a mistyped URL.
kk_KZ: Бір келуші жоқ бетті (яғни, сынған сілтеме-ні не қате жазылған URL-ді) ашқанда көрсетіледі.

en: Displays when a visitor views the dedicated page that exists for any media attachment.
kk_KZ: Келуші кез келген медиа тіркеме үшін бар арнайы бетті көргенде көрсетіледі.

en: Displays your site's Privacy Policy page.
kk_KZ: Сайтыңыздың құпиялық саясаты бетін көрсетеді

en: Distraction-free writing mode
kk_KZ: Толық екран режімі

en: Djibouti
kk_KZ: Жибути

en: Do not allow
kk_KZ: Рұқсат етпеу

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
kk_KZ: Не отменяйте регистрацию скрипта %1$s в панели управления. Чтобы сделать это только на внешней части сайта, используйте действие %2$s.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
kk_KZ: Когда закончите, не забудьте нажать &laquo;Сохранить изменения&raquo;!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
kk_KZ: Жазып болған соң "Өзгерістерді сақтау" түймесін басуды ұмытып кетпеңіз.

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
kk_KZ:  %1$s еннен %2$s. өткізбегін.

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
kk_KZ: Шынында <a href="%s">шығу</a> әрекетін қалайсыз ба?

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Документ <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Документы <span class="count">(%s)</span>

en: Document Preview
kk_KZ: Құжат превью

en: Document properties
kk_KZ: Құжат сипаттары

en: Documentation
kk_KZ: Құжаттама

en: Documents
kk_KZ: Документы

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
kk_KZ: Имеет ли пользователь %1$s права на использование базы данных %2$s?

en: Domain: %s
kk_KZ: Домен: %s

en: Domains can only contain letters, numbers or hyphens.
kk_KZ: Тораптық есім тек әріптерді, сандарды немесе таңбаларды қамтиды

en: Dominica
kk_KZ: Доминика

en: Done
kk_KZ: Дайын

en: Douala
kk_KZ: Дуала

en: Down
kk_KZ: Төмен

en: Down one
kk_KZ: Ниже

en: Download
kk_KZ: Жүкте

en: Download %d
kk_KZ: Жүкте %d

en: Download &#8220;%s&#8221;
kk_KZ: Қондыру &#8220;%s&#8221;

en: Download Export File
kk_KZ: Әкетім файлын қотару

en: Download File
kk_KZ: Файлды жүктеу

en: Download failed.
kk_KZ: Қотару сәтсіз аяқталды.

en: Download file
kk_KZ: Скачать файл

en: Downloading installation package from %s&#8230;
kk_KZ: Скачивание пакета установки из %s&#8230;

en: Downloading translation from %s&#8230;
kk_KZ: Скачивание переводов из %s&#8230;

en: Downloading update from %s&#8230;
kk_KZ: Скачивание обновления из %s&#8230;

en: Downloading your new theme&hellip;
kk_KZ: Скачивается ваша новая тема&hellip;

en: Downloads
kk_KZ: Жүктеулер

en: Downloads remaining
kk_KZ: Қанша жүктеу қалды

en: Draft
kk_KZ: Жобажазба

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Жобажазба <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Жобажазба <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
kk_KZ: Черновик сохранен

en: Draft created on %1$s at %2$s
kk_KZ: Черновик, созданный %1$s в %2$s

en: Draft saved at %s.
kk_KZ: Жобажазба сақталған кезі %s.

en: Drag and drop to reorder media files.
kk_KZ: Отсортируйте медиафайлы путём перетаскивания.

en: Drag and drop to reorder tracks.
kk_KZ: Сырғытып отырып тректерді сұрыптаңыз.

en: Drag and drop to reorder videos.
kk_KZ: Сырғытып отырып видео файлдарды сұрыптаңыз.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
kk_KZ: Расположите элементы в желаемом порядке путём перетаскивания. Можно также щёлкнуть на стрелку справа от элемента, чтобы открыть дополнительные настройки.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
kk_KZ: Уиджеттерді аластау үшін, бірақ параметрлерін сақтап, бүйірлік тақтадан мұнда апарыңыз.

en: Drop files to upload
kk_KZ: Файлдарды осы жерге алып келу

en: Dubai
kk_KZ: Дубай

en: Dublin
kk_KZ: Дублин

en: DumontDUrville
kk_KZ: Дюмон-Дюрвиль

en: Duplicate
kk_KZ: Дублировать

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
kk_KZ: Көшірмелі пікір табылды; бұл әлдеқашан мынаны айтқаныңыз сияқты көрінеді!

en: Dushanbe
kk_KZ: Душанбе

en: E-Commerce
kk_KZ: Електронды сауда

en: E-mail
kk_KZ: Э-пошта

en: E-mail me whenever
kk_KZ: Әрқашан маған Э-пошта жіберілсін

en: E-mail: %s
kk_KZ: Э-пошта: %s

en: ERROR: please type a comment.
kk_KZ: ҚАТЕ: пікіріңізді жазыңыз.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
kk_KZ: ОШИБКА: вы отвечаете на комментарий к черновику.

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
kk_KZ: Каждое меню навигации может содержать ссылки на страницы, рубрики, произвольные адреса и другие типы содержимого. Ссылки добавляются в меню путём выбора элементов из раскрывающихся блоков в столбце слева.

en: Earn
kk_KZ: Ақша табу

en: Easter
kk_KZ: Пасха аралы

en: Edit
kk_KZ: Өңдеу

en: Edit %s
kk_KZ: Өңдеу %s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
kk_KZ: &#171;%s&#187; өңдеу

en: Edit Category
kk_KZ: Санатты өңдеу

en: Edit Changeset
kk_KZ: Өзгерістер өңдеу.

en: Edit Comment
kk_KZ: Пікірді түзету

en: Edit Image
kk_KZ: Суретті өңдеу

en: Edit Link
kk_KZ: Сілтемені өңдеу

en: Edit Link Category
kk_KZ: Сілтеме санатын өңдеу

en: Edit Media
kk_KZ: Тасушыны өңдеу

en: Edit Menu
kk_KZ: Түзету мәзірі

en: Edit Menu Item
kk_KZ: Өзгерту

en: Edit Menus
kk_KZ: Редактировать меню

en: Edit Original
kk_KZ: Түпнұсқаны өңдеу

en: Edit Page
kk_KZ: Бетті өңдеу

en: Edit Post
kk_KZ: Жазбаны өңдеу

en: Edit Profile
kk_KZ: Профайлыңызды өзгерту

en: Edit Site
kk_KZ: Сайтты өңдеу

en: Edit Tag
kk_KZ: Кілтсөзді өңдеу

en: Edit This
kk_KZ: Мынаны өңдеу

en: Edit User
kk_KZ: Тіркелгіні өңдеу

en: Edit User %s
kk_KZ: Редактировать пользователя %s

en: Edit audio playlist
kk_KZ: Плей-лист өңдеу

en: Edit comment
kk_KZ: Пікірді өңдеу

en: Edit date and time
kk_KZ: Изменить дату и время

en: Edit gallery
kk_KZ: Жиынтықты өңдеу

en: Edit image
kk_KZ: Редактировать изображение

en: Edit menu item
kk_KZ: Изменить элемент меню

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
kk_KZ: Мәзір тармағын өңдеңіз: %1$s (%2$s)

en: Edit more details
kk_KZ: Өзге деталдарды өңдеу

en: Edit next media item
kk_KZ: Редактировать следующий файл

en: Edit permalink
kk_KZ: Изменить постоянную ссылку

en: Edit post
kk_KZ: Жазбаны өңдеу

en: Edit previous media item
kk_KZ: Редактировать предыдущий файл

en: Edit selected menu
kk_KZ: Тандалған менюді өзгерту

en: Edit status
kk_KZ: Изменить статус

en: Edit this comment
kk_KZ: Пікірді өңдеу

en: Edit this item
kk_KZ: Бұл элементті өңдеу

en: Edit video playlist
kk_KZ: Видео тізімді өңдеу

en: Edit visibility
kk_KZ: Изменить видимость

en: Edit widget: %s
kk_KZ: Редактировать виджет: %s

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
kk_KZ: Отредактируйте исходное меню, добавив или удалив элементы. Расположите элементы в желаемом порядке путём перетаскивания. Нажмите &laquo;Создать меню&raquo;, чтобы сохранить изменения.

en: Edit: %s
kk_KZ: Өңдеу %s

en: Editing Menus
kk_KZ: Редактирование меню

en: Editor
kk_KZ: Редактор

en: Editor Style
kk_KZ: Құраушының формасы

en: Editor menu (when enabled)
kk_KZ: Өңдегіш мәзірі (қосылған кезде)

en: Editor toolbar
kk_KZ: Өңдегіш құралдары

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
kk_KZ: Өңдеушілер жазбаларды жариялауы, жазбаларды реттеуі мүмкін сонымен қатар басқа адамдардың жажбаларын реттейді ж.т.б.

en: Edmonton
kk_KZ: Эдмонтон

en: Education
kk_KZ: Білім беру

en: Efate
kk_KZ: Эфате

en: Eirunepe
kk_KZ: Эйрунепе

en: Either there are no posts, or something went wrong.
kk_KZ: Не мұнда жазба жоқ, немесе бір нәрсе ақау болды.

en: El Aaiun
kk_KZ: Ель-Аюн

en: El Salvador
kk_KZ: Сальвадор

en: Elements path
kk_KZ: Елемент жолы

en: Email
kk_KZ: Э-поштасы

en: Email (%s)
kk_KZ: Э-пошта (%s):

en: Email Address
kk_KZ: Электронды поштаңыз

en: Email Address:
kk_KZ: Э-пошта мекен-жайы:

en: Email Post Changes
kk_KZ: Жазбадағы өзгерістерді хабарлау

en: Email address
kk_KZ: Email

en: Email address.
kk_KZ: Е-mail адресі:

en: Email me whenever
kk_KZ: Әрқашан маған Э-пошта жіберілсін

en: Email or Username
kk_KZ: Э-поштасы не кіру аты

en: Email:
kk_KZ: Э-пошта:

en: Email: %s
kk_KZ: Э-пошта: %s

en: Embed
kk_KZ: Нысан

en: Embed Handler
kk_KZ: Өңдеушіні енгізу

en: Embed Media Player
kk_KZ: Media Player қосылған

en: Embed or Link
kk_KZ: Embed немесе сілтеме

en: Embeds
kk_KZ: Ендірулер

en: Empty Spam
kk_KZ: Қалаусызды босату

en: Empty Term.
kk_KZ: Бос термин

en: Empty Trash
kk_KZ: Себетті босату

en: Empty archive.
kk_KZ: Бос мұрағат.

en: Empty filename
kk_KZ: Файл атауы жоқ

en: Empty title.
kk_KZ: Бос атау.

en: Enable
kk_KZ: Рұқсат ету

en: Enable %s
kk_KZ: %s рұқсат ету

en: Enable accessibility mode
kk_KZ: Қатынасу жеңілдігін қосу

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
kk_KZ: Включить растягивание редактора по высоте и полноэкранный режим.

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
kk_KZ: Пікірлер модерациясын істеу үшін перне тіркесімдерін қосу.

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
kk_KZ: Тізбектелген (салынған) пікірлерге %s тереңдік деңгейін қосу.

en: Enabled
kk_KZ: Қосылды

en: Enabled Services
kk_KZ: Қосылған сервистер

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
kk_KZ: Экран параметрлері арқылы Қатынасу жеңілдігін қосқанда, апарып тастау тәсілінің орнына Үстеу мен Өңдеу түймешіктерін пайдалануыңыз мүмкін.

en: Encoding
kk_KZ: Кілтсандау

en: Encoding for pages and feeds
kk_KZ: Беттер мен арналар кодтауы

en: End Date
kk_KZ: Аяқтау күні:

en: End date:
kk_KZ: Конечная дата:

en: Enderbury
kk_KZ: Эндербери

en: English
kk_KZ: Английский

en: Ensenada
kk_KZ: Энсенада

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
kk_KZ: Нәтижесі жиынтығы нақты пайдаланушы идентификаторы тағайындалған пікірлерді жоққа көз жеткізіңіз. Авторизация талап етіледі.

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
kk_KZ: Қамтамасыз ету нәтижесі жиынтығы нақты авторлардың жатқызылған лауазымдардан кірмейді.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
kk_KZ: Нәтиже жасақтау ерекше идентификаторларды алып тастағанға көз жеткіз.

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
kk_KZ: Нәтижесі жиынтығы нақты аталық идентификаторларын алып тасталғанға көз жеткізіңіз.

en: Enter a description of the image
kk_KZ: Сурет сипаттамасын енгізіңіз

en: Enter a link URL or click above for presets.
kk_KZ: Сілтеме URL-мекенжайын енгізіңіз немесе дайындамалар үшін жоғарыдағыны нұқыңыз.

en: Enter a username or email address.
kk_KZ: Қолданушы атын не email адресін енгізіңіз.

en: Enter desktop preview mode
kk_KZ: Жұмысүстел алдынала көру режімін енгізіңіз

en: Enter mobile preview mode
kk_KZ: Мобил алдынала көру режімін енгізіңіз

en: Enter new
kk_KZ: Жаңаны енгізу

en: Enter tablet preview mode
kk_KZ: Таблет алдынала көру режімін енгізіңіз

en: Enter the RSS feed URL here:
kk_KZ: RSS веб-арнасының  URL-мекенжайын осында енгізіңіз:

en: Enter the URL
kk_KZ: URL енгізіңіз

en: Enter the URL of the image
kk_KZ: Суреттің URL-мекенжайын енгізіңіз

en: Enter the destination URL
kk_KZ: Тағайындалмақ URL-мекенжайын енгізіңіз

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
kk_KZ: Введите адрес e-mail существующего пользователя сети, чтобы пригласить его на сайт. Ему будет отправлено письмо с просьбой подтвердить приглашение.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
kk_KZ: Введите адрес e-mail или имя существующего пользователя сети, чтобы пригласить его на сайт. Ему будет отправлено письмо с просьбой подтвердить приглашение.

en: Enter title here
kk_KZ: Аталымын мұнда енгізіңіз

en: Enter your comment here...
kk_KZ: Пікіріңді осында қалдыр...

en: Enter your new password below.
kk_KZ: Жаңа құпия сөзіңізді төменге енгізіңіз.

en: Enter your password to view comments.
kk_KZ: Пікірлер көру үшін құпия сөзіңізді енгізіңіз.

en: Entertainment
kk_KZ: Сауық

en: Entries feed
kk_KZ: Лента записей

en: Entries from any RSS or Atom feed.
kk_KZ: Кез келген RSS немесе Atom feed.

en: Erase Personal Data
kk_KZ: Удаление персональных данных

en: Error Details
kk_KZ: Подробности ошибки

en: Error creating new user.
kk_KZ: Жаңа пайдаланушы жасалғанда қателік.

en: Error in displaying the widget settings form.
kk_KZ: Уиджет параметрлері пішінін бейнелеудегі қате.

en: Error in moving to Trash.
kk_KZ: Себетке жылжыту қатесі.

en: Error in restoring from Trash.
kk_KZ: Себеттен қалпына келтіру қатесі.

en: Error not caused by a plugin or theme.
kk_KZ: Ошибка не вызвана плагином или темой.

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
kk_KZ: Возникла ошибка на не защищенной точке подключения.

en: Error reconnecting to the database
kk_KZ: Ошибка повторного подключения к базе данных

en: Error saving media file.
kk_KZ: Медиа файл қате сақталды.

en: Error while saving the new email address. Please try again.
kk_KZ: Жаңа email адресі қате сақталды. Қайра көріңізші.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
kk_KZ: Шәкілі өзгертілген суретті сақтау кезіндегі қате. Бетті қайта кеі көрыңыз да әрекетті қайталаңыз.

en: Error while saving.
kk_KZ: Сақтау кезіндегі қате.

en: Error: [%1$s] %2$s
kk_KZ: Ошибка: [%1$s] %2$s

en: Error: please enter a valid email address.
kk_KZ: Қате: жарамды Э-пошта мекенжайын енгізіңіз.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
kk_KZ: Қате: міндетті өрістерді (аты, Э-пошта) толтырыңыз.

en: Estonian
kk_KZ: Эстонский

en: Etc
kk_KZ: және т.б.

en: Eucla
kk_KZ: Эукла

en: Europe
kk_KZ: Еуропа

[ctx: Events and News dashboard widget]
en: https://wordpress.org/news/
kk_KZ: https://ru.wordpress.org/news/

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
kk_KZ: Мысал: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; алдынан <code>http://</code> енгізуді ұмытпаңыз

en: Example: Nifty blogging software
kk_KZ: Мысал: Мәнерлі блогтау жасақтамасы

en: Excerpt
kk_KZ: Үзінді

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
kk_KZ: Отрывок — необязательное краткое содержание вашего текста, которое можно использовать в шаблонах темы. <a href="%s">Узнать больше.</a>

en: Exclude:
kk_KZ: Алып тастау:

en: Executed before Multisite is loaded.
kk_KZ: Multisite жүктелуінің алдынан жегіледі.

en: Exit Fullscreen
kk_KZ: Толық көріністен шығу

en: Exit Recovery Mode
kk_KZ: Выйти из режима восстановления

en: Exit recovery mode link expired.
kk_KZ: Ссылка для выхода из режима восстановления истекла.

en: Expiration
kk_KZ: Мерзім

en: Expiry (MM/YY)
kk_KZ: Аяқтау мерзімі (АЙ / ЖЖ)

en: Expiry date
kk_KZ: Аяқталу мерзімі

en: Export
kk_KZ: Әкетім

en: Export Personal Data
kk_KZ: Экспорт персональных данных

en: External object cache.
kk_KZ: Сыртқы нысан бүркемесі.

en: F j, Y
kk_KZ:  Y жыл n ай j күн

en: F j, Y g:i a
kk_KZ: Y жыл n ай j күн ag:i

en: F, Y
kk_KZ: Y F

en: FAILED: %s
kk_KZ: ОШИБКА: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
kk_KZ: ОШИБКА: Не удалось обновить WordPress до версии %s

en: Faeroe
kk_KZ: Фарер аралдары

en: Failed
kk_KZ: Орындалмау

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Неудачные <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Неудачные <span class="count">(%s)</span>

en: Failed to delete the page.
kk_KZ: Бұл бетті жою сәтсіз.

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
kk_KZ: Ошибка выхода из режима восстановления. Попробуйте снова чуть позже.

en: Failed to store the error.
kk_KZ: Сохранение текста ошибки не удалось.

en: Failed to subscribe
kk_KZ: Жазылуда қате кетті

en: Failed to unsubscribe
kk_KZ: Жазылудан бас тартуда қате шықты

en: Failed to write file to disk.
kk_KZ: Файлды дискіге жазу сәтсіз аяқталды.

en: Failed to write request to temporary file.
kk_KZ: Сұранысты уақытша файлға жазу мүмкін болмады.

en: Fakaofo
kk_KZ: Факаофо

en: Faroe
kk_KZ: Фарер аралдары

en: Featured Image
kk_KZ: Дайын сурет

en: Featured Image Header
kk_KZ: Изображения записей в заголовке

en: Featured Images
kk_KZ: Изображения записей

en: Featured image
kk_KZ: Изображение записи

en: Features
kk_KZ: Мүмкіндіктері

en: Features supported by this theme.
kk_KZ: Возможности поддерживаемые этой темой.

en: February
kk_KZ: Ақпан

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
kk_KZ: Ақп

en: Fee
kk_KZ: Бағасы

en: Feed for all posts filed under %s
kk_KZ: %s ішіндегі жазба бәрі үшін веб-арна

en: Feedback
kk_KZ: Кері байланыс

en: Fields other than %s are not currently supported for sitemaps.
kk_KZ: Иные поля, нежели %s, в настоящее время для карты сайта не поддерживаются.

en: Fields other than %s are not currently supported for the sitemap index.
kk_KZ: Иные поля, нежели %s, в настоящее время для индекса карты сайта не поддерживаются.

en: Fiji
kk_KZ: Фиджи

en: File
kk_KZ: Файл

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
kk_KZ: &#171;%s&#187; файлы жоқ па?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
kk_KZ: &#171;%s&#187; файлы сурет емес.

en: File URL
kk_KZ: Файл URL-мекенжайы

en: File URL.
kk_KZ: Файл URL-мекенжайы

en: File URL:
kk_KZ: Ссылка на файл:

en: File canceled.
kk_KZ: Файлды болдырылмады.

en: File edited successfully.
kk_KZ: Файл сәтті өңделінді.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
kk_KZ: Файлда ештеңе жоқ. Бар нәрсені енгізіңіз!

en: File is not an image.
kk_KZ: Файл сурет болмады.

en: File name:
kk_KZ: Файл атауы:

en: File size:
kk_KZ: Файл өлшемі:

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
kk_KZ: Файлдың бұл түрi қауiпсiздiкке сәйкес келмейді. Басқасын көрiңiз.

en: File type:
kk_KZ: Файл түрі:

en: Filed under
kk_KZ: Аясында

en: Filesystem error.
kk_KZ: Файл жүйесінің қатесі.

en: Filipino
kk_KZ: Филиппинский

en: Fill Screen
kk_KZ: Толық экран

en: Filter
kk_KZ: Фильтр

en: Filter %s returned items with reserved names.
kk_KZ: Фильтровать %s возвращенных элементов с зарезервированными именами.

en: Filter &#187;
kk_KZ: &#187; іздеу

en: Filter by category
kk_KZ: Фильтр по рубрике

en: Filter by comment type
kk_KZ: Фильтр по типу комментариев

en: Filter by date
kk_KZ: Күніне қарай сүзу

en: Filter by type
kk_KZ: Фильтр по типу

en: Filter comments list
kk_KZ: Фильтровать список комментариев

en: Filter items list
kk_KZ: Фильтровать список элементов

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
kk_KZ: Жарияланды

en: Filter media
kk_KZ: Медиа сүзгісі

en: Filter media items list
kk_KZ: Фильтровать список медиафайлов

en: Filter pages list
kk_KZ: Парақшалардың тізімін іріктеу

en: Filter posts list
kk_KZ: Жазбалардың тізімін іріктеу

en: Filter themes
kk_KZ: Фильтр тем

en: Filter themes (%s)
kk_KZ: Фильтр тем (%s)

en: Filter users list
kk_KZ: Фильтровать список пользователей

en: Filters
kk_KZ: Сүзгілер

en: Find Address
kk_KZ: Адресті табу

en: Find Posts or Pages
kk_KZ: Жазбаларды не беттерді табу

en: Find and replace
kk_KZ: Тауып алмастыру

en: Find the Perfect Theme
kk_KZ: Лайықты келбетті таңдау

en: Finish
kk_KZ: Тәмам

en: Finnish
kk_KZ: Финский

en: First Name
kk_KZ: Есімі

en: First Post | %s Posts
kk_KZ[0]: Алғашқы жазба

en: First name
kk_KZ: Аты

en: First name for the user.
kk_KZ: Пайдаланушы есімі

en: First page
kk_KZ: Первая страница

en: Fit to Screen
kk_KZ: Бүкіл екранға

en: Fixed Layout
kk_KZ: Векітілген қабат

en: Flagged as spam by %s
kk_KZ: Керексіз хат ретінде белгілеу %s

en: Flagged as spam by Akismet
kk_KZ: Akismet үшін спам деп танылғандар

en: Fluid Layout
kk_KZ: Сұйық қабат

en: Focus shortcuts:
kk_KZ: Фокус пернелері:

en: Follow this search via JSON
kk_KZ: Бұл iздестiруге JSON арқылы шығыңыз

en: Follow this search via RSS
kk_KZ: Бұл іздестіруге RSS арқылы шығыңыз

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
kk_KZ: Слева:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
kk_KZ: Справа:

en: Font Family
kk_KZ: Қаріп әулеті

en: Font Sizes
kk_KZ: Қаріп көлемі

en: Food
kk_KZ: Тағам

en: Food & Drink
kk_KZ: Тамақ пен Сусын

en: Footer
kk_KZ: Төле

en: Footer Widgets
kk_KZ: Төменгі уиджеттер

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
kk_KZ: Тек суреттерге қатысты, қию, бұру, не аудару, сондай-ақ болдырмау мен қайталау белгішелері бар ішкі сурет өңдегішін жаю үшін нобай астындағы Суретті өңдеу түймешігін нұқуыңыз мүмкін. Оң жақтағы ұялар суреттің шәкілін өзгерту үшін, қию үшін және нобайды бастапқы суреттен басқаша қию үшін параметрлерін келтіреді. Көбірек ақпарат алу үшін бұл ұяларда Анықтама сілтемесін нұқуыңыз мүмкін.

en: For more information:
kk_KZ: Көбірек ақпарат үшін:

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
kk_KZ: Большинство тем в качестве текста заголовка отображают название и краткое описание сайта, заданные в разделе <a href="%s">&laquo;Общие настройки&raquo;</a>.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
kk_KZ: Өзі дайындаған өзіндік аватары жоқ пайдаланушылар үшін, не әмбебап рәмізді, немесе Э-пошта мекенжайынан құрылған біреуін бейнелеуіңіз мүмкін.

en: Formatting
kk_KZ: Пішімдеуі

en: Fort Nelson
kk_KZ: Форт Нелсон

en: Fort Wayne
kk_KZ: Форт Уэйн

en: Fortaleza
kk_KZ: Форталеза

en: Forum
kk_KZ: Форум

en: Forums
kk_KZ: Форумдар

en: Found %s
kk_KZ: %s табылды

en: Four Columns
kk_KZ: Төрт баған

en: Free
kk_KZ: Тегін

en: Free Shipping
kk_KZ: Тегін жеткізу

en: Free!
kk_KZ: Тегін!

en: Freedoms
kk_KZ: Права

en: Freetown
kk_KZ: Фритаун

en: French
kk_KZ: Французский

en: Fri
kk_KZ: Жұм

en: Friday
kk_KZ: Жұма

[ctx: Friday initial]
en: F
kk_KZ: Жм

en: From
kk_KZ: Жолдаушы

en: From %1$s %2$s
kk_KZ: %1$s %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
kk_KZ: %1$s тарапынан, %2$s туралы %3$s

en: From Computer
kk_KZ: Компьютерден

en: From URL
kk_KZ: URL-мекенжайынан

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
kk_KZ: На этом экране можно просматривать, сравнивать и восстанавливать редакции:

en: From this screen you can:
kk_KZ: На этом экране вы можете:

en: Front Page
kk_KZ: Басты бет

en: Front page
kk_KZ: Басты бет

en: Full Size
kk_KZ: Толық өлшемі

en: Full URL path to files
kk_KZ:  Файлдарға толық URL бағдары

en: Full Width Template
kk_KZ: Барлық кеңдіктегі форма

en: Full post
kk_KZ: Запись полностью

en: Full text
kk_KZ: Толық мәтін

en: Fullscreen
kk_KZ: Толық экранға

en: Funafuti
kk_KZ: Фунафути

en: G &#8212; Suitable for all audiences
kk_KZ: G &#8212; Көрермен бәріне ыңғайлы

en: GD version
kk_KZ: GD нұсқасы

en: GMT+6
kk_KZ: GMT+6 (Астана, Дхака)

en: Gaborone
kk_KZ: Габороне

en: Galapagos
kk_KZ: Галапагос

en: Galician
kk_KZ: Галисийский

en: Gallery
kk_KZ: Жиынтық

en: Gallery (%s)
kk_KZ: Жиынтық (%s)

en: Gallery Settings
kk_KZ: Галерей баптау

en: Gallery columns:
kk_KZ: Жиынтық бағандары:

en: Gambier
kk_KZ: Гамбье  аралы

en: Gaza
kk_KZ: Газа

en: General
kk_KZ: Жалпы

en: General Settings
kk_KZ: Негізгі баптаулар

en: Generate Password
kk_KZ: Создать пароль

en: Generate password
kk_KZ: Создать пароль

en: Generating preview…
kk_KZ: Создание предварительного просмотра...

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
kk_KZ: Добавить блок

en: Genre
kk_KZ: Жанр

en: Genre: %s.
kk_KZ: Жанр: %s.

en: German
kk_KZ: Немецкий

en: Get New Password
kk_KZ: Жаңа құпия сөз алу

en: Get Shortlink
kk_KZ: Қысқа сілтеме алу

en: Get Started
kk_KZ: Для начала

en: Get Version %s
kk_KZ: Скачать версию %s

en: Get started
kk_KZ: Баста

en: Get started now
kk_KZ: Баста енді

en: Get started.
kk_KZ: Бастау:

en: Gibraltar
kk_KZ: Гибралтар

en: Give the feed a title (optional):
kk_KZ: Веб-арнаға аталым беру (міндетті емес):

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
kk_KZ: Введите название меню, затем нажмите &laquo;Создать меню&raquo;.

en: Glace Bay
kk_KZ: Глейс Бэй

en: Global Settings
kk_KZ: Глобальные настройки

en: Go back
kk_KZ: Кері қайт

en: Go to Dashboard
kk_KZ: Бақылау тақтасына

en: Go to WordPress Updates page
kk_KZ: WordPress жаңарту бетіне өту

en: Go to the first page
kk_KZ: Бірінші бетке өту

en: Go to the last page
kk_KZ: Ақырғы бетке өту

en: Go to the next page
kk_KZ: Келесі бет

en: Go to the previous page
kk_KZ: Алдыңғы бетке өту

en: Go to theme sources
kk_KZ: Перейти к источникам тем

en: Go!
kk_KZ: Кеттік!

en: Godthab
kk_KZ: Готхоб

en: Goose Bay
kk_KZ: Гус-Бей

en: Got it
kk_KZ: Понятно

en: Government
kk_KZ: Үкімет

en: Grand Turk
kk_KZ: Гранд-Терк

en: Gravatar Logo
kk_KZ: Gravatar Логотипі

en: Gray
kk_KZ: Сұр

en: Greek
kk_KZ: Греческий

en: Green
kk_KZ: Жасыл

en: Greenwich
kk_KZ: Гринвич

en: Grenada
kk_KZ: Гренада

en: Grid Layout
kk_KZ: Тор макеті

en: Grid view
kk_KZ: В виде сетки

en: Group
kk_KZ: Группа

en: Groups
kk_KZ: Топтар

en: Guadalcanal
kk_KZ: Гуадалканал

en: Guadeloupe
kk_KZ: Гваделупа

en: Guam
kk_KZ: Гуам

en: Guatemala
kk_KZ: Гватемала

en: Guayaquil
kk_KZ: Гуаякиль

en: Guernsey
kk_KZ: Гернси

en: Guest
kk_KZ: Қонақ

en: Guyana
kk_KZ: Гайана

en: HTML Embed
kk_KZ: HTML енді

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
kk_KZ: HTML тіркеме айдары көрсетуге ыңғайланған.

en: HTML containing an action to direct the user to where they can resolve the issue.
kk_KZ: HTML-код с действием для направления пользователя туда, где они могут решить проблему.

en: HTML description of the term.
kk_KZ: Термін HTML сипаттамасы.

[ctx: HTML elements]
en: Inline
kk_KZ: Строки

en: HTML for the theme author, transformed for display.
kk_KZ: HTML для автора темы, для отображения.

[ctx: HTML tag]
en: Address
kk_KZ: Мекенжай

[ctx: HTML tag]
en: Div
kk_KZ: Қабат

[ctx: HTML tag]
en: Pre
kk_KZ: Форматталған

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
kk_KZ: Форматталған

en: HTML title for the object, transformed for display.
kk_KZ: Көрсету үшін өзгерген нысан HTML титулы.

en: HTML title for the term.
kk_KZ: Елемент HTML атауы.

en: Haitian Creole
kk_KZ: Гаитянский креольский

en: Halifax
kk_KZ: Галифакс

en: Happy blogging,
kk_KZ:  Блогыңызды сәтті жүргізіңіз!

en: Harare
kk_KZ: Хараре

en: Harbin
kk_KZ: Харбин

en: Havana
kk_KZ: Гавана

en: Have a coupon?
kk_KZ: Купоныңыз бар ма?

en: Header
kk_KZ: Бас тақырып

en: Header Image
kk_KZ: Тақырыпат суреті

en: Header Text
kk_KZ: Бас тақырып мәтіні

en: Header Text Color
kk_KZ: Тақырыпат мәтін түсі

en: Header Video
kk_KZ: Маңдай видео

en: Header cell
kk_KZ: Тақырыпат ұясы

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
kk_KZ: Бас тақырып жаңартылды. Көрінісін қарап шығу үшін <a href="%s">Сайтыңызға барыңыз</a>.

en: Heading 1
kk_KZ: 1-тақырып

en: Heading 2
kk_KZ: 2-тақырып

en: Heading 3
kk_KZ: 3-тақырып

en: Heading 4
kk_KZ: 4-тақырып

en: Heading 5
kk_KZ: 5-тақырып

en: Heading 6
kk_KZ: 6-тақырып

en: Headings
kk_KZ: Заголовки

en: Hebrew
kk_KZ: Иврит

en: Hebron
kk_KZ: Еброн

en: Height
kk_KZ: Биіктігі

en: Height in pixels
kk_KZ: Высота в пикселях

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
kk_KZ: Сәлем %1$s (егер %1$s болмасаңыз <a href="%2$s">шығыңыз</a>)

en: Hello world!
kk_KZ: Сәлем, әлем!

en: Help
kk_KZ: Көмек

[ctx: Help topic]
en: Appearance
kk_KZ: Келбеті

[ctx: Help topic]
en: Comments
kk_KZ: Пікірлер

[ctx: Help topic]
en: Configuration
kk_KZ: Баптаулар

[ctx: Help topic]
en: General
kk_KZ: Жалпы

[ctx: Help topic]
en: Languages
kk_KZ: Тілдер

[ctx: Help topic]
en: Links
kk_KZ: Сілтемелер

[ctx: Help topic]
en: Media
kk_KZ: Медиа

[ctx: Help topic]
en: Tools
kk_KZ: Құралдар

[ctx: Help topic]
en: Traffic
kk_KZ: Трафик

[ctx: Help topic]
en: Upgrades
kk_KZ: Жаңартулар

[ctx: Help topic]
en: Users
kk_KZ: Қолданушылар

[ctx: Help topic]
en: Widgets & Sidebars
kk_KZ: Уиджеттер & Жақтаулар

[ctx: Help topic]
en: Writing & Editing
kk_KZ: Жазу & Өңдеу

en: Helsinki
kk_KZ: Хельсинки

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
kk_KZ: Краткий обзор ролей пользователей и соответствующих им возможностей:

en: Hermosillo
kk_KZ: Эрмосильо

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
kk_KZ: Эй! Выглядит так, как будто вы только что вставили HTML в визуальный редактор виджета Текст. Наверное лучше было вставить его в вкладку &#8220;Текст&#8221; Альтернативно, попробуйте новый виджет &#8220;Пользовательского HTML&#8221;!

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
kk_KZ: Привет, ###USERNAME###!
    
    Это уведомление подтверждает успешную смену вашего адреса e-mail на сайте «###SITENAME###».
    
    Если вы не меняли адрес, пожалуйста, напишите администратору сайта на
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Это письмо было отправлено на ###EMAIL###
    
    Успехов,
    Команда сайта «###SITENAME###»
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
kk_KZ: Привет, ###USERNAME###!
    
    Это уведомление подтверждает успешную смену вашего пароля на сайте «###SITENAME###».
    
    Если вы не меняли пароль, пожалуйста, напишите администратору сайта на
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Это письмо было отправлено на ###EMAIL###
    
    Успехов,
    Команда сайта «###SITENAME###»
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
kk_KZ: Привет,
    
    Это уведомление подтверждает смену адреса электронной почты администратора на
     ###SITENAME###.
    
    Новый адрес администратора - ###NEW_EMAIL###.
    
    Это сообщение было отправлено на ###OLD_EMAIL###
    
    Успехов,
    Команда сайта ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
kk_KZ: Привет,
    
    Это уведомление подтверждает что email адрес администратора сети был изменен на
    ###SITENAME###.
    
    Новый email адрес администратора сети - ###NEW_EMAIL###.
    
    Это сообщение было отправлено на ###OLD_EMAIL###
    
    Успехов,
    Команда сайта ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
kk_KZ: Привет,
    
    Вас пригласили присоединиться к сайту «%1$s»
    в сети «%2$s» с ролью %3$s.
    Перейдите по ссылке, чтобы принять приглашение:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
kk_KZ: Привет,
    Вас пригласили присоединиться к сайту «%1$s»
    в сети «%2$s» с ролью %3$s.
    Если вы не хотите присоединяться к этому сайту, проигнорируйте
    это письмо. Приглашение действительно в течение нескольких дней.
    
    Перейдите по ссылке, чтобы активировать вашу учётную запись:
    %%s

en: Hidden
kk_KZ: Жасырын

en: Hide
kk_KZ: Жасыру

en: Hide Details
kk_KZ: Егжей-тегжейін жасыру

en: Hide header image
kk_KZ: Маңдай кескін жасыру

en: Hide image
kk_KZ: Кескін жасыру

en: Hide password
kk_KZ: Құпиясөзді жасыру

en: Hindi
kk_KZ: Хинди

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
kk_KZ: Подсказка: Рекомендуется задать пароль длиной не менее двенадцати символов. Чтобы сделать его надёжнее, используйте буквы верхнего и нижнего регистра, числа и символы наподобие ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: History
kk_KZ: Тарихы

en: Ho Chi Minh
kk_KZ: Хошимин

en: Hobart
kk_KZ: Хобарт

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
kk_KZ: Егер пікірде %s не көбірек сілтеме болса, пікірді кезекке қою. (Қалаусыз пікірдің жалпы сипаттамасында еренсілтемелердің ірі мөлшер саны).

en: Holiday
kk_KZ: Мереке

en: Home
kk_KZ: Негізгі бет

en: Home page
kk_KZ: Негізгі бет

en: Homepage
kk_KZ: Негізгі бет

en: Homepage Settings
kk_KZ: Настройки главной страницы

en: Homepage and posts page must be different.
kk_KZ: Главная страница и страница записей не должны быть одинаковы.

en: Homepage: %s
kk_KZ: Негізгі бет: %s

en: Hong Kong
kk_KZ: Гонконг

en: Honolulu
kk_KZ: Гонолулу

en: Horizontal line
kk_KZ: Оризонтал лайн

en: Horizontal space
kk_KZ: Көлденең бос орны

en: Hour
kk_KZ: Час

en: Hours
kk_KZ: Часы

en: House number and street name
kk_KZ: Үй нөмірі және көше атауы

en: Hovd
kk_KZ: Ховд

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
kk_KZ: Навести курсор на тему или &laquo;тапнуть&raquo;, чтобы увидеть кнопки &laquo;Активировать&raquo; и &laquo;Просмотреть&raquo;.

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
kk_KZ: Көрсеткіні жазба тізіміндегі жол үстіне апарғанда жазбаңызды реттеу үшін рұқсат ететін әрекет сілтемелері бейнеленеді. Келесі әрекеттерді атқаруыңыз мүмкін:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
kk_KZ: При наведении курсора на строку в списке пользователей появятся ссылки, позволяющие управлять пользователями. Вы можете выполнить следующие действия:

en: How do I confirm this subscription?
kk_KZ: Бүл тіркелімді қалай растасам болады?

en: How likely is it that you would recommend WordPress.com to your friends, family, or colleagues? (0: Not a chance, 10: Absolutely)
kk_KZ: Достарыңа, туыстырыңызға не жұмыстастарыңызға WordPress.com ұсыну қаншалықты мүмкін? (0: Қой, жоқ, 10: Міндетті түрде!)

en: How many items would you like to display?
kk_KZ: Қанша элемент бейнелеуін қалайсыз?

en: How many photos would you like to display?
kk_KZ: Негізгі бетке қанша сурет шығарғыңыз келеді?

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
kk_KZ: Привет ###USERNAME###,
    
    Вы недавно запросили смену адреса электронной почты вашей учетной записи.
    
    Если это на самом деле вы, то подтвердите замену нажав на ссылку ниже:
    ###ADMIN_URL###
    
    Вы можете проигнорировать и удалить сообщение, для того
    чтобы не предпринимать никаких действий.
    
    Это сообщение было отправлено на ###EMAIL###
    
    Успехов,
    Команда сайта ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
kk_KZ: Привет, USERNAME!
    
    Ваша учётная запись настроена.
    
    Вы можете войти, используя эту информацию:
    Имя пользователя: USERNAME
    Пароль: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Спасибо!
    
    --Команда сайта «SITE_NAME»

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
kk_KZ: Привет,
    
    Был получен запрос на следующее действие для вашей учетной записи:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    Для подтверждения этого запроса нажмите на следующую ссылку:
    ###CONFIRM_URL###
    
    Вы можете проигнорировать и удалить это сообщение,
    если вы не хотите совершать это действие.
    
    С наилучшими пожеланиями,
    Команда сайта ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
kk_KZ: Привет,
    
    Запрос на действие с персональными данными был подтвержден на ###SITENAME###:
    
    Пользователь: ###USER_EMAIL###
    Запрос: ###DESCRIPTION###
    
    Вы можете посмотреть и управлять запросами на этой странице:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    С наилучшими пожеланиями,
    Команда сайта ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
kk_KZ: Сәлем! 
     
     WordPress.com-ға тіркелгеніңізге рахмет. Жаңадан ашылған аккаунтыңызды іске қосу үшін төмендегі сілтемені басыңыз: 
     
     %s
     
     WordPress.com ұжымы

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
kk_KZ: Привет,
    
    Ваш запрос на удаление персональных данных на ###SITENAME### был выполнен.
    
     Если у вас есть какие-либо последующие вопросы или проблемы, свяжитесь с администрацией сайта.
    
    Для подробной информации вы также можете прочитать нашу политику конфиденциальности: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    С наилучшими пожеланиями,
    Команда сайта ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
kk_KZ: Привет,
    
    Ваш запрос на удаление персональных данных на ###SITENAME### был выполнен.
    
    Если у вас есть какие-либо последующие вопросы или проблемы, свяжитесь с администрацией сайта.
    
    С наилучшими пожеланиями,
    Команда сайта ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
kk_KZ: Сәлем, %s

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
kk_KZ: Әртүрлі контексте жазба түріне арналған адам оқи алатын ендер.

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
kk_KZ: Әртүрлі контексте үшін таксономия арналған адам оқи алатын жапсырмалар.

en: Hungarian
kk_KZ: Венгерский

en: I really need an ID for this to work.
kk_KZ: Маған расында бұл жұмыс істеу үшін ID қажет.

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
kk_KZ: ID #%1$s: %2$s <strong>Ғафу етіңіз, бұл қолданушыны өшіруге рұқсатыңыз жоқ.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
kk_KZ: ID #%1$s: %2$s <strong>Текущий пользователь не будет удалён.</strong>

en: ID of the post context.
kk_KZ: ID контекста записи.

en: IO error.
kk_KZ: Енгізу/шығару қатесі.

en: Icelandic
kk_KZ: Исландский

en: Icon of block type.
kk_KZ: Иконка типа блока.

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
kk_KZ: Id должен начинаться с буквы, и содержать только буквы, цифры, тире, точки, запятые или знак подчеркивания.

en: Identicon (Generated)
kk_KZ: Identicon (Құрылған)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
kk_KZ: Если %1$s отключён, попросите администратора сервера включить его, либо обратитесь к <a href="%2$s">документации по Apache</a> или <a href="%3$s">другим ресурсам</a> за информацией.

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
kk_KZ: Если медиафайл не прикреплён ни к одной записи, вы увидите это в столбце &laquo;Используется&raquo; и сможете нажать на ссылку &laquo;Прикрепить&raquo;, чтобы открыть небольшое всплывающее окно, в котором можно найти нужную запись и прикрепить к ней файл.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
kk_KZ: Если нужно, WordPress будет автоматически уведомлять различные сервисы о ваших новых записях.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
kk_KZ: Если нужного вам скрипта нет в списке, <a href="%s">поищите его в каталоге плагинов</a>.

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
kk_KZ: Если произошла ошибка, просто проигнорируйте это письмо, и ничего не произойдёт.

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
kk_KZ: Егер видео қоссаңыз,видео жүктеліп жатқанда сурет резерв нұсқа ретінде пайдаланылады.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
kk_KZ: Если вы не знаете, что означают эти термины &#8212; возможно, стоит обратиться к хостинг-провайдеру. Если и после этого вам понадобится помощь &#8212; всегда можно посетить <a href="%s">форум поддержки WordPress</a>.

en: If you change this, an email will be sent at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
kk_KZ: Мұны өзгертсеңіз, сізге оны растау үшін жаңа мекенжайыңызға электрондық хат жібереміз. <strong>Жаңа мекенжай расталмайынша белсенді болмайды.</strong>

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
kk_KZ: Егер сілтемені жойсаңыз, бұл турақты аласталады, себебі сілтемелер үшін Себет жетелері әлі игерілмейді.

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
kk_KZ: Если вы не знаете, как настроить доступ к базе данных, следует <strong>обратиться к хостинг-провайдеру</strong>. Если проблему так и не удалось решить &#8212; возможно, вам помогут на <a href="%s">форуме поддержки WordPress</a>.

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
kk_KZ: Если вы вообще не хотите выводить на сайте изображение в качестве заголовка, нажмите кнопку &laquo;Удалить изображение заголовка&raquo; в нижней части раздела &laquo;Изображение заголовка&raquo;. Если позже вы захотите вернуть его, просто выберите один из предложенных вариантов и нажмите &laquo;Сохранить изменения&raquo;.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
kk_KZ: Если вы не хотите использовать ваш сайт %s, вы можете удалить его с помощью этой формы. Когда вы нажмёте <strong>Удалить мой сайт навсегда</strong>, мы отправим вам письмо со ссылкой. Перейдите по ней, чтобы удалить сайт.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
kk_KZ: Если у вас пока нет ни одного меню, <strong>нажмите ссылку &laquo;создать новое меню&raquo;</strong>.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
kk_KZ: Егер жазбаларыңызды не пікірлеріңізді басқа жүйеде игерсеңіз, мұны бұл сайтқа WordPress әкелім жасауы мүмкін. Бастау үшін, төменнен әкелім жасайтын жүйені таңдаңыз:

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
kk_KZ: Если вы попали на этот экран по ошибке и хотите открыть один из своих собственных сайтов, можно воспользоваться приведёнными ниже ссылками.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
kk_KZ: Если вы хотите преобразовать рубрики в метки (или наоборот), используйте <a href="%s">конвертер рубрик и меток</a> на экране &laquo;Импорт&raquo;.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
kk_KZ: Егер уиджетті аластауын қаласаңыз, бірақ болуы мүмкін келешек пайдалану үшін мұның параметрін сақтағыңыз келсе, мұны тек Доғарылған уиджеттер аймағына апарыңыз. Бұларды осы аймақтан әрқашан кері үстеуіңіз мүмкін. Бұл әсіресе пайдалы болады, азырақ не басқа уиджет аймақтары бар тақырыпқа ауысқаныңызда.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
kk_KZ: Если ваш сайт не отображается, свяжитесь с администратором этой сети.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
kk_KZ: Если в вашей теме более одного изображения заголовка по умолчанию, либо если вы сами загрузили более одного изображения заголовка, у вас есть возможность настроить WordPress для отображения случайного изображения на каждой странице сайта. Выберите вариант &laquo;Случайно&raquo; в разделе &laquo;Загруженные изображения&raquo; или &laquo;Изображения по умолчанию&raquo;.

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
kk_KZ: Если ваша тема поддерживает множественные меню, ясные названия помогут вам с управлением ими.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
kk_KZ: Если используемая тема имеет области виджетов, то вы можете также добавить туда меню. Зайдите на <a href="%s">панель управления виджетами</a> и добавьте &#8220;Виджет меню навигации&#8221;, чтобы отображать меню на боковой панели или в подвале.

en: Image
kk_KZ: Сурет

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Сурет <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Сурет <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
kk_KZ: Сурет мекенжайы

en: Image CSS Class
kk_KZ: CSS-класс изображения

en: Image Caption
kk_KZ: Сурет ұғындырмасы

en: Image Crop Help
kk_KZ: Подсказка по обрезанию

en: Image Editor Save Failed
kk_KZ: Сурет сақталмады

en: Image File
kk_KZ: Сурет файлы

en: Image Link
kk_KZ: суретке сілтеме

en: Image Position
kk_KZ: Сурет орналасуы

en: Image Processing Error
kk_KZ: Сурет өңдеу қатесі

en: Image Size
kk_KZ: Сурет өлшемі

en: Image Title Attribute
kk_KZ: Атрибут title

en: Image URL
kk_KZ: Сурет URL-мекенжайы

en: Image Upload Error
kk_KZ: Суретті қайта қотару қатесі

en: Image Widget
kk_KZ: Изображение

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
kk_KZ[0]: Виджет изображений (%d)
kk_KZ[1]: Виджеты изображений (%d)

en: Image could not be processed.
kk_KZ: Не удалось обработать изображение.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
kk_KZ: Не удалось обработать изображение. Пожалуйста, попробуйте ещё раз.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
kk_KZ: Суретті аңдау және кесу аймағы. Тінтуірмен басқару қажет.

en: Image crop failed.
kk_KZ: Сурет қиылмады

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
kk_KZ: Суреттің деректері жоқ. Суретті қайта кері қотарыңыз.

en: Image default align
kk_KZ: Суретті әдепкі түзеу

en: Image default link type
kk_KZ: Сурет әдепкі сілтеме түрі

en: Image default size
kk_KZ: Сурет әдепкі көлемі

en: Image description
kk_KZ: Сурет сипаттамасы

en: Image details
kk_KZ: Параметры изображения

en: Image flip failed.
kk_KZ: Суретті көрсете алмадық.

en: Image metadata is inconsistent.
kk_KZ: Сурет метадеректері келісілмеген.

en: Image resize failed.
kk_KZ: Сурет көлемі өзгермеді

en: Image restored successfully.
kk_KZ: Сурет сәтті қалпына келтірілді.

en: Image rotate failed.
kk_KZ: Суретті айналдыру мүмкін болмады

en: Image saved
kk_KZ: Сурет сақталды

en: Image size in pixels
kk_KZ: Размер изображения в пикселях

en: Image sizes
kk_KZ: Сурет өлшемдері

en: Images
kk_KZ: Суреттер

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
kk_KZ: Дәл <strong>%1$d &times; %2$d пиксел</strong> өлшемді суреттері болу ретінде пайдаланмақ.

en: Images should be at least %s tall.
kk_KZ: Кескін биіктігі кем дегенде %s болу шарт.

en: Images should be at least %s wide.
kk_KZ: Кескін ені кем дегенде %s болу шарт.

en: Import
kk_KZ: Әкелім

en: Import Information
kk_KZ: Ақпарат импорттау

en: Import links in OPML format.
kk_KZ: OPML форматпен сілтемелер импорттау.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
kk_KZ: Movable Type не TypePad blog-тан жазбалар мен пікірлер импорттау.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
kk_KZ: LiveJournal дан оның API ын пайдалана отырып жазбалар импорттау.

en: Import posts from an RSS feed.
kk_KZ: RSS таспасынан жазбалар импорттау.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
kk_KZ: Bloger-ден постарды, пікірлерді және пайдаланушы пішімдерін импорттау

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
kk_KZ: WordPress експорт файлынан жазбалар, пікірлер, әдепкі алаңдар, санаттар мен таңбаларды импорттаңыз.

en: Import your blogroll from another system
kk_KZ: Сіз оқитын блогтар тізімін басқа жүйелерден көшіру

en: Important:
kk_KZ: Маңызды:

en: Impressions:
kk_KZ: Әсері:

en: In a few words, explain what this site is about.
kk_KZ: Сайтыңыз туралы қысқаша айтып кетсеңіз.

en: In reply to %s.
kk_KZ: В ответ автору %s.

en: In reply to: %s
kk_KZ: В ответ автору %s

en: In response to: %s
kk_KZ: В ответ на: %s

en: In stock
kk_KZ: Қазір бар

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
kk_KZ: В столбце <strong>&laquo;Комментарий&raquo;</strong>, наведя курсор на любой комментарий, можно одобрить его, ответить (и одобрить), изменить его свойства, отредактировать, пометить как спам или удалить.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
kk_KZ: В столбце <strong>&laquo;В ответ на&raquo;</strong> содержатся три элемента. Текст &#8212; это название записи, к которой был сделан комментарий, и ссылка на редактирование этой записи. Ссылка &laquo;Просмотреть запись&raquo; ведёт на эту запись на внешней части сайта. Небольшое облако с цифрой показывает, сколько одобренных комментариев получила эта запись. Если есть комментарии, ожидающие проверки, отображается красный кружок с их количеством. Нажав на него, можно увидеть только непроверенные комментарии к этой записи.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
kk_KZ: В столбце <strong>&laquo;Отправлен&raquo;</strong> отображается ссылка с датой и временем отправки комментария. Нажав на неё, можно перейти к этому комментарию на внешней части сайта.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
kk_KZ: В разделе &laquo;Текст заголовка&raquo; на этой странице можно выбрать, отображать ли текст или скрыть его. Можно также указать цвет текста, нажав кнопку &laquo;Выбрать цвет&raquo; и введя корректный HEX-код, принятый в HTML (например, &laquo;#ff0000&raquo; &#8212; красный), или выбрав цвет с помощью появившегося инструмента.

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
kk_KZ: В области редактирования кнопка Tab вставляет символ табуляции.

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
kk_KZ: В этот раз WordPress нашел ошибку с одним из плагинов - %s.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
kk_KZ: В этот раз WordPress нашел ошибку с темой - %s.

en: Inactive Plugins
kk_KZ: Доғарылған қондырмалар

en: Inactive Sidebar (not used)
kk_KZ: Белсенді емес бүйірлік тақта (пайдаланылмайды)

en: Inactive Widgets
kk_KZ: Доғарылған уиджеттер

en: Incompatible Archive.
kk_KZ: Үйлесімсіз мұрағат.

en: Incorrect post password.
kk_KZ: Жазба құпия сөзі қате.

en: Incorrect username or password.
kk_KZ: Неверное имя пользователя или пароль.

en: Increase indent
kk_KZ: Увеличить отступ

en: Indian
kk_KZ: Индиан

en: Indiana
kk_KZ: Индиана

en: Indianapolis
kk_KZ: Индианаполис

en: Indonesian
kk_KZ: Индонезийский

en: Inexistent terms.
kk_KZ: Жоқ терм.

en: Info
kk_KZ: Ақпарат

en: Inline CSS code that registers the CSS class required for the style.
kk_KZ: Встроенный CSS для регистрации CSS класса требуемого стилем.

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
kk_KZ: Құбылма панель (сурет, сілтеме не аңдатпа сайланғанда)

en: Insert
kk_KZ: Кірістіру

en: Insert Page Break tag
kk_KZ: Бет үзілім тегі

en: Insert Read More tag
kk_KZ: Вставить тег &laquo;Далее&raquo;

en: Insert audio playlist
kk_KZ: Плей-лист ендіру

en: Insert column after
kk_KZ: Бағанды оң жаққа кірістіру

en: Insert column before
kk_KZ: Алдынан баған кірістіру

en: Insert date/time
kk_KZ: Күні/уақытын ендіру

en: Insert from URL
kk_KZ: URL-дан ендіру

en: Insert gallery
kk_KZ: Галерей ендіру

en: Insert image
kk_KZ: Вставить изображение

en: Insert into Post
kk_KZ: Жазбаға кірістіру

en: Insert into page
kk_KZ: Бет ішіне ендіру

en: Insert into post
kk_KZ: Жазба ішіне ендіру

en: Insert link
kk_KZ: Сілтеме кірістіру

en: Insert media from another website
kk_KZ: Вставить медиафайл с другого сайта

en: Insert row after
kk_KZ: Жолды астына кірістіру

en: Insert row before
kk_KZ: Жолды үстіне кірістіру

en: Insert table
kk_KZ: Кесте ендіру

en: Insert video
kk_KZ: Видео ендіру

en: Insert video playlist
kk_KZ: Видео тізім ендіру

en: Insert/edit code sample
kk_KZ: Вставить/изменить фрагмент кода

en: Insert/edit image
kk_KZ: Суретті кірістіру/өңдеу

en: Insert/edit link
kk_KZ: Сілтемені кірістіру/өңдеу

en: Insert/edit media
kk_KZ: Вставить/Изменить медиа

en: Inserted text
kk_KZ: Ендірілген мәтін

en: Inserting Media
kk_KZ: Вставка медиафайлов

en: Install
kk_KZ: Орнату

en: Install %s now
kk_KZ: %s орнату

en: Install &amp; Preview
kk_KZ: Установка и предпросмотр

en: Install Now
kk_KZ: Қазір орнату

en: Install Parent Theme
kk_KZ: Установить родительскую тему

en: Install Themes
kk_KZ: Тақырыптар орнату

en: Install and preview theme: %s
kk_KZ: Установить и просмотреть тему: %s

en: Installation Required
kk_KZ: Требуется установка

en: Installed Plugins
kk_KZ: Установленные

en: Installed themes
kk_KZ: Установленные темы

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
kk_KZ: XML-RPC әдісіне жеткіліксіз аргумент берілген.

en: Interests
kk_KZ: Қызығушылықтар

en: Internal search handler error.
kk_KZ: Внутренняя ошибка функции поиска.

en: Inuvik
kk_KZ: Инувик

en: Invalid
kk_KZ: Ключ неверен

en: Invalid API response code (%d).
kk_KZ: Неверный код ответа API (%d)

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
kk_KZ: Жарамсыз Content-Disposition жеткізілетін. Content-Disposition `қосымшасы ретінде пішімделген болуы керек; файл атауы = «image.png» `немесе ұқсас.

en: Invalid JSON body passed.
kk_KZ: Жарамсыз JSON дене өтті.

en: Invalid JSONP callback function.
kk_KZ: Қате JSONP кері шақыру амалы

en: Invalid URL format.
kk_KZ: Қате URL формат

en: Invalid URL.
kk_KZ: Неверный URL.

en: Invalid action name.
kk_KZ: Неверное имя действия.

en: Invalid activation key.
kk_KZ: Неверный ключ активации.

en: Invalid attachment ID.
kk_KZ: Тіркеме теңдестіргіші жарамсыз.

en: Invalid author ID.
kk_KZ: Неверный ID автора.

en: Invalid block type.
kk_KZ: Неверный тип блока.

en: Invalid block.
kk_KZ: Некорректный блок.

en: Invalid changeset UUID
kk_KZ: Жарамсыз өзгерістер UUID.

en: Invalid comment ID.
kk_KZ: Пікір теңдестіргіші жарамсыз.

en: Invalid comment author ID.
kk_KZ: Жарамсыз пікір авторы ID.

en: Invalid comment content.
kk_KZ: Қате жасалған пікір

en: Invalid comment status.
kk_KZ: Пікір күйі жарамсыз.

en: Invalid cookie format.
kk_KZ: Неверный формат куки.

en: Invalid cookie.
kk_KZ: Неверные куки.

en: Invalid data provided.
kk_KZ: Жарамсыз дерек келтірілген.

en: Invalid date.
kk_KZ: Айы-күні жарамсыз.

en: Invalid email address
kk_KZ: Керексіз э-пошта адресі

en: Invalid email address in request.
kk_KZ: Сұралған эл-пошта мекенжайы жарамсыз.

en: Invalid email address.
kk_KZ: Қате email

en: Invalid featured media ID.
kk_KZ: Жарамсыз медиа ID белгілері.

en: Invalid file type
kk_KZ: Файл түрі жарамсыз

en: Invalid form submission.
kk_KZ: Ұсыныстың қате формасы.

en: Invalid hex color.
kk_KZ: жарамсыз түс hex-і.

en: Invalid image URL.
kk_KZ: Неверный URL изображения

en: Invalid image: %s
kk_KZ: Жарамсыз сурет: %s

en: Invalid item ID.
kk_KZ: Неверный ID элемента.

en: Invalid key.
kk_KZ: Жарамсыз кілт

en: Invalid menu ID.
kk_KZ: ID жарамсыз мәзір.

en: Invalid object type.
kk_KZ: Жарамсыз нысан түрі

en: Invalid page template.
kk_KZ: Жарамсыз бет шаблоны.

en: Invalid parameter(s): %s
kk_KZ: Жарамсыз параметр(s): %s

en: Invalid parameter.
kk_KZ: Жарамсыз параметр.

en: Invalid parameters.
kk_KZ: Неверные параметры.

en: Invalid plugin page.
kk_KZ: Қондырма беті жарамсыз

en: Invalid plugin path.
kk_KZ: Қондырмаға жарамсыз жол.

en: Invalid post
kk_KZ: Қажетсіз жазба

en: Invalid post ID.
kk_KZ: Жазба теңдестіргіші жарамсыз.

en: Invalid post format.
kk_KZ: Жазба пішімі жарамсыз

en: Invalid post parent ID.
kk_KZ: Аталық ID қате посты.

en: Invalid post type.
kk_KZ: Жазба түрі жарамсыз.

en: Invalid post.
kk_KZ: Жарамсыз жазба

en: Invalid recovery key format.
kk_KZ: Неверный формат ключа восстановления.

en: Invalid recovery key.
kk_KZ: Неверный ключ восстановления.

en: Invalid revision ID.
kk_KZ: Жарамсыз қайта қарау ID.

en: Invalid role.
kk_KZ: Жарамсыз рөл.

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
kk_KZ: Ярлық атауы жарамсыз: %1$s. Босжер мен резерв белгілерді қолданбаңыз: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
kk_KZ: Ярлық атауы жарамсыз: Бос атау берілген.

en: Invalid slug.
kk_KZ: Дұрыс емес

en: Invalid status.
kk_KZ: Жарамсыз мәртебе

en: Invalid taxonomy.
kk_KZ: Жарамсыз таксономия.

en: Invalid taxonomy: %s.
kk_KZ: Неверная таксономия: %s.

en: Invalid term ID.
kk_KZ: ID жарамсыз елемент.

en: Invalid translation type.
kk_KZ: Неверный тип перевода.

en: Invalid type parameter.
kk_KZ: Неверный параметр типа.

en: Invalid user ID for reassignment.
kk_KZ: Қайта тағайындалған  пайдаланушы жарамсыз идентификаторы.

en: Invalid user ID.
kk_KZ: Қолданушы ID қате.

en: Invalid user parameter(s).
kk_KZ: Пайдаланушы сипаты қате

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
kk_KZ: %2$s арналған %1$s қате мағына. Дұрыс мағына %3$s  мен %4$s арасына болу керек.

en: Invalid value for background attachment.
kk_KZ: Тіркеме өң үшін жарамсыз мағына.

en: Invalid value for background position X.
kk_KZ: X өң орналасым үшін жарамсыз мән.

en: Invalid value for background position Y.
kk_KZ: Y өң орналасым үшін жарамсыз мән.

en: Invalid value for background repeat.
kk_KZ: Өң қайталауға жарамсыз мағына.

en: Invalid value for background size.
kk_KZ: Өң мөлшері үшін жарамсыз мән.

en: Invalid value.
kk_KZ: Жарамсыз мағына.

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
kk_KZ: Шақыру Э-поштасы жаңа пайдаланушыға жіберілді. Мұның тіркелгісі жасалуы үшін алдынан растау сілтемесіне нұқуы жөн.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
kk_KZ: Шақыру Э-поштасы пайдаланушыға жіберілді. Сайтыңызға бұл үстелу үшін растау сілтемесіне нұқуы жөн.

en: Iqaluit
kk_KZ: Икаилут

en: Irish
kk_KZ: Ирландский

en: Irkutsk
kk_KZ: Иркутск

en: Is the block dynamically rendered.
kk_KZ: Динамическое создание блока.

en: Is there no link to us?
kk_KZ: Мұнда бізге сілтеме жоқ па?

en: Is this a multisite?
kk_KZ: Бұл мультисайтпа?

en: Is this site using HTTPS?
kk_KZ: Бұл сайт HTTPS қолдана ма?

en: Isle of Man
kk_KZ: Мэн аралы

en: Istanbul
kk_KZ: Стамбул

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
kk_KZ: Похоже на вашем сайте пока нет никакого меню. Хотите создать его? Нажмите кнопку, чтобы начать.

en: It is up to search engines to honor this request.
kk_KZ: Будет ли учитываться этот запрос &mdash; зависит от поисковых систем.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
kk_KZ: Сұранысқа ештеңе табылмады. %s сайтқа барып көріңіз.

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
kk_KZ: Apache %s модулі орнатылмағанға ұқсайды.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
kk_KZ: Похоже, вы используете небезопасную версию браузера %s. Использование устаревшего браузера повышает риск взлома вашего компьютера. Пожалуйста, обновите свой браузер, чтобы получить более полное впечатление о работе с WordPress.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
kk_KZ: Похоже, вы используете устаревшую версию браузера %s. Пожалуйста, обновите свой браузер, чтобы получить более полное впечатление о работе с WordPress.

en: Italian
kk_KZ: Итальянский

en: Italic
kk_KZ: Көлбеу

en: Item
kk_KZ: Зат

en: Item added.
kk_KZ: Элемент үстелді.

en: Item deleted.
kk_KZ: Элемент аласталды.

en: Item not added.
kk_KZ: Элемент үстелмеді.

en: Item not updated.
kk_KZ: Элемент жаңартылмады.

en: Item updated.
kk_KZ: Элемент жаңартылды.

en: Items deleted.
kk_KZ: Элементтер жойылды.

en: Items list
kk_KZ: Список элементов

en: Items list navigation
kk_KZ: Навигация по списку элементов

en: JSONP support is disabled on this site.
kk_KZ: JSONP бұл сайтта рұқсат етілмеген.

en: Jakarta
kk_KZ: Джакарта

en: Jamaica
kk_KZ: Ямайка

en: Jan Mayen
kk_KZ:  	 Ян-Марен

en: January
kk_KZ: Қаңтар

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
kk_KZ: Қаң

en: Japanese
kk_KZ: Японский

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
kk_KZ: JavaScript қослмай бұған қол жеткзе алмайсыз.

en: Jayapura
kk_KZ: Джаяпура

en: Jersey
kk_KZ: Джерси

en: Jerusalem
kk_KZ: Иерусалим

en: Johannesburg
kk_KZ: Йоханнесбург

en: Johnston
kk_KZ: Джонстон

en: Juba
kk_KZ: Жуба

en: Jujuy
kk_KZ: Жужуй

en: July
kk_KZ: Шілде

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
kk_KZ: Шіл

en: June
kk_KZ: Маусым

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
kk_KZ: Мау

en: Juneau
kk_KZ: Жуно

en: Just another %s site
kk_KZ: Тағы басқа %s сайты

en: Just another WordPress site
kk_KZ: Тағы басқа WordPress сайты

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
kk_KZ: Сізге хабарлау үшін ғана &mdash; біз сіздің тапсырысыңызды #%s алдым және қазір ол өңделуде:

en: Justify
kk_KZ: Тегістеу

en: Kabul
kk_KZ: Кабул

en: Kaliningrad
kk_KZ: Калининград

en: Kamchatka
kk_KZ: Камчатка

en: Kampala
kk_KZ: Кампала

en: Karachi
kk_KZ: Карачи

en: Kashgar
kk_KZ: Қашқар

en: Kathmandu
kk_KZ: Қатманду

en: Katmandu
kk_KZ: Катманду

en: Keep this link private
kk_KZ: Бұл сілтемені жеке қалдыру

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
kk_KZ: Сохранение настроек виджетов и перемещение его в неактивные виджеты

en: Kentucky
kk_KZ: Кентукки

en: Kerguelen
kk_KZ: Кергелен

en: Key
kk_KZ: Кілт

en: Keyboard Shortcuts
kk_KZ: Перне тіркесімдері

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
kk_KZ: Пользователям клавиатуры: Работая в визуальном редакторе, можно нажать <kbd>Alt + F10</kbd>, чтобы перейти к панели инструментов.

en: Keywords
kk_KZ: Кілт сөздер

en: Khandyga
kk_KZ: Хандыға

en: Khartoum
kk_KZ: Хартум

en: Kiev
kk_KZ: Киев

en: Kigali
kk_KZ: Кигали

en: Kind
kk_KZ: Тип

en: Kinshasa
kk_KZ: Киншаса

en: Kiritimati
kk_KZ: Киритимати

en: Knox
kk_KZ: Нокс

en: Knox IN
kk_KZ: Нокс (Индиана)

en: Kolkata
kk_KZ: Калькутта

en: Korean
kk_KZ: Корейский

en: Kosrae
kk_KZ: Кусаие

en: Krasnoyarsk
kk_KZ: Красноярск

en: Kuala Lumpur
kk_KZ: Куала-Лумпур

en: Kuching
kk_KZ: Кучинг

en: Kuwait
kk_KZ: Кувейт

en: Kwajalein
kk_KZ: Кваджалейн

en: La Paz
kk_KZ: Ла-Пас

en: La Rioja
kk_KZ: Ла-Риоха

en: Label
kk_KZ: Атауы

en: Lagos
kk_KZ: Лагос

en: Landmark
kk_KZ: Бағдар

en: Language
kk_KZ: Тілі

en: Language:
kk_KZ: Тілі:

en: Large
kk_KZ: Үлкен

en: Large size
kk_KZ: Үлкен өлшемі

en: Large size image height
kk_KZ: Үлкен өлшемді суреттің биіктігі

en: Large size image width
kk_KZ: Үлкен өлшемді суреттің ені

en: Last 12 months
kk_KZ: Соңғы 12 ай

en: Last 24 hours
kk_KZ: Соңғы 24 сағат

en: Last Login
kk_KZ: Соңғы логин

en: Last Modified
kk_KZ: Соңғы өзгертілгені

en: Last Name
kk_KZ: Фамилиясы

en: Last Post
kk_KZ: Соңғы жазба

en: Last Updated
kk_KZ: Соңғы жаңару

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
kk_KZ: Соңғы өңдегені %1$s %2$s күні %3$s уақытында

en: Last edited on %1$s at %2$s
kk_KZ: Соңғы өңделгені %1$s күні %2$s уақытында

en: Last name
kk_KZ: Жөні

en: Last name for the user.
kk_KZ: Пайдаланушы тегі.

en: Last name.
kk_KZ: Фамилия

en: Last page
kk_KZ: Последняя страница

en: Last updated
kk_KZ: Соңғы жаңартылған

en: Last updated: %s
kk_KZ: Соңғы жаңартылғаны: %s

en: Latest
kk_KZ: Ең соңғы

en: Latest Posts
kk_KZ: Последние записи

en: Latest activity
kk_KZ: Белсенділігі

en: Latitude
kk_KZ: Ендік

en: Latvian
kk_KZ: Латвийский

en: Layout
kk_KZ: Разметка

en: Learn more about CSS
kk_KZ: CSS жөнінде өзге мілімет

en: Learn more about XML sitemaps.
kk_KZ: Узнайте больше о XML-картах сайта.

en: Leave a Comment
kk_KZ: Пікір қалдыру

en: Leave a Reply
kk_KZ: Пікір қалдыру

en: Leave a Reply to %s
kk_KZ: Пікір қалдыру %s

en: Leave a comment
kk_KZ: Пікір қалдыру

en: Leave a reply
kk_KZ: Пікір қалдыру

en: Left
kk_KZ: Солға

en: Left Sidebar
kk_KZ: Сол (бүйір. тақта)

en: Length:
kk_KZ: Ұзындығы:

en: Letter
kk_KZ: Таңба

en: Library
kk_KZ: Кітапхана

en: Libreville
kk_KZ: Либревиль

en: Light
kk_KZ: Жарық

en: Like
kk_KZ: Ұнады

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
kk_KZ: Возможно произведено прямое включение %1$s для использования %2$s. Это крайне неправильно. Прицепите вызов %2$s к действию %3$s.

en: Likes
kk_KZ: Рахметтер

en: Lima
kk_KZ: Лима

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
kk_KZ: ISO8601 берген үйлесімді күнінен кейін жарияланған пікірлерге жауап шектеу.

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
kk_KZ:  ISO8601 берген үйлесімді күніне дейін жарияланған пікірлерге жауап шектеу.

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
kk_KZ: Берілген ISO8601 үйлесімді жарияланған күннен кейін постарға жауап шектеу.

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
kk_KZ: Берілген ISO8601 үйлесімді күніне дейін жарияланған постарға жауап шектеу.

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
kk_KZ: Ограничить набор результатов основываясь на отношениях между множественными таксономиями.

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
kk_KZ: MIME түріне тіркемелерге шектеу орнатыңыз.

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
kk_KZ: Нақты медиа түріне тіркемелерді орнату шектеуі.

en: Limit result set to blocks matching the search term.
kk_KZ: Ограничьте набор результатов блоками, соответствующими поисковому запросу.

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
kk_KZ: Ерекше статусқа жатқызылғандарға шектеу керек. Авторизация талап етіледі.

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
kk_KZ: Ерекше пікірлерге жатқызылғандарға шектеу керек. Авторизация талап етіледі.

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
kk_KZ: Ерекше ID постарға жатқызылғандарға шектеу керек.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
kk_KZ: Нақты авторлық идентификаторларға қабылдауға шектеу.. Авторизация талап етіледі.

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
kk_KZ: Нақты аталық идентификатор пікірлеріне нәтиже алуға шектеу.

en: Limit result set to items that are sticky.
kk_KZ: Limit нәтижесі жабысқақ болып элементтерге орнатыңыз.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
kk_KZ: Limit result set to those of particular parent IDs.

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
kk_KZ: Бір не одан көп статусы барларға пост жасау шектеу.

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
kk_KZ: Ерекше ауторларға берілген постар шектеу.

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
kk_KZ: Ерекше көлем мәзір постар шектеу.

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
kk_KZ: Бір не одан көп ескертуі барларға пост жасау шектеу.

en: Limit result set to specific IDs.
kk_KZ: Ерекше идентификаторларға нәтижесін қабылдауын шекте.

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
kk_KZ: Шектеу нәтижесі нақты аталық тағайындалған шарттарына орнатыңыз.

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
kk_KZ: Ограничить выборку элементами с одним или более специальными ярлыками.

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
kk_KZ: Нақты авторлық электрондық поштадан алынған қабылдауға шектеу.. Авторизация талап етіледі.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
kk_KZ: Ограничить результат темами с назначенным статусом.

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
kk_KZ: Шектеу нәтижесі көзделген кем дегенде бір ерекше рөлін сәйкес пайдаланушыларға орнатыңыз. CSV тізімін немесе бір рөл қабылдайды.

en: Limit result set to users who are considered authors.
kk_KZ: Ограничить выборку пользователями-авторами.

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
kk_KZ: Ограничить выборку пользователями с одним или более специальными ярлыками.

en: Limit results to items of an object type.
kk_KZ: Ограничить результаты элементами типа объекта.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
kk_KZ: Ограничить результаты элементами одного или нескольких подтипов объекта.

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
kk_KZ: Limit нақты кейінгі түріне байланысты таксономиялармен үшін нәтижелері.

en: Limit results to those matching a string.
kk_KZ: Нәтижесін тармаққа сәйкес шекте.

en: Limits results to plugins with the given status.
kk_KZ: Ограничить результаты плагинами с заданным статусом.

en: Lindeman
kk_KZ: Линдеман

en: Link
kk_KZ: Сілтеме

en: Link CSS Class
kk_KZ: CSS класты сілтеме

en: Link Categories
kk_KZ: Сілтеме санаттары

en: Link Category
kk_KZ: Сілтеме санаты

en: Link ID
kk_KZ: Сілтеме ID

en: Link Image To:
kk_KZ: Суретті байланыстыру:

en: Link Rel
kk_KZ: Сілтеме қатынасы

en: Link Relationship (XFN)
kk_KZ: Сілтеме қатынасы (XFN)

en: Link Target
kk_KZ: Сілтеме мақсаты

en: Link Text
kk_KZ: Текст ссылки

en: Link To
kk_KZ: Ссылка

en: Link URL
kk_KZ: Сілтеме URL-мекенжайы

en: Link added.
kk_KZ: Сілтеме үстелінді.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
kk_KZ: Зәкір

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
kk_KZ: Зәкірлер

en: Link color
kk_KZ: Сілтеменің түсі

en: Link inserted.
kk_KZ: Сілтеме енгізілді

en: Link not found.
kk_KZ: Сілтеме табылмады.

en: Link options
kk_KZ: Сілтеме опциялары

en: Link rating
kk_KZ: Сілтеме рейтиңі

en: Link selected.
kk_KZ: Сілтеме тандалды

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
kk_KZ: Сілтеме мәтіні, мыс. &#171;Ransom Demands (PDF)&#187;

en: Link thumbnails to:
kk_KZ: Нобайларды қайда байланыстыру:

en: Link title
kk_KZ: Сілтеме атауы

en: Link to Attachment Page
kk_KZ: Бетке сілтеме

en: Link to Media File
kk_KZ: медия файлға сілтеме

en: Link to image
kk_KZ: Сурет үшін сілтеме

en: Link to:
kk_KZ: Ссылка на:

en: Links
kk_KZ: Сілтемелер

en: Links for %s
kk_KZ: %s үшін сілтемелер

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
kk_KZ: Ссылки в верхней панели соединяют консоль с внешней частью сайта, а также предоставляют доступ к вашему профилю и к полезной информации о WordPress.

en: Links list
kk_KZ: Список ссылок

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
kk_KZ: Ссылки можно разделять по рубрикам ссылок; они существуют отдельно от рубрик, используемых для записей.

[ctx: Links widget]
en: Random
kk_KZ: Кез-келген

en: Lisbon
kk_KZ: Лиссабон

en: List
kk_KZ: Тізім

en: List item
kk_KZ: Тізім елементі

en: List of the missing image sizes of the attachment.
kk_KZ: Қосымшадағы өлшемі жоқ суреттер тізімі.

en: List view
kk_KZ: Тізім көрсету

en: Lithuanian
kk_KZ: Литовский

en: Live Broadcast
kk_KZ: Прямая трансляция

en: Live Preview
kk_KZ: Тірі аңдау

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
kk_KZ: Просмотреть &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
kk_KZ: Тірі Preview: %s

en: Live preview theme: %s
kk_KZ: Живой просмотр темы: %s

en: Ljubljana
kk_KZ: Любляна

en: Loading more results... please wait.
kk_KZ: Қосымша нәтижелер қондырылуда... сәл күте тұрыңыз.

en: Loading video...
kk_KZ: Видео жүктелуде...

en: Loading&#8230;
kk_KZ: Қотарылуда&#8230;

en: Loading&hellip;
kk_KZ: Загрузка&hellip;

en: Loading...
kk_KZ: Жүктелуде...

en: Local time is %s.
kk_KZ: Местное время: %s.

en: Local time is <code>%1$s</code>
kk_KZ: Жергілікті уақыт <code>%1$s</code>

en: Locale for the user.
kk_KZ: Пайдаланушы локалі.

en: Location of the uploaded file.
kk_KZ: Кері қотарылған файлдың орналасуы.

en: Log %s out of all locations.
kk_KZ: Завершить все сессии пользователя %s

en: Log In
kk_KZ: Кіру

en: Log Out
kk_KZ: Шығу

en: Log Out Everywhere
kk_KZ: Завершить все сессии

en: Log Out Everywhere Else
kk_KZ: Выйти на других устройствах

en: Log in
kk_KZ: Кіру

en: Log in to Reply
kk_KZ: Жауап қалдыру үшін кіріңіз

en: Log in to leave a Comment
kk_KZ: Пікір қалдыру үшін логиндеңіз

en: Log out
kk_KZ: Шығу

en: Login
kk_KZ: Кіру

en: Login &raquo;
kk_KZ: Логин &raquo;

en: Login Address (URL)
kk_KZ: Логин адресі (URL).

en: Login Name
kk_KZ: Кіру аты

en: Login failed
kk_KZ: Кіре алмадық

en: Login name for the user.
kk_KZ: Пайдаланушы кіру есімі.

en: Logo
kk_KZ: Лого

en: Logout
kk_KZ: Шығу

en: Lome
kk_KZ: Ломе

en: London
kk_KZ: Лондон

en: Longitude
kk_KZ: Ұзындық

en: Longyearbyen
kk_KZ: Лонгйир

en: Looking for %1$s in %2$s
kk_KZ: Поиск %1$s в %2$s

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
kk_KZ: Ищите тему? Вы можете посмотреть каталог тем WordPress.org или поискать в нем, устанавливать и просматривать темы, а затем активировать их прямо здесь.

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
kk_KZ: Похоже что-то пошло не так. Подождите пару секунд и попробуйте снова.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
kk_KZ: Выглядит как некорректный тип файла. Пожалуйста, создайте ссылку на приемлемый файл.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
kk_KZ: Выглядит как некорректный тип файла. Пожалуйста, создайте ссылку на аудиофайл.

en: Loop
kk_KZ: Тұйық

en: Lord Howe
kk_KZ: Лорд-Хау

en: Los Angeles
kk_KZ: Лос-Анджелес

en: Lost Password
kk_KZ: Кілтсөзді жоғалттыңыз ба ?

en: Lost your password?
kk_KZ: Кілтсөзіңізді ұмыттыңыз ба?

en: Louisville
kk_KZ: Луисвилл

en: Lower Princes
kk_KZ: Төменгі Принсес

en: Luanda
kk_KZ: Луанда

en: Lubumbashi
kk_KZ: Лубумбаши

en: Lusaka
kk_KZ: Лусака

en: Luxembourg
kk_KZ: Люксембург

en: M j, Y @ H:i
kk_KZ: d.m.Y H:i

en: M j, Y g:i a
kk_KZ: d.m.Y H:i

en: M jS
kk_KZ: d.m.Y

en: M jS Y
kk_KZ: d.m.Y

en: MB (Leave blank for network default)
kk_KZ: МБ (оставьте пустым для значения по умолчанию)

en: MM / YY
kk_KZ: АЙ / ЖЖ

en: Macao
kk_KZ: Макао

en: Macau
kk_KZ: Макао

en: Macedonian
kk_KZ: Македонский

en: Maceio
kk_KZ: Масейо

en: Madeira
kk_KZ: Мадейра

en: Madrid
kk_KZ: Мадрид

en: Magadan
kk_KZ: Магадан

en: Mahe
kk_KZ: Маэ

en: Mail Server
kk_KZ: Э-пошта сервері

en: Main
kk_KZ: Негізгі

en: Main Page (no parent)
kk_KZ: Негізгі бет

en: Main menu
kk_KZ: Негізгі Мәзір

en: Maintenance
kk_KZ: Қызмет көрсету

en: Majuro
kk_KZ: Маджуро

en: Makassar
kk_KZ: Макассар

en: Make sure all words are spelled correctly.
kk_KZ: Барлық сөздердің дұрыс жазылғанын қадағалаңыз

en: Make this post sticky
kk_KZ: Бұл жазбаны жапсыру

en: Malabo
kk_KZ: Малабо

en: Malay
kk_KZ: Малайский

en: Maldives
kk_KZ: Мальдива аралы

en: Malta
kk_KZ: Мальта

en: Maltese
kk_KZ: Мальтийский

en: Manage
kk_KZ: Басқару

en: Manage Archives
kk_KZ: Управление архивами

en: Manage Audio
kk_KZ: Аудио басқару

en: Manage Comments
kk_KZ: Пікірлер реттеу

en: Manage Documents
kk_KZ: Управление документами

en: Manage Images
kk_KZ: Суреттерді басқару

en: Manage Locations
kk_KZ: Управление областями

en: Manage Spreadsheets
kk_KZ: Управление электронными таблицами

en: Manage Uploads
kk_KZ: Управление файлами

en: Manage Video
kk_KZ: Видео басқару

en: Manage my subscriptions
kk_KZ: Жазылымдарымды басқару

en: Manage themes
kk_KZ: Тақырып реттеу

en: Manage with Live Preview
kk_KZ: Визуал баптауларға көшу

en: Managing Pages
kk_KZ: Управление страницами

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
kk_KZ: Управление страницами очень похоже на управление записями, и экран можно настраивать таким же образом.

en: Managua
kk_KZ: Манагуа

en: Manaus
kk_KZ: Манаус

en: Manila
kk_KZ: Манила

en: Manual Offsets
kk_KZ: Қолмен ығыстыру

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
kk_KZ: Многие пользователи для быстрой проверки комментариев применяют горячие клавиши. По ссылке справа вы найдёте дополнительную информацию.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
kk_KZ: Тақырыптардың көбі бүйірлік тақталарыңызды өңдеу бастағанша дейін, кейбір бүйірлік тақта уиджеттерін әдепкі бейнелейді, бірақ бұлар бүйірлік тақта реттеу құралыңызды өздігінен бейнеленбейді. Уиджетті бірінші рет өзгерткеніңіз кейін, әдепкі уиджеттерді Қатынаулы уиджеттер аймағынан үстеп қайта қосуыңыз мүмкін.

en: Maputo
kk_KZ: Мапуту

en: March
kk_KZ: Наурыз

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
kk_KZ: Нау

en: Marengo
kk_KZ: Маренго

en: Mariehamn
kk_KZ: Мариехамн

en: Marigot
kk_KZ: Маригот

en: Mark as Spam
kk_KZ: Спам деп белгілеу

en: Mark this comment as spam
kk_KZ: Бұл пікірді қалаусыз ретінде белгілеу

en: Mark this message as NOT spam
kk_KZ: Бұл хабарламаны жарамды деп белгілеңіз

en: Marketing
kk_KZ: Маркейтинг

en: Markup is not allowed in CSS.
kk_KZ: CSS-те белгі қоюға болмайды.

en: Marquesas
kk_KZ: Маркиз аралдары

en: Martinique
kk_KZ: Мартиника

en: Maseru
kk_KZ: Масеру

en: Matamoros
kk_KZ: Матаморос

en: Match case
kk_KZ: Регистрді есептеу

en: Mature
kk_KZ: Ересектерге

en: Mauritius
kk_KZ: Маврикий

en: Mawson
kk_KZ: Моусон

en: Max Height
kk_KZ: Ең көп биіктігі

en: Max Width
kk_KZ: Ең көп ені

en: Maximum Rating
kk_KZ: Ең көп рейтингі

en: Maximum number of items to be returned in result set.
kk_KZ: Нәтиже жиынтығы қайтарылатын элементтер максимал саны.

en: Maximum size: %s
kk_KZ: Ең көп өлшемі: %s

en: Maximum upload file size: %s.
kk_KZ: Жүктелген файл максимум көлемі: %s.

en: May
kk_KZ: Мамыр

[ctx: May abbreviation]
en: May
kk_KZ: Мам

en: Mayotte
kk_KZ: Майотта

en: Mazatlan
kk_KZ: Масатлан

en: Mbabane
kk_KZ: Мбабане

en: McMurdo
kk_KZ: Мак-Мердо

en: Media
kk_KZ: Медиа

en: Media File
kk_KZ: Медиафайл

en: Media Library
kk_KZ: Медиахана

en: Media Settings
kk_KZ: Тасушылар параметрлері

en: Media Widget
kk_KZ: Медиа

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
kk_KZ[0]: Медиа виджет (%d)
kk_KZ[1]: Медиа виджеты (%d)

en: Media file attached.
kk_KZ: Медиа файл тіркелді.

en: Media file detached.
kk_KZ: Медиа файл ағытылды.

en: Media file moved to the Trash.
kk_KZ: Тасушылар себетке жылжытылды.

en: Media file permanently deleted.
kk_KZ: Тасушылар тұрақты жойылды.

en: Media file restored from the Trash.
kk_KZ: Тасушылар Себеттен қалпына келтірілді.

en: Media file updated.
kk_KZ: Медиа файл жаңартылды.

en: Media items list
kk_KZ: Список медиафайлов

en: Media items list navigation
kk_KZ: Навигация по списку медиафайлов

en: Media library
kk_KZ: Медиахана

en: Media list
kk_KZ: Медиа тізімі

en: Media title
kk_KZ: Название мультимедиа

en: Media title&hellip;
kk_KZ: Название мультимедиа...

en: Medium
kk_KZ: Орташа

en: Medium size
kk_KZ: Орташа өлшемі

en: Medium size image height
kk_KZ: Орташа өлшемді суреттің биіктігі

en: Medium size image width
kk_KZ: Орташа өлшемді суреттің ені

en: Medium-Large size image height
kk_KZ: Орташа үлкен өлшемді сурет биіктігі

en: Medium-Large size image width
kk_KZ: Орташа үлкен өлшемді сурет ені

en: Meetups
kk_KZ: Кездесулер

en: Melbourne
kk_KZ: Мельбурн

en: Membership
kk_KZ: Мүшелігі

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
kk_KZ: Жад толып қалды. Өтініш, тағы бір кішігірім файлды көріңіз

en: Mendoza
kk_KZ: Мендоса

en: Menominee
kk_KZ: Меномине

en: Menu
kk_KZ: Меню

en: Menu Item
kk_KZ: Мәзір элементі

en: Menu Location
kk_KZ: Область для меню

en: Menu Locations
kk_KZ: Мәзір аумақтары

en: Menu Management
kk_KZ: Управление меню

en: Menu Name
kk_KZ: Мәзір атауы

en: Menu Options
kk_KZ: Мәзір опциясы

en: Menu Settings
kk_KZ: Настройки меню

en: Menu created
kk_KZ: Мәзір жасалды

en: Menu deleted
kk_KZ: Мәзір жойылды

en: Menu item added
kk_KZ: Мәзір елементі қосылды

en: Menu item deleted
kk_KZ: Мәзір елементі жойылды

en: Menu item is now a sub-item
kk_KZ: Мәзір елементі ішкі мәзірге ауысты

en: Menu item moved down
kk_KZ: Мәзір елементі төмендетілді

en: Menu item moved out of submenu
kk_KZ: Мәзір елементі ішкі мәзірден алынды

en: Menu item moved up
kk_KZ: Мәзір елементі жоғарлады

en: Menu locations updated.
kk_KZ: Области для меню обновлены.

en: Menu order
kk_KZ: Мәзір реті

en: Menu structure
kk_KZ: Структура меню

en: Menus
kk_KZ: Мәзірлер

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
kk_KZ: Меню могут отображаться в областях, предусмотренных темой оформления, или в <a href="%s">областях виджетов</a> при добавлении туда виджета &laquo;Меню навигации&raquo;.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
kk_KZ: Меню могут отображаться в областях, предусмотренных темой оформления, или в боковых колонках, если добавить туда виджет &#8220;Меню навигации&#8221; на экране <a href="%1$s">&laquo;Виджеты&raquo;</a>. Если ваша тема не поддерживает произвольные меню (темы по умолчанию %2$s и %3$s поддерживают), вы можете узнать как добавить поддержку самостоятельно, прочитав документацию по ссылке на боковой панели.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
kk_KZ: Мәзірлер темадағы орналпсуына қарай көрсетілген.

en: Merge table cells
kk_KZ: Кесте ұяшықтарын біріктіру

en: Merida
kk_KZ: Мерида

en: Meridian
kk_KZ: Меридиан

en: Message
kk_KZ: Хабарлама

en: Messages
kk_KZ: Хабарламалар

en: Meta
kk_KZ: Өтпелер

en: Meta fields.
kk_KZ: Мета алаңдар.

en: Metadata
kk_KZ: Метадерек

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
kk_KZ: Әдісі: '%s' іске асырылмаған. Өз сыныбында өзгертілуі тиіс.

en: Metlakatla
kk_KZ: Метлакалта

en: Mexico City
kk_KZ: Мехико Сити

en: Microformats
kk_KZ: Шағын пішімдер

en: Middle
kk_KZ: Ортаңғы

en: Midnight
kk_KZ: Түн орта

en: Midway
kk_KZ: Миндуэй

en: Minimum required version of PHP.
kk_KZ: Минимальная требуемая версия PHP.

en: Minimum required version of WordPress.
kk_KZ: Минимальная требуемая версия WordPress.

en: Minsk
kk_KZ: Минск

en: Minute
kk_KZ: Минута

en: Minutes
kk_KZ: Минуты

en: Minutes:
kk_KZ: Минуттар:

en: Miquelon
kk_KZ: Микелон

en: Missed schedule
kk_KZ: Жіберіп алған іс кесте

en: Missing Attachment
kk_KZ: Тіркеме жоғалтылған

en: Missing Widgets
kk_KZ: Жоқ виджеттер

en: Missing a temporary folder.
kk_KZ: Уақытша бума жоқ.

en: Missing email address.
kk_KZ: Не указан адрес e-mail.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
kk_KZ: (атыжоқ)

en: Missing parameter(s): %s
kk_KZ: Болмайтын параметр(s): %s

en: Missing request ID.
kk_KZ: Отсутствует ID запроса.

en: Mission complete. Message %s deleted.
kk_KZ: Миссия тәмәм. Хабар %s жойылды.

en: Mobile
kk_KZ: Ұялы

en: Moderate Comment
kk_KZ: Пікір модерациясын істеу

en: Moderating Comments
kk_KZ: Модерация комментариев

en: Mogadishu
kk_KZ: Могадишо

en: Mon
kk_KZ: Дүй

en: Monaco
kk_KZ: Монако

en: Moncton
kk_KZ: Монктон

en: Monday
kk_KZ: Дүйсенбі

[ctx: Monday initial]
en: M
kk_KZ: Дс

en: Monrovia
kk_KZ: Монровия

en: MonsterID (Generated)
kk_KZ: MonsterID (Құрылған)

en: Monterrey
kk_KZ: Монтеррей

en: Montevideo
kk_KZ: Монтевидео

en: Month
kk_KZ: Месяц

en: Month and name
kk_KZ: Айы мен атауы

en: Monticello
kk_KZ: Монтичелло

en: Montreal
kk_KZ: Монреаль

en: Montserrat
kk_KZ: Монсеррат

en: More Details
kk_KZ: Детали

en: More information about %s
kk_KZ: %s туралы көбірек ақпарат

en: Moscow
kk_KZ: Мәскеу

en: Most Popular
kk_KZ: Ең танымал

en: Most Recent
kk_KZ: Ең соңғы

en: Most popular
kk_KZ: Ең танымал

en: Movable Type and TypePad
kk_KZ: Movable Type және TypePad

en: Move
kk_KZ: Переместить

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
kk_KZ: Себетке &#8220;%s&#8221; тастау

en: Move down
kk_KZ: Төмен жылжыту

en: Move down one
kk_KZ: Төменге ауыстыру

en: Move one level down
kk_KZ: Бір деңгей төмендету

en: Move one level up
kk_KZ: Бір деңгей жоғарлату

en: Move out from under %s
kk_KZ: %s ішінен ауыстыру

en: Move this comment to the Trash
kk_KZ: Бұл пікірді себетке жылжыту

en: Move this item to the Trash
kk_KZ: Бұл элементті себетке жылжыту

en: Move to Trash
kk_KZ: Себетке жіберу

en: Move to another area&hellip;
kk_KZ: Өзге аумаққа ауыстыру&hellip;

en: Move to the top
kk_KZ: Жоғарыға ауыстыру

en: Move to trash
kk_KZ: Переместить в корзину

en: Move under %s
kk_KZ: %s астынан ауыстыру

en: Move up
kk_KZ: Дәрежесін жоғарлату

en: Move up one
kk_KZ: Жоғарырақ ауыстыру

[ctx: Move widget]
en: Move
kk_KZ: Ауыстыру

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
kk_KZ[0]: %d блок перемещён в буфер обмена.
kk_KZ[1]: %d блока перемещены в буфер обмена.

en: Multiple choice
kk_KZ: Бірнешеуін таңдау

en: Multisite support is not enabled.
kk_KZ: Поддержка сети не включена.

en: Muscat
kk_KZ: Маскат

en: Musician
kk_KZ: Әнші

en: Must Use Plugins
kk_KZ: Керекті қондырмалар

en: Mute
kk_KZ: Дыбысты өшіру

en: My Blogs
kk_KZ: Блогтарым

en: My Likes
kk_KZ: Ұнатқандарым

en: My Site | My Sites
kk_KZ[0]: Сайтым

en: My Sites
kk_KZ: Сайттарым

en: Mystery Person
kk_KZ: Человек-загадка

en: NEW
kk_KZ: ЖАҢА

en: Nairobi
kk_KZ: Найроби

en: Name
kk_KZ: Аты

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
kk_KZ: HTML мәтін

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
kk_KZ: Визуально

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
kk_KZ: Есім

en: Name required
kk_KZ: Атыңызды жазу міндетті

en: Name:
kk_KZ: Аты:

en: Namespace must not start or end with a slash.
kk_KZ: Есім слаштан басталып не бітпеу керек

en: Nassau
kk_KZ: Нассау

en: Nauru
kk_KZ: Науру

en: Nav menu locations must be strings.
kk_KZ: Расположения в меню навигации должны быть строками.

en: Navigation
kk_KZ: Навигация

en: Navigation Label
kk_KZ: Бағдар белгісі

en: Navigation Menu
kk_KZ: Шарлау мәзірі

en: Navigation Menu Item
kk_KZ: Шарлау мәзірінің элементі

en: Navigation Menu Items
kk_KZ: Шарлау мәзірінің элементтері

en: Navigation Menus
kk_KZ: Шарлау мәзірлері

en: Ndjamena
kk_KZ: Нижамена

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
kk_KZ: Көмек қажет пе? Екран үстіндегі Көмек табын пайдаланыңыз.

en: Need more help?
kk_KZ: Көмек қажет пе?

en: Network Admin
kk_KZ: Желіні басқару

en: Network Admin Email
kk_KZ: E-mail администратора сети

en: Network Admin: %s
kk_KZ: Желі әкімшісі: %s

en: Network Enable %s
kk_KZ: %s жүйені рұқсат ету

en: Network Settings
kk_KZ: Параметры сети

en: Network functions are disabled.
kk_KZ: Желі жетелері өшірілген.

en: Network only plugin must be network activated.
kk_KZ: Плагин только для сети должен быть активирован для сети.

en: Never
kk_KZ: Ешқашан

en: New
kk_KZ: Жаңа

en: New %1$s Site: %2$s
kk_KZ: Жаңа %1$s Сайт: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
kk_KZ: В сети «%1$s» новый пользователь: %2$s

en: New Category Name
kk_KZ: Жаңа санат атауы

en: New Changeset
kk_KZ: Жаңа өзгерістер.

en: New Custom HTML Widget
kk_KZ: Новый виджет пользовательского HTML

en: New Link Category Name
kk_KZ: Жаңа сілтеме санатының атауы

en: New Menu
kk_KZ: Новое меню

en: New Page
kk_KZ: Жаңа бет

en: New Password
kk_KZ: Жаңа кілтсөз

en: New Post
kk_KZ: Жаңа жазба

en: New Salem
kk_KZ: Нью-Салем

en: New Site Registration: %s
kk_KZ: Жаңа сайт тіркеу: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
kk_KZ: Новый сайт: %1$s
    URL: %2$s
    IP: %3$s
    
    Отключить эти уведомления: %4$s

en: New Tag Name
kk_KZ: Жаңа кілтсөз атауы

en: New User Default Role
kk_KZ: Жаңа пайдаланушының әдепкі рөлі

en: New User Registration: %s
kk_KZ: Регистрация нового пользователя: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
kk_KZ: Новый пользователь: %1$s
    IP: %2$s
    
    Отключить эти уведомления: %3$s

en: New WordPress Site
kk_KZ: Жаңа WordPress сайты

en: New York
kk_KZ: Нью Йорк

en: New category name
kk_KZ: Жаңа айдардың атауы

en: New comment
kk_KZ: Жаңа пікір

en: New comment on your post "%s"
kk_KZ: "%s" жазбаңызға жаңа пікір қалдырылды.

en: New dimensions:
kk_KZ: Жаңа өлшем:

en: New document
kk_KZ: Жаңа құжат

en: New page title
kk_KZ: Жаңа бет атауы

en: New page title&hellip;
kk_KZ: Жаңа бет атауы&hellip;

en: New password
kk_KZ: Жаңа кілтсөз

en: New post
kk_KZ: Жаңа жазба

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
kk_KZ: Қолданушы %1$s жаңа сайт жасады
    
    Мекенжай: %2$s
    Атауы: %3$s

en: New theme activated.
kk_KZ: Жаңа тақырып іске қосылды.

en: New trackback on your post "%s"
kk_KZ: Жазбаңызға "%s" жаңа кері сілтеме.

en: New user created.
kk_KZ: Жаңа тіркелгі жасалды.

en: New user registration on your site %s:
kk_KZ: %s сайтыңызға жаңа пайдаланушы тіркелген:

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
kk_KZ: Жаңа қолданушыларға автоматты түрде кілтсөз тағайындалады. Кілтсөзді көру үшін «Кілтсөзді көрсету» пернесін басыңыз. Тек қолданушы есімін өзгерту мүмкін болмайды.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
kk_KZ: Новые пользователи получают письмо с уведомлением, что их добавили на этот сайт. В этом письме также содержится их пароль. Поставьте галочку, если вы не хотите отправлять пользователю приветственное письмо.

en: New version available.
kk_KZ: Жаңа нұсқа қол жетімді.

en: New version available. %s
kk_KZ: Доступна новая версия. %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
kk_KZ: Жаңа нұсқасы қолжетімді. <button class="button-link" type="button">Update now</button>

en: New window
kk_KZ: Жаңа терезе

en: Newer Comments &raquo;
kk_KZ: Жаңалау пікірлер &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
kk_KZ: Жаңалау пікірлер <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer comments
kk_KZ: Жаңа комментарийлер

en: Newer posts
kk_KZ: Жаңа жазбалар

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
kk_KZ: Жаңалау жазбалар <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: News
kk_KZ: Жаңалықтар

en: Next
kk_KZ: Келесі

en: Next &gt;
kk_KZ: Келесі &gt;

en: Next &raquo;
kk_KZ: Келесі &raquo;

en: Next &rarr;
kk_KZ: Келесі &rarr;

en: Next Entries &raquo;
kk_KZ: Келесі жазба

en: Next Page
kk_KZ: Келесі бет

en: Next Page &raquo;
kk_KZ: Келесі бет

en: Next Post
kk_KZ: Келесі жазба

en: Next Steps
kk_KZ: Следующие шаги

en: Next page
kk_KZ: Келесі бет

en: Next steps
kk_KZ: Следующие шаги

en: Next theme
kk_KZ: Келесі үлгі

en: Niamey
kk_KZ: Ниамей

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
kk_KZ: Есім ұзақтығы 50 симболдан аспау тиіс.

en: Nickname
kk_KZ: Бүркеншік аты

en: Nicosia
kk_KZ: Никосия

en: Nipigon
kk_KZ: Нипигон

en: Niue
kk_KZ: Ниуэ

en: No
kk_KZ: Жоқ

en: No Comments
kk_KZ: Пікірлер жоқ

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
kk_KZ: Пікір жоқ<span class="screen-reader-text"> on %s</span>

en: No Content-Disposition supplied.
kk_KZ: Контент орналасуы жабдықталмаған.

en: No Responses
kk_KZ: Пікір жазылмаған

en: No activity yet!
kk_KZ: Активности пока не было.

en: No alignment
kk_KZ: Түзеусіз

en: No approved comments
kk_KZ: Одобренных комментариев нет

en: No archives to show.
kk_KZ: Нет архивов для просмотра.

en: No audio selected
kk_KZ: Аудиофайл не выбран

en: No categories
kk_KZ: Еш санат жоқ

en: No categories found.
kk_KZ: Категориялар табылмады.

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
kk_KZ: Никаких изменений не было сохранено, поэтому нечего удалять.

en: No changeset found to take over
kk_KZ: Набор изменений не найден для перехвата

en: No changesets found in Trash.
kk_KZ: Себетте өзгерістер табылмады.

en: No changesets found.
kk_KZ: Өзгерістер табылмады.

en: No clicks have been recorded on your site yet.
kk_KZ: Сайтыңызды әлі ешкім қарамаған.

en: No color
kk_KZ: Түссіз

en: No comments
kk_KZ: Еш пікір жоқ

en: No comments awaiting moderation.
kk_KZ: Нет комментариев, ожидающих проверки.

en: No comments found.
kk_KZ: Еш пікір табылмады.

en: No comments to show.
kk_KZ: Нет комментариев для просмотра.

en: No comments yet.
kk_KZ: Әлі еш пікір жоқ.

en: No content
kk_KZ: Жазба жоқ

en: No cookie present.
kk_KZ: Нет куки.

en: No data supplied.
kk_KZ: Деректер көрсетілмеген.

en: No description
kk_KZ: Сипаттама жазылмаған

en: No editor could be selected.
kk_KZ: Редактор таңдалмады.

en: No file selected
kk_KZ: Файл сайланған жоқ

en: No file was uploaded.
kk_KZ: Жүктелетін файл жоқ

en: No image selected
kk_KZ: Сурет сайланған жоқ

en: No image set
kk_KZ: Сурет берілмеген

en: No images selected
kk_KZ: Изображения не выбраны

en: No importers are available.
kk_KZ: Еш әкелім басқарушы қатынаулы емес.

en: No items
kk_KZ: Ештеңе жоқ

en: No items found.
kk_KZ: Елементтер табылмады

en: No items.
kk_KZ: Ешқандай таңдау жоқ.

en: No links found.
kk_KZ: Еш сілтеме табылмады.

en: No logo selected
kk_KZ: Лого таңдалмады

en: No matches found
kk_KZ: табылмады

en: No media files found.
kk_KZ: Медиа файлдар табылған жоқ.

en: No media items found.
kk_KZ: Медиафайлов не найдено.

en: No media items found. Try a different search.
kk_KZ: Медиаэлементов не найдено. Попробуйте другой запрос.

en: No media selected
kk_KZ: Медиа не выбрано

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
kk_KZ: Еш мәзір жасалмады әлі. <a href="%s">Бірнешеуін жасау</a>.

en: No pages found in Trash.
kk_KZ: Себеттен еш бет табылмады.

en: No pages found.
kk_KZ: Беттер табылған жоқ.

en: No pending comments
kk_KZ: Ожидающих комментариев нет

en: No plugins found.
kk_KZ: Еш қондырма табылмады.

en: No posts found in Trash.
kk_KZ: Себеттен еш жазба табылмады.

en: No posts found.
kk_KZ: Еш жазба табылмады.

en: No results
kk_KZ: Нет результатов.

en: No results found
kk_KZ: Результатов не найдено.

en: No results found.
kk_KZ: Табылмады

en: No results.
kk_KZ: Нет результатов.

en: No role
kk_KZ: Нет роли

en: No route was found matching the URL and request method
kk_KZ: URL сай жол және сұралған әдіс табылмады.

en: No route was found matching the URL and request method.
kk_KZ: URL сай жол және сұралған әдіс табылмады.

en: No search term specified. Showing recent items.
kk_KZ: Еш іздеу шарты көрсетілген жоқ. Жуырдағы элементер бейнеленеді.

en: No sites found.
kk_KZ: Ешбір сайт табылмады

en: No stats are available for this time period.
kk_KZ: Осы уақыт аралығында ешқандай санақ жүргізілмеді

en: No subscriptions were found.
kk_KZ: Жазылушылар табылмады.

en: No tags
kk_KZ: Еш кілтсөз жоқ

en: No tags found.
kk_KZ: Меток не найдено.

en: No thanks, do not remind me again
kk_KZ: Жоқ, рақмет, кайтадан еске түсірілмесін

en: No theme specified.
kk_KZ: Жаңа тема меңзелмеген

en: No themes found.
kk_KZ: Ешбір тема табылмады.

en: No themes found. Try a different search, or %s.
kk_KZ: Темы не найдены. Попробуйте поискать заново, или %s.

en: No themes found. Try a different search.
kk_KZ: Тем не найдено. Попробуйте другой поиск.

en: No valid plugins were found.
kk_KZ: Корректных плагинов не найдено.

en: No video selected
kk_KZ: Video сайланбады

en: No videos have been played yet.
kk_KZ: Әлі ешқандай бейнебаян ойнатылған жоқ.

en: No widgets found.
kk_KZ: Уиджет табылмады.

en: Nome
kk_KZ: Ном

en: Non-existent changeset UUID.
kk_KZ: Болмаған UUID өзгеріс жинағы.

en: Nonbreaking space
kk_KZ: Үздіксіз кеңістік

en: None
kk_KZ: Жоқ

en: Norfolk
kk_KZ: Норфолк

en: Normal
kk_KZ: Нормада

en: Noronha
kk_KZ: Норонха

en: North
kk_KZ: Солтүстік

en: North Dakota
kk_KZ: Солтүстік Дакота

en: Norwegian
kk_KZ: Норвежский

en: Not Found
kk_KZ: Табылған жоқ

en: Not Found.
kk_KZ: Табылмады.

en: Not Spam
kk_KZ: Спам емес

en: Not Sticky
kk_KZ: Жапсырмау

en: Not enough data to create this user.
kk_KZ: Недостаточно данных для создания пользователя.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
kk_KZ: Недостаточно места для загрузки. Требуется %s Кб.

en: Not found
kk_KZ: Табылмады

en: Not set
kk_KZ: ешқашан

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
kk_KZ: Ескеріңіз, суретті үстіне нұқып (Қию белгішесі әлдеқашан таңдалған) және қию жақтауларын таңдау үшін қалаған бөлігіне апарып қидыңыз. Қиюды сақтап қалдыру үшін енді Сақтау түймешігін нұқыңыз.

en: Note:
kk_KZ: Примечание:

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
kk_KZ: Примечание: Эти настройки не блокируют доступ к вашему сайту. Будут ли они учитываться &mdash; зависит от поисковых систем.

en: Notes
kk_KZ: Ескерімдер

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
kk_KZ: Тапсырысыңыз туралы ескертулер, мысалы: жеткізу үшін арнайы ескертулер.

en: Nothing found
kk_KZ: Ештеңе табылмады

en: Nothing to save, the image has not changed.
kk_KZ: Сақтау үшін ештеңе жоқ, сурет өзгертілмейді.

en: Notice:
kk_KZ: Хабарлама:

en: Notifications
kk_KZ: Хабарлама

en: Nouakchott
kk_KZ: Нуакшот

en: Noumea
kk_KZ: Нумеа

en: November
kk_KZ: Қараша

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
kk_KZ: Қар

en: Novokuznetsk
kk_KZ: Новокузнецк

en: Novosibirsk
kk_KZ: Новосибирск

en: Now select a category you want to put these links in.
kk_KZ: Енді бұл сілтемені қай категорияға салатыныңызды көрсетіңіз

en: Number
kk_KZ: Нөмір

en: Number of Themes found: %d
kk_KZ: Количество найденных тем: %d

en: Number of URLs in this XML Sitemap: %s.
kk_KZ: Число URL в этой XML-карте: %s.

en: Number of comments to show:
kk_KZ: Көрсетілетін пікірлер саны:

en: Number of items found: %d
kk_KZ: Табылған елементтер саны: %d

en: Number of items per page:
kk_KZ: Количество элементов на странице:

en: Number of links to show:
kk_KZ: Көрсетілетін сілтеме саны:

en: Number of media items found: %d
kk_KZ: Найдено медиаэлементов: %d

en: Number of posts to show:
kk_KZ: Бейнеленелетін жазба саны:

en: Number of published posts for the term.
kk_KZ: Мерзімге жарияланған постар саны.

en: Number of widgets found: %d
kk_KZ: Число найденных виджетов: %d

[ctx: Number/count of items]
en: Count
kk_KZ: Записи

en: Numbered list
kk_KZ: Нумерованный список

en: Numeric
kk_KZ: Сандар

en: OK
kk_KZ: Жарайды

en: Object subtype.
kk_KZ: Подтип объекта.

en: Object type.
kk_KZ: Нысан түрі

en: October
kk_KZ: Қазан

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
kk_KZ: Қаз

en: Offset the result set by a specific number of items.
kk_KZ: Элементтердің нақты санына белгіленген нәтижесін жылжыт.

en: Older
kk_KZ: Көне

en: Older comments
kk_KZ: Ескі пікірлер

en: Older posts
kk_KZ: Бұрынғы жазбалар

en: Omsk
kk_KZ: Омбы

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
kk_KZ: В некоторых системах имя базы данных дополняется именем пользователя в виде префикса, получается что-то вроде <code>username_%1$s</code>. Возможно, причина в этом?

en: Once Daily
kk_KZ: Күнде бір рет

en: Once Hourly
kk_KZ: Сағатта бір рет

en: Once Weekly
kk_KZ: Аптасына бір рет

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
kk_KZ: Құрылысымен, WXR файлыңызды басқа WordPress сайты не бұл пішімге қатынауы мүмкін басқа блогтау тұғырнамасы әкелім істеуі мүмкін.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
kk_KZ: Выделив область, можно её отрегулировать, указав размер в пикселях. Минимальный размер области равен размеру миниатюры, заданному на странице &laquo;Настройки медиафайлов&raquo;.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
kk_KZ: Как только вы нажмёте &laquo;Подтвердить удаление&raquo;, пользователь будет удалён навсегда.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
kk_KZ: Как только вы нажмёте &laquo;Подтвердить удаление&raquo;, эти пользователи будут удалены навсегда.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
kk_KZ: Когда вы сохраните файл, можно использовать функцию импорта на другом сайте под управлением WordPress, чтобы импортировать содержимое этого сайта.

en: One Column
kk_KZ: Бір баған

en: One column
kk_KZ: Бір баған

en: One of the plugins is invalid.
kk_KZ: Қондырмалардың біреуі жарамсыз.

en: One of the selected users is not a member of this site.
kk_KZ: Один из выбранных пользователей не является участником сайта.

en: One response to %s
kk_KZ: %s бір пікір

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
kk_KZ: Тек %1$s or %2$s файлдар төбе видео қолдану мүмкін. Видео файлды өзгерт, немесе  YouTube тан қондыр да төмендегідей байланыстыр.

en: Only %s left in stock
kk_KZ: Тек қана %s қалды

en: Only UUID V4 is supported at this time.
kk_KZ: В настоящее время поддерживаются только UUID V4.

en: Oops! That embed cannot be found.
kk_KZ: Оппа! Нысан табылмады.

en: Oops: %s
kk_KZ: Қате: %s

en: Open
kk_KZ: Ашылуы

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
kk_KZ: Қосу

en: Open link in a new tab
kk_KZ: Сілтемені жаңа табта ашу

en: Open sharing dialog
kk_KZ: Сұхбат ашу

en: Optional
kk_KZ: Міндетті еместер

en: Options
kk_KZ: Талғаулар

en: Options have been updated
kk_KZ: Баптаулар жаңартылды

en: Options saved.
kk_KZ: Параметрлер сақталды.

en: Or choose an image from your media library:
kk_KZ: Или выберите изображение из библиотеки файлов:

en: Or link to existing content
kk_KZ: Немесе бар мазмұнға сілтеме

en: Or, enter a YouTube URL:
kk_KZ: Немесе YouTube URL-н енгізіңіз:

en: Oral
kk_KZ: Орал

en: Orange
kk_KZ: Қызғылт сары

en: Order
kk_KZ: Реті

en: Order by
kk_KZ: Тапсырыс берген

en: Order images by:
kk_KZ: Суреттерді реттеу:

en: Order notes
kk_KZ: Тапсырыс ескертпелер

en: Order saved.
kk_KZ: Тапсырыс сақталды.

en: Order sort attribute ascending or descending.
kk_KZ: Көбею не азаюына қарай сипат сұрыптау реті.

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
kk_KZ: Тапсырыс мәртебесі %1$sден %2$sге өзгерді.

en: Order submitted.
kk_KZ: Тапсырыс жіберлді.

en: Order updated.
kk_KZ: Тапсырыс жаңартылды.

en: Order:
kk_KZ: Реті:

en: Orders
kk_KZ: Тапсырыстар

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
kk_KZ: Кері қотарылғандарды ай мен жыл негізіндегі қалталарға ұйымдастыру

en: Original
kk_KZ: Түпнұсқа

en: Original dimensions %s
kk_KZ: Бастапқы өлшемділіктер %s

en: Original image:
kk_KZ: Оригинал сурет

en: Original: %s
kk_KZ: Бастапқы: %s

en: Oslo
kk_KZ: Осло

en: Other WordPress News
kk_KZ: Басқа да WordPress жаңалықтары

en: Other comment settings
kk_KZ: Пікірдің басқа параметрлері

en: Other posts
kk_KZ: Өзге жазбалар

en: Other user roles have been changed.
kk_KZ: Басқа пайдаланушы рөлдері өзгертілді.

en: Other users have been deleted.
kk_KZ: Басқа тіркелгілер жойылды.

en: Other users have been removed.
kk_KZ: Басқа қолданушылар өшірілген.

en: Ouagadougou
kk_KZ: Уагадугу

en: Out from under %s
kk_KZ: %s ішінен

en: Out of stock
kk_KZ: Қазір жоқ

en: Overview
kk_KZ: Обзор

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
kk_KZ: PG &#8212; Ренішті мүмкін, әдетте 13-тен бастап жоғарыларға

en: PHP version %s
kk_KZ: Версия PHP %s

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
kk_KZ: PHP XML кеңейтілімі тыс жерде. PHP XML кеңейтілімін қосу үшін хостинг провайдерге хабарласыңыз.

en: PM
kk_KZ: ТК

en: Pacific
kk_KZ: Тынық Мұхиты

en: Padding
kk_KZ: Толтыру

en: Page
kk_KZ: Бет

en: Page %1$d of %2$d
kk_KZ: Страница %1$d из %2$d

en: Page %d
kk_KZ: Бет %d

en: Page %s
kk_KZ: Бет %s

en: Page Archives
kk_KZ: Бет Архивтері

en: Page Attributes
kk_KZ: Беттің төлсипаттары

en: Page ID
kk_KZ: Бет теңдестіргіші

en: Page IDs, separated by commas.
kk_KZ: Бет теңдестіргіштері, үтірлермен бөлінген.

en: Page break
kk_KZ: Бет ажырамасы

en: Page draft updated.
kk_KZ: Черновик страницы обновлён.

en: Page not found
kk_KZ: Бет табылмады

en: Page order
kk_KZ: Бет реті

en: Page published privately.
kk_KZ: Страница опубликована как личная.

en: Page published.
kk_KZ: Страница опубликована.

en: Page restored to revision from %s.
kk_KZ: Беттің %s кезіндегі түзетуі қалпына келтірілді

en: Page reverted to draft.
kk_KZ: Страница возвращена в черновики.

en: Page saved.
kk_KZ: Бет сақталды.

en: Page scheduled for: %s.
kk_KZ: Страница запланирована на %s.

en: Page scheduled.
kk_KZ: Страница запланирована к публикации.

[ctx: Page setting]
en: Cart
kk_KZ: Себет

en: Page submitted.
kk_KZ: Страница отправлена.

en: Page title
kk_KZ: Беттің аталымы

[ctx: Page title]
en: Cart
kk_KZ: Себет

[ctx: Page title]
en: Checkout
kk_KZ: Төлеу

[ctx: Page title]
en: My account
kk_KZ: Менің есептік жазбам

[ctx: Page title]
en: Shop
kk_KZ: Дүкен

en: Page updated.
kk_KZ: Бет жаңартылды.

en: Pages
kk_KZ: Беттер

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
kk_KZ: Страницы похожи на записи тем, что у них тоже есть заголовок, текст и метаданные, но отличаются от них тем, что не принадлежат к хронологическому потоку блога, а являются постоянными. Страницам не присваиваются рубрики и метки, однако они могут иметь иерархию. Можно разместить одну страницу под другой, указав её в качестве родительской и получив группу связанных между собой страниц.

en: Pages list
kk_KZ: Беттер тізімі

en: Pages list navigation
kk_KZ: Беттер тізімі навигациясы

en: Pages:
kk_KZ: Беттер:

en: Pagination
kk_KZ: Постраничная навигация

en: Pago Pago
kk_KZ: Паго-Паго

en: Palau
kk_KZ: Палау

en: Palmer
kk_KZ: Палмер

en: Panama
kk_KZ: Панама

en: Pangnirtung
kk_KZ: Пангниртунг

en: Paragraph
kk_KZ: Еже

en: Paramaribo
kk_KZ: Парамарибо

en: Parent
kk_KZ: Байланған

en: Parent Category
kk_KZ: Тектік санат

en: Parent Category:
kk_KZ: Тектік санаты:

en: Parent Page:
kk_KZ: Тектік беті:

en: Parent blocks.
kk_KZ: Родительские блоки.

en: Parent term does not exist.
kk_KZ: Аталық елементі жоқ.

en: Paris
kk_KZ: Париж

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
kk_KZ: Функция частичного отображения должна выводить содержимое или возвращать его в виде строки (или массива), но не делать и то и другое одновременно.

en: Password
kk_KZ: Кілт сөз

en: Password Reset
kk_KZ: Кілт сөзді қалпына келтіру

en: Password changed for user: %s
kk_KZ: %s қолданушы кілтсөзі өзгерді

en: Password for the user (never included).
kk_KZ: Пайдаланушы үшін құпия сөз жаз ( ешқашан енгізілмеген).

en: Password protected
kk_KZ: Қорғалған (құпия сөз)

en: Password required
kk_KZ: Құпиясөз қажет

en: Password reset is not allowed for this user
kk_KZ: Бұл пайдаланушыға құпия сөзді ысыру рұқсат етілмеген.

en: Password:
kk_KZ: Құпия сөз:

en: Password: %s
kk_KZ: Құпиясөз: %s

en: Passwords cannot be empty.
kk_KZ: Құпиясөз бос болмау тиіс

en: Passwords cannot contain the "%s" character.
kk_KZ: Пароли не могут содержать символ "%s".

en: Paste
kk_KZ: Қою

en: Paste URL or type to search
kk_KZ: URL енгізіңіз не іздеу салыңыз

en: Paste as text
kk_KZ: Мәтінше қою

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
kk_KZ: Выбран режим вставки простого текста. Содержимое будет вставляться в виде простого текста, пока вы не отключите этот режим.

en: Paste table row after
kk_KZ: Кесте жолын астына қою

en: Paste table row before
kk_KZ: Кесте жолын үстіне қою

en: Paste your embed code below:
kk_KZ: Нысан кілтсанын қойыңыз:

en: Path
kk_KZ: Бағдары

en: Pattern content must be a string.
kk_KZ: Pattern мазмұны жол болу керек.

en: Pattern name must be a string.
kk_KZ: Pattern аты жол болуы керек.

en: Pattern title must be a string.
kk_KZ: Pattern атауы жол болуы керек.

en: Patterns
kk_KZ: Паттерны

en: Pause
kk_KZ: Кідіріс

en: Payment method:
kk_KZ: Төлеу жолы:

en: Pending
kk_KZ: қаңтарылған

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Қаңтарылған <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Қаңтарылған <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
kk_KZ: Сараптау үшін

en: Pending comments
kk_KZ: Жарияланбаған пікірлер

en: People
kk_KZ: Халық

en: Period
kk_KZ: Точка

en: Permalink
kk_KZ: Тұрақты сілтеме

en: Permalink Settings
kk_KZ: Тұрақты сілтеме параметрлері

en: Permalink to %s
kk_KZ: %s үшін тұрақты сілтеме

en: Permalink:
kk_KZ: Тұрақты&nbsp;сілтемесі:

en: Permalink: %s
kk_KZ: Тұрақты&nbsp;сілтемесі: %s

en: Permalinks
kk_KZ: Тұрақты сілтемелер

en: Permanently delete comment
kk_KZ: Пікірді тұрақты жою

en: Permissions
kk_KZ: Рұқсат

en: Persian
kk_KZ: Персидский

en: Personal Options
kk_KZ: Дербес параметрлері

en: Personal Settings
kk_KZ: Жеке баптаулар

en: Perth
kk_KZ: Перт

en: Petersburg
kk_KZ: Петербор

en: Phnom Penh
kk_KZ: Пномпень

en: Phoenix
kk_KZ: Феникс

en: Phone
kk_KZ: Телефон

en: Photoblogging
kk_KZ: Фотоблогтау

en: Photography
kk_KZ: Фотосурет

en: Pingback
kk_KZ: Қайтарма үнқосу

en: Pingback excerpt:
kk_KZ: Қайтарма үнқосу үзіндісі:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
kk_KZ: %1$s бетінен %2$s бетіне қайтарма үнқосу тіркелді. Ғаламторда сөйлесуді сақтап қалдырыңыз! :-)

en: Pingback:
kk_KZ: Қайтарма үнқосу:

en: Pings
kk_KZ: Үнқосулар

en: Pink
kk_KZ: Күлгін қызыл

en: Pitcairn
kk_KZ: Питкэрн

en: Place order
kk_KZ: Сатып алу

en: Plans
kk_KZ: Ұсыныстар

en: Play
kk_KZ: Ойнату

en: Playlist Settings
kk_KZ: Плейлист баптау

en: Plays:
kk_KZ: Ойын:

en: Please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
kk_KZ: <a href='%s'>Қолдау көрсету қызметіне</a> хабарласыңыз. Барлығын жөндеп береміз.

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
kk_KZ: Выберите, хотите ли вы использовать для сайтов вашей сети поддомены или подкаталоги.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
kk_KZ: Пожалуйста, завершите шаги установки. Чтобы создать новую сеть, нужно очистить или удалить таблицы сети в базе данных.

en: Please consider writing more inclusive code.
kk_KZ: Пожалуйста, рассмотрите возможность написания более инклюзивного кода.

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
kk_KZ: Пожалуйста, обратитесь в техническую поддержку хостинга для дальнейшей диагностики этой проблемы.

en: Please describe the problem.
kk_KZ: Мәселеңізді сипаттаңыз.

en: Please enter a comment
kk_KZ: Пікір жазыңыз

en: Please enter a domain name (e.g. example.com or blog.example.com)
kk_KZ: Домен атын енгізіңіз (мысалы: example.com не blog.example.com)

en: Please enter a site name.
kk_KZ: Пожалуйста, введите имя сайта.

en: Please enter a site title.
kk_KZ: Пожалуйста, введите заголовок сайта.

en: Please enter a username.
kk_KZ: Пожалуйста, введите имя пользователя.

en: Please enter a valid YouTube URL.
kk_KZ: YouTube URL-ын енгіз

en: Please enter a valid email address.
kk_KZ: Рас email адресін енгізіңізші.

en: Please enter a valid menu name.
kk_KZ: Мәзірдің жарамды атауын енгізіңіз.

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
kk_KZ: Введите ваше имя пользователя или адрес email. Вы получите email сообщение с инструкциями по сбросу пароля.

en: Please include a %s template in your theme.
kk_KZ: Өтініш, а%s тақырыбыңыздағы үлгі.

en: Please limit the value to %d characters.
kk_KZ: Жазғаныңызды %d белгіге дейін азайтыңыз.

en: Please log in again.
kk_KZ: Қайтадан кіріңіз.

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
kk_KZ: Apache %s модулі енгізлгенін тексеріңіз. Орнатылған соң іске қосылады.

en: Please provide a custom field name.
kk_KZ: Қосымша өріс атауын келтіріңіз.

en: Please provide a custom field value.
kk_KZ: Қосымша өріс мәнін келтіріңіз.

en: Please save your changes in order to share the preview.
kk_KZ: Пожалуйста сохраните ваши изменения для того чтобы иметь возможность поделиться предпросмотром.

en: Please select a blog you would like to upgrade to %s
kk_KZ: %s деп жаңартқыңыз келетін блогты көрсетіңіз

en: Please select a file
kk_KZ: Файлды таңдаңыз

en: Please select an option.
kk_KZ: Пожалуйста, выберите вариант.

en: Please try again.
kk_KZ: Әрекетті қайталаңыз.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
kk_KZ: Попробуйте загрузить этот файл через %1$sзагрузчик браузера%2$s.

en: Please update WordPress now
kk_KZ: WordPress-ті осы қазір жаңартыңызшы

en: Please upload a valid Blogger export file.
kk_KZ: Blogger экпорттық файлын жүктеңіз.

en: Please use %s to add new schema properties.
kk_KZ: Используйте %s для добавления новых свойств схемы.

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
kk_KZ: Пожалуйста, проверьте корректен ли <strong>email администратора</strong> для этого сайта.

en: Plugin
kk_KZ: Қондырма

en: Plugin author's website address.
kk_KZ: Адрес сайта автора плагина.

en: Plugin could not be deleted.
kk_KZ: Плагинді жою мүмкін емес.

en: Plugin file does not exist.
kk_KZ: Қондырма файлы жоқ.

en: Plugin installation failed.
kk_KZ: Плагинді орнату мүмкін болмады.

en: Plugin not found.
kk_KZ: Плагин не найден.

en: Plugin updated successfully.
kk_KZ: Қондырма сәтті жаңартылды.

en: Plugins
kk_KZ: Плагиндер

en: Plugins %s
kk_KZ: Қондырмалар %s

en: Podgorica
kk_KZ: Подгорица

en: Pohnpei
kk_KZ: Понпей

en: Polish
kk_KZ: Польский

en: Poll could not be created
kk_KZ: Сауалнаманы жасау мүмкін емес

en: Poll could not be updated
kk_KZ: Сауалнаманың жаңартылуы мүмкін емес

en: Poll not found
kk_KZ: Сауалнама табылған жоқ

en: Poll opened.
kk_KZ: Сауалнама ашылды.

en: Ponape
kk_KZ: Понапе

en: Pontianak
kk_KZ: Понтианаке

en: Popular Plugin
kk_KZ: Популярный плагин

en: Popular Tags
kk_KZ: Танымал кілтсөздер

en: Popular tags
kk_KZ: Танымал кілтсөздер

en: Port
kk_KZ: Порты

en: Port Moresby
kk_KZ: Порт-Морсби

en: Port of Spain
kk_KZ: Порт-оф-Спейн

en: Port-au-Prince
kk_KZ: Порт-о-Пренс

en: Portfolio
kk_KZ: Портфолио

en: Porto Acre
kk_KZ: Порту-Акри

en: Porto Velho
kk_KZ: Порту-Велью

en: Porto-Novo
kk_KZ: Порто-Ново

en: Portuguese
kk_KZ: Португальский

en: Position
kk_KZ: Жайғасымы

en: Post
kk_KZ: Жазба

en: Post Archives
kk_KZ: Пост Архиві

en: Post Attributes
kk_KZ: Пост сипаттары

en: Post Comment
kk_KZ: Пікірді орналастыру

en: Post Formats
kk_KZ: Жазба қалыптары

en: Post Thumbnail
kk_KZ: Жазба миниатүрі

en: Post Type
kk_KZ: Тип записи

en: Post Type Archive
kk_KZ: Жазба түрі мұрағаты

en: Post Types
kk_KZ: Жазба түрлері

en: Post Via Email
kk_KZ: Публикация через e-mail

en: Post content
kk_KZ: Содержимое записи

en: Post draft updated.
kk_KZ: Черновик записи обновлён.

[ctx: Post format]
en: Aside
kk_KZ: Жазбахат

[ctx: Post format]
en: Audio
kk_KZ: Дыбыс

[ctx: Post format]
en: Chat
kk_KZ: Сөйлесім

[ctx: Post format]
en: Gallery
kk_KZ: Жиынтық

[ctx: Post format]
en: Image
kk_KZ: Сурет

[ctx: Post format]
en: Link
kk_KZ: Сілтеме

[ctx: Post format]
en: Quote
kk_KZ: Дәйексөз

[ctx: Post format]
en: Standard
kk_KZ: Қалыпты

[ctx: Post format]
en: Status
kk_KZ: Жағдай

[ctx: Post format]
en: Video
kk_KZ: Бейне

en: Post formats supported.
kk_KZ: Поддерживаемые форматы записей.

en: Post name
kk_KZ: Название записи

en: Post navigation
kk_KZ: Жазба навигациясы

en: Post published privately.
kk_KZ: Запись опубликована как личная.

en: Post published.
kk_KZ: Запись опубликована.

en: Post restored to revision from %s.
kk_KZ: Жазбаның %s кезіндегі түзетуі қалпына келтірілді

en: Post reverted to draft.
kk_KZ: Запись возвращена в черновики.

en: Post saved.
kk_KZ: Жазба сақталды.

en: Post scheduled for: %s.
kk_KZ: Запись запланирована на %s.

en: Post scheduled.
kk_KZ: Запись запланирована к публикации.

en: Post submitted.
kk_KZ: Запись отправлена.

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
kk_KZ: Имена типов записей должны быть от 1 до 20 символов.

en: Post updated.
kk_KZ: Жазба жаңартылды.

en: Post via email
kk_KZ: Э-пошта арқылы орналастыру

en: Postal Code
kk_KZ: Индекс

en: Postcode
kk_KZ: Пошта индексі

en: Posted
kk_KZ: Жарияланған

en: Posted title:
kk_KZ: Жазба атауы:

en: Posted:
kk_KZ: Жарияланды:

en: Poster
kk_KZ: Постер

en: Poster Image
kk_KZ: Постер

en: Posts
kk_KZ: Жазбалар

en: Posts & Comments
kk_KZ: Жазбалар мен пікірлер

en: Posts Page
kk_KZ: Страница записей

en: Posts by %s
kk_KZ: %s жазбалары

en: Posts list
kk_KZ: Посттар тізімі

en: Posts list navigation
kk_KZ: Жазбалар тізімі навигациясы

en: Posts navigation
kk_KZ: Жазбалар навигациясы

en: Posts page
kk_KZ: Жазбалар беті

en: Posts page: %s
kk_KZ: Жазбалар беті: %s

en: Posts published on %s
kk_KZ: Жазбалар %s жарияланды

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
kk_KZ: Заманауи мағыналық дербес жариялау тұғырнамасы — WordPress басқаруымен.

en: Prague
kk_KZ: Прага

en: Preferences
kk_KZ: Предпочтения

en: Preload
kk_KZ: Алдынала жүктеу

en: Premium
kk_KZ: Премиум

en: Press This
kk_KZ: Мынаны бастыру

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
kk_KZ: Press This қолжетімсіз. Сайт админіне хабарлас.

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
kk_KZ: Press This орнатылмады. Оны <a href="%s">негізгі сайттан</a> орнат.

en: Press return or enter to open this panel
kk_KZ: Нажмите Enter, чтобы открыть эту панель

en: Press return or enter to open this section
kk_KZ: Нажмите Enter, чтобы открыть эту секцию

en: Preview
kk_KZ: Алдына-ала көру

en: Preview %s
kk_KZ: Просмотреть %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
kk_KZ: Қаралуда: &#171;%s&#187;

en: Preview Changes
kk_KZ: Өзгерістерді қарау

en: Preview Link
kk_KZ: Ссылка на предпросмотр

en: Preview as a browser icon
kk_KZ: Браузер айконы ретінде алдынала қарау

en: Preview as an app icon
kk_KZ: Қосымша айконы ретінде алдынала қарау

en: Preview link for the post.
kk_KZ: Ссылка для предварительного просмотра записи.

en: Preview page
kk_KZ: Просмотреть

en: Preview post
kk_KZ: Просмотреть

en: Preview:
kk_KZ: Предварительный просмотр:

en: Previewing and Customizing
kk_KZ: Просмотр и настройка

en: Previewing theme
kk_KZ: Теманы алдынала қарау

en: Previous
kk_KZ: Алдыңғылары

en: Previous Page
kk_KZ: Алдыңғы бет

en: Previous Post
kk_KZ: Алдыңғы жазба

en: Previous and next months
kk_KZ: Предыдущий и следующий месяцы

en: Previous page
kk_KZ: Алдыңғы бет

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
kk_KZ: Суреттің алдыңғы өңделген көшірмелері жойылмайды.

en: Price
kk_KZ: Бағасы

en: Primary Blog
kk_KZ: Негізгі блог

en: Primary Menu
kk_KZ: Алғашқы мәзір

en: Primary Navigation
kk_KZ: Негізгі шарлау

en: Primary Site
kk_KZ: Основной сайт

en: Primary site
kk_KZ: Основной сайт

en: Print
kk_KZ: Басып шығару

en: Priority
kk_KZ: Приоритет

en: Privacy
kk_KZ: құпия мәлімет

en: Privacy Settings
kk_KZ: Құпиялылық параметрлері

en: Private
kk_KZ: Жеке

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Жеке <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Жеке <span class="count">(%s)</span>

en: Private key
kk_KZ: Жеке кілт:

en: Private: %s
kk_KZ: Жеке: %s

en: Privately Published
kk_KZ: Жеке жарияланған

en: Proceed
kk_KZ: Жалғастыру

en: Proceed to checkout
kk_KZ: Төлеуге өту

en: Product
kk_KZ: Зат

en: Profile
kk_KZ: Профайл

en: Profile Picture
kk_KZ: Аватар

en: Profile updated.
kk_KZ: Профиль обновлён.

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
kk_KZ: Қорғалған пікірлер: Пікірлерді көру үшін құпия сөзіңізді енгізіңіз.

en: Protected: %s
kk_KZ: Қорғалған: %s

en: Public
kk_KZ: Ашық

en: Public text domain.
kk_KZ: Публичный текстовый домен.

en: Public, Sticky
kk_KZ: Ашық, Жапсырма

en: Publicize
kk_KZ: Жариялау

en: Publish
kk_KZ: Жариялау

en: Publish <b>immediately</b>
kk_KZ: Жариялау <b>(дереу)</b>

en: Publish Settings
kk_KZ: Настройки публикации

en: Published
kk_KZ: Жарияланды

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Жарияланғандары: <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Жарияланғандары: <span class="count">(%s)</span>

en: Publishing Soon
kk_KZ: Ожидают публикации

en: Publishing…
kk_KZ: Публикация...

en: Puerto Rico
kk_KZ: Пуэрто-Рико

en: Purchase
kk_KZ: Сатып алу

en: Purple
kk_KZ: Қызғылт көк

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
kk_KZ: Профиліңiздi тексеру үшiн тінтуірді Gravatar үстiне апарыңыз.

en: Pyongyang
kk_KZ: Пхеньян

en: Qatar
kk_KZ: Қатар

en: Qty
kk_KZ: дана

en: Quantity
kk_KZ: Саны

en: Quarter
kk_KZ: Ширек

en: Queensland
kk_KZ: Квинсленд

en: Query parameter not permitted: %s
kk_KZ: Сұрау параметр рұқсат етілмеген: %s

en: Question
kk_KZ: Сұрақ

en: Quick Draft
kk_KZ: Быстрый черновик

en: Quick Edit
kk_KZ: Сипаттарды өңдеу

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
kk_KZ: Жылдам өңдеу &#8220;%s&#8221; inline

en: Quick edit this comment inline
kk_KZ: Изменить свойства этого комментария

en: Quick&nbsp;Edit
kk_KZ: Сипаттар

en: Quote
kk_KZ: Дәйексөз

en: Qyzylorda
kk_KZ: Қызылорда

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
kk_KZ: R &#8212; 17-ден жоғары бойжеткендерге арналған

en: REST API routes must be registered on the %s action.
kk_KZ: Пути REST API должны быть зарегистрированы с помощью действия %s.

en: REST base route for the post type.
kk_KZ: Жазба түрі REST негізгі жолы.

en: REST search handlers must extend the %s class.
kk_KZ: Поисковые функции REST должны расширять класс %s.

en: RSS - Posts
kk_KZ: RSS - Жазбалар

en: RSS Address
kk_KZ: RSS мекенжайы

en: RSS Error:
kk_KZ: RSS қате:

en: RSS Feed
kk_KZ: RSS-лента

en: RTL Language Support
kk_KZ: Оңнан солға жазу

en: Rainy River
kk_KZ: Рейни-Ривер

en: Random
kk_KZ: Кедейсоқ

en: Random Order
kk_KZ: Кездейсоқ рет

en: Randomize suggested headers
kk_KZ: Ұсынылған тақырыпаттарды араластыру

en: Randomize uploaded headers
kk_KZ: Қондырылған тақырыпаттарды араластыру

en: Randomizing suggested headers
kk_KZ: Ұсынылған тақырыпаттарды араластыру

en: Randomizing uploaded headers
kk_KZ: Қондырылған тақырыпаттарды араластыру

en: Rangoon
kk_KZ: Янгон

en: Rankin Inlet
kk_KZ: Ранкин-Инлет

en: Rarotonga
kk_KZ: Раротонга

en: Rate This
kk_KZ: Бағалау

en: Rated
kk_KZ: Бағасы

en: Rated %s out of 5
kk_KZ: Бағасы 5-тен %s ұпай

en: Rating
kk_KZ: Рейтингі

en: Rating ID
kk_KZ: Деңгей ID

en: Rating deleted.
kk_KZ: Бағалауды өшіру

en: Ratings
kk_KZ: Бағалаулар

en: Read Blog
kk_KZ: Блогты оқу

en: Read More
kk_KZ: Толығырақ оқу

en: Read more
kk_KZ: Ары қарай оқу

en: Read more...
kk_KZ: Тег &laquo;Далее&raquo;

en: Read original post
kk_KZ: Түпнұсқасын оқу

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
kk_KZ: <a href="%s" target="_blank"> WordPress желісін жөндеу </a> мақаласын оқыңыз. Ондағы кейбір кеңестер не болғанын анықтауға көмектеседі.

en: Reading
kk_KZ: Оқу

en: Reading Settings
kk_KZ: Оқу баптаулары

en: Ready!
kk_KZ: Дайын ба?

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
kk_KZ: Жойылған пайдаланушылар постарын мына Пайдаланушы ID-ға жіберіңіз.

en: Recent Comments
kk_KZ: Соңғы пікірлер

en: Recent Posts
kk_KZ: Соңғы жазбалар

en: Recent posts
kk_KZ: Соңғы жазбалар

en: Recently Published
kk_KZ: Недавно опубликованы

en: Recently updated
kk_KZ: Недавно обновлённые

en: Recife
kk_KZ: Ресифи

en: Recovery Mode &#8212; %s
kk_KZ: Режим восстановления &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
kk_KZ: Режим восстановления не инициализирован.

en: Recovery key expired.
kk_KZ: Ключ восстановления истек.

en: Red
kk_KZ: Қызыл

en: Redo
kk_KZ: Қайталау

en: Referrer
kk_KZ: Сілтеуші

en: Refreshing, please wait one moment...
kk_KZ: Жаңалануда, сабыр сақтап күтіңіз...

en: Refund
kk_KZ: Қайтару

en: Refunded
kk_KZ: Қайтарылды

en: Regina
kk_KZ: Риджайна

en: Register
kk_KZ: Тіркелу

en: Registration complete. Please check your email.
kk_KZ: Тіркелу аяқталды. Э-поштаңызды тексеріңіз.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
kk_KZ: Тіркеме растауы сізге email-мен жіберілді.

en: Registration date for the user.
kk_KZ: Пайдаланушы үшін тіркеу күні.

en: Related Tags
kk_KZ: Ұқсас ілмектер

en: Relationship
kk_KZ: Қатынасы

en: Released: %d.
kk_KZ: Год выпуска: %d.

en: Remember Me
kk_KZ: Мені есте сақтау

en: Remember me
kk_KZ: Есте сақта

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
kk_KZ: Когда закончите, не забудьте нажать кнопку &laquo;Добавить нового пользователя&raquo; в нижней части экрана.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
kk_KZ: Аяқтағаныңызда Профайлды жаңарту түймешігіне нұқуды умытпаңыз.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
kk_KZ: Учтите, что после удаления сайт нельзя будет восстановить.

en: Remind me later
kk_KZ: Напомнить позже

en: Remove
kk_KZ: Жылжыту

en: Remove Background Image
kk_KZ: Суретті өшіріңіз

en: Remove Header Image
kk_KZ: Бас тақырып суретін аластау

en: Remove Image
kk_KZ: Суретті аластау

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
kk_KZ: Мәзір тармағын жойыңыз: %1$s (%2$s

en: Remove Users from Site
kk_KZ: Тіркелгілерді сайттан аластау

en: Remove audio source
kk_KZ: Аудио ақпаркөзін жою

en: Remove image
kk_KZ: Суретті жою

en: Remove item
kk_KZ: Удалить пункт

en: Remove link
kk_KZ: Сілтемені аластау

en: Remove poster image
kk_KZ: Жазбадағы суретті жою

en: Remove this service from your profile?
kk_KZ: Бұл сервисті профиліңізден өшіру керек пе?

en: Remove video source
kk_KZ: Видео ақпаркөзін жою

en: Removed <strong>%s</strong> (WordPress.com user) from this site.
kk_KZ: <strong>%s</strong> (WordPress.com қолданушысы) бұл сайттан аластатылды.

en: Removing and Reusing
kk_KZ: Жою және қайта пайдалану

en: Reorder
kk_KZ: Упорядочить

en: Reorder menu items
kk_KZ: Мәзір елементтер ретін өзгерту

en: Reorder mode closed
kk_KZ: Ретін өзгерту режімі жабық

en: Reorder mode enabled
kk_KZ: Ретін өзгерту режімі қосылды

en: Reorder widgets
kk_KZ: Уиджеттер ретін өзгерту

en: Repeat
kk_KZ: Қайталаңыз

en: Repeat Background Image
kk_KZ: Өң кескінді қайталау

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
kk_KZ: Қайталау

en: Repeat New Password
kk_KZ: Жаңа кілтсөзіңізді қайталаңыз

en: Repeat Password
kk_KZ: Повторите пароль

en: Replace
kk_KZ: Алмастыру

en: Replace audio
kk_KZ: Аудионы алмастыру

en: Replace image
kk_KZ: Заменить изображение

en: Replace video
kk_KZ: Видеоны алмастыру

en: Reply
kk_KZ: Жауап беру

en: Reply to %s
kk_KZ: %s жазбаға пікір

en: Reply to Comment
kk_KZ: Пікірге жауап беру

en: Reply to this comment
kk_KZ: Бұл пікірге жауап беру

en: Required
kk_KZ: Керек, міндетті

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
kk_KZ: Міндетті өрістер белгіленген; қалғаны міндетті емес. Профайл мәліметтері бейнеленеді, тек егер тақырыбыңыз солай істеу үшін орнатылса.

en: Required fields are marked %s
kk_KZ: Міндетті өрістер %s таңбаланған

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
kk_KZ: түзетулер жоюға қолдау емес, сондай шынайы болуы қажет.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
kk_KZ: терминдер жоюға қолдау емес, сондай шынайы болуы қажет.

en: Required to be true, as users do not support trashing.
kk_KZ: Пайдаланушылар жоя алмайды, сол себепті шынайы болуы қажет.

en: Requirements Not Met
kk_KZ: Несоответствие требованиям

en: Reset
kk_KZ: Сбросить

en: Reset Image
kk_KZ: Суретті ысыру

en: Reset Password
kk_KZ: Құпия сөзді ысыру

en: Resolute
kk_KZ: Резольют

en: Responsive Layout
kk_KZ: Адаптивті макет

en: Restore
kk_KZ: Қалпына келтіру

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
kk_KZ: Себеттен &#8220;%s&#8221; қалыпқа келтіру

en: Restore Original Header Image
kk_KZ: Бастапқы бас тақырып суретін қалпына келтіру

en: Restore Original Image
kk_KZ: Бастапқы суретті қалпына келтіру

en: Restore This Autosave
kk_KZ: Восстановить это автосохранение

en: Restore This Revision
kk_KZ: Восстановить эту редакцию

en: Restore from Trash
kk_KZ: Карзинадан шығару

en: Restore image
kk_KZ: Суретті қалпына келтіру

en: Restore last draft
kk_KZ: Соңғы шимайпарақты қалыпқа келтіру

en: Restore original image
kk_KZ: Бастапқы суретті қалпына келтіру

en: Restore the backup
kk_KZ: Восстановить из резервной копии

en: Restore this comment from the Trash
kk_KZ: Бұл элементті Себеттен қалпына келтіру

en: Restore this comment from the spam
kk_KZ: Бұл пікірді спамнан шығару

en: Restore this item from the Trash
kk_KZ: Бұл элементті Себеттен қалпына келтіру

en: Retro (Generated)
kk_KZ: Retro (Құрылған)

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
kk_KZ: REST API қолданған кезде сіздің кері шақыруыңыздан %1$s немесе %2$s нысанына қайту.

en: Return to cart
kk_KZ: Себетке қайту

en: Return to emails
kk_KZ: Email-ге қайту

en: Return to shop
kk_KZ: Дүкенге қайту

en: Reunion
kk_KZ: Реюньон

en: Reverse order
kk_KZ: Ретін кері келтіру

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
kk_KZ: Можно переключиться на <strong>загрузчик браузера</strong>, нажав ссылку под областью перетаскивания.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
kk_KZ: Откатываем неопубликованные изменения&hellip;

en: Reviews
kk_KZ: Отзывы

en: Reviews (%d)
kk_KZ: Пікірлер (%d)

en: Revision
kk_KZ: Түзету

en: Revision by %s
kk_KZ: Редакция пользователя %s

en: Revisions
kk_KZ: Түзетулер

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
kk_KZ: Редакции &#8212; это сохранённые копии вашей записи или страницы, которые периодически создаются по мере её обновления. Красный текст слева показывает, что было удалено. Зелёный текст справа показывает, что было добавлено.

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
kk_KZ: Ревизии нельзя переместить в корзину. Установите '%s' для удаления.

en: Revisions: %s
kk_KZ: Редакции: %s

en: Reykjavik
kk_KZ: Рейкьявик

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
kk_KZ: Өңдеу аумағы. Қалған ақпаратты алу үшін Alt-Shift-H басыңыз.

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
kk_KZ: Өңдеу аймағы. Өзге мілімет алу үшін Control-Option-H басыңыз.

en: Riga
kk_KZ: Рига

en: Right
kk_KZ: Оңға

en: Right Now
kk_KZ: Дәл қазір

en: Right Sidebar
kk_KZ: Оң (бүйір. тақта)

en: Rio Branco
kk_KZ: Рио-Бранко

en: Rio Gallegos
kk_KZ: Рио-Гальегос

en: Riyadh
kk_KZ: Эр-Рияд

en: Robots
kk_KZ: Роботтар

en: Role
kk_KZ: Рөлі

en: Roles assigned to the user.
kk_KZ: Пайдаланушыға жүктелген рөлдер.

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
kk_KZ: Ошибка при откате: [%1$s] %2$s

en: Romanian
kk_KZ: Румынский

en: Rome
kk_KZ: Рим

en: Rosario
kk_KZ: Росарио

en: Rotate
kk_KZ: Айналдыру

en: Rothera
kk_KZ: Ротера

en: Route must be specified.
kk_KZ: Жолын нақтылау қажет.

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version.
kk_KZ: Маршруты должны быть в пространстве имён с названием и версией плагина или темы.

en: Row
kk_KZ: Жол

en: Row group
kk_KZ: Группа строк

en: Row type
kk_KZ: Жол(рау) түрі

en: Rows
kk_KZ: Жолдар

en: Run %s
kk_KZ: %s бастау

en: Run Importer
kk_KZ: Импорттаушыны іске қосу

en: Russian
kk_KZ: Русский

en: SUCCESS: %s
kk_KZ: УСПЕХ: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
kk_KZ: УСПЕХ: WordPress успешно обновлён до версии %s

en: Saigon
kk_KZ: Сайгон

en: Saipan
kk_KZ: Сайпан

en: Sakhalin
kk_KZ: Сахалин

en: Salta
kk_KZ: Салта

en: Samara
kk_KZ: Самара

en: Samarkand
kk_KZ: Самарқанд

en: Samoa
kk_KZ: Самоа

en: Sample Page
kk_KZ: Үлгілік бет

en: San Juan
kk_KZ: Сан-Хуан

en: San Luis
kk_KZ: Сан-Луис

en: San Marino
kk_KZ: Сан-Марино

en: Santa Isabel
kk_KZ: Санта Изабел

en: Santarem
kk_KZ: Сантарем

en: Santiago
kk_KZ: Сантьяго

en: Santo Domingo
kk_KZ: Санто Доминго

en: Sao Paulo
kk_KZ: Сан-Паулу

en: Sao Tome
kk_KZ: Сан-Томе

en: Sarajevo
kk_KZ: Сараево

en: Sat
kk_KZ: Сен

en: Saturday
kk_KZ: Сенбі

[ctx: Saturday initial]
en: S
kk_KZ: Сб

en: Save
kk_KZ: Сақтау

en: Save &amp; Publish
kk_KZ: Сақтау &amp; Жариялау

en: Save Changes
kk_KZ: Өзгертулерді сақта

en: Save Draft
kk_KZ: Қаралай нұсқасын сақтау

en: Save Menu
kk_KZ: Мәзірді сақтау

en: Save Settings
kk_KZ: Өзгерістерді сақтау

en: Save Stylesheet
kk_KZ: Келбеттің осы нұсқасын қалдыру

en: Save Widget
kk_KZ: Уиджетті сақтау

en: Save all changes
kk_KZ: Өзгеріс бәрін сақтау

en: Save and preview changes before publishing them.
kk_KZ: Елементті жарияламас бұрын өзгерістерді сақтап аңдау.

en: Save as Pending
kk_KZ: Қаңтару үшін сақтау

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
kk_KZ: Сохранить моё имя, email и адрес сайта в этом браузере для последующих моих комментариев.

en: Saved
kk_KZ: Сақталды

en: Saved.
kk_KZ: Сақталды.

en: Saving
kk_KZ: Сохранение

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
kk_KZ: Сақтауға болмайды: қазір бұл бетті %s түзеп отыр.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
kk_KZ: Сақтау тоқтата тұрылған: %s ағымда бұл жазбаны өңдеуде.

en: Saving revision&hellip;
kk_KZ: Сохранение редакции&hellip;

en: Saving...
kk_KZ: Сақталуда...

en: Scale
kk_KZ: Шәкіл өзгерту

en: Scale Image
kk_KZ: Сурет шәкілі

en: Scale Image Help
kk_KZ: Масштабтау көмек кескіні

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
kk_KZ: Масштабировать изображения в соответствии с крупным размером, указанным в %1$sнастройках медиафайлов%2$s (%3$d &times; %4$d).

en: Schedule
kk_KZ: Жоспарлау

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
kk_KZ: Запланируйте ваши изменения для публикации на будущую дату.

en: Scheduled
kk_KZ: Жоспарланған

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Жоспарланған <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Жоспарланған <span class="count">(%s)</span>

en: School
kk_KZ: Мектеп

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
kk_KZ: Сұрау жасалған, оның астында аясы; жауап осы өрістерді анықтайды.

en: Scoresbysund
kk_KZ: Скорсби

en: Screen Content
kk_KZ: Содержимое экрана

en: Screen Options
kk_KZ: Экран параметрлері

en: Screen Options Tab
kk_KZ: Вкладка «Настройки экрана»

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
kk_KZ: При использовании программы чтения с экрана: в режиме форм вам потребуется нажать кнопку Esc дважды.

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
kk_KZ: Скриптар мен стайлдарды %1$s, %2$s, не %3$s әрекеттерге дейін тіркеуге не кезек қоюға болады.

en: Scroll
kk_KZ: Жүргізіңіз

en: Scroll with Page
kk_KZ: Бетпен бірге сырғыту

en: Search
kk_KZ: Іздеу

en: Search %s
kk_KZ: Іздеу %s

en: Search Categories
kk_KZ: Санатты іздеу

en: Search Changesets
kk_KZ: Өзгерістер іздеу.

en: Search Comments
kk_KZ: Пікірді іздеу

en: Search Installed Themes
kk_KZ: Поиск установленных тем

en: Search Link Categories
kk_KZ: Сілтеме санаттарын іздеу

en: Search Links
kk_KZ: Сілтемені іздеу

en: Search Media
kk_KZ: Тасушыны іздеу

en: Search Media:
kk_KZ: Тасушыны іздеу

en: Search Menu Items
kk_KZ: Мәзір елементерін іздеу

en: Search Pages
kk_KZ: Бетті іздеу

en: Search Posts
kk_KZ: Жазбаны іздеу

en: Search Requests
kk_KZ: Ізделген нәрселер

en: Search Results
kk_KZ: Іздеу нәтижелері

en: Search Results %1$s %2$s
kk_KZ: Іздеу нәтижелері %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
kk_KZ: &#171;%s&#187; үшін іздеу нәтижелері

en: Search Results for: %s
kk_KZ: %s сөзіне қатысты іздеу нәтижелері

en: Search Sites
kk_KZ: Сайтты іздеу

en: Search Tags
kk_KZ: Кілтсөздер іздеу

en: Search Terms
kk_KZ: Критерии поиска

en: Search Users
kk_KZ: Пайдаланушыны іздеу

en: Search Widgets
kk_KZ: Уиджет іздеу

en: Search WordPress.com
kk_KZ: WordPress.com іздеу жүйесі

en: Search WordPress.com Blogs
kk_KZ: WordPress.com блогтарынан іздеу

en: Search WordPress.org themes
kk_KZ: Поиск тем на WordPress.org

en: Search engine visibility
kk_KZ: Видимость для поисковых систем

en: Search engines discouraged
kk_KZ: Поисковые системы заблокированы

en: Search images
kk_KZ: Суреттерді іздеу

en: Search media
kk_KZ: Тасушыны іздеу

en: Search media items...
kk_KZ: Медиа заттар іздеу...

en: Search menu items&hellip;
kk_KZ: Мәзір елементерін&hellip іздеу;

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
kk_KZ: Воспользуйтесь поиском или клавишами вверх/вниз, чтобы выбрать элемент.

en: Search plugins
kk_KZ: Қондырма іздеу

en: Search results for "%s"
kk_KZ: "%s" үшін іздеу нәтижесі

en: Search themes&hellip;
kk_KZ: Искать темы&hellip;

en: Search themes...
kk_KZ: Поиск тем...

[ctx: Search widget]
en: Search
kk_KZ: Іздеу

en: Search widgets&hellip;
kk_KZ: Уиджет&hellip іздеу;

en: Seasonal
kk_KZ: Маусымдық

en: Secondary menu
kk_KZ: Екінші дәрежелі мәзір

en: Section
kk_KZ: Бөлім

en: Security check failed.
kk_KZ: Проверка безопасности не удалась.

en: Security error.
kk_KZ: Қауіпсіздік қатесі.

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
kk_KZ: Посмотрите как изменения будут вживую смотреться на вашем сайте и поделитесь предпросмотром с теми, у кого нет доступа к настройкам.

en: Select
kk_KZ: Таңдау

en: Select %s
kk_KZ: Выбрать %s

en: Select All
kk_KZ: Барлығын белгілеу

en: Select Category
kk_KZ: таңдау

en: Select Country
kk_KZ: Елді таңда

en: Select Day
kk_KZ: Кунді таңдау

en: Select Files
kk_KZ: Файлдарды таңдау

en: Select Image
kk_KZ: Сурет таңдау

en: Select Link Category:
kk_KZ: Сілтеме айдарын сайлаңыз:

en: Select Menu:
kk_KZ: Таңда:

en: Select Month
kk_KZ: Айды көрсету

en: Select Post
kk_KZ: Жазбаны сайлаңыз

en: Select Site Icon
kk_KZ: Выберите иконку сайта

en: Select Week
kk_KZ: Аптаны таңдау

en: Select Year
kk_KZ: Жылды таңдау

en: Select a Menu
kk_KZ: Выберите меню

en: Select a city
kk_KZ: Қаланы көрсету

en: Select a menu to edit:
kk_KZ: Выберите меню для изменения:

en: Select a user
kk_KZ: Выберите пользователя

en: Select all
kk_KZ: Бәрін бөлектеу

en: Select an area to move this widget into:
kk_KZ: Выберите область, в которую будет перемещён виджет:

en: Select and crop
kk_KZ: Выбрать и обрезать

en: Select audio
kk_KZ: Выбор аудио

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
kk_KZ: Бұл уиджет үшін бүйірлік тақта екеуін және сол бүйірлік тақтадағы уиджет жайғасымын таңдаңыз.

en: Select bulk action
kk_KZ: Выберите массовое действие

en: Select comment
kk_KZ: Выбрать комментарий

en: Select file
kk_KZ: Файл таңдау

en: Select image
kk_KZ: Выбрать изображение

en: Select location
kk_KZ: Мекен-жайды таңдау

en: Select logo
kk_KZ: Лого таңдау

en: Select poster image
kk_KZ: Постер сайлау

en: Select video
kk_KZ: Video таңдаңыз

en: Selected
kk_KZ: Выбрано

en: Selected media actions
kk_KZ: Таңдалған медиа әрекеттер

en: Selected menus have been successfully deleted.
kk_KZ: Выбранные меню успешно удалены.

en: Selection:
kk_KZ: Таңдау:

en: Send
kk_KZ: Жіберу

en: Send Trackbacks
kk_KZ: Қайтарма бағдарларын жіберу

en: Send User Notification
kk_KZ: Отправить уведомление

en: Send email
kk_KZ:  Email жіберу

en: Send invite
kk_KZ: Шақырту жіберу

en: Send the new user an email about their account
kk_KZ: Жаңа қолданушыға аккаунт туралы email жіберіңіз.

en: Send trackbacks to:
kk_KZ: Қайтарма бағдарларды мұнда жіберу:

en: Seoul
kk_KZ: Сеул

en: Separate multiple URLs with spaces
kk_KZ: Бірнеше URL-мекенжайларын бос орындармен бөліңіз

en: Separate tags with commas
kk_KZ: Кілтсөздерді үтірлермен бөліңіз

en: September
kk_KZ: Қыркүйек

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
kk_KZ: Қыр

en: Serbian
kk_KZ: Сербский

en: Server address
kk_KZ: Адрес сервера

en: Service name
kk_KZ: Сервис атауы

en: Session Tokens
kk_KZ: Токены сессии

en: Session expired
kk_KZ: Сессия истекла

en: Sessions
kk_KZ: Сессии

en: Set New Password
kk_KZ: Жаңа құпия сөзді қою

en: Set as background
kk_KZ: Установить в качестве фона

en: Set as header
kk_KZ: Установить в качестве заголовка

en: Set image
kk_KZ: Сурет беру

en: Set status
kk_KZ: Жинақ статусы

en: Setting does not exist or is unrecognized.
kk_KZ: Баптаулар жасалмаған немесе бейтаныс.

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
kk_KZ: Настраиваем живой предпросмотр. Это займет какое-то время.

en: Settings
kk_KZ: Параметрлер

en: Settings have been saved
kk_KZ: Баптаулар сақталды

en: Settings saved and theme activated.
kk_KZ: Реттеулер сақталды және тақырып іске қосылды.

en: Settings saved.
kk_KZ: Баптаулар сақталды.

en: Settings.
kk_KZ: Параметрлер

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
kk_KZ: Несколько блоков на этом экране содержат настройки публикации. Среди них:

en: Shanghai
kk_KZ: Шанхай

en: Share
kk_KZ: Бөлісу

en: Share Preview Link
kk_KZ: Поделиться ссылкой на предпросмотр

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
kk_KZ: Профайлыңызды толтыру үшін азғантай өмірбаяндық  мәліметтермен бөлісу. Бұл ашық бейнеленеді.

en: Sharing
kk_KZ: Бөлісу

en: Sharing options
kk_KZ: Бөлісуді баптау

en: Shift + Alt + letter:
kk_KZ: Shift + Alt + әріп:

en: Shift-click to edit this element.
kk_KZ: Бұл елементті өңдеу үшін Shift басыңыз.

en: Shift-click to edit this widget.
kk_KZ: Осы уиджетті өңдеу үшін Shift-click

en: Ship to
kk_KZ: Жібер

en: Shipping | Shipping %d
kk_KZ[0]: Жеткізілім

en: Shipping details
kk_KZ: Жеткізу туралы ақпарат

en: Shipping:
kk_KZ: Жеткізілім:

en: Shiprock
kk_KZ: Шипрок

en: Shortcode
kk_KZ: Шорткод

en: Shortlink
kk_KZ: Қысқа сілтеме

en: Show
kk_KZ: Бейнелеу

en: Show Artist Name in Tracklist
kk_KZ: Треклисттен әншілер есімін көрсету

en: Show Avatars
kk_KZ: Аватарларды бейнелеу

en: Show Details
kk_KZ: Егжей-тегжейліні бейнелеу

en: Show Images
kk_KZ: Суреттер көрсету

en: Show Link Description
kk_KZ: Сілтеме сипаттамасын бейнелеу

en: Show Link Image
kk_KZ: Сілтеме суретін бейнелеу

en: Show Link Name
kk_KZ: Сілтеме атауын бейнелеу

en: Show Link Rating
kk_KZ: Сілтеме рейтингін бейнелеу

en: Show Toolbar when viewing site
kk_KZ: Показывать верхнюю панель при просмотре сайта

en: Show Tracklist
kk_KZ: Треклист көрсету

en: Show Video List
kk_KZ: Видео тізімді көрсету

en: Show advanced menu properties
kk_KZ: Қосымша мәзір сипаттарын бейнелеу

en: Show as dropdown
kk_KZ: Түсірмелі тізім ретінде көрсету

en: Show categories
kk_KZ: Категорияларды көрсету

en: Show comments
kk_KZ: Пікірлерді бейнелеу

en: Show details
kk_KZ: Егжей-тегжейін көрсету

en: Show header text with your image.
kk_KZ: Показывать текст заголовка вместе с изображением.

en: Show hierarchy
kk_KZ: Сатылы құрылымды бейнелеу

en: Show invisible characters
kk_KZ: Показать невидимые символы

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
kk_KZ: Медиа

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
kk_KZ: Беттер

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
kk_KZ: Жазбалар

en: Show more comments
kk_KZ: Көбірек пікір көрсету

en: Show more details
kk_KZ: Показать больше деталей

en: Show next theme
kk_KZ: Показать следующую тему

en: Show password
kk_KZ: Құпиясөзді көрсету

en: Show post counts
kk_KZ: Жазба санын бейнелеу

en: Show previous theme
kk_KZ: Показать предыдущую тему

en: Show tag counts
kk_KZ: Показать количество меток

en: Show:
kk_KZ: Көрсет:

en: Showing details for theme: %s
kk_KZ: Показ подробностей для темы: %s

en: Sidebar
kk_KZ: Жақтаулар

en: Sidebar %d
kk_KZ: Бүйірлік тақта %d

en: Sign Up
kk_KZ: Тіркелу

en: Sign up for a free blog
kk_KZ: Тегін блог ашу

en: Silver
kk_KZ: Ақшыл сұр

en: Simferopol
kk_KZ: Симферопль

en: Singapore
kk_KZ: Сингапур

en: Site
kk_KZ: Сайт

en: Site %d
kk_KZ: Сайт %d

en: Site Address (URL)
kk_KZ: Адрес сайта (URL)

en: Site Admin
kk_KZ: Сайт басқару

en: Site Editor
kk_KZ: Сайт жасағыш

en: Site ID must not be empty.
kk_KZ: ID сайта не может быть пустым.

en: Site Icon
kk_KZ: Сайт айконы

en: Site Identity
kk_KZ: Сайт қасиеттері

en: Site Language
kk_KZ: Язык сайта

en: Site Name: %s
kk_KZ: Название сайта: %s

en: Site Preview
kk_KZ: Сайтты алдын ала қарау

en: Site Stats
kk_KZ: Сайттың санағы

en: Site Tagline
kk_KZ: Сайт ұраны

en: Site Title
kk_KZ: Сайттың аталымы

en: Site URL
kk_KZ: Сайт URL-мекенжайы

en: Site URL.
kk_KZ: Сайт URL-мекенжайы

en: Site Upload Space Quota
kk_KZ: Пространство для файлов

en: Site address
kk_KZ: Сайт адресі

en: Site address (URL)
kk_KZ: Сайт мекен-жайы (URL):

en: Site does not exist.
kk_KZ: Сайт не существует.

en: Site domain must not be empty.
kk_KZ: Домен сайта не может быть пустым.

en: Site icon
kk_KZ: Сайт айконы

en: Site name
kk_KZ: Сайт аты:

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
kk_KZ[0]: Имя сайта должно быть не короче %s символа
kk_KZ[1]: Имя сайта должно быть не короче %s символов

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
kk_KZ: Сайт атауы тек кіші әріп пен сандардан  құрылады.

en: Site network ID must be provided.
kk_KZ: Должен быть указан сетевой идентификатор сайта.

en: Site path must not be empty.
kk_KZ: Путь к сайту не может быть пустым.

en: Site tagline.
kk_KZ: Сайт ұраны

en: Site title.
kk_KZ: Сайт атауы.

en: Site visibility
kk_KZ: Сайттың көзге көрерлігі

en: Site with the ID does not exist.
kk_KZ: Сайт с указанным ID не существует.

en: Site: %s
kk_KZ: Сайт: %s

en: Sites
kk_KZ: Сайттар

en: Sitka
kk_KZ: Ситқа

en: Size
kk_KZ: Өлшемі

en: Size in megabytes
kk_KZ: Размер в мегабайтах

en: Skip
kk_KZ: Пропустить

en: Skip Confirmation Email
kk_KZ: Растау Э-пошта хабарын өткізіп жіберу

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
kk_KZ: Не обрезать, опубликовать как есть

en: Skip cropping
kk_KZ: Не обрезать

en: Skip to content
kk_KZ: Мазмұнға дейін өткізіп жіберу

en: Skip to main content
kk_KZ: Перейти к основному содержимому

en: Skip to toolbar
kk_KZ: Перейти к верхней панели

en: Skopje
kk_KZ: Скопье

en: Slovak
kk_KZ: Словацкий

en: Slovenian
kk_KZ: Словенский

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
kk_KZ: Жайла, шабандоз, поштаны тым жиі тексеру үшін еш мұқтаждығың жоқ!

en: Slug
kk_KZ: Мөртабаны

en: Small
kk_KZ: Кішкентай

en: Social Icons
kk_KZ: Әлуметтік иконкалар

en: Sofia
kk_KZ: София

en: Software Name
kk_KZ: Жасақтама атауы

en: Some HTML tags are not permitted, including:
kk_KZ: Некоторые HTML теги недопустимы, включая:

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
kk_KZ: В некоторые темы включены дополнительные изображения заголовка. Если вы видите несколько изображений &#8212; выберите то, которое вам нравится, и нажмите кнопку &laquo;Сохранить изменения&raquo;.

en: Someone
kk_KZ: Әлдебіреу

en: Someone has requested a password reset for the following account:
kk_KZ: Келесі тіркелгі үшін әлдебіреу құпия сөзді ысыру сауал еткен:

en: Something went wrong.
kk_KZ: Что-то пошло не так.

en: Sorry, but %s is already registered as a %s.
kk_KZ: Кешіріңіз, бірақ %s есім %s деп тіркелген.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
kk_KZ: Кешіріңіз, бұл жерде жоқ нәрсені іздеп отырсыз.

en: Sorry, comments are closed for this item.
kk_KZ: Кешіріңіз, бұл элемент үшін пікір қалдыру жабылды.

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
kk_KZ: Извините, комментарии для этого элемента не разрешены.

en: Sorry, deleting the term failed.
kk_KZ: Ғафу, елемент жойылмады.

en: Sorry, editing the term failed.
kk_KZ: Ғафу, елемент өңделмеді.

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
kk_KZ: Отметить пользователя как спамера можно только на мультисайт установке.

en: Sorry, no such page.
kk_KZ: Кешіріңіз, осындай бет жоқ.

en: Sorry, no such post.
kk_KZ: Кешіріңіз, осындай жазба жоқ.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
kk_KZ: Ғафу, берілген таксономиялардың біреуі осы жазба түрін қолдамайды.

en: Sorry, revisions are disabled.
kk_KZ: Тексеруге болмайды.

en: Sorry, site names must have letters too!
kk_KZ: Ғафу, сайт атауында әріптер де болған дұрыс!

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
kk_KZ: Извините, произошла ошибка. Запрошенное сравнение загрузить не удалось.

en: Sorry, that email address is already used!
kk_KZ: Кешіріңіз, бұл электоронды пошта адресі бұған дейін қолданылған.

en: Sorry, that email address is not allowed!
kk_KZ: Кешіріңіз, электоронды пошта адресі дұрыс емес

en: Sorry, that site already exists!
kk_KZ: Ғафу, бұл сайт бұрыннан бар!

en: Sorry, that site is reserved!
kk_KZ: Ғафу, бұл сайт резервте!

en: Sorry, that username already exists!
kk_KZ: Бұл есім әлдеқашан қолданыста!

en: Sorry, that username is not allowed.
kk_KZ: Ғафу, бұл есімге рұқсат жоқ.

en: Sorry, the category could not be created.
kk_KZ: Санат жасалмады

en: Sorry, the comment could not be updated.
kk_KZ: Извините, комментарий не может быть отредактирован.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
kk_KZ: К сожалению, ссылка, по которой вы перешли, устарела. Пожалуйста, выберите другой вариант.

en: Sorry, the post could not be created.
kk_KZ: К сожалению, запись не может быть создана.

en: Sorry, the post could not be deleted.
kk_KZ: Жазбаны өшіруге болмайды

en: Sorry, the post could not be updated.
kk_KZ: Жазбаны жаңартуға болмайды

en: Sorry, the term could not be created.
kk_KZ: Извините, ваш элемент не может быть создан.

en: Sorry, the user could not be updated.
kk_KZ: Қолданушыны жаңартпақ жоқ.

en: Sorry, this method is not supported.
kk_KZ: К сожалению, этот метод не поддерживается.

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
kk_KZ: Кешіріңіз, бұл элемент үшін Trackbacks жабылды.

en: Sorry, usernames must have letters too!
kk_KZ: Есімде әріптер де болуы керек!

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
kk_KZ: Бұл сайт егжей-тегжейлерін қатынау рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
kk_KZ: Ғафу, сізге бұл жазба деталына қолжеткізуге рұқсат берілмеген

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
kk_KZ: Ғафу етерсіз, бұл бетті ашуға сізге рұқсат жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
kk_KZ: Ғафу, сайттағы қолданушы деректерін алуға рұқсатың жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins.
kk_KZ: К сожалению, вам не разрешается активировать плагины.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
kk_KZ: Кешір, саған бұл плагинді белсенді етуге рұқсат берілмеген.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
kk_KZ: Ғафу, айдар қосуға рұқсатыңых жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
kk_KZ: Ғафу, берілген таксономиялардың біреуіне елемент қосуға рұқсат берілмеген.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
kk_KZ: Ғафу етіңіз, бұл сайтқа сілтемелер орнатуға рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
kk_KZ: Өкінішке қарай, бұл желіге пайдаланушы қосуға құзырыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
kk_KZ: Ғафу, берілген таксономиялардың біреуінің елементін белгілеуге рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
kk_KZ: Ғафу, бұл таксономияда сізге елементтерді белгілеуге рұқсат берілмеген.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
kk_KZ: Ұсынылған жағдайларды пайдалана алмайсыз.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
kk_KZ: Ғафу, бұл елементті бекітуге рұқсат жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
kk_KZ: Өкінішке қарай, сіз бұл постқа файл тіркей алмайсыз.

en: Sorry, you are not allowed to browse the block directory.
kk_KZ: К сожалению, вы не можете просматривать каталог блоков.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
kk_KZ: Кешіріңіз, сізге пікір түрін өзгертуге рұқсат етілмейді.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
kk_KZ: Бұл пайдаланушы ретінде беттің туындыгерін өзгерту рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
kk_KZ: Бұл пайдаланушы ретінде жазбаның туындыгерін өзгерту рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
kk_KZ: Извините, вам не разрешено комментировать эту запись.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
kk_KZ: Ғафу, бұл жазбаға сізге пікір жасауға рұқсат жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
kk_KZ: Кешіріңіз, сіз жаңа пайдаланушыларын жасау үшін рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
kk_KZ: Извините, вам не разрешено создавать страницы от лица этого пользователя.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
kk_KZ: Бұл сайтта беттерді жасау рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
kk_KZ: Ғафу, сізге бұл жазба түрінде құпиясөзбен қорғалған жазба жасауға рұқсат берілмеген.

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
kk_KZ: Ғафу, бұл қолданушыға жазба жасауға рұқсат берілмеген.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
kk_KZ: Бұл сайтта жазбаларды не жобажазбаларды жасау рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
kk_KZ: Ғафу, сізге бұл жазба түрінде жеке жазба жазуға рұқсат берілмеген.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
kk_KZ: Ғафу, бұл таксономияда сізге елементтерді жасауға рұқсат берілмеген.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
kk_KZ: Ғафу, жазба жасамай пікір  жасауға рұқсат жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
kk_KZ: Өкінішке қарай, пайдаланушы жаратуға құзырыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
kk_KZ: Ғафу етіңіз, маңдайды өңдеуге рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
kk_KZ: Ғафу, бұл сайтты икемдеуге сізде рұқсат жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
kk_KZ: Кешір, саған бұл плагинді өшіруге рұқсат берілмеген.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
kk_KZ: Өкінішке қарай, бұл сайт плагиндерін жоюға құзырыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
kk_KZ: Извините, вам не разрешено удалять редакции этой записи.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
kk_KZ: Ғафу етерсіз, бұл қолданушыны өшіруге сізде рұқсат жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
kk_KZ: Извините, вам не разрешено удалять эти элементы.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
kk_KZ: Извините, вам не разрешено удалять эту рубрику.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
kk_KZ: Бұл пікірді жоя алмайсыз

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
kk_KZ: Бұл элементті жою рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
kk_KZ: Ғафу, бұл бетті өшіруге сізде рұқсат жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
kk_KZ: Ғафу, бұл жазбаны өшіруге рұқсат жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
kk_KZ: Извините, вам не разрешено удалить эту редакцию.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
kk_KZ: Ғафу, сізге бұл сайтты жоюға рұқсат берілмеген.

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
kk_KZ: Ғафу, бұл елементті өшіруге рұқсат жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
kk_KZ: Кешіріңіз, сіз осы пайдаланушыны жою рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
kk_KZ: Өкінішке қарай, сіз пайдаланушыларды жоя алмайсыз.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
kk_KZ: Кешіріңіз, сізге рұқсат жоқ

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
kk_KZ: Пікірлердің %s өзгерте алмайсыз

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
kk_KZ: Бұл жазба туралы пікірлерді өңдеу рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
kk_KZ: Кешіріңіз, сіз пікірлерді өңдеу үшін рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
kk_KZ: Бұл пайдаланушы ретінде беттерді өңдеу үшін сізге рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
kk_KZ: Кешіріңіз, беттерді түзетуге құзырлы емессіз

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
kk_KZ: Бұл пайдаланушы ретінде жазбаларды өңдеу рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
kk_KZ: Извините, вам не разрешено редактировать записи этого типа.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
kk_KZ: Жазбаны өңдеуге рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
kk_KZ: Кешіріңіз, сіз осы қолданушы рөлін өңдеу үшін рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
kk_KZ: Ғафу, бұл таксономияда сізге елементтерді өңдеуге рұқсат берілмеген.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
kk_KZ: Жай алаңның %s өзгерте алмайсыз

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
kk_KZ: Өкінішке қарай, бұл сайт қатынасын өңдеуге құзырыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
kk_KZ: Извините, вам не разрешено менять настройки темы на этом сайте.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
kk_KZ: Өкінішке қарай, бұл өзгерістерді өңдеуге құзырыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
kk_KZ: Сізде бұл пікірді өңдеуге рұқсат жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
kk_KZ: Бұл элементті өңдеу рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
kk_KZ: Ғафу, бұл бетті өңдеуге рұқсат жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
kk_KZ: Ғафу, сізге бұл жазбаны өңдеуге рұқсат берілмеген.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
kk_KZ: Ғафу, бұл елементті өзгертуге рұқсат жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
kk_KZ: Кешіріңіз, сіз бұл қолданушыны түзетуге құзырлы емессіз

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
kk_KZ: Кешіріңіз, профайлыңызды түзетуге құзырлы емессіз

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
kk_KZ: Ғафу етіңіз, бұл сайттағы контентті експорттауға рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
kk_KZ: Ғафу етіңіз, пайдаланушыларды рөліне қарай сүзгілеуге рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
kk_KZ: Кешіріңіз, сізге пайдаланушыларға бұл рөлді беруге рұқсат етілмейді.

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
kk_KZ: Кешіріңіз, бұл сайтқа мазмұнды импорттауға рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
kk_KZ: Өкінішке қарай, бұл сайтқа плагиндер енгізуге құзырыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
kk_KZ: Ғафу етерсіз, сайтқа тема орнатуға рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
kk_KZ: Ғафу, қолданушылар тізімін көруге рұқсатыңыз жқ.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
kk_KZ: Тығыз постар жаза алмайсыз.

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
kk_KZ: Извините, вам не разрешено делать проксированные запросы oEmbed.

en: Sorry, you are not allowed to manage application passwords for this user.
kk_KZ: Извините, вам не разрешено управлять паролями приложений для этого пользователя.

en: Sorry, you are not allowed to manage block types.
kk_KZ: К сожалению, вы не можете управлять типами блоков.

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
kk_KZ: Извините, вам не разрешено управлять плагинами сети.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
kk_KZ: Ғафу, сізге бұл сайттағы баптауларды меңгеруге рұқсат берілмеген.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
kk_KZ: Өкінішке қарай, бұл сайт плагиндерін игеруге құзырыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
kk_KZ: Извините, вам не разрешено управлять статусом записей.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
kk_KZ: Кешіріңіз, бұл сайттағы құпиялылық параметрлерін басқаруға рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
kk_KZ: Ғафу, сізге бұл таксономия елементтерін басқаруға рұқсат берілмеген.

en: Sorry, you are not allowed to manage this plugin.
kk_KZ: К сожалению, вам не разрешено обновлять этот плагин

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
kk_KZ: Ғафу, бұл пікірді модерациялауға не өңдеуге рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
kk_KZ: Кешіріңіз, сізге үлгілерді өзгертуге рұқсат жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
kk_KZ: Ғафу, сізге бұл сайттағы параметрлерді өзгертуге рұқсат берілмеген.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
kk_KZ: Извините, вам не разрешено перемещать этот элемент в корзину.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
kk_KZ: Кешіріңіз, сізге осы параметрмен пайдаланушыларды реттеуге  рұқсат етілмейді.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
kk_KZ: Кешіріңіз, бұл сайтта орналастыру рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
kk_KZ: Ғафу, шимайпарақты алдынала көруге рұқсат жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
kk_KZ: Кешіріңіз, бұл сайтта беттерді жариялау рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
kk_KZ: Ғафу, сізге бұл жазба түрінде жазба жариялауға рұқсат берілмеген.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
kk_KZ: Кешіріңіз, бұл сайтта жазбаларды жариялау рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
kk_KZ: Ғафу, бұл бетті жариялауға рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
kk_KZ: Ғафу, сізге бұл жазбаны жариялауға рұқсат берілмеген.

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
kk_KZ: Извините, вам не разрешено делать запрос пользователей по этому параметру.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
kk_KZ: Извините, вам не разрешено чтение блоков от этого пользователя.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
kk_KZ: Извините, вам не разрешен доступ для чтения блоков этой записи.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
kk_KZ: Ғафу, жазбасыз пікір оқуға рұқсат жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
kk_KZ: Бұл посты оқи алмайсыз.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
kk_KZ: Бұл пікірді оқи алмайсыз

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
kk_KZ: Ғафу етерсіз, пайдаланушыларды өшіруге рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
kk_KZ: Извините, вам не разрешено восстанавливать этот элемент из корзины.

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
kk_KZ: Кешіріңіз, сізге бұл үлгіні жалғастыруға рұқсат жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
kk_KZ: Извините, вам не разрешается перехватить.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
kk_KZ: Параметрлерді жаңарту рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
kk_KZ: Өкінішке қарай, бұл сайт плагиндерін жааңартуға құзырыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
kk_KZ: Бұл пйдаланушы ретінде беттерді жасау рұқсатыңыз жоқ

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
kk_KZ: Ғафу, сізде файл жаңарту хұқыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
kk_KZ: Кешіріңіз, сіз осы сайтқа медианы жүктеу үшін рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
kk_KZ: Кешіріңіз, сізге осы постқа медиа жүктеу үшін рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
kk_KZ: Извините, вам не разрешен просмотр автоматических сохранений этой записи.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
kk_KZ: Ғафу, бұл жазба оқығандарды көруге рұқсатыңыз жоқ.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
kk_KZ: Извините, вам не разрешено просматривать темы.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
kk_KZ: Извините, вам не разрешено просматривать этот элемент.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
kk_KZ: Извините, вы не можете сделать предпросмотр новых тем, пока у вас имеются запланированные или сохраненные как черновик изменения. Опубликуйте ваши изменения или дождитесь их публикации для предпросмотра новых тем.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
kk_KZ: Ғафу, жеке жазбаңызды іле алмайсыз.

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
kk_KZ: К сожалению, вы использовали всё доступное пространство из %s. Пожалуйста, удалите несколько файлов, чтобы загрузить новые.

en: Sorry, you may not use that site name.
kk_KZ: Ғафу, бұл сайт атауын қолдана алмайсыз.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
kk_KZ: Кешіріңіз, санаттарды көру мақсатында бұл сайтта жазбаларды өңдеу мүмкіндігіңіз болу жөн.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
kk_KZ: Кешіріңіз, тегтерді көру мақсатында бұл сайтта жазбаларды өңдеу мүмкіндігіңіз болу жөн.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
kk_KZ: Кешіріңіз, сізпікір айту үшін тіркелуіңіз керек.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
kk_KZ: Кешіріңіз, пікірге жауап беру үшін кіруіңіз жөн.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
kk_KZ: Кешіріңіз, сіздің сессияныз аяқталды. <a href="%s" class="wc-backward">Дүкеге қайту</a>

en: Sort Order:
kk_KZ: Сұрыптау реті:

en: Sort by:
kk_KZ: Жинақтау түрі:

en: Sort collection by object attribute.
kk_KZ: Нысан сипатына қарай жинақты сұрыпта.

en: Sort collection by term attribute.
kk_KZ:  Төлсипаты арқылы сұрыптап жинау.

en: Source
kk_KZ: Көзі

en: Source code
kk_KZ: Түпкі кілтсан

en: Source:
kk_KZ: Источник

en: South
kk_KZ: Оңтүстік

en: South Georgia
kk_KZ: Оңтүстік Джорджия

en: South Pole
kk_KZ: Оңтүстік полюс

en: Spam
kk_KZ: Спам

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Спамдар <span class="count">(%s)</span>

en: Spam Blocked
kk_KZ: Спам құрсаулады

en: Spam it: %s
kk_KZ: Бұл қалаусыз: %s

en: Spanish
kk_KZ: Испанский

en: Special character
kk_KZ: Арнайы симболдар

en: Specified file failed upload test.
kk_KZ: Жүктеуде қате көрcетiлген файл.

en: Split table cell
kk_KZ: Разделить ячейку таблицы

en: Sport
kk_KZ: Спорт

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Электронные таблицы  <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Электронные таблицы  <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
kk_KZ: Электронные таблицы

en: Square
kk_KZ: Квадрат

en: Srednekolymsk
kk_KZ: Среднеколым

en: St Barthelemy
kk_KZ: Сент-Бартелеми

en: St Helena
kk_KZ: Әулие Елена аралдары

en: St Johns
kk_KZ: Сент-Джонс

en: St Kitts
kk_KZ: Сент-Китс

en: St Lucia
kk_KZ: Санта-Люция

en: St Thomas
kk_KZ: Сент-Томас

en: St Vincent
kk_KZ: Сент-Винсент

en: Standard
kk_KZ: Стандартный

en: Standard time begins on: %s.
kk_KZ: Переход на зимнее время: %s.

en: Stanley
kk_KZ: Стэнли

en: Start Date
kk_KZ: Бастау күні:

en: Start date:
kk_KZ: Бастау күні:

en: Statistics
kk_KZ: Статистикасы

en: Stats
kk_KZ: Статистика

en: Status
kk_KZ: Күйі

en: Status is forbidden.
kk_KZ: Тиым статус.

en: Status:
kk_KZ: Күйі:

en: Step %d
kk_KZ: Қадам %d

en: Step 1:
kk_KZ: Бірінші қадам

en: Step 2:
kk_KZ: Екінші қадам

en: Stick this post to the front page
kk_KZ: Бұл жазбаны мұқаба бетіне жапсыру

en: Sticky
kk_KZ: Жапсыру

en: Sticky Post
kk_KZ: Жапсырма жазба

en: Stockholm
kk_KZ: Стокгольм

en: Stop Importing!
kk_KZ: Импорттауды тоқтату!

en: Storage Space
kk_KZ: Жинақтауыш кеңістігі

en: Store
kk_KZ: Дүкен

en: Store uploads in this folder
kk_KZ: Кері қотарылғандардың жинақтауышы қалтасы

en: Street address
kk_KZ: Мекенжай

en: Strength indicator
kk_KZ: Күш көрсеткіші

en: Strikethrough
kk_KZ: Сызылған

en: Style
kk_KZ: Стиль

en: Style Editor
kk_KZ: Түр жасағыш

en: Style Variations
kk_KZ: Стиль нұсқалары

en: Styles
kk_KZ: Стили

en: Stylesheet is missing.
kk_KZ: Мінерлер кестесі жоқ.

en: Stylesheet is not readable.
kk_KZ: Таблица стилей недоступна для чтения.

en: Sub-directory Installation
kk_KZ: Установка в подкаталог

en: Sub-domain Installation
kk_KZ: Установка на поддомен

en: Subject
kk_KZ: Сюжеті

en: Submit
kk_KZ: Растау

en: Submit Comment
kk_KZ: Пікіріңізді жіберіңіз

en: Submit Reply
kk_KZ: Жауап жіберу

en: Submit for Review
kk_KZ: Сараптау үшін жіберу

en: Submitted on
kk_KZ: Отправлен

en: Submitted on: %s
kk_KZ: Отправлено: %s

en: Subscribe All Users
kk_KZ: Барлық қолданушыларға жазылу

en: Subscribe Users
kk_KZ: Жазылу

en: Subscribe to posts
kk_KZ: Жазбаларға жазылу

en: Subscribe to topic
kk_KZ: Тақырыпқа жазылу

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
kk_KZ: Подписчики могут читать комментарии, комментировать, получать рассылки и т.д., но создавать содержимое сайта не могут.

en: Subscript
kk_KZ: Жол астылық

en: Subscription
kk_KZ: Жазылу

en: Subtitles
kk_KZ: Субтитрлер

en: Subtotal
kk_KZ: Осы:

en: Subtotal:
kk_KZ: Барлығы:

en: Success
kk_KZ: Сәтті болды

en: Success!
kk_KZ: Сәтті!

en: Suggested height is %s.
kk_KZ: Ұсынылған биіктік %s.

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
kk_KZ: Предлагаемый размер изображения: %1$s на %2$s пикселов.

en: Suggested width is %s.
kk_KZ: Ұсынылған ен %s.

en: Summary
kk_KZ: Жиындық

en: Sun
kk_KZ: Жек

en: Sunday
kk_KZ: Жексенбі

[ctx: Sunday initial]
en: S
kk_KZ: Жс

en: Sunset
kk_KZ: Кешкі сәрі

en: Superscript
kk_KZ: Жол үстілік

en: Support
kk_KZ: Қолдау көрсету орталығы

en: Swahili
kk_KZ: Суахили

en: Swedish
kk_KZ: Шведский

en: Swift Current
kk_KZ: Свифт-Каррент

en: Switch Site
kk_KZ: Сайтқа оралу

en: Sydney
kk_KZ: Сидней

en: Syndication feeds show the most recent
kk_KZ: Біріктіру веб-арналары ең сонғысын бейнелейді

en: Syntax Highlighting
kk_KZ: Подсветка синтаксиса

en: Syowa
kk_KZ: Сиова

en: Table cell properties
kk_KZ: Кесте ұяшығының сипаттары

en: Table of Contents
kk_KZ: Оглавление

en: Table properties
kk_KZ: Кесте сипаттары

en: Table row properties
kk_KZ: Кесте жолының сипаттары

en: Tablet
kk_KZ: Планшет

en: Tag
kk_KZ: Ілмек

en: Tag Cloud
kk_KZ: Кілтсөздер бұлты

en: Tag added.
kk_KZ: Метка добавлена.

en: Tag deleted.
kk_KZ: Ілмек өшірілді

en: Tag not added.
kk_KZ: Метка не добавлена.

en: Tag not updated.
kk_KZ: Метка не обновлена.

en: Tag updated.
kk_KZ: Метка обновлена.

en: Tag: | Tags:
kk_KZ[0]: Ілмек:

en: Tag: %s
kk_KZ: Ілмек: %s

en: Tagalog
kk_KZ: Тагалог

en: Tagline
kk_KZ: Ілмектер тізбегі

en: Tags
kk_KZ: Ілмектер

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
kk_KZ: Рубрики можно выборочно преобразовать в метки с помощью <a href="%s">конвертера рубрик в метки</a>.

en: Tags deleted.
kk_KZ: Метки удалены.

en: Tags indicating styles and features of the theme.
kk_KZ: Метки для стилей и возможностей темы.

en: Tags list
kk_KZ: Тірексөздер тізімі

en: Tags list navigation
kk_KZ: Тірексөздер тізімі навигациясы

en: Tags:
kk_KZ: Ілмектер:

en: Tags:
kk_KZ: Кілтсөздері:

en: Tahiti
kk_KZ: Таити

en: Taipei
kk_KZ: Тайпей

en: Take our Survey!
kk_KZ: Сауалнамаға қатысыңыз!

en: Take over
kk_KZ: Перехватить

en: Tallinn
kk_KZ: Таллин

en: Tan
kk_KZ: Ақшыл қоңыр

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
kk_KZ: &laquo;Тапните&raquo; или наведите курсор на любую тему, затем нажмите кнопку &laquo;Просмотреть&raquo;, чтобы просмотреть эту тему и изменить её настройки в отдельном полноэкранном окне. Кнопку &laquo;Просмотреть&raquo; также можно найти в нижней части окна информации о теме. Таким образом можно просмотреть и настроить любую из установленных тем.

en: Tarawa
kk_KZ: Тарава

en: Target
kk_KZ: Мақсаты

en: Tashkent
kk_KZ: Ташкент

en: Tasmania
kk_KZ: Тасмания

en: Tax
kk_KZ: Салық

en: Taxonomies associated with post type.
kk_KZ: Пост тип таксономиялар.

en: Taxonomy
kk_KZ: Таксономия

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
kk_KZ: Имена таксономий должны быть от 1 до 20 символов.

en: Taxonomy:
kk_KZ: Топтастыруы:

en: Tbilisi
kk_KZ:  	 Тбилиси

en: Tegucigalpa
kk_KZ: Тегусигальпа

en: Tehran
kk_KZ: Тегеран

en: Tel Aviv
kk_KZ: Тель-Авив

en: Tell City
kk_KZ: Телл Сити

en: Template
kk_KZ: Шаблон

en: Templates
kk_KZ: Үлгілер

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
kk_KZ: Елемент ID-ы бірнеше таксономиямен байланыста.

en: Term does not exist.
kk_KZ: Бұл елемент жоқ.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
kk_KZ: Бірнеше таксономиямен байланыс елементке метадерек қосуға болмайды.

en: Terms
kk_KZ: Шарттар

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
kk_KZ: Элементы нельзя переместить в корзину. Установите '%s' для удаления.

en: Text
kk_KZ: Мәтін

en: Text & Image Links
kk_KZ: Мәтін мен сурет сілтемелері

en: Text Color
kk_KZ: Мәтін түсі

en: Text Link
kk_KZ: Мәтінге сілтеме

en: Text color
kk_KZ: Мәтін түсі

en: Text to display
kk_KZ: Показываемый текст

en: Thai
kk_KZ: Тайский

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
kk_KZ: Спасибо вам за творчество с <a href="%s">WordPress</a>.

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
kk_KZ: Спасибо за работу в сети &laquo;%s&raquo;, ваш сайт удалён. Счастливого пути и до встречи!

en: Thank you for your feedback!
kk_KZ: Ұсынысыңа көп рахмет!

en: Thank you!
kk_KZ: Рахмет!

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
kk_KZ: Спасибо. Пожалуйста, проверьте ваш почтовый ящик на предмет ссылки для подтверждения вашего действия. Сайт не будет удалён, пока вы не нажмёте на эту ссылку.

en: Thanks for confirming your erasure request.
kk_KZ: Спасибо за подтверждение вашего запроса на удаление данных.

en: Thanks for confirming your export request.
kk_KZ: Спасибо за подтверждение вашего запроса на экспорт данных.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
kk_KZ: Этот адрес уже используется. Пожалуйста, поищите в своей почте письмо об активации. Если вы ничего не сделаете, адрес снова станет доступен через пару дней.

en: That name is not allowed.
kk_KZ: Это имя недопустимо.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
kk_KZ: Бұл сайт уақытша резервте, бірақ бір-екі күнде қолжетімді болады.

en: That user could not be added to this site.
kk_KZ: Ол қолданушыны бұл сайтқа қоса алмайсың.

en: That user does not exist.
kk_KZ: Бұл қолданушы табылған жоқ.

en: That user is already a member of this site.
kk_KZ: Бұл пайдаланушы әлдеқашан осы сайттың мүшесі.

en: That username is already activated.
kk_KZ: Это имя пользователя уже активировано.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
kk_KZ: Бұл есім резервте, бірақ бір-екі күнде қолжетімді болады.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
kk_KZ: Осымен болды, әрі қарай өңдеуді тоқтатыңыз! Жаряланым сәтті болсын.

en: That's it. Thanks!
kk_KZ: Бәрі де дұрыс. Рахмет!

en: The "%1$s" taxonomy "%2$s" property (%3$s) conflicts with an existing property on the REST API Posts Controller. Specify a custom "rest_base" when registering the taxonomy to avoid this error.
kk_KZ: Свойства "%2$s" таксономии "%1$s" (%3$s) несовместимы с имеющимся свойством контролера записей REST API. Используйте пользовательское значение "rest_base" при регистрации таксономии.

en: The "%s" must be a callable function.
kk_KZ: "%s" должна быть вызываемой функцией.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
kk_KZ: "%s"  тобында  параметрлер аласталды. Басқа параметрлер тобын пайдаланыңыз.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
kk_KZ: Тема &laquo;%s&raquo; не является корректной родительской темой.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only be one of the built-in types: %2$l.
kk_KZ: Ключевое слово схемы "type" для %1$s может быть только одним из встроенных типов: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only contain the built-in types: %2$l.
kk_KZ: Ключевое слово схемы "type" для %1$s может содержать только встроенные типы: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %s is required.
kk_KZ: Ключевое слово схемы "type" для %s является обязательным.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
kk_KZ: Строка %1$s в заголовке плагина считается устаревшей. Используйте %2$s.

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
kk_KZ: Значения %1$s, %2$s, и %3$s могут быть отредактированы для определения языка и вида видеодорожки.

en: The %s constant is no longer supported.
kk_KZ: Константа %s более не поддерживается.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
kk_KZ: Импорт плагины %s істен шыққан немесе орнатылмаған.

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
kk_KZ: %s мүліктік жарамсыз сақталады мәні бар, және нөл жаңарту мүмкін емес.

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
kk_KZ: В таблице стилей %s нет корректного заголовка темы.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
kk_KZ: Таблица %s не установлена. Пожалуйста, обновите базу данных через меню "Обновить сеть".

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
kk_KZ: &#171;Мөртабан&#187; атаудың түсінікті URL нұсқасы. Бұл әдетте бәрі кіші әрпімен келеді де құрамында тек латын (ағылшын) әрптері, сандар және сызықшалар болады.

en: The 2010 theme for WordPress is stylish, customizable, simple, and readable -- make it yours with a custom menu, header image, and background. Twenty Ten supports six widgetized areas (two in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes stylesheets for print and the admin Visual Editor, special styles for posts in the "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional one-column page template that removes the sidebar.
kk_KZ: 2010 жылғы WordPress тақырыбы мәнерлі, өзгертпелі, оңай және оқылымдылықты - мұны қосымша мәзір, бас тақырып суреті және өңдік сурет теңшеу арқылы өзіңіздікі етіңіз. Twenty Ten қолдауында алты уиджететкізген аймақ (екеуі бүйірлік тақтада, төртеуі төледе) және дайын суреттер (жиынтық жазбалары үшін нобайлар және жазбалар мен беттер үшін  өзгертпелі бас тақырып суреттер). Сонымен қатар ішінде мыналар бар: басып шығару үшін және басқару тақтасындағы Көрнекі өңдегіш үшін мәнер кестелері, &#171;Жазбахаттар&#187; және &#171;Жиынтық&#187; санаттарындағы жазбалар үшін арнайы мәнерлер, және бүйірлік тақтасын аластайтын қосымша бір-бағандық бет үлгісі бар.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
kk_KZ: Қатынаулы уиджеттер бөлігінде таңдауыңыз мүмкін уиджеттердің бәрі болады. Уиджетті бүйірлік тақтаға апарып тастағанда, мұның параметрлерін теңшеу үшін бұл ашылады. Уиджет параметрлеріңіз қанағаттандырса, Сақтау түймешігін нұқыңыз да уиджет сайтыңызда іске қосылады. Егер Жою түймешігін нұқысаңыз, бұл уиджетті аластайды.

en: The GMT date the application password was created.
kk_KZ: Дата и время (GMT) создания пароля приложения.

en: The GMT date the application password was last used.
kk_KZ: Дата и время (GMT) последнего использования пароля приложения.

en: The ID for the associated post of the attachment.
kk_KZ: Тіркеменің байланысты посты ID.

en: The ID for the parent of the object.
kk_KZ: Нысан аталығы ID.

en: The ID of the associated post object.
kk_KZ: Қатынастағы пост нысаны ID.

en: The ID of the page that should display the latest posts
kk_KZ: Соңғы жазбаларды көрсетуі керек беттің идентификаторы

en: The ID of the user object, if author was a user.
kk_KZ: Авторы пайдаланушы болса егер пайдаланушы нысанының ID.

en: The IP address the application password was last used by.
kk_KZ: IP-адрес, с которого последний раз использовался пароль приложения.

en: The Press This plugin is required.
kk_KZ: Требуется плагин Press This.

en: The REST API can no longer be completely disabled, the %s filter can be used to restrict access to the API, instead.
kk_KZ: REST API енді толығымен өшірілмейді %s сүзгіні оның орнына API қол жеткізуді шектеу үшін пайдалануға болады.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
kk_KZ: SSL certificate анықталмады.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
kk_KZ: Сайт айконы браузер мен мобил құрылғылар екранында қолданылады. Айкон тік төртбұрышты, ені мен биіктігі %s пикселден кем болмауы тиіс.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
kk_KZ: Сайт мекенжайы жарамды URL-мекенжай болып көрінбейді. Жарамды URL-мекенжайын енгізіңіз.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
kk_KZ: Текстовый режим позволяет вводить HTML-код. Обратите внимание, что при переключении в текстовый режим теги &lt;p&gt; и &lt;br&gt; преобразуются в переводы строк, чтобы сделать текст более читаемым. При наборе можно использовать один перевод строки вместо тега &lt;br&gt; и два перевода вместо тега &lt;p&gt;. При выводе текста на сайте переводы строк будут автоматически преобразованы обратно в теги.

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
kk_KZ: URL страницы темы, указанный в её заголовке.

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
kk_KZ: URL вебстраницы темы, для отображения.

en: The URI of the theme's webpage.
kk_KZ: URL страницы темы.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
kk_KZ: URL ресурса для получения oEmbed данных.

en: The URL to the admin area
kk_KZ: Админнің URL адресі

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
kk_KZ: Енгізген URL Э-пошта мекенжайы көрінеді, міндетті mailto: префиксін үстеуін қалайсыз ба?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
kk_KZ: Енгізген URL сыртқы сілтеме көрінеді, міндетті http:// префиксін үстеуін қалайсыз ба?

en: The Walker class named %s does not exist.
kk_KZ: Класса обхода с именем %s не существует.

en: The WordPress Team
kk_KZ: Команда WordPress

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
kk_KZ: WordPress мекенжайы жарамды URL-мекенжай болып көрінбейді. Жарамды URL-мекенжайын енгізіңіз.

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
kk_KZ: Команда WordPress предлагает вам свою помощь. Перешлите это письмо на %s, и мы свяжемся с вами, чтобы обеспечить работоспособность вашего сайта.

en: The WordPress.org username of the block author.
kk_KZ: Имя пользователя автора блока на WordPress.org.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
kk_KZ: Пропорции &#8212; это соотношение ширины и высоты. При изменении размера выделенной области можно сохранить пропорции, зажав Shift. Укажите желаемые пропорции в полях ниже, например 1:1 (квадрат), 4:3, 16:9 и т.д.

en: The attachment MIME type.
kk_KZ: MIME type қосымша

en: The attachment caption.
kk_KZ: Тіркеме атауы

en: The attachment description.
kk_KZ: Тіркеме сипаты

en: The attributes of the inner block.
kk_KZ: Атрибуты внутреннего блока.

en: The attributes used in the example.
kk_KZ: Атрибуты, использованные в примере.

en: The average rating of blocks published by the same author.
kk_KZ: Средняя оценка блоков этого автора.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
kk_KZ: Резервная копия этой записи в вашем браузере отличается от версии ниже.

en: The block icon.
kk_KZ: Значок блока.

en: The block name, in namespace/block-name format.
kk_KZ: Название блока, в формате пространство-имен/имя-блока.

en: The block slug.
kk_KZ: Ярлык блока.

en: The block title, in human readable format.
kk_KZ: Название блока, в человекочитаемом виде.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
kk_KZ: Сілтеме атауына, веб-мекенжайға және сипаттамаларына арналған ұялардың жайғасымдары бекітілген, басқалар болса апарып тастауды пайдаланып қайта жайғастырылуы мүмкін. Экран параметрлері қойыншасында пайдалануын қаламаған  ұяларды жасыруыңыз, не ұяның тақырып жолағын нұқып ұяларды қайыруыңыз мүмкін.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
kk_KZ: Бақылау тақтасы экраныңыздағы ұялар:

en: The category this test is grouped in.
kk_KZ: Категория теста.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
kk_KZ: Егер бұл беттең шыға кетсеңіз, істеген өзгерісіңіз бәрі жоғалады.

en: The comment cannot be deleted.
kk_KZ: Пікірді жою мүмкін емес.

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
kk_KZ: Комментарий нельзя переместить в корзину. Установите '%s' для удаления.

en: The comment has already been trashed.
kk_KZ: Пікір жойылған.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
kk_KZ: %1$s констант <strong>ескерген</strong>. Субдомен кескіндемесі үшін %2$s in %3$s логик констант қолданыңыз. Субдомен кескіндемесін тексеру үшін %4$s қолданыңыз .

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
kk_KZ: Константа %s не может быть определена при создании сети.

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
kk_KZ: Текущее изображение не имеет альтернативного текста. Имя файла: %s

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
kk_KZ: Текущий пользователь может назначать элементы в таксономии %s.

en: The current user can change the author on this post.
kk_KZ: Текущий пользователь может сменить автора для этой записи.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
kk_KZ: Текущий пользователь может создавать элементы в таксономии %s.

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
kk_KZ: Текущий пользователь может использовать HTML разметку и JavaScript без фильтрации.

en: The current user can publish this post.
kk_KZ: Текущий пользователь может опубликовать эту запись.

en: The current user can sticky this post.
kk_KZ: Текущий пользователь может сделать эту запись прилепленной.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
kk_KZ: Ағымдық пайдаланушының рөлі өңдеу қабілетіліктерін игеруі жөн.

en: The date when the block was last updated, in fuzzy human readable format.
kk_KZ: Дата последнего обновления блока в удобочитаемом формате.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
kk_KZ: Сипаттама әдепкі жағдайда көзге түспейді, бірақ кейбір тақырыптарда бейнеленуі мүмкін.

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
kk_KZ: Поле редактирования автоматически подсвечивает синтаксис кода. Вы можете отключить это у себя в <a href="%1$s" %2$s>профиле пользователя%3$s</a> и работать как с обычным текстом.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
kk_KZ: Э-пошта мекенжайы жарамды мекенжай болып көрінбейді. Жарамды Э-пошта мекенжайын енгізіңіз.

en: The email address for the user.
kk_KZ: Пайдаланушы үшін электрондық пошта мекенжайы.

en: The email could not be sent.
kk_KZ: Э-пошта жіберілу мүмкін емес.

en: The email could not be sent. Possible reason: your host may have disabled the %s function.
kk_KZ: Сообщение email не может быть отослано. Возможная причина: ваш хостинг отключил функцию %s.

en: The email is correct
kk_KZ: Адрес email верен

en: The feature "type" is not valid JSON Schema type.
kk_KZ: Возможность "type" не является верным типом схемы JSON.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
kk_KZ: Мына экрандағы өрістер сайтыңызды орнатудың кейбір негіздерін анықтайды.

en: The file URL has been copied to your clipboard
kk_KZ: URL файлы сіздің буферіңізге көшірілді

en: The filesystem is currently unavailable for managing plugins.
kk_KZ: Файловая система в настоящее время недоступна для управления плагинами.

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
kk_KZ: Следующие комбинации заменяются при нажатии Enter. Нажмите Escape или кнопку отмены, чтобы отменить.

en: The following plugins failed to update:
kk_KZ: Следующие плагины не удалось обновить:

en: The following plugins were successfully updated:
kk_KZ: Следующие плагины успешно обновлены:

en: The following themes are installed but incomplete.
kk_KZ: Мына тақырыптар енгізілді бірақ толық емес.

en: The following themes failed to update:
kk_KZ: Следующие темы не удалось обновить:

en: The following themes were successfully updated:
kk_KZ: Следующие темы успешно обновлены:

en: The following translations failed to update:
kk_KZ: Следующие переводы не удалось обновить:

en: The following translations were successfully updated:
kk_KZ: Следующие переводы успешно обновлены:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
kk_KZ: Мына мағыналар дұрыс емес: айы %1$s, күні %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
kk_KZ: Мына мағыналар қате: жылы %1$s, айы %2$s, күні %3$s.

en: The generated password. Only available after adding an application.
kk_KZ: Создаваемый пароль. Доступен после добавления приложения.

en: The given object ID is not that of a menu item.
kk_KZ: Келтірілген нысан теңдестіргіші мәзір элементінікі болмады.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
kk_KZ: Просмотр библиотеки файлов в режиме сетки требует JavaScript. <a href="%s">Переключиться в режим списка</a>.

en: The handler for the route is invalid
kk_KZ: Маршрут құралы жарамсыз

en: The handler for the route is invalid.
kk_KZ: Маршрут құралы жарамсыз

en: The homepage poll has been set.
kk_KZ: Негізгі беттің сауалнамасы іске қосылды

en: The human-readable label for the style.
kk_KZ: Человекочитаемое название для стиля.

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
kk_KZ: Это изображение нельзя повернуть, так как встроенные метаданные не могут быть обновлены.

en: The image was not edited. Edit the image before applying the changes.
kk_KZ: Изображение не было отредактировано. Отредактируйте его перед принятием изменений.

en: The internet address of your network will be %s.
kk_KZ: Жүйеңіздің интернет адресі %s болады.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
kk_KZ: Элемент, который вы пытаетесь переместить в корзину, не существует.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
kk_KZ: Элемент, который вы пытаетесь восстановить из корзины, не существует.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
kk_KZ: Енгізген кілтіңіз жарамсыз. Мұны қайталап тексеріңіз.

en: The language pack is missing either the %1$s or %2$s files.
kk_KZ: В языковом пакете отсутствуют файлы %1$s или %2$s.

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
kk_KZ: В меню навигации слева расположены ссылки на все экраны управления WordPress, а при наведении курсора появляются подменю. Можно свернуть меню в узкую полоску иконок, нажав на ссылку &laquo;Свернуть меню&raquo; внизу.

en: The link you followed has expired.
kk_KZ: Ссылка, по которой вы перешли, устарела.

en: The list of inner blocks used in the example.
kk_KZ: Список внутренних блоков, используемых в примере.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
kk_KZ: Логин беті жаңа терезеде ашылады. Жүйеге енгеннен кейін жауып қайтадан бұрынғы бетке оралыңыз.

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
kk_KZ: Максимальная высота внедряемого объекта в пикселах.

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
kk_KZ: Максимальная ширина внедряемого объекта в пикселах.

en: The menu ID should not be empty.
kk_KZ: ID мәзір бос болмауы тиіс.

en: The menu has been successfully deleted.
kk_KZ: Мәзір сәтті аласталды.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
kk_KZ: Это меню предназначено для редактирования информации специфичной для отдельных сайтов, особенно если раздел администратора сайта недоступен.

en: The menu item has been successfully deleted.
kk_KZ: Мәзір элементі сәтті аласталды.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
kk_KZ: Блок управления меню в верхней части экрана используется для выбора меню, которое будет отображаться в редакторе ниже.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
kk_KZ: %s мәзір атауы өзге мәзір атауымен айқасып тұр. Ауыстырыңыз.

en: The minimum PHP version required for the theme to work.
kk_KZ: Минимальная версия PHP, требуемая для работы темы.

en: The minimum WordPress version required for the theme to work.
kk_KZ: Минимальная версия WordPress, требуемая для работы темы.

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
kk_KZ: Әр түрлі параметрлер тобы аласталды. Басқа параметрлер тобын сынап көріңіз.

en: The name is how it appears on your site.
kk_KZ: Бұл атау сайтыңызда көрсетіледі.

en: The name of the application password.
kk_KZ: Название пароля приложения.

en: The name of the inner block.
kk_KZ: Название внутреннего блока.

en: The name of the test being run.
kk_KZ: Название запущенного теста.

en: The name of the theme.
kk_KZ: Название темы.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
kk_KZ: Следующая группа комбинаций заменяется по мере набора или при обрамлении простого текста в том же параграфе. Нажмите Escape или кнопку отмены, чтобы отменить.

en: The nickname for the user.
kk_KZ: Пайдаланушы лақап аты.

en: The number of blocks published by the same author.
kk_KZ: Количество блоков, опубликованных одним и тем же автором.

en: The number of ratings.
kk_KZ: Количество оценок.

en: The number sites that have activated this block.
kk_KZ: Количество сайтов использующих этот блок.

en: The oEmbed format to use.
kk_KZ: Используемый формат oEmbed.

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
kk_KZ: Запрошенное число смещения больше или равно числу доступных редакций.

en: The package contains no files.
kk_KZ: Архив не содержит файлов.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
kk_KZ: Номер запрошенной страницы превышает количество имеющихся страниц.

en: The parent term ID.
kk_KZ: Аталық елемент ID-сы.

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
kk_KZ: Пароль для родительской записи комментария (если запись защищена паролем).

en: The pingback has already been registered.
kk_KZ: Қайтарма үнқосуы әлдеқашан тіркелген.

en: The plugin activation status.
kk_KZ: Статус активации плагина.

en: The plugin author.
kk_KZ: Автор плагина.

en: The plugin contains no files.
kk_KZ: Плагин не содержит файлов.

en: The plugin description formatted for display.
kk_KZ: Описание плагина для отображения.

en: The plugin description.
kk_KZ: Описание плагина.

en: The plugin does not have a valid header.
kk_KZ: Бұл қондырмада жарамды бас тақырып жоқ.

en: The plugin file.
kk_KZ: Файл плагина.

en: The plugin generated unexpected output.
kk_KZ: Қондырма күтпеген шығыс құрды.

en: The plugin name.
kk_KZ: Имя плагина.

en: The plugin version number.
kk_KZ: Номер версии плагина.

en: The plugin's text domain.
kk_KZ: Текстовый домен плагина.

en: The plugin's website address.
kk_KZ: Адрес сайта плагина.

en: The post cannot be deleted.
kk_KZ: Жазбаны жою мүмкін емес.

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
kk_KZ: Запись нельзя переместить в корзину. Установите '%s' для удаления.

en: The post has already been deleted.
kk_KZ: Жазба жойылған.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
kk_KZ: Тип записей «%1$s» не зарегистрирован, поэтому проверка возможности «%2$s» относительно него может привести к неожиданным результатам.

en: The post type may not be changed.
kk_KZ: Жазба түрін өзгерту мүмкін емес.

en: The post types that support thumbnails or true if all post types are supported.
kk_KZ: Типы записей с поддержкой миниатюр или истина если поддерживаются все типы записей.

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
kk_KZ: Предыдущий набор изменений уже был опубликован. Пожалуйста попробуйте снова сохранить ваш текущий набор изменений.

en: The primary site you chose does not exist.
kk_KZ: Сайта, выбранного основным, не существует.

en: The provided password is an invalid application password.
kk_KZ: Указанный пароль не является верным паролем приложения.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
kk_KZ: Әдістің %s сұраным аргументінің өзгерістер сипаттауы болуы керек.

en: The raw plugin description.
kk_KZ: Исходное описание плагина.

en: The rendered block.
kk_KZ: Отображаемый блок.

en: The requested route does not support batch requests.
kk_KZ: Запрошенный маршрут не поддерживает пакетные запросы.

en: The requested theme does not exist.
kk_KZ: Сұралған тақырып жоқ.

en: The requested user does not exist.
kk_KZ: Сұраған қолданушы жоқ болып шықты.

en: The response is not a valid JSON response.
kk_KZ: Ответ не является допустимым ответом JSON.

en: The role %s does not exist.
kk_KZ: %s рөлі жоқ.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
kk_KZ: Поиск по установленным темам ищет ключевые слова в их названии, описании, имени автора и метках.

en: The search results will be updated as you type.
kk_KZ: Іздеу нәтижесі басқан сайын жаңарады.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
kk_KZ: Администратору сайта было отослано уведомление, ваш запрос будет выполнен так скоро, насколько это возможно.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
kk_KZ: Администрации сайта было отправлено уведомление. Вы получите ссылку на скачивание файла экспорта данных по электронной почте, когда ваш запрос выполнят.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
kk_KZ: Администрации сайта было отправлено уведомление. Вы получите уведомление по электронной почте при удалении ваших данных.

en: The site appears to be already initialized.
kk_KZ: Похоже, что этот сайт уже проинициализирован.

en: The site appears to be already uninitialized.
kk_KZ: Похоже, что этот сайт уже деинициализирован.

en: The site is already active.
kk_KZ: Бұл сайт активленді.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
kk_KZ: Указанные ниже числа определяют максимальные размеры изображения в пикселях при добавлении его в библиотеку файлов.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
kk_KZ: &#171;%s&#187; мөртабаны әлдеқашан басқа термин үшін пайдалануда

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
kk_KZ: Көз URL-мекенжайы және мақсат URL-мекенжайы екеуі бірдей қор көзіне байланыстыруы мүмкін емес.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
kk_KZ: Көз URL-мекенжайында мақсат URL-мекенжайына сілтеме жоқ, сонымен көз ретінде пайдалануы мүмкін емес.

en: The source URL does not exist.
kk_KZ: Көз URL-мекенжайы жоқ

en: The specified namespace could not be found.
kk_KZ: Көрсетілген есім кеңістігі табылмады.

en: The specified target URL does not exist.
kk_KZ: Көрсетілген мақсат URL-мекенжайы жоқ.

en: The star rating of the block.
kk_KZ: Оценка блока, в звёздах.

en: The status of the test.
kk_KZ: Состояние теста.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
kk_KZ: Облако меток не будет отображено, потому что ни одна из таксономий его не поддерживает.

en: The term cannot be deleted.
kk_KZ: термин бөлу мүмкін емес.

en: The term name cannot be empty.
kk_KZ: Елемент атауы бос болмау керек.

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
kk_KZ: %s таксономия объектінің тағайындалған терминдер.

en: The theme author's name, as found in the theme header.
kk_KZ: Имя автора темы, указанное в её заголовке.

en: The theme author.
kk_KZ: Автор темы.

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
kk_KZ: Тема определяет себя как родительскую для себя же. Пожалуйста проверьте заголовок %s.

en: The theme description, as found in the theme header.
kk_KZ: Описание темы указанное в её заголовке.

en: The theme description, transformed for display.
kk_KZ: Описание темы для отображения.

en: The theme is missing the %s stylesheet.
kk_KZ: В теме отсутствует таблица стилей %s.

en: The theme name, as found in the theme header.
kk_KZ: Название темы указанное в её заголовке.

en: The theme name, transformed for display.
kk_KZ: Название темы для отображения.

en: The theme tags, as found in the theme header.
kk_KZ: Метки стилей и возможностей темы, указанные в её заголовке.

en: The theme tags, transformed for display.
kk_KZ: Метки темы для отображения.

en: The theme's current version.
kk_KZ: Текущая версия темы.

en: The theme's screenshot URL.
kk_KZ: URL скриншота темы.

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
kk_KZ: Таблица стилей темы, однозначно определяющая тему.

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
kk_KZ: Шаблон темы. Для дочерней темы это относится к родительской темы, иначе - совпадает с таблицей стиля темы.

en: The theme's text domain.
kk_KZ: Текстовый домен темы.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
kk_KZ: Сіз енгізген уақыт белдеуі жарамайды. Жарамды уақыт белдеуін сайлаңызшы.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
kk_KZ: Расположение заголовка и редактора записи зафиксировано, однако вы можете перемещать все остальные блоки путём перетаскивания. Можно также сворачивать и разворачивать их, нажимая на заголовок блока. На вкладке &laquo;Настройки экрана&raquo; можно включить дополнительные блоки (&laquo;Отрывок&raquo;, &laquo;Отправить обратные ссылки&raquo;, &laquo;Произвольные поля&raquo;, &laquo;Обсуждение&raquo;, &laquo;Ярлык&raquo;, &laquo;Автор&raquo;), а также выбрать разметку экрана в 1 или 2 столбца.

en: The title for the object.
kk_KZ: Нысан атауы.

en: The title for the post type.
kk_KZ: Жазба түрі атауы.

en: The title for the status.
kk_KZ: Мәртебе атауы.

en: The title for the taxonomy.
kk_KZ: Таксономия атауы.

en: The unique identifier for the application password.
kk_KZ: Уникальный идентификатор для пароля приложения.

en: The update of %s failed.
kk_KZ: %s жаңартылуы сәтсіз аяқталды.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
kk_KZ: Жаңарту үдерісі іске қосылды. Бұл үдеріс бірқатар хосттарда біраз уақыт алуы мүмкін, сонықтан сабырлы болыңыз.

en: The uploaded file exceeds the maximum file size.
kk_KZ: Жүктеген файл шекті көлемнен асып кетті.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
kk_KZ: Загруженный файл не является изображением. Пожалуйста, попробуйте ещё раз.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
kk_KZ: Файлдың бір бөлігі ғана жүктелді.

en: The user cannot be deleted.
kk_KZ: Пайдаланушыны жою мүмкін емес

en: The user is already active.
kk_KZ: Бұл қолданушы актив болған

en: The visibility settings for the taxonomy.
kk_KZ: Настройки видимости таксономии.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
kk_KZ: Сіздегі веб браузер файл жібере алмайды. Бірақ сіз<a href="%s">өзіңіздің апаратыңыздағы өзіндік app</a>арқылы жіберуге мүмкіндік ала аласыз.

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
kk_KZ: Сайт автора темы, указанный в её заголовке.

en: The website of the theme author, transformed for display.
kk_KZ: Сайт автора темы, для отображения.

en: The website of the theme author.
kk_KZ: Сайт автора темы.

en: Theme
kk_KZ: Тема

en: Theme Details
kk_KZ: Тема мәліметі

en: Theme Location
kk_KZ: Область темы

en: Theme Options
kk_KZ: Келбет талғаулары

en: Theme Showcase
kk_KZ: Келбеттерді көрсету

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
kk_KZ: Үлгіні жалғастыру мүмкін болмады, себебі ол <strong> жөнделмес қате </strong> тудырды.

en: Theme deleted.
kk_KZ: Тақырып жойылды.

en: Theme installation failed.
kk_KZ: Теманы орнату мүмкін болмады.

en: Theme installed successfully.
kk_KZ: Тақырып сәтті орнатылды.

en: Theme resumed.
kk_KZ: Үлгі жалғастырылды.

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
kk_KZ: Бас бет бөлімі

[ctx: Theme starter content]
en: About
kk_KZ: Жөнінде

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
kk_KZ: Осы сайт жөнінде.

[ctx: Theme starter content]
en: Address
kk_KZ: Мекенжай

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
kk_KZ: Мұрағат

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
kk_KZ: Блог

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
kk_KZ: Күнтізбе

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
kk_KZ: Санат

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
kk_KZ: Байланыс

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
kk_KZ: Бізді табасыз

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
kk_KZ: Сағат

[ctx: Theme starter content]
en: Meta
kk_KZ: Мета

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
kk_KZ: Понедельник&mdash;пятница: 9:00&ndash;17:00

[ctx: Theme starter content]
en: News
kk_KZ: Жаңалықтар

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
kk_KZ: Соңғы пікірлер

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
kk_KZ: Соңғы жазбалар.

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
kk_KZ: Сенбі &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM

[ctx: Theme starter content]
en: Search
kk_KZ: Іздеу

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
kk_KZ: Бұл мекенжай, телефон номер сияқты негізгі контакт ақпараттары бар бет. Сіз сондай-ақ байланыс нысаны қосу үшін плагин қоса аласыз.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
kk_KZ: Бұл Басбет бөлімшесінің үлгісі болып табылады. Басбеттен өзге кез келген бет бас бет бола алады, оның ішінде соңғы жазуыңыз орналасқан бет те бар.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
kk_KZ: Бұл өзіңізді не өз сайтыңызды ұсынатын таптырмас орын

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
kk_KZ: Өз сайтыңызға қош келдіңіз! Бұл сіздің бас бетіңіз, сайтқа келген келушілердің көпшілігі көретін.

en: Theme without %s
kk_KZ: Тақырыпсыз %s

en: Themes
kk_KZ: Тақырыптар

en: Themes %s
kk_KZ: Келбеттер %s

en: There are no associated subtitles.
kk_KZ: Субтитрлар көрсетілмеген

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
kk_KZ: В настоящее время никаких мероприятий рядом с %1$s не запланировано. Хотите <a href="%2$s">организовать что-то</a>?

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
kk_KZ: Никаких мероприятий в настоящее время рядом с вами не запланировано. Хотите <a href="%s">организовать</a>?

en: There are no options for this widget.
kk_KZ: Бұл уиджет үшін мұнда еш параметр жоқ.

en: There are no reviews yet.
kk_KZ: Әлі пікірлер жоқ.

en: There are no valid users selected for deletion.
kk_KZ: Мұнда жою үшін таңдалған жарамды тіркелгілер жоқ.

en: There are no valid users selected for removal.
kk_KZ: Мұнда аластау үшін таңдалған жарамды тіркелгілер жоқ.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
kk_KZ: Некоторые элементы меню некорректны. Проверьте или удалите их.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
kk_KZ: Несохранённые изменения будут потеряны. «ОК» — продолжить, «Отмена» — вернуться в редактор изображений.

en: There does not seem to be any new mail.
kk_KZ: Мұнда еш жаңа Э-пошта хабары жоқ.

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
kk_KZ: На вашем сайте возникла критическая ошибка и он был переведен в режим восстановления. Пожалуйста, проверьте экран тем и плагинов для подробной информации. Если вы только что установили или обновили тему или плагин, то сначала проверьте соответстующую страницу.

en: There has been a critical error on this website.
kk_KZ: На сайте возникла критическая ошибка.

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions.
kk_KZ: На сайте возникла критическая ошибка. Пожалуйста, проверьте входящие сообщения почты администратора для дальнейших инструкций.

en: There has been an error cropping your image.
kk_KZ: Сурет кескенде қателік туындады

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
kk_KZ[0]: Возникла %d ошибка, которая должна быть исправлена перед тем, как вы сможете сохранить.
kk_KZ[1]: Возникли %d ошибки, которые должны быть исправлены перед тем, как вы сможете сохранить.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
kk_KZ: Имеется более свежая автоматически сохраненная версия ваших изменений чем та, которую вы просматриваете. <a href="%s">Восстановить автоматически сохраненную версию</a>

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
kk_KZ: Доступна свежая версия %1$s. Можно <a href="%2$s" %3$s>посмотреть информацию о версии %4$s</a> или <a href="%5$s" %6$s>обновить сейчас</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
kk_KZ: Доступна свежая версия %1$s. <a href="%2$s" %3$s>Посмотреть информацию о версии %4$s</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
kk_KZ: Доступна свежая версия %1$s. <a href="%2$s" %3$s>Посмотреть информацию о версии %4$s</a>. <em>Автоматическое обновление этого плагина невозможно.</em>

en: There is a pending change of the admin email to %s.
kk_KZ: Әкімші  email адресі ауысуының расталуы күтілуде %s.

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
kk_KZ: Мұнда Э-поштаңызды <code>%1$s</code> мекенжайына ауыстьру үшін қаңтарылған өзгеріс бар. <a href="%2$s">Болдырмау</a>

en: There is a pending change of your email to %s.
kk_KZ: Email мекенжайыңыздың  %s өзгертілуі күтіледі.

en: There is a revision of this post that is more recent.
kk_KZ: Найдена более свежая редакция записи.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
kk_KZ: Найдена более свежая копия записи, сохранённая автоматически. <a href="%s">Просмотреть копию</a>

en: There is no autosave revision for this post.
kk_KZ: Для этой записи нет автоматически сохраненных редакций.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
kk_KZ: Мұнда еш үзінді жоқ, себебі бұл қорғалған жазба.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
kk_KZ: Мұнда теңшелім қатесі орын алды. Сервер әкімшісімен байланысыңыз.

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
kk_KZ: Возникла проблема с авторизацией. Пожалуйста перезагрузите и попробуйте снова.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
kk_KZ: Дал қазір сізде <a href='%s'>кезекте тұрған  спам</a> жоқ.

en: These are terms people used to find your site.
kk_KZ: Сіздің сайтыңызды табу үшін адамдар төмендегі сөздерді қолданған:

en: These settings may be overridden for individual articles.
kk_KZ: Бұл параметрлер жекелеген мақалалар үшін қайта жазылуы мүмкін.

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
kk_KZ: Сондай-ақ мына аутентификация уникал кілттері файылыңызда %s жоқ екен.

en: Thimbu
kk_KZ: Тхимбу

en: Thimphu
kk_KZ: Тхимпху

en: This Month
kk_KZ: Осы айда

en: This Site
kk_KZ: Осы сайт

en: This Week
kk_KZ: Осы аптада

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
kk_KZ: Эта XML-карта сайта создана WordPress для улучшения индексации содержимого сайта в поисковых системах.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
kk_KZ: Бұл мекенжай әкімшілік мақсаттары үшін (жаңа пайдаланушыны хабарландыру сияқты) пайдаланылады.

en: This changeset cannot be further modified.
kk_KZ: Prio Бастапқы мәтін Аударма - Бұл өзгеріс одан әрі өзгертілмейді.

en: This comment is already approved.
kk_KZ: Бұл пікір әлдеқашан мақұлданған.

en: This comment is already in the Trash.
kk_KZ: Бұл пікір әлдеқашан Себетте.

en: This comment is already marked as spam.
kk_KZ: Бұл пікір әлдеқашан қалаусыз ретінде бегіленген.

en: This comment is currently approved.
kk_KZ: Бұл пікір ағымда мақұлданған.

en: This comment is currently in the Trash.
kk_KZ: Бұл пікір ағымда Себетте.

en: This comment is currently marked as spam.
kk_KZ: Бұл пікір ағымда қалаусыз ретінде белгіленген.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
kk_KZ: Бұл пікір Себетте. Өңдеуін қаласаңыз, мұны Себеттен сыртқа жылжытыңыз.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
kk_KZ: Бұл құпия кодпен қорғалған, құпия кодты теріңіз:

en: This content was deleted by the author.
kk_KZ: Содержимое было удалено автором.

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
kk_KZ: Этот черновик из <a href="%s">неопубликованных изменений оформления</a>. Вы можете редактировать, но нет необходимости публиковать их сейчас, публикация произойдет автоматически вместе с этими изменениями.

en: This email may be different from your personal email address.
kk_KZ: Этот адрес может отличаться от вашего личного адреса email.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
kk_KZ: Бұл жазбаның орналастырылған санаттары: %1$s және кілтсөздері: %2$s. Бетбелгі жасау үшін <a href="%3$s" title="%4$s үшін тұрақты сілтеме" rel="bookmark">тұрақты сілтеме</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
kk_KZ: Бұл жазбаның орналастырылған санаттары: %1$s. Бетбелгі жасау үшін <a href="%3$s" title="%4$s үшін тұрақты сілтеме" rel="bookmark">тұрақты сілтеме</a>.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
kk_KZ: Бұл мүмкіндік ішкі жақтауларды қажет етеді. Сіз iframes тегін өшіргенсіз не шолғышыңыз мұны қолдамайды.

en: This file is empty. Please try another.
kk_KZ: Бұл файл бос. Басқасын сынап көріңіз.

en: This file is not an image. Please try another.
kk_KZ: Файл кескінге жатпайды. Басқасын көріңіз.

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
kk_KZ: Этот файл загружается только для совместимости с SimplePie 1.2.x. Пожалуйста, рассмотрите возможность перехода на актуальную версию SimplePie.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
kk_KZ: Этот файл слишком большой. Файл должен быть размером менее чем %s Кб.

en: This file no longer needs to be included.
kk_KZ: Бұл файл әлдеқашан кіргізуді қажет етпейді.

en: This form is not live-previewable.
kk_KZ: Форманы тірі аңдау мүмкін емес.

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
kk_KZ: Это изображение не может быть показано в браузере. Для лучших результатов переведите его в формат JPEG перед загрузкой.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
kk_KZ: Бұл максимум көлемнен үлкен. Басқасын көріңіз.

en: This is the short link.
kk_KZ: Бұл қысқа сілтеме.

en: This item has already been deleted.
kk_KZ: Этот элемент уже удалён.

en: This link is not live-previewable.
kk_KZ: Сілтемені  тірі аңдау мүмкін емес.

en: This notice was triggered by the %s handle.
kk_KZ: Это уведомление вызвано из элемента управления %s.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
kk_KZ: Эта панель используется для управления меню на основе опубликованного содержимого. Можно создавать меню и добавлять ссылки на страницы, записи, рубрики, метки, форматы записей или произвольные ссылки.

en: This password reset request originated from the IP address %s.
kk_KZ: Запрос на сброс пароля исходил с этого IP адреса: %s.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
kk_KZ: Бұл жазба құпия сөзімен қорғалған. Қайсыбір пікірлерді көрсету үшін құпия сөзді енгізіңіз.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
kk_KZ: Бұл жазбаны оқу үшін құпия сөз енгізу керексіз.

en: This preview is unavailable in the editor.
kk_KZ: Предпросмотр в редакторе недоступен.

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
kk_KZ: Данная ссылка предоставлена вашим хостингом и является специфичной для вашего сайта. Для подробной информации смотрите <a href="%s" target="_blank">официальную документацию WordPress</a>.

en: This resulted in an error message: %s
kk_KZ: Бұның нәтижесінде қателік хабары: %s

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
kk_KZ: Бұл бетте мазмүныңыз бейнеленуіне ықпал ететін параметрлер бар.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
kk_KZ: Этот экран используется для сопоставления меню областям, предусмотренным темой оформления.

en: This screen is used for managing your content revisions.
kk_KZ: Этот экран используется для управления редакциями.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
kk_KZ: Этот экран используется для управления установленными темами. За исключением тем по умолчанию, входящих в комплект WordPress, темы оформления создаются третьими лицами.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
kk_KZ: Этот экран используется для управления вашими меню навигации.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
kk_KZ: Этот экран используется для настройки заголовка вашей темы.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
kk_KZ: Бұл экранда сайтыңыз үшін бар пайдаланушы бәрін тізімделінеді. Әр пайдаланушы сайтты басқару арқылы тағайындап орнатқан бес рөлдің біреуін игереді: Сайт әкімшісі, Өңдеуші, Туындыгер,Қатысушы не Жазылушы. Әкімші рөлінен басқа рөлдерді игерген пайдаланушылар бақылау тақтасы шарлауына кіргенде,  параметрдің кемдеу санын (өз рөлі негізінде) көреді.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
kk_KZ: На этом экране доступны все ваши записи. Вы можете настроить отображение этого экрана согласно своим предпочтениям.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
kk_KZ: Этот экран предоставляет много возможностей по настройке управления и отображения комментариев и ссылок на ваши записи/страницы. Их на самом деле так много, что все они здесь не поместятся! :) Обратитесь к документации по ссылкам справа, чтобы получить информацию о каждой настройке.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
kk_KZ: Этот экран показывает пользователю все его сайты в этой сети, а также позволяет выбрать основной сайт. С помощью ссылок под каждым сайтом пользователь может перейти на внешнюю часть сайта или в консоль.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
kk_KZ: Бұл бүйірлік тақта енді қол жетімді емес және сіздің сайтыңыздың еш жерде көрсетілмейді. Осы белсенді емес бүйірлік тақтаны толығымен алып тастау үшін төмендегі виджеттердің әрқайсысын жойыңыз.

en: This site has been archived or suspended.
kk_KZ: Бұл сайт мұрағатталған не тоқтатылған.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
kk_KZ: Сайтыңыз әлі активленген жоқ. Сайт активлеуде проблем болса %s хабарласыңыз.

en: This site is no longer available.
kk_KZ: Этот сайт недоступен.

en: This taxonomy is not hierarchical.
kk_KZ: Таксономия иерархиялауға келмейді.

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
kk_KZ: Эта тема не поддерживает видео заголовки на этой странице. Перейдите на главную или другую страницу, которая поддерживает видео заголовки.

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
kk_KZ: Эта тема не была правильно загружена и была остановлена в консоли администратора.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
kk_KZ: Бұл уақыт белдеуінде жазғы уақыт қолданылмайды.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
kk_KZ: Бұл уақыт белдеуі ағымда жазғы уақытында.

en: This timezone is currently in standard time.
kk_KZ: Бұл уақыт белдеуі ағымда қысқы уақытында.

en: This type of file cannot be edited.
kk_KZ: Этот тип файла не может быть отредактирован.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
kk_KZ: Сондай-ақ мына аутентификация уникал кілтті файылыңызда %s жоқ екен

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
kk_KZ: Это имя пользователя некорректно, поскольку оно содержит недопустимые символы. Пожалуйста, введите корректное имя пользователя.

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
kk_KZ: Төбе видео ретінде қолдануға тым үлкен. Өзге видео не видеоны тығыздау керек онын көлемі 8MB-тан аспаған жөн  немесе YouTube тан қондыр да төмендегідей байланыстыр.

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
kk_KZ: Этот виджет содержит код, более подходящий для нового виджета &#8220;HTML-код&#8221;. Как насчет того, чтобы попробовать его?

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
kk_KZ: Этот виджет мог содержать код, который возможно будет работать лучше с новым виджетом &#8220;HTML-код&#8221; Как насчет того, чтобы попробовать его ?

en: This widget requires JavaScript.
kk_KZ: Бұл уиджет JavaScript қажет етеді.

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
kk_KZ: Бұл блог-таспасындағы сілтеменің үстіне әлдебіреу меңзегенде көрсетілмек, немесе қажет жағдайда сілтеменің төменінде болады.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
kk_KZ: Бұл белсенді емес виджеттер тізімінен барлық элементтерді тазалайды. Сіз кез-келген түзетуді қалпына келтіре алмайсыз.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
kk_KZ: Мұның құрамында сайтыңыздағы барлық жазбалар, беттер, пікірлер, қосымша өрістер, терминдер, шарлау мәзірлер және қосымша жазбалар болады.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
kk_KZ: Бұл өңдік суретті аластамақ. Қайсыбір теңшеулеріңізді қалпына келтіру мүмкіндігіңіз болмайды.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
kk_KZ: Бұл бас тақырып суретін аластайды. Қайсыбір теңшеулеріңізді қалпына келтіру мүмкіндігіңіз болмайды.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
kk_KZ: Редакторда ағымдағы контентті соңғы сақталған нұсқа алмастырады. "Болдырмау" және "Қайталау" батырмалары арқылы ескі контенті қайтаруға немесе қалпына келтірілген нұсқаны қалдыруға болады.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
kk_KZ: Бұл бастапқы өңдік суретін қалпына келтіреді. Қайсыбір теңшеулеріңізді қалпына келтіру мүмкіндігіңіз болмайды.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
kk_KZ: Бұл бастапқы бас тақырып суретін қалпына келтірмек. Қайсыбір теңшеулеріңізді қалпына келтіру мүмкіндігіңіз болмайды.

en: Three Columns
kk_KZ: Үш баған

en: Thu
kk_KZ: Бей

en: Thule
kk_KZ: Тула

en: Thumbnail
kk_KZ: Нобай

en: Thumbnail Height
kk_KZ: Нобай бийіктігі

en: Thumbnail Settings
kk_KZ: Нобай параметрлері

en: Thumbnail Settings Help
kk_KZ: Подсказка по настройкам миниатюры

en: Thumbnail Width
kk_KZ: Нобай ені

en: Thumbnail size
kk_KZ: Нобай өлшемі

en: Thunder Bay
kk_KZ: Тандер-Бей

en: Thursday
kk_KZ: Бейсенбі

[ctx: Thursday initial]
en: T
kk_KZ: Бс

en: Tijuana
kk_KZ: Тихуана

en: Timbuktu
kk_KZ: Тимбукту

en: Time
kk_KZ: Время

en: Time Format
kk_KZ: Уақыт пішімі

en: Time Slider
kk_KZ: Слайдер уақыты

en: Time Zone
kk_KZ: Уақыт белдеуі

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
kk_KZ: Время добавить пару ссылок! , Нажмите &#8220;%s&#8221;, чтобы начать добавлять страницы, рубрики и произвольные ссылки в меню, добавляйте столько, сколько вам нравится.

en: Timezone
kk_KZ: Уақыт белдеуі

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
kk_KZ: Блоктар

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
kk_KZ: Форматтар

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
kk_KZ: Жазба атаулары

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
kk_KZ: Шаблон ендіру

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
kk_KZ: Шаблондар

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
kk_KZ: Өңдеу

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
kk_KZ: Файл

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
kk_KZ: Форматтау

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
kk_KZ: Ендіру

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
kk_KZ: Кесте

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
kk_KZ: Құралдар

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
kk_KZ: Көру

en: Tirane
kk_KZ: Тирана

en: Tiraspol
kk_KZ: Тирасполь

en: Title
kk_KZ: Тақырып

en: Title Attribute
kk_KZ: "Title" төлсипаты

en: Title and Post Editor
kk_KZ: Заголовок и редактор

en: Title for the object, as it exists in the database.
kk_KZ: Бұл дерекқорда бар сияқты нысан үшін атау.

en: Title for the widget
kk_KZ: Название виджета

en: Title of block type.
kk_KZ: Заголовок к типу блока.

en: Title:
kk_KZ: Аталымы:

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
kk_KZ: Виджетті белсендіру үшін бүйірлік тақтаға сүйреп апарыңыз немесе оны нұқыңыз. Виджетті өшіру және оның параметрлерін жою үшін, оны артқа қарай сүйреңіз.

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
kk_KZ: Чтобы активировать вашу учётную запись, перейдите по ссылке:
    
    %s
    
    После активации вы получите *другое письмо* с вашим логином.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
kk_KZ: Чтобы добавить ссылку, <strong>раскройте блок &laquo;Произвольные ссылки&raquo;, введите URL и текст ссылки, затем нажмите &laquo;Добавить в меню&raquo;</strong>.

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
kk_KZ: Чтобы создать новое меню вместо назначения существующего, <strong>нажмите ссылку &laquo;Использовать новое меню&raquo;</strong>. Ваше новое меню будет автоматически назначено для этой области.

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
kk_KZ: Сайтыңызға жаңа пайдаланушыны үстеу үшін, экранның үстіндегі Жаңаны үстеу түймешігін, не мәзірідің Тіркелгілер бөліміндегі Жаңаны үстеу сілтемесін нұқыңыз.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
kk_KZ: Чтобы добавить пользователя на сайт, заполните форму на этом экране и нажмите кнопку &laquo;Добавить нового пользователя&raquo;.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
kk_KZ: Чтобы назначить меню для одной или нескольких областей темы, <strong>выберите меню в выпадающем списке соответствующей области</strong>. Когда закончите, <strong>нажмите &laquo;Сохранить изменения&raquo;</strong>.

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
kk_KZ: Чтобы обрезать изображение, нажмите на него и выделите нужную часть, удерживая кнопку мыши.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
kk_KZ: Чтобы удалить файлы, нажмите кнопку &laquo;Множественный выбор&raquo; в верхней части экрана. Выберите элементы, которые хотите удалить, затем нажмите кнопку &laquo;Удалить выбранные&raquo;. Нажав кнопку &laquo;Снять выделение&raquo;, можно вернуться к просмотру файлов.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
kk_KZ: Чтобы изменить меню, назначенное для одной из областей, <strong>нажмите ссылку &laquo;Изменить&raquo; рядом с ним</strong>.

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
kk_KZ: Чтобы изменить существующее меню, <strong>выберите его в выпадающем списке и нажмите кнопку &laquo;Выбрать&raquo;</strong>.

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
kk_KZ: Чтобы покинуть эту область, нажмие Esc и следом Tab.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
kk_KZ: Фокусты өзге баспаларға ауыстыру үшін Tab не жебелі пернелерді қолданыңыз. Фокусты редакторға қайтару үшін Escape не бір баспаны басыңыз.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
kk_KZ: Чтобы переключаться между редакциями, <strong>перетаскивайте ползунок влево или вправо</strong> или <strong>используйте кнопки &laquo;Предыдущая&raquo; и &laquo;Следующая&raquo;</strong>.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
kk_KZ: Чтобы изменить порядок элементов меню, <strong>перетащите их мышью или используйте клавиатуру</strong>. Оттащите или переместите элемент немного вправо, чтобы создать подменю.

en: To reset your password, visit the following address:
kk_KZ: Құпия сөзіңізді ысыру үшін келесі мекенжайға барыңыз:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
kk_KZ: Чтобы восстановить редакцию, <strong>нажмите &laquo;Восстановить эту редакцию&raquo;</strong>.

en: To set your password, visit the following address:
kk_KZ: Құпиясөзді жаңарту үшін келесі сілтемеге өтіңіз:

en: To the top
kk_KZ: Наверх

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
kk_KZ: Чтобы использовать фоновое изображение, просто загрузите его или выберите ранее загруженное изображение из библиотеки файлов, нажав кнопку &laquo;Выбрать изображение&raquo;. Можно показывать изображение в одном экземпляре, либо замостить экран. Можно сделать фон фиксированным, чтобы содержимое сайта перемещалось поверх него, либо прокручивать его вместе с сайтом.

en: Today
kk_KZ: Бүгін

en: Toggle Editor Text Direction
kk_KZ: Редакторда мәтін бағдарын бұру

en: Toggle panel: %s
kk_KZ: Показать/скрыть панель: %s

en: Toggle section: %s
kk_KZ: %s бөлшекті жасыру/көрсету

en: Toggle section: Custom Links
kk_KZ: Бөлшекті жасыру/көрсету: Еркін сілтемелер

en: Tokyo
kk_KZ: Токио

en: Tomorrow
kk_KZ: Завтра

en: Tomsk
kk_KZ: Том

en: Tongatapu
kk_KZ: Тонгатапу

en: Too many redirects.
kk_KZ: Тым көп қайта бағыттаулар.

en: Toolbar
kk_KZ: Құралтақта

en: Toolbar Toggle
kk_KZ: Показать/скрыть панель инструментов

en: Tools
kk_KZ: Құралдар

en: Top
kk_KZ: Үсті

en: Top Left
kk_KZ: Жоғарғы және сол жақ шетпен

en: Top Posts
kk_KZ: Үздік жазбалар

en: Top Rated
kk_KZ: Жоғары бағаланғандар

en: Top Right
kk_KZ: Жоғарғы және оң жақ шетпен

en: Topic
kk_KZ: Тақырып

en: Topic: %s
kk_KZ: Тақырып: %s

en: Topics
kk_KZ: Тақырыптар

en: Toronto
kk_KZ: Торонто

en: Tortola
kk_KZ: Тортола

en: Total
kk_KZ: Барлығы

en: Total views of posts on your blog
kk_KZ: Блогыңыздағы жазбаларды көргендердің жалпы саны

en: Total:
kk_KZ: Барлығы:

en: Totals
kk_KZ: Барлығы

en: Totals.
kk_KZ: Барлығы

en: Town / City
kk_KZ: Қала

en: Track %1$s of %2$s.
kk_KZ: Трек %1$s из %2$s.

en: Trackback
kk_KZ: Қайтарма бағдар

en: Trackback excerpt:
kk_KZ: Қайтарма бағдар үзіндісі:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
kk_KZ: Обратные ссылки &#8212; это способ уведомить другие блоги, что вы сослались на них. Если вы ссылаетесь на блог под управлением WordPress, <a href="%s">уведомление</a> будет отправлено ему автоматически, дополнительных действий не требуется.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
kk_KZ: Трәктер (субтирлар, қол қоюлар, сипаттамалар, тараулар немесе метадеректер)

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
kk_KZ: Команда локализации

en: Translation Ready
kk_KZ: Тәржімеге дайын

en: Translation Updates
kk_KZ: Аударманы жаңарту

en: Trash
kk_KZ: Жою

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Себет <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Себет <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
kk_KZ: Мынаны себетке жіберу: %s

en: Tripoli
kk_KZ: Триполи

en: Troubleshooting
kk_KZ: Решение проблем

en: Truk
kk_KZ: Трук

en: Try Again
kk_KZ: Попробовать ещё раз

en: Try again
kk_KZ: Әрекетті қайталау

en: Try different keywords.
kk_KZ: басқа кілт сөздерін жазып көріңіз

en: Try more general keywords.
kk_KZ: Басқа кілт сөздерді қолданып көріңіз

en: Tucuman
kk_KZ: Тукумане

en: Tue
kk_KZ: Сей

en: Tuesday
kk_KZ: Сейсенбі

[ctx: Tuesday initial]
en: T
kk_KZ: Сс

en: Tunis
kk_KZ: Тунис

en: Turkish
kk_KZ: Турецкий

en: Turn comments on or off
kk_KZ: Включите или выключите комментарии

en: Twice Daily
kk_KZ: Күнде екі рет

en: Two Columns
kk_KZ: Екі баған

en: Type
kk_KZ: Түрі

en: Type attribution for the term.
kk_KZ: Елемент сипатын жаз.

en: Type the new password again.
kk_KZ: Жаңа құпия сөзді қайталау

en: Type your new password again.
kk_KZ: Жаңа құпия сөзді қайта енгізіңіз.

en: Types associated with the taxonomy.
kk_KZ: Таксономиямен байланысқан типтер.

en: Typography
kk_KZ: Типография

en: URL
kk_KZ: URL-мекенжайы

en: URL of the term.
kk_KZ: Елемент URL-ы.

en: URL of the user.
kk_KZ: Пайдаланушы URL.

en: URL to the %s audio source file
kk_KZ: URL источника %s аудиофайла.

en: URL to the %s video source file
kk_KZ: URL для источника %s видео

en: URL to the edited image file.
kk_KZ: URL отредактированного файла изображения

en: URL to the media file
kk_KZ: URL медиафайла

en: URL to the object.
kk_KZ: Нысан URL.

en: URL to the original attachment file.
kk_KZ: Түпкі файл үшін URL.

en: URL:
kk_KZ: URL-мекенжайы:

en: UTC means Coordinated Universal Time.
kk_KZ: UTC (Coordinated Universal Time) мағынасы - Реттелген Әмбебап Уақыт.

en: Ujung Pandang
kk_KZ: Уджунг Панданга

en: Ukrainian
kk_KZ: Украинский

en: Ulaanbaatar
kk_KZ: Ұланбатыр

en: Ulan Bator
kk_KZ: Ұлан Батыр

en: Ulyanovsk
kk_KZ: Ульянов

en: Un-spammed by %s
kk_KZ: Қоқыс емес хаттар %s

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
kk_KZ: Не удалось подключиться к файловой системе. Перепроверьте координаты.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
kk_KZ: %s тізімдемесін жасау мүмкін емес. Мұның тектік тізімдемесі серевер арқылы жазыла ма?

en: Unable to create new image.
kk_KZ: Жаңа суретті жасау мүмкін емес.

en: Unable to crop this image.
kk_KZ: Невозможно обрезать это изображение.

en: Unable to determine what plugin was installed.
kk_KZ: Не удалось определить, какой плагин был установлен.

en: Unable to edit this image.
kk_KZ: Невозможно отредактировать это изображение.

en: Unable to get meta information for file.
kk_KZ: Невозможно получить метаданные о файле.

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
kk_KZ: WordPress қондырма тізімдемесі табылмады.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
kk_KZ: WordPress тақырыбының тізімдемесін табу мүмкін емес.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
kk_KZ: Предпросмотр медиа невозможен из за неизвестной ошибки.

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
kk_KZ: Қате хабарды MySQL-дан алып шығуға болмайды.

en: Unable to rotate this image.
kk_KZ: Невозможно повернуть это изображение.

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
kk_KZ[0]: Невозможно сохранить из-за %s неверной настройки.
kk_KZ[1]: Невозможно сохранить из-за %s неверных настроек.

en: Unable to save the image.
kk_KZ: Суретті сақтау мүмкін емес.

en: Unable to send personal data export confirmation email.
kk_KZ: Не удалось отправить письмо для подтверждения экспорта персональных данных.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
kk_KZ: Не удалось отправить форму, обновите страницу и попробуйте ещё раз.

en: Unable to submit this form, please try again.
kk_KZ: Не удалось отправить форму. Пожалуйста, попробуйте снова.

en: Unable to trash changes.
kk_KZ: Невозможно удалить изменения в корзину.

en: Unapprove
kk_KZ: Мақұлдамау

en: Unapprove this comment
kk_KZ: Бұл пікірді мақұлдамау

en: Unapproved
kk_KZ: Мақұлданбаған

en: Unarchive
kk_KZ: Мұрағаттан

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
kk_KZ: Мүмкіндіктерде баптауларды өзгертуге рұқсат жоқ.

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
kk_KZ: Нет авторизации. Вы можете убрать параметр %s для предварительного просмотра внешней части сайта.

en: Unavailable
kk_KZ: Қол жетімсіз

en: Unblock
kk_KZ: Ағыту

en: Uncategorized
kk_KZ: Санатталмаған

en: Unchanged:
kk_KZ: Не измененно:

en: Under %s
kk_KZ: %s астында

en: Underline
kk_KZ: Асты сызылған

en: Undo
kk_KZ: Болдырмау

en: Undo?
kk_KZ: Қайтару?

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
kk_KZ: От сервера получен неожиданные ответ. Файл возможно не был загружен корректно. Перезагрузите страницу или проверьте медиатеку.

en: Unique ID
kk_KZ: Жалғыз ID

en: Unique identifier for the object.
kk_KZ: Нысан үшін бірегей идентификатор.

en: Unique identifier for the term.
kk_KZ: Елемент уникал идентификаторы.

en: Unique identifier for the user.
kk_KZ: Пайдаланушы үшін уникал идентификатор.

en: Unique name identifying the block type.
kk_KZ: Уникальное название для идентификации типа блока.

en: Unique name identifying the style.
kk_KZ: Уникальное название для идентификации стиля.

en: Unique registered name for the block.
kk_KZ: Уникальное, зарегистрированное для блока имя.

en: Universal
kk_KZ: Универсалды координатталған уақыт

en: University
kk_KZ: Университет

en: Unknown
kk_KZ: Белгісіз

en: Unknown API error.
kk_KZ: Белгісіз API қатесі.

en: Unknown Feed
kk_KZ: Белгісіз веб-арна

en: Unknown action.
kk_KZ: Белгісіз әрекет.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
kk_KZ: Электрондық пошта мекенжайы белгісіз. Қайта тексеріңіз немесе логинді пайдаланып көріңіз.

en: Unknown error
kk_KZ: Неизвестная ошибка

en: Unmute
kk_KZ: Үнсіздікті болдырмау

en: Unpacking the package&#8230;
kk_KZ: Бума жайылуда&#8230;

en: Unpublished
kk_KZ: Жарияланбаған

en: Unrecognized background setting.
kk_KZ: Танылмаған өң параметр.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
kk_KZ: Удаление встроенных типов записей не допускается

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
kk_KZ: Удаление встроенных таксономий не допускается

en: Unsubscribe
kk_KZ: Жазылымнан бас тарту

en: Unsubscribe from %s
kk_KZ: %s жазылудан бас тарту

en: Untested with your version of WordPress
kk_KZ: Не тестировался с вашей версией WordPress.

en: Untitled
kk_KZ: Аталмаған

en: Untrash
kk_KZ: Восстановить

en: Up one
kk_KZ: Выше

en: Update
kk_KZ: Жаңарту

en: Update %s now
kk_KZ: %s жаңарту

en: Update Available
kk_KZ: Доступно обновление

en: Update Category
kk_KZ: Санатты жаңарту

en: Update Comment
kk_KZ: Пікірді жаңарту

en: Update Complete
kk_KZ: Жаңарту аяқталды

en: Update Link
kk_KZ: Сілтемені жаңарту

en: Update Link Category
kk_KZ: Сілтеме санатын жаңарту

en: Update Now
kk_KZ: Қазір жаңарту

en: Update PHP
kk_KZ: Обновить PHP

en: Update Plugins
kk_KZ: Қондырмаларды жаңарту

en: Update Profile
kk_KZ: Профайлды жаңарту

en: Update Services
kk_KZ: Жаңарту қызметтері

en: Update Tag
kk_KZ: Кілтсөзді жаңарту

en: Update User
kk_KZ: Тіркелгіні жаңарту

en: Update WordPress
kk_KZ: WordPress жаңарту

en: Update anyway, even though it might break your site?
kk_KZ: Всё равно обновить, даже если это может поломать ваш сайт?

en: Update audio playlist
kk_KZ: Плей-листті жаңарту

en: Update cart
kk_KZ: Себетті жаңарту

en: Update gallery
kk_KZ: Галерейді жаңарту

en: Update gallery settings
kk_KZ: Жиынтық параметрлерін жаңарту

en: Update now
kk_KZ: Обновить сейчас

en: Update progress
kk_KZ: Жаңартылуда

en: Update to %s
kk_KZ: %s дейін жаңарту

en: Update video playlist
kk_KZ: Видео тізімді жаңарту

en: Updated
kk_KZ: Жаңартылды

en: Updates
kk_KZ: Жаңартулар

en: Updates %s
kk_KZ: Жаңартулар %s

en: Updating
kk_KZ: Обновляем

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
kk_KZ: %1$s қондырмасы жаңартылуда (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
kk_KZ: %1$s тақырыбы жаңартылуда (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
kk_KZ: Жаңартылған пікірге тиым.

en: Updating comment status failed.
kk_KZ: Жаңартылған пікірге статус тиым.

en: Upgrade
kk_KZ: Жаңарту

en: Upgrade cancelled and refunded
kk_KZ: Жаңарту тоқтатылды және сәлден соң жалғасады

en: Upload
kk_KZ: Жүктеу

en: Upload Limit Exceeded
kk_KZ: Жүктеме шектеуінен асқан

en: Upload New Media
kk_KZ: Жаңа тасушыны кері қотару

en: Upload date:
kk_KZ: Кері қотарылған күні:

en: Upload failed.
kk_KZ: Кері қотару сәтсіз.

en: Upload file and import
kk_KZ: Файлды кері қотару және әкелім

en: Upload files
kk_KZ: Файлдар қондыру

en: Upload images
kk_KZ: Загрузить изображения

en: Upload stopped.
kk_KZ: Кері қотару тоқтатылды.

en: Upload theme
kk_KZ: Тақырыпты кері қотару

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
kk_KZ: Бейнероликті %1$s форматпен қондырып нәтижесі тәуір болу үшін файлды кішірейтіңіз. Темаңыз %2$s пиксел биіктікті ұсынады.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
kk_KZ: Бейнероликті %1$s форматпен қондырып нәтижесі тәуір болу үшін файлды кішірейтіңіз. Темаңыз %2$s пиксел ен ұсынады.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
kk_KZ: Бейнероликті %1$s форматпен қондырып нәтижесі тәуір болу үшін файлды кішірейтіңіз. Темаңыз %2$s пиксел өлшем ұсынады.

en: Uploaded Images
kk_KZ: Загруженные изображения

en: Uploaded by:
kk_KZ: Загружено:

en: Uploaded on:
kk_KZ: Қондырылды:

en: Uploaded on: %s
kk_KZ: Загружено: %s

en: Uploaded to this page
kk_KZ: Осы бетке қондырылғандар

en: Uploaded to this post
kk_KZ: Загруженные для этой записи

en: Uploaded to:
kk_KZ: Загружено в:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
kk_KZ: немесе

en: Uploading
kk_KZ: Қондыру

en: Uploading Files
kk_KZ: Файлдарды кері қотару

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
kk_KZ: В секции &laquo;Загрузка файлов&raquo; можно указать каталог и путь для хранения загружаемых вами файлов.

en: Uploads
kk_KZ: Кері қотарулар

en: Urumqi
kk_KZ: Үрімжі

en: Usage / Limit
kk_KZ: Лимит

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
kk_KZ: Использование атрибута названия для логотипа входа не рекомендуется по причинам доступности. Используйте текстовую ссылку.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
kk_KZ: Использование уровней для пользователей устарело. Используйте возможности.

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
kk_KZ: Егер мағына шығарыңыз жоқ болса %s қолданыңыз.

en: Use %s instead.
kk_KZ: Орнына %s қолданыңыз.

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
kk_KZ: Бір секундқа жылжу үшін оң/сол пернесін, он секундқа жылжу үшін үстіге/астыға пернесін бас.

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
kk_KZ: Дыбыс азайту/көбейту үшін үстіге/астыға пернелерін қолдан.

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
kk_KZ: Үтірді пайдаланып ажыратыңыз. “%s” қолданбағаныңыз жөн.

en: Use https
kk_KZ: https хаттамасын пайдалану

en: Use the %s filter instead.
kk_KZ: Сүзгі орнына %s қолданыңыз.

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
kk_KZ: Используйте виджет пользовательского HTML-кода для добавления произвольного HTML кода в области виджетов.

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
kk_KZ: Используйте стрелки в верхней части окна или клавиши влево/вправо, чтобы быстро перемещаться между файлами.

en: Used as:
kk_KZ: Используется как:

en: Used for notifications, not published.
kk_KZ: Ескертпелер үшін қолданылады, жарияланбайды.

en: Used: %1$s%% of %2$s
kk_KZ: Занято: %1$s%% из %2$s

en: User
kk_KZ: Пайдаланушы

en: User %s added
kk_KZ: Добавлен пользователь %s

en: User Agent
kk_KZ: Қолданушы Agent

en: User Dashboard: %s
kk_KZ: Қолданушы басқару тақтасы: %s

en: User Description
kk_KZ: Информация о пользователе

en: User Display Name
kk_KZ: Отображаемое имя пользователя

en: User Email
kk_KZ: Адрес email пользователя

en: User First Name
kk_KZ: Имя пользователя

en: User ID
kk_KZ: ID пользователя

en: User Last Name
kk_KZ: Фамилия пользователя

en: User Login Name
kk_KZ: Имя входа пользователя

en: User Nice Name
kk_KZ: Псевдоним пользователя

en: User Nickname
kk_KZ: Ник пользователя

en: User Registration Date
kk_KZ: Дата регистрации пользователя

en: User Request
kk_KZ: Запрос пользователя

en: User Requests
kk_KZ: Запросы пользователя

en: User Roles
kk_KZ: Роли пользователей

en: User URL
kk_KZ: URL пользователя

en: User added.
kk_KZ: Тіркелгі үстелінді.

en: User already exists. Password inherited.
kk_KZ: Пайдаланушы әлдеқашан бар. Құпия сөз мұра етілген.

en: User cannot be added to this site.
kk_KZ: Пользователь не может быть добавлен на этот сайт.

en: User deleted.
kk_KZ: Пайдаланушы жойылды.

en: User deletion is not allowed from this screen.
kk_KZ: Бұл экрандан тіркелгі жою рұқсаты жоқ.

en: User has been added to your site.
kk_KZ: Пайдаланушы сайтыңызға үстелінді.

en: User has been created, but could not be added to this site.
kk_KZ: Пользователь был создан, но он не может быть добавлен на этот сайт.

en: User has blocked requests through HTTP.
kk_KZ: Пользователь заблокировал HTTP-запросы.

en: User has no sites or content and will be deleted.
kk_KZ: У пользователя нет ни сайтов ни записей, он будет удалён.

en: User login
kk_KZ: Қолданушы логины

en: User not found.
kk_KZ: Қолданушы табылмады

en: User removed from this site.
kk_KZ: Пайдаланушы бұл сайттан аласталды.

[ctx: User role]
en: Administrator
kk_KZ: Әкімші

[ctx: User role]
en: Author
kk_KZ: Туындыгер

[ctx: User role]
en: Contributor
kk_KZ: Қатысушы

[ctx: User role]
en: Editor
kk_KZ: Өңдеуші

[ctx: User role]
en: Subscriber
kk_KZ: Жазылушы

en: User updated.
kk_KZ: Тіркелгі жаңартылды.

en: User&#8217;s Session Tokens data.
kk_KZ: Данные сессии пользователя.

en: User&#8217;s comment data.
kk_KZ: Пользовательские данные комментария.

en: User&#8217;s media data.
kk_KZ: Пользовательские мультимедиа данные.

en: User&#8217;s profile data.
kk_KZ: Данные профиля пользователя.

en: Username
kk_KZ: Қолданушы

en: Username is not editable.
kk_KZ: Пайдаланушы аты өңдеу мүмкін емес.

en: Username isn't editable.
kk_KZ: Пайдаланушы аты өңдеу мүмкін емес.

en: Username may not be longer than 60 characters.
kk_KZ: Есім ұзақтығы 60 симболдан аспау тиіс.

en: Username must be at least 4 characters.
kk_KZ: Есімде кем дегенде 4 симбол болу керек.

en: Username or Email Address
kk_KZ: Пайдаланушы есімі не Email

en: Username.
kk_KZ: Қолданушы

en: Username/Password incorrect for %s
kk_KZ: %s үшін Кіру аты / Құпия сөз бұрыс

en: Username:
kk_KZ: Қолданушы:

en: Username: %s
kk_KZ: Қолданушы: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
kk_KZ: Қолданушы есімі тек кіші әріп пен сандардан құрылады

en: Usernames cannot be changed.
kk_KZ: Кіру аттарын өзгерту мүмкін емес.

en: Users
kk_KZ: Тіркелгілер

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
kk_KZ: Пользователей нельзя переместить в корзину. Установите '%s' для удаления.

en: Users list
kk_KZ: Список пользователей

en: Users list navigation
kk_KZ: Навигация по списку пользователей

en: Users must be registered and logged in to comment
kk_KZ: Пікір қалдыру үшін пайдаланушылар тіркелуі және кіруі жөн

en: Users to Email
kk_KZ: электронды поштаны пайдаланушы

en: Ushuaia
kk_KZ: Ушуайя

en: Ust-Nera
kk_KZ: Уст-Нера

en: Uzhgorod
kk_KZ: Ужгород

en: Vaduz
kk_KZ: Вадуз

en: Value
kk_KZ: Мәні

en: Vancouver
kk_KZ: Ванкувер

en: Vatican
kk_KZ: Ватикан

en: Version
kk_KZ: Нұсқасы

en: Version %s
kk_KZ: Нобайы: %s

en: Version of block API.
kk_KZ: Версия block API.

en: Version:
kk_KZ: Нобайы:

en: Version: %s
kk_KZ: %s-нұсқасы

en: Vertical space
kk_KZ: Тігінен бос орны

en: Vevay
kk_KZ: Вевей

en: Victoria
kk_KZ: Виктория

en: Video
kk_KZ: Бейнежазба

en: Video %s not found
kk_KZ: %s Видео табылмады

en: Video Details
kk_KZ: Видео деталдары

en: Video Player
kk_KZ: Видео плейер

en: Video Widget
kk_KZ: Видео

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
kk_KZ[0]: Видео виджет (%d)
kk_KZ[1]: Видео виджеты (%d)

en: Video details
kk_KZ: Сведения о видеофайле

en: Video is paused.
kk_KZ: Видео паузада тұр.

en: Video is playing.
kk_KZ: Видео ойнатылуда.

en: Video title
kk_KZ: Название видео

en: Video title&hellip;
kk_KZ: Название видео...

en: Videos
kk_KZ: Видеолар

en: Vienna
kk_KZ: Вена

en: Vientiane
kk_KZ: Вьентьян

en: Vietnamese
kk_KZ: Вьетнамский

en: View
kk_KZ: Қарау

en: View &#8220;%s&#8221;
kk_KZ: &#171;%s&#187; көрсету

en: View &#8220;%s&#8221; archive
kk_KZ: Көру &#8220;%s&#8221; мұрағат

en: View All
kk_KZ: Бәрін көрсету

en: View Attachment Page
kk_KZ: Тіркеме бетті көру

en: View Category
kk_KZ: Санатты шолу

en: View Changeset
kk_KZ: Өзгерістерді қарау.

en: View Comment
kk_KZ: Пікір көрсету

en: View Page
kk_KZ: Бетті көрсету

en: View Pages
kk_KZ: Бетті қарау

en: View Post
kk_KZ: Жазбаны көрсету

en: View Posts
kk_KZ: Постарды қарау

en: View Site
kk_KZ: Сайтты көру

en: View Tag
kk_KZ: Тегті шолу

en: View Trash
kk_KZ: Себетті көрсету

en: View User
kk_KZ: Просмотр пользователя

en: View all
kk_KZ: Барлығын қарау

en: View all drafts
kk_KZ: Посмотреть все черновики

en: View all posts by %s
kk_KZ: %s қолданушысының барлық жазбаларын қарау

en: View all posts in %s
kk_KZ: %s  - дағы барлық жазбаларды көрсет

en: View attachment page
kk_KZ: Ендірме бетті көру

en: View cart
kk_KZ: Себетті көру

en: View comment history
kk_KZ: Пікірлер тарихын тексеру

en: View details
kk_KZ: Детали

en: View mode
kk_KZ: Режим просмотра

en: View more comments
kk_KZ: Өзге пікірлерді көру

en: View page
kk_KZ: Беті қарау

en: View post
kk_KZ: Жазбаны көрсету

en: View posts by %s
kk_KZ: %s деген автордың жазғандарын көру

en: View site
kk_KZ: Сайтты көру

en: View this comment
kk_KZ: Осы пікірді көру

en: View your site
kk_KZ: Просмотрите свой сайт

en: View/Edit
kk_KZ: Көру / Өзгерту

en: Views
kk_KZ: Көрілгендер

en: Vilnius
kk_KZ: Вильнюс

en: Vincennes
kk_KZ: Винсеннес

en: Virgin
kk_KZ: Вирджин

en: Visibility
kk_KZ: Видимость

en: Visibility:
kk_KZ: Көрерлігі:

en: Visible
kk_KZ: Көзге көрінетіні

en: Visit
kk_KZ: Перейти

en: Visit %s
kk_KZ: %s сілтемесіне өту

en: Visit %s&#8217;s website
kk_KZ: %s веб-сайтына бару

en: Visit Dashboard
kk_KZ: Перейти в консоль

en: Visit Link
kk_KZ: Сілтемеге өту

en: Visit Site
kk_KZ: Сайтты қараңыз

en: Visit Theme Site
kk_KZ: Тема сайтына барыңыз

en: Visit plugin homepage
kk_KZ: Плагин бетіне өту

en: Visit site
kk_KZ: сайтқа бару

en: Visual Editor
kk_KZ: Көрнекі өңдегіш

en: Visual aids
kk_KZ: Визуал көмекші

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
kk_KZ: В визуальном режиме у вас есть редактор, отображающий форматирование. Нажав на кнопку «Показать/скрыть панель инструментов», можно открыть второй ряд кнопок.

en: Vladivostok
kk_KZ: Владивосток

en: Volgograd
kk_KZ: Волгоград

en: Volume Slider
kk_KZ: Дауыс слайдері

en: Vostok
kk_KZ: Восток аралы

en: WP Admin
kk_KZ: WP құрал-сайманы

en: Wake
kk_KZ: Уейк

en: Wallis
kk_KZ: Уоллис

en: Warning | Warnings
kk_KZ[0]: Ескерту

en: Warning! User %s cannot be deleted.
kk_KZ: Внимание! Невозможно удалить пользователя %s.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
kk_KZ: Внимание! Невозможно удалить пользователя. Пользователь %s &#8212; администратор сети.

en: Warning:
kk_KZ: Внимание:

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
kk_KZ: Ескерту: сіз енгізген сілтеме қате сияқты. Тексеріп көріңіз.

en: Warsaw
kk_KZ: Варшава

en: Wavatar (Generated)
kk_KZ: Wavatar (Құрылған)

en: We already have a ping from that URL for this post.
kk_KZ: Бұл пост URL-на бізде пиң бар

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
kk_KZ: Өкінішке қарай, блогыңызды %s көшіру барысында қате шықты.

en: We take privacy and transparency very seriously. To learn more about what data we collect, and how we use it, please visit <a href="%s">our Privacy Policy</a>.
kk_KZ: Біз құпиялылық пен ашықтықты өте байсалды қабылдаймыз. Қандай деректерді жинайтынымыз және оны қалай қолданатынымыз туралы қосымша ақпарат алу үшін <a href="%s">Құпиялылық саясатымызға</a> кіріңіз.

en: We think they're from: %s
kk_KZ: Біздің ойымызша оның тұрғылықты мекені: %s

en: Web Address
kk_KZ: Веб-мекенжайы

en: Web address
kk_KZ: Веб-мекенжайы

en: Webhook status must be valid.
kk_KZ: Webhook мәртебесі жарамды болуы керек.

en: Website
kk_KZ: Веб-сайты

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
kk_KZ: Вебсайт: %1$s (IP адрес: %2$s, %3$s)

en: Websites
kk_KZ: Веб-сайттар

en: Wed
kk_KZ: Сәр

en: Wednesday
kk_KZ: Сәрсенбі

[ctx: Wednesday initial]
en: W
kk_KZ: Сә

en: Week
kk_KZ: Апта

en: Week Starts On
kk_KZ: Аптаның бірінші күні

en: Welcome
kk_KZ: Қош келдіңіз

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
kk_KZ: Добро пожаловать

en: Welcome to WordPress!
kk_KZ: Добро пожаловать в WordPress!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
kk_KZ: WordPress үшін қош келдіңіз. Бұл Сіздің тұңғыш жазбаңыз. Мұны өңдеңіз немесе жойыңыз, сосын блогтауды бастаңыз!

en: Welcome to WordPress.com
kk_KZ: WordPress.com-ға қош келдіңіз!

en: Welsh
kk_KZ: Валлийский

en: West
kk_KZ: Батыс

en: What do I do now?
kk_KZ: Что теперь делать?

en: What should be done with content owned by %s?
kk_KZ: Что нужно сделать с записями пользователя %s?

en: What should be done with content owned by these users?
kk_KZ: Что нужно сделать с записями этих пользователей?

en: What should be done with content owned by this user?
kk_KZ: Что нужно сделать с записями этого пользователя?

en: What size photos would you like to display?
kk_KZ: Қандай өлшемдегі суретте көрсетесіз?

en: What to show on the front page
kk_KZ: Бірінші бетте не көрсету керек

en: What&#8217;s New
kk_KZ: Что нового

en: What&#8217;s on your mind?
kk_KZ: О чём хотите написать?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
kk_KZ: Санаттар мен кілтсөздердің арасында қандай айырмашылығы бар? Қалыпта, кілтсөздер жазбаңыздағы маңызды ақпаратты (есімдер, заттар ж.т.б.) сипаттайтын арнайы анықтаушылар болады, бұлар басқа жазбаларда қайталануы, не қайталанбауы мүмкін, сол кезде ше санаттар алдын-ала анықталған бөлімдер болады. Егер сайтыңызды көз алдына кітаптай елестетсеңіз, санаттар Мазмұны деректемесіне ұқсайды да кілтсөздер Реттеуіштегі сөздерге ұқсайды.

en: What's Hot
kk_KZ: Соңғы жаңалықтар

en: What’s next?
kk_KZ: Что дальше?

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP address, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
kk_KZ: Пікірдің мазмұнында қайсыбір мынадай сөздер, атау, URL, Э-пошта, не IP мекенжайлары болғанда, бұл <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">модерация кезегінде</a> тұрады. Әр жолда бір сөз не IP болуы жөн. Бұл ішіндегі сөздерге сәйкес болмақ, сонымен &#171;press&#187; сөзі &#171;WordPress&#187; сөзімен сәйкес болады.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
kk_KZ: Бұл бетте жаңа санатты үстегенде, келесі өрістерді толтырасыз:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
kk_KZ: Бұл бетте жаңа кілтсөз үстегенде келесі өрістерді толтырасыз:

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
kk_KZ: Тақырыптарды өзгерткенде, виджет аумақтарының / бүйірлік тақталарының саны мен қондырғыларында жиі өзгерістер орын алады, кейде бұл қақтығыстар біршама тегіс болады. Егер тақырыпты өзгерткен болсаңыз және виджеттерді жоғалтқыңыз келсе, осы экранда барлық виджеттер мен олардың параметрлері сақталған Инкубациялық виджеттер аймағына жылжытыңыз.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
kk_KZ: Ретін өзгерту режімінде елементтер тізімінің үстінде қосымша басқару елементтер шығады.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
kk_KZ: Тәртіп өзгерту режімінде уиджеттер тізімінде жоғарыда қосымша басқару тақтасы пайда болады.

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
kk_KZ: При просмотре на небольших мониторах можно нажать иконку &laquo;Свернуть&raquo; в нижней части левой панели. Панель будет скрыта, освобождая пространство для просмотра вашего сайта с новой темой. Чтобы вернуть панель, нажмите иконку &laquo;Свернуть&raquo; ещё раз.

en: When registering a "variadic" theme feature, the "type" must be an "array".
kk_KZ: При регистрации возможности темы "variadic", "type" должен иметь значение "array".

en: When registering a default meta value the data must match the type provided.
kk_KZ: При регистрации мета значения по умолчанию, данные должны соответствовать предоставленному типу.

en: When registering an "array" feature, the feature's schema must include the "items" keyword.
kk_KZ: При регистрации возможности "array", схема возможностей должна включать ключевое слово "items".

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
kk_KZ: При регистрации метатипа "массив" для отображения через REST API вы должны указать схему для каждого элемента массива в "show_in_rest.schema.items".

en: When registering an "array" or "object" feature to show in the REST API, the feature's schema must also be defined.
kk_KZ: При регистрации возможностей «array» или «object» для отображения в REST API необходимо также определить схему возможности.

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
kk_KZ: При регистрации метатипа "массив" для отображения через REST API вы должны указать схему для каждого элемента массива в "show_in_rest.schema.items".

en: When registering an "object" feature, the feature's schema must include the "properties" keyword.
kk_KZ: При регистрации возможности "object", схема возможностей должна включать ключевое слово "properties".

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
kk_KZ: Если новый абзац начинается с одной из этих комбинаций и пробела, произойдёт автоматическое форматирование. Нажмите Backspace или Escape, чтобы отменить.

en: When using a keyboard to navigate:
kk_KZ: При использовании клавиатуры для навигации:

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
kk_KZ: Төмендегі түймешікті нұқығанда WordPress компьютеріңізде сақтау үшін XML файлын жасамақ.

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
kk_KZ: Предназначение использования таксономии через интерфейс администрирования или посетителями сайта.

en: Whether or not the post type can be viewed.
kk_KZ: Может ли тип записи быть доступным для просмотра.

en: Whether or not the post type should have children.
kk_KZ: Бұл жазба түрі аталық бола ала ма.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
kk_KZ: Термін бұлт көрсетілуі тиіс пе жоқ па.

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
kk_KZ: Поддержка добавления ссылок RSS для записей и комментариев в заголовке.

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
kk_KZ: Могут ли записи с этим статусом иметь плавающую дату публикации.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
kk_KZ: Осы мәртебесін хабарламалар сайттың алдыңғы соңында көрсетілетін қылу.

en: Whether posts with this status should be private.
kk_KZ: Ма осы мәртебесі бар хабарламалар жеке болуы тиіс пе.

en: Whether posts with this status should be protected.
kk_KZ: Осы мәртебесі бар хабарламалар қорғалуы тиіс пе.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
kk_KZ: Осындай мәртебесі бар хабарламалар ашық жария болуы тиіс пе.

en: Whether the content is protected with a password.
kk_KZ: Контент құпиясөзбен қорғау қажет пе.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
kk_KZ: Үзінді құпия сөзбен қорғалған ма.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
kk_KZ: Может ли плагин быть активирован только по всей сети.

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
kk_KZ: Возможность публичного запроса таксономии.

en: Whether the theme can manage the document title tag.
kk_KZ: Поддержка темой свойства document title tag.

en: Whether the theme disables custom colors.
kk_KZ: Отключение пользовательских цветов темой.

en: Whether the theme disables custom font sizes.
kk_KZ: Отключение темой пользовательских размеров шрифтов.

en: Whether the theme disables custom gradients.
kk_KZ: Отключение темой пользовательских градиентов.

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
kk_KZ: Поддержка темой выборочного обновления виджетов, поддерживаемых интерфейсом настройки.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
kk_KZ: Поддержка темой адаптивного вставляемого содержимого.

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
kk_KZ: Поддержка темой стилей блоков WordPress по умолчанию для просмотра.

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
kk_KZ: Поддержка темой тёмного стиля интерфейса.

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
kk_KZ: Поддержка темой CSS стилей редактора.

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
kk_KZ: Поддержка темой CSS класса для широкого выравнивания.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
kk_KZ: Разрешить автоматические создание столбцов таксономии в ассоциированной таблице post-types.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
kk_KZ: Игнорировать ли перемещение в корзину и принудительно удалять.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
kk_KZ: Өшірігендерді айналып және жоюды мәжбүрлеу ма.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
kk_KZ: Создавать интерфейс по умолчанию для управления этой таксономией.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
kk_KZ: Кез келген постарға тағайындалмаған шарттарды жасыру.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
kk_KZ: Олардың кейінгі түріне листинг өңдеу хабарламалар қамтуы керек пе.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
kk_KZ: Разрешить таксономию для выбора в настройках навигационного меню.

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
kk_KZ: Производить ли поисковый запрос oEmbed для провайдеров не из белого списка.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
kk_KZ: Показывать таксономию в панели быстрого и массового редактирования.

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
kk_KZ: Одновременно с предварительным просмотром новой темы, вы можете продолжать настраивать такие вещи, как виджеты или меню, а также исследовать специфичные для темы настройки.

en: White
kk_KZ: Ақ

en: Whitehorse
kk_KZ: Уайтхорс

en: Whoops!
kk_KZ: Қап!

en: Why :
kk_KZ: Неге:

en: Why is this important?
kk_KZ: Почему это так важно?

en: Widget %s
kk_KZ: %s уиджеті

en: Widget moved down
kk_KZ: Уиджет төмен жылжыды

en: Widget moved up
kk_KZ: Уиджет жоғары жылжытылды

en: Widgets
kk_KZ: Уиджеттер

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
kk_KZ: Уиджеттер - мазмұнның тәуелсіз бөліктері, бұлар тақырыбыңыз қамтамасыз ететін (жалпы атауы - бүйірлік тақталар) қайсыбір уиджет аймағына орналастырылады. Бүйірлік тақта/уиджет аймақтарына жеке уиджеттерді қондыру үшін, тақырып жолақтарын қалаулы аймаққа апарып тастаңыз. Әдепкіде, тек негізгі уиджет аймағы жайылып тұрады. Қосымша уиджет аймақтарына қондырғанда, бұларды жаю үшін тақырып жолақтарын нұқыңыз.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
kk_KZ: Виджеты &#8212; это независимые блоки содержимого, которые можно размещать в областях, предусмотренных вашей темой (обычно их называют боковыми колонками).

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
kk_KZ: Уиджеттерді бірнеше рет пайдалануыңыз мүмкін. Сайтыңызда бейнелеу үшін әр уиджетке өз аталымын беруіңіз мүмкін, бірақ бұл міндетті емес.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
kk_KZ: Виджеты должны быть зарегистрированы с помощью %s, перед тем как они будут отображаться.

en: Width
kk_KZ: Ені

en: Winamac
kk_KZ: Винамак

en: Windhoek
kk_KZ: Виндхук

en: Winnipeg
kk_KZ: Виннипег

[ctx: Word count type. Do not translate!]
en: words
kk_KZ: сөздер

en: Word count: %s
kk_KZ: Количество слов: %s

en: WordCamps
kk_KZ: WordCamp

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
kk_KZ: WordPress %1$s с темой оформления %2$s.

en: WordPress &rsaquo; Error
kk_KZ: WordPress &rsaquo; Қате

en: WordPress &rsaquo; Success
kk_KZ: WordPress &rsaquo; Сәттілік

en: WordPress Blog
kk_KZ: WordPress блогы

en: WordPress Comments
kk_KZ: Комментарии WordPress

en: WordPress Embed
kk_KZ: WordPress енді

en: WordPress Events and News
kk_KZ: WordPress жаңалықтары мен іс-шаралары

en: WordPress Media
kk_KZ: Медиаданные WordPress

en: WordPress Post by Email
kk_KZ: WorpdPress: электронды поштамен жазба жариялау

en: WordPress User
kk_KZ: Пользователь WordPress

en: WordPress database error:
kk_KZ: WordPress дерек база қатесі:

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
kk_KZ: WordPress не уведомляет никакие <a href="%1$s">Службы слежения за обновлениями</a> согласно <a href="%2$s">настройкам видимости</a> вашего сайта.

en: WordPress locale code.
kk_KZ: WordPress тіл коды.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
kk_KZ: Бұрыс салынған XHTML тегтерін WordPress өзі дұрыстауы жөн

en: WordPress site: %s
kk_KZ: Сайт на WordPress: %s

en: WordPress version %s
kk_KZ: Версия WordPress %s

en: WordPress.com News
kk_KZ: WordPress.com жаңалықтары

en: WordPress.com Password
kk_KZ: WordPress.com кілтсөзі

en: WordPress.com Search
kk_KZ: WordPress.com іздеу

en: WordPress.com Subscription Management Help
kk_KZ: WordPress.com-дағы жазылымдарды басқару анықтамасы

en: WordPress.com User
kk_KZ: WordPress.com қолданушысы

en: WordPress.org plugin directory slug.
kk_KZ: Ярлык плагина в каталоге WordPress.org.

en: WordPress.org themes
kk_KZ: Темы WordPress.org

en: Words
kk_KZ: Слова

en: Words: %s
kk_KZ: Сөздер: %s

en: Write a post
kk_KZ: Жазба қосу

en: Write title…
kk_KZ: Введите заголовок...

en: Write your first blog post
kk_KZ: Напишите свою первую запись

en: Writing
kk_KZ: Жазу

en: Writing Settings
kk_KZ: Жазу параметрлері

en: X &#8212; Even more mature than above
kk_KZ: X &#8212; Жоғарыда көрсеткенден де ересектер үшін

en: XML Error: %1$s at line %2$s
kk_KZ: XML қатесі: %1$s %2$s жолда

en: XML Sitemap
kk_KZ: XML-карта сайта

en: XML-RPC services are disabled on this site.
kk_KZ: Сервисы XML-RPC на этом сайте отключены.

en: Y/m/d
kk_KZ: Y-m-d

en: Y/m/d g:i:s a
kk_KZ: d.m.Y H:i:s

en: Yakutat
kk_KZ: Якутат

en: Yakutsk
kk_KZ: Якутск

en: Yancowinna
kk_KZ: Янковинна

en: Yap
kk_KZ: Яп

en: Year
kk_KZ: Жыл

en: Yekaterinburg
kk_KZ: Екатеринбург

en: Yellow
kk_KZ: Сары

en: Yellowknife
kk_KZ: Йеллоунайф

en: Yerevan
kk_KZ: Ереван

en: Yes
kk_KZ: Иә

en: Yes, take me to my profile page
kk_KZ: Иә, профайлымның бетіне мені өткізіңіз

en: Yesterday
kk_KZ: Кеше

en: Yiddish
kk_KZ: Идиш

en: You are about to approve the following comment:
kk_KZ: Келесі пікірді мақұлдау үшін ниеттенудесіз:

en: You are about to delete %s.
kk_KZ: Вы собираетесь удалить %s.

en: You are about to delete the following comment:
kk_KZ: Келесі пікірді жою үшін ниеттенудесіз:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
kk_KZ: Мына сілтемені жою үшін ниеттенудесіз "%s"
    
      "Болдырмау" тоқтату үшін, "Жарайды" жою үшін.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
kk_KZ: Мына тақырыпты жою үшін ниеттенудесіз "%s"
     "Болдырмау" тоқтату үшін, "Жарайды" жою үшін.

en: You are about to mark the following comment as spam:
kk_KZ: Келесі пікірді қалаусыз ретінде белгілеуді ниеттенудесіз:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
kk_KZ: Келесі пікірді Себетке жылжыту үшін ниеттенудесіз:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
kk_KZ: Вы собираетесь навсегда удалить эти элементы с сайта.
    Это действие не может быть отменено.
     'Отмена' для отмены, 'OK' для удаления.

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
kk_KZ: Вы собираетесь навсегда удалить этот элемент с сайта.
    Это действие не может быть отменено.
     'Отмена' для отмены, 'OK' для удаления.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
kk_KZ: Вы собираетесь переместить эти элементы в корзину.
      «Отмена» — оставить, «OK» — удалить.

en: You are attempting to log out of %s
kk_KZ: %s сайтынан шығу әрекетін жасаудасыз

en: You are browsing %s
kk_KZ: Вы просматриваете %s

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
kk_KZ: Осы кезде сіз %2$s үшін %1$s блог мұрағатын қарадыңыз

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
kk_KZ: Осы кезде сіз %2$s күннің %1$s блог мұрағатын қарадыңыз.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
kk_KZ: Осы кезде сіз %2$s жылдың %1$s блог мұрағатын қарадыңыз

en: You are currently browsing the %s blog archives.
kk_KZ: Осы кезде сіз  %s блог мұрағатын қарадыңыз.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
kk_KZ: %s санатының мұрағатын ағымда шолып жатырсыз.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
kk_KZ: Вы редактируете страницу, на которой отображаются свежие записи.

en: You are customizing %s
kk_KZ: Вы настраиваете %s

en: You are not a member of this site.
kk_KZ: Сіз осы сайттың мүшесі емессіз.

en: You are not allowed to manage this item.
kk_KZ: Сіз бұл саланы басқара алмайсыз.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
kk_KZ: Бұл элементті Себет сыртына жылжыту рұқсатыңыз жоқ

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
kk_KZ: Бұл элементті Себетке жылжыту рұқсатыңыз жоқ.

en: You are not currently logged in.
kk_KZ: Сіз қазіргі уақытта теңдестіруден өткен жоқсыз.

en: You are not subscribed to any WordPress.com blogs.
kk_KZ: Бірде-бір wordpress блогына жазылмаған екенсіз

en: You are now logged out everywhere else.
kk_KZ: Вы вышли из других сессий.

en: You are now logged out.
kk_KZ: Енді шыққансыз.

en: You are only logged in at this location.
kk_KZ: Вы авторизованы только в текущем браузере.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
kk_KZ: Пікірлерді тым жылдам білдіріп жатырсыз. Баяулатыңыз.

en: You are probably offline.
kk_KZ: Интернеттен тыс қалдың

en: You are subscribed to the following blogs:
kk_KZ: Сіз төмендегі блогтарға жазылғансыз

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
kk_KZ: Flash player плагин был отключен или не был установлен в вашем браузере. Пожалуйста включите плагин Flash player или скачайте последнюю версию с https://get.adobe.com/flashplayer/

en: You are using an insecure browser!
kk_KZ: Вы используете небезопасный браузер!

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
kk_KZ: Вы используете загрузчик браузера. Загрузчик WordPress позволяет выбирать одновременно несколько файлов, а также загружать их путём перетаскивания. <a href="#">Переключиться на многофайловый загрузчик</a>.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
kk_KZ: Вы попытались войти в консоль сайта &laquo;%1$s&raquo;, но у вас на текущий момент нет туда доступа. Если вы считаете, что должны иметь доступ к сайту &laquo;%1$s&raquo;, свяжитесь с администратором сети.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
kk_KZ: Жоқ элемент өңдеуді әрекеттендіңіз. Мүмкін бұл жойылған?

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
kk_KZ: Әдетте <a href="%s">Уиджеттерді</a> пайдаланып, сайтыңызда бейнеленетін сілтемелерді үстеуіңіз мүмкін. Әдепкіде WordPress қауымдастығы ішіндегі әртүрлі сайттарға байланыстыратын сілтемелер мысалдар ретінде кіргізілген.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
kk_KZ: Бұл экрандағы ұялардың әрқайсысына мәліметтерді енгізіп сілтемелерді үстеуіңіз не өңдеуіңіз нмүмкін. Сілтемелердің тек веб-мекенжайы мен атауы міндетті өрістер болады.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
kk_KZ: Также можно выбрать цвет фона, нажав кнопку &laquo;Выбрать цвет&raquo; и введя корректный HEX-код, принятый в HTML (например, &laquo;#ff0000&raquo; &#8212; красный), или выбрав цвет с помощью появившегося инструмента.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
kk_KZ: Тағы да жазбаларды <a href="%s">Мынаны бастыру букмарклеті</a> арқылы жасауыңыз мүмкін.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
kk_KZ: В окне параметров также можно удалить отдельный элемент или перейти к расширенному редактированию.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
kk_KZ: Можно также изменить или переместить в корзину сразу несколько записей. Выберите записи, отметив их галочками, затем выберите нужное действие в меню &laquo;Действия&raquo; и нажмите &laquo;Применить&raquo;.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
kk_KZ: Сонымен қатар бұл экранда Қүйі ұясын пайдаланып пікірге модерация істеуіңіз мүмкін, мұнда сондай-ақ пікірдің уақыт белгісін өзгертуіңіз мүмкін

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
kk_KZ: Можно также совершать те же типы действий, включая детализацию списка с помощью фильтров, работу со страницей с помощью ссылок, появляющихся при наведении курсора, и массовое редактирование страниц с помощью меню &laquo;Действия&raquo;.

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
kk_KZ: Можно присваивать записям ключевые слова, используя <strong>метки</strong>. В отличие от рубрик, у меток нет иерархии &#8212; это значит, что метки не связаны между собой.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
kk_KZ: Вы можете назначить отдельное меню для одной или нескольких областей темы, <strong>выбрав желаемые настройки</strong> в нижней части редактора меню. Чтобы назначить меню для всех областей темы сразу, <strong>перейдите на вкладку &laquo;Управление областями&raquo;</strong> в верхней части экрана.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
kk_KZ: Экран параметрлері қойыншасын пайдаланып, экран бойынша тізімде қанша элмент бейнелеуін орнату үшін, және кестедегі бағандарды жасыру/көрсету жасау үшін бұл экранның бейнелеуін өзгертуіңіз мүмкін.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
kk_KZ: Вы можете изменить свой пароль, включить горячие клавиши, изменить цветовую схему экранов управления WordPress и отключить визуальный редактор (WYSIWYG). Верхнюю панель можно отключить для внешней части сайта, но в панели управления она будет отображаться всегда.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
kk_KZ: Можно выбрать любое из изображений по умолчанию или загрузить своё. Можно также настроить отображение названия и краткого описания сайта.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
kk_KZ: Можно выбрать одну из загруженных ранее картинок или выводить их в случайном порядке.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
kk_KZ: Можно выбрать, что отображать на главной странице вашего сайта. Это могут быть записи в обратном хронологическом порядке (классический блог), либо постоянная/статическая страница. Чтобы сделать главную страницу статической, нужно создать две <a href="%s">страницы</a>. Одна станет главной, а на второй будут отображаться ваши записи.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
kk_KZ: Вы можете выбрать то, что отображается на главной странице вашего сайта. Это могут быть записи в обратном хронологическом порядке (классический блог) или постоянная/статическая страница. Чтобы установить статическую главную страницу, вам нужно создать две страницы. Одна станет главной страницей, на второй будут показываться ваши записи.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
kk_KZ: Можно группировать ссылки, используя рубрики ссылок. Названия рубрик ссылок должны быть уникальными, а сами рубрики ссылок не имеют отношения к рубрикам, которые вы используете для записей.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
kk_KZ: Бұл экранның бейнелеуін бірнеше жолмен теңшеуіңіз мүмкін:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
kk_KZ: Бұл экранның бейнелеуін Экран параметрлері қойыншасын және/не сілтемелер кестесінің жоғарындағы сүзгілердің ашылмалы мәзірін пайдаланып теңшеуіңіз мүмкін.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
kk_KZ: Можно настраивать отображение содержимого на этом экране несколькими способами:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
kk_KZ: Әрқайсы тақырыптарыңыз кодына тимей, өзгертпелі өңдік суретті пайдаланып сайтыңыздың сыртқы көрінісін теңшеуіңіз мүмкін. Сайт өңі ретінде сурет не түс болуы мүмкін.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
kk_KZ: Удалить рубрику ссылок можно с помощью выпадающего меню &laquo;Действия&raquo;, однако это не приведёт к удалению содержащихся в ней ссылок. Они будут перемещены в рубрику по умолчанию.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
kk_KZ: Можно отредактировать изображение, но сохранить миниатюру. Это может быть полезно, если вы захотите оставить квадратную миниатюру, на которой будет лишь часть изображения.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
kk_KZ: Қажеті болса, пікірде келтірілген ақпаратты өңдеуіңіз мүмкін. Пікір қалдырушы емле қатесін жасағанын байқасаңыз, бұл жиі пайдалы болады.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
kk_KZ: Можно включить полноэкранный режим, нажав на иконку справа. Эта функция недоступна для старых браузеров и устройств с маленьким экраном. Функция также требует, чтобы в настройках экрана было включено растягивание редактора по высоте.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
kk_KZ: Можно экспортировать содержимое вашего сайта в файл, чтобы импортировать его на другой сайт или платформу. Файл будет представлять собой XML-файл под названием WXR. В него можно включить записи, страницы, комментарии, произвольные поля, рубрики и метки. Можно выбрать только определённые записи или страницы, используя выпадающие фильтры для ограничения по рубрике, автору, диапазону дат и статусу публикации.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
kk_KZ: Қалаған статусы бар жазбаны көру үшін тізім үстіндегі мәтіндік сілтемелерді қолдана отырып жазбаларды статусына қарай сүзуге болады.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
kk_KZ: Можно фильтровать список пользователей по ролям, используя текстовые ссылки над списком, чтобы посмотреть всех пользователей, администраторов, редакторов, авторов, участников или подписчиков. По умолчанию отображаются все пользователи. Неиспользуемые роли в список не включены.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
kk_KZ: Экран параметрлері қойыншасын пайдаланып қажеттіліктеріңіз негізінде бағандарды жасыру/көрсету жасауыңыз және экран бойынша тізімде қанша жазба болуын шешуіңіз мүмкін.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
kk_KZ: Можно скрывать/показывать столбцы согласно вашим предпочтениям и указывать количество выводимых пользователей на вкладке &laquo;Настройки экрана&raquo;.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
kk_KZ: Можно выйти из других сессий (например, на телефоне или публичном компьютере), нажав на кнопку &laquo;Выйти из других сессий&raquo;.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
kk_KZ: Вы можете управлять комментариями на своём сайте, подобно тому как вы управляете записями и другим содержимым. Этот экран настраивается так же, как и другие экраны управления. Можно работать с комментариями, используя ссылки, появляющиеся при наведении курсора, либо совершая массовые действия.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
kk_KZ: Тізімді файлдардың түрі мен статусына немесе төкпе мәзір арқылы күніне қарай нақтылауға болады.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
kk_KZ: Вы можете переходить на другие страницы вашего сайта используя интерфейс настройки для просмотра и редактирования виджетов на этих страницах.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
kk_KZ: Можно изменить размер исходного изображения с сохранением пропорций. Для получения наилучших результатов масштабирование следует выполнять до обрезки, отражения и поворота. Изображения можно уменьшить, но не увеличить.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
kk_KZ: Тек ерекше санаттағы немесе жазба тізімі үстіндегі ашылмалы мәзірлерді пайдаланып ерекше айдан жазбаларды бейнелеу үшін тізімді нақтылауыңыз мүмкін.

en: You can see all comments on this post here:
kk_KZ: Мына жерден жазбаның барлық пікірлерін көруге болады:

en: You can see all pingbacks on this post here:
kk_KZ: Мына жерден жазбаның барлық кері хабарламаларын көруге болады:

en: You can see all trackbacks on this post here:
kk_KZ: Мына жерден жазбаның барлық кері сілтемелерін көруге болады:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
kk_KZ: Вы можете задать изображение, которое будет показано в верхней части вашего сайта, загрузив его со своего компьютера или выбрав из библиотеки файлов. После выбора изображения можно будет обрезать его.

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
kk_KZ: Келушілер қолданатын тілге тиіспестен әкімшілік екранының тілін сайлай аласыз.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
kk_KZ: В заголовке вашего сайта можно использовать произвольное изображение. Просто загрузите и обрежьте изображение, и оно сразу попадёт на сайт. Можно также выбрать загруженное ранее изображение из библиотеки файлов, нажав кнопку &laquo;Выбрать изображение&raquo;.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
kk_KZ: Жазылған мазмұныңыз ішіне кірістірлетін суреттер үшін ең көп өлшемдерін орнатуыңыз мүмкін; сонымен қатар суретті толық өлшемді ретінде кірістіруіңіз мүмкін.

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
kk_KZ: Сайтыңызды әлі де пайдалануыңыз мүмкін, бірақ жасаған қайсыбір ішкі доменіңіз қатынаулы болмауы мүмкін. Егер DNS жазбаңыз дұрыс болса, бұл хабарға елемеңіз.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
kk_KZ: Содержимое можно отправлять различными способами; все они перечислены на этом экране. Верхняя часть относится к редактору в панели управления, а в остальных блоках настраиваются внешние методы публикации. Дополнительную информацию о каждом из этих методов можно получить в документации по ссылкам справа.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
kk_KZ: Вы можете загружать и вставлять медиафайлы (изображения, аудиофайлы, документы и т.д.), нажав кнопку &laquo;Добавить медиафайл&raquo;. Можно выбрать изображения и файлы, уже загруженные в библиотеку, либо загрузить новые файлы и добавить их в запись или страницу. Чтобы создать галерею, выберите изображения и нажмите кнопку &laquo;Создать новую галерею&raquo;.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
kk_KZ: Здесь можно загружать файлы, не создавая запись. Это позволяет загрузить файлы для последующего использования в записях и страницах и/или получить ссылку на отдельный файл, чтобы поделиться им. Загрузить файлы можно тремя способами:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
kk_KZ: Сайтыңыздың бөлімдерін және топтық қатынасы бар жазбаларды анықтау үшін санаттарды пайдалануыңыз мүмкін. Әдепкі санат атауы <a href="%s">жазу параметрлері</a> өзгертілгенше дейін &#171;Санатталмаған&#187;.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
kk_KZ: Можно использовать одну из этих классных картинок или выводить их в случайном порядке.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
kk_KZ: Вы можете использовать следующие элементы управления, чтобы настроить консоль согласно своим предпочтениям. Это относится и ко многим другим экранам панели управления.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
kk_KZ: Можно посмотреть все записи пользователя, нажав на число в столбце &laquo;Записи&raquo;.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
kk_KZ: Можно просматривать записи в виде простого списка заголовков, либо с отрывками. Выберите желаемый вид на вкладке «Настройки экрана».

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
kk_KZ: Можно просматривать файлы в виде простой визуальной сетки или списка со столбцами. Выберите желаемый вид с помощью иконок слева над файлами.

en: You cannot change this later.
kk_KZ: Сіз бұны кейін өзгерте алмайсыз.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
kk_KZ: Басты сайтта әлі белсенді болғанда қондырманы жоюңыз мүмкін емес.

en: You cannot delete the current user.
kk_KZ: Ағымдық тіркелгіні жоюңыз мүмкін емес.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
kk_KZ: Бұл элементті өңдеуіңіз мүмкін емес, себебі бұл Себетте. Мұны қалпына келтіріңіз де әрекетті қайталаңыз.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
kk_KZ: Вы не можете переместить этот элемент в корзину. Его сейчас редактирует %s.

en: You cannot use port numbers such as %s.
kk_KZ: %s тәрізді порт сандарын қолдана алмайсыз.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
kk_KZ: Этот почтовый адрес нельзя использовать для регистрации. Некоторые из наших писем блокируются данной почтовой службой. Пожалуйста, используйте другую службу.

en: You did not enter a category name.
kk_KZ: Санат атауын енгізбедіңіз.

en: You do not have permission to edit this user.
kk_KZ: Бұл тіркелгіні өңдеу үшін рұқсатыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
kk_KZ: Бұл бетті қатынау үшін жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
kk_KZ: Бұл сайтта қондырмаларды белсендіру үшін жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
kk_KZ: Бұл сайтта қондырмаларды доғару үшін жеткілікті рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You have %1$s and %2$s.
kk_KZ: %1$s және %2$s бар.

en: You have attempted to queue too many files.
kk_KZ: Тым көп файлды кезекке қою үшін ниеттенудесіз.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
kk_KZ: Вас добавили к этому сайту. Можно перейти на <a href="%1$s">главную страницу</a> или <a href="%2$s">авторизоваться</a>, используя своё имя пользователя и пароль.

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
kk_KZ: Вы собираетесь удалить следующих пользователей из всех сетей и со всех сайтов.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
kk_KZ: Вы собираетесь удалить пользователя из всех сетей и со всех сайтов.

en: You have logged in successfully.
kk_KZ: Сіз сәтті кірдіңіз.

en: You have requested to stop receiving email notifications from %s.
kk_KZ: %s дан хабарламаларды э-пошта арқылы алуды тоқтауға өтініш жасадыңыз.

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
kk_KZ: Сіз %1$s блогының мұрағатынан <strong>'%2$s'</strong> іздедіңіз. Егер осы іздеу нәтижелерінде ештеңе табылмаса, осы сілтемелердің бірін қолдануға болады.

en: You have specified these users for deletion:
kk_KZ: Мына тіркелгілерді жою үшін көрсеттіңіз:

en: You have specified these users for removal:
kk_KZ: Мына пайдаланушыларды аластау үшін келтірдіңіз:

en: You have specified this user for deletion:
kk_KZ: Вы указали следующего пользователя для удаления:

en: You have specified this user for removal:
kk_KZ: Вы указали следующего пользователя для удаления:

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
kk_KZ: Вы израсходовали квоту места. Пожалуйста, удалите какие-нибудь файлы перед загрузкой.

en: You like this
kk_KZ: Ұнаттыңыз

en: You may only upload 1 file.
kk_KZ: Тек 1 файлды кері котаруыңыз мүмкін.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
kk_KZ: Пікір орналастыру үшін <a href="%s">кіруіңіз</a> жөн.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
kk_KZ: Чтобы использовать эту страницу, нужно быть участником хотя бы одного сайта.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
kk_KZ: Параметрлердің жаңа мәндері әсер етуі үшін экран төменіндегі Өзгерістерді сақтау тұймешігіне нұқуыңыз жөн.

en: You must provide a domain name.
kk_KZ: Домен атауын келтіруіңіз жөн.

en: You must provide a name for your network of sites.
kk_KZ: Сайттар желісі атауын келтіруіңіз жөн.

en: You must provide a valid email address.
kk_KZ: Необходимо указать корректный адрес e-mail.

en: You must select at least one field to send.
kk_KZ: Жіберу үшін кемінде бір жол таңдауыңыз қажет.

en: You must supply a future date to schedule.
kk_KZ: Вы должны указать дату в будущем для планирования.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
kk_KZ: Суреттің бөлігін таңдау үшін Javascript қажет.

en: You need a higher level of permission.
kk_KZ: Вам требуется более высокий уровень доступа.

en: You need to define a search term to order by relevance.
kk_KZ: Сіз Релеванттық бойынша тапсырыс беру үшін іздеу сөзін анықтау қажет.

en: You need to define an include parameter to order by include.
kk_KZ: Требуется определить параметр включения в порядке включения.

en: You need to pass an array of post formats.
kk_KZ: Необходимо передать массив форматов записей.

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
kk_KZ: Тура қазір тек бір тақырып орнатымын игересіз. Бұл өмірге аз! WordPress.org тақырып тізімдемесіндегі 1000 астам тегін тақырып арасынан әрқашан таңдап алуыңыз мүмкін: тек жоғарыдағы <a href="%s">Тақырыптар орнату</a> қойыншасын нұқыңыз.

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
kk_KZ: Вы не сможете устанавливать новые темы отсюда, так как ваша установка требует ввода данных для SFTP входа. Пожалуйста воспользуйтесь <a href="%s">добавлением тем через консоль</a>.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
kk_KZ: Вы создадите меню, назначите место для него, добавите элементы меню, такие как ссылки на страницы и рубрики. Если ваша тема поддерживает несколько областей для меню, возможно вам нужно создать больше чем одно.

en: Your Email
kk_KZ: Э-поштаңыз

en: Your Email:
kk_KZ: Э-поштаңыз:

en: Your Name
kk_KZ: Есіміңіз

en: Your Recent Drafts
kk_KZ: Ваши недавние черновики

en: Your Sites
kk_KZ: Ваши сайты

en: Your Stuff
kk_KZ: Құжаттарыңыз

en: Your WordPress.com username is "%1$s" and your API key is "%2$s".
kk_KZ: Сіздің WordPress.com - дағы қолданушы атыңыз "%1$s" және API кілтіңіз: "%2$s".

en: Your blogroll
kk_KZ: Блог-таспаңыз

en: Your browser cannot upload files
kk_KZ: Ваш браузер не может загружать файлы

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
kk_KZ: Ваш браузер не поддерживает прямой доступ к буферу обмена. Используйте горячие клавиши или меню «Правка» вашего браузера.

en: Your browser is out of date!
kk_KZ: Ваш браузер устарел!

en: Your cart is currently empty.
kk_KZ: Себет қазір бос.

en: Your chosen password.
kk_KZ: Таңдаған кілтсөзіңіз

en: Your comment is awaiting moderation.
kk_KZ: Пікіріңіз тексерілуде

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
kk_KZ: Ваш комментарий ожидает одобрения. Это его предварительный просмотр, комментарий станет видимым для всех после его одобрения.

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
kk_KZ: Ваш адрес email пока не обновлен. Проверьте получение сообщения с подтверждением в ящике %s.

en: Your email address will not be published.
kk_KZ: Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды.

en: Your email address.
kk_KZ: Сіздің э-пошта адресіңіз

en: Your homepage displays
kk_KZ: На главной странице отображать

en: Your latest changes were saved as a revision.
kk_KZ: Ваши последние изменения сохранены в виде редакции.

en: Your latest posts
kk_KZ: Соңғы жазбаларыңыз

en: Your media upload
kk_KZ: Медиаңыз жүктелді

en: Your message
kk_KZ: Сіздің хабарламаңыз

en: Your password has been reset.
kk_KZ: Құпия сөзіңіз ысырылды.

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
kk_KZ: Құпия сөзіңіз тым қысқа. Ең кемі алты белгіден тұратын құпия сөз таңдаңыз.

en: Your posts have all been imported, but wait &#8211; there&#8217;s more! Now we need to download &amp; import your comments.
kk_KZ: Жазбаңыз импортталды, бірақ күте тұрыңыз &#8211; мында&#8217; әлі пікірлеріңізді көшіру керекпіз &amp;

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
kk_KZ: Сіздің профиліңіз сіз туралы (сіздің &#8220;аккаунт&#8221;) және WordPress-ті қолдануға қатысты кейбір баптауларды қамтиды.

en: Your rating
kk_KZ: Сіздің бағаңыз

en: Your recent attempt to Post by Email was blocked as you sent your mail to the example email address. In order to get an email published on your blog please follow the instructions at: http://support.wordpress.com/post-by-email/
kk_KZ: Сіздің э-пошта арқылы жазба жариялау әрекетіңіз сәтсіз аяқталды. Себебі сіз үлгі ретінде көрсетілген э-поштаға жолдадыңыз. Э-пошта арқылы блогыңызға жазба жариялағыңыз келсе, мына нұсқаулыққа сүйеніңіз: http://support.wordpress.com/post-by-email/

en: Your review
kk_KZ: Сіздің пікіріңіз

en: Your review is awaiting approval
kk_KZ: Сіздің пікіріңіз бақылауға жіберілді

en: Your scheduled changes just published
kk_KZ: Жоспарлаған өзгертулерің қазір ғана жарияланды

en: Your search did not match any blog posts. Whoa.
kk_KZ: Сіздің сұрауыңыз бойынша ештеңе табылмады

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
kk_KZ: Сіздің сессияңыз аяқталды. Үзілген жерден жалғастыру үшін қайта еніңіз

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
kk_KZ: Сайттың жуықтағы көп жүктелген жарияланымы.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
kk_KZ: Сайттың жуықтағы ең көп жүктелген пікірлері.

en: Your spam settings - the email may be in your spam folder
kk_KZ: Спам баптаулары: э-пошта поштаңыздың спамында болуы мүмкін.

en: Your subscription has been cancelled.
kk_KZ: Жазылуыңыз аяқталды.

en: Your subscriptions
kk_KZ: Жазылымдарыңыз

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
kk_KZ[0]: Ваша тема может показывать меню в %s месте.
kk_KZ[1]: Ваша тема может показывать меню в %s местах.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
kk_KZ[0]: Ваша тема поддерживает отображение меню в %s области. Выберите какое меню вы хотите использовать.
kk_KZ[1]: Ваша тема поддерживает отображение меню в %s областях. Выберите какое меню вы хотите использовать.

en: Your theme can display menus in one location.
kk_KZ: Ваша тема может показывать меню в одном месте.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
kk_KZ: Ваша тема может отображать меню в одной области. Выберите меню, которое вы хотите использовать.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
kk_KZ: Ваша тема не поддерживает произвольные меню, однако вы можете использовать их в боковых колонках, добавив туда виджет &#8220;Меню навигации&#8221; на странице управлния <a href="%s">виджетами</a>.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
kk_KZ: Тақырыбыңыз шарлау мәзірлерін не уиджеттерді қолдамайды.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
kk_KZ[0]: Ваша тема имеет %s другую область для виджетов, но эта страница не показывает ее.
kk_KZ[1]: Ваша тема имеет %s других области для виджетов, но эта страница не показывает их.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
kk_KZ[0]: Ваша тема имеет %s область для виджетов, но эта страница не показывает ее.
kk_KZ[1]: Ваша тема имеет %s области для виджетов, но эта страница не показывает их.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
kk_KZ: Ваша тема имеет одну другую область для виджетов, но эта страница не показывает ее.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
kk_KZ: Ваша тема имеет одну область для виджетов, но эта страница не показывает ее.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
kk_KZ[0]: Темаңыз %s мәзірді қолдайды. Әр аумақта шығу тиіс мәзірді сайлаңыз.
kk_KZ[1]: Темаңыз %s мәзірді қолдайды. Әр аумақта шығу тиіс мәзірді сайлаңыз.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
kk_KZ: Темаңыз бір мәзірді қолдайды. Қалаған мәзіріңізді сайлаңыз.

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
kk_KZ: Часовой пояс сайта установлен на %1$s (%2$s), текущее %3$s (UTC %4$s).

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
kk_KZ: Часовой пояс сайта установлен на %1$s (UTC %2$s).

en: Your translations are all up to date.
kk_KZ: Ваши переводы не требуют обновления.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
kk_KZ: Кіру атыңызды өзгерту мүмкін емес, бірақ басқа өрістерді пайдаланып шын атыңызды не бүркеншік атыңызды енгізуіңіз, және атыңыздың қайсысы жазбаларда бейнеленетінін өзгертуіңіз мүмкін.

en: Your video play statistics
kk_KZ: Видеоңызды көргендер саны

en: Your visitors clicked these links on your site.
kk_KZ: Оқырмандарыңыз сайтыңыздағы мына сілтемелерді тексерген.

en: Zagreb
kk_KZ: Загреб

en: Zaporozhye
kk_KZ: Запорожье

en: Zulu
kk_KZ: Зулу

en: Zurich
kk_KZ: Цюрих

en: [%1$s] %2$s liked your post %3$s
kk_KZ: [%1$s] %2$s жазбаңызды ұнатты (%3$s)

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
kk_KZ: [%1$s] Действие подтверждено: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
kk_KZ: [%1$s] Пікір: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
kk_KZ: [%1$s] Подтвердите действие: %2$s

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
kk_KZ: [%1$s] Құлақтандыру: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
kk_KZ: [%1$s] Тексеріңіз: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
kk_KZ: [%1$s] кері сілтеме: "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
kk_KZ: [%s] Email адрес администратора изменен

en: [%s] Email Change Request
kk_KZ: [%s] Запрос на изменение адреса Email

en: [%s] Email Changed
kk_KZ: [%s] Адрес Email изменен

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
kk_KZ: [%s] Запрос на удаление данных выполнен

en: [%s] Joining Confirmation
kk_KZ: [%s] Қосылғанын растау

en: [%s] Login Details
kk_KZ: [%s] Данные для входа на сайт

en: [%s] Network Admin Email Change Request
kk_KZ: [%s] Запрос на смену Email адреса администратора сети

en: [%s] Network Admin Email Changed
kk_KZ: [%s] Email адрес администратора сети изменен

en: [%s] New Admin Email Address
kk_KZ: [%s] Жаңа админ э-поштасы

en: [%s] New Email Address
kk_KZ: [%s] Жаңа э-пошта

en: [%s] New Site Created
kk_KZ: [%s] Жаңа сайт құрылды

en: [%s] New User Registration
kk_KZ: [%s] Жаңа қолданушыны тіркеу

en: [%s] Password Changed
kk_KZ: [%s] Құпия сөз өзгертілді..

en: [%s] Password Reset
kk_KZ: [%s] Жаңа кілтсөз

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
kk_KZ: [%s] На сайте возникли технические проблемы

en: [%s] Your username and password
kk_KZ: [%s] Қолданушы атыңыз бен кілтсөзіңіз

en: [None]
kk_KZ: [Ешқайсы]

en: [Pending]
kk_KZ: [Қарастырылуда]

en: [Subscribe] Error Subscribing
kk_KZ: [Жазылу] Жазылуда қате шықты

en: [Subscribe] Error Unsubscribing
kk_KZ: [Жазылу] Жазылудан бас тартуда қате бар

en: [Subscribe] Help
kk_KZ: [Жазылу] анықтама

en: [Subscribe] Your Subscription Details
kk_KZ: [Жазулы] Мәліметтеріңіз

en: [Subscribe] Your Subscriptions
kk_KZ: [Жазылу] Жазылғандарыңыз

en: [Untitled Post]
kk_KZ: [Тақырыпсыз жазба]

en: [WordPress.com] Import failed
kk_KZ: [WordPress.com] импортталмады

en: [WordPress.com] Import successful
kk_KZ: [WordPress.com] Импорттау сәтті аяқталды

en: [deleted]
kk_KZ: [удалено]

en: acquaintance
kk_KZ: таныс

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
kk_KZ: Сілтеме

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
kk_KZ: Медиа

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
kk_KZ: Бет

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
kk_KZ: Жазба

[ctx: add new from admin bar]
en: User
kk_KZ: Қолданушы

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
kk_KZ: Жаңа

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
kk_KZ: Көгілдір

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
kk_KZ: Кофе

[ctx: admin color scheme]
en: Default
kk_KZ: Озіндік нұсқа.

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
kk_KZ: Жұлдызды

[ctx: admin color scheme]
en: Light
kk_KZ: Жарық

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
kk_KZ: Түнгі

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
kk_KZ: Заманауи

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
kk_KZ: Мұхит

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
kk_KZ: Арай

[ctx: admin menu]
en: All Links
kk_KZ: Все ссылки

en: am
kk_KZ: тд

en: another web address of mine
kk_KZ: басқа веб-мекенжайым

[ctx: attachment filter]
en: Trash
kk_KZ: Себет

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
kk_KZ: Автор:

[ctx: auto preload]
en: Auto
kk_KZ: Авто

[ctx: block style]
en: Default
kk_KZ: По умолчанию

[ctx: block title]
en: Embed
kk_KZ: Вставка

[ctx: blocks]
en: Most used
kk_KZ: Часто используемые

en: blog
kk_KZ: блог

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
kk_KZ[0]: Добавить сайт

[ctx: button label]
en: Convert to link
kk_KZ: Конвертировать в ссылку

[ctx: button label]
en: Embed
kk_KZ: Вставить

[ctx: button label]
en: Try again
kk_KZ: Попробовать снова

en: by
kk_KZ: жіберуші

en: by
kk_KZ: Авторы:

en: by %s
kk_KZ: авторы %s

[ctx: calendar caption]
en: %1$s %2$s
kk_KZ: %1$s (%2$s)

[ctx: categories]
en: Most Used
kk_KZ: Часто используемые

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
kk_KZ: Санат:

en: child
kk_KZ: еншілес

en: close tags
kk_KZ: тегтерді жабу

[ctx: closing curly double quote]
en: &#8221;
kk_KZ: &#187;

en: co-resident
kk_KZ: қосарлас

en: co-worker
kk_KZ: қызметкер

en: colleague
kk_KZ: қызметтес

[ctx: color]
en: Default: %s
kk_KZ: По умолчанию: %s

[ctx: column name]
en: Comment
kk_KZ: Пікір

[ctx: column name]
en: Date
kk_KZ: Күні

[ctx: column name]
en: File
kk_KZ: Файл

[ctx: column name]
en: In Response To
kk_KZ: Қайсыған жауап берілгені

[ctx: column name]
en: Submitted on
kk_KZ: Отправлено

[ctx: column name]
en: Title
kk_KZ: Аталымы

[ctx: column name]
en: Uploaded to
kk_KZ: Загружен для

[ctx: comment]
en: Mark as spam
kk_KZ: Қалаусыз белгісі

[ctx: comment]
en: Not Spam
kk_KZ: Қалаусыз емес

[ctx: comment]
en: Not spam
kk_KZ: Қалаусыз емес

[ctx: comment]
en: Permalink:
kk_KZ: Постоянная ссылка:

[ctx: comment status]
en: Approved
kk_KZ: Қабылданған

[ctx: comment status]
en: Open
kk_KZ: Ашық

[ctx: comment status]
en: Pending
kk_KZ: Тексеру күтуде

[ctx: comment status]
en: Spam
kk_KZ: Спам

[ctx: comment status]
en: Trash
kk_KZ: Қоқыс

en: comments
kk_KZ: пікірлер

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Все <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Все <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Одобренные <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Одобренные <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Менікі <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Менікі <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Ожидающие <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Ожидающие <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam
kk_KZ: Спам

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Спам <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Корзина <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Корзина <span class="count">(%s)</span>

en: contact
kk_KZ: іс байланыс

en: copied!
kk_KZ: Скопировано!

en: copy to clipboard
kk_KZ: буферге көшіру

en: crop ratio height
kk_KZ: высота для обрезания

en: crop ratio width
kk_KZ: ширина для обрезания

en: crush
kk_KZ: құмарлық

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
kk_KZ: Бұрын қондырылған

[ctx: custom headers]
en: Suggested
kk_KZ: Ұсынылған

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
kk_KZ: Запланировать

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
kk_KZ: Запланировано

[ctx: dashboard]
en: %1$s %2$s
kk_KZ: %2$s үшін %1$s

en: date
kk_KZ: жолығысу

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
kk_KZ: Күн:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
kk_KZ: Ай:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
kk_KZ: Жыл:

en: day | days
kk_KZ[0]: күн

en: days
kk_KZ: күндер

[ctx: default GMT offset or timezone string]
en: 0
kk_KZ: 6

en: development
kk_KZ: Дамытулар

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
kk_KZ: Добавить %s

en: domain
kk_KZ: домен

en: download
kk_KZ: қондыр

en: eCommerce
kk_KZ: Электронды коммерция

[ctx: editor button]
en: Left to right
kk_KZ: Солдан оңға

[ctx: editor button]
en: Right to left
kk_KZ: Оңнан солға

[ctx: editor button]
en: Show blocks
kk_KZ: Блоктарды көрсету

en: education
kk_KZ: Білім беру

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
kk_KZ: Сайт әкімшісі

en: enter a custom date format in the following field
kk_KZ: введите в следующее поле произвольный формат даты

en: enter a custom time format in the following field
kk_KZ: введите в следующее поле произвольный формат времени

en: family
kk_KZ: отбасылық

[ctx: file type group]
en: Archives
kk_KZ: Мұрағаттар

[ctx: find/replace]
en: Find
kk_KZ: Табу

[ctx: find/replace]
en: Next
kk_KZ: Келесі

[ctx: find/replace]
en: Prev
kk_KZ: Артқа

[ctx: find/replace]
en: Replace
kk_KZ: Алмастыру

[ctx: find/replace]
en: Replace all
kk_KZ: Барлығын алмастыру

[ctx: find/replace]
en: Replace with
kk_KZ: арқылы алмастыру

[ctx: find/replace]
en: Whole words
kk_KZ: Тұтас сөздер

en: first
kk_KZ: алғашқы

en: folder
kk_KZ: папка

[ctx: font size name]
en: Huge
kk_KZ: Огромный

[ctx: font size name]
en: Large
kk_KZ: Большой

[ctx: font size name]
en: Medium
kk_KZ: Средний

[ctx: font size name]
en: Normal
kk_KZ: Обычный

[ctx: font size name]
en: Small
kk_KZ: Маленький

en: friend
kk_KZ: дос

en: friendship
kk_KZ: достық

en: g:i a
kk_KZ: ag:i

en: g:i:s a
kk_KZ: G:i:s T

[ctx: genitive]
en: April
kk_KZ: Сәуір

[ctx: genitive]
en: August
kk_KZ: Тамыз

[ctx: genitive]
en: December
kk_KZ: Желтоқсан

[ctx: genitive]
en: February
kk_KZ: Ақпан

[ctx: genitive]
en: January
kk_KZ: Қаңтар

[ctx: genitive]
en: July
kk_KZ: Шілде

[ctx: genitive]
en: June
kk_KZ: Маусым

[ctx: genitive]
en: March
kk_KZ: Наурыз

[ctx: genitive]
en: May
kk_KZ: Мамыр

[ctx: genitive]
en: November
kk_KZ: Қараша

[ctx: genitive]
en: October
kk_KZ: Қазан

[ctx: genitive]
en: September
kk_KZ: Қыркүйек

en: geographical
kk_KZ: географиялық

en: hide
kk_KZ: жасыру

en: home
kk_KZ: негізгі бет

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
kk_KZ: Көлденеңнен түзеу

en: hour
kk_KZ: сағат

en: hours
kk_KZ: сағат

en: html_lang_attribute
kk_KZ: kk

en: https://en.gravatar.com/
kk_KZ: https://ru.gravatar.com/

en: https://wordpress.org/news/
kk_KZ: http://wordpress.org/news/

en: https://wordpress.org/support/article/resetting-your-password/
kk_KZ: https://ru.wordpress.org/support/article/resetting-your-password/

en: https://wordpress.org/support/forums/
kk_KZ: https://ru.wordpress.org/support/forums/

en: identity
kk_KZ: растау

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
kk_KZ: Исправить

en: in
kk_KZ: |

en: items
kk_KZ: элемент

en: kin
kk_KZ: туыстас

en: l, F jS, Y
kk_KZ: l, Y ж. j F

[ctx: label]
en: Search for:
kk_KZ: Іздеу:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
kk_KZ: Аудио қосу

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
kk_KZ: Редактировать

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
kk_KZ: Заменить

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
kk_KZ: Добавить

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
kk_KZ: Редактировать

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
kk_KZ: Сурет қосу

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
kk_KZ: Редактировать

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
kk_KZ: Заменить

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
kk_KZ: Медиа қосу

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
kk_KZ: Медианы өңдеу

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
kk_KZ: Заменить

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
kk_KZ: Видео қосу

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
kk_KZ: Редактировать

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
kk_KZ: Заменить

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
kk_KZ: Еркін...

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
kk_KZ: Бақылау жасыр

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
kk_KZ: Бақылау көрсет

en: last
kk_KZ: соңғы

[ctx: link]
en: Add New
kk_KZ: Жаңасын қосу

[ctx: link name]
en: Name
kk_KZ: Название

en: links
kk_KZ: сілтемелер

[ctx: links widget]
en: All Links
kk_KZ: Барлық сілтеме

[ctx: list style]
en: Circle
kk_KZ: Кружок

[ctx: list style]
en: Default
kk_KZ: Әдепкі

[ctx: list style]
en: Disc
kk_KZ: Точка

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
kk_KZ: Строчные латинские буквы

[ctx: list style]
en: Lower Greek
kk_KZ: Строчные греческие буквы

[ctx: list style]
en: Lower Roman
kk_KZ: Строчные римские буквы

[ctx: list style]
en: Square
kk_KZ: Квадрат

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
kk_KZ: Заглавные латинские буквы

[ctx: list style]
en: Upper Roman
kk_KZ: Заглавные римские буквы

en: login
kk_KZ: кіріңіз

en: media
kk_KZ: медиафайл

[ctx: media]
en: Remove video track
kk_KZ: Видео жолағын жою

[ctx: media item]
en: Edit
kk_KZ: Изменить

[ctx: media items]
en: Mine
kk_KZ: Моё

[ctx: media modal menu]
en: Menu
kk_KZ: мәзір

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
kk_KZ: Әсерлер

[ctx: menu]
en: Edit
kk_KZ: Изменить

[ctx: menu]
en: Use new menu
kk_KZ: Использовать новое меню

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
kk_KZ: (Сейчас отображает меню «%s»)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
kk_KZ: (Если вы планируете использовать <a href="%1$s" %2$s>виджет меню%3$s</a>, пропустите этот шаг.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
kk_KZ: Меню будет размещено в этом месте. Если вы хотите изменить это, выберите другое место.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
kk_KZ: Посмотреть все места

[ctx: menu locations]
en: View Location
kk_KZ: Посмотреть место

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
kk_KZ: Где вы хотите разместить это меню?

en: met
kk_KZ: кездескен

[ctx: meta name]
en: Name
kk_KZ: Имя

[ctx: min_price]
en: From:
kk_KZ: min_price бастап

en: minute | minutes
kk_KZ[0]: минут

en: minutes
kk_KZ: минут

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
kk_KZ: (без текста)

en: month
kk_KZ: ай

en: moved to the Trash.
kk_KZ: Себетке жылжытылды.

en: muse
kk_KZ: шабыт

en: music
kk_KZ: музыка

[ctx: name]
en: Unknown
kk_KZ: Белгісіз

[ctx: nav menu home label]
en: Home
kk_KZ: Басты бет

en: neighbor
kk_KZ: көрші

en: newer
kk_KZ: жаңалау

[ctx: next set of posts]
en: Next
kk_KZ: Келесі

en: no title
kk_KZ: без заголовка

[ctx: no user roles]
en: None
kk_KZ: Нет

en: none
kk_KZ: Бос

[ctx: noun]
en: Comment
kk_KZ: Пікір

[ctx: noun]
en: Trash
kk_KZ: Себет

en: number_format_decimal_point
kk_KZ: .

en: of
kk_KZ: мынадан

en: older
kk_KZ: ескілеу

[ctx: opening curly double quote]
en: &#8220;
kk_KZ: &#171;

en: or
kk_KZ: немесе

en: page | pages
kk_KZ[0]: парақ

[ctx: page]
en: Add New
kk_KZ: Жаңа бет қосу

[ctx: page]
en: Featured image
kk_KZ: Изображение страницы

[ctx: page]
en: Remove featured image
kk_KZ: Удалить изображение страницы

[ctx: page]
en: Set featured image
kk_KZ: Установить изображение страницы

[ctx: page]
en: Use as featured image
kk_KZ: Использовать как изображение страницы

en: pages
kk_KZ: Беттер

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
kk_KZ: %1$s (%2$s ішінен)

en: parent
kk_KZ: тектік

en: password
kk_KZ: Кілт сөз

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
kk_KZ: Сәйкес емес

[ctx: password strength]
en: Medium
kk_KZ: Орташа

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
kk_KZ: Кілтсөз бекемдігі беймәлім

[ctx: password strength]
en: Strong
kk_KZ: Әлді

[ctx: password strength]
en: Very weak
kk_KZ: Өте осал

[ctx: password strength]
en: Weak
kk_KZ: Осал

en: pattern
kk_KZ: Формасы

en: per day
kk_KZ: тәулігіне

en: per year
kk_KZ: жылына

en: photo
kk_KZ: фотография

en: physical
kk_KZ: табиғи

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
kk_KZ: Іздеу &hellip;

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
kk_KZ: %s сәтті жойылды.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
kk_KZ: %s активлену

[ctx: plugin]
en: Active
kk_KZ: Белсенді

[ctx: plugin]
en: Install %s now
kk_KZ: %s қазір орнату

[ctx: plugin]
en: Install Now
kk_KZ: Қондыр

[ctx: plugin]
en: Update %s now
kk_KZ: %s қазір жаңарту

en: pm
kk_KZ: тк

en: politician
kk_KZ: Саясаткер

en: post | posts
kk_KZ[0]: жазба

[ctx: post]
en: Add New
kk_KZ: Жаңаны үстеу

[ctx: post]
en: Featured image
kk_KZ: Изображение записи

[ctx: post]
en: Remove featured image
kk_KZ: Удалить изображение записи

[ctx: post]
en: Set featured image
kk_KZ: Установить изображение записи

[ctx: post]
en: Use as featured image
kk_KZ: Использовать как изображение записи

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
kk_KZ: Запланировать

[ctx: post format]
en: Format
kk_KZ: Пішімі

[ctx: post format]
en: Formats
kk_KZ: Форматы

[ctx: post format archive title]
en: Asides
kk_KZ: Естелік

[ctx: post format archive title]
en: Audio
kk_KZ: Аудио

[ctx: post format archive title]
en: Chats
kk_KZ: Чаттар

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
kk_KZ: Галерейлер

[ctx: post format archive title]
en: Images
kk_KZ: Суреттер

[ctx: post format archive title]
en: Links
kk_KZ: Сілтемелер

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
kk_KZ: Дәйексөздер

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
kk_KZ: Статустар

[ctx: post format archive title]
en: Videos
kk_KZ: Видеолар

[ctx: post state]
en: Pending
kk_KZ: Қаңтарылған

[ctx: post status]
en: Pending
kk_KZ: Тексерілуде

[ctx: post status]
en: Private
kk_KZ: Жеке

[ctx: post status]
en: Published
kk_KZ: Жарияланған

[ctx: post status]
en: Scheduled
kk_KZ: Жоспарланған

[ctx: post status]
en: Trash
kk_KZ: Қоқыс

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
kk_KZ: Мұрағаттар:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
kk_KZ: Өзгерімдер

[ctx: post type general name]
en: Media
kk_KZ: Медиа-файл

[ctx: post type general name]
en: Pages
kk_KZ: Беттер

[ctx: post type general name]
en: Posts
kk_KZ: Жазбалар

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
kk_KZ: Өзгерім

[ctx: post type singular name]
en: Page
kk_KZ: Бет

[ctx: post type singular name]
en: Post
kk_KZ: Жазба

en: posted to WP.com:
kk_KZ: WP.com-да жарияланған:

en: posts
kk_KZ: жазбалар

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Бәрі <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Бәрі <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Менің <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Менің <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Жапсырма <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Жапсырма <span class="count">(%s)</span>

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
kk_KZ: Алдынғы

en: professional
kk_KZ: кәсіби

en: record
kk_KZ: Мәліметтер

en: registration
kk_KZ: Тіркелу

en: rel:
kk_KZ: "rel:" төлсипаты:

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
kk_KZ: Өшіру

en: reply
kk_KZ: жауап

[ctx: request status]
en: Completed
kk_KZ: Выполнен

[ctx: request status]
en: Confirmed
kk_KZ: Подтвержден

[ctx: request status]
en: Failed
kk_KZ: Неудачно

[ctx: request status]
en: Pending
kk_KZ: В ожидании

[ctx: revision date short format]
en: j M @ H:i
kk_KZ: j M в H:i

[ctx: revisions]
en: Browse
kk_KZ: Қарап шығу

en: romantic
kk_KZ: құштарлық

en: sample-page
kk_KZ: uelgilik-bet

en: scale height
kk_KZ: высота для масштабирования

en: search
kk_KZ: Іздеу

en: second
kk_KZ: секунд

en: seconds
kk_KZ: секунд

en: selection height
kk_KZ: высота выделения

en: selection width
kk_KZ: ширина выделения

en: sent daily
kk_KZ: күнде жіберілген

en: sent immediately
kk_KZ: дереу жіберілген

en: sent weekly
kk_KZ: апта сайын жіберілген

[ctx: settings screen]
en: General
kk_KZ: Жалпы

[ctx: share to]
en: Email
kk_KZ: Жіберу

[ctx: share to]
en: Press This
kk_KZ: Жұртқа хабарлау

[ctx: share to]
en: Print
kk_KZ: Басып шығару

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
kk_KZ: Бақылауды Жасыру

en: show
kk_KZ: көрсету

en: show you what subscriptions you currently have
kk_KZ: қазіргі жазылымымдарды көрсет

en: sibling
kk_KZ: қандас

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
kk_KZ: &larr; Перейти к %s

[ctx: site]
en: Mark as spam
kk_KZ: Спам болып белгіленді

[ctx: site]
en: Not Spam
kk_KZ: Спам емес

[ctx: site]
en: Not spam
kk_KZ: Спам емес

[ctx: site]
en: Registered
kk_KZ: Тіркелген

[ctx: site]
en: Spam
kk_KZ: Спам

[ctx: site editor menu item]
en: Editor
kk_KZ: Өңдегіш

en: social
kk_KZ: әлеуметтік желі

[ctx: spellcheck]
en: Finish
kk_KZ: Аяқтау

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
kk_KZ: Өткізіп жіберу

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
kk_KZ: Барлығын өткізіп жіберу

en: spouse
kk_KZ: жұбайлық

en: styles
kk_KZ: Стили

en: sub item
kk_KZ: дочерний элемент

[ctx: submit button]
en: Search
kk_KZ: Іздеу

en: subscribe to a site, where [URL] is the URL of the WordPress.com site (e.g. en.blog.wordpress.com)
kk_KZ: URL адресі WordPress.com сайтына қатысты болатын сайтқа жазылыңыз (мыс.:. en.blog.wordpress.сom)

en: sweetheart
kk_KZ: сүйікті

[ctx: table body]
en: Body
kk_KZ: Основная часть

[ctx: table cell]
en: Cell
kk_KZ: Ячейка

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
kk_KZ: Жоқ

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
kk_KZ: Scope атрибуты

[ctx: table footer]
en: Footer
kk_KZ: Нижняя часть

[ctx: table header]
en: Header
kk_KZ: Заголовок

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
kk_KZ: Ілмек:

[ctx: tags]
en: Most Used
kk_KZ: Часто используемые

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
kk_KZ: Санаттар

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
kk_KZ: Ілмектер

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
kk_KZ: Санат

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
kk_KZ: Тег

[ctx: term name]
en: Name
kk_KZ: Название

en: text direction
kk_KZ: мәтін бағдары

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
kk_KZ: %s сәтті жойылды

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
kk_KZ: <strong>Ошибка:</strong> Текущая версия PHP не соответствует минимальным требованиям для %s.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
kk_KZ: <strong>Ошибка:</strong> Ваши версии WordPress и PHP не соответствуют минимальным требованиям для %s.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
kk_KZ: <strong>Ошибка:</strong> Ваша версия WordPress не соответствует минимальным требованиям для %s.

[ctx: theme]
en: Activate %s
kk_KZ: %s активлену

[ctx: theme]
en: Active:
kk_KZ: Белсенді:

[ctx: theme]
en: Change
kk_KZ: Өзгерту

[ctx: theme]
en: Delete %s
kk_KZ: Жойылды %s

[ctx: theme]
en: Installed
kk_KZ: Установлена

[ctx: theme]
en: Previewing:
kk_KZ: Предварительный просмотр:

[ctx: theme author]
en: By %s
kk_KZ:  %s пайыз

[ctx: theme name]
en: Name
kk_KZ: Название

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Қосылмаған <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Қосылмағандар <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Қосылған <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Қосылғандар <span class="count">(%s)</span>

[ctx: timezone date format]
en: Y-m-d H:i:s
kk_KZ: d.m.Y H:i:s

en: uncategorized
kk_KZ: Санатталмаған

[ctx: unit symbol]
en: B
kk_KZ: Б

[ctx: unit symbol]
en: GB
kk_KZ: ГБ

[ctx: unit symbol]
en: KB
kk_KZ: КБ

[ctx: unit symbol]
en: MB
kk_KZ: МБ

[ctx: unit symbol]
en: TB
kk_KZ: ТБ

en: unknown
kk_KZ: Белгісіз

en: untitled
kk_KZ: атаусыз

[ctx: user]
en: Add New User
kk_KZ: Жаңа қолданушыны қосу

[ctx: user]
en: Mark as spam
kk_KZ: Спам ретінде белгіленді

[ctx: user]
en: Not spam
kk_KZ: Спам емес

[ctx: user]
en: Registered
kk_KZ: Тіркелді

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[0]: Бәрі <span class="count">(%s)</span>
kk_KZ[1]: Бәрі <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Clear
kk_KZ: Тазалау!

[ctx: verb]
en: Group
kk_KZ: Группировать

[ctx: verb]
en: Spam
kk_KZ: Бұл қалаусыз!

[ctx: verb]
en: Trash
kk_KZ: Себет

[ctx: verb; site]
en: Archive
kk_KZ: Мұрағат

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
kk_KZ: Тігінен түзеу

en: video
kk_KZ: видео

[ctx: video or audio]
en: Length
kk_KZ: Ұзындық

en: week
kk_KZ: апта

[ctx: widget]
en: Add
kk_KZ: Добавить

[ctx: widget]
en: Edit
kk_KZ: Изменить

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
kk_KZ: %2$s туралы %1$s

en: year
kk_KZ: жыл

en: years
kk_KZ: жылдар
