WordPress.com - en to km_KH translation catalogue (6016 entries)

en:  and
km_KH: និង

en: "%1$s" by %2$s.
km_KH: "%1$s" ដោយ %2$s។

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
km_KH: "%1$s" ពី %2$s ដោយ %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
km_KH: "%1$s" មកពី %2$s។

en: "%s".
km_KH: "%s"។

en: "admin" is not a valid username on WordPress.com. Please use the username you signed up with.
km_KH: "admin" មិនជា ឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់ មានសុពលភាព លើប្រព័ន្ធប្លក WordPress.com។ សូមប្រើប្រាស់ ឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់ ដែលអ្នកបានចុះឈ្មោះ ជាមួយ។

en: #%d (no title)
km_KH: #%d (គ្មាន​ចំណង​ជើង)

en: #%d (untitled)
km_KH: #%d (គ្មានចំណងជើង)

en: % Comments
km_KH: % មតិ

en: % Responses
km_KH: % ចំលើយ

en: % comments
km_KH: មតិ %

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
km_KH: %1$s %2$s Feed ចំណាត់​ក្រុម %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
km_KH: %1$s %2$s Feed មតិ %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Feed
km_KH: %1$s %2$s Feed របស់ %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
km_KH: %1$s %2$s Feed ស្លាក %3$s

en: %1$s %2$s Comments Feed
km_KH: បំរែបំរួលពត៌មាន នៃវិចារ %1$s %2$s

en: %1$s %2$s Feed
km_KH: បំរែបំរួលពត៌មាន %1$s %2$s

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
km_KH: %1$s %2$s ប្រកាស ដោយ បំរែបំរួល %3$s

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
km_KH: %1$s %2$s លទ្ធផល​ស្វែង​រក​សម្រាប់ &#8220;%3$s&#8221; Feed

en: %1$s &#8211; %2$s
km_KH: %1$s – %2$s

en: %1$s (#%2$s)
km_KH: %1$s (%2$s)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
km_KH: %1$s (តាំងពី %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
km_KH: %1$s (តាំងពី %2$s; គ្មាន​ការ​ជំនួស​ផ្សេង​ទេ)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
km_KH: %1$s (ចាប់តាំងពី %2$s; ប្រើ %3$s ជំនួស)

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
km_KH[0]: មតិ​ចំនួន %1$s<span class="screen-reader-text"> លើ %2$s</span>

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
km_KH: បាន​ប្រើ​អស់​ចំណុះ %1$s MB (%2$s%%)

en: %1$s at %2$s
km_KH: %1$s ម៉ោង %2$s

en: %1$s by %2$s pixels
km_KH: %1$s គុណនឹង %2$s ភិកស៊ែល

en: %1$s by %2$s.
km_KH: %1$s ដោយ %2$s

en: %1$s could not be created: %2$s
km_KH: %1$s មិនអាចបង្កើតជា: %2$s

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
km_KH: %1$s លែងត្រូវបានប្រើ។ ការហៅត្រលប់ពី %2$s ត្រូវបានប្រើជំនួសវិញ។

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
km_KH: %1$s គឺ​លែង​ប្រើ​ហើយ ប្រើ %2$s វិញ។

en: %1$s is not of type %2$s.
km_KH: %1$s មិនមែនជាប្រភេទនៃ%2$s។

en: %1$s is not one of %2$s.
km_KH: %1$s​ មិនមែនមួយនៅក្នុង %2$s ទេ។

en: %1$s is proudly powered by %2$s
km_KH: %1$s ត្រូវ​បាន​ឧបត្ថម្ភ​ដោយ %2$s

en: %1$s is yours!
km_KH: %1$s គឺជា​របស់​អ្នក!

en: %1$s is yours! Start customizing it now.
km_KH: %1$s ជាកម្មសិទ្ធិរបស់អ្នកហើយ! សូមចាប់ផ្តើមកែច្នៃវាតាមចិត្តអ្នកឥលូវនេះទៅ។

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
km_KH: %1$s ត្រូវតែនៅចន្លោះ %2$d (ទាំងស្រុង) ហើយ %3$d (បញ្ចូលគ្នា)

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
km_KH: %1$s ត្រូវតែនៅចន្លោះ %2$d (មិនយក) និង %3$d (យក)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
km_KH: %1$s ត្រូវតែនៅចន្លោះ %2$d (បញ្ចូលគ្នា) ហើយ %3$d (ទាំងស្រុង)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
km_KH: %1$s ត្រូវតែនៅចន្លោះ %2$d (បញ្ចូលគ្នា) ហើយ %3$d (បញ្ចូលគ្នា)

en: %1$s must be greater than %2$d
km_KH: %1$s ត្រូវតែធំជាង %2$d

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
km_KH: %1$s ត្រូវតែធំជាងឬស្មើ %2$d

en: %1$s must be less than %2$d
km_KH: %1$s ត្រូវតែតិចជាង %2$d

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
km_KH: %1$s ត្រូវតែតិចជាងឬស្មើទៅនឹង %2$d

en: %1$s on %2$s
km_KH: %1$s %2$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
km_KH[0]: ការ​វាយ​តម្លៃ %1$s ផ្អែក​លើ​រង្វាយ​តម្លៃ %2$s

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
km_KH[0]: ការ​ឆ្លើយតប %1$s ទៅ​កាន់ %2$s

en: %1$s, and %2$s
km_KH: %1$s និង %2$s ។

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
km_KH: %1$s។ ធាតុ​ម៉ឺនុយ %2$d នៃ %3$d។

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
km_KH: %1$s។ ធាតុរងលេខ %2$d នៅក្រោម %3$s។

en: %1$s: %2$s
km_KH: %1$s៖ %2$s

en: %1$s: You are commenting using your %2$s account.
km_KH: %1$s: អ្នក​កំពុង​បញ្ចេញ​មតិ​ដោយ​ប្រើ​គណនី %2$s របស់​អ្នក​។

[ctx: %1$s: post title, %2$s: post author]
en: %1$s by %2$s
km_KH: %1$s ដោយ %2$s

[ctx: %1$s: who, %2$s: when]
en: %1$s said %2$s ago
km_KH: %1$s បាន​និយាយ​កាល​ពី %2$s មុន

en: %d Like | %d Likes
km_KH[0]: %d នាក់​ចូលចិត្ត

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
km_KH[0]: ការ​អាប់ដេត​កម្មវិធី​បន្ថែម %d

en: %d Star Rating
km_KH: វាយ​តម្លៃ​ផ្កាយ​ %d

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
km_KH[0]: ការ​អាប់ដេត​រូបរាង %d

en: %d WordPress Update
km_KH: អាប់ឌេត Wordpress %d

en: %d block | %d blocks
km_KH[0]: ប្លុក %d

en: %d day | %d days
km_KH[0]: %d ថ្ងៃ

en: %d hour
km_KH: %d ម៉ោង

en: %d hours
km_KH: %d ម៉ោង

en: %d images found
km_KH: រក​ឃើញ​រូបភាពចំនួន %d

en: %d month
km_KH: %d ខែ

en: %d pixels
km_KH: %d ភីកសែល

en: %d post | %d posts
km_KH[0]: %d អត្ថបទ​

en: %d post published | %d posts published
km_KH[0]: បានផ្សព្វផ្សាយអត្ថបទ​ %d

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
km_KH[0]: រកឃើញលទ្ធផលចំនួន %d។ សូមប្រើព្រួញ up និង down ដើម្បីរុករក។

en: %d result found. | %d results found.
km_KH[0]: រកឃើញលទ្ធផលចំនួន %d។

en: %d selected
km_KH: បាន​រើស %d

en: %d star
km_KH: ផ្កាយ %d

en: %d stars
km_KH: %d ផ្កាយ

en: %d themes found
km_KH: រកឃើញរូបរាងវេបសាយចំនួន %d

en: %d week
km_KH: %d សប្តាហ៍

en: %d word {{Time/}} | %d words {{Time/}}
km_KH[0]: %d ពាក្យ {{Time/}}

en: %s %s views
km_KH: %s %s ចំណូលមើល

en: %s (Draft)
km_KH: %s (ពង្រាង)

en: %s (Invalid)
km_KH: %s (មិន​ត្រឹម​ត្រូវ)

en: %s (Pending)
km_KH: %s (កំពុង​រង់ចាំ)

en: %s <span class="says">says:</span>
km_KH: %s <span class="says">ថា:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
km_KH[0]: %s <span class="screen-reader-text">មតិ</span>

en: %s Active Installations
km_KH: %s ការដំឡើងដែលកំពុងដំណើរការ

en: %s Comment | %s Comments
km_KH[0]: %s មតិ

en: %s MB Space Allowed
km_KH: អនុញ្ញាត​ចំណុះ %s MB

en: %s Page | %s Pages
km_KH[0]: %s ទំព័រ

en: %s Poll Closed. | %s Polls Closed.
km_KH[0]: បិទ %s ការស្ទង់មតិ។

en: %s Poll Deleted. | %s Polls Deleted.
km_KH[0]: បានលុបចេញ %s ការស្ទង់មតិ។

en: %s Poll Opened. | %s Polls Opened.
km_KH[0]: បានបើក %s ការស្ទង់មតិ។

en: %s Post | %s Posts
km_KH[0]: %s ប្រកាស

en: %s Sites
km_KH: វេបសាយ %s

en: %s Style Deleted. | %s Custom Styles Deleted.
km_KH[0]: ស្ទីលចំនួន​ %s ត្រូវ​បាន​លុប​ចោល។

en: %s [Autosave]
km_KH: %s [រក្សា​ទុក​ដោយស្វ័យ​ប្រវត្តិ]

en: %s [Current Revision]
km_KH: %s [កំណែ​សម្រួល​បច្ចុប្បន្ន]

en: %s ago
km_KH: %s កន្លង

en: %s approved | %s approved
km_KH[0]: %s ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត

en: %s approved comment | %s approved comments
km_KH[0]: %s មតិយោបល់ដែលបានអនុម័តហើយ

en: %s column | %s columns
km_KH[0]: %s ជួរឈរ

en: %s comment | %s comments
km_KH[0]: %s មតិ

en: %s comment approved. | %s comments approved.
km_KH[0]: បាន​យល់​ព្រម​នឹង​មតិ​ចំនួន %s

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
km_KH[0]: បាន​កត់​ចំណាំ​មតិ​ចំនួន %s ថា​ជា​ស្ប៉ាម។

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
km_KH[0]: បាន​បោះ​ចោល​មតិ​ចំនួន %s ទៅ​ក្នុង​ធុង​សំរាម។

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
km_KH[0]: បាន​លុប​មតិ​ចំនួន %s ជា​អចិន្ត្រៃយ៍

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
km_KH[0]: បាន​យក​មតិ​ចំនួន %s ចេញ​ពី​ធុង​សំរាម

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
km_KH[0]: បាន​ដក​មតិ​ចំនួន %s ចេញ​ពី​ស្ប៉ាម

en: %s day | %s days
km_KH[0]: %s ថ្ងៃ

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
km_KH: %s លើស​ទំហំ​អាប់ឡូត​អតិបរមា​សម្រាប់​ឧបករណ៍​អាប់ឡូត​ឯកសារ​ច្រើន​រួម​គ្នា ពេល​ប្រើ​ក្នុង​កម្មវិធី​អ៊ីនធឺណិត​របស់​អ្នក។

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
km_KH: %s លើស​ទំហំ​អាប់ឡូត​អតិបរមា​របស់​វេបសាយ​នេះ។

en: %s failed to embed.
km_KH: មិន​អាច​បង្កប់ %s បាន។

en: %s from now
km_KH: %s ពី​ឥឡូវ

en: %s has been logged out.
km_KH: %s បានចាកចេញ។

en: %s has been updated.
km_KH: បាន​អាប់ដេត %s រួចរាល់។

en: %s has taken over and is currently customizing.
km_KH: %s ត្រូវបានគ្រប់គ្រង និងកំពុងតែកែសម្រួល។

en: %s hour | %s hours
km_KH[0]: %s ម៉ោង

en: %s is a protected WP option and may not be modified
km_KH: %s ជាជំរើស WP ត្រូវបានការពារ ហើយមិនអាចត្រូវបានផ្លាស់ប្តូរ

en: %s is already associated with a WordPress.com Enterprise site
km_KH: %s ភ្ជាប់ជាមួយវិបសាយ WordPress.com Enterprise រួចហើយ

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
km_KH: %s បាននឹងកំពុងកែប្រែ changeset នេះហើយ។ តើអ្នកចង់យកមកកែប្រែវិញដែរឬទេ?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
km_KH: %s បាននឹងកំពុងកែប្រែ changeset នេះហើយ។ សូមរង់ចាំទាល់តែគាត់បញ្ចាប់នូវការកែប្រែនេះជាមុនសិនដើម្បីអ្នកអាចធ្វើការកែប្បាន។ ការកែប្រែចុងក្រោយបំផុតរបស់អ្នកត្រូវបានរក្សាទុកជាស្វ័យប្រវត្តិហើយ។

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
km_KH: %s កំពុងតែកែសម្រួលវេបសាយនេះហើយ។ តើអ្នកចង់យកទៅគ្រប់គ្រងវិញទេ?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
km_KH: %s កំពុងតែកែសម្រួលវេបសាយនេះហើយ។ សូមរង់ចាំរហូតដល់ពួកគេបញ្ចប់ ចាំសាកល្បងកែសម្រួលវា។ ការកែសម្រួលចុងក្រោយបំផុតរបស់អ្នកបានរក្សាទុកហើយ។

en: %s is available
km_KH: %s អាច​យក​មក​ប្រើ​បាន​

en: %s is currently editing
km_KH: %s កំពុង​កែ​សម្រួល

en: %s is forbidden
km_KH: %s ត្រូវ​បាន​ហាម​ឃាត់

en: %s is not a valid IP address.
km_KH: %s គឺមិនមានអាស័យដ្ឋានIPត្រឹមត្រូវទេ។

en: %s is required
km_KH: ត្រូវការ %s

en: %s is required to strip image meta.
km_KH: ត្រូវការ %s ដើម្បី​លុប​ទិន្នន័យ​មេតា​របស់​រូបភាព។

en: %s is required.
km_KH: តំរូវអោយមាន %s ។

en: %s is yours!
km_KH: %s ជារបស់អ្នក

en: %s item | %s items
km_KH[0]: %s វត្ថុ

en: %s link deleted. | %s links deleted.
km_KH[0]: បាន​លុប​តំណ %s ។

en: %s media file attached. | %s media files attached.
km_KH[0]: បាន​ភ្ជាប់​ឯកសារ​មេឌា %s ។

en: %s media file detached. | %s media files detached.
km_KH[0]: បាន​ដក​ឯកសារ​មេឌា %s ចេញ។

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
km_KH[0]: បាន​យក​ឯកសារ​មេឌា %s ទៅ​ដាក់​ក្នុង​ធុង​សំរាម។

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
km_KH[0]: បាន​លុប​ឯកសារ​មេឌា %s ចោល​ជា​អចិន្ត្រៃយ៍។

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
km_KH[0]: បាន​យក​ឯកសារ​មេឌា %s ចេញ​ពី​ធុង​សំរាម។

en: %s min | %s mins
km_KH[0]: %s នាទី

en: %s minute | %s minutes
km_KH[0]: %s នាទី

en: %s month | %s months
km_KH[0]: %s ខែ

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
km_KH[0]: បាន​បោះ​ចោល %s ទំព័រ​ទៅ​ក្នុង​ធុង​សំរាម។

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
km_KH[0]: %s ទំព័រ គ្មានបានបន្ទាន់សម័យ, មានអ្នកណា កំពុងកែប្រែ វា។

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
km_KH[0]: បាន​លុប %s ទំព័រ​ចោល​ជា​អចិន្ត្រៃយ៍។

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
km_KH[0]: បាន​យក %s ទំព័រ​ចេញ​ពី​ធុង​សំរាម។

en: %s page updated. | %s pages updated.
km_KH[0]: បានបន្ទាន់សម័យ %s ទំព័រ។

en: %s pending comment | %s pending comments
km_KH[0]: %s មតិយោបល់ដែលរង់ចាំការអនុម័ត

en: %s plugin successfully updated.
km_KH: %s កម្មវិធីបន្ថែម ដែលបានតំលើងជោគជ័យ ។

en: %s plugins successfully updated.
km_KH: %s កម្មវិធីបន្ថែម ដែលបានតំលើងជោគជ័យ ។

en: %s post by this author | %s posts by this author
km_KH[0]: %s ប្រកាសដោយអ្នកនិពន្ធនេះ

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
km_KH[0]: បាន​បោះ​ចោល %s ប្រកាស​ទៅ​ក្នុង​ធុង​សំរាម។

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
km_KH[0]: %s ប្រកាស គ្មានត្រូវបានបន្ទាន់សម័យ, អ្នកណា កំពុងកែប្រែ វា។

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
km_KH[0]: បាន​លុប %s ប្រកាស​ចោល​ជា​អចិន្ត្រៃយ៍។

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
km_KH[0]: បាន​បោះ​ចោល %s ប្រកាស​ទៅ​ក្នុង​ធុង​សំរាម។

en: %s post updated. | %s posts updated.
km_KH[0]: បានបន្ទាន់សម័យ %s ប្រកាស

en: %s rating
km_KH: %s រង្វាយ​តម្លៃ

en: %s removed.
km_KH: បាន​លុប %s ចេញ។

en: %s second | %s seconds
km_KH[0]: %s វិនាទី

en: %s site | %s sites
km_KH[0]: %s វេបសាយ

en: %s theme successfully updated.
km_KH: %s រូបរាង ដែលបានតំលើងជោគជ័យ ។

en: %s themes
km_KH: %s រូបរាងវេបសាយ

en: %s themes successfully updated.
km_KH: %s រូបរាង ដែលបានតំលើងជោគជ័យ ។

en: %s total views
km_KH: ចំនួន​ចុច​មើល​សរុប %s

en: %s update failed.
km_KH: ការ​អាប់ដេត​ចំនួន %s មិនបាន​សម្រេច។

en: %s updated successfully.
km_KH: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព %s ដោយ​ជោគជ័យ។

en: %s updates failed.
km_KH: ការ​អាប់ដេត​ចំនួន %s មិន​បាន​សម្រេច។

en: %s user | %s users
km_KH[0]: %s អ្នក​ប្រើ

en: %s user deleted. | %s users deleted.
km_KH[0]: បាន​លុប​អ្នក​ប្រើ %s។

en: %s week | %s weeks
km_KH[0]: %s សប្ដាហ៍

en: %s year | %s years
km_KH[0]: %s ឆ្នាំ

en: %s: %l.
km_KH: %s៖ %l។

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
km_KH: &#8220;%s&#8221; (កែសម្រួល)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
km_KH: អាប់ឡូត &#8220;%s&#8221; មិន​បាន​សម្រេច។

en: &#8220;%s&#8221; is locked
km_KH: &#8220;%s&#8221; គឺត្រូវបានចាក់សោរ។

en: &#8592; Cancel audio playlist
km_KH: &#8592; បោះបង់​បញ្ជី​ចាក់​សំឡេង

en: &#8592; Cancel gallery
km_KH: &#8592; បោះ​បង់​វិចិត្រសាល

en: &#8592; Cancel video playlist
km_KH: &#8592; បោះបង់​បញ្ជី​ចាក់​វីដេអូ

en: &laquo; Back
km_KH: &laquo; ត្រលប់ក្រោយ

en: &laquo; Older Comments
km_KH: &laquo; មតិ​ចាស់​ជាង

en: &laquo; Older Entries
km_KH: &laquo; អត្ថបទ ចាស់ជាង

en: &laquo; Previous
km_KH: &laquo; មុន

en: &laquo; Previous Entries
km_KH: &laquo; អត្ថបទមុន

en: &laquo; Previous Page
km_KH: &laquo; ទំព័រមុន

en: &laquo; Return to Stats
km_KH: &laquo; ត្រលប់ទៅស្ថិតិ

en: &larr; Back to %s
km_KH: &larr; ត្រលប់ទៅ  %s

en: &larr; Back to previous step
km_KH: &larr; ត្រឡប់​ទៅ​ជំហាន​មុន

en: &larr; Previous
km_KH: &larr; មុន

en: &lt; Prev
km_KH: &lt; ក្រោយ

en: &mdash; No Change &mdash;
km_KH: &mdash; មិន​មាន​ការ​ប្ដូរ &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
km_KH: &mdash; គ្មាន​តួនាទី​សម្រាប់​វេបសាយ​នេះ &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
km_KH: &mdash; ជ្រើសយក &mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
km_KH: &ndash;ឬ&ndash;

en: (%s comment) | (%s comments)
km_KH[0]: (មតិ %s )

en: (%s ping) | (%s pings)
km_KH[0]: (%s ភីង)

en: (%s ratings)
km_KH: (%s រង្វាយតំលៃ)

en: (Edit)
km_KH: (កែប្រែ)

en: (Leave at 0 for no rating.)
km_KH: (ទុក​ឲ្យ​នៅ 0 ដើម្បី​បញ្ជាក់​ថា​គ្មាន​ការ​វាយតម្លៃ។)

en: (Private post)
km_KH: (ប្រកាសឯកជន)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
km_KH: (ការ​ចុះឈ្មោះ​ត្រូវ​បាន​បិទ។ មាន​តែ​សមាជិក​វេបសាយ​នេះ​ទេ ដែលល​អាច​បញ្ចេញ​មតិ។)

en: (Unattached)
km_KH: (មិន​បាន​ភ្ជាប់)

en: (Untitled)
km_KH: (គ្មាន​ចំណងជើង)

en: (at most 10)
km_KH: (យ៉ាងច្រើន 10)

en: (at most 15)
km_KH: (ច្រើនបំផុត គឺ ១៥)

en: (hidden)
km_KH: (បានបិទបាំង)

en: (more&hellip;)
km_KH: (ច្រើន​ទៀត&hellip;)

en: (no author)
km_KH: (គ្មានអ្នកនិពន្ធ)

en: (no parent)
km_KH: (គ្មាន​មេ)

en: (no title)
km_KH: (គ្មានចំណងជើង)

en: (opens in a new tab)
km_KH: (បើកនៅធែបថ្មី)

en: (required)
km_KH: (តំរូវ អោយដាក់)

en: * This category is also a tag. Converting it will add that tag to all posts that are currently in the category.
km_KH: * ចំណាត់ក្រុមនេះ ក៏ជា មួយប្លាក។ បំលែងវា នឹងបន្ថែមប្លាកនោះ ទៅគ្រប់ប្រកាស ដែលមានស្រាប់ ក្នុងចំណាត់ក្រុម។

en: * This category is also a tag. The converter has added that tag to all posts currently in the category. If you want to remove it, please confirm that all tags were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Categories</a> page.
km_KH: * ចំណាត់ក្រុមនេះ ក៏ជា មួយប្លាក។ ឧបករ បំលែងបានបន្ថែម ប្លាកនោះ ទៅគ្រប់ប្រកាសបច្ចុប្បន្ន ក្នុងចំណាត់ក្រុម។ បើអ្នកចង់ ដកចេញវា, សូមបញ្ជាក់ទទួលស្គាល់ថា បានបន្ថែមគ្រប់ប្លាក ដោយជោគជ័យ, ហើយលុបចេញ វា​ ពីទំព័រ <a href="%s">គ្រប់គ្រង ចំណាត់ក្រុម</a> ។

en: * This tag is also a category. The converter has added all posts from it to the category. If you want to remove it, please confirm that all posts were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Tags</a> page.
km_KH: * ប្លាកនេះ ក៏ជា មួយចំណាត់ក្រុម។ ឧបករបំលែង បានបន្ថែមគ្រប់ប្រកាស ពីវា ទៅចំណាត់ក្រុម។ បើអ្នកចង់ដកចេញ វា, សូមបញ្ជាក់ទទួលស្គាល់ គ្រប់ប្រកាសត្រូវបានបន្ថែមដោយជោគជ័យ, រួចលុបចេញ វា ពីទំព័រ <a href="%s">គ្រប់គ្រង ប្លាក</a>។

en: * This tag is also a category. When converted, all posts associated with the tag will also be in the category.
km_KH: * ប្លាកនេះ ក៏ជា មួយចំណាត់ក្រុម។ ពេលបំលែងហើយ, គ្រប់ប្រកាស មានប្លាកជាប់ជាមួយ ក៏នឹង ថិតក្នុង ចំណាត់ក្រុម។

en: + Add New Category
km_KH: + បន្ថែម​ចំណាត់​ក្រុម​ថ្មី

en: + Create New Menu
km_KH: បង្កើតម៉ឺនុយថ្មី

en: - Select -
km_KH:   - ជ្រើសយក -

en: ...or something like this:
km_KH: ...ឬក៏អ្វីមួយដូចខាងក្រោម៖

en: 1
km_KH: ១

en: 1 Comment
km_KH: 1 មតិ

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
km_KH: មតិ 1<span class="screen-reader-text"> លើ %s</span>

en: 1 comment
km_KH: មតិ ១

en: 1 hour
km_KH: ១ ម៉ោង

en: 1 item | %s items
km_KH[0]: %s របស់

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
km_KH: ទំព័រមួយមិនបានអាប់ដេត មានគេផ្សេងទៀតកំពុងកែសម្រួលវា។

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
km_KH: ប្រកាសមួយមិនបានអាប់ដេត មានគេផ្សេងទៀតកំពុងកែសម្រួលវា។

en: 100GB
km_KH: ១០០ ជីកាបៃ

en: 1d
km_KH: ១ ថ.

en: 1h
km_KH: ១ ម៉.

en: 1m
km_KH: ១​ នា.

en: 1mo
km_KH: ១ ខ.

en: 1s
km_KH: ១ វិ.

en: 1y
km_KH: ១ឆ

en: 24/7 Support
km_KH: ក្រុមជំនួយប្រចាំការ ២៤ម៉ោង/៧ថ្ងៃ

en: 25GB
km_KH: 25 ជីកាបៃ

en: 3 days
km_KH: ៣ ថ្ងៃ

en: 30 Days
km_KH: ៣០ ថ្ងៃ

en: 404: Not Found
km_KH: 404 មិនបានត្រូវរកឃើញ

en: 50GB
km_KH: ៥០ ជីកាបៃ

en: 7 Days
km_KH: ៧ ថ្ងៃ

en: 7 days
km_KH: ៧ ថ្ងៃ

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
km_KH: <a href="%1$s" class="update-browser-link">ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព %2$s</a> ឬ​សិក្សា​ពី​របៀប <a href="%3$s" class="browse-happy-link">រុករក​ដោយ​សប្បាយ</a>

en: <a href="%1$s" target="_blank">Great passwords</a> use upper and lower case characters, numbers, and symbols like <em>%2$s</em>.
km_KH: <a href="%1$s" target="_blank">ពាក្យ​សម្ងាត់​​ដែលល្អ</a> ត្រូវ​ប្រើ​តួ​អក្សរ​តូច​ធំ លេខ និង​សញ្ញា​ផ្សេងៗ​ដូច​ជា <em>%2$s</em> ។

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
km_KH[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> បាន​ការពារវេប​សាយ​របស់​អ្នក​ពី​មតិ​ស្ប៉ាម​ចំនួន %2$s ។

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
km_KH: <a href="%1$s">កែ</a> ឬ <a href="%2$s">មើលផ្ទាល់</a> នូវមាតិកានៃទំព័រគោលការណ៍ឯកជនភាពរបស់អ្នក។

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
km_KH: <a href="%1$s">កែប្រែ</a> ឬក៏ <a href="%2$s">មើល</a> ខ្លឹមសារនៃទំព័រគោលការណ៍ឯកជនភាពរបស់អ្នក។

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
km_KH: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> មាន​ហើយ! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">សូម​អាប់ដេត​ឥឡូវ​នេះ</a>។

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
km_KH: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> គឺអាចប្រើបាន !​ សូមឲ្យដំណឹងអ្នកគ្រប់គ្រង វេបសាយ ។

en: <a href="%s" target="_blank">DailyMotion instructions</a> %s
km_KH: <a href="%s" target="_blank">ការណែនាំប្រើប្រាស់ DailyMotion</a> %s

en: <a href="%s" target="_blank">YouTube instructions</a> %s
km_KH: <a href="%s" target="_blank">ការណែនាំ របស់ YouTube</a> %s

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
km_KH: <a href="%s">តំណភ្ជាប់</a> / បន្ថែម​តំណភ្ជាប់ថ្មី

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
km_KH: <a href="%s">តំណភ្ជាប់</a> / កែប្រែ តំណភ្ជាប់

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
km_KH: <abbr title="ម៉ោងពេលសកលស៊ីគ្នា">ម៉ោងពេល UTC</abbr> គឺ <code>%s</code>

en: <b>%</b> Replies
km_KH: <b>%</b> ចម្លើយតប

en: <b>1</b> Reply
km_KH: <b>1</b> ចម្លើយតប

en: <br />Adding tags <i>%s</i>...
km_KH: <br />កំពុងបន្ថែម ប្លាក <i>%s</i>...

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
km_KH: <code>_blank</code> &mdash; វីនដូ​ឬ​ផ្ទាំង​ថ្មី។

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
km_KH: <code>_none</code> &mdash; វីនដូ​ឬ​ផ្ទាំង​ដូច​គ្នា។

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
km_KH: <code>_top</code> &mdash; វីនដូ​ឬ​ផ្ទាំង​បច្ចុប្បន្ន ដោយ​គ្មាន​ស៊ុម។

en: <p class="lead-in">You can <a href="/">login at WordPress.com</a></p>
km_KH: <p class="lead-in">អ្នក អាច <a href="/">ភ្ជាប់ នៅ ប្រព័ន្ធប្លក WordPress.com</a></p>

en: <p>We need to make sure that your email is actually yours to be able to send you notifications or in case you forget your password. <a href="%3$s">Read more about this here</a>.</p>
km_KH: <p>យើងខ្ញុំត្រូវការបញ្ជាក់អោយច្បាស់ថាអ៊ីមែលនេះពិតជារបស់អ្នកមែន ដើម្បអោយយើងខ្ញុំអាចផ្ញើសារប្រាប់ពេលដែលអ្នកភ្លេចពាក្យសំងាត់របស់អ្នក។ <a href="%3$s">សូមអានបន្ថែមនៅទីនេះ</a>។</p>

en: <p>You do not have permission to access this page.</p>
km_KH: <p>អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតិ ចូលទៅទំព័រនេះ ។</p>

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
km_KH: <span class="%1$s">បានផ្សាយ​ក្នុង</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
km_KH: <span class="%1$s">បានផ្សាយ​នៅ​</span> %2$s <span class="meta-sep">ដោយ </span> %3$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
km_KH: <span class="%1$s">បានដាក់ពាក្យ​គន្លឹះ</span> %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
km_KH: <span class="meta-nav">&larr;</span> មតិ​ចាស់​ជាង​នេះ​

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
km_KH: <span class="meta-nav">&larr;</span> អត្ថបទ​ចាស់​ជាង​នេះ​

en: <span>Active:</span> %s
km_KH: <span>សកម្ម៖</span> %s

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
km_KH[0]: <strong class="count">%1$s ស្ប៉ាម</strong> ត្រូវ​បាន​ទប់​ស្កាត់​ដោយ <strong>Akismet</strong>

en: <strong class="error">All users</strong> on this blog are now authorized to post to your %s account.
km_KH: អនុញ្ញាត <strong class="error">គ្រប់អ្នកប្រើប្រាស់</strong> លើប្លកនេះ ដាក់ប្រកាស ទៅ គណនី %s របស់អ្នក។

en: <strong>%s</strong> (WordPress.com user) already has stats access.
km_KH: <strong>%s</strong> (អ្នកប្រើប្រាស់ WordPress.com) មានហើយ ការចូលទៅ ស្ថិតិ។

en: <strong>%s</strong> upload space remaining.
km_KH: នៅសល់ <strong>%s</strong> សំរាប់អាប់ឡូដ។

en: <strong>%s</strong> used, <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>) upload space remaining.
km_KH: បានប្រើអស់ <strong>%s</strong>, នៅសល់ <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>) សំរាប់អាប់ឡូដ។

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
km_KH: ប្រុងប្រយត្ន <strong><em>ចំណាំ ពាក្យសំងាត់នោះ</em></strong> ! វាជា មួយពាក្យសំងាត់ <em>ព្រាវ</em> ដែលត្រូវបាន បង្កើតឡើង សំរាប់ត្រឹមអ្នក។

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
km_KH: <strong>សកម្មភាព</strong> - បង្ហាញ​ប្រកាស​កំណត់​ពេល​ដែល​ជិត​មក​ដល់, ប្រកាស​ដែល​បាន​ផ្សាយ​ថ្មី និង​មតិ​ថ្មីៗ​នៅ​លើ​ប្រកាស​របស់​អ្នក ហើយ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​សម្របសម្រួលពួកគេ​បាន។

en: <strong>Congratulations</strong>, you win the prize!  The chance to take our <a %s>5 second survey</a> <tt>:)</tt>
km_KH: <strong>សូមអបអរ</strong> អ្នកបាន​ទទួល​រង្វាន់ ! គឺ​ឱកាស​ចូល​រួម​<a %s>ការស្ទង់មតិ 5 វិនាទី</a>​របស់យើង<tt>:)</tt>

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
km_KH: <strong>បាត់បង់​ការ​តភ្ជាប់។</strong> ការ​រក្សា​ទុក​ត្រូវ​បាន​បិទ​រហូត​ដល់​ពេល​អ្នក​ត្រូវ​បាន​តភ្ជាប់​វិញ។

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
km_KH: <strong>ការ​លុប</strong>នាំអ្នកទៅដល់ផ្ទាំង «លុបអ្នកប្រើ» សម្រាប់បញ្ជាក់ម្ដងទៀត, ជាទីកន្លែង​ដែល​អ្នកអាច​លុបអ្នក​ប្រើជា​អចិន្ត្រៃយ៍​ពី​ពីវេបសាយរបស់​អ្នក និង​លុបមាតិកា​របស់គេ។ អ្នក​អាច​លុប​អ្នក​ប្រើ​ចេញបានច្រើននាក់​នៅ​ពេល​តែមួយដោយ​​​ប្រើ «សកម្មភាពជាបណ្ដុំ»។

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
km_KH: <strong>ការ​អធិប្បាយ</strong> - ការអធិប្បាយតាមលំនាំដើម​មិន​សំខាន់​នោះ​ទេ។ ទោះជាយ៉ាងនេះក៏ដោយ រូបរាង​ខ្លះ​អាច​បង្ហាញ​វា។

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
km_KH: <strong>ការ​ពិភាក្សា</strong> &mdash; អ្នក​អាច​បិទ​បើក​ការ​ដាក់មតិ និង ការ​ភីង ហើយ​ប្រសិន​បើ​មាន​មតិ​នៅ​លើ​ប្រកាស​នោះ អ្នក​អាច​មើល​វា​នៅ​ទីនេះ ហើយ​សម្របសម្រួល​មតិ​ទាំងអស់​នោះ។

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
km_KH: <strong>អូស​និង​ទម្លាក់</strong>​ឯកសារ​នានា​មក​ក្នុង​តំបន់​ខាង​ក្រោម​នេះ។ អាច​ប្រើ​ឯកសារ​ច្រើន​រួមគ្នា​បាន។

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>៖ អ៊ីមែវល៍ ឬ ឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់ គ្មានសុពលភាព ។

en: <strong>ERROR</strong>: That email address is already used by someone else.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>៖ អាស័យដ្ឋានអ៊ីមែវល៍នោះ បានត្រូវប្រើប្រាស់រួចទៅហើយ ដោយអ្នកណាម្នាក់។

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
km_KH: <strong>កែប្រែ</strong> នាំ​អ្នក​ទៅ​ទំព័រ​កែប្រែ​ប្រកាស​ណាមួយ។ អ្នក​អាច​ទៅ​ដល់​ទី​នោះ​បាន ដោយ​ចុច​លើ​ចំណងជើង​ប្រកាស។

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>៖ ខូគី​ត្រូវបាន​ទប់ស្កាត់​ដោយសារ​តែ​ទិន្នផល​មិនបាន​រំពឹង​ទុក។ ចំពោះ​ជំនួយ សូម​មើល<a href="%1$s">កម្រង​ឯកសារ​នេះ</a> ឬ​សាកល្បង​<a href="%2$s">វេទិកា​គាំទ្រ</a>។

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>៖ កម្មវិធី​អ៊ីនធឺណិត​របស់​អ្នក​បាន​ទប់​ស្កាត់ ឬ​មិន​ស្គាល់​ខូគី។ អ្នក​ត្រូវតែ <a href="%s">អនុញ្ញាត​ខូគី</a> ដើម្បី​ប្រើ WordPress ។

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>៖ ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​មិន​ត្រឹមត្រូវ, អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​មិន​ត្រឹមត្រូវ, ឬ​ខុស​ពាក្យ​សម្ងាត់។

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
km_KH: <strong>កំហុស</strong>: ពាក្យសំងាត់មិនត្រូវមានតួអក្សរ "\".

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>: សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក។

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>: សូមដាក់​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​។

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>: សូម​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ដែល​ត្រឹម​ត្រូវ។

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>: សូម​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែលមួយ។

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>៖ សូម​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក។

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>៖ សូមទោស, មិន​អាច​ប្រើ​ឈ្មោះ​នោះ​បាន​ទេ។

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>៖ មិនអាច​រក្សាទុក​មតិ​បាន​ទេ​។ សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត​នៅ​ពេល​ក្រោយ។

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​រួច​ហើយ។

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ។

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>៖ វាល​បំពេញ​អ៊ីមែល​នៅ​ទទេ។

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>: វាល​ពាក្យ​សម្ងាត់​គឺ​ទទេ។

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>៖ ពាក្យ​សម្ងាត់​ដែល​អ្នក​បាន​បញ្ចូល​សម្រាប់​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល %s គឺ​មិន​ត្រឹមត្រូវ​ទេ។

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>៖ ពាក្យ​សម្ងាត់​ដែល​អ្នក​បាន​បញ្ចូល​សម្រាប់​ឈ្មោះ %s គឺ​មិន​ត្រឹមត្រូវ​ទេ។

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>: វាលឈ្មោះអ្នកប្រើគឺទទេ។

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>៖ ឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់នេះ ត្រូវបានចុះបញ្ជីហើយ។ សូមជ្រើសរើស មួយដទៃ។

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>៖ និមិត្តនាម​នេះមិនត្រឹមត្រូវ ព្រោះប្រើតួអក្សរខុសលក្ខណ្ឌ។ សូមបញ្ចូល និមិត្តនាមដែល​ត្រឹមត្រូវ។

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>៖ url របស់​អ្នក​វែង​ពេក​ហើយ។

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
km_KH: <strong>ERROR</strong>: គណនី​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​កត់​ចំណាំ​ថាជា​ជន​រំខាន។

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>៖ មតិ​របស់​អ្នក​វែង​ពេក​ហើយ។

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>៖ អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក​វែង​ពេក​ហើយ។

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
km_KH: <strong>កំហុស</strong>៖ ឈ្មោះ​របស់​អ្នក​វែង​ពេក​ហើយ។

en: <strong>Error</strong>: %s
km_KH: <strong>កំហុស</strong>: %s

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
km_KH: <strong>ព័ត៌មាន</strong> &mdash; អាសយដ្ឋាន URL នៃវេបសាយកំរត្រូវបានកែណាស់ ព្រោះថាវាអាចនឹងធ្វើឲ្យវេបសាយដំណើការមិនត្រឹមត្រូវ។ កាលបរិច្ឆេទចុះបញ្ជី និងកាលបរិច្ឆេទអាប់ដេតសុទ្ធតែបានបង្ហាញ។ អ្នកគ្រប់គ្រងបណ្ដាញអាចកំណត់វេបសាយមួយថាជាបណ្ណសារ, ស្ប៉ាម, លុបចេញ ដោយទុកសំណៅ, ដកចេញពីបញ្ជីសាធារណៈ ឬក៏បិទចោលតែម្ដង។

en: <strong>NOTE:</strong> If the import process is interrupted for <em>any</em> reason, come back to this page and it will continue from where it stopped automatically.
km_KH: <strong>សំគាល់ ៖ </strong> បើដំណើរនាំចូល ត្រូវបានអាក់ ដោយហេតុផល <em>ណាមួយ</em>. ត្រលប់ទៅ ទំព័រនេះ និង វានឹងបន្តស្វ័យប្រវត្តិ ពីត្រង់ដែលវា បានអាក់។

en: <strong>NOTE:</strong> You appear to have JavaScript disabled, so you will need to manually click through each step of this importer. If you enable JavaScript, it will step through automatically.
km_KH: <strong>ចំណាំ ៖</strong> អ្នក ដូចជាគ្មានអនុញ្ញាត កូនកម្មវិធី ចាវ៉ាស្គ្រិប (JavaScript), ចឹង អ្នក នឹងចាំបាច់ចុច ដោយដៃ តាមជំហាន ហូរហែរ នៃឧបករនាំចូល នេះ។ បើអ្នកអនុញ្ញាត កូនកម្មវិធី ចាវ៉ាស្គ្រិប (JavaScript), វា នឹងធ្វើដំណើរ ហូរហែរ ស្វ័យប្រវត្តិ។

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
km_KH: <strong>ឈ្មោះ</strong> - គឺ​ជា​ឈ្មោះ​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​លើ​វេបសាយ​របស់​អ្នក។

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
km_KH: <strong>និពន្ធការ​ប្រកាស</strong> - បញ្ចូល​អត្ថបទ​សម្រាប់​ប្រកាស​របស់​អ្នក។ នៅ​ក្នុង​នេះ​មាន​ការ​សរសេរ​ពីរ​បែប​គឺ ការ​ឃើញ​ផ្ទាល់ និង អក្សរ​ធម្មតា។ ជ្រើស​យក​ម៉ូតណាមួយដោចុចទៅ​តាម​ផ្ទាំង​របស់​វា។

en: <strong>Protect</strong> you from brute force attacks.
km_KH: <strong>ការពារ​</strong> អ្នក​ពីការ​វាយលុក​បែប brute force ។

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
km_KH: <strong>ចុះផ្សាយ</strong> &mdash; អ្នកអាចកំណត់សព្ទ នៃការផ្សាយប្រកាសរបស់អ្នកក្នុងប្រអប់ ចុះផ្សាយ។ ចំពោះស្ថានភាព, ការកំណត់ឃើញ, និង ចុះផ្សាយ (ភ្លាមៗ), ចុចលើតំណរភ្ផាប់ កែប្រែ ដើម្បីបង្ហាញជម្រើសផ្សេងទៀត។ ការកំណត់ឃើញ មានរួមបញ្ចូលជម្រើសសម្រាប់ការពារប្រកាសដោយលេខសម៉្ងាត់ ឬក៏កំណត់អោយតែងតែនៅលើគេក្នុងប្លុករបស់អ្នកដោយមិនកំណត់ពេល(sticky)។ ជម្រើសការពារដោយពាក្យសម៉្ងាត់អនុញ្ញាតអោយអ្នកកំណត់ពាក្យសម្ងាត់ដោយសេរីទៅលើប្រកាសនីមួយៗ។  ជម្រើសឯកជនលាក់ប្រកាសពីមនុស្សទាំងអស់ដោយលើកលែងតែអ្នកកែសម្រួល និងអ្នកគ្រប់គ្រងប៉ុននោះ។  ចុះផ្សាយ (ភ្លាមៗ) អនុញ្ញាតឱ្យអ្នកកំណត់ពេលអនាគត ឬពេលវេលា ឬកាលបរិច្ឆេទវេលាកន្លងមក ដែលធ្វើអោយអ្នកអាចកំណត់ពេលប្រកាសមួយ ដើម្បីត្រូវបានចុះផ្សាយនៅក្នុងពេលអនាគត ឬក៏ទៅកាន់អតីតកាលវិញ។

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
km_KH: <strong>ការព្រាង​រហ័ស</strong> &mdash; អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​បង្កើត​ប្រកាស​ថ្មី និង​រក្សាទុក​វា​ជា​ការ​ព្រាង។ ហើយ​ក៏​បង្ហាញ​តំណ​ភ្ជាប់​ទៅ​កាន់​ការព្រាង​ថ្មីៗ​ទាំង 3 ដែល​អ្នក​បាន​ធ្វើ។

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
km_KH: <strong>ចៃដន្យ:</strong> បង្ហាញ​រូបភាព​ផ្សេងៗ​គ្នា​នៅ​លើ​ទំព័រ​និមួយៗ។

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
km_KH: <strong>ដកចេញ</strong> អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​ដក​អ្នក​ប្រើ​ណា​ម្នាក់​ចេញ​ពី​វេបសាយ​របស់​អ្នក។ វា​មិន​លុប​មាតិកា​របស់​ពួកគេ​នោះ​ទេ។ អ្នក​ក៏​អាច​ដក​អ្នក​ប្រើ​ចេញ​បាន​ច្រើន​នាក់​ដោយ​ប្រើ «សកម្មភាព​ជា​បណ្ដុំ»។

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
km_KH: <strong>ជម្រើស​ការ​បង្ហាញ</strong> &mdash; ប្រើ ជម្រើស​ការ​បង្ហាញ ដើម្បី​រើស​ប្រអប់​ណា​ខ្លះ​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​ក្នុង ទំព័រ​ព័ត៌មាន។

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
km_KH: <strong>ការកំណត់នានា</strong> &mdash; ទំព័រនេះបង្ហាញនូវបញ្ជីនៃគ្រប់ការកំណត់នានាមួយដែលទាក់ទងទៅនឹងវេបសាយរបស់អ្នក។ ការកំណត់ខ្លះបង្កើតឡើងដោយ WordPress និងខ្លះទៀតបង្កើតឡើងដោយកម្មវិធីបន្ថែមនានាដែលអ្នកបានដាក់ឲ្យដំណើការ។ សូមចំណាំថាប្រអប់មួយចំនួនត្រូវដាក់ឲ្យមានពណ៌ប្រផេះ និងសម្គាល់ជាទិន្នន័យដែលបានបម្លែង។ អ្នកពុំអាចកែប្រែតម្លៃទាំងនោះបានទេ ដោយសារតែរបៀបដែលការកំណត់របស់វាផ្ទុកនៅក្នុងដេតាបេស។

en: <strong>Speed up</strong> your images and photos.
km_KH: <strong>បង្កើន​ល្បឿន​</strong> រូបភាព និង រូបថត​របស់​អ្នក​ ។

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
km_KH: <strong>រូបរាងនៃវេបសាយ</strong> &mdash; តំបន់នេះបង្ហាញនូវរូបរាងផ្សេងៗនៃវេបសាយដែលពុំទាន់បានដាក់ឲ្យដំណើការនៅទូទាំងបណ្ដាញ។ ការដាក់ឲ្យដំណើការនៅក្នុងម៉ឺនុយនេះ ធ្វើឲ្យរូបរាងអាចចូលទៅដំណើការនៅលើវេបសាយនេះ។ វាមិនដាក់ឲ្យរូបរាងវេបសាយដំណើរការនោះទេ  ប៉ុន្តែវាអនុញ្ញាតឲ្យរូបរាងនោះបង្ហាញឡើងនៅក្នុងម៉ឺនុយ «ទិដ្ឋភាព» នៃវេបសាយ។ ដើម្បីដាក់ឲ្យដំណើការរូបរាងវេបសាយមួយសម្រាប់បណ្ដាញទាំងមូល សូមមើលផ្ទាំង <a href="%s">រូបរាងវេបសាយលើបណ្ដាញ</a>។

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
km_KH: <strong>ចំណង​ជើង</strong> &mdash; បញ្ចូល​ចំណង​ជើង​សម្រាប់​ប្រកាស​នេះ។ ក្រោយ​ពី​បញ្ចូល​ចំណង​ជើង​ហើយ អ្នក​នឹង​ឃើញ​តំណ​ភ្ជាប់​នៅ​ខាង​ក្រោម​ដែល​អ្នក​អាច​កែ​បាន។

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
km_KH: <strong>បោះចោល</strong> ធ្វើ​ការ​ដក​ប្រកាស​របស់​អ្នក​ចេញ​ពី​បញ្ជី​នេះ ហើយ​ដាក់​វា​ទៅ​ក្នុង​ធុង​សំរាម ជា​ទីកន្លែង​ដែល​អ្នក​អាច​ធ្វើ​ការ​លុប​វា​ចោល​ជា​អចិន្ត្រៃយ៍។

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
km_KH: <strong>អ្នកប្រើ</strong> &mdash; ផ្នែកនេះបង្ហាញពីអ្នកប្រើទាំងអស់ដែលមាននៅលើវេបសាយនេះ។ អ្នកអាចប្ដូរមុខងាររបស់ពួកគេបាន កំណត់ឡើងវិញនូវពាក្យសម្ងាត់របស់ពួកគេ ឬមួយក៏ដកពួកគេចេញពីវេបសាយបានផងដែរ។ ការដាកអ្នកប្រើណាម្នាក់ចេញពីវេបសាយ ពុំបានដកគេចេញពីបណ្ដាញទាំងមូលនោះទេ។

en: <strong>WARNING:</strong> This can take a really long time if you have a lot of entries in your LiveJournal, or a lot of comments. Ideally, you should only start this process if you can leave your computer alone while it finishes the import.
km_KH: <strong>ព្រមាន ៖</strong> វាអាច អស់ពេលយ៉ាងវែង បើអ្នកមាន ច្រើនអត្ថបទ នៅប្រព័ន្ធប្លក LiveJournal របស់អ្នក, ឬ មានច្រើនវិចារ។ ជាគំរូ, អ្នកគួរផ្តើម តែទង្វើនេះ បើអ្នកអាច ទុកនៅតែឯង ខំព្យូរើ របស់អ្នក ពេលវាបញ្ចប់ ការនាំចូល។

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
km_KH: <strong>ព្រមាន ៖</strong> ទំព័រ​ទាំងនេះ​ មិន​គួរ​ដូច​គ្នា​!

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
km_KH: <strong>សូមស្វាគមន៍</strong> - បង្ហាញ​តំណ​ទៅកាន់​កិច្ចការ​សំខាន់ៗ នៅ​ពេល​ដំឡើង​វេបសាយ​ថ្មី​មួយ។

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
km_KH: <a href="%s">ទំព័រ​ស្តាទិច</a> (ជ្រើសយក​ខាងក្រោម)

en: A WordPress Commenter
km_KH: សេចក្តីអធិប្បាយនៃWordPress

en: A calendar of your site’s posts.
km_KH: ប្រក្រតិទិននៃប្រកាសនានាលើវេបសាយរបស់អ្នក។

en: A city in the same timezone as you.
km_KH: ទីក្រុងមួយដែលនៅក្នុងល្វែងម៉ោងដូចអ្នក។

en: A cloud of your most used tags.
km_KH: ពពក​នៃ​ស្លាក​ដែល​បាន​ប្រើ​ភាគច្រើន​របស់​អ្នក។

en: A comment is held for moderation
km_KH: មតិ​មួយ​កំពុង​រង់ចាំ​ការ​សម្រប​សម្រួល

en: A date format for all date strings.
km_KH: ទម្រង់កាលបរិច្ឆេទមួយសម្រាប់គ្រប់កាលបរិច្ឆេទទាំងអស់។

en: A day number of the week that the week should start on.
km_KH: លេខនៃថ្ងៃក្នុងសប្ដាហ៍មួយដែលជាថ្ងៃគួរចាប់ផ្ដើមនៃសប្ដាហ៍។

en: A human-readable description of the post type.
km_KH: សេចក្ដីអធិប្បាយមួយដែលមនុស្សអាចអានបាននៃប្រភេទប្រកាសនេះ។

en: A human-readable description of the taxonomy.
km_KH: ការពិពណ៌នាដែលអាចអានបានមួយនៃបំណែងប្រភេទនេះ។

en: A list of your site&#8217;s Pages.
km_KH: បញ្ជី​ទំព័រ​នៃ​វេបសាយ​របស់​អ្នក។

en: A list or dropdown of categories.
km_KH: បញ្ជី ឬ ម៉ឺនុយ​ធ្លាក់ របស់​ចំណាត់​ក្រុម។

en: A media item.
km_KH: មេឌាមួយឯកតា។

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
km_KH: បណ្ណសារ​ប្រកាស​ប្រចាំ​ខែ​នៃវេបសាយ​របស់​អ្នក។

en: A name is required for this term.
km_KH: ត្រូវការ​ឈ្មោះ​សម្រាប់​សព្ទ​មួយ​នេះ។

en: A named status for the object.
km_KH: ស្ថានភាពមួយដែលមានឈ្មោះសម្រាប់កម្មបទ។

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
km_KH: មតិ​ថ្មី​មួយ​នៅ​លើ​ប្រកាស "%s" កំពុង​រង់ចាំ​ការ​យល់ព្រម​ពី​អ្នក

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
km_KH: Pingback ថ្មី​មួយ​នៅ​លើ​ប្រកាស "%s" កំពុង​រង់ចាំ​ការ​យល់ព្រម​ពី​អ្នក

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
km_KH: Trackback ថ្មី​មួយ​នៅ​លើ​ប្រកាស "%s" កំពុង​រង់ចាំ​ការ​យល់ព្រម​ពី​អ្នក

en: A password protected post can not be set to sticky.
km_KH: ការប្រកាសដែលការពារដោយពាក្យសម្ងាត់មិនអាចដាក់អោយស្អិតបានទេ។

en: A password to protect access to the content and excerpt.
km_KH: ពាក្យសម្ងាត់ដើម្បីការពារការចូលដំណើរការលើមាតិកា និងសេចក្ដីដកស្រង់។

en: A post ID mismatch has been detected.
km_KH: ID នៃប្រកាសមួយដែលពុំត្រូវគ្នា ត្រូវបានរកឃើញ។

en: A post can not be sticky and have a password.
km_KH: ការប្រកាសមួយមិនអាចជាប់ស្អិតហើយមានពាក្យសម្ងាត់នោះទេ។

en: A post type mismatch has been detected.
km_KH: ប្រភេទប្រកាសមួយដែលពុំត្រូវគ្នា ត្រូវបានរកឃើញ។

en: A product with this ID already exists.
km_KH: ផលិតផលដែលមាន ID នេះមានរួចហើយ.

en: A product with this SKU already exists.
km_KH: ផលិតផលដែលមាន SKU នេះមានរួចហើយ.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
km_KH: របារ​ពណ៌​ក្រហម​នៅ​ខាង​ឆ្វេង​មាន​ន័យ​ថា​មតិ​កំពុង​រង់ចាំ​ឲ្យ​អ្នក​សម្របសម្រួល​វា​ជាមុន​សិន។

en: A search form for your site.
km_KH: បែបបទ​ស្វែង​រក​សម្រាប់​វេបសាយ​របស់​អ្នក។

en: A static page
km_KH: ទំព័រ​នឹង​ថ្កល់

en: A sticky post can not be password protected.
km_KH: ការប្រកាសស្អិតមិនអាចមានពាក្យសម្ងាត់ត្រូវការពារទេ។

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
km_KH: ត្រូវការ​ស្លាក​រចនាសម្ព័ន្ធ​ត្រឹមត្រូវ ដើម្បីកំណត់​តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍​តាម​បំណង​របស់​អ្នក។ <a href="%s">សិក្សាបន្ថែម</a>

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
km_KH: សព្ទ​ដែល​មាន​ឈ្មោះ​ដូច​នេះ គឺ​មាន​រួច​ហើយ​នៅ​ក្នុង​បំណែង​ប្រភេទ​នេះ។

en: A term with the name provided already exists with this parent.
km_KH: មាន​ឈ្មោះ​ពាក្យ​នេះ​ក្នុង​មាតិកា​មេ​រួច​ហើយ។

en: A time format for all time strings.
km_KH: ទម្រង់ពេលវេលសម្រាប់គ្រប់អក្សរពេលវេលាទាំងអស់។

en: A valid URL was not provided.
km_KH: URL ដែល​ត្រឹមត្រូវ​មិន​ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​អោយ។

en: A valid email address is required
km_KH: តំរូវអោយដាក់ អាសយដ្ឋានអ៊ីមែវល៍ មានសុពលភាព

en: A valid email address is required.
km_KH: ត្រូវ​ការ​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រឹម​ត្រូវ​មួយ។

en: A valid email address must be given.
km_KH: ទាមទារឲ្យផ្ដល់អាសយដ្ឋានអ៊ីមែលដែលត្រឹមត្រូវ។

en: A variable mismatch has been detected.
km_KH: អថេរពុំត្រឹមត្រូវ ត្រូវបានរកឃើញ។

en: A while ago
km_KH: មួយរយះពេល កន្លង

en: AIM
km_KH: AOL មែស្សិនចឺរ

en: AM
km_KH: ព្រឹក

en: Abort
km_KH: ចេញ

en: About
km_KH: អំពីម្ចាស់ប្លក

en: About Pages
km_KH: ទំព័រ​អំពី

en: About Us
km_KH: អំពីយើង

en: About WordPress
km_KH: អំពី WordPress

en: About Yourself
km_KH: អំពីខ្លួនអ្នក

en: About me
km_KH: អំពីម្ចាស់ប្លក

en: About the math
km_KH: អំពី គណិត

en: About the user
km_KH: អំពីអ្នកប្រើប្រាស់

en: Above each blog post
km_KH: ខាង​លើ​អត្ថបទ​នីមួយៗ

en: Above each comment
km_KH: ខាង​លើ​មតិ​នីមួយៗ

en: Accept
km_KH: ព្រមទទួល

en: Accessibility Ready
km_KH: ផ្ដល់​មធ្យោបាយងាយ​ស្រួល​រួច​ជា​ស្រេច

en: Account Details
km_KH: ភាពលំអិតគណនី

en: Account Management
km_KH: ការគ្រប់គ្រងគណនី

en: Account Settings
km_KH: ការ​កំណត់​គណនី

en: Account could not be accessed.  Are your email address and password correct?
km_KH: គ្មានអាច ចូលទៅ គណនី។ អាសយដ្ឋានអ៊ីមែវល៍ និង ពាក្យសំងាត់ របស់អ្នក ត្រឹមត្រូវ ឬ?

en: Account could not be created.
km_KH: គ្មានអាចបង្កើត គណនី។

en: Account details
km_KH: ភាពលំអិតគណនី

en: Account details:
km_KH: ភាពលំអិតគណនី

en: Account settings
km_KH: ការ​កំណត់​គណនី

en: Action
km_KH: សកម្មភាព

en: Action has been confirmed.
km_KH: សកម្មភាពត្រូវបានបញ្ជាក់រួចហើយ។

en: Action:
km_KH: សកម្មភាព៖

en: Actions
km_KH: សកម្មភាព

en: Activate
km_KH: បើក​ដំណើរ​ការ

en: Activate &#8220;%s&#8221;
km_KH: ប្រើ &#8220;%s&#8221;

en: Activate &amp; Publish
km_KH: ដាក់អោយដំណើរការ &amp; ចុះផ្សាយ

en: Activate &raquo;
km_KH: យក​មក​ប្រើ &raquo;

en: Activate Plugin
km_KH: ប្រើ​​ផ្លាក់​អ៊ីន

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
km_KH: បើក​ដំណើរ​ការ &amp; បើក​កម្មវិធី​នាំចូល

en: Activate Press This
km_KH: ដាក់អោយដំណើរការប្រែសឌីស

en: Activate Site
km_KH: បើក​ដំណើរការ​វេបសាយ

en: Activate this plugin
km_KH: ប្រើផ្លាក់អ៊ីន​នេះ

en: Activate:
km_KH: យក​មក​ប្រើ​

en: Activated
km_KH: បានសកម្ម?

en: Activation Key Required
km_KH: តំរូវអោយមាន សោធ្វើអោយសកម្ម

en: Activation Key:
km_KH: សោធ្វើអោយសកម្ម៖

en: Active
km_KH: សកម្ម

en: Active Child Theme
km_KH: កូនរូបរាងវេបសាយកំពុងដំណើរការ

en: Active Theme
km_KH: រូបរាងវេបសាយកំពុងដំណើរការ

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
km_KH: តិចជាង ១០

en: Active theme
km_KH: រូបរាង​ដែល​សកម្ម

en: Activities
km_KH: សកម្មភាព

en: Activity
km_KH: សកម្មភាព

en: Add
km_KH: បន្ថែម

en: Add %s
km_KH: បញ្ចូល %s

en: Add Audio
km_KH: បន្ថែមឯកសារ​សំឡេង

en: Add Comment
km_KH: បន្ថែម​មតិ

en: Add Contact Form
km_KH: បន្ថែម​បែបបទ​ទាក់ទង

en: Add Custom Field
km_KH: បន្ថែម វាលផ្ទាល់ខ្លួន

en: Add Data Erasure Request
km_KH: បន្ថែមសំណើលុបទិន្នន័យ

en: Add Data Export Request
km_KH: បន្ថែមសំណើនាំចេញទិន្នន័យ

en: Add Existing User
km_KH: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ​ដែល​មាន​ស្រាប់

en: Add Items
km_KH: បន្ថែម​ធាតុ

en: Add Link
km_KH: បន្ថែម​តំណភ្ជាប់

en: Add Location
km_KH: បន្ថែម​ទីតាំង

en: Add Media
km_KH: បន្ថែម​មេឌា

en: Add Menu Items
km_KH: បន្ថែម​ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: Add New
km_KH: បន្ថែមថ្មី

en: Add New Category
km_KH: បន្ថែម​ចំណាត់ក្រុម​ថ្មី

en: Add New Changeset
km_KH: បន្ថែម Changeset

en: Add New Custom Field:
km_KH: បន្ថែម​វាល​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ថ្មី:

en: Add New Header Image
km_KH: ដាក់រូបភាព​ក្បាល​ទំព័រ​ថ្មី

en: Add New Image
km_KH: បន្ថែម​រូបភាព​ថ្មី

en: Add New Link
km_KH: បន្ថែម​តំណភ្ជាប់ថ្មី

en: Add New Link Category
km_KH: បន្ថែម​ចំណាត់​ក្រុម​តំណ​ថ្មី

en: Add New Page
km_KH: បន្ថែម​ទំព័រ​ថ្មី

en: Add New Post
km_KH: បន្ថែមអត្ថបទ​ថ្មី

en: Add New Site
km_KH: បន្ថែម​វេបសាយ​ថ្មី

en: Add New Tag
km_KH: បន្ថែម​ស្លាក​ថ្មី

en: Add New Theme
km_KH: បន្ថែម​រូបរាង​ថ្មី

en: Add New Topic
km_KH: បន្ថែម​ប្រធានបទថ្មី

en: Add New User
km_KH: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី

en: Add Site
km_KH: បន្ថែម សៃថ៍

en: Add Trusted Site
km_KH: បន្ថែម សៃថ៍ ដែលបានទុកចិត្ត

en: Add Video
km_KH: បន្ថែម វិឌីអូ

en: Add Widget
km_KH: បន្ថែម វិដជិត

en: Add a Domain
km_KH: បន្ថែម​ដូមេន​

en: Add a Widget
km_KH: បន្ថែម​វិដជិត

en: Add a comment to this post
km_KH: បញ្ចេញ​មតិ​លើ​អត្ថបទ​ប្រកាស​នេះ​

en: Add a menu
km_KH: បន្ថែម​ម៉ឺនុយ​មួយ

en: Add a navigation menu to your sidebar.
km_KH: បន្ថែមម៉ឺនុយរុករកមួយទៅលើសាយបាររបស់អ្នក។

en: Add a new service
km_KH: ថែម​សេវា​ថ្មី​

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
km_KH: បន្ថែម​ប្រភព​មួយ​ផ្សេង​ទៀត​សម្រាប់​ការ​ចាក់​តាម HTML5 ៖

en: Add an Image
km_KH: បន្ថែម រូបភាព

en: Add an email signup form to allow people to subscribe to your blog.
km_KH: បន្ថែម មួយបែបបទចុះឈ្មោះអ៊ីមែវល៍ សំរាប់អនុញ្ញាត មហាជន ជាវប្រចាំ ប្លក របស់អ្នក

en: Add audio source
km_KH: បន្ថែម​ប្រភព​សំឡេង

en: Add block
km_KH: បន្ថែមប្លុក

en: Add media
km_KH: បន្ថែម​មេឌា

en: Add media files from your computer
km_KH: បន្ថែមឯកសារមីដៀ ពីកុំព្យូទ័រ​របស់អ្នក

en: Add menu items from the column on the left.
km_KH: បន្ថែម​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ពី​ប្រអប់​នៅ​ខាង​ឆ្វេង

en: Add new %s
km_KH: បន្ថែម %s ថ្មី

en: Add new Comment
km_KH: បន្ថែម​មតិ​ថ្មី

en: Add new category
km_KH: បញ្ចូលចំណាត់ក្រុមថ្មី

en: Add new page
km_KH: បន្ថែម​ទំព័រ​ថ្មី

en: Add new post
km_KH: បន្ថែម​ប្រកាស​ថ្មី

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
km_KH: khmer

en: Add new webhook
km_KH: បន្ថែម​វែបហ៊ូក​ថ្មី​

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
km_KH: បន្ថែម​របស់​មួយ ឬ​ច្រើន​ក្នុង​ពេល​តែ​មួយ​ដោយ <strong>ជ្រើស​ប្រអប់​ធីក​នៅ​ក្បែរ​របស់​និមួយៗ ហើយ​ចុច បន្ថែម​ទៅ​ម៉ឺនុយ</strong>

en: Add or remove menu items
km_KH: បន្ថែម​ឬ​ដក​ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: Add or remove tags
km_KH: បន្ថែម ឬ ដកចេញ ប្លាក

en: Add subtitles
km_KH: បន្ថែម​អក្សរ​រត់​ពី​ក្រោម

en: Add tags
km_KH: បញ្ចូលស្លាក

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
km_KH: បន្ថែមដូចខាងក្រោមទៅឯកសារ %1$s របស់អ្នកនៅក្នុង %2$s <strong>នៅខាងលើ</strong>បន្ទាត់អាន %3$s ៖

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
km_KH: បន្ថែម​របស់​ទាំង​នេះ​ទៅ​ក្នុង​ឯកសារ %1$s នៅ​ក្នុង %2$s, <strong>ដោយ​ជំនួស​លើ</strong>​ច្បាប់​ដទៃ​នៃ WordPress៖

en: Add title
km_KH: បញ្ចូលចំណងជើង

en: Add to Audio Playlist
km_KH: បន្ថែម​ទៅ​បញ្ជី​ចាក់​សំឡេង

en: Add to Dictionary
km_KH: បន្ថែម​ទៅ​វចនានុក្រម

en: Add to Menu
km_KH: ដាក់​ចូល​ម៉ឺនុយ

en: Add to Widget
km_KH: បន្ថែមទៅវិដជិត

en: Add to audio playlist
km_KH: បន្ថែម​ទៅ​បញ្ជី​ចាក់​សំឡេង

en: Add to cart
km_KH: ដាក់​ចូល​រទេះ

en: Add to gallery
km_KH: បន្ថែម​ទៅ​វិចិត្រសាល

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
km_KH: ដាក់​ចូល​ម៉ឺនុយ៖ %1$s (%2$s)

en: Add to video Playlist
km_KH: បន្ថែម​បញ្ជី​ចាក់​វីដេអូ

en: Add to video playlist
km_KH: បន្ថែម​ទៅ​បញ្ជី​ចាក់​វីដេអូ

en: Add video source
km_KH: បន្ថែម​ប្រភព​វីដេអូ

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
km_KH: បន្ថែមកូដ CSS របស់អ្នកនៅទីនេះដើម្បីកែសម្រួលរូបរាង និងប្លង់នៃវេបសាយរបស់អ្នក។

en: Add, organize, and modify individual menu items
km_KH: បន្ថែម, រៀបចំ និង​កែ​សម្រួល​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ដោយ​ឡែក

en: Adding Categories
km_KH: ការ​បន្ថែម​ចំណាត់ក្រុម

en: Adding Tags
km_KH: ការបន្ថែម​ស្លាក

en: Adding Themes
km_KH: ការបន្ថែម​ស្បែក

en: Additional CSS
km_KH: CSS បន្ថែមទៀត

en: Additional Capabilities
km_KH: សមត្ថភាព​ថែម​ទៀត

en: Additional Email Addresses
km_KH: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមេល​បន្ថែម

en: Additional information
km_KH: ព័ត៌មានបន្ថែម

en: Additional items found: %d
km_KH: បាន​រក​ឃើញ​ធាតុ​បន្ថែម៖ %d

en: Additional settings
km_KH: ការកំណត់បន្ថែម

en: Additional shortcuts,
km_KH: ផ្លូវកាត់បន្ថែម,

en: Address | Addresses
km_KH[0]: អាសយដ្ឋាន

en: Address 1
km_KH: អាសយដ្ឋាន ១

en: Address 2
km_KH: អាសយដ្ឋាន ២

en: Adelaide
km_KH: អាដឺលែដ

en: Admin
km_KH: អ្នកអភិបាល

en: Admin Color Scheme
km_KH: ពណ៌ចំរុះ នៃ ឧបករអភិបាល

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
km_KH: គូប៉ុង

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
km_KH: បញ្ជា​ទាញ

[ctx: Admin menu name]
en: Products
km_KH: ផលិតផល

en: Administrator
km_KH:   អ្នកអភិបាល

en: Administrators have access to all the administration features.
km_KH: អភិបាល មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ទៅ​គ្រប់​មុខងារ​នៃ​ការ​គ្រប់គ្រង។

en: Advanced
km_KH: កំរិតខ្ពស់

en: Advanced Options
km_KH: ជម្រើស​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Advanced Settings
km_KH: ការកំណត់ កំរិតខ្ពស់

en: Advanced.
km_KH: កំរិតខ្ពស់

en: Affects all users
km_KH: ប៉ះពាល់ គ្រប់អ្នកប្រើប្រាស់

en: Afrikaans
km_KH: អាហ្វ្រីក

en: Akismet API Key
km_KH: កូនសោ API របស់ Akismet

en: Akismet Configuration
km_KH: ការកំណត់ទំរង់  Akismet

en: Akismet Stats
km_KH: ស្ថិតិ Akismet

en: Akismet Widget
km_KH: ធាតុ​ក្រាហ្វិក Akismet

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
km_KH: Akismet បាន​ចាប់​មតិ​នេះ​ថា​ជា​ស្ប៉ាម កំឡុង​ពេល​ការ​ព្យាយាម​ឡើង​វិញ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ។

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
km_KH: Akismet បាន​សម្អាត​មតិ​នេះ កំឡុង​ពេល​ការ​ព្យាយាម​ឡើង​វិញ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ។

en: Akismet has detected a problem.
km_KH: Akismet បានប្រទះ​បញ្ហាមួយ។

en: Akismet stats
km_KH: ស្ថិតិ Akismet

en: Albania
km_KH: អាល់បានី

en: Albanian
km_KH: អាល់បានី

en: Album
km_KH: អាល់ប៊ុម

en: Algeria
km_KH: អាល់ហ្សេរី

en: Align
km_KH: តំរឹម

en: Align Center
km_KH: តំរឹម កណ្តាល

en: Align Left
km_KH: តំរឹម ឆ្វេង

en: Align Right
km_KH: តំរឹម​ ស្តាំ

en: Align center
km_KH: តម្រឹម​កណ្ដាល

en: Align left
km_KH: តំរឹម ឆ្វេង

en: Align right
km_KH: តម្រឹម​ស្ដាំ

en: Alignment
km_KH: ការតំរឹម

en: All
km_KH: ទាំងអស់

en: All Apps
km_KH: គ្រប់​កម្មវិធី

en: All Categories
km_KH: គ្រប់ចំណាត់ក្រុម

en: All Changesets
km_KH: Changesets ទាំងអស់

en: All Comments
km_KH: មតិ​ទាំងអស់

en: All Link Categories
km_KH: ចំណាត់​ក្រុម​តំណ​ទាំង​អស់

en: All Links
km_KH: គ្រប់តំណភ្ជាប់

en: All My Sites
km_KH: វេបសាយ​ទាំងអស់

en: All Pages
km_KH: គ្រប់ទំព័រ

en: All Polls
km_KH: ការស្ទង់មតិទាំងអស់

en: All Posts
km_KH: ប្រកាស​ទាំង​អស់

en: All Products
km_KH: ផលិតផលទាំងអស់

en: All Projects
km_KH: គ្រប់ គំរោង

en: All Settings
km_KH: គ្រប់ការកំណត់

en: All Sites
km_KH: វេបសាយ​ទាំងអស់

en: All Tabs:
km_KH: គ្រប់ផ្ទាំង ៖

en: All Tags
km_KH: ស្លាក​ទាំង​អស់

en: All Time
km_KH: គ្រប់ពេលម៉ោង

en: All Types
km_KH: គ្រប់ប្រភេទ

en: All Users
km_KH: អ្នក​ប្រើប្រាស់​ទាំង​អស់

en: All apps
km_KH: គ្រប់​កម្មវិធី

en: All capabilities assigned to the user.
km_KH: លទ្ធភាពទាំងអស់ត្រូវបានកំណត់ទៅអោយអ្នកប្រើប្រាស់។

en: All capabilities used by the post type.
km_KH: សមត្ថភាពទាំងអស់ដែលបានប្រើដោយប្រភេទការប្រកាសនេះ។

en: All capabilities used by the taxonomy.
km_KH: សមត្ថភាពទាំងអស់ដែលបានប្រើដោយបំណែងប្រភេទ។

en: All categories
km_KH: ចំណាត់​ក្រុម​ទាំងអស់

en: All comment types
km_KH: ប្រភេទ​មតិ​ទាំង​អស់

en: All content
km_KH: មាតិកា​ទាំងអស់

en: All dates
km_KH: កាល​បរិច្ឆេទ​ទាំងអស់

en: All done!
km_KH: រួចរាល់ទាំងអស់!

en: All done.
km_KH: រួចរាល់ទាំងអស់។

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
km_KH: រួចរាល់ហើយ។ <a href="%s">សូម រីករាយ!</a>

en: All features, supported by the post type.
km_KH: គ្រប់លក្ខណៈទាំងអស់ត្រូវបានគាំទ្រដោយប្រភេទប្រកាស។

en: All image sizes
km_KH: ទំហំ​រូបភាព​ទាំងអស់

en: All languages
km_KH: គ្រប់ភាសា

en: All media items
km_KH: មេឌា​ទាំង​អស់

en: All posts were added to the category with the same name.
km_KH: បានបន្ថែម គ្រប់ប្រកាស ទៅចំណាត់ក្រុម ជាមួយឈ្មោះដូចគ្នា។

en: All sizes except thumbnail
km_KH: គ្រប់​ទំហំ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​រូបតូច

en: All time
km_KH: គ្រប់ពេល

en: All updates have been completed.
km_KH: បាន​បញ្ចប់​ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ទាំង​អស់។

en: Allow
km_KH: អនុញ្ញាត

en: Allow Comments
km_KH: អនុញ្ញាត​មតិ

en: Allow Pings
km_KH: អនុញ្ញាត Pings

en: Allow comments
km_KH: អនុញ្ញាត​មតិ។

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
km_KH: អនុញ្ញាតឲ្យមានការជូនដំណឹងពីប្លក់ផ្សេងទៀត (តាមរយៈ pingbacks និង trackbacks) សម្រាប់អត្ថបទក្រោយៗ។

en: Allow new users to sign up
km_KH: អនុញ្ញាត អ្នកប្រើប្រាស់ថ្មី ចុះឈ្មោះ

en: Allow other answers
km_KH: អនុញ្ញាតិ ចំលើយដទៃ

en: Allow people to post comments on new articles
km_KH: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​មនុស្ស​បញ្ចេញ​មតិ​នៅ​លើ​អត្ថបទ​ថ្មី

en: Allow search engines to index this site
km_KH: អនុញ្ញាត​ម៉ាស៊ីន​ស្វែង​ដើម្បី​ធ្វើ​លិបិក្រម​វេបសាយ​នេះ

en: Allowed Files
km_KH: ឯកសារ​ដែល​អនុញ្ញាត

en: Allowed file types: <strong>%s</strong>.
km_KH: ប្រភេទឯកសារអាប់ឡូដ​បាន​ ៖ <strong>%s</strong>។

en: Almaty
km_KH: អាល់ម៉ាធី

en: Already Installed
km_KH: បាន​ដំឡើង​រួច​រាល់

en: Already have a WordPress.com account?
km_KH: មានស្រាប់ គណនី WordPress.com ឬ?

en: Already know what you&#8217;re doing? <a class="vertical-welcome-panel-hide" href="%s">Dismiss this message</a>.
km_KH: តើអ្នកដឹងពីអ្វីដែលអ្នកកំពុងធ្វើហើយ? <a class="vertical-welcome-panel-hide" href="%s">បិទសារនេះ</a>។

en: Already pinged:
km_KH: បាន ping រួច:

en: Alt Text
km_KH: អត្ថបទ​ជំនួស

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
km_KH: អត្ថបទឆ្លាស់ សំរាប់រូបភាព, ឧទាហរ &#8220;រដ្ឋធានីភ្នំពេញ, ប្រទេសខ្មែរ&#8221;

en: Alternate email address
km_KH: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមេល​ឆ្លាស់

en: Alternate text:
km_KH: អត្ថបទឆ្លាស់ ៖

en: Alternative Text
km_KH: អក្សរ​ជំនួស

en: Alternative source
km_KH: ប្រភព​ផ្សេង​ទៀត

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
km_KH: អក្សរជំនួសដើម្បីបង្ហាញនៅពេលឯកសារភ្ជាប់មិនបានបង្ហាញ។

en: Alternatively you can reply to this email with <em>confirm</em> as the subject or first line of the body.
km_KH: ជាជំនួស អ្នកអាចឆ្លើយតបអ៊ីមេល​នេះ ដោយ​មាន​ <em>Confirm</em> ជា​ប្រធានបទ​ឬ ជា​បន្ទាត់​ទី​១​ នៃ​តួ​អត្ថបទ។

en: Aluminum
km_KH: អាលុយមីញ៉ូម

en: Aluminum Medium
km_KH: អាលុយមីញ៉ូម​មធ្យម

en: Always use https when visiting the admin
km_KH: តែង​ប្រើ https ពេល​ចូល​ទំព័រ​គ្រប់គ្រង

en: American English
km_KH: ភាសា អង់គ្លេសអាមេរិកាំង

en: Amman
km_KH: អម្ម៉ាន់

en: Amount
km_KH: បរិមាណ

en: An alphanumeric identifier for the post type.
km_KH: គ្រឿងសម្គាល់អក្សរក្រមលេខមួយសម្រាប់ប្រភេទប្រកាស។

en: An alphanumeric identifier for the status.
km_KH: តួអក្សរ និងលេខសំគាល់សំរាប់ status។

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
km_KH: តួអក្សរ និង លេខសំគាល់សំរាប់ taxonomy។

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
km_KH: អក្សរអនាមិកមួយត្រូវបានបង្កើតពីអាសយដ្ឋានអ៊ីមែលរបស់អ្នក (ឬហៅម្យ៉ាងទៀតបានថា hash) អាចនឹងត្រូវផ្ដល់ឲ្យទៅសេវាកម្ម Gravatar ដើម្បីរកមើលថាតើអ្នកកំពុងប្រើប្រាស់វាឬទេ។ គោលការណ៍ឯកជនភាពនៃសេវាកម្ម Gravatar អាចរកបាននៅទីនេះ៖ https://automattic.com/privacy/។ បន្ទាប់ពីមតិរបស់អ្នកត្រូវបានអនុម័ត រូបភាពប្រូហ្វាល់របស់អ្នកនឹងត្រូវបង្ហាញជាសាធារណៈនៅក្នុងបរិបទនៃការបញ្ចេញមតិរបស់អ្នក។

[ctx: An approximate time to read something, in minutes]
en: ~%d min
km_KH: ~%d នាទី

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
km_KH: ការអាប់ដេតដោយស្វ័យប្រវត្តិមួយនៃ WordPress ត្រូវទទួលបរាជ័យ - <a href="%s">សូមព្យាយាមអាប់ដេតម្តងទៀត</a> ។

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
km_KH: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នកម្ម​ស្វ័យប្រវត្តិ​របស់ WordPress បាន​បរាជ័យ! សូម​ផ្ដល់​ដំណឹង​នេះ​ទៅ​អ្នក​គ្រប់គ្រង​វេបសាយ។

en: An average is the sum of views divided by the number of days.
km_KH: មធ្យមភាគ ជាផលបូក នៃការចូលមើល ចែកនឹង ចំនួនថ្ងៃ។

en: An email has been sent to your address. Please click the enclosed link to confirm.
km_KH: មួយអ៊ីមែវល៍ ត្រូវបានផ្ញើហើយ ទៅអាសយដ្ឋាន របស់អ្នក។ សូមចុច តំណភ្ជាប់ក្នុងអ៊ីមែវល៍ ដើម្បីបញ្ជាក់ទទួលស្គាល់។

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
km_KH: មាន​កំហុស​បាន​កើត​ឡើង ដែល​បង្ក​ឲ្យ feed លែង​ដើរ។ សូម​ព្យាយា​ម្ដង​ទៀត​ពេល​ក្រោយ។

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
km_KH: មាន​កំហុស​បាន​កើត​ឡើង។ សូម​ផ្ទុក​ទំព័រ និង​ព្យាយាម​ឡើង​វិញ។

en: An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
km_KH: មួយកំហុស បានកើតមាន, បំរែបំរួល អាចខូច។ ព្យាយាមឡើងវិញ ពេលក្រោយ។

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
km_KH: បញ្ហា​បាន​កើត​ឡើង​ពេល​បង្កើត​សេវា​ចែក​រំលែក​ថ្មី​របស់​អ្នក សូម​ឆែក​មើល​ថា​តើ​អ្នក​បាន​បញ្ចូល​ដាតា​បាន​ត្រឹម​ត្រូវ​ដែរ​ឬ​ទេ។

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
km_KH: មាន​បញ្ហា​ក្នុង​ការ​អាប់ឡូត។ សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត។

en: An error occurred while deactivating %(plugin)s on %(site)s.
km_KH: មាន​បញ្ហា​ពេល​កំពុង​ដក  %(plugin)s ពី​ %(site)s

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
km_KH: កំហុស​មួយ​បាន​កើត​ឡើងខណៈពេលអាប់ដេត %1$s: %2$s

en: An error occurred. Please try again.
km_KH: កំហុស​មួយ​បាន​កើត​ឡើង។ សូម​ព្យាយាម​ម្ដងទៀត។

en: An exporter has improperly used the registration filter.
km_KH: exporter មួយបានប្រើនូវចម្រោះនៃការចុះឈ្មោះពុំត្រឹមត្រូវ។

en: An unknown error occurred
km_KH: កំហុសដែលមិនស្គាល់បានកើតឡើង

en: Anadyr
km_KH: អាណាដៀរ

en: Analytics
km_KH: ការវិភាគ

en: Anchorage
km_KH: ការបោះ យុថ្កា

en: Angola
km_KH: អង់ហ្គូឡា

en: Anonymous
km_KH: អនាមិក

en: Another update is currently in progress.
km_KH: ការអាប់ដេតមួយផ្សេងទៀតកំពុងដំណើរការ។

en: Answer
km_KH: ចំលើយ

en: Answers
km_KH: ចំលើយ

en: Antigua
km_KH: អង់ទីគួ

en: Any extra capabilities assigned to the user.
km_KH: លទ្ធភាពបន្ថែមផ្សេងៗទៀតត្រូវបានកំណត់អោយអ្នកប្រើប្រាស់។

en: Anyone can register
km_KH: នរណា​ក៏​អាច​ចុះ​ឈ្មោះ

en: Anyone posts a comment
km_KH: មាន​នរណា​ម្នាក់​បញ្ចេញ​មតិ

en: Apia
km_KH: អាភីយ៉ា

en: Appearance
km_KH: រាងរៅ

en: Apply
km_KH: អនុវត្ត

en: Apply Changes
km_KH: អនុវត្ត បំលាស់ប្តូរ

en: Apply changes to:
km_KH: អនុវត្ត​បន្លាស់​ប្ដូរ​ទៅ:

en: Approve
km_KH: យល់ព្រម

en: Approve and Reply
km_KH: យល់​ព្រម និង​ឆ្លើយ​តប

en: Approve comment
km_KH: យល់​ព្រម​មតិ

en: Approve it: %s
km_KH: យល់​ព្រម​វា: %s

en: Approve this comment
km_KH: អនុញ្ញាត​មតិ​នេះ​

en: Approved
km_KH: បាន​​អនុញ្ញាត

en: April
km_KH: ខែ​មេសា

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
km_KH: មេសា

en: Aqtau
km_KH: អាកតាវ

en: Aqtobe
km_KH: អាកតូបេ

en: Arabic
km_KH: អារ៉ាប់

en: Araguaina
km_KH: អារ៉ាក្វៃណា

en: Arbitrary HTML code.
km_KH: កូដ HTML បំពាន។

en: Arbitrary text.
km_KH: អត្ថបទបំពាន។

en: Archive
km_KH:   បណ្ណសារ

en: Archive for %s
km_KH: បណ្ណសារ សំរាប់ %s

en: Archive for the %s Tag
km_KH: បណ្ណសារសំរាប់ប្លាក %s

en: Archived
km_KH: ប័ណ្ណសារ

en: Archives
km_KH:   បណ្ណសារ

en: Arctic
km_KH: អាកទិច

en: Are you lost?
km_KH: អ្នកវង្វេង ទីតាំង ឬ?

en: Are you sure it exists?
km_KH: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​វា​មាន​មែន​ទេ?

en: Are you sure you have the correct username and password?
km_KH: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​មាន​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​និង​ពាក្យ​សម្ងាត់​ដែល​ត្រឹមត្រូវ​មែន​ទេ?

en: Are you sure you want to delete this theme?
km_KH: តើអ្នកពិតជាចង់លុបរូបរាងវេបសាយនេះឬ?

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
km_KH: តើអ្នកពិតជាចង់បោះបង់នូវកំណែប្រែដែលមិនទាន់បានបោះពុម្ភផ្សាយរបស់អ្នកមែនឬ?

en: Are you sure you want to do this?
km_KH: អ្នកប្រាកដជា ចង់ធ្វើនេះ ឬ?

en: Armenia
km_KH: អាមេនី

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
km_KH: អត្ថបទនានានៅក្នុងវេបសាយនេះអាចនឹងមាននូវមាតិកាបង្កប់ (ឧទាហរណ៍ដូចជា វីដេអូ រូបភាព កម្រងអត្ថបទ ។ល។)។ មាតិកាបង្កប់ពីវេបសាយផ្សេងទៀតមានភាពដូចគ្នានឹងរបៀបដែលអ្នកទស្សនា ចូលមើលវេបសាយផ្សេងទៀតដែរ។

en: Artist
km_KH: សិល្បករ

en: As a browser icon
km_KH: ជា​រូប​តំណាង​ក្នុង​កម្មវិធី​អ៊ីនធឺណិត

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
km_KH: ក្នុងនាមជាអ្នកប្រើប្រាស់ WordPress ថ្មីម្នាក់ អ្នកគួរតែចូលទៅកាន់ <a href="%s">ផ្ទៃតាប្លូរបស់អ្នក</a> ដើម្បីលុបទំព័រនេះចោល និងបង្កើតទំព័រថ្មីៗសម្រាប់មាតិការបស់អ្នក។ to delete this page and create new pages for your content. សូមរីករាយ!

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
km_KH: ក្នុងនាមជាម្ចាស់វេបសាយ អ្នកត្រូវតែគោរពនូវច្បាប់ឯកជនភាពជាតិ និងអន្តរជាតិ។ ឧទាហរណ៍, អ្នកនឹងត្រូវការបង្កើត និងបង្ហាញនូវគោលការណ៍ឯកជនភាពមួយ។

en: As an app icon
km_KH: ជា​រូប​តំណាង​កម្មវិធី

en: Ascending
km_KH: លំដាប់​ឡើង

en: Ascending.
km_KH: លំដាប់​ឡើង

en: Ashgabat
km_KH: អាស្ហហ្កឹ​ប៊ែត

en: Ashkhabad
km_KH: អស្ខាបាដ

en: Asia
km_KH: អាស៊ី

en: Aspect ratio:
km_KH: សមាមាត្រ:

en: Assign Authors
km_KH: ចាត់តាំង អ្នកនិពន្ធ នានា

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
km_KH: កំណត់សព្ទមេមួយដើម្បីបង្កើតជាឋានានុក្រមមួយ។ ឧទាហរណ៍ ពាក្យថា Jazz  គឺជាមេនៃ Bebop និង Big Band។

en: Assigned Menu
km_KH: ម៉ឺនុយ​ដែល​បាន​ចាត់​ចែង

en: At a Glance
km_KH: ជា​ត្រួសៗ

en: Athens
km_KH: អាតែន

en: Attach
km_KH: ភ្ជាប់

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
km_KH: ភ្ជាប់ &#8220;%s&#8221; ទៅមាតិកាដែលមានស្រាប់

en: Attach to existing content
km_KH: ភ្ជាប់ទៅមាតិកាដែលមានស្រាប់

en: Attaching Files
km_KH: កំពុង​ភ្ជាប់​ឯកសារ

en: Attachment
km_KH: ឯកសារភ្ជាប់

en: Attachment Attributes
km_KH: លក្ខណៈនៃឯកសារភ្ជាប់

en: Attachment Details
km_KH: លម្អិត​ពី​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Attachment Display Settings
km_KH: កំណត់​ការ​បង្ហាញ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Attachment Page
km_KH: ទំព័រភ្ជាប់

en: Attachment details
km_KH: លម្អិត​ពី​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Attachment type.
km_KH: ប្រភេទនៃឯកសារភ្ជាប់។

en: Attachments
km_KH: ឯកសារភ្ជាប់

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
km_KH: បាន​ប៉ុនប៉ង​កំណត់​គុណភាព​រូបភាព​ក្រៅ​ពី​កម្រិត [1,100]។

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
km_KH: ការ​ព្យាយាម​វែកញែក​កូដខ្លី ដោយ​មិនមាន​ខលប៊ែក​ដែល​ត្រឹមត្រូវ៖ %s

en: Attend an upcoming event near %s.
km_KH: ចូលរួមព្រឹត្តិការណ៍នាពេលខាងមុខនៅជិត %s.

en: Attribute
km_KH: គុណ​លក្ខណៈ

en: Attribute all content to:
km_KH: សន្មត​មាតិកា​ទាំងអស់​ទៅ​ឲ្យ៖

en: Attributes
km_KH: សេចក្តីកំណត់

en: Auckland
km_KH: អូកលែនដ៍

en: Audio
km_KH: សំលេង

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: សំឡេង <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
km_KH: កូឌិក​សំឡេង:

en: Audio File URL
km_KH: URL របស់​ឯកសារសំឡេង​

en: Audio Format:
km_KH: ទ្រង់ទ្រាយ​សំឡេង:

en: Audio Player
km_KH: កម្មវិធីចាក់សំលេង

en: Audio Post
km_KH: ផ្សាយ​សំឡេង

en: Audio Widget
km_KH: អូឌីយ៉ូវិដជិត

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
km_KH[0]: អូឌីយ៉ូវិដជិត (%d)

en: Audio details
km_KH: លម្អិត​ពី​សំឡេង

en: Audio, Video, or Other File
km_KH: សំឡេង, វីដេអូ ឬ​ឯកសារ​ដទៃ

en: August
km_KH: ខែសីហា

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
km_KH: សីហា

en: Austria
km_KH: អូសទ្រីស

en: Authentication
km_KH: យថាភាព

en: Author
km_KH: អ្នក​បង្កើត

en: Author Archive
km_KH: បណ្ណសារ អ្នកនិពន្ធ

en: Author URL of the user.
km_KH: អាស័យដ្ឋានអ្នកនិពន្ធ នៃអ្នកប្រើប្រាស់។

en: Author mapping
km_KH: ទាក់ទង អ្នកនិពន្ធ

en: Author posts, manage comments, and manage %s.
km_KH: ម្ចាស់​អត្ថបទ រៀប​ចំ​មតិយោបល់ និង​រៀបចំ %s ។

en: Author:
km_KH: អ្នក​និពន្ធ:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
km_KH: អ្នកនិពន្ធ: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
km_KH: អ្នកនិពន្ធ ៖ %s

en: Authorization failed
km_KH: បណ្តល់សិទ្ធិបានត្រូវបរាជ័យ

en: Authorize
km_KH: ផ្តល់សិទ្ធិ

en: Authorize %s
km_KH: អនុញ្ញាត %s

en: Authorize connection with %s
km_KH: អនុញ្ញាត​ភ្ជាប់​ជាមួយ %s

en: Authorizing&hellip;
km_KH: ផ្តល់សិទ្ធិ &hellip;

en: Authors
km_KH: ម្ចាស់ប្លក

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
km_KH: អ្នក​និពន្ធ​អាច​ផ្សាយ​និង​គ្រប់គ្រង​ប្រកាស​របស់​ពួក​គេ​បាន ហើយ​ក៏​អាច​ផ្ទុក​ឯកសារ​ឡើង​បាន​ដែរ។

en: Authors:
km_KH: អ្នក​និពន្ធ:

en: Auto
km_KH: អូតូ

en: Auto Detect
km_KH: កំណត់​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ

en: Auto Draft
km_KH: ធ្វើ​ការ​ព្រាង​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Auto add pages
km_KH: បន្ថែម​ទំព័រ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Auto-create a new account (recommended).
km_KH: បង្កើតស្វ័យប្រវត្តិ មួយគណនីថ្មី (ជាអនុសាស)។

en: Automatically add new top-level pages to this menu
km_KH: បន្ថែម​ទំព័រ​ថ្មី​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ​ទៅ​លំដាប់​លើ​គេ​ក្នុង​ម៉ឺនុយ​នេះ

en: Automatically add paragraphs
km_KH: បន្ថែម​កថាខណ្ឌ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Automatically linked when you make comments.
km_KH: តភ្ជាប់​ជា​ស្វ័យប្រវត្តិ ពេលអ្នកបញ្ចេញ​មតិ។

en: Autoplay
km_KH: ចាក់​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Autosave by %s
km_KH: រក្សា​ទុក​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​ដោយ %s

en: Available Actions
km_KH: សកម្មភាព​ដែល​មាន

en: Available Services
km_KH: សេវា​ដែល​អាច​ប្រើ​បាន

en: Available Tools
km_KH: ឧបករណ៍​ដែល​មាន

en: Available Widgets
km_KH: វិដជិត មានស្រាប់

en: Avatar
km_KH: អវតា

en: Avatar Display
km_KH: ការបង្ហាញអវតារ

en: Avatar Size (px):
km_KH: ទំហំអាវើថរ(avatar) (px)៖

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
km_KH: URL នៃអវតាដែលរូបភាពមានទំហំ %d ភិចស៊ែល។

en: Avatar URLs for the user.
km_KH: អាស័យ​ដ្ឋាន​អវតារ​ សម្រាប់​អ្នក​​ប្រេីប្រាស់។

en: Avatar background color:
km_KH: ពណ៌ផ្ទៃខាងក្រោយ នៃអាវើថរ(avatar)៖

en: Avatars
km_KH: អវតារ

en: Average
km_KH: មធ្យមភាគ

en: Average Rating
km_KH: ការ​វាយ​តម្លៃ​ជា​មធ្យម

en: Average per Day
km_KH: មធ្យមភាគ ក្នុងមួយថ្ងៃ

en: Average per day
km_KH: មធ្យមភាគ ក្នុងមួយថ្ងៃ

en: Averages are rounded to the nearest integer for display.
km_KH: មធ្យមភាគ ត្រូវបានធ្វើអោយមូល ក្បែរ ចំនួនគត់ សំរាប់បង្ហាញចេញ។

en: Awaiting spam check
km_KH: ស្ប៉ាម​ដែល​កំពុង​រង់ចាំ​ការ​ពិនិត្យ

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
km_KH: ការសាកល្បង BETA?
    ==============
    
    អ៊ីមែលសម្រាប់សាកល្បងនេះត្រូវបានផ្ញើនៅពេលដែលអ្នកកំពុងប្រើកំណែអភិវឌ្ឍនៃ WordPress។
    
    ប្រសិនបើអ្នកគិតថាការបរាជ័យទាំងនេះអាចកើតឡើងដោយសារកំហុសមួយនៅក្នុង WordPress, តើអ្នកអាចរាយការណ៍មកយើងបានទេ?
     * បង្កើតសំនួរនៅក្នុងវេទិកាការគាំទ្រ: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * ឬមួយប្រសិនបើអ្នកចង់សរសេររបាយការណ៍កំហុស: https://core.trac.wordpress.org/
    
    សូមអរគុណ! -- The WordPress Team

en: Back
km_KH: ត្រលប់

en: Back to %s
km_KH: ត្រលប់ទៅ %s

en: Back to blog options
km_KH: ត្រលប់ទៅ ជំរើសប្លក

en: Back to top
km_KH: ត្រលប់ទៅ កំពូល

en: Background
km_KH: ផ្ទៃខាងក្រោយ

en: Background Color
km_KH: ពណ៌​ផ្ទៃ​ក្រោយ

en: Background Image
km_KH: រូបភាព​ផ្ទៃខាងក្រោយ

[ctx: Background Preset]
en: Preset
km_KH: កំណត់ជាមុន

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
km_KH: ម្តងទៀត

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
km_KH: អូសចុះឡើង

en: Background color
km_KH: ពណ៌ផ្ទៃខាងក្រោយ

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
km_KH: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ផ្ទៃ​ក្រោយ។  <a href="%s">ទៅ​វេបសាយ​របស់​អ្នក</a> ដើម្បី​មើល​ការ​ផ្លាស់​ប្ដូរ។

en: Bad login/pass combination.
km_KH: ពិនិត្យចូល មិនត្រឹមត្រូវ

en: Baghdad
km_KH: បាកដាដ

en: Bahrain
km_KH: បាហ៍រ៉ែន

en: Baku
km_KH: បាគូ

en: Band
km_KH: ក្រុម​ភ្លេង

en: BandPage Settings
km_KH: ការកំណត់ BandPage

en: Bangladesh
km_KH: បង់ក្លាដេស

en: Bar
km_KH: បារ

en: Base color
km_KH: ពណ៌ជាចំបង

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
km_KH: ពីព្រោះតែអ្នកបានប្រើ %1$s វេបសាយក្នុងបណ្ដាញ WordPress របស់អ្នក គួរតែប្រើថតរង។ សូមពិនិត្យ ក្នុងការប្រើ %2$s ប្រសិនជាអ្នកមានបំណងទៅប្រើអនុ-ដូមេន។

en: Before a comment appears
km_KH: មុន វិចារ លេចឡើង

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
km_KH: មុននឹង​អ្នកអាច​អាប់​ឡូដឯកសារនាំចូលរបស់អ្នក​បាន​, អ្នកចាំបាច់ត្រូវ​តែ​កែ​តម្រូវ​កំហុសទាំង​នេះ​សិន ៖

en: Belarus
km_KH: បេឡារុស

en: Belarusian
km_KH: បេឡារុស

en: Belfast
km_KH: ប៊ែល​ហ្វាស្ថ

en: Belgium
km_KH: បែលហ្សិក

en: Belgrade
km_KH: បែលក្រាដ

en: Below each blog post
km_KH: ខាង​ក្រោម​អត្ថបទ​នីមួយៗ

en: Below each comment
km_KH: ខាងក្រោម​មតិ​នីមួយៗ

en: Below, you can see the names of the authors of the MovableType posts in <i>italics</i>. For each of these names, select one of the blog's users as the author.
km_KH: ខាងក្រោម, អ្នកអាចឃើញ ឈ្មោះពួកអ្នកនិពន្ធ នៃប្រកាស MovableType ជា<i>អក្សរ ទ្រេត</i> ។ ចំពោះ រាល់ឈ្មោះទាំងនេះ, ជ្រើសយក មួយនៃពួកអ្នកប្រើប្រាស់ប្លក ដែលនឹងជា អ្នកនិពន្ធ ។

en: Benin
km_KH: បេណាំង

en: Berlin
km_KH: ប៊ែរឡាំង

en: Best ever
km_KH: ល្អ​បំផុត

en: Bhutan
km_KH: ប៊ូតង់

en: Big Important Warning!
km_KH: ប្រយត្ន មហាសំខាន់​!

en: Billing
km_KH: ការ​បង់ប្រាក់

en: Billing History
km_KH: ប្រវត្តិ​បង់ប្រាក់

en: Billing address
km_KH: អាសយដ្ឋាន​ចុះ​វិក្កយបត្រ

en: Biographical Info
km_KH: ពត៌មាន នៃ ជីវប្រវត្តិ

en: Bishkek
km_KH: ប៊ីស្ហ​ឃែក

en: Bitrate
km_KH: អត្រា​ប៊ីត

en: Bitrate Mode
km_KH: បែប​នៃ​អត្រា​ប៊ីត

en: Bitrate:
km_KH: អត្រា​ប៊ីត៖

en: Black
km_KH: ខ្មៅ

en: Blank
km_KH: ទទេ

en: Block
km_KH: ប្លុក

en: Block Emails
km_KH: ខ្ទប់​​អ៊ីមេល

en: Block by cookie (recommended)
km_KH: រាំងខ្ទប់ ដោយខូឃី (ជាអនុសាស)

en: Block by cookie and by IP address
km_KH: រាំងខ្ទប់ ដោយ ខូឃី និង ដោយ អាសយដ្ឋានអាយភី

en: Block emails
km_KH: ខ្ទប់​​អ៊ីមេល

en: Block type "%s" is already registered.
km_KH: ប្រភេទប្លុក "%s" បានចុះឈ្មោះរួចហើយ។

en: Block type "%s" is not registered.
km_KH: ប្រភេទប្លុក "%s" មិនទាន់បានចុះឈ្មោះនៅឡើយទេ។

en: Block type names must be strings.
km_KH: ឈ្មោះនៃប្រភេទប្លុកត្រូវតែជាអក្សរ។

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
km_KH: ឈ្មោះនៃប្រភេទប្លុកត្រូវតែផ្ទុកដោយ namespace prefix មួយ។ ឧទាហរណ៍: my-plugin/my-custom-block-type

en: Block type names must not contain uppercase characters.
km_KH: ឈ្មោះនៃប្រភេទប្លុកមិនត្រូវមានផ្ទុកដោយអក្សរពុម្ភនោះទេ។

en: Blocked
km_KH: បានត្រូវ រាំងខ្ទប់

en: Blockquote
km_KH: សំរង់ទាំងដុំ

en: Blocks
km_KH: ប្លុក

en: Blog
km_KH: ប្លក

en: Blog Archives
km_KH: បណ្ណសារប្លក

en: Blog Name
km_KH: ឈ្មោះប្លក

en: Blog Shares
km_KH: ការ​ចែក​រំលែក​ប្លក

en: Blog Stats
km_KH: ស្ថានភាពប្លក

en: Blog Title
km_KH: ចំណងជើងប្លក

en: Blog URL
km_KH: URLប្លក

en: Blog URL:
km_KH: URL ប្លក៖

en: Blog at WordPress.com
km_KH: ប្លក់​នៅ WordPress.com

en: Blog pages show at most
km_KH: ទំព័រប្លក​បង្ហាញ​ត្រឹម

en: Blog pages show at most.
km_KH: ទំព័រប្លក់បង្ហាញប្រកាសច្រើនបំផុតចំនួន

en: Blog stats
km_KH: ស្ថិតិ​ប្លក

en: Blogger Blogs
km_KH: ប្លក នៃប្រព័ន្ធ Blogger

en: Blogger username
km_KH: ឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់ Blogger

en: Bloggers
km_KH: អ្នកប្លក

en: Blogroll
km_KH: របុំ ប្លក

en: Blogs
km_KH: ប្លក នានា

en: Blogs I Follow
km_KH: ប្លក់ដែលខ្ញុំតាមដាន

en: Blue
km_KH: ខៀវ

en: Bold
km_KH: អក្សរដិត

en: Bolivia
km_KH: បូលីវី

en: Book
km_KH: សៀវភៅ

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
km_KH: ប៊ុកម៉ាក៌<a href="%3$s" title="តំណភ្ជាប់​អចិន្ត្រៃយ៍ទៅ​កាន់​ %4$s" rel="bookmark">តំណភ្ជាប់​អចិន្ត្រៃយ៍</a>។

en: Bookmarks
km_KH: កំណត់​ចំណាំ

en: Books
km_KH: សៀវភៅ

en: Border
km_KH: ស៊ុម

en: Border color
km_KH: ពណ៌គែម

en: Botswana
km_KH: បុតស្វាណា

en: Bottom
km_KH: បាត

en: Bottom Left
km_KH: បាតឆ្វេង

en: Bottom Right
km_KH: បាត ស្តាំ

en: Bratislava
km_KH: ប្រាទីស្លាវ៉ា

en: Brazil
km_KH: ប្រេស៊ីល

en: Brazzaville
km_KH: ប្រាស្សាវីល្ល

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
km_KH: ញែកវិចារ ជាទំព័រ មាន %1$s វិចារសំខាន់ ក្នុងមួយទំព័រ និង បង្ហាញ ទំព័រ %2$s ជាលំនាំដើម

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
km_KH: អវត្តមាន​ក្នុង​ពេល​ដ៏​ខ្លី​មួយ​សម្រាប់​ការ​ថែទាំ។ មក​ម្ដង​ទៀត​នៅ​ប៉ុន្មាន​នាទី​ទៀត។

en: British English
km_KH: ភាសាអង់គ្លេស

en: Brown
km_KH: ត្នោត

en: Browse
km_KH: រាវរក

en: Browse our themes from most popular to least.
km_KH: ​មើល​ម៉ូដ​ប្លក​របស់​យើង​ ពី​ម៉ូដ​ដែល​ពេញ​និយម​បំផុត​ទៅ​ម៉ូដ​មិន​សូវ​ពេញ​និយម។

en: Browse our themes in alphabetical order.
km_KH: រាវរក គំរូរចនា របស់យើង តាមលំដាប់អក្សរ។

en: Browse revisions
km_KH: រក​មើល​កំណែសម្រួល

en: Brunei
km_KH: ប៊្រុយណេ

en: Brussels
km_KH: ប្រ៊ុសស៊ែល

en: Bucharest
km_KH: ប៊ុយការែស

en: Budapest
km_KH: ប៊ុយដាពែស

en: Bujumbura
km_KH: ប៊ូចឹម​បុរ៉ា

en: Bulgarian
km_KH: ប៊ុលហ្ការី

en: Bulk Actions
km_KH: សកម្មភាព​ជា​បណ្ដុំ

en: Bulk Edit
km_KH: កែ​ជា​បណ្ដុំ

en: Bulk actions
km_KH: សកម្មភាព​ជា​បណ្ដុំ

en: Bulk edit
km_KH: កែ​ជា​បណ្ដុំ

en: Bulk select
km_KH: ជ្រើសរើស​ជា​បណ្ដុំ

en: Bulleted list
km_KH: បញ្ជី​ចំណុច​មូល

en: Button
km_KH: ប៊ូតុង

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
km_KH: ទៅមុខ

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
km_KH: មុន

en: Button text
km_KH: អក្សរនៅលើប៊ូតុង

en: Buy now
km_KH: ទិញ ឥឡូវ

en: By %s
km_KH: ដោយ %s

en: By %s.
km_KH: ដោយ %s។

en: By default WordPress does not collect any analytics data. However, many web hosting accounts collect some anonymous analytics data. You may also have installed a WordPress plugin that provides analytics services. In that case, add information from that plugin here.
km_KH: តាមលំនាំដើម WordPress ពុំប្រមូលទិន្នន័យវិភាគនោះទេ។ ទោះជាយ៉ាងណាក៏ដោយ គណនីបង្ហោះវេបសាយខ្លះ បានប្រមូលនូវទិន្នន័យវិភាគអនាមិកមួយចំនួនផងដែរ។ អ្នកប្រហែលជាបានដំឡើងកម្មវិធីបន្ថែមរបស់ WordPress មួយដែលផ្ដល់នូវសេវាកម្មវិភាគទិន្នន័យ។ នៅក្នុងករណីនេះ សូមបញ្ចូលព័ត៌មានពីកម្មវិធីបន្ថែមនោះនៅទីនេះ។

en: By default WordPress does not collect any personal data about visitors, and only collects the data shown on the User Profile screen from registered users. However some of your plugins may collect personal data. You should add the relevant information below.
km_KH: តាមលំនាំដើម WordPress ពុំប្រមូលនូវទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនអំពីអ្នកទស្សនាឡើយ គឺគ្រាន់តែប្រមូលនូវទិន្នន័យដែលបានបង្ហាញនៅលើអេក្រង់ព័ត៌មានអ្នកប្រើប្រាស់នៃអ្នកប្រើដែលបានចុះបញ្ជីប៉ុណ្ណោះ។ ទោះជាយ៉ាងនេះក្ដី កម្មវិធីបន្ថែមខ្លះរបស់អ្នកអាចនឹងប្រមូលទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនបានផងដែរ។ អ្នកគួរបន្ថែមនូវព័ត៌មានដែលជាប់ទាក់ទងនៅខាងក្រោមនេះ។

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
km_KH: តាមលំនាំដើម WordPress ពុំមានចែកចាយព័ត៌មានផ្ទាល់ខ្លួនណាមួយរបស់អ្នកជាមួយអ្នកណាទេ។

en: By default, WordPress does not include a contact form. If you use a contact form plugin, use this subsection to note what personal data is captured when someone submits a contact form, and how long you keep it. For example, you may note that you keep contact form submissions for a certain period for customer service purposes, but you do not use the information submitted through them for marketing purposes.
km_KH: តាមលំនាំដើម WordPress ពុំបានបញ្ចូលទម្រង់ទាក់ទងទេ។ ប្រសិនបើអ្នកប្រើនូវកម្មវិធីបន្ថែមសម្រាប់ទម្រង់ទាក់ទងណាមួយ នោះសូមប្រើផ្នែករងនេះដើម្បីបញ្ជាក់ពីទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនដែលបានប្រមូលនៅពេលដែលមាននរណាម្នាក់បញ្ជូនទម្រង់ទាក់ទងនោះមក និងពីរបៀបដែលអ្នករក្សាទុកទិន្នន័យទាំងនោះ។ ឧទាហរណ៍ថា អ្នកអាចនឹងសរសេរថា អ្នករក្សាទុកព័ត៌មានដែលគេបានផ្ញើមកក្នុងរយៈពេលណាមួយច្បាស់លាស់សម្រាប់គោលបំណងសេវាកម្មអតិថិជន ប៉ុន្តែអ្នកមិនប្រើព័ត៌មានទាំងនោះសម្រាប់គោលបំណងទីផ្សារណាមួយឡើយ។

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
km_KH: តាម​លំនាំដើម អ្នកប្រើថ្មីនឹងទទួលបានអ៊ីមែលមួយដែលអនុញ្ញាតឱ្យគេពួកគេដឹងថាគេបានបន្ថែមជាអ្នកប្រើប្រាស់នៅលើវេបសាយរបស់អ្នក។  អ៊ីមែលនេះក៏មានផងដែរនូវតំណកំណត់ពាក្យសម្ងាត់ឡើងវិញ។ ដោះធីកពីប្រអប់ ប្រសិនបើអ្នកមិនចង់អោយមានការផ្ញើរអ៊ីមែលស្វាគមន៍នេះ។

en: By: %s
km_KH: ដោយ៖ %s

en: CSS Classes (optional)
km_KH: CSS Classes (ស្រេចចិត្ត)

en: CSS code
km_KH: កូដ CSS

en: Cache
km_KH: ខាស្ហ

en: Cafe
km_KH: កាហ្វេ

en: Calcutta
km_KH: កាល់គុត្តា

en: Calendar
km_KH: ប្រតិទិន

en: Cambodia
km_KH: កម្ពុជា

en: Can not find blog.
km_KH: គ្មានអាចរកឃើញ ប្លក។

en: Canada
km_KH: កាណាដា

en: Cancel
km_KH: បោះបង់

en: Cancel &amp; start a new import
km_KH: បោះបង់ &amp; ផ្តើម មួយការនាំចូលថ្មី

en: Cancel Edit
km_KH: បោះបង់​ការកែប្រែ

en: Cancel and Refund
km_KH: បោះបង់ និង ប្រគល់វិញ លុយ

en: Cancel edit
km_KH: បោះបង់​ការកែប្រែ

en: Cancel password change
km_KH: បោះបង់ពាក្យសម្ងាត់ដែលបានប្ដូរ

en: Cancel reply
km_KH: បោះ​បង់​ការ​ឆ្លើយ​តប

en: Cannot create a comment with that type.
km_KH: មិនអាចបង្កើតមតិ ជាមួយប្រភេទនោះទេ។

en: Cannot create a revision of a revision
km_KH: មិន​អាច​បង្កើត​កំណែ​សម្រួល​នៃ​កំណែ​ស្រួល

en: Cannot create a user with an empty login name.
km_KH: មិន​អាច​បង្កើត​អ្នក​ប្រើប្រាស់​ដោយ​គ្មាន​ឈ្មោះ​ចូល​ឡើយ។

en: Cannot create existing comment.
km_KH: មិនអាចបង្កើតមតិដែលមានស្រាប់ហើយនោះទេ។

en: Cannot create existing post.
km_KH: មិនអាចបង្កើតប្រកាសដែលមានស្រាប់ឡើយ។

en: Cannot create existing user.
km_KH: មិនអាចបង្កើតអ្នកប្រើប្រាស់ថ្មីដែលមានហើយស្រាប់នោះទេ។

en: Cannot load %s.
km_KH: មិន​អាច​ផ្ទុក %s។

en: Cannot load image metadata.
km_KH: មិន​អាច​ផ្ទុក​ទិន្នន័យ​មេតា​របស់​រូបភាព។

en: Cannot refund a payment TO the user
km_KH: គ្មានអាចប្រគល់វិញ ការទូទាត់ ទៅអ្នកប្រើប្រាស់

en: Cannot save image metadata.
km_KH: មិន​អាច​រក្សា​ទុក​ទិន្នន័យ​មេតា​របស់​រូបភាព។

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
km_KH: មិនអាចកំណត់មេនៃសព្ទបានទេ បំណែងប្រភេទមិនមែនជាឋានានុក្រម។

en: Cannot view post type.
km_KH: មិនអាចមើលប្រភេទប្រកាសទេ។

en: Cannot view status.
km_KH: មិនអាចមើលស្ថានភាពនេះបានទេ។

en: Capabilities
km_KH: សមត្ថភាព

en: Caption
km_KH: ចំណងជើង

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
km_KH: ចំណងជើងរបស់ឯកសារ​ភ្ជាប់ ដូចដែលមានស្រាប់ក្នុងមូលរដ្ឋានទិន្នន័យ។

en: Caption:
km_KH: ចំណងជើង៖

en: Captions/Subtitles
km_KH: ចំណង​ជើង​រង

en: Cart
km_KH: រទេះ

en: Casey
km_KH: កាស៊ីយ៍

en: Catamarca
km_KH: ឃែតាម៉ារកា

en: Categories
km_KH: ចំណាត់ក្រុម

en: Categories and Tags Converter
km_KH: កម្មវិធី​បំប្លែង​ចំណាត់ក្រុម និង​ស្លាក

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
km_KH: ចំណាត់ក្រុមនានាដែល​បាន​ជ្រើសរើស​អាចបំលែងទៅ​ពាក្យ​គន្លឹះដោយប្រើ<a href="%s">ឧបករណ៍​បំលែង​ចំណាត់ក្រុមជា​ពាក្យ​គន្លឹះ</a>។

en: Categories deleted.
km_KH: ចំណាត់ក្រុម​ត្រូវ​បាន​លុប។

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
km_KH: ចំណាត់ក្រុម មាន​លំដាប់​ថ្នាក់ ដែល​មាន​ន័យ​ថា​អ្នក​អាច​រៀបចំ​ឲ្យ​មាន​ចំណាត់ក្រុម​ក្នុង​ចំណាត់​ក្រុម។ ស្លាក មិន​មាន​លំដាប់​ថ្នាក់​ទេ ហើយ​អ្នក​ក៏​មិន​អាច​រៀបចំ​វា​ចូល​គ្នា​ដែរ។ ពេល​ខ្លះ អ្នក​ប្រើប្រាស់​ចាប់​ផ្ដើម​ប្រើ​ពួកវា​នៅ​លើ​អត្ថបទ​របស់​ពួកគេ ហើយ​ក្រោយ​មក​ទើប​នឹក​ឃើញ​ថាបើ​ប្រើ​ផ្សេង​មួយ​ទៀត ប្រហែល​ជា​ល្អ​ប្រសើរ​ជាង។

en: Categories list
km_KH: បញ្ជី​ចំណាត់ក្រុម

en: Categories list navigation
km_KH: ការ​រកមើល​នៅ​ក្នុង​បញ្ជី​ចំណាត់ក្រុម

en: Categories to Tags
km_KH: ចំណាត់ក្រុម​ទៅ​ពាក្យ​គន្លឹះ​

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
km_KH: ចំណាត់ក្រុម, ខុសពីពាក្យ​គន្លឹះ, ដោយ​វា​អាចមានថានានុក្រម។ ឧទាហរណ៍​ អ្នកអាចមានចំណាត់ក្រុមឈ្មោះ ព័ត៌មាន, ក្នុងចំណាត់ក្រុម​ព័ត៌មាន មាន​កូនចំណាត់​ក្រុមឈ្មោះ ព័ត៌មាន​កីឡា និង ព័ត៌មាន​នយោបាយ ជាដើម។ ស្រេច​តែ​អ្នក​ជ្រើសរើស​។

en: Categories:
km_KH: ចំណាត់ក្រុម:

en: Categories:
km_KH: ចំណាត់ក្រុម ៖

en: Categories: %s
km_KH: ចំណាត់ក្រុម ៖ %s

en: Category
km_KH: ចំណាត់ក្រុម

en: Category %s doesn&#8217;t exist!
km_KH: ចំណាត់ក្រុម %s គ្មានស្រាប់ !

en: Category Cloud
km_KH: ពពក ចំណាត់ក្រុម

en: Category added.
km_KH: បានបន្ថែម ចំណាត់ក្រុម។

en: Category deleted.
km_KH: បានលុបចេញ ចំណាត់ក្រុម។

en: Category name.
km_KH: ឈ្មោះ​ចំណាត់ក្រុម

en: Category not added.
km_KH: គ្មានបានបន្ថែម ចំណាត់ក្រុម។

en: Category not updated.
km_KH: ចំណាត់​ក្រុម​មិន​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព។

en: Category updated.
km_KH: បានបន្ទាន់សម័យ ចំណាត់ក្រុម។

en: Category: | Categories:
km_KH[0]: ចំណាត់ក្រុម៖

en: Caution:
km_KH: ការ​ព្រមាន:

en: Cell padding
km_KH: គម្លាត​ក្រឡា

en: Cell spacing
km_KH: ចន្លោះ​ក្រឡា

en: Cell type
km_KH: ប្រភេទ​ក្រឡា

en: Center
km_KH: កណ្ដាល

en: Change
km_KH: ផ្លាស់ប្តូរ

en: Change Blog Address
km_KH: ប្ដូរ​អាសយដ្ឋាន​ប្លក់

en: Change Email Address
km_KH: ផ្លាស់ប្តូរ អាសយដ្ឋានអ៊ីមែវល៍

en: Change Theme
km_KH: ដូរ​ម៉ូដ​ប្លក

en: Change audio
km_KH: ប្ដូរអូឌីយ៉ូ

en: Change file
km_KH: ប្ដូរ​ឯកសារ

en: Change image
km_KH: ប្ដូរ​រូបភាព

en: Change logo
km_KH: ប្ដូរ​ឡូហ្គោ

en: Change role to&hellip;
km_KH: ប្ដូរ​តួនាទី​ទៅ&hellip;

en: Change theme
km_KH: ប្ដូររូបរាងវេបសាយ

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
km_KH[0]: ប្ដូរប្រភេទប្លុកចំនួន %d

en: Change video
km_KH: ផ្ដាស់ប្ដូរវីដេអូ

en: Change your Gravatar
km_KH: ផ្លាស់ប្តូរ ក្រាវើថរ របស់អ្នក

en: Change your Privacy Policy page
km_KH: ប្ដូរទំព័រគោលការណ៍ឯកជនភាពរបស់អ្នក

en: Changed roles.
km_KH: បាន​ប្ដូរ​តួនាទី។

en: Changes have already been trashed.
km_KH: កំណែប្រែទាំងអស់បានលុបរួចរាល់ហើយ។

en: Changes saved.
km_KH: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្ដូរ។

en: Changes trashed successfully.
km_KH: កំណែប្រែទាំងអស់ត្រូវបានលុបដោយជោគជ័យ។

en: Changeset is being edited by other user.
km_KH: ឆេងសិតកំពុងត្រូវបានកែសម្រួលដោយអ្នកប្រើផ្សេងទៀត។

en: Change|difference between numbers over time
km_KH: ផ្លាស់ប្តូរ

en: Changing to %s
km_KH: ផ្លាស់ប្តូរ ទៅ %s

en: Chapters
km_KH: ជំពូក

en: Chart stats by
km_KH: ស្ថិតិ ក្រាហ្វិក ដោយ

en: Chatham
km_KH: ឆាថឹម

en: Cheatin&#8217; uh?
km_KH: លេង​ល្បិចឬ?

en: Check All
km_KH: ពិនិត្យ​ទាំង​អស់

en: Check Spelling
km_KH: ពិនិត្យ​ការ​ប្រកប

en: Check for Spam
km_KH: ឆែករក​មើល​ស្ប៉ាម

en: Check your email for the confirmation link.
km_KH: ពិនិត្យ​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក​សម្រាប់​តំណ​បញ្ជាក់។

en: Check your email for your new password.
km_KH: ពិនិត្យ​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក​សម្រាប់​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី។

en: Checking [%d] %s for images...
km_KH:  ឆែក​មើល [%d] %s ដើម្បី​រក​រូបភាព...

en: Checking...
km_KH: កំពុងធ្វើការពិនិត្យ...

en: Checkout
km_KH: គិត​ប្រាក់

en: Chihuahua
km_KH: ឈីហួហួ

en: China
km_KH: ចិន

en: Chinese
km_KH: ចិន

en: Chisinau
km_KH: ឈីស៊ីណាអ៊ូ

en: Chongqing
km_KH: ចុងឈីង

en: Choose Image
km_KH: ជ្រើស​រូបភាព

en: Choose a Background Image
km_KH: រើស​រូបភាព​ផ្ទៃ​ក្រោយ​មួយ

en: Choose a Custom Header
km_KH: រើស​ក្បាលទំព័រ​តាម​បំណង

en: Choose a WordPress WXR file to upload, then click Upload file and import.
km_KH: ជ្រើសរើស មួយសំណុំឯកសារ WordPress WXR ដើម្បីផ្ទុកឡើង, រួច ចុចផ្ទុកឡើង សំណុំឯកសារ និង នាំចូល។

en: Choose a city in the same timezone as you.
km_KH: ជ្រើសរើសទីក្រុង​ដែល​ស្ថិត​នៅ​​ក្នុង​ល្វែង​ម៉ោង​តែមួយ​ជាមួយ​ទី​ក្រុងដែល​​អ្នកកំពុង​រស់​នៅ​។

en: Choose a file from your computer:
km_KH: ជ្រើសរើស មួយសំណុំឯកសារ ពីខំព្យូរើ របស់អ្នក ៖

en: Choose an image from your computer:
km_KH: រើស​រូប​មួយ​ពី​កុំព្យូទ័រ​របស់​អ្នក:

en: Choose audio
km_KH: ជ្រើសរើសអូឌីយ៉ូ

en: Choose file
km_KH: ជ្រើស​ឯកសារ

en: Choose from the most used tags
km_KH: ជ្រើសរើស​ពី​ក្នុង​ចំណោម​ពាក្យ​គន្លឹះ​​ដែល​​ត្រូវ​បាន​ប្រើប្រាស់​ញឹកញាប់​​បំផុត

en: Choose image
km_KH: ជ្រើស​រូបភាព

en: Choose logo
km_KH: ជ្រើសរើស​ឡូហ្គោ

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
km_KH: រើស​ផ្នែក​ណាមួយ​របស់​រូបភាព​ដើម្បី​បង្ហាញ​ក្នុង​ក្បាលទំព័រ​របស់​អ្នក។

en: Choose the target frame for your link.
km_KH: ជ្រើសរើស ស៊ុមគោលដៅ សំរាប់តំណភ្ជាប់ របស់អ្នក។

en: Choose video
km_KH: ជ្រើសយកវីដេអូ

en: Choose what to export
km_KH: រើស​អ្វី​ដែល​ត្រូវ​នាំចេញ

en: Christmas
km_KH: គ្រឹស្តមើស

en: Chungking
km_KH: ឆុងឈីង

en: City
km_KH: ក្រុង

en: City:
km_KH: ទីក្រុង:

en: Classic
km_KH: ចាស់

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
km_KH: ក្ដារចុចកាត់នានានៃ Classic Block

en: Clear
km_KH: លុបសំអាត

en: Clear Inactive Widgets
km_KH: លុបវិដជិតដែលមិនដំណើរការ

en: Clear Results
km_KH: សម្អាតលទ្ធផល

en: Clear all information
km_KH: លុបសំអាត គ្រប់ពត៌មាន

en: Clear formatting
km_KH: សម្អាត​ទ្រង់ទ្រាយ

en: Cleared by Akismet
km_KH: បាន​សម្អាត​ដោយ Akismet

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
km_KH: ចុចលើ &#8220;បន្ថែមរូបភាពថ្មី&#8221; ដើម្បីអាប់ឡូដឯកសាររូបភាពពីកុំព្យូទ័ររបស់អ្នក។ រូបរាងវេបសាយរបស់អ្នកដំណើរការល្អជាមួយនឹងរូបដែលត្រូវគ្នាទៅនឹងទំហំនៃវីដេអូរបស់អ្នក &#8212; អ្នកនឹងត្រូវការកាត់រូបភាពនោះ នៅពេលដែលវាបានអាប់ឡូដដើម្បីអោយវាសមជាមួយនឹងគ្នា។

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
km_KH: ចុចលើ &#8220;បន្ថែមរូបភាពថ្មី&#8221; ដើម្បីអាប់ឡូដឯកសាររូបភាពពីកុំព្យូទ័ររបស់អ្នក។ រូបរាងវេបសាយរបស់អ្នកដំណើរការល្អជាមួយនឹងរូបភាពដែលមានប្រវែងទទឹង %s ភីកស៊ែល &#8212; អ្នកនឹងត្រូវការកាត់រូបភាពនោះ នៅពេលដែលវាបានអាប់ឡូដដើម្បីអោយវាសមជាមួយនឹងគ្នា។

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
km_KH: ចុចលើ &#8220;បន្ថែមរូបភាពថ្មី&#8221; ដើម្បីអាប់ឡូដឯកសាររូបភាពពីកុំព្យូទ័ររបស់អ្នក។ រូបរាងវេបសាយរបស់អ្នកដំណើរការល្អជាមួយនឹងរូបភាពដែលមានប្រវែងក្បាល %s ភីកសែល &#8212; អ្នកនឹងត្រូវការកាត់រូបភាពនោះ នៅពេលដែលអ្នកបានអាប់ឡូដដើម្បីអោយវាសមជាមួយនឹងគ្នា។

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
km_KH: ចុចលើ &#8220;បន្ថែមរូបភាពថ្មី&#8221; ដើម្បីអាប់ឡូដឯកសាររូបភាពពីកុំព្យូទ័ររបស់អ្នក។ រូបរាងវេបសាយរបស់អ្នកដំណើរការល្អជាមួយនឹងរូបភាពដែលមានប្រវែងបណ្ដោយ %s ភីកស៊ែល &#8212; អ្នកនឹងត្រូវការកាត់រូបភាពនោះ នៅពេលដែលវាបានអាប់ឡូដដើម្បីអោយវាសមជាមួយនឹងគ្នា។

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
km_KH: ចុចលើ &#8220;បន្ទាប់&#8221; ដើម្បីចាប់ផ្ដើមបន្ថែមតំណទៅកាន់ម៉ឺនុយថ្មីរបស់អ្នក។

en: Click here for more information
km_KH: ចុច​ត្រង់​នេះ​ដើម្បី​ទទួល​ព័ត៌មាន​បន្ថែម

en: Click here to cancel reply.
km_KH: ចុច​ទីនេះ​ដើម្បី​បោះបង់​ការ​ឆ្លើយ​តប។

en: Click here to login
km_KH: ចុចទីនេះ ដើម្បីពិនិត្យចូល

en: Click here to upload a new Gravatar
km_KH: ចុចទីនេះ ដើម្បីផ្ទុកឡើង មួយក្រាវើថរថ្មី។

en: Click on the 'unsubscribe' link at the bottom of every email (including this one)
km_KH: ចុច​លើតំណភ្ជាប់​'លែង​ចុះ​ឈ្មោះ' នៅ​ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​របស់​អ៊ីមេលទាំង​អស់(រួម​ទាំង​អ៊ីមេល​មួយ​នេះ​ផង)

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
km_KH: ចុច​លើ​រូបរាង ដើម្បី​មើល​ឈ្មោះ ជំនាន់ អ្នក​បង្កើត ការ​ពិពណ៌នា ស្លាក និង​តំណ​លុប។

en: Click on this box to edit it and add your own information.
km_KH: ចុច​នៅ​លើ​ប្រអប់​នេះ ដើម្បី​កែសម្រួល​វា ហើយ​និង​បន្ថែម​ព័ត៌មាន​របស់​អ្នក។

en: Click the image to edit or update
km_KH: ចុច​រូបភាព​ដើម្បី​កែសម្រួល​ឬ​អាប់ដេត

en: Click to Press This!
km_KH: ចុចដើម្បី​ Press This!

en: Click to edit the site title.
km_KH: ចុចដើម្បីកែសម្រួលចំណងជើង​វែ​ប​សាយ។

en: Click to edit this element.
km_KH: ចុចដើម្បីកែសម្រួលចំណុចនេះ។

en: Click to edit this menu.
km_KH: ចុចដើម្បីកែសម្រួលម៉ឺនុយនេះ។

en: Click to edit this widget.
km_KH: ចុចដើម្បីកែសម្រួលវិដជិតនេះ។

en: Click to print
km_KH: ចុចបោះពុម្ភ

en: Click to receive future news by email.
km_KH: ចុចទទួល ដំណឹង ពេលអនាគត តាមអ៊ីមែវល៍។

en: Click to share on Reddit
km_KH: ចុច​ដើម្បី​ចែករំលែក​លើ Reddit

en: Click to share on Twitter
km_KH: ចុច​ដើម្បី​ចែករំលែក​លើ Twitter

en: Click to toggle
km_KH: ចុច ដើម្បីបង្ហាញ/បិទបាំង

en: Click to view slideshow.
km_KH: ចុចមើល​ស្លាយដ៍​សូវ៍។

en: Clicks
km_KH: ការចុចនានា

en: Clicks for %1$s days ending %2$s
km_KH: ការចុចនានា សំរាប់ %1$s ថ្ងៃ បញ្ចប់ នៅ %2$s

en: Clicks for %1$s days ending %2$s (Summarized)
km_KH: ការចុចសំរាប់ %1$s ថ្ងៃ ត្រូវបញ្ចប់ %2$s (បានសង្ខេប)

en: Close
km_KH: បិទ

en: Close Window
km_KH: បិទបង្អួច

en: Close all open tags
km_KH: បិទ​រាល់​ស្លាក​ដែ​ល​បាន​បើក

en: Close blockquote tag
km_KH: បិទ​ស្លាក "ពាក្យ​សម្រង់"

en: Close bold tag
km_KH: បិទ​ស្លាក "ដិត"

en: Close bulleted list tag
km_KH: បិទ​ស្លាក "បញ្ជី​ប្រើ​ចំណុច"

en: Close code tag
km_KH: បិទ​ស្លាក code

en: Close deleted text tag
km_KH: បិទ​ស្លាក "អក្សរ​ដែល​បាន​លុប"

en: Close details dialog
km_KH: បិទផ្ទាំងព័ត៌មានលម្អិត

en: Close dialog
km_KH: បិទ​ប្រអប់​ព័ត៌មាន

en: Close inserted text tag
km_KH: បិទ​ស្លាក "អត្ថបទ​ដែល​បាន​បញ្ចូល"

en: Close italic tag
km_KH: បិទ​ស្លាក italic

en: Close list item tag
km_KH: បិទ​ស្លាក "ធាតុ​ក្នុង​បញ្ជី"

en: Close media attachment panel
km_KH: បិទផ្ទាំងមេឌាឯកសារភ្ជាប់

en: Close numbered list tag
km_KH: បិទ​ស្លាក "បញ្ជី​ប្រើ​លេខ"

en: Close overlay
km_KH: បិទ​ភាព​ថ្លា

en: Close reorder mode
km_KH: បិទ​ការ​តម្រៀប

en: Close sharing dialog
km_KH: បិទ​ប្រអប់​ចែករំលែក

en: Close the Customizer and go back to the previous page
km_KH: បិទ Customizer ហើយត្រឡប់ក្រោយទៅទំព័រចាស់វិញ

en: Close uploader
km_KH: បិទ​ឧបករណ៍​អាប់ឡូត

en: Closed
km_KH: បានបិទ

en: Cmd + letter:
km_KH: Cmd + ឣក្សរ៖

en: Cocos
km_KH: កូកូស

en: Code
km_KH: កូដ

en: Code editor
km_KH: កម្មវិធីនិពន្ធកូដ

en: Code is Poetry
km_KH: កូដជាកំណាព្យ

en: Collapse Main menu
km_KH: បិទម៉ឺនុយចម្បង

en: Collapse menu
km_KH: បង្រួញម៉ឺនុយ

en: Colombia
km_KH: កូឡុំប៊ី

en: Colombo
km_KH: កូឡុំបូ

en: Color
km_KH: ពណ៌

en: Color Settings
km_KH: ការកំណត់លើពណ៌

en: Color: %s
km_KH: ពណ៌: %s

en: Colors
km_KH: ពណ៌

en: Column
km_KH: ជួរឈរ

en: Column group
km_KH: ក្រុម​ជួរ​ឈរ

en: Columns
km_KH: ក្រឡា

en: Comment
km_KH: មតិ

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
km_KH: មតិ %d មានផ្ទុកនូវទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួន ហើយពុំអាចលាក់អត្តសញ្ញាណបានទេ។

en: Comment %d does not exist
km_KH: មិន​មាន​មតិ %d ទេ

en: Comment Author
km_KH: អ្នកបញ្ចេញមតិ

en: Comment Author Email
km_KH: អ៊ីមែលរបស់អ្នកបញ្ចេញមតិ

en: Comment Author IP
km_KH: IP របស់អ្នកបញ្ចេញមតិ

en: Comment Author URL
km_KH: URL ទៅកាន់អ្នកបញ្ចេញមតិ

en: Comment Author User Agent
km_KH: កម្មវិធីបើកអ៊ីនធឺណិតរបស់អ្នកបញ្ចេញមតិ

en: Comment Content
km_KH: ខ្លឹមសារនៃមតិ

en: Comment Date
km_KH: កាលបរិច្ឆេទនៃមតិ

en: Comment History
km_KH: ប្រវត្តិ​មតិ

en: Comment Moderation
km_KH: ការសំរបសំរួល វិចារ

en: Comment Submission Failure
km_KH: ដាក់​ស្នើ​មតិ​មិន​បាន​សម្រេច

en: Comment URL
km_KH: URL ទៅកាន់មតិ

en: Comment author must fill out name and e-mail
km_KH: ម្ចាស់មតិ​ត្រូវតែ​បំពេញឈ្មោះនិង​អ៊ីមេល

en: Comment author must fill out name and email
km_KH: អ្នក​បញ្ចេញ​មតិ​ត្រូវតែ​បំពេញ​ឈ្មោះ​និង​អ៊ីមែល

en: Comment author must have a previously approved comment
km_KH: អ្នក​បញ្ចេញ​មតិ​ត្រូវ​តែ​ធ្លាប់​ទទួល​បាន​ការ​យល់​ព្រម​ចំពោះ​មតិ​មុនៗ

en: Comment author name and email are required
km_KH: តំរូវអោយដាក់ អ៊ីមែវល៍ និង ឈ្មោះម្ចាស់វិចារ

en: Comment author name and email are required.
km_KH: ត្រូវ​ការ​ឈ្មោះ និង​អ៊ីមែល​អ្នក​បញ្ចេញ​មតិ។

en: Comment by %s marked as spam.
km_KH: មតិ​របស់ %s ត្រូវ​បាន​ចំណាំ​ថា​ជា​ស្ប៉ាម។

en: Comment by %s moved to the trash.
km_KH: មតិ​របស់ %s ត្រូវ​បាន​បោះចៅល​ទៅ​ធុង​សំរាម។

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
km_KH: ប្រអប់ផ្តល់មតិយោបល់ឡើងដល់កម្រិតខ្ពស់បំផុតដែលបានអនុញ្ញាត។

en: Comment is required.
km_KH: មតិ គឺចាំបាច់។

en: Comment marked as spam
km_KH: មតិ​ត្រូវ​បាន​ចាត់​ទុក​ជា​ស្ប៉ាម

en: Comment moderation
km_KH: ការសំរបសំរួល វិចារ

en: Comment must be manually approved
km_KH: មតិ​ត្រូវ​តែ​ទទួល​បាន​ការ​យល់​ព្រម​ដោយ​ដៃ

en: Comment on %1$s by %2$s
km_KH: មតិ​ %1$s ដោយ %2$s

en: Comment status
km_KH: ស្ថានភាពមតិយោបល់

en: Comment status was changed to %s
km_KH: ស្ថានភាព​របស់​មតិ​ត្រូវ​បាន​ដូរ​ទៅ​ជា %s

en: Comment:
km_KH: មតិ ៖

en: Comment: %s
km_KH: មតិ៖ %s

en: Comments
km_KH: មតិ

en: Comments %s
km_KH: មតិ %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
km_KH: មតិយោបល់ (%1$s) លើ &#8220;%2$s&#8221;

en: Comments (%s)
km_KH: មតិ (%s)

en: Comments <span class="count">(%d)</span>
km_KH: វិចារ <span class="count">(%d)</span>

en: Comments Feed
km_KH: Feed មតិ

en: Comments I've Made
km_KH: មតិ​ខ្ញុំ​កន្លង​មក​

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
km_KH: បាន​បិទ​ការ​បញ្ចេញ​មតិ<span class="screen-reader-text"> នៅ %s</span>

en: Comments are closed.
km_KH: ការ​បញ្ចេញ​មតិ​ត្រូវ​បាន​បិទ។

en: Comments closed.
km_KH: ការ​បញ្ចេញ​មតិ​ត្រូវ​បាន​បិទ

en: Comments for %1$s searching on %2$s
km_KH: វិចារនានា ចំពោះ %1$s ស្វែងរក នៅ %2$s

en: Comments for %s
km_KH: មតិ​សម្រាប់​ %s

en: Comments list
km_KH: បញ្ចីមតិ

en: Comments list navigation
km_KH: របាររុករកបញ្ជីមតិយោបល់

en: Comments navigation
km_KH: ការ​រកមើល​មតិ

en: Comments off
km_KH: វិចារ ត្រូវបានអសកម្ម

en: Comments on %s
km_KH: មតិ​នៅ​លើ %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
km_KH: មតិ​នៅ​លើ &#8220;%s&#8221;

en: Comments on: %s
km_KH: មតិ​លើ​ ៖ ​%s

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
km_KH: វិចារ នានា គួរត្រូវបានបង្ហាញចេញ ជាមួយ វិចារ %s នៅកំពូល នៃទំព័រ នីមួយៗ

en: Communicate with your fellow WordPress.com bloggers
km_KH: ប្រាស្រ័យ ជាមួយ មិត្តភក្តិម្ចាស់ប្លក WordPress.com របស់អ្នក។

en: Community Translator
km_KH: ឧបករណ៍​បកប្រែ​របស់​សហគមន៍

en: Comoro
km_KH: កូម៉ូរ៉ូ

en: Company
km_KH: ក្រុមហ៊ុន

en: Compare Plans
km_KH: ប្រៀបធៀប​កញ្ចប់​គម្រោង

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
km_KH: ប្រៀបធៀប​កំណែសម្រួល​នៃ &#8220;%s&#8221;

en: Compare any two revisions
km_KH: ប្រៀបធៀប​កំណែសម្រួល​ពីរ

en: Completed
km_KH: បានបញ្ចប់

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: បានបញ្ចប់ <span class="count">(%s)</span>

en: Configure
km_KH: ដាក់ទំរង់

en: Confirm
km_KH: ឯកភាព

en: Confirm Deletion
km_KH: បញ្ជាក់​ការ​លុប

en: Confirm Email Address
km_KH: បញ្ជាក់​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Confirm Password
km_KH: បញ្ជាក់​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Confirm Removal
km_KH: បញ្ជាក់​ការ​ដកចេញ

en: Confirm new password
km_KH: អះអាង​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី

en: Confirm the "%s" action
km_KH: បញ្ជាក់នូវសកម្មភាព "%s"

en: Confirm use of weak password
km_KH: បញ្ជាក់​អំពី​ការ​ប្រើ​ពាក្យសម្ងាត់​ខ្សោយ

en: Confirmation
km_KH: បញ្ជាក់ទទួលស្គាល់

en: Confirmation request initiated successfully.
km_KH: សំណើដើម្បីបញ្ជាក់ត្រូវបានបង្កើតដោយជោគជ័យ។

en: Confirmation request sent again successfully.
km_KH: សំណើដើម្បីបញ្ជាក់ត្រូវបានផ្ញើម្ដងទៀតដោយជោគជ័យ។

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: បានបញ្ជាក់ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Congratulations on writing $number total posts on $blog_title]
en: Congratulations on writing your first post on %1$s. | Congratulations on writing %2$s total posts on %1$s.
km_KH[0]: សូម​អបអរសាទរ​ចំពោះ​ការ​សរសេរ​ប្រកាស​សរុប %2$s នៅ​លើ %1$s។

en: Congratulations!
km_KH: សូមអបអរ !

en: Connect
km_KH: តភ្ជាប់

en: Connect to %s
km_KH: ភ្ជាប់ទៅ %s

en: Connect to LiveJournal and Import
km_KH: ភ្ជាប់ទៅ ប្រព័ន្ធប្លក LiveJournal និង នាំចូល

en: Connect with %s
km_KH: ភ្ជាប់​ជាមួយ %s

en: Connect with your WordPress.com account:
km_KH: ឡុក​ចូល​ដោយ​ប្រើ​គណនី Wordpress.com របស់​អ្នក

en: Connect your accounts so that when you publish a post it will be automatically shared on Facebook or Twitter. <strong>Blog posts that are shared get 50% more likes, comments and views.</strong>
km_KH: ភ្ជាប់​គណនី​របស់​អ្នក​ដើម្បី​នៅ​ពេល​ដែល​អ្នក​ផ្សាយ​អត្ថបទ​ណាមួយ វា​នឹង​ចែក​រំលែក​ទៅ Facebook ឬ Twitter ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ។ <strong>អត្ថបទ​ប្លក់​ដែល​បាន​ចែក​រំលែក​អាច​ទទួល​បាន​ការ​ចូល​ចិត្ត ការ​បញ្ចេញមតិ និង​ការ​មើល​បន្ថែម 50% ។</strong>

en: Connected
km_KH: បានភ្ជាប់រួចហើយ

en: Connecting
km_KH: កំពុងភ្ជាប់

en: Connecting as: %s
km_KH: ភ្ជាប់​ក្នុង​នាម​ជា ៖ %s

en: Connecting to %s
km_KH: កំពុង​ភ្ជាប់​ទៅ​កាន់ %s

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
km_KH: ដាច់​ការ​តភ្ជាប់ ឬ​ម៉ាស៊ីន​មេ​ជាប់​រវល់។ សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត នៅ​ពេល​ក្រោយ។

en: Connections
km_KH: ការ​តភ្ជាប់

en: Constrain proportions
km_KH: បង្ខំ​ឲ្យ​មាន​សមាមាត្រ

en: Contact
km_KH: ទាក់ទង

en: Contact Info
km_KH: ព័ត៌មាន​ទាក់ទង

en: Contact forms
km_KH: ទម្រង់ទំនាក់ទំនង

en: Contact our Happiness Engineers
km_KH: ទាក់ទង វិស្វកររសរាយ របស់យើង

en: Contact our happiness engineers
km_KH: ទាក់ទង វិស្វកររសរាយ របស់យើង

en: Content
km_KH: ខ្លឹមសារ

en: Content to export
km_KH: នាំចេញមាតិកា

en: Content, title, and excerpt are empty.
km_KH: មាតិកា, ចំណង​ជើង, និង​សេចក្ដី​ដកស្រង់​នៅ​ទទេ។

en: Content:
km_KH: មាតិកា៖

en: Continue
km_KH: បន្ត

en: Continue Reading &raquo;
km_KH: បន្តអាន &raquo;

en: Continue previous import
km_KH: បន្ត ការនាំចូលមុន

en: Continue reading
km_KH: អាន​បន្ត

en: Continue reading %s
km_KH: បន្ត​ការ​អាន %s

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
km_KH: បន្ត​អាន %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
km_KH: បន្ត​ការ​អាន <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
km_KH: អានបន្ត<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Convert Categories to Tags
km_KH: បំលែងចំណាត់ក្រុម​ទៅ​ពាក្យ​គន្លឹះ​

en: Convert Category to Tag. | Convert Categories (%d) to Tags.
km_KH[0]: បំលែង​ប្រភេទ​ (%d) ទៅជា​ពាក្យ​គន្លឹះ។

en: Convert Tag to Category. | Convert Tags (%d) to Categories.
km_KH[0]: បំលែង​ពាក្យ​គន្លឹះ (%d) ទៅជា​ប្រភេទ​។

en: Convert Tags to Categories
km_KH: បំលែង ប្លាក ទៅ ចំណាត់ក្រុម

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
km_KH: បម្លែងសញ្ញាអារម្មណ៍ដូចជា :-) និង :-P ទៅជាក្រាហ្វិកនៅលើវេបសាយ។

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
km_KH: បំលែង ការរំភើបចិត្ត នានា ដូចជា <code>:-)</code> និង <code>:-P</code> ជាក្រាភិក លើស្រ្គីន។

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
km_KH: បំលែងដោយសំរាំង ចំណាត់ក្រុមមានស្រាប់ ជាប្លាក ឬ ប្លាកមានស្រាប់ ជាចំណាត់ក្រុម។

en: Converted successfully.
km_KH: បាន​បំលែង​ប្រកប​​ដោយជោគជ័យ។

en: Converting category <strong>%s</strong> ...
km_KH: កំពុងបំលែង ចំណាត់ក្រុម <strong>%s</strong> ...

en: Converting tag <strong>%s</strong> ...
km_KH: កំពុងបំលែង ប្លាក <strong>%s</strong> ...

en: Cookie
km_KH: ឃុកឃី

en: Cookie & IP address
km_KH: ឃុកឃី និង អាសយដ្ឋានអាយភី

en: Cookies
km_KH: ឃុកឃី

en: Copenhagen
km_KH: កូពេន​ហាក

en: Copied
km_KH: បានកូពី

en: Copied!
km_KH: បានចម្លង!

en: Copy
km_KH: ចម្លង

en: Copy Link
km_KH: ចម្លងតំណ

en: Copy URL
km_KH: ចម្លង URL

en: Copy a Post
km_KH: ចម្លង​ប្រកាស

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
km_KH: ចម្លង​និង​បិទភ្ជាប់ URL នេះ​ក្នុង​វេបសាយ WordPress របស់​អ្នក ដើម្បី​បង្កប់

en: Copy and paste this code into your site to embed
km_KH: ចម្លង​និង​បិទភ្ជាប់​កូដ​នេះ​ក្នុង​វេបសាយ​របស់​អ្នក​ដើម្បី​បង្កប់​វា

en: Copy suggested policy text from %s.
km_KH: ចម្លងគោលការណ៍ដែលបានណែនាំពី %s។

en: Copy table row
km_KH: ចំលង ជួរដេកនៃតារាង

en: Copyright
km_KH: រក្សាសិទ្ធិ

en: Coral Harbour
km_KH: ខូរ៉ាល់​ហារប៊័រ

en: Cordoba
km_KH: ខរដូបា

en: Cost
km_KH: តំលៃ

en: Costa Rica
km_KH: កូស្តា​រីកា

en: Could not access filesystem
km_KH: មិនអាចចូលទៅ​ ប្រព័ន្ធឯកសារ​។

en: Could not access filesystem.
km_KH: មិនអាចចូលទៅ​ ប្រព័ន្ធឯកសារ​។

en: Could not calculate resized image dimensions
km_KH: មិន​អាច​គណនា​វិមាត្រ​រូបភាព​ដែល​បាន​ប្ដូរ​ទំហំ

en: Could not connect to %s
km_KH: គ្មានអាចភ្ជាប់ ទៅ %s

en: Could not connect to https://www.google.com
km_KH: មិនអាចភ្ជាប់ទៅ https://www.google.com

en: Could not copy file.
km_KH: មិន​អាច​ចម្លង​ឯកសារ។

en: Could not copy files.
km_KH: គ្មានអាចចំលង ឯកសារ។

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
km_KH: មិន​អាច​ចម្លង​ឯកសារ។ ប្រហែលល​ជា​អ្នក​អស់​ចំណុះ​ផ្ទុក​ហើយ។

en: Could not create directory.
km_KH: គ្មានអាចបង្កើត ថតឯកសារ។

en: Could not create image
km_KH: មិនអាចបង្កើតរូបភាព

en: Could not create user
km_KH: គ្មានអាច​បង្កើត ​អ្នក​ប្រើ​ប្រាស់

en: Could not delete meta value from database.
km_KH: មិនអាចលុបតម្លៃមេតាពីដេតាបេសបានទេ។

en: Could not delete site from the database.
km_KH: ពុំអាចលុបវេបសាយពីដេតាបេសបានទេ។

en: Could not find the specified string.
km_KH: រក​មិន​ឃើញ​ខ្សែអក្សរ​ជាក់​លាក់។

en: Could not fully remove the plugin %s.
km_KH: មិនអាចលុបកម្មវិធីបន្ថែម %s ទាំងស្រុងបានទេ។

en: Could not fully remove the plugins %s.
km_KH: មិន​អាច​លុប​កម្មវិធី​បន្ថែម %s បាន​ទាំង​ស្រុក​ទេ។

en: Could not fully remove the theme %s.
km_KH: មិន​អាច​លុប​រូបរាង %s បាន​ទាំងស្រុង។

en: Could not get a cookie from LiveJournal. Please try again soon.
km_KH: គ្មានអាច ទទួលយក ខូកឃី ពីប្រព័ន្ធប្លក LiveJournal។ សូមព្យាយាមឡើងវិញ ក្នុងពេលឆាប់។

en: Could not insert term relationship into the database.
km_KH: មិន​អាច​បញ្ចូល​ចំណង​ទាក់ទង​ពាក្យ​ទៅ​កាន់​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Could not log out user sessions. Please try again.
km_KH: មិនអាចលុបសេសសិនអ្នកប្រើនេះបានទេ។ សូម​ព្យាយាម​ម្ដងទៀត។

en: Could not read file %s
km_KH: មិនអាចអានឯកសារ %s

en: Could not read image size.
km_KH: មិនអាចអានទំហំរូបភាព។

en: Could not remove the old plugin.
km_KH: គ្មានអាចដកចេញ plugin ចាស់។

en: Could not remove the old theme.
km_KH: គ្មានអាចដកចេញ គំរូរចនាចាស់។

en: Could not split shared term.
km_KH: មិនអាច​ញែក​ពាក្យ​ដែល​ប្រើ​រួមគ្នា បាន​ទេ។

en: Could not update comment status.
km_KH: មិន​អាច​អាប់ដេត​ស្ថានភាព​របស់​មតិ​បាន​ទេ

en: Could not update site in the database.
km_KH: ពុំអាចអាប់ដេតវេបសាយទៅក្នុងដេតាបេសបានទេ។

en: Could not write file %1$s (%2$s).
km_KH: មិនអាចសរសេរ សំណុំឯកសារ (file) %1$s (%2$s)

en: Could not write file %s
km_KH: គ្មានអាចសរសេរ ឯកសារ %s

en: Couldn&#8217;t get post ID
km_KH: គ្មានអាចទទួលបាន អត្តសញ្ញា (ID) ប្រកាស

en: Couldn&#8217;t get post ID (creating post failed!)
km_KH: គ្មានអាចទទួលបាន អត្តសញ្ញា (ID) ប្រកាស  (បង្កើតប្រកាស បានបរាជ័យ!)

en: Countries
km_KH: តាម​ប្រទេស

en: Country
km_KH: ប្រទេស

en: Coupon
km_KH: គូប៉ុង

en: Coupon code
km_KH: កូដ​គូប៉ុង

en: Coupon code.
km_KH: កូដ​គូប៉ុង

en: Coupons
km_KH: គូប៉ុង

en: Create
km_KH: បង្កើត

en: Create Blog
km_KH: បង្កើត​ Blog

en: Create Menu
km_KH: បង្កើត​ម៉ឺនុយ

en: Create New Menu
km_KH: បង្កើតម៉ឺនុយថ្មី

en: Create Site
km_KH: បង្កើត​វេបសាយ

en: Create a Configuration File
km_KH: បង្កើត​ឯកសារ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ

en: Create a New Post
km_KH: បង្កើតអត្ថបទ​ថ្មី

en: Create a New Site
km_KH: បង្កើត​វេបសាយ​ថ្មី

en: Create a New User
km_KH: បង្កើត​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី

en: Create a Page
km_KH: បង្កើត​ទំព័រ

en: Create a brand new user and add them to this site.
km_KH: បង្កើត​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី​មួយ ហើយ​បន្ថែម​គេ​ចូល​ក្នុង​វេបសាយ​នេះ។

en: Create a free website or blog at WordPress.com
km_KH: បង្កើត​វេបសាយ​ឬ​ប្លក់​មិន​គិត​ប្រាក់​មួយ​នៅ WordPress.com

en: Create a menu for this location
km_KH: បង្កើតម៉ឺនុយសម្រាប់តំបន់នេះ

en: Create a new gallery
km_KH: បង្កើត​វិចិត្រសាល​ថ្មី​មួយ

en: Create a new playlist
km_KH: បង្កើត​បញ្ជី​ចាក់​ថ្មី​មួយ

en: Create a new video playlist
km_KH: បង្កើត​បញ្ជី​ចាក់​វីដេអូ​ថ្មី​មួយ

en: Create audio playlist
km_KH: បង្កើត​បញ្ជី​ចាក់​សំឡេង

en: Create gallery
km_KH: បង្កើត​វិចិត្រសាល

en: Create user %1$s or map to existing
km_KH: បង្កើតអ្នកប្រើប្រាស់ %1$s ឬ រកមើល ទីតាំងវា

en: Create video playlist
km_KH: បង្កើត​បញ្ជី​ចាក់​វីដេអូ

en: Create, edit, and delete menus
km_KH: បង្កើត, កែ និង​លុប​ម៉ឺនុយ

en: Created
km_KH: បានបង្កើត

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
km_KH: ការបង្កើតមតិមួយតម្រូវឱ្យមានឈ្មោះអ្នកបង្កើតដែលត្រឹមត្រូវ និងអ៊ីមែល។

en: Creating comment failed.
km_KH: ការបង្កើតមតិយោបល់ត្រូវបរាជ័យ។

en: Credit Card
km_KH: កាត​ក្រេឌីត

en: Credits
km_KH: ឥណទាន

en: Croatian
km_KH: ក្រូអាត

en: Crop
km_KH: ច្រិប

en: Crop Aspect Ratio
km_KH: ច្រិប​សមាមាត្រ

en: Crop Header Image
km_KH: ច្រិប​រូប​ក្បាលទំព័រ

en: Crop Image
km_KH: ​ច្រឹបរូបភាព

en: Crop Selection
km_KH: ច្រិប​ការ​រើស

en: Crop and Publish
km_KH: ច្រិប​និង​ផ្សាយ

en: Crop image
km_KH: ​ច្រឹបរូបភាព

en: Crop thumbnail to exact dimensions
km_KH: ច្រឹប​រូប​តូច​តាម​ទំហំ​ជាក់លាក់

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
km_KH: ច្រឹបកូនរូបភាព ដើម្បីតំរឹមតាមទំហំ (ជាធម្មតា កូនរូបភាព មានសមាមាត្រ)

en: Crop uploaded image
km_KH: ច្រឹប​រូបភាព​ដែលបាន​អាប់ឡូដ

en: Crop your image
km_KH: ច្រឹប​រូបភាព​របស់​អ្នក

en: Cropping&hellip;
km_KH: កំពុង​ច្រឹប&hellip;

en: Crunching&hellip;
km_KH: កំពុង​ចាត់​ចែង&hellip;

en: Ctrl + Alt + letter:
km_KH: Ctrl + Alt + ឣក្សរ៖

en: Ctrl + letter:
km_KH: Ctrl + ឣក្សរ៖

en: Cuba
km_KH: គុយបា

en: Cuiaba
km_KH: គួយអាបា

en: Curacao
km_KH: ឃ្យួរ៉ាសាវ

en: Current
km_KH: បច្ចុប្បន្ន

en: Current Background Image
km_KH: រូបភាពផ្ទៃខាងក្រោយបច្ចុប្បន្ន

en: Current Gravatar
km_KH: ក្រាវតារ​បច្ចុប្បន្ន

en: Current Header Image
km_KH: ផ្នែកក្បាលនៃរូបភាពបច្ចុប្បន្ន

en: Current Page
km_KH: ទំព័រ​បច្ចុប្បន្ន

en: Current Revision by %s
km_KH: កំណែ​សម្រួល​បច្ចុប្បន្ន​ដោយ %s

en: Current Theme
km_KH: ម៉ូដ​ប្លក​បច្ចុប្បន្ន

en: Current header
km_KH: ផ្នែក​ក្បាល​បច្ចុប្បន្ន

en: Current page
km_KH: ទំព័រ​បច្ចុប្បន្ន

en: Current page of the collection.
km_KH: ទំព័របច្ចុប្បន្ននៃ collection។

en: Current thumbnail
km_KH: រូបតូច​បច្ចុប្បន្ន

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
km_KH[0]: មាន​មតិ​ចំនួន %s កំពុង​រង់ចាំ​ការ​អនុញ្ញាត។ សូម​មើល​នៅ​ទីកន្លែង​សម្របសម្រួល:

en: Currie
km_KH: ខាររី

en: Custom
km_KH: ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Custom Background
km_KH: ផ្ទៃ​ក្រោយ​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Custom CSS
km_KH: CSS តាមជំរើសផ្ទាល់

en: Custom Colors
km_KH: ដូរ​ពណ៌​បាន

en: Custom Fields
km_KH: វាល តាមបំណង

en: Custom HTML
km_KH: HTML ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Custom HTML Widget
km_KH: HTML វិដជិតផ្ទាល់ខ្លួន

en: Custom Header
km_KH: ក្បាលទំព័រ​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Custom Image
km_KH: រូបភាព ជំរើសផ្ទាល់

en: Custom Link
km_KH: តំណ​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Custom Links
km_KH: តំណ​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Custom Logo
km_KH: កំនត់ ឡូហ្គូ ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Custom Menu
km_KH: កំណត់​ម៉ឺនុយ​បាន​​តាម​ចិត្ត​

en: Custom Message:
km_KH: សារ តាមជំរើសផ្ទាល់ ៖

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
km_KH: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Custom Size
km_KH: ទំហំ​តាម​បំណង

en: Custom Structure
km_KH: រចនាសម្ពន្ធ តាមជំរើសផ្ទាល់

en: Custom URL
km_KH: URL ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Custom color
km_KH: ពណ៌​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Custom date format:
km_KH: ទម្រង់កាលបរិច្ឆេទផ្ទាល់ខ្លួន:

en: Custom field deleted.
km_KH: បានលុបចេញ វាលជំរើសផ្ទាល់។

en: Custom field updated.
km_KH: បានបន្ទាន់សម័យ វាលផ្ទាល់ខ្លួន។

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
km_KH: ប្រអប់កែច្នៃអាចត្រូវបានប្រើដើម្បីបន្ថែមទិន្នន័យមេតាទៅកាន់ប្រកាសមួយដែលអ្នកអាច <a href="%s">ប្រើក្នុងរូបរាងរបស់អ្នក</a>។

en: Custom installation script.
km_KH: ស្រ្គីបសម្រាប់ដំឡើងផ្ទាល់ខ្លួន។

en: Custom time format:
km_KH: ទម្រង់ពេលវេលាផ្ទាល់ខ្លួន:

en: Custom:
km_KH: ជំរើសផ្ទាល់ ៖

en: Customer
km_KH: អតិថិជន

en: Customer note
km_KH: កំណត់ត្រា​អតិថិជន

en: Customization Draft
km_KH: ពង្រាងការកែសម្រួល

en: Customize
km_KH: កែតម្រូវ

en: Customize %s
km_KH: កែតម្រូវ %s

en: Customize &#8220;%s&#8221;
km_KH: កែតម្រូវ &#8220;%s&#8221;

en: Customize It!
km_KH: កែតម្រូវ​វា!

en: Customize Labels
km_KH: ធ្វើជំរើសផ្ទាល់ ប្លាក

en: Customize New Changes
km_KH: ធ្វើតាមការផ្លាស់ប្ដូរថ្មី

en: Customize Your Site
km_KH: កែតម្រូវ​វេបសាយ​របស់​អ្នក

en: Customize theme: %s
km_KH: កែសម្រួលរូបរាងវេបសាយ: %s

en: Customize: %s
km_KH: កែតម្រូវ៖ %s

en: Customizer
km_KH: ប្រដាប់​កែតម្រូវ

en: Customizing
km_KH: កំពុង​កែតម្រូវ​តាម​ចិត្ត

en: Customizing &#9656; %s
km_KH: កំពុង​កែតម្រូវ​តាម​ចិត្ត &#9656; %s

en: Customizing This Display
km_KH: កែ​តម្រូវ​ការ​បង្ហាញ​នេះ

en: Cut
km_KH: កាត់

en: Cut table row
km_KH: កាត់​ជួរ​ដេក

en: Czech
km_KH: ឆេក

en: Dacca
km_KH: ដាកខា

en: Daily Archives:
km_KH: បណ្ណសារប្រចាំថ្ងៃ:

en: Daily Views
km_KH: ចំណូលមើល​ប្រចាំថ្ងៃ

en: Damascus
km_KH: ដាម៉ាស់

en: Danish
km_KH: ដាណឺម៉ាក

en: Dark
km_KH: ខ្មៅ

en: Dashboard
km_KH: ទំព័រព័ត៌មាន

en: Database Error
km_KH: កំហុសមូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Date
km_KH: កាល​បរិច្ឆេទ

en: Date Format
km_KH: ទម្រង់​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Date and time
km_KH: កាលបរិច្ឆេទ ​និង​ពេលវេលា

en: Date and time format
km_KH: ទំរង់ ថ្ងៃខែឆ្នាំ និង ម៉ោងពេល ៖

en: Date range:
km_KH: ចន្លោះ​កាល​បរិច្ឆេទ:

en: Date/Time
km_KH: កាល​បរិច្ឆេទ/ម៉ោង

en: Davis
km_KH: ដាវីស

en: Dawson
km_KH: ដវ៍សុន

en: Dawson Creek
km_KH: ដវសាន់​គ្រីក

en: Day
km_KH: ថ្ងៃ

en: Day and name
km_KH: ថ្ងៃ​និង​ឈ្មោះ

en: Daylight saving time begins on: %s.
km_KH: ការសន្សំពេលវេលាពន្លឺពេលថ្ងៃចាប់ផ្ដើមនៅ: %s។

en: Days
km_KH: ថ្ងៃ

en: Deactivate
km_KH: បិទ​ដំណើរ​ការ

en: Deactivate this plugin
km_KH: ធ្វើអោយ លែងសកម្ម plugin នេះ

en: December
km_KH: ខែធ្នូ

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
km_KH: ធ្នូ

en: Decrease indent
km_KH: ចេញ​បន្ទាត់

en: Default
km_KH: លំនាំ​ដើម

en: Default Avatar
km_KH: អវតារ​លំនាំដើម

en: Default Images
km_KH: រូបភាពលំនាំដើម

en: Default Link Category
km_KH: ចំណាត់ក្រុម​តំណ​លំនាំ​ដើម

en: Default Mail Category
km_KH: ចំណាត់ក្រុម​សំបុត្រ​លំនាំ​ដើម

en: Default Post Category
km_KH: ចំណាត់ក្រុមលំនាំដើម នៃប្រកាស

en: Default Post Format
km_KH: ទ្រង់ទ្រាយ​ប្រកាស​លំនាំដើម

[ctx: Default Preset]
en: Default
km_KH: លំនាំដើម

en: Default Style
km_KH: រចនាបទ លំនាំដើម

en: Default article settings
km_KH: ការកំណត់អត្ថបទ លំនាំដើម

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
km_KH: គ្មានចំណាត់ក្រុម

en: Default is %s
km_KH: លំនាំដើម​គឺ %s

[ctx: Default link category slug]
en: Blogroll
km_KH: របុំប្លក

en: Default method
km_KH: វិធីលំនាំដើម

[ctx: Default page slug]
en: about
km_KH: អំពី

en: Default post category.
km_KH: ចំណាត់​ក្រុម​ប្រកាស លំនាំដើម។

en: Default post format
km_KH: ទ្រង់ទ្រាយ​ប្រកាស​លំនាំដើម

en: Default post format.
km_KH: ទម្រង់ប្រកាសលំនាំដើម។

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
km_KH: សួស្តី-ពិភពលោក

en: Default shortcuts,
km_KH: ផ្លូវកាត់លំនាំដើម,

en: Default template
km_KH: គំរូដើម

en: Delete
km_KH: លុបចេញ

en: Delete &#8220;%s&#8221;
km_KH: លុប &#8220;%s&#8221;

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
km_KH: លុប &#8220;%s&#8221; ជាអចិន្ត្រៃយ៍

en: Delete Menu
km_KH: លុប​ម៉ឺនុយ

en: Delete My Site Permanently
km_KH: លុប​សាយថ៍​ខ្ញុំ​ចោល​ជា​រៀងរហូត

en: Delete Permanently
km_KH: លុបចោល​​រហូត

en: Delete Site
km_KH: លុប​វេបសាយ

en: Delete Users
km_KH: លុប​អ្នកប្រើ

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
km_KH: លុប​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ដោយ <strong>ពង្រីក​វា ហើយ​ចុច​តំណ​ដក​ចេញ </strong>

en: Delete all content.
km_KH: លុប​មាតិកា​ទាំង​អស់។

en: Delete column
km_KH: លុប​ជួរ​ឈរ

en: Delete image
km_KH: លុបចេញ រូបភាព

en: Delete it: %s
km_KH: លុប​វា: %s

en: Delete note
km_KH: កំណត់ត្រា​នៃ​ការ​លុប

en: Delete row
km_KH: លុប​ជួរ​ដេក

en: Delete table
km_KH: លុប​តារាង

en: Delete this comment permanently
km_KH: លុប​មតិ​នេះ​ចោល​ជា​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Delete this item permanently
km_KH: លុបធាតុ​នេះ​ចេញ​ជា​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Deleted
km_KH: បានលុប

en: Deleted text (strikethrough)
km_KH: អក្សរ​ដែល​បាន​លុប (គូស​បន្ទាត់​កណ្ដាល)

en: Deleted:
km_KH: បាន​លុប:

en: Deleting Links
km_KH: ការ​លុប​តំណ

en: Delivery window
km_KH: ពេល​ចែក​ចាយ​

en: Denied: %s
km_KH: បាន​បដិសេធ: %s

en: Denmark
km_KH: ដាណឺម៉ាក

en: Denver
km_KH: ឌែនវ័រ

en: Descending
km_KH: លំដាប់​ចុះ

en: Descending.
km_KH: លំដាប់​ចុះ

en: Description
km_KH: ការ​អធិប្បាយ

en: Description (optional)
km_KH: ការពិពណ៌នា (មិន​បាច់​ដាក់​ក៏​បាន)

en: Description of the user.
km_KH: សេចក្តី​លម្អិត​នៃ​​ប្រើប្រាស់។

en: Deselect
km_KH: មិន​រើស

en: Design
km_KH: តែងរំលេច

en: Designer
km_KH: អ្នក​រចនា

en: Destination folder already exists.
km_KH: ថតឯកសារគោលដៅ មានស្រាប់។

en: Detach
km_KH: ផ្ដាច់

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
km_KH: ផ្ដាច់ពី &#8220;%s&#8221;

en: Details
km_KH: លំអិត

en: Details about the media file, specific to its type.
km_KH: លម្អិតអំពីហ្វាល់មេឌា ដែលជាក់លាក់នៅក្នុងប្រភេទរបស់ខ្លួន។

en: Details for theme: %s
km_KH: ពិពណ៌នាអំពីរូបរាងវេបសាយ: %s

en: Detroit
km_KH: ដឺត្រត់

en: Developer
km_KH: អ្នក​អភិវឌ្ឍ

en: Dhaka
km_KH: ដាកខា

en: Did not receive array from %1$s eraser (index %2$d).
km_KH: ពុំទទួលបាន array ពី  %1$s eraser (លិបិក្រម %2$d) ឡើយ។

en: Did you just paste HTML?
km_KH: តើ​អ្នក​បាន​បិទភ្ជាប់​កូដ HTML មែនទេ?

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
km_KH: តើអ្នកបានដឹងទេថា ពេលនេះយើងមានវិដជិត &#8220;Custom HTML#8221;? អ្នកអាចរកវាបានដោយចុចលើប៊ូតុង &#8220;<a class="add-widget" href="#">បន្ថែមវិដជិត</a>&#8221; ហើយស្វែងរកពាក្យថា &#8220;HTML&#8221;។ សូមសាកល្បងវាដើម្បីបន្ថែមនូវកូដមួយចំនួនទៅក្នុងវេបសាយរបស់អ្នក។

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
km_KH: តើអ្នកបានដឹងទេថា ពេលនេះយើងមានវិដជិត &#8220;HTML ផ្ទាល់ខ្លួន&#8221; ? អ្នកអាចរកវាបានដោយរកមើលនៅក្នុងបញ្ជីវិដជិតមានស្រាប់នៅលើផ្ទាំងនេះ។ ចូរសាកល្បងវាដើម្បីបន្ថែមនូវកូដផ្ទាល់ខ្លួនមួយចំនួនទៅក្នុងវេបសាយរបស់អ្នក។

en: Did you know?
km_KH: តើអ្នកបានដឹងទេ?

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
km_KH: តើអ្នកបានបាត់ទូរស័ព្ទរបស់អ្នក ឬក៏ភ្លេចចាកចេញពីគណនីរបស់អ្នកនៅឯកុំព្យូទ័រសាធារណៈណាមួយឬ? អ្នកអាចចាកចេញពីគណនីយរបស់អ្នកនៅទីកន្លែងទាំងនោះ និងបន្តចូលប្រើនៅទីនេះបាន។

en: Dili
km_KH: ឌីលី

en: Dimensions
km_KH: វិមាត្រ

en: Dimensions:
km_KH: វិមាត្រ៖

en: Director
km_KH: នាយក

en: Disable
km_KH: មិន​អនុញ្ញាត

en: Disable %s
km_KH: មិនអនុញ្ញាត %s

en: Disable Post by Email
km_KH: មិន​ឱ្យ​ផ្សាយ​តាមអ៊ីមេល

en: Disable Post by Voice
km_KH: មិនអនុញ្ញាត ដាក់ប្រកាស តាមសំលេង

en: Disable accessibility mode
km_KH: គ្មានអនុញ្ញាត លទ្ធភាពអាចចូលទៅ

en: Disable syntax highlighting when editing code
km_KH: បិទការហាយឡាយស៊ីនតាក់នៅពេលកែរកូដ

en: Disable the visual editor when writing
km_KH: បិទ​កម្មវិធី​កែ​សម្រួល​ឃើញ​ផ្ទាល់ នៅ​ពេល​កំពុង​សរសេរ

en: Disabled
km_KH: បាត់លទ្ធភាព

en: Discard any changes and restore the original image.
km_KH: លុប​បន្លាស់​ប្ដូរ​ទាំង​ឡាយ ហើយ​ស្ដារ​រូបភាព​ដើម​មក​វិញ។

en: Discard changes
km_KH: បោះបង់កំណែប្រែ

en: Disconnect
km_KH: ផ្ដាច់

en: Disconnect from %s
km_KH: ផ្ដាច់ពី %s

en: Disconnected
km_KH: បានផ្ដាច់រួចហើយ

en: Disconnecting
km_KH: កំពុងផ្ដាច់

en: Discount
km_KH: ចុះថ្លៃ

en: Discourage search engines from indexing this site
km_KH: បិទមិនអោយម៉ាស៊ីនរុករកអ៊ិនដិចវេបសាយរបស់អ្នក

en: Discussion
km_KH: ការពិភាក្សា

en: Discussion Settings
km_KH: ការកំណត់ នៃ ការពិភាក្សា

en: Dismiss
km_KH: បំភ្លេច​ចោល

en: Dismiss errors
km_KH: បំបាត់​កំហុស

en: Dismiss the browser warning panel
km_KH: បិទចោលនូវផ្ទាំងព្រមាននៅលើកម្មវិធីអ៊ីនធឺណិត

en: Dismiss the welcome panel
km_KH: ច្រានចោល ផ្ទាំងស្វាគមន៍

en: Dismiss this notice.
km_KH: បំបាត់​ការ​ជូន​ដំណឹង​នេះ។

en: Display Options
km_KH: ជម្រើស​ការ​បង្ហាញ

en: Display Settings
km_KH: កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Display Site Title and Tagline
km_KH: បង្ហាញចំណងជើងវេបសាយ នឹងបន្ទាត់ស្លាក

en: Display all authors (including those who have not written any posts)
km_KH: បង្ហាញចេញ គ្រប់អ្នកនិពន្ធ (រួមទាំង អ្នកមិនបានសរសេរប្រកាស ណាមួយ សោះ)

en: Display an image in your sidebar
km_KH: បង្ហាញចេញ មួយរូបភាព ក្នុងរបារខាង របស់អ្នក

en: Display as dropdown
km_KH: បង្ហាញ​ជា​បញ្ជី​ធ្លាក់

en: Display author
km_KH: បង្ហាញអ្នកនិពន្ធ

en: Display date
km_KH: បង្ហាញកាលបរិច្ឆេទ

en: Display item author if available?
km_KH: បង្ហាញអ្នកនិពន្ធអត្ថបទ បើមាន?

en: Display item content?
km_KH: បង្ហាញចេញ ខ្លឹមសារ នៃ អត្ថបទ ?

en: Display item date?
km_KH: បង្ហាញចេញ ថ្ងៃខែឆ្នាំ នៃ អត្ថបទ ឬ?

en: Display length:
km_KH: បង្ហាញប្រវែង៖

en: Display location
km_KH: បង្ហាញទីតាំង

en: Display name for the user.
km_KH: បង្ហាញ​ឈ្មោះ​សម្រាប់​អ្នក​ប្រេីប្រាស់។

en: Display name publicly as
km_KH: បង្ហាញចេញ ឈ្មោះ​ សាធារណៈ ជា​

en: Display post date?
km_KH: បង្ហាញ​កាលបរិច្ឆេទ​ប្រកាស?

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
km_KH: បង្ហាញ​ចំនួន​មតិ​ស្ប៉ាម​ដែល Akismet ចាប់​បាន

en: Display your BandPage content
km_KH: បង្ហាញខ្លឹមសារ BandPage របស់អ្នក

en: Displayed on attachment pages.
km_KH: បាន​បង្ហាញ​​នៅ​លើ​ទំព័រ​ឯកសារ​ភ្ជាប់។

en: Displaying %d themes
km_KH: កំពុងបង្ហាញរូបរាងវេបសាយចំនួន %d

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
km_KH: កំពុង​បង្ហាញ %s&#8211;%s នៃ %s

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
km_KH: បង្ហាញវីដេអូមួយពីបណ្ណាល័យមេឌាឬពីគេហទំព័រ YouTube, Vimeo, ឬអ្នកផ្តល់សេវាផ្សេងទៀត។

en: Displays an audio player.
km_KH: បង្ហាញកម្មវិធីចាក់អូឌីយ៉ូ។

en: Displays an image gallery.
km_KH: បង្ហាញវិចិត្រសាលនៃរូបភាពមួយ។

en: Displays an image.
km_KH: បង្ហាញរូបភាពមួយ។

en: Distraction-free writing mode
km_KH: បែប​សរសេរ​ដោយ​ផ្ចង់​អារម្មណ៍

en: Do any of these answer your question?
km_KH: តើ​ទាំង​អស់​នេះ​ឆ្លើយ​តប​តាម​សំនួរ​ដែល​អ្នក​ចង់​សួរ​ដែរ​ឬទេ?

en: Do it: I want some polls!
km_KH: ធ្វើ​ទៅ៖ ខ្ញុំ​ចង់​ធ្វើការ​​ស្ទង់​មតិខ្លះ

en: Do not allow
km_KH: មិន​អនុញ្ញាត

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
km_KH: កុំ​លុបឈ្មោះ​ស្គ្រីប %1$s នៅ​ក្នុង​ទំព័រ​គ្រប់គ្រង។ ដើម្បី​កំណត់​ទិសដៅ​រូបរាង​ផ្នែក​ខាងមុខ អ្នក​ត្រូវ​ប្រើ Hook %2$s ។

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
km_KH: កុំ​ភ្លេច​ចុច &#8220;រក្សា​ទុក​បន្លាស់​ប្ដូរ&#8221; នៅ​ពេល​អ្នក​រួចរាល់!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
km_KH: កុំ​ភ្លេច​ចុច រក្សា​ទុក​បន្លាស់​ប្ដូរ ពេល​អ្នក​បាន​បញ្ចប់។

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
km_KH: កុំ​ផ្ដល់​ស្លាក %1$s ទៅ %2$s។

en: Do you mostly use the internet at work, in school or at home?
km_KH: តើ​អ្នក​ប្រើ​អ៊ីនថឹនែត​នៅ​កន្លែង​ធ្វើ​ការ នៅ​សាលា​ឬ​នៅ​ផ្ទះ​ញឹក​ញាប់​ដែរ​ឬទេ?

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
km_KH: អ្នកប្រាកដ ចង់ <a href='%s'>ពិនិត្យចេញ</a> ឬ?

en: Do you really want to reset your configuration?
km_KH: អ្នកប្រាកដចង់ កំណត់ឡើងវិញ ការកំណត់ទំរង់ របស់អ្នក ឬ?

en: Document Preview
km_KH: ពិនិត្យឯកសារ

en: Document properties
km_KH: លក្ខណៈ​សម្បត្តិ​ឯកសារ

en: Documentation
km_KH: ឯកសារ​អត្ថបទ

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
km_KH: តើ​អ្នក​ប្រើ​ឈ្មោះ %1$s មាន​សិទ្ធិ​ប្រើប្រាស់​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ %2$s ដែរ​ឬ​ទេ?

en: Domain
km_KH: ដូមេន

en: Domain: %s
km_KH: ដូមេន៖ %s

en: Domains
km_KH: ដូមេន

en: Dominica
km_KH: ដូមីនីក

en: Don't block repeat voters
km_KH: មិនរាំងខ្ទប់ អ្នកបោះឆ្នោតដដែល

en: Don't show again
km_KH: កុំ​បង្ហាញ​ម្ដង​ទៀត

en: Done
km_KH: រួច​រាល់

en: Done!
km_KH: រួចរាល់ !

en: Down
km_KH: ទៅក្រោម

en: Down one
km_KH: ចុះ​ក្រោម​មួយ

en: Download Export File
km_KH: ទាញយក​ឯកសារ​នាំចេញ

en: Download File
km_KH: ទាញ​យក​ឯកសារ

en: Download and import file attachments
km_KH: ទាញយក និង នាំចូល ឯកសារភ្ជាប់នានា

en: Download failed.
km_KH: ទំនាញយក បានបរាជ័យ។

en: Download file
km_KH: ទាញ​យក​ឯកសារ

en: Download my comments &raquo;
km_KH: ដោនឡូដមតិ​របស់ខ្ញុំ &raquo;

en: Download personal data
km_KH: ដោនឡូដទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួន

en: Download personal data again
km_KH: ដោនឡូដទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនម្ដងទៀត

en: Downloading data...
km_KH: កំពុងដោនឡូដទិន្នន័យ...

en: Downloading installation package from %s&#8230;
km_KH: ដោនឡូដកញ្ចប់ដំឡើងពី %s&#8230;

en: Downloading translation from %s&#8230;
km_KH: ដោនឡូដបំណកប្រែពី %s&#8230;

en: Downloading update from %s&#8230;
km_KH: ដោនឡូដអាប់ដេតពី %s&#8230;

en: Downloading your new theme&hellip;
km_KH: កំពុងដោនឡូដនូវរូបរាងវេបសាយថ្មីរបស់អ្នក&hellip;

en: Draft
km_KH: សេចក្ដី​ព្រាង

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: ការ​ព្រាង <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
km_KH: ពង្រាងបានរក្សាទុក

en: Draft created on %1$s at %2$s
km_KH: ការ​ព្រាង​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​នៅ %1$s នៅ %2$s

en: Draft saved at %s.
km_KH: បាន​រក្សា​ទុក​ការ​ព្រាង​នៅ %s។

en: Drafts
km_KH: សេចក្ដី​ព្រាង

en: Drag and drop to reorder media files.
km_KH: អូស​និង​ទម្លាក់ ដើម្បី​តម្រៀប​ឯកសារ​មេឌា។

en: Drag and drop to reorder tracks.
km_KH: អូស​និង​ទាញ ដើម្បី​រៀប​លំដាប់​បទ​ចម្រៀង។

en: Drag and drop to reorder videos.
km_KH: អូស​និង​ទម្លាក់ ដើម្បី​តម្រៀប​វីដេអូ​ឡើង​វិញ។

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
km_KH: ទាញ​អូស​ធាតុ​នីមួយៗ ទៅ​តាម​លំដាប់​ដែល​អ្នក​ចង់​បាន។ ចុច​ព្រួញ​ដែល​នៅ​ខាង​ស្ដាំ​ធាតុ​នោះ ដើម្បី​បង្ហាញ​ជម្រើស​នៃ​ការ​កំណត់​រចនា​សម្ពន្ធ​បន្ថែម។

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
km_KH: ចុចលើក វិដជិត នៅទីនេះ ដើម្បីដកចេញ ពួកវា ពីរបារខាង ប៉ុន្តែនៅរក្សា ការកំណត់ទំរង់ របស់ពួកវា។

en: Drop files to upload
km_KH: ទម្លាក់​ឯកសារ​ដើម្បី​អាប់ឡូត

en: Dublin
km_KH: ឌូបលីន

en: Duplicate
km_KH: ធ្វើឲ្យស្ទួន

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
km_KH: បាន​រក​ឃើញ​មតិ​ស្ទួន។ មើល​ទៅ​អ្នក​បាន​និយាយ​អ៊ីចឹង​រួច​ម្ដង​ហើយ!

en: Dushanbe
km_KH: ឌូស្ហានបា

en: E-Mail
km_KH: អ៊ីមែវល៍

en: E-mail
km_KH: អ៊ីមេល

en: E-mail me whenever
km_KH: អ៊ីមេលមកខ្ញុំ ពេលណា

en: E-mail:
km_KH: អ៊ីមែល៖

en: E-mail: %s
km_KH: អ៊ីមេល៖ %s

en: ERROR: please type a comment.
km_KH: កំហុស: សូម​វាយ​បញ្ចូល​មតិ។

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
km_KH: កំហុស: អ្នក​កំពុង​ឆ្លើយ​តប​ទៅ​មតិ​នៅ​លើ​ប្រកាស​ព្រាង។

en: Easter
km_KH: អ៊ីស្ទ័រ

en: Edit
km_KH: កែ

en: Edit &#8220;%s&#8221;
km_KH: កែ &#8220;%s&#8221;

en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
km_KH: កែ <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Edit CSS
km_KH: កែប្រែ CSS

en: Edit Category
km_KH: កែប្រែ​ចំណាត់ក្រុម

en: Edit Changeset
km_KH: កែសម្រួល Changeset

en: Edit Comment
km_KH: កែ​មតិ

en: Edit DNS
km_KH: កែប្រែ DNS

en: Edit Image
km_KH: កែប្រែ​រូបភាព

en: Edit Link
km_KH: កែ​តំណ

en: Edit Link Category
km_KH: កែប្រែ​ចំណាត់ក្រុមតំណភ្ជាប់

en: Edit Media
km_KH: កែប្រែ​មេឌា

en: Edit Menu
km_KH: កែប្រែ​ម៉ឺនុយ

en: Edit Menu Item
km_KH: កែប្រែ​ធាតុ​របស់​ម៉ឺនុយ

en: Edit Menus
km_KH: កែ​ម៉ឺនុយ

en: Edit Original
km_KH: កែប្រែ​ច្បាប់​ដើម

en: Edit Page
km_KH: កែ​ទំព័រ

en: Edit Post
km_KH: កែប្រែ ប្រកាស

en: Edit Profile
km_KH: កែប្រែ ពត៌មានផ្ទាល់ខ្លួន

en: Edit Project
km_KH: កែប្រែគំរោង

en: Edit Site
km_KH: កែ​វេបសាយ

en: Edit Tag
km_KH: កែប្រែ​ស្លាក

en: Edit This
km_KH: កែប្រែ​របស់​នេះ

en: Edit User
km_KH: កែ​អ្នក​ប្រើ

en: Edit User %s
km_KH: កែសម្រួលអ្នកប្រើ %s

en: Edit attachment
km_KH: កែ​សម្រួល​ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Edit audio playlist
km_KH: កែប្រែ​បញ្ជី​ចាក់​សំឡេង

en: Edit comment
km_KH: កែមតិ​

en: Edit date and time
km_KH: កែប្រែ​កាល​បរិច្ឆេទ​និង​ម៉ោង

en: Edit gallery
km_KH: កែប្រែ​វិចិត្រសាល

en: Edit image
km_KH: កែររូបភាព

en: Edit menu item
km_KH: កែ​ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
km_KH: កែសម្រួល​ធាតុ​ម៉ឺនុយ៖ %1$s (%2$s)

en: Edit more details
km_KH: កែប្រែ​ព័ត៌មាន​លម្អិត

en: Edit next media item
km_KH: កែប្រែ​ឯកសារ​មេឌា​បន្ទាប់

en: Edit page
km_KH: កែប្រែ ទំព័រ

en: Edit permalink
km_KH: កែសម្រួល permalink

en: Edit post
km_KH: កែ​សម្រួល​អត្ថបទ

en: Edit previous media item
km_KH: កែប្រែ​ឯកសារ​មេឌា​មុន

en: Edit selected menu
km_KH: កែប្រែមីុនុយដែលបានជ្រើស

en: Edit status
km_KH: កែប្រែ​ស្ថានភាព

en: Edit tag
km_KH: កែប្រែ ប្លាក

en: Edit this comment
km_KH: កែប្រែមតិនេះ

en: Edit this entry.
km_KH: កែប្រែ អត្ថបទនេះ ។

en: Edit this item
km_KH: កែប្រែធាតុ​នេះ

en: Edit this page
km_KH: កែប្រែ ទំព័រនេះ

en: Edit video playlist
km_KH: កែប្រែ​បញ្ជី​ចាក់​វីដេអូ

en: Edit visibility
km_KH: កែប្រែ​ភាព​ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Edit widget: %s
km_KH: កែសម្រួលវិដជិត: %s

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
km_KH: កែ​ម៉ឺនុយ​លំនាំដើម​របស់​អ្នក ដោយ​ការបន្ថែម ឬ​ដក​ធាតុ​ចេញ។ ទាញអូស​ធាតុ​និមួយៗ​ទៅតាម​លំដាប់​ដែល​អ្នក​ចង់​បាន។ ចុច បង្កើត​ម៉ឺនុយ ដើម្បី​រក្សា​ទុក​បន្លាស់ប្ដូរ​របស់​អ្នក។

en: Edit your profile
km_KH: កែប្រែ​ប្រូហ្វាល់​របស់​អ្នក

en: Editing Menus
km_KH: កំពុង​កែ​ម៉ឺនុយ

en: Editor
km_KH: អ្នកពិនិត្យកែប្រែ មុនបោះផ្សាយ

en: Editor Style
km_KH: ស្ទីលសម្រាប់ ​Editor

en: Editor menu (when enabled)
km_KH: មឺនុយ​កម្មវិធី​កែសម្រួល (ពេល​បាន​បើក)

en: Editor toolbar
km_KH: របារ​ឧបករណ៍​កែសម្រួល

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
km_KH: Editor អាចចុះ​ផ្សាយអត្ថបទ គ្រប់គ្រងអត្ថបទ ក៏ដូចជា​គ្រប់គ្រង​អត្ថបទ​របស់​អ្នក​ដទៃទៀត ​។ល។និង​។ល។​បាន។

en: Edmonton
km_KH: អេដម៉ុនថុន

en: Education
km_KH: ការ​អប់រំ

en: Efate
km_KH: អឺហ្វាត

en: Egypt
km_KH: អេហ្ស៊ីប

en: Either there are no posts, or something went wrong.
km_KH: គ្មានប្រកាស, ឬ មានអ្វី ធ្វើការខុស។

en: El Salvador
km_KH: អែល​សាល់​វា​ដរ

en: Elements path
km_KH: ទីតាំង​ធាតុ

en: Email
km_KH: អ៊ីមេល

en: Email (%s)
km_KH: អ៊ីមេល (%s) ៖

en: Email (required)
km_KH: អ៊ីមេល​ (តម្រូវឱ្យមាន)

en: Email Address
km_KH: អាស័យដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Email Address:
km_KH: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមេល​ ៖

en: Email Newsletter
km_KH: កាសែត​តាម​អ៊ីមេល

en: Email Post Changes
km_KH: អ៊ីមេល​កំណែ​អត្ថបទ​

en: Email Subscriptions | WordPress.com
km_KH: ចុះ​ឈ្មោះ​តាមដាន​តាម​អ៊ីមេល | WordPress.com

en: Email address
km_KH: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Email address not changed. Security check required.
km_KH: អាសយដ្ឋានអ៊ីមែវល៍ គ្មានត្រូវបានផ្លាស់ប្តូរ។ តំរូវអោយផ្ទៀង សុវត្ថភាព។

en: Email address required
km_KH: តំរូវអោយមាន អាសយដ្ឋានអ៊ីមែវល៍

en: Email address.
km_KH: អាសយដ្ឋានអ៊ីមេល ៖

en: Email changes to drafts, not just published items.
km_KH: ផ្ញើ​អ៊ីមេល​ប្រាប់​ពេល​ពង្រាង​ត្រូវ​បាន​កែប្រែ  មិន​ចាំ​តែ​របស់​ដែល​បាន​ចុះ​ផ្សាយ​រួច​នោះ​ទេ។

en: Email could not be sent.
km_KH: អ៊ីមែលពុំអាចផ្ញើចេញបានទេ។

en: Email format
km_KH: ទ្រង់ទ្រាយអ៊ីមេល

en: Email me whenever
km_KH: ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ​ខ្ញុំ​​ពេល​ណា​ក៏បាន

en: Email or Username
km_KH: អ៊ីមែល ឬ អត្តនាម

en: Email sent.
km_KH: អ៊ីមែលបានផ្ញើចេញ។

en: Email:
km_KH: អ៊ីមេល៖

en: Email: %s
km_KH: អ៊ីមែល៖ %s

en: Emails
km_KH: អ៊ីមែល

en: Embed
km_KH: បង្កប់

en: Embed Media Player
km_KH: បង្កប់ Media Player

en: Embed or Link
km_KH: បង្កប់​ឬ​ត​ភ្ជាប់

en: Embedded content from other websites
km_KH: មាតិកាដែលបានភ្ជាប់មកពីវេបសាយដទៃ

en: Embeds
km_KH: ការ​បង្កប់

en: Emoticons
km_KH: រូប​សញ្ញាណ​អារម្មណ៍

en: Empty Spam
km_KH: សម្អាត​ស្ប៉ាម​​ចោល​

en: Empty Term.
km_KH: ពាក្យ​ទទេ

en: Empty Trash
km_KH: សំអាត សំរាម

en: Empty archive.
km_KH: បណ្ណសារ​ទទេ។

en: Empty filename
km_KH: ឈ្មោះឯកសារទទេ

en: Empty title.
km_KH: គ្មានចំនងជើង

en: Enable
km_KH: បើក

en: Enable %s
km_KH: អនុញ្ញាតឲ្យ %s

en: Enable Geotagging
km_KH: អនុញ្ញាត បញ្ចូលប្លាកភូមិសាស្ត្រ

en: Enable Post by Email
km_KH: អនុញ្ញាតិការ​ផ្សាយ​តាមអ៊ីមេល​

en: Enable Post by Voice
km_KH: អនុញ្ញាតដាក់ប្រកាស តាមសំលេង

en: Enable accessibility mode
km_KH: អនុញ្ញាត​បែប​មធ្យោបាយ​ងាយ​ស្រួល

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
km_KH: អនុញ្ញាតិគ្រាប់ចុចផ្លូវកាត់ លើក្តារចុច សំរាប់ សំរបសំរួល វិចារ។

en: Enable the in-page translator where available. {{a}}Learn more{{/a}}
km_KH: បើក​ការ​ឧបករណ៍​បកប្រែ​នៅ​ក្នុង​ទំព័រ ត្រង់​កន្លែង​ណា​ដែល​អាច​បកប្រែ​បាន។ {{a}}សិក្សា​បន្ថែម{{/a}}

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
km_KH: អនុញ្ញាតវិចារ ជាសំបុក ជំរៅត្រឹម %s កំរិត

en: Enabled
km_KH: អាចធ្វើបាន

en: Enabled Services
km_KH: សេវា​ដែល​បាន​អនុញ្ញាត

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
km_KH: ការ​បើក "ភាព​ងាយ​ស្រួល" តាម​រយៈ​ជម្រើស​ទិដ្ឋភាព អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​ប្រើ​ប៊ូតុង "បន្ថែម" និង "កែប្រែ" ជំនួស​ឲ្យ​ការ​អូស​និង​ទម្លាក់។

en: Encoding
km_KH: ការ​អ៊ីនកូដ

en: Encoding for pages and feeds
km_KH: បង្កូដអក្សរ សំរាប់ទំព័រ និង សំរាប់ បំរែបំរូលពត៌មាន

en: End Date
km_KH: ថ្ងៃ​ផុត​កំណត់

en: End date:
km_KH: កាលបរិច្ឆេទបញ្ចប់:

en: Enderbury
km_KH: អ៊ែនឌ័រ​ប៊ែរី

en: English
km_KH: ភាសាអង់គ្លេស

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
km_KH: ត្រូវប្រាកដថា result set ពុំរាប់បញ្ចូលនូវមតិនានាដែលភ្ជាប់ទៅ ID នៃអ្នកប្រើជាក់លាក់ណាមួយនោះទេ។ ទាមទាឲ្យមានការផ្ដល់សិទ្ធិជាមុន។

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
km_KH: ត្រូវប្រាកដថា result set មិនរាប់បញ្ចូលប្រកាសដែលបានកំណត់ទៅឲ្យអ្នកនិពន្ធជាក់លាក់ណាមួយនោះទេ។

en: Ensure result set excludes specific IDs.
km_KH: ត្រូវប្រាកដថា result set មិនរាប់បញ្ចូល specific IDs ទេ។

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
km_KH: សូមច្បាស់ថា result set មិនបញ្ចូលនូវ specific parent IDs ទេ។

en: Enter a description of the image
km_KH: បញ្ចូល​ការ​ពិពណ៌នា​នៃ​រូបភាព

en: Enter a link URL or click above for presets.
km_KH: បញ្ចូលតំណ​ភ្ជាប់​ URL ឬ ចុចប៊ូតុង​ខាងលើដើម្បី​ប្រើ​តំណ​​កំណត់​មក​ស្រាប់ៗ។

en: Enter a username or email address.
km_KH: បញ្ចូល ឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់ ឬ អាសយដ្ឋានអ៊ីមែវល៍។​

en: Enter a value
km_KH: បញ្ចូលលេខ

en: Enter address:
km_KH: បញ្ចូលអាសយដ្ឋាន៖

en: Enter desktop preview mode
km_KH: ចូល​មើល​ជាមុន​បែប​កុំព្យូទ័រ

en: Enter mobile preview mode
km_KH: ចូល​មើល​ជាមុន​បែប​ទូរសព្ទ

en: Enter new
km_KH: បញ្ចូល​ថ្មី

en: Enter tablet preview mode
km_KH: ចូល​មើល​ជាមុន​បែប​ថេប្លិត

en: Enter the RSS feed URL here:
km_KH: បញ្ចូល URL សម្រាប់​ហ្វ៊ីដ​របស់​ RSS នៅ​ទី​នេះ៖

en: Enter the URL
km_KH: បញ្ចូល URL

en: Enter the URL of the image
km_KH: បញ្ចូល URL រូប​ភាព

en: Enter the destination URL
km_KH: បញ្ចូល​ទិសដៅ URL

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
km_KH: បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល ឬ​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​របស់​អ្នក​ណា​ម្នាក់​នៅ​លើ​បណ្ដាញ​នេះ ដើម្បី​អញ្ជើញ​ពួកគេ​មក​ក្នុង​វេបសាយ​នេះ។ ម្នាក់​នោះ​នឹង​ទទួល​បាន​អ៊ីមែល ដើម្បី​បញ្ជាក់​ការ​អញ្ជើញ។

en: Enter the password you would like to use for all protected entries here:
km_KH: បញ្ចូលពាក្យសំងាត់ បើអ្នកចង់ប្រើប្រាស់ គ្រប់អត្ថបទត្រូវបានការពារ នៅទីនេះ ៖

en: Enter title here
km_KH: បញ្ចូលចំណងជើងទីនេះ

en: Enter your LiveJournal username and password below so we can connect to your account:
km_KH: បញ្ចូល ឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់ និង ពាក្យសំងាត់ ប្រព័ន្ធប្លក LiveJournal របស់អ្នក ខាងក្រោម, ទើបយើងអាច ភ្ជាប់អ្នក ទៅគណនី របស់អ្នក ៖

en: Enter your address to receive news by email.
km_KH: បញ្ចូលអាសយដ្ឋាន របស់អ្នក សំរាប់ទទួលដំណឹង តាមរយះអ៊ីមែវល៍។

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
km_KH: សូម​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមេល​ ដើម្បី​ចុះឈ្មោះ​តាមដាន​ប្លក​នេះ និង​ទទួល​បាន​សេចក្ដី​ជូន​ដំណឹង​ពី​អត្ថបទ​ថ្មី​ៗ​តាម​រយៈ​អ៊ីមេល។

en: Enter your new password below.
km_KH: បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី​របស់​អ្នក​នៅ​ខាង​ក្រោម។

en: Enter your password to view comments.
km_KH: បញ្ចូល ពាក្យសំងាត់ របស់អ្នក ដើម្បីមើល រាល់វិចារ។

en: Entertainment
km_KH: ការកំសាន្ត

en: Entries from any RSS or Atom feed
km_KH: អត្ថបទ ពី គ្រប់បំរែបំរួល RSS ឬ Atom

en: Entries from any RSS or Atom feed.
km_KH: អត្ថបទ​ពី RSS ឬ Atom feed ណាមួយ។

en: Erase Personal Data
km_KH: លុបទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួន

en: Erase personal data
km_KH: លុបទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួន

en: Eraser array at index %d does not include a friendly name.
km_KH: Eraser array នៅលិបិក្រមទី %d ពុំមានឈ្មោះដែលងាយយល់នោះទេ។

en: Eraser index cannot be less than one.
km_KH: លិបិក្រមលុប មិនអាចតិចជាងមួយទេ។

en: Eraser index is out of range.
km_KH: លិបិក្រុមនៃការលុបលើសពីដែនកំណត់។

en: Erasing data...
km_KH: កំពុងលុបទិន្នន័យ...

en: Error
km_KH: កំហុស

en: Error - Unable to use<br />Facebook Page account
km_KH: បញ្ហា - មិន​អាច​ប្រើ <br />គណនី Facebook Page

en: Error 404
km_KH: កំហុស លេខ ៤០៤

en: Error creating new user.
km_KH: កំហុស​ពេល​កំពុង​បង្កើត​អ្នក​​ប្រើប្រាស់​ថ្មី។

en: Error in RSS %1$d
km_KH: កំហុសក្នុង RSS %1$d

en: Error in displaying the widget settings form.
km_KH: កំហុសបង្ហាញចេញ បែបបទកំណត់វិដជិត។

en: Error in moving to Trash.
km_KH: មាន​កំហុស​ក្នុងការ​បោះ​ចោល​ទៅ​ក្នុង​ធុងសំរាម។

en: Error in restoring from Trash.
km_KH: មាន​កំហុស​ក្នុង​ការ​ស្ដារ​ចេញ​ពី​ធុងសំរាម។

en: Error reconnecting to the database
km_KH: មាន​បញ្ហា​ក្នុង​ការ​តភ្ជាប់​ឡើង​វិញ​ទៅ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Error saving media file.
km_KH: មាន​បញ្ហា​ក្នុង​ការ​រក្សាទុក​ឯកសារ​មេឌា។

en: Error while saving the new email address. Please try again.
km_KH: មាន​បញ្ហា​ក្នុង​ការ​រក្សាទុក​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ថ្មី។ សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត។

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
km_KH: កំហុស ពេលរក្សាទុក រូបភាពបានប្តូរទំហំ។ សូមផ្ទុកឡើងវិញ ទំព័រ និង ព្យាយាមឡើងវិញ។

en: Error while saving.
km_KH: កំហុស ពេលកំពុងរក្សាទុក។

en: Error!
km_KH: កំហុស!

en: Error: An error has occurred;  Account could not be created.
km_KH: កំហុស៖ មួយកំហុស បានកើតមាន; មិនអាចបង្កើត គណនី។

en: Error: An error has occurred;  Poll not created.
km_KH: កំហុស៖ មួយកំហុស បានកើតមាន; ការស្ទង់មតិ គ្មានបានត្រូវបង្កើត។

en: Error: An error has occurred;  Poll not updated.
km_KH: កំហុស ៖ មួយកំហុស បានកើតមាន; គ្មានបានបន្ទាន់សម័យ ការស្ទង់មតិ។

en: Error: [%1$s] %2$s
km_KH: កំហុស: [%1$s] %2$s

en: Error: could not find an RSS or ATOM feed at that URL.
km_KH: កំហុស៖ មិនអាចរកឃើញ បំរែបំរួល RSS ឬ ATOM នៅ URL នោះ។

en: Error: please enter a valid email address.
km_KH: កំហុស ៖ សូមបញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមេលឱ្យ​បាន​​ត្រឹមត្រូវ។

en: Error: please fill in the required fields
km_KH: កំហុស ៖ សូមបំពេញ ក្នុងវាល តំរូវអោយដាក់

en: Error: please fill the required fields (name, email).
km_KH: កំហុស ៖ សូមបំពេញចំណុច​ចំបាច់ (ឈ្មោះ, អ៊ីមេល) ។

en: Estonian
km_KH: អេស្តូនី

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
km_KH: ច្បាប់សហគមន៍អឺរ៉ុបស្ដីពីការការពារទិន្នន័យអ្នកប្រើប្រាស់ ទាមទារឲ្យការពារទិន្នន័យណាដែលមកពីតំបន់អឺរ៉ុបដែលត្រូវបានបញ្ជូនចេញក្រៅសហភាពអឺរ៉ុប ឲ្យមានសុវត្ថិភាពត្រឹមត្រូវទៅតាមស្តង់ដារដូចដែលទិន្នន័យទាំងនោះស្ថិតនៅអឺរ៉ុបដូច្នោះដែរ។ ដូច្នេះ បន្ថែមពីលើបញ្ជីនានាដែលទិន្នន័យត្រូវបានបញ្ជូន អ្នកគួរតែបរិយាយពីរបៀបដែលស្តង់ដារទាំងនេះត្រូវបានធានា ទោះជាដោយរូបអ្នកផ្ទាល់ ឬដោយអ្នកផ្គតផ្គង់ដែលជាភាគីទី៣ មិនថាតែតាមរយៈកិច្ចព្រមព្រៀងណាមួយដូចជា «ខែលនៃឯកជនភាព», ម៉ូដែលក្នុងឃ្លានៃកិច្ចសន្យារបស់អ្នក ឬក៏កម្រងនៃក្បួនសាជីវកម្ម។

en: Example:
km_KH: ឧទាហរណ៍៖

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
km_KH: ឧទាហរណ៍ ៖ <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; កុំ​ភ្លេច <code>http://</code>

en: Example: Nifty blogging software
km_KH: ឧទាហរណ៍៖ បណ្ដាញ​អ្នក​សារព័ត៌មាន​ខ្មែរ

en: Excerpt
km_KH: សេចក្ដី​ដក​ស្រង់

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
km_KH: សេចក្ដីដកស្រង់ គឺជាការសង្ខបនូវអត្ថបទរបស់អ្នកនៃការសរសេរដោយដៃរបស់អ្នកស្រេចនឹងចិត្ត ដែលអាចត្រូវប្រើនៅក្នុងរូបរាងរបស់អ្នក។  <a href="%s">ស្វែងយល់បន្ថែមអំពីសម្រង់ដោយដៃ</a>។

en: Exclude:
km_KH: មិន​រាប់​ចូល:

en: Executed before Multisite is loaded.
km_KH: បាន​ប្រតិបត្តិ​មុន​ពហុវេបសាយ​ត្រូវបាន​ផ្ទុក។

en: Exit Fullscreen
km_KH: បិទ fullscreen

en: Expected an array describing the eraser at index %d.
km_KH: រំពឹង array មួយដែលបរិយាយពី eraser នៅលិបិក្រមទី %d។

en: Expected an array describing the exporter at index %s.
km_KH: រំពឹងនូវ array មួយដែលបរិយាយពី exporter នៅលិបិក្រមទី %s។

en: Expected data array in response array from exporter: %s.
km_KH: array នៃទិន្នន័យត្រូវបានរំពឹងទុក ក្នុងការបោះទៅវិញនូវ array ពី exporter ៖ %s។

en: Expected data in response array from exporter: %s.
km_KH: ទិន្នន័យត្រូវបានរំពឹងទុក ក្នុងការបោះទៅវិញនូវ array ពី exporter ៖ %s។

en: Expected done (boolean) in response array from exporter: %s.
km_KH: done ត្រូវបានរំពឹងទុក (boolean) ក្នុងការបោះទៅវិញនូវ array ពី exporter ៖ %s។

en: Expected done flag in response array from %1$s eraser (index %2$d).
km_KH: រំពឹង done flag ដែលបោះមកវិញជា array ពី %1$s eraser (លិបិក្រម %2$d)។

en: Expected items_removed key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
km_KH: រំពឹងលេខសម្គាល់ items_removed ដែលបោះមកជា array ពី %1$s eraser (លិបិក្រម %2$d)។

en: Expected items_retained key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
km_KH: រំពឹង items_retained key នៅក្នុង array ដែលជាការឆ្លើយតបពី %1$s eraser (index %2$d)។

en: Expected messages key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
km_KH: រំពឹងនូវ messages key របស់ array ដែលជាការឆ្លើយតបពី %1$s eraser (index %2$d)។

en: Expected messages key to reference an array in response array from %1$s eraser (index %2$d).
km_KH: រំពឹងនូវ messages key ដើម្បីធ្វើការ reference នូវ array មួយដែលជាការឆ្លើយតបទៅនឹង array ពី %1$s eraser (index %2$d)។

en: Expected response as an array from exporter: %s.
km_KH: រំពឹងទុកនូវការបោះទៅវិញនូវ ជា array ពី exporter ៖ %s។

en: Expires
km_KH: ផុត ពេលកំណត់

en: Expires on %s
km_KH: ផុត​កំណត់​នៅ %s

en: Expires:
km_KH: ផុតកំណត់៖

en: Expiry Date
km_KH: ថ្ងៃ ផុតកំណត់

en: Export
km_KH: នាំចេញ

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
km_KH: នាំចេញ &#8220;%s&#8221; ជា JSON

en: Export Personal Data
km_KH: នាំចេញនូវទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួន

en: Export as JSON
km_KH: នាំចេញជា JSON

en: Exporter array at index %s does not include a friendly name.
km_KH: Exporter array នៅលិបិក្រុម %s ពុំមានបញ្ចូលឈ្មោះដែលងាយស្រួលហៅនោះទេ។

en: Exporter callback is not a valid callback: %s.
km_KH: Exporter callback ពុំមែនជា callback ដែលត្រឹមត្រូវទេ៖ %s។

en: Exporter does not include a callback: %s.
km_KH: Exporter ពុំឃើញមានបញ្ចូល callback៖ %s ទេ។

en: Exporter index cannot be negative.
km_KH: លិបិក្រម Exporter ពុំអាចអវិជ្ជមានបានទេ។

en: Express yourself. Start a blog.
km_KH: បញ្ចេញ​ សំនួនវោហារ ផ្ទាល់ខ្លួន របស់អ្នក ដោយ ផ្តើមបង្កើត ប្លក !

en: External services
km_KH: សេវា​ក្រៅ

en: Extra Large (256 pixels)
km_KH: មហាធំ (256 ធាតុរូបភាព)

en: F j, Y
km_KH: j F, Y

en: F jS, Y
km_KH: j F Y

en: FAILED: %s
km_KH: មិន​បាន​សម្រេច: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
km_KH: មិន​បាន​សម្រេច: WordPress បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ទៅ %s

en: FAQ
km_KH: សំណួរចំលើយ ញឹកញាប់(FAQ)

en: Facebook photo
km_KH: រូបថត Facebook

en: Facebook:
km_KH: Facebook

en: Failed
km_KH: បរាជ័យ

en: Failed to create post.
km_KH: បានបរាជ័យ បង្កើតប្រកាស។

en: Failed to delete the page.
km_KH: លុបចេញទំព័រ បានបរាជ័យ។

en: Failed to unsubscribe
km_KH: ការ​បញ្ឈប់​ការ​ចុះឈ្មោះ​​ត្រូវ​បរាជ័យ

en: Failed to write file to disk.
km_KH: សរសេរ សំណុំឯកសារ ទៅ ថាស បានបរាជ័យ។

en: Failed to write request to temporary file.
km_KH: បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​សរសេរ​ពាក្យ​ស្នើ​ក្នុង​ឯកសារ​បណ្ដោះ​អាសន្ន។

en: Fakaofo
km_KH: ហ្វាកាវហ្វូ

en: Favorites
km_KH: របស់សំណប់ នានា

en: Featured
km_KH: ដែល​ពេញ​និយម

en: Featured Content
km_KH: មាតិកា​ពេញ​និយម

en: Featured Image
km_KH: រូបភាព​សំខាន់

en: Featured Image Header
km_KH: រូប​សំខាន់​នៅ​បឋមកថា

en: Featured Images
km_KH: រូប​សំខាន់

en: Features
km_KH: ភាពពិសេស នានា

en: Features supported by this theme.
km_KH: ប្រកាសពិសេសត្រូវបានគាំទ្រដោយរូបរាងវេបសាយនេះ។

en: February
km_KH: ខែ​កុម្ភៈ

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
km_KH: កុម្ភៈ

en: Feed for all posts filed under %s
km_KH: Feed សម្រាប់​ប្រកាស​ទាំង​អស់​ក្រោម %s

en: Feed(s) to Display:
km_KH: Feed ដែល​ត្រូវបង្ហាញ៖

en: Feedback
km_KH: មតិ​កែ​លម្អ

en: Fields
km_KH: វាល

en: File
km_KH: ហ្វាល់

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
km_KH: ឯកសារ​ &#8220;%s&#8221; មិន​មាន​ទេ​ដឹង?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
km_KH: ឯកសារ &#8220;%s&#8221; មិនជារូបភាព។

en: File URL
km_KH: URL ឯកសារ

en: File URL.
km_KH: URL ឯកសារ

en: File URL:
km_KH: URL ឯកសារ:

en: File canceled.
km_KH: បាន​បោះ​បង់​ឯកសារ។

en: File edited successfully.
km_KH: បានកែប្រែ សំណុំឯកសារ ដោយជោគជ័យ។

en: File is empty. Please upload something more substantial.
km_KH: ឯកសារទទេ។ សូមផ្ទុកឡើង អ្វីដែលមានទិន្នន័យ ។

en: File is not an image.
km_KH: ឯកសារមិនមែនជារូបភាព។

en: File name:
km_KH: ឈ្មោះ​ឯកសារ៖

en: File not found
km_KH: រកមិន​ឃើញ​ឯកសារ

en: File size:
km_KH: ទំហំ​ឯកសារ៖

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
km_KH: ប្រភេទឯកសារ មិនត្រូវតាមគោលការណ៍​សុវត្ថិភាព​។ សូម​សាក​ល្បង​ឯកសារ​ផ្សេង។

en: File type:
km_KH: ប្រភេទ ឯកសារ៖

en: Filed under
km_KH: បានរៀបជា សំណុំឯកសារ ក្នុង

en: Filesystem error.
km_KH: កំហុស​ឯកសារ​ប្រព័ន្ធ។

en: Filipino
km_KH: ហ្វីលីពីន

en: Fill Screen
km_KH: បំពេញអេក្រង់

en: Filter
km_KH: ច្រោះ

en: Filter &#187;
km_KH: ឧបករណ៍​ច្រោះ &#187;

en: Filter by category
km_KH: ច្រោះ​តាម​ចំណាត់ក្រុម

en: Filter by comment type
km_KH: ច្រោះតាមប្រភេទមតិ

en: Filter by date
km_KH: ច្រោះ​តាម​កាលបរិច្ឆេទ

en: Filter by type
km_KH: ច្រោះ​តាម​ប្រភេទ

en: Filter comments list
km_KH: ច្រោះបញ្ជីមតិយោបល់

en: Filter items list
km_KH: ត្រងបញ្ជីរនៃធាតុផ្សេងៗ

[ctx: Filter label for posts list]
en: Drafts
km_KH: ការ​ព្រាង

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
km_KH: បាន​ផ្សាយ

[ctx: Filter label for posts list]
en: Scheduled
km_KH: បាន​កំណត់​ពេល

[ctx: Filter label for posts list]
en: Trashed
km_KH: បាន​លុប

en: Filter media items list
km_KH: ត្រងពីបញ្ជីរធាតុនៃមេឌា

en: Filter pages list
km_KH: ច្រោះ​បញ្ជី​ទំព័រ

en: Filter posts list
km_KH: ច្រោះ​បញ្ជី​ប្រកាស

en: Filter themes
km_KH: ច្រោះរូបរាងវេបសាយ

en: Filter themes (%s)
km_KH: ច្រោះរូបរាងវេបសាយ (%s)

en: Filter users list
km_KH: ត្រងពីបញ្ជីរអ្នកប្រើប្រាស់

en: Filter:
km_KH: ឧបករណ៍​ច្រោះ៖

en: Filters
km_KH: ឧបករណ៍​ច្រោះ

en: Final Step: Author Mapping
km_KH: ជំហានបញ្ចប់៖ ភាពស៊ីសង្វាក់គ្នា នៃអ្នកនិពន្ធ

en: Find Address
km_KH: ស្វែងរក​អាសយដ្ឋាន

en: Find Posts or Pages
km_KH: រកមើល ប្រកាស ឬ ទំព័រ

en: Find and replace
km_KH: ស្វែងរក​និង​ជំនួស

en: Finish
km_KH: ចប់

en: Finnish
km_KH: បញ្ចប់

en: First Name
km_KH: នាម​ខ្លួន

en: First Post | %s Posts
km_KH[0]: ប្រកាស​ដំបូង

en: First name
km_KH: ឈ្មោះខ្លួន

en: First name for the user.
km_KH: នាមខ្លួន​

en: First page
km_KH: ទំព័រ​ដំបូង

en: Fit to Screen
km_KH: ពេញអេក្រង់

en: Fixed Layout
km_KH: ប្លង់​ថេរ

en: Flagged as spam by %s
km_KH: បាន​កំណត់​ចំណាំ​ជា​ស្ប៉ាម​ដោយ %s

en: Flagged as spam by Akismet
km_KH: ត្រូវ​បាន​ចាត់​ទុក​ជា​ស្ប៉ាម​ដោយ Akismet

en: Flickr Photos
km_KH: រូបថត Flickr

en: Flickr RSS URL:
km_KH: អាសយដ្ឋាន បញ្ជាប់ (RSS) URL នៃ Flickr ៖

en: Fluid Layout
km_KH: ប្លង់​អថេរ

en: Focus shortcuts:
km_KH: ផ្លូវកាត់​នៃ​ការ​ផ្ដោត៖

en: Follow
km_KH: តាមដាន

en: Follow this search via JSON
km_KH: តាមមើល ការស្វែងរកនេះ ដោយឆ្លងកាត់ JSON

en: Follow this search via RSS
km_KH: តាមមើលការស្វែងរកនេះ តាមរយៈ RSS

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
km_KH: ពី:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
km_KH: ទៅ:

en: Follower
km_KH: អ្នក​តាមដាន

en: Followers
km_KH: អ្នក​តាមដាន

en: Following
km_KH: កំពុងតាមដាន

en: Following...
km_KH: កំពុងតាមដាន....

en: Font
km_KH: ក្រមអក្សរ

en: Font Family
km_KH: ពុម្ព​អក្សរ

en: Font Size
km_KH: ទំហំ​ពុម្ព​អក្សរ​

en: Font Sizes
km_KH: ទំហំ​អក្សរ

en: Food
km_KH: អាហារ

en: Food & Drink
km_KH: ភេសជ្ជះ នឹងអាហារ

en: Footer
km_KH: ជើងទំព័រ

en: Footer Widgets
km_KH: វិដជិត បាតកថា

en: For more information:
km_KH: សម្រាប់​ព័ត៌មាន​បន្ថែម៖

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
km_KH: សម្រាប់​ស្បែក​ជាច្រើន អក្សរ​ក្បាលទំព័រ​គឺជា ឈ្មោះ​វេបសាយ និង ពាក្យស្លោក ដែល​មាន​កំណត់​នៅ​ក្នុង​ផ្នែក <a href="%s">ការកំណត់​ទូទៅ</a> ។

en: For security, click the link below to reset this importer.
km_KH: ដើម្បីសុវត្ថភាព, ចុចតំណភ្ជាប់ខាងក្រោម ដើម្បីធ្វើដូចដើម ឧបករនាំចូលនេះ។

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
km_KH: សម្រាប់អ្នកប្រើដែលបានចុះបញ្ជីនៅលើវេបសាយរបស់យើង (ប្រសិនបើមាន) យើងក៏រក្សាទុកផងដែរនូវព័ត៌មានផ្ទាល់ខ្លួនដែលពួកគេបានផ្ដល់ឲ្យនៅលើទំព័រព័ត៌មានផ្ទាល់ខ្លួនរបស់ពួកគេ។ អ្នកប្រើទាំងអស់អាចមើល កែប្រែ ឬក៏លុបនូវព័ត៌មានផ្ទាល់ខ្លួនរបស់ពួកគេបានគ្រប់ពេលវេលា (លើកលែងតែចំណុចមួយដែលថាគេពុំអាចប្ដូរឈ្មោះសម្រាប់ចូលប្រើបានទេ)។ អ្នកអភិបាលគេហទំព័រអាចមើល ឬក៏កែប្រែនូវព័ត៌មានទាំងនោះផងដែរ។

en: Force erase personal data
km_KH: បង្ខំឲ្យលុបទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួន

en: Format:
km_KH: ទ្រង់ទ្រាយ ៖

en: Formatting
km_KH: ធ្វើទ្រង់ទ្រាយ

en: Forum
km_KH: វេទិកា

en: Forums
km_KH: ទីប្រជុំមតិ

en: Found %s
km_KH: បានរកឃើញ %s

en: Four Columns
km_KH: បួន ជួរឈរ

en: France
km_KH: បារាំង

en: Free
km_KH: ឥត​គិត​ប្រាក់

en: Freedoms
km_KH: សេរីភាព

en: French
km_KH: បារាំង

en: Freshly Pressed
km_KH: ទើប​ចុះផ្សាយ​ថ្មីៗ

en: Fri
km_KH: សុក្រ

en: Friday
km_KH: ថ្ងៃសុក្រ

[ctx: Friday initial]
en: F
km_KH: សុ

en: From
km_KH: ពី

en: From %1$s %2$s
km_KH: មកពី %1$s %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
km_KH: មកពី %1$s លើ %2$s %3$s

en: From Computer
km_KH: ពីកុំព្យូទ័រ

en: From URL
km_KH: ពី URL

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
km_KH: នៅ​ទំព័រ​នេះ អ្នក​អាច​ពិនិត្យ, ប្រៀបធៀប និង​ស្ដារ​យក​កំណែ​សម្រួល​នានា:

en: From this screen you can:
km_KH: នៅ​ទំព័រ​នេះ អ្នក​អាច:

en: Front Page
km_KH: ទំព័រមុខ

en: Front page
km_KH: ទំព័រ​មុខ

en: Full Name: %s
km_KH: ឈ្មោះពេញ ៖ %s

en: Full Size
km_KH: ទំហំ​ពេញ

en: Full URL path to files
km_KH: URL ពេញ​របស់​ឯកសារ

en: Full Width Template
km_KH: ពុម្ពគម្រូ​ទំហំ​ទទឹង​ពេញ

en: Full name
km_KH: ឈ្មោះពេញ

en: Full text
km_KH: អត្ថបទ ពេញ

en: Fullscreen
km_KH: ពេញ​អេក្រង់

en: Fun
km_KH: សប្បាយៗ

en: Funafuti
km_KH: ហ្វ៊ុណាហ្វ៊ុទី

en: G &#8212; Suitable for all audiences
km_KH: G &#8212; សមស្រប​ចំពោះ​មនុស្ស​ទូទៅ

en: Gabon
km_KH: ហ្គាបុង

en: Galapagos
km_KH: កាឡាប៉ាកូស

en: Galleries
km_KH: វិចិត្រសាល

en: Gallery
km_KH: វិចិត្រសាល

en: Gallery (%s)
km_KH: វិចិត្រសាល (%s)

en: Gallery Settings
km_KH: ការ​កំណត់​វិចិត្រសាល

en: Gallery columns:
km_KH: ក្រឡា​វិចិត្រសាល:

en: Gambia
km_KH: ហ្គាំប៊ី

en: Gambier
km_KH: ហ្គាមបៀរ​

en: General
km_KH: ទូទៅ

en: General Settings
km_KH: ការកំណត់​ទូទៅ

en: General settings
km_KH: ការកំណត់ទូទៅ

en: Generate Password
km_KH: បង្កើតពាក្យសម្ងាត់

en: Generate password
km_KH: បង្កើតពាក្យសម្ងាត់

en: Generate strong password
km_KH: បង្កើត​ពាក្យ​សម្ងាត់​ខ្លាំង

en: Generated thumbnail for duplicate full size attachment
km_KH: កូនរូបភាព ត្រូវបានបង្កើត សំរាប់ឯកសារភ្ជាប់ ទំហំពេញ ជាន់គ្នា

en: Generated thumbnail for full size attachment
km_KH: កូនរូបភាព ត្រូវបានបង្កើត សំរាប់ឯកសារភ្ជាប់ ទំហំពេញ

en: Generating preview…
km_KH: កំពុងបង្កើតឲ្យមានការមើលផ្ទាល់…

en: Genre
km_KH: ប្រភេទ

en: Genre: %s.
km_KH: ប្រភេទ: %s ។

en: German
km_KH: អាឡឺម៉ង់

en: Germany
km_KH: អាល្លឺម៉ង់

en: Get New Password
km_KH: ទទួល​យក​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី

en: Get Shortlink
km_KH: ទទួល​យក​តំណ​ខ្លី

en: Get Started
km_KH: ចាប់ផ្ដើម

en: Get Version %s
km_KH: ទទួលយកកំណែ %s

en: Get a Free Blog Here
km_KH: ទទួលយក មួយប្លក ឥតគិតថ្លៃ នៅទីនេះ

en: Get help resolving this issue.
km_KH: ស្វែងរកជំនួយដើម្បីដោះស្រាយបញ្ហានេះ។

en: Get started here
km_KH: ចាប់ផ្តើមដំណើរការពីទីនេះទៅ

en: Get started.
km_KH: ចាប់ផ្ដើម៖

en: Ghana
km_KH: ហ្គាណា

en: Gibraltar
km_KH: ជីប្រាល់តារ

en: Give the feed a title (optional):
km_KH: អោយ មួយចំណងជើង ទៅការប្រែប្រួល (តាមចង់)៖

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
km_KH: ផ្ដល់​ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​របស់​អ្នក ហើយ​ចុច បង្កើត​ម៉ឺនុយ។

en: Glace Bay
km_KH: ក្លាស់បេយ

en: Global Settings
km_KH: ការកំណត់​សាកល

en: Go
km_KH: ទៅ

en: Go back
km_KH: បក​ក្រោយ

en: Go to Dashboard
km_KH: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​ព័ត៌មាន

en: Go to Themes page
km_KH: សូម​ចូល​ទៅ​ទំព័រ​ម៉ូដ​ប្លក

en: Go to WordPress Updates page
km_KH: សូម​ចូល​ទៅ​ទំព័រ​អាប់ឌេត​របស់​Wordpress

en: Go to the first page
km_KH: ទៅ​ទំព័រ​ទី​មួយ

en: Go to the last page
km_KH: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ

en: Go to the next page
km_KH: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Go to the previous page
km_KH: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Godthab
km_KH: ហ្កដថាប់

en: Google
km_KH: ហ្គូហ្កល

en: Google Apps
km_KH: ប្រូក្រាម Google

en: Goose Bay
km_KH: ហ្គូស​បេយ៍

en: Got it
km_KH: ដឹងហើយ

en: Government
km_KH: រដ្ឋាភិបាល

en: Grand Turk
km_KH: ក្រង់​ដ៍ទួគ៌

en: Gravatar
km_KH: ក្រាវើថរ

en: Gravatar Logo
km_KH: ឡូកូ​ក្រាវតារ

en: Gravatar link. This is an optional URL that will be used when anyone clicks on your Gravatar:
km_KH: តំណភ្ជាប់ ក្រាវើថរ។ នេះជា មួយអាសយដ្ឋានជំរើស URL ដែលនឹងត្រូវបានប្រើប្រាស់ ពេលអ្នកណាម្នាក់ ចុចលើ ក្រាវើថរ របស់អ្នក ៖

en: Gray
km_KH: ប្រផេះ

en: Gray zeroes are exactly zero. Black zeroes have been rounded down.
km_KH: លេខសូន្យប្រផែះ ប្រាកដជា លេខសូន្យ។ លេខសូន្យពណ៌ស ជាលេខសូន្យ ត្រូវបានធ្វើជាគត់។

en: Greece
km_KH: ក្រិច

en: Greek
km_KH: ក្រិច

en: Green
km_KH: បៃតង

en: Grenada
km_KH: គ្រីនេដា

en: Grey
km_KH: ប្រផែះ

en: Grid
km_KH: ក្រិត

en: Grid Layout
km_KH: គំនូប្លង់ក្រឡាចត្រង្គ

en: Grid view
km_KH: ទិដ្ឋភាព​ក្រឡា

en: Groups
km_KH: ក្រុម

en: Guadalcanal
km_KH: គួដាល់​កាណាល់

en: Guadeloupe
km_KH: ហ្កាដឺលូព

en: Guam
km_KH: ក្វម

en: Guatemala
km_KH: ក្វាតេម៉ាឡា

en: Guayaquil
km_KH: ក្វយយ៉ាឃីល

en: Guernsey
km_KH: ហ្កឺនហ្ស៊ី

en: Guest
km_KH: ភ្ញៀវ

en: Guyana
km_KH: គីយ៉ាន

en: HTML
km_KH: អក្សរកូដ HTML

en: HTML Embed
km_KH: បង្កប់ HTML

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
km_KH: ចំណងជើងជា HTML របស់ឯកសារ​ភ្ជាប់។ វានឹងបម្លែងសម្រាប់បង្ហាញលើវេបសាយ។

en: HTML description of the term.
km_KH: ពណ៌នា HTML នៃសព្ទ។

[ctx: HTML elements]
en: Inline
km_KH: ក្នុង​ជួរ

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
km_KH: មុន​ធ្វើ​ទ្រង់ទ្រាយ

en: HTML title for the object, transformed for display.
km_KH: ចំណងជើងជា HTML នៃ object ត្រូវបានបម្លែងសម្រាប់ធ្វើការបង្ហាញ។

en: HTML title for the term.
km_KH: ចំណងជើង​HTML សម្រាប់​សព្ទ។

en: Haiti
km_KH: ហៃទី

en: Halifax
km_KH: ហាលីហ្វាក្ស

en: Hand
km_KH: ដៃ

en: Happy blogging,
km_KH: សូម​រីករាយ​ក្នុង​ការ​សរសេរ​ប្លក !

en: Harbin
km_KH: ហារប៊ីន

en: Havana
km_KH: ហាវ៉ាណា

en: Have fun!
km_KH: ដោយក្តីរីករាយ!

en: Have you blocked subscription emails?
km_KH: តើ​អ្នក​បាន​ខ្ទប់​អ៊ីមេល​ចុះ​ឈ្មោះ​តាម​ដាន​ឬ?

en: Header
km_KH: ក្បាល​ទំព័រ

en: Header Image
km_KH: រូបភាព​ក្បាល​ទំព័រ

en: Header Media
km_KH: ក្បាលនៃមេឌា

en: Header Text
km_KH: អត្ថបទ​ក្បាលទំព័រ

en: Header Text Color
km_KH: ពណ៌​អក្សរ​ក្បាល

en: Header Video
km_KH: ក្បាលវីដេអូ

en: Header cell
km_KH: ក្រឡា​ក្បាល

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
km_KH: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ក្បាលទំព័រ។ <a href="%s">ទៅ​វេបសាយ​របស់​អ្នក</a> ដើម្បី​មើល​ការ​ផ្លាស់​ប្ដូរ។

en: Heading 1
km_KH: កូនចំណងជើង ១

en: Heading 2
km_KH: កូនចំណងជើង ២

en: Heading 3
km_KH: កូនចំណងជើង ៣

en: Heading 4
km_KH: កូនចំណងជើង ៤

en: Heading 5
km_KH: កូនចំណងជើង ៥

en: Heading 6
km_KH: កូនចំណងជើង ៦

en: Headings
km_KH: ចំណងជើង

en: Hebrew
km_KH: ហេប្រឺ

en: Height
km_KH: កំពស់

en: Height in pixels
km_KH: កម្ពស់គិតជាភិកស៊ែល

en: Height:
km_KH: កំពស់ ៖

en: Hello world!
km_KH: សូស្តី ពិភពលោក!

en: Hello,
km_KH: សួស្ដី,

en: Help
km_KH: ជំនួយ

en: Help & Support
km_KH: ជំនួយ & គាំទ្រ

[ctx: Help topic]
en: General
km_KH: ទូទៅ

en: Helsinki
km_KH: ហ៊ែលសាំងគី

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
km_KH: នេះ​ជា​ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ​ស្ដី​អំពី​តួនាទី​និមួយៗ​របស់​អ្នក​ប្រើ និង​សិទ្ធិ​ដែល​មាន​នៅ​ក្នុង​តួនាទី​ទាំងនោះ:

en: Here you can choose how you want your rating to display. The 5 star rating is the most commonly used. The Nero rating is useful for keeping it simple.
km_KH: ទីនេះ អ្នកអាច ជ្រើសរើស បែបវាយតំលៃ របស់អ្នក ត្រូវបង្ហាញចេញ។ ការវាយតំលៃ បែប ៥ ផ្កាយ ត្រូវបានប្រើប្រាស់ទូទៅ បំផុត។ ការវាយតំលៃ បែប Nero មានប្រយោជ សំរាប់ ការមើលសាមញ្ញ។

en: Hermosillo
km_KH: អ៊ែរម៉ូស៊ីឡូ

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
km_KH: សួស្ដី អ្នកដូចជាបានបិទភ្ជាប់កូដ HTML ទៅក្នុងធែប &#8220;ឃើញផ្ទាល់&#8221; នៃវិដជិតអក្សរ។ ប្រហែលជាអ្នកចង់បិទភ្ជាប់កូដរបស់អ្នកទៅក្នុងធែប &#8220;អក្សរ&#8221; ទៅវិញទេ។ ជម្រើសមួយទៀត គឺសូមសាកល្បងនូវវិដជិត &#8220;HTML ផ្ទាល់ខ្លួន&#8221; ក៏បាន។

en: Hey there. Here you can selectively convert existing categories to tags. To get started, check the categories you wish to be converted, then click the Convert button.
km_KH: នែ៎, ទីនេះអ្នកអាច បំលែង ដោយសំរាំង ចំណាត់ក្រុម មានស្រាប់ ជាប្លាក។ ដើម្បីផ្តើម, ឆែកចំណាត់ក្រុម ដែលអ្នកចង់ បំលែងវា → ចុចប្រអប់ "បំលែង ចំណាត់ក្រុម ទៅជាប្លាក" ។

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
km_KH: សួស្ដី ###USERNAME###,
    
    នេះ​ជា​ការ​ឲ្យ​ដំណឹង​បញ្ជាក់​ថា​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក​នៅលើ ###SITENAME### ត្រូវបាន​ប្ដូរ​ទៅជា ###NEW_EMAIL###។
    
    ប្រសិនបើអ្នកមិនបាន​ផ្លាស់ប្ដូរ​អ៊ីមែល​នេះទេ សូម​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​វេបសាយ​តាមរយៈ
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    អ៊ីមែល​នេះ​ត្រូវបាន​ផ្ញើ​ទៅកាន់ ###EMAIL###
    
    ដោយ​ក្ដី​គោរព,
    ពី​ក្រុម​ការងារ​នៅ ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
km_KH: សួស្ដី ###USERNAME###,
    
    នេះ​ជា​ការ​ឲ្យ​ដំណឹង​បញ្ជាក់​ថា​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក​ត្រូវបាន​ប្ដូរ​នៅឯ ###SITENAME###.
    
    ប្រសិនបើ​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ពាក្យ​សម្ងាត់​នេះ មិនមែន​អ្នក​ជា​អ្នក​ធ្វើ​ទេ សូម​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​វេបសាយ​តាមរយៈ
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    អ៊ីមែល​នេះ​ត្រូវបាន​ផ្ញើ​ទៅកាន់ ###EMAIL###
    
    ដោយ​ក្ដី​គោរព,
    ពី​ក្រុម​ការងារ​នៅ ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
km_KH: សួស្ដីបាទ! ខ្ញុំគឺជាអ្នកជិះកង់នាំសារនៅពេលថ្ងៃ ជាតារាសម្ដែងដែលពោរពេញដោយមហិច្ឆតានៅពេលយប់ ហើយនេះគឺជាវេបសាយរបស់ខ្ញុំ។ ខ្ញុំរស់នៅក្នុងរដ្ឋ Los Angeles។ ខ្ញុំមានឆ្កែដ៏គួរឲ្យស្រឡាញ់មួយឈ្មោះ Jack ហើយខ្ញុំចូលចិត្ត pi&#241;a coladas។ (And gettin' caught in the rain.)

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
km_KH: សួស្ដី,
    
    ការជូនដំណឹងនេះបញ្ជាក់ថា អាសយដ្ឋានអ៊ីមែលរបស់អ្នកគ្រប់គ្រងបានប្ដូរនៅលើ ###SITENAME###.
    
    អាសយដ្ឋានអ៊ីមែលថ្មីនៃអ្នកគ្រប់គ្រងនេះគឺ ###NEW_EMAIL###.
    
    អ៊ីមែលនេះបានផ្ញើរទៅកាន់ ###OLD_EMAIL###
    
    ដោយការគោរព,
    ពីសមាជិកទាំងអស់នៃ ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
km_KH: សួស្ដី,
    
    ការជូនដំណឹងនេះបញ្ជាក់ថា អាសយដ្ឋានអ៊ីមែលរបស់អ្នកគ្រប់គ្រងបណ្ដាញបានផ្លាស់ប្ដូរនៅលើ ###SITENAME###.
    
    អាសយដ្ឋានអ៊ីមែលថ្មីនៃអ្នកគ្រប់គ្រងបណ្ដាញគឺ ###NEW_EMAIL###.
    
    អ៊ីមែលនេះត្រូវបានផ្ញើរទៅកាន់ ###OLD_EMAIL###
    
    ដោយការគោរព,
    ពីសមាជិកទាំងអស់នៃ ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
km_KH: សួស្ដី,
    
    អ្នក​ត្រូវ​បាន​អញ្ជើញ​ឲ្យ​ចូលរួម '%1$s' នៅ
    %2$s ក្រោម​តួនាទី​ជា %3$s។
    
    សូម​ចុច​តំណ​ខាង​ក្រោម​នេះ​ដើម្បី​បញ្ជាក់​ការ​អញ្ជើញ:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
km_KH: សួស្ដី,
    អ្នក​ត្រូវ​បាន​អញ្ជើញ​ឲ្យ​ចូលរួម '%1$s' នៅ
    %2$s ក្រោម​តួនាទី​ជា %3$s។
    ប្រសិន​បើ​អ្នក​មិន​ចង់​ចូលរួម​ក្នុង​វេបសាយ​នេះ​ទេ សូម​កុំ​អើពើ
    នឹង​អ៊ីមែល​នេះ​អី។ ការ​អញ្ជើញ​នឹង​ផុត​កំណត់​ក្នុង​ពេល​ប៉ុន្មាន​ថ្ងៃ​ទៀត។
    
    សូម​ចុច​តំណ​ខាង​ក្រោម​ដើម្បី​បើក​ដំណើរការ​គណនី​របស់​អ្នក:
    %%s

en: Hidden
km_KH: បានបិទបាំង

en: Hide
km_KH: បិទបាំង

en: Hide Blog on Dashboard
km_KH: បិទបាំងប្លក លើក្តារបញ្ជា

en: Hide Details
km_KH: លាក់​ព័ត៌មាន​លម្អិត

en: Hide all results
km_KH: បិទបាំង គ្រប់លទ្ធផល

en: Hide header image
km_KH: បិទរូបភាពក្បាលទំព័រ

en: Hide image
km_KH: បិទរូបភាព

en: Hide password
km_KH: លាក់ពាក្យសម្ងាត់

en: Hindi
km_KH: ហ៊ិនឌូ

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
km_KH: រំលឹក ៖ ពាក្យសំងាត់ គួរមានយ៉ាងតិច ប្រវែង ប្រាំពីរតួអក្សរ។ ដើម្បីធ្វើវា ខ្លាំងជាង, ប្រើប្រាស់លាយឡំ តួអក្សរធំ និង តួអក្សរ​តូច, តួលេខ និង និមិត្តសញ្ញា ដូចជា ! " ? $ % ^ &amp; )។

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
km_KH: ជំនួយ៖ ពាក្យ​សម្ងាត់​គួរ​តែ​មាន​យ៉ាង​តិច​ដប់ពីរ​តួ។ ដើម្បី​ធ្វើ​ឲ្យ​វា​ខ្លាំង អ្នក​គួរ​តែ​ប្រើ​អក្សរ​ធំ អក្សរ​តូច លេខ និង​សញ្ញា​នានា​ដូច​ជា ! " ? $ % ^ &amp; )។

en: History
km_KH: ប្រវត្តិ

en: Ho Chi Minh
km_KH: ព្រៃនគរ

en: Hobart
km_KH: ហូបាត

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
km_KH: ដាក់​មតិ​មួយ​ទៅ​ក្នុង​ជួយ​រង់ចាំ ប្រសិន​បើ​វា​មាន​ផ្ទុក %s ឬ​ក៏​តំណ​ច្រើន។ (លក្ខណៈ​ទូទៅ​នៃ​មតិ​ស្ប៉ាម​គឺ​មាន​ផ្ទុក​តំណ​ជា​ច្រើន។)

en: Holiday
km_KH: ថ្ងៃសំរាក

en: Home
km_KH: ទំព័រដើម

en: Home page
km_KH: ទំព័រដើម

en: Homepage
km_KH: ទំព័រដើម

en: Homepage Settings
km_KH: ការកំណត់នៅទំព័រដើម

en: Homepage and posts page must be different.
km_KH: ទំព័រដើម និងទំព័រប្រកាសត្រូវតែខុសគ្នា។

en: Homepage: %s
km_KH: ទំព័រដើម: %s

en: Hong Kong
km_KH: ហុងកុង

en: Hook
km_KH: ហ៊ូក

en: Horizontal line
km_KH: បន្ទាត់​ផ្ដេក

en: Horizontal space
km_KH: វាល ផ្ដេក

en: Host
km_KH: ហូស្ថ

en: Hour
km_KH: ម៉ោង

en: Hours
km_KH: ម៉ោង

en: House number and street name
km_KH: លេខផ្ទះ និងឈ្មោះផ្លូវ

en: How do I cancel my subscription?
km_KH: តើ​ខ្ញុំ​បោះបង់​ការ​ចុះ​ឈ្មោះ​​តាមដាន​របស់​ខ្ញុំ​តាម​របៀប​ណា?

en: How likely is it that you would recommend WordPress.com to your friends, family, or colleagues? (0: Not a chance, 10: Absolutely)
km_KH: តើ​ត្រឹម​កម្រិតណា ដែល​អ្នក​ចង់​ជំរុញ​ឱ្យ​មិត្តភក្តិ ក្រុម​គ្រួសារ ឬ សហការី របស់​អ្នក​ ប្រើប្រាស់​ WordPress.com ? (0 = គ្មាន​ទាល់​តែ​សោះ , 10: ចង់​ខ្លាំង​ណាស់​)

en: How long we retain your data
km_KH: រយៈពេលដែលយើងរក្សាទុកទិន្នន័យរបស់អ្នក

en: How many items would you like to display?
km_KH: មានប៉ុន្មានរបស់ ដែលអ្នក ចង់បង្ហាញចេញ?

en: How we protect your data
km_KH: របៀបដែលយើងការពារទិន្នន័យរបស់អ្នក

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
km_KH: សួស្ដី ###USERNAME###,
    
    អ្នកទើបបានស្នើរសុំកែប្រែអាសយដ្ឋានអ៊ីមែលនៃគណនីរបស់អ្នក។
    
    ប្រសិនបើដូច្នោះមែន សូមចុចលើតំណខាងក្រោមដើម្បីកែប្រែវា:
    ###ADMIN_URL###
    
    អ្នកអាចមិនធ្វើតាម ឬលុបនូវអ៊ីមែលនេះប្រសិនបើអ្នកមិនចង់
    កែប្រែវាទេ។
    
    អ៊ីមែលនេះត្រូវបានផ្ញើរទៅកាន់ ###EMAIL###
    
    ដោយការគោរព,
    ពីក្រុមការងារនៃ ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to confirm your email address and start publishing posts: %2$s
km_KH: សួស្ដី %1$s,
    
    អរគុណ​សម្រាប់​ការ​ចុះឈ្មោះ​ជាមួយ WordPress.com ។​ ប្រើ URL នេះ ដើម្បី​បញ្ជាក់​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែលល​របស់​អ្នក ហើយ​ចាប់​ផ្ដើម​ផ្សាយ​អត្ថបទ៖ %2$s

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
km_KH: សួស្ដី USERNAME,
    
    ប្រព័ន្ធ​បាន​រៀបចំ​គណនី​ថ្មី​របស់​អ្នក រួចរាល់​ហើយ។
    
    អ្នក​អាច​ចូល​គណនី​បាន ដោយ​ប្រើប្រាស់​ព័ត៌មាន​ខាងក្រោម​នេះ៖
    ឈ្មោះ៖ USERNAME
    ពាក្យ​សម្ងាត់៖ PASSWORD
    LOGINLINK
    
    អរគុណ!
    
    --ពី​ក្រុម​ការងារ @ SITE_NAME

en: Howdy! Please update Jetpack before connecting.
km_KH: សួស្ដី !  សូម​អាប់ឌែត Jetpack មុន​ពេល​ភ្ជាប់ ។

en: Howdy! This importer allows you to connect directly to LiveJournal and download all your entries and comments
km_KH: សួស្តី! ឧបករនាំចូលនេះ អនុញ្ញាតិអ្នក ភ្ជាប់ត្រង់ទៅ LiveJournal ព្រមទាំងទាញយក គ្រប់ប្រកាស និងវិចារ របស់អ្នក។

en: Howdy! This importer allows you to import posts and comments from your Blogger account into your WordPress blog.
km_KH: សួស្តី! ឧបករនាំចូលនេះ អនុញ្ញាតិអ្នក នាំចូល ប្រកាស និង ​វិចារ នានា ពីគណនី Blogger របស់អ្នក ទៅក្នុង ប្លក WordPress។

en: Howdy! We&#8217;re about to begin importing all of your Movable Type or TypePad entries into WordPress. To begin, choose a file to upload and click Upload file and import.
km_KH: សួស្តី! យើងកំពុង ផ្តើមនាំចូល គ្រប់អត្ថបទ Movable Type ឬ TypePad របស់អ្នក ទៅក្នុង WordPress។ ដើម្បីផ្តើម, ជ្រើសរើស មួយសំណុំឯកសារ (file) ដើម្បីផ្ទុកឡើង សំណុំឯកសារ និង នាំចូល។

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
km_KH: សួស្ដី,
    
    សំណើមួយត្រូវបានបង្កើតឡើងដើម្បីធ្វើសកម្មភាពដូចខាងក្រោមទៅលើគណនីរបស់អ្នក៖
    
         ###DESCRIPTION###
    
    ដើម្បីបញ្ជាក់ សូមចុចលើតំណខាងក្រោម៖
    ###CONFIRM_URL###
    
    អ្នកក៏អាចកុំចុចលើវា ហើយលុបអ៊ីមែលនេះចោលដើម្បីសុវត្ថិភាព ប្រសិនបើអ្នកពុំចង់ធ្វើ
    សកម្មភាពនេះ។
    
    ដោយក្ដីគោរព,
    ពីគ្រប់គ្នានៅ ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
km_KH: សួស្ដី,
    
    សំណើស្ដីពីឯកជនភាពនៃទិន្នន័យអ្នកប្រើប្រាស់មួយត្រូវបានបញ្ជាក់នៅលើវេបសាយ ###SITENAME###:
    
    អ្នកប្រើ៖ ###USER_EMAIL###
    សំណើ៖ ###DESCRIPTION###
    
    អ្នកអាចមើល និងគ្រប់គ្រងសំណើឯកជនភាពនៃទិន្នន័យទាំងនេះតាមរយៈតំណខាងក្រោម៖
    
    ###MANAGE_URL###
    
    ដោយក្ដីគោរព,
    ពីគ្រប់គ្នានៅ ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with Akismet.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The Akismet Team
km_KH: សួស្តី,
    
     អរគុណអ្នក សំរាប់ការចុះឈ្មោះ ជាមួយ Akismet.com។ ដើម្បីធ្វើអោយសកម្ម គណនី ត្រូវបានបង្កើតថ្មី របស់អ្នក, សូមចុចលើ តំណភ្ជាប់ខាងក្រោម៖
    
    %s
    
    --ក្រុមការងារ Akismet

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
km_KH: សួស្តី,
    
    អរគុណ ចំពោះ ការចុះឈ្មោះ ជាមួយ WordPress.com។ ដើម្បីឲ្យ​​គណនីទើប​នឹង​បង្កើតថ្មីរបស់អ្នកដំណើរការ​, សូមចុចលើតំណភ្ជាប់ ៖ 
    
    %s
    
    --ក្រុមការងារ WordPress.com

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
km_KH: សួស្ដី,
    
    សំណើរបស់អ្នកក្នុងការនាំចេញនូវទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នក ត្រូវបានបញ្ចប់ហើយ។ អ្នកអាចដោនឡូដ
    នូវទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នកបាន ដោយចុចលើតំណខាងក្រោម។ សម្រាប់ឯកជនភាព
    និងសុវត្ថិភាព យើងនឹងលុបហ្វាល់នោះដោយស្វ័យប្រវត្តិនៅ ###EXPIRATION###,
    ដូចនេះសូមដោនឡូដវាឲ្យបានមុន។
    
    ###LINK###
    
    ដោយក្ដីគោរព,
    ពីក្រុមការងារនៃ ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
km_KH: សួស្ដី,
    
    សំណើរក្នុងការលុបទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នកនៅលើវេបសាយ ###SITENAME### ត្រូវបានអនុម័តរួចរាល់។
    
    ប្រសិនបើអ្នកមានចម្ងល់ ឬក៏ក្ដីបារម្ភណាមួយ សូមទាក់ទងមកកាន់អភិបាលនៃវេបសាយនេះ។
    
    សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថេម អ្នកអាចអាននូវគោលការណ៍ឯកជនភាពរបស់យើងនៅ៖ ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    ដោយក្ដីគោរព,
    ពីគ្រប់គ្នានៅ ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
km_KH: សួស្ដី,
    
    សំណើក្នុងការលុបទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នកនៅលើវេបសាយ ###SITENAME### ត្រូវបានអនុម័តរួចរាល់។
    
    ប្រសិនបើអ្នកមានចម្ងល់ ឬក៏ក្ដីបារម្ភណាមួយ សូមទាក់ទងមកកាន់អភិបាលនៃវេបសាយនេះ។
    
    ដោយក្ដីគោរព,
    ពីគ្រប់គ្នានៅ ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
km_KH: សួស្ដី, %s

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
km_KH: ទោះយ៉ាងណា វាគឺជាទំនួលខុសត្រូវរបស់អ្នកក្នុងការប្រើធនធានទាំងនោះដោយត្រឹមត្រូវ ដើម្បីផ្ដល់នូវព័ត៌មានដែលគោលការណ៍ឯកជនភាពរបស់អ្នកតម្រូវ និងដើម្បីរក្សាព័ត៌មានទាំងនោះឲ្យនៅតែថ្មី និងត្រឹមត្រូវ។

en: Huge
km_KH: ធំ

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
km_KH: ស្លាកនានាដែលមនុស្សអាចអានបានសម្រាប់ប្រភេទប្រកាសនេះ ក្នុងគ្រប់បរិបទនានា។

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
km_KH: ស្លាកសញ្ញាដែលអាចអានបាននានាសម្រាប់បំណែងប្រភេទនៃបរិបទនានា។

en: Hungarian
km_KH: ហុងគ្រី

en: I really need an ID for this to work.
km_KH: ខ្ញុំពិតជាត្រូវការ អត្តលេខសម្រាប់ទៅធ្វើការនេះ។

en: I understand, now let me continue
km_KH: ខ្ញុំយល់, ឥឡូវ អនុញ្ញាតខ្ញុំបន្ត

en: I use it at home.
km_KH: ខ្ញុំប្រើប្រាស់វានៅផ្ទះ។

en: I use it in school!
km_KH: ខ្ញុំប្រើប្រាស់វានៅសាលា!

en: I use it in school.
km_KH: ខ្ញុំប្រើប្រាស់វានៅសាលា។

en: ID
km_KH: អត្តសញ្ញា

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
km_KH: ID #%1$s: %2$s <strong>សូមទោស, អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតអោយលុបអ្នកប្រើប្រាស់នេះទេ។</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
km_KH: ID #%1$s: %2$s <strong>អ្នកប្រើ​បច្ចុប្បន្ន​នេះ នឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​លុប​ទេ។</strong>

en: ID of the post context.
km_KH: ID នៃបរិបទប្រកាសនេះ។

en: IO error.
km_KH: IO មាន​កំហុស។

en: IP
km_KH: អាយភី

en: IP Address
km_KH: អាសយដ្ឋាន IP ៖

en: IP:
km_KH: អាយភី (IP : Internet Protocol)៖

en: Iceland
km_KH: អ៊ីស្លង់

en: Icon
km_KH: អាយខន

en: Icon + text
km_KH: អាយខន+អត្ថបទ

en: Icon URL
km_KH: អាយខន URL

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
km_KH: Id គួរចាប់ផ្តើមជាមួយអក្សរមួយបន្ដទៅដោយអក្សរផ្សេងទៀត លេខ សញ្ញាដក សញ្ញាចុច សញ្ញាចុចពីរ
     ឬក៏សញ្ញាគូសក្រោម។

en: Identicon (Generated)
km_KH: រូបតំណាងអត្តសញ្ញា (បានត្រូវបង្កើត)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
km_KH: ប្រសិនជា %1$s គឺអសកម្ម   អ្នកអាចសួរ អ្នកគ្រប់គ្រងជាន់ខ្ពស់ ដើម្បីឲ្យម៉ូឌុលសកម្ម ឬ ក៏ចូលមើលណៅឯ <a href="%2$s">ឯកសារ ដែលខូច</a> ឬ <a href="%3$s">កន្លែងដទៃៗ </a> សម្រាប់ជួយកំនត់ឲ្យវាឡើង។

en: If a new user is created by WordPress, a password will be randomly generated. Manually change the user&#8217;s details if necessary.
km_KH: បើ មួយអ្នកប្រើប្រាស់ ត្រូវបានបង្កើត ដោយ WordPress, មួយពាក្យសំងាត់ នឹងត្រូវបានបង្កើត ដោយព្រាវ។ ផ្លាស់ប្តូរ ដោយដៃ លំអិត នៃអ្នកប្រើប្រាស់ បើចាំបាច់។

en: If a program or website you use allows you to export your links or subscriptions as OPML you may import them here.
km_KH: បើ មួយកម្មវិធី ឬ វ៉ែបសៃថ៍ ដែលអ្នកប្រើប្រាស់ អនុញ្ញាតអ្នក នាំចេញ តំណភ្ជាប់ របស់អ្នក ឬ ការជាវប្រចាំ ជា OPML អ្នកអាចនឹង នាំចូល ពួកវា នៅទីនេះ។

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
km_KH: បើទទេ, យើង នឹងព្យាយាមកំណត់ ទំហំ នៃរូបភាព។

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
km_KH: ប្រសិនបើ​ឧបករណ៍​នាំចូល​ដែល​អ្នក​ត្រូវការ មិនមាន​ក្នុង​បញ្ជី​ទេ សូម​<a href="%s">ស្វែងរក​នៅ​ក្នុង​ឃ្លាំង​កម្មវិធី​បន្ថែម</a> ដើម្បី​រក​មើល​វា។

en: If there are multiple authors on this blog, each author will need to connect his or her own %s account separately as desired.
km_KH: បើមានច្រើនអ្នកនិពន្ធ លើប្លកនេះ, អ្នកនិពន្ធនីមួយ នឹងចាំបាច់ភ្ជាប់ គណនី %s ផ្ទាល់ របស់ខ្លួន ដោយលែក តាមប៉ង។

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
km_KH: ប្រសិនបើអ្នកបន្ថែមវីដេអូ នោះរូបភាពនឹងត្រូវប្រើជំនួសខណៈពេលដែលវីដេអូកំពុងធ្វើការផ្ទុក។

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
km_KH: ប្រសិនបើអ្នកមានទំព័រគោលការណ៍ឯកជនភាពរួចហើយ សូមជ្រើសយកវាពីខាងក្រោម។ ប្រសិនបើពុំទាន់មានទេ សូមបង្កើតថ្មីមួយ។

en: If you are a member of a regulated industry, or if you are subject to additional privacy laws, you may be required to disclose that information here.
km_KH: ប្រសិនបើអ្នកជាសមាជិកនៃនិយតករឧស្សាហកម្ម ឬប្រសិនបើអ្នកត្រូវគោរពច្បាប់ឯកជនភាពបន្ថែមទៀត អ្នកត្រូវតែបង្ហាញនូវព័ត៌មានទាំងនោះនៅទីនេះ។

en: If you are not automatically redirected, use this link:
km_KH: បើអ្នក គ្មានត្រូវបានប្តូរទិស ស្វ័យប្រវត្តិ, ប្រើប្រាស់ តំណភ្ជាប់នេះ ៖

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
km_KH: ប្រសិនបើអ្នកមិនប្រាកដថាអ្វីជាTerms អ្នកគួរតែទាក់ទង ទៅម៉ាស៊ីនបង្ហោះរបស់អ្នក។ ប្រសិនអ្នកត្រូវការជំនួយ អ្នកនូវតែអាចចូលមើល <a href="%s">"វេទិកាជំនួយគាំទ្ររបស់ WordPress"</a>។

en: If you can't think of a good password use the button below to generate one.
km_KH: ប្រសិន​បើ​អ្នក​គិត​មិន​ឃើញ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ល្អៗ​ទេ អ្នក​អាច​ប្រើ​ប៊ូតុង​ខាង​ក្រោម​ដើម្បី​បង្កើត។

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
km_KH: តំណ​នឹង​ត្រូវ​បាន​លុប​ចោល​ជា​អចិន្ត្រៃយ៍ បើ​អ្នក​ចុច​លុប​វា ព្រោះ​ផ្នែក​គ្រប់គ្រង "តំណ" មិន​ទាន់​មាន​មុខងារ "ធុង​សំរាម" ទេ។

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
km_KH: បើ​អ្នក​មិន​ដឹង​អំពី​ការ​រៀបចំ​ដំឡើង​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​ទេ អ្នក​គួរតែ​ទាក់ទង <strong>អ្នក​គ្រប់គ្រង​ហូស្ទីង</strong> របស់​អ្នក។ បើ​នៅ​តែ​មិន​បាន​សម្រេច​ទៀត អ្នក​អាច​រក​ជំនួយ​បាន​នៅ <a href="%s">វេទិកា​ទំនុកបម្រុង WordPress Support</a>។

en: If you do not receive an email from us then you should check:
km_KH: បើ​អ្នក​មិន​បាន​ទទួល​អ៊ីមេល​មួយ​ពី​ពួក​យើង នោះ​អ្នក​គួរ​ឆែក​មើល៖

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
km_KH: ប្រសិន​បើ​អ្នក​មិន​ចង់​ឲ្យ​រូបភាព​ក្បាលទំព័រ​ត្រូវបាន​បង្ហាញ​លើ​វេបសាយ​របស់​អ្នក​ទេ​នោះ សូម​ចុច​ប៊ូតុង &#8220;ដក​រូបភាព​ក្បាលទំព័រ​ចេញ&#8221; ដែល​ស្ថិត​នៅ​បាតក្រោម​នៃ​ផ្នែក រូបភាព​ក្បាលទំព័រ ក្នុង​ទំព័រ​នេះ។ ប្រសិនបើ​អ្នក​ចង់​បើក​រូបភាព​ក្បាលទំព័រ​នៅ​ពេល​ក្រោយ​ទៀត​នោះ អ្នក​អាច​ធ្វើបាន​ដោយ​គ្រាន់​តែ​រើស​រូបភាព​ណាមួយ ហើយ​ចុច &#8220;រក្សាទុក​បន្លាស់​ប្ដូរ&#8221; ។

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
km_KH: ប្រសិនបើ​អ្នក​មិន​ចង់​ប្រើ​វេបសាយ %s របស់​អ្នក​ទៀតទេ អ្នក​អាច​លុប​វា​បាន​ដោយ​ប្រើ​បែបបទ​ខាងក្រោម។ នៅ​ពេល​អ្នក​ចុច <strong>លុប​វេបសាយ​របស់​ខ្ញុំ​ជា​អចិន្ត្រៃយ៍</strong> អ្នក​នឹង​ទទួល​បាន​អ៊ីមែល​មួយ​ដែល​មាន​តំណ​ក្នុង​នោះ។ ចុច​លើ​តំណ​នោះ ដើម្បី​លុប​វេបសាយ​របស់​អ្នក។

en: If you don&#8217;t enter a password, ALL ENTRIES from your LiveJournal will be imported as public posts in WordPress.
km_KH: បើអ្នកគ្មានទាន់ បញ្ចូលពាក្យសំងាត់, គ្រប់អត្ថបទ ពីប្រព័ន្ធប្លក liveJournal របស់អ្នក នឹងត្រូវបាននាំចូល ជាប្រកាសសាធារណះ ក្នុង WordPress។

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
km_KH: ប្រសិនបើងអ្នកធ្វើការកែ ឬចុះផ្សាយអត្ថបទណាមួយ ឃុកឃីសមួយទៀតនឹងត្រូវបានរក្សាទុកនៅក្នុងកម្មវិធីបើកអ៊ិនធឺណិតរបស់អ្នក។ ឃុកឃីសនេះ ពុំមានបញ្ចូលនូវទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នកទេ និងគ្រាន់តែបញ្ជាក់ពី ID នៃប្រកាសរបស់អត្ថបទដែលអ្នកបានកែតែប៉ុណ្ណោះ។ វានឹងត្រូវលុបវិញពេលហួសពី ១ថ្ងៃ។

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
km_KH: ប្រសិនបើអ្នកមានគណនីមួយនៅលើវេបសាយនេះ ឬមួយអ្នកធ្លាប់បានបញ្ចេញមតិពីមុន អ្នកអាចស្នើសុំឲ្យមានការនាំចេញនូវទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នកដែលយើងបានរក្សាទុក ដោយរួមបញ្ចូលទាំងទិន្នន័យនានាដែលអ្នកបានផ្ដល់ឲ្យយើង។ អ្នកក៏អាចស្នើសុំឲ្យយើងធ្វើការលុបនូវទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នកដែលមាននៅយើងផងដែរ។ នេះមិនរាប់បញ្ចូលទិន្នន័យណាមួយដែលយើងមានកាតព្វកិច្ចរក្សាទុកសម្រាប់គោលបំណងរដ្ឋបាល ច្បាប់ ឬសន្តិសុខឡើយ។

en: If you have any entries on LiveJournal which are marked as private, they will be password-protected when they are imported so that only people who know the password can see them.
km_KH: បើអ្នកមាន អត្ថបទ លើ on LiveJournal ដែលដាក់ចំណាំជា ឯកជន., ពួកវា នឹងត្រូវបានការពារ ដោយពាក្យសំងាត់ ពេលពួកវា ត្រូវបាននាំចូល, ចឹង មានតែមហាជន ដែលស្គាល់ពាក្យសំងាត់ អាចមើលពួកវា។

en: If you have just installed the WordPress.com Stats plugin, this error probably appeared because the API key entered in the plugin belongs to a different WordPress.com user account.
km_KH: បើអ្នក ទើបបានតំលើង កូនកម្មវិធីអនុវត្ត (plugin) ស្ថានភាព,​ កំហុសនេះ អាចត្រូវបានកើតឡើង ព្រោះ សោ API ត្រូវបានដាក់ក្នុង plugin ជារបស់ គណនី អ្នកប្រើប្រាស់ដទៃ។

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
km_KH: ប្រសិន​បើ​អ្នក​មាន​ប្រកាស ឬ​មតិ​នៅ​ក្នុង​ប្រព័ន្ធ​ដទៃ​ទៀត, WordPress អាច​នាំចូល​របស់​ទាំង​នោះ​មក​ក្នុង​វេបសាយ​នេះ​បាន។ ដើម្បី​ចាប់​ផ្ដើម សូម​ជ្រើស​ប្រព័ន្ធ​ណាមួយ​នៅ​ខាងក្រោម:

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
km_KH: ប្រសិនបើអ្នកបានបញ្ចេញមតិនៅលើវេបសាយរបស់យើង អ្នកនឹងជ្រើសយកការរក្សាទុកនូវឈ្មោះរបស់អ្នក អាសយដ្ឋានអ៊ីមែល និងអាសយដ្ឋានវេបសាយនៅក្នុងឃុកឃីស។ ការនេះគឺដើម្បីសម្រួលដល់អ្នក ដោយអ្នកពុំចាំបាច់បំពេញនូវព៌ត័មានផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នកម្ដងទៀតនៅពេលដែលអ្នកបញ្ចេញមតិបន្តបន្ទាប់ទៀត។ ឃុកឃីសនេះនឹងមានអាយុដល់ ១ឆ្នាំ។

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
km_KH: ប្រសិនបើអ្នកបញ្ចេញមតិ មតិទាំងនោះ និងទិន្នន័យមេតារបស់វានឹងត្រូវរក្សាទុកជារៀងរហូត។ ធ្វើដូចនេះដើម្បីឲ្យយើងអាចស្គាល់ និងអនុម័តបាននូវរាល់ការបញ្ចេញមតិតប ក្រោយៗមកទៀតដោយស្វ័យប្រវត្តិ ជំនួសឲ្យការបង្កកពួកវាទៅក្នុងបញ្ជីរង់ចាំសម្រាប់ការពិនិត្យ។

en: If you speak English, <a href="http://translate.wordpress.com/">you can help us translate WordPress into your language.</a>
km_KH: បើអ្នកនិយាយ ភាសាអង់គ្លេស, <a href="http://translate.wordpress.com/">អ្នកអាចជួយយើង ប្រែសំរួល WordPress ជាភាសា របស់អ្នក។</a>

en: If you try to verify our computations using the numbers in these tables you might get different results. The logic is explained here.
km_KH: បើអ្នក ព្យាយាមផ្ទៀងផ្ទាត់ ការគណនា របស់យើង ដោយប្រើប្រាស់ តួលេខ ក្នុងតារាងទាំងនេះ, អ្នកអាចនឹង ទទួលបាន លទ្ធផល ផ្សេង។ ភាពសមហេតុផល ត្រូវបានពន្យល់ នៅទីនេះ។

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
km_KH: ប្រសិនបើអ្នកអាប់ឡូដរូបភាពណាមួយទៅកាន់វេបសាយនេះ អ្នកគួរចៀសវាងអាប់ឡូដនូវរូបណាដែលមានបង្កប់នូវទិន្នន័យនៃទីតាំង (EXIF GPS)។ អ្នកប្រើប្រាស់នៅលើវេបសាយនេះអាចដោនឡូដ និងទាញយកទិន្នន័យពីទីតាំងនៃរូបភាពនេះពីលើវេបសាយនេះបានគ្រប់ពេល។

en: If you use your site for commercial purposes and you engage in more complex collection or processing of personal data, you should note the following information in your privacy policy in addition to the information we have already discussed.
km_KH: ប្រសិនបើអ្នកប្រើវេបសាយរបស់អ្នកក្នុងគោលបំណងពាណិជ្ជកម្មណាមួយ ហើយអ្នកជាប់ពាក់ព័ន្ធនឹងការប្រមូល និងបម្លែងទិន្នន័យរបស់អ្នកតាមបែបស្មុគស្មាញ អ្នកគួរតែកត់សម្គាល់នូវព័ត៌មានខាងក្រោមនៅក្នុងគោលការណ៍ឯកជនភាពរបស់អ្នកបន្ថែមទៅលើព័ត៌មានដែលយើងបានពិភាក្សារួចមកហើយ។

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
km_KH: បើ​អ្នក​ចង់​បំប្លែង​ចំណាត់ក្រុម​របស់​អ្នក​ទៅ​ជា​ស្លាក (ឬ​ត្រឡប់​គ្នា​វិញ), សូម​ប្រើ <a href="%s">កម្មវិធី​បំប្លែង​ចំណាត់ក្រុម និង​ស្លាក</a> ដែល​អាច​រក​បាន​នៅ​ទំព័រ នាំចូល។

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
km_KH: ប្រសិន​បើ​វេបសាយ​របស់​អ្នក​មិន​បង្ហាញ​មក​ទេ សូម​ទាក់ទង​ទៅ​ម្ចាស់​នៃ​បណ្ដាញ​នេះ។

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
km_KH: ប្រសិន​បើ​ស្បែក​រូបរាង​របស់​អ្នក​មាន​រូបភាព​ក្បាលទំព័រ​ដើម​ច្រើន​ជាង​មួយ ឬ​ក៏​អ្នក​បាន​ផ្ទុកឡើង​រូបភាព​ក្បាលទំព័រ​ច្រើន​ជាង​មួយ ដូច្នេះ​អ្នក​មាន​ជម្រើស​ដែល​អាច​ឲ្យ WordPress ធ្វើ​ការបង្ហាញ​រូបភាព​ទាំងនោះ​ខុសៗ​គ្នា​លើ​ទំព័រ​និមួយៗ​នៃ​វេបសាយ​របស់​អ្នក។ ចុច​ប៊ូតុង​មូល &#8220;ចៃដន្យ&#8221; ដែល​ស្ថិត​នៅ​ក្បែរ​ផ្នែក រូបភាព​ដែល​បាន​ផ្ទុក​ឡើង ឬ រូបភាព​លំណាំ​ដើម ដើម្បី​បើក​ដំណើរការ​លក្ខណៈពិសេស​នេះ។

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
km_KH: ប្រសិនបើរូបរាងវេបសាយរបស់អ្នកមានម៉ឺនុយច្រើន នោះការដាក់ឈ្មោះពួកវាឲ្យបានច្បាស់លាស់នឹងជួយអ្នកក្នុងការគ្រប់គ្រងបានស្រួល។

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
km_KH: ប្រសិនបើរូបរាងវេបសាយរបស់អ្នកមាននូវតំបន់វិដជិត អ្នកអាចបញ្ចូលម៉ឺនុយនៅទីនោះបាន។ សូមអាននូវ <a href="%s">ផ្ទាំងវិដជិត</a> រួចហើយបញ្ចូលនូវ &#8220;វិដជិតម៉ឺនុយរុករកមួយ&#8221; ដើម្បីធ្វើការបង្ហាញនូវម៉ឺនុយនៅលើរបារចំហៀង ឬមួយនៅជើងទំព័រ។

en: If your website provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
km_KH: ប្រសិនបើវេបសាយរបស់អ្នកផ្ដល់នូវសេវាកម្មមួយដែលមានរួមបញ្ចូលទាំងការសម្រេចចិត្តដោយស្វ័យប្រវត្តិ ឧទាហរណ៍ដូចជាការអនុញ្ញាតឲ្យអតិថិជនដាក់ពាក្យស្នើសុំឥណទាន ឬក៏ប្រមូលទិន្នន័យរបស់ពួកគេដាក់ទៅក្នុងប្រវត្តិរូបពាណិជ្ជកម្មណាមួយ នោះអ្នកត្រូវកត់សម្គាល់ថា ករណីនេះបានកើតឡើងហើយ និងសូមបញ្ចូលនូវព័ត៌មានពីរបៀបដេលព័ត៌មានទាំងនេះនឹងត្រូវប្រើ តើនឹងមានសេចក្ដីសម្រេចចិត្តអ្វីខ្លះកើតចេញពីការប្រមូលទិន្នន័យនេះ និងថាតើអ្នកប្រើមានសិទ្ធិអ្វីខ្លះទៅលើការសម្រេចចិត្តដែលពុំមានទាក់ទងនឹងការជ្រៀតជ្រែកពីមនុស្សនេះ។

en: If your website receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
km_KH: ប្រសិនបើវេបសាយរបស់អ្នកទទួលទិន្នន័យអ្នកប្រើពីភាគីទីបី ដូចជាអ្នកផ្សាយពាណិជ្ជកម្មជាដើម នោះទិន្នន័យនេះត្រូវតែបញ្ចូលទៅក្នុងចំណុចណាមួយនៃគោលការណ៍ឯកជនភាពរបស់អ្នកដើម្បីដោះស្រាយជាមួយនឹងទិន្នន័យនៃភាគីទីបីនេះ។

en: Image
km_KH: រូប​ភាព

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: រូប​ភាព <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
km_KH: អាសយដ្ឋាន​រូបភាព

en: Image CSS Class
km_KH: CSS Class រូបភាព

en: Image Caption
km_KH: ចំណងជើង​រូបភាព

en: Image Color:
km_KH: ពណ៌រូបភាព៖

en: Image Crop Help
km_KH: ជំនួយក្នុងការតំរឹមរូបភាព

en: Image Editor Save Failed
km_KH: កម្មវិធី​កែ​រូបភាព រក្សា​ទុក​មិន​បាន​សម្រេច

en: Image File
km_KH: ឯកសារ​រូបភាព

en: Image Link
km_KH: តំណភ្ជាប់​របស់​រូបភាព

en: Image Position
km_KH: ទីតាំង​រូបភាព

en: Image Processing Error
km_KH: មាន​កំហុស​ក្នុង​ដំណើរការ​រៀបចំ​រូបភាព

en: Image Settings:
km_KH: ការកំណត់​រូបភាព៖

en: Image Size
km_KH: ទំហំរូបភាព

en: Image Size:
km_KH: ទំហំ​រូបភាព៖

en: Image Title
km_KH: ចំណងជើង រូបភាព

en: Image Title Attribute
km_KH: គុណ​លក្ខណៈ​ចំណងជើង​រូបភាព

en: Image URL
km_KH: អាសយដ្ឋាន URL នៃ រូបភាព

en: Image URL.
km_KH: URL របស់​រូបភាព៖

en: Image Upload Error
km_KH: កំហុស​ក្នុង​ការ​ផ្ទុក​រូបភាព​ឡើង

en: Image Widget
km_KH: វិដជិតរូបភាព

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
km_KH[0]: វិដជិតរូបភាព (%d)

en: Image could not be processed.
km_KH: រូបភាពមិនអាចដំណើរការបាន។

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
km_KH: មិន​អាច​ធ្វើ​ការ​លើ​រូបភាព​បាន។ សូម​ត្រឡប់​ក្រោយ ហើយ​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត។

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
km_KH: មើល​ជាមុន​នូវ​ដែន​ដែល​ត្រូវ​ច្រឹប​រូបភាព។ ត្រូវការ​ការ​បញ្ជា​ពី​ម៉ៅស៍។

en: Image crop failed.
km_KH: កាត់តំរឹមរូបភាពមិនបានសំរេច។

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
km_KH: មិនមាន​ទិន្នន័យ​រូបភាព។ សូម​ផ្ទុក​រូបភាព​ឡើង​ម្ដង​ទៀត។

en: Image default align
km_KH: ការ​តម្រឹម​ដើម​នៃ​រូប​ភាព

en: Image default link type
km_KH: ប្រភេទ​តំណ​លំនាំ​ដើម​នៃ​រូប​ភាព

en: Image default size
km_KH: ទំហំ​រូប​ភាព​ដើម

en: Image description
km_KH: ការពិពណ៌នា រូបភាព

en: Image details
km_KH: លម្អិត​ពី​រូបភាព

en: Image flip failed.
km_KH: បង្វិលឆ្លុះរូបភាពមិនបានសំរេច។

en: Image metadata is inconsistent.
km_KH: ទិន្នន័យ​មេតា​របស់​រូបភាព​គឺ​មិន​ស្រប​គ្នា​ទេ។

en: Image resize failed.
km_KH: ប្ដូរទំហំរូបភាពមិនបានសំរេច។

en: Image restored successfully.
km_KH: បាន​ស្ដារ​រូបភាព​មក​វិញ​ដោយ​ជោគជ័យ។

en: Image rotate failed.
km_KH: បង្វិលរូបភាពមិនបានសំរេច។

en: Image saved
km_KH: បាន​រក្សា​ទុក​រូបភាព

en: Image sizes
km_KH: ទំហំរូបភាព

en: Image title:
km_KH: ចំណងជើងរូបភាព៖

en: Images
km_KH: រូបភាព

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
km_KH: រូបភាព​ដែល​មាន​ទំហំ <strong>%1$d &times; %2$d ភីចស៊ែល</strong> នឹង​ត្រូវ​ប្រើ​ប្រាស់​ដោយ​គ្មាន​ការ​កែកុន​បន្ថែម​ទៀត។

en: Images should be at least %s tall.
km_KH: រូបភាពគួរតែមានកម្ពស់យ៉ាងហោចណាស់ %s។

en: Images should be at least %s wide.
km_KH: រូបភាពគួរមានយ៉ាងហោចណាស់ទទឹងចំនួន %s។

en: Immediate
km_KH: ភ្លាម

en: Import
km_KH: នាំ​ចូល

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
km_KH: នាំចូល <strong>ប្រកាស, ទំព័រ, វិចារ, វាលផ្ទាល់ខ្លួន, ចំណាត់ក្រុម និង​ ប្លាក</strong> ពី សំណុំឯកសារ XML នាំចេញ របស់ WordPress ។

en: Import Attachments
km_KH: នាំចូល ឯកសារភ្ជាប់

en: Import Blogger
km_KH: នាំចូល Blogger

en: Import Blogroll
km_KH: នាំចូល របុំប្លក (blogroll)

en: Import LiveJournal
km_KH: នាំចូល LiveJournal

en: Import Movable Type or TypePad
km_KH: នាំចូល Movable Type ឬ TypePad

en: Import OPML File
km_KH: នាំចូល សំណុំឯកសារ OPML

en: Import RSS
km_KH: នាំចូល RSS

en: Import WordPress
km_KH: នាំចូល WordPress

en: Import author:
km_KH: នាំចូល អ្នកនិពន្ធ ៖

en: Import links in OPML format.
km_KH: ការនាំចូល តំណភ្ជាប់ក្នុង ទម្រង់OPM។

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
km_KH: ការនាំចូល ប្រកាស និងមេឌា មកពីិTumblr ដោយប្រើAPIពួកគេ។

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog
km_KH: នាំចូល ប្រកាស និង វិចារ ពី ប្លក Movable Type ឬ TypePad

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
km_KH: ការនាំចូល ប្រកាស និងមតិមកពីMovable Type ឬក៏ ប្លុកTypePad។

en: Import posts from LiveJournal using their API.
km_KH: ការនាំចូល ប្រកាសមកពី LiveJournal​ ដោយប្រើAPIពួកគេ។

en: Import posts from an RSS feed.
km_KH: ការនាំចូល ប្រកាស មកពី RSS feed។

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
km_KH: នាំចូល ប្រកាស, វិចារ, និង អ្នកប្រើប្រាស់ ពី​ប្រព័ន្ធប្លក Blogger ។

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
km_KH: ការនាំចូល ប្រកាស មតិ ទំព័រ កំនត់ផ្ទាល់ខ្លួន ប្រភេទនៃបញ្ជី នឹងស្លាក មកពី WordPress នាំចេញឯកសារ។

en: Import the next batch
km_KH: នាំចូល ចង្កោមបន្ទាប់

en: Import your blogroll from another system
km_KH: នាំចូល របុំប្លករបស់អ្នក ពីប្រព័ន្ធផ្សេងទៀត

en: Important:
km_KH: សំខាន់៖

en: Imported post <strong>%s</strong>...
km_KH: បាននាំចូល ប្រកាស <strong>%s</strong>...

en: Importing Posts
km_KH: នាំចូល ប្រកាស

en: Importing attachment
km_KH: នាំចូល ឯកសារភ្ជាប់

en: Importing attachment %s...
km_KH: កំពុងនាំចូល ឯកសារភ្ជាប់ %s...

en: Importing post <em>%s</em>...
km_KH: កំពុងនាំចូល ប្រកាស <em>%s</em>...

en: Importing post...
km_KH: កំពុងនាំចូល ប្រកាស...

en: Importing...
km_KH: កំពុងនាំចូល...

en: Impressions
km_KH: អារម្មណ៍ ៖

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
km_KH: ត្រូវ​ប្រើ​មេតូត %2$s នៅ​ក្នុង %1$s, មិនមែន​អនុគមន៍ %3$s ទេ។ សូម​មើល %4$s។

en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
km_KH: ក្នុង​ឆ្នាំ​២០១៤ ស្បែក​រូបរាង​លំនាំ​ដើម​របស់​យើង នឹង​នាំ​ឲ្យ​អ្នក​អាច​បង្កើត​វេបសាយ​ទស្សនាវដ្ដី​មាន​ទ្រង់ទ្រាយ​រីករួម (responsive) និង​ការ​រចនា​លក្ខណៈ​ទំនើប។ បង្ហាញ​មាតិកា​ពេញ​និយម​នៅ​ទំព័រ​ខាង​មុខ ជា​ទម្រង់​ក្រឡា ឬ​ក៏​ស្លាយ។ ប្រើ​ផ្នែក​ធាតុក្រាហ្វិក​ចំនួន​បី ដើម្បី​កែតម្រូវ​វេបសាយ​របស់​អ្នក និង​ប្ដូរ​ទ្រង់ទ្រាយ​មាតិកា​របស់​អ្នក​ជាមួយ​នឹង​ពុម្ព​គំរូ​របស់​ទំព័រ​ដែល​មាន​ភាព​ទូលាយ ព្រម​ទាំង​ទំព័រ​អ្នក​រួម​ចំណែក ដែល​អាច​បង្ហាញ​អំពី​អ្នក​និពន្ធ​ក្នុង​វេបសាយ​របស់​អ្នក។

en: In a few words, explain what this site is about.
km_KH: ពន្យល់​អំពី​វេបសាយ​របស់​អ្នក តាម​រយៈ​ពីរបី​ពាក្យ។

en: In a few words, explain what your blog is about.
km_KH: ពន្យល់​អំពី​ប្លក់​របស់​អ្នក​ជាមួយ​ពាក្យ​ពីរបី​ម៉ាត់។

en: In addition to listing what personal data you collect, you need to note why you collect it. These explanations must note either the legal basis for your data collection and retention or the active consent the user has given.
km_KH: បន្ថែមពីលើការចុះបញ្ជីនូវទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនណាដែលអ្នកប្រមូល អ្នកត្រូវតែកត់សម្គាល់ថាហេតុអ្វីបានជាអ្នកប្រមូលវា។ ការពន្យល់ទាំងនេះ ត្រូវតែកត់សម្គាល់ ទាំងមូលដ្ឋានផ្លូវច្បាប់សម្រាប់ទិន្នន័យដែលអ្នកប្រមូល និងរក្សាទុក ឬក៏ការយល់ព្រមដែលអ្នកប្រើប្រាស់បានផ្ដល់ឲ្យហើយកំពុងដំណើរការ។

en: In case you haven&#8217;t done it already, you can import the posts from your other blogs:
km_KH: ករណី អ្នកគ្មានទាន់បានធ្វើវា រួចរាល់, អ្នកអាចនាំចូល ប្រកាស ពីប្លកដទៃ របស់អ្នក ៖

en: In reply to %s.
km_KH: ឆ្លើយតបទៅនឺង %s។

en: In reply to: %s
km_KH: ឆ្លើយតប​ចំពោះ៖ %s

en: In response to: %s
km_KH: នៅក្នុងការឆ្លើយតបទៅនឹង: %s

en: In stock
km_KH: មាន​ស្តុក

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
km_KH: នៅក្នុងជួរឈរ <strong>មតិយោបល់</strong>, ការដាក់ Mouse នៅលើមតិយោបល់ណាមួយ នឹងផ្ដល់ឱ្យអ្នកនូវជម្រើសដើម្បីអនុម័ត, ឆ្លើយតប (និងអនុម័ត), កែសម្រួលរហ័ស, កែសម្រួល, កំណត់ជាស្ប៉ាម, ឬក៏លុបនូវមតិយោបល់នោះ។

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
km_KH: នៅក្នុងជួរឈរ <strong>បញ្ជូននៅ</strong>, មានលេចចេញនូវកាលបរិច្ឆេទ និងពេលវេលាដែលមតិយោបល់ត្រូវបានបន្សល់ទុកនៅលើវេបសាយរបស់អ្នក។ ការចុចលើ កាលបរិច្ឆេទ/ពេលវេលា នឹងនាំអ្នកទៅកាន់មតិយោបល់នោះនៅលើផ្នែកខាងមុខនៃវេបសាយរបស់អ្នក។

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
km_KH: នៅ​ក្នុង​ផ្នែក អក្សរ​ក្បាលទំព័រ នៃ​ទំព័រ​នេះ អ្នក​អាច​រើស​ថា​តើ​ត្រូវ​បង្ហាញ​ឬ​ក៏​លាក់​អក្សរ​នេះ។ អ្នក​ក៏​អាច​រើស​ពណ៌​អក្សរ​ដោយ​ចុច​ប៊ូតុង រើសពណ៌ ហើយ​បញ្ចូល​តម្លៃ​គោល​ដប់ប្រាំមួយ, ឧទា. &#8220;#ff0000&#8221; សម្រាប់​ពណ៌​ក្រហម, ឬក៏​រើស​ពណ៌​ដោយ​ប្រើ​ប្រដាប់​រើសពណ៌។

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
km_KH: នៅក្នុងតំបន់កែសម្រួល គ្រាប់ចុច Tab បង្កើតបានជាអក្ស tab មួយ។

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
km_KH: ក្នុងករណីនេះ WordPress ចាប់បានកំហុសមួយនៅក្នុងកម្មវិធីបន្ថែមណាមួយរបស់អ្នក, %s។

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
km_KH: ក្នុងករណីនេះ WordPress ចាប់បានកំហុសមួយនៅក្នុងរូបរាងវេបសាយ %s.

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the website. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
km_KH: នៅក្នុងផ្នែកនេះ អ្នកគួរពន្យល់ពីរយៈពេលដែលអ្នករក្សាទុកនូវទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនដែលអ្នកបានប្រមូល ឬក៏ដំណើរការដោយវេបសាយ។ ខណៈពេលដែលវាជាការទទួលខុសត្រូវរបស់អ្នកក្នុងការរកមើលកាលវិភាគនៃរយៈពេលដែលអ្នករក្សាទុកសំណុំទិន្នន័យនីមួយៗ និងមូលហេតុដែលអ្នករក្សាទុកវា។ ព័ត៌មានទាំងនោះចាំបាច់ត្រូវតែមាននៅទីនេះ។ ឧទាហរណ៍ថា អ្នកចង់និយាយថា អ្នករក្សាទុកបែបបទទំនាក់ទំនងសម្រាប់រយៈពេលប្រាំមួយខែ, កំណត់ត្រាវិភាគសម្រាប់មួយឆ្នាំ, និងកំណត់ត្រាទិញដូររបស់អតិថិជនសម្រាប់រយៈពេលដប់ឆ្នាំ។

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
km_KH: នៅក្នុងចំណុចនេះ អ្នកគួរតែពន្យល់ពីវិធានការដែលអ្នកបានអនុវត្តដើម្បីការពារទិន្នន័យអ្នកប្រើរបស់អ្នក។ នេះអាចរួមបញ្ចូលវិធានការបច្ចេកទេសដូចជាការអ៊ិនគ្រីប។ វិធានការសុវត្ថិភាពដូចជាការផ្ទៀងផ្ទាត់កត្តាពីរ។ និងវិធានការដូចជាការហ្វឹកហ្វឺនបុគ្គលិកក្នុងការការពារទិន្នន័យ។ ប្រសិនបើអ្នកបានអនុវត្តការវាយតំលៃផលប៉ះពាល់ឯកជនភាពបាន អ្នកក៏អាចសរសេរបញ្ជាក់អំពីវានៅទីនេះបានផងដែរ។

en: In this section you should explain what procedures you have in place to deal with data breaches, either potential or real, such as internal reporting systems, contact mechanisms, or bug bounties.
km_KH: នៅក្នុងចំណុចនេះ អ្នកគួរតែពន្យល់ពីនីតិវិធីអ្វីខ្លះដែលអ្នកមានដើម្បីដោះស្រាយជាមួយការរំលោភទិន្នន័យ ទាំងការរំលោភធ្ងន់ធ្ងរ ឬតូចតាច ដូចជាប្រព័ន្ធធ្វើរបាយការណ៍ផ្ទៃក្នុង យន្តការទំនាក់ទំនង ឬក៏រង្វាន់ក្នុងការស្វែងរកកំហុសជាដើម។

en: In this section you should explain what rights your users have over their data and how they can invoke those rights.
km_KH: នៅក្នុងផ្នែកនេះអ្នកគួរតែពន្យល់ពីសិទ្ធិអ្វីខ្លះដែលអ្នកចូលទស្សនាវេបសាយរបស់អ្នកមាននៅលើទិន្នន័យរបស់ពួកគេ និងថាតើពួកគេអាចប្រើសិទ្ធិទាំងនោះបានយ៉ាងដូចម្ដេចខ្លះ។

en: In this section you should list all transfers of your site data outside the European Union and describe the means by which that data is safeguarded to European data protection standards. This could include your web hosting, cloud storage, or other third party services.
km_KH: នៅក្នុងចំណុចនេះ អ្នកគួរតែរៀបរាប់ពីគ្រប់ការផ្ទេរទិន្នន័យពីវេបសាយរបស់អ្នកចេញក្រៅសហភាពអឺរ៉ុប និងពិពណ៌នាអំពីមធ្យោបាយដែលទិន្នន័យត្រូវបានការពារតាមស្តង់ដារនៃការការពារទិន្នន័យរបស់សហភាពអឺរ៉ុប។ ការនេះអាចរាប់បញ្ចូលទាំងម៉ាស៊ីនបង្ហោះវេបសាយរបស់អ្នក កន្លែងផ្ទុកទិន្នន័យនៅក្នុងខ្លោដ ឬក៏សេវាកម្មនានាដែលជាភាគីទី៣។

en: In this section you should name and list all third party providers with whom you share site data, including partners, cloud-based services, payment processors, and third party service providers, and note what data you share with them and why. Link to their own privacy policies if possible.
km_KH: នៅក្នុងផ្នែកនេះ ង្នកគួរដាក់ឈ្មោះជាបញ្ជីនូវអ្នកផ្ដល់សេវាដែលជាភាគីទី៣ដែលជាអ្នកទទួលបានទិន្នន័យបន្ត ដែលមានរួមបញ្ចូលទាំងដៃគូនានា សេវាកម្មផ្អែកលើខ្លោដ សេវាកម្មទិញលក់ និងអ្នកផ្ដល់សេវាដែលជាភាគីទី៣ផ្សេងៗទៀត ហើយសូមបញ្ជាក់នូវប្រភេទទិន្នន័យណាដែលអ្នកបានចែករំលែកជាមួយពួកគេជាមួយនឹងមូលហេតុ។ សូមដាក់តំណទៅកាន់គោលការណ៍ឯកជនភាពនៃភាគីទី៣ទាំងនោះផង ប្រសិនបើអាច។

en: In this section you should note what personal data you collect from users and site visitors. This may include personal data, such as name, email address, personal account preferences; transactional data, such as purchase information; and technical data, such as information about cookies.
km_KH: នៅក្នុងចំណុចនេះ អ្នគួរកត់សម្គាល់នូវព័ត៌មានផ្ទាល់ខ្លួនណាខ្លះដែលអ្នកប្រមូលពីអ្នកប្រើ និងពីអ្នកចូលទស្សនាវេបសាយ។ ការនេះអាចរាប់បញ្ចូលព័ត៌មានផ្ទាល់ខ្លួន ដែលមានដូចជា ឈ្មោះ អាសយដ្ឋានអ៊ីមែល ចំណង់ចំណូលចិត្តផ្ទាល់ខ្លួនលើគណនី ទិន្នន័យនៃការធ្វើប្រតិបត្តិការទិញលក់ ដូចជាព័ត៌មាននៃការទិញ និងទិន្នន័យបច្ចេកទេស ដូចជាព័ត៌មានអំពីឃុកឃីសជាដើម។

en: In this section you should note your site URL, as well as the name of the company, organization, or individual behind it, and some accurate contact information.
km_KH: នៅក្នុងផ្នែកនេះ អ្នកគួរតែបង្ហាញនូវអាសយដ្ឋានវេបសាយរបស់អ្នក ជាមួយនឹងឈ្មោះរបស់ក្រុមហ៊ុន អង្គការ ឬក៏រូបវ័ន្តបុគ្គលណាម្នាក់ដែលស្ថិតនៅពីក្រោយ រួមទាំងព័ត៌មានជាក់លាក់អំពីការទំនាក់ទំនងទៅកាន់អ្នកផងដែរ។

en: In this section you should provide a contact method for privacy-specific concerns. If you are required to have a Data Protection Officer, list their name and full contact details here as well.
km_KH: នៅត្រង់ចំណុចនេះ អ្នកគួរតែផ្ដល់នូវមធ្យោបាយទំនាក់ទំនងសម្រាប់ករណីព្រួយបារម្ភពីបញ្ហាឯកជនភាពជាក់លាក់ណាមួយ។ ប្រសិនបើអ្នកត្រូវទាមទារឲ្យមានមន្ត្រីការពារទិន្នន័យ សូមបញ្ជាក់ពីឈ្មោះរបស់គេ ព្រមទាំងព័ត៌មានលម្អិតស្ដីពីរបៀបដែលអាចទាក់ទងគេបាននៅនេះផងដែរ។

en: In this subsection you should list the cookies your website uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
km_KH: នៅក្នុងផ្នែករងនេះ អ្នកគួរបញ្ជាក់ពីបញ្ជីនៃឃុកឃីសដែលវេបសាយរបស់អ្នកប្រើ ដែលរួមមានដូចជាឃុកឃីសដែលបានកំណត់ដោយកម្មវិធីបន្ថែមនានា បណ្ដាញសង្គម និងការវិភាគនានា។ យើងបានផ្ដល់នូវឃុកឃីសដែល WordPress បង្កើតជាទូទៅរួចហើយ។

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
km_KH: នៅក្នុងចំណុចរងនេះ អ្នកគួរកត់សម្គាល់នូវកញ្ចប់វិភាគមួយណាដែលអ្នកប្រើ របៀបដេលអ្នកប្រើអាចចេញផុតពីការតាមដានសម្រាប់វិភាគ រួមជាមួយនឹងតំណទៅកាន់គោលការណ៍ឯកជនភាពនៃអ្នកដែលផ្ដល់សេវាវិភាគនេះដល់អ្នកប្រសិនបើមាន។

en: In this subsection you should note what information is captured through comments. We have noted the data which WordPress collects by default.
km_KH: នៅក្នុងចំណុចរងនេះ អ្នកគួរកត់សម្គាល់នូវព័ត៌មានបែបណាដែលប្រមូលមកតាមរយៈការបញ្ចេញមតិ។ យើងបានកត់សម្គាល់នូវទិន្នន័យដែល WordPress ធ្វើការប្រមូលតាមលំនាំដើម។

en: In this subsection you should note what information may be disclosed by users who can upload media files. All uploaded files are usually publicly accessible.
km_KH: នៅក្នុងចំណុចរងនេះ អ្នកគួរកត់សម្គាល់នូវព័ត៌មានបែបណាដែលអ្នកប្រើដែលអាចអាប់ឡូដហ្វាល់មេឌាបានផ្ដល់។ ជាទូទៅគ្រប់ហ្វាល់ដែលបានអាប់ឡូដតែងតែអាចចូលមើលបានជាសាធារណៈ។

en: Inactive
km_KH: មិនសកម្ម

en: Inactive Sidebar (not used)
km_KH: របារខាង​ដែល​មិន​សកម្ម (មិន​បាន​ប្រើ)

en: Inactive Widgets
km_KH: ធាតុក្រាហ្វិក​ដែល​មិន​សកម្ម

en: Incompatible Archive.
km_KH: បណ្ណសារ​មិន​ស្រប។

en: Incorrect post password.
km_KH: ពាក្យសម្ងាត់នៃប្រកាសមិនត្រឺមត្រូវ។

en: Incorrect username or password.
km_KH: ខុស​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ ឬ​ពាក្យ​សម្ងាត់។

en: Increase indent
km_KH: ចូល​បន្ទាត់

en: India
km_KH: ឥណ្ឌា

en: Indian
km_KH: ឥណ្ឌា

en: Indiana
km_KH: អ៊ីនឌីយ៉ាណា

en: Indianapolis
km_KH: អ៊ីនឌីយ៉ាណា​ប៉ូលីស៍

en: Indonesia
km_KH: ឥណ្ឌូនេស៊ី

en: Indonesian
km_KH: ឥណ្ឌូនេស៊ី

en: Industry regulatory disclosure requirements
km_KH: តម្រូវការនៃការបង្ហាញនិយតករឧស្សាហកម្ម

en: Inexistent terms.
km_KH: មិនមាន​សព្ទ។

en: Info
km_KH: លំអិត

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
km_KH: របារ​ឧបករណ៍​នៅ​ជាប់ (នៅ​ពេល​បាន​ជ្រើសរើស​រូបភាព តំណ ឬ ការ​មើល​ជាមុន)

en: Insert
km_KH: បញ្ចូល

en: Insert Image
km_KH: បញ្ជូល រូបភាព

en: Insert More Tag
km_KH: បញ្ចូលពាក្យ​គន្លឹះ'អានបន្ត'

en: Insert Page Break tag
km_KH: បញ្ចូលប្លាក ចុះទំព័រ

en: Insert Read More tag
km_KH: បន្ថែម​ស្លាក អាន​បន្ត

en: Insert a Gravatar image
km_KH: បញ្ចូល មួយរូបភាពក្រាវើថរ

en: Insert an image from another web site
km_KH: បញ្ចូលមួយរូបភាព ពី មួយវ៉ែបសៃថ៍ដទៃ។

en: Insert audio playlist
km_KH: បញ្ចូល​បញ្ជី​ចាក់​សំឡេង

en: Insert column after
km_KH: បញ្ចូល ជួរឈរ ក្រោយ

en: Insert column before
km_KH: បញ្ចូល ជួរឈរ មុន

en: Insert date/time
km_KH: បញ្ចូល​កាល​បរិច្ឆេទ​ឬ​ម៉ោង

en: Insert from URL
km_KH: បញ្ចូល​ពី URL

en: Insert gallery
km_KH: បញ្ចូល​វិចិត្រសាល

en: Insert image
km_KH: បញ្ចូល​រូបភាព

en: Insert into Post
km_KH: បញ្ចូលទៅក្នុងអត្ថបទ

en: Insert into page
km_KH: បញ្ចូល​ទៅ​ក្នុង​ទំព័រ

en: Insert into post
km_KH: បញ្ចូល​ទៅ​ក្នុង​ប្រកាស

en: Insert link
km_KH: បញ្ចូលតំណភ្ជាប់

en: Insert media from another website
km_KH: បញ្ចូល​មេឌា​ពី​វេបសាយ​ដទៃ

en: Insert row after
km_KH: បញ្ចូល ជួរដេក បន្ទាប់

en: Insert row before
km_KH: បញ្ចូលជួរដេក មុន

en: Insert table
km_KH: បញ្ចូល​តារាង

en: Insert video
km_KH: បញ្ចូល​វីដេអូ

en: Insert video playlist
km_KH: បញ្ចូល​បញ្ជី​ចាក់​វីដេអូ

en: Insert/edit code sample
km_KH: បញ្ចូល/កែសម្រួល គំរូកូដ

en: Insert/edit image
km_KH: បញ្ចូល/កែប្រែ រូបភាព

en: Insert/edit link
km_KH: បញ្ចូល/កែប្រែ តំណភ្ជាប់

en: Insert/edit media
km_KH: បញ្ចូល/កែសម្រួលមេឌា

en: Inserted %1$d links into category %2$s. All done! Go <a href="%3$s">manage those links</a>.
km_KH: បានបញ្ជូល តំណភ្ជាប់ %1$d ទៅក្នុងចំណាត់ក្រុម %2$s​។ រួចរាល់! សូមទៅ <a href="%3$s"> ដើម្បីគ្រប់គ្រងតំណភ្ជាប់ ទាំងនោះ</a>​។

en: Inserted <strong>%s</strong>
km_KH: បានបញ្ចូល <strong>%s</strong>

en: Inserted text
km_KH: អត្ថបទ​ដែល​បាន​បញ្ចូល

en: Inserting Media
km_KH: ការ​បញ្ចូល​មេឌា

en: Install
km_KH: តំលើង

en: Install %s now
km_KH: ដំឡើង %s ឥលូវនេះ

en: Install &amp; Preview
km_KH: ដំឡើង &amp; មើលផ្ទាល់

en: Install Now
km_KH: ដំឡើងឥឡូវ

en: Install Parent Theme
km_KH: ដំឡើងប្រភពរូបរាង

en: Install Themes
km_KH: ដំឡើង​ស្បែក

en: Install and preview theme: %s
km_KH: ដំឡើង និងមើលរូបរាងវេបសាយដោយផ្ទាល់: %s

en: Installation Required
km_KH: ទាមទារការដំឡើង

en: Installed Plugins
km_KH: កម្មវិធី​បន្ថែម​ដែល​បាន​ដំឡើង

en: Installed themes
km_KH: ម៉ូដប្លក​ដែល​បាន​បញ្ចូល​រួច

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
km_KH: អំណះអំណាង​មិន​គ្រប់​គ្រាន់​បាន​បញ្ជូន​ទៅ​វិធី XML-RPC នេះ។

en: Insufficient credits
km_KH: ឥណទាន ស្ទើរ

en: Interests
km_KH: ផលប្រយោជន៍

en: Interface language
km_KH: ភាសា ផ្ទាំងប្រទាក់

en: Internal search handler error.
km_KH: ការរុករកផ្ទៃក្នុងមានកំហុស។

en: Introduction
km_KH: សេចក្ដីផ្ដើម

en: Inuvik
km_KH: អ៊ីនអ៊ូវីក

en: Invalid
km_KH: មិន​ត្រឹម​ត្រូវ

en: Invalid API response code (%d).
km_KH: កូដចម្លើយតប API មិនត្រឹមត្រូវ (%d)

en: Invalid Account
km_KH: គណនី គ្មានសុពលភាព

en: Invalid Data provided.
km_KH: បានផ្តល់ទិន្នន័យ គ្មានសុពលភាព។

en: Invalid JSON body passed.
km_KH: JSON body មិនត្រឹមត្រូវ។

en: Invalid JSONP callback function.
km_KH: មុខងារ callback JSONP មិនត្រឹមត្រូវ។

en: Invalid Poll Author
km_KH: អ្នកនិពន្ធការស្ទង់មតិ គ្មានសុពលភាព

en: Invalid URL.
km_KH: URL ពុំត្រឹមត្រូវ។

en: Invalid action name.
km_KH: ឈ្មោះនៃសកម្មភាពពុំត្រឹមត្រូវ។

en: Invalid activation key.
km_KH: សោ​បើក​ដំណើរ​ការ មិន​ត្រឹម​ត្រូវ។

en: Invalid answers
km_KH: ចំលើយ គ្មានសុពលភាព

en: Invalid attachment ID.
km_KH: ខុស​អត្តលេខ​ឯកសារ​ភ្ជាប់។

en: Invalid author ID.
km_KH: អត្តលេខ​អ្នក​និពន្ធ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ។

en: Invalid block.
km_KH: ប្លុកពុំត្រឹមត្រូវ។

en: Invalid comment ID.
km_KH: អត្តសញ្ញាវិចារ គ្មានសុពលភាព។

en: Invalid comment author ID.
km_KH: ID អ្នកនិពន្ធមតិយោបល់មិនត្រឹមត្រូវ។

en: Invalid comment content.
km_KH: ការផ្តល់មត្តិយោបល់មិនត្រឹមត្រូវ។

en: Invalid comment status.
km_KH: ស្ថានភាពវិចារ គ្មានសុពលភាព។

en: Invalid data provided.
km_KH: ទិន្នន័យ​ដែល​បាន​ផ្ដល់ មិន​ត្រឹម​ត្រូវ។

en: Invalid date.
km_KH: កាលបរិច្ឆេទមិនត្រឹមត្រូវ។

en: Invalid email address
km_KH: អាសយដ្ឋានអ៊ីមេល​មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: Invalid email address in request.
km_KH: អ៊ីមែលដែលបានស្នើពុំត្រឹមត្រូវ។

en: Invalid email address.
km_KH: អាសយដ្ឋានអ៊ីមេល​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ។

en: Invalid featured media ID.
km_KH: ID នៃមេឌាពិសេសពុំត្រឹមត្រូវទេ។

en: Invalid file
km_KH: ឯកសារ គ្មានសុពលភាព

en: Invalid file type
km_KH: ប្រភេទ សំណុំឯកសារ គ្មានសុពលភាព

en: Invalid form submission.
km_KH: ការដាក់ស្នើ បែបបទ អសុពលភាព។

en: Invalid image URL.
km_KH: URL រូបភាព​មិនត្រឹមត្រូវ

en: Invalid item ID.
km_KH: ID ធាតុ មិន​ត្រឹមត្រូវ​ទេ។

en: Invalid key.
km_KH: សោ​ខុស

en: Invalid menu ID.
km_KH: ID ម៉ឺនុយ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ។

en: Invalid object type.
km_KH: ប្រភេទ​វត្ថុ​មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: Invalid page template.
km_KH: ពុម្ពទំព័រមិនត្រឹមត្រូវ។

en: Invalid parameter(s): %s
km_KH: ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ​មិន​ត្រឹមត្រូវ៖ %s

en: Invalid parameter.
km_KH: ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ​មិន​ត្រឹមត្រូវ។

en: Invalid payment method.
km_KH: របៀបទូទាត់ គ្មានសុពលភាព

en: Invalid plugin page.
km_KH: ទំព័រ​កម្មវិធី​បន្ថែម​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ

en: Invalid plugin path.
km_KH: ទីតាំង​កម្មវិធី​បន្ថែម​មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: Invalid post
km_KH: មិនមានអត្ថបទនេះទេ

en: Invalid post ID.
km_KH: អត្តសញ្ញាប្រកាស គ្មានសុពលភាព។

en: Invalid post format.
km_KH: ខុស​ទម្រង់​ប្រកាស។

en: Invalid post parent ID.
km_KH: ID នៃប្រភពប្រកាសមិនត្រឺមត្រូវ។

en: Invalid post type.
km_KH: ប្រភេទប្រកាស គ្មានសុពលភាព។

en: Invalid post.
km_KH: ប្រកាស​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ

en: Invalid product ID %d.
km_KH: ID %d របស់ផលិតផលមិនត្រឹមត្រូវ.

en: Invalid product type.
km_KH: ប្រភេទផលិតផលមិនត្រឹមត្រូវ.

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
km_KH: ID ដែលបានស្នើ ពុំត្រឹមត្រូវ ពេលផ្ញើអ៊ីមែលដែលមានភ្ជាប់ទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួន។

en: Invalid request ID.
km_KH: ID នៃសំណើពុំត្រឹមត្រូវ។

en: Invalid request type.
km_KH: ប្រភេទនៃការស្នើពុំត្រឹមត្រូវ។

en: Invalid revision ID.
km_KH: ID កំណែលសម្រួលមិនត្រឹមត្រូវ។

en: Invalid role
km_KH: តួនាទី គ្មានសុពលភាព

en: Invalid role.
km_KH: តួនាទីមិនត្រឹមត្រូវ។

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
km_KH: ឈ្មោះ​កូដខ្លី​មិន​ត្រឹមត្រូវ៖ %1$s។ កុំ​ប្រើ​ដំណកឃ្លា​ឬ​តួអក្សរ​ដែល​បម្រុង​ទុក៖ %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
km_KH: ឈ្មោះ​កូដខ្លី​មិន​ត្រឹមត្រូវ៖ បាន​ផ្ដល់​ឈ្មោះ​ទទេ។

en: Invalid slug.
km_KH: slug មិនត្រឹមត្រូវ។

en: Invalid status.
km_KH: ស្ថានភាពមិនត្រឹមត្រូវ។

en: Invalid taxonomy.
km_KH: ខុស​បំណែង​ប្រភេទ។

en: Invalid taxonomy: %s.
km_KH: ខុស​តាក់សូណូមី៖ %s។

en: Invalid term ID.
km_KH: ខុស​លេខ​សម្គាល់​សព្ទ។

en: Invalid translation type.
km_KH: ខុស​ប្រភេទ​ការ​បកប្រែ។

en: Invalid type parameter.
km_KH: ប៉ារ៉ាម៉ែត្រប្រភេទពុំត្រឹមត្រូវ។

en: Invalid user ID for reassignment.
km_KH: ID​ របស់អ្នកប្រើប្រាស់សម្រាប់ការកំណត់ឡើងវិញមិនត្រឹមត្រូវទេ។

en: Invalid user ID.
km_KH: អត្តលេខ​អ្នក​ប្រើ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ។

en: Invalid user parameter(s).
km_KH: ប៉ារ៉ាមែត្រអ្នកប្រើមិនត្រឹមត្រូវ។
    តួលេខអ្នកដែលមិនបានប្រើត្រឹមត្រូវ (s)។

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
km_KH: %1$s មិន​មែន​ជា​តម្លៃ​ត្រឹមត្រូវ​សម្រាប់ %2$s ទេ។ តម្លៃ​ដែល​បាន​រំពឹង​ទុក គួរ​តែ​នៅ​ចន្លោះ %3$s និង %4$s។

en: Invalid value for background attachment.
km_KH: តម្លៃនៃ background attachment ពុំត្រឹមត្រូវទេ។

en: Invalid value for background position X.
km_KH: តម្លៃនៃ background position X ពុំត្រឹមត្រូវទេ។

en: Invalid value for background position Y.
km_KH: តម្លៃនៃ background position Y ពុំត្រឹមត្រូវទេ។

en: Invalid value for background repeat.
km_KH: តម្លៃនៃ background repeat ពុំត្រឹមត្រូវទេ។

en: Invalid value for background size.
km_KH: តម្លៃនៃ background size ពុំត្រឹមត្រូវទេ។

en: Invalid value.
km_KH: តម្លៃ​មិន​ត្រឹមត្រូវ។

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
km_KH: បាន​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​អញ្ជើញ​ទៅ​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី។ គណនី​របស់​ពួក​គេ​នឹង​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ក្រោយ​ពេល​តំណ​បញ្ជាក់​ត្រូវ​បាន​ចុច។

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
km_KH: បាន​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​អញ្ជើញ​ទៅ​អ្នកប្រើ​រួចហើយ។ គេ​ត្រូវ​ចុច​លើ​តំណ​បញ្ជាក់​ដែល​មាន​នៅ​ក្នុង​នោះ​សិន ទើប​គេ​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ទៅ​ក្នុង​វេបសាយ​របស់​អ្នក។

en: Invite Sent!
km_KH: បានផ្ញើ សេចក្តីអញ្ជើញ។

en: Invites
km_KH: អញ្ជើញ

en: Iqaluit
km_KH: អ៊ីកាលូអ៊ីត

en: Iran
km_KH: អ៊ីរ៉ង់

en: Iraq
km_KH: អ៊ីរ៉ាក់

en: Irish
km_KH: អៀរឡង់

en: Irkutsk
km_KH: អៀរគូត្សក៍

en: Is there no link to us?
km_KH: គ្មានតំណភ្ជាប់ ទៅយើង ឬ?

en: Isle of Man
km_KH: អាយអល​អហ្វ​មេន

en: Israel
km_KH: អ៊ីស្រាអែល

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
km_KH: វេបសាយរបស់អ្នកពុំទាន់មានម៉ឺនុយនៅឡើយទេ។ តើអ្នកចង់បង្កើតមួយទេ? សូមចុចលើប៊ូតុងនេះដើម្បីបង្កើត។

en: It is up to search engines to honor this request.
km_KH: វាអាស្រ័យទៅលើម៉ាស៊ីនរុករកដើម្បីឆ្លើយតបនឹងសំណើរនេះ។

en: It is your responsibility to write a comprehensive privacy policy, to make sure it reflects all national and international legal requirements on privacy, and to keep your policy current and accurate.
km_KH: វាជាការទទួលខុសត្រូវរបស់អ្នកក្នុងការសរសេរគោលការណ៍ឯកជនភាពដ៏ទូលំទូលាយមួយ ដើម្បីឲ្យប្រាកដថា វាឆ្លើយតបទៅនឹងរាល់តម្រូវការផ្នែកច្បាប់ទាំងជាតិ និងអន្តរជាតិលើឯកជនភាពនេះ ហើយក៏ដើម្បីរក្សានូវគោលការណ៍របស់អ្នកឲ្យទាន់សម័យ និងត្រឹមត្រូវផងដែរ។

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
km_KH: ដូច​ជា​រក​អ្វី​មិន​ឃើញ​សោះ​នៅ​ទីតាំង​នេះ។ សាកល្បង​ចូល​មើល %s ដោយ​ផ្ទាល់​ទៅ​មើល៍?

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
km_KH: វាមើលទៅដូចជា ម៉ូឌុល%s នៃកម្មវិធី Apache មិនត្រូវបានដំឡើង។

en: It looks like you attempted to import your LiveJournal posts previously and got interrupted.
km_KH: វាដូចជា អ្នកបានព្យាយាម នាំចូល ប្រកាស LiveJournal របស់អ្នក ពីមុន និង ត្រូវបានអាក់ខាន។

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
km_KH: មើល​ទៅ អ្នក​កំពុង​ប្រើ​ជំនាន់​គ្មាន​សុវត្ថិភាព​នៃ %s។ ការ​ប្រើ​កម្មវិធី​អ៊ីនធឺណិត​ហួស​សម័យ​អាច​ធ្វើ​ឲ្យ​កុំព្យូទ័រ​របស់​អ្នក​គ្មាន​សុវត្ថិភាព។ ដើម្បី​ទទួល​បទពិសោធន៍​ដ៏​ល្អ​ពី WordPress សូម​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​កម្មវិធី​អ៊ីនធឺណិត​របស់​អ្នក។

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
km_KH: មើល​ទៅ អ្នក​កំពុង​ប្រើ​ជំនាន់​ចាស់​នៃ %s។ ដើម្បី​ទទួល​បទពិសោធន៍​ដ៏​ល្អ​របស់ WordPress សូម​ធ្វើ​ការអាប់ដេតកម្មវិធី​អ៊ីនធឺណិត​របស់​អ្នក។

en: Italian
km_KH: អ៊ីតាលី

en: Italic
km_KH: អក្សរទ្រេត

en: Italy
km_KH: អ៊ីតាលី

en: Item
km_KH: ផលិតផល

en: Item added.
km_KH: របស់ ត្រូវបានបន្ថែម។

en: Item deleted.
km_KH: របស់​​ ​ត្រូវបានលុបចេញ។

en: Item not added.
km_KH: របស់​នេះ​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម។​

en: Item not updated.
km_KH: វត្ថុ​នេះ​មិន​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ទេ។

en: Item updated.
km_KH: របស់ ត្រូវបានអាប់ឌេត។

en: Items deleted.
km_KH: របស់​​ ​ត្រូវបានលុបចេញ។

en: Items list
km_KH: បញ្ជី​វត្ថុ

en: Items list navigation
km_KH: បញ្ជីររុករកធាតុផ្សេងៗ

en: JSONP support is disabled on this site.
km_KH: ការ​ទទួល​ស្គាល់ JSONP ត្រូវបាន​បិទ​នៅ​លើ​វេបសាយ​នេះ។

en: Jamaica
km_KH: ចាម៉ៃកា

en: January
km_KH: ខែមករា

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
km_KH: មករា

en: Japan
km_KH: ជប៉ុន

en: Japanese
km_KH: ជប៉ុន

en: Java
km_KH: ចាវ៉ា

en: JavaScript
km_KH: ចាវ៉ាស្ក្រិប

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
km_KH: JavaScript ត្រូវ​តែ​បាន​អនុញ្ញាត ដើម្បី​ប្រើ​មុខ​ងារ​នេះ។

en: Jersey
km_KH: ជែរស៊ី

en: Johnston
km_KH: ចនស្តុន

en: Join
km_KH: ចូលរួម

en: Joined %(month)s %(year)s
km_KH: បាន​ចូលរួម​កាល​ពី %(month)s %(year)s

en: July
km_KH: ខែកក្កដា

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
km_KH: កក្កដា

en: June
km_KH: ខែមិថុនា

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
km_KH: មិថុនា

en: Juneau
km_KH: យូណូ

en: Just another %s site
km_KH: គ្រាន់​តែ​ជា​វេបសាយ %s មួយ

en: Just another WordPress site
km_KH: គ្រាន់​តែជា​វេបសាយ WordPress មួយ

en: Just another WordPress.com weblog
km_KH: ជា​វែបប្លក WordPress.com មួយ​ទៀត

en: Just now
km_KH: ចំពេលនេះ

en: Justify
km_KH: តម្រឹម​ឲ្យ​ពេញ

en: Justify Text
km_KH: តំរឹម អត្ថបទ

en: Kaliningrad
km_KH: កាលីនីនក្រាដ

en: Kamchatka
km_KH: ខាមឆាតខា

en: Kashgar
km_KH: ខាស្ហ​ហ្ការ​

en: Katmandu
km_KH: ខាត់ម៉ាន់ឌូ

en: Keep in mind that if you convert a category with child categories, the children become top-level orphans.
km_KH: ចងចាំថា បើអ្នកបំលែង មួយចំណាត់ក្រុម ដែលមានចំណាត់ក្រុមកូន, ចំណាត់ក្រុមកូន ក្លាយជាកំព្រាកំរិតទី១ គ្មានមេ។

en: Keep this link private
km_KH: រក្សា​តំណ​នេះ​ជា​ឯកជន

en: Kentucky
km_KH: ឃែនថាក់ឃី

en: Key
km_KH: សោ

en: Keyboard Shortcuts
km_KH: គ្រាប់​ចុច​ផ្លូវ​កាត់

en: Keywords
km_KH: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Kiev
km_KH: គៀវ

en: Kinshasa
km_KH: កាំងសាហ្សា

en: Kiritimati
km_KH: គ័ររីស្មាស់

en: Knox
km_KH: ណុកស៍

en: Knox IN
km_KH: ណុក្ស​អ៊ីនឌីអាណា

en: Korean
km_KH: កូរ៉េ

en: Kosrae
km_KH: កូស្រែ

en: Kwajalein
km_KH: ក្វាជឹលេន

en: La Paz
km_KH: ឡាប៉ាហ្ស

en: La Rioja
km_KH: ឡា​រីយ៉ហា

en: Label
km_KH: ប្លាកសំគាល់

en: Lagos
km_KH: ឡាហ្កូស

en: Language
km_KH: ភាសា

en: Language this blog is primarily written in.
km_KH: ភាសាដែលប្លកនេះ ត្រូវបានសរសេរ ជាបថម។

en: Language:
km_KH: ភាសា៖

en: Languages
km_KH: ភាសា នានា

en: Laos
km_KH: ឡាវ

en: Large
km_KH: ធំ

en: Large (128 pixels)
km_KH: ធំ (128 ធាតុរូបភាព)

en: Large size
km_KH: ទំហំ រូបភាពធំ

en: Large size image height
km_KH: ទំហំ​កម្ពស់​ធំ​របស់​រូបភាព

en: Large size image width
km_KH: ទំហំ​ទទឹង​ធំ​របស់​រូបភាព

en: Last 12 months
km_KH: ១២ ខែ ចុងក្រោយ

en: Last 24 hours
km_KH: ២៤ ម៉ោង ចុងក្រោយ

en: Last 3 months
km_KH: ៣ ខែ ចុងក្រោយ

en: Last 31 days
km_KH: ៣១ ថ្ងៃ ចុងក្រោយ

en: Last 7 days
km_KH: ៧ ថ្ងៃ ចុងក្រោយ

en: Last Modified
km_KH: បាន​កែ​សម្រួល​ចុង​ក្រោយ

en: Last Name
km_KH: នាម​ត្រកូល

en: Last Post
km_KH: ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Last Updated
km_KH: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុង​ក្រោយ

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
km_KH: កំណែប្រែ​ចុងក្រោយ​ដោយ %1$s  %2$s ម៉ោង %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
km_KH: កំណែប្រែ ចុងក្រោយ %1$s ម៉ោង %2$s

en: Last name
km_KH: ឈ្មោះត្រកូល

en: Last name for the user.
km_KH: គោត្តនាម​ សម្រាប់​អ្នក​​​ប្រេីប្រាស់។

en: Last name.
km_KH: នាម​ត្រកូល ៖

en: Last page
km_KH: ទំព័រចុងក្រោយ

en: Last updated
km_KH: ត្រូវ​បាន​អាប់ឌេត​ចុងក្រោយ

en: Last updated: %s
km_KH: បាន​អាប់ដេត​ចុងក្រោយ៖ %s

en: Last week
km_KH: សប្តាហ៍​មុន

en: Latest
km_KH: ចុងក្រោយបំផុត

en: Latest Posts
km_KH: ប្រកាស ចុងក្រោយបំផុត

en: Latest activity
km_KH: សកម្មភាព ចុងក្រោយបំផុត

en: Latvian
km_KH: ឡាតវី

en: Layout
km_KH: ប្លង់​ទំព័រ

en: Learn More
km_KH: ហាត់រៀន បន្ថែម

en: Learn more about CSS
km_KH: រៀនបន្ថែមអំពី CSS

en: Leave Blog
km_KH: ចាកចេញ ប្លក

en: Leave a Comment
km_KH: បញ្ចេញ​មតិ

en: Leave a Reply
km_KH: ឆ្លើយ​តប

en: Leave a Reply to %s
km_KH: ឆ្លើយ​តប​ទៅ​កាន់ %s

en: Leave a comment
km_KH: បញ្ចេញមតិ

en: Leave a reply to %s
km_KH: ទំលាក់ មួយចំលើយតប ទៅ %s

en: Leave blog
km_KH: ចាកចេញ ប្លក

en: Left
km_KH: ឆ្វេង

en: Left Sidebar
km_KH: របារខាង ឆ្វេង

en: Length:
km_KH: ប្រវែង:

en: Letter
km_KH: អក្សរ

en: Level
km_KH: កម្រិត

en: Library
km_KH: បណ្ណាល័យ

en: Light
km_KH: ភ្លឺ

en: Like
km_KH: ចូលចិត្ត

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
km_KH: ដូចជាមានការបញ្ចូលដោយផ្ទាល់នូវ %1$s ដើម្បីអាចប្រើ %2$s បាន។ នេះជាកំហុសដ៏ធ្ងន់ធ្ងរបំផុត។ សូមភ្ជាប់នូវ %2$s ដើម្បីហៅទៅកាន់សកម្មភាព %3$s ជំនួសវិញ។

en: Likes and Shares
km_KH: Likes ​និង Shares

en: Lima
km_KH: លីម៉ា

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
km_KH: កំណត់ការឆ្លើយតបទៅនឹងមតិដែលបានចេញផ្សាយបន្ទាប់ពីកាលបរិច្ឆេទមួយដែលបានផ្តល់ឲ្យ ហើយដែលគាំទ្រ ISO8601។

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
km_KH: កម្រិត​ការ​ឆ្លើយតប​ចំពោះ​មតិ​ទាំងឡាយ​ណា​ដែល​បាន​ចេញ​ផ្សាយ​មុន​កាលបរិច្ឆេទ​ដែល​អនុលោម​តាម ISO8601។

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
km_KH: កំណត់ការឆ្លើយតបទៅប្រកាសនានាដែលបានចេញផ្សាយ បន្ទាប់ពីមានការផ្ដល់ឲ្យនូវកាលបរិច្ឆេទជាប្រភេទ ISO8601 មួយ។

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
km_KH: កំណត់ការឆ្លើយតបទៅនឹងប្រកាសនានាដែលបានចេញផ្សាយនៅមុនកាលបរិច្ឆេទតាម ISO8601 មួយដែលបានផ្តល់ឱ្យ។

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
km_KH: កំណត់ result set ជាឯកសារភ្ជាប់នៃប្រភេទ MIME ជាក់លាក់មួយ។

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
km_KH: កំណាត់ result set ទៅកាន់ឯកសារភ្ជាប់នៃប្រភេទរបស់មេឌាជាក់លាក់មួយ។

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
km_KH: កំណត់ result set ទៅលើការបញ្ចេញមតិដែលកំណត់ទៅឲ្យប្រភេទនៃស្ថានភាព។ ទាមទាឲ្យមានការផ្ដល់សិទ្ធិជាមុនសិន។

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
km_KH: កំណត់ result set ទៅលើការបញ្ចេញមតិដែលកំណត់ទៅឲ្យប្រភេទជាក់លាក់មួយ។ ទាមទាឲ្យមានការផ្ដល់សិទ្ធិជាមុនសិន។

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
km_KH: កំណត់ result set ទៅលើការបញ្ចេញមតិដែលកំណត់ទៅឲ្យ ID នៃអ្នកប្រើជាក់លាក់ណាមួយ។ ទាមទាឲ្យមានការផ្ដល់សិទ្ធិជាមុនសិន។

en: Limit result set to items that are sticky.
km_KH: កំណត់បណ្ដុំលទ្ធផលជាធាតុទាំងឡាយដែលស្អិត។

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
km_KH: កំណត់បណ្ដុំលទ្ធផលជាប្រកាសដែលបានកំណត់ស្ថានភាពមួយឬច្រើន។

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
km_KH: កំណត់បណ្ដុំនៃលទ្ធផលជាប្រកាសជាមួយនឹង menu_order ដែលមានតម្លៃជាក់លាក់មួយ។

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
km_KH: កំណត់បណ្ដុំលទ្ធផលជាប្រកាសជាមួយនឹង slug មួយឬច្រើនខុសៗគ្នា។

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
km_KH: កំណត់បណ្ដុំលទ្ធផលជាសព្ទ ដែលបានភ្ជាប់ទៅកាន់មេមួយ។

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
km_KH: កំណត់បណ្ដុំលទ្ធផលជាសព្ទ ដែលបានភ្ជាប់ទៅប្រកាសជាក់លាក់មួយ។

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
km_KH: កំណត់បណ្ដុំលទ្ធផលទៅលើសព្ទដោយមាន slugs ជាក់លាក់មួយឬច្រើន។

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
km_KH: កំណត់ result set ជាអ្វីដែលបានមកពីអ៊ីមែលរបស់អ្នកបង្កើតជាក់លាក់មួយ។ ទាមទាឲ្យមានការផ្ដល់សិទ្ធិជាមុន។

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
km_KH: កំណត់បណ្ដុំនៃលទ្ធផលជារូបរាងនៃវេបសាយដែលភ្ជាប់ទៅកាន់ស្ថានភាពមួយឬច្រើន។

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
km_KH: កំណត់បណ្ដុំលទ្ធផលជាអ្នកប្រើប្រាស់ដែលត្រូវគ្នានឹងតួនាទីយ៉ាងតិចមួយដែលបានផ្ដល់ឲ្យ។ បញ្ជី CSV ឬតួនាទីត្រឹមមួយក៏អាចទទួលយកបាន។

en: Limit result set to users who are considered authors.
km_KH: កំណត់បណ្ដុំនៃលទ្ធផលចំពោះអ្នកប្រើណាដែលត្រូវបានកំណត់ជាអ្នកនិពន្ធ។

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
km_KH: កំណត់បណ្ដុំលទ្ធផលទៅលើអ្នកប្រើដោយមាន slugs ជាក់លាក់មួយឬច្រើន។

en: Limit results to items of an object type.
km_KH: កំណត់លទ្ធផលជាធាតុនានានៃប្រភេទវត្ថុមួយ។

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
km_KH: កំណត់លទ្ធផលជាធាតុនានានៃប្រភេទរងរបស់វត្ថុមួយឬច្រើន។

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
km_KH: កំណត់លទ្ធផលជាបំណែងប្រភេទដែលជាប់ទាក់ទងជាមួយនឹងប្រភេទប្រកាសជាក់លាក់មួយ។

en: Limit results to those matching a string.
km_KH: កំណត់លទ្ធផលឲ្យពួកដែលដូចគ្នាទៅនឹង string  មួយ។

en: Line Height
km_KH: កំពស់ បន្ទាត់

en: Link
km_KH: តំណ

en: Link CSS Class
km_KH: CSS Class តំណ​ភ្ជាប់

en: Link Categories
km_KH: ចំណាត់ក្រុម​តំណភ្ជាប់

en: Link Category
km_KH: ចំណាត់ក្រុម តំណភ្ជាប់

en: Link ID
km_KH: ID តំណភ្ជាប់

en: Link Image To:
km_KH: តភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅ:

en: Link Relationship (XFN)
km_KH: ចំណង​ទំនាក់​ទំនង​តំណ (XFN)

en: Link Target
km_KH: ទិសដៅ​តំណ

en: Link Text
km_KH: អក្សរ​តំណ

en: Link To
km_KH: តភ្ជាប់​ទៅ

en: Link URL
km_KH: អាសយដ្ឋាន URL នៃ តំណភ្ជាប់

en: Link URL (when the image is clicked):
km_KH: តភ្ជាប់ អាសយដ្ឋាន URL (ពេលចុច រូបភាព) ៖

en: Link Visibility
km_KH: ភាពមើលឃើញ តំណភ្ជាប់

en: Link added.
km_KH: បានបន្ថែមតំណភ្ជាប់។

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
km_KH: យុថ្កា

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
km_KH: យុថ្កា

en: Link inserted.
km_KH: បាន​បញ្ចូល​តំណ។

en: Link not found.
km_KH: រកមិន​ឃើញ​តំណភ្ជាប់។

en: Link options
km_KH: ជម្រើស​តំណ

en: Link rating
km_KH: ការវាយតម្លៃ​តំណភ្ជាប់

en: Link selected.
km_KH: តំណបានជ្រើសរើស

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
km_KH: ឈ្មោះ​តំណ, ឧ៖ &#8220;លំហាត់​គណិត​វិទ្យា (PDF)&#8221;

en: Link thumbnails to:
km_KH: តភ្ជាប់​រូបតូច​ទៅ​កាន់:

en: Link title
km_KH: ចំណងជើង​តំណភ្ជាប់

en: Link to Attachment Page
km_KH: ត​ភ្ជាប់​ទៅ​ទំព័រ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Link to Media File
km_KH: តភ្ជាប់​ទៅ​ឯកសារ​មេឌា

en: Link to image
km_KH: តភ្ជាប់​ទៅ​រូបភាព

en: Link to:
km_KH: ភ្ជាប់ទៅកាន់:

en: Linked Blogs
km_KH: ប្លក បានតភ្ជាប់

en: Links
km_KH: តំណភ្ជាប់

en: Links for %s
km_KH: តំណភ្ជាប់សម្រាប់ %s

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
km_KH: តំណ​នៅ​របារឧបករណ៍​ផ្នែក​ខាង​លើ ធ្វើ​ការ​តភ្ជាប់​រវាង​ទំព័រ​ព័ត៌មាន និង​ផ្នែក​ខាង​មុខ​នៃ​វេបសាយ​របស់​អ្នក ហើយ​ផ្ដល់​ការ​ចូល​ទៅ​កាន់​ប្រវត្តិរូប​របស់​អ្នក និង​ព័ត៌មាន WordPress សំខាន់ៗ។

en: Links list
km_KH: បញ្ជីរបណ្ដាញ

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
km_KH: តំណ​អាច​ត្រូវ​បាន​បែងចែក​ទៅ​ក្នុង​ចំណាត់ក្រុម​តំណ ហើយ​វា​មាន​ភាព​ខុស​ពី​ចំណាត់ក្រុម​ដែល​ប្រើ​ក្នុង​ប្រកាស។

en: Links to your blog's RSS feeds
km_KH: រាល់តំណភ្ជាប់ ទៅបំរែបំរួលបញ្ជាប់ RSS នៃប្លក របស់អ្នក

[ctx: Links widget]
en: Random
km_KH: ចៃដន្យ

en: Lisbon
km_KH: លីស្បន

en: List
km_KH: បញ្ជី

en: List item
km_KH: ធាតុ​ក្នុង​បញ្ជី

en: List view
km_KH: ទិដ្ឋភាព​បញ្ជី

en: Lists
km_KH: បញ្ជី

en: Lithuanian
km_KH: លីទុយអានី

en: Live Broadcast
km_KH: ផ្សាយផ្ទាល់

en: Live Preview
km_KH: មើល​សាក​ដោយ​ផ្ទាល់​

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
km_KH: មើលផ្ទាល់ &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
km_KH: មើល​ជាមុន​ដោយ​ផ្ទាល់៖ %s

en: Live preview theme: %s
km_KH: មើលរូបរាងវេបសាយដោយផ្ទាល់: %s

en: LiveJournal Password
km_KH: ពាក្យសំងាត់ LiveJournal

en: LiveJournal Username
km_KH: ឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់ ប្រព័ន្ធប្លក LiveJournal

en: LiveJournal is not responding to authentication requests. Please wait a while and then try again.
km_KH: LiveJournal គ្មានឆ្លើយ ទៅ សំណើរ ជាភាពដើម។ សូម រង់ចាំមួយសន្ទុះ និង ព្យាយាមឡើងវិញ។

en: Ljubljana
km_KH: លូប្ល៊ីយ៉ាណា

en: Load Style
km_KH: ឡូដ​ស្ទីល

en: Loading more results... please wait.
km_KH: កំពុងផ្ទុកលទ្ធផលបន្ថែមទៀត...  មេត្តារង់ចាំ។

en: Loading&#8230;
km_KH: កំពុង​ផ្ទុក&#8230;

en: Loading&hellip;
km_KH: កំពុង​ឡូដ&hellip;

en: Loading...
km_KH: កំពុងផ្ទុក...

en: Local time is %s.
km_KH: ម៉ោងក្នុងស្រុកគឺ  %s។

en: Local time is <code>%1$s</code>
km_KH: ម៉ោងតំបន់ ជា <code>%1$s</code>

en: Locale for the user.
km_KH: ទីតាំង​តំបន់ សម្រាប់​អ្នក​ប្រើប្រាស់។

en: Location
km_KH: ទីតាំង

en: Location of the Ogg video file.
km_KH: ទីតាំង នៃឯកសារវិឌីអូ Ogg។

en: Location of the uploaded file.
km_KH: ទីតាំង​ឯកសារ​ដែលបាន​ផ្ទុក​ឡើង។

en: Log %s out of all locations.
km_KH: ចាកចេញ %s ពីគ្រប់ទីតាំងទាំអស់។

en: Log In
km_KH: ចូល

en: Log Out
km_KH: ផ្ដាច់

en: Log Out Everywhere
km_KH: ចាកចេញ​ពី​គ្រប់​ទីកន្លែង

en: Log Out Everywhere Else
km_KH: ចាកចេញពីគ្រប់ទីកន្លែងផ្សេងទៀត

en: Log in
km_KH: ភ្ជាប់

en: Log in to Reply
km_KH: ចូល​គណនី ដើម្បី​ឆ្លើយតប

en: Log in to leave a Comment
km_KH: ចូល​គណនី ដើម្បី​បញ្ចេញ​មតិ

en: Log out
km_KH: ចាក​ចេញ

en: Log out of this account
km_KH: ពិនិត្យចេញ ពី គណនីនេះ

en: Logged in as %s
km_KH: បាន​ពិនិត្យចូល ជា %s។

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
km_KH: បានពិនិត្យចូល ជា <a href="%1$s">%2$s</a>។

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
km_KH: បាន​ភ្ជាប់​ជា<a href="%1$s">%2$s</a>។ <a href="%3$s" title="Log out of this account">ចង់​ឡុក​ចេញ​វិញ​ទេ?</a>

en: Logging In&hellip;
km_KH: កំពុង​ភ្ជាប់&hellip;

en: Logging in to LiveJournal failed. Check your username and password and try again.
km_KH: មិន​អាច​ភ្ជាប់ LiveJournal បាន។ សូមផ្ទៀងផ្ទាត់​ អត្តនាម និង ពាក្យសម្ងាត់ របស់អ្នក និង សាកល្បង​ម្ដង​ឡើងវិញ។

en: Login
km_KH: ភ្ជាប់

en: Login &raquo;
km_KH: ភ្ជាប់ &raquo;

en: Login Address (URL)
km_KH: អាសយដ្ឋាន​ចូល (URL)

en: Login Name
km_KH: ឈ្មោះ​ចូល

en: Login failed
km_KH: ឡុក​ចេញ ​មិន​បាន​សម្រេច​

en: Login name for the user.
km_KH: ឈ្មោះចូលដំណើរការ សម្រាប់អ្នកប្រើប្រាស់។

en: Logo
km_KH: ឡូហ្គោ

en: Logout
km_KH: ពិនិត្យចេញ

en: Logout &raquo;
km_KH: ពិនិត្យចេញ &raquo;

en: London
km_KH: ក្រុង ឡនដឹន

en: Longyearbyen
km_KH: ឡងយៀរ​បាយេន

en: Looking for %1$s in %2$s
km_KH: កំពុង​រក %1$s ក្នុង %2$s

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
km_KH: ស្វែងរករូបរាងនៃវេបសាយមែនទេ? អ្នកអាចស្វែងរក ឬរុករកនៅក្នុងបញ្ជីរូបរាងវេបសាយនៅលើ WordPress.org ដោយតំឡើង និងមើលរូបរាងវេបសាយនោះជាមុន បន្ទាប់មកអ្នកអាចដាក់អោយវាដំណើរការពីទីនោះតែម្ដង។

en: Looking for inspiration?
km_KH: ចង់រកគំនិតថ្មីៗ?

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
km_KH: ដូចជាមានកំហុសអ្វីមួយកើតឡើង។ សូមរង់ចាំបន្តិចរួចព្យាយាមម្ដងទៀត។

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
km_KH: មើលទៅដូចជាមិនមែនជាឯកសារប្រភេទដែលត្រឹមត្រូវនោះទេ។ សូមតភ្ជាប់ទៅឯកសារសមរម្យជំនួសវិញ។

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
km_KH: មើលទៅវាដូចជាមិនមែនជាប្រភេទនៃឯកសារត្រឹមត្រូវទេ។ សូមតភ្ជាប់ទៅឯកសារអូឌីយ៉ូជំនួសវិញ។

en: Loop
km_KH: រង្វិល​ជុំ

en: Los Angeles
km_KH: ឡស​អ៊ែនជឹលេស

en: Lost Password
km_KH: បាន​បាត់​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Lost your password?
km_KH: បាត់​ពាក្យ​សម្ងាត់​មែនទេ?

en: Louisville
km_KH: ល្វីសវីល

en: Luxembourg
km_KH: លុចសំបួរស៍

en: M j, Y @ G:i
km_KH: j M Y ម៉ោង G:i

en: M j, Y @ H:i
km_KH: j M, Y @ H:i

en: MB (Leave blank for network default)
km_KH: MB (ទុកទទេ​ដើម្បី​ប្រើ​ការកំណត់​លំនាំ​ដើម​របស់​បណ្ដាញ)

en: Macedonian
km_KH: ម៉ាសេដូនី

en: Maceio
km_KH: ម៉ាសេអវ

en: Madrid
km_KH: ម៉ាឌ្រីដ

en: Mahe
km_KH: មហេ

en: Mail (will not be published)
km_KH: មែវល៍ ( នឹងមិនផ្សព្វផ្សាយ )

en: Mail Server
km_KH: ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​សំបុត្រ

en: Main Page (no parent)
km_KH: ទំព័រ​ចម្បង (គ្មាន​មេ)

en: Main menu
km_KH: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Maintenance
km_KH: តំហែ​ទាំ

en: Majuro
km_KH: ម៉ាជុរ៉ូ

en: Make Visible
km_KH: ធ្វើអោយបង្ហាញចេញ

en: Make sure all words are spelled correctly.
km_KH: ត្រូវប្រាកដ បានពិនិត្យត្រឹមត្រូវ អក្ខរាវិរុទ្ធ នៃគ្រប់ពាក្យ។

en: Make this post sticky
km_KH: ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រកាស​នេះ​ជាប់​ស្អិត

en: Malay
km_KH: ម៉ាលេ

en: Malaysia
km_KH: ម៉ាលេស៊ី

en: Maldives
km_KH: ម៉ាល់ឌីវ

en: Malformed request. Please go back to the previous page and try again.
km_KH: សំណើមិនត្រឹមត្រូវ។ សូមត្រលប់ទៅកាន់ទំព័រមុននេះរួមព្យាយាមម្ដងទៀត។

en: Mali
km_KH: ម៉ាលី

en: Malta
km_KH: ម៉ាល់តា

en: Maltese
km_KH: ម៉ាល់តា

en: Manage
km_KH: គ្រប់គ្រង

en: Manage Audio
km_KH: គ្រប់​គ្រង​សំឡេង

en: Manage Blogs
km_KH: គ្រប់គ្រងប្លក

en: Manage Comments
km_KH: គ្រប់គ្រងមតិ

en: Manage Images
km_KH: គ្រប់​គ្រង​រូប​ភាព

en: Manage Locations
km_KH: គ្រប់គ្រង​ទីតាំង

en: Manage Uploads
km_KH: គ្រប់គ្រង​ការ​ផ្ទុកឡើង

en: Manage Video
km_KH: គ្រប់​គ្រង​វីដេអូ

en: Manage all my sites
km_KH: គ្រប់គ្រង​វេបសាយ​ទាំងអស់

en: Manage inactive plugins
km_KH: គ្រប់គ្រងកម្មវិធីបន្ថែមដែលមិនដំណើរការរបស់អ្នក

en: Manage themes
km_KH: គ្រប់គ្រងម៉ូដ​ប្លក​

en: Manage which sites appear in your profile.
km_KH: បង្ហាញ​វេបសាយ​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​នៅ​ក្នុង​ប្រវត្តិរូប​របស់​អ្នក។

en: Manage with Live Preview
km_KH: គ្រប់គ្រងជាមួយ ការមើលជាមុនដោយផ្ទាល់

en: Manage your WordPress.com subscriptions:
km_KH: គ្រប់គ្រង ការចុះឈ្មោះ WordPress.com របស់អ្នក៖

en: Manage your domains
km_KH: គ្រប់គ្រងកម្មសិទ្ធិ(domains) របស់អ្នក

en: Manage your plugins
km_KH: គ្រប់គ្រងកម្មវិធីបន្ថែមរបស់អ្នក

en: Manage your subscriptions
km_KH: គ្រប់គ្រង ការចុះឈ្មោះ របស់អ្នក៖

en: Manage your themes
km_KH: គ្រប់គ្រងរូបរាងវេបសាយរបស់អ្នក

en: Managing Pages
km_KH: ការ​គ្រប់គ្រង​ទំព័រ

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
km_KH: ការគ្រប់​គ្រង​ទំព័រ ក៏​ដូច​ទៅ​នឹង​ការ​គ្រប់គ្រង​ប្រកាស​ដែរ ហើយ​ទំព័រ​គ្រប់គ្រង​អាច​កែ​តម្រូវ​បាន​តាម​វិធី​ដូចគ្នា។

en: Managua
km_KH: ម៉ាណាក្វា

en: Manaus
km_KH: ក្រុង មើណោស (Manaus)

en: Manga Medium
km_KH: ម៉ង់ហ្កា​មធ្យម

en: Manual Offsets
km_KH: ទូទាត់​ដោយ​ដៃ

en: March
km_KH: ខែ​មីនា

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
km_KH: មីនា

en: Marengo
km_KH: ម៉ារេនហ្កូ

en: Mariehamn
km_KH: ម៉ារីយ៉ាហាម៉ឹន

en: Marigot
km_KH: ម៉ារីកូត៍

en: Mark as Not Spam
km_KH: ចំណាំ ជា បានការ

en: Mark as Spam
km_KH: ចំណាំជា ឥតបានការ

en: Mark this comment as spam
km_KH: សម្គាល់​មតិ​នេះ​ថា​ជា​ស្ប៉ាម

en: Mark this message as NOT spam
km_KH: ចាត់​ទុក​សារ​នេះ​ថា'​មិនមែន'​ជា​ស្ប៉ាម

en: Mark this message as spam
km_KH: ចាត់​ទុក​សារ​នេះ​ជា​ស្ប៉ាម

en: Markup is not allowed in CSS.
km_KH: Markup​​ មិនត្រូវបានអនុញ្ញាតអោយប្រើនៅក្នុង CSS​ ឡើយ។

en: Marquesas
km_KH: ម៉ារគីស

en: Martinique
km_KH: ម៉ាទីនីក

en: Match case
km_KH: ករណី​ដូច

en: Mature
km_KH: ពេញវ័យ

en: Mauritius
km_KH: ម៉រីស

en: Mawson
km_KH: ម៉វសុន

en: Max Height
km_KH: កំពស់អតិបរិមា

en: Max Width
km_KH: ទទឹងអតិបរិមា

en: Maximum Rating
km_KH: ចំណាត់ថ្នាក់​អតិបរិមា

en: Maximum font percentage:
km_KH: ភាគរយអតិបរិមា​ នៃក្រមអក្សរ៖

en: Maximum number of items to be returned in result set.
km_KH: ចំនួនអតិបរមានៃធាតុដែលនឹងត្រូវបោះត្រឡប់មកវិញនៅក្នុងលទ្ធផលដែលបានកំណត់។

en: Maximum size: %s
km_KH: ទំហំ ជាអតិបរិមា៖ %s

en: Maximum upload file size: %s.
km_KH: ទំហំ​ផ្ទុកឡើង​ធំ​បំផុត៖ %s។

en: May
km_KH: ខែ​ឧសភា

[ctx: May abbreviation]
en: May
km_KH: ឧសភា

en: Mayotte
km_KH: ម៉ាយ៉ូត

en: Mazatlan
km_KH: ម៉ាសាត៍​ឡង់

en: McMurdo
km_KH: ម៉ាក់​ម័រដូ

en: Me
km_KH: ខ្ញុំ

en: Media
km_KH: មេឌា

en: Media File
km_KH: ឯកសារ​មេឌា

en: Media Library
km_KH: បណ្ណាល័យ​មេឌា

en: Media Settings
km_KH: ការកំណត់​មេឌា

en: Media Widget
km_KH: វិដជិតមេឌា

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
km_KH[0]: មេឌាវិដជិត (%d)

en: Media file attached.
km_KH: បាន​ភ្ជាប់​ឯកសារ​មេឌា។

en: Media file detached.
km_KH: បាន​ដក​ឯកសារ​មេឌា​ចេញ។

en: Media file moved to the Trash.
km_KH: បាន​ផ្លាស់​ទី​មេឌា​ទៅ​ធុងសំរាម។

en: Media file permanently deleted.
km_KH: បានលុប​មេឌា​ចោល​ជា​អចិន្ត្រៃយ៍។

en: Media file restored from the Trash.
km_KH: បាន​ស្ដារ​យក​មេឌា​ចេញ​ពី​ធុង​សំរាម។

en: Media file updated.
km_KH: បាន​អាប់ដេត​ឯកសារ​មេឌា។

en: Media items list
km_KH: បញ្ជី​វត្ថុ​មេឌា

en: Media items list navigation
km_KH: បញ្ជីររុករកធាតុនៃមេឌា

en: Media library
km_KH: បណ្ណាល័យ​មេឌា

en: Medium
km_KH: មធ្យម

en: Medium (96 pixels)
km_KH: មធ្យម (96 ធាតុរូបភាព)

en: Medium size
km_KH: ទំហំ រូបភាពមធ្យម

en: Medium size image height
km_KH: ទំហំ​កម្ពស់​មធ្យម​របស់​រូបភាព

en: Medium size image width
km_KH: ទំហំ​ទទឹង​មធ្យម​របស់​រូបភាព

en: Medium-Large size image height
km_KH: កម្ពស់​រូបភាព​ទំហំ មធ្យម-ធំ

en: Medium-Large size image width
km_KH: ទទឹង​រូបភាព​ទំហំ មធ្យម-ធំ

en: Meetups
km_KH: ការជួបជុំ

en: Member
km_KH: សមាជិក

en: Membership
km_KH: សមាជិកភាព

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
km_KH: លើស​អង្គ​ចងចាំ។ សូម​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ​តូច​ជាង​នេះ។

en: Menominee
km_KH: មេណូមីនី

en: Menu
km_KH: ម៉ឺនុយ

en: Menu Item
km_KH: ធាតុម៉ឺនុយ

en: Menu Location
km_KH: ទីតាំង​ម៉ឺនុយ

en: Menu Locations
km_KH: ទីតាំង​ម៉ឺនុយ

en: Menu Management
km_KH: ការគ្រប់គ្រង​ម៉ឺនុយ

en: Menu Name
km_KH: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ

en: Menu Options
km_KH: ជម្រើស​ម៉ឺនុយ

en: Menu Settings
km_KH: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ

en: Menu created
km_KH: បាន​បង្កើត​ម៉ឺនុយ

en: Menu deleted
km_KH: បាន​លុប​ម៉ឺនុយ

en: Menu item added
km_KH: បាន​បន្ថែម​ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: Menu item deleted
km_KH: បាន​លុប​ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: Menu item is now a sub-item
km_KH: ធាតុ​ម៉ឺនុយ​បាន​ក្លាយ​ជា​ធាតុ​រង

en: Menu item moved down
km_KH: បាន​រុញ​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ចុះ

en: Menu item moved out of submenu
km_KH: បាន​រុញ​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ចេញ​ពី​ម៉ឺនុយ​រង

en: Menu item moved up
km_KH: បាន​រុញ​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ឡើង

en: Menu locations updated.
km_KH: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ទីតាំង​ម៉ឹនុយ។

en: Menu order
km_KH: លំដាប់​ម៉ឺនុយ

en: Menu structure
km_KH: រចនាសម្ព័ន្ធ​ម៉ឺនុយ

en: Menus
km_KH: ម៉ឺនុយ

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
km_KH: ម៉ឺនុយ​អាច​បង្ហាញ​នៅ​ក្នុង​ទីតាំង​ទាំងឡាយ​ណា​ដែល​កំណត់​ដោយ​រូបរាង​ដែល​អ្នក​យក​មក​ប្រើ ឬ​បង្ហាញ​នៅ​ក្នុង​<a href="%s">តំបន់​វិដជិត</a>​ ដោយ​បន្ថែម​វិដជិត &#8220;ម៉ឺនុយ​ផ្ទាល់​ខ្លួន&#8221;។

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
km_KH: ម៉ឺនុយ​អាច​ត្រូវបាន​បង្ហាញ​នៅ​ទីតាំង​នានា​ទៅ​តាម​ការ​កំណត់​នៃ​ពុម្ព​រូបរាង​របស់​អ្នក សូម្បី​តែ​ការ​ប្រើនៅក្នុងរបារចំហៀងដោយប្រើប្រាស់​វិដជិត &#8220;ម៉ឺនុយ​ផ្ទាល់ខ្លួន&#8221; ដែល​ស្ថិត​នៅ​ផ្ទាំង <a href="%1$s">វិដជិត</a>។ ប្រសិនបើ​រូបរាង​នោះ​មិនគាំទ្រដល់​មុខងារ​ម៉ឺនុយ​ផ្ទាល់ខ្លួន​ទេ​នោះ (រូបរាង​លំនាំ​ដើម, %2$s និង %3$s គាំទ្រ) អ្នក​អាច​រៀន​អំពីការ​បន្ថែម​មុខងារ​នេះ​តាមរយៈ​តំណ​ទៅ​កាន់​អត្ថបទ​ណែនាំ។

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
km_KH: ម៉ឺនុយ​អាច​បង្ហាញ​នៅ​ទីតាំង​ដែល​មាន​កំណត់​នៅ​ក្នុង​រូបរាង។

en: Merge table cells
km_KH: បញ្ចូល​ក្រឡា​តារាង

en: Merida
km_KH: មេរីដា

en: Meridian
km_KH: មេរីឌាន

en: Message
km_KH: សារ

en: Messages
km_KH: សារ

en: Meta
km_KH: មេតា

en: Meta fields.
km_KH: ប្រអប់នៃ Meta។

en: Metadata
km_KH: ទិន្នន័យ​មេតា

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
km_KH: មេតូដ '%s' មិនត្រូវបានអនុវត្ត។ ត្រូវតែបាន override នៅក្នុង subclass ។

en: Mexico City
km_KH: ម៉ិចស៊ិចកូ​ស៊ីធី

en: Micro
km_KH: មីក្រូ

en: Microformats
km_KH: មីក្រូហ្វរម៉ាត

en: Middle
km_KH: កណ្ដាល

en: Midnight
km_KH: អធ្រាត

en: Midway
km_KH: មីដវេយ៍

en: Minimum font percentage:
km_KH: ភាគរយអប្បបរិមា​ នៃក្រមអក្សរ៖

en: Minsk
km_KH: មីនស្ក៍

en: Minute
km_KH: នាទី

en: Minutes
km_KH: នាទី

en: Minutes:
km_KH: នាទី៖

en: Miquelon
km_KH: មីកឡុង

en: Miscellaneous
km_KH: ផ្សេងៗ

en: Missed schedule
km_KH: ខ្វះ​កាល​វិភាគ

en: Missing Attachment
km_KH: បាត់ អត្ថបទភ្ជាប់

en: Missing Widgets
km_KH: វិដជិត​ដែល​ខ្វះ

en: Missing a temporary folder.
km_KH: បាត់ ថតឯកសារ បណ្តោះអាសន្ន។

en: Missing email address.
km_KH: អាសយដ្ឋានអ៊ីមេល​បាន​បាត់​បង់។

en: Missing eraser index.
km_KH: បាត់លិបិក្រុមនៃការលុប។

en: Missing exporter index.
km_KH: ពុំឃើញមានលិបិក្រម exporter។

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
km_KH: (គ្មាន​ឈ្មោះ)

en: Missing out on the latest WordPress.com developments? Click below to receive future announcements direct to your inbox—it's free, it's easy, and we won't send you any junk.
km_KH: អ្នក​មិន​បាន​ដឹង​អំពី​ការ​អភិវឌ្ឍ​ចុង​ក្រោយ​របស់ Wordpress.com ឬ? សូម​ចុច​ខាងក្រោម​ដើម្បី​​ដើម្បី​តាមដាន​សេចក្ដី​ប្រកាស​​នានា​ភ្លាម​ៗក្នុង​ប្រអប់​អ៊ីមេល​របស់​អ្នក។ មិន​គិត​ថ្លៃ ហើយ​ងាយ​ស្រួល​បំផុត ហើយ​យើង​នឹង​មិន​ផ្ញើ​អ៊ីមេល​ផ្ដេស​ផ្ដាស​ទៅ​អ្នក​ឡើយ​។

en: Missing page index.
km_KH: ពុំឃើញមានលិបិក្រមទំព័រ។

en: Missing parameter(s): %s
km_KH: ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ​ដែល​ខ្វះ៖ %s

en: Missing request ID.
km_KH: ពុំឃើញមាន ID ដែលបានស្នើ។

en: Mission complete. Message %s deleted.
km_KH: បេសកកម្ម​បាន​បញ្ចប់។ បាន​លុប​សារ​ចំនួន %s។

en: Mobile
km_KH: ឧបករណ៍​ចល័ត

en: Moderate Comment
km_KH: សម្រប​សម្រួល​មតិ

en: Moderate comments
km_KH: អនុញ្ញាត​​មតិ

en: Moderating Comments
km_KH: ការ​សម្រប​សម្រួល​មតិ

en: Moderator
km_KH: អ្នក​អនុញ្ញាត

en: Mon
km_KH: ចន្ទ

en: Monaco
km_KH: ម៉ូណាកូ

en: Moncton
km_KH: ម៉ុងក៍តុង

en: Monday
km_KH: ថ្ងៃចន្ទ

[ctx: Monday initial]
en: M
km_KH: ច

en: Mongolia
km_KH: ម៉ុងហ្គូលី

en: MonsterID (Generated)
km_KH: អត្តសញ្ញាអសុរកាយ (ត្រូវបានបង្កើត)

en: Monterrey
km_KH: ម៉ុនថឹ​រេយ៍

en: Montevideo
km_KH: ម៉ុងត៍វីដេអូ

en: Month
km_KH: ខែ

en: Month and name
km_KH: ខែ​និង​ឈ្មោះ

en: Monthly
km_KH: រៀងរាល់​ខែ

en: Monthly Archives:
km_KH: បណ្ណសារប្រចាំខែ:

en: Monthly Views
km_KH: ចំណូលមើល​ប្រចាំខែ

en: Monthly archives
km_KH: បណ្ណសារ ប្រចាំខែ

en: Months
km_KH:  ខែ

en: Months and Years
km_KH: ខែ និង ឆ្នាំ

en: Months and years
km_KH: ខែ និង ឆ្នាំ

en: Monticello
km_KH: ម៉ុងទីសែលឡូ

en: Montserrat
km_KH: ម៉ុន្ត​សឹរ៉ាត

en: More
km_KH: ច្រើន​ទៀត

en: More Details
km_KH: សេចក្ដីលម្អិតបន្ថែម

en: More Info
km_KH: ព័ត៌មាន​បន្ថែម

en: More Languages
km_KH: ច្រើនភាសាទៀត

en: More Stats for %s
km_KH: ស្ថិតិ​បន្ថែម​សម្រាប់ %s

en: More about %s...
km_KH: ច្រើន​ទៀត​អំពី %s...

en: More actions
km_KH: សកម្មភាព​ច្រើន​ទៀត

en: More from this author
km_KH: អត្ថបទ​ច្រើនទៀត​របស់​អ្នក​និពន្ធ​នេះ​

en: More information about %s
km_KH: ព័ត៌មាន​បន្ថែម​អំពី %s

en: Most Active (%s)
km_KH: សកម្មបំផុត (%s)

en: Most Commented
km_KH: ដែល​មាន​មតិ​ច្រើន​បំផុត

en: Most Popular
km_KH: ពេញ​និយម​បំផុត

en: Most Popular Content
km_KH: អត្ថបទ​ដែល​ពេញ​និយម​បំផុត

en: Most Recent
km_KH: ថ្មី​បំផុត

en: Most Used Categories
km_KH: ចំណាត់ក្រុមដែល​ត្រូវបានប្រើប្រាស់ញឹកញាប់​បំផុត

en: Most popular
km_KH: ពេញ​និយម​បំផុត

en: Most popular day
km_KH: ថ្ងៃ​ដ៏​ពេញនិយម

en: Most popular hour
km_KH: ពេល​ដ៏​ពេញនិយម

en: Movable Type and TypePad
km_KH: Movable Type និង TypePad

en: Move
km_KH: ផ្លាស់​ទី

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
km_KH: ផ្លាស់ &#8220;%s&#8221; ទៅធុងសម្រាម

en: Move down
km_KH: រុញ​ចុះ​ក្រោយ

en: Move down one
km_KH: រុញ​ចុះ​ក្រោម​មួយ

en: Move one level down
km_KH: រុញ​ចុះ​មួយ​កម្រិត

en: Move one level up
km_KH: រុញ​ឡើង​មួយ​កម្រិត

en: Move out from under %s
km_KH: រុញ​ចេញ​ពី​ក្រោម %s

en: Move this comment to the Trash
km_KH: យក​មតិ​នេះ​ទៅ​ដាក់​ក្នុង​ធុង​សំរាម

en: Move this item to the Trash
km_KH: បោះធាតុ​នេះ​ចោល​ក្នុង​ធុង​សំរាម

en: Move to Trash
km_KH: ចោល​ក្នុង​ធុង​សំរាម

en: Move to another area&hellip;
km_KH: ផ្លាស់​ទី​ទៅ​កន្លែង​ដទៃ&hellip;

en: Move to the top
km_KH: រុញ​ទៅ​លើ​បំផុត

en: Move to trash
km_KH: រើទៅដាក់ក្នុងធុងសម្រាម

en: Move under %s
km_KH: រុញ​ទៅ​នៅ​ក្រោម %s

en: Move up
km_KH: រុញ​ឡើង​លើ

en: Move up one
km_KH: រុញ​ទៅ​លើ​មួយ

[ctx: Move widget]
en: Move
km_KH: ផ្លាស់​ទី

en: Multiple choice
km_KH: ពហុជំរើស

en: Multisite support is not enabled.
km_KH: ការ​ផ្ដល់​ពហុវេបសាយ​មិន​ត្រូវ​បាន​បើក។

en: Music
km_KH: តន្ត្រី

en: Musician
km_KH: តន្ត្រីករ

en: Mute
km_KH: បិទ​សំឡេង

en: My Account
km_KH: គណនី​របស់ខ្ញុំ

en: My Blogs
km_KH: ប្លក​របស់​ខ្ញុំ

en: My Domains
km_KH: ដែន​របស់​ខ្ញុំ

en: My Gravatar
km_KH: ក្រាវើថរ របស់ខ្ញុំ

en: My Likes
km_KH: ការ​ចូលចិត្ត​របស់​ខ្ញុំ

en: My Location
km_KH: ទីតាំង របស់ខ្ញុំ

en: My Profile
km_KH: ព័ត៌មានផ្ទាល់ខ្លួន​របស់ខ្ញុំ

en: My Public Profile
km_KH: ព័ត៌មានផ្ទាល់ខ្លួន​សាធារណៈ​របស់ខ្ញុំ

en: My Site | My Sites
km_KH[0]: វេបសាយ​របស់​ខ្ញុំ

en: My Sites
km_KH: វេបសាយ​របស់​ខ្ញុំ

en: My Subscriptions
km_KH: ការ​តាម​ដាន​របស់​ខ្ញុំ​

en: My account
km_KH: គណនី របស់ខ្ញុំ

en: My location is public.
km_KH: ទីតាំងរបស់ខ្ញុំ សាធារណះ

en: My posts' locations are public.
km_KH: ទីតាំងនានា នៃប្រកាស របស់ខ្ញុំ ដាក់ជា សាធារណះ។

en: My shopping cart
km_KH: រទេះទិញទំនិញ របស់ខ្ញុំ

en: Myanmar
km_KH: មីយ៉ាន់ម៉ា

en: Mystery Person
km_KH: ជន​អាថ៌កំបាំង

en: N/A
km_KH: គ្មានស្រាប់

en: NEW
km_KH: ថ្មី

en: Name
km_KH: ឈ្មោះ

en: Name (required)
km_KH: ឈ្មោះ (តំរូវអោយដាក់)

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
km_KH: អក្សរ

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
km_KH: វីហ្សួល

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
km_KH: ឈ្មោះ

en: Name on Card
km_KH: ឈ្មោះ លើ បណ្ណ

en: Name required
km_KH: ត្រូវការ​ឈ្មោះ

en: Name your blog
km_KH: ដាក់​ឈ្មោះ ប្លក របស់​អ្នក​

en: Name:
km_KH: ឈ្មោះ៖

en: Nassau
km_KH: ណាស្សៅ

en: Nauru
km_KH: ណាអ៊ុរុ

en: Navigation
km_KH:  ការត្រាច់ចរ

en: Navigation Label
km_KH: អក្សរ​នាំទិស

en: Navigation Menu
km_KH: មីនុយ​នាំ​ទិស

en: Navigation Menu Item
km_KH: វត្ថុ​របស់​ម៉ឺនុយ​នាំ​ទិស

en: Navigation Menu Items
km_KH: វត្ថុ​ក្នុង​ម៉ឺនុយ​នាំទិស

en: Navigation Menus
km_KH: ម៉ឺនុយ​នាំ​ទិស

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
km_KH: ត្រូវការ​ជំនួយ? ប្រើផ្ទាំងជំនួយខាងលើចំណងជើង។

en: Need more help?
km_KH: ចាំបាច់បន្ថែម ជំនួយ ឬ?

en: Nero Rating
km_KH: ភាពពេញចិត្ត Nero

en: Nero Size
km_KH: ទំហំ Nero

en: Nero Type
km_KH: ប្រភេទ Nero

en: Netherlands
km_KH: ហូឡង់

en: Network Admin
km_KH: អភិបាល​បណ្ដាញ

en: Network Admin Email
km_KH: អ៊ីមែល​ផ្នែក​គ្រប់គ្រង​បណ្ដាញ

en: Network Admin: %s
km_KH: អភិបាល​បណ្ដាញ: %s

en: Network Enable %s
km_KH: បណ្តាញ បានអនុញ្ញាត %s

en: Network Settings
km_KH: ការកំណត់​សម្រាប់​នែតវ៉ឺក

en: Network functions are disabled.
km_KH: មុខ​ងារ​បណ្ដាញ​ត្រូវ​បាន​បិទ។

en: Never
km_KH: មិនដែល

en: New
km_KH: ថ្មី

en: New %1$s Site: %2$s
km_KH: វេបសាយ %1$s ថ្មី: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
km_KH: អ្នក​ប្រើ %1$s ថ្មី: %2$s

en: New %s
km_KH: %s ថ្មី

en: New Category Name
km_KH: ឈ្មោះ​ចំណាត់​ក្រុម​ថ្មី

en: New Changeset
km_KH: Changeset ថ្មី

en: New Custom HTML Widget
km_KH: វិដជិត HTML ផ្ទាល់ខ្លួនថ្មី

en: New E-mail: %s
km_KH: អ៊ីមេលថ្មី៖ %s

en: New Link Category Name
km_KH: ឈ្មោះ​ប្រភេទ​តំណ​ថ្មី

en: New Media
km_KH: មីដៀ​ថ្មី

en: New Menu
km_KH: ម៉ឺនុយថ្មី

en: New Page
km_KH: ទំព័រថ្មី

en: New Password
km_KH: ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី

en: New Post
km_KH: សរសេរ​អត្ថបទ​ថ្មី

en: New Salem
km_KH: ញូសាឡឹម

en: New Site Registration: %s
km_KH: ការ​ចុះ​ឈ្មោះ​វេបសាយ​ថ្មី: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
km_KH: វេបសាយ​ថ្មី៖ %1$s
    URL៖ %2$s
    អាសយដ្ឋាន Remote IP៖ %3$s
    
    បិទ​ដំណឹង​ទាំង​នេះ៖ %4$s

en: New Tag Name
km_KH: ឈ្មោះ​ស្លាក​ថ្មី

en: New User Default Role
km_KH: តួនាទី​លំនាំដើម​របស់​អ្នកប្រើ​ថ្មី

en: New User Registration: %s
km_KH: ការ​ចុះ​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
km_KH: អ្នក​ប្រើ​ថ្មី៖ %1$s
    អាសយដ្ឋាន Remote IP៖ %2$s
    
    បិទ​ដំណឹង​ទាំង​នេះ: %3$s

en: New Username: %s
km_KH: អត្តនាមថ្មី៖ %s

en: New WordPress Site
km_KH: វេបសាយ WordPress ថ្មី

en: New category name
km_KH: ឈ្មោះ​ចំណាត់ក្រុមថ្មី

en: New comment
km_KH: មតិ​ថ្មី​

en: New comment on your post "%s"
km_KH: មតិ​ថ្មី​នៅ​លើ​ប្រកាស​របស់​អ្នក "%s"

en: New dimensions:
km_KH: វិមាត្រថ្មី:

en: New document
km_KH: ឯកសារ​ថ្មី

en: New page title
km_KH: ចំណងជើងទំព័រថ្មី

en: New page title&hellip;
km_KH: ចំណងជើងទំព័រថ្មី&hellip;

en: New password
km_KH: ពាក្យសំងាត់ថ្មី

en: New pingback on your post "%s"
km_KH: ការភីងត្រលប់ថ្មី លើ ប្រកាស "%s" របស់អ្នក

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
km_KH: [%1$s] ធ្វើឲ្យសកម្ម %2$s

en: New theme activated.
km_KH: បាន​បើក​រូបរាង​ថ្មី។

en: New to WordPress.com?
km_KH: អ្នក​ទើប​តែ​ប្រើ WordPress.com លើក​ដំបូង?

en: New trackback on your post "%s"
km_KH: ការតាមដានត្រលប់ ថ្មី លើ ប្រកាស "%s" របស់អ្នក

en: New user created.
km_KH: បាន​បង្កើត​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី។

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
km_KH: [%1$s] ធ្វើឲ្យសកម្ម %2$s

en: New user registration on your site %s:
km_KH: ការ​ចុះ​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី​នៅ​លើ​វេបសាយ​របស់​អ្នក %s:

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
km_KH: អ្នកប្រើថ្មីត្រូវបានកំណត់ពាក្យសម្ងាត់ដោយស្វ័យប្រវត្តិ ហើយពួកគេអាចផ្លាស់ប្តូរបានបន្ទាប់ពីការ​ចូលប្រើ។ អ្នកអាចមើល ឬកែសម្រួលនូវពាក្យសម្ងាត់ដែលបានផ្ដល់នេះដោយចុចលើ បង្ហាញពាក្យសម្ងាត់។ ចំនែកឯឈ្មោះអ្នកប្រើ គឺមិនអាចត្រូវបានផ្លាស់ប្ដូរបានទេនៅពេលដែលអ្នកប្រើត្រូវបានបន្ថែមរួចហើយ។

en: New version available.
km_KH: ជំនាន់ថ្មី អាចប្រើបានហើយ។

en: New version available. %s
km_KH: កំណែថ្មីទើបចេញ។ %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
km_KH: មាន​កកំណែ​ថ្មី​ហើយ។ <button class="button-link" type="button">អាប់ដេត​ឥឡូវ​នេះ</button>

en: New window
km_KH: វីនដូវ៍​ថ្មី

en: Newer Comments &raquo;
km_KH: វិចារ ថ្មីជាង &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
km_KH: មតិ​ថ្មីជាង <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer Entries &raquo;
km_KH: អត្ថបទ ថ្មីជាង &raquo;

en: Newer comments
km_KH: មតិ​ថ្មីៗ

en: Newer posts
km_KH: ប្រកាស​ថ្មីៗ

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
km_KH: អត្ថបទ​ថ្មីជាង​នេះ <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: News
km_KH: ដំណឹង

en: Next
km_KH: បន្ទាប់

en: Next &gt;
km_KH: បន្ទាប់ &gt;

en: Next &raquo;
km_KH: បន្ទាប់ &raquo;

en: Next &rarr;
km_KH: បន្ទាប់ &rarr;

en: Next Entries &raquo;
km_KH: អត្ថបទ បន្ទាប់ &raquo;

en: Next Page
km_KH: ទំព័របន្ទាប់

en: Next Page &raquo;
km_KH: ទំព័រ​បន្ទាប់ &raquo;

en: Next Post
km_KH: ប្រកាស​បន្ទាប់

en: Next Step &rarr;
km_KH: ជំហាន​បន្ទាប់ &rarr;

en: Next Steps
km_KH: ជំហាន​បន្ទាប់

en: Next page
km_KH: ទំព័រ​ បន្ទាប់

en: Next steps
km_KH: ជំហាន​បន្ទាប់

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
km_KH: ឈ្មោះ​ស្អាត (Nicename) មិន​អាច​លើស​ពី 50 តួអក្សរ​នោះ​ទេ។

en: Nickname
km_KH: ឈ្មោះហៅក្រៅ

en: Nipigon
km_KH: នីពីហ្កន

en: Niue
km_KH: នីអ៊ូវេ

en: No
km_KH: ទេ

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
km_KH: %1$s មិន​ត្រូវបាន​កំណត់​នៅ​ក្នុង​អារេយ៍​នៃ​អាគុយម៉ង់​សម្រាប់​របារ​ខាង "%2$s" ទេ។ កំណត់​តាម​លំនាំដើម​ទៅ​ជា "%3$s" វិញ។ កំណត់​ដោយ​ខ្លួន​អ្នក​នូវ​តម្លៃ %1$s ទៅជា "%3$s" ដើម្បី​បិទ​ការ​ដំណឹង​នេះ ហើយ​រក្សា​មាតិកា​ដែល​មាន​ស្រាប់​នៅ​ក្នុង​របារ​ខាង ឲ្យ​នៅ​ដដែល។

en: No Avatars
km_KH: គ្មានអាវើថរ (avatar)

en: No Comments
km_KH: មិន​មាន​មតិ

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
km_KH: មិនមាន​មតិ​<span class="screen-reader-text">នៅលើ %s</span> ទេ

en: No Content-Disposition supplied.
km_KH: ពុំមានបោះ Content-Disposition មកទេ។

en: No Responses
km_KH:  គ្មានចំលើយ

en: No Title
km_KH: គ្មានចំណងជើង

en: No activity yet!
km_KH: មិនទាន់​មាន​សកម្មភាព!

en: No alignment
km_KH: គ្មាន​ការ​តម្រឹម

en: No approved comments
km_KH: គ្មានមតិយោបល់ដែលបានអនុម័ត

en: No archives to show.
km_KH: ពុំមានបណ្ណសារដែលត្រូវបង្ហាញនោះទេ

en: No audio selected
km_KH: គ្មានអូឌីយ៉ូណាមួយត្រូវបានជ្រើសរើស

en: No blogs found
km_KH: រកមិនឃើញ ប្លក

en: No blogs... yet.
km_KH: មិនទាន់មានប្លក... ។

en: No categories
km_KH: គ្មាន​ចំណាត់​ក្រុម

en: No categories found.
km_KH: រក​មិន​ឃើញ​ចំណាត់ក្រុម។

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
km_KH: ពុំមានកំណែប្រែណាបានរក្សាទុកឡើយ ដូចនេះគ្មានអ្វីត្រូវលុបនោះទេ។

en: No changeset found to take over
km_KH: គ្មានឆេងសិតដែលត្រូវយកមកគ្រប់គ្រងនោះទេ

en: No changesets found in Trash.
km_KH: រក changesets មិនឃើញនៅក្នុងធុងសំរាមទេ។

en: No changesets found.
km_KH: រកមិនឃើញ changesets ទេ។

en: No color
km_KH: គ្មាន​ពណ៌

en: No comments
km_KH: មិន​មាន​មតិ

en: No comments awaiting moderation.
km_KH: មិន​មាន​មតិ​ដែល​កំពុងរង់​ចាំ​ការ​សម្របសម្រួល។

en: No comments found.
km_KH: ​មិន​ឃើញ​​មាន​មតិ។

en: No comments to show.
km_KH: ពុំមានមតិដែលត្រូវបង្ហាញទេ។

en: No comments yet.
km_KH: មិន​ទាន់​មាន​មតិ។

en: No coupons found
km_KH: រក​មិន​ឃើញ​គូប៉ុង

en: No data
km_KH: គ្មាន​ដាតា។

en: No data found
km_KH: រកមិនឃើញទិន្នន័យ

en: No data supplied.
km_KH: គ្មានទិន្នន័យផ្តល់ឱ្យ។

en: No description
km_KH: គ្មានបរិយាយ

en: No editor could be selected.
km_KH: មិន​មាន​កម្មវិធី​កែ​សម្រួល​ដែល​អាច​ឲ្យ​ជ្រើសរើស។

en: No file selected
km_KH: មិន​បាន​ជ្រើស​ឯកសារ

en: No file was uploaded.
km_KH: គ្មានសំណុំឯកសារ ត្រូវបានផ្ទុកឡើង។

en: No image selected
km_KH: មិន​បាន​ជ្រើស​រូបភាព

en: No image set
km_KH: មិន​បាន​កំណត់​រូបភាព

en: No images selected
km_KH: គ្មានរូបណាត្រូវបានជ្រើសរើសឡើយ

en: No importers are available.
km_KH: គ្មានឧបករនាំចូល ដែលទំនេរ។

en: No items
km_KH: គ្មានធាតុ

en: No items found.
km_KH: រក​មិន​ឃើញ​អ្វី​ទេ។

en: No items.
km_KH: មិនមាន​ធាតុ។

en: No links found.
km_KH: មិន​ឃើញ​មាន​តំណភ្ជាប់។

en: No logo selected
km_KH: មិន​បាន​ជ្រើសរើស​ឡូហ្គោ

en: No matching receipts found
km_KH: រក​មិន​ឃើញ​វិក្កយបត្រ​ណា​មួយ​ទេ

en: No media files found.
km_KH: គ្មានឯកសាមេឌាទេ។

en: No media selected
km_KH: គ្មានមេឌាណាមួយត្រូវបានជ្រើសរើស

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
km_KH: មិន​ទាន់​បាន​បង្កើត​ម៉ឺនុយ​ទេ។ <a href="%s">បង្កើត​ម៉ឺនុយ</a> ។

en: No other sites have sent you traffic yet.
km_KH: គ្មានទាន់មានសៃថ៍ដទៃ ផ្ញើអ្នក ចរាចរ។

en: No pages found in Trash.
km_KH: គ្មាន​ទំព័រ​ក្នុង​ធុង​សំរាម​ទេ។

en: No pages found.
km_KH: រក​ទំព័រ​មិន​ឃើញ​ទេ។

en: No pending comments
km_KH: គ្មានមតិនៅរង់ចាំ

en: No plugin specified.
km_KH: គ្មានកម្មវិធីបន្ថែមដែលពិសេស។

en: No plugins found.
km_KH: រក​មិន​ឃើញ​កម្មវិធី​បន្ថែម។

en: No post?
km_KH: គ្មានប្រកាស?

en: No posts
km_KH: គ្មានប្រកាស

en: No posts found
km_KH: រក​មិន​ឃើញអត្ថបទ​ផ្សាយ

en: No posts found in Trash.
km_KH: គ្មាន​ប្រកាស​ក្នុង​ធុង​សំរាម។

en: No posts found.
km_KH: រក​មិន​ឃើញ​ប្រកាស​ទេ។

en: No posts found. Try a different search?
km_KH: រកមិនឃើញ ប្រកាស។ ព្យាយាម ការស្វែងរកដទៃ?

en: No posts have been viewed yet.
km_KH: គ្មានទាន់បានឃើញ ប្រកាស។

en: No ratings have been collected for your %s yet.
km_KH: រក​មិន​ទាន់បាន​ការវាយតម្លៃសម្រាប់​ %s របស់អ្នកនៅ​ឡើយ​ទេ។

en: No results
km_KH: គ្មានលទ្ធផល។

en: No results found
km_KH: ពុំ​មាន​លទ្ធផល​ទេ។

en: No results found for “%s”.
km_KH: មិន​មានលទ្ធផល​សម្រាប់ '%s' ទេ

en: No results found.
km_KH: ពុំ​មាន​លទ្ធផល​ទេ។

en: No results.
km_KH: គ្មានលទ្ធផល។

en: No role
km_KH: មិនមាន​តួនាទី

en: No route was found matching the URL and request method
km_KH: មិនមាន​ផ្លូវ​ឆ្ពោះ​ទៅ​ទីតាំង​ណា​ដែល​ត្រូវ​គ្នា​នឹង URL និង​សំណើវិធី (request method) ទេ។

en: No route was found matching the URL and request method.
km_KH: មិនមាន​ផ្លូវ​ឆ្ពោះ​ទៅ​ទីតាំង​ណា​ដែល​ត្រូវ​គ្នា​នឹង URL និង​សំណើវិធី (request method) ទេ។

en: No search engines have sent you traffic yet.
km_KH: គ្មានឧបករស្វែងរក ណា បានផ្ញើចរាចរ ដល់អ្នក នៅឡើយ។

en: No search term specified. Showing recent items.
km_KH: មិន​មាន​ពាក្យ​ស្វែង​រក​ដែល​បាន​បញ្ជាក់។ ពេល​នេះ​កំពុង​បង្ហាញ​របស់​ថ្មីៗ។

en: No sites found.
km_KH: រក​មិន​ឃើញ​វេបសាយ។

en: No tags
km_KH: មិនមានស្លាក

en: No tags found
km_KH: មិន​ឃើញមាន​ពាក្យ​គន្លឹះ !

en: No tags found.
km_KH: រក​មិន​ឃើញ​ស្លាក។

en: No thanks, do not remind me again
km_KH: មិន​បាច់​រំឭក​ខ្ញុំ​ម្ដង​ទៀត​ទេ

en: No theme specified.
km_KH: គ្មានរូបរាងពិសេស។

en: No themes found.
km_KH: រក​មិនឃើញ​ស្បែក។

en: No themes found. Try a different search, or %s.
km_KH: រករូបរាងវេបសាយពុំឃើញ។ ព្យាយាមការស្វែងរកមួយផ្សេងទៀត ឬ %s។

en: No themes found. Try a different search.
km_KH: រក​មិន​ឃើញ​រូបរាង។ ព្យាយាម​ស្វែងរក​ផ្សេង។

en: No user found.
km_KH: រកមិនឃើញ អ្នកប្រើប្រាស់។

en: No users found
km_KH: រកមិនឃើញ អ្នកប្រើប្រាស់

en: No valid plugins were found.
km_KH: រក​មិនឃើញ​កម្មវិធី​បន្ថែម​ដែល​មាន​សុពលភាព។

en: No video selected
km_KH: គ្មានវីដេអូដែលបានជ្រើស

en: No widgets found.
km_KH: រកវិដជិតមិនឃើញទេ។

en: Nome
km_KH: ណូម

en: Nonbreaking space
km_KH: ដំណក​ឃ្លា​មិន​បំបែក

en: None
km_KH: មិន​មាន

en: None, this is a topic about using WordPress.com
km_KH: គ្មាន, នេះជា ប្រធានបទ អំពីបំរើប្រាស់ WordPress.com

en: None, this is an announcement (moderators only)
km_KH: គ្មាន, នេះជាសេចក្ដីប្រកាសជូន​ដំណឹង (សម្រាប់​អ្នកសំរបសំរួល​តែ​ប៉ុណ្ណោះ)

en: Norfolk
km_KH: ណរហ្វក

en: Normal
km_KH: ធម្មតា

en: Noronha
km_KH: ណូរ៉ុងហា

en: North Dakota
km_KH: ដាកូតា​ខាងជើង​

en: North Korea
km_KH: កូរ៉េខាងជើង

en: Norwegian
km_KH: ន័រវ៉េ

en: Not Found
km_KH: រក​មិន​ឃើញ

en: Not Found.
km_KH: រកមិនឃើញ។

en: Not Spam
km_KH: មិនមែន​ស្ប៉ាម

en: Not Sticky
km_KH: មិន​ស្អិត​ជាប់

en: Not able to attach "%s".
km_KH: មិនអាចភ្ជាប់ "%s" បាន.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
km_KH: មិនមានកន្លែងផ្ទុកគ្រប់គ្រាន់ក្នុងការអាប់ឡូដទេ។ ត្រូវការ %s KB បន្ថែម។

en: Not found
km_KH: រកមិនឃើញ

en: Note that only the most recent pending subscriptions are shown.
km_KH: ចំណាំ៖ បង្ហាញត្រឹម ការចុះឈ្មោះកំពុងព្យួរថ្មីបំផុត។

en: Note:
km_KH: ចំណាំ៖

en: Notes
km_KH: កំណត់ត្រា

en: Notes Author
km_KH: អ្នកសរសេរ កំណត់ត្រា

en: Nothing Found
km_KH: រក​មិន​ឃើញ​អ្វី​សោះ

en: Nothing to save, the image has not changed.
km_KH: គ្មានអ្វី ត្រូវរក្សាទុក, រូបភាព គ្មានបានផ្លាស់ប្តូរ។

en: Nothing was imported. Have you already imported this blog?
km_KH: គ្មានអ្វី ត្រូវបាននាំចូល។ អ្នកបាននាំចូល រួចរាល់ ប្លកនេះ?

en: Notice
km_KH: កំណត់សំគាល់

en: Notice:
km_KH: ចំណាំ:

en: Notifications
km_KH: ការ​ជូន​ដំណឹង

en: Notify me of new posts via email.
km_KH: ប្រាប់​ខ្ញុំ​តាម​អ៊ីមេល​ពេល​មាន​អត្ថបទ​ថ្មី។

en: Noumea
km_KH: នូមេអា

en: November
km_KH: ខែវិច្ឆិកា

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
km_KH: វិច្ឆិកា

en: Now select a category you want to put these links in.
km_KH: ឥឡូវ ជ្រើសយក មួយចំណាត់ក្រុម ក្នុងនោះ អ្នកចង់ ដាក់តំណភ្ជាប់ទាំងនេះ។

en: Now that you have imported your Blogger blog into WordPress,
    		what are you going to do? Here are some suggestions:
km_KH: បច្ចុប្បន្ន អ្នកបាននាំចូលហើយ ប្លក Blogger របស់អ្នក ទៅក្នុងប្រព័ន្ធប្លក WordPress,
    		អ្វីខ្លះ អ្នកបំរុងធ្វើ? នេះជា មួយចំនួនសំណើ ៖

en: Now we will download your comments so we can import them (this could take a <strong>long</strong> time if you have lots of comments)...
km_KH: ឥឡូវ យើងនឹងទាញយកវិចារ របស់អ្នក ចឹងយើងអាច នាំចូលពួកវា (នេះ អាចអស់ពេល <strong>យូរ</strong> បើអ្នកមានច្រើនវិចារ)...

en: Number
km_KH: ចំនួន

en: Number of Themes found: %d
km_KH: ចំនួននៃរូបរាងដែលបានរកឃើញ: %d

en: Number of comments to show:
km_KH: ចំនួន​មតិ​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ:

en: Number of items found: %d
km_KH: ចំនួននៃធាតុដែល​បានរកឃើញ៖ %d

en: Number of items per page:
km_KH: ចំនួន​ធាតុ​ក្នុង​មួយ​ទំព័រ៖

en: Number of links to show:
km_KH: ចំនួន​តំណ​ត្រូវ​បង្ហាញ:

en: Number of posts to show for each author:
km_KH: បង្ហាញចំនួនប្រកាស ចំពោះអ្នកនិពន្ធនីមួយៗ ៖

en: Number of posts to show:
km_KH: ចំនូន​ប្រកាស​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ:

en: Number of published posts for the term.
km_KH: ចំនួននៃប្រកាសដែលបានបោះពុម្ភសម្រាប់សព្ទមួយនេះ។

en: Number of widgets found: %d
km_KH: ចំនួនវិដជិតដែលបានរកឃើញ: %d

[ctx: Number/count of items]
en: Count
km_KH: ចំនួន

en: Numbered list
km_KH: បញ្ជី​ជា​លេខ

en: Numeric
km_KH: លេខ

en: OK
km_KH: ព្រម

en: Object subtype.
km_KH: ប្រភេទរងនៃវត្ថុ

en: Object type.
km_KH: ប្រភេទនៃវត្ថុ។

en: October
km_KH: ខែតុលា

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
km_KH: តុលា

en: Off
km_KH: បិទប្រើប្រាស់

en: Ogg File URL
km_KH: អាសយដ្ឋាន URL នៃឯកសារ Ogg

en: Ok
km_KH: ព្រម

en: Older
km_KH: ចាស់​ជាងនេះ

en: Older comments
km_KH: មតិ​ចាស់ៗ

en: Older posts
km_KH: ប្រកាស​ចាស់ៗ

en: Oman
km_KH: អូម៉ង់

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
km_KH: នៅ​លើ​ប្រព័ន្ធ​ខ្លះ ឈ្មោះ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​គឺ​មាន​បុព្វបទ​ជា​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​របស់​អ្នក ដូច្នេះ​វា​អាច​មាន​សណ្ឋាន​ដូច <code>username_%1$s</code>។ តើ​នោះ​អាច​ជា​បញ្ហា​ដែរ​ឬ​ទេ?

en: Once Daily
km_KH: មួយ​ថ្ងៃ​ម្ដង

en: Once Hourly
km_KH: មួយ​ម៉ោង​ម្ដង

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
km_KH: នៅ​ពេល​អ្នក​បាន​ជ្រើស​រើស​រួច​ហើយ អ្នក​អាច​កែតម្រូវ​វា​ដោយ​បញ្ចូល​ទំហម​ជា​ភីកសែល។ ទំហំ​ជម្រើស​ដែល​តូច​បំផុត​គឺ​ជា​ទំហំ​រូបភាព​តូច​ដែល​ដែល​មាន​នៅ​ក្នុង​ការ​កំណត់​មេឌា។

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
km_KH: នៅពេលដែលអ្នកចុចលើ &#8220; អះអាងការលុប&#8221; នោះអ្នកប្រើនេះនឹងត្រូវបានលុបចេញជាអចិន្ត្រៃយ៍។

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
km_KH: នៅពេលដែលអ្នកចុចលើ &#8220; អះអាងការលុប&#8221; នោះអ្នកប្រើទាំងនេះនឹងត្រូវបានលុបចេញជាអចិន្ត្រៃយ៍។

en: One Column
km_KH: មួយ ជួរឈរ

en: One Response
km_KH: មួយចំលើយ

en: One comment
km_KH: មតិ​មួយ

en: One comment on this blog. Most recently on: &#8220;%3$s&#8221; | %1$s comments on this blog. Most recently on: &#8220;%3$s&#8221;
km_KH[0]: មតិ %1$s លើ​ប្លក​នេះ។ ថ្មី​បំផុត​លើ៖ &#8220;%3$s&#8221;

en: One of the plugins is invalid.
km_KH: មាន​កម្មវិធី​បន្ថែម​មួយ​ដែល​គ្មាន​សុពលភាព។

en: One of the selected users is not a member of this site.
km_KH: អ្នកប្រើប្រាស់ម្នាក់ក្នុងចំណោមអ្នកប្រើប្រាស់ដែលបានជ្រើសរើសគឺមិនមែនជាសមាជិកនៃតំបន់បណ្ដាញនេះទេ។

en: One response
km_KH: មួយចំលើយ

en: One response to %s
km_KH: ការឆ្លើយតបមួយទៅ %s

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
km_KH: មានតែឯកសារ %1$s ឬ %2$s ប៉ុននោះដែលអាចប្រើជាក្បាលវីដេអូ។ សូមបំលែងប្រភេទវីដេអូរបស់អ្នក រួចព្យាយាមម្ដងទៀត ឬក៏អាប់ឡូដវីដេអូរបស់អ្នកទៅក្នុង YouTube​ ហើយភ្ជាប់វាជាមួយជម្រើសពីក្រោម។

en: Only UUID V4 is supported at this time.
km_KH: គាំទ្រតែ UUID V4 ប៉ុននោះនៅពេលនេះ។

en: Only jpeg and png can be used for blavatars.
km_KH: រូបភាព​សម្រាប់ blavatar អាច​ប្រើ​បាន​តែ​ប្រភេទ jpeg និង png តែ​ប៉ុណ្ណោះ។

en: Only show percentages
km_KH: បង្ហាញ​តែ​ភាគ​រយ

en: Only the letters a-z and numbers allowed
km_KH: អនុញាតតែ​តួអក្សរពី​ a ដល់ z និងតួលេខ

en: Only these characters are allowed: "%s".
km_KH: អនុញ្ញាតិ ត្រឹម អក្សរទាំងនេះ៖ "%s"

en: Oops! That embed cannot be found.
km_KH: អូ៎! រក​មិន​ឃើញ​វត្ថុ​បង្កប់​នោះ​ទេ។

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
km_KH: អូ៎! រក​មិន​ឃើញ​ទំព័រ​នោះ​ទេ។

en: Oops: %s
km_KH: អូ៎: %s

en: Open
km_KH: បើក

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
km_KH: off

en: Open link in a new tab
km_KH: បើក​តំណ​ក្នុង​ផ្ទាំង​ថ្មី

en: Open sharing dialog
km_KH: បើក​ប្រអប់​ចែករំលែក

en: Optional
km_KH: ជាជំរើស

en: Optional text to display to logged in WordPress.com users:
km_KH: អត្ថបទជាជំរើស ត្រូវបង្ហាញចេញ ទៅអ្នកប្រើប្រាស់ WordPress.com ដែលបានពិនិត្យចូល ៖

en: Optional text to display to non-WordPress.com users:
km_KH: អត្ថបទជាជំរើស ត្រូវបង្ហាញចេញ ទៅអ្នកប្រើប្រាស់ មិន-WordPress.com ៖

en: Options
km_KH: ជំរើស នានា

en: Options have been updated
km_KH: បានបន្ទាន់សម័យហើយ ជំរើស

en: Options saved.
km_KH: បាន​រក្សា​ទុក​ជម្រើស។

en: Or choose an image from your media library:
km_KH: ឬ​ក៏​រើស​រូប​ភាព​មួយ​ពី​បណ្ណាល័យ​មេឌា​របស់​អ្នក:

en: Or choose from your local disk:
km_KH: ឬ ជ្រើសរើស ពី ថាសរឹង របស់អ្នក ៖

en: Or link to existing content
km_KH: ឬ​ត​ភ្ជាប់​ទៅ​មាតិកា​ដែល​មាន​ស្រាប់

en: Or, enter a YouTube URL:
km_KH: ឬក៏បញ្ចូល YouTube URL:

en: Orange
km_KH: ទឹក​ក្រូច

en: Order
km_KH: លំដាប់

en: Order Details
km_KH: ព័ត៌មានលំអិតរបស់អ្នកប្រើប្រាស់

en: Order by
km_KH: តម្រៀបតាម

en: Order details
km_KH: ព័ត៌មានលំអិតរបស់អ្នកប្រើប្រាស់

en: Order images by:
km_KH: រៀប​លំដាប់​រូបភាព​តាម:

en: Order sort attribute ascending or descending.
km_KH: លំដាប់នៃតម្លៃតម្រៀបជាលំដាប់ចុះ ឬលំដាប់ឡើង។

en: Order:
km_KH: លំដាប់:

en: Orders
km_KH: បញ្ជា​ទាញ

en: Organization
km_KH: ចំណាត់ចែង

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
km_KH: រៀបចំ​ការ​ផ្ទុកឡើង​ជា​សឺមី​ខែ និង​ឆ្នាំ

en: Original
km_KH: លំនាំដើម

[ctx: Original Size]
en: Original
km_KH: ច្បាប់ដើម

en: Original dimensions %s
km_KH: ខ្នាតដើម %s

en: Original: %s
km_KH: ភាពដើម: %s

en: Other
km_KH: ដទៃទៀត

en: Other (<a href="%s">see below</a>)
km_KH: ដទៃ (<a href="%s">មើល ខាងក្រោម</a>)

en: Other Answer
km_KH: ចំលើយដទៃ

en: Other WordPress News
km_KH: ព័ត៌មាន WordPress ផ្សេងៗ

en: Other comment settings
km_KH: ការ​កំណត់​ផ្សេង​ទៀតនៃ​មតិ

en: Other languages:
km_KH: ភាសា ដទៃ៖

en: Other posts
km_KH: អត្ថបទ​ផ្សាយ​ផ្សេង​ទៀត

en: Other user roles have been changed.
km_KH: តួនាទី​អ្នក​ប្រើ​ផ្សេង​ទៀត​ត្រូវ​បាន​ផ្លាស់​ប្ដូរ។

en: Other users have been deleted.
km_KH: អ្នក​ប្រើ​ផ្សេង​ទៀត​ត្រូវ​បាន​លុប។

en: Other users have been removed.
km_KH: បានដកចេញហើយ អ្នកប្រើប្រាស់ដទៃ។

en: Our website address is: %s.
km_KH: អាសយដ្ឋាននៃវេបសាយរបស់យើងគឺ៖ %s។

en: Out from under %s
km_KH: ចេញ​ពី​ក្រោម %s

en: Out of stock
km_KH: អស់​ពី​ស្តុក

en: Overall
km_KH: សរុប

en: Overlay logo URL
km_KH: អាសយដ្ឋាន URL នៃរូបសញ្ញា Overlay

en: Overview
km_KH: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
km_KH: PG &#8212; អាចមាន​ការ​ប្រមាថ​មើល​ងាយ, ជាធម្មតា សម្រាប់អ្នកអានមាន​អាយុ ១៣ ឆ្នាំ ឬ លើស​ពី​នេះ​។

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
km_KH: PHP's XML extension មិនបានបើក។ សូមទាក់ទងទៅអ្នកផ្តល់សេវាបង្ហោះវេបសាយដើម្បីបើកវា។

en: PM
km_KH: ល្ងាច

en: Page
km_KH: ទំព័រ

en: Page %s
km_KH: ទំព័រ %s

en: Page Archives
km_KH: បណ្ណសារ​ទំព័រ

en: Page Attributes
km_KH: គុណ​លក្ខណៈ​ទំព័រ

en: Page ID
km_KH: អត្តលេខ​ទំព័រ

en: Page IDs, separated by commas.
km_KH: អត្តលេខ​ទំព័រ, ញែក​ដោយ​ក្បៀស។

en: Page break
km_KH: បំបែក​ទំព័រ

en: Page draft updated.
km_KH: ទំព័រពង្រៀងត្រូវបានអាប់ដេត។

en: Page index cannot be less than one.
km_KH: លិបិក្រមទំព័រមិនអាចតិចជាងមួយទេ។

en: Page not found
km_KH: រកមិនឃើញ ទំព័រ

en: Page order
km_KH: លំដាប់​ទំព័រ

en: Page published privately.
km_KH: ទំព័របានចេញផ្សាយជាឯកជន។

en: Page published.
km_KH: ទំព័រត្រូវបានចុះផ្សាយ។

en: Page restored to revision from %s.
km_KH: បាន​ស្ដារ​ទំព័រ​ទៅ​កំណែសម្រួល​ពី %s

en: Page reverted to draft.
km_KH: ទំព័រត្រូវបានបម្លែងទៅជាពង្រាង។

en: Page saved.
km_KH: បាន​រក្សាទុក​ទំព័រ។

en: Page scheduled for: %s.
km_KH: ទំព័រត្រូវបានកំណត់ពេលក្នុង: %s.

en: Page scheduled.
km_KH: ទំព័របានកំណត់ពេល។

[ctx: Page setting]
en: Cart
km_KH: រទេះ

[ctx: Page setting]
en: Checkout
km_KH: គិត​ប្រាក់

en: Page submitted.
km_KH: ទំព័រត្រូវបានបញ្ជូន។

en: Page title
km_KH: ចំណង​ជើង​ទំព័រ

[ctx: Page title]
en: Cart
km_KH: រទេះ

[ctx: Page title]
en: Checkout
km_KH: គិត​ប្រាក់

en: Page updated.
km_KH: ទំព័រ​ត្រូវ​បាន​អាប់ឌេត។

en: Pages
km_KH: ទំព័រ

en: Pages list
km_KH: បញ្ជី​ទំព័រ

en: Pages list navigation
km_KH: ការ​រក​មើល​ក្នុង​បញ្ជី​ទំព័រ

en: Pages:
km_KH: ទំព័រ:

en: Pagination
km_KH: ទំព័រដាច់ពីគ្នា

en: Pago Pago
km_KH: ផាងង៉ូ​ផាងង៉ូ

en: Palau
km_KH: ប៉ឡៅ

en: Palmer
km_KH: ប៉ាល់មែរ

en: Panama
km_KH: ប៉ាណាម៉ា

en: Paper
km_KH: ក្រដាស

en: Paragraph
km_KH: កថាខណ្ឌ

en: Paramaribo
km_KH: ផារ៉ាម៉ារីបូ

en: Parent
km_KH: មេ

en: Parent Category
km_KH: ចំណាត់​ក្រុម​មេ

en: Parent Category:
km_KH: ចំណាត់ក្រុម​​មេ៖

en: Parent Page:
km_KH: ទំព័រ​មេ:

en: Parent category
km_KH: ចំណាត់ក្រុម​មេ​

en: Parent category:
km_KH: ចំណាត់ក្រុម​មេ​

en: Parent term does not exist.
km_KH: មិន​មាន​ពាក្យ​មេ។

en: Paris
km_KH: ក្រុង ផែរីស (Paris)

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
km_KH: ការ​បង្ហាញ​ដោយ​ផ្នែកៗ ត្រូវ​ផ្ដល់​មក​វិញ​នូវ​មាតិកា​ឬ​ស្ទ្រីង​នៃ​មាតិកា (ជា​អារេយ៍) ប៉ុន្តែ​មិនមែន​ម្ដង​ទាំង​ពីរ​ទេ។

en: Password
km_KH:   ពាក្យសម្ងាត់​

en: Password Reset
km_KH: បណ្តូចដើម ពាក្យសំងាត់

en: Password changed for user: %s
km_KH: បាន​ប្ដូរ​ពាក្យ​សម្ងាត់​សម្រាប់​អ្នកប្រើ៖ %s

en: Password for the user (never included).
km_KH: ពាក្យសម្ងាត់សំរាប់អ្នកប្រើប្រាស់ ​(មិនដែលត្រូវបានរួមបញ្ចូល)។

en: Password must be at least %d characters.
km_KH: ពាក្យ​សម្ងាត់​ត្រូវ​តែ​យ៉ាង​តិច %d តួ។

en: Password protected
km_KH: បាន​ការពារ​ដោយ​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Password required
km_KH: តំរូវអោយមាន ពាក្យសំងាត់

en: Password reset is not allowed for this user
km_KH: កំណត់​ពាក្យ​សម្ងាត់​ឡើង​វិញ មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​សម្រាប់​អ្នក​ប្រើ​ម្នាក់​នេះ​ទេ

en: Password:
km_KH: ពាក្យសម្ងាត់ ៖

en: Password: %s
km_KH: ពាក្យសំងាត់៖ %s

en: Passwords cannot be empty.
km_KH: លេខសម្ងាត់មិនអាចទទេបានទេ។

en: Paste
km_KH: បិទ​ភ្ជាប់

en: Paste URL or type to search
km_KH: បិទ​ភ្ជាប់ URL ឬ​ក៏​វាយ​បញ្ចូល ដើម្បី​ស្វែងរក

en: Paste as text
km_KH: បិទ​ភ្ជាប់​ជា​អក្សរ

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
km_KH: ការ​បិទ​ភ្ជាប់​នៅ​ពេល​នេះ គឺ​ស្ថិត​ក្នុង​បែប​អត្ថបទ​ធម្មតា។ រាល់​មាតិកា​ទាំងឡាយ​នឹង​ត្រូវ​បាន​បិទ​ភ្ជាប់​ជា​អត្ថបទ​ធម្មតា ដរាប​ណា​អ្នក​បិទ​ជម្រើស​នេះ។

en: Paste table row after
km_KH: បិទ​ភ្ជាប់​ជួរ​ដេក​ពី​ក្រោម

en: Paste table row before
km_KH: បិទ​ភ្ជាប់​ជួរ​ដេក​ពី​លើ

en: Paste your YouTube or Google Video URL above, or use the examples below.
km_KH: បិទភ្ជាប់ អាសយដ្ឋាន URL  YouTube ឬ Google Video របស់អ្នក ខាងលើ, ឬ ប្រើប្រាស់ ឧទាហរ ខាងក្រោម។

en: Paste your embed code below:
km_KH: បិទ​ភ្ជាប់​កូដ​បង្កប់​របស់​អ្នក​នៅ​ខាង​ក្រោម៖

en: Path
km_KH: ផ្លូវ

en: Pause
km_KH: ផ្អាក

en: Pay
km_KH: បង់​ប្រាក់

en: Payment cancelled.
km_KH: បានបោះបង់ ការទូទាត់។

en: Pending
km_KH: ព្យួរ​ទុក

en: Pending <span class="count">(%d)</span>
km_KH: ព្យួរ<span class="count">(%d)</span>

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: កំពុង​រង់​ចាំ <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
km_KH: ពិនិត្យឡើងវិញ ភាពព្យួរ

en: Pending comments
km_KH: មតិ​ដែល​បាន​ព្យួរ​ទុក

en: People
km_KH: មហាជន

en: People clicked links from these pages to get to your site.
km_KH: មហាជន​ចុច​លើ​តំណ​ភ្ជាប់​ទាំង​នេះ​ បាន​មក​ដល់​វែបសាយថ៍​របស់​អ្នក។

en: Percent change is computed from weekly averages before they are rounded.
km_KH: បំលាស់ប្តូរភាគរយ ត្រូវបានគណនា ពី មធ្យមភាគប្រចាំសប្តាហ៍ មុនដែលពួកវា ត្រូវបានតំរឹម ជាលេខមូល។

en: Percentages
km_KH: ភាគរយ

en: Period
km_KH: ខណ្ឌ (។)

en: Permalink
km_KH: តំណភ្ជាប់អចិន្ត្រៃ

en: Permalink Settings
km_KH: ការ​កំណត់​តំណ​ជាក់លាក់

en: Permalink to %s
km_KH: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍​ទៅ %s

en: Permalink:
km_KH: តំណ​ជាក់លាក់:

en: Permalink: %s
km_KH: តំណភ្ជាប់អចិន្ត្រៃ ៖ %s

en: Permalinks
km_KH: តំណភ្ជាប់អចិន្ត្រៃ

en: Permanent Link to %s
km_KH: តំណភ្ជាប់អចិន្ត្រៃ ទៅ %s

en: Permanently delete comment
km_KH: លុប​មតិ​ចោល​ជា​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Personal Data Export
km_KH: នាំចេញទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួន

en: Personal Data Export for %s
km_KH: នាំចេញទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនសម្រាប់ %s

en: Personal Options
km_KH: ជម្រើស​ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Personal Settings
km_KH: ការកំណត់​ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Personal data is not just created by a user&#8217;s interactions with your site. Personal data is also generated from technical processes such as contact forms, comments, cookies, analytics, and third party embeds.
km_KH: ទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនមិនត្រឹមតែបានបង្កើតដោយអន្តរកម្មរបស់អ្នកប្រើជាមួយនឹងវេបសាយរបស់អ្នកនោះទេ។ ទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនក៏ជាលទ្ធផលនៃការបង្កើតដោយស្វ័យប្រវត្តិពីដំណើរបេច្ចេកទេសនានាដូចជា ទម្រង់ទំនាក់ទំនង, ការបញ្ចេញមតិ, ឃុកឃីស, ការវិភាគ, និងរួមទាំងការភ្ជាប់នានាពីភាគីទី៣ថែមទៀតផង។

en: Petersburg
km_KH: ភីធ័រ​ស្ប៊័ក៌

en: Philippines
km_KH: ហ្វីលីពីន

en: Phoenix
km_KH: ហ្វ៊ីនីក្ស

en: Phone
km_KH: ទូរស័ព្ទ

en: Photo
km_KH: រូប

en: Photoblogging
km_KH: ការដាក់ប្លក រូបភាព

en: Photography
km_KH: ការថតរូបភាព

en: Pingback excerpt:
km_KH: ការ​ដក​ស្រង់ pingback:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
km_KH: ទទួលបាន មួយភីង ពី %1$s ទៅ %2$s ។ ចូរបន្ត ការសន្ទនា លើ អិនរើណែត ! :-)

en: Pink
km_KH: ផ្កាឈូក

en: Pitcairn
km_KH: ភីតឃែរអ៊័ន៌

en: Plain text
km_KH: អត្ថបទសុទ្ធ

en: Plan
km_KH: កញ្ចប់​គម្រោង

en: Plans
km_KH: គម្រោង

en: Plastic Grey Medium
km_KH: ប្លាស្ទិច​ប្រផេះ​មធ្យម

en: Plastic White
km_KH: សប្លាស្ទិច​

en: Plastic White Medium
km_KH: ប្លាស្ទិច​ស​មធ្យម

en: Play
km_KH: ចាប់ផ្ដើមលេង

en: Playlist Settings
km_KH: កំណត់​បញ្ជី​ចាក់

en: Plays
km_KH: ការលេង នានា

en: Please <a href="http://support.wordpress.com/contact/">contact support</a> if you wish to delete a registered domain.
km_KH: បើ​អ្នក​ចង់​​លុប​ដូមេន​ដែល​ចុះបញ្ជី​រួច​ហើយ​ចោល សូម<a href="http://support.wordpress.com/contact/">​ទាក់​ទង​ជំនួយការ</a>។​

en: Please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
km_KH: សូម <a href='%s'>ទាក់ទង ក្រុមជំនួយ</a>, និង​យើង នឹងជួសជុល គ្រប់សព្វ។

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
km_KH: សូមដាក់ឲ្យដំណើរការនូវ <a href="%s">កម្មវិធីបន្ថែម «Classic Editor»</a> ដើម្បីប្រើប្រអប់មេតានេះ។

en: Please choose a poll style
km_KH: សូមជ្រើសរើស មួយគំរូស្ទង់មតិ

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
km_KH: សូមជ្រើសរើស ថាតើអ្នកចូលចិត្តវេបសាយក្នុងបណ្ដាញ WordPress របស់អ្នកទៅប្រើ អនុ-ដូមេន ឬ ទីតាំងនៃថតរង។

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
km_KH: សូមសម្រេចជំហានកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ។ ដើម្បីបង្កើតបណ្ដាញថ្មី, អ្នកចាំបាច់ត្រូវតែគ្មាន ឬ​យកចេញនូវតារាងមូលដ្ឋានទិន្នន័យបណ្ដាញណែតវើក។

en: Please edit your privacy policy content, making sure to delete the summaries, and adding any information from your theme and plugins. Once you publish your policy page, remember to add it to your navigation menu.
km_KH: សូមធ្វើការកែសម្រួលខ្លឹមសារនៃគោលការណ៍ឯកជនភាពរបស់អ្នក។ សូមប្រាកដថាអ្នកបានលុបនូវសេចក្ដីសង្ខេបនានា និងបញ្ចូលនូវព័ត៌មានផ្សេងៗពីរូបរាងវេបសាយ និងកម្មវិធីបន្ថែមរបស់អ្នក។ នៅពេលដែលអ្នកសម្រេចចេញផ្សាយនូវទំព័រគោលការណ៍ឯកជនភាពនេះ សូមកុំភ្លេចដាក់វាចូលទៅក្នុងម៉ឺនុយរបស់អ្នកផង។

en: Please enter a blog URL
km_KH: សូម​បញ្ចូល​ URL របស់​ប្លក

en: Please enter a comment
km_KH: សូម​បញ្ចូល​មតិ

en: Please enter a domain name (e.g. example.com or blog.example.com)
km_KH: សូមបញ្ចូល មួយឈ្មោះកម្មសិទ្ធិ (ឧទាហរ៖ example.com ឬ blog.example.com)

en: Please enter a site name.
km_KH: សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​វេបសាយ។

en: Please enter a site title.
km_KH: សូម​បញ្ចូល​ចំណង​ជើង​វេបសាយ។

en: Please enter a username
km_KH: សូមបញ្ចូល ឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់

en: Please enter a username.
km_KH: សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ។

en: Please enter a valid URL.
km_KH: សូមបញ្ចូល មួយអាសយដ្ឋាន URL សុពលភាព។

en: Please enter a valid YouTube URL.
km_KH: សូមបញ្ចូល URL របស់ YouTube ដែលត្រឹមត្រូវ។

en: Please enter a valid domain or URL (e.g. example.com, blog.example.com, example.com/blog)
km_KH: សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ដូមេន​ឬ URL ដែល​ត្រឹម​ត្រូវ (ឧទា. example.com, blog.example.com, example.com/blog)

en: Please enter a valid email address.
km_KH: សូម​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ដែល​ត្រឹម​ត្រូវ។

en: Please enter a valid menu name.
km_KH: សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​ដែល​ត្រឹម​ត្រូវ។

en: Please enter your LiveJournal username <em>and</em> password so we can download your posts and comments.
km_KH: សូមបញ្ចូល ឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់ <em>និង</em> ពាក្យសំងាត់ ប្រព័ន្ធប្លក LiveJournal របស់អ្នក ដើម្បី យើងអាចទាញយក វិចារ និង ប្រកាស របស់អ្នក។

en: Please include a %s template in your theme.
km_KH: សូម​ដាក់​បញ្ចូល​ពុម្ព​គម្រូ %s នៅ​ក្នុង​រូបរាង។

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
km_KH: សូមតម្លើង <a href="%s">កម្មវិធីបន្ថែម «Classic Editor»</a> ដើម្បីប្រើប្រអប់មេតានេះ។

en: Please log in again.
km_KH: សូមពិនិត្យចូល ឡើងវិញ ។

en: Please log in using your WordPress.com username instead of your email address.
km_KH: សូមកត់ឈ្មោះចូលដោយប្រើអត្តនាម WordPress.com របស់អ្នកជំនួសអោយអាសយដ្ឋានអ៊ីមែលរបស់អ្នក។

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
km_KH: សូមប្រាកដថាម៉ូឌុល%s នៃកម្មវិធី Apache ត្រូវបានដំឡើងដូចដែលវានឹងត្រូវប្រើ នៅចុងបញ្ចប់នៃការដំឡើងនេះ។

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
km_KH: សូមបើក <a href="%s">កម្មវិធីនិពន្ធចាស់</a> ដើម្បីប្រើប្រអប់មេតានេះ។

en: Please provide a custom field name.
km_KH: សូម​ផ្ដល់​ឈ្មោះ​វាល​ផ្ទាល់​ខ្លួន។

en: Please provide a custom field value.
km_KH: សូម​ផ្ដល់​តម្លៃ​វាល​ផ្ទាល់ខ្លួន។

en: Please save this email. If you get locked out of your account in the future, this email will help us restore access to your account.
km_KH: សូម​រក្សាទុក​អ៊ីមែល​នេះ។ ប្រសិន​បើ​អ្នក​មិន​អាច​ចូល​គណនី​របស់​អ្នក​បាន​នៅ​ថ្ងៃ​មុខ អ៊ីមែល​នេះ​នឹង​ជួយ​យើង ដើម្បី​យក​គណនី​របស់​អ្នក​មក​វិញ។

en: Please save your changes in order to share the preview.
km_KH: សូមរក្សាទុកនូវកំណែប្រែរបស់អ្នកដើម្បីអាចចែករំលែកនូវការមើលជាមុនបាន។

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
km_KH: សូម​មើល <a href="%s">ការ​រក​កំហុស​ក្នុង WordPress</a> សម្រាប់​ព័ត៌មាន​បន្ថែម។

en: Please select a file
km_KH: សូម​រើស​ឯកសារ​មួយ

en: Please select an option.
km_KH: សូម​រើស​ជម្រើស​មួយ។

en: Please try again.
km_KH: សូមព្យាយាម ឡើងវិញ ។

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
km_KH: សូម​មេត្តា​ព្យាយាម​អាប់ឡូត​ឯកសារ​នេះ​ជាមួយ %1$sឧបករណ៍​អាប់ឡូត​របស់​កម្មវិធី​អ៊ីនធឺណិត%2$s។

en: Please update WordPress now
km_KH: សូម​អាប់ដេត WordPress ឥឡូវ​នេះ

en: Please upload a valid Blogger export file.
km_KH: សូមផ្ទុកឡើង មួយឯកសារនាំចេញ សុពលភាព របស់ Blogger។

en: Please upload a valid OPML file.
km_KH: សូមផ្ទុកឡើង មួយឯកសារ OPML សុពលភាព។

en: Please upload a valid WXR (WordPress eXtended RSS) export file.
km_KH: សូមផ្ទុកឡើង មួយឯកសារនាំចេញ WXR (WordPress eXtended RSS) ដែលមានសុពលភាព ។

en: Plugin
km_KH: កម្មវិធី​បន្ថែម

en: Plugin could not be deleted.
km_KH: កម្មវិធីបន្ថែម មិនត្រូវបានលុបទេ។

en: Plugin file does not exist.
km_KH: មិនមាន​ឯកសារ​កម្មវិធី​បន្ថែម។

en: Plugin installation failed.
km_KH: បរាជ័យក្នុងការដំឡើងកម្មវិធីបន្ថែម។

en: Plugin update failed
km_KH: អាប់គ្រេដ​ផ្លាក់អ៊ីន​មិន​បាន​សម្រេច។

en: Plugin updated successfully.
km_KH: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​កម្មវិធី​បន្ថែម​ដោយ​ជោគជ័យ។

en: Plugins
km_KH: កម្មវិធី​បន្ថែម

en: Plugins %s
km_KH: កម្មវិធី​បន្ថែម %s

en: Poland
km_KH: ប៉ូឡូញ

en: Polish
km_KH: ប៉ូឡូញ

en: Poll
km_KH: ការស្ទង់មតិ

en: Poll closed.
km_KH: បានបិទ ការស្ទង់មតិ។

en: Poll could not be created
km_KH: គ្មានអាចបង្កើត ការស្ទង់មតិ

en: Poll could not be updated
km_KH: គ្មានអាចបន្ទាន់សម័យ ការស្ទង់មតិ

en: Poll created.
km_KH: បានបង្កើត ការស្ទង់មតិ។

en: Poll deleted.
km_KH: បានលុបចេញ ការស្ទង់មតិ។

en: Poll not found
km_KH: រកការស្ទង់មតិមិន​ឃើញ​

en: Poll opened.
km_KH: បានបើក ការស្ទង់មតិ។

en: Poll style
km_KH: ស្ទីល​ស្ទង់​មតិ

en: Poll updated.
km_KH: បានបន្ទាន់សម័យ ការស្ទង់មតិ។

en: Polls
km_KH: ការស្ទង់មតិ

en: Polls in WordPress
km_KH: ការស្ទង់មតិ លើ WordPress

en: Ponape
km_KH: ផូណះផេ

en: Popular
km_KH: ពេញ​និយម

en: Popular Plugin
km_KH: កម្មវិធី​បន្ថែម​ដែល​ពេញនិយម

en: Popular Tags
km_KH: ពាក្យ​គន្លឹះ​ពេញ​និយម

en: Popular choices
km_KH: ជម្រើស​ពេញ​និយម

en: Popular tags
km_KH: ស្លាក​ដែល​ពេញនិយម

en: Port
km_KH: ច្រក

en: Port Moresby
km_KH: ផត​ម៉រស្ប៊ី

en: Port-au-Prince
km_KH: ព័រតូប៉្រាំងស៍

en: Portfolio
km_KH: ព្រឹត្តិប័ត្រ

en: Portugal
km_KH: ព័រទុយហ្គាល់

en: Portuguese
km_KH: ព័រទុយហ្គាល់

en: Position
km_KH: ទីតាំង

en: Post
km_KH: អត្ថបទ​

en: Post #%s
km_KH: ប្រកាស #%s

en: Post <em>%s</em> already exists.
km_KH: ប្រកាស <em>%s</em> មានស្រេចហើយ។

en: Post <strong>%s</strong> already exists.
km_KH: ប្រកាស <strong>%s</strong> មានស្រាប់។

en: Post Archives
km_KH: បណ្ណសារ​ប្រកាស

en: Post Attributes
km_KH: លក្ខណៈនានានៃប្រកាស

en: Post Comment
km_KH: បញ្ចេញ​មតិ

en: Post Formats
km_KH: ទ្រង់ទ្រាយ​ប្រកាស

en: Post Thumbnail
km_KH: កូនរូបភាព នៃប្រកាស

en: Post Type Archive
km_KH: ប័ណ្ណសារ​ប្រភេទ​ប្រកាស

en: Post Types
km_KH: ប្រភេទ​អត្ថបទ​ផ្សាយ

en: Post Via Email
km_KH: ប្រកាស​តាម​អ៊ីមែល

en: Post a Comment
km_KH: បញ្ចេញ​មតិ

en: Post already imported
km_KH: អត្ថបទ​ត្រូវ​បាន​នាំ​ចូល​រួច​ហើយ​

en: Post by Email
km_KH: ផ្សាយ​តាមអ៊ីមេល

en: Post by Email was disabled
km_KH: ការ​ផ្សាយ​តាម​អ៊ីមេល​ត្រូវ​បាន​បិទ

en: Post by Email was enabled
km_KH: ការ​ផ្សាយ​តាម​អ៊ីមេល​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត

en: Post by Voice
km_KH: ការ​ផ្សាយ​ជា​សំឡេង

en: Post by Voice was disabled
km_KH: គ្មានអាច ដាក់ប្រកាស ជាសំលេង

en: Post by Voice was enabled
km_KH: អនុញ្ញាត ដាក់ប្រកាស ជាសំលេង

en: Post draft updated.
km_KH: សេចក្ដីព្រាងប្រកាសត្រូវបានអាប់ដេត។

[ctx: Post format]
en: Aside
km_KH: សង្ខេប

[ctx: Post format]
en: Audio
km_KH: សំឡេង

[ctx: Post format]
en: Chat
km_KH: ការ​ជជែក

[ctx: Post format]
en: Gallery
km_KH: វិចិត្រសាល

[ctx: Post format]
en: Image
km_KH: រូបភាព

[ctx: Post format]
en: Link
km_KH: តំណ

[ctx: Post format]
en: Quote
km_KH: ពាក្យ​ដកស្រង់

[ctx: Post format]
en: Standard
km_KH: ស្តង់ដារ

[ctx: Post format]
en: Status
km_KH: ប្រយោគ​ខ្លីៗ

[ctx: Post format]
en: Video
km_KH: វីដេអូ

en: Post formats supported.
km_KH: ទម្រង់នៃប្រកាសត្រូវបានគាំទ្រ។

en: Post name
km_KH: ឈ្មោះ​ប្រកាស

en: Post navigation
km_KH: ការ​នាំទិស​ប្រកាស

en: Post published privately.
km_KH: ប្រកាសបានចេញផ្សាយជាឯកជន។

en: Post published.
km_KH: បានផ្សព្វផ្សាយ ប្រកាស។

en: Post restored successfully.
km_KH: បាន​ស្ដារ​ប្រកាស​ដោយ​ជោគជ័យ។

en: Post restored to revision from %s.
km_KH: បាន​ស្ដារ​ប្រកាស​ទៅ​កំណែសម្រួល​ពី %s

en: Post reverted to draft.
km_KH: ប្រកាសត្រូវបានបម្លែងទៅជាពង្រាង។

en: Post saved.
km_KH: ប្រកាស បានត្រូវរក្សាទុក។

en: Post scheduled for: %s.
km_KH: ប្រកាសត្រូវបានកំណត់ពេលសម្រាប់: %s។

en: Post scheduled.
km_KH: ប្រកាសបានកំណត់ពេល។

en: Post submitted.
km_KH: ប្រកាសត្រូវបានបញ្ជូន។

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
km_KH: ឈ្មោះ​ប្រភេទ​ប្រកាស ត្រូវតែ​មាន​ចាប់ពី 1 ទៅ 20 តួ​អក្សរ។

en: Post updated.
km_KH: បានអាប់ឌេត​អត្ថបទ​ផ្សាយ។

en: Post via email
km_KH: ប្រកាស​តាម​អ៊ីមែល

en: Postal Code
km_KH: លេខកូដ ​ប្រៃ​សណីយ៍

en: Postcode
km_KH: កូដ​ប្រៃសណីយ៍

en: Posted
km_KH: បានចុះផ្សាយ

en: Posted by %s
km_KH: បានចុះផ្សាយដោយ %s

en: Posted by: %s
km_KH: ដាក់ប្រកាស ដោយ ៖ %s

en: Posted in %s
km_KH: បានចុះផ្សាយក្នុង %s

en: Posted title:
km_KH: ចំណងជើង​ដែល​បាន​ផ្សាយ៖

en: Posted:
km_KH: បានចុះផ្សាយ៖

en: Poster
km_KH: អ្នក​ប្រកាស

en: Poster Image
km_KH: រូបភាព​ខិតបណ្ណ

en: Posting Comment&hellip;
km_KH: កំពុង​ចុះផ្សាយ​មតិ&hellip;

en: Posts
km_KH:   ប្រកាស

en: Posts & Comments
km_KH: អត្ថបទ​និង​មតិ​

en: Posts Page
km_KH: ទំព័រប្រកាស

en: Posts by %s
km_KH: ប្រកាសដោយ %s

en: Posts list
km_KH: បញ្ជី​ប្រកាស

en: Posts list navigation
km_KH: ការ​រក​មើល​ក្នុង​បញ្ជី​ប្រកាស

en: Posts navigation
km_KH: ការ​នាំ​ទិស​ប្រកាស

en: Posts page
km_KH: ទំព័រ​ប្រកាស

en: Posts page: %s
km_KH: ទំព័រអត្ថបទ​ផ្សាយ៖ %s

en: Posts published on %s
km_KH: ប្រកាស​ដែល​ផ្សាយ​នៅ %s

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
km_KH: បាន​ឧបត្ថម្ភ​ដោយ WordPress, កម្មវិធី​បោះពុម្ព​ផ្សាយ​ផ្ទាល់​ខ្លួន។

en: Preload
km_KH: ផ្ទុក​ជា​មុន

en: Preparing author mapping form...
km_KH: កំពុងត្រៀមបែបបទស្ទង់(mapping form) នៃអ្នកនិពន្ធ...

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
km_KH: ប្រែសឌីសពុំបានដំឡើង។ សូមទាក់ទងទៅកាន់អ្នកគ្រប់គ្រងវេបសាយរបស់អ្នក។

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
km_KH: ប្រែសឌីសមិនបានដំឡើង។ សូមដំឡើងប្រែសឌីសពី <a href="%s">វេបសាយមេ</a>។

en: Press return or enter to open this panel
km_KH: ចុច return ឬ enter ដើម្បី​បើក​ផ្ទាំង​នេះ

en: Press return or enter to open this section
km_KH: ចុច Return ឬ Enter ដើម្បី​បើក​ផ្នែក​នេះ

en: Preview
km_KH: មើល​ជា​មុន

en: Preview %s
km_KH: មើល %s ជាមុន

en: Preview &#8220;%s&#8221;
km_KH: មើល​ &#8220;%s&#8221; សាក

en: Preview Changes
km_KH: មើល​ការ​កែប្រែ​សាកមើល​សិន

en: Preview Link
km_KH: មើលតំណផ្ទាល់

en: Preview and Insert
km_KH: មើលសាក​និង​បញ្ចូល

en: Preview as a browser icon
km_KH: មើល​សាក​ជា​រូបតំណាង​ក្នុង​កម្មវិធី​អ៊ីនធឺណិត

en: Preview as an app icon
km_KH: មើល​ជាមុន​ជា​រូប​តំណាង​កម្មវិធី

en: Preview link for the post.
km_KH: តំណទៅកាន់ការមើលជាមុននៃប្រកាសនេះ។

en: Preview page
km_KH: មើលទំព័រជាមុន

en: Preview post
km_KH: មើលប្រកាសជាមុន

en: Preview:
km_KH: មើលជាមុន:

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
km_KH: មើលមុន ៖ ត្រូវតែរក្សាទុក បំលាស់ប្តូរ, បើមិនចឹង ពួកវា នឹងត្រូវបាត់បង់

en: Previewing and Customizing
km_KH: ការ​មើល​ជាមុន និង​ការ​កែ​តម្រូវ

en: Previewing theme
km_KH: កំពុងមើលរូបរាងជាមុន

en: Previous
km_KH: មុន

en: Previous Page
km_KH: ទំព័រមុន

en: Previous Post
km_KH: ប្រកាសមុន

en: Previous page
km_KH: ទំព័រមុន

en: Price
km_KH: តម្លៃ

en: Price:
km_KH: តម្លៃ

en: Primary
km_KH: បថម

en: Primary Blog
km_KH: ប្លក បថម

en: Primary Menu
km_KH: ម៉ឺនុយ​ចម្បង

en: Primary Site
km_KH: សាយថ៍បថម

en: Primary blog was changed
km_KH: ប្លកបថម បានត្រូវផ្លាស់ប្តូរ

en: Primary site
km_KH: សាយថ៍បថម

en: Print
km_KH: បោះពុម្ភ

en: Privacy
km_KH: ឯកជនភាព

en: Privacy Policy
km_KH: គោលការណ៍ឯកជនភាព

en: Privacy Policy Guide
km_KH: សេចក្ដីណែនាំពីគោលការណ៍ឯកជនភាព

en: Privacy Policy page updated successfully.
km_KH: ទំព័រគោលការណ៍ឯកជនភាពត្រូវបានអាប់ដេតដោយជោគជ័យ។

en: Privacy Settings
km_KH: ការកំណត់ ភាពឯកជន

en: Private
km_KH: ឯកជន

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: ឯកជន <span class="count">(%s)</span>

en: Private Blog
km_KH: ប្លក​ឯកជន

en: Private key
km_KH: កូនសោ ឯកជន ៖

en: Private post
km_KH: ប្រកាសឯកជន

en: Private: %s
km_KH: ឯកជន: %s

en: Privately Published
km_KH: បានផ្សព្វផ្សាយ ជាឯកជន

en: Proceed
km_KH: បន្តការងារ

en: Product
km_KH: ផលិតផល

en: Product categories
km_KH: ប្រភេទ​ផលិតផល

en: Products
km_KH: ផលិតផល

en: Profile
km_KH: ប្រវត្តិរូប

en: Profile Picture
km_KH: រូបភាពប្រូហ្វាល់

en: Profile links
km_KH: តំណ​ប្រវត្តិរូប

en: Profile updated.
km_KH: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ប្រវត្តិរូប។

en: Project Settings
km_KH: ការកំណត់ គំរោង

en: Project updated.
km_KH: បានបន្ទាន់សម័យ គំរោង។

en: Projects
km_KH: គំរោង

en: Promote
km_KH: តំលើងកំរិត

en: Promoted <strong>%s</strong> (WordPress.com user) to administrator.
km_KH: បានតំលើងថានះ <strong>%s</strong> (WordPress.com user) ទៅ អ្នកអភិបាល។

en: Protected Blog
km_KH: ប្លក ត្រូវបានការពារ

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
km_KH: មតិត្រូវ​បានការពារ៖ សូមបញ្ចូលពាក្យសម្ងាត់របស់​អ្នក​ដើម្បីមើលមតិ​ទាំង​នោះ​។

en: Protected Post Password
km_KH: ពាក្យសំងាត់ នៃប្រកាសដែលត្រូវបានការពារ

en: Protected: %s
km_KH: បាន​ការ​ពារ: %s

en: Proudly powered by WordPress
km_KH: បានផ្តល់អានុភាព ដោយមោទនភាព ដោយ WordPress

en: Public
km_KH: សាធារណៈ

en: Public display name
km_KH: ឈ្មោះ​បង្ហាញ​សាធារណៈ

en: Public, Sticky
km_KH: សាធារណៈ, ស្អិត​ជាប់

en: Publicize
km_KH: ផ្សព្វ​ផ្សាយ​

en: Publish
km_KH: ផ្សព្វ​ផ្សាយ

en: Publish &raquo;
km_KH: ផ្សព្វផ្សាយ &raquo;

en: Publish <b>immediately</b>
km_KH: ផ្សព្វផ្សាយ <b>ភ្លាម</b>

en: Publish Settings
km_KH: កំណត់​ការ​ផ្សាយ

en: Publish geolocation data with status updates.
km_KH: ផ្សព្វផ្សាយ ទិន្នន័យទីតាំងភូមិសាស្ត្រ ជាមួយ ការបន្ទាន់សម័យស្ថានភាព។

en: Publish your posts on a Tumblr blog.
km_KH: ផ្សាយ​ប្រកាស​របស់​អ្នក​ទៅ​ប្លក់ Tumblr។

en: Publish your posts to your Facebook wall or page.
km_KH: ផ្សាយ​ប្រកាស​របស់​អ្នក​ទៅ Facebook របស់​អ្នក។

en: Published
km_KH: បាន​ផ្សាយ

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: បាន​ផ្សាយ <span class="count">(%s)</span>

en: Published by %s
km_KH: ចុះផ្សាយដោយ %s

en: Published:
km_KH: បានផ្សព្វផ្សាយ ៖

en: Publishing Soon
km_KH: នឹង​ផ្សាយ​ឆាប់ៗ​នេះ

en: Publishing…
km_KH: កំពុងចេញផ្សាយ…

en: Purchase
km_KH: ជាវ

en: Purple
km_KH: ស្វាយ

en: QRCode
km_KH: អក្សរកូដ QR៖

en: Qty
km_KH: ចំនួន

en: Quality
km_KH: គុណភាព

en: Quantity
km_KH: ចំនួន

en: Query parameter not permitted: %s
km_KH: ប៉ារ៉ាម៉ែត្រនៃ Query ពុំត្រូវបានអនុញ្ញាតនោះទេ៖ %s

en: Question
km_KH: សំណួរ

en: Questions?
km_KH: សំណួរ

en: Quick Draft
km_KH: ការព្រាង​រហ័ស

en: Quick Edit
km_KH: កែប្រែរហ័ស

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
km_KH: កែរហ័ស &#8220;%s&#8221; នៅក្នុងបន្ទាត់

en: Quick edit this comment inline
km_KH: កែរហ័សនូវមតិយោបល់នេះនៅក្នុងបន្ទាត់

en: Quick&nbsp;Edit
km_KH: កែប្រែរហ័ស

en: Quote
km_KH: ស្រង់ពាក្យ (ពី)

en: Quotes
km_KH: ពាក្យ​សម្រង់

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
km_KH: R &#8212; សម្រាប់​តែ​មនុស្ស​ពេញ​វ័យអាយុ​លើស​ពី ១៧ឆ្នាំ

en: REST base route for the post type.
km_KH: REST ជាផ្លូវមូលដ្ឋានសម្រាប់ប្រភេទនៃប្រកាស។

en: REST base route for the taxonomy.
km_KH: REST ជាផ្លូវមូលដ្ឋានសម្រាប់បំណែងប្រភេទ។

en: REST search handlers must extend the %s class.
km_KH: ការស្វែងរក REST ត្រូវតែ extend %s class.

en: RSS Address
km_KH: អាសយដ្ឋាន RSS

en: RSS Error:
km_KH: កំហុស​RSS:

en: RSS Links
km_KH: តំណភ្ជាប់ នានា RSS

en: RSS feed
km_KH: ហ្វ៊ីដ RSS

en: RTL Language Support
km_KH: គាំទ្រ​ភាសា RTL (ស្ដាំ​ទៅ​ឆ្វេង)

en: Rainy River
km_KH: រេនី​រីវ័រ

en: Random
km_KH: ចៃដន្យ

en: Random Order
km_KH: រៀប​លំដាប់​ចៃដន្យ

en: Randomize answer order
km_KH: បំព្រាវ លំដាប់ចំលើយ

en: Randomize suggested headers
km_KH: ព្រាវ​នូវ​ក្បាល​ទំព័រ​ដែល​បាន​ណែនាំ

en: Randomize uploaded headers
km_KH: ព្រាវ​ក្បាល​ទំព័រ​ដែល​បាន​អាប់ឡូត

en: Randomizing suggested headers
km_KH: ការ​ព្រាវ​នូវ​ក្បាល​ទំព័រ​ដែល​បាន​ណែនាំ

en: Randomizing uploaded headers
km_KH: ការ​ព្រាវ​នូវ​ក្បាល​ទំព័រ​ដែល​បាន​អាប់ឡូត

en: Rarotonga
km_KH: រ៉ារ៉ូថងកា

en: Rate
km_KH: អត្រា

en: Rate Down
km_KH: វាយតំលៃ ចុះ

en: Rate This
km_KH: វាយតម្លៃ​អត្ថបទ​នេះ

en: Rate Up
km_KH: វាយតំលៃ ឡើង

en: Rated
km_KH: បាន​វាយ​តម្លៃ

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
km_KH[0]: ត្រូវបបានវាយតម្លៃ %1$s ក្នុងចំណោម 5 ដោយផ្អែកលើ %2$s នៃការវាយតម្លៃរបស់អតិថិជន

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
km_KH: ជាជាង ចាប់កណ្តុរ របស់អ្នក ដើម្បីចុចលើ របារឧបករ, អ្នកប្រើប្រាស់ គ្រប់ចុចផ្លូវកាត់។ វិនដោស្ស និង ឡាយវ៍នុចក្ស៍ ប្រើប្រាស់ Ctrl + អក្សរ។ ម៉ាកខិនថស្ស ប្រើប្រាស់ Command + អក្សរ។

en: Rating
km_KH: រង្វាយ​តម្លៃ

en: Rating Settings
km_KH: ការកំណត់សម្រាប់​ការ​វាយតម្លៃ

en: Rating Style
km_KH: បែប វាយតំលៃ

en: Rating Type
km_KH: ប្រភេទ វាយតំលៃ

en: Rating updated
km_KH: បានបន្ទាន់សម័យ ភាពពេញចិត្ត

en: Ratings
km_KH: ការ​វាយ​តម្លៃ

en: Read
km_KH: អំណាន

en: Read %s
km_KH: អាន %s

en: Read Blog
km_KH: អានប្លក់

en: Read More
km_KH: អានបន្ត

en: Read More...
km_KH: អាន​បន្ត...

en: Read more
km_KH: អានបន្ត

en: Read more of this post
km_KH: អាន ច្រើនទៀតនៃប្រកាសនេះ

en: Read more&hellip;
km_KH: អាន​បន្ថែម​&hellip;

en: Read more...
km_KH: អាន​បន្ថែម...

en: Read original post
km_KH: អាន​អត្ថបទ​ដើម

en: Read the rest of this entry &raquo;
km_KH: អានបន្ត &raquo;

en: Read the rest of this entry &rarr;
km_KH: អានផ្នែកសល់ នៃអត្ថបទនេះ &rarr;

en: Read the rest of this page &raquo;
km_KH: អានបន្ត &raquo;

en: Read the rest of this page &rarr;
km_KH: អានបន្ត ផ្នែកសល់ នៃទំព័រនេះ &rarr;

en: Reader
km_KH: ការ​អាន

en: Reading
km_KH: ការអាន

en: Reading Settings
km_KH: ការកំណត់ អំណាន

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
km_KH: កំណត់ការប្រកាស និងតំណនានារបស់អ្នកប្រើដែលបានលុប ទៅ ID អ្នកប្រើនេះ។

en: Reblog
km_KH: ផ្សាយ​ម្ដង​ទៀត

en: Rebuild my comment threads &raquo;
km_KH: ធ្វើឡើងវិញ ជួរវិចារ របស់ខ្ញុំ &raquo;

en: Recent
km_KH: ថ្មី ៗ

en: Recent Articles
km_KH: អត្ថបទ​ថ្មីៗ

en: Recent Comments
km_KH: មតិថ្មីៗ

en: Recent Drafts
km_KH: ពង្រាង ថ្មីៗ

en: Recent Posts
km_KH: អត្ថបទ​ផ្សាយ​ថ្មីៗ

en: Recent Updates
km_KH: ការ​អាប់ឌែត​ថ្មី​ៗ

en: Recent Weeks
km_KH: សប្តាហ៍ ថ្មីៗ

en: Recent posts
km_KH: អត្ថបទ​​ថ្មី​ៗ

en: Recent weeks
km_KH: សប្តាហ៍ ថ្មីៗ

en: Recently
km_KH: ដោយថ្មីៗ

en: Recently Published
km_KH: ដែល​ទើប​បាន​ផ្សាយ​ថ្មីៗ

en: Recife
km_KH: រ៉ឹស៊ីហ្វា

en: Recommended Blogs
km_KH: ប្លក់​ដែល​បាន​ណែនាំ

en: Recovery Mode &#8212; %s
km_KH: ទម្រង់ស្ដារឡើងវិញ &#8212; %s

en: Red
km_KH: ក្រហម

en: Redo
km_KH: ធ្វើវិញ

en: Referrer
km_KH: ទំព័រយោង

en: Referrers
km_KH: ឧបករណ៍ស្ទង់

en: Referrers for %1$s days ending %2$s
km_KH: ឧបករស្ទង់ សំរាប់ %1$s ថ្ងៃ ដោយបញ្ចប់ %2$s

en: Referrers for %1$s days ending %2$s (Summarized)
km_KH: ឧបករស្ទង់ សំរាប់ %1$s ថ្ងៃ ដោយបញ្ចប់ នៅ %2$s (បានសង្ខេប)

en: Refresh
km_KH: ធ្វើ​ថ្មី

en: Refreshing, please wait one moment...
km_KH: កំពុងឡូដ​ជា​ថ្មី, សូមរង់ចាំ​មួយ​ភ្លែត...

en: Regenerate
km_KH: បង្កើត ឡើងវិញ

en: Regina
km_KH: រីជីណា

en: Register
km_KH: ចុះ​ឈ្មោះ

en: Register A WordPress.com Blog &raquo;
km_KH: ចុះឈ្មោះ មួយប្លក WordPress.com &raquo;

en: Register Another Blog &raquo;
km_KH: ចុះបញ្ជី មួយប្លកផ្សេង →

en: Register Now
km_KH: ចុះឈ្មោះ​ឥឡូវ

en: Register domain
km_KH: ចុះឈ្មោះ ឈ្មោះកម្មសិទ្ធិ

en: Registration complete. Please check your email.
km_KH: ការ​ចុះឈ្មោះ​បាន​រួចរាល់។ សូម​ពិនិត្យ​មើល​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក។

en: Registration confirmation will be emailed to you.
km_KH: ការ​បញ្ជាក់​អំពី​ការ​ចុះឈ្មោះ​នឹង​ត្រូវ​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ​អ្នក។

en: Registration date for the user.
km_KH: ការចុះបញ្ជីកាលបរិច្ឆេទសម្រាប់អ្នកប្រើ។

en: Rejected
km_KH: បានជំទាស់

en: Related
km_KH: ដែល​ទាក់ទង

en: Related Tags
km_KH: ប្លាក ដែលបានទាក់ទិន

en: Related posts
km_KH: អត្ថបទ​ទាក់​ទង

en: Relationship
km_KH: ចំណង​ទាក់ទង

en: Released: %d.
km_KH: បាន​ចេញ​ផ្សាយ: %d

en: Remember Me
km_KH: ចង​ចាំ​ខ្ញុំ

en: Remember me
km_KH: ចងចាំខ្ញុំ

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
km_KH: សូម​ចុច​ប៊ូតុង បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី ដែល​ស្ថិត​នៅ​ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​នៃ​ទំព័រ នៅ​ពេល​អ្នក​រួចរាល់​ហើយ។

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
km_KH: សូម​ចុច​ប៊ូតុង ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ប្រវត្តិរូប នៅ​ពេល​អ្នក​រួចរាល់​ហើយ។

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
km_KH: សូម​ចងចាំ​ថា អ្នក​មិន​អាច​ស្ដារ​វេបសាយ​ដែល​បាន​លុប​មក​វិញ​ទេ។

en: Remote file error: %s
km_KH: កំហុស ឯកសារនៅដាច់ស្រយាល ៖ %s

en: Remote file is incorrect size
km_KH: ឯកសារពីចំងាយ មានទំហំ មិនត្រឹមត្រូវ

en: Remote file is too large, limit is %s
km_KH: ឯកសារពីចំងាយ ទំហំធំពេក, កំរិតត្រឹម %s

en: Remote file returned error response %d
km_KH: សំណុំឯកសារពីចំងាយ (remote file) បានបញ្ជូនត្រលប់ នូវ ចំលើយកំហុស %d

en: Remote server did not respond
km_KH: ស៊ែរវ័រ​ពី​ចម្ងាយ​​​គ្មានការ​ឆ្លើយ​តប

en: Remove
km_KH: ដកចេញ

en: Remove Background Image
km_KH: ដក​រូប​ផ្ទៃ​ក្រោយ​ចេញ

en: Remove Header Image
km_KH: ដករូបភាពក្បាលទំព័រចេញ​

en: Remove Image
km_KH: ដក​រូបភាព​ចេញ

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
km_KH: លុប​ធាតុ​ម៉ឺនុយ៖ %1$s (%2$s)

en: Remove Service
km_KH: ដកសេវាចេញ

en: Remove Users from Site
km_KH: ដក​អ្នក​ប្រើ​ចេញ​ពី​វេបសាយ

en: Remove audio source
km_KH: ដកប្រភពអូឌីយ៉ូចេញ

en: Remove image
km_KH: ដក​រូប​ចេញ

en: Remove item
km_KH: លុបធាតុ

en: Remove link
km_KH: ដកចេញ តំណភ្ជាប់

en: Remove poster image
km_KH: ដកផ្ទាំងរូបភាពចេញ

en: Remove subscriber
km_KH: ដកអ្នកបាន​ចុះឈ្មោះ​ចេញ​

en: Remove video source
km_KH: ដកប្រភពវិដេអូចេញ

en: Removed %s.
km_KH: បានដក %s ចេញ។

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
km_KH: ការ​លុប %1$s ដោយ​ដៃ​នឹង​បណ្ដាល​ឲ្យ​មាន​បម្រាម​ពី PHP។ សូម​ប្រើ​ការ​ច្រោះ %2$s ជំនួស​វិញ។

en: Removing and Reusing
km_KH: ការ​ដក​ចេញ និង ការ​ប្រើ​ឡើង​វិញ

en: Renew
km_KH: ធ្វើថ្មីឡើងវិញ

en: Reorder
km_KH: រៀបចំឡើងវិញ

en: Reorder menu items
km_KH: តម្រៀប​ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: Reorder mode closed
km_KH: បាន​បិទ​ការ​តម្រៀប

en: Reorder mode enabled
km_KH: បាន​បើក​ការ​តម្រៀប

en: Reorder widgets
km_KH: តម្រៀប​វិដជិត

en: Repeat
km_KH: ធ្វើ​ដដែលៗ

en: Repeat Background Image
km_KH: ដាក់ផ្ទៃក្រោយនៃរូបភាពអោយចេញដដែលៗ

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
km_KH: ម្តងទៀត

en: Repeat New Password
km_KH: បញ្ចូល​ពាក្យសម្ងាត់​ថ្មី​ឡើង​វិញ

en: Repeat Password
km_KH: បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ម្ដង​ទៀត

en: Replace
km_KH: ជំនួស

en: Replace audio
km_KH: ជំនួស​សំឡេង

en: Replace image
km_KH: ជួសរូបភាព

en: Replace video
km_KH: ជំនួស​វីដេអូ

en: Reply
km_KH: ឆ្លើយតប

en: Reply to %s
km_KH: ឆ្លើយតប​ទៅ %s

en: Reply to Comment
km_KH: ឆ្លើយ​តប

en: Reply to this comment
km_KH: ឆ្លើយតប​ទៅមតិនេះ

en: Reply to thread &raquo;
km_KH: ឆ្លើយតបទៅ​នឹង​ការ​ឆ្លង​ឆ្លើយ &raquo;

en: Report this content
km_KH: រាយការណ៍​មាតិកា​នេះ

en: Reports
km_KH: របាយការណ៍

en: Request Feedback
km_KH: ស្នើសុំ​មតិ​កែតម្អ

en: Requested
km_KH: ដែលបានស្នើ

en: Requester
km_KH: អ្នកស្នើ

en: Required fields are marked %s
km_KH: វាល​ដែល​ត្រូវ​ការ​ត្រូវ​បាន​គូស %s

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
km_KH: ទាមទារអោយដាក់ទៅ true ដោយសារកំណែសម្រួលមិនអាចលុបបាន។

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
km_KH: ទាមទារអោយដាក់ទៅ true ដោយសារសព្ទមិនអាចលុបបាន។

en: Required to be true, as users do not support trashing.
km_KH: ទាមទារអោយកំណត់ជា true ព្រោះមិនអាចលុបអ្នកប្រើបានទេ។

en: Resend email
km_KH: ផ្ញើអ៊ីមែលម្ដងទៀត

en: Reset
km_KH: បណ្តូចដើម

en: Reset Image
km_KH: កំណត់​រូប​ម្ដង​ទៀត

en: Reset Password
km_KH: កំណត់​ពាក្យ​សម្ងាត់​ឡើងវិញ

en: Reset importer
km_KH: កំណត់ឧបករណ៍​នាំចូលឡើងវិញ

en: Reset options
km_KH: ជំរើស ការកំណត់ឡើងវិញ

en: Reset to Defaults
km_KH: បណ្តូច ទៅលំនាំដើម

en: Response
km_KH: ចំលើយ

en: Responses
km_KH: ចំលើយ

en: Responsive Layout
km_KH: ប្លង់​ប្រែប្រួល​តាម​បរិបទ

en: Restart
km_KH: ផ្តើមឡើងវិញ

en: Restore
km_KH: សង្គ្រោះដូចដើម

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
km_KH: ស្ដារឡើងវិញនូវ &#8220;%s&#8221; ពីធុងសំរាម

en: Restore Original Header Image
km_KH: ស្ដារ​រូបភាព​ដើម​របស់​ក្បាលទំព័រ

en: Restore Original Image
km_KH: ស្ដារ​រូបភាព​ដើម​មក​វិញ

en: Restore This Autosave
km_KH: ស្ដារ​ការ​រក្សា​ទុក​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​នេះ

en: Restore This Revision
km_KH: ស្ដារ​កំណែសម្រួល​នេះ

en: Restore from Trash
km_KH: យកពីធុងសម្រាមមកវិញ

en: Restore image
km_KH: ស្ដារ​រូបភាព

en: Restore last draft
km_KH: ស្ដារ​សេចក្ដីព្រាង​មុន

en: Restore original image
km_KH: ស្ដារ​រូបភាព​ដើម​មក​វិញ

en: Restore the backup
km_KH: ស្ដារមកវិញនូវ ​ការ​បម្រុង​ទុក

en: Restore the backup.
km_KH: ស្ដារ​ការ​បម្រុង​ទុក។

en: Restore this comment from the Trash
km_KH: យក​មតិ​នេះ​ចេញ​ពី​ធុង​សំរាម

en: Restore this comment from the spam
km_KH: ស្តារការបញ្ចេញមតិនេះពីស្ប៉ាម

en: Restore this item from the Trash
km_KH: ស្រង់​យក​ធាតុនេះ​ចេញ​ពី​ធុង​សំរាម​វិញ

en: Results
km_KH: លទ្ធផល

en: Results Popup
km_KH: ផបអាប់​លទ្ធផល

en: Retro (Generated)
km_KH: Retro (បាន​បង្កើត)

en: Retry
km_KH: ព្យាយាមម្ដងទៀត

en: Return To Poll
km_KH: ត្រលប់ទៅការស្ទង់មតិ​វិញ

en: Return to %s
km_KH: ត្រលប់ ទៅ %s

en: Reunion
km_KH: រេអ៊ុយនីញ៉ុង

en: Revenue
km_KH: ប្រាក់ចំណូល

en: Reverse order
km_KH: តម្រៀប​បញ្ច្រាស

en: Reverting unpublished changes&hellip;
km_KH: កំពុងធ្វើការត្រឡប់ក្រោយនូវកំណែប្រែដែលពុំទាន់ចេញផ្សាយ&hellip;

en: Reviews
km_KH: មើលឡើងវិញ

en: Revision
km_KH: កំណែ

en: Revision by %s
km_KH: កំណែសម្រួល​ដោយ %s

en: Revisions
km_KH: កំណែសម្រួល

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
km_KH: កំណែសម្រួលទាំងនេះមិនអាចលុបបានឡើយ។ កំណត់ '%s' ដើម្បីលុប។

en: Revisions: %s
km_KH: កំណែ​សម្រួល: %s

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
km_KH: តំបន់អត្ថបទដ៏​សំបូរ​បែប។ ចុច Alt-Shift-H សម្រាប់​ជំនួយ។

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
km_KH: តំបន់អត្ថបទដ៏សម្បូរបែប។ ចុច Control-Option-H សម្រាប់ជំនួយបន្ថែម។

en: Right
km_KH: ស្ដាំ

en: Right Now
km_KH: ពេលនេះ មាន

en: Right Sidebar
km_KH: របារខាង ស្តាំ

en: Rio Branco
km_KH: រីយ៉ូ​ប្រង់កូ

en: Robots
km_KH: រូបយន្ត

en: Role
km_KH: តួនាទី

en: Roles assigned to the user.
km_KH: កំណត់សិទ្ធដែលផ្ដល់ទៅឲ្យ សម្រាប់អ្នកប្រើប្រាស់។

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
km_KH: កំហុស​ការ​បកក្រោយ: [%1$s] %2$s

en: Romanian
km_KH: រ៉ូម៉ានី

en: Rosario
km_KH: រ៉ូសារីយ៉ូ

en: Rothera
km_KH: រ៉ូថេរ៉ា

en: Route must be specified.
km_KH: ត្រូវតែ​បញ្ជាក់ Route។

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version.
km_KH: Route ត្រូវតែ​មាន namespace ជា​ឈ្មោះ​និង​កំណែ​របស់​កម្មវិធី​បន្ថែម​ឬ​រូបរាង។

en: Row
km_KH: ជួរដេក

en: Row group
km_KH: ក្រុម​ជួរ​ដេក

en: Row type
km_KH: ប្រភេទ​ជួរ​ដេក

en: Rows
km_KH: ជួរ​ដេក

en: Run %s
km_KH: អនុវត្ត %s

en: Run Importer
km_KH: អនុវត្ត​ការ​នាំចូល

en: Russia
km_KH: រុស៊ី

en: Russian
km_KH: រុស្ស៊ី

en: SUCCESS: %s
km_KH: ជោគជ័យ: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
km_KH: ជោគជ័យ: WordPress ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ទៅ %s ដោយ​ជោគជ័យ

en: Saigon
km_KH: ក្រុង ព្រៃនគរ

en: Saipan
km_KH: សាយផាន

en: Sales
km_KH: ការ​លក់

en: Samoa
km_KH: សាម៉ូអា

en: Sample Page
km_KH: ទំព័រ​គម្រូ

en: San Marino
km_KH: ប្រទេស សិនមើរីណូ (San Marino)

en: Sandbox
km_KH: បាវខ្សាច់

en: Santo Domingo
km_KH: សាន់តូ​ដូមីន​ហ្កូ

en: Sao Paulo
km_KH: សៅប៉ូឡូ

en: Sat
km_KH: សៅរ៍

en: Saturday
km_KH: ថ្ងៃសៅរ៍

[ctx: Saturday initial]
en: S
km_KH: ស

en: Save
km_KH: រក្សា​ទុក

en: Save &amp; Publish
km_KH: រក្សា​ទុក &amp; ផ្សព្វផ្សាយ

en: Save Changes
km_KH: រក្សាទុក​បន្លាស់​ប្ដូរ

en: Save Draft
km_KH: រក្សាទុក ពង្រាង

en: Save Menu
km_KH: រក្សាទុក​ម៉ឺនុយ

en: Save Options
km_KH: រក្សាទុកជំរើស

en: Save Password
km_KH: រក្សាទុក​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Save Poll
km_KH: រក្សាទុក ការស្ទង់មតិ

en: Save Settings
km_KH: រក្សាទុក ការកំណត់

en: Save Style
km_KH: រក្សា​ស្ទីល​ទុក

en: Save Widget
km_KH: រក្សាទុក វិដជិត

en: Save account settings
km_KH: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​គណនី

en: Save all changes
km_KH: រក្សាទុក គ្រប់បំលាស់ប្តូរ

en: Save and preview changes before publishing them.
km_KH: រក្សា​ទុក ហើយ​មើល​បន្លាស់​ប្ដូរ​មុន​ពេល​ចេញ​ផ្សាយ។

en: Save as Draft
km_KH: រក្សាទុក ជាពង្រាង

en: Save as Pending
km_KH: រក្សាទុក ជាពន្យួរ

en: Save changes
km_KH: រក្សា​ទុក​បំលាស់ប្ដូរ

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
km_KH: សូមរក្សាទុកឈ្មោះ អ៊ីម៊ែល និងវេបសាយរបស់ខ្ញុំក្នុងកម្មវិធីរុករកនេះសម្រាប់ការបញ្ចេញមតិរបស់ខ្ញុំនាពេលបន្ទាប់។

en: Save password
km_KH: រក្សាទុក​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Save profile details
km_KH: រក្សាទុក​ព័ត៌មាន​ប្រវត្តិរូប

en: Saved
km_KH: បាន​រក្សា​ទុក

en: Saved.
km_KH: បានរក្សាទុក ។

en: Saving
km_KH: កំពុងរក្សាទុក

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
km_KH: គ្មានអាចរក្សាទុក ៖ %s បច្ចុប្បន្ន កំពុងកែប្រែ ទំព័រនេះ។

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
km_KH: គ្មានបាន អាចរក្សាទុក ៖ %s បច្ចុប្បន្ន កំពុងកែប្រែ ប្រកាសនេះ។

en: Saving revision&hellip;
km_KH: កំពុងរក្សាទុកកំណែ&hellip;

en: Saving...
km_KH: កំពុងរក្សាទុក...

en: Scale
km_KH: បំណែងចែកកំរិត

en: Scale Image
km_KH: កែប្រែទំហំ រូបភាព

en: Scale Image Help
km_KH: ជំនួយមាត្រដ្ឋានរូបភាព

en: Schedule
km_KH: ការចែកពេល

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
km_KH: កំណត់ពេលអោយកំណែប្រែរបស់អ្នកដើម្បីដាក់អោយដំណើរការ ("go live") នៅថ្ងៃអនាគត។

en: Scheduled
km_KH: បាន​កំណត់​ពេល

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: បាន​កំណត់​ពេល <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled maintenance ends in about %1$sh %2$sm (<a href="%3$s">more info</a>)
km_KH: ការចែកពេលនៃតំហែទាំ បញ្ចប់ក្នុងប្រមាណជា %1$sh %2$sm (<a href="%3$s">ពត៌មានបន្ថែម</a>)

en: School
km_KH: សាលា

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
km_KH: វិសាលភាពនៃការដែលសំណើត្រូវបានធ្វើឡើង; បញ្ជាក់ពី fields present នៅក្នុងការបោះមកវិញ។

en: Screen Content
km_KH: មាតិកា​អេក្រង់

en: Screen Options
km_KH: ជំរើសស្គ្រីន

en: Screen Options Tab
km_KH: ផ្ទាំង​ជម្រើស​បង្ហាញ

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
km_KH: សម្រាប់អ្នកប្រើដែលប្រើអេក្រង់អាន៖ នៅពេលដែលស្ថិតនៅក្នុងទម្រង់បំពេញបែបបទ អ្នកអាចនឹងត្រូវការចុចលើគ្រប់ចុច Esc ចំនួនពីរដង។

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
km_KH: ស្គ្រីប និង​រចនាបថ​មិន​គួរ​ត្រូវ​បាន​ចុះឈ្មោះ ឬ​ដាក់​ក្នុង​ជួរ​រហូត​ដល់ %1$s, %2$s, ឬ​ទំពក់ %3$s ។

en: Scroll with Page
km_KH: អូសលើទំព័រ

en: Search
km_KH: ស្វែងរក

en: Search %s
km_KH: ស្វែងរក %s

en: Search %s - %s
km_KH: ស្វែងរក %s - %s

en: Search Categories
km_KH: ស្វែងរក​ចំណាត់ក្រុម

en: Search Changesets
km_KH: ស្វែងរក Changesets

en: Search Comments
km_KH: ស្វែងរក​មតិ

en: Search Engine Terms
km_KH: ពាក្យ ត្រូវបានស្វែងរក

en: Search Installed Themes
km_KH: ស្វែងរក​រូបរាង​ដែល​បាន​ដំឡើង

en: Search Link Categories
km_KH: ស្វែងរក​ចំណាត់​ក្រុម​តំណ

en: Search Links
km_KH: ស្វែងរក តំណភ្ជាប់

en: Search Media
km_KH: ស្វែងរក​មេឌា

en: Search Media:
km_KH: ស្វែងរក​មេឌា

en: Search Menu Items
km_KH: ស្វែងរក​ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: Search Pages
km_KH: ស្វែង​រក​ទំព័រ

en: Search Posts
km_KH: ស្វែង​រក​ប្រកាស

en: Search Requests
km_KH: សំណើរស្វែងរក

en: Search Results
km_KH: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Search Results %1$s %2$s
km_KH: ស្វែងរក លទ្ធផល %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
km_KH: លទ្ធផល​ស្វែងរក​ចំពោះ &#8220;%s&#8221;

en: Search Results for: %s
km_KH: ស្វែងរក លទ្ធផល សំរាប់ ៖ %s

en: Search Sites
km_KH: ស្វែងរក​វេបសាយ

en: Search Tags
km_KH: ស្វែង​រក​ស្លាក

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s
km_KH: លក្ខណ្ឌស្វែងរក សំរាប់ %1$s ថ្ងៃ ដែលបញ្ចប់ %2$s

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s (Summarized)
km_KH: ស្វែងរក ពាក្យនានា សំរាប់ %1$s ថ្ងៃ បញ្ចប់ នៅ %2$s (ត្រូវបានសង្ខេប)

en: Search Users
km_KH: ស្វែងរក អ្នកប្រើប្រាស់

en: Search Widgets
km_KH: ស្វែងរក វិដជិត

en: Search WordPress.com Blogs
km_KH: ស្វែងរក ប្លក WordPress.com

en: Search WordPress.org themes
km_KH: ស្វែងរករូបរាងវេបសាយនៅ WordPress.org

en: Search engine visibility
km_KH: ភាពមើលឃើញចំពោះម៉ាស៊ីនរុករក

en: Search for:
km_KH: ស្វែងរក ៖

en: Search media
km_KH: ស្វែងរក​មេឌា

en: Search media items...
km_KH: ស្វែងរកធាតុផ្សេងៗនៃមេឌា...

en: Search menu items&hellip;
km_KH: ស្វែងរក​ធាតុ​ម៉ឺនុយ&hellip;

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
km_KH: ស្វែងរក ឬ​ក៏​ប្រើ​គ្រាប់​ព្រួញ​ឡើង​លើ​និង​ចុះ​ក្រោម ដើម្បី​ជ្រើស​យក​វត្ថុ​មួយ។

en: Search plugins
km_KH: ស្វែងរក Plugins

en: Search results
km_KH: ​លទ្ធផលនៃ​ការ​ស្វែង​រក

en: Search results for "%s"
km_KH: ស្វែងរក​លទ្ធផល​សម្រាប់ "%s"

en: Search results for: %s
km_KH: លទ្ធផល​ស្វែងរក​សម្រាប់៖ %s

en: Search themes&hellip;
km_KH: ស្វែងរករូបរាងវេបសាយ&hellip;

en: Search themes...
km_KH: ស្វែងរក​រូបរាង...

[ctx: Search widget]
en: Search
km_KH: ស្វែងរក

en: Search widgets&hellip;
km_KH: ស្វែងរក​វិដជិត&hellip;

en: Search&hellip;
km_KH: ស្វែងរក&hellip;

en: Search...
km_KH: ស្វែងរក...

en: Seasonal
km_KH: តាម​រដូវកាល

en: Secondary menu
km_KH: ម៉ឺនុយ​រង

en: Section
km_KH: ផ្នែក

en: Security
km_KH: សុវត្ថិភាព

en: Security check failed.
km_KH: បារាជ័យក្នុងការត្រួតពិនិត្យសុវត្ថិភាព។

en: Security error.
km_KH: កំហុស​សុវត្ថិភាព។

en: Security.
km_KH: សុវត្ថិភាព

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
km_KH: សូមមើលពីទិដ្ឋភាពដែលបានមកពីការកែប្រែដែលនឹងត្រូវបង្ហាញនៅលើវេបសាយរបស់អ្នក និងសូមចែកចាយនូវការមើលជាមុននេះជាមួយនឹងអ្នកឯទៀតដែលពុំអាចចូលទៅកាន់ Customizer បាន។

en: Select
km_KH: ជ្រើសយក

en: Select %s
km_KH: រើស %s

en: Select All
km_KH: ជ្រើសយក ទាំងអស់

en: Select Category
km_KH: ជ្រើសយក ចំណាត់ក្រុម

en: Select Country
km_KH: ជ្រើសរើស​ប្រទេស​

en: Select Day
km_KH: ជ្រើសរើស​ថ្ងៃ

en: Select Files
km_KH: ជ្រើសយក ឯកសារ

en: Select Image
km_KH: ជ្រើសយក​រូបភាព

en: Select Link Category:
km_KH: ជ្រើសរើស​ប្រភេទ​តំណ៖

en: Select Menu:
km_KH: ជ្រើសយក​ម៉ឺនុយ​៖

en: Select Month
km_KH: រើស​ខែ

en: Select Post
km_KH: ជ្រើសរើស​ប្រកាស

en: Select Week
km_KH: ជ្រើសរើស​សប្ដាហ៍

en: Select Year
km_KH: ជ្រើសរើស​ឆ្នាំ

en: Select a Menu
km_KH: រើស​ម៉ឺនុយ​មួយ

en: Select a Privacy Policy page
km_KH: ជ្រើសយកទំព័រគោលការណ៍ឯកជនភាពមួយ

en: Select a city
km_KH: ជ្រើសយក មួយទីក្រុង

en: Select a language below
km_KH: ជ្រើសយក មួយភាសា ខាងក្រោម

en: Select a menu to edit:
km_KH: រើស​មួយ​ដើម្បី​កែ:

en: Select a user
km_KH: ជ្រើសរើសអ្នកប្រើម្នាក់

en: Select all
km_KH: រើស​ទាំង​អស់

en: Select an account to connect:
km_KH: រើស​គណនី​ដើម្បី​ភ្ជាប់:

en: Select an area to move this widget into:
km_KH: ជ្រើស​ទីតាំង​ដែល​ត្រូវ​ផ្លាស់ទី​វិដជិត​នេះ​ទៅ​កាន់៖

en: Select and crop
km_KH: ជ្រើស​ហើយ​ច្រឹប

en: Select audio
km_KH: ជ្រើសយកអូឌីយ៉ូ

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
km_KH: ជ្រើសយក របារខាងទាំងពីរ សំរាប់វិដជិតនេះ និងទីតាំង នៃវិដជិត ក្នុងរបារខាង នោះ។

en: Select bulk action
km_KH: ជ្រើស​សកម្មភាព​ជា​បណ្ដុំ

en: Select comment
km_KH: រើស​មតិ

en: Select file
km_KH: រើស​ឯកសារ

en: Select image
km_KH: ជ្រើស​រូបភាព

en: Select location
km_KH: ជ្រើសយក ទីតាំង

en: Select logo
km_KH: ជ្រើសរើស​ឡូហ្គោ

en: Select poster image
km_KH: ជ្រើស​រូបភាព​ខិតបណ្ណ

en: Select video
km_KH: ជ្រើសវិដេអូ

en: Select which WordPress.com blog videos to use
km_KH: ជ្រើសយក វិឌីអូប្លក WordPress.com មួយណា ត្រូវប្រើប្រាស់

en: Selected menus have been successfully deleted.
km_KH: បាន​លុប​ម៉ឺនុយ​ដែល​បាន​រើស​ដោយ​ជោគជ័យ។

en: Selection:
km_KH: ជំរើសយក៖

en: Send
km_KH: ផ្ញើ

en: Send Request
km_KH: ផ្ញើសំណើ

en: Send Trackbacks
km_KH: ផ្ញើ trackback

en: Send User Notification
km_KH: ផ្ញើការជូនដំណឹងដល់អ្នកប្រើ

en: Send an email when a post or page changes.
km_KH: ផ្ញើ​អ៊ីមេល​មួយ​ប្រាប់​ នៅ​ពេល​មាន​ការ​កែប្រែ​អត្ថបទ​ឬ​ទំព័រ។

en: Send email
km_KH: ផ្ញើ​អ៊ីមេល

en: Send invite
km_KH: ផ្ញើការអញ្ជើញ

en: Send the new user an email about their account
km_KH: ផ្ញើអ៊ីម៉ែលអ្នកប្រើថ្មីអំពីគណនីរបស់ពួកគេ។

en: Send trackbacks to:
km_KH: ផ្ញើ trackbacks ទៅ:

en: Send your posts to:
km_KH: ផ្ញើប្រកាស របស់អ្នក ទៅ ៖

en: Sending email...
km_KH: កំពុងផ្ញើអ៊ីមែល...

en: Sent by an unverified visitor to your site.
km_KH: បានផ្ញើ ដោយមួយអ្នកទស្សនា ដែលមិនត្រូវបានត្រួតពិនិត្យ ទៅសៃថ៍(site) របស់អ្នក។

en: Separate multiple URLs with spaces
km_KH: ញែក URL ច្រើន​ដោយ​ដំណកឃ្លា

en: Separate tags with commas
km_KH: ញែកពាក្យ​គន្លឹះពី​គ្នា​ដោយសញ្ញាក្បៀស

en: September
km_KH: ខែកញ្ញា

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
km_KH: កញ្ញា

en: Serbian
km_KH: ស៊ែប៊ី

en: Server address
km_KH: អាសយដ្ឋាន​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

en: Service name
km_KH: ឈ្មោះសេវា

en: Session expired
km_KH: សម័យ​បាន​ផុត​កំណត់

en: Set Authors
km_KH: កំណត់ អ្នកនិពន្ធ

en: Set as background
km_KH: ដាក់​ទៅ​ផ្ទៃ​ក្រោយ

en: Set as header
km_KH: កំណត់​ជា​ក្បាល​ទំព័រ

en: Set image
km_KH: ដាក់​រូបភាព

en: Set status
km_KH: កំណត់ស្ថានភាព

en: Set up your blog
km_KH: រៀបចំ​ប្លក់​របស់​អ្នក

en: Setting does not exist or is unrecognized.
km_KH: ការកំណត់មិនមានអត្ថិភាព ឬក៏មិនទទួលស្គាល់។

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
km_KH: កំពុងដំណើរការការមើលផ្ទាល់របស់អ្នក។ សូមរង់ចាំបន្តិច។

en: Settings
km_KH: ការ​កំណត់

en: Settings have been saved
km_KH: ការ​កំណត់​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក

en: Settings saved
km_KH: បានរក្សាទុក ការកំណត់ នានា

en: Settings saved and theme activated.
km_KH: បាន​រក្សាទុក​ការ​កំណត់ ហើយ​បាន​បើក​រូបរាង។

en: Settings saved.
km_KH: បាន​រក្សាទុក​ការ​កំណត់។

en: Settings.
km_KH: ការ​កំណត់

en: Share
km_KH: ចែករំលែក

en: Share Preview Link
km_KH: ចែកចាយតំណនៃការមើលផ្ទាល់

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
km_KH: ចែក​រំលែក​ព័ត៌មាន​ជីវប្រវត្តិ​បន្តិច​បន្តួច​របស់​អ្នក ដើម្បី​បំពេញ​ប្រវត្តិរូប​របស់​អ្នក។ វា​អាច​នឹង​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ​ជា​សាធារណៈ។

en: Share on Facebook
km_KH: ចែករំលែក លើ  Facebook

en: Share this:
km_KH: ចែក​រំលែក​របស់​នេះ៖

en: Share your blog posts with family, friends, or followers
km_KH: ចែករំលែក​អត្ថបទ​ប្លក់​របស់​អ្នក​ជាមួយ​គ្រួសារ មិត្តភក្ដិ ឬ​អ្នក​តាម​ដាន

en: Sharing
km_KH: ការចែករំលែក

en: Sharing Buttons
km_KH: ប៊ូតុង​ចែករំលែក

en: Sharing Service : %s
km_KH: សេវា​ចែក​រំលែក៖ %s

en: Sharing URL
km_KH: URL របស់​សេវា​ចែក​រំលែក

en: Sharing options
km_KH: ជម្រើស​ចែករំលែក

[ctx: Sharing: Publicize connect pending button label]
en: Connect
km_KH: ភ្ជាប់

[ctx: Sharing: Publicize disconnect button label]
en: Disconnect
km_KH: ផ្ដាច់

[ctx: Sharing: Publicize status pending button label]
en: Loading…
km_KH: កំពុង​ផ្ទុក...

en: Shift + Alt + letter:
km_KH: Shift + Alt + ឣក្សរ៖

en: Shift-click to edit this element.
km_KH: Shift-click ដើម្បីកែប្រែធាតុនេះ។

en: Shift-click to edit this widget.
km_KH: ចុច shift-click ដើម្បី​កែប្រែ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក​នេះ។

en: Shipping | Shipping %d
km_KH[0]: ការ​ដឹក​ជញ្ជូន

en: Shipping address
km_KH: អាសយដ្ឋាន​ដឹក​ជញ្ជូន

en: Shortcode
km_KH: អក្សរកូដ ខ្លី

en: Shortlink
km_KH: តំណ​ខ្លី

en: Show
km_KH: បង្ហាញ

en: Show Artist Name in Tracklist
km_KH: បង្ហាញ​ឈ្មោះ​សិល្បករ​ក្នុង​បញ្ជី​បទ​ចម្រៀង

en: Show Avatars
km_KH: បង្ហាញអវតារ

en: Show Blog on Dashboard
km_KH: បង្ហាញប្លក លើក្តារបញ្ជា

en: Show Details
km_KH: បង្ហាញ​លម្អិត

en: Show Images
km_KH: បង្ហាញញ​រូបភាព

en: Show Link Description
km_KH: បង្ហាញ​អធិប្បាយ​របស់​តំណ

en: Show Link Image
km_KH: បង្ហាញ​រូប​ភាព​តំណ

en: Show Link Name
km_KH: បង្ហាញ​ឈ្មោះ​តំណ

en: Show Link Rating
km_KH: បង្ហាញ​រង្វាយ​តម្លៃ​តំណ

en: Show Me
km_KH: បង្ហាញ​ខ្ញុំ

en: Show Toolbar when viewing site
km_KH: បង្ហាញ​របារឧបករណ៍​ពេល​កំពុង​មើល​វេបសាយ

en: Show Tracklist
km_KH: បង្ហាញ​បញ្ជី​បទ​ចម្រៀង

en: Show Video List
km_KH: បង្ហាញ​បញ្ជី​វីដេអូ

en: Show advanced menu properties
km_KH: បង្ហាញ​លក្ខណៈ​កម្រិត​ខ្ពស់​របស់​ម៉ឺនុយ

en: Show as dropdown
km_KH: បង្ហាញ ជាមែនញាវទំលាក់

en: Show comments
km_KH: បង្ហាញ​មតិ

en: Show header text with your image.
km_KH: បង្ហាញ​អក្សរ​ក្បាលទំព័រ​ជាមួយ​រូបភាព​របស់​អ្នក។

en: Show hierarchy
km_KH: បង្ហាញឋានានុក្រម

en: Show invisible characters
km_KH: បង្ហាញ​តួអក្សរ​កំបាំង

en: Show less
km_KH: បង្ហាញ តិច

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
km_KH: មេឌា

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
km_KH: ទំព័រ

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
km_KH:   ប្រកាស

en: Show likes.
km_KH: បង្ហាញ​ការ​ចូលចិត្ត។

en: Show more
km_KH: បង្ហាញច្រើន

en: Show more comments
km_KH: បង្ហាញមតិប​ន្ថែមទៀត

en: Show more details
km_KH: បង្ហាញ​ព័ត៌មាន​បន្ថែម

en: Show most active posts over
km_KH: បង្ហាញ​អត្ថបទ​គេ​ចុច​មើល​ច្រើន​បំផុត​នៅ​

en: Show next theme
km_KH: បង្ហាញ​រូបរាង​បន្ទាប់

en: Show on screen
km_KH: បង្ហាញ លើស្គ្រីន

en: Show password
km_KH: បង្ហាញពាក្យសម្ងាត់

en: Show post counts
km_KH: បង្ហាញ​ចំនួន​ប្រកាស

en: Show previous theme
km_KH: បង្ហាញ​រូបរាង​មុន

en: Show results to voters
km_KH: បង្ហាញលទ្ធផល ទៅ ម្ចាស់សន្លឹកឆ្នោត

en: Show sharing buttons.
km_KH: បង្ហាញ​ប៊ូតុង​ចែករំលែក។

en: Show tag counts
km_KH: បង្ហាញចំនួនស្លាក

en: Show top posts over
km_KH: បង្ហាញ​អត្ថបទ​ល្បីៗ​​នៅ​​

en: Show top search terms over
km_KH: បង្ហាញ​ពាក្យ​ដែល​គេ​ស្វែង​រក​ច្រើន​បំផុត​លើ​

en: Show:
km_KH: បង្ហាញ ៖

en: Showing details for theme: %s
km_KH: បង្ហាញការអធិប្បាយនៃរូបរាងវេបសាយ: %s

en: Shown publicly when you comment on blogs.
km_KH: នឹង​ត្រូវ​បង្ហាញ​ជា​សាធារណៈ រៀងរាល់​ពេល​អ្នក​បញ្ចេញ​មតិ​យោបល់​លើ​ប្លក់។

en: Shuffle
km_KH: ឆ្លាស់

en: Sidebar
km_KH: របារ​ចំហៀង

en: Sidebar %d
km_KH: របារ​ចំហៀង %d

en: Sign Out
km_KH: ចាកចេញ

en: Sign Up
km_KH: ចុះឈ្មោះ

en: Sign up
km_KH: ចុះ​ឈ្មោះ

en: Signups
km_KH: ការចុះឈ្មោះ នានា

en: Silver
km_KH: ទឹក​ប្រាក់

en: Simferopol
km_KH: សឹមហ្វឹរ៉ូផូល

en: Since
km_KH: តាំង​ពី

en: Site
km_KH: សាយថ៍

en: Site Address
km_KH: អាសយដ្ឋានសៃថ៍

en: Site Address (URL)
km_KH: អាសយដ្ឋាន​វេបសាយ (URL)

en: Site Admin
km_KH: អភិបាលសាយថ៍

[ctx: Site Health]
en: Info
km_KH: ព័ត៌មាន

[ctx: Site Health]
en: Status
km_KH: ស្ថានភាព

en: Site ID must not be empty.
km_KH: មិនអាចគ្មាន ID នៃវេបសាយបានទេ។

en: Site Icon
km_KH: រូបតំណាង​វេបសាយ

en: Site Identity
km_KH: អត្តសញ្ញាណ​វេបសាយ

en: Site Language
km_KH: ភាសា​របស់​វេបសាយ

en: Site Name
km_KH: ឈ្មោះសៃថ៍

en: Site Name: %s
km_KH: ឈ្មោះវេបសាយ: %s

en: Site Preview
km_KH: មើល​វេបសាយ​ជាមុន

en: Site Stats
km_KH: ស្ថិតិ​ប្លក

en: Site Tagline
km_KH: ពាក្យ​ស្លោក​វេបសាយ

en: Site Title
km_KH: ចំណង​ជើង​វេបសាយ

en: Site URL
km_KH: អាសយដ្ឋាន URL នៃ សៃថ៍

en: Site URL.
km_KH: វេបសាយ URL។

en: Site Upload Space Quota
km_KH: កូតាទំហំអាប់ឡូដរបស់វេបសាយ

en: Site address
km_KH: អាសយដ្ឋាន​សាយថ៍ ៖

en: Site address (URL)
km_KH: អាសយដ្ឋានសៃថ៍ (URL) ៖

en: Site deleted
km_KH: សាយថ៍​ត្រូវបានលុបចេញ។

en: Site does not exist.
km_KH: មិនមានវេបសាយនេះទេ។

en: Site domain must not be empty.
km_KH: ទាមទារអោយបញ្ចូលដូមេននៃវេបសាយ។

en: Site icon
km_KH: រូបតំណាង​វេបសាយ

en: Site name
km_KH: ឈ្មោះសៃថ៍ ៖

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
km_KH[0]: ឈ្មោះ​វេបបសាយ​ត្រូវ​មាន​យ៉ាង​តិច %s តួ​អក្សរ។

en: Site name must be at least 4 characters.
km_KH: ឈ្មោះ​វេបបសាយ​ត្រូវ​មាន​យ៉ាង​តិច 4 តួ​អក្សរ។

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
km_KH: ឈ្មោះ​វេបសាយ​អាច​មាន​តែ​អក្សរ​តូច (a-z) និង​លេខ​តែ​ប៉ុណ្ណោះ។

en: Site network ID must be provided.
km_KH: ទាមទារត្រូវតែបញ្ចូល ID នៃបណ្ដាញវេបសាយ។

en: Site path must not be empty.
km_KH: ទាមទារអោយមានផាតទៅកាន់វេបសាយ។

en: Site tagline.
km_KH: បាវចនាសង្ខេបនៃវេបសាយ។

en: Site title.
km_KH: ចំណងជើង​វែ​ប​សាយ។

en: Site visibility
km_KH: ការ​មើល​ឃើញ​វេបសាយ

en: Site: %s
km_KH: សាយថ៍៖ %s

en: Sites
km_KH: វេបសាយ

en: Sites <span class="count">(%d)</span>
km_KH: វែបសាយថ៍ <span class="count">(%d)</span>

en: Size
km_KH: ទំហំ

en: Size in megabytes
km_KH: ទំហំ​ជា​មេកាបៃ

en: Size:
km_KH: ទំហំ៖

en: Skip Confirmation Email
km_KH: រំលង​អ៊ីមែល​បញ្ជាក់

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
km_KH: រំលង​ការ​ច្រិប, បោះ​ផ្សាយ​រូប​ភាព​តែ​ម្ដង

en: Skip cropping
km_KH: រំលង​ការ​ច្រឹប

en: Skip navigation
km_KH: រំលង ការត្រាច់រក

en: Skip to content
km_KH: រំលង ទៅខ្លឹមសារ

en: Skip to main content
km_KH: រំលង​ទៅ​មាតិកា​ចម្បង

en: Skip to toolbar
km_KH: រំលង​ទៅ​របារ​ឧបករណ៍

en: Skipping attachment <em>%s</em>
km_KH: ចៀសវាង សំណុំឯកសារ(file)ភ្ជាប់ <em>%s</em>

en: Skipping download of duplicate full size attachment
km_KH: ការវិលមកវិញរបស់សំនិងសៅ

en: Slovenian
km_KH: ស្លូវ៉ានី

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
km_KH: កុំ​លឿន​ពេក! អ្នក​មិន​ត្រូវ​ពិនិត្យ​រក​មើល​អ៊ីមែល​ថ្មីៗ​ញឹកញាប់​ពេក​ទេ!

en: Slug
km_KH: ជួរអក្សរ

en: Small
km_KH: តូច

en: Small (64 pixels)
km_KH: តូច (64 ធាតុរូបភាព)

en: Social Links Menu
km_KH: ម៉ឺនុយតំណទៅបណ្ដាញសង្គម

en: Software Name
km_KH: ឈ្មោះ ផ្នែកទន់

en: Some HTML tags are not permitted, including:
km_KH: HTML tags ខ្លះមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតនោះទេ មានដូចជា៖

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
km_KH: ស្បែក​ខ្លះ​មាន​ភ្ជាប់​មក​ជាមួយ​នឹង​កញ្ចប់​រូបភាព​ក្បាល​ទំព័រ​ហើយ​ស្រាប់។ ប្រសិនបើ​អ្នក​ឃើញ​មាន​រូបភាព​ច្រើន​ត្រូវបាន​បង្ហាញ សូម​រើស​រូប​ណាមួយ​ដែល​អ្នក​ចូលចិត្ត ហើយ​ចុច​លើ​ប៊ូតុង &#8220;រក្សាទុក​បន្លាស់ប្ដូរ&#8221; ។

en: Someone
km_KH: នរណា​ម្នាក់

en: Someone has requested a password reset for the following account:
km_KH: មនុស្ស​ម្នាក់​បាន​ស្នើ​សុំ​កំណត់​ពាក្យ​សម្ងាត់​ឡើង​វិញ សម្រាប់​គណនី​ខាង​ក្រោម:

en: Something went wrong.
km_KH: មានកំហុសមួយកើតឡើង។

en: Something went wrong. If the problem persists, send this info to support:
km_KH: មានអ្វី ខុស ។ បើបញ្ហា នៅតែមាន, ផ្ញើពត៌មាននេះ ទៅ ជំនួយ ៖

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
km_KH: អធ្យាស្រ័យ, អ្នកកំពុងរកមើល អ្វី ដែលគ្មាននៅទីនេះ។

en: Sorry, comments are closed for this item.
km_KH: សូម​ទោស ការ​ដាក់​មតិ​ត្រូវ​បាន​បិទ​សម្រាប់​របស់​នេះ។

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
km_KH: សុំទោស មតិយោបល់មិនត្រូវបានអនុញ្ញាតសម្រាប់ប្រកាសនេះទេ។

en: Sorry, deleting the term failed.
km_KH: សូម​ទោស, លុប​ពាក្យ​មិន​បាន​សម្រេច។

en: Sorry, editing the term failed.
km_KH: សូម​ទោស, កែ​ពាក្យ​មិន​បាន​សម្រេច។

en: Sorry, no posts matched your criteria.
km_KH: អធ្យាស្រ័យ, គ្មានប្រកាសណា បានត្រូវតាមលក្ខណ្ឌ របស់អ្នក។

en: Sorry, no such page.
km_KH: អធ្យាស្រ័យ, គ្មានទំព័របែបចឹង។

en: Sorry, no such post.
km_KH: អធ្យាស្រ័យ, គ្មានប្រកាសបែបចឹង។

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
km_KH: សូមទោស, ប្រភេទ​ប្រកាស​មិន​គាំទ្រ​ចំណែកថ្នាក់​មួយ​ដែល​ផ្ដល់​ឲ្យ​នេះ​ទេ។

en: Sorry, revisions are disabled.
km_KH: សូមទោស, កំណែ​សម្រួល​ត្រូវ​បាន​បិទ។

en: Sorry, site names must have letters too!
km_KH: សូម​ទោស, ឈ្មោះ​វេបសាយ​ក៏​ត្រូវ​មាន​អក្សរ​ដែរ!

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
km_KH: សុំទោស មាន​អ្វីមួយ​មិន​ប្រក្រតីកើតឡើង។ ការប្រៀបធៀបដែលបានស្នើមិនអាចផ្ទុកបានទេ។

en: Sorry, that email address is already used!
km_KH: សូម​ទោស អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​នោះ​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​រួច​ហើយ!

en: Sorry, that email address is not allowed!
km_KH: សូមទោស, អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​នោះ​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ទេ!

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
km_KH: អធ្យាស្រ័យ, សោនោះ គ្មានសុពលភាព។

en: Sorry, that site already exists!
km_KH: សូម​ទោស, វេបសាយ​នោះ​មាន​រួច​ហើយ។

en: Sorry, that site is reserved!
km_KH: សូម​ទោស, វេបសាយ​នោះ​ត្រូវ​បាន​បម្រុង​ទុក!

en: Sorry, that username already exists!
km_KH: សូម​ទោស ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​នោះ មាន​រួច​ហើយ!

en: Sorry, that username is not allowed.
km_KH: សូមទោស, មិន​អាច​ប្រើ​ឈ្មោះ​នោះ​បាន​ទេ។

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
km_KH: អធ្យាស្រ័យ, អ្នកបានចុច លើតំណភ្ជាប់ខូច។ សូមជ្រើសយក ជំរើសដទៃ។

en: Sorry, the user could not be updated.
km_KH: សូមទោស, មិនអាច​អាប់ដេត​អ្នកប្រើ​បាន​ទេ។

en: Sorry, there has been an error
km_KH: អធ្យាស្រ័យ, បានមាន មួយកំហុស

en: Sorry, there has been an error.
km_KH: អធ្យាស្រ័យ, វា មានហើយ មួយកំហុស។

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
km_KH: សូមទោស, trackbackត្រូវបានបិទសម្រាប់ធាតុនេះ។

en: Sorry, uploads are disabled while we are working on the files servers. Have a cup of tea and then try again.
km_KH: អធ្យាស្រ័យ, រាល់ការផ្ទុកឡើង គ្មានអាចទៅរួច ពេលយើង កំពុងធ្វើការ លើ ខំព្យូរើបំរើសេវាឯកសារ (files servers)។​ ផឹកតែ មួយពែង សិន រួច ព្យាយាមឡើងវិញ។

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
km_KH: សូម​ទោស​ អត្តនាម​មិន​មាន​តួអក្សរ​ &#8220;_&#8221; បាន​ទេ!

en: Sorry, usernames must have letters too!
km_KH: សូម​ទោស ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ ត្រូវ​មាន​អក្សរ​ដែរ!

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
km_KH: អ្នកគ្មានត្រូវបានអនុញាត ទៅដល់ភាពលំអិត​ អំពីសៃថ៍នេះ។

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​ចូល​ទៅ​ព័ត៌មាន​លម្អិត​នៃ​ប្រកាស​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
km_KH: អធ្យាស្រ័យ, អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យចូលដំណើរការក្នុងទំព័រនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​ចូល​ទៅ​ព័ត៌មាន​អ្នក​ប្រើប្រាស់​នៅ​លើ​វេបសាយ​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
km_KH: សូមទោស អ្នកពុំមានសិទ្ធិដាក់អោយដំណើរការកម្មវិធីបន្ថែមនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិបន្ថែមចំណាត់ក្រុមទេ។

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​បន្ថែម​ពាក្យ​ទៅ​ក្នុង​បំណែង​ប្រភេទ​ណាមួយ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
km_KH: អធ្យាស្រ័យ, អ្នកមិនបានអនុញ្ញាតទៅបន្ថែមតំណភ្ជាប់ទៅក្នុងវេបសាយនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
km_KH: អធ្យាស្រ័យ, អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឲ្បបន្ថែមអ្នកប្រើទៅកាន់បណ្ដាញនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​ចាត់​ពាក្យ​ទៅ​ឲ្យ​បំណែង​ប្រភេទ​ណាមួយ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​ចាត់​ពាក្យ​នៅ​ក្នុង​បំណែង​ប្រភេទ​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
km_KH: សុំទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យកំណត់នូវសព្ទដែលបានផ្ដល់អោយនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
km_KH: សូមទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតកំណត់សព្ទនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
km_KH: សំុទោស, អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យភ្ជាប់ឯកសារទៅប្រកាសនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
km_KH: សុំទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យផ្លាស់ប្តូរប្រភេទមតិយោបល់នេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ឈ្មោះ​អ្នក​បង្កើត​ទំព័រ ដូច​អ្នក​ប្រើប្រាស់​ម្នាក់​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​ប្ដូរ​អ្នក​បង្កើត​ប្រកាស ដូច​អ្នក​ប្រើប្រាស់​ម្នាក់​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
km_KH: សូមទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យបញ្ចេញមតិលើប្រកាសនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
km_KH: សុំទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតអោយបង្កើតអ្នកប្រើថ្មីបានទេ។

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​បង្កើត​ទំព័រ​ដូច​អ្នក​ប្រើប្រាស់​ម្នាក់​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
km_KH: អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​បង្កើត​ទំព័រ​លើ​វេបសាយ​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
km_KH: សូមទោស អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​បង្កើត​ប្រកាស​ដែល​ការ​ពារ​ដោយ​ពាក្យ​សម្ងាត់ នៅ​ក្នុង​ប្រកាស​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​បង្កើត​ប្រកាស​ដូច​អ្នក​ប្រើប្រាស់​ម្នាក់​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
km_KH: អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​បង្កើត​ប្រកាស ឬប្រកាសព្រាង​លើ​វេបសាយ​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
km_KH: សូមទោស អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​បង្កើត​ប្រកាស​ឯកជន​នៅ​ក្នុង​ប្រភេទ​ប្រកាស​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
km_KH: សូម​ទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​បង្កើត​សព្ទ​នៅ​ក្នុង​បំណែង​ប្រភេទ​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
km_KH: សូមទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យបង្កើតមតិយោបល់ដោយមិនបានប្រកាសនោះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to create users.
km_KH: អធ្យាស្រ័យ, អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឲ្បបង្កើតអ្នកប្រើទេ។

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
km_KH: សូមទោស, អ្នកមិនមាន សិទ្ធទៅកំណត់ក្បាលទំព័រផ្ទាល់ខ្លួនទេ។

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​កែតម្រូវ​វេបសាយ​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
km_KH: សូមទោស អ្នកពុំមានសិទ្ធិបិទមិនអោយដំណើរការកម្មវិធីបន្ថែមនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
km_KH: សូមទោស, អ្នកមិនមាន​ សិទ្ធទៅលុបកម្មវិធីបន្ថែមសម្រាប់វេបសាយនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឪ្យលុបអ្នកប្រើនេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
km_KH: សុំទោស អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​លុប​ធាតុទាំង​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​លុប​ចំណាត់ក្រុម​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
km_KH: សូមទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យលុបមតិយោបល់នេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
km_KH: សុំទោស អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​លុប​របស់​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​លុប​ទំព័រ​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​លុប​ប្រកាស​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
km_KH: អធ្យាស្រ័យ, អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឲ្ប លុបវេបសាយនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
km_KH: សូមទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យលុបសព្ទនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
km_KH: សុំទោស អ្នកមិនត្រូវបានបានអនុញ្ញាតអោយលុបអ្នកប្រើប្រាស់នេះឡើយ។

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
km_KH: សុំទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតអោយលុបអ្នកប្រើទាំងនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to do that.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​ធ្វើ​បែបនេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
km_KH: សុំទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យកែប្រែ %s ក្នុងការបញ្ចេញមតិទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
km_KH: សូមទោស អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​កែ​មតិ​លើ​ប្រកាស​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
km_KH: សុំទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតអោយកែសម្រួលលើមតិយោបល់ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
km_KH: សុំទោស, អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​កែ​ទំព័រ​ជា​អ្នកប្រើ​ម្នាក់​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​កែប្រែ​ទំព័រ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
km_KH: សុំទោស, អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​កែ​ប្រកាស​ជា​អ្នកប្រើ​ម្នាក់​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​កែសម្រួល​ប្រកាស​នៅ​ក្នុង​ប្រភេទ​ប្រកាស​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​កែប្រែ​ប្រកាស​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
km_KH: សូមទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យកែសម្រួលតួនាទីរបស់អ្នកប្រើនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​កែសម្រួល​សព្ទ​នៅ​ក្នុង​បំណែង​ប្រភេទ​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
km_KH: សុំទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យកែសម្រួលទម្រង់ផ្ទាល់ខ្លួន %s បានទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
km_KH: សូមទោស, អ្នកមិនមាន សិទ្ធកែតំណភ្ជាប់សម្រាប់វេបសាយនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​កែប្រែ​ការ​កំណត់​រូបរាង​នៅ​ក្នុង​វេបសាយ​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
km_KH: សូមទោស, អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យកែការកំណត់ប្ដូរនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
km_KH: សូម​ទោស អ្នក​​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​កែ​ការបញ្ចេញមតិនេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
km_KH: សុំទោស អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​កែ​របស់​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​កែប្រែ​ទំព័រ​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​កែសម្រួល​ប្រកាស​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
km_KH: សូមទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យកែសម្រួលសព្ទនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​កែប្រែ​អ្នកប្រើប្រាស់​ម្នាក់​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​កែប្រែ​ព័ត៌មាន​របស់​អ្នក​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
km_KH: សូមទោស អ្នកពុំមានសិទ្ធិក្នុងការនាំចេញនូវព័ត៌មានផ្ទាល់ខ្លួនបានទេនៅលើវេបសាយនេះ។

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
km_KH: សូមទោស, អ្នកមិនមាន​ សិទ្ធទៅនាំចេញមាតិកានៃវេបសាយនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
km_KH: សូមទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យច្រោះអ្នកប្រើប្រាស់ដោយតួនាទីនោះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
km_KH: សុំទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យផ្ដល់ឱ្យអ្នកប្រើនៅតួនាទីនោះឡើយ។

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
km_KH: សូមទោស, អ្នកមិនមានសិទ្ធ ទៅដំឡើងកម្មវិធីបន្ថែម លើវេបសាយនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
km_KH: សូមទោស, អ្នកមិនមាន សិទ្ធទៅដំឡើងរូបរាង លើវេបសាយនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to list users.
km_KH: សូមទោស អ្នកមិនមានសិទ្ធិ​រក​មើល​អ្នក​ប្រើប្រាស់​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
km_KH: សុំទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យបង្កើតការប្រកាសស្អិត។

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
km_KH: សុំទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យធ្វើឱ្យសំណើរលើ oEmbed ប្រូកស៊ីឡើយ។

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
km_KH: អធ្យាស្រ័យ, អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឲ្បគ្រប់គ្រងជម្រើស សម្រាប់វេបសាយនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
km_KH: សូមទោស, អ្នកមិនមាន សិទ្ធទៅគ្រប់គ្រងកម្មវិធីបន្ថែមសម្រាប់វេបសាយនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
km_KH: សូមទោស អ្នកពុំមានសិទ្ធិក្នុងការគ្រប់គ្រងស្ថានភាពរបស់ប្រកាសទាំងនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
km_KH: សូម​ទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​គ្រប់គ្រង​សព្ទ​នៅ​ក្នុង​បំណែង​ប្រភេទ​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​សម្របសម្រួល​ឬ​កែប្រែ​មតិ​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
km_KH: អធ្យាស្រ័យ, អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឲ្បផ្លាស់ប្ដូរការកំណត់ដែលមិនបានចុះបញ្ជី សម្រាប់វេបសាយនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
km_KH: សុំទោស អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​បោះចោល​របស់​នេះ​ទៅ​ក្នុង​ធុងសំរាម​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
km_KH: សុំទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យតម្រៀបអ្នកប្រើប្រាស់ដោយប្រើប៉ារ៉ាម៉ែត្រនេះបានទេ។

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​ផ្សាយ​ប្រកាស​លើ​វេបសាយ​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​មើល​ជាមុន​នូវ​សេចក្ដី​ព្រាង​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​ផ្សាយ​ទំព័រ​នៅ​លើ​វេបសាយ​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
km_KH: សុំទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតអោយប្រកាសនៅក្នុងប្រភេទប្រកាសនេះឡើយ។

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​ផ្សាយ​ប្រកាស​នៅ​លើ​វេបសាយ​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​ផ្សាយ​ទំព័រ​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​ផ្សាយ​ប្រកាស​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
km_KH: សូមទោស អ្នកពុំមានសិទ្ធិក្នុងការទាញយកព័ត៌មានពីអ្នកប្រើដោយប្រើប៉ារ៉ាមែត្រនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
km_KH: សូមទោស អ្នកពុំមានសិទ្ធិក្នុងការអានប្លុកក្នុងមុខងារជាអ្នកប្រើនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
km_KH: សូមទោស អ្នកពុំមានសិទ្ធិក្នុងការអានប្លុកនៃប្រកាសរើនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
km_KH: សុំទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតអោយអានមតិដោយមិនបានប្រកាសនោះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
km_KH: សូមទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យអានប្រកាសដែលមានមតិយោបល់នេះឡើយ។

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
km_KH: សុំទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យអានមតិយោបល់នេះឡើយ។

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
km_KH: សូមទោស, អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឲ្យដកអ្នកប្រើនេះចេញទេ។

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
km_KH: សុំទោស អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ស្ដារ​របស់​នេះ​ចេញ​ពី​ធុងសំរាម​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to take over.
km_KH: សុំទោស អ្នកពុំមានសិទ្ធិក្នុងការយកទៅគ្រប់គ្រងនោះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to update options.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​អាប់ដេត​ជម្រើស​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​អាប់ដេត​កម្មវិធី​បន្ថែម​សម្រាប់​វេបសាយ​នេះ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
km_KH: សុំទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតអោយកែសម្រួលប្រកាសដូចអ្នកប្រើនេះឡើយ។

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
km_KH: សូមទោស, អ្នក​មិនមាន​សិទ្ធិ​អាប់ឡូត​ឯកសារ​ទេ។

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
km_KH: សូមទោស អ្នកពុំមានសិទ្ធិក្នុងការអាប់ឡូដមេឌានៅលើវេបសាយនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
km_KH: សូមទោស អ្នកពុំមានសិទ្ធិក្នុងការអាប់ឡូដមេឌាទៅក្នុងប្រកាសនេះបានទេ។

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
km_KH: សូមអភ័យទោស អ្នកពុំមានសិទ្ធិក្នុងការមើលការរក្សាទុកដោយស្វ័យប្រវត្តិនៃប្រកាសនេះបានទេ។

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
km_KH: សូមទោស អ្នកមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យមើលកំណែសម្រួលនៃការប្រកាសនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
km_KH: សូមទោស អ្នកពុំមានសិទ្ធិក្នុងការមើលរូបរាងនេះទេ។

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
km_KH: សូម​ទោស អ្នក​ពុំមានសិទ្ធិមើលធាតុមួយនេះបានទេ។

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
km_KH: សុំទោស អ្នកមិនអាចមើលជាមុននូវរូបរាងវេបសាយរបស់អ្នកបានទេ នៅពេលដែលអ្នកបានកំណត់ពេលក្នុងការកែប្រែ ឬក៏បានរក្សាវាទុកជាពង្រៀង។ សូមដាក់អោយដំណើរការនូវកំណែប្រែរបស់អ្នក ឬក៏រង់ចាំដល់ពេលដែលកំណែប្រែទាំងនោះដំណើរការ ដើម្អាចមើលជាមុនបាន។

en: Sorry, you cannot stick a private post.
km_KH: សូម​ទោស, អ្នក​មិន​អាច​បិទ​ស្អិត​ប្រកាស​ឯកជន​ទេ។

en: Sorry, you may not use that site name.
km_KH: សូម​ទោស, អ្នក​មិន​អាច​ប្រើ​ឈ្មោះ​វេបសាយ​នោះ​ទេ។

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
km_KH: សូម​ទោស, អ្នក​ត្រូវ​តែ​មាន​សិទ្ធិ​កែប្រែ​ប្រកាសលើ​វេបសាយ​នេះ ទើប​អាច​មើល​ចំណាត់ក្រុម​បាន។

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
km_KH: សូម​ទោស, អ្នក​ត្រូវ​តែ​មានសិទ្ធិ​កែប្រែ​ប្រកាស​នៅ​លើ​វេបសាយ​នេះ ទើប​អាច​មើល​ស្លាក​បាន។

en: Sorry, you must be logged in to comment.
km_KH: សូមទោស អ្នកត្រូវតែចូលសិនទើបអាចបញ្ចេញមតិបាន។

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
km_KH: សូម​ទោស, អ្នក​ត្រូវ​តែ​កត់​ឈ្មោះ​ចូល ដើម្បី​ឆ្លើយ​តប។

en: Sort Order:
km_KH: លំដាប់ តាម ៖

en: Sort by:
km_KH: តម្រៀប​តាម:

en: Sort collection by object attribute.
km_KH: តម្រៀប collection ដោយតម្លៃនៃ object ។

en: Sort collection by term attribute.
km_KH: តម្រៀបបណ្ដុំដោយប្រើលក្ខណៈនៃសព្ទ។

[ctx: Sorting order]
en: Order
km_KH: បញ្ជា​ទិញ

en: Source
km_KH: ប្រភព

en: Source code
km_KH: កូដ​ប្រភព

en: Source:
km_KH: ប្រភព

en: Source: %s
km_KH: ប្រភព: %s

en: South Pole
km_KH: ប៉ូល ខាងត្បូង

en: Spain
km_KH: អេស្ប៉ាញ

en: Spam
km_KH: ស្ប៉ាម

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: ស្ប៉ាម <span class="count">(%s)</span>

en: Spam Blocked
km_KH: ស្ប៉ាមត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់

en: Spam it: %s
km_KH: ធ្វើ​វា​ជា​ស្ប៉ាម: %s

en: Spanish
km_KH: អេស្ប៉ាញ

en: Special character
km_KH: តួ​អក្សរ​ពិសេស

en: Specific Countries
km_KH: ប្រទេស​ជាក់លាក់

en: Specified file failed upload test.
km_KH: ការសាកល្បង ផ្ទុកឡើង ឯកសារ បានបរាជ័យ។

en: Specify an OPML URL:
km_KH: សំដៅ មួយអាស័យដ្ឋាន​ URL របស់ OPML ៖

en: Split table cell
km_KH: បំបែក​ក្រឡា​តារាង

en: Sport
km_KH: កីឡា

en: Square
km_KH: ការ៉េ

en: Standard
km_KH: ស្តង់ដា

en: Standard time begins on: %s.
km_KH: ស្ដង់ដារពេលចាប់ផ្ដើមដោយ: %s។

en: Standard time begins on: <code>%s</code>.
km_KH: ពេលវេលា​ស្តង់ដារ​ចាប់ផ្ដើម​នៅ: <code>%s</code> ។

en: Stanley
km_KH: ស្ទែនលី

en: Star Color
km_KH: ពណ៌ផ្កាយ

en: Star Colors
km_KH: ពណ៌ផ្កាយ

en: Star Size
km_KH: ទំហំ ផ្កាយ

en: Start Date
km_KH: កាល​បរិច្ឆេទ​ចាប់​ផ្ដើម

en: Start a Blog
km_KH: ចាប់ផ្ដើម​ប្លក់​មួយ

en: Start again
km_KH: ផ្តើម ឡើងវិញ

en: Start date:
km_KH: ពេល​ចាប់ផ្ដើម:

en: Start writing or type / to choose a block
km_KH: ចាប់ផ្ដើមសរសេរ ឬវាយ / ដើម្បីជ្រើសយកប្លុកមួយ

en: State
km_KH: រដ្ឋ

en: Statistics
km_KH: ស្ថិតិ

en: Stats
km_KH: ស្ថិតិ

[ctx: Stats: Button label to expand a panel]
en: View all
km_KH: មើល​ទាំងអស់

[ctx: Stats: Main stats page heading]
en: Stats for {{period/}}
km_KH: ស្ថិតិ​សម្រាប់ {{period/}}

[ctx: Stats: Percentage of views]
en: %(percent)d%% of views
km_KH: %(percent)d%% នៃ​ការ​ចូល​មើល

[ctx: Stats: module row header for authors.]
en: Author
km_KH: អ្នក​និពន្ធ

[ctx: Stats: module row header for links in posts.]
en: Link
km_KH: តំណ

[ctx: Stats: module row header for number of clicks on a given link in a post.]
en: Clicks
km_KH: ការ​ចុច

[ctx: Stats: module row header for number of post views by referrer.]
en: Views
km_KH: ការ​មើល

[ctx: Stats: module row header for number of post views.]
en: Views
km_KH: ការ​មើល

[ctx: Stats: module row header for number of views per author.]
en: Views
km_KH: ការ​មើល

[ctx: Stats: module row header for number of views per tag or category.]
en: Views
km_KH: ការ​មើល

[ctx: Stats: module row header for post title.]
en: Title
km_KH: ចំណងជើង

[ctx: Stats: module row header for publicize service.]
en: Service
km_KH: សេវាកម្ម

[ctx: Stats: module row header for search in search terms.]
en: Search term
km_KH: ពាក្យ​ស្វែងរក

[ctx: Stats: module row header for tags and categories.]
en: Topic
km_KH: ប្រធានបទ

[ctx: Stats: module row header for views of a given search in search terms.]
en: Views
km_KH: ការ​មើល

[ctx: Stats: title of module]
en: Authors
km_KH: អ្នក​និពន្ធ

[ctx: Stats: title of module]
en: Clicks
km_KH: ការ​ចុច

[ctx: Stats: title of module]
en: Posts & pages
km_KH: ប្រកាស & ទំព័រ

[ctx: Stats: title of module]
en: Publicize
km_KH: ការ​ចែកចាយ​សាធារណៈ

[ctx: Stats: title of module]
en: Search terms
km_KH: ពាក្យ​ស្វែងរក

[ctx: Stats: title of module]
en: Tags & categories
km_KH: ស្លាក​និង​ប្រភេទ

[ctx: Stats: title of module]
en: Videos
km_KH: វីដេអូ

en: Status
km_KH: ស្ថានភាព

en: Status is forbidden.
km_KH: ស្ថានភាពនេះត្រូវបានហាមឃាត់។

en: Status updates will be posted on this blog:
km_KH: ការអាប់ឌេត​ស្ថានភាពនឹង​ត្រូវចុះផ្សាយ​​នៅ​លើប្លកនេះ៖

en: Status:
km_KH: ស្ថានភាព ៖

en: Stay signed in
km_KH: នៅ​តែ​ចូល

en: Step
km_KH: ជំហាន

en: Step %d
km_KH: ជំហាន​ទី %d

en: Step 1:
km_KH: ជំហាន ទី ១

en: Step 2:
km_KH: ជំហាន ២

en: Stick this post to the front page
km_KH: បិទស្អិត​ប្រកាស​នេះ​ទៅ​ទំព័រមុខ

en: Sticky
km_KH: មមារញឹក

en: Sticky Post
km_KH: ប្រកាស​ជាប់​ស្អិត

en: Stockholm
km_KH: ស្តុកខម

en: Stop Importing!
km_KH: ឈប់នាំចូល !

en: Stopping
km_KH: កំពុង​បញ្ឈប់​

en: Storage Space
km_KH: ចំណុះ​ឃ្លាំង​ផ្ទុក

en: Store
km_KH: ហាង

en: Store uploads in this folder
km_KH: រក្សា​ការ​ផ្ទុកឡើង​នៅ​ក្នុង​សឺមី​នេះ

en: Strength indicator
km_KH: ឧបករបង្ហាញ កំរិតខ្លាំង

en: Strikethrough
km_KH: អក្សរ ឆូតទទឹង

en: Style
km_KH: រចនាបថ

en: Style Name
km_KH: ឈ្មោះ​ស្ទីល

en: Styles
km_KH: ស្ទីល

en: Stylesheet is missing.
km_KH: គ្មានសន្លឹករចនាបទ

en: Stylesheet is not readable.
km_KH: មិន​អាច​អាន Stylesheet បាន​ទេ។

en: Stylesheet saved.
km_KH: សន្លឹករចនា បានត្រូវរក្សាទុក

en: Sub-directory Installation
km_KH: ការដំឡើងបញ្ជីទិន្នន័យរង

en: Sub-domain Installation
km_KH: ការដំឡើងដូមេនរង

en: Subdirectories are not allowed. No slashes, please.
km_KH: គ្មានអនុញ្ញាតិ កូនថតឯកសារ។ គ្មានរបារទ្រេត, អរគុណ។

en: Subject
km_KH: ប្រធានបទ

en: Submit
km_KH: បញ្ជូន

en: Submit Comment
km_KH: បញ្ចេញ​មតិ

en: Submit Reply
km_KH: ស្នើ​ការ​ឆ្លើយ​តប

en: Submit for Review
km_KH: ដាក់ស្នើដើម្បីសើរើឡើងវិញ

en: Submitted on
km_KH: បានបញ្ជូននៅ

en: Submitted on: %s
km_KH: ស្នើបញ្ជូនលើ៖ %s

en: Subscribe
km_KH: ជាវប្រចាំ

en: Subscribe All Users
km_KH: ចុះ​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​ប្រាស់​ទាំង​អស់

en: Subscribe Users
km_KH: ចុះ​ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ​ប្រាស់​

en: Subscribe now!
km_KH: ជាវប្រចាំ ឥឡូវ

en: Subscribe to comments
km_KH: ជាវប្រចាំ វិចារ

en: Subscribe to posts
km_KH: ចុះឈ្មោះ​ដើម្បី​ចុះផ្សាយ

en: Subscribed
km_KH: បានជាវប្រចាំ

en: Subscribed On
km_KH: បានចុះឈ្មោះ​នៅ​

en: Subscribed email address:
km_KH: អាសយដ្ឋានអ៊ីមេលដែល​បានចុះ​ឈ្មោះ​​តាមដាន៖

en: Subscribed!
km_KH: បានចុះឈ្មោះ​តាម​ដាន!

en: Subscriber
km_KH: អ្នកជាវប្រចាំ

en: Subscribers
km_KH: ពួកអ្នកជាវប្រចាំ

en: Subscript
km_KH: អក្សរតូចក្រោម

en: Subscription Help
km_KH: ជំនួយ​ការចុះឈ្មោះ​តាមដាន

en: Subscription Management
km_KH: គ្រប់គ្រងការចុះឈ្មោះតាមដាន​

en: Subscription management
km_KH: គ្រប់គ្រងការចុះឈ្មោះតាមដាន​

en: Subscriptions
km_KH: ការ​ចុះ​ឈ្មោះ​តាមដាន​

en: Subscriptions.
km_KH: ការ​ចុះ​ឈ្មោះ​តាមដាន​

en: Subtotal
km_KH: សរុប​តាម​ផ្នែក

en: Success
km_KH: ជោគជ័យ

en: Success!
km_KH: ជោគជ័យ!

en: Suggested embed #%d
km_KH: ការ​បង្កប់​ដែល​បាន​ស្នើ #%d

en: Suggested height is %s.
km_KH: កម្ពស់ដែលបានស្នើរគឺ %s។

en: Suggested image #%d
km_KH: រូបភាព​ដែល​បាន​ស្នើ #%d

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
km_KH: វិមាត្ររូបភាពដែលបានស្នើ: %1$s​ ដោយ %2$s ភីកសែល។

en: Suggested text:
km_KH: អក្សរដែលបានផ្ដល់ឲ្យ:

en: Suggested width is %s.
km_KH: ប្រវែងដែលបានស្នើរគឺ %s។

en: Suggestions
km_KH: ការណែនាំនានា

en: Summaries
km_KH: ការ​សង្ខេប

en: Summary
km_KH: ការ​សង្ខេប

en: Sun
km_KH: អាទិត្យ

en: Sunday
km_KH: ថ្ងៃអាទិត្យ

[ctx: Sunday initial]
en: S
km_KH: អា

en: Sunset
km_KH: សុរិយាលិច

en: Superscript
km_KH: អក្សរ​តូច​លើ

en: Support
km_KH: ក្រុមជំនួយ

en: Support forum
km_KH: គាំទ្រ ទីប្រជុំមតិ

en: Survey
km_KH: ស្ទង់មតិ

en: Swedish
km_KH: ស៊ុយអែត

en: Switch Site
km_KH: ប្ដូរ​វេបសាយ

en: Switch account
km_KH: ដូរ​គណនី

en: Syndicate this content
km_KH: បញ្ជាប់ផ្សព្វផ្សាយ (syndicate)​ ខ្លឹមសារនេះ

en: Syndication feeds show the most recent
km_KH: Syndication feeds បង្ហាញរបស់​ថ្មីបំផុត​ត្រឹម​

en: Syntax Highlighting
km_KH: ការហាយឡាយស៊ីនតាក់

en: Syowa
km_KH: ស្យូវ៉ៈ

en: Table cell properties
km_KH: លក្ខណៈ​ក្រឡា​តារាង

en: Table of Contents
km_KH: តារាង​មាតិកា

en: Table properties
km_KH: លក្ខណៈ​តារាង

en: Table row properties
km_KH: លក្ខណៈ​សម្បត្តិ​ជួរ​ដេក

en: Tag
km_KH: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Tag #%s doesn&#8217;t exist!
km_KH: ប្លាក #%s គ្មានស្រាប់!

en: Tag Cloud
km_KH: ផ្សែងប្លាក

en: Tag added to all posts in this category.
km_KH: បានបន្ថែមប្លាក ទៅគ្រប់ប្រកាស ក្នុងចំណាត់ក្រុមនេះ។

en: Tag added.
km_KH: បាន​បន្ថែម​ស្លាក។

en: Tag deleted.
km_KH: បាន​លុប​ស្លាក។

en: Tag name
km_KH: ឈ្មោះ ប្លាក

en: Tag not added.
km_KH: ស្លាក​មិន​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម។

en: Tag not found
km_KH: ប្លាក មិនត្រូវបានរកឃើញ

en: Tag not updated.
km_KH: ស្លាក​មិន​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព។

en: Tag updated.
km_KH: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ស្លាក។

en: Tag: %s
km_KH: ប្លាក៖ %s

en: Tagged
km_KH: បានដាក់​ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Tagged:
km_KH: បានដាក់ប្លាក ៖

en: Tagline
km_KH: ពាក្យស្លោក

en: Tags
km_KH: ស្លាក

en: Tags deleted.
km_KH: បាន​លុប​ស្លាក។

en: Tags list
km_KH: បញ្ជីស្លាក

en: Tags list navigation
km_KH: ការ​រកមើល​នៅ​ក្នុង​បញ្ជី​ស្លាក

en: Tags to Categories
km_KH: ពាក្យ​គន្លឹះ​ទៅ​ចំណាត់ក្រុម

en: Tags:
km_KH: ពាក្យ​គន្លឹះ៖

en: Tags:
km_KH: ស្លាក:

en: Tags: %s
km_KH: ពាក្យ​គន្លឹះ៖ %s

en: Tahiti
km_KH: តាហ៊ីទី

en: Taipei
km_KH: តៃប៉ិ

en: Taiwan
km_KH: តៃវ៉ាន់

en: Take over
km_KH: ធ្វើ​ពីលើ

en: Tan
km_KH: ពណ៌ដាំដែង

en: Tarawa
km_KH: តារាវ៉ា

en: Target
km_KH: គោលដៅ

en: Tax
km_KH: ពន្ធ

en: Taxonomies associated with post type.
km_KH: បំណែងប្រភេទនានាដែលមានទំនាក់ទំនងទៅនឹងប្រភេទប្រកាស។

en: Taxonomy
km_KH: តាក់សូណូមី៖

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
km_KH: ឈ្មោះ​តាក់សូណូមី​ត្រូវ​តែ​មាន​ចាប់​ពី 1 ទៅ 32 តួ​អក្សរ។

en: Taxonomy:
km_KH: តាក់សូណូមី៖

en: Tbilisi
km_KH: ធូប៊ូលីស៊ី

en: Tell City
km_KH: ធែល​ស៊ីធី

en: Template
km_KH: គំរូខ្នាត

en: Templates
km_KH: ពុម្ពគម្រូ

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
km_KH: ID សព្ទ ត្រូវ បានប្រើប្រាស់​នៅ​តាម​បំណែងប្រភេទ​ជាច្រើន។

en: Term does not exist.
km_KH: សព្ទ ដែលមិនទាន់មាន។

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
km_KH: មិន​អាច​បន្ថែម​ទិន្នន័យ​បញ្ជាក់​សព្ទ (term meta) ទៅ​ក្នុង​សព្ទ​ទាំងឡាយ​ដែល​ត្រូវ​បាន​ប្រើប្រាស់​នៅ​តាម​បំណែងប្រភេទ​ជាច្រើន នោះ​ទេ។

en: Terms
km_KH: សព្ទ

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
km_KH: សព្ទ មិនគាំទ្រនូវការលុបចោលនោះទេ។ កំណត់ '%s' ដើម្បីលុប។

en: Terms of Service
km_KH: លក្ខណ្ឌនៃសេវា

en: Text
km_KH: អក្សរ

en: Text & Image Links
km_KH: តំណភ្ជាប់​របស់​អត្ថបទ​និង​របស់​រូបភាព

en: Text Color
km_KH: ពណ៌​អក្សរ

en: Text Layout & Font
km_KH: ក្រមអក្សរ និងការតាក់តែង អត្ថបទ

en: Text Link
km_KH: តំណភ្ជាប់​របស់​អត្ថបទ

en: Text background color:
km_KH: ពណ៌ផ្ទៃខាងក្រោយនៃអត្ថបទ៖

en: Text color
km_KH: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Text displayed after Gravatar. This is optional and can be used to describe yourself or what your blog is about.
km_KH: បង្ហាញចេញ អត្ថបទ បន្ទាប់ក្រាវើថរ។ នេះជាជំរើស និងអាចត្រូវបានប្រើប្រាស់ ដើម្បីពិពណ៌នាផ្ទាល់ខ្លួន ឬ ពិពណ៌នាអ្វី ដែលប្លក របស់អ្នក នឹងសំដៅនិយាយ។

en: Text only
km_KH: អក្សរ​សុទ្ធ

en: Text to display
km_KH: អក្សរដើម្បីបង្ហាញ

en: Thai
km_KH: ថៃ

en: Thank You
km_KH: អរគុណ អ្នក

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
km_KH: អរគុណ​អ្នក​សម្រាប់​ការ​បង្កើត​ជាមួយ <a href="%s">WordPress</a>។

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
km_KH: អរគុណ​សម្រាប់​ការ​ប្រើ​ប្រាស់ %s, វេបសាយ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​លុប​ហើយ។ ជូន​ពរ​ឲ្យ​អ្នក​រីករាយ។

en: Thank you for voting!
km_KH: អរគុណអ្នកដែល​បាន​ចូល​រួម​បោះឆ្នោត!

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
km_KH: សូម​អរគុណ។ សូម​ពិនិត្យ​មើល​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក​សម្រាប់ តំណភ្ជាប់ ​បញ្ជាក់​សកម្មភាព​របស់​អ្នក។ វេបសាយ​របស់​អ្នក​នឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​លុប​ទេ រហូត​ដល់​ពេល​តំណ​នេះ​ត្រូវ​បាន​ចុច។

en: Thanks
km_KH: អរគុណ

en: Thanks for confirming your erasure request.
km_KH: សូមអរគុណសម្រាប់ការបញ្ជាក់នូវសំណើនៃការលុបរបស់អ្នក។

en: Thanks for confirming your export request.
km_KH: សូមអរគុណសម្រាប់ការបញ្ជាក់នូវសំណើនាំចេញរបស់អ្នក។

en: Thanks!
km_KH: អរគុណ !

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
km_KH: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​នោះ​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​រួច​ហើយ។ សូមពិនិត្យ​មើល​ប្រអប់​ចូល​របស់​អ្នក សម្រាប់​អ៊ីមែល​បើក​ដំណើរ​ការ។ វា​នឹង​មាន​វត្តមាន​ក្នុង​រយៈ​ពេល​ពីរ​បី​ថ្ងៃ​ខាង​មុខ បើ​អ្នក​មិន​ធ្វើ​អ្វី​នោះ​ទេ។

en: That name is not allowed.
km_KH: មិន​អនុញ្ញាត​​ឲ្យ​ប្រើ​ឈ្មោះ​នោះ​ទេ។

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
km_KH: វេបសាយ​នោះ​កំពុង​ត្រូវ​បាន​បម្រុង​ទុក ប៉ុន្តែ​នឹង​មាន​វត្តមាន​វិញ​ក្នុង​រយៈ​ពេល​ប៉ុន្មាន​ថ្ងៃ​ទៀត។

en: That user could not be added to this site.
km_KH: អ្នកប្រើនោះមិនអាចបញ្ចូលទៅក្នុងវេបសាយបានទេ។

en: That user does not exist.
km_KH: មិន​មាន​អ្នក​ប្រើ​ម្នាក់​នោះ​ទេ។

en: That user is already a member of this site.
km_KH: អ្នក​ប្រើ​នោះ​បាន​ក្លាយ​ជា​សមាជិក​វេបសាយ​នេះ​ហើយ។

en: That username is already activated.
km_KH: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​នោះ ត្រូវ​បាន​បើក​ដំណើរ​ការ​រួច​ហើយ។

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
km_KH: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​នោះ ត្រូវ​បាន​បម្រុង​ទុក ប៉ុន្តែ​នឹង​អាច​ប្រើ​បាន​វិញ​ក្នុង​ប៉ុន្មាន​ថ្ងៃ​ខាង​មុខ។

en: That was hard work! Take a break.
km_KH: នោះជា ការងារលំបាក! សំរាកបន្តិច។

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
km_KH: ក្រុម​ជម្រើស "%s" ត្រូវ​បាន​ដកចេញ។ សូម​ប្រើ​ក្រុម​ការ​កំណត់​មួយ​ទៀត។

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
km_KH: រូប​រាង "%s" មិន​មែន​ជា​រូប​រាង​មេ​ត្រឹម​ត្រូវ​ឡើយ។

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
km_KH: ផ្នែកក្បាលទំព័រ %1$s នៃកម្មវិធីបន្ថែមត្រូវលែងបានប្រើ។ សូមប្រើ %2$s ជំនួសវិញ។

en: The %s importer is invalid or is not installed.
km_KH: ការនាំចូល %s មិនត្រឹមត្រូវ ឬមិនត្រូវបានដំឡើង។

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
km_KH: លក្ខណៈសម្បត្តិនៃ %s មានតម្លៃផ្ទុកមួយដែលពុំត្រឹមត្រូវ ហើយក៏ពុំអាចកែអោយទៅជា null បានដែរ។

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
km_KH: %s stylesheet មិនមានផ្នែកក្បាលនៃរូបរាងដែលត្រឺមត្រូវទេ។

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
km_KH: &#8220;Slug&#8221; គឺ​ជា​ឈ្មោះ​ដែល​មាន​ភាព​សមស្រប​សម្រាប់ URL។ វា​តែងតែ​ជា​អក្សរ​តូច ហើយ​មាន​តែ​តួ​អក្សរ លេខ និង​សញ្ញា​ដក តែ​ប៉ុណ្ណោះ។

en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
km_KH: រូបរាង 2013 សម្រាប់ WordPress នាំ​យើង​ត្រឡប់​ទៅ​លក្ខណៈ​ប្លក់​វិញ ដោយ​រួម​បញ្ចូល​ទ្រង់ទ្រាយ​ច្រើន​បែប​សម្រាប់​ប្រកាស ហើយ​ប្រកាស​និមួយៗ​បាន​បង្ហាញ​ភាព​ស្រស់ស្អាត​ទៅ​តាម​វិធី​ប្លែកៗ​របស់​ពួក​វា។ ការ​រចនា​បាន​លម្អិត​យ៉ាង​ខ្លាំង​ទៅ​លើ​សភាព​ពណ៌​រស់រវើក​និង​រូបភាព​ក្បាល​ទំព័រ​ស្អាតៗ គួប​ផ្សំ​នឹង​រូប​តំណាង​តូចៗ ហើយ​ជា​ពិសេស​ទៅ​ទៀត​នោះ​គឺ​ប្លង់​រូបរាង​មាន​លក្ខណៈ​ប្រែប្រួល​ទៅ​តាម​ទំហំ​នៃ​ឧបករណ៍​និមួយៗ។

en: The ID for the associated post of the attachment.
km_KH: ID នៃប្រកាសដែលទាក់ទងសម្រាប់ឯកសារភ្ជាប់នេះ។

en: The ID for the parent of the object.
km_KH: ID សម្រាប់ប្រភពនៃកម្មបទ។

en: The ID of the associated post object.
km_KH: ID នៃកម្មបទប្រកាសដែលជាប់ទាក់ទង។

en: The ID of the user object, if author was a user.
km_KH: ID នៃកម្មបទរបស់អ្នកប្រើ ប្រសិនបើអ្នកនិពន្ធគឺជាអ្នកប្រើ។

en: The Press This plugin is required.
km_KH: ទាមទាអោយមានកម្មវិធីបន្ថែម Press This

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
km_KH: មិន​អាច​ផ្ទៀងផ្ទាត់​វិញ្ញាបនបត្រ SSL សម្រាប់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ។

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
km_KH: រូប​តំណាង​វេបសាយ ត្រូវបាន​ប្រើ​ជា​រូប​តំណាង​សម្រាប់​កម្មវិធី​អ៊ីនធឺណិត​និង​កម្មវិធី​លើ​ឧបករណ៍​ចល័ត។ រូបតំណាង​ត្រូវតែ​មាន​រាង​ការ៉េ ហើយ​ជ្រុង​នីមួយៗ​ត្រូវមាន​ទំហំ​យ៉ាង​តិច %s ភីកស៊ែល។

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
km_KH: អាសយដ្ឋាន​វេបសាយ​ដែល​អ្នក​បាន​បញ្ចូល បាន​បង្ហាញ​ថា​មិន​មែន​ជា URL ត្រឹម​ត្រូវ។ សូម​បញ្ចូល URL ដែល​ត្រឹម​ត្រូវ​មួយ។

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
km_KH: Text mode នេះអនុញ្ញាតឱ្យអ្នកបញ្ចូល HTML រួមជាមួយនឹងអត្ថបទប្រកាសរបស់អ្នក។ ចំណាំថា ស្លាក &lt;p&gt; និងស្លាក &lt;br&gt; ត្រូវបានបម្លែងជាការចុះបន្ទាត់នៅពេលប្ដូរទៅ Text editor ដើម្បីកុំអោយមានការរញេរញ៉ៃច្រើន។ នៅពេលអ្នកសរសេរ បន្ទត់ដេកម្នាក់ឯងអាចប្រើជំនួសការសរសេរ &lt;br&gt; ហើយបន្ទត់ដេកពីរជំនួសនូវស្លាកកថាខណ្ឌ។ បន្ទត់ដេកត្រូវបានបម្លែងទៅជាស្លាកវិញដោយស្វ័យប្រវត្តិ។

en: The Twitter API lets you send status updates to your blog from a Twitter client. (<a href="http://en.support.wordpress.com/twitter-api/">Learn More</a>)
km_KH: សោ API របស់ Twitter API អនុញ្ញាតអ្នក ផ្ញើការបន្ទាន់សម័យស្ថានភាព ទៅប្លក របស់អ្នក ពី មួយភ្្ញៀវ Twitter។ (<a href="http://en.support.wordpress.com/twitter-api/">ស្វែងយល់ បន្ថែម</a>)

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
km_KH: URL នៃប្រភពសម្រាប់ទាញយកទិន្នន័យពី ទិន្នន័យ oEmbed។

en: The URL to the admin area
km_KH: URL ទៅ​កាន់​តំបន់​អភិបាល

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
km_KH: អាសយដ្ឋាន URL ដែលអ្នកបានបញ្ចូល ហាក់ដូចជា មួយអាសយដ្ឋានអ៊ីមែវល៍, អ្នកចង់ បន្ថែមពាក្យ mailto: បុព្វបទ(prefix) ឬ ?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
km_KH: អាសយដ្ឋាន URL ដែលអ្នកបានបញ្ចូល ប្រហែលជា ទៅតំណភ្ជាប់ក្រៅ, អ្នកចង់បន្ថែម បុព្វបទ http:// តំរូវអោយដាក់ ឬ?

en: The Walker class named %s does not exist.
km_KH: Walker class ដែលមានឈ្មោះ %s មិន​មាននោះ​ទេ។

en: The WordPress Team
km_KH: ក្រុម​ការងារ WordPress

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
km_KH: អាសយដ្ឋាន WordPress ដែល​បាន​បញ្ចូល​គឺ​ជា URL គ្មាន​សុពលភាព។ សូម​បញ្ចូល URL ដែល​មាន​សុពលភាព។

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
km_KH: ក្រុមហ៊ុន XYZ Doohickey Company ត្រូវបានបង្កើតឡើងនៅឆ្នាំ ១៩៧១ និងបានបន្តផ្ដល់នូវ doohickeys ដែលមានគុណភាពខ្ពស់ទៅកាន់សាធារណជនចាប់តាំងពីពេលនោះមក។ ដោយមានទីតាំងស្ថិតនៅក្នុងទីក្រុង Gotham, XYZ មានបុគ្គលិកជាង ២០០០ នាក់ ហើយបានបង្កើតនូវផលិតផលសដ៏អស្ចារ្យជាច្រើនគ្រប់មុខសម្រាប់សហគមន៍ក្នុងទីក្រុង Gotham នេះ។

en: The amount of information you may be required to show will vary depending on your local or national business regulations. You may, for example, be required to display a physical address, a registered address, or your company registration number.
km_KH: ទំហំនៃព័ត៌មានដែលទាមទារឲ្យអ្នកត្រូវបង្ហាញអាចនឹងខុសៗគ្នា ដោយផ្អែកទៅលើបទបញ្ញត្តិនៃអាជីវកម្មក្នុងមូលដ្ឋាន ឬថ្នាក់ជាតិរបស់អ្នក។ ឧទាហរណ៍, អ្នកនឹងត្រូវបានទាមទារឲ្យបង្ហាញនូវអាសយដ្ឋានពិតប្រាកដ អាសយដ្ឋានអាជីវកម្មដែលបានចុះបញ្ជី ឬក៏លេខសម្គាល់ការចុះបញ្ជីក្រុមហ៊ុនរបស់អ្នក។

en: The attachment MIME type.
km_KH: ភ្ជាប់ឯកសារប្រភេទ MIME។

en: The attachment caption.
km_KH: ចំណងជើងនៃឯកសារភ្ជាប់។

en: The attachment description.
km_KH: សេចក្ដីលំអិតនៃ ឯកសារភ្ជាប់។

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
km_KH: ការបម្រុង​ទុក​នៃ​ប្រកាស​នេះ​នៅ​ក្នុងកម្មវិធី​អ៊ីនធឺណិត​របស់​អ្នក គឺ​ខុស​គ្នា​ពី​កំណែ​ខាង​ក្រោម។

en: The boxes on your Dashboard screen are:
km_KH: ប្រអប់​នានា​នៅ​ទំព័រ​គ្រប់គ្រង​របស់​អ្នក​គឺ​ជា៖

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
km_KH: បន្លាស់​ប្ដូរ​ដែល​អ្នក​បាន​ធ្វើ​នឹង​ត្រូវ​បាត់បង់​ប្រសិន​បើ​អ្នក​ចាកចេញ​ពី​ទំព័រ​នេះ។

en: The code is in your clipboard now
km_KH: អក្សរកូដ បច្ចុប្បន្ន នៅក្នុងតំបៀត ​របស់អ្នក

en: The comment cannot be deleted.
km_KH: ការផ្ដល់មតិយោបល់មិនអាចលុបបានទេ។

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
km_KH: មតិនេះមិនអាចលុបបានទេ។ កំណត់ '%s' ដើម្បីលុប។

en: The comment has already been trashed.
km_KH: មតិយោបល់ត្រូវបានដាក់ក្នុងធុងសំរាមរួចហើយ។

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
km_KH: ថេរ %1$s គឺ​<strong>លែង​ប្រើ</strong>​ហើយ។ ប្រើ​ថេរ​ប៊ូលាន (boolean constant) %2$s ក្នុង %3$s ដើម្បី​បើក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ដូមែន​រង។ ប្រើ %4$s ដើម្បី​មើល​ថា​តើ​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ដូមែន​រង បានបើក​ហើយ​ឬ​នៅ។

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
km_KH: ចំនួនថេរ %s មិនអាចកំណត់បាននៅពេលកំពុងបង្កើតណិតវើក។

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
km_KH: អ្នកប្រើនេះអាចកំណត់សព្ទទៅក្នុងបំណែងប្រភេទ %s បាន។

en: The current user can change the author on this post.
km_KH: អ្នកប្រើនេះអាចប្ដូរអ្នកនិពន្ធសម្រាប់ប្រកាសនេះបាន។

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
km_KH: អ្នកប្រើនេះអាចបង្កើតសព្ទនៅក្នុងបំណែងប្រភេទ %s បាន។

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
km_KH: អ្នកប្រើប្រាស់នេះអាចប្រកាសនូវកូដ HTML និងកូដ JavaScript ដោយពុំចាំបាច់ច្រោះ។

en: The current user can publish this post.
km_KH: អ្នកប្រើនេះអាចចេញផ្សាយប្រកាសនេះបាន។

en: The current user can sticky this post.
km_KH: អ្នកប្រើនេះអាចបិទភ្ជាប់ប្រកាសនេះបាន។

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
km_KH: ទំព័រគោលការណ៍ឯកជនភាពដែលបានជ្រើស ពុំមានទេ។ សូមបង្កើតថ្មី ឬក៏ជ្រើសពីទំព័រថ្មីមួយ។

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
km_KH: ទំព័រគោលការណ៍ឯកជនភាពដែលបានជ្រើស ស្ថិតនៅក្នុងធុងសម្រាម។ សូមបង្កើតថ្មី ឬជ្រើសពីទំព័រថ្មីមួយ ឬក៏ <a href="%s">យកចេញពីធុងសម្រាមមកវិញ</a>។

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
km_KH: ជាធម្មតា សេចក្ដី​ពិពណ៌នាមិន​មាន​ប្រើ​​ទេ; តែ​ទោះ​ជា​យ៉ាងណា ម៉ូដប្លក​មួយ​ចំនួន​​អាចនឹងយក​វា​មក​ប្រើ។

en: The domain mapping for %1$s has been deleted.
km_KH: ដូនមេន​មែពភីង​សម្រាប់ %1$s ត្រូវ​បាន​លុប​ចោល។

en: The e-mail could not be sent.
km_KH: អ៊ីមែវល៍ មិនអាច ត្រូវបានផ្ញើ។

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
km_KH: ប្រអប់កែប្រែហាយឡាយស៊ីនតាក់របស់កូដជាស្វ័យប្រវត្តិ។ អ្នកអាចបិទមិនអោយវាហាយឡាយនៅក្នុង <a href="%1$s" %2$s>ទម្រង់អ្នកប្រើ%3$s</a> របស់អ្នក ដើម្បីធ្វើការតែនៅលើទម្រង់អក្សរសុទ្ធ។

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
km_KH: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ដែល​បាន​បញ្ចូល គឺ​គ្មាន​សុពលភាព​ទេ។ សូម​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ដែល​មាន​សុពលភាព។

en: The email address for the user.
km_KH: អាសយដ្ឋានអ៊ីម៉ែលសម្រាប់អ្នកប្រើប្រាស់។

en: The email could not be sent.
km_KH: មិន​អាច​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​បាន។

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
km_KH: វាលនានា​នៅ​ក្នុង​ទំព័រ​នេះ​កំណត់​ការ​រៀបចំ​មូលដ្ឋាន​ខ្លះ​នៃ​វេបសាយ​របស់​អ្នក។

en: The first thing you need to do is tell Blogger to let WordPress access your account. You will be sent back here after providing authorization.
km_KH: រឿងដំបូង ដែលអ្នកត្រូវធ្វើ គឺប្រាប់ទៅ Blogger ដើម្បីអោយ WordPress ចូលទៅគណនី របស់អ្នក។ អ្នកនឹងត្រូវបានផ្ញើ ត្រលប់មកទីនេះ ក្រោយពីទទួលបានសិទ្ធិ។

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
km_KH: ផ្លូវកាត់​នៃ​ការ​រៀបចំ​ទ្រង់ទ្រាយ ទាំង​ប៉ុន្មាន​នេះ នឹង​ត្រូវ​ជំនួស​នៅ​ពេល​ចុច Enter។ ចុច Escape ឬ ប៊ូតុង​មិន​ធ្វើ​វិញ ដើម្បី​បកក្រោយ។

en: The following plugins failed to update:
km_KH: កម្មវិធី​បន្ថែម​ទាំងនេះ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​មិន​បាន​សម្រេច៖

en: The following plugins were successfully updated:
km_KH: កម្មវិធី​បន្ថែម​ទាំង​នេះ​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ដោយ​ជោគជ័យ៖

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
km_KH: ទង្វើផ្លូវកាត់ ខាងក្រោម ប្រើប្រាស់ គ្រាប់ចុចចូលទៅ ផ្សេងៗ គ្នា ៖ Alt + Shift + អក្សរ ។

en: The following themes are installed but incomplete.
km_KH: រូបភាព​ទាំងនេះ​ត្រូវបាន​ដំឡើង​ហើយ តែ​មិន​ពេញលេញ​ទេ។

en: The following themes failed to update:
km_KH: រូបរាង​ទាំងនេះ​បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព៖

en: The following themes were successfully updated:
km_KH: រូបរាង​ទាំងនេះ​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ដោយ​ជោគជ័យ៖

en: The following translations failed to update:
km_KH: ការ​បក​ប្រែ​នេះ​មិន​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្ន​ភាព​ឡើយ៖

en: The following translations were successfully updated:
km_KH: ការ​បក​ប្រែ​ទាំង​នេះ​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ដោយ​ជោគជ័យ៖

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
km_KH: តម្លៃ​នេះ​មិនមែន​ជា​ទម្រង់​កាលបរិច្ឆេទ​ត្រឹមត្រូវ​ទេ៖ ខែ %1$s, ថ្ងៃ %2$s។

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
km_KH: តម្លៃ​ទាំង​នេះ​មិន​បាន​បញ្ជាក់​ជា​កាលបរិច្ឆេទ​ត្រឹមត្រូវ​ទេ៖ ឆ្នាំ %1$s, ខែ %2$s, ថ្ងៃ %3$s។

en: The given object ID is not that of a menu item.
km_KH: អត្តលេខ​ដែល​បាន​ផ្ដល់ គឺ​មិន​មែន​របស់​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ទេ។

en: The handler for the route is invalid
km_KH: ហែណ្ឌល័រ​សម្រាប់ route ​នេះ​គឺ​មិន​ត្រឹមត្រូវ​ទេ

en: The handler for the route is invalid.
km_KH: ហែណ្ឌល័រ​សម្រាប់ route ​នេះ​គឺ​មិន​ត្រឹមត្រូវ​ទេ

en: The homepage poll has been set.
km_KH: ការស្ទង់មតិទំព័រដើម បានរួចរាល់ហើយ។

en: The importer is smart enough not to import duplicates, so you can run this multiple times without worry if&#8212;for whatever reason&#8212;it doesn't finish.
km_KH: ឧបករនាំចូល មានភាពប៉ិនប្រសប់គ្រប់គ្រាន់ ដើម្បីនាំចូល អ្វីដែលជាន់គ្នា, ម៉្លោះហើយ អ្នកអាចរត់វា ច្រើនដង គ្មានបារម្ភ បើ &#8212; ទោះហេតុផលអ្វីក៏ដោយ&#8212; វាមិនបញ្ចប់។

en: The internet address of your network will be %s.
km_KH: អាស័យដ្ឋានអីុនធើណេត នៃបណ្ដាញរបស់អ្នកនឹងអាច %s។

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
km_KH: មិន​មាន​ឯកសារ​ដែល​អ្នក​ព្យាយាម​លុប​ទៅ​ក្នុង​ធុង​សំរាម​ទៀត​ទេ។

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
km_KH: មិន​មាន​ឯកសារ​ដែល​អ្នក​ព្យាយាម​ស្ដារ​ពី​ធុង​សំរាម​ទៀត​ទេ។

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
km_KH: សោ​ដែល​អ្នក​បាន​បញ្ចូល គឺ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ទេ។ សូម​ពីនិត្យ​វា​ម្ដង​ទៀត។

en: The language pack is missing either the %1$s or %2$s files.
km_KH: កញ្ចប់ភាសាត្រូវបានបាត់ទាំងឯកសារ %1$s ឬ %2$s។

en: The link you followed has expired.
km_KH: តំណដែលអ្នកបានចុចមកបានផុតកំណត់ហើយ។

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
km_KH: ទំព័រ​កត់​ឈ្មោះ​ចូល​នឹង​បើក​នៅ​ក្នុង​វីនដូ​ថ្មី​មួយ​ទៀត។ ក្រោយ​ពេល​កត់​ឈ្មោះ​ចូល​ហើយ អ្នក​អាច​បិទ​វា ហើយ​ត្រឡប់​មក​ទំព័រ​នេះ​បាន។

en: The main part of your blog URL is its domain. An example of a domain is "wordpress.com". You can have your blog at any domain you control, such as example.com, or set up a domain to automatically redirect visitors to your blog URL. <a href="http://support.wordpress.com/domain-mapping/">Read more about it</a> or enter a domain name below and follow the prompts.
km_KH: ផ្នែក​សំខាន់​របស់​ URL នៃប្លក​របស់​​អ្នក​គឺ​ដូមេន​របស់​វា។ ឧទាហរណ៍​ "wordpress.com" ជា​ដូមេន​មួយ។ ប្លក​របស់​អ្នក​អាច​មាន​ដូមែន​ណាមួយ​តាម​តែ​អ្នក​ពេញចិត្ត​ ដូចជា example.com ឬ​អ្នក​អាច​បង្កើត​ដូមេន​មួយ​ដែល​បញ្ជូន​ភ្ញៀវ​របស់អ្នក​​ មកកាន់​URLរបស់​ប្លក​​អ្នក​​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ។ <a href="http://support.wordpress.com/domain-mapping/">សូម​អាន​បន្ថែម​ពី​ចំណុច​នេះ</a> ឬ​ចូល​ទៅ​ឈ្មោះ​ដូមេន​ខាង​ក្រោម រួច​ធ្វើ​តាម​អ្វី​ដែលគេ​បាន​ប្រាប់​អ្នកនៅ​ទី​នោះ។

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
km_KH: កម្ពស់អតិបរមានៃហ្វ្រេមដែលដាក់ភ្ជាប់គិតជាភីកសែល។

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
km_KH: ប្រវែងអតិបរមានៃហ្វ្រេមដែលដាក់ភ្ជាប់គិតជាភីកសែល។

en: The menu ID should not be empty.
km_KH: អត្តលេខ​ម៉ឺនុយ​មិន​ត្រូវ​ទទេ​ឡើយ។

en: The menu has been successfully deleted.
km_KH: ម៉ឺនុយ​ត្រូវបាន​លុប​ដោយ​ជោគជ័យ។

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
km_KH: ម៉ឺនុយនេះប្រើសម្រាប់តែកែព័ត៌មានជាក់លាក់លើវេបសាយនីមួយៗប៉ុណ្ណោះ ជាពិសេសនៅពេលដែលតំបន់អ្នកគ្រប់គ្រងនៃវេបសាយពុំដំណើការ។

en: The menu item has been successfully deleted.
km_KH: បាន​លុប​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ដោយ​ជោគជ័យ។

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
km_KH: ឈ្មោះម៉ឺនុយ%s ប្រឆាំងជាមួយឈ្មោះម៉ឺនុយផ្សេងទៀត។ សូមសាកល្បង ១ផ្សេងទៀត។

en: The name is how it appears on your site.
km_KH: ឈ្មោះ​នេះ​ជា​អ្វី​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​នៅ​លើ​វែបសាយថ៍​របស់​អ្នក។

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
km_KH: ទំព័រថ្មីនឹងបញ្ចូលនូវជំនួយ និងការណែនាំផ្សេងៗសម្រាប់គោលការណ៍ឯកជនភាពរបស់អ្នក។

en: The newly created categories will still be associated with the same posts.
km_KH: ចំណាត់ក្រុម បានបង្កើតថ្មី នឹងនៅតែ មិនត្រូវបានរួមគ្នា ជាមួយប្រកាសដដែល។

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
km_KH: ក្រុម​ផ្លូវកាត់​សម្រាប់​ការ​រៀបចំ​ទ្រង់ទ្រាយ ដែល​នៅ​បន្ទាប់​នេះ​នឹង​ត្រូវ​អនុវត្ត​នៅ​ពេល​ណា​អ្នក​វាយ​អក្សរ ឬ​នៅ​ពេល​អ្នក​បញ្ចូល​ពួកវា​ទៅ​លើ​អក្សរ​នៅ​ក្នុង​កថាខណ្ឌ​ជាមួយ​គ្នា។ ចុច Escape ឬ ប៊ូតុង​មិន​ធ្វើ​វិញ ដើម្បី​បក​ក្រោយ។

en: The nickname for the user.
km_KH: ឈ្មោះ​ហៅ​ក្រៅ​សម្រាប់​​ប្រេីប្រាស់។

en: The oEmbed format to use.
km_KH: ទម្រង់ oEmbed ដើម្បីប្រើប្រាស់។

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
km_KH: លេខអុហ្វសិតដែលស្នើសុំមានទំហំធំជាងឬស្មើនឹងចំនួនកំណែដែលមាន។

en: The package contains no files.
km_KH: គ្មាន​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង​កញ្ចប់។

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
km_KH: លេខទំព័រដែលបានស្នើគឺមានទំហំធំជាងចំនួននៃទំព័រដែលអាចប្រើបាន។

en: The parent term ID.
km_KH: ID នៃសព្ទមេ។

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
km_KH: ពាក្យសម្ងាត់សម្រាប់មតិយោបល់មេ (ប្រសិនបើប្រកាសនោះត្រូវបានការពារដោយពាក្យសម្ងាត់)។

en: The password for the post if it is password protected.
km_KH: ពាក្យសម្ងាត់សម្រាប់ការប្រកាសនេះប្រសិនបើវាត្រូវបានការពារដោយពាក្យសម្ងាត់។

en: The passwords you entered do not match. Please try again.
km_KH: ពាក្យសំងាត់ អ្នកបានបញ្ចូល មិនស៊ីគ្នា។ សូមព្យាយាម ឡើងវិញ។

en: The pingback has already been registered.
km_KH: បានចុះបញ្ជី រួចរាល់ ភីងត្រលប់។

en: The plugin contains no files.
km_KH: កម្មវិធី​បន្ថែម​គ្មាន​ឯកសារ។

en: The plugin does not have a valid header.
km_KH: កម្មវិធី​បន្ថែម​នេះ​មិន​មាន​ក្បាល​ត្រឹម​ត្រូវ​ទេ។

en: The plugin generated unexpected output.
km_KH: កម្មវិធី​បន្ថែម​បាន​បង្កើត​លទ្ធផល​ដែល​មិន​នឹក​ស្មាន។

en: The post cannot be deleted.
km_KH: មិន​អាច​លុប​ប្រកាស​បាន។

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
km_KH: ប្រកាសនេះមិនអាចលុបបានទេ។ កំណត់' %s' ដើម្បីលុប។

en: The post has already been deleted.
km_KH: ការប្រកាសត្រូវបានលុបរួចហើយ។

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
km_KH: ប្រភេទ​ប្រកាស %1$s មិន​ទាន់​ចុះ​បញ្ជី​នៅ​ឡើយ​ទេ ដូច្នេះ​ហើយ​មិន​អាច​ពិនិត្យ​មើល​លទ្ធភាព "%2$s" ដែល​ប្រើ​ចំពោះ​ប្រភេទ​ប្រកាស​នោះ​ឡើយ។

en: The post type may not be changed.
km_KH: ប្រភេទ​ប្រកាស​ប្រហែល​ជា​មិន​ត្រូវ​បាន​ផ្លាស់ប្តូរ។

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
km_KH: បណ្ដុំនៃកំណែប្រែពីមុនបានចុះផ្សាយរួចរាល់ហើយ។ សូមព្យាយាមរក្សាទុកនូវកំណែប្រែបច្ចុប្បន្នរបស់អ្នកម្ដងទៀត។

en: The query argument of %s must have a placeholder.
km_KH: សំណើ​អាគុយម៉ង់​នៃ %s ត្រូវ​តែ​មាន placeholder ។

en: The rendered block.
km_KH: ប្លុកដែលបានបម្លែង។

en: The requested theme does not exist.
km_KH: រកមិនឃើញ​ស្បែក​ដែល​បាន​ស្នើ។

en: The requested user does not exist.
km_KH: មិន​មាន​អ្នក​ប្រើប្រាស់​ដែល​បាន​ស្នើ​ឡើយ។

en: The role %s does not exist.
km_KH: តួនាទី %s មិនមានទេ។

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
km_KH: ការស្វែងរកនៃរូបរាងដែលបានដំឡើង នឹងស្វែងរកសព្ទនៅក្នុងឈ្មោះរបស់វា, បរិយាយ, អ្នកនិពន្ធ, ឬក៏ស្លាក។

en: The search results will be updated as you type.
km_KH: លទ្ធផល​ស្វែងរក​នឹង​ត្រូវបាន​អាប់ដេត​កាលណា​អ្នក​វាយ​អក្សរ។

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
km_KH: យើងបានជូនដំណឹងទៅអភិបាលនៃវេបសាយនេះរួចហើយ ហើយយើងនឹងអនុម័តលើសំណើរបស់អ្នកនេះឲ្យបានកាន់តែឆាប់តាមតែអាចធ្វើបាន។

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
km_KH: យើងបានជូនដំណឹងទៅកាន់អភិបាលនៃវេបសាយនេះរួចហើយ។ អ្នកនឹងទទួលបានតំណមួយដើម្បីដោនឡូដនូវទិន្នន័យរបស់អ្នកតាមរយៈអ៊ីមែលនៅពេលដែលពួកគេយល់ព្រមនូវសំណើរបស់អ្នក។

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
km_KH: យើងបានជូនដំណឹងទៅកាន់អភិបាលនៃវេបសាយនេះរួចហើយ។ អ្នកនឹងទទួលបានអ៊ីមែលបញ្ជាក់មួយពីពួកគេ នៅពេលដែលទិន្នន័យរបស់អ្នកត្រូវបានលុប។

en: The site is already active.
km_KH: វែបសាយ​នេះ​បានធ្វើ​អោយសកម្មរួចហើយ។

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
km_KH: ខ្នាត​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​ខាង​ក្រោម​កំណត់​ទំហំ​ជា​ភិកសែល ដើម្បី​ប្រើ​នៅ​ពេល​អ្នក​បញ្ចូល​រូប​ភាព​ទៅ​បណ្ណាល័យ​មេឌា។

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
km_KH: Slug &#8220;%s&#8221; ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ដោយ​ពាក្យ​មួយ​ទៀត​ហើយ

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
km_KH: ប្រភព URL និង គោលកំណត់ URL មិនអាចរួមគ្នាតំរង់ទៅ ធនធានតែមួយបានទេ។

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
km_KH: ប្រភព URL ដែលមិនផ្ទុកមួយតំណភ្ជាប់ ទៅគោលកំណត់ URL  នឹងមិនអាចបានត្រូវប្រើប្រាស់ ជាប្រភព។

en: The source URL does not exist.
km_KH: គ្មានប្រភព URL។

en: The specified namespace could not be found.
km_KH: រក​មិន​ឃើញ namespace ដែល​បាន​បញ្ជាក់​នេះ​ទេ។

en: The specified target URL does not exist.
km_KH: គ្មាន គោលដៅជាក់លាក់ URL ។

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
km_KH: ខ្លឹមសារនៃគោលការណ៍ឯកជនភាពដែលបានផ្ដល់ឲ្យ គួរត្រូវបានដាក់បញ្ចូលដោយការ %s (ឬពេលក្រោយ)។ សូមមើលលំណែនាំនៅក្នុងបន្ទាត់។

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
km_KH: ខ្លឹមសារនៃគោលការណ៍ឯកជនភាពដែលបានស្នើ គួរត្រូវបានបញ្ចូលតែនៅលើ wp-admin ដោយការប្រើសកម្មភាព %s (ឬ ពេលក្រោយ)។

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
km_KH: អក្សរដែលផ្ដល់ឲ្យសម្រាប់គោលកាណ៍ឯកជនភាពត្រូវបានកែ។ សូម <a href="%s">ពិនិត្យឡើងវិញនូវលំណែនាំ</a> ហើយអាប់ដេតគោលការណ៍ឯកជនភាពរបស់អ្នក។

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
km_KH: មិន​អាច​បង្ហាញ Tag Cloud បាន​ទេ ពីព្រោះ​មិនមាន​បំណែង​ប្រភេទ​ណា​ដែល​ផ្ដល់​វិដជិត Tag Cloud ឡើយ។

en: The term cannot be deleted.
km_KH: សព្ទ​ដែល​មិន​អាច​លុប​បាន។

en: The term name cannot be empty.
km_KH: មិន​អាច​ឲ្យ​ឈ្មោះ​នៅ​ទទេ។

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
km_KH: រូបរាងវេបសាយនេះកំណត់ខ្លួនវាថាជារូបរាងវេបសាយមេ។ សូមពិនិត្យផ្នែកក្បាលនៃ %s។

en: The theme is missing the %s stylesheet.
km_KH: រូបរាងបានបាត់ %s stylesheet។

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
km_KH: ល្វែង​ម៉ោង​ដែល​អ្នក​បាន​បញ្ចូល​នោះ មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ទេ។ សូម​រើស​ល្វែង​ម៉ោង​ដែល​ត្រឹម​ត្រូវ។

en: The title for the object.
km_KH: ចំណងជើងសម្រាប់កម្មបទ។

en: The title for the post type.
km_KH: ចំនងជើង សម្រាប់ប្រភេទប្រកាស។

en: The title for the status.
km_KH: ចំណងជើងសម្រាប់ស្ថានភាពនេះ។

en: The title for the taxonomy.
km_KH: ចំនងជើង សម្រាប់បំណែកប្រភេទ។

en: The update of %s failed.
km_KH: ការអាប់ឌេតនៃ %s ត្រូវបានបរាជ័យ។

en: The uploaded file could not be moved to your blog directory.
km_KH: ឯកសារបានផ្ទុកឡើង គ្មានអាចបញ្ជូនទៅ ថតឯកសារប្លក របស់អ្នក។

en: The uploaded file exceeds the maximum file size.
km_KH: ឯកសារបានផ្ទុកឡើង លើស ទំហំអតិបរិមា នៃឯកសារ។

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
km_KH: ឯកសារ​ដែល​បាន​ផ្ទុក​ឡើង គឺ​មិន​មែន​ជា​រូបភាព​ត្រឹម​ត្រូវ​ទេ។ សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត។

en: The uploaded file was only partially uploaded.
km_KH: បានផ្ទុកឡើង ឯកសារ បានត្រឹមមួយភាគ ។

en: The user cannot be deleted.
km_KH: អ្នក​ប្រើប្រាស់​នេះ មិន​​អាច​លុប​បាន។

en: The user is already active.
km_KH: អ្នក​ប្រើប្រាស់​នេះ​សកម្ម​ហើយ។

en: The visibility settings for the taxonomy.
km_KH: ការកំណត់ពីភាពមើលឃើញសម្រាប់បំណែងប្រភេទ។

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
km_KH: កម្មវិធីអ៊ីន​ធឺណិត​នៅ​លើ​ឧបករណ៍​របស់​អ្នក មិន​អាច​ប្រើ​សម្រាប់​ផ្ទុក​ឯកសារ​ឡើង​ទេ។ អ្នក​ទំនង​ជា​អាច​ប្រើ <a href="%s">កម្មវិធី​ដើម​លើ​ឧបករណ៍​របស់​អ្នក</a> ជំនួស​វិញ។

en: Theme
km_KH: រូបរាង

en: Theme Details
km_KH: លម្អិត​អំពី​រូបរាង

en: Theme Location
km_KH: ទីតាំង​រូបរាង

en: Theme Options
km_KH: ជម្រើស​ស្បែក

en: Theme deleted.
km_KH: បាន​លុប​ស្បែក។

en: Theme installation failed.
km_KH: បរាជ័យក្នុងការដំឡើងរូបរាងវេបសាយ។

en: Theme installed successfully.
km_KH: បាន​ដំឡើង​ស្បែក​ដោយ​ជោគជ័យ។

en: Theme not activated because it was not found.
km_KH: គំរូរចនា មិនត្រូវបានសកម្ម ព្រោះរកមិនឃើញ ។

en: Theme not activated because of insufficient credits.
km_KH: គ្មានអាចសកម្ម គំរូរចនា ព្រោះ ខ្វះឥណទាន ។

[ctx: Theme starter content]
en: 123 Main Street
km_KH: ផ្លូវ 123 Main Street

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
km_KH: ផ្នែកទំព័រដើម

[ctx: Theme starter content]
en: About
km_KH: អំពី​

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
km_KH: អំពី​វេបសាយ​នេះ

[ctx: Theme starter content]
en: Address
km_KH: អាសយដ្ឋាន

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
km_KH: បណ្ណសារ

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
km_KH: ប្លុក

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
km_KH: ប្រតិទិន​

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
km_KH: ចំណាត់ក្រុម

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
km_KH: ទាក់ទង

[ctx: Theme starter content]
en: Email
km_KH: អ៊ីម៉ែល

[ctx: Theme starter content]
en: Facebook
km_KH: ហ្វេសប៊ុក

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
km_KH: ស្វែងរក​ពួក​យើង

[ctx: Theme starter content]
en: Home
km_KH: ទំព័រដើម

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
km_KH: ម៉ោង

[ctx: Theme starter content]
en: Instagram
km_KH: អ៊ីនស្តាក្រាម

[ctx: Theme starter content]
en: Meta
km_KH: មេតា

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
km_KH: ញូវយ៉ក, NY 10001

[ctx: Theme starter content]
en: News
km_KH: ដំណឹង​

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
km_KH: មតិយោបល់ថ្មី

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
km_KH: ប្រកាស​ថ្មី​ៗ

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
km_KH: ថ្ងៃសៅរ៍ និង ថ្ងៃអាទិត្យ: 11:00 AM-3:00PM

[ctx: Theme starter content]
en: Search
km_KH: ស្វែងរក

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
km_KH: នេះជាទំព័រមួយដែលមានព័ត៌មានទំនាក់ទំនងជាមូលដ្ឋានមួយចំនួន ដូចជាអាសយដ្ឋាន និងលេខទូរស័ព្ទ។ អ្នកក៏អាចសាកល្បងប្រើកម្មវិធីជំនួយដើម្បីបន្ថែមទម្រង់ទំនាក់ទំនង។

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
km_KH: នេះគឺជាឧទាហរណ៍នៃផ្នែកមួយនៃទំព័រដើម។ ផ្នែកនៃទំព័រដើមអាចជាទំព័រផ្សេងៗដែលមិនមែនជាទំព័រដើមខ្លួនវា រួមបញ្ចូលទាំងទំព័រដែលបង្ហាញនូវការប្រកាសថ្មីៗរបស់អ្នកផងដែរ។

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
km_KH: ទីនេះអាចជាកន្លែងល្អមួយដើម្បីណែនាំខ្លួនរបស់អ្នក និងវេបសាយរបស់អ្នក ឬក៏រួមជាមួយនឺងក្រេឌីតមួយចំនួនផងដែរ។

[ctx: Theme starter content]
en: Twitter
km_KH: ទ្វីតឺ

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
km_KH: សូមស្វាគមន៍មកកាន់វេបសាយរបស់អ្នក! នេះគឺជាទំព័រដើមរបស់អ្នក ដែលជាទំព័រមួយដែលអ្នកចូលមើលភាគច្រើននឹងឃើញនៅពេលដែលពួកគេមកដល់វេបសាយរបស់អ្នកជាលើកដំបូង។

en: Theme without %s
km_KH: រូបរាង​ដែល​គ្មាន %s

en: Theme:
km_KH: គំរូរចនា៖

en: Theme: %1$s.
km_KH: ម៉ូដ​ប្លក៖ %1$s។

en: Themes
km_KH: រូប​រាង

en: Themes directory location
km_KH: ទីតាំងដាយរឹកថូរីទៅកាន់រូបរាងវេបសាយ

en: There are no associated subtitles.
km_KH: មិន​មាន​អក្សរ​រត់​ពី​ក្រោម​ទេ។

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
km_KH: មិនមានព្រឹត្តិការណ៍ណាមួយដែលបានកំណត់ពេលនៅក្បែរ %1$s នៅពេល​នេះទេ។ តើអ្នកចង់ <a href="%2$s">រៀបចំមួយ</a> ឬទេ?

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
km_KH: ពុំមានព្រឹត្តិការណ៍ណាមួយនឹងប្រព្រឹត្តឡើងនៅជិតអ្នកនៅពេលនេះនោះទេ។ តើអ្នកចង់ <a href="%s">រៀបចំមួយ</a>ឬទេ?

en: There are no options for this widget.
km_KH: គ្មាន​ជម្រើស​សម្រាប់​ធាតុ​ក្រាហ្វិក​នេះ។

en: There are no pages.
km_KH: ពុំមានទំព័រណាមួយទេ។

en: There are no rated items for this period
km_KH: គ្មាន​របស់​ដែល​គេ​បាន​វាយ​តម្លៃ​ក្នុងអំលុង​នេះ​ទេ

en: There are no valid users selected for deletion.
km_KH: គ្មានជ្រើសយក អ្នកប្រើប្រាស់ សុពលភាព សំរាប់ ការលុបចេញ។

en: There are no valid users selected for removal.
km_KH: គ្មានអ្នកប្រើប្រាស់ សុពលភាព ត្រូវបានជ្រើសយក សំរាប់ដកចេញ។

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
km_KH: មាន​វត្ថុ​ម៉ឺនុយ​ខ្លះ​ដែល​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ។ សូម​ពិនិត្យ ហើយ​លុប​វា។

en: There does not seem to be any new mail.
km_KH: ហាក់​ដូច​ជា​គ្មាន​អ៊ីមែល​ថ្មី​ឡើយ។

en: There has been an error cropping your image.
km_KH: មាន​កំហុស​ក្នុង​ការ​ច្រឹប​រូបភាព​របស់​អ្នក។

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
km_KH[0]: មានកំហុសចំនួន %d ដែលអ្នកត្រូវតែជួសជុលមុនពេលដែលអ្នកអាចរក្សាទុកបាន។

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
km_KH: មានការរក្សាទុកដោយស្វ័យប្រវត្តិថ្មីមួយបន្ថែមទៀតនៃការកែប្រែរបស់អ្នកទៅលើអ្វីដែលអ្នកកំពុងតែមើលផ្ទាល់នេះ។ <a href="%s">ស្ដានូវកំណែចុងក្រោយនោះ</a>

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
km_KH: ​នេះ​គឺជាជំនាន់​ថ្មី​របស់ %1$s អាចប្រើបានហើយ។ <a href="%2$s" %3$s>មើល​ជំនាន់លម្អិត %4$s </a> ឬ <a href="%5$s" %6$s>>ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ឥឡូវ​នេះ</a>។

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
km_KH: នៅ​ពេលនេះ​មាន​ជំនាន់​ថ្មី​របស់ %1$s ហើយ។ <a href="%2$s" %3$s>មើល​ជំនាន់ %4$s លម្អិត</a>។

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
km_KH: នៅ​ពេលនេះ​មាន​ជំនាន់​ថ្មី​របស់ %1$s ហើយ។ <a href="%2$s" %3$s>មើល​ជំនាន់ %4$s លម្អិត</a>។ <em>រូបរាងនេះ​មិនមាន​ការអាប់ដេត​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​ទេ។</em>

en: There is a pending change of the admin email to %s.
km_KH: មានការផ្លាស់ប្តូរដែលមិនទាន់សម្រេចនៃអ៊ីម៉ែលរបស់អ្នកគ្រប់គ្រងដើម្បីជាការ %s។

en: There is a pending change of your email to %s.
km_KH: មានការផ្លាស់ប្តូរដែលមិនទាន់សម្រេចនៃអ៊ីម៉ែលរបស់អ្នកទៅកាន់ %s។

en: There is a revision of this post that is more recent.
km_KH: មាន​កំណែ​សម្រួល​ចុង​ក្រោយ​មួយ នៅ​ក្នុង​ប្រកាស​នេះ។

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
km_KH: មាន​ការរក្សាទុក​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ​មួយ​នៃ​ប្រកាស​នេះ ដែល​ថ្មី​ជាង​កំណែ​ខាង​ក្រោម ។<a href="%s">មើល​ការរក្សាទុក​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ</a>

en: There is no autosave revision for this post.
km_KH: ពុំមានកំណែដែលត្រូវបានរក្សាទុកជាស្វ័យប្រវត្តិទេសម្រាប់ប្រកាសនេះ។

en: There is no excerpt because this is a protected post.
km_KH: គ្មាន ដំណកស្រង់ ព្រោះ នេះជា ប្រកាស ត្រូវបានការពារ។

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
km_KH: មាន​កំហុស​ក្នុង​ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ។ សូម​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ។

en: There was a problem opening a connection to Blogger. This is what went wrong:
km_KH: មានមួយបញ្ហា ពេលបើក មួយការភ្ជាប់ទៅ Blogger។ នេះជា អ្វី ដែលមិនប្រក្រតី ៖

en: There was a problem opening a secure connection to Google. This is what went wrong:
km_KH: មានមួយបញ្ហា ពេលបើក មួយការភ្ជាប់សុវត្ថិភាព ទៅ google។ នេះជា អ្វី ដែលមិនប្រក្រតី ៖

en: There was a problem renewing this domain.
km_KH: មានបញ្ហាធ្វើថ្មីឡើងវិញ ឈ្មោះកម្មសិទ្ធិនេះ។

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
km_KH: មានកំហុសក្នុងការផ្ទៀងផ្ទាត់មួយ។ សូមផ្ទុកឡើងវិញ និងព្យាយាមម្ដងទៀត។

en: There was an unknown error.
km_KH: កំហុស គ្មានបានស្គាល់។

en: These are terms people used to find your site.
km_KH: ទាំង​នេះ​ជា​មេពាក្យ​ដែល​គេ​បាន​ប្រើ​ដើម្បី​ស្វែង​រក ហើយ​រកឃើញ​សាយថ៍​របស់​អ្នក។

en: These posts on your site got the most traffic.
km_KH: អត្ថបទ​នៅ​លើ​សាយថ៍​​របស់​អ្នក​ទាំងអស់​នេះ​  ទទួល​បាន​ការ​អាន​ច្រើន​បំផុត។

en: These settings may be overridden for individual articles.
km_KH: ការកំណត់នានា អាចត្រូវបានផ្លាស់ប្តូរ សំរាប់អត្ថបទនីមួយៗ។

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
km_KH: កូនសោផ្ទៀងផ្ទាត់ភាពត្រឹមត្រូវទាំងនេះត្រូវបានបាត់ពីឯកសារ %s របស់អ្នក។

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
km_KH: វេបសាយទាំងនេះអាចនឹងប្រមូលទិន្នន័យអំពីអ្នក ដោយប្រើឃុកឃីស ដោយភ្ជាប់នូវកូដសម្រាប់តាមដានបន្ថែមពីភាគីទី៣ និងកត់ត្រានូវរាល់សកម្មភាពរបស់អ្នកដោយប្រើមាតិកាដែលបានភ្ជាប់នោះ ដោយមានបញ្ចូលទាំងការកត់ត្រាសកម្មភាពរបស់អ្នកជាមួយនឹងមាតិកានោះ ប្រសិនបើអ្នកមានគណនី និងបានចូលប្រើក្នុងវេបសាយនោះ។

en: Thimbu
km_KH: ធីមភូ

en: Thimphu
km_KH: ធីមភូ

en: This Month
km_KH: ខែ​នេះ

en: This Site
km_KH: សាយថ៍​នេះ

en: This Week
km_KH: សប្ដាហ៍​នេះ

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
km_KH: អាសយដ្ឋាន​នេះ​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​សម្រាប់​គោល​បំណង​អភិបាល ដូច​ជា​ការ​ជូន​ដំណឹង​អំពី​អ្នកប្រើ​ថ្មី។

en: This blog is not subscribed to some of these products.  Did you mean to purchase them?
km_KH: ប្លកនេះ គ្មានត្រូវបាន ចុះឈ្មោះជាវប្រចាំ ទៅមួយចំនួន នៃផលិតផលទាំងនេះ។ អ្នកមានបំណង ជាវពួកវា ឬ?

en: This blog is private
km_KH: ប្លក​នេះ​ជា​របស់​ឯកជន

en: This changeset cannot be further modified.
km_KH: Changeset មិនអាចធ្វើការកែប្រែបានទៀតទេ។

en: This comment is already approved.
km_KH: មតិ​នេះ​ត្រូវ​បាន​យល់​ព្រម។

en: This comment is already in the Trash.
km_KH: មតិ​នេះ​ត្រូវ​បាន​បោះ​ចោល​ក្នុង​ធុង​សំរាម។

en: This comment is already marked as spam.
km_KH: មតិ​នេះ​ត្រូវ​បាន​ចំណាំ​ថា​ជា​ស្ប៉ាម។

en: This comment is currently approved.
km_KH: មតិ​នេះ​ត្រូវ​បាន​យល់​ព្រម។

en: This comment is currently in the Trash.
km_KH: មតិ​នេះ​កំពុង​ស្ថិត​នៅ​ក្នុង​ធុង​សំរាម។

en: This comment is currently marked as spam.
km_KH: មតិ​នេះ​ត្រូវ​បាន​ចំណាំ​ថា​ជា​ស្ប៉ាម។

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
km_KH: មតិ​នេះ​ស្ថិត​នៅ​ក្នុង​ធុង​សំរាម។ សូម​យក​វា​ចេញ​ពី​ធុង​សំរាម ប្រសិន​បើ​អ្នក​ចង់​កែ​វា។

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
km_KH: មាតិកា​នេះ​ត្រូវ​បាន​ការពារ​ដោយ​ពាក្យ​សម្ងាត់។ ដើម្បី​មើល​វា សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​នៅ​ខាង​ក្រោម៖

en: This content was deleted by the author.
km_KH: មាតិកានេះត្រូវបានលុបដោយអ្នកនិពន្ធរបស់វា។

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
km_KH: ទិន្នន័យនេះនឹងត្រូវប្រើដើម្បីផ្ដល់នូវភាពប្រសើរឡើងជាទូទៅទៅកាន់ WordPress ដែលរួមបញ្ចូលដូចជា ការជួយការពារវេបសាយរបស់អ្នកដោយការស្វែងរកនូវការអាប់ដេតថ្មីៗដោយស្វ័យប្រវត្តិ។ វាក៏នឹងត្រូវប្រើដើម្បីគណនាស្ថិតិដូចជាអ្វីដែលបានបង្ហាញនៅលើ<a href="%s">ទំព័រស្ថិតិនៃ WordPress.org</a>។

en: This domain already exists and cannot be registered.
km_KH: ឈ្មោះកម្មសិទ្ធិនេះ មានស្រាប់ហើយ និង គ្មានអាចត្រូវបានចុះឈ្មោះ។

en: This domain has already been mapped to a WordPress.com blog.
km_KH: កម្មសិទ្ធិនេះ ត្រូវបានភ្ជាប់ទៅ ប្រព័ន្ធប្លក Wordpress.com រួចហើយ។

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
km_KH: ប្រកាសព្រាងនេះបានមកពី <a href="%s">ការកែប្រែដែលពុំទាន់បានចុះផ្សាយ</a> របស់អ្នក។ អ្នកអាចកែបាន ប៉ុន្តែពុំចាំបាច់ចុះផ្សាយភ្លាមៗក៏បានដែរ។ វានឹងចុះផ្សាយដោយស្វ័យប្រវត្តិជាមួយនឹងកំណែទាំងនោះ។

en: This email address is already registered.
km_KH: អាសយដ្ឋានអ៊ីមេល​នេះ ត្រូវបានចុះបញ្ជី​រួចហើយ។

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
km_KH: អត្ថបទនេះត្រូវបាន​ផ្សាយក្នុង %1$s។ ប៊ុកម៉ាក <a href="%3$s" title="តំណភ្ជាប់អចិន្ត្រៃយ៍​ទៅ %4$s" rel="bookmark">តំណភ្ជាប់​អចិន្ត្រៃ​យ៍​</a>។

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
km_KH: លក្ខណៈ​ពិសេស​នេះ​ត្រូវ​ការ​ស៊ុម​ក្នុង​ជួរ​បន្ទាត់។ អ្នក​មាន iframes ដែល​មិន​អនុញ្ញាត ឬ​កម្មវិធី​អ៊ីនធឺណិត​របស់​អ្នក​មិន​ផ្គត់ផ្គង់​វា។

en: This file is empty. Please try another.
km_KH: ឯកសារ​នេះ​គឺ​ទទេ។ សូម​ព្យាយាម​ផ្សេងទៀត។

en: This file is not an image. Please try another.
km_KH: ឯកសារ​នេះ​មិន​មែន​ជា​រូប​ទេ។ សូម​ព្យាយា​ម្ដង​ទៀត។

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
km_KH: ទំហំនៃហ្វាល់នេះធំពេកហើយ។ ទំហំនៃហ្វាល់ត្រូវតែតូចជាង %s KB។

en: This file no longer needs to be included.
km_KH: ឯកសារ​នេះ​លែង​ត្រូវ​ដាក់​បញ្ចូល​ទៀត​ហើយ។

en: This form is not live-previewable.
km_KH: ទម្រង់មិនអាចមើលជាមុនដោយផ្ទាល់បានទេ។

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
km_KH: នេះគឺជាទំព័រឧទាហរណ៍។ វាមានភាពខុសប្លែកគ្នាពីប្រកាសរបស់ប្លក់ ពីព្រោះវានឹងស្ថិតនៅមួយកន្លែង ហើយក៏នឹងបង្ហាញនៅលើម៉ឺនុយនៃវេបសាយរបស់អ្នកដែរ (ចំពោះរូបរាងវេបសាយភាគច្រើន)។ មនុស្សភាគច្រើនចាប់ផ្ដើមធ្វើការនៅលើទំព័រ «អំពី» មុនគេ ដែលជាកន្លែងសម្រាប់ណែនាំខ្លួនគេចំពោះអ្នកចូលទស្សនាវេបសាយសំខាន់ៗ។ វាគួរតែជាការសរសេរអ្វីមួយដូចខាងក្រោមនេះ៖

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
km_KH: មួយ​នេះ​ធំ​ជាង​ទំហំ​អតិបរមា។ សូម​សាក​ល្បង​ផ្សេង​ទៀត។

en: This is the short link.
km_KH: នេះជា​តំណភ្ជាប់ខ្លី។

en: This item has already been deleted.
km_KH: របស់​នេះ​ត្រូវ​បាន​លុប​រួច​ហើយ។

en: This link is not live-previewable.
km_KH: តំណនេះមិនអាចមើលជាមុនដោយផ្ទាល់បានទេ។

en: This location will be used as the default location for your posts.
km_KH: ទីតាំងនេះ នឹងត្រូវបានប្រើប្រាស់ ជាទីតាំងលំនាំដើម សំរាប់ប្រកាស របស់អ្នក។

en: This meta box is not compatible with the block editor.
km_KH: ប្រអប់មេតានេះពុំត្រូវគ្នាជាមួយនឹងកម្មវិធីនិពន្ធរបស់ប្លុកនេះទេ។

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
km_KH: ប្រអប់មេតាដែលបានមកពីកម្មវិធីបន្ថែម %s មិនដំណើរការជាមួយនឹងកម្មវិធីនិពន្ធប្លុកនោះទេ។

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
km_KH: ផ្ទាំង​នេះ​ត្រូវបាន​ប្រើ​ក្នុង​ការ​គ្រប់គ្រង​ម៉ឺនុយ​សម្រាប់​មាតិកា​ដែល​អ្នក​បាន​ផ្សាយ​នៅ​លើ​វេបសាយ​របស់​អ្នក។ អ្នក​អាច​បង្កើត​ម៉ឺនុយ​ថ្មី និង​បន្ថែម​ធាតុ​ចំពោះ​មាតិកា​ដែល​មាន​ស្រាប់​ដូចជា​ទំព័រ, ប្រកាស, ចំណាត់ក្រុម, ស្លាក, ទ្រង់ទ្រាយ, ឬ​តំណ​ផ្សេងៗ។

en: This post could not be reblogged.
km_KH: អត្ថ​បទ​នេះ​​ពុំ​អាចយក​មក​​ផ្សព្វផ្សាយ​ឡើង​វិញ​បាន​ទេ។

en: This post is password protected.
km_KH: ប្រកាសនេះ បានត្រូវការពារ ដោយពាក្យសំងាត់។

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
km_KH: ប្រកាសនេះបានត្រូវការពារ ដោយពាក្យសំងាត់។ បញ្ចូលពាក្យសំងាត់ ដើម្បីមើលវិចារ។

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
km_KH: ប្រកាស​នេះ​ត្រូវ​បាន​ការ​ពារ​ដោយ​ពាក្យ​សម្ងាត់។ បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ដើម្បី​មើល​មតិ។

en: This post is password protected. You must visit the website and enter the password to continue reading.
km_KH: ប្រកាសនេះ ត្រូវបានការពារ ដោយពាក្យសំងាត់។ អ្នកត្រូវតែចូលមើល វ៉ែបសៃថ៍ និង បញ្ចូលពាក្យសំងាត់ សំរាប់បន្តអាន។

en: This preview is unavailable in the editor.
km_KH: ការមើលជាមុនមិនអាចប្រើបានទេនៅក្នុងកម្មវិធីនិពន្ធនេះ។

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
km_KH: ទំព័រ​នេះ​មាន​ការ​កំណត់​ទៅ​លើ​ទិដ្ឋភាព​នៃ​មាតិកា​របស់​អ្នក។

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
km_KH: អេក្រង់​នេះ​ប្រើ​ដើម្បី​ផ្ដល់​តម្លៃ​ឲ្យ​ម៉ឺនុយ​ជា​សកល​ទៅ​កាន់​ទី​តាំង​ដែល​កំណត់​ដោយ​​រូបរាងរបស់អ្នក។

en: This screen is used for managing your content revisions.
km_KH: ទំព័រ​នេះ​ត្រូវ​បាន​ប្រើប្រាស់​សម្រាប់​គ្រប់គ្រង​កំណែសម្រួល​មាតិកា​របស់​អ្នក។

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
km_KH: ទំព័រ​នេះ​ត្រូវបាន​ប្រើ ដើម្បី​គ្រប់គ្រង​រូបរាង​ដែល​បាន​ដំឡើង។ រូបរាង​ដែល​មាន​ក្រៅ​ពី​រូបរាង​លំនាំ​ដើម គឺ​សុទ្ធ​តែ​ត្រូវ​បាន​រចនា​និង​អភិវឌ្ឍ​ដោយ​ភាគី​ទី​បី។

en: This screen is used for managing your navigation menus.
km_KH: អេក្រង់​នេះ​ប្រើ​ដើម្បីគ្រប់គ្រង​ម៉ឺនុយ​របស់​អ្នក។

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
km_KH: ទំព័រ​នេះ​ត្រូវ​បាន​ប្រើ ដើម្បី​កែតម្រូវ​ផ្នែក​ក្បាល​ទំព័រ​នៃ​រូបរាង​របស់​អ្នក។

en: This setting may be overridden for individual videos
km_KH: ការកំណត់នេះ អាចនឹងត្រូវបានផាត់ចេញ សំរាប់ រាល់វិឌីអូបុគ្គល

en: This site has been archived or suspended.
km_KH: តំបន់​បណ្ដាញ​នេះ​ត្រូវ​បាន​ផ្អាក ឬ​ទុក​ក្នុង​ប័ណ្ណសារ។

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
km_KH: វេបសាយ​នេះ​មិន​ទាន់​បាន​បើក​ដំណើរការ​ទេ។ ប្រសិនបើ​អ្នក​មាន​បញ្ហា​ក្នុង​ការ​បើក​ដំណើរការ​វេបសាយ​របស់​អ្នក សូម​ទាក់ទង %s។

en: This site is no longer available.
km_KH: វេបសាយ​នេះ​លែង​មាន​ទៀត​ហើយ។

en: This slideshow requires JavaScript.
km_KH: ស្លាយដ៍សូវ៍​នេះ​ត្រូវការ JavaScript។

en: This taxonomy is not hierarchical.
km_KH: ចំណែក​ថ្នាក់​នេះ​មិនមាន​ឋានានុក្រម។

en: This text template will help you to create your website&#8217;s privacy policy.
km_KH: គម្រូអត្ថបទនេះនឹងជួយអ្នកក្នុងការបង្កើតគោលការណ៍ឯកជនភាពនៅលើវេបសាយរបស់អ្នក។

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
km_KH: រូបរាងវេបសាយនេះ ពុំគាំទ្រដល់ការប្រើវីដេអូជាក្បាលទំព័រទេ។ សូមបកទៅទំព័រខាងមុខ រឺក៏ទំព័រមួយផ្សេងទៀតដែលគាំទ្រដល់ការប្រើវីដេអូជាក្បាលទំព័របាន ។

en: This timezone is currently in standard time.
km_KH: ល្វែង​ម៉ោង​នេះ​កំពុង​ស្ថិត​នៅ​ក្នុង​ម៉ោង​ស្តង់ដារ។

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
km_KH: កូនសោផ្ទៀងផ្ទាត់ភាពត្រឹមត្រូវតែមួយគត់នេះត្រូវបានបាត់ពីឯកសារ %s របស់អ្នក។

en: This video doesn&#8217;t exist
km_KH: គ្មានវិឌីអូនេះ

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
km_KH: ហ្វាល់វីដេអូនេះមានទំហំធំពេកក្នុងការប្រើជាវីដេអូក្បាលទំព័រ។ សូមព្យាយាមដាក់វីដេអូខ្លីៗ ឬមួយក៏ធ្វើវាឲ្យតូច រួចហើយបញ្ចូលអាប់ឡូដហ្វាល់ថ្មីនោះម្ដងទៀតដែលមានទំហំតូចជាង 8MB។ ឬក៏អាប់ឡូដវីដេអូរបស់អ្នកនៅលើ YouTube រួចដាក់តំណរបស់វាទៅក្នុងជម្រើសខាងក្រោម។

en: This video is embedded on the following page locations (note that URL may have changed)
km_KH: វិឌីអូនេះ ត្រូវបានបង្កប់ លើទីតាំងទំព័រ ខាងក្រោម (ចំណាំថា អាសយដ្ឋាន URL អាចនឹងបានផ្លាស់ប្តូរ)

en: This video is suspended due to terms of service violation
km_KH: បានព្យួរ វិឌីអូនេះ ព្រោះ វាបំពាន លក្ខណ្ឌនៃសេវា

en: This week
km_KH: សប្តាហ៍​នេះ

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
km_KH: វិដជិតនេះអាចមានកូដដែលដំណើរការល្អជាងជាមួយនឹងវិដជិត &#8220;HTML ផ្ទាល់ខ្លួន&#8221;។ តើអ្នកចង់ប្រើវិដជិតនោះជំនួសដែររឺទេ?

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
km_KH: វិដជិតនេះអាចនឹងមានកូដដែលដំណើរការបានល្អជាង នៅក្នុងវិដជិត &#8220;HTML ផ្ទាល់ខ្លួន&#8221;។ ប្រសិនបើអ្នកមិនមានកូដណាមួយទេ តើអ្នកចង់សាកល្បងប្រើវាទេ?

en: This widget requires JavaScript.
km_KH: វិដជិតនេះ ត្រូវការ កូនកម្មវិធី ចាវ៉ាស្ក្រិប។

en: This will allow Jetpack to:
km_KH: នេះ​នឹង​អនុញ្ញាត​ឲ្យ Jetpack ៖

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
km_KH: ប្រយោគ​នេះនឹងបង្ហាញឡើង​ បើមាន​នរណា​ម្នាក់​អូស​ម៉ៅស៍​ពីលើតំណភ្ជាប់​ក្នុងប្លក​រ៉ូល ឬជួនកាល​ពី​ក្រោម​តំណភា្ជប់។

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
km_KH: ការនេះនឹងលុបនូវរាល់ធាតុផ្សេងៗនៃវិដជិតដែលអសកម្មពីបញ្ជីរ។ អ្នកនឹងមិនអាចស្តារឡើងវិញពីការកែប្រែនានាបានទេ។

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
km_KH: ការនេះនឺងមានផ្ទុកនូវរាល់ប្រកាស, ទំព័រ, មតិយោបល់, ប្រអប់ផ្ទាល់ខ្លួន ,សព្ទ, បញ្ចីរុករក,​ និងប្រកាសផ្ទាល់ខ្លួន។

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
km_KH: នេះ​នឹង​ដក​រូប​ផ្ទៃក្រោយ​ចេញ។ អ្នក​នឹង​មិន​អាច​ស្ដារ​រាល់​ការកែតម្រូវ​ណាមួយ​មកវិញនោះ​ទេ។

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
km_KH: នេះ​នឹង​ដក​រូបភាព​ក្បាលទំព័រ​ចេញ។ អ្នក​នឹង​មិន​អាច​ស្ដារ​ការកែតម្រូវ​ណាមួយ​មក​វិញ​បាន​ទេ។

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
km_KH: ទង្វើនេះនឹងជំនួសមាតិកាកម្មវិធីនិពន្ធបច្ចុប្បន្ន ជាមួយនឹងកំណែបម្រុងទុកចុងក្រោយ។ អ្នកអាចប្រើ undo និង redo ក្នុងការកែសម្រួលដើម្បីទាញយកមាតិការចាស់ត្រឡប់មកវិញ ឬដើម្បីត្រឡប់ទៅកំណែដែលធ្លាប់បានស្ដារឡើងវិញហើយ។

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
km_KH: នេះ​នឹង​ស្ដារ​រូប​ផ្ទៃក្រោយ​ដើម​មកវិញ។ អ្នក​នឹង​មិន​អាច​ស្ដារ​រាល់​ការកែតម្រូវ​ណាមួយ​មកវិញនោះ​ទេ។

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
km_KH: នេះ​នឹង​ស្ដារ​រូបភាព​ក្បាលទំព័រ​ដើម​មក​វិញ។  អ្នក​នឹង​មិន​អាច​ស្ដារ​ការកែតម្រូវ​ណាមួយ​មក​វិញ​បាន​ទេ។

en: Three Columns
km_KH: បី ជួរឈរ

en: Thu
km_KH: ព្រហស្បតិ៍

en: Thule
km_KH: ធូលី

en: Thumbnail
km_KH: កូនរូបភាព

en: Thumbnail Height
km_KH: កម្ពស់​រូប​តូច

en: Thumbnail Settings
km_KH: ការកំណត់ កូនរូបភាព

en: Thumbnail Settings Help
km_KH: ជំនួយ កំនត់កូនរូបភាព

en: Thumbnail Width
km_KH: ទទឹង​រូប​តូច

en: Thumbnail size
km_KH: ទំហំ កូនរូបភាព

en: Thursday
km_KH: ថ្ងៃ​ព្រហស្បតិ៍

[ctx: Thursday initial]
en: T
km_KH: ព្រ

en: Tijuana
km_KH: ធីវ៉ាណា

en: Tile
km_KH: រាយ

en: Time
km_KH: ពេលម៉ោង

en: Time Format
km_KH: ទំរង់ ពេលម៉ោង

en: Time Slider
km_KH: គ្រាប់​ទាញ​រំកិល​ពេល​វេលា

en: Time Zone
km_KH: ល្វែងម៉ោង

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
km_KH: ដល់ពេលដែលត្រូវបន្ថែមតំណហើយ! សូមចុចលើ &#8220;%s&#8221; ដើម្បីចាប់ផ្ដើមដាក់ទំព័រ, ចំណាត់ក្រុម, ឬក៏តំណផ្ទាល់ខ្លួនណាមួយទៅក្នុងម៉ឺនុយរបស់អ្នក។ អ្នកអាចដាក់វាច្រើនប៉ុណ្ណាក៏បានដែរ។

en: Timezone
km_KH: ល្វែងម៉ោង

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
km_KH: ប្លុក

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
km_KH: ទ្រង់​ទ្រាយ

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
km_KH: ក្បាល

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
km_KH: បញ្ចូល​ពុម្ព​គម្រូ

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
km_KH: ទំព័រ​គម្រូ

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
km_KH: កែប្រែ

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
km_KH: ឯកសារ

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
km_KH: ទ្រង់ទ្រាយ

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
km_KH: បញ្ចូល

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
km_KH: តារាង

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
km_KH: ឧបករណ៍

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
km_KH: ទិដ្ឋភាព

en: Title
km_KH:   ចំណងជើង

en: Title (optional):
km_KH: ចំណងជើង (មិន​បាច់​ដាក់​ក៏​បាន)

en: Title Attribute
km_KH: គុណលក្ខណៈ​ឈ្មោះ

en: Title and Post Editor
km_KH: ចំនង​ជើង និង​កម្មវិធី​កែ​សម្រួល​ប្រកាស

en: Title for the object, as it exists in the database.
km_KH: ចំណងជើងសម្រាប់ object ដូចដែលមានស្រាប់នៅក្នុងដេតាបេស។

en: Title for the widget
km_KH: ចំណងជើងសម្រាប់វិដជិត

en: Title will appear on the first frame of your video
km_KH: ចំណងជើង នឹងលេចចេញ លើស៊ុមដំបូង នៃវិឌីអូ របស់អ្នក

en: Title:
km_KH: ចំណង​ជើង:

en: Title:
km_KH: ចំណងជើង៖

en: To
km_KH: ទៅ

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
km_KH: ដើម្បី​ធ្វើ​ឲ្យ​អ្នក​ប្រើ​សកម្ម, សូម​ចុច​តំណ​ខាង​ក្រោម​នេះ:
    
    %s
    
    បន្ទាប់​ពី​អ្នក​ធ្វើ​ឲ្យ​សកម្ម​ហើយ អ្នក​នឹង​ទទួល *អ៊ីមែល​មួយ​ទៀត* ដែល​មាន​ព័ត៌មាន​កត់​ឈ្មោះ​ចូល​របស់​អ្នក។

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
km_KH: ដើម្បីបន្ថែមតំណផ្ទាល់ខ្លួនមួយ អ្នកត្រូវ <strong> ពង្រីកផ្នែក Custom Links រួូចបញ្ចូល URL និងពាក្យតំណភ្ជាប់ រួចហើយចុចពាក្យ Add នៅលើ  Menu</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
km_KH: ដើម្បី​បន្ថែម​ម៉ឺនុយ​ថ្មី​ជំនួស​ការ​កំណត់​ម៉ឺនុយ​ដែល​មាន​ស្រាប់ <strong>សូម​ចុច​តំណ &#8217;ប្រើ​ម៉ឺនុយ​ថ្មី&#8217;</strong>។ ម៉ឺនុយ​ថ្មី​នឹង​ត្រូវ​កំណត់​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​ទៅ​កាន់​ទីតាំង​រូបរាង

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
km_KH: ដើម្បី​បន្ថែម​អ្នកប្រើ​ថ្មី​ម្នាក់​ទៅ​ក្នុង​វេបសាយ​របស់​អ្នក សូម​ចុច​ប៊ូតុង បន្ថែមថ្មី ដែល​ស្ថិត​នៅ​ផ្នែក​ខាង​លើ​នៃ​អេក្រង់ ឬ បន្ថែមថ្មី នៅ​ក្នុង​ផ្នែក​ម៉ឺនុយ អ្នកប្រើ។

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
km_KH: ដើម្បី​បន្ថែម​អ្នកប្រើ​ថ្មី​ម្នាក់​ទៅ​ក្នុង​វេបសាយ​របស់​អ្នក សូម​បំពេញ​បែបបទ​ដែល​មាន​បង្ហាញ ហើយ​ចុច​បូតុង បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី ដែល​ស្ថិត​នៅ​ផ្នែក​ខាង​ក្រោម។

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
km_KH: ដើម្បី​កំណត់​ម៉ឺនុយ​ចំពោះ​ទីតាំង​រូប​រាង​មួយ ឬ​ច្រើន <strong>ជ្រើស​ម៉ឺនុយ​ពី​បញ្ជី​ទីតាំង។</strong> នៅ​ពេល​រួច​រាល់​ហើយ <strong>សូម​ចុច​រក្សា​ការ​ផ្លាស់​ប្ដូរ</strong>

en: To change the default thumbnail image, play the video and click "Capture Thumbnail" button.
km_KH: ដើម្បីផ្លាស់ប្តូរ កូនរូបភាពលំនាំដើម, លេងវិឌីអូ និង ចុចប្រអប់ "ចាប់ កូនរូបភាព"ុំ

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
km_KH: ដើម្បី​ច្រឹប​រូបភាព អ្នក​អាច​ចុច​លើ​វា​ហើយ​អូស ដើម្បី​ជ្រើសរើស។

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
km_KH: ដើម្បី​លុប​វត្ថុ​មេឌា​ច្រើន សូម​ចុច​ប៊ូតុង ជ្រើស​រើស​ជា​បណ្ដុំ ដែល​ស្ថិត​នៅ​ផ្នែក​លើ​នៃ​ទំព័រ។ ជ្រើស​យក​វត្ថុ​ទាំងឡាយ​ណា​ដែល​អ្នក​ចង់​លុប បន្ទាប់​មក​ចុច​លើ​ប៊ូតុង លុប​អ្វី​ដែល​បាន​ជ្រើស។ ការ​ចុច​ប៊ូតុង បោះបង់​ការ​ជ្រើស នឹង​នាំ​អ្នក​ត្រឡប់​ក្រោយ​វិញ។

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
km_KH: ដើម្បី​កែ​ម៉ឹនុយ​ដែល​បាន​កំណត់​ទីតាំង​រូប​រាង​ហើយ <strong>សូម​ចុច​តំណ &#8217;កែប្រែ&#8217;</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
km_KH: ដើម្បី​កែ​ម៉ឺនុយ​ដែល​មាន​ស្រាប់ <strong>សូ​រើស​ម៉ឺនុយមួយ​ពី​បញ្ជី​ធ្លាក់ ហើយ​ចុច រើស</strong>

en: To make it easier for you to edit and save the imported posts and drafts, you may want to change the name of the author of the posts. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
km_KH: ដើម្បីសំរួលវា សំរាប់អ្នក ក្នុងកំណែប្រែ និង ក្នុងការរក្សាទុក ប្រកាសនាំចូល ឬ ប្រកាសពង្រាង, អ្នកអាចនឹងផ្លាស់ប្តូរឈ្មោះ នៃអ្នកនិពន្ធប្រកាស ។ឧទាហរ, អ្នកអាចនឹង នាំចូលគ្រប់ឯកសារ ជា ឯកសារ នៃ<code>អ្នកអភិបាល</code> ។

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
km_KH: ដើម្បីចាកចេញពីតំបន់នេះ សូមចុចលើគ្រាប់ចុច Esc ជាមួយនឹងគ្រាប់ចុច Tab។

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
km_KH: ប្រើ​គ្រាប់ចុច Tab ដើម្បី​ផ្លាស់ទី​ការ​ផ្ដោត​ទៅ​ប៊ូតុង​ផ្សេងៗ​ទៀត ឬ​ប្រើ​គ្រាប់ចុច​ព្រួញ​ក៏​បាន​ដែរ។ ចុច Escape ដើម្បី​ត្រឡប់​ការ​ផ្ដោត​មក​កន្លែង​កែសម្រួល​អត្ថបទ​វិញ ឬ​ប្រើ​ប៊ូតុង​ណាមួយ​ក៏​បាន។

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
km_KH: ដើម្បី​រៀប​ចំ​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ឡើង​វិញ <strong>សូម​អូស និង​ទម្លាក់​ធាតុ​ដោយ​ប្រើ​កណ្ដុរ ឬ​ក្ដារ​ចុច</strong>។ អូស ឬ​រំកិល​ធាតុ​ម៉ឺនុយ​ទៅ​ខាង​ស្ដាំ​បន្តិច​ដើម្បី​ធ្វើ​វា​ជា​ម៉ឺនុយ​រង។

en: To reset your password, visit the following address:
km_KH: ដើម្បី​កំណត់​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក​ឡើង​វិញ សូម​មើល​តាម​អាសយដ្ឋាយ​នេះ:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
km_KH: ដើម្បីស្តារនូវកំណែរសម្រួលណាមួយ <strong>សូមចុចលើ ស្តារការពិនិត្យនេះឡើងវិញ</strong>។

en: To set your password, visit the following address:
km_KH: ដើម្បី​កំណត់ពាក្យសម្ងាត់ សូម​ចូល​តាម​អាសយដ្ឋាននេះ៖

en: To the top
km_KH: ទៅ​លើ​ផុត

en: To use this importer, you must have a Google account and an upgraded (New, was Beta) blog hosted on blogspot.com or a custom domain (not FTP).
km_KH: ដើម្បីប្រើប្រាស់ ឧបករនាំចូលនេះ, អ្នក ត្រូវតែមាន មួយគណនី Google និង មួយប្លក បានតំលើងកំរិត (ថ្មី, បានជា Beta) នៅប្រព័ន្ធប្លក blogspot.com ឬ ឈ្មោះកម្មសិទ្ធិតាមជំរើសផ្ទាល់ (មិន FTP)។

en: Today
km_KH: ថ្ងៃនេះ

en: Today (%s) is excluded from averages because it isn't over yet.
km_KH: បច្ចុប្បន្ន (%s) គ្មានគិត ចំនួនមធ្យម ព្រោះ វាគ្មានទាន់ចប់រួចរាល់។

en: Toggle Editor Text Direction
km_KH: បិទ​បើក​ទិស​ដៅ​អត្ថបទ​ក្នុង​កម្មវិធី​កែ​សម្រួល

en: Toggle panel: %s
km_KH: បិទបើកផ្ទាំង: %s

en: Toggle section: %s
km_KH: បិទបើក​ផ្នែក៖ %s

en: Toggle section: Custom Links
km_KH: បិទ​បើក​ភ្នែក៖ តំណ​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Tokyo
km_KH: តូក្យូ

en: Tomorrow
km_KH: ស្អែក

en: Tongatapu
km_KH: តុងហ្កាតាពុ

en: Too many redirects.
km_KH: ច្រើនបណ្តូរទិស ពេក។

en: Toolbar
km_KH: របារ​ឧបករណ៍

en: Toolbar Toggle
km_KH: បិទ​បើក​របារ​ឧបករណ៍

en: Tools
km_KH: ឧបករណ៍

en: Top
km_KH: កំពូល

en: Top Clicks
km_KH: ការចុចច្រើនបំផុត

en: Top Clicks are calculated from 48-72 hours of stats. They take a while to change.
km_KH: ការចុចលើសគេ ត្រូវបានគណនាពី ៤៨-៧២ ម៉ោងនៃស្ថិតិ។ ពួកវាត្រូវការមួយរយះពេល ដើម្បីផ្លាស់ប្តូរ។

en: Top Left
km_KH: កំពូល ឆ្វេង

en: Top Posts
km_KH: អត្ថបទ​ល្បីៗ

en: Top Posts & Pages
km_KH: អត្ថបទ​និង​ទំព័រ​ល្បី​ជាង​គេ​

en: Top Posts &amp; Pages
km_KH: អត្ថបទ​និង​ទំព័រ​ល្បី​ជាង​គេ

en: Top Posts (%s)
km_KH: អត្ថបទពេញ​និយម (%s)

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s
km_KH: ប្រកាស កំពូល សំរាប់ %1$s ថ្ងៃ បញ្ចប់ នៅ %2$s

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s (Summarized)
km_KH: ប្រកាស កំពូល សំរាប់ %1$s ថ្ងៃ បញ្ចប់ នៅ %2$s (ត្រូវបានសង្ខេប)

en: Top Recent Commenters
km_KH: កំពូល​អ្នក​បញ្ចេញ​មតិ​ថ្មីៗ

en: Top Right
km_KH: កំពូល ស្តាំ

en: Top Searches
km_KH: ការស្វែងរកច្រើនបំផុត

en: Top Sharing Services
km_KH: សេវា​ចែក​រំលែក​លើ​គេ

en: Topic
km_KH: ប្រធាន​បទ

en: Topic: %s
km_KH: ប្រធានបទ៖ %s

en: Topics
km_KH: ប្រធានបទ

en: Topics started
km_KH: បានផ្តើម ប្រធានបទ

en: Toronto
km_KH: តូរ៉ុងតូ

en: Tortola
km_KH: ថរថូឡា

en: Total
km_KH: សរុប

en: Total Votes
km_KH: សំឡេង​ឆ្នោត​សរុប

en: Total clicks on links on your blog
km_KH: ចំនួន​ចុច​សរុប​ទៅ​លើ​តំណភ្ជាប់​មាន​លើ​ប្លក​របស់​អ្នក

en: Total:
km_KH: សរុប៖

en: Totals
km_KH: សរុប

en: Totals, Followers & Shares
km_KH: សរុប, អ្នក​តាមដាន & ការ​ចែក​រំលែក

en: Totals.
km_KH: សរុប

en: Trackback excerpt:
km_KH: សំរង់ ការតាមដានត្រលប់ ៖

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
km_KH: Trackbacks គឺជាវិធីមួយដើម្បីផ្ដល់ដំណឺងពីប្រព័ន្ធប្លុកស្របច្បាប់នានាដែលអ្នកបានភ្ផាប់ទៅកាន់ពួកគេ។ ប្រសិនបើអ្នកភ្ផាប់ទៅកាន់វេបសាយ WordPress ដទៃទៀត, ពួកគេនឹងត្រូវជូនដំណឹងដោយស្វ័យប្រវត្តិដោយការប្រើ <a href="%s">pingbacks</a> ដោយមិនចាំបាច់មានសកម្មភាពអ្វីផ្សេងទៀតនោះទេ។

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
km_KH: បទ (អក្ស​រ​រត់​ពី​ក្រោម, ចំណង​ជើង, ការ​ពិពណ៌នា, ជំពូក, ឬ​ទិន្នន័យ​មេតា)

en: Traffic
km_KH: ចរាចរណ៍

en: Transfer %s to Another User
km_KH: ផ្ទេរ %s ទៅ អ្នកប្រើប្រាស់ដទៃ

en: Transfer Blog
km_KH: ផ្ទេរ​ប្លក់

en: Transfer blog
km_KH: ផ្ទេរ ប្លក

en: Transferring a blog <em>cannot</em> be undone. Please read the following actions that will take place when you transfer this blog:
km_KH: សកម្មភាពផ្ទេរ មួយប្លក <em>គ្មានអាច</em>ត្រូវបាន ត្រលប់ក្រោយ។ សូមអាន សកម្មភាពខាងក្រោម ដែលនឹងកើតមាន ពេលអ្នក ផ្ទេរ ប្លកនេះ។

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
km_KH: អ្នក​បក​ប្រែ

en: Translation Ready
km_KH: មាន​ការ​បកប្រែ​រួច​រាល់

en: Translation Updates
km_KH: ការ​អាប់ដេត​នៃ​ការ​បកប្រែ

en: Transparency:
km_KH: កំរិតថ្លា៖

en: Trash
km_KH: សំរាម

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: សំរាម<span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
km_KH: ដាក់ជាសំរាម ៖ %s

en: Trouble signing in
km_KH: មានបញ្ហាពេល​ភ្ជាប់

en: Troubleshooting
km_KH: ការដោះស្រាយ​បញ្ហា

en: Truk
km_KH: ទ្រុក

en: Try Again
km_KH: ព្យាយាមឡើងវិញ

en: Try again
km_KH: ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត

en: Try different keywords.
km_KH: ព្យាយាម ពាក្យគន្លឹះដទៃ។

en: Try more general keywords.
km_KH: ព្យាយាមបន្ថែម ពាក្យគន្លឹះទូទៅ ។

en: Tue
km_KH: អង្គារ

en: Tuesday
km_KH: ថ្ងៃអង្គារ

[ctx: Tuesday initial]
en: T
km_KH: អ

en: Turkish
km_KH: ទួគី

en: Turn comments on or off
km_KH: បើក​ឬ​បិទ​មតិ

en: Tutorials and How-To Videos
km_KH: ការណែនាំ វិធីប្រើប្រាស់ វិឌីអូ

en: Twice Daily
km_KH: មួយ​ថ្ងៃ​ពីរ​ដង

en: Twitter Updates
km_KH: ការបន្ទាន់សម័យ Twitter

en: Twitter username:
km_KH: និមិត្តនាម Twitter ៖

en: Two Columns
km_KH: ពីរ ជួរឈរ

en: Type
km_KH: ប្រភេទ

en: Type attribution for the term.
km_KH: ប្រភេទលក្ខណៈសម្បត្តិរបស់សព្ទ។

en: Type your new password again.
km_KH: វាយឡើងវិញ ពាក្យសំងាត់ថ្មី របស់អ្នក។

en: Types associated with the taxonomy.
km_KH: ប្រភេទដែលបានផ្ដល់ជាមួយ បំណែងប្រភេទ។

en: URL of the term.
km_KH: អាស័យ​ដ្ឋាន​​នៃសព្ទ។

en: URL of the user.
km_KH: អាស័យ​ដ្ឋាន​នៃ​​ប្រើប្រាស់។

en: URL to the %s audio source file
km_KH: URL ទៅនឺង​ប្រភពឯកសារអូឌីយ៉ូ %s

en: URL to the %s video source file
km_KH: URL ទៅឯកសារប្រភពវីដេអូ %s

en: URL to the media file
km_KH: URL​ ទៅឯកសារមេឌា

en: URL to the object.
km_KH: URL ទៅកាន់កម្មបទ។

en: URL to the original attachment file.
km_KH: អាស័យដ្ឋាន ទៅកាន់ឯកសារច្បាប់ដើមដែលបានភ្ជាប់។

en: URL:
km_KH: អាសយដ្ឋានវ៉ិបសាយ

en: URL: %s
km_KH: អាសយដ្ឋាន URL ៖ %s

en: URLs to show:
km_KH: URLs ត្រូវបង្ហាញ៖

en: UTC
km_KH: ម៉ោងសកល (UTC)

en: UTC means Coordinated Universal Time.
km_KH: UTC មានន័យ​ថា Coordinated Universal Time (ពេលវេលា​ដែល​ត្រូវ​បាន​សម្របសម្រួល​ជា​សាកល)។

en: UTC%s
km_KH: ម៉ោងសកល (UTC) %s

en: Uh oh &ndash; LiveJournal has disconnected us because we made too many requests to their servers too quickly.
km_KH: អ៊ូហ៍ អូហ៍ &ndash; LiveJournal បានផ្តាច់ហើយ បញ្ជាប់យើង ព្រោះយើងបានធ្ចើ ច្រើនពេក/រហ័សពេក សំណើ ទៅខំព្យូរើបំរើសេវា របស់ពួកវា។

en: Uh oh!
km_KH: អ៊ុហ៍ អូហ៍។

en: Uh, oh. Something didn&#8217;t work. Please <a href="%s">try again</a>.
km_KH: អ៊ុហ៍, អូហ៍។ មានអ្វីមិនធ្វើការ។ សូម <a href="%s">ព្យាយាម ឡើងវិញ</a>។

en: Ujung Pandang
km_KH: អ៊ូយ៉ុងផានដាង

en: Ukrainian
km_KH: អ៊ុយក្រែន

en: Un-spammed by %s
km_KH: ត្រូវ​បាន​ចាត់​ទុក​ថា​មិនមែន​ជា​ស្ប៉ាម​វិញ​ដោយ %s​

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
km_KH: ពុំអាចបញ្ចូលសំណើនេះបានទេ។ អាសយដ្ឋានអ៊ីមែលដែលត្រឹមត្រូវ ឬឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់ត្រូវតែផ្ដល់ឲ្យ។

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
km_KH: មិនអាចភ្ជាប់ទៅកាន់ប្រព័ន្ធឯកសារបានទេ។​ សូមបបញ្ជាក់អត្តសញ្ញាណរបស់អ្នក។

en: Unable to create a Privacy Policy page.
km_KH: ពុំអាចបង្កើតទំព័រគោលការណ៍ឯកជនភាពបានទេ។

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
km_KH: គ្មានអាចបង្កើត ថត %s ។ ថតដើម របស់វា អាចសរសេរបាន ដោយ ខំព្យូរើបំរើសេវា?

en: Unable to create new image.
km_KH: គ្មានអាចបង្កើត រូបភាពថ្មី។

en: Unable to initiate confirmation request.
km_KH: ពុំអាចបង្កើតសំណើសម្រាប់ការបញ្ជាក់បានទេ។

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
km_KH: គ្មានអាចដឹង ទីតាំង នៃថតឯកសារខ្លឹមសារ (wp-content) របស់ WordPress។

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
km_KH: មិនអាចរក ទីតាំងថតឯកសារ នៃ WordPress Plugin

en: Unable to locate WordPress Root directory.
km_KH: គ្មានអាចដឹង ទីតាំង នៃថតឯកសារឫស (Root) របស់ WordPress។

en: Unable to locate WordPress theme directory.
km_KH: គ្មានអាចដឹង ទីតាំង នៃថតឯកសារគំរូរចនា (Theme) របស់ WordPress។

en: Unable to open export file (archive) for writing.
km_KH: ពុំអាចធ្វើការបើកហ្វាល់នាំចេញ (បណ្ណសារ) ដើម្បីបញ្ចូលទិន្នន័យបានទេ។

en: Unable to preview media due to an unknown error.
km_KH: មិនអាចមើលមេឌាដោយសារតែកំហុសដែលមិនស្គាល់មួយ។

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
km_KH: មិន​អាច​ទៅយក​សារ​កំហុស​ពី MySQL បាន​ទេ

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
km_KH[0]: មិនអាចរក្សាទុកបានទេដោយសារតែមានការកំណត់ %s មិនត្រឹមត្រូវ។

en: Unable to save the image.
km_KH: គ្មានអាចរក្សាទុក រូបភាព។

en: Unable to send personal data export email.
km_KH: ពុំអាចផ្ញើអ៊ីមែលដែលមានភ្ជាប់ទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនបានទេ។

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
km_KH: មិន​អាច​ដាក់​ស្នើ​ទម្រង់​នេះ​បាន​ទេ សូម​ផ្ទុក​ឡើង​វិញ ហើយ​សាក​ល្បង​ម្ដង​ទៀត។

en: Unable to submit this form, please try again.
km_KH: ពុំអាចបញ្ជូនទម្រង់នេះចេញបានទេ សូមព្យាយាមម្ដងទៀត។

en: Unable to trash changes.
km_KH: មិនអាចលុបកំណែប្រែទាំងនេះបាន។

en: Unapprove
km_KH: មិន​យល់​ព្រម

en: Unapprove this comment
km_KH: មិន​អនុញ្ញាត​មតិ​នេះ​

en: Unapproved
km_KH: មិន​បាន​យល់​ព្រម

en: Unarchive
km_KH: មិន​ដាក់​ជា​បណ្ណសារ

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
km_KH: គ្មានការអនុញ្ញាតដើម្បីកែប្រែការកំណត់ ដោយសារតែលទ្ធភាពដែលបានកំណត់។

en: Unblock
km_KH: លែងរាំងខ្ទប់

en: Uncategorized
km_KH: គ្មាន​ចំណាត់ក្រុម

en: Uncheck All
km_KH: ដោះ​ធិច​ចេញ​ទាំង​អស់​

en: Uncheck this box to disable the results popup
km_KH: ដោះ​ធិច​ប្រអប់​នេះ​ចេញ​ ដើម្បី​បិទ​ការ​លោត​ផ្ទាំង​លទ្ធផល​ចោល

en: Under %s
km_KH: ក្រោម %s

en: Underline
km_KH: គូសបន្ទាត់ក្រោម

en: Undo
km_KH: មិនធ្វើ

en: Undo.
km_KH: មិន​ធ្វើ​វិញ។

en: Unfollow
km_KH: បញ្ចប់ការតាមដាន

en: Unfollowing...
km_KH: កំពុងធ្វើការបញ្ចប់ការតាមដាន...

en: Unique identifier for the term.
km_KH: គ្រឿងសម្គាល់តែមួយគត់សម្រាប់សព្ទនេះ។

en: Unique identifier for the user.
km_KH: ប្រភេទសម្គាល់តែមួយគត់សម្រាប់អ្នកប្រើ។

en: Unique registered name for the block.
km_KH: ឈ្មោះដែលបានចុះតែមួយគត់សម្រាប់ប្លុកនេះ។

en: University
km_KH: សកលវិទ្យា​ល័យ

en: Unknown
km_KH: មិនស្គាល់

en: Unknown API error.
km_KH: កំហុសAPIដែលមិនដឹង។

en: Unknown Feed
km_KH: Feed មិន​ស្គាល់

en: Unknown action
km_KH: សកម្មភាព​អនាមិក

en: Unknown action.
km_KH: សកម្មភាព​មិន​ស្គាល់។

en: Unknown error
km_KH: កំហុសមិនស្គាល់

en: Unknown service
km_KH: សេវាអនាមិក

en: Unlimited Private Users
km_KH: អ្នកប្រើប្រាស់​ឯកជនមិន​កំណត់

en: Unmute
km_KH: បើក​សំឡេង

en: Unpacking the package&#8230;
km_KH: ស្រាយ កញ្ចប់&#8230;

en: Unpublished
km_KH: មិន​បាន​ផ្សាយ

en: Unrecognized background setting.
km_KH: ការកំណត់នានានៅលើ background ពុំត្រឹមត្រូវទេ។

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
km_KH: មិន​អនុញ្ញាត​ចំពោះ​ការ​ដក​ប្រភេទ​ប្រកាស​របស់​ប្រព័ន្ធ​ទេ

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
km_KH: មិន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ដក​តាក់សូណូមី​របស់​ប្រព័ន្ធ​ទេ។

en: Unsubscribe
km_KH: លែងចុះឈ្មោះ

en: Unsubscribe from %s
km_KH: លែងចុះឈ្មោះក្នុង​ %s

en: Unsubscribe:
km_KH: លែងចុះឈ្មោះតាមដាន៖

en: Unsubscribed from subscriptions.
km_KH: ឈប់​ចុះ​ឈ្មោះ​តាមដាន។

en: Untested with your version of WordPress
km_KH: មិន​ទាន់​បាន​សាកល្បង​ជាមួយ​កំណែ WordPress របស់​អ្នក

en: Untitled
km_KH: គ្មានបានដាក់ ចំណងជើង

en: Untrash
km_KH: ដក​ពី​ធុង​សំរាម

en: Up
km_KH: ទៅលើ

en: Up one
km_KH: ទៅលើ​មួយ

en: Upcoming charges
km_KH: ការ​គិត​ប្រាក់​បន្ទាប់

en: Update
km_KH: អាប់ដេត

en: Update %s now
km_KH: អាប់ដេត %s ឥឡូវ​នេះ

en: Update Available
km_KH: មាន​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Update Category
km_KH: អាប់ឌេត​ចំណាត់ក្រុម

en: Update Comment
km_KH: អាប់ឌេត​មតិ

en: Update Complete
km_KH: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​រួចរាល់

en: Update Link
km_KH: អាប់ឌេត​​តំណភ្ជាប់

en: Update Link Category
km_KH: អាប់ដេត​ប្រភេទ​តំណ

en: Update Now
km_KH: អាប់ដេត​ឥឡូវ​នេះ

en: Update Plugins
km_KH: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​កម្មវិធី​បន្ថែម

en: Update Primary Domain
km_KH: អាប់ឌេត​ដូមេនមេ

en: Update Profile
km_KH: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ប្រវត្តិរូប

en: Update Services
km_KH: សេវាកម្ម​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Update Tag
km_KH: អាប់ដេត​ស្លាក

en: Update User
km_KH: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​អ្នកប្រើ

en: Update WordPress
km_KH: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព WordPress

en: Update anyway, even though it might break your site?
km_KH: តើអ្នកចង់អាប់ដេតតែម្ដង បើទោះជាវាអាចធ្វើឲ្យវេបសាយរបស់អ្នកមិនដំណើការឬទេ?

en: Update audio playlist
km_KH: អាប់ដេត​បញ្ជី​សំឡេង

en: Update gallery
km_KH: អាប់ដេត​វិចិត្រសាល

en: Update gallery settings
km_KH: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាពការកំណត់​វិចិត្រសាល

en: Update now
km_KH: អាប់ដេតតែម្តង

en: Update options
km_KH: អាប់ឌេត​ options

en: Update progress
km_KH: ដំណើរការអាប់ដេត

en: Update to %s
km_KH: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ទៅ %s

en: Update video playlist
km_KH: អាប់ដេត​បញ្ជី​វីដេអូ

en: Update your plugins
km_KH: អាប់ដេតកម្មវិធីបន្ថែមរបស់អ្នក

en: Updated
km_KH: បានអាប់ឌេត

en: Updated %s.
km_KH: បានអាប់ដេត %s។

en: Updated Primary Blog.
km_KH: បានអាប់ឌេតប្លកមេ។

en: Updated:
km_KH: បានអាប់ឌេត៖

en: Updates
km_KH: បច្ចុប្បន្នភាព

en: Updates %s
km_KH: បច្ចុប្បន្នភាព %s

en: Updating
km_KH: កំពុងអាប់ដេត

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
km_KH: កំពុង​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​កម្មវិធី​បន្ថែម %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
km_KH: កំពុង​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ស្បែក %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
km_KH: ការអាប់ដេតមតិយោបល់ត្រូវបរាជ័យ។

en: Updating comment status failed.
km_KH: ការអាប់ដេតស្ថានភាពមតិយោបល់ត្រូវបរាជ័យ។

en: Upgrade
km_KH: អាប់គ្រេដ

en: Upgrade cancelled and refunded
km_KH: ការ​អាប់គ្រេដ​ត្រូវ​បាន​លុប​ចោល​និង​សង​ប្រាក់​វិញ​

en: Upgrades
km_KH: អាប់គ្រេដ

en: Upload
km_KH: ផ្ទុកឡើង

en: Upload Image
km_KH: អាប់ឡូដ​រូបភាព

en: Upload Limit Exceeded
km_KH: បាន​ហួស​កំណត់​នៃ​ការ​អាប់ឡូត

en: Upload New Media
km_KH: អាប់ឡូដ​មេដៀ​ថ្មី​

en: Upload an image
km_KH: អាប់ឡូដរូបភាពមួយ

en: Upload date:
km_KH: ពេល​អាប់ឡូដ៖

en: Upload failed.
km_KH: ផ្ទុកឡើង បានបរាជ័យ

en: Upload file and import
km_KH: ផ្ទុកឡើងឯកសារ និង នាំចូល

en: Upload files
km_KH: អាប់ឡូត​ឯកសារ

en: Upload new media
km_KH: អាប់​ឡូដ​មីដៀ​ថ្មី

en: Upload stopped.
km_KH: បានបញ្ឈប់ ការផ្ទុកឡើង ។

en: Upload theme
km_KH: ផ្ទុក​ស្បែក​ឡើង

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
km_KH: អាប់ឡូដវីដេអូរបស់អ្នកជាទម្រង់ %1$s និងកាត់បន្ថយទំហំរបស់វាសម្រាប់លទ្ធផលល្អបំផុត។ រូបរាងនៃវេបសាយរបស់អ្នកណែនាំអោយប្រើកម្ពស់ប្រវែង %2$s ភិកស៊ែល។

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
km_KH: អាប់ឡូដវីដេអូរបស់អ្នកក្នុងទម្រង់ %1$s ហើយកាត់បន្ថយទំហំហ្វាល់របស់វាដើម្បីបានលទ្ធផលល្អបំផុត។ រូបរាងនៃវេបសាយរបស់អ្នកណែនាំអោយប្រើបណ្ដោយប្រវែង %2$s ភិកស៊ែល។

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
km_KH: អាប់ឡូដវីដេអូរបស់អ្នកក្នុងទម្រង់ %1$s ហើយកាត់បន្ថយទំហំហ្វាល់របស់វាដើម្បីបានលទ្ធផលល្អបំផុត។ រូបរាងនៃវេបសាយរបស់អ្នកណែនាំអោយប្រើវិមាត្រ %2$s ភិកស៊ែល។

en: Uploaded Images
km_KH: រូប​ដែល​បាន​ផ្ទុក​ឡើង

en: Uploaded on:
km_KH: បាន​អាប់ឡូត​នៅ៖

en: Uploaded on: %s
km_KH: អាប់ឡូដនៅ: %s

en: Uploaded to this page
km_KH: បាន​អាប់ឡូត​ចូល​ទំព័រ​នេះ

en: Uploaded to this post
km_KH: បាន​អាប់ឡូត​ចូល​ប្រកាស​នេះ

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
km_KH: ឬ

en: Uploading
km_KH: កំពុង​អាប់ឡូត

en: Uploading Files
km_KH: ការ​ផ្ទុកឡើង

en: Uploading...
km_KH: កំពុងធ្វើការ upload...

en: Uploads
km_KH: ការ​ផ្ទុកឡើង

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
km_KH: ការប្រើប្រាស់កម្រិតនៃអ្នកប្រើត្រូវបានលែងប្រើហើយ។ សូមប្រើលទ្ធភាពជំនួសវិញ។

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
km_KH: ប្រើ %s ជំនួស​វិញ ប្រសិនបើ​អ្នក​មិន​ចង់​ឲ្យ​បង្ហាញ​តម្លៃ​មក​ខាងក្រៅ។

en: Use %s instead.
km_KH: ប្រើ %s ជំនួស​វិញ។

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
km_KH: ប្រើ​ព្រួញ ឆ្វេង/ស្ដាំ ដើម្បី​ទៅ​មុខ​មួយ​វិនាទី, ព្រួញ ឡើង​លើ/ចុះក្រោម ដើម្បី​ទៅ​មុខ​ដប់​វិនាទី។

en: Use This Page
km_KH: ប្រើទំព័រនេះ

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
km_KH: ប្រើព្រួញ ទៅលើ/ទៅក្រោម ដើម្បី​បន្ថែម​ឬ​បន្ថយ​សំឡេង។

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
km_KH: ប្រើប្រាស់​សញ្ញា​ក្បៀស​​ជំនួស​​ %s ដើម្បី​បំបែក​លក្ខខណ្ឌ​ដាច់​ពី​គ្នា

en: Use https
km_KH: ប្រើ https

en: Use the %s filter instead.
km_KH: ប្រើ​ការ​ច្រោះ %s ជំនួស​វិញ។

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
km_KH: ប្រើ HTML វិដជិតផ្ទាល់ខ្លួនដើម្បីបន្ថែម កូដ HTML កែច្នៃទៅតំបន់វិដជិតរបស់អ្នក។

en: Used: %1$s%% of %2$s
km_KH: បាន​ប្រើ: %1$s%% នៃ %2$s

en: User
km_KH: អ្នកប្រើប្រាស់

en: User %s added
km_KH: អ្នកប្រើ %s ត្រូវបានបន្ថែម

en: User Dashboard: %s
km_KH: ទំព័រ​ព័ត៌មាន​អ្នក​ប្រើប្រាស់៖ %s

en: User Description
km_KH: បរិយាយអ្នកប្រើប្រាស់

en: User Display Name
km_KH: ឈ្មោះអ្នកប្រើសម្រាប់បង្ហាញ

en: User Email
km_KH: អ៊ីមែលអ្នកប្រើ

en: User First Name
km_KH: ឈ្មោះអ្នកប្រើ

en: User ID
km_KH: ID អ្នកប្រើ

en: User Last Name
km_KH: គោត្តនាមអ្នកប្រើ

en: User Login Name
km_KH: ឈ្មោះសម្រាប់ការចូលប្រើ

en: User Name
km_KH: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ

en: User Nice Name
km_KH: ឈ្មោះដែលអ្នកប្រើចង់បង្ហាញ

en: User Nickname
km_KH: ឈ្មោះក្រៅរបស់អ្នកប្រើប្រាស់

en: User Registration Date
km_KH: កាលបរិច្ឆេទនៃការចុះបញ្ជីអ្នកប្រើ

en: User Request
km_KH: សំណើអ្នកប្រើ

en: User Requests
km_KH: សំណើនានារបស់អ្នកប្រើ

en: User Roles
km_KH: តួនាទី​អ្នកប្រើ

en: User URL
km_KH: URL អ្នកប្រើ

en: User added.
km_KH: បាន​បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ។

en: User cannot be added to this site.
km_KH: មិនអាចបន្ថែមអ្នកប្រើក្នុងវេបសាយនេះបានទេ។

en: User deleted.
km_KH: បានលុបចេញ អ្នកប្រើប្រាស់។

en: User deletion is not allowed from this screen.
km_KH: មិន​អាច​លុប​អ្នក​ប្រើ​តាមរយៈ​ទំព័រ​នេះ​ទេ។

en: User has been added to your site.
km_KH: បាន​បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ​ទៅ​កាន់​វេបសាយ​របស់​អ្នក។

en: User has been created, but could not be added to this site.
km_KH: អ្នកប្រើត្រូវបានបង្កើត ប៉ុន្ដែមិនអាចបញ្ចូលទៅក្នុងវេបសាយបានទេ។

en: User has blocked requests through HTTP.
km_KH: អ្នកប្រើប្រាស់ បានរាំងខ្ទប់ សំណើ តាម HTTP ។

en: User has no sites or content and will be deleted.
km_KH: អ្នកប្រើប្រាស់ដែលមិនមានវេបសាយ ឬមាតិកា គឺនឹងត្រូវបានលុប។

en: User login
km_KH: ឡក​អ៊ីន​​របស់​អ្នក​ប្រើ​ប្រាស់​

en: User navigation
km_KH: ការត្រាច់ចរ នៃ អ្នកប្រើប្រាស់

en: User not found.
km_KH: មិន​ឃើញ​មាន​អ្នកប្រើប្រាស់នេះ​ទេ។

en: User removed from this site.
km_KH: បាន​ដក​អ្នក​ប្រើ​ចេញពី​វេបសាយ​នេះ។

[ctx: User role]
en: Administrator
km_KH: អ្នក​គ្រប់គ្រង

[ctx: User role]
en: Author
km_KH: អ្នក​និពន្ធ

[ctx: User role]
en: Contributor
km_KH: អ្នក​រួម​ចំណែក

[ctx: User role]
en: Editor
km_KH: អ្នក​កែ​សម្រួល

[ctx: User role]
en: Subscriber
km_KH: អ្នក​តាមដាន

en: User updated.
km_KH: បានបន្ទាន់សម័យ អ្នកប្រើប្រាស់។

en: Username
km_KH: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: Username is not editable.
km_KH: ឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់មិនអាចកែបានទេ។

en: Username isn't editable.
km_KH: ឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់មិនអាចកែបានទេ។

en: Username may not be longer than 60 characters.
km_KH: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ មិនត្រូវ​លើស​ពី 60 តួអក្សរ​ទេ។

en: Username must be at least 4 characters.
km_KH: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ ត្រូវ​តែ​មាន​យ៉ាង​តិច 4 តួ​អក្សរ។

en: Username or Email
km_KH: ឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់​ ឬ អាសយដ្ឋានអ៊ីមែវល៍

en: Username or Email Address
km_KH: ឈ្មោះអ្នកប្រើ ឬអាសយដ្ឋានអ៊ីម៉ែល

en: Username or email address
km_KH: ឈ្មោះអ្នកប្រើ ឬអាសយដ្ឋានអ៊ីមែល

en: Username or email address of user to receive the blog
km_KH: ឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់ ឬ អាសយដ្ឋានអ៊ីមែវល៍ របស់អ្នកប្រើប្រាស់ ដើម្បីទទួលបានប្លក

en: Username.
km_KH: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: Username/Password incorrect for %s
km_KH: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ/ពាក្យសម្ងាត់ គឺ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​សម្រាប់ %s

en: Username:
km_KH: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ:

en: Username: %s
km_KH: ឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់៖ %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
km_KH: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ អាច​មាន​តែ​តួអក្សរ​តូច (a-z) និង​លេខ​តែ​ប៉ុណ្ណោះ។

en: Usernames cannot be changed.
km_KH: អ្នក​មិន​អាច​កែ​និមិត្តនាម​បាន​ទេ។

en: Users
km_KH: អ្នក​ប្រើ

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
km_KH: អ្នកប្រើ មិនគាំទ្រនូវការលុបចោលនោះទេ។ កំណត់ '%s' ដើម្បីលុប។

en: Users list
km_KH: បញ្ជី​អ្នកប្រើប្រាស់

en: Users list navigation
km_KH: បញ្ជីររុករកអ្នកប្រើប្រាស់

en: Users must be registered and logged in to comment
km_KH: អ្នកប្រើប្រាស់ត្រូវតែចុះឈ្មោះរួច​ហើយនិង​បាន​ភ្ជាប់​រួច​ហើយ​​ ទើប​អាច​បញ្ចេញ​មតិ​បាន

en: Users to Email
km_KH: អ្នក​ប្រើប្រាស់​ដែល​ត្រូវ​ផ្ញើ​អ៊ីមេល​ទៅ

en: Valid
km_KH: មានសុពលភាព

en: Value
km_KH: តម្លៃ

en: Value(s)
km_KH: តម្លៃ

en: Vancouver
km_KH: វ៉ានឃូវ័រ

en: Verify
km_KH: ផ្ទៀងផ្ទាត់

en: Version
km_KH: កំណែ

en: Version %s
km_KH: ជំនាន់ %s

en: Version:
km_KH: កំណែ ៖

en: Version: %s
km_KH: កំណែ៖ %s

en: Vertical space
km_KH: វាល ឈរ

en: Vevay
km_KH: វេវ៉ាយ

en: Video
km_KH: វិឌីអូ

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: វីដេអូ <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
km_KH: លម្អិត​ពី​វីដេអូ

en: Video Name
km_KH: ឈ្មោះ វិឌីអូ

en: Video Player
km_KH: កម្មវិធីចាក់វីដេអូ

en: Video Plays
km_KH: ការលេង វិឌីអូ

en: Video Post
km_KH: ប្រកាសវិឌីអូ

en: Video URL
km_KH: អាសយដ្ឋាន URL នៃ វិឌីអូ

en: Video Widget
km_KH: វីដេអូវិដជិត

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
km_KH[0]: វីដេអូវិដជិត (%d)

en: Video is paused.
km_KH: វីដេអូ បានផ្អាក។

en: Video is playing.
km_KH: វីដេអូ កំពុងតែចាក់។

en: Video player
km_KH: ប្រដាប់​ចាក់​វីដេអូ

en: Video plays for %1$s days ending %2$s
km_KH: វិឌីអូ លេង សំរាប់ %1$s ថ្ងៃ, បញ្ចប់ %2$s

en: Video plays for %1$s days ending %2$s (Summarized)
km_KH: វិឌីអូ លេង សំរាប់ %1$s ថ្ងៃ, បញ្ចប់ %2$s (ជា សង្ខេប)

en: Video title
km_KH: ឈ្មោះ​វីដេអូ

en: Videos
km_KH: វីដេអូ

en: Vienna
km_KH: វ្យែន

en: Vietnamese
km_KH: វៀតណាម

en: View
km_KH: មើល

en: View %1$s version %2$s details
km_KH: មើល %1$s កំណែ %2$s លម្អិត​បន្ថែម

en: View %s
km_KH: មើល %s

en: View &#8220;%s&#8221;
km_KH: ទិដ្ឋភាព &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; archive
km_KH: ពិនិត្យ &#8220;%s&#8221; កាលប្បវត្ត

en: View All
km_KH: មើល​ទាំងអស់

en: View Archive
km_KH: មើល​បណ្ណសារ

en: View Attachment Page
km_KH: មើល​ទំព័រ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: View Category
km_KH: មើល​ចំណាត់​ក្រុម

en: View Changeset
km_KH: ពិនិត្យ Changeset

en: View Comment
km_KH: មើលមតិ

en: View Page
km_KH: មើល​ទំព័រ

en: View Pages
km_KH: ពិនិត្យទំព័រនានា

en: View Poll
km_KH: មើល តារាងស្ទង់មតិ

en: View Post
km_KH: មើលប្រកាស

en: View Posts
km_KH: ពិនិត្យប្រកាសនានា

en: View Results
km_KH: មើលលទ្ធផល

en: View Site
km_KH: មើល​វេបសាយ

en: View Tag
km_KH: មើល​ស្លាក

en: View Trash
km_KH: មើល​ក្នុង​ធុង​សំរាម

en: View User
km_KH: មើលអ្នកប្រើដោយផ្ទាល់

en: View all
km_KH: មើល ទាំងអស់

en: View all drafts
km_KH: មើលសេចក្តីព្រាងទាំងអស់

en: View all posts by %s
km_KH: មើល​ប្រកាស​ទាំងអស់​របស់ %s

en: View all posts in %s
km_KH: មើល គ្រប់ប្រកាស ក្នុង %s

en: View attachment page
km_KH: មើល​ទំព័រ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: View comment history
km_KH: មើល​ប្រវត្តិ​មតិ

en: View details
km_KH: មើល​លម្អិត

en: View mode
km_KH: មើលម៉ូត

en: View more comments
km_KH: មើលមតិផ្សេងទៀត

en: View page
km_KH: មើល​ទំព័រ

en: View post
km_KH: មើល​អត្ថបទ

en: View posts by %s
km_KH: មើលប្រកាសដោយ %s

en: View this comment
km_KH: ពិនិត្យមតិយោបល់នេះ

en: View your site
km_KH: មើល​វេបសាយ​របស់​អ្នក

en: Views
km_KH: ចំណូលមើល

en: Views per day
km_KH: ចំណូលមើល​ក្នុងមួយថ្ងៃ

en: Views per month
km_KH: ចំណូលមើល​ក្នុងមួយខែ

en: Views per week
km_KH: ចំណូលមើល​ក្នុងមួយសប្តាហ៍

en: Vincennes
km_KH: វ៉ាំងសែន

en: Virgin
km_KH: វ័រ​ជីន

en: Visibility
km_KH: គំហើញ

en: Visibility:
km_KH: ភាព​មើល​ឃើញ:

en: Visible
km_KH: មើល​ឃើញ

en: Visible on the product page
km_KH: បង្ហាញ​នៅ​លើ​ទំព័រ​ផលិតផល

en: Visit
km_KH: មើល

en: Visit %s
km_KH: ចូលមើល %s

en: Visit %s&#8217;s website
km_KH: មើល​វេបសាយ​របស់ %s

en: Visit Dashboard
km_KH: មើល​ទំព័រ​ព័ត៌មាន

en: Visit Link
km_KH: ចូលមើល តំណភ្ជាប់

en: Visit Site
km_KH: ចូល​មើល​វេបសាយ

en: Visit Theme Site
km_KH: មើល​វេបសាយ​គេហទំព័រ

en: Visit plugin homepage
km_KH: ទស្សនា ទំព័រដើម plugin

en: Visit site
km_KH: មើល​វេបសាយ

en: Visit your subscription dashboard and unsubscribe from there
km_KH: ចូល​ទៅ​ក្ដារ​បញ្ជា​ចុះឈ្មោះ​តាមដាន​របស់​អ្នក​ រួច​ហើយ​បញ្ឈប់​ការ​ចុះ​ឈ្មោះ​ពីទី​នោះ​មក

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
km_KH: មតិរបស់អ្នកអានអាចនឹងត្រូវត្រួតពិនិត្យតាមរយៈសេវាកម្មរុករកស្ប៉ាមដោយស្វ័យប្រវត្តិ។

en: Visitors
km_KH: ទស្សនាករ

en: Visual Editor
km_KH: ឧបករកែប្រែ គំហើញ

en: Visual aids
km_KH: ទិដ្ឋភាព​ជំនួយ

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
km_KH: Visual mode ផ្តល់ឱ្យអ្នកនូវកម្មវិធីនិពន្ធដែលស្រដៀងគ្នានឹងកម្មវិធីវាយអត្ថបទមួយដែរ។  ចុចលើប៊ូតុង Toolbar Toggle ដើម្បីទទួលបាននូវជួរទីពីរនៃបញ្ជីឧបករណ៍។

en: Volgograd
km_KH: វ៉ុលកូក្រាដ

en: Volume Slider
km_KH: គ្រាប់​ទាញ​ថែមថយ​សំឡេង

en: Vote
km_KH: បោះឆ្នោត

en: Votes
km_KH: សន្លឹកឆ្នោត

en: Waiting for confirmation
km_KH: រង់ចាំការបញ្ជាក់

en: Wake
km_KH: វែក

en: Wallis
km_KH: វ៉ល្លីស

en: Warning | Warnings
km_KH[0]: ប្រយ័ត្ន

en: Warning! User %s cannot be deleted.
km_KH: ការព្រមាន! អ្នកប្រើប្រាស់ %s មិនអាចលុបបានទេ។

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
km_KH: ការព្រមាន! អ្នកប្រើប្រាស់នេះមិនអាចលុបបានទេ។ អ្នកប្រើប្រាស់ %s គឺជាអ្នកគ្រប់គ្រងបណ្តាញ។

en: Warning:
km_KH: បម្រាម៖

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
km_KH: បំរាម៖ តំណភ្ជាប់ត្រូវបានបញ្ជូល ប៉ុន្តែប្រហែលនៅមានកំហុស។ សូមសាកល្បងវាសិន។

en: Warsaw
km_KH: វ៉ាសូវី

en: Wavatar (Generated)
km_KH: វវតារ (បង្កើត​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ)

en: We already have a ping from that URL for this post.
km_KH: ពួកយើងមាន pingរួចហើយពី URLសម្រាប់ប្រកាសនេះ។

en: We are processing your renewal request for %s. You will receive an email with the results.
km_KH: យើងកំពុងពិនិត្យមើល សំណើដដែល របស់អ្នក សំរាប់ %s។ អ្នកនឹងទទួលបាន មួយអ៊ីមែវល៍ និង លទ្ធផលនានា។

en: We are profoundly disinterested in your private details
km_KH: យើងពិតជា គ្មានចូលចិត្តសូម្បីបន្តិច លំអិតឯកជន របស់អ្នក

en: We have not recorded any views for this item yet.
km_KH: យើងគ្មានបានថតទុក ការមើលណាមួយ សំរាប់របស់របរ នេះ។

en: We have saved some information about your Blogger account in your WordPress database. Clearing this information will allow you to start over. Restarting will not affect any posts you have already imported. If you attempt to re-import a blog, duplicate posts and comments will be skipped.
km_KH: យើងបាន រក្សាទុក ពត៌មានខ្លះ អំពីគណនី Blogger របស់អ្នក ក្នុង មូលដ្ឋានទិន្នន័យ WordPress របស់អ្នក។ លុបចេញ ពត៌មាននេះ នឹង ធ្វើអោយអ្នក ផ្តើមឡើងវិញ ពីដំបូង។ ផ្តើមឡើងវិញ មិនប៉ះពាល់ ដល់ ប្រកាស ដែលអ្នកបាន នាំចូល រួចហើយ។ បើអ្នកព្យាយាម នាំចូលជាថ្មី មួយប្លក, ប្រកាស/វិចារ ជាន់គ្នា នឹង ត្រូវបានរំលង។

en: We were able to log in but there were no blogs. Try a different account next time.
km_KH: យើងអាចពិនិត្យចូល ប៉ុន្តែវាមិនមានប្លកណាសោះ។ សាកល្បងមួយគណនីដទៃទៀត នាពេលក្រោយ។

en: We were not able to gain access to your account. Try starting over.
km_KH: យើងមិនអាចងាយចូលទៅ(access)ទេ គណនីរបស់អ្នក។ សាកផ្តើមម្តងទៀត។

en: We will be making some code changes in about %2$s minutes which will log you out of your WordPress.com account.  They should only take a few seconds and you should be able to log in afterwards without any problems. (<a href="%3$s">more info</a>)
km_KH: យើង នឹងផ្លាស់ប្តូរខ្លះ អក្សរកូដ ក្នុងខ្ទង់ %2$s នាទី ដែលនឹងធ្វើអោយអ្នក ពិនិត្យចេញ ពីគណនី WordPress.com របស់អ្នក។ ពួកវា អាចនឹងអស់ពេល ត្រឹមប៉ុន្មានវិនាទី និងអ្នក អាចពិនិត្យចូល ជាបន្ត គ្មានបញ្ហា។ (<a href="%3$s">ពត៌មាន បន្ថែម</a>)

en: We&#8217;re all done here, but you can always <a href="%s">convert more</a>.
km_KH: យើងបានធ្វើរួចរាល់ នៅទីនេះ, ប៉ុន្តែអ្នកអាចជានិច្ច <a href="%s">បំលែងបន្ថែម</a>។

en: We&#8217;re downloading and importing your LiveJournal posts...
km_KH: យើងកំពុង ទាញយក និងនាំចូល ប្រកាសប្រព័ន្អប្លក LiveJournal របស់អ្នក ...

en: We're here for you
km_KH: យើងនៅទីនេះ សំរាប់អ្នក

en: We're processing your import now and will send you an email when it's all done.  If you don't hear from us within 24 hours, please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
km_KH: យើង កំពុងដំណើរ ការនាំចូល របស់អ្នក ពេលនេះ, នឹងផ្ញើអ្នក មួយអ៊ីមែវល៍ ពេលវារួចរាល់។ បើអ្នក គ្មានទទួលបាន សំលេង ពីយើង ក្នុងរង្វង់ ២៤ ម៉ោង, សូម <a href='%s'>ទាក់ទង ក្រុមជំនួយ</a>, យើង នឹងជួសជុល សព្វ។

en: Web Address
km_KH: អាសយដ្ឋាន​វេបសាយ

en: Web address
km_KH: អាសយដ្ឋាន​វេបសាយ

en: WebHooks
km_KH: វែបហ៊ូក

en: Website
km_KH: វេបសាយ

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
km_KH: វេបសាយ: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)

en: Websites
km_KH: វែបសាយថ៍

en: Wed
km_KH: ពុធ

en: Wednesday
km_KH: ថ្ងៃពុធ

[ctx: Wednesday initial]
en: W
km_KH: ព

en: Week
km_KH: សប្ដាហ៍

en: Week Starts On
km_KH: សប្ដាហ៍​ចាប់​ផ្ដើម​ពី

en: Weekly Views
km_KH: ចំណូលមើល​ប្រចាំសប្តាហ៍

en: Weeks
km_KH: សប្តាហ៍

en: Weight
km_KH: ទម្ងន់

en: Welcome
km_KH: ស្វាគមន៍

en: Welcome back!
km_KH: ស្វាគម ឡើងវិញ

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
km_KH: សូមស្វាគមន៍

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
km_KH: សូមស្វាគន៍​មក​កាន់ %s។ នេះ​ជា​ប្រកាស​ដំបូង​របស់​អ្នក។ អ្នក​អាច​កែ ឬ​លុប​វា ហើយ​ចាប់​ផ្ដើម​សរសេរដោយ​ក្ដីរីករាយ!

en: Welcome to WordPress!
km_KH: សូម​ស្វាគមន៍​មក​កាន់ WordPress!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
km_KH: សូមស្វាគន៍​មក​កាន់ WordPress។ នេះ​ជា​ប្រកាស​ដំបូង​របស់​អ្នក។ អ្នក​អាច​កែ ឬ​លុប​វា ហើយ​ចាប់​ផ្ដើម​សរសេរប្លក់​ដោយ​ក្ដីរីករាយ!

en: Welcome to WordPress.com
km_KH: WordPress.com សូមស្វាគមន៍

en: Welcome to WordPress.com!
km_KH: ស្វាគមន៍​មក​កាន់ WordPress.com!

en: Welcome to your Dashboard!
km_KH: ស្វាគមន៍​មក​កាន់​ទំព័រ​ព័ត៌មាន​របស់​អ្នក!

en: Welsh
km_KH: វែលហ្ស

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
km_KH: តើការធ្វើសេចក្ដីសម្រេចចិត្ត ឬការធ្វើប្រវត្តិរូបអ្វីខ្លះ ដែលយើងធ្វើលើទិន្នន័យរបស់អ្នក

en: What data breach procedures we have in place
km_KH: តើនីតិវិធីនៃការរំលោភទិន្នន័យអ្វីខ្លះដែលយើងមាន

en: What do I do now?
km_KH: តើ​ខ្ញុំ​ធ្វើ​អ្វី​នៅ​ពេល​នេះ?

en: What email address should we contact you at?
km_KH: តើយើងខ្ញុំគួរទាក់ទងអ្នកតាមរយៈអាសយដ្ឋានណា?

en: What personal data we collect and why we collect it
km_KH: តើព័ត៌មានផ្ទាល់ខ្លួនអ្វីខ្លះដែលយើងប្រមូល និងហេតុអ្វីយើងប្រមូលវា

en: What rights you have over your data
km_KH: សិទ្ធិអ្វីខ្លះដែលអ្នកមានលើទិន្នន័យរបស់អ្នក

en: What should be done with content owned by %s?
km_KH: តើគួរធ្វើអ្វីជាមួយនឹងមាតិកាដែលជាកម្មសិទ្ធិរបស់%s?

en: What should be done with content owned by these users?
km_KH: តើគួរធ្វើបែបណាជាមួយនឹងមាតិកាដែលជារបស់អ្នកប្រើប្រាស់ទាំងនេះ?

en: What should be done with content owned by this user?
km_KH: តើ​គួរ​តែ​ធ្វើ​អ្វី​ចំពោះ​មាតិកា​ដែល​ជា​របស់​អ្នក​ប្រើ​នេះ?

en: What third parties we receive data from
km_KH: តើទិន្នន័យណាខ្លះដែលយើងទទួលបានពីភាគីទីបី

en: What&#8217;s New
km_KH: អ្វី​ដែល​ថ្មី

en: What&#8217;s on your mind?
km_KH: តើ​អ្នក​កំពុង​គិត​ពីអ្វី?

en: What's Hot
km_KH: ថ្មីៗ!!

en: What’s next?
km_KH: តើមានអ្វីនៅបន្ទាប់?

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
km_KH: នៅ​ពេល​បន្ថែម​ចំណាត់ក្រុម​ថ្មី​មួយ​នៅ​លើ​ទំព័រ​នេះ អ្នក​នឹង​ត្រូវ​បំពេញ​ទៅ​ក្នុង​វាល​ទាំង​នេះ៖

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
km_KH: នៅ​ពេល​បន្ថែម​ស្លាក​ថ្មី​នៅ​លើ​ទំព័រ​នេះ អ្នក​នឹង​បន្ថែម​នៅ​ក្នុង​វាល​ទាំង​នេះ៖

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
km_KH: ពេល​នៅ​ក្នុង​ការ​តម្រៀប, ការ​គ្រប់គ្រង​ផ្សេង​ទៀត​សម្រាប់​ការ​តម្រៀប​ធាតុ​ម៉ឺនុយ នឹង​មាន​នៅ​ក្នុង​បញ្ជី​ធាតុ​ខាង​លើ។

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
km_KH: ពេល​នៅ​ក្នុង​ការ​តម្រៀប, ការ​គ្រប់គ្រង​ផ្សេង​ទៀត​សម្រាប់​ការ​តម្រៀប​វិដជិត នឹង​មាន​នៅ​ក្នុង​បញ្ជី​វិដជិត​ខាង​លើ។

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
km_KH: នៅ​ពេល​ចាប់ផ្ដើម​កថាខណ្ឌ​ថ្មី​ជាមួយ​ផ្លូវកាត់​នៃ​ការ​រៀបចំ​ទ្រង់ទ្រង់​ណាមួយ​នោះ ដោយ​មាន​ប្រើ​ដំណកឃ្លា​ពី​ក្រោយ, ការ​រៀបចំ​ទ្រង់ទ្រាយ​នឹង​អនុវត្ត​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ។ ចុច Backspace ឬ Escape ដើម្បី​មិនធ្វើ​វិញ។

en: When using a keyboard to navigate:
km_KH: នៅពេលប្រើប្រាស់ក្ដារចុចដើម្បីរុករក:

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
km_KH: នៅពេលដែលអ្នកទស្សនាបញ្ចេញមតិនៅលើវេបសាយ យើងប្រមូលនូវទិន្នន័យដែលបង្ហាញនៅក្នុងបែបបទបញ្ចេញមតិ រួមជាមួយទាំងអាសយដ្ឋាន IP និងឈ្មោះនៃកម្មវិធីបើកអ៊ិនធឺណិតដើម្បីជាជំនួយដល់ការរុករកស្ប៉ាម។

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
km_KH: នៅ​ពេល​អ្នក​ចុច​ប៊ូតុង​ខាង​ក្រោម WordPress នឹង​បង្កើត​ឯកសារ XML មួយ​សម្រាប់​អ្នក ដើម្បី​រក្សាទុក​ទៅ​ក្នុង​កុំព្យូទ័រ។

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
km_KH: នៅពេលដែលអ្នកចូលប្រើ យើងនឹងបង្កើតនូវឃុកឃីសមួយចំនួនដើម្បីរក្សានូវព័ត៌មាននៃការចូលប្រើរបស់អ្នកនេះ រួមទាំងជម្រើសនៃការបង្ហាញនៅលើអេក្រង់ផងដែរ។ ឃុកឃីសនៃការចូលប្រើនេះមានអាយុកាល ២ថ្ងៃ និងជម្រើសនៃការបង្ហាញនៅលើអេក្រង់មានអាយុកាល ១ឆ្នាំ។ ប្រសិនបើអ្នកជ្រើសយក &quot;ចងចាំខ្ញុំ&quot; នោះឃុកឃីសនៃការចូលប្រើរបស់អ្នកនឹងមានអាយុ ២សប្ដាហ៍។ ប្រសិនបើអ្នកចាកចេញពីគណនី នោះឃុកឃីសនៃការចូលប្រើនឹងត្រូវលុបចេញ។

en: When you make posts or comments around WordPress.com, they will be listed in chronological order here. Want to get started? Check out some of the links to the right and leave a comment on one that interests you.
km_KH: បើអ្នកបង្កើត ប្រកាស ឬ វិចារ ជំវិញ WordPress.com, ពួកវានឹងបានត្រូវរៀប តាមលំដាប់ពេលវេលា នៅទីនេះ។ ចង់ចាប់ផ្តើម ឬ? ឆែកមើលតំណភ្ជាប់ខ្លះ នៅខាងស្តាំ ហើយដាក់មួយវិចារ លើតំណភ្ជាប់ណា ដែលអ្នកចូលចិត្ត។

en: Whether or not the post type can be viewed.
km_KH: ថាតើប្រភេទប្រកាសនេះអាចមើលបានដែរឬទេ។

en: Whether or not the post type should have children.
km_KH: ទោះបីជាយ៉ាងណាក៏ដោយ ប្រភេទប្រកាសគួរមានកូន។

en: Whether or not the taxonomy should have children.
km_KH: ថាតើគួរឬមិនគួរដែលបំណែងប្រភេទត្រូវមានកូនចៅ។

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
km_KH: ថាតើត្រូវបង្ហាញបណ្ដុំនៃសព្ទដែរឬទេ។

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
km_KH: ថាតើប្រកាសដែលមានស្ថានភាពប្រភេទនេះគួរតែត្រូវបង្ហាញនៅផ្នែកខាងមុខនៃវេបសាយឬទេ។

en: Whether posts with this status should be private.
km_KH: ថាតើប្រកាសដែលមានស្ថានភាពប្រភេទនេះគួរតែស្ថិតជាឯកជន។

en: Whether posts with this status should be protected.
km_KH: ថាតើប្រកាសដែលមានស្ថានភាពប្រភេទនេះគួរតែត្រូវបានការពារឬទេ។

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
km_KH: ថាតើប្រកាសដែលមានស្ថានភាពប្រភេទនេះគួរតែត្រូវបានទាញយកជាសាធារណៈឬទេ។

en: Whether the content is protected with a password.
km_KH: ថាតើអត្ថបទត្រូវបានការពារដោយពាក្យសម្ងាត់។

en: Whether the excerpt is protected with a password.
km_KH: ថាតើសម្រង់ត្រូវបានការពារដោយពាក្យសម្ងាត់ឬទេ។

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
km_KH: ថាតើរូបរាងនៃវេបសាយរបស់អ្នកគាំទ្រនូវមាតិកាភ្ជាប់ដែលដើរជាមួយគ្រប់ឧបករណ៍ឬទេ។

en: Whether to bypass trash and force deletion.
km_KH: ថាតើត្រូវចៀសវៀងពីធុងសំរាមហើយបង្ខំលុប។

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
km_KH: ថាតើត្រូវលាក់សព្ទដែលមិនបានភ្ជាប់ទៅកាន់ប្រកាសណាមួយ។

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
km_KH: ថាតើត្រូវរាប់បញ្ចូលប្រកាសនានាទៅក្នុងតំបន់កែប្រែនៃប្រភេទប្រកាសរបស់ពួកគេឬទេ។

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
km_KH: ខណៈពេលដែលអ្នកកំពុងមើលនូវរូបរាងថ្មីនៃវេបសាយរបស់អ្នក អ្នកក៏អាចបន្តកែសម្រួលធាតុផ្សេងៗបានផងដែរ ដូចជាវិដជិត និងម៉ឺនុយ ហើយនិងអាចរុករកនូវជម្រើសជាក់លាក់ផ្សេងៗនៃរូបរាងវេបសាយរបស់អ្នកផងដែរ។

en: White
km_KH: ស

en: Whitehorse
km_KH: វ៉ាយហស

en: Who we are
km_KH: តើយើងជានរណា

en: Who we share your data with
km_KH: អ្នកដែលយើងចែករំលែកព័ត៌មានរបស់អ្នកជាមួយ

en: Whoa, slow down with the emails!
km_KH: វ៉ោវ សូម​មេត្តា​អាន​អ៊ីមេល​នេះ​មួយ​ៗ !

en: Widget %s
km_KH: វិដជិត %s

en: Widget Type:
km_KH: ប្រភេទវីដចិត៖

en: Widget moved down
km_KH: បាន​រុញ​វិដជិត​ចុះ​ក្រោម

en: Widget moved up
km_KH: បាន​រុញ​វិដជិត​ទៅ​លើ

en: Widget title:
km_KH: ចំណងជើង វិដជិត ៖

en: Widgets
km_KH: វិដជិត

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
km_KH: វិដជិត​គឺ​ជា​ផ្នែក​ដាច់​ដោយឡែក​មួយ​នៃ​មាតិកា ដែល​អាច​ត្រូវ​ដាក់​ទៅ​ក្នុង​ទីតាំង​ផ្ទុក​វិដជិត​នានា​ដែល​មាន​នៅ​ក្នុង​រូបរាង​នៃ​វេបសាយ​របស់​អ្នក (ដែល​ជាទូទៅ​គេ​ហៅ​ថា​របារ​ចំហៀង) ។

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
km_KH: វិដជិត​អាច​នឹង​ត្រូវ​ប្រើ​ច្រើន​ដង។ អ្នក​អាច​ឲ្យ​ចំណងជើង​ទៅ​វិដជិត​នីមួយៗ ឲ្យ​វា​បង្ហាញ​នៅ​លើ​វេបសាយ​របស់​អ្នក ប៉ុន្តែ​មិន​ត្រូវ​ការ​នោះ​ទេ។

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
km_KH: វិដជិតទាមទារអោយចុះបញ្ជីរដោយប្រើ %s មុនពេលវាអាចធ្វើការបង្ហាញបាន។

en: Width
km_KH: ទទឹង

en: Width:
km_KH: ទទឹង ៖

en: Width: 300px, the medium style is good for general use.
km_KH: ទទឹង: 300px,  ស្ទីល​មធ្យម​ល្អ​សម្រាប់ការ​​ប្រើ​ប្រាស់​ទូទៅ​។

en: Width: 630px, the wide style is good for blog posts.
km_KH: ទទឹង: 630px , ស្ទីលទូលាយ​ល្អ​សម្រាប់​អត្ថបទ​ប្លក​

en: Winamac
km_KH: វីណាម៉ាក់

en: Winnipeg
km_KH: វីន្នី​ភេគ

[ctx: Word count type. Do not translate!]
en: words
km_KH: characters_excluding_spaces

en: Word count: %s
km_KH: សរុបចំនួនពាក្យ៖ %s

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
km_KH: WordPress %1$s កំពុង​ប្រើ​រូបរាង %2$s ។

en: WordPress &rsaquo; Error
km_KH: WordPress &rsaquo; កំហុស

en: WordPress &rsaquo; Success
km_KH: WordPress &rsaquo; ជោគជ័យ

en: WordPress Address (URL)
km_KH: អាសយដ្ឋាន WordPress

en: WordPress Blog
km_KH: WordPress ប្លក់

en: WordPress Comments
km_KH: មតិនានារបស់ WordPress

en: WordPress Events and News
km_KH: ព្រឹត្តិការណ៍ និងពត៌មាន WordPress

en: WordPress Media
km_KH: មេឌា WordPress

en: WordPress News
km_KH: ព័ត៌មាន WordPress

en: WordPress Post by Email
km_KH: ផ្សាយ​អត្ថបទ​ WordPress តាមអ៊ីមេល

en: WordPress User
km_KH: អ្នកប្រើនៅលើ WordPress

en: WordPress database error:
km_KH: មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ WordPress មាន​បញ្ហា៖

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
km_KH: WordPress ពុំផ្ដល់ព័ត៌មានពី <a href="%1$s">សេវាកម្មអាប់ដេតទាំងឡាយ</a> ទេដោយព្រោះតែ <a href="%2$s">ការកំណត់ដាក់អោយមើលឃើញ</a> នៃវេបសាយរបស់អ្នក។

en: WordPress locale code.
km_KH: លេខកូដភាសានៃ WordPress។

en: WordPress login
km_KH: ឡុក​អ៊ីន​ WordPress

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
km_KH: WordPress គួរកែតំរូវស្វ័យប្រវត្តិ អក្សរកូដ XHTML ដែលគ្មានសុពលភាព

en: WordPress site: %s
km_KH: តំបន់​បណ្ដាញ WordPress៖ %s

en: WordPress.com &raquo; Redirecting you to a new blog!
km_KH:  &raquo; WordPress.com ប្តូរទិសអ្នក ទៅមួយប្លកថ្មី!

en: WordPress.com Announcement
km_KH: សេចក្តីប្រកាសពី WordPress.com

en: WordPress.com Followers
km_KH: អ្នកតាមដាន​ក្នុង WordPress.com

en: WordPress.com Forums
km_KH: វេទិកា WordPress.com

en: WordPress.com Logo
km_KH: ឡូហ្កូ WordPress.com

en: WordPress.com News
km_KH: ដំណឹងពី WordPress.com

en: WordPress.com Reader
km_KH: កម្មវិធីអានWordPress.com

en: WordPress.com Search
km_KH: ការស្វែងរក នៃ WordPress.com

en: WordPress.com Subscription Management Help
km_KH: ជំនួយលើ​ការគ្រប់គ្រងលើ​ការ​ចុះឈ្មោះ​តាមដាន​ក្នុង​ប្រព័ន្ធប្លក WordPress.com

en: WordPress.com Support
km_KH: ក្រុមជំនួយ WordPress.com

en: WordPress.com for Your Domain
km_KH: WordPress.com សម្រាប់​ដូមេន​​របស់អ្នក

en: WordPress.com forums
km_KH: ទីប្រជុំមតិ WordPress.com

en: WordPress.org themes
km_KH: រូបរាងវេបសាយនៅ WordPress.org

[ctx: Wordpress.com is also available in lang]
en: %1$s is also available in %2$s
km_KH: %1$s ក៏មាន​ជា %2$s ដែរ

en: Words
km_KH: ពាក្យ

en: Words: %s
km_KH: ពាក្យ៖ %s

en: Wrapper color
km_KH: ពណ៌ Wrapper

en: Write a post
km_KH: សរសេរ​អត្ថបទ​មួយ

en: Write title…
km_KH: សរសេរចំណងជើង…

en: Write your first blog post
km_KH: សរសេរ​ប្រកាស​ដំបូង​របស់​អ្នក

en: Writing
km_KH: សំណេរ

en: Writing Helper
km_KH: សហការី​សរសេរ

en: Writing Settings
km_KH: កំណត់​ការ​សរសេរ

en: X &#8212; Even more mature than above
km_KH: X &#8212; សម្រាប់​តែ​មនុស្ស​ចាស់​ជាង​មនុស្ស​ដែល​បាន​រៀបរាប់​ខាង​លើ

en: XML Error: %1$s at line %2$s
km_KH: កំហុស XML: %1$s នៅ​បន្ទាត់ %2$s

en: XML-RPC Request Failed --
km_KH: XML-RPC សំណើ បានបរាជ័យ --

en: XML-RPC services are disabled on this site.
km_KH: សេវាកម្ម XML-RPC ត្រូវ​បាន​បិទ​នៅ​ក្នុង​វេបសាយ​នេះ។

en: Y/m/d g:i:s a
km_KH: d/m/Y g:i:s a

en: Yakutat
km_KH: យ៉ាគូតាត

en: Yap
km_KH: យ៉ាប

en: Year
km_KH: ឆ្នាំ

en: Yearly Archives:
km_KH: បណ្ណសារប្រចាំឆ្នាំ:

en: Yearly averages are computed from sums, not an average of monthly averages.
km_KH: មធ្យមភាគប្រចាំឆ្នាំ ត្រូវបានគណនា ពីផលបូក, មិនជា មួយមធ្យមភាគ នៃមធ្យមភាគប្រចាំខែ។

en: Years
km_KH: ឆ្នាំ

en: Yellow
km_KH: លឿង

en: Yellowknife
km_KH: យេលឡូវណាយ

en: Yes
km_KH: ព្រម

en: Yes, I want to be subscribed
km_KH: បាទ/ចាស ខ្ញុំ​ចង់​ចុះ​ឈ្មោះ​តាមដាន

en: Yes, I want to delete my subscription
km_KH: បាទ/ចាស​ ខ្ញុំ​ចង់​លុប​ការ​ចុះ​ឈ្មោះ​របស់​ខ្ញុំ​ប្រាកដ​មែន

en: Yes, take me to my profile page
km_KH: ជូន​ខ្ញុំ​ទៅ​ទំព័រ​ប្រវត្តិរូប​របស់​ខ្ញុំ

en: Yesterday
km_KH: ម្សិលមិញ

en: You
km_KH: អ្នក

en: You are about to approve the following comment:
km_KH: អ្នក​រៀបនឹង​យល់ព្រម​មតិ​ទាំងនេះ:

en: You are about to delete %s.
km_KH: អ្នកប្រហែលជានឹងលុប %s។

en: You are about to delete the following comment:
km_KH: អ្នក​រៀបនឹង​លុប​មតិ​ទាំងនេះ:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
km_KH: អ្នក​រៀបនឹង​លុប​តំណ '%s'
     ចុច 'បោះបង់' ដើម្បី​បញ្ឈប់, ចុច 'ព្រម' ដើម្បី​លុប។

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
km_KH: អ្នកកំពុងលុបចេញ គំរូរចនានេះ '%s'
     'បោះបង់' ដើម្បីបញ្ឈប់, 'យល់ព្រម' ដើម្បីលុបចេញ។

en: You are about to mark the following comment as spam:
km_KH: អ្នក​កំពុង​តែ​ធ្វើ​ឲ្យ​មតិ​ទាំង​នេះ​ទៅ​ជា​ស្ប៉ាម:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
km_KH: អ្នក​រៀបនឹង​បោះចោល​មតិ​ទាំងនេះ​ទៅ​ក្នុង​ធុង​សំរាម:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
km_KH: អ្នកហៀបនឹងលុបចំនុចទាំងនេះពីវេបសាយរបស់អ្នកជារៀងរហូត។
    សកម្មភាពនេះមិនអាចធ្វើវិញបានទេ។
    ចុច 'បោះបង់' ដើម្បីឈប់, ឬ 'OK' ដើម្បីលុប។

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
km_KH: អ្នកហៀបនឹងលុបចំនុចនេះពីវេបសាយរបស់អ្នកជារៀងរហូត។ 
    សកម្មភាពនេះមិនអាចធ្វើវិញបានទេ។ 
    ចុច 'បោះបង់' ដើម្បីឈប់, ឬ 'OK' ដើម្បី

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
km_KH: អ្នក​កំពុង​តែ​បោះ​ចោល​របស់​ទាំង​នេះ​ទៅ​ធុង​សំរាម​ហើយ។
      'បោះបង់' ដើម្បី​បញ្ឈប់។ 'យល់ព្រម' ដើម្បី​លុប។

en: You are already subscribed
km_KH: អ្នកបានចុះឈ្មោះ​រួច​​ហើយ

en: You are already subscribed to "%s"!
km_KH: អ្នក​បាន​ចុះ​ឈ្មោះ​ក្នុង "%s" រួច​ហើយ​!

en: You are attempting to log out of %s
km_KH: អ្នកកំពុង ប៉ុនប៉ង ពិនិត្យចេញ ពី %s

en: You are browsing %s
km_KH: អ្នកកំពុងតែរុករក %s

en: You are commenting using your %s account.
km_KH: អ្នក​កំពុង​បញ្ចេញ​មតិ​ដោយ​ប្រើ​គណនី %s របស់​អ្នក​។

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
km_KH:  អ្នក​កំពុង​រក​មើល​ក្នុង​ប័ណ្ណសារ​ប្លក់ %1$s សម្រាប់ %2$s។

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
km_KH: អ្នក​កំពុង​រក​មើល​ក្នុង​ប័ណ្ណសារ​ប្លក់ %1$s សម្រាប់​ថ្ងៃ %2$s។

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
km_KH:  អ្នក​កំពុង​រក​មើល​ក្នុង​ប័ណ្ណសារ​ប្លក់ %1$s សម្រាប់​ឆ្នាំ %2$s។

en: You are currently browsing the %s blog archives.
km_KH: អ្នក​កំពុង​រក​មើល​ក្នុង​ប័ណ្ណសារ​ប្លក់ %s។

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
km_KH: អ្នក​កំពុង​តែ​រុករក​បណ្ណសារ​នៃ​ចំណាត់​ក្រុម %s ។

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
km_KH: អ្នកកំពុងកែសម្រួលទំព័រដែលបង្ហាញប្រកាសថ្មីបំផុតរបស់អ្នក។

en: You are currently using <strong>%1$s</strong> out of <strong>%2$s</strong> upload limit (%3$s%%).
km_KH: អ្នក​បាន​ប្រើអស់ <strong>%1$s</strong> នៃ​ចំណុះ​សរុប <strong>%2$s</strong> (%3$s%%)។

en: You are customizing %s
km_KH: អ្នក​កំពុង​តែ​កែតម្រូវ %s

en: You are logged into WordPress.com as <strong>%1$s</strong>. To switch accounts, <a href="%2$s">log out</a>.
km_KH: អ្នកបាន​ភ្ជាប់​ WordPress.com ក្នុង​នាម​ជា <strong>%1$s</strong>។ ដើម្បី​ដូរ​ជា​​គណនី​ផ្សេង​វិញ​, សូម​<a href="%2$s">ឡុក​ចេញ</a>។

en: You are not allowed to close this poll.
km_KH: អ្នក គ្មានត្រូវបានអនុញ្ញាតិ បិទការស្ទង់មតិនេះ។

en: You are not allowed to delete this poll.
km_KH: អ្នក មិនត្រូវបានអនុញ្ញាតិ លុបចេញ ការស្ទង់មតិ នេះ។

en: You are not allowed to do that.
km_KH: អ្នកគ្មានសិទ្ធិធ្វើបែបនេះទេ។

en: You are not allowed to edit this poll.
km_KH: អ្នក មិនត្រូវបានអនុញ្ញាតិ កែប្រែ ការស្ទង់មតិ នេះ។

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
km_KH: អ្នក​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ដក​របស់​នេះ​ចេញ​ពី​ធុងសំរាម​ទេ។

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
km_KH: អ្នកគ្មានសិទ្ធិ​បញ្ជូន​របស់នេះ​ទៅ​កាន់​ធុង​សំរាម​ទេ។

en: You are not allowed to open this poll.
km_KH: អ្នក គ្មានត្រូវបានអនុញ្ញាតិ បើកការស្ទង់មតិនេះ។

en: You are not authorized to upload files to this site
km_KH: អ្នកមិនបានត្រូវ អនុញ្ញាតិផ្ទុកឡើង ឯកសារ ទៅសៃថ៍(site)នេះ។

en: You are not currently logged in.
km_KH: ខណៈពេលនេះអ្នកមិនទាន់បានចូលទេ។

en: You are not subscribed to "%s".
km_KH: អ្នកមិន​បាន​ចុះឈ្មោះ​ក្នុង​ "%s"។

en: You are not subscribed to any WordPress.com blogs.
km_KH: អ្នកមិន​បាន​ចុះឈ្មោះ​ក្នុង​ប្លក​ WordPress.com ណា​មួយ​ទេ។

en: You are now logged out everywhere else.
km_KH: ពេល​នេះ​អ្នក​បាន​ចាកចេញ​ពី​គ្រប់​ទីកន្លែង។

en: You are now logged out.
km_KH: អ្នក​បាន​ចាក​ចេញ​ហើយ។

en: You are now subscribed to this blog.
km_KH: អ្នក បច្ចុប្បន្ន ត្រូវបានជាវប្រចាំ ទៅ ប្លក នេះ

en: You are only logged in at this location.
km_KH: អ្នកបានចូលប្រើតែត្រឹមតំបន់នេះប៉ុននោះ។

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
km_KH: អ្នក​កំពុង​ផ្សាយ​មតិ​លឿន​ពេក​ហើយ។ សូមបន្ថយ​ល្បឿន។

en: You are receiving this message to confirm acceptance of WordPress.com subscriptions from %s.
km_KH: អ្នក កំពុងទទួល សារនេះ ដើម្បីបញ្ជាក់ទទួលស្គាល់ ភាពព្រមទទួល ការជាវប្រចាំ WordPress.com ពី %s។

en: You are subscribed to the following blogs:
km_KH: អ្នកបានចុះឈ្មោះទៅក្នុង​​ប្លក​ខាងក្រោម​នេះ៖

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
km_KH: អ្នកកំពុងតែប្រើប្រាស់នូវកម្មវិធីរុករកអ៊ីនធឺណិតដែលពុំមានដាក់ឲ្យដំណើការនូវកម្មវិធី Flash player ទេ ឬមួយក៏ពុំបានតម្លើង។ សូមដាក់ឲ្យដំណើរការនូវកម្មវិធី Flash player នេះ ឬក៏ដោនឡូដនូវជំនាន់ចុងក្រោយបង្អស់ពី https://get.adobe.com/flashplayer/

en: You are using an insecure browser!
km_KH: អ្នក​កំពុង​ប្រើ​កម្មវិធី​អ៊ីនធឺណិត​ដែល​គ្មាន​សុវត្ថិភាព!

en: You are using an older version of Jetpack. To connect, please update to the latest version.
km_KH: អ្នក​កំពុង​ប្រើប្រាស់​ Jetpack ស៊េរី​ចាស់ ។  ដើម្បី​ភ្ជាប់   សួម​អាប់ឌែត​ទៅ​ស៊េរី​ចុង​ក្រោយ ។

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
km_KH: អ្នក​បាន​មាន​បំណង​កែសម្រួល​របស់​ដែល​មិនមាន។ អាច​មក​ពី​វា​ត្រូវ​គេ​លុប​បាត់​ហើយ​ទេ​ដឹង?

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
km_KH: អ្នក​អាច​បន្ថែម​តំណ​នៅ​ទីនេះ ដើម្បី​ឲ្យ​បង្ហាញ​នៅ​លើ​វេបសាយ​របស់​អ្នក ដែល​ជា​ទូទៅ​ប្រើ​តាម <a href="%s">វិដជិត</a>។ តាម​សភាព​ដើម មាន​តំណ​ទៅ​កាន់​វេបសាយ​នានា​នៃ​សហគមន៍ WordPress ដែល​ត្រូវ​បាន​ដាក់​បញ្ចូល​ជា​ឧទាហរណ៍​ស្រាប់។

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
km_KH: អ្នកអាច​បន្ថែម​អថេរ​ដូច​តទៅ​នេះ​ទៅ​ក្នុង​ URL របស់​​សេវាចែក​រំលែក​របស់​អ្នក​បាន ៖

en: You can also <a href="%s">modify the interface language</a> in your profile.
km_KH: អ្នកអាច <a href="%s">ផ្លាស់ប្តូរភាសាអ៊ីនថឹហ្វ៊េស</a> បាន​ផង​ដែរ ក្នុង​ទំព័រ​ព័ត៌មានផ្ទាល់ខ្លួន របស់​អ្នក។

en: You can also <a href="%s">specify the language</a> this blog is written in.
km_KH: អ្នកអាចផងដែរ <a href="%s">សំដៅយក ភាសា</a> ដែលប្លកនេះ បានប្រើប្រាស់។

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
km_KH: អ្នក​អាច​រើស​ពណ៌​ផ្ទៃក្រោយ​ដោយ​ចុច​លើ​ប៊ូតុង រើសពណ៌ ហើយ​សូម​វាយ​បញ្ចូល​តម្លៃ​គោល​ដប់ប្រាំមួយ, ឧទា. &#8220;#ff0000&#8221; សម្រាប់​ពណ៌​ក្រហម, ឬក៏​រើស​ពណ៌​ដោយ​ប្រើ​ប្រដាប់​រើស​ពណ៌។

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
km_KH: អ្នក​អាច​បង្កើត​ប្រកាស​ជាមួយ​នឹង​ធាតុ​ចំណាំ <a href="%s">Press This</a> ។

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
km_KH: អ្នក​អាច​កែប្រែ ឬ​ផ្លាស់​ទី​ប្រកាស​ច្រើន​ទៅ​ធុង​សំរាម​ក្នុង​ពេល​តែ​មួយ​បាន។ ជ្រើស​យក​ប្រកាស​ដែល​អ្នក​ចង់​ធ្វើ ដោយ​ប្រើ​ប្រអប់​ធីក បន្ទាប់​មក​ជ្រើស​យក​សកម្មភាព​ណា​មួយ​ពី​ម៉ឺនុយ សកម្មភាព​ជា​បណ្ដុំ ហើយ​ចុច​អនុវត្ត។

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
km_KH: អ្នក​អាច​សម្របសម្រួល​មតិ​ពី​ទីតាំង​នេះ​ដោយ​ប្រើ​ប្រអប់ ស្ថានភាព ជា​ទីតាំង​ដែល​អ្នក​ក៏អាច​ប្ដូរ​ពេលវេលា​របស់​មតិ​ដែរ។

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
km_KH: អ្នក​អាច​ផ្ដល់​ពាក្យ​គន្លឹះ​ទៅ​ប្រកាស​របស់​អ្នក​ដោយ​ប្រើ <strong>ស្លាក</strong>។ ខុស​ពី​ចំណាត់​ក្រុម, ស្លាក​មិន​មាន​លំដាប់​ថ្នាក់​ទេ ដែល​នេះ​មាន​ន័យ​ថា​ស្លាក​និមួយៗ​ពុំ​មាន​ទំនាក់ទំនង​គ្នា​ឡើយ។

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
km_KH: អ្នក​អាច​កំណត់​ទីតាំង​រូបរាង​នានា​ទៅ​ម៉ឺនុយ​មួយ ដោយ​<strong>ជ្រើស​ការ​កំណត់​ដែល​អ្នក​ចង់​បាន</strong> ដែល​ស្ថិត​នៅ​ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​នៃ​កម្មវិធី​កែប្រែ​ម៉ឺនុយ។ ដើម្បី​កំណត់​ម៉ឺនុយ​ចំពោះ​ទីតាំង​ស្បែករូបរាង​ទាំង​អស់​ក្នុង​ពេល​តែ​ម្ដង <strong>សូម​មើល​ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង​ទីតាំង</strong> ដែល​នៅ​ផ្នែក​ខាង​លើ​នៃ​ទំព័រ។

en: You can cancel your subscription at any time by following one of these options:
km_KH: អ្នកអាចបោះបង់​ការចុះឈ្មោះ​តាមដាន​របស់អ្នកនៅគ្រប់ពេល តាមរយៈ​វិធី​មួយក្នុង​ចំណោម​វិធី​ទាំងនេះ៖

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
km_KH: អ្នក​អាច​ផ្លាស់ប្ដូរ​ការ​បង្ហាញ​នៅ​ក្នុង​ទំព័រ​នេះ​ដោយ​ប្រើ​ផ្ទាំង ជម្រើស​បង្ហាញ ដើម្បី​កំណត់​ថា​មាន​របស់​ប៉ុន្មាន​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​នៅ​តាម​ទំព័រ​នីមួយៗ និង​ដើម្បី​បង្ហាញ​ឬ​លាក់​ជួរ​ឈរ​នៅ​ក្នុង​តារាង។

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
km_KH: អ្នក​អាច​រើស​ពី​រូប​ក្បាលទំព័រ​លំនាំ​ដើម​របស់​ស្បែក​រូបរាង ឬ​ក៏​ប្រើ​រូប​របស់​អ្នក។ អ្នក​ក៏​អាច​កែតម្រូវ​ការបង្ហាញ​នៃ ឈ្មោះ​វេបសាយ និង ពាក្យ​ស្លោក របស់​អ្នក​បាន​ដែរ។

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
km_KH: អ្នក​អាច​រើស​រូបភាព​ក្បាលទំព័រ​ដែល​អ្នក​ធ្លាប់​បាន​ផ្ទុកឡើង​ពីពេល​មុនៗ ឬ​ក៏​បង្ហាញ​វា​ដោយ​ចៃដន្យ។

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
km_KH: អ្នកអាចជ្រើសរើសនូវអ្វីដែលអ្នកចង់បង្ហាញនៅលើទំព័រដើមនៃវេបសាយរបស់អ្នក។ វាអាចជាប្រកាសនានាជាទម្រង់ពីថ្មីមកចាស់ (ប្លក់ជំនាន់មុន), ឬក៏ទំព័រដើមដែលពុំប្រែប្រួលលក្ខណៈ។ ដើម្បីកំណត់នូវទំព័រដើមដែលពុំប្រែប្រួលលក្ខណៈ ដំបូងអ្នកត្រូវបង្កើតទំព័រចំនួនពីរសិន។ ទំព័រមួយនឹងក្លាយទៅជាទំព័រដើម និងទំព័រមួយទៀតនឹងក្លាយទៅជាកន្លែងដែលប្រកាសនានារបស់អ្នកត្រូវបង្ហាញ។

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
km_KH: អ្នក​អាច​កែតម្រូវ​ការបង្ហាញ​នៃ​អេក្រង់​នេះ​តាម​វិធី​មួយ​ចំនួន:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
km_KH: អ្នក​អាច​កែតម្រូវ​ការបង្ហាញ​នៃ​អេក្រង់​នេះ​ដោយ​ប្រើ​ផ្ទាំង ជម្រើស​បង្ហាញ និង/ឬ បញ្ជី​តម្រង​ធ្លាក់ ដែល​ស្ថិត​នៅ​ខាង​លើ​តារាង​តំណ។

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
km_KH: អ្នក​អាច​កែតម្រូវ​ការបង្ហាញមាតិកា​នៃ​អេក្រង់​នេះ តាមរយៈ​វិធី​មួយ​ចំនួន:

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
km_KH: អ្នក​អាច​លុប​ចំណាត់​ក្រុម​នៃ​តំណ​បាន​តាម សកម្មភាព​ជា​បណ្ដុំ ក៏ប៉ុន្តែ​សកម្មភាព​នេះ​មិន​លុប​តំណ​ទាំងឡាយ​ដែល​ស្ថិត​នៅ​ក្នុង​ចំណាត់ក្រុម​នោះ​ទេ។ ដោយឡែក វា​នឹង​ផ្លាស់ទី​តំណ​ទាំង​នោះ​ទៅ​កាន់​ចំណាត់ក្រុម​លំនាំដើម​វិញ។

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
km_KH: អ្នក​អាច​កែ​ព័ត៌មាន​នៅ​ក្នុង​មតិ​បាន​តាម​តម្រូវ​ការ។ នេះ​មាន​សារប្រយោជន៍ នៅ​ពេល​អ្នក​សម្គាល់​ឃើញ​ថា​អ្នក​បញ្ចេញ​មតិ​បាន​សរសេរ​ខុស​អក្ខរាវិរុទ្ធ។

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
km_KH: អ្នកអាចច្រោះបញ្ជីនៃប្រកាសនេះដោយស្ថានភាពប្រកាសដោយប្រើតំណភ្ជាប់អក្សរខាងលើបញ្ជីប្រកាសដើម្បីគ្រាន់តែបង្ហាញប្រកាសជាមួយនឹងស្ថានភាពនោះ។ ទិដ្ឋភាពក្នុងលំនាំដើមគឺដើម្បីបង្ហាញប្រកាសទាំងអស់។

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
km_KH: អ្នក​អាច​លាក់​ឬ​បង្ហាញ​ជួរ​ឈរ ដោយ​ផ្អែក​លើ​តម្រូវការ​របស់​អ្នក និង​សម្រេច​អំពី​ចំនួន​អ្នក​ប្រើ​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​នៅ​ក្នុង​ទំព័រ​និមួយៗ​តាមរយៈ​ផ្ទាំង «ជម្រើស​បង្ហាញ»។

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
km_KH: អ្នក​អាច​ចាកចេញ​ពី​គ្រប់​ឧបករណ៍​ដទៃ​ទៀត ដូចជា​ទូរសព្ទ​របស់​អ្នក ឬ​ក៏​កុំព្យូទ័រ​សាធារណៈ​ណា​មួយ ដោយ​គ្រាន់​តែ​ចុច​លើ​ប៊ូតុង "ចាកចេញ​ពី​គ្រប់​ទី​កន្លែង"។

en: You can modify your Gravatar from your <a href="/wp-admin/profile.php">profile page</a>.
km_KH: អ្នកអាច ផ្លាស់ប្តូរ ក្រាវើថរ របស់អ្នក ពី <a href="/wp-admin/profile.php">ទំព័រ ពត៌មានផ្ទាល់ខ្លួន </a> របស់អ្នក។

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
km_KH: អ្នកអាចបង្រួមបញ្ជីតាមប្រភេទឯកសារ / ស្ថានភាព ឬកាលបរិច្ឆេទដោយប្រើបញ្ជី dropdown ដែលនៅខាងលើតារាងមេឌា។

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
km_KH: អ្នកអាចស្វែងរកទំព័រផ្សេងទៀតនៅលើវេបសាយរបស់អ្នកដោយប្រើប្រាស់ Customizer ដើម្បីមើលនិងកែសម្រួលវិដជិតផ្សេងៗដែលបានបង្ហាញនៅលើទំព័រទាំងនោះ។

en: You can see all comments on this post here:
km_KH: អ្នក​អាច​មើល​មតិ​ទាំងអស់​លើ​ប្រកាស​នេះ នៅ​ទីនេះ៖

en: You can see all pingbacks on this post here:
km_KH: អ្នក​អាច​មើល pingback ទាំងអស់​នៅ​លើ​ប្រកាស​នេះ នៅ​ទីនេះ៖

en: You can see all trackbacks on this post here:
km_KH: អ្នក​អាច​មើល trackback ទាំងអស់​នៅ​លើ​ប្រកាស​នេះ នៅ​ទីនេះ៖

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
km_KH: អ្នក​អាច​រើស​រូបភាព​ណាមួយ​ដើម្បី​បង្ហាញ​នៅ​ផ្នែក​ខាង​លើ​នៃ​វេបសាយ​របស់​អ្នក ដោយ​ការ​ផ្ទុកឡើង​ពី​កុំព្យូទ័រ​របស់​អ្នក ឬ​ក៏​រើស​ពី​បណ្ណាល័យ​មេឌា​របស់​អ្នក។ ក្រោយ​ពី​ការរើស​រូបភាព​មួយ​ហើយ​នោះ អ្នក​នឹង​អាច​ច្រិប​វា​បាន។

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
km_KH: អ្នកអាចរើសភាសាដែលអ្នកមានចង់ប្រើខណៈពេលដែលកំពុងប្រើអេក្រង់រដ្ឋបាលរបស់ WordPress បានដោយមិនប៉ះពាល់ដល់ភាសារបស់វេបសាយដែលអ្នកទស្សនាកំពុងមើលនោះទេ។

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
km_KH: អ្នក​អាច​កំណត់​រូបភាព​ក្បាលទំព័រ​ផ្ទាល់ខ្លួន សម្រាប់​វេបសាយ​របស់​អ្នក។ ដោយ​គ្រាន់តែ​ផ្ទុក​ឡើង ហើយ​ច្រិប​រូបភាព​នោះ បន្ទាប់​មក​ក្បាលទំព័រ​ថ្មី​នឹង​បង្ហាញ​ភ្លាមៗ។ ម្យ៉ាង​វិញ​ទៀត អ្នក​ក៏​អាច​ប្រើ​រូបភាព​ណាមួយ​ដែល​ធ្លាប់​បាន​ផ្ទុក​ឡើង​ទៅ​ក្នុង បណ្ណាល័យ​មេឌា របស់​អ្នក ដោយ​ចុច​ប៊ូតុង &#8220;រើស​រូបភាព&#8221; ។

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
km_KH: អ្នក​នៅ​តែ​អាច​ប្រើ​វេបសាយ​របស់​អ្នក ប៉ុន្តែ​រាល់​ដូមេន​រង​ទាំង​ឡាយ​ណា​ដែល​អ្នក​បាន​បង្កើត ប្រហែល​ជា​មិន​អាច​ចូល​បាន​ទេ។ ប្រសិន​បើ​អ្នក​ដឹង​ថា DNS ត្រឹម​ត្រូវ​ហើយ អ្នក​អាច​រំលង​សារ​នេះ​ចោល។

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
km_KH: អ្នក​អាច​ផ្ទុក​ឡើង​នូវ​ឯកសារ​មេឌា​នានា​នៅ​ទីនេះ ដោយ​មិន​បាច់​បង្កើត​ប្រកាស​ជាមុន​ទេ។ នេះ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​ផ្ទុក​ឡើង​នូវ​ឯកសារ សម្រាប់​ការ​ប្រើប្រាស់​ជាមួយ​ប្រកាស​និង​ទំព័រ​នៅ​ពេលក្រោយ ឬ​ក៏​ទទួល​យក​តំណ​សម្រាប់​ឯកសារ​ណាមួយ​ដែល​អ្នក​អាច​យក​ទៅ​ចែករំលែក​បាន។ មាន​ជម្រើស​បី​សម្រាប់​ការ​ផ្ទុកឡើង​ឯកសារ៖

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
km_KH: អ្នក​អាច​ប្រើ​រូប​បឋមកថា​ទាំង​នេះ ឬ​ក៏​បង្ហាញ​រូប​ចៃដន្យ​លើ​ទំព័រ​និមួយៗ។

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
km_KH: អ្នក​អាច​ប្រើ​ការ​បញ្ជា​ទាំង​នេះ ដើម្បី​រៀបចំ​សណ្ឋាន​ទំព័រ​ព័ត៌មាន​របស់​របស់​អ្នក។ ហើយ​អ្នក​ក៏​អាច​រៀបចំ​នៅ​ក្នុង​កន្លែង​ផ្សេងៗ​ទៀត​នៃ​ទំព័រ​អភិបាល​បាន​ដែរ។

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
km_KH: អ្នក​អាច​មើល​ប្រកាស​របស់​អ្នកប្រើ​ណា​ម្នាក់ ដោយ​ចុច​លើ​លេខ​ដែល​ស្ថិត​នៅ​ខាង​ក្រោម​ជួរឈរ ប្រកាស។

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
km_KH: អ្នកអាចមើលប្រកាសនៅក្នុងបញ្ជីចំណងជើងសាមញ្ញ ឬនៅក្នុងសម្រង់ដោយប្រើផ្ទាំងអេក្រង់ជម្រើសមួយ។

en: You cannot change this later.
km_KH: អ្នកមិនអាចប្ដូរ នៅពេលក្រាយបានទេ។

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
km_KH: អ្នក​មិន​អាច​លុប​កម្មវិធី​បន្ថែម​ពេល​វា​សកម្ម​លើ​វេបសាយ​បាន​ទេ។

en: You cannot delete the current user.
km_KH: អ្នកគ្មានអាចលុបចេញ អ្នកប្រើប្រាស់បច្ចុប្បន្ន។

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
km_KH: អ្នក​មិន​អាច​កែប្រែ​របស់​នេះ​ទេ ព្រោះ​វា​ស្ថិត​នៅ​ក្នុង​ធុង​សំរាម។ សូម​ស្ដារ​វា​ចេញ​ពី​ធុង​សំរា​សិន រួច​ចាំ​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត។

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
km_KH: អ្នក​មិន​អាច​បោះ​របស់​នេះ​ចោល​ទៅ​ក្នុង​ធុង​សំរាម​ទេ។ %s កំពុង​ធ្វើ​ការ​កែសម្រួល។

en: You cannot transfer to that user
km_KH: អ្នក គ្មានអាចផ្ទេរ ទៅ អ្នកប្រើប្រាស់នោះ

en: You cannot use port numbers such as %s.
km_KH: អ្នក មិនអាចប្រើ លេខច្រកដូចជា %s។

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
km_KH: អ្នកគ្មានអាចប្រើប្រាស់ អាសយដ្ឋានអ៊ីមែវល៍នោះ សំរាប់ចុះឈ្មោះ។ យើង កំពុងមានបញ្ហា ជាមួយពួកវា ដែលរាំងខ្ទប់ មួយចំនួននៃអ៊ីមែវល៍ របស់យើង។ សូមប្រើប្រាស់ ឧបករផ្តល់អ៊ីមែវល៍ ដទៃ។

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
km_KH: អ្នកដកមិនឲ្យដំណើរការនូវកម្មវិធីបន្ថែម %s ហើយប្រហែលជាលែងត្រូវការគោលការណ៍នេះទៀតហើយ។

en: You did not enter a category name.
km_KH: អ្នក​មិន​បាន​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ចំណាត់​ក្រុម។

en: You do not have access to that blog
km_KH: អ្នក​មិន​អាច​ចូល​ប្លក​នោះ​បាន​ទេ

en: You do not have permission to access this page.
km_KH: អ្នក​មិន​មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ទៅ​កាន់​ទំព័រ​នេះ​ទេ។

en: You do not have permission to edit this user.
km_KH: អ្នកគ្មានសិទ្ធិ កែប្រែ អ្នកប្រើប្រាស់ នេះ។

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
km_KH: អ្នកគ្មានសិទ្ធិ​គ្រប់គ្រាន់​​អាច​នឹង​ចូលទៅទំព័រនេះ​ទេ។

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
km_KH: អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​គ្រប់គ្រាន់​ដើម្បី​បើកដំណើរការ​កម្មវិធី​បន្ថែម​សម្រាប់​វេបសាយ​នេះ​ទេ។

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
km_KH: អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​គ្រប់គ្រាន់​ដើម្បី​បិទ​ដំណើរការ​កម្មវិធី​បន្ថែម​សម្រាប់​វេបសាយ​នេះ​ទេ។

en: You don’t have permission to do that.
km_KH: អ្នកគ្មានការអនុញ្ញាតិ ធ្វើអ៊ីចឹង ។

en: You have %1$s and %2$s.
km_KH: អ្នក​មាន %1$s និង %2$s ។

en: You have attempted to queue too many files.
km_KH: អ្នក​បាន​ដាក់​ឯកសារ​បន្ត​គ្នា​ច្រើន​ពេក​ហើយ។

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
km_KH: អ្នក​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​ទៅ​ក្នុង​វេបសាយ​នេះ។ សូម​ចូល​មើល​<a href="%1$s">គេហទំព័រ</a> ឬ <a href="%2$s">កត់​ឈ្មោះ​ចូល</a> ដោយ​ប្រើ​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​និង​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក។

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
km_KH: អ្នកបានជ្រើសរើសដើម្បីលុបអ្នកប្រើប្រាស់ខាងក្រោមពីបណ្តាញ និងវេបសាយទាំងអស់។

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
km_KH: អ្នកបានជ្រើសរើសដើម្បីលុបអ្នកប្រើប្រាស់នេះពីបណ្តាញ និងវេបសាយទាំងអស់។

en: You have left the blog
km_KH: អ្នកបានចាកចេញហើយ ប្លក

en: You have logged in successfully.
km_KH: អ្នក​បាន​កត់​ឈ្មោះ​ចូល​ដោយ​ជោគជ័យ។

en: You have no active subscriptions.
km_KH: អ្នក គ្មាន ការជាវប្រចាំសកម្ម។

en: You have no categories to convert!
km_KH: អ្នកគ្មានចំណាត់ក្រុម ត្រូវបំលែង!

en: You have no comments to import!
km_KH: អ្នកគ្មានវិចារ ត្រូវនាំចូល !

en: You have no pending subscriptions. Expecting to see some here? Double-check the email address you used to subscribe.
km_KH: អ្នក គ្មានការចុះឈ្មោះកំពុងព្យួរ។ សង្ឃឹមឃើញខ្លះ នៅទីនេះ ? ចុចផ្ទួន អាសយដ្ឋានអ៊ីមែវល៍ អ្នកបានប្រើប្រាស់ សំរាប់ចុះឈ្មោះ។

en: You have no sites in your profile links. You may add sites if you'd like.
km_KH: អ្នក​មិន​មាន​វេបសាយ​ណា​ក្នុង​តំណ​ប្រវត្តិរូប​ទេ។ អ្នក​អាច​បន្ថែម​បាន ប្រសិន​បើ​អ្នក​ពេញចិត្ត។

en: You have no tags to convert!
km_KH: អ្នកគ្មានប្លាក​ ដើម្បីបំលែង !

en: You have now enabled the translator. Right click the text to translate it.
km_KH: អ្នក​បាន​បើក​ឧបករណ៍​បកប្រែ​ហើយ។ ចុច​ខាង​ស្ដាំ​លើ​អក្សរ​ដែល​បាន​រំលេច ដើម្បី​បកប្រែ។

en: You have renewed %s for one year. It may take a few minutes to update the expiration date below.
km_KH: អ្នកបានធ្វើថ្មីឡើងវិញ %s សំរាប់មួយឆ្នាំ។ វាអាចនឹងអស់ពេល ប៉ុន្មាននាទី ដើម្បីបន្ទាន់សម័យ ថ្ងៃ ខែ ឆ្នាំ ផុតកំណត់ ខាងក្រោម។

en: You have requested to stop receiving email notifications from %s.
km_KH: អ្នក​បានស្នើសុំ​បញ្ឈប់ការ​ទទួល​បាន​នូវ​សេចក្ដី​ជូនដំណឹង​តាម​អ៊ីមេល​ពី %s។

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
km_KH: អ្នក​បាន​ស្វែង​រក %1$s បណ្ណសារ​ប្លក់​សម្រាប់ <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>។ ប្រសិន​បើ​អ្នក​រក​មិន​ឃើញ​អ្វី​នៅ​ក្នុង​លទ្ធផល​ស្វែងរក​ទេ អ្នក​អាច​សាក​ល្បង​តំណ​ណាមួយ​ក្នុង​ចំណោម​តំណ​ទាំង​នេះ។

en: You have specified these users for deletion:
km_KH: អ្នកបានសំដៅ អ្នកប្រើប្រាស់ ទាំងនេះ សំរាប់ ការលុបចេញ៖

en: You have specified these users for removal:
km_KH: អ្នកបានសំដៅដកចេញ អ្នកប្រើប្រាស់ទាំងនេះ ៖

en: You have specified this user for deletion:
km_KH: អ្នក​បាន​កំណត់​បញ្ជាក់​អ្នកប្រើ​ទាំង​នេះ សម្រាប់​ការ​លុប៖

en: You have specified this user for removal:
km_KH: អ្នកបានបញ្ជាក់អ្នកប្រើនេះអំពីការលុបចេញហើយៈ

en: You have successfully connected your WordPress.com blog with your %s account.
km_KH: អ្នកបានភ្ជាប់ជោគជ័យ ប្លក WordPress.com របស់អ្នក ជាមួយ គណនី %s របស់អ្នក។

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
km_KH: អ្នក​បាន​ប្រើ​អស់​ចំណុះ​ផ្ទុក​ហើយ។ សូម​លុប​ឯកសារ​មួយ​ចំនួន មុន​នឹង​ផ្ទុកឡើង។

en: You like this
km_KH: អ្នក ចូលចិត្តនេះ

en: You may only upload 1 file.
km_KH: អ្នក​អាច​អាប់ឡូត​បាន​តែ 1 ឯកសារ​ប៉ុណ្ណោះ។

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
km_KH: អ្នក​ត្រូវ​តែ <a href="%s">កត់​ឈ្មោះ​ចូល</a> ដើម្បី​ផ្សាយ​មតិ។

en: You must be a member of at least one site to use this page.
km_KH: ដើម្បី​ប្រើ​ទំព័រ​នេះ អ្នក​ត្រូវ​តែ​ជា​សមាជិក យ៉ាង​ហោច​ណាស់​ក្នុង​វេបសាយ​មួយ។

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
km_KH: អ្នក​ត្រូវ​តែ​ចុច​ប៊ូតុង "រក្សា​ទុក​បន្លាស់​ប្ដូរ" នៅ​ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ ដើម្បី​ធ្វើ​ឲ្យ​ការ​កំណត់​ថ្មី​មាន​សុពលភាព។

en: You must include at least 2 answers
km_KH: អ្នកត្រូវតែ រួមមាន យ៉ាងតិច ២ ចំលើយ

en: You must provide a domain name.
km_KH: អ្នក​ត្រូវតែ​ផ្ដល់​ឈ្មោះ​ដូមេន។

en: You must provide a name for your network of sites.
km_KH: អ្នក​ត្រូវ​តែ​ផ្ដល់​ឈ្មោះ​សម្រាប់​បណ្ដាញ​វេបសាយ​របស់​អ្នក។

en: You must provide a valid email address.
km_KH: អ្នក​ត្រូវ​តែ​ផ្ដល់​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ដែល​ត្រឹមត្រូវ។

en: You must select at least one field to send.
km_KH: អ្នក ត្រូវតែជ្រើសយក យ៉ាងតិច មួយវាល ដើម្បីផ្ញើ។

en: You must supply a future date to schedule.
km_KH: អ្នកត្រូវតែផ្ដល់នូវកាលបរិច្ឆេទនាពេលខាងមុខមួយដើម្បីកំណត់ពេលចុះផ្សាយ។

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
km_KH: អ្នក​ត្រូវ​ការ Javascript ដើម្បី​រើស​ផ្នែក​របស់​រូបភាព។

en: You need a higher level of permission.
km_KH: អ្នកត្រូវការសិទ្ធិកម្រិតខ្ពស់មួយ។

en: You need to define a search term to order by relevance.
km_KH: អ្នកត្រូវកំណត់សព្ទសម្រាប់ស្វែងរកមួយអោយតម្រៀបដោយភាពទាក់ទង។

en: You need to define an include parameter to order by include.
km_KH: អ្នកត្រូវកំណត់នូវប៉ារ៉ាម៉ែត្របញ្ចូលមួយដោយតម្រៀបតាមការដាក់បញ្ចូល។

en: You need to supply your OPML url. Press back on your browser and try again
km_KH: អ្នកត្រូវតែ​ផ្ដល់​នូវ url នៃ​ OPML របស់អ្នក​។ ចុច ត្រលប់ក្រោយ លើប្រោហ្ស៊័រ​របស់អ្នក​ ហើយសូម​សាក​ល្បង​ឡើង​វិញ

en: You requested a refund for an upgrade. Please check your email for a message with a confirmation link.
km_KH: អ្នកបានស្នើ ការប្រគល់វិញ លុយ សំរាប់ មួយការតំលើងកំរិត។ សូមផ្ទៀង​អ៊ីមែវល៍ របស់អ្នក សំរាប់មួយសារ ជាមួយ មួយតំណភ្ជាប់បញ្ជាក់ទទួលស្គាល់។

en: You should also note any collection and retention of sensitive personal data, such as data concerning health.
km_KH: អ្នកគួរតែកត់សម្គាល់ពីការប្រមូល និងរក្សាទុកនូវព័ត៌មានផ្ទាល់ខ្លួនដែលសំខាន់ៗ ដូចជាទិន្នន័យដែលពាក់ព័ន្ធនឹងសុខភាពជាដើម។

en: You will <strong>not</strong> be sent any confirmation email - please make sure this is what you want to do before continuing!
km_KH: អ្នក នឹង<strong>គ្មាន</strong> បានទទួល ការបញ្ជាក់ទទួលស្គាល់ តាម មែវល៍ - សូមធានាប្រាដថា នេះជាអ្វី ដែលអ្នកចង់ មុនបន្ត&nbsp;!

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
km_KH: អ្នកនឹងពុំអាចតម្លើងរូបរាងវេបសាយថ្មីពីទីនេះបាននៅឡើយទេ ដោយសារតែការតម្លើងរបស់អ្នកទាមទាឲ្យមានលេខសម្ងាត់ SFTP។ សម្រាប់ពេលនេះ សូម<a href="%s">បញ្ចូលរូបរាងវេបសាយទៅក្នុងតំបន់គ្រប់គ្រង</a>សិន។

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
km_KH: អ្នកនឹងបង្កើតម៉ឺនុយមួយ ដោយកំណត់ទីតាំងអោយវា និងបន្ថែមធាតុដូចជាតំណទៅកាន់ទំព័រ និងចំណាត់ក្រុមនានាអោយវា។ ប្រសិនបើរូបរាងវេបសាយរបស់អ្នកមានទីតាំងម៉ឺនុយច្រើន នោះអ្នកនឹងត្រូវការបង្កើតម៉ឺនុយលើសពីមួយដែរ។

en: You&rsquo;ve selected the %s theme! Now you can customize it to make it look exactly how you&rsquo;d like.
km_KH: អ្នក​បាន​ជ្រើសរើស​ស្បែក​រូបរាង %s ។ ឥឡូវ​នេះ អ្នក​អាច​កែតម្រូវ​វា​ទៅ​តាម​ចិត្ត​ចង់​របស់​អ្នក​បាន​ហើយ។

en: Your %s import was successful.
    
    %s
    
    Happy Blogging!
    
    -- the WordPress.com team
km_KH: ការនាំចូល %s របស់អ្នក បានជោគជ័យ។
    
    %s
    
    រីករាយ ទង្វើដាក់ប្លក!
    
    -- ក្រុមការងារ WordPress.com

en: Your Blogging Home
km_KH: គេហដ្ឋានដាក់ប្លក របស់អ្នក

en: Your Email
km_KH: អ៊ីមែល​របស់​អ្នក

en: Your Email:
km_KH: អ៊ីមែល​របស់​អ្នក៖

en: Your Name
km_KH: ឈ្មោះ របស់អ្នក

en: Your Recent Drafts
km_KH: ប្រកាសព្រាងថ្មីៗរបស់អ្នក

en: Your Sites
km_KH: វេបសាយ​របស់​អ្នក

en: Your Stuff
km_KH: របស់របរ របស់អ្នក

en: Your WordPress.com username is "%1$s" and your API key is "%2$s".
km_KH: អត្តនាម​ WordPress.com របស់​អ្នក​គឺ "%1$s" និង កូនសោ​ API របស់​អ្នក​គឺ "%2$s"។

en: Your attempt to transfer a blog failed - please contact <a href="http://support.wordpress.com/contact/">support</a>
km_KH: ការព្យាយាម របស់អ្នក ដើម្បីផ្ទេរ មួយប្លក បានបរាជ័យ - សូមទាក់ទង <a href="http://support.wordpress.com/contact/">ក្រុមជំនួយ</a>

en: Your blog cannot be redirected to that URL.  Please make sure the URL is valid.
km_KH: ប្លក​របស់​អ្នក​មិន​អាចដូរ​ទិសដៅ​​​ទៅ​កាន់​ URL នេះ​បាន​ទេ។ សូម​ពិនិត្យម្ដង​ទៀត​ថា​តើ URL នោះ​ត្រឹម​ត្រូវ​ដែរ​ឬទេ។

en: Your blog does not currently have any published posts.
km_KH: ប្លក របស់អ្នក បច្ចុប្បន្ន គ្មានប្រកាសណា បានផ្សព្វផ្សាយ។

en: Your blogroll
km_KH: របុំ​ប្លក់​របស់​អ្នក

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
km_KH: កម្មវិធី​អ៊ីនធឺណិត​របស់​អ្នក​មិនមាន​មុខងារ​សម្រាប់​ចូល​ទៅ​ឃ្លីបបត​ផ្ទាល់​នោះ​ទេ។ សូម​ប្រើ​ផ្លូវកាត់​លើ​ក្ដារចុច ឬ តាម​ម៉ឺនុយ​កែប្រែ​នៅ​លើ​កម្មវិធី​អ៊ីនធឺណិត​របស់​អ្នក​វិញ។

en: Your browser is out of date!
km_KH: កម្មវិធី​អ៊ីនធឺណិត​របស់​អ្នក​គឺ​ហួស​សម័យ​ហើយ!

en: Your chosen password.
km_KH: ពាក្យ​សម្ងាត់​ដែល​អ្នក​បាន​រើស។

en: Your comment is awaiting moderation.
km_KH: មតិ​របស់​អ្នក​កំពុង​រង់ចាំ​ការ​សម្របសម្រួល។

en: Your comments have all been imported now, but we still need to rebuild your conversation threads.
km_KH: ពេលនេះ គ្រប់វិចាររបស់អ្នក ត្រូវបាននាំចូល, ប៉ុន្តែ យើងនៅតែត្រូវការ អភិវឌ្ឍឡើងវិញ រាល់ដំណើរសន្ទនា របស់អ្នក។

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
km_KH: អាសយដ្ឋានអ៊ីមែវល៍ របស់អ្នក គ្មានទាន់ត្រូវបានបន្ទាន់សម័យ។ សូមឆែក ប្រអប់សារ របស់អ្នក នៅ %s ដើម្បីមើល ការបញ្ជាក់ទទួលស្គាល់អ៊ីមែវល៍។

en: Your email address is in use by one or more other accounts. Please enter a unique address for this account. (<a href="http://support.wordpress.com/email-address/">Why?</a>)
km_KH: អាសយដ្ឋានអ៊ីមែវល៍ របស់អ្នក កំពុងត្រូវបានប្រើប្រាស់ ដោយ មួយ ឬច្រើនគណនីដទៃ។ សូមបញ្ចូល មួយអាសយដ្ឋានគត់ សំរាប់គណនីនេះ។ (<a href="http://support.wordpress.com/email-address/">ហេតុមេច?</a>)

en: Your email address will not be published.
km_KH: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមេល​របស់​អ្នក​នឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​ផ្សព្វផ្សាយ​ទេ។

en: Your email address.
km_KH: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក។

en: Your homepage displays
km_KH: ទំព័រដើមរបស់អ្នកបង្ហាញ

en: Your latest changes were saved as a revision.
km_KH: ការ​ផ្លាស់​ប្ដូរ​ចុង​ក្រោយ​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ជាកំណែសម្រួល។

en: Your latest posts
km_KH: អត្ថបទ​ផ្សាយ​ចុងក្រោយ​បំផុត​របស់​អ្នក

en: Your message
km_KH: សារ របស់អ្នក

en: Your password can be saved.
km_KH: ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក​អាច​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក។

en: Your password cannot be the same as your username. Please pick a different password.
km_KH: ពាក្យសំងាត់របស់អ្នក មិនអាចដូចគ្នានឹង ឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់របស់អ្នក។ អញ្ជើញច្បិចយក​មួយពាក្យសំងាត់ ផ្សេងទៀត។

en: Your password has been reset.
km_KH: ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​កំណត់​ឡើង​វិញ។

en: Your password is incorrect, please try again
km_KH: ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​លោក​អ្នក​មិនត្រឹម​ត្រូវ​ទេ។ សូម​សាកល្បង​ម្ដង​ទៀត​

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
km_KH: ពាក្យសម្ងាត់របស់អ្នកខ្លីពេក។​ សូមដាក់ពាក្យសម្ងាត់មួយដែលមានយ៉ាងតិច ៦ អក្សរ។

en: Your posts have all been imported, but wait &#8211; there&#8217;s more! Now we need to download &amp; import your comments.
km_KH: បាននាំចូលរួចរាល់ ប្រកាស របស់អ្នក, ប៉ុន្តែរង់ចាំ, មានច្រើនទៀត! បច្ចុប្បន្ន យើងត្រូវការទាញយក និងនាំចូល វិចារ របស់អ្នក។

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
km_KH: ប្រវត្តិរូប​របស់​អ្នក​មាន​នូវ​ព័ត៌មាន​អំពី​ខ្លួន​អ្នក (&#8220;គណនី&#8221; របស់​អ្នក) ដូចជា​ជម្រើស​ផ្ទាល់ខ្លួន​ដែល​ទាក់ទង​ទៅ​នឹង​ការប្រើប្រាស់ WordPress ។

en: Your recent attempt to Post by Email was blocked as you sent your mail to the example email address. In order to get an email published on your blog please follow the instructions at: http://support.wordpress.com/post-by-email/
km_KH: ការព្យាយាមថ្មីៗ របស់អ្នក ដើម្បីដាក់ប្រកាស តាមអ៊ីមែវល៍ ត្រូវបានរាំងខ្ទប់ ព្រោះ អ្នកបានផ្ញើ មែវល៍ របស់អ្នក ទៅអាសយដ្ឋានអ៊ីមែវល៍ឧទាហរ។ ដើម្បីមាន មួយអ៊ីមែវល៍ បានផ្សព្វផ្សាយ លើប្លក របស់អ្នក, សូមតាមការណែនាំ នៅ ៖ http://support.wordpress.com/post-by-email/

en: Your scheduled changes just published
km_KH: កំណែប្រែដែលបានកំណត់ពេលចុះផ្សាយទើបបានចុះផ្សាយ

en: Your search did not match any blog posts. Whoa.
km_KH: ការស្វែងរក របស់អ្នក មិនស៊ីគ្នា ជាមួយ ប្រកាសប្លក ណាមួយ។ វ៉ាវ ។

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
km_KH: ការប្រើប្រាស់ របស់អ្នកត្រូវបានផុតកំណត់។ សូមចូលក្នុងគណនីរបស់អ្នកម្តងទៀត ដើម្បីបន្តសកម្មភាពពីកន្លែងដែលអ្នកបានចាកចេញ។

en: Your site is visible only to registered members
km_KH: មាន​តែ សមាជិក​ដែល​បាន​ចុះ​ឈ្មោះ​តែ​ប៉ុណ្ណោះ ដែល​អាច​មើល​ វែបសាយថ៍​របស់​អ្នកបាន។

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
km_KH: ប្រកាស​ថ្មី​បំផុត​នៃ​វេបសាយ​របស់​អ្នក។

en: Your site&#8217;s most recent comments.
km_KH: មតិ​ថ្មី​បំផុត​នៅ​លើង​តំបន់​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក។

en: Your subscription did not succeed, please try again with a valid email address.
km_KH: ការជាវប្រចាំ របស់អ្នក គ្មានបានសំរេច, សូមព្យាយាមឡើងវិញ ជាមួយ​អាសយដ្ឋានអ៊ីមែវល៍ សុពលភាព។

en: Your subscription has been cancelled.
km_KH: បានលុបចេញហើយ ការជាវប្រចាំ របស់អ្នក

en: Your subscriptions
km_KH: ការចុះឈ្មោះរបស់ខ្ញុំ

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
km_KH[0]: រូបរាងវេបសាយរបស់អ្នកអាចបង្ហាញម៉នុយបានចំនួន %s កន្លែង។

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
km_KH[0]: រូបរាងវេបសាយរបស់អ្នកអាចបង្ហាញម៉ឺនុយបាន %s កន្លែង។ ជ្រើសរើសកន្លែងណាមួយដែលអ្នកចង់បង្ហាញនូវម៉ឺនុយនោះ។

en: Your theme can display menus in one location.
km_KH: រូបរាងវេបសាយរបស់អ្នកអាចបង្ហាញម៉ឺនុយបាន ១ កន្លែង។

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
km_KH: រូបរាងនៃវេបសាយរបស់អ្នកអាចបង្ហាញម៉ឺនុយនៅទីតាំងចំនួនមួយ។ ជ្រើសរើសម៉ឺនុយណាដែលអ្នកចង់ប្រើ។

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
km_KH: រូបរាងរបស់អ្នកមិនគាំទ្រម៉ឺនុយជាធម្មជាតិឡើយ, ប៉ុន្តែអ្នកអាចប្រើវាបាននៅក្នុងរបារចំហៀងដោយបន្ថែមវិដជិត &#8220;ម៉ឺនុយផ្ទាល់ខ្លួន&#8221; នៅលើអេក្រង់ <a href="%s">វិដជិត</a>។

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
km_KH[0]: រូបរាងវេបសាយរបស់អ្នកមានតំបន់វិដជិត​%sផ្សេងទៀត ប៉ុន្តែទំព័រជាក់លាក់នេះមិនត្រូវបានបង្ហាញទេ។

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
km_KH[0]: រូបរាងវេបសាយរបស់អ្នកមានតំបន់វិដជិត%s ប៉ុន្តែទំព័រជាក់លាក់នេះមិនត្រូវបានបង្ហាញទេ។

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
km_KH: រូបរាងវេបសាយរបស់អ្នកមានតំបន់វិដជិតមួយផ្សេងទៀត ប៉ុន្តែទំព័រពិសេសនេះមិនបានបង្ហាញទេ។

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
km_KH: រូបរាងវេបសាយរបស់អ្នកមានតំបន់វិដជិត​១ ប៉ុន្តែទំព័រជាក់លាក់នេះមិនត្រូវបានបង្ហាញទេ។

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
km_KH[0]: រូបរាង​នេះ​អាច​ប្រើ​ម៉ឺនុយ​បាន​ចំនួន %s។ សូម​កំណត់​ទីតាំង​នៃ​ម៉ឺនុយ​នីមួយៗ​ទៅ​តាម​ការ​ចង់បាន​របស់​អ្នក។

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
km_KH: រូបរាង​ដែល​អ្នក​កំពុង​ប្រើ មាន​ផ្ដល់​ម៉ឺនុយ​ចំនួន​មួយ។ ជ្រើសរើស​ម៉ឺនុយ​ណា​ដែល​អ្នក​ចង់​ប្រើ។

en: Your translations are all up to date.
km_KH: ការ​បក​ប្រែ​ទាំង​អស់​របស់​អ្នក​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព។

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
km_KH: ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​របស់​អ្នក មិន​អាច​ប្ដូរ​បាន​ទេ ប៉ុន្តែ​អ្នក​អាច​ប្រើ​វាល​ដទៃ​ទៀត​ដើម្បី​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ពិត ឬ​ឈ្មោះក្រៅ​របស់​អ្នក ហើយ​ផ្លាស់​ប្ដូរ​ការបង្ហាញ​ឈ្មោះ​នៅ​លើ​ប្រកាស​របស់​អ្នក។

en: Your video play statistics
km_KH: ស្ថិតិ លេងវិឌីអូ របស់អ្នក

en: Your visitors clicked these links on your site.
km_KH: ភ្ញៀវ​បាន​ចុច​លើ​តំណ​ភ្ជាប់​ទាំង​នេះ​នៅ​លើ​សាយថ៍​របស់​អ្នក។​

en: Zero
km_KH: សូន្យ

en: Zero length file, deleting
km_KH: ឯកសារ​ទទេ កំពុង​លុបចេញ

en: Zurich
km_KH: ហ្ស៊ុយរិច

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
km_KH: [%1$s] សកម្មភាពដែលបានបញ្ជាក់: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
km_KH: [%1$s] មតិ៖ "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
km_KH: [%1$s] បញ្ជាក់សកម្មភាព៖ %2$s

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
km_KH: [%1$s] សូម​សម្រប​ស្រួល: "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
km_KH: [%s] អ៊ីមែលនៃអ្នកគ្រប់គ្រងបានកែប្រែ

en: [%s] Email Change Request
km_KH: [%s] សំណើសុំកែប្រែអ៊ីមែលនៃអ្នកគ្រប់គ្រង

en: [%s] Email Changed
km_KH: [%s] អ៊ីមែលបានកែប្រែ

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
km_KH: [%s] សំណើដើម្បីលុបត្រូវបានយល់ព្រម

en: [%s] Joining Confirmation
km_KH: [%s] ការ​បញ្ជាក់​ការ​ចូលរួម

en: [%s] Login Details
km_KH: [%s] សេចក្ដីលម្អិតនៃការឡុកចូល

en: [%s] Network Admin Email Change Request
km_KH: [%s] សំណើសុំកែប្រែអ៊ីមែលនៃអ្នកគ្រប់គ្រងបណ្ដាញ

en: [%s] Network Admin Email Changed
km_KH: [%s] អ៊ីមែលនៃអ្នកគ្រប់គ្រងបណ្ដាញបានកែប្រែ

en: [%s] New Admin Email Address
km_KH: [%s] អាសយដ្ឋានអ៊ីមែវល៍ ថ្មី របស់អ្នកអភិបាល

en: [%s] New Email Address
km_KH: អាសយដ្ឋានអ៊ីមេល​ថ្មី [%s]

en: [%s] New Site Created
km_KH: [%s] សាយថ៍ថ្មី ត្រូវបានបង្កើត

en: [%s] New User Registration
km_KH: [%s] ការ​ចុះ​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី

en: [%s] Password Changed
km_KH: [%s] 	លេខសំងាត់ត្រូវបានប្ដូរ

en: [%s] Password Reset
km_KH: [%s] ​កំណត់​ពាក្យ​សម្ងាត់​ឡើង​វិញ

en: [%s] Personal Data Export
km_KH: [%s] នាំចេញទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួន

en: [%s] Your username and password
km_KH: [%s] ឈ្មោះអ្នកប្រើប្រាស់ និង​ពាក្យសំងាត់ របស់អ្នក

en: [None]
km_KH: [ទទេ]

en: [Pending]
km_KH: [ព្យួរ]

en: [Subscribe] Help
km_KH: [ចុះឈ្មោះ] ជំនួយ

en: [Subscribe] Unsubscribe from %s
km_KH: [ចុះឈ្មោះ] ឈប់​ចុះ​ឈ្មោះ​ក្នុង​ %s

en: [Subscribe] Your Subscription Details
km_KH: [តាមដាន] លំអិត​អំពី​ការ​ចុះ​ឈ្មោះ​តាមដាន​របស់​អ្នក

en: [Subscribe] Your Subscriptions
km_KH: [ចុះឈ្មោះ] ការចុះឈ្មោះ​របស់អ្នក

en: [Untitled Post]
km_KH: [ប្រកាស គ្មានចំណងជើង]

en: [WordPress.com] Import failed
km_KH: [WordPress.com] នាំចូល បរាជ័យ

en: [WordPress.com] Import successful
km_KH: [WordPress.com] ការ​នាំ​ចូល​​​បាន​សម្រេច

en: [WordPress.com] Tumblr Import successful
km_KH: [WordPress.com] ការ​នាំចូល Tumblr បាន​ជោគជ័យ

en: [deleted]
km_KH: [បានលុប]

en: a couple of minutes
km_KH: តែប៉ុន្មាននាទី

en: acquaintance
km_KH: អ្នក​ស្គាល់​គ្នា

en: action
km_KH: សកម្មភាព

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
km_KH: តំណភ្ជាប់

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
km_KH: មេឌា

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
km_KH: ទំព័រ

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
km_KH: ប្រកាស

[ctx: add new from admin bar]
en: User
km_KH: អ្នក​ប្រើ

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
km_KH: ថ្មី

[ctx: admin bar menu new item label]
en: Add
km_KH: បន្ថែម

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
km_KH: ខៀវ

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
km_KH: កាហ្វេ

[ctx: admin color scheme]
en: Default
km_KH: លំនាំ​ដើម

[ctx: admin color scheme]
en: Light
km_KH: ភ្លឺ

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
km_KH: ងងឹត

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
km_KH: សមុទ្រ

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
km_KH: ថ្ងៃ​រះ

[ctx: admin menu]
en: All Links
km_KH: តំណ​ទាំងអស់

en: all
km_KH: ទាំងអស់

en: all time
km_KH: គ្រប់ពេល

en: am
km_KH: ព្រឹក

en: and
km_KH: និង

en: another web address of mine
km_KH: អាសយដ្ឋាន​វេប​មួយ​ទៀត​របស់​ខ្ញុំ

en: at
km_KH: ម៉ោង

[ctx: attachment filter]
en: Trash
km_KH: ធុងសំរាម

[ctx: auto preload]
en: Auto
km_KH: ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

[ctx: block title]
en: Embed
km_KH: ភ្ជាប់

[ctx: blocks]
en: Most used
km_KH: ប្រើច្រើនបំផុត

en: blog
km_KH: ប្លក់

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
km_KH[0]: បន្ថែម សៃថ៍

[ctx: button label]
en: Convert to link
km_KH: បម្លែងជាតំណ

[ctx: button label]
en: Embed
km_KH: ភ្ជាប់

[ctx: button label]
en: Try again
km_KH: ព្យាយាមម្ដងទៀត

en: by
km_KH: ដោយ

en: by
km_KH: ដោយ

en: by %s
km_KH: ដោយ %s

[ctx: categories]
en: Most Used
km_KH: ប្រើច្រើនបំផុត

en: check
km_KH: ឆែក

en: child
km_KH: កូន

en: close tags
km_KH: ស្លាក​បិទ

en: co-resident
km_KH: អ្នករួមផ្ទះ

en: co-worker
km_KH: អ្នក​ធ្វើ​ការ​ជាមួយ

en: colleague
km_KH: សហសេវិក

[ctx: color]
en: Default: %s
km_KH: លំនាំ​ដើម: %s

[ctx: column name]
en: Comment
km_KH: បញ្ចេញមតិ

[ctx: column name]
en: Date
km_KH: កាល​បរិច្ឆេទ

[ctx: column name]
en: File
km_KH: ឯកសារ

[ctx: column name]
en: In Response To
km_KH: ចម្លើយ​តប​ទៅ​កាន់

[ctx: column name]
en: Submitted on
km_KH: បានដាក់ស្នើនៅ

[ctx: column name]
en: Title
km_KH: ឈ្មោះ

[ctx: column name]
en: Uploaded to
km_KH: បាន​ផ្ទុកឡើង​ទៅ

[ctx: comment]
en: Mark as spam
km_KH: សម្គាល់​ថា​ជា​ស្ប៉ាម

[ctx: comment]
en: Not Spam
km_KH: មិន​មែន​ស្ប៉ាម

[ctx: comment]
en: Not spam
km_KH: មិន​មែន​ស្ប៉ាម

[ctx: comment]
en: Permalink:
km_KH: តំណភ្ជាប់ជាក់លាក់

[ctx: comment]
en: Spam
km_KH: ស្ប៉ាម

[ctx: comment status]
en: Approved
km_KH: បាន​អនុញ្ញាត

[ctx: comment status]
en: Closed
km_KH: បានបិទ

[ctx: comment status]
en: Pending
km_KH: មិនទាន់សម្រេច

[ctx: comment status]
en: Spam
km_KH: ស្ប៉ាម

[ctx: comment status]
en: Trash
km_KH: សំរាម

en: commented on
km_KH: បានបញ្ចេញ​មតិ​លើ

en: comments
km_KH: មតិ​នានា

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: គ្រប់ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: បានអនុម័ត <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: កំពុងរង់ចាំ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam
km_KH: ស្ប៉ាម

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: ស្ប៉ាម <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: ធុងសំរាម <span class="count">(%s)</span>

en: compose new post
km_KH: តែង ប្រកាសថ្មី

en: contact
km_KH: ទាក់ទង

en: copied!
km_KH: បានចម្លង!

en: copy and paste this shortcode into your post
km_KH: ចំលង/បិទភ្ជាប់ អក្សរកូដខ្លីនេះ ទៅក្នុងប្រកាស របស់អ្នក

en: copy to clipboard
km_KH: ចំលង ទៅ តំបៀតខ្ទាស់

en: crop ratio height
km_KH: ការកាត់សមាមាត្រកំពស់

en: crop ratio width
km_KH: តំរឹំមរូបភាពតាមខ្នាតប្រវែង

en: current
km_KH: បច្ចុប្បន្ន

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
km_KH: ដែលបាន​អាប់ឡូត​ពី​មុន

[ctx: custom headers]
en: Suggested
km_KH: ដែល​បាន​ណែនាំ

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
km_KH: កំណត់ពេល

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
km_KH: កំណត់ពេល

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
km_KH: %1$s លើ %2$s %3$s

en: date
km_KH: កាល​បរិច្ឆេទ

[ctx: date/time]
en: On
km_KH: នៅ

en: day | days
km_KH[0]: ថ្ងៃ

en: days
km_KH: ថ្ងៃ

[ctx: default GMT offset or timezone string]
en: 0
km_KH: 7

[ctx: default site language]
en: Site Default
km_KH: លំនាំដើមនៃវេបសាយ

[ctx: default-slug]
en: product
km_KH: ផលិតផល

en: delete this answer
km_KH: លុបចំលើយនេះចេញ

en: development
km_KH: ការអភិវឌ្ឍ

en: document
km_KH: ឯកសារ

en: domain
km_KH: ដូមេន

en: double
km_KH: ឌុប

en: edit
km_KH: កែប្រែ

[ctx: editor button]
en: Left to right
km_KH: ឆ្វេង​ទៅ​ស្ដាំ

[ctx: editor button]
en: Right to left
km_KH: ស្ដាំ​ទៅ​ឆ្វេង

[ctx: editor button]
en: Show blocks
km_KH: បង្ហាញ​ប្លុក

en: education
km_KH: ការ​អប់រំ

[ctx: email address]
en: Report generated for
km_KH: របាយការណ៍បង្កើតសម្រាប់

en: email or username
km_KH: អ៊ីមែល ឬ អត្តនាម

en: enabled
km_KH: អាចធ្វើបាន

en: enter a custom date format in the following field
km_KH: បញ្ចូលទ្រង់ទ្រាយកាលបរិច្ឆេទផ្ទាល់ខ្លួននៅក្នុងប្រអប់ខាងក្រោម

en: enter a custom time format in the following field
km_KH: បញ្ចូលទ្រង់ទ្រាយពេលវេលាផ្ទាល់ខ្លួននៅក្នុងប្រអប់ខាងក្រោម

en: escape
km_KH: ចាកចេញ

en: example:
km_KH: ឧទាហរណ៍៖

en: example: <kbd>sub.domain.tld, domain.sld.tld</kbd>
km_KH: ឧទាហរណ៍៖ <kbd>sub.domain.tld, domain.sld.tld</kbd>

en: family
km_KH: គ្រួសារ

en: filter
km_KH: ច្រោះ

[ctx: find/replace]
en: Find
km_KH: ស្វែងរក

[ctx: find/replace]
en: Next
km_KH: បន្ទាប់

[ctx: find/replace]
en: Prev
km_KH: មុន

[ctx: find/replace]
en: Replace
km_KH: ជំនួស

[ctx: find/replace]
en: Replace all
km_KH: ជំនួស​ទាំង​អស់

[ctx: find/replace]
en: Replace with
km_KH: ជំនួស​ជាមួយ

[ctx: find/replace]
en: Whole words
km_KH: ពាក្យ​ទាំង​មូល

en: first
km_KH: ដំបូង

en: folder
km_KH: ហ្វូលដឺ

[ctx: font size name]
en: Normal
km_KH: ធម្មតា

en: friend
km_KH: មិត្តភក្ដិ

en: friendship
km_KH: មិត្តភាព

[ctx: genitive]
en: April
km_KH: មេសា

[ctx: genitive]
en: August
km_KH: សីហា

[ctx: genitive]
en: December
km_KH: ធ្នូ

[ctx: genitive]
en: February
km_KH: កុម្ភៈ

[ctx: genitive]
en: January
km_KH: មករា

[ctx: genitive]
en: July
km_KH: កក្កដា

[ctx: genitive]
en: June
km_KH: មិថុនា

[ctx: genitive]
en: March
km_KH: មីនា

[ctx: genitive]
en: May
km_KH: ឧសភា

[ctx: genitive]
en: November
km_KH: វិច្ឆិកា

[ctx: genitive]
en: October
km_KH: តុលា

[ctx: genitive]
en: September
km_KH: កញ្ញា

en: geographical
km_KH: ភូមិសាស្ត្រ

en: go to top
km_KH: ទៅ កំពូល

en: hidden
km_KH: បានបិទបាំង

en: hide
km_KH: លាក់​

en: home
km_KH: ផ្ទះ

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
km_KH: តម្រឹម​ផ្ដេក

en: hour
km_KH: ម៉ោង

en: hours
km_KH: ម៉ោង

en: html_lang_attribute
km_KH: km

en: https://en.gravatar.com/
km_KH: https://km.gravatar.com/

en: https://wordpress.org/news/
km_KH: https://km.wordpress.org/news/

en: https://wordpress.org/themes/
km_KH: https://km.wordpress.org/themes/

en: identity
km_KH: អត្តសញ្ញាញ

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
km_KH: ដោះស្រាយ

en: inset
km_KH: បញ្ចូល

en: items
km_KH: វត្ថុ

en: just now
km_KH: ចំពេលនេះ

[ctx: label]
en: Search for:
km_KH: ស្វែងរក៖

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
km_KH: បន្ថែមសម្លេង

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
km_KH: កែសម្រួលអូឌីយ៉ូ

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
km_KH: ជំនួសអូឌីយ៉ូ

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
km_KH: បន្ថែមរូបភាព

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
km_KH: កែប្រែវិចិត្រសាល

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
km_KH: បន្ថែមរូបភាព

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
km_KH: កែសម្រួលរូបភាព

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
km_KH: ជំនួសរូបភាព

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
km_KH: បន្ថែមមេឌៀ

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
km_KH: កែប្រែមេឌា

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
km_KH: ជំនួសមេឌា

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
km_KH: បន្ថែមវីដេអូ

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
km_KH: កែសម្រួលវីឌីអូ

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
km_KH: ជំនួសវីដេអូ

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
km_KH: ផ្ទាល់​ខ្លួន...

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
km_KH: លាក់ការត្រួតពិនិត្យនានា

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
km_KH: បង្ហាញការត្រួតពិនិត្យនានា

en: last
km_KH: ចុងក្រោយ

en: left bottom
km_KH: ឆ្វេង​ខាង​ក្រោម

en: left center
km_KH: ឆ្វេង​កណ្ដាល

[ctx: link]
en: Add New
km_KH: បន្ថែមថ្មី

[ctx: link name]
en: Name
km_KH: ឈ្មោះ

[ctx: links widget]
en: All Links
km_KH: តំណ​ទាំង​អស់

[ctx: list style]
en: Circle
km_KH: រង្វង់

[ctx: list style]
en: Default
km_KH: លំនាំដើម

[ctx: list style]
en: Disc
km_KH: មូល

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
km_KH: តួ​អក្សរ​តូច

[ctx: list style]
en: Lower Greek
km_KH: អក្សរ​ក្រិក​តូច

[ctx: list style]
en: Lower Roman
km_KH: រ៉ូម៉ាំង​តូច

[ctx: list style]
en: Square
km_KH: ការេ

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
km_KH: អក្សរ​ធំ

[ctx: list style]
en: Upper Roman
km_KH: រ៉ូម៉ាំង​ធំ

en: media
km_KH: មេឌា

[ctx: media]
en: Remove video track
km_KH: ដក​វីដេអូ​ចេញ

[ctx: media item]
en: Edit
km_KH: កែ

[ctx: media items]
en: Mine
km_KH: របស់ខ្ញុំ

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
km_KH: (បច្ចុប្បន្ន កំណត់​ឲ្យ៖ %s)

[ctx: menu]
en: Edit
km_KH: កែ

[ctx: menu]
en: Use new menu
km_KH: ប្រើ​ម៉ឺនុយ​ថ្មី

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
km_KH: (បច្ចុប្បន្ន៖ %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
km_KH: (ការកំណត់បច្ចុប្បន្នទៅកាន់: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
km_KH: (ប្រសិនបើអ្នកមានបំណងប្រើម៉ឺនុយ <a href="%1$s" %2$s>វិដជិត%3$s</a>, សូមរំលងដំណាក់កាលនេះ។)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
km_KH: ទីនេះជាកន្លែងដែលម៉ឺនុយនេះស្ថិតនៅ។ ប្រសិនបើអ្នកចង់ប្ដូរវា សូមជ្រើសរើសទីតាំងផ្សេងទៀត។

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
km_KH: មើលគ្រប់ទីតាំង

[ctx: menu locations]
en: View Location
km_KH: មើលទីតាំង

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
km_KH: តើអ្នកចង់អោយម៉ឺនុយនេះស្ថិតនៅកន្លែងណា?

[ctx: meta name]
en: Name
km_KH: ឈ្មោះ

en: minute | minutes
km_KH[0]: នាទី

en: minutes
km_KH: នាទី

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
km_KH: (គ្មាន​ស្លាក)

en: month
km_KH: ខែ

en: moved to the Trash.
km_KH: បាន​ផ្លាស់​ទី​ទៅ​ធុង​សំរាម។

en: movie
km_KH: វីដេអូ

en: music
km_KH: តន្ត្រី

[ctx: name]
en: Unknown
km_KH: មិនស្គាល់

[ctx: nav menu home label]
en: Home
km_KH: ទំព័រ​ដើម

en: neighbor
km_KH: អ្នក​ជិត​ខាង

en: newer
km_KH: ថ្មីជាង

[ctx: next set of posts]
en: Next
km_KH: បន្ទាប់

en: no comments
km_KH: គ្មាន​មតិ

en: no title
km_KH: គ្មានចំណងជើង

[ctx: no user roles]
en: None
km_KH: គ្មាន

en: none
km_KH: គ្មាន

en: not a support question
km_KH: មិនជា សំណួរគាំទ្រ

en: not resolved
km_KH: គ្មានបាន ដោះស្រាយ

[ctx: noun]
en: Comment
km_KH: មតិ

[ctx: noun]
en: Comments
km_KH: មតិ

[ctx: noun]
en: Likes
km_KH: ការ​ចូលចិត្ត

[ctx: noun]
en: Trash
km_KH: សំរាម

[ctx: noun]
en: Views
km_KH: ការ​មើល

[ctx: noun]
en: Visitors
km_KH: អ្នក​មើល

en: number_format_decimal_point
km_KH: .

en: number_format_thousands_sep
km_KH: ,

en: of
km_KH: នៃ

en: older
km_KH: ចាស់ជាង

en: on
km_KH: ​នៅ

en: one hour | %1$s hours
km_KH[0]: %1$s ម៉ោង

en: one hour and %2$s minutes | %1$s hours and %2$s minutes
km_KH[0]: %1$s ម៉ោង​និង​ %2$s នាទី

en: one minute | %s minutes
km_KH[0]: %s នាទី

en: or
km_KH: ឬ

en: page | pages
km_KH[0]: ទំព័រ

[ctx: page]
en: Add New
km_KH: បន្ថែម​ថ្មី

[ctx: page]
en: Featured image
km_KH: រូបភាពពិេសស

[ctx: page]
en: Remove featured image
km_KH: យករូបភាពពិសេសចេញ

[ctx: page]
en: Set featured image
km_KH: កំណត់រូបភាពពិសេស

[ctx: page]
en: Use as featured image
km_KH: ប្រើជារូបភាពពិសេស

en: pages
km_KH: ទំព័រ

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
km_KH: %1$s នៃ %2$s

en: parent
km_KH: ឪពុក​ម្ដាយ

en: password
km_KH: ពាក្យ​សម្ងាត់

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
km_KH: ខុសគ្នា

[ctx: password strength]
en: Medium
km_KH: មធ្យម

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
km_KH: មិន​ស្គាល់​ភាព​ខ្លាំង​នៃ​ពាក្យ​សម្ងាត់

[ctx: password strength]
en: Strong
km_KH: ខ្លាំង

[ctx: password strength]
en: Very weak
km_KH: ខ្សោយណាស់

[ctx: password strength]
en: Weak
km_KH: ខ្សោយ

en: pattern
km_KH: ផ្ទៃ​រូបរាង/ទម្រង់

en: per day
km_KH: ក្នុងមួយថ្ងៃ

en: per month
km_KH: ក្នុងមួយខែ

en: per week
km_KH: ក្នុងមួយសប្ដាហ៍

en: per year
km_KH: ក្នុងមួយឆ្នាំ

[ctx: personal data group label]
en: About
km_KH: អំពី

en: photo
km_KH: រូបថត

en: physical
km_KH: រូបសាស្ត្រ

en: pixels
km_KH: ភីកសល

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
km_KH: ស្វែង​រក &hellip;

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
km_KH: %s បានលុបដោយជោគជ័យ។

[ctx: plugin]
en: Activate %s
km_KH: បើក​ដំណើរការ %s

[ctx: plugin]
en: Active
km_KH: សកម្ម

[ctx: plugin]
en: Install %s now
km_KH: ដំឡើង %s ឥឡូវ​នេះ

[ctx: plugin]
en: Update %s now
km_KH: អាប់ដេត %s ឥឡូវ​នេះ

en: pm
km_KH: ល្ងាច

en: poetry
km_KH: កំណាព្យ

en: politician
km_KH: អ្នកនយោបាយ

en: post | posts
km_KH[0]: អត្ថបទ

[ctx: post]
en: Add New
km_KH: បន្ថែម​ថ្មី

[ctx: post]
en: Featured image
km_KH: រូបភាពពិសេស

[ctx: post]
en: Remove featured image
km_KH: យករូបភាពពិសេសចេញ

[ctx: post]
en: Set featured image
km_KH: ដាក់រូបភាពពិសេស

[ctx: post]
en: Use as featured image
km_KH: ប្រើជារូបភាពពិសេស

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
km_KH: កំណត់ពេល

[ctx: post format]
en: Format
km_KH: ទ្រង់ទ្រាយ

[ctx: post format]
en: Formats
km_KH: ទ្រង់ទ្រាយ

[ctx: post format archive title]
en: Asides
km_KH: អត្ថបទ​ខ្លី

[ctx: post format archive title]
en: Audio
km_KH: សំឡេង

[ctx: post format archive title]
en: Chats
km_KH: ការ​ជជែក

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
km_KH: វិចិត្រសាល

[ctx: post format archive title]
en: Images
km_KH: រូបភាព

[ctx: post format archive title]
en: Links
km_KH: តំណ

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
km_KH: ពាក្យ​សម្រង់

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
km_KH: ស្ថានភាព

[ctx: post format archive title]
en: Videos
km_KH: វីដេអូ

[ctx: post password form]
en: Enter
km_KH: វាយ​បញ្ចូល

[ctx: post state]
en: Pending
km_KH: ពន្យួរ

[ctx: post status]
en: Draft
km_KH: សេចក្ដី​ព្រាង

[ctx: post status]
en: Pending
km_KH: កំពុង​រង់ចាំ

[ctx: post status]
en: Private
km_KH: ឯកជន

[ctx: post status]
en: Published
km_KH: បានផ្សាយ

[ctx: post status]
en: Scheduled
km_KH: បាន​កំណត់​ពេល

[ctx: post status]
en: Trash
km_KH: សំរាម

[ctx: post type general name]
en: Media
km_KH: មេឌា

[ctx: post type general name]
en: Pages
km_KH: ទំព័រ

[ctx: post type general name]
en: Posts
km_KH: ប្រកាស

[ctx: post type singular name]
en: Page
km_KH: ទំព័រ

[ctx: post type singular name]
en: Post
km_KH: ប្រកាស

en: posted to WP.com:
km_KH: បានចុះផ្សាយ​ក្នុង​ WP.com៖

en: posts
km_KH: ប្រកាស

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: ទាំង​អស់ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: របស់​ខ្ញុំ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: ជាប់​ស្អិត <span class="count">(%s)</span>

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
km_KH: ពីមុន

en: print
km_KH: បោះពុម្ភ

en: professional
km_KH: អ្នក​ជំនាញ

en: record
km_KH: ថត​ទុក

en: registration
km_KH: ការចុះបញ្ជី

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
km_KH: មិន​ដំណើរ​ការ

en: reply
km_KH: ឆ្លើយតប

[ctx: request status]
en: Completed
km_KH: បានបញ្ចប់

[ctx: request status]
en: Confirmed
km_KH: បានបញ្ជាក់

[ctx: request status]
en: Failed
km_KH: បានបរាជ័យ

[ctx: request status]
en: Pending
km_KH: កំពុងរង់ចាំ

en: required
km_KH: តំរូវ អោយដាក់​

en: resolved
km_KH: បាន ដោះស្រាយ

[ctx: revisions]
en: Browse
km_KH: រុករក

en: right bottom
km_KH: ស្ដាំ​ក្រោម

en: right center
km_KH: ស្ដាំ​​កណ្ដាល

en: right top
km_KH: ស្ដាំ​ខាង​លើ

en: romantic
km_KH: រ៉ូមេនទិក

[ctx: sample permalink base]
en: archives
km_KH: បណ្ណសារ

en: scale height
km_KH: ខ្នាតកម្ពស់

en: search
km_KH: ស្វែងរក

en: second
km_KH: វិនាទី

en: seconds
km_KH: វិនាទី

en: selection height
km_KH: ជម្រើសកម្ពស់

en: selection width
km_KH: ជម្រើសប្រវែង

en: sent daily
km_KH: ផ្ញើ​រាល់ថ្ងៃ

en: sent immediately
km_KH: ផ្ញើភ្លាមៗ

en: sent weekly
km_KH: ផ្ញើ​រាល់សប្តាហ៍

[ctx: settings screen]
en: Discussion
km_KH: ការ​ពិភាក្សា

[ctx: settings screen]
en: General
km_KH: ទូទៅ

[ctx: settings screen]
en: Writing
km_KH: សំណេរ

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
km_KH: ការ​បញ្ជា​ទិញ

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
km_KH: លាក់ឧបករណ៍ត្រួតពិនិត្យ

en: show
km_KH: បង្ហាញ

en: show source
km_KH: បង្ហាញ អក្សរកូដ

en: sibling
km_KH: បងប្អូន​បង្កើត

[ctx: site]
en: Mark as spam
km_KH: សម្គាល់​ថា​ជា​ស្ប៉ាម

[ctx: site]
en: Not Spam
km_KH: មិន​មែន​ស្ប៉ាម

[ctx: site]
en: Not spam
km_KH: មិន​មែន​ស្ប៉ាម

[ctx: site]
en: Registered
km_KH: បាន​ចុះបញ្ជី

[ctx: site]
en: Spam
km_KH: ស្ប៉ាម

[ctx: slug]
en: product
km_KH: ផលិតផល

en: solid
km_KH: សូលីដ

en: sometime
km_KH: ពេលខ្លះ

en: space
km_KH: ចន្លោះ,

[ctx: spellcheck]
en: Finish
km_KH: បញ្ចប់

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
km_KH: មិន​អើពើ

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
km_KH: មិន​អើពើ​ទាំង​អស់

en: spouse
km_KH: ប្ដី​ឬ​ប្រពន្ធ

en: sticky
km_KH: មមារញឹក

en: styles
km_KH: ស្ទីល

en: sub item
km_KH: ធាតុ​រង

[ctx: submit button]
en: Search
km_KH: ស្វែង​រក

en: subscription
km_KH: ការចុះឈ្មោះជាវប្រចាំ

en: sweetheart
km_KH: មនុស្ស​ជាទី​ស្រឡាញ់

[ctx: table body]
en: Body
km_KH: តួ​តារាង

[ctx: table cell]
en: Cell
km_KH: ក្រឡា

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
km_KH: គ្មាន

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
km_KH: ភាព​ទូលាយ

[ctx: table footer]
en: Footer
km_KH: ផ្នែក​បាត

[ctx: table header]
en: Header
km_KH: ផ្នែក​ក្បាល

[ctx: tags]
en: Most Used
km_KH: ប្រើច្រើនបំផុត

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
km_KH: ចំណាត់​ក្រុម

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
km_KH: ស្លាក

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
km_KH: ចំណាត់​ក្រុម

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
km_KH: ស្លាក

[ctx: term name]
en: Name
km_KH: ឈ្មោះ

en: text direction
km_KH: ទិសដៅ​អត្ថបទ

en: the author
km_KH: អ្នកនិពន្ធ

en: the past day
km_KH: ថ្ងៃកន្លង

en: the past month
km_KH: ខែ កន្លង

en: the past quarter
km_KH: មួយត្រីមាស កន្ងងទៅ

en: the past week
km_KH: សប្តាហ៍ កន្លង

en: the past year
km_KH: ឆ្នាំ កន្លង

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
km_KH: %s ត្រូវបានលុបដោយជោគជ័យ។

[ctx: theme]
en: Activate %s
km_KH: បើក​ដំណើរការ %s

[ctx: theme]
en: Active:
km_KH: ដែល​សកម្ម៖

[ctx: theme]
en: Change
km_KH: ផ្លាស់ប្ដូរ

[ctx: theme]
en: Delete %s
km_KH: លុប %s

[ctx: theme]
en: Installed
km_KH: បានដំឡើង

[ctx: theme author]
en: By %s
km_KH: ដោយ​ %s

[ctx: theme name]
en: Name
km_KH: ឈ្មោះ

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: <span class="count">(%s)</span>ទាំងអស់

en: this help information
km_KH: ព័ត៌មានជំនួយ​នេះ

[ctx: timezone date format]
en: Y-m-d H:i:s
km_KH: d-m-Y H:i:s

en: uncategorized
km_KH: គ្មាន​ចំណាត់ក្រុម

en: unknown
km_KH: មិនស្គាល់

en: untitled
km_KH: គ្មានបានដាក់ ចំណងជើង

[ctx: user]
en: Add New User
km_KH: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី

[ctx: user]
en: Mark as spam
km_KH: សម្គាល់​ថា​ជា​ស្ប៉ាម

[ctx: user]
en: Not spam
km_KH: មិនមែន​ស្ប៉ាម

[ctx: user]
en: Registered
km_KH: បាន​ចុះឈ្មោះ

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
km_KH[0]: គ្រប់ <span class="count">(%s)</span>

en: vCard
km_KH: នាមបណ្ណ

[ctx: verb]
en: Clear
km_KH: សម្អាត

[ctx: verb]
en: Spam
km_KH: ដាក់ជា​ស្ប៉ាម

[ctx: verb]
en: Trash
km_KH: ដាក់ជា សំរាម

[ctx: verb; site]
en: Archive
km_KH: បណ្ណសារ

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
km_KH: តម្រឹម​បញ្ឈរ

en: via %s
km_KH: តាម %s

en: video
km_KH: វីដេអូ

[ctx: video or audio]
en: Length
km_KH: រយៈ​ពេល

en: view source
km_KH: មើលអក្សរកូដ

en: views
km_KH: ការ​មើល

en: website
km_KH: វែបសាយថ៍

[ctx: website URL]
en: At URL
km_KH: នៅ

[ctx: website name]
en: For site
km_KH: សម្រាប់វេបសាយ

en: week
km_KH: សប្តាហ៍

[ctx: widget]
en: Add
km_KH: បន្ថែម

[ctx: widget]
en: Edit
km_KH: កែប្រែ

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
km_KH: %1$s លើ %2$s

en: year
km_KH: ឆ្នាំ

en: years
km_KH: ឆ្នាំ
