WordPress.com - en to lt translation catalogue (15940 entries)

en:  (%s ago)
lt:  (Prieš %s)

en:  - You're replying from a different email address than the one your subscription was sent to.
lt: - Jūs atsakinėjote iš kito el.pašto adreso nei tas, kurį naudojote prenumeratai.

en:  - Your email address isn't associated with a WordPress.com user that has permission to view this site.
lt: - Jūsų el.pašto adresas nėra susietas su WordPress.com vartotoju, kuris turi prieigą prie šio tinklalapio.

en:  Done
lt: Atlikta

en:  and
lt:  ir

en:  says
lt:  praneša

en: "%1$s" by %2$s.
lt: Audio įrašas "%1$s", sukūrė %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
lt: Audio įrašas: "%1$s",  albumas: %2$s, kūrėjas: %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
lt: Audio įrašas "%1$s" iš albumo %2$s.

en: "%1$s" is not a supported wp_template_part area value and has been added as "%2$s".
lt: "%1$s" nėra palaikoma wp_template_part srities reikšmė ir buvo pridėta kaip "%2$s".

en: "%1$s" script should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
lt: Skriptas %1$s neturėtų būti naudojamas kartu su nauju valdiklių redaktoriumi (%2$s arba %3$s).

en: "%1$s" style should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
lt: Stilius %1$s neturėtų būti naudojamas kartu su nauju valdiklių redaktoriumi (%2$s arba %3$s).

en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
lt: „%s“: nepavyko išsaugoti. Peržiūrėkite ir įsitikinkite, kad tai galiojantis URL, tada bandykite dar kartą.

en: "%s" deleted.
lt: Ištrinta: %s

en: "%s" duplicated.
lt: "%s" dublikuotas.

en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
lt: Nuolaidos kodas "%s" jau pritaikytas, jis negali būti naudojamas kartu su kitais kuponais ar nuolaidomis.

en: "%s" in theme.json settings.color.duotone is not a hex or rgb string.
lt: "%s" theme.json settings.color.duotone nėra hex ar rgb reikšmė.

en: "%s" is already registered.
lt: „%s“ jau užregistruotas.

en: "%s" is an invalid coupon code.
lt: Nuolaidos kodas "%s" negalioja.

en: "%s" shipping class cost
lt: "%s" pristatymo klasės kaina

en: "%s" tax rates
lt: Mokesčių tarifai priklausantys klasei "%s"

en: "Clicks" are viewers clicking outbound links on your site.
lt: „Paspaudimai tai yra skaitytojai kurie paspaudžia jūsų puslapyje esančias išorines nuorodas.“

en: "From" address
lt: "Nuo" el.paštas

en: "From" name
lt: „Nuo“ Vardas

en: #%d (no title)
lt: #%d (be pavadinimo)

en: #%s is an invalid image ID.
lt: #%s yra netinkamas nuotraukos ID.

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store
lt: $store turi būti WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store egzempliorius

en: % Comments
lt: % Komentaras

en: % Responses
lt: % atsakymai

en: % comments
lt: Komentarų: %

en: %(commentCount)d comment | %(commentCount)d comments
lt[0]: Komentarų: %(commentCount)d
lt[1]: Komentarų: %(commentCount)d
lt[2]: Komentarų: %(commentCount)d

en: %(cost)s {{small}}/year{{/small}}
lt: %(cost)s {{small}}/metams{{/small}}

en: %(count)d posts
lt: Įrašų: %(count)d

en: %(days)dd ago
lt: prieš %(days)dd

en: %(filtered)s of %(total)s
lt: %(filtered)s iš %(total)s

en: %(percent)f%% of %(max)s used
lt: naudojama %(percent)f%% iš %(max)s

en: %(planName)s Plan
lt: Planas %(planName)s

en: %(siteName)s failed to disconnect
lt: Nepavyko atjungti %(siteName)s

en: %1$1sExplore our docs%2$2s for more information, or just get started!
lt: %1$1sNorėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite dokumentaciją%2$2s arba tiesiog pradėkite!

en: %1$d out of 5
lt: %1$d iš 5

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
lt: %1$d atnaujinimai atlikti. Duomenų bazės versija yra %2$s

en: %1$s #%2$s details
lt: Užsakymo #%2$s (%1$s) informacija

en: %1$s %2$d
lt: %2$d m. %1$s mėn.

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
lt: %1$s %2$s %3$s %4$s srautas

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
lt: %1$s %2$s Kategorijos „%3$s“ RSS srautas

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
lt: %1$s %2$s Įrašo „%3$s“ komentarų RSS srautas

en: %1$s %2$s %3$s Feed
lt: %1$s %2$s %3$s RSS srautas

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
lt: %1$s %2$s Žymos „%3$s“ RSS srautas

en: %1$s %2$s Comments Feed
lt: %1$s %2$s Komentarų RSS srautas

en: %1$s %2$s Feed
lt: %1$s %2$s Įrašų RSS srautas

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
lt: %1$s %2$s Įrašų, kuriuos parašė %3$s, RSS srautas

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
lt: %1$s %2$s „%3$s“ paieškos rezultatų RSS srautas

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s, please upgrade to %1$s %4$s or later.
lt: Dėl nesuderinamumo su WordPress %3$s, %1$s %2$s buvo išjungtas, prašome atnaujinti į %1$s %4$s ar vėlesnę.

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s.
lt: %1$s %2$s buvo išjungtas dėl nesuderinamumo su WordPress %3$s.

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
lt: %1$s %2$s, prieš %3$s (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
lt: %3$s %1$s %2$s @ %4$s : %5$s

en: %1$s (#%2$s)
lt: %1$s (%2$s)

en: %1$s (%2$s %3$s)
lt: %1$s (%2$s / %3$s)

en: %1$s (%2$s of %3$s)
lt: %1$s (%2$s iš %3$s)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
lt: %1$s (nuo %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
lt: %1$s (nuo %2$s; alternatyvos nėra)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
lt: %1$s (nuo %2$s; naudokite %3$s)

en: %1$s (update to version %2$s is available)
lt: %1$s (yra atnaujinimas į versiją %2$s)

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
lt: %1$s - Yra naujesnė WordPress versija (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
lt: %1$s - rekomenduojame 5.6 MySQL versija. Žr.: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
lt: %1$s - rekomenduojame naudoti priešdėlį su mažiau nei 20 simbolių. Žr.: %2$s

en: %1$s Block. %2$s
lt: %1$s blokas. %2$s

en: %1$s Block. Column %2$d
lt: %1$s blokas. Stulpelis %2$d

en: %1$s Block. Column %2$d. %3$s
lt: %1$s blokas. Stulpelis %2$d. %3$s

en: %1$s Block. Row %2$d
lt: %1$s Blokas. Eilutė %2$d

en: %1$s Block. Row %2$d. %3$s
lt: %1$s blokas. Eilutė %2$d. %3$s

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
lt[0]: <span class="screen-reader-text">%2$s </span>komentarų: %1$s
lt[1]: <span class="screen-reader-text">%2$s </span>komentarų: %1$s
lt[2]: <span class="screen-reader-text">%2$s </span>komentarų: %1$s

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
lt: Išnaudota %1$s MB (%2$s%%) vietos

en: %1$s accepted your invitation
lt: %1$s priėmė jūsų kvietimą

en: %1$s and %2$s
lt: %1$s ir %2$s

en: %1$s as %2$s
lt: %1$s kaip %2$s

en: %1$s at %2$s
lt: %1$s %2$s

en: %1$s at %2$s %3$s
lt: %1$s, %2$s %3$s

en: %1$s by %2$s pixels
lt: %1$s x %2$s pikseliai

en: %1$s by %2$s.
lt: Albumas: %1$s, autorius: %2$s.

en: %1$s could not be created: %2$s
lt: %1$s negali būti sukurtas: %2$s

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
lt: %1$s Nepavyko įdiegti (%2$s). <a href="%3$s">Prašome įdiegti savarankiškai, spustelėjus čia.</a>

en: %1$s does not match pattern %2$s.
lt: %1$s neatitinka modelio %2$s.

en: %1$s does not match the expected format. Reason: %2$s
lt: %1$s neatitinka galimo formato. Priežastis: %2$s

en: %1$s ending in %2$s
lt: %1$s galioja iki %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
lt: %1$s baigiasi %2$s (baigia galioti %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
lt[0]: %1$s už %2$s prekę
lt[1]: %1$s už %2$s prekes
lt[2]: %1$s už %2$s prekių

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
lt: Produktas %1$s pašalintas iš krepšelio, nes jis pasikeitė. Peržiūrėti ir vėl įsidėti į krepšelį galite <a href="%2$s">čia</a>.

en: %1$s in %2$s on line %3$s
lt: Klaidos žinutė: %1$s (rasta faile %2$s, eilutės numeris %3$s)

en: %1$s is a required property of %2$s.
lt: %1$s yra privaloma %2$s savybė.

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
lt: %1$s yra pasenęs, nerekomenduojame naudoti. Vietoje jo naudokite %2$s

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
lt: %1$s yra nebenaudotinas. Naudokite %2$s.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
lt: Mažas likutis: %1$s. Liko tik %2$d.

en: %1$s is not %2$s.
lt: %1$s nėra %2$s.

en: %1$s is not a valid %2$l.
lt: %1$s nėra validus %2$l.

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
lt: %1$s nėra validus %2$s. Priežastis: %3$s

en: %1$s is not of type %2$s
lt: %1$s nėra %2$s tipo

en: %1$s is not of type %2$s.
lt: %1$s nėra %2$s tipas.

en: %1$s is not one of %2$l.
lt: %1$s nėra vienas iš %2$l.

en: %1$s is not one of %2$s.
lt: %1$s nėra vienas iš %2$s.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
lt: %1$s yra netinkamas. Įveskite vieną iš šių: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
lt: %1$s neleistinas. Galite ieškoti teisingo Eircode <a target="_blank" href="%2$s">čia</a>.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
lt: %1$s naudoja %2$s

en: %1$s is set to %2$s. You won't be able to upload files on your site.
lt: %1$s nustatyta %2$s. Negalėsite įkelti failų į savo tinklalapį.

en: %1$s is yours!
lt: %1$s yra Jūsų!

en: %1$s is yours! Start customizing it now.
lt: %1$s yra jūsų! Pradėkite derinti.

en: %1$s matches %2$l, but should match only one.
lt: %1$s atitinka %2$l, bet turėtų atitikti tik vieną.

en: %1$s must be a multiple of %2$s.
lt: %1$s turi būti %2$s kartotinis.

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
lt[0]: %1$s turi būti mažiausiai %2$s simbolio ilgio.
lt[1]: %1$s turi būti mažiausiai %2$s simbolių ilgio.
lt[2]: %1$s turi būti mažiausiai %2$s simbolių ilgio.

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
lt[0]: %1$s turi būti daugiausia %2$s simbolio ilgio.
lt[1]: %1$s turi būti daugiausia %2$s simbolių ilgio.
lt[2]: %1$s turi būti daugiausia %2$s simbolių ilgio.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
lt: %1$s turi būti tarp %2$d (ne imtinai) ir %3$d (ne imtinai)

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
lt: %1$s turi būti tarp %2$d (ne imtinai) ir %3$d (imtinai)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
lt: %1$s turi būti tarp %2$d (imtinai) ir %3$d (ne imtinai)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
lt: %1$s turi būti tarp %2$d (imtinai) ir %3$d (imtinai)

en: %1$s must be greater than %2$d
lt: %1$s turi būti daugiau nei %2$d

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
lt: %1$s turi būti daugiau arba lygu %2$d

en: %1$s must be less than %2$d
lt: %1$s turi būti mažiau nei %2$d

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
lt: %1$s turi būti mažiau arba lygu %2$d

en: %1$s must contain at least %2$s item. | %1$s must contain at least %2$s items.
lt[0]: %1$s privalo turėti mažiausiai %2$s dalį.
lt[1]: %1$s privalo turėti mažiausiai %2$s dalis.
lt[2]: %1$s privalo turėti mažiausiai %2$s dalių.

en: %1$s must contain at least %2$s property. | %1$s must contain at least %2$s properties.
lt[0]: %1$s privalo turėti bent %2$s savybę.
lt[1]: %1$s privalo turėti bent %2$s savybes.
lt[2]: %1$s privalo turėti bent %2$s savybių.

en: %1$s must contain at most %2$s item. | %1$s must contain at most %2$s items.
lt[0]: %1$s privalo turėti daugiausiai %2$s dalį.
lt[1]: %1$s privalo turėti daugiausiai %2$s dalis.
lt[2]: %1$s privalo turėti daugiausiai %2$s dalių.

en: %1$s must contain at most %2$s property. | %1$s must contain at most %2$s properties.
lt[0]: %1$s privalo turėti daugiausiai %2$s savybę.
lt[1]: %1$s privalo turėti daugiausiai %2$s savybes.
lt[2]: %1$s privalo turėti daugiausiai %2$s savybių.

en: %1$s needs to be a %2$s object.
lt: %1$s turi būti %2$s objektas.

en: %1$s on %2$s
lt: %1$s apie %2$s

en: %1$s only accepts a non-empty path string, received %2$s.
lt: %1$s priima tik ne tuščią kelio reikšmę, gauta %2$s.

en: %1$s or %2$s
lt: %1$s arba %2$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
lt[0]: %1$s reitingas, pagal %2$s įvertinimą
lt[1]: %1$s reitingas, pagal %2$s įvertinimus
lt[2]: %1$s reitingas, pagal %2$s įvertinimų

en: %1$s recently read %2$s and enjoyed it enough to click the 'Like' button. Congratulations!
lt: %1$s nesenai perskaitė %2$s ir jam/jai taip patiko, jog net paspaudė „Patinka“ mygtuką. Sveikiname!

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
lt[0]: Grąžinta: %1$s (Užsakymų: %2$d | Produktų: %3$d)
lt[1]: Grąžinta: %1$s (Užsakymų: %2$d | Produktų: %3$d)
lt[2]: Grąžinta: %1$s (Užsakymų: %2$d | Produktų: %3$d)

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
lt[0]: Atsakymas į %2$s: %1$s
lt[1]: Atsakymai į %2$s: %1$s
lt[2]: Atsakymų į %2$s: %1$s

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
lt[0]: %1$s atsiliepimas apie %2$s
lt[1]: %1$s atsiliepimai apie %2$s
lt[2]: %1$s atsiliepimų apie %2$s

en: %1$s sales in %2$s
lt: Viso parduota kategorijoje %2$s: %1$s

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
lt: %1$s neturėtų būti iššaukiamas prieš veiksmą %2$s.

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
lt: Užsakymas #%3$s. Išankstiniu užsakymu nupirkta: %2$s (kiekis %1$s).

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
lt: %1$s: versija %2$s yra pasenusi. Naudojama versija yra %3$s

en: %1$s via %2$s
lt: %1$s per %2$s

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
lt: %1$s buvo iššauktas neteisingu lygiu "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
lt: %1$s instaliuotas, bet neaktyvuotas. <a href="%2$s">Prašome aktyvuoti savarankiškai, spustelėjus čia.</a>

en: %1$s, and %2$s
lt: %1$s ir %2$s.

en: %1$s. Selected
lt: %1$s. Pasirinkta

en: %1$s. Selected. There is %2$d event | %1$s. Selected. There are %2$d events
lt[0]: %1$s. Pasirinkta. Yra %2$d renginys.
lt[1]: %1$s. Pasirinkta. Yra %2$d renginiai.
lt[2]: %1$s. Pasirinkta. Yra %2$d renginių.

en: %1$s. There is %2$d event | %1$s. There are %2$d events
lt[0]: %1$s. Yra %2$d renginys.
lt[1]: %1$s. Yra %2$d renginiai.
lt[2]: %1$s. Yra %2$d renginių.

en: %1$s... (%2$s more)
lt: %1$s... (yra dar %2$s)

en: %1$s/%2$s variants active
lt: %1$s/%2$s aktyvių variantų

en: %1$s: You are commenting using your %2$s account.
lt: %1$s: Jūs komentuojate naudodamiesi savo %2$s paskyra.

en: %1$sManage the order%2$s with the app.
lt: %1$sTvarkykite užsakymą%2$s naudodami programėlę.

[ctx: %d = year]
en: See you in %d
lt: Pasimatysime %d metais

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
lt[0]: Negrįžtamai atšauktas %d API raktas.
lt[1]: Negrįžtamai atšaukti %d API raktai.
lt[2]: Negrįžtamai atšaukta %d API raktų.

en: %d Days
lt: %d dienų

en: %d Event | %d Events
lt[0]: Renginių: %d
lt[1]: Renginių: %d
lt[2]: Renginių: %d

en: %d Like | %d Likes
lt[0]: Patinka (%d)
lt[1]: Patinka (%d)
lt[2]: Patinka (%d)

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
lt[0]: %d įskiepio atnaujinimas
lt[1]: %d įskiepių atnaujinimai
lt[2]: %d įskiepių atnaujinimų

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
lt[0]: %d temos atnaujinimas
lt[1]: %d temų atnaujinimai
lt[2]: %d temų atnaujinimų

en: %d WordPress Update
lt: %d WordPress atnaujinimas

en: %d block | %d blocks
lt[0]: %d blokas
lt[1]: %d blokai
lt[2]: %d blokų

en: %d block added. | %d blocks added.
lt[0]: %d blokas pridėtas.
lt[1]: %d blokai pridėti.
lt[2]: %d blokų pridėta.

en: %d block is hidden. | %d blocks are hidden.
lt[0]: %d blokas paslėptas.
lt[1]: %d blokai paslėpti.
lt[2]: %d blokų paslėpta.

en: %d category button displayed. | %d category buttons displayed.
lt[0]: Rodomas %d kategorijos mygtukas.
lt[1]: Rodomi %d kategorijų mygtukai.
lt[2]: Rodomi %d kategorijų mygtukai.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
lt[0]: %d komentaro nepavyko patikrinti.
lt[1]: %d komentarų nepavyko patikrinti.
lt[2]: %d komentarų nepavyko patikrinti.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
lt[0]: %d komentaras perkeltas į Brukalus.
lt[1]: %d komentarai perkelti į Brukalus.
lt[2]: %d komentarų perkelta į Brukalus.

en: %d confirmation request failed to resend. | %d confirmation requests failed to resend.
lt[0]: %d patvirtinimo užklausos persiųsti nepavyko.
lt[1]: %d patvirtinimo užklausų persiųsti nepavyko.
lt[2]: %d patvirtinimo užklausų persiųsti nepavyko.

en: %d confirmation request re-sent successfully. | %d confirmation requests re-sent successfully.
lt[0]: %d patvirtinimo užklausa persiųsta sėkmingai.
lt[1]: %d patvirtinimo užklausos persiųstos sėkmingai.
lt[2]: %d patvirtinimo užklausų persiųsta sėkmingai.

en: %d day | %d days
lt[0]: %d diena
lt[1]: %d dienos
lt[2]: %d dienų

en: %d days
lt: %d dienų

en: %d hour
lt: %d valanda

en: %d hours
lt: %d valandos

en: %d item | %d items
lt[0]: %d prekė
lt[1]: %d prekės
lt[2]: %d prekių

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
lt[0]: %d prekė iš Jūsų ankstesnio užsakymo šiuo metu nepasiekiama ir jos negalima įdėti į Jūsų krepšelį.
lt[1]: %d prekės iš Jūsų ankstesnio užsakymo šiuo metu nepasiekiamos ir jų negalima įdėti į Jūsų krepšelį.
lt[2]: %d prekių iš Jūsų ankstesnio užsakymo šiuo metu nepasiekiama ir jų negalima įdėti į Jūsų krepšelį.

en: %d left in stock
lt: Liko sandėlyje: %d items

en: %d minute | %d minutes
lt[0]: %d minutė
lt[1]: %d minutės
lt[2]: %d minučių

en: %d minutes
lt: %d minučių

en: %d months
lt: %d mėnesių

en: %d note | %d notes
lt[0]: %d pastaba
lt[1]: %d pastabų
lt[2]: %d pastabos

en: %d orphaned variations deleted
lt: Ištrinti %d variantai be tėvinio produkto

en: %d pattern found | %d patterns found
lt[0]: Rastas %d modelis
lt[1]: Rasti %d modeliai
lt[2]: Rasta %d modelių

en: %d permissions deleted
lt: Ištrinta prieigų: %d

en: %d pixels
lt: %d pikselių

en: %d post | %d posts
lt[0]: %d įrašas
lt[1]: %d įrašai
lt[2]: %d įrašų

en: %d product | %d products
lt[0]: %d produktas
lt[1]: %d produktai
lt[2]: %d produktų

en: %d request deleted successfully. | %d requests deleted successfully.
lt[0]: %d užklausa ištrinta sėkmingai.
lt[1]: %d užklausos ištrintos sėkmingai.
lt[2]: %d užklausų ištrinta sėkmingai.

en: %d request failed to delete. | %d requests failed to delete.
lt[0]: %d užklausai nepavyko ištrinti.
lt[1]: %d užklausoms nepavyko ištrinti.
lt[2]: %d užklausų nepavyko ištrinti.

en: %d request marked as complete. | %d requests marked as complete.
lt[0]: %d užklausa pažymėta kaip baigta.
lt[1]: %d užklausos pažymėtos kaip baigtos.
lt[2]: %d užklausų pažymėtos kaip baigtos.

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
lt[0]: Rasta rezultatų: %d, naudokite klaviatūros klavišus su rodyklėmis aukštyn ir žemyn norėdami juos peržiūrėti.
lt[1]: Rasta rezultatų: %d, naudokite klaviatūros klavišus su rodyklėmis aukštyn ir žemyn norėdami juos peržiūrėti.
lt[2]: Rasta rezultatų: %d, naudokite klaviatūros klavišus su rodyklėmis aukštyn ir žemyn norėdami juos peržiūrėti.

en: %d result found. | %d results found.
lt[0]: Rasta rezultatų: %d
lt[1]: Rasta rezultatų: %d
lt[2]: Rasta rezultatų: %d

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
lt[0]: Įvykdyta suplanuotų veiksmų: %d
lt[1]: Įvykdyta suplanuotų veiksmų: %d
lt[2]: Įvykdyta suplanuotų veiksmų: %d

en: %d seconds
lt: %d sekundžių

en: %d selected
lt: Pasirinkta: %d

en: %d share | %d shares
lt[0]: Pasidalinimų: %d
lt[1]: Pasidalinimų: %d
lt[2]: Pasidalinimų: %d

en: %d themes found
lt: Rasta %d temų

en: %d transients rows cleared
lt: %d: išvalyta laikinų duomenų eilučių

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
lt[0]: Produktų variantų be nustatytos kainos: %d
lt[1]: Produktų variantų be nustatytos kainos: %d
lt[2]: Produktų variantų be nustatytos kainos: %d

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
lt[0]: %d webhook'as ištrintas visam laikui.
lt[1]: %d webhook'ai ištrinti visam laikui.
lt[2]: %d webhook'ų ištrinta visam laikui.

en: %d week
lt: %d savaitė

en: %d word selected. | %d words selected.
lt[0]: Pasirinkta žodžių: %d
lt[1]: Pasirinkta žodžių: %d
lt[2]: Pasirinkta žodžių: %d

en: %d years
lt: %d metų

en: %qty% variations
lt: %qty% variantų

en: %qty% variations added
lt: Pridėta variantų: %qty%

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
lt: %s &#8220;%s&#8221; jau yra.

en: %s (Copy)
lt: %s (Kopija)

en: %s (Deleted)
lt: %s (Ištrinta)

en: %s (Draft)
lt: %s (Juodraštis)

en: %s (Invalid)
lt: %s (Netinkamas)

en: %s (No longer exists)
lt: %s (Nebėra)

en: %s (Pending)
lt: %s (Laukia)

en: %s / mo
lt: %s / mėn.

en: %s <em>Categories</em>
lt: %s <em>Kategorijos</em>

en: %s <em>Posts</em>
lt: %s <em>Įrašai</em>

en: %s <em>Tags</em>
lt: %s <em>Žymės</em>

en: %s <span class="says">says:</span>
lt: %s <span class="says">parašė:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
lt[0]: %s <span class="screen-reader-text">komentaras</span>
lt[1]: %s <span class="screen-reader-text">komentarai</span>

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
lt: Prieš %s

en: %s Active Installations
lt: %s aktyvių kopijų

en: %s Avatar
lt: %s avataras

en: %s Block
lt: %s blokas

en: %s Comment | %s Comments
lt[0]: %s komentaras
lt[1]: %s komentarai
lt[2]: %s komentarų

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
lt[0]: Moderuojamų komentarų: %s
lt[1]: Moderuojamų komentarų: %s
lt[2]: Moderuojamų komentarų: %s

en: %s Comments
lt: Komentarų: %s

en: %s Like | %s Likes
lt[0]: Patinka (%s)
lt[1]: Patinka (%s)
lt[2]: Patinka (%s)

en: %s MB Space Allowed
lt: Leidžiama %s MB vietos

en: %s Page | %s Pages
lt[0]: %s puslapis
lt[1]: %s puslapiai
lt[2]: %s puslapių

en: %s Post | %s Posts
lt[0]: %s įrašas
lt[1]: %s įrašai
lt[2]: %s įrašų

en: %s Settings
lt: %s Nustatymai

en: %s Sites
lt: %s Tinklalapiai

en: %s Year | %s Years
lt[0]: %s m.
lt[1]: %s m.
lt[2]: %s m.

en: %s [Autosave]
lt: %s [Automatinis išsaugojimas]

en: %s [Current Revision]
lt: %s [Dabartinė versija]

en: %s actions
lt: %s veiksmai

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
lt: %s sėkmingai aktyvuotas. Nuo dabar gausite jo atnaujinimus.

en: %s address
lt: %s: adresas

en: %s ago
lt: prieš %s

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
lt[0]: %s ir %d kitas regionas
lt[1]: %s ir %d kiti regionai
lt[2]: %s ir %d kitų regionų

en: %s applied.
lt: Pritaikyta: %s.

en: %s approved comment | %s approved comments
lt[0]: Patvirtintas komentaras: %s
lt[1]: Patvirtinti komentarai: %s
lt[2]: Patvirtintų komentarų: %s

en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
lt: %s - jau išparduotos, todėl nebegalite įsigyti. Prašome juos pašalinti iš savo krepšelio.

en: %s available disk space was detected, update routines can be performed safely.
lt: Yra %s laisvos vietos diske, galima saugiai atlikti atnaujinimo procedūras.

en: %s average gross daily sales
lt: %s vidutinė dienos bruto pardavimų suma

en: %s average gross monthly sales
lt: %s vidutinė mėnesio bruto pardavimų suma

en: %s average net daily sales
lt: %s vidutiniškai pardavimų per dieną

en: %s average net monthly sales
lt: %s vidutiniškai pardavimų per mėnesį

en: %s block added
lt: Blokas %s pridėtas

en: %s block inserted
lt: Įterptas %s blokas

en: %s block selected. | %s blocks selected.
lt[0]: Pasirinktas %s blokas.
lt[1]: Pasirinkti %s blokai.
lt[2]: Pasirinkta %s blokų.

en: %s block styles
lt: Bloko stiliai: %s

en: %s blocks deselected.
lt: %s blokai nepasirinkti.

en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
lt: "%s "- šiuo metu negalima įsigyti. Prašome pašalinti iš krepšelio.

en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
lt: "%s "- šiuo metu negalima įsigyti. Prašome pašalinti iš krepšelio.

en: %s charged for shipping
lt: %s sumokėta už pristatymą

en: %s column | %s columns
lt[0]: %s stulpelis
lt[1]: %s stulpeliai
lt[2]: %s stulpelių

en: %s comment | %s comments
lt[0]: Komentarų: %s
lt[1]: Komentarų: %s
lt[2]: Komentarų: %s

en: %s comment approved. | %s comments approved.
lt[0]: %s komentaras patvirtintas
lt[1]: %s komentarai patvirtinti
lt[2]: %s komentarų patvirtinta

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
lt[0]: %s komentaras pažymėtas kaip brukalai.
lt[1]: %s komentarai pažymėti kaip brukalai.
lt[2]: %s komentarų pažymėta kaip brukalai.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
lt[0]: %s komentaras perkeltas į šiukšlinę.
lt[1]: %s komentarai perkelti į šiukšlinę.
lt[2]: %s komentarų perkelta į šiukšlinę.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
lt[0]: %s komentaras ištrintas negrįžtamai
lt[1]: %s komentarai ištrinti negrįžtamai
lt[2]: %s komentarų ištrinta negrįžtamai

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
lt[0]: %s komentaras grąžintas iš šiukšlinės
lt[1]: %s komentarai grąžinti iš šiukšlinės
lt[2]: %s komentarų grąžinta iš šiukšlinės

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
lt[0]: %s komentaras pažymėtas kaip ne brukalai
lt[1]: %s komentarai pažymėti kaip ne brukalai
lt[2]: %s komentarų pažymėta kaip ne brukalai

en: %s could not be located. Please try another nearby city. For example: Kansas City; Springfield; Portland.
lt: Toks miestas nerastas: %s. Pabandykite kitą miestą. Pavyzdžiui, Vilnius, Kaunas, Klaipėda.

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
lt[0]: %s kuponas perkeltas į šiukšlinę.
lt[1]: %s kuponai perkelti į šiukšlinę.
lt[2]: %s kuponų perkelta į šiukšlinę.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
lt[0]: %s kuponas nebuvo atnaujintas, kažkas jį(-uos) redaguoja
lt[1]: %s kuponai nebuvo atnaujinti, kažkas juos redaguoja
lt[2]: %s kuponų nebuvo atnaujinta, kažkas juos redaguoja

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
lt[0]: %s kuponas pašalintas negrįžtamai
lt[1]: %s kuponai pašalinti negrįžtamai
lt[2]: %s kuponų pašalinta negrįžtamai

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
lt[0]: %s kuponas atkurtas iš šiukšlinės.
lt[1]: %s kuponai atkurti iš šiukšlinės.
lt[2]: %s kuponų atkurta iš šiukšlinės.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
lt[0]: %s kuponas atnaujintas
lt[1]: %s kuponai atnaujinti
lt[2]: %s kuponų atnaujinta

en: %s critical issue | %s critical issues
lt[0]: Kritinių klaidų: %s
lt[1]: Kritinių klaidų: %s
lt[2]: Kritinių klaidų: %s

en: %s customer review | %s customer reviews
lt[0]: %s pirkėjo atsiliepimas
lt[1]: %s pirkėjų atsiliepimai
lt[2]: %s pirkėjų atsiliepimai

en: %s data
lt: %s: duomenys

en: %s day | %s days
lt[0]: %s d.
lt[1]: %s d.
lt[2]: %s d.

en: %s deselected.
lt: %s nepasirinktas.

en: %s discount
lt: Nuolaida: %s

en: %s discounts in total
lt: Suteikta nuolaidų: %s

en: %s does not exist.
lt: %s neegzistuoja.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
lt[0]: liko %s atsisiuntimas
lt[1]: liko %s atsisiuntimai
lt[2]: liko %s atsisiuntimų

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
lt: %s viršija maksimalią įkeliamų failų dydžio ribą naudojant keleto failų įkėlimo įrankį jūsų naršyklėje.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
lt: %s viršija į tinklalapį įkeliamų failų dydžio limitą.

en: %s failed to embed.
lt: Nepavyko įterpti: %s.

en: %s failed while writing image to stream.
lt: %s nepavyko rašant paveikslėlį į srautą.

en: %s failed. Contact your hosting provider.
lt: Nepavyko: %s. Susisiekite su savo hostingo tiekėju.

en: %s false positive | %s false positives
lt[0]: Klaidingai pažymėtų kaip brukalas: %s
lt[1]: Klaidingai pažymėtų kaip brukalas: %s
lt[2]: Klaidingai pažymėtų kaip brukalas: %s

en: %s fee
lt: Mokestis: %s

en: %s field
lt: Laukelis: %s

en: %s from now
lt: %s nuo dabar

en: %s gross sales in this period
lt: %s pardavimai bruto per šį laikotarpį

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
lt[0]: %s  - įdėtas į krepšelį
lt[1]: %s  - įdėti į krepšelį
lt[2]: %s  - įdėta į krepšelį

en: %s has been logged out.
lt: %s atsijungė.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
lt: %s: šis produktas pašalintas iš Jūsų krepšelio, nes jo jau nebegalima nusipirkti. Prašome susisiekite su parduotuvės adminstracija, jei reikalinga pagalba ar daugiau informacijos.

en: %s has been updated.
lt: %s buvo atnaujintas,

en: %s has duplicate items.
lt: %s turi pasikartojančių elementų.

en: %s has taken over and is currently customizing.
lt: %s perėmė ir šiuo metu tvarko.

en: %s has taken over and is currently editing.
lt: %s perėmė redagavimą ir šiuo metu atlieka pakeitimus.

en: %s hidden and reset to default
lt: %s paslėptas ir atstatytas į numatytają reikšmę

en: %s hour | %s hours
lt[0]: %s val
lt[1]: %s val
lt[2]: %s val

en: %s in stock
lt: Liko %s

en: %s is a protected WP option and may not be modified
lt: „%s“ yra apsaugotas WP nustatymas, kuris negali būti modifikuojamas

en: %s is a required field | %s are required fields
lt[0]: Privalomas laukas: %s
lt[1]: Privalomi laukai: %s
lt[2]: Privalomi laukai: %s

en: %s is a required field.
lt: %s yra būtinas laukelis.

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
lt: %s jau redaguoja šį pakeitimų rinkinį. Norite perimti redagavimą?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
lt: %s jau redaguoja šį pakeitimų rinkinį. Palaukite kol užbaigs darbą. Jūsų pakeitimai buvo automatiškai išsaugoti.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
lt: %s dabar tvarko šį tinklapį. Ar norite perimti?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
lt: %s dabar tvarko šį tinklalapį. Prašome palaukti kol baigs tvarkyti. Jūsų naujausi pakeitimai buvo automatiškai išsaugoti.

en: %s is available
lt: %s prieinamas

en: %s is currently editing
lt: %s šiuo metu redaguoja

en: %s is currently editing this post.
lt: %s jau redaguoja šį įrašą.

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
lt: %s jau redaguoja šį įrašą. Norite perimti?

en: %s is forbidden
lt: %s yra draudžiamas

en: %s is not a valid IP address.
lt: %s nėra tinkamas IP adresas.

en: %s is not a valid UUID.
lt: %s nėra validus UUID.

en: %s is not a valid email address.
lt: %s yra netinkamas el.pašto adresas.

en: %s is not a valid phone number.
lt: %s yra netinkamas telefono numeris.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
lt: %s yra netinkamas pašto kodas.

en: %s is now visible
lt: %s šiuo metu yra matomas

en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
lt: %s - jau išparduota, todėl nebegalite jos įsigyti. Prašome šią prekę pašalinti iš savo krepšelio.

en: %s is out of stock.
lt: Produkto neturime: %s

en: %s is required
lt: %s - būtina užpildyti

en: %s is required to strip image meta.
lt: %s būtinas paveikslėlio metos išvalymui.

en: %s is required.
lt: %s - būtina užpildyti.

en: %s is yours!
lt: %s yra jūsų

en: %s item | %s items
lt[0]: %s
lt[1]: %s
lt[2]: %s

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
lt[0]: Elementų be nustatytų problemų: %s
lt[1]: Elementų be nustatytų problemų: %s
lt[2]: Elementų be nustatytų problemų: %s

en: %s items
lt: %s: produktai

en: %s items purchased
lt: %s parduota produktų

en: %s link deleted. | %s links deleted.
lt[0]: %s nuoroda ištrinta.
lt[1]: %s nuorodos ištrintos.
lt[2]: %s nuorodų ištrinta.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
lt[0]: %s failas prikabintas.
lt[1]: %s failai prikabinti.
lt[2]: %s failų prikabinta.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
lt[0]: %s failas atkabintas.
lt[1]: %s failai atkabinti.
lt[2]: %s failų atkabinta.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
lt[0]: %s failas perkeltas į šiukšlinę.
lt[1]: %s failai perkelti į šiukšlinę.
lt[2]: %s failų perkelta į šiukšlinę.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
lt[0]: %s failas neatšaukiamai ištrintas.
lt[1]: %s failai neatšaukiamai ištrinti.
lt[2]: %s failų neatšaukiamai ištrinta.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
lt[0]: %s failas grąžintas iš šiukšlinės.
lt[1]: %s failai grąžinti iš šiukšlinės.
lt[2]: %s failų grąžinta iš šiukšlinės.

en: %s minute | %s minutes
lt[0]: %s minutė
lt[1]: %s minutės
lt[2]: %s minučių

en: %s missed spam | %s missed spam
lt[0]: Nesugautų brukalų: %s
lt[1]: Nesugautų brukalų: %s
lt[2]: Nesugautų brukalų: %s

en: %s month | %s months
lt[0]: %s mėn.
lt[1]: %s mėn.
lt[2]: %s mėn.

en: %s name
lt: %s Vardas

en: %s navigation
lt: %s navigacija

en: %s net sales in this period
lt: %s pardavimai neto per šį laikotarpį

en: %s net sales this month
lt: %s pardavimai neto per šį mėnesį

en: %s notes
lt: %s: pastabos

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
lt[0]: %s užsakymas perkeltas į šiukšlinę.
lt[1]: %s užsakymai perkelti į šiukšlinę.
lt[2]: %s užsakymų perkelta į šiukšlinę.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
lt[0]: %s užsakymas nebuvo atnaujintas, kažkas jį(-uos) redaguoja
lt[1]: %s užsakymai nebuvo atnaujinti, kažkas juos redaguoja
lt[2]: %s užsakymų nebuvo atnaujinta, kažkas juos redaguoja

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
lt[0]: %s užsakymas pašalintas negrįžtamai
lt[1]: %s užsakymai pašalinti negrįžtamai
lt[2]: %s užsakymų pašalinta negrįžtamai

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
lt[0]: %s užsakymas atkurtas iš šiukšlinės
lt[1]: %s užsakymai atkurti iš šiukšlinės
lt[2]: %s užsakymų atkurta iš šiukšlinės

en: %s order updated. | %s orders updated.
lt[0]: %s užsakymas atnaujintas
lt[1]: %s užsakymai atnaujinti
lt[2]: %s užsakymų atnaujinta

en: %s orders placed
lt: %s užsakymų kiekis

en: %s other people
lt: %s kitiems asmenims

en: %s other person
lt: %s kitam asmeniui

en: %s out of 5
lt: %s iš 5

en: %s page
lt: Puslapis: %s

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
lt[0]: %s puslapis perkeltas į šiukšlinę.
lt[1]: %s puslapiai perkelti į šiukšlinę.
lt[2]: %s puslapių perkelti į šiukšlinę.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
lt[0]: %s puslapis neatnaujintas, kažkas jį redaguoja.
lt[1]: %s puslapiai neatnaujinti, kažkas juos redaguoja.
lt[2]: %s puslapių neatnaujinti, kažkas juos redaguoja.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
lt[0]: %s puslapis negrįžtamai ištrintas.
lt[1]: %s puslapiai negrįžtamai ištrinti.
lt[2]: %s puslapių negrįžtamai ištrinti.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
lt[0]: %s puslapis atstatytas iš šiukšlinės.
lt[1]: %s puslapiai atstatyti iš šiukšlinės.
lt[2]: %s puslapių atstatyti iš šiukšlinės.

en: %s page updated. | %s pages updated.
lt[0]: %s puslapis atnaujintas.
lt[1]: %s puslapiai atnaujinti.
lt[2]: %s puslapių atnaujinti.

en: %s parameter is missing
lt: Trūksta parametro %s

en: %s pattern moved to the Trash. | %s patterns moved to the Trash.
lt[0]: %s modelis perkeltas į šiukšlinę.
lt[1]: %s modeliai perkelti į šiukšlinę.
lt[2]: %s modelių perkelta į šiukšlinę.

en: %s pattern not updated, somebody is editing it. | %s patterns not updated, somebody is editing them.
lt[0]: %s modelis neatnaujintas, kažkas jį redaguoja.
lt[1]: %s modeliai neatnaujinti, kažkas juos redaguoja.
lt[2]: %s modelių neatnaujinta, kažkas juos redaguoja.

en: %s pattern permanently deleted. | %s patterns permanently deleted.
lt[0]: %s modelis negrįžtamai ištrintas.
lt[1]: %s modeliai negrįžtamai ištrinti.
lt[2]: %s modelių negrįžtamai ištrinta.

en: %s pattern restored from the Trash. | %s patterns restored from the Trash.
lt[0]: %s modelis atkurtas iš šiukšlinės.
lt[1]: %s modeliai atkurti iš šiukšlinės.
lt[2]: %s modelių atkurta iš šiukšlinės.

en: %s pattern updated. | %s patterns updated.
lt[0]: %s modelis atnaujintas.
lt[1]: %s modeliai atnaujinti.
lt[2]: %s modelių atnaujinta.

en: %s pending comment | %s pending comments
lt[0]: Komentarai, laukiantys patvirtinimo: %s
lt[1]: Komentarai, laukiantys patvirtinimo: %s
lt[2]: Komentarai, laukiantys patvirtinimo: %s

en: %s people
lt: %s asmenims

en: %s per year
lt: %s per metus

en: %s plugin deactivated during WordPress upgrade.
lt: WordPress atnaujinimo metu įskiepis %s išjungtas.

en: %s post by this author | %s posts by this author
lt[0]: Šio autoriaus įrašai: %s
lt[1]: Šio autoriaus įrašai: %s
lt[2]: Šio autoriaus įrašai: %s

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
lt[0]: %s įrašas perkeltas į šiukšlinę.
lt[1]: %s įrašai perkelti į šiukšlinę.
lt[2]: %s įrašų perkelti į šiukšlinę.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
lt[0]: %s įrašas neatnaujintas, kažkas kitas jį redaguoja.
lt[1]: %s įrašai neatnaujinti, kažkas kitas juos redaguoja.
lt[2]: %s įrašų neatnaujinta, kažkas kitas juos redaguoja.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
lt[0]: %s įrašas negrįžtamai ištrintas.
lt[1]: %s įrašai negrįžtamai ištrinti.
lt[2]: %s įrašų negrįžtamai ištrinti.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
lt[0]: %s įrašas atstatytas iš šiukšlinės.
lt[1]: %s įrašai atstatyti iš šiukšlinės.
lt[2]: %s įrašų atstatyti iš šiukšlinės.

en: %s post updated. | %s posts updated.
lt[0]: %s įrašas atnaujintas.
lt[1]: %s įrašai atnaujinti.
lt[2]: %s įrašų atnaujinta.

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
lt[0]: %s ankstesnis užsakymas
lt[1]: %s ankstesni užsakymai
lt[2]: %s ankstesnių užsakymų

en: %s product | %s products
lt[0]: %s produktas

en: %s product imported | %s products imported
lt[0]: Importuota produktų: %s
lt[1]: Importuota produktų: %s
lt[2]: Importuota produktų: %s

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
lt[0]: %s produktas perkeltas į šiukšlinę
lt[1]: %s produktai perkelti į šiukšlinę
lt[2]: %s produktų perkelta į šiukšlinę

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
lt[0]: %s produktas nebuvo atnaujintas, kažkas jį(-uos) redaguoja
lt[1]: %s produktai nebuvo atnaujinti, kažkas juos redaguoja
lt[2]: %s produktų nebuvo atnaujinta, kažkas juos redaguoja

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
lt[0]: %s produktas pašalintas negrįžtamai
lt[1]: %s produktai pašalinti negrįžtamai
lt[2]: %s produktų pašalinta negrįžtamai

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
lt[0]: %s produktas atkurtas iš šiukšlinės
lt[1]: %s produktai atkurti iš šiukšlinės
lt[2]: %s produktų atkurta iš šiukšlinės

en: %s product updated | %s products updated
lt[0]: %s produktas buvo atnaujintas
lt[1]: %s produktai buvo atnaujinti
lt[2]: %s produktų buvo atnaujinta

en: %s product updated. | %s products updated.
lt[0]: %s produktas atnaujintas.
lt[1]: %s produktai atnaujinti.
lt[2]: %s produktų atnaujinta.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
lt[0]: %s produktas buvo praleistas
lt[1]: %s produktai buvo praleisti
lt[2]: %s produktų buvo praleista

en: %s purchases for the selected items
lt: %s pasirinktų produktų parduotas kiekis

en: %s quantity
lt: produkto kiekis: %s

en: %s rates
lt: %s tarifai

en: %s rating
lt: %s reitingas

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
lt[0]: Rekomenduojamų pakeitimų: %s
lt[1]: Rekomenduojamų pakeitimų: %s
lt[2]: Rekomenduojamų pakeitimų: %s

en: %s removed.
lt: Pašalinta iš krepšelio: %s

en: %s requires a valid email address
lt: %s - būtina užpildyti galiojančiu el. pašto adresu

en: %s reset to default
lt: %s atstatytas į numatytąją reikšmę

en: %s response | %s responses
lt[0]: Atsakymų: %s
lt[1]: Atsakymų: %s
lt[2]: Atsakymų: %s

en: %s sales for the selected items
lt: %s pasirinktų produktų pardavimai

en: %s second | %s seconds
lt[0]: %s sekundė
lt[1]: %s sekundės
lt[2]: %s sekundžių

en: %s signups in this period
lt: %s naujos registracijos per šį laikotarpį

en: %s site | %s sites
lt[0]: %s tinklalapį
lt[1]: %s tinklalapius
lt[2]: %s tinklalapių

en: %s styles applied.
lt: Pritaikyti %s stiliai.

en: %s submenu
lt: %s submeniu

en: %s themes
lt: %s temos

en: %s update available | %s updates available
lt[0]: Galimas %s atnaujinimas
lt[1]: Galimi %s atnaujinimai
lt[2]: Galimi %s atnaujinimų

en: %s updated successfully.
lt: Atnaujinimas %s įvykdytas sėkmingai.

en: %s user | %s users
lt[0]: %s vartotoją
lt[1]: %s vartotojus
lt[2]: %s vartotojų

en: %s user deleted. | %s users deleted.
lt[0]: Ištrinta vartotojų: %s
lt[1]: Ištrinta vartotojų: %s
lt[2]: Ištrinta vartotojų: %s

en: %s username:
lt: %s vartotojo vardas:

en: %s week | %s weeks
lt[0]: %s sav.
lt[1]: %s sav.
lt[2]: %s sav.

en: %s worth of coupons used
lt: %s suteiktų nuolaidų suma

en: %s would like to connect to your store
lt: %s norėtų prisijungti prie Jūsų parduotuvės

en: %s year | %s years
lt[0]: %s m.
lt[1]: %s m.
lt[2]: %s m.

en: %s: Name
lt: %s Vardas

en: %s: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
lt: %s: Deja, Jūs negalite įkelti tokio tipo failų.

en: %s: This file is empty.
lt: %s:  Failas yra tuščias.

en: %sX-Large
lt: %sX-Didelis

en: %sX-Small
lt: %sX-Mažas

en: &#8220;%1$s&#8221; &#8212; %2$s
lt: „%1$s“ &#8212; %2$s

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
lt: &#8220;%s&#8221; (Redaguoti)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
lt: Nepavyko įkelti „%s“.

en: &#8220;%s&#8221; is locked
lt: Įrašas &#8220;%s&#8221; šiuo metu užrakintas redagavimui

en: &#8592; Cancel audio playlist
lt: &#8592; Atšaukti audio grojaraštį

en: &#8592; Cancel gallery
lt: &#8592; Atšaukti galeriją

en: &#8592; Cancel video playlist
lt: &#8592; Atšaukti video grojaraštį

en: &#8592; Go to library
lt: &#8592; Eiti į failų saugyklą

en: &laquo; Back
lt: &laquo; Grįžti

en: &laquo; Older Comments
lt: &laquo; Senesni komentarai

en: &laquo; Older Entries
lt: &laquo; Senesni įrašai

en: &laquo; Previous
lt: &laquo; Ankstesnis

en: &laquo; Previous Entries
lt: &laquo; ankstesni įrašai

en: &laquo; Previous Page
lt: &laquo; Ankstesnis puslapis

en: &larr; Back
lt: &larr; Atgal

en: &larr; Back to "%s" attributes
lt: &larr; Atgal į "%s" požymius

en: &larr; Back to %s
lt: &larr; Grįžti į %s

en: &larr; Go to Categories
lt: &larr; Atgal į kategorijas

en: &larr; Go to Link Categories
lt: &larr; Grįžti į nuorodų kategorijas

en: &larr; Go to Tags
lt: &larr; Grįžti į žymas

en: &larr; Go to Users
lt: &larr; Eiti į Vartotojus

en: &larr; Go to editor
lt: &larr; Eiti į redaktorių

en: &larr; Previous
lt: &larr; Ankstesnis

en: &larr; Return to %s
lt: &larr; Grįžti į  %s

en: &lt; Prev
lt: &lt; Ankstesnis

en: &mdash; No Change &mdash;
lt: &mdash; Jokių pokyčių &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
lt: &mdash; Jokios rolės šiame tinklalapyje &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
lt: &mdash; Pasirinkite &mdash;

en: &mdash; The WordPress.com Team
lt: &mdash; WordPress.com komanda

en: &nbsp;&ndash; Page %s
lt: &nbsp;&ndash; Puslapis %s

en: &ndash;OR&ndash;
lt: &ndash;ARBA&ndash;

en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
lt: &quot;%s&quot; šiuo metu neparduodamas.

en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
lt: &quot;%s&quot; - šiuo metu neturime sandėlyje.

en: ( Untitled )
lt: (Be pavadinimo)

en: (%s author archive, opens in a new tab)
lt: (%s autoriaus įrašai, atsidaro naujame skirtuke)

en: (%s comment) | (%s comments)
lt[0]: (Komentarų: %s)
lt[1]: (Komentarų: %s)
lt[2]: (Komentarų: %s)

en: (%s ping) | (%s pings)
lt[0]: (Citatų: %s)
lt[1]: (Citatų: %s)
lt[2]: (Citatų: %s)

en: (%s ratings)
lt: (%s įvertinimų)

en: (%s website link, opens in a new tab)
lt: (%s tinklalapis, atsidaro naujame skirtuke)

en: (Address never made public)
lt: (Adresas niekada nerodomas viešai)

en: (Deleted)
lt: (Ištrinta)

en: (Does not support 64bit values)
lt: (64bit reikšmės nepalaikomos)

en: (Edit)
lt: (Redaguoti)

en: (Empty heading)
lt: (Tuščia antraštė)

en: (Home link, opens in a new tab)
lt: (Pradinio puslapio nuoroda, atsidaro naujame skirtuke)

en: (Incorrect heading level)
lt: (Neteisingas antraštės lygis)

en: (Latest version: %s)
lt: (Naujausia versija: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
lt: (Palikite 0, jei nenorite vertinti.)

en: (Multiple H1 headings are not recommended)
lt: (Nerekomenduojame naudoti daugiau nei vieną H1 tipo antraštę)

en: (Note: many devices and browsers do not display this text.)
lt: (Pastaba: dauguma įrenginių bei naršyklių nerodo šio teksto.)

en: (Optional) You can enter a custom message of up to 500 characters<span style='color:red;' id='dynamic-count'></span> that will be included in the invitation to the user(s).
lt: (Nebūtina) Galite įvesti pasirinktinę pakvietimo žinutę,ji turi būti iki 500 simbolių, <span style='color:red;' id='dynamic-count'></span>.

en: (Private post)
lt: ( Privatus įrašas )

en: (Public)
lt: (Viešas)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
lt: (Registracija išjungta. Komentuoti gali tik šio tinklalapio nariai.)

en: (Supports 64bit values)
lt: (64bit reiškmės palaikomos)

en: (Unattached)
lt: (Nepriskirta jokiam įrašui)

en: (Untitled)
lt: (nėra pavadinimo)

en: (Your site is performing updates over FTP due to file ownership. Talk to your hosting company.)
lt: Jūsų WordPress tinklalapis atlieka atnaujinimus per FTP, dėl netinkamų failų nuosavybės nustatymų (ownership). Pasitarkite su savo hostingo tiekėju kaip tai išspręsti.

en: (Your theme may already use a H1 for the post title)
lt: (Jūsų tema tikriausiai naudoja H1 įrašo pavadinimui)

en: (at most 15)
lt: (daugiausia 15)

en: (can be backordered)
lt: (galime užsakyti)

en: (estimated for %s)
lt: (apytiksliai už %s)

en: (ex. VAT)
lt: (be PVM)

en: (ex. tax)
lt: (be mokesčių)

en: (incl. VAT)
lt: (su PVM)

en: (incl. tax)
lt: (su mokesčiais)

en: (includes %s)
lt: (įskaičiuota %s)

en: (more&hellip;)
lt: (daugiau&hellip;)

en: (no author)
lt: (be autoriaus)

en: (no parent)
lt: (be tėvinio)

en: (no title %s)
lt: (be pavadinimo %s)

en: (no title)
lt: (be pavadinimo)

en: (not found)
lt: (nerasta)

en: (opens in a new tab)
lt: (atsidaro naujame naršyklės skirtuke)

en: (required)
lt: (privalomas)

en: (scroll to see more)
lt: (slinkite toliau)

en: (unknown or deleted)
lt: (nežinomas arba ištrintas)

en: * The results are cached and are updated every 3 days
lt: * Rezultatai saugomi ir atnaujinami kas 3 dienas

en: * The results are cached and are updated every day
lt: * Rezultatai saugomi ir atnaujinami kasdien

en: * The results are cached and are updated every hour
lt: * Rezultatai saugomi ir atnaujinami kas valandą

en: * This category is also a tag. Converting it will add that tag to all posts that are currently in the category.
lt: * Ši kategorija kartu yra ir žyma. Ją konvertavus, naujoji žyma bus priskirta visiems įrašams šioje kategorijoje.

en: * This category is also a tag. The converter has added that tag to all posts currently in the category. If you want to remove it, please confirm that all tags were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Categories</a> page.
lt: * Ši kategorija kartu yra ir žyma. Konverteris pridėjo šią žymą visiems įrašams šioje kategorijoje. Jei norite kai kuriuos įrašus pašalinti iš jos, prašome tai atlikti puslapyje  <a href="%s">Valdyti kategorijas</a>.

en: * This tag is also a category. The converter has added all posts from it to the category. If you want to remove it, please confirm that all posts were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Tags</a> page.
lt: * Ši žyma kartu yra ir kategorija. Konverteris pridėjo visus įrašus su šia žyma į naująją kategoriją. Jei norite kai kuriuos įrašus pašalinti iš jos, prašome tai atlikti puslapyje  <a href="%s">Valdyti žymas</a>.

en: * This tag is also a category. When converted, all posts associated with the tag will also be in the category.
lt: * Ši žyma kartu yra ir kategorija. Ją konvertavus, naujoji kategorija bus priskirta visiems įrašams su šia žyma.

en: + Add Address Line 2
lt: + Pridėti papildomą adreso eilutę

en: + Add New Category
lt: + Kurti naują kategoriją

en: + Add account
lt: + Pridėti banko sąskaitą

en: + Create New Menu
lt: + Sukurti naują meniu

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)
lt: - %1$s (nuo versijos %2$s iki %3$s)

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)%4$s
lt: - %1$s (nuo versijos %2$s iki %3$s)%4$s

en: - %1$s version %2$s
lt: - %1$s versija %2$s

en: - %1$s version %2$s%3$s
lt: - %1$s versija %2$s%3$s

en: - Select -
lt: - Pasirinkti -

en: ...or something like this:
lt: …arba taip:

en: .blog Domain
lt: Domenas .blog

en: .htaccess rules
lt: .htaccess taisyklės

en: // A “block” is the abstract term used
    // to describe units of markup that
    // when composed together, form the
    // content or layout of a page.
    registerBlockType( name, settings );
lt: // "blokas" yra abstraktus terminas
    // aprašantis žymų rinkinius
    // kartu sudarančius
    // puslapio turinį
    registerBlockType( name, settings );

en: 1 Comment
lt: Komentarų: 1

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
lt: <span class="screen-reader-text">%s </span>komentarų: 1

en: 1 comment
lt: Komentarų: 1

en: 1 hour
lt: 1 valanda

en: 1 item | %s items
lt[0]: %s elementas
lt[1]: %s elementai
lt[2]: %s elementų

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: 1 minute per product
lt: 1 minutė kiekvienam produktui

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
lt: 1 puslapis neatnaujintas, kažkas dar jį redaguoja.

en: 1 pattern not updated, somebody is editing it.
lt: 1 modelis neatnaujintas, kažkas kitas jį redaguoja.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
lt: 1 įrašas neatnaujintas, kažkas dar jį redaguoja.

en: 1 variation
lt: 1 variantas

en: 1 variation added
lt: Pridėtas 1 variantas

en: 10 Newest
lt: 10 naujausių

en: 12 hours
lt: 12 valandų

en: 123 Main St
lt: Tulpių gatvė 6

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
lt: %1$s iš %2$s

en: 1d
lt: 1 d.

en: 1h
lt: 1 val.

en: 1mo
lt: 1 mėn.

en: 1y
lt: 1 m.

en: 2 character continent code.
lt: Dviejų simbolių žemyno kodas.

en: 2 minutes
lt: 2 minutės

en: 24/7 Support
lt: Pagalba 24/7

en: 24/7 live support
lt: Pagalba 24/7

en: 3 days
lt: 3 dienos

en: 30 days
lt: 30 dienų

en: 30-days free trial
lt: 30 dienų nemokamas išbandymas

en: 4 minutes
lt: 4 minutės

en: 404: Not Found
lt: 404 Nerasta

en: 5 Newest
lt: 5 naujausi

en: 555-555-5555
lt: 370 654 12345

en: 7 days
lt: 7 dienos

en: <a href="%1$s" %2$s>Learn how to describe the purpose of the image%3$s</a>. Leave empty if the image is purely decorative.
lt: <a href="%1$s" %2$s>Apibūdinkite paveikslėlio paskirtį%3$s</a>. Nepildykite jei paveikslėlio paskirtis yra tik dekoratyvinė.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
lt: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Atanujinkite %2$s</a> arba sužinokite daugiau apie <a href="%3$s" class="browse-happy-link">modernias naršykles</a>

en: <a href="%1$s" target="_blank">Great passwords</a> use upper and lower case characters, numbers, and symbols like <em>%2$s</em>.
lt: <a href="%1$s" target="_blank">Sudėtinguose slaptažodžiuose</a> naudojamos didžiosios bei mažosios raidės, skaičiai ir tokie simboliai kaip <em>%2$s</em>.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
lt: <a href="%1$s">Redaguokite</a> arba <a href="%2$s">peržiūrėkite</a> savo Privatumo politikos puslapį.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
lt: <a href="%1$s">Redaguokite</a> arba <a href="%2$s">peržiūrėkite</a> savo privatumo politikos puslapio turinį.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
lt: <a href="%1$s">Atnaujinkite WordPress</a>, o tada <a href="%2$s">pasidomėkite apie PHP atnaujinimą</a>.

en: <a href="%1$s">Unsubscribe</a> to no longer receive posts from %2$s.
lt: <a href="%1$s">Atsisakykite prenumeratos</a>, jei nenorite daugiau gauti laiškų nuo %2$s.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
lt: Išleistas <a href="%1$s">WordPress %2$s</a>! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Prašome atsinaujinti dabar</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
lt: Išleistas <a href="%1$s">WordPress %2$s</a>! Praneškite tinklalapio administratoriui.

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
lt: <a href="%s">Sužinokite daugiau apie PHP atnaujinimą</a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
lt: <a href="%s">Nuorodos</a> / Pridėti naują nuorodą

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
lt: <a href="%s">Nuorodos</a> / Redaguoti nuorodą

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
lt: <a href="%s">Prašome atnaujinti WordPress</a>.

en: <a href="%s">Webhooks</a> let you easily develop push notifications. These push notifications are simply an HTTP POST that is triggered by some action. This is a feature aimed for developers who want to get data from actions (like when a new comment is submitted) that occur on a blog.
lt: <a href="%s">Webhooks</a> leidžia paprastai sukurti paspaudimo pranešimus. Šie paspaudimo pranešimai tai ne kas kita kaip HTTP POST kurie sužadinami kažkokiu veiksmu. Ši galimybė skirta kūrėjams kurie nori gauti duomenis tinklaraštyje vykus kažkokiam įvykiui (pvz. kai sukuriamas naujas komentaras).

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
lt: <a href="%s">Savo profilio paveikslėlį galite pasikeisti per Gravatar</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Documentation on Menus</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Meniu dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Documentation on Managing Themes</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Temų valdymo dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Documentation on Widgets</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Valdiklių dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Documentation on Comments</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Komentarų dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Documentation on date and time formatting</a>.
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Datos ir laiko formatavimo dokumentacija</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Documentation on Customizer</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Vaizdžiojo režimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Documentation on Dashboard</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Skydelio dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Documentation on Edit Media</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Failų redagavimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Documentation on Keyboard Shortcuts</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Klaviatūros spartieji klavišai</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Documentation on Uploading Media Files</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Failų įkėlimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Documentation on Media Library</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Failų saugyklos dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Documentation on Adding New Pages</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Naujų puslapių kūrimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Editing Pages</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Puslapių redagavimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Managing Pages</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Puslapių valdymo dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Documentation on Auto-updates</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Automatinių atnaujinimų dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Documentation on Categories</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Kategorijų dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Documentation on Managing Posts</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Įrašų valdymo dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Documentation on Tags</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Žymų dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Revisions Management</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Versijų valdymas</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Rolių ir jų galimybių dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Documentation on Discussion Settings</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Komentarų nustatymų dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Documentation on General Settings</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Pagrindinių nustatymų dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Documentation on Media Settings</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Failų nustatymų dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Documentation on Privacy Settings</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Privatumo nustatymų dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Documentation on Reading Settings</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Skaitymo nustatymų dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Documentation on Writing Settings</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Rašymo nustatymų dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Documentation on Site Health tool</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Tinklalapio sveikatos įrankio dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Documentation on Erase Personal Data</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Asmeninių duomenų ištrynimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Documentation on Export Personal Data</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Asmeninės informacijos eksportavimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Documentation on Export</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Eksportavimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Documentation on Import</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Importavimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Documentation on Tools</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Įrankių dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Documentation on Comment Spam</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Brukalų komentaruose dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Documentation on Adding New Users</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Naujų vartotojų pridėjimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Documentation on Managing Users</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Vartotojų valdymo dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Documentation on User Profiles</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Vartotojų profilių dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Documentation on Using Themes</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Temų naudojimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Documentation on Writing and Editing Posts</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Įrašų kūrimo ir redagavimo dokumentacija</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums">Support</a>
lt: <a href="https://wordpress.org/support/forums">Pagalbos forumai (anglų kalba)</a>

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
lt: <br/><abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> laikas yra <code>%s</code>

en: <b>%s</b> will be renewed automatically.
lt: <b>%s</b> bus atnaujintas automatiškai.

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
lt: <b>Produktas su variantais –</b> tai tas pats produktas, bet turintis kelis variantus, kurių kiekvienas gali turėti skirtingą kodą, kainą, atsargų likutį ir pan. Pavyzdžiui, įvairių spalvų ir (arba) dydžių marškinėliai.

en: <br />Adding tags <i>%s</i>...
lt: <br />Pridedamos žymos <i>%s</i>...

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
lt: <code>_blank</code> &mdash; naujame lange ar kortelėje.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
lt: <code>_none</code> &mdash; tame pačiame lange ar kortelėje.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
lt: <code>_top</code> &mdash; esamame lange ar kortelėje, be rėmelių (with no frames).

en: <p class="lead-in">You can <a href="/">login at WordPress.com</a></p>
lt: <p class="lead-in">Jūs galite <a href="/">prisijungti prie WordPress.com</a></p>

en: <p class="post-meta-data">Published <time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a></p>
lt: <p class="post-meta-data">Paskelbta <time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time> - <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> | <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a></p>

en: <p>Continue reading &rarr; %s</p>
lt: <p>Daugiau &rarr; %s</p>

en: <p>We need to make sure that your email <strong>%1$s</strong> is actually yours to be able to send you notifications or in case you forget your password. <a href="%3$s">Read more about this here</a>.</p>
lt: <p>Mums reikia įsitikinti jog el. pašto adresas <strong>%1$s</strong> yra tikrai Jūsų, kad galėtume siųsti pamirštą slaptažodį ar svarbius pranešimus. <a href="%3$s">Daugiau apie tai rasite čia</a>.</p>

en: <p>We need to make sure that your email is actually yours to be able to send you notifications or in case you forget your password. <a href="%3$s">Read more about this here</a>.</p>
lt: <p>Mums reikia įsitikinti jog el. pašto adresas yra tikrai Jūsų, kad galėtume siųsti pamirštą slaptažodį ar svarbius pranešimus. <a href="%3$s">Daugiau apie tai rasite čia</a>.</p>

en: <p>You do not have permission to access this page.</p>
lt: <p>Neturite teisės pasiekti šį puslapį.</p>

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
lt: <span class="%1$s">Paskelbta temoje</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
lt: <span class="%1$s">Paskelbta</span> %2$s <span class="meta-sep">| Paskelbė</span> %3$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
lt: <span class="%1$s">Pažymėta</span> %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
lt: <span class="meta-nav">&larr;</span> Senesni komentarai

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
lt: <span class="meta-nav">&larr;</span> Senesni įrašai

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older testimonials
lt: <span class="meta-nav">&larr;</span> Senesni atsiliepimai

en: <span class="meta-nav">Next Post</span> %title
lt: <span class="meta-nav">Kitas įrašas</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span> %title
lt: <span class="meta-nav">Ankstesnis įrašas</span>%title

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span>  at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a>
lt: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Paskelbta </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span>   <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a>

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a>
lt: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Paskelbta </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span>   <a href="%3$s" title="Pilnas dydis">%4$s × %5$s</a>

en: <span>%d</span> minute | <span>%d</span> minutes
lt[0]: <span>%d</span> minutė
lt[1]: <span>%d</span> minutės
lt[2]: <span>%d</span> minučių

en: <span>< 1</span> minute
lt: <span>< 1</span> minutė

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
lt[0]: <strong>Akismet</strong> užblokavo <strong class="count">%1$s brukalą</strong>
lt[1]: <strong>Akismet</strong> užblokavo <strong class="count">%1$s brukalus</strong>
lt[2]: <strong>Akismet</strong> užblokavo <strong class="count">%1$s brukalų</strong>

en: <strong>%1$s</strong> is now following <strong>%2$s</strong>
lt: <strong>%1$s</strong> nuo šiol seka <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> liked a post on <strong>%2$s</strong>
lt: <strong>%1$s</strong> patiko įrašas <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
lt[0]: <strong>%s užsakymas</strong> vykdomi
lt[1]: <strong>%s užsakymai</strong> vykdomi
lt[2]: <strong>%s užsakymų</strong> vykdomi

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
lt[0]: <strong>%s užsakymas</strong> sustabdyta
lt[1]: <strong>%s užsakymai</strong> sustabdyta
lt[2]: <strong>%s užsakymų</strong> sustabdyta

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
lt[0]: <strong>%s produktas</strong> liko mažas kiekis
lt[1]: <strong>%s produktai</strong> liko mažas kiekis
lt[2]: <strong>%s produktų</strong> liko mažas kiekis

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
lt[0]: <strong>%s produktas</strong> neturime
lt[1]: <strong>%s produktai</strong> neturime
lt[2]: <strong>%s produktų</strong> neturime

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
lt: <strong>%s</strong> &mdash; leidžia jums susieti įrašą su paveikslėliu, jo neįterpiant. Bet tik kelios WordPress temos panaudoja šį paveikslėlį (pvz., kaip įrašo piktogramą pradžios puslapyje, kaip individualizuotą antraštės paveikslėlį ir pan.).

en: <strong>%s</strong> (WordPress.com user) already has stats access.
lt: <strong>%s</strong> (WordPress.com naudotojas) jau turi prisijungimą prie statistikos.

en: <strong>%s</strong> now has editing control of this post (<PreviewLink />). Don’t worry, your changes up to this moment have been saved.
lt: <strong>%s</strong> perėmė šio įrašo (<PreviewLink />) redagavimo kontrolę. Nesijaudinkite, visi pakeitimai kuriuos atlikote iki šio momento yra išsaugoti.

en: <strong>%s</strong> upload space remaining.
lt: <strong>%s</strong> laisvos vietos.

en: <strong>%s</strong> used, <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>) upload space remaining.
lt: <strong>%s</strong> išnaudota, liko <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>).

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
lt: <strong><em>Įsiminkite slaptažodį</em></strong>! Tai <em>atsitiktinis</em> slaptažodis, sugeneruotas būtent jums.

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
lt: <strong>Aktyvumas</strong> &mdash; čia rodomi suplanuoti įrašai, neseniai paskelbti įrašai bei naujausi komentarai su nuorodomis į jų moderavimą.

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
lt: <strong>Trumpai</strong> &mdash; parodo Jūsų turinio santrauką, bei kokią temą ir WordPress versiją naudojate.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
lt: <strong>Skilčių valdymas</strong> &mdash; paspauskite ant bet kurios skilties pavadinimo, ir ji išsiskleis arba susiskleis. Kai kurios skiltys, kurias prideda įskiepiai, gali turėti nustatymais valdomą turinį, tuomet užėjus ant jų pavadinimo su pele, šalia atsiras nuoroda "Konfigūruoti".

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
lt: <strong>Paspaudus rodyklę esančią šalia kiekvieno meniu punkto pavadinimo</strong> atsidarys standartiniai nustatymai meniu punktui. Papildomi nustatymai meniu punktams, tokie kaip nuorodos atidarymo vieta, CSS klasė, nuorodų ryšiai bei aprašymai, yra įjungiami ir išjungiami Ekrano nustatymų skiltyje puslapio viršuje.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; For user comments, Email Address, IP Address, User Agent (Browser/OS), Date/Time, Comment Content, and Content URL.
lt: <strong>Komentarai</strong> &mdash; Vartotojo komentarai, el. pašto adresas, IP adresas, vartotojo agentas (naršyklė / operacinė sistema), data ir laikas, komentaro turinys ir turinio URL.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; WordPress does not delete comments. The software does anonymize (but, again, <em>never</em> publishes) the associated Email Address, IP Address, and User Agent (Browser/OS).
lt: <strong>Komentarai</strong> &mdash; WordPress neištrina komentarų. Programinė įranga nuasmenina (bet, vėlgi, <em>niekada</em> neskelbia) susijusį el. pašto adresą, IP adresą ir vartotojo agentą (naršyklę/OS).

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user which is used for the Upcoming Community Events shown in the dashboard widget.
lt: <strong>Bendruomenės renginių vieta</strong> &mdash; Vartotojo IP adresas, kuris naudojamas Skydelio valdiklyje rodomiems būsimiems bendruomenės renginiams.

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user, which populates the Upcoming Community Events dashboard widget with relevant information.
lt: <strong>Bendruomenės renginių vieta</strong> &mdash; Vartotojo IP adresas, kuriuo remiantis pildomas būsimų bendruomenės renginių valdiklis Skydelyje.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
lt: <strong>Neįmanoma prisijungti prie interneto.</strong> Išsaugojimas neįmanomas, kol vėl neprisijungsite.

en: <strong>Contribute</strong> to the code, improve the UX, and test the WordPress app.
lt: <strong>Prisidėkite</strong> prie kodo, tobulinkite vartotojo sąsają ir testuokite WordPress programėlę.

en: <strong>Copy URL</strong> copies the URL for the media file to your clipboard.
lt: <strong>Kopijuoti URL</strong> nukopijuoja failo URL adresą į iškarpinę.

en: <strong>Create</strong> and improve WordPress educational materials.
lt: <strong>Kurkite</strong> ir tobulinkite WordPress mokomąją medžiagą.

en: <strong>Curate</strong> submissions or take photos for the Photo Directory.
lt: <strong>Tikrinkite</strong> pateiktus dokumentus arba pateikite nuotraukas nuotraukų katalogui.

en: <strong>Delete Permanently</strong> will delete the file from the media library (as well as from any posts to which it is currently attached).
lt: <strong>Pašalinti negrįžtamai</strong> failas bus pašalintas iš failų saugyklos (taip pat iš visų įrašų, su kuriais jis šiuo metu yra susietas).

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
lt: <strong>Trinti</strong> funkcija parodo Jums Vartototų ištrynimo langą, kur patvirtinus tokį norą, Jūs galite visam laikui ištrinti vartotoją iš savo tinklalapio bei kartu ištrinti ir jo sukurtą turinį. Taip pat galite pašalinti iš karto kelis vartotojus, naudojant Masinius veiksmus.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
lt: <strong>Aprašymas</strong> &mdash; paprastai aprašymas niekur neskelbiamas, bet kai kurios temos gali jį parodyti.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
lt: <strong>Komentarai</strong> &mdash; galite įjungti/išjungti galimybę komentuoti įrašą ir siųsti atgalinius pranešimus. Jei įrašas jau turi komentarų, galite juos moderuoti.

en: <strong>Download file</strong> downloads the original media file to your device.
lt: <strong>"Atsisiųsti failą</strong>" atsisiųs originalų failą į jūsų įrenginį.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
lt: <strong>Perkėlimas pele</strong> &mdash; norėdami perdėlioti skiltis, paspauskite ant jų pavadinimų pele ir tempkite iki norimos vietos, o tuomet atleiskite pelės klavišą. Tempiant atsiras pilku punktyru apibrėžta zona - tai vieta, į kurią galite padėti tempiamą skilį.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
lt: <strong>Nutempkite</strong> savo failus į apatinę zoną. Galima tempti kelis failus.

en: <strong>ERROR</strong>
lt: <strong>KLAIDA</strong>

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Netinkamas vardas arba el. pašto adresas.

en: <strong>ERROR</strong>: That email address is already used by someone else.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Toks el.pašto adresas jau naudojamas kito vartotojo.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Įvestas vartotojo <strong>%1$s</strong> slaptažodis yra neteisingas. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Pamiršote savo slaptažodį</a>?

en: <strong>Edit</strong> takes you to a simple screen to edit that individual file&#8217;s metadata. You can also reach that screen by clicking on the media file name or thumbnail.
lt: <strong>Redaguoti</strong> perkelia į puslapį, kuriame galite redaguoti konkretaus failo metaduomenis. Šį puslapį taip pat galite pasiekti spustelėję failo pavadinimą arba miniatiūrą.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
lt: <strong>Redaguoti</strong> funkcija perkels Jus į vartotojo profilio redagavimo puslapį. Į tą patį puslapį pateksite ir paspaudę ant vartotojo vardo.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
lt: Nuoroda <strong>Redaguoti</strong> perkels Jus į įrašo redagavimo puslapį. Į tą patį puslapį pateksite ir paspaudę ant įrašo pavadinimo.

en: <strong>Edit</strong> videos and add captions to WordPress.tv.
lt: <strong>Redaguokite</strong> vaizdo įrašus ir titrus projekte WordPress.tv.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Sausainukai (angl. cookies) blokuojami dėl nenumatytos išvesties (angl. unexpected output). Pagalbos rasite <a href="%1$s">dokumentacijoje</a> arba pasinaudoję <a href="%2$s">pagalbos forumais</a>.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Jūsų naršyklė nepalaiko arba blokuoja sausainukus (angl. cookies). <a href="%s">Įjunkite juos</a> norėdami naudoti WordPress.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: neteisigas vartotojo vardas, el. pašto adreasas arba slaptažodis.

en: <strong>Error:</strong> Passwords do not match. Please enter the same password in both password fields.
lt: <strong>KLAIDA:</strong> Slaptažodžiai nesutampa. Įveskite tą patį slaptažodį abejuose laukuose.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Slaptažodyje negali būti simbolio "\".

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Prašome įvesti vartotojo vardą.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Įveskite slaptažodį.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username or email address.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Įveskite vartotojo vardą arba el. pašto adresą.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Įveskite vartotojo vardą.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: įveskite tinkamą el. pašto adresą.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Įveskite el. pašto adresą.

en: <strong>Error:</strong> Please fill the required fields.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: užpildykite būtinus laukelius.

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
lt: <strong>Klaida:</strong> Parašykite savo komentarą.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Įveskite el. pašto adresą.

en: <strong>Error:</strong> Site URL you&#8217;ve entered is already taken.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Jūsų įvestas tinklalapio adresas užimtas.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Deja, toks vartotojo vardas negalimas.

en: <strong>Error:</strong> The %s options page is not in the allowed options list.
lt: <strong>KLAIDA"</strong> Nustatymų puslapis %s nerastas leidžiamų nustatymų sąraše.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Nepavyko išsaugoti komentaro, pabandykite dar kartą.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: El. pašto adresas jau panaudotas.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Neteisingas el. pašto adresas.

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Nepavyko išsiųsti el. laiško. Gali būti, kad jūsų serveris nėra sukonfigūruotas siųsti el. laiškus. <a href="%s">Pagalba nustatant slaptažodį iš naujo</a>.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: el. pašto laukas tuščias.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Tuščias slaptažodžio laukelis.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Įvestas slaptažodis el pašto adresui %s yra neteisingas.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Jūsų įvestas slaptažodis vartotojui %s yra neteisingas.

en: <strong>Error:</strong> The passwords do not match.
lt: <strong>Klaida:</strong> slaptažodžiai nesutampa.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Tuščias vartotojo vardo laukelis.

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Paskyra su tokiu vartotojo vardu ar el. paštu neegzistuoja.

en: <strong>Error:</strong> There was a problem creating site entry.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Iškilo problema kuriant tinklalapio įrašą.

en: <strong>Error:</strong> This email address is already registered. <a href="%s">Log in</a> with this address or choose another one.
lt: <strong>Klaida:</strong> šis el. pašto adresas jau yra užregistruotas. <a href="%s">Prisijunkite</a> šiuo adresu arba pasirinkite kitą.

en: <strong>Error:</strong> This email is already registered. Please choose another one.
lt: <strong>KLAIDA"</strong> Šis el. pašto adresas jau užregistruotas, pasirinkite kitą.

en: <strong>Error:</strong> This is not a valid feed template.
lt: <strong>Klaida:</strong> Tai nėra tinkamas srauto šablonas.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Toks vartotojo vardas jau yra, išsirinkite kitą.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Vartotojo vardas netinkamas, nes savyje turi neleidžiamų simbolių. Pasirinkite kitokį vartotojo vardą.

en: <strong>Error:</strong> Unknown email address. Check again or try your username.
lt: <strong>Klaida:</strong> Nežinomas el. pašto adresas. Patikrinkite dar kartą arba pabandykite savo vartotojo vardą.

en: <strong>Error:</strong> Unknown username. Check again or try your email address.
lt: <strong>Klaida:</strong> Nežinomas vartotojo vardas. Patikrinkite dar kartą arba pabandykite savo el. pašto adresą.

en: <strong>Error:</strong> User registration is currently not allowed.
lt: <strong>Klaida:</strong> Registracija šiuo metu neleidžiama.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: jūsų svetainės adresas yra per ilgas.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Jūsų paskyra buvo pažymėta kaip brukalų platintojas.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: komentaras yra per ilgas.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: el. pašto adresas yra per ilgas.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: vardas yra per ilgas.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
lt: <strong>Klaida:</strong> Jūsų slaptažodžio atstatymo nuoroda neteisinga. Gaukite naują žemiau.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link has expired. Please request a new link below.
lt: <strong>Klaida:</strong> Jūsų slaptažodžio atstatymo nuorodos galiojimo laikas baigėsi. Prašome prašyti naujos nuorodos žemiau.

en: <strong>Error</strong>: %s
lt: <strong>Klaida</strong>: %s

en: <strong>Error</strong>: There is no account with that username or email address.
lt: <strong>KLAIDA</strong>: Paskyra su tokiu vartotojo vardu ar el. paštu neegzistuoja.

en: <strong>Explore</strong> ways to reduce the environmental impact of websites.
lt: <strong>Nagrinėkite</strong> būdus, kaip sumažinti tinklalapių poveikį aplinkai.

en: <strong>Find</strong> and report bugs in the WordPress core software.
lt: <strong>Suraskite</strong> ir praneškite apie WordPress klaidas.

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
lt: <strong>Dėmesio!</strong> Šių įskiepių naudojamos versijos nėra ištestuotos su WooCommerce %s. Atnaujinkite šiuos įskiepius arba pasitikrinkite jų palaikymą prieš atnaujindami WooCommerce, kitaip gali kilti problemų:

en: <strong>Howdy %1$s</strong>
lt: <strong>Sveiki, %1$s</strong>

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
lt: <strong>Pastaba</strong> &mdash; Svetainės nuorodos laukas yra retai taisomas, nes tai gali pakenkti svetainės veikimui. Registracijos ir paskutinio atnaujinimo datos yra rodomos. Tinklo administratoriai gali pažymėti svetaines kaip archyvuotas, šiukšlines, ištrintas ar skirtas suaugusiems, pašalinti jas iš viešų sąrašų ir išjungti.

en: <strong>Lend</strong> your creative imagination to the WordPress UI design.
lt: <strong>Išnaudokite</strong> savo kūrybinę vaizduotę WordPress vartotojo sąsajos dizainui.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for all media file uploads made by the user.
lt: <strong>Media failai</strong> &mdash; Vartotojo įkeltų failų URL sąrašas.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for media files the user uploads.
lt: <strong>Media failai</strong> &mdash; Vartotojo įkeltų failų URL sąrašas.

en: <strong>NOTE:</strong> If the import process is interrupted for <em>any</em> reason, come back to this page and it will continue from where it stopped automatically.
lt: <strong>PASTABA:</strong> Jei importo procesas dėl <em>bet kokių</em> priežasčių bus nutrauktas, sugrįžkite į šį puslapį ir galėsite automatiškai tęsti nuo ten, kur buvo sustota.

en: <strong>NOTE:</strong> You appear to have JavaScript disabled, so you will need to manually click through each step of this importer. If you enable JavaScript, it will step through automatically.
lt: <strong>PASTABA:</strong> Jūsų naršyklėje išjungtas JavaScript, todėl Jums reikės paspausti mygtuką kiekvienam importo žingsniui pradėti. Jei įjungsite JavaScript, visi žingsniai įvyks vienas po kito automatiškai.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
lt: <strong>Pavadinimas</strong> &mdash; tinklalapyje rodomas elemento pavadinimas.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
lt: <strong>Išdėstymo tvarka</strong> &mdash; puslapiai paprastai išdėstomi pagal abėcėlę, bet galite patys nustatyti išdėstymą priskirdami puslapiams skaičius (pradedant vienetu).

en: <strong>Organize</strong> or participate in local Meetups and WordCamps.
lt: <strong>Organizuokite</strong> arba dalyvaukite Meetup susitikimuose ir WordCamp konferencijose.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
lt: <strong>Tėvinė kategorija</strong> &mdash; kategorijos, skirtingai nei žymos, gali turėti hierarchiją. Pavyzdžiui, kategorija Džiazas gali turėti sub-kategorijas Bebopas ir Bigbendas. Tačiau tai nėra privaloma. Norėdami sukurti sub-kategoriją, tiesiog pasirinkite kažkurią kategoriją kaip jos tėvinę išskleidžiamame pasirinkimų sąraše.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
lt: <strong>Tėvinis puslapis</strong> &mdash; galite skirstyti puslapius pagal hierarchiją. Pavyzdžiui, jūs galite sukurti puslapį „Apie“ ir jam priskirti puslapius „Gyvenimo istorija“ ir „Mano šuo“. Šiems puslapiams taip pat galite priskirti kitus.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
lt: <strong>Įrašo rašyklė</strong> &mdash; čia turite įvesti savo įrašo tekstą. Tai galite padaryti dviem būdais: raiškiuoju ir tekstiniu. Pasirinkite Jums patogesnį būdą paspaudę ant atitinkamos skilties.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
lt: <strong>Peržiūra</strong> parodys, kaip šis juodraštis atrodytų jei jį paskelbtumėte. will show you what your draft post will look like if you publish it. Nuoroda "Peržiūrėti" atidarys šį įrašą Jūsų tinklalapyje. Kuri iš šių nurodų bus matoma, priklauso nuo įrašo statuso.

en: <strong>Profile Information</strong> &mdash; user email address, username, display name, nickname, first name, last name, description/bio, and registration date.
lt: <strong>Profilio informacija</strong> &mdash; vartotojo el. pašto adresas, vartotojo vardas, rodomas vardas, slapyvardis, vardas, pavardė, aprašymas / biografija ir registracijos data.

en: <strong>Promote</strong> the WordPress project to your community.
lt: <strong>Skleiskite žinią</strong> apie WordPress projektą savo bendruomenėje.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
lt: <strong>Paskelbti</strong> &mdash; galite nustatyti savo įrašo publikavimo nustatymus naudojant paskelbimo skydelį. Norėdami pakeisti statusą, matomumą ir paskelbti, spustelėkite ant „Redaguoti“ nuorodą. Matomumo skiltyje galima nustatyti įrašo apsaugojimą slaptažodžiu arba prilipdyti į įrašų sąrašo viršuje (sticky). Apsaugojimo slaptažodžių funkcija leidžia atskiram įrašui nustatyti slaptažodį, kurį reikia įvesti norint pamatyti įrašo turinį. Privatumo nustatymas paslepia įrašą nuo visų lankytojų išskyrus redaktorius ir administratorius. Publikavimo nustatymas leidžia nustatyti praeities ar ateities datą ir laiką, taigi galite suplanuoti įrašą ateičiai, arba paskelbti atgaline data.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
lt: <strong>Greitas juodraštis</strong> &mdash; šioje vietoje galite greitai užsirašyti mintis, kilusias naujam įrašui, ir išsaugoti jas kaip juodraštį. Čia taip pat rodomos nuorodos į 3 naujausius juodraščius.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
lt: <strong>Greitasis redagavimas</strong> suteikia galimybę greitai pakeisti pagrindinę įrašo meta-informaciją, neišeinant iš šio puslapio.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
lt: <strong>Atsitiktinis:</strong> Rodyti skirtingą paveikslėlį kiekviename puslapyje.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
lt: <strong>Šalinti</strong> funkcija pašalina vartotoją iš Jūsų tinklalapio. Tačiau jo sukurtas turinys išlieka. Taip pat galite pašalinti iš karto kelis vartotojus, naudojant Masinius veiksmus.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
lt: <strong>Ekrano nustatymai</strong> &mdash; šiame skirtuke galite pasirinkti, kurios Skydelio skydelio sekcijos bus rodomos.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
lt: <strong>Siųsti citatas</strong> &mdash; citatos yra vienas iš būdų parodyti kitiems tinklalapiams, kad savo įrašuose dedate nuorodas į juos. Įveskite URL nuorodą(as), kur norite nusiųsti citatą(as). Jei dedate nuorodas į kitus WordPress tinklalapius, jiems bus automatiškai nusiųstas atgalinis pranešimas, taigi šio laukelio naudoti nereikia.

en: <strong>Send password reset</strong> sends the user an email with a link to set a new password.
lt: <strong>Siųsti slaptažodžio atkūrimą</strong> vartotojui siunčiamas el. laiškas su nuoroda nustatyti naują slaptažodį.

en: <strong>Session Tokens</strong> &mdash; User login information, IP Addresses, Expiration Date, User Agent (Browser/OS), and Last Login.
lt: <strong>Sesijos duomenys</strong> &mdash; Vartotojo prisijungimo informacija, IP adresai, galiojimo pabaigos data, vartotojo agentas (naršyklė / OS) ir paskutinis prisijungimas.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
lt: <strong>Nustatymai</strong> &mdash; šiame puslapyje pateikiamas sąrašas visų nustatymų susijusių su šiuo tinklalapiu. Kai kurie iš jų buvo sukurti WordPress, kiti - Jūsų aktyvuotų įskiepių. Pastebėkite, kad kai kurie laukai yra papilkėję ir rodo „Serializuoti duomenys“. Tokių reikšmių negalite redaguoti dėl to, kaip jos yra saugomos duomenų bazėje.

en: <strong>Share</strong> your knowledge in the WordPress support forums.
lt: <strong>Dalinkitės</strong> savo žiniomis WordPress pagalbos forumuose.

en: <strong>Site Health Status</strong> &mdash; Informs you of any potential issues that should be addressed to improve the performance or security of your website.
lt: <strong>Tinklalapio sveikatos statusas</strong> &mdash; praneša apie visas potencialias problemas, kurias reikėtų išspręsti siekiant geresnio našumo ir saugumo.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
lt: <strong>Nuoroda (Slug)</strong> &mdash; tai interneto adresui pritaikyta pavadinimo versija. Ją paprastai sudaro tik mažosios raidės, skaičiai ir brūkšneliai.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
lt: <strong>Šablonas</strong> &mdash; kai kurios temos turi daugiau nei vieną šabloną su tam tikromis savybėmis. Tokiu atveju galite pasirinkti, kokį išvaizdos šabloną norite naudoti puslapyje.

en: <strong>Test</strong> new releases and proposed features for the Block Editor.
lt: <strong>Testuokite</strong> naujas blokų redaktoriaus versijas ir siūlomas funkcijas.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
lt: <strong>Temos</strong> &mdash; ši sritis rodo išvaizdos temas, kurios dar nėra įjungtos visam tinklui. Įjungiant temą šiame meniu ji tampa prieinama konkrečiam tinklalapiui, tačiau nėra aktyvuojama, tik rodoma tinklalapio Išvaizdos meniu. Jei norite jjungti temą visam tinklui, aplankykite <a href="%s">tinklo temų</a> skiltį.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
lt: <strong>Pavadinimas</strong> &mdash; Įveskite įrašo pavadinimą. Kai tai padarysite, išvysite įrašo pastoviąją nuorodą, kurią galėsite redaguoti.

en: <strong>Translate</strong> WordPress into your local language.
lt: <strong>Verskite</strong> WordPress į savo kalbą.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
lt: <strong>Perkelti į šiukšlinę</strong> - pašalina įrašą iš šio sąrašo ir perkelia jį į šiukšlinę, iš kur vėliau galite jį ištrinti galutinai.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
lt: <strong>Vartotojai</strong> &mdash; Čia matomi visi su jūsų svetaine susieti vartotojai]. Taip pat galite keisti jų rolę, slaptažodį ar pašalinti juos iš svetainės. Pašalinimas iš svetainės nepašalina vartotojo iš viso tinklo.

en: <strong>View</strong> takes you to a public author archive which lists all the posts published by the user.
lt: <strong>Peržiūrėti</strong> nukreipia į viešą autoriaus archyvą, kuriame pateikiami visi vartotojo paskelbti įrašai.

en: <strong>View</strong> will take you to a public display page for that file.
lt: <strong>Peržiūrėti</strong> pateksite į viešai rodomą to failo puslapį.

en: <strong>WARNING:</strong> This can take a really long time if you have a lot of entries in your LiveJournal, or a lot of comments. Ideally, you should only start this process if you can leave your computer alone while it finishes the import.
lt: <strong>DĖMESIO:</strong> Tai gali užtrukti ilgai, jei LiveJournal turite daug įrašų bei komentarų. Todėl importo procesą geriausia pradėti jei galite naudoti kompiuterį ilgesnį laiką, kol importas bus įvykdytas.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
lt: <strong>Įspėjimas:</strong> šie puslapiai neturėtų būti tokie patys, kaip Jūsų Privatumo politikos puslapis!

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
lt: <strong>DĖMESIO:</strong> šie puslapiai negali būti tokie pat!

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
lt: <strong>Dėkojame, kad pasirinkote WooCommerce</strong> &#8211; Jūs beveik pasirengę pradėti pardavinėti.

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
lt: <strong>Sveiki</strong> &mdash; čia pateikiamos nurodos, kurios Jums padės atlikti dažniausiai pasitaikiančias užduotis, kuriant naują tinklalapį.

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
lt: <strong>WordPress renginiai ir naujienos</strong> &mdash; Artimiausi renginiai netoli Jūsų bei naujausios oficialios žinios iš WordPress ir <a href="%s">WordPress Planet</a>.

en: <strong>Write</strong> and submit patches to fix bugs or help build new features.
lt: <strong>Sudarykite</strong> ir pateikite kodo pataisas, kad ištaisytumėte klaidas arba padėtumėte sukurti naujas funkcijas.

en: <strong>Write</strong> or improve documentation for WordPress.
lt: <strong>Rašykite</strong> arba tobulinkite WordPress dokumentaciją.

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
lt: <strong>Jūsų temoje (%s) yra pasenusių WooCommerce šablonų failų.</strong> Šiuos šablonų failus reikia atnaujinti, kad jie tinkamai veiktų su naudojama WooCommerce versija. Kaip sutvarkyti:

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
lt: 12 simbolių Akismet API raktas. Gaukite savo per akismet.com/get/

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
lt: 2 simbolių valstybės kodas, pvz., LT. Tuščia = Visos valstybės.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
lt: 2 simbolių valstijos kodas (pvz., AL). Palikite tuščią, jei visoms.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
lt: <a href="%s">Statinį puslapį</a> (jį pasirinkite žemiau)

en: A Flexible and Versatile Free WordPress Theme for Personal Bloggers released by fabthemes.com
lt: Lanksti ir universali nemokama WordPress tema tinklaraštininkams, sukurta fabthemes.com

en: A PHP session was created by a %1$s function call. This interferes with REST API and loopback requests. The session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
lt: PHP sesija buvo sukurta %1$s funkcijoje. Tai trukdo REST API. Sesija turėtų būti uždaryta naudojant %2$s prieš darant HTTP užklausas.

en: A Semantic Personal Publishing Platform
lt: Semantinė asmeninio turinio platforma

en: A UUID provided by the application to uniquely identify it. It is recommended to use an UUID v5 with the URL or DNS namespace.
lt: Uuid numeris, suteiktas aplikacijos jai unikaliai identifikuoti. Rekomenduojame naudoti UUID v5 su URL ar DNS vardų erdve.

en: A WordPress Commenter
lt: WordPress komentatorius

en: A WordPress theme with Versatile Layout
lt: WordPress tema su lanksčiu išdėstymu

en: A beautiful blogging theme for those who have more to say.
lt: Nuostabi tinklaraščio tema tiems, kurie turi ką papasakoti.

en: A beautiful retro-styled theme for foodies and crafters that's sure to delight even the most creative bloggers.
lt: Graži retro stiliaus tema maisto ar rankdarbių mėgėjams, kuri tikrai patiks kūrybingiems tinklaraštininkams.

en: A beautifully designed minimalistic blog theme. It comes with two color schemes and allows you to customize links and text colors. Also it supports a custom header, a custom background, a custom menu and two optional widget areas in sidebars. Together, all of these features help you to control how to present your blog to your readers.
lt: Nuostabaus dizaino tema tinklaraščiui su dviem spalvų schemomis. Palaiko antraštės nustatymus, fono pasirinkimą bei dvi pasirenkamas valdiklių zonas šoninėse juostose.

en: A blogging theme for WordPress
lt: Tinklaraščio tema

en: A blogging theme.
lt: Tinklaraščio tema.

en: A bold and clean theme - Stow is the ideal choice for creating an online presence for your business.
lt: Ryški ir minimali tema - Stow puikiai tinka verslo tinklalapiams.

[ctx: A button label to let a user get the SMS code sent again.]
en: Resend Code
lt: Persiųsti kodas

[ctx: A button label used during Two-Step setup.]
en: Enable
lt: Įgalinti

[ctx: A button label used during Two-Step setup.]
en: Enabling…
lt: Leidžiantis...

en: A calendar of your site’s posts.
lt: Tinklalapio įrašų kalendorius.

en: A city in the same timezone as you.
lt: Miestas toje pačioje laiko juostoje kaip ir Jūs.

en: A classic two-column design adjusted for mobile browsing. Both featured images and Sticky posts are supported. Twitter, Facebook, and Google Plus Theme Options available, as well as custom menus, header image, and background. It's pronounced "griz-eye".
lt: Klaskinė dviejų stulpelių išdėstymo tema, pritaikyta ir mobiliems įrenginiams. Palaiko ir specialiuosius paveikslėlius, ir iškeltus įrašus. Temos nustatymuose galima įvesti savo Facebook ,Twitter, Google Plus; kurti savo meniu, įkelti antraštės paveikslėlį bei foną. Temos pavadinimas tariamas "griz-ai".

en: A classic, book-style blog theme with large fonts. Clean and minimalist design puts the focus entirely on your content.
lt: Klasikinė, knygos stiliaus tinklaraščio tema su dideliais šriftais. Švarus ir minimalus dizainas leidžia išryškinti būtent turinį.

en: A clean and elegant blogging theme with an expanding left sidebar and great Post Format support
lt: Elegantiška tinklaraščio tema su išskleidžiama šonine sritimi ir įrašo formatų palaikymu.

en: A clean and flexible theme perfectly suited for minimalist magazine-style sites, personal blogs, or any content-rich site. It allows you to highlight specific articles on the homepage, and to balance readability with a powerful use of photography — all in a layout that works on any device.
lt: Universali tema, labiausiai tinkanti minimalistinio stiliaus portalams, žurnalams asmeniniams tinklaraščiams ar kitiems tinklalapiams, kuriuose svarbiausia - turinys.  Tema turi funkciją iškelti konkrečius įrašus pradiniame puslapyje. Dizainas prisitaiko visuose įrenginiuose.

en: A clean and modern blog theme made for those sophisticated writers who live to write and value simplicity and elegance mixture. Experience unique workflow and just write your blog. You will love it!
lt: Paprasta ir moderni tinklaraščio tema profesionaliems rašytojams kurie gyvena, nes rašo ir vertina paprasto bei elegancijos derinį. Patirkite unikalų darbo procesą ir tiesiog rašykite. Jums patiks.

en: A clean and simple responsive blogging theme with lots of room for your photos.
lt: Paprasta ir minimali prisitaikančio dizaino tema tinklaraščiui su nuotraukomis.

en: A clean and stylish infinite scrolling theme, perfect for bloggers and storytellers.
lt: Stilinga tema istorijų pasakotojams.

en: A clean blogging theme designed by <a href="http://www.woothemes.com">WooThemes</a>.
lt: Minimali tinklaraščio tema, kurią sukūrė <a href="http://www.woothemes.com">WooThemes</a>.

en: A clean, modern theme that is true to its name, with multiple sidebar placement options and support for all post formats.
lt: Moderni tema visiškai atitinkanti savo pavadinimą.

en: A clean, no-nonsense magazine theme
lt: Paprasta ir aiški žurnalo tipo tema.

en: A clean, responsive portfolio theme with options for a custom site logo, a featured content slider, and lots of room to share your work.
lt: Neperkrauta, prisitaikančio dizaino portfolio tipo tema, kuri leidžia įkelti savo logotipą, turi rekomenduojamų įrašų karuselę ir daugybę būtų, kaip pateikti Jūsų turinį.

en: A clean, responsive theme for long-form writing, with bold featured images, fancy image captions and pull quotes, and plenty of space for your content to shine. A slide-out sidebar provides ready access to all your secondary content, including social links, custom menu, and widgets.
lt: Prisitaikančio dizaino tema kuri skirta išryškinti Jūsų įrašams. Šoninė sritis parodoma tik paspaudus specialų mygtuką, kad neblaškytų dėmesio.

en: A clean, responsive writing theme with support for custom logos, featured images, fancy pull quotes, and more.
lt: Prisitaikančio dizaino tema kūrėjams, kuri palaiko įkeliamą logotipą, specialiuosius paveikslėlius ir kita.

en: A clean, responsive writing theme with support for site logos, featured images, fancy pull quotes, and more.
lt: Prisitaikančio išdėstymo tema, turinti įkeliamą logotipą, specialiuosius paveikslėlius ir dar daugiau.

en: A cloud of your most used product tags.
lt: Rodomas dažniausiai naudojamų produktų žymų debesis.

en: A cloud of your most used tags.
lt: Dažniausiai naudojamų žymų debesis

en: A colorful and whimsical blogging theme designed by Meagan Fisher.
lt: Spalvinga ir žaisminga tema tinklaraščiui, sukurta Meagan Fisher.

en: A colorful personal blogging theme with support for post formats and a flair for geometry.
lt: Spalvinga asmeninio tinklaraščio tema.

en: A colorful theme for collecting your ideas.
lt: Spalvinga tema Jūsų idėjom.

en: A colorful theme for personal bloggers
lt: Spalvinga tema tinklaraštininkams.

en: A colorful theme with a dynamic grid layout
lt: Spalvinga tema su dinamišku tinklelio išdėstymu

en: A colorful, typography driven, Gutenberg-ready theme meant to grab the attention of potential customers and market or sell products to them.
lt: Spalvinga, įdomios tipografijos, Gutenberg palaikanti tema skirti pritraukti potencialių klientų dėmesį ir parodyti jiems Jūsų produktus ar pasiūlymą.

en: A comment is held for moderation
lt: Kai komentaras sulaikomas, jį reikia patvirtinti

en: A company or organization
lt: Įmonė ar organizacija

en: A crafty, textured theme with three post column sizes, optional right or left sidebar, and an area for a welcome message.
lt: Spalvinga tema su trimis įrašų stulpelių dydžiais, pasirenkama valdiklių sritimi dešineje ar kairėje ir specialia vieta pasveikinimo žinutei.

en: A custom domain name.
lt: Jūsų domenas.

en: A custom template can be manually applied to any post or page.
lt: Jūsų kurtas šablonas gali būti pritaikomas bet kuriam įrašui ar puslapiui.

en: A customizable, responsive, personal blog theme for the creative in you
lt: Asmeninio tinklaraščio tema su temos nustatymais ir prisitaikančiu dizainu.

en: A cute, clean, responsive microblogging theme.
lt: Miela ir paprasta mikrotinklaraščio tema.

en: A dark, elegant, responsive theme with a grid layout that displays featured images and post excerpts, perfect for showcasing your art.
lt: Tamsi, elegantiška, prisitaikančio dizaino, tinklelio išdėstymo tema, kuri puikiai parodo Jūsų turinį.

en: A date format for all date strings.
lt: Datos formatas visiems datos laukams.

en: A day number of the week that the week should start on.
lt: Savaitės diena, kuria turėtų prasidėti savaitė.

en: A decorative arrow appended to the next and previous comments link.
lt: Dekoratyvi rodyklė, rodoma šalia nuorodų į kitą ir ankstesnį komentarą.

en: A decorative arrow appended to the next and previous page link.
lt: Dekoratyvi rodyklė, rodoma šalia nuorodų į kitą ir ankstesnį puslapį.

en: A decorative arrow for the next and previous link.
lt: Dekoratyvi rodyklė, skirta kitai ir ankstesnei nuorodai.

en: A delicious, crispy, tender theme for a restaurant website, solo chef, or all-around food lover
lt: Skani, traški, švelni tema specialiai restoranų, šefų ar maisto mylėtojų tinklalapiams.

en: A description of the pattern.
lt: Modelio aprašymas.

en: A description of the theme.
lt: Išvaizdos temos aprašymas.

en: A design system for WordPress sites built with Gutenberg.
lt: Dizaino sistema, skirta WordPress tinklalapiams, sukurtiems su Gutenberg.

en: A desktop app that gives WordPress a permanent home in your dock.
lt: Kompiuterio programėlė, kuri išsaugo nuorodą į WordPress Jūsų dock'e.

en: A desktop app that gives WordPress a permanent home in your taskbar.
lt: Kompiuterio programėlė, kuri išsaugo nuorodą į WordPress Jūsų įrankių juostoje.

en: A detailed variation description.
lt: Išsamus varianto aprašymas.

en: A domain, quite soon…
lt: Domeno, gana greitai...

en: A duplicate event already exists.
lt: Jau yra toks įvykis.

en: A dynamic grid-based layout inspired and shaped by your content diversity.
lt: Dinamiška, tinklelio išdėstymo tema skirta įvairių rūšių turiniui.

en: A fashionable magazine theme.
lt: Stilinga portalo tema.

en: A flexible and versatile theme perfect for magazines, news sites, and blogs. It lets you highlight specific articles on the homepage and balances readability with a powerful use of photography — all in a layout that works on any device.
lt: Universali ir lanksti tema, puikiai tinkanti portalams, žurnalams, tinklaraščiams. Leidžia iškelti konkrečius įrašus pradiniame puslapyje ir puikiai išbalansuoja tekstą bei paveikslėlius - įskaitant ir mobilius įrenginius.

en: A free video theme brought to you by the folks at Automattic. Despite its minimalist design, Sundance was crafted with clean, elegant typography and close attention to detail. The home page offers a featured video carousel. It supports the video post format, widgets, custom background, custom header, custom menus, and a custom link feature for your social media pages.
lt: Nemokama tema skirta video tinklaraščiui, sukurta Automattic komandos. Nepaisant minimalistinio dizaino, temos Sundance stilius yra itin apgalvotas - nuo atidžiai parinktų šriftų iki smulkiausių detalių. Pradinis puslapis leidžia jame rodyti video karuselę. Tema palaiko ir kitus įrašų formatus, taip pat valdiklius, nustatomą foną, antraštę ir meniu bei leidžia susidėti nuorodas į savo socialinių tinklų puslapius.

en: A freshly designed, open and responsive blogging theme designed by <a href="http://www.woothemes.com">WooThemes</a>.
lt: Įdomaus dizaino tema tinklaraščiams, sukurta <a href="http://www.woothemes.com">WooThemes</a>.

en: A friendly name for the webhook.
lt: Aiškus webhook'o pavadinimas.

en: A fully responsive theme, ideal for creating a strong — yet beautiful — online presence for your business.
lt: Pilnai prisitaikanti tema, idealiai tinkanti kuriant pastebimą, bet gražų Jūsų verslo įvaizdį internete.

en: A grid-based blog theme featuring a bold and beautiful style.
lt: Tinklelio išdėstymo tema, pasižyminti ryškiu ir nuostabiu stiliumi.

en: A grid-based theme with masonry layout, infinite scroll, and single column post layouts.
lt: Tinklelio (masonry) išdėstymo tema su automatiškai rodomais įrašais slenkant ir vieno stulpelio įrašų puslapiais.

en: A holiday theme for 2014 from WordPress.com that brings everyone together around your blog.
lt: WordPress.com tema, sukurta 2014-ųjų šventėms.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
lt: Žmogui suprantamas nustatymo aprašymas naudojamas sąsajoje.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
lt: Žmogui suprantamas nustatymo pavadinimasnaudojamas sąsajoje.

en: A human-readable description of the post type.
lt: Aiškios prasmės įrašo tipo aprašymas.

en: A human-readable description of the resource.
lt: Žmogui skaitomas išteklių aprašymas.

en: A human-readable description of the taxonomy.
lt: Žmogui suprantamas taksonomijos apibūdinimas.

en: A human-readable variation title.
lt: Varianto pavadinimas.

en: A label describing the test.
lt: Etiketė apibūdinanti testą.

en: A light, feminine theme in vintage colors, with support for post formats, a fixed toggle sidebar, and a responsive layout for small screens.
lt: Šviesi, švelni, vintažinio stiliaus tema, kuri palaiko įrašų formatus, fiksuotą išskleidžiamą šoninę sritį ir prisitaiko prie įvairių dydžių įrenginių ekranų.

en: A lighthearted personal blogging theme for sharing life's most memorable moments.
lt: Džiaugsminga tema asmeniniam tinklaraščiui, puikiai tinkanti dalintis gražiausiomis gyvenimo akimirkomis.

en: A link to a post format
lt: Nuoroda į įrašo formatą

en: A link to a product category.
lt: Nuoroda į produkto kategoriją.

en: A link to a product tag.
lt: Nuoroda į produkto žymą.

en: A link to a product.
lt: Nuoroda į produktą.

en: A list of all patterns from all sources.
lt: Visų modelių iš visų šaltinių sąrašas

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
lt: Užsakymo/produkto statusuose naudojamų taksonomijų terminų sąrašas.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
lt: Taksonomijos terminų, naudojamų produkto matomumui, sąrašas.

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
lt: Vidinio bloko vidinių blokų sąrašas. Tai rekursinis apibrėžimas sekantis innerBlock schemos šabloną.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
lt: Tinklalapio puslapių sąrašas.

en: A list of your store's products.
lt: Jūsų parduotuvės produktų sąrašas.

en: A list of your store's top-rated products.
lt: Rodomas geriausiai įvertintų Jūsų parduotuvės produktų sąrašas.

en: A list or dropdown of categories.
lt: Paprastas ar išskleidžiamas kategorijų sąrašas.

en: A list or dropdown of product categories.
lt: Papr. ar išskl. produktų kategorijų sąrašas.

en: A media item.
lt: Media failas.

en: A merry and bright blogging theme. Happy holidays!
lt: Džiaugsminga ir ryški tema. Linksmų švenčių!

en: A minimal theme for personal blogging with a generous image slider, featured header images, and more!
lt: Minimali tema asmeniniam tinklaraščiui.

en: A minimal theme with responsive layout, sticky posts slider, and a plenty of widget space to suit any blogger.
lt: Minimalaus stiliaus tema tinklaraščiams.

en: A minimal, content-first theme tailored for writers, journalists and bloggers.
lt: Minimali tema rašytojams, žurnalistams ir tinklaraštininkams.

en: A minimalist portfolio theme.
lt: Minimalistinė portfolio tipo tema.

en: A minimalist theme designed for photos and other content.
lt: Minimalistinė tema, itin tinkanti nuotraukoms.

en: A minimalistic square theme.
lt: Minimalistinio stiliaus tema.

en: A minimalistic theme with horizontal scrolling.
lt: Minimalistinė tema su horizontaliu slinkimu.

en: A minimum order amount
lt: Minimalus užsakymo kiekis

en: A minimum order amount AND a coupon
lt: Mažiausios užsakymo sumos IR nuolaidos kodo

en: A minimum order amount OR a coupon
lt: Mažiausios užsakymo sumos ARBA nuolaidos kodo

en: A mobile responsive and HTML5 theme built for the Genesis Framework.
lt: Prisitaikančio dizaino, HTML5 technologijų tema, skirta Genesis Framework.

en: A modern theme that makes it quick and easy to publish a webcomic.
lt: Moderni tema, kurios pagalba galite lengvai ir greitai publikuoti komiksus.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
lt: Mėnesinis jūsų tinklalapio įrašų archyvas.

en: A more descriptive explanation of what the test looks for, and why it is important for the user.
lt: Platesnis aprašymas apie tai, ko testas ieško ir kodėl tai svarbu vartotojui.

en: A multipurpose, traditional blog theme which contains up to a large three-column layout that is clean, responsive, and highly readable.
lt: Universalios paskirties, tradicinė tinklaraščio tema kuri turi trijų (ar mažiau) stulpelių išdėstymą, ir yra minimali, prisitaikančio dizaino bei lengvai skaitoma.

en: A name is required for this term.
lt: Šiam terminui būtinas vardas.

en: A named status for the object.
lt: Vardinis objekto statusas.

en: A named status for the post.
lt: Vardinis įrašo statusas.

en: A named status for the theme.
lt: Vardinis temos statusas.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
lt: Naujas įrašo "%s" komentaras laukia Jūsų patvirtinimo

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
lt: Galimas naujas nedidelis atnaujinimas. Šie nedideli atnaujinimai dažnai skirti saugumo klaidoms ištaisyti, todėl svarbu juos įdiegti.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
lt: Naujas įrašo "%s" atgalinis pranešimas laukia Jūsų patvirtinimo

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
lt: Nauja įrašo "%s" citata laukia Jūsų patvirtinimo

en: A new version of WordPress is available.
lt: Yra nauja WordPress versija.

en: A nice bold theme. Features full-bleed featured posts and featured images, a fixed header, and subtle CSS3 transitions.
lt: Graži ryški tema su dideliais paveikslėliais, fiksuota antrašte bei gražiais stiliais.

en: A note has been added to your order
lt: Prie Jūsų užsakymo pridėta pastaba

en: A one-page scrolling theme for small businesses.
lt: Vieno puslapio tema smulkiam verslui.

en: A page cache plugin was detected.
lt: Aptiktas puslapio talpyklos (cache) įskiepis.

en: A page cache plugin was not detected.
lt: Puslapio talpyklos (cache) įskiepis neaptiktas.

en: A page reload is required for this change. Make sure your content is saved before reloading.
lt: Šiam pakeitimui reikia perkrauti puslapį. Išsaugokite savo turinį prieš tęsdami.

en: A parenting theme for mommy and daddy
lt: Tema naujagimio tėvams

en: A password protected post can not be set to sticky.
lt: Slaptažodžiu apsaugotas įrašas negali būti prilipdytas.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
lt: Slaptažodžio atkūrimo el. laiškas išsiųstas nurodytu el. pašto adresu, tačiau gali praeiti kelios minutės, kol atsiras gautųjų laiškų aplanke. Prašome palaukti bent 10 minučių prieš bandydami atkurti slaptažodį dar kartą.

en: A password reset link is not a valid activation url.
lt: Slaptažodžio atstatymo nuoroda neteisinga.

en: A password reset link was emailed to %s.
lt: Slaptažodžio atstatymo nuoroda buvo išsiųsta %s.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
lt: Slaptažodis apsaugantis prieigą prie turinio ir santraukos.

en: A persistent object cache is being used
lt: Naudojama nuolatinė objektų talpykla (cache)

en: A persistent object cache is not required
lt: Nuolatinė objektų talpykla (cache) nereikalinga

en: A persistent object cache makes your site&#8217;s database more efficient, resulting in faster load times because WordPress can retrieve your site&#8217;s content and settings much more quickly.
lt: Pastovios objektų talpyklos dėka jūsų tinklapio duomenų bazė tampa labiau efektyvi, todėl puslapiai kraunasi greičiau, nes WordPress gali pasiekti tinklapio turinį ir nustatymus žymiai greičiau.

en: A personal blog theme with a responsive layout and beautiful typography.
lt: Tema asmeniniam tinklaraščiui.

en: A playful personal blogging theme designed and illustrated by Aline Yamada
lt: Žaisminga tinklaraščio tema. Sukūrė ir iliustravo Aline Yamada.

en: A playful, colorful personal blogging theme with exclusive artwork by Dima Je
lt: Žaisminga ir spalvinga asmeninio tinklaraščio tema su originalias Dima Je paveikslėliais.

en: A playful, sweet theme with art and illustration by Laura Amiss
lt: Miela, žaisminga tema, iliustruota Laura Amiss

en: A pleasant-to-read, customizable theme designed for large organizations and government.
lt: Tema skirta organizacijoms.

en: A plugin disallowed this event.
lt: Įskiepis uždraudė šį įvykį.

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
lt: Įskiepis blokuoja atnaujinimus, išjungdamas %s.

en: A plugin prevented the event from being rescheduled.
lt: Įskiepis sustabdė įvykio datos keitimą.

en: A plugin prevented the event from being scheduled.
lt: Įskiepis sustabdė įvykio datos suplanavimą.

en: A plugin prevented the event from being unscheduled.
lt: Įskiepis sustabdė įvykio atšaukimą.

en: A plugin prevented the hook from being cleared.
lt: Įskiepis sustabdė kablio išvalymą.

en: A portfolio child theme of Espied. Great for showing off your photographs or images.
lt: Temos Espied potemė portfolio tipo tinklalapiams. Puikiai tiks Jūsų nuotraukoms ar paveikslėliams.

en: A portfolio theme for designers and photographers. Great for showing off your image oriented projects to the world.
lt: Portfolio tipo tema dizaineriams ir fotografams.

en: A portfolio theme perfect for showcasing portrait images and galleries.
lt: Portfolio tipo tema geriausia tinkanti nuotraukoms ir galerijoms.

en: A post ID mismatch has been detected.
lt: Įrašo ID neatitikimas.

en: A post can not be sticky and have a password.
lt: Įrašas negali būti prilipdytas ir apsaugotas slaptažodžiu.

en: A post type mismatch has been detected.
lt: Įrašo tipo neatitikimas.

en: A previous automatic background update could not occur.
lt: Ankstesnis automatinis atnaujinimas nebuvo įvykdytas.

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
lt: Ankstesnis automatinis atnaujinimas sukėlė kritinę klaidą, todėl automatiniai atnaujinimai šiuo metu yra išjungti.

en: A product attribute term with the provided ID could not be found
lt: Produkto požymio pavadinimas su pateiktu ID nerastas

en: A product attribute with the provided ID could not be found
lt: Produkto požymis su tokiu ID nerastas

en: A product category with the provided ID could not be found
lt: Produktų kategorija su pateiktu ID nerasta

en: A product shipping class with the provided ID could not be found
lt: Produkto pristatymo klasė su pateiktu ID nerasta

en: A product tag with the provided ID could not be found
lt: Produkto žyma su nurodytu ID nerasta

en: A product with this ID already exists.
lt: Produktas su šiuo ID jau yra

en: A product with this SKU already exists.
lt: Produktas su šiuo kodu jau yra.

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
lt: Atstatymo nuoroda jau buvo išsiųsta prieš %1$s. Prašome palaukti %2$s prieš siunčiant naujos nuorodos užklausą.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
lt: Raudonas brūkšnelis kairėje reiškia, kad komantaras laukia peržiūros.

en: A referrer is a click from another site that links to yours.
lt: Persiuntėjas tai yra paspaudimas ant nuorodos kuri nukreipia į jūų puslapį.

en: A responsive theme designed to show off a stream of posts, quotes, and images. Add a custom logo to stand out from the crowd. Hum builds off Twenty Eleven, so you get all of the goodness of a WordPress core theme included.
lt: Prisitaikančio dizaino tema skirta išryškinti įrašų, citatų ir paveikslėlių srautą. Galite pridėti savo logotipą. Tema "Hum" sukurta TwentyEleven pagrindu, todėl kartu gausite ir visus šios temos privalumus.

en: A responsive, clean and simple WordPress theme developed for news websites, magazines and blogs.
lt: Prisitaikančio dizaino, paprasta ir tvarkinga WordPress tema, skirta naujienų tinklalapiams, žurnalams ir tinklaraščiams.

en: A responsive, mobile friendly theme with the ability to add contact details and links to your social network profiles in the header. Other design customizations include the choice between a left- or right-sidebar, and the ability to display custom menus in both the header and the footer.
lt: Prisitaikančio dizaino tema su galimybe antraštėje rodyti kontaktus ir nuorodas į socialinius tinklus. Taip pat galima pasirinkti valdiklių srities vietą ir rodyti meniu tiek antraštėje, tiek poraštėje.

en: A responsive, post format-packed, photographer-loving theme perfect for showing off your creative work in a clean grid.
lt: Prisitaikančio dizaino, palaikanti įrašų formatus tema skirta fotografams.

en: A sampling of the many features WordPress.com offers
lt: Tik dalelė to, ką siūlo WordPress.com

en: A scheduled event has failed
lt: Suplanuotas veiksmas nebuvo įvykdytas

en: A scheduled event is late
lt: Suplanuotas veiksmas vėluoja

en: A search form for your site.
lt: Jūsų tinklalapio paieškos forma.

en: A search form for your store.
lt: Paieškos laukas Jūsų parduotuvei.

en: A seasonal personal blogging theme featuring original illustration by Jacqui Oakley (http://jacquioakley.com/)
lt: Sezoninė asmeninio tinklaraščio tema, kurioje naudojamos originalios Jacqui Oakley (http://jacquioakley.com/) iliustracijos

en: A serene blogging theme that emphasizes your content with readable typography. It uses post formats, has three nav menu locations, and supports one-, two-, or three-column layouts.
lt: Neperkrauta tema tinklaraščiui su aiškia tipografija. Palaiko įrašų formatus, turi tris meniu vietas bei pasirinkimą tarp vieno, dviejų ir trijų stulpelių išdėstymų.

en: A set of high quality curated patterns.
lt: Aukštos kokybės kuruojamų modelių rinkinys.

en: A sharp theme with subtle grid lines and sun-splashed accents, Sunspot is a great all-purpose blogging canvas, especially for those who prefer a dark color scheme. Sunspot offers two arrangements for posts on the front page. Additional features include a custom header and a custom background, two optional widget areas, and a responsive layout that adapts gracefully to smaller screen sizes.
lt: Tamsių spalvų tema Sunspot siūlo rinktis iš dviejų išdėstymų schemų įrašams ir turi dvi valdiklių sritis.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
lt: Pristatymo zona yra geografinis regionas, kuriam taikomi konkretūs pristatymo būdai ir kainos.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods are offered.
lt: Pristatymo zona yra geografinis regionas, kuriame taikomi konkretūs pristatymo būdai.

en: A short description of the block, in human readable format.
lt: Trumpas bloko aprašymas žmogumi suprantamu formatu.

en: A short introduction to your hosts
lt: Leiskite trumpai prisistatyti

en: A simple and clean theme, perfect for focusing on your content. It supports 3 widget areas above the footer.
lt: Paprasta tema, orientuota į turinio pateikimą. Turi 3 valdiklių zonas virš poraštės.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
lt: Paprastas ne internetinis mokėjimo būdas, kuris leidžia priimti apmokėjimus bankiniu pavedimu.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
lt: Paprastas ne internetinis mokėjimo būdas, kuris leidžia priimti apmokėjimus čekiu.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
lt: Paprastas ne internetinis mokėjimo būdas, kuris leidžia priimti apmokėjimus pristatant prekę pirkėjui.

en: A simple photography theme
lt: Paprasta tema fotografijoms.

en: A simple theme with clean typography, created with entrepreneurs and small business owners in mind.
lt: Paprasta tema su švaria tipografija, sukurta verslininkams ir smulkiems verslams.

en: A simple, elegantly styled photoblog theme. Includes dark or light color schemes, wide or narrow layout choice, three footer widgets areas, and an optional sidebar.
lt: Paprasta ir elegantiška foto-tinklaraščio tema. Yra šviesi ir tamsi spalvų schema, platus ar siauras išdėstymas, trys poraštės zonos valdikliams ir pasirenkama šoninė valdiklių zona.

en: A simple, responsive, and minimal grid-based theme for photographers, illustrators, designers, or photobloggers. Ideal for sites where images are the primary content.
lt: Paprasta, prisitaikančio dizaino, lentelės išdėstymo tema fotografams, iliustratoriams, dizaineriams ir foto-tinklaraštininkams.

en: A single-column blogging theme that showcases your photos in a grid format.
lt: Vieno stulpelio tema tinklaraščiui, kuri išdėsto įrašus tinkleliu.

en: A single-column, grid-based theme with large featured images and a post slider, perfect for a photoblogging or travel site.
lt: Vieno stulpelio, tinklelio išdėstymo tema su dideliais paveikslėliais ir įrašų karusele - puikiai tinkama foto ar kelionių tinklaraštininkams.

en: A snappy personal blogging theme with beautiful typography, prominent featured images, and a fresh, modern look.
lt: Aiški asmeninio tinklaraščio tema su puikia tipografija, išsiskiriančiais specialiaisiais paveikslėliais ir modernia išvaizda.

en: A somewhat dirty, grungy theme with two widget areas and several customization options, including Custom Background, Header Image, Post Formats, and more.
lt: Niūraus stiliaus tema su dviem valdiklių sritimis ir savais nustatymais.

en: A sophisticated, responsive portfolio theme designed by Justin Caroll, perfect for showcasing your work. With a convenient slide-out sidebar, bold featured images, and quick access to your favorite social networks, Espresso will make your portfolio stand out from the rest.
lt: Elegantiška portfolio tema, sukurta Justin Caroll.

en: A static page
lt: Statinį puslapį

en: A sticky post can not be password protected.
lt: Prilipdytas įrašas negali būti apsaugotas slaptažodžiu.

en: A straightforward theme with bold typography designed by <a href="http://twitter.com/thisistran/">Tran N</a>. Featuring multiple post formats, custom background, custom menu, and custom header. Also comes with an optional footer widget area.
lt: Paprasta, ryškios tipografijos tema, kurią sukūrė <a href="http://twitter.com/thisistran/">Tran N</a>.

en: A streamlined editor with faster, simpler image uploading? Check and mate.
lt: Optimizuotas redaktorius su patogesne, greitesne paveikslėlių įkėlimo sistema? Tikrai taip.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
lt: Naudojant savus permalink'us, struktūros žyma yra būtina. <a href="%s">Daugiau informacijos</a>

en: A stylish and fun theme with one column, a custom header, and a custom accent color. It includes special styles for Aside, Gallery, Image, Quote, Link, Chat, Status, Audio and Video post formats. Inspired by the design work of the late Saul Bass, and based on the original design by Matthew Buchanan.
lt: Stilinga ir žaisminga vieno stulpelio tema, kuri palaiko nustatomą antraštę bei pasirinktinę spalvą. Tema turi specialius stilius įrašų formatams. Tema įkvėpta Saul Bass dizaino darbų  bei paremta Matthew Buchanan idėja.

en: A stylish, classic look for your personal blog or long-form writing site. The main navigation bar stays fixed to the top while your visitors read, keeping your most important content at hand, while three footer widget areas give your secondary content a comfortable home.
lt: Stilinga klasikinės išvaizdos tema Libre puikiai tiks asmeniniam tinklaraščiui. Pagrindinis meniu fiksuotas, trys valdiklių sritys poraštėje.

en: A stylish, clean, responsive grid-layout theme, perfect for typographers, illustrators, or graphic designers.
lt: Stilinga, minimali, prisitaikančio dizaino, tinklelio išdėstymo tema puikiai tinkanti tipografams, iliustratoriams ir dizaineriams.

en: A stylish, lighthearted theme for crafters, hobbyists, and creatives.
lt: Stilinga tema amatininkams, rankdarbių mėgėjams ir kitiems kūrėjams.

en: A super wide, neat, fullscreen theme to showcase Photos, Galleries and Videos!
lt: Pilno ekrano pločio tema vaizdams ir video įrašams.

en: A sweet, illustrated theme for baby blogs featuring four color palettes and a customizable baby header graphic.
lt: Miela tema su iliustracijomis, skirta kūdikių tinklaraščiams. Turi keturias spalvų versijas ir keičiamą antraštės paveikslėlį.

en: A tax rate with the provided ID could not be found
lt: Mokesčių tarifas su nurodytu ID nerastas

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
lt: Tokį pavadinimą ir nuorodą turintis terminas jau yra sukurtas šioje taksonomijoje.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
lt: Elementas su pateiktu pavadinimu jau priskirtas šiam tėviniam elementui.

en: A test is unavailable
lt: Testo nėra

en: A theme created for sharing travels and adventure.
lt: Tema skirta keliautojams ir nuotykių mėgėjams.

en: A theme featuring a custom header, custom background, and five widget areas - one in the sidebar, four in the footer. The footer also shows a maximum of three featured (sticky) posts. It comes with four different color schemes. It supports several post formats including aside, gallery, image, quote, link, chat, video, and audio.
lt: Tema su nustatoma antrašte, fonu ir penkiomis valdiklių sritimis - viena šoninėje srityje ir keturiomis poraštėje. Porašteje taip pat galima rodyti iki trijų rekomenduojamų įrašų. Tema turi keturias skirtingas spalvų schemas ir palaiko įrašų formatus.

en: A theme for bloggers who want their content to take center stage. Radcliffe features responsive design, retina-ready assets, full width header images, beautiful design and typography, support for custom logo, support for custom accent color, three widget areas, editor style and translation-ready code. Included translations: Swedish/svenska.
lt: Tema skirta tinklaraščiams su adaptyviu dizainu, retina elementais, pilno pločio antraštės paveikslėliais, nuostabiu dizainu ir tipografija, įkeliamo logotipo ir pasirenkamos spalvos palaikymu bei trimis valdiklių sritimis, redaktoriaus stiliais ir palaikymu vertimams.

en: A theme for blogs and portfolios with a minimalist touch
lt: Speciali tema tinklaraščiams ir portfolio tipo tinklalapiams su minimaliu dizainu.

en: A theme for collecting internet things.
lt: Tema skirta skelbti įdomiems dalykams iš interneto.

en: A theme for documenting your adventures.
lt: Aprašykite savo nuotykius!

en: A theme for independent publishers
lt: Tema skirta nepriklausomiems naujienų portalams.

en: A theme for non-profits, organizations, and schools.
lt: Tema skirta ne pelno organizacijoms, mokykloms ir bendruomenėms.

en: A theme for small businesses with an emphasis on staff or collaboration.
lt: Tema smulkiajam verslui.

en: A theme that adapts to your content, making sure it looks good on any device. Full width featured images make your content stand out. This theme adapts as add widgets with a 3rd column added to the layout.
lt: Ši tema prisitaiko prie bet kokio dydžio ekrano, todėl Jūsų turinys atrodys puikiai bet kuriame įrenginyje.

en: A theme that has a stellar mix of color, texture and typography. Designed by Kcmr. It features a custom header, custom background, and maximum three widget areas in the footer. It comes with supports for several post formats including aside, gallery, image, quote, link, chat, and audio.
lt: Tema kuri turi viską - spalvas, tekstūras ir šriftus. Sukūrė Kcmr. Tema turi pasirenkamą antraštę, foną ir tris valdiklių zonas poraštėje; palaiko įrašų formatus.

en: A theme that has an old-style appeal with semi-academic graciousness and elegant typography. Fitting for displaying either text or images, Quintus offers a fresh look with room for customization, including custom backgrounds, menus, header images, and the option to publish short aside posts.
lt: Senovinio stiliaus tema su akademiniu pojūčiu ir elegantiška tipografija. Turi visus reikalingus nustatymus.

en: A time format for all time strings.
lt: Laiko formatas visiems laiko laukams.

en: A tip for using the block editor
lt: Patarimas naudojant blokų redaktorių

en: A title on that page cannot be found.
lt: Tokio puslapio pavadinimo nėra.

en: A typography-centered, responsive theme for photos, articles, quotes, videos, and more. Its sleek one-column design makes it perfect for a personal blog, and support for multiple post formats allows you to tumblelog your finds with style.
lt: Tipografiška tema nuotraukoms, straipsniams, citatoms, video įrašams ir pan. Vieno stulpelio išdėstymas bei įrašo formatų palaikymas.

en: A unique identifier for the setting.
lt: Unikalus nustatymo identifikatorius.

en: A unique identifier for the tool.
lt: Įrankio unikalus identifikatorius.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
lt: Unikalus identifikatorius, kuris gali būti naudojamas susieti nustatymams.

en: A valid URL was not provided.
lt: Nurodytas netinkamas URL adresas

en: A valid email address is required
lt: Tinkamas el. pašto adresas yra būtinas

en: A valid email address is required.
lt: Tinkamas el. pašto adresas yra būtinas

en: A valid email address must be given.
lt: Turite pateikti teisingą el.pašto adresą.

en: A valid free shipping coupon
lt: Galiojančio nuolaidos kodo nemokamam pristatymui

en: A valid language attribute, like "en" or "fr".
lt: Galiojantis kalbos atributas, pavyzdžiui, "en" arba "fr".

en: A variable mismatch has been detected.
lt: Kintamojo neatitikimas.

en: A variable-based design system for WordPress sites built with Gutenberg.
lt: Kintamaisiais paremta dizaino sistema, skirta WordPress tinklalapiams, sukurtiems su Gutenberg.

en: A variety of designs to display your team members.
lt: Įvairūs dizainai jūsų komandos nariams pristatyti.

en: A variety of footer designs displaying information and site navigation.
lt: Įvairūs poraštės dizainai, kuriuose pateikiama informacija ir tinklalapio navigacija.

en: A variety of header designs displaying your site title and navigation.
lt: Įvairūs antraštės dizainai, kuriuose rodomas tinklalapio pavadinimas ir navigacijos meniu.

en: A verification code was sent to %s.
lt: Patvirtinimo kodas išsiųstas į %s.

en: A versatile business theme designed with purpose.
lt: Lanksti tema verslo tinklalapiui.

en: A very neat and clean, black and red business theme. The theme supports sidebar and footer widgets, and simple and neat typography. It also has a front page template with featured post slider and promotional callout areas.
lt: Minimalistinė, juodos ir raudonos spalvų derinio tema. Ji turi šoninę sritį ir valdiklius poraštėje bei suderintą tipografiją. Pradinio puslapio šablonas turi rekomenduojamų įrašų karuselę ir reklaminius blokus.

en: A well designed, blogging theme with multiple layouts and theme options.
lt: Stilingo dizaino tema tinklaraščiui su pasirenkamais išdėstymais ir temos nustatymais.

en: A while ago
lt: Neseniai

en: A whimsical homage to the days in black and white, celebrating the magic of Mac OS. Dress up your blog with retro, chunky-grade pixellated graphics to evoke some serious computer nostalgia. Supports a custom menu, custom header image, custom background, two footer widget areas, and a full-width page template.
lt: Žaisminga tema primenanti juoda-balta laikus, skirta Mac OS magijai. Apvilkite savo tinklaraštį retro stiliaus, pikseliuoto dizaino tema, kuri tikrai sužadins nostalgiją. Palaiko meniu, antraštės paveikslėlį, nustatomą foną, dvi valdiklių zonas apačioje ir pilno pločio puslapio šabloną.

en: A whimsical theme emulating a classic school chalkboard, complete with a bottom-resting eraser and chalk.
lt: Žaisminga tema, panaši į klasės lentą.

en: A widget containing a block.
lt: Valdiklis, kuriame yra blokas.

en: A zip file of the theme to be uploaded.
lt: Įkeliamos temos .zip failas.

en: A → Z
lt: Nuo A iki Ž

en: ABOUT US
lt: APIE MUS

en: ACT
lt: Australijos sostinės teritorija

en: AND
lt: IR

en: API Key
lt: API raktas

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
lt: API raktas sėkmingai sugeneruotas. Išsaugokite savo naujajį raktą, nes kai išeisite iš šio puslapio, daugiau jis nebus rodomas.

en: API Key updated successfully.
lt: API raktas sėkmingai atnaujintas.

en: API Version
lt: API versija

en: API credentials
lt: API duomenys

en: API docs
lt: API dokumentacija

en: API enabled
lt: API įjungtas

en: API key
lt: API raktas

en: API key must be set to fetch stats.
lt: Statistikai gauti reikalingas API raktas.

en: API user is invalid
lt: API vartotojas neteisingas

en: ASC
lt: Nuo mažiausio

en: Abidjan
lt: Abidžanas

en: Abort
lt: abort

en: About
lt: Apie

en: About Pages
lt: Apie puslapius

en: About Us
lt: Apie mus

en: About WooCommerce
lt: Apie WooCommerce

en: About WordPress
lt: Apie WordPress

en: About Yourself
lt: Apie save

en: About me
lt: Apie mane

en: About the user
lt: Apie vartotoją

en: Accept COD if the order is virtual
lt: Naudoti apmokėjimą grynais kai užsakymas yra virtualus

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
lt: Priimkite debeto ir kredito korteles 135+ valiutomis, tokius metodus kaip "Alipay" ir "One-Touch Checkout" su "Apple Pay". <a href="%s" target="_blank">Sužinokite daugiau </a>.

en: Accept for virtual orders
lt: Naudoti virtualiems užsakymams

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
lt: Priimkite apmokėjimą per PayPal sąskaitą ar kreditinę kortelę.

en: Accepted
lt: Priimtas

en: Access Permissions
lt: Prieigos teisės

en: Access all block and document tools in a single place
lt: Visi blokų ir dokumentų įrankiai vienoje vietoje

en: Access all block and document tools in a single place.
lt: Visi blokų ir dokumentų įrankiai vienoje vietoje

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Access expires
lt: Prieiga baigiasi

en: Access granted
lt: Leidimas duotas

en: Access restriction
lt: Prieigos ribojimas

en: Access scope
lt: Prieigos pobūdis

en: Access to Purchased Downloads
lt: Prieiga prie nupirktų atsisiuntimų

en: Accessibility
lt: Prieinamumas

en: Accessibility Ready
lt: Paruoštos maksimaliam prieinamumui

en: Account
lt: Paskyra

en: Account %s activated
lt: Paskyra %s aktyvuota

en: Account Details
lt: Paskyros duomenys

en: Account ID
lt: Paskyros ID

en: Account Management
lt: Paskyros valdymas

en: Account Recovery
lt: Paskyros atstatymas

en: Account Settings
lt: Paskyros nustatymai

en: Account creation
lt: Paskyros kūrimas

en: Account details
lt: Vartotojo informacija

en: Account details changed successfully.
lt: Paskyros duomenys sėkmingai pakeisti.

en: Account details:
lt: Vartotojo informacija

en: Account endpoints
lt: Paskyros kreipimosi taškai

en: Account erasure requests
lt: Paskyros ištrynimo prašymai

en: Account name
lt: Gavėjas

en: Account number
lt: Sąskaitos numeris

en: Account overview
lt: Paskyros apžvalga

en: Account settings
lt: Paskyros nustatymai

en: Account suspended
lt: Paskyra blokuota

en: Account username
lt: Paskyros vartotojo vardas

en: Accounts &amp; Privacy
lt: Paskyros ir privatumas

en: Accra
lt: Akra

en: Accuracy
lt: Tikslumas

en: Achievement
lt: Pasiekimas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Action Group
lt: Veiksmų grupė

en: Action Scheduler
lt: Veiksmų grafikas

en: Action Status
lt: Veiksmo statusas

en: Action event
lt: Veiksmo įvykis

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
lt: Nepavyko. Atnaujinkite puslapį ir bandykite vėl.

en: Action has been confirmed.
lt: Veiksmas buvo patvirtintas.

[ctx: Action shown in stats to download data as csv.]
en: Download data as CSV
lt: Parsisiųsti informaciją kaip CSV

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Activate
lt: Įjungti

en: Activate %1$s
lt: Įjungti %1$s

en: Activate & Save
lt: Aktyvuoti ir išsaugoti

en: Activate &#8220;%s&#8221;
lt: Įjungti &#8222;%s&#8220;

en: Activate &amp; Publish
lt: Įjungti ir paskelbti

en: Activate &raquo;
lt: Aktyvuoti &raquo;

en: Activate Free Email Forwarding
lt: Įjunkite nemokamą el.laiškų persiuntimą

en: Activate Jetpack
lt: Įjungti Jetpack

en: Activate Plugin
lt: Įjungti įskiepį

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
lt: Aktyvuoti įskiepį ir grįžti į „Press This“

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
lt: Aktyvuoti įskiepį ir paleisti importavimo įrankį

en: Activate Press This
lt: Aktyvuoti Press This

en: Activate Rewind
lt: Įjungti atkūrimą

en: Activate this plugin
lt: Įjungti šį įskiepį

en: Activate usage tracking
lt: Įjungti naudojimo sekimą

en: Activate:
lt: Įjungti

en: Activated
lt: Aktyvuota?

en: Activating
lt: Įjungiama

en: Activation Key Required
lt: Reikalingas aktyvacijos kodas

en: Activation Key:
lt: Aktyvacijos kodas:

en: Active
lt: Aktyvi

en: Active Child Theme
lt: Aktyvi potemė

en: Active Passwords
lt: Aktyvūs slaptažodžiai

en: Active Plugins
lt: Įjungti įskiepiai

en: Active Product Filters
lt: Įjungti produktų filtrai

en: Active Theme
lt: Aktyvi tema

en: Active editor
lt: Įjungtas redaktorius

en: Active filters
lt: Įjungti filtrai

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
lt[0]: Daugiau nei %s milijonas
lt[1]: Daugiau nei %s milijonai
lt[2]: Daugiau nei %s milijonų

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
lt: Mažiau nei 10

en: Active plugins
lt: Aktyvūs įskiepiai

en: Active plugins.
lt: Aktyvūs įskiepiai

en: Active theme
lt: Aktyvi tema

en: Active theme: %1$s (version %2$s)
lt: Įjungta tema: %1$s (versija %2$s)

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Activity for {{period/}}
lt: Aktyvumas: {{period/}}

en: Adak
lt: Adakas

en: Add
lt: Pridėti

en: Add "read more" link text
lt: Pridėti „skaityti daugiau” nuorodos tekstą

en: Add %s
lt: Naujas %s

en: Add &ldquo;%s&rdquo; to your cart
lt: Įdėti į krešelį: &ldquo;%s&rdquo;

en: Add / Remove
lt: Pridėti / pašalinti

en: Add Audio
lt: Įkelti audio failą

en: Add Comment
lt: Pridėti komentarą

en: Add Contact Form
lt: Pridėti kontaktų formą

en: Add Credit Card
lt: Pridėti banko kortelę

en: Add Custom Field
lt: Pridėti vartotojo lauką

en: Add Data Erasure Request
lt: Nauja duomenų ištrynimo užklausa

en: Add Data Export Request
lt: Nauja duomenų eksporto užklausa

en: Add Existing User
lt: Pridėti esamą vartotoją

en: Add File
lt: Pridėti failą

en: Add Free Domain
lt: Pridėti laisvą domeną

en: Add Image
lt: Pridėti paveikslėlį

en: Add Items
lt: Pridėti punktų

en: Add Link
lt: Pridėti nuorodą

en: Add Location
lt: Pridėti vietovę

en: Add Media
lt: Įterpti failą

en: Add Menu Items
lt: Pridėti meniu punktų

en: Add New
lt: Pridėti naują

en: Add New After
lt: Pridėti naują

en: Add New Answer
lt: Pridėti naują atsakymą

en: Add New Application Password
lt: Pridėti naują programėlės slaptažodį

en: Add New Category
lt: Kurti naują kategoriją

en: Add New Changeset
lt: Pridėti naują pakeitimų rinkinį

en: Add New Comment
lt: Įrašyti naują komentarą

en: Add New Custom Field:
lt: Pridėti naują vartotojo lauką:

en: Add New DNS Record
lt: Pridėti naują DNS įrašą

en: Add New Email Forward
lt: Pridėti naują el.pašto persiuntimą

en: Add New Header Image
lt: Pridėti naują antraštės paveikslėlį

en: Add New Image
lt: Pridėti naują paveikslėlį

en: Add New Link
lt: Pridėti naują nuorodą

en: Add New Link Category
lt: Pridėti naują nuorodų kategoriją

en: Add New Media File
lt: Įkelti naują failą

en: Add New Menu Item Label
lt: Sukurti naują meniu įrašo etiketę

en: Add New Menu Section
lt: Sukurti naują meniu dalį

en: Add New Page
lt: Naujas puslapis

en: Add New Pattern
lt: Pridėti naują modelį

en: Add New Plugin
lt: Pridėti naują įskiepį

en: Add New Post
lt: Naujas įrašas

en: Add New Project
lt: Sukurti naują projektą

en: Add New Project Tag
lt: Pridėti naują projekto žymą

en: Add New Project Type
lt: Pridėti naują projekto tipą

en: Add New Scheduled Action
lt: Naujas suplanuotas veiksmas

en: Add New Site
lt: Pridėti naują tinklalapį

en: Add New Tag
lt: Kurti naują žymą

en: Add New Template
lt: Pridėti naują šabloną

en: Add New Template Part
lt: Pridėti naują šablono dalį

en: Add New Testimonial
lt: Įrašyti naują atsiliepimą

en: Add New Theme
lt: Pridėti naują temą

en: Add New Topic
lt: Pridėti naują temą

en: Add New User
lt: Pridėti naują vartotoją

en: Add Site
lt: Pridėti svetainę

en: Add Testimonials
lt: Įkelkite atsiliepimus

en: Add Trusted Site
lt: Pridėti patikimą svetainę

en: Add URL
lt: Pridėti URL

en: Add Video
lt: Įkelti video failą

en: Add Widget
lt: Pridėti valdiklį

en: Add a BandPage widget
lt: BandPage valdiklio įtraukimas

en: Add a Custom Background
lt: Nustatykite norimą foną

en: Add a Custom Header Image
lt: Įkelkite norimą antraštės paveikslėlį

en: Add a Domain
lt: Pridėti domeną

en: Add a Gallery Widget
lt: Pridėkite galerijos valdiklį

en: Add a Photo Gallery
lt: Įkelkite nuotraukų galeriją

en: Add a Site Icon
lt: Įkelkite tinklalapio ženklelį

en: Add a Twitter Timeline Widget
lt: Pridėti Twitter laiko juostos valdikliui

en: Add a Widget
lt: Pridėti valdiklį

en: Add a block
lt: Pridėti bloką

en: Add a featured image
lt: Naudoti kaip specialųjį paveikslėlį

en: Add a menu
lt: Pridėti meniu

en: Add a navigation menu to your sidebar.
lt: Pridėkite navigacijos meniu į šoninę juostą.

en: Add a new page
lt: Naujas puslapis

en: Add a new service
lt: Pridėti naują paslaugą

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
lt: Pridėkite pastabą sau, arba pridėkite pirkėjo pastabą (jis bus apie tai informuotas).

en: Add a product
lt: Pridėti produktą

en: Add a review
lt: Parašyti atsiliepimą

en: Add a sharing button
lt: Pridėti socialinius mygtukus

en: Add after
lt: Pridėti po

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
lt: Pridėkite atsarginius šaltinius maksimaliam HTML5 grojimui:

en: Add an Image
lt: Įkelti paveikslėlį

en: Add an Image Widget
lt: Pridėkite paveikslėlio valdiklį

en: Add an anchor
lt: Pridėti prieraišą

en: Add an image or video with a text overlay.
lt: Pridėkite paveikslėlį arba vaizdo įrašą su teksto uždanga.

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
lt: Pridėkite tiek zonų, kiek reikia &ndash; pirkėjai matys tik tuos pristatymo būdus, kurie galimi jų įvestam adresui.

en: Add attribute
lt: Pridėti požymį

en: Add audio source
lt: Pridėti audio šaltinį

en: Add before
lt: Pridėti prieš

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Add button text…
lt: Įrašykite mygtuko tekstą...

en: Add caption
lt: Pridėti antraštę

en: Add citation
lt: Pridėti citatą

en: Add color
lt: Pridėti spalvą

en: Add coupon
lt: Sukurti nuolaidą

en: Add default block
lt: Pridėti numatytajį bloką

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to filter and search for this product. %1$sLearn more%2$s
lt: Požymiai - tai produktus apibūdinančios savybes, pagal kurias pirkėjai gali juos filtruoti arba jų ieškoti. %1$sDaugiau informacijos%2$s

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Brand”.
lt: Požymiai - tai produktus apibūdinančios savybes, pagal kurias pirkėjai gali juos filtruoti arba jų ieškoti, pavyzdžiui, Dydis ar Spalva.

en: Add existing
lt: Pridėti esamą

en: Add fee
lt: Pridėti priemoką

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: Add gradient
lt: Pridėti gradientą

en: Add images to product gallery
lt: Pridėti paveikslėlius į produkto galeriją

en: Add item
lt: Pridėti elementą

en: Add item(s)
lt: Pridėti prekę (-es)

en: Add key
lt: Pridėti raktą

en: Add label…
lt: Pridėti etiketę...

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: Add link to featured image
lt: Pridėti nuorodą specialiajam paveikslėliui

en: Add manually
lt: Pridėti rankiniu būdu

en: Add media
lt: Įterpti failą

en: Add media files from your computer
lt: Failų, esančių kompiuteryje, įkėlimas

en: Add menu items
lt: Pridėti meniu elementus

en: Add menu items from the column on the left.
lt: Pridėkite meniu punktus iš stulpelio kairėje.

en: Add my products
lt: Pridėkite produktus

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Add new %s
lt: Pridėti naują %s

en: Add new Term
lt: Naujas terminas

en: Add new application password
lt: Pridėti naują programėlės slaptažodį

en: Add new attribute
lt: Pridėti naują požymį

en: Add new category
lt: Pridėti naują kategoriją

en: Add new coupon
lt: Sukurti naują nuolaidą

en: Add new order
lt: Pridėti naują užsakymą

en: Add new page
lt: Naujas puslapis

en: Add new pages to your site
lt: Pridėkite naujų puslapių savo tinklalapyje

en: Add new post
lt: Naujas įrašas

en: Add new product
lt: Pridėti naują produktą

en: Add new shipping class
lt: Pridėti naują pristatymo klasę

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
lt: latin

en: Add new tag
lt: Pridėti naują žymą

en: Add new term
lt: Naujas terminas

en: Add new webhook
lt: Pridėti naują

en: Add note
lt: Pridėti pastabą

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
lt: Pridėkite vieną ar kelis punktus iš karto <strong>pažymėję varnelę šalia kiekvieno ir paspaudę "Pridėti į meniu</strong>

en: Add or remove menu items
lt: Pridėti arba pašalinti meniu punktus

en: Add or remove tags
lt: Pridėti ar panaikinti žymas

en: Add order
lt: Pridėti užsakymą

en: Add pattern
lt: Pridėti modelį

en: Add payment method
lt: Pridėti mokėjimo būdą

en: Add prev/next links to related posts in a series.
lt: Rodyti nuorodas į ankstesnį ir naujesnį įrašą.

en: Add price
lt: Įrašyti kainą

en: Add price to all variations that don't have a price
lt: Įrašykite kainą visiems variantams, kurie jos neturi

en: Add prices
lt: Įrašyti kainas

en: Add product gallery images
lt: Pridėti produkto galerijos paveikslėlius

en: Add product(s)
lt: Pridėti produktą(-tus)

en: Add products
lt: Pridėti produktus

en: Add quote
lt: Pridėti citatą

en: Add sharing buttons
lt: Pridėti "dalinimosi" mygtukus

en: Add shipping
lt: Pridėti pristatymą

en: Add shipping class
lt: Pridėti pristatymo klasę

en: Add shipping costs
lt: Pridėti pristatymo kainą

en: Add shipping method
lt: Pridėti pristatymo būdą

en: Add shipping methods &amp; zones
lt: Pridėti pristatymo metodus ir zonas

en: Add shipping zone
lt: Pridėti pristatymo zoną

en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
lt: Pridėkite keletą požymių skirtuke <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Požymiai</a>, kad galėtumete kurti variantus. Būtinai pažymėkite laukelį <b>Naudojama variantams kurti</b>. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Daugiau informacijos</a>

en: Add submenu
lt: Pridėti submeniu

en: Add submenu link
lt: Pridėti submeniu nuorodą

en: Add subtitles
lt: Pridėti subtitrus

en: Add tags
lt: Pridėti žymų

en: Add tax
lt: Pridėti mokesčius

en: Add template
lt: Pridėti šabloną

en: Add template: %s
lt: Pridėti šabloną: %s

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
lt: Nuspreskite, koks tekstas ar blokai bus rodomi, kai įrašų nėra.

en: Add text over image
lt: Tekstas ant paveikslėlio

en: Add text…
lt: Įrašykite tekstą...

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
lt: Pridėkite šias eilutes į savo tinklalapio %1$s failą (jį rasite %2$s), <strong>virš</strong> eilutės %3$s:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
lt: Pridėkite tai į savo %1$s failą %2$s direktorijoje, <strong>pakeisdami</strong> kitas WordPress taisykles:

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
lt: Pridėti vartotoją nesiunčiant jam el.laiško su prašymu patvirtinti jo naująją paskyrą.

en: Add title
lt: Pridėti pavadinimą

en: Add to Audio Playlist
lt: Pridėti į audio grojaraštį

en: Add to Cart
lt: Į krepšelį

en: Add to Dictionary
lt: Pridėti į žodyną

en: Add to Menu
lt: Pridėti į meniu

en: Add to Widget
lt: Pridėti į valdiklį

en: Add to audio playlist
lt: Pridėti į audio grojaraštį

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Add to cart URL.
lt: Krepšelio mygtuko nuoroda.

en: Add to cart behaviour
lt: Krepšelio veiksmai

en: Add to cart button parameters.
lt: Krepšelio mygtuko parametrai.

en: Add to gallery
lt: Pridėti į galeriją

en: Add to menu
lt: Pridėti į meniu

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
lt: Pridėti į meniu: %1$s (%2$s)

en: Add to video Playlist
lt: Pridėti į video grojaraštį

en: Add to video playlist
lt: Pridėti į video grojaraštį

en: Add to: %s
lt: Pridėti į: %s

en: Add tracks
lt: Pridėti takelius

en: Add video source
lt: Pridėti video šaltinį

en: Add webhook
lt: Pridėti webhook'ą

en: Add widget: %s
lt: Pridėti valdiklį: %s

en: Add widgets here.
lt: Dėkite valdiklius čia.

en: Add your first product
lt: Pridėkite pirmajį produktą

en: Add your logo, create a homepage, and start designing your store.
lt: Pridėkite savo logotipą, sukurkite pagrindinį tinklalapio puslapį ir pradėkite kurti savo el. parduotuvę.

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
lt: Pridėkite čia savo CSS kodą, jei norite specifiškai pakeisti savo tinklalapio išvaizdą ir išdėstymą.

en: Add your own CSS to customize the appearance and layout of your site.
lt: Pridėkite savo CSS kodą, jei norite pakeisti savo tinklalapio išvaizdą ir išdėstymą.

en: Add your own CSS to customize the appearance of the %s block. You do not need to include a CSS selector, just add the property and value.
lt: Pridėkite savo CSS, kad pakeistumėte %s bloko išvaizdą. Nereikia įtraukti CSS selektoriaus, tiesiog pridėkite savybę ir reikšmę.

en: Add&nbsp;meta
lt: Pridėti&nbsp;meta

en: Add, organize, and modify individual menu items
lt: Pridėti, perkelti ir pakeisti konkrečius meniu punktus

en: Added
lt: Pridėta

en: Added line items: %s
lt: Pridėtos prekės: %s

en: Added:
lt: Pridėta:

en: Adding Categories
lt: Pridedamos kategorijos

en: Adding Tags
lt: Pridedamos žymos

en: Adding Themes
lt: Pridedamos temos

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
lt: RSS srauto pridėjimas į pradinį puslapį nepalaikomas, nes dėl to gali susidaryti ciklas, dėl kurio sulėtės tinklalapio veikimas. Įrašų sąrašui rodyti pabandykite naudoti kitą bloką, pavyzdžiui, <strong>Naujausių įrašų</strong>.

en: Adding new attribute failed.
lt: Nepavyko pridėti naujo požymio.

en: Addis Ababa
lt: Adis Abeba

en: Additional CSS
lt: Papildomas CSS

en: Additional CSS class(es)
lt: Papildoma CSS klasė(-ės)

en: Additional Capabilities
lt: Papildomos galimybės

en: Additional Email Addresses
lt: Papildomi el. pašto adresai

en: Additional content
lt: Papildomas turinys

en: Additional help text shown to the user about the setting.
lt: Papildoma pagalba rodoma naudotojui apie nustatymą.

en: Additional images added to this gallery: %s
lt: Papildomi paveikslėliai šioje galerijoje: %s

en: Additional information
lt: Papildoma informacija

en: Additional information to help clarify the purpose of the link.
lt: Papildoma informacija, padedanti paaiškinti nuorodos paskirtį.

en: Additional items found: %d
lt: Papildomao rasta: %d

[ctx: Additional link settings]
en: Advanced
lt: Papildomi nustatymai

en: Additional rates
lt: Papildomi tarifai

en: Additional settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Additional shortcuts,
lt: Papildomos nuorodos

en: Additional tax classes
lt: Papildomos mokesčių klasės

en: Address | Addresses
lt[0]: Adresas

en: Address Line 2
lt: Adreso 2 eilutė

en: Address changed successfully.
lt: Adresas pakeistas sėkmingai.

en: Address line 1
lt: Adresas 1

en: Address line 1.
lt: Adresas (pirma eilutė).

en: Address line 2
lt: Adresas 2

en: Address line 2.
lt: Adresas (antra eilutė).

en: Address override
lt: Adreso fiksavimas

en: Address:
lt: Adresas:

en: Addresses
lt: Adresai

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
lt: Įjungia galimybę užsakymų sąraše trinti asmeninius duomenis iš kelių pasirinktų užsakymų iš karto. Prisiminkite, kad asmeninių duomenų pašalinimas yra neatstatomas veiksmas.

en: Adelaide
lt: Adelaidė

en: Aden
lt: Adenas

en: Adjusted stock: %s
lt: Pataisytas likutis: %s

en: Admin
lt: Administratorius

en: Admin Color Scheme
lt: Administravimo aplinka

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
lt: Kategorijos

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
lt: Nuolaidos

[ctx: Admin menu name]
en: Home
lt: Pradžia

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
lt: Užsakymai

[ctx: Admin menu name]
en: Products
lt: Produktai

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
lt: Suplanuoti veiksmai

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
lt: Pristatymo klasės

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
lt: Žymos

en: Administration Email Address
lt: Administratoriaus el.paštas

en: Administration email verification
lt: Administratoriaus el. pašto adreso patvirtinimas

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Administrators have access to all the administration features.
lt: Administratorius turi visas administravimo galimybes.

en: Advance automated workflows
lt: Pagerinkite automatizuotus darbus

en: Advanced
lt: Papildoma

en: Advanced Options
lt: Papildomi nustatymai

en: Advanced Settings
lt: Papildomos nuostatos

en: Advanced Social Media
lt: Daugiau socialinių nustatymų

en: Advanced customization
lt: Kiti nustatymai

en: Advanced options
lt: Sudėtingesni nustatymai

en: Advanced social media
lt: Daugiau socialinių nustatymų

en: Advanced.
lt: Papildoma

en: Advertisements
lt: Reklama

en: Advertising removed
lt: Reklamos pašalintos.

[ctx: Affects all sites in a Multisite network.]
en: Global
lt: Globalūs

en: Affinity is a classic one-page theme designed with weddings and family announcements in mind.
lt: Affinity - klasikinio dizaino vieno puslapio tema skirta vestuvių ir kitokių šeimos švenčių pranešimams.

en: Afghan afghani
lt: Afganistano afganis

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Africa
lt: Afrika

en: Africa and Middle East
lt: Afrika ir Vidurinieji Rytai

en: Afrikaans
lt: Afrikanų

en: After Conversion
lt: Po pavertimo

en: After pre-tax discounts.
lt: Po nuolaidų taikomų iki mokesčių

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
lt: Išsaugojus pakeitimus, nauji dydžiai nebus rodomi parduotuvėje kol <a href="%s" target="_blank">nepergeneruosite paveikslėlių dydžių</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
lt: Išsaugojus pakeitimus, nauji dydžiai nebus rodomi parduotuvėje kol nepergeneruosite paveikslėlių dydžių. Tai galite atlikti specialiu <a href="%1$s" target="_blank">WooCommerce įrankiu</a> ar naudojant specialų įskiepį, pavyzdžiui <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
lt: Išsaugojus pakeitimus, nauji dydžiai bus sugeneruoti automatiškai.

en: After your Privacy Policy page is set, you should edit it.
lt: Nustatę savo privatumo politkos puslapį, redaguokite jo turinį.

en: Afterlight is a monochromatic blog theme with an option for a full-screen background image. Add your favorite background image or color to lend your personal flair.
lt: Afterlight yra vienos spalvos tema su pilno ekrano dydžio paveikslėliais.

en: Ahoy! Tortuga is a flexible and adventurous WordPress theme for your magazine, personal blog, or any news-related website. It supports a grid layout for posts, an optional sidebar, and a beautiful featured-post slider. Arrr!
lt: Tortuga yra WordPress tema nuotykių ieškotojams. Ji palaiko tinklelio išdėstymą įrašams, pasirenkamą valdiklių sritį ir rekomenduojamų įrašų karuselę.

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
lt: Akismet %s veikia tik su WordPress %s ar naujesne versija.

en: Akismet API Key
lt: Akismet API raktas

en: Akismet Anti-spam
lt: Akismet Anti-Spam

en: Akismet Anti-spam strictness
lt: Akismet griežtumas

en: Akismet Stats
lt: Akismet statistika

en: Akismet Widget
lt: Akismet valdiklis

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
lt: Akismet susidūrė su problema apdorojant paskiausią SSL užklausą ir išjungė ją. Netrukus SSL vėl bus pradėta naudoti užklausose.

en: Akismet error code: %s
lt: Akismet klaidos kodas: %s

en: Akismet has detected a problem.
lt: Akismet aptiko problemą.

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
lt: Akismet dar nesukonfigūruotas. Įrašykite API raktą.

en: Akismet is now protecting your site from spam.
lt: Akismet dabar saugo jūsų tinklalapį nuo šlamšto.

en: Akismet privacy notice
lt: Akismet pranešimas dėl privatumo

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
lt: Akismet patikrino iš naujo ir pažymėjo šį komentarą kaip šlamštą

en: Akismet re-checked and cleared this comment
lt: Akismet patikrino iš naujo ir patvirtino šį komentarą

en: Akismet stats
lt: Akismet statistika

en: Alaska
lt: Aliaska

en: Albania
lt: Albanija

en: Albanian
lt: Albanų

en: Albanian lek
lt: Albanijos lekas

en: Album
lt: Albumas

en: Alert
lt: Įspėjimas

en: Algeria
lt: Alžyras

en: Algerian dinar
lt: Alžyro dinaras

en: Algiers
lt: Alžyras

en: Alice.
lt: Alisa.

en: Align
lt: Lygiuotė

en: Align Center
lt: Centruoti

en: Align Left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align Right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Align center
lt: Centruoti

en: Align column center
lt: Centruoti stulpelį

en: Align column left
lt: Lygiuoti stulpelį kairėn

en: Align column right
lt: Lygiuoti stulpelį dešinėn

en: Align items bottom
lt: Lygiuoti elementus apačioje

en: Align items center
lt: Lygiuoti elementus centre

en: Align items top
lt: Lygiuoti elementus viršuje

en: Align left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Align text
lt: Lygiuoti tekstą

en: Align text center
lt: Lygiuoti tekstą centruotai

en: Align text left
lt: Lygiuoti tekstą kairėje

en: Align text right
lt: Lygiuoti tekstą dešinėje

en: Alignment
lt: Lygiuotė

en: Alignment Matrix Control
lt: Lygiavimo matricos valdymas

[ctx: Alignment option]
en: None
lt: Nė vienas

en: All
lt: Visi

en: All %s
lt: Visi %s

en: All About Domains
lt: Viskas apie domenus

en: All Apps
lt: Visų programų

en: All Authors
lt: Visi autoriai

en: All Categories
lt: Visos

en: All Changesets
lt: Visi pakeitimų rinkiniai

en: All Comments
lt: Visi komentarai

en: All Free Features
lt: Visos nemokamo plano funkcijos

en: All Free features
lt: Visos nemokamo plano funkcijos

en: All Link Categories
lt: Visos nuorodų kategorijos

en: All Pages
lt: Visi puslapiai

en: All Patterns
lt: Visi modeliai

en: All Personal features
lt: Visos Asmeninio plano funkcijos

en: All Posts
lt: Visi įrašai

en: All Premium features
lt: Visos Premium plano funkcijos

en: All Products
lt: Visi produktai

en: All Project Tags
lt: Visos projektų žymos

en: All Settings
lt: Visos nuostatos

en: All Sites
lt: Visos svetainės

en: All Tabs:
lt: Visos kortelės:

en: All Tags
lt: Visos žymos

en: All Template Parts
lt: Visos šablono dalys

en: All Themes
lt: Visos temos

en: All Time
lt: Visų laikų

en: All Types
lt: Visi tipai

en: All Users
lt: Visi vartotojai

en: All allowed countries
lt: Visos galimos valstybės

en: All apps
lt: Visų programų

en: All automatic updates are disabled.
lt: Visi automatiniai atnaujinimai yra išjungti.

en: All blocks are selected, and cannot be moved
lt: Pasirinkti visi blokai, jie negali būti paslinkti

en: All capabilities assigned to the user.
lt: Visos teisės priskirtos vartotojui.

en: All capabilities used by the post type.
lt: Visos šio įrašo tipo naudojamos galimybės.

en: All capabilities used by the taxonomy.
lt: Taksonomijos naudojamos teisės.

en: All categories
lt: Visos kategorijos

en: All comment types
lt: Visi komentarų tipai

en: All content
lt: Visas turinys

en: All content copied.
lt: Visas turinys nukopijuotas.

en: All coupons
lt: Visos nuolaidos

en: All dates
lt: Visi laikotarpiai

en: All done!
lt: Viskas padaryta!

en: All done.
lt: Baigta.

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
lt: Baigta. <a href="%s">Sėkmės!</a>

en: All features, supported by the post type.
lt: Visos savybės, palaikomos šio įrašų tipo.

en: All formats
lt: Visi formatai

en: All free features
lt: Visos nemokamo plano funkcijos

en: All gallery image links updated to: %s
lt: Visi galerijos paveikslėliai atnaujinti į: %s

en: All gallery image sizes updated to: %s
lt: Visi galerijos paveikslėliai atnaujinti į: %s

en: All gallery images updated to not open in new tab
lt: Visi galerijos paveikslėliai neatsidarys naujame skirtuke

en: All gallery images updated to open in new tab
lt: Visi galerijos paveikslėliai atsidarys naujame skirtuke

en: All image sizes
lt: Visi paveikslėlių dydžiai

en: All languages
lt: Visomis kalbomis

en: All levels
lt: Visi lygiai

en: All media items
lt: Visi failai

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
lt: Visi trūkstami WooCommerce puslapiai buvo sėkmingai sukurti.

en: All notifications
lt: Įjungti visi pranešimai

en: All of the blocks available to you live in the block library. You’ll find it wherever you see the <InserterIconImage /> icon.
lt: Visi jums prieinami blokai yra blokų saugykloje. Ją rasite visur, kur matysite <InserterIconImage /> piktogramą.

en: All of your WordPress files are writable.
lt: Visi Jūsų WordPress failai gali būti įrašomi.

en: All options are currently hidden
lt: Visi nustatymai šiuo metu paslėpti

en: All options reset
lt: Atstatyti visus nustatymus į pradinius

en: All patterns
lt: Visi modeliai

en: All posts were added to the category with the same name.
lt: Visi įrašai buvo priskirti kategorijai tokiu pačiu pavadinimu.

en: All posts were imported with the current user as author. Use this form to move each Blogger user&#8217;s posts to a different WordPress user. You may <a href="users.php">add users</a> and then return to this page and complete the user mapping. This form may be used as many times as you like until you activate the &#8220;Restart&#8221; function below.
lt: Visi įrašai buvo importuoti jų autoriumi priskiriant Jūsų vartotoją. Jei norite Blogger įrašus priskirti kitiems WordPress vartotojams, naudokite šią formą. Jei dar nesate sukūrę reikiamų WordPress vartotojų, galite <a href="users.php">juos pridėti</a> ir tuomet grįžti čia bei priskirti juos. Šią formą galite naudoti kiek tik reikia kartų, kol nepaspausite mygtuko "Iš naujo" žemiau jos.

en: All products
lt: Visi produktai

en: All selected comments approved.
lt: Visi pasirinkti komentarai patvirtinti.

en: All selected comments deleted permanently.
lt: Visi pasirinkti komentarai negrįžtamai ištrinti.

en: All selected comments marked as spam.
lt: Visi pasirinkti komentarai pažymėti kaip brukalas.

en: All selected comments moved to trash.
lt: Visi pasirinkti komentarai perkelti į šiukšlinę.

en: All selected comments unapproved.
lt: Visi pasirinkti komentarai atšaukti.

en: All shipping classes
lt: Visos pristatymo klasės

en: All sites
lt: Visos svetainės

en: All sizes except thumbnail
lt: Visi dydžiai, išskyrus miniatiūrą

en: All sources
lt: Visi šaltiniai

en: All systems functional.
lt: Visos funkcijos veikia.

en: All tags
lt: Visos žymos

en: All templates
lt: Visi šablonai

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
lt: Visi failai, kuriuos įkeliate, yra rodomi Failų saugykloje, naujausi įkelti failai rodomi pirmiau.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
lt: Visi failai, kuriuos įkėlėte į Failų Saugyklą, rodomi nuo naujausio. Šio ekrano vaizdą galite keisti naudodami skiltį "Ekrano nustatymai".

en: All time
lt: Iš viso

en: All updates have been completed.
lt: Visi atnaujinimai baigti.

en: All-time views.
lt: Visų laikų peržiūros

en: Allow
lt: Leisti

en: Allow <a href="%s">trackbacks and pingbacks</a>
lt: Leisti <a href="%s">atgalines citatas ir atgalines nuorodas</a>

en: Allow Comments
lt: Leisti komentarus

en: Allow Pings
lt: Leisti pranešimus

en: Allow access to Google Fonts
lt: Leisti prieigą prie Google šriftų

en: Allow backorders?
lt: Išankstiniai užsakymai?

en: Allow comments
lt: Leisti komentuoti

en: Allow comments on new posts
lt: Leisti komentuoti naujus įrašus

en: Allow customer reviews?
lt: Leisti pirkėjų atsiliepimus?

en: Allow customers to create an account during checkout
lt: Leisti pirkėjams kurti paskyrą apmokėjimo metu

en: Allow customers to create an account on the "My account" page
lt: Leisti pirkėjams kurti naują paskyrą puslapyje "Mano paskyra"

en: Allow customers to log into an existing account during checkout
lt: Leisti pirkėjams prisijungti į savo paskyrą apmokėjimo metu

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
lt: Leiskite pirkėjams patiems atsiimti užsakymą. Naudojant šį pristatymo būdą, mokesčiai bus apskaičiuoti pagal parduotuvės adresą, nesvarbu koks bus pirkėjo adresas.

en: Allow customers to place orders without an account
lt: Leisti pirkėjams užsakyti nesukūrus paskyros

en: Allow free shipping
lt: Suteikti nemokamą pristatymą

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
lt: Leisti nuorodų pranešimus iš kitų tinklaraščių (pingbacks ir trackbacks)

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
lt: Leiskite nuorodų pranešimus iš kitų tinklaraščių (pingback ir trackback) naujuose straipsniuose.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts
lt: Leisti pranešimus apie nuorodas iš kitų tinklalapių (atgalinius pranešimu ir atgalines nuorodas) naujuose įrašuose

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
lt: Leisti pranešimus apie nuorodas iš kitų tinklalapių (atgalinius pranešimu ir atgalines nuorodas) naujuose įrašuose

en: Allow new users to sign up
lt: Leisti naujiems vartotojams prisiregistruoti

en: Allow one item to be bought in a single order.
lt: Leisti viename užsakyme pirkti vieną prekę.

en: Allow other answers
lt: Leisti kitus atsakymus

en: Allow people to buy more than one item at a time.
lt: Leisti pirkėjams vienu metu pirkti daugiau nei vieną produktą.

en: Allow people to post comments on new articles
lt: Leisti skaitytojams komentuoti

en: Allow people to submit comments on new posts
lt: Leisti lankytojams komentuoti naujuose įrašuose

en: Allow people to submit comments on new posts.
lt: Leisti žmonėms pateikti komentarus naujiems įrašams.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
lt: Leisti ištrinti asmeninius duomenis masiškai iš užsakymų informacijos

en: Allow readers to easily share your posts with others by adding sharing buttons throughout your site.
lt: Leid iantis lengvai dalintis savo žinutes su kitais pridedant pasidalijimo mygtukai visoje savo svetainę.

en: Allow reviews.
lt: Leisti atsiliepimus.

en: Allow right-click contextual menus
lt: Leisti dešiniuoju pelės klavišu spustelėti kontekstinius meniu

en: Allow search engines to index this site
lt: Leisti paieškos sistemoms indeksuoti šį tinklalapį

en: Allow to wrap to multiple lines
lt: Leisti perkėlimą į kitą eilutę

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
lt: Leisti sekti kaip naudojamas WooCommerce

en: Allow, but notify customer
lt: Leisti, bet informuoti pirkėją

en: Allowed Files
lt: Galimi failai

en: Allowed ZIP/post codes
lt: Leidžiami pašto kodai

en: Allowed emails
lt: Leidžiami el. paštai

en: Allowed file types: <strong>%s</strong>.
lt: Leidžiami failų tipai: <strong>%s</strong>.

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
lt: Leidžia naudoti HTML5 žymėjimą paieškos, komentarų formai ir sąrašui, galerijai ir paveikslėlių antraštėms.

en: Almaty
lt: Almata

en: Almost done! We need some extra details to register your %(tld)s domain.
lt: Beveik baigta! Trūksta dar šiek tiek informacijos, kad galėtume Jums užregistruoti %(tld)s domeną.

en: Already Installed
lt: Jau yra įdiegta

en: Already pinged:
lt: Jau pranešta apie citavimą:

en: Also available for:
lt: Tai pat yra specialios versijos:

en: Also available in
lt: Galite persijungti į

en: Alt Text
lt: „Alt“ tekstas

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
lt: Tekstas, kuris bus rodomas, jei nepavyks parodyti šio paveikslėlio

en: Alternative Text
lt: „Alt“ atributas

en: Alternative source
lt: Atsarginis šaltinis

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
lt: Alternatyvus tekstas rodomas, kai priedas yra nerodomas.

en: Alternatively you can reply to this email with "confirm" as the subject or first line of the body.
lt: Arba galite tiesiog atsakyti į šį laišką įrašę žodį "confirm" kaip laiško temą arba kaip pirmą laiško eilutę.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
lt: Arba įveskite kelią iki CSV failo Jūsų serveryje:

en: Alto is a content-focused theme that channels the best of digital publishing. Sharp lettering and simple organization provide an engrossing reader experience, all easily tuned to fit your content perfectly. A subtle mix of traditional and contemporary aesthetics, Alto is a perfect frame for blogs and magazines.
lt: Alto yra tema, sukurta patogiausiai pateikti turinį skaitytojams. Ryškūs šriftai ir aiški organizacija leidžia priartėti prie tobulumo.  Alto yra geriausias pasirinkimas portalams ir tinklaraščiams.

en: AltoFocus is a theme for photographers, artists, and other creative types in search of a simple and easy way to display their work.
lt: AltoFocus yra speciali tema fotografams, menininkams ir kitiems kūrėjams kurie nori savo darbus demonstruoti paprastai ir lengvai.

en: Always
lt: Visada

en: Always open List View
lt: Visuomet atidaryti kaip sąrašą

en: Always put spam in the Spam folder for review.
lt: Visada perkelti brukalus į Brukalų sąrašą peržiūrai.

en: Always show pre-publish checks.
lt: Visuomet rodyti patikrą prieš paskelbiant.

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
lt: Visada rodyti atsargų kiekį, pvz., liko 12

en: Always use https when visiting the admin
lt: Kai einate į administravimo sąsają, visada naudokite https

en: America
lt: Amerika

en: American English
lt: Amerikos anglų kalba

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Americas
lt: Amerikos

en: Amman
lt: Amanas

en: Amount
lt: Suma

en: Amount already refunded
lt: Suma jau grąžinta

en: Amount discounted
lt: Bendra suteiktų nuolaidų suma

en: Amount of coupons.
lt: Kuponų kiekis.

en: Amount of customers.
lt: Pirkėjų kiekis.

en: Amount of orders.
lt: Užsakymų kiekis.

en: Amount of products.
lt: Produktų kiekis.

en: Amount of reviews that the product has.
lt: Esamas produkto atsiliepimų kiekis.

en: Amount of reviews that the product have.
lt: Produkto atsiliepimų kiekis.

en: Amount of reviews.
lt: Atsiliepimų kiekis.

en: Amount of sales.
lt: Pardavimų kiekis.

en: Amsterdam
lt: Amsterdamas

en: An HTTPS connection is a more secure way of browsing the web. Many services now have HTTPS as a requirement. HTTPS allows you to take advantage of new features that can increase site speed, improve search rankings, and gain the trust of your visitors by helping to protect their online privacy.
lt: HTTPS yra saugesnis būdas naršyti internete. Daugelis paslaugų dabar reikalauja HTTPS. HTTPS leidžia Jums naudotis naujomis funkcijomis, kurios leidžia pagreitinti tinklalapį, pagerinti pozicijas paieškoje ir įgyti lankytojų pasitikėjimą, padedant saugoti jų privatumą internete.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
lt: Toks vartotojo vardas jau turi paskyrą. Pasirinkite kitą.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
lt: Paskyra su tokiu el.pašto adresu jau yra sukurta. <a href="#" class="showlogin">Prisijunkite.</a>

en: An active PHP session was detected
lt: Rasta aktyvi PHP sesija

en: An additional, optional address line for your business location.
lt: Papildoma (nebūtina) adreso eilutė Jūsų verslui.

en: An algorithmic design experiment that cleverly imagines the best layout for your content. Patch brings unity and balance to your beautiful crafted diversity.
lt: Eksperimentinio dizaino tema, siekianti balanso ir vientisumo.

en: An alphanumeric identifier for the post type.
lt: Iš raidžių ir skaičių sudarytas įrašo tipo identifikatorius.

en: An alphanumeric identifier for the post unique to its type.
lt: Raidinis-skaitinis įrašo identifikatorius, unikalus jo tipui.

en: An alphanumeric identifier for the revision unique to its type.
lt: Skaitinis-raidinis objekto identifikatorius, unikalus tam objekto tipui.

en: An alphanumeric identifier for the status.
lt: Iš raidžių ir skaičių sudarytas statuso identifikatorius.

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
lt: Iš raidžių ir skaičių sudarytas taksonomijos identifikatorius.

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
lt: Raidinis-skaitinis termino identifikatorius, unikalus jo tipui.

en: An alphanumeric identifier for the user.
lt: Vartotojo identifikatorius.

en: An animated undersea theme with a fun, whimsical design.
lt: Animuota tema su žaismingu, įdomiu dizainu.

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
lt: Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash)  ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

en: An application name is required to create an application password.
lt: Norint sukurti aplikacijos slaptažodį būtina pateikti aplikacijos pavadinimą.

en: An application would like to connect to your account.
lt: Aplikacija norėtų prisijungti prie jūsų paskyros.

[ctx: An approximate time to read something, in minutes]
en: ~%d min
lt: ~%d min.

en: An attempt was made, but your site could not be updated automatically.
lt: Jūsų tinklalapio automatiškai atnaujinti nepavyko.

en: An avatar is an image that can be associated with a user across multiple websites. In this area, you can choose to display avatars of users who interact with the site.
lt: Pseudoportretas (avataras) yra paveikslėlis, susietas su vartotoju skirtinguose tinklalapiuose. Čia galite pasirinkti, ar norite rodyti vartotojų pseudoportretus savo tinklalapyje.

en: An awesome magazine theme for your news site. Responsive layout, post thumbnails support, featured posts and more.
lt: Nuostabi žurnalo tipo tema.

en: An eclectic theme for food blogs and restaurants.
lt: Eklektiško dizaino tema restoranams.

en: An effortless tool for publishers of all kind, cherished for its clean masonry-style layout, modern typography and flexibility. Whether you’re looking to share your own thoughts, write about your latest findings or just have a scrapbook of photos, videos, quotes or other stuff, HIVE is designed to fulfill these and a lot more.
lt: Specialiai sukurta įrašų kūrėjams, kurie įvertins šios temos švarų masonry išdėstymo stilių, modernią tipografiją ir lankstumą. Nesvarbu ar skelbsite savo mintis, apžvelgsite naujausius savo atradimus ar tiesiog skelbsite nuotraukas, video ir kitokią media, tema Hive tiks visiems šiems ir daugeliui kitokių poreikių.

en: An elegant and bold theme featuring multiple, visually distinct, Post Formats. Designed by Matthew Buchanan and inspired by the art direction of Esquire magazine.
lt: Ryški tema, aiškiai atskirianti įrašų formatus. Sukūrė Matthew Buchanan, įkvėptas Esquire žurnalo dizaino.

en: An elegant magazine theme for WordPress, with a responsive design, and support for widgets, post thumbnails, custom headers and custom backgrounds.
lt: Elegantiška tema portalui, su prisitaikančiu dizainu, valdiklių zonomis, įrašo paveikslėliais, pasirenkamomis antraštėmis ir fonais.

en: An elegant, minimal theme designed for artists, photographers, and other creatives seeking a simple but beautiful way to showcase their talents online.
lt: Elegantiška, minimali tema skirta menininkams, fotografams ir kitiems kūrėjams, norintiems demonstruoti savo darbus internete gražiai bet paprastai.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
lt: Aktyvuojant %s įvyko klaida. Pabandykite dar kartą.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
lt: Išjungiant įskiepį %1$s. įvyko klaida. Prašome išjungti jį <a href="%2$s">Įskiepių puslapyje</a>.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
lt: Išjungiant %s prenumeratą įvyko klaida. Pabandykite dar kartą.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
lt: Įvyko klaida, tikriausiai nepavyko rasti srauto. Pabandykite vėliau.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
lt: Įvyko klaida. Įkraukite puslapį iš naujo ir bandykite vėl.

en: An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
lt: Įvyko klaida; Nepavyko rasti nurodyto srauto. Pabandykite vėliau.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
lt: Pridedant jus prie šio tinklalapio, įvyko klaida. Grįžkite į <a href="%s">pradžios puslapį</a>.

en: An error occurred authorizing your %s account.
lt: Įvyko klaida autorizuojant Jūsų %s paskyrą.

en: An error occurred authorizing your account.
lt: Įvyko klaida autorizuojant Jūsų paskyrą.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
lt: Įvyko užklausos klaida ir tuo metu negalėjome išsiųsti vartotojo duomenų.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
lt: Įkeliant įvyko klaida. Bandykite vėliau.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
lt: Vykdant grąžinimą per mokėjimo operatoriaus API įvyko klaida

en: An error occurred while creating the site export.
lt: Įvyko klaida ruošiant tinklalapio eksportą.

en: An error occurred while creating the template part.
lt: Įvyko klaida kuriant šablono dalį.

en: An error occurred while reverting the template part.
lt: Įvyko klaida atstatant šablono dalį.

en: An error occurred while reverting the template.
lt: Įvyko klaida atstatant šabloną.

en: An error occurred while reverting the templates.
lt: Atkuriant šablonus įvyko klaida.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
lt: Įvyko klaida atnaujinant %1$s: %2$s

en: An error occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: An error occurred. Please try again.
lt: Įvyko klaida. Pabandykite dar kartą.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
lt: Klaidos tipas: %1$s, rasta eilutėje %2$s, faile %3$s. Klaidos pranešimas: %4$s

en: An example title
lt: Antraštės pavyzdys

en: An illustrated microblogging theme for the vintage camera enthusiast in six vintage styles/color schemes. Supports post formats, custom menus, custom header and custom backgrounds.
lt: Iliustruota mikrotinklaraščio tema skirta vintažinės fotografijos mėgėjams, turi net šešias skirtingas spalvų schemas Jūsų pasirinkimui. Palaiko įrašų formatus, pasirenkamus meniu, antraštę ir foną.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
lt: Šiuo metu jau vyksta importas. Palaukite, kol jis bus baigtas ir tik tuomet pradėkite naują.

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
lt: Šiam el. pašto adresui jau egzistuoja nebaigta vartotojo privatumo užklausa.

en: An individual
lt: Fizinis asmuo

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
lt: Integracija su MaxMind, skirta vykdyti geolokacijos užklausoms. Ši integracija nustato lokaciją tik šalių lygiu.

en: An invalid setting value was passed.
lt: Netinkama nustatymų reikšmė buvo praleista.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
lt: Prekė, kurios jau nebeturime, buvo pašalinta iš Jūsų krepšelio.

en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
lt: Tinklalapyje %1$s Jums sukurtas užsakymas. Žemiau rasite šio užsakymo sąskaitą ir nuorodą į apmokėjimą: %2$s.

en: An order note with the provided ID could not be found
lt: Užsakymo pastaba su pateiktu ID nerasta

en: An order refund with the provided ID could not be found.
lt: Užsakymo grąžinimas su pateiktu ID nerastas

en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
lt: Pritaikant nuolaidos kodą %s įvyko klaida.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
lt: Įvyko netikėta klaida. Bandykite v─ùliau.

en: An unknown error occurred
lt: Įvyko nežinoma klaida

en: An unknown error occurred during creation. Please try again.
lt: Kuriant įvyko nežinoma klaida. Pakartokite.

en: An unknown error occurred.
lt: Įvyko nežinoma klaida.

en: An unknown error occurred. Please try again later.
lt: Įvyko nežinoma klaida. Bandykite vėliau.

en: Anadyr
lt: Anadyris

en: Analytics
lt: Statistika

en: Analytics cache cleared.
lt: Statistikos cache išvalyta.

en: Ancestor blocks.
lt: Pirminiai blokai.

en: Anchorage
lt: Ankoridžas

en: Andorra
lt: Andora

en: Angle
lt: Kampas

en: Angle to rotate clockwise in degrees.
lt: Kampas laipsniais, kuriuo pasukti pagal laikrodžio rodyklę.

en: Angolan kwanza
lt: Angolos kvanza

en: Anguilla
lt: Angilija

en: Anonymous
lt: Anonimas

en: Another attempt will be made with the next release.
lt: Kitas bandymas bus atliktas su kita versija.

en: Another month is in the books! Here are the payments you’ve received on %1$s in %2$s.
lt: Praėjo dar vienas mėnuo. Štai mokėjimai kuriuos gavote tinkalalapyje %1$s per %2$s.

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
lt: Dar vienas užsakymų etapas pasiektas! Peržiūrėkite užsakymų ataskaitą, kuriuose jie visi matomi.

en: Another reason…
lt: Kita priežastis...

en: Another update is currently in progress.
lt: Šiuo metu vyksta kitas atnaujinimas.

en: Answers
lt: Atsakymai

en: Antananarivo
lt: Antananaryvas

en: Antarctica
lt: Antarktida

en: Antigua
lt: Antigva

en: Antigua and Barbuda
lt: Antigva ir Barbuda

en: Any %s
lt: Bet kuris %s

en: Any %s&hellip;
lt: Bet kuris %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
lt: Bet kuris &quot;%1$s&quot; būdas

en: Any category
lt: Bet kuri kategorija

en: Any extra capabilities assigned to the user.
lt: Papildomos teisės priskirtos vartotojui.

en: Anyone can register
lt: Visi gali registruotis

en: Anyone posts a comment
lt: Kai kas nors parašo komentarą

en: Anzoátegui
lt: Ansoategis

en: Apartment, suite, etc.
lt: Butas, blokas ir pan.

en: Apartment, suite, unit, etc.
lt: Butas, blokas ir pan.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
lt:  Butas, blokas ir pan. (nebūtinas)

en: Apia
lt: Apija

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
lt: Atsiprašome, bet puslapio kurio prašėte nėra. Pabandykite pasinaudoti paieška.

en: App Name
lt: Programos pavadinimas

en: App name
lt: Programos pavadinimas

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Append to %1$s block at position %2$d, Level %3$d
lt: Pridėti prie %1$s bloko pozicijoje %2$d, lygis %3$d

en: Apple App Store download badge
lt: Apple App Store parsisiuntimo skydelis

en: Application Passwords
lt: Taikymo slaptažodžius

en: Application authentication request
lt: Programėlės autentifikacijos užklausa

en: Application name
lt: Programėlės pavadinimas

en: Application password not found.
lt: Aplikacijos slaptažodis nerastas.

en: Application passwords
lt: Programėlių slaptažodžiai

en: Application passwords allow authentication via non-interactive systems, such as XML-RPC or the REST API, without providing your actual password. Application passwords can be easily revoked. They cannot be used for traditional logins to your website.
lt: Aplikacijų slaptažodžiai leidžai auteintifikuoti ne interaktyvioms sistemoms, tokioms kaip XML-RPC ar REST API, neduodant joms tikrojo jūsų paskyros slaptažodžio. Aplikacijų slaptažodžiai yra lengvai atšaukiami ir negali būti naudojami prisijungti prie Jūsų svetainės tradiciniu būdu.

en: Application passwords are not available for your account. Please contact the site administrator for assistance.
lt: Aplikacijos slaptažodžiai negalimi jūsų paskyrai. Susisiekite su tinklalapio administratoriumi.

en: Application passwords are not available.
lt: Aplikacijos slaptažodžiai negalimi.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
lt[0]: Tai duos aplikacijai leidimą prieiti prie  <a href="%1$s">%2$s tinklalapio šioje sistemoje, kur turite prieigos teises</a>.
lt[1]: Tai duos aplikacijai leidimą prieiti prie  <a href="%1$s">%2$s tinklalapių šioje sistemoje, kur turite prieigos teises</a>.
lt[2]: Tai duos aplikacijai leidimą prieiti prie  <a href="%1$s">%2$s tinklalapių šioje sistemoje, kur turite prieigos teises</a>.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
lt[0]: Programėlių slaptažodžiai suteikia prieigą prie <a href="%1$s">%2$s tinklalapio tinkle, nes turite superadministratoriaus teises</a>.
lt[1]: Programėlių slaptažodžiai suteikia prieigą prie <a href="%1$s">%2$s tinklalapių tinkle, nes turite superadministratoriaus teises</a>.
lt[2]: Programėlių slaptažodžiai suteikia prieigą prie <a href="%1$s">%2$s tinklalapių tinkle, nes turite superadministratoriaus teises</a>.

en: Application website
lt: Programėlės tinklalapis

en: Apply
lt: Taikyti

en: Apply Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Apply Crop
lt: Apkirpti

en: Apply changes to:
lt: Kam pritaikyti pakeitimus:

en: Apply coupon
lt: Pritaikyti

en: Apply duotone filter
lt: Taikyti dvispalvį filtrą

en: Apply globally
lt: Taikyti globaliai

en: Apply suggested format: %s
lt: Pritaikyti siūlomą formatą: %s

en: Apply the "%1$s" format.
lt: Pritaikyti formatą "%1$s".

en: Apply this block’s typography, spacing, dimensions, and color styles to all %s blocks.
lt: Taikyti šio bloko šrifto, tarpų, matmenų ir spalvų stilių visiems %s blokams.

en: Apply to all blocks inside
lt: Taikyti vidiniams blokams

en: Apply to all qualifying items in cart
lt: Pritaikyti visiems produktams krepšelyje, kuriems gali būti taikoma

en: Apply your skills or learn new ones.
lt: Pritaikykite savo įgūdžius arba išmokite naujų.

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Approve and Reply
lt: Patvirtinti ir atsakyti

en: Approve comment
lt: Patvirtinti komentarą

en: Approve it: %s
lt: Patvirtinti: %s

en: Approve this comment
lt: Patvirtinti komentarą

en: Approve this review
lt: Patvirtinti atsiliepimą

en: Approved
lt: Patvirtinta

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
lt: Įjungta

en: Apr
lt: Bal

en: April
lt: balandžio

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
lt: Bal

en: Apure
lt: Apūrė

en: Aqtau
lt: Aktau

en: Aqtobe
lt: Aktobė

en: Aquarium
lt: Akvariumas

en: Aquene is stylish and lightweight theme specially crafted for magazines, newspapers or personal blogs. By taking a minimalist approach to design, theme is focusing more on readability to make the content more appealing, engaging and usable. Best of all, your sophisticated website will look great across all devices.
lt: Aquene - paprasta, bet stilinga tema, sukurta specialiai žurnalams, laikraščiams ar tinklaraščiams. Ji pasižymi minimaliu ir visų dydžių ekranuose prisitaikančiu dizainu.

en: Arabic
lt: Arabų

en: Aragua
lt: Aragva

en: Arbitrary HTML code.
lt: Bet koks HTML kodas

en: Arbitrary text.
lt: Bet koks tekstas.

en: Archive
lt: Archyvas

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Archyvas <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Archyvai <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Archyvų <span class="count">(%s)</span>

en: Archive Title
lt: Archyvo pavadinimas

en: Archive for %s
lt: Archyvas pagal %s

en: Archive template
lt: Archyvų šablonas

en: Archive title
lt: Archyvo pavadinimas

en: Archive type: Name
lt: Archyvo tipas: pavadinimas

en: Archive: %1$s (%2$s)
lt: Archyvas: %1$s (%2$s)

en: Archived
lt: Archyvuota

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Suarchyvuoti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Suarchyvuoti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Suarchyvuoti <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
lt: Archyvai

en: Archives by Date
lt: Archyvai pagal datą

en: Arctic
lt: Arktis

en: Are WordPress cron jobs enabled?
lt: Ar aktyvuotas WordPress Multitinklalapis.

en: Are pretty permalinks supported?
lt: Ar palaikomos gražios nuorodos?

en: Are you lost?
lt: Pasiklydote?

en: Are you ready to publish?
lt: Ar esate pasiruošę paskelbti?

en: Are you ready to save?
lt: Ar esate pasiruošę išsaugoti?

en: Are you ready to schedule?
lt: Ar esate pasiruošę suplanuoti?

en: Are you ready to submit for review?
lt: Ar esate pasiruošę patikrai?

en: Are you sure it exists?
lt: Ar esate tikri, kad duomenų bazė egzistuoja?

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
lt: Ar esate tikri, kad duomenų bazės serveris nepatiria itin aukštos apkrovos?

en: Are you sure the database server is running?
lt: Ar esate tikri, kad duomenų bazės serveris veikia?

en: Are you sure you have the correct username and password?
lt: Ar esate tikri, kad vartotojo vardas ir slaptažodis yra teisingi?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
lt: Ar esate tikri, kad įvedėte teisingą serverio pavadinimą?

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
lt: Ar tikrai norite ištrinti visą įvykių žurnalą iš duomenų bazės?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
lt: Ar tikrai norite ištrinti temą %s?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
lt: Ar tikrai norite ištrinti visus variantus? Tai neatšaukiama.

en: Are you sure you want to delete this Navigation Menu?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį meniu?

en: Are you sure you want to delete this attribute?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį požymį?

en: Are you sure you want to delete this item?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šitą elementą?

en: Are you sure you want to delete this log?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį žurnalą?

en: Are you sure you want to delete this template file?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį šablono failą?

en: Are you sure you want to delete this theme?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šią išvaizdos temą?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
lt: Ar norite panaikinti šią zoną? Tai neatšaukiamas veiksmas.

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
lt: Ar tikrai norite atšaukti savo nepaviešintus pakeitimus?

en: Are you sure you want to do this?
lt: Ar tikrai norite tai padaryti?

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
lt: Ar tikrai norite atsijungti? <a href="%s">Patvirtinkite atsijungimą</a>

en: Are you sure you want to remove the selected items?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti pasirinktus elementus?

en: Are you sure you want to remove the site icon?
lt: Ar tikrai norite pašalinti tinklalapio ženklelį?

en: Are you sure you want to remove this variation?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį variantą?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
lt: Ar tikrai norite atšaukti priėjimą prie šio atsisiuntimo?

en: Are you sure you want to run this tool?
lt: Ar tikrai norite paleisti šį įrankį?

en: Are you sure you want to unpublish this post?
lt: Ar tikrai norite atšaukti šio įrašo paskelbimą?

en: Are you sure you want to unschedule this post?
lt: Ar tikrai norite atšaukti šio įrašo suplanuotą paskelbimą?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
lt: Tikrai norite ištrinti šią pastabą? Šis veiksmas neatšaukiamas.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį grąžinimą? Šis veiksmas neatšaukiamas.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį mokestį? Šis veiksmas neatšaukiamas.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
lt: Ar tikrai norite atlikti šį grąžinimą? Šis veiksmas neatšaukiamas.

en: Are you sure?
lt: Esate įsitikinęs?

en: Area
lt: Kodas

en: Argent is a clean and modern portfolio theme, geared towards creative professionals like designers, artists, and photographers. With its simple homepage template featuring portfolio projects, Argent aims to draw viewers right at what matters most: your wonderful work.
lt: Argent yra modernaus dizaino portfolio tipo tema, skirta kūrybininkams: dizaineriams, menininkams ir fotografams. Paprastas pradinis puslapis su portfolio projektų skiltimi koncentruoja dėmesį būtent ten kur reikia - į Jūsų darbus.

en: Argentine peso
lt: Argentinos pesas

en: Argeș
lt: Arges

en: Arkansas
lt: Arkanzasas

en: Armed Forces (AA)
lt: Ginkluotųjų pajėgų bazė (AA)

en: Armed Forces (AE)
lt: Ginkluotųjų pajėgų bazė (AE)

en: Armed Forces (AP)
lt: Ginkluotųjų pajėgų bazė (AP)

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Armenian dram
lt: Armėnijos dramas

en: Arrange blocks horizontally.
lt: Sudėlioti blokus horizontaliai.

en: Arrange blocks in a grid.
lt: Sudėliokite blokus į tinklelį.

en: Arrange blocks vertically.
lt: Sudėlioti blokus vertikaliai.

en: Array of image edits.
lt: Paveiklėlio pakeitimų masyvas.

en: Arrow
lt: Rodyklė

[ctx: Arrow option for Comments Pagination Next/Previous blocks]
en: Arrow
lt: Rodyklės

[ctx: Arrow option for Comments Pagination Next/Previous blocks]
en: Chevron
lt: Varnelės

[ctx: Arrow option for Comments Pagination Next/Previous blocks]
en: None
lt: Nieko

[ctx: Arrow option for Next/Previous link]
en: Arrow
lt: Rodyklė

[ctx: Arrow option for Next/Previous link]
en: Chevron
lt: Varnelės

[ctx: Arrow option for Next/Previous link]
en: None
lt: Jokių

[ctx: Arrow option for Query Pagination Next/Previous blocks]
en: Arrow
lt: Rodyklės

[ctx: Arrow option for Query Pagination Next/Previous blocks]
en: Chevron
lt: Varnelės

[ctx: Arrow option for Query Pagination Next/Previous blocks]
en: None
lt: Nieko

en: Art
lt: Menas

en: Art & Design
lt: Menas ir dizainas

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
lt: Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Aruban florin
lt: Arubos florinas

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
lt: Kadangi esate naujas(-a) WordPress vartotojas(-a), apsilankykite savo <a href="%s">Skydelyje</a>, ištrinkite šį puslapį ir susikurkite naujų su savo turiniu. Mėgaukitės!

en: As a percentage of the image, the height to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
lt: Procentine išraiška, aukštis iki kurio paveikslėlį apkirpti. NEBENAUDOJAMA: prašome naudoti modifikatorius.

en: As a percentage of the image, the width to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
lt: Procentine išraiška, plotis iki kurio paveikslėlį apkirpti. NEBENAUDOJAMA: prašome naudoti modifikatorius.

en: As a percentage of the image, the x position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
lt: Procentine išraiška, x pozicija nuo kur pradėti kirpimą. NEBENAUDOJAMA: prašome naudoti modifikatorius.

en: As a percentage of the image, the y position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
lt: Procentine išraiška, y pozicija nuo kur pradėti kirpimą. NEBENAUDOJAMA: prašome naudoti modifikatorius.

en: As a reminder, here are your order details:
lt: Žemiau pateikiame Jūsų užsakymo informaciją:

en: As a single total
lt: Kaip vieną bendrą sumą

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
lt: Kadangi Jūs esate tinklalapio savininkas ar administratorius, Jums reikia laikytis nacionalinių ir tarptautinių privatumo įstatymų. Pavyzdžiui, Jums gali prireikti sukurti ir paskelbti privatumo politiką.

en: As the name says, Blog Simple is a simple blog-centric theme designed by Mike Kus. Its unique and bold two-tone design sets your blog apart from the crowd. Not only can you choose a theme color from four suggested colors, but also pick any color from a color picker.
lt: Kaip galite suprasti iš  pavadinimo, tema Blog Simple yra skirta tinklaraščiui, ją sukūrė Mike Kus. Temos unikalus dizainas išskirs Jūsų tinklaraštį iš visų kitų. Jūs galite pasirinkti pagrindinę temos spalvą iš siūlomų, arba nustatyti bet kokią spalvą kokią tik norite.

en: Ascending
lt: Didėjantis

en: Ascending.
lt: Didėjančiai

en: Ashgabat
lt: Ašchabadas

en: Ashkhabad
lt: Ašchabadas

en: Asia
lt: Azija

en: Asia-Pacific
lt: Azija-Ramusis vandenynas

en: Aside
lt: Pastaba

en: Ask a question
lt: Užduokite klausimą

en: Aspect Ratio
lt: Pasirinktas santykis

en: Aspect ratio
lt: Santykis

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Custom
lt: Pasirinktinis

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Original
lt: Originalus

en: Aspect ratio:
lt: Pasirinktas santykis:

en: Assign Authors
lt: Priskirti autorius

en: Assign a category
lt: Priskirti kategoriją

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
lt: Priskirkite tėvinį terminą, norėdami sukurti hierarciją. Pavyzdžiui, Džiazas būtų tėvinis terminas Bebopui ir Bigbendui.

en: Assigned Menu
lt: Priskirtas meniu

en: Astrakhan
lt: Astrachanė

en: Asuncion
lt: Asunsjonas

en: At a Glance
lt: Trumpai

en: Athens
lt: Atėnai

en: Atikokan
lt: Atikokanas

en: Atlantic
lt: Atlanto vandenynas

en: Attach
lt: Priskirti

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
lt: Prikabinti &#8220;%s&#8221; prie esamo turinio

en: Attach to existing content
lt: Prikabinkite prie esamo turinio

en: Attaching Files
lt: Prisegami failai

en: Attachment
lt: Pozicija

en: Attachment Attributes
lt: Priedų atributai

en: Attachment Details
lt: Failo informacija

en: Attachment Display Settings
lt: Failo rodymo nustatymai

en: Attachment Errors
lt: Failų klaidos

en: Attachment Page
lt: Failo puslapis

en: Attachment Pages
lt: Failų puslapiai

en: Attachment Post URL
lt: Įrašo, kuriam priskirta, URL

en: Attachment Preview
lt: Priedo peržiūra

en: Attachment details
lt: Failo informacija

en: Attachment page
lt: Failo puslapis

en: Attachment post ID
lt: Susieto įrašo ID

en: Attachment type.
lt: Pridėti failo tipas.

en: Attachments
lt: Susieti failai

en: Attempt recovery
lt: Pabandyti atkurti

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
lt: Pabandyti pranešti tinklalapiams apie nuorodą į juos

en: Attempt to notify any blogs linked to from the post
lt: Pabandyti pranešti tinklalapiams apie nuorodą į juos

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
lt: Bandyta nustatyti paveikslėlio kokybę už intervalo [1,100].

en: Attempting to reduce used memory...
lt: Bandoma sumažinti naudojamą atmintį...

en: Attempting to restore the previous version.
lt: Bandoma atkurti ankstesnę versiją.

en: Attend an upcoming event near %s.
lt: Dalyvaukite artėjančiame renginyje (%s).

en: Attribute
lt: Požymis

en: Attribute %d default
lt: Požymis %d numatytas

en: Attribute %d global
lt: Požymis %d visuotinis

en: Attribute %d name
lt: Požymio %d pavadinimas

en: Attribute %d value(s)
lt: Požymio %d reikšmė(s)

en: Attribute %d visible
lt: Požymis %d matomas

en: Attribute ID.
lt: Požymio ID.

en: Attribute all content to:
lt: Priskirti visą turinį šiam vartotojui:

en: Attribute does not exist.
lt: Požymis  neegzistuoja.

en: Attribute name
lt: Požymio pavadinimas

en: Attribute name.
lt: Požymio pavadinimas.

en: Attribute position.
lt: Požymio pozicija.

en: Attribute slug.
lt: Požymio nuorodos dalis (slug).

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
lt: Požymių terminai gali būti priskiriami produktams ir variantams.<br/><br/><b>Pastaba</b>: Ištrynus terminą, jis bus pašalintas iš visų produktų ir variantų kuriems jis buvo priskirtas. Pakartotinai sukūrus/atkūrus jau egzistavusį terminą, jis nebus automatiškai vėl priskirtas tiems patiems produktams ar variantams.

en: Attribute type.
lt: Požymio tipas.

en: Attribute updated successfully
lt: Požymis sėkmingai atnaujintas

en: Attribute value(s)
lt: Požymio reikšmė(s)

en: Attribute visibility
lt: Požymio matomumas

en: Attributes
lt: Atributai

en: Attributes for the block.
lt: Bloko atributai.

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
lt: Požymiai leidžia nurodyti papildomus produkto duomenis (pvz., dydį ar spalvą). Galite šiuos požymius naudoti valdiklių srityje su filtrų valdikliais.

en: Attributes totals.
lt: Požymių kiekiai.

en: Auckland
lt: Oklandas

en: Audio Codec:
lt: Audio kodekas:

en: Audio File URL
lt: Audio failo URL

en: Audio Format:
lt: Audio formatas:

en: Audio Player
lt: Audio grotuvas

en: Audio Post
lt: Audio įrašas

en: Audio Widget
lt: Audio valdiklis

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
lt[0]: Audio valdiklis (%d)
lt[1]: Audio valdikliai (%d)
lt[2]: Audio valdikliai (%d)

en: Audio caption text
lt: Audio aprašas

en: Audio details
lt: Audio detalės

en: Audio title
lt: Audio antraštė

en: Audio title&hellip;
lt: Audio pavadinimas&hellip;

en: Audio, Video, or Other File
lt: Audio, Video, ar kitoks failas

en: Aug
lt: Rugp

en: August
lt: rugpjūčio

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
lt: Rgp

en: Australia
lt: Australija

en: Australian Capital Territory
lt: Australijos sostinės teritorija

en: Australian dollar
lt: Australijos doleris

en: Austria
lt: Austrija

en: Auth Code
lt: Autorizacijos kodas

en: Authentication
lt: Tapatybės nustatymas

en: Authentication Status
lt: Autentifikacijos statusas

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
lt: Autentifikacijos ir prenumeratų duomenys sėkmingai atnaujinti.

en: Author
lt: Autorius

en: Author Archive
lt: Autoriaus archyvas

en: Author Biography
lt: Autoriaus biografija

en: Author Name
lt: Autoriaus vardas

en: Author URL
lt: Autoriaus URL

en: Author URL of the user.
lt: Vartotojo, kaip autoriaus, nuorodos

en: Author mapping
lt: Autorių priskyrimas

en: Author rich content with blocks and patterns
lt: Įvairių rūšių ir formų turinys, sukurtas blokų ir modelių pagalba

en: Author website
lt: Autoriaus tinklalapis

en: Author:
lt: Autorius:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
lt: Autorius: %1$s (IP: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
lt: Autorius: %s

en: Authorization failed
lt: Autorizacija nepavyko

en: Authorization header
lt: Autorizacijos antraštė

en: Authorize
lt: Autorizuoti

en: Authorize Application
lt: Autorizuoti aplikaciją

en: Authorize connection with %s
lt: Patvirtinti prisijungimą prie %s

en: Authorizing your connection
lt: Autorizuojame sujungimą

en: Authorizing&hellip;
lt: Authorizuojame&hellip;

en: Authors
lt: Autoriai

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
lt: Autoriai gali skelbti ir keisti savo įrašus, taip pat jie gali įkelti failus.

en: Authors:
lt: Autoriai:

en: Auto Detect
lt: Automatiškai aptikti

en: Auto Draft
lt: Automatiškai išsaugotas juodraštis

en: Auto add pages
lt: Automatiškai pridėti į meniu puslapius

en: Auto renews on:
lt: Automatinis atnaujinimas:

en: Auto-create a new account (recommended).
lt: Automatiškai sukurti naują paskyrą (rekomenduojama).

en: Auto-update
lt: Automatiškai atnaujinti

en: Auto-updates
lt: Auto-atnaujinimai

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Auto-atnaujinimai išjungti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Auto-atnaujinimai išjungti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Auto-atnaujinimai išjungti <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Auto-atnaujinimai įjungti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Auto-atnaujinimai įjungti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Auto-atnaujinimai įjungti <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates can be enabled or disabled for each individual theme. Themes with auto-updates enabled will display the estimated date of the next auto-update. Auto-updates depends on the WP-Cron task scheduling system.
lt: Auto-atnaujinimai gali būti įjungti ar išjungti atskiroms išvaizdos temoms. Išvaizdos temos su įjungtais auto-atnaujinimais rodys numatomą kito auto-atnaujinimo datą. Auto-atnaujinimai priklauso nuo WP-Cron užduočių planavimo sistemos.

en: Auto-updates disabled
lt: Automatinis atnaujinimas išjungtas

en: Auto-updates enabled
lt: Automatinis atnaujinimas įjungtas

en: Auto-updates for plugins and themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
lt: Automatinis įskiepių ir išvaizdos temų atnaujinimas yra išjungtas. Tai sutrukdys jūsų tinklalapiui gauti naujas versijas automatiškai, kai tik jos išleidžiamos.

en: Auto-updates for plugins and/or themes appear to be disabled, but settings are still set to be displayed. This could cause auto-updates to not work as expected.
lt: Automatinis įskiepių ir išvaizdos temų atnaujinimas yra išjungtas, bet nustatymai vis dar yra rodomi. Automatinis atnaujinimas gali neveikti taip, kaip tikimasi.

en: Auto-updates for plugins appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
lt: Automatinis įskiepių atnaujinimas yra išjungtas. Tai sutrukdys jūsų tinklalapiui gauti naujas versijas automatiškai, kai tik jos išleidžiamos.

en: Auto-updates for themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
lt: Automatinis išvaizdos temų atnaujinimas yra išjungtas. Tai sutrukdys jūsų tinklalapiui gauti naujas versijas automatiškai, kai tik jos išleidžiamos.

en: Automated Taxes
lt: Automatiškai apskaičiuojami mokesčiai

en: Automated restores
lt: Automatiniai atstatymai

en: Automatic Updates
lt: Automatiniai atnaujinimai

en: Automatic update not scheduled. There may be a problem with WP-Cron.
lt: Automatinis atnaujinimas nesuplanuotas. Gali būti problema su WP-Cron.

en: Automatic update overdue by %s. There may be a problem with WP-Cron.
lt: Automatinis atnaujinimas vėluoja %s. Gali būti problema su WP-Cron.

en: Automatic update scheduled in %s.
lt: Automatinis atnaujinimas suplanuotas %s.

en: Automatically add new top-level pages to this menu
lt: Automatiškai pridėti naujus tėvinius puslapius į šį meniu

en: Automatically add paragraphs
lt: Automatiškai pridėti paragrafus

en: Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} day | Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} days
lt[0]: Automatiškai išjungti komentarus straipsniuose, senesniuose nei {{numberOfDays /}} diena
lt[1]: Automatiškai išjungti komentarus straipsniuose, senesniuose nei {{numberOfDays /}} dienos
lt[2]: Automatiškai išjungti komentarus straipsniuose, senesniuose nei {{numberOfDays /}} dienų

en: Automatically close comments on posts older than %s days
lt: Automatiškai išjungti komentavimo galimybę įrašams, senesniems nei %s d.

en: Automatically linked when you make comments.
lt: Automatiškai susiejama kai rašote komentarus.

en: Autoplay
lt: Automatinis paleidimas

en: Autoplay may cause usability issues for some users.
lt: Automatinis paleidimas kai kuriems vartotojams gali sukelti problemų.

en: Autosave by %s
lt: Auto-išsaugojimas (autorius %s)

en: Autosaving
lt: Auto-saugoma

en: Autoupdate
lt: Automatiškai atnaujinti

en: Availability
lt: Galimybė

en: Available Actions
lt: Galimi veiksmai

en: Available Services
lt: Prieinamos paslaugos

en: Available Tools
lt: Prieinami įrankiai

en: Available Widgets
lt: Galimi valdikliai

en: Available block types
lt: Galimi blokų tipai

en: Available disk space
lt: Turima disko vieta

en: Available disk space is critically low, less than %s available. Proceed with caution, updates may fail.
lt: Laisvos vietos diske yra labai mažai - mažiau nei %s. Elkitės atsargiai, atnaujinimai gali nepavykti.

en: Available disk space is low, less than %s available.
lt: Laisvos vietos diske nedaug - mažiau nei %s.

en: Available downloads
lt: Galimi atsisiuntimai

en: Available on backorder
lt: Išankstinis užsakymas

en: Available placeholders: %s
lt: Galimi reikšmių keitikliai: %s

en: Avatar
lt: Avataras

en: Avatar Display
lt: Rodymas

en: Avatar Size (px):
lt: Avataro dydis (px):

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
lt: Avataro URL su %d pikselių dydžiu.

en: Avatar URL.
lt: Avataro nuoroda.

en: Avatar URLs for the comment author.
lt: Komentaro autoriaus avataro URL.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
lt: Objekto atsiliepimo autoriaus avatarų URL.

en: Avatar URLs for the user.
lt: Vartotojo pseudoportretų nuorodos.

en: Avatar background color:
lt: Pseudonuotraukos fono spalva :

en: Avatar size
lt: Avataro dydis

en: Avatars
lt: Pseudoportretai

en: Average
lt: Vidurkis

en: Average Rating
lt: Vidutinis vertinimas

en: Average gross sales amount
lt: Vidutinė bruto pardavimų suma

en: Average items per order
lt: Vidutinis prekių kiekis užsakyme

en: Average net daily sales.
lt: Vidutiniškai perdavimų per dieną, neto.

en: Average net sales amount
lt: Vidutinė pardavimų suma

en: Average number of orders.
lt: Vidutinis užsakymų skaičius.

en: Average per Day
lt: Vidutiniškai per dieną

en: Average per day
lt: Vidutiniškai per dieną

en: Average rating
lt: Vidutinis įvertinimas

en: Avg order value.
lt: Vidutinė užsakymo suma.

en: Awaiting BACS payment
lt: Laukiama bankinio pavedimo

en: Awaiting product image
lt: Laukiama produkto nuotraukos

en: Axon is a clean, creative and responsive WordPress blog theme. It has an eye-catching featured posts content area. Axon is powered with boxed or wide layout that can be further customized to left sidebar, right sidebar or without sidebar easily. Other features are custom header, post formats, social links, and footer widgets.
lt: Axon yra stilinga, prisitaikančio dizaino WordPress tema tinklaraščiui. Ji turi specialią rekomenduojamų įrašų skiltį, pasirenkamą pilno ir įrėminto pločio šabloną, kuriuose galima įjungti šoninę sritį kairėje ar dešinėje, arba nerodyti jos. Taip pat Axon turi pasirenkamą antraštę, įrašų formatus, socialines nuorodas ir poraštės valdiklius.

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: Azerbaijani manat
lt: Azerbaidžano manatas

en: Azores
lt: Azorai

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
lt: ESATE BETA TESTUOTOJAS?
    =============
    
    Šis el.laiškas yra išsiunčiamas, kai naudojate kuriamą WordPress versiją.
    
    Jei randate klaidų WordPress sistemoje, labai prašome apie jas pranešti:
     * Sukurti naują temą pagalbos forumuose: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Arba, jei esate susipažinęs su tokiu būdu, sukurti klaidos pranešimą čia: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Dėkojame! -- WordPress komanda

en: BIC / Swift
lt: BIC arba Swift kodas

en: Back
lt: Atgal

en: Back to %(clientTitle)s
lt: Atgal į %(clientTitle)s

en: Back to %s
lt: Grįžti į %s

en: Back to Attributes
lt: Atgal į požymius

en: Back to Plans
lt: Atgal į "Planai"

en: Back to WordPress.com
lt: Atgal į WordPress.com

en: Back to blog options
lt: Atgal į nustatymus

en: Back to post options
lt: Atgal į įrašo nustatymus

en: Back to top
lt: Grįžti į viršų

en: Background
lt: Fono nustatymai

en: Background Color
lt: Fono spalva

en: Background Image
lt: Fono paveikslėlis

[ctx: Background Preset]
en: Preset
lt: Dabartinis

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
lt: Kartojimas

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
lt: Slinktis

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Background image
lt: Fono paveikslėlis

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
lt: Fonas atnaujintas. <a href="%s">Peržiūrėkite, kaip atrodo jūsų tinklalapis</a>.

en: Background updates are not working as expected
lt: Automatiniai atnaujinimai neveikia tinkamai

en: Background updates are working
lt: Automatiniai atnaujinimai veikia

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
lt: Automatiniai atnaujinimai užtikrina, kad WordPress gali pats automatiškai atsinaujinti, jei išleidžiamas naujas saugumo atnaujinimas tai versijai, kurią Jūs naudojate.

en: Background updates may not be working properly
lt: Automatiniai atnaujinimai gali neveikti tinkamai

en: Backordered
lt: Išankstinis užsakymas

en: Backorders allowed?
lt: Leidžiami išankstiniai užsakymai?

en: Backorders?
lt: Leisti išankstinius užsakymus

en: Backtick
lt: Viršutinė vienguba kabutė

en: Backup code
lt: Atsarginis kodas

en: Backup codes
lt: Atsarginiai kodai

en: Backup codes have not been verified.
lt: Atsarginiai kodai nepatvirtinti.

en: Backup codes let you access your account if your phone is lost, stolen, or if you run it through the washing machine and the bag of rice trick doesn't work.
lt: Atsarginiai kodai naudojami prisijungimui prie paskyros jei praradote telefoną, jis buvo pavogtas arba išskalbėte jį skalbimo mašinoje ir išdžiovinimas ryžiuose nesuveikė.

en: Backup verification codes
lt: Atsarginės kopijos patvirtinimo kodai

en: Bacău
lt: Bacau

en: Bad login/pass combination.
lt: Blogas naudotojo vardas arba slaptažodis.

en: Baden-Württemberg
lt: Badenas-Viurtembergas

en: Bagerhat
lt: Bageratas

en: Baghdad
lt: Bagdadas

en: Bahamas
lt: Bahamai

en: Bahamian dollar
lt: Bahamų doleris

en: Bahia
lt: Bahija

en: Bahia Banderas
lt: Baja Banderas

en: Bahrain
lt: Bahreinas

en: Bahraini dinar
lt: Bahreino dinaras

en: Baker Island
lt: Beikerio sala

en: Balasana is a clean and minimalist business theme designed with health and wellness-focused sites in mind.
lt: Balasana yra minimalistinio stiliaus tema verslo tinklalapiui, labiausiai tinkanti sveikatingumo srities veikloms.

en: Balloons is a simple, whimsical, responsive theme with a parallax scrolling effect and three footer widget areas.
lt: Baloons yra paprasta, žaisminga, prisitaikančio dizaino tema su parallax efektu ir trimis valdiklių zonomis apačioje.

en: Bamako
lt: Bamakas

en: Bandarban
lt: Bandarbanas

en: Bandwidth
lt: Pralaidumas

en: Bangkok
lt: Bankokas

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Bangladeshi taka
lt: Bangladešo taka

en: Bangui
lt: Bangis

en: Banjul
lt: Bandžulis

en: Bank
lt: Bankas

en: Bank code
lt: Banko kodas

en: Bank name
lt: Banko pavadinimas

en: Bank transfer (BACS) payments
lt: Bankinis pavedimas

en: Bank transit number
lt: Banko tranzitinis numeris

en: Barbadian dollar
lt: Barbadoso doleris

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Barber Shop
lt: Kirpykla

en: Barinas
lt: Barinasas

en: Barishal
lt: Barisalas

en: Barnaul
lt: Barnaulas

en: Base
lt: Pagrindas

en: Base color
lt: Pagrindinė spalva

en: Basic details
lt: Pagrindiniai duomenys

en: Baskerville 2 is a dynamic, grid-based theme for curators. It's the perfect way to showcase your posts, videos, images and galleries, and share your favorite quotes and links.
lt: Baskerville 2 - dinamiška tinklelio išdėstymo tema skirta kelių autorių tinklalapiams.

en: Baskerville is a dynamic grid-based theme for curators. It's the perfect way to showcase your posts, videos, images and galleries, and share your favorite quotes and links. Features responsive design, retina-ready assets, full-width header image, support for all post formats, site logo support, custom Dribbble widget, three page templates (including a contributors template), editor styling, and translation-ready code.
lt: Baskerville yra dinamiška, tinklelio išdėstymo tema skirta kūrėjams. Ji puikiai tinka Jūsų įrašams, video, nuotraukoms ir galerijoms bei mėgstamiausiosms citatoms ir nuorodoms. Tema turi prisitaikantį dizainą, retina formato paveikslėlius, pilno pločio antraštės paveikslėlį, visų formatų įrašus, įkeliamą logotipą, Dribbble valdiklį, tris puslapių šablonus, redaktoriaus stilius ir vertimus.

en: Bavaria
lt: Bavarija

en: Be part of a global open source community.
lt: Tapkite pasaulinės atvirojo kodo bendruomenės dalimi.

en: Be sure to save this in a safe location. You will not be able to retrieve it.
lt: Būtinai saugokite tai saugioje vietoje. Neturėsite galimybės vėl jo gauti.

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
lt: Būkite pirmas aprašęs &ldquo;%s&rdquo;

en: Be the future of WordPress
lt: Tapkite WordPress ateitimi

en: Beach brings the warm feel of Thailand&rsquo;s shores to your blog year round. Originally designed for Drupal Thailand by Gibbo, Beach features special post formatting for Aside, Gallery, Quote, and Status posts, along with a beautiful secondary menu area in the header.
lt: Tema Beach skleidžia švelnią šilumą, panašiai kaip Tailando pakrantės. Pirmiausia ji buvo sukurta Drupal sistemai (autorius Gibbo), šiandien Beach yra puiki WordPress tema su įrašų formatais ir dviem meniu vietomis antraštėje.

en: Beautiful reader-focused theme with a clean and responsive layout, ideal for personal bloggers. It has great readability with a large font, and also provides full width post cover images, which are perfect to showcase your content.
lt: Puiki prisitaikančio dizaino tema, itin tinkanti asmeniniam tinklaraščiui. Dideli šriftai palengvina skaitymą, o įrašus galima iliustruoti pilno pločio antraštės paveikslėliais.

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
lt: Jūs naudojate %1$s, todėl tinklalapiai Jūsų WordPress tinkle turi naudoti sub-direktorijas. Pagalvokite apie %2$s naudojimą, jei norite naudoti sub-domenus.

en: Before a comment appears
lt: Komentarų paskelbimas viešai

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
lt: Prieš prašant pagalbos, rekomenduojame peržiūrėti Sistemos būsenos puslapį - jo pagalba galite pastebėti klaidas Jūsų nustatymuose/konfigūracijoje.

en: Before discount
lt: Be nuolaidos

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
lt: Prieš įkeliant importavimo failą, reikia ištaisyti šią klaidą:

en: Beirut
lt: Beirutas

en: Belarus
lt: Baltarusija

en: Belarusian
lt: Baltarusų

en: Belarusian ruble
lt: Baltarusijos rublis

en: Belarusian ruble (old)
lt: Baltarusijos rublis (senasis)

en: Belem
lt: Belenas

en: Belfast
lt: Belfastas

en: Belgium
lt: Belgija

en: Belgrade
lt: Belgradas

en: Belize
lt: Belizas

en: Belize dollar
lt: Belizo doleris

en: Below, you can see the names of the authors of the MovableType posts in <i>italics</i>. For each of these names, select one of the blog's users as the author.
lt: Žemiau Jūs matote MovableType įrašų autorių vardus parašytus  <i>pasvirai</i>.  Kiekvienam iš jų, pasirinkite savo tinklaraščio vartotojus, kurie bus naujieji autoriai.

en: Benin
lt: Beninas

en: Berlin
lt: Berlynas

en: Bermuda
lt: Bermudai

en: Bermudian dollar
lt: Bermudos doleris

en: Best Sellers
lt: Populiariausi

en: Best for Hobbyists
lt: Labiausiai tinka mėgėjams

en: Best for Organizations
lt: Labiausiai tinka įmonėmis

en: Best for Small Businesses
lt: Labiausiai tinka smulkiam verslui

en: Best for hobbyists.
lt: Labiausiai tinka mėgėjams.

en: Best for organizations and online stores.
lt: Labiausiai tinka įmonėmis ir e-parduotuvėms.

en: Best for organizations.
lt: Labiausiai tinka įmonėmis.

en: Best for small businesses
lt: Labiausiai tinka smulkiam verslui

en: Best for small businesses.
lt: Labiausiai tinka smulkiam verslui.

en: Better security
lt: Geresnė apsauga

en: Beulah
lt: Beula

en: Bexley is a photo blog - placing the photos at the forefront and giving you plenty of space to add your own writing around them.
lt: Bexley yra tema foto-tinklaraščiui, ji į pirmą vietą stato paveikslėlius, bet palieka pakankamai vietos ir jo aprašymui.

en: Bhola
lt: Bola

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Bhutanese ngultrum
lt: Butano ngultrumas

en: Big iPhone/iPad Update Now Available
lt: Didelis iPhone/iPad atnaujinti dabar prieinamas

en: Bihor
lt: Bihoras

en: Billing
lt: Registracija:

en: Billing &amp; Shipping
lt: Registracijos ir pristatymo adresai

en: Billing Address
lt: Pirkėjo adresas

en: Billing Address 1
lt: Pirkėjo adresas 1

en: Billing Address 2
lt: Pirkėjo adresas 2

en: Billing City
lt: Pirkėjo miestas

en: Billing Company
lt: Pirkėjo įmonė

en: Billing Country / Region
lt: Pirkėjo šalis

en: Billing Details
lt: Atsiskaitymo duomenys

en: Billing First Name
lt: Pirkėjo vardas

en: Billing History
lt: Pirkinių istorija

en: Billing Last Name
lt: Pirkėjo pavardė

en: Billing Postal/Zip Code
lt: Pirkėjo pašto kodas

en: Billing State
lt: Pirkėjo valstija

en: Billing address
lt: Pirkėjo adresas

en: Billing address.
lt: Pirkėjo adresas

en: Billing details
lt: Pirkėjo rekvizitai

en: Billing email
lt: Pirkėjo el.paštas

en: Biographical Info
lt: Biografinė informacija

en: Bishkek
lt: Biškekas

en: Bissau
lt: Bisau

en: Bistrița-Năsăud
lt: Bistrita-Nasaud

en: Bitrate
lt: „Bitrate“

en: Bitrate Mode
lt: „Bitrate“ režimas

en: Bitrate:
lt: „Bitrate“:

en: Black
lt: Juoda

en: Blanc-Sablon
lt: Blanc-Sablonas

en: Blank
lt: Tuščias

en: Blantyre
lt: Blantairas

en: Blask is a modern portfolio theme focused on showcasing your work in a clean and minimal way.
lt: Blask - moderni portfolio tema.

en: Blaskan is a high quality, minimal theme focused on what WordPress does best, blogging. It sports a fully responsive layout that works well on all devices. Supports custom background, custom header, and featured image thumbnails in posts.
lt: Blaskan - kokybiška, minimalaus stiliaus tema tinklaraščiui. Prisitaikantis dizainas atrodo puikiai visuose įrenginiuose. Palaiko nustatomą foną, antraštę ir paveikslėlių miniatiūras įrašuose.

en: Block
lt: Blokas

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
lt: Blokas "%1$s" neturi stiliaus pavadinto "%2$s".

en: Block "%1$s" is declaring %2$s support in %3$s file under %4$s. %2$s support is now declared under %5$s.
lt: Blokas "%1$s" nustato %2$s palaikymą %3$s faile, esančiame %4$s. %2$s palaikymas dabar nustatomas %5$s.

en: Block %1$d of %2$d, Level %3$d.
lt: Blokas %1$d iš %2$d, lygis %3$d

en: Block %1$s is at the beginning of the content and can’t be moved left
lt: Blokas %1$s yra pačiame turinio viršuje, todėl jis negali būti perkeltas į kairę pusę

en: Block %1$s is at the beginning of the content and can’t be moved right
lt: Blokas %1$s yra pačiame turinio viršuje, todėl jis negali būti perkeltas dešinėn

en: Block %1$s is at the beginning of the content and can’t be moved up
lt: Blokas %1$s yra pačiame turinio viršuje, todėl jis negali būti perkeltas aukštyn

en: Block %1$s is at the end of the content and can’t be moved down
lt: Blokas %1$s yra pačioje turinio pabaigoje, todėl jis negali būti perkeltas žemyn

en: Block %1$s is at the end of the content and can’t be moved left
lt: Blokas %1$s yra pačioje turinio pabaigoje, todėl jis negali būti perkeltas į kairę pusę

en: Block %1$s is at the end of the content and can’t be moved right
lt: Blokas %1$s yra pačioje turinio pabaigoje, todėl jis negali būti perkeltas dešinėn

en: Block %s is the only block, and cannot be moved
lt: Blokas %s yra vienintelis sukurtas blokas todėl jo perkelti nėra kur

en: Block Editor Patterns
lt: Blokų redaktoriaus šablonai

en: Block Editor Styles
lt: Blokų redaktoriaus stiliai

en: Block Emails
lt: Blokuoti el. laiškus

en: Block HTML:
lt: Bloko HTML:

en: Block Library
lt: Blokų saugykla

en: Block Patterns
lt: Blokų modeliai

en: Block all email updates from blogs you’re following on WordPress.com
lt: Nesiųsti jokių el.laiškų apie Jūsų prenumeruojamus WordPress.com tinklalapius.

en: Block attributes.
lt: Bloko požymiai.

en: Block breadcrumb
lt: Bloko kelias

en: Block cannot be rendered inside itself.
lt: Negalite sukurti bloko jo paties viduje.

en: Block category.
lt: Bloko kategorija.

en: Block emails
lt: Blokuoti el. laiškus

en: Block example.
lt: Bloko pavyzdys.

en: Block expiration limit
lt: Blokuoti galiojimo laiką

en: Block has been deleted or is unavailable.
lt: Blokas buvo ištrintas arba yra neprieinamas.

en: Block keywords.
lt: Bloko raktažodžiai.

en: Block name changed to: "%s".
lt: Bloko pavadinimas pakeistas į: "%s".

en: Block name is required.
lt: Būtina nurodyti bloko pavadinimą.

en: Block name reset to: "%s".
lt: Bloko pavadinimas iš naujo nustatytas į: "%s".

en: Block name.
lt: Bloko pavadinimas

en: Block namespace.
lt: Bloko vardų erdvė.

en: Block navigation structure
lt: Blokų navigacijos struktūra

en: Block pattern "%s" inserted.
lt: Bloko modelis "%s" įterptas.

en: Block pattern categories
lt: Bloko modelio kategorijos

[ctx: Block pattern category]
en: About
lt: Apie

[ctx: Block pattern category]
en: Banners
lt: Baneriai

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
lt: Mygtukai

[ctx: Block pattern category]
en: Call to Action
lt: Raginimas veikti (CTA)

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
lt: Stulpeliai

[ctx: Block pattern category]
en: Contact
lt: Kontaktai

[ctx: Block pattern category]
en: Featured
lt: Rekomenduojama

[ctx: Block pattern category]
en: Footers
lt: Poraštės

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
lt: Galerija

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
lt: Antraštės

[ctx: Block pattern category]
en: Media
lt: Medija

[ctx: Block pattern category]
en: Posts
lt: Įrašai

[ctx: Block pattern category]
en: Services
lt: Paslaugos

[ctx: Block pattern category]
en: Team
lt: Komanda

[ctx: Block pattern category]
en: Testimonials
lt: Atsiliepimai

[ctx: Block pattern category]
en: Text
lt: Tekstas

en: Block pattern category "%s" not found.
lt: Blokų modelių kategorija "%s" nerasta.

en: Block pattern category name must be a string.
lt: Blokų modelių kategorijos pavadinimas turi būti tekstinis.

[ctx: Block pattern title]
en: Grid
lt: Tinklelis

[ctx: Block pattern title]
en: Image at left
lt: Paveikslėlis kairėje

[ctx: Block pattern title]
en: Large title
lt: Didelė antraštė

[ctx: Block pattern title]
en: Offset
lt: Poslinkis

[ctx: Block pattern title]
en: Small image and title
lt: Mažas paveikslėlis ir pavadinimas

[ctx: Block pattern title]
en: Social links with a shared background color
lt: Socialinės nuorodos su vienoda fono spalva

[ctx: Block pattern title]
en: Standard
lt: Standartinis

en: Block patterns
lt: Blokų modeliai

en: Block patterns are pre-configured block layouts. Use them to get inspired or create new pages in a flash.
lt: Blokų modeliai - tai iš anksto sukonfigūruoti blokų išdėstymai. Naudokite juos norėdami pasisemti įkvėpimo arba akimirksniu sukurti naujus puslapius.

en: Block rendered as empty.
lt: Bloko turinys yra tuščias.

en: Block shortcuts
lt: Bloko trumpiniai

en: Block site
lt: Blokuoti tinklalapį

en: Block spacing
lt: Tarpai tarp blokų

en: Block style name must be a string.
lt: Bloko stiliaus pavadinimas turi būti tekstinis.

en: Block style name must not contain any spaces.
lt: Bloko stiliaus pavadinime negali būti tarpų.

en: Block style variations.
lt: Blokų stiliaus variacijos.

en: Block supports.
lt: Blokas palaiko.

en: Block this blog
lt: Užblokuoti šį tinklaraštį

en: Block tools
lt: Bloko įrankiai

en: Block type "%s" is already registered.
lt: Bloko tipas "%s" jau yra užregistruotas.

en: Block type "%s" is not registered.
lt: Bloko tipas "%s" yra neregistruotas.

en: Block type names must not contain uppercase characters.
lt: Bloko tipo pavadinime negali būti didžiųjų raidžių.

en: Block types that the pattern is intended to be used with.
lt: Blokų tipai, su kuriais šis modelis naudojamas.

en: Block variations
lt: Blokų variacijos

en: Block variations.
lt: Blokų variantai.

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align bottom
lt: Lygiuoti apačioje

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align middle
lt: Lygiuot viduryje

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align top
lt: Lygiuoti viršuje

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Space between
lt: Tarpas

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Stretch to fill
lt: Ištempti užpildymui

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
lt: Pakesti vertikalų lygiavimą

en: Block: %s
lt: Blokas: %s

en: Block: Paragraph
lt: Blokas: Pastraipa

en: Blocked
lt: Užblokuota

en: Blockquote
lt: Citata

en: Blocks
lt: Blokai

en: Blocks cannot be moved down as they are already at the bottom
lt: Blokai negali būti perkelti žemyn nes jie jau yra pačioje apačioje

en: Blocks cannot be moved left as they are already are at the leftmost position
lt: Negalima paslinkti blokų į kairę, nes jie jau yra pačioje kairiausioje pozicijoje.

en: Blocks cannot be moved right as they are already are at the rightmost position
lt: Negalima paslinkti blokų į dešinę, nes jie jau yra pačioje dešiniausioje pozicijoje.

en: Blocks cannot be moved up as they are already at the top
lt: Blokai negali būti perkelti aukštyn nes jie jau yra pačiame viršuje

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Blog Archives
lt: Tinklaraščio archyvai

en: Blog Name
lt: Tinklaraščio pavadinimas

en: Blog Name:
lt: Tinklaraščio pavadinimas:

en: Blog Stats
lt: Tinklaraščio statistika

en: Blog Title
lt: Tinklaraščio pavadinimas

en: Blog URL
lt: Tinklaraščio URL

en: Blog URL:
lt: Tinklaraščio URL:

en: Blog at WordPress.com
lt: Blogą talpina WordPress.com

en: Blog pages show at most
lt: Tinklaraščio puslapiuose rodoma daugiausiai:

en: Blog pages show at most.
lt: Tinklaraščio puslapyje daugiausiai rodoma.

en: Blogger Blogs
lt: Tinklaraščiai Blogger platformoje

en: Blogger username
lt: Blogger vartotojo vardas

en: Bloggy is an easy to use theme with responsive layout that looks great on any device, big or small. Bloggy features different post formats, each displayed in their own unique way. If you want to make your blog post more flexible you can use different kinds of post formats such as image, gallery, video, aside, link or quotes.
lt: Tema Bloggy puikiai atrodo bet kuriame įrenginyje ir palaiko visus įrašų formatus.

en: Blogly is a clean, flat design theme for personal bloggers.
lt: Blogly - paprasta, 'flat' dizaino tema asmeniniams tinklaraščiams.

en: Blogroll
lt: Tinklaraščių sąrašas

en: Blogs
lt: Tinklaraščiai

en: Blogs I Follow
lt: Skaitomi

en: Blogum is a simple, clean, and grid-based theme designed in a modern and minimalist style with a great attention to detail. It comes with supports for several post formats, including image, gallery, and aside. Includes a full-width template for dropping the sidebar on pages.
lt: Blogum yra paprasta, minimali, tinklelio išdėstymo tema sukurta itin atidžiai ir kruopščiai. Ji palaiko įrašų formatus bei turi pilno pločio šabloną be šoninės srities.

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Blush bordeaux
lt: Paraudes bordo

en: Blush light purple
lt: Paraudęs šviesus purpuras

en: Boa Vista
lt: Boa Višta

en: Body background color
lt: Turinio fono spalva

en: Body cell text
lt: Pagrindinės dalies langelio tekstas

en: Body text color
lt: Turinio teksto spalva

en: Bogura
lt: Bogora

en: Boise
lt: Boizis

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Bolivian boliviano
lt: Bolivijos bolivianas

en: BonPress is the perfect personal blog theme. Packed with Post Formats and subtle details, it offers a unique blogging experience.
lt: BonPress - tai tobula tema tinklraščiui. Palaiko įrašų formatus ir pasižymi subtiliu dizainu.

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
lt: BES salos (Karibų Nyderlandai)

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
lt: Daugiau priežasčių kodėl Jums patiks Jetpack

en: Boo! A spookyriffic monster theme with lots of tricks and treats.
lt: Gasdinanti monstrų pilna tema su daugybe pokštų ir saldainių.

en: Book
lt: Knyga

en: Booking
lt: Rezervacija

en: Bookings
lt: Rezervacijos

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
lt: Išsaugokite <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">nuorodą</a>.

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: Books
lt: Knygos

en: Border
lt: Rėmelis

en: Border color
lt: Kraštelio spalva

en: Border color and style picker
lt: Rėmelio spalva ir jos pasirinkimas

en: Border color and style picker.
lt: Rėmelio spalvos ir stiliaus pasirinkimas.

en: Border color picker.
lt: Rėmelio spalvos pasirinkimas.

en: Border radius
lt: Rėmelio užapvalinimas

en: Border width
lt: Rėmelio plotis

en: Bosnia and Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercegovina

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
lt: Bosnijos ir Hercegovinos konvertuojamoji markė

en: Both
lt: Abu

en: Both WordPress URL and site URL can start with either %1$s or %2$s. A URL starting with %2$s requires an SSL certificate, so be sure that you have one before changing to %2$s. With %2$s, a padlock will appear next to the address in the browser address bar. Both %2$s and the padlock signal that your site meets some basic security requirements, which can build trust with your visitors and with search engines.
lt: Ir WordPress URL, ir tinklalapio URL gali prasidėti %1$s arba %2$s. URL, prasidedančiam %2$s, reikalingas SSL sertifikatas, todėl prieš keisdami į %2$s įsitikinkite, kad jį turite. Naudojant %2$s, naršyklės adreso eilutėje šalia adreso bus rodoma spynelė. Ir %2$s, ir spynelė reiškia, kad jūsų tinklalapis atitinka tam tikrus pagrindinius saugumo reikalavimus, o tai gali padidinti lankytojų ir paieškos sistemų pasitikėjimą.

en: Both registration and last updated dates must be provided.
lt: Turite įrašyti tiek registracijos, tiek pastarojo atnaujinimo datą.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
lt: Tiek registracijos, tiek pastarojo atnaujinimo datos turi būti teisingos.

en: Botoșani
lt: Botosani

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Botswana pula
lt: Botsvanos pula

en: Bottom
lt: Apačia

en: Bottom Center
lt: Apačioje centre

en: Bottom Left
lt: Kairė apačioje

en: Bottom Right
lt: Dešinė apačioje

en: Bottom border
lt: Apatinis kraštas

en: Bottom left
lt: Kairė apačioje

en: Bottom right
lt: Dešinė apačioje

en: Bougainville
lt: Bugenvilis

en: Bouquet is an elegant, simple theme inspired by the beauty found in flowers. Notable features include two floral schemes, a responsive layout structure that adapts to smaller devices, a right sidebar, a full-width template, support for post formats, custom background, and custom header.
lt: Tema Bouquet yra stilinga ir paprasta, įkvėpta gėlių grožio. Joje rasite pasirenkamas spalvų schemas, prisitaikantį dizainą, dešinę šoninę sritį, pilno pločio šabloną, įrašų formatų palaikymą, nustatomus fonus ir antraštes.

en: Bouvet Island
lt: Buveto sala

en: Box Control
lt: Dėžutės valdymas

en: Brahmanbaria
lt: Brahmanbarija

en: Branch code
lt: Banko filialo kodas

en: Branch sort
lt: Banko filialo kodas

en: Brandenburg
lt: Brandenburgas

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Brazilian Portuguese
lt: Brazilijos portugalų kalba

en: Brazilian real
lt: Brazilijos realas

en: Brazzaville
lt: Brazavilis

en: Brașov
lt: Brasov

en: Breadcrumbs hidden.
lt: Naršymo kelias paslėptas.

en: Breadcrumbs visible.
lt: Naršymo kelias matomas.

en: Bremen
lt: Brėmenas

en: Brewery
lt: Alaus darykla

en: Briefly describe what your business does and how you can help.
lt: Trumpai apibūdinkite, kuo užsiima jūsų verslas.

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
lt: Dėl atnaujinimo darbų trumpam nepasiekiama. Užeikite po minutės.

en: Brisbane
lt: Brisbenas

en: British English
lt: Britų anglų kalba

en: British Indian Ocean Territory
lt: Indijos Vandenyno Britų Sritis

en: Broken Hill
lt: Broken Hilas

en: Brown
lt: Ruda

en: Browse
lt: Peržiūrėti

en: Browse Categories
lt: Naršyti kategorijas

en: Browse Extensions
lt: Plėtinių paieška

en: Browse Themes
lt: Naršyti temas

en: Browse all
lt: Naršyti viską

en: Browse all. This will open the main inserter panel in the editor toolbar.
lt: Naršyti visus. Bus atidarytas pagrindinis įterptuvo skydelis redaktoriaus įrankių juostoje.

en: Browse our premium themes.
lt: Naršykite mūsų premium temas.

en: Browse our themes from most popular to least.
lt: Peržiūrėti temas pagal  populiarumą.

en: Browse our themes from newest to oldest.
lt: Temos išdėstytos nuo populiariausios iki ne tokios populiarios.

en: Browse our themes in alphabetical order.
lt: Naršyti temas abėcėline tvarka.

en: Browse products
lt: Produktų peržiūra

en: Browse revisions
lt: Peržiūrėti versijas

en: Browse store
lt: Į parduotuvę

en: Browse styles
lt: Naršyti stilius

en: Browse the Marketplace
lt: Aplankyti įskiepių parduotuvę

en: Browse themes
lt: Naršyti temas

en: Browse themes from our friends and partners.
lt: Naršykite mūsų draugų ir partnerių temas.

en: Browse themes trending right now based on activations, popularity, and site traffic.
lt: Naršykite temas pagal tendencijas, pagal aktyvavimus, populiarumą ir svetainės srautą.

en: Browser User Agent
lt: Naršyklės vartotojo agentas

en: Browser default
lt: Naršyklės numatytasis

en: Browser notifications
lt: Pranešimai naršyklėje

en: Browsing between pages requires a full page reload.
lt: Norint naršyti tarp puslapių, reikia perkrauti.

en: Brunei
lt: Brunėjus

en: Brunei Darussalam
lt: Brunėjus

en: Brunei dollar
lt: Brunėjaus doleris

en: Brussels
lt: Briuselis

en: Brăila
lt: Braila

en: Bucharest
lt: Bukareštas

en: București
lt: Bucuresti

en: Budapest
lt: Budapeštas

en: Buenos Aires
lt: Buenos Airės

en: Bujumbura
lt: Bužumbūra

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Bulgarian
lt: Bulgarų

en: Bulgarian lev
lt: Bulgarijos levas

en: Bulk Actions
lt: Masiniai veiksmai

en: Bulk Edit
lt: Masinis redagavimas

en: Bulk Select
lt: Masinis pasirinkimas

en: Bulk actions
lt: Masiniai veiksmai

en: Bulk edit
lt: Masinis redagavimas

en: Bulk select
lt: Masinis pasirinkimas

en: Bulleted list
lt: Sąrašas su taškais

en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

en: Burmese kyat
lt: Mianmaro (Birmos) kijatas

en: Burundi
lt: Burundis

en: Burundian franc
lt: Burundžio frankas

en: Bushwick is a lightweight, responsive blogging theme, designed to show beautiful content alongside beautiful imagery.
lt: Bushwick - lengva, prisitaikanti tinklaraščių tema, sukurta norintiems vaizduoti puikų turinį šalia nuostabių nuotraukų.

en: Business
lt: Verslui

en: Business & Services
lt: Verslas ir paslaugos

en: Busingen
lt: Biuzingenas

en: Button
lt: Mygtukas

en: Button description.
lt: Mygtuko aprašymas.

en: Button inside
lt: Mygtukas viduje

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
lt: Kita

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
lt: Ankstesnis

[ctx: Button label to reveal tool panel options]
en: %s options
lt: %s nustatymai

en: Button only
lt: Tik mygtukas

en: Button outside
lt: Mygtukas išorėje

en: Button style
lt: Mygtukų stilius

en: Button text
lt: Mygtuko tekstas

en: Button text.
lt: Mygtuko tekstas.

en: Button width
lt: Mygtuko plotis

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Buy
lt: Pirkti

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
lt: Pirkti &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy Tickets
lt: Pirkti bilietus

en: Buy a {{domainSearchLink}}custom domain{{/domainSearchLink}}, {{mapDomainLink}}map{{/mapDomainLink}} a domain you already own, or {{redirectLink}}redirect{{/redirectLink}} this site.
lt: Nusipirkite {{domainSearchLink}}naują domeną{{/domainSearchLink}}, {{mapDomainLink}}panaudokite{{/mapDomainLink}} jau turimą domeną arba {{redirectLink}}nukreipkite{{/redirectLink}} lankytojus kitur.

en: Buy now
lt: Pirkti dabar

en: Buzău
lt: Buzau

en: By %(author)s
lt: Autorius %(author)s

en: By %s
lt: Sukūrė %s

en: By %s.
lt: Sukūrė: %s.

en: By Month
lt: Pagal mėnesius

en: By authors
lt: Pagal autorius

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
lt: Sujungdami savo tinklalapį Jūs sutinkate su mūsų puikiomis <a href="%1$s" target="_blank">Paslaugos sąlygomis</a> bei neprieštaraujate <a href="%2$s" target="_blank">kad Jūsų duomenys būtų siunčiami</a> į WordPress.com

en: By default WordPress does not collect any analytics data. However, many web hosting accounts collect some anonymous analytics data. You may also have installed a WordPress plugin that provides analytics services. In that case, add information from that plugin here.
lt: Standartiškai, WordPress nerenka jokių statistinių duomenų. Tačiau dauguma hostingo tiekėjų renka anonimizuotą statistiką. Taip pat, Jūs galite naudoti WordPress įskiepius kurie teikia statistikos rinkimo paslaugą. Tokiu atveju, turite apie tai surašyti čia.

en: By default WordPress does not collect any personal data about visitors, and only collects the data shown on the User Profile screen from registered users. However some of your plugins may collect personal data. You should add the relevant information below.
lt: Standartiškai, WordPress nerenka jokių asmeninių duomenų apie lankytojus, o saugo tik duomenis, kuriuos savo paskyroje pateikia registruoti vartotojai. Tačiau kai kurie iš Jūsų naudojamų įskiepių gali rinkti asmeninius duomenis. Jūs turite apie tai informuoti aprašydami šiame skyriuje.

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
lt: Standartiškai, WordPress nesidalina jokiais asmeniniais duomenimis su niekuo.

en: By default, WordPress does not include a contact form. If you use a contact form plugin, use this subsection to note what personal data is captured when someone submits a contact form, and how long you keep it. For example, you may note that you keep contact form submissions for a certain period for customer service purposes, but you do not use the information submitted through them for marketing purposes.
lt: Standartiškai, WordPress instaliacijoje nėra kontaktų formos. Jei naudojate kontaktų formos įskiepį, šiame poskyryje aprašykite, kokius asmeninius duomenis išsaugote, kai kas nors užpildo kontaktų formą, ir kiek laiko juos saugote. Pavyzdžiui, galite parašyti, kad kontaktų forma pateiktus duomenis saugote konkretų laiko tarpą dėl klientų aptarnavimo tikslų, tačiau nenaudojate šių duomenų marketingo tikslais.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
lt: Pagal numatytus nustatymus, naujiems vartotojams siunčiamas el. laiškas, pranešantis, kad jie buvo pridėti į Jūsų tinklalapį. Šiame laiške taip pat pateikiama slaptažodžio atstatymo nuoroda. Atžymėkite šią varnelę, jei nenorite naujiems vartotojams siųsti tokio laiško.

en: By disconnecting %(siteSlug)s from WordPress.com you will no longer have access to the following:
lt: Atjungę %(siteSlug)s nuo WordPress.com neteksite šių funkcijų:

en: By posts & pages
lt: Pagal įrašus ir puslapius

en: By: %s
lt: %s

en: CBD and other hemp-derived products
lt: CBD ir kiti produktai iš kanapių

en: CENTRAL DASHBOARD
lt: CENTRINIS VALDYMO PULTAS

en: CFP franc
lt: CFP frankas

en: CHRIS COYIER, Web&nbsp;Design&nbsp;Expert
lt: CHRIS COYIER, Interneto&nbsp;Dizaino&nbsp;Ekspertas

en: CSS Classes
lt: CSS klasės

en: CSS Classes (optional)
lt: CSS klasės (nebūtina)

en: CSS code
lt: CSS

en: CSV Delimiter
lt: CSV skirtukas

en: Cache
lt: Podėlis

en: Cache key must be an integer or a non-empty string, %s given.
lt: Talpyklos (cache) raktas turi būti sveikasis skaičius arba ne tuščia eilutė, dabar yra %s.

en: Cache key must not be an empty string.
lt: Talpyklos (cache) raktas negali būti tuščias.

en: Cairo
lt: Kairas

en: Calculate coupon discounts sequentially
lt: Taikyti nuolaidas viena po kitos

en: Calculate shipping
lt: Skaičiuoti pristatymą

en: Calculate tax based on
lt: Apskaičiuoti mokesčius pagal:

en: Calculation type
lt: Apskaičiavimo metodas

en: Calculations
lt: Skaičiavimai

en: Calcutta
lt: Kalkuta

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: California
lt: Kalifornija

en: Call %s to create an HTML Processor instead of calling the constructor directly.
lt: Iškvieskite %s, kad sukurtumėte HTML procesorių, užuot tiesiogiai iškviesdami konstruktorių.

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cambodian riel
lt: Kambodžos rielis

en: Cambridge Bay
lt: Kembridž Bėjus

en: Camera is an elegant, distraction-free canvas for showcasing your photography. Along with large, beautiful Featured Images, you can also create unique photo series in a full-width carousel, which accommodates your landscape and portrait photographs. Camera is perfect for travel blogs, food blogs and photo series.
lt: Camera yra elegantiška, neblaškanti dėmesio tema skirta fotografijoms. Ji palaiko didelius specialiuosius paveikslėlius, unikalią nuotraukų serijų funkciją rodomą pilno pločio karuselėje, yra tinkama tiek vertikalioms, tiek hoizontalioms fotografijoms. Taigi tema Camera puikiausiai tiks kelionių, maisto ar fotografų tinklaraščiams.

en: Cameras & Photography
lt: Fotografija ir foto įranga

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Campaign
lt: Kampanija

en: Campaigns
lt: Kampanijos

en: Campo Grande
lt: Kampo Grandė

en: Can I install plugins?
lt: Ar galiu diegti įskiepius?

en: Can anyone register on this site?
lt: Ar gali bet kas norintis registruotis šiame tinklalapyje?

en: Can communicate with WordPress.org
lt: Gali prisijungti prie WordPress.org

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
lt: Ši taksonomija neturi hierarchijos, taigi negalite nustatyti tėvinių elementų.

en: Canada
lt: Kanada

en: Canadian Citizen
lt: Kanados pilietis

en: Canadian Corporation
lt: Kanados korporacija

en: Canadian dollar
lt: Kanados doleris

en: Canary
lt: Kanarai

en: Canberra
lt: Kanbera

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel %s
lt: Atšaukti %s

en: Cancel &amp; start a new import
lt: Atšaukti ir pradėti naują importą

en: Cancel Edit
lt: Atšaukti redagavimą

en: Cancel Editing
lt: Atšaukti redagavimą

en: Cancel and go back
lt: Atšaukti ir grįžti

en: Cancel and refund
lt: Atsisakymas ir Pinigų grąžinimas

en: Cancel anyway
lt: Vistiek atšaukti

en: Cancel changes
lt: Atšaukti pakeitimus

en: Cancel edit
lt: Atšaukti redagavimą

en: Cancel password change
lt: Atšaukti slaptažodžio pakeitimą

en: Cancel reply
lt: Atšaukti atsakymą

en: Cancel schedule
lt: Atšaukti suplanavimą

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
lt: Atšaukite veiksmą dabar ir jis nebus vykdomas ateityje.

en: Cancel thumbnail regeneration
lt: Atšaukti paveikslėlių dydžių generavimą iš naujo

en: Canceled
lt: Atšauktas

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Atšaukti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Atšaukti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Atšaukti <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
lt: Atšauktas užsakymas

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
lt: Atšauktų užsakymų el. laiškai išsiunčiami pasirinktam gavėjui(-ams) kai užsakymai buvo pažymėti kaip atšaukti (jeigu jie prieš tai buvo vykdomi arba sustabdyti).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
lt: Atšaukti užsakymai yra neapmokėti ir juos galėjo atšaukti tiek parduotuvės administratorius tiek pats pirkėjas. Tokie užsakymai po nustatyto laiko bus perkelti į šiukšlinę.

en: Cancelled product image regeneration job.
lt: Produktų paveikslėlių regeneravimas atšauktas.

en: Cancun
lt: Kankunas

en: Cannot Authorize Application
lt: Nepavyksta autorizuoti aplikacijos

en: Cannot create a comment with that type.
lt: Negalima sukurti tokio tipo komentaro.

en: Cannot create a revision of a revision
lt: Negalima sukurti versijos versijos

en: Cannot create a user with an empty login name.
lt: Negalima sukurti vartotojo, nenurodant jo vardo.

en: Cannot create existing %s.
lt: Negalima sukurti esamo %s.

en: Cannot create existing comment.
lt: Negalima sukurti jau egzistuojančio komentaro.

en: Cannot create existing post.
lt: Negalima sukurti esamo įrašo.

en: Cannot create existing product review.
lt: Negalima kurti egzistuojančio atsiliepimo produktui.

en: Cannot create existing resource.
lt: Negalima sukurti esamo ištekliaus.

en: Cannot create existing user.
lt: Toks vartotojas jau egzistuoja.

en: Cannot create line item, try again.
lt: Nepavyko sukurti prekės, pabandykite dar kartą.

en: Cannot create order note, please try again.
lt: Nepavyko sukurti užsakymo pastabos, prašome pabandykite dar kartą

en: Cannot create order refund, please try again.
lt: Negalima sukurti užsakymo grąžinimo, bandykite vėl.

en: Cannot create order: %s
lt: Nepavyko sukurti užsakymo: %s

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
lt: Negalima ištrinti įjungtio įskiepio. Pirmiaisiai išjunkite jį.

en: Cannot hook block to itself.
lt: Negalima prijungti bloko prie savęs.

en: Cannot introspect application password.
lt: Programėlės slaptažodžio peržiūra yra negalima.

en: Cannot load %s.
lt: Nepavyksta įkelti %s.

en: Cannot load image metadata.
lt: Nepavyksta įkelti paveikslėlio metaduomenų.

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
lt: Nepavyko pakeisti paveikslėlio dydžio. Nenustatytas nei aukštis nei plotis.

en: Cannot save image metadata.
lt: Nepavyko išsaugoti paveikslėlio metaduomenų.

en: Cannot select database
lt: Nepavyksta pasirinkti duomenų bazės

en: Cannot send password reset, permission denied.
lt: Negalima išsiųsti slaptažodžio atstatymo, nesuteiktas leidimas.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
lt: Nepavyko nustatyti požymių dėl netinkamo tėvinio produkto.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
lt: Negalima nustatyti tėvinio termino, nes taksonomija yra ne hierarchinė.

en: Cannot stabilize objects. Convert the object to an array first.
lt: Negalima stabilizuoti objektų. Pirma paverskite objektą į masyvą.

en: Cannot supply a strategy `%1$s` for script `%2$s` because it is an alias (it lacks a `src` value).
lt: Negalima pateikti strategijos `%1$s` skriptui `%2$s`, nes tai yra pseudonimas (nėra `src` reikšmės).

en: Cannot update coupon, try again.
lt: Nepavyko atnaujinti kupono, bandykite vėl.

en: Cannot update fee, try again.
lt: Nepavyko atnaujinti priemokos, pabandykite dar kartą

en: Cannot update shipping method, try again.
lt: Nepavyko atnaujinti pristatymo būdo, bandykite vėl.

en: Cannot view post type.
lt: Negalima peržiūrėti įrašo tipo.

en: Cannot view status.
lt: Negalima peržiūrėti statuso.

en: Cannot visit tag closers in HTML Processor.
lt: HTML procesoriuje negalima pereiti prie uždaromųjų žymų.

en: Canton
lt: Kantonas

en: Capabilities
lt: Galimybės

en: Cape Verde
lt: Žaliasis Kyšulys

en: Cape Verdean escudo
lt: Žaliojo Kyšulio eskudas

en: Capital
lt: Sostinė

en: Capitalize
lt: Kiekvienas žodis iš didžiosios raidės

en: Capoverso is a minimalist theme with strong typography, designed for those who want to make a bold statement in a simple way. The unique Front Page template allows you to display a large featured image of your choosing, overlaid with brief introductory text and a custom menu, allowing your readers to focus on your content by presenting them with the bare essentials. You can further customize Capoverso with a background, logo, or widgets.
lt: Capoverso yra minimalistinio stiliaus tema su ryškia tipografja - ji sukurta tiems, kurie nori išsiskirti. Unikalus pradinio puslapio šablonas leidžia rodyti pasirinktą nuotrauką, prisistatymo tekstą ir specialų meniu. Taip pat galite nustatyti savo logotipą, foną ir valdiklius.

en: Caption
lt: Antraštė

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
lt: Priedo pavadinimas, koks egzistuoja duomenų bazėje.

en: Caption&hellip;
lt: Antraštė&hellip;

en: Captions
lt: Antraštės

en: Captions/Subtitles
lt: Paaiškinimai/Titrai

en: Capture
lt: Gauti lėšas

en: Caracas
lt: Karakasas

en: Caraș-Severin
lt: Caras-Severin

en: Card code
lt: Kortelės kodas

en: Card deleted successfully
lt: Kortelė sėkmingai ištrinta

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: Card:
lt: Kortelė

en: Carmela is a clean and responsive theme designed to make your blogging experience as pleasant as possible.
lt: Carmela yra prisitaikančio dizaino tema sukurta maloniam skaitymui.

en: Carousel view
lt: Karuselės vaizdas

en: Cars
lt: Automobiliai

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Cart Page
lt: Krepšelio puslapis

en: Cart page
lt: Krepšelio puslapis

en: Cart totals
lt: Krepšelio skaičiavimas

en: Cart updated.
lt: Krepšelis atnaujintas.

en: Casablanca
lt: Kasablanka

en: Casey
lt: Keisis

en: Cash on delivery
lt: Apmokėjimas grynais atsiimant (COD)

en: Casino
lt: Kazino

en: Catalan
lt: Katalonų

en: Catalog
lt: Tik katalogas

en: Catalog &amp; search
lt: Katalogas ir paieška

en: Catalog visibility.
lt: Katalogo matomumas.

en: Catalog visibility:
lt: Matomumas kataloge:

en: Catamarca
lt: Katamarka

en: Catch up with new posts on the go or save them to read offline.
lt: Skaitykite naujus įrašus dienos bėgyje kad ir kur būtumėte arba išsaugokite juos, kad galėtumėte perskaityti vėliau ir net offline.

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Categories and Tags Converter
lt: Kategorijų ir žymų konvertavimo įrankis

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
lt: Kategorijos pasirinktinai gali būti konvertuojamos į žymas, naudojant <a href="%s">tam skirtą įrankį</a>.

en: Categories deleted.
lt: Kategorijos ištrintos.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
lt: Kategorijos yra hierarchiškos, tai reiškia, kad jos gali turėti sub-kategorijas. Žymos nėra hierarchiškos ir negali turėti lygių. Kartais įrašuose pradedama naudoti kategorijos, o po to suvokiama, kad žymos būtų tiksliau (arba atvirkščiai).

en: Categories list
lt: Kategorijų sąrašas

en: Categories list navigation
lt: Kategorijų sąrašo navigacija

en: Categories provide a helpful way to group related posts together and to quickly tell readers what a post is about.
lt: Kategorijos yra naudingas būdas grupuoti susijusius įrašus ir greitai informuoti skaitytojus, apie ką rašoma įraše.

en: Categories to Tags
lt: Kategorijos į žymes

en: Categories totals.
lt: Kategorijos.

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
lt: Kategorijos, skirtingai nei žymos, gali turėti hierarchiją. Pvz., galite turėti tėvinę kategoriją „Muzika“ ir jai priskirti tokias subkategorijas kaip „Metalas“, „Klasikinė muzika“ ir pan.

en: Categories:
lt: Kategorijos:

en: Categories:
lt: Kategorijos:

en: Categories: %s
lt: Kategorijos: %s

en: Category
lt: Kategorija

en: Category %s
lt: Kategorija %s

en: Category %s doesn&#8217;t exist!
lt: Kategorija %s neegzistuoja.

en: Category Cloud
lt: Kategorijos debesėlis

en: Category ID
lt: Kategorijos ID

en: Category ID.
lt: Kategorijos ID.

en: Category URL.
lt: Kategorijos nuoroda.

en: Category added.
lt: Kategorija pridėta.

en: Category archive display type.
lt: Numatytasis kategorijos vaizdas

en: Category deleted.
lt: Kategorija ištrinta.

en: Category display
lt: Numatytasis kategorijos vaizdas

en: Category name
lt: Kategorijos pavadinimas

en: Category name.
lt: Kategorijos pavadinimas

en: Category not added.
lt: Kategorija nepridėta.

en: Category not updated.
lt: Kategorija neatnaujinta.

en: Category order
lt: Kategorijų rikiavimas

en: Category slug.
lt: Kategorijos nuoroda (slug).

en: Category updated.
lt: Kategorija atnaujinta.

en: Category: | Categories:
lt[0]: Kategorija:

en: Category: %1$s
lt: Kategorija: %1$s

en: Category…
lt: Kategorija...

en: Caution:
lt: Dėmesio:

en: Cayenne
lt: Kajena

en: Cayman
lt: Kaimanai

en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

en: Cayman Islands dollar
lt: Kaimanų salų doleris

en: Celebrate the holidays with Cheer, a whimsical, textured holiday theme featuring illustrations from The Fox and King.
lt: Švęskite kartu su Cheer - žaisminga šventine tema, kurioje naudojamos iliustracijos iš "The Fox and King".

en: Cell padding
lt: Langelio „padding“

en: Cell spacing
lt: Langelio „spacing“

en: Cell type
lt: Langelio tipas

en: Celsius provides a pure, white backdrop for your writing, photography, or videography. With a design that looks great on any device, large or small, Celsius supports multiple post formats, slide-out navigation and widget areas, and bold featured images. Clear out the clutter and let your content speak for itself.
lt: Celsius Jums suteikia galimybę išryškinti savo tekstus, nuotraukas ar video įrašus. Ši prisitaikančio dizaino tema puikiai atrodo bet kuriame įrenginyje, taip pat palaiko skirtingus įrašų formatus, iššokančią navigaciją, valdiklių zonas bei ryškius specialiuosius paveikslėlius. Išvenkite makalynės ir leiskite savo turiniui kalbėti už save.

en: Center
lt: Per vidurį

en: Center Left
lt: Centras kairė

en: Center Right
lt: Centre dešinėje

en: Centimeters
lt: Centimetrai

en: Central African CFA franc
lt: Centrinės Afrikos CFA frankas

en: Central African Republic
lt: Centrinės Afrikos Respublika

en: Central Greece
lt: Centrinė Graikija

en: Central Macedonia
lt: Centrinė Makedonija

en: Cerauno is a polished, user-friendly magazine theme with plenty of customizable features. Add secondary content in up to five widget areas, brand your content with a Site Logo or Custom Header, and add Featured Images to grab your readers’ attention.
lt: Cerauno yra stilingo dizaino žurnalo išdėstymo tema su būtinais nustatymais. Tema turi net penkias valdiklių sritis, įkeliamą logotipą, keičiamą antraštę, palaiko specialiuosius paveikslėlius.

en: Ceuta
lt: Seuta

en: Chad
lt: Čadas

en: Chagos
lt: Čagosas

en: Chandpur
lt: Čandpūras

en: Change
lt: Pakeisti

en: Change Account
lt: Keisti paskyrą

en: Change Date
lt: Pakeisti datą

en: Change Frequency
lt: Keisti dažnumą

en: Change My Photo
lt: Pakeisti savo nuotrauką

en: Change Permalink Structure
lt: Keisti pastoviųjų nuorodų dalių (permalink) struktūrą

en: Change Theme
lt: Pakeisti temą

en: Change Username
lt: Keisti naudotojo vardą

en: Change Visibility
lt: Matomumas

en: Change Your Account Email Address
lt: Pakeiskite savo paskyros el.pašto adresą

en: Change Your Language Settings
lt: Pakeiskite kalbos nustatymus

en: Change Your Password
lt: Pakeiskite savo slaptažodį

en: Change Your Site Fonts
lt: Pakeiskite savo tinklalapio šriftus

en: Change Your Website Theme on WordPress.com
lt: Pakeiskite savo WordPress.com tinklalapio temą

en: Change Your WordPress.com Display Name
lt: Pakeiskite savo WordPress.com rodomą vardą

en: Change Your WordPress.com Username
lt: Pakeiskite savo WordPress.com vartotojo vardą

en: Change a block's type by pressing the block icon on the toolbar.
lt: Pakeiskite bloko tipą paspausdami bloko piktogramą įrankių juostoje.

en: Change address
lt: Keisti adresą

en: Change alignment
lt: Pakeisti lygiavimą

en: Change audio
lt: Pakeisti audio

en: Change button position
lt: Pakeisti mygtuko poziciją

en: Change column alignment
lt: Pakeisti stulpelio lygiavimą

en: Change content position
lt: Pakeisti turinio poziciją

en: Change date: %s
lt: Pakeisti datą: %s

en: Change file
lt: Keisti failą

en: Change image
lt: Pakeisti paveikslėlį

en: Change items justification
lt: Pakeisti elementų lygiuotę

en: Change level
lt: Pakeisti lygį

en: Change logo
lt: Pakeisti logotipą

en: Change matrix alignment
lt: Pakeisti matricos lygiavimą

en: Change order status to completed
lt: Pakeisti užsakymo statusą į Įvykdytas

en: Change order status to on-hold
lt: Pakeisti užsakymo statusą į Sustabdytas

en: Change order status to processing
lt: Pakeisti užsakymo statusą į Vykdomas

en: Change publish date
lt: Pakeisti paskelbimo datą

en: Change role to&hellip;
lt: Pakeisti rolę į&hellip;

en: Change status to cancelled
lt: Pakeisti statusą į atšauktas

en: Change status to completed
lt: Keisti statusą į Įvykdyta

en: Change status to on-hold
lt: Keisti statusą į Sustabdyta

en: Change status to processing
lt: Keisti statusą į Vykdomas

en: Change status:
lt: Pakeisti statusą:

en: Change text alignment
lt: Pakeisti teksto lygiavimą

en: Change the block type after adding a new paragraph.
lt: Pakeiskite bloko rūšį pridėję naują paragrafą.

en: Change the text of the sharing buttons label
lt: Keisti bendrinimo mygtukai etiketės tekstas

en: Change theme
lt: Keisti temą

en: Change to:
lt: Keisti į:

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
lt[0]: Pakeisti %d bloko tipą
lt[1]: Pakeisti %d blokų tipus
lt[2]: Pakeisti %d blokų tipus

en: Change video
lt: Pakeisti video

en: Change your Gravatar
lt: Keisti savo Gravatar

en: Change your Privacy Policy page
lt: Pakeiskite privatumo politikos puslapį

en: Change your email settings at <a href="%s">Manage Notifications</a>.
lt: Keisti elektroninių laiškų <a href="%s">prenumeratos nustatymus</a>.

en: Change your email settings at <a href="%s">Manage Subscriptions</a>.
lt: Keisti elektroninių laiškų <a href="%s">prenumeratos nustatymus</a>.

en: Change your site's Privacy settings to "Public" or "Hidden" (not "Private.")
lt: Pakeiskite savo tinklalapio Privatumo nustatymą į "Viešas" arba "Paslėptas" (bet ne "Privatus").

en: Changed roles.
lt: Pakeistos rolės.

en: Changes have already been trashed.
lt: Pakeitimai jau išmesti.

en: Changes saved by %1$s on %2$s
lt: Pakeitimus %2$s išsaugojo vartotojas %1$s

en: Changes saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti

en: Changes trashed successfully.
lt: Pakeitimai sėkmingai išmesti.

en: Changes will apply to new posts only. Individual posts may override these settings.
lt: Pakeitimai bus taikomi tik naujiems įrašams. Šiuos nustatymus galima pakeisti atskiruose įrašuose.

en: Changeset is being edited by other user.
lt: Pakeitimų rinkinys yra redaguojamas kito vartotojo.

en: Changing to %s
lt: Keičiama į %s

en: Changing your username will also affect the following profile address: <br /> Your Gravatar profile address (currently %s). <br /> Your IntenseDebate profile address (currently %s).
lt: Naudotojo vardo keitimas taip pat turės įtakos šiems profilio adresams: <br /> Jūsų Gravatar profilio adresui (šiuo metu %s). <br />Jūsų IntenseDebate profilio adresui (šiuo metu %s).

en: Changing your username will also affect your Gravatar profile and IntenseDebate profile addresses.
lt: Keičiasi jūsų vartotojo vardas taip pat turės įtakos jūsų Gravatar profilis ir IntenseDebate profilis adresus.

en: Chapters
lt: Skyriai

en: Characters:
lt: Simboliai

en: Chat
lt: Pokalbis

en: Chatham
lt: Čatamas

en: Cheatin&#8217; uh?
lt: Čytini, ane?

en: Check All
lt: Pasirinkti visas

en: Check Spelling
lt: Tikrinti rašybą

en: Check for Spam
lt: Ieškoti brukalų

en: Check for updates manually
lt: Neautomatinis naujų versijų tikrinimas

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
lt: Laukiama apmokėjimo čekiu

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
lt: Apmokėjimas čekiu

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
lt: Pažymėkite, jei nuolaida negali būti naudojama kartu su kitomis nuolaidomis, tam pačiam užsakymui.

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
lt: Pažymėkite, jei nuolaida netaikoma akcijinėms prekėms. Tokiu atveju produkto nuolaidos veiks tik tada, jei jis neturi akcijinės kainos. Krepšelio nuolaidos veiks tik tada, jei krepšelyje nebus akcijinių produktų.

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
lt: Pažymėkite, jei norite leisti pirkėjams įsigyti tik 1 šios prekės vienetą viename užsakyme. Šis nustatymas dažniausiai naudojamas produktams, kurių kiekis ribotas, pavyzdžiui, meno kūriniams ar rankdarbiams.

en: Check with the service provider that sent you here for more information.
lt: Susisiekite su paslaugos tiekėju, iš kurio Jūs čia patekote.

en: Check your email
lt: Patikrinkite savo el.paštą

en: Check your email for a message we sent you when you signed up. Click the link inside to confirm your email address. You may have to check your email client's spam folder.
lt: Savo el.pašte suraskite laišką, kurį Jums išsiuntėme, kai užsiregistravote. Paspauskite nuorodą jame, kad patvirtintumėte savo el.pašto adresą. Laiškas gali būti ir brukalų aplanke.

en: Check your email for the confirmation link.
lt: Patikrinkite savo el. pašto dėžutę, joje turėtų būti patvirtinimo nuoroda.

en: Check your email for your new password.
lt: Patikrinkite el. pašto dėžutę. Joje turėtų būti naujasis slaptažodis.

en: Checking...
lt: Tikrinama...

en: Checklist
lt: Darbų sąrašas

en: Checkout Page
lt: Apmokėjimo puslapis

en: Checkout endpoints
lt: Apmokėjimo kreipimosi taškai

en: Checkout is not available whilst your cart is empty.
lt: Apmokėjimas negalimas, kol krepšelis yra tuščias.

en: Checkout page
lt: Apmokėjimo puslapis

en: Checkout privacy policy
lt: Žinutė rodoma apmokant

en: Chicago
lt: Čikaga

en: Chihuahua
lt: Čihuahua

en: Child theme
lt: Potemė

en: Child theme of %s
lt: %s potemė

en: Chile
lt: Čilė

en: Chilean peso
lt: Čilės pesas

en: China
lt: Kinija

en: Chinese
lt: Kinų

en: Chinese (Simplified)
lt: Kinų (supaprastinta)

en: Chinese (Traditional)
lt: Kinų (tradicinė)

en: Chinese yuan
lt: Kinijos juanis

en: Chisinau
lt: Kišiniovas

en: Chita
lt: Čita

en: Choibalsan
lt: Čoibalsanas

en: Chongqing
lt: Čongčingas

en: Choose
lt: Pasirinkite

en: Choose Image
lt: Pasirinkti paveikslėlį

en: Choose a %s
lt: Rinktis %s

en: Choose a Background Image
lt: Pasirinkite fono paveiksliuką

en: Choose a CSV file from your computer:
lt: Parinkite CSV failą jūsų kompiuteryje:

en: Choose a Custom Header
lt: Pasirinkti tinkintą antraštę

en: Choose a Site Icon
lt: Pasirinkite tiklalapio piktogramą

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
lt: Pasirinkite WXR (.xml) failą kurį norite įkelti, tuomet spauskite Įkelti failą ir importuokite.

en: Choose a WordPress WXR file to upload, then click Upload file and import.
lt: Pasirinkite WordPress WXR failą, kurį norite įkelti, tuomet paspauskite Įkelti ir importuokite.

en: Choose a category to view stats
lt: Pasirinkite kategoriją, kad pamatytumėte jos statistiką

en: Choose a city in the same timezone as you.
lt: Pasirinkite miestą savo laiko zonoje.

en: Choose a city in your timezone.
lt: Pasirinkite miestą savo laiko zonoje.

en: Choose a country / region&hellip;
lt: Pasirinkite šalį/regioną&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
lt: Pasirinkte valiutą &hellip;

en: Choose a different style combination for the theme styles.
lt: Pasirinkite skirtingų stilių kombinacijas savo temos stiliui sukurti

en: Choose a file from your computer:
lt: Pasirinkite failą iš kompiuterio:

en: Choose a format
lt: Pasirinkti formatą

[ctx: Choose a help topic]
en: Choose a Category:
lt: Pasirinkite kategoriją

en: Choose a page to show only its subpages.
lt: Pasirinkite puslapį, kad būtų rodomi tik jo polapiai.

en: Choose a password
lt: Įveskite slaptažodį

en: Choose a pattern
lt: Pasirinkti modelį

en: Choose a pattern for the query loop or start blank.
lt: Pasirinkte įrašų rodymo modelį arba pradėkite kurti savo.

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
lt: Mokesčio tarifui parinkite pirmenybę. Bus naudojamas tik vienas atitinkantis tarifas vienai pirmenybei. Norėdami nurodyti kelis tarifus vienam laukeliui , turite kiekvienam tarifui nurodyti skirtingą pirmenybę.

en: Choose a product to view stats
lt: Pasirinkite produktą, kad pamatytumėte jo statistiką

en: Choose a state&hellip;
lt: Pasirinkite valstiją&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
lt: Pasirinkite mokesčio klasę šiam produktui. Mokesčių klasės naudojamos norint priskirti  mokesčio tarifą tik konkretiems produktams.

en: Choose a theme
lt: Pasirinkite temą

en: Choose a theme.
lt: Pasirinkti temą.

en: Choose a username
lt: Sugalvokite sau vartotojo vardą

en: Choose an action...
lt: Pasirinkite veiksmą...

en: Choose an existing %s or create a new one.
lt: Pasirinkite jau esamą %s arba sukurkite naują.

en: Choose an image
lt: Pasirinkti paveikslėlį

en: Choose an image from your computer:
lt: Pasirinkite paveikslėlį iš savo kompiuterio:

en: Choose an interval:
lt: Pasirinkti intervalą:

en: Choose an option
lt: Pasirinkite savybę

en: Choose audio
lt: Pasirinkti audio

en: Choose countries / regions&hellip;
lt: Pasirinkite šalis/regionus&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
lt: Pasirinkite nuolaidas&hellip;

en: Choose either a city in the same timezone as you or a %s (Coordinated Universal Time) time offset.
lt: Pasirinkite miestą, kuris yra Jūsų laiko zonoje, arba skirtumą nuo %s (Universaliojo laiko).

en: Choose file
lt: Pasirinkti failą

en: Choose font variants. Keep in mind that too many variants could make your site slower.
lt: Pasirinkite šrifto variantus. Turėkite omeny, kad pasirenkant per didelį variantų skaičių gali sulėtėti Jūsų tinklalapio veikimas.

en: Choose from the most used tags
lt: Pasirinkite iš dažniausiai naudojamų žymų

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
lt: Nustatykite, kiek ilgai yra saugomi asmeniniai duomenys po to, kai užsakymas atliktas. Palikti tuščius laukelius jei duomenis saugosite neribotą laiką.

en: Choose image
lt: Pasirinkti paveikslėlį

en: Choose logo
lt: Parinkti logotipą

en: Choose or create a Navigation Menu
lt: Pasirinkite arba sukurkite navigacijos meniu

en: Choose site
lt: Pasirinkti tinklalapį

en: Choose specific attributes to restrict or lock all available options.
lt: Pasirinkite konkrečius atributus visų galimų nustatymų apribojimui arba užrakinimui.

en: Choose the option that best describes your Canadian presence:
lt: Pasirinkite variantą, kuris geriausiai atspindi Jūsų gyvenimą Kanadoje:

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
lt: Pasirinkite paveikslo dalį, kurią norite naudoti savo antraštėje.

en: Choose the part of the image you want to use as your site icon.
lt: Pasirinkite paveikslėlio dalį, kurią norite naudoti kaip savo tinklalapio ženklelį.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
lt: Pasirinkite norimą pridėti pristatymo būdą. Rodomi tik tie būdai, kurie palaiko pristatymo zonas.

en: Choose the target frame for your link.
lt: Pasirinkite, kaip bus atidaroma ši nuoroda.

en: Choose theme
lt: Pasirinkite temą

en: Choose variation
lt: Pasirinkite variaciją

en: Choose video
lt: Pasirinkti video

en: Choose what to display on product category pages.
lt: Pasirinkite, kas turi būti rodoma produktų kategorijų puslapiuose.

en: Choose what to display on the main shop page.
lt: Pasirinkite, kas turi būti rodoma pagrindiniame parduotuvės puslapyje.

en: Choose what to export
lt: Pasirinkite, ką eksportuoti

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
lt: Pasirinkite, ar tai sudėtinis mokestis, pritaikomas ir visiems kitiems jau esamiems mokesčiams.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
lt: Pasirinkite, ar šis mokesčių tarifas pritaikomas ir pristatymui.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
lt: Pasirinkite, ar Jūs norite iš karto gauti lėšas, ar tik autorizuoti apmokėjimą vėlesniam laikui.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
lt: Pasirinkite, į kurias šalis Jūs pristatote, arba pasirinkite nustatymą, kad pristatote į visas, kuriose parduodate.

en: Choose which format of email to send.
lt: Pasirinkite, kokio formato el. laišką siųsti.

en: Choose your site
lt: Jūsų tinklalapis?

en: Choose your site?
lt: Jūsų tinklalapis?

en: Christmas
lt: Kalėdų sala

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: Chronicle is a magazine theme. With 3 optional widget areas, featured posts, and a huge homepage slider, there are lots of options for creating interesting, immersive websites.
lt: Chronicle yra žurnalo stiliaus tema. Ji turi 3 pasirenkamas valdiklių zonas, rekomenduojamų įrašų galimybę ir didelę pradinio puslapio karuselę, todėl tikrai galėsite sukurti įdomų, įtraukiantį tinklalapį.

en: Chuadanga
lt: Čiuadanga

en: Chungking
lt: Čongčingas

en: Chuuk
lt: Čiukas

en: Cincinnati
lt: Kaunas

en: Circa is a minimal, one-column theme for your personal blog. Post formats are highlighted with an icon surrounded by a circle shape and displayed in a colorful style. The responsive design for this theme looks great on any device, large or small.
lt: Circa yra minimalistinio stiliaus, vieno stulpelio tema skirta asmeniniam tinklaraščiui. Įrašų formatai išryškinami apvaliomis piktogramomis bei skirtingomis spalvomis. Tema prisitaiko skirtinguose įrenginiuose.

en: Circles
lt: Rutuliukai

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
lt: Šios taisyklės miestai. Kabliataškiais (;) atskirkite kelias reikšmes. Tuščia = visi miestai.

en: City
lt: Miesto

en: City name.
lt: Miestas.

en: City.
lt: Miestas.

en: City:
lt: Miestas:

en: Claim
lt: Rinktis

en: Class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
lt: %1$s yra <strong>nebenaudojama</strong> nuo %2$s versijos, tačiau neturi pakaitalo.

en: Class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
lt: %1$s yra <strong>nebenaudojama</strong> nuo %2$s versijos! Geriau naudokite %3$s.

en: Class name
lt: Klasės pavadinimas

en: Classic
lt: Klasikinis

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
lt: Klasikinio redaktoriaus klaviatūros trumpiniai

en: Classic Blue
lt: Klasikinė mėlyna

en: Classic Bright
lt: Klasikinė ryški

en: Classic Editor
lt: Klasikinis redaktorius

en: Classic menu import failed.
lt: Klasikinio meniu importas nepavyko.

en: Classic menu imported successfully.
lt: Klasikinis meniu sėkmingai importuotas.

en: Classic menu importing.
lt: Klasikinio meniu importavimas.

en: Clean and beautiful personal blog theme.
lt: Moderni ir graži asmeninio tinklaraščio tema.

en: Clean up download permissions
lt: Išvalyti parsisiuntimų prieigas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear All
lt: Viską išvalyti

en: Clear Crop
lt: Tvarkyti apkirpimą

en: Clear Inactive Widgets
lt: Išvalyti neaktyvius valdiklius

en: Clear Results
lt: Išvalyti rezultatus

en: Clear Unknown Formatting
lt: Išvalyti nežinomą formatavimą

en: Clear all
lt: Viską išvalyti

en: Clear all information
lt: Ištrinti visą informaciją

en: Clear analytics cache
lt: Išvalyti statistikos cache

en: Clear customer sessions
lt: Išvalyti pirkėjų sesijas

en: Clear date selection
lt: Išvalyti datos pasirinkimą

en: Clear formatting
lt: Panaikinti formatavimą

en: Clear selection.
lt: Išvalyti pasirinkimą.

en: Clear to-do
lt: Išvalyti

en: Clear transients
lt: Išvalyti laikinus duomenis

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
lt: Spauskite &#8220;Pridėti paveikslėlį&#8221;, jei norite įkelti paveikslėlį iš savo kompiuterio. Jūsų tema geriausiai veikia, jei antraštės paveikslėlis atitinka jūsų video įrašo dydį &#8212; įkėlę paveikslėlį galėsite jį apkarpyti.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
lt: Spauskite &#8220;Pridėti paveikslėlį&#8221;, jei norite įkelti paveikslėlį iš savo kompiuterio. Jūsų tema geriausiai veikia, jei antraštės aukštis yra %s taškų &#8212; įkėlę paveikslėlį galėsite jį apkarpyti.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
lt: Spauskite &#8220;Pridėti paveikslėlį&#8221;, jei norite įkelti paveikslėlį iš savo kompiuterio. Jūsų tema geriausiai veikia, jei antraštės dydis yra %s taškų &#8212; įkėlę paveikslėlį galėsite jį apkarpyti.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
lt: Spauskite &#8220;Pridėti paveikslėlį&#8221;, jei norite įkelti paveikslėlį iš savo kompiuterio. Jūsų tema geriausiai veikia, jei antraštės plotis yra %s taškų &#8212; įkėlę paveikslėlį galėsite jį apkarpyti.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
lt: Spauskite &#8220;Toliau&#8221; ir pridėkite nuorodas į naująjį meniu.

en: Click <StylesIconImage /> to start designing your blocks, and choose your typography, layout, and colors.
lt: Spustelėkite <StylesIconImage /> ir pradėkite kurti blokus, pasirinkite tipografiją, išdėstymą ir spalvas.

en: Click Customize for the active theme or Live Preview for any other theme to see a live preview
lt: Paspauskite ant "Keisti" aktyviai temai arba "Reali peržiūra" kitoms temoms - tuomet pamatysite jas vaizdžiąjame režime, t.y. taip, kaip jos atrodo Jūsų tinklalapyje.

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
lt: Baigę vykdyti pakeitimus, nepamirškite paspausti mygtuko „Išsaugoti meniu“.

en: Click here to cancel reply.
lt: Atšaukti atsakymą.

en: Click here to enter your code
lt: Paspauskite čia ir įveskite kodą

en: Click here to login
lt: Prisijunkite per šią nuorodą.

en: Click here to reset your password
lt: Paspauskite, jei norite atkurti slaptažodį

en: Click here to set your new password.
lt: Spustelėkite čia, kad nustatytumėte naują slaptažodį.

en: Click here to upload a new Gravatar
lt: Spustelėkite čia, norėdami įkelti naują Gravatar

en: Click on a suggested tag to add it to your post:
lt: Paspauskite ant siūlomos žymės ir pridėkite ją į įrašą:

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
lt: Paspauskite ant temos ir pamatysite jos pavadinimą, versiją, autorių, aprašymą, žymas bei ištrynimo nuorodą.

en: Click the Save Menu button to save your changes.
lt: Paspauskite mygtuką "Išsaugoti meniu" norėdami išsaugoti atliktus pakeitimus.

en: Click the following link or copy it into a browser. Note this link is only valid for %s
lt: Paspauskite šią nuorodą arba nukopijuokite ją į savo naršyklę. Ši nuoroda veikia tik su %s

en: Click the image to edit or update
lt: Keiskite ar redaguokite paveikslėlį paspausdami ant jo

en: Click the link below to go to Facebook. You will need to log in and click <strong>allow</strong>. <strong>Facebook Page accounts must have a corresponding Profile at this time.</strong>
lt: Paspauskite žemiau esančią nuorodą perėjimui į Facebook. Jūs turėsite prisijungti ir paspausti <strong>leisti</strong>. <strong>Šiuo metu Facebook puslapio paskyra jau turi turėti atitinkamą profilį.</strong>

en: Click to Press This!
lt: Spausk ir dalinkis!

en: Click to change photo
lt: Paspauskite norėdami pakeisti nuotrauką

en: Click to edit the site title.
lt: Paspauskite čia tinklalapio pavadinimo redagavimui.

en: Click to edit this element.
lt: Paspauskite čia elemento redagavimui.

en: Click to edit this menu.
lt: Paspauskite čia meniu redagavimui.

en: Click to edit this widget.
lt: Paspauskite čia skydelio redagavimui.

en: Click to print
lt: Paspauskite norėdami atspausdinti

en: Click to toggle
lt: Paspauskite, jei norite perjungti

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
lt: Paspaudus ant <strong>Pasirinkite failus</strong> atidaromas naujas langas, per kurį galėsite pasirinkti failus iš savo kompiuterio. Tai padarę, paspauskite ant <strong>Open/Atidaryti</strong>, ir matysite, kad pasirinkti failai yra įkeliami, rodant progresą specialioje juostelėje.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
lt: Paspaudus ant failo, atsidarys Failo informacijos langas, kuriame galėsite peržiūrėti kaip atrodys Jūsų failas ir atlikti kai kuriuos pakeitimus. Bet kokie pakeitimai, kuriuos atliksite failo informacijos lange, yra išsaugomi automatiškai.

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Client version
lt: Duomenų bazės kliento versija

en: Cloning is forbidden.
lt: Klonavimas uždraustas.

en: Close
lt: Uždaryti

en: Close (Esc)
lt: Uždaryti (Esc)

en: Close Menu
lt: Uždaryti meniu

en: Close Styles
lt: Uždaryti stilius

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Close all open tags
lt: Užverti visas atviras žymas

en: Close block inserter
lt: Uždaryti blokų įkėlimą

en: Close blockquote tag
lt: Uždaryti citatos žymą

en: Close bold tag
lt: Uždaryti pastorinta žymą

en: Close border color
lt: Uždaryti rėmelio spalvos pasirinkimą

en: Close bulleted list tag
lt: Uždaryti punktų sąrašo žymą

en: Close code tag
lt: Uždaryti kodo žymą

en: Close deleted text tag
lt: Uždaryti pašalinto teksto žymą

en: Close details dialog
lt: Uždaryti informacijos langą

en: Close dialog
lt: Uždaryti dialogą

en: Close inserted text tag
lt: Uždaryti įdėto teksto žymą

en: Close italic tag
lt: Uždaryti pasvirają žymą

en: Close list item tag
lt: Uždaryti sarašo punkto žymą

en: Close media attachment panel
lt: Uždaryti media failų skydelį

en: Close menu
lt: Uždaryti meniu

en: Close modal panel
lt: Uždaryti langą

en: Close numbered list tag
lt: Uždaryti numeruoto sąrašo žymą

en: Close overlay
lt: Uždaryti peržiūrą

en: Close panel
lt: Uždaryti

en: Close plugin
lt: Uždaryti įskiepį

en: Close post sharing
lt: Uždaryti įrašo dalinimasi

en: Close preview
lt: Uždaryti peržiūrą

en: Close reorder mode
lt: Uždaryti perkėlimo režimą

en: Close revisions
lt: Uždaryti versijas

en: Close search
lt: Uždaryti paiešką

en: Close sharing dialog
lt: Uždaryti dalinimosi dialogą

en: Close the Customizer and go back to the previous page
lt: Uždaryti vaizdųjį režimą ir grįžti į ankstesnį puslapį

en: Close uploader
lt: Uždaryti įkėlimo įrankį

en: Closed
lt: Uždarytas

en: Clothing and accessories
lt: Apranga ir aksesuarai

en: Cmd + letter:
lt: Cmd + raidė

en: Cocos
lt: Kokosų salos

en: Cocos (Keeling) Islands
lt: Kokosų (Kilingo) Salos

en: Code
lt: Kodas

en: Code editor
lt: Kodo redaktorius

en: Code editor selected
lt: Pasirinktas kodo redaktorius

en: Code is Poetry
lt: Programavimas yra poezija

en: Code-based contribution
lt: Prisidėkite rašant ar tobulinant kodą

en: Coherent is a simple, structured theme with full screen featured images and a sliding panel sidebar.
lt: Coherent yra paprastos struktūros tema su pilno ekrano dydžio paveikslėliais ir išskleidžiama šonine sritimi.

en: Colinear -- our update to the older Coraline -- is a squeaky-clean theme featuring a custom menu, header, background, and layout options. Colinear supports featured images and six widget areas -- up to three each in the sidebar and footer. Primarily designed for magazine-style sites, Colinear is a flexible theme that suits any personal blog, or content-rich site.
lt: Colinear - nauja temos Coraline versija - yra išieškoto dizaino tema su skirtingais meniu, antrašte, fonu ir kitais išdėstymo nustatymais. Colinear palaiko specialiuosius paveikslėlius ir turi šešias valdiklių sritis. Colinear yra itin lanksti tema, itin tinkanti naujienų tinklalapiams, asmeniniams tinklaraščiams ar kitokiems turinio tinklalapiams.

en: Collapse Main menu
lt: Suskleisti pagrindinį meniu

en: Collapse child menu
lt: Suskleisti sub-meniu

en: Collapse menu
lt: Suskleisti meniu

en: Collapse this bar
lt: Suskleisti šį langelį

en: Collapses the navigation options in a menu icon opening an overlay.
lt: Suskleidžia navigacijos nustatymus, esančius meniu piktogramoje, atidarančioje uždangą.

en: Collect payments from customers offline.
lt: Surinkite mokėjimus iš pirkėjų grynaisiais.

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Colombian peso
lt: Kolumbijos pesas

en: Colombo
lt: Kolombas

en: Color
lt: Spalva

en: Color %s
lt: Spalva: %s

en: Color %s styles
lt: Spalvų stiliai: %s

en: Color Scheme
lt: Spalvų schema

en: Color code: %s
lt: Spalvos kodas: %s

en: Color format
lt: Spalvos formatas

en: Color options
lt: Spalvų nustatymai

en: Color scheme
lt: Spalvų schema

en: Color: %s
lt: Spalva: %s

en: Colorado
lt: Koloradas

en: Colors
lt: Spalvos

en: Cols is a theme that reads like a book. With a minimal column layout and eye soothing design, this design makes your content novel.
lt: Cols yra tema, kuri suteikia knygos skaitymo pojūtį.

en: Column
lt: Stulpelis

en: Column %d text
lt: Stulpelio %d tekstas

en: Column count
lt: Stulpelių kiekis

en: Column group
lt: Stulpelių grupė

en: Column mapping
lt: Stulpelių priskyrimas

en: Column name
lt: Stulpelio pavadinimas

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Come check out my blog!
lt: Aplankykite mano tinklaraštį!

en: Coming Soon!
lt: Jau greitai!

en: Comma
lt: Kablelis

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
lt: apie,bei,bet,ir,irgi,iš,it,į,kad,kada,kaip,kam,kas,ką,ko,kodėl,kuo,kur,kurgi,nei,nuo,o,su,šis,štai,tačiau,tai,tas,už,va,vai,vėl,www

en: Command palette
lt: Komandų paletė

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment #%d could not be checked.
lt: Komentaro #%d nepavyko patikrinti.

en: Comment #%d is not spam.
lt: Komentaras #%d nėra brukalas.

en: Comment #%d is spam.
lt: Komentaras #%d yra brukalas.

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
lt: Komentare %d yra asmeninių duomenų, kurių neįmanoma anonimizuoti.

en: Comment %d does not exist
lt: Komentaras %d neegzistuoja

en: Comment Author
lt: Komentaro autorius

en: Comment Author Email
lt: Komentaro autoriaus el. paštas

en: Comment Author IP
lt: Komentaro autoriaus IP adresas

en: Comment Author URL
lt: Komentaro autoriaus nuoroda

en: Comment Author User Agent
lt: Komentaro autoriaus naršyklė

en: Comment Content
lt: Komentaro tekstas

en: Comment Date
lt: Komentaro data

en: Comment Form
lt: Komentavimo forma

en: Comment History
lt: Komentaro istorija

en: Comment Moderation
lt: Komentarų sulaikymas

en: Comment Reply via Email
lt: Atsakymas į komentarą el. paštu

en: Comment Submission Failure
lt: Komentaro saugojimo klaida

en: Comment URL
lt: Komentaro nuoroda

en: Comment and share to your profile.
lt: Pakomentuoti ir pasidalinti savo profilio.

en: Comment approved.
lt: Komentaras patvirtintas.

en: Comment author must fill out name and e-mail
lt: Komentarų autoriai privalo įrašyti vardą ir el. pašto adresą

en: Comment author must fill out name and email
lt: Komentarų autoriai privalo įrašyti vardą ir el. pašto adresą

en: Comment author must have a previously approved comment
lt: Komentaro autorius privalo turėti nors vieną anksčiau patvirtintą komentarą

en: Comment author name and email are required
lt: Komentaro autoriaus vardas ir el. pašto adresas yra būtini

en: Comment author name and email are required.
lt: Komentaro autoriaus vardas ir el. pašto adresas yra būtini

en: Comment by %s marked as spam.
lt: %s parašytas komentaras pažymėtas kaip brukalas.

en: Comment by %s moved to the Trash.
lt: Į šiukšlinę buvo perkeltas komentaras, kurį parašė %s;

en: Comment deleted permanently.
lt: Komentaras ištrintas negrįžtamai.

en: Comment discarded.
lt: Komentaras užblokuotas.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
lt: Komentaras viršyja maksimalų leidžiamą ilgį.

en: Comment is required.
lt: Komentaras būtinas.

en: Comment marked as spam
lt: Komentaras pažymėtas kaip šlamštas

en: Comment marked as spam.
lt: Komentaras pažymėtas kaip brukalas.

en: Comment metadata downloaded successfully, proceeding with comment bodies...
lt: Komentarų duomenys parsiųsti sėkmingai, parsiunčiame komentarų tekstus...

en: Comment moderation
lt: Komentarų sulaikymas

en: Comment moved to trash.
lt: Komentaras perkeltas į šiukšliadežę.

en: Comment must be manually approved
lt: Komentarai turi būti patvirtinti rankiniu būdu

en: Comment navigation
lt: Komentaro naršymas

en: Comment not found
lt: Komentaras nerastas

en: Comment not found.
lt: Komentaras nerastas.

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
lt: išjungta

en: Comment on %1$s by %2$s
lt: Įrašo „%1$s“ komentaras, kurį parašė %2$s

en: Comment posted
lt: Komentaras paskelbtas!

en: Comment status
lt: Komentaro statusas

en: Comment trashed
lt: Komentaras išmestas

en: Comment unapproved.
lt: Komentaras atšauktas.

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: Comment: %s
lt: Komentaras: %s

en: Commenter
lt: Komentatorius

en: Commenter Avatar
lt: Komentatoriaus avataras

en: Commenter avatars come from <a>Gravatar</a>.
lt: Komentuotojų avatarai iš <a>Gravatar</a>

en: Commenting and sharing to your profile. | Commenting and sharing to your profiles.
lt[0]: Komentarų ir dalintis savo profilio.
lt[1]: Komentarų ir dalintis su savo profilius.
lt[2]: Komentarų ir dalintis su savo profilius.

en: Comments
lt: Komentarai

en: Comments %s
lt: Komentarai %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
lt: Komentarai (%1$s) apie „%2$s“

en: Comments (%s)
lt: Komentarai (%s)

en: Comments Feed
lt: Komentarų RSS srautas

en: Comments I've Made
lt: Mano komentarai

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
lt: Komentarai įrašui<span class="screen-reader-text"> %s</span> yra išjungti

en: Comments Pagination block: paging comments is disabled in the Discussion Settings
lt: Komentarų puslapiavimo blokas: komentarų puslapiavimas išjungtas Komentarų nustatymuose

en: Comments are closed.
lt: Komentarai uždrausti.

en: Comments closed.
lt: Komentarai išjungti.

en: Comments feed
lt: Komentarų RSS srautas

en: Comments for %1$s searching on %2$s
lt: „%1$s“ komentarai (ieškant „%2$s“)

en: Comments for %s
lt: „%s“ komentarai

en: Comments form disabled in editor.
lt: Redaktoriuje išjungta komentarų forma.

en: Comments list
lt: Komentarų sąrašas

en: Comments list navigation
lt: Komentarų sąrašo navigacija

en: Comments navigation
lt: Komentarų navigacija

[ctx: Comments notifications]
en: Comments
lt: Komentarai

en: Comments off
lt: Komentarai išjungti

en: Comments on %s
lt: „%s“ komentarai

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
lt: „%s“ komentarai

en: Comments on my site
lt: Komentarai Jūsų tinklalapyje

en: Comments on other sites
lt: Komentarai kituose tinklalapiuose

en: Comments on: %s
lt: Įrašo „%s“ komentarai

en: Communicate with your fellow WordPress.com bloggers
lt: Bendraukite su kitas WordPress.com tinklaraštininkais

en: Communicating with the WordPress servers is used to check for new versions, and to both install and update WordPress core, themes or plugins.
lt: Ryšys su WordPress serveriais naudojamas tikrinant ar yra naujų temų, įskiepių ir pačio WordPress versijų bei jas diegiant.

en: Communication is oxygen. P2 "Breathe" is the first o2-enabled theme.
lt: Bendravimas yra svarbus kaip deguonis. Tema Breathe - tai pirmoji tema su 02.

en: Communication with WordPress.org
lt: Ryšys su WordPress.org

en: Community
lt: Bendruomenė

en: Community Answers
lt: Bendruomenės atsakymai

en: Community Events Location
lt: Bendruomenės renginių vieta

en: Community Translator
lt: Bendruomenės vertėjas

en: Community forum
lt: Bendruomenės forumas

en: Community support
lt: Bendruomenės pagalba

en: ComodRivadavia
lt: Komodoro Rivadavija

en: Comorian franc
lt: Komorų frankas

en: Comoro
lt: Komorų salos

en: Comoros
lt: Komorai

en: Compact view
lt: Glaustas vaizdas

en: Company
lt: Kompanija

en: Company name
lt: Įmonės pavadinimas

en: Company name.
lt: Įmonės pavadinimas.

en: Compare Plans
lt: Palyginkite planus

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
lt: Palyginti įrašo &#8220;%s&#8221; versijas

en: Compare any two revisions
lt: Palyginti dvi versijas

en: Compare plans
lt: Palyginkite planus

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
lt: Palyginkite dvi skirtingas versijas <strong>pažymėję pasirinkimą &#8220;Palyginti bet kurias dvi versijas&#8221;</strong> šone.

en: Complete
lt: Atlikta

en: Complete Checkout
lt: Užpildyti kasos

en: Complete request
lt: Užbaigti užklausą

en: Completed
lt: Baigta

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Baigti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Baigti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Baigti <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
lt: Įvykdytas užsakymas

en: Completed product image regeneration job.
lt: Produktų paveikslėlių regeneravimas baigtas.

en: Completing setup
lt: Užbaikite sujungimą

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
lt: Atlikti reikiamus teisinius reikalavimus, pavyzdžiui, paskaičiuoti mokesčius.

en: Compound
lt: Sudėtinis

en: Conakry
lt: Konakris

en: Concierge Setup Service
lt: Asmeninio asistento paslauga

en: Configure
lt: Kiti nustatymai

en: Configure a Static Homepage
lt: Nustatykite statinį pradinį puslapį

en: Configure overlay menu
lt: Keisti uždangos meniu

en: Configure terms
lt: Tvarkyti terminus

en: Configure your site&#8217;s logo, header, menus, and more in the Customizer.
lt: Keiskite tinklalapio logotipą, antraštę, meniu ir kt.

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
lt: <br/>Pagal nutylėjimą čia turėtų būti tuščia, bet rekomenduojame susikonfigūruoti.

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Confirm Copy
lt: Patvirtinti kopijavimą

en: Confirm Deletion
lt: Patvirtinti ištrynimą

en: Confirm Email Address
lt: Patvirtinkite e.pašto adresą

en: Confirm Follow
lt: Patvirtinti sekimą

en: Confirm Now
lt: Patvirtinkite dabar

en: Confirm Password
lt: Patvirtinti slaptažodį

en: Confirm Removal
lt: Patvirtinti pašalinimą

en: Confirm navigation
lt: Patvirtinkite

en: Confirm new password
lt: Patvirtinkite naują slaptažodį

en: Confirm new username
lt: Patvirtinti naują naudotojo vardą

en: Confirm the "%s" action
lt: Patvirtinkite „%s“ veiksmą

en: Confirm use of weak password
lt: Patvirtinkite, kad norite naudoti silpną slaptažodį.

en: Confirm your administration email
lt: Patvirtinkite savo administratoriaus el. pašto adresą

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Confirmation email
lt: Patvirtinimo el. laiškas

en: Confirmation request initiated successfully.
lt: Patvirtinimo užklausa sukurta sėkmingai.

en: Confirmation request sent again successfully.
lt: Patvirtinimo užklausa išsiųsta pakartotinai sėkmingai.

en: Confirmed
lt: Patvirtinta

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Patvirtintas <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Patvirtinti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Patvirtinti <span class="count">(%s)</span>

en: Confit is the perfect theme for restaurants and cafés. With Confit, it’s easier than ever to add (and edit) your menu, and to show off your best dishes and restaurant decoration. Map your location so customers can easily find you, and display phone numbers and business hours with our specialized Contact Info widget.
lt: Confit yra ideali tema restoranams ir kavinėms. Naudojant šią temą, galėsite pridėti ir redaguoti savo meniu bei parodyti savo geriausius patiekalus ar interjerą. Specialiame valdiklyje galite nurodyti savo lokaciją žemėlapyje, įrašyti telefonus ir darbo laiką.

en: Congo
lt: Kongas

en: Congo (Brazzaville)
lt: Kongas (Brazivilis)

en: Congo (Kinshasa)
lt: Kongas (Kinšasa)

en: Congo, the Democratic Republic of the
lt: Kongo Demokratinė Respublika

en: Congolese franc
lt: Kongo CFA frankas

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
lt: Sveikiname gavus pirmą užsakymą! Dabar puikus metas išmokti, kaip tvarkyti užsakymus.

en: Congratulations on processing %s orders!
lt: Sveikiname įvykdžius %s užsakymų!

en: Congratulations on the sale.
lt: Sveikiname gavus šį užsakymą!

en: Congratulations!
lt: Pavyko!

en: Connect
lt: Junkitės

en: Connect Google Analytics
lt: Prijunkite Google Analytics

en: Connect Jetpack
lt: Prijungti prie Jetpack

en: Connect account
lt: Prijungti paskyrą

en: Connect and share your posts on %s
lt: Prijunkite ir dalinkitės savo įrašais per %s

en: Connect selling channels easily
lt: Lengvai prisijunkite prie pardavimų kanalų

en: Connect to %s
lt: Prisijungta prie %s

en: Connect to LiveJournal and Import
lt: Prisijunkite prie LiveJournal ir importuokite

en: Connect to WooCommerce.com
lt: Prisijunkite prie WooCommerce.com

en: Connect with
lt: Prisijungti su

en: Connect with %s
lt: Prisijungti su %s

en: Connect with WordPress.com
lt: Sujungti su WordPress.com

en: Connect with your WordPress.com account:
lt: Prisijungti su savo WordPress.com paskyra:

en: Connect with your team
lt: Bendradarbiavimas su komanda

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
lt: Prijunkite savo tinklaraštį prie populiarių tinklo puslapių ir automatiškai dalinkitės naujais įrašais su savo draugais.

en: Connect your store to Jetpack
lt: Sujunkite parduotuvę su Jetpack

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
lt: Sujunkite savo parduotuvę su Jetpack ir įjunkite papildomas funkcijas

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
lt: Prisijunkite savo parduotuvę prie WooCommerce Services

en: Connected
lt: Prisijungta

en: Connected Applications
lt: Programėlių prieigos

en: Connected to WooCommerce.com
lt: Prisijungta prie WooCommerce.com

en: Connecticut
lt: Konektikutas

en: Connecting
lt: Prisijungiama

en: Connecting as
lt: Jungiamasi kaip

en: Connecting as: %s
lt: Jungiamasi kaip: %s

en: Connecting…
lt: Jungiamasi...

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
lt: Nėra ryšio arba serveris nepasiekiamas. Prašome pabandyti vėliau.

en: Connection restored.
lt: Atkurtas ryšys.

en: Connections
lt: Jungtys

en: Connections to %s have a permenant issue which prevents sharing.
lt: Prisijungimai su %s neveikia dėl žinomos klaidos, dėl kurios dalinimasis šiuo metu neįmanomas.

en: Connections to Facebook profiles ceased to work on August 1st.
lt: Prisijungimai su Facebook paskyromis neveikia nuo rugpjūčio 1 d.

en: Constanța
lt: Constanta

en: Constrain proportions
lt: Išlaikyti proporcijas

en: Constrained
lt: Apribotas

en: Consumer Secret is invalid.
lt: Vartotojo slaptasis kodas yra klaidingas

en: Consumer key
lt: Vartotojo raktas

en: Consumer key ending in
lt: Vartotojo raktas kuris baigiasi

en: Consumer key is invalid.
lt: Vartotojo raktas yra klaidingas

en: Consumer key is missing.
lt: Trūksta vartotojo rakto

en: Consumer secret
lt: Vartotojo slaptasis kodas

en: Consumer secret is invalid.
lt: Vartotojo slaptasis kodas yra klaidingas

en: Consumer secret is missing.
lt: Trūksta slaptojo vartotojo kodo

en: Contact
lt: verslo kontaktas

en: Contact Form
lt: Kontaktų forma

en: Contact Info
lt: Kontaktinė informacija

en: Contact Us
lt: Susisiekite su mumis

en: Contact form
lt: Kontaktų forma

en: Contact forms
lt: Kontaktų formos

en: Contact information
lt: Kontaktinė informacija

en: Contact support
lt: Susisiekti su pagalba

en: Contact us
lt: Susisiekite

en: Contain text cursor inside block
lt: Išlaikyti teksto žymeklį bloko viduje

en: Contains the handle that defines the block style.
lt: Turi vardą, kuris apibrėžia bloko stilių.

en: Content
lt: Turinys

en: Content for the comment, as it exists in the database.
lt: Komentaro turinys, koks egzistuoja duomenų bazėje.

en: Content for the post, as it exists in the database.
lt: Įrašo turinys, toks, koks egzistuoja duomenų bazėje.

en: Content hash did not match expected.
lt: Turinio hash neatitiko laukiamo.

en: Content of template.
lt: Šablono turinys.

en: Content of the note.
lt: Pastabos turinys.

en: Content to export
lt: Eksportuojamas turinys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Content, title, and excerpt are empty.
lt: Turinys, pavadinimas ir ištrauka nerasti.

en: Content:
lt: Turinys:

en: Content…
lt: Turinys...

en: Context provided by blocks of this type.
lt: Kontekstas suteikiamas šio tipo blokų.

en: Context values inherited by blocks of this type.
lt: Kontekstinės reikšmės paveldimos šio tipo blokų.

en: Contextual Help Tab
lt: Pagalbos skiltis

en: Continue
lt: Tęsti

en: Continue Reading &raquo;
lt: Skaityti toliau &raquo;

en: Continue previous import
lt: Tęsti ankstesnį importą

en: Continue reading
lt: Skaityti toliau

en: Continue reading %s
lt: Tęskite %s skaitymą

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lt: Skaityti toliau %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lt: Skaityti toliau <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="screen-reader-text">%1$s</span>
lt: Toliau skaityti <span class="screen-reader-text">%1$s</span>

en: Continue reading <span class="screen-reader-text">%1$s</span> <span class="meta-nav" aria-hidden="true">&rarr;</span>
lt: Daugiau: <span class="screen-reader-text">%1$s</span> <span class="meta-nav" aria-hidden="true">&rarr;</span>

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
lt: Toliau skaityti<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Continue setup
lt: Tęsti

en: Continue shopping
lt: Pirkti daugiau

en: Continue with Jetpack
lt: Prisijungti prie Jetpack

en: Continue with WooCommerce Services
lt: Prisijungti prie WooCommerce Services

en: Continuing in %d&#8230;
lt: Tęsiama %d&#8230

en: Continuing&#8230;
lt: Tęsiama&#8230

en: Contrast
lt: Kontrastas

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
lt: Pagalbininkas gali rašyti ir redaguoti savo įrašus, bet negali savarankiškai jų paskelbti. Taip pat jis negali įkelti failų.

en: Control how page titles will appear on Google search results and social networks.
lt: Nustatykite, kaip Jūsų tinklalapio puslapių pavadinimai bus vaizduojami Google paieškos rezultatuose ir socialiniuose tinkluose.

en: Control how this post is viewed.
lt: Nustatykite šio įrašo matomumą.

en: Control your notification settings when you comment on other blogs.
lt: Pranešimai apie Jūsų komentarus kituose tinklalapiuose.

en: Controls the stock status of the product.
lt: Kontroliuoja produkto likučio statusą.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
lt: Kontroliuoja, ar produktas rodomas pirkėjams kaip turimas, ar pasibaigęs.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
lt: Kontroliuoja, ar produktas rodomas pirkėjams kaip turimas, ar pasibaigęs.

en: Conversations
lt: Pokalbiai

en: Convert Categories to Tags
lt: Konvertuoti kategorijas į žymas

en: Convert Tag to Category. | Convert Tags (%d) to Categories.
lt[0]: Konvertuoti žymą į kategoriją.
lt[1]: Konvertuoti %d žymas į kategorijas.
lt[2]: Konvertuoti %d žymų į kategorijas.

en: Convert Tags to Categories
lt: Konvertuoti žymas į kategorijas

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
lt: Paversti šypsenėles tokias kaip :-) ir :-p į paveikslėlius.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
lt: Tekstines šypsenėles kaip <code>:-)</code> ir <code>:-P</code> tinklalapyje pakeisti grafiniais paveikslėliais

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
lt: Pasirinktinai paversti esamas kategorijas į žymas arba žymas į kategorinas.

en: Convert the current heading to a paragraph.
lt: Konvertuokite dabartinę antraštę į pastraipą.

en: Convert the current paragraph or heading to a heading of level 1 to 6.
lt: Konvertuokite esamą pastraipą arba antraštę į antraštę nuo 1 iki 6 lygio.

en: Convert the selected text into a link.
lt: Uždėkite nuorodą ant pasirinkto teksto.

en: Convert to Blocks
lt: Paversti į blokus

en: Convert to Classic Block
lt: Paversti į klasikinį bloką

en: Convert to HTML
lt: Paversti į HTML

en: Convert to Link
lt: Paversti į nuorodą

en: Convert to ordered list
lt: Konvertuoti į sąrašą su skaičiais

en: Convert to static list
lt: Konvertuoti į statinį sąrašą

en: Convert to unordered list
lt: Konvertuoti į sąrašą su simboliais

en: Converted successfully.
lt: Konvertuota sėkmingai.

en: Converting category <strong>%s</strong> ...
lt: Konvertuojama kategorija <strong>%s</strong> ...

en: Converting tag <strong>%s</strong> ...
lt: Konvertuojama žyma <strong>%s</strong> ...

en: Cook Islands
lt: Kuko Salos

en: Cookie Policy
lt: Slapukų politika

en: Cookie check failed
lt: Slapukų patikra nepavyko

en: Cookie expired.
lt: Slapukas negalioja.

en: Cookies
lt: Slapukai (cookies)

en: Cookies & Consents Banner
lt: Slapukų ir sutikimų skydelis

en: Cool to warm spectrum
lt: Spektras tarp šalto ir šilto

en: Coordinated Universal Time
lt: Pasaulinis koordinuotasis laikas (UTC)

en: Copenhagen
lt: Kopenhaga

en: Copied
lt: Nukopijuota

en: Copied "%s" to clipboard.
lt: "%s" nukopijuota į iškarpinę.

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
lt[0]: %d blokas nukopijuotas į iškarpinę.
lt[1]: %d blokai nukopijuoti į iškarpinę.
lt[2]: %d blokų nukopijuota į iškarpinę.

en: Copied URL to clipboard.
lt: URL nukopijuotas į iškarpinę.

en: Copied!
lt: Nukopijuota

en: Copperbelt
lt: Vario juostos provincija

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy &#8220;%s&#8221; URL to clipboard
lt: Nukopijuokite &#8220;%s&#8221; URL į iškarpinę

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
lt: Kopijuoti &#8220;Press This&#8221; bookmarklet kodą

en: Copy Error
lt: Kopijavimo klaida

en: Copy Post Text
lt: Kopijuoti įrašo tekstą

en: Copy URL
lt: Kopijuoti URL.

en: Copy URL to clipboard
lt: Nukopijuoti nuorodą į iškarpinę

en: Copy a Page
lt: Kopijuoti puslapį

en: Copy a Post
lt: Nukopijuoti įrašą

en: Copy all blocks
lt: Kopijuoti visus blokus

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
lt: Įterpkite šią nuorodą į savo WordPress tinklalapį

en: Copy and paste this URL into your browser:
lt: Nukopijuokite ir įklijuokite šį URL į savo naršyklę:

en: Copy and paste this code into your site to embed
lt: Įterpkite šį kodą savo svetainėje

en: Copy and share this link:
lt: Nukopijuok ir pasidalink šia nuoroda

en: Copy billing address
lt: Kopijuoti reg. adresą

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
lt: Kopijuoti registracijos adreso informaciją į pristatymo adresą? Dabar įvesta pristatymo informacija bus pašalinta.

en: Copy file to theme
lt: Kopijuoti failą į temą

en: Copy for support
lt: Kopijuoti

en: Copy from billing address
lt: Kopijuoti registracijos adresą

en: Copy link
lt: Kopijuoti nuorodą

en: Copy site info to clipboard
lt: Kopijuoti tinklalapio informaciją į iškarpinę

en: Copy styles
lt: Kopijuoti stilių

en: Copy suggested policy text from %s.
lt: Kopijuoti siūlomą privatumo politikos tekstą iš %s.

en: Copy suggested policy text to clipboard
lt: Nukopijuoti siūlomą politikos tekstą į iškarpinę

en: Copy table row
lt: Kopijuoti lentelės eilutę

en: Copy to a new draft
lt: Kopijuoti į naują juodraštį

en: Copy to media library
lt: Kopijuoti į failų saugyklą

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
lt: Nukopijuoti į įškarpinę nepavyko. Paspauskite Ctrl/Cmd+C norėdami nukopijuoti.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
lt: Nukopijuoti nepavyko. Pabandykite paspausti dešinį pelės mygtuką ir pasirinkti kopijavimo funkciją.

en: Coral Harbour
lt: Koral Harboras

en: Cordoba
lt: Kordoba

en: Cost
lt: Kaina

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Costa Rican col&oacute;n
lt: Kosta Rikos kolonas

en: Could not access filesystem
lt: Nepavyko pasiekti failų sistemos.

en: Could not access filesystem.
lt: Nepavyko pasiekti failų sistemos.

en: Could not add a reply to this post
lt: Nepavyko išsaugoti atsakymo šiam įrašui

en: Could not add a reply to “%(postTitle)s”
lt: Nepavyko išsaugoti atsakymo į “%(postTitle)s”

en: Could not calculate resized image dimensions
lt: Nepavyko apskaičiuoti pakeisto dydžio paveikslėlio matmenų

en: Could not connect to %s
lt: Nepavyko prisijungti prie %s

en: Could not connect to https://www.google.com
lt: Nepavyko prisijungti prie https://www.google.com

en: Could not copy file.
lt: Failo kopijavimas nepavyko.

en: Could not copy files.
lt: Nepavyko nukopijuoti failų.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
lt: Nepavyko nukopijuoti failų. Gali būti, kad trūksta vietos diske.

en: Could not create directory.
lt: Nepavyko sukurti direktorijos.

en: Could not create image
lt: Nepavyko sukurti paveikslėlio

en: Could not create user
lt: Negalite kurti vartotojų

en: Could not delete application password.
lt: Nepavyko ištrinti aplikacijos slaptažodžio.

en: Could not delete application passwords.
lt: Nepavyko ištrinti aplikacijos slaptažodžių.

en: Could not delete meta value from database.
lt: Nepavyko ištrinti papildomo lauko duomenų bazėje.

en: Could not delete site from the database.
lt: Nepavyko ištrinti tinklalapio iš duomenų bazės.

en: Could not delete the attribute
lt: Požymio negalima ištrinti

en: Could not delete the category
lt: Nepavyko ištrinti kategorijos

en: Could not delete the shipping class
lt: Nepavyko ištrinti pristatymo klasės

en: Could not delete the tag
lt: Nepavyko ištrinti žymos

en: Could not delete the tax class
lt: Nepavyko ištrinti mokesčių klasės

en: Could not delete the tax rate
lt: Nepavyko ištrinti mokesčių tarifo

en: Could not determine available disk space for updates.
lt: Nepavyko nustatyti turimos disko vietos atnaujinimams.

en: Could not edit image. %s
lt: Paveikslėlio redaguoti negalima. %s

en: Could not edit the attribute
lt: Požymio negalima redaguoti

en: Could not edit the category
lt: Nepavyko redaguoti kategoriją

en: Could not edit the shipping class
lt: Nepavyko redaguoti pristatymo klasės

en: Could not edit the tag
lt: Nepavyko redaguoti žymos

en: Could not find an application password with that id.
lt: Nepavyko rasti aplikacijos slaptažodžio su šiuo id.

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
lt: Jūsų WooCommerce.com paskyroje nerasta jokių prenumeratų

en: Could not find the specified string.
lt: Nurodytos simbolių sekos rasti nepavyko.

en: Could not fully remove the plugin %s.
lt: Nepavyko visiškai pašalinti įskiepio(-ių) %s

en: Could not fully remove the plugins %s.
lt: Nepavyko pilnai pašalinti įskiepio(ių) %s

en: Could not fully remove the theme %s.
lt: Nepavyko pilnai pašalinti temos „%s“.

en: Could not generate XML sitemap due to missing %s extension
lt: Nepavyko sugeneruoti XML nuorodų sąrašo (sitemap), nes trūksta %s plėtinio

en: Could not get a cookie from LiveJournal. Please try again soon.
lt: Nepavyko gauti sausainiuko (cookie) iš LiveJournal. Pabandykite dar kartą šiek tiek vėliau.

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
lt: Nepavyko suteikti prieigos - vartotojas galbūt jau turi leidimą šiam failui arba registracijos el. paštas nenustatytas. Įsitikinkite, kad jis nustatytas, o užsakymas išsaugotas.

en: Could not insert attachment into the database.
lt: Nepavyko įkelti failo į duomenų bazę.

en: Could not insert term relationship into the database.
lt: Nepavyko įterpti taksonomijos terminų ryšių į duomenų bazę.

en: Could not like this comment
lt: Nepavyko uždėti "Patinka" šiam komentarui

en: Could not log out user sessions. Please try again.
lt: Nepavyko atjungti vartotojo sesijų. Pabandykite dar kartą.

en: Could not open file handle.
lt: Nepavyko atidaryti failo.

en: Could not parse the path.
lt: Nepavyko apdoroti kelio.

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
lt: Nepavyko įvykdyti veiksmo pakeitimo: "%1$s" (ID: %2$d). Klaida: %3$s

en: Could not reach WordPress.org
lt: Nepavyko prisijungti prie WordPress.org

en: Could not read image size.
lt: Nepavyko nustatyti paveikslėlio dydžio.

en: Could not register file "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
lt: Nepavyko užregistruoti failo "%1$s" kaip bloko šablono (netinkamas "slug" -  "%2$s")

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
lt: Nepavyko užregistruoti failo "%s" kaip bloko modelio (neužpildytas laukelis "slug")

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
lt: Nepavyko užregistruoti failo "%s" kaip bloko modelio (neužpildytas laukelis "Pavadinimas")

en: Could not register file "%s" as a block pattern as the file does not exist.
lt: Nepavyko užregistruoti failo "%s" kaip bloko modelio, nes failas neegzistuoja.

en: Could not remove the current plugin.
lt: Nepavyko pašalinti esamo įskiepio.

en: Could not remove the old plugin.
lt: Nepavyko pašalinti senosios įskiepio versijos.

en: Could not remove the old theme.
lt: Nepavyko pašalinti senosios temos versijos.

en: Could not remove the old translation.
lt: Nepavyko pašalinti senų vertimų.

en: Could not resume the plugin.
lt: Nepavyko vėl įjungti įskiepio.

en: Could not resume the theme.
lt: Nepavyko vėl įjungti temos.

en: Could not retrieve comments for “%(postTitle)s”
lt: Nepavyko užkrauti komentarų įrašui “%(postTitle)s”

en: Could not retrieve site data.
lt: Nepavyko gauti tinklalapio duomenų.

en: Could not sanitize the %1$s option. Error code: %2$s
lt: Nepavyko sanitizuoti nustatymo %1$s. Klaidos kodas: %2$s

en: Could not save application password.
lt: Nepavyko išsaugoti aplikacijos slaptažodžio.

en: Could not split shared term.
lt: Nepavyko atskirti termino.

en: Could not unlike this comment
lt: Nepavyko pašalinti "Patinka" nuo šio komentaro

en: Could not update attachment in the database.
lt: Nepavyko atnaujinti failo duomenų bazėje.

en: Could not update comment in the database.
lt: Nepavyko atnaujinti komentaro duomenų bazėje.

en: Could not update comment status.
lt: Nepavyko atnaujinti komentaro statuso

en: Could not update site in the database.
lt: Nepavyko atnaujinti tinklalapio duomenų bazėje.

en: Could not update the attribute.
lt: Nepavyko atnaujinti požymio.

en: Could not update the email last sent time.
lt: Nepavyko atnaujinti paskiausio el.laiško išsiuntimo laiko.

en: Could not update the meta value of %s in database.
lt: Nepavyko atnaujinti papildomo lauko %s reikšmės duomenų bazėje.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
lt: Nepavyko rašyti į failą %1$s (%2$s)

en: Could not write file %s
lt: Nepavyko rašyti į failą: %s

en: Could not write to template file.
lt: Nepavyko įrašyti į šablono failą.

en: Couldn&#8217;t get post ID
lt: Nepavyko gauti įrašo ID

en: Couldn&#8217;t get post ID (creating post failed!)
lt: Nepavyko gauti įrašo ID (įrašas nebuvo sukurtas!)

en: Couldn't find an update URL in the data.
lt: Nepavyko atpažinti atnaujinimo nuorodos.

en: Couldn't retrieve a list of the checksums for WordPress %s.
lt: Nepavyko gauti failų kontrolinių sumų (checksums) sąrašo WordPress versijai %s.

en: Count
lt: Kiekis

en: Countries
lt: Valstybės

en: Country
lt: Šalis

en: Country / Region
lt: Šalis / Regionas

en: Country / Region.
lt: Šalis / Regionas.

en: Country / State
lt: Šalis / Valstija

en: Country / region:
lt: Šalis / Regionas:

en: Country ISO 3166 code.
lt: Šalies ISO 3166 kodas.

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
lt: Šalies kodas ISO 3166-1 alpha-2 formatu.

en: Country&nbsp;code
lt: Valstybės&nbsp;kodas

en: Country/Region
lt: Šalis / Regionas

en: County
lt: Grafystė

en: Coupon
lt: Nuolaida

en: Coupon "%s" does not exist!
lt: Nuolaidos kodas "%s" nerastas!

en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
lt: Kupono kodas %s buvo panaudotas kito užsakymo metu. Prašome pašalinti šį kupono kodą ir bandyti dar kartą.

en: Coupon ID.
lt: Kupono ID.

en: Coupon amount
lt: Nuolaidos suma

en: Coupon code
lt: Nuolaidos kodas

en: Coupon code already applied!
lt: Toks nuolaidos kodas jau pritaikytas!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
lt: Toks nuolaidos kodas jau egzistuoja - pirkėjai naudos naujausią nuolaidą su šiuo kodu.

en: Coupon code applied successfully.
lt: Nuolaidos kodas sėkmingai pritaikytas.

en: Coupon code is required.
lt: Kupono kodas yra privalomas.

en: Coupon code removed successfully.
lt: Nuolaidos kodas sėkmingai pašalintas.

en: Coupon code.
lt: Nuolaidos kodas

en: Coupon created
lt: Nuolaida sukurta

en: Coupon creation date in GMT.
lt: Kupono sukūrimo data, GMT laiku.

en: Coupon creation date.
lt: Kupono sukūrimo data.

en: Coupon data
lt: Kupono informacija

en: Coupon deleted
lt: Nuolaida ištrinta

en: Coupon description.
lt: Kupono aprašymas.

en: Coupon discount total must be a positive amount.
lt: Bendra nuolaidos suma turi būti teigimas skaičius

en: Coupon discount type.
lt: Kupono nuolaidos tipas.

en: Coupon does not exist!
lt: Tokia nuolaida neegzistuoja!

en: Coupon draft updated.
lt: Nuolaidos juodraštis atnaujintas.

en: Coupon expiration date in GMT.
lt: Kupono galiojimo data, GMT laiku.

en: Coupon expiration date.
lt: Kupono galiojimo data.

en: Coupon expiry date
lt: Nuolaida galioja iki

en: Coupon has been removed.
lt: Nuolaida pašalinta

en: Coupon is not valid.
lt: Ši nuolaida jau negalioja.

en: Coupon restored
lt: Kuponas atstatytas

en: Coupon saved.
lt: Nuolaida išsaugota.

en: Coupon scheduled for: %s.
lt: Kupono data: %s.

en: Coupon submitted.
lt: Nuolaida pateikta.

en: Coupon type
lt: Nuolaidos tipas

en: Coupon type name.
lt: Nuolaidos tipo pavadinimas.

en: Coupon updated
lt: Nuolaida atnaujinta

en: Coupon updated.
lt: Nuolaida atnaujinta.

en: Coupon usage limit has been reached.
lt: Pasiektas šio nuolaidos kodo naudojimo limitas.

en: Coupon(s)
lt: Panaudota nuolaida(-os)

en: Coupon(s):
lt: Koponas (-ai):

en: Coupon:
lt: Nuolaida:

en: Coupon: %s
lt: Kuponas : %s

en: Coupons
lt: Nuolaidos

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
lt: Kuponai &ndash; tai puikus būdas pasiūlyti savo pirkėjams nuolaidų ir atlygių. Jie atsiras čia, kai tik bus sukurti.

en: Coupons by date
lt: Suteikta nuolaidų pagal datą

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
lt: Nuolaidų kodus galima įrašyti krepšelio ir apmokėjimo puslapiuose.

en: Coupons detailed reports.
lt: Išsami kuponų statistika.

en: Coupons discounts
lt: Kuponų nuolaidos

en: Coupons line data.
lt: Kuponų eilutės duomenys.

en: Coupons list
lt: Kuponų sąrašas

en: Coupons navigation
lt: Kuponų navigacija

en: Coupons totals.
lt: Kuponai.

en: Cover
lt: Viršelis

en: Cox's Bazar
lt: Koks Bazaras

en: Crafty is a general-purpose blogging theme with a bright and playful design. It comes with support for the aside, image, video, quote, and link post formats, a custom header image, custom background, and a widget area in the left column.
lt: Crafty yra ryški ir žaisminga tinklaraščio tema. Ji palaiko visus įrašų formatus, norimą antraštės paveikslėlį, norimą foną ir valdiklių sritį kairiajame stulpelyje.

en: Create
lt: Sukurti

en: Create Another Blog
lt: Sukurti kitą tinklaraštį

en: Create Blog
lt: Sukurti tinklaraštį

en: Create Menu
lt: Sukurti meniu

en: Create New Menu
lt: Sukurti naują meniu

en: Create New Site
lt: Kurti naują svetainę

en: Create Product
lt: Sukurti produktą

en: Create Site
lt: Sukurti tinklalapį

en: Create Table
lt: Sukurti lentelę

en: Create Website
lt: Kurti tinklalapį

en: Create WordPress.com account
lt: Sukurkite savo WordPress.com paskyrą

en: Create Your Site
lt: Susikurkite savo tinklalapį

en: Create a Configuration File
lt: Sukurti konfigūracijos failą

en: Create a Custom Website Menu
lt: Sukurkite meniu savo tinklalapiui

en: Create a Landing Page
lt: Sukurkite specialios paskirties (landing) puslapį

en: Create a Multilingual Site
lt: Sukurkite daugiakalbį tinklalapį

en: Create a New Post
lt: Sukurti naują įrašą

en: Create a New Site
lt: Kurti naują tinklalapį

en: Create a New User
lt: Kurti naują vartotoją

en: Create a Page
lt: Sukurkite puslapį

en: Create a Post
lt: Sukurkite įrašą

en: Create a basic site that’s free forever—no credit card required. When you’re ready, upgrade your site to one of our affordable plans to get more features:
lt: Susikurkite paprastą tinklalapį, kuris bus visuomet nemokamas - nereikia mokėjimo duomenų. O kai būsite pasiruošę, išsirinkite mokamą planą ir gaukite daugiau funkcijų:

en: Create a brand new user and add them to this site.
lt: Sukurti naują vartotoją ir pridėti jį į šią svetainę

en: Create a free website at WordPress.com
lt: Sukurkite svetainę nemokamai su Wordpress.com

en: Create a menu for this location
lt: Sukurti meniu šiai vietai

en: Create a new Privacy Policy page
lt: Sukurti naują Privatumo politikos puslapį

en: Create a new account
lt: Sukurti naują paskyrą

en: Create a new gallery
lt: Sukurti naują galeriją

en: Create a new playlist
lt: Sukurti naują grojaraštį

en: Create a new video playlist
lt: Sukurti naują video grojaraštį

en: Create a new webhook
lt: Sukurti naują ryšį su išorine programa

en: Create a product
lt: Sukurti produktą

en: Create a two-tone color effect without losing your original image.
lt: Sukurkite dvispalvį efektą neprarasdami originalaus paveikslėlio.

en: Create account
lt: Sukurti paskyrą

en: Create account password
lt: Sukurkite paskyros slaptažodį

en: Create an API key
lt: Sukurkite API raktą

en: Create an Account
lt: Sukurti paskyrą

en: Create an account?
lt: Sukurti paskyrą?

en: Create an outstanding website
lt: Susikurkite išskirtinį tinklalapį

en: Create and edit on the go
lt: Kurkite ir redaguokite būdami bet kur

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
lt: Kurkite ir siųskite pirkėjams laiškus po pirkimo, naujienlaiškius ir reklamines kampanijas tiesiai iš savo parduotuvės skydelio.

en: Create audio playlist
lt: Kurti audio grojaraštį

en: Create coupons
lt: Kurti kuponus

en: Create custom template
lt: Sukurti pasirinktinį šabloną

en: Create customers
lt: Kurti vartotojus

en: Create default WooCommerce pages
lt: Sukurti būtinus pradinius WooCommerce puslapius

en: Create draft
lt: Sukurti juodraštį

en: Create draft post: <mark>%s</mark>
lt: Sukurti įrašo juodraštį: <mark>%s</mark>

en: Create from '%s'
lt: Sukurti '%s'

en: Create gallery
lt: Galerijos sukūrimas

en: Create new Menu
lt: Sukurti naują meniu

en: Create new template
lt: Sukurti naują šabloną

en: Create new templates, or reset any customizations made to the templates supplied by your theme.
lt: Sukurkite naujus šablonus arba iš naujo nustatykite bet kokius šablonų, pateiktų jūsų temoje, pakeitimus.

en: Create orders
lt: Kurti užsakymus

en: Create page: <mark>%s</mark>
lt: Sukurti puslapį: <mark>%s</mark>

en: Create pages
lt: Sukurti puslapius

en: Create password
lt: Sugalvokite slaptažodį

en: Create pattern
lt: Sukurti modelį

en: Create products
lt: Kurti produktus

en: Create some products
lt: Sukurkite produktus

en: Create template part
lt: Sukurti šablono dalį

en: Create user %1$s or map to existing
lt: Sukurkite vartotoją %1$s arba priskirkite egzistuojančiam

en: Create video playlist
lt: Kurti video grojaraštį

en: Create webhooks
lt: Sukurti ryšį

en: Create your first coupon
lt: Sukurkite savo pirmąjį nuolaidos kuponą

en: Create your first menu below.
lt: Sukurkite savo pirmąjį meniu žemiau.

en: Create your own website
lt: Sukurkite savo tinklapį

en: Create your site
lt: Susikurkite savo tinklalapį

en: Create your site.
lt: Susikurkite savo tinklalapį.

en: Create, edit, and delete menus
lt: Sukurti, redaguoti arba ištrinti meniu

en: Create: <mark>%s</mark>
lt: Sukurti: <mark>%s</mark>

en: Created
lt: Sukurtas

en: Created at
lt: Sukurta

en: Creating
lt: Kuriama

en: Creating Navigation Menu.
lt: Meniu kūrimas.

en: Creating Your Account…
lt: Kuriant paskyrą...

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
lt: Puslapio kūrimas labai panašus į įrašo kūrimą, elementų išdėstymas gali būti lygiai taip pačiai keičiamas tiesiog perkeliant pele, naudojant Ekrano nustatymų skiltį bei išskleidžiant/suskleidžiant konkrečius elementus - viskas pagal Jūsų norus. Čia taip pat galima įjungti dėmesio neblaškantį režimą, kuris galimas tiek raiškiojoje, tiek tekstinėje rašyklėje. Puslapio rašyklė vėlgi veikia taip pačiai kaip ir įrašo rašyklė, tačiau egzistuoja specialios funkcijos puslapiui, kurios matomos Puslapio savybių skiltyje:

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
lt: Kuriant komentarą privaloma pateikti tinkamas autoriaus vardo ir el. pašto adreso reikšmes.

en: Creating comment failed.
lt: Komentaro kūrimas nepavyko.

en: Creating product review failed.
lt: Nepavyko sukurti produkto atsiliepimo.

en: Credit Card
lt: Kreditinės kortelės

en: Credit card
lt: Mokėjimo kortelė

en: Credits
lt: Kreditai

en: Creston
lt: Krestonas

en: Crete
lt: Kreta

en: Crimea
lt: Krymas

en: Critical
lt: Kritinis

en: Critical issues are items that may have a high impact on your sites performance or security, and resolving these issues should be prioritized.
lt: Kritinės problemos - tai pakeitimai, kurie gali turėti didelį poveikį tinklalapių veikimui ar saugumui, todėl jų sutvarkymas turėtų būti prioritetinis.

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Croatian
lt: Kroatų

en: Croatian kuna
lt: Kroatijos kuna

en: Crop
lt: Apkarpyti

en: Crop Aspect Ratio
lt: Pasirinktas santykis

en: Crop Header Image
lt: Apkarpyti antraštės paveikslėlį

en: Crop Image
lt: Apkarpyti paveikslėlį

en: Crop Selection
lt: Pasirinktas plotas

en: Crop and Publish
lt: Apkarpyti ir pradėti naudoti

en: Crop arguments.
lt: Kirpimo argumentai.

en: Crop image
lt: Apkarpyti paveikslėlį

en: Crop thumbnail to exact dimensions
lt: Apkarpyti miniatiūrą pagal nurodytus matmenis

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
lt: Apkarpyti miniatiūrą pagal nurodytus matmenis (paprastai miniatiūros būna proporcingos)

en: Crop type.
lt: Kirpimo tipas.

en: Crop uploaded image
lt: Apkirpti įkeltą paveikslėlį

en: Crop your image
lt: Apkarpyti paveikslėlį

en: Cropping&hellip;
lt: Apkarpoma&hellip;

en: Cross-sells
lt: Kryžm. produktai

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
lt: Kryžminiai produktai (angl. cross-sells) - tai produktai, kuriuos rekomenduojate įsigyti kartu su peržiūrimu produktu.

en: Crunching&hellip;
lt: Glaudinama&hellip;

en: Ctrl + Alt + letter:
lt: Ctrl + Alt + raidė:

en: Ctrl + letter:
lt: Ctrl + raidė:

en: Cuba
lt: Kuba

en: Cuban convertible peso
lt: Kubos konvertuojamasis pesas

en: Cuban peso
lt: Kubos pesas

en: Cuiaba
lt: Kujaba

en: Culinary-oriented WordPress theme
lt: WordPress tema kulinarams

en: Culture
lt: Kultūra

en: Cumilla
lt: Komila

en: Cura&ccedil;ao
lt: Kiurasao

en: Curacao
lt: Kiurasao

en: Currency
lt: Valiuta

en: Currency options
lt: Piniginio vieneto nustatymai

en: Currency position
lt: Piniginio vieneto simbolio vieta

en: Currency position.
lt: Piniginio vieneto simbolio vieta

en: Currency symbol position for this country.
lt: Valiutos simbolio pozicija šiai šaliai.

en: Currency symbol.
lt: Piniginio vieneto simbolis

en: Currency the order was created with, in ISO format.
lt: Užsakymo valiuta, ISO formatu.

en: Currency.
lt: Valiuta

en: Current
lt: Esamas

en: Current Background Image
lt: Dabartinis fono paveikslėlis

en: Current Gravatar
lt: Dabartinis Gravatar

en: Current Header Image
lt: Dabartinis antraštės paveikslėlis

en: Current Header Video
lt: Dabartinis antraštės video

en: Current Page
lt: Dabartinis puslapis

en: Current Revision by %s
lt: Esama versija (autorius %s)

en: Current Server time
lt: Dabartinis serverio laikas

en: Current UTC time
lt: Dabartinis UTC laikas

en: Current administration email: %s
lt: Dabartinis administratoriaus el. pašto adresas: %s

en: Current header
lt: Dabartinė antraštė

en: Current image: %s
lt: Dabartinis paveikslėlis: %s

en: Current media URL:
lt: Esamo failo nuoroda:

en: Current page
lt: Dabartinis puslapis

en: Current page of the collection.
lt: Esamas kolekcijos puslapis.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
lt: Esamas slaptažodis (nieko nerašykite, jei nenorite jo keisti)

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
lt: Dabartinis įskiepis: %1$s (versija %2$s)

en: Current product price.
lt: Dabartinė produkto kaina.

en: Current thumbnail
lt: Dabartinė miniatiūra

en: Current time
lt: Dabartinis laikas

en: Current variation price.
lt: Dabartinė varianto kaina.

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
lt[0]: %s komentaras laukia patvirtinimo. Aplankykite komentarų tvarkymo puslapį:
lt[1]: %s komentarai laukia patvirtinimo. Aplankykite komentarų tvarkymo puslapį:
lt[2]: %s komentarų laukia patvirtinimo. Aplankykite komentarų tvarkymo puslapį:

en: Currently selected
lt: Dabar pasirinkta

en: Currently selected font appearance: %s
lt: Šiuo metu pasirinkto šrifto išvaizda: %s

en: Currently selected font size: %s
lt: Šiuo metu pasirinkto šrifto dydis: %s

en: Currently selected font style: %s
lt: Šiuo metu pasirinkto šrifto stilius: %s

en: Currently selected font weight: %s
lt: Šiuo metu pasirinkto šrifto storis: %s

en: Currently selected link settings
lt: Dabar parinktos nuorodos nustatymai

en: Currently selected position: %s
lt: Šiuo metu pasirinkta padėtis: %s

en: Currently selected: %s
lt: Dabar pasirinkta: %s

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
lt: Šiuo metu nepavyksta gauti statistikos. Pabandykite dar kartą.

en: Currently, avoiding full page reloads is not possible when a Content block is present inside the Query block.
lt: Šiuo metu neįmanoma išvengti viso puslapio perkrovimo, kai užklausos bloke yra turinio blokas.

en: Currently, avoiding full page reloads is not possible when non-interactive or non-client Navigation compatible blocks from plugins are present inside the Query block.
lt: Šiuo metu neįmanoma išvengti viso puslapio perkrovimo, kai užklausos bloke yra neinteraktyvių arba ne su kliento navigacija suderinamų įskiepių blokų.

en: Currie
lt: Keris

en: Custom
lt: Nuoroda

en: Custom (%s)
lt: Norimas dydis (%s)

en: Custom Background
lt: Pasirinktinis fonas

en: Custom CSS
lt: Papildomas CSS

en: Custom Colors
lt: Pasirinktinės spalvos

en: Custom Design
lt: Pasirinktasis dizainas

en: Custom Domain Name
lt: Jūsų domenas

en: Custom Fields
lt: Sukurti laukai

en: Custom HTML
lt: HTML kodas

en: Custom HTML Widget
lt: HTML valdiklis

en: Custom Header
lt: Antraštės paveikslėlis

en: Custom Header Image
lt: Nustatomas antraštės paveikslėlis

en: Custom Link
lt: Sava nuoroda

en: Custom Links
lt: Interneto nuorodos

en: Custom Logo
lt: Logotipas

en: Custom Menu
lt: Meniu

en: Custom Message
lt: Asmeninė Žinutė

en: Custom PHP error message.
lt: Pasirinktinė PHP klaidos žinutė.

en: Custom PHP fatal error handler.
lt: Pasirinktinis PHP kritinės klaidos handler'is.

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
lt: Nustatyta

en: Custom Size
lt: Pasirenkamas dydis

en: Custom Structure
lt: Pasirinktinė struktūra

en: Custom Template
lt: Jūsų sukurtas šablonas

en: Custom URL
lt: Pasirinkta URL

en: Custom background if defined by the theme.
lt: Fonas, jei nurodytas išvaizdos temoje.

en: Custom base
lt: Pasirinktinė bazė

en: Custom color
lt: Nustatyta spalva

en: Custom color palette if defined by the theme.
lt: Nestandartinė spalvų paletė, jei nustatyta išvaizdos temoje.

en: Custom color picker.
lt: Spalvos pasirinkimo įrankis

en: Custom color picker. The currently selected color is called "%1$s" and has a value of "%2$s".
lt: Norimos spalvos pasirinkimas. Šiuo metu pasirinkta spalva vadinasi "%1$s", jos reikšmė yra "%2$s".

en: Custom date format:
lt: Pasirinktas datos formatas:

en: Custom domain name
lt: Jūsų domenas

en: Custom field deleted.
lt: Vartotojo laukas ištrintas.

en: Custom field updated.
lt: Vartotojo laukas atnaujintas.

en: Custom fields
lt: Sukurti laukai

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
lt: Papildomi laukai gali būti naudojami pridėti papildomus meta duomenis savo įrašams. Juos galėsite panaudoti <a href="%s">panaudoti savo išvaizdos temoje</a>.

en: Custom font sizes if defined by the theme.
lt: Nestandartiniai šrifto dydžiai, jeigu nustatyti išvaizdos temoje.

en: Custom format
lt: Norimas formatas

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
lt: Nestandartiniai spalvų gradientai, jei tema tokius turi.

en: Custom header if defined by the theme.
lt: Antraštės paveikslėlis, jei nurodytas išvaizdos temoje.

en: Custom installation script.
lt: Specialus diegimo skriptas.

en: Custom logo if defined by the theme.
lt: Logotipas, jei nurodytas išvaizdos temoje.

en: Custom maintenance message.
lt: Pasirinktinis pranešimas apie techninę priežiūrą.

en: Custom message
lt: Asmeninė Žinutė

en: Custom ordering
lt: Pasirinktinis rikiavimas

en: Custom ordering position.
lt: Pasirinktinė rikiavimo pozicija.

en: Custom rules have been added to your %s file.
lt: Jūsų %s faile yra pridėta papildomų taisyklių.

en: Custom template
lt: Jūsų sukurtas šablonas

en: Custom template created. You're in template mode now.
lt: Sukurtas pasirinktinis šablonas. Dabar esate šablono režime.

en: Custom time format:
lt: Pasirinktas laiko formatas:

en: Custom:
lt: Pasirinktinis:

en: Customer
lt: Pirkėjas

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
lt: El.laiškas "Nauja paskyra" yra siunčiamas pirkėjui, kai jis užsiregistruoja apmokėjimo metu arba paskyros puslapyje.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
lt: El.laiškas "Atkurti slaptažodį" siunčiamas pirkėjams, norintiems atkurti savo slaptažodį.

en: Customer Data
lt: Pirkėjo duomenys

en: Customer ID is invalid.
lt: Netinkamas pirkėjo ID.

en: Customer ID.
lt: Pirkėjo IP

en: Customer IP: %s
lt: Pirkėjo IP: %s

en: Customer Name
lt: Pirkėjo vardas

en: Customer Testimonials
lt: Klientų atsiliepimai

en: Customer billing address
lt: Pirkėjo registracijos adresas

en: Customer created
lt: Pirkėjas sukurtas

en: Customer deleted
lt: Pirkėjas ištrintas

en: Customer details
lt: Kliento informacija

en: Customer download link
lt: Pirkėjo atsisiuntimo nuoroda

en: Customer download log
lt: Pirkėjo parsisiuntimų istorija

en: Customer download permissions have been retained.
lt: Pirkėjo atsisiuntimo prieigos buvo išlaikytos.

en: Customer downloads
lt: Pirkėjų parsisiuntimai

en: Customer first name.
lt: Pirkėjo vardas.

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
lt: Pirkėjo informacija, tokia kaip vardas, el. paštas, registracijos ir pristatymo adresai.

en: Customer invoice / Order details
lt: Pirkėjo sąskaita / Užsakymo informacija

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
lt: Pirkėjams gali būti siunčiamas el.laiškas su sąskaita, kuriame yra užsakymo informacija ir nuoroda į apmokėjimą.

en: Customer last name.
lt: Pirkėjo pavardė.

en: Customer list
lt: Pirkėjų sąrašas

en: Customer login name.
lt: Pirkėjo prisijungimo vardas.

en: Customer matched zone "%s"
lt: Pirkėjas atitinka zoną "%s"

en: Customer note
lt: Pirkėjo pastaba

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
lt: El. laiškas su pirkėjo pastaba yra siunčiamas, kai Jūs prie užsakymo pridedate pastabą.

en: Customer notes about the order
lt: Pirkėjo pastabos apie užsakymą

en: Customer orders
lt: Pirkėjų užsakymai

en: Customer password.
lt: Pirkėjo slaptažodis.

en: Customer payment page &rarr;
lt: Pirkėjo atsiskaitymo puslapis &rarr;

en: Customer provided note
lt: Kliento pateikta pastaba

en: Customer provided note:
lt: Pirkėjo pastaba:

en: Customer role.
lt: Pardavimai pirkėjams

en: Customer sales
lt: Pardavimai registruotiems

en: Customer shipping address
lt: Pirkėjo pristatymo adresas

en: Customer type
lt: Pirkėjo tipas

en: Customer type name.
lt: Pirkėjo tipo pavadinimas.

en: Customer updated
lt: Pirkėjas atnaujintas

en: Customer's IP address.
lt: Pirkėjo IP adresas.

en: Customer:
lt: Pirkėjas:

en: Customers
lt: Pirkėjai

en: Customers detailed reports.
lt: Išsami pirkėjų statistika.

en: Customers do not support trashing.
lt: Pirkėjų negalima išmesti į šiukšlinę.

en: Customers totals.
lt: Pirkėjai.

en: Customers vs. guests
lt: Pirkėjų/svečių santykis

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
lt: Pirkėjai negalės įsigyti fizinių prekių iš jūsų parduotuvės, kol nepridėsite pristatymo būdo.

en: Customization Draft
lt: Vaizdžiojo režimo juodraštis

en: Customize
lt: Konfigūruoti

en: Customize &#8220;%s&#8221;
lt: Keisti &#8220;%s&#8221;

en: Customize CSS
lt: Pasirinktinis CSS

en: Customize It!
lt: Derinkite!

en: Customize New Changes
lt: Pritaikyti naujus nustatymus

en: Customize Your Content Options
lt: Keiskite turinio rodymo nustatymus

en: Customize Your Site
lt: Keiskite savo tinklalapį

en: Customize the appearance of specific blocks and for the whole site.
lt: Keisti atskirų blokų ir viso tinklapio išvaizdą.

en: Customize the appearance of specific blocks for the whole site.
lt: Keisti tam tikrų blokų išvaizdą visame tinklapyje.

en: Customize the appearance of your website using the block editor.
lt: Keiskite tinklalapio dizainą naudodami blokų redaktorių.

en: Customize the message
lt: Derinti pranešimą

en: Customize the width for all elements that are assigned to the center or wide columns.
lt: Keiskite visų elementų, priskirtų centriniam arba plačiajam stulpeliui, plotį.

en: Customize theme: %s
lt: Pritaikyti temą: %s

en: Customize your entire site with block themes
lt: Blokų temos leidžia keisti bet kurią tinklalapio vietą

en: Customize: %s
lt: Pritaikyti: %s

en: Customizer
lt: Išvaizdos redaktorius

en: Customizing
lt: Tvarkoma

en: Customizing &#9656; %s
lt: Tvarkoma &#9656; %s

en: Customizing This Display
lt: Vaizdo keitimas

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Cut table row
lt: Iškirpti lentelės eilutę

en: Cyan bluish gray
lt: Žydrai melsva pilka

en: Cyanotype is a monochromatic blog theme with a bold, yet simple look that sets your blog apart from the rest. Pick your favorite background color or image to lend your personal flair.
lt: Cyanotype yra vienos spalvos tinklaraščio tema - ryški, bet kartu paprasta. Galėsite nustatyti savo mėgstamiausią spalvą ar nuotrauyką fonui.

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Czech
lt: Čekų

en: Czech Republic
lt: Čekija

en: Czech koruna
lt: Čekijos krona

en: Côte d'Ivoire
lt: Dramblio Kaulo Krantas

en: DESC
lt: Nuo didžiausio

en: Dacca
lt: Daka

en: Dadra and Nagar Haveli
lt: Dadar and Nagar Haveli

en: Daily
lt: Kasdien

en: Daily Archives:
lt: Dienos archyvas:

en: Daily Malware Scanning
lt: Kasdienė saugumo patikra

en: Daily Prompt:
lt: Kasdienis priminimas autoriams:

en: Daily and on-demand malware scanning
lt: Kasdienė arba pagal pareikalavimą saugumo patikra

en: Daily backups
lt: Kasdienės atsarginės versijos

en: Dakar
lt: Dakaras

en: Damascus
lt: Damaskas

en: Danish
lt: Danų

en: Danish krone
lt: Danijos krona

en: Danmarkshavn
lt: Danmarkšavnas

en: Dar es Salaam
lt: Dar es Salamas

en: Dark
lt: Tamsi

en: Darwin
lt: Darvinas

en: Dashboard
lt: Skydelis

en: Dashed
lt: Brūkšninis

en: Data erasure has failed.
lt: Duomenų ištrinti nepavyko.

en: Data resource ID.
lt: Duomenų resurso ID.

en: Data resource description.
lt: Duomenų resurso aprašymas

en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
lt: Duomenys: %1$.2fMB + Indeksas: %2$.2fMB + Variklis %3$s

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Database Data Size
lt: Duomenų bazės duomenų dydis

en: Database Error
lt: Duomenų bazės klaida

en: Database Index Size
lt: Duomenų bazės indekso dydis

en: Database Server version
lt: Duomenų bazės serverio versija

en: Database charset
lt: Duomenų bazės koduotė

en: Database collation
lt: Duomenų bazės palyginimo taisyklės

en: Database error.
lt: Duomenų bazės klaida

en: Database information:
lt: Duomenų bazės informacija:

en: Database prefix
lt: Duomenų bazės lentelių priešdėlis

en: Database prefix.
lt: Duomenų bazės priešdėlis

en: Database size
lt: Duomenų bazės dydis

en: Database tables.
lt: Duombazės lentelės

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
lt: Duomenų bazės atnaujinimas bus paleistas fone.

en: Database.
lt: Duomenų bazė

en: Date
lt: Data

en: Date Accepted
lt: Kada priimta

en: Date Format
lt: Datos formatas

en: Date Sent
lt: Kada išsiųsta

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Date and time format
lt: Datos ir laiko formatas

en: Date created:
lt: Sukūrimo data:

en: Date range
lt: Laikotarpis

en: Date range:
lt: Laikotarpis:

en: Date registered.
lt: Registracijos data.

en: Date sale price ends
lt: Akcijinės kainos galiojimo pabaiga

en: Date sale price starts
lt: Akcijinės kainos galiojimo pradžia

en: Date the note was created.
lt: Pastabos sukūrimo laikas.

en: Date/Time
lt: Data/Laikas

en: Date/time
lt: Data/laikas

en: Date:
lt: Data:

en: Date: %1$s
lt: Data: %1$s

en: Davis
lt: Deivisas

en: Dawson
lt: Dosonas

en: Dawson Creek
lt: Doson Krykas

en: Day
lt: Diena

en: Day Summary
lt: Dienos suvestinė

en: Day and name
lt: Diena ir pavadinimas

en: Day(s)
lt: Diena(-os)

en: Daylight saving time begins on: %s.
lt: Vasaros laikas prasideda: %s.

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
lt: Vasaros laikas bus įjungtas: <code>%s</code>.

en: Days
lt: Dienos

en: Deactivate
lt: Išjungti

en: Deactivate this plugin
lt: Išjungti šį įskiepį

en: Debug log
lt: Testavimo log'ai

en: Debug mode
lt: Klaidų rodymo režimas

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
lt: Klaidų rodymo režimas (debug) dažnai įjungiamas norint daugiau sužinoti apie konkrečią klaidą arba išsiaiškinti, kodėl tinklalapis neveikia kaip tikimasi, tačiau kartu klaidų įrašuose gali būti jautrios informacijos apie Jūsų tinklalapį, kuri neturėtų būti viešai prieinama.

en: Debugging enabled
lt: Įjungtas klaidų rodymas

en: Dec
lt: Gruo

en: December
lt: gruodžio

en: December 6, 2018
lt: Gruodžio 6, 2018

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
lt: Gru

en: Decimal separator
lt: Centų skirtukas

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
lt: Centų skirtukas kainų rodymui šiai šaliai.

en: Decimal separator.
lt: Centų skirtukas

en: Decoration
lt: Dekoravimas

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
lt: Sumažinti įprastą kainą (fiksuotas dydis arba %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
lt: Sumažinti akcijinę kainą (fiksuotas dydis arba %):

en: Decrease existing stock by:
lt: Sumažinti likutį kiekiu:

en: Decrease indent
lt: Sumažinti įtrauką

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
lt: Sumažinti akcijines kainas (fiksuota suma arba procentas)

en: Decrement
lt: Mažinimas

en: Default
lt: Numatytieji

en: Default (<div>)
lt: Numatytas (<div>)

en: Default Avatar
lt: Numatytasis pseudoportretas

en: Default Data
lt: Numatytieji duomenys

en: Default Form Values
lt: Numatytosios reikšmės

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
lt: Šalies valiutos kodas pagal ISO4127 alpha-3.

en: Default Images
lt: Numatytieji paveikslėliai

en: Default Link Category
lt: Numatytoji nuorodų kategorija

en: Default Mail Category
lt: Numatytoji pašto kategorija

en: Default Post Category
lt: Numatytoji įrašų kategorija

en: Default Post Format
lt: Numatytasis įrašų formatas

[ctx: Default Preset]
en: Default
lt: Numatyta

en: Default Style
lt: Numatytas stilius

en: Default article settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Default attribute
lt: Numatytas požymis

en: Default based on area (%s)
lt: Numatyta, pagal sritį (%s)

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
lt: be-kategorijos

en: Default comment status
lt: Numatytasis komentaro statusas

en: Default customer location
lt: Numatytoji pirkėjo vieta

en: Default delivery via Jabber instant message
lt: Siųsti per Jabber momentinę žinutę

en: Default email delivery
lt: Siuntimas el.paštu

en: Default format
lt: Numatytasis formatas

en: Default is %s
lt: Numatytas katalogas yra %s

[ctx: Default link category slug]
en: Blogroll
lt: Nuorodos

[ctx: Default page slug]
en: about
lt: apie

[ctx: Default page title]
en: About
lt: Apie

en: Default poll settings
lt: Numatytieji apklausų nustatymai

en: Default post category.
lt: Numatytoji įrašų kategorija.

en: Default post format
lt: Numatytasis įrašų formatas

en: Default post format.
lt: Numatytas įrašo formatas.

en: Default post settings
lt: Numatytieji įrašo nustatymai

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
lt: pirmasis-tinklarascio-irasas

en: Default product category cannot be deleted.
lt: Numatytoji produktų kategorija negali būti ištrinta.

en: Default product sorting
lt: Numat. produktų rikiavimas

en: Default shortcuts,
lt: Nustatytosios nuorodos

en: Default sort order
lt: Numatytasis rikiavimas

en: Default sort order.
lt: Numatytoji rikiavimo tvarka.

en: Default sorting
lt: Numatytasis rikiavimas

en: Default sorting (custom ordering + name)
lt: Numatytasis (pasirinktas rikiavimas + pavadinimas)

en: Default styles
lt: Numatytieji stiliai

en: Default template
lt: Numatytasis šablonas

en: Default timezone is %s - it should be UTC
lt: Numatytoji laiko zona yra %s - tai turėtų būti UTC

en: Default timezone is UTC
lt: Numatytoji laiko zona yra UTC

en: Default timezone.
lt: Numatytoji laiko zona

en: Default to customer billing address
lt: Pirkėjo registracijos adresas

en: Default to customer shipping address
lt: Pristatymo adresas

en: Default value for the setting.
lt: Numatytoji nustatymo reikšmė.

en: Defaults variation attributes.
lt: Numatytieji variantų požymiai.

en: Define if the attribute can be used as variation.
lt: Nustatykite, ar požymis gali būti naudojamas variantams.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
lt: Nustatykite, ar požymis bus matomas produkto puslapyje, kortelėje „Papildoma informacija“.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
lt: Nurodo užsakymą kaip apmokėtą. Kartu užsakymo statusas pakeičiamas į Vykdomas ir sumažinamas nupirktų prekių atsargų kiekis.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
lt: Nurodykite ar variantas yra matomas produkto puslapyje.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
lt: Nurodykite tekstą, kuris bus užrašytas šalia kiekvienos produktų kainos. Tai gali būti, pavyzdžiui, "su PVM", kad geriau parodytumėte savo kainos sudėtį. Šiame nustatyme galite kainą įrašyti kaip {price_including_tax} arba kaip {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
lt: Nustatykite ar mokestis taikomas visam produktui, ar tik jo pristatymo kainai.

en: Delaware
lt: Delaveras

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete "%s" permanently
lt: Ištrinti negrįžtamai: "%s"

en: Delete &#8220;%s&#8221;
lt: Ištrinti &#8220;%s&#8221;

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
lt: Ištrinti &#8220;%s&#8221; negrįžtamai

en: Delete Menu
lt: Ištrinti meniu

en: Delete My Site Permanently
lt: Ištrinti mano tinklalapį negrįžtamai

en: Delete Permanently
lt: Ištrinti negrįžtamai

en: Delete Site
lt: Ištrinti tinklalapį

en: Delete Users
lt: Trinti vartotojus

en: Delete WooCommerce tax rates
lt: Ištrinti visus WooCommerce mokesčių tarifus

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
lt: Ištrinkite meniu punktą <strong>jį išskleidę ir paspaudę nuorodą "Pašalinti"</strong>

en: Delete all content.
lt: Ištrinti visą turinį.

en: Delete all variations
lt: Ištrinti visus variantus

en: Delete column
lt: Ištrinti stulpelį

en: Delete image
lt: Ištrinti paveikslėlį

en: Delete it: %s
lt: Pašalinti: %s

en: Delete item
lt: Naikinti elementą

en: Delete log
lt: Ištrinti

en: Delete note
lt: Ištrinti pastabą

en: Delete orphaned variations
lt: Ištrinti variantus be tėvinio produkto

en: Delete payment method
lt: Ištrinti apmokėjimo būdą

en: Delete permanently
lt: Ištrinti negrįžtamai

en: Delete requests
lt: Ištrinti užklausas

en: Delete row
lt: Ištrinti eilutę

en: Delete scheduled share
lt: Ištrinti suplanuotą pasidalinimą

en: Delete selection.
lt: Ištrinti pasirinkimą.

en: Delete table
lt: Ištrinti lentelę

en: Delete tax rates
lt: Ištrinti mokesčių tarifus

en: Delete template file
lt: Ištrinti šablono failą

en: Delete this comment permanently
lt: Negrįžtamai ištrinti šį komentarą

en: Delete this comment permanently?
lt: Ištrinti šį komentarą negrįžtamai?

en: Delete this item permanently
lt: Negrįžtamai ištrinti šį elementą

en: Delete this page permanently?
lt: Ištrinti šį puslapį visam laikui?

en: Delete this review permanently
lt: Ištrinti negrįžtamai

en: Delete your site permanently
lt: Ištrinti savo tinklalapį negrįžtamai

en: Deleted
lt: Ištrinta

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
lt: Ištrinta %1$s ir pakeistas likutis (%2$s)

en: Deleted %s
lt: Ištrintas %s

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Ištrinti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Ištrinti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Ištrinti <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
lt: Ištrintos visos aktyvios sesijos ir %d išsaugotų krepšelių.

en: Deleted author: %s
lt: Ištrintas autorius: %s

en: Deleted menu item: %s.
lt: Ištrintas meniu elementas: %s.

en: Deleted text (strikethrough)
lt: Perbrauktas tekstas

en: Deleted:
lt: Ištrinta:

en: Deleting
lt: Ištrynimas

en: Deleting Links
lt: Ištrinamos nuorodos

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
lt: Ištrinant kategoriją, jai priskirti įrašai nėra ištrinami. Jei įrašas buvo priskirtas tik ištrinamai kategorijai, jis automatiškai perkeliamas į numatytąją kategoriją %s. Numatytoji kategorija negali būti ištrinta.

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
lt: Ištrynus kategorija, jai priklausę produktai neištrinami. Jei nebuvo priskirti jokiai kitai kategorijai, tokie produktai priskiriami kategorijai %s.

en: Delimiter
lt: Skirtukas

en: Delivery URL
lt: Pristatymo URL

en: Delivery fee
lt: Pristatymo mokestis

[ctx: Demo content for related posts]
en: Big iPhone/iPad Update Now Available
lt: Didelis iPhone/iPad atnaujinti dabar prieinamas

[ctx: Demo content for related posts]
en: The WordPress for Android App Gets a Big Facelift
lt: WordPress už Android App pasireiškia didelis kosmetinis remontas

[ctx: Demo content for related posts]
en: Upgrade Focus: VideoPress For Weddings
lt: Atnaujinti skirta: VideoPress vestuvėms

en: Denied: %s
lt: Draudžiama: %s

en: Denmark
lt: Danija

en: Dentist
lt: Dantistas

en: Denver
lt: Denveris

en: Deny
lt: Atmesti

en: Descending
lt: Mažėjantis

en: Descending.
lt: Mažėjančiai

en: Describe the purpose of the image.
lt: Aprašykite paveikslėlio tikslą

en: Describe the role of this image on the page.
lt: Apibūdinkite šio paveikslėlio vaidmenį puslapyje.

en: Describe the template, e.g. "Post with sidebar". A custom template can be manually applied to any post or page.
lt: Apibūdinkite savo šabloną, pvz. "Įrašas su šonine juosta". Jūsų kurti šablonai gali būti pritaikomi bet kuriam įrašui ar puslapiui.

en: Description
lt: Aprašymas

en: Description (optional)
lt: Aprašymas (neprivaloma)

en: Description for the attachment, as it exists in the database.
lt: Objekto aprašymas, koks egzistuoja duomenų bazėje.

en: Description for your reference
lt: Aprašymas

en: Description is missing.
lt: Trūksta aprašymo.

en: Description of block type.
lt: Bloko tipo aprašymas.

en: Description of sidebar.
lt: Šoninės srities aprašymas.

en: Description of template.
lt: Šablono aprašymas.

en: Description of the user.
lt: Vartotojo aprašymas.

en: Description of the widget.
lt: Valdiklio aprašymas.

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Descriptions
lt: Aprašymai

en: Deselect
lt: Panaikinti pasirinkimą

en: Design
lt: Dizainas

en: Design everything on your site &#8212; from the header down to the footer, all using blocks and patterns.
lt: Sukurkite viską savo tinklalapyje &#8212; nuo antraštės iki poraštės, naudodami vien blokus ir modelius.

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
lt: Kurkite savo parduotuvę turėdami kokybišką integraciją su WooCommerce. Jei įjungsite, bus įdiegta <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">tema Storefront</a>, o Jūsų dabartinė tema <em>%s</em> bus išjungta.

en: Designed by Danny Cohen, Trvl is a beautiful and simple tumblelog theme.
lt: Sukurta Danny Cohen, tema Trvl yra graži ir paprasta tinklaraščio tema.

en: Desktop
lt: Kompiuteris

en: Desktop App for Linux
lt: Programėlė Linux kompiuteriui

en: Desktop App for Mac
lt: Programėlė Mac kompiuteriui

en: Desktop App for Windows
lt: Programėlė Windows kompiuteriui

en: Desktop Apps
lt: Programėlės kompiuteriui

en: Destination folder already exists.
lt: Paskirties aplankas jau egzistuoja.

en: Detach
lt: Atskirti

en: Detach blocks from template part
lt: Atskirti blokus nuo šablono dalies

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
lt: Atkabinti nuo &#8220;%s&#8221;

en: Detailed information
lt: Detali informacija

en: Detailed stats
lt: Išsami statistika

en: Details
lt: Informacija

en: Details about the media file, specific to its type.
lt: Detalės apie media failą, specifinės to failo tipui.

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
lt: Daugiau informacijos viršuje. Importeris dabar pabandys dar kartą, naudodamas kitą analizatorių (parser)...

en: Details for theme: %s
lt: Temos informacija: %s

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
lt: Šis pasirinkimas nustato, kaip bus rikiuojami terminai Jūsų parduotuvėje. Jei naudosite Pasirinktinį rikiavimą, galėsite šiame požymyje su pele nutempti ir įdėti norimus terminus.

en: Determines the type of discount that will be applied.
lt: Nuolaidos tipas

en: Determines whether the pattern is visible in inserter.
lt: Nustato, ar modelis matomas įkėlimo įrankyje.

en: Detroit
lt: Detroitas

en: Developed by %s
lt: Sukurta %s

en: Developer
lt: Kūrėjas

en: Developers
lt: Kūrėjai

en: Dhaka
lt: Daka

en: Dhaulagiri
lt: Daulagiris

en: Did the tool run successfully?
lt: Ar sėkmingai paleidote komandą?

en: Did you find what you were looking for?
lt: Ar radote ko ieškojote?

en: Did you just paste HTML?
lt: Ar ką tik įterpėte HTML kodą?

en: Did you know WordPress powers %s%% of the internet?
lt: Ar žinojote, kad WordPress pagrindu veikia %s%% viso interneto?

en: Did you know that Woo powers almost 4 million stores worldwide? You’re in good company.
lt: Ar žinote, kad visame pasaulyje veikia beveik 4 milijonai parduotuvių, sukurtų naudojant WooCommerce? Esate didelės bendruomenės dalis.

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
lt: Jau galite naudoti naujajį &#8220;HTML&#8221; valdiklį! Jį rasite paspaudę mygtuką &#8220;<a class="add-widget" href="#">Pridėti valdiklį</a>&#8221; ir paieškoje įvedę &#8220;HTML&#8221;. Išbandykite jį - pridėkite HTML kodą į savo tinklalapį!

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
lt: Jau galite naudoti naujajį &#8220;HTML&#8221; valdiklį! Jį rasite valdiklių sąraše šiame puslapyje. Išbandykite jį - pridėkite HTML kodą į savo tinklalapį!

en: Did you know?
lt: Ar žinote?

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
lt: Pametėte telefoną, ar pamiršote atsijungti viešo naudojimo kompiuteryje? Dabar galite atsijungti visur, išskyrus čia.

en: Didi is a modern responsive theme whose sole focus is to present your content in the best possible way on any screen size. Beautiful typography combined with clean layout draws and keeps readers attention to the most important, your content. Variety of front page options, 3 blog layout options and 4 custom page templates leave no wish to be desired. Didi is a perfect match for fashion, lifestyle and magazine style sites.
lt: Didi yra moderni prisitaikančio dizaino tema kuri rodys Jūsų turinį puikiai bet kokio dydžio ekrane. Nuostabi tipografija ir švarūs šablonai pritraukia bei išlaiko skaitytojo dėmesį. Tema turi skirtingus pradinio puslapio šablonus, 3 tinklaraščio išdėstymus ir 4 puslapių šablonus. Didi ypač tiks mados, gyvenimo būdo ir portalų bei žurnalų tinklalapiams.

en: Didn't Print The Codes?
lt: Negali spausdinti kodus?

en: Different layouts containing video or audio.
lt: Įvairūs išdėstymo būdai su vaizdo arba garso įrašais.

en: Different layouts for displaying images.
lt: Įvairūs paveikslėlių rodymo išdėstymo būdai.

en: Digests
lt: Santraukos

en: Digital Marketing
lt: Skaitmeninis marketingas

en: Dili
lt: Dilis

en: Dimensions
lt: Dimensijos

en: Dimensions (%s)
lt: Matmenys (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
lt: Išmatavimai (Ilg&times;Pl&times;Auk) (%s)

en: Dimensions unit
lt: Ilgio vienetai

en: Dimensions:
lt: Dimensijos:

en: Dinajpur
lt: Dinadžpuras

en: Direct
lt: Tiesioginis

en: Direct bank transfer
lt: Bankinis pavedimas

en: Direct link (best for mobile)
lt: Tiesioginė nuorodą (tinkamiausia telefonams)

en: Direct payments to email address:
lt: Siųsti mokėjimus į šį el. paštą:

en: Director
lt: Direktorius

en: Directories and Sizes
lt: Direktorijos ir dydžiai

en: Directory sizes could not be returned.
lt: Direktorijų dydžių nepavyko nuskaityti.

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disable %s
lt: Išjungti %s

en: Disable Auto-updates
lt: Išjungti auto-atnaujinimus

en: Disable Translator
lt: Išjungti vertėją

en: Disable Two-Step
lt: Išjungti dviejų etapų

en: Disable accessibility mode
lt: Išjungti galimybę pridėti valdiklius į valdiklių sritį jų netempiant su pele

en: Disable auto renew
lt: Išjungti automatinį pratęsimą

en: Disable auto-updates
lt: Išjungti auto-atnaujinimus

en: Disable blocks that you don't want to appear in the inserter. They can always be toggled back on later.
lt: Išjunkite blokų rodymą įkėlimo įrankyje. Visada galite vėl įjungti jų rodymą.

en: Disable movement
lt: Uždrausti perkėlimą

en: Disable rule
lt: Išjungti taisyklę

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
lt: Išjungti pristatymą ir pristatymo kainos skaičiavimą

en: Disable syntax highlighting when editing code
lt: Išjungti sintaksės paryškinimą kai redaguojamas kodas

en: Disable the visual editor when writing
lt: Rašant išjungti raiškųjį redagavimą

en: Disable two-step authentication
lt: Išjungti prisijungimą dviem veiksmais

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Disabled.
lt: Išjungta.

en: Disabling Two-Step…
lt: Išjungti dviejų etapų...

en: Disabling autoupdates
lt: Auto-atnaujinimų išjungimas

en: Disallowed Comment Keys
lt: Negalimi komentarų raktai

en: Discard any changes and restore the original image.
lt: Atšaukti pakeitimus ir grąžinti originalų paveikslėlį.

en: Discard changes
lt: Atšaukti pakeitimus

en: Disconnect
lt: Išjungti

en: Disconnect Jetpack
lt: Atjunkite Jetpack

en: Disconnect from %s
lt: Atsijungta nuo %s

en: Disconnect from WordPress.com?
lt: Atsijungti nuo WordPress.com?

en: Disconnect this account
lt: Atsijungti nuo šios paskyros

en: Disconnected
lt: Atsijungta

en: Disconnecting
lt: Atsijungiama

en: Disconnecting %(siteName)s.
lt: %(siteName)s atjungimas.

en: Discount
lt: Viso nuolaidų

en: Discount amount
lt: Nuolaidos suma

en: Discount total tax.
lt: Mokesčiai nuo nuolaidų sumos.

en: Discount total.
lt: Nuolaidų suma.

en: Discount type
lt: Nuolaidos tipas

en: Discount type.
lt: Nuolaidos tipas

en: Discount:
lt: Nuolaida:

en: Discounted orders
lt: Užsakymai su nuolaida

en: Discourage search engines from indexing this site
lt: Nurodyti paieškos sistemoms, kad nepageidaujate, jog šis tinklalapis būtų indeksuojamas

en: Discover
lt: Atraskite

en: Discover Challenge:
lt: Atradimų iššūkis:

en: Discover a new way to build your site.
lt: Atraskite naują būdą kurti savo tinklalapį.

en: Discover what your website can do with more power
lt: Atraskite dar daugiau galimybių Jūsų tinklalapiui

en: Discussion
lt: Diskusija

en: Discussion Settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Disk space available to safely perform updates
lt: Galimybė saugiai atlikti atnaujinimus turimos vietos diske

en: Dismiss
lt: Paslėpti

en: Dismiss errors
lt: Paslėpti klaidas

en: Dismiss message
lt: Nerodyti šios žinutės

en: Dismiss the browser warning panel
lt: Išjungti naršyklės perspėjimo skydelį

en: Dismiss the welcome panel
lt: Pasklėpti sveikinimo skydelį

en: Dismiss this notice
lt: Nerodyti

en: Dismiss this notice.
lt: Daugiau nerodyti šio pranešimo.

en: Dismiss this recommendation
lt: Nerodyti šios rekomendacijos

en: Dismiss this suggestion
lt: Išjungti šį pasiūlymą

en: Display
lt: Parodyti

en: Display Options
lt: Rodymo nuostatos

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Display Site Title and Tagline
lt: Rodyti tinklalapio pavadinimą ir aprašymą

en: Display a banner for EU Cookie Law and GDPR compliance.
lt: Rodyti skydelį dėl ES slapukų įstatymo ir atitikimo GDPR.

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
lt: Rodomas pirkėjo neseniai peržiūrėtų produktų sąrašas.

en: Display a list of active product filters.
lt: Rodomas aktyvių produktų filtrų sąrašas.

en: Display a list of all categories.
lt: Rodykite visų kategorijų sąrašą.

en: Display a list of assigned terms from the taxonomy: %s
lt: Rodyti taksonomijai priskirtų terminų sąrašą: %s

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
lt: Rodomas požymių sąrašas Jūsų parduotuvės produktams filtruoti.

en: Display a list of recent reviews from your store.
lt: Rodomas naujausių Jūsų parduotuvės produktų įvertinimų sąrašas.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
lt: Rodomas įvertinimo žvaigždučių sąrašas Jūsų parduotuvės produktams filtruoti.

en: Display a post's last updated date.
lt: Rodyti paskutinio įrašo atnaujinimo datą.

en: Display a privacy notice under your comment forms.
lt: Rodyti pranešimą dėl privatumo po komentarų formomis.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
lt: Rodomas slankiklis, kurio pagalba Jūsų parduotuvės produktai filtruojami pagal kainą.

en: Display all authors (including those who have not written any posts)
lt: Rodyti visus autorius (ir tuos, kurie neparašė jokių įrašų)

en: Display an Introduction widget, with text and a link
lt: Rodyti prisistatymo valdiklį, su tekstu ir nuoroda

en: Display as dropdown
lt: Rodyti kaip išskleidžiamą sąrašą

en: Display author
lt: Rodyti autorių

en: Display author name
lt: Rodyti autoriaus vardą

en: Display avatar
lt: Rodyti avatarą

en: Display date
lt: Rodyti datą

en: Display excerpt
lt: Rodyti ištrauką

en: Display item author if available?
lt: Rodyti naujienų autorių (jei įmanoma)?

en: Display item content?
lt: Rodyti naujienų turinį?

en: Display item date?
lt: Rodyti naujienų datą?

en: Display last modified date
lt: Rodyti paskiausio redagavimo datą

en: Display location
lt: Rodyti vietovę

en: Display login as form
lt: Rodyti prisijungimą kaip formą

en: Display name
lt: Rodomas vardas

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
lt: Pasirinktas vardas negali būti pakeistas į el.paštą dėl privatumo nustatymų.

en: Display name for the comment author.
lt: Rodyti komentaro autoriaus vardą.

en: Display name for the user.
lt: Vartotojo slapyvardis.

en: Display name publicly as
lt: Viešai rodyti, kaip

en: Display post date
lt: Rodyti įrašo datą

en: Display post date?
lt: Rodyti įrašo datą?

en: Display prices during cart and checkout
lt: Krepšelyje ir apmokėjimo metu rodyti kainas:

en: Display prices in the shop
lt: Parduotuvėje rodyti kainas:

en: Display suggestions within WooCommerce
lt: Rodyti pasiūlymus

en: Display tax totals
lt: Rodyti mokesčių sumą:

en: Display the archive title based on the queried object.
lt: Rodyti archyvo antraštę pagal ieškotą elementą.

en: Display the customer shopping cart.
lt: Rodomas pirkėjo krepšelis.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
lt: Rodyti Akismet sugautų brukalų skaičių

en: Display the search results title based on the queried object.
lt: Paieškos rezultatų antraštę rodyti pagal ieškotą elementą.

en: Display the title as a link
lt: Rodo pavadinimą kaip nuorodą

en: Display these keyboard shortcuts.
lt: Rodyti šiuos klaviatūros šaukinius.

en: Display type
lt: Bus rodoma:

en: Display your contact information.
lt: Rodyti savo kontaktinę informaciją.

en: Display your latest posts in lists, grids or other layouts.
lt: Rodykite naujausius įrašus sąrašuose, tinkleliuose ar kituose išdėstymuose.

en: Display your photos, videos, and documents in sophisticated galleries. Enjoy as much storage space as you need.
lt: Demonstruokite savo nuotraukas, video ar kitokius media failus moderniose galerijose. Džiaukitės neribota serverio vieta.

en: Display {{field /}} per page
lt: Rodyti {{field /}} viename puslapyje

en: Displayed on attachment pages.
lt: Rodoma failų puslapiuose.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
lt: Rodoma %1$s&#8211;%2$s iš %3$s

en: Displaying %d themes
lt: Rodoma %d temų

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
lt: Rodoma %s&#8211;%s iš %s

en: Displays a custom taxonomy archive. Like categories and tags, taxonomies have terms which you use to classify things. For example: a taxonomy named "Art" can have multiple terms, such as "Modern" and "18th Century." This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Taxonomy: Art) cannot be found.
lt: Rodomas pasirinktinis taksonomijos archyvas. Kaip ir kategorijos bei žymos, taksonomijose naudojami terminai turiniui klasifikuoti. Pavyzdžiui, taksonomija, pavadinta „Menas“, gali turėti kelis terminus, tarkime, „Modernus“ ir „XVIII amžius“. Toks šablonas bus naudojamas kaip atsarginė priemonė nepavykus rasti konkretesnio šablono atitikmens (pvz., „Taksonomija: Menas“).

en: Displays a post archive when a specific date is visited (e.g., example.com/2023/).
lt: Rodo įrašų archyvą, kai pasirenkama konkreti data (pvz., example.com/2023/).

en: Displays a post category archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Category: Recipes) cannot be found.
lt: Rodomas įrašų kategorijos archyvas. Šis šablonas bus naudojamas kaip atsarginė priemonė, kai nebus galima rasti konkretesnio šablono (pvz., Kategorija: Receptai).

en: Displays a post tag archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Tag: Pizza) cannot be found.
lt: Rodo įrašų žymų archyvą. Šis šablonas bus naudojamas kaip atsarginis variantas, nepavykus rasti konkretesnio šablono (pvz., Žyma: pica).

en: Displays a single author's post archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Author: Admin) cannot be found.
lt: Rodomas vieno autoriaus įrašų archyvas. Šis šablonas naudojamas kaip atsarginis nepavykus rasti konkretesnio šablono (pvz., Autorius: Administratorius).

en: Displays a single item: %s.
lt: Rodo vieną elementą: %s.

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
lt: Rodo video failą iš Jūsų Failų saugyklos arba YouTube, Vimeo ar kt.

en: Displays an archive with the latest posts of type: %s.
lt: Rodo archyvą su naujausiais šio tipo įrašais: %s.

en: Displays an audio player.
lt: Rodo audio grotuvą.

en: Displays an image gallery.
lt: Rodo paveikslėlių galeriją

en: Displays an image.
lt: Rodo pasirinktą paveikslėlį.

en: Displays any archive, including posts by a single author, category, tag, taxonomy, custom post type, and date. This template will serve as a fallback when more specific templates (e.g. Category or Tag) cannot be found.
lt: Rodomas bet koks archyvas, įskaitant įrašus pagal vieną autorių, kategoriją, žymą, taksonomiją, konkretų įrašo tipą ir datą. Šis šablonas naudojamas kaip atsarginis, kai neįmanoma rasti konkretesnių šablonų (pvz., Kategorija arba Žyma).

en: Displays any single entry, such as a post or a page. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Single Post, Page, or Attachment) cannot be found.
lt: Rodomas bet kuris atskiras įrašas, pavyzdžiui, įrašas arba puslapis. Šis šablonas naudojamas kaip atsarginė priemonė, kai nerandama konkretesnio šablono (pvz., Atskiro įrašo, puslapio arba priedo).

en: Displays more block tools
lt: Rodo daugiau blokų įrankių

en: Displays taxonomy: %s.
lt: Rodo taksonomiją: %s.

en: Displays the latest posts as either the site homepage or as the "Posts page" as defined under reading settings. If it exists, the Front Page template overrides this template when posts are shown on the homepage.
lt: Rodo naujausius įrašus kaip tinklalapio pradinį puslapį arba kaip įrašų puslapį, kaip nustatyta Skaitymo nustatymuose. Jei toks yra, Pradinio puslapio šablonas pakeičia šį šabloną, kai įrašai rodomi pradiniame puslapyje.

en: Displays the post link that follows the current post.
lt: Rodo įrašo, kuris eina po dabartinio įrašo, nuorodą.

en: Displays the post link that precedes the current post.
lt: Rodo įrašo, kuris eina prieš dabartinį įrašą, nuorodą.

en: Displays when a visitor performs a search on your website.
lt: Rodoma, kai lankytojas atlieka paiešką jūsų tinklalapyje.

en: Displays when a visitor views a non-existent page, such as a dead link or a mistyped URL.
lt: Rodoma, kai lankytojas patenka į neegzistuojantį puslapį, pavyzdžiui, paspaudus neveikiančią ar klaidingai užrašytą nuorodą.

en: Displays when a visitor views the dedicated page that exists for any media attachment.
lt: Rodoma, kai lankytojas peržiūri failo puslapį.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
lt: Parodo ar įjungti WP Cron Jobs.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
lt: Parodoma, ar įjungtas WordPress klaidų rodymo režimas.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
lt: Rodo, ar WordPress naudoja išorinių objektų cache.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
lt: Rodoma, ar esama aktyvi tema turi WooCommerce palaikymą.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
lt: Rodoma, ar šiuo metu įjungta tema yra potemė.

en: Displays your site's Privacy Policy page.
lt: Rodo jūsų tinklalapio privatumo politikos puslapį.

en: Displays your site's homepage, whether it is set to display latest posts or a static page. The Front Page template takes precedence over all templates.
lt: Rodomas jūsų tinklalapio pagrindinis puslapis, nesvarbu, ar jis nustatytas rodyti naujausius įrašus, ar statinį puslapį. Pagrindinio puslapio šablonas yra viršesnis už visus kitus šablonus.

en: Distraction free
lt: Neblaškantis dėmesio

en: Distraction free mode activated
lt: Neblaškymo režimas įjungtas

en: Distraction free mode deactivated
lt: Neblaškymo režimas išjungtas

en: Distraction free off.
lt: Neblaškantis dėmesio režimas išjungtas.

en: Distraction free on.
lt: Neblaškantis dėmesio režimas įjungtas.

en: Distraction-free writing mode
lt: Dėmesio neblaškantis režimas

en: District
lt: Apygarda

en: District Of Columbia
lt: Kolumbijos apygarda

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Djiboutian franc
lt: Džibučio frankas

en: Do More
lt: Dar daugiau

en: Do it: I want some polls!
lt: Padaryti tai: aš noriu apklausų!

en: Do not adjust the sizing of the content. Content that is too large will be clipped, and content that is too small will have additional padding.
lt: Nekeisti turinio dydžio. Per didelis turinys bus apkarpytas, o per mažas turinys turės papildomus tuščius kraštus.

en: Do not allow
lt: Neleisti

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
lt: Neišregistruokite %1$s skripto administravimo zonoje. Jei nurite skriptą išjungti išvaizdos temoje, naudokite %2$s kablį.

en: Do not display privacy notice.
lt: Nerodyti privatumo pranešimo.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
lt: Nepamirškite paspausti &#8220;Išsaugoti pakeitimus&#8221; kai baigsite!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
lt: Kai baigsite, nepamirškite paspausti mygtuko „Išsaugoti pakeitimus“.

en: Do not import
lt: Neimportuoti

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
lt: Negalima paduoti %1$s žymų funkcijai %2$s.

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
lt: Ar tikrai norite <a href='%s'>atsijungti</a>?

en: Do you use WordPress for work, for personal projects, or even just for fun? You can help shape the long-term success of the open source project that powers millions of websites around the world.
lt: Naudojate WordPress darbui, asmeniniams projektams, ar tiesiog pramogai? Galite prisidėti prie ilgalaikės atvirojo kodo projekto, kuris palaiko milijonus tinklalapių visame pasaulyje, sėkmės.

en: Do you want to delete the scheduled share?
lt: Ar norite ištrinti suplanuotą pasidalinimą?

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
lt: Ar tikrai norite sukurti visus įmanomus variantus? Paleidus šį įrankį, bus sukurti variantai kiekvienai įmanomai požymių kombinacijai (maksimaliai %d vieno paleidimo metu).

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
lt: Ar norite išsaugoti atliktus pakeitimus? Jei neišsaugosite, Jūsų pakeitimai nebus atlikti.

en: Docs
lt: Dokumentacija

en: Document
lt: Dokumentas

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Documentas <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Documentai <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Documentų <span class="count">(%s)</span>

en: Document Outline
lt: Dokumento planas

en: Document Overview
lt: Dokumentų peržiūra

en: Document Preview
lt: Dokumento peržiūra

en: Document Statistics
lt: Documento statistika

en: Document not found
lt: Dokumentas nerastas

en: Document properties
lt: Dokumento savybės

en: Document settings
lt: Dokumento nustatymai

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Does the theme declare WooCommerce support?
lt: Ar tema nurodo WooCommerce palaikymą?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
lt: Ar tema turi woocommerce.php failą?

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
lt: Ar vartotojas %1$s turi teisę naudoti %2$s duomenų bazę?

en: Does this theme have outdated templates?
lt: Ar temoje yra pasenusių šablonų?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
lt: Ar atliekant transakcijas naudojamas SSL sertifikatas?

en: Does your site have REST API enabled?
lt: Ar tinklalapyje įjungtas REST API?

en: Domain
lt: Domenas

en: Domain Connect
lt: Domeno prijungimas

en: Domain Registration
lt: Domenų registracija

en: Domain Search
lt: Domeno paieška

en: Domain Settings
lt: Domeno nustatymai

en: Domain alert!
lt: Pranešimas dėl domeno!

en: Domain is pending contact information update.
lt: Domeno savininko kontaktinė informacija yra atnaujinama

[ctx: Domain mapping suggestion button]
en: Select
lt: Rinktis

en: Domain pointing to a different site
lt: Domenas yra nukreiptas į kitą tinklalapį

en: Domain registration is unavailable
lt: Domenų registracija yra nepasiekiamas

[ctx: Domain suggestion is not available for registration]
en: Unavailable
lt: Užimtas

en: Domains
lt: Domenai

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikos Respublika

en: Dominican peso
lt: Dominikos pesas

en: Don't block repeat voters
lt: Neblokuoti kartojančių apklausą

en: Don't charge for shipping.
lt: Pristatymas nemokamas.

en: Don't forget to enter a password.
lt: Nepamirškite įvesti slaptažodžio.

en: Don't forget to enter your password.
lt: Nepamirškite įvesti savo slaptažodžio.

en: Don't show again
lt: Daugiau nerodyti

en: Don't show the Reblog button on posts
lt: Nerodyti Reblog mygtuko įrašuose

en: Done
lt: Atlikta

en: Done!
lt: Baigta!

en: Dotted
lt: Taškinis

en: Douala
lt: Duala

en: Double-check your settings before publishing.
lt: Dar kartą patikrinkite savo nustatymus prieš paskelbiant.

en: Down one
lt: Vienu žemyn

en: Downgrading the plugin&#8230;
lt: Įskiepis parsiunčiamas&#8230;

en: Downgrading the theme&#8230;
lt: Sendinama išvaizdos tema&#8230;

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Download %d
lt: Parsisiųsti %d

en: Download %d ID
lt: Atsisiųti %d ID

en: Download %d URL
lt: Atsisiuntimo %d URL

en: Download %d name
lt: Atsisiuntimo %d pavadinimas

en: Download &#8220;%s&#8221;
lt: Atsisiųsti &#8220;%s&#8221;

en: Download &amp; install
lt: Parsisiųsti ir instaliuoti

en: Download Data as CSV
lt: Atsisiųsti duomenis kaip CSV

en: Download Export File
lt: Parsisiųsti failą

en: Download File
lt: Atsisiųsti failą

en: Download ID
lt: Parsisiuntimo ID

en: Download ID (MD5).
lt: Atsisiuntimo ID (MD5).

en: Download ID.
lt: Parsisiuntimo ID.

en: Download URL
lt: Atsisiuntimo URL

en: Download and import file attachments
lt: Atsisiųsti ir importuoti prisegtus failus

en: Download button text
lt: Parsisiuntimo mygtuko tekstas

en: Download count
lt: Atsisiuntimų skaičius

en: Download expiry
lt: Atsisiuntimo galiojimas

en: Download expiry days
lt: Parsisiuntimo galiojimas dienomis

en: Download failed.
lt: Atsisiuntimas nepavyko.

en: Download file
lt: Atsisiųsti failą

en: Download file URL.
lt: Atsisiunčiamo failo URL.

en: Download limit
lt: Atsisiuntimų limitas

en: Download my comments &raquo;
lt: Parsiųsti mano komentarus &raquo;

en: Download name
lt: Atsisiuntimo pavadinimas

en: Download on the App Store
lt: Parsisiųsti iš App Store

en: Download personal data
lt: Parsisiųsti asmens duomenis

en: Download personal data again
lt: Parsisiųsti asmeninius duomenis dar kartą

en: Download your %s Report
lt: Atsisiųskite ataskaitą %s

en: Download your theme with updated templates and styles.
lt: Atsisiųskite temą su atnaujintais šablonais ir stiliais

en: Downloadable
lt: Atsisiunčiamas

en: Downloadable file name.
lt: Atsisiunčiamo failo pavadinimas.

en: Downloadable files
lt: Atsisiunčiami failai

en: Downloadable product ID.
lt: Atsisiunčiamo produkto ID.

en: Downloadable product permissions
lt: Atsisiunčiamo produkto leidimai

en: Downloadable products
lt: Atsisiunčiami produktai

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
lt: Atsisiunčiamiems produktams po apmokėjimo suteikiama prieiga.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
lt[0]: Atsisiųsta %s kartą
lt[1]: Atsisiųsta %s kartus
lt[2]: Atsisiųsta %s kartų

en: Downloading Comments&#8230;
lt: Parsiunčiami komentarai&#8230;

en: Downloading data...
lt: Parsiunčiama...

en: Downloading installation package from %s&#8230;
lt: Diegimo paketas siunčiamas iš %s&#8230;

en: Downloading translation from %s&#8230;
lt: Vertimaas siunčiamas iš %s&#8230;

en: Downloading update from %s&#8230;
lt: Atnaujinimas siunčiamas iš %s&#8230;

en: Downloading your new theme&hellip;
lt: Parsiunčiama Jūsų nauja tema&hellip;

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Downloads remaining
lt: Liko atsisiuntimų

en: Downloads require login
lt: Norint atsisiųsti, reikia prisijungti

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Juodraščiai <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Juodraščiai <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Juodraščiai <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
lt: Juodraštis išsaugotas

en: Draft created on %1$s at %2$s
lt: Juodraštis sukurtas %1$s, %2$s

en: Draft saved at %s.
lt: Juodraštis išsaugotas: %s.

en: Draft saved.
lt: Juodraštis išsaugotas.

en: Drafts
lt: Juodraščiai

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Juodraščiai <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Juodraščiai <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Juodraščiai <span class="count">(%s)</span>

en: Drag
lt: Vilkti

en: Drag and drop onto this block, upload, or select existing media from your library.
lt: Vilkite ir padėkite (drag and drop) failą į šį bloką arba įkelkite arba pasirinkite esamą failą iš savo Failų saugyklos.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
lt: Atitempkite ir numeskite į langelį žemiau, paslaugas kurias norite įjungti.

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
lt: Perdėliokite savo zonas naudodami pelę. Būtent šia tvarka zonos bus taikomos, pagal pirkėjo adresą.

en: Drag and drop to reorder media files.
lt: Paimkite su pele ir nutempkite, norėdami surikiuoti failus.

en: Drag and drop to reorder tracks.
lt: Pertempkite takelius norėdami keisti jų tvarką.

en: Drag and drop to reorder videos.
lt: Pertempkite video norėdami keisti jų tvarką.

en: Drag and drop to set admin attribute order
lt: Nutempkite su pele norėdami nustatyti požymių tvarką.

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
lt: Sudėliokite naudodami pelę, arba paspauskite ir nustatykite variantų rodymo tvarką

en: Drag files into the editor to automatically insert media blocks.
lt: Nutempkite failus į redaktoriaus langą ir automatiškai įterpkite media blokus.

en: Drag images, upload new ones or select files from your library.
lt: Atitempkite paveikslėlius, įkelkite naujus ar pasirinkite esamus iš savo failų saugyklos.

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
lt: Nutempkite bookmarklet'ą į savo žymų juostą. Tuomet, kai jau esate puslapyje, kuriuo norite pasidalinti, paprasčiausiai paspauskite bookmarklet'ą.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
lt: Nutempkite ir padėkite kiekvieną elementą ten, kur norite. Paspauskite ant rodyklės dešinėje, kad pamatytumėte papildomus nustatymus konkrečiam elementui.

en: Drag to resize
lt: Patraukite norėdami pakeisti dydį

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
lt: Jei norite panaikinti valdiklį iš valdiklių srities, bet neištrinti jo nuostatų, atitempkite čia.

en: Drive sales with %1$sGoogle Listings and Ads%2$s
lt: Skatinkite pardavimus su %1$sGoogle Listings and Ads%2$s

en: Drive sales with Google Listings & Ads
lt: Skatinkite pardavimus su Google Listings & Ads

en: Drop cap
lt: Pirmoji raidė išdidinta

en: Drop files to upload
lt: Atitempkite norimus įkelti failus

en: Drop to upload
lt: Padėkite su pele, norėdami įkelti

en: Drop to upload profile photo
lt: Atitempkite arba įkelkite savo profilio nuotrauką

en: Drop-ins
lt: Įkėlos

en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
lt: Įkėlos yra atskiri failai iš katalogo %s, kurie pakeičia arba pagerina kai kurias WordPress funkcijas taip, kaip negalėtų tradiciniai įskiepiai.

en: Dropdown
lt: Išskl. sąrašas

en: Dropin Plugins
lt: Papildomi įskiepiai

en: Dropins & MU plugins.
lt: Įkėlos ir MU įskiepiai.

en: Dubai
lt: Dubajus

en: Dublin
lt: Dublinas

en: DumontDUrville
lt: Diumont Durvilis

en: Duotone
lt: Dvispalvis

en: Duotone code: %s
lt: Dvispalvis kodas: %s

en: Duotone: %s
lt: Dvispalvis: %s

en: Duplicate
lt: Dublikuoti

en: Duplicate comment detected. It looks like you've already said that!
lt: Toks komentaras jau yra.

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
lt: Lygiai toks pat komentaras jau yra. Tikriausiai bandote jį įrašyti antrą kartą.

en: Duplicate comment; you've already said that!
lt: Dubliuotas komentaras; Jūs jau tai pasakėte!

en: Duplicate the selected block(s).
lt: Dubliuoti pasirinktą bloką(-us).

en: Duplicated Navigation Menu
lt: Dubliuotas navigacijos meniu

en: Dushanbe
lt: Dušanbė

en: Dutch
lt: Olandų

en: Dyad pairs your written content and images together in perfect balance. The theme is geared towards photographers, foodies, artists, and anyone who is looking for a strong photographic presence on their website.
lt: Dyad puikiai išbalansuoja tarp rašytinio turinio ir paveikslėlių. Būtent todėl ši tema labiausiai tiks fotografams, maisto tinklaraštininkams, dailininkams ir bet kam, kas nori demonstruoti daug nuotraukų.

en: E-Commerce
lt: E. komercija

en: E-mail
lt: El.paštas

en: E-mail me whenever
lt: Pranešti man el. paštu

en: E-mail:
lt: El.paštas:

en: E-mail: %s
lt: El. paštas: %s

en: E.g. %s
lt: Pvz. %s

en: ERROR: please type a comment.
lt: KLAIDA: įrašykite savo komentarą.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
lt: KLAIDA: jūs atsakinėjate į komentarą juodraštiniame įraše.

en: EU Trademark Number
lt: ES registruoto prekės ženklo numeris

en: EXT. XANADU - FAINT DAWN - 1940 (MINIATURE)
    Window, very small in the distance, illuminated.
    All around this is an almost totally black screen. Now, as the camera moves slowly towards the window which is almost a postage stamp in the frame, other forms appear;
lt: EXT. XANADU - FAINT DAWN - 1940 (MINIATIŪRA)
    Langas, labai mažas tolumoje, apšviestas.
    Aplinkui - beveik visiškai juodas ekranas. Kamerai lėtai artėjant link lango, kuris yra beveik pašto ženklo dydžio kadre, pasirodo kitos formos;

en: Each block comes with its own set of controls for changing things like color, width, and alignment. These will show and hide automatically when you have a block selected.
lt: Kiekvienas blokas turi savo valdiklių rinkinį, leidžiantį keisti tokius nustatymus kaip spalva, plotis, lygiavimas. Jie parodomi ir paslepiami automatiškai, jums pasirinkus konkretų bloką.

en: Each font src must be a non-empty string.
lt: Kiekvieno šrifto "src" negali būti tuščias.

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
lt: Kiekvienas sukurtas meniu gali būti sudarytas iš skirtingų punktų: puslapių, kategorijų, tiesioginių nuorodų ar kitokio tipo turinio. Punktai į meniu pridedami pasirenkant norimus elementus iš išsiskleidžiančių skilčių stulpelyje kairėje.

en: Each webfont src must be a non-empty string.
lt: Kiekvienas šrifto šeimos šaltinis negali būti tuščias.

en: Earn
lt: Uždarbis

en: Earnings
lt: Pajamos

en: East Caribbean dollar
lt: Rytų Karibų doleris

en: Easter
lt: Velykų sala

en: Eastern
lt: Rytų

en: Eastern Cape
lt: Rytų Kapas

en: Eastern Europe
lt: Rytų Europa

en: Easy monetization options
lt: Lengvas monetizavimas

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: Edin is a modern responsive business and corporate theme that helps you to create a strong--yet beautiful--online presence for your business.
lt: Edin - moderni tema verslui.

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit %(title)s
lt: Redaguoti %(title)s

en: Edit %s
lt: Redaguoti %s

en: Edit %s page
lt: Redaguoti puslapį: %s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
lt: Redaguoti &#8222;%s&#8220;

en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
lt: Redaguoti <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Edit Block Pattern
lt: Redaguoti bloko modelį

en: Edit CSS
lt: Taisyti CSS

en: Edit Category
lt: Redaguoti kategoriją

en: Edit Changeset
lt: Redaguoti pakeitimų rinkinį

en: Edit Comment
lt: Redaguoti komentarą

en: Edit Coupon
lt: Redaguoti kuponą

en: Edit Image
lt: Redaguoti paveikslėlį

en: Edit Link
lt: Redaguoti nuorodą

en: Edit Link Category
lt: Redaguoti nuorodų kategoriją

en: Edit Media
lt: Redaguoti failą

en: Edit Menu
lt: Redaguoti meniu

en: Edit Menu Item
lt: Redaguoti meniu elementą

en: Edit Menus
lt: Redaguoti meniu

en: Edit Navigation Menu
lt: Redaguoti navigacijos meniu

en: Edit Order
lt: Redaguoti užsakymą

en: Edit Original
lt: Redaguoti originalą

en: Edit Page
lt: Redaguoti puslapį

en: Edit Page List
lt: Redaguoti puslapių sąrašą

en: Edit Post
lt: Redaguoti įrašą

en: Edit Product
lt: Redaguoti produktą

en: Edit Profile
lt: Redaguoti profilį

en: Edit RSS URL
lt: Redaguoti RSS nuorodą

en: Edit Scheduled Action
lt: Redaguoti suplanuotą veiksmą

en: Edit Site
lt: Redaguoti tinklalapį

en: Edit Tag
lt: Redaguoti žymą

en: Edit Template
lt: Redaguoti šabloną

en: Edit Template Part
lt: Redaguoti šablono dalį

en: Edit This
lt: Redaguoti

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Edit User
lt: Redaguoti vartotoją

en: Edit User %s
lt: Redaguoti vartotoją %s

en: Edit account
lt: Redaguoti paskyrą

en: Edit as HTML
lt: Redaguoti HTML

en: Edit attribute
lt: Redaguoti požymį

en: Edit audio playlist
lt: Redaguoti audio grojaraštį

en: Edit category
lt: Redaguoti kategoriją

en: Edit comment
lt: Redaguoti komentarą

en: Edit coupon
lt: Keisti nuolaidą

en: Edit date and time
lt: Redaguoti datą ir laiką

en: Edit failed. Please try again.
lt: Redagavimas nepavyko. Bandykite vėl.

en: Edit gallery
lt: Redaguoti galeriją

en: Edit image
lt: Redaguoti paveikslėlį

en: Edit item
lt: Redaguoti prekę

en: Edit link
lt: Redaguoti nuorodą

en: Edit menu item
lt: Redaguoti meniu elementą

en: Edit more details
lt: Redaguoti daugiau detalių

en: Edit next media item
lt: Redaguoti kitą failą

en: Edit order
lt: Redaguoti užsakymą

en: Edit page
lt: Redaguoti puslapį

en: Edit permalink
lt: Redaguoti nuorodą

en: Edit previous media item
lt: Redaguoti ankstesnį failą

en: Edit product
lt: Redaguoti produktą

en: Edit selected menu
lt: Redaguoti pasirinktą meniu

en: Edit shipping class
lt: Redaguoti pristatymo klasę

en: Edit site
lt: Redaguoti tinklalapį

en: Edit status
lt: Redaguoti statusą

en: Edit styles
lt: Keiskite stilių

en: Edit table
lt: Redaguoti lentelę

en: Edit tag
lt: Redaguoti žymą

en: Edit template
lt: Redaguoti šabloną

en: Edit this comment
lt: Redaguoti šį komentarą

en: Edit this entry.
lt: Redaguoti šį įrašą.

en: Edit this item
lt: Redaguoti šį elementą

en: Edit this menu
lt: Redaguoti šį meniu

en: Edit this order
lt: Redaguoti šį užsakymą

en: Edit this page
lt: Keisti šį puslapį

en: Edit track
lt: Redaguoti takelį

en: Edit user
lt: Redaguoti vartotoją

en: Edit video playlist
lt: Redaguoti video grojaraštį

en: Edit visibility
lt: Redaguoti matomumą

en: Edit visually
lt: Redaguoti vaizdiniame režime

en: Edit widget: %s
lt: Redaguoti valdiklį: %s

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
lt: Redaguokite numatytajį meniu - pridėkite ar išimkite punktus. Nutempkite norimą punktą ir išdėliokite juos norima tvarka. Paspauskite "Sukurti meniu" ir Jūsų pakeitimai bus išsaugoti.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
lt: Redaguokite savo meniu žemiau, arba <a href="%s">sukurkite naują meniu</a>. Nepamirškite išsaugoti!

en: Edit your site
lt: Redaguoti tinklapį

en: Edit: %s
lt: Redaguoti %s

en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
lt: Redaguoti<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Editing Menus
lt: Meniu redagavimas

en: Editing a page
lt: Puslapio redagavimas

en: Editing a template
lt: Šablono redagavimas

en: Editing code
lt: Kodo redagavimas

en: Editing template. Changes made here affect all posts and pages that use the template.
lt: Šablono redagavimas. Pakeitimai, atliekami redaguojant šabloną, pritaikomi visiems puslapiams, kuriems naudojamas šitas šablonas.

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Editor Style
lt: Rašyklės stilius

en: Editor canvas
lt: Redaktoriaus sritis

en: Editor content
lt: Redaktoriaus turinys

en: Editor footer
lt: Redaktoriaus poraštė

en: Editor menu (when enabled)
lt: Rašyklės meniu (kai įjungtas)

en: Editor preferences
lt: Redaktoriaus nuostatos

en: Editor publish
lt: Redaktoriaus paskelbimo skydelis

en: Editor puts bold and beautiful publishing right at your fingertips with comfortable, legible typography and large featured images. Using Featured Posts, you can display your favorite articles or editorials in the sidebar for even more exposure. Please open the readme.txt file to learn how to use Editor.
lt: Tema Editor skelbia Jūsų turinį pačiu geriausiu būdu - naudodama tinkamą tipografiją ir didelius paveikslėlius. Šoninėje srityje galite rodyti rekomenduojamus įrašus. Daugiau informacijos apie Editor rasite faile readme.txt

en: Editor script handles.
lt: Redaktoriaus stilių pavadinimas.

en: Editor settings
lt: Redaktoriaus nustatymai

en: Editor style handles.
lt: Redaktoriaus stiliaus pavadinimas.

en: Editor toolbar
lt: Rašyklės įrankių juosta

en: Editor top bar
lt: Redaktoriaus viršutinė juosta

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
lt: Redaktorius gali skelbti ir redaguoti savo ir kitų įrašus, puslapius ir pan.

en: Edmonton
lt: Edmontonas

en: Education
lt: Švietimas

en: Education and learning
lt: Švietimas ir mokymas

en: Educational Institution
lt: Švietimo įstaiga

en: Efate
lt: Efatė

en: Egyptian pound
lt: Egipto svaras

en: Eirunepe
lt: Eirunepė

en: Either there are no posts, or something went wrong.
lt: Arba nėra nei vieno įrašo, arba įvyko klaida.

en: El Aaiun
lt: Al Ajunas

en: El Salvador
lt: Salvadoras

en: Electric grass
lt: Elektrinės dujos

en: Electronics and computers
lt: Elektronika ir kompiuteriai

en: Elements
lt: Elementai

en: Elements path
lt: Elementų adresas

en: Elemin is a clean, minimalistic theme with great white-space balance and elegant typography. It features nine color schemes, three site layout options, two post layout options, two custom menu areas, custom link colors, support for post formats, a footer widget area, custom header, custom background, and a responsive layout that adapts to various screen sizes.
lt: Elemin yra minimalistinio dizaino tema su puikiu tuščios vietos balansu ir elegantiška tipografija. Ji turi devynias spalvų schemas, tris išdėstymo pasirinkimus, du įrašų šablonus, dvi meniu vietas, pasirenkamas nuorodų spalvas, įrašo formatų palaikymą, poraštės valdiklių sritį, pasirenkamą antraštės stilių, pasirenkamą foną bei prisitaikantį dizainą kuris atrodys puikiai visų dydžių ekranuose.

en: Email
lt: El. pašto adresas

en: Email (%s)
lt: El. paštas (%s):

en: Email Address
lt: El. pašto adresas

en: Email Address:
lt: El. pašto adresas:

en: Email Post Changes
lt: Pranešti el. paštu apie pakeitimus

en: Email Receipt
lt: Sąskaita el.paštu

en: Email Subscriptions
lt: El. pašto užsakymai

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Email address for the comment author.
lt: Komentaro autoriaus el. pašto adresas.

en: Email address is invalid.
lt: Netinkamas el. pašto adresas.

en: Email address or username
lt: El.pašto adresas arba vartotojo vardas

en: Email address to receive payments
lt: El. pašto adresas mokėjimams gauti

en: Email address.
lt: e-paštas:

en: Email changes to drafts, not just published items.
lt: Siųsti el. paštu apie juodraščio pasikeitimus, ne vien apie paskelbtus įrašus.

en: Email could not be sent.
lt: El.laiško išsiųsti nepavyko.

en: Email delivery format
lt: El. pašto pristatymo formatas

en: Email delivery window
lt: El. pašto pristatymo langas

en: Email from WordPress.com
lt: El.laiškai nuo WordPress.com

en: Email heading
lt: El. laiško antraštė

en: Email heading (paid)
lt: El.laiško antraštė (apmokėtiems užsakymams)

en: Email invoice / order details to customer
lt: Siųsti sąskaitą / užsakymo informaciją pirkėjui el.paštu

en: Email me a login link.
lt: Atsiųskite prisijungimo nuorodą el.paštu.

en: Email me new comments
lt: Gauti naujus komentarus el.paštu

en: Email me new posts
lt: Gauti naujus įrašus el.paštu

en: Email me whenever
lt: Pranešti man el. paštu

en: Email notifications
lt: Pranešimai siunčiami el.paštu

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
lt: Žemiau matote visus el.laiškus, kuriuos siunčia WooCommerce. Paspauskite ant konkretaus el.laiško, norėdami keisti jo nustatymus.<br>%s

en: Email of the reviewer.
lt: Atsiliepimo autoriaus el.paštas.

en: Email options
lt: El.laiškų nustatymai

en: Email or Username
lt: El. paštas arba vartotojo vardas

en: Email sender options
lt: El.laiškų siuntėjo nustatymai

en: Email sent.
lt: El.laiškas išsiųstas.

en: Email settings
lt: El.pašto nustatymai

en: Email template
lt: El.laiško šablonas

en: Email type
lt: El. laiško tipas

en: Email verified! Now that you've confirmed your email address you can publish posts on your blog.
lt: Elektroninio pašto patikrinti! Dabar, kai patvirtinsite savo elektroninio pašto adresą galite publikuoti žinutes į savo dienoraštį.

en: Email you used during checkout.
lt: Apmokant naudotas el.pašto adresas.

en: Email:
lt: El. paštas:

en: Email: %s
lt: El. paštas: %s

en: Emails
lt: El.laiškai

en: Embed Amazon Kindle content.
lt: Įkelti Amazon Kindle turinį..

en: Embed Cloudup content.
lt: Įterpkite turinį iš Cloudup.

en: Embed CollegeHumor content.
lt: Įterpkite turinį iš CollegeHumor.

en: Embed Crowdsignal (formerly Polldaddy) content.
lt: Įkelti Crowdsignal (seniauPolldaddy) turinį.

en: Embed Flickr content.
lt: Įterpkite turinį iš Flickr.

en: Embed Handler
lt: Įterpinių valdiklis

en: Embed Imgur content.
lt: Įterpkite turinį iš Imgur.

en: Embed Issuu content.
lt: Įterpkite turinį iš Issuu.

en: Embed Kickstarter content.
lt: Įterpkite turinį iš Kickstarter.

en: Embed Media Player
lt: Embed Media Grotuvas

en: Embed Mixcloud content.
lt: Įterpkite turinį iš Mixcloud.

en: Embed Pinterest pins, boards, and profiles.
lt: Įkelia Pinterest paveikslėlius, kolekcijas ir profilius.

en: Embed ReverbNation content.
lt: Įterpkite turinį iš ReverbNation.

en: Embed Screencast content.
lt: Įterpkite turinį iš Screencast.

en: Embed Scribd content.
lt: Įterpkite turinį iš Scribd.

en: Embed SmugMug content.
lt: Įterpkite turinį iš SmugMug.

en: Embed SoundCloud content.
lt: Įterpkite turinį iš SoundCloud.

en: Embed Speaker Deck content.
lt: Įterpkite turinį iš Speaker Deck.

en: Embed Spotify content.
lt: Įterpkite turinį iš Spotify.

en: Embed Wolfram notebook content.
lt: Įkelia Wolfram turinį.

en: Embed a Dailymotion video.
lt: Įterpkite video iš Dailymotion.

en: Embed a Facebook post.
lt: Įterpkite įrašą iš Facebook.

en: Embed a Reddit thread.
lt: Įterpkite temą iš Reddit.

en: Embed a TED video.
lt: Įterpkite video iš TED.

en: Embed a TikTok video.
lt: Įterpkite video iš TikTok.

en: Embed a Tumblr post.
lt: Įterpkite įrašą iš Tumblr.

en: Embed a VideoPress video.
lt: Įterpkite video iš VideoPress.

en: Embed a Vimeo video.
lt: Įterpkite video iš Vimeo.

en: Embed a WordPress post.
lt: Įterpti WordPress įrašą.

en: Embed a WordPress.tv video.
lt: Įterpkite video iš WordPress.tv

en: Embed a YouTube video.
lt: Įterpkite video iš YouTube.

en: Embed a podcast player from Pocket Casts.
lt: Įterpkite tinklalaidžių grotuvą iš Pocket Casts.

en: Embed a tweet.
lt: Įterpkite žinutę iš Twitter.

en: Embed an Animoto video.
lt: Įterpkite video iš Animoto.

en: Embed an Instagram post.
lt: Įterpkite įrašą iš Instagram.

en: Embed of %s.
lt: %s įterpimas.

en: Embed of the selected PDF file.
lt: Įterpti pasirinktą PDF failą.

en: Embed or Link
lt: Embed kodas arba nuoroda

en: Embedded content from %s
lt: Įterptas turinys iš %s

en: Embedded content from %s can't be previewed in the editor.
lt: Turinys, įkeltas iš %s negali būti parodomas redaktoriuje.

en: Embedded content from other websites
lt: Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

en: Embeds
lt: Įterpiniai (embeds)

en: Emergency
lt: Skubus

en: Emoticons
lt: Šypsenėlės

en: Empty
lt: Tuščia

en: Empty Spam
lt: Ištrinti brukalus

en: Empty Term.
lt: Tuščias terminas.

en: Empty Trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

en: Empty archive.
lt: Archyvas tuščias.

en: Empty block; start writing or type forward slash to choose a block
lt: Tuščias blokas; pradėkite rašyti arba spauskite “/” blokui pasirinkti

en: Empty filename
lt: Nėra failo pavadinimo

en: Empty pattern
lt: Tuščias modelis

en: Empty template part
lt: Tuščia šablono dalis

en: Empty template: %s
lt: Tuščias šablonas: %s

en: Empty title.
lt: Ištrinti pavadinimą

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
lt: Įjunkite adreso fiksavimą, jei norite, kad šios informacijos nebūtų galima keisti.

en: Enable %s
lt: Įgalinti %s

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
lt: Įjungti AJAX pridėjimo į krepšelį mygtukus archyvuose

en: Enable Archives?
lt: Įjungti archyvus?

en: Enable Auto-updates
lt: Įjungti auto-atnaujinimus

en: Enable Autorenew
lt: Įjungti auto-atnaujinimą

en: Enable Geotagging
lt: Įjungti geožymes

en: Enable IPN email notifications
lt: Įjungti IPN pranešimus el. paštu

en: Enable PayPal Standard
lt: Įjungti standartinį PayPal apmokėjimą

en: Enable PayPal sandbox
lt: Įjungti PayPal testavimo režimą

en: Enable Translator
lt: Įgalinti Vertėjas

en: Enable Two-Step
lt: Įgalinti dviejų etapų

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
lt: Įjunkite greitą ir šimtams milijonų pirkėjų visame pasaulyje pažįstamą Amazon mokėjimo būdą.

en: Enable accessibility mode
lt: Įjungti galimybę pridėti valdiklius į valdiklių sritį jų netempiant su pele

en: Enable archives?
lt: Įjungti archyvus?

en: Enable auto-renew
lt: Įjungti automatinį atnaujinimą

en: Enable auto-updates
lt: Įjungti auto-atnaujinimus

en: Enable bank transfer
lt: Įjungti bankinius pavedimus

en: Enable cash on delivery
lt: Įjungti apmokėjimą grynais atsiimant (COD)

en: Enable check payments
lt: Įjungti apmokėjimą čekiais

en: Enable comment likes
lt: Įjungti fukciją"Patinka" komentarams

en: Enable coupons
lt: Įjungti kuponus

en: Enable debug mode
lt: Įjungti klaidų rodymo režimą

en: Enable for shipping methods
lt: Įjungti šiems pristatymo būdams

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
lt: Įjunkite pilno aukščio rašyklę ir dėmesio neblaškančio režimo funkciją.

en: Enable guided mode
lt: Įjungti pagalbos nuorodas

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
lt: Įjungti sparčiąsias klaviatūros komandas komentarams moderuoti.

en: Enable logging
lt: Įjungti log'us

en: Enable low stock notifications
lt: Įjungti pranešimus apie besibaigiančius produktus

en: Enable mobile theme
lt: Įjungti mobilią temą

en: Enable out of stock notifications
lt: Įjungti pranešimus apie pasibaigusius produktus

en: Enable product reviews
lt: Įjungti produkto atsiliepimus

en: Enable reviews
lt: Įjungti atsiliepimus

en: Enable rule
lt: Įjungti taisyklę

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
lt: Įjungti pristatymo testavimo režimą, kad būtų ignoruojami podėlyje (cache) esantys pristatymo tarifai ir būtų rodoma, kuriai pristatymo zonai priklauso pirkėjas.

en: Enable star rating on reviews
lt: Įjungti vertinimus žvaigždutėmis atsiliepimuose

en: Enable stock management
lt: Įjungti atsargų valdymą

en: Enable store notice
lt: Įjungti parduotuvės pastabą

en: Enable tax rates and calculations
lt: Įjungti mokesčių tarifus ir skaičiavimus

en: Enable taxes
lt: Įjungti mokesčius

en: Enable the in-page translator where available. {{a}}Learn more{{/a}}
lt: Įjunkite vertėją visur, kur įmanoma. {{a}} Sužinokite daugiau {{/a}}

en: Enable the legacy REST API
lt: Įjungti seną API versiją

en: Enable the shipping calculator on the cart page
lt: Krepšelio puslapyje įjungti pristatymo skaičiuoklę

en: Enable the use of coupon codes
lt: Įjungti nuolaidų kuponus

en: Enable this email notification
lt: Įjungti šį el.laišką

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
lt: Įjunkite, jei norite kad Jūsų parduotuvėje būtų galima peržiūrėti produktus pagal šį požymį.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
lt: Įjunkite, jei produktas nėra pristatomas arba pristatomas nemokamai

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
lt: Įjunkite, jei prieiga prie atsisiunčiamo failo suteikiama produkto apmokėjimo metu

en: Enable this option to enable stock management at variation level
lt: Įjunkite, jei norite valdyti atsargų kiekį varianto lygmenyje

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
lt: Įjunkite šį nustatymą, jei norite suteikti prieigą prie atsisiuntimų, kai užsakymai įgauna būseną „vykdomas“, o ne „įvykdytas“.

en: Enable tracking
lt: Leisti sekimą

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
lt: Įjunkite naudojimo sekimą ir padėkite tobulinti WooCommerce

en: Enable/Disable
lt: Įjungti/Išjungti

en: Enable/Disable attribute archives.
lt: Leisti/Neleisti požymio archyvus.

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Enabled Services
lt: Įjungtos paslaugos

en: Enabled.
lt: Įjungta.

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
lt: Atsidarę skiltį „Ekrano nustatymai“, galėsite įjungti galimybę pridėti ir konfigūruoti valdiklius netempiant jų su pele.

en: Enabling Two-Step…
lt: Leidžia dviejų etapų...

en: Enabling autoupdates
lt: Auto-atnaujinimų įjungimas

en: Encoding
lt: Koduotė

en: Encoding for pages and feeds
lt: Koduotė:

en: End Date
lt: Pabaigos data

en: End Date: %s
lt: Pabaigos data: %s

en: End date of sale price, as GMT.
lt: Išpardavimo kainos pabaigos data pagal GMT.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
lt: Išpardavimo kainos pabaigos data, svetainės laiko juostoje.

en: End date of sale price.
lt: Akcijinės kainos galiojimo data.

en: End date:
lt: Pabaigos data:

en: Enderbury
lt: Endeburio sala

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
lt: Kreipimosi taškas puslapiui Apmokėjimas &rarr; Pridėti mokėjimo būdą

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
lt: Kreipimosi taškas puslapiui Apmokėjimas &rarr; Užsakymas gautas

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
lt: Kreipimosi taškas puslapiui Apmokėjimas &rarr; Sumokėti

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
lt: Kreipimosi taškas puslapiui Paskyra &rarr; Adresai

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
lt: Kreipimosi taškas, skirtas puslapiui Paskyra &rarr; Atsisiuntimai

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
lt: Kreipimosi taškas puslapiui Paskyra &rarr; Redaguoti paskyrą

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
lt: Kreipimosi taškas puslapiui Paskyra &rarr; Priminti slaptažodį

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
lt: Kreipimosi taškas, skirtas puslapiui Paskyra &rarr; Užsakymai

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
lt: Kreipimosi taškas puslapiui Paskyra &rarr; Apmokėjimo būdai

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
lt: Kreipimosi taškas puslapiui Paskyra &rarr; Peržiūrėti užsakymą

en: Endpoint for the delete payment method page.
lt: Kreipimosi taškas ištrinamo mokėjimo būdo puslapiui.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
lt: Kreipimosi taškas numatytojo mokėjimo būdo nustatymo puslapiui.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
lt: Kreipimosi taškas atsijungimui nuo paskyros. Jūs galite pridėti šią nuorodą į meniu naudodami nuorodą: jusuparduotuve.lt/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
lt: Kreipimosi taškai yra pridedami prie apmokėjimo puslapio URL, jų pagalba atliekami specifiniai veiksmai reikalingi apmokėjimui. Šie taškai turi būti unikalūs.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
lt: Kreipimosi taškai yra pridedami prie URL, kad paskyros puslapiuose būtų galima atlikti tam tikrus veiksmus. Jie turėtų būti unikalūs arba gali būti palikti tušti, jei kreipimosi tašką norima išjungti.

en: English
lt: Anglų

en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
lt: Pagerinkite krovimo greitį ir sustiprinkite saugumą su %1$sJetpack%2$s

en: Enhance your products
lt: Išplėskite funkcionalumą

en: Enhance your store with these recommended free features.
lt: Pagerinkite savo parduotuvę šiomis rekomenduojamomis nemokamomis funkcijomis.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
lt: Naudokitės visomis Facebook paslaugomis kartu viename įskiepyje: pikselių sekimas, katalogų sinchronizavimas, messenger susirašinėjimas, parduotuvės funkcionalumas ir pirkimas per Instagram (jau greitai)!

en: Enjoy live chat support.
lt: Naudokitės gyvo pokalbio pagalba.

en: Enlarge image
lt: Padidinti paveikslėlį

en: Enlarge image: %s
lt: Padidinti paveikslėlį: %s

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
lt: Užtikrinti kad rezultatuose neįtraukiami specifinių vartotojų ID komentarai. Privaloma autorizacija.

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
lt: Pašalinti iš rezultatų specifinių autorių sukurtus įrašus.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
lt: Pašalinti iš rezultatų specifinius ID.

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
lt: Iš rezultatų panaikiniti specifinius tėvinio objekto ID.

en: Enter Phone Number
lt: Įveskite telefono numerį

en: Enter URL to embed here…
lt: Įrašykite įterpinio URL čia...

en: Enter a URL
lt: Įveskite URL

en: Enter a URL to scan
lt: Įveskite URL skanavimui

en: Enter a blog URL
lt: Įveskite tinklaraščio URL

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
lt: Įveskite kainą (be mokesčių) ar sumą, pvz. <code>10.00 * [kiekis]</code>.

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
lt: Įveskite kupono kodą, kurį norite pritaikyti. Nuolaida bus pritaikyta prekių sumai, be mokesčių.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
lt: Įveskite norimą naudoti bazę. Jei nenurodysite, WordPress naudos numatytąją bazę.

en: Enter a date or time <Link>format string</Link>.
lt: Įrašykite datos ar laiko <Link>formato kintamuosius</Link>.

en: Enter a description
lt: Įveskite aprašymą

en: Enter a description of the image
lt: Įveskite paveikslėlio aprašymą

en: Enter a different address
lt: Įveskite kitą adresą

en: Enter a domain
lt: Įveskite domeno

en: Enter a domain or keyword
lt: Įveskite domeno arba raktinį žodį

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
lt: Įveskite fiksuotą sumą arba procentą, kuris bus pritaikomas kaip mokestis.

en: Enter a link URL or click above for presets.
lt: Įveskite nurodos URL arba pasirinkite vieną iš galimų nustatymų.

en: Enter a name for the new attribute term:
lt: Įveskite naujo požymio pavadinimą:

en: Enter a name for this tax rate.
lt: Įveskite šio mokesčio dydžio pavadinimą.

en: Enter a new password below.
lt: Žemiau įveskite naują slaptažodį.

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
lt: Įveskite skaičių norėdami nustatyti atsargų likutį konkrečiam variantui. Norėdami įjungti/išjungti likučio valdymą variantams, pažymėkite arba atžymėkite juose nustatymą "Valdyti atsargas?"

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
lt: Įveskite procentinį mokesčio tarifą (4 skaičiai po kablelio).

en: Enter a username or email address.
lt: Įveskite vartotojo vardą ar el.pašto adresą.

en: Enter a value
lt: Įveskite reikšmę

en: Enter a value (fixed or %)
lt: Įveskite sumą (fiksuotą arba %)

en: Enter a word or two — without spaces — to make a unique web address just for this block, called an “anchor”. Then, you’ll be able to link directly to this section of your page.
lt: Įveskite vieną-du žodžius - be tarpų - kad sukurtumėte unikalią nuorodą šiam blokui, vadinamą "inkaru". Tuomet galėsite dalintis nuoroda būtent į šią puslapio dalį.

en: Enter address:
lt: Įveskite adresą:

en: Enter an optional description for this variation.
lt: Įveskite varianto aprašymą (nebūtina).

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
lt: Galite įvesti pastabą, kuri bus siunčiama pirkėjui po apmokėjimo.

en: Enter attachment ID or URL to an image
lt: Įveskite failo ID arba paveikslėlio URL

en: Enter character(s) used to separate terms.
lt: Įrašykite ženklus naudojamus terminų atskyrimui.

en: Enter desktop preview mode
lt: Pereiti į standartinį peržiūros režimą

en: Enter email addresses of people you would like to get feedback from:
lt: Įveskite žmonių, kurių nuomonę norite išgirsti, el. pašto adresus:

en: Enter fullscreen
lt: Pereiti į pilno ekrano režimą

en: Enter mobile preview mode
lt: Pereiti į mobilų peržiūros režimą

en: Enter new
lt: Sukurti naują

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
lt: Įveskite požymio reikšmes, kurias galės rinktis pirkėjas, pvz. Mėlyna arba Didelis. Naudokite ženkliuką “%s” reikšmėms atskirti.

en: Enter price (%s)
lt: Įveskite kainą (%s)

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
lt: Įveskite kableliu atskirtus gavėjus, kurie gaus šį pranešimą.

en: Enter sale price (%s)
lt: Įveskite akcijinę kainą (%s)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
lt: Įrašykite kokį nors tekstą arba požymius, reikšmes atskirdami vertikaliais brūkšniais (|)

en: Enter tablet preview mode
lt: Pereiti į planšetės peržiūros režimą

en: Enter the RSS feed URL here:
lt: Įveskite RSS srauto adresą:

en: Enter the URL
lt: Įveskite URL

en: Enter the URL of the image
lt: Įveskite paveikslėlio URL

en: Enter the action that will trigger this webhook.
lt: Įveskite veiksmą, kuris aktyvuos šį webhook'ą.

en: Enter the code from the text message we sent you.
lt: Įveskite kodą iš SMS žinutės.

en: Enter the code you receive via SMS:
lt: Įveskite kodą, gausite SMS žinute:

en: Enter the destination URL
lt: Įveskite URL adresą

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
lt: Įveskite šiame tinkle egzistuojančio vartotojo el.pašto adresą, jei norite pakviesti jį į šį tinklalapį. Tam vartotojui bus išsiųstas pakvietimo laiškas, kuriame bus prašoma patvirtinti, kad jis nori priimti pakvietimą.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
lt: Įveskite šiame tinkle egzistuojančio vartotojo el.pašto adresą arba vartotojo vardą, jei norite pakviesti jį į šį tinklalapį. Tam vartotojui bus išsiųstas pakvietimo laiškas, kuriame bus prašoma patvirtinti, kad jis nori priimti pakvietimą.

en: Enter the external URL to the product.
lt: Įveskite išorinį produkto URL.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
lt: Įveskite, po kiek dienų atsisiuntimas nebegalios, arba palikite tuščią.

en: Enter the password you would like to use for all protected entries here:
lt: Įveskite slaptažodį, kurį norėtumėte naudoti visiems apsaugotiems įrašams:

en: Enter the same address here unless you <a href="%s">want your site home page to be different from your WordPress installation directory</a>.
lt: Įveskite adresą čia, jei <a href="%s">norite kad jūsų tinklalapio adresas būtų kitoks nei jūsų WordPress diegimo direktorija</a>.

en: Enter title here
lt: Įveskite pavadinimą

en: Enter your LiveJournal username and password below so we can connect to your account:
lt: Įveskite savo LiveJournal vartotojo vardą ir slaptažodį, kad prisijungtumėte prie paskyros:

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
lt: Įveskite savo PayPal API duomenis, kad galėtumėte atlikti grąžinimus per PayPal. Kaip sužinoti šiuos duomenis, paaiškinta <a href="%s">čia</a>.

en: Enter your address to view shipping options.
lt: Įveskite savo adresą, kad pamatytumėte galimus pristatymo būdus.

en: Enter your comment here...
lt: Savo komentarą įrašykite čia...

en: Enter your email address
lt: Įveskite el. pašto adresą

en: Enter your new password below or generate one.
lt: Įveskite susigalvotą slaptažodį arba jį susigeneruokite.

en: Enter your new password below.
lt: Žemiau įveskite naująjį slaptažodį.

en: Enter your own date format
lt: Įrašykite norimą datos formatą

en: Enter your password to view comments.
lt: Jei norite matyti komentarus, įveskite slaptažodį.

en: Entertainment
lt: Pramogos

en: Entries feed
lt: Įrašų RSS srautas

en: Entries from any RSS or Atom feed
lt: Kokio nors RSS srauto naujienos

en: Entries from any RSS or Atom feed.
lt: Įrašai iš bet kokio RSS ar Atom srauto.

en: Environment type
lt: Aplinkos tipas

en: Environment.
lt: Aplinka.

en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

en: Erase Personal Data
lt: Ištrinti asmeninius duomenis

en: Erase personal data
lt: Ištrinti asmeninius duomenis

en: Erase personal data list
lt: Trinamų asmeninių duomenų sąrašas

en: Erase personal data list navigation
lt: Trinamų asmeninių duomenų sąrašo navigacija

en: Eraser index cannot be less than one.
lt: Ištrynėjo indeksas negali būti mažesnis nei 1..

en: Erasing data...
lt: Trinami duomenys...

en: Erasure completed.
lt: Trynimas įvykdytas.

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Eritrean nakfa
lt: Eritrėjos nakfa

en: Error
lt: Klaida

en: Error 404
lt: Klaida 404

en: Error Details
lt: Išsamiau apie klaidą

en: Error authorizing your site. Please {{link}}contact support{{/link}}.
lt: Įvyko klaida autorizuojant Jūsų tinklalapį. Prašome {{link}}susisiekti su pagalbos komanda{{/link}}.

en: Error authorizing. Page is refreshing for another attempt.
lt: Įvyko klaida autorizuojant. Pabandykite perkrauti šį puslapį.

en: Error creating new user.
lt: Klaida kuriant naują vartotoją.

en: Error during status transition.
lt: Klaida keičiant statusą.

en: Error fetching plugins on %(site)s.
lt: Nepavyko įkelti įskiepių sąrašo iš tinklalapio %(site)s.

en: Error getting remote image %s.
lt: Klaida bandant išsaugoti išorinį paveikslėlį: %s

en: Error in deleting the attachment.
lt: Klaida ištrinant priedą.

en: Error in deleting the item.
lt: Klaida ištrinant objektą.

en: Error in displaying the widget settings form.
lt: Bandant parodyti valdiklio nuostatas, įvyko klaida.

en: Error in moving the item to Trash.
lt: Klaida perkeliant į šiukšlinę.

en: Error in moving to Trash.
lt: Perkeliant į šiukšlinę, įvyko klaida.

en: Error in restoring from Trash.
lt: Grąžinant iš šiukšlinės, įvyko klaida.

en: Error in restoring the item from Trash.
lt: Grąžinant iš šiukšlinės, įvyko klaida.

en: Error loading block: %s
lt: Klaida užkraunant bloką: %s

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
lt: Klaidų pranešimuose gali būti privačios informacijos apie Jūsų parduotuvę. Todėl jis turėtų būti paslėpti lankytojams.

en: Error messages should not be shown to visitors.
lt: Nerodyti klaidų pranešimų lankytojams.

en: Error not caused by a plugin or theme.
lt: Klaidą sukėlė ne tema ir ne įskiepis.

en: Error notice
lt: Pranešimas apie klaidą

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
lt: Įvyko klaida neapsaugotame kreipimosi taške.

en: Error processing action %1$s: %2$s
lt: Klaida vykdant veiksmą %1$s: %2$s

en: Error processing checkout. Please try again.
lt: Nepavyko priimti apmokėjimo. Prašome pabandyti dar kartą.

en: Error processing refund. Please try again.
lt: Klaida vykdant grąžinimą. Pabandykite dar kartą.

en: Error reconnecting to the database
lt: Klaida jungiantis prie duomenų bazės

en: Error saving action: %s
lt: Klaida saugant veiksmą: %s

en: Error saving media file.
lt: Klaida saugant failą.

en: Error when decoding a JSON file at path %1$s: %2$s
lt: Klaida dekoduojant JSON failą %1$s: %2$s

en: Error while adding the category. Please try again later.
lt: Klaida pridedant kategoriją. Prašome pabandyti vėliau.

en: Error while saving the new email address. Please try again.
lt: Įvyko klaida išsaugant naują el.pašto adresą. Prašome pabandyti iš naujo.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
lt: Saugant pakeisto mastelio paveikslėlį, įvyko klaida. Įkelkite puslapį iš naujo ir bandykite dar kartą.

en: Error while saving.
lt: Išsaugant įvyko klaida.

en: Error while uploading file %s to the media library.
lt: Klaida įkeliant failą %s į failų saugyklą.

en: Error!
lt: Klaida!

en: Error:
lt: Klaida:

en: Error: %1$s (%2$s)
lt: Klaida: %1$s (%2$s)

en: Error: %s
lt: Klaida: %s

en: Error: %s.
lt: Klaida: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
lt: Klaida: Pristatymo URL nepasiekiamas: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
lt: Klaida: Pristatymo URL grąžino tokį atsakymo kodą: %s

en: Error: [%1$s] %2$s
lt: Klaida: [%1$s] %2$s

en: Error: non-existing attribute ID.
lt: Klaida: neegzistuojantis požymio ID.

en: Error: please enter a valid email address.
lt: Klaida: prašome įvesti teisingą elektroninio pašto adresą.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
lt: Klaida: prašome užpildyti reikalingus laukus (vardą, el.pašto adresą).

en: Estimated time:
lt: Numatomas laikas:

en: Estonia
lt: Estija

en: Estonian
lt: Estų

en: Etc
lt: Kita

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Ethiopian birr
lt: Etiopijos bira

en: Eucla
lt: Jukla

en: Euro
lt: Euras

en: Europe
lt: Europa

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
lt: Europos zona = Bet kuri šalis Europoje = Fiksuota pristatymo kaina

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
lt: Europos duomenų apsaugos įstatymai reikalauja, kad Europos gyventojų duomenys, kurie perduodami už Europos Sąjungos ribų, būtų apsaugoti lygiai tokiu pačiu saugumo lygiu, kaip Europoje. Todėl turite aprašyti ne tik kur persiunčiami duomenys, bet ir kaip Jūs bei Jūsų partneriai užtikrinate, kad apsaugos lygis išliktų toks pat aukštas (pavyzdžiui, naudojant privatumą užtikrinančias technologijas, sutarčių sąlygas ar įpareigojančius nuostatus tarp įmonių).

en: Event schedule does not exist.
lt: Įvykių tvarkaraštis neegzistuoja.

en: Event timestamp must be a valid Unix timestamp.
lt: Įvykio laiko žyma turi būti teisinga laiko žyma pagal Unix.

en: Eventbrite API: Failed to get auth service.
lt: Eventbrite API: Nepavyko autorizuoti.

en: Eventbrite Authentication
lt: Eventbrite autentifikacija

en: Eventbrite Display Settings
lt: Eventbrite rodymo nustatymai

en: Eventbrite Events
lt: Renginiai iš Eventbrite

en: Eventbrite: Introduction
lt: Eventbrite: Prisistatymas

en: Events
lt: Renginiai

[ctx: Events and News dashboard widget]
en: https://wordpress.org/news/
lt: https://lt.wordpress.org/news/

en: Every %d minutes
lt: Kas %d minutes

en: Every %s
lt: Kas %s

en: Every 15 Days
lt: Kas 15 dienų

en: Every minute
lt: Kas minutę

en: Everything about Reddle's minimal design elegantly adapts to how you want to use your blog and what you want to use it for. Want to use your blog for a simple one-column link blog? A two-column business site with a custom header and no posts? Reddle can do that too &mdash; and look good doing it too.
lt: Temos Reddle minimalus ir elegantiškas dizainas leidžia Jums turėti tokį tinklalapį, kokio norite. Tai gali būti vieno stulpelio tinklaraštis arba dviejų stulpelio reprezentacinis tinklalapis. Reddle gali padėti abiem atvejais.

en: Everything is running smoothly here.
lt: Tinklalapis veikia puikiai.

en: Everything you write is solid gold.
lt: Viskas, ką jūs rašote yra labai kokybiška.

en: Everywhere
lt: Visur

en: Example Tag
lt: Pavyzdinė žyma

en: Example Title
lt: Pavyzdinis pavadinimas

en: Example:
lt: Pavyzdys:

en: Example: 12.12.12.1-12.12.12.100
lt: Pavyzdys: 12.12.12.1-12.12.12.100

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
lt: Pavyzdžiui: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; nepamirškite <code>http://</code>

en: Example: Nifty blogging software
lt: Pavyzdžiui: Puiki tinklaraščių platforma

en: Examples of blocks
lt: Blokų pavyzdžiai

en: Examples of blocks in the %s category
lt: Kategorijos %s blokų pavyzdžiai

en: Excerpt
lt: Ištrauka

en: Excerpt for the post, as it exists in the database.
lt: Objekto santrauka, kaip egzistuoja duomenų bazėje.

en: Excerpt text
lt: Ištraukos tekstas

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
lt: Santrauka - tai neprivalomas trumpas turinio aprašymas, kurį gali naudoti jūsų tinklalapio išvaizdos tema. <a href="%s">Sužinokite daugiau apie santraukas</a>.

en: Exclude categories
lt: Išskirti kategorijas

en: Exclude products
lt: Išskirti produktus

en: Exclude sale items
lt: Netaikyti akcijoms

en: Exclude:
lt: Neįtraukti:

en: Excluding selected countries
lt: Išskyrus pasirinktas valstybes

en: Excluding tax
lt: Be mokesčių

en: Executed before Multisite is loaded.
lt: Vykdoma prieš užkraunant multitinklalapį.

en: Exhibit is the perfect theme for businesses big and small to exhibit their work. Acting as both a portfolio and a blog Exhibit allows you to show off your projects, and to keep your customers informed.
lt: Exhibit yra tobula tema smulkiam ir didesniam verslui. Ji leidžia demonstruoti Jūsų projektus ir atsiliepimus.

en: Existing WordPress.com site
lt: Egzistuojantis WordPress.com tinklalapis

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
lt: Bus atnaujinti produktai pagal atitinkamus ID arba SKU. Produktai, kurie neegzistuoja, bus praleisti.

en: Existing template parts
lt: Egzistuojančios šablono dalys

en: Exit Recovery Mode
lt: Išjungti atstatymo režimą

en: Exit code editor
lt: Išeiti iš kodo redaktoriaus

en: Exit editor
lt: Uždaryti redaktorių

en: Exit fullscreen
lt: Išjungti viso ekrano veikseną

en: Exit recovery mode link expired.
lt: Išėjimo iš atstatymo režimo nuoroda negaliojanti.

en: Expand
lt: Išplėsti

en: Expand child menu
lt: išskleisti sub-meniu

en: Expand on click
lt: Išskleisti paspaudus

en: Expand or collapse the elements by clicking on their headings, and arrange them by dragging their headings or by clicking on the up and down arrows.
lt: Jas galima išplėsti ir suskleisti spustelėjus ant antraštės, arba perrikiuoti tempiant už antraštės arba spaudžiant rodyklių mygtukus.

en: Expand search field
lt: Išplėsti paieškos lauką

en: Expected string to start with script tag (without attributes) and end with script tag, with optional whitespace.
lt: Tikimasi, kad eilutė prasidės skripto žyma (be atributų) ir baigsis skripto žyma, tarp jų gali būti tuščias tarpas, bet nebūtinai.

en: Experiencing connection issues? Try to go back and restore your site.
lt: Problemos sujungiant? Grįžkite atgal ir atstatykite savo tinklalapį į senesnę versiją.

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Expired
lt: Negalioja

en: Expired :(
lt: Baigėsi

en: Expired transients
lt: Nebegaliojantys laikini duomenys

en: Expires
lt: Baigiasi

en: Expires on:
lt: Baigiasi:

en: Expiring Soon
lt: Galiojimas tuoj baigsis

en: Expiring soon!
lt: Greitai pasibaigs!

en: Expiry (MM/YY)
lt: Galioja iki (mm/MM)

en: Expiry Date
lt: Galioja iki

en: Expiry date
lt: Galiojimo data

en: Explore all patterns
lt: Peržiūrėkite visus modelius

en: Explore our Jetpack plans
lt: Siūlomi Jetpack planai

en: Export
lt: Eksportavimas

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
lt: Eksportuoti &#8220;%s&#8221; JSON formatu

en: Export CSV
lt: Eksportuoti į CSV

en: Export Personal Data
lt: Eksportuoti asmeninius duomenis

en: Export Products
lt: Eksportuoti produktus

en: Export all categories
lt: Eksportuoti visas kategorijas

en: Export all columns
lt: Eksportuoti visus stulpelius

en: Export all products
lt: Eksportuoti visus produktus

en: Export as JSON
lt: Eksportuoti JSON formatu

en: Export custom meta?
lt: Eksportuoti visus sukurtus meta duomenis?

en: Export personal data list
lt: Eksportuojamų asmeninių duomenų sąrašas

en: Export personal data list navigation
lt: Eksportuojamų asmeninių duomenų sąrašo navigacija

en: Export products to a CSV file
lt: Eksportuoti produktus į CSV failą

en: Exporter index cannot be negative.
lt: Eksporterio indeksas negali būti neigiamas.

en: Exporter index is out of range.
lt: Exporter index out of range.

en: Express yourself. Start a blog.
lt: Išreikšk save. Pradėk rašyti tinklaraštį.

en: Extended view
lt: Išplėstinis vaizdas

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Extensions
lt: Plėtiniai

en: Extensions %s
lt: Plėtiniai %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
lt: Naudojant įskiepius gali pridėti naujų funkcijų produktų puslapiams, o tai padėtų Jūsų parduotuvei išsiskirti iš kitų

en: External URL
lt: Išorinis internetinis adresas

en: External images can be removed by the external provider without warning and could even have legal compliance issues related to privacy legislation.
lt: Išorinis paslaugų teikėjas gali pašalinti išorinius paveikslėlius be įspėjimo ir netgi gali kilti teisinių problemų, susijusių su privatumo teisės aktais.

en: External media
lt: Išorinis failas

en: External object cache
lt: Išorinis objektų cache

en: External object cache.
lt: Išorinio objekto podėlis.

en: External product
lt: Išorinis produktas

en: External products cannot be backordered.
lt: Išoriniai produktai nepalaiko išankstinių užsakymų

en: External products cannot be stock managed.
lt: Išoriniai produktai nepalaiko atsargų valdymo.

en: External/Affiliate product
lt: Išorinis/Partnerio produktas

en: Extra Extra Large
lt: Ypač didelis

en: Extra Large
lt: Ypač didelis

en: F j, Y
lt: Y F j

en: F j, Y g:i a
lt: Y F j - G:i

en: F jS, Y
lt: F j, Y

en: F, Y
lt: Y F

en: FAILED: %s
lt: NEPAVYKO: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
lt: NEPAVYKO: WordPress nepavyko atnaujinti į versiją %s

en: FAQ
lt: DUK

en: Facebook Page Plugin
lt: Facebook Puslapio Įskiepis

en: Facebook for WooCommerce
lt: Facebook įskiepis WooCommerce

en: Facebook icon
lt: Facebook simbolis

en: Facebook:
lt: Facebook

en: Faeroe
lt: Farerai

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Nepavykę <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Nepavykę <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Nepavykę <span class="count">(%s)</span>

en: Failed attachments for %s
lt: Nepavyko pridėti failų į %s

en: Failed order
lt: Nepavykęs užsakymas

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
lt: Nepavykusio užsakymo el.laiškai yra siunčiami pasirinktam(-iems) gavėjui(-ams), kai nepavykusiu pažymimas užsakymas, kuris prieš tai buvo vykdomas arba sustabdytas.

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
lt: Nepavykusiais laikomi neapmokėti užsakymai, kurių pirkėjas jau tikriausiai nebesugrįš apmokėti. Po nustatyto laiko tarpo jie bus perkelti į šiukšlinę.

en: Failed to add card.
lt: Nepavyko pridėti kortelės.

en: Failed to confirm subscription
lt: Nepavyko patvirtinti prenumeratos

en: Failed to confirm unsubscription
lt: Nepavyko patvirtinti prenumeratos atsisakymo

en: Failed to connect to Akismet.
lt: Nepavyko prisijungti prie Akismet.

en: Failed to create Navigation Menu.
lt: Nepavyko sukurti meniu.

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
lt: Nepavyko sukurti naujo vartotojo (%s). Šio vartotojo įrašai bus priskirti dabartiniam vartotojui,

en: Failed to create post.
lt: Nepavyko sukurti įrašo.

en: Failed to delete the page.
lt: Bandymas ištrinti puslapį nepavyko.

en: Failed to download the MaxMind database.
lt: Nepavyko parsisiųsti MaxMind duomenų bazės.

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
lt: Nepavyko išeiti iš atstatymo režimo. Pabandykite dar kartą šiek tiek vėliau.

en: Failed to import %1$s %2$s
lt: Nepavyko importuoti %1$s %2$s

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
lt: Klaida importuojant %s &#8220;%s&#8221;

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
lt[0]: Nepavyko importuoti produktų: %s
lt[1]: Nepavyko importuoti produktų: %s
lt[2]: Nepavyko importuoti produktų: %s

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
lt: Klaida importuojant &#8220;%s&#8221;: Neteisingas įrašo tipas %s

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
lt: Klaida importuojant autorių (-ius) %s. Jų įrašai bus priskirti esamam vartotojui.

en: Failed to import category %s
lt: Klaida importuojant kategoriją %s

en: Failed to import post tag %s
lt: Klaida importuojant žymą %s

en: Failed to retrieve comment bodies from LiveJournal. Please try again soon.
lt: Nepavyko parsiųsti komentarų tekstų iš LiveJournal. Pabandykite dar kartą šiek tiek vėliau.

en: Failed to retrieve comment meta information from LiveJournal. Please try again soon.
lt: Nepavyko parsiųsti komentarų duomenų iš LiveJournal. Pabandykite dar kartą šiek tiek vėliau.

en: Failed to retrieve product info from woocommerce.com
lt: Nepavyko gauti produkto informacijos iš woocommerce.com

en: Failed to store the error.
lt: Nepavyko išsaugoti klaidos pranešimo teksto.

en: Failed to subscribe
lt: Nepavyko užsiprenumeruoti

en: Failed to unsubscribe
lt: Nepavyko užsiprenumeruoti

en: Failed to update coupon
lt: Nepavyko atnaujinti nuolaidos

en: Failed to write file to disk.
lt: Nepavyko failo įrašyti į diską.

en: Failed to write request to temporary file.
lt: Nepavyko įrašyti užklausos į laikiną failą.

en: Fakaofo
lt: Fakaofas

en: Falkland Islands
lt: Folklando salos

en: Falkland Islands pound
lt: Folklando svaras

en: Fallback content
lt: Atsarginis turinys

en: Family
lt: Šeima

en: Fan Favorites
lt: Pirkėjų mėgstamiausi

en: Fan favorites
lt: Pirkėjų mėgstamiausi

en: Faridpur
lt: Faridpuras

en: Faroe
lt: Farerai

en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

en: Fashion
lt: Mada

en: Fashion Designer
lt: Mados dizaineris

en: Fashion, apparel, and accessories
lt: Mada, drabužiai, aksesuarai

en: Fast Food Restaurant
lt: Greito maisto restoranas

en: Fast, highly relevant results in any language
lt: Greitas, ypač tikslus veikimas bet kokia kalba

en: Favorite item not found
lt: Mėgstamiausia prekė nerasta

en: Favorites
lt: Mėgstamiausi

en: Fax
lt: Faksas

en: Feature Comparison
lt: Funkcijų  palyginimas

en: Featured
lt: Siūloma

en: Featured Events
lt: Rekomenduojami renginiai

en: Featured Image
lt: Specialusis paveikslėlis

en: Featured Image Header
lt: Antraštė su specialiuoju paveikslėliu

en: Featured Images
lt: Specialieji paveikslėliai

en: Featured image
lt: Specialusis paveikslėlis

en: Featured image: %s
lt: Pagrindinis paveikslėlis: %s

en: Featured product.
lt: Iškeltas produktas.

en: Featured products
lt: Rekomenduojami produktai

en: Features
lt: Galimybės

en: Features supported by this theme.
lt: Temos savybės.

en: Featuring a design by renowned web designer <a href="http://elliotjaystocks.com/">Elliot Jay Stocks</a>, Eight will transform the look of your blog. Even better, Eight's custom highlight color feature, custom background, and custom header, let you transform it right back and easily create your own blog design.
lt: Sukurta žinomo dizainerio <a href="http://elliotjaystocks.com/">Elliot Jay Stocks</a>, tema Eight suteiks Jūsų tinklaraščiui išskirtinę išvaizdą. Galėsite pasirinkti norimą pagrindinę spalvą, foną, antraštę ir susikurti tokią išvaizdą, kokios norite.

en: Feb
lt: Vas

en: February
lt: vasario

en: February 21, 2019
lt: Vasario 21, 2019

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
lt: Vas

en: Federal Dependencies
lt: Venesuelos federalinės valdos

en: Fee
lt: Priemoka

en: Fee has already been added.
lt: Mokestis jau buvo pridėtas.

en: Fee name
lt: Priemokos pavadinimas

en: Fee name is required.
lt: Mokesčio pavadinimas yra privalomas

en: Fee name.
lt: Priemokos pavadinimas

en: Fee tax class is required when fee is taxable.
lt: Priemokos mokesčių klasė yra privaloma, kai priemoka apmokestinama

en: Fee title is required
lt: Mokesčio pavadinimas yra privalomas

en: Fee type
lt: Tarifo tipas

en: Feed for all posts filed under %s
lt: Visų kategorijos „%s“ įrašų RSS

en: Feedback
lt: Atsiliepimai

en: Feel free to reconnect again using the button below.
lt: Galite bet kada prisijungti vėl naudodami mygtuką žemiau.

en: Fees:
lt: Mokesčiai:

en: Fetching attachments is not enabled
lt: Prisegtų failų įtraukimas neįjungtas

en: Fictive is all about you -- your style, your look, your story. Make it personal with a custom header image, a Gravatar, and links to your favorite social networks. Use Post Formats to dress up your content, add a custom menu and widgets, or keep it simple with a fixed-position header.
lt: Fictive tema skirta Jums - Jūsų stiliui, saviraiškai, istorijoms. Paverskite ją sava su norimu antraštės paveikslėliu, Gravataru bei nuorodomis į socialinius tinklus. Išnaudokite įrašo formatus, meniu, valdiklius.

en: Fields other than %s are not currently supported for sitemaps.
lt: Laukai, išskyrus %s, šiuo metu nėra palaikomi nuorodų sąrašuose.

en: Fields other than %s are not currently supported for the sitemap index.
lt: Laukai, išskyrus %s, šiuo metu nėra palaikomi nuorodų sąrašuosų indekse.

en: Fiji
lt: Fidžis

en: Fijian dollar
lt: Fidžio doleris

en: File
lt: Failas

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
lt: %1$s yra <strong>nebenaudojamas</strong> nuo %2$s versijos, tačiau neturi pakaitalo.

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
lt: %1$s yra <strong>nebenaudojamas</strong> nuo %2$s versijos! Geriau naudokite %3$s.

en: File %d
lt: Failas %d

en: File %s doesn't exist!
lt: Failas %s neegzistuoja!

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
lt: Failas &#8222;%s&#8220; neegzistuoja?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
lt: Failas &#8222;%s&#8220; nėra paveikslėlis.

en: File ID
lt: Failo ID

en: File ID.
lt: Failo ID.

en: File Name
lt: Failo pavadinimas

en: File URL
lt: Failo URL

en: File URL.
lt: Failo URL

en: File URL:
lt: Failo URL:

en: File canceled.
lt: Failas atšauktas.

en: File details.
lt: Failo informacija.

en: File does not exist
lt: Failas neegzistuoja

en: File does not exist?
lt: Failas neegzistuoja?

en: File download method
lt: Failų atsisiuntimo metodas

en: File edited successfully.
lt: Failo redagavimas pavyko.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
lt: Failas yra tuščias. Įkelkite failą su duomenimis.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your %1$s file or by %2$s being defined as smaller than %3$s in %1$s.
lt: Failas tuščias. Įkelkite ką nors labiau apčiuopiamo. Šią klaidą taip pat gali suketi išjungtas failų įkėlimas Jūsų %1$s faile arba %2$s nustatymas mažesnis už %3$s %1$s faile.

en: File is not an image.
lt: Failas nėra paveikslėlis.

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File name.
lt: Failo pavadinimas.

en: File name:
lt: Failo pavadinimas:

en: File not found
lt: Failas Nerastas

en: File size:
lt: Failo dydis:

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
lt: Failo tipas netinka dėl saugumo reikalavimų. Pabandykite kitokį.

en: File type:
lt: Failo tipas:

en: File upload settings
lt: Failų įkėlimo nustatymai

en: File uploaded: %s
lt: Failas įkeltas: %s

en: File uploads
lt: Failų įkėlimas

en: File was not found.
lt: Failas nerastas.

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Files can be uploaded
lt: Failai gali būti įkeliami.

en: Filesystem Permissions
lt: Failų sistemos leidimai (permissions)

en: Filesystem error.
lt: Failų sistemos klaida.

en: Filipino
lt: Filipiniečių

en: Fill Screen
lt: Rašymas visame naršyklės lange

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
lt: Įrašykite meniu pavadinimą ir paspauskite mygtuką "Sukurti meniu".

en: Fill in your details below or click an icon to log in:
lt: Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

en: Fill the space by clipping what doesn't fit.
lt: Užpildykite erdvę apkarpydami tai, kas netelpa.

en: Fill the space by stretching the content.
lt: Užpildykite erdvę ištempdami turinį.

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Filter %s returned items with reserved names.
lt: Filtruoti %s grąžintas reikšmes su rezervuotais vardais.

en: Filter &#187;
lt: Filtruoti &#187;

en: Filter Products by Attribute
lt: Filtruoti produktus pagal požymius

en: Filter Products by Price
lt: Filtruoti produktus pagal kainą

en: Filter Products by Rating
lt: Filtruoti produktus pagal įvertinimą

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: Filter by IP address
lt: Filtruoti pagal IP adresą

en: Filter by attribute
lt: Atrinkti pagal požymius

en: Filter by category
lt: Filtruoti pagal kategoriją

en: Filter by comment type
lt: Filtruoti pagal komentaro tipą

en: Filter by coupon
lt: Filtruoti pagal nuolaidą

en: Filter by date
lt: Filtruoti pagal datą

en: Filter by file
lt: Filtruoti pagal failą

en: Filter by level
lt: Filtruoti pagal lygius

en: Filter by order
lt: Filtruoti pagal užsakymą

en: Filter by post format
lt: Filtruoti pagal įrašų formatą

en: Filter by price
lt: Filtruoti pagal kainą

en: Filter by product
lt: Filtruoti pagal produktą

en: Filter by product type
lt: Filtruoti pagal produkto tipą

en: Filter by rating
lt: Filtruoti pagal reitingą

en: Filter by registered customer
lt: Filtruoti pagal registruotus pirkėjus

en: Filter by source
lt: Filtruoti pagal šaltinius

en: Filter by stock status
lt: Filtruoti pagal atsargų statusą

en: Filter by type
lt: Filtruoti pagal tipą

en: Filter by user
lt: Filtruoti pagal vartotoją

en: Filter comments list
lt: Filtruoti komentarų sąrašą

en: Filter coupons
lt: Filtruoti kuponus

en: Filter erase personal data list
lt: Trinamų asmeninių duomenų sąrašo filtras

en: Filter export personal data list
lt: Eksportuojamų asmeninių duomenų sąrašo filtras

[ctx: Filter group label for segmented]
en: Author
lt: Autorius

[ctx: Filter group label for tabs]
en: Status
lt: Statusas

en: Filter items list
lt: Filtruoti sąrašą

[ctx: Filter label for people list]
en: Email Followers
lt: Sekėjai el. paštu

[ctx: Filter label for people list]
en: Followers
lt: Sekėjai

[ctx: Filter label for people list]
en: Team
lt: Komanda

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Active
lt: Įjungti

[ctx: Filter label for plugins list]
en: All
lt: Visi

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Inactive
lt: Išjungti

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Updates
lt: Yra atnaujinimų

[ctx: Filter label for posts list]
en: Drafts
lt: Juodraščiai

[ctx: Filter label for posts list]
en: Everyone
lt: Visi

[ctx: Filter label for posts list]
en: Me
lt: Aš

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
lt: Paskelbti

[ctx: Filter label for posts list]
en: Scheduled
lt: Planuojama

[ctx: Filter label for posts list]
en: Trashed
lt: Šiukšliadėžėje

en: Filter media
lt: Filtruoti failus

en: Filter media items list
lt: Filtruoti media failų sąrašą

en: Filter orders
lt: Filtruoti užsakymus

en: Filter pages list
lt: Filtruoti puslapių sąrašą

en: Filter patterns
lt: Filtruoti modelius

en: Filter patterns list
lt: Filtruoti modelių sąrašų

en: Filter posts list
lt: Filtruoti įrašų sąrašą

en: Filter products
lt: Filtruoti produktus

en: Filter templates list
lt: Filtruoti šablonų sąrašą

en: Filter themes
lt: Filtruoti temas

en: Filter themes (%s)
lt: Filtruoti temas (%s)

en: Filter users list
lt: Filtruoti vartotojų sąrašą

en: Filters
lt: Filtrai

en: Final Step: Author Mapping
lt: Paskutinis žingsnis: Autorių priskyrimas

en: Find Address
lt: Surasti adresą

en: Find and replace
lt: Rasti ir pakeisti

en: Find original
lt: Rasti originalią versiją

en: Find out how to <a href="%1$s">add and manage applications</a>.
lt: Sužinokite kaip <a href="%1$s">pridėti ir tvarkyti programas</a>.

en: Find out how to add a site icon on WordPress.com.
lt: Sužinokite kaip įkelti tinklalapio ženklelį per WordPress.com

en: Find out how to create a multilingual site on WordPress.com.
lt: Sužinokite, kaip sukurti daugiakalbį tinklalapį su WordPress.com.

en: Find posts to follow
lt: Rasti įrašų sekimui

en: Find the Perfect Theme
lt: Susiraskite idealią temą

en: Find your team &rarr;
lt: Raskite savo komandą &rarr;

en: Finding the area that aligns with your skills and interests is the first step toward meaningful contribution. With more than 20 Make WordPress teams working on different parts of the open source WordPress project, there&#8217;s a place for everyone, no matter what your skill set is.
lt: Pirmas žingsnis į prasmingą indėlį - rasti sritį, kuri atitinka jūsų įgūdžius ir interesus. Daugiau nei 20 "Make WordPress" komandų dirba su įvairiomis atvirojo kodo WordPress projekto dalimis, todėl čia vietą ras kiekvienas, nesvarbu, kokie jūsų įgūdžiai.

en: Finish
lt: Baigti

en: Finish set up
lt: Pabaikite paruošimą darbui

en: Finish setting up your store
lt: Pabaikite tvarkyti savo parduotuvę

en: Finish setup
lt: Pabaikite paruošimą darbui

en: Finland
lt: Suomija

en: Finnish
lt: Suomiškai

en: First Name
lt: Vardas

en: First Post
lt: Pirmas įrašas

en: First name
lt: Vardas

en: First name for the user.
lt: Vartotojo vardas.

en: First name.
lt: Vardas.

en: First page
lt: Pirmasis puslapis

en: Fit contents.
lt: Įtalpinti turinį.

en: Fit the content to the space without clipping.
lt: Įtalpinkite turinį erdvėje be apkarpymų.

en: Fit to Screen
lt: Talpinti į ekraną

en: Five.
lt: Penki.

en: Fixed
lt: Fiksuota

en: Fixed Layout
lt: Fiksuotas išdėstymas

en: Fixed amount
lt: Fiksuota suma

en: Fixed amount per product
lt: Fiksuota suma kiekvienam produktui

en: Fixed background
lt: Fiksuotas fonas

en: Fixed cart discount
lt: Fiksuota krepšelio nuolaida

en: Fixed product discount
lt: Fiksuota produkto nuolaida

en: Fixed width table cells
lt: Fiksuoto pločio lentelės langeliai

en: Flat Rate
lt: Fiksuota kaina

en: Flat rate
lt: Fiksuotas tarifas

en: Flat rate (legacy)
lt: Vienodas tarifas (pasenęs)

en: Flickr Photos
lt: Flickr nuotraukos

en: Flickr RSS URL:
lt: Flickr RSS adresas:

en: Flip
lt: Apversti

en: Flip horizontal
lt: Apversti horizontaliai

en: Flip vertical
lt: Apversti vertikaliai

en: Flounder is a flat, minimally styled theme for bloggers which features colorful support for post formats and a clean, responsive layout.
lt: Flouder yra minimalaus dizaino tema tinklaraštininkams, turinti atskirus stilius įrašų formatams ir įvairių dydžių ekranams prisitaikantį  išdėstymą.

en: Flow
lt: Srautas

en: Fluid Layout
lt: Nefiksuotas išdėstymas

en: Flush all logs
lt: Išvalyti visus įrašus žurnaluose

en: Flush permalinks
lt: Pergeneruoti nuorodas

en: Focal point left position
lt: Fokusas kairėje

en: Focal point top position
lt: Fokusas viršuje

en: Focus
lt: Susikaupkite

en: Focus on one block at a time
lt: Vienu metu dirbkite tik su vienu bloku

en: Focus on your content
lt: Svarbiausia - Jūsų turinys

en: Focus shortcuts:
lt: Klaviatūros šaukiniai keisti pasirinkimui

en: Follow
lt: Sekti

en: Follow %s
lt: Sekite %s

en: Follow Blog
lt: Sekti tinklaraštį

en: Follow Comments
lt: Sekti komentarus

en: Follow Us
lt: Sekite mus

en: Follow comments
lt: Sekti komentarus

en: Follow conversation
lt: Sekti diskusiją

en: Follow this search via JSON
lt: Sekti šios paieškos rezultatus per JSON

en: Follow this search via RSS
lt: Sekti šios paieškos rezultatus per RSS

en: Followed Sites
lt: Sekami tinklalapiai

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
lt: Iš:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
lt: Į:

en: Follower
lt: Sekėjas

en: Followers
lt: Sekėjai

en: Following
lt: Sekama

en: Following conversation
lt: Jūs sekate diskusiją

en: Following site
lt: Jūs sekate tinklalapį

en: Following...
lt: Sekama...

en: Follows
lt: Sekėjai

[ctx: Follows notifications]
en: Follows
lt: Seka

en: Font
lt: Šriftas

en: Font Family
lt: Šrifto šeima

en: Font Size
lt: Šrifto dydis

en: Font Sizes
lt: Šrifto dydžiai

en: Font font-family must be a non-empty string.
lt: Šrifto šeimos pavadinimas negali būti tuščias.

en: Font font-weight must be a properly formatted string or integer.
lt: Šrifto storis turi būti pateiktas tinkamu formatu.

en: Font name…
lt: Šrifto pavadinimas…

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Font src must be a non-empty string or an array of strings.
lt: Šrifto "src" negali būti tuščias ar susidaryti iš kelių elementų.

en: Font style
lt: Šrifto stilius

en: Font weight
lt: Šrifto ryškumas

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Fonts were installed successfully.
lt: Šriftai buvo sėkmingai įdiegti.

en: Food
lt: Maistas

en: Food & Drink
lt: Maistas ir gėrimai

en: Food and drink
lt: Maistas ir gėrimai

en: Footer
lt: Poraštė

en: Footer Links
lt: Poraštės nuorodos

en: Footer Widgets
lt: Poraštės valdikliai

en: Footer cell text
lt: Poraštės langelio tekstas

en: Footer label
lt: Poraštės etiketė

en: Footer text
lt: Poraštės tekstas

en: Footnote
lt: Išnaša

en: Footnotes
lt: Išnašos

en: Footnotes are not supported here. Add this block to post or page content.
lt: Išnašos čia nėra palaikomos. Pridėkite šį bloką prie įrašo arba puslapio turinio.

en: Footnotes found in blocks within this document will be displayed here.
lt: Čia bus rodomos šio dokumento blokuose esančios išnašos.

en: For a specific item
lt: Konkrečiam elementui

en: For all items
lt: Visiems elementams

en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
lt: Rekomenduojame naudoti JPEG arba PNG tipo nuotraukas, kurių dydis 1000 x 1000 pikselių ar didesnės. Maksimalus leidžiamas failo dydis: %1$s.

en: For blogs and websites. Sleek design and solid code. Suits make you look good.
lt: Tinka ir tinklalapiams ir tinklaraščiams. Puikus dizainas ir kokybiškas  kodas.

en: For each post in a feed, include
lt: Kiekvienam įrašui sraute įtraukite

en: For example:
lt: Pavyzdžiui:

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
lt: Tik paveikslėliams. Galite paspausti mygtuką „Redaguoti paveikslėlį“, bus atvertas langas, kuriame turėsite galimybę apkarpyti, pasukti ir apversti paveikslėlį. Dešinėje esantys laukeliai suteikia tam papildomų galimybių (pvz., miniatiūrai taikyti kitokias nuostatas nei originaliam paveikslėliui). Daugiau informacijos gausite laukelyje paspaudę „Pagalba“.

en: For more information:
lt: Daugiau informacijos:

en: For more information: %s
lt: Daugiau informacijos: %s

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
lt: Daugumoje temų, antraštėje rodomas tinklalapio pavadinimas ir apibūdinimas - tokie, kokius įrašėte <a href="%s">Pagrindinių nustatymų</a> puslapyje.

en: For optimal performance and security reasons, you should consider running %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
lt: Geriausiam veikimui ir didžiausiam saugumo lygiui pasiekti rekomenduojame naudoti %2$s ar naujesnę %1$s versiją. Susisiekite su savo hostingo tiekėju ir jis padės Jums tai ištaisyti.

en: For security, click the link below to reset this importer.
lt: Saugumo sumetimais, paspauskite nuorodą žemiau ir atstatykite šį importuotoją.

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
lt: Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
lt: Vartotojai, kurie neturi nustatyto avataro, galima rodyti arba standartinį logotipą arba pagal el.pašto adresą automatiškai sugeneruotą paveikslėlį.

en: Force HTTP when leaving the checkout
lt: Naudoti tik HTTP kai paliekamas apmokėjimo puslapis

en: Force SSL
lt: Naudoti SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
lt: Naudoti SSL (HTTPS) apmokėjimo puslapiuose (<a href="%s" target="_blank">Būtina turėti įdiegtą SSL sertifikatą</a>).

en: Force downloads
lt: Automatinis pasiūlymas atsisiųsti

en: Force erase personal data
lt: Priverstinai ištrinti asmens duomenis

en: Force erasure has failed.
lt: Priverstinis ištrynimas nepavyko.

en: Force secure checkout
lt: Naudoti tik saugų apmokėjimą

en: Force shipping to the customer billing address
lt: Įjungti pristatymą tik į pirkėjo registracijos adresą

en: Forefront is a responsive business and corporate theme that helps you to create a strong--yet beautiful--online presence for your business.
lt: Forefront - prisitaikančio išdėstymo tema verslui.

en: Foreign Individual
lt: Užsienio šalies fizinis asmuo

en: Forgot password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Format
lt: - Formatas -

en: Format tools
lt: Formatavimo įrankiai

en: Formatting
lt: Formatavimas

en: Fort Nelson
lt: Fort Nelsonas

en: Fort Wayne
lt: Fort Veinas

en: Forum
lt: Forumas

en: Forums
lt: Forumai

en: Forward-slash
lt: Pasvirasis brūkšnys

en: Found %1$d updates (%2$s)
lt: Galimi atnaujinimai: %1$d (%2$s)

en: Found %s
lt: Rasta %s

en: Found a bug?
lt: Radote klaidą?

en: Found in your order confirmation email.
lt: Rasite užsakymo patvirtinimo el.laiške.

en: Founder of Automattic, example of what WordPress can do
lt: Automattic įkūrėjas, pavyzdys to, ką gali WordPress

en: Four Columns
lt: Keturios skiltys

en: Four.
lt: Keturi.

en: France
lt: Prancūzija

en: Free
lt: Nemokamas

en: Free - Install now
lt: Nemokama - įdiekite dabar

en: Free Shipping
lt: Nemokamas pristatymas

en: Free State
lt: Laisvoji valstija

en: Free Trial
lt: Nemokama bandomoji versija

en: Free domain available
lt: Turite nemokamą domeną

en: Free shipping
lt: Nemokamas pristatymas

en: Free shipping (legacy)
lt: Nemokamas pristatymas (pasenęs)

en: Free shipping coupon
lt: Nemokamo pristatymo nuolaidos kodas

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
lt: Nemokamas pristatymas yra specialus būdas, kuris gali būti taikomas pagal kupono kodą arba užsakymo sumą.

en: Free shipping platform
lt: Nemokama siuntimo platforma

en: Free shipping requires
lt: Nemokamam pristatymui reikia...

en: Free shipping requires...
lt: Nemokamam pristatymui reikia...

en: Free with Plan
lt: Nemokamai su planu

en: Free!
lt: Nemokamai!

en: Freedoms
lt: Laisvės

en: Freetown
lt: Fritaunas

en: French
lt: Prancūzų

en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: French Southern Territories
lt: Prancūzijos pietų sritys

en: Frequently Asked Questions
lt: Dažnai užduodami klausimai

en: Frequently asked questions
lt: Dažnai užduodami klausimai

en: Freshly Pressed
lt: Ką tik paskelbta

en: Fri
lt: Pn

en: Friday
lt: Penktadienis

[ctx: Friday initial]
en: F
lt: Pn

en: Friendly name for identifying this key.
lt: Lengvai atsimenamas pavadinimas šiam raktui.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
lt: Aiškus šio webhook'o pavadinimas. Numatytasis pavadinimas - Webhook'as sukurtas %s.

en: Friends of WP.com
lt: WP.com draugai

en: From
lt: Nuo

en: From %1$s %2$s
lt: Nuo %1$s %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
lt: %1$s apie %2$s %3$s

en: From %1$s to %2$s
lt: Nuo %1$s iki %2$s

en: From %s
lt: Nuo %s

en: From Computer
lt: Iš kompiuterio

en: From URL
lt: Iš interneto

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
lt: Čia Jūs galite peržiūrėti, palyginti ir atstatyti turinio versijas:

en: From this screen you can:
lt: Čia Jūs galite:

en: From time to time, your WordPress site may send data to WordPress.org &#8212; including, but not limited to &#8212; the version you are using, and a list of installed plugins and themes.
lt: Laikas nuo laiko, Jūsų WordPress tinklalapis gali siųsti informaciją į WordPress.org &#8212; įskaitant, bet ne vien tik &#8212; Jūsų naudojamą WordPress versiją bei įdiegtų temų ir įskiepių sąrašą.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
lt: Paskyroje bet kada galite peržiūrėti <a href="%1$s">savo užsakymus</a>, keisti <a href="%2$s">adresus</a> ir <a href="%3$s">slaptažodį bei kitą informaciją</a>.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
lt: Savo Paskyroje galite peržiūrėti <a href="%1$s">naujausius užsakymus</a>, redaguoti <a href="%2$s">registracijos ir pristatymo adresus</a> bei <a href="%3$s">keisti slaptažodį ir kitus paskyros duomenis</a>.

en: Front Page
lt: Pradinis puslapis

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
lt: Pirmas puslapis, archyvas ir paieškos rezultatai

en: Front page
lt: Pradžios puslapis

en: Full Frame is a post-format-loving WordPress theme perfect for showcasing big images, galleries and videos. Tell stories and present work in a unique way.
lt: Full Frame yra įrašų formatus palaikanti tema, puikiai tinkanti galerijoms, fotografijoms ir video tinklaraščiams.

en: Full Name: %s
lt: Pilnas vardas: %s

en: Full Size
lt: Pilnas

en: Full URL path to files
lt: Pilnas URL adresas iki failų

en: Full Width Template
lt: Pilno pločio šablonas

en: Full name of continent.
lt: Pilnas žemyno pavadinimas.

en: Full name of country.
lt: Pilnas šalies pavadinimas.

en: Full name of currency.
lt: Pilnas valiutos pavadinimas.

en: Full name of state.
lt: Pilnas valstijos pavadinimas.

en: Full post
lt: Pilnas įrašas

en: Full refund email heading
lt: Pilno grąžinimo el.laško antraštė

en: Full refund subject
lt: Pilno grąžinimo el.laiško tema

en: Full size image URL.
lt: Pilno dydžio paveikslėlio URL.

en: Full text
lt: Visą tekstą

en: Full width
lt: Pilnas plotis

en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

en: Fullscreen mode activated
lt: Pilno ekrano režimas įjungtas

en: Fullscreen mode deactivated
lt: Pilno ekrano režimas išjungtas

en: Fun
lt: Įdomus

en: Funafuti
lt: Funafutis

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
lt: %1$s yra <strong>nebenaudojama</strong> nuo %2$s versijos! Geriau naudokite %3$s.

en: Function %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
lt: Funkcija %1$s buvo iškviesta <strong>neteisingai</strong>. %2$s %3$s

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
lt: Funkcija %1$s buvo iškviesta su argumentu, kuris yra <strong>nenaudojamas</strong> nuo versijos %2$s, o alternatyvos nėra.

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
lt: Funkcija %1$s buvo iškviesta su argumentu, kuris yra <strong>nenaudojamas</strong> nuo versijos %2$s! %3$s

en: Funki is a funky theme with some artsy flare. It has a responsive structure and offers multiple layouts, either one, two, or three columns, based on the widget areas you choose to show. It also comes with many background choices, with different motifs and patterns, and a primary color chooser. It has a featured section for sticky posts, supports custom menus, featured images, custom header, background image, and optional footer widget areas. Funk up your site with Funki now!
lt: Tema Funki tikrai atitinka savo pavadinimą - ji meniška ir ryški. Temos puslapiai prisitaiko mobiliuose įrenginiuose. Galite rinktis iš vieno, dviejų ar trijų stulpelių išdėstymo, priklausomai kiek šoninių sričių norite rodyti. Funki nustatymuose galėsite įjungti norimus fonus, raštus ir spalvas. Funki palaiko iškeltus įrašus, specialiuosius paveikslėlius ir nuosavus meniu.

en: Future
lt: Ateities

en: G &#8212; Suitable for all audiences
lt: G &#8212; Tinkami visiems

en: GD supported file formats
lt: GD palaikomi failų formatai

en: GD version
lt: GD versija

en: GUID for the post, as it exists in the database.
lt: Įrašo GUID, koks egzstuoja duomenų bazėje.

en: GUID for the post, transformed for display.
lt: Įrašo GUID, apdorotas rodymui.

en: GUID for the revision, as it exists in the database.
lt: Versijos GUID, koks egzistuoja duomenų bazėje.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
lt: GZip (gzopen) naudojamas GEOIP duomenų bazės iš MaxMind atidarymui.

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gaborone
lt: Gaboronas

en: Gaibandha
lt: Gaibanda

en: Galapagos
lt: Galapagai

en: Galați
lt: Galati

en: Galician
lt: Galisų

en: Galleries
lt: Galerijos

en: Gallery
lt: Galerija

en: Gallery (%s)
lt: Galerija (%s)

en: Gallery Settings
lt: Galerijos nustatymai

en: Gallery caption text
lt: Galerijos aprašas

en: Gallery columns:
lt: Galerijos stulpelių skaičius:

en: Gambia
lt: Gambija

en: Gambian dalasi
lt: Gambijos dalasis

en: Gambier
lt: Gamberas

en: Gateway disabled
lt: Mokėjimų tarpininkas išjungtas

en: Gateway is the perfect mix of class and elegance, a traditional yet customizable home for your content. Reinforce your brand with a site logo, add a bold header image and call to action, and showcase your best posts or a video with a special Homepage template.
lt: Tema Gateway - tai idealus klasikos ir elegancijos mišinys - tradicinis bet lankstus pasirinkimas Jūsų tinklalapiui. Galite įkelti savo logotipą, antraštės paveikslėlį bei mygtuką, rodyti rekomenduojamus įrašus ar video.

en: Gather blocks in a container.
lt: Sudėkite blokus į konteinerį.

en: Gathering usage data allows us to make WooCommerce better — your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense.
lt: Surinkti duomenys apie naudojimą leidžia mums tobulinti WooCommerce - Jūsų parduotuvė prisidės prie naujų funkcijų, atnaujinimų kokybės bei kitų patobulinimų įvertinimo bei sprendimų apie jų poreikį.

en: Gauteng
lt: Gautengas

en: Gazipur
lt: Gazipuras

en: General
lt: Pagrindinės

en: General Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: General options
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: General templates often perform a specific role like displaying post content, and are not tied to any particular area.
lt: Paprastai šablonai atlieka konkrečią funkciją, pavyzdžiui, rodo įrašo turinį, ir nėra susieti su jokia konkrečia sritimi.

en: Generate API key
lt: Generuoti API raktą

en: Generate Backup Codes
lt: Sukurti atsarginius kodus

en: Generate CSV
lt: Generuoti CSV

en: Generate Password
lt: Generuoti slaptažodį

en: Generate coupon code
lt: Generuoti nuolaidos kodą

en: Generate new backup codes
lt: Generuoti naujus atsarginius kodus

en: Generate password
lt: Generuoti slaptažodį

en: Generate strong password
lt: Sugeneruoti saugų slaptažodį

en: Generate variations
lt: Generuoti variantus automatiškai

en: Generated on %s
lt: Sugeneruotas %s

en: Generated thumbnail for duplicate full size attachment
lt: Sugeneruota jau egzistuojančio pilno dydžio failo miniatiūra

en: Generated thumbnail for full size attachment
lt: Sugeneruota pilno dydžio failo miniatiūra

en: Generating Password…
lt: Generuojame slaptažodį...

en: Generating preview…
lt: Generuojama peržiūra...

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
lt: Pridėti bloką

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Toggle block inserter
lt: Perjungti blokų įkėlimo sritį

en: Genre
lt: Žanras

en: Genre: %s.
lt: Žanras: %s.

en: Geolocate
lt: Naudoti geolokaciją

en: Geolocate (with page caching support)
lt: Geolokacija (su puslapio cache palaikymu)

en: Geolocation enabled?
lt: Įgalinti geografinę padėtį?

en: Geolocation has not been configured.
lt: Geolokacija nesukonfigūruota.

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Georgian lari
lt: Gruzijos laris

en: German
lt: Vokiečių

en: Germany
lt: Vokietija

en: Get 30GB of storage for all your files synced across devices.
lt: Gaukite 30GB disko vietos visiems Jūsų failams ir sinchronizaciją tarp savo įrenginių.

en: Get Apps
lt: Programėlės

en: Get Involved
lt: Prisidėkite

en: Get New Password
lt: Gauti naują slaptažodį

en: Get Personalized Help
lt: Gauti asmeninę pagalbą

en: Get Shortlink
lt: Trumpoji nuoroda

en: Get Started
lt: Pradėkite

en: Get Version %s
lt: Gauti versiją %s

en: Get WordPress apps for all your screens.
lt: Parsisiųskite WordPress programėles visiems savo įrenginiams.

en: Get a Free Blog Here
lt: Čia gaukite nemokamą tinklaraštį

en: Get a Free Domain
lt: Gauti nemokamą domeną

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
lt: Gaukite pranešimą jei Jūsų parduotuvė nepasiekiama nors kelias minutes.

en: Get backups
lt: Gaukite atsargines kopijas

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
lt: "Get cart" neturėtų būti iškviečiamas pirmiau veiksmo wp_loaded.

en: Get feedback on this draft before publishing.
lt: Gaukite nuomonę apie šį juodraštį, jo dar nepaskelbus.

en: Get help resolving this issue.
lt: Gaukite pagalbos sprendžiant šią problemą.

en: Get help setting up Jetpack
lt: Pagalba įjungiant Jetpack

en: Get in Touch
lt: Susisiekite

en: Get in touch
lt: Susisiekite

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
lt: Matykite savo parduotuvės statistinę informaciją, tokią kaip pardavimų suma, populiariausi produktai ir kt.

en: Get instant notifications for new comments and likes, even when you are not actively using WordPress.com.
lt: Gaukite pranešimus apie naujus komentarus ir "patinka" paspaudimus net kai nesate WordPress.com

en: Get paid with WooPayments
lt: Priimkite mokėjimus naudodami WooPayments

en: Get started
lt: Pradėkite

en: Get started here
lt: Pradėk čia

en: Get started!
lt: Pradėkite!

en: Get started.
lt: Pradėkite.

en: Get system report
lt: Gauti sistemos ataskaitą

en: Get the value of an individual field.
lt: Gauti atskiro lauko reikšmę.

en: Get to know the block library
lt: Susipažinkite su blokų saugykla

en: Get your API credentials from PayPal.
lt: Gaukite savo API duomenis iš PayPal.

en: Get your own domain
lt: Gaukite savo domeną

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
lt: Parodykite savo produktus Pinterest lankytojams, kurie ieško idėjų bei prekių. Sukonfigūruokite šį įskiepį ir patalpinkite visus savo produktus į Pinterest.

en: Get your products in front of a highly engaged audience.
lt: Parodykite savo produktus susidomėjusiai auditorijai.

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
lt: Greitai ir paprastai paruoškite parduotuvę darbui su naujuoju vedliu.

en: Ghana
lt: Gana

en: Ghana cedi
lt: Ganos sedis

en: Ghostscript version
lt: Ghostscript versija

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Gibraltar pound
lt: Gibraltaro svaras

en: GitHub project
lt: Github projektas

en: Give the feed a title (optional):
lt: Srauto pavadinimas (nebūtinas):

en: Give your blog a clean look with bright pops of color. Superhero features full-bleed featured posts and featured images, a fixed header, and subtle CSS3 transitions.
lt: Suteikite savo tinklaraščiui puikią išvaizdą su tema Superhero.

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
lt: Viršuje įrašykite savo meniu pavadinimą, o tuomet paspauskite "Sukurti meniu".

en: Give your readers visual rhythm and harmony with Melody. No matter what screen or device you are using, your images will look amazing with this perfectly spaced design.
lt: Suteikite savo skaitytojams ritmo ir harmonijos pojūtį su tema Melody. Kad ir kokį įrenginį naudotumėte, Jūsų paveikslėliai atrodys idealiai.

en: Glace Bay
lt: Gleis Bėjus

en: Global Settings
lt: Bendrieji nustatymai

en: Global Styles
lt: Globalūs stiliai

en: Global shortcuts
lt: Globalūs trumpiniai

en: Global styles.
lt: Globalūs stiliai.

en: Go
lt: Eiti

en: Go Back
lt: Atgal

en: Go back
lt: Atgal

en: Go shopping
lt: Į parduotuvę

en: Go to %s
lt: Eit į %s

en: Go to Dashboard
lt: Eiti į valdymo skydelį

en: Go to Importers
lt: Eiti į importavimo įrankius

en: Go to Plugin Installer
lt: Eiti į įskiepių diegimą

en: Go to Sharing settings
lt: Į dalinimosi nustatymus

en: Go to Theme Installer
lt: Eiti į išvaizdos temų diegimą

en: Go to Themes page
lt: Eiti į temų puslapį

en: Go to WordPress Updates page
lt: Eiti į WordPress atnaujinimų puslapį

en: Go to category
lt: Eiti į kategoriją

en: Go to checkout
lt: Apmokėti

en: Go to parent Navigation block
lt: Eiti į pagrindinį navigacijos bloką

en: Go to shop
lt: Eiti į parduotuvę

en: Go to the Dashboard
lt: Eiti į valdymo skydelį

en: Go to the Plugins screen
lt: Eiti į įskiepių puslapį

en: Go to the Themes screen
lt: Eiti į temų puslapį

en: Go to the first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to the last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to the next page
lt: Eiti į kitą puslapį

en: Go to the previous page
lt: Eiti į ankstesnį puslapį

en: Go to theme sources
lt: Grįžti į temos šaltinius

en: Go to top
lt: Eiti viršun

en: Goal met!
lt: Pasiekimas įvykdytas!

en: Goal!
lt: Įvartis!

en: Godthab
lt: Nukas

en: Good
lt: Geras

en: Good news!
lt: Geros naujienos!

en: Good news! WooCommerce Services and Jetpack can automate your sales tax calculations for you.
lt: Puiki žinia! WooCommerce Services ir Jetpack gali Jums automatiškai skaičiuoti mokesčių tarifus.

en: Google Analytics Integration
lt: Google Analytics integracija

en: Google Apps
lt: Google programėlės

en: Google Play Store download badge
lt: Google Play Store parsisiuntimo skydelis

en: Google analytics integration
lt: Google Analytics integracija

en: Google responded with the following error code: %s
lt: Google atsako klaidos kodas: %s

en: Google search
lt: Google paieška

en: Goose Bay
lt: Gus Bėjus

en: Gopalganj
lt: Gopalgandžas

en: Goran is a functional and responsive multi-purpose theme that is the perfect solution for your business’s online presence.
lt: Goran yra funkcionali ir interaktyvi įvairios paskirties tema, puikus sprendimas jūsų verslo interneto tinklalapiui.

en: Got it
lt: Supratau

en: Got it!
lt: Supratau!

en: Got it, I'm ready to explore!
lt: Supratau, esu pasiruošęs sužinoti daugiau.

en: Gradient
lt: Gradientas

en: Gradient code: %s
lt: Gradiento kodas: %s

en: Gradient control point at position %1$s%% with color code %2$s.
lt: Gradiento kontrolės taškas %1$s%% pozicijoje su %2$s spalvos kodu.

en: Gradient name
lt: Gradiento pavadinimas

en: Gradient options
lt: Gradiento nustatymai

en: Gradient: %s
lt: Gradientas: %s

en: Grams
lt: Gramai

en: Grand Turk
lt: Grand Terkas

en: Grand total.
lt: Galutinė suma.

en: Grant access
lt: Suteikti prieigą

en: Grant access to downloadable products after payment
lt: Suteikti prieigą prie atsisiunčiamų produktų po apmokėjimo

en: Gravatar
lt: Gravataras

en: Gravatar Logo
lt: <a href="http://en.gravatar.com/">Gravatar</a> logotipas

en: Gray
lt: Pilka

en: Great job!
lt: Puiku!

en: Great job! Your site currently passes all site health checks.
lt: Puiku! Jūsų tinklalapis šiuo metu atitinka visus tinklalapio saugumo reikalavimus.

en: Great posts worth seeing from <strong>%s</strong>:
lt: Verti dėmesio įrašai iš <strong>%s</strong>:

en: Greece
lt: Graikija

en: Greek
lt: Graikų

en: Green
lt: Žalia

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Greenwich
lt: Grinvičas

en: Grey
lt: Pilka

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Grid Layout
lt: Tinklelio išdėstymas

en: Grid view
lt: Tinklelio peržiūra

en: Grocery Store
lt: Maisto prekės

en: Gross Sales
lt: Pardavimai, bruto

en: Gross sales
lt: Pardavimai, bruto

en: Gross sales amount
lt: Pardavimai bruto

en: Gross sales in the period.
lt: Pardavimai per laikotarpį, bruto.

en: Gross sales.
lt: Pardavimai, bruto.

en: Group
lt: Grupė

en: Group blocks together. Select a layout:
lt: Sugrupuokite blokus. Pasirinkite maketą:

en: Group by
lt: Grupuoti pagal:

en: Group type.
lt: Grupės tipas.

en: Grouped product
lt: Sugrupuotas produktas

en: Grouped products
lt: Sugrupuoti produktai

en: Grow your business with hundreds of free and paid WooCommerce extensions.
lt: Plėskite savo verslą naudodami šimtus nemokamų ir mokamų WooCommerce plėtinių.

en: Grow your network and make friends.
lt: Plėskite savo pažintis ir susiraskite draugų.

en: Guadalcanal
lt: Gvadalkanalas

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupa

en: Guam
lt: Guamas

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guatemalan quetzal
lt: Gvatemalos kecalis

en: Guayaquil
lt: Gvajakilis

en: Guernsey
lt: Gernsis

en: Guernsey pound
lt: Gernsio svaras

en: Guest
lt: Svečias

en: Guest checkout
lt: Svečiai ir neprisijungę

en: Guest orders
lt: Svečių užsakymai

en: Guest sales
lt: Pardavimai svečiams

en: Guided Transfer
lt: Vadovaujamas perkėlimas

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt: Bisau Gvinėja

en: Guinean franc
lt: Gvinėjos frankas

en: Guyana
lt: Gajana

en: Guyanese dollar
lt: Gajanos doleris

en: HTML Embed
lt: HTML įterpinys

en: HTML anchor
lt: HTML nuorodos žyma (anchor)

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
lt: Priedo pavadinimas HTML formatu, apdorotas atvaizdavimui.

en: HTML containing an action to direct the user to where they can resolve the issue.
lt: HTML formatu pateiktas veiksmas, nukreipiantis vartotoją, kad jie galėtų išspręsti problemą.

en: HTML content for the comment, transformed for display.
lt: Komentaro HTML turinys, transformuotas atvaizdavimui.

en: HTML content for the post, transformed for display.
lt: Įrašo HTML turinys transformuotas atvaizdavimui.

en: HTML description for the attachment, transformed for display.
lt: Objekto aprašymas HTML formatu, apdorotas atvaizdavimui.

en: HTML description of the resource.
lt: Resurso HTML aprašymas

en: HTML description of the term.
lt: Termino aprašymas HTML formatu.

en: HTML element
lt: HTML elementas

[ctx: HTML elements]
en: Inline
lt: Vidinis

en: HTML email template
lt: HTML El. pašto šablonas

en: HTML excerpt for the post, transformed for display.
lt: Įrašo santrauka HTML formatu, apdorota atvaizdavimui.

en: HTML for the theme author, transformed for display.
lt: Išvaizdos temos autorius HTML formatu, apdorotas atvaizdavimui.

[ctx: HTML tag]
en: Address
lt: Adresas

en: HTML template
lt: HTML šablonas

en: HTML title for the object, transformed for display.
lt: Objekto antraštė HTML formatu, apdorota atvaizdavimui.

en: HTML title for the post, transformed for display.
lt: Įrašo HTML antraštė, apdorota rodymui.

en: HTML title for the term.
lt: Termino HTML pavadinimas.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
lt: HTML/Daugiapusių el.laiškų CSS šablonuose generuojamas naudojant DOMDocument.

en: HTTP Requests
lt: HTTP užklausos

en: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
lt: HTTP persiuntimo statuso kodas turi būti 3xx.

en: HTTP requests are blocked
lt: HTTP užklausos yra blokuojamos

en: HTTP requests are partially blocked
lt: HTTP užklausos yra dalinai blokuojamos

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
lt: %1$s konstanta blokuoja HTTP užklausas, su išimtimi kai kuriems adresams: %2$s.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
lt: %s konstanta blokuoja HTTP užklausas, nėra išimčių jokiems host'ams.

en: HTTP requests seem to be working as expected
lt: HTTP užklausos veikia tinkamai

en: HTTPS is already supported for your website.
lt: Jūsų tinklalapis naudoja HTTPS.

en: HTTPS request failed.
lt: Nepavyko įvykdyti HTTPS užklausos.

en: HTTPS status
lt: HTTPS statusas

en: Habiganj
lt: Habigandžas

en: Haiti
lt: Haitis

en: Haitian Creole
lt: Haičio kreolų

en: Haitian gourde
lt: Haičio gurdas

en: Halifax
lt: Halifaksas

en: Hamburg
lt: Hamburgas

en: Harare
lt: Hararė

en: Harbin
lt: Charbinas

en: Hard crop?
lt: Apkirpti iš visų pusių?

en: Harmonic makes your content sing. No matter if you are a band looking to get a record deal, a travel blogger wanting to document your trip around the world or just someone that wants to make their home on WordPress.
lt: Harmonica tinka bet kokiam tinklalapiui - muzikos grupės tinklalapiui, kelionių tinklaraštininkui ar tiesiog bet kam, kas kuria savo internetinius namus su WordPress.

en: Have a coupon?
lt: Turite nuolaidos kodą?

en: Have a default theme available
lt: Įdiekite numatytąją temą

en: Have an existing store?
lt: Jau turite parduotuvę?

en: Have fun!
lt: Sėkmės!

en: Have more questions?
lt: Turite daugiau klausimų?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
lt: Leiskite pirkėjams apmokėti grynais (ar kitaip) atsiimant užsakymą.

en: Hawaii
lt: Havajai

en: Header
lt: Antraštės išvaizda

en: Header Image
lt: Antraštės paveikslėlis

en: Header Links
lt: Antraštės nuorodos

en: Header Media
lt: Antraštės failai

en: Header Menu
lt: Antraštės meniu

en: Header Text
lt: Antraštės tekstas

en: Header Text Color
lt: Antraštės teksto spalva

en: Header Video
lt: Antraštės video

en: Header cell
lt: Antraštės langelis

en: Header cell text
lt: Antrašės langelio tekstas

en: Header image
lt: Antraštės paveikslėlis

en: Header label
lt: Antraštės etiketė

en: Header section
lt: Antraštės skiltis

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
lt: Antraštės paveikslėlis atnaujintas. <a href="%s">Aplankykite savo tinklalapį</a> ir pažiūrėkite, kaip jis atrodo.

en: Heading
lt: Antraštė

en: Heading %d
lt: Antraštė h%d

en: Heading 1
lt: Antraštė 1

en: Heading 2
lt: Antraštė 2

en: Heading 3
lt: Antraštė 3

en: Heading 4
lt: Antraštė 4

en: Heading 5
lt: Antraštė 5

en: Heading 6
lt: Antraštė 6

en: Headings
lt: Antraštės

en: Health and beauty
lt: Grožis ir sveikata

en: Healthy Living is a fresh, simple, and well-rounded blogging theme. With its laid-back, modern design, and beautiful typography, this theme gives your content the deserved spotlight and draws your readers right in. It is fully responsive and includes different page templates, post formats, and a custom header image to expand your customizing options.
lt: Healthy Living - naujoviška, paprasta, tačiau puikiai atrodanti tema tinklaraščiui. Modernus dizainas ir nuostabi tipografija puikiai pristato Jūsų turinį, o prisitaikantis išdėstymas užtikrina, kad skaitytojai patogiai jį skaitys bet kuriame įrenginyje.

en: Heard Island and McDonald Islands
lt: Herdas ir Makdonaldas

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Hebron
lt: Hebronas

en: Height
lt: Aukštis

en: Height (%s)
lt: Aukštis (%s)

en: Height in pixels
lt: Aukštis pikseliais

en: Height of the crop as a percentage of the image height.
lt: Kirpimo aukštis procentais pagal paveikslėlio aukštį.

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
lt: Sveiki, %1$s! (Jūs ne %1$s? <a href="%2$s">Atsijunkite</a>)

en: Hello %s,
lt: Sveiki, %s,

en: Hello there!
lt: Sveiki!

en: Hello world!
lt: Pirmasis tinklalapio įrašas!

en: Hello,
lt: Sveiki,

en: Hello, my name is Eighties and I am a modern, progressively enhanced theme designed to keep your content front and center. My menu and sidebar are built to stay out of the way until a user wants to see them. When clicked, users get a nice, clean overlay. You can upload a custom header image or select to use the featured image of the post as the header image.
lt: Sveiki, aš esu tema vardu Eighties ir esu moderni, progresyvi bei siekianti kuo geriau parodyti Jūsų turinį. Mano meniu ir šoninės sritys netrukdo skaitytojui ir yra parodomos tik jam panorėjus. Paspaudus jos parodomos su gražiu spalviniu fonu. Naudodami mane galėsite pasirinkti norimą paveikslėlį antraštei arba įrašų antraštėms naudoti jų specialiuosius paveikslėlius.

en: Help
lt: Pagalba

en: Help & Support
lt: Pagalba ir palaikymas

en: Help &amp; Support
lt: Pagalba

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
lt: Padėkite tobulinti WooCommerce leisdami naudojimo stebėjimą

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
lt: Padėkite tobulinti WooCommerce įjungdami naudojimo sekimą

[ctx: Help topic]
en: Comments
lt: Komentarai

en: Help us improve these results
lt: Padėkite mums pagerinti šių rezultatų tikslumą

en: Helsinki
lt: Helsinkis

en: Hemingway Rewritten is a classic blog theme with a parallax-scrolling header effect and a minimal, elegant design. The large featured header images make this theme great for photographers, or any users who want to share their visuals in a bold way.
lt: Hemingway Rewritten yra klasikinė tinklaraščio tema su parallax efektu antraštėje ir minimalistiniu elegantišku dizainu. Dideli specialieji paveikslėliai antraštėje puikiai tiks fotografams, arba bet kam, kas nori akcentuoti vizualinę savo tinklaraščio esmę.

en: Here are the details of your order placed on %s:
lt: Jūsų užsakymo iš %s informacija:

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
lt: Štai trumpa skirtingų vartotojų rolių ir kiekvienos jų leidimų apžvalga:

en: Here you can selectively convert existing tags to categories. To get started, check the tags you wish to be converted, then click the Convert button.
lt: Čia Jūs galite konvertuoti pasirinktas egzistuojančias žymas į kategorijas. Norėdami pradėti, pasirinkite žymas, kurias norite konvertuoti, ir paspauskite mygtuką Konvertuoti.

en: Here’s a detailed guide to learn how to make the most of it.
lt: Štai daugiau informacijos kaip tuo naudotis.

en: Hermosillo
lt: Hermosilas

en: Herrera
lt: Herera

en: Hesse
lt: Hesenas

en: Hew is a personal blog theme with distinct identity and a splash of colour! It's all about sharing your thoughts and experiences, and connecting with your readers via prominently placed social media links.
lt: Hew yra išskirtinė ir itin spalvinga asmeninio tinklaraščio tema. Ypatingas dėmesys skiriamas sklaidai socialiniuose tinkluose.

en: Hex color
lt: Hex spalva

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
lt: Jūs ką tik įterpėte HMTL į tekstO valdiklio Raiškųjį skyrelį. Toks kodas turėtų būti dedamas į Teksto skyrelį. Taip pat galite išbandyti naujajį &#8220;HTML&#8221; valdiklį!

en: Hey there. Here you can selectively convert existing categories to tags. To get started, check the categories you wish to be converted, then click the Convert button.
lt: Sveiki. Čia Jūs galite konvertuoti pasirinktas egzistuojančias kategorijas į žymas. Norėdami pradėti, pasirinkite kategorijas, kurias norite konvertuoti, ir paspauskite mygtuką Konvertuoti.

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lt: Sveiki ###USERNAME###,
    
    Jūsų el.paštas tinklalapyje ###SITENAME### buvo pakeistas į  ###NEW_EMAIL###.
    
    Jei Jūs neatlikote šio pakeitimo, prašome susisiekti su tinklalapio administratoriumi el.paštu
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Šis el.laiškas išsiųstas į ###EMAIL###
    
    Pagarbiai,
    Tinklalapio ###SITENAME### komanda
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lt: Sveiki ###USERNAME###,
    
    Jūsų slaptažodis tinklalapyje ###SITENAME### buvo pakeistas.
    
    Jei Jūs neatlikote šio pakeitimo, prašome susisiekti su tinklalapio administratoriumi el.paštu
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Šis el.laiškas išsiųstas į ###EMAIL###
    
    Pagarbiai,
    Tinklalapio ###SITENAME### komanda
    ###SITEURL###

en: Hi %s,
lt: Sveiki %s,

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
lt: Sveiki! Dienomis aš dirbu kurjeriu, vakarais bandau tapti aktoriumi, taip pat kuriu šį tinklalapį. Gyvenu Vilniuje, turiu nuostabų šunį, vardu Reksas, ir mėgstu gerti sultis (bei pakliūti į lietų).

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
lt: Sveiki! Įkelkite CSV failą su mokesčių tarifais, kuriuos norite importuoti į parduotuvę. Pasirinkite .csv failą ir spauskite „Įkelti failą ir importuoti“.

en: Hi there,
lt: Sveiki,

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lt: Sveiki,
    
    Šis pranešimas patvirtina kad buvo pakeistas ###SITENAME### tinklalapio administratoriaus el. pašto adresas.
    
    Naujasis adresas yra ###NEW_EMAIL###.
    
    Šis laiškas buvo išsiųstas adresu ###OLD_EMAIL###
    
    Pagarbiai,
    Visi iš ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lt: Sveiki,
    
    Ši žinutė patvirtina, kad ###SITENAME### tinklo administratoriaus el. pašto adresas buvo pakeistas.
    
    Naujasis administratoriaus el. pašto adresas yra ###NEW_EMAIL###.
    
    Šis laiškas buvo išsiųstas į ###OLD_EMAIL###
    
    Pagarbiai,
    Visi iš ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
lt: Sveiki,
    
    Jūs esate pakviestas prisijungti prie tinklalapio '%1$s' 
    (nuoroda %2$s) kaip  %3$s.
    
    Paspauskite ant šios nuorodos jei norite priimti pakvietimą:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
lt: Sveiki,
    Jūs esate pakviestas prisijungti prie tinklalapio '%1$s' 
    (nuoroda %2$s) kaip  %3$s.
    
    Jei nenorite prisijungti, ignoruokite šį laišką. 
    Pakvietimas baigs galioti už kelių dienų.
    
    Paspauskite ant šios nuorodos jei norite aktyvuoti paskyrą minėtame tinklalapyje:
    %%s

en: Hi, this is a comment.
lt: Sveiki, čia yra komentaras.

en: Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from <a href="%s">Gravatar</a>.
lt: Sveiki, čia komentaras.
    Jei norite pradėti moderuoti, taisyti ir trinti komentarus, aplankykite Komentarų langą valdymo skyde.
    Komentatorių atvaizdai pateikiami iš <a href="%s">Gravatar</a> sistemos.

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Hide
lt: Paslėpti

en: Hide & Reload Page
lt: Paslėpti ir perkrauti puslapį

en: Hide Changes.
lt: Paslėpti pakeitimus.

en: Hide Details
lt: Slėpti detales

en: Hide advanced options
lt: Slėpti išplėstinius nustatymus

en: Hide all results
lt: Paslėpti rezultatus

en: Hide and reset %s
lt: Slėpti ir atstatyti %s

en: Hide block breadcrumbs
lt: Slėpti blokų naršymo kelią

en: Hide block tools
lt: Slėpti bloko įrankius

en: Hide empty categories
lt: Slėpti tuščias kategorijas

en: Hide errors from visitors
lt: Slėpti klaidas nuo lankytojų

en: Hide errors from visitors?
lt: Slėpti sistemos klaidas nuo lankytojų?

en: Hide free products
lt: Slėpti nemokamus produktus

en: Hide header image
lt: Slėpti antraštės paveikslėlį

en: Hide if cart is empty
lt: Slėpti, jei krepšelis tuščias

en: Hide image
lt: Slėpti paveikslėlį

en: Hide out of stock items from the catalog
lt: Nerodyti pasibaigusių produktų

en: Hide password
lt: Slėpti slaptažodį

en: Hide post options
lt: Paslėpti įrašo nustatymus

en: Hide private events
lt: Slėpti privačius renginius

en: Hide related content after posts
lt: Slėpti susijusio turinio po pranešimų

en: Hide shipping costs until an address is entered
lt: Paslėpti pristatymo kainą, kol neįvestas adresas

en: Hide template
lt: Paslėpti šabloną

en: Hide the excerpt on the full content page
lt: Slėpti ištrauką pilno turinio puslapyje

en: Hide this
lt: Paslėpti šį elementą

en: High definition on by default
lt: Aukšta raiška įjungta pagal numatytuosius nustatymus

en: Highlight
lt: Paryškinimas

en: Highlight required fields with an asterisk
lt: Paryškinti privalomus laukus pažymėtus žvaigždute

en: Highlights
lt: Akcentai

en: Highlights the current block and fades other content.
lt: Paryškina aktyvų bloką ir pablukina kitą turinį.

en: Highwind is a lightweight, free WordPress theme designed to showcase content. It features a clean, responsive design with a strong focus on typography, plus a bunch of presentational options and widgetised regions allowing you to give your site a unique touch.
lt: Highwind - paprasta nemokama WordPress tema skirta parodyti Jūsų turinį.

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
lt: Pastaba: Slaptažodis turėtų būti ne trumpesnis nei 7 simboliai. Kad būtų stipresnis, naudokite mažąsias ir didžiąsias raides, skaičius ir štai tokius simbolius: ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
lt: Pastaba: Slaptažodis turėtų būti ne trumpesnis nei 7 simboliai. Galite naudoti mažąsias ir didžiąsias raides, skaičius ir štai tokius simbolius: ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: History
lt: Istorija

en: Hmm, we can't update the status of your restore. Please refresh this page.
lt: Kol kas nepavyksta nustatyti, ar pavyko atkūrimas. Prašome perkrauti šį puslapį.

en: Ho Chi Minh
lt: Hošiminas

en: Hobart
lt: Hobartas

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
lt: Sulaikyti komentarą jei jame yra %s ar daugiau nuorodų. (Paprastai brukaluose būna daug nuorodų).

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
lt: Sulaikyti atsargas (neapmokėtiems užsakymams) x min. Kai šis limitas bus pasiektas, laukiantis apmokėjimo užsakymas bus atšauktas. Palikite tuščią, jei funkcija nereikalinga.

en: Hold stock (minutes)
lt: Sulaikyti atsargas (min)

en: Holiday
lt: Šventinė

en: Home
lt: Pradžia

en: Home URL
lt: Pradinio puslapio URL

en: Home URL.
lt: Pradžios URL

en: Home, furniture, and garden
lt: Namai, baldai, sodas

en: Homepage
lt: Pradinis puslapis

en: Homepage Settings
lt: Pradinio puslapio nustatymai

en: Homepage and posts page must be different.
lt: Pradinis puslapis ir įrašų puslapis turi skirtis.

en: Homepage created
lt: Pradinis puslapis sukurtas.

en: Homepage: %s
lt: Pradinis puslapis: %s

en: Honduran lempira
lt: Hondūro lempira

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Hong Kong
lt: Honkongas

en: Hong Kong Island
lt: Honkongas

en: Hong Kong dollar
lt: Honkongo doleris

en: Hooray! You’ve just received your first payment, %1$s for %2$s! Check your email.
lt: Puiku! Ką tik gavote pirmą mokėjimą, %1$s už %2$s! Daugiau informacijos išsiuntėme Jums el.paštu.

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
lt: Tikimės, kad pirkėjas dar sugrįš. Skaitykite daugiau apie <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">nepavykusius mokėjimus</a>.

en: Horizontal & vertical
lt: Horizontalus ir vertikalus

en: Horizontal line
lt: Horizontali linija

en: Horizontal position from the left to begin the crop as a percentage of the image width.
lt: Kirpimas horizontaliai nuo viršaus, procentais pagal paveikslėlio plotį.

en: Horizontal space
lt: Horiz. erdvė

en: Hour
lt: Valanda

en: Hours
lt: Valandos

en: House number and street name
lt: Gatvės pavadinimas ir namo numeris

en: Hovd
lt: Chobdas

en: Hover
lt: Pokytis užvedus pelę

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
lt: Užeikite ant konkrečios temos su pele, ir pamatysite mygtukus Aktyvuoti bei Reali peržiūra

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
lt: Užvedę pelės žymeklį ant įrašo, išvysite galimus veiksmus:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
lt: Užėjus su pele ant konkrečios eilutės vartotojų sąraše, pamatysite nuorodas, kurių pagalba galėsite valdyti vartotojų informaciją. Galėsite atlikti tokius veiksmus:

en: Hovering over a row reveals action links that allow you to manage media items. You can perform the following actions:
lt: Užėjus su pele ant konkrečios eilutės failų sąraše, pamatysite nuorodas, kurių pagalba galėsite valdyti failus. Galėsite atlikti tokius veiksmus:

en: How long we retain your data
lt: Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

en: How many items would you like to display?
lt: Kokį naujienų skaičių rodyti?

en: How many products should be shown per row?
lt: Kiek produktų rodyti vienoje eilutėje?

en: How many rows of products should be shown per page?
lt: Kiek produktų eilučių rodyti viename puslapyje?

en: How many times the coupon can be used in total.
lt: Kiek kartų nuolaida iš viso gali būti panaudota.

en: How many times the coupon can be used per customer.
lt: Kiek kartų kuponas gali būti panaudotas to paties kliento.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
lt: Kiek kartų nuolaida iš viso gali būti panaudota.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
lt: Kiek kartų konkretus pirkėjas gali panaudoti šią nuolaidą. Šiam limitui pritaikyti naudojamas el.paštas pirkėjams-svečiams, o prisijungusiems pirkėjams - jų vartotojo ID.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
lt: Pagal ką rikiuoti produktus?

en: How terms in this attribute are sorted by default.
lt: Kaip pagal nutylėjimą rikiuojami šio požymio terminai.

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
lt: Siuntėjo el.paštas, kuris bus matomas WooCommerce siunčiamuose laiškuose

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
lt: Kaip siuntėjo vardas bus matomas WooCommerce siunčiamuose el. laiškuose

en: How to calculate delivery charges
lt: Kaip apskaičiuoti pristatymo kainą

en: How to update your PHP version
lt: Kaip atnaujinti savo PHP versiją

en: How to update your database table prefix
lt: Kaip atnaujinti duomenų bazės lentelių priešdėlį

en: How we protect your data
lt: Kaip mes saugome Jūsų duomenis

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    Someone with administrator capabilities recently requested to have the
    administration email address changed on this site:
    ###SITEURL###
    
    To confirm this change, please click on the following link:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lt: Sveiki ###USERNAME###,
    
    vartotojas, turintis administratoriaus prieigą,
    nori pakeisti šio tinklalapio administratoriaus el.paštą:
    ###SITEURL###
    
    Norėdami patvirtinti šį pakeitimą, paspauskite nuorodą žemiau:
    ###ADMIN_URL###
    
    Galite ignoruoti šį laišką, jei nenorite keisti el.pašto.
    
    Šis laiškas skirtas el.pašto ###EMAIL### savininkui.
    
    Dėkojame,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently clicked the 'Delete Site' link on your site and filled in a
    form on that page.
    
    If you really want to delete your site, click the link below. You will not
    be asked to confirm again so only click this link if you are absolutely certain:
    ###URL_DELETE###
    
    If you delete your site, please consider opening a new site here some time in
    the future! (But remember that your current site and username are gone forever.)
    
    Thank you for using the site,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lt: Sveiki ###USERNAME###,
    
    Jūs paspaudėte nuorodą "Ištrinti tinklalapį" bei užpildėte
    tam skirtą formą.
    
    Jei tikrai norite ištrinti savo tinklalapį, paspauskite nuorodą žemiau.
    Daugiau to neklausime, todėl spauskite tik jei esate visiškai tikras:
    ###URL_DELETE###
    
    Jei visgi ištrinsite savo tinklalapį, prisiminkite, kad bet kada galite sukurti naują!
    (Tačiau Jūsų dabartinis vartotojo vardas ir slaptažodis
     negalės būti vėl naudojami.)
    
    Dėkojame,
    Visi iš ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lt: Sveiki ###USERNAME###,
    
    Jūs neseniai paprašėte pakeisti savo el. pašto adresą.
    
    Jeigu iš tiesų norite tai padaryti, spustelėkite nuorodą žemiau:
    ###ADMIN_URL###
    
    Galite ignoruoti šį laišką, jei nenorite keisti el. pašto.
    
    Šis laiškas buvo išsiustas adresu ###EMAIL###
    
    Pagarbiai,
    Visi iš ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
lt: Sveiki USERNAME,
    
    Jūsų paskyra sukurta.
    
    Galite prisijungti naudojant šiuos duomenis:
    Vartotojo vardas: USERNAME
    Slaptažodis: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Dėkojame!
    
    -- SITE_NAME komanda

en: Howdy!
lt: Sveiki!

en: Howdy!
    
    WordPress has a built-in feature that detects when a plugin or theme causes a fatal error on your site, and notifies you with this automated email.
    ###CAUSE###
    First, visit your website (###SITEURL###) and check for any visible issues. Next, visit the page where the error was caught (###PAGEURL###) and check for any visible issues.
    
    ###SUPPORT###
    
    If your site appears broken and you can't access your dashboard normally, WordPress now has a special "recovery mode". This lets you safely login to your dashboard and investigate further.
    
    ###LINK###
    
    To keep your site safe, this link will expire in ###EXPIRES###. Don't worry about that, though: a new link will be emailed to you if the error occurs again after it expires.
    
    When seeking help with this issue, you may be asked for some of the following information:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###
lt: Sveiki!
    
    WordPress užfiksuoja, kai naudojama tema arba įskiepis sukelia klaidą Jūsų tinklalapyje ir informuoja Jus šiuo automatiniu el.laišku.
    ###CAUSE###
    Pirmiausia, aplankykite savo tinklalapį (###SITEURL###) ir patikrinkite ar matote akivaizdžių klaidų. Po to, aplankykite puslapį, kuriame užfiksuota klaida (###PAGEURL###) ir patikrinkite, ar ten matote klaidų.
    
    ###SUPPORT###
    
    Jei Jūsų tinklalapis neveikia ir Jūs negalite įprastai pateikti į jo valdymo skydelį, galite pasinaudoti specialia WordPress funkcija "atstatymo režimas". Ji leidžia Jums saugiai prisijungti prie valdymo skydelio ir toliau ieškoti klaidų priežasties.
    
    ###LINK###
    
    Norint apsaugoti Jūsų tinklalapį, ši nuoroda galios iki  ###EXPIRES###. Tačiau nesijaudinkite dėl šio apribojimo, nes jei klaida tinklalapyje vėl bus fiksuojama, Jums automatiškai bus atsiųsta ir nauja prisijungimo nuoroda.
    
    Ieškant pagalbos šiai klaidai spręsti, Jums gali būti naudinga ši informacija:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###

en: Howdy! Plugins and themes failed to update on your site at %s.
lt: Labas! Nepavyko atnaujinti įskiepių ir išvaizdos temų jūsų tinklalapyje %s.

en: Howdy! Plugins failed to update on your site at %s.
lt: Labas! Nepavyko atnaujinti įskiepių jūsų tinklalapyje %s.

en: Howdy! Some plugins and themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
lt: Sveiki! Kai kurie įskiepiai ir išvaizdos temos automatiškai atsinaujino į savo naujausias versijas jūsų tinklalapyje %s. Nieko daugiau daryti nereikia.

en: Howdy! Some plugins have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
lt: Sveiki! Kai kurie įskiepiai automatiškai atsinaujino į savo naujausias versijas jūsų tinklalapyje %s. Nieko daugiau daryti nereikia.

en: Howdy! Some themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
lt: Sveiki! Kai kurios išvaizdos temos automatiškai atsinaujino į savo naujausias versijas jūsų tinklalapyje %s. Nieko daugiau daryti nereikia.

en: Howdy! Themes failed to update on your site at %s.
lt: Labas! Nepavyko atnaujinti išvaizdos temų jūsų tinklalapyje %s.

en: Howdy! This importer allows you to connect directly to LiveJournal and download all your entries and comments
lt: Sveiki! Šis importuotojas leidžia Jums tiesiogiai prisijungti prie LiveJournal ir atsisiųsti visus Jūsų įrašus ir komentarus

en: Howdy! This importer allows you to extract posts from an RSS 2.0 file into your WordPress site. This is useful if you want to import your posts from a system that is not handled by a custom import tool. Pick an RSS file to upload and click Import.
lt: Sveiki! Šis importavimo įskiepis perkelia įrašus iš RSS 2.0 failo į WordPress tinklalapį. Tai rekomenduojama tuomet, kai norite importuoti įrašus iš kitos sistemos, kuriai nėra sukurto specialiaus importo įskiepio. Pasirinkite RSS failą, kurį norite įkelti ir spauskite "Importuoti".

en: Howdy! This importer allows you to import posts and comments from your Blogger account into your WordPress blog.
lt: Sveiki! Importo įrankis leidžia importuoti įrašus ir komentarus iš Jūsų Blogger paskyros į WordPress dienoraštį.

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
lt: Sveiki! Įkelkite savo WordPress eXtended RSS (WXR) failą ir iš jo  į šį tinklalapį bus importuoti įrašai, puslapiai, komentarai, papildomi laukai, kategorijos ir žymos,

en: Howdy! We&#8217;re about to begin importing all of your Movable Type or TypePad entries into WordPress. To begin, choose a file to upload and click Upload file and import.
lt: Sveiki! Mes pasiruošę pradėti Jūsų Movable Type arba TypePad įrašų importavimą į WordPress. Norėdami pradėti, pasirinkite failą įkėlimui ir paspauskite Įkelti  ir importuoti.

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lt: Sveiki,
    
    Gavome užklausą atlikti šiuos veiksmus Jūsų paskyroje:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    Norėdami tai patvirtinti, spauskite šią nuorodą:
    ###CONFIRM_URL###
    
    Jeigu nenorite atlikti šio veiksmo, galite ignoruoti šį laišką.
    
    Pagarbiai,
    ###SITENAME### komanda
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lt: Sveiki,
    
    vartotojas patvirtino savo duomenų privatumo prašymą tinklalapyje ###SITENAME###:
    
    Vartotojas: ###USER_EMAIL###
    Prašymas: ###DESCRIPTION###
    
    Šiuos prašymus galite valdyti čia:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Pagarbiai,
    ###SITENAME### komanda
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
lt: Sveiki,
    
    Ačiū jog užsiregistravote WordPress.com. Norėdami aktyvuoti savo paskyrą, paspauskite ant šios nuorodos:
    
    %s
    
    --WordPress.com komanda

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lt: Sveiki,
    
    Jūsų prašymas eksportuoti asmeninius duomenis yra įgyvendintas.
    Jūs galite parsisiųsti savo asmeninius duomenis paspaudus ant nuorodos žemiau šiame laiške.
    Norėdami užtikrinti privatumą ir saugumą, mes automatiškai ištrinsime šį failą ###EXPIRATION###,
    todėl prašome jį parsisiųsti iki tol.
    
    ###LINK###
    
    Šis el.laiškas išsiųstas gavėjui ###EMAIL###.
    
    Pagarbiai,
    ###SITENAME### komanda
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lt: Sveiki,
    
    Jūsų prašymas ištrinti asmeninius duomenus tinklalapyje  ###SITENAME### yra įvykdytas.
    
    Prašome susisiekti, jei turite papildomų klausimų.
    
    Taip pat daugiau informacijos rasite mūsų Privatumo Politikoje: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Pagarbiai,
    ###SITENAME### komanda
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
lt: Sveiki, 
    
    Jūsų prašymas ištrinti asmeninius duomenus tinklalapyje ###SITENAME### yra įvykdytas. 
    
    Prašome susisiekti, jei turite papildomų klausimų. 
    
    Pagarbiai, 
    ###SITENAME### komanda 
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
lt: Sveiki, %s

en: Howdy.
    
    You recently signed up to follow one of my posts. This means once you confirm below, you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and nothing more will happen.
lt: Sveiki.
    
    Jūs ką tik užsisakėte vieno iš mano rašyto straipsnio sekimą. Tai reiškia, kad Jus informuosime el. paštu apie kiekvieną naują šio straipsnio komentarą.
    
    Kad gautumėte tai, paspauskite žemiau esantį aktyvavimo mygtuką. Jei manote, kad gavote šį laišką per klaidą, nekreipkite į jį dėmesio ir mes Jūsų daugiau netrukdysime.

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
lt: Tačiau tik Jūs pats esate atsakingas už šių rekomendacijų teisingą panaudojimą, būtinos privatumo politikai informacijos pateikimą bei jos tikslumo ir naujumo palaikymą.

en: However, you can still <a href="%s">activate this theme</a>, and use the Site Editor to customize it.
lt: Tačiau vis tiek galite <a href="%s">įjungti šią temą</a> ir naudoti Tinklalapio redaktorių jos pritaikymui.

en: However, your WordPress Address is currently controlled by a PHP constant and therefore cannot be updated. You need to edit your %1$s and remove or update the definitions of %2$s and %3$s.
lt: Tačiau šiuo metu jūsų WordPress adresą nustato PHP konstanta, todėl jo atnaujinti negalima. Turite redaguoti savo %1$s failą ir pašalinti arba atnaujinti %2$s ir %3$s.

en: Howland Island
lt: Haulando sala

en: Huge
lt: Labai didelis

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
lt: Aiškios prasmės žyma, naudojama įrašo tipui identifikuoti įvairiuose kontekstuose.

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
lt: Žmogui suprantmi taksonomijos pavadinimai įvairiuose kontekstuose.

en: Humor
lt: Humoras

en: Hungarian
lt: Vengrų

en: Hungarian forint
lt: Vengrijos forintas

en: Hungary
lt: Vengrija

en: Hurray! Your theme supports site editing with blocks. <a href="%1$s">Tell me more</a>. %2$s
lt: Puiku! Jūsų tema palaiko pilną tinklalapio redagavimą naudojant blokus. <a href="%1$s">Daugiau informacijos</a>. %2$s

en: I am ready!
lt: Aš pasiruošęs!

en: I don't have any products yet.
lt: Kol kas neturiu produktų.

en: I don't understand
lt: Nesuprantu

en: I forgot my password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: I have read and agree to the website %s
lt: Aš perskaičiau ir sutinku su puslapio %s

en: I meant to get a free blog
lt: Aš noriu tik nemokamo tinklaraščio

en: I misspelled the domain
lt: Padariau klaidą domeno pavadinime

en: I plan to sell both physical and digital products
lt: Planuoju pardavinėti ir fizinius ir virtualius produktus

en: I plan to sell digital products
lt: Planuoju pardavinėti tik virtualius produktus

en: I plan to sell physical products
lt: Planuoju pardavinėti tik fizinius produktus

en: I really need an ID for this to work.
lt: Kad tai veiktų, reikalingas ID.

en: I want to transfer my domain to another registrar
lt: Noriu perkelti savo domeną pas kitą registratorių

en: I want to use the domain with another service or host
lt: Noriu naudoti šį domeną kitame hostinge ar pas kitą paslaugos tiekėją

en: I will also be selling products or services in person.
lt: Taip pat pardavinėsiu produktus ar paslaugas ir ne internetu.

en: I'm sure I want to permanently delete my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
lt: Aš tikrai noriu negrįžtamai išjungti savo tinklalapį ir man yra žinoma, kad niekada negalėsiu jo atgauti ar vėl naudoti %s.

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
lt: Vartotojo ID #%1$s: %2$s <strong>Deja, Jūs negalite pašalinti šio vartotojo.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
lt: ID #%1$s: %2$s <strong>Esamas vartotojas nebus ištrintas.</strong>

en: ID is invalid.
lt: ID yra netinkamas.

en: ID of sidebar.
lt: Šoninės juostos ID.

en: ID of template.
lt: Šablono ID.

en: ID of the post context.
lt: Įrašo konteksto ID.

en: IO error.
lt: IO klaida.

en: IP Address
lt: IP adresas

en: IP address
lt: IP adresas

en: IP address for the comment author.
lt: Komentaro autoriaus IP adresas.

en: IP address for the downloader.
lt: Atsisiuntusiojo IP adresas.

en: IP address.
lt: IP adresas.

en: IPN payment completed
lt: IPN mokėjimas atliktas

en: ISO code of the country.
lt: Valstybės kodas

en: ISO code or name of the state, province or district.
lt: Valstijos, rajono ar apskrities pavadinimas arba ISO kodas.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
lt: Šalies kodas pagal ISO3166.

en: ISO4217 currency code.
lt: Valiutos kodas pagal ISO4217.

en: Ialomița
lt: Ialomita

en: Iceland
lt: Islandija

en: Icelandic
lt: Islandų

en: Icelandic kr&oacute;na
lt: Islandijos krona

en: Icon
lt: Piktograma

en: Icon + text
lt: Piktograma + tekstas

en: Icon background
lt: Piktogramos fonas

en: Icon of block type.
lt: Bloko tipo piktograma.

en: Icon only
lt: Tik piktograma

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
lt: ID turi prasidėti raide, bet gali susidėti iš raidžių, skaičių, brūkšnelių, taškų, dvitaškių ar apatinių brūkšnių.

en: Idaho
lt: Aidahas

en: Identicon (Generated)
lt: Identicon

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
lt: Jei %1$s yra išjungtas, paprašykite serverio administratoriaus įjungti šį modulį, skaitykite <a href="%2$s">Apache dokumentaciją</a> arba <a href="%3$s">kitur</a> apie šiuos nustatymus.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
lt: Jei apmokėjimas grynais galimas tik tam tikriems būdams, nurodykite tai čia. Palikite tuščią, jei norite įjungti visiems.

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
lt: Jei failas nepriskirtas jokiam įrašui, tai matysite stulpelyje "Priskirta prie" bei galėsite paspausti ant nuorodos "Priskirti failą" - tuomet atsiras nedidelis atskiras langas kuriame galėsite surasti reikiamą įrašą ir jam priskirti failą.

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
lt: Jei WordPress sukurs naują vartotoją, jam bus nustatytas atsitiktinis slaptažodis, o to vartotojo rolė bus %s. Jums reikės pačiam pakeisti šio vartotojo informaciją į norimą.

en: If a new user is created by WordPress, a password will be randomly generated. Manually change the user&#8217;s details if necessary.
lt: Jei naujas vartotojas bus sukurtas WordPress, jo slaptažodis bus sugeneruotas. Jei reikia, galėsite pakeisti šio vartototojo informaciją vėliau.

en: If a program or website you use allows you to export your links or subscriptions as OPML you may import them here.
lt: Jeigu jūsų naudojama programa ar tinklalapis leidžia Jums eksportuoti Jūsų nuorodas ar prenumeratas OPML formatu, Jūs galite jas importuoti.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
lt: Jei pageidaujate, WordPress automatiškai praneš įvairiems servisams apie jūsų naujus įrašus.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
lt: Jei įjungsite, šis tekstas bus rodomas visame tinklalapyje. Galite jį naudoti reklamuoti renginiams arba akcijoms.

en: If it's a post on a private site, you need be a member of the site to view the post.
lt: Jei šis įrašas yra privačiame tinklalapyje, Jūs turite būti jo nariu, norėdami perskaityti.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
lt: Jei valdomos atsargos, čia nustatoma ar leidžiami išankstiniai užsakymai.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
lt: Jei įjungtas atsargų valdymas, šiuo nustatymu galite pasirinkti ar leisti išankstinį produktų užsakymą. Jei jis bus įjungtas, produkto atsargų kiekis galės būti mažesnis už 0.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
lt: Jei Jums reikiamas importeris čia nenurodytas, <a href="%s">ieškokite įskiepių kataloge</a>.

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
lt: Jei nuoroda veda į asmens interneto puslapį, viršuje galite nurodyti ryšį su juo. Jei norite apie tai sužinoti daugiau, pasidomėkite <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.

en: If the payment was refunded via the API.
lt: Jei mokėjimas buvo grąžintas per API.

en: If the product is downloadable.
lt: Ar produktą galima parsisiųsti.

en: If the product is virtual.
lt: Ar produktas yra virtualus.

en: If the variation is downloadable.
lt: Ar variantas yra atsisiunčiamas.

en: If the variation is virtual.
lt: Ar variantas yra virtualus.

en: If the variation is visible.
lt: Jeigu variantas yra matomas.

en: If there are any Custom Post Types registered at your site, the Content block can display the contents of those entries as well.
lt: Jei Jūsų tinklalapyje yra įrašų tipų, Įrašo turinio blokas gali rodyti jų turinį.

en: If this attribute has term archive pages.
lt: Ar šio požymio terminai turi archyvus.

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
lt: Jei tai įvyko per klaidą, tiesiog ignoruokite šį laišką. Nieko nenutiks.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
lt: Jei pasirinksite šį nustatymą, ir jei nemokamam pristatymui nustatyta, kad reikalingas kuponas, būtent šis kuponas ir įjungs nemokamą pristatymą

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
lt: Jei įjungta, Akismet automatiškai ištrins pačius akivaizdžiausius brukalus vietoj jų perkėlimo į Brukalų aplanką.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
lt: Jei įjungta, komentarų sąrašo puslapyje, šalia kiekvieno komentaro autoriaus bus rodomas jo parašytų ir patvirtintų komentarų kiekis.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
lt: Jei pažymėsite čia, ši nuolaida bus taikoma išskirtinai. T.y. kitos galimos nuolaidos bus pašalinamos iš krepšelio.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
lt: Jei pasirinkta, pastaba bus rodoma pirkėjui ir jam bus apie tai pranešta. Jei nepažymėta, pastaba bus matoma tik administratoriui.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
lt: Jei pasirinksite šį nustatymą, ši nuolaida nebus taikoma produktams su akcijinėmis kainomis.

en: If uploading to a gallery all files need to be image formats
lt: Jei kuriate galeriją, visi į ją įkeliami failai turi būti paveikslėliai.

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
lt: Jeigu pridėsite video, paveikslėlis bus rodomas kol video užsikraus.

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
lt: Jei jau turite privatumo politikos puslapį, pasirinkite jį žemiau. Jei neturite, sukurkite.

en: If you are a member of a regulated industry, or if you are subject to additional privacy laws, you may be required to disclose that information here.
lt: Jei Jūsų veiklos sritis yra reguliuojama valstybės, arba Jums galioja papildomi privatumo įstatymai, galite tokią informaciją pateikti čia.

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
lt: Jei norite įklijuoti turinį iš Microsoft Word, išjunkite šią funkciją. Rašyklė automatiškai pašalins nereikalingą Microsoft Word kodą.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
lt: Jei keičiate WooCommerce veikimą per tėvinę temą, kurios kūrėjas nesate Jūs pats, rekomenduojame naudoti potemes. Daugiau infomacijos: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>

en: If you are not automatically redirected, use this link:
lt: Jei jūsų automatiškai neperkėlė, spauskite šią nuorodą:

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Eraser tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
lt: Jei nesate tikri, patikrinkite įskiepio dokumentaciją arba susisiekite su įskiepio autoriumi ir sužinokite, ar įskiepis renka duomenis ir ar palaiko duomenų trynimo įrankį. Ši informacija gali būti pateikta <a href="%s">Privatumo politikos vadove</a>.

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Exporter tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
lt: Jei nesate tikri, patikrinkite įskiepio dokumentaciją arba susisiekite su įskiepio autoriumi ir sužinokite, ar įskiepis renka duomenis ir ar palaiko duomenų eksporto įrankį. Ši informacija gali būti pateikta <a href="%s">Privatumo politikos vadove</a>.

en: If you are still seeing this warning after having tried the actions below, you may need to contact your hosting provider for further assistance.
lt: Jei išbandę toliau nurodytus veiksmus vis dar matote šį įspėjimą, gali tekti kreiptis į prieglobos paslaugų (hosting) teikėją dėl tolesnės pagalbos.

en: If you are the owner of this network please check that your host&#8217;s database server is running properly and all tables are error free.
lt: Jei Jūs esate šio tinklo administratorius, patikrinkite, ar Jūsų duomenų bazė serveryje veikia teisingai ir visos lentelės yra be klaidų.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
lt: Jei nežinote, ką reiškia šitie terminai, Jums reikėtų susisiekti su Jūsų talpinimo tiekėju. Jeigu Jums reikia papildomos pagalbos, visuomet galite aplankyti <a href="%s">WordPress pagalbos forumus</a>.

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
lt: Jei nepavyksta pridėti bookmarklet'o į savo žymas, nukopijuokite kodą esantį žemiau ir sukurkite naują žymą. Įdėkite nukopijuotą kodą į naujai sukurtos žymos URL laukelį.

en: If you can't access your phone enter one of the 10 backup codes that were provided when you set up two-step authentication to continue.
lt: Jei šiuo metu neturite šalia telefono, įveskite vieną iš 10 atsarginių kodų, kuriuos Jums priskyrėme kai įjungėte prisijungimą dviem veiksmais.

en: If you can't think of a good password use the button below to generate one.
lt: Jei nesugalvojate stipraus slaptažodžio, pasinaudokite žemiau esančiu generatoriumi - reikia tik paspausti mygtuką.

en: If you change this, an email will be sent at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
lt: Jei pakeisite tai, Jums bus išsiųstas el.laiškas į naują el.paštą, kad jį patvirtintumėte. <strong>Naujas el. pašto adresas nebus aktyvuotas, kol jo nepatvirtinsite.</strong>

en: If you continue seeing downtime, you should get in touch with your hosting provider for help. You will receive another alert when your site is online again.
lt: Jei Jūsų tinklalapis dažnai būna nepasiekiamas, turite susisiekti su savo hostingo tiekėju. Kai Jūsų tinklalapis vėl bus pasiekiamas, gausite dar vieną pranešimą.

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
lt: Jei šablono failą nukopijavote ir įsidėjote savo pakeitimams atlikti, tuomet Jums reikia nukopijuoti naują to paties šablono versiją, joje vėl įdėti savo pakeitimus ir naudoti šį naują failą.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
lt: Jei susikursite paskyrą, mes išsaugosime Jūsų vardą, el. paštą ir telefono numerį, kurie bus naudojami užsakymų apmokėjimo informacijai sukurti.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
lt: Jei nurodysite Taisyklių ir sąlygų puslapį, prieš atsiskaitant pirkėjas bus paprašytas su jomis sutikti.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
lt: Trinant nuorodą, ji pašalinama negrįžtamai. Nuorodos kol kas nėra perkeliamos į šiukšlinę.

en: If you deleted the import file from your media library, this may have caused the problem. In this case, please try the import once more without deleting the import file. Don't worry -- the importer will delete the file automatically once the import has finished.
lt: Jei ištrynėte importo failą iš savo failų saugyklos, tai galėjo sukelti šią problemą. Tokiu atveju, prašome pabandyti importuoti dar kartą, neištrinant importo failo. Nesijaudinkite - importuotojas pats ištrins failą automatiškai, kai importas bus baigtas.

en: If you did not request this action please disregard this message. You can block further messages by clicking on <a href='%s'>Manage Subscriptions</a>
lt: Jei neatlikote šio veiksmo ignoruokite šį pranešimą. Galite išjungti šiuos pranešimus čia: <a href='%s'>Prenumeratos nustatymai</a>

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
lt: Jei tokio prašymo nepateikėte, tiesiog ignoruokite šį laišką. Jei norite tęsti:

en: If you do code, or want to learn how, you can contribute technically in numerous ways:
lt: Jei programuojate arba norite išmokti programuoti, galite prisidėti tokiais būdais:

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
lt: Jei nežinote, kaip sukurti duomenų bazė, turėtumėte <strong>susisiekti su savo talpinimo tiekėju</strong>. Jei vistiek reikia pagalbos, galite aplankyti <a href="%s">WordPress pagalbos forumus</a>.

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
lt: Jei nenorite jokio antraštės paveikslėlio, paspauskite mygtuką "Pašalinti antraštės paveikslėlį" pačioje šio puslapio apačioje. Jei norėsite vėliau visgi jį įjungti, tereikės pasirinkti paveikslėlį ir paspausti ant "Išsaugoti pokyčius".

en: If you do not want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
lt: Jei jūs nenorite įkelti savo paveikslėlio, galite pasirinkti vieną iš šių šaunių antraščių arba rodyti atsitiktinę.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
lt: Jei tinklalapis %s Jums jau nebereikalingas, galite jį ištrinti užpildydami žemiau esančią formą. Kai paspausite <strong>Ištrinti tinklalapį</strong>, Jums bus išsiųstas el. laiškas su nuoroda. Paspauskite tą nuorodą, ir tinklalapis bus ištrintas.

en: If you don&#8217;t enter a password, ALL ENTRIES from your LiveJournal will be imported as public posts in WordPress.
lt: Jei neįvesite slaptažodžio, VISI ĮRAŠAI iš LiveJournal bus importuoti kaip vieši įrašai.

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
lt: Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
lt: Jei radote klaidą pačiame WooCommerce, galite sukurti klaidos pranešimą per <a href="%1$s">Github</a>. Įsitikinkite, kad perskaitėte  <a href="%2$s">instrukciją</a> prieš pateikdami pranešimą. Prašome kuo išsamiau apibūdinti klaidą bei kartu pridėti Jūsų  <a href="%3$s">System būsenos ataskaitą</a>.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
lt: Jei turite nuolaidų kuponą, įveskite jį žemiau.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
lt: Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

en: If you have any entries on LiveJournal which are marked as private, they will be password-protected when they are imported so that only people who know the password can see them.
lt: Jei LiveJournal turite įrašų, kurie pažymėti kaip privatūs, jie bus apsaugoti slaptažodžiu, kai importuosite juos į WordPress. Tuomet tik žinantys slaptažodį galės juos perskaityti.

en: If you have entered a custom label, it will be prepended before the title.
lt: Jei įrašėte savo sukurtą etiketę, ji bus pridėta prieš pavadinimą.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
lt: Jei dar nesukūrėte nei vieno meniu, paspauskite ant <strong>&#8217;sukurti naują meniu&#8217; nuorodos</strong> ir pradėkite

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
lt: WordPress gali importuoti įrašus ir komentarus iš kitų jūsų tinklalapių. Žemiau pasirinkite seniau naudotą sistemą:

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
lt: Jei pas mus jau esate pirkę, žemiau įveskite savo duomenis. Jei esate naujas pirkėjas, eikite į skiltį Registracijos adresas.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
lt: Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
lt: Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
lt: Jei Jums patinka %1$s prašome įvertinti mus %2$s. Dėkojame!

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
lt: Jei norėtumėte vėl patekti į nustatymų pagalbininką, paspauskite mygtuką žemiau.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
lt: Jei atsidūrėte čia atsitiktinai arba norėjote aplankyti vieną iš savo tinklalapių, štai keletas nurodų, kurios padės rasti tai, ko ieškote.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
lt: Jeigu prašysite atstatyti slaptažodį, Jūsų IP adresas bus įtrauktas į atstatymo el. pašto laišką.

en: If you speak English, <a href="http://translate.wordpress.com/">you can help us translate WordPress into your language.</a>
lt: Jei kalbate angliškai, <a href="http://translate.wordpress.com/">galėtumėt padėti mums išversti WordPress į savo kalbą.</a>

en: If you take over, the other user will lose editing control to the post, but their changes will be saved.
lt: Jei perimsite redagavimą, kitas vartotojas neteks įrašo redagavimo kontrolės, tačiau iki tol jo/jos atlikti pakeitimai bus išsaugoti.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
lt: Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

en: If you use your site for commercial purposes and you engage in more complex collection or processing of personal data, you should note the following information in your privacy policy in addition to the information we have already discussed.
lt: Jei Jūsų tinklalapis yra komercinis ir Jūs naudojate sudėtingesnius vartotojų duomenų rinkimo ar apdorojimo būdus, privalote tai aprašyti savo privatumo politikoje, papildomai šalia visko, ką rekomenduojame.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
lt: Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

en: If you want site visitors to be able to register themselves, check the membership box. If you want the site administrator to register every new user, leave the box unchecked. In either case, you can set a default user role for all new users.
lt: Jei norite, kad tinklalapio lankytojai galėtų užsiregistruoti patys, pažymėkite narystės langelį. Jei norite, kad tinklalapio administratorius registruotų kiekvieną naują vartotoją, nepažymėkite šio langelio. Bet kuriuo atveju galite nustatyti numatytąjį vartotojo vaidmenį visiems naujiems vartotojams.

en: If you want to change your <a href="%1$s" target="_blank">display name</a> (currently %3$s), you can do so under <a href="%2$s">My Profile</a>.
lt: Pasikeisti savo <a href="%1$s" target="_blank">rodomą vardą</a> (šiuo metu %3$s), galite <a href="%2$s">Savo profilyje</a>.

en: If you want to change your username please fill out the fields below to continue the process.
lt: Jei norite pasikeisti savo naudotojo vardą užpildykite žemiau esančius laukus.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
lt: Jei norite paversti savo kategorijas į žymas (arba atvirkščiai), naudokite <a href="%s">Kategorijų/Žymų konverterį</a>, kurį rasite skyrelyje "Importas".

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
lt: Jei norite patogiai gauti visą informaciją rodomą šiame puslapyje, galite paspausti mygtuką esantį žemiau, ir viskas bus nukopijuota. Tuomet tiesiog įkelkite (paste) į tekstinį failą ir išsaugokite arba įkelkite (paste) į el. laišką ir nusiųskite, pavyzdžiui, pagalbos specialistui ar temos/įskiepio programuotojui.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
lt: Jei norite panaikinti valdiklį iš tinklalapio valdiklių srities, bet išsaugoti nuostatas vėlesniam naudojimui, nutempkite į sekciją „Neaktyvūs valdikliai“. Galėsite bet kada jį susigrąžinti. Tokia galimybė dažnai praverčia keičiant naudojamą temą.

en: If you want to see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy place, <a href="%s">sign up for a WordPress.com account</a>.
lt: Jei norite matyti visus savo sekamus tinklaraščius vienoje vietoje, <a href="%s">susikurkite WordPress.com sąskaitą</a>.

en: If you wish to keep this subscription, please update your card details or arrange another payment method.
lt: Jei norite išlaikyti šią prenumeratą, atnaujinkite savo kortelės duomenis arba pridėkite kitą mokėjimo būdą.

en: If you're still having trouble, please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
lt: Jei vis tiek nepavyksta, prašome <a href='%s'>kreiptis į pagalbos komandą</a>, ir mes padėsime.

en: If you're still having trouble, please contact support, and we'll get everything fixed:
    
    %s
lt: Jei Jūsų problema vis dar egzistuoja, prašome susisiekti su pagalba ir mes viską sutvarkysime: 
    
    %s

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
lt: Jei Jūsų PayPal paskyros pagrindinis el.paštas skiriasi nuo el.pašto, kurį įvedėte aukščiau, čia įveskite Jūsų pagrindinį PayPal paskyros el.pašto adresą. Jis naudojamas tikrinant IPN užklausas.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
lt: Jei nematote savo tinklalapio, prašome susisiekti su tinklo administratoriumi.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
lt: Jei Jūsų tema turi daugiau nei vieną numatytąją antraštę, arba Jūs įkėlėte daugiau nei vieną antraštės paveikslėlį, galite pasirinkti nustatymą, kai WordPress atsitiktinai parinks vieną iš tų paveikslėlių kiekvieną kartą užėjus į bet kurį Jūsų tinklalapio puslapį. Pažymėkite pasirinkimą "Atsitiktinis" šalia Įkelti paveikslėliai arba Numatytieji paveikslėliai, ir ši funkcija bus įjungta.

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
lt: Jeigu Jūsų tema turi keletą meniu, aiškūs pavaidinimai padės lengviau juos valdyti.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
lt: Jeigu Jūsų tema turi valdiklių zoną, taip pat galite įterpti meniu ten. Aplankykite <a href="%s">valdiklių skydelį</a> ir pridėkite „Navigacijos meniu“ valdiklį, jei norite rodyti meniu šoninėje juostoje ar poraštėje.

en: If your website provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
lt: Jei Jūsų tinklalapis teikia paslaugą, kuri vertina Jūsų klientų duomenis ir pagal juos priima sprendimą automatiškai (pavyzdžiui, kredito prašymas) arba apjungia klientų duomenis ir sukuria kiekvienam jų reklaminių interesų profilį - Jūs privalote aprašyti tokius procesus, pateikiant informaciją kaip ši informacija naudojama, kokie sprendimai yra daromi iš apjungtų duomenų ir kokias teises dėl automatiškai priiimtų sprendimų turi vartotojas.

en: If your website receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
lt: Jei Jūsų tinklalapis gauna duomenis apie vartotojus iš trečiųjų šalių, įskaitant reklamos tinklus, tai turi būti aprašyta Jūsų privatumo politkos skyriuje, kuriame aprašoma trečiųjų šalių suteikiama informacija.

en: Illinois
lt: Ilinojus

en: Image
lt: Paveikslėlis

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Paveikslėlis <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Paveikslėliai <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Paveikslėliai <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
lt: Paveikslo adresas

en: Image CSS Class
lt: Paveikslėlio CSS klasė

en: Image Caption
lt: Antraštė

en: Image Crop Help
lt: Paveikslėlio apkarpymo pagalba

en: Image Editor Save Failed
lt: Paveikslėlio išsaugojimas redagavimo įrankyje nepavyko

en: Image File
lt: Paveikslėlis

en: Image ID.
lt: Nuotraukos ID.

en: Image Position
lt: Paveikslėlio pozicija

en: Image Post
lt: Paveikslėlio įrašas

en: Image Processing Error
lt: Apdorojant paveikslėlį, įvyko klaida

en: Image Rotation
lt: Paveikslėlių pasukimas

en: Image Settings:
lt: Paveikslėlių nustatymai:

en: Image Size
lt: Paveiksliuko dydis

en: Image Title
lt: Pavadinimas

en: Image Title Attribute
lt: Paveikslėlio pavadinimo atributas

en: Image URL
lt: URL

en: Image URL.
lt: Nuotraukos URL.

en: Image Upload Error
lt: Įkeliant paveikslėlį, įvyko klaida

en: Image Widget
lt: Paveikslėlių valdiklis

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
lt[0]: Paveikslėlių valdiklis (%d)
lt[1]: Paveikslėlių valdikliai (%d)
lt[2]: Paveikslėlių valdikliai (%d)

en: Image alternative text.
lt: Nuotraukos alternatyvus tekstas (apibūdina nuotrauką).

en: Image caption text
lt: Paveikslėlio aprašas

en: Image could not be processed.
lt: Nepavyko apdoroti paveikslėlio.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
lt: Paveikslėlio nepavyko užkrauti. Prašome eiti atgal ir pabandyti dar kartą.

en: Image covers the space evenly.
lt: Paveikslėlis tolygiai padengia erdvę.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
lt: Paveikslėlio apkirpimo zonos peržiūra. Veiksmui atlikti reikalinga pelė.

en: Image crop failed.
lt: Paveikslėlio apkarpymas nepavyko.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
lt: Paveikslėlio duomenys neegzistuoja, įkelkite jį iš naujo.

en: Image data.
lt: Nuotraukos detalės.

en: Image default align
lt: Numatytoji paveikslėlio lygiuotė

en: Image default link type
lt: Numatytasis paveikslėlio nuorodos tipas

en: Image default size
lt: Numatytasis paveikslėlio dydis

en: Image description
lt: Paveikslėlio aprašymas

en: Image details
lt: Paveikslėlio duomenys

en: Image edit.
lt: Paveikslėlio redagavimas.

en: Image flip failed.
lt: Paveikslėlio apvertimas nepavyko.

en: Image inserted.
lt: Paveikslėlis įterptas.

en: Image is contained without distortion.
lt: Paveikslėlis įtalpinamas neiškraipant.

en: Image is scaled and cropped to fill the entire space without being distorted.
lt: Paveikslėlio dydis pakeičiamas ir jis apkerpamas taip, kad užpildytų visą sritį ir nebūtų iškraipytas.

en: Image is scaled to fill the space without clipping nor distorting.
lt: Paveikslėlio dydis pakeičiamas taip, kad užpildytų visą sritį, be apkarpymo ir iškraipymo.

en: Image name.
lt: Nuotraukos pavadinimas.

en: Image of the product that the review belongs to.
lt: Produkto, kuriam priklauso atsiliepimas, paveikslėlis.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
lt: Nuotraukos pozicija. 0 reiškia, kad nuotrauka bus pagrindinė.

en: Image preview
lt: Paveikslėlio peržiūra

en: Image resize failed.
lt: Paveikslėlio dydžio keitimas nepavyko.

en: Image restored successfully.
lt: Paveikslėlis sėkmingai grąžintas.

en: Image rotate failed.
lt: Paveikslėlio pasukimas nepavyko.

en: Image saved
lt: Paveikslėlis išsaugotas

[ctx: Image scaling options]
en: Scale
lt: Išdidinti

[ctx: Image settings]
en: Settings
lt: Nustatymai

en: Image size
lt: Paveikslėlio dydis

en: Image size in pixels
lt: Dydis pikseliais

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Full Size
lt: Pilnas dydis

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Large
lt: Didelis

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Medium
lt: Vidutinis

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Thumbnail
lt: Miniatiūra

en: Image size presets
lt: Paveikslėlio dydžio nuostatos.

en: Image size used for products in the catalog.
lt: Tai paveikslėlio dydis produktų puslapiuose.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
lt: Tai pagrindinio paveikslėlio dydis vieno produkto puslapyje. Šis dydis nebus apkarpomas.

en: Image sizes
lt: Paveikslėlių dydžiai

en: Image uploaded and inserted.
lt: Paveikslėlis įkeltas ir įterptas.

en: Image uploaded.
lt: Paveikslėlis įkeltas.

en: Image url
lt: Nuotraukos nuoroda

en: Image will be stretched and distorted to completely fill the space.
lt: Paveikslėlio dydis pakeičiamas jį ištempiant ir iškraipant, kad užpildytų visą sritį.

en: Image, Date, & Title
lt: Paveikslėlis, data ir pavadinimas

en: ImageMagick supported file formats
lt: ImageMagick palaikomi failų formatai

en: ImageMagick version number
lt: ImageMagick versijos numeris

en: ImageMagick version string
lt: ImageMagick versija

en: Images
lt: Paveikslėliai

en: Images cannot be scaled to a size larger than the original.
lt: Paveikslėlio negalima padidinti iki didesnio dydžio nei originalas.

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
lt: <strong>%1$d &times; %2$d px</strong> paveikslėliai bus naudojami tokie, kokie yra.

en: Images should be at least %s tall.
lt: Paveikslėliai turėtų būti bent jau %s aukščio.

en: Images should be at least %s wide.
lt: Paveikslėliai turėtų būti bent jau %s pločio.

en: Images will be cropped into a square
lt: Paveikslėliai bus apkarpomi į kvadratą

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
lt: Paveikslėliai bus apkarpomi pagal pasirinktą santykį

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
lt: Paveikslėliai bus rodomi su tokiu kraštinių santykiu, kokiu jie buvo įkelti.

en: Imagick Resource Limits
lt: Imagick limitai

en: Imagick version
lt: Imagick versija

en: Immediately
lt: Nedelsiant

en: Import
lt: Importavimas

en: Import / Export
lt: Importavimas / Eksportavimas

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
lt: Importuoja <strong>įrašus, puslapius, komentarus, papildomus laukus, kategorijas ir žymas</strong> iš WordPress eksporto failo.

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
lt: <strong>Produktų</strong> importas į parduotuvę iš csv failo.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
lt: Importuoti <strong>mokesčių tarifus</strong> į parduotuvę naudojant csv failą.

en: Import Attachments
lt: Importuoti priskirtus failus

en: Import Blogger
lt: Importuoti iš Blogger

en: Import Blogroll
lt: Importuokite tinklaraščių nuorodas

en: Import CSV
lt: Importuoti CSV

en: Import Classic Menus
lt: Importuoti klasikinius meniu

en: Import LiveJournal
lt: Importuoti iš LiveJournal

en: Import Movable Type or TypePad
lt: Importuokite iš Movable Type arba TypePad

en: Import OPML File
lt: Importuokite OPML failą

en: Import Products
lt: Importuoti produktus

en: Import RSS
lt: Importuoti RSS

en: Import WordPress
lt: Importuoti WordPress duomenis

en: Import as meta data
lt: Importuoti kaip meta duomenis

en: Import author:
lt: Importuoti autorių:

en: Import complete - imported %s tax rates.
lt: Importas baigtas - importuota %s mokesčių tarifų.

en: Import complete!
lt: Importas baigtas!

en: Import links in OPML format.
lt: Importuokite nuorodas OPML formatu.

en: Import pattern from JSON
lt: Importuoti modelį iš JSON

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
lt: Importuoti įrašus ir media failus iš Tumblr per jų API.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog
lt: Importuokite įrašus ir komentarus iš Movable Type arba TypePad tinklaraščio

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
lt: Importuoti įrašus ir komentarus iš Movable Type ar TypePad tinklaraščio.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
lt: Importuokite įrašus iš LiveJournal naudojantis jų API.

en: Import posts from an RSS feed.
lt: Importuokite įrašus iš RSS srauto.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
lt: Importuoti įrašus, komentarus ir vartotojus iš Blogger tinklaraščio.

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
lt: Importuoti įrašus, puslapius, komentarus, papildomus laukus, kategorijas ir žymas iš WordPress eksportavimo failo.

en: Import products
lt: Importuoti produktus

en: Import products from a CSV file
lt: Įkelti produktus iš CSV failo

en: Import tax rates
lt: Importuoti mokesčių tarifus

en: Import the next batch
lt: Importuoti sekančią grupę

en: Import widget area
lt: Importuoti valdiklių sritį

en: Import your blogroll from another system
lt: Importuokite savo sekamus tinklaraščius iš kitos sistemos

en: Important!
lt: Svarbu!

en: Important:
lt: Svarbu:

en: Imported "%s" from JSON.
lt: Importuota "%s" iš JSON.

en: Imported comment batch %d of <strong>approximately</strong> %d
lt: Importuota komentarų grupė: %d (Viso <strong>apie</strong> %d)

en: Imported post <strong>%s</strong>...
lt: Importuotas įrašas <strong>%s</strong>...

en: Imported post batch %d of <strong>approximately</strong> %d
lt: Importuota įrašų grupė: %d (Viso <strong>apie</strong> %d)

en: Importing
lt: Importuojama

en: Importing Posts
lt: Importuojami įrašai

en: Importing attachment
lt: Įkeliamas failas

en: Importing post <em>%s</em>...
lt: Importuojamas įrašas <em>%s</em>...

en: Importing post...
lt: Įrašas importuojamas...

en: Importing...
lt: Importuojama...

en: Impress your visitors
lt: Nustebinkite savo lankytojus

en: Impress your visitors with an elegant and unique site. Choose fonts, colors, and add your logo and custom CSS to make your website your own.
lt: Stebinkite lankytojus savo unikaliu ir stilingu tinklalapiu. Patys pasirinkite šriftus, spalvas, įkelkite savo logotipą, pridėti kokį tik norite CSS kodą ir susikurkite tikrai savitą tinklalapį.

en: Improve our store offerings
lt: Pagerinti mūsų parduotuvės pasiūlymus

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
lt: %1$s naudokite %2$s metodą, ne %3$s funkciją. Plačiay %4$s.

en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
lt: WordPress temos "2014" pagalba sukursite modernų ir stilingą prisitaikančio (responsive) dizaino naujienų tinklalapį. Pagrindiniame puslapyje svarbiausias turinys gali būti rodomas tiek slaideryje, tiek išdėstytas tinkleliu. Išskirtinį vaizdą padės sukurti trys valdiklių zonos, full-width puslapio šablonas bei specialus autorių komandos puslapis. Sukurti internetinį žurnalą ar naujienų portalą su WordPress dar niekada nebuvo taip lengva.

en: In a few words, explain what this site is about.
lt: Keliais žodžiais pristatykite, apie ką yra Jūsų tinklalapis.

en: In a few words, explain what this site is about. Example: &#8220;%s.&#8221;
lt: Keliais žodžiais aprašykite, apie ką šis tinklalapis. Pavyzdys: &#8220;%s.&#8221;

en: In a village of La Mancha, the name of which I have no desire to call to mind, there lived not long since one of those gentlemen that keep a lance in the lance-rack, an old buckler, a lean hack, and a greyhound for coursing.
lt: Bažnytkaimy Lamančos
     (nenoriu aš jo minėti) gyveno ne per seniausiai vienas tų bajorų, kurių
    visas labas – protėvių ietis, senovinis skydas, sunykęs kuinas ir šuo skalikas..

en: In addition to listing what personal data you collect, you need to note why you collect it. These explanations must note either the legal basis for your data collection and retention or the active consent the user has given.
lt: Aprašydami, kokius asmeninius duomenis renkate, taip pat turite parašyti, kodėl Jūs juos renkate. Šie paaiškinimai turi remtis arba teisiniu pagrindu arba aktyviu sutikimu, kurį davė pats vartotojas.

en: In case you haven&#8217;t done it already, you can import the posts from your other blogs:
lt: Jūs galite importuoti įrašus iš kitų savo tinklaraščių, jei to dar neesat padarę.

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
lt: Norint, kad <strong>duomenų bazės cache funkcija</strong> veiktų su WooCommerce, reikia pridėti %1$s į „Ignoruojamas užklausų eilutes“ įskiepio <a href="%2$s">W3 Total Cache nustatymuose</a>.

en: In progress
lt: Vykdoma

en: In quoting others, we cite ourselves.
lt: Cituodami kitus, cituojame save.

en: In reply to %s.
lt: Atsakymas į %s.

en: In reply to: %s
lt: Atsakymas į: %s

en: In response to
lt: Atsakymas į

en: In response to: %s
lt: Atsakymas į: %s

en: In stock
lt: Turime

en: In stock?
lt: Turime?

en: In the <strong>Author</strong> column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and site URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
lt: Stulpelyje <strong>Autorius</strong> šalia jo vardo, el.pašto bei URL, rodomas ir komentuotojo IP adresas. Paspaudus ant jo, bus parodyti visi komentarai, parašyti iš šio IP adreso.

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
lt: Sulpelyje <strong>Komentaras</strong>, užvedus pelę ant bet kurio komentaro, bus parodytas meniu, leidžiantis patvirtinti, atsakyti, redaguoti, pažymėti kaip brukalą, arba ištrinti tą komentarą.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
lt: Stulpelyje <strong>Atsakymas į</strong> matomi trys elementai. Tekstas - tai įrašo, kuriame yra konkretus komentaras, pavadinimas, o nuoroda ant jo veda į to įrašo redagavimą. Nuoroda "Peržiūrėti įrašą" veda į įrašo puslapį tinklalapyje. Mažas apskritimas su numeriuku viduje rodo, kiek patvirtintų komentarų turi šis įrašas. Jei apskritimas pilkas, visi to įrašo komentarai jau moderuoti. Jei mėlynas, šiam įrašui yra neperžiūrėtų komentarų. Paspaudus ant apskritimo, būsite perkeltas į tik šio įrašo komentarų sąrašą.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
lt: <strong>Paskelbta</strong> stulpelyje rodoma data ir laikas, kada komentaras buvo atsiųstas. Paspaudus ant jų, būsite nukreipti į komentarą Jūsų svetainėje.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
lt: Šio puslapio skiltyje Antraštės tekstas galite pasirinkti ar šį tekstą rodyti, ar slėpti. Taip pat galite pasirinkti teksto spalvą naudodami mygtuką "Pasirinkti spalvą" ir tuomet įvedę tinkamą HTML hex vertę, pvz.: &#8220;#ff0000&#8221; raudonai spalvai; arba tiesiog pasirinkę norimą spalvą su specialiu įrankiu.

en: In the Info tab, you will find all the details about the configuration of your WordPress site, server, and database. There is also an export feature that allows you to copy all of the information about your site to the clipboard, to help solve problems on your site when obtaining support.
lt: Skirtuke "Informacija" rasite išsamią informaciją apie WordPress tinklalapio, serverio ir duomenų bazės konfigūraciją. Taip pat yra eksporto funkcija, leidžianti nukopijuoti visą informaciją apie tinklalapį į iškarpinę, kad būtų lengviau spręsti jo problemas, kai kreipiamasi pagalbos.

en: In the Status tab, you can see critical information about your WordPress configuration, along with anything else that requires your attention.
lt: Skirtuke "Būsena" galite matyti svarbią informaciją apie WordPress konfigūraciją ir kitą informaciją, į kurią reikia atkreipti dėmesį.

en: In the WordPress editor, each paragraph, image, or video is presented as a distinct “block” of content.
lt: WordPress redaktoriuje kiekviena pastraipa, paveikslėlis ar video įrašas yra rodomas kaip atskiras turinio "blokas".

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
lt: Redagavimo dalyje, Tab klavišas įveda tabuliacijos simbolį.

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
lt: Šiuo atveju, WordPress rado klaidą viename iš Jūsų įskiepių, %s.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
lt: Šiuo atveju, WordPress rado klaidą Jūsų temoje, %s.

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the website. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
lt: Šiame skyriuje turite paaiškinti, kiek ilgai Jūs saugote asmeninius duomenis, surinktus ar sugeneruotus šiame tinklalapyje. Nors Jūs ir turėtumėte turėti aiškų laiko apibrėžimą ir priežastį konkrečių duomenų rinkinių laikymui, tokią informaciją pateikti nėra būtina. Pavyzdžiui, Jūs galite parašyti, kad saugote per kontaktų formas pateiktus duomenis 6 mėnesius, statistikos įrašus - metus, o pirkėjų užsakymų duomenis - 10 metų.

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
lt: Šiame skyriuje turite paaiškinti, kokiais būdais saugote savo vartotojų duomenis. Tai gali būti techniniai būdai, kaip šifravimas; saugumo priemonės, kaip dviejų žingsnių autentifikacija; ir kitokie būdai, kaip darbuotojų mokymai apie asmens duomenų apsaugą. Jei esate įvykdę Privatumo poveikio įvertinimą ar kitokias oficialias procedūras, taip pat galite čia apie tai paminėti.

en: In this section you should explain what procedures you have in place to deal with data breaches, either potential or real, such as internal reporting systems, contact mechanisms, or bug bounties.
lt: Šiame skyriuje turite paaiškinti, kokios procedūros yra vykdomos siekiant apsisaugoti nuo duomenų prieigos pažeidimų (potencialių ir realių), pavyzdžiui, vidinė pranešimų sistema, kontaktų sąrašas, ar atlygis už surastas klaidas.

en: In this section you should explain what rights your users have over their data and how they can invoke those rights.
lt: Šiame skyriuje turite paaiškinti, kokias teises turi Jūsų vartotojai tvarkyti savo asmeninius duomenis, ir kaip tomis teisėmis jie gali pasinaudoti.

en: In this section you should list all transfers of your site data outside the European Union and describe the means by which that data is safeguarded to European data protection standards. This could include your web hosting, cloud storage, or other third party services.
lt: Šiame skyriuje turite surašyti visus atvejus, kai duomenys iš Jūsų tinklalapio persiunčiami už Europos Sąjungos ribų ir aprašyti būdus, kaip tie duomenys yra saugomi, kad apsaugos lygis atitiktų Europos Sąjungos reikalavimus. Minėti atvejai gali būti - Jūsų hostingo tiekėjas, debesijos paslaugų tiekėjas ar kiti trečiųjų paslaugų tiekėjai.

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
lt: Šiame skyrelyje turėtumėte išvardinti, su kuo dalijatės išsaugotus duomenis ir kokiais tikslais tai darote. Pavyzdžiui, tai gali būti statistikos sistemos, marketingo įrankiai, mokėjimų tarpininkai, pristatymo paslaugų įmonės ir kita.

en: In this section you should name and list all third party providers with whom you share site data, including partners, cloud-based services, payment processors, and third party service providers, and note what data you share with them and why. Link to their own privacy policies if possible.
lt: Šiame skyriuje turite surašyti visus trečiųjų šalių paslaugų tiekėjus, su kuriais Jūs dalinatės savo vartotojų duomenimis (pavyzdžiui, prekybos partneriai, debesijos paslaugų tiekėjai, mokėjimų tarpininkai), taip pat turite surašyti kokiais duomenimis su jais dalinatės ir kodėl. Jei įmanoma, sudėkite nuorodas į šių tiekėjų privatumo politikas.

en: In this section you should note what personal data you collect from users and site visitors. This may include personal data, such as name, email address, personal account preferences; transactional data, such as purchase information; and technical data, such as information about cookies.
lt: Šiame poskyryje turite surašyti, kokius asmeninius duomenis renkate iš tinklalapio vartotojų ir lankytojų. Tai gali būti tokie asmeniniai duomenys kaip vardas, el.paštas, asmeniniai paskyros nustatymai, mokėjimų duomenys (pavyzdžiui, pirkimų informacija); ir/arba techniniai duomenys, tokie kaip slapukai (cookies).

en: In this section you should note your site URL, as well as the name of the company, organization, or individual behind it, and some accurate contact information.
lt: Šiame poskyryje turite nurodyti savo tinklalapio URL, taip pat įmonę, organizaciją ar asmenį, kuris jį valdo ir jos/jo tikslią kontaktinę informaciją.

en: In this section you should provide a contact method for privacy-specific concerns. If you are required to have a Data Protection Officer, list their name and full contact details here as well.
lt: Šiame skyriuje turite pateikti kontaktus, kuriais reiktų kreiptis dėl asmens duomenų ir kitokiais su privatumu susijusiais klausimais. Jei dėl Jūsų veiklos pobūdžio privalote turėti Duomenų apsaugos pareigūną, čia turite parašyti jo/jos vardą, pavardę ir kontaktus.

en: In this subsection you should list the cookies your website uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
lt: Šiame poskyryje turite aprašyti visus slapukus, kuriuos naudoja Jūsų tinklalapis,  įskaitant tuos, kuriuos sukuria Jūsų naudojami įskiepiai, socialinių tinklų integracijos ir statistikos rinkimo įrankiai. Mes aprašėme tik tuos slapukus, kuriuos WordPress sukuria standartiškai.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
lt: Šiame poskyryje turėtumėte išvardinti, kokius mokėjimų tarpininkus naudojate mokėjimams priimti, nes jie paprastai perima pirkėjų duomenis. Kaip pavyzdį čia įdėjome PayPal, tačiau jei šios sistemos nenaudojate, pavyzdį ištrinkite.

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
lt: Šiame poskyryje turite surašyti, kokius stebėjimo ir statistikos rinkimo įrankius naudojate, kaip Jūsų vartotojai gali pasirinkti, kad jų duomenys nebūtų įtraukiami į Jūsų statistiką, bei pateikti nuorodą į Jūsų statistikos rinkimo paslaugos teikėjo privatumo politiką.

en: In this subsection you should note what information is captured through comments. We have noted the data which WordPress collects by default.
lt: Šiame poskyryje turite surašyti, kokia informacija renkama skelbiant komentarus. Mes jau surašėme duomenis, kuriuos standartiškai renka WordPress.

en: In this subsection you should note what information may be disclosed by users who can upload media files. All uploaded files are usually publicly accessible.
lt: Šiame poskyryje turite surašyti, kokią informaciją gali atskleisti vartotojai, kurie turi galimybę įkelti media failus. Dažniausiai, visi įkeliami failai yra prieinami viešai.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Vykdomi <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Vykdomi <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Vykdomi <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
lt: Vykdomas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Inactive Plugins
lt: Išjungti įskiepiai

en: Inactive Sidebar (not used)
lt: Neaktyvi šoninė srities (nenaudojama)

en: Inactive Themes
lt: Išjungtos temos

en: Inactive Widgets
lt: Neaktyvūs valdikliai

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
lt: Neaktyvios paskyros yra tos, į kurias nebuvo prisijungta ar iš kurių nebuvo sukurtas užsakymas per nustatytą laiką. Tokios paskyros bus ištrintos, o joms priklausantys užsakymai bus paversti svečių užsakymais.

en: Inactive plugins
lt: Išjungti įskiepiai

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
lt: Išjungti įskiepiai yra potencialūs programišių taikiniai. Jei nenaudosite šių įskiepių, mes rekomenduojame juos pašalinti.

en: Inactive plugins.
lt: Išjungti įskiepiai.

en: Inactive widgets
lt: Neaktyvūs valdikliai

en: Inbox
lt: Pranešimai

en: Inches
lt: Coliai

en: Include
lt: Įtraukti

en: Include the label as part of the link
lt: Įtraukti etiketę kaip nuorodos dalį

en: Including tax
lt: Su mokesčiais

en: Incompatible Archive.
lt: Nesuderinamas archyvas.

en: Incorrect post password.
lt: Neteisingas įrašo slaptažodis.

en: Incorrect username or password.
lt: Neteisingas vartotojo vardas ar slaptažodis.

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
lt: Padidinti esamą kainą (fiksuota suma arba %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
lt: Padidinti akcijinę kainą (fiksuota suma arba %)

en: Increase existing stock by:
lt: Padidinti likutį kiekiu:

en: Increase indent
lt: Padidinti įtrauką

en: Increasing memory allocated to PHP
lt: Kaip padidinti PHP atminties limitą

en: Increment
lt: Didinimas

en: Indent
lt: Įtrauka

en: Indent a list by pressing <kbd>space</kbd> at the beginning of a line.
lt: Perkelkite sąrašą gylyn spausdami <kbd>space</kbd> klavišą eilutės pradžioje.

en: Indent list item
lt: Atitraukti sąrašo elementą

en: Independent Publisher 2 is a clean and polished theme with a light color scheme, bold typography, and full-width images.
lt: Independent Publisher 2 yra puiki tema, pasižyminti šviesiomis spalvomis, aiškiais šriftais ir pilno pločio paveikslėliais.

en: India
lt: Indija

en: Indian
lt: Indijos vandenynas

en: Indian Band
lt: Indijos grupė

en: Indian rupee
lt: Indijos rupija

[ctx: Indicates this palette comes from WordPress.]
en: Default
lt: Numatytasis

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Custom
lt: Pasirinktinis

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Theme
lt: Tema

[ctx: Indicates this palette is created by the user.]
en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Individual Images
lt: Atskiri paveiksliukai

en: Individual posts may override these settings. Changes here will only be applied to new posts.
lt: Šis nustatymas gali būti pakeistas konkrečiuose įrašuose. Kai pakeičiate nustatymą čia, jis taikomas tik nuo pakeitimo momento sukurtiems naujiems įrašams.

en: Individual use only
lt: Individuali nuolaida

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Indonesian
lt: Indoneziečių

en: Indonesian rupiah
lt: Indonezijos rupija

en: Industry regulatory disclosure requirements
lt: Reguliuojamų veiklos sričių informacija

en: Industry.
lt: Verslo sritis.

en: Inexistent terms.
lt: Neegzistuojantys terminai.

en: Info
lt: Informacija

en: InfoWay is clean, simple, elegant and responsive. Well-suited for general blogging, InfoWay highlights your featured content in style with a unique built-in slider. InfoWay is very simple to manage with the Theme Customizer; easily add your own logo image, as well as links to your social network pages. The sidebar and footer areas are widgetized to allow you infinite ways to customize your site, and InfoWay also includes a full-width page template. You will love having your site built on InfoWay.
lt: InfoWay yra paprasta, elegantiška, prisitaikančio dizaino tema. Puikiai tinka tinklaraščiams, leidžia iškelti rekomenduojamą turinį karuselėje. Tema lengvai valdoma, galima įkelti savo logotipą ir nuorodas į socialines paskyras. Šoninėje juostoje ir poraštėje galite įkelti valdiklius. Tema turi ir pilno pločio puslapio šabloną.

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
lt: Informacija apie serverį, kuriame laikomas šis tinklalapis.

en: Information entered below will be displayed <strong>publicly</strong> on <a href="%1$s">your profile</a> and in <a href="%2$s">Gravatar Hovercards</a>. You may also edit your profile <a href="%3$s">at %4$s</a>.
lt: Čia įvesta informacija bus prieinama <strong>viešai</strong> <a href="%1$s">jūsų profilyje</a> ir <a href="%2$s">Gravatar Hovercards</a>. Taipogi savo profilį galite redaguoti čia <a href="%3$s">%4$s</a>.

en: Information notice
lt: Informacinis pranešimas

en: Information on WordPress.com courses and events (online and in-person).
lt: Informacija apie WordPress.com kursus ir renginius (gyvai ir online).

en: Initial %d result loaded. Type to filter all available results. Use up and down arrow keys to navigate. | Initial %d results loaded. Type to filter all available results. Use up and down arrow keys to navigate.
lt[0]: Įkeltas %d pradinis rezultatas. Pradėkite rašyti, norėdami išfiltruoti rezultatus. Naudokite rodyklių aukštyn ir žemyn klavišus navigacijai.
lt[1]: Įkelti %d pradiniai rezultatai. Pradėkite rašyti, norėdami išfiltruoti rezultatus. Naudokite rodyklių aukštyn ir žemyn klavišus navigacijai.
lt[2]: Įkelta %d pradinių rezultatų. Pradėkite rašyti, norėdami išfiltruoti rezultatus. Naudokite rodyklių aukštyn ir žemyn klavišus navigacijai.

en: Inline CSS code that registers the CSS class required for the style.
lt: Vidinis CSS kodas, kuris užregistruoja CSS klasę reikalingą stiliui.

en: Inline code
lt: Įterptas kodas

en: Inline image
lt: Įterptas paveikslėlis

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
lt: Įrankių juosta (kai pasirinktas paveiksėlis, nuoroda ar peržiūra)

en: Inner blocks use content width
lt: Vidiniai blokai naudoja turinio plotį

en: Insert
lt: Įterpti

en: Insert Image
lt: Įterpti paveikslėlį

en: Insert More Tag
lt: Įterpti žymą „daugiau“ (insert more tag)

en: Insert Page Break tag
lt: Įterpti puslapio lūžį

en: Insert Read More tag
lt: Įterpti žymą „Skaityti toliau“

en: Insert a link to a post or page.
lt: Įterpti nuorodą į įrašą ar puslapį

en: Insert a new block after the selected block(s).
lt: Įkelti naują bloką einantį po pasirinkto bloko(-ų).

en: Insert a new block before the selected block(s).
lt: Įkelti naują bloką einantį prieš pasirinktą bloką(-us).

en: Insert a table for sharing data.
lt: Įterpkite lentelę dalijimuisi duomenimis.

en: Insert audio playlist
lt: Įterpti audio grojaraštį

en: Insert column after
lt: Įterpti stulpelį po pažymėtojo

en: Insert column before
lt: Įterpti stulpelį priešais pažymėtąjį

en: Insert date/time
lt: Įterpti datą/laiką

en: Insert external image
lt: Įkelti išorinį paveikslėlį

en: Insert file URL
lt: Įrašyti failo URL

en: Insert from URL
lt: Įterpti iš URL

en: Insert gallery
lt: Įterpti galeriją

en: Insert image
lt: Įterpti paveikslėlį

en: Insert into Post
lt: Įterpti į įrašą

en: Insert into page
lt: Įterpti į puslapį

en: Insert into post
lt: Įterpti į įrašą

en: Insert into product
lt: Įkelti į produktą

en: Insert into template
lt: Įterpti į šabloną

en: Insert into template part
lt: Įterpti į šablono dalį

en: Insert link
lt: Įterpti nuorodą

en: Insert media from another website
lt: Įkelti failą esantį kitame tinklalapyje

en: Insert row
lt: Įterpti eilutę

en: Insert row after
lt: Įterpti eilutę po pažymėtosios

en: Insert row before
lt: Įterpti eilutę prieš pažymėtąją

en: Insert table
lt: Įterpti lentelę

en: Insert video
lt: Įterpti video

en: Insert video playlist
lt: Įterpti video grojaraštį

en: Insert/edit code sample
lt: Įkelti/redaguoti kodą

en: Insert/edit image
lt: Įterpti/redaguoti paveikslėlį

en: Insert/edit link
lt: Įterpti/redaguoti nuorodą

en: Insert/edit media
lt: Įkelti/redaguoti failą

en: Inserted %1$d links into category %2$s. All done! Go <a href="%3$s">manage those links</a>.
lt: Įkelta nuorodų: %1$d (kategorijoje %2$s). Baigta! Dabar galite <a href="%3$s">šias nuorodas tvarkyti</a>.

en: Inserted <strong>%s</strong>
lt: Įkelta <strong>%s</strong>

en: Inserted text
lt: Įdėtas tekstas

en: Inserter
lt: įterptuvas

en: Inserting Media
lt: Įterpti failą

en: Insights
lt: Įžvalgos

en: Install
lt: Įdiegti

en: Install %s now
lt: Įdiegti %s dabar

en: Install &amp; Preview
lt: Įdiegti ir peržiūrėti

en: Install Fonts
lt: Įdiegti šriftus

en: Install Jetpack
lt: Įdiegti Jetpack

en: Install Now
lt: Įdiegti dabar

en: Install Parent Theme
lt: Įdiegti pagrindinę išvaizdos temą

en: Install Plugins
lt: Įdiekite įskiepius

en: Install Press This
lt: Instaliuoti Press This

en: Install Themes
lt: Temų diegimo įrankis

en: Install Woo mobile app
lt: Įdiekite Woo mobiliąją programėlę

en: Install and preview theme: %s
lt: Įdiegti ir peržiūrėti temą: %s

en: Install plugins
lt: Įdiegti įskiepius

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
lt: Įdiekite WooCommerce programėlę, kad galėtumėte tvarkyti užsakymus, gauti pranešimus apie pardavimus bei peržiūrėti ataskaitas, kad ir kur būtumėte.

en: Install the latest version of WordPress
lt: Įdiekite naujausią WordPress versiją

en: Install themes
lt: Įdiegti temą

en: Installation Required
lt: Būtina įdiegti

en: Installation failed.
lt: Diegimas nepavyko.

en: Installed
lt: Įdiegtas

en: Installed Extensions without a Subscription
lt: Įdiegti plėtiniai, kuriems neturite prenumeratos

en: Installed Plugins
lt: Įdiegti įskiepiai

en: Installed themes
lt: Įdiegtos temos

en: Installing…
lt: Diegiama...

en: Instantly
lt: Iškart

en: Instructions
lt: Instrukcija

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
lt: Instrukcija, kuri bus pridėta puslapyje "Dėkojame už užsakymą" ir el.laiškuose.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
lt: Instrukcija, kuri bus įrašyta "Dėkojame už užsakymą" puslapyje.

en: Insufficient privileges to export products.
lt: Nepakankamos teisės produktų eksportavimui.

en: Insufficient privileges to import products.
lt: Nepakankamos teisės produktų importavimui.

en: Integration
lt: Integracijos

en: Interests
lt: Hobiai

en: Interface language
lt: Sąsajos kalba

en: Intergalactic 2 is a stunning specimen for your personal blog. Bold featured images act as the backdrop to your text, giving you a high-contrast, readable theme that's perfect for making your content pop. The one-column layout provides a distraction-free environment for reading, while the slide-out menu keeps your navigation and secondary content readily accessible.
lt: Intergalactic 2 yra puiki tema tinklaraščiui. Dideli specialieji paveikslėliai, ryškus kontrastas, lengvai skaitoma - tai viskas ko reikia Jūsų turiniui. Vieno stulpelio išdėstymas neblaško, o išskleidžiamas meniu ir kitas turinys yra pasiekiami vienu paspaudimu.

en: Intergalactic is a stunning specimen for your personal blog. Bold featured images act as the backdrop to your text, giving you a high-contrast, readable theme that's perfect for making your content pop. The one-column layout provides a distraction-free environment for reading, while the slide-out menu keeps your navigation and secondary content readily accessible.
lt: Intergalactic yra nuostabi tema tinklaraščiui. Dideli specialieji paveikslėliai rodomi kaip įrašo fonas. Skaitymo malonumą padidina vieno stulpelio išdėstymas ir išskleidžiamas meniu.

en: International
lt: Tarptautinis

en: International flat rate (legacy)
lt: Tarptautinis pristatymas su fiksuotu pristatymo tarifu (legacy)

en: Internet Explorer does not give you the best WordPress experience. Switch to Microsoft Edge, or another more modern browser to get the most from your site.
lt: Internet Explorer nesuteikia geriausios WordPress patirties. Jei norite kuo geriau išnaudoti tinklalapio galimybes, pereikite prie Microsoft Edge arba kitos modernesnės naršyklės.

en: Introduce yourself.
lt: Prisistatykite.

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Inuvik
lt: Inuvikas

en: Invalid
lt: Netinkamas

en: Invalid %s
lt: Netinkamas %s

en: Invalid %s ID
lt: Netinkamas %s ID

en: Invalid API response code (%d).
lt: Netinkamas API atsako kodas (%d)

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
lt: Pateiktas netinkamas Content-Disposition. Jis turi būti formatuotas pagal tokį ar panašų pavyzdį: `attachment; filename="image.png"`.

en: Invalid Data provided.
lt: Nurodyti netinkami duomenys.

en: Invalid ID.
lt: Netinkamas ID.

en: Invalid JSON body passed.
lt: Perduoti netinkami JSON duomenys.

en: Invalid JSONP callback function.
lt: Netinkama JSONP atgalinė funkcija.

en: Invalid SEO meta description value.
lt: Netinkama SEO aprašymo reikšmė.

en: Invalid SEO title format.
lt: Netinkamas SEO pavadinimo formatas.

en: Invalid URL
lt: Neteisingas URL

en: Invalid URL %s.
lt: Netinkamas URL %s.

en: Invalid URL format.
lt: Netinkamas URL formatas.

en: Invalid URL.
lt: Neteisingas URL.

en: Invalid action ID. No status found.
lt: Netinkamas veiksmo ID. Statusas nerastas.

en: Invalid action name.
lt: Netaisyklingas veiksmo pavadinimas.

en: Invalid activation key.
lt: Netinkamas aktyvacijos raktas.

en: Invalid attachment ID.
lt: Netinkamas failo ID.

en: Invalid attribute name.
lt: Netaisyklingas atributo pavadinimas.

en: Invalid authentication method
lt: Netinkamas autentifikacijos būdas

en: Invalid author ID.
lt: Netinkamas autoriaus ID.

en: Invalid billing email address
lt: Netinkamas registracijos el.paštas

en: Invalid block type.
lt: Netinkamas bloko tipas.

en: Invalid block.
lt: Netinkamas blokas.

en: Invalid catalog visibility option.
lt: Netinkamas katalogo matomumo nustatymas.

en: Invalid changeset UUID
lt: Neteisingas pakeitimų rinkinio UUID

en: Invalid comment ID.
lt: Netinkamas komentaro ID.

en: Invalid comment author ID.
lt: Neteisingas komentaro autoriaus ID.

en: Invalid comment content.
lt: Netinkamas komentaro turinys.

en: Invalid comment status.
lt: Netinkamas komentaro statusas.

en: Invalid cookie format.
lt: Netinkamas slapuko formatas.

en: Invalid cookie.
lt: Netinkamas slapukas.

en: Invalid coupon
lt: Netinkamas kupono kodas

en: Invalid coupon ID
lt: Neteisingas nuolaidos ID

en: Invalid coupon code
lt: Neteisingas nuolaidos kodas

en: Invalid coupon code.
lt: Neteisingas kupono kodas.

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
lt: Neteisingas nuolaidos tipas - nuolaidos tipas turi būti vienas iš šių: %s

en: Invalid coupon.
lt: Neteisingas kuponas.

en: Invalid currency code
lt: Netinkamas valiutos kodas

en: Invalid customer
lt: Neteisingas pirkėjas

en: Invalid customer ID
lt: Neteisingas pirkėjo ID

en: Invalid customer email
lt: Neteisingas pirkėjo el.paštas

en: Invalid customer query.
lt: Netinkama pirkėjo užklausa.

en: Invalid customer.
lt: Neteisingas pirkėjas

en: Invalid data provided.
lt: Nurodyti netinkami duomenys.

en: Invalid data store.
lt: Nurodyti netinkami duomenys.

en: Invalid data. No selected item.
lt: Netinkami duomenys. Nėra pasirinkto objekto.

en: Invalid data. The item does not exist.
lt: Netinkami duomenys. Objektas neegzistuoja.

en: Invalid data. Unknown state.
lt: Netinkami duomenys. Nežinoma būsena.

en: Invalid data. Unknown type.
lt: Netinkami duomenys. Nežinomas tipas.

en: Invalid date.
lt: Neteisinga data.

en: Invalid discount amount
lt: Netinkama nuolaidos suma

en: Invalid discount type
lt: Netinkamas nuolaidos tipas

en: Invalid download link.
lt: Netinkama parsisiuntimo nuoroda.

en: Invalid download log: no ID.
lt: Netinkamas parsisiuntimų log'as: nėra ID.

en: Invalid download log: not found.
lt: Netinkamas parsisiuntimų log'as: nerastas.

en: Invalid download.
lt: Netinkama parsisiuntimo nuoroda.

en: Invalid email address
lt: Neteisingas el. pašto adresas

en: Invalid email address in request.
lt: Netinkamas el.pašto adresas užklausoje.

en: Invalid email address restriction
lt: Netinkamas el.pašto apribojimas

en: Invalid email address when generating personal data export file.
lt: Netinkamas el.pašto adresas asmeninės informacijos eksporto failo generavimui.

en: Invalid email address.
lt: Neteisingas el. pašto adresas.

en: Invalid featured media ID.
lt: Netinkamas spec. paveikslėlio ID.

en: Invalid field
lt: Netinkamas laukas

en: Invalid file
lt: Netinkamas failas

en: Invalid file type
lt: Netinkamas failo tipas

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
lt: Netinkamas failo tipas. Įkelti galima tik CSV ir TXT tipo failus.

en: Invalid form submission.
lt: Netinkamas užpildymas.

en: Invalid hex color.
lt: Netinkama hex spalva.

en: Invalid image URL.
lt: Neteisingas paveikslėlio URL

en: Invalid image: %s
lt: Netinkamas paveikslėlis: %s

en: Invalid item
lt: Netinkamas elementas

en: Invalid item ID.
lt: Netinkamas elemento ID

en: Invalid items
lt: Netinkamos prekės

en: Invalid key.
lt: Netinkamas raktas

en: Invalid menu ID.
lt: Netinkamas meniu ID.

en: Invalid menu location.
lt: Netinkama meniu vieta.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
lt: Klaidingas nonsas - toks jau buvo panaudotas seniau

en: Invalid nonce verification
lt: Nepavyko nonce patvirtinimas

en: Invalid object type.
lt: Neteisingas objekto tipas

en: Invalid or duplicated SKU.
lt: Netinkamas produkto kodas

en: Invalid or missing payment token fields.
lt: Netinkami arba neegzistuojantys mokėjimo rakto laukai.

en: Invalid order
lt: Netinkamas užsakymas.

en: Invalid order ID.
lt: Netinkamas užsakymo ID.

en: Invalid order item.
lt: Netinkamas užsakymo ID.

en: Invalid order note ID
lt: Netinkamas užsakymo pastabos ID

en: Invalid order refund ID.
lt: Netinkamas užsakymo grąžinimo ID

en: Invalid order.
lt: Netinkamas užsakymas.

en: Invalid page template.
lt: Netinkamas puslapio šablonas.

en: Invalid parameter(s): %s
lt: Blogas(i) parametras(ai): %s

en: Invalid parameter.
lt: Negaliojantis parametras.

en: Invalid parameters.
lt: Netinkami parametrai.

en: Invalid parent ID
lt: Netinkamas tėvinis ID

en: Invalid payment gateway.
lt: Netinkamas mokėjimo tarpininkas.

en: Invalid payment method.
lt: Netinkamas mokėjimo būdas

en: Invalid payment token.
lt: Netinkamas mokėjimo raktas.

en: Invalid permission ID.
lt: Netinkamas leidimo ID.

en: Invalid personal data action.
lt: Neteisingas asmens duomenų veiksmas.

en: Invalid personal data request.
lt: Netinkama asmeninių duomenų užklausa.

en: Invalid plugin page.
lt: Netinkamas įskiepio puslapis.

en: Invalid plugin.
lt: Netinkamas įskiepis.

en: Invalid post
lt: Netinkamas įrašas

en: Invalid post ID.
lt: Netinkamas įrašo ID.

en: Invalid post format.
lt: Netinkamas įrašo formatas

en: Invalid post parent ID.
lt: Netinkamas tėvinio įrašo ID.

en: Invalid post type.
lt: Neteisingas įrašo tipas.

en: Invalid post.
lt: Invalid post

en: Invalid price
lt: Netinkama kaina

en: Invalid product
lt: Netinkamas produktas

en: Invalid product ID
lt: Netinkamas produkto ID

en: Invalid product ID %d.
lt: Netinkamas produkto ID %d.

en: Invalid product ID.
lt: Netinkamas produkto ID

en: Invalid product SKU
lt: Netinkamas produkto kodas

en: Invalid product attribute ID
lt: Netinkamas produkto požymio ID

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
lt: Netinkamas produkto požymis order_by type - produkto požymis order_by type turi būti vienas iš šių: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
lt: Netinkamas požymio tipas - jis turi būti vienas iš šių: %s

en: Invalid product category ID
lt: Netinkamas produktų kategorijos ID

en: Invalid product review ID.
lt: Netinkamas produkto peržiūros ID.

en: Invalid product shipping class ID
lt: Netinkamas produkto pristatymo klasės ID

en: Invalid product tag ID
lt: Netinkamas produkto žymos ID

en: Invalid product tax status.
lt: Netinkama produkto mokesčių būsena.

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
lt: Netinkamas produkto tipas - jis turi būti vienas iš šių: %s

en: Invalid product type.
lt: Netinkamas produkto tipas.

en: Invalid product.
lt: Netinkamas produktas.

en: Invalid rate
lt: Netinkama reikšmė

en: Invalid recovery key format.
lt: Netinkamas atstatymo rakto formatas.

en: Invalid recovery key.
lt: Netinkamas atstatymo raktas.

en: Invalid refund amount
lt: Netinkama grąžinimo suma

en: Invalid refund amount.
lt: Netinkama grąžinimo suma

en: Invalid request ID when generating personal data export file.
lt: Netinkamas užklausos ID asmeninės informacijos eksporto failo generavimui.

en: Invalid request ID when merging personal data to export.
lt: Netinkamas užklausos ID sujungiant asmeninius duomenis eksportui.

en: Invalid request ID when processing personal data to erase.
lt: Netinkamas užklausos ID ruošiant asmeninius duomenis ištrynimui.

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
lt: Netinkamas užklausos ID siunčiant asmeninių duomenų eksporto el.laišką.

en: Invalid request ID.
lt: Netinkamas  užklausos ID.

en: Invalid request status.
lt: Netinkamas užklausos statusas.

en: Invalid request type.
lt: Netinkamas užklausos tipas.

en: Invalid resource ID.
lt: Netinkamas šaltinio ID.

en: Invalid resource id for reassignment.
lt: Netinkamas perskirstymui skirto ištekliaus id.

en: Invalid resource id.
lt: Netinkamas ištekliaus id.

en: Invalid review ID.
lt: Netinkamas atsiliepimo ID.

en: Invalid review content.
lt: Netinkamas atsiliepimo turinys.

en: Invalid revision ID.
lt: Netinkamas revizijos ID.

en: Invalid role
lt: Netinkama rolė

en: Invalid role.
lt: Neteisinga rolė.

en: Invalid schedule. Cannot save action.
lt: Netinkamai suplanuota. Neįmanoma išsaugoti veiksmo.

en: Invalid scope %s
lt: Netinkamas intervalas %s

en: Invalid secret code
lt: Netinkamas slaptas kodas

en: Invalid setting group.
lt: Netinkama nustatymų grupė.

en: Invalid setting.
lt: Netinkamas nustatymas.

en: Invalid shipping method!
lt: Netinkamas pristatymo būdas!

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
lt: Netinkamas redaktoriaus žymos pavadinimas: %1$s. Nenaudokite tarpo ir specialių simbolių: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
lt: Netinkamas redaktoriaus žymos pavadinimas: pavadinimas tuščias.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
lt: Klaidingas parašas - nepavyko surūšiuoti parametrų

en: Invalid signature - provided signature does not match.
lt: Klaidingas parašas - pateiktas parašas nesutampa

en: Invalid signature - signature method is invalid.
lt: Klaidingas parašas - parašo metodas yra klaidingas

en: Invalid slug.
lt: Netinkama nuoroda (slug).

en: Invalid status.
lt: Netinkamas statusas.

en: Invalid strategy `%1$s` defined for `%2$s` during script registration.
lt: Registruojant skriptą nurodyta neteisinga strategija `%1$s`, skirta `%2$s`.

en: Invalid tax class
lt: Netinkama mokesčių klasė

en: Invalid taxonomy.
lt: netinkama taksonomija.

en: Invalid taxonomy: %s.
lt: Netinkama taksonomija: %s.

en: Invalid template parent ID.
lt: Netinkamas tėvinio šablono ID.

en: Invalid term ID.
lt: Netinkamas termino ID.

en: Invalid timestamp.
lt: Klaidinga laiko žyma

en: Invalid tool ID.
lt: Netinkamas įrankio ID.

en: Invalid translation type.
lt: Netinkamas vertimo tipas.

en: Invalid type parameter.
lt: Netinkamo tipo parametras.

en: Invalid user ID for reassignment.
lt: Netinkamas vartotojo ID.

en: Invalid user ID.
lt: Netinkamas vartotojo ID

en: Invalid user data.
lt: Netinkami vartotojo duomenys.

en: Invalid user parameter(s).
lt: Neteisingi vartotojo duomenys.

en: Invalid username or email.
lt: Netinkamas vartotojo vardas ar el. pašto adresas.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
lt: Neteisingos reikšmės: %2$s : %1$s . Tinkamos reikšmės turėtų būti tarp %3$s ir %4$s.

en: Invalid value for background attachment.
lt: Netinkama fono fiksavimo reikšmė.

en: Invalid value for background position X.
lt: Netinkama fono pozicijos X reikšmė.

en: Invalid value for background position Y.
lt: Netinkama fono pozicijos Y reikšmė.

en: Invalid value for background repeat.
lt: Netinkama fono kartojimo reikšmė.

en: Invalid value for background size.
lt: Netinkama fono dydžio reikšmė.

en: Invalid value posted for %s
lt: Netinkama reikšmė: %s

en: Invalid value.
lt: Netinkama reikšmė.

en: Invalid variation ID
lt: Netinkamas varianto ID

en: Invalid verification code
lt: Netinkamas patvirtinimo kodas

en: Invalid webhook ID.
lt: Neteisingas webhook ID.

en: Invalid webhook delivery ID.
lt: Invalid webhook delivery ID

en: Invalid webhook delivery.
lt: Invalid webhook delivery

en: Invalid webhook.
lt: Netinkamas webhook'as.

en: Inventory
lt: Atsargos

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
lt: Pakvietimo laiškas išsiųstas naujam vartotojui. Kai bus paspausta ant laiške esančios patvirtinimo nuorodos, paskyra bus sukurta.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
lt: Pakvietimo laiškas nusiųstas vartotojui. Kai tik jis paspaus ant patvirtinimo nuorodos, bus pridėtas prie jūsų tinklalapio.

en: Invite New
lt: Pakviesti naują

en: Invite New Users to Your Blog
lt: Pakvieskite naujus naudotojus į jūsų tinklaraštį

en: Invite New Users to Your Private Blog
lt: Pakvieskite naujus naudotojus į jūsų privatų tinklaraštį

en: Invite People
lt: Pakvieskite žmones

en: Invite Sent!
lt: Pakvietimas išsiųstas

en: Invite deleted. | Invites deleted.
lt[0]: Pakvietimas ištrintas.
lt[1]: Pakvietimai ištrinti.
lt[2]: Pakvietimų ištrinta.

en: Invite up to 10 email addresses and/or WordPress.com usernames, separated by commas. Those needing a username will be sent instructions on how to create one.
lt: Pakvieskite iki 10 el. pašto adresų ar/ir WordPress.com naudotojų vardų, atskirtų kableliais. Tie kuriems reikia naudotojo vardo gaus ir instrukciją kaip gauti jį.

en: Invitee
lt: Pakviestasis

en: Invites
lt: Pakvietimai

en: Invoice for order #{order_number}
lt: Užsakymo #{order_number} sąskaita

en: Invoice for order #{order_number} on {site_title}
lt: Užsakymo #{order_number} iš {site_title} sąskaita

en: Invoice prefix
lt: Sąskaitos numerio priešdėlis

en: Ionian Islands
lt: Jonijos salos

en: Iowa
lt: Ajova

en: Iqaluit
lt: Ikaluitas

en: Iran
lt: Iranas

en: Iranian rial
lt: Irano rialas

en: Iranian toman
lt: Irano tomanas

en: Iraq
lt: Irakas

en: Iraqi dinar
lt: Irako dinaras

en: Ireland
lt: Airija

en: Irish
lt: Airių

en: Irkutsk
lt: Irkutskas

en: Is DomDocument class enabled?
lt: Ar aktyvuota DomDocument klasė?

en: Is GZip enabled?
lt: Ar įjungta GZip?

en: Is SUHOSIN installed?
lt: Ar įdiegtas SUHOSIN?

en: Is SoapClient class enabled?
lt: Ar aktyvuota SoapClient klasė?

en: Is WordPress debug mode active?
lt: Ar įjungtas WordPress klaidų rodymo režimas?

en: Is WordPress multisite?
lt: Ar aktyvuotas WordPress Multitinklalapis?

en: Is a global attribute?
lt: Visuotinis požymis?

en: Is featured?
lt: Rekomenduojamas?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
lt: Ar įjungta fsockopen/cURL?

en: Is log directory writable?
lt: Ar žurnalų (log) aplankas atviras įrašymui?

en: Is mbstring enabled?
lt: Ar įjungta mbstring?

en: Is the Imagick library available?
lt: Ar Imagick biblioteka prieinama?

en: Is the block dynamically rendered.
lt: Ar blokas dinamiškai atvaizduojamas.

en: Is the connection to your store secure?
lt: Ar ryšys su Jūsų parduotuve yra saugus?

en: Is the customer a paying customer?
lt: Ar pirkėjas yra mokantysis?

en: Is the product in stock?
lt: Ar produktas turi likutį?

en: Is the product on sale?
lt: Ar produkto kaina akcijinė?

en: Is the product purchasable?
lt: Ar produktas parduodamas?

en: Is there no link to us?
lt: Nėra nuorodos į mūsų svetainę?

en: Is this a multisite?
lt: Ar naudojamas multitinklalapis?

en: Is this site discouraging search engines?
lt: Ar tinklalapis blokuoja paieškos sistemas?

en: Is this site using HTTPS?
lt: Ar naudojamas HTTPS?

en: Is this theme a child theme?
lt: Ar šiuo metu įjungta tema yra potemė?

en: Is your new post a hit? With push notifications, see reactions as they roll in.
lt: Ar Jūsų naujas įrašas populiarus? Pranešimai ekrane (push notifications) leis Jums sekti lankytojų reakcijas realiu laiku.

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
lt: Ar Jūsų tinklalapis susietas su WooCommerce.com?

en: Isle of Man
lt: Meno sala

en: Isola is a fresh, clean slate for your best works, perfect for showcasing your writing, photographs, or videos in a bold way. Its primary menu and widget area are tucked behind a handy button, giving your content plenty of room to breathe, and Isola looks beautiful regardless of the device or screen size.
lt: Naujoviška, moderni tema,  skirta geriausiems Jūsų darbams parodyti - rašiniams, nuotraukoms ar video. Šioje temoje pagrindinis meniu ir valdiklių zona yra parodomi tik paspaudus specialų mygtuką, todėl turite daugybę erdvės savo turiniui.

en: Israel
lt: Izraelis

en: Israeli new shekel
lt: Izraelio naujasis šekelis

en: Istanbul
lt: Stambulas

en: It appears you are trying to use the deprecated Classic block. You can leave this block intact, convert its content to a Custom HTML block, or remove it entirely. Alternatively, you can refresh the page to use the Classic block.
lt: Atrodo, kad bandote naudoti pasenusį klasikinį bloką. Galite palikti šį bloką nepakeistą, konvertuoti jo turinį į pasirinktinio HTML bloką arba visiškai jį pašalinti. Taip pat galite atnaujinti puslapį ir naudoti klasikinį bloką.

en: It appears you are trying to use the deprecated Classic block. You can leave this block intact, or remove it entirely. Alternatively, you can refresh the page to use the Classic block.
lt: Atrodo, kad bandote naudoti pasenusį klasikinį bloką. Galite palikti šį bloką nepakeistą arba visiškai jį pašalinti. Taip pat galite atnaujinti puslapį ir naudoti klasikinį bloką.

en: It could be one of two issues:
lt: Tai galėjo nutikti dėl vienos iš dviejų priežasčių:

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
lt: Panašu, kad jūsų tinklalapyje dar nėra sukurta meniu. Norite tokį sukurti? Spustelėkite mygtuką ir pradėkite.

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
lt: Tinklalapio prižiūrėtojai gali pilnai ar dalinai blokuoti prieigą kitiems tinklalapiams ir paslaugoms. Tačiau jei tai daroma netinkamai, tokie blokavimai gali trukdyti įskiepiams bei temoms veikti tinkamai.

en: It is up to search engines to honor this request.
lt: Paieškos sistemos pačios sprendžia, ar paisyti šio prašymo.

en: It is your responsibility to write a comprehensive privacy policy, to make sure it reflects all national and international legal requirements on privacy, and to keep your policy current and accurate.
lt: Jūs privalote turėti išsamią privatumo politiką, kuri atitinka visus nacionalius ir tarptautinius reikalavimus, bei nuolat ją atnaujinti ir tikslinti.

en: It looks like HTTPS is not supported for your website at this point.
lt: Atrodo, kad jūsų tinklalapis šiuo metu nepalaiko HTTPS.

en: It looks like nothing was found at this location.
lt: Nieko nerasta.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
lt: Panašu, kad čia nieko nerasta. Pasinaudokite paieška.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
lt: Panašu, kad čia nieko nėra. Pabandykite aplankyti %s tiesiogiai.

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
lt: Atrodo, kad Apache %s modulis nėra įdeigtas.

en: It looks like the response did not come from this site.
lt: Atsakas atėjo ne iš šio tinklalapio.

en: It looks like you attempted to import your LiveJournal posts previously and got interrupted.
lt: Jūsų LiveJournal importas buvo sustabdytas.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
lt: Panašu, jog naudojate nesaugią %s versiją. Naudojant pasenusią naršyklės versiją, Jūsų kompiuteris tampa labiau pažeidžiamas. Jei norite pilnavertiškai naudoti WordPress, prašome atnaujinti savo naršyklę.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
lt: Atrodo, kad Jūs naudojate seną %s versiją. Norėdami naudoti WordPress pilnavertiškai, atnaujinkite savo naršyklę.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
lt: Atrodo mes negalime rasti to ko jūs ieškote. Gal paieška padės.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
lt: Atrodo, kad naudojate Nginx HTTP serverį. <a href="%s">Skaityke plačiau apie tolimesnį konfigūravimą</a>.

en: It was not possible to check your scheduled events
lt: Nepavyko ištestuoti suplanuotų veiksmų

en: Italian
lt: Italų

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Italy
lt: Italija

en: Item
lt: Produktas

en: Item ID.
lt: Prekės ID.

en: Item added.
lt: Elementas pridėtas.

en: Item deleted.
lt: Elementas ištrintas.

en: Item moved down
lt: Elementas perkeltas žemiau

en: Item moved up
lt: Elementas perkeltas aukščiau

en: Item not added.
lt: Elementas nepridėtas.

en: Item not updated.
lt: Elementas neatnaujintas.

en: Item removed.
lt: Elementas pašalintas.

en: Item selected.
lt: Pasirinkta.

en: Item updated.
lt: Elementas atnaujintas.

en: Itemized
lt: Išdėstytus atskirai

en: Items
lt: Prekės

en: Items Purchased
lt: Įsigytos prekės

en: Items Subtotal:
lt: Tarpinė suma:

en: Items deleted.
lt: Elementai ištrinti.

en: Items list
lt: Punktų sąrašas

en: Items list navigation
lt: Sąrašo navigacija

en: Items sold
lt: Parduota prekių

en: Items sold.
lt: Prekių parduota.

en: Items to show:
lt: Rodomi elementai:

en: It’s now possible to edit page content in the site editor. To customise other parts of the page like the header and footer switch to editing the template using the settings sidebar.
lt: Jau galima puslapio turinį redaguoti tinklalapio redaktoriuje. Norėdami keisti kitas puslapio dalis, pavyzdžiui, antraštę ir poraštę, pereikite prie šablono redagavimo, šis perjungimas yra šoninėje nustatymų juostoje.

en: Ivory Coast
lt: Dramblio Kaulo Krantas

en: JSONP support is disabled on this site
lt: JSONP palaikymas šiame tinklalapyje yra išjungtas

en: JSONP support is disabled on this site.
lt: JSONP palaikymas šiame tinklalapyje išjungtas.

en: Jabber subscription delivery
lt: Suntimas per Jabber

en: Jakarta
lt: Džakarta

en: Jalapa
lt: Chalapa

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: Jamaican dollar
lt: Jamaikos doleris

en: Jamalpur
lt: Džamalpuras

en: Jan
lt: Saus

en: Jan Mayen
lt: Jano Majeno sala

en: Janice is an elegant, clean and modern WordPress theme built specifically for bloggers who love fashion, lifestyle and generally are cool people. Designed for WordPress.com.
lt: Janice yra elegantiška minimali WordPress tema mados ir gyvenimo būdo tinklaraštininkams.

en: January
lt: sausio

en: January 1, 2000 at 00:00 am
lt: Sausio 1 d., 2000 m. 00:00 val.

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
lt: Sau

en: Japan
lt: Japonija

en: Japanese
lt: Japonų

en: Japanese yen
lt: Japonijos jena

en: Jarvis Island
lt: Džarvio sala

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
lt: Norint naudoti šią galimybę, reikia JavaSript.

en: Jayapura
lt: Džajapura

en: Jazz Musician
lt: Džiazo muzikantas

en: Jersey
lt: Džersis

en: Jersey pound
lt: Džersio svaras

en: Jerusalem
lt: Jeruzalė

[ctx: Jetpack Free Plan]
en: Free
lt: Nemokamas

en: Jetpack Logo
lt: Jetpack logotipas

en: Jetpack Monitor
lt: Jetpack monitorius

en: Jetpack Network Settings Updated!
lt: Jetpack tinklo nustatymai atnaujinti!

en: Jetpack Search for WordPress
lt: Jetpack paieška specialiai WordPress

en: Jetpack Settings
lt: Jetpack nustatymai

en: Jetpack Subscriptions Settings
lt: Jetpack prenumeratų nustatymai

en: Jetpack Support
lt: Jetpack pagalba

en: Jetpack is finishing setup
lt: Pabaikite sujungimą su Jetpack

en: Jetpack is not connected.
lt: Jetpack neprijungtas.

en: Jetpack is not connected. Please connect Jetpack by visiting <a href='%s'>Settings</a>.
lt: Jetpack neįjungtas. Sujunkite Jetpack savo <a href='%s'>Nustatymuose</a>.

en: Jetpack is not installed or active.
lt: Jetpack neįdiegtas arba neįjungtas.

en: Jetpack logo
lt: Jetpack logotipas

[ctx: Jetpack: Action user takes to disconnect Jetpack site from .com]
en: Disconnect
lt: Atjungti

en: Jhalokati
lt: Džalokatis

en: Jhenaidah
lt: Dženaida

en: Johannesburg
lt: Johanesburgas

en: Johnston
lt: Džonstonas

en: Johnston Atoll
lt: Džonstono atolas

en: Join
lt: Prisijungti

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
lt: Prisijunkite prie 16 milijonų Mailchimp klientų. Sinchronizuokite savo sąrašus ir parduotuvės duomenis, siųskite automatinius el.laiškus ir kampanijas su atrinktais gavėjais.

en: Join the diverse WordPress contributor community and connect with other people who are passionate about maintaining a free and open web.
lt: Prisijunkite prie įvairialypės WordPress bendruomenės ir bendraukite su kitais žmonėmis, kurie aistringai palaiko laisvą ir atvirą internetą.

en: Joined %(month)s %(year)s
lt: Registracijos data: %(year)s m., %(month)s

en: Jordan
lt: Jordanija

en: Jordanian dinar
lt: Jordanijos dinaras

en: Joypurhat
lt: Džaipuratas

en: Juba
lt: Džuba

en: Jujuy
lt: Chuchujus

en: Jul
lt: Lie

en: July
lt: liepos

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
lt: Lie

en: Jump to footnote reference %1$d
lt: Pereiti prie išnašos nuorodos %1$d

en: Jun
lt: Bir

en: June
lt: birželio

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
lt: Bir

en: Juneau
lt: Džunas

en: Just another %s site
lt: Kol kas tik dar vienas %s tinklalapis

en: Just another WordPress site
lt: Kol kas tik dar vienas WordPress tinklalapis

en: Just another WordPress.com weblog
lt: Dar vienas naujas WordPress.com tinklaraštis

en: Just get started
lt: Tiesiog pradėkite

en: Just now
lt: tiesiog dabar

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
lt: Jūsų užsakymas Nr. %s sėkmingai priimtas ir šiuo metu yra vykdomas:

en: Justification
lt: Išlyginimas

en: Justify
lt: Lygiuoti palei abu kraštus

en: Justify Text
lt: Lygiuoti palei abu kraštus

en: Justify items center
lt: Lygiuoti centre

en: Justify items left
lt: Lygiuoti palei kairę

en: Justify items right
lt: Lygiuoti palei dešinę

en: Kabul
lt: Kabulas

en: Kaliningrad
lt: Kaliningradas

en: Kamchatka
lt: Kamčiatka

en: Kansas
lt: Kanzasas

en: Kanton
lt: Kantonas

en: Karachi
lt: Karačis

en: Karuna is a clean business theme designed with health and wellness-focused sites in mind. With bright, bold colors, prominent featured images, and support for customer testimonials, your business' brand will shine with Karuna.
lt: Karuna yra minimalaus dizaino tema verslui, labiausiai tinkanti sveikatos ir grožio temų tinklalapiams. Turi klientų atsiliepimų funkciją.

en: Kashgar
lt: Kašgaras

en: Kathmandu
lt: Katmandu

en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

en: Kazakhstani tenge
lt: Kazachstano tengė

en: Keep all your files secure
lt: Apsaugokite visus savo failus

en: Keep as HTML
lt: Palikti kaip HTML

en: Keep in mind that if you convert a category with child categories, the children become top-level orphans.
lt: Turėkite omenyje, kad jei konvertuosite kategoriją kuri turi sub-kategorijų, pastarosios pavirs tėvinėmis kategorijomis.

en: Keep it as is
lt: Palikti kaip yra

en: Keep this link private
lt: Neviešinti nuorodos

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
lt: Išsaugoti valdiklio nustatymus ir perkelti jį į neaktyvius valdiklius

en: Keep your account safe by adding a backup email address and phone number. If you ever have problems accessing your account, WordPress.com will use what you enter here to verify your identity.
lt: Apsaugokite savo paskyrą pridėdami atsarginį el. pašto adresą ir telefono numerį. Jei kada kiltų problemų prisijungiant prie Jūsų paskyros, WordPress.com naudos tai, ką čia įrašysite, kad patvirtintų Jūsų tapatybę.

en: Kentucky
lt: Kentukis

en: Kenya
lt: Kenija

en: Kenyan shilling
lt: Kenijos šilingas

en: Kerguelen
lt: Kergelenas

en: Key
lt: Raktas

en: Key details
lt: Rakto informacija

en: Keyboard Shortcuts
lt: Klaviatūros šaukiniai

en: Keyboard input
lt: Klaviatūros įvestis

en: Keyboard shortcuts
lt: Klaviatūros šaukiniai

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
lt: Klaviatūros naudotojams: kai dirbate raiškiojoje rašyklėje, galite naudoti <kbd>Alt + F10</kbd> norėdami iškviesti įrankių juostą.

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Khagrachhari
lt: Kagračchari

en: Khandyga
lt: Chandyga

en: Khartoum
lt: Chartumas

en: Khuzestan (خوزستان)
lt: Khuzestan  (خوزستان)

en: Kiev
lt: Kijevas

en: Kigali
lt: Kigalis

en: Kilograms
lt: Kilogramai

en: Kind
lt: Rūšis

en: Kingman Reef
lt: Kingman rifas

en: Kinshasa
lt: Kinšasa

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Kiritimati
lt: Kiritimatis

en: Kirov
lt: Kirovas

en: Kishoreganj
lt: Kišograndžas

en: Knox
lt: Knoksas

en: Knox IN
lt: Knoksas IN

en: Korea, Democratic People's Republic of
lt: Korėjos Demokratinė Liaudies Respublika

en: Korea, Republic of
lt: Korėjos Respublika

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Kosrae
lt: Kosraė

en: Kralendijk
lt: Kralendeikas

en: Krasnoyarsk
lt: Krasnojarskas

en: Kuala Lumpur
lt: Kvala Lumpūras

en: Kuching
lt: Kučingas

en: Kurigram
lt: Kurigramas

en: Kushtia
lt: Kuštija

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Kuwaiti dinar
lt: Kuveito dinaras

en: KwaZulu-Natal
lt: Kvazulu-Natalis

en: Kwajalein
lt: Kvadžaleinas

en: Kyiv
lt: Kyjivas

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizstanas

en: Kyrgyzstani som
lt: Kirgizijos somas

en: L/W/H
lt: Ilgis/plotis/aukštis

en: LHI
lt: Lordo Hau sala

en: La Guaira (Vargas)
lt: La Gvaira (Vargasas)

en: La Paz
lt: La Pasas

en: La Rioja
lt: La Riocha

en: Label
lt: Pavad.

[ctx: Label for hidden menu in a list on the Stats page.]
en: Show Actions
lt: Rodyti veiksmai

en: Label is a stylistic theme created specially for art and fashion bloggers. With a distinctive masonry powered layout, a fullscreen post slider, and a classy vertical header - it's sure to make your website stand out.
lt: Label yra stilinga tema sukurta specialiai meno ir mados tinklaraštininkams.

en: Label text
lt: Etiketės tekstas

en: Ladder is a visually striking theme with a modern, flat design that ensures you present yourself and your company professionally. With Ladder, you can showcase your work and identity in a unique way.
lt: Ladder yra puiki tema su moderniu dizainu, kuri užtikrina, kad Jūsų tinklalapis atrodys profesionaliai. Su Ladder galite pristatyti save ir savo darbus unikaliai ir įdomiai.

en: Lagos
lt: Lagosas

en: Lakshmipur
lt: Lakšmipuras

en: Lalmonirhat
lt: Lalmoniratas

en: Landscape
lt: Gulsčias

en: Language
lt: Kalba

en: Language tag (en, fr, etc.)
lt: Kalbos žyma (en, fr, ir pan.)

en: Language this blog is primarily written in.
lt: Pagrindinė šio tinklaraščio kalba.

en: Language to use for the call to action to buy a ticket/register for an event.
lt: Įrašykite tekstą bilietų pirkimo / registracijos į renginį nuorodai ar mygtukui

en: Language:
lt: Kalba:

en: Languages
lt: Kalbos

en: Lao kip
lt: Laoso kipas

en: Laos
lt: Laosas

en: Large
lt: Didelis

en: Large screens
lt: Dideli ekranai

en: Large size
lt: Didelis

en: Large size image height
lt: Didelio paveikslėlio aukštis

en: Large size image width
lt: Didelio paveikslėlio plotis

en: Largest size
lt: Didžiausias

en: Last 12 months
lt: Paskutinius 12 mėnesių

en: Last 24 hours
lt: Paskutines 24 valandas

en: Last 3 months
lt: Paskutinius 3 mėnesius

en: Last 31 days
lt: Paskutines 31 dienas

en: Last 7 days
lt: Pastarosios 7 dienos

en: Last Active
lt: Aktyvumas

en: Last IP
lt: Paskutinis IP

en: Last Login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Last Modified
lt: Redaguotas

en: Last Name
lt: Pavardė

en: Last Post
lt: Paskutinis įrašas

en: Last Updated
lt: Paskutinį kartą atnaujinta

en: Last Used
lt: Paskutinis naudojimas

en: Last access
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Last edited %s.
lt: Paskutinį kartą redaguotas %s

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
lt: Paskutinį kartą redagavo %1$s:  %2$s  %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
lt: Paskutinį kartą redaguota %1$s  %2$s

en: Last modified
lt: Redaguotas

en: Last month
lt: Pastarasis mėnuo

en: Last name
lt: Pavardė

en: Last name for the user.
lt: Vartotojo pavardė

en: Last name.
lt: Pavardė.

en: Last order
lt: Paskiausias užsakymas

en: Last order ID.
lt: Paskutinio užsakymo ID.

en: Last order data.
lt: Paskutinio užsakymo duomenys.

en: Last page
lt: Paskutinis puslapis

en: Last updated
lt: Atnaujinta

en: Last updated: %s
lt: Redaguota: %s

en: Last warning, are you sure?
lt: Paskutinis įspėjimas, ar esate tikri?

en: Last week
lt: Praėjusią savaitę

en: Latest Post
lt: Naujausias įrašas

en: Latest Posts
lt: Naujausi įrašai

en: Latest activity
lt: Vėliausia veikla

[ctx: Latest notifications]
en: Latest
lt: Naujausi

en: Latest version of theme.
lt: Naujausia temos versija

en: Latitude
lt: Platuma

en: Latvia
lt: Latvija

en: Latvian
lt: Latvių

en: Lavalleja
lt: Lavaljecha

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Learn More
lt: Sužinokite daugiau

en: Learn about block themes
lt: Sužinokite daugiau apie blokų temas

en: Learn about styles
lt: Sužinokite apie stilius

en: Learn how
lt: Sužinokite kaip

en: Learn how to <a href="%s" class="update-browser-link">browse happy</a>
lt: Sužinokite, kaip <a href="%s" class="update-browser-link">naršyti laimingai</a>

en: Learn how to configure the Authorization header.
lt: Sužinokite kaip konfigūruoti autorizacijos antraštę.

en: Learn how to update
lt: Sužinokite kaip atnaujinti pasenusius šablonus

en: Learn how to upgrade
lt: Sužinokite, kaip atnaujinti

en: Learn how to use the block editor
lt: Išmokite naudotis blokų redaktoriumi

en: Learn more
lt: Daugiau informacijos

en: Learn more about CSS
lt: Sužinokite daugiau apie CSS

en: Learn more about XML sitemaps.
lt: Plačiau apie XML nuorodų sąrašus (sitemap).

en: Learn more about anchors
lt: Plačiau apie nuorodas(anchors)

en: Learn more about coupons
lt: Plačiau apie kuponus

en: Learn more about debugging in WordPress.
lt: Sužinokite daugiau apie WordPress klaidų sprendimą.

en: Learn more about embeds
lt: Sužinoti daugiau apie intarpus

en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
lt: Sužinokite daugiau apie naudojimo sekimą ir kaip mums padedate ją įjungę - <a href="%1$s" target="_blank">čia</a>.

en: Learn more about manual excerpts
lt: Sužinokite daugiau apie nustatomas ištraukas

en: Learn more about orders
lt: Plačiau apie užsakymus

en: Learn more about page cache
lt: Sužinokite daugiau apie puslapio talpyklą (cache)

en: Learn more about persistent object caching.
lt: Sužinokite daugiau apie pastovią objektų talpyklą.

en: Learn more about roles
lt: Sužinokite daugiau apie vaidmenis

en: Learn more about shipping zones
lt: Sužinokite daugiau apie pristatymo zonas

en: Learn more about templates
lt: Daugiau apie šablonus

en: Learn more about the %s version.
lt: Sužinokite daugiau apie %s versiją.

en: Learn more about troubleshooting WordPress.
lt: Sužinokite daugiau apie problemų paiešką WordPress.

en: Learn more about updates
lt: Sužinokite daugiau apie atnaujinimus

en: Learn more about updating PHP
lt: Daugiau informacijos apie PHP atnaujinimą

en: Learn more about usage limits.
lt: Sužinokite daugiau apie naudojimosi limitus.

en: Learn more about using {{a}}Google Analytics with WordPress.com{{/a}}.
lt: Sužinokite daugiau apie naudojant {{a}} "Google Analytics" su WordPress.com{{/a}}.

en: Learn more about what WordPress requires to run.
lt: Sužinokite daugiau apie tai, ko reikia WordPress veikimui.

en: Learn more about why you should use HTTPS
lt: Sužinokite daugiau apie tai, kodėl turėtumėte naudoti HTTPS

en: Learn more here
lt: Sužinokite daugiau čia

en: Learn more.
lt: Daugiau informacijos

en: Leave a Comment
lt: Parašykite komentarą

en: Leave a Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
lt: Komentuokite įrašą<span class="screen-reader-text"> %s</span>

en: Leave a Reply
lt: Parašykite komentarą

en: Leave a Reply to %s
lt: Komentuoti: %s

en: Leave a comment
lt: Parašykite komentarą

en: Leave a reply
lt: Parašykite komentarą

en: Leave a reply to %s
lt: Palikti atsakymą: %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
lt: Tuščia = Neribojamas pakartotinių atsisiuntimų skaičius.

en: Leave empty if decorative.
lt: Palikite tuščią, jei tai dekoratyvinis elementas.

en: Leave this box unchecked if you do not want to see suggested extensions.
lt: Jei nenorite matyti siūlomų įskiepių, palikite šį laukelį nepažymėtą.

en: Lebanese pound
lt: Libano svaras

en: Lebanon
lt: Libanas

en: Left
lt: Kairėje

en: Left Sidebar
lt: Valdiklių sritis kairėje

en: Left border
lt: Kairysis kraštas

en: Left to right
lt: Iš kairės į dešinę

en: Left with space
lt: Kairėje su tarpu

en: Legacy API
lt: Sena API versija

en: Legacy Widget
lt: Senos versijos valdiklis

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
lt: Senieji pristatymo būdai (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) daugiau nebenaudojami, tačiau kurį laiką jie vis dar veiks. <b><em>Ateityje jie bus pašalinti iš WooCommerce ir nustos veikti</em></b>. Rekomenduojame juos kuo greičiau išjungti ir sukurti naujas pristatymo zonas bei kainas.

en: Legacy widget
lt: Senos versijos valdiklis

en: Legal Representative
lt: Teisinis atstovas

[ctx: Legend label in stats all-time views table]
en: Fewer Views
lt: Mažiau peržiūrų

[ctx: Legend label in stats all-time views table]
en: More Views
lt: Daugiau peržiūrų

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: Fewer Posts
lt: Mažiau įrašų

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: More Posts
lt: Daugiau įrašų

en: Length
lt: Ilgis

en: Length (%s)
lt: Ilgis (%s)

en: Length x width x height in decimal form
lt: Ilgis x plotis x aukštis (dešimtainiu formatu)

en: Length:
lt: Ilgis:

en: Lens is a photo-oriented theme, great for people who like to tell stories with pictures, equally suitable for bloggers, scrapbookers, and writers.
lt: Tema Lens skirta skelbti nuotraukoms, todėl ji puikiai tiks tiems, kurie pasakoja istorijas naudodami fotografiją.

en: Lesotho
lt: Lesotas

en: Lesotho loti
lt: Lesoto loti

en: Let's go
lt: Pirmyn

en: Let's go!
lt: Pirmyn!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
lt: Už pristatymą leidžia imti fiksuotą mokestį.

en: Letter
lt: Raidė

en: Letter case
lt: Kapitalizacija

en: Letter spacing
lt: Tarpas tarp raidžių

en: Level
lt: Lygis

en: Level %1$s. %2$s
lt: Lygis %1$s. %2$s

en: Level %s. Empty.
lt: Lygis %s. Empty.

en: Liberia
lt: Liberija

en: Liberian dollar
lt: Liberijos doleris

en: Library
lt: Failų saugykla

en: Library, Archive, or Museum
lt: Biblioteka, archyvas ar muziejus

en: Libretto is a responsive one-column theme with classic styling and careful typographic details. It’s ideally suited to showcasing longform writing interspersed with beautiful images and inspiring quotes.
lt: Libretto yra klasikinio stiliaus, išieškotos tipografijos, prisitaikančio dizaino, vieno stulpelio tema. Idealiai tinka ilgiems įrašams su nuotraukomis ir įkvepiančiomis citatomis.

en: Libreville
lt: Librevilis

en: Libya
lt: Libija

en: Libyan dinar
lt: Libijos dinaras

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Lifetime Subscription
lt: Neribota prenumerata

en: Light
lt: Šviesi

en: Light green cyan
lt: Šviesi žaliai žydra

en: Light green cyan to vivid green cyan
lt: Nuo švelnaus žalio mėlio iki ryškaus žalio mėlio

en: Lightweight theme with a responsive layout designed for bloggers. Theme consists of a 2 column layout with a widget area on the right, as well as a widgetized footer.
lt: Dviejų stulpelių išdėstymo tema su valdiklių sritimis poraštėje.

en: Like
lt: Patinka

en: Like this:
lt: Patinka:

en: Liked by
lt: Paspaudė "Patinka":

en: Liked by you
lt: Tau patinka

en: Liked by you and
lt: Patinka tau ir

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
lt: Panašu į tiesioginį %1$s įtraukimą norint naudoti %2$s. Tai labai negerai. Naudokite %2$s prikabindami savo kodą prie %3$s veiksmo kablio.

en: Likes
lt: Patinka

en: Likes and Shares
lt: Patinka ir dalinamasi

[ctx: Likes notifications]
en: Likes
lt: Patinka

en: Likes on my comments
lt: "Patinka" Jūsų komentaras

en: Likes on my posts
lt: "Patinka" Jūsų įrašas

en: Limit purchases to 1 item per order
lt: Leisti pirkti tik 1 vienetą užsakyme

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
lt: Riboti atsakymus į komentarus, paskelbtus po duotos datos (pateiktos ISO8601 formatu).

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
lt: Riboti atsakymus į komentarus, paskelbtus iki duotos datos (pateiktos ISO8601 formatu).

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
lt: Apriboti atsakymą pagal įrašų publikavimo datą ISO8601 formatu.

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
lt: Rodyti rezultatus paskelbtus prieš nurodytą ISO8601 formato datą.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
lt: Apriboti atsakymą pagal šaltinių sukūrimo datą ISO8601 formatu.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
lt: Apriboti atsakymą iki resursų, paskelbtų po nurodytos ISO8601 formato datos.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
lt: Apriboti atsakymą iki resursų, paskelbtų prieš nurodytą ISO8601 formato datą.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
lt: Apriboti atsakymą iki atsiliepimų, paskelbtų prieš nurodytą ISO8601 formato datą.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
lt: Apriboti atsakymą iki tam tikrų laukų. Numatyta reikšmė - visi laukai.

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
lt: Limituoti rezultatus pagal ryšius tarp kelių taksonomijų.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
lt: Apriboti rezultatus, pašalinant objektus su tam tikru tėvinio objekto ID.

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
lt: Apriboti rezultatus pagal priedo MIME tipą.

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
lt: Apriboti rezultatus pagal priedo media tipą.

en: Limit result set to blocks matching the search term.
lt: Apriboti blokų paieškos rezultatą pagal raktažodį.

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
lt: Apriboti rezultatus pagal komentaro statusą. Privaloma autorizacija.

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
lt: Apriboti rezultatus pagal specifinį komentaro tipą. Privaloma autorizacija.

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
lt: Apriboti komentarų rezultatus pagal priskirtų įrašų ID.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
lt: Apriboti rezultatus pagal specifinius vartotojo ID. Privaloma autorizacija.

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
lt: Apriboti rezultatus pagal specifinius komentarų tėvinio objekto ID.

en: Limit result set to featured products.
lt: Apriboti rezultatus iki rekomenduojamų produktų.

en: Limit result set to items except those with specific terms assigned in the %s taxonomy.
lt: Apriboti rezultatus iki objektų, kurie turi priskirtą tam tikrą terminą %s taksonomijoje.

en: Limit result set to items that are sticky.
lt: Apriboti rezultatus iki priklijuotų objektų.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
lt: Apriboti rezultatus pagal specifinius tėvinio objekto ID.

en: Limit result set to items with specific terms assigned in the %s taxonomy.
lt: Apriboti rezultatus iki elementų, kurie turi priskirtą tam tikrą terminą %s taksonomijoje.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
lt: Apriboti rezultatus iki užsakymų su specifiniu statusu.

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
lt: Apriboti rezultatus iki įrašų priskirti vienam ar keliems statusams.

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
lt: Apriboti rezultatus pagal autorius.

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
lt: Apriboti rezultatus pagal menu_order reikšmę.

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
lt: Apriboti rezultatus iki įrašų su tam tikra (viena ar daugiau) nuoroda.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
lt: Rodyti tik produktus kuriems priskirtas konkretus kategorijos ID.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
lt: Rodyti tik produktus, kuriems priskirta konkreti būsena.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
lt: Rodyti tik produktus, kuriems priskirtas konkretus žymos ID.

en: Limit result set to products with a specific slug.
lt: Rodyti tik produktus, turinčius konkrečią "slug" reikšmę.

en: Limit result set to products with specified stock status.
lt: Rodyti tik produktus su nurodyta atsargų klase.

en: Limit result set to resources with a specific code.
lt: Apriboti rezultatus iki resursų su tam tikru kodu.

en: Limit result set to resources with a specific email.
lt: Apriboti rezultatus iki resursų su tam tikru el. pašto adresu.

en: Limit result set to resources with a specific role.
lt: Apriboti rezultatus iki resursų su tam tikra role.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
lt: Apriboti atsiliepimų rezultatus pagal priskirto vartotojo ID.

en: Limit result set to specific IDs.
lt: Apriboti rezultatus pagal specifinius ID.

en: Limit result set to specific ids.
lt: Apriboti rezultatus pagal tam tikrus ID.

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
lt: Apriboti rezultatus iki terminų, priskirtų tam tikram tėviniam terminui.

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
lt: Apriboti rezultatus iki terminų, priskirtų tam tikram įrašui.

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
lt: Riboti rezultatų sąrašą pagal vieną ar kelis specifinius terminus.

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
lt: Apriboti rezultatus pagal specifinį autoriaus el. pašto adresą. Privaloma autorizacija.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
lt: Rodyti tik temas priskirtas vienam ar daugiau statusų.

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
lt: Apriboti rezultatus iki vartotojų priklausančių bent vienai pateiktai rolei. Priima vieną rolę arba kelias, pateiktas CSV formatu.

en: Limit result set to users who are considered authors.
lt: Apriboti rezultatus iki vartotojų, kurie laikomi autoriais.

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
lt: Riboti rezultatų sąrašą pagal vieną ar kelis specifinius vartotojus.

en: Limit results to items of an object type.
lt: Rodyti tik elementus iš specifinio objekto tipo.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
lt: Rodyti tik elementus iš vieno ar daugiau objekto subtipų.

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
lt: Apriboti rezultatus iki taksonomijų susijusių su tam tikru įrašų tipu.

en: Limit results to those matching a pattern (slug).
lt: Apriboti rezultatus pagal atitinkamą modelį (jo nuorodos dalį).

en: Limit results to those matching a string.
lt: Apriboti rezultatus pagal pateiktą frazę.

en: Limit the pages you want to show, even if the query has more results. To show all pages use 0 (zero).
lt: Apribokite norimus rodyti puslapius, net jei užklausoje yra daugiau rezultatų. Jei norite rodyti visus puslapius, naudokite 0 (nulis).

en: Limit to specific ZIP/postcodes
lt: Apriboti tik nurodytiems pašto kodams

en: Limit usage to X items
lt: Limitas X produktų

en: Limit your site’s visibility or make it completely private.
lt: Ribokite savo tinklalapio matomumą arba padarykite jį visiškai privačiu.

en: Limits results to plugins with the given status.
lt: Apriboti rezultatus iki įskiepių su šiuo statusu.

en: Lindeman
lt: Lindemanas

en: Line height
lt: Eilutės aukštis

en: Line items data.
lt: Prekių duomenys.

en: Line subtotal (before discounts).
lt: Tarpinė suma (be nuolaidų).

en: Line subtotal tax (before discounts).
lt: Tarpinė mokesčių suma (be nuolaidų).

en: Line taxes.
lt: Mokesčiai.

en: Line total (after discounts).
lt: Galutinė suma (be nuolaidų).

en: Line total tax (after discounts).
lt: Galutinė suma (su nuolaidomis).

en: Linear
lt: Linijinis

en: Lingonberry is a bright, personable blogging theme with bold colors and accents and a playful, modern twist.
lt: Lingonberry yra išskirtinė asmeninio tinklaraščio tema su ryškiomis spalvomis bei žaismingu, moderniu dizainu.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Link CSS Class
lt: CSS klasės nuoroda

en: Link CSS class
lt: CSS klasės nuoroda

en: Link Categories
lt: Kategorijos

en: Link Category
lt: Nuorodų kategorija

en: Link ID
lt: Nuorodos ID

en: Link Image To:
lt: Nuoroda į:

en: Link Label:
lt: Nuorodos tekstas:

en: Link Relationship (XFN)
lt: Nuorodos ryšys (XFN)

en: Link Target
lt: Atidarymo būdas

en: Link Text
lt: Nuorodos tekstas

en: Link To
lt: Nuoroda

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Link URL:
lt: Nuorodos URL:

en: Link added.
lt: Nuoroda pridėta.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
lt: Prieraišas

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
lt: Prieraišai

en: Link author name to author page
lt: Susieti autorių su autoriaus puslapiu

en: Link edited.
lt: Nuoroda pakeista.

en: Link image to home
lt: Susieti paveikslėlį su pradžios puslapiu

en: Link inserted.
lt: Nuoroda įterpta.

en: Link is empty
lt: Nuoroda tuščia

en: Link not found.
lt: Nuoroda nerasta.

en: Link options
lt: Nuorodos nustatymai

en: Link previous orders
lt: Susieti ankstesnius užsakymus

en: Link radii
lt: Susieti spindulius

en: Link rating
lt: Nuorodos vertinimas

en: Link rel
lt: Link Rel

en: Link removed.
lt: Nuoroda pašalinta.

en: Link selected.
lt: Nuoroda parinkta.

en: Link settings
lt: Nuorodos nustatymai

en: Link sides
lt: Susieti puses

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
lt: Nuorodos tekstas, pvz., „Išpirkos reikalavimas (PDF)“

en: Link this post to sequential posts in a series of related posts.
lt: Rodyti šiame įraše nuorodas į ankstesnį ir naujesnį susijusį įrašą.

en: Link thumbnails to:
lt: Miniatiūra nukreipia į:

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Link to %s
lt: Nuoroda į %s

en: Link to Attachment Page
lt: Nuoroda į failo puslapį

en: Link to Media File
lt: Nuoroda į failą

en: Link to author archive
lt: Nuoroda į autoriaus archyvą

en: Link to authors URL
lt: Autoriaus nuoroda

en: Link to comment
lt: Nuoroda į komentarą

en: Link to image
lt: Nuoroda į paveikslėlį

en: Link to post
lt: Nuoroda į puslapį

en: Link to user profile
lt: Vartotojo profilio nuoroda

en: Link to:
lt: Nuoroda į:

en: Linked Products
lt: Susieti produktai

en: Linked products
lt: Susieti produktai

en: Links
lt: Nuorodos

en: Links are disabled in the editor.
lt: Redaktoriuje nuorodos neaktyvios.

en: Links for %s
lt: %s nuorodos

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
lt: Ekrano viršuje esančios Įrankių juostos nurodos sujungia Jūsų tinklalapio administravimo ir rodomają sąsajas, bei suteikia galimybę greitai pasiekti savo profilį ir pagalbinę WordPress informaciją.

en: Links list
lt: Nuorodų sąrašas

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
lt: Nuorodos gali būti išskirtos į Nuorodų kategorijas - tai yra kitos kategorijos, nei naudojate savo įrašuose.

[ctx: Links widget]
en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Lisbon
lt: Lisabona

en: List
lt: Sąrašas

en: List 1 postcode per line
lt: Įrašykite po vieną pašto kodą eilutėje

en: List View
lt: Sąrašo peržiūra

en: List item
lt: Sarašo punktas

en: List of attributes.
lt: Požymių sąrašas.

en: List of billing address data.
lt: Registracijos adreso duomenų sąrašas.

en: List of cart items.
lt: Krepšelio prekių sąrašas.

en: List of categories
lt: Kategorijų sąrašas

en: List of categories with their product counts
lt: Kategorijų sąrašas su produktų kiekiais jose

en: List of categories.
lt: Kategorijų sąrašas.

en: List of category IDs the coupon applies to.
lt: Kategorijų, kurioms galima panaudoti kuponą, ID sąrašas.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
lt: Kategorijų, kurioms negalima panaudoti kupono, ID sąrašas.

en: List of countries on this continent.
lt: Šio žemyno šalių sąrašas.

en: List of created resources.
lt: Sukurtų išteklių sąrašas.

en: List of cross-sell products IDs.
lt: Pakeičiamų produktų ID sąrašas.

en: List of delete resources.
lt: Panaikintų išteklių sąrašas.

en: List of downloadable files.
lt: Atsisiunčiamų failų sąrašas.

en: List of email addresses that can use this coupon.
lt: El. pašto adresų, kuriems galima naudoti šį kuponą, sąrašas.

en: List of grouped products ID.
lt: Sugrupuotų produktų sąrašo ID.

en: List of images.
lt: Nuotraukų sąrašas.

en: List of menu items selected for deletion:
lt: Pasirinktų ištrynimui meniu punktų sąrašas:

en: List of product IDs the coupon can be used on.
lt: Produktų, kuriems galima naudoti kuponą, ID sąrašas.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
lt: Produktų, kuriems negalima naudoti kupono, ID sąrašas.

en: List of refunds.
lt: Grąžintų užsakymų sąrašas.

en: List of related products IDs.
lt: Susijusių produktų ID sąrašas.

en: List of sales reports.
lt: Pardavimų ataskaitų sąrašas.

en: List of shipping address data.
lt: Pristatymo adreso duomenų sąrašas.

en: List of states in this country.
lt: Šios šalies valstijų sąrašas.

en: List of supported continents, countries, and states.
lt: Palaikomų žemynų, šalių ir jų valstijų sąrašas.

en: List of supported currencies.
lt: Palaikomų valiutų sąrašas.

en: List of supported states in a given country.
lt: Palaikomų valstijų pasirinktoje šalyje sąrašas.

en: List of tags.
lt: Žymų sąrašas.

en: List of the missing image sizes of the attachment.
lt: Trūkstamų šio failo dydžių sąrašas.

en: List of top sellers products.
lt: Perkamiausių produktų sąrašas.

en: List of up-sell products IDs.
lt: Susijusių produktų ID sąrašas.

en: List of updated resources.
lt: Atnaujintų išteklių sąrašas.

en: List of upsell products IDs.
lt: Pakeičiamų produktų ID sąrašas.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
lt: Vartotojų ID sąrašas (arba svečių el.paštai) kurie panaudojo šį kuponą.

en: List of variations IDs.
lt: Variantų ID sąrašas.

en: List of variations.
lt: Variantų sąrašas.

en: List price
lt: Reguliari kaina

en: List text
lt: Sąrašas

en: List view
lt: Sąrašo peržiūra

en: Lists
lt: Sąrašai

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Live API password
lt: API slaptažodis

en: Live API signature
lt: API parašas

en: Live API username
lt: API vartotojo vardas

en: Live Broadcast
lt: Tiesioginė transliacija

en: Live Preview
lt: Tiesioginė peržiūra

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
lt: Peržiūra &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
lt: Gyva peržiūra: %s

en: Live preview theme: %s
lt: Peržiūrėti temą gyvai: %s

en: LiveJournal Password
lt: LiveJournal slaptažodis

en: LiveJournal Username
lt: LiveJournal vartotojo vardas

en: LiveJournal is not responding to authentication requests. Please wait a while and then try again.
lt: Šiuo metu LiveJournal neatsako į autentifikacijos užklausas. Šiek tiek palaukite ir pabandykite dar kartą.

en: Ljubljana
lt: Liubliana

en: Load billing address
lt: Įkelti registracijos adresą

en: Load more
lt: Rodyti daugiau

en: Load more comments (Showing %(shown)d of %(total)d)
lt: Rodyti daugiau komentarų (Rodoma %(shown)d iš %(total)d)

en: Load previous comment from %(commenterName)s
lt: Užkrauti senesnį komentarą kurį parašė %(commenterName)s

en: Load previous comments from %(commenterName)s
lt: Užkrauti senesnius komentarus kuriuos parašė %(commenterName)s

en: Load previous comments from %(commenterName)s and others
lt: Užkrauti senesnius komentarus  kuriuos parašė %(commenterName)s ir kiti

en: Load shipping address
lt: Įkelti pristatymo adresą

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
lt: Užkrauti pirkėjo registracijos adreso informaciją? Dabar įvesta registracijos informacija bus pašalinta.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
lt: Užkrauti pirkėjo pristatymo adreso informaciją? Dabar įvesta pristatymo informacija bus pašalinta.

en: Loading
lt: Kraunasi...

en: Loading Connected Applications
lt: Pakrovimo susijusių paraiškų

en: Loading My Sites…
lt: Pakrovimo mano svetaines...

en: Loading Stats
lt: Pakrovimo statistika

en: Loading a page of Pages…
lt: Kraunasi puslapį puslapių...

en: Loading more results... please wait.
lt: Kraunama daugiau rezultatų... prašome luktelėti.

en: Loading navigation block setup options…
lt: Užkraunami navigacijos bloko nustatymai...

en: Loading network orders
lt: Kraunami tinklo užsakymai

en: Loading page, please wait.
lt: Puslapis kraunamas, palaukite.

en: Loading the Customizer…
lt: Atidaromas vaizdusis režimas...

en: Loading …
lt: Kraunama...

en: Loading&#8230;
lt: Kraunama&#8230;

en: Loading&hellip;
lt: Kraunama&hellip;

en: Loading..
lt: Kraunasi...

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Loading…
lt: Kraunama...

en: Local Pickup
lt: Atsiėmimas vietoje

en: Local delivery
lt: Vietinis pristatymas

en: Local delivery (legacy)
lt: Vietinis pristatymas (legacy)

en: Local pickup
lt: Atsiėmimas vietoje

en: Local pickup (legacy)
lt: Atsiėmimas vietoje (pasenęs)

en: Local time is %s.
lt: Vietinis laikas yra %s.

en: Local time is <code>%1$s</code>
lt: <br/>Vietinis laikas yra <code>%1$s</code>

en: Local zone = California ZIP 90210 = Local pickup
lt: Vietinė zona = Vilnius 20000 = Atsiėmimas vietoje

en: Locale for the user.
lt: Vartotojo lokalė.

en: Location
lt: Vieta

en: Location of the uploaded file.
lt: Įkelto failo vieta

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
lt: Jūsų vieta, IP adresas ir naršyklės rūšis: šią informaciją naudojame mokesčių bei pristatymo kainos apskaičiavimui

en: Locations not covered by your other zones
lt: Vietovės, kurios nepatenka į kitas Jūsų zonas

en: Lock
lt: Užrakinti

en: Lock %s
lt: Užrakinti %s

en: Lock all
lt: Užrakinti visus

en: Locked
lt: Užrakintas

en: Log
lt: Žurnalas

en: Log %s out of all locations.
lt: Atjungia vartotoją %s visuose įrenginiuose.

en: Log In
lt: Prisijungti

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Log Out Everywhere
lt: Atsijungti visur

en: Log Out Everywhere Else
lt: Atsijungti visur

en: Log directory writable
lt: Log'ų direktorija įrašoma

en: Log directory.
lt: Log'ų direktorija

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Log in to Download Files
lt: Prisijunkite ir parsisiųskite failus

en: Log in to Reply
lt: Atsakyti gali tik prisijungę

en: Log in to leave a Comment
lt: Prisijunkite, jei norite komentuoti

en: Log in to the app
lt: Prisijunkite prie programėlės

en: Log in to update your payment details and renew your subscription
lt: Prisijunkite, jei norite atnaujinti mokėjimo informaciją ir pratęsti prenumeratą.

en: Log in to your WordPress.com account
lt: Prisijunkite prie paskyros WordPress.com

en: Log in to your account
lt: Prisijunkite prie savo paskyros.

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Log out of this account
lt: Atsijungti

en: Log&nbsp;Out
lt: Atsijungti

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Edit your profile</a>. <a href="%3$s">Log out?</a>
lt: Prisijungėte kaip as %1$s. <a href="%2$s">Redaguokite savo profilį</a>. <a href="%3$s">Atsijungti?</a>

en: Logged in as %s
lt: Prisijungta kaip %s.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
lt: Prisijungėte kaip <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Atsijungti nuo šios paskyros">Atsijungti?</a>

en: Logged in as:
lt: Prisijungta kaip:

en: Logging in to LiveJournal failed. Check your username and password and try again.
lt: Nepavyko prisijungti prie LiveJournal. Patikrinkite vartotojo vardą ir slaptažodį ir bandykite dar kartą.

en: Login
lt: Prisijungti

en: Login &raquo;
lt: Prisijungti &raquo;

en: Login Address (URL)
lt: Prisijungimo nuoroda (URL)

en: Login Name
lt: Prisijungimo vardas

en: Login failed
lt: Prisijungti nepavyko

en: Login name for the user.
lt: Vartotojo prisijungimo vardas.

en: Logo
lt: Logotipas

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Logout &raquo;
lt: Atsijungti &raquo;

en: Logs
lt: Log'ai

en: Lome
lt: Lomė

en: London
lt: Londonas

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Longyearbyen
lt: Longjyrbienas

en: Looking for %1$s in %2$s
lt: Ieškoma: %1$s (%2$s)

en: Looking for a WooCommerce theme?
lt: Ieškote WooCommerce tinkamos temos?

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
lt: Ieškote išvaizdos temos? Galite ieškoti ir naršyti WordPress.org išvaizdos temų direktorijoje, įdiegti ir peržiūrėti temas ir aktyvuoti jas tiesiog čia.

en: Looking for inspiration?
lt: Ieškai įkvėpimo?

en: Looking for the WooCommerce Helper?
lt: Ieškote WooCommerce Pagalbininko?

en: Looking to upgrade?
lt: Norite pakeisti planą?

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
lt: Įvyko klaida. Palaukite keleta sekundžių ir bandykite vėl.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
lt: Šis filas netinkamas. Prašome pakeisti į tinkamą.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
lt: Šis failas netinkamas. Prašome pasirinkti tinkamą audio failą.

en: Loop
lt: Ciklas

en: Loopback request
lt: Loopback užklausa

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
lt: Loopback užklausos naudojamos vykdyti suplanuotiems veiksmams, taip pat jas naudoja temų ir įskiepių redaktoriai, tikrindami kodo tinkamumą.

en: Lord Howe
lt: Lordo Hau sala

en: Los Angeles
lt: Los Andželas

en: Los Santos
lt: Los Santoso

en: Lost Password
lt: Pamirštas slaptažodis

en: Lost password
lt: Priminti slaptažodį

en: Lost your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
lt: Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę gausite nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

en: Louisiana
lt: Luiziana

en: Louisville
lt: Luisvilis

en: Lovecraft is a beautiful two-column theme for bloggers. It features a responsive design, great typography, a full-width header image (which is replaced with the post thumbnail on single posts/pages), custom logo support, editor style support, and a full-width template.
lt: Lovecraft - nuostabi dviejų stulpelių tema tinklaraštininkams. Ji pasižymi prisitaikančiu dizainu, puikia tipografija, pilno pločio antraštės paveikslėliu, nustatomu logotipu ir pilno pločio šablonu.

en: Low in stock
lt: Mažai liko

en: Low stock amount
lt: Mažas likutis

en: Low stock threshold
lt: Besibaigiančių atsargų riba

en: Lower Princes
lt: Žemutinis Prinsas

en: Lower Saxony
lt: Žemutinė Saksonija

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: Lowercase Roman numerals
lt: Mažieji romėniški skaitmenys

en: Lowercase letters
lt: Mažosios raidės

en: Lubumbashi
lt: Lubumbašis

en: Luminous dusk
lt: Švytinčios sutemos

en: Luminous vivid amber
lt: Šviesi ryškiai gintarinė

en: Luminous vivid amber to luminous vivid orange
lt: Nuo švytinčiai ryškaus gintaro iki švytinčiai ryškios oranžinės

en: Luminous vivid orange
lt: Šviesi ryškiai oranžinė

en: Luminous vivid orange to vivid red
lt: Nuo švytinčiai ryškios oranžinės iki ryškiai raudonos

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: LxWxH in decimal form
lt: Ilgis x Plotis x Aukštis

en: Lyretail is a minimalist, one-column theme that packs a powerful visual punch. It's great for writing-focused blogs that make use of large featured images. With prominent links to your favorite social networks and a convenient slide-down menu/widget area, Lyretail is sure to be your new favorite theme.
lt: Lyretail yra minimalistinio stiliaus, vieno stulpelio tema, kuri išsiskiria savo išvaizda. Ji puikiai tiks į turinį orientuotiems tinklaraščiams su didelio dydžio specialiaisiais paveikslėliais. Ryškios nuorodos į socialinius tinklus bei patogi iššokanti meniu/valdiklių zona - būtent todėl Lyretail gali būti Jūsų nauja mėgstamiausia tema.

en: M j, Y @ G:i
lt: Y-m-d G:i

en: M jS Y
lt: Y M jS

en: MB (Leave blank for network default)
lt: MB (Palikite tuščią norėdami nustatyti tinklo numatytą)

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
lt: Krepšelio prekių MD5 hash - užtikrinimui, kad užsakymai nebųtų pakeisti.

en: MM / YY
lt: mm / MM

en: Macanese pataca
lt: Makao pataka

en: Macao
lt: Makao

en: Macau
lt: Makao

en: Macedonian
lt: Makedonų

en: Macedonian denar
lt: Makedonijos denaras

en: Maceio
lt: Masejas

en: Macquarie
lt: Makuoris

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Madaripur
lt: Madaripuras

en: Madrid
lt: Madridas

en: Magadan
lt: Magadanas

en: Magnate Express is a blogging / photography theme with an adaptive layout focused on your content and with a unique slider to showcase featured images from your posts. Another awesome theme by <a href="http://woothemes.com/">WooThemes</a>.
lt: Magnate Express yra tinklaraščio / fotografijos tema su prisitaikančiu išdėstymu bei unikalia karusele, kuri rodo specialiuosius įrašų paveikslėlius. Šią puikią temą sukūrė <a href="http://woothemes.com/">WooThemes</a>.

en: Mahe
lt: Mahė

en: Mail (will not be published)
lt: El. paštas (neskelbiamas)

en: Mail Server
lt: Pašto serveris

en: Mailchimp
lt: MailChimp

en: Mailchimp for WooCommerce
lt: MailChimp įskiepis skirtas WooCommerce

en: Mailchimp icon
lt: Mailchimp piktograma

en: Main
lt: Pagrindinis

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Main Page (no parent)
lt: Nepriklausomas puslapis (neturi tėvinio)

en: Main image width
lt: Pagrindinio paveikslėlio plotis

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Maine
lt: Meinas

en: Maintenance
lt: Techninė priežiūra

en: Majuro
lt: Madžūras

en: Makassar
lt: Makasaras

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
lt: Padaryti kategoriją &#8220;%s&#8221; numatytaja.

en: Make a duplicate from this product
lt: Sukurti šio produkto kopiją

en: Make default
lt: Padaryti numatytuoju

en: Make each block your own
lt: Pataisykite blokus savaip

en: Make sure all words are spelled correctly.
lt: Įsitikinkite, kad visi žodžiai parašyti teisingai.

en: Make the editor look like your theme.
lt: Pritaikykite redaktorių prie išvaizdos temos.

en: Make the selected text bold.
lt: Paryškinkite pasirinktą tekstą.

en: Make the selected text inline code.
lt: Rodykite pasirinktą tekstą kaip kodą.

en: Make the selected text italic.
lt: Rodykite pasirinktą tekstą pasvirai.

en: Make this post sticky
lt: Iškelti šį įrašą

en: Make title a link
lt: Padaryti antraštę kaip nuoroda

en: Make title link to home
lt: Pavadinimas turi nuorodą į pradinį puslapį

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
lt: Apmokėkite padarydami pavedimą į mūsų banko sąskaitą. Prašome įrašyti Jūsų užsakymo numerį kaip mokėjimo paskirtį. Užsakymas nebus išsiųstas kol pavedimas nepasieks mūsų banko sąskaitos.

en: Malabo
lt: Malabas

en: Malagasy ariary
lt: Madagaskaro (malagasių) ariaris

en: Malawi
lt: Malavis

en: Malawian kwacha
lt: Malavio kvača

en: Malay
lt: Malajų

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Malaysian ringgit
lt: Malaizijos ringitas

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Maldivian rufiyaa
lt: Maldyvų rufija

en: Maldonado
lt: Maldonadas

en: Mali
lt: Malis

en: Mall
lt: Prekybos centras

en: Maltese
lt: Maltiečių

en: Manage
lt: Tvarkyti

en: Manage Archives
lt: Tvarkyti archyvus

en: Manage Audio
lt: Tvarkyti audio

en: Manage Comments
lt: Tvarkyti komentarus

en: Manage Documents
lt: Tvarkyti dokumentus

en: Manage Images
lt: Tvarkyti paveikslėlius

en: Manage Locations
lt: Nustatyti meniu vietas

en: Manage Plugins
lt: Tvarkyti įskiepus

en: Manage Purchases
lt: Mano pirkiniai

en: Manage Spreadsheets
lt: Tvarkyti skaičiuokles

en: Manage Uploads
lt: Tvarkyti įkeltus failus

en: Manage Video
lt: Tvarkyti video

en: Manage all my sites
lt: Valdyti mano tinklalapius

en: Manage fonts
lt: Valdyti šriftus

en: Manage inactive plugins
lt: Valdyti išjungtus įskiepius

en: Manage menus
lt: Tvarkyti meniu

en: Manage more settings in <PricingTab>Pricing.</PricingTab>
lt: Daugiau kainos nustatymų rasite skirtuke <PricingTab>Kainos.</PricingTab>

en: Manage on your Jetpack Site
lt: Tvarkykite savo Jetpack puslapį

en: Manage patterns
lt: Valdyti modelius

en: Manage shipping methods
lt: Tvarkyti pristatymo būdus

en: Manage stock
lt: Valdyti atsargas

en: Manage stock.
lt: Valdyti likutį

en: Manage stock?
lt: Valdyti atsargas?

en: Manage subscriptions
lt: Valdyti prenumeratas

en: Manage suggestions
lt: Tvarkyti pasiūlymus

en: Manage the "%s" payment method
lt: Tvarkykite mokėjimo būdo "%s" nustatymus

en: Manage the fonts and typography used on buttons.
lt: Tvarkykite mygtukų šriftus ir tipografiją.

en: Manage the fonts and typography used on captions.
lt: Tvarkykite paveikslėlių antraščių šriftus ir tipografiją.

en: Manage the fonts and typography used on headings.
lt: Tvarkykite antraščių šriftus ir tipografiją.

en: Manage the fonts and typography used on the links.
lt: Valdykite nuorodų šriftus ir tipografiją.

en: Manage the fonts used on the site.
lt: Valdykite tinklalapyje naudojamus šriftus.

en: Manage themes
lt: Tvarkyti temas

en: Manage what patterns are available when editing the site.
lt: Nustatykite, kokie šablonai prieinami redaguojant tinklalapi.

en: Manage with Live Preview
lt: Tvarkyti per gyvą peržiūrą

en: Manage your Navigation Menus.
lt: Tvarkykite savo navigacijos meniu.

en: Manage your connection
lt: Valdyti prieigą

en: Manage your notifications
lt: Valdyti pranešimus

en: Manage your plugins
lt: Valdyti įskiepius

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
lt: Parduotuvės ataskaitų valdymas ir svarbiausių rodiklių stebėjimas naudojant naują, tobulesnę vartotojo aplinką.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
lt: Valdykite savo įskiepių pirkimus, gaukite svarbius pranešimus bei atnaujinimus tiesiai iš savo WooCommerce skydelio

en: Manage your themes
lt: Valdyti temas

en: Managing Pages
lt: Puslapių valdymas

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
lt: Puslapių valdymas labai panašus į įrašų, o redagavimo ekranas gali būti keičiamas lygiai taip pačiai.

en: Managing plugins
lt: Įskiepių valdymas

en: Managua
lt: Managva

en: Manaus
lt: Manausas

en: Manifest is a clean and streamlined theme, with great care for typography, that focuses on the content and not the distractions. It comes with support for several post formats, including image, link, and aside, with the option of adding a subtle header image to bring a personal touch to the design.
lt: Manifest yra paprasta ir aiški tema, kuri koncentruoja dėmesį į turinį, o ne nukreipia jį į nesvarbius dalykus. Ši tema palaiko įrašų formatus ir antraščių paveikslėlius.

en: Manikganj
lt: Manikgandžas

en: Manual
lt: Rankinis

en: Manual Offsets
lt: Rankiniai nustatymai

en: Manually sent
lt: Siunčiamas rankiniu būdu

en: Manx pound
lt: Meno salos svaras

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
lt: Nemaža dalis vartotojų pasinaudoja galimybe greičiau redaguoti komentarus naudojant klaviatūros šaukinius. Paspauskite nuorodą šone norėdami sužinoti daugiau.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Erase Personal Data request should delete data from plugins as well.
lt: Daugelis įskiepių gali rinkti ir kaupti asmeninę informaciją WordPress duomenų bazėje ar nuotolinėje erdvėje. Bet kuri asmeninės informacijos ištrynimo užklausa taip pat turėtų įtraukti duomenis iš įskiepių.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Export Personal Data request should include data from plugins as well.
lt: Daugelis įskiepių gali rinkti ir kaupti asmeninę informaciją WordPress duomenų bazėje ar nuotolinėje erdvėje. Bet kuri asmeninės informacijos eksportavimo užklausa taip pat turėtų įtraukti duomenis iš įskiepių.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
lt: Jeigu į kurią nors valdiklių sritį nepatalpinsite nei vieno valdiklio, gali būti rodomi numatytieji temos valdikliai. Norėdami turėti tuščią valdiklių sritį, įkelkite į ją tuščią tekstinį valdiklį.

en: Map CSV fields to products
lt: Priskirkite atitinkamus CSV failo laukelius produktams

en: Map a Domain
lt: Žemėlapyje domeno

en: Map to existing
lt: Priskirti

en: Map to field
lt: Priskirti laukeliui

en: Maputo
lt: Maputu

en: Mar
lt: Kov

en: Maramureș
lt: Maramures

en: March
lt: kovo

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
lt: Kov

en: Marengo
lt: Marengas

en: Margin
lt: Išorinis atitraukimas

en: Mariehamn
lt: Marianhamina

en: Marigot
lt: Marigotas

en: Mark as Spam
lt: Pažymėti kaip šlamštą

en: Mark as completed
lt: Pažymėti kaip atliktą

en: Mark as done
lt: Pažymėti kaip atliktą

en: Mark as nofollow
lt: Pažymėti kaip nofollow

en: Mark as spam
lt: Pažymėti kaip brukalą

en: Mark as uncompleted
lt: Pažymėti kaip neatliktą

en: Mark export request for &#8220;%s&#8221; as completed.
lt: Pažymėti &#8220;%s&#8221; eksporto užklausą kaip įvykdytą.

en: Mark requests as completed
lt: Pažymėti užklausas kaip baigtas

en: Mark this comment as spam
lt: Pažymėti šį komentarą kaip brukalą

en: Mark this review as spam
lt: Pažymėti atsiliepimą kaip brukalą

en: Marketing
lt: Marketingas

en: Marketplace suggestions
lt: Mokamų įskiepių pasiūlymai

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
lt: Daugiau pasiūlymų

en: Markup is not allowed in CSS.
lt: HTML kodas negalimas CSS kodo viduje.

en: Marquesas
lt: Markizų salos

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Maryland
lt: Merilandas

en: Massachusetts
lt: Masačusetsas

en: Massage
lt: Masažo salonas

en: Mastercard
lt: MasterCard

en: Matamoros
lt: Matamorosas

en: Match case
lt: Skirti raidžių dydį

en: Match terms with the listed IDs.
lt: Suderinti terminus su pateiktais ID.

en: Mature
lt: Suaugusiems

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Suaugusiems <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Suaugusiems <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Suaugusiems <span class="count">(%s)</span>

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Mauritanian ouguiya
lt: Mauritanijos ugija

en: Mauritian rupee
lt: Mauricijaus rupija

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: Mawson
lt: Mausonas

en: Max %s
lt: Daugiausiai %s

en: Max %s wide
lt: Maksimalus plotis %s

en: Max Height
lt: Maksimalus aukštis

en: Max Width
lt: Maksimalus plotis

en: Max allowed packet size
lt: Didžiausias leistinas paketo dydis

en: Max connections number
lt: Maksimalus jungčių skaičius

en: Max effective file size
lt: Maksimalus failo dydis

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
lt: Didžiausias prekių kiekis krepšelyje, kuriam galima panaudoti kuponą.

en: Max number of words
lt: Maksimalus žodžių skaičius

en: Max number of words in excerpt
lt: Maksimalus žodžių kiekis ištraukoje

en: Max price
lt: Maks kaina

en: Max size of an uploaded file
lt: Maksimalus įkelto failo dydis

en: Max size of post data allowed
lt: Maksimalus siunčiamų duomenų kiekis

en: Max upload size
lt: Maksimalus įkėlimo dydis

en: Max upload size.
lt: Maksimalus įkėlimo dydis

en: MaxMind GeoIP database.
lt: MaxMind GeoIP duomenų bazė

en: MaxMind Geolocation
lt: MaxMind geolokacija

en: MaxMind License Key
lt: MaxMind licencijos kodas

en: Maximum Rating
lt: Maksimalus vertinimas

en: Maximum depth
lt: Rodomų subkategorijų "gylis"

en: Maximum number of items to be returned in result set.
lt: Didžiausias pateikiamų rezultatų skaičius.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
lt: Didžiausia užsakymo suma krepšelyje, kad ši nuolaida galėtų būti pritaikyta.

en: Maximum posts per page
lt: Maksimalus įrašų kiekis puslapyje

en: Maximum size: %s
lt: Maksimalus dydis: %s

en: Maximum spend
lt: Didžiausia krepšelio suma

en: Maximum upload file size: %s.
lt: Maksimalus įkeliamo failo dydis: %s.

en: Maxwell is a modern blog theme with an ultra clean and elegant design. With its beautiful typography and thoughtful white space, Maxwell truly helps you to stand out with your content.
lt: Maxwell yra moderni tinklaraščio tema su ypač minimaliu ir elegantišku dizainu. Nuostabi tipografija ir apgalvotas tuščių zonų išdėstymas padeda Jūsų turiniui atsiskleisti.

en: May
lt: gegužės

en: May 7, 2019
lt: Gegužės 7, 2019

[ctx: May abbreviation]
en: May
lt: Geg

en: Mayotte
lt: Majotas

en: Mazatlan
lt: Masatlanas

en: Mbabane
lt: Mbabanė

en: McKinley is a sleek blog theme based on the awesome TwentyThirteen theme from WordPress.
lt: McKinley yra tema tinklaraščiams, sukurta pagal TwentyThirteen temą.

en: McMurdo
lt: Makmerdas

en: Me
lt: Aš

en: Measurements
lt: Išmatavimai

en: Mecklenburg-Vorpommern
lt: Meklenburgas-Pomeranija

en: Media
lt: Failai

en: Media File
lt: Failas

en: Media Handling
lt: Failų tvarkymas

en: Media Library
lt: Failų saugykla

en: Media List
lt: Failų sąrašas

en: Media Settings
lt: Failų nustatymai

en: Media Widget
lt: Media failų valdiklis

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
lt[0]: Media failų valdiklis (%d)
lt[1]: Media failų valdikliai (%d)
lt[2]: Media failų valdikliai (%d)

en: Media area
lt: Failų sritis

en: Media file
lt: Failas

en: Media file attached.
lt: Failas prikabintas.

en: Media file detached.
lt: Failai atkabinti.

en: Media file moved to the Trash.
lt: Failas perkeltas į šiukšlinę.

en: Media file permanently deleted.
lt: Failas ištrintas negrįžtamai.

en: Media file restored from the Trash.
lt: Failas atkurtas iš šiukšlinės.

en: Media file updated.
lt: Failas atnaujintas.

[ctx: Media item link option]
en: None
lt: Nieko

en: Media items list
lt: Medijos failų sąrašas

en: Media items list navigation
lt: Medijos failų sąrašo navigacija

en: Media library
lt: Failų saugykla

en: Media list
lt: Failų sąrašas

en: Media preview
lt: Failo peržiūra

en: Media settings
lt: Failų nustatymai

en: Media title
lt: Failo pavadinimas

en: Media title&hellip;
lt: Failo pavadinimas&hellip;

[ctx: Media upload]
en: Add new
lt: Įkelti naują

[ctx: Media upload]
en: Add via URL
lt: Pridėkite per URL adresą

en: Media upload failed. If this is a photo or a large image, please scale it down and try again.
lt: Nepavyko įkelti failo. Jei tai didelė nuotrauka ar paveikslėlis, pabandykite jį sumažinti ir pabandyti dar kartą.

[ctx: Media upload plan needed]
en: Upload Audio
lt: Įkelti Audio

[ctx: Media upload plan needed]
en: Upload Videos
lt: Įkelti Video

en: Media width
lt: Plotis

en: Median server response time was %1$s milliseconds. It should be less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
lt: Serverio atsakymo laiko mediana - %1$s milisekundžių. Ji turėtų būti mažesnė už rekomenduojamą %2$s milisekundžių ribą.

en: Median server response time was %1$s milliseconds. This is less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
lt: Serverio atsakymo laiko mediana - %1$s milisekundžių. Tai mažiau nei rekomenduojama %2$s milisekundžių riba.

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Medium screens
lt: Vidutiniai ekranai

en: Medium size
lt: Vidutinis

en: Medium size image height
lt: Vidutinio dydžio paveikslėlio aukštis

en: Medium size image width
lt: Vidutinio dydžio paveikslėlio plotis

en: Medium-Large size image height
lt: Vidutinio-didelio dydžio paveikslėlio aukštis

en: Medium-Large size image width
lt: Vidutinio-didelio dydžio paveikslėlio plotis

en: Meet Ecto, a theme with a light color scheme, bold typography, and full-width images that draw readers straight to your content. Use it for blogs of all kinds.
lt: Susipažinkite - tai Ecto - šviesių spalvų, ryškių šriftų bei pilno pločio paveikslėlių tema. Labiausiai tiks tinklaraščiams.

en: Meetups
lt: Meetup'ai

en: Mehedinți
lt: Mehedinti

en: Meherpur
lt: Meherpuras

en: Melbourne
lt: Melburnas

en: Member
lt: Narys

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
lt: Mūsų komandos nariai gali matyti informaciją, kurią Jūs pateikiate. Pavyzdžiui, tinklalapio administratoriai ir parduotuvės valdytojai gali matyti:

en: Membership
lt: Registracija

en: Memberships
lt: Narystės

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
lt: Viršijate turimos talpinimo vietos limitą. Pabandykite įkelti mažesnės apimties failą.

en: Mendoza
lt: Mendosa

en: Menominee
lt: Menominis

en: Mental Health
lt: Psichinė sveikata

en: Menu
lt: Meniu

en: Menu &amp; Widgets
lt: Meniu &amp; valdikliai

en: Menu Item
lt: Meniu elementas

en: Menu Location
lt: Meniu vietos

en: Menu Locations
lt: Menių vietos

en: Menu Management
lt: Meniu valdymas

en: Menu Name
lt: Meniu pavadinimas

en: Menu Options
lt: Menių nustatymai

en: Menu Settings
lt: Meniu nustatymai

en: Menu created
lt: Meniu sukurtas

en: Menu deleted
lt: Meniu ištrintas

en: Menu item added
lt: Meniu punktas pridėtas

en: Menu item deleted
lt: Meniu punktas ištrintas

en: Menu item is now a sub-item
lt: Meniu punktas dabar yra sub-meniu

en: Menu item moved down
lt: Meniu punktas perkeltas žemyn

en: Menu item moved out of submenu
lt: Meniu punktas pašalintas iš sub-meniu

en: Menu item moved to the top
lt: Meniu punktas perkeltas į viršų

en: Menu item moved up
lt: Meniu punktas perkeltas aukštyn

en: Menu item removed
lt: Meniu punktas ištrintas

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
lt: Meniu elementas praleistas dėl netinkamos meniu nuorodos dalies: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
lt: Meniu elementas praleistas dėl trūkstamos meniu nuorodos dalies

en: Menu items do not support trashing. Set '%s' to delete.
lt: Meniu punktai negali būti keliami į šiukšliadėžę. Nustatykite '%s', jei norite ištrinti.

en: Menu locations updated.
lt: Meniu lokacija atnaujinta.

en: Menu order
lt: Meniu išdėstymas

en: Menu structure
lt: Meniu struktūra

en: Menus
lt: Meniu

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
lt: Meniu gali būti rodomi vietose, kurios nurodytos Jūsų naudojamoje temoje arba <a href="%s">valdiklių zonose</a>, pridedant ten Meniu valdiklį.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
lt: Meniu gali būti rodomi vietose, numatytose Jūsų naudojamoje temoje, taip pat meniu galite rodyti šoninėje srityje, ten įkėlę valdiklį "Meniu" (tai atliekama <a href="%1$s">Valdiklių tvarkymo puslapyje</a>). Jei Jūsų tema nepalaiko meniu kūrimo (numatytosios temos, %2$s ir %3$s, tikrai palaiko), perskaityti kaip tai pakeisti galite specialiame Dokumentacijos puslapyje - nuoroda šone.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
lt: Meniu gali būti rodomi vietose, kurios nurodytos Jūsų naudojamoje temoje.

en: Menus do not support trashing. Set '%s' to delete.
lt: Meniu negali būti keliami į šiukšliadėžę. Nustatykite '%s', jei norite ištrinti.

en: Merge table cells
lt: Sulieti lentelės langelius

en: Meridian
lt: Dienovidinis

en: Message
lt: Žinutė

[ctx: Message on empty bar chart in Stats]
en: No activity this period
lt: Šiuo laikotarpiu nebuvo lankytojų

en: Messages
lt: Pranešimai

en: Meta
lt: Metainformacija

en: Meta data.
lt: Meta duomenys

en: Meta fields.
lt: Meta laukai.

en: Meta key.
lt: Meta raktas.

en: Meta keys cannot enable revisions support unless the object subtype supports revisions.
lt: Meta raktai negali įjungti versijų palaikymo, jei objekto potipis nepalaiko versijų.

en: Meta keys cannot enable revisions support unless the object type supports revisions.
lt: Meta raktai negali įjungti versijų palaikymo, jei objekto tipas nepalaiko versijų.

en: Meta value.
lt: Meta reikšmė

en: Metadata
lt: Metaduomenys

en: Meters
lt: Metrai

en: Method
lt: Metodas

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
lt: Metodas '%s' neįgyvendintas. Privalo būti perrašytas subklasėje.

en: Method ID.
lt: Metodo ID.

en: Method availability
lt: Būdo galimumas

en: Method title
lt: Būdo pavadinimas

en: Mexican Restaurant
lt: Meksikietiškas restoranas

en: Mexican peso
lt: Meksikos pesas

en: Mexico
lt: Meksika

en: Mexico City
lt: Meksikas

en: Michigan
lt: Mičiganas

en: Microformats
lt: Mikroformatai

en: Micronesia
lt: Mikronezija

en: Micronesia, Federated States of
lt: Mikronezijos Federacinės Valstijos

en: Middle
lt: Vidurys

en: Midnight
lt: Vidurnaktis

en: Midway
lt: Midvėjus

en: Midway Atoll
lt: Midvėjaus atolas

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to days]
en: Days
lt: Dienos

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to hours]
en: Hours
lt: Valandos

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to months]
en: Months
lt: Mėnesiai

[ctx: Milestone widget: mode in which the date unit is set to years]
en: Years
lt: Metai

en: Millimeters
lt: Milimetrai

en: Min %s
lt: Mažiausiai %s

en: Min price
lt: Min kaina

en: Mini-Cart
lt: Mini krepšelis

en: Minimalistic, mobile-optimized theme with responsive layout.
lt: Minimalistinė, prisitaikančio dizaino tema.

en: Minimum column width
lt: Mažiausias stulpelio plotis

en: Minimum height
lt: Mažiausias aukštis

en: Minimum order amount
lt: Minimali užsakymo suma

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
lt: Mažiausia užsakymo suma krepšelyje, kad ši nuolaida būtų pritaikyta.

en: Minimum required version of PHP.
lt: Minimali privaloma PHP versija.

en: Minimum required version of WordPress.
lt: Minimali privaloma WordPress versija.

en: Minimum spend
lt: Mažiausia krepšelio suma

en: Minnesota
lt: Minesota

en: Minnow is designed to put your social presence front and center by displaying your social links menu prominently below the site title and logo, so readers can easily find you on your favorite social networks.
lt: Tema Minow sukurta siekiant išryškinti Jūsų aktyvumą socialiniuose tinkluose -socialinės nuorodos akcentuojamos šalia logotipo ir kitur, kad būtų aiškiai matomos.

en: Minsk
lt: Minskas

en: Minute
lt: Minutė

en: Minutes
lt: Minutės

en: Miquelon
lt: Mikelonas

en: Mirror is a blog focused theme showcasing large featured images and clear typography. A large featured content slider in the header helps your top content to shine.
lt: Tema Mirror demonstruoja Jūsų turinį naudodama didelius specialiuosius paveikslėlius ir švarią tipografiją. Rekomenduojamus įrašus galite rodyti turinio karuselėje.

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Missed schedule
lt: Pradelstas suplanavimas

en: Missing
lt: Nerasta

en: Missing Attachment
lt: Nerastas failas

en: Missing MaxMind Reader library!
lt: Trūksta MaxMind Reader bibliotekos!

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
lt[0]: Trūksta OAuth parametro %s
lt[1]: Trūksta OAuth parametrų %s
lt[2]: Trūksta OAuth parametrų %s

en: Missing Widgets
lt: Trūkstami valdikliai

en: Missing a temporary folder.
lt: Nerastas laikinasis aplankas.

en: Missing email address.
lt: Nerastas el. pašto adresas.

en: Missing exporter index.
lt: Trūksta eksporterio indekso.

en: Missing features
lt: Trūkstamos funkcijos

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
lt: (be pavadinimo)

en: Missing page index.
lt: Trūksta puslapio indekso.

en: Missing parameter %s
lt: Trūksta parametro %s

en: Missing parameter(s): %s
lt: Trūksta parametro(ų): %s

en: Missing post ID.
lt: Trūksta įrašo ID.

en: Missing request ID.
lt: Trūksta užklausos ID.

en: Missing the WooCommerce %s package
lt: Trūksta WooCommerce paketo: %s

en: Mission complete. Message %s deleted.
lt: Misija baigta. Žinutė %s ištrinta.

en: Mississippi
lt: Misisipė

en: Missouri
lt: Misūris

en: Misty Lake gives you a tranquil, mellow backdrop on which you can let your content shine. It supports five post formats, a sidebar, custom menu, custom header, and custom background.
lt: Misty Lake suteikia Jums ramų foną turiniui išryškinti. Tema palaiko penkis įrašų formatus, turi šoninę sritį, meniu, antraštę ir foną.

en: Mixed
lt: Maišyta

en: Mobile
lt: Mobilu

en: Mobile Apps
lt: Programėlės

en: Mobile Options
lt: Mobilaus parinktys

en: Mobile Theme
lt: Mobiili tema

en: Mobile app
lt: Mobilioji programėlė

en: Model
lt: Modelis

en: Moderate Comment
lt: Moderuoti komentarą

en: Moderate first
lt: Iš pradžių peržiūrėti

en: Moderating Comments
lt: Tvarkomi komentarai

en: Moderator
lt: Moderatorius

en: Modern and minimalistic theme with a clean design.
lt: Moderni ir minimalistinė tema su paprastu dizainu.

en: Modified Date
lt: Pakeista data

en: Modify your email settings at <a href="%s">Settings &gt; Discussion</a>.
lt: Keiskite savo elektroninio pašto nustatymus čia: <a href="%s">Nustatymai &gt;  Komentarai</a>.

[ctx: Module Name]
en: Search
lt: Paieška

[ctx: Module Tag]
en: Site Stats
lt: Statistika

en: Mogadishu
lt: Mogadišas

en: Moldova, Republic of
lt: Moldavijos Respublika

en: Moldovan leu
lt: Moldavijos lėja

en: Mon
lt: Pr

en: Monaco
lt: Monakas

en: Monagas
lt: Monagasas

en: Monaghan
lt: Monachanas

en: Moncton
lt: Monktonas

en: Monday
lt: Pirmadienis

[ctx: Monday initial]
en: M
lt: Pr

en: Monetize Your Site
lt: Uždarbio galimybė

en: Money spent
lt: Išleista suma

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
lt: Mongolijos tugrikas

en: Monitor
lt: Stebėti

en: Monrovia
lt: Monrovija

en: MonsterID (Generated)
lt: MonsterID

en: Mont Blanc appears—still, snowy, and serene.
lt: Montblanas pasirodo —sustingęs, snieguotas ir ramus.

en: Montenegro
lt: Juodkalnija

en: Monterrey
lt: Monterėjus

en: Montevideo
lt: Montevidėjas

en: Month
lt: Mėnuo

en: Month and name
lt: Mėnuo ir pavadinimas

en: Month(s)
lt: Mėnuo(mėnesiai)

en: Monthly
lt: Mėnesiui

en: Monthly Archives:
lt: Mėnesio archyvas:

en: Monthly billing
lt: Mokėjimas kas mėnesį

en: Months
lt: Mėnesiai

en: Months and Years
lt: Mėnesiais ir metais

en: Months and years
lt: Mėnesiais ir metais

en: Monticello
lt: Montiselas

en: Montreal
lt: Monrealis

en: Montserrat
lt: Montseratas

en: Morden is a functional and responsive multi-purpose theme that is the perfect solution for your business's online presence.
lt: Morden yra funkcionali ir prisitaikanti universalios paskirties tema kuri idealiai tiks Jūsų verslui.

en: More
lt: Daugiau

en: More Details
lt: Plačiau

en: More Info
lt: Daugiau informacijos

en: More Languages
lt: Daugiau kalbų

en: More Options
lt: Daugiau nustatymų

en: More Photos
lt: Daugiau nuotraukų

en: More about %s...
lt: Daugiau apie %s...

en: More actions
lt: Daugiau veiksmų

en: More details
lt: Plačiau

en: More details about your Jetpack settings
lt: Daugiau informacijos apie Jūsų Jetpack nustatymus

en: More details.
lt: Daugiau informacijos.

en: More in {{ siteLink /}}
lt: Daugiau skaitykite {{ siteLink /}}

en: More info
lt: Daugiau informacijos

en: More information about %s
lt: Daugiau informacijos apie %s

en: More on {{wpLink}}WordPress.com{{/wpLink}}
lt: Daugiau skaitykite {{wpLink}}WordPress.com{{/wpLink}}

en: More options
lt: Daugiau nustatymų

en: More than %s
lt: Daugiau nei %s

en: Moroccan dirham
lt: Maroko dirhamas

en: Morocco
lt: Marokas

en: Moscow
lt: Maskva

en: Most Active (%s)
lt: Aktyviausi (%s)

en: Most Helpful Articles
lt: Naudingiausi straipsniai

en: Most Popular
lt: Populiariausi

en: Most Recent
lt: Naujausi

en: Most Used Categories
lt: Populiariausios kategorijos

en: Most discount
lt: Daugiausia nuolaidų

en: Most popular
lt: Populiariausi

en: Most popular day
lt: Populiariausia diena

en: Most popular hour
lt: Populiariausia valanda

en: Most popular topics you've written about
lt: Populiariausios temos apie kurias rašėte

en: Most stocked
lt: Daugiausia atsargų

en: Most themes show the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. Many themes also show the tagline.
lt: Beveik visos temos parodo tinklaraščio pavadinimą kiekviename puslapyje, naršyklės pavadinimo juostoje ir RSS srautuose. Dauguma temų parodo ir tinklaraščio šūkį.

en: Motif is a crisp, minimalist, and fully responsive business theme.
lt: Motif yra aiški, minimalistinė ir pilnai prisitaikanti tema, skirta verslui.

en: Moulvibazar
lt: Moulvibazaras

en: Movable Type and TypePad
lt: Movable Type ir TypePad

en: Move
lt: Perkelti

en: Move %1$d blocks from position %2$d down by one place
lt: Perkelti %1$d blokus iš pozicijos %2$d per vieną vietą žemyn

en: Move %1$d blocks from position %2$d left by one place
lt: Perkelti %1$d blokus iš pozicijos %2$d per vieną vietą kairėn

en: Move %1$d blocks from position %2$d right by one place
lt: Perkelti %1$d bloką iš pozicijos %2$d per vieną vietą žemyn

en: Move %1$d blocks from position %2$d up by one place
lt: Perkelti %1$d bloką iš pozicijos %2$d per vieną vietą aukštyn

en: Move %1$s block from position %2$d down to position %3$d
lt: Perkelti bloką %1$s iš pozicijos %2$d žemyn iki pozicijos %3$d

en: Move %1$s block from position %2$d left to position %3$d
lt: Perkelti bloką %1$s iš pozicijos %2$d kairėn iki pozicijos %3$d

en: Move %1$s block from position %2$d right to position %3$d
lt: Perkelti bloką %1$s iš pozicijos %2$d dešinėn iki pozicijos %3$d

en: Move %1$s block from position %2$d up to position %3$d
lt: Perkelti bloką %1$s iš pozicijos %2$d aukštyn iki pozicijos %3$d

en: Move %s box down
lt: Perkelti %s dėžutę žemyn

en: Move %s box up
lt: Perkelti %s dėžutę aukštyn

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
lt: Perkelti &#8220;%s&#8221; į šiukšlinę

en: Move down
lt: Nuleisti

en: Move down one
lt: Paslinkti per vieną žemyn

en: Move left
lt: Perkelti kairėn

en: Move next
lt: Ėjimas

en: Move one level down
lt: Vienu lygiu žemyn

en: Move one level up
lt: Vienu lygiu aukštyn

en: Move out from under %s
lt: Iškelti iš po %s

en: Move previous
lt: Perkelti ankstesnį

en: Move right
lt: Perkelti dešinėn

en: Move the "%s" payment method down
lt: Perkelti mokėjimo būdą "%s" žemiau sąraše

en: Move the "%s" payment method up
lt: Perkelti mokėjimo būdą "%s" aukščiau sąraše

en: Move the selected block(s) down.
lt: Perkelti pažymėtą bloką(-us) žemyn.

en: Move the selected block(s) up.
lt: Perkelti pažymėtą bloką(-us) aukštyn.

en: Move this comment to the Trash
lt: Perkelti komentarą į šiukšlinę

en: Move this item to the Trash
lt: Perkelti šį elementą į šiukšlinę

en: Move this review to the Trash
lt: Perkelti atsiliepimą į šiukšlinę

en: Move to
lt: Perkelti į

en: Move to Trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

en: Move to another area&hellip;
lt: Perkelti į kitą sritį&hellip;

en: Move to the top
lt: Perkelti į patį viršų

en: Move to trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

en: Move to widget area
lt: Perkelti į valdiklių sritį

en: Move under %s
lt: Perkelti po %s

en: Move up
lt: Pakelti

en: Move up one
lt: Paslinkti per vieną aukštyn

[ctx: Move widget]
en: Move
lt: Perkelti

en: Moved "%s" to clipboard.
lt: "%s" perkelta į iškarpinę.

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
lt[0]: %d blokas perkeltas į iškarpinę.
lt[1]: %d blokai perkelti į iškarpinę.
lt[2]: %d blokų perkelta į iškarpinę.

en: Movie Theater
lt: Kino teatras

en: Mozambican metical
lt: Mozambiko metikalis

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: Muchinga
lt: Mučinga

en: Multi-column patterns with more complex layouts.
lt: Sudėtingesnio išdėstymo kelių stulpelių modeliai.

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
lt: Multibyte String (mbstring) naudojamas simbolių šifravimui, pavyzdžiui el.laiškuose.

en: Multipart
lt: Įvairiapusis

en: Multiple choice
lt: Galima pasirinkti kelis

en: Multiple items
lt: Keli elementai

en: Multiple selected blocks
lt: Pasirinkti keli blokai

en: Multisite support is not enabled.
lt: Multinklalapio palaikymas neįjungtas.

en: Municipality
lt: Savivaldybė

en: Municipality / District
lt: Savivaldybė / Apskritis

en: Munshiganj
lt: Munšigandžas

en: Mureș
lt: Mures

en: Muscat
lt: Maskatas

en: Music
lt: Muzika

en: Must Use Plugins
lt: Būtini įskiepiai

en: Mute
lt: Nutildyti

en: Muted
lt: Begarsis

en: My Account
lt: Mano paskyra

en: My Account Page
lt: Paskyros puslapis

en: My Blogs
lt: Mano tinklaraščiai

en: My Domains
lt: Mano domenai

en: My Gravatar
lt: Mano Gravatar

en: My Likes
lt: Man patinka

en: My Location
lt: Mano vieta

en: My Network
lt: Mano tinklas

en: My Plan
lt: Mano planas

en: My Profile
lt: Mano profilis

en: My Public Profile
lt: Mano viešas profilis

en: My Site
lt: Mano tinklalapis

en: My Sites
lt: Mano tinklalapiai

en: My Subscriptions
lt: Mano prenumerata

en: My Subscriptions %s
lt: Mano prenumeratos %s

en: My account
lt: Paskyra

en: My account page
lt: Pirkėjo paskyros puslapis

en: My location is public.
lt: Mano vietas yra vieša.

en: My patterns
lt: Mano modeliai

en: My posts' locations are public.
lt: Mano įrašų vietos yra viešos.

en: MySQL version
lt: MySQL versija

en: MySQL version string.
lt: MySQL versijos numeris.

en: MySQL version.
lt: MySQL versija

en: Myanmar
lt: Mianmaras

en: Mymensingh
lt: Maimansingas

en: Mystery Person
lt: Paslaptingasis

en: Mérida
lt: Merida

en: NEW
lt: NAUJAS

en: NSW
lt: Naujasis Pietų Velsas

en: Nairobi
lt: Nairobis

en: Name
lt: Vardas

en: Name (Last, First)
lt: Vardas, Pavardė

en: Name (numeric)
lt: Pavadinimas (sudarytas iš skaičių)

en: Name (required)
lt: Vardas (būtinas):

[ctx: Name for applying graphical effects]
en: Filters
lt: Filtrai

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
lt: Tekstinis

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
lt: Vaizdinis

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
lt: Požymio pavadinimas (rodomas pirkėjams).

en: Name for the resource.
lt: Išteklio pavadinimas.

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Fixed
lt: Fiksuotas

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Sticky
lt: Iškeltas

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name of the customer for the order
lt: Pirkėjas vardas užsakymui

en: Name of the note.
lt: Pastabos pavadinimas.

en: Name of the product that the review belongs to.
lt: Produkto, kuriam priklauso atsiliepimas, pavadinimas.

en: Name of the reviewer.
lt: Atsiliepimo autoriaus vardas.

en: Name servers
lt: Vardų serveriai

en: Name your blog
lt: Pavadinkite savo tinklaraštį

en: Name your site
lt: Pavadinkite savo tinklapį

en: Name.
lt: Vardas.

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Namibia
lt: Namibija

en: Namibian dollar
lt: Namibijos doleris

en: Naogaon
lt: Naogaonas

en: Narail
lt: Narailas

en: Narayanganj
lt: Narajangandžas

en: Narrow
lt: Siauras

en: Narsingdi
lt: Narsingdis

en: Nassau
lt: Nasau

en: Natore
lt: Natoras

en: Nature
lt: Gamta

en: Nav menu locations must be strings.
lt: Navigacijos meniu vietos turi būti tekstinio formato.

en: Navassa Island
lt: Navassa sala

en: Navigate the structure of your document and address issues like empty or incorrect heading levels.
lt: Naršykite po dokumento struktūrą ir spręskite tokias problemas, kaip neteisingos antraštės ar jų trūkumas.

en: Navigate to the nearest toolbar.
lt: Persikelti į artimiausią įrankių juostą.

en: Navigate to the next part of the editor.
lt: Persikelti į kitą redaktoriaus dalį (alternatyvus būdas).

en: Navigate to the previous part of the editor.
lt: Persikelti į ankstesnę redaktoriaus dalį.

en: Navigate to the previous view
lt: Pereiti į ankstesnę peržiūrą

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Navigation Label
lt: Pavadinimas

en: Navigation Menu
lt: Navigacijos meniu

en: Navigation Menu Item
lt: Navigacijos meniu elementas

en: Navigation Menu Items
lt: Navigacijos meniu elementai

en: Navigation Menu has been deleted or is unavailable. <button>Create a new Menu?</button>
lt: Navigacijos meniu buvo ištrintas arba yra nepasiekiamas. <button>Sukurti naują meniu?</button>

en: Navigation Menu missing.
lt: Trūksta navigacijos meniu.

en: Navigation Menu successfully created.
lt: Meniu sėkmingai sukurtas.

en: Navigation Menu: "%s"
lt: Navigacijos meniu: "%s"

en: Navigation Menus
lt: Navigacijos meniu

en: Navigation Menus are a curated collection of blocks that allow visitors to get around your site.
lt: Navigacijos meniu - tai atrinktų blokų rinkinys, leidžiantis lankytojams naršyti po tinklalapį.

en: Navigation block setup options ready.
lt: Meniu bloko nustatymai užkrauti.

en: Navigation link text
lt: Meniu nuorodos tekstas

en: Navigation title
lt: Navigacijos pavadinimas

en: Nawabganj
lt: Navabgandžas

en: Ndjamena
lt: Ndžamena

en: Neamț
lt: Neamt

en: Need Help?
lt: Reikia pagalbos?

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
lt: Norite atnaujinti vaizdą? Išbandykite Storefront potemes

en: Need a theme? Try Storefront
lt: Reikia išvaizdos temos? Išbandykite Storefront

en: Need an account?
lt: Reikia paskyros?

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? <a href="%1$s" %2$s>Check out our privacy policy guide%3$s</a> for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
lt: Reikalinga pagalba sudarant Privatumo Politikos puslapį? <a href="%1$s" %2$s>Peržiūrėkite mūsų rekomendacijas%3$s</a> bei Jūsų naudojamos temos ir įskiepių kūrėjų pateikiamą informaciją.

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? Check out our guide for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
lt: Reikia pagalbos sudarant Jūsų naują Privatumo politikos puslapį? Peržiūrėkite mūsų rekomendacijas, kuriose surašėme, ką reiktų įtraukti, taip pat rekomendacijas gali pateikti ir Jūsų naudojami įskiepiai bei tema.

en: Need help?
lt: Reikia pagalbos?

en: Need help? Chat with us
lt: Reikia pagalbos? Pakalbėkite su mumis

en: Need help? No problem!
lt: Reikia pagalbos? Jokių problemų!

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
lt: Reikia pagalbos? Naudokite Pagalbos kortelę viršuje.

en: Need more help?
lt: Reikia daugiau pagalbos?

en: Need more help? <a href="%1$s">Read the support article on %2$s</a>.
lt: Reikia pagalbos? <a href="%1$s">Čia daugiau informacijos apie %2$s</a>.

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Nepalese rupee
lt: Nepalo rupija

en: Nested blocks use content width with options for full and wide widths.
lt: Vidiniai (nested) blokai gali turėti pilno ir plataus pločio turinio pločio nustatymus.

en: Nested blocks will fill the width of this container. Toggle to constrain.
lt: Vidiniai (nested) blokai užpildys konteinerio plotį. Norėdami tai pakeisti, perjunkite šį nustatymą.

en: Net Revenue
lt: Pajamos, neto

en: Net Sales
lt: Pardavimai, neto

en: Net discount amount.
lt: Nuolaidos suma, neto.

en: Net profit
lt: Grynasis pelnas

en: Net sales
lt: Pardavimai, neto

en: Net sales amount
lt: Pardavimai neto

en: Net sales in the period.
lt: Pardavimai neto per šį laikotarpį

en: Net sales.
lt: Pardavimai, neto

en: Netherlands
lt: Olandija

en: Netherlands Antillean guilder
lt: Nyderlandų Antilų guldenas

en: Netherlands Antilles
lt: Nyderlandų Antilai

en: Network Admin
lt: Tinklo administravimas

en: Network Admin Email
lt: Tinklo administratoriaus el.paštas

en: Network Admin: %s
lt: Tinklas: %s

en: Network Enable %s
lt: Įgalinti %s tinkle

en: Network Settings
lt: Tinklo nustatymai

en: Network configuration authentication keys
lt: Tinklo konfigūracijos autentifikavimo raktai

en: Network configuration rules for %s
lt: Tinklo konfigūravimo taisyklės, skirtos %s

en: Network count
lt: Tinklų kiekis

en: Network enabled
lt: Tinklas įjungtas

en: Network functions are disabled.
lt: Tinklo funkcijos yra išjungtos.

en: Network only plugin must be network activated.
lt: Tik tinklui tinkami įskiepiai turi būti įjungiami tinkle.

en: Neutral
lt: Vidutiniškai

en: Never
lt: Niekada

en: Never expires
lt: Niekada nenustoja galioti

en: Never send email
lt: Niekada siųsti elektroninio pašto

en: Never show quantity remaining in stock
lt: Niekada nerodyti atsargų kiekio

en: New
lt: Naujas

en: New %1$s Site: %2$s
lt: Naujas %1$s tinklalapis: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
lt: Naujas %1$s vartotojas: %2$s

en: New %s
lt: Naujas %s

en: New Application Password Name
lt: Naujas aplikacijos slaptažodžio vardas

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: New Category Name
lt: Naujos kategorijos pavadinimas

en: New Changeset
lt: Naujas pakeitimų rinkinys

en: New Column
lt: Naujas stulpelis

en: New Custom HTML Widget
lt: Naujas HTML valdiklis

en: New Draft
lt: Naujas juodraštis

en: New E-mail: %s
lt: Naujas el. pašto adresas: %s

en: New Hampshire
lt: Naujasis Hampšyras

en: New In
lt: Naujausi

en: New Item
lt: Naujos prekės

en: New Jersey
lt: Naujasis Džersis

en: New Link Category Name
lt: Naujos nuorodų kategorijos pavadinimas

en: New Menu
lt: Naujas meniu

en: New Mexico
lt: Naujoji Meksika

en: New Navigation Menu
lt: Naujas navigacijos meniu

en: New Order: #{order_number}
lt: Naujas užsakymas: #{order_number}

en: New Page
lt: Naujas puslapis

en: New Password
lt: Naujas slaptažodis

en: New Pattern
lt: Naujas modelis

en: New Post
lt: Naujas įrašas

en: New Products
lt: Nauji produktai

en: New Salem
lt: Niusalemas

en: New Scheduled Action
lt: Naujas suplanuotas veiksmas

en: New Site Registration: %s
lt: Naujo tinklalapio registracija: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
lt: Naujas tinklalapis: %1$s
    URL: %2$s
    Nutolęs IP: %3$s
    
    Išjungti šiuos pranešimus: %4$s

en: New South Wales
lt: Naujasis Pietų Velsas

en: New Tag Name
lt: Naujos žymos pavadinimas

en: New Taiwan dollar
lt: Naujasis Taivano doleris

en: New Template
lt: Naujas šablonas

en: New Template Part
lt: Nauja šablono dalis

en: New User Default Role
lt: Numatytoji rolė naujiems vartotojams

en: New User Registration: %s
lt: Naujo vartotojo registracija: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
lt: Naujas vartotojas: %1$s
    Nutolęs IP: %2$s
    
    Išjungti šiuos pranešimus: %3$s

en: New Username
lt: Naujas naudotojo vardas

en: New Username: %s
lt: Naujas naudotojo vardas: %s

en: New WordPress Site
lt: Naujas WordPress tinklalapis

en: New York
lt: Niujorkas

en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

en: New Zealand dollar
lt: N. Zelandijos doleris

en: New account
lt: Nauja paskyra

en: New achievement
lt: Naujas pasiekimas

en: New attribute
lt: Naujas požymis

en: New category name
lt: Naujos kategorijos pavadinimas

en: New comment
lt: Naujas komentaras

en: New comment by someone
lt: Kažkas parašė naują komentarą

en: New comment like
lt: Pamėgtas komentaras

en: New comment on your post "%s"
lt: Naujas įrašo "%s" komentaras

en: New coupon
lt: Nauja nuolaida

en: New custom field name
lt: Naujas pasirinktinio lauko pavadinimas

en: New dimensions:
lt: Nauji išmatavimai:

en: New document
lt: Naujas dokumentas

en: New follower
lt: Naujas sekėjas

en: New in store
lt: Naujausi produktai

en: New like
lt: Naujai pamėgta

en: New link
lt: Nauja nuoroda

en: New order
lt: Naujas užsakymas

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
lt: Naujo užsakymo el.laiškai siunčiami pasirinktiems gavėjams, kai gaunamas naujas užsakymas.

en: New page title
lt: Nauja puslapio antraštė

en: New password
lt: Naujas slaptažodis

en: New password (leave blank to leave unchanged)
lt: Naujas slaptažodis (nieko nerašykite, jei nenorite jo keisti)

en: New passwords do not match.
lt: Nauji slaptažodžiai nesutampa

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
lt: Naujas mokėjimo būdas gali būti pridėtas tik atsiskaitymo metu. Prašome su mumis susisiekti jei reikia pagalbos.

en: New pingback on your post "%s"
lt: Naujas įrašo "%s" atgalinis pranešimas

en: New post
lt: Naujas įrašas

en: New post on <strong>%s</strong>
lt: Naujas įrašas svetainėje <strong>%s</strong>

en: New product
lt: Naujas produktas

en: New product editor
lt: Naujasis produktų redaktorius

en: New reblog
lt: Naujas pasidalinimas

en: New sales record!
lt: Naujas pardavimų rekordas!

en: New shipping class Name
lt: Naujos pristatymo klasės pavadinimas

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
lt: %1$s sukūrė naują tinklalapį
    
    Adresas: %2$s
    Pavadinimas: %3$s

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
lt: [%1$s] Aktyvuokite %2$s

en: New tag name
lt: Naujos žymos pavadinimas

en: New theme activated.
lt: Nauja tema aktyvuota

en: New tip!
lt: Naujas patarimas!

en: New to block themes and styling your site?
lt: Neturite patirties su blokų temomis ir stiliaus kūrimu?

en: New trackback on your post "%s"
lt: Nauja įrašo "%s" citata

en: New user created.
lt: Naujas vartotojas sukurtas.

en: New user email address.
lt: Naujo vartotojo el. pašto adresas.

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
lt: [%1$s] Aktyvuoti %2$s

en: New user password.
lt: Naujo vartotojo slaptažodis.

en: New user registration on your site %s:
lt: Naujo vartotojo registracija jūsų tinklalapyje %s:

en: New user username.
lt: Naujo vartotojo vardas.

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
lt: Naujiems vartotojams automatiškai sukuriamas slaptažodis, kurį jie gali pakeisti kai prisijungia prie tinklalapio. Galite peržiūrėri ar pakeisti šį slaptažodį paspausdami „Rodyti slaptažodį“ mygtuką. Vartotojo vardo negalima pakeisti, kai vartotojas jau pridėtas.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
lt: Nauji vartotojai gaus el.laišką, kuriame bus informuojama, kad jie buvo pridėti kaip šio tinklalapio vartotojai. Tame el.laiške bus nurodytas ir jų prisijungimo slaptažodis. Pažymėkite varnele šioje vietoje, jei nenorėtumėte, kad šis vartotojas gautų tokį laišką.

en: New version available.
lt: Yra nauja versija.

en: New version available. %s
lt: Išleista nauja versija. %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
lt: Išleista nauja versija. <button class="button-link" type="button">Atnaujinkinte dabar</button>

en: New window
lt: Naujas langas

en: New:
lt: Naujas:

[ctx: NewDash Page Title]
en: Password
lt: Slaptažodis

[ctx: NewDash Page Title]
en: Posts I Like
lt: Man patinkantys straipsniai

en: Newer
lt: Naujesni

en: Newer Comments
lt: Naujesni komentarai

en: Newer Comments &raquo;
lt: Naujesni komentarai &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lt: Naujesni komentarai <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer Entries &raquo;
lt: Naujesni įrašai &raquo;

en: Newer comments
lt: Naujesni komentarai

en: Newer comments page link
lt: Nuoroda į naujesnius komentarus

en: Newer posts
lt: Naujesni įrašai

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lt: Naujesni įrašai <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer projects
lt: Naujesni projektai

en: Newer testimonials <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lt: Naujesni atsiliepimai <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newest
lt: Naujausios

en: Newest Scheduled Date
lt: Naujausia suplanuota data

en: Newest to oldest
lt: Nuo naujausių

en: News
lt: Naujienos

en: Newsworthy theme is a simple theme with cool design and beautiful color accents. It's a fun and functional theme perfect for the personal blogger.
lt: Newsworthy yra puikaus dizaino pavyzdys - tai tobula tema bet kokiam tinklaraščiui.

en: Next
lt: Toliau

en: Next &gt;
lt: Kitas &gt;

en: Next &raquo;
lt: Kitas &raquo;

en: Next &rarr;
lt: Sekantis &amp;rarr;

en: Next (arrow right)
lt: Sekantis (rodyklė į dešinę)

en: Next Entries &raquo;
lt: Sekantys Įrašai &raquo;

en: Next Entry
lt: Kitas įrašas

en: Next Month
lt: Kitą mėnesį

en: Next Page
lt: Tolesnis puslapis

en: Next Page &raquo;
lt: Kitas puslapis &raquo;

en: Next Post
lt: Kitas įrašas

en: Next Project
lt: Kitas projektas

en: Next Slide
lt: Sekanti skaidrė

en: Next Step
lt: Kitas žingsnis

en: Next Step &rarr;
lt: Kitas žingnis &rarr;

en: Next Steps
lt: Daugiau pasiūlymų

en: Next billing date
lt: Kita mokėjimo data

en: Next image
lt: Kitas paveikslėlis

en: Next month (%s)
lt: Kitas mėnuo (%s)

en: Next page
lt: Kitas puslapis

en: Next page link
lt: Kito puslapio nuoroda

en: Next pattern
lt: Kitas modelis

[ctx: Next post]
en: Next
lt: Kitas

[ctx: Next post link]
en: Next
lt: Kitas

[ctx: Next post link]
en: Next <span class="screen-reader-text">Post: %title</span>
lt: Kitas <span class="screen-reader-text">įrašas: %title</span>

en: Next post:
lt: Paskesnis įrašas:

en: Next step
lt: Kitas žingsnis

en: Next steps
lt: Daugiau pasiūlymų

en: Next:
lt: Kitas:

en: Nexus is a unique grid-based theme with a beautiful responsive design.
lt: Nexus yra unikali tinklelio stiliaus tema su gražiu, prie įvairių įrenginių prisitaikančiu dizainu.

en: Niamey
lt: Niamėjus

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
lt: Nikaragvos kordoba

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
lt: Vardas negali būti ilgesnis nei 50 simbolių.

en: Nickname
lt: Slapyvardis

en: Nicosia
lt: Nikosija

en: Niger
lt: Nigeris

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Nigerian naira
lt: Nigerijos naira

en: Nightfall
lt: Naktis

en: Nikau is a flexible, responsive magazine theme with a modern, bold and beautiful design. You can use the theme to build a unique blog page, showcasing different categories of posts in multiple custom sections. The blog page also contains a prominent 'About' section for you to share information about your site. Customize Nikau further by adding a header image, post slider, a custom menu, or applying one of the theme's custom color palettes.
lt: Nikau yra prisitaikanti, dinamiška žurnalo tema, pasižyminti moderniu, ryškiu ir gražiu dizainu. Šią temą galite naudoti kurdami unikalų tinklaraščio puslapį, kuriame keliuose pasirinktiniuose skyreliuose būtų rodomi įvairių kategorijų įrašai. Tinklaraščio puslapyje taip pat yra matomas skyrius "Apie", kuriame galite dalytis informacija apie savo svetainę. Pritaikykite "Nikau" dar labiau, pridėdami antraštės paveikslėlį, pranešimų slankiklį, pasirinktinį meniu arba pritaikydami vieną iš temos pasirinktinių spalvų palečių.

en: Nilphamari
lt: Nilphamaris

en: Nipigon
lt: Nipigonas

en: Niue
lt: Niujė

en: No
lt: Ne

en: No %1$s data specified to create %1$s
lt: Nėra %1$s duomenų, reikalingų kurti %1$s

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
lt: Nėra %1$s duomenų, reikalingų kurti/taisyti %1$s

en: No %1$s data specified to edit %1$s
lt: Nėra %1$s duomenų, reikalingų taisyti %1$s

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
lt: Šoninės srities "%2$s" argumentų masyvui nenustatytas %1$s. Naudojamas numatytoji reikšmė "%3$s". Prašome pakeisti %1$s to "%3$s", kad išliktų esamas šoninės srities turinys ir šis pranešimas nebūtų rodomas.

en: No &quot;%s&quot; found
lt: Nerasta: &quot;%s&quot;

en: No Ads
lt: Jokių reklamų

en: No Avatars
lt: Nėra pseudoportreto

en: No Classic Menus found.
lt: Klasikinių meniu nerasta.

en: No Comments
lt: Komentarų: 0

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
lt: <span class="screen-reader-text">%s </span>komentarų: 0

en: No Content-Disposition supplied.
lt: Nepateiktas Content-Disposition.

en: No IP address
lt: Nėra IP adreso

en: No Navigation Menus found.
lt: Navigacijos meniu nerasta.

en: No PHP sessions detected
lt: PHP sesija nerasta

en: No Responses
lt: Atsakymų nėra

en: No SMS? Check your email for the password reset email.
lt: Negavote SMS žinutės? Gaukite slaptažodžio atstatymą į el.paštą.

en: No Thanks
lt: Ne, ačiū

en: No Title
lt: Be pavadinimo

en: No actions found
lt: Veiksmų nėra

en: No actions found in trash
lt: Šiukšlinėje veiksmų nėra

en: No activity yet!
lt: Kol kas nebuvo atlikta jokių veiksmų

en: No ads
lt: Jokių reklamų

en: No alignment
lt: Be lygiavimo

en: No approved comments
lt: Nėra patvirtintų komentarų

en: No approved comments.
lt: Nėra patvirtintų komentarų.

en: No archives to show.
lt: Nėra archyvų.

en: No attributes currently exist.
lt: Požymių nėra.

en: No audio selected
lt: Nepasirinktas audio failas

en: No authorized applications were found.
lt: Nėra jokių autorazituotų programų.

en: No authors found.
lt: Autorių nerasta.

en: No billing address set.
lt: Adresas neįvestas.

en: No blocks found.
lt: Blokų nerasta.

en: No blogs found
lt: Tinklaraščių nerasta

en: No blogs... yet.
lt: Nėra tinklaraščių... kol kas.

en: No button
lt: Nėra mygtukų

en: No categories
lt: Nėra kategorijų

en: No categories found
lt: Kategorijos nerastos

en: No categories found.
lt: Kategorijų nerasta.

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
lt: Jokie pakeitimai neišsaugoti, taigi nėra ką išmesti.

en: No changeset found to take over
lt: Nėra rasta pakeitimų rinkinių perėmimui

en: No changesets found in Trash.
lt: Šiukšlinėje pakeitimų rinkinių nerasta.

en: No changesets found.
lt: Pakeitimų rinkinių nerasta.

en: No clicks recorded.
lt: Paspaudimų neužfiksuota

en: No client caching response headers were detected.
lt: Neaptikta kliento spartinančiųjų atsakymo antraščių.

en: No color
lt: Be spalvos

en: No comments
lt: Komentarų: 0

en: No comments awaiting moderation.
lt: Patikrinimo laukiančių komentarų nėra.

en: No comments found in Trash.
lt: Šiukšlinėje komentarų nėra.

en: No comments found.
lt: Komentarų nerasta.

en: No comments to show.
lt: Nėra komentarų.

en: No comments yet.
lt: Kol kas komentarų nėra.

en: No cookie present.
lt: Slapukas neegzistuoja.

en: No coupons found
lt: Nuolaidų nerasta

en: No coupons found in range
lt: Pasirinktu laikotarpiu nerasta nuolaidų

en: No coupons found in trash
lt: Šiukšlinėje nuolaidų nerasta

en: No customer downloads found.
lt: Nėra parsisiuntimų.

en: No customer selected
lt: Nepasirinktas nei vienas pirkėjas

en: No customers found.
lt: Pirkėjų nerasta

en: No data supplied.
lt: Nepateikti duomenys.

en: No default %s&hellip;
lt: Nėra numatyto %s&hellip;

en: No deleted comments.
lt: Nėra ištrintų komentarų.

en: No description
lt: Nėra aprašymo

en: No downloads available yet.
lt: Galimų atsisiuntimų dar nėra.

en: No editor could be selected.
lt: Nėra redagavimo įrankio, kurį būtų galima pasirinkti.

en: No email address
lt: Nėra el.pašto adreso

en: No excerpt found
lt: Ištraukų nerasta

en: No fallback menu found.
lt: Atsarginių meniu nerasta.

en: No file defined
lt: Failas nenurodytas

en: No file selected
lt: Failas nepasirinktas

en: No file was uploaded.
lt: Failas neįkeltas.

en: No global styles config exist with that id.
lt: Globalus stilius su tokiu ID neegzistuoja.

en: No image selected
lt: Paveikslėlis nepasirinktas

en: No image set
lt: Paveikslėlis nenustatytas

en: No images selected
lt: Nepasirinkta paveikslėlių

en: No importers are available.
lt: Nėra galimų importuotojų.

en: No information yet&hellip;
lt: Kol kas nėra informacijos&hellip;

en: No items
lt: Nėra

en: No items found.
lt: Nieko nerasta.

en: No items.
lt: Elementų nėra.

en: No keys found.
lt: Raktų nerasta.

en: No links found.
lt: Nuorodų nerasta.

en: No location by default
lt: Be numatytosios vietovės

en: No logo selected
lt: Logotipas neparinktas

en: No logo set
lt: Nėra logotipo

en: No low in stock products found.
lt: Nėra produktų su mažomis atsargomis.

en: No matches found
lt: Atitikmenų nerasta.

en: No matching product exists to update.
lt: Nerasta tinkamų produktų tokiam atnaujinimui.

en: No matching receipts found
lt: Rasti atitikimo kvitų

en: No matching tax rates found.
lt: Nerasta jokių tinkamų mokesčių tarifų.

en: No matching template found
lt: Atitinkančio šablono nerasta

en: No matching template found.
lt: Atitinkančio šablono nerasta.

en: No matching users found.
lt: Tokių vartotojų nerasta.

en: No matching variation found.
lt: Atitinkančio varianto nerasta.

en: No matter what kind of site you want to build, our five-step checklists will get you set up and ready to publish.
lt: Nesvarbu kokį tinklalapį norite sukurti - mūsų specialus penkių žingsnių sąrašas tinka visiems atvejams.

en: No maximum
lt: Nėra

en: No media files found in Trash.
lt: Šiukšlinėje failų nėra.

en: No media files found.
lt: Media failų nerasta.

en: No media items found.
lt: Media failų nerasta.

en: No media items found. Try a different search.
lt: Failų nerasta. Pabandykite kitą paieškos frazę.

en: No media selected
lt: Nepasiriktas failas

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
lt: Dar nėra nei vieno meniu. <a href="%s">Sukurkite keletą</a>.

en: No minimum
lt: Nėra

en: No notifications yet.
lt: Dar nėra jokių pranešimų.

en: No order has been made yet.
lt: Dar nepateiktas nė vienas užsakymas.

en: No orders found
lt: Užsakymų nerasta

en: No orders found in trash
lt: Šiukšlinėje užsakymų nerasta

en: No out of stock products found.
lt: Nėra produktų kurių atsargų nelikę.

en: No page set
lt: Puslapis nenustatytas

en: No pages found in Trash.
lt: Šiukšlinėje puslapių nėra.

en: No pages found.
lt: Puslapių nerasta.

en: No patterns found in Trash.
lt: Modelių šiukšlinėje nerasta

en: No patterns found.
lt: Modelių nerasta.

en: No pending comments
lt: Nėra laukiančių komentarų

en: No permalink structure set
lt: Nuolatinių nuorodų struktūra nenustatyta

en: No plugin specified.
lt: Nepasirinktas įskiepis.

en: No plugins found.
lt: Įskiepių nerasta

en: No post?
lt: Nėra įrašo?

en: No posts found
lt: Pranešimų nerasta

en: No posts found in Trash.
lt: Šiukšlinėje įrašų nėra.

en: No posts found.
lt: Įrašų nerasta.

en: No posts found. Try a different search?
lt: Įrašų nėra. Pabandykite ieškoti dar kartą.

en: No preview available.
lt: Nėra peržiūros.

en: No product categories exist.
lt: Produktų kategorijų nėra.

en: No product to duplicate has been supplied!
lt: Nebuvo pasirinktas norimas kopijuoti produktas!

en: No products found
lt: Produktų nerasta

en: No products found in range
lt: Pasirinktu laikotarpiu produktų nerasta

en: No products found in trash
lt: Šiukšlinėje produktų nerasta

en: No products found.
lt: Produktų nerasta

en: No products in the cart.
lt: Krepšelyje nėra produktų.

en: No products were found matching your selection.
lt: Produktų nerasta.

en: No published posts found.
lt: Nerasta paskelbtų įrašų.

en: No ratings have been collected for your %s yet.
lt: Nėra įvertinimų apie jūsų %s.

en: No referrers.
lt: Nėra persiuntėjų.

en: No restrictions
lt: Be apribojimų

en: No results
lt: Nerasta rezultatų.

en: No results found
lt: Nepavyko rasti.

en: No results found.
lt: Nepavyko rasti.

en: No results.
lt: Nerasta rezultatų.

en: No results. Please try a different search.
lt: Jokių rezultatų. Pabandykite kitą paieškos.

en: No reviews awaiting moderation.
lt: Patikrinimo laukiančių atsiliepimų nėra.

en: No reviews found.
lt: Atsiliepimų nerasta.

en: No role
lt: Nėra rolės

en: No route was found matching the URL and request method.
lt: No route was found matching the URL and request method

en: No row(s) selected
lt: Nepasirinkta eilutė(s)

en: No saved methods found.
lt: Nėra išsaugotų mokėjimo būdų.

en: No scheduled events exist on this site.
lt: Tinklalapyje nėra suplanuotų įvykių.

en: No search results.
lt: Nėra paieškos rezultatų.

en: No search term specified. Showing recent items.
lt: Neįvestas paieškos raktažodis. Rodomi paskiausi elementai.

en: No search terms.
lt: Paieškos sąlygų nėra.

en: No security configuration is required.
lt: Nereikia jokių saugos konfigūraciją.

en: No selected font appearance
lt: Nepasirinkta šriftų išvaizda

en: No shipping address set.
lt: Pristatymo adresas nenustatytas.

en: No shipping class
lt: Jokios pristatymo klasės

en: No shipping class cost
lt: Nėra pristatymo klasės kaštų

en: No shipping classes have been created.
lt: Dar nesukurtos pristatymo klasės.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
lt: Nepasirinktas pristatymo būdas. Dar kartą patikrinkite įvestą adresą arba susisiekite su mumis, jeigu jums reikalinga pagalba.

en: No shipping methods offered to this zone.
lt: Šiai zonai nėra siūlomų pristatymo būdų.

en: No shipping options were found for %s.
lt: Deja, vietovei %s nėra priskirtų pristatymo būdų.

en: No sidebar exists with that id.
lt: Nėra šoninės juostos su šiuo ID.

en: No sites found
lt: Nėra svetainių rasti

en: No sites found.
lt: Tinklalapių nerasta.

en: No spam comments.
lt: Nėra komentarų-brukalų.

en: No subscription found
lt: Prenumeratų nerasta

en: No tagged posts or pages have been viewed yet.
lt: Puslapiai ar įrašai su žymomis kol kas neperžiūrėti,

en: No tags
lt: Žymų nėra

en: No tags found
lt: Žymų nerasta!

en: No tags found.
lt: Žymų nerasta.

en: No taxes found in this period
lt: Pasirinktu laikotarpiu mokesčių nerasta

en: No template parts found.
lt: Šablono dalių nerasta.

en: No templates exist with that id.
lt: Šablonas su tokiu ID neegzistuoja.

en: No templates found.
lt: Šablonų nerasta.

en: No thanks
lt: Ne, ačiū

en: No thanks, do not remind me again
lt: Dėkoju, daugiau prašau man to nepriminti.

en: No theme is defined for this template.
lt: Šiam šablonui tema nenustatyta.

en: No theme specified.
lt: Nepasirinkta tema.

en: No themes are currently available.
lt: Šiuo metu nėra galimų išvaizdos temų.

en: No themes found.
lt: Temų nerasta.

en: No themes found. Try a different search, or %s.
lt: Temų nerasta. Bandykite kitokią paiešką arba %s.

en: No themes found. Try a different search.
lt: Nerasta temų. Bandykite kitą paieškos frazę.

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: No upcoming events
lt: Nėra būsimų įvykių

en: No updates required. Database version is %s
lt: Atnaujinimų nėra. Duomenų bazės versija yra %s

en: No used coupons found
lt: Nebuvo panaudota nuolaidų

en: No users found
lt: Vartotojų nerasta

en: No valid plugins were found.
lt: Nerasta veikiančių įskiepių.

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
lt: Kol kas variantų nėra. Paleiskite jų generavimo iš visų pridėtų požymių įrankį arba pridėkite rankiniu būdu.

en: No version control systems were detected.
lt: Nerasta versijų kontrolės sistemų.

en: No version or author information is available.
lt: Versijos ar autoriaus informacija nepateikta.

en: No video selected
lt: Nepasirinktas video

en: No webhooks found.
lt: Webhook'ų nerasta

en: No website
lt: Nėra tinklalapio

en: No widget was found with that id.
lt: Nerastas joks valdiklis su šiuo ID.

en: No widgets found.
lt: Skydelių nerasta.

en: No, I do not approve of this connection
lt: Neleidžiu šio prisijungimo.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
lt: Ne, aš įvesiu kainas be mokesčių

en: No-code contribution
lt: Prisidėkite kitais būdais

en: Nome
lt: Nomas

en: Non Profit
lt: Ne pelno organizacija

en: Non-existent changeset UUID.
lt: Neegzistuojantis pakeitimų rinkinio UUID.

en: Non-paying customer
lt: Nepirkęs pirkėjas

en: Non-repeating
lt: Nesikartojantis

en: Nonbreaking space
lt: Nepertraukiamas tarpas

en: None
lt: Nieko

en: None, this is a topic about using WordPress.com
lt: Nė vienas, reikia pagalbos apie patį WordPress.com

en: None, this is an announcement (moderators only)
lt: Nė vienas, tai yra žinutė (tik moderatoriams)

en: Norfolk
lt: Norfolkas

en: Norfolk Island
lt: Norfolko sala

en: Normal
lt: Įprastas

en: Noronha
lt: Norona

en: North
lt: Šiaurė

en: North Aegean
lt: Šiaurės Egėjas

en: North America
lt: Šiaurės Amerika

en: North Carolina
lt: Šiaurės Karolina

en: North Dakota
lt: Šiaurės Dakota

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
lt: North Khorasan (خراسان جنوبی)

en: North Korea
lt: Šiaurės Korėja

en: North Korean won
lt: Šiaurės Korėjos vonas

en: North Macedonia
lt: Šiaurės Makedonija

en: North Rhine-Westphalia
lt: Šiaurės Reinas-Vestfalija

en: North West
lt: Šiaurės vakarai

en: North-Western
lt: Šiaurės vakarų

en: Northern
lt: Šiaurės

en: Northern Cape
lt: Šiaurės Kapas

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurės Marianų salos

en: Northern Territory
lt: Šiaurinė Teritorija

en: Norway
lt: Norvegija

en: Norwegian
lt: Norvegų

en: Norwegian krone
lt: Norvegijos krona

en: Not Available
lt: Nėra

en: Not Found
lt: Nerasta

en: Not Found.
lt: Nerasta.

en: Not Spam
lt: Ne brukalas

en: Not Sticky
lt: Neiškeltas

en: Not able to attach "%s".
lt: Negalima prisegti "%s".

en: Not available
lt: Nėra

en: Not available for aligned text.
lt: Negalima naudoti lygiuotam tekstui.

en: Not connected
lt: Neprisijungęs

en: Not declared
lt: Neturi

en: Not enough data to create this user.
lt: Neužtenka duomenų vartotojo sukūrimui.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
lt: Nepakanka laisvos vietos įkėlimui. Reikalingi %s KB.

en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
lt: Sandėlyje nėra pakankamo produkto „%s“ kiekio šiam užsakymui įvykdyti.

en: Not found: %1$s (%2$s)
lt: Nerasta: %1$s (%2$s)

en: Not one size fits all
lt: Prisitaiko prie individualių poreikių

en: Not ready to publish.
lt: Dar negalima paskelbti.

en: Not right now
lt: Vėliau

en: Not set
lt: Nenustatytas

en: Not that bad
lt: Patenkinamas

en: Not writable
lt: Nėra įrašymo prieigos

en: Note
lt: Pastaba

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
lt: {site_title}: Prie Jūsų užsakymo pridėta pastaba (užsakymo data {order_date})

en: Note left by customer during checkout.
lt: Pirkėjo žinutė, parašyta apmokėjimo puslapyje.

en: Note that even when set to discourage search engines, your site is still visible on the web and not all search engines adhere to this directive.
lt: Turėkite omenyje, kad net nustačius paieškos sistemų blokavimą, jūsų tinklalapis vistiek yra pasiekiamas internente ir kai kurios paieškos sistemos gali ignoruoti šią direktyvą.

en: Note that the same template can be used by multiple pages, so any changes made here may affect other pages on the site. To switch back to editing the page content click the ‘Back’ button in the toolbar.
lt: Atkreipkite dėmesį, kad tas pats šablonas gali būti naudojamas keliuose puslapiuose, todėl bet kokie čia atlikti pakeitimai gali turėti įtakos kitiems tinklalapio puslapiams. Norėdami grįžti prie puslapio turinio redagavimo, spustelėkite įrankių juostoje esantį mygtuką "Atgal".

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
lt: Jei norite apkarpyti paveikslėlį, su pele apibrėžkite norimą jo sritį ir paspauskite virš jo esančią piktogramą „Apkarpyti“. Vėliau paspauskite mygtuką „Išsaugoti“.

en: Note to customer
lt: Pastaba klientui

en: Note type
lt: Pastabos tipas

en: Note:
lt: Pastaba:

en: Note: As this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with erasure requests. For example, you are also responsible for ensuring that data collected by or stored with the 3rd party services your organization uses gets deleted.
lt: Pastaba: Kadangi šis įrankis renka duomenis tik iš WordPress ir kai kurių įskiepių, jums gali tekti padaryti daugiau, kad įvykdytumėte ištrynimo užklausas. Pavyzdžiui, jūs taip pat esate atsakingi už tai, kad būtų ištrinti duomenys, surinkti ar saugomi pas jūsų organizacijos naudojamų trečiųjų šalių paslaugų teikėjus.

en: Note: Most phone and tablet browsers won't display embedded PDFs.
lt: Pastaba: Daugelis telefonų ir planšečių naršyklių nerodys įterptų PDF.

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
lt: Pastaba: nė vienas iš šių nustatymų neblokuoja paieškos sistemoms prieigos prie Jūsų tinklalapio; jos pačios sprendžia, ar paisyti Jūsų prašymo.

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
lt: Pastaba: Leidimai užsakymo produktams bus suteikti automatiškai, kai užsakymo statusas pasikeis į vykdomas/įvykdytas.

en: Note: Since this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with export requests. For example, you should also send the requester some of the data collected from or stored with the 3rd party services your organization uses.
lt: Pastaba: Kadangi šis įrankis renka duomenis tik iš WordPress ir kai kurių įskiepių, jums gali tekti padaryti daugiau, kad įvykdytumėte eksporto užklausas. Pavyzdžiui, užklausos siuntėjui taip pat turėtumėte nusiųsti kai kuriuos duomenis, surinktus ar saugomus pas jūsų organizacijos naudojamų trečiųjų šalių paslaugų teikėjus.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
lt: Pastaba: Jūsų WP CRON yra išjungtas, dėl to šis atnaujinimas gali būti nebaigtas.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
lt[0]: Pastaba: Šiuo metu yra <a href="%1$s">%2$d mokamas įskiepis</a> kuris turėtų būti atnaujintas prieš atnaujinant WooCommerce.
lt[1]: Pastaba: Šiuo metu yra <a href="%1$s">%2$d mokami įskiepiai</a> kurie turėtų būti atnaujintas prieš atnaujinant WooCommerce.
lt[2]: Pastaba: Šiuo metu yra <a href="%1$s">%2$d mokamų įskiepių</a> kurie turėtų būti atnaujintas prieš atnaujinant WooCommerce.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
lt: Pastaba: grąžinimo priežastis bus matoma pirkėjo.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
lt: Pastaba: slapukų politiką galite aprašyti išsamiau atskirai, ir čia įdėti nuorodą į ją.

en: Notebook is a clean and modern one-column theme ideal for bloggers of any field. Notebook makes your site's content look amazing with a balanced typography, colors and the attention to details.
lt: Notebook - moderni vieno stulpelio tema, tinkanti bet kurios srities tinklaraščiui.

en: Notes
lt: Užrašai

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
lt: Pastabos kurjeriui, durų kodas..

en: Nothing Found
lt: Nieko nerasta

en: Nothing found
lt: Nieko nerasta

en: Nothing to do here…
lt: Čia nieko nėra...

en: Nothing to preview.
lt: Nėra ką peržiūrėti!

en: Nothing to save, the image has not changed.
lt: Nieko nepakeitėte, taigi nėra ir nieko, ką būtų galima išsaugoti.

en: Nothing was imported. Have you already imported this blog?
lt: Nieko naujo neimportuota. Galbūt Jūs jau importavote šį tinklaraštį seniau?

en: Notice
lt: Pastaba

en: Notice:
lt: Pastaba:

en: Notification Settings
lt: Pranešimų nustatymai

en: Notification recipient(s)
lt: Pranešimo gavėjas

en: Notification settings
lt: Pranešimų nustatymai

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
lt: Užsakymas #%1$s (pirkėjas %2$s) buvo atšauktas:

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Notify me of follow-up comments by email.
lt: Pranešti apie naujus komentarus elektroniniu paštu.

en: Notify me of new comments via email.
lt: Pranešti man apie naujus komentarus el. paštu.

en: Notify me of new posts
lt: Pranešti man apie naujus įrašus

en: Notify me of new posts by email.
lt: Pranešti apie naujus įrašus elektroniniu paštu.

en: Notify me of new posts via email.
lt: Pranešti man apie naujus įrašus el. paštu.

[ctx: Noto Sans font: on or off]
en: on
lt: įjungta

en: Nouakchott
lt: Nuakšotas

en: Noumea
lt: Numėja

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
lt: Vaidmuo

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Admin
lt: Administratorius

en: Nov
lt: Lap

en: November
lt: lapkričio

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
lt: Lap

en: Novokuznetsk
lt: Novokuzneckas

en: Novosibirsk
lt: Novosibirskas

en: Now
lt: Dabar

en: Now select a category you want to put these links in.
lt: Dabar pasirinkite kategoriją, į kurią norite įkelti šias nuorodas.

en: Now that %s is up and running with Jetpack Premium, let's make sure you're up to speed on the other important services included with your plan.
lt: Kadangi Jetpack Premium jau veikia tinklalapyje %s, peržiūrėkite kitas paslaugas, kurios įtrauktos į Jūsų planą.

en: Now that you have imported your Blogger blog into WordPress,
    		what are you going to do? Here are some suggestions:
lt: Kai jau importavote savo Blogger tinklaraštį į WordPress,
    galite atlikti kitus darbus. Štai keletas pasiūlymų:

en: Now that you're set up, pick a plan that fits your needs.
lt: Išsirinkite planą, kuris atitinka Jūsų poreikius.

en: Now we will download your comments so we can import them (this could take a <strong>long</strong> time if you have lots of comments)...
lt: Dabar parsiųsime Jūsų komentarus, kad galėtume juos importuoti (tai gali <strong>ilgai</strong> užtrukti jei turite daug komentarų)...

en: Now!
lt: Dabar!

en: Nowell's large hero image and featured content slider is a great way to draw attention to specific pages and content. Customized audio players and playlists allow musicians, podcasters, churches, and more the ability to have visitors playback audio in way that matches the sites layout and design. Archive pages have three display options that range from showing only the essentials up to full content and custom excerpts.
lt: Tema Nowell turi didelius paveikslėlius ir rekomenduojamo turinio karuselę, todėl puikiai tinka demonstruoti Jūsų turiniui. Taip pat yra specialus audio įrašų ir įrašų sąrašų grotuvas, todėl tema ypač tinkama muzikantams, podkasteriams, bažnyčioms ir kitiems, kuriems reikia sklandaus audio įrašų skelbimo ir rodymo. Archyvų puslapiams galima rinktis iš trijų šablonų, nuo tik pagrindinių įrašo detalių rodymo iki pilno turinio ir ištraukų rodymo.

en: Nucleare is a classic blog theme with a crisp, elegant design and plenty of handy features. A built-in search box, links to your favorite social networks, four widget areas, and beautifully styled post formats make this an ideal theme for your personal blog.
lt: Nucleare - klasikinė tinklaraščio tema, turinti elegantišką dizainą ir daugybę specialių nustatymų. Ji palaiko paiešką, nuorodas į socialinius tinklus, keturias valdiklių sritis ir puikiai atrodančius įrašų formatus.

en: Number
lt: Numeris

en: Number of Themes found: %d
lt: Rasta temų: %d

en: Number of URLs in this XML Sitemap: %s.
lt: Nuorodų skaičius šiame XML nuorodų sąraše (sitemap): %s.

en: Number of comments
lt: Komentarų kiekis

en: Number of comments to show:
lt: Rodomų komentarų skaičius

en: Number of coupons used
lt: Panaudotų nuolaidų kodų kiekis

en: Number of coupons.
lt: Kuponų kiekis.

en: Number of customers.
lt: Klientų skaičius.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
lt: Kiek dienų galioja prieiga prie atsisiunčiamų failų.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
lt: Skaičių kiekis, rodomas kainose po kablelio šiai šaliai.

en: Number of decimals
lt: Centų ženklų skaičius

en: Number of decimals.
lt: Centų ženklų skaičius

en: Number of downloads remaining.
lt: Likusių galimų atsisiuntimų kiekis.

en: Number of downloads.
lt: Atsisiuntimų skaičius.

en: Number of items
lt: Elementų kiekis

en: Number of items found: %d
lt: Rasta: %d

en: Number of items in the cart.
lt: Prekių kiekis krepšelyje.

en: Number of items per page:
lt: Kiekis viename puslapyje:

en: Number of items sold
lt: Parduotas produktų kiekis

en: Number of items sold.
lt: Parduotų prekių kiekis.

en: Number of links
lt: Nuorodų skaičius

en: Number of links to show:
lt: Rodomų nuorodų skaičius:

en: Number of low stock products.
lt: Produktų, kurių likutis mažas, kiekis.

en: Number of media items found: %d
lt: Rastų failų skaičius: %d

en: Number of orders
lt: Užsakymų kiekis

en: Number of orders.
lt: Užsakymų kiekis.

en: Number of posts to show:
lt: Rodomų įrašų skaičius:

en: Number of products to be added.
lt: Pridedamų produktų kiekis.

en: Number of products to show
lt: Kiek produktų rodyti?

en: Number of products.
lt: Produktų kiekis

en: Number of published posts for the term.
lt: Terminui priskirtų paskelbtų įrašų skaičius.

en: Number of reviews to show
lt: Kiek atsiliepimų rodyti?

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
lt: Terminų kiekis požymių taksonomijoje.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
lt: Kiek kartų failai gali būti atsisiunčiami po apmokėjimo.

en: Number of times the coupon has been used already.
lt: Kiek kartų nuolaida jau buvo panaudota.

en: Number of variation items sold.
lt: Parduotų variantų skaičius.

en: Number of widgets found: %d
lt: Rastų valdiklių skaičius: %d

[ctx: Number/count of items]
en: Count
lt: Skaičius

en: Numbered list
lt: Sąrašas su numeriais

en: Numbers
lt: Skaičiai

en: Numeric
lt: Skaitinė

en: Nuuk
lt: Nukas

en: OK
lt: Gerai

en: OR
lt: AR

en: OR enter path to file:
lt: ARBA įveskite kelią iki failo:

en: Object ID must be an integer, %s given.
lt: Objekto ID turi būti sveikasis skaičius, pateiktas %s.

en: Object subtype.
lt: Objekto subtipas.

en: Object type.
lt: Objekto tipas.

en: Occasionally, some of your visitors may see an advertisement here, <br />as well as a <a href="%s" target="_blank">Privacy & Cookies banner</a> at the bottom of the page.
lt: Kartais Jūsų lankytojai gali šioje vietoje matyti reklamą, <br />, o puslapio apačioje -  <a href="%s" target="_blank">Privatumo ir slapukų pranešimą</a>.

en: Ocean
lt: Vandenynas

en: Oceania
lt: Okeanija

en: Oct
lt: Spal

en: October
lt: spalio

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
lt: Spa

en: Off
lt: Išjungta

en: Official buttons
lt: Oficialūs mygtukai

en: Official extensions
lt: Oficialūs įskiepiai

en: Official theme
lt: Oficiali tema

en: Official themes
lt: Oficialios temos

en: Offline Payments
lt: Mokėjimai grynaisiais

en: Offset the result set by a specific number of items.
lt: Pastumti rezultatus per tam tikrą įrašų kiekį.

en: Ohio
lt: Ohajas

en: Ojinaga
lt: Ochinaga

en: Ok
lt: Gerai

en: Older
lt: Senesni

en: Older Comments
lt: Senesni komentarai

en: Older comments
lt: Senesni komentarai

en: Older comments page link
lt: Nuoroda į senesnius komentarus

en: Older posts
lt: Senesni įrašai

en: Older projects
lt: Senesni projektai

en: Older than 2 days
lt: Vyresni nei 2 dienas

en: Older than a month
lt: Senesnės nei mėnuo

en: Older than a week
lt: Senesni nei savaitė

en: Oldest Scheduled Date
lt: Seniausia suplanuota data

en: Oldest to newest
lt: Nuo seniausių

en: Oman
lt: Omanas

en: Omani rial
lt: Omano rialas

en: Omsk
lt: Omskas

en: On
lt: Įjungta

en: On Sale
lt: Išpardavimas

en: On Sale Products
lt: Produktai su nuolaida

en: On backorder
lt: Išankstinis užsakymas

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Sustabdyta <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Sustabdyta <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Sustabdyta <span class="count">(%s)</span>

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
lt: Kai kuriose sistemose Jūsų duomenų bazės vardas turi Jūsų vartotojų vardo prefiksą, ir turėtų būti <code>vartotojas_%1$s</code>. Galbūt čia yra problema?

en: On-hold
lt: Sustabdyta

en: On-sale products
lt: Akcijiniai produktai

en: Once Daily
lt: Kartą per dieną

en: Once Hourly
lt: Kas valandą

en: Once Weekly
lt: Kartą per savaitę

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
lt: Kai prisijungsite, visi Jūsų pirkiniai iš WooCommerce.com bus matomi čia.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
lt: Išjungus šį pasenusį būdą, jo sugrąžinti nebus galima.

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
lt: Kai tik WXR bus sukurta, ją iš karto galėsite importuoti į kitą WordPress ar panašią šį formatą palaikančią sistemą.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
lt: Kai jau pasirinksite norimą zoną, galite tikslinti jos dydį, įvesdami išmatavimus pikseliais. Minimalus pasirinktos zonos dydis yra miniatiūros dydis, kuris nurodytas Jūsų Failų nustatymuose.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
lt: Kai tik paspausite &#8220;Patvirtinti ištrynimą&#8221;, vartotojas visam laikui bus ištrintas.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
lt: Kai tik paspausite &#8220;Patvirtinti ištrynimą&#8221;, šie vartotojai visam laikui bus ištrinti.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
lt: Kai išsaugosite parsisiųstą failą, pasinaudoję Importo funkciją kitame WordPress tinklalapyje galėsite ten importuoti turinį iš šio tinklalapio.

en: One Column
lt: Viena skiltis

en: One Response
lt: Vienas atsakymas

en: One blogger likes this
lt: Vienam blogeriui tai patinka

en: One blogger likes this.
lt: Vienas Bloggers mėgsta tai.

en: One column
lt: Vienas stulpelis

en: One email address per line.
lt: Kiekvienoj eilutėj tik vienas el. pašto adresas

en: One of the hardest things to do in technology is disrupt yourself.
lt: Vienas sunkiausių dalykų dirbant su technologijomis yra pakeisti save.

en: One of the plugins is invalid.
lt: Vienas iš įskiepių yra netinkamas.

en: One of the selected users is not a member of this site.
lt: Vienas iš parinktų vartotojų nėra šio tinklalapio narys.

en: One of your IP addresses was not valid.
lt: Vienas iš Jūsų IP adresų yra netinkamas.

en: One or more plugins failed to load properly.
lt: Vienas ar daugiau įskiepių tinkamai neįsijungė.

en: One or more recommended modules are missing
lt: Trūksta vieno ar daugiau rekomenduojamų modulių

en: One or more required modules are missing
lt: Trūksta vieno ar daugiau būtinų modulių

en: One or more themes failed to load properly.
lt: Viena ar daugiau temų tinkamai neįsijungė.

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
lt: Po vieną eilutėje: Pavadinimas | Papildomi kaštai [+- procentai] | Kaštų tipas (užsakymui, klasei ar produktui) Pavyzdys: <code>Skubusis pristatymas | 6.95 [+ 0.2%] | užsakymas</code>.

en: One response
lt: Atsakymų: 1

en: One response to %s
lt: Įrašo %s komentarų : 1

en: One-time payment
lt: Vienkartinis mokėjimas

en: One.
lt: Vienas.

en: Only
lt: Tik

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
lt: Tik %1$s arba %2$s failai gali būti naudojami antraštės video. Prašome konvertuoti video ir pabandyti vėl, arba įkelti savo video į YouTube ir prijungti naudojant nustatymus apačioje.

en: Only %s left in stock
lt: Liko tik %s

en: Only UUID V4 is supported at this time.
lt: Šiuo metu palaikoma tik UUID V4.

en: Only display videos in free software formats
lt: Rodo tik video kuris yra nemokamo formato

en: Only images can be used as a background image.
lt: Kaip fono paveikslėlį galima naudoti tik paveikslėlius.

en: Only include current page
lt: Įtraukti tik esamą puslapį

en: Only including headings from the current page (if the post is paginated).
lt: Įtraukti tik dabartinio puslapio antraštes (jei įrašas yra puslapiuotas).

en: Only jpeg and png can be used for blavatars.
lt: Galite naudoti tik jpeg ir png tipų paveikslėlius.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
lt: Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

en: Only show children of the current category
lt: Rodyti tik peržiūrimos kategorijos subkategorijas

en: Only show percentages
lt: Rodyti tik procentus

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
lt: Rodyti atsargų kiekį tik kai jos baigiasi, pvz., liko tik 2.

en: Only shows if the post has been modified
lt: Rodoma tik tuo atveju, jei įrašas buvo pakeistas

en: Only those with the password can view this post.
lt: Įrašas prieinamas tik įvedus slaptažodį.

en: Only visible to site admins and editors.
lt: Matoma tik administratoriams ir redaktoriams.

en: Oops!
lt: Deja!

en: Oops! That embed cannot be found.
lt: Deja, toks įterpinys nerastas.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
lt: Deja, toks puslapis nerastas.

en: Oops: %s
lt: O ne: %s

en: Opacity
lt: Permatomumas

en: Open
lt: Atviras

en: Open %s styles in Styles panel
lt: Eiti į stilių valdymo skydelį ir atidaryti %s stilius

en: Open Colors Selector
lt: Atidaryti spalvų pasirinkimą

en: Open Media Library
lt: Atidaryti failų saugyklą

en: Open Press This
lt: Atidaryti Press This

en: Open Search
lt: Paieška

en: Open by default
lt: Atidarytas pagal numatytajį nustatymą

en: Open code editor
lt: Atidaryti kodo redaktorių

en: Open command palette
lt: Atidaryti komandų paletę

en: Open in new tab
lt: Atidaryti naujame skirtuke

en: Open link in a new tab
lt: Atidaryti nuorodą naujame skirtuke

en: Open link in a new window/tab
lt: Atverti nuorodą naujame lange / kortelėje

en: Open links in new tab
lt: Atidaryti nuorodas naujame skirtuke

en: Open menu
lt: Atidaryti meniu

en: Open on click
lt: Atidaryti paspaudus

en: Open publish panel
lt: Atidaryti paskelbimo skydelį

en: Open save panel
lt: Atidaryti išsaugojimo skydelį

en: Open sharing dialog
lt: Atidaryti dalinimosi dialogą

en: Open site editor
lt: Atidarykite tinklalapio redaktorių

en: Open styles
lt: Atviri stiliai

en: Open the Customizer
lt: Į vaizdųjį režimą

en: Open the command palette.
lt: Atidaryti komandų paletę

en: Open this translation in translate.wordpress.com
lt: Atidaryti šį vertimą per translate.wordpress.com

en: Opening the doors
lt: Parduotuvė ruošiama

en: Opportunities to participate in WordPress.com research and surveys.
lt: Galimybės dalyvauti WordPress.com tyrimuose ir apklausose.

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
lt: Pavadinimas | Papildomi kaštai [+- procentai%] | Kaštų tipas (užsakymui, klasei ar produktui)

en: Optional
lt: Papildomos nuostatos

en: Optional cost for local pickup.
lt: Atsiėmimo vietoje mokestis (neprivaloma).

en: Optional note to send the customer after purchase.
lt: Pranešimas, siunčiamas pirkėjui po apsipirkimo (neprivaloma).

en: Optional placeholder text
lt: Žymeklio tekstas

en: Optional placeholder…
lt: Nebūtinas žymeklis...

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
lt: Galite įrašyti tekstą apie Jūsų parduotuvėje taikomą privatumo politiką - jis bus rodomas apmokėjimo puslapyje.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
lt: Galite įrašyti tekstą apie Jūsų parduotuvėje taikomą privatumo politiką - jis bus rodomas paskyros registracijos formoje.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
lt: Galite įrašyti tekstą šalia pirkėjo sutikimo su taisyklėmis laukelio.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
lt: Galite nustatyti, kurią mokesčių klasę gauna pristatymas. Arba palikite tuščią - pristatymo mokestis priklausys nuo krepšelio produktų.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
lt: Galite įjungti "Payment Data Transfer" savo PayPal paskyroje (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) ir čia įdėti ten gautą idetifikacijos raktą. Įrašius raktą, galėsite gauti patvirtinimus apie mokėjimus nenaudojant PayPal IPN paslaugos.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
lt: Galite įvesti nuorodą į 150x50px dydžio paveikslėlį, kuris bus rodomas kaip Jūsų logotipas viršutiniame kairiąjame PayPal atsiskaitymo lango kampe.

en: Options
lt: Nustatymai

en: Options Updated.
lt: Parinktys atnaujintos.

en: Options saved.
lt: Nuostatos išsaugotos.

en: Or
lt: Arba

en: Or choose an image from your media library:
lt: Arba pasirinkti paveikslėlį iš failų saugyklos:

en: Or choose from your local disk:
lt: Arba pasirinkite iš savo kompiuterio:

en: Or link to existing content
lt: Arba įdėkite nuorodą į tinklalapyje esantį turinį

en: Or, enter a YouTube URL:
lt: Arba, įveskite YouTube nuorodą:

en: Or, enter tax rate ID:
lt: Arba, įveskite mokesčių tarifo ID:

en: Oral
lt: Oralas

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Orchestra
lt: Orkestras

en: Order
lt: Rikiavimas

en: Order #
lt: Užsakymas #

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
lt: Užsakymas #%1$s buvo atliktas %2$s ir šiuo metu yra %3$s.

en: Order #%s
lt: Užsakymas #%s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
lt: Užsakymas #%s yra apmokėtas per PayPal, tačiau jis buvo atšauktas prieš gaunant apmokėjimą. Prašome nustatyti koks iš tikrųjų yra šio užsakymo statusas.

en: Order &ndash; %s
lt: Užsakymas &ndash; %s

en: Order Cancelled: #{order_number}
lt: Užsakymas atšauktas: #{order_number}

en: Order Date
lt: Užsakymo data

en: Order Details
lt: Užsakymo informacija

en: Order Failed: #{order_number}
lt: Nepavykęs užsakymas: #{order_number}

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Order ID is invalid
lt: Užsakymo ID neteisingas

en: Order ID.
lt: Užsakymo ID.

en: Order Number
lt: Užsakymo numeris

en: Order Number.
lt: Užsakymo numeris.

en: Order Refunded: {order_number}
lt: Užsakymas grąžintas: {order_number}

en: Order Status
lt: Užsakymo statusas

en: Order Summary
lt: Užsakymo suvestinė

en: Order Total
lt: Galutinė užsakymo suma

en: Order again
lt: Užsakyti dar kartą

en: Order alphabetically
lt: Pagal abėcėlę

en: Order by
lt: Rikiuoti pagal

en: Order cancelled by customer.
lt: Pirkėjas atšaukė užsakymą.

en: Order chronologically
lt: Pagal laiką

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
lt: El.laiškas apie įvykdytą užsakymą išsiunčiamas, kai užsakymo statusas pakeičiamas į Įvykdyta; tai dažniausiai reiškia, kad užsakymas pirkėjui jau išsiųstas.

en: Order confirmation
lt: Užsakymo patvirtinimas

en: Order count.
lt: Užsakymų skaičius.

en: Order created
lt: Užsakymas sukurtas

[ctx: Order date parsed by DateTime::format]
en: M d, Y @ h:i A
lt: M j, Y @ H:i

en: Order date: %s
lt: Užsakymo data: %s

en: Order deleted
lt: Užsakymas ištrintas

en: Order details
lt: Užsakymo informacija

en: Order details manually sent to customer.
lt: Užsakymo informaciją išsiųsta pirkėjui pagal nurodymą.

en: Order draft updated.
lt: Užsakymo juodraštis atnaujintas.

en: Order fully refunded
lt: Užsakymas pilnai grąžintas

en: Order fully refunded.
lt: Užsakymas pilnai grąžintas.

en: Order images by:
lt: Pagal ką išdėstyti paveikslėlius:

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
lt: Užsakymo informacija - kas ir kada buvo pirkta bei kur turi būti pristatyta, ir

en: Order is invalid
lt: Užsakymas netinkamas

en: Order item ID provided is not associated with order.
lt: Nurodytas užsakytos prekės ID nėra susietas su užsakymu

en: Order key.
lt: Užsakymo raktas.

en: Order not editable
lt: Užsakymas neredaguojamas

en: Order note author.
lt: Užsakymo pastabos autorius.

en: Order note content.
lt: Užsakymo pastaba

en: Order note is required
lt: Užsakymo pastaba yra privaloma

en: Order note.
lt: Užsakymo pastaba.

en: Order notes
lt: Pastabos

en: Order number.
lt: Užsakymo numeris

en: Order number:
lt: Užsakymo numeris:

en: Order number: %s
lt: Užsakymo numeris: %s

en: Order on-hold
lt: Užsakymas sustabdytas

en: Order received
lt: Užsakymas gautas

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
lt: Grąžinto užsakymo el.laiškai yra siunčiami pirkėjams, kai jų užsakymai grąžinami.

en: Order restored
lt: Užsakymas atstatytas

en: Order saved.
lt: Užsakymas išsaugotas.

en: Order scheduled for: %s.
lt: Užsakymo data: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
lt: Rikiuoti rezultatus didėjimo ar mažėjimo tvarka.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
lt: Atšauktas

[ctx: Order status]
en: Completed
lt: Įvykdytas

[ctx: Order status]
en: Draft
lt: Juodraštis

[ctx: Order status]
en: Failed
lt: Nepavykęs

[ctx: Order status]
en: On hold
lt: Sustabdytas

[ctx: Order status]
en: Pending payment
lt: Neapmokėtas

[ctx: Order status]
en: Processing
lt: Vykdomas

[ctx: Order status]
en: Refunded
lt: Grąžintas

en: Order status changed by bulk edit:
lt: Užsakymo statusas buvo pakeistas masiniu redagavimu:

en: Order status name.
lt: Užsakymo statuso pavadinimas

en: Order status set to %s.
lt: Užsakymo statusas pakeistas į %s.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
lt: Užsakymo būsena - grąžintas. Pinigus klientui turite grąžinti rankiniu būdu, per savo mokėjimų priėmimo tarpininką.

en: Order status.
lt: Užsakymo būsena.

en: Order submitted.
lt: Užsakymas pateiktas.

en: Order summary
lt: Užsakymo suvestinė

en: Order tax
lt: Užsakymo mokesčiai

en: Order tax.
lt: Užsakymo mokesčiai

en: Order updated
lt: Užsakymas atnaujintas

en: Order updated and sent.
lt: Užsakymas atnaujintas ir išsiųstas.

en: Order updated.
lt: Užsakymas atnaujintas.

en: Order updates
lt: Užsakymo atnaujinimai

en: Order:
lt: Išdėstymo tvarka:

en: Ordered
lt: Skaitinis sąrašas

en: Ordered by Comment Date, descending.
lt: Rūšiuojama pagal komentaro datą mažėjančia tvarka.

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Orders (page %d)
lt: Užsakymai (puslapis %d)

en: Orders list
lt: Užsakymų sąrašas

en: Orders navigation
lt: Užsakymų navigacija

en: Orders totals.
lt: Užsakymai.

en: Oregon
lt: Oregonas

en: Organization
lt: Organizacijos

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
lt: Skirstyti įkeliamus failus į aplankus pagal metus ir mėnesius

en: Organized by
lt: Organizatorius

en: Organizer
lt: Organizatorius

en: Orientation
lt: Orientacija

en: Original
lt: Originalas

[ctx: Original Size]
en: Original
lt: Originalus

en: Original dimensions %s
lt: Originalūs matmenys %s

en: Original image:
lt: Originalus paveikslėlis:

en: Original: %s
lt: Originalas: %s

en: Orphaned variations
lt: Variantai be tėvinio produkto

en: Orvis is a portfolio theme crafted with designers and photographers in mind. It's a minimalist, powerful, and flexible theme that puts the focus on your projects.
lt: Orvis - portfolio tipo tema. Ji minimalistinė, galinga ir lanksti.

en: Oslo
lt: Oslas

en: Other
lt: Kiti

en: Other WordPress News
lt: Kitos WordPress naujienos

en: Other comment settings
lt: Kitos nuostatos

en: Other languages:
lt: Kitos kalbos:

en: Other locations
lt: Kitos vietovės

en: Other user roles have been changed.
lt: Kitos vartotojų rolės buvo pakeistos.

en: Other users have been deleted.
lt: Kiti vartotojai buvo ištrinti.

en: Other users have been removed.
lt: Kiti vartotojai buvo pašalinti.

en: Ouagadougou
lt: Uagadugu

en: Oudomxay
lt: Udomsajus

en: Ounces
lt: Uncijos

en: Our 2019 default theme is designed to show off the power of the block editor. It features custom styles for all the default blocks, and is built so that what you see in the editor looks like what you'll see on your website. Twenty Nineteen is designed to be adaptable to a wide range of websites, whether you’re running a photo blog, launching a new business, or supporting a non-profit. Featuring ample whitespace and modern sans-serif headlines paired with classic serif body text, it's built to be beautiful on all screen sizes.
lt: 2019-ųjų numatytoji tema sukurta pademonstruoti naujojo blokų redaktoriaus galią. Tema turi specialius stilius visiems numatytiesiems blokams, todėl kurdami įrašą redaktoriuje iš karto matysite kaip jis atrodys tinklalapyje. Twenty Nineteen itin universali ir gali būti naudojama įvairiems tinklalapiams - nuo foto tinklaraščio iki smulkaus verslo ar ne pelno organizacijos tinklalapio. Temos dizainas pasižymi erdviu išdėstymu, modernių sans-serif šriftų antraštėse ir klasikinių serif tekstuose derinimu bei atrodo puikiai visų dydžių ekranuose.

en: Our Story
lt: Mūsų istorija

en: Our bank details
lt: Mūsų banko sąskaitos duomenys

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooCommerce.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
lt: Mūsų WooCommerce įskiepių katalogą galima rasti WooCommerce.com, čia: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>

en: Our favorite color is purple
lt: Mūsų mėgstamiausia spalva yra violetinė

en: Our next-generation WordPress interface is free for every Jetpack site. Use it to view stats, manage plugins and themes, enable auto-updates, and more.
lt: Mūsų modernioji WordPress.com paskyra suteikiama nemokamai kiekvienam Jetpack naudojančiam tinklalapiui. Naudokite ją statistikos peržiūrai, įskiepių ir temų valdymui, auto-atnaujinimų įjungimui ir kt.

en: Our plans give your site the power to thrive. Find the plan that works for you.
lt: Mūsų planai suteikia Jūsų tinklalapiui daugiau galimybių. Išsirinkite tokį planą, kurio Jums reikia.

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
lt: Ši informacija prieinama mūsų komandos nariams, kad jie galėtų vykdyti užsakymus, atlikti grąžinimus ir teikti Jums bet kokią reikiamą pagalbą.

en: Our website address is: %s.
lt: Mūsų tinklalapio adresas yra: %s

en: Out from under %s
lt: Iš po %s

en: Out of stock
lt: Neturime

en: Out of stock threshold
lt: Pasibaigusių atsargų riba

en: Out of stock visibility
lt: Pasibaigusių produktų matomumas

en: Outdated SQL server
lt: Pasenusi SQL versija

en: Outdated templates
lt: Pasenę šablonai

en: Outdent
lt: Šalinti įtrauką

en: Outdent a list by pressing <kbd>backspace</kbd> at the beginning of a line.
lt: Pakelkite sąraša lygiu aukštyn spausdami <kbd>backspace</kbd> klavišą eilutės pradžioje.

en: Outdent list item
lt: Ištraukti sąrašo elementą

en: Output just the id when the operation is successful.
lt: Rodyti tik ID, kai operacija yra sėkminga.

en: Overall
lt: Bendras

en: Overlay
lt: Viršutinis sluoksnis

en: Overlay Menu
lt: Uždangos meniu

en: Overlay menu controls
lt: Meniu uždangos nustatymai

en: Overlay opacity
lt: Perdangos permatomumo lygis

en: Overrides
lt: Šablonus perrašantys failai

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Owner of these keys.
lt: Šio rakto savininkas.

en: PDF embed
lt: Įterpti PDF

en: PDF settings
lt: PDF nustatymai

en: PDT payment completed
lt: PDT apmokėjimas įvykdytas

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
lt: PG &#8212; Gali būti įžeidžiantys, paprastai skirti 13-os metų ir vyresniems

en: PHP Default Timezone
lt: PHP numatyta laiko juosta

en: PHP Extensions
lt: PHP plėtiniai

en: PHP Sessions
lt: PHP sesijos

en: PHP Update Recommended
lt: Rekomenduojama atnaujinti PHP

en: PHP Version
lt: PHP versija

en: PHP default timezone is invalid
lt: Netinkama pagrindinė PHP laiko zona

en: PHP default timezone is valid
lt: PHP numatytoji laiko zona yra validi

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
lt: PHP numatytoji laiko juosta buvo pakeista WordPress užsikrovus %s funkcijoje. Tai trukdo teisingai apskaičiuoti datas ir laikus.

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
lt: PHP standartinė laiko juosta buvo nustatyta WordPress užkrovimo metu. Tai reikalinga, kad būtų teisingai apskaičiuojama data ir laikas.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance.
lt: PHP yra viena iš programavimo kalbų, naudojamų kuriant WordPress. Naujesnės PHP versijos reguliariai atnaujinamos saugumo požiūriu ir gali padidinti jūsų svetainės našumą.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance. The minimum recommended version of PHP is %s.
lt: PHP yra viena iš programavimo kalbų, naudojamų kuriant WordPress. Naujesnės PHP versijos reguliariai atnaujinamos saugumo požiūriu ir gali padidinti jūsų tinklalapio našumą. Seniausia galima PHP versija yra %s.

en: PHP max execution time.
lt: PHP max execution laikas.

en: PHP max input vars
lt: PHP maksimalus įvedamų simbolių kiekis

en: PHP max input vars.
lt: PHP maksimalus įvedamų simbolių kiekis

en: PHP memory limit
lt: PHP memory limit (atminties limitas)

en: PHP memory limit (only for admin screens)
lt: PHP atminties limitas (tik valdymo ekranams)

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
lt: PHP moduliai atlieka serveryje veiksmus, dėl kurių veikia Jūsų tinklalapis. Bet kokie pakeitimai šiuose moduliuose turėtų būti atliekami serverio administratoriaus.

en: PHP post max size
lt: PHP post max size (maksimalus POST užklausos dydis)

en: PHP post max size.
lt: PHP post max size (maksimalus POST užklausos dydis)

en: PHP sessions created by a %1$s function call may interfere with REST API and loopback requests. An active session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
lt: PHP sesijos sukurtos %1$s funkcijoje gali trukdyti REST API. Uždarykite aktyvią sesiją su %2$s prieš darydami HTTP užklausas.

en: PHP time limit
lt: PHP time limit (laiko limitas vykdymui)

en: PHP version
lt: PHP versija

en: PHP version %s
lt: PHP versija %s

en: PHP version.
lt: PHP versija

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
lt: Neįjungtas PHP XML plėtinys. Susisiekite su talpinimo tiekėju dėl PHP XML plėtinio įjungimo.

en: PIN Code
lt: PIN kodas

en: Pacific
lt: Ramusis vandenynas

en: Padding
lt: Atitraukimai

en: Page
lt: Puslapis

en: Page %1$d of %2$d
lt: Puslapis %1$d iš %2$d

en: Page %d
lt: Puslapis %d

en: Page %s
lt: Puslapis %s

en: Page Archives
lt: Puslapių archyvai

en: Page Attributes
lt: Puslapio atributai

en: Page ID
lt: Puslapio ID

en: Page ID is set, but the page does not exist
lt: Puslapio ID yra sukurtas, tačiau puslapis neegzistuoja

en: Page IDs, separated by commas.
lt: Puslapių ID, atskirti kableliais.

en: Page List: "%s" page has no children.
lt: Puslapių sąrašas: puslapis „%s“ neturi polapių.

en: Page List: Cannot retrieve Pages.
lt: Puslapių sąrašas: nepavyko gauti puslapių.

en: Page Loaded.
lt: Puslapis užkrautas.

en: Page Not Found
lt: Puslapis nerastas

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page attributes
lt: Puslapio atributai

en: Page break
lt: Puslapio lūžis

en: Page cache
lt: Puslapio talpykla (cache)

en: Page cache enhances the speed and performance of your site by saving and serving static pages instead of calling for a page every time a user visits.
lt: Puslapio talpykla (cache) padidina tinklalapio greitį ir našumą, nes išsaugo ir pateikia statinius puslapius, o ne krauna puslapį iš naujo kiekvieną kartą, kai vartotojas apsilanko.

en: Page cache is detected and the server response time is good
lt: Puslapio talpykla (cache) aptikta, o serverio atsako laikas yra geras

en: Page cache is detected but the server response time is still slow
lt: Puslapio talpykla (cache) aptikta, tačiau serverio atsako laikas vis dar lėtas

en: Page cache is detected by looking for an active page cache plugin as well as making three requests to the homepage and looking for one or more of the following HTTP client caching response headers:
lt: Puslapio talpykla (cache) nustatoma ieškant įjungto puslapio talpyklos įskiepio ir atliekant tris užklausas į pradinį puslapį bei ieškant vienos ar daugiau iš šių HTTP kliento talpyklos atsakymo antraščių:

en: Page cache is not detected and the server response time is slow
lt: Puslapio talpykla (cache) neaptinkama ir serverio atsako laikas yra lėtas

en: Page cache is not detected but the server response time is OK
lt: Puslapio talpykla (cache) neaptinkama, bet serverio atsako laikas yra tinkamas

en: Page contents: [%s]
lt: Puslapio turinys: [%s]

en: Page deleted.
lt: Puslapis ištrintas

en: Page does not contain the %s shortcode.
lt: Puslapyje nėra shortcode'o: %s

en: Page draft updated.
lt: Puslapio juodraštis atnaujintas.

en: Page index cannot be less than one.
lt: Puslapio indeksas negali būti mažesnis nei 1.

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Page not set
lt: Puslapis nenustatytas

en: Page on front
lt: Puslapis priekyje

en: Page order
lt: Puslapio tvarka

en: Page published
lt: Puslapis paskelbtas

en: Page published privately.
lt: Puslapis paskelbtas privačiai.

en: Page published.
lt: Puslapis paskelbtas.

en: Page restored to revision from %s.
lt: Puslapis atstatytas į versiją iš %s.

en: Page restored.
lt: Puslapis atkurta

en: Page reverted to draft.
lt: Puslapis vėl tapo juodraščiu.

en: Page saved.
lt: Puslapis išsaugotas.

en: Page scheduled
lt: Puslapis suplanuotas

en: Page scheduled for: %s.
lt: Puslapis suplanuotas: %s

en: Page scheduled.
lt: Puslapis suplanuotas.

[ctx: Page setting]
en: Cart
lt: Krepšelis

[ctx: Page setting]
en: Checkout
lt: Apmokėjimas

[ctx: Page setting]
en: My account
lt: Paskyra

[ctx: Page setting]
en: Shop base
lt: Parduotuvės bazė

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
lt: Pirkimo taisyklės ir sąlygos

en: Page setup
lt: Puslapio nustatymai

[ctx: Page slug]
en: cart
lt: krepselis

[ctx: Page slug]
en: checkout
lt: apmokejimas

[ctx: Page slug]
en: my-account
lt: paskyra

[ctx: Page slug]
en: shop
lt: parduotuve

en: Page submitted.
lt: Puslapis nusiųstas.

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

[ctx: Page title]
en: Cart
lt: Krepšelis

[ctx: Page title]
en: Checkout
lt: Apmokėjimas

[ctx: Page title]
en: My account
lt: Paskyra

[ctx: Page title]
en: Shop
lt: Parduotuvė

en: Page trashed.
lt: Puslapis perkeltas į šiukšlinę.

en: Page updated.
lt: Puslapis atnaujintas.

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
lt: Šio puslapio matomumas turi būti <a href="%s" target="_blank">viešas</a>

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
lt: Puslapiai yra panašūs į įrašus. Jie turi pavadinimą, tekstą, susijusius metaduomenis, bet jie nėra skirstomi pagal chronologiją, jiems nepriskiriamos kategorijos ar žymos. Užtat puslapiai gali turėti hierarchiją. Galite sukurti vieną tėvinį puslapį ir jam priskirti kitus antrinius puslapius.

en: Pages list
lt: Puslapių sąrašas

en: Pages list navigation
lt: Puslapių sąrašo navigacija

en: Pages:
lt: Puslapiai:

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
lt: %1$s iš %2$s

en: Paid
lt: Apmokėta

en: Paid on %1$s @ %2$s
lt: Apmokėta %1$s @ %2$s

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Pakistani rupee
lt: Pakistano rupija

en: Pale cyan blue
lt: Šviesi žydrai mėlyna

en: Pale ocean
lt: Blyškus vandenynas

en: Pale pink
lt: Šviesi rožinė

en: Palestinian Territory
lt: Palestina

en: Palestinian Territory, Occupied
lt: Okupuotos Palestinos teritorija

en: Palette
lt: Paletė

en: Palettes
lt: Paletės

en: Palmer
lt: Palmeris

en: Palmyra Atoll
lt: Palmyros atolas

en: Panamanian balboa
lt: Panamos balboja

en: Panamá
lt: Panama

en: Pangnirtung
lt: Pangnirtungas

en: Papua New Guinea
lt: Papua Naujoji Gvinėja

en: Papua New Guinean kina
lt: Papua Naujosios Gvinėjos kina

en: Paragraph
lt: Paragrafas

en: Paragraphs
lt: Paragrafai

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Paraguayan guaran&iacute;
lt: Paragvajaus gvaranis

en: Paramaribo
lt: Paramaribas

en: Parament is a great all-purpose theme featuring a dark color scheme with bright orange highlights and a textured background. Add your own personal flair by uploading a custom header or background image. Parament's full-width image template allows your images to display as large as possible for maximum impact.
lt: Parament yra universali tema su tamsaus stiliaus dizainu bei ryškiai oranžiniais akcentais. Galėsite įkelti savo antraštę ar foną bei pasirinkti pilno pločio šabloną jei nenorite šoninės valdiklių srities.

en: Parent
lt: Tėvinis puslapis

en: Parent %s
lt: Tėvinis %s

en: Parent %s:
lt: Tėvinis %s:

en: Parent Category
lt: Tėvinė kategorija

en: Parent Category:
lt: Tėvinė kategorija:

en: Parent Navigation Menu:
lt: Pagrindinis navigacijos meniu:

en: Parent Page:
lt: Tėvinis puslapis:

en: Parent SKU
lt: Tėvinis SKU

en: Parent Template:
lt: Tėvinis šablonas:

en: Parent Term
lt: Tėvinis terminas

en: Parent Theme
lt: Tėvinė tema

en: Parent blocks.
lt: Tėviniai blokai.

en: Parent category
lt: Tėvinė kategorija

en: Parent category:
lt: Tėvinė kategorija:

en: Parent coupon
lt: Tėvinė nuolaida

en: Parent order ID.
lt: Tėvinio užsakymo ID.

en: Parent orders
lt: Tėviniai užsakymai

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
lt: <span class="meta-nav">Paskelbta įraše:</span><span class="post-title">%title</span>

en: Parent product
lt: Tėvinis produktas

en: Parent product does not match current variation.
lt: Tėvinis produktas neatitinka esamo varianto.

en: Parent shipping class
lt: Tėvinė pristatymo klasė

en: Parent shipping class:
lt: Tėvinė pristatymo klasė:

en: Parent term does not exist.
lt: Tėvinis elementas neegzistuoja.

en: Parent theme
lt: Tėvinė tema

en: Parent theme author URL
lt: Tėvinės temos autoriaus URL

en: Parent theme author URL.
lt: Tėvinės temos autoriaus URL

en: Parent theme name
lt: Tėvinės temos pavadinimas

en: Parent theme name.
lt: Tėvinės temos pavadinimas

en: Parent theme version
lt: Tėvinės temos versija

en: Parent theme version.
lt: Tėvinės temos versija

en: Paris
lt: Paryžius

en: Parish
lt: Parapija

en: Park
lt: Parkas

en: Partial Refund: Order {order_number}
lt: Dalinis grąžinimas: užsakymas {order_number}

en: Partial refund email heading
lt: Dalinio grąžinimo el.laško antraštė

en: Partial refund subject
lt: Dalinio grąžinimo el.laiško tema

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
lt: Dalinis atvaizdavimas turi išspausdinti turinį, arba grąžinti turinio tekstą (arba masyvą), bet ne abu kartu.

en: Passed
lt: Sėkmingai

en: Passed tests
lt: Išlaikyti testai

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password Reset
lt: Slaptažodžio atkūrimas

en: Password Reset Request
lt: Slaptažodžio pakeitimo prašymas

en: Password Reset Request for {site_title}
lt: Slaptažodžio pakeitimo prašymas tinklalapyje {site_title}

en: Password change
lt: Keisti slaptažodį

en: Password changed for user: %s
lt: Vartotojo %s slaptažodis pakeistas

en: Password for the user (never included).
lt: Vartotojo slaptažodis (niekada nepateikiamas).

en: Password must be at least %d characters.
lt: Slaptažodis turi būti bent jau %d simbolių ilgio.

en: Password protected
lt: Apsaugotas slaptažodžiu

en: Password required
lt: Slaptažodis būtinas

en: Password reset email has been sent.
lt: Slaptažodžio atstatymo elektroninis laiškas išsiųstas.

en: Password reset is not allowed for this user
lt: Slaptažodžio atstatymas šiam vartotojui negalimas

en: Password reset link sent.
lt: Slaptažodžio atstatymo nuoroda išsiųsta.

en: Password reset links sent to %s user. | Password reset links sent to %s users.
lt[0]: Slaptažodžio atstatymo nuoroda išsiųsta %s vartotojui.
lt[1]: Slaptažodžio atstatymo nuorodos išsiųstos %s vartotojams.
lt[2]: Slaptažodžio atstatymo nuorodos išsiųstos %s vartotojui.

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Password: %s
lt: Slaptažodis: %s

en: Passwords cannot be empty.
lt: Slaptažodžio laukelis negali būti tuščias.

en: Passwords cannot contain the "%s" character.
lt: Slaptažodžiuose negali būti simbolio "%s".

en: Passwords do not match.
lt: Slaptažodžiai nesutampa.

en: Past Invitations
lt: Ankstesni pakvietimai

en: Past six months
lt: Paskutiniai 6 mėn.

en: Paste
lt: Įklijuoti

en: Paste URL or type to search
lt: Įterpkite URL arba įveskite tekstą, jei norite ieškoti

en: Paste a link to the content you want to display on your site.
lt: Įterpkite nuorodą į turinį, kurį norite atvaizduoti savo tinklalapyje.

en: Paste as text
lt: Įklijuoti kaip tekstą

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
lt: Įklijavimas veikia neformatuoto teksto veiksena. Turinys bus įklijuojamas kaip paprastas tekstas, kol šios funkcijos neišjungsite.

en: Paste or type URL
lt: Įkelkite ar įrašykite URL

en: Paste styles
lt: Įterpti stilių

en: Paste table row after
lt: Įklijuoti lentelės eilutę po pažymėtosios

en: Paste table row before
lt: Įklijuoti lentelės eilutę prieš pažymėtąją

en: Paste the URL of an image you want to show in the email header. Upload images using the media uploader (Media > Add New).
lt: Paveikslėlio, kurį norite rodyti el.laiško viršuje, nuoroda. Paveikslėlį įkelkite per Failų saugyklą (Failai > Įkelti naują failą), tuomet jo adresą įveskite čia.

en: Paste your embed code below:
lt: Žemiau įklijuokite savo „embed“ kodą:

en: Pasted styles to %d blocks.
lt: Stilius įterptas į %d blokus.

en: Pasted styles to %s.
lt: Stilius įterptas į %s.

en: Path
lt: Kelias

en: Pattern
lt: Modelis

en: Pattern "%s" not found.
lt: Modelis „%s” nerastas.

en: Pattern Directory
lt: Modelių katalogas

en: Pattern content must be a string.
lt: Modelio turinys turi būti tekstinis.

en: Pattern name must be a string.
lt: Modelio vardas turi būti tekstinis.

en: Pattern published privately.
lt: Modelis paskelbtas privačiai.

en: Pattern published.
lt: Modelis paskelbtas.

en: Pattern renamed
lt: Pakeistas modelio pavadinimas.

en: Pattern reverted to draft.
lt: Modelio statusas pakeistas į juodraštį.

en: Pattern title must be a string.
lt: Modelio pavadinimas turi būti tekstinis.

en: Patterns
lt: Modeliai

en: Patterns are available from the <Link>WordPress.org Pattern Directory</Link>, bundled in the active theme, or created by users on this site. Only patterns created on this site can be synced.
lt: Modelių galima rasti <Link>WordPress.org modelių direktorijoje</Link>, jie gali būti įtraukti į įjungtą temą arba sukurti šio tinklalapio vartotojų. Sinchronizuoti galima tik šiame tinklalapyje sukurtus modelius.

en: Patterns containing mostly text.
lt: Modeliai, kuriuose dominuoja tekstas.

en: Patterns content
lt: Modelių turinys

en: Patterns list
lt: Modelių sąrašas

en: Patterns list navigation
lt: Modelių sąrašo navigacija

en: Patterns that are kept in sync across the site.
lt: Modeliai visame tinklalapyje yra sinchronizuojami.

en: Patterns that can be changed freely without affecting the site.
lt: Modeliai, kuriuos galima laisvai keisti nedarant poveikio tinklalapiui.

en: Patterns that contain buttons and call to actions.
lt: Modeliai, kuriuose yra mygtukų ir kvietimų atlikti veiksmus.

en: Paulie is a simple, clean and elegant WordPress blog theme that sports a unique and beautiful design. Perfect for people that just want to spread their stories in an easy way in WordPress.com.
lt: Paulie yra paprasta, aiški ir elegantiška WordPress tema tinklaraščiui su unikaliu dizainu. Puikiai tiks visiems, kurie nori skelbti savo istorijas su WordPress.com paprastai.

en: Pause
lt: Pauzė

en: Paused
lt: Sustabdytas

en: Pay
lt: Sumokėti

en: Pay for order
lt: Apmokėti užsakymą

en: Pay for this order
lt: Apmokėti šį užsakymą

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
lt: Apmokėkite per PayPal

en: Pay with PayPal
lt: Apmokėti per PayPal

en: Pay with Paypal
lt: Apmokėti per PayPal

en: Pay with cash upon delivery.
lt: Apmokėti atsiimant užsakymą.

en: PayPal Standard does not support your store currency.
lt: PayPal nepalaiko Jūsų parduotuvės piniginio vieneto.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
lt: Standartinis apmokėjimas per PayPal.

en: PayPal acceptance mark
lt: Ženklelis, kad priimami apmokėjimai per PayPal

en: PayPal email
lt: PayPal el. paštas

en: PayPal email address
lt: PayPal el.pašto adresas:

en: PayPal email address:
lt: PayPal naudojamas el.paštas:

en: PayPal identity token
lt: PayPal identifikacijos raktas

en: PayPal sandbox
lt: PayPal testavimo režimas

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
lt: PayPal testavimo režimas leidžia testuoti mokėjimus. Užregistruokite <a href="%s">programuotojo paskyrą</a>.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
lt: Šį metodą naudoja PayPal, juo atsiunčiama transakcijų informacija.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
lt: PayPal tikrina adresus, todėl įjungus šį nustatymą, gali įvykti klaidų (rekomenduojame šios funkcijos nenaudoti).

en: Payer PayPal address
lt: Mokėtojo PayPal adresas

en: Payer first name
lt: Mokėtojo vardas

en: Payer last name
lt: Mokėtojo pavardė

en: Payfast
lt: PayFast

en: Paying customer
lt: Pirkęs pirkėjas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payment %s via IPN.
lt: Mokėjimas %s per IPN.

en: Payment Button
lt: Apmokėjimo mygtukas

en: Payment Buttons
lt: Mokėjimo mygtukai

en: Payment Method
lt: Mokėjimo būdas

en: Payment Methods
lt: Mokėjimo būdai

en: Payment Problem
lt: Mokėjimo problema

en: Payment action
lt: Apmokėjimo veiksmas

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
lt: Apmokėjimas autorizuotas. Pakeiskite mokėjimo būklę į "Vykdomas" arba "Įvykdytas" kad apmokėjimas būtų pabaigtas.

en: Payment complete event failed.
lt: Mokėjimo įvykdymo veiksmas nepavyko.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
lt: Apmokėjimas nepavyko. Auth ID: %1$s, Statusas: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
lt: Apmokėjimas nepavyko: %s

en: Payment did not execute successfully
lt: Apmokėjimas nepavyko

en: Payment for cancelled order %s received
lt: Gautas apmokėjimas už atšauktą užsakymą: %s

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
lt: Apmokėti užsakymo #%1$s (pirkėjas %2$s) nepavyko. Užsakymo informacija:

en: Payment for order %s refunded
lt: Mokėjimas už užsakymą %s grąžintas

en: Payment for order %s reversed
lt: Apmokėjimas už užsakymą #%s atmestas

en: Payment gateway
lt: Apmokėjimo tarpininkas

en: Payment gateway ID.
lt: Tarpininko ID

en: Payment gateway description on checkout.
lt: Apmokėjimo tarpininko aprašymas tinklalapyje

en: Payment gateway enabled status.
lt: Įjungto mokėjimo būdo statusas.

en: Payment gateway method description.
lt: Mokėjimo būdo aprašymas.

en: Payment gateway method title.
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas.

en: Payment gateway settings.
lt: Mokėjimo būdo nustatymai.

en: Payment gateway sort order.
lt: Apmokėjimo būdų rikiavimas

en: Payment gateway title on checkout.
lt: Apmokėjimo tarpininko pavadinimas tinklalapyje

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
lt: Mokėjimų tarpininkai gali naudoti cURL nuotoliniam ryšiui su serveriais kai autorizuojami mokėjimai, taip pat cURL gali naudoti ir kai kurie įskiepiai.

en: Payment method
lt: Mokėjimo būdas

en: Payment method ID and title are required
lt: Mokėjimo būdo ID ir pavadinimas yra privalomi

en: Payment method ID.
lt: Apmokėjimo būdo ID.

en: Payment method deleted.
lt: Apmokėjimo būdas ištrintas.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
lt: Mokėjimo būdo aprašymas - pirkėjas jį matys atsiskaitymo metu.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
lt: Apmokėjimo būdo aprašymas, kurį pirkėjas matys Jūsų tinklalapyje.

en: Payment method successfully added.
lt: Mokėjimo būdas sėkmingai pridėtas.

en: Payment method title.
lt: Apmokėjimo būdo pavadinimas.

en: Payment method:
lt: Mokėjimo būdas:

en: Payment methods
lt: Mokėjimo būdai

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
lt: %1$s: apmokėjimas pavyko. Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s

en: Payment pending (%s).
lt: Laukiama apmokėjimo: %s

en: Payment to be made upon delivery.
lt: Apmokėjimas atliekamas pristatant.

en: Payment via
lt: Apmokėta per

en: Payment via %s
lt: Sumokėta per %s

en: Payment:
lt: Mokėjimas

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Paysandú
lt: Paisandu

en: Pending
lt: Laukia

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Nepatvirtinti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Nepatvirtinti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Nepatvirtinti <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
lt: Laukia peržiūros

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
lt: Atšaukti užsakymai yra neapmokėti, juos galėjo atšaukti pirkėjas. Tokie užsakymai po nustatyto laiko bus perkelti į šiukšlinę.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Neapmokėti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Neapmokėti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Neapmokėti <span class="count">(%s)</span>

en: Pending review
lt: Laukia peržiūros

en: Pennsylvania
lt: Pensilvanija

en: People
lt: Žmonės

en: People need to know what they're paying for! Please add a brief title.
lt: Pirkėjai turi žinoti, ką jie perka. Todėl įveskite bent jau trumpą pavadinimą.

en: Per Month
lt: Per mėnesį

en: Per Year
lt: Per metus

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
lt: Kiekvienai klasei: pristatymo kaina skaičiuojama kiekvienai pristatymo klasei atskirai

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
lt: Kiekvienam užsakymui: pristatymo kaina skaičiuojama brangiausiai pristatymo klasei

en: Percentage
lt: Procentai

en: Percentage (%)
lt: Procentai (%)

en: Percentage Width
lt: Plotis procentais

en: Percentage discount
lt: Procentinė nuolaida

en: Percentage of cart total
lt: Procentinis dydis nuo krepšelio vertės

en: Percentages
lt: Procentai

en: Perfect
lt: Puikus

en: Perform an advanced term query.
lt: Atlikti pažangią termino paiešką.

en: Performance
lt: Funkcionavimas

en: Period
lt: Taškas

en: Permalink
lt: Nuoroda

en: Permalink Settings
lt: Nuorodų struktūros nuostatos

en: Permalink of the product that the review belongs to.
lt: Produkto, kuriam priklauso atsiliepimas, nuoroda.

en: Permalink structure
lt: Nuolatinių nuorodų struktūra

en: Permalink template for the post.
lt: Nuolatinės nuorodos šablonas įrašui.

en: Permalink to %s
lt: Nuolatinė nuoroda į %s

en: Permalink:
lt: Nuolatinė nuoroda:

en: Permalink: %s
lt: Nuoroda: %s

en: Permalinks
lt: Nuorodų struktūra

en: Permanent Link to %s
lt: Nuolatinė nuoroda į %s

en: Permanent Resident
lt: Nuolatinis gyventojas

en: Permanently delete comment
lt: Ištrinti komentarą negrįžtamai

en: Permanently deleted %s
lt: Visam laikui ištrintas %s

en: Permanently deleted customer
lt: Visam laikui ištrintas pirkėjas

en: Permanently deleted order note
lt: Visam laikui ištrinta užsakymo pastaba

en: Permission #%d not found.
lt: Leidimas #%d nerastas.

en: Permission ID
lt: Leidimo ID

en: Permissions
lt: Prieigos teisės:

en: Permissions is missing.
lt: Trūksta leidimo.

en: Persian
lt: Persų

en: Persistent object cache
lt: Nuolatinė objektų talpykla (cache)

en: Personal
lt: Asmeninis

en: Personal Data Export
lt: Asmens duomenų eksportas

en: Personal Data Export for %s
lt: Asmeninių duomenų eksportas vartotojui %s

en: Personal Options
lt: Asmeninės nuostatos

en: Personal Settings
lt: Asmeninės nuostatos

en: Personal data is not just created by a user&#8217;s interactions with your site. Personal data is also generated from technical processes such as contact forms, comments, cookies, analytics, and third party embeds.
lt: Asmeniniai duomenys sukuriami ne tik vartotojui atliekant veiksmus Jūsų tinklalapyje. Jie taip pat atsiranda kaip techninių procesų pasekmė, pavyzdžiui, kontaktų formose, komentaruose, slapukuose, statistikoje ir trečiųjų šalių įkėlose (embeds).

en: Personal data removal
lt: Asmeninių duomenų ištrynimas

en: Personal data removed.
lt: Asmeniniai duomenys ištrinti.

en: Personal data retention
lt: Asmeninių duomenų saugojimas

en: Personal data within order %s has been retained.
lt: Pirkėjo asmeniniai duomenys užsakyme Nr. %s buvo išlaikyti.

en: Personalize blocks
lt: Suasmeninti blokus

en: Personalize homepage
lt: Keiskite pradinį puslapį

en: Personalize my store
lt: Keiskite parduotuvės išvaizdą

en: Personalize your store
lt: Keiskite parduotuvės išvaizdą

en: Personalize your store's homepage
lt: Keiskite parduotuvės pradinį puslapį

en: Perth
lt: Pertas

en: Petersburg
lt: Petersburgas

en: Philippine peso
lt: Filipinų pesas

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Phnom Penh
lt: Pnompenis

en: Phoenix
lt: Finiksas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Phone Number
lt: Telefono numeris

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Phone number.
lt: Telefono numeris.

en: Phone numbers cannot contain letters
lt: Telefono numeriai negali būti ir raidžių

en: Phone numbers cannot contain special characters
lt: Telefono numeriai negali būti specialių simbolių

en: Phone:
lt: Telefonas:

en: Photo Challenge:
lt: Foto iššūkis:

en: Photoblogging
lt: Foto-tinklaraštis

en: Photography
lt: Fotografija

en: Photolia is a responsive photoblogging theme that makes displaying your photography dead simple and amazingly beautiful. Photolia offers crisp typography with great readability and resizable media for any device or screen size.
lt: Photolia yra prisitaikančio dizaino tema fototinklaraštininkams su aiškia tipografija ir puikiomis galimybėmis demonstruoti savo darbus.

en: Physical products
lt: Fiziniai produktai

en: Pin to toolbar
lt: Įkelti į įrankių juostą

en: Pingback
lt: Atgalinis pranešimas

en: Pingback excerpt:
lt: Atgalinio pranešimo ištrauka:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
lt: Užregistruotas pranešimas iš %1$s į %2$s. Te žiniatinklis bendrauja! :-)

en: Pingback:
lt: Atgalinis pranešimas:

en: Pings
lt: Pranešimai

en: Pink
lt: Rožinė

en: Pinterest for WooCommerce
lt: Pinterest įskiepis, skirtas WooCommerce

en: Pitcairn
lt: Pitkerno salos

en: Pixels (px)
lt: Pikseliai (px)

en: Place order
lt: Apmokėti

en: Placeholder
lt: Paskirtoji vieta

en: Placeholder image
lt: Laikinas paveikslėlis

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
lt: Pavyzdinis tekstas, rodomas teksto laukuose.

en: Plain Text
lt: Paprastasis tekstas

en: Plain White
lt: Baltas

en: Plain text
lt: Paprastasis tekstas

en: Plain text template
lt: Paprastojo teksto šablonas

en: Plan
lt: Planas

en: Plan Guide
lt: Planų gidas

en: Plane is a versatile blog theme, featuring classic, two-column layout and clean, modern design.
lt: Plane yra universali klasikinio dviejų stulpelių išdėstymo bei minimalaus ir modernaus dizaino tema tinklaraščiui.

en: Plans
lt: Planai

en: Play
lt: Groti

en: Play Video
lt: Žiūrėti video

en: Play button
lt: Mygtukas "Žiūrėti"

en: Play inline
lt: Groti vietoje

en: Playback controls
lt: Grotuvo mygtukai

en: Playlist Settings
lt: Grojaraščio nustatymai

en: Plays
lt: Peržiūrų

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
lt: <a href="%1$s">Atnaujinkite WordPress</a> į naujausią versiją arba <a href="%2$s">grįžkite prie Akismet 2.4</a>.

en: Please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
lt: Prašome <a href='%s'>susisiekti su mumis</a>, ir mes viską sutvarkysime.

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
lt: Prašome įjungti <a href="%s">Klasikinį redaktorių</a> šio lauko redagavimui.

en: Please activate the <a href="%s">Link Manager plugin</a> to use the link manager.
lt: Norėdami naudoti nuorodų tvarkyklę, įjunkite <a href="%s">Nuorodų tvarkyklės įskiepį</a>.

en: Please check that the %s PHP extension is installed and enabled.
lt: Patikrinkite, ar %s PHP plėtinys yra įdiegtas ir įjungtas.

en: Please check the URL for mistakes. An example subscribe command should look like:
lt: Prašome patikrinkite nuorodą. Štai pavyzdys kaip turėtų atrodyti prenumeratos nuoroda:

en: Please check the URL for mistakes. An example unsubscribe command should look like:
lt: Prašome patikrinkite nuorodą. Štai pavyzdys kaip turėtų atrodyti prenumeratos nutraukimo nuoroda:

en: Please check the password fields to make sure that they match.
lt: Patikrinkite slaptažodžio laukus - įvestas slaptažodis juose turi sutapti.

en: Please check your site now. It’s possible that everything is working. If there are updates available, you should update.
lt: Prašome patikrinkite savo tinklalapį. Gali būti, kad jis jau veikia. Jei pamatysite pranešimą, kad turite inicijuoti atnaujinimą, taip ir padarykite.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
lt: Pasirinkite produktą, kurį norite įsidėti į krepšelį&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
lt: Pasirinkite &hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
lt: Pasirinkite, kiek produktų norite įsidėti į krepšelį&hellip;

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
lt: Prašome pasirinkti, ar norite savo WordPress tinklo tinklalapiams naudoti sub-domenus ar sub-direktorijas.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
lt: Prašome pabaigti konfiguravimo žingsnius. Norėdami sukurti naują tinklą, turėsite išvalyti arba ištrinti tinklo duomenų bazės lenteles.

en: Please confirm your email address
lt: Patvirtinkite savo el. pašto adresą.

en: Please consider writing more inclusive code.
lt: Stenkitės rašyti labiau įtraukiantį kodą.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
lt: Susisiekite su <a href="%s" target="_blank">Akismet pagalba</a>.

en: Please contact support, and we'll get everything fixed:
    
    %s
lt: Prašome susisiekti su pagalba ir mes viską sutvarkysime:
    
    %s

en: Please contact support, mention error code %s, and we'll get everything fixed:
    
    %s
lt: Prašome susisiekti su pagalba, paminėti klaidos kodą %s ir mes viską sutvarkysime:
    
    %s

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
lt: Susisiekite su savo hostingo tiekėju dėl pagalbos sprendžiant šią problemą.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
lt: Prašome šią informaciją nukopijuoti ir pateikti savo pranešime, kai prašysite mūsų pagalbos.

en: Please define an SVG icon filename.
lt: Nurodykite SVG piktogramos failą.

en: Please define default parameters in the form of an array.
lt: Nurodykite standartinius parametrus masyvo formatu.

en: Please disable your pop-up blocker and try again.
lt: Prašome išjungti iššokančių langų blokavimo ir bandykite dar kartą.

en: Please drop a single zip file
lt: Įkelkite vieną zip formato failą

en: Please edit your privacy policy content, making sure to delete the summaries, and adding any information from your theme and plugins. Once you publish your policy page, remember to add it to your navigation menu.
lt: Rašydami savo privatumo politiką, ištrinkite mūsų rekomendacijas ir pridėkite reikiamą informaciją, pavyzdžiui, apie naudojamą temą ar įskiepius. Kai paskelbsite savo privatumo politikos puslapį, nepamirškite jo pridėti į kurį nors iš savo tinklalapio meniu.

en: Please enter a coupon code.
lt: Prašome įvesti nuolaidos kodą.

en: Please enter a domain name (e.g. example.com or blog.example.com)
lt: Prašome įvesti srities vardą (pvz.. example.com arba blog.example.com)

en: Please enter a new key or <a href="%s" target="_blank">contact Akismet support</a>.
lt: Įrašykite naują raktą arba <a href="%s" target="_blank">susisiekite su Akismet klientų aptarnavimo komada</a>.

en: Please enter a password for the new account.
lt: Įveskite naujos paskyros slaptažodį.

en: Please enter a phone number
lt: Įveskite telefono numerį

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
lt: Įveskite priešdėlį, kuris bus naudojamas generuojant sąskaitos numerius. Jei savo PayPal paskyrą naudojate surinkti apmokėjimams keliose e-parduotuvėse, įsitikinkite, kad priešdėlis kiekvienoje jų unikalus, nes PayPal nepriima užsakymų, kurie turi vienodus sąskaitų numerius.

en: Please enter a site name.
lt: Įveskite tinklalapio pavadinimą.

en: Please enter a site title.
lt: Įveskite tinklalapio pavadinimą.

en: Please enter a stronger password.
lt: Prašome įvesti stipresnį slaptažodį.

en: Please enter a topic name
lt: Įveskite temos pavadinimą

en: Please enter a username.
lt: Įveskite vartotojo vardą.

en: Please enter a valid Eircode.
lt: Įveskite galiojantį Eircode.

en: Please enter a valid YouTube URL.
lt: Įveskite teisingą YouTube nuorodą.

en: Please enter a valid account username.
lt: Prašome įvesti tinkamą paskyros vartotojo vardą.

en: Please enter a valid email address
lt: Prašome įvesti tinkamą el.pašto adresą.

en: Please enter a valid email address.
lt: Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

en: Please enter a valid menu name.
lt: Įveskite tinkamą meniu pavadinimą.

en: Please enter a valid order ID
lt: Įveskite tinkamą užsakymo ID

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
lt: Įveskite teisingą pašto kodą.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
lt: Prašome įvesti piniginio vieneto dešimtųjų (%s) rodymo formatą be tūkstančių skirtuko ir be piniginio vieneto simbolio.

en: Please enter an account password.
lt: Įveskite paskyros slaptažodį.

en: Please enter an address to continue.
lt: Prašome įvesti adresą kad galėtumėte tęsti.

en: Please enter in a value less than the regular price.
lt: Prašome įvesti sumą, mažesnę nei reguliari kaina.

en: Please enter in country code with two capital letters.
lt: Prašome įvesti šalies kodą - dvi didžiąsias raides.

en: Please enter the URL and description of the site you want to add to your profile.
lt: Tiesiog įveskite URL ir apibūdinimas, kurį norite pridėti prie savo profilio.

en: Please enter your LiveJournal username <em>and</em> password so we can download your posts and comments.
lt: Įveskite savo LiveJournal vartotojo vardą <em>ir</em> slaptažodį, kad galėtume parsiųsti Jūsų įrašus ir komentarus.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
lt: Įveskite savo PayPal el. pašto adresą; to reikia norint priimti apmokėjimą.

en: Please enter your current password.
lt: Prašome įvesti savo dabartinį slaptažodį.

en: Please enter your password.
lt: Įveskite savo slaptažodį.

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
lt: Įveskite savo vartotojo vardą ar el. pašto adresą. Gausite el. laišką su instrukcija, kaip nustatyti naują slaptažodį.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
lt: Įveskite savo duomenis, kad pamatytumėte galimus apmokėjimo būdus.

en: Please fill out all password fields.
lt: Prašome užpildyti visus slaptažodžio laukelius.

en: Please include a %s template in your theme.
lt: Įterpkite „%s“ šabloną (template) į savo temą.

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
lt: Prašome įdiegti <a href="%s">Klasikinį redaktorių</a> šio lauko redagavimui.

en: Please let us know why you wish to cancel.
lt: Prašome pasirinkti, kodėl norite atšaukti.

en: Please log in again.
lt: Prisijunkite iš naujo

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
lt: Norėdami tęsti apmokėjimą, prisijunkite prie savo paskyros (žr. žemiau).

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
lt: Užtikrinkite, kad Apache %s modulis yra įdiegtas, nes jis bus reikalingas šio diegimo pabaigoje.

en: Please note: Third-party themes and plugins, or custom code, may override WordPress scheduling.
lt: Dėmesio: trečiųjų šalių išvaizdos temos, įskiepiai ar jūsų parašytas kodas gali perrašyti WordPress planavimą.

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
lt: Prašome naudoti <a href="%s">Klasikinį redaktorių</a> šio lauko redagavimui.

en: Please pass a query array to this function.
lt: Šiai funkcijai perduokite užklausų masyvą.

en: Please provide a custom field name.
lt: Nurodykite vartotojo lauko pavadinimą.

en: Please provide a custom field value.
lt: Nurodykite vartotojo lauko reikšmę.

en: Please provide a valid email address.
lt: Prašome įvesti galiojantį el.pašto adresą.

en: Please rate the product.
lt: Prašome įvertinti produktą.

en: Please re-enter your new username to confirm it.
lt: Iš naujo įveskite savo naują naudotojo vardą patvirtinkite ¾odç.

en: Please re-enter your password.
lt: Prašome pakartoti savo slaptažodį.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
lt: Prašome perskaityti ir sutikti su taisyklėmis ir sąlygomis, kad galėtume vykdyti Jūsų užsakymą.

en: Please read this page carefully. This page is for changing your username (currently %s), which you use to login with. Please make sure you read the instructions and understand what’s going to change. You will not be able to change your username back.
lt: Prašome įdėmiai perskaityti šį puslapį. Šis puslapis skirtas pasikeisti savo naudotojo vardą (šiuo metu %s), tai yra vardą su kuriuo jungiatės. Prieš keičiant perskaitykite instrukcijas ir įsitikinkite jog suprantate ką keičiate. Pakeitus vardą jo atgauti nebebus įmanoma.

en: Please return to the <a href="%1$s" rel="home">home page</a> or use the search form below to find what you are looking for.
lt: Galite grįžti į <a href="%1$s" rel="home">pradinį puslapį</a> arba naudoti paieškos formą apačioje.

en: Please save your changes in order to share the preview.
lt: Išsaugokite pakeitimus, kad galėtumėte dalintis peržiūra.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
lt: Daugiau informacijose rasite <a href="%s">WordPress klaidų šalinimo</a> skiltyje.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
lt: Norint gauti daugiau informacijos, prašome peržiūrėti <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal privatumo politiką</a>.

en: Please select a country / region
lt: Pasirinkite šalį / regioną

en: Please select a file
lt: Pasirinkite failą

en: Please select a rating
lt: Pasirinkite įvertinimą

en: Please select an option.
lt: Prašome pasirinkti.

en: Please select one or more sites to add to your profile.
lt: Pasirinkite vieną ar daugiau svetainių pridėti prie savo profilio.

en: Please select some items.
lt: Pasirinkite produktus.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
lt: Pasirinkite produkto savybes prieš pridėdami šį produktą į savo krepšelį.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
lt: Siųskite savo čekį adresu: Pavadinimas/Vardas Pavardė, Adresas, Miestas, Pašto kodas.

en: Please try again.
lt: Bandykite dar kartą.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
lt: Pabandykite šį failą įkelti su %1$snaršyklės įkėlimo įrankiu%2$s.

en: Please type your comment text.
lt: Prašome parašyti savo komentaro tekstą

en: Please update WordPress now
lt: Prašome atnaujinti WordPress dabar

en: Please update your payment information.
lt: Prašome atnaujinti savo mokėjimo informaciją.

en: Please upload a valid WXR (WordPress eXtended RSS) export file.
lt: Prašome įkelti tinkamą WXR eksporto failą.

en: Please upload or provide the link to a valid CSV file.
lt: Prašome įkelti arba įrašyti nuorodą į tinkamą CSV failą.

en: Please use %s to add new schema properties.
lt: Nadokite %s norėdami pridėti naujas schemos savybes.

en: Please validate your recovery SMS number. Check your phone for a validation code.
lt: Patvirtinkite paskyros atkūrimo telefono numerį. Į jį išsiuntėme SMS žinutę su patvirtinimo kodu.

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
lt: Patvirtinkite, kad <strong>administratoriaus el. pašto adresas</strong> šiam tinklalapiui vis dar yra teisingas.

en: Please verify your recovery email address. Check your inbox for a confirmation link.
lt: Patvirtinkite paskyros atkūrimo el.paštą. Išsiuntėme į jį el.laišką, kuriame reikia paspausti patvirtinimo nuorodą.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
lt: Užeikite į savo <a href="%s" target="_blank">Akismet paskyros puslapį</a> norėdami vėl įjungti prenumeratą.

en: Please, provide an attribute name.
lt: Prašome įvesti požymio pavadinimą.

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Plugin Autoupdates
lt: Įskiepių auto-atnaujinimai

en: Plugin Data
lt: Įskiepio informacija

en: Plugin File Editor
lt: Įskiepio failų redaktorius

en: Plugin Versions
lt: Įskiepių versijos

en: Plugin activated.
lt: Įskiepis įjungtas.

en: Plugin and theme auto-updates
lt: Įskiepių ir temų automatiniai atnaujinimai

en: Plugin and theme auto-updates appear to be configured correctly
lt: Įskiepių ir išvaizdos temų automatinis atnaujinimas nustatytias teisingai

en: Plugin and theme auto-updates ensure that the latest versions are always installed.
lt: Įskiepių ir išvaizdos temų automatinis atnaujinimas užtikrina, kad visuomet turite įdiegtą naujausią versiją.

en: Plugin and theme temporary backup directories exist but are not writable
lt: Įskiepių ir temų laikinosios atsarginės kopijos direktorijos egzistuoja, bet į jas negalima įrašyti

en: Plugin and theme temporary backup directory access
lt: Prieiga prie įskiepių ir temų laikinųjų atsarginių kopijų direktorijų

en: Plugin and theme temporary backup directory is writable
lt: Įskiepio ir temos laikinosios atsarginės kopijos direktorija yra įrašoma

en: Plugin author's website address.
lt: Įskiepio autoriaus tinklalapis.

en: Plugin could not be deleted.
lt: Įskiepio ištrinti nepavyko.

en: Plugin deactivated.
lt: Įskiepis išjungtas.

en: Plugin downgrade failed.
lt: Įskiepio pasendinti nepavyko.

en: Plugin downgraded successfully.
lt: Įskiepis sėkmingai pasendintas.

en: Plugin file does not exist.
lt: Įskiepio failas nerastas (įskiepis tikriausiai buvo ištrintas).

en: Plugin installation failed.
lt: Įskiepio diegimas nepavyko.

en: Plugin name
lt: Įskiepio pavadinimas

en: Plugin name.
lt: Įskiepio pavadinimas.

en: Plugin not found.
lt: Įskiepis nerastas.

en: Plugin status.
lt: Įskiepio statusas.

en: Plugin temporary backup directory exists but is not writable
lt: Įskiepio laikinosios atsarginės kopijos direktorija egzistuoja, bet į ją negalima rašyti

en: Plugin updated successfully.
lt: Įskiepis atnaujintas sėkmingai.

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Plugins %s
lt: Įskiepiai %s

en: Plugins directory location
lt: Įskiepių direktorijos vieta

en: Plugins directory size
lt: Įskiepių direktorijos dydis

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
lt: Įskiepiai prideda tinklalapiui papildomų funkcijų, pavyzdžiui kontaktinė forma, e-komercija ir daug kitų. Dėl to įskiepiai turi itin plačią prieigą prie Jūsų tinklalapio, taigi būtina juos nuolat atnaujinti.

en: Plugins were successfully activated.
lt: Įskiepiai sėkmingai įjungti.

en: Plus %d other note | Plus %d other notes
lt[0]: Dar %d kita pastaba
lt[1]: Dar %d kitos pastabos
lt[2]: Dar %d kitų pastabų

en: Pohnpei
lt: Ponapė

en: Poland
lt: Lenkija

en: Policies
lt: Politikos

en: Polish
lt: Lenkų

en: Polish z&#x142;oty
lt: Lenkijos zlotas

en: Political Party
lt: Politinė partija

en: Poll Settings
lt: Apklausos nustatymai

en: Poll Style
lt: Apklausos stilius

en: Poll not found
lt: Apklausa nebuvo rasta

en: Poll style
lt: Apklausos stilius

en: Polls
lt: Apklausos

en: Polls in WordPress
lt: WordPress apklausos

en: Ponape
lt: Ponapė

en: Pontianak
lt: Pontianakas

en: Popular
lt: Populiaru

en: Popular Plugin
lt: Populiarus įskiepis

en: Popular Tags
lt: Populiariausios žymos

en: Popular languages
lt: Populiarios kalbos

en: Popular tags
lt: Populiarios žymos

en: Popularity (sales)
lt: Populiarumas (pagal pardavimus)

en: Port
lt: Prievadas

en: Port Moresby
lt: Port Morsbis

en: Port of Spain
lt: Port of Speinas

en: Port-au-Prince
lt: Port o Prensas

en: Portland
lt: Portlandas

en: Porto Acre
lt: Porto Akras

en: Porto Velho
lt: Porto Veljas

en: Porto-Novo
lt: Porto Novas

en: Portrait
lt: Stačias

en: Portrait is an elegantly simple photo based theme with an emphasis on vertical images.
lt: Portrait yra paprasta elegantiška tema, skirta demonstruoti nuotraukoms.

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Portuguesa
lt: Portugalų kalba

en: Portuguese
lt: Portugalų

en: Position
lt: Pozicija

en: Post
lt: Įrašas

en: Post #%s
lt: Įrašas #%s

en: Post <em>%s</em> already exists.
lt: Įrašas <em>%s</em> jau egzistuoja.

en: Post <strong>%s</strong> already exists.
lt: Įrašas <strong>%s</strong> jau egzistuoja.

en: Post Archives
lt: Įrašų archyvai

en: Post Attributes
lt: Įrašo atributai

en: Post Comment
lt: Įrašyti komentarą

en: Post Comments Count block: post not found.
lt: Įrašo komentarų kiekio blokas: įrašas nerastas.

en: Post Comments Form block: Comments are not enabled for this item.
lt: Įrašo komentarų formos blokas: šiam įrašui komentarai neįjungti.

en: Post Comments Form block: Comments are not enabled for this post type (%s).
lt: Įrašo komentarų formos blokas: šiam įrašų tipui (%s) komentarai neįjungti.

en: Post Comments Form block: Comments are not enabled.
lt: Įrašo komentarų formos blokas: komentarai neįjungti.

en: Post Comments Link block: post not found.
lt: Įrašo komentarų nuorodos blokas: įrašas nerastas.

en: Post Format
lt: Įrašo formatas

en: Post Format Link
lt: Įrašo formato nuoroda

en: Post Formats
lt: Įrašo formatai

en: Post ID.
lt: Įrašo ID.

en: Post Modified Date
lt: Įrašo pakeitimo data

en: Post Publicized
lt: Įrašų viešinimas

en: Post Published | Posts Published
lt[0]: Pranešimas paskelbtas
lt[1]: Pranešimai skelbiami
lt[2]: Pranešimai skelbiami

en: Post Slider
lt: Įrašų karuselė

en: Post Thumbnail
lt: Įrašo miniatiūra

en: Post Title
lt: Įrašo pavadinimas

en: Post Type
lt: Įrašo tipas

en: Post Type Archive
lt: Įrašų tipo archyvas

en: Post Type Counts
lt: Įrašų tipų kiekiai

en: Post Types
lt: Įrašų tipai

en: Post Via Email
lt: Skelbti įrašus el. paštu

en: Post a Comment
lt: Įrašyti komentarą

en: Post about %(title)s
lt: Sukurti įrašą: "%(title)s"

en: Post already imported
lt: Įrašas jau importuotas

en: Post author byline text
lt: Paskelbti autoriaus aprašymą

en: Post by Email
lt: Skelbti el. paštu

en: Post by email
lt: Skelbti el. paštu

en: Post content
lt: Įrašo turinys

en: Post draft updated.
lt: Įrašo juodraštis atnaujintas.

[ctx: Post format]
en: Aside
lt: Užrašas

[ctx: Post format]
en: Chat
lt: Pokalbis

[ctx: Post format]
en: Gallery
lt: Galerija

[ctx: Post format]
en: Image
lt: Paveikslėlis

[ctx: Post format]
en: Link
lt: Nuoroda

[ctx: Post format]
en: Quote
lt: Citata

[ctx: Post format]
en: Standard
lt: Standartinis

[ctx: Post format]
en: Status
lt: Būsena

en: Post formats supported.
lt: Palaikomi įrašų formatai.

en: Post meta
lt: Įrašo metaduomenys

en: Post metadata has been downloaded, proceeding with posts...
lt: Įrašų duomenys parsiųsti sėkmingai, parsiunčiame įrašų tekstus...

en: Post name
lt: Įrašo pavadinimas

en: Post navigation
lt: Navigacija tarp įrašų

en: Post not found
lt: Įrašas nerastas

en: Post on
lt: Paskelbti

en: Post on the go
lt: Skelbkite įrašus kad ir kur būtumėte

[ctx: Post overview]
en: List View
lt: Sąrašo peržiūra

[ctx: Post overview]
en: Outline
lt: Santrauka

en: Post published privately.
lt: Įrašas paskelbtas privačiai.

en: Post published.
lt: Įrašas paskelbtas.

en: Post restored to revision from %s.
lt: Įrašas atstatytas į versiją iš %s.

en: Post reverted to draft.
lt: Įrašas vėl tapo juodraščiu.

en: Post saved.
lt: Įrašas išsaugotas.

en: Post scheduled
lt: Įrašas suplanuotas

en: Post scheduled for: %s.
lt: Įrašas suplanuotas: %s.

en: Post scheduled.
lt: Įrašas suplanuotas.

en: Post shared. Please check your social media accounts.
lt: Įrašu pasidalinta. Patikrinkite savo socialines paskyras.

en: Post submitted.
lt: Įrašas nusiųstas.

en: Post title
lt: Įrašo pavadinimas

en: Post trashed.
lt: Įrašas perkeltas į šiukšlinę.

en: Post type
lt: Įrašo tipas

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
lt: Įrašo tipo pavadinimai turi būti tarp 1 ir 20 simbolių ilgio.

en: Post unavailable
lt: Įrašas neprieinamas

en: Post updated.
lt: Įrašas atnaujintas.

en: Post via email
lt: Skelbti įrašus el. paštu

en: Postal Code
lt: Pašto indeksas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Postal code.
lt: Pašto kodas.

en: Postcode
lt: Pašto kodas

en: Postcode / ZIP
lt: Pašto kodas

en: Postcode / ZIP.
lt: Pašto kodas.

en: Postcode / ZIP:
lt: Pašto kodas:

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
lt: Pašto kodai, kuriems priklauso ši taisyklė. Naudokite kabliataškį (;) reikšmėms atskirti. Palikite tuščią, kad būtų įtraukti visi kodai. Taip pat galite naudoti pakeitimo simbolius (*) bei ruožus skaitiniams kodams (pvz. 12345...12350).

en: Posted
lt: Paskelbta

en: Posted by
lt: Įrašė:

en: Posted by %s
lt: Autorius: %s

en: Posted by: %s
lt: Autorius: %s

en: Posted in %1$s
lt: Paskelbta %1$s

en: Posted in %s
lt: Įrašyta kategorijoj %s

en: Posted title:
lt: Paskelbta antraštė:

en: Posted:
lt: Įrašyta:

en: Poster
lt: Afiša

en: Poster Image
lt: Afišos paveikslėlis

en: Poster image
lt: Afišos paveikslėlis

en: Posting Comment&hellip;
lt: Rašomas komentaras&hellip;

en: Posting Patterns
lt: Viešinami šablonai

en: Posting activity
lt: Rašymo aktyvumas

en: Posts
lt: Įrašai

en: Posts & Pages
lt: Įrašai ir puslapiai

en: Posts & pages
lt: Įrašai ir puslapiai

en: Posts I Like
lt: Man patinkantys įrašai

en: Posts Imported
lt: Importuoti pranešimų

en: Posts Page
lt: Įrašų puslapis

en: Posts Published
lt: Pranešimai skelbiami

en: Posts by %s
lt: Autorius: %s

en: Posts list
lt: Įrašų sąrašas

en: Posts list navigation
lt: Įrašų sąrašo navigacija

en: Posts navigation
lt: Navigacija tarp įrašų

en: Posts page
lt: Įrašų puslapis

en: Posts page: %s
lt: Įrašų puslapis: %s

en: Posts published on %s
lt: Įrašai paskelbti %s

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
lt: Įrašai su žymomis &ldquo;%s&rdquo;

en: Pound sterling
lt: Svaras sterlingų

en: Pounds
lt: Svarai

en: Powder Snow
lt: Pudra

en: Powered by %1$s
lt: Sistema: %1$s

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
lt: Sistema: WordPress

en: Prague
lt: Praha

en: Precisely calibrated to be pleasurably readable on almost any screen. Attention and care has especially been given to providing a robust and versatile layout to suit your writing needs. From short quips to lengthier bits of prose, Everyday will rise to the challenge and shine with every post you publish.
lt: Tema Everyday sukurta skaitymo malonumui, bet kokio dydžio ekrane. Nuo trumpų tekstų iki ilgiausių apsakymų, Everyday puikiai išlaikys bet kokį iššūkį.

en: Prefecture
lt: Prefektūra

en: Preference activated - %s
lt: Pasirinkimas įjungtas - %s

en: Preference deactivated - %s
lt: Pasirinkimas išjungtas - %s

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Preformatted text
lt: Jau suformatuotas tekstas

[ctx: Preload value]
en: None
lt: Nėra

en: Premium Plan
lt: Planas Premium

en: Premium support
lt: Mokama pagalba

en: Preparing author mapping form...
lt: Ruošiama autorių priskyrimo forma...

en: Press ENTER to add this link
lt: Spauskite ENTER ir pridėkite šią nuorodą

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
lt: Press This yra smulkus įrankis kuris suteikia galimybę išsaugoti nedidelius gabalėlius turinio iš interneto ir naudojant juos lengvai kurti naujus įrašus.

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
lt: Press This nėra pasiekiamas. Susisiekite su tinklalapio administratoriumi.

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
lt: Press This nėra įdiengtas. Įdiekite Press This iš <a href="%s">pagrinidinio tinklalapio</a>.

en: Prev/Next Links
lt: Ankstesnis/Naujesnis

en: Prevent removal
lt: Uždrausti pašalinimą

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Preview %s
lt: Peržiūrėti %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
lt: Peržiūrėti &#8222;%s&#8220;

en: Preview Changes
lt: Peržiūrėti pakeitimus

en: Preview Link
lt: Peržiūros nuoroda

en: Preview as a browser icon
lt: Peržiūrėti kaip naršyklės piktogramą

en: Preview as an app icon
lt: Peržiūrėti kaip programėlės piktogramą

en: Preview in a new tab
lt: Peržiūra naujame skirtuke

en: Preview in new tab
lt: Peržiūrėti naujoje kortelėje

en: Preview link for the post.
lt: Įrašo peržiūros nuoroda.

en: Preview page
lt: Peržiūros puslapis

en: Preview post
lt: Peržiūrėti įrašą

en: Preview your site's content as it will appear on Facebook, Twitter, and the WordPress.com Reader.
lt: Peržiūrėkite, kaip Jūsų turinys atrodys paskelbtas Facebook, Twitter ir WordPress.com skaityklėje.

en: Preview:
lt: Peržiūra:

en: Previewing and Customizing
lt: Peržiūra ir redagavimas

en: Previewing theme
lt: Temos peržiūra

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Previous (arrow left)
lt: Buvęs (rodyklė į kairę)

en: Previous Entry
lt: Ankstesnis įrašas

en: Previous Page
lt: Ankstesnis puslapis

en: Previous Post
lt: Ankstesnis įrašas

en: Previous Slide
lt: Ankstesnė skaidrė

en: Previous Step
lt: Ankstesnis žingsnis

en: Previous and next months
lt: Buvęs ir būsimas mėnesiai

en: Previous image
lt: Ankstesnis paveikslėlis

en: Previous month (%s)
lt: Ankstesnis mėnuo (%s)

en: Previous page
lt: Ankstesnis puslapis

en: Previous page link
lt: Ankstesnio puslapio nuoroda

en: Previous pattern
lt: Ankstenis modelis

[ctx: Previous post]
en: Previous
lt: Ankstesnis

[ctx: Previous post link]
en: Prev <span class="screen-reader-text">Post: %title</span>
lt: Ankstesnis <span class="screen-reader-text">įrašas: %title</span>

[ctx: Previous post link]
en: Previous
lt: Ankstesnis

[ctx: Previous post link]
en: Previous <span class="screen-reader-text">Post: %title</span>
lt: Ankstesnis <span class="screen-reader-text">įrašas: %title</span>

en: Previous post:
lt: Ankstesnis įrašas:

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
lt: Anksčiau redaguotos paveikslėlio kopijos nebus ištrintos.

en: Price
lt: Kaina

en: Price amount.
lt: Kainos suma.

en: Price display suffix
lt: Kainos priešdėlis:

en: Price formatted in HTML.
lt: Kaina HTML formatu.

en: Price range, if applicable.
lt: Kainos rėžiai, jei yra.

en: Price:
lt: Kaina

en: Price: high to low
lt: Kaina: nuo didžiausios

en: Price: low to high
lt: Kaina - nuo mažiausios

en: Prices entered with tax
lt: Kainos su mokesčiais

en: Pricing
lt: Kainos

en: Primary
lt: Pagrindinis

en: Primary Blog
lt: Pagrindinis tinklaraštis

en: Primary Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Primary Navigation
lt: Pagrindinis naršymas

en: Primary Site
lt: Pagrindinis tinklalapis

en: Primary site
lt: Pagrindinis tinklalapis

en: Print
lt: Spausdinti

en: Print Receipt
lt: Spausdinti kvitą

en: Print labels from Royal Mail, Parcel Force, DPD, and many more
lt: Spausdinkite etiketes iš Royal Mail, Parcel Force, DPD ir daug kitų

en: Priority
lt: Pirmenybė

en: Priority Support
lt: Pirmenybinė pagalba

en: Priority.
lt: Pirmenybė.

en: Privacy
lt: Privatumas

en: Privacy & Cookies: This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to their use. 
    To find out more, including how to control cookies, see here:
lt: Privatumas ir slapukai: Šis tinklalapis naudoja slapukus. Toliau lankydamiesi šiame tinklalapyje, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
    Daugiau informacijos, kartu ir apie tai, kaip valdyti slapukus, rasite čia:

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to delete, anonymize, or forget the data they collect about an individual. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right to be Forgotten".
lt: Privatumo įstatymuose įvairiose pasaulio šalyse reikalaujama, kad įmonės ir interneto paslaugų teikėjai turėtų galimybę ištrinti, anonimizuoti arba "pamiršti" apie asmenį surinktus duomenis. Šios įstatymuose įtvirtintos teisės kartais vadinamos "Teise būti pamirštam".

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to provide an export of some of the data they collect about an individual, and to deliver that export on request. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right of Data Portability". It allows individuals to obtain and reuse their personal data for their own purposes across different services. It allows them to move, copy or transfer personal data easily from one IT environment to another.
lt: Privatumo įstatymuose skirtingose pasaulio šalyse reikalaujama, kad įmonės ir interneto paslaugų teikėjai turėtų galimybę pateikti kai kurių apie asmenį surinktų duomenų eksportą ir, gavusios prašymą, jį pateiktų. Šiuose įstatymuose įtvirtintos teisės kartais vadinamos "Duomenų perkeliamumo teise". Ji suteikia galimybę asmenims gauti ir pakartotinai naudoti savo asmens duomenis savo tikslais, pas skirtingus paslaugų teikėjus. Ji leidžia jiems lengvai perkelti, kopijuoti ar perkelti asmens duomenis iš vienos IT aplinkos į kitą.

en: Privacy Policy
lt: Privatumo politika

en: Privacy Policy Guide
lt: Privatumo politikos rekomendacijos

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
lt: Privatumo politikos puslapis atnaujintas sėkmingai. Nepamirškite <a href="%s">įdėti jo į meniu</a>!

en: Privacy Policy page updated successfully.
lt: Privatumo politikos puslapis sėkmingai atnaujintas.

en: Privacy Settings
lt: Privatumo nuostatos

[ctx: Privacy Settings]
en: Policy Guide
lt: Politikos gidas

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
lt: Nustatymai

en: Privacy policy
lt: Privatumo politika

en: Privacy policy page
lt: Privatumo politikos puslapis

en: Private
lt: Privatus

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Privatūs <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Privatūs <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Privatūs <span class="count">(%s)</span>

en: Private key
lt: Private Key:

en: Private note
lt: Privati pastaba

en: Private post
lt: Privatus įrašas

en: Private: %s
lt: Privatu: %s

en: Privately Published
lt: Privačiai paskelbtas

en: Pro Tip:
lt: Patarimas:

en: Proceed
lt: Tęsti

en: Proceed to PayPal
lt: Apmokėti per PayPal

en: Proceed to checkout
lt: Tęsti atsiskaitymą

en: Process payments and prevent fraud
lt: Priimti mokėjimus ir saugotis nuo apgavysčių

en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
lt: Tvarkykite užsakymus, kad ir kur būtumėte. %1$sNaudokite programėlę%2$s.

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
lt[0]: Patikrintas %d komentaras.
lt[1]: Patikrinti %d komentarai.
lt[2]: Patikrinta %d komentarų.

en: Processing
lt: Vykdomas

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Vykdomi <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Vykdomi <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Vykdomi <span class="count">(%s)</span>

en: Processing next batch.
lt: Apdorojama sekanti grupė.

en: Processing order
lt: Užsakymas vykdomas

en: Processing&hellip;
lt: Vykdoma&hellip;

en: Product
lt: Produktas

en: Product / Variation
lt: Produktas / Variantas

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
lt: Produkto %s

en: Product Catalog
lt: Produktų katalogas

en: Product Categories
lt: Produktų kategorijos

en: Product Category Link
lt: Produkto kategorijos nuoroda

en: Product Export
lt: Produkto eksportas

en: Product ID or SKU is required
lt: Būtinas produkto ID arba SKU

en: Product ID or SKU is required.
lt: Būtinas produkto ID arba kodas.

en: Product ID provided does not match this line item
lt: Pateiktas produkto ID neatitinka šios prekės

en: Product ID.
lt: Produkto ID.

en: Product IDs
lt: Produktų ID

en: Product Images
lt: Produkto paveikslėliai

en: Product Import
lt: Produkto importas

en: Product Link
lt: Produkto nuoroda

en: Product Price
lt: Produkto kaina

en: Product Reviews
lt: Produkto atsiliepimai

en: Product SKU
lt: Produkto SKU

en: Product SKU.
lt: Produkto kodas.

en: Product Search
lt: Produktų paieška

en: Product Tag Cloud
lt: Produktų žymų debesis

en: Product Tag Link
lt: Produkto žymos nuoroda

en: Product Title
lt: Produkto pavadinimas

en: Product Type
lt: Produkto tipas

en: Product URL
lt: Produkto URL

en: Product URL.
lt: Produkto URL.

en: Product attribute base
lt: Produkto požymio bazė

en: Product attributes.
lt: Produkto požymiai.

en: Product backorder
lt: Produkto išankstinis užsakymas

en: Product catalog
lt: Produktų katalogas

en: Product categories
lt: Produkto kategorijos

en: Product categories detailed reports.
lt: Išsami produktų kategorijų statistika.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
lt: Čia galite tvarkyti parduotuvės kategorijas. Norėdami keisti jų išdėstymą lankytojams matomoje dalyje, galite jas perstumdyti. Paspauskite Ekrano nustatymai, jei norite matyti didesnį kategorijų sąrašą.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
lt: Produktų kategorijos, kurioms taikoma ši nuolaida, arba kurioms priklausantys produktai turi būti krepšelyje, kad būtų pritaikyta Fiksuota krepšelio nuolaida.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
lt: Produktų kategorijos, kurioms netaikoma ši nuolaida, arba kurioms priklausantys produktai negali būti krepšelyje, jei norima, kad būtų pritaikyta Fiksuota krepšelio nuolaida.

en: Product category base
lt: Produkto kategorijos bazė

en: Product category parent is invalid
lt: Netinkama tėvinė kategorija

en: Product count
lt: Produktų Skaičius

en: Product created
lt: Produktas sukurtas

en: Product creation failed, could not find original product: %s
lt: Produkto sukūrimas nepavyko, nerastas originalus produktas: %s

en: Product data
lt: Produkto duomenys

en: Product deleted
lt: Produktas ištrintas

en: Product description
lt: Produkto aprašymas

en: Product description.
lt: Produkto aprašymas.

en: Product dimensions.
lt: Produkto matmenys.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
lt: Produktų rodymas, rūšiavimas ir ataskaitos gali būti netikslūs, kol nebus įvykdytas šis veiksmas. Tai užtruks kelias minutes ir šis pranešimas išnyks, kai veiksmas bus baigtas.

en: Product download files detailed reports.
lt: Išsami produktų failų parsisiuntimų statistika.

en: Product downloads detailed reports.
lt: Išsami produktų parsisiuntimų statistika.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
lt: Ištrinti negrįžtamai

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
lt: Redaguoti

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
lt: Produkto juodraštis atnaujintas. <a target="_blank" href="%s">Peržiūrėti produktą</a>

en: Product external URL. Only for external products.
lt: Išorinis produkto URL. Tik išoriniams produktams.

en: Product external button text. Only for external products.
lt: Šis tekstas bus rodomas ant mygtuko, vedančio į išorinį produktą.

en: Product gallery
lt: Produkto galerija

en: Product height (%s).
lt: Produkto aukštis (%s).

en: Product image
lt: Produkto nuotrauka

en: Product image.
lt: Produkto paveikslėlis.

en: Product inventory quantity.
lt: Produktų atsargų kiekis.

en: Product inventory status.
lt: Produkto atsargų statusas.

en: Product inventory threshold for low stock.
lt: Produkto atsargų riba, kai likutis laikomas mažu

en: Product is invalid.
lt: Netinkamas produktas.

en: Product length (%s).
lt: Produkto ilgis (%s).

en: Product link.
lt: Produkto nuoroda.

en: Product lookup tables
lt: Produktų paieškos lentelės

en: Product low in stock
lt: Liko nedidelis kiekis

en: Product name
lt: Produkto pavadinimas

en: Product name.
lt: Produkto pavadinimas.

en: Product on sale
lt: Produktas su nuolaida

en: Product out of stock
lt: Produkto neturime

en: Product parent ID.
lt: Tėvinio produkto ID.

en: Product permalinks
lt: Produkto nuorodos sandara

en: Product price.
lt: Produkto kaina.

en: Product promotion
lt: Produktų reklama

en: Product properties should not be accessed directly.
lt: Produkto savybės neturėtų būti tiesiogiai prieinamos.

en: Product published. %1$sView Product%2$s
lt: Produktas paskelbtas. %1$sPeržiūrėti%2$s

en: Product quantity
lt: Produkto kiekis

en: Product quantity is required.
lt: Produktų kiekis yra privalomas.

en: Product quantity must be a positive float.
lt: Produkto kiekis turi būti teigimas skaičius

en: Product rating
lt: Produkto įvertinimas

en: Product ratings
lt: Produktų įvertinimai

en: Product regular price.
lt: Įprasta produkto kaina.

en: Product restored
lt: Produktas atstatytas

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
lt: Produkto atsiliepimo laukas yra didesnis nei leidžiamas maksimalus ilgis.

en: Product sale price.
lt: Produkto akcijinė kaina.

en: Product saved.
lt: Produktas išsaugotas.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
lt: Produktas bus paskelbtas: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Peržiūrėti produktą</a>

en: Product search
lt: Produktų paieška

en: Product shipping class parent is invalid
lt: Produkto pristatymo tėvinė klasė yra netinkama

en: Product shipping classes
lt: Produkto pristatymo klasės

en: Product short description
lt: Trumpas produkto aprašymas

en: Product short description.
lt: Produkto trumpas aprašymas.

en: Product slug.
lt: Produkto nuoroda (slug).

en: Product status (post status).
lt: Produkto (įrašo) būsena.

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
lt: Produktas pateiktas. <a target="_blank" href="%s">Peržiūrėti produktą</a>

en: Product tag base
lt: Produkto žymos bazė

en: Product tags
lt: Produkto žyma

en: Product title
lt: Produkto pavadinimas

en: Product transients cleared
lt: Produkto laikini duomenys išvalyti

en: Product type name.
lt: Produkto tipo pavadinimas.

en: Product type.
lt: Produkto tipas.

en: Product updated
lt: Produktas atnaujintas

en: Product updated.
lt: Produktas atnaujintas.

en: Product updated. %1$sView Product%2$s
lt: Produktas atnaujintas. %1$sPeržiūrėti produktą%2$s

en: Product variation attributes, if applicable.
lt: Produkto variantų požymiai, jei jų yra.

en: Product variations
lt: Produkto variantai

en: Product weight (%s).
lt: Produkto svoris (%s).

en: Product width (%s).
lt: Produkto plotis (%s).

en: Product(s)
lt: Produktas(ai)

en: Products
lt: Produktai

en: Products detailed reports.
lt: Išsami produktų statistika.

en: Products list
lt: Produktų sąrašas

en: Products navigation
lt: Produktų navigacija

en: Products per row
lt: Produktai eilutėje

en: Products sold
lt: Parduoti produktai

en: Products sold.
lt: Parduota produktų.

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
lt: Produktai su žymomis &ldquo;%s&rdquo;

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
lt: Produktai, kuriems taikoma ši nuolaida, arba kurie turi būti krepšelyje, kad būtų pritaikyta Fiksuota krepšelio nuolaida.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
lt: Produktai, kuriems nebus taikoma ši nuolaida, arba kurie negali būti krepšelyje, jei norima, kad būtų pritaikyta Fiksuota krepšelio nuolaida.

en: Products totals.
lt: Produktai.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
lt: Produktai, kuriuos Jūs peržiūrėjote: šią informaciją naudojame rodydami Jums produktus, kuriais Jūs domėjotės

en: Professional
lt: Profesionalus

en: Professional ad-free email that works with most email clients.
lt: Profesionalus el.paštas be reklamų, kuris veikia su dauguma el.pašto klientų.

en: Profile
lt: Paskyra

en: Profile &rarr;
lt: Profilis &rarr;

en: Profile Picture
lt: Profilio paveikslėlis

en: Profile Setup Wizard
lt: Paskyros konfigūravimo vedlys

en: Profile links
lt: Profilio nuorodos

en: Profile updated.
lt: Vartotojo profilis atnaujintas.

en: Project
lt: Projektas

en: Project Tag
lt: Projekto žymos

en: Project Tags
lt: Projektų žymos

en: Project Type
lt: Projekto tipas

en: Project tag list
lt: Projekto žymų sąrašas

en: Projects
lt: Projektai

en: Projects list
lt: Projektų sarašas

en: Promote
lt: Reklamuoti

en: Promotions
lt: Pasiūlymai

en: Prompt
lt: Įvestis

en: Protect
lt: Apsaugoti

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
lt: Apsaugokite savo parduotuvę su Jetpack atsarginėmis kopijomis.

en: Protect your store from unauthorized access.
lt: Apsaugokite savo parduotuvę nuo neleistino priėjimo.

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
lt: Komentarai apsaugoti. Įveskite slaptažodį, jei norite juos pamatyti.

en: Protected Post Password
lt: Apsaugoto įrašo slaptažodis

en: Protected: %s
lt: Apsaugota: %s

en: Proudly powered by WordPress
lt: Sistema: WordPress

en: Provided order currency is invalid.
lt: Užsakyme pateiktas piniginis vienetas yra neteisingas

en: Provided type is not supported.
lt: Pateiktas tipas nėra palaikomas.

en: Province
lt: Apskritis

en: Pub
lt: Baras

en: Public
lt: Viešas

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Vieši <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Vieši <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Vieši <span class="count">(%s)</span>

en: Public display name
lt: Viešai rodomas vardas

en: Public facing script handles.
lt: Viešai matomų skriptų pavadinimas.

en: Public site needed
lt: Tinklalapis turi būti viešas

en: Public text domain.
lt: Viešas teksto domenas.

en: Public, Sticky
lt: Viešas, Iškeltas

en: Publication is an elegant blog and magazine theme that features full-screen Featured Images. It’s perfect for sites about fashion, food, travel, or design. With balanced typography, colors, and attention to detail, Publication helps you create visually stunning posts.
lt: Publication - elegantiško stiliaus tema tinklaraščiams ir žurnalams, pasižyminti pilno ekrano dydžio paveikslėliais. Puikiai tiks tinklalapiams apie madą, maistą, keliones ir pan.

en: Publicize
lt: Viešinimas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Publish &raquo;
lt: Paskelbti &raquo;

en: Publish <b>immediately</b>
lt: Paskelbti <b>nedelsiant</b>

en: Publish Settings
lt: Išsaugoti

en: Publish automatically on a chosen date.
lt: Automatiškai paskelbti pagal pasirinktą datą.

en: Publish geolocation data with status updates.
lt: Su būsenos atnaujinimais siųsti ir vietos duomenis.

en: Publish immediately
lt: Nedelsiant paviešinti

en: Publish is a clean minimal theme which puts you and your content on stage. Ideal for single-author blogs.
lt: Publish yra minimalaus dizaino tema, kuri pirmiausia išryškina Jūsų turinį. Geriausiai tiks vieno autoriaus tinklaraščiams.

en: Publish on: %s
lt: Paskelbti: %s

en: Publish your posts on LinkedIn.
lt: Paskelbti įrašą LinkedIn

en: Publish:
lt: Paskelbti:

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Paskelbti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Paskelbti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Paskelbti <span class="count">(%s)</span>

en: Published <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a>
lt: Paskelbta <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a>

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a>
lt: Paskelbta <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span>  <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a>

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a>
lt: Paskelbta <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a>

en: Published by %s
lt: Paskelbė %s

en: Published on: %s
lt: Paskelbta: %s

en: Published:
lt: Paskelbta:

en: Publishing
lt: Paskelbimas

en: Publishing Post
lt: Įrašas publikuojamas

en: Publishing Soon
lt: Tuoj bus paskelbta

en: Publishing failed.
lt: Nepavyko paskelbti

en: Publishing…
lt: Skelbiama...

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Pullquote citation text
lt: Išryškintos citatos bibliografinis aprašas

en: Pullquote text
lt: Išryškintos citatos tekstas

en: Punta Arenas
lt: Punta Arenasas

en: Purchase
lt: Pirkti

en: Purchase & install now
lt: Įsigykite ir įdiekite dabar

en: Purchase a custom domain for your site.
lt: Įsigykite domeną savo tinklalapiui.

en: Purchase note
lt: Pirkimo pastaba

en: Purchased Downloads
lt: Nupirkti atsisiuntimai

en: Purchases
lt: Pirkiniai

en: Purple
lt: Violetinė

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
lt: Užveskite pelę ant Gravatar, norėdami peržiūrėti savo profilį.

en: Pyongyang
lt: Pchenjanas

en: QRCode
lt: QR kodas

en: Qatar
lt: Kataras

en: Qatari riyal
lt: Kataro rialas

en: Qostanay
lt: Kostanajus

en: Qty
lt: Kiekis

en: Quadra is a tumblelog-style theme for your personal blog. Featured images are supported, and different post formats are highlighted with a unique icon in a square shape. The design is responsive and looks great on any device, large or small.
lt: Quadra yra Tumblr stiliaus tema skirta asmeniniams tinklaraščiams. Palaiko specialiuosius paveikslėlius, o skirtingi įrašų formatai pažymimi unikaliomis piktogramomis. Dizainas prisitaiko skirtinguose įrenginiuose.

en: Quality
lt: Kokybė

en: Quantity
lt: Kiekis

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
lt: Atsargos

en: Quantity of orders made by the customer.
lt: Pirkėjo užsakymų kiekis.

en: Quantity ordered.
lt: Užsakytas kiekis.

en: Quarter
lt: Ketvirtis

en: Queensland
lt: Kvinslandas

en: Query parameter not permitted: %s
lt: Užklausos parametras neleidžiamas: %s

en: Query type
lt: Užklausos tipas

en: Quick Draft
lt: Greitas juodraštis

en: Quick Edit
lt: Greitasis redagavimas

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
lt: Greitai redaguoti &#8220;%s&#8221;

en: Quick edit this comment inline
lt: Greitai redaguokite šį komentarą

en: Quick&nbsp;Edit
lt: Greitasis&nbsp;redagavimas

en: Quickly bulk print labels
lt: Greitai spausdinkite daug etikečių

en: Quote
lt: Cituoti

en: Quote citation
lt: Rodykite citavimą

en: Quotes
lt: Citatos

en: Qyzylorda
lt: Kyzylorda

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
lt: R &#8212; Skirti suaugusiems nuo 17 metų

en: REST API Endpoint: %s
lt: REST API galinis taškas: %s

en: REST API Response: (%1$s) %2$s
lt: REST API atsakymas: (%1$s) %2$s

en: REST API availability
lt: REST API prieiga

en: REST API enabled?
lt: Ar tinklalapyje įjungtas REST API?

en: REST API version used in the webhook deliveries.
lt: REST API versija, naudojama ryšiams su išorinėmis programomis.

en: REST base route for the post type.
lt: Pagrindinis REST adresas šiam įrašo tipui.

en: REST base route for the taxonomy.
lt: REST pagrindas taksonomijai.

en: RSS Address
lt: RSS adresas

en: RSS Error:
lt: RSS klaida:

en: RSS Feed
lt: RSS srautas

en: RSS Links
lt: RSS nuorodos

en: RTL Language Support
lt: RTL palaikymas

en: Radial
lt: Spindulinis

en: Radius
lt: Spindulys

en: Rainy River
lt: Reini Riveris

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Random Order
lt: Atsitiktinė tvarka

en: Randomize answer order
lt: Atsakymai atsitiktine tvarka

en: Randomize colors
lt: Generuoti spalvas atsitiktine tvarka

en: Randomize suggested headers
lt: Kaitalioti siūlomas antraštes

en: Randomize uploaded headers
lt: Kaitalioti įkeltas antraštes

en: Randomizing suggested headers
lt: Kaitaliojamos siūlomos antraštės

en: Randomizing uploaded headers
lt: Kaitaliojamos įkeltos antraštės

en: Rangoon
lt: Rangūnas

en: Rankin Inlet
lt: Rankin Inletas

en: Rate %
lt: Tarifas %

en: Rate code
lt: Tarifo kodas

en: Rate name
lt: Tarifo pavadinimas

en: Rate&hellip;
lt: Įvertinti&hellip;

en: Rate&nbsp;%
lt: Tarifas&nbsp;%

en: Rated
lt: Įvertinta

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
lt[0]: Įvertinimas: %1$s iš 5 (viso įvertinimų: %2$s)
lt[1]: Įvertinimas: %1$s iš 5 (viso įvertinimų: %2$s)
lt[2]: Įvertinimas: %1$s iš 5 (viso įvertinimų: %2$s)

en: Rated %s out of 5
lt: Įvertinimas: %s iš 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
lt: Tarifus galėsite nustatyti, mokesčiai pirkėjui bus apskaičiuoti apmokėjimo metu.

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
lt: Užuot spaudę įrankinės mygtukus pele, pasinaudokite šiomis klaviatūros komandomis: „Windows“ ir „Linux“ aplinkoje naudokite „Ctrl“+raidė. „Macintosh“ naudokite „Command“+raidė.

en: Rating
lt: Vertinimas

en: Rating Results
lt: Įvertinimų rezultatai

en: Rating Results <a href="%s" class="add-new-h2">Settings</a>
lt: Įvertinimų rezultatai <a href="%s" class="add-new-h2">Nustatymai</a>

en: Ratings
lt: Įvertinimai

en: Raw size value must be a string, integer, or float.
lt: Neapdoroto dydžio reikšmė turi būti eilutė, sveikasis skaičius arba kintamasis skaičius.

en: Re-enter new password
lt: Naujas slaptažodis (dar kartą)

en: Reach millions of active shoppers across Google with free product listings and ads.
lt: Pasiekite milijonus pirkėjų naudodami Google nemokamus produktų skelbimus bei reklamą.

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
lt: Pasiekite daugiau pirkėjų ir padidinkite savo parduotuvės pardavimus. Integruokite savo parduotuvę su Google ir rodykite savo produktus nemokamai bei kurkite mokamas reklamos kampanijas.

en: Reach out to WordPress Core developers to ensure you'll never have this problem again.
lt: Kreipkitės į WordPress kūrėjus, kad daugiau niekada nekiltų šios problemos.

en: Read
lt: Skaityti

en: Read Blogs
lt: Skaityti tinklaraštį

en: Read More
lt: Skaityti daugiau

en: Read all about it
lt: Sužinokite daugiau

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
lt: Daugiau informacijos apie &ldquo;%s&rdquo;

en: Read more about Jetpack benefits
lt: Sužinokite daugiau apie Jetpack privalumus

en: Read more of this post
lt: Skaityti visą įrašą

en: Read more&hellip;
lt: Skaityti toliau&hellip;

en: Read more.
lt: Skaityti daugiau.

en: Read more...
lt: Skaityti toliau...

en: Read more:
lt: Skaityti daugiau:

en: Read posts, even offline
lt: Skaitykite įrašus, netgi būdami offline.

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
lt: Perskaitykite <a href="%s" target="_blank">klaidų pranešimų</a> puslapį. Instrukcijos ten gali padėti Jums išsiaiškinti, kas nutiko.

en: Read the blogs and topics you follow
lt: Skaityti dienoraščius ir jums sekti temas

en: Read the rest of this entry &raquo;
lt: Skaityti pilną įrašą &raquo;

en: Read the rest of this entry &rarr;
lt: Skaityti pilną įrašą &rarr;

en: Read the rest of this page &raquo;
lt: Skaityti pilną įrašą &raquo;

en: Read/Write
lt: Peržiūrėti ir atnaujinti

en: Reader
lt: Skaityklė

en: Reader Subscriptions
lt: Skaityklės prenumeratos

en: Reading
lt: Skaitymas

en: Reading Settings
lt: Skaitymo nuostatos

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
lt: Pasirengę išleisti savo pirmą įrašą? <a href="%1$s">Pradėkite čia</a>.

en: Ready to start selling something awesome?
lt: Pasiruošę parduoti kažką nuostabaus?

en: Ready!
lt: Paruošta!

en: Real Estate
lt: Nekilnojamasis turtas

en: Real Estate Agent
lt: Nekilnojamo turto agentas

en: Reason #8:<br><strong>WordPress powers 30% of the internet.</strong>
lt: Priežastis #8:<br><strong>WordPress pagrindu veikia daugiau nei 30% viso interneto.</strong>

en: Reason for failure
lt: Nesėkmės priežastis

en: Reason for refund (optional):
lt: Grąžinimo priežastis (nebūtina)

en: Reason for refund.
lt: Grąžinimo priežastis.

en: Reasons you'll love Jetpack
lt: Daugiau priežasčių kodėl Jums patiks Jetpack

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
lt: Priskirti ištrinto vartotojo įrašus ir nuorodas šio vartotojo ID.

en: Rebalance is a new spin on the classic Imbalance 2 portfolio theme. It is a simple, modern theme for photographers, artists, and graphic designers looking to showcase their work.
lt: Rebalance - tai modernus klasikinės portfolio temos Imbalance 2 variantas. Tai paprasta tema fotografams, menininkams ir dizaineriams.

[ctx: Reblogs notifications]
en: Reblogs
lt: Perpublikuoja

en: Rebuild my comment threads &raquo;
lt: Sugeneruoti mano komentarų ryšius &raquo;

en: Recalculate
lt: Perskaičiuoti

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
lt: Perskaičiuoti visas sumas? Bus perskaičiuoti visi numatyti mokesčiai pagal pirkėjo ar parduotuvės vietovę ir pilnai atnaujintos visos sumos.

en: Receipt
lt: Sąskaita

en: Receipt ID
lt: Sąskaitos ID

en: Receipt ID:
lt: Sąskaitos numeris:

en: Receipt Id
lt: Sąskaitos ID

en: Receipt Type:
lt: Sąskaitos tipas

en: Receive web and mobile notifications for new posts from this site.
lt: Gauti pranešimus ekrane ir telefone apie naujus įrašus šiame tinklalapyje.

en: Receiver email
lt: Gavėjo el. paštas

en: Recent
lt: Paskutiniai

en: Recent Articles
lt: Nauji straipsniai

en: Recent Comments
lt: Naujausi komentarai

en: Recent Drafts
lt: Naujausi juodraščiai

en: Recent Posts
lt: Naujausi įrašai

en: Recent Product Reviews
lt: Naujausi produktų įvertinimai

en: Recent Transactions
lt: Paskutinių sandorių

en: Recent Updates
lt: Naujausi įrašai

en: Recent Weeks
lt: Pastarosiomis savaitėmis

en: Recent orders
lt: Naujausi užsakymai

en: Recent posts
lt: Naujausi įrašai

en: Recent posts from sites you follow will appear here.
lt: Naujausi įrašai iš tinklalapių, kuriuos sekate bus rodomi čia.

en: Recent results for
lt: Naujausi rezultatai pagal

en: Recent reviews
lt: Naujausi atsiliepimai

en: Recent weeks
lt: Pastarosiomis savaitėmis

en: Recently
lt: Pastaruoju metu

en: Recently Published
lt: Neseniai paskelbti

en: Recently Viewed Products
lt: Nesenai peržiūrėtos prekės

en: Recently Viewed Products list
lt: Nesenai peržiūrėti produktai

en: Recently updated
lt: Neseniai atnaujinta

en: Recife
lt: Resifė

en: Recipient(s)
lt: Gavėjas (-ai)

en: Recommended
lt: Rekomenduojama

en: Recommended Blogs
lt: Rekomenduojami tinklaraščiai

en: Recommended for All WooCommerce Stores
lt: Rekomenduojama visoms WooCommerce parduotuvėms

en: Recommended items are considered beneficial to your site, although not as important to prioritize as a critical issue, they may include improvements to things such as; Performance, user experience, and more.
lt: Rekomenduojami pakeitimai laikomi naudingais jūsų tinklalapiui, nors ir nėra tokie svarbūs, kad jiems būtų teikiama pirmenybė kaip kritinei problemai. Jie gali apimti tokius patobulinimus kaip našumas, naudotojo patirtis ir kt.

en: Recommended sites
lt: Rekomenduojami tinklalapiai

en: Reconnect
lt: Prijungti iš naujo

en: Reconnecting…
lt: Jungiama iš naujo...

en: Recount terms
lt: Perskaičiuoti terminus

en: Recovery Mode &#8212; %s
lt: Atstatymo režimas &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
lt: Atstatymo režimas neįjungtas.

en: Recovery SMS Number
lt: Telefono numeris paskyros atkūrimui

en: Recovery SMS number
lt: Telefono numeris paskyros atkūrimui

en: Recovery email address
lt: El. paštas paskyros atkūrimui

en: Recovery key expired.
lt: Atstatymo raktas jau negalioja.

en: Recurrence
lt: Pasikartojimas

en: Red
lt: Raudona

en: Redirect a Site
lt: Nukreipti svetainę

en: Redirect only
lt: Tik peradresavimas

en: Redirect to current URL
lt: Nukreipti į esamą URL

en: Redirect to the cart page after successful addition
lt: Perkelti į krepšelio puslapį po sėkmingo produkto pridėjimo

en: Redo
lt: Perdaryti

en: Redo your last undo.
lt: Pakartoti pastarajį atšaukimą.

en: Reduce visual distractions by hiding the toolbar and other elements to focus on writing.
lt: Susikaupkite darbui paslėpdami įrankių juostą ir kitus elementus, kad galėtumėte visą savo dėmesį sutelkti į rašymą.

en: Reduced rate
lt: Sumažintas tarifas

en: Referrer
lt: Šaltinis

en: Referrers
lt: Lankytojų šaltiniai

en: Referrers for %1$s days ending %2$s
lt: Lankytojų šaltiniai per %1$s dienas, baigiant %2$s

en: Refresh
lt: Atnaujinti (Refresh)

en: Refresh stats
lt: Atnaujinti statistiką

en: Refreshed stats for %s
lt: Atnaujinta statistika: %s

en: Refund
lt: Grąžinti pinigus

en: Refund #%1$s - %2$s
lt: Grąžinti #%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
lt: Grąžinimas #%1$s - %2$s (atliko %3$s)

en: Refund %1$s via %2$s
lt: Grąžinti %1$s per %2$s

en: Refund %s manually
lt: Grąžinti %s ne automatiniu būdu

en: Refund &ndash; %s
lt: Grąžinti &ndash; %s

en: Refund ID.
lt: Grąžinimo ID

en: Refund amount
lt: Grąžinimo suma

en: Refund amount is required.
lt: Grąžinimo suma yra privaloma

en: Refund amount must be greater than zero.
lt: Grąžinimo suma turi būti didesnė už 0.

en: Refund amount must be positive.
lt: Grąžinimo suma turi būti teigiamas skaičius

en: Refund amount.
lt: Grąžinama suma.

en: Refund failed.
lt: Grąžinimas nepavyko

en: Refund reason.
lt: Užsakymo grąžinimo priežastis.

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
lt: Grąžinkite pasirinktas prekes. Bus parodyta bendra grąžinama suma

en: Refund total.
lt: Gražinta iš viso.

en: Refunded
lt: Grąžinta

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Grąžinti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Grąžinti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Grąžinti <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
lt: Grąžintas užsakymas

en: Refunds
lt: Grąžinimai

en: Regenerate
lt: Pergeneruoti

en: Regenerate download permissions
lt: Sukurti parsisiuntimų prieigas

en: Regenerate shop thumbnails
lt: Pergeneruoti produktų nuotraukas

en: Regenerating images for attachment ID: %s
lt: Pergeneruojami dydžiai paveikslėliui su ID: %s

en: Regina
lt: Redžaina

en: Region
lt: Regionas

en: Region(s)
lt: Regionas (-ai)

en: Region.
lt: Regionas.

en: Register
lt: Registruotis

en: Register Now
lt: Registruotis

en: Registration Number
lt: Registracijos numeris

en: Registration complete. Please check your email.
lt: Registracija baigta. Pasitikrinkite savo el. pašto dėžutę.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
lt: Registracijos patvirtinimas Jums bus išsiųstas el.paštu.

en: Registration date for the user.
lt: Vartotojo registracijos data.

en: Registration privacy policy
lt: Žinutė rodoma registruojantis

en: Regular price
lt: Reguliari kaina

en: Regular price (%s)
lt: Įprasta kaina (%s)

en: Regular product price.
lt: Įprasta produkto kaina.

en: Rel attribute
lt: Rel atributas

en: Related
lt: Susiję

en: Related Posts
lt: Susijusios Žinutės

en: Related Topics
lt: Susijusios temos

en: Related posts
lt: Susijusios Žinutės

en: Related products
lt: Panašūs produktai

en: Relationship
lt: Ryšys

en: Relative to parent font size (em)
lt: Pirminio šrifto dydžio atžvilgiu (em)

[ctx: Relative to parent font size (em)]
en: ems
lt: em

en: Relative to root font size (rem)
lt: Šakninio šrifto dydžio atžvilgiu (rem)

[ctx: Relative to root font size (rem)]
en: rems
lt: rem

en: Release Date
lt: Versijos data

en: Released: %d.
lt: Išleidimo data: %d.

en: Relevance
lt: Tinkamumas

en: Remember Me
lt: Prisiminti duomenis

en: Remember for 30 days.
lt: Prisiminti 30 dienų.

en: Remember me
lt: Prisiminkite mane

en: Remember to click Update to save metadata entered or changed.
lt: Atlikę pakeitimus, nepamirškite paspausti mygtuko „Atnaujinti“.

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
lt: Nepamirškite paspausti mygtuko "Pridėti naują vartotoją" ekrano apačioje, kai suvesite visus duomenis apie naują vartotoją.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
lt: Kai baigsite, nepamirškite paspausti mygtuko „Atnaujinti profilį“.

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
lt: Nepamirškite pakeisti importuotų vartotojų slaptažodžių ir rolių.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
lt: Primename, ištrynus tinklalapį, jo atstatyti bus neįmanoma.

en: Remind Me Later
lt: Priminti vėliau

en: Remind me later
lt: Priminti vėliau

en: Reminder: you've got credit
lt: Priminimas: Jūs galite panaudoti užskaitą

en: Remote GET response.
lt: Nuotolinė GET funkcija

en: Remote GET successful?
lt: Remote GET pavyko?

en: Remote POST response.
lt: Remote POST atsakas.

en: Remote POST successful?
lt: Remote POST pavyko?

en: Remote file error: %s
lt: Jungimosi klaida: %s

en: Remote file is incorrect size
lt: Failas yra netinkamo dydžio

en: Remote file is too large, limit is %s
lt: Nuotolinis failas yra per didelis, riba: %s

en: Remote file returned error response %d
lt: Nuotolinis failas atsakė klaidos pranešimu %d

en: Remote get
lt: Nuotolinė GET funkcija

en: Remote post
lt: Nuotolinis įrašas

en: Remote server did not respond
lt: Nuotolinis serveris neatsako

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
lt: Nuotolinis serveris grąžino klaidą %1$d %2$s

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove %s
lt: Pašalinti %s

en: Remove %s from cart
lt: Pašalinti iš krepšelio: %s

en: Remove Background Image
lt: Panaikinti fono paveikslėlį

en: Remove Control Point
lt: Panaikinti kontrolės tašką

en: Remove Header Image
lt: Panaikinti antraštės paveikslėlį

en: Remove Image
lt: Pašalinti paveikslėlį

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
lt: Pašalinti meniu punktą: %1$s (%2$s)

en: Remove Now
lt: Pašalinti dabar

en: Remove Selected Items
lt: Šalinti pažymėtus elementus

en: Remove Site
lt: Pašalinti tinklalapį

en: Remove Users from Site
lt: Pašalinti vartotojus iš tinklalapio narių sąrašo

en: Remove a link.
lt: Pašalinti nuorodą.

en: Remove access to downloads on request
lt: Išjungti prieigą prie parsisiuntimų kai gaunama užklausa

en: Remove all advertising from your site.
lt: Pašalinkite reklamas iš savo tinklalapio.

en: Remove all colors
lt: Pašalinti visas spalvas

en: Remove all gradients
lt: Ištrinti visus gradientus

en: Remove audio source
lt: Pašalinti audio nuorodą

en: Remove caption
lt: Pašalinti antraštę

en: Remove featured image
lt: Pašalinti specialųjį paveikslėlį

en: Remove filter
lt: Pašalinti filtrą

en: Remove from cart
lt: Pašalinti iš krepšelio

en: Remove image
lt: Pašalinti paveikslėlį

en: Remove item
lt: Pašalinti elementą

en: Remove like from comment
lt: Pašalinti patinka iš komentaro

en: Remove like from post
lt: Pašalinti patinka iš įrašo

en: Remove link
lt: Pašalinti nuorodą

en: Remove personal data
lt: Pašalinti asmeninius duomenis

en: Remove personal data from orders on request
lt: Ištrinti asmeninius duomenis iš užsakymų kai gaunama užklausa

en: Remove poster image
lt: Pašalinti paveikslėlį

en: Remove product
lt: Pašalinti produktą

en: Remove product image
lt: Pašalinti produkto nuotrauką

en: Remove selected account(s)
lt: Ištrinti pažymėtas banko sąskaitas

en: Remove selected row(s)
lt: Ištrinti pasirinktas eilutes

en: Remove the selected block(s).
lt: Pašalinti pasirinktą bloką(-us).

en: Remove this attribute?
lt: Pašalinti šį požymį?

en: Remove this image
lt: Pašalinti šį paveiksliuką

en: Remove this item meta?
lt: Pašalinti šio produkto informaciją?

en: Remove track
lt: Panaikinti takelį

en: Remove video source
lt: Pašalinti video nuorodą

en: Removed
lt: Pašalinta

en: Removed %s.
lt: Pašalinta %s.

en: Removed access to downloadable files.
lt: Prieiga prie atsisiunčiamų failų pašalinta.

en: Removed customer "%s"
lt: Pašalintas pirkėjas "%s"

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
lt[0]: Ištrinti asmeninius duomenis iš %s užsakymo.
lt[1]: Ištrinti asmeninius duomenis iš %s užsakymų.
lt[2]: Ištrinti asmeninius duomenis iš %s užsakymų.

en: Removed personal data from order %s.
lt: Asmeniniai duomenys iš užsakymo Nr. %s buvo pašalinti.

en: Removes spam from comments and contact forms.
lt: Pašalina šlamštą iš komentarų ir kontaktų formų.

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
lt: Pašalinus %1$s rankiniu būdu PHP rodys perspėjimo pranešimus. Geriau naudokite %2$s filtrą.

en: Removing and Reusing
lt: Pašalinimas ir pakartotinis naudojimas

en: Removing the current plugin&#8230;
lt: Šalinamas esamas įskiepis&#8230;

en: Removing the old version of the translation&#8230;
lt: Šalinama sena vertimų versija&#8230;

en: Removing this application's connection to your WordPress.com account blocks this application from accessing your information.
lt: Pašalinti šią paraišką prisijungti prie jūsų WordPress.com sąskaitą blokai šioje paraiškoje prieigą prie savo informacijos.

en: Removing…
lt: Šalinama...

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Renamed Navigation Menu
lt: Navigacijos meniu pervadintas

en: Render response in a particular format.
lt: Rodyti atsakymą tam tikru formatu.

en: Renew
lt: Atnaujinti

en: Renew Now
lt: Atnaujinti dabar

en: Renew Subscription
lt: Atnaujinkite savo prenumeratą

en: Renew now
lt: Atnaujinti dabar

en: Renewal Date
lt: Atnaujinimo data

en: Renewal Problem
lt: Atnaujinimo problema

en: Reorder
lt: Perrikiuoti

en: Reorder menu items
lt: Perkelti meniu punktus

en: Reorder mode closed
lt: Perkėlimo režimas uždarytas

en: Reorder mode enabled
lt: Perkėlimo režimas įjungtas

en: Reorder widgets
lt: Perrikiuoti valdiklius

en: Repeat
lt: Pasikartojimas

en: Repeat Background Image
lt: Kartoti fono paveikslėlį

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
lt: Kartoti

en: Repeat New Password
lt: Pakartokite naują slaptažodį

en: Repeat Password
lt: Pakartokite slaptažodį

en: Repeat Voting
lt: Apklausos kartojimas

en: Repeated background
lt: Pasikartojantis fonas

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Replace audio
lt: Pakeisti audio

en: Replace image
lt: Pakeisti paveikslėlį

en: Replace video
lt: Pakeisti video

en: Replies to my comments
lt: Atsakymas į Jūsų komentarą

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Reply Failed: Please, try again.
lt: Klaida: Nepavyko atsakyti. Mėginkite dar kartą.

en: Reply posted!
lt: Atsakymo paskelbtas!

en: Reply to %(commentAuthor)s…
lt: Atsakyti %(commentAuthor)s…

en: Reply to %s
lt: Atsakyti į %s komentarą

en: Reply to A WordPress Commenter
lt: Atsakyti komentatoriui

en: Reply to Comment
lt: Atsakyti į komentarą

en: Reply to comment…
lt: Atsakyti į komentarą...

en: Reply to this comment
lt: Atsakyti į šį komentarą

en: Reply to this review
lt: Atsakyti į šį atsiliepimą

en: Reply to thread &raquo;
lt: Atsakyti į temą &raquo;

en: Report %s
lt: Pranešti apie %s

en: Report a bug
lt: Pranešti apie klaidą

en: Report period.
lt: Ataskaitos periodas.

en: Report table data is being deleted.
lt: Ataskaitų duomenų lentelės yra trinamos.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
lt: Ataskaitų duomenų lentelės yra atkuriamos. Prašome palaukti, kol tai bus įvykdyta.

en: Report this content
lt: Pranešti apie pažeidimus

en: Report this post
lt: Pranešti apie šį įrašą

en: Report this site
lt: Pranešti apie šį tinklalapį

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Request Feedback
lt: Prašyti nuomonės

en: Request added successfully.
lt: Užklausa sėkmingai pridėta.

en: Request body.
lt: Užklausos turinys.

en: Request headers.
lt: Užklausos antraštė

en: Requested
lt: Užklausa

en: Requester
lt: Vartotojas

en: Required
lt: Privalomas

en: Required PHP version
lt: Reikalinga PHP versija

en: Required WordPress version
lt: Būtina WordPress versija

en: Required and recommended modules are installed
lt: Būtini ir rekomenduojami moduliai yra įdiegti

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
lt: Būtini laukeliai pažymėti. Taip pat rekomenduojama užpildyti ir visus kitus laukelius. Profilio informacija bus rodoma tik tuo atveju, jei taip nustatyta naudojamoje temoje.

en: Required fields are marked %s
lt: Būtini laukeliai pažymėti %s

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
lt: Reikšmė turi būti "true", nes ištekliai negali būti ištrinti.

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
lt: Privaloma reikšmė, nes versijos nėra trinamos.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
lt: Privaloma reikšmė, nes terminai nėra ištrinami.

en: Required to be true, as users do not support trashing.
lt: Privalo būti teigiamas, nes vartotojai negali būti perkeliami į šiukšliadėžę.

en: Required to create an Application Password, but not to update the user.
lt: Būtinas kuriant naują aplikacijos slaptažodį, bet ne atnaujinant vartotoją.

en: Requirements
lt: Reikalavimai

en: Requirements Not Met
lt: Neatitinka reikalavimų

en: Requires Mac OS X 10.11+.
lt: Reikalinga Mac OS X 10.11 ar naujesnė versija.

en: Requires Windows 7+.
lt: Reikalinga Windows 7 ar naujesnė versija.

en: Requires a 64-bit kernel.
lt: Reikalinga 64 bitų branduolio sistema.

en: Research
lt: Apklausos

en: Resend
lt: Persiųsti

en: Resend Code
lt: Persiųsti kodas

en: Resend confirmation requests
lt: Persiųsti patvirtinimo užklausas

en: Resend email
lt: Persiųsti el.laišką

en: Resend new order notification
lt: Dar kartą išsiųsti pranešimą apie naują užsakymą

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Reset %s
lt: Atstatyti %s

en: Reset Image
lt: Atstatyti paveikslėlį

en: Reset Password
lt: Atkurti slaptažodį

en: Reset all
lt: Atstatyti viską

en: Reset colors
lt: Atstatyti spalvas

en: Reset gradient
lt: Atstatyti gradientą

en: Reset my password
lt: Atstatyti slaptažodį

en: Reset my password!
lt: Atstatyti slaptažodį!

en: Reset password
lt: Atstatyti slaptažodį

en: Reset search
lt: Išvalyti paiešką

en: Reset template: %s
lt: Atkurti šabloną: %s

en: Reset the styles to the theme defaults
lt: Atstatyti stilius į temos numatytuosius.

en: Reset the template
lt: Atstatyti šabloną

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti numatytuosius nustatymus

en: Resetting the template may result in loss of content, do you want to continue?
lt: Atstatant šabloną galite prarasti parašytą turinį, ar tikrai norite tęsti?

en: Resize for smaller devices
lt: Keisti dydį mažesniuose įrenginiuose

en: Resolute
lt: Rezoliutas

en: Resolution
lt: Raiška

en: Resolve
lt: Išspręsti

en: Resolve Block
lt: Pakeiskite bloką

en: Resonar is an elegant blog theme that features full-screen featured images.
lt: Resonar yra elegantiška tinklaraščio tema su viso ekrano dydžio specialiaisiais paveikslėliais.

en: Resource cannot be created.
lt: Išteklius negali būti sukurtas.

en: Resource does not exist.
lt: Išteklių nėra.

en: Resource does not support trashing.
lt: Išteklius negalii būti ištrintas.

en: Respond to this comment by replying above this line
lt: Atsakykite į šį komentarą rašydami  virš šios linijos

en: Respond to this post by replying above this line
lt: Atsakykite į šį įrašą rašydami  virš šios linijos

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
lt: Atsakyti į jūsų užklausas, įskaitant grąžinimus ir nusiskundimus

en: Response
lt: Atsakymas

en: Response to %s
lt: Atsakymas į %s

en: Responses
lt: Atsakymai

en: Responses to %s
lt: Vienas atsakymas į %s

en: Responsive
lt: Prisitaikantis

en: Responsive Layout
lt: Prisitaikantis išdėstymas

en: Responsive modern theme.
lt: Responsyvi moderni tema.

en: Restart
lt: Iš naujo

en: Restaurants
lt: Restoranai

en: Restock refunded items
lt: Atstatyti grąžintų prekių atsargų kiekį

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
lt: Grąžinti &#8220;%s&#8221; iš šiukšlinės

en: Restore Original Header Image
lt: Sugrąžinti numatytąjį antraštės paveikslėlį

en: Restore Original Image
lt: Grąžinti originalų paveikslėlį

en: Restore This Autosave
lt: Atstatyti į šį auto-išsaugojimą

en: Restore This Revision
lt: Atstatyti šią versiją

en: Restore from Trash
lt: Atstatyti iš šiukšlinės

en: Restore image
lt: Atkurti paveikslėlį

en: Restore last draft
lt: Atkurti paskutinį juodraštį

en: Restore original image
lt: Grąžinti originalų paveikslėlį

en: Restore the backup
lt: Atstatyti iš atsarginės kopijos.

en: Restore this comment from the Trash
lt: Grąžinti šį komentarą iš šiukšlinės

en: Restore this comment from the spam
lt: Grąžinti šį komentarą iš brukalų

en: Restore this item from the Trash
lt: Grąžinti šį elementą iš šiukšlinės

en: Restore this review from the Trash
lt: Atstatyti šį atsiliepimą iš Šiukšlinės

en: Restored
lt: Atkurta

en: Restoring
lt: Atstatoma

en: Restoring…
lt: Atstatoma

en: Restrict editing
lt: Apriboti redagavimą

en: Restrictions
lt: Apribojimai

en: Results
lt: Rezultatai

en: Results Display
lt: Rezultatų rodymas

en: Results are still loading&hellip;
lt: Rezultatai dar kraunami&hellip;

en: Results for
lt: Rezultatai pagal

en: Results for: %s
lt: Rezultatai pagal: %s

en: Resume
lt: Pratęsti

en: Retain cancelled orders
lt: Saugoti atšauktus užsakymus

en: Retain completed orders
lt: Saugoti įvykdytus užsakymus

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
lt: Saugokite įvykdytus užsakymus konkretų laiko tarpą, iki kol asmens duomenys juose bus anonimizuoti.

en: Retain failed orders
lt: Saugoti nepavykusius užsakymus

en: Retain inactive accounts
lt: Saugoti neaktyvias paskyras

en: Retain pending orders
lt: Saugoti laukiančius užsakymus

en: Retro (Generated)
lt: Retro (Generuojamas)

en: Retry
lt: Tęsti

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
lt: Grąžinkite %1$s arba %2$s objektą iš savo callback metodo, kai naudojate REST API.

en: Return to %(siteName)s
lt: Grįžti į  %(siteName)s

en: Return to %(sitename)s
lt: Grįžti į %(sitename)s

en: Return to Settings
lt: Grįžti į nustatymus

en: Return to cart
lt: Grįžti į krepšelį

en: Return to emails
lt: Grįžti į el. laiškus

en: Return to payments
lt: Grįžti į mokėjimus

en: Return to shop
lt: Grįžti į parduotuvę

en: Return to the Plugin Installer
lt: Grįžti į įskiepių diegimo įrankį

en: Return to the checklist
lt: Grįžti į  sąrašą

en: Return to your site
lt: Grįžti į savo tinklalapį

en: Returning customer?
lt: Registruotas pirkėjas?

en: Returning or new customer.
lt: Grįžtantis ar naujas pirkėjas.

en: Returns
lt: Grąžinimai

en: Reunion
lt: Reunjonas

en: Reusable blocks
lt: Daugkartinio naudojimo blokai

en: Revelar is a single-column blogging theme, designed to showcase your gorgeous photography and highlight your writing, while providing an immersive experience for your visitors.
lt: Revelar - vieno stulpelio tinklaraščio tema, sukurta specialiai nuotraukų demonstravimui, turinio skelbimui ir malonumo suteikimui Jūsų lankytojams.

en: Revenue
lt: Pajamos

en: Reversal cancelled for order #%s
lt: Apmokėjimo atmetimas užsakymui #%s atšauktas

en: Reverse order
lt: Atvirkštinė tvarka

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
lt: Norėdami toliau naudoti <strong>įkėlimą per naršyklę</strong>, paspauskite ant nuorodos, esančios žemiau failo įkėlimo srities.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
lt: Aštaukiami nepaskelbti pakeitimai&hellip;

en: Review
lt: Atsiliepimas

en: Review %d change… | Review %d changes…
lt[0]: Peržiūrėti %d pakeitimą...
lt[1]: Peržiūrėti %d pakeitimus...
lt[2]: Peržiūrėti %d pakeitimų...

en: Review Settings
lt: Peržiūrėti nustatymus

en: Review content.
lt: Peržiūrėti.

en: Review rating (0 to 5).
lt: Atsiliepimo įvertinimas (0-5).

en: Review settings, such as visibility and tags.
lt: Peržiūrėkite nustatymus, tokius kaip matomumas ir žymos.

en: Review type name.
lt: Atsiliepimo tipo pavadinimas.

en: Review your orders
lt: Peržiūrėkite užsakymus

en: Reviewer email.
lt: Atsiliepimo autoriaus el. paštas.

en: Reviewer name.
lt: Atsiliepimo autoriaus vardas.

en: Reviews
lt: Atsiliepimai

en: Reviews (%d)
lt: Atsiliepimai (%d)

en: Reviews average rating.
lt: Vidutinis atsiliepimų įvertinimas.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
lt: Atsiliepimus rašyti gali tik "tikri" pirkėjai

en: Reviews totals.
lt: Atsiliepimai.

en: Revision
lt: Versija

en: Revision by %s
lt: Versija (autorius %s)

en: Revision restored.
lt: Versija atstatyta.

en: Revisions
lt: Įrašo versijos

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
lt: Versijos yra išsaugotos Jūsų įrašo arba puslapio kopijos, jos automatiškai kuriamos kas nustatytą laiko tarpą, kol Jūs redaguojate turinį. Raudonas tekstas kairėje rodo pašalintą turinį. Žalias tekstas dešinėje rodo naujai pridėtą turinį.

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
lt: Revizijos negali būti keliamos į šiukšliadėžę. Nustatykite '%s', jei norite ištrinti.

en: Revisions: %s
lt: Versijos: %s

en: Revoke
lt: Atšaukti

en: Revoke "%s"
lt: Atšaukti "%s"

en: Revoke API key
lt: Atšaukti API raktą

en: Revoke access
lt: Atšaukti prieigą

en: Revoke all application passwords
lt: Atšaukti visus aplikacijų slaptažodžius

en: Revoke key
lt: Atšaukti API raktą

en: Reykjavik
lt: Reikjavikas

en: Rhineland-Palatinate
lt: Reino kraštas-Pfalcas

en: Rhode Island
lt: Rod Ailandas

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
lt: Rich Text Zona. Pagalba rodoma paspaudus Alt-Shift-H

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
lt: Raiškiojo teksto zona. Spustelėkite Ctrl+Alt+H pagalbai.

en: Rich mobile publishing
lt: Mobilus įvairaus formato turinio publikavimas.

en: Riga
lt: Ryga

en: Right
lt: Dešinėje

en: Right Now
lt: Trumpa informacija

en: Right Sidebar
lt: Valdiklių sritis dešinėje

en: Right border
lt: Dešinysis kraštas

en: Right to left
lt: Iš dešinės į kairę

en: Right with space
lt: Dešinėje su tarpu

en: Rio Branco
lt: Rio Brankas

en: Rio Gallegos
lt: Rio Galjegosas

en: Rivington is a robust theme designed for single property real estate.
lt: Rivington yra solidi tema, skirta nekilnojamo turto objekto tinklalapiui.

en: Riyadh
lt: Rijadas

en: RoboHash (Generated)
lt: RoboHash (sugeneruojamas)

en: Robots
lt: Robotai

en: Rocha
lt: Roča

en: Role
lt: Rolė

en: Roles assigned to the user.
lt: Rolė priskirta vartotojui.

en: Roles successfully reset
lt: Rolės sėkmingai atkurtos

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
lt: Atkūrimo klaida: [%1$s] %2$s

en: Romania
lt: Rumunija

en: Romanian
lt: Rumunų

en: Romanian leu
lt: Rumunijos lėja

en: Rome
lt: Roma

en: Rosalie is an elegant, minimalistic and responsive modern WordPress theme built specifically for bloggers who love craft, lifestyle, fashion and generally are cool people. Designed for WordPress.com.
lt: Rosalie yra elegatiška, minimali, prisitaikančio dizainio WordPress tema, specialiai sukurta tinklaraštininkams, kurie rašo apie rankdarbius, gyvenimo būdą, madą ir panašiai.

en: Rosario
lt: Rosarijas

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Rotate 180&deg;
lt: Pasukti 180&deg;

en: Rotate 90&deg; left
lt: Pasukti 90&deg; į kairę

en: Rotate 90&deg; right
lt: Pasukti 90&deg; į dešinę

en: Rotation
lt: Pasukimas

en: Rotation arguments.
lt: Pasukimo argumentai.

en: Rotation type.
lt: Pasukimo tipas.

en: Rothera
lt: Rotera

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
lt: Suapvalinti bendrą mokesčių sumą, o ne kiekvieną eilutę

en: Rounding
lt: Apvalinimas

en: Routing number
lt: Banko sąskaitos numeris

en: Row
lt: Eilutė

en: Row count
lt: Eilučių kiekis

en: Row group
lt: Eilučių grupė

en: Row type
lt: Eilutės tipas

en: Rowling is a clean, simple and elegant magazine theme for WordPress. It features a responsive design, great typography, three menu locations including a social menu support, custom color support, custom logo support, and a gallery post format support.
lt: Rowling yra paprasta ir elegantiška žurnalo tipo tema. Jos dizainas prisitaikantis, puikūs šriftai, trys meniu vietos įskaitant socialinių tinklų meniu, pasirenkamos spalvos galimybė, įkeliamas logotipas bei galerijos įrašo formato palaikymas.

en: Rows
lt: Eilutės

en: Rows per page
lt: Eilutės puslapyje

en: Run
lt: Vykdyti

en: Run %s
lt: Paleisti %s

en: Run Importer
lt: Paleisti importavimo įrankį

en: Run the Setup Wizard
lt: Paleisti nustatymų vedlį

en: Run the importer
lt: Pradėti importą

en: Run your store from anywhere
lt: Valdykite savo parduotuvę iš bet kur

en: Running %d action | Running %d actions
lt[0]: Vykdoma veiksmų: %d
lt[1]: Vykdoma veiksmų: %d
lt[2]: Vykdoma veiksmų: %d

en: Running a business is no small task. But with the right tools and support, creating a website doesn’t have to be another chore on your to-do list: enter Brompton, a simple yet powerful theme for small-business owners and entrepreneurs.
lt: Verslo valdymas nėra paprasta užduotis. Tačiau turint reikiamus įrankius ir pagalbą, tinklalapio sukūrimas neliks tik dar vienu įrašu darbų sąraše: padės Brompton, paprasta, bet galinga tema smulkaus verslo savininkams ir verslininkams.

en: Runo Lite was made especially for poets and writers. It is lightweight, clean, simple, spacious, and feels like your favorite notebook, and the responsive, minimal layout looks good in every device.
lt: Runo Lite sukurta specialiai rašytojams ir poetams. Ji neperkrauta, minimali, erdvi ir suteikia rašymo į sąsiuvinį jausmą.

en: Russia
lt: Rusija

en: Russian
lt: Rusų

en: Russian Federation
lt: Rusijos Federacija

en: Russian ruble
lt: Rusijos rublis

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: Rwandan franc
lt: Ruandos frankas

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
lt: San Tomė ir Prinsipė

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
lt: San Tomės ir Prinicipės dobra

en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
lt: ĮJUNGTAS TESTINIS REŽIMAS. Galite naudoti tik testines (sandbox) paskyras. Daugiau informacijos: <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a>.

en: SEO Tools
lt: SEO įrankiai

en: SEO tools are not enabled for this site.
lt: Šiam tinklalapiui SEO įrankiai neįjungti.

en: SIREN or SIRET Number
lt: SIREN arba SIRET numeris

en: SKU
lt: Prekės kodas

en: SKU %s
lt: Kodas %s

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
lt: Tai unikalus produkto ar paslaugos kodas.

en: SKU:
lt: Produkto kodas:

en: SMS Password Reset
lt: Slaptažodžio atstatymas SMS žinute

en: SMS codes are limited to once per minute. Please wait and try again.
lt: SMS kodai galioja tik vieną kartą per minutę. Prašome palaukti ir bandyti dar kartą.

en: SPEED IMPROVEMENTS
lt: GREIČIO PATOBULINIMAI

en: SQL server is up to date
lt: Tinkama SQL versija

en: SSL forced?
lt: Įjungtas SSL?

en: SSL status
lt: SSL statusas

en: SSL verification failed.
lt: Nepavyko patvirtinti SSL.

en: SUCCESS: %s
lt: PAVYKO: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
lt: PAVYKO: WordPress sėkmingai atnaujinta į versiją %s

en: SUHOSIN installed
lt: SUHOSIN instaliuotas

en: Saarland
lt: Saro kraštas

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
lt: Saugūs mokėjimai naudojant kreditines korteles arba Jūsų pirkėjo PayPal paskyrą.

en: Saigon
lt: Hošiminas

en: Saint Barth&eacute;lemy
lt: Šv. Bartolomėjaus sala

en: Saint Helena
lt: Šv. Elenos sala

en: Saint Helena pound
lt: Šv. Helenos svaras

en: Saint Kitts and Nevis
lt: Sent Kitsas ir Nevis

en: Saint Lucia
lt: Sent Lusija

en: Saint Martin (Dutch part)
lt: San Martenas (olandų dalis)

en: Saint Martin (French part)
lt: San Martenas (prancūzų dalis)

en: Saint Pierre and Miquelon
lt: Šv. Pjero ir Mikelono salos

en: Saint Vincent and the Grenadines
lt: Sent Vinsentas ir Grenadinai

en: Saipan
lt: Saipanas

en: Sakhalin
lt: Sachalinas

en: Sale
lt: Akcija

en: Sale end date
lt: Akcijos pabaiga

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
lt: Akcijos pabaigos data (YYYY-MM-DD formatu arba palikite tuščią)

en: Sale price
lt: Akcijinė kaina

en: Sale price (%s)
lt: Išpardavimo kaina (%s)

en: Sale price dates
lt: Akcijos datos

en: Sale product price, if applicable.
lt: Produkto akcijinė kaina, jei yra.

en: Sale start date
lt: Akcijos pradžia

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
lt: Akcijos pradžios data (YYYY-MM-DD formatu arba palikite tuščią)

en: Sale!
lt: Akcija!

en: Sales
lt: Pardavimai

en: Sales amount
lt: Pardavimai

en: Sales by category
lt: Pardavimai pagal kategoriją

en: Sales by date
lt: Pardavimai pagal datą

en: Sales by product
lt: Pardavimai pagal produktą

en: Sales reports
lt: Pardavimų ataskaitos

en: Sales tax
lt: Pardavimų mokesčiai

en: Salto
lt: Saltas

en: Samarkand
lt: Samarkandas

en: Same as parent
lt: Kaip ir tėvinis

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
lt: Samoa Tala

en: Sample Page
lt: Puslapio pavyzdys

en: Sample:
lt: Pavyzdys:

en: San Juan
lt: San Chuanas

en: San Kloud is a blogging theme focused on typography and content. Includes three color schemes and supports custom header image and custom background.
lt: San Kloud - tinklaraščio tema, akcentuojanti tipografiją ir turinį. Turi tris spalvų schemas, palaiko nustatomą antraštės paveikslėlį ir foną.

en: San Luis
lt: San Luisas

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Sandbox
lt: Smėlio dėžė

en: Sandbox API password
lt: Testavimo režimo API slaptažodis

en: Sandbox API signature
lt: Testavimo režimo API parašas

en: Sandbox API username
lt: Testavimo režimo API vartotojo vardas

en: Santa Isabel
lt: Santa Isabelas

en: Santarem
lt: Santarenas

en: Santiago
lt: Santjagas

en: Santo Domingo
lt: Santo Domingas

en: Sao Paulo
lt: San Paulas

en: Sao Tome
lt: San Tomė

en: Sapor is a two column blogging theme with a lot of possibilities
lt: Sapor - dviejų stulpelių išdėstymo tema su daugybe galimybių.

en: Sarajevo
lt: Sarajevas

en: Saratov
lt: Saratovas

en: Sat
lt: Št

en: Saturday
lt: Šeštadienis

[ctx: Saturday initial]
en: S
lt: Š

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Saudi riyal
lt: Saudo Arabijos rialas

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save %s
lt: Išsaugoti %s

en: Save &amp; Publish
lt: Išsaugoti ir paskelbti

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Save Draft
lt: Išsaugoti juodraštį

en: Save Edits
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Save Email
lt: Išsaugoti

en: Save Menu
lt: Išsaugoti meniu

en: Save Number
lt: Išsaugoti

en: Save Options
lt: Išsaugoti parinktis

en: Save Password
lt: Išsaugoti slaptažodį

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Save Widget
lt: Išsaugoti valdiklį

en: Save account settings
lt: Išsaugoti

en: Save address
lt: Išsaugoti adresą

en: Save all changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Save and preview changes before publishing them.
lt: Išsaugokite ir peržiūrėkite pakeitimus prieš juos paskelbdami.

en: Save as Draft
lt: Išsaugoti kaip juodraštį

en: Save as Pending
lt: Išsaugoti

en: Save as pending
lt: Išsaugoti kaip laukiantį peržiūros

en: Save attributes
lt: Išsaugoti požymius

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Save changes before changing page?
lt: Išsaugoti pakeitimus prieš keičiant puslapį?

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
lt: Išsaugokite mano vardą, el.paštą ir tinklalapį šioje naršyklėje, lengvesniam komentavimui ateityje.

en: Save notification settings
lt: Išsaugoti pranešimų nustatymus

en: Save panel
lt: Išsaugoti skydelį

en: Save password
lt: Išsaugoti slaptažodį

en: Save profile details
lt: Išsaugoti profilio informacija

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Save shipping classes
lt: Išsaugoti pristatymo klases

en: Save site, content, and template changes
lt: Išsaugoti tinklalapio, turinio ir šablono pakeitimus

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
lt: Sutaupykite laiko ir sumažinkite klaidų riziką naudodami automatinį mokesčių skaičiavimą bei surinkimą apmokėjimo metu. Paslaugą teikia įskiepiai WooCommerce Services ir Jetpack.

en: Save to account
lt: Išsaugoti paskyroje

en: Save webhook
lt: Išsauogti webhook'ą

en: Save your changes.
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Saved
lt: Išsaugota

en: Saved.
lt: Išsaugota.

en: Saving
lt: Saugoma

en: Saving failed.
lt: Nepavyko išsaugoti.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
lt: Išsaugoti negalima: %s šiuo metu redaguoja šį puslapį.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
lt: Išsaugoti negalima: %s šiuo metu redaguoja šį įrašą.

en: Saving revision&hellip;
lt: Saugoma revizija&hellip;

en: Saving&hellip;
lt: Saugoma&hellip;

en: Saving...
lt: Išsaugoma...

en: Saving…
lt: Išsaugoma...

en: Saxony
lt: Saksonija

en: Saxony-Anhalt
lt: Saksonija-Anhaltas

en: Scale
lt: Sumažinti

en: Scale Image
lt: Keisti mastelį

en: Scale Image Help
lt: Paveikslėlio dydžio keitimo pagalba

en: Scale down the content to fit the space if it is too big. Content that is too small will have additional padding.
lt: Sumažinti turinį, kad jįs įtilptų į erdvę. Per mažas turinys turės papildomus tuščius kraštus.

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
lt: %1$sPaveikslėlio nustatymuose%2$s galite sumažinti paveikslėlius iki numatytojo didžiausio dydžio   (%3$d &times; %4$d).

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Contain
lt: Įsitalpinantis (contain)

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Cover
lt: Uždengiantis (cover)

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Fill
lt: Užpildytas

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: None
lt: Nėra

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Scale down
lt: Sumažinti

en: Scan
lt: Skanuoti

en: Scan site for content
lt: Skanuoti tinklalapio turinį

en: Schedule
lt: Skelbti vėliau

en: Schedule for: %s
lt: Suplanuoti: %s

en: Schedule post
lt: Suplanuoti įrašą

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
lt: Suplanuokite savo pakeitimų paskelbimą ateityje.

en: Schedule your social media updates in advance and promote your posts when it's best for you.
lt: Iš anksto suplanuokite atnaujinimus socialiniuose tinkluose ir skelbkite įrašus tada, kai Jums tai naudingiausia.

en: Schedule your social messages in advance.
lt: Suplanuokite savo socialinius įrašus į ateitį.

en: Scheduled
lt: Suplanuota

en: Scheduled %s update
lt: Suplanuotas atnaujinimas: %s

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Skelbiami vėliau <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Skelbiami vėliau <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Skelbiami vėliau <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled Action
lt: Suplanuotas veiksmas

en: Scheduled Actions
lt: Suplanuoti veiksmai

en: Scheduled Date
lt: Suplanuota data

en: Scheduled Post
lt: Suplanuotas įrašas

en: Scheduled events
lt: Suplanuoti įvykiai

en: Scheduled events are running
lt: Suplanuoti veiksmai yra atliekami

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
lt: Suplanuoti veiksmai - tai periodiškai atliekamos užduotys, tokios kaip įskiepių, temų ir pačio WordPress naujų versijų patikra. Šie veiksmai taip pat atsakingi už suplanuotų įrašų paskelbimą. Suplanuotus veiksmus gali naudoti ir įskiepiai, įvairioms jų funkcijoms užtikrinti.

en: Scheduled for: %s
lt: Suplanuota: %s

en: Scheduling failed.
lt: Nepavyko suplanuoti

en: Scheduling share failed. Please don't be mad.
lt: Nepavyko suplanuoti pasidalinimų. Nesijaudinkite.

en: Schleswig-Holstein
lt: Šlėzvigas-Holšteinas

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
lt: Užklausos aprėptis; nurodo, kurie laukai yra pateikiami atsakyme.

en: Scoresbysund
lt: Skoresbisundas

en: Scrape key check failed. Please try again.
lt: Scrape nonce patikrinimas nepavyko. Bandykite dar kartą.

en: Screen Content
lt: Ekrano turinys

en: Screen Options
lt: Ekrano nustatymai

en: Screen Options Tab
lt: Ekrano nustatymų skiltis

en: Screen elements
lt: Ekrano elementai

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
lt: Ekrano skaityklių naudotojai: formų režime gali tekti Esc klavišą spausti du kartus.

en: Scroll
lt: Nefiksuota

en: Scroll with Page
lt: Nefiksuota

en: Scrollable section
lt: Skiltis su slinkimu

en: Search
lt: Paieška

en: Search %s
lt: Ieškoti %s

en: Search & Social
lt: Paieška ir socialiniai tinklai

en: Search Authors
lt: Ieškoti autorių

en: Search Categories
lt: Ieškoti kategorijose

en: Search Changesets
lt: Ieškoti pakeitimų rinkinių

en: Search Comments
lt: Ieškoti komentarų

en: Search Engine Terms
lt: Paieškos sistemų raktažodžiai

en: Search Link Categories
lt: Nuorodų kategorijų paieška

en: Search Links
lt: Ieškoti nuorodų

en: Search Media
lt: Ieškoti failų

en: Search Media:
lt: Ieškoti failų

en: Search Menu Items
lt: Ieškoti tarp meniu punktų

en: Search Openverse
lt: Paieška Openverse

en: Search Pages
lt: Ieškoti puslapių

en: Search Patterns
lt: Ieškoti modelių

en: Search Posts
lt: Ieškoti įrašų

en: Search Requests
lt: Paieškos užklausos

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Search Results %1$s %2$s
lt: Paieškos rezultatai %1$s %2$s

en: Search Results Title
lt: Paieškos rezultatų antraštė

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
lt: „%s“ paieškos rezultatai

en: Search Results for: %s
lt: Paieškos rezultatai skirti: %s

en: Search Scheduled Actions
lt: Ieškoti suplanuotų veiksmų

en: Search Sites
lt: Ieškoti tinklalapių

en: Search Tags
lt: Ieškoti žymų

en: Search Template Parts
lt: Šablono dalių paieška

en: Search Templates
lt: Šablonų paieška

en: Search Terms
lt: Paieškos terminus

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s
lt: Paieškų raktažodžiai per %1$s dienas, baigiant %2$s

en: Search Users
lt: Ieškoti vartotojų

en: Search Widgets
lt: Ieškoti valdiklių

en: Search WordPress.com Blogs
lt: Ieškoti WordPress.com tinklaraščiuose

en: Search WordPress.org themes
lt: Ieškoti temos WordPress.org kataloge

en: Search all media…
lt: Viešbučių paieška: visas žiniasklaidos...

en: Search audio
lt: Garso įrašų paieška

en: Search audio files…
lt: Viešbučių paieška: garso failus...

en: Search by similar product name or sku.
lt: Ieškoti pagal panašius produktų pavadinimus ar kodus.

en: Search categories
lt: Ieškoti kategorijų

en: Search categories by name
lt: Ieškoti kategorijų pagal pavadinimą

en: Search coupons
lt: Ieškoti nuolaidų

en: Search customers
lt: Ieškoti tarp pirkėjų

en: Search documents…
lt: Ieškoti dokumentų...

en: Search engine visibility
lt: Matomumas paieškos sistemoms

en: Search engines discouraged
lt: Paieškos sistemos prašomos neindeksuoti

en: Search for a block
lt: Ieškoti bloko

en: Search for a downloadable product&hellip;
lt: Ieškoti parsisiunčiamo produkto&hellip;

en: Search for a product&hellip;
lt: Ieškoti produkto&hellip;

en: Search for a user&hellip;
lt: Ieškoti vartotojo&hellip;

en: Search for blocks and patterns
lt: Ieškoti blokų ir jų modelių

en: Search for commands
lt: Ieškoti komandų

en: Search for help…
lt: Ieškoti pagalbos...

en: Search for patterns
lt: Ieškoti modelių

en: Search for replacements
lt: Ieškoti pakaitalų

en: Search for:
lt: Ieškoti:

en: Search here...
lt: Ieškoti...

en: Search images
lt: Paveikslėlių paieška

en: Search images…
lt: Paieška vaizdai...

en: Search in %s
lt: Ieškoti čia: %s

en: Search installed themes
lt: Ieškoti tarp įdiegtų temų

en: Search key
lt: Rakto paieška

en: Search languages…
lt: Ieškoti kalbų...

en: Search logs
lt: Ieškoti log'uose

en: Search media
lt: Ieškoti failų

en: Search media items...
lt: Ieškoti tarp failų...

en: Search or type URL
lt: Ieškokite arba įveskite adresą

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
lt: Norėdami pasirinkti elementą, ieškokite arba pasinaudokite rodyklėmis ↓↑.

en: Search orders
lt: Ieškoti užsakymų

en: Search plugins
lt: Ieškoti

en: Search products
lt: Ieškoti produktų

en: Search products&hellip;
lt: Ieškoti prekių&hellip;

en: Search products…
lt: Ieškoti produktų...

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Search results for "%s"
lt: „%s“ paieškos rezultatai

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
lt: Paieškos rezultatai pagal &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results for:
lt: Paieškos rezultatai pagal:

en: Search results for: "%s"
lt: Paieškos rezultatai pagal „%s“

en: Search results for: %s
lt: Paieškos rezultatai skirti: %s

en: Search results for: “search term”
lt: Paieškos rezultatai: "raktažodis"

en: Search results only
lt: Tik paieškos rezultatuose

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
lt: Paieškos rezultatai: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
lt: Ieškoti pristatymo klasių

en: Search tags
lt: Ieškoti žymų

en: Search terms are words or phrases users find you with when they search.
lt: Paieškos sąlygos - žodžiai ar frazės pagal kurias naudotojai jus ras.

en: Search videos
lt: Vaizdo įrašų paieška

en: Search videos…
lt: Viešbučių paieška: filmai...

en: Search webhooks
lt: Ieškoti webhook'ų

[ctx: Search widget]
en: Search
lt: Paieška

en: Search&hellip;
lt: Ieškoti&hellip;

en: Search...
lt: Ieškoti...

en: Searching...
lt: Ieškoma...

en: Search…
lt: Paieška...

en: Seasonal
lt: Sezonai

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Secret
lt: Slaptas

en: Sections whose purpose is to trigger a specific action.
lt: Skiltys, kurių paskirtis - inicijuoti konkretų veiksmą.

en: Secure checkout
lt: Saugus apmokėjimas

en: Secure communication
lt: Saugus ryšys

en: Secure connection (HTTPS)
lt: Saugus prisijungimas (HTTPS)

en: Securely accept payments and manage payment activity straight from your store's dashboard
lt: Priimkite mokėjimus saugiai bei tvarkykite mokėjimų nustatymus tiesiai iš savo parduotuvės skydelio

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
lt: Saugus ryšys tarp serverių reikalingas atlikti tokiems veiksmams kaip keitimasis failais, apmokėjimų vykdymas e-parduotuvėse ir daug kitų.

en: Security
lt: Saugumas

en: Security check failed.
lt: Saugumo patikra nepavyko.

en: Security error.
lt: Saugos klaida.

en: Security management is automatic for WordPress.com sites.
lt: Saugumo valdymas yra automatinis WordPress.com Sklypai.

en: Security.
lt: Saugumas

en: See All
lt: Pamatyti visus

en: See Features
lt: Peržiūrėkite galimybes

en: See Plans
lt: Peržiūrėti planus

en: See all comments
lt: Peržiūrėti visus komentarus

en: See all comments in this post
lt: Peržiūrėti visus šio straipsnio komentarus

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
lt: Peržiūrėkite, kaip pakeitimai atrodytų gyvai Jūsų svetainėje ir pasidalinkite šiuo vaizdu su žmonėmis, kurie neturi teisės naduoti vaizdųjį režimą.

en: See more
lt: Žr. daugiau

en: See more results for <strong>%s</strong> from %s
lt: Daugiau rezultatų pagal <strong>%s</strong> iš %s

en: See your real-time stats anytime, anywhere.
lt: Peržiūrėkite savo statistiką realiu laiku kada ir kur Jums patogu.

en: Sela is not your typical business theme. Vibrant, bold, and clean, with lots of space for large images, this theme will look great on all devices, from desktop to mobile.
lt: Sela - išskirtinė tema verslui. Ryški, gyva, neperkrauta, akcentuojanti nuotraukas - ji atrodo puikiai bet kuriame įrenginyje, nuo kompiuterio iki telefono.

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Select %s
lt: Pasirinkti %s

en: Select All
lt: Pasirinkti viską

en: Select Category
lt: Pasirinkite kategoriją

en: Select Country
lt: Pasirinkite šalį

en: Select Day
lt: Pasirinkite dieną

en: Select Files
lt: Pasirinkti failus

en: Select Frame
lt: Pasirinkti kadrą

en: Select Image
lt: Pasirinkti paveikslėlį

en: Select Link Category:
lt: Pasirinkite nuorodų kategoriją:

en: Select Menu:
lt: Pasirinkite meniu:

en: Select Month
lt: Pasirinkite mėnesį

en: Select Page
lt: Pasirinkti puslapį

en: Select Post
lt: Pasirinkite įrašą

en: Select Province
lt: Pasirinkti apskritį

en: Select Site Icon
lt: Pasirinkite tinklalapio simbolį

en: Select Week
lt: Pasirinkite savaitę

en: Select Year
lt: Pasirinkite metus

en: Select a Menu
lt: Pasirinkite meniu

en: Select a Privacy Policy page
lt: Pasirinkite privatumo politikos puslapį

en: Select a category
lt: Pasirinkite kategoriją

en: Select a city
lt: Pasirinkite miestą

en: Select a country / region&hellip;
lt: Pasirinkite šalį/regioną&hellip;

en: Select a menu to edit:
lt: Pasirinkite meniu, kurį norite redaguoti:

en: Select a page&hellip;
lt: Pasirinkti puslapį&hellip;

en: Select a site
lt: Pasirinkite svetainę

en: Select a site to add Site Redirect
lt: Pasirinkite Pridėti svetainę nukreipti svetainę

en: Select a site to add a domain
lt: Pasirinkite svetainę, kurią pridėti domeno

en: Select a site to open {{strong}}%(path)s{{/strong}}
lt: Pasirinkite tinklalapį {{strong}}%(path)s{{/strong}}

en: Select a user
lt: Pasirinkti vartotoją

en: Select a variation to start with:
lt: Pasirinkite variaciją nuo kurios pradėsite.

en: Select all
lt: Pasirinkti viską

en: Select all text when typing. Press again to select all blocks.
lt: Pasirinkti visą tekstą kai rašote. Paspauskite dar kartą norėdami pasirinkti visus blokus.

en: Select an area to move this widget into:
lt: Pasirinkite sritį, į kurią norite perkelti valdiklį:

en: Select an option&hellip;
lt: Pasirinkti &hellip;

en: Select and crop
lt: Pasirinkti ir apkarpyti

en: Select audio
lt: Pasirinkti audio

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
lt: Valdikliui parinkite valdiklių sritį ir poziciją joje.

en: Select bulk action
lt: Pasirinkti masinį veiksmą

en: Select categories&hellip;
lt: Pasirinkite kategorijas&hellip;

en: Select comment
lt: Pasirinkti komentarą

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
lt: Pasirinkite laukelius iš savo CSV failo, kurie atitinka produktų savybes/požymius; arba pažymėkite kad jie būtų ignoruojami importo metu.

en: Select file
lt: Pasirinkti failą

en: Select font variants to install.
lt: Pasirinkite šrifto variantus įdiegimui.

en: Select heading level
lt: Pasirinkite antraštės lygį

en: Select image
lt: Pasirinkti paveikslėlį

en: Select image block.
lt: Pasirinkti paveikslėlio bloką.

en: Select language
lt: Pasirinkite kalbą

en: Select location
lt: Pasirinkite vietą

en: Select logo
lt: Pažymėti logotipą

en: Select none
lt: Nieko nepasirinkti

en: Select options
lt: Pasirinkti savybes

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
lt: Pasirinkti savybes: &ldquo;%s&rdquo;

en: Select or Upload Media
lt: Pasirinkite ar įkelkite failą

en: Select parent block (%s)
lt: Pasirinkiti tėvinį bloką (%s)

en: Select post
lt: Pasirinkite įrašą

en: Select poster image
lt: Pasirinkite afišos paveikslėlį

en: Select regions within this zone
lt: Pasirinkti regionus šiai zonai

en: Select review
lt: Pasirinkti atsiliepimą

en: Select shipping methods
lt: Pasirinkite pristatymo būdus

en: Select some countries
lt: Pasirinkite šalis

en: Select tag
lt: Pasirinkite žymą

en: Select terms
lt: Pasirinkti terminus

en: Select text across multiple blocks.
lt: Pasirinkite tekstą keliuose blokuose.

en: Select the access type of these keys.
lt: Pasirinkite šio rakto prieigos tipą.

en: Select the avatar user to display, if it is blank it will use the post/page author.
lt: Pasirinkite rodomą avatarą, jei jo nėra, bus naudojamas įrašo / puslapio autorius.

en: Select the size of the source image.
lt: Pasirinkti paveikslėlio dydį

en: Select unit
lt: Pasirinkti

en: Select video
lt: Pasirinkti video

en: Select what the new template should apply to:
lt: Pasirinkite, kam turėtų būti taikomas naujasis šablonas:

en: Select when the webhook will fire.
lt: Pasirinkite, kada webhook'as turėtų tapti aktyvus.

en: Select whether to create a single template for all items or a specific one.
lt: Pasirinkite, ar kuriate šabloną visiems elementams, ar vienam konkrečiam.

en: Select widget
lt: Pasirinkite valdiklį

en: Select widget area
lt: Pasirinkite valdiklių sritį

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Selected attribute term name.
lt: Pasirinkto požymio termino pavadinimas.

en: Selected countries
lt: Pasirinktos valstybės

en: Selected media actions
lt: Parinkti failų veiksmai

en: Selected menus have been successfully deleted.
lt: Pažymėti meniu buvo sėkmingai ištrinti.

en: Selected store theme.
lt: Pasirinkite parduotuvės temą

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
lt: Nepasirinkus šalies ir/ar regiono negalėsite apmokėti. Vis tiek tęsti?

en: Selection shortcuts
lt: Pasirinkimo trumpiniai

en: Selection:
lt: Pasirinktas plotas:

en: Self-hosted, non-profit version
lt: Nekomercinė versija su Jūsų pasirinktu hostingu

en: Sell anything with a simple PayPal button.
lt: Pardavinėkite bet ką su paprasčiausiu PayPal mokėjimo mygtuku.

en: Sell online
lt: Prekiaukite internetu

en: Sell to all countries
lt: Pardavinėti visose šalyse

en: Sell to all countries, except for&hellip;
lt: Pardavinėti į visas šalis, išskyrus į&hellip;

en: Sell to specific countries
lt: Pardavinėti tik į nurodytas šalis

en: Selling location(s)
lt: Pardavimo vieta(-tos)

en: SemPress is a respsonsive theme perfect for personal blogs. Rebuilt for WordPress.com.
lt: SemPress yra puiki tema asmeniniams tinklaraščiams. Perdaryta specialiai WordPress.com

en: Send
lt: Siųsti

en: Send %s a link to reset their password. This will not change their password, nor will it force a change.
lt: Siųskite %s nuorodą, kad galėtų iš naujo nusistatyti slaptažodį. Vien išsiuntimas nepakeis slaptažodžio ir neprivers jo pakeisti.

en: Send Code via SMS
lt: Siųsti kodą SMS žinute

en: Send Invitation
lt: Siųsti pakvietimą

en: Send Request
lt: Siųsti užklausą

en: Send Requests
lt: Išsiųsti prašymus

en: Send Reset Link
lt: Siųsti atstatymo nuorodą

en: Send Trackbacks
lt: Siųsti citatas

en: Send User Notification
lt: Siųsti pranešimą vartotojui

en: Send any of the following commands in the subject or first line of an email to %s.
lt: Įrašykite norimas komandas iš pateiktų žemiau į el.laiško temą arba kaip pirmą el.laiško eilutę, siųskite laišką el.paštu %s

en: Send email daily
lt: Atsiųsti elektroniniu paštu per dieną

en: Send email every week
lt: Siųsti elektroniniu paštu kiekvieną savaitę

en: Send email instantly
lt: Siųsti elektroniniu paštu nedelsiant

en: Send export link
lt: Siųsti eksporto nuorodą

en: Send password reset
lt: Siųsti slaptažodžio atstatymą

en: Send personal data erasure confirmation email.
lt: Siųsti patvirtinimo laišką dėl asmeninės informacijos ištrynimoi.

en: Send personal data export confirmation email.
lt: Siųsti patvirtinimo laišką dėl asmeninės informacijos eksportavimo.

en: Send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns.
lt: Siųskite pirkėjams laiškus po pirkimo, naujienlaiškius ir reklamines kampanijas.

en: Send recovery code via text
lt: Siųsti atstatymo kodą per SMS

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
lt: Į PayPal siųsti pristatymo, o ne registracijos adreso duomenis.

en: Send the new user an email about their account
lt: Siųsti vartotojui žinutę el. paštu apie jų paskyrą.

en: Send trackbacks to:
lt: Siųsti pranešimus apie citavimą:

en: Send you information about your account and order
lt: Siųsti Jums informaciją apie Jūsų paskyrą ir užsakymus

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
lt: Siųsti Jums reklaminius pranešimus, jei Jūs pasirinkote juos gauti

en: Sending email...
lt: Siunčiama...

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Sent By
lt: Išsiuntė

en: Seoul
lt: Seulas

en: Sep
lt: Rugs

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
lt: Atskirkite pašto kodus kableliais. Priimami pakeitimo ženklai, pvz. įvedus <code>P*</code> atitiks toks kodas kaip PE30. Taip pat priimami modeliai, pvz. <code>NG1___</code> atitiks toks kodas kaip NG1 1AA, tačiau neatitiks tokio kaip NG10 1AA

en: Separate multiple URLs with spaces
lt: Skirtingus URL atskirkite tarpais

en: Separate multiple classes with spaces.
lt: Atskirkite tarpais.

en: Separate tags with commas
lt: Atskirkite žymas kableliais

en: Separate with commas or the Enter key.
lt: Atskirkite kableliais ar Enter paspaydimu

en: Separate with commas, spaces, or the Enter key.
lt: Atskirkite kableliais, tarpais ar Enter paspaudimu.

en: Separator
lt: Skirtukas

en: September
lt: rugsėjo

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
lt: Rgs

en: Sequential is a contemporary, clean, and multi-purpose business theme.
lt: Sequential yra moderni, graži tema, tinkama verslo tinklalapiams.

en: Serbia
lt: Serbija

en: Serbian
lt: Serbų

en: Serbian dinar
lt: Serbijos dinaras

en: Server
lt: Serveris

en: Server address
lt: Serverio adresas

en: Server architecture
lt: Serverio architektūra

en: Server environment
lt: Serverio savybės

en: Server info
lt: Serverio informacija

en: Server info.
lt: Serverio informacija

en: Server requirements not met, missing requirement(s): %s.
lt: Serveris neatitinka reikalavimų, detaliau: %s.

en: Server response time could not be determined. Verify that loopback requests are working.
lt: Nepavyko nustatyti serverio atsako laiko. Patikrinkite, ar veikia grįžtamojo ryšio užklausos.

en: Server settings
lt: Serverio nustatymai

en: Server version
lt: Serverio versija

en: Service
lt: Paslauga

en: Services dragged here will appear individually.
lt: Paslaugos atitemptos čia bus rodomos atskirai.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
lt: Paslaugos atitemptos čia bus paslėptos už dalinimosi mygtuko.

en: Session Tokens
lt: Sesijų žymekliai (tokens)

en: Session expired
lt: Sesija pasibaigė

en: Sessions
lt: Sesijos

en: Set Authors
lt: Nustatyti autorius

en: Set New Password
lt: Nustatyti naują slaptažodį

en: Set Status - In stock
lt: Nustatyti statusą - Turime

en: Set Status - On backorder
lt: Nustatyti statusą - Užsakomas išankstiniu užsakymu

en: Set Status - Out of stock
lt: Nustatyti statusą - Neturime

en: Set Up a Blog in 5 Steps
lt: Sukurkite tinklaraštį penkiais žingsniais

en: Set Up a Website in 5 Steps
lt: Sukurkite tinklalapį penkiais žingsniais

en: Set a different content width for full size images.
lt: Nustatyti kitokį turinio plotį pilno dydžio paveikslėliams.

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
lt: Nustatykite fiksuotą kainą už pristatymą.

en: Set as background
lt: Nustatyti kaip foną

en: Set as header
lt: Nustatyti kaip antraštę

en: Set as logo
lt: Nustatyti kaip logotipą

en: Set custom size
lt: Nustatyti savo norimus dydžius

en: Set date and time
lt: Nustatyti datą ir laiką

en: Set default payment method
lt: Nustatyti numatytąjį apmokėjimo būdą

en: Set featured image
lt: Nustatyti specialųjį paveikslėlį

en: Set image
lt: Nustatyti paveikslėlį

en: Set password
lt: Išsaugoti slaptažodį

en: Set product image
lt: Nustatyti produkto nuotrauką

en: Set regular prices
lt: Nustatyti įprastas kainas

en: Set sale prices
lt: Nustatyti išpardavimo kainas

en: Set scheduled sale dates
lt: Suplanuotos akcijų datos

en: Set status
lt: Nustatyti statusą

en: Set the Posts Page title. Appears in search results, and when the page is shared on social media.
lt: Nustatykite Įrašų puslapio pavadinimą. Jis bus odomas paieškos rezultatuose ir dalijantis puslapiu socialiniuose tinkluose.

en: Set the default number of posts to display on blog pages, including categories and tags. Some templates may override this setting.
lt: Nustatykite numatytąjį tinklaraščio puslapiuose rodomų įrašų skaičių, įskaitant kategorijų ir žymų puslapius. Kai kurie šablonai gali apeiti šį nustatymą.

en: Set the design
lt: Nustatyti dizainą

en: Set the tone of your blog with a calm, blue ambiance embellished with subtle textures. Shaan presents a cool and casual atmosphere perfect for sharing your thoughts with the world.
lt: Išreikškite savo stilių ramiais melsvais tonais, pagražintais subtiliomis tekstūromis. Tema Shaan skirta šauniems, neoficialiems tinklaraščiams ir puikiai tinka dalintis mintimis su pasauliu.

en: Set the width of the main content area.
lt: Nustatykite pagrindinio turinio srities plotį.

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
lt: Pakeiskite įprastą kainą mažesne (fiksuotu kiekiu arba %):

en: Set up
lt: Nustatymai

en: Set up Jetpack
lt: Įjungti Jetpack

en: Set up PayPal for me using this email:
lt: Sukurti PayPal paskyrą naudojant šį el. paštą:

en: Set up Stripe for me using this email:
lt: Sukurti Stripe paskyrą naudojant šį el. paštą:

en: Set up additional payment options
lt: Nustatyti papildomus mokėjimų nustatymus

en: Set up an elegant and unique site that will build your brand with ease. Work with thoughtfully chosen fonts, colors, and images — or add your own.
lt: Susikurkite unikalų, stilingą tinklalapį ir tapkite atpažįstami. Rinkitės iš siūlomų šriftų, spalvų ir paveikslėlių - arba pridėkite savo.

en: Set up payments
lt: Nustatykite atsiskaitymo būdus

en: Set up shipping
lt: Nustatykite pristatymo būdus ir kainas

en: Set up the "%s" payment method
lt: Pasirinkite mokėjimo būdo "%s" nustatymus

en: Set up your Akismet account
lt: Sukonfigūruokite savo Akismet paskyrą

en: Set up your account for our store
lt: Sukurti Jums paskyrą mūsų parduotuvėje

en: Set up your blog
lt: Sukurti tinklaraštį

en: Set up your domain whether it’s registered with WordPress.com or elsewhere.
lt: Naudokite savo domeną, nesvarbu ar registravote jį per WordPress.com ar kitur.

en: Set variation image
lt: Nustatyti varianto paveikslėlį

en: Setting does not exist or is unrecognized.
lt: Nustatymas neegzistuoja arba yra neatpažintas.

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
lt: Rengiamsa pakeitimų atvaizdavimas. Tai gali kiek užtrukti.

en: Setting value.
lt: Nustatymo reikšmė.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Settings Update
lt: Nustatymų atnaujinimas

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
lt: Čia matomi nustatymai taikomi visiems variantams, kai neįjungtas rankinis atsargų valdymas kiekvienam atskirai.

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
lt: Čia matomi nustatymai taikomi visiems variantams, kai neįjungtas rankinis atsargų valdymas kiekvienam atskirai.

en: Settings group ID.
lt: Nustatymų grupės ID.

en: Settings have been saved
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Settings save failed.
lt: Nepavyko išsaugoti nustatymų.

en: Settings saved and theme activated.
lt: Nustatymai išsaugoti ir tema aktyvuota.

en: Settings saved successfully!
lt: Nustatymai išsaugoti!

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Settings.
lt: Nustatymai

en: Setup
lt: Nustatymai

en: Setup Wizard
lt: Diegimo vedlys

en: Setup shipping zones
lt: Pristatymo zonų nustatymas

en: Setup wizard
lt: Diegimo vedlys

en: Sevastopol
lt: Sevastopolis

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
lt: Kai kurie WooCommerce įskiepiai įrašinėja log'us, todėl klaidų ieškoti lengviau. Tačiau log'ų direktorija turi turėtų įrašymo leidimus.

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
lt: Kai kuriose šio puslapio skiltyse yra nustatymai, kuriais kontroliuojama, kaip Jūsų turinys bus skelbiamas:

en: Severely outdated SQL server
lt: Labai sena SQL versija

en: Seychelles
lt: Seišeliai

en: Seychellois rupee
lt: Seišelių rupija

en: Shadow
lt: Šešėlis

en: Shadows
lt: Šešėliai

en: Shanghai
lt: Šanchajus

en: Shape the future of the web with WordPress
lt: Kurkite interneto ateitį su WordPress

en: Share
lt: Dalintis

en: Share Button
lt: Dalinimosi mygtukas

en: Share Preview Link
lt: Dalintis peržiūros nuoroda

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
lt: Trumpai apibūdinkite savo biografiją. Ji gali būti rodoma viešai.

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
lt: Pasidalinkite naujais produktais socialiniuose tinkluose iš karto kai tik sukuriate juos savo parduotuvėje.

en: Share on
lt: Dalintis per

en: Share on Twitter
lt: Dalintis per Twitter

en: Share post
lt: Dalintis įrašu

en: Share posts to your Facebook page
lt: Dalinkitės įrašais savo Facebook puslapyje

en: Share posts to your Tumblr blog
lt: Dalį pranešimų į Tumblr dienoraštį

en: Share posts to your Twitter followers
lt: Dalį pranešimų savo Twitter pasekėjai

en: Share posts with your LinkedIn connections
lt: Dalį pranešimų su jūsų LinkedIn ryšiai

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
lt: Dalinkitės atsiliepimais apie savo prekės ženklą ir (arba) verslą.

en: Share this with your visitors
lt: Pasidalinti su savo lankytojais

en: Share this:
lt: Dalintis:

en: Shared by %s
lt: Savininkas: %s

en: Shares
lt: Bendrinimai

en: Sharing
lt: Dalinimasis

en: Sharing Buttons
lt: Dalijimosi mygtukai

en: Sharing Settings
lt: Dalinimosi nustatymai

en: Sharing label
lt: Dalinimosi etiketė

en: Sharing options
lt: Dalinimosi nustatymai

[ctx: Sharing options: Checkbox label]
en: Show like button
lt: Rodyti patinka mygtuką

[ctx: Sharing options: Checkbox label]
en: Show reblog button
lt: Rodyti reblog mygtuką

[ctx: Sharing options: Comment Likes]
en: On for all posts
lt: Dėl visų pranešimų

[ctx: Sharing options: Header]
en: Comment Likes
lt: Komentaras mėgsta

[ctx: Sharing options: Header]
en: Reblog & Like
lt: Paskelbti įrašą iš naujo ir pažymėti, kad patinka

[ctx: Sharing options: Header]
en: Show like and sharing buttons on
lt: Rodyti dalijimosi mygtukus

en: Sharing posts to your Tumblr blog. | Sharing posts to your Tumblr blogs.
lt[0]: Dalijimasis Žinutės į Tumblr dienoraštį.
lt[1]: Dalijimasis Žinutės jūsų Tumblr dienoraščių.
lt[2]: Dalijimasis Žinutės jūsų Tumblr dienoraščių.

en: Sharing posts to your Twitter feed. | Sharing posts to your Twitter feeds.
lt[0]: Dalijimasis Žinutės į savo Twitter pašarų.
lt[1]: Dalijimasis Žinutės į savo Twitter kanalai.
lt[2]: Dalijimasis Žinutės į savo Twitter kanalai.

en: Sharing posts to your connections.
lt: Dalijimasis Žinutės į jūsų ryšiai.

[ctx: Sharing: Buttons]
en: This text won't appear until you add at least one sharing button.
lt: Šis tekstas nebus rodomas, kol jūs pridėti bent vieną pasidalijimo mygtuką.

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Add sharing buttons
lt: Pridėti pasidalijimo mygtukai

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Add “More” button
lt: Pridėti "Daugiau" mygtukas

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit label text
lt: Redaguoti etiketės tekstas

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit sharing buttons
lt: Redaguoti pasidalijimo mygtukai

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit visible buttons
lt: Redaguoti matomi mygtukai

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit “More” buttons
lt: Redaguoti "Daugiau" mygtukai

[ctx: Sharing: Buttons editor heading]
en: Edit visible buttons
lt: Redaguoti matomi mygtukai

[ctx: Sharing: Buttons editor heading]
en: Edit “More” buttons
lt: Redaguoti "Daugiau" mygtukai

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: Click the buttons you would like to add or remove.
lt: Spustelėkite mygtukus, norėdami pridėti ar pašalinti.

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: Drag and drop to reorder the buttons.
lt: Vilkite ir numeskite Norėdami pertvarkyti mygtukus.

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: Tap the button you would like to move. Then tap the desired arrow.
lt: Bakstelėkite mygtuką norite perkelti. Bakstelėkite norimą rodyklę.

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: Tap the buttons you would like to add or remove.
lt: Bakstelėkite norėdami pridėti arba pašalinti mygtukus.

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: These will be shown in a dropdown under the “More” button.
lt: Tai bus rodomas išplečiamajame sąraše pagal mygtuką "Daugiau".

[ctx: Sharing: Publicize connect pending button label]
en: Connect
lt: Prisijungti

[ctx: Sharing: Publicize connect pending button label]
en: Connecting…
lt: Jungiamasi...

[ctx: Sharing: Publicize disconnect button label]
en: Disconnect
lt: Atsijungti

[ctx: Sharing: Publicize disconnect button label]
en: Disconnect All
lt: Išjungti visus

[ctx: Sharing: Publicize disconnect pending button label]
en: Disconnecting…
lt: Atjungti...

[ctx: Sharing: Publicize reconnect pending button label]
en: Reconnect
lt: Prisijungti

[ctx: Sharing: Publicize reconnect pending button label]
en: Reconnecting…
lt: Jungiama iš naujo...

[ctx: Sharing: Publicize status pending button label]
en: Loading…
lt: Pakrovimo...

[ctx: Sharing: Sharing button option heading]
en: Button style
lt: Mygtuką stilius

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Icon & Text
lt: Piktograma & tekstas

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Icon Only
lt: Tik piktogramą

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Official Buttons
lt: Oficialus mygtukai

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Text Only
lt: Tik tekstas

[ctx: Sharing: buttons]
en: Edit label text
lt: Redaguoti etiketės tekstas

en: Sharing…
lt: Dalinamasi...

en: Shift + Alt + letter:
lt: Shift + Alt + raidė:

en: Shift-click to edit this element.
lt: Shift + paspaudimas leis redaguoti šį elementą.

en: Shift-click to edit this widget.
lt: Shift-paspaudimas - valdiklio redagavimas.

en: Ship to
lt: Pristatyti:

en: Ship to a different address?
lt: Siųsti kitu adresu?

en: Ship to all countries
lt: Pristatymas į visas šalis

en: Ship to all countries you sell to
lt: Pristatymas į visas šalis, kuriose prekiaujate

en: Ship to specific countries
lt: Pristatymas tik į pasirinktas šalis

en: Ship to specific countries only
lt: Pristatymas tik į pasirinktas šalis

en: ShipStation icon
lt: ShipStation ženklelis

en: Shipping | Shipping %d
lt[0]: Pristatymas

en: Shipping Address
lt: Pristatymo adresas

en: Shipping Address 1
lt: Pristatymo adresas 1

en: Shipping Address 2
lt: Pristatymo adresas 2

en: Shipping City
lt: Pristatymo miestas

en: Shipping Company
lt: Pristatymo duomenų įmonė

en: Shipping Country / Region
lt: Pristatymo šalis ar regionas

en: Shipping First Name
lt: Pristatymo duomenų vardas

en: Shipping Last Name
lt: Pristatymo duomenų pavardė

en: Shipping Method
lt: Pristatymo būdas

en: Shipping Postal/Zip Code
lt: Pristatymo pašto/zip kodas

en: Shipping State
lt: Pristatymo valstija

en: Shipping Zone
lt: Pristatymo zona

en: Shipping address
lt: Pristatymo adresas

en: Shipping address.
lt: Pristatymo adresas.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
lt: Pristatymo adresas: prašome jį pateikti, kad galėtume apskaičiuoti ir parodyti Jums pristatymo kainą bei pristatyti Jums užsakymą.

en: Shipping amount
lt: Pristatymo kaina

en: Shipping class
lt: Pristatymo klasė

en: Shipping class ID.
lt: Pristatymo klasės ID.

en: Shipping class costs
lt: Pristatymo klasės kaina

en: Shipping class name
lt: Pristatymo klasės pavadinimas

en: Shipping class name.
lt: Pristatymo klasės pavadinimas.

en: Shipping class slug.
lt: Pristatymo klasės nuoroda (slug).

en: Shipping classes
lt: Pristatymo klasės

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
lt: Pristatymo klasės naudojamos tam tikriems pristatymo būdams, sugrupuojant panašius produktus.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type and can be used by some Shipping Methods (such as "Flat rate shipping") to provide different rates to different classes of product.
lt: Pristatymo klasės gali būti naudojamos grupuoti panašiems produktams, kuriems reikia taikyti konkretų pristatymo būdą ar kainą.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
lt: Pristatymo kaina bus atnaujinta apmokėjimo metu.

en: Shipping costs updated.
lt: Pristatymo kaina atnaujinta.

en: Shipping destination
lt: Pristatymo vieta

en: Shipping details
lt: Pristatymo informacija

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
lt: Pristatymas šiuo metu įjungtas, tačiau Jūs nepriskyrėte jokių pristatymo būdų savo pristatymo zonoms.

en: Shipping is disabled.
lt: Pristatymas išjungtas.

en: Shipping lines data.
lt: Pristatymo duomenys.

en: Shipping location(s)
lt: Pristatymo vieta(-os)

en: Shipping method
lt: Pristatymo būdas

en: Shipping method ID is required.
lt: Pristatymo būdo ID yra privalomas.

en: Shipping method ID.
lt: Pristatymo būdo ID.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
lt: Nepavyko pridėti pristatymo būdo. Bandykite vėl.

en: Shipping method customer facing title.
lt: Pristatymo būdo pavadinimas lankytojui.

en: Shipping method description.
lt: Pristatymo metodo apibūdinimas.

en: Shipping method enabled status.
lt: Pristatymo būdas įjungtas.

en: Shipping method instance ID.
lt: Pristatymo būdo ID.

en: Shipping method name.
lt: Pristatymo būdo pavadinimas.

en: Shipping method settings.
lt: Pristatymo būdo nustatymai.

en: Shipping method sort order.
lt: Pristatymo būdų rikiavimo tvarka.

en: Shipping method title.
lt: Pristatymo metodo pavadinimas.

en: Shipping method(s)
lt: Pristatymo būdas(-ai)

en: Shipping methods
lt: Pristatymo būdas

en: Shipping methods do not support trashing.
lt: Pristatymo būdai negali būti ištrinti.

en: Shipping name
lt: Pristatymo būdo pavadinimas

en: Shipping only
lt: Tik pristatymas

en: Shipping options
lt: Pristatymo nustatymai

en: Shipping options will be updated during checkout.
lt: Pristatymo pasirinkimai bus atnaujinti apmokėjimo metu.

en: Shipping tax
lt: Pristatymo mokesčiai

en: Shipping tax amount
lt: Pristatymo mokesčio suma

en: Shipping tax class
lt: Pristatymo mokesčio klasė:

en: Shipping tax class based on cart items
lt: Pristatymo mokesčio klasė, paremta krepšelio produktais

en: Shipping tax total.
lt: Visas pristatymo mokestis.

en: Shipping tax.
lt: Pristatymo mokesčiai

en: Shipping to %s
lt: Pristatymas į %s

en: Shipping to %s.
lt: Pristatymas į %s.

en: Shipping total must be a positive amount.
lt: Pristatymo suma turi būti teigiamas skaičius.

en: Shipping via %s
lt: Pristatymo būdas: %s

en: Shipping zone location code.
lt: Pristatymo zonos vietovės kodas.

en: Shipping zone location type.
lt: Pristatymo zonos vietovės tipas.

en: Shipping zone name.
lt: Pristatymo zonos pavadinimas.

en: Shipping zone order.
lt: Pristatymo zonų rodymo tvarka.

en: Shipping zones
lt: Pristatymo zonos

en: Shipping zones do not support trashing.
lt: Pristatymo zonos negali būti perkeltos į šiukšlinę.

en: Shipping:
lt: Pristatymas:

en: Shiprock
lt: Šiprokas

en: Shop
lt: Parduotuvė

en: Shop Now
lt: Pirkti

en: Shop Page
lt: Pagrindinis parduotuvės puslapis

en: Shop and search results
lt: Parduotuvėje ir paieškos rezultatuose

en: Shop base
lt: Parduotuvės bazė

en: Shop base address
lt: Parduotuvės buveinės adresas

en: Shop base with category
lt: Parduotuvės bazė su kategorija

en: Shop by Category
lt: Pirkite pagal kategorijas

en: Shop now
lt: Pirkti

en: Shop only
lt: Tik parduotuvėje

en: Shop order
lt: Parduotuvės užsakymas

en: Shop page
lt: Parduotuvės puslapis

en: Shop page display
lt: Parduotuvės vaizdas

en: Shop pages
lt: Parduotuvės puslapiai

en: Shoreditch is a functional and responsive theme perfect for your business’s online presence. Although its main purpose is business, Shoreditch looks great as a personal blog theme too.
lt: Shoreditch yra prisitaikančio dizaino tema skirta smulkaus verslo tinklalapiams. Tačiau taip pat puikiai tinka ir asmeniniams tinklaraščiams.

en: Short description
lt: Trumpas apibūdinimas

en: Shortcode
lt: Shortcode'as

en: Shortcode text
lt: Trumpojo kodo tekstas

en: Shortlink
lt: Trumpoji nuoroda

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
lt: Jei Jums reikia pagalbos naudojant arba plėtojant WooCommerce, <a href="%s">prašome perskaityti mūsų dokumentaciją</a>. Joje rasite visus reikalingus šaltinius, įskaitant kodų fragmentus, pamokas ir daug daugiau.

en: Show
lt: Rodyti

en: Show "verified owner" label on customer reviews
lt: Rodyti „įsigijo produktą“ pastabą pirkėjų atsiliepimuose

en: Show %s
lt: Rodyti %s

en: Show & Reload Page
lt: Rodyti ir perkrauti puslapį

en: Show Artist Name in Tracklist
lt: Grojaraštyje rodyti atlikėją

en: Show Avatars
lt: Rodyti pseudoportretus

en: Show Details
lt: Rodyti detales

en: Show Events
lt: Rodyti renginius

en: Show Images
lt: Rodyti paveikslėlius

en: Show Link Description
lt: Rodyti nuorodos aprašymą

en: Show Link Image
lt: Rodyti nuorodos paveikslėlį

en: Show Link Name
lt: Rodyti nuorodos pavadinimą

en: Show Link Rating
lt: Rodyti nuorodų vertinimus

en: Show Suggestions
lt: Rodyti pasiūlymus

en: Show Toolbar when viewing site
lt: Rodyti įrankių juostą, kai peržiūrimas tinklalapis

en: Show Tracklist
lt: Rodyti grojaraštį

en: Show Video List
lt: Rodyti video grojaraštį

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
lt: Rodyti <em>„sekti tinklaraštį“</em> pasirinkty komentavimo formoj

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
lt: Rodyti <em>„sekti komentarus“</em> pasirinktį komentavimo formoje

en: Show advanced menu properties
lt: Rodyti papildomas meniu nuostatas

en: Show advanced options
lt: Rodyti išplėstinius nustatymus

en: Show all
lt: Rodyti viską

en: Show all types
lt: Rodyti visus tipus

en: Show archive type in title
lt: Rodyti archyvo tipą antraštėje

en: Show arrow
lt: Rodyti rodyklę

en: Show as dropdown
lt: Rodyti kaip išskl. sąrašą

en: Show bio
lt: Rodyti aprašymą

en: Show block breadcrumbs
lt: Rodyti blokų naršymo kelią

en: Show block tools
lt: Rodyti bloko įrankius

en: Show button text labels
lt: Rodyti mygtukų tekstinius žymeklius

en: Show buttons on
lt: Rodyti mygtukus

en: Show categories
lt: Rodyti kategorijas

en: Show categories &amp; products
lt: Rodyti kategorijas ir produktus

en: Show comments
lt: Rodyti komentarus

en: Show comments count
lt: Rodyti komentarų skaičių

en: Show details
lt: Daugiau informacijos

en: Show download button
lt: Rodyti parsisiuntimo mygtuką

en: Show header text with your image.
lt: Rodyti antraštės tekstą su jūsų paveikslėliu.

en: Show hidden products
lt: Rodyti paslėptus produktus

en: Show hierarchy
lt: Rodyti hierarchiją

en: Show icon button
lt: Rodyti mygtuką su piktograma

en: Show if is a compound tax rate.
lt: Rodyti, ar tai sudėtinis tarifas.

en: Show inline embed
lt: Rodyti tiesioginį įterpinį

en: Show invisible characters
lt: Rodyti nematomus simbolius

en: Show label
lt: Rodyti pavadinimą

en: Show label text
lt: Rodyti etiketės tekstą

en: Show less
lt: Mažiau

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
lt: Pradiniame puslapyje, archyvų puslapiuose ir paieškos rezultatų puslapyje

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
lt: Failai

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
lt: Puslapiai

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Portfolio Items
lt: Portfelio elementus

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
lt: Įrašai

en: Show likes.
lt: Rodyti patikimus.

en: Show link on new line
lt: Rodyti nuorodą kitoje eilutėje

en: Show media on left
lt: Rodyti failą kairėje

en: Show media on right
lt: Rodyti failą dešinėje

en: Show more
lt: Rodyti daugiau

en: Show more comments
lt: Rodyti daugiau komentarų

en: Show more details
lt: Daugiau

en: Show most used blocks
lt: Rodyti labiausiai naudojamus blokus

en: Show next theme
lt: Rodyti sekančią temą

en: Show on front
lt: Rodyti priekyje

en: Show on screen
lt: Rodyti ekrane

en: Show or hide the Settings sidebar.
lt: Rodyti ar slėpti nustatymų sritį.

en: Show password
lt: Rodyti slaptažodį

en: Show post counts
lt: Rodyti įrašų skaičių

en: Show post options
lt: Rodyti įrašo nustatymus

en: Show previous theme
lt: Rodyti ankstesnę temą

en: Show product counts
lt: Rodyti produktų kiekius kategorijose

en: Show products
lt: Rodyti tik produktus

en: Show related content after posts
lt: Rodyti susijusio turinio po pranešimų

en: Show results to voters
lt: Rodyti rezultatus balsavusiems

en: Show search term in title
lt: Rodyti paieškos raktažodį antraštėje

en: Show sharing buttons.
lt: Rodyti dalinimosi mygtukus.

en: Show subcategories
lt: Rodyti subkategorijas

en: Show subcategories &amp; products
lt: Rodyti subkategorijas ir produktus

en: Show tag counts
lt: Rodyti žymų kiekius

en: Show text
lt: Rodyti teksta

en: Show the Reblog button on posts
lt: Rodyti Reblog mygtuką įrašuose

en: Show the number of approved comments beside each comment author.
lt: Prie kiekvieno komentaro autoriaus rodyti, kiek jo komentarų yra patvirtinta.

en: Show:
lt: Rodyti:

en: Showcase
lt: Demonstracija

en: Showcase your latest work.
lt: Pademonstruokite savo naujausius darbus.

en: Showcase your products with Pinterest
lt: Reklamuokite savo produktus naudodami Pinterest

en: Showing all %d result | Showing all %d results
lt[0]: Rodomi visi rezultatai: %d

en: Showing details for theme: %s
lt: Rodyti temos informaciją: %s

en: Showing large initial letter.
lt: Rodoma didelė pirmoji raidė.

en: Showing reports for:
lt: Ataskaita produktui:

en: Showing the single result
lt: Rezultatų: 1

en: Shown publicly when you comment on blogs.
lt: Rodomas viešai kai komentuojate kituose tinklalapiuose.

en: Shows if backorders are allowed.
lt: Rodo ar leidžiami išankstiniai užsakymai.

en: Shows if the product can be bought.
lt: Parodo, ar produktą galima įsigyti.

en: Shows if the product is on backordered.
lt: Rodo, ar produktą galima užsakyti iš anksto.

en: Shows if the product is on sale.
lt: Parodo, ar produktui taikoma akcija.

en: Shows if the product need to be shipped.
lt: Parodo, ar produktą būtina pristatyti.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
lt: Parodo, ar atsiliepimo autorius įsigijo produktą.

en: Shows if the variation can be bought.
lt: Parodo, ar variantą galima įsigyti.

en: Shows if the variation is on backordered.
lt: Rodo ar variantą galima užsakyti iš anksto.

en: Shows if the variation is on sale.
lt: Parodo, ar variantui taikoma akcija.

en: Shows where the order was created.
lt: Rodo kur užsakymas buvo sukurtas.

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
lt: Parodo, ar WordPress turi prieigą įrašyti informaciją į reikiamas direktorijas.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
lt: Parodo, ar produkto pristatymui taikomi mokesčiai.

en: Shuffle
lt: Maišyti

en: Sidebar
lt: Valdiklių sritis

en: Sidebar %d
lt: Valdiklių sritis %d

en: Sidebar filtering by tags, categories, and dates
lt: Filtravimas pagal žymas, kategorijas ir datą

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Sierra Leonean leone
lt: Siera Leonės leonė

en: Sight blends simplicity with sophistication to bring refined beauty to your blog. It features a right sidebar for widgets, two custom menu locations, a slider for sticky posts, and a responsive layout that adapts to smaller screen sizes.
lt: Tema Sight suderina paprastumą ir originalumą, todėl Jūsų tinklaraštis bus gražus ir išskirtinis. Sight turi dešinę šoninę sritį valdikliams, dvi meniu vietas, karuselę rekomenduojamiems įrašams bei dizainą prisitaikantį prie mažesnių įrenginių ekranų.

en: Sign In
lt: Prisijungti

en: Sign Up
lt: Užsiregistruoti

en: Sign in
lt: Prisijungti

en: Sign in as a different user
lt: Prisijungti kito vartotojo vardu

en: Sign me up
lt: Prenumeruoti

en: Sign out
lt: Atsijungti

en: Sign up
lt: Užsiregistruoti

en: Sign up for WordPress.com
lt: Užsiregistruoti į WordPress.com

en: Sign&nbsp;In
lt: Prisijungti

en: Signups
lt: Registracijos

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
lt: Iš karto ištrinti akivaizdžiausius brukalus, Jums net nerodant.

en: Silver
lt: Sidabrinė

en: Silvio theme is a modern and clean layout for sharing travel photos and stories in WordPress.com
lt: Silvio yra modernaus ir švaraus dizaino tema skirta dalinis kelionių nuotraukoms bei istorijomis.

en: Simferopol
lt: Simferopolis

en: Simfo has a sharp looking minimal style perfect for photographers.
lt: Simfo yra griežto minimalaus stiliaus tema puikiai tinkanti fotografams.

en: Simple Payments
lt: Paprasti mokėjimai

en: Simple product
lt: Paprastas produktas

en: Simple, approachable, with bold, handsome typography, Friendly Business conveys quality and sustainability, which makes it especially good fit for education, agriculture and family-run businesses.
lt: Paprasta, suprantama, ryški ir graži - tai tema Friendly Business. Ypač tiks švietimo, žemės ūkio ar šeimos verslui.

en: Simple, yet sophisticated, with subtle, beautiful typography, Elegant Business conveys quality and integrity, which makes it especially good fit for coffee shops, pop-up shops, and brick & mortar store fronts.
lt: Paprasta, bet unikali tema su subtilia tipografija - tai Elegant Business. Ji akcentuoja kokybę ir atvirumą, todėl tiks kavinėms, mažoms parduotuvėlėms ir kitokiam smulkiam verslui.

en: Simple, yet sophisticated, with subtle, elegant typography, Professional Business conveys quality and integrity, which makes it especially good fit for accounting, law, and consultancy firms.
lt: Paprasta bet profesionali tema su subtilia tipografija - Professional Business demonstruoja kokybę ir patikimumą, todėl labai tiks apskaitos, finansų, teisės ir konsultacinėms įmonėms.

en: Since
lt: Nuo

en: Since %1$s, your account made %2$s API calls, compared to your plan&#8217;s limit of %3$s.
lt: Nuo %1$s Jūsų paskyra atliko %2$s API užklausas. Jūsų plano limitas yra %3$s.

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
lt: Jūsų naršyklė nepalaiko JavaScript arba jis išjungtas, todėl nepamirškite paspausti %1$sAtnaujinti galutinę sumą%2$s prieš pateikdami užsakymą. Jei to nepadarysite, sistema gali netyčia pareikalauti iš jūsų daugiau nei reikia.

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Singapore dollar
lt: Singapūro doleris

en: Single item: %1$s (%2$s)
lt: Vienas elementas: %1$s (%2$s)

en: Single item: %s
lt: Vienas elementas: %s

en: Site
lt: Tinklalapis

en: Site %d
lt: Tinklalapio %d

en: Site Address
lt: Svetainės adresas

en: Site Address (URL)
lt: Tinklalapio adresas (URL)

en: Site Admin
lt: Administravimas

en: Site Editor
lt: Tinklalapio redaktorius

en: Site Health
lt: Tinklalapio būklė

[ctx: Site Health]
en: Info
lt: Informacija

[ctx: Site Health]
en: Status
lt: Būklė

en: Site Health %s
lt: Tinklalapio būklė %s

en: Site Health - %s
lt: Tinklalapio būklė - %s

en: Site Health Info
lt: Tinklalapio būklės informacija

en: Site Health Status
lt: Tinklalapio būklės statusas

en: Site ID
lt: Tinklapio ID

en: Site ID must not be empty.
lt: Tinklalapio ID yra privalomas.

en: Site Icon
lt: Tinklalapio piktograma

en: Site Icons are what you see in browser tabs, bookmark bars, and within the WordPress mobile apps. To use a custom icon that is different from your site logo, use the <a>Site Icon settings</a>.
lt: Tinklalapio piktogramos matomos naršyklės skirtukuose, žymų juostose ir WordPress mobiliose programėlėse. Norėdami naudoti piktogramą, kuri skiriasi nuo jūsų tinklalapio logotipo, įkelkite ją <a>Tinklalapio piktogramos nustatymuose</a>.

en: Site Identity
lt: Tinklalapio identitetas

en: Site Language
lt: Tinklalapio kalba

en: Site Monetization
lt: Uždarbis iš tinklalapio

en: Site Name: %s
lt: Tinklalapio pavadinimas: %s

en: Site Preview
lt: Tinklalapio peržiūra

en: Site Redirect
lt: Puslapio nukreipimas

en: Site Search
lt: Paieška

en: Site Settings
lt: Tinklalapio nustatymai

en: Site Stats
lt: Puslapio statistika

en: Site Suspended
lt: Tinklalapis suspenduotas.

en: Site Tagline
lt: Tinklalapio apibūdinimas

en: Site Tagline placeholder
lt: Tinklalapio šūkio vieta

en: Site Title
lt: Tinklalapio pavadinimas

en: Site Title placeholder
lt: Tinklalapio pavadinimo vieta

en: Site Tools
lt: Tinklalapio įrankiai

en: Site URL
lt: Tinklaraščio URL:

en: Site URL.
lt: Tinklaraščio URL

en: Site URLs could not be switched to HTTPS.
lt: Tinklalapio URL adresų nepavyko perjungti į HTTPS.

en: Site URLs switched to HTTPS.
lt: Tinklalapio URL perjungti į HTTPS.

en: Site Upload Space Quota
lt: Vietos kvota šio tinklalapio failams

en: Site achievements
lt: Tinklalapio pasiekimai

en: Site address (URL)
lt: Tinklalapio adresas (URL)

[ctx: Site address, domain]
en: Add custom address
lt: Pridėti savo domeną

en: Site count
lt: Tinklalapių kiekis

en: Site does not exist.
lt: Tinklalapis neegzistuoja.

en: Site domain must not be empty.
lt: Tinklalapis turi turėti domeną.

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
lt: Tinklalapio sveikatos patikrinimai bus atliekami automatiškai periodiškai renkant informaciją apie Jūsų tinklalapį. Taip pat galite <a href="%s">tinklalapio sveikatos ekraną</a> dabar.

en: Site icon
lt: Tinklalapio piktograma

en: Site icon.
lt: Tinklalapio piktograma.

en: Site logo.
lt: Tinklalapio logotipas

en: Site monetization
lt: Uždarbis iš tinklalapio

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
lt[0]: Tinklalapio pavadinimas turi būti bent %s ženklo ilgio.
lt[1]: Tinklalapio pavadinimas turi būti bent %s ženklų ilgio.
lt[2]: Tinklalapio pavadinimas turi būti bent %s ženklų ilgio.

en: Site name must be at least 4 characters.
lt: Tinklalapio pavadinimas turi būti bent 4 ženklų ilgio.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
lt: Tinklalapio pavadinime galima naudoti tik mažąsias lotyniškas raides (a-z) ir skaitmenis.

en: Site network ID must be provided.
lt: Tinklalapio tinklo ID yra privalomas.

en: Site ownership
lt: Tinklalapio savininko teisės

en: Site path must not be empty.
lt: Tinklalapio lokacija (path) negali būti tuščia.

en: Site profile
lt: Tinklalapio informacija

en: Site redirect
lt: Puslapio nukreipimas

en: Site tagline text
lt: Tinklalapio šūkio tekstas

en: Site tagline.
lt: Tinklalapio apibūdinimas

en: Site timezone
lt: Tinklalapio laiko juosta

en: Site title text
lt: Tinklalapio pavadinimo tekstas

en: Site title.
lt: Tinklalapio pavadinimas.

en: Site tools
lt: Tinklalapio įrankiai

en: Site updated.
lt: Tinklalapis atnaujintas.

en: Site visibility
lt: Tinklalapio pasiekiamumas

en: Site with the ID does not exist.
lt: Tinklalapis su tokiu ID neegzistuoja.

en: Site: %s
lt: Tinklalapis: %s

en: Sites
lt: Tinklalapiai

en: Six.
lt: Šeši.

en: Size
lt: Dydis

en: Size in megabytes
lt: Dydis megabaitais

[ctx: Size of a UI element]
en: Extra Large
lt: Ypač didelis

[ctx: Size of a UI element]
en: Large
lt: Didelis

[ctx: Size of a UI element]
en: Medium
lt: Vidutinis

[ctx: Size of a UI element]
en: None
lt: Jokio

[ctx: Size of a UI element]
en: Small
lt: Mažas

en: Size:
lt: Dydis:

en: Skip
lt: Praleisti

en: Skip Confirmation Email
lt: Pridėti be patvirtinimo

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
lt: Neapkarpyti paveikslėlio, paskelbti tokį, koks yra

en: Skip Setup
lt: Praleisti konfigūravimą

en: Skip cropping
lt: Praleisti apkarpymą

en: Skip for now
lt: Praleisti

en: Skip setup
lt: Praleisti pradinius nustatymus

en: Skip this step
lt: Praleisti šį žingsnį

en: Skip to content
lt: Praleisti ir eiti į turinį

en: Skip to main content
lt: Iš karto rodyti turinį

en: Skip to the selected block
lt: Praleisti ir eiti į pasirinktą bloką

en: Skip to toolbar
lt: Eiti prie įrankių juostos

en: Skipping attachment <em>%s</em>
lt: Praleidžiamas failas <em>%s</em>

en: Skipping download of duplicate full size attachment
lt: Praleidžiamas jau egzistuojančio pilno dydžio failo parsiuntimas

en: Skopje
lt: Skopjė

en: Skylark is a bright, clean, and responsive theme that's a great starting point for individuals and businesses who want to establish a professional online presence.
lt: Skylark yra puiki prisitaikančio dizaino tema, kuri tinka tiek asmeniniam, tiek verslo tinklalapiui.

en: Slideshow
lt: Skaidrės

en: Slovak
lt: Slovakų

en: Slovakia
lt: Slovakija

en: Slovenia
lt: Slovėnija

en: Slovenian
lt: Slovėnų

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
lt: Prilėtinkite, nebūtina taip dažnai ieškoti naujų laiškų!

en: Slug
lt: Nuoroda (slug)

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
lt: Nuoroda "%s" jau naudojama. Prašome pakeisti.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
lt: Nuoroda "%s" yra negalima, nes ji jau rezervuota. Prašome pakeisti.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
lt: Nuoroda "%s" yra per ilga (leidžiama iki 28 simbolių). Prašome sutrumpinti.

en: Slug automatically generated from the post title.
lt: Nuorodos santrumpa automatiškai sugeneruota iš įrašo pavadinimo.

en: Small
lt: Mažas

en: Small screens
lt: Maži ekranai

en: Smallest size
lt: Mažiausias

en: Social
lt: Socialiniai tinklai

en: Social Links Menu
lt: Socialinių nuorodų meniu

en: Social Login
lt: Prisijungimas per soc. tinklus

en: Social Media
lt: Socialiniai tinklai

en: Social Previews
lt: Socialinių įrašų peržiūra

en: Sofia
lt: Sofija

en: Software Name
lt: Programinės įrangos pavadinimas

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
lt[0]: Parduotas %1$d produktas (per pastarąsias %2$d dienas)
lt[1]: Parduoti %1$d produktai (per pastarąsias %2$d dienas)
lt[2]: Parduota %1$d produktų (per pastarąsias %2$d dienas)

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
lt: Parduota už %1$s (per pastarąsias  %2$d dienas)

en: Sold individually
lt: Parduodamas po vieną

en: Sold individually?
lt: Parduodama tik po vieną?

en: Solid
lt: Pilna

en: Solomon Islands
lt: Saliamono salos

en: Solomon Islands dollar
lt: Solomono salų doleriai

en: Somali shilling
lt: Somalio šilingas

en: Somalia
lt: Somalis

en: Some HTML tags are not permitted, including:
lt: Kai kurie HTML elementai draudžiami:

en: Some attachments were rejected from the following WordPress.com Post by Email:
lt: Kai kurie failai buvo atmesti iš šio WordPress.com įrašo paskelbto naudojantis el.paštu:

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
lt: Akismet dar nepatikrino kai kurių komentarų. Jie laikinai perkelti į laukiančių patvirtinimo komentarų sąrašą ir bus automatiškai patikrinti vėliau.

en: Some data that describes the error your site encountered has been put together.
lt: Surinkti kai kurie duomenys, apibūdinantys klaidą, su kuria susidūrė jūsų tinklalapis.

en: Some files are not writable by WordPress:
lt: Kai kurie failai negali būti įrašomi:

en: Some legalese
lt: Šiek tiek teisinės informacijos

en: Some of the theme.json settings.spacing.spacingScale values are invalid
lt: Kai kurios theme.json settings.spacing.spacingScale reikšmės yra netinkamos

en: Some screen elements can be shown or hidden by using the checkboxes.
lt: Kai kurie ekrano elementai gali būti paslėpti naudojant varneles.

en: Some stats didn't load in time. Please try again later.
lt: Kai kurie statistika nėra apkrovos metu. Bandykite v─ùliau.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
lt: Kai kuriose temose jau buna iš karto įkelti keli numatytieji antraštės paveikslėliai. Jei matote kelis paveikslėlius pasirinkimui, pasirinkite tą, kuris Jums patinka ir paspauskite ant mygtuko "Išsaugoti pakeitimus".

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
lt: Kai kurie interneto paslaugų tiekėjai, pavyzdžiui, pristatymo sekimo sistemos, naudoja SOAP informacijos gavimui iš nutolusių serverių.

en: Someone
lt: Kažkas

en: Someone else has taken over this post
lt: Kažkas perėmė šio įrašo redagavimą.

en: Someone follows my blog
lt: Kažkas taip mano dienoraštis

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
lt: Kažkas pateikė slaptažodžio pakeitimo prašymą šiai paskyrai tinklalapyje %s:

en: Someone has requested a password reset for the following account:
lt: Kažkas paprašė atkurti šios paskyros slaptažodį:

en: Someone likes one of my posts
lt: Kažkas mėgsta vienas iš mano žinutes

en: Someone reblogs one of my posts
lt: Kažkas reblogs, vienas iš mano žinutes

en: Something happened behind the scenes.<br/>We're sorry. Could you come back later?
lt: Įvyko techninis sutrikimas.<br/>Atsiprašome. Ar galėtumėte grįžti vėliau ir pabandyti dar kartą?

en: Something not listed here
lt: Kita, čia nenurodyta, priežastis

en: Something went wrong.
lt: Kažkas nutiko.

en: Something went wrong. If the problem persists, send this info to support:
lt: Kažkas nepavyko. Jei problema kartosis, nusiųskite šią informaciją mūsų pagalbos komandai:

en: Something went wrong. Please don't be mad.
lt: Įvyko klaida.

en: Sorbet is a delicious treat for your blog or website. Colorful post formats help your content pop, while secondary information (navigation, search, social links, and widgets) is tucked neatly away in the header for easy access that doesn't crowd your content.
lt: Sorbet yra skanaus stiliaus tema tinklaraščiui ar tinklalapiui. Spalvingi įrašų formatai su išsamia informacija padeda sudominti skaitytojus Jūsų turiniu.

en: Soriano
lt: Sorjano

en: Sorry - there was a problem posting your comment.
lt: Atsiprašome, įvyko klaida skelbiant Jūsų komentarą.

en: Sorry comment search is currently disabled, check back soon.
lt: Atsiprašome, paieška komentaruose šiuo metu išjungta, sugrįžkite vėliau.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
lt: Deja, įvyko klaida bandant pašalinti šią nuolaidą

en: Sorry to see you go.
lt: Gaila, kad nusprendėte atsijungti.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
lt: Atsiprašome! Nepavyksta prisijungti prie Jetpack 😭. Įsitikinkite, kad Jūsų tinklalapis pasiekiamas, o curl užklausos yra priimamos bei išsiunčiamos. Taip pat galite pabandyti prijungti Jetpack dar kartą, o jei vis tiek nepavyks, susisiekti su pagalbos komanda.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
lt: Atsiprašome! Įjungti Jetpack nepavyko 😭. Prašome nueiti į skydelio puslapį Įskiepiai ir jungti Jetpack ten.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
lt: Atsiprašome! Įdiegti Jetpack nepavyko 😭. Prašome nueiti į skydelio puslapį Įskiepiai ir įdiegti Jetpack ten.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
lt: Neturime sandėlyje: "%s" . Šio užsakymo apmokėti negalite. Atsiprašome už nepatogumus.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
lt: Atsiprašome, šiuo metu neturime produkto „%s“. Prašome atnaujinkite savo krepšelį ir pabandykite dar kartą. Atsiprašome už nepatogumus.

en: Sorry, %s files are not supported — please make sure your image is in JPG, GIF, or PNG format.
lt: Atsiprašome, %s formato failai nepalaikomi - prašome įkelti JPG, GIF arba PNG formato failą.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
lt: Deja, nieko panašaus rasti nepavyko. Pabandykite įvesti kitokį paieškos raktažodį.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
lt: Deja jūs ieškote kažko ko čia nėra.

en: Sorry, comments are closed for this item.
lt: Deja, šio įrašo komentuoti negalima.

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
lt: Deja, komentarai neleidžiami.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
lt: Deja, nuolaidos kosas „%s“ jau pritaikytas ir negali būti panaudotas kartu su kitomis nuolaidomis.

en: Sorry, deleting the term failed.
lt: Deja, bandymas ištrinti elementą nepavyko.

en: Sorry, editing the term failed.
lt: Deja, bandymas redaguoti elementą nepavyko.

en: Sorry, images of that filetype are not supported — please make sure your image is in JPG, GIF, or PNG format.
lt: Atsiprašome, tokio formato failai nepalaikomi - prašome įkelti JPG, GIF arba PNG formato failą.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
lt: Deja, Jūsų nurodytam adresui nėra tinkamų apmokėjimo būdų. Susisiekite su mumis, jei reikia pagalbos arba norite dėl to tartis.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
lt: Deja, Jūsų valstijai nėra tinkamų apmokėjimo būdų. Susisiekite su mumis, jei reikia pagalbos arba norite dėl to tartis.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
lt: Deja, nėra tinkamų apmokėjimo būdų. Susisiekite su mumis, jei reikia pagalbos.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
lt: Atsiprašome, nuolaidos kodas „%s“ yra neteisingas - jis pašalintas iš Jūsų užsakymo.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
lt: Atsiprašome, nuolaidos kodas „%s“ negali būti Jums pritaikytas - jis pašalintas iš užsakymo.

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
lt: Deja, vartotoją pažymėti kaip brukalą galima tik Multisite režime.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
lt: Įrašų, atitinkančių jūsų kriterijus, rasti nepavyko.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
lt: Deja, Jūsų užklausos neatitiko jokie produktai. Pasirinkite kitokią kombinaciją.

en: Sorry, no such page.
lt: Deja, tokio puslapio nėra.

en: Sorry, no such post.
lt: Nėra tokio įrašo.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
lt: Deja, įrašo tipas nepalaiko vienos iš pateiktų taksonomijų.

en: Sorry, replies to unapproved comments are not allowed.
lt: Deja, atsakymai į nepatvirtintus komentarus neleidžiami.

en: Sorry, revisions are disabled.
lt: Deja, versijavimas išjungtas.

en: Sorry, site names must have letters too!
lt: Tinklalapio pavadinime taip pat turi būti ir raidžių!

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
lt: Atleiskite, įvyko klaida. Palyginimo nepavyko užkrauti.

en: Sorry, that email address is already used!
lt: Toks el. pašto adresas jau naudojamas!

en: Sorry, that email address is not allowed!
lt: Toks el. pašto adresas neleidžiamas!

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
lt: Deja, šis raktas netinkamas.

en: Sorry, that site already exists!
lt: Deja, toks tinklalapis jau yra!

en: Sorry, that site is reserved!
lt: Deja, toks tinklalapis jau yra rezervuotas!

en: Sorry, that username already exists!
lt: Toks vartotojas jau yra!

en: Sorry, that username is not allowed.
lt: Deja, toks vartotojo vardas negalimas.

en: Sorry, the category could not be created.
lt: Deja, kategorijos sukurti nepavyko.

en: Sorry, the comment could not be updated.
lt: Deja, šis komentaras negali būti atnaujintas.

en: Sorry, the customizing tools did not load correctly
lt: Atsiprašome, tinkinti įrankių nėra apkrovos teisingai

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
lt: Atsiprašome, nuoroda kurią paspaudėte yra pasenusi. Prašome pasirinkti kitą.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
lt: Atsiprašome, užsakymas nerastas. Prašome susisiekti su mumis jei Jums reikalinga informacija apie Jūsų užsakymus.

en: Sorry, the post could not be created.
lt: Deja, įrašo nepavyko sukurti.

en: Sorry, the post could not be deleted.
lt: Deja, įrašo nepavyko panaikinti.

en: Sorry, the post could not be updated.
lt: Deja, įrašo nepavyko atnaujinti.

en: Sorry, the term could not be created.
lt: Deja, šis terminas negali būti sukurtas.

en: Sorry, the user could not be updated.
lt: Deja, šis vartotojas negali atnaujintas.

en: Sorry, the video at the supplied URL cannot be loaded. Please check that the URL is for a supported video file (%s) or stream (e.g. YouTube and Vimeo).
lt: Deja, nepavyksta įkelti video iš nurodyto adreso. Patikrinkite, ar nuroda tikrai rodo į palaikomą video failą (%s) ar srautą (pvz. YouTube ar Vimeo).

en: Sorry, there has been an error
lt: Deja, įvyko klaida

en: Sorry, there has been an error.
lt: Deja, įvyko klaida.

en: Sorry, there was a problem creating your export file.
lt: Atsiprašome, nepavyko sukurti eksporto failo.

en: Sorry, there was a problem loading the image. Please close this editor and try selecting the image again.
lt: Atsiprašome, nepavyko užkrauti paveikslėlio.  Uždarykite redaktorių ir pabandykite pasirinkti paveikslėlį dar kartą.

en: Sorry, there was a problem processing your request. Please try again in a few minutes.
lt: Deja, iškilo problema apdorojant Jūsų užklausą. Bandykite dar kartą po kelių minučių.

en: Sorry, this content could not be embedded.
lt: Deja, šis turinys negali būti įkeltas.

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
lt: Deja, šis nuolaidos kodas negalioja pasirinktiems produktams.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
lt: Deja, šis nuolaidos kodas negali būti panaudotas šioms produktų kategorijoms: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
lt: Deja, šis nuolaidos kodas negali būti panaudotas šiems produktams: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
lt: Deja, šis nuolaidos kodas negali būti panaudotas produktams esantiems Jūsų krepšelyje.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
lt: Deja, šis nuolaidos kodas negalioja akcijinėms prekėms.

en: Sorry, this download has expired
lt: Atsiprašome, šis atsisiuntimas nebegalioja

en: Sorry, this method is not supported.
lt: Deja, šis metodas nėra palaikomas.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
lt: Deja, šis užsakymas netinkamas ir jo apmokėjimas negalimas.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
lt: Atsiprašome, šis produktas neparduodamas.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
lt: Deja, šis produktas neprieinamas. Pasirinkite kitokią kombinaciją.

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
lt: Deja, atgalinės nuorodos šiam objektui išjungtos.

en: Sorry, uploads are disabled while we are working on the files servers. Have a cup of tea and then try again.
lt: Atsiprašome, failų įkėlimo galimybė atjungta, kol mes tvarkome failų serverius. Išgerkite puodelį arbatos ir pabandykite dar kartą.

en: Sorry, usernames must have letters too!
lt: Vartotojo varde turi būti ir raidžių!

en: Sorry, we can't display that post right now.
lt: Atsiprašome, šiuo metu negalime parodyti šio įrašo.

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
lt: Atsiprašome, nepavyko prijungti Jūsų parduotuvės prie Jetpack

en: Sorry, we couldn't find the translation for this string.
lt: Deja, neradome vertimo šiai frazei.

en: Sorry, we couldn't submit the translation for this string.
lt: Deja, nepavyko išsaugoti šios frazės vertimo.

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
lt: Deja, šiuo metu neturime pakankamo produkto "%1$s" kiekio, kad galėtume įvykdyti Jūsų užsakymą (turimas kiekis: %2$s). Atsiprašome.

en: Sorry, we've encountered an error.
lt: Atsiprašome, įvyko klaida.

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti detalios šio tinklalapio informacijos.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti šio įrašo informacijos.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti tinklalapio būklės informacijos.

en: Sorry, you are not allowed to access the global styles on this site.
lt: Deja, Jūs neturite prieigos prie šio tinklalapio globalių stilių.

en: Sorry, you are not allowed to access the templates on this site.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti šablonų šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti šį puslapį.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
lt: Deja, Jums neleidžiama pasiekti vartotojo duomenų šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins on this site.
lt: Deja, Jūs negalite įjungti įskiepių šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins.
lt: Deja, Jūs negalite įjungti įskiepių.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
lt: Deja, Jūs negalite įjungti šio įskiepio.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
lt: Deja, Jūs negalite ištrinti pridėti kategorijos.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
lt: Deja, Jūs negalite sukurti naujo elemento pateiktoms taksonomijoms.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
lt: Deja, Jūs negalite pridėti nuorodų šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
lt: Deja, Jūs negalite pridėti vartotoją į šį tinklą.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
lt: Deja, Jūs negalite priskirti elemento pateiktoms taksonomijoms.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
lt: Deja, Jūs negalite šiai taksonomijai priskirti elementų.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
lt: Deja, Jūs negalite priskirti šių terminų.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
lt: Deja, Jūs negalite priskirti šio termino.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
lt: Deja, Jūs negalite prisegti failų prie šio įrašo.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
lt: Deja, jūs negalite keisti šio resurso grupiniu būdu.

en: Sorry, you are not allowed to browse the block directory.
lt: Deja, Jūs negalite naršyti blokų kataloge.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
lt: Deja, Jūs negalite pakeisti komentaro tipo.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
lt: Deja, Jūs negalite pakeisti puslapio autoriaus šio vartotojo vardu.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
lt: Deja, Jūs negalite pakeisti įrašo autoriaus šio vartotojo vardu.

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
lt: Deja, Jūs neturite teisės komentuoti šio įrašo.

en: Sorry, you are not allowed to create Navigation Menus as this user.
lt: Deja, Jūs negalite kurti meniu šio vartotojo vardu.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
lt: Deja, Jūs negalite įrašyti komentaro šiam įrašui.

en: Sorry, you are not allowed to create application passwords for this user.
lt: Deja, šiam vartotojui negalite kurti programų slaptažodžių.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
lt: Deja, Jūs negalite kurti naujų puslapių.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
lt: Deja, Jūs negalite kurti naujų vartotojų.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
lt: Deja, Jūs negalite kurti puslapių šio vartotojo vardu.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
lt: Deja, Jums neleidžiama kurti puslapių šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
lt: Deja, Jūs negalite kurti slaptažodžiu apsaugotų įrašų šiam įrašo tipui.

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
lt: Deja, Jūs negalite kurti įrašų šio vartotojo vardu.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
lt: Deja, Jums neleidžiama kurti įrašų ar juodraščių šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
lt: Deja, Jūs negalite kurti privačių šio tipo įrašų

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
lt: Deja, Jūs negalite kurti išteklių.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
lt: Deja, Jūs negalite kurti šios taksonomijos elementų.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
lt: Deja, Jūs negalite įrašyti šio komentaro be konkretaus įrašo.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
lt: Deja, Jūs negalite kurti vartotojus.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
lt: Deja, Jūs negalite pritaikyti antraštės.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
lt: Deja, Jūs negalite keisti šio tinklalapio nustatymų.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
lt: Deja, Jūs negalite išjungti šio įskiepio.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
lt: Deja, Jūs negalite ištrinti %s.

en: Sorry, you are not allowed to delete application passwords for this user.
lt: Deja, jūs negalite trinti programos slaptažodžių šiam vartotojui.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
lt: Deja, Jūs negalite ištrinti įskiepius šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
lt: Deja, neturite teisės ištrinti šio įrašo senesnes versijas.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
lt: Deja, Jūs negalite ištrinti to vartotojo.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
lt: Deja, Jums negalima ištrinti šių elementų.

en: Sorry, you are not allowed to delete this application password.
lt: Deja, Jūs negalite ištrinti šios programos slaptažodžio.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
lt: Deja, Jūs negalite ištrinti kategorijos.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
lt: Deja, Jūs negalite ištrinti šio komentaro.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
lt: Deja, Jūs negalite ištrinti šio elemento.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
lt: Deja, Jūs negalite ištrinti šio puslapio.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
lt: Deja, Jūs negalite ištrinti šio įrašo.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
lt: Deja, Jūs negalite ištrinti šį išteklių.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
lt: Deja, Jūs negalite ištrinti šios versijos.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
lt: Deja, Jūs negalite ištrinti šį tinklalapį.

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
lt: Deja, Jūs negalite ištrinti šio termino.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
lt: Deja, Jūs negalite ištrinti šio vartotojo.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
lt: Deja, Jūs negalite trinti vartotojų.

en: Sorry, you are not allowed to disable themes automatic updates.
lt: Deja, Jūs negalite išjungti automatinių išvaizdos temų atnaujinimų.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
lt: Deja, Jūs negalite to daryti.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti komentarų '%s'.

en: Sorry, you are not allowed to edit Navigation Menus as this user.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti meniu kaip šis vartotojas.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
lt: Deja, Jūs neturite teisės redaguoti šio įrašo komentarų.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti komentarų.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
lt: Deja, Jums neleidžiama redaguoti puslapių kaip šis vartotojas.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
lt: Deja, Jums neleidžiama redaguoti puslapių.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
lt: Deja, Jums negalima redaguoti įrašų kaip šis vartotojas.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti šio tipo įrašų.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti įrašų.

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti šio vartotojo rolių.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti šios taksonomijos elementų.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti pasirinktinio laukelio %s.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti nuorodas šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti temos nustatymų šiam tinklalapiui.

en: Sorry, you are not allowed to edit this application password.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti šios programos slaptažodžio.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti šių pakeitimų.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti šio komentaro.

en: Sorry, you are not allowed to edit this global style.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti globalių stilių.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti šio elemento.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti šio puslapio.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti šio įrašo.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
lt: Deja, Jūs negalite keisti šio ištekliaus savybių.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti šio termino.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
lt: Deja, Jums neleidžiama redaguoti šio vartotojo.

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti vartotojų.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
lt: Deja, Jums neleidžiama redaguoti savo profilio.

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
lt: Deja, Jūs negalite įjungti automatinių išvaizdos temų atnaujinimų.

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
lt: Deja, Jūs negalite trinti duomenų šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
lt: Deja, Jūs negalite eksportuoti asmeninių duomenų šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to export templates and template parts.
lt: Deja, Jūs negalite eksportuoti šablonų ir šablonų dalių.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
lt: Deja, Jūs negalite eksportuoti turinį iš šio tinklalapio.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
lt: Deja, Jūs negalite filtruoti vartotojų pagal rolę.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
lt: Deja, Jūs negalite suteikti tos rolės vartotojams.

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
lt: Deja, Jūs negalite importuoti turinio į šį tinklalapį.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
lt: Deja, Jūs negalite įdiegti įskiepius šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
lt: Deja, Jūs negalite įdiegti temas šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to list application passwords for this user.
lt: Deja, jūs negalite peržiūrėti aplikacijos slaptažodžių šiam vartotojui.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti vartotojų.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
lt: Deja, Jūs negalite prilipinti įrašų.

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
lt: Deja, Jūs negalite naudoti oEmbed užklausų per tarpinį serverį (proxy).

en: Sorry, you are not allowed to manage application passwords for this user.
lt: Deja, jūs negalite tvarkyti aplikacijos slaptažodžių šiam vartotojui.

en: Sorry, you are not allowed to manage block types.
lt: Deja, neturite teisės valdyti blokų tipus.

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
lt: Deja, Jūs negalite tvarkyti tinklo įskiepių.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
lt: Deja, Jūs negalite tvarkyti nustatymų šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
lt: Deja, Jūs negalite tvarkyti įskiepius šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
lt: Deja, Jūs negalite valdyti įrašų statusų.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
lt: Deja, Jūs negalite tvarkyti privatumo nustatymų šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
lt: Deja, Jūs negalite tvarkyti terminų šioje taksonomijoje.

en: Sorry, you are not allowed to manage this plugin.
lt: Deja, Jūs negalite valdyti šio įskiepio.

en: Sorry, you are not allowed to manage widgets on this site.
lt: Deja, Jūs negalite tvarkyti valdiklių šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
lt: Deja, Jūs negalite moderuoti/redaguoti šio komentaro.

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
lt: Deje, neturite teisės modifikuoti įskiepius.

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti komentarų.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
lt: Deja, Jūs negalite taisyti neregistruotus nustatymus šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
lt: Deja, Jūs negalite perkelti šio elemento į šiukšlinę.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
lt: Deja, Jūs negalite išrikiuoti vartotojų pagal šį paramentrą.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
lt: Deja, Jūs negalite atlikti šio veiksmo.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
lt: Šiame tinklalapyje Jums neleidžiama kurti įrašų.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti juodraščių.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
lt: Jums neleidžiama skelbti puslapių šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
lt: Deja, Jūs negalite publikuoti įrašų šiuo įrašo tipu.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
lt: Jums neleidžiama skelbti įrašų šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
lt: Deja, Jūs negalite paskelbti šio puslapio.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
lt: Deja, Jūs negalite paskelbti šio įrašo.

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
lt: Deja, jūs negalite ieškoti vartotojų pagal šį parametrą.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti blokų prisijungęs kaip esamas vartotojas.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti šio įrašo blokų.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti komentarų be konkretaus įrašo.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti šio komentaro įrašo.

en: Sorry, you are not allowed to read this application password.
lt: Deja, jūs negalite peržiūrėti šios programos slaptažodžių.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
lt: Deja, Jūs negalite skaityti šio komentaro.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
lt: Deja, Jūs negalite ištrinti vartotojų.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
lt: Deja, Jūs negalite grąžinti šio elemento iš šiukšlinės.

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
lt: Deja, Jūs negalite atnaujinti šios temos.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
lt: Deja, Jūs negalite perimti.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
lt: Deja, Jūs negalite atnaujinti nustatymų.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
lt: Deja, Jūs negalite atnaujinti įskiepius šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
lt: Deja, Jūs negalite atnaujinti įrašų kaip šis vartotojas.

en: Sorry, you are not allowed to update this site to HTTPS.
lt: Deja, negalite šio tinklalapio atnaujinti į HTTPS.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
lt: Deja, Jūs negalite įkelti failų.

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
lt: Deja, Jūs negalite įkelti media failų šiame tinklalapyje.

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
lt: Deja, Jūs negalite įkelti media failų prie šio įrašo.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
lt: Deja, Jūs negalite įkelti tokio tipo failų.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti automatiškai išsaugotų šio įrašo versijų.

en: Sorry, you are not allowed to view menu items.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti meniu punktų.

en: Sorry, you are not allowed to view menu locations.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti meniu vietų.

en: Sorry, you are not allowed to view menus.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti meniu.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti šio įrašo versijų.

en: Sorry, you are not allowed to view terms for this post.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti šio įrašo terminų.

en: Sorry, you are not allowed to view the active theme.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti įjungtos temos.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block pattern categories.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti užregistruotų blokų modelių kategorijų.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block patterns.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti užregistruotų blokų modelių.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti temų.

en: Sorry, you are not allowed to view this global style.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti šio globalaus stiliaus.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti šio elemento.

en: Sorry, you cannot create new resource.
lt: Deja, Jūs negalite sukurti naujo resurso.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
lt: Deja, Jūs negalite panaikinti šio ištekliaus.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
lt: Deja, Jūs negalite redaguoti šio ištekliaus.

en: Sorry, you cannot list resources.
lt: Deja, Jūs negalite peržiūrėti išteklių.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
lt: Deja, negalite peržiūrėti naujų temų, kai turite suplanuotų arba juodraštyje išsaugotų pakeitimų. Paskelbkite pakeitimus arba palaukite, kol jie bus paskelbti automatiškai.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
lt: Deja, Jūs negalite prilipinti privataus įrašo.

en: Sorry, you cannot update resource.
lt: Deja, Jūs negalite atnaujinti ištekliaus.

en: Sorry, you cannot view this resource.
lt: Deja, Jūs negalite matyti šio ištekliaus.

en: Sorry, you do not have enough permissions to customize this site
lt: Atsiprašome, jūs neturite pakankamai teisių pritaikyti šią svetainę

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
lt: Atsiprašome, pasiekėte šio failo atsisiuntimų limitą.

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
lt: Deja, jūs išnaudojote visą  %s skirtą vietą. Ištrinkite keletą failų norėdami įkelti daugiau.

en: Sorry, you may not use that site name.
lt: Deja, Jūs negalite naudoti tokio tinklalapio pavadinimo.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
lt: Jei norite matyti kategorijas, privalote turėti galimybę redaguoti įrašus.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
lt: Jei norite pamatyti žymas, privalote turėti galimybę redaguoti tinklalapio įrašus.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
lt: Deja, norėdami komentuoti turite prisijungti.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
lt: Jūs privalote prisijungti, jei norite atsakyti į komentarą.

en: Sorry, your session has expired.
lt: Atsiprašome, Jūsų sesija baigėsi.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
lt: Deja, Jūsų sesija baigėsi. <a href="%s" class="wc-backward">Grįžti į parduotuvę</a>

en: Sort Order:
lt: Rūšiavimo tvarka:

en: Sort ascending.
lt: Rūšiuoti didėjančia tvarka.

en: Sort by average rating
lt: Rikiuoti pagal vertinimą

en: Sort by latest
lt: Rikiuoti nuo naujausių

en: Sort by most recent
lt: Naujumas

en: Sort by popularity
lt: Rikiuoti pagal populiarumą

en: Sort by price (asc)
lt: Kaina (↑)

en: Sort by price (desc)
lt: Kaina (↓)

en: Sort by price: high to low
lt: Rikiuoti pagal kainą (maks → min)

en: Sort by price: low to high
lt: Rikiuoti pagal kainą (min → maks)

en: Sort by tax class.
lt: Rikiuoti pagal mokesčio klasę.

en: Sort by:
lt: Rikiuoti pagal:

en: Sort code
lt: Banko kodas

en: Sort collection by object attribute.
lt: Rikiuoti kolekciją pagal objekto atributą.

en: Sort collection by term attribute.
lt: Rikiuoti kolekciją pagal termino atributą.

en: Sort collection by user attribute.
lt: Rikiuoti kolekciją pagal vartotojo požymį.

en: Sort descending.
lt: Rūšiuoti mažėjančia tvarka.

en: Sorting
lt: Rūšiavimas

en: Sorting and filtering
lt: Rūšiavimas ir filtravimas

[ctx: Sorting order]
en: Order
lt: Užsakymas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Source code
lt: Išeities kodas

en: Source language
lt: Šaltinio kalba

en: Source of note.
lt: Pastabos šaltinis.

en: Source of template
lt: Šablono šaltinis

en: Source of the note.
lt: Pastabos šaltinis.

en: Source:
lt: Šaltinis

en: Source: %s
lt: Šaltinis: %s

en: South
lt: Pietūs

en: South Aegean
lt: Rytų Egėjas

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: South African rand
lt: Pietų Afrikos randas

en: South America
lt: Pietų Amerika

en: South Australia
lt: Pietų Australija

en: South Carolina
lt: Pietų Karolina

en: South Dakota
lt: Pietų Dakota

en: South Georgia
lt: Pietų Džordžija

en: South Georgia/Sandwich Islands
lt: Pietų Džordžijos / Sandvičo salos

en: South Korea
lt: Pietų Korėja

en: South Korean won
lt: Pietų Korėjos vona

en: South Pole
lt: Pietų ašigalis

en: South Sudan
lt: Pietų Sudanas

en: South Sudanese pound
lt: Pietų Sudano svaras

en: Southern
lt: Pietų

en: Space Upgrade
lt: Vietos patobulinimas

en: Space between items
lt: Tarpas tarp elementų

en: Spacing control
lt: Tarpų valdymas

en: Spain
lt: Ispanija

en: Spam
lt: Šlamštas

en: Spam Blocked
lt: Blokuota brukalų

en: Spam Protection
lt: Apsauga nuo brukalų

en: Spam blocked | Spam blocked
lt[0]: Sugauta brukalų

en: Spam filtering
lt: Apsauga nuo brukalų

en: Spam in the %1$s older than %2$d day is deleted automatically. | Spam in the %1$s older than %2$d days is deleted automatically.
lt[0]: Senesnis nei %2$d diena šlamštas iš %1$s ištrinamas automatiškai.
lt[1]: Senesnis nei %2$d dienos šlamštas iš %1$s ištrinamas automatiškai.
lt[2]: Senesnis nei %2$d dienų šlamštas iš %1$s ištrinamas automatiškai.

en: Spam it: %s
lt: Tai yra brukalas: %s

en: Spanish
lt: Ispanų

en: Special character
lt: Specialusis simbolis

en: Specific Countries
lt: Tam tikros valstybės

en: Specific countries
lt: Konkrečios šalys

en: Specified file failed upload test.
lt: Nepavyko testinis įkėlimas.

en: Specify a fixed height.
lt: Nurodyti fiksuotą aukštį.

en: Specify a fixed width.
lt: Nurodyti fiksuotą plotį.

en: Specify an OPML URL:
lt: Nurodykite OPML URL adresą:

en: Specify how many links can appear before and after the current page number. Links to the first, current and last page are always visible.
lt: Nurodykite, kiek nuorodų gali būti rodoma prieš ir po dabartinio puslapio numerio. Nuorodos į pirmąjį, dabartinį ir paskutinį puslapį matomos visada.

en: Speed
lt: Greitis

en: Speed is a feature
lt: Sukurta galvojant apie greitį

en: Split table cell
lt: Išskirti lentelės langelį

en: Sport
lt: Sportas

en: Sports
lt: Sportas

en: Spotlight mode
lt: Sutelkto dėmesio režimas

en: Spotlight mode activated
lt: Sutelkto dėmesio režimas įjungtas

en: Spotlight mode deactivated
lt: Sutelkto dėmesio režimas išjungtas

en: Spotlight your media
lt: Parodykite savo kūrybą

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Skaičiuoklė <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Skaičiuoklės <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Skaičiuoklių <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
lt: Skaičiuoklės

en: Square
lt: Kvadratas

en: Square Tiles
lt: Kvadratai

en: Srednekolymsk
lt: Srednekolymskas

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: Sri Lankan rupee
lt: Šri Lankos rupija

en: St Barthelemy
lt: Šv. Bartolomėjus

en: St Helena
lt: Šv. Elenos sala

en: St Johns
lt: Sent Džonsas

en: St Kitts
lt: Sent Kitsas

en: St Lucia
lt: Sent Lusija

en: St Thomas
lt: Sent Tomas

en: St Vincent
lt: Sent Vinsentas

en: Stack on mobile
lt: Išdėlioti vertikaliai mobiliuosiuose

en: Staff Picks
lt: Išrinkti

en: Standard
lt: Standartinis

en: Standard Editor
lt: Standartinė rašyklė

en: Standard rate
lt: Standartinis tarifas

en: Standard rates
lt: Standartiniai tarifai

en: Standard time begins on: %s.
lt: Standartinis laikas prasideda: %s.

en: Standard time begins on: <code>%s</code>.
lt: Standartinis laikas prasideda: <code>%s</code>.

en: Stanley
lt: Stenlis

en: Star ratings should be required, not optional
lt: Vertinimai žvaigždutėmis turėtų būti privalomi

en: Start Customizing
lt: Pradėti konfigūravimą

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Start Import
lt: Pradėti importavimą

en: Start Over
lt: Pradėti iš naujo

en: Start a Blog
lt: Sukurti tinklaraštį

en: Start a new post
lt: Kurkite naują įrašą

en: Start a new site
lt: Sukurti naują tinklalapį

en: Start a page
lt: Pradžios paveikslėlis

en: Start a site
lt: Kurti

en: Start adding Heading blocks to create a table of contents. Headings with HTML anchors will be linked here.
lt: Pradėkite dėlioti antraščių blokus, kad sukurtumėte turinio lentelę. Antraštės bus susietos su jų HTML inkarais.

en: Start again
lt: Pradėti iš naujo

en: Start blank
lt: Pradėti nuo "tuščio lapo"

en: Start customizing
lt: Pradėkite keisti

en: Start date of sale price, as GMT.
lt: Išpardavimo kainos pradžios data pagal GMT.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
lt: Išpardavimo kainos pradžios data, svetainės laiko juostoje.

en: Start date of sale price.
lt: Akcijos pradžios data.

en: Start date:
lt: Pradžios data:

en: Start empty
lt: Pradėkite kurti nuo tuščio lapo

en: Start free trial
lt: Pradėti Nemokama bandomoji versija

en: Start import
lt: Pradėti importavimą

en: Start posting to a new blog in seconds.
lt: Pradėkite rašyti naują tinklaraštį per kelias sekundes.

en: Start selling
lt: Pradėkite pardavinėti

en: Start sharing on "%s" now
lt: Pradėkite dalintis „%s“ jau dabar

en: Start value
lt: Pradinė reikšmė

en: Start with
lt: Rinkitės planą

en: Start with Business
lt: Rinkitės planą Verslui

en: Start with Free
lt: Rinkitės nemokamą planą

en: Start with Jetpack
lt: Pradėkite naudotis Jetpack

en: Start with Personal
lt: Rinkitės planą Asmeninis

en: Start with Premium
lt: Rinkitės planą Premium

en: Start with Professional
lt: Rinkitės planą Profesionalus

en: Start with a free plan
lt: Pradėkite nuo nemokamo plano

en: Start writing or type / to choose a block
lt: Pradėkite rašyti arba spauskite “/” blokui pasirinkti

en: Start writing with text or HTML
lt: Pradėkite rašyti tekstą ar HTML

en: Start, update, and view your site seamlessly from any device. Access desk-free productivity wherever you have internet connectivity.
lt: Kurkite, atnaujinkite ir peržiūrėkite savo tinklalapį lengvai iš bet kurio įrenginio. Jūsų produktyvumas nepriklauso nuo stalo - dirbkite bet kur, kur yra interneto ryšys.

en: Started processing action %s
lt: Pradėtas vykdyti veiksmas %s

en: Starting Coordinates:
lt: Pradžios koordinatės:

en: State
lt: Apskritis, rajonas

en: State / County
lt: Apskritis

en: State / County or state code
lt: Apskrities kodas

en: State / County:
lt: Valstija / grafystė

en: State / Zone
lt: Valstija / Zona

en: State code
lt: Valstijos kodas

en: State code.
lt: Valstijos kodas.

en: State of the comment.
lt: Komentaro statusas.

en: State.
lt: Valstija.

en: State/County
lt: Apskritis

en: States
lt: Valstijos

en: Statistics
lt: Statistika

en: Stats
lt: Statistika

[ctx: Stats ARIA label: View content in a new window]
en: View in a new window
lt: Peržiūrėti naujame naršyklės lange

[ctx: Stats ARIA label: View content in new window action]
en: View content in a new window
lt: Peržiūrėti turinį naujame lange

en: Stats about coupons.
lt: Kuponų ataskaitos.

en: Stats about orders.
lt: Užsakymų ataskaitos.

en: Stats about product categories.
lt: Produktų kategorijų ataskaitos.

en: Stats about product downloads.
lt: Produktų parsisiuntimų ataskaitos.

en: Stats about products.
lt: Produktų ataskaitos.

en: Stats about revenue.
lt: Pajamų ataskaitos.

en: Stats about taxes.
lt: Mokesčių ataskaitos.

[ctx: Stats action tooltip: View content in a new window]
en: View content in a new window
lt: Peržiūrėti turinį naujame lange

[ctx: Stats action tooltip: View content in a new window]
en: View in a new window
lt: Rodyti naujame lange

en: Stats at your fingertips
lt: Visa statistika kaip ant delno.

[ctx: Stats panel action]
en: Expand or collapse panel
lt: Išplėsti arba sutraukti skydelį

[ctx: Stats panel action]
en: Show or hide panel information
lt: Rodyti arba slėpti skydelio informaciją

en: Stats response could not be decoded.
lt: Nepavyko iššifruoti statistikos užklausos atsako.

[ctx: Stats: Action to mark an item as spam]
en: Mark as Spam
lt: Pažymėti kaip šlamštą

[ctx: Stats: Button label to expand a panel]
en: View all
lt: Rodyti visus

[ctx: Stats: List item action to view content]
en: View
lt: Peržiūrėti

[ctx: Stats: Main stats page heading]
en: Stats for {{period/}}
lt: Statistika už: {{period/}}

[ctx: Stats: No change in stats value from prior period]
en: No change
lt: Jokio pokyčio

[ctx: Stats: Percentage of views]
en: %(percent)d%% of views
lt: %(percent)d%% peržiūrų

[ctx: Stats: module row header for authors.]
en: Author
lt: Autorius

[ctx: Stats: module row header for links in posts.]
en: Link
lt: Nuorodos

[ctx: Stats: module row header for number of clicks on a given link in a post.]
en: Clicks
lt: Paspaudimai

[ctx: Stats: module row header for number of post views by referrer.]
en: Views
lt: Peržiūros

[ctx: Stats: module row header for number of post views.]
en: Views
lt: Peržiūros

[ctx: Stats: module row header for number of views from a country.]
en: Views
lt: Peržiūros

[ctx: Stats: module row header for number of views per author.]
en: Views
lt: Peržiūros

[ctx: Stats: module row header for number of views per tag or category.]
en: Views
lt: Peržiūros

[ctx: Stats: module row header for post referrer.]
en: Referrer
lt: Šaltinis

[ctx: Stats: module row header for post title.]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: Stats: module row header for publicize service.]
en: Service
lt: Paslaugos

[ctx: Stats: module row header for search in search terms.]
en: Search term
lt: Paieškos terminas

[ctx: Stats: module row header for tags and categories.]
en: Topic
lt: Tema

[ctx: Stats: module row header for views by country.]
en: Country
lt: Šalis

[ctx: Stats: module row header for views of a given search in search terms.]
en: Views
lt: Peržiūros

[ctx: Stats: title of module]
en: Authors
lt: Autoriai

[ctx: Stats: title of module]
en: Clicks
lt: Paspaudimai

[ctx: Stats: title of module]
en: Countries
lt: Šalys

[ctx: Stats: title of module]
en: Posts & pages
lt: Įrašai ir puslapiai

[ctx: Stats: title of module]
en: Publicize
lt: Viešinimas

[ctx: Stats: title of module]
en: Referrers
lt: Srauto šaltiniai

[ctx: Stats: title of module]
en: Search terms
lt: Paieškos raktažodžiai

[ctx: Stats: title of module]
en: Tags & categories
lt: Žymės ir kategorijos

[ctx: Stats: title of module]
en: Videos
lt: Vaizdo įrašai

en: Status
lt: Būsena

en: Status & visibility
lt: Statusas ir matomumas

en: Status is forbidden.
lt: Statusas yra uždraustas.

en: Status of note.
lt: Pastabos statusas.

en: Status of template.
lt: Šablono būsena.

en: Status of the review.
lt: Atsiliepimo statusas.

en: Status updates will be posted on this blog:
lt: Būsenos atnaujinimai bus publikuojami šiame tinklaraštyje:

en: Status:
lt: Statusas:

en: Stay connected
lt: Likti prisijungus

en: Stay signed in
lt: Likti prisijungus

en: Step
lt: Žingsnis

en: Step %(stepNumber)d of %(stepTotal)d
lt: Žingsnis %(stepNumber)d iš %(stepTotal)d

en: Step %1$d of %2$d
lt: %1$d žingsnis iš %2$d

en: Step 1:
lt: Pirmas žingsnis

en: Step 2:
lt: Antras žingsnis

en: Stick this post to the front page
lt: Nuolat rodyti pirmame puslapyje

en: Sticky
lt: Iškeltas

en: Sticky Post
lt: Iškelti įrašai

en: Stock Keeping Unit
lt: Produkto kodas

en: Stock Keeping Unit.
lt: Produkto kodas

en: Stock Status
lt: Atsargų būsena

en: Stock display format
lt: Atsargų rodymo formatas

en: Stock levels increased:
lt: Likutis padidintas:

en: Stock levels reduced:
lt: Likutis sumažintas:

en: Stock management
lt: Atsargų valdymas

en: Stock management at product level.
lt: Produkto atsargų valdymas.

en: Stock management at variation level.
lt: Variantų atsargų valdymas.

en: Stock management disabled in store settings
lt: Atsargų valdymas išjungtas bendruose parduotuvės nustatymuose.

en: Stock qty
lt: Turimas kiekis

en: Stock quantity
lt: Atsargų kiekis

en: Stock quantity.
lt: Atsargų kiekis.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
lt: Turimas atsargų kiekis. Jei tai produktas su variantais, ši reikšmė galios kiekvienam variantui, nebent nustatysite kiekius kiekvieno varianto lygmenyje.

en: Stock status
lt: Atsargų būsena

en: Stock status.
lt: Likučio būsena.

en: Stock: %d
lt: Likutis: %d

en: Stockholm
lt: Stokholmas

en: Stop Importing!
lt: Sustabdyti importą!

en: Stop Subscription
lt: Sustabdyti prenumeratą

en: Stopping
lt: Stabdoma

en: Storage Space
lt: Disko vieta

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Store Address
lt: Parduotuvės adresas

en: Store Notice
lt: Parduotuvės pastaba

en: Store details
lt: Parduotuvės informacija

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
lt: Jei parduotuvė neveikia, nieko neparduosite. Todėl siūlome parduotuvės atstatymą iš atsarginės kopijos vienu mygtuko paspaudimu, kuriuo galėsite pasinaudoti, jei kažkas nepavyks.

en: Store monitoring
lt: Nuolatinis stebėjimas

en: Store notice
lt: Parduotuvės pastaba

en: Store setup
lt: Parduotuvės nustatymai

en: Store stats
lt: Pardavimų statistika

en: Store uploads in this folder
lt: Laikyti įkeltus failus šiame aplanke

en: Store-wide threshold (%d)
lt: Nustatytas bendruose nustatymuose (%d)

en: Storefront Theme
lt: Storefront tema

en: Storefront icon
lt: Storefront simbolis

en: Storefront is an intuitive, flexible and <strong>free</strong> WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
lt: Storefront yra intuityvi, lanksti, <strong>nemokama</strong> WordPress tema, kuri turi pilną integraciją su WooCommerce bei su daugeliu populiariausių įskiepių.

en: Street address
lt: Gatvė, namo numeris

en: Strength indicator
lt: Stiprumo rodiklis

en: Stretch items
lt: Ištempti elementus

en: Stretch to fill available space.
lt: Ištempti kad užpildytų laisvą plotą.

en: Strikethrough
lt: Perbrauktas

en: Strikethrough the selected text.
lt: Perbraukti pasirinktą tekstą.

en: Stripe email address
lt: Stripe naudojamas el.paštas

en: Stripe email address:
lt: Stripe naudojamas el.paštas:

en: Structure for Navigation Menu: %s
lt: Navigacijos meniu struktūra: %s

en: Style
lt: Stilius

en: Style Book
lt: Stiliaus knyga

en: Style Revisions
lt: Stiliaus versijos

en: Style Variations
lt: Stiliaus variantai

en: Style revisions
lt: Stiliaus versijos

en: Styles
lt: Stiliai

en: Stylesheet is missing.
lt: Stiliaus failas nerastas (sylesheet is missing)

en: Stylesheet is not readable.
lt: Stiliaus failas nenuskaitomas.

en: Sub-directory Installation
lt: Svetainės subdirektorijose

en: Sub-domain Installation
lt: Svetainės subdomenuose

en: Sub-site override
lt: Individualus apėjimas

en: Subcategories
lt: Subkategorijos

en: Subject
lt: Tema

en: Subject (paid)
lt: El.laiško tema (apmokėtiems užsakymams)

en: Submenu & overlay background
lt: Submeniu ir uždangos fonas

en: Submenu & overlay text
lt: Submenu ir uždangos tekstas

en: Submenus
lt: Submeniu

en: Submit
lt: Pateikti

en: Submit Comment
lt: Įrašyti komentarą

en: Submit Reply
lt: Įrašyti atsakymą

en: Submit Search
lt: Pateikti paiešką

en: Submit for Review
lt: Pateikti patikrai

en: Submit translation
lt: Išsaugoti vertimą

en: Submitted on
lt: Parašyta

en: Submitted on: %s
lt: Paskelbta: %s

en: Submitting
lt: Pateikti

en: Submitting Comment%s
lt: Įdedami %s komentarai

en: Submitting…
lt: Pateikti...

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Subscribe to <strong>%s</strong>!
lt: Prenumeruoti <strong>%s</strong>!

en: Subscribe to comments on <a href="%s">%s</a> on <strong>%s</strong>!
lt: Prenumeruokite įrašo <a href="%s">%s</a> komentarus tinklaraštyje <strong>%s</strong>!

en: Subscriber
lt: Prenumeratorius

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
lt: Skaitytojai gali skaityti komentarus, komentuoti, gauti naujienlaiškius ir t.t. tačiau jie negali kurti jokio pastovaus turinio Jūsų tinklalapyje.

en: Subscript
lt: Apatinis indeksas

en: Subscription Details
lt: Prenumeratos informacija

en: Subscription Due
lt: Prenumerata galioja iki

en: Subscription Stopped
lt: Prenumerata sustabdyta

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
lt: %1$s prenumerata sėkmingai išjungta. Nuo dabar negausite atnaujinimų. <a href="%2$s">Paspauskite čia</a> jei taip pat norite išjungti ir patį įskiepį.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
lt: %s prenumerata sėkmingai išjungta. Nuo dabar negausite atnaujinimų.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
lt: Prenumerata greitai <strong>baigsis</strong>.

en: Subscription type
lt: Prenumeratos tipas

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
lt: Prenumerata: Negalima - jau naudojama %1$d iš %2$d galimų tinklalapių

en: Subscription: Unlimited
lt: Prenumerata: neribota

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
lt: Prenumerata: Naudojama %1$d iš %2$d galimų tinklalapių

en: Subscriptions
lt: Prenumeratos

en: Subscriptions delivery
lt: Prenumeratos pristatymas

en: Subscriptions for "%s" are not available.
lt: Prenumeruoti %s šiuo metu negalima.

en: Subscriptions unavailable
lt: Prenumeratos negalimos

en: Subscriptions.
lt: Prenumeratos

en: Subtitles
lt: Titrai

en: Subtle textures are mixed with clean lines and shadows to create a beautifully balanced composition perfect for all types of blogs.
lt: Subtilūs raštai, griežtos linijos ir šešėliai sudaro puikų dizaino balansą, tinkamą visų rūšių tinklaraščiams.

en: Subtotal
lt: Suma

en: Subtotal:
lt: Suma:

en: Suburb
lt: Priemiestis

en: Suburbia is a unique magazine theme in a minimalistic style. Designed by WPShower. It features five widget areas, custom header, and custom background.
lt: Suburbia yra unikali tema portalui su minimalistiniu stiliumi. Temą sukūrė WPShower. Joje rasite penkias valdiklių sritis, nustatomą antraštę ir foną.

en: Success!
lt: Pavyko!

en: Successfully added. Please check your mailbox for the validation email.
lt: Pavyko! Prašome patikrinti pridėto el.pašto dėžutę - išsiuntėme patvirtinimo laišką.

en: Successfully added. Please check your phone for the validation code.
lt: Pavyko! Į pridėtą numerį išsiuntėme patvirtinimo kodą.

en: Successfully canceled action: %s
lt: Sėkmingai atšauktas veiksmas: %s

en: Successfully disabled Two-Step Authentication.
lt: Sėkmingai išjungėte dviejų etapų autentifikavimo.

en: Successfully disconnected %(siteName)s.
lt: %(siteName)s sėkmingai atjungtas.

en: Successfully enabled Two-Step Authentication.
lt: Sėkmingai leido dviejų etapų autentifikavimo.

en: Successfully executed action: %s
lt: Sėkmingai įvykdytas veiksmas: %s

en: Successfully processed change for action: %s
lt: Sėkmingai įvykdytas veiksmo pakeitimas: %s

en: Successfully re-threaded %s comments.
lt: Sėkmingai sugeneruoti komentarų ryšiai (%s).

en: Sucre
lt: Sukrė

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Sudanese pound
lt: Sudano svaras

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Suggested embed #%d
lt: Siūlomas įterpinys #%d

en: Suggested height is %s.
lt: Siūlomas aukštis yra %s.

en: Suggested image #%d
lt: Siūlomas paveikslėlis #%d

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
lt: Siūlomas dydis: %1$s x %2$s pikselių.

en: Suggested media
lt: Siūlomi failai

en: Suggested text:
lt: Siūlomas tekstas:

en: Suggested width is %s.
lt: Siūlomas plotis yra %s.

en: Suggestion:
lt: Pasiūlymas:

en: Suggestions
lt: Patarimai

en: Suggestions list
lt: Pasiūlymų sąrašas

en: Sum of all taxes.
lt: Visų mokesčių suma.

en: Sum of line item taxes only.
lt: Tik atskirų prekių mokesčių suma.

en: Summaries
lt: Suvestinės

en: Summary
lt: Santrauką

en: Sun
lt: Sk

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Sunset
lt: Saulėlydis

en: Superscript
lt: Viršutinis indeksas

en: Support
lt: Pagalba

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
lt: Palaiko tokius pakeitėjus: <code>[qty]</code> = prekių kiekis, <code>[cost]</code> = prekių kaina, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = priemoka procentine išraiška.

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Surinamese dollar
lt: Surinamo doleris

en: Suspended
lt: Sustabdyta

en: Svalbard and Jan Mayen
lt: Svalbardas ir Jan Majenas

en: Swahili
lt: Suahilių

en: Swap template
lt: Sukeisti šabloną

en: Swazi lilangeni
lt: Svazilando lilangenis

en: Swaziland
lt: Svazilandas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Swedish
lt: Švedų

en: Swedish krona
lt: Švedijos krona

en: Sweet Life is an easy to use theme with responsive layout that looks great on any device, big or small. Sweet Life features different post formats, each displayed in their own unique way. If you want to make your blog post more flexible you can use different kinds of post formats such as image, gallery, video, aside, link or quotes.
lt: Sweet Life yra lengvai valdoma tema su prisitaikančiu dizainu, kuris atrodo puikiai bet kuriame įrenginyje.  Tema palaiko įrašų formatus ir turi stilius kiekvienam jų.

en: Swift Current
lt: Svift Karentas

en: Swiss franc
lt: Šveicarijos frankas

en: Switch account
lt: Persijungti į kitą paskyrą

en: Switch between visual editor and code editor.
lt: Vaizdinio ar kodo redaktoriaus perjungimas.

en: Switch to '%s'
lt: Perjungti į '%s'

en: Switch to draft
lt: Perjungti į juodraštį

en: Switch to editable mode
lt: Persijungti į redagavimo režimą

en: Switch up your site&#8217;s look & feel with Styles
lt: Keiskite savo tinklalapio išvaizdą naudodami stilius

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Sydney
lt: Sidnėjus

en: Sync completed.
lt: Sinchronizavimas baigtas.

en: Sync status
lt: Sinchronizacijos statusas

en: Sync this pattern across multiple locations.
lt: Sinchronizuokite šį modelį keliose vietose.

en: Sync your site content for a faster experience, change site owner, repair or terminate your connection.
lt: Sinchronizuokite tinklalapio turinį, keiskite jo savininką, keiskite ar išjunkite prieigą.

en: Synced pattern created: %s
lt: Sukurtas sinchronizuotas modelis: %s

en: Syndicate this content
lt: Rodyti šias naujienas

en: Syndication feeds show the most recent
lt: RSS sraute rodoma:

en: Syntax Highlighting
lt: Sintaksės paryškinimas

en: Syntax is a theme designed with writing--and reading--in mind. With large, easy-to-read type, a fixed navigation menu, and a responsive design that looks beautiful on all screen sizes, it's perfect for writers or bloggers who want a clean, sophisticated look and feel for their site.
lt: Tema Syntax yra  kurta galvojant apie rašančius ir skaitančius. Ji turi didelius aiškius šriftus, fiksuotą meniu, prisitaikantį dizainą, švarų ir elegantišką stilių.

en: Syowa
lt: Šova

en: Syria
lt: Sirija

en: Syrian pound
lt: Sirijos svaras

en: System status
lt: Sistemos būsena

en: Sălaj
lt: Salaj

en: Table
lt: Lentelė

en: Table caption text
lt: Lentelės aprašo tekstas

en: Table cell properties
lt: Lentelės langelio nustatymai

en: Table column header.
lt: Lentelės stulpelio antraštė.

en: Table does not exist
lt: Lentelė neegzistuoja

en: Table headers.
lt: Lentelės antraštės.

en: Table of Contents
lt: Turinys

en: Table ordered by Author.
lt: Lentelė išrikiuota pagal autorių.

en: Table ordered by Comment Author.
lt: Lentelė išrikiuota pagal komentaro autorių.

en: Table ordered by Comments.
lt: Lentelė išrikiuota pagal komentarus.

en: Table ordered by Date.
lt: Lentelė išrikiuota pagal datą.

en: Table ordered by Description.
lt: Lentelė išrikiuota pagal aprašymą.

en: Table ordered by E-mail.
lt: Lentelė išrikiuota pagal el.paštą.

en: Table ordered by File Name.
lt: Lentelė išrikiuota pagal failo pavadinimą.

en: Table ordered by Hierarchical Menu Order and Title.
lt: Lentelė išrikiuota pagal hierarchinę meniu tvarką ir pavadinimą.

en: Table ordered by Last Updated.
lt: Lentelė išrikiuota pagal paskiausią atnaujinimą.

en: Table ordered by Links.
lt: Lentelė išrikiuota pagal nuorodą.

en: Table ordered by Name.
lt: Lentelė išrikiuota pagal vardą.

en: Table ordered by Post Replied To.
lt: Lentelė išrikiuota pagal įrašą, kuriame komentuota.

en: Table ordered by Posts Count.
lt: Lentelė išrikiuota pagal įrašų kiekį.

en: Table ordered by Rating.
lt: Lentelė išrikiuota pagal įvertinimą.

en: Table ordered by Site Domain Name.
lt: Lentelė išrikiuota pagal tinklalapio domeną.

en: Table ordered by Site Path.
lt: Lentelė išrikiuota pagal tinklalapio vietą serveryje.

en: Table ordered by Site Registered Date.
lt: Lentelė išrikiuota pagal tinklalapio užregistravimo datą.

en: Table ordered by Slug.
lt: Lentelė išrikiuota pagal nuorodos tekstą.

en: Table ordered by Theme Name.
lt: Lentelė išrikiuota pagal temos pavadinimą.

en: Table ordered by Title.
lt: Lentelė išrikiuota pagal pavadinimą.

en: Table ordered by URL.
lt: Lentelė išrikiuota pagal nuorodą.

en: Table ordered by Uploaded To.
lt: Lentelė išrikiuota pagal įkėlimą.

en: Table ordered by User Registered Date.
lt: Lentelė išrikiuota pagal vartotojų užsiregistravimo datą.

en: Table ordered by Username.
lt: Lentelė išrikiuota pagal vartotojo vardą.

en: Table ordered by Visibility.
lt: Lentelė išrikiuota pagal matomumą.

en: Table ordered hierarchically.
lt: Lentelė išrikiuota hierarchiškai.

en: Table properties
lt: Lentelės nustatymai

en: Table row properties
lt: Lentelės eilutės nustatymai

en: Table rows.
lt: Lentelės eilės.

en: Tablet
lt: Planšetė

en: Tacuarembó
lt: Takuarembo

en: Tag
lt: Žyma

en: Tag #%s doesn&#8217;t exist!
lt: Žyma %s neegzistuoja.

en: Tag Cloud
lt: Žymų debesis

en: Tag ID
lt: Žymos ID

en: Tag ID.
lt: Žymos ID.

en: Tag added to all posts in this category.
lt: Žyma pridėta prie visų šios kategorijos įrašų.

en: Tag added.
lt: Žyma pridėta.

en: Tag deleted.
lt: Žyma ištrinta.

en: Tag name
lt: Žymos pavadinimas

en: Tag name.
lt: Žymos pavadinimas.

en: Tag not added.
lt: Žyma nepridėta.

en: Tag not updated.
lt: Žyma neatnaujinta.

en: Tag or Category Name
lt: Žymos ar kategorijos pavadinimas

en: Tag slug.
lt: Žymos nuoroda (slug).

en: Tag updated.
lt: Žyma atnaujinta.

en: Tag: | Tags:
lt[0]: Žyma:
lt[1]: Žymos:
lt[2]: Žymų:

en: Tagalog
lt: Tagalų

en: Tagged
lt: Su  gaire

en: Tagged %1$s
lt: Pažymėta %1$s

en: Tagged:
lt: Pažymėta:

en: Tagline
lt: Tinklalapio apibūdinimas

en: Tags
lt: Žymos

en: Tags & Categories
lt: Žymos ir kategorijos

en: Tags (comma separated)
lt: Žymos (atskirtos kableliais)

en: Tags (space separated)
lt: Žymos (atskirtos tarpais)

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
lt: Žymos gali būti pasirinktinai konvertuojamos į kategorijas, naudojant <a href="%s">Žymų/Kategorijų konverterį</a>.

en: Tags deleted.
lt: Žymos ištrintos.

en: Tags help users and search engines navigate your site and find your content. Add a few keywords to describe your post.
lt: Žymos padeda lankytojams ir paieškos sistemoms lengviau naršyti Jūsų tinklalapyje ir rasti reikiamą turinį. Tiesiog naudokite žodžius, kurie apibūdina įrašo turinį.

en: Tags indicating styles and features of the theme.
lt: Žymos, parodančios išvaizdos temos stilių ir funkcijas.

en: Tags list
lt: Žymų sąrašas

en: Tags list navigation
lt: Žymų sąrašo navigacija

en: Tags to Categories
lt: Žymės į kategorijas

en: Tags totals.
lt: Žymos.

en: Tags:
lt: Žymos:

en: Tags:
lt: Žymos:

en: Tags: %1$s
lt: Žymos: %1$s

en: Tags: %s
lt: Žymos: %s

en: Tahiti
lt: Taitis

en: Taipei
lt: Taipėjus

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

en: Tajikistani somoni
lt: Tadžikistano somonis

en: Take Our Survey
lt: Atlikti apklausą

en: Take WordPress with you.
lt: Pasiimkite WordPress su savimi.

en: Take a look at the <strong>%1$d item</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>. | Take a look at the <strong>%1$d items</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>.
lt[0]: Atkreipkite dėmesį į <strong>%1$d punktą</strong> <a href="%2$s">Tinklalapio sveikatos lange</a>.
lt[1]: Atkreipkite dėmesį į <strong>%1$d punktus</strong> <a href="%2$s">Tinklalapio sveikatos lange</a>.
lt[2]: Atkreipkite dėmesį į <strong>%1$d punktų</strong> <a href="%2$s">Tinklalapio sveikatos lange</a>.

en: Take over
lt: Perimti

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
lt: Neautomatinis apmokėjimo būdas - bankinis pervedimas. Pirkėjas turės pats atlikti pervedimą savo banke pagal Jūsų nurodytus duomenis.

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
lt: Neautomatinis apmokėjimo būdas - čekiai. Šis būdas labai tinka testiniams pirkimams.

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
lt: Pasiteiraukite savo hostingo tiekėjo apie OpenSSL įjungimą PHP.

en: Talk to your web host about supporting HTTPS for your website.
lt: Dėl HTTPS palaikymo Jūsų tinklalapyje susisiekite su savo hostingo paslaugų tiekėju.

en: Tallinn
lt: Talinas

en: Tan
lt: Gelsvai ruda

en: Tanzania
lt: Tanzanija

en: Tanzanian shilling
lt: Tanzanijos šilingas

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
lt: Paspauskite arba užeikite su pele ant bet kurios temos ir paspauskite mygtuką "Reali peržiūra" - tuomet pamatysite tos temos vaizdą savo tinklalapyje ir galėsite keisti jos nustatymus atskirame, pilno dydžio ekrane. Mygtuką "Reali peržiūra" taip pat galite rasti temos infomacinio ekrano apačioje. Bet kuri instaliuota tema gali būti peržiūrima ir keičiama tokiu būdu.

en: Tarawa
lt: Tarava

en: Target
lt: Tikslas

en: Tashkent
lt: Taškentas

en: Task List
lt: Darbų sąrašas

en: Tasmania
lt: Tasmanija

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Tax amount
lt: Mokesčių suma

en: Tax class
lt: Mokesčių klasė

en: Tax class already exists
lt: Tokia mokesčių klasė jau egzistuoja

en: Tax class name.
lt: Mokesčio klasės pavadinimas.

en: Tax class of fee.
lt: Mokesčio klasė.

en: Tax class of product.
lt: Produkto mokesčio klasė.

en: Tax class requires a valid name
lt: Mokesčių klasė turi turėti tinkamą pavadinimą

en: Tax class slug already exists
lt: Tokia mokesčių klasės nuorodos dalis (slug) jau egzistuoja.

en: Tax class.
lt: Mokesčių klasė.

en: Tax code
lt: Mokesčių kodas

en: Tax lines data.
lt: Mokesčių duomenys.

en: Tax name
lt: Mokesčio pavadinimas

en: Tax options
lt: Mokesčių nustatymai

en: Tax priority.
lt: Mokesčio prioritetas.

en: Tax rate ID.
lt: Mokesčio tarifo ID

en: Tax rate ID: %s
lt: Mokesčių tarifo ID: %s

en: Tax rate code.
lt: Tarifo kodas

en: Tax rate label.
lt: Tarifo pavadinimas.

en: Tax rate name.
lt: Mokesčio tarifo pavadinimas.

en: Tax rate.
lt: Mokesčio tarifas.

en: Tax rates successfully deleted
lt: Mokesčių tarifai sėkmingai ištrinti

en: Tax status
lt: Mokesčių statusas

[ctx: Tax status]
en: None
lt: Nieko

en: Tax status of fee.
lt: Mokesčių mokėjimo būsena.

en: Tax status.
lt: Mokesčių būsena.

en: Tax subtotal.
lt: Tarpinė mokesčių suma.

en: Tax total (not including shipping taxes).
lt: Visas mokestis (neįskaitant pristatymo mokesčio).

en: Tax total.
lt: Viso mokęsčių.

en: Taxable
lt: Apmokestinamas

en: Taxes
lt: Mokesčiai

en: Taxes by code
lt: Mokesčiai pagal kodą

en: Taxes by date
lt: Mokesčiai pagal datą

en: Taxes detailed reports.
lt: Išsami mokesčių statistika.

en: Taxes do not support trashing.
lt: Mokesčiai negali būti ištrinti.

en: Taxonomies
lt: Taksonomijos

en: Taxonomies associated with post type.
lt: Taksonomijos susijusios su įrašo tipu.

en: Taxonomies: Product types
lt: Taksonomijos: produktų tipai

en: Taxonomies: Product visibility
lt: Taksonomijos: produktų matomumas

en: Taxonomy
lt: Taksonomija

en: Taxonomy does not exist.
lt: Taksonomija neegzistuoja.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
lt: Produkto tipas

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
lt: Produkto matomumas

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
lt: Taksonomijų pavadinimai turi būti tarp 1 ir 32 simbolių ilgio.

en: Taxonomy:
lt: Taksonomija:

en: Tbilisi
lt: Tbilisis

en: Team Members
lt: Komandos nariai

en: Technology
lt: Technologijos

en: Tegucigalpa
lt: Tegusigalpa

en: Tehran
lt: Teheranas

en: Tehran (تهران)
lt: Tehran  (تهران)

en: Tel Aviv
lt: Tel Avivas

en: Tell City
lt: Tel Sitis

en: Tell us a bit about your store
lt: Papasakokite daugiau apie šią parduotuvę

en: Tell your story with Saga, a tailor-made theme for writers, by a writer. Aside from impeccable typography and attention to detail, the theme supports several customization options so you can personalize your site's design.
lt: Pasakokite savo istorijas padedami temos Saga - ji kurta turint galvoje rašytojų poreikius. Išieškota iki smulkiausių detalių, kruopščiai parinkti šriftai bei turinti visus reikalingus nustatymus - viskas ko reikia, kad susikurtumėte tokį tinklalapį, kokio norite.

en: Template
lt: Šablono failas

[ctx: Template]
en: Add New
lt: Pridėti naują

en: Template Editing
lt: Šablono redagavimas

en: Template Part
lt: Šablono dalis

en: Template Part "%s" inserted.
lt: Šablono dalis "%s" įkelta.

en: Template Part Area
lt: Šablono dalies sritis

en: Template Part Areas
lt: Šablono dalių sritys

en: Template Parts
lt: Šablono dalys

en: Template archives
lt: Šablonų archyvai

en: Template file copied to theme.
lt: Šablono failas nukopijuotas į temą.

en: Template file deleted from theme.
lt: Šablono failas ištrintas iš temos.

en: Template for %s
lt: Šablonas: %s

en: Template is missing. Standalone themes need to have a %1$s or %2$s template file. <a href="%3$s">Child themes</a> need to have a %4$s header in the %5$s stylesheet.
lt: Trūksta šablono. Savarankiškos išvaizdos temos privalo turėti %1$s arba %2$s failą. <a href="%3$s">Potemės</a> turi turėti %4$s antraštę %5$s stilių faile.

[ctx: Template name]
en: All Archives
lt: Visi archyvai

[ctx: Template name]
en: Author Archives
lt: Autoriaus archyvai

[ctx: Template name]
en: Blog Home
lt: Tinklaraščio pradinis

[ctx: Template name]
en: Category Archives
lt: Kategorijos archyvai

[ctx: Template name]
en: Date Archives
lt: Datos archyvai

[ctx: Template name]
en: Front Page
lt: Pradinis puslapis

[ctx: Template name]
en: Index
lt: Indeksas

[ctx: Template name]
en: Page: 404
lt: Puslapis: 404

[ctx: Template name]
en: Pages
lt: Puslapiai

[ctx: Template name]
en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

[ctx: Template name]
en: Single Entries
lt: Pavieniai įrašai

[ctx: Template name]
en: Single Posts
lt: Atskiri įrašai

[ctx: Template name]
en: Tag Archives
lt: Žymų archyvai

[ctx: Template name]
en: Taxonomy
lt: Taksonomija

en: Template overrides.
lt: Perrašomi šablonai.

en: Template part created.
lt: Šablono dalis yra sukurta.

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
lt: Šablono dalis buvo ištrinta arba yra nepasiekiama: %s

en: Template parts
lt: Šablono dalys

en: Template parts list
lt: Šablono dalių sąrašas

en: Template parts list navigation
lt: Šablono dalių sąrašo navigacija

en: Template parts to include in your templates.
lt: Šablonų dalys, kurias galite įtraukti į šablonus.

en: Template revert failed. Please reload.
lt: Šablono atstatymas nepavyko. Prašome perkrauti.

en: Templates
lt: Šablonai

en: Templates based on theme files can't be removed.
lt: Temos failais pagrįstų šablonų negalima pašalinti.

en: Templates define the way content is displayed when viewing your site.
lt: Šablonai nustato, kaip Jūsų tinklalapyje atvaizduojamas turinys.

en: Templates help define the layout of the site. You can customize all aspects of your posts and pages using blocks and patterns in this editor.
lt: Šablonai padeda jums išdėlioti elementus savo tinklalapyje. Galite keisti savo įrašų bei puslapių išvaizdą, naudodami blokus ir blokų modelius.

en: Templates list
lt: Šablonų sąrašas

en: Templates list navigation
lt: Šablonų sąrašo navigacija

en: Templates to include in your theme.
lt: Šablonai, kuriuos galite įtraukti į savo temą.

en: Temple
lt: Šventykla

en: Temporarily disabled.
lt: Laikinai išjungta.

en: Tennessee
lt: Tenesis

en: Term
lt: Terminas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Term ID List
lt: Terminų ID sąrašas

en: Term ID Taxonomy Query
lt: Termino ID taksonomijos paieška

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
lt: Termino ID yra bendras kelioms taksonomijoms.

en: Term IDs.
lt: Termino ID.

en: Term counts
lt: Terminų kiekiai

en: Term does not exist.
lt: Terminas neegzistuoja.

en: Term items not found.
lt: Terminų elementų nerasta.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
lt: Terminų meta negali būti pridedama terminams, kuriuos dalinasi kelios taksonomijos.

en: Term name.
lt: Termino pavadinimas.

en: Term not found
lt: Terminas nerastas

en: Terms
lt: Terminas

en: Terms and Conditions Page
lt: Pirkimo taisyklių ir sąlygų puslapis

en: Terms and conditions
lt: Taisyklių ir sąlygų puslapis

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
lt: Terminai negali būti keliami į šiukšliadėžę. Nustatykite '%s', jei norite ištrinti.

en: Terms in the product visibility taxonomy.
lt: Produkto matomumo taksonomijos terminai.

en: Terms of Service
lt: Paslaugos teikimo sąlygos

en: Terms successfully recounted
lt: Terminai sėkmingai perskaičiuoti

[ctx: Terms: Term description label]
en: Description
lt: Aprašymas

en: Territories
lt: Teritorijos

en: Tested up to WooCommerce version
lt: Testuota iki WooCommerce versijos

en: Testimonial
lt: Atsiliepimas

en: Testimonials
lt: Atsiliepimai

en: Tests
lt: Testai

en: Texas
lt: Teksasas

en: Text
lt: Tekstas

en: Text Color
lt: Teksto spalva

en: Text alignment
lt: Teksto lygiavimas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Text direction
lt: teksto kryptis

en: Text formatting
lt: Teksto formatavimas

[ctx: Text labelling a interface as controlling a given layout property (eg: margin) for a given screen size.]
en: Controls the %1$s property for %2$s viewports.
lt: Sąvybės %1$s valdikliai %2$s ekranams.

en: Text only
lt: Tik tekstas

[ctx: Text that is displayed in a label of a form.]
en: First Name
lt: Vardas

[ctx: Text that is displayed in a label of a form.]
en: Last Name
lt: Pavardė

[ctx: Text that is displayed in a label of a form.]
en: Public Display Name
lt: Viešai rodomas vardas

en: Text to appear below the main email content.
lt: Tekstas, kuris bus rodomas po pagrindiniu el.laiško tekstu.

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Text tracks
lt: Tekstiniai takeliai

en: Thai
lt: Tajų

en: Thai baht
lt: Tailando batas

en: Thailand
lt: Tailandas

en: Thank You
lt: ačiū

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
lt: Ačiū, kad kuriate su <a href="%s">WordPress</a>.

en: Thank you for creating with <a href="https://wordpress.com/">WordPress</a>
lt: Dėkojame, kad kuriate su <a href="https://wordpress.com/">WordPress</a>

en: Thank you for letting us know about <span class="blog-title"></span>. This blog will no longer appear in your reader. <span class="notice-undo loading">Blocking...</span>
lt: Dėkui jog pranešate apie šlamštą <span class="blog-title"></span>. Šis tinklaraštis daugiau nebepasirodys jūsų skaityklėje.<span class="notice-undo loading">Blokuojama...</span>

en: Thank you for selling with WooCommerce.
lt: Dėkojame, kad naudojate WooCommerce.

en: Thank you for using %s!
lt: Ačiū, kad naudojatės %s!

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
lt: Dėkojame, kad naudojotės %s, Jūsų tinklalapis yra ištrintas. Sėkmės ir iki kito susitikimo.

en: Thank you for your feedback!
lt: Dėkojame už Jūsų atsiliepimą!

en: Thank you for your order
lt: Dėkojame už užsakymą

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
lt: Dėkojame už užsakymą. Jūsų apmokėjimas yra įvykdytas, o užsakymo informacija išsiųsta el.paštu. Taip pat apmokėjimo informaciją galite pamatyti savo Paypal paskyroje.

en: Thank you for your purchase!
lt: Ačiū! Jūsų mokėjimas atliktas.

en: Thank you! You’ve just donated to <strong><a href="%1$s">%2$s</a></strong>.
lt: Dėkojame! Jūs ką tik paaukojote <strong><a href="%1$s">%2$s</a></strong>.

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
lt: Dėkojame. Prašome pasitikrinti savo el.paštą ir paspausti nuorodą laiške gautame iš mūsų. Jūsų tinklalapis nebus ištrintas, kol nepaspausite tos nuorodos.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
lt: Dėkojame, Jūsų užsakymas įvykdytas.

en: Thank you. Your order has been received.
lt: Dėkojame. Jūsų užsakymas priimtas.

en: Thanks :)
lt: Ačiū :)

en: Thanks for confirming your erasure request.
lt: Dėkojame, kad patvirtinote duomenų ištrynimo prašymą.

en: Thanks for confirming your export request.
lt: Dėkojame, kad patvirtinote duomenų eksporto prašymą.

en: Thanks for confirming your new username!
lt: Dėkojame, kad patvirtinti savo naują naudotojo vardą!

en: Thanks for contributing!
lt: Dėkojame, kad prisidedate!

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
lt: Dėkojame, kad susikūrėte paskyrą tinklalapyje %1$s. Jūsų vartotojo vardas yra %2$s. Savo paskyroje galite matyti savo užsakymus, pasikeisti slaptažodį, ir dar daugiau: %3$s

en: Thanks for downloading the WordPress.com desktop app!
lt: Dėkojame, kad parsisuntėte WordPress.com programėlę kompiuteriui!

en: Thanks for flying with <img src="%1$s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" height="16" /> %2$s
lt: Dėkui, kad skrendate su <img src="%1$s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" height="16" /> %2$s

en: Thanks for reading.
lt: Dėkojame.

en: Thanks for shopping with us
lt: Dėkojame, kad perkate pas mus

en: Thanks for shopping with us.
lt: Dėkojame, kad perkate pas mus.

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
lt: Dėkojame, kad naudojate Jetpack! Jūsų parduotuvė beveik paruošta: norėdami įjungti kitas paslaugas, pavyzdžiui %s, turite pabaigti prijungimą.

en: Thanks for using {site_url}!
lt: Dėkojame, kad perkate {site_url}!

en: Thanks for your feedback
lt: Dėkojame už atsiliepimą!

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
lt: Dėkojame už užsakymą. Jis bus pradėtas vykdyti kai tik mokėjimas mus pasieks.

en: Thanks to {{a}}all our community members who helped translate to {{language/}}{{/a}}!
lt: Dėkojame visiems mūsų bendruomenės nariams, kurie padeda versti! Prisidėkite ir Jūs: {{a}} {{language/}}{{/a}}

en: Thanks!
lt: Ačiū!

en: Thanks! Your feedback will help improve search results
lt: Dėkojame! Jūsų atsiliepimas padės mums pagerinti paiešką

en: That audio file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
lt: Toks audio failas nerastas. Patikrinkite <a href="%s">Failų saugykloje</a> ir įsitikinkite, kad jis nebuvo ištrintas.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
lt: Toks el. paštas jau naudojamas. Patikrinkite savo el. pašto dėžutę, ten turėtų būti aktyvacijos nuoroda. Jei nepatvirtinsite, po kelių dienų galėsite vėl naudoti šį el. pašto adresą.

en: That file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
lt: Toks failas nerastas. Patikrinkite <a href="%s">Failų saugykloje</a> ir įsitikinkite, kad jis nebuvo ištrintas.

en: That image cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
lt: Toks paveikslėlis nerastas. Patikrinkite <a href="%s">Failų saugykloje</a> ir įsitikinkite, kad jis nebuvo ištrintas.

en: That link is already in your profile links. No changes were made.
lt: Kad nuoroda jau yra jūsų profilis nuorodos. Nebuvo atlikti jokie keitimai.

en: That might be a simple arrangement like consecutive paragraphs in a blog post, or a more elaborate composition that includes image galleries, videos, tables, columns, and any other block types.
lt: Tai gali būti paprastas išdėstymas, pavyzdžiui, vienas po kito einantys tinklaraščio įrašo paragrafai, arba sudėtingesnė kompozicija, apimanti paveikslėlių galerijas, vaizdo įrašus, lenteles, stulpelius ir kitus blokų tipus.

en: That name is not allowed.
lt: Toks pavadinimas neleidžiamas.

en: That page can&rsquo;t be found.
lt: Deja, toks puslapis nerastas.

en: That phone number does not appear to be valid
lt: Kad telefonas nėra galios

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
lt: Toks tinklalapis rezervuotas, bet gali būti laisvas po kelių dienų.

en: That user could not be added to this site.
lt: Šis vartotojas negali būti pridėtas prie šio tinklalapio.

en: That user does not exist.
lt: Vartotojas neegzistuoja.

en: That user is already a member of this site.
lt: Šis vartotojas jau yra šio tinklalapio narys.

en: That username is already activated.
lt: Vartotojo vardas jau aktyvuotas.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
lt: Toks vartotojo vardas rezervuotas, bet galbūt bus laisvas po kelių dienų.

en: That video cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
lt: Toks video failas nerastas. Patikrinkite <a href="%s">Failų saugykloje</a> ir įsitikinkite, kad jis nebuvo ištrintas.

en: That was hard work! Take a break.
lt: Atlikote didelį darbą! Padarykite pertraukėlę.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
lt: 	Prašome neredaguoti žemiau šios eilutės. Sėkmės!

en: The "%1$s" taxonomy "%2$s" property (%3$s) conflicts with an existing property on the REST API Posts Controller. Specify a custom "rest_base" when registering the taxonomy to avoid this error.
lt: "%1$s" taksonomijos "%2$s" sąvybė (%3$s) nedera su egzistuojančia sąvybe REST API įrašų kontroleryje. Nurodykite nestandartinį "rest_base" kai registruosite taksonomiją jei norite išvengti šios klaidos.

en: The "%1$s" value is smaller than "%2$s"
lt: "%1$s" reikšmė yra mažesnė už "%2$s".

en: The "%s" block was affected by errors and may not function properly. Check the developer tools for more details.
lt: „%s” blokas buvo paveiktas klaidų ir gali netinkamai funkcionuoti. Daugiau informacijos matysite naršyklės Developer tools.

en: The "%s" must be a callable function.
lt: "%s" privalo būti callable funkcija.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
lt: The "%s" nustatymų grupė buvo panaikinta. Naudokite kitą nustatymų grupę.

en: The "%s" payment method is currently disabled
lt: Mokėjimo būdas "%s" šiuo metu yra išjungtas.

en: The "%s" payment method is currently enabled
lt: Mokėjimo būdas "%s" šiuo metu yra įjungtas.

en: The "%s" plugin has encountered an error and cannot be rendered.
lt: Įskiepis "%s" sukėlė klaidą, todėl peržiūra negalima.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
lt: Tema „%s“ yra netinkama tėvinė tema.

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
lt: Įskiepis "WooCommerce Admin" sėkmingai įdiegtas ir įjungtas

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
lt: Zona, skirta vietovėms, neįtrauktoms į kitas Jūsų zonas, negali būti atnaujinta.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only be one of the built-in types: %2$l.
lt: Schemos raktažodis "type" %1$s gali būti tik vienas iš nustatytų tipų: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only contain the built-in types: %2$l.
lt: Schemos raktažodis "type" %1$s gali būti tik vienas iš nustatytų tipų: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %s is required.
lt: Schemos raktažodis "type" %s yra privalomas.

en: The %1$s and %2$s directories exist but are not writable. These directories are used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to these directories.
lt: Direktorijos %1$s ir %2$s egzistuoja, bet į jas negalima įrašyti. Šios direktorijos naudojamos siekiant pagerinti įskiepių atnaujinimų stabilumą. Įsitikinkite, kad serveryje suteiktos šių direktorijų įrašymo teisės.

en: The %1$s argument must be a non-empty string for %2$s.
lt: Argumentas %1$s neturi būti tuščias %2$s.

en: The %1$s constant is defined as %2$s
lt: Konstanta %1$s turi reikšmę %2$s

en: The %1$s directive in %2$s determines if uploading files is allowed on your site.
lt: %1$s direktyva %2$s faile nustato ar failų įkėlimas yra galimas jūsų tinklalapyje.

en: The %1$s directory does not exist, and the server does not have write permissions in %2$s to create it. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions in %2$s.
lt: Direktorija %1$s neegzistuoja, o serveris neturi rašymo teisių į %2$s, kad jį sukurtų. Ši direktorija naudojama įskiepių ir temų atnaujinimams. Įsitikinkite, kad serveris turi teises rašyti į %2$s.

en: The %1$s parameter must be an array. To pass arbitrary data to scripts, use the %2$s function instead.
lt: Parametras %1$s turi būti masyvas. Jei norite skriptams perduoti duomenis, naudokite funkciją %2$s.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
lt: Įskiepio %1$s antraštė yra pasenusi. Naudokite %2$s.

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
lt: %1$s, %2$s, ir %3$s reikšmės gali būti keičiamos norint nustatyti video takelio kalbą ir rūšį.

en: The %s argument must be a string or a string array.
lt: Argumentas %s turi būti eilutė (string) arba eilučių masyvas (string array).

en: The %s argument must be an array.
lt: Argumentas %s turi būti masyvas.

en: The %s cannot be deleted.
lt: %s negali būti ištrintas.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
lt: Klasė %s gali būti paleista tik per WP CLI.

en: The %s constant is no longer supported.
lt: Konstanta %s nebepalaikoma.

en: The %s directory cannot be located.
lt: Direktorijos %s nepavyksta rasti.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
lt: Direkotorija %s egzistuoja, bet į ją negalima rašyti. Ši direktorija naudojama įskiepių ir temų atnaujinimams. Įsitikinkite, kad serveryje yra suteiktos teisės rašyti į šią direktoriją.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
lt: Direktorija %s egzistuoja, bet į ją negalima įrašyti. Ši direktorija naudojama siekiant pagerinti įskiepių ir temų atnaujinimų stabilumą. Įsitikinkite, kad serveryje suteiktos šios direktorijos įrašymo teisės.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
lt: Direkotorija %s egzistuoja, bet į ją negalima rašyti. Ši direktorija naudojama įskiepių atnaujinimų stabilumui pagerinti. Įsitikinkite, kad serveryje yra suteiktos teisės įrašyti į šią direktoriją.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
lt: Direktorija %s egzistuoja, bet į ją negalima įrašyti. Ši direktorija naudojama temų atnaujinimų stabilumui pagerinti. Įsitikinkite, kad serveryje yra suteiktos įrašymo į šią direktoriją teisės.

en: The %s directory used to improve the stability of plugin and theme updates is writable.
lt: Į %s direktoriją, naudojamą įskiepių ir temų atnaujinimų stabilumui pagerinti, galima įrašyti.

en: The %s does not support trashing.
lt: %s negali būti perkeltas į šiukšlinę.

en: The %s filter is enabled.
lt: Filtras %s yra įjungtas.

en: The %s function has been disabled, some media settings are unavailable because of this.
lt: Funkcija %s yra išjungta, dėl to dalis failų nustatymų yra neprieinama.

en: The %s has already been deleted.
lt: %s jau ištrintas.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
lt: %s importavimo įskiepis yra neteisingas arba neįdiegtas.

en: The %s is not a valid URL
lt: %s nėra taisyklinga nuoroda

en: The %s key must be a string without spaces.
lt: Raktas %s turi būti reikšmė be tarpų.

en: The %s post meta must be an array.
lt: %s įrašo meta turi būti masyvas.

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
lt: Sąvybė %s turi netinkamą išsaugotą reikšmę ir negali būti pakeista į tuščia.

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
lt: %s stilių faile nėra tinkamos išvaizdos temos antraštės.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
lt: Lentelė %s neįdiegta. Prašome paleisti tinklo duomenų bazės atnaujinimą.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
lt: Nuoroda (slug) yra interneto nuorodoms pritaikyta pavadinimo versija. Paprastai ji būna sudaryta vien iš mažųjų raidžių, skaičių ir brūkšnelių.

en: The 2010 theme for WordPress is stylish, customizable, simple, and readable -- make it yours with a custom menu, header image, and background. Twenty Ten supports six widgetized areas (two in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes stylesheets for print and the admin Visual Editor, special styles for posts in the "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional one-column page template that removes the sidebar.
lt: Wordpress tema "2010" yra stilinga, lengvai pritaikoma, paprasta ir lengvai skaitoma - pakeiskite ją pasinaudodami savo meniu, savo antraštiniu paveikslėliu ar fonu. Dvidešimt Dešimt palaiko šešias įskiepių zonas (dvi šoninėje skiltyje, keturias poraštėje). Temoje įdiegti stiliai spausdinimui ir administravimo Raiškaus Teksto Redaktoriui, specialūs stiliai įrašams "Smulkmė" ir "Galerija" kategorijose bei pasirinktinai vieno stulpelio, be šoninių skilčių, puslapio šablonas.

en: The 2011 theme for WordPress is sophisticated, lightweight, and adaptable. Make it yours with a custom menu, header image, and background -- then go further with available theme options for light or dark color scheme, custom link colors, and three layout choices. Twenty Eleven comes equipped with a Showcase page template that transforms your front page into a showcase to show off your best content, widget support galore (sidebar, three footer areas, and a Showcase page widget area), and a custom "Ephemera" widget to display your Aside, Link, Quote, or Status posts. Included are styles for print and for the admin editor, support for featured images (as custom header images on posts and pages and as large images on featured "sticky" posts), and special styles for six different post formats.
lt: WordPress tema "2011"  yra išmani, greita ir universali. Galite ją keisti, sukurdami savo meniu, antraštės paveikslėlį ir foną - o temos nustatymuose galėsite pasirinkti šviesą ar tamsią spalvų schemą, nuorodų spalvą bei tris išdėstymo variantus. 2011 turi specialų puslapio šabloną "Demonstracija" , kuris Jūsų pradinį puslapį pavers geriausio Jūsų sukurto turinio vitrina. Taip pat tema turi daug skirtingų valdiklių ir jų sričių (šoninė juosta, trys zonos poraštėje bei Demonstracijos puslapio šoninė sritis), specialų valdiklį "Efemera", kuris rodo Jūsų užrašų, nuorodų, citatų arba Statusų formatų įrašus. Tema palaiko spausdinimo ir skydelio rašyklės stilius, specialiuosius paveikslėlius (jie rodomi antraštėje įrašuose ir puslapiuose ir kaip dideli paveikslėliai prilipintuose įrašuose) bi specialius stilius šešiems skirtingiems įrašų formatams.

en: The 2012 theme for WordPress is a fully responsive theme that looks great on any device. Features include a front page template with its own widgets, an optional display font, styling for post formats on both index and single views, and an optional no-sidebar page template. Make it yours with a custom menu, header image, and background.
lt: 2012 – puikiai prie bet kokio dydžio ekrano prisitaikanti tema. Ji turi specialų pradžios puslapio dizainą su jam skirtais valdikliais, pasirenkamą šriftą, skirtingus stilius įrašų formatams. Taip pat galėsite pasirinkti šabloną be šoninės juostos, susikurti savo meniu, įkelti antraštės paveikslėlį ir savaip priderinti foną.

en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
lt: WordPress tema „TwentyThirteen“ grąžina mus prie tinklaraščių rašymo. Ji palaiko visus įrašų formatus, iš kurių kiekvienas yra unikaliai gražiai atvaizduojamas. Tema turi nuostabią spalvų schemą, kuri suderinta su antraštės paveikslėliais, gražiai atvaizduojamais šriftais, piktogramomis ir prisitaikančiu turinio išdėstymu, todėl nuostabiai atrodys dideliuose ekranuose, bet bus puikiai atvaizduojama ir mažuose įrenginiuose.

en: The <article> element should represent a self-contained, syndicatable portion of the document.
lt: Elementas <article> turėtų būti savarankiška, sindikuojama dokumento dalis.

en: The <aside> element should represent a portion of a document whose content is only indirectly related to the document's main content.
lt: Elementas <aside> turėtų reikšti dokumento dalį, kurios turinys tik netiesiogiai susijęs su pagrindiniu dokumento turiniu.

en: The <footer> element should represent a footer for its nearest sectioning element (e.g.: <section>, <article>, <main> etc.).
lt: Elementas <footer> turėtų reikšti artimiausio elemento (pvz.: <section>, <article>, <main> ir t. t.) poraštę.

en: The <header> element should represent introductory content, typically a group of introductory or navigational aids.
lt: Elementas <header> turėtų vaizduoti įvadinį turinį, paprastai įžanginių arba navigacinių elementų grupę.

en: The <main> element should be used for the primary content of your document only.
lt: Elementas <main> turėtų būti naudojamas tik pagrindiniam turiniui.

en: The <section> element should represent a standalone portion of the document that can't be better represented by another element.
lt: Elementas <section> turėtų reikšti atskirą dokumento dalį, kurios negalima geriau atvaizduoti kitu elementu.

en: The API key provided does not have read permissions.
lt: Pateiktas API raktas neturi skaitymo leidimo

en: The API key provided does not have write permissions.
lt: Pateiktas API raktas neturi įrašymo leidimo

en: The API key you entered could not be verified.
lt: Jūsų įvesto rakto nepavyko patvirtinti.

en: The Akismet Team
lt: Akismet komanda

en: The Authorization header is used by third-party applications you have approved for this site. Without this header, those apps cannot connect to your site.
lt: Autorizavimo antraštė ateina iš trečiųjų šalių aplikacijų, kurias jūs patvirtinate. Be jos šios aplikacijos negali prisijungti prie jūsų tinklalapio.

en: The Authorization header is working as expected
lt: Autorizavimo antraštė veikia kaip tikėtasi.

en: The Authorize Application request is not allowed.
lt: Aplikacijos autorizavimo užklausa neleidžiama.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
lt: Sekcijoje „Galimi valdikliai“ pateikiami visi valdikliai, kuriuos šiuo metu galite naudoti. Kai nutempsite kurį nors valdiklį į valdiklių sritį, galėsite konfigūruoti jo nuostatas. Baigę konfigūravimą, nepamirškite paspausti mygtuko „Išsaugoti“. Jei norite panaikinti valdiklį iš valdiklių srities, pasirinkite funkciją „Trinti“.

en: The Blissful Blog is a beautifully designed wedding photography blog for couples, photographers and industry professionals.
lt: Blissful Blog yra labai graži tema, skirta vestuvių nuotraukų albumui, fotografams ir kitiems šios srities atstovams.

en: The CSV is invalid.
lt: CSV netinkamas.

en: The Cheshire Cat.
lt: Češyro katinas.

en: The Customizer allows you to preview changes to your site before publishing them. You can navigate to different pages on your site within the preview. Edit shortcuts are shown for some editable elements. The Customizer is intended for use with non-block themes.
lt: Vaizdusis režimas leidžia matyti kaip atrodys atliekami pakeitimai Jūsų tinklalapyje dar jų neišsaugojus. Galite pereiti į kitus tinklalapio puslapius ir peržiūrėti juos būdami šiame režime. Šalia elementų, kurie gali būti keičiami, matysite nuorodas; paspaudus bet kur vaizdžiajame režime jas galima išjungti ir įjungti. Vaizdusis režimas skirtas naudoti su temomis, kurios nepalaiko blokų.

en: The Dashboard is the first place you will come to every time you log into your site. It is where you will find all your WordPress tools. If you need help, just click the &#8220;Help&#8221; tab above the screen title.
lt: Skydelis yra pirmoji vieta, į kurią pateksite kiekvieną kartą prisijungę prie savo tinklalapio. Čia rasite visus WordPress nustatymus ir įrankius. Jei reikia pagalbos, tiesiog spustelėkite virš ekrano pavadinimo esantį skirtuką &#8220;Pagalba&#8221;.

en: The End
lt: pabaiga

en: The Footer template defines a page area that typically contains site credits, social links, or any other combination of blocks.
lt: Poraštės šablonas – tai puslapio sritis, kurioje paprastai pateikiami tinklalapio duomenys, socialinių tinklų nuorodos arba bet koks kitas blokų derinys.

en: The GMT date the application password was created.
lt: GTM data kai aplikacijos slaptažodis buvo sukurtas.

en: The GMT date the application password was last used.
lt: GTM data, kai šis aplikacijos slaptažodis buvo naudotas vėliausiai.

en: The Header template defines a page area that typically contains a title, logo, and main navigation.
lt: Antraštės šablonas – tai puslapio sritis, kurioje paprastai yra tinklalapio antraštė, logotipas ir pagrindinė navigacija.

en: The ID for the associated post of the attachment.
lt: Susijusio su priedu įrašo ID.

en: The ID for the author of the post.
lt: Įrašo autoriaus ID.

en: The ID for the author of the revision.
lt: Versijos autoriaus ID.

en: The ID for the author of the template.
lt: Šablono autoriaus ID.

en: The ID for the autosave.
lt: Automatinio išsaugojimo ID.

en: The ID for the parent of the autosave.
lt: Pirminio automatinio išsaugojimo ID.

en: The ID for the parent of the comment.
lt: Pirminio komentaro ID.

en: The ID for the parent of the object.
lt: Tėvinio objekto ID.

en: The ID for the parent of the post.
lt: Tėvinio įrašo ID.

en: The ID of the assigned menu.
lt: Priskirto meniu ID.

en: The ID of the associated post object.
lt: Susijusio įrašo objekto ID.

en: The ID of the featured media for the post.
lt: Įrašo spec. paveikslėlio ID.

en: The ID of the page that should be displayed on the front page
lt: Puslapio, kuris rodomas kaip pradinis, ID

en: The ID of the page that should display the latest posts
lt: Puslapio, kuris rodo naujausius įrašus, ID

en: The ID of the user object, if author was a user.
lt: Vartotojo objekto ID, jei autorius yra vartotojas.

en: The IP address the application password was last used by.
lt: IP adresas, iš kurio šis aplikacijos slaptažodis buvo naudotas vėliausiai.

en: The JSONP callback function is invalid
lt: JSONP callback funkcija yra netinkama.

en: The Mad Hatter.
lt: Skrybėlius.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
lt: Jūsų PHP versija yra %1$s, tačiau naujajai įskiepio versijai reikia %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new theme version requires %2$s.
lt: Jūsų serverio PHP versija yra %1$s, tačiau naujajai temos versijai reikia %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
lt: Jūsų PHP versija yra %1$s, tačiau įkeltas įskiepis reikalauja %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
lt: Jūsų PHP versija yra %1$s, tačiau įkelta tema reikalauja %2$s.

en: The Press This plugin is required.
lt: Press This įskiepis yra būtinas.

en: The Privacy Settings require JavaScript.
lt: Privatumo nustatymams reikalingas JavaScript.

en: The Privacy screen lets you either build a new privacy-policy page or choose one you already have to show.
lt: Puslpayje "Privatumas" galite sukurti naują privatumo politikos puslapį arba pasirinkti jau esamą puslapį.

en: The Queen of Hearts.
lt: Širdžių karalienė.

en: The REST API can no longer be completely disabled, the %s filter can be used to restrict access to the API, instead.
lt: REST API negali būti pilnai išjungta. Naudokite filtrą %s, jei norite apriboti prieigą prie API.

en: The REST API did not behave correctly
lt: REST API veikia neteisingai

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
lt: REST API neteisingai perdavė užklausos %s parametrą.

en: The REST API encountered an error
lt: REST API grąžino klaidą

en: The REST API encountered an unexpected result
lt: REST API grąžino netikėtą rezultatą

en: The REST API is available
lt: REST API įjungtas

en: The REST API is one way that WordPress and other applications communicate with the server. For example, the block editor screen relies on the REST API to display and save your posts and pages.
lt: REST API yra vienas iš būdų kaip WordPress, ir kitokios programos/sistemos, komunikuoja su serveriu. Pavyzdys - blokų redaktorius, kuris REST API pagalba parodo ir išsaugo Jūsų įrašus bei puslapius.

en: The Rest API is unavailable.
lt: REST API neprieinamas.

en: The SKU already exists on another product.
lt: Toks prekės kodas jau priskirtas kitam produktui.

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
lt: SQL yra būtina programinė įranga, ją naudoja WordPress duomenų bazė, kurioje saugomas Jūsų tinklalapio turinys ir nustatymai.

en: The Site Health check for %1$s has been replaced with %2$s.
lt: Tinklalapio sveikatos patikrinimas %1$s buvo pakeistas į %2$s.

en: The Site Health check requires JavaScript.
lt: Tinklalapio būklės funkcijai reikalingas JavaScript.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
lt: Jūsų įvestas tinklalapio adresas yra netinkamas. Įveskite jį iš naujo.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
lt: Tekstinis režimas leidžia jums įvesti HTML kodą greta savo įrašo teksto. Turėkite omenyje, kad  &lt;p&gt; ir &lt;br&gt; žymos yra automatiškai paverčiamos į nukėlimus į kitą eilutę, kai perjungiate redaktorių tarp tekstinio ir vaizdinio režimo. Kai rašote, vienas nukėlimas į kitą eilutę gali būti panaudojamas vietoj &lt;br&gt; žymos, o du nukėlimai vienas šalia kito - vietoj pastraipos žymos. Jei bus paversti į žymas automatiškai.

en: The Twitter API lets you send status updates to your blog from a Twitter client. (<a href="http://en.support.wordpress.com/twitter-api/">Learn More</a>)
lt: Twitter API leidžia siųsti jūsų būsenos atnaujinimus tiesiai į jūsų tinklaraštį. (<a href="http://en.support.wordpress.com/twitter-api/">Sužinokite daugiau</a>)

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
lt: Išvaizdos temos tinklalapis, koks rastas temos antraštėje.

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
lt: Išvaizdos temos tinklalapis, paruoštas atvaizdavimui.

en: The URI of the theme's webpage.
lt: Išvaizdos temos tinklalapis.

en: The URL must be served over a secure connection.
lt: URL turi būti pateikiamas per saugų ryšį.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
lt: Šaltinio, iš kurio imami oEmbed duomenys, URL.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
lt: Jūsų %s puslapio nuoroda (kartu su puslapio ID).

en: The URL to process.
lt: URL, kurį reikia apdoroti.

en: The URL to the admin area
lt: Nuoroda į administravimo sąsają

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
lt: Panašu, kad jūsų įvestas URL yra el. pašto adresas. Gal norite jam pridėti būtiną „mailto:“ priešdėlį?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
lt: Panašu, kad jūsų įvestas URL yra nuoroda į kitą tinklalapį. Gal norite pridėti būtiną „http://“ priešdėlį?

en: The Walker class named %s does not exist.
lt: Walker klasė pavadinimu %s neegzistuoja.

en: The White Rabbit.
lt: Baltasis triušis.

en: The Woo team is made up of over 350 talented individuals, distributed across 30+ countries.
lt: WooCommerce kuria daugiau nei 350-ties talentingų žmonių komanda, dirbant iš daugiau nei 30 skirtingų šalių.

en: The WooCommerce Blocks feature plugin requires a more recent version of WordPress and has been paused. Please update WordPress to continue enjoying WooCommerce Blocks.
lt: Įskiepiui WooCommerce Blocks reikalinga naujesnė WordPress versija, todėl jis išjungtas. Norėdami naudotis WooCommerce Blocks turite atnaujinti WordPress.

en: The WooCommerce Blocks package running on your site.
lt: Šiame tinklalapyje veikia WooCommerce Blocks paketas.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
lt: Įskiepis WooCommerce Helper daugiau nebereikalingas. <a href="%s">Valdykite savo pirkinius</a> nuėję į Pirkinių skiltį.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
lt: WooCommerce REST API suteikia išorinėms programoms teises peržiūrėti ir valdyti Jūsų parduotuvės duomenis. Prieiga suteikiama tik programoms su galiojančiais API raktais.

en: The WooCommerce REST API package running on your site.
lt: Šiame tinklalapyje veikia WooCommerce REST API paketas.

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
lt: WordPress hostingo komanda sudarė ir atnaujina tokių modulių sąrašą, tiek rekomenduojamų, tiek privalomų; šis sąrašas pateikiamas  <a href="%1$s" %2$s>hostingo komandos gide%3$s</a>.

en: The WordPress Team
lt: WordPress komanda

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
lt: Jūsų įvestas WordPress adresas yra netinkamas. Įveskite jį iš naujo.

en: The WordPress for Android App Gets a Big Facelift
lt: WordPress už Android App pasireiškia didelis kosmetinis remontas

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
lt: WordPress komanda pasiruošusi Jums padėti. Persiųskite šį el.laišką į %s ir jie padės Jums užtikrinti, kad Jūsų tinklalapis veiktų tinkamai.

en: The WordPress.org username of the block author.
lt: Bloko autoriaus WordPress.org vartotojo vardas.

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
lt: UAB „Lazerių įmonė“ buvo įkurta 1971-iais metais ir nuo to laiko gamina įvairaus tipo lazerius. „Lazerių įmonė“ yra įsikūrusi Kaune, joje dirba apie 2000 fizikos specialistų, kurie kasdien kurie nuostabius produktus, palengvinančius mūsų visų gyvenimą.

en: The active theme does not support a flexible sized header image.
lt: Įjungta išvaizdos tema nepalaiko lankstaus dydžio antraštės paveikslėlių.

en: The active theme does not support uploading a custom header image.
lt: Įjungta išvaizdos tema nepalaiko antraštės paveikslėlių įkėlimo.

en: The active theme has the following error: "%s".
lt: Dabartinė išvaizdos tema turi tokią klaidą: "%s".

en: The active theme is displayed highlighted as the first theme.
lt: Įjungta tema rodoma pati pirma ir yra paryškinta.

en: The admin email verification page will reappear after %s.
lt: Administratoriaus el. pašto adreso patvirtinimo langas bus rodomas po %s.

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
lt: Nuolaida. Įveskite skaičių, net jei nustatote procentus.

en: The amount of information you may be required to show will vary depending on your local or national business regulations. You may, for example, be required to display a physical address, a registered address, or your company registration number.
lt: Informacijos, kurią privalote čia pateikti, kiekis priklauso nuo Jūsų vietinių ar nacionalinių įstatymų. Gali būti, kad Jūs privalote pateikti fizinį adresą, registracijos adresą ar Jūsų įmonės/organizacijos registracijos numerį.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
lt: Laiko tarpas (sekundėmis) kurį Jūsų tinklalapis užtrunka atlikdamas vieną veiksmą prieš nutraukdamas jį dėl per ilgos trukmės (norint išvengti išjungimo serveryje)

en: The amount to rotate the image clockwise in degrees. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
lt: Laipsnių skaičius, kuriuo pasukti paveikslėlį laikrodžio rodyklės kryptimi. NEBENAUDOJAMA: prašome naudoti modifikatorius.

en: The application ID must be a UUID.
lt: Programos ID turi būti UUID.

en: The application password feature requires HTTPS, which is not enabled on this site.
lt: Programėlių slaptažodžių funkcijai reikia HTTPS, kuris šiame tinklalapyje nėra įjungtas.

en: The application password was not successfully deleted. Please try again.
lt: Programėlės slaptažodžio ištrinti nepavyko. Bandykite dar kartą.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
lt: Kraštinių santykis yra ryšys tarp pločio ir aukščio. Jūs galite išsaugoti kraštinių santykį, jei keisdami pasirinktos zonos dydį, laikysite nuspaudę Shift klavišą. Taip pat galite naudoti specialius laukelius ir įvesti juose norimą kraštinių santykį, pvz.: 1:1 (kvadratas), 4:3, 16:9 ir t.t.

en: The attached file cannot be found.
lt: Susietas failas nerastas.

en: The attachment MIME type.
lt: Pridėto failo MIME tipas.

en: The attachment caption.
lt: Pridėto failo antraštė.

en: The attachment description.
lt: Pridėto failo aprašymas.

en: The attribute name.
lt: Požymio pavadinimas.

en: The attributes of the inner block.
lt: Vidinio bloko atributai.

en: The attributes used in the example.
lt: Atributai naudoti šiame pavyzdyje.

en: The authenticated application password can only be introspected for the current user.
lt: Patvirtintą programėlės slaptažodį gali peržiūrėti tik dabartinis naudotojas.

en: The authorization header is invalid
lt: Autorizavimo antraštė netinkama.

en: The authorization header is missing
lt: Trūksta autorizavimo antraštės.

en: The average rating of blocks published by the same author.
lt: To paties autoriaus paskelbtų blokų vidutinis įvertinimas.

en: The background color for WooCommerce email templates. Default %s.
lt: Pagrindinė WooCommerce el. laiškų šablonų fono spalva. Numatytoji: %s.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
lt: Šio įrašo atsarginė kopija Jūsų naršyklėje skiriasi nuo versijos, kurią matote žemiau.

en: The base color for WooCommerce email templates. Default %s.
lt: Pagrindinė WooCommerce el. laiškų šablonų teksto spalva. Numatytoji: %s.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
lt: Bazinis parduotuvės puslapis gali būti rodomas Jūsų <a href="%s">prodiuktų pastoviosiose nuorodose</a>.

en: The best elements of blogging themes manipulated into something beautifully simple. Ideal for local community, fan magazines, and talking about updates in your industry.
lt: Geriausios tinklaraščių temų praktikos sudėtos į vieną, paprastą bet gražią temą. Puikiai tiks bendruomenei, portalams bei žurnalams.

en: The best place to ask a question related to WordPress.com.
lt: Geriausia vieta užduoti klausimus susijusius su WordPress.com

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
lt: Blokų redaktoriui būtinas JavaScript. Įjunkite JavaScript savo naršyklės nustatymuose, arba įjunkite <a href="%s">Klasikinio redaktoriaus įskiepį</a>.

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
lt: Blokų redaktoriui būtinas JavaScript. Įjunkite JavaScript savo naršyklės nustatymuose, arba įdiekite <a href="%s">Klasikinio redaktoriaus įskiepį</a>.

en: The block icon.
lt: Bloko piktograma.

en: The block name, in namespace/block-name format.
lt: Bloko pavadinimas, vardų-erdvė/bloko-vardas formatu.

en: The block slug.
lt: Bloko vardas.

en: The block title, in human readable format.
lt: Bloko pavadinimas, žmogui įskaitomu formatu.

en: The block types which can use this pattern.
lt: Blokų tipai, kuriems galima pritaikyti šį modelį.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
lt: Blokų valdikliams būtinas JavaScript. Įjunkite JavaScript savo naršyklės nustatymuose, arba įjunkite <a href="%s">Klasikinio redaktoriaus įskiepį</a>.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
lt: Blokų valdikliams būtinas JavaScript. Įjunkite JavaScript savo naršyklės nustatymuose, arba įdiekite <a href="%s">Klasikinio redaktoriaus įskiepį</a>.

en: The block will not move when the page is scrolled.
lt: Puslapiui slenkant žemyn, blokas liks vietoje.

en: The block will stick to the scrollable area of the parent %s block.
lt: Blokas bus prilipintas prie pagrindinio bloko %s slinkimo srities.

en: The block will stick to the top of the window instead of scrolling.
lt: Blokas liks lango viršuje, užuot slinkęs kartu su puslapiu.

en: The blog <span class="blog-title"></span> will no longer appear in your reader. <span class="notice-undo loading">Blocking...</span>
lt: Tinklaraštis <span class="blog-title"></span> daugiau nebepasirodys jūsų skaityklėje. <span class="notice-undo loading">Blokuojama...</span>

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
lt: Nuorodos pavadinimo, interneto adreso ir aprašymo laukeliai turi fiksuotas pozicijas. Tuo tarpu visų kitų laukelių pozicijas galite keisti tempdami su pele. Nereikalingus laukelius galite paslėpti pasirinkę skiltį „Ekrano nuostatymai“ arba sumažinti paspaudę ant jų pavadinimo.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
lt: Skydelyje rodomi moduliai:

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
lt: Kalendoriaus blokas paslėptas, nes nėra paskelbtų įrašų.

en: The callback_url needs to be over SSL
lt: callback_url turi naudoti SSL

en: The called constructor method for %1$s class in %2$s is <strong>deprecated</strong> since version %3$s! Use %4$s instead.
lt: %1$s klasėje iškviestas konstruktoriaus metodas iš %2$s klasės yra <strong>nenaudotinas</strong> nuo %3$s versijos! Naudokite %4$s metodą.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
lt: Krepšelis užpildytas produktais iš Jūsų ankstesnio užsakymo.

en: The category description, in human readable format.
lt: Kategorijos aprašymas, žmogui įskaitomu formatu.

en: The category label, in human readable format.
lt: Kategorijos pavadinimas, žmogui įskaitomu formatu.

en: The category name.
lt: Kategorijos pavadinimas.

en: The category this test is grouped in.
lt: Kategorija kuriai šis testas yra priskirtas.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
lt: Jūsų padaryti pakeitimai bus prarasti, jei uždarysite šį puslapį.

en: The city in which your business is located.
lt: Miestas, kuriame įsikūręs Jūsų verslas.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
lt: Klasė %1$s iš filtro %2$s turi vykdyti %3$s.

en: The code is in your clipboard now
lt: Kodas nukopijuotas į iškarpinę

[ctx: The codes are the backup codes for Two-Step Authentication.]
en: I have printed or saved these codes
lt: Aš išspausdinus arba įrašomi šie kodai

en: The comment cannot be deleted.
lt: Komentaro negalima ištrinti.

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
lt: Komentarai negali būti keliami į šiukšliadėžę. Nustatykite '%s', jei norite ištrinti.

en: The comment has already been trashed.
lt: Komentaras jau buvo ištrintas.

en: The confirmation key has expired for this personal data request.
lt: Baigėsi šios asmeninių duomenų užklausos patvirtinimo rakto galiojimas.

en: The confirmation key is invalid for this personal data request.
lt: Šios asmeninių duomenų užklausos patvirtinimo raktas yra netinkamas.

en: The confirmation key is missing from this personal data request.
lt: Šios asmeninių duomenų užklausos patvirtinimo raktas nerastas.

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
lt: Nepavyksta prisijungti prie akismet.com. Prašome peržiūrėti mūsų  <a href="%s" target="_blank">gidą apie ugniasienes</a> bei patikrinti savo serverio nustatymus.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
lt: Konstanta %1$s <strong>yra nebenaudotina</strong>. Naudokite loginę konstantą %2$s %3$s faile, jei norite įjungti subdomenų nustatymą, Naudokite %4$s funkciją, jei norite patikrinti, ar subdomenų nustatymas įjungtas.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
lt: Konstanta %s negali būti apibrėžta kuriant tinklą.

en: The content for the comment.
lt: Komentaro turinys.

en: The content for the post.
lt: Įrašo turinys.

en: The content is currently protected and does not have the available excerpt.
lt: Šiuo metu turinys yra apsaugotas ir neturi paruoštos ištraukos.

en: The content of the review.
lt: Peržiūros turinys.

en: The content of your post doesn’t match the template assigned to your post type.
lt: Jūsų įrašo turinys neatitinka tokio tipo įrašams priskirto šablono.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
lt: Šalis ir apskritis ar valstija, kur įsikūręs Jūsų verslas.

[ctx: The country code for the phone for the user.]
en: Country code
lt: Šalies kodas

en: The coupon code already exists
lt: Toks nuolaidos kodas jau egzistuoja

en: The coupon code cannot be empty.
lt: Kupono kodas negali būti tuščias.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
lt: Kupono galiojimas baigsis šios datos 00:00:00 laiku.

en: The coupon's unique code.
lt: Unikalus kupono kodas.

en: The cron event list could not be saved.
lt: Nepavyko išsaugoti cron įvykių sąrašo.

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
lt: Dabartinis paveikslėlis neturi alt teksto. Failo pavadinimas: %s

en: The current language used by WordPress. Default = English
lt: Šiuo metu WordPress nustatyta kalba. Numatytoji - anglų.

en: The current menu options offer reduced accessibility for users and are not recommended. Enabling either "Open on Click" or "Show arrow" offers enhanced accessibility by allowing keyboard users to browse submenus selectively.
lt: Dabartiniai meniu nustatymai yra mažo prieinamumo, todėl jų nerekomenduojama naudoti. Įjungus "Atidaryti paspaudus" arba "Rodyti rodyklę" užtikrinamas geresnis prieinamumas, nes klaviatūrą naudojantys lankytojai gali naršyti norimus submeniu.

en: The current poster image url is %s
lt: Dabartinio antraštės paveikslėlio adresas yra %s

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
lt: Šis vartotojas gali priskirti terminus %s taksonomijoje.

en: The current user can change the author on this post.
lt: Šis vartotojas gali pakeisti šio įrašo autorių.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
lt: Šis vartotojas gali kurti terminus %s taksonomijoje.

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
lt: Šis vartotojas gali skelbti nefiltruotą HTML ir JavaScript.

en: The current user can publish this post.
lt: Šis vartotojas gali paskelbti šįįrašą.

en: The current user can sticky this post.
lt: Šis vartotojas gali prikabinti šį įrašą.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
lt: Dabartinio vartotojo rolė privalo turėti vartotojų redagavimo galimybę.

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
lt: Pasirinktas privatumo politikos puslapis neegzistuoja. Prašome sukurti arba pasirinkti naują puslapį.

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
lt: Pasirinktas privatumo politikos puslapis yra šiukšlinėje. Prašome sukurti arba pasirinkti naują privatumo poilitkos puslapį arba <a href="%s">atkurti pasirinktą iš šiukšlinės</a>.

en: The customer cannot be deleted
lt: Šis pirkėjas negali būti ištrintas

en: The database server could be connected to (which means your username and password is okay) but the %s database could not be selected.
lt: Prie serverio prisijungti pavyko (tai reiškia, kad Jūsų vartotojo vardas ir slaptažodis yra teisingi), tačiau nepavyko pasirinkti duomenų bazės %s

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
lt: Šis duomenų bazės atnaujinimo procesas nesutrikdo tinklalapio veiklos tačiau gali užtrukti, todėl prašome kantriai palaukti. Įmanoma paleisti šį atnaujinimą per %1$sWP CLI%2$s.

en: The date and time the preferences were updated.
lt: Datos ir laiko nustatymai atnaujinti.

en: The date of the customer last order, as GMT.
lt: Pirkėjo paskutinio užsakymo data, pagal GMT.

en: The date the comment was published, as GMT.
lt: Komentaro paskelbimo data, GMT laiku.

en: The date the comment was published, in the site's timezone.
lt: Komentaro paskelbimo data, vietos laiku.

en: The date the coupon expires, as GMT.
lt: Kupono galiojimo pabaigos data, pagal GMT.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
lt: Kupono galiojimo pabaigos data, Jūsų tinklalapio laiko zonoje.

en: The date the coupon was created, as GMT.
lt: Kupono sukūrimo data, pagal GMT.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
lt: Kupono sukūrimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
lt: Kupono pastarojo redagavimo data, GMT laiku.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
lt: Kupono paskutinio redagavimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the customer was created, as GMT.
lt: Pirkėjo registracijos data, pagal GMT.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
lt: Pirkėjo sukūrimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the customer was last modified, as GMT.
lt: Pirkėjo pastarojo redagavimo data, GMT laiku.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
lt: Pirkėjo paskutinio redagavimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the image was created, as GMT.
lt: Paveikslėlio sukūrimo data, pagal GMT.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
lt: Nuotraukos sukūrimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the image was last modified, as GMT.
lt: Paveikslėlio paskutinio redagavimo data, pagal GMT.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
lt: Nuotraukos paskutinio redagavimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the order note was created, as GMT.
lt: Užsakymo pastabos sukūrimo data, GMT laiku.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
lt: Užsakymo pastabos sukūrimo data, Jūsų tinklalapio laiko zonoje.

en: The date the order refund was created, as GMT.
lt: Užsakymo grąžinimo sukūrimo data, GMT laiku.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
lt: Užsakymo grąžinimo sukūrimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the order was completed, as GMT.
lt: Užsakymo įvykdymo data (GMT laiko zonoje).

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
lt: Užsakymo įvykdymo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the order was created, as GMT.
lt: Užsakymo data, pagal GMT.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
lt: Užsakymo pateikimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the order was last modified, as GMT.
lt: Data, kai užsakymas buvo paskutinį kartą keistas, GMT.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
lt: Užsakymo paskutinio redagavimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the order was paid, as GMT.
lt: Užsakymo apmokėjimo data (GMT laiko zonoje).

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
lt: Užsakymo apmokėjimo data (tinklalapio laiko zonoje).

en: The date the post was last modified, as GMT.
lt: Įrašo paskutinio keitimo data, GMT laiku.

en: The date the post was last modified, in the site's timezone.
lt: Įrašo paskutinio keitimo data, vietos laiku.

en: The date the post was published, as GMT.
lt: Įrašo paskelbimo data, GMT laiku.

en: The date the post was published, in the site's timezone.
lt: Įrašo paskelbimo data, vietos laiku.

en: The date the product was created, as GMT.
lt: Produkto sukūrimo data, pagal GMT.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
lt: Produkto sukūrimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the product was last modified, as GMT.
lt: Produkto paskutinio modifikavimo data, pagal GMT.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
lt: Produkto paskutinio redagavimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the review was created, as GMT.
lt: Data, kada apžvalga buvo paskelbta, GMT.

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
lt: Atsiliepimo sukūrimo data tinklalapio laiko juostoje,rodoma skaitomu formatu.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
lt: Atsiliepimo sukūrimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the revision was last modified, as GMT.
lt: Versijos paskutinio keitimo data, GMT laiku.

en: The date the revision was last modified, in the site's timezone.
lt: Versijos paskutinio keitimo data, vietos laiku.

en: The date the revision was published, as GMT.
lt: Versijos paskelbimo data, GMT laiku.

en: The date the revision was published, in the site's timezone.
lt: Versijos paskelbimo data, vietos laiku.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
lt: Varianto sukūrimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
lt: Varianto paskutinio redagavimo data (interneto svetainės laiko zona).

en: The date the webhook was created, as GMT.
lt: Ryšio su išorine programa sukūrimo data, pagal GMT.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
lt: Ryšio su išorine programa paskutinio pakeitimo data, pagal GMT.

en: The date when download access expires, as GMT.
lt: Parsisiuntimo termino pabaiga, pagal GMT.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
lt: Parsiuntimo prieigos galiojimo pabaigos data, Jūsų tinklalapio laiko zonoje.

en: The date when the block was last updated, in fuzzy human readable format.
lt: Bloko paskutinio atnaujinimo data, žmogui įskaitomu formatu.

en: The date you provided is invalid.
lt: Jūsų pateikta data yra netinkama.

en: The decimal separator of displayed prices.
lt: Rodomų kainų dešimtųjų skirtukas

en: The default timezone for your server.
lt: Jūsų serverio numatytoji laiko zona.

en: The delivery duration, in seconds.
lt: Atsiuntimo trukmė sekundėmis.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
lt: Aprašymas pagal nutylėjimą nerodomas, bet kai kurios temos gali jį parodyti.

en: The description of the menu location.
lt: Meniu vietos aprašymas.

en: The description of this menu item.
lt: Meniu punkto aprašymas.

en: The description will be displayed in the menu if the active theme supports it.
lt: Jei naudojama tema suteikia tokią galimybę, aprašymas bus rodomas vartotojo meniu.

en: The desktop app builds upon the already fast WordPress.com by bundling the entire site as a local copy. You get near-instant page-loads and less waiting around.
lt: Kompiuterio programėlė integruota su ir taip greita WordPress.com sistema, ji išsaugo visą tinklalapį kaip vietinę kopiją. Taigi tinklalapis užsikrauna beveik akimirksniu ir Jūs praleidžiate mažiau laiko laukdami.

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
lt: Instrukcijos (eilutės) tarp "BEGIN %1$s" ir "END %1$s" yra 
    generuojamos dinamiškai ir turėtų būti modifikuojamos tik per WordPress filtrus.
    Bet kokie pakeitimai instrukcijose tarp šių žymiklių bus perrašyti.

en: The directory does not exist.
lt: Katalogas neegzistuoja.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
lt: Direktorijos dydžio skaičiavimas truko per ilgai ir yra nutrauktas. Dažniausiai taip įvyksta dėl labai didelio kiekio sub-direktorijų ir failų.

en: The domain upgrade for <b>%1$s</b> associated with your blog <b>%2$s</b> is about to expire.
lt: Domeno <b>%1$s</b>, kuris susietas su Jūsų tinklalapiu <b>%2$s</b>, galiojimas greit baigsis.

en: The domain upgrade for your blog <b>%s</b> is about to expire.
lt: Jūsų naudojamas domenas <b>%s</b> netrukus baigs galioti.

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
lt: Parsisiunčiamas failas %s negali būti panaudojamas, nes jis neegzistuoja serveryje.

en: The duotone id "%s" is not registered in theme.json settings
lt: Dvispalvio ID "%s" nėra užregistruotas theme.json nustatymuose

en: The e-mail could not be sent.
lt: El. laiško išsiųsti nepavyko.

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
lt: Redagavimo laukas automatiškai pažymi kodo sintaksę. Galite tai išjungti savo <a href="%1$s" %2$s>vartotojo profilyje%3$s</a>, kad veiktų tekstiniu rėžimu.

en: The editor has encountered an unexpected error.
lt: Įvyko klaida.

en: The editor has encountered an unexpected error. Please reload.
lt: Redaktoriuje įvyko nežinoma klaida. Prašome perkrauti.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
lt: Jūsų įvestas el. pašto adresas yra netinkamas. Įveskite el. pašto adresą iš naujo.

en: The email address for the customer.
lt: Pirkėjo el. pašto adresas.

en: The email address for the user.
lt: Vartotojo el. pašto adresas.

en: The email address you provided is invalid.
lt: Jūsų įvestas el. pašto adresas netinkamas.

en: The email change has been successfully canceled.
lt: El. pašto pakeisti buvo sėkmingai nutraukta.

en: The email could not be sent.
lt: El. laiško išsiųsti nepavyko.

en: The email could not be sent. Possible reason: your host may have disabled the %s function.
lt: Nepavyko išsiųsti el.laiško. Galima priežastis: Jūsų hostingo tiekėjas gali būti išjungęs funkciją %s.

en: The email is correct
lt: El. paštas teisingas

en: The error code was %s.
lt: Klaidos kodas: %s.

en: The excerpt for the post.
lt: Įrašo santrauka.

en: The excerpt is hidden.
lt: Ištrauka yra paslėpta.

en: The excerpt is visible.
lt: Ištrauka yra matoma.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
lt: Plėtinys %s  buvo sėkmingai išjungtas.

en: The feature "type" is not valid JSON Schema type.
lt: Sąvybė "type" nėra tinkamas JSON Schema tipas.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
lt: Šiame puslapyje pateikiamos pagrindinės jūsų tinklalapio nuostatos.

en: The file URL has been copied to your clipboard
lt: Failo nuorodą nukopijuota į iškarpinę (clipboard).

en: The file does not exist, please try again.
lt: Toks failas neegzistuoja, pabandykite dar kartą.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
lt: Failas yra tuščias arba naudoja kitokią koduotę nei UTF-8, prašome pabandyti dar kartą su nauju failu.

en: The filesystem is currently unavailable for managing plugins.
lt: Šiuo metu failų sistema nėra prieinama įskiepių valdymui.

en: The first thing you need to do is tell Blogger to let WordPress access your account. You will be sent back here after providing authorization.
lt: Pirma, ką turite padaryti, tai nurodyti Blogger kad leidžiate WordPress.com prieiti prie Jūsų paskyros. Kai įjungsite šią autorizaciją, būsite perkeltas atgal į šį puslapį.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
lt: Aplankas %1$s galimai yra versijuojamas (%2$s), tačiau filtras %3$s leidžia atnaujinimus šiame aplanke.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
lt: Aplankas %1$s galimai yra versijuojamas (%2$s).

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
lt: Šie įjungti įskiepiai nenurodo, ar jie palaiko WooCommerce versiją %s, todėl prašome juos peržiūrėti, ir, jei įmanoma, atnaujinti.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
lt: Šie adresai bus naudojami apmokėjimo puslapyje.

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
lt: Šios formatavimo nuorodos pakeičiamos savo atitikmenimis paspaudus Enter. Paspauskite Escape arba Undo norėdami grąžinti senesnį vaizdą.

en: The following note has been added to your order:
lt: Gavote žinutę apie Jūsų užsakymą:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
lt: Čia nustatoma, kaip pirkėjams matomoje parduotuvės dalyje atvaizduojamos kainos.

en: The following plugins failed to update:
lt: Šie įskiepiai nebuvo atnaujinti:

en: The following plugins were successfully updated:
lt: Šie įskiepiai sėkmingai atnaujinti:

en: The following plugins will be installed and activated for you:
lt: Bus įdiegti ir įjungti šie įskiepiai:

en: The following shipping methods apply to customers with shipping addresses within this zone.
lt: Toliau išvardinti pristatymo būdai galioja pirkėjams, kurių pristatymo adresai yra šioje zonoje.

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
lt: Šios klaviatūros komandos naudoja kitokius mygtukus: Alt + Shift + raidė.

en: The following themes are installed but incomplete.
lt: ŠIos temos yra įdiegtos, bet nepilnos.

en: The following themes failed to update:
lt: Šios temos nebuvo atnaujintos:

en: The following themes were successfully updated:
lt: Šios temos sėkmingai atnaujintos:

en: The following translations failed to update:
lt: Šie vertimai nebuvo atnaujinti:

en: The following translations were successfully updated:
lt: Šie vertimai sėkmingai atnaujinti:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
lt: Šios įvestos reikšmės nėra tinkamu datai formatu: mėnuo: %1$s, diena: %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
lt: Šios įvestos reikšmės nėra tinkamu datai formatu: metai: %1$s, mėnuo: %2$s, diena: %3$s.

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
lt: Šis vedlys Jums padės greitai sukonfigūruoti savo parduotuvę.

en: The format for the post.
lt: Įrašo formatas.

en: The generated password. Only available after adding an application.
lt: Sugeneruotas slaptažodis. Prieinamas tik sukūrus aplikaciją.

en: The globally unique identifier for the post.
lt: Globaliai unikalus įrašo identifikatorius.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
lt: Tinklelio išdėstymui Failų saugykloje reikalingas Java Script. <a href="%s">Naudoti sąrašo išdėstymą</a>.

en: The handler for the route is invalid.
lt: The handler for the route is invalid

en: The homepage URL of your site.
lt: Jūsų tinklalapio pradinio puslapio adresas.

en: The human-readable label for the style.
lt: Žmogui suprantama stiliaus etiketė.

en: The icon for the post type.
lt: Įrašo tipo miniatiūra.

en: The id for the resource.
lt: Resurso id

en: The id of a registered sidebar
lt: Registruotos šoninės juostos id

en: The id of a template
lt: Šablono ID.

en: The image already has the requested size.
lt: Paveikslėlis jau yra tokio dydžio.

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
lt: Nepavyko pasukti paveikslėlio, nes įterpti meta duomenys negali būti atnaujinti.

en: The image was not edited. Edit the image before applying the changes.
lt: Paveikslélis bebuvo redaguotas. Redaguokite paveikslėlį prieš pritaikydami pakeitimus.

en: The importer is smart enough not to import duplicates, so you can run this multiple times without worry if&#8212;for whatever reason&#8212;it doesn't finish.
lt: Importuotojas yra protingas ir neimportuos tų pačių įrašų kelis kartus, todėl galite atlikti importavimą kiek tik norite kartų, jei dėl kokios nors priežasties nesigaus iš karto.

en: The initial values for attributes.
lt: Pradinės atributų reikšmės.

en: The installed version of the current active theme.
lt: Šiuo metu aktyvios temos versija.

en: The installed version of the parent theme.
lt: Naudojama tėvinės temos versija

en: The internet address of your network will be %s.
lt: Jūsų tinklo interneto adresas bus %s.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
lt: Įrašas, kurį norite perkelti į šiukšlinę, jau neegzistuoja.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
lt: Įrašas, kurį norite atkurti iš šiukšlinės, jau neegzistuoja.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
lt: Įvestas raktas yra neteisingas. Patikrinkite, ar tikrai jį įvedėte be klaidų.

en: The language pack is missing either the %1$s, %2$s, or %3$s files.
lt: Kalbos pakete trūksta %1$s, %2$s arba %3$s failų.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
lt: Didžiausias vieno įrašo dydis.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
lt: Didžiausias failas kuris gali būti įkeltas į Jūsų WordPress.

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
lt: Kairėje esančiame meniu sudėtos nuorodos į visus WordPress administravimo aplinkos puslapius. Sub-punktai parodomi užėjus su pele ant konkretaus punkto. Šis meniu gali būti suskleistas iki siauros juostelės paspaudus ant "Suskleisti meniu" rodyklės pačioje jo apačioje.

en: The link you followed has expired.
lt: Jūsų ieškomas adresas neegzistuoja.

en: The list of inner blocks used in the example.
lt: Sąrašas vidinių blokų, panaudotų šiame pavyzdyje.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
lt: Prisijungimo puslapis bus atidarytas naujame lange. Po prisijungimo galėsite jį uždaryti ir grįžti į šį puslapį.

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
lt: Loopback užklausa grąžino netinkamą http statuso kodą - %d, todėl negalime nustatyti, ar visos funkcijos veiks tinkamai.

en: The loopback request to your site completed successfully.
lt: Loopback užklausa į Jūsų tinklalapį sėkmingai įvykdyta.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
lt: Loopback užklausos į Jūsų tinklalapį nepavyko įvykdyti, tai reiškia, kad funkcijos, kurios priklauso nuo tokių užklausų, šiuo metu neveiks tinkamai.

en: The main WordPress directory
lt: Pagrindinė WordPress direktorija

en: The main body background color. Default %s.
lt: Pagrindinė fono spalva. Numatytoji: %s.

en: The main body text color. Default %s.
lt: Pagrindinė teksto spalva. Numatytoji: %s.

en: The maximum allowed setting is %d
lt: Didžiausia leidžiama reikšmė - %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
lt: Maksimalus atminties kiekis (RAM) kurį Jūsų tinklalapis gali naudoti.

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
lt: Maksimalus įkėlos (embed) rėmelio aukštis pikseliais.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
lt: Maksimalus kiekis produktų, kuriems ši nuolaida gali būti pritaikyta, kai nuolaidos tipas yra Produktų nuolaida. Palikite tuščią, jei norite kad būtų skaičiuojamos visos atitinkamos prekės krepšelyje.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
lt: Didžiausias skaičius kintamųjų, kurį Jūsų serveris gali apdoroti per vieną funkciją neužstrigdamas.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
lt: Didžiausia užsakymo suma, galima norint pasinaudoti šiuo nuolaidos kodu yra %s.

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
lt: Maksimalus įkėlos (embed) rėmelio plotis pikseliais.

en: The media file has been replaced
lt: Failas buvo pakeistas

en: The menu ID should not be empty.
lt: Meniu ID neturėtų būti tuščias.

en: The menu cannot be deleted.
lt: Meniu negali būti ištrintas.

en: The menu has been successfully deleted.
lt: Vartotojo meniu ištrintas.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
lt: Meniu skirtas atskirų tinklalapių informacijos taisymui, ypač jei svetainės valdymo sritis yra nepasiekiama.

en: The menu item has been successfully deleted.
lt: Vartotojo meniu elementas ištrintas.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
lt: Ekrano viršuje esantis menu pasirinkimo laukas naudojamas nustatyti, kuris meniu bus keičiamas žemiau esančiame redagavimo lauke.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
lt: Meniu pavadinimas %s sutampa su kitu meniu pavadinimu. Pasirinkite kitokį.

en: The menu provided is not a valid menu.
lt: Pateiktas meniu nėra galiojantis meniu.

en: The minimum PHP version required for the theme to work.
lt: Minimali PHP versija reikalinga išvaizdos temos veikimui.

en: The minimum WordPress version required for the theme to work.
lt: Minimali WordPress versija reikalinga išvaizdos temos veikimui.

en: The minimum allowed setting is %d
lt: Mažiausia leidžiama reikšmė - %d

en: The minimum recommended version of PHP is %s.
lt: Minimali rekomenduojama PHP versija yra %s.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
lt: Mažiausia užsakymo suma, būtina norint pasinaudoti šiuo nuolaidos kodu yra %s.

en: The must use plugins directory
lt: Privalomų įskiepių direktorija

en: The name is how it appears on your site.
lt: Pavadinimas, kuris bus rodomas tinklalapyje.

en: The name of the application password.
lt: Aplikacijos slaptažodžio pavadinimas.

en: The name of the current active theme.
lt: Šiuo metu aktyvios temos pavadinimas

en: The name of the inner block.
lt: Vidinio bloko vardas.

en: The name of the menu location.
lt: Meniu vietos pavadinimas.

en: The name of the parent theme.
lt: Tėvinės temos pavadinimas

en: The name of the test being run.
lt: Testo pavadinimas.

en: The name of the theme.
lt: Temos pavadinimas.

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
lt: Naujasis puslapis turės specialų teksto šabloną, kuriame pateikiamos rekomendacijos ir pasiūlymai Jūsų privatumo politikos tekstui.

en: The newly created categories will still be associated with the same posts.
lt: Naujai sukurtos kategorijos bus susietos su tais pačiais įrašais.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
lt: Kita grupė formatavimo šaukinių yra naudojama kai rašote tekstą arba įterpiate juos aplink paprastą tekstą toje pačioje pastraipoje. Paspauskite „Escape“ arba „Undo“ mygtuką, jeigu norite pakeitimą atšaukti.

en: The nickname for the user.
lt: Vartotojo slapyvardis.

en: The number of blocks published by the same author.
lt: To paties autoriaus paskelbtų blokų skaičius.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
lt: Kiek dešimtųjų tikslumu rodomos kainos

en: The number of ratings.
lt: Reitingų skaičius.

en: The number sites that have activated this block.
lt: Šį bloką įjungusių tinklalapių skaičius.

en: The oEmbed format to use.
lt: Naudojamas oEmbed formatas.

en: The object cannot be deleted.
lt: Objekto ištrinti negalima.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
lt: Objektas nepalaiko perkėlimo į šiukšlinę. Nustatykite  '%s' norėdami ištrinti.

en: The object has already been trashed.
lt: Objektas jau buvo perkeltas į šiukšlinę.

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
lt: Nurodytas kiekis yra didesnis arba lygus galimų versijų skaičiui (pasirinkite mažesnį).

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
lt: Rekomenduojamas modulis %s yra neįdiegtas arba išjungtas.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
lt: Galimi nustatymai yra &quot;Aktyvus&quot; (delivers payload), &quot;Sustabdytas&quot; (does not deliver), or &quot;Išjungtas&quot; (does not deliver due delivery failures).

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
lt: Žemiau surašyti nustatymai priklauso nuo Jūsų serverio. Norint juos pakeisti, gali reikėti kreiptis į savo hostingo tiekėją.

en: The order ID.
lt: Užsakymo ID.

en: The order note ID provided is not associated with the order
lt: Pateiktas užsakymo pastabos ID nesusietas su jokiu užsakymu

en: The order refund ID provided is not associated with the order.
lt: Pateiktas užsakymo grąžinimo ID nesusietas su jokiu užsakymu

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
lt: Užsakymo suma atnaujinta. Paspauskite mygtuką „Apmokėti“ esantį šiek tiek žemiau.

en: The package contains no files.
lt: Pakete nėra failų.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
lt: Ieškomo puslapio numeris yra didesnis nei esamas puslapių kiekis.

en: The page you were looking for could not be found. It might have been removed, renamed, or did not exist in the first place.
lt: Jūsų ieškomas puslapis nerastas. Jis galėjo būti pašalintas, pervadintas arba iš viso neegzistavo.

en: The parent term ID.
lt: Tėvinio termino ID.

en: The parent theme developers URL.
lt: Tėvinės temos kūrėjų URL

en: The password cannot be a space or all spaces.
lt: Slaptažodyje negali būti tarpų.

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
lt: Įrašo, kuriame yra komentaras, slaptažodis (jei įrašas apsaugotas slaptažodžiu).

en: The password for the post if it is password protected.
lt: Slaptažodis, jeigu įrašas yra apsaugotas slaptažodžiu.

en: The passwords you entered do not match. Please try again.
lt: Slaptažodžiai nesutampa. Bandykite dar kartą.

en: The pattern ID.
lt: Modelio ID.

en: The pattern category slugs.
lt: Modelio kategorijos nuorodos dalys.

en: The pattern content.
lt: Modelio turinys.

en: The pattern detailed description.
lt: Išsamus modelio aprašymas.

en: The pattern keywords.
lt: Modelio raktažodžiai.

en: The pattern name.
lt: Modelio pavadinimas.

en: The pattern title, in human readable format.
lt: Modelio pavadinimas, žmogui įskaitomu formatu.

en: The pattern's keywords.
lt: Modelio raktažodžiai.

en: The payment gateway for this order does not exist.
lt: Šiam užsakymui nėra apmokėjimo tarpininko

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
lt: Šiam užsakymui apmokėti panaudotas mokėjimų tarpininkas nepalaiko automatinių grąžinimų.

en: The pingback has already been registered.
lt: Pranešimas jau užregistruotas.

en: The plugin activation status.
lt: Įskiepio aktyvavimo statusas.

en: The plugin author.
lt: Įskiepio autorius.

en: The plugin cannot be updated due to the following:
lt: Įskiepis negali būti atnaujinta dėl šių priežasčių:

en: The plugin contains no files.
lt: Įskiepis neturi failų.

en: The plugin description formatted for display.
lt: Įskiepio aprašymas paruoštas atvaizdavimui.

en: The plugin description.
lt: Įskiepio aprašymas.

en: The plugin does not have a valid header.
lt: Įskiepio antraštės informacija netinkama.

en: The plugin file.
lt: Įskiepio failas.

en: The plugin is not installed or active
lt: Įskiepis neįdiegtas arba neįjungtas

en: The plugin name.
lt: Įskiepio pavadinimas.

en: The plugin version number.
lt: Įskiepio versijos numeris.

en: The plugin's text domain.
lt: Įskiepio vertimų domenas.

en: The plugin's website address.
lt: Įskiepio tinklalapis.

en: The plugins directory
lt: Įskiepių direktorija

en: The position of the currency symbol.
lt: Piniginio vieneto simbolio vieta

en: The post cannot be deleted.
lt: Įrašas negali būti ištrintas.

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
lt: Šis įrašas negali būti keliamas į šiukšliadėžę. Nustatykite '%s', jei norite ištrinti.

en: The post has already been deleted.
lt: Įrašas jau buvo ištrintas.

en: The post status %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post with that status.
lt: Įrašų statusas %1$s yra neužregistruotas, taigi negalima patikimai patikrinti "%2$s" galimybės šio statuso įrašui.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
lt: Įrašų tipas %1$s yra neužregistruotas, taigi negalima patikimai patikrinti "%2$s" galimybės šio tipo įrašui.

en: The post type may not be changed.
lt: Įrašo tipas negali būti pakeistas.

en: The post types that support thumbnails or true if all post types are supported.
lt: Įrašų tipai, palaikantys specialiuosius paveikslėlius. Arba 'true', jei visi tipai juos palaiko.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
lt: Jūsų verslo pašto kodas (jei toks yra).

en: The posts page template cannot be changed.
lt: Įrašo puslapio šablonas negali būti keičiamas.

en: The power of publishing in your pocket
lt: Pasiekiama iš bet kokio įrenginio

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
lt: Ankstesnis pakeitimų rinkinys jau publikuotas. Prašome pabandyti išsaugoti dabartinius pakeitimus dar kartą.

en: The primary site you chose does not exist.
lt: Tinklalapis, kurį norite nustatyti kaip pagrindinį, neegzistuoja.

en: The product review cannot be deleted.
lt: Atsiliepimas apie produktą negali būti ištrintas.

en: The product review does not support trashing.
lt: Produktų atsiliepimai negali būti ištrinti.

en: The product variation is invalid
lt: Produkto variantas neteisingas

en: The provided password is an invalid application password.
lt: Pateiktas slaptažodis nėra teisingas aplikacijos slaptažodis.

en: The query argument must be an array or a tag name.
lt: Užklausos argumentas turi būti masyvas arba žymos pavadinimas.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
lt: %s: užklausos argumentas privalo turėti vietaženklį.

en: The raw plugin description.
lt: Įskiepio aprašymas, neformatuotas.

en: The rendered block.
lt: Sugeneruotas blokas.

en: The requested route does not support batch requests.
lt: Pasirinktas marštutas nepalaiko masinių užklausų.

en: The requested theme does not exist.
lt: Pageidaujama tema neegzistuoja.

en: The requested user does not exist.
lt: Nurodytas vartotojas neegzistuoja.

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
lt: Būtinas modulis %s yra neįdiegtas arba išjungtas.

en: The resource cannot be deleted.
lt: Išteklių negalima ištrinti.

en: The response is not a valid JSON response.
lt: Gautas atsakas nėra tinkamas JSON atsakas.

en: The role %s does not exist.
lt: Rolė %s neegzistuoja.

en: The root URL of your site.
lt: Jūsų tinklalapio domeno URL.

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
lt: Akcija prasidės nustatytos "Nuo" datos 00:00:00 laiku ir baigsis nustatytos "Iki" datos 23:59:59 laiku.

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
lt: Nepavyko atlikti suplanuoto veiksmo %s. Jūsų tinklalapis veikia, tačiau suplanuotų įrašų skelbimas ar automatiniai atnaujinimai gali neveikti tinkamai.

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
lt: Suplanuotas veiksmas %s vėluoja. Jūsų tinklalapis veikia, tačiau suplanuotų įrašų skelbimas ar automatiniai atnaujinimai gali neveikti tinkamai.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
lt: Instaliuotų temų paieška veikia ieškant nurodytų žodžių temos pavadinime, aprašyme, autoriaus varde arba žymose.

en: The search results will be updated as you type.
lt: Paieškos rezultatai atnaujinami Jums berašant.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
lt: Slaptas raktas naudojamas generuoti kriptografinėms įvykdyto webhook'o žymoms, jis taip pat pateikiamos užklausos antraštėse.

en: The server cannot process the image. This can happen if the server is busy or does not have enough resources to complete the task. Uploading a smaller image may help. Suggested maximum size is 2560 pixels.
lt: Serveris negali apdoroti paveikslėlio. Taip gali atsitikti, jei serveris yra užimtas arba neturi pakankamai išteklių užduočiai atlikti. Galite mėginti įkelti mažesnio dydžio paveikslėlį. Siūlomas didžiausias dydis yra 2560 pikselių.

en: The setting for %1$s is currently configured as 0, this could cause some problems when trying to upload files through plugin or theme features that rely on various upload methods. It is recommended to configure this setting to a fixed value, ideally matching the value of %2$s, as some upload methods read the value 0 as either unlimited, or disabled.
lt: Nustatymas %1$s šiuo metu turi reikšmę 0, tai gali kelti tam tikrų problemų kai bandoma failus įkelti per įskiepį ar temos nustatymus, kai naudojami įvairūs įkėlimo būdai. Rekomenduojama nustatyti fiksuotą reikšmę, idealiai atitinkančią %2$s reikšmę, nes tam tikri įkėlimo būdai reikšmę 0 priima kaip neribotą, ar išjungtą.

en: The setting for %1$s is smaller than %2$s, this could cause some problems when trying to upload files.
lt: Nustatyta %1$s reikšmė yra mažesnė nei %2$s, tai gali sukelti problemų įkeliant failus.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
lt: Šio paveikslėlio dydžio nustatymai yra išjungti, kadangi jų reikšmes kontroliuoja filtras.

en: The seventh parameter passed to %s should be numeric representing menu position.
lt: Septintasis parametras, perduotas %s turi būti sveikas skaičius nurodantis meniu poziciją.

en: The single-column, widget-free child theme of Superhero.
lt: Vieno stulpelio, be valdiklių, temos Superhero potemė.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
lt: TInklalapio administratoriui buvo pranešta ir jūsų užklausa bus įvykdyta kiek įmanoma greičiau.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
lt: Tinklalapio administratorius infomuotas apie Jūsų prašymą. Jūs gausite savo duomenų eksporto nuorodą el.paštu, kai šis prašymas bus įvykdytas.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
lt: Tinklalapio administratorius infomuotas apie Jūsų prašymą. Jūs gausite pranešimą el.paštu, kai Jūsų duomenys bus ištrinti.

en: The site appears to be already initialized.
lt: Šis tinklalapis jau įjungtas.

en: The site appears to be already uninitialized.
lt: Šis tinklalapis jau išjungtas.

en: The site editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings.
lt: Tinklapio redaktorius reikalauja JavaScript. Įjunkite JavaScript jūsų naršyklės nustatymuose.

en: The site health check shows information about your WordPress configuration and items that may need your attention.
lt: Tinklalapio būklės patikrinimas parodo svarbiausią informaciją apie Jūsų WordPress konfigūraciją ir pateikia rekomendacijas, į ką reiktų atkreipti dėmesį.

en: The site is already active.
lt: Tinklalapis jau aktyvus.

en: The site is not connected.
lt: Tinklalapis nepajungtas.

en: The site's primary language.
lt: Pagrindinė tinklalapio kalba.

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
lt: Nepavyko apskaičiuoti dydžio. Direktorija yra neprieinama. Dažniausiai taip įvyksta dėl neteisingų prieigos nustatymų (permissions).

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
lt: Žemiau nurodyti dydžiai yra maksimalūs paveikslėlio, keliamo į Failų saugyklą, išmatavimai pikseliais.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
lt: Nuoroda &#8222;%s&#8220; jau naudojama.

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
lt: Šaltinio ir paskirties URL negali sutapti.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
lt: Šaltinio URL neturi nuorodos į paskirties URL, todėl toks šaltinis negali būti naudojamas.

en: The source URL does not exist.
lt: Šaltinio URL neegzistuoja.

en: The specified namespace could not be found.
lt: Tokia vardų zona nerasta.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
lt: Nurodytas URL negali būti naudojamas kaip paskirties URL. Arba jis neegzistuoja, arba jame neįjungti pranešimai.

en: The specified target URL does not exist.
lt: Nurodytas paskirties URL neegzistuoja.

en: The star rating of the block.
lt: Bloko Įvertinimas žvaigždutėmis.

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
lt: Pastabos statusas (nevykdoma, įvykdyta).

en: The status of the test.
lt: Testo statusas.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
lt: Likutis neatnaujintas nes jo reikšmė pasikeitė redaguojant produktą. Produkto %1$d atsargos dabar yra: %2$d.

en: The street address for your business location.
lt: Adresas, kur įsikūręs Jūsų verslas.

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
lt: Rekomenduojamas privatumo politikos tekstas buvo pakeistas. Prašome <a href="%s">peržiūrėti rekomendacijas</a> ir atnaujinti savo privatumo politiką.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
lt: Žymų debesis nebus rodomas, nes nėra taksonomijų, kurios tiktų žymų debesio valdikliui.

en: The template cannot be deleted.
lt: Šablonas negali būti ištrintas.

en: The template contains a suggestion of sections you most likely will need. Under each section heading, you will find a short summary of what information you should provide, which will help you to get started. Some sections include suggested policy content, others will have to be completed with information from your theme and plugins.
lt: Čia surašyti skyriai, kuriuos rekomenduojame įtraukti į Privatumo poltiką. Po kiekvieno skyriaus antrašte Jūs rasite trumpą santrauką apie informaciją, kurią turite ten pateikti. Kai kuriuose skyriuose pateikėme siūlomą turinį, tačiau yra ir tokių, kuriuose Jums reikės pačiam surašyti reikiamą informaciją pagal naudojamą temą ir įskiepius.

en: The template has already been deleted.
lt: Šablonas jau buvo ištrintas.

en: The temporary backup directory exists but is not writable
lt: Laikina atsarginės kopijos direktorija egzistuoja, bet į ją negalima įrašyti

en: The term cannot be deleted.
lt: Terminas negali būti ištrintas.

en: The term name cannot be empty.
lt: Elemento pavadinimas negali būti tuščias.

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
lt: Terminai priskirti objektui %s taksonomijoje.

en: The terms assigned to the post in the %s taxonomy.
lt: Terminai priskirti įrašui %s taksonomijoje.

en: The text to appear in the footer of all WooCommerce emails.
lt: Tekstas, kuris bus rodomas visų WooCommerce el. laiškų apačioje.

en: The theme author's name, as found in the theme header.
lt: Išvaizdos temos autoriaus vardas, koks rastas temos antraštėje.

en: The theme author.
lt: Temos autorius.

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Activate &amp; Publish button above the menu.
lt: Peržiūrima tema yra visiškai dinamiška &mdash; Jūs galite naršyti po skirtingus tinklalapio puslapius ir apžiūrėti, kaip ši tema vaizduoja įrašus, archyvus bei kitų puslapių šablonus. Galimi nustatymai yra skirtingi pagal tai, ką peržiūrima tema palaiko vaizdžiąjame režime. Norėdami išsaugoti naujus nustatymus ir aktyvuoti konkrečią temą vienu paspaudimus, tiesiog spustelėkite ant mygtuko "Išsaugoti ir aktyvuoti".

en: The theme cannot be updated due to the following:
lt: Išvaizdos tema negali būti atnaujinta dėl šių priežasčių:

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
lt: Ši tema apibūdina save kaip savo tėvinę temą. Patikrinkite %s antraštę.

en: The theme description, as found in the theme header.
lt: Išvaizdos temos aprašymas, koks rastas temos antraštėje.

en: The theme description, transformed for display.
lt: Išvaizdos temos aprašymas, paruoštas atvaizdavimui.

en: The theme developers URL.
lt: Temos kūrėjo URL

en: The theme file to use to display the post.
lt: Temos failas, naudojamas įrašui atvaizduoti.

en: The theme identifier
lt: Temos identifikatorius

en: The theme is missing the %s stylesheet.
lt: Išvaizdos temai trūksta %s stilių failo.

en: The theme name, as found in the theme header.
lt: Išvaizdos temos pavadinimas, koks rastas temos antraštėje.

en: The theme name, transformed for display.
lt: Išvaizdos temos pavadinimas, paruoštas atvaizdavimui.

en: The theme tags, as found in the theme header.
lt: Išvaizdos temos žymos, kokios rastas temos antraštėje.

en: The theme tags, transformed for display.
lt: Išvaizdos temos žymos, paruoštos atvaizdavimui.

en: The theme you are currently using is not compatible with the Site Editor.
lt: Šiuo metu naudojama tema nėra suderinama su tinklalapių redaktoriumi.

en: The theme's current version.
lt: Išvaizdos temos dabartinė versija.

en: The theme's screenshot URL.
lt: Išvaizdos temos ekrano nuotraukos adresas.

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
lt: Išvaizdos temos stilius. Unikaliai identifikuoja temą.

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
lt: Išvaizdos temos šablonas. Jei tai potemė, šis laukas rodo, kokia tėvinė tema yra naudojama, kitu atveju tai tas pats, kas temos stilius/

en: The theme's text domain.
lt: Išvaizdos temos vertimų domenas.

en: The themes directory
lt: Temų direktorija

en: The thousand separator of displayed prices.
lt: Rodomų kainų tūkstančių skirtukas

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
lt: Pageidaujamas statistikos laikotarpis. Galimybės: 60 dienų, 6 mėnesiai, visų laikų statistika

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
lt: Jūsų pasirinkta laiko juosta yra netinkama. Pasirinkite tinkamą laiko juostą.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
lt: Pavadinimo įvedimo laukas ir įrašo redagavimo vieta yra fiksuoti savo vietose, tačiau visus kitus elementus puslapyje galite sudėlioti kaip Jums patogiau - tiesiog vilkdami pele. Taip pat šiuos elementus galite suskleisti ar vėl išskleisti, paspaudę ant jų pavadinimų. Norėdami matyti daugiau galimų elementų (pvz. Ištrauka, Siųsti atgalines nuorodas, Vartotojo laukai, Diskusija, Slug, Autorius) arba pasirinkti rodymą 1 ar 2 stulpeliais, žiūrėkite skiltį "Ekrano nustatymai".

en: The title for the object.
lt: Objekto antraštė

en: The title for the post type.
lt: Įrašo tipo pavadinimas.

en: The title for the post.
lt: Įrašo pavadinimas.

en: The title for the status.
lt: Statuso pavadinimas.

en: The title for the taxonomy.
lt: Taksonomijos pavadinimas.

en: The tool associates data stored in WordPress with a supplied email address, including profile data and comments.
lt: Įrankis susieja WordPress svetainėje laikomus duomenis naudodamas suteiktą el. pašto adresą, įskaitant profilio duomenis ir komentarus.

en: The unique identifier for the application password.
lt: Unikalus aplikacijos slaptažodžio identifikatorius.

en: The unit lengths are defined in for this country.
lt: Ilgio vienetai nustatyti šiai šaliai.

en: The unit weights are defined in for this country.
lt: Matavimo vienetai yra priskirti šiai šaliai.

en: The update cannot be installed because some files could not be copied. This is usually due to inconsistent file permissions.
lt: Atnaujinimo instaliuoti neįmanoma, nes nepavyksta nukopijuoti kai kurių failų. Dažniausiai taip yra dėl netinkamų failų leidimų serveryje.

en: The update of %s failed.
lt: Bandymas atnaujinti „%s“ nepavyko.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
lt: Pradedamas atnaujinimo procesas. Būkite kantrūs, nes jis gali užtrukti.

en: The upgrade directory cannot be created
lt: Atnaujinimo direktorijos sukurti neįmanoma

en: The upgrade directory exists but is not writable
lt: Atnaujinimo direktorija egzistuoja, bet į ją negalima įrašyti

en: The uploaded file could not be moved to your blog directory.
lt: Įkelto failo nepavyko išsaugoti direktorijoje.

en: The uploaded file exceeds the maximum file size.
lt: Įkeltas failas viršija maksimalų leidžiamą dydį.

en: The uploaded file has expired. Please go back and upload it again.
lt: Baigėsi įkelto failo galiojimo laikas. Grįžkite ir įkelkite iš naujo.

en: The uploaded file is not a compatible plugin.
lt: Įkeltas failas nėra tinkamas įskiepis.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
lt: Įkeltas failas nėra tinkamas paveikslėlis. Bandykite dar kartą.

en: The uploaded file is not a valid plugin.
lt: Įkeltas failas nėra tinkamas įskiepis.

en: The uploaded file is not a valid zip.
lt: Įkeltas failas nėra tinkamas zip archyvas.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
lt: Failas buvo įkeltas tik dalinai.

en: The uploads directory
lt: Failų direktorija

en: The user cannot be deleted.
lt: Vartotojo negalima ištrinti.

en: The user is already active.
lt: Vartotojas jau aktyvuotas.

[ctx: The user presses the All Finished button at the end of Two-Step setup.]
en: All finished!
lt: Visi gatavi!

en: The value provided is not a valid and registered API key.
lt: Įrašyta reikšmė nėra tinkamas ar veikiantis API raktas.

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
lt: Jūsų tinklalapyje aktyvus %1$s, tai padaryta arba įjungus %2$s arba pridėjus jį į konfigūracijos failą. Dėl to Jūsų tinklalapio techninės klaidos yra matomos lankytojams.

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
lt: Jūsų tinklalapio konfigūracijos faile įrašyta reikšmė %s. Tai reiškia, kad bet kokios tinklalapio klaidos bus įrašytos į failą, kuris galimai prieinamas paprastiems vartotojams.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
lt: Jūsų serverio MySQL versija

en: The version of PHP installed on your hosting server.
lt: Jūsų serverio PHP versija.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
lt: WooCommerce versija, kurią naudojate.

en: The version of WordPress installed on your site.
lt: WordPress versija, kurią naudojate.

en: The version of cURL installed on your server.
lt: cURL, įdiegto jūsų serveryje, versija.

en: The visibility settings for the taxonomy.
lt: Taksonomijos matomumo nustatymai.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
lt: Jūsų naudojama naršyklė netinkama failams įkelti. Bet galite pasinaudoti <a href="%s">jūsų įrenginiui skirta programa</a>.

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
lt: Išvaizdos temos autoriaus tinklalapis, koks rastas temos antraštėje.

en: The website of the theme author, transformed for display.
lt: Išvaizdos temos autoriaus tinklalapis, paruoštas atvaizdavimui.

en: The website of the theme author.
lt: Išvaizdos temos autoriaus tinklalapis.

en: The widget type id.
lt: Valdiklio tipo ID.

en: The wp-content directory
lt: wp-content direktorija

en: The wren<br>Earns his living<br>Noiselessly.
lt: Nykštukas<br>Užsidirba<br>Tylumoje.

en: Theme
lt: Tema

en: Theme & Plugins
lt: Tema ir įskiepiai

en: Theme Details
lt: Temos informacija

en: Theme File Editor
lt: Temos failų redaktorius

en: Theme Location
lt: Meniu vieta temoje

en: Theme Options
lt: Temos nuostatos

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Black
lt: Juoda

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Blog
lt: Blog'as

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Blue
lt: Mėlyna

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Brown
lt: Ruda

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Business
lt: Verslas

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Clean
lt: Švari

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Colorful
lt: Spalvota

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Conservative
lt: Konservatyvi

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Formal
lt: Oficiali

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Gray
lt: Pilka

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Green
lt: Žalia

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Industrial
lt: Industrinė

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Minimal
lt: Minimalistinė

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Modern
lt: Moderni

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Pink
lt: Rožinė

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Professional
lt: Profesionali

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Purple
lt: Violetinė

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Red
lt: Raudona

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Silver
lt: Sidabrinė

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Simple
lt: Paprasta

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Sophisticated
lt: Išmani

[ctx: Theme Showcase term name]
en: White
lt: Balta

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Yellow
lt: Geltona

en: Theme Versions
lt: Temų versijos

en: Theme author URL.
lt: Temos autoriaus nuoroda

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
lt: Tema negali būti įjungta, nes sukelia <strong>kritinę klaidą</strong>.

en: Theme deleted.
lt: Tema ištrinta.

en: Theme directory location
lt: Temų direktorijos vieta

en: Theme downgrade failed.
lt: Išvaizdos temos pasendinti nepavyko.

en: Theme downgraded successfully.
lt: Išvaizdos tema sėkmingai pasendinta.

en: Theme features
lt: Temų informacija

en: Theme file exists.
lt: Temos failas jau egzistuoja.

en: Theme installation failed.
lt: Temos diegimas nepavyko.

en: Theme installation status.
lt: Temos diegimo statusas.

en: Theme installed successfully.
lt: Tema įdiegta sėkmingai.

en: Theme name
lt: Išvaizdos temos pavadinimas

en: Theme name.
lt: Temos pavadinimas

en: Theme not activated because it was not found.
lt: Tema nebuvo įjungta nes jos nėra.

en: Theme not activated because of insufficient credits.
lt: Tema nebuvo įjungta nes nepakanka apmokėjimo.

en: Theme not found.
lt: Tema nerasta.

en: Theme resumed.
lt: Tema vėl veikia.

[ctx: Theme starter content]
en: 123 Main Street
lt: Pagrindinė g. 123

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
lt: Pradinio puslapio skiltis

[ctx: Theme starter content]
en: About
lt: Apie

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
lt: Apie šį tinklalapį

[ctx: Theme starter content]
en: Address
lt: Adresas

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
lt: Archyvai

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
lt: Tinklaraštis

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
lt: Kalendorius

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
lt: Kategorijos

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
lt: Susisiekite

[ctx: Theme starter content]
en: Email
lt: El.paštas

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
lt: Kaip rasti

[ctx: Theme starter content]
en: Home
lt: Pradinis

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
lt: Darbo laikas

[ctx: Theme starter content]
en: Meta
lt: Informacija

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
lt: Pirmadienis&mdash;Penktadienis: 9:00&ndash;17:00

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
lt: Vilnius, 2000

[ctx: Theme starter content]
en: News
lt: Naujienos

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
lt: Naujausi komentarai

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
lt: Naujausi įrašai

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
lt: Šeštadienis &amp; Sekmadienis: 11:00&ndash;15:00

[ctx: Theme starter content]
en: Search
lt: Paieška

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
lt: Tai yra puslapis su pagrindine kontaktine informacija, tokia kaip adresas ir telefonas. Taip pat panaudojus įskiepį, šiame puslapyje galite įdėti kontaktų formą.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
lt: Tai pradinio puslapio skilties pavydzys. Šios skiltys gali būti bet kuris tinklalapio puslapis, taip pat ir puslapis rodantis Jūsų naujausius įrašus (išskyrus patį pradinį puslapį).

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
lt: Ši vieta puikiai tinka pristatyti save ir savo tinklalapį, arba įrašyti kas jį sukūrė.

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
lt: Tai Jūsų naujasis tinklalapis! Dabar matote pradinį puslapį, kurį dažniausiai matys lankytojai, užsukę į Jūsų tinklalapį pirmą kartą.

[ctx: Theme starter content]
en: You might be an artist who would like to introduce yourself and your work here or maybe you are a business with a mission to describe.
lt: Galbūt Jūs esate menininkas - tuomet čia pristatykite save ir savo darbus. Arba - jei tai verslo tinklalapis - įrašykite čia savo verslo misiją.

en: Theme status.
lt: Temos statusas.

en: Theme temporary backup directory exists but is not writable
lt: Temos laikinosios atsarginės kopijos direktorija egzistuoja, bet į ją negalima įrašyti

en: Theme version.
lt: Temos versija

en: Theme will be auto-updated.
lt: Išvaizdos tema bus atnaujinama automatiškai.

en: Theme will no longer be auto-updated.
lt: Išvaizdos tema daugiau nebus atnaujinama automatiškai.

en: Theme without %s
lt: Tema be %s

en: Theme.
lt: Tema.

en: Themes
lt: Temos

en: Themes %s
lt: Temos %s

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
lt: Temos nustato, kaip Jūsų tinklalapis atrodo. Svarbu nuolat atnaujinti naudojamas temas, kad Jūsų tinklalapis išliktų vientiso stiliaus bei būtų saugesnis.

en: Themes directory location
lt: Temų direktorijos vieta

en: Themes directory size
lt: Temų direktorijos dydis

[ctx: Themes step subheader in Signup]
en: Pick one of our popular themes to get started or choose from hundreds more after you sign up.
lt: Išsirinkite vieną iš populiariausių temų dabar arba rinkitės iš daugybės kitų vėliau, po registracijos.

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
lt: Nėra problemų su įskiepių ir temų automatiniu atnaujinimu.

en: There are currently no logs to view.
lt: Šiuo metu nėra log'ų.

en: There are no associated subtitles.
lt: Nėra susietų subtitrų.

en: There are no currencies matching these parameters.
lt: Nėra valiutų kurios atitiktų šiuo parametrus.

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
lt: Šiuo metu Jūsų ieškotame mieste (%1$s) nėra suplanuotų renginių. Gal norite <a href="%2$s">suorganizuoti</a>?

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
lt: Šiuo metu arti Jūsų nėra suplanuotų renginių. Gal norite <a href="%s">suorganozuoti</a>?

en: There are no likes on this page yet.
lt: Kol kas niekas nepaspaudė Patinka šiam puslapiui.

en: There are no likes on this post yet.
lt: Kol kas niekas nepaspaudė Patinka šiam įrašui.

en: There are no locations matching these parameters.
lt: Nėra vietovių kurios atitiktų šiuos parametrus.

en: There are no notes yet.
lt: Kol kas pastabų nėra.

en: There are no options for this widget.
lt: Valdiklis neturi nustatymų.

en: There are no pages.
lt: Puslapių nėra.

en: There are no product reviews yet.
lt: Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

en: There are no reviews yet.
lt: Atsiliepimų dar nėra.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
lt: Jūsų adresui nerasta pristatymo būdų. Įsitikinkite, kad įvedėte savo adresą teisingai, arba susisiekite su mumis jei reikia pagalbos.

en: There are no valid users selected for deletion.
lt: Nepasirinkta vartotojų, kuriuos būtų galima ištrinti.

en: There are no valid users selected for removal.
lt: Nepasirinktas nei vienas vartotojas, kurį būtų galima pašalinti.

en: There are no widgets available.
lt: Nėra prieinamų valdiklių.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
lt: Meniu yra neteisingų punktų. Pakeiskite arba ištrinkite juos.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
lt: Apmokėjimas kol kas negalimas, grįžkite į krepšelį ir pakeiskite nurodytas prekes ar jų kiekius.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
lt: Yra neišsaugotų pakeitimų, kurie bus prarasti jei išeisite. Paspauskite "Taip" norėdami išeiti, arba "Cancel" jei norite sugrįžti į paveikslėlių redaktorių.

en: There does not seem to be any new mail.
lt: Nepanašu, kad būtų naujų laiškų.

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
lt: Tinklalapyje įvyko kritinė klaida, jungiamas atgaivinimo režimas. Daugiau informacijos ieškokite išvaizdos temų ir įskiepių puslapiuose. Jei ką tik įdiegėte ar atnaujinote išvaizdos temą ar įskiepį, pirmiausiai tikrinkite jų nustatymus.

en: There has been a critical error on this website.
lt: Tinklalapyje įvyko kritinė klaida.

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions.
lt: Tinklalapyje įvyko kritinė klaida. Savo administratoriaus el. pašto adresu turėtumėte gauti laišką su instrukcijomis.

en: There has been a critical error on this website. Please reach out to your site administrator, and inform them of this error for further assistance.
lt: Tinklalapyje įvyko kritinė klaida. Kreipkitės į tinklalapio administraciją ir informuokite apie šią klaidą.

en: There has been an error cropping your image.
lt: Apkarpant paveikslėlį, įvyko klaida.

en: There is %d PR:
     | There are %d PRs:
lt[0]: Yra %d PR:
lt[1]: Yra %d PR:
lt[2]: Yra %d PR:

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
lt[0]: Yra %d klaida, kurią reikia pataisyti, kad galėtumėte išsaugoti.
lt[1]: Yra %d klaidos, kurias reikia pataisyti, kad galėtumėte išsaugoti.
lt[2]: Yra %d klaidų, kurias reikia pataisyti, kad galėtumėte išsaugoti.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
lt: Yra naujesnis automatiškai išsaugotas pakeitimų rinkinys, nei tas, kurį dabar peržiūrite. <a href="%s">Atstatyti šiuos pakeitimus</a>

en: There is a new kind of WordPress theme, called a block theme, that lets you build the site you&#8217;ve always wanted &#8212; with blocks and styles.
lt: Yra nauja WordPress temų rūšis, vadinamosios blokų temos, kurios leidžia lengviau sukurti tinklalapį, kokio visada norėjote &#8212; naudojant blokus ir stilius.

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
lt: Yra nauja %1$s versija, tačiau ji neveikia su Jūsų naudojama PHP versija. <a href="%2$s" %3$s>Peržiūrėkite versijos %4$s informaciją</a> arba <a href="%5$s">sužinokite daugiau apie PHP atnaujinimą</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
lt: Yra nauja %1$s versija. <a href="%2$s" %3$s>Peržiūrėti versijos %4$s detales</a> ar <a href="%5$s" %6$s>atnaujinkite dabar</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
lt: Yra nauja %1$s versija. <a href="%2$s" %3$s>Peržiūrėti versijos %4$s detales</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
lt: Yra nauja %1$s versija. <a href="%2$s" %3$s>Peržiūrėti versijos %4$s detales</a>. <em>Šiam įskiepiui nėra automatinio atnaujinimo.</em>

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
lt: Yra išleista nauja %s versija, tačiau ji neveikia su Jūsų PHP versija.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of WordPress.
lt: Yra išleista nauja %s versija, tačiau ji neveikia su Jūsų WordPress versija.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your versions of WordPress and PHP.
lt: Yra išleista nauja %s versija, tačiau ji neveikia su Jūsų WordPress ir PHP versijomis.

en: There is a pending change of the admin email to %s.
lt: Yra numatytas administravimo el. pašto adreso pakeitimas į %s.

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
lt: Užfiksuotas dar nepatvirtintas prašymas pakeisti el. pašto adresą į <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Atšaukti</a>

en: There is a pending change of your email to %s.
lt: Yra numatytas jūsų el. pašto keitimas į %s.

en: There is a problem with your API key.
lt: Yra problemų su jūsų raktu.

en: There is a revision of this post that is more recent.
lt: Yra naujesnė šio įrašo versija.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below.
lt: Šis įrašas turi automatiškai išsaugotą versiją, naujesnę nei versija kurią matote žemiau.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
lt: Šis įrašas turi naujesnę automatiškai išsaugotą versiją nei esanti rašyklėje žemiau. <a href="%s">Peržiūrėti auto-versiją</a>

en: There is an error with your CSS structure.
lt: Jūsų CSS struktūroje yra klaida.

en: There is an issue connecting to %s.
lt: Nepavyko prisijungti prie %s.

en: There is an update available. | There are updates available.
lt[0]: Atnaujinti nėra.
lt[1]: Čia yra naujinimų.
lt[2]: Čia yra naujinimų.

en: There is no autosave revision for this post.
lt: Šis įrašas neturi automatiškai išsaugotos versijos.

en: There is no autosave revision for this template.
lt: Šis šablonas neturi automatiškai išsaugotos versijos.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
lt: Ištraukos nėra, nes čia apsaugotas įrašas.

en: There is no poster image currently selected
lt: Šiuo metu nėra parinkto antraštės paveikslėlio

en: There was %d client caching response header detected: | There were %d client caching response headers detected:
lt[0]: Buvo aptikta %d kliento spartinančioji atsakymo antraštė:
lt[1]: Buvo aptiktos %d kliento spartinančiosios atsakymo antraštės:
lt[2]: Buvo aptikta %d kliento spartinančiųjų atsakymo antraščių:

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
lt: Konfigūracijos klaida. Susisiekite su serverio administracija.

en: There was a failure fetching this action
lt: Bandant gauti šį veiksmą įvyko klaida

en: There was a glitch with search
lt: Įvyko sutrikimas ieškant

en: There was a problem canceling the email change. Please, try again.
lt: Ten buvo atšaukti el. paštas kaitos problema. Prasome, bandykite dar kartą.

en: There was a problem creating your application password. Please try again.
lt: Programėlės slaptažodžio sukurti nepavyko. Bandykite dar kartą.

en: There was a problem opening a connection to Blogger. This is what went wrong:
lt: Nepavyko prisijungti prie Blogger. Daugiau informacijos:

en: There was a problem opening a secure connection to Google. This is what went wrong:
lt: Nepavyko saugiai prisijungti prie Google. Daugiau informacijos:

en: There was a problem saving your changes. Please, try again.
lt: Iškilo problema įrašydami atliktus pakeitimus. Prasome, bandykite dar kartą.

en: There was a problem saving your password. Please, try again.
lt: Nepavyko išsaugoti slaptažodžio. Bandykite dar kartą.

en: There was a problem validating your recovery SMS number. Please try again later.
lt: Nepavyko patvirtinti kodo. Pabandykite dar kartą.

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
lt: Įvyko autentikacijos klaida. Pabandykite perkrauti puslapį.

en: There was an error calling %1$s: %2$s
lt: Įvyko klaida kviečiant %1$s: %2$s

en: There was an error calling %s
lt: Įvyko klaida kviečiant %s

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
lt: Įvyko klaida vykdant šią komandą. Nėra nurodytos grąžinimo funkcijos.

en: There was an error installing fonts.
lt: Įdiegiant šriftus įvyko klaida.

en: There was an error processing your recent comment reply by email
lt: Nepavyko paskelbti Jūsų atsakymo į komentarą el.paštu

en: There was an error when reading this WXR file
lt: Įvyko klaida skaitant šį WXR failą

en: There&#8217;s no content to show here yet.
lt: Nėra turinio, kurį būtų galima parodyti.

en: These are regions inside this zone. Customers will be matched against these regions.
lt: Tai yra šios zonos regionai. Pirkėjai bus priskiriami šiems regionams.

en: These changes will affect your whole site.
lt: Šie pakeitimai paveiks visą tinklapį.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
lt: Šie kaštai gali papildomai būti pridėti pagal <a href="%s">produkto pristatymo klasę</a>.

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
lt: Šie nustatymai leidžia pakeisti WooCommerce apmokėjimo puslapio išvaizdą.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
lt: Šie puslapiai turi būti nustatyti, kad WooCommerce žinotų, kur nukreipti pirkėją susimokėti.

en: These plugins are now up to date:
lt: Šie įskiepiai yra naujausių versijų:

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
lt: Pridėtiniai tarifai yra papildomos pristatymo sąlygos, kurios sąlygoja papildomus kaštus (lyginant su fiksuotu tarifu).

en: These settings affect all sites on the network.
lt: Šie nustatymai galioja visiems tinklalapiams tinkle.

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
lt: Šiais nustatymais keičiama iš kur ir kaip užkraunami WordPress komponentai.

en: These settings may be overridden for individual articles.
lt: Šios nuostatos gali būti keičiamos kiekvienam įrašui atskirai.

en: These themes are now up to date:
lt: Šios temos yra naujausių versijų:

en: These themes failed to update:
lt: Šios temos nebuvo atnaujintos:

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
lt: Šių unikalių autentikacijos raktų taip pat trūksta jūsų %s faile.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
lt: Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

en: Thimbu
lt: Timpu

en: Thimphu
lt: Timpu

en: Things to do next
lt: Ką daryti toliau

en: This %s cannot be deleted
lt: Šis %s negali būti ištrintas

en: This Month
lt: Šį mėnesį

en: This Navigation Menu is empty.
lt: Meniu tuščias.

en: This Week
lt: Šią savaitę

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
lt: Šis XML nuorodų sąrašas (sitemap) yra generuojamas WordPress, kad jūsų turinys būtų geriau matomas paieškos sistemoms.

en: This account has been closed. If you believe your account was closed in error, please {{a}}contact us{{/a}}.
lt: Ši paskyra buvo uždaryta. Jei tai įvyko per klaidą, prašome {{a}}susisiekti su mumis{{/a}}.

en: This account has two step authentication enabled. Please configure an application-specific password to use with this application.
lt: Šiai paskyrai įjungta dviejų žingsnių tapatybės nustatymas. Prašome sukonfigūruoti programos slaptažodį.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
lt: Šis veiksmas neatšaukiamas. Ar tikrai norite ištrinti asmeninius duomenis iš pasirinktų užsakymų?

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
lt: Šis adresas naudojamas administravimo reikmėms, pavyzdžiui, pranešti apie naujus vartotojus.

en: This address is used for admin purposes. If you change this, an email will be sent to your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
lt: Šis adresas naudojamas administravimo reikmėms. Jei pakeisite el. pašto adresą, jums bus išsiųstas laiškas, kad patvirtintumėte šį savo pasirinkimą. <strong>Naujas el. pašto adresas nebus aktyvuotas, kol jo nepatvirtinsite.</strong>

en: This block can only be used once.
lt: Šis blokas gali būti panaudotas tik vieną kartą.

en: This block has encountered an error and cannot be previewed.
lt: Šiame bloke yra klaida todėl jis negali būti peržiūrėtas.

en: This block is automatically inserted near any occurrence of the block types used as keys of this map, into a relative position given by the corresponding value.
lt: Šis blokas automatiškai įterpiamas šalia bet kurio bloko tipo, naudojamo kaip šio žemėlapio raktai, į santykinę padėtį, kurią nurodo atitinkama reikšmė.

en: This block will display the excerpt.
lt: Šiame bloke bus rodoma ištrauka.

en: This blog already has some of these upgrades.  Did you mean to renew your subscriptions?
lt: Šis tinklaraštis jau turi kai kuriuos iš šių patobulinimų. Ar norite atnaujinti savo prenumeratas?

en: This blog is not subscribed to some of these products.  Did you mean to purchase them?
lt: Šis tinklaraštis neprenumeruoja kai kurių iš šių produktų.  Ar norite juos pirkti?

en: This blog is public
lt: Šis blog'as yra viešas

en: This category already exists.
lt: Tokia kategorija jau yra.

en: This category already exists. Please use a different name.
lt: Ši kategorija jau egzistuoja. Prašome naudoti kitą pavadinimą.

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
lt: Ši kategorija negali būti pridėta. Prašome pakeisti pavadinimą ir pabandyti dar kartą.

en: This change will affect pages and posts that use this template.
lt: Šis pakeitimas paveiks puslapius ir įrašus, naudojančius šį šabloną.

en: This change will affect your whole site.
lt: Šis pakeitimas paveiks visą tinklapį.

en: This changeset cannot be further modified.
lt: Šis pokyčių rinkinys negali būti daugiau keičiamas.

en: This color combination may be hard for people to read.
lt: Šis spalvos derinys gali būti nepalankus skaitymui.

en: This color combination may be hard for people to read. Try using a brighter background color and/or a darker %s.
lt: Jūsų pasirinktas spalvų derinys gali būti sunkiai įskaitomas. Pabandykite pašviesinti foną ir/ar patamsinti %s.

en: This color combination may be hard for people to read. Try using a darker background color and/or a brighter %s.
lt: Jūsų pasirinktas spalvų derinys gali būti sunkiai įskaitomas. Pabandykite patamsinti foną ir/ar pašviesinti %s.

en: This column count exceeds the recommended amount and may cause visual breakage.
lt: Stulpelių skaičus viršija rekomenduojamą ir gali sukelti atvaizdavimo problemas.

en: This comment is already approved.
lt: Šis komentaras jau patvirtintas.

en: This comment is already in the Trash.
lt: Šis komentaras jau šiukšlinėje.

en: This comment is already marked as spam.
lt: Šis komentaras jau pažymėtas kaip brukalas.

en: This comment is currently approved.
lt: Šis komentaras patvirtintas.

en: This comment is currently in the Trash.
lt: Šis komentaras yra šiukšlinėje.

en: This comment is currently marked as spam.
lt: Šis komentaras pažymėtas kaip brukalas.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
lt: Šis komentaras yra šiukšlinėje, iškelkite jį iš ten, jei norite redaguoti.

en: This comment was deleted.
lt: Šis komentaras buvo ištrintas.

en: This comment was trashed.
lt: Šis komentaras buvo išmestas.

en: This connection is not allowed to manage any of your blogs.
lt: Ši prieiga nesuteikia programėlei teisių valdyti Jūsų tinklalapius.

en: This content is password protected.
lt: Šis turinys yra apsaugotas slaptažodžiu.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
lt: Šis turinys yra apsaugotas slaptažodžiu. Norėdami jį peržiūrėti, įveskite slaptažodį:

en: This content was deleted by the author.
lt: Šį turinį ištrynė autorius.

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
lt: Čia nustatoma, kaip atsargų kiekis rodomas pirkėjams.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
lt: Tai aprašymas, kurį pirkėjas matus atsiskaitydamas.

en: This controls the position of the currency symbol.
lt: Čia nustatoma piniginio vieneto simbolio pozicija lyginant su kaina.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
lt: Čia nustatomas pavadinimas, kurį pirkėjas mato atsiskaitydamas.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
lt: Čia nustatomas piniginis vienetas, kuriuo rodomos kainos ir kuris bus pateikiamas apmokėjimo tarpininkams.

en: This controls what unit you will define lengths in.
lt: Čia nustatomi ilgio vienetai.

en: This controls what unit you will define weights in.
lt: Čia nustatomi svorio vienetai.

en: This controls which shipping address is used by default.
lt: Čia nustatoma kuris pirkėjo adresas bus naudojamas.

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
lt: Tai gali reikšti, kad nepavyksta prisijungti prie WordPress.org.

en: This coupon has expired.
lt: Ši nuolaida jau nebegalioja.

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
lt: Šie duomenys yra naudojami WordPress tobulinimui, o taip pat saugumo užtikrinimui automatiškai surandant ir įdiegiant naujausius atnaujinimus. Duomenyst taip pat naudojami apibendrintai statistikai, tokiai kaip matoma <a href="%s">WordPress.org statistikos puslapyje</a>.

en: This data will be deleted in %s.
lt: Šie duomenys bus ištrinti %s.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
lt: Atrodo, kad tai nėra WXR failas, trūkstamas/netinkamas WXR versijos numeris

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
lt: Šis juodraštis yra iš jūsų <a href="%s">nepublikuotų vaidžiojo režimo pakeitimų</a>. Galite redaguoti, tačiau nereikia jo dabar publikuoti. Šis įrašas bus automatiškai paskelbtas, kai bus paskelbti vaizdžiojo režimo pakeitimai.

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or that contact with the database server at %2$s could not be established. This could mean your host&#8217;s database server is down.
lt: Tai reiškia, kad Jūsų vartotojo vardas ir slaptažodis %1$s faile yra neteisingi, arba kad nepavyksta prisijungti prie %2$s duomenų bazės serverio. Gali būti, kad Jūsų talpinimo tiekėjo duomenų bazės serveris neveikia.

en: This email address is already registered.
lt: Toks el. pašto adresas jau užregistruotas.

en: This email may be different from your personal email address.
lt: Šis el. pašto adresas gali skirtis nuo jūsų asmeninio.

en: This embed may not preserve its aspect ratio when the browser is resized.
lt: Šis įterpinys gali neišlaikyti savo išmatavimų santykio kai naršyklės langas mažesnis.

en: This embed will preserve its aspect ratio when the browser is resized.
lt: Šis įterpinys išlaikys savo išmatavimų santykį kai naršyklės langas mažesnis.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
lt: Šis įrašas paskelbtas kategorijoje %1$s ir priskirtas tokioms žymoms: %2$s. Išsaugokite <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">jo nuorodą</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
lt: Šis įrašas paskelbtas kategorijoje %1$s. Išsaugokite <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">jo nuorodą</a>.

en: This feature requires Javascript but it seems to be disabled. Please enable Javascript and then reload this page. Don&#8217;t worry, you can turn it back off when you&#8217;re done.
lt: Šiai funkcijai reikalingas Javascript, tačiau atrodo kad pas Jus jis išjungtas. Prašome įjungti Javascript ir tuomet perkrauti šį puslapį. Kai baigsite, galėsite vėl jį išjungti.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
lt: Čia galite nustatyti, kokia turi būti didžiausia krepšelio vertė šiai nuolaidai panaudoti.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
lt: Čia galite nustatyti, kokia turi būti mažiausia krepšelio vertė šiai nuolaidai panaudoti.

en: This field is required
lt: Šis laukelis būtinas

en: This file is empty. Please try another.
lt: Failas tuščias. Bandykite kitą.

en: This file is not an image. Please try another.
lt: Šis failas nėra paveikslėlis. Pabandykite kitą.

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
lt: Šis failas yra kraunamas tik dėl atgalinio suderinamumo su SimplePie 1.2.x. Apsvarstyite galimybę pereiti prie naujesnės SimplePie versijos.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
lt: Failas per didelis. Failai turi būti mažesni negu %s KB dydžio.

en: This file no longer needs to be included.
lt: Šis failas daugiau nėra reikalingas.

en: This form is not live-previewable.
lt: Šios formos negalima peržiūrėti gyvai.

en: This format, which is called WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
lt: Šis formatas, kuris vadinamas WordPress eXtended RSS, arba WXR, apima įrašus, puslapius, komentarus, vartotojo laukus, kategorijas ir žymas.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
lt: Ši funkcija neturėtų būti iškviečiama anksčiau nei woocommerce_init.

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
lt: Šis paveikslėlis negali būti atvaizduotas naršyklėje. Konvertuokite jį į JPEG prieš įkeldami, jei norite geriausių rezultatų.

en: This image cannot be uploaded to your Media Library, but it can still be inserted as an external image.
lt: Šio paveikslėlio negalima įkelti į failų saugyklą, tačiau jį vis tiek galima įterpti kaip išorinį paveikslėlį.

en: This image has an empty alt attribute
lt: Šis paveikslėlis neturi alt atributo.

en: This image has an empty alt attribute; its file name is %s
lt: Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra %s

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
lt: Šie duomenys bus matomi produkto puslapyje, kategorijų puslapiuose, socialinės medijos pasidalinimuose ir interneto paieškos rezultatuose.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
lt: Tai bandomoji parduotuvė, skirta tik testuoti &mdash; užsakymai nebus vykdomi.

en: This is a featured product
lt: Tai rekomenduojamas produktas

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
lt: Tai labai paprastas ir dažnas slaptažodis. Pasirinkite ką nors, ką būtų sudėtingiau atspėti kitiems.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="%s">add another page</a>.
lt: Tai puslapio pavyzdys. Skirtingai nei įrašai, kurie rodomi pradiniame Jūsų tinklalapio puslapyje nuo naujausio, puslapiai yra skirti pastoviam turiniui, kuris turi būti visuomet prieinamas - pavyzdžiui, puslapis Apie arba Kontaktai. Paspauskite ant Redaguoti, ir keiskite šį puslapį, arba <a title="Tiesioginė nuoroda į naujo puslapio kūrimą" href="%s">sukurkite kitą puslapį</a>.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New in the Admin Dashboard" href="/wp-admin/post-new.php?post_type=page">add another page</a>.
lt: Tai puslapio pavyzdys. Skirtingai nei įrašai, kurie rodomi pradiniame Jūsų tinklalapio puslapyje nuo naujausio, puslapiai yra skirti pastoviam turiniui, kuris turi būti visuomet prieinamas - pavyzdžiui, puslapis Apie arba Kontaktai. Paspauskite ant nurodos Redaguoti, ir keiskite šį puslapį, arba <a title="Tiesioginė nuoroda į naujo puslapio kūrimą" href="/wp-admin/post-new.php?post_type=page">sukurkite kitą puslapį</a>.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
lt: Tai yra puslapio pavyzdys. Puslapis šiek tiek skiriasi nuo įrašo, nes išlieka vienoje vietoje ir daugelyje temų rodomas meniu juostoje. Dažniausiai pirmasis sukurtas puslapis yra „Apie“, kuriame tinklalapis pristatomas lankytojams. Šis puslapis gali atrodyti taip:

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
lt: Tai pranešimas pirkėjui, siunčiamas po apmokėjimo; jame pateikiama visa užsakymo informacija.

en: This is how your post will appear when people view or share it on any of the networks below
lt: Taip Jūsų įrašas atrodys kai skaitytojai juo dalinsis šiuose socialiniuose tinkluose

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
lt: Šis paveikslėlis yra didesnis už maksimalų dydį. Pabandykite kitą.

en: This is not your download link.
lt: Tai nėra Jūsų atsisiuntimo nuoroda.

en: This is the Content block, it will display all the blocks in any single post or page.
lt: Tai Įrašo turinio blokas, jis rodys įrašų ar puslapių turinyje esančius blokus.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
lt: Tai nuoroda ar kelias iki failo (absolute path), kurį gaus pirkėjai. Įvestos nuorodos jau turi būti užkoduotas (encoded).

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
lt: Tai WooCommerce parduotuvės puslapis. Šis puslapis rodo visus Jūsų produktus. <a href="%s">Daugiau informacijos</a>.

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
lt: Failo ID arba paveikslėlio URL - rodoma produktuose kurie neturi įkeltos nuotraukos.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
lt: Tai yra numatytoji kategorija ir ji negali būti ištrina. Ji automatiškai naudojama visiems produktams kurie nepriskirti jokiai kitai kategorijai.

en: This is the name of the download shown to the customer.
lt: Tai yra pirkėjui rodomas failo pavadinimas

en: This is the name of the zone for your reference.
lt: Tai yra jūsų zonos pavadinimas.

en: This is the short link.
lt: Tai trumpoji nuoroda.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
lt: Tai eilutės "Pristatymas" suma iš visų užsakymų

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
lt: Tai eilutės "Mokesčiai" suma iš visų užsakymų

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
lt: Tai bendra visų užsakymų galutinė suma.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
lt: Tai bendra pristatymo kainos suma.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
lt: Tai bendra užsakymų suma, atėmus visus grąžinimus bei atskaičiavus pristatymo kainą ir mokesčius.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
lt: Tai bendra užsakymų suma, atėmus visus grąžinimus bei priskaičiavus pristatymo kainą ir mokesčius.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
lt: Tai bendra šio tarifo mokesčių suma (pristatymo mokestis + produkto mokestis).

en: This is where PayPal will send your money. To claim a payment, you'll need a <a href="%1$s" %2$s>PayPal account</a> connected to a bank account.
lt: Į šią paskyrą PayPal perves Jūsų pinigus. Kad galėtumėte gauti mokėjimus, Jums reikia turėti <a href="%1$s" %2$s>PayPal paskyrą</a> kuri būtų susieta su banko sąskaita ar kortele.

en: This is where store orders are stored.
lt: Čia saugomi parduotuvės užsakymai.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
lt: Čia galite sukurti naujus nuolaidų kodus, kuriuos pirkėjai galės panaudoti Jūsų parduotuvėje.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
lt: Tai vietovė, kur įkurtas Jūsų verslas. Šis adresas reikalingas mokesčių tarifams ir pristatymo kainoms apskaičiuoti.

en: This item has already been deleted.
lt: Šis įrašas jau ištrintas.

en: This item has been deleted, or is a draft
lt: Šis elementas buvo ištrintas arba jo statusas - juodraštis

en: This item is missing a link
lt: Šiam elementui trūksta nuorodos

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
lt: Šis raktas neteisingas arba jau buvo panaudotas. Pradėkite slaptažodžio atstatymą iš naujo, jei to vis dar reikia.

en: This lets you choose which products are part of this group.
lt: Tai leidžia jums pasirinkti, kurie produktai yra šios grupės dalis.

en: This link is not live-previewable.
lt: Šios nuorodos negalima peržiūrėti gyvai.

en: This means that the contact with the database server at %s was lost. This could mean your host&#8217;s database server is down.
lt: Tai reiškia, kad prarastas ryšys su duomenų bazės serveriu %s. Gali būti, kad jūsų talpinimo tiekėjo duomenų bazės serveris neveikia.

en: This meta box is not compatible with the block editor.
lt: Šis laukas nesuderinamas su blokų redaktoriumi.

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
lt: Šis laukelis, kurį aktyvuoja įskiepis %s, nėra suderinamas su blokų redaktoriumi.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
lt: Šis pristatymo būdas nebenaudojamas nuo 2.6.0 versijos ir naujose versijose bus pašalintas - rekomenduojame jį išjungti ir vietoje jo sukonfigūruoti naują pristatymo mokestį konkrečioje <a href="%s">Pristatymo zonoje</a>.

en: This month
lt: Šis mėnuo

en: This notice was triggered by the %s handle.
lt: Šis pranešimas buvo sukurtas %s.

en: This number is too short
lt: Šis numeris yra per trumpas

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
lt: Šis nustatymas lemia numatytąją pirkėjo vietovę. Pasirinkus geolokacijos nustatymą, MaxMind GeoLite duomenų bazė bus periodiškai atsiunčiama ir išsaugoma tinklalapio wp-content aplanke.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
lt: Čia nustatoma, kuris adresas naudojamas mokesčiams apskaičiuoti.

en: This option does not block access to your site — it is up to search engines to honor your request.
lt: Pastaba: Ši parinktis neblokuoja prieigos prie jūsų svetainės — tai paieškos garbės jūsų prašymą.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
lt: Ši nustatymas yra svarbus, nes paveikia kainų įvedimą. Pakeitimas neatnaujins esamų produktų.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
lt: Šis nustatymas leidžia pasirinkti, kuriose šalyse vykdysite veiklą.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
lt: Šis pasirinkimas ištrins VISUS Jūsų mokesčių tarifus, naudokite atsargiai. Šis veiksmas neatstatomas.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
lt: Šio užsakymo apmokėti negalima. Jei reikia pagalbos, susisiekite su mumis.

en: This order is no longer editable.
lt: Šio užsakymo redaguoti nebegalima.

en: This order note cannot be deleted
lt: Ši užsakymo pastaba negali būti ištrinta

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
lt: Šio užsakymo&rsquo;s statusas yra &ldquo;%s&rdquo;&mdash;apmokėjimas negalimas. Prašome susisiekti su administracija, jei Jums reikia pagalbos.

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
lt: Šiame puslapyje turite tiesioginę prieigą prie tinklalapio nustatymų. Pakeitimus atlikite itin atsargiai, galite pakenkti tinklalapiui.

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
lt: Šiame puslapyje pateikiama išsami informacija apie Jūsų WordPress tinklalapio konfigūraciją. Jei kažką galima pagerinti, tai bus surašyta  <a href="%s">Tinklalapio būklės statuso</a> puslapyje.

en: This page has been translated from %1$s. Read <a href="%2$s" title="%3$s">the original page</a>.
lt: Šis puslapis yra išverstas iš %1$s kalbos. <a href="%2$s" title="%3$s">Čia rasite originalią jo versiją</a>.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
lt: Šis skydelis naudojamas meniu valdymui. Jūs galite sukurti kelis skirtingus meniu ir pridėti į juos savo turinį, pavyzdžiui, įrašus, puslapius, kategorijas, žymas, įrašų formatus arba bet kokias nuorodas.

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
lt: Šis slaptažodžio nustatymo iš naujo raktas skirtas kitai vartotojo paskyrai. Atsijunkite ir bandykite dar kartą.

en: This password reset request originated from the IP address %s.
lt: Ši slaptažodžio atstatymo užklausa atėjo iš IP adreso %s.

en: This pattern cannot be edited.
lt: Šio modelio negalima redaguoti.

en: This payment method was successfully set as your default.
lt: Apmokėjimo būdas sėkmingai nustatytas numatytuoju.

en: This personal data request has expired.
lt: Baigėsi šios asmeninių duomenų užklausos galiojimas.

en: This plugin is already installed.
lt: Šis įskiepis jau įdiegtas.

en: This post exists, but you don't have permission to read it.
lt: Toks įrašas yra, tačiau Jūs neturite reikiamų teisių jam pamatyti.

en: This post has been translated from %1$s. Read <a href="%2$s" title="%3$s">the original post</a>.
lt: Šis įrašas yra išverstas iš %1$s kalbos. <a href="%2$s" title="%3$s">Čia rasite originalią jo versiją</a>.

en: This post is already being edited
lt: Šis įrašas jau yra redaguojamas.

en: This post is being backed up in your browser, just in case.
lt: Šio įrašo kopija atsargumo dėlei išsaugoma ir jūsų naršyklėje.

en: This post is password protected.
lt: Šis įrašas apsaugotas slaptažodžiu.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
lt: Šis įrašas apsaugotas slaptažodžiu. Norėdami peržiūrėti komentarus įveskite slaptažodį.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
lt: Įrašas apsaugotas slaptažodžiu. Įveskite jį, jei norite pamatyti komentarus.

en: This preview is unavailable in the editor.
lt: Ši peržiūra negalima redaktoriuje.

en: This product cannot be added to the cart.
lt: Šio produkto negalima įdėti į krepšelį.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
lt: Šis produktas buvo parduotas praeityje ir gali būti susijęs su egzistuojančiais užsakymais. Ar tikrai norite jį ištrinti?

en: This product is currently out of stock and unavailable.
lt: Produkto šiuo metu neturime.

en: This product is protected and cannot be purchased.
lt: Šis produktas neparduodamas.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
lt: Ataskaitos nuoroda negalioja. %1$sPaspauskite čia ir peržiūrėkite filtruotą ataskaitą%2$s.

en: This resource cannot be created.
lt: Toks šaltinis negali būti sukurtas.

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
lt: Tai priklauso nuo Jūsų hostingo tiekėjo ir nuo Jūsų tinklalapio. Daugiau informacijos rasite <a href="%s" target="_blank">oficialioje WordPress dokumentacijoje</a>.

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
lt: Šis labai paprastas pavyzdys apima tik pagrindinę informaciją apie asmeninius duomenis kuriuos Jūsų parduotuvė gali rinkti, saugoti ir perduoti; bei kas gali šiuos duomenis matyti. Priklausomai nuo nustatymų bei kitų naudojamų įskiepių, konkretūs saugomi asmens duomenys gali būti skirtingi kiekvienoje parduotuvėje. Sudarant savo parduotuvės privatumo politiką rekomenduojame konsultuotis su teisininkais.

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
lt: Čia galite redaguoti failo, esančio Failų saugykloje, metaduomenų eilutes.

en: This screen allows you to obtain a health diagnosis of your site, and displays an overall rating of the status of your installation.
lt: Šiame puslapyje galite atlikti tinklalapio būklės diagnostiką ir pamatyti bendrą jo būklės įvertinimą.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
lt: Šiame puslapyje pateikiami nustatymai, kurios lemia, kaip jūsų kurtas turinys bus pateikiamas skaitytojams.

en: This screen includes suggestions to help you write your own privacy policy. However, it is your responsibility to use these resources correctly, to provide the information required by your privacy policy, and to keep this information current and accurate.
lt: Šiame puslapyje pateikiami pasiūlymai, kurie padės jums parašyti savo privatumo politiką. Tačiau už tinkamą privatumo politikos tekstą esate atsakingas j9s pats - privalote pateikti joje reikalaujamą informaciją ir užtikrinti, kad ši informacija būtų nauja ir tiksli.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
lt: Šiame puslapyje galite priskirti konkrečius meniu į jiems numatytas vietas Jūsų temoje.

en: This screen is used for managing your content revisions.
lt: Ši skiltis naudojama turinio versijoms tvarkyti.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
lt: Šiame puslapyje Jūs galite instaliuoti ir tvarkyti jau instaliuotas temas. Šalie numatytųjų temų, kurios būna pridėtos į standartinę WordPress instaliaciją, Jūs galite naudoti ir kitas temas, sukurtas ir palaikomas trečiųjų šalių.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
lt: Ši skiltis naudojama Jūsų sukurtų meniu tvarkymui.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
lt: Šiame puslapyje galite keisti savo tinklalapio temos antraštės vaizdą.

en: This screen is where you manage requests for an export of personal data.
lt: Šiame puslapyje galite tvarkyti prašymus eksportuoti asmens duomenis.

en: This screen is where you manage requests to erase personal data.
lt: Šiame puslapyje galite tvarkyti prašymus ištrinti asmens duomenis.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
lt: Šiame puslapyje rodomi visi su jūsų tinklalapiu susiję vartotojai. Kiekvienas vartotojas turi savo rolę: Administratorius (turi visas administravimo galimybes). Redaktorius (gali skelbti ir redaguoti savo ir kitų įrašus ir puslapius). Autorius (gali skelbti ir redaguoti tik savo įrašus). Pagalbininkas (gali rašyti ir redaguoti savo įrašus, bet negali savarankiškai jų paskelbti). Skaitytojas (gali tik redaguoti savo profilio informaciją). Priklausomai nuo rolės, skirsis ir vartotojui matomų nuostatų kiekis.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
lt: Šiame puslapyje matysite visus savo įrašus. Puslapio išdėstymą ir rodomus elementus galite nusistatyti taip, kaip Jums patogiausia.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
lt: Šiame puslapyje rasite daugybę nustatymų, kuriais valdomas komentarų bei atgalinių nuorodų į Jūsų įrašus/puslapius rodymas. Iš tikrųjų, tų nustatymų čia tiek daug, kad visa informacija apie juos čia net netilpo. Norėdami sužinoti, ką tiksliai kiekvienas komentarų nustatymas reiškia, pasinaudokite nuorodomis į dokumentaciją.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
lt: Šiame puslapyje vartotojui rodomi visi jo tinklalapiai šiame tinkle, taip pat leidžiama nustatyti pirminį tinklalapį. Prie kiekvieno tinklalapio yra nuorodos - į to tinklalapio skydelį ir į jį patį.

en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
lt: Čia galite keisti WooCommerce siunčiamų laiškų išvaizdą. <a href="%s" target="_blank">Spauskite čia norėdami peržiūrėti dabartinį šabloną</a>.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
lt: Čia rodomi failai, kuriais perrašomi numatytieji WooCommerce šablonai.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
lt: Tai bazinis parduotuvės puslapis - čia bus jūsų produktų archyvas.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
lt: Nustato, kaip vaizduojant kainas atskiriami centai.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
lt: Nustato, kiek skaičių kainose rodyti po kablelio.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
lt: Nustato, kaip vaizduojant kainas atskiriami tūkstančiai.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
lt: Šis nustatymas nurodo, kuriuose parduotuvės puslapiuose bus rodomi produktai.

en: This setting does not apply to guest purchases.
lt: Šis nustatymas netaikomas svečiams.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
lt: Šis pristatymo būdas neturi papildomų nustatymų.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
lt: Ši šoninė sritis nenaudojama ir nerodoma niekur Jūsų tinklalapyje. Pašalinkite iš jos visus valdiklius, ir ji nebus rodoma visiškai.

en: This site has been archived or suspended.
lt: Šis tinklalapis buvo suarchyvuotas arba suspenduotas.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
lt: Šis tinklalapis dar neaktyvuotas. Jei patiriate problemų aktyvuodami savo tinklalapį, susisiekite su %s.

en: This site is eligible to install plugins and upload themes.
lt: Šiame tinklalapyje galima diegti įskiepius ir įkelti temas.

en: This site is no longer available.
lt: Šis tinklalapis nebepasiekiamas.

en: This site is private.
lt: Šis puslapis privatus.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
lt: Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
lt: Tinklalapio API raktas įrašytas tiesiogiai kode todėl jo neįmanoma pakeisti per API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
lt: Tinklalapio API raktas įrašytas tiesiogiai kode todėl jo neįmanoma ištrinti.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
lt: Šį prenumerata baigėsi. Susisiekite su savininku ir <strong>atnaujinkite</strong> prenumeratą, kad galėtumėte gauti atnaujinimus ir pagalbą.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
lt: Šį prenumerata baigėsi. <strong>Atnaujinkite</strong> prenumeratą, kad galėtumėte gauti atnaujinimus ir pagalbą.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
lt: Šį prenumerata greitai baigsis. <strong>Atnaujinkite</strong> prenumeratą, kad galėtumėte gauti atnaujinimus ir pagalbą.

en: This taxonomy is not hierarchical.
lt: Ši taksonomija neturi hierarchijos.

en: This template is not revertable.
lt: Šis šablonas neatstatomas.

en: This template will be used only for the specific item chosen.
lt: Šablonas bus naudojamas tik konkrečiam pasirinktam elementui.

en: This text template will help you to create your website&#8217;s privacy policy.
lt: Šis teksto šablonas padės Jums sukurti Jūsų tinklalapio privatumo politiką.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
lt: Šis tekstas bus rodomas ant mygtuko, vedančio į išorinį produktą.

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
lt: Ši tema nepalaiko video puslapio antraštėje šiame puslapyje. Pereikite į pradinį puslapį ar kitą puslapį kurio antraštė palaiko video įkėlimą.

en: This theme does not work with your version of PHP.
lt: Ši išvaizdos tema neveikia su Jūsų naudojama PHP versija.

en: This theme does not work with your version of WordPress.
lt: Ši išvaizdos tema neveikia su Jūsų WordPress versija.

en: This theme does not work with your versions of WordPress and PHP.
lt: Ši išvaizdos tema neveikia su Jūsų naudojamomis WordPress ir PHP versijomis.

en: This theme doesn't support Customizer.
lt: Ši tema nepalaiko Vaizdžiojo režimo.

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
lt: Ši išvaizdos tema užkraunama neteisingai ir dėl to skydelyje yra sustabdyta.

en: This theme has been inspired by "Living on One Dollar" documentary we watched one night. We were deeply touched and wanted to somehow contribute to the whole project. As theme developers we decided to develop a WordPress theme to help spread the word about it. Pena is modern, responsive and mobile friendly theme.
lt: Pena yra moderni, prisitaikančio dizaino tema.

en: This theme is already installed.
lt: Ši tema jau įdiegta.

en: This theme will take your readers on a journey to a strange and wonderful place! Nestled below a star-studded sky they will find a cluster of whimsical, crooked little houses covered in a blanket of fog. Some dwellings appear to have minds of their own while others defy the laws of gravity.
lt: Ši tema nukels Jūsų skaitytojus į keistą bet nuostabią vietą. Po žvaigždėtu dangumi jie pamatys mažų namelių kaimelį, užklotą rūko antklode. Kai kurie iš namelių patys sprendžia kaip atrodyti ir ką veikti, o kiti paneigia gravitacijos dėsnį.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
lt: Šioje laiko zonoje negalioja vasaros-žiemos laikas.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
lt: Šiuo metu galioja vasaros laikas.

en: This timezone is currently in standard time.
lt: Ši laiko zona šiuo metu yra žiemos laike.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
lt: Šis įrankis skirtas sukurti ir atsisiųsti CSV failą, kuriame yra visų produktų sąrašas.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
lt: Šis įrankis importuoja (arba apjungia) produktų duomenis į Jūsų parduotuvę iš CSV arba TXT failo.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by deleting or anonymizing known data for a given user.
lt: Šis įrankis tinklalapio savininkams padeda laikytis vietinių įstatymų, ištrindamas arba nuasmenindamas vartotojo duomenis.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by exporting known data for a given user in a .zip file.
lt: Šis įrankis padeda tinklalapio savininkams laikytis vietinių įstatymų ir reguliavimų eksportuodamas naudotojo informaciją .zip faile.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
lt: Šis įrankis išvalys VISUS nebegaliojančius WordPress laikinus duomenis.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
lt: Šis įrankis išvalys produkto/parduotuvės laikinus duomenis.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
lt: Šis įrankis ištrins visus pirkėjų sesijų duomenis iš duomenų bazės, įskaitant esamus krepšelius ir krepšelius išsaugotus duomenų bazėje.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
lt: Šis įrankis ištrins visus niekam nepriklausančius variantus.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
lt: Šis įrankis ištrins visas pasibaigusio galiojimo prieigas prie parsisiuntimų ir prieigas su 0 likusių parsisiuntimų.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
lt: Šis įrankis sukurs visus trūkstamus WooCommerce puslapius. Puslapiai, kurie jau yra sukurti ir nurodyti nustatymuose, nebus pakeisti.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
lt: Šis įrankis perskaičiuos produkto terminus - tai gali būti naudinga keičiant nustatymus taip, kad produktai paslepiami kataloge.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
lt: Šis įrankis iš naujo sugeneruos produktų paieškos lentelės duomenis. Šis procesas gali užtrukti.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
lt: Šis įrankis atkurs administratoriaus, pirkėjo ir vadybininko roles į numatytąsias. Naudokite, jei jūsų vartotojai negali pasiekti kai kurių WooCommerce administravimo sąsajos puslapių.

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
lt: Šis įrankis atnaujins Jūsų WooCommerce duomenų bazę į naujausią versiją. Prašome pasirūpinti, kad turite reikiamas atsargines versijas prieš paleidžiant šį įrankį.

en: This type of file cannot be edited.
lt: Tokio tipo failas negali būti redaguojamas.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
lt: Šio unikalaus autentikacijos rakto taip pat trūksta jūsų %s faile.

en: This user does not exist.
lt: Toks vartotojas neegzistuoja.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
lt: Šis vartotojo vardas yra netinkamas, nes turi neleistinų simbolių. Įveskite tinkamą vartotojo vardą.

en: This video doesn&#8217;t exist
lt: Šis video neegzistuoja

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
lt: Šis video failas yra per didelis naudoti kaip antraštės video. Pabandykite trumpesnį video, arba optimizuokite suspaudimo nustatymus ir per naują įkelkite failą, mažesnį nei 8MB. Arba įkelkite savo video į YouTube ir prijunkite naudojant nustatymus apačioje.

en: This week
lt: Šią savaitę

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
lt: Valdiklyje įterpėte kodą, kuris tikriausiai geriau veiktų naujajame &#8220;HTML&#8221; valdiklyje. Pabandykite naudoti HTML valdiklį vietoje šio.

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
lt: Šiame valdiklyje tikriausiai yra kodas, kuris geriau veiktų naujajame &#8220;HTML&#8221; valdiklyje. Išbandykite jį.

en: This widget requires JavaScript.
lt: Šiam valdikliui reikia JavaScript.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
lt: Bus rodomas paskyroje bei atsiliepimuose.

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
lt: Bus rodoma užvedus pelę ant nuorodos.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
lt: Šis veiksmas išvalys visus valdiklius iš neaktyvių valdiklių sąrašo. Nebegalėsite atgaminti jų nustatymų.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
lt: Tai apima visus jūsų įrašus, puslapius, komentarus, vartotojo laukus, vartotojo meniu, žymas, kategorijas ir pan.

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
lt: Suteiksite prieigos teises "%1$s" %2$s ir leisite atlikti tokius veiksmus:

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
lt[0]: Tai duos leidimą prieiti prie  <a href="%1$s">%2$s tinklalapio šioje sistemoje, kur turite prieigos teises</a>.
lt[1]: Tai duos leidimą prieiti prie  <a href="%1$s">%2$s tinklalapių šioje sistemoje, kur turite prieigos teises</a>.
lt[2]: Tai duos leidimą prieiti prie  <a href="%1$s">%2$s tinklalapių šioje sistemoje, kur turite prieigos teises</a>.

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
lt[0]: Tai duos leidimą prieiti prie  <a href="%1$s">%2$s tinklalapio šiame tinkle, nes turite superadministratoriaus teises</a>.
lt[1]: Tai duos leidimą prieiti prie  <a href="%1$s">%2$s tinklalapių šiame tinkle, nes turite superadministratoriaus teises</a>.
lt[2]: Tai duos leidimą prieiti prie  <a href="%1$s">%2$s tinklalapių šiame tinkle, nes turite superadministratoriaus teises</a>.

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
lt: Bus pergeneruoti visi parduotuvės paveikslėlių dydžiai, kad atitiktų Jūsų temą ir/ar paveikslėlių nustatymus.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
lt: Bus panaikintas fono paveikslėlis. Jūs negalėsite susigrąžinti pakeitimų.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
lt: Šis veiksmas panaikins antraštės paveikslėlį. Jūs negalėsite susigrąžinti jam padarytų pakeitimų

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
lt: Tai pakeis dabartinį rašyklės turinį į šviežiausią atsarginę kopiją. Jūs galite naudoti veiksmo atšaukimo ir grąžinimo komandas (undo/redo) rašyklėje, jei norite susigrąžinti senąjį turinį arba grįžti prie atstatytosios versijos.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
lt: Bus atstatytas originalus fono paveikslėlis. Jūs negalėsite susigrąžinti pakeitimų.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
lt: Šis veiksmas sugrąžins numatytąjį antraštės paveikslėlį. Jūs negalėsite susigrąžinti jam padarytų pakeitimų.

en: This zone is <b>optionally</b> used for regions that are not included in any other shipping zone.
lt: Ši zona gali būti naudojama vietovėms kurios neįtrauktos į jokią kitą Jūsų pristatymo zoną. (<b>Jos naudoti nebūtina</b>)

en: Though the terms refer to two different concepts, in practice, they can be the same address or different. For example, you can have the core WordPress installation files in the root directory (<code>https://example.com</code>), in which case the two URLs would be the same. Or the <a href="%s">WordPress files can be in a subdirectory</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>). In that case, the WordPress URL and the site URL would be different.
lt: Nors šios dvi reikšmės nurodo du skirtingus dalykus, jos gali būti tiek vienodos, tiek skirtingos. Pavyzdžiui, pagrindinius WordPress failus galite turėti šakninėje direktorijoje (<code>https://example.com</code>), tokiu atveju abu URL adresai bus vienodi. Arba <a href="%s">WordPress failai gali būti dukterinėje direktorijoje</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>). Tokiu atveju WordPress URL ir svetainės URL bus skirtingi.

en: Thousand separator
lt: Tūkstančių skirtukas

en: Thousand separator.
lt: Tūkstančių skirtukas

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
lt: Tūkstančių skirtukas kainų rodymui šiai šaliai.

en: Threading Comments&#8230;
lt: Generuojami komentarų ryšiai&#8230;

en: Three Columns
lt: Trys skiltys

en: Three columns; equal split
lt: Trys stulpeliai; padalinti lygiomis dalimis

en: Three columns; wide center column
lt: Trys stulpeliai; platus vidurinis stulpelis

en: Thu
lt: Kt

en: Thule
lt: Tulė

en: Thumbnail
lt: Miniatiūra

en: Thumbnail Grid
lt: Miniatiūros

en: Thumbnail Height
lt: Miniatiūros aukštis

en: Thumbnail Settings
lt: Miniatiūros nuostatos

en: Thumbnail Settings Help
lt: Miniatiūrų nustatymų pagalba

en: Thumbnail URL.
lt: Miniatūros URL.

en: Thumbnail Width
lt: Miniatiūros plotis

en: Thumbnail cropping
lt: Paveikslėlių apkirpimas

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
lt: Suplanuotas paveikslėlių dydžių pergeneravimas.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
lt: Vykdomas paveikslėlių dydžių pergeneravimas. Priklausomai nuo jų kiekio parduotuvėje, šis procesas gali užtrukti.

en: Thumbnail size
lt: Miniatiūra

en: Thumbnail sizes for responsive images.
lt: Miniatiūros dydžiai, skirtingiems paveikslėlių dydžiams.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
lt: Miniatiūros srcset, skirtingiems paveikslėlių dydžiams.

en: Thumbnail width
lt: Miniatiūros plotis

en: Thunder Bay
lt: Tander Bėjus

en: Thuringia
lt: Tiuringija

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

[ctx: Thursday initial]
en: T
lt: K

en: Ticket Purchase Link/Button Text
lt: Bilietų pirkimo nuoroda / mygtuko tekstas

en: Tickets available soon
lt: Bilietai jau netrukus

en: Tijuana
lt: Tichuana

en: Tilde
lt: Tildė

en: Tiled Mosaic
lt: Mozaika

en: Time
lt: Laikas

en: Time Format
lt: Laiko formatas

en: Time Slider
lt: Laiko slankiklis

en: Time Zone
lt: Laiko juosta

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
lt: Laikas pridėti nuorodų! Spustelėkite &#8220;%s&#8221; ir pridėkite nuorodas į puslapius, kategorijas ar puslapius internete. Pridėkite tiek, kiek tik jums reikia.

en: Time to read
lt: Skaitymo laikas

en: Time to read:
lt: Skaitymo laikas

en: Timepiece is built to make your archives shine. Like a river of content, it will make going back in time easy peasy and show it all to you in glorious color and a simple, minimalist layout.
lt: Tema Timepiece ypatingą dėmesį skiria patogiam archyvų rodymui. Todėl naudojant ją skaitymas tampa paprastas ir aiškus.

en: Timestamp
lt: Laikas

en: Timezone
lt: Laiko zona

en: Timiș
lt: Timis

en: Timor-Leste
lt: Rytų Timoras

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
lt: Blokai

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
lt: Formatai

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
lt: Antraštės

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
lt: Įterpti šabloną

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
lt: Šablonai

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
lt: Redagavimas

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
lt: Failas

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
lt: Formatas

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
lt: Įterpimas

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
lt: Lentelė

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
lt: Įrankiai

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
lt: Peržiūra

en: Tips for getting the most out of WordPress.com.
lt: Patarimai, kaip geriausiai išnaudoti WordPress.com galimybes.

en: Tirane
lt: Tirana

en: Tiraspol
lt: Tiraspolis

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Title & Excerpt
lt: Pavadinimas ir ištrauka

en: Title Attribute
lt: „Title“ atributas

en: Title and Post Editor
lt: Pavadinimo ir įrašo redaktorius

en: Title attribute
lt: „Title“ atributas

en: Title for the object, as it exists in the database.
lt: Objekto antraštė, kaip egzistuoja duomenų bazėje.

en: Title for the post, as it exists in the database.
lt: Įrašo pavadinimas, toks, koks egzistuoja duomenų bazėje.

en: Title for the widget
lt: Valdiklio pavadinimas

[ctx: Title of a Navigation menu]
en: Navigation
lt: Navigacija

en: Title of block type.
lt: Bloko tipo pavadinimas.

en: Title of template.
lt: Šablono pavadinimas.

en: Title of the note.
lt: Pastabos antraštė.

en: Title of track
lt: Takelio pavadinimas

en: Title, Date, & Excerpt
lt: Pavadinimas, data ir ištrauka

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: To
lt: Iki

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
lt: Norėdami aktyvuoti valdiklį, tiesiog nutempkite jį į norimą sritį ir paspauskite ant jo. Norėdami išjungti valdiklį ir ištrinti jo nustatymus, nutempkite jį atgal.

en: To activate your site, please click the following link:
    
    %1$s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %2$s
lt: Jei norite aktyvuoti savo tinklalapį, paspauskite šią nuorodą:
    
    %1$s
    
    Po aktyvavimo gausite *dar vieną laišką* su prisijungimo duomenimis.
    
    Atlikę šiuos veiksmus, jau galėsite aplankyti savo tinklalapį:
    
    %2$s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
lt: Aktyvuokite vartotoją, paspausdami šią nuorodą:
    
    %s
    
    Kai aktyvuosite, gausite *kitą laišką* su prisijungimo duomenimis.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
lt: Norėdami pridėti savo nuorodą, <strong> išskleiskite skyrelį Interneto nuorodos, įveskite URL ir nuorodos tekstą, o tuomet paspauskite Pridėti į meniu</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
lt: Norėdami pridėti naują meniu, vietoj esamo priskyrimo, <strong>paspauskite nuorodą "Naudoti naują meniu"</strong>. Naujai sukurtas meniu bus iš karto priskirtas pasirinktai vietai temoje

en: To add a new user for your site, click the Add New User button at the top of the screen or Add New User in the Users menu section.
lt: Jei norite savo tinklalapiui priskirti daugiau vartotojų, paspauskite mygtuką „Pridėti naują“ ekrano viršuje arba „Pridėti naują“ meniu skiltyje „Vartotojai“.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
lt: Norėdami pridėti naują vartotoją savo tinklalapyje, užpildykite laukelius šiame ekrane ir paspauskite mygtuką "Pridėti naują vartotoją" ekrano apačioje.

en: To allow logging, make %1$s writable or define a custom %2$s.
lt: Norėdami įjungti žurnalą (logs), leiskite įrašymą į %1$s arba nurodykite savo %2$s.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
lt: Norėdami priskirti meniu į vieną ar kelias vietas temoje, <strong>pasirinkite meniu iš kiekvienos vietos išskleidžiamojo sąrašo</strong>. Kai baigsite, <strong> paspauskite "Saugoti pakeitimus"</strong>

en: To change the aspect ratio, the height and width must be bigger than {{strong}}%(width)dpx{{/strong}}.
lt: Norint pakeisti paveikslėlio proporcijas, jo aukštis ir plotis turi būti didesni nei {{strong}}%(width)dpx{{/strong}}.

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
lt: Norėdami apkirpti paveikslėlį, spustelėkite ant jo ir nustatykite apkerpamą zoną.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
lt: Norėdami ištrinti failus, paspauskite mygtuką "Masinis pasirinkimas" puslapio viršuje. Tuomet pasirinkite failus, kuriuos norite ištrinti, ir paspauskite mygtuką "Ištrinti pasirinktus". Paspaudus mygtuką "Atšaukti pasirinkimą", būsite perkeltas atgal į failų peržiūros puslapį.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
lt: Norėdami redaguoti meniu, kuris jau priskirtas konkrečiai vietai temoje, <strong>paspauskite šalia esančią nuorodą "Redaguoti"</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
lt: Norėdami redaguoti egzistuojantį meniu, <strong>pasirinkite jį laukelyje ir spauskite "Rinktis"</strong>

en: To edit the featured image, you need permission to upload media.
lt: Norėdami redaguoti specialųjį paveikslėlį, turite turėti teisę įkelti failus.

en: To edit this block, you need permission to upload media.
lt: Norint redaguoti šį bloką, Jums reikalinga teisė įkelti failus.

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
lt: Jei norite redaguoti šį užsakymą, pakeiskite jo statusą į "Laukiama apmokėjimo"

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
lt: Norint įjungti šį atnaujinimą, reikia <strong>aktyvuoti</strong> šią prenumeratą.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
lt: Norint įjungti šį atnaujinimą, reikia <strong>įsigyti</strong> naują prenumeratą.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
lt: Jūsų tinklalapis bus saugesnis, jei pašalinsite temas, kurių nenaudojate. Rekomenduojame palikti tik %1$s, numatytąją WordPress temą, %2$s Jūsų naudojamą temą, ir %3$s, jos tėvinę temą.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
lt: Jūsų tinklalapis bus saugesnis, jei pašalinsite temas, kurių nenaudojate. Rekomenduojame palikti tik Jūsų naudojamą temą %1$s ir %2$s, jos tėvinę temą.

en: To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
lt: Norėdami moderuoti, redaguoti ir trinti komentarus, apsilankykite Skydelio puslapyje Komentarai.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms.
lt: Akismet gali rodyti reikiamus pranešimus lankytojams prie komentarų formų, kad jūsų tinklalapis praneštų jiems apie duomenų saugą, taip atitikdamas duomenų apsaugos įstatymus, pavyzdžiui, GDPR.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on above.
lt: Siekiant padėti Jums atitikti privatumo reikalavimus pagal BDAR, Akismet gali rodyti specialų pranešimą po komentarų formomis. Šis nustatymas pagal nutylėjimą yra išjungtas, tačiau būtent čia galite jį įjungti.

en: To install fonts from Google you must give permission to connect directly to Google servers. The fonts you install will be downloaded from Google and stored on your site. Your site will then use these locally-hosted fonts.
lt: Jei norite įdiegti Google šriftus, turite suteikti leidimą tiesiogiai prisijungti prie Google serverių. Įdiegti šriftai bus atsisiųsti iš Google ir išsaugoti jūsų tinklalapyje. Tada jūsų tinklalapyje bus naudojami šie vietoje laikomi šriftai.

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
lt: Kad Jums būtų lengviau redaguoti ir išsaugoti importuotą turinį, priskirkite egzistuojantį šio tinklalapio vartotoją kaip importuotų įrašų autorių. Pavyzdžiui, galite importuoti visus įrašus kaip sukurtus <code>administratoriaus</code>

en: To make it easier for you to edit and save the imported posts and drafts, you may want to change the name of the author of the posts. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
lt: Kad būtų lengviau redaguoti ir išsaugoti importuotus įrašus bei juodraščius, galite pakeisti jų autorių. Pavydžiui, galite importuoti visus įrašus kaip <code>administratoriaus</code>.

en: To manage it here, set it to visible. | To manage them here, set them to visible.
lt[0]: Valdyti jį čia, nustatykite ją matomas.
lt[1]: Valdyti juos čia, nustatyti jų regimosios.
lt[2]: Valdyti juos čia, nustatyti jų regimosios.

en: To manage plugins on your site, visit the Plugins page: %s
lt: Norėdami valdyti įskiepius, aplankykite Įskiepių puslapį: %s

en: To manage themes on your site, visit the Themes page: %s
lt: Norėdami valdyti išvaizdos temas, aplankykite Temų puslapį: %s

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
lt: Jei norite pereiti į kitą lauką, spustelėkite Esc, o tuomet Tab klavišą.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
lt: Naudokite Tab arba rodyklių klavišus savo klaviatūroje, norėdami pereiti prie kitų mygtukų. Norėdami grįžti į rašyklę, papauskite Escape klavišą arba  naudokite vieną iš mygtukų.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
lt: Norėdami pamatyti visas versijas, <strong>traukite slankikį į kairę ar dešinę</strong>, arba <strong>naudokite mygtukus Ankstesnė ir Naujesnė</strong>.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
lt: Jei norite atsisakyti, palikite šį langelį nepažymėtą. Jūsų parduotuvės duomenys nebus perduodami ir renkami. Daugiau informacijos apie tai, kokie duomenys yra renkami, kai įjungta: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
lt: Norėdami redaguoti ir perduoti valdyti temai šį el. laiško šabloną, nukopijuokite %1$s į temos aplanką: %2$s.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
lt: Norėdami perdėlioti meniu punktus, <strong>tiesiog vilkite su pele arba naudokite klaviatūrą</strong>. Norėdami sukurti sub-meniu punktą, patraukite jau pridėtą meniu punktą šiek tiek į dešinę.

en: To reset your password, visit the following address:
lt: Jei norite atkurti slaptažodį, atidarykite šią nuorodą:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
lt: Norėdami atstatyti konkrečią versiją, <strong>paspauskite "Atstatyti šią versiją"</strong>.

en: To set your password, visit the following address:
lt: Norėdami nustatyti savo slaptažodį, paspauskite šią nuorodą:

en: To set your password, visit the following address:
lt: Paspauskite šią nuorodą, jei norite atkurti slaptažodį:

en: To show a comment, input the comment ID.
lt: Norėdami rodyti komentarą, įrašykite jo ID.

en: To the top
lt: Į viršų

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
lt: Norėdami sužinoti savo užsakymo statusą, įveskite jo ID į žemiau esantį laukelį ir paspauskite mygtuką "Rasti". Užsakymo ID rasite el.laiškuose, kuriuos gavote iš mūsų sukūrę užsakymą.

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
lt: Norėdami naudoti fono paveikslėlį, paprasčiausiai jį įkelkite arba pasirinkite iš seniau įkeltų į Failų Saugyklą - tai daroma paspaudus mygtuką "Pasirinkti paveikslėlį". Paveikslėlį galima rodyti vieną kartą, arba sudėlioti jį daug kartų, kad būtų užpildytas visas ekranas. Taip pat Jūsų fonas gali būti fiksuotas, kai tinklalapyje slenkate žemyn bei aukštym, arba judėti kartu su turiniu.

en: To use this importer, you must have a Google account and an upgraded (New, was Beta) blog hosted on blogspot.com or a custom domain (not FTP).
lt: Norėdami naudotis šiuo importeriu, Jūs turite turėti Google paskyrą ir tinklaraštį platformoje blogspot.com

en: To verify that you wish to disable two-step authentication, enter the verification code from your device or a backup code, and click "Disable two-step."
lt: Įsitikinti, kad jūs norite išjungti dviejų etapų autentifikavimo, prašome įvesti patvirtinimo kodą iš jūsų įrenginio ar atsarginį kodą ir spustelėkite "Disable dviejų pakopų. "

en: To view your site, click the button below
lt: Norėdami peržiūrėti savo tinklalapį, paspauskite mygtuką žemiau

en: Today
lt: Šiandien

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
lt: Perjungti &quot;Atsisiunčiamas&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
lt: Perjungti &quot;Įjungtas&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
lt: Perjungti &quot;Valdyti atsargas&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
lt: Perjungti &quot;Virtualus&quot;

en: Toggle Editor Text Direction
lt: Perjungti rašyklės teksto kryptį

en: Toggle add category
lt: Įjungti kategorijų pridėjimo rodymą

en: Toggle between using the same value for all screen sizes or using a unique value per screen size.
lt: Pasirinkite tarp tos pačios reikšmės visiems ekranams ar atskirų reikšmių skirtingiems ekrano dydžiams.

en: Toggle block inspector
lt: Perjungti blokų inspektorių

en: Toggle distraction free mode.
lt: Perjunkite neblaškymo režimą.

en: Toggle extra menu items
lt: Perjungti papildomus meniu elementus

en: Toggle featured
lt: Perjungti rekomenduojamumą

en: Toggle full height
lt: Rodyti visu aukščiu

en: Toggle fullscreen
lt: Įjungti per visą langą

en: Toggle fullscreen mode.
lt: Viso ekrano veiksena

en: Toggle off to hide the label text, e.g. "Next Page".
lt: Perjunkite, je i norite paslėpti etiketės tekstą, pvz., "Kitas puslapis".

en: Toggle panel: %s
lt: Perjungti skydelį: %s

en: Toggle search label
lt: Perjungti paieškos etiketę

en: Toggle settings sidebar
lt: Perjungti šoninę nustatymų juostą

en: Toggle to only include headings from the current page (if the post is paginated).
lt: Perjunkite, jei norite įtraukti tik dabartinio puslapio antraštes (jei pranešimas yra puslapiuotas).

en: Toggle to show a large initial letter.
lt: Įjunkite norėdami rodyti didelę pirmają raidę.

en: Toggle top toolbar
lt: Perjungti viršutinę įrankių juostą

en: Togo
lt: Togas

en: Tokyo
lt: Tokijas

en: Tomorrow
lt: Rytoj

en: Tomorrow at %s
lt: Rytoj, %s

en: Tomsk
lt: Tomskas

en: Tonal takes its cue from your content, with a minimal style that changes based on your background color. This theme has large featured images, full-width videos, and post formats that look great on any device.
lt: Tonal prisitaiko prie Jūsų turinio, rodo didelius specialiuosius paveikslėlius ir video įrašus, ir visa tai daro puikiai bet kokio dydžio ekranuose.

en: Tongan pa&#x2bb;anga
lt: Tongos paanga

en: Too many bookmarks: cannot create any more.
lt: Per daug žymeklių (bookmarks): daugiau sukurti negalima.

en: Too many calls to seek() - this can lead to performance issues.
lt: Per daug "seek()" iškvietimų - gali kilti greitaveikos problemų.

en: Too many redirects.
lt: Per daug peradresavimų.

en: Tool description.
lt: Įrankio apibūdinimas.

en: Tool does not exist.
lt: Tokio įrankio nėra.

en: Tool name.
lt: Įrankio pavadinimas.

en: Tool ran.
lt: Komanda įvykdyta.

en: Tool return message.
lt: Komandos atsakymo žinutė.

en: Toolbar
lt: Įrankių juosta

en: Toolbar Toggle
lt: Rodyti/Slėpti antrą įrankių juostą

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Tools provide different interactions for selecting, navigating, and editing blocks. Toggle between select and edit by pressing Escape and Enter.
lt: Įrankiai suteikia skirtingas sąveikas blokams pasirinkti, naršyti ir redaguoti. Perjunkite pasirinkimą ir redagavimą spausdami Escape ir Enter.

en: Top
lt: Į viršų

en: Top Categories
lt: Top kategorijos

en: Top Center
lt: Viršuje centre

en: Top Coupons - Number of Orders
lt: Dažniausiai naudojami kuponai - pagal užsakymų kiekį

en: Top Customers - Total Spend
lt: Geriausi pirkėjai - pagal išleistą sumą

en: Top Left
lt: Kairė viršuje

en: Top Posts
lt: Populiariausi įrašai

en: Top Posts & Pages
lt: Populiariausi puslapiai ir įrašai

en: Top Posts (%s)
lt: Populiariausi įrašai (%s)

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s (Summarized)
lt: Populiariausi įrašai per %1$s dienas, baigiant %2$s (santrauka)

en: Top Right
lt: Dešinė viršuje

en: Top Searches
lt: Populiariausios paieškos

en: Top border
lt: Viršutinis kraštas

en: Top categories - Items sold
lt: Populiariausios kategorijos - pagal parduotų prekių kiekį

en: Top earners
lt: Daugiausiai pardavimų

en: Top freebies
lt: Populiariausi nemokami produktai

en: Top left
lt: Kairė viršuje

en: Top products - Items sold
lt: Populiariausi produktai - pagal parduotą kiekį

en: Top rated products
lt: Geriausiai įvertinti produktai

en: Top right
lt: Dešinė viršuje

en: Top sellers
lt: Daugiausia parduota

en: Top toolbar
lt: Viršutinė įrankių juosta

en: Top toolbar activated
lt: Viršutinė įrankių juosta įjungta

en: Top toolbar deactivated
lt: Viršutinė įrankių juosta išjungta

en: Topic
lt: Tema

en: Topics
lt: Temos

en: Topics started
lt: Pradėtų temų

en: Toronto
lt: Torontas

en: Total
lt: Viso

en: Total Database Size
lt: Bendras duomenų bazės dydis

en: Total Spend
lt: Viso išleista

en: Total amount spent.
lt: Bendra išleista suma.

en: Total available to refund
lt: Galutinė suma, kurią galima grąžinti

en: Total charged for shipping.
lt: Sumokėta suma už pristatymą.

en: Total charged for taxes.
lt: Sumokėta suma už mokesčius.

en: Total discount amount for the order.
lt: Užsakymo nuolaidų suma.

en: Total discount tax amount for the order.
lt: Bendra nuolaida užsakymo mokesčiams.

en: Total installation size
lt: Visas dydis

en: Total number of purchases.
lt: Bendras pirkimų skaičius.

en: Total of coupons used.
lt: Panaudotų kuponų kiekis.

en: Total of items purchased.
lt: Įsigytų prekių kiekis.

en: Total of orders placed.
lt: Pateiktų užsakymų keikis.

en: Total of refunded orders.
lt: Grąžintų užsakymų keikis.

en: Total of returns.
lt: Gražinimai.

en: Total of shipping.
lt: Viso pristatymo mokesčių.

en: Total of taxes.
lt: Viso mokesčių.

en: Total post count.
lt: Bendras įrašų kiekis.

en: Total sales minus shipping and tax.
lt: Visi pardavimai minus pristatymas ir mokesčiai.

en: Total sales.
lt: Viso pardavimų.

en: Total shipping
lt: Viso už pristatymą

en: Total shipping amount for the order.
lt: Užsakymo pristatymo mokestis.

en: Total shipping tax amount for the order.
lt: Bendra užsakymo pristatymo kaina.

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
lt: Bendras dydis nežinomas. Įvyko klaidų bandant nustatyti Jūsų tinklalalpio dydį.

en: Total spend.
lt: Išleista viso.

en: Total tax
lt: Viso mokesčių

en: Total tax.
lt: Viso mokesčių

en: Total views
lt: Bendras vaizdas

en: Total views of posts on your blog
lt: Bendras jūsų įrašų peržiūrų skaičius

en: Total:
lt: Viso:

en: Total: %s
lt: Iš viso %s

en: Totals
lt: Bendra

en: Totals, Followers & Shares
lt: Bendra, sekėjai ir bendrinimai

en: Totals.
lt: Bendra

en: Toujours has a simple, elegant design that's perfect for planning and sharing moments from your wedding. The theme highlights your content with a slideshow, large featured images, and a unique layout for recent posts.
lt: Toujours yra speciali elegantiško stiliaus tema skirta dalinis momentais iš vestuvių. Tema turi karuselę. didelius paveikslėlius ir unikalų išdėstymą naujausiems įrašams.

en: Town / City
lt: Miestas

en: Town / District
lt: Miestas / Rajonas

en: Town / Village
lt: Miestas / kaimas

en: Track
lt: Rasti

en: Track %1$s of %2$s.
lt: Audio įrašas: %1$s (viso yra %2$s audio įrašų).

en: Track %s.
lt: Garso takelis %s.

en: Track stock quantity for this product
lt: Skaičiuoti šio produkto atsargų kiekį

en: Trackback
lt: Citata

en: Trackback excerpt:
lt: Citatos ištrauka:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
lt: Atgalinės citatos (trackbacks) yra būdas senoms tinklaraščių sistemoms, kad įkėlėte nuorodą į jų puslapį. Jei dėsite nuorodas į kitus WordPress tinklaračius, jų autoriams bus pranešta naudojant <a href="%s">atgalinių pranešimų (pingbacks)</a>.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
lt: Takeliai (subtitrai, parašai, paaiškinimai, skyriai, metaduomenys)

en: Tracks can be subtitles, captions, chapters, or descriptions. They help make your content more accessible to a wider range of users.
lt: Takeliai gali būti subtitrai, antraštės, skyriai ar aprašymai. Jie padeda padaryti jūsų turinį labiau prieinamą platesniam vartotojų ratui.

en: Trade Union
lt: Profesinė sąjunga

en: Trademark Owner
lt: Prekės ženklo savininkas

en: Trading Name
lt: Verslo pavadinimas

en: Traffic
lt: Lankomumas

en: Transaction ID
lt: Pervedimo numeris

en: Transactions
lt: Sandorių

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
lt: Perkelkite produktus į Jūsų naujają parduotuvę - importuokite CSV failą.

en: Transform heading to paragraph.
lt: Pakeiskite antraštę į pastraipą.

en: Transform paragraph to heading.
lt: Pakeiskite pastraipą į antraštę.

en: Transform to
lt: Pakeisti į

en: Transform to %s
lt: Pakeisti į %s

en: Transform to variation
lt: Transformuoti į variantą

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
lt: Vertėjai

en: Translate to %(localeName)s
lt: Versti į %(localeName)s

en: Translation Ready
lt: Pritaikyta vertimams

en: Translation Updates
lt: Vertimo atnaujinimai

en: Transnistrian ruble
lt: Padniestrės rublis

en: Transparent text may be hard for people to read.
lt: Lankytojams gali būti sunku perskaityti permatomos spalvos tekstą.

en: Trash
lt: Į&#160;šiukšlinę

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Šiukšlinėje <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Šiukšlinėje <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Šiukšlinėje <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
lt: Ištrinti: %s

en: Trashed
lt: Į krepšelį

en: Trashing failed
lt: Nepavyko perkelti į šiukšlinę

en: Travel
lt: Kelionės

en: Travel Agency
lt: Kelionių agentūra

en: Treinta y Tres
lt: Treinta i Tresas

en: Trending
lt: Tendencija

en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

en: Trinidad and Tobago dollar
lt: Trinidado ir Tobago doleris

en: Tripoli
lt: Tripolis

en: Triton Lite is a clean and simple—yet versatile—theme designed with photographers in mind. Its home page and archive pages offer truly dynamic layouts that snap to both the heights and widths of all available content on a page, thus creating tight and tidy post arrangements that beautifully showcase your images.
lt: Titon Lite yra paprasta bet lanksti tema, sukurta specialiai fotografams. Pradinio ir archyvų puslapių išdėstymas sukurtas specialiai taip, kad dinamiškai išnaudotų tiek aukštį tiek plotį ir atskleistų Jūsų turinį.

en: Troll
lt: Trola

en: Trouble clicking?
lt: Nepavyksta paspausti?

en: Trouble signing in
lt: Nepavyksta prisijungti

en: Troubleshooting
lt: Trikčių šalinimas

en: Trujillo
lt: Truchiljas

en: Truk
lt: Čiukas

en: Trust
lt: Kredito unija

en: Try Again
lt: Pabandykite dar kartą

en: Try again
lt: Bandykite iš naujo

en: Try different keywords.
lt: Bandykite kitokius raktažodžius.

en: Try it
lt: Išbandykite

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
lt: Pabandykite pažiūrėti mėnesio archyve. %1$s

en: Try more general keywords.
lt: Bandykite bendresnės reikšmės raktažodžius

en: Try using a different site.
lt: Pabandykite kitą tinklalapį.

en: Tucuman
lt: Tukumanas

en: Tue
lt: An

en: Tuesday
lt: Antradienis

[ctx: Tuesday initial]
en: T
lt: A

en: Tunis
lt: Tunisas

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Tunisian dinar
lt: Tuniso dinaras

en: Turkey
lt: Turkija

en: Turkish
lt: Turkų

en: Turkish lira
lt: Turkijos lira

en: Turkmenistan
lt: Turkmenistanas

en: Turkmenistan manat
lt: Turkmėnijos manatas

en: Turks and Caicos Islands
lt: Terksas ir Kaikosas

en: Turn comments on or off
lt: Įjungti arba išjungti komentarus

en: Turning on the lights
lt: Netrukus viskas bus paruošta

en: Tweak your site, or give it a whole new look! Get creative &#8212; how about a new color palette or font?
lt: Keiskite savo tinklalapį arba suteikite jam visiškai naują išvaizdą! Būkite kūrybingi &#8212; galbūt norite pakeisti spalvas ar šriftą?

en: Tweak your site, or give it a whole new look! Get creative — how about a new color palette for your buttons, or choosing a new font? Take a look at what you can do here.
lt: Keiskite savo tinklalapį arba suteikite jam visiškai naują išvaizdą! Būkite kūrybingi - gal norėtumėte pakeisti spalvų paletę mygtukams arba pasirinkti naują šriftą? Peržiūrėkite, ką galite padaryti.

en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
lt: Twenty Seventeen padeda sukurti dinamišką tinklalapį - su video antraštėje ir įtraukiančiais specialiaisiais paveikslėliais. Kadangi tema kurta galvojant apie verslo tinklalapius, ji turi kelias skiltis pradiniame puslapyje, taip pat valdiklius, tinklalapio ir socialinius meniu, logotipą ir dar daugiau. Asimetrišką išdėstymo tinklelį galite pritaikyti pagal savo poreikius pakeisdami spalvas, bei akcentuodami savo multimedia turinį skirtingais įrašų tipais. Oficiali WordPress 2017-ųjų tema tinka bet kokiai kalbai, bet kokiems sugebėjimams ir bet kokiam įrenginiui.

en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
lt: „Twenty Sixteen“ - modernizuotas visad populiaraus WordPress išdėstymo - horizontalios antraštinės dalies ir, esant poreikiui, dešininės šoninės juostos - variantas, puikiai tinkantis tiek tinklaraščiams, tiek kitokiems tinklalapiams. Ši tema turi spalvų pasirinkimo nustatymus su puikiomis standartinėmis spalvų schemomis, harmoningą tinklelį, kurtą pirmiausiai mobiliesiems įrenginiams, ir iki smulkmenų nugludintas detales. „Twenty Sixteen“ jūsų WordPress svetainę pavers gražia visuose įrenginiuose.

en: Twice Daily
lt: Du kartus per dieną

en: Two Columns
lt: Dvi skiltys

en: Two columns
lt: Du stulpeliai

en: Two columns; equal split
lt: Du stulpeliai; padalinti lygiomis dalimis

en: Two columns; one-third, two-thirds split
lt: Du stulpeliai; 2/3 ir 1/3 santykis

en: Two columns; two-thirds, one-third split
lt: Du stulpeliai; 2/3 ir 1/3 santykis

en: Two terms you will want to know are the WordPress URL and the site URL. The WordPress URL is where the core WordPress installation files are, and the site URL is the address a visitor uses in the browser to go to your site.
lt: Reikia žinoti du dalykus: WordPress URL ir tinklalapio URL. WordPress URL - tai vieta serveryje, kurioje saugomi pagrindiniai WordPress failai, o tinklalapio URL - tai adresas, kurį lankytojas įrašo naršyklėje, norėdamas patekti į jūsų tinklalapį.

en: Two-Step Authentication
lt: Prisijungimas dviem veiksmais

en: Two.
lt: Du.

en: Type
lt: Tipas

en: Type / to add a hidden block
lt: Įveskite /, kad pridėtumėte paslėptą bloką

en: Type / to choose a block
lt: Parašykite simbolį "/" norėdami rinktis bloką

en: Type a Backup Code to Verify
lt: Įveskite atsarginį kodą, norėdami jį patvirtinti

en: Type attribution for the term.
lt: Termino tipas.

en: Type of attribute.
lt: Požymio tipas.

en: Type of note.
lt: Pastabos tipas.

en: Type of post.
lt: Įrašo tipas.

en: Type of setting.
lt: Nustatymo tipas.

en: Type of template.
lt: Šablono tipas.

en: Type of the comment.
lt: Komentaro tipas.

en: Type text or HTML
lt: Rašykite tekstą arba HTML

en: Type the new password again.
lt: Dar kartą įveskite naująjį slaptažodį.

en: Type the password again.
lt: Dar kartą įveskite slaptažodį.

en: Type your new password again.
lt: Dar kartą įveskite naująjį slaptažodį.

en: Type:
lt: Tipas:

en: Types
lt: Rūšys

en: Types associated with the taxonomy.
lt: Tipai, susieti su taksonomija.

en: Types:
lt: Rūšys

en: Typography
lt: Tipografija

en: Typography %s styles
lt: Tipografija - %s

en: Typography styles
lt: Tipografijos stiliai

en: Táchira
lt: Tačira

en: UK Partnership
lt: JK partnerystė

en: UK Sole Trader
lt: JK individuali veikla

en: URL of the term.
lt: Termino URL.

en: URL of the user.
lt: Vartotojo URL.

en: URL to edit the order
lt: URL užsakymo redagavimui

en: URL to the %s audio source file
lt: Audio failo URL (%s)

en: URL to the %s video source file
lt: Video failo URL (%s)

en: URL to the comment.
lt: Komentaro URL.

en: URL to the edited image file.
lt: Nuoroda į pataisytą paveikslėlį.

en: URL to the media file
lt: Failo URL

en: URL to the object.
lt: Objekto URL.

en: URL to the original attachment file.
lt: Originalaus pridėto failo URL.

en: URL to the post.
lt: Įrašo URL.

en: URL where the webhook payload is delivered.
lt: URL į kurį webhook'as perduos savo informaciją.

en: URLs to show:
lt: URLs rodymui

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
lt: Lietuvos zona = Visa Lietuva = Fiksuota pristatymo kaina

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
lt: Džordžija

en: UTC DateTime when the coupon expires.
lt: Kupono galiojimo pasibaigimo laikas, pagal UTC.

en: UTC means Coordinated Universal Time.
lt: UTC reiškia „Suderintasis pasaulinis laikas (Coordinated Universal Time)“

en: UTC%s
lt: UTC %s

en: Ugandan shilling
lt: Ugandos šilingas

en: Uh oh &ndash; LiveJournal has disconnected us because we made too many requests to their servers too quickly.
lt: Deja - LiveJournal Jus atjungė nes per dažnai ir per daug kreipėmės į jų serverius.

en: Uh oh. That method isn't supported.
lt: Deja, toks metodas nepalaikomas.

en: Uh, oh. Something didn&#8217;t work. Please <a href="%s">try again</a>.
lt: Deja, nepavyko. Prašome <a href="%s">pabandyti dar kartą</a>.

en: Ujung Pandang
lt: Makasaras

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: Ukrainian
lt: Ukrainiečių

en: Ukrainian hryvnia
lt: Ukrainos grivina

en: Ulaanbaatar
lt: Ulan Batoras

en: Ulan Bator
lt: Ulan Batoras

en: Ulyanovsk
lt: Uljanovskas

en: Unable to accept more than %s items for this request.
lt: Pagal šią užklausą galima priimti ne daugiau nei %s elementų.

en: Unable to add payment method to your account.
lt: Nepavyko pridėti mokėjimo būdo į Jūsų paskyrą.

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
lt: Nepavyko sukurti šios užklausos. Turite pateikti teisingą el.pašto adresą arba vartotojo vardą.

en: Unable to archive the personal data export file (HTML format).
lt: Nepavyko suarchyvuoti asmeninių duomenų eksporto failo (HTML formatas).

en: Unable to archive the personal data export file (JSON format).
lt: Nepavyko suarchyvuoti asmeninių duomenų eksporto failo (JSON formatas).

en: Unable to check if any new versions of WordPress are available.
lt: Nepavyko patikrinti, ar yra naujesnė WordPress versija nei Jūs naudojate.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
lt: Nepavyko prisijungti prie failų sistemos. Prašome patvirtinti duomenis.

en: Unable to convert Classic Menu to blocks.
lt: Nepavyksta konvertuoti klasikinio meniu į blokus.

en: Unable to create Navigation Menu "%s".
lt: Nepavyko sukurti meniu "%s".

en: Unable to create a Privacy Policy page.
lt: Nepavyko sukurti privatumo politikos puslapio.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
lt: Nepavyko sukurti aplanko %s. Ar serveris turi teisę rašyti į aukštesnį aplanką?

en: Unable to create new image.
lt: Nepavyko sukurti naujo paveikslėlio.

en: Unable to create order
lt: Nepavyko sukurti užsakymo.

en: Unable to create order.
lt: Nepavyko sukurti užsakymo.

en: Unable to create personal data export folder.
lt: Nepavyko sukurti asmeninių duomenų eksporto aplanko.

en: Unable to crop this image.
lt: Nepavyko apkirpti šio paveikslėlio.

en: Unable to delete Navigation Menu (%s).
lt: Nepavyko ištrinti navigacijos meniu (%s).

en: Unable to detect page cache due to possible loopback request problem. Please verify that the loopback request test is passing. Error: %1$s (Code: %2$s)
lt: Nepavyksta rasti puslapio talpyklos (cache) dėl galimos grįžtamosios (loopkack) užklausos problemos. Patikrinkite, ar grįžtamojo ryšio užklausos testas yra sėkmingas. Klaida: %1$s (kodas: %2$s)

en: Unable to detect the Blocks package.
lt: Nepavyko rasti Blocks paketo.

en: Unable to detect the REST API package.
lt: Nepavyko rasti REST API paketo.

en: Unable to detect the presence of page cache
lt: Nepavyksta rasti puslapio talpyklos (cache)

en: Unable to determine
lt: Nepavyksta nustatyti

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
lt: Nepavyko nustatyti ar Ghostscript įdiegtas

en: Unable to determine server architecture
lt: Nepavyko nustatyti serverio architektūros

en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
lt: Neįmanoma gauti kai kurių nustatymų reikšmių, nes funkcija %s yra išjungta.

en: Unable to determine what plugin was installed.
lt: Nepavyko nustatyti, koks įskiepis buvo įdiegtas.

en: Unable to determine what web server software is used
lt: Nepavyko nustatyti kokią programinę įrangą naudoja serveris

en: Unable to duplicate Navigation Menu (%s).
lt: Nepavyko dublikuoti navigacijos meniu (%s).

en: Unable to edit this image.
lt: Nepavyko redaguoti šio paveikslėlio.

en: Unable to encode the personal data for export. Error: %s
lt: Nepavyksta eksportui užkoduoti asmens duomenų. Klaida: %s

en: Unable to fetch classic menu "%s" from API.
lt: Nepavyko gauti klasikinio meniu "%s" per API.

en: Unable to generate personal data export file. ZipArchive not available.
lt: Nepavyko sugeneruoti asmeninės informacijos eksporto failo. Neprieinamas ZipArchive.

en: Unable to get meta information for file.
lt: Nepavyko gauti failo meta informacijos.

en: Unable to import the following widgets: %s.
lt: Nepavyko importuoti šių valdiklių: %s.

en: Unable to initiate confirmation for personal data request.
lt: Nepavyksta inicijuoti patvirtinimo asmens duomenų užklausai.

en: Unable to initiate confirmation request.
lt: Nepavyko sukurti patvirtinimo užklausos.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
lt: Nepavyko nustatyti WordPress turinio direktorijos (wp-content).

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
lt: Nepavyko surasti WordPress įskiepių direktorijos.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
lt: Nepavyko nustatyti šakninės WordPress direktorijos.

en: Unable to locate WordPress content directory
lt: Nepavyko nustatyti WordPress turinio direktorijos

en: Unable to locate WordPress theme directory.
lt: Nepavyko surasti WordPress temų direktorijos.

en: Unable to locate needed folder.
lt: Nepavyko surasti reikiamo aplanko.

en: Unable to obtain authorization application setup information. Please try again later.
lt: Nepavyko gauti leidimo taikomosios programos sąrankos informacija. Bandykite v─ùliau.

en: Unable to obtain backup codes. Please try again later.
lt: Neįmanoma gauti atsarginių kodų.  Bandykite v─ùliau.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
lt: Nepavyko atidaryti eksporto failo (archyvo) įrašymui.

en: Unable to open personal data export (HTML report) for writing.
lt: Nepavyo atidaryti asmeninių duomenų eksporto failo (HTML formatas) įrašymui.

en: Unable to open personal data export file (JSON report) for writing.
lt: Nepavyo atidaryti asmeninės informacijos eksporto failo (JSON formatas) įrašymui.

en: Unable to open personal data export file (archive) for writing.
lt: Nepavyo atidaryti ameninės informacijos eksporto failo (archyvo) įrašymui.

en: Unable to paste styles. Block styles couldn't be found within the copied content.
lt: Nepavyksta įklijuoti stilių. Kopijuojamame turinyje nepavyko rasti blokų stilių.

en: Unable to paste styles. Please allow browser clipboard permissions before continuing.
lt: Nepavyksta įklijuoti stilių. Prieš tęsdami leiskite naršyklei saugoti iškarpinę.

en: Unable to paste styles. This feature is only available on secure (https) sites in supporting browsers.
lt: Nepavyksta įklijuoti stilių. Ši funkcija galima tik saugiuose (https) tinklalapiuose ir šią funkciją palaikančiose naršyklėse.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
lt: Media failo peržiūra neįmanoma, nežinoma klaida.

en: Unable to protect personal data export folder from browsing.
lt: Nepavyko apsaugoti asmeninės informacijos eksporto aplanko nuo peržiūrų.

en: Unable to purchase G Suite for '%s' because of missing users data. Please contact support.
lt: Negalime užsakyti G Suite paslaugos domenui '%s' - trūksta vartotojų duomenų. Prašome kreiptis į klientų aptarnavimą.

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
lt: Nepavyko pasiekti WordPress.org per %1$s: %2$s

en: Unable to reduce stock for item %s.
lt: Nepavyko sumažinti likučio prekei %s.

en: Unable to rename Navigation Menu (%s).
lt: Nepavyko pervadinti navigacijos meniu (%s).

en: Unable to request a code via SMS right now. Please try again after one minute.
lt: Negali prašyti kodą SMS dabar. Bandykite dar kartą po vieną minutę.

en: Unable to restore stock for item %s.
lt: Nepavyko atstatyti likučio prekei %s.

en: Unable to retrieve cart.
lt: Nepavyko atkurti krepšelio.

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
lt: Nepavyko gauti klaidos žinutės iš MySQL

en: Unable to rotate this image.
lt: Nepavyko pasukti šio paveikslėlio.

en: Unable to save action.
lt: Nepavyko išsaugoti veiksmo.

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
lt[0]: Nepavyko išsaugoti dėl %s neteisingo nustatymo.
lt[1]: Nepavyko išsaugoti dėl %s neteisingų nustatymų.
lt[2]: Nepavyko išsaugoti dėl %s neteisingų nustatymų.

en: Unable to save the image.
lt: Bandymas išsaugoti paveikslėlį nepavyko.

en: Unable to send personal data export confirmation email.
lt: Nepavyko išsiųsti patvirtinimo laiško dėl asmeninės naudotojo informacijos eksportavimo.

en: Unable to send personal data export email.
lt: Nepavyko išsiųsti asmeninių duomenų eksporto el.laiško.

en: Unable to show your site here
lt: Neįmanoma parodyti Jūsų tinklalapio peržiūros šioje vietoje

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
lt: Šios formos pateikti nepavyko, prašome perkrauti ir pabandyti dar kartą.

en: Unable to submit this form, please try again.
lt: Nepavyko pateikti šios formos, pabandykite dar kartą.

en: Unable to trash changes.
lt: Nepavyko išmesti pakeitimų.

en: Unable to use image "%s".
lt: Paveikslėlis "%s" yra netinkamas.

en: Unable to validate codes right now. Please try again later.
lt: Neįmanoma patvirtinti kodų dabar. Bandykite v─ùliau.

en: Unapprove
lt: Atšaukti patvirtinimą

en: Unapprove this comment
lt: Atšaukti komentaro patvirtinimą

en: Unapproved
lt: Nepatvirtintas

en: Unarchive
lt: Išarchyvuoti

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
lt: Neturite teisės keisti nustatymus.

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
lt: Neleidžiama. Galite pašalinit %s parametrą, jei norite peržiūrėti iš išorės.

en: Unavailable
lt: Užimtas

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Unchanged:
lt: Nepakeista:

en: Uncheck All
lt: Nuimti visus pasirinkimus

en: Uncropped
lt: Be apkirpimo

en: Undefined
lt: Nenustatyta

en: Under %s
lt: Žemiau nei %s

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Underline the selected text.
lt: Pabraukite pasirinktą tekstą.

en: Understanding the status report
lt: Kas yra sistemos ataskaita

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Undo your last changes.
lt: Atšaukti paskiausius pakeitimus.

en: Undo?
lt: Atšaukti?

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
lt: Netikėtas atsakas iš serverio. Failas galėjo būti įkeltas sėkmingai. Patikrinkite failų saugykloje arba perkraukite puslapį.

en: Unfollow
lt: Nebesekti

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
lt: Deja, <strong>mes nepristatome prekių į %s</strong>. Prašome įvesti kitokį pristatymo adresą.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
lt: Deja, Jūsų užsakymo apmokėjimas nepavyko (bankas ar mokėjimo tarpininkas atmetė Jūsų mokėjimą). Prašome pabandyti atlikti pirkimą dar kartą.

en: Ungroup
lt: Išgrupuoti

[ctx: Ungrouping blocks from within a grouping block back into individual blocks within the Editor]
en: Ungroup
lt: Išgrupuoti

en: Unidentified action %s
lt: Nežinomas veiksmas %s

en: Unincorporated Association
lt: Asociacija

en: Unique ID for the resource.
lt: Unikalus resurso ID.

en: Unique ID for the zone.
lt: Unikalus zonos ID.

en: Unique identifier for the attachment.
lt: Unikalus ištekliaus identifikatorius.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
lt: Unikalus požymio terminų identifikatorius.

en: Unique identifier for the attribute.
lt: Unikalus požymio identifikatorius.

en: Unique identifier for the object.
lt: Unikalus objekto identifikatorius.

en: Unique identifier for the post.
lt: Unikalus įrašo identifikatorius.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
lt: Unikalus produkto, kuriam priklauso atsiliepimas, identifikatorius.

en: Unique identifier for the product.
lt: Unikalus šio produkto identifikatorius.

en: Unique identifier for the resource.
lt: Unikalus ištekliaus identifikatorius.

en: Unique identifier for the term.
lt: Unikalus termino identifikatorius.

en: Unique identifier for the user.
lt: Unikalus vartotojo identifikatorius.

en: Unique identifier for the variable product.
lt: Unikalus produkto varianto identifikatorius.

en: Unique identifier for the variation.
lt: Unikalus varianto identifikatorius.

en: Unique identifier.
lt: Unikalus identifikatorius.

en: Unique name identifying the block type.
lt: Unikalus vardas, identifikuojantis bloko tipą.

en: Unique name identifying the sidebar.
lt: Unikalus vardas, identifikuojantis šoninę sritį.

en: Unique name identifying the style.
lt: Unikalus vardas identifikuojantis stilių.

en: Unique registered name for the block.
lt: Unikalus bloko pavadinimas.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
lt: Unikali nuorodos dalis požymiui; trumpesnė nei 28 simboliai.

en: Unique transaction ID.
lt: Unikalus transakcijos ID.

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Arab Emirates dirham
lt: Jungtinių Arabų Emyratų dirhamas

en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

en: United Kingdom (UK)
lt: Jungtinė Karalystė (JK)

en: United States
lt: Jungtinės valstijos

en: United States (US)
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
lt: JAV Išorinės Mažosios salos

en: United States (US) dollar
lt: Jungtinų Amerikos Valstijų (JAV) doleris

en: Units in stock
lt: Atsargų kiekis

en: Universal
lt: Universalus

en: Universal time is %s.
lt: Universalusis laikas yra %s.

en: University
lt: Universitetas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Unknown API error.
lt: Nežinoma API klaida.

en: Unknown Feed
lt: Nežinomas srautas

en: Unknown IP address
lt: Nežinomas IP adresas

en: Unknown action.
lt: Nežinomas veiksmas.

en: Unknown bookmark name.
lt: Nežinomas žymeklio pavadinimas.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
lt: Nežinomas el.paštas. Patikrinkite, ar įrašėte teisingai, arba pabandykite naudoti vartotojo vardą.

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Unknown error.
lt: Neatpažinta klaida.

en: Unknown product filename.
lt: Nežinomas produkto failo pavadinimas.

en: Unknown request method.
lt: Nežinomas užklausos metodas.

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Unlimited Private Users
lt: Neriboti privatūs naudotojai

en: Unlimited Video Hosting
lt: Nelimituotas video hostingas

en: Unlimited backup storage space
lt: Neribota talpa atsarginėms kopijoms

en: Unlimited premium themes.
lt: Visos premium temos.

en: Unlimited usage
lt: Be limitų

en: Unlink
lt: Pašalinti nuorodą

en: Unlink radii
lt: Atsieti spindulius

en: Unlink sides
lt: Atsieti puses

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Unlock the full potential of your site with all the features included in your plan.
lt: Suteikite daugiau galimybių savo tinklalapiui naudodami savo plano suteikiamas funkcijas.

en: Unlocked
lt: Atrakintas

en: Unmute
lt: Garso įjungimas

en: Unordered
lt: Neskaitinis sąrašas

en: Unpacking the package&#8230;
lt: Išarchyvuojama&#8230;

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
lt: Neapmokėtas užsakymas atšauktas, baigėsi laukimo laikas.

en: Unpin from toolbar
lt: Iškelti iš įrankių juostos

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Unread
lt: Neskaitytas

[ctx: Unread notifications]
en: Unread
lt: Neskaityti

en: Unrecognized background setting.
lt: Neatpažįstamas fono nustatymas.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
lt: Išregistruoti standartinio įrašų tipo negalima

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
lt: Išregistruoti standartinės taksonomijos negalima

en: Unsaved Navigation Menu.
lt: Neišsaugotas navigacijos meniu.

en: Unsaved changes by %s
lt: Neišsaugoti vartotojo %s pakeitimai

en: Unset
lt: Atstatyti

en: Unsubscribe
lt: Išjungti prenumeratą

en: Unsubscribe from %s
lt: Nutraukite prenumeratą iš %s

en: Unsupported Browser
lt: Nepalaikoma naršyklė

en: Unsupported language
lt: Nepalaikoma kalba

en: Unsupported request method
lt: Nepalaikomas užklausos būdas

en: Unsynced pattern created: %s
lt: Sukurtas nesinchronizuotas modelis: %s

en: Untested with your version of WordPress
lt: Neišbandyta su Jūsų WordPress versija

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: Untitled Template Part
lt: Šablono dalis be pavadinimo

en: Untitled menu
lt: Meniu be pavadinimo

en: Untitled pattern block
lt: Blokų modelis be pavadinimo

en: Untitled post %d
lt: Įrašas be pavadinimo %d

en: Untrash
lt: Grąžinti iš šiukšlinės

en: Up
lt: Aukštyn

en: Up one
lt: Vienu aukštyn

en: Up to %s
lt: Iki %s

en: Upcoming Events
lt: Artėjantys renginiai

en: Upcoming charges
lt: Suplanuoti mokėjimai

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update %s
lt: Atnaujinti %s

en: Update %s now
lt: Atnaujinti %s dabar

en: Update Available
lt: Galimas atnaujinimas

en: Update Category
lt: Atnaujinti kategoriją

en: Update Comment
lt: Atnaujinti komentarą

en: Update Complete
lt: Atnaujinimas baigtas

en: Update Form
lt: Atnaujinti

en: Update Incompatible
lt: Atnaujinimas nesuderinamas

en: Update Jetpack Now
lt: Atnaujinkite Jetpack dabar

en: Update Link
lt: Atnaujinti nuorodą

en: Update Link Category
lt: Atnaujinti nuorodų kategoriją

en: Update Now
lt: Atnaujinti dabar

en: Update PHP
lt: Atnaujinti PHP

en: Update Plugins
lt: Atnaujinti įskiepius

en: Update Profile
lt: Atnaujinti profilį

en: Update Services
lt: Pranešti tarnyboms apie naujus įrašus

en: Update Tag
lt: Atnaujinti žymą

en: Update User
lt: Atnaujinti vartotoją

en: Update WooCommerce Database
lt: Atnaujinti WooCommerce duomenų bazę

en: Update WordPress
lt: Atnaujinti WordPress

en: Update anyway, even though it might break your site?
lt: Atnaujinti, net jei tai gali sugadinti Jūsų tinklalapį?

en: Update audio playlist
lt: Atnaujinti audio grojaraštį

en: Update available
lt: Galimas atnaujinimas

en: Update cart
lt: Atnaujinti krepšelį

en: Update category
lt: Atnaujinti kategoriją

en: Update country / region
lt: Atnaujinti šalį / regioną

en: Update database
lt: Atnaujinti duomenų bazę

en: Update existing products
lt: Atnaujinti esamus produktus

en: Update gallery
lt: Atnaujinti galeriją

en: Update gallery settings
lt: Atnaujinti galerijos nuostatas

en: Update now
lt: Atnaujinti

en: Update progress
lt: Atnaujinimo progresas

en: Update required: WooCommerce will soon require PHP version %1$s and WordPress version %2$s or newer.
lt: Būtinas atnaujinimas: WooCommerce greitai nebeveiks su senesnėmis PHP versijomis nei %1$s ir senesnėmis WordPress versijomis nei %2$s.

en: Update required: WooCommerce will soon require PHP version %s or newer.
lt: Būtinas atnaujinimas: WooCommerce greitai nebeveiks su senesnėmis PHP versijomis nei %s.

en: Update required: WooCommerce will soon require WordPress version %s or newer.
lt: Būtinas atnaujinimas: WooCommerce greitai nebeveiks su senesnėmis WordPress versijomis nei %s.

en: Update settings
lt: Atnaujinti nustatymus

en: Update shipping class
lt: Atnaujinti pristatymo klasę

en: Update status event failed.
lt: Statuso atnaujinti nepavyko.

en: Update tag
lt: Atnaujinti žymą

en: Update totals
lt: Atnaujinti galutinę sumą

en: Update video playlist
lt: Atnaujinti video grojaraštį

en: Update your plugins
lt: Atnaujinkite įskiepius

en: Update your profile, personal settings, and more
lt: Atnaujinti savo profilį, asmeninius parametrus, ir daugiau

en: Update your site to use HTTPS
lt: Atnaujinkite savo tinklalapį, kad galėtumėte naudoti HTTPS

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
lt: Atnaujinkite savo temą į naujausią versiją. Jei naudojama tema neturi atnaujinimo, susisiekite su jos autoriais ir paprašykite atnaujinti taip, kad tema palaikytų naujausią WooCommerce versiją.

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Updated %s.
lt: Atnaujinta %s.

en: Updated at
lt: Atnaujinta

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: Updates
lt: Atnaujinimai

en: Updates %s
lt: Atnaujinimai %s

en: Updating
lt: Atnaujinama

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
lt: Atnaujinamas įskiepis %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
lt: Atnaujinama tema %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
lt: Komentaro atnaujinimas nesėkmingas.

en: Updating comment status failed.
lt: Komentaro statuso atnaujinimas nesėkmingas.

en: Updating database
lt: Duomenų bazės atnaujinimas

en: Updating failed.
lt: Nepavyko atnaujinti

en: Updating product review failed.
lt: Nepavyko atnaujinti produkto atsiliepimo.

en: Updating review failed.
lt: Nepavyko atnaujinti atsiliepimo.

en: Updating review status failed.
lt: Nepavyko atnaujinti atsiliepimo statuso.

en: Updating the plugin&#8230;
lt: Įskiepis atnaujinamas&#8230;

en: Updating the theme&#8230;
lt: Išvaizdos tema atnaujinama&#8230;

en: Upgrade
lt: Pagerinti

en: Upgrade Focus, VideoPress for weddings
lt: Atnaujinti skirta: VideoPress vestuvėms

en: Upgrade Now
lt: Rinktis planą

en: Upgrade and save
lt: Atnaujinti ir išsaugoti

en: Upgrade for %s
lt: Pereiti už %s

en: Upgrade to %s
lt: Pirkti versiją %s

en: Upgrade your plan to register a custom domain.
lt: Įsigykite mokamą planą norėdami registruoti domeną.

en: Upgrade your subscription level
lt: Pirkti aukštesnį prenumeratos lygį

en: Upgrades
lt: Atnaujinimai

[ctx: Upgrades: Label for adding Site Redirect]
en: Go
lt: Eiti

[ctx: Upgrades: Label for mapping an existing domain]
en: Add
lt: Pridėti

[ctx: Upgrades: Register domain header]
en: Already own a domain?
lt: Jau savo domeno?

en: Upload
lt: Įkelti

en: Upload CSV file
lt: Įkelti CSV failą

en: Upload Image
lt: Įkelti paveikslėlį

en: Upload Limit Exceeded
lt: Viršytas įkeliamų failų limitas

en: Upload New Media
lt: Įkelti naują failą

en: Upload Themes
lt: Įkelti temas

en: Upload a media file or pick one from your media library.
lt: Įkelkite failą arba pasirinkite iš failų saugyklos.

en: Upload a new file
lt: Įkelti naują failą

en: Upload a theme
lt: Įkelti temą

en: Upload a video file, pick one from your media library, or add one with a URL.
lt: Įkelkite video failą, pasirinkite iš failų saugyklos, arba pridėkite failo nuorodą.

en: Upload an image
lt: Įkelti paveikslėlį

en: Upload date:
lt: Įkėlimo data.

en: Upload failed.
lt: Įkelti nepavyko.

en: Upload failed. Please reload and try again.
lt: Įkėlimas nepavyko. Perkraukite ir pabandykite dar kartą.

en: Upload file and import
lt: Įkelti failą ir importuoti

en: Upload files
lt: Įkelti failus

en: Upload font
lt: Įkelti šriftą

en: Upload images
lt: Įkelti paveikslėlius

en: Upload max filesize
lt: Upload max filesize (maksimalus įkeliamo failo dydis)

en: Upload stopped.
lt: Įkėlimas sustabdytas.

en: Upload theme
lt: Įkelti temą

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
lt: Įkelkite savo video %1$s formatu ir minimizuokite failo dydį, jei norite pasiekti geriausių rezultatų. Jūsų tema rekomenduoja %2$s pikselių aukštį.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
lt: Įkelkite savo video %1$s formatu ir minimizuokite failo dydį, jei norite pasiekti geriausių rezultatų. Jūsų tema rekomenduoja %2$s pikselių plotį.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
lt: Įkelkite savo video %1$s formatu ir minimizuokite failo dydį, jei norite pasiekti geriausių rezultatų. Jūsų tema rekomenduoja %2$s pikselių aukštį ir plotį.

en: Upload/Add image
lt: Įkelti/Pridėti paveikslėlį

en: Uploaded Images
lt: Įkelti paveikslėliai

en: Uploaded by:
lt: Įkėlė:

en: Uploaded on:
lt: Įkelta:

en: Uploaded on: %s
lt: Įkelta: %s

en: Uploaded theme.
lt: Įkelta tema.

en: Uploaded themes
lt: Įkeltos temos

en: Uploaded to this page
lt: Į šį puslapį įkelti failai

en: Uploaded to this post
lt: Į šį įrašą įkelti failai

en: Uploaded to this product
lt: Įkelta į šį produktą

en: Uploaded to this template
lt: Įkelta į šį šabloną

en: Uploaded to:
lt: Įkelta į:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
lt: arba

en: Uploading
lt: Įkeliama

en: Uploading Files
lt: Failų įkėlimas

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
lt: Čia galite pasirinkti direktoriją ir adresą, kur bus laikomi Jūsų įkelti failai.

en: Uploading…
lt: Įkelti...

en: Uploads
lt: Įkelta

en: Uploads directory location
lt: Failų direktorijos vieta

en: Uploads directory size
lt: Failų direktorijos dydis

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Uppercase Roman numerals
lt: Didieji romėniški skaitmenys

en: Uppercase letters
lt: Didžiosios raidės

en: Upsells
lt: Pakeičiami produktai

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
lt: Pakeičiami produktai (angl. upsells) - tai produktai, kuriuos rekomenduojate įsigyti vietoje peržiūrimo produktą, pvz., produktai, kurie yra pelningesni, geresnės kokybės ar brangesni.

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Uruguayan peso
lt: Urugvajaus pesas

en: Urumqi
lt: Urumčis

en: Usage / Limit
lt: Panaudota / Limitas

en: Usage Tracking
lt: Naudojimo sekimas

en: Usage limit per coupon
lt: Limitas nuolaidai

en: Usage limit per user
lt: Limitas pirkėjui

en: Usage limits
lt: Nuolaidos limitai

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
lt: Atributo title naudojimas and prisijungimo puslapio logotipo yra nerekomenduojamas dėl prieinamumo priežasčių. Geriau naudokite tekstinę nuorodą.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
lt: Vartotojų lygių naudoti nerekomenduojama. Naudokite galimybes.

en: Usage restriction
lt: Nuolaidos sąlygos

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
lt: Naudokite %s, jei nenorite, kad reikšmė būtų išvesta.

en: Use %s instead.
lt: Naudokite %s.

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
lt: Prekių kiekiui naudokite <code>[qty]</code>, <br/>bendrai prekių sumai &ndash; <code>[cost]</code>, o procentinei sumai &ndash; <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code>.

en: Use Featured Content
lt: Išskirkite norimą turinį

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
lt: Naudokite kairėn/dešinėn mygtukus norėdami persukti po vieną sekundę, aukštyn/žemyn - po  10 sekundžių.

en: Use Site Editor
lt: Naudokite tinklalapio redaktorių

en: Use This Page
lt: Naudoti šį puslapį

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
lt: Naudokite aukštyn/žemyn mygtukus pagarsinimui ir patylinimui.

en: Use a Custom Menu in a Widget
lt: Naudokite savo sukurtą meniu valdiklyje

en: Use a new credit card
lt: Pridėti naują kreditinę kortelę

en: Use a new payment method
lt: Naudoti naują mokėjimo metodą

en: Use a post format
lt: Naudoti įrašo formatą

en: Use a secure password
lt: Naudokite saugų slaptažodį

en: Use an existing page as a template.
lt: Naudokite esamą puslapy kaip šabloną.

en: Use an existing post as a template.
lt: Naudoti esamą įrašą kaip šabloną.

en: Use as Site Icon
lt: Naudoti kaip tinklalapio piktogramą

en: Use as featured image
lt: Naudoti kaip specialųjį paveikslėlį

en: Use as product image
lt: Naudoti kaip produkto nuotrauką

en: Use button with icon
lt: Naudokite mygtuką su piktograma

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
lt: Naudokite kablelius, o ne %s, norėdami atskirti neįtraukiamus elementus.

en: Use default template
lt: Naudoti numatytąjį šabloną

en: Use featured image
lt: Naudoti specialųjį paveikslėlį

en: Use https
lt: Naudokite https

en: Use image
lt: Naudoti paveikslėlį

en: Use left and right arrow keys to move through blocks
lt: Naudokite rodykles kairėn ir dešinėn norėdami pereiti nuo vieno bloko prie kito

en: Use left and right arrow keys to resize the canvas.
lt: Naudokite rodykles kairėn ir dešinėn norėdami keisti redagavimo srities dydį.

en: Use left and right arrow keys to resize the canvas. Hold shift to resize in larger increments.
lt: Naudokite rodyklių į kairę ir į dešinę klavišus, norėdami pakeisti redagavimo srities dydį. Jei norite keisti dydį didesniais žingsniais, laikykite nuspaudę Shift.

en: Use previous column mapping preferences?
lt: Naudoti ankstesnius stulpelių priskyrimo nustatymus?

en: Use size preset
lt: Naudoti numatytus dydžius

en: Use the %s filter instead.
lt: Naudokite %s filtrą.

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
lt: Naudokite HTML valdiklį, jei norite pridėti savo parašytą HTML kodą valdiklių zonose.

en: Use the Tab key and Arrow keys to choose new block location. Use Left and Right Arrow keys to move between nesting levels. Once location is selected press Enter or Space to move the block.
lt: Naudokite Tab ir rodyklių klavišus pasirinkdami naujo bloko vietą. Kairės ir dešinės rodyklės leidžia naviguoti tarp skirtingų lygių. Kai vieta pasirinkta, spauskite Enter arba tarpo klavišą blokui perkeiti.

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
lt: Naudokite rodyklių mygtukus puslapio viršuje, arba klaviatūros rodyklių klavišus - taip galėsite greitai pereiti nuo vieno failo iki kito.

en: Use the same %s on all screen sizes.
lt: Naudoti tą patį %s visiems ekrano dydžiams.

en: Use theme styles
lt: Naudoti temos stilių

en: Use this theme to promote your Eventbrite events or your venue and connect with your audience before and after events with news updates, comments, and social sharing.
lt: Tema skirta reklamuoti Jūsų Eventbrite renginius arba renginių vietą ir bendrauti su savo auditorija prieš ir po renginių bei skelbti naujienas, komentarus bei dalintis socialiniuose tinkluose.

en: Use this theme to showcase your one-time Eventbrite event and connect with your audience pre- and post-event with news updates, comments, and social sharing.
lt: Tema skirta reklamuoti vienam Eventbrite renginiui bei bendrauti su jo auditorija prieš ir po renginio bei skelbti naujienas, komentarus bei dalintis socialiniuose tinkluose.

en: Use your left or right arrow keys or drag and drop with the mouse to change the gradient position. Press the button to change the color or remove the control point.
lt: Naudokite rodyklių klavišus arba tempkite pele kairėn/dešinėn, norėdami pakeisti gradiento poziciją. Spauskite mygtuką jei norite pakeisti spalvą ar panaikinti kontrolės tašką.

en: Used as a fallback template for all pages when a more specific template is not defined.
lt: Naudojamas kaip atsarginis šablonas visuose puslapiuose, kai konkretesnis šablonas nėra nustatytas.

en: Used as:
lt: Naudojama kaip:

[ctx: Used before category names.]
en: <span class="screen-reader-text">Categories</span>
lt: <span class="screen-reader-text">Kategorijos</span>

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
lt: Kategorijos

[ctx: Used before post author name.]
en: <span class="screen-reader-text">Author</span>
lt: <span class="screen-reader-text">Autorius</span>

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
lt: Autorius

[ctx: Used before project tag names.]
en: Project Tags
lt: Projektų žymos

[ctx: Used before project type names.]
en: <span class="screen-reader-text">Project Types</span>
lt: <span class="screen-reader-text">Projektų tipai</span>

[ctx: Used before project type names.]
en: Project Types
lt: Projektų tipai

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
lt: Paskelbta

[ctx: Used before tag names.]
en: <span class="screen-reader-text">Project Tags</span>
lt: <span class="screen-reader-text">Projektų žymos</span>

[ctx: Used before tag names.]
en: <span class="screen-reader-text">Tags</span>
lt: <span class="screen-reader-text">Žymos</span>

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
lt: Žymos

en: Used for notifications, not published.
lt: Naudojama pranešimams, neviešinama.

en: Used for variations
lt: Naudojama variantams kurti

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
lt: Šaltinis:

en: Used-up download permissions
lt: Išnaudotos parsisiuntimų prieigos

en: Used: %1$s%% of %2$s
lt: Išnaudota: %1$s%% iš %2$s

en: User
lt: Vartotojas

en: User %(email)s unblocked.
lt: Vartotojas %(email)s atblokuotas.

en: User %s added
lt: Pridėtas vartotojas %s

en: User Agent
lt: Vartotojo agentas

en: User Dashboard: %s
lt: Vartotojo skydelis: %s

en: User Description
lt: Vartotojo aprašymas

en: User Display Name
lt: Vartotojo rodomas vardas

en: User Email
lt: Vartotojo el. paštas

[ctx: User Field]
en: Two-Step Authentication
lt: Prisijungimas dviem veiksmais

en: User First Name
lt: Vartotojo vardas

en: User ID
lt: Vartotojo ID

en: User ID for the downloader.
lt: Atsisiuntusiojo ID.

en: User ID of user who created the refund.
lt: Vartotojo, kuris sukūrė grąžinimą, ID.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
lt: Vartotojo, kuriam priklauso užsakymas, ID. 0 jei svečias.

en: User ID.
lt: Vartotojo ID.

en: User Language
lt: Tinklalapio kalba

en: User Last Name
lt: Vartotojo pavardė

en: User Login Name
lt: Vartotojo prisijungimo vardas

en: User Name
lt: Vartotojo vardas

en: User Nice Name
lt: Vartotojo vardas

en: User Nickname
lt: Vartotojo pravardė

en: User Registration Date
lt: Vartotojo registracijos data

en: User Request
lt: Vartotojo užklausa

en: User Requests
lt: Vartotojų užklausos

en: User Roles
lt: Vartotojų rolės

en: User URL
lt: Vartotojo nuoroda

en: User URL may not be longer than 100 characters.
lt: Vartotojo URL negali būti ilgesnis nei 100 simbolių.

en: User added.
lt: Vartotojas pridėtas.

en: User agent for the comment author.
lt: Komentaro autoriaus naršyklės duomenys.

en: User already exists. Password inherited.
lt: Vartotojas jau egzistuoja. Slaptažodis išlaikomas.

en: User cannot be added to this site.
lt: Vartotojas negali būti pridėtas prie šio tinklalapio.

en: User clicked the No Thanks button.
lt: Vartotojas paspaudė mygtuką "Dėkui, bet ne".

en: User count
lt: Vartotojų kiekis

en: User deleted.
lt: Vartotojas ištrintas.

en: User deletion is not allowed from this screen.
lt: Iš šio puslapio vartotojų ištrinti negalima.

en: User email
lt: Vartotojo elektroninis paštas

en: User has been added to your site.
lt: Į jūsų tinklalapį pridėtas narys.

en: User has been created, but could not be added to this site.
lt: Vartotojas buvo sukurtas, tačiau jo nepavyko pridėti prie šio tinklalapio.

en: User has blocked requests through HTTP.
lt: Naudotojas užblokavo HTTP užklausas.

en: User has no sites or content and will be deleted.
lt: Vartotojas neturi tinklalapių ar turinio ir bus ištrintas.

en: User is missing.
lt: Trūksta vartotojo.

en: User must have a Matticspace record to be added to an Automattic blog.
lt: Tik vartotojai su Matticspace įrašu gali būti pridedami prie Automattic tinklaraščio.

en: User name of the downloader.
lt: Atsisiuntusiojo vartotojo vardas.

en: User navigation
lt: Vartotojo Navigacija

en: User not allowed
lt: Vartotojas neleidžiamas

en: User not found
lt: Vartotojas nerastas

en: User not found.
lt: Naudotojas nerastas.

en: User queries should not be run before the %s hook.
lt: Vartotojo užklausos neturėtų būti vykdomos prieš %s kablį.

en: User removed from this site.
lt: Vartotojas ištrintas iš šio tinklalapio.

[ctx: User role]
en: Administrator
lt: Administratorius

[ctx: User role]
en: Author
lt: Autorius

[ctx: User role]
en: Contributor
lt: Pagalbininkas

[ctx: User role]
en: Customer
lt: Pirkėjas

[ctx: User role]
en: Editor
lt: Redaktorius

[ctx: User role]
en: Shop manager
lt: Parduotuvės valdytojas

[ctx: User role]
en: Subscriber
lt: Skaitytojas

en: User updated.
lt: Vartotojo profilis atnaujintas.

en: User&#8217;s Session Tokens data.
lt: Vartotojo sesijų žymeklių (tokens) duomenys.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
lt: Vartotojo WooCommerce užsakymų duomenys.

en: User&#8217;s comment data.
lt: Vartotojo komentarų duomenys.

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
lt: Vartotojo vietovės duomenys naudojami bendruomenės renginių atvaizdavimui pradinio puslapio skydelyje.

en: User&#8217;s media data.
lt: Vartotojo failų duomenys.

en: User&#8217;s profile data.
lt: Vartotojo profilio duomenys.

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Username is not editable.
lt: Vartotojo vardas nėra redaguojamas.

en: Username is required.
lt: Vartotojo vardas yra privalomas.

en: Username isn't editable.
lt: Vartotojo vardas nėra redaguojamas.

en: Username may not be longer than 60 characters.
lt: Vartotojo vardas negali būti ilgesnie nei 60 ženklų.

en: Username mentions
lt: Paminėtas Jūsų vardas

en: Username must be at least 4 characters.
lt: Vartotojo vardas turi būti bent 4 ženklų ilgio.

en: Username or Email
lt: Vartotojo vardas arba el. pašto adresas

en: Username or Email Address
lt: Vartotojo vardas arba el.paštas

en: Username or email
lt: Vartotojo vardas arba el.paštas

en: Username or email address
lt: Vartotojo vardas arba el.paštas

en: Username.
lt: Vartotojo vardas

en: Username/Password incorrect for %s
lt: Klaidingas %s vartotojo vardas arba slaptažodis

en: Username:
lt: Vartotojo vardas:

en: Username: %s
lt: Vartotojo vardas: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
lt: Varototojo varde galima naudoti tik mažąsias lotyniškas raides (a-z) ir skaitmenis.

en: Usernames cannot be changed.
lt: Vartotojo vardo keisti negalima.

en: Usernames must be at least 4 characters.
lt: Naudotojų vardai turi sudaryti ne mažiau kaip 4 simboliai.

en: Usernames or Email Addresses
lt: Naudotojų vardai arba el. pašto adresai

en: Users
lt: Vartotojai

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
lt: Vartotojai negali būti keliami į šiukšliadėžę. Nustatykite '%s', jei norite ištrinti.

en: Users list
lt: Vartotojų sąrašas

en: Users list navigation
lt: Vartotojų sąrašo navigacija

en: Users must be registered and logged in to comment
lt: Komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai

en: Users to Email
lt: Naudotojai į el. paštą

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
lt: Pirkėjai turės užsisakyti už tokią sumą, jei norės nemokamo pristatymo (jei įjungta aukščiau)

en: Ushuaia
lt: Ušuaja

en: Ust-Nera
lt: Ust Nera

en: Utah
lt: Juta

en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

en: Uzbekistani som
lt: Uzbekistano sumas

en: Uzhgorod
lt: Užhorodas

en: VAT
lt: PVM

en: VAT Number
lt: PVM numeris

en: Vaduz
lt: Vaducas

en: Vagabond is a clutter-free theme for personal bloggers.
lt: Vagabond yra neapkrauta tema asmeniniam tinklaraščiui.

en: Valid
lt: Validus

en: Valid phone number
lt: Tinkamą telefono numerį

en: Validate
lt: Tikrinti

en: Validating
lt: Tikrinama

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
lt: Validacijos klaida: PayPal IPN atsakas gautas iš kito el. pašto adreso (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
lt: Validacijos klaida: nesutampa Jūsų siunčiama ir PayPal matoma suma (skirtumas %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
lt: Validacijos klaida: nesutampa Jūsų siunčiama ir PayPal matoma suma (bruto %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
lt: Validacijos klaida: nesutampa Jūsų parduotuvės ir PayPal piniginiai vienetai (klaidos kodas %s).

en: Value
lt: Reikšmė

en: Value (required)
lt: Reikšmė (būtina)

en: Value of the coupon.
lt: Nuolaidos vertė.

en: Value(s)
lt: Reikšmė(s)

en: Values for the input array must be either objects or arrays.
lt: Įvesties masyvo vertės turi būti objektai arba masyvai.

en: Vancouver
lt: Vankuveris

en: Vanuatu vatu
lt: Vanuatu Vatu

en: Variable product
lt: Produktas su variantais

en: Variation #%1$s of %2$s
lt: Variantas #%1$s iš %2$s

en: Variation ID, if applicable.
lt: Varianto ID, jei yra.

en: Variation ID.
lt: Varianto ID.

en: Variation ID:
lt: Varianto ID:

en: Variation URL.
lt: Varianto URL.

en: Variation attribute value.
lt: Varianto požymio reikšmė.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
lt: Produkto varianto negalima importuoti: trūksta tėvinio ID arba jo dar nėra.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
lt: Varianto importuoti nepavyko: tėvinis produktas negali būti kartu ir variantas.

en: Variation description.
lt: Varianto aprašymas:

en: Variation dimensions.
lt: Varianto matmenys.

en: Variation height (%s).
lt: Varianto aukštis (%s).

en: Variation image data.
lt: Varianto nuotraukos duomenys.

en: Variation length (%s).
lt: Varianto ilgis (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
lt: Variantų rikiavimas (nustato poziciją variantų sąraše)

en: Variation price (required)
lt: Varianto kaina (būtina)

en: Variation regular price.
lt: Įprasta varianto kaina.

en: Variation sale price.
lt: Varianto akcijinė kaina.

en: Variation status.
lt: Varianto statusas.

en: Variation weight (%s).
lt: Varianto svoris (%s).

en: Variation width (%s).
lt: Varianto plotis (%s).

en: Variations
lt: Variantai

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
lt: Variantai (ir jų požymiai) kurie neturi kainų nebus rodomi parduotuvėje.

en: Vatican
lt: Vatikanas

en: Veggie is a beautiful WordPress theme that is perfect for creating food-related websites. It is a great fit for recipe websites, blogs, magazines and more. Veggie is built mobile first and is pleasure to view on devices of all sizes. It features modern, easy-to-read typography and minimalistic design. As a bonus and a real treat in this theme are our own healthy recipes we use and enjoy on daily basis. You are more than welcome to try and share. Recipes are accompanied by real and royalty free images we made while preparing these meals. Bon Appetit!
lt: Veggie yra nuostabi WordPress tema skirta tinklalapiams maisto tema. Ji puikiai tiks receptų tinklaraščiams, portalams ir kitokiems šios srities tinklalapiams. Veggie sukurta pirmiausia galvojant apie mobilius įrenginius, ji turi modernią, lengvai skaitomą tipografiją ir minimalistinį dizainą. Taip pat temoje jau rasite įkeltus kelis sveikus receptus, kuriuos galite išbandyti ir jais dalintis. Receptų paveikslėliai daryti mūsų ir juos galima laisvai naudoti. Gero apetito!

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Venezuelan bol&iacute;var
lt: Venesuelos fuerte bolivaras

en: Venue
lt: Vieta

[ctx: Verb: Remove a user or follower from the blog.]
en: Remove
lt: Šalinti

en: Verification Code
lt: Patvirtinimo kodas

en: Verification code
lt: Patvirtinimo kodas

en: Verification code entered correctly. Logging you in…
lt: Patvirtinimo kodas teisingas. Prijungiame...

en: Verify
lt: Patvirtinti

en: Verify New Password
lt: Patvirtinti naują slaptažodį

en: Verifying…
lt: Patikrinti...

en: Vermont
lt: Vermontas

en: Versatile plans and pricing
lt: Lankstūs planai ir kainos

en: Verse text
lt: Posmelio tekstas

en: Version
lt: Versija

en: Version %(newPluginVersion)s is available
lt: Jau yra versija %(newPluginVersion)s

en: Version %1$s by %2$s
lt: Versija %1$s, autorius %2$s

en: Version %s
lt: Versija %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
lt: <strong>Jau išleista</strong> versija %s.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
lt: <strong>Jau išleista</strong> versija %s. Norint įjungti šį atnaujinimą, reikia <strong>įsigyti</strong> naują prenumeratą.

en: Version of block API.
lt: Blokų API versija.

en: Version of the content block format used by the post.
lt: Įraše naudojamo turinio bloko formato versija.

en: Version:
lt: Versija:

en: Version: %s
lt: Versija: %s

en: Vertical alignment
lt: Vertikalus lygiavimas

en: Vertical position from the top to begin the crop as a percentage of the image height.
lt: Kirpimas vertikaliai nuo viršaus, procentais pagal paveikslėlio aukštį.

en: Vertical space
lt: Vert. erdvė

en: Very light gray to cyan bluish gray
lt: Nuo labai šviesios pilkos iki melsvai pilkos

en: Very poor
lt: Niekam tikęs

en: Vevay
lt: Vevėjus

en: Victoria
lt: Viktorija

en: Video Details
lt: Video informacija

en: Video Embeds
lt: Video įdeda

en: Video Name
lt: Video pavadinimas

en: Video Player
lt: Video grotuvas

en: Video Post
lt: Video įrašas

en: Video Widget
lt: Video valdiklis

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
lt[0]: Video valdiklis (%d)
lt[1]: Video valdikliai (%d)
lt[2]: Video valdikliai (%d)

en: Video and audio posts
lt: Video ir audio įrašai

en: Video caption text
lt: Vaizdo įrašo aprašas

en: Video details
lt: Video informacija

en: Video is paused.
lt: Video sustabdytas.

en: Video is playing.
lt: Video rodomas.

en: Video player
lt: Video grotuvas

en: Video title
lt: Video antraštė

en: Video title&hellip;
lt: Video pavadinimas&hellip;

en: VideoPress Support
lt: VideoPress palaikymas

en: Videos
lt: Video

en: Vienna
lt: Viena

en: Vientiane
lt: Vientianas

en: Vientiane Province
lt: Vientiano provincija

en: Vietnam
lt: Vietnamas

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
lt: Vietnamo dongas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: View %(count)s comment for this post | View %(count)s comments for this post
lt[0]: Rodyti %(count)s komentarą šiam įrašui
lt[1]: Rodyti %(count)s komentarus šiam įrašui
lt[2]: Rodyti %(count)s komentarų šiam įrašui

en: View %(domain)s
lt: Peržiūrėti %(domain)s

en: View %(title)s
lt: Peržiūrėti %(title)s

en: View %1$s version %2$s details
lt: Peržiūrėti %1$s versijos %2$s detales

en: View &#8220;%s&#8221;
lt: Peržiūrėti &#8222;%s&#8220;

en: View &#8220;%s&#8221; archive
lt: Peržiūrėti &#8220;%s&#8221; archyvą

en: View &amp; Customize
lt: Peržiūrėti ir keisti

en: View Action
lt: Peržiūrėti veiksmą

en: View All
lt: Visi (-os)

en: View Archive
lt: Peržiūrėti archyvą

en: View Attachment Page
lt: Peržiūrėti failo puslapį

en: View Category
lt: Peržiūrėti kategoriją

en: View Changes.
lt: Peržiūrėti pakeitimus.

en: View Changeset
lt: Peržiūrėti pakeitimų rinkinį

en: View Comment
lt: Peržiūrėti komentarą

en: View Comments
lt: Peržiūrėti komentarus

en: View Full Site
lt: Pilna tinklalapio versija

en: View Page
lt: Peržiūrėti puslapį

en: View Pages
lt: Peržiūrėti puslapius

en: View Pattern
lt: Peržiūrėti modelį

en: View Patterns
lt: Peržiūrėti modelius

en: View Plans
lt: Peržiūrėti planus

en: View Plugin
lt: Peržiūrėti įskiepį

en: View Post
lt: Peržiūrėti įrašą

en: View Posts
lt: Peržiūrėti įrašus

en: View Privacy Policy Guide.
lt: Privatumo politikos rekomendacijos.

en: View Profile
lt: Peržiūrėti profilį

en: View Project
lt: Peržiūrėti projektą

en: View Receipt
lt: Peržiūrėti sąskaitą

en: View Site
lt: Peržiūrėti tinklalapį

en: View Tag
lt: Peržiūrėti žymą

en: View Template
lt: Peržiūrėti šabloną

en: View Template Part
lt: Peržiūrėti šablono dalį

en: View Trash
lt: Peržiūrėti šiukšlinę

en: View User
lt: Peržiūrėti vartotoją

en: View WooCommerce API docs
lt: Peržiūrėti WooCommerce API dokumentaciją

en: View WooCommerce documentation
lt: Peržiūrėti WooCommerce dokumentaciją

en: View WooCommerce settings
lt: Peržiūrėti WooCommerce nustatymus

en: View a list of your sites and access their dashboards
lt: Peržiūrėti jūsų svetainių sąrašą ir susipažinti su jų ataskaitų sritys

en: View affected templates
lt: Peržiūrėti tokius šablonus.

en: View all
lt: Visi

en: View all drafts
lt: Žiūrėti visus juodraščius

en: View all plans
lt: Peržiūrėti visus planus

en: View all posts by %s
lt: Peržiūrėti visus %s įrašus

en: View all posts in %s
lt: Peržiūrėti visus kategorijos %s įrašus

en: View and manage coupons
lt: Kurti ir valdyti kuponus

en: View and manage customers
lt: Kurti ir valdyti vartotojus

en: View and manage orders and sales reports
lt: Peržiūrėti ir tvarkyti užsakymus ir pardavimų ataskaitas

en: View and manage products
lt: Peržiūrėti ir tvarkyti produktus

en: View attachment page
lt: Peržiūrėti failo puslapį

en: View cart
lt: Peržiūrėti krepšelį

en: View complete profile
lt: Peržiūrėti visą profilį

en: View coupon
lt: Peržiūrėti nuolaidą

en: View coupons
lt: Peržiūrėti kuponus

en: View customers
lt: Peržiūrėti pirkėjus

en: View detailed stats
lt: Peržiūrėti išsamią statistiką

en: View details
lt: Peržiūrėti detales

en: View documentation
lt: Peržiūrėkite dokumentaciją

en: View import log
lt: Peržiūrėti importo ataskaitą

en: View mode
lt: Žiūrėjimo rėžimas

en: View more Storefront child themes
lt: Peržiūrėti daugiau Storefront potemių

en: View more comments
lt: Peržiūrėti daugiau komentarų

en: View next month
lt: Peržiūrėti kitą mėnesį

en: View options
lt: Žiūrėti nustatymus

en: View order
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: View order: %s
lt: Peržiūrėti užsakymą: %s

en: View orders
lt: Peržiūrėti užsakymus

en: View orders and sales reports
lt: Peržiūrėti užsakymus ir pardavimų ataskaitas

en: View other orders &rarr;
lt: Peržiūrėti kitus užsakymus &rarr;

en: View page
lt: Peržiūrėti puslapį

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
lt: Peržiūrėti naudotojo profilį, užvedus pelę ant Gravatar

en: View post
lt: Peržiūrėti įrašą

en: View posts by %s
lt: Peržiūrėti autoriaus %s įrašus

en: View previous month
lt: Peržiūrėti ankstesnį mėnesį

en: View product
lt: Peržiūrėti produktą

en: View products
lt: Peržiūrėti produktus

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
lt: Peržiūrėti produktus panašius į &ldquo;%s&rdquo;

en: View progress &rarr;
lt: Tikrinti progresą &rarr;

en: View progress →
lt: Peržiūrėti progresą →

en: View receipt
lt: Peržiūrėti sąskaitą

en: View report
lt: Peržiūrėti ataskaitą

en: View settings
lt: Peržiūrėti nustatymus

en: View site
lt: Peržiūrėti tinklalapį

en: View site (opens in a new tab)
lt: Peržiūrėti tinklalapį (atsidarys naujame skirtuke)

en: View site in Reader
lt: Toliau skaityti Skaityklėje

en: View tax rates
lt: Peržiūrėti mokesčių tarifus

en: View template
lt: Peržiūrėti šabloną

en: View the autosave
lt: Peržiūrėti automatiškai išsaugotą versiją

en: View this comment
lt: Žiūrėti šį komentarą

en: View your comment.
lt: Rodyti savo komentarą.

en: View your shopping cart
lt: Peržiūrėti krepšelį

en: View your site
lt: Žiūrėkite savo tinklalapį

en: View/Edit
lt: Peržiūrėti ir redaguoti

en: Viewport height (vh)
lt: Peržiūros srities aukštis (vh)

en: Viewport width (vw)
lt: Peržiūros srities plotis (vw)

en: Views
lt: Peržiūros

en: Views Per Visitor
lt: Peržiūrų Per lankytojas

en: Views by Country
lt: Peržiūros pagal šalį

en: Vincennes
lt: Vinsenas

en: Virgin
lt: Virdžinas

en: Virgin Islands
lt: Mergelių salos

en: Virgin Islands (British)
lt: Mergelių salos (Didžiosios Britanijos)

en: Virgin Islands (US)
lt: Mergelių salos (JAV)

en: Virginia
lt: Virdžinija

en: Virtual
lt: Virtualus

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
lt: Virtualūs produktai nėra pristatomi.

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Visibility in catalog
lt: Matomumas kataloge

en: Visibility:
lt: Matomumas:

en: Visible
lt: Matomas

en: Visible on the product page
lt: Rodoma produkto puslapyje

en: Visible to everyone.
lt: Matoma visiems.

en: Visit
lt: Aplankyti

en: Visit %s
lt: Aplankyti %s

en: Visit %s admin area:
lt: Nuoroda į %s administravimo skydelį:

en: Visit %s&#8217;s website
lt: Užeiti į tinklalapį kurį nurodė %s

en: Visit Dashboard
lt: Į skydelį

en: Visit Link
lt: Aplankyti

en: Visit Site
lt: Peržiūrėti tinklalapį

en: Visit Store
lt: Aplankykite parduotuvę

en: Visit Theme Site
lt: Aplankyti temos kūrėjo tinklalapį

en: Visit Your Site
lt: Peržiūrėkite savo tinklalapį

en: Visit community forums
lt: Apsilankyti bendruomenės forume

en: Visit plugin homepage
lt: Aplankyti įskiepio puslapį

en: Visit post
lt: Skaityti įrašą

en: Visit premium customer support
lt: Mokama pagalba

en: Visit site
lt: Aplankyti puslapį

en: Visit theme site for %s
lt: Aplankykite temos %s tinklalapį

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
lt: Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

en: Visitors
lt: Lankytojai

en: Visual Editor
lt: Vizualus redaktorius

en: Visual aids
lt: Vaizdinė pagalba

en: Visual editor
lt: Vizualus redaktorius

en: Visual editor selected
lt: Pasirinktas vizualus redaktorius

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
lt: Vaizdinis režimas leidžia jums dirbti panašiai kaip įprastuose teksto redaktoriuose. Spustelėkite „Perjungti įrankių juostą“ mygtuką, jei norite pamatyti antrą įrankių juostą.

en: Vivid cyan blue
lt: Ryški žydrai mėlyna

en: Vivid cyan blue to vivid purple
lt: Nuo ryškios mėlynos iki ryškaus purpuro

en: Vivid green cyan
lt: Ryški žaliai žydra

en: Vivid purple
lt: Ryški violetinė

en: Vivid red
lt: Ryški raudona

en: Vladivostok
lt: Vladivostokas

en: Volgograd
lt: Volgogradas

en: Volume Slider
lt: Garso slankiklis

en: Vostok
lt: Vostokas

en: Votes
lt: Balsai

en: Vâlcea
lt: Valcea

en: WC database version.
lt: WC duomenų bazės versija

en: WHAT was he doing, the great god Pan,
    	Down in the reeds by the river?
    Spreading ruin and scattering ban,
    Splashing and paddling with hoofs of a goat,
    And breaking the golden lilies afloat
        With the dragon-fly on the river.
lt: Jau saulelė vėl atkopdama budino svietą
    Ir žiemos šaltos trūsus pargraudama juokės.
    Šalčių pramonės su ledais sugaišti pagavo,
    Ir putodams sniegs visur į nieką pavirto.

en: WP-Cron has been disabled using the DISABLE_WP_CRON constant. Comment rechecks may not work properly.
lt: WP-Cron išjungtas su DISABLE_WP_CRON konstanta. Pakartotiniai komentarų patikrinimai gali veikti netinkamai.

en: Waiting for confirmation
lt: Laukti patvirtinimo

en: Waiting for review before publishing.
lt: Laukiama peržiūros prieš paskelbiant.

en: Waiting to complete
lt: Laukiama įvykdymo

en: Wake
lt: Veiko sala

en: Wake Island
lt: Wake sala

en: Wallis
lt: Volis

en: Wallis and Futuna
lt: Volisas ir Futūna

en: Want a better search rank? Learn <a href="http://en.support.wordpress.com/search-engines/">how to make a search friendly blog</a>, and how to use <a href="http://en.support.wordpress.com/webmaster-tools/">search engine webmaster tools</a>.
lt: Norite geresnės paieškos pozicijos? Sužinokite<a href="http://en.support.wordpress.com/search-engines/">kaip tinklaraštį padaryti draugišką paieškai</a>, ir kaip naudotis <a href="http://en.support.wordpress.com/webmaster-tools/">paieškos sistemų įrankiais</a>.

en: Want less email?
lt: Norite mažiau laiškų?

en: Want more comments? <a href="http://en.support.wordpress.com/getting-more-views-and-traffic/">Get more traffic</a>.
lt: Norite daugiau komentarų? <a href="http://en.support.wordpress.com/getting-more-views-and-traffic/">Gaukite daugiau srauto</a>.

en: Want more events? <a href="%s">Help organize the next one</a>!
lt: Norite daugiau renginių?  <a href="%s">Padėkite juos organizuoti</a>!

en: Warning | Warnings
lt[0]: Dėmesio!

en: Warning notice
lt: Įspėjamasis pranešimas

en: Warning! User %s cannot be deleted.
lt: Įspėjimas! Vartotojas %s negali būti ištrintas.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
lt: Įspėjimas! Vartotojas negali būti ištrintas. Vartotojas %s yra tinklo administratorius.

en: Warning:
lt: Įspėjimas:

en: Warning: %1$s expects parameter %2$s (%3$s) to be a %4$s, %5$s given.
lt: Įspėjimas: funkcijai %1$s reikia parametro %2$s (%3$s) turi būti %4$s, o yra %5$s.

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
lt: Perspėjimas: nuoroda buvo įterpta, tačiau gali būti klaidinga. Prašome patikrinti.

en: Warsaw
lt: Varšuva

en: Washington
lt: Vašingtonas

en: Watch engagement happening
lt: Sekite kaip didėja lankytojų įsitraukimas.

en: Watermark empowers you to quickly and easily create beautiful photography-driven photo series and immersive stories with images, galleries, video, audio and more.
lt: Tema Watermark leidžia Jums lengvai ir paprastai sukurti gražų tinklalapį su nuotraukomis ir istorijomis, naudojant paveikslėlius, galerijas, video, audio .

en: Wavatar (Generated)
lt: Wavatar

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
lt: Mes priimame apmokėjimus naudodami PayPal, todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama PayPal.

en: We already have a ping from that URL for this post.
lt: Jau turime užklausą (pingback) iš šio URL šiam įrašui.

en: We are now re-building the threading of your comments (this can also take a while if you have lots of comments)...
lt: Generuojame Jūsų komentarų ryšius (tai gali užtrukti jei turite daug komentarų)...

en: We are profoundly disinterested in your private details
lt: Mums tikrai nereikalinga Jūsų asmeniniai duomenys

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
lt: Deja, Jūsų turinio importavimas į %s nepavyko

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s.
lt: Deja, Jūsų turinio importavimas į %s nepavyko

en: We are unable to edit this video.
lt: Negalime redaguoti šio video.

en: We are writing your shares to the calendar…
lt: Išsaugome Jūsų pasidalinimus į kalendorių...

en: We ask that you print this list of ten unique, one-time-use backup codes and keep the list in a safe place.
lt: Mes prašome, kad jūs spausdinti dešimt unikalių, vienu metu naudoti atsarginių kodų sąrašas ir išlaikyti sąrašą saugioje vietoje.

en: We attempted to renew your %s subscription but experienced a problem taking payment. If you wish to continue with the subscription please log in to your account and <a href="%s">update your card details</a>. Your subscription will be cancelled if payment cannot be made.
lt: We mėginome atnaujinti jūsų %s  prenumeratą, tačiau nepavyko, nes jūsų kortelė buvo atmesta. Jeigu norite pratęsti prenumeratą, prisijunkite prie savo paskyros ir <a href="%s">atnaujinkite savo kreditinės kortelės duomenis</a>. Jūsų prenumerata bus atšaukta, jeigu mokėjimas nebus atliktas.

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
lt: Nepavyko įvykdyti apmokėjimo. Prašome <a href="%s" target="_blank">atnaujinti savo mokėjimo informaciją</a>.

en: We check whether your site is online and avaiable every two minutes and will notify you if it seems to be offline.
lt: Kas dvi minutes tikriname, ar Jūsų tinklalapis yra pasiekiamas, ir jeigu ne, informuojame Jus.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet Anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
lt: Mes renkame informaciją apie lankytojus, kurie komentuoja tinklalapiuose, naudojančiuose Akismet brukalų atpažinimo paslaugą. Renkamos informacijos pobūdis priklauso nuo to, kaip tinklalapio administratorius sukonfigūruoja Akismet, tačiau standartiškai įeina komentaro autoriaus IP adresas, vartotojo įrangos tipas, apsilankymo šaltinis ir tinklalapio URL (kartu su kita lankytojo tiesiogiai pateikia informacija, tokia kaip jo vardas, vartotojo vardas, el.pašto adresas bei pačio komentaro tekstas.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
lt: Mes renkame informaciją apie Jus apmokėjimo metu.

en: We couldn't find an account using %s. If you enter the validation code we've just sent, we will create a new account for you.
lt: Nėra paskyros, kurios el.paštas %s. Jei įvesite Jums ką tik atsiųstą patvirtinimo kodą, mes sukursime Jums naują paskyrą šiam el.paštui.

en: We couldn't load the countries list.
lt: Nepavyko užkrauti šalių sąrašo.

en: We couldn't save that image — please try another one.
lt: Nepavyko išsaugoti šio paveikslėlio - prašome pabandyti kitą.

en: We don't have that post on record yet.
lt: Mes dar neturime šio įrašo duomenų.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
lt: Mes saugome Jūsų duomenis tol, kol jie mums reikalingi įgyvendinti tiems tikslams, dėl kurių šie duomenys yra renkami ir naudojami, ir tol, kol yra būtina pagal teisinius reikalavimus. Pavyzdžiui, mes saugome užsakymų informaciją XXX metų dėl mokestinių ir apskaitos tikslų. Ši informacija apima Jūsų vardą, pavardę, el.paštą bei registracijos ir pristatymo adresus.

en: We have finished processing your order.
lt: Jūsų užsakymas yra įvykdytas.

en: We have saved some information about your Blogger account in your WordPress database. Clearing this information will allow you to start over. Restarting will not affect any posts you have already imported. If you attempt to re-import a blog, duplicate posts and comments will be skipped.
lt: Kai kurią informaciją apie Jūsų Blogger paskyrą mes išsaugojome WordPress duomenų bazėje. Išvalius šią informaciją, Jūs galėsite pradėti iš naujo. Pradėjimas iš naujo nepaveiks tų įrašų, kurie jau įkelti. Importuojat tinklaraštį iš naujo, įrašai ar komentarai nebus dublikuojami.

en: We hope to see you again soon.
lt: Tikimės, kad greit sugrįšite.

en: We just shared your post %1$s on %2$s.
lt: Mes ką tik pasidalinome Jūsų įrašu %1$s per %2$s.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
lt: Jūsų užsakymas bus įvykdytas netrukus.

en: We look forward to seeing you soon.
lt: Lauksime sugrįštant.

en: We ran into a problem with your recent comment reply by email. Specifically, we weren't able to find your comment in the email.
lt: Mums nepavyko paskelbti Jūsų atsakymo į komentarą el.paštu. Tai įvyko dėl to, kad el.laiške neįrašėte pačio komentaro teksto.

en: We ran into a problem with your recent comment reply by email:
lt: Mums nepavyko paskelbti Jūsų atsakymo į komentarą el.paštu:

en: We recommend Storefront, the <em>official</em> WooCommerce theme.
lt: Mes rekomenduojame Storefront, tai <em>oficiali</em> WooCommerce tema.

en: We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
lt: Mes rekomenduojame naudoti bent PHP versiją 7.2 dėl sklandesnio veikimo ir didesnio saugumo.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
lt: Jūsų informacija mes dalinamės su trečiosiomis šalimis, kurios teikia mums užsakymų apdorojimo ir įvykdymo paslaugas, pavyzdžiui:

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
lt: Rodome kontekstinius įskiepių, kurie galėtų būti naudingi Jūsų parduotuvei, pasiūlymus.

en: We take privacy and transparency very seriously. To learn more about what data we collect, and how we use it, please visit <a href="%s">our Privacy Policy</a>.
lt: Mums labai rūpi privatumas ir skaidrumas. Norėdami sužinoti kokius duomenis mes renkame ir kaip juos nadojame, aplankykite <a href="%s">WordPress.org/about/privacy</a>.

en: We want to make sure payments reach you, so please add an email address.
lt: Turime užtikrinti, kad mokėjimai Jus pasiektų, todėl prašome įvesti savo el.paštą.

en: We were able to log in but there were no blogs. Try a different account next time.
lt: Prisijungti pavyko, tačiau neradome tinklaraščių. Galbūt jiems naudojate kitą paskyrą? Pabandykite prisijungti prie jos.

en: We were not able to gain access to your account. Try starting over.
lt: Mums nepavyko prisijungti prie Jūsų paskyros. Pabandykite iš naujo.

en: We were unable to process your order, please try again.
lt: Nepavyko priimti Jūsų užsakymo, prašome pabandykite dar kartą.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
lt: Mes taip pat išsaugome komentarus ir atsiliepimus, jei juos parašote.

en: We&#8217;re all done here, but you can always <a href="%s">convert more</a>.
lt: Sėkmingai atlikta, tačiau jei tik norėsite, visuomet galite <a href="%s">konvertuoti dar</a>.

en: We&#8217;re downloading and importing your LiveJournal posts...
lt: Parsiunčiame ir importuojame Jūsų LiveJournal įrašus...

en: We&#8217;re here for you
lt: Mes čia esame jums

en: We&#8217;ve saved where you were up to though, so if you come back to this importer in about 30 minutes, you should be able to continue from where you were.
lt: Mes išsaugojome tai kas pavyko iki šiol, todėl jei grįšite čia per 30 minučių, galėsite tęsti nuo ten, kur sustojote.

en: We'll always send important emails regarding your account, security, privacy, and purchase transactions, but you can get some helpful extras, too.
lt: Svarbius el.laiškus, susijusius su Jūsų paskyra, jos saugumu, privatumu ir Jūsų pirkiniais, siunčiame visada. Čia galite nustatyti, ar norite iš mūsų gauti ir  papildomus el.laiškus.

en: We'll do our best to get this fixed up. In the meantime, you may want to comment directly on the post:
lt: Mes pasistengsime tai sutvarkyti. Kol tai įvyks, prašome komentuoti tiesiai po įrašu:

en: We'll share your post on %s.
lt: Jūsų įrašu bus pasidalinta %s.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
lt: Nuo šiol naudosime %1$s produktų svoriui ir %2$s produktų išmatavimams.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
lt: Mes visuomet pasiruošę padėti - užsisakykite patarimus, naujienas ir įkvepiančias istorijas tiesiai į savo pašto dėžutę.

en: We're processing your import now and will send you an email when it's all done.  If you don't hear from us within 24 hours, please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
lt: Mes vykdome Jūsų importą ir pranešime el.paštu kai tik jis bus baigtas. Jei negausite tokio pranešimo per ateinančias 24 valandas, prašome <a href='%s'>susisiekti su pagalbos komanda</a>, ir mes viską sutvarkysime.

en: We're sorry, but an unexpected error has occurred
lt: Mes labai Atsiprašome, bet įvyko netikėta klaida

en: We've checked %s, and Jetpack Personal is working smoothly. Here's a complimentary breakdown of how your site is being secured:
lt: Mes patikrinome %s - Jetpack Premium veikia sklandžiai. Štai smulkesnė ataskaita apie tai, kaip saugomas Jūsų tinklalapis:

en: We've checked %s, and Jetpack Premium is working smoothly. Here's a complimentary breakdown of how your site is being secured:
lt: Mes patikrinome %s - Jetpack Premium veikia sklandžiai. Štai smulkesnė ataskaita apie tai, kaip saugomas Jūsų tinklalapis:

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
lt: Sukūrėme dvi pristatymo zonas - vieną %s ir kitą - likusiam pasauliui. Žemiau galite nustatyti fiksuotas pristatymo sumas šioms zonoms arba siūlyti jose nemokamą pristatymą.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
lt: Mes viską supaprastinome. Nuo šiol Jūs galite valdyti visus savo pirkinius iš WooCommerce tiesiai iš Įskiepių meniu savo parduotuvėje. <a href="%s">Peržiūrėkite</a> dabar.

en: Web Address
lt: Tinklalapis

en: Web server
lt: Serverio PĮ

en: Webfont font family must be a non-empty string.
lt: Šrifto šeimos pavadinimas negali būti tuščias.

en: Webfont font weight must be a properly formatted string or integer.
lt: Šrifto storis turi būti pateiktas tinkamų formatu.

en: Webfont src must be a non-empty string or an array of strings.
lt: Šrifto šeimos šaltinis negali būti tuščias ar susidaryti iš kelių elementų.

en: Webhook actions
lt: Webhook'o veiksmai

en: Webhook created on %s
lt: Webhook'as sukurtas %s

[ctx: Webhook created on date parsed by DateTime::format]
en: M d, Y @ h:i A
lt: M j, Y @ H:i

en: Webhook created successfully.
lt: Webhook'as sėkmingai sukurtas.

en: Webhook data
lt: Webhook'o informacija

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
lt: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://

en: Webhook event.
lt: Ryšio su išorine programa veiksmas.

en: Webhook status.
lt: Ryšio su išorine programa būsena.

en: Webhook topic is required and must be valid.
lt: Webhook'o tema yra privaloma ir turi būti tinkama.

en: Webhook topic must be valid.
lt: Webhook'o tema turi būti tinkama.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
lt: Nežinoma webhook'o tema. Prašome pasirinkti tinkamą temą.

en: Webhook updated successfully.
lt: Webhook'as sėkmingai atnaujintas.

en: Webhooks
lt: Webhook'ai

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
lt: Ryšiai su išorinėmis programomis (webhooks) yra veiksmų pranešimai, kurie nusiunčiami į Jūsų nurodytas nuorodas. Jie naudojami integracijoms su kitomis paslaugomis.

en: Website
lt: Interneto puslapis

en: Website Designer
lt: Tinklalapių dizaineris

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
lt: Tinklalapis: %1$s (IP: %2$s, %3$s)

en: Websites
lt: Tinklalapiai

en: Wed
lt: Tr

en: Wedding
lt: Vestuvės

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

[ctx: Wednesday initial]
en: W
lt: T

en: Week
lt: savaitė

en: Week Starts On
lt: Savaitės pradžia

en: Week Summary
lt: Savaitės ataskaita

en: Week(s)
lt: Savaitė(-ės)

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Weeks
lt: Savaitės

en: Weight
lt: Svoris

en: Weight (%s)
lt: Svoris (%s)

en: Weight in decimal form
lt: Svoris

en: Weight unit
lt: Svorio vienetai

en: Welcome
lt: Sveiki

en: Welcome Guide
lt: Pradžios vedlys

en: Welcome back!
lt: Sveiki sugrįžę

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
lt: Sveiki atvykę

en: Welcome to
lt: Sveiki

en: Welcome to %s
lt: Parduotuvės %s skydelis

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
lt: Sveikiname sukūrus %s. Tai pirmasis Jūsų tinklalapio įrašas. Redaguokite arba ištrinkite jį, pradėkite rašyti dabar!

en: Welcome to Conversations
lt: Sveikiname prisijungus prie diskusijų

en: Welcome to Jetpack Premium
lt: Dėkojame, kad naudojate Jetpack  Premium

en: Welcome to Styles
lt: Sveiki atvykę į stiliaus nustatymus

en: Welcome to Woo!
lt: Sveikiname pradėjus naudoti WooCommerce!

en: Welcome to WordPress!
lt: Dėkojame, kad naudojate WordPress!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
lt: Sveikiname pasirinkus WordPress. Tai pirmasis Jūsų tinklalapio įrašas, galite jį redaguoti arba ištrinti.

en: Welcome to WordPress.com
lt: Sveikiname prisijungus prie WordPress.com

en: Welcome to WordPress.com!
lt: Sveiki atvykę į WordPress.com!

en: Welcome to the WordPress.com community.
lt: Sveikiname prisijungus prie WordPress.com bendruomenės.

en: Welcome to the best place for your WordPress website.
lt: Sveiki atvykę į savo WordPress svetainę geriausia vieta.

en: Welcome to the block editor
lt: Sveiki atvykę į blokų redaktorių

en: Welcome to the site editor
lt: Sveiki atvykę į tinklapio redaktorių

en: Welcome to the store
lt: Dėkojame, kad užsukote į parduotuvę

en: Welcome to the template editor
lt: Sveiki atvykę į šablonų redaktorių

en: Welcome to the wonderful world of blocks…
lt: Sveiki atvykę į nuostabų blokų pasaulį...

en: Welcome to your Dashboard!
lt: Sveiki atvykę į savo skydelį!

en: Welcome to your WordPress Dashboard!
lt: Sveiki prisijungę  į WordPress valdymo skydelį!

en: Welcome to {site_title}
lt: Dėkojame, kad užsiregistravote e-parduotuvėje {site_title}

en: Welsh
lt: Velso

en: Were you looking for your <a href="%s">API Key and other Personal Settings</a>?
lt: Ieškojote savo <a href="%s">API rakto ir kitų asmeninių nustatymų</a>?

en: Were you looking for your <a href="%s">profile details</a>?
lt: Ieškojote savo <a href="%s">profilio detalių</a>?

en: West
lt: Vakarai

en: West African CFA franc
lt: Vakarų Afrikos CFA frankas

en: West Greece
lt: Vakarų Graikija

en: West Macedonia
lt: Vakarų Makedonija

en: West Virginia
lt: Vakarų Virdžinija

en: Western
lt: Vakarų

en: Western Australia
lt: Vakarų Australija

en: Western Cape
lt: Vakarų Kapas

en: Western Europe
lt: Vakarų Europa

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
lt: Mes taip pat naudojame slapukus išsaugoti Jūsų krepšelio turiniui.

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
lt: Kokiems pašto kodams galimas atsiėmimas vietoje?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
lt: Kokiems pašto kodams galimas atsiėmimas vietoje?

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
lt: Kokius automatinius sprendimus ir/ar profiliavimą mes atliekame naudodami Jūsų duomenis

en: What currency do you accept payments in?
lt: Kokia valiuta priimsite apmokėjimus?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
lt: Koks piniginis vienetas naudojamas kainoms ir kurie mokėjimų tarpininkai įjungti.

en: What data breach procedures we have in place
lt: Kokias duomenų apsaugos procedūras mes naudojame

en: What do I do now?
lt: O kas toliau?

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
lt: Koks vietinio pristatymo mokestis (jei nėra nemokamas)? Palikite tuščią, jei funkcija nereikalinga.

en: What is PHP and how does it affect my site?
lt: Kas yra PHP ir kaip tai įtakoja mano tinklalapį?

en: What is PayPal?
lt: Kas yra PayPal?

en: What is phpMyAdmin?
lt: Kas yra phpMyAdmin?

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
lt: Kuo šis produktas išskirtinis? Kokios jo svarbiausios savybės? Patobulinkite šio produkto puslapį pridėdami aprašymą.

en: What personal data we collect and why we collect it
lt: Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

en: What rights you have over your data
lt: Jūsų teisės

en: What running the tool will do.
lt: Kas įvyks paleidus komandą.

en: What should be done with content owned by %s?
lt: Kas turėtų būti atlikta su turiniu priklausančiu %s?

en: What should be done with content owned by these users?
lt: Ką norite daryti su šių vartotojų sukurtu turiniu?

en: What should be done with content owned by this user?
lt: Ką norėtumėte daryti su turiniu, sukurtu šio vartotojo?

en: What third parties we receive data from
lt: Iš kokių trečiųjų šalių mes gauname duomenis

en: What to show on the front page
lt: Ką rodyti pradiniame puslapyje

en: What type of products do you plan to sell?
lt: Kokius produktus planuojate pardavinėti?

en: What we collect and store
lt: Kokią informaciją renkame ir saugome

en: What we share with others
lt: Kokia informacija dalinamės su kitais

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
lt: Kokia bus fiksuota pristatymo kaina?

en: What would you like to find?
lt: Ką norėtumėte rasti?

en: What&#8217;s New
lt: Kas naujo

en: What&#8217;s on your mind?
lt: Ką norite užsirašyti?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
lt: Kuo skiriasi žymos ir kategorijos? Žymos išskiria svarbiausią įrašo informaciją (vardai, miestai, tam tikri subjektai ir pan.), kurios dažniausiai nėra kituose jūsų įrašuose. Tuo tarpu kategorija yra bendresnė sąvoka. Ji apjungia panašios tematikos įrašus į grupes.

en: What's Hot
lt: Kas naujo

en: What's your current annual revenue?
lt: Kokios yra jūsų dabartinės metinės pajamos?

en: What’s next?
lt: Kas toliau?

en: When WordPress posts spark lively conversations, they'll appear here. To get started, like or comment on some posts.
lt: Kai įrašai WordPress sistemoje įžiebs karštas diskusijas, jos bus rodomos čia. Norėdami pradėti, pamėkite ar pakomentuokite keletą įrašų.

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
lt: Jei komentare bus kas nors iš šių žodžių, vardų, URL, el. paštų arba IP adresų, jis bus sulaikomas <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">priežiūros eilėje</a>. Vienoje eilutėje veskite tik vieną žodį, IP ar pan. Bus tikrinami ir žodžių fragmentai. Jei žemiau įvesite „press“, tai bus sulaikomi ir komentarai su žodžiu „WordPress“.

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
lt: Jei komentare bus kas nors iš šių žodžių, vardų, URL, el. paštų arba IP adresų, jis bus perkeltas į šiukšlinę. Vienoje eilutėje veskite tik vieną žodį, IP ar pan. Bus tikrinami ir žodžių fragmentai. Jei žemiau įvesite „press“, tai komentarai su žodžiu „WordPress“ taip pat bus pažymėti.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
lt: Šiame puslapyje kurdami naują kategoriją, užpildysite šiuos laukelius:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
lt: Šiame puslapyje kurdami naują žymą, užpildysite šiuos laukelius:

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
lt: Taikant kelias nuolaidas, pirmoji bus pritaikyta pilnai kainai, antroji - kaina su pirmąja nuolaida, ir taip toliau.

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
lt: Kai keičiate temas, turite atsiminti, kad jų šoninių/valdiklių sričių išdėstymas bei kiekis gali skirtis, dėl to kartais dėl šių konfliktų temos pakeitimas vyksta ne itin sklandžiai. Jei Jūs pakeitėte temą, ir nematote kai kurių savo valdiklių, paeikite žemyn šiame ekrane, kol pamatysite Neaktyvių valdiklių skiltį - būtent ten bus išsaugoti visi Jūsų valdikliai bei jų nustatymai.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific comment.
lt: Tikrindami %s galimybę, visada turite ją patikrinti konkrečiam komentarui.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific page.
lt: Tikrindami %s galimybę, visada turite ją patikrinti konkrečiam puslapiui.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific post.
lt: Tikrindami %s galimybę, visada turite ją patikrinti konkrečiam įrašui.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific term.
lt: Tikrindami %s galimybę, visada turite ją patikrinti konkrečiam terminui.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific user.
lt: Tikrindami %s galimybę, visada turite ją patikrinti konkrečiam vartotojui.

en: When choosing daily or weekly email delivery, which time of day would you prefer?
lt: Pasirinkus kasdien arba kas savaitę, kuris dienos metas Jums būtų tinkamiausias?

en: When creating an account, automatically generate an account username for the customer based on their name, surname or email
lt: Kuriant paskyrą, automatiškai generuokite pirkėjui jo paskyros vartotojo vardą pagal jo vardą, pavardę arba el.paštą

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
lt: Ar atliekant %s turi būti panaikinta galimybė parsisiųsti įsigytus failus ir ištrinta parsisiuntimų istorija?

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
lt: Ar atliekant %s turi būti pašalinti asmeniniai duomenys iš užsakymų?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
lt: Kai įjungtas perkėlimo režimas, punktų sąrašė viršuje atsiras papildomi įrankiai, skirti meniu punktų perkėlimui.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
lt: Įjungus perrikiavimo režimą, valdiklių sąraše atsiras papildomi mygtukai valdiklių perrikiavimui.

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
lt: Kai peržiūrinėjate mažame monitoriuje, Jūs galite naudoti suskleidimo funkciją - jos piktograma yra kairiojo skydelio apačioje. Ją paspaudus, ši sritis pasislėps, ir Jūs galėsite atidžiau apžiūrėti savo tinklalapį su nauja tema. Norėdami vėl išskleisti minėtą sritį, paspauskite ant tos pačios piktogramos.

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
lt: Kai produkto atsargos pasieks šį kiekį, atsargų statusas pasikeis į "Išparduota" ir Jums bus pranešta el. paštu. Šis nustatymas neturės įtakos produktams su statusu "Turime".

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
lt: Kai produkto atsargos pasieks šį kiekį, Jums bus pranešta el. paštu. Šis kiekis gali būti skirtingas kiekvienam variantui atskirai. Visiems vienodas kiekis gali būti nustatytas WooCommerce > Nustatymai > Produktai > Atsargos.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
lt: Kai produkto atsargos pasieks šį kiekį, Jums bus pranešta el. paštu.

en: When registering a "variadic" theme feature, the "type" must be an "array".
lt: Registruojant "variadic" temos savybę, tipas turi būti "array".

en: When registering a default meta value the data must match the type provided.
lt: Kai registruojama numatytoji papildomo lauko reikšmė, duomenys privalo atitikti pateiktą duomenų tipą.

en: When registering an "array" feature, the feature's schema must include the "items" keyword.
lt: Registruojant "mayvo" sąvybę, sąvybės schema turi turėti "items" raktažodį.

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
lt: Kai registruojate "array" tipo papildomus laukus atvaizdavimui per REST API, privalote nurodyti kiekvieno masyvo nario schemą "show_in_rest.schema.items" parametruose.

en: When registering an "array" or "object" feature to show in the REST API, the feature's schema must also be defined.
lt: Registruojant "objekto" ar "masyvo" sąvybę rodyti REST API, sąvybės schema privalo būti pateikta.

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
lt: Kai registruojate "array" tipo nustatymus atvaizdavimui per REST API, privalote nurodyti kiekvieno masyvo nario schemą "show_in_rest.schema.items" parametruose.

en: When registering an "object" feature, the feature's schema must include the "properties" keyword.
lt: Registruojant "objekto" sąvybę, sąvybės schema turi turėti "properties" raktažodį.

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
lt: Pradedant naują pastraipą šiomis formatavimo nuorodomis ir tarpu, formatavimas bus pritaikytas automatiškai. Paspauskite Escape arba Undo norėdami grąžinti senesnį vaizdą.

en: When testing the REST API, an error was encountered:
lt: Testuojant REST API buvo pastebėta klaida:

en: When testing the REST API, an unexpected result was returned:
lt: Testuojant REST API buvo gautas netikėtas rezultatas:

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search engines discouraged&#8221;, to remind you that you have directed search engines to not crawl your site.
lt: Kai šis nustatymas įjungtas, Skydelio skiltyje "Trumpai" bus rodomas priminimas "Paieškos sistemos prašomos neindeksuoti" - taip primenant Jums, kad paieškos sistemoms yra rodomas Jūsų pageidavimas neindeksuoti šio tinklalapio.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
lt: Kai pažymėta, grąžinimui sukurti naudojamas mokėjimo būdo API.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected posts at once. To remove a post from the grouping, just click the %s<span class="screen-reader-text">remove</span> button next to its name in the Bulk Edit area that appears.
lt: Naudojant Masinį redagavimą, galite pakeisti visų pasirinktų įrašų meta-informaciją (kategorijas, autorių, ir pan,) iš karto. Norėdami pašalinti įrašą iš pasirinktųjų, tiesiog paspauskite %s<span class="screen-reader-text">pašalinimo</span>mygtuką ties jo pavadinimu Masinio Redagavimo lauke.

en: When using a keyboard to navigate:
lt: Naudojant navigaciją klaviatūra:

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
lt: Kai produkto varianto atsargos pasieks šį kiekį, Jums bus pranešta el. paštu. Vienodas visiems variantams kiekis gali būti nustatytas produkto nustatymuose, eilutėje Atsargos. Visiems produktams vienodas kiekis gali būti nustatytas WooCommerce > Nustatymai > Produktai > Atsargos.

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
lt: Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
lt: Kai paspausite žemiau esantį mygtuką, WordPress sukurs XML failą, kurį galėsite išsaugoti kompiuteryje.

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
lt: Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų - vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą &quot;Prisiminti mane&quot;, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

en: When you make posts or comments around WordPress.com, they will be listed in chronological order here. Want to get started? Check out some of the links to the right and leave a comment on one that interests you.
lt: Kai Jūs skelbiate įrašus arba komentarus per WordPress.com, jie bus pateikti šioje vietoje, chronologine tvarka. Jau norite pradėti? Peržiūrėkite nuorodas dešinėje ir pakomentuokite tuos įrašus, kurie Jus sudomino.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
lt: Kai perkate mūsų parduotuvėje, turite pateikti informaciją, tokią kaip Jūsų vardas ir pavardė, adresas, pristatymo adresas, el.paštas, telefonas, mokėjimui reikalinga informacija ir pasirinktas paskyros vartotojo vardas bei slaptažodis. Šią informaciją mes naudosime tokiems tikslams:

en: When you receive a new order, it will appear here.
lt: Kai gausite naują užsakymą, jis pasirodys čia.

en: When you've been able to update using the "Update now" button on Dashboard > Updates, this error will be cleared for future update attempts.
lt: Kai Jums pavyks atlikti atnaujinimą paspaudus mygtuką "Atnaujinti dabar", esantį Skydelio puslapyje Atnaujinimai, ši klaida bus ištrinta ir daugiau netestuojama ateityje.

en: When you’re ready, submit your work for review, and an Editor will be able to approve it for you.
lt: Kai būsite pasiruošę, pateikite savo turinį peržiūrai, ir Redaktorius galės atlikti patikrinimą.

en: Where is your store based?
lt: Kur įsikūrusi jūsų parduotuvė?

en: Where the template part is intended for use (header, footer, etc.)
lt: Kur skirta naudoti šablono dalis (antraštė, poraštė ir t. t.)

en: Where your data is sent
lt: Kur siunčiami jūsų duomenys

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
lt: Ar taksonomija yra skirta viešam naudojimui administravimo skydelyje arba tinklalapio lankytojams.

en: Whether a theme uses block-based template parts.
lt: Ar tema naudoja šablono dalis susidedančias iš blokų.

en: Whether a theme uses block-based templates.
lt: Ar tema naudoja šablonus iš blokų.

en: Whether or not comments are open on the post.
lt: Ar įrašo komentavimas įjungtas, ar išjungtas.

en: Whether or not the post can be pinged.
lt: Ar objektui galima pranešti apie atgalines nuorodas (pingbacks).

en: Whether or not the post should be treated as sticky.
lt: Ar įrašą laikyti iškeltu.

en: Whether or not the post type can be viewed.
lt: Ar gali šis įrašų tipas būti peržiūrimas.

en: Whether or not the post type should have children.
lt: Ar šis įrašo tipas gali turėti potipių.

en: Whether or not the taxonomy should have children.
lt: Ar taksonomija gali turėti hierarchinę struktūrą.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
lt: Ar turėtų būti vaizduojamas terminų debesis.

en: Whether or not this is a compound rate.
lt: Pasirinkite, ar tai sudėtinis mokestis, pritaikomas ir visiems kitiems jau esamiems mokesčiams.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
lt: Ar šis mokesčio tarifas taip pat taikomas pristatymui.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
lt: Ar aktyvuotas WordPress Multitinklalapis.

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
lt: Ar įrašų ir komentarų RSS srautus pridėti į tinklalapio "head" dalį.

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
lt: Ar įrašai su šiuo statusu gali turėti kintančias publikavimo datas.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
lt: Ar šio statuso įrašai turėtų būti rodomi lankytojams.

en: Whether posts with this status should be private.
lt: Ar įrašai su šiuo sąrašu turi būti privatūs.

en: Whether posts with this status should be protected.
lt: Ar įrašai su šiuo statusu turi būti apsaugoti.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
lt: Ar įrašus galima viešai pasiekti per užklausas.

en: Whether the content is protected with a password.
lt: Ar turinys saugomas slaptažodžiu.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
lt: Ar santrauka saugoma slaptažodžiu.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
lt: Ar pluginas gali būti įjungtas tik tiklo režimu.

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
lt: Ar taksonomija gali būti įtraukiama į viešas užklausas.

en: Whether the theme can manage the document title tag.
lt: Ar tema gali valdyti dokumento antraštės žymą.

en: Whether the theme disables custom colors.
lt: Ar tema išjungia nestandartines spalvas.

en: Whether the theme disables custom font sizes.
lt: Ar tema išjungia nestandartinius šrifto dydžius.

en: Whether the theme disables custom gradients.
lt: Ar tema išjungia nestandartinius spalvų gradientus.

en: Whether the theme disables generated layout styles.
lt: Ar tema išjungia sugeneruotus išdėstymo stilius.

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
lt: Ar tema palaiko dalinį atnaujinimą skydeliams, valdomiems iš vaizdžiojo režimo.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
lt: Ar tema palaiko prisitaikantį įkeltą turinį.

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
lt: Ar išvaizdos tema renkasi naudoi numatytuosius WordPress blokų stilius peržiūrai.

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
lt: Ar tema palaiko tamsų redaktoriaus sąsajos stilių.

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
lt: Ar tema renkasi naudoti redaktoriaus stilių CSS viršelį.

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
lt: Ar tema leidžia naudoti plataus lygiavimo CSS klasę.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
lt: Ar leisti automatinį taksonomijos stulpelių sukūrimą atitinkamų įrašų tipų lentelėje.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
lt: Ar praleisti šiukšliadėžę ir priverstinai ištrinti.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
lt: Ar praleisti šiukšliadėžę ir priverstinai ištrinti.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
lt: Ar generuoti standartinį UI šiai taksonomijai.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
lt: Ar slėpti išteklius, kurie nepriskirti jokiam produktui.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
lt: Ar slėpti terminus, nepriskirtus jokiam įrašui.

en: Whether to include child terms in the terms limiting the result set.
lt: Ar į paieškos rezultatus ribojančių terminų sąrašą įtraukti antrinius terminus.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
lt: Ar įtraukti įrašus į jų tipo redagavimo sąrašą.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
lt: Ar taksonomiją galima pasirinkti kuriant meniu.

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
lt: Ar atlikti oEmbed paieškos užklausą tiekėjams, neįtrauktiems į baltajį sąrašą.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
lt: Ar rodyti taksonomiją greitojo redagavimo skiltyje.

en: Which columns should be exported?
lt: Kuriuos stulpelius eksportuoti?

en: Which language will you be blogging in?
lt: Kokia kalba rašysite savo blogą?

en: Which product category should be exported?
lt: Kuri produktų kategorija turėtų būti eksportuota?

en: Which product types should be exported?
lt: Kuriuos produktų tipus reikia eksportuoti?

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
lt: Peržiūrint naują išvaizdos temą, galite toliau tobulinti ir keisti valdiklius, meniu, temos nustatymus.

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
lt: Testuojant suplanuotų veiksmų atlikimą Jūsų tinklalapyje, įvyko klaida: %s

en: While writing, you can press <kbd>/</kbd> to quickly insert new blocks.
lt: Rašydami galite paspausti <kbd>/</kbd> jei norite greitai įterpti naują bloką.

en: While you visit our site, we’ll track:
lt: Kol Jūs lankotės mūsų tinklalapyje, mes išsaugome:

en: White
lt: Balta

en: Whitehorse
lt: Vaithorsas

en: Who on our team has access
lt: Mūsų komandos prieiga

en: Who we are
lt: Kas mes esame

en: Who we share your data with
lt: Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

en: Who's this domain for?
lt: Kam šis domenas skirtas?

en: Whoops, something went wrong. %(message)s Please try again.
lt: Atsiprašome, įvyko klaida. %(message)s Pabandykite dar kartą.

en: Why is this important?
lt: Kodėl tai svarbu?

en: Wide
lt: Platus

en: Wide Blocks
lt: Platūs blokai

en: Wide width
lt: Platus plotis

en: Widely is a minimalistic theme for businesses, creatives, and individuals to showcase their portfolios or just give their content a simple, well designed home.
lt: Widely yra minimalistinė tema verslui, kūrėjams bei visiems norintiems susikurti savo portfolio.

en: Widget %s
lt: Valdiklis %s

en: Widget Group
lt: Valdiklių grupė

en: Widget area: %s
lt: Valdiklių sritis: %s

en: Widget areas
lt: Valdiklio vieta

en: Widget is missing.
lt: Trūksta valdiklio.

en: Widget moved down
lt: Valdiklis paslinktas žemyn

en: Widget moved up
lt: Valdiklis paslinktas aukštyn

en: Widget types
lt: Valdiklių tipai

en: Widgets
lt: Valdikliai

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
lt: Valdikliai yra turinio sekcijos, kurios gali būti rodomos bet kurioje tinklalapio vietoje priklausomai nuo naudojamos temos. Tokia sritis vadinama valdiklių sritimi (arba šonine juosta, jei ji patalpinta kairėje arba dešinėje temos pusėje). Jei norite, kad kuris nors iš galimų valdiklių būtų rodomas valdiklių srityje, nutempkite jį į dešinėje pusėje esančią pasirinktą sritį.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
lt: Valdikliai – nepriklausomi turinio elementai, kurie gali būti talpinami temos valdiklių srityse (šoninėse juostose).

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
lt: Tokie patys valdikliai gali būti naudojami daugiau nei vienoje vietoje. Be to, kiekvienam valdikliui galite priskirti pavadinimą, bet tai nėra būtina.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
lt: Valdikliai turi būti užregistruoti naudojan %s prieš juos atvaizduojant.

en: Width
lt: Plotis

en: Width (%s)
lt: Plotis (%s)

en: Width of the crop as a percentage of the image width.
lt: Kirpimo plotis procentais pagal paveikslėlio plotį.

en: Wilson is a clean, simple and bold theme for personal sites and blogs. Make it your own with a custom header image or a Gravatar. Plus, use Post Formats to highlight your content, add a custom menu or take advantage of three widget areas.
lt: Tema Wilson yra paprasta ir ryški, skirta asmeniniams tinklaraščiams ir tinklalapiams. Galima keisti antraštės paveikslėlį, naudoti įrašų formatus, kurti savo meniu ir naudoti net tris valdiklių sritis.

en: Winamac
lt: Vinamakas

en: Windhoek
lt: Vindhukas

en: Winnipeg
lt: Vinipegas

en: Wisconsin
lt: Viskonsinas

en: With Two-Step Authentication active, you can generate a custom password for each third-party application you authorize to use your WordPress.com account. You can revoke access for an individual application here if you ever need to.
lt: Kai įjungtas prisijungimas dviem veiksmais, galite kurti slaptažodžius programėlėms, kuriais leidžiate joms naudoti Jūsų WordPress.com paskyros duomenis. Taip pat prireikus galite atšaukti tokio slaptažodžio galiojimą kiekvienai programėlei atskirai.

en: With a chic white and black design accented with soft pinks and greys, Adelle brings sophistication and elegance to any blog.
lt: Juodai-baltas dizainas su švelniais pilkais ir rožiniais akcentais suteiks Jūsų tinklalapiui subtilumo ir elegancijos - tai tema Adelle.

en: With a name that suggests beauty and refinement, Perle gives your site a perfectly polished look. Simple to setup, this theme lets you display three featured posts as well as your latest four portfolio items right on the homepage. Perle is the perfect theme for anyone wanting to display portrait images using a magazine design.
lt: Jau temos pavadinimas sufleruoja, kad jis yra graži ir išbaigta.  Lengvai paruošiama, ji leidžia  rodyti tris rekomenduojamus įrašus ir keturis portfolio įrašus pradiniame puslapyje. Perle puikiai tiks visiems, kam patinka žurnalo tipo stilius.

en: With bold featured images and bright, cheerful colors, Dara is ready to get to work for your business.
lt: Dara yra puiki tema verslo tinklalapiui.

en: With its smoky color palette and bold typography, Escutcheon is the perfect theme for writers who want to stand apart from the rest.
lt: Tai tema rašytojams, kurie nori išsiskirti iš kitų.

en: With room for your big, beautiful photos and displaying elegant, classical type, Edda is built for dedicated writers and bloggers like you to showcase your work.
lt: Edda sukurta galvojant apie kūrėjus, kuriems svarbu įrašų iliustracijos ir puiki topografija.

en: Without access to the app, your phone, or a backup code, you will lose access to your account.
lt: Be prieigos prie programos, telefoną arba atsarginį kodą, jūs neteksite prieigos prie paskyros.

en: Women's Health
lt: Moterų sveikata

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
lt: WooCommerce &rsaquo; sąrangos vedlys

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
lt: WooCommerce API. Naudokite vartotojo raktą vietoje vartotojo vardo ir vartotojo slaptajį kodą vietoje slaptažodžio.

en: WooCommerce Admin icon
lt: WooCommerce Admin piktograma

en: WooCommerce Blocks package
lt: WooCommerce Blocks paketas

en: WooCommerce Customer Data
lt: WooCommerce pirkėjo duomenys

en: WooCommerce Customer Downloads
lt: WooCommerce pirkėjo parsisiuntimai

en: WooCommerce Customer Orders
lt: WooCommerce pirkėjo užsakymai

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
lt: WooCommerce pirkėjo apmokėjimų raktai

en: WooCommerce Endpoint
lt: WooCommerce kreipimosi taškas - endpoint

en: WooCommerce Endpoints
lt: WooCommerce kreipimosi taškai

en: WooCommerce Extensions
lt: WooCommerce plėtiniai

en: WooCommerce Helper
lt: WooCommerce pagalbininkas

en: WooCommerce Home
lt: WooCommerce Skydelis

en: WooCommerce Network Orders
lt: WooCommerce tinklo užsakymai

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
lt: WooCommerce PayPal apmokėjimo būdas

en: WooCommerce REST API package
lt: WooCommerce REST API paketas

en: WooCommerce Recent Reviews
lt: WooCommerce: Naujausi atsiliepimai

en: WooCommerce Services
lt: WooCommerce Paslaugos

en: WooCommerce Services icon
lt: WooCommerce Services ženklelis

en: WooCommerce Setup
lt: WooCommerce nustatymai

en: WooCommerce Status
lt: WooCommerce būklė

en: WooCommerce Tax
lt: WooCommerce mokesčiai

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
lt: Su WooCommerce galite priimti mokėjimus tiek internetu, tiek grynaisiais. Bet kada galėsite įdiegti <a href="%s" target="_blank">daugiau mokėjimo būdų</a>.

en: WooCommerce database update
lt: WooCommerce duomenų atnaujinimas

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
lt: WooCommerce duomenų atnaujinimas baigtas. Ačiū, kad atsinaujinote į naujausią versiją!

en: WooCommerce database update done
lt: WooCommerce duomenų bazė atnaujinta.

en: WooCommerce database update in progress
lt: Atnaujinama WooCommerce duomenų bazė

en: WooCommerce database update required
lt: Būtinas WooCommerce duomenų bazės atnaujinimas

en: WooCommerce database version
lt: WooCommerce duomenų bazės versija

en: WooCommerce endpoints
lt: WooCommerce kreipimosi taškai - endpoints

en: WooCommerce extensions
lt: WooCommerce plėtiniai

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
lt: WooCommerce sistema atnaujinta! Liko tik atnaujinti duomenų bazės versiją.

en: WooCommerce is updating product data in the background
lt: WooCommerce šiuo metu atnaujina produktų informaciją

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
lt: WooCommerce šiuo metu atnaujina duomenų bazę. Šis procesas gali užtrukti, prašome kantriai palaukti.

en: WooCommerce logo
lt: WooCommerce logotipas

en: WooCommerce pages
lt: WooCommerce puslapiai

en: WooCommerce pages.
lt: WooCommerce puslapiai.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
lt: Kai kurie WooCommerce įskiepiai naudoja šį metodą tikrinant ar nėra atnaujinimų.

en: WooCommerce products (CSV)
lt: WooCommerce produktai (CSV)

en: WooCommerce settings
lt: WooCommerce nustatymai

en: WooCommerce status
lt: WooCommerce apžvalga

en: WooCommerce support
lt: WooCommerce palaikymas

en: WooCommerce tax rates (CSV)
lt: WooCommerce mokesčių tarifai (CSV)

en: WooCommerce transients
lt: WooCommerce transient'ai

en: WooCommerce version
lt: WooCommerce versija

en: WooCommerce version.
lt: WooCommerce versija

en: WooCommerce will match a customer to a single zone using their shipping address and present the shipping methods within that zone to them.
lt: WooCommerce priskiria pirkėją viena zonai, pagal jo pristatymo adresą, ir parodo pirkėjui visus pristatymo būdus, kurie yra siūlomi jo zonoje.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, it has reached end of life. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
lt: WooCommerce veiks su šia PHP versija, tačiau ji jau nebeatnaujinama. Mes rekomenduojame naudoti bent PHP versiją 7.2 dėl sklandesnio veikimo ir didesnio saugumo.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, some features such as geolocation are not compatible. Support for this version will be dropped in the next major release. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
lt: WooCommerce veiks su šia PHP versija, tačiau kai kurios funkcijos, pavyzdžiui geolokacija, gali neveikti. Šios PHP versijos palaikymas bus nutrauktas sekančiame dideliame WooCommerce atnaujinime. Mes rekomenduojame naudoti bent PHP versiją 7.2 dėl sklandesnio veikimo ir didesnio saugumo.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
lt: WooCommerce.com duomenų rinkimo dokumentacija

en: Wood thrush singing in Central Park, NYC.
lt: Strazdo čiulbėjimas, centrinis parkas, Niujorkas.

en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
lt: Sveikiname, %1$s yra diena, kai gavote daugiausiai pajamų! Pardavimų suma siekė net %2$s, todėl sumušėte prieš tai galiojusį rekordą - %3$s, pasiektą %4$s.

en: Word count: %s
lt: Žodžių kiekis: %s

en: WordCamps
lt: WordCamp'ai

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
lt: WordPress versija: %1$s, naudojama tema: %2$s.

en: WordPress &rsaquo; Error
lt: WordPress &rsaquo; Klaida

en: WordPress &rsaquo; Success
lt: WordPress &rsaquo; Sėkmė

en: WordPress Address (URL)
lt: WordPress adresas (URL)

en: WordPress Blog
lt: WordPress tinklalapis

en: WordPress Comments
lt: WordPress komentarai

en: WordPress Constants
lt: WordPress konstantos

en: WordPress Core and Block Editor: HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript, and React.
lt: WordPress pagrindinis kodas ir blokų redaktorius: HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript ir React.

en: WordPress Dashboard
lt: WordPress skydelis

en: WordPress Embed
lt: WordPress įterpinys

en: WordPress Events and News
lt: WordPress renginiai ir naujienos

en: WordPress Media
lt: WordPress media failai

en: WordPress News
lt: WordPress naujienos

en: WordPress Post by Email
lt: WordPress įrašo rašymas el.paštu

en: WordPress User
lt: WordPress vartotojas

en: WordPress Version
lt: WordPress versija

en: WordPress app: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python, and TypeScript.
lt: WordPress programėlė: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python ir TypeScript.

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from logged-in users but then deletes it or anonymizes it. That data can include:
lt: WordPress renka (bet <em>niekada</em> neskelbia) ribotą kiekį prisijungusių vartotojų duomenų, bet tada juos ištrina arba anonimizuoja. Šiuos duomenis gali sudaryti:

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from registered users who have logged in to the site. Generally, these users are people who contribute to the site in some way -- content, store management, and so on. With rare exceptions, these users do not include occasional visitors who might have registered to comment on articles or buy products. The data WordPress retains can include:
lt: WordPress renka (bet <em>niekada</em> neskelbia) ribotą kiekį registruotų vartotojų, kurie jungėsi prie tinklalapio, duomenų. Paprastai šie vartotojai yra žmonės, kurie kokiu nors būdu prisideda prie tinklalapio kūrimo - turinio, parduotuvės valdymo ir pan. Išskyrus retas išimtis, tarp šių vartotojų nėra atsitiktinių lankytojų, kurie užsiregistravę per komentarus arba norėdami pirkti produktus. WordPress saugomi duomenys gali apimti:

en: WordPress cron
lt: WordPress cron (periodiniai veiksmai)

en: WordPress database error:
lt: WordPress duomenų bazės klaida:

en: WordPress debug mode
lt: Ar įjungtas WordPress klaidų rodymo režimas?

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
lt: WordPress naujų versijų diegimas yra išjungtas konstanta %s.

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
lt: WordPress naujų versijų diegimas yra išjungtas filtru %s.

en: WordPress directory location
lt: WordPress direktorijos vieta

en: WordPress directory size
lt: WordPress direktorijos dydis

en: WordPress embraces new technologies, while being committed to backward compatibility. The WordPress project uses the following languages and libraries:
lt: WordPress naudoja naujausias technologijas, tačiau įsipareigoja užtikrinti atgalinį suderinamumą. WordPress projekte naudojamos šios kalbos ir bibliotekos:

en: WordPress environment
lt: WordPress aplinka

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
lt: WordPress nesiunčia pranešimų <a href="%1$s">atnaujinimų tarnyboms</a> dėl jūsų tinklalapio <a href="%2$s">matomumo nustatymų</a>.

en: WordPress language.
lt: Kalba

en: WordPress locale code.
lt: WordPress lokalės kodas.

en: WordPress login
lt: WordPress prisijungimas

en: WordPress may thrive on technical contributions, but you don&#8217;t have to code to contribute. Here are some of the ways you can make an impact without writing a single line of code:
lt: Patį WordPress kuria programuotojai, tačiau norint prisidėti, nebūtina programuoti. Štai keletas būdų, kaip galite padėti neparašę nė vienos kodo eilutės:

en: WordPress memory limit
lt: WP atminties limitas

en: WordPress memory limit.
lt: WP atminties limitas

en: WordPress multisite
lt: Ar aktyvuotas WordPress Multitinklalapis?

en: WordPress powers %s%% of the internet.
lt: WordPress pagrindu veikia %s%% viso interneto.

en: WordPress powers more than %s%% of the web, from family-run blogs to thriving online stores. Build with us and join a growing community.
lt: WordPress pagrindu veikia daugiau nei %s%% viso interneto, nuo mamų tinklaraščių iki didžiausių internetinių parduotuvių. Kurkite su mumis ir prisijunkite prie augančios bendruomenės.

en: WordPress requirements
lt: WordPress reikalavimai

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
lt: WordPress reikalinga %2$s ar naujesnė %1$s versija. Susisiekite su savo hostingo tiekėju ir jis padės Jums tai ištaisyti.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
lt: WordPress saugumo ir palaikymo versijų diegimas yra išjungtas su %s.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
lt: WordPress saugumo ir palaikymo versijų diegimas yra išjungtas filtru %s.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
lt: WordPress turi automatiškai pataisyti netaisyklingą XHTML kodą

en: WordPress site: %s
lt: WordPress tinklalapis: %s

en: WordPress update available (%s)
lt: Yra nauja WordPress versija (%s)

en: WordPress version
lt: WordPress versija

en: WordPress version %s
lt: WordPress versija %s

en: WordPress version.
lt: WordPress versija.

en: WordPress' built-in search is fine for small sites, but becomes slow and inefficient as they grow. Jetpack Search replaces the built-in search and includes:
lt: Standartinė WordPress paieška puikiai veikia nedideliuose tinklalapiuose, tačiau didesniuose ji gali veikti lėtai ir neefektyviai. Jetpack paieška pakeičia standartinę paiešką ir prideda tokias funkcijas:

en: WordPress.com &raquo; Redirecting you to a new blog!
lt: WordPress.com &raquo; Nukreipiame į naująjį tinklaraštį!

en: WordPress.com Announcement
lt: WordPress.com pranešimas

en: WordPress.com Credits
lt: Wordpress.com kreditai

en: WordPress.com Followers
lt: WordPress.com pasekėjų

en: WordPress.com News
lt: WordPress.com Naujienos

en: WordPress.com Password
lt: WordPress.com slaptažodis

en: WordPress.com Plans
lt: WordPress.com planai

en: WordPress.com Reblog Button
lt: WordPress.com Reblog mygtukas

en: WordPress.com Search
lt: WordPress.com paieška

en: WordPress.com Site
lt: WordPress.com tinklalapis

en: WordPress.com Subscription Management Help
lt: WordPress.com prenumeratų valdymo pagalba

en: WordPress.com Support
lt: WordPress.com pagalba

en: WordPress.com Username
lt: WordPress.com naudotojo vardas

en: WordPress.com category conversion complete
lt: WordPress.com kategorijų konvertavimas atliktas

en: WordPress.com has not been able to reach %(siteSlug)s for a while.
lt: WordPress.com jau kurį laiką nepavyksta prisijungti prie %(siteSlug)s.

en: WordPress.com log in
lt: WordPress.com prisijungimas

en: WordPress.com running %2$s theme.
lt: WordPress.com naudoja %2$s temą.

en: WordPress.com tag conversion complete
lt: WordPress.com žymų konvertavimas atliktas

en: WordPress.com | Creative Mornings | Create Your Website Now
lt: WordPress.com | Creative Mornings | Sukurkite savo tinklalapį tiesiog dabar

en: WordPress.org is reachable
lt: WordPress.org yra pasiekiamas

en: WordPress.org plugin directory slug.
lt: Vardas WordPress.org įskiepių kataloge.

en: WordPress.org project
lt: WordPress.org projektas

en: WordPress.org themes
lt: WordPress.org temos

[ctx: Wordpress.com is also available in lang]
en: %1$s is also available in %2$s
lt: Galite naudotis %1$s ir %2$s

en: Words
lt: Žodžiai

en: Words: %s
lt: Žodžiai: %s

en: Would you like a matching blog address too?
lt: Ar norite atitikimo dienoraščio adresas per?

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
lt: Ar norėtumėte <a href="%s">patikrinti patvirtinimo laukiančius komentarus</a>?

en: Would you like to create one?
lt: Ar norėtume sukurti naują?

en: Would you like to give the application identifying itself as %s access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
lt: Ar norite aplikacijai, save pristatančiai kaip %s, duoti teisę prieiti prie jūsų paskyros? Taip elkitės tik tuomet, jei pasitikite šia aplikacija.

en: Would you like to give this application access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
lt: Ar norite šiai aplikacijai duoti teisę prieiti prie jūsų paskyros? Taip elkitės tik tuomet, jei pasitikite šia aplikacija.

en: Would you like to privately publish this post now?
lt: Ar norite dabar paskelbti šį įrašą privačiai?

en: Would you like to publish your first page?
lt: Ar norite publikuoti savo pirmajame puslapyje?

en: Would you like to upload something?
lt: Ar norite įkelti?

en: Writable
lt: Yra įrašymo prieiga

en: Write
lt: Rašyti

en: Write HTML…
lt: Įrašykite HTML...

en: Write a Comment...
lt: Rašyti komentarą...

en: Write a message for your audience here.
lt: Čia galite įrašyti žinutę savo lankytojams.

en: Write a short welcome message here
lt: Čia įrašykite trumpą pasveikinimo žinutę

en: Write an excerpt (optional)
lt: Įrašykite ištrauką (nebūtina)

en: Write and design with no other browser tabs to distract you. Switch easily between managing your WordPress sites and your favorite desktop apps.
lt: Rašykite ir kurkite netrukdomi kitų naršyklės langų. Lengvai persijunginėkite tarp savo tinklalapių valdymo ir kitų Jūsų mėgstamų kompiuterio programėlių.

en: Write byline…
lt: Rašyti aprašymą...

en: Write code…
lt: Įrašykite kodą...

en: Write file name…
lt: Įrašykite failo pavadinimą...

en: Write preformatted text…
lt: Rašykite formatuotą tekstą...

en: Write shortcode here…
lt: Įrašykite shortcode'ą čia...

en: Write site tagline…
lt: Įrašykite tinklalapio šūkį...

en: Write site title…
lt: Įrašykite tinklalapio pavadinimą...

en: Write summary
lt: Parašykite santrauką

en: Write summary…
lt: Parašykite santrauką...

en: Write title…
lt: Įrašykite antraštę...

en: Write verse…
lt: Rašyti posmelį...

en: Write with calmness
lt: Rašykite neblaškydami dėmesio

en: Write your first blog post
lt: Parašykite savo pirmąjį tinklaraščio įrašą

en: Write your response in order to submit
lt: Rašyti atsakymą siekiant pateikti

en: Writing
lt: Rašymas

en: Writing Helper
lt: Rašymo pagalbininkas

en: Writing Settings
lt: Rašymo nuostatos

en: Writr is a minimalist, content-oriented tumblelog theme perfect for your personal blog. It comes packed with 6 different color schemes: turquoise (default), blue, green, grey, purple, and red. With a modern look and attention to crisp typography, Writr put the focus on your content.
lt: Writr yra minimalistinė tema skirta tinklaraščiams. Ji turi 6 spalvų schemas, modernų dizainą ir švarią tipografiją.

en: Wyoming
lt: Vajomingas

en: X &#8212; Even more mature than above
lt: X &#8212; Dar brandesniems asmenims nei R

en: XML Error: %1$s at line %2$s
lt: XML klaida: %1$s eilutėje %2$s

en: XML Sitemap
lt: XML struktūros žemėlapis

en: XML-RPC Request Failed --
lt: XML-RPC užklausa atmesta --

en: XML-RPC services are disabled on this site.
lt: XML-RPC tarnybos šiame tinklalapyje išjungtos.

en: Y/m/d
lt: Y-m-d

en: Y/m/d g:i:s A
lt: Y-m-d G:i

en: Yakutat
lt: Jakutatas

en: Yakutsk
lt: Jakutskas

en: Yancowinna
lt: Jankovina

en: Yangon
lt: Rangūnas

en: Yap
lt: Japas

en: Yaracuy
lt: Jarakujus

en: Yards
lt: Jardai

en: Year
lt: Metai

en: Year(s)
lt: Metai

en: Yearly
lt: Metams

en: Yearly Archives:
lt: Metų archyvas:

en: Years
lt: Metai

en: Yekaterinburg
lt: Jekaterinburgas

en: Yellow
lt: Geltona

en: Yellowknife
lt: Jelounaifas

en: Yemen
lt: Jemenas

en: Yemeni rial
lt: Jemeno rialas

en: Yerevan
lt: Jerevanas

en: Yes
lt: Taip

en: Yes please
lt: Taip, žinoma

en: Yes please!
lt: Taip!

en: Yes, I approve of this connection
lt: Leidžiu šį prisijungimą.

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
lt: Taip, aš įvesiu kainas su mokesčiais

en: Yes, export all custom meta
lt: Taip, eksportuoti visus sukurtus meta duomenis

en: Yes, in person at physical stores and/or events
lt: Taip, fizinėse parduotuvėse ir (arba) renginiuose

en: Yes, on another platform
lt: Taip, kitose platformose

en: Yes, take me to my profile page
lt: Taip, atidarykite mano profilio puslapį

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Yiddish
lt: Jidiš

en: Yoga
lt: Joga

en: You
lt: Jūs

en: You already have Site Redirect upgrade and can't add another one to the same site.
lt: Jūs jau turite atnaujinti svetainę nukreipti ir negali pridėti dar vieną toje pačioje vietoje.

en: You already have Site Redirect upgrade in the Shopping Cart and can't add another one
lt: Jau turite atnaujinti svetainę nukreipti į pirkinių krepšelį ir negali pridėti dar vieną

en: You are about to approve the following comment:
lt: Jūs norite patvirtinti šį komentarą:

en: You are about to delete %s.
lt: Jūs rengiatės ištrinti %s.

en: You are about to delete the following comment:
lt: Jūs norite ištrinti šį komentarą:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
lt: Jūs norite ištrinti šią nuorodą '%s'
     Spauskite 'Atsisakyti', jei norite sustabdyti veiksmą, arba 'Gerai', jei norite ištrinti.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
lt: Jūs norite ištrinti temą '%s'
    Spauskite 'Atsisakyti', jei norite sustabdyti veiksmą, arba 'Gerai', jei norite ištrinti.

en: You are about to mark the following comment as spam:
lt: Jūs norite pažymėti šį komentarą kaip brukalą:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
lt: Jūs norite perkelti šį komentarą į šiukšlinę:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
lt: Jūs ruošiatės negrąžinamai ištrinti šiuos elementus iš savo tinklalapio.
    Šis veiksmas galutinis ir neatšaukiamas.
    Spauskite "Atšaukti" jei to nenorite, arba "Taip" jei tikrai norite ištrinti.

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
lt: Jūs ruošiatės negrąžinamai ištrinti šį elementą iš savo tinklalapio.
    Šis veiksmas galutinis ir neatšaukiamas.
    Spauskite "Atšaukti" jei to nenorite, arba "Taip" jei tikrai norite ištrinti.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
lt: Norite ištrinti šiuos elementus.
    Spauskite 'Atsisakyti', jei norite sustabdyti veiksmą, arba 'Gerai', jei norite ištrinti.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS by default.
lt: Jūsų tinklalapis naudoja HTTPS, tačiau <a href="%1$s">WordPress adresas</a> ir <a href="%2$s">tinklalapio adresas</a> įrašyti be HTTPS.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS by default.
lt: Jūsų tinklalapis naudoja HTTPS, tačiau <a href="%s">WordPress URL</a> nenustatyti kaip HTTPS.

en: You are already a member of this site.
lt: Jūs jau esate šio tinklalapio narys.

en: You are already subscribed
lt: Jūs jau esate užsiprenumeravę

en: You are already subscribed to "%s"!
lt: Jūs jau esate užsiprenumeravę %s!

en: You are attempting to log out of %s
lt: Esate prisijungę kaip %s ir bandote atsijungti

en: You are browsing %s
lt: Jūs naršote %s

en: You are commenting using your %s account.
lt: Jūs komentuojate naudodamiesi savo %s paskyra.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
lt: Šiuo metu naršote %1$s tinklaraščio %2$s archyvus.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
lt: Šiuo metu naršote %1$s tinklaraščio %2$s dienos archyvus.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
lt: Šiuo metu naršote %1$s tinklaraščio %2$s metų archyvus.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
lt: Šiuo metu naršote %s tinklaraščio archyvus.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
lt: Šiuo metu peržiūrite kategorijos „%s“ archyvą.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
lt: Šiuo metu Jūs redaguojate puslapį, kuris rodo naujausius įrašus.

en: You are currently in edit mode. To return to the navigation mode, press Escape.
lt: Esate redagavimo režime. Paspauskite Escape jei norite grįžti į navigaciją.

en: You are currently in navigation mode. Navigate blocks using the Tab key and Arrow keys. Use Left and Right Arrow keys to move between nesting levels. To exit navigation mode and edit the selected block, press Enter.
lt: Esate navigacijos režime. Naviguokite tarp blokų Tab ir rodyklių klavišais. Kairės ir dešinės rodyklės leidžia naviguoti tarp skirtingų lygių. Norėdami pereiti į redagavimo režimą spauskite Enter.

en: You are currently in zoom-out mode.
lt: Šiuo metu esate nutolinto vaizdo režime.

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
lt: Jūs naudojate naujausią WordPress versiją - puiku!

en: You are currently using <strong>%1$s</strong> out of <strong>%2$s</strong> upload limit (%3$s%%).
lt: Šiuo metu jūs naudojate <strong>%1$s</strong> iš <strong>%2$s</strong> įkėlimo limitas (%3$s%%).

en: You are customizing %s
lt: Jūs tinkinate %s

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
lt: Jūsų tinklalapis yra atstatymo režime. Tai reiškia, kad tema ar įskiepis sukelia kritinę klaidą. Norėdami išeiti iš atstatymo režimo, atsijunkite arba naudokite mygtuką Išjungti.  <a href="%s">Išjungti atstatymo režimą</a>

en: You are not allowed to delete this poll.
lt: Jums neleidžiama ištrinti šią apklausą.

en: You are not allowed to edit this poll.
lt: Jūs neturite teisių redaguoti šią apklausą

en: You are not allowed to manage this item.
lt: Neturite teisės tvarkyti šio elemento.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
lt: Jūs neturite teisės sugrąžinti šį įrašą iš šiukšlinės.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
lt: Jūs neturite teisės perkelti šį elementą į šiukšlinę.

en: You are not authorized to manage sharing settings for this site.
lt: Jums neleidžiama tvarkyti bendrinimo parametrai šioje svetainėje.

en: You are not authorized to upload files to this site
lt: Jūs neturite teisės įkelti failus.

en: You are not currently logged in.
lt: Jūs nesate prisijungęs.

en: You are not following any blogs!
lt: Jūs nesekate jokių tinklaraščių!

en: You are not subscribed to "%s".
lt: Jūs nesate užsiprenumeravęs "%s".

en: You are not subscribed to any WordPress.com blogs.
lt: Jūs neprenumeruojate nei vieno WordPress.com tinklaraščio.

en: You are now logged out everywhere else.
lt: Jūs jau atjungtas iš visų kitų sesijų.

en: You are now logged out.
lt: Jūs atsijungėte.

en: You are only logged in at this location.
lt: Jūs esate prisijungęs tik šiame kompiuteryje.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
lt: Jūs rašote komentarus pernelyg greitai. Sulėtinkite.

en: You are probably offline.
lt: Jūs tikriausiai neprisijungęs.

en: You are subscribed to the following blogs:
lt: Jūs prenumeruojate šiuos tinklaraščius:

en: You are the owner of this site's connection to WordPress.com.
lt: Jūs esate šio tinklalapio prieigos prie WordPress.com valdytojas.

en: You are updating a plugin. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
lt: Atnaujinate įskiepį. Būtinai pirmiausia pasidarykite<a href="%s">savo failų ir dumenų bazės atsargines kopijas</a>.

en: You are updating a theme. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
lt: Atnaujinate išvaizdos temą. Būtinai pirmiausia pasidarykite<a href="%s">savo failų ir dumenų bazės atsargines kopijas</a>.

en: You are uploading an older version of a current plugin. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
lt: Įkėlėte senesnę įskiepio versiją. Galite tęsti senesnės versijos diegimą, tačiau būtinai pirmiausia pasidarykite<a href="%s">savo failų ir dumenų bazės atsargines kopijas</a>.

en: You are uploading an older version of the active theme. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
lt: Įkėlėte senesnę išvaizdos temos versiją. Galite tęsti senesnės versijos diegimą, tačiau būtinai pirmiausia pasidarykite<a href="%s">savo failų ir dumenų bazės atsargines kopijas</a>.

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
lt: Jūs naudojate įkėlą %1$s todėl gali būti, kad duomenų bazė %2$s yra nenaudojama.

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
lt: Jūs naudojate naršyklę, kuri nepalaiko ar neturi Flash. Prašome įjungti Flash savo naršyklėje arba parsisiųsti naujausią versiją iš https://get.adobe.com/flashplayer/

en: You are using an insecure browser!
lt: Naudojate nesaugią naršyklę!

en: You are using the auto-generated password for your account. Would you like to change it?
lt: Savo paskyrai Jūs naudojate automatiškai sugeneruotą slaptažodį. Ar norėtumėte jį pakeisti?

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
lt: Jūs naudojate naršyklės įkėlimo įrankį. WordPress įkėlimo įrankis leidžia vienu metu įkelti kelis failus, juos tiesiog atvelkant pele. <a href="#">Įjungti multi-failų įkėlimo įrankį</a>.

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" %2$s>browser uploader</a> instead.
lt: Jūs naudojate multi-failų įkėlimo įrankį. Nesklandumai? Pabandykite naudoti <a href="%1$s" %2$s>įkėlimą per naršyklę</a>.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
lt: Jūs bandėte patekti į "%1$s" skydelį, tačiau tam Jūs neturite reikiamų leidimų. Jei visgi manote, kad turėtumėte turėti priėjimą prie "%1$s" skydelio, susisiekite su tinklo administratoriumi.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
lt: Jūs norite redaguoti elementą, kuris neegzistuoja. Gal jis buvo ištrintas?

en: You can <a href='http://akismet.com/wordpress/'>get your API key direct from Akismet now</a>.
lt: Savo API raktą galite gauti <a href='http://akismet.com/wordpress/'> tiesiai iš Akismet čia</a>.

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
lt: Čia galite susikurti įvairių nuorodų sąrašą, kurį vėliau galėsite rodyti viename iš savo tinklalapio <a href="%s">valdiklių</a>. Kelios WordPress bendruomenės nuorodos yra įtrauktos pagal nutylėjimą.

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
lt: Šioje zonoje galite pridėti kelis pristatymo būdus. Juos matys tik tie pirkėjai, kurie šiai zonai priklauso.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
lt: Galite pridėti naują arba redaguoti esamą nuorodą įvesdami informaciją į pateikiamus laukelius. Privaloma užpildyti nuorodos pavadinimo ir interneto adreso laukelius.

en: You can adjust your blocks to ensure a cohesive experience across your site — add your unique colors to a branded Button block, or adjust the Heading block to your preferred size.
lt: Galite koreguoti blokus, kad jie atrodytų vientiso stiliaus ir funkcionalumo visame tinklalapyje - pavyzdžiui, pakeiskite mygtukų bloką, kad jame būtų naudojamos jūsų firminės spalvos arba pakeiskite antraštės bloko aukštį.

en: You can also <a href="%s">modify the interface language</a> in your profile.
lt: Taipogi galite <a href="%s">keisti kalbą</a> savo profilyje.

en: You can also <a href="%s">specify the language</a> this blog is written in.
lt: Taip pat galite <a href="%s">nurodyti kalbą</a> kuria rašomas šis tinklaraštis.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
lt: Fono spalvą taip pat galite pasirinkti paspaudę ant mygtuko "Pasirinkti spalvą" ir tuomet įvedę tinkamą HTML hex vertę, pvz.: &#8220;#ff0000&#8221; raudonai spalvai, arba tiesiog pasirinkę norimą spalvą su specialiu įrankiu.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum number of posts to display and whether to show full text or an excerpt. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
lt: Taip pat galite keisti savo turinio rodymą RSS sraute, įskaitant maksimalų rodomų įrašų skaičių ir galimybę rodyti pilnus įrašus arba tik jų ištraukas. <a href="%s">Sužinokite daugiau apie RSS srautus</a>.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
lt: Primename, kad galite kurti įrašus su naršyklės adresyno programėle <a href="%s">„Press This“</a>.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
lt: Jūs taip pat galite išrinti failus po vieną arba atidaryti išplėstojo redagavimo režimą (į jį patenkama iš failo infomacijos lango)

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
lt: Taip pat galima kelis įrašus redaguoti arba perkelti į šiukšlinę vienu metu. Pasirinkite įrašus kuriuos Jūs norite keisti žymėdami varneles šalia jų, tuomet pasirinkite norimą veiksmą iš Masinių veiksmų meniu ir paspauskite "Taikyti".

en: You can also embed media from many popular websites including Twitter, YouTube, Flickr and others by pasting the media URL on its own line into the content of your post/page. <a href="https://wordpress.org/documentation/article/embeds/">Learn more about embeds</a>.
lt: Taip pat galima lengvai įkelti turinį iš tokių populiarių tinklalapių kaip Twitter, YouTube, Flickr ir kitų. Tam tereikia į Jūsų įrašo ar puslapio turinį įdėti failo nuorodą, kuri būtų viena naujoje eilutėje. Sužinokite<a href="https://wordpress.org/documentation/article/embeds/">daugiau apie įkeliamą turinį</a>.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
lt: Taip pat čia galite moderuoti komentarus ir pakeisti jų laiko žymas, panaudodami valdiklį „Būsena“.

en: You can also modify your interface's language in your profile.
lt: Sąsajos kalbą galite pakeisti savo paskyroje.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
lt: Čia taip pat galite atlikti tokius pačius veiksmus, įskaitant sąrašo filtravimą, veiksmų nurodų, kurios atsiranda užėjus pele, naudojimą ar Masinius veiksmus, kurias redaguosite kelių puslapių meta-informaciją iš karto.

en: You can also:
lt: Taip pat galite:

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
lt: Įrašams galite priskirti raktažodžius - tam naudojamos <strong>žymos</strong>. Skirtingai nei kategorijos, žymos neturi hierarchijos, o tai reiškia, kad jos niekaip viena su kita nesusijusios.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
lt: Jūs galite priskirti konkrečius meniu į skirtingas vietas savo temoje, <strong>pasirinkę atitinkamus nustatymus</strong> meniu redagavimo puslapio apačioje. Norėdami priskirti meniu į visas įmanomas vietas temoje iš karto, <strong>atidarykite skiltį "Nustatyti meniu vietas"</strong> šio ekrano viršuje.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
lt: Skiltyje „Ekrano nustatymai“ galėsite pasirinkti, kiek elementų rodyti ekrane ir kuriuos lentelės duomenis rodyti/slėpti.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
lt: Be viso kito, būtent čia Jūs galite pakeisti savo slaptažodį, įjungti klaviatūros šaukinius, pakeisti savo WordPress administravimo skydelio spalvų schemą, išjungti WYSIWYG (raiškiąją) rašyklę. Taip pat galite paslėpti Įrankių juostą tinklalapyje (tačiau ji vistiek bus rodoma administravimo dalyje).

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
lt: Galite pasirinkti iš numatytųjų savo temos antraštės paveikslėlių arba naudoti savo. Taip pat galite pakeisti kaip rodomas Jūsų tinklalapio pavadinimas ir apibūdinimas.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
lt: Jūs galite pasirinkti vieną iš anksčiau įkeltų antraščių arba rodyti atsitiktinę.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
lt: Galite pasirinkti, ką rodyti pagrindiniame tinklalapio puslapyje. Tai gali būti jūsų naujausi įrašai (pagal nutylėjimą) arba statinis puslapis. Jei norite statinio pradžios puslapio, pirma sukurkite du <a href="%s">puslapius</a>. Vienas taps pradžios puslapiu, o kitame bus rodomi jūsų įrašai.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
lt: Galite pasirinkti, kas rodoma jūsų tinklalapio pradiniame puslapyje. Tai gali būti įrašai atvirkštine chronologine tvarka (klasikinis tinklaraštis) arba fiksuotas statinis puslapis. Norėdami nustatyti statinį puslapį, pirmiausiai turite sukurti du puslapius. Vienas taps jūsų pradiniu puslapiu, tuo tarpu antrajame bus rodomi jūsų įrašai.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen.
lt: Jūs galite pasirinkti, ar norėtumėte, kad Jūsų tinklalapyje lankytųsi robotai, atgalinių nuorodų servisai ir interneto vorai. Jei norite, kad šie servisai ignoruotų Jūsų tinklalapį, pažymėkite varnelę šalia "Paieškos sistemos prašomos neindeksuoti" ir paspauskite mygtuką "Išsaugoti pakeitimus" puslapio apačioje.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
lt: Jūs galite sukurti nuorodų grupes, naudojant Nuorodų kategorijas. Nuorodų kategorijų pavadinimai turi būti unikalūs, o šios kategorijos yra visiškai nesusijusios su įrašų kategorijomis.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
lt: Galite pakeisti šio puslapio išvaizdą keliais būdais:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
lt: Galite keisti šio puslapio vaizdą pasirinkdami skiltį „Ekrano nustatymai“ ir/arba panaudodami filtravimo funkciją.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
lt: Galite keisti šio puslapio vaizdą keliais būdais:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
lt: Galite pakeisti tinklalapio išvaizdą neredaguodami naudojamos temos kodo. Tam yra skirtas pasirinktinis fonas (paveikslėlis arba spalva).

en: You can customize your site as much as you like with different colors, typography, and layouts. Or if you prefer, just leave it up to your theme to handle!
lt: Tinklalapį galite keisti taip, kaip norite, naudodami įvairias spalvas, šriftus ir išdėstymą. Arba, jei pageidaujate, tiesiog palikite viską taip, kaip numatyta aktyvioje temoje!

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
lt: Jūs galite masiškai ištrinti nuorodų kategorijas naudodami Masinių veiksmų išskleidžiamajį sąrašą, tačiau tokiu būdu ištrinsite tik pačias kategorijas, o ne nuorodas jose. Jose buvusios nuorodos perkeliamos į numatytają Nuorodų kategoriją.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
lt: Jūs galite redaguoti paveikslėlį, tačiau išlaikyti jo miniatiūrą originalią. Pavyzdžiui, jei norėtumėte turėti kvadratinę miniatiūrą, kuri rodytų tik dalį paveikslėlio.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
lt: Čia galite redaguoti komentaro informaciją ir turinį. Tai ypač naudinga, kai pastebite, jog komentaro autorius padarė teksto rinkimo klaidą.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
lt: Dėmesio neblaškantis režimas įjungiamas naudojant piktogramą dešinėje. Ši funkcija neveiks senose naršyklių versijose bei įrenginiuose su mažais ekranais, taip pat jai reikalingas įjungtas pilno aukščio nustatymas Ekrano Nustatymuose.

en: You can enable the visual editor in your profile settings.
lt: Vizualinį redaktorių galite įjungti profilio nustatymuose.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
lt: Jūs galite eksportuoti visą savo tinklalapio turinį, o vėliau jį importuoti į kitą WordPress tinklalapį ar net kitą turinio valdymo sistemą. Eksporto failas bus XML formatas WXR. Į eksportą gali būti įtraukti įrašai, puslapiai, komentarai, vartotojo laukai, kategorijos ir žymos. Generuodami WXR failą, galėsite pasirinkti, kad į jį būtų įtraukti tik konkretūs įrašai ar puslapiai - tereikės išskleidžiamajame sąraše pasirinkti norimą kategoriją, autorių, laikotarpį mėnesiais arba statusą.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
lt: Galite filtruoti įrašų sąrašą pagal įrašo statusą naudodami tekstines nuorodas virš įrašų sąrašo. Pagrindinis pasirinkimas yra rodyti visus įrašus.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
lt: Jūs galite filtruoti vartotojų sąrašą pagal jų rolę - matyti visus, administratorius, redaktorius, autorius, kūrėjus ir skaitytojus. Numatytasis vaizdas yra visų vartotojų rodymas. Nenaudojamos rolės nėra rodomos filtravimo pasirinkime.

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
lt: Įskiepių puslapyje rasite daugiau informacijos ir galėsite atlikti norimus pakeitimus.

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
lt: Temų puslapyje rasite daugiau informacijos ir galėsite atlikti norimus pakeitimus.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
lt: Galite padėti kovoti su brukalais ir pagerinti savo paskyrą <a href="%s" target="_blank">šiek tiek paremdami</a>.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
lt: Skiltyje „Ekrano nustatymai“ pagal poreikius galite pasirinkti, kuriuos lentelės elementus rodyti/slėpti, taip pat, kiek įrašų rodyti viename puslapyje.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
lt: Naudodami Ekrano nustatymų skiltį, galite slėpti/rodyti stulpelius pagal savo poreikius bei nuspręsti, po kiek vartotojų rodyti viename puslapyje.

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
lt: Įvairius failus galite įkelti paspaudę mygtuką viršuje ir sekdami duodamais nurodymais. Paveikslėlius galite sulygiuoti ar redaguoti su specialiais paveikslėlių formatavimo įrankiais, matomais raiškiajame redaktoriaus režime.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
lt: Jūs galite atsijungti kituose įrenginiuose, pavyzdžiui savo telefone arba viešai naudojamame kompiuteryje, paspaudę mygtuką "Atsijungti iš visų kitų sesijų".

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
lt: Tinklalapio lankytojų paskelbtus komentarus galite tvarkyti panašiai, kaip įrašus ar bet kokį kitą turinį. Šis puslapis turi keičiamą išdėstymą, lygiai kaip ir kiti administravimo puslapiai, o visi veiksmai, kuriuos galite atlikti su komentarais, yra matomi Masinių veiksmų išskleidžiamąjame sąraše arba užėjus pele ant konkretaus komentaro.

en: You can manually run queued updates here.
lt: Čia galite rankiniu būdu paleisti eilėje esančius atnaujinimus.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
lt: Galite filtruoti sąrąšą pagal failo tipą/statusą ar datą naudojant išskleidžiamus pasirinkimus virš media lentelės.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
lt: Kitus savo tinklalapio puslapius galite peržiūrėti naudodami vaizdųjį režimą - taip pamatysite ir galėsite redaguoti valdiklius tuose puslapiuose.

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%s">Customizer</a>.
lt: Nuo šiol Jūs galite tvarkyti ir peržiūrėti tinklalapio foną <a href="%s">Vaizdžiąjame režime</a>.

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%s">Customizer</a>.
lt: Nuo šiol Jūs galite tvarkyti ir peržiūrėti tinklalapio antraštę <a href="%s">Vaizdžiąjame režime</a>.

en: You can only have 1 %s in your cart.
lt: Krepšelyje galite turėti tik 1 %s.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
lt: Jūs galite proporcingai sumažinti originalų įkeltą paveikslėlį. Geriausiai pavyks, jei sumažinimas bus atliktas prieš apkirpimą, apvertimą ar pasukimą. Taip pat paveikslėliai gali būti tik sumažinami, ne padidinami.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
lt: Išskleidžiamuosiuose langeliuose galite filtruoti įrašus pagal kategoriją arba paskelbimo datą. Įrašų lentelėje taip pat galite atlikti filtravimą pagal įrašo autorių, kategoriją ar žymą.

en: You can see all comments on this post here:
lt: Visi šio įrašo komentarai matomi čia:

en: You can see all pingbacks on this post here:
lt: Visi šio įrašo atgaliniai pranešimai matomi čia:

en: You can see all trackbacks on this post here:
lt: Visos šio įrašo citatos matomos čia:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
lt: Jūs galite nustatyti, kad konkretus paveikslėlis būtų rodomas Jūsų tinklalapio viršutinėje dalyje - tereikia jį įkelti iš kompiuterio arba pasirinkti iš Failų saugyklos. Kai pasirinkite konkretų paveikslėlį, galėsite jį apkarpyti.

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
lt: Jūs galite pasirinkti kalbą, kuria bus rodoma WordPress administravimo dalis, tinklalapio kalba lankytojams nepasikeis.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
lt: Jūsų tinklalapis gali turėti antraštę su Jums patinkančiu paveikslėliu. Paprasčiausiai įkelkite paveikslėlį, apkirpkite jį ir Jūsų nauja antraštė jau paruošta. Vietoje to taip pat galite naudoti paveikslėlį kuris jau seniau yra įkeltas į Jūsų Failų saugyklą - tuomet reikia paspausti ant mygtuko "Pasirinkti paveikslėlį".

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
lt: Galite nustatyti maksimalius į įrašus įterpiamų paveikslėlių dydžius. Taip pat galite įkelti ir viso dydžio paveikslėlius.

en: You can set the language, and WordPress will automatically download and install the translation files (available if your filesystem is writable).
lt: Jūs galite nustatyti kalbą, ir vertimo failai bus automatiškai parsiųsti bei instaliuoti (tik jei Jūsų failų sistemos leidimai leidžia įrašymą).

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
lt: Skelbti turinį savo tinklalapyje Jūs galite keliais skirtingais būdais; šiame puslapyje yra visų šių būdų nustatymai. Viršutinėje skiltyje matote skydelio rašyklės nustatymus, o žemiau esantys nustatymai skirti išoriniams turinio skelbimo metodams. Daugiau informacijos apie šiuos metodus rasite dokumentacijoje.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
lt: Paspaudę mygtuką "Įkelti failus" galite įdėti įvairaus tipo failus (paveikslėlius, audio, dokumentus ir pan.). Pridedant galite išsirinkti iš seniau į Failų saugyklą įkeltų failų, arba įkelti naują failą. Norėdami sukurti galeriją, pasirinkite paveikslėlius, kurie joje turėtų būti ir paspauskite mygtuką "Sukurti naują galeriją".

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
lt: Čia Jūs galite pirmiau įkelti norimus failus, prieš kuriant įrašą. Tuomet vėliau, rašydami įrašus bei kurdami puslapius, galėsite naudoti čia įkeltus failus. Įkelti failus galite trim būdais:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
lt: Naudodami kategorijas, galite suskirstyti panašius įrašus į tam tikras grupes. Numatytoji kategorija yra pavadinta „Be kategorijos“. Ją galite pakeisti <a href="%s">rašymo nuostatose</a>.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
lt: Jūs galite naudoti vieną iš šių puikių antraščių arba kiekviename atsitiktinai puslapyje rodyti vis kitą.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
lt: Norėdami susidėlioti Skydelio vaidą kaip Jums patogiau, galite naudoti čia matomus įrankius. Tokius pačius įrankius rasite daugumoje administravimo sąsajos puslapių.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
lt: Pamatyti visus konkretaus vartotojo įrašus galite spustelėję ant numeriuko stulpelyje Įrašai.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
lt: Galite peržiūrėti įrašų antraščių sąrašą arba sąrašą su santraukomis, keisdami nustatymus „Ekrano nustatymuose“.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
lt: Jūs galite peržiūrėti savo failus išdėstytus tinkleliu arba sąraše su su keliais stulpeliais. Išdėstymą galite lengvai pakeisti paspaudus ant piktogramų viršutiniame kairiąjame kampe, virš visų failų.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
lt: Jūs negalite įdėti produkto &quot;%s&quot; į krepšelį, nes šio produkto šiuo metu neturime.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
lt: Negalite įdėti į krepšelį dar vienos prekės "%s".

en: You cannot add the same tax rate twice!
lt: Negalima pridėti tokio patiems mokesčių tarifo du kartus!

en: You cannot change this later.
lt: Vėliau to pakeisti negalėsite.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
lt: Jūs negalite ištrinti įskiepio, kol jis yra įjungtas pagrindiniame tinklaraštyje.

en: You cannot delete the current user.
lt: Jūs negalite ištrinti šio vartotojo.

en: You cannot edit this comment because the associated post is in the Trash. Please restore the post first, then try again.
lt: Negalite redaguoti šio komentaro nes susijęs įrašas yra šiukšlinėje. Pirma atstatykite įrašą ir pabandykite vėl.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
lt: Jūs negalite redaguoti šio elemento, nes jis yra šiukšlinėje. Atkurkite jį ir bandykite dar kartą.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
lt: Jūs negalite perkelti į Šiukšlinę. %s šiuo metu redaguoja.

en: You cannot remove the current user.
lt: Jūs negalite pašalinti dabartinio vartotojo.

en: You cannot remove users.
lt: Jūs negalite pašalinti vartotojų.

en: You cannot reply to a comment on a draft post.
lt: Klaida: negalite atsakyti į komentarą juodraštiniame įraše.

en: You cannot use that email address to signup. There are problems with them blocking some emails from WordPress. Please use another email provider.
lt: Negalite naudoti šio el. pašto adreso registracijai. Jie blokuoja kai kuriuos WordPress siunčiamus laiškus. Naudokite kitą el. pašto paslaugų tiekėją.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
lt: Negalite naudoti šio el. pašto adreso registracijai. Jie blokuoja kai kuriuos mūsų laiškus. Naudokite kitą el. pašto paslaugų tiekėją.

en: You commented on:
lt: Jūs komentavote:

en: You currently have email delivery turned off. Visit your {{a}}Notification Settings{{/a}} to turn it back on.
lt: Pranešimai el.paštu šiuo metu išjungti. Juos galite įjungti {{a}}Pranešimų nustatymuose{{/a}}.

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
lt: %s Jūs išjungėte šį įskiepį, todėl ši politika gali būti nereikalinga.

en: You did not enter a category name.
lt: Neįvedėte kategorijos pavadinimo.

en: You do not have access to "%s" and so cannot subscribe.
lt: Jūs neturite prieigos prie "%s" todėl negalite prenumeruoti.

en: You do not have permission to access this page
lt: Jūs neturite leidimo pasiekti šį puslapį!

en: You do not have permission to access this page.
lt: Neturite teisės pasiekti šį puslapį.

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
lt: Jūs neturite leidimo priskirti API raktų pasirinktam vartotojui.

en: You do not have permission to create Navigation Menus.
lt: Neturite teisių kurti navigacijos meniu.

en: You do not have permission to create coupons
lt: Jūs neturite teisių kurti nuolaidas

en: You do not have permission to create order notes
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte kurti užsakymo pastabas

en: You do not have permission to create order refunds
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte kurti užsakymų grąžinimus

en: You do not have permission to create orders
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte kurti užsakymus

en: You do not have permission to create product attributes
lt: Jūs neturite leidimo sukurti produkto požymius

en: You do not have permission to create product categories
lt: Jūs neturite leidimo kurti produktų kategorijas

en: You do not have permission to create product shipping classes
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad kurti produkto pristatymo klases

en: You do not have permission to create product tags
lt: Jūs neturite leidimo kurti produktų žymas

en: You do not have permission to create products
lt: Jūs neturite reikiamų teisių produktų kūrimui

en: You do not have permission to create tax classes
lt: Jūs neturite leidimo kurti mokesčių klases

en: You do not have permission to create tax rates
lt: Jūs neturite leidimo kurti mokesčių tarifus

en: You do not have permission to create this customer
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte sukurti šį pirkėją

en: You do not have permission to create webhooks.
lt: You do not have permission to create webhooks

en: You do not have permission to delete product attribute terms
lt: Jūs neturite leidimo trinti produkto požymių terminų

en: You do not have permission to delete product attributes
lt: Jūs neturite leidimo ištrinti produkto požymius

en: You do not have permission to delete product category
lt: Jūs neturite leidimo trinti produkto kategoriją

en: You do not have permission to delete product shipping classes
lt: Jūs neturite leidimo trinti produkto pristatymo klases

en: You do not have permission to delete product tag
lt: Jūs neturite leidimo trinti produktų žymas

en: You do not have permission to delete tax classes
lt: Jūs neturite leidimo trinti mokesčių klases

en: You do not have permission to delete tax rates
lt: Jūs neturite leidimo ištrinti mokesčių tarifų

en: You do not have permission to delete this %s
lt: Jūs neturite leidimo ištrinti šį %s

en: You do not have permission to delete this customer
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte ištrinti šį pirkėją

en: You do not have permission to edit API Keys
lt: Jūs neturite leidimo redaguoti API raktų

en: You do not have permission to edit Webhooks
lt: Jūs neturite leidimo redaguoti webhook'us

en: You do not have permission to edit product attributes
lt: Jūs neturite leidimo redaguoti produkto požymius

en: You do not have permission to edit product categories
lt: Jūs neturite leidimo redaguoti produktų kategorijas

en: You do not have permission to edit product shipping classes
lt: Jūs neturite leidimo redaguoti produkto pristatymo klases

en: You do not have permission to edit product tags
lt: Jūs neturite leidimo redaguoti produktų žymas

en: You do not have permission to edit tax rates
lt: Jūs neturite leidimo redaguoti mokesčių tarifų

en: You do not have permission to edit this %s
lt: Jūs neturite leidimo redaguoti šį %s

en: You do not have permission to edit this API Key
lt: Jūs neturite leidimo redaguoti šio API rakto

en: You do not have permission to edit this Menu. Any changes made will not be saved.
lt: Jūs neturite reikiamų teisių šio meniu redagavimui. Jūsų atlikti pakeitimai nebus išsaugoti.

en: You do not have permission to edit this customer
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte keisti šio pirkėjo duomenis

en: You do not have permission to edit this user.
lt: Neturite teisės redaguoti šio naudotojo.

en: You do not have permission to read product attribute terms
lt: Jūs neturite leidimo peržiūrėti produktų požymių terminus

en: You do not have permission to read product attributes
lt: Jūs neturite leidimo peržiūrėti produkto požymius

en: You do not have permission to read product categories
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte peržiūrėti produktų kategorijas

en: You do not have permission to read product shipping classes
lt: Jūs neturite leidimo matyti produkto pristatymo klasių

en: You do not have permission to read product tags
lt: Jūs neturite leidimo peržiūrėti produktų žymas

en: You do not have permission to read tax classes
lt: Jūs neturite leidimo matyti mokesčių klasių

en: You do not have permission to read tax rate
lt: Jūs neturite leidimo matyti mokesčių tarifus

en: You do not have permission to read the coupons count
lt: Jūs neturite leidimo matyti nuolaidų kiekį

en: You do not have permission to read the customers count
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte matyti klientų kiekį

en: You do not have permission to read the orders count
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte matyti užsakymų kiekį

en: You do not have permission to read the products count
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte matyti produktų kiekį

en: You do not have permission to read the tax classes count
lt: Jūs neturite leidimo matyti mokesčių klasių skaičiavimų

en: You do not have permission to read the taxes count
lt: Jūs neturite leidimo matyti mokesčių skaičiavimų

en: You do not have permission to read this %s
lt: Jūs neturite leidimo peržiūrėti šį %s

en: You do not have permission to read this customer
lt: Jūs neturite reikiamų teisių, kad galėtumėte matyti šio pirkėjo duomenis

en: You do not have permission to read this report
lt: Jūs neturite leidimo šios ataskaitos peržiūrai

en: You do not have permission to revoke API Keys
lt: Jūs neturite leidimo atšaukti API raktų

en: You do not have permission to revoke this API Key
lt: Jūs neturite leidimo atšaukti šio API rakto

en: You do not have permission to update Webhooks
lt: Jūs neturite leidimo atnaujinti webhook'us

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
lt: Jūs neturite teisės pasiekti šį puslapį.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
lt: Jūs neturite teisės šiame tinklaraštyje įjungti įskiepius.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
lt: Jūs neturite teisės šiame tinklaraštyje išjungti įskiepius.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
lt: Jūs neturite Akismet prenumeratos plano.

en: You don&#8217;t have permission to do this.
lt: Jūs neturite leidimo šiam veiksmui.

en: You don't have any drafts.
lt: Jūs neturite juodraščių.

en: You don't have any pages in your trash folder.
lt: Jūs neturite jokių puslapių šiukšlių aplanke.

en: You don't have permission to access this page
lt: Neturite teisės pasiekti šį puslapį.

en: You don’t have permission to do that.
lt: Jūs neturite teisių šiam veiksmui.

en: You entered an invalid code. Please try again.
lt: Jūs įvedėte negaliojantį kodą. Bandykite dar kartą.

en: You have %1$s and %2$s.
lt: Turite %1$s ir %2$s.

en: You have a free, unclaimed perk!
lt: Jūs gavote naują nemokamą dovaną!

en: You have attempted to queue too many files.
lt: Pasirinkote per daug failų.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
lt: Jūs tapote šio tinklalapio narys(-ė). Užeikite į <a href="%1$s">pradžios puslapį</a> arba <a href="%2$s">prisijunkite</a> su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu.

en: You have blocked %(site_name)s.
lt: Jūs užblokavote %(site_name)s.

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
lt: Jūs pasirinkote ištrinti šiuos vartotojus iš visų tinklų ir tinklalapių.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
lt: Jūs pasirinkote ištrinti vartotoją iš visų tinklų ir tinklalapių.

en: You have logged in successfully.
lt: Prisijungėte sėkmingai.

en: You have no categories to convert!
lt: Jūs neturite kategorijų.

en: You have no comments to import!
lt: Jūs neturite komentarų importavimui!

en: You have no sites in your profile links. You may add sites if you'd like.
lt: Jūs turite nėra svetainių į savo profilį nuorodos. Jei norite, papildyk svetainėse.

en: You have no tags to convert!
lt: Jūs neturite žymų.

en: You have not been unsubscribed from your subscription. Please try again.
lt: Jūsų prenumerata nebuvo išjungta. Prašome pabandyti dar kartą.

en: You have not sent out any invitations for this blog yet.
lt: Kol kas neišsiuntėte nei vieno kvietimo į šį tinklaraštį.

en: You have not set up this type of address yet.
lt: Šio adreso dar nenurodėte.

en: You have not yet created any menus. Displaying a list of your Pages
lt: Dar nesukūrėte jokio meniu. Rodomas jūsų puslapių sąrašas

en: You have now enabled the translator. Right click the text to translate it.
lt: Vertėjas įjungtas. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite paryškintą tekstą, ir įrašykite vertimą.

en: You have plugins waiting to be updated
lt: Jūsų tinklalapyje yra neatnaujintų įskiepių.

en: You have purchased this product permanently. There is no subscription to renew
lt: Jūs įsigijote šį produktą visam laikui. Prenumeratos atnaujinti nereikia

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
lt[0]: Jūs gavote tokią WooCommerce žurnalo žinutę:
lt[1]: Jūs gavote tokias WooCommerce žurnalo žinutes:
lt[2]: Jūs gavote tokių WooCommerce žurnalo žinučių:

en: You have requested to stop receiving email notifications from %s.
lt: Jūs nusprendėte nutraukti pranešimus nuo %s.

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
lt: Tinklaraštyje „%1$s“ ieškojote <strong>„%2$s“</strong>. Jei nepavyko surasti ieškoto puslapio, galite pasinaudoti viena iš šių nuorodų.

en: You have specified these users for deletion:
lt: Jūs nurodėte, kad norite ištrinti šiuos vartotojus:

en: You have specified these users for removal:
lt: Jūs norite pašalinti šiuos vartotojus:

en: You have specified this user for deletion:
lt: Jūs nurodėte ištrinti šiuos vartotojus:

en: You have specified this user for removal:
lt: Jūs nurodėte, kad šis vartotojas turi būti pašalintas:

en: You have subscribed to all comments on the blog.
lt: Jūs užsiprenumeravote gauti visus tinklaraščio komentarus.

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
lt: Jūs sėkmingai sujungėte savo parduotuvę su WooCommerce.com

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
lt: Jūs sėkmingai atjungėte savo parduotuvę nuo WooCommerce.com

en: You have themes waiting to be updated
lt: Jūsų tinklalapyje yra neatnaujintų temų.

en: You have unsaved changes.
lt: Neįrašėte keitimų.

en: You have unsaved changes. Are you sure you want to leave this page?
lt: Neįrašėte keitimų. Ar tikrai norite palikti šį puslapį?

en: You have unsaved changes. If you proceed, they will be lost.
lt: Jūs turite neišsaugotų pakeitimų. Jei tęsite, jie bus prarasti.

en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
lt: Kupono kodas %s buvo panaudotas kito užsakymo metu, pasiektas šio kupono panaudojimo kartų limitas. Prašome pašalinti šį kupono kodą ir bandyti dar kartą.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
lt: Jūs išnaudojote savo vietos limitą. Prašome ištrinti failus prieš įkeliant naujus.

en: You haven't connected any apps yet.
lt: Bet apps nėra prijungtas dar.

en: You haven't published any pages yet.
lt: Bet kokius puslapius ne dar nepaskelbtas.

en: You like this
lt: Tau patinka šis

en: You may also like&hellip;
lt: Jums taip pat gali patikti&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
lt: Jums gali patikti&hellip;

en: You may need to manually restore the item's stock.
lt: Gali reikėti Jums pačiam atstatyti šios prekės likutį rankiniu būdu.

en: You may only upload 1 file.
lt: Galite įkelti tik vieną failą.

en: You may want to visit their blog. Perhaps you'll enjoy their blog as much as they liked yours.
lt: Tikriausiai norite aplankyti jų tinklaraštį. Galbūt Jums jis patiks taip pat kaip jiems patiko Jūsų!

en: You might want to follow our guess: {{button}}Select %(timezoneName)s{{/button}}
lt: Mūsų manymu, labiausiai tiktų: {{button}}Select %(timezoneName)s{{/button}}

en: You might want to go see what they're up to! Perhaps you will like their blog as much as they liked your comment!
lt: Jūs turbūt norėsite pažiūrėti kuo jie užsiima! Galbūt jums taip patiks jų įrašas kaip jiems patinka jūsų komentaras!

en: You might want to go see what they're up to! Perhaps you will like their blog as much as they liked yours!
lt: Jūs turbūt norėsite pažiūrėti kuo jie užsiima, ką rašo. Gali būti jog Jums jų tinklaraštis patiks taip kaip jiems Jūsų!

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
lt: Norėdami parašyti atsiliepimą, turite %1$sprisijungti%2$s.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
lt: Tik <a href="%s">prisijungę</a> vartotojai gali komentuoti.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
lt: Jūs turite būti bent vieno tinklalapio narys, kad galėtumėte naudotis šiuo puslapiu.

en: You must be logged in to checkout.
lt: Norėdami apmokėti, turite prisijungti.

en: You must be logged in to download files.
lt: Prisijunkite, jei norite atsisiųsti failus.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
lt: Baigę tvarkyti nuostatas, nepamirškite paspausti puslapio apačioje esančio mygtuko „Išsaugoti pakeitimus“.

en: You must include at least 2 answers
lt: Jūs privalote pridėti bent 2 atsakymus

en: You must provide a name for your network of sites.
lt: Privalote nurodyti tinklo pavadinimą.

en: You must provide a valid email address.
lt: Privalote nurodyti tinkamą el. pašto adresą.

en: You must supply a future date to schedule.
lt: Turite nustatyti datą ateityje, kad suplanuotumėte.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
lt: Jums reikia veikiančio JavaScript, jei norite pasirinkti dalį paveikslėlio.

en: You need a higher level of permission.
lt: Jums reikia aukštesnių teisių,

en: You need to define a search term to order by relevance.
lt: Turite nurodyti paieškos frazę, jei norite rikiuoti pagal aktualumą.

en: You need to define an include parameter to order by include.
lt: Turite nurodyti parametrą, pagal kurį norite rikiuoti.

en: You need to pass an array of post formats.
lt: Turite perduoti įrašo formatus masyvu.

en: You need to supply your OPML url. Press back on your browser and try again
lt: Reikalinga Jūsų OPML failo nuoroda. Pabandykite dar kartą.

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
lt: Jūs esate įdiegę tik vieną temą. Primename, kad  WordPress.org temų kataloge yra daugiau nei 1000 nemokamų temų. Tiesiog paspauskite nuorodą viršuje <a href="%s">Įdiegti temas</a> ir išsirinkite sau patinkančią.

en: You should also note any collection and retention of sensitive personal data, such as data concerning health.
lt: Taip pat turite aprašyti bet kokį jautrių asmens duomenų rinkimą ir saugojimą, pavyzdžiui, susijusių su asmens sveikata.

en: You should also review your privacy policy from time to time, especially after installing or updating any themes or plugins. There may be changes or new suggested information for you to consider adding to your policy.
lt: Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti savo privatumo politiką, ypač įdiegus ar atnaujinus temas bei įskiepius. Ateityje gali būti pakeitimų ar naujos rekomenduojamos informacijos, kurią galbūt norėtumėte pridėti į savo politiką.

en: You should back up your existing %1$s and %2$s files.
lt: Rekomenduojame sukurti %1$s ir %2$s failų kopijas.

en: You should back up your existing %s file.
lt: Išsaugokite atsarginę failo %s versiją.

en: You should consider changing your site domain to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
lt: Rekomenduojame pakeisti tinklalapio domeną į %1$s prieš įjungiant tinklo funkciją. Vis dar galėsite pasiekti savo tinklalapį naudojant %3$s prefiksą su adresu, tokiu kaip %2$s, bet visos nuorodos neturės %3$s prefikso.

en: You should consider removing any unused themes to enhance your site&#8217;s security.
lt: Rekomenduojame pašalinti visas nenaudojamas temas, taip bus sustiprintas Jūsų tinklalapio saugumas.

en: You should remove inactive plugins
lt: Rekomenduojame pašalinti neįjungtus įskiepius.

en: You should remove inactive themes
lt: Rekomenduojama pašalinti neįjungtas temas

en: You should use a persistent object cache
lt: Turėtumėte naudoti pastovią objektų talpyklą

en: You were not subscribed to all comments.
lt: Jūs nesate užsiprenumeravę visų komentarų

en: You will be given a password to manually enter into the application in question.
lt: Jums bus duotas slaptažodis, kurį reikės rankiniu būdu perduoti aplikacijai.

en: You will be returned to the WordPress Dashboard, and no changes will be made.
lt: Grįšite į WordPress valdymo skydą ir jokie pakeitimai nebus išsaugoti.

en: You will be sent to %s
lt: Būsite persiųsti į %s

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
lt: Atlikę grąžinimą čia, Jūs dar turėsite atlikti grąžinimą iš apmokėjimo tarpininko sistemos.

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
lt: Negalėsite įdiegti naujų temų čia, nes Jūsų WordPress reikalauja SFTP prisijungimo duomenų. Tuo tarpu, galite <a href="%s">diegti temas per valdymo skydelį</a>.

en: You would have received an email because of this.
lt: Dėl to turėjote gauti el.laišką.

en: You {{a}}replied{{/a}} to this comment.
lt: Jūs {{a}} į šį komentarą atsakė {{/a}}.

en: You {{a}}replied{{/a}} to this post.
lt: Jūs {{a}} atsakė į šį pranešimą {{/a}}.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
lt: Sukursite meniu, priskirsite jį vietai temoje ir pridėsite meniu nuorodas. Jei jūsų tema turi kelias meniu rodymo vietas, jums gali reikėti daugiau nei vieno meniu.

en: You'll need to reply from the proper email account or comment directly on the post:
lt: Jūs turite atsakyti iš teisingo el.pašto arba komentuoti tiesiai po įrašu:

en: You're now a new member of: {{site/}}
lt: Dabar jau esate šio tinklalapio narys: {{site/}}

en: You're ready to add products to your store.
lt: Jūs jau galite pridėti savo pirmą produktą.

en: You're ready to start selling!
lt: Jūs jau galite pardavėti

en: You've enabled two-step authentication. While enabled, logging in to WordPress.com requires you to enter a unique passcode, sent via text message, in addition to your username and password.
lt: Jūsų paskyrai įjungtas prisijungimas dviem veiksmais. Tai reiškia, kad norėdami prisijungti prie savo WordPress.com paskyros, turėsite įvesti ne tik savo vartotojo vardą ir slaptažodį, bet ir unikalų kodą, kurį Jums išsiųsime SMS žinute.

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
lt: Jūs gavote 10 užsakymų! Stenkitės toliau, motyvacijai pakelti peržiūrėkite mūsų siūlomas sėkmės istorijas.

en: You've recently used this password. Try something new.
lt: Jūs jau naudojote šį slaptažodį. Pamėginkite ką nors naujo.

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
lt: Jūsų %1$s faile naudojama dinaminė vertė (%2$s) nurodyti %3$s. Tačiau %3$s reikšmė taip pat yra dinaminė reikšmė (nukreipianti į %4$s), o nukreipimas į kitą dinaminę reikšmę nepalaikomas. Atnaujinkite %3$s, kad ji tiesiogiai rodytų į %4$s.

en: Your %s file contains only core WordPress features.
lt: Jūsų .htaccess faile yra tik numatytieji WordPress elementai.

en: Your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS.
lt: Jūsų <a href="%1$s">WordPress adresas</a> ir <a href="%2$s">tinklalapio adresas</a> įrašyti be HTTPS.

en: Your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS.
lt: Jūsų <a href="%s">tinklalapio adresas</a> įrašytas be HTTPS.

en: Your API Key
lt: Jūsų API raktas

en: Your API key is no longer valid.
lt: Jūsų API raktas nebegalioja.

en: Your Akismet account usage is approaching your plan&#8217;s limit
lt: Jūsų Akismet užklausų kiekis artėja prie Jūsų plano limito.

en: Your Akismet account usage is over your plan&#8217;s limit
lt: Jūsų Akismet užklausų kiekis viršijo Jūsų plano limitą.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
lt: Jūsų Akismet prenumerata yra atšaukta.

en: Your Akismet subscription is suspended.
lt: Jūsų Akismet prenumerata yra sustabdyta.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for three consecutive months. We have restricted your account for the rest of the month. Upgrade your plan so Akismet can continue blocking spam.
lt: Jūsų Akismet užklausų kiekis viršijo Jūsų plano limitą tris mėnesius iš eilės. Todėl apribijome Jūsų paskyrą iki šio mėnesio pabaigos. Norėdami nuimti ribojimą, įsigykite didesnį Akismet planą.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for two consecutive months. Next month, we will restrict your account after you reach the limit. Please consider upgrading your plan.
lt: Jūsų Akismet užklausų kiekis viršijo Jūsų plano limitą du mėnesius iš eilės. Jei kitą mėnesį vėl viršysite savo limitą, turėsime apriboti Jūsų paskyrą. Norėdami nuimti ribojimą, turėsite įsigyti didesnį Akismet planą.

en: Your Akismet usage is nearing your plan&#8217;s limit for the third consecutive month. We will restrict your account after you reach the limit. Upgrade your plan so Akismet can continue blocking spam.
lt: Jūsų Akismet užklausų kiekis artėja prie Jūsų plano limito trečią mėnesį iš eilės. Jei pasieksite savo limitą, turėsime apriboti Jūsų paskyrą. Norėdami nuimti ribojimą, turėsite įsigyti didesnį Akismet planą.

en: Your Antispam key is valid.
lt: Jūsų Antispam raktas yra galiojantis.

en: Your Blogging Home
lt: Jūsų tinklaraščių namai

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
lt: Stulpeliai jūsų CSV faile turi būti išdėstyti konkrečia nustatyta tvarka. %1$sAtsisiųskite pavyzdinį failą%2$s.

en: Your Email
lt: Jūsų el. paštas

en: Your Jetpack setup looks a-okay!
lt: Jūsų Jetpack nustatymai teisingi.

en: Your LinkedIn connection needs to be reauthenticated to continue working – head to Sharing to take care of it.
lt: Reikia iš naujo autentifikuoti LinkedIn prieigą - eikite į Dalinimosi nustatymus.

en: Your Movable Type import was successful.
    
    %s
    
    Happy Blogging!
    
    -- the WordPress.com team
lt: Importas iš Movable Type įvykdytas sėkmingai.
    
    %s
    
    Sėkmės!
    
    -- WordPress.com komanda

en: Your Name
lt: tavo vardas

en: Your Recent Drafts
lt: Jūsų juodraščiai

en: Your Report Download
lt: Ataskaitos parsisiuntimas

en: Your SEO settings are managed by the following plugin: %(pluginName)s
lt: Jūsų SEO nustatymai valdomi per šį įskiepį: %(pluginName)s

en: Your Sites
lt: Jūsų tinklalapiai

en: Your Stuff
lt: Jūsų veiksmai

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
lt: Jūsų serveris nekuria SSL užklausų; susisiekite su savo hostingo paslaugų tiekėju ir paprašykite įjungti palaikymą SSL užklausoms.

en: Your WordPress content import for %s was successful.
    
    Happy Blogging!
    
    -- the WordPress.com team
lt: Jūsų WordPress turinio importavimas į %s atliktas sėkmingai
    
    Sėkmingo rašymo!
    
    -- WordPress.com komanda

en: Your WordPress version is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
lt: Jūsų WordPress versija yra %1$s, tačiau naujajai įskiepio versijai reikia %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the new theme version requires %2$s.
lt: Jūsų WordPress versija yra %1$s, tačiau naujajai temos versijai reikia %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
lt: Jūsų WordPress versija yra %1$s, tačiau įkeltas įskiepis reikalauja %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
lt: Jūsų WordPress versija yra %1$s, tačiau įkelta tema reikalauja %2$s.

en: Your account has already been created. You can change your email, username, and password later.
lt: Jūsų paskyra jau sukurta. Bet kada vėliau galėsite pakeisti jos el.paštą, vartotojo vardą ir slaptažodį.

en: Your account has been restricted
lt: Jūsų paskyra yra apribota

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
lt: Jūsų paskyra sukurta sėkmingai. Prisijungimo slaptažodis išsiųstas į Jūsų el.paštą.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
lt: Jūsų paskyra sukurta sėkmingai. Prisijungimo duomenys išsiųsti į Jūsų el.paštą.

en: Your attempt to subscribe to the URL "%s" failed as this is not a valid WordPress.com URL.
lt: Bandymas užsiprenumeruoti pagal nuorodą "%s" nepavyko nes tai nėra tinkama WordPress.com nuoroda.

en: Your attempt to unsubscribe from the URL "%s" failed as this is not a valid WordPress.com URL.
lt: Bandymas nutraukti prenumeratą pagal nuorodą "%s" nepavyko nes tai nėra tinkama WordPress.com nuoroda.

en: Your blogroll
lt: Jūsų nuorodos

en: Your browser cannot upload files
lt: Jūsų naršyklė negali įkelti failų.

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
lt: Jūsų naršyklė nepalaiko tiesioginio priėjimo prie iškarpinės. Pasinaudokite klaviatūros šaukiniais arba naršyklės meniu.

en: Your browser is out of date!
lt: Jūsų naršyklė yra pasenusi!

en: Your cart is currently empty!
lt: Jūsų krepšelis kol kas tuščias.

en: Your cart is currently empty.
lt: Krepšelis dar tuščias.

en: Your change will be reflected shortly. Please note that if you made a change to your name, organization, or email address, you must confirm the change by clicking the confirmation link(s) in the email(s) sent to you. If you have any questions or issues, please refer to our {{supporta}}support page{{/supporta}} or {{a}}contact support{{/a}}.
lt: Jūsų atlikti pakeitimai netrukus bus matomi. Jei pakeitėte savo vardą, organizacijos pavadinimą ar el.pašto adresą, šiuos pokyčius turėsite patvirtinti paspausdami specialią nuorodą Jums atsiųstame el.laiške. Jei turite klausimų ar problemų, prašome peržiūrėti mūsų {{supporta}}pagalbos puslapį{{/supporta}} arba {{a}}susisiekti su pagalbos komanda{{/a}}.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
lt: Jūsų pakeitimai bus prarasti jei išeisite iš šio puslapio jų neišsaugoję.

en: Your changes have been saved.
lt: Jūsų pakeitimai išsaugoti.

en: Your changes were not saved. Please retry.
lt: Pakeitimai nebuvo išsaugoti. Bandykite vėl.

en: Your chosen password.
lt: Jūsų pasirinktas slaptažodis.

en: Your classy establishment needs an equally classy website to showcase your delicious food and special concoctions! With its bold typography and chic color scheme, Sophisticated Business exudes the same cool, intimate atmosphere as an upscale bar, lounge, or pub.
lt: Puikiam verslui reikalingas puikus tinklalapis! Ryški tipografija ir stilinga spalvų schema - tai tema Sophisticated Business. Itin tiks barui, kavinei, restoranui ir pan.

en: Your classy establishment needs an equally classy website to showcase your stylish rooms and quality products! With its bold typography and peaceful color scheme, Calm Business exudes a calm, inviting atmosphere as a bed and breakfast, time share, or brick & mortar store fronts.
lt: Puikiam verslui reikalingas puikus tinklalapis! Ryški tipografija ir rami spalvų schema - tai tema Calm Business. Itin tiks moteliams, nuomos tinklalapiui, fizinių parduotuvių tinklalapiams ir pan.

en: Your comment is awaiting moderation.
lt: Komentaras laukia administratoriaus patvirtinimo.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
lt: Jūsų komentaras laukia patvirtinimo. Tai yra komentaro peržiūra Jums, o kitiems jis bus matomas po patvirtinimo.

en: Your comments have all been imported now, but we still need to rebuild your conversation threads.
lt: Visi Jūsų komentarai jau importuoti, tačiau dar reikia sugeneruoti jų ryšius (t.y. atsakymų seką ir sąsajas).

en: Your conversion of categories to tags for the blog %s has finished! You can verify that the new tags exist by visiting your the tag management page at %s.
    
    Thanks,
    
    The WordPress.com Team
lt: Kategorijų konvertavimas į žymas tinklalapyje %s atliktas! Galite patikrinti naujas žymas savo tinklalapio %s žymų valdymo puslapyje.
    
    Dėkojame,
    
    WordPress.com komanda

en: Your conversion of categories to tags for the blog %s has finished, but some categories also existed as tags. The converter has added all posts from the converted categories to the tags. If you want to remove the categories, please confirm that all posts were added successfully, then delete the category from the category management page at %s.
    
    Thanks,
    
    The WordPress.com Team
lt: Kategorijų konvertavimas į žymas tinklalapyje %s atliktas, tačiau kai kurios kategorijos buvo tokios pačios kaip žymos. Konvertuojant visi įrašai, priklausę tokioms kategorijoms, buvo priskirti ir atitinkamoms žymoms. Jei norite pašalinti konvertuotas kategorijas, patikrinkite, ar visi įrašai priskirti teisingai, ir tuomet ištrinkite norimas kategorijas iš kategorijų valdymo puslapio tinklalapyje %s. 
    
    Dėkojame,
    
    WordPress.com komanda

en: Your conversion of tags to categories for the blog %s has finished! You can verify that the new categories exist by visiting your the category management page at %s.
    
    Thanks,
    
    The WordPress.com Team
lt: Žymų konvertavimas į kategorijas tinklalapyje %s atliktas! Galite patikrinti naujas kategorijas savo tinklalapio %s kategorijų valdymo puslapyje. 
    
    Dėkojame,
    
    WordPress.com komanda

en: Your conversion of tags to categories for the blog %s has finished, but some tags also existed as categories. The converter has added all posts from the converted tags to the categories. If you want to remove the tags, please confirm that all posts were added successfully, then delete the tag from the tag management page at %s.
    
    Thanks,
    
    The WordPress.com Team
lt: Žymų konvertavimas į kategorijas tinklalapyje %s atliktas, tačiau kai kurios žymos buvo tokios pačios kaip kategorijos. Konvertuojant visi įrašai, priklausę tokioms žymoms, buvo priskirti ir atitinkamoms kategorijoms. Jei norite pašalinti konvertuotas žymas, patikrinkite, ar visi įrašai priskirti teisingai, ir tuomet ištrinkite norimas žymas iš žymų valdymo puslapio tinklalapyje %s. 
    
    Dėkojame,
    
    WordPress.com komanda

en: Your current password is incorrect.
lt: Jūsų dabartinis slaptažodis yra neteisingas.

en: Your domain is not properly set up to point to your site. Reset your domain's A records in the Domains section to fix this.
lt: Jūsų domeno nustatymai neteisingi. Atstatykite savo domeno A tipo įrašus skiltyje Domenai.

en: Your download should start shortly. If it doesn't, <a href="%s">click here to try again</a>.
lt: Programėlė jau turėtų būti parsiunčiama. Jei ne, <a href="%s">paspauskite čia ir pabandysime dar kartą</a>.

en: Your email address
lt: Jūsų el.paštas

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
lt: Jūsų el. pašto adresas dar nėra atnaujintas. Pasitikrinkite el. pašto dėžutę %s, kur turite gauti patvirtinimo laišką.

en: Your email address will not be published.
lt: El. pašto adresas nebus skelbiamas.

en: Your email address.
lt: Jūsų el. pašto adresas.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
lt: Jūsų ugniasienė gali blokuoti Akismet prisijungimą prie API. Susisiekite su talpintoju ir parodykite <a href="%s" target="_blank">mūsų ugniasienių gidą</a>.

en: Your first name
lt: Jūsų vardas

en: Your followers
lt: Jūsų sekėjai

en: Your homepage displays
lt: Pradiniame puslapyje rodoma

en: Your host appears to support the following object caching services: %s.
lt: Atrodo, kad jūsų severis palaiko šias spartinimo paslaugas: %s.

en: Your hosting provider can tell you if a persistent object cache can be enabled on your site.
lt: Jūsų tinklapio talpinimo paslaugos teikėjas gali atsakyti ar pastovi objektų talpykla gali būti įjungta jūsų tinklapiui.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
lt: Jūsų WooCommerce trūksta failų. Jei diegėte iš GitHub, %1$speržiūrėkite šią dokumentaciją%2$s.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
lt: Jūsų WooCommerce trūksta failų. Jei diegėte iš GitHub, peržiūrėkite šią dokumentaciją: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
lt: Jūsų WordPress tinklalapiui nereikia FTP prisijungimo duomenų norint atlikti atnaujinimus.

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
lt: Jūsų WordPress tinklalapiui reikia FTP prisijungimo duomenų norint atlikti atnaujinimus.

en: Your invoice for order #{order_number}
lt: Užsakymo #{order_number} sąskaita

en: Your last name
lt: Jūsų pavardė

en: Your latest changes were saved as a revision.
lt: Jūsų paskiausi pakeitimai buvo išsaugoti kaip turinio versija.

en: Your latest posts
lt: Naujausius įrašus

en: Your latest {site_title} invoice
lt: Jūsų sąskaita iš {site_title}

en: Your message
lt: Jūsų žinutė

en: Your name must contain at least 3 characters
lt: Jūsų vardą turi sudaryti bent 3 simboliai

en: Your new WordPress.com site is ready to go! Looking for ideas for your new site? Check out the <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com beginner's tutorial</a>.
    
    Cheers,
    The WordPress.com Team
lt: Jūsų naujas WordPress.com tinklapis paruoštas! Ieškote idėjų tinklapiui? Aplankykite mūsų <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com pradedančiojo vadovą</a>.
    
    Su pagarba,
    WordPress.com komanda

en: Your new password for %s is:
lt: Jūsų naujas %s slaptažodis yra:

en: Your object cache implementation does not support flushing individual groups.
lt: Jūsų objektų talpykla (object cache) nepalaiko atskirų grupių išvalymo.

en: Your object cache implementation does not support flushing the in-memory runtime cache.
lt: Jūsų objektų talpykla (object cache) nepalaiko atmintyje esančios vykdomosios talpyklos (runtime cache) išvalymo.

en: Your order
lt: Jūsų užsakymas

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
lt: Jūsų užsakymas jau nebegali būti atšauktas, Prašome susisiekti su administracija, jei reikia pagalbos.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
lt: Jūsų užsakymas iš %s buvo dalinai grąžintas. Žemiau pateikta daugiau informacijos:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
lt: Jūsų užsakymas iš %s buvo grąžintas. Žemiau pateikta daugiau informacijos:

en: Your order was cancelled.
lt: Užsakymas atšauktas.

en: Your page has not received any views yet!
lt: Kol kas niekas neperžiūrėjo Jūsų puslapio!

en: Your password can be saved.
lt: Jūsų slaptažodis gali būti išsaugotas

en: Your password cannot be the same as your username. Please pick a different password.
lt: Jūsų slaptažodis negali būti toks pats kaip ir naudotojo vardas. Prašome pasirinkti kitokį.

en: Your password has been reset successfully.
lt: Slaptažodis atkurtas sėkmingai.

en: Your password has been reset.
lt: Jūsų slaptažodis atkurtas.

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
lt: Jūsų slaptažodis per trumpas. Prašome pasirinkti slaptažodį bent iš 6 simbolių.

en: Your password must be at least six characters long.
lt: Jūsų slaptažodis turi būti sudarytas mažiausiai iš šešių simbolių.

en: Your password was saved successfully.
lt: Jūsų slaptažodis buvo sėkmingai išsaugotas.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
lt: Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
lt: Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami patogesniam naršymui šiame tinklalapyje, paskyros valdymui bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų %s.

en: Your plan includes a free custom domain for one year. Grab this one!
lt: Jūsų planui priklauso nemokamas domenas metams. Išsirinkite!

en: Your plugins are all up to date
lt: Jūsų visi įskiepiai yra naujausių versijų

en: Your post %1$s has just been shared on "%2$s" %3$s account.
lt: Jūsų įrašu %1$s ką tik pasidalinta  per paskyrą "%2$s" %3$s.

en: Your post sent by email was published but some attachments were rejected for the following reasons:
lt: Jūsų įrašas parašytas naudojantis el.paštu buvo paskelbtas, tačiau kai kurie failai buvo atmesti dėl tokių priežasčių:

en: Your posts have all been imported, but wait &#8211; there&#8217;s more! Now we need to download &amp; import your comments.
lt: Visi Jūsų įrašai jau importuoti, tačiau tai dar ne viskas. Dar reikia parsiųsti ir importuoti įrašų komentarus.

en: Your primary email address is {{email/}}
lt: Jūsų pagrindinis paskyros el.paštas yra {{email/}}

en: Your products are now being imported...
lt: Jūsų produktai dabar importuojami...

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
lt: Jūsų profilyje talpinama informacija apie jus (jūsų vartotojo paskyrą), taip pat keletas su jumis susijusių WordPress nuostatų.

en: Your profile photo is public.
lt: Profilio nuotrauka rodoma viešai.

en: Your query is super long. Brevity is the soul of wit.
lt: Jūsų paieškos užklausa yra itin ilga. Prašome dar palaukti.

en: Your rating
lt: Jūsų įvertinimas

en: Your recent attempt to Post by Email was blocked as you sent your mail to the example email address. In order to get an email published on your blog please follow the instructions at: http://support.wordpress.com/post-by-email/
lt: Jūs ką tik bandėte parašyti įrašą naudojantis el.paštu, tačiau mes turėjome šį bandymą blokuoti, kadangi Jūs išsiuntėte įrašą į pavyzdinį el.pašto adresą. Norėdami, kad Jūsų įrašas būtų paskelbtas Jūsų tinklalapyje, prašome laikytis šios instrukcijos: http://support.wordpress.com/post-by-email/

en: Your recovery SMS number has been validated successfully.
lt: Telefono numeris paskyros atkūrimui patvirtintas sėkmingai.

en: Your report file is being generated.
lt: Ataskaitos failas generuojamas.

en: Your restore will start in a moment.
lt: Atkūrimas bus pradėtas netrukus.

en: Your review
lt: Jūsų atsiliepimas

en: Your review is awaiting approval
lt: Jūsų komentaras laukia patvirtinimo

en: Your scheduled changes just published
lt: Jūsų suplanuoti pakeitimai ką tik paskelbti

en: Your search did not match any blog posts. Whoa.
lt: Deja, pagal Jūsų paiešką nieko nerasta.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
lt: Jūsų serveryje neįjungtas nei fsockopen, nei cURL - PayPal IPN ir kiti skriptai, kurie bendrauja su kitais serveriais, neveiks. Kreipkitės į savo tinklalapio hostingo tiekėją.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
lt: Jūsų serveryje neįjungta %s klasė - be DOMDocument neveiks HTML/Įvairaus turinio el.laiškai bei kai kurie įskiepiai.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
lt: Jūsų severyje neįjungta %s klasė - kai kurie tarpininkų įskiepiai, kurie naudoja SOAP, gali veikti netinkamai.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
lt: Jūsų serveris nepalaiko %s - tai būtina, norint naudoti GeoIP duomenų bazę iš MaxMind.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
lt: Jūsų serveris nepalaiko %s - tai būtina efektyvesniam simbolių šifravimui. Neturint šios funkcijos, bus naudojamos alternatyvos.

en: Your session has expired, please go back to the login screen.
lt: Jūsų sesijos laikas baigėsi, prašome gįžti į prisijungimo puslapį.

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
lt: Jūsų sesijos laikas baigėsi. Prisijunkite iš nauojo ir tęskite darbą.

en: Your settings have been saved.
lt: Jūsų nustatymai išsaugoti.

en: Your setup list
lt: Jūsų nustatymų sąrašas

en: Your site can communicate securely with other services
lt: Jūsų tinklalapis gali saugiai prisijungti prie paslaugų teikėjų sistemų

en: Your site can perform loopback requests
lt: Jūsų tinklalapis gali atlikti loopback užklausas

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
lt: Jūsų tinklalapis negali prisijungti prie Akismet serverių.

en: Your site could not complete a loopback request
lt: Jūsų tinklalapiui nepavyko atlikti loopback užklausos

en: Your site does not have any active plugins.
lt: Jūsų tinklalapyje nėra įjungtų įskiepių.

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
lt: Jūsų tinklalapyje nėra numatytosios temos. Šią temą WordPress naudoja automatiškai, jei dėl klaidų negali naudoti nustatytos temos.

en: Your site does not have any installed themes.
lt: Jūsų tinklalapyje nėra įdiegtų temų.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
lt[0]: Jūsų tinklalapyje yra dar %1$d neįjungta tema, kuri nėra nei %2$s, numatytoji WordPress tema, nei %3$s, Jūsų naudojama įjungta tema.
lt[1]: Jūsų tinklalapyje yra dar %1$d neįjungtos temos, kurios nėra nei %2$s, numatytoji WordPress tema, nei %3$s, Jūsų naudojama įjungta tema.
lt[2]: Jūsų tinklalapyje yra dar %1$d neįjungtų temų, kurios nėra nei %2$s, numatytoji WordPress tema, nei %3$s, Jūsų naudojama įjungta tema.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
lt[0]: Jūsų tinklalapyje yra dar %1$d neįjungta tema, šalia %2$s - Jūsų naudojamos įjungtos temos.
lt[1]: Jūsų tinklalapyje yra dar %1$d neįjungtos temos, šalia %2$s - Jūsų naudojamos įjungtos temos.
lt[2]: Jūsų tinklalapyje yra dar %1$d neįjungtų temų, šalia %2$s - Jūsų naudojamos įjungtos temos.

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
lt[0]: Jūsų tinklalapyje yra %d įjungtas įskiepis, ir jis yra naujausios versijos.
lt[1]: Jūsų tinklalapyje yra %d įjungti įskiepiai, ir jie visi yra naujausių versijų.
lt[2]: Jūsų tinklalapyje yra %d įjungtų įskiepių, ir jie visi yra naujausių versijų.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
lt[0]: Jūsų tinklalapyje yra %d išjungtas įskiepis.
lt[1]: Jūsų tinklalapyje yra %d išjungti įskiepiai.
lt[2]: Jūsų tinklalapyje yra %d išjungtų įskiepių.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
lt[0]: Jūsų tinklalapyje yra %d neįjungta tema.
lt[1]: Jūsų tinklalapyje yra %d neįjungtos temos.
lt[2]: Jūsų tinklalapyje yra %d neįjungtų temų.

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
lt[0]: Jūsų tinklalapyje yra %d įdiegta tema, ir ji yra naujausios versijos.
lt[1]: Jūsų tinklalapyje yra %d įdiegtos temos, ir jos visos yra naujausių versijų.
lt[2]: Jūsų tinklalapyje yra %d įdiegtų temų, ir jos visos yra naujausių versijų.

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
lt[0]: Jūsų tinklalapyje yra %d neatnaujintas įskiepis.
lt[1]: Jūsų tinklalapyje yra %d neatnaujinti įskiepiai.
lt[2]: Jūsų tinklalapyje yra %d neatnaujintų įskiepių.

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
lt[0]: Jūsų tinklalapyje yra %d neatnaujinta tema.
lt[1]: Jūsų tinklalapyje yra %d neatnaujintos temos.
lt[2]: Jūsų tinklalapyje yra %d neatnaujintų temų.

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
lt: Jūsų tinklalapis turi 1 įdiegtą įskiepį, ir jis yra naujausios versijos.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
lt: Jūsų tinklalapis turi 1 įdiegtą temą, ir ji yra naujausios versijos.

en: Your site has a critical issue that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
lt: Jūsų tinklalapis turi kritinę problemą, kurią reikėtų išspręsti kuo greičiau, kad būtų užtikrinta veikimo sparta ir saugumas.

en: Your site has critical issues that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
lt: Jūsų tinklalapis turi kritinių problemų, kurias reikėtų išspręsti kuo greičiau tobulinant veikimo spartą ir saugumą.

en: Your site icon is saved and uploaded, and you should start seeing it appear around WordPress.com soon.
lt: Jūsų tinklalapio ženklelis yra išsaugotas ir įkeltas, netrukus jis bus matomas ir visoje WordPress.com platformoje.

en: Your site is in Development Mode, so it can not be connected to WordPress.com.
lt: Jūsų tinklalapis yra Kūrimo režime (Development Mode), todėl jis negali  būti prijungtas prie WordPress.com

en: Your site is not set to output debug information
lt: Jūsų tinklalapio klaidos nerodomos

en: Your site is now in good hands. Let us show you how to get the most from your Jetpack Personal subscription.
lt: Jūsų tinklalapis - gerose rankose. Norime parodyti, kaip geriausiai išnaudoti visas Asmeninio plano suteikiamas galimybes.

en: Your site is now in good hands. Let us show you how to get the most from your Jetpack Premium subscription.
lt: Jūsų tinklalapis - gerose rankose. Norime parodyti, kaip geriausiai išnaudoti visas Premium plano suteikiamas galimybes.

en: Your site is now in good hands. Let us show you how to get the most from your Jetpack Professional subscription.
lt: Jūsų tinklalapis - gerose rankose. Norime parodyti, kaip geriausiai išnaudoti visas Profesionalaus plano suteikiamas galimybes.

en: Your site is protected from spam.
lt: Jūsų tinklalapis yra apsaugotas nuo brukalų.

en: Your site is running on an older version of PHP (%s)
lt: Jūsų tinklalapis naudoją pasenusią PHP versiją (%s)

en: Your site is running on an older version of PHP (%s), which should be updated
lt: Jūsų tinklalapis naudoją senesnę PHP versiją (%s), kurią būtų gerai atnaujinti

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress.
lt: Jūsų svetainėje naudojama pasenusi PHP versija (%s), kuri negauna saugumo atnaujinimų ir kurios WordPress netrukus nebepalaikys.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
lt: Jūsų svetainėje naudojama pasenusi PHP versija (%s), kuri negauna saugumo atnaujinimų ir kurios WordPress netrukus nebepalaikys. Užtikrinkite, kad PHP versija jūsų serveryje būtų kuo greičiau atnaujinta. Priešingu atveju negalėsite atnaujinti WordPress.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates. It should be updated.
lt: Jūsų svetainėje naudojama pasenusi PHP (%s) versija, kuriai nėra teikiami saugumo atnaujinimai. Ji turėtų būti atnaujinta.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which should be updated.
lt: Jūsų tinklalapyje naudojama pasenusi PHP versija (%s), kurią reikėtų atnaujinti.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress.
lt: Jūsų svetainėje naudojama pasenusi PHP versija (%s), kurios WordPress netrukus nebepalaikys.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
lt: Jūsų svetainėje naudojama pasenusi PHP versija (%s), kurios WordPress netrukus nebepalaikys. Užtikrinkite, kad PHP versija jūsų serveryje būtų kuo greičiau atnaujinta. Priešingu atveju negalėsite atnaujinti WordPress.

en: Your site is set to display errors to site visitors
lt: Jūsų tinklalapio klaidos gali būti rodomos lankytojams

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
lt: Jūsų tinklalapio klaidos įrašomos į galima viešą failą.

en: Your site is unable to communicate securely with other services
lt: Jūsų tinklalapis negali saugiai prisijungti prie paslaugų teikėjų sistemų

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
lt: Jūsų tinklalapis negali prisijungti prie WordPress.org per %1$s, bandant grąžinama klaida: %2$s

en: Your site may have problems auto-updating plugins and themes
lt: Jūsų tinklalapis gali turėti problemų automatiškai atnaujinant įskiepius ir išvaizdos temas

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
lt: Jūsų tinklalapis gali būti privataus tinklo dalis. Jetpack gali prisijungti tik prie viešai prieinamų tinklalapių. Įsitikinkite, kad Jūsų tinklalapis yra pasiekiamas ir pabandykite prijungti dar kartą 🙏.

en: Your site needs an Antispam key.
lt: Jūsų tinklalapiui reikia Antispam rakto.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there are still some things you can do to improve its performance and security.
lt: Jūsų tinklalapio sveikata atrodo gerai, bet dar yra dalykų, kuriuos galima padaryti tobulinant veikimo spartą ir saugumą.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there is still one thing you can do to improve its performance and security.
lt: Jūsų tinklalapio būklė atrodo gerai, bet yra vienas dalykas, kurį galite padaryti, kad pagerintumėte jo spartą ir saugumą.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
lt: Naujausi jūsų tinklalapio įrašai.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
lt: Naujausi jūsų tinklalapio komentarai.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
lt: Jūsų parduotuvė nenaudoja saugaus duomenų perdavimo protokolo. Mes rekomenduojame visoje parduotuvėje naudoti HTTPS protokolą ir taip apsaugoti Jūsų pirkėjų duomenis. <a href="%s">Daugiau informacijos.</a>

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
lt: Jūsų parduotuvė beveik paruošta! Norėdami įjungti tokias paslaugas kaip %s, prisijunkite prie Jetpack.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
lt: Jūsų parduotuvė nenaudoja HTTPS.<a href="%s" target="_blank">Sužinokite daugiau apie HTTPS ir SSL sertifikatus</a>.

en: Your subscription details have expired or are invalid. Please try subscribing again.
lt: Jūsų prenumeratos informacija yra netiksli arba pasenusi. Prašome pabandyti užsiprenumeruoti vėl.

en: Your subscriptions
lt: Jūsų prenumeratos

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
lt[0]: Jūsų tema gali rodyti meniu %s vietoje.
lt[1]: Jūsų tema gali rodyti meniu %s vietose.
lt[2]: Jūsų tema gali rodyti meniu %s vietų.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
lt[0]: Jūsų temoje yra numatyta %s meniu vieta.Pasirinkite, kurį meniu norite joje matyti.
lt[1]: Jūsų temoje yra numatytos %s meniu vietos.Pasirinkite, kuris meniu kurioje vietoje turėtų būti.
lt[2]: Jūsų temoje yra numatyta %s meniu vietų.Pasirinkite, kuris meniu kurioje vietoje turėtų būti.

en: Your theme can display menus in one location.
lt: Jūsų tema gali rodyti meniu vienoje vietoje.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
lt: Jūsų tema gali rodyti meniu vienoje vietoje. Pasirinkite, kurį meniu norite naudoti.

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
lt: Jūsų išvaizdos tema apsprendžia, kaip turinys bus matomas naršyklėse. <a href="%s">Plačiau apie RSS srautus</a>.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
lt: Jūsų naudojama tema nepalaiko meniu, tačiau Jūs galite rodyti sukurtus meniu šoninėje tinklalapio srityje, pridėję į juos "Meniu" valdiklį (tai padaryti galite <a href="%s">Valdiklių</a> skiltyje.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
lt: Jūsų tema nepalaiko navigacijos meniu ar valdiklių.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
lt[0]: Jūsų naudojama tema turi dar %s kitą valdiklių sritį, tačiau būtent šiame puslapyje ši sritis nerodoma.
lt[1]: Jūsų naudojama tema turi dar %s kitas valdiklių sritis, tačiau būtent šiame puslapyje šios sritys nerodomos.
lt[2]: Jūsų naudojama tema turi dar %s kitų valdiklių sričių, tačiau būtent šiame puslapyje šios sritys nerodomos.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
lt[0]: Jūsų naudojama tema turi %s valdiklių sritį, tačiau būtent šiame puslapyje ši sritis nerodoma.
lt[1]: Jūsų naudojama tema turi %s valdiklių sritis, tačiau būtent šiame puslapyje šios sritys nerodomos.
lt[2]: Jūsų naudojama tema turi %s valdiklių sričių, tačiau būtent šiame puslapyje šios sritys nerodomos.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
lt: Jūsų naudojama tema turi dar vieną valdiklių sritį, tačiau būtent šiame puslapyje ši sritis nerodoma.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
lt: Jūsų naudojama tema turi vieną valdiklių sritį, tačiau būtent šiame puslapyje ši sritis nerodoma.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
lt: Jūsų temoje yra failas woocommerce.php, todėl Jūs negalėsite perrašyti šablono woocommerce/archive-product.php Taip yra todėl, kad woocommerce.php turi prioritetą lyginant su archive-product.php. Ši taisyklė leidžia išvengti klaidų.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
lt[0]: Jūsų tema palaiko %s meniu. Pasirinkite kurį meniu norite rodyti kiekvienoje numatytoje vietoje.
lt[1]: Jūsų tema palaiko %s meniu. Pasirinkite kurį meniu norite rodyti kiekvienoje numatytoje vietoje.
lt[2]: Jūsų tema palaiko %s meniu. Pasirinkite kurį meniu norite rodyti kiekvienoje numatytoje vietoje.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
lt: Jūsų tema palaiko vieną meniu. Pasirinkite kurį meniu norite rodyti.

en: Your theme uses post formats to highlight different kinds of content, like images or videos. Apply a post format to see this special styling.
lt: Jūsų naudojama tema palaiko įrašo formatus - taip išskiriamas skirtingų rūšių turinys, pavyzdžiui paveikslėliai ar video įrašai. Įjunkite norimą įrašo formatą, kad pamatytumėte jo stilių.

en: Your themes are all up to date
lt: Jūsų visos temos yra naujausių versijų

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
lt: Jūsų laiko juosta nustatyta %1$s (%2$s), dabar %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
lt: Jūsų laiko juosta nustatyta %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).

en: Your translation has been submitted. You can view it on {{a}}translate.wordpress.com{{/a}}
lt: Jūsų vertimas išsaugotas. Galite jį peržiūrėti per {{a}}translate.wordpress.com{{/a}}

en: Your translations are all up to date.
lt: Jūsų vertimai yra naujausios versijos.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
lt: Vartotojo vardas negali būti keičiamas, bet jūs galite įvesti savo tikrąjį vardą arba slapyvardį ir pasirinkti, kokiu vardu jus pristatyti tinklalapyje.

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
lt: Jūsų WordPress versija (%s) yra atnaujinta

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
lt: Jūsų serverio administratorius yra išjungęs PHP funkciją <code>gethostbynamel</code>. <strong>Akismet negali tinkamai dirbti, kol taip yra.</strong>  Susisiekite su serverio administratoriumi ir pateikite <a href="%s" target="_blank">šią informaciją apie Akismet reikalavimus</a>.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with Application Passwords.
lt: Jūsų tinklalapis naudoja Basic Authentication, kuri yra nesuderinama su aplikacijų slaptažodžiais.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with application passwords.
lt: Jūsų tinklalapis naudoja Basic Authentication, kuri yra nesuderinama su aplikacijų slaptažodžiais.

en: Your website does not use HTTPS
lt: Jūsų tinklalapis nenaudoja HTTPS

en: Your website is using an active HTTPS connection
lt: Jūsų tinklalapis naudoja HTTPS ryšį.

en: Your work will be published at the specified date and time.
lt: Bus paskelbta pasirinktu laiku.

en: Your {site_title} account has been created!
lt: Jūsų paskyra tinklalapyje {site_title} yra sukurta.

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
lt: {site_title}: Jūsų užsakymas #{order_number} yra dalinai grąžintas

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
lt: {site_title}: Jūsų užsakymas #{order_number} yra grąžintas

en: Your {site_title} order has been received!
lt: Gautas Jūsų užsakymas tinklalapyje {site_title}.

en: Your {site_title} order is now complete
lt: Jūsų užsakymas iš {site_title} yra įvykdytas

en: You’ve received the following order from %s:
lt: Jūs gavote naują užsakymą iš %s:

en: Yumblog is a delicious blog theme that can be used for a variety of purposes, including food blogs, recipe sharing, and web journaling.
lt: Yumblog yra speciali tema maisto ir receptų tinklaraščiams ar kitokiems "skaniems" tinklalapiams.

en: Z → A
lt: Nuo Ž iki A

en: ZIP
lt: Pašto kodas

en: ZIP Code
lt: Pašto kodas

en: ZIP code
lt: Pašto kodas

en: Zacapa
lt: Sakapa

en: Zagreb
lt: Zagrebas

en: Zambia
lt: Zambija

en: Zambian kwacha
lt: Zambijos kvača

en: Zaporozhye
lt: Zaporožė

en: Zero rate
lt: Nulinis tarifas

en: Zero size file downloaded
lt: Atsisiųstas tuščias failas

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: Zip Export not supported.
lt: Zip eksportas nepalaikomas.

en: Zip file is too large. Please upload a file under 50 MB.
lt: Jūsų zip failas yra per didelis. Įkelkite failą kuris būtų mažesnis nei 50 MB.

en: Zone
lt: Zona

en: Zone ID.
lt: Zonos ID.

en: Zone does not exist!
lt: Zona neegzistuoja!

en: Zone name
lt: Zonos pavadinimas

en: Zone regions
lt: Zonų regionai

en: Zoo
lt: Zoologijos sodas

en: Zoom
lt: Priartinti

en: Zoom in/out
lt: Priartinti / nutolinti

en: Zulia
lt: Sulija

en: Zurich
lt: Ciurichas

en: [ more ]
lt: [ daugiau ]

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
lt[0]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce žurnalo žinutė
lt[1]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce žurnalo žinutės
lt[2]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce žurnalo žinučių

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
lt: [%1$s] Patvirtintas veiksmas: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
lt: [%1$s] Komentaras: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
lt: [%1$s] Patvirtinkite: %2$s

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
lt: [%1$s] Atgalinis pranešimas: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
lt: [%1$s] Tvarkykite: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
lt: [%1$s] Citata: "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
lt: [%s] Administratoriaus el. paštas pakeistas

en: [%s] Background Update Failed
lt: [%s] Automatinis atnaujinimas nepavyko

en: [%s] Background Update Finished
lt: [%s] Automatinis atnaujinimas įvykdytas

en: [%s] Delete My Site
lt: [%s] Tinklalapio ištrynimas

en: [%s] Email Change Request
lt: [%s] Užklausa dėl el. pašto pakeitimo

en: [%s] Email Changed
lt: [%s] El. paštas pakeistas

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
lt: [%s] Ištrynimo prašymas įvykdytas

en: [%s] Joining Confirmation
lt: [%s] Prisijungimo patvirtinimas

en: [%s] Login Details
lt: [%s] Prisijungimo duomenys

en: [%s] Network Admin Email Change Request
lt: [%s] Užklausa dėl tinklo administratoriaus el. pašto pakeitimo

en: [%s] Network Admin Email Changed
lt: [%s] Tinklo administratoriaus el. paštas pakeistas

en: [%s] New Admin Email Address
lt: [%s] Naujas administratoriaus el.paštas

en: [%s] New Email Address
lt: [%s] Naujas el. pašto adresas

en: [%s] New Site Created
lt: [%s] Sukurtas naujas tinklalapis

en: [%s] New User Registration
lt: [%s] Naujo vartotojo registracija

en: [%s] Password Changed
lt: [%s] Slaptažodis pakeistas

en: [%s] Password Reset
lt: [%s] Slaptažodžio atkūrimas

en: [%s] Personal Data Export
lt: [%s] Asmeninių duomenų eksportas

en: [%s] Some plugins and themes have automatically updated
lt: [%s] Kai kurie įskiepiai ir išvaizdos temos buvo automatiškai atnaujinti

en: [%s] Some plugins and themes have failed to update
lt: [%s] Kai kurių įskiepių ir išvaizdos temų nepavyko atnaujinti

en: [%s] Some plugins have failed to update
lt: [%s] Kai kurių įskiepių nepavyko atnaujinti

en: [%s] Some plugins were automatically updated
lt: [%s] Kai kurie įskiepiai buvo automatiškai atnaujinti

en: [%s] Some themes have failed to update
lt: [%s] Kai kurių išvaizdos temų nepavyko atnaujinti

en: [%s] Some themes were automatically updated
lt: [%s] Kai kurios išvaizdos temos buvo automatiškai atnaujintos

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
lt: [%s] Jūsų tinklalapis turi techninių problemų

en: [%s] Your username and password
lt: [%s] Jūsų vartotojo vardas ir slaptažodis

en: [None]
lt: [Nieko]

en: [Order #%1$s] (%2$s)
lt: [Užsakymas #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
lt: [Užsakymas #%s]

en: [Pending]
lt: [Laukia patvirtinimo]

en: [Remove]
lt: [Pašalinti]

en: [Subscribe] Error Subscribing
lt: [Prenumravimas] Klaida prenumeruojant

en: [Subscribe] Error Unsubscribing
lt: [Prenumeravimas] Klaida atsisakant prenumeratos

en: [Subscribe] Failed To Confirm Subscription
lt: [Prenumeravimas] Nepavyko patvirtinti prenumeratos

en: [Subscribe] Failed To Confirm Unsubscription
lt: [Prenumeravimas] Nepavyko patvirtinti prenumeratos atsisakymo

en: [Subscribe] Help
lt: [Prenumeravimas] Pagalba

en: [Subscribe] Unsubscribe from %s
lt: [Prenumeravimas] Atsisakyti prenumeratos iš %s

en: [Subscribe] Your Subscriptions
lt: [Prenumeravimas] Jūsų prenumeratos

en: [Untitled Post]
lt: [Nepavadintas įrašas]

en: [WordPress.com] Domain %s is about to expire
lt: [WordPress.com] Domenas %s netrukus baigs galioti

en: [WordPress.com] Domain %s will be auto-renewed
lt: [WordPress.com] Domenas %s bus atnaujintas automatiškai

en: [WordPress.com] Import Finished
lt: [WordPress.com] Importavimas baigtas

en: [WordPress.com] Import failed
lt: [WordPress.com] Importavimas nepavyko

en: [WordPress.com] Import successful
lt: [WordPress.com] Importas sėkmingas

en: [block rendering halted]
lt: [bloko įkėlimas sustabdytas]

en: [deleted]
lt: [ištrinta]

en: [edit]
lt: [Redaguoti]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
lt: [{site_title}]: Naujas užsakymas #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
lt: [{site_title}]: Užsakymas #{order_number} buvo atšauktas

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
lt: [{site_title}]: Užsakymo #{order_number} apmokėti nepavyko

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
lt: [{site_title}]: Jūsų {report_name} ataskaita paruošta parsisiuntimui

en: `%s` cannot be blank.
lt: `%s`: negali būti tuščia.

en: `%s` cannot be blank. Please upgrade to Jetpack 7.5.
lt: `%s`: negali būti tuščia. Prašome atsinaujinti į Jetpack 7.5.

en: a bold blogging theme. Features a responsive design layout. Design by DevPress.com.
lt: ryški tinklaraščio tema. Dizainas prisitaiko skirtingiems įrenginiams. Sukūrė DevPress.com

en: a day
lt: diena

en: a few seconds
lt: per kelias sekundes

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
lt: regionų grupė, kuriai gali būti priskirti skirtingi pristatymo būdai ir kainos.

en: a minute
lt: per minutę

en: a month
lt: per mėnesį

en: a second
lt: sekundė

en: a year
lt: per metus

en: account erasure request
lt: paskyros ištrynimo prašymas

en: acquaintance
lt: pažįstamas

en: action
lt: veiksmas

[ctx: action]
en: Capture consent & hide the banner
lt: Sutikti ir paslėpti skydelį

[ctx: action]
en: Consent expires after
lt: Sutikimas baigia galioti po

en: action canceled
lt: veiksmas atšauktas

en: action complete
lt: veiksmas įvykdytas

en: action created
lt: veiksmas sukurtas

en: action failed: %s
lt: veiksmas nepavyko: %s

en: action ignored
lt: veiksmas ignoruotas

en: action reset
lt: veiksmas atstatytas

en: action started
lt: veiksmas pradėtas

[ctx: action that affects the current post]
en: Enable comments
lt: Įjungti komentarus

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
lt: action_args neturėtų būti perrašomi kviečiant wc_get_template.

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
lt: Nuoroda

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
lt: Failas

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
lt: Puslapis

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
lt: Įrašas

[ctx: add new from admin bar]
en: User
lt: Vartotojas

en: added on %1$s at %2$s
lt: pridėta %1$s @ %2$s

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
lt: Naujas

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
lt: Mėlyna

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
lt: Kava

[ctx: admin color scheme]
en: Default
lt: Numatytoji

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
lt: Ektoplazma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
lt: Šviesi

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
lt: Tamsi

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
lt: Moderni

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
lt: Vandenynas

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
lt: Saulėtekis

[ctx: admin menu]
en: All Links
lt: Visos nuorodos

en: all
lt: Visi

en: all time
lt: Visų laikų

[ctx: an error: this page could not be found]
en: Not Found
lt: Nerastas

en: an hour
lt: valanda

en: and
lt: ir

en: another web address of mine
lt: kitas mano interneto puslapis

en: as a new user:
lt: kaip naują vartotoją:

en: assign posts to an existing user:
lt: priskirti įrašus esamam vartotojui:

[ctx: attachment filter]
en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: audio
lt: Audio

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
lt: Autorius:

en: automated taxes
lt: automatiškai apskaičiuojami mokesčiai

en: automated taxes and discounted shipping labels
lt: automatiškai apskaičiuojami mokesčiai ir pigesnės siuntinių etiketės

en: automated taxes icon
lt: Automatiškai apskaičiuojamų mokesčių simbolis

en: back
lt: Atgal

en: billing address
lt: Pirkėjo adresas

en: black
lt: Juoda

[ctx: block category]
en: Design
lt: Dizainas

[ctx: block category]
en: Embeds
lt: Įterpiniai (embeds)

[ctx: block category]
en: Media
lt: Failas

[ctx: block category]
en: Patterns
lt: Modeliai

[ctx: block category]
en: Text
lt: Tekstas

[ctx: block category]
en: Theme
lt: Tema

[ctx: block category]
en: Widgets
lt: Valdikliai

[ctx: block example]
en: Home Link
lt: Pradinio puslapio nuoroda

[ctx: block style]
en: Default
lt: Numatytasis

[ctx: block title]
en: Comment Author
lt: Komentaro autorius

[ctx: block title]
en: Comment Content
lt: Komentaro tekstas

[ctx: block title]
en: Comment Date
lt: Komentaro data

[ctx: block title]
en: Embed
lt: Įterpiniai (embeds)

[ctx: block title]
en: Post Comment
lt: Įrašo komentaras

[ctx: blocks]
en: Most used
lt: Dažniausiai naudojami

en: blog
lt: tinklaraštis

en: bookmark
lt: žymeklis

[ctx: breadcrumb]
en: Home
lt: Pradžia

[ctx: button label]
en: Close Search
lt: Uždarykite paieškos

[ctx: button label]
en: Convert to link
lt: Rodyti kaip nuorodą

[ctx: button label]
en: Download
lt: Parsisiųsti

[ctx: button label]
en: Embed
lt: Įterpti

[ctx: button label]
en: Import
lt: Importuoti

[ctx: button label]
en: Open Search
lt: Atidarykite iešką

[ctx: button label]
en: Try again
lt: Pabandykite dar kartą

[ctx: button label]
en: Update %(numUpdates)d Plugin | Update %(numUpdates)d Plugins
lt[0]: Atnaujinti %(numUpdates)d įskiepį
lt[1]: Atnaujinti %(numUpdates)d įskiepius
lt[2]: Atnaujinti %(numUpdates)d įskiepių

en: by
lt: sukūrė

en: by
lt: Sukūrė

en: by %(author)s
lt: Autorius: %(author)s

en: by %s
lt: autorius %s

en: by {{author/}}
lt: Autorius: {{author/}}

en: cURL installed but unable to retrieve version.
lt: cURL yra įdiegtas, bet nepavyko nustatyti versijos.

en: cURL version
lt: cURL versija

en: cURL version.
lt: cURL versija

[ctx: calendar caption]
en: %1$s %2$s
lt: %2$s m. %1$s mėn.

[ctx: calypso stats survey]
en: Vote
lt: Balsuoti

[ctx: caption]
en: "%1$s" by %2$s/ %3$s
lt: %2$s kūrinys „%1$s“ / %3$s

[ctx: caption]
en: "%1$s"/ %2$s
lt: „%1$s“ /  %2$s

[ctx: caption]
en: <a %1$s>Work</a> by %2$s/ %3$s
lt: <a %1$s>Autorius</a>: %2$s/ %3$s

[ctx: caption]
en: <a %1$s>Work</a>/ %2$s
lt: <a %1$s>Kūrinys</a> /  %2$s

[ctx: categories]
en: Most Used
lt: Dažniausai naudotos

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
lt: Kategorija:

en: check
lt: tikrinti

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
lt: Pirkėjo %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
lt: Pristatymo %s

en: child
lt: vaikas

en: close search form
lt: uždaryti

en: close tags
lt: užverti žymas

[ctx: closing curly double quote]
en: &#8221;
lt: “

en: co-resident
lt: gyvena netoliese

en: co-worker
lt: bendradarbis

en: collapsed
lt: suskleista

en: colleague
lt: kolega

[ctx: color]
en: Default: %s
lt: Numatytoji: %s

[ctx: color scheme]
en: Dark
lt: Tamsi

[ctx: color scheme]
en: Light
lt: Šviesi

[ctx: column name]
en: Comment
lt: Komentaras

[ctx: column name]
en: Date
lt: Data

[ctx: column name]
en: File
lt: Failas

[ctx: column name]
en: In Response To
lt: Atsakymas į

[ctx: column name]
en: Review
lt: Atsiliepimas

[ctx: column name]
en: Submitted on
lt: Paskelbta

[ctx: column name]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: column name]
en: Uploaded to
lt: Įkelta į

[ctx: comment]
en: Mark as spam
lt: Pažymėti kaip brukalą

[ctx: comment]
en: Not Spam
lt: Ne brukalas

[ctx: comment]
en: Not spam
lt: Ne brukalas

[ctx: comment]
en: Permalink:
lt: Nuoroda:

[ctx: comment]
en: Spam
lt: Brukalas

[ctx: comment status]
en: Approved
lt: Patvirtintas

[ctx: comment status]
en: Closed
lt: Uždaryti

[ctx: comment status]
en: Open
lt: Įjungti

[ctx: comment status]
en: Pending
lt: Laukia patvirtinimo

[ctx: comment status]
en: Spam
lt: Šlamštas

[ctx: comment status]
en: Trash
lt: Šiukšlės

en: comments
lt: komentarai

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Visi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Patvirtintų <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Patvirtintų <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Patvirtintų <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Mano <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Mano <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Mano <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Laukia <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Laukia <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Laukia <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Šlamšto <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Šlamšto <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Šlamšto <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Šiukšlinėje <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Šiukšlinėje <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Šiukšlinėje <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[0]: %1$s mintis apie &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[1]: %1$s mintys apie &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[2]: %1$s minčių apie &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
en: One thought
lt: Vienas komentaras

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[0]: Vienas komentaras apie &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[1]: %1$s komentarai apie &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[2]: %1$s komentarų apie &ldquo;%2$s&rdquo;

en: contact
lt: verslo kontaktas

en: contact us
lt: susisiekite su mumis

[ctx: content placeholder]
en: Content…
lt: Turinys...

en: copy to clipboard
lt: Nukopijuoti į iškarpinę

en: crop ratio height
lt: kirpimo santykio aukštis

en: crop ratio width
lt: kirpimo santykio plotis

en: crush
lt: susižavėjimas

[ctx: currency]
en: Australian Dollars
lt: Australijos doleriai

[ctx: currency]
en: Brazilian real
lt: Brazilijos realai

[ctx: currency]
en: British Pounds
lt: Britanijos svarai sterlingų

[ctx: currency]
en: Canadian Dollars
lt: Kanados doleriai

[ctx: currency]
en: Czech Koruna
lt: Čekijos kronos

[ctx: currency]
en: Denmark Kroner
lt: Danijos kronos

[ctx: currency]
en: Euro
lt: Eurai

[ctx: currency]
en: Hong Kong Dollars
lt: Hong Kongo doleriai

[ctx: currency]
en: Hungarian Forints
lt: Vengrijos forintai

[ctx: currency]
en: Indian Rupees
lt: Indijos rupijos

[ctx: currency]
en: Japanese Yen
lt: Japonijos jenos

[ctx: currency]
en: Mexican Pesos
lt: Meksikos pesai

[ctx: currency]
en: New Israeli Shekels
lt: Naujieji Izraelio šekeliai

[ctx: currency]
en: New Taiwan Dollars
lt: Naujieji Taivano doleriai

[ctx: currency]
en: New Zealand Dollars
lt: Naujosios Zelandijos doleriai

[ctx: currency]
en: Norway Kroner
lt: Norvegijos kronos

[ctx: currency]
en: Philippine Peso
lt: Filipinų pesai

[ctx: currency]
en: Polish Zloty
lt: Lenkijos zlotai

[ctx: currency]
en: Russian Rubles
lt: Rusijos rubliai

[ctx: currency]
en: Singapore Dollars
lt: Singapūro doleriai

[ctx: currency]
en: Swedish Kronor
lt: Švedijos kronos

[ctx: currency]
en: Swiss Francs
lt: Šveicarijos frankai

[ctx: currency]
en: Thai Baht
lt: Taivano batai

[ctx: currency]
en: United States Dollars
lt: JAV doleriai

en: current
lt: Esamas

en: custom
lt: Nuoroda

[ctx: custom background]
en: Background
lt: Fonas

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
lt: Anksčiau įkelta

[ctx: custom headers]
en: Suggested
lt: Siūloma

[ctx: custom image header]
en: Header
lt: Antraštė

en: customer orders
lt: pirkėjų užsakymai

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
lt: Suplanuoti

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
lt: Suplanuota

[ctx: dashboard]
en: %1$s %2$s
lt: %1$s apie %2$s

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
lt: %1$s apie %2$s %3$s

en: date
lt: mergina ar vaikinas

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
lt: Diena:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
lt: Mėnuo:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
lt: Metai:

[ctx: date is of the form MM/YY]
en: Expires %(date)s
lt: Galioja iki %(date)s

[ctx: date/time]
en: On
lt: -

en: day | days
lt[0]: diena

en: days
lt: d.

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
lt: on

[ctx: default GMT offset or timezone string]
en: 0
lt: -2

[ctx: default site language]
en: Site Default
lt: Nustatytoji

[ctx: default-slug]
en: product
lt: produktas

[ctx: default-slug]
en: shop
lt: parduotuve

en: development
lt: Plėtojimas

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
lt: Naujas %s

en: discounted shipping labels
lt: pigesnės siuntinių etiketės

en: document
lt: dokumentas

en: domain
lt: domenas

en: done
lt: Atlikta

en: download
lt: parsisiųsti

en: eCheck ending in %1$s
lt: eCheck kurio numeris baigiasi skaičiais %1$s

en: eCommerce
lt: E-komercija

en: ebook
lt: eknyga

en: edit
lt: redaguoti

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
lt: registracija

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
lt: pristatymas

[ctx: editor button]
en: Left to right
lt: Iš kairės į dešinę

[ctx: editor button]
en: Right to left
lt: Iš dešinės į kairę

[ctx: editor button]
en: Show blocks
lt: Rodyti blokus

en: education
lt: Švietimas

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
lt: Tinklalapio valdymas

[ctx: email address]
en: Report generated for
lt: Ataskaita sukurta

en: email or username
lt: el. paštas arba naudotojo vardas

en: enabled
lt: Įjungta

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
lt: Nepavyko užkrauti

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
lt: Kraunama daugiau rezultatų&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
lt: Nerasta

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
lt: Prašome ištrinti %qty% simbolių

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
lt: Prašome ištrinti 1 simbolį

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
lt: Prašome įvesti %qty% ar daugiau simbolių

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
lt: Prašome įvesti 1 ar daugiau simbolių

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
lt: Ieškoma&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
lt: Galima pasirinkti tik %qty% produktų

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
lt: Galima pasirinkti tik 1 produktą

en: enter a custom date format in the following field
lt: įveskite norimą datos formatą toliau esančiame lauke

en: enter a custom time format in the following field
lt: įveskite norimą laiko formatą toliau esančiame lauke

en: escape
lt: Išeiti

[ctx: event]
en: Add New
lt: Sukurti naują

[ctx: eventbrite setting]
en: All Locations
lt: Visos vietos

[ctx: eventbrite setting]
en: Event Date
lt: Renginio data

[ctx: eventbrite setting]
en: Event ID
lt: Renginio ID

[ctx: eventbrite setting]
en: Event Name
lt: Renginio pavadinimas

[ctx: eventbrite setting]
en: Online
lt: Internetu

[ctx: eventbrite settings]
en: All Organizers
lt: Visi organizatoriai

en: ex. 012345678
lt: pvz. 012345678

en: ex. 123 456 789 or 123 456 789 01234
lt: pvz. 123 456 789 arba 123 456 789 01234

en: ex. FRXX123456789
lt: pvz. FRXX123456789

en: example:
lt: pavyzdys:

en: expanded
lt: išskleista

en: f.e. size or color
lt: pvz. dydis ar spalva

en: family
lt: šeimos

[ctx: file type group]
en: Archives
lt: Archyvai

en: filter
lt: filtras

[ctx: find/replace]
en: Find
lt: Rasti

[ctx: find/replace]
en: Next
lt: Kitas

[ctx: find/replace]
en: Prev
lt: Ankst.

[ctx: find/replace]
en: Replace
lt: Pakeisti

[ctx: find/replace]
en: Replace all
lt: Pakeisti visus

[ctx: find/replace]
en: Replace with
lt: Pakeisti su

[ctx: find/replace]
en: Whole words
lt: Pilni žodžiai

en: first
lt: pirmas

en: first page
lt: Pirmasis puslapis

en: five star
lt: penkios žvaigždutės

en: folder
lt: aplankas

en: follower
lt: Sekėjas

en: followers
lt: Pasekėjų

[ctx: font size name]
en: Huge
lt: Didžiausias

[ctx: font size name]
en: Large
lt: Didelis

[ctx: font size name]
en: Medium
lt: Vidutinis

[ctx: font size name]
en: Normal
lt: Vidutinis

[ctx: font size name]
en: Small
lt: Mažas

[ctx: font style]
en: Normal
lt: Įprastas

[ctx: font weight]
en: Normal
lt: Vidutinis

en: food and drink
lt: Maistas ir gėrimai

en: free
lt: nemokamai

en: friend
lt: draugas

en: friendship
lt: draugiškas

[ctx: future time]
en: in %s
lt: į %s

en: g:i a
lt: G:i

en: g:i:s a
lt: G:i:s

[ctx: genitive]
en: April
lt: balandžio

[ctx: genitive]
en: August
lt: rugpjūčio

[ctx: genitive]
en: December
lt: gruodžio

[ctx: genitive]
en: February
lt: vasario

[ctx: genitive]
en: January
lt: sausio

[ctx: genitive]
en: July
lt: liepos

[ctx: genitive]
en: June
lt: birželio

[ctx: genitive]
en: March
lt: kovo

[ctx: genitive]
en: May
lt: gegužės

[ctx: genitive]
en: November
lt: lapkričio

[ctx: genitive]
en: October
lt: spalio

[ctx: genitive]
en: September
lt: rugsėjo

en: geographical
lt: geografinis

en: get in touch.
lt: Susisiekti.

[ctx: go back (like the back button in a browser)]
en: Back
lt: Atgal

en: goodz magazine is a modern premium theme for WordPress. It’s perfect for writers (and readers!) who appreciate clean design and elegant minimalism. Goodz serves your content front and center, letting the reader focus more on your work, and less on chrome. It works great on any screen - from phones and tablets to laptops and desktops. If you love your content, give it a clear, crisp way to communicate with your audience. Give it goodz.
lt: goodz magazine yra moderni profesionali tema WordPress tinklalapiui. Ji puikiai tinka rašytojams kurie vertina švarų dizainą ir elegantišką minimalizmą. Tema prisitaiko prie bet kokio dydžio ekrano. Išbandykite goodz.

en: guest orders
lt: svečių užsakymai

en: h
lt: val

en: handle
lt: slapyvardis

en: hide
lt: slėpti

en: hide %(numOfReplies)d reply | hide %(numOfReplies)d replies
lt[0]: slėpti %(numOfReplies)d atsakymą
lt[1]: slėpti %(numOfReplies)d atsakymus
lt[2]: slėpti %(numOfReplies)d atsakymų

en: home
lt: Į pradžią

en: horizontal start position
lt: horizontali pradinė padėtis

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
lt: Horizontalus lygiav.

en: hour
lt: valanda

en: hours
lt: val.

en: html_lang_attribute
lt: lt-LT

en: https://wordpress.org/news/
lt: http://wordpress.org/news/

en: https://wordpress.org/support/plugin/gutenberg/
lt: https://wordpress.org/support/plugin/gutenberg

en: identity
lt: asmeninis

en: image
lt: paveikslėlis

[ctx: imperative verb]
en: Preview
lt: Peržiūrėti

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
lt: Pakeisti

en: in %s
lt: kategorijoje %s

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
lt: Kategorijoje "%s"

en: inserter
lt: įterptuvas

en: internet
lt: Internetas

en: is now live.
lt: yra paskelbtas.

en: is now scheduled. It will go live on
lt: yra suplanuotas. Bus paskelbtas

en: item %s
lt: punktas %s

en: items
lt: įrašų

en: jetpack search
lt: Jetpack paieška

en: just now
lt: ką tik

[ctx: keyring]
en: Delete
lt: Ištrinti

en: kin
lt: giminaitis

en: l jS \o\f F Y, h:ia
lt: Y-m-d G:i (l)

en: l, F jS, Y
lt: Y-m-d

[ctx: label]
en: Search for:
lt: Ieškoti:

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
lt: Kitas:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
lt: Ankstesnis:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
lt: Įkelti audio

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
lt: Redaguoti

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
lt: Pakeisti

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
lt: Įdėti pav.

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
lt: Redaguoti

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
lt: Įkelti paveikslėlį

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
lt: Redaguoti

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
lt: Pakeisti

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
lt: Įkelti failą

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
lt: Redaguoti

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
lt: Pakeisti

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
lt: Įkelti video

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
lt: Redaguoti

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
lt: Pakeisti

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
lt: Nustatyti savo...

[ctx: label for filtering posts]
en: Month
lt: Mėnuo

[ctx: label for filtering posts]
en: Year
lt: Metai

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
lt: Slėpti valdymą

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
lt: Rodyti valdymą

[ctx: label for next post link]
en: Next
lt: Kitas

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
lt: Ankstesnis

en: last
lt: paskutinis

en: last page
lt: Paskutinis puslapis

[ctx: link]
en: Add New
lt: Pridėti naują

en: link color
lt: Nuorodų spalva

[ctx: link name]
en: Name
lt: Pavadinimas

en: links
lt: nuorodos

[ctx: links widget]
en: All Links
lt: Visos nuorodos

[ctx: list style]
en: Circle
lt: Apskritimas

[ctx: list style]
en: Default
lt: Numatytasis

[ctx: list style]
en: Disc
lt: Diskas

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
lt: Mažosios raidės

[ctx: list style]
en: Lower Greek
lt: Mažosios graikiškos raidės

[ctx: list style]
en: Lower Roman
lt: Mažieji romėniški skaitmenys

[ctx: list style]
en: Square
lt: Kvadratas

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
lt: Didžiosios raidės

[ctx: list style]
en: Upper Roman
lt: Didieji romėniški skaitmenys

[ctx: load posts button text]
en: Load More
lt: Rodyti daugiau

en: login
lt: prisijungti

[ctx: long date format]
en: F j, Y
lt: Y F j

en: manage
lt: Valdymas

en: masonry
lt: kintamo dydžio mozaika

en: media
lt: failas

[ctx: media]
en: Remove video track
lt: Pašalinti vaizdo įrašą

[ctx: media item]
en: Edit
lt: Redaguoti

[ctx: media item]
en: Success
lt: Pavyko

[ctx: media items]
en: Mine
lt: Mano

[ctx: media items]
en: Unattached
lt: Nepriskirtas

[ctx: media modal menu]
en: Menu
lt: Meniu

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
lt: Veiksmai

[ctx: medium date format with time]
en: M j, Y g:i A
lt: Y F j - G:i

en: menu
lt: Meniu

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
lt: (Dabar nustatyta: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
lt: Redaguoti

[ctx: menu]
en: Use new menu
lt: Naudoti naują meniu

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
lt: (Dabar: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
lt: (Dabar nustatyta: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
lt: (Jei planuojate naudoti meniu <a href="%1$s" %2$s>valdiklis%3$s</a>, praleiskite šį žingsnį.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
lt: Štai kur bus rodomas šis meniu. Jei norite tai pakeisti, pasirinkite kitą vietą.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
lt: Peržiūrėti visas vietas

[ctx: menu locations]
en: View Location
lt: Peržiūrėti vietą

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
lt: Kur norite rodyti šį meniu?

en: met
lt: sutiktas gyvenime

[ctx: meta name]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: min_price]
en: From:
lt: Nuo:

en: minute | minutes
lt[0]: minutė

en: minutes
lt: min.

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
lt: (be pavadinimo)

[ctx: momentjs format string (lastDay)]
en: [Yesterday at] LT
lt: [Vakar] LT

[ctx: momentjs format string (lastWeek)]
en: [Last] dddd [at] LT
lt: [Paskutinis] Andrius [at] LT

[ctx: momentjs format string (nextDay)]
en: [Tomorrow at] LT
lt: [Rytoj į] LT

[ctx: momentjs format string (nextWeek)]
en: dddd [at] LT
lt: Andrius [at] LT

[ctx: momentjs format string (sameDay)]
en: [Today at] LT
lt: [Šiandien] LT

en: month
lt: mėnuo

en: moved to the Trash.
lt: perkelta į šiukšlinę.

en: movie
lt: filmas

en: muse
lt: mūza

en: music
lt: muzika

[ctx: name]
en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: name of browser bookmarklet tool]
en: Press This
lt: Paspauskite čia

[ctx: nav menu home label]
en: Home
lt: Pradžia

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a category.
lt: Nuoroda į kategoriją.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a page.
lt: Nuoroda į puslapį

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a post.
lt: Nuoroda į puslapį

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a tag.
lt: Nuoroda į žymą.

[ctx: navigation link block title]
en: Category Link
lt: Kategorijos nuoroda

[ctx: navigation link block title]
en: Page Link
lt: Puslapio nuoroda

[ctx: navigation link block title]
en: Post Link
lt: Įrašo nuoroda

[ctx: navigation link block title]
en: Tag Link
lt: Žymos nuoroda

[ctx: navigation link preview example]
en: Example Link
lt: Pavyzdinė nuoroda

en: neighbor
lt: kaimynas

en: new users
lt: nauji vartotojai

en: newer
lt: naujesni

[ctx: next set of posts]
en: Next
lt: Kitas

en: no comments
lt: Nėra komentarų

en: no title
lt: be pavadinimo

[ctx: no user roles]
en: None
lt: Nėra

en: none
lt: nėra

en: not a support question
lt: ne pagalbos klausimas

en: not resolved
lt: neišspręsta

en: notifications
lt: Pranešimai

[ctx: noun]
en: Comment
lt: Komentaras

[ctx: noun]
en: Comments
lt: Komentarai

[ctx: noun]
en: Document
lt: Dokumentas

[ctx: noun]
en: Likes
lt: „Patinka“

[ctx: noun]
en: Post
lt: Įrašas

[ctx: noun]
en: Trash
lt: Šiukšlinė

[ctx: noun]
en: Views
lt: Peržiūros

[ctx: noun]
en: Visitors
lt: Lankytojai

[ctx: noun]
en: comment
lt: Komentaras

[ctx: noun: a generic user name]
en: Someone
lt: Kažkas

[ctx: noun: a single notification]
en: Note
lt: Pastaba

[ctx: noun: plural]
en: Notifications
lt: Pranešimai

[ctx: noun; Audio block parameter]
en: Preload
lt: Išankstinis užkrovimas

[ctx: number of pages]
en: of
lt: iš

en: number_format_decimal_point
lt: ,

en: of
lt: iš

en: older
lt: senesni

en: on
lt: -

en: on %s at %s
lt: | %s | %s

en: optional
lt: pasirenkamas

en: options
lt: Nustatymai

en: or
lt: arba

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
lt: arba <a href="%s">sukurkite naują meniu</a>. Nepamirškite išsaugoti!

en: or create new user with login name:
lt: arba sukurti naują vartotoją su prisijungimo vardu:

en: or get a share link without sending an email
lt: arba gaukite dalinimosi nuorodą, neišsiuntę elektroninio laiško.

en: order
lt: Rikiavimas

en: orders
lt: užsakymai

en: page | pages
lt[0]: puslapis

[ctx: page]
en: Add New
lt: Kurti naują

[ctx: page]
en: Featured image
lt: Specialusis paveikslėlis

[ctx: page]
en: Remove featured image
lt: Ištrinti specialųjį paveikslėlį

[ctx: page]
en: Set featured image
lt: Nustatyti specialųjį paveikslėlį

[ctx: page]
en: Use as featured image
lt: Naudoti kaip specialųjį paveikslėlį

[ctx: page label]
en: Front Page
lt: Pradinis puslapis

[ctx: page label]
en: Posts Page
lt: Įrašų puslapis

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
lt: Privatumo politikos puslapis

en: pages
lt: Puslapiai

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
lt: %1$s iš %2$s

en: parent
lt: tėvinis

en: password
lt: Slaptažodis

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
lt: Neatitinka

[ctx: password strength]
en: Medium
lt: Vidutinis

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
lt: Slaptažodžio stiprumas nežinomas

[ctx: password strength]
en: Strong
lt: Stiprus

[ctx: password strength]
en: Very weak
lt: Labai silpnas

[ctx: password strength]
en: Weak
lt: Silpnas

en: payment setup and discounted shipping labels
lt: apmokėjimo nustatymai ir pigesnės pristatymo etiketės

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
lt: Stripe mokėjimai, realiu laiku atnaujinami mokesčių tarifai ir pigesnės siuntinių etiketės

en: pending review
lt: laukia patvirtinimo

en: per year
lt: per metus

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
lt: Eksporto ataskaitos apžvalga.

[ctx: personal data group label]
en: About
lt: Apie

en: photo
lt: nuotrauka

en: physical
lt: fizinis

[ctx: placeholder]
en: Buy product
lt: Pirkti produktą

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
lt: Iš&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
lt: Ieškoti &hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
lt: Į&hellip;

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
lt: %s buvo sėkmingai ištrintas.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires PHP %3$s.
lt: <strong>KLAIDA:</strong> Esama PHP versija (%1$s) neatitinka minimalių %2$s reikalavimų. Įskiepiui reikalingas PHP %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires WordPress %3$s.
lt: <strong>KLAIDA:</strong> Esama WordPress versija (%1$s) neatitinka minimalių %2$s reikalavimų. Įskiepiui reikalingas WordPress %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current versions of WordPress (%1$s) and PHP (%2$s) do not meet minimum requirements for %3$s. The plugin requires WordPress %4$s and PHP %5$s.
lt: <strong>KLAIDA:</strong> Esama WordPress (%1$s) ir PHP (%2$s) neatitinka minimalių %3$s reikalavimų. Įskiepiui reikalingas WordPress %4$s ir PHP %5$s.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
lt: Aktyvuoti %s

[ctx: plugin]
en: Active
lt: Įjungtas

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
lt: Negalima įdiegti

[ctx: plugin]
en: Current
lt: Dabartinis

[ctx: plugin]
en: Install %s
lt: Įdiegti %s

[ctx: plugin]
en: Install %s now
lt: Įdiekite dabar: %s

[ctx: plugin]
en: Install Now
lt: Įdiegti dabar

[ctx: plugin]
en: Network Activate
lt: Įjungti tinklo mastu

[ctx: plugin]
en: Replace current with uploaded
lt: Pakeisti esamą įkeltu

[ctx: plugin]
en: Update %s now
lt: Atnaujinkite dabar: %s

[ctx: plugin]
en: Uploaded
lt: Įkeltas

[ctx: plugin status]
en: Active
lt: Aktyvus

en: podcast
lt: tinklalaidė

en: poetry
lt: poezija

en: post | posts
lt[0]: įrašas

[ctx: post]
en: Add New
lt: Kurti naują

[ctx: post]
en: Failed
lt: Nepavykęs

[ctx: post]
en: Featured image
lt: Specialusis paveikslėlis

[ctx: post]
en: In-Progress
lt: Vykdomas

[ctx: post]
en: Remove featured image
lt: Ištrinti specialųjį paveikslėlį

[ctx: post]
en: Set featured image
lt: Nustatyti specialųjį paveikslėlį

[ctx: post]
en: Use as featured image
lt: Naudoti kaip specialųjį paveikslėlį

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
lt: Suplanuoti

[ctx: post author]
en: Posted by %s
lt: Autorius: %s

[ctx: post author]
en: Written by %s
lt: Autorius: %s

[ctx: post author]
en: by
lt: parašė

[ctx: post author]
en: by %s
lt: parašė  %s

[ctx: post date]
en: Posted on
lt: Paskelbta

[ctx: post date]
en: Posted on %s
lt: Publikuota %s

[ctx: post date]
en: on %s
lt: %s

[ctx: post format]
en: Format
lt: Formatas

[ctx: post format]
en: Formats
lt: Formatai

[ctx: post format archive title]
en: Asides
lt: Užrašai

[ctx: post format archive title]
en: Chats
lt: Pokalbiai

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
lt: Galerijos

[ctx: post format archive title]
en: Images
lt: Paveikslėliai

[ctx: post format archive title]
en: Links
lt: Nuorodos

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
lt: Citatos

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
lt: Statusai

[ctx: post format archive title]
en: Videos
lt: Video

[ctx: post format archives link]
en: All %1$s posts
lt: Visi įrašai: %1$s

[ctx: post password form]
en: Enter
lt: Įvesti

[ctx: post schedule date format without year]
en: F j g:i a
lt: F j - G:i

[ctx: post schedule full date format]
en: F j, Y g:i a
lt: Y F j - G:i

[ctx: post schedule time format]
en: g:i a
lt: G:i

[ctx: post status]
en: Customization Draft
lt: Vaizdžiojo režimo juodraštis

[ctx: post status]
en: Draft
lt: Juodraščiai

[ctx: post status]
en: Password protected
lt: Apsaugota slaptažodžiu

[ctx: post status]
en: Pending
lt: Laukia patvirtinimo

[ctx: post status]
en: Private
lt: Privatūs

[ctx: post status]
en: Published
lt: Paskelbta

[ctx: post status]
en: Scheduled
lt: Suplanuota

[ctx: post status]
en: Sticky
lt: Iškeltas

[ctx: post status]
en: Trash
lt: Šiukšlės

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
lt: Archyvai:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
lt: Pakeitimų rinkiniai

[ctx: post type general name]
en: Global Styles
lt: Globalūs stiliai

[ctx: post type general name]
en: Media
lt: Failas

[ctx: post type general name]
en: Navigation Menus
lt: Navigacijos meniu

[ctx: post type general name]
en: Pages
lt: Puslapiai

[ctx: post type general name]
en: Patterns
lt: Modeliai

[ctx: post type general name]
en: Posts
lt: Įrašai

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
lt: Šablono dalys

[ctx: post type general name]
en: Templates
lt: Šablonai

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
lt: Pakeitimų rinkinys

[ctx: post type singular name]
en: Navigation Menu
lt: Navigacijos meniu

[ctx: post type singular name]
en: Page
lt: Puslapis

[ctx: post type singular name]
en: Pattern
lt: Modelis

[ctx: post type singular name]
en: Post
lt: Įrašas

[ctx: post type singular name]
en: Template
lt: Šablonas

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
lt: Šablono dalis

en: posts
lt: įrašų

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Visi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Mano <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Mano <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Mano <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Prilipdyti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Prilipdyti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Prilipdyti <span class="count">(%s)</span>

en: preview
lt: Peržiūrėti

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
lt: Ankstesnis

en: print
lt: Spausdinti

en: privacy page
lt: Privatumo politikos puslapis

en: privacy policy
lt: privatumo politikoje

en: privacy-policy
lt: privatumo-politika

en: private
lt: privatus

en: professional
lt: profesinis

[ctx: refundText is of the form "[currency-symbol][amount]" i.e. "$20"]
en: %(refundText)s to be refunded
lt: Grąžinama: %(refundText)s

en: registration
lt: Registracija

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
lt: Išjungti

[ctx: renew a domain]
en: Renew %s
lt: Atnaujinti %s

en: reply
lt: Atsakyti

[ctx: request status]
en: Completed
lt: Baigta.

[ctx: request status]
en: Confirmed
lt: Patvirtinta

[ctx: request status]
en: Failed
lt: Nepavyko

[ctx: request status]
en: Pending
lt: Laukia

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Visi <span class="count">(%s)</span>

en: required
lt: (būtina)

en: resolved
lt: išspręsta

[ctx: review]
en: Mark as spam
lt: Pažymėti kaip brukalą

[ctx: review]
en: Not spam
lt: Ne brukalas

[ctx: review type]
en: Type
lt: Tipas

en: reviewed by %s
lt: atsiliepimą parašė %s

[ctx: revisions]
en: Browse
lt: Naršyti

en: romantic
lt: romantinis

[ctx: sample permalink base]
en: archives
lt: archyvai

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
lt: testinis-irasas

en: sample-page
lt: puslapio-pavyzdys

en: save
lt: Išsaugoti

en: says
lt: sako

en: scale height
lt: dydžio keitimo aukštis

en: search
lt: ieškoti

[ctx: search button]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: search label]
en: Find Author…
lt: Rasti autorių...

en: second
lt: s.

en: seconds
lt: s.

en: selection height
lt: pažymėjimo aukštis

en: selection width
lt: pažymėjimo plotis

en: sell
lt: parduoti

en: sent daily
lt: siųsti kasdien

en: sent immediately
lt: siųsti nedelsiant

en: sent weekly
lt: siųsti kas savaitę

[ctx: settings screen]
en: Discussion
lt: Diskusija

[ctx: settings screen]
en: General
lt: Pagrindiniai

[ctx: settings screen]
en: Security
lt: Saugumo

[ctx: settings screen]
en: Writing
lt: Rašymas

[ctx: share to]
en: Facebook
lt: Dalintis Facebook

[ctx: share to]
en: Press This
lt: Dalintis

[ctx: share to]
en: Print
lt: Spausdinti

en: shipping address
lt: Pristatymo adresas

[ctx: shipping country prefix]
en: to
lt: į

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
lt: Pristatymas

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
lt: Pristatymas: %d

en: shop
lt: parduotuvė

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
lt: Užsakymas

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
lt: Slėpti valdymą

[ctx: short date format with time]
en: n/j/Y g:i A
lt: n/j/Y G:i

en: show
lt: rodyti

en: show %(numOfReplies)d reply | show %(numOfReplies)d replies
lt[0]: rodyti %(numOfReplies)d atsakymą
lt[1]: rodyti %(numOfReplies)d atsakymus
lt[2]: rodyti %(numOfReplies)d atsakymų

en: show you what subscriptions you currently have
lt: rodyti Jūsų aktyvias prenumeratas

en: sibling
lt: brolis ar sesuo

[ctx: single horizontal line]
en: Row
lt: Eilutė

[ctx: singular noun, the currently active theme]
en: Active
lt: Įjungta

en: site | sites
lt[0]: tinklalapis

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
lt: &larr; Atgal į %s

[ctx: site]
en: Activate
lt: Įjungti

[ctx: site]
en: Mark as spam
lt: Pažymėti kaip brukalą

[ctx: site]
en: Not Spam
lt: Ne brukalas

[ctx: site]
en: Not spam
lt: Ne brukalas

[ctx: site]
en: Public
lt: Vieša

[ctx: site]
en: Registered
lt: Registruota

[ctx: site]
en: Spam
lt: Šlamštas

[ctx: site editor menu item]
en: Editor
lt: Redaktorius

[ctx: site editor title tag]
en: Editor
lt: Redaktorius

[ctx: site exporter menu item]
en: Export
lt: Eksportuoti

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Visi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Šlamštas <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Šlamštas <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Šlamštas <span class="count">(%s)</span>

[ctx: slug]
en: product
lt: produktas

[ctx: slug]
en: product-category
lt: produkto-kategorija

[ctx: slug]
en: product-tag
lt: produkto-zyma

[ctx: slug]
en: uncategorized
lt: be-kategorijos

en: social
lt: socialiniai tinklai

en: sometime
lt: kadanors

en: spam folder
lt: nepageidaujamų laiškų aplankas

[ctx: spellcheck]
en: Finish
lt: Baigti

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
lt: Ignoruoti

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
lt: Ignoruoti visus

en: spouse
lt: sutuoktinis

[ctx: status labels]
en: All
lt: Visi

en: sticky
lt: iškeltas

en: styles
lt: Stiliai

en: sub item
lt: papunktis

[ctx: submit button]
en: Search
lt: Paieška

[ctx: submit-button]
en: Submit
lt: Pateikti

en: subscribe to a site, where [URL] is the URL of the WordPress.com site (e.g. en.blog.wordpress.com)
lt: prenumeruoti tinklalapį, kai [URL] reiškia WordPress.com tinklalapio adresą (pvz. en.blog.wordpress.com)

[ctx: suffix for paged archive titles]
en: Page %s
lt: Puslapis %s

en: survey
lt: apklausa

en: sweetheart
lt: mylimasis

[ctx: table body]
en: Body
lt: Pagrindas (angl. body)

[ctx: table cell]
en: Cell
lt: Langelis

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
lt: Nieko

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
lt: „scope“

[ctx: table footer]
en: Footer
lt: Poraštė

[ctx: table header]
en: Header
lt: Antraštė

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
lt: Žyma:

[ctx: tags]
en: Most Used
lt: Dažniausiai naudotos

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
lt: Kategorijos

[ctx: taxonomy general name]
en: Pattern Categories
lt: Modelių kategorijos

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
lt: Žymos

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
lt: Kategorija

[ctx: taxonomy singular name]
en: Pattern Category
lt: Modelio kategorija

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
lt: Žyma

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
lt: Pridėta: %s

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
lt: Ištrinta: %s

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
lt: Nepridėta: %s

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
lt: Neatnaujinta: %s

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
lt: Atnaujinta: %s

[ctx: template part area]
en: Footer
lt: Poraštė

[ctx: template part area]
en: General
lt: Pagrindinė

[ctx: template part area]
en: Header
lt: Antraštė

[ctx: term]
en: %s added
lt: Pridėta: %s

[ctx: term]
en: %s removed
lt: Pašalinta: %s

[ctx: term]
en: Remove %s
lt: Pašalinti %s

[ctx: term name]
en: Name
lt: Pavadinimas

en: terms and conditions
lt: sąlygos ir taisyklės

en: text color
lt: Teksto spalva

en: text direction
lt: teksto kryptis

en: the past day
lt: vakar

en: the past month
lt: praėjusį mėnesį

en: the past quarter
lt: praėjusį ketvirtį

en: the past week
lt: praėjusią savaitę

en: the past year
lt: praeitus metus

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
lt: %s buvo sėkmingai ištrinta.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
lt: <strong>Klaida:</strong> Jūsų naudojama PHP versija nepalaiko %s.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
lt: <strong>Klaida:</strong> Jūsų naudojamos WordPress ir PHP versijos nepalaiko minimalų %s reikalavimų.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
lt: <strong>Klaida:</strong> Jūsų naudojama WordPress versija nepalaiko %s.

[ctx: theme]
en: Activate
lt: Įjungti

[ctx: theme]
en: Activate %s
lt: Aktyvuoti %s

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
lt: Aktyvuoti &#8222;%s&#8220;

[ctx: theme]
en: Active
lt: Aktyvi:

[ctx: theme]
en: Active:
lt: Aktyvi:

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
lt: Nepavyko aktyvuoti

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
lt: Nepavyko aktyvuoti %s

[ctx: theme]
en: Cannot Install
lt: Negalima įdiegti

[ctx: theme]
en: Change
lt: Pakeisti

[ctx: theme]
en: Customize %s
lt: Keisti %s

[ctx: theme]
en: Delete %s
lt: Ištrinti %s

[ctx: theme]
en: Installed
lt: Įdiegta

[ctx: theme]
en: Live Preview %s
lt: Gyva peržiūra: %s

[ctx: theme]
en: Previewing:
lt: Peržiūrima:

[ctx: theme]
en: Replace active with uploaded
lt: Pakeisti esamą įkeltu

[ctx: theme]
en: Update %s now
lt: Atnaujinti %s dabar

[ctx: theme]
en: Uploaded
lt: Įkelta

[ctx: theme]
en: View Theme Details for %s
lt: Peržiūrėti temos %s informaciją

[ctx: theme author]
en: By %s
lt: Sukūrė %s

[ctx: theme name]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Visos: <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Visos: <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Visos: <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Išjungta <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Išjungta <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Išjungta <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Įjungta <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Įjungta <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Įjungta <span class="count">(%s)</span>

en: this help information
lt: ši pagalbos informacija

[ctx: ticket price]
en: %s and up
lt: %s ir daugiau

[ctx: ticket price]
en: Free
lt: Nemokamai

en: todo
lt: darbai

[ctx: topic post is located in]
en: In "Mobile"
lt: Į "Mobile"

[ctx: topic post is located in]
en: In "Upgrade"
lt: Į "Upgrade"

en: two_step_nonce required.
lt: two_step_nonce yra būtinas.

en: uncategorized
lt: Be kategorijos

en: unknown
lt: nežinoma

en: unsubscribe from a site, where [URL] is the URL of the WordPress.com site (e.g. en.blog.wordpress.com)
lt: atsisakyti tinklalapio preumeratos, kai [URL] reiškia WordPress.com tinklalapio adresą (pvz. en.blog.wordpress.com)

en: untitled
lt: be pavadinimo

en: untitled post %s
lt: įrašas be pavadinimo %s

en: user | users
lt[0]: vartotojas
lt[1]: vartotojai
lt[2]: vartotojų

[ctx: user]
en: Add New User
lt: Pridėti naują vartotoją

[ctx: user]
en: Mark as spam
lt: Pažymėti kaip brukalą

[ctx: user]
en: Not spam
lt: Ne brukalas

[ctx: user]
en: Registered
lt: Registruotas

en: user is | users are
lt[0]: vartotojas
lt[1]: vartotojai
lt[2]: vartotojų

en: user_id is required
lt: Būtinas user_id

en: user_id required.
lt: user_id yra būtinas.

en: username
lt: naudotojo vardas

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Visi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Change
lt: Keisti

[ctx: verb]
en: Clear
lt: Išvalyti

[ctx: verb]
en: Copy
lt: Kopijuoti

[ctx: verb]
en: Edit
lt: Redaguoti

[ctx: verb]
en: Group
lt: Sugrupuoti

[ctx: verb]
en: Purchase
lt: Pirkti

[ctx: verb]
en: Spam
lt: Šlamštas

[ctx: verb]
en: Stack
lt: Vienas virš kito

[ctx: verb]
en: Trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

[ctx: verb]
en: Upgrade
lt: Pasirinkti

[ctx: verb]
en: Upgrade on:
lt: Keisti planą tinklalapiui:

[ctx: verb]
en: View
lt: Žiūrėti

[ctx: verb, imperative]
en: Comment
lt: Komentuok

[ctx: verb: Mark as Spam]
en: Spam
lt: Brukalas

[ctx: verb: imperative]
en: Approve
lt: Patvirtinti

[ctx: verb: imperative]
en: Approve comment
lt: Patvirtinti komentarą

[ctx: verb: imperative]
en: Edit
lt: Redaguoti

[ctx: verb: imperative]
en: Edit comment
lt: Redaguoti komentarą

[ctx: verb: imperative]
en: Follow
lt: Sekite

[ctx: verb: imperative]
en: Like
lt: Patinka

[ctx: verb: imperative]
en: Like comment
lt: Patinka komentaras

[ctx: verb: imperative]
en: Like post
lt: Patinka įrašas

[ctx: verb: imperative]
en: Mark comment as spam
lt: Pažymėti komentarą kaip brukalą

[ctx: verb: imperative]
en: Send
lt: Siųsti

[ctx: verb: imperative]
en: Submit reply
lt: Pateikti atsakymą

[ctx: verb: imperative]
en: Trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

[ctx: verb: imperative]
en: Trash comment
lt: Į šiukšlinę

[ctx: verb: imperative]
en: Unapprove comment
lt: Unapprove komentaras

[ctx: verb: imperative]
en: Undo
lt: Anuliuoti

[ctx: verb: past-tense]
en: Approved
lt: Patvirtintas

[ctx: verb: past-tense]
en: Liked
lt: Patiko

[ctx: verb; site]
en: Archive
lt: Archyvuoti

en: verified owner
lt: įsigijo produktą

en: vertical start position
lt: vertikali pradinė padėtis

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
lt: Vertikalus lygiav.

en: via %s
lt: per %s

[ctx: video or audio]
en: Length
lt: Ilgis

en: views
lt: Peržiūros

[ctx: voce settings api]
en: Your changes have been saved.
lt: Išsaugota.

en: website
lt: Interneto puslapis

[ctx: website URL]
en: At URL
lt: Adresu

[ctx: website name]
en: For site
lt: Tinklalapiui

en: week
lt: savaitė

en: white
lt: Balta

[ctx: widget]
en: Add
lt: Pridėti

[ctx: widget]
en: Edit
lt: Redaguoti

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
lt: %1$s apie %2$s

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
lt[0]: Rodoma %1$d&ndash;%2$d iš %3$d
lt[1]: Rodoma %1$d&ndash;%2$d iš %3$d
lt[2]: Rodoma %1$d&ndash;%2$d iš %3$d

en: year
lt: metai

en: years
lt: m.

en: yesterday
lt: Vakar

[ctx: you are following]
en: Following
lt: Po

en: yourfriendusername, yourfriend@wordpress.com
lt: jūsųdraugonaudotojovardas, jūsųdraugas@wordpress.com

en: {{a}}All Personal features{{/a}}
lt: {{a}}Visos Asmeninio plano funkcijos{{/a}}

en: {{a}}All Premium features{{/a}}
lt: {{a}}Visos Premium plano funkcijos{{/a}}

en: {{a}}All free features{{/a}}
lt: {{a}}Visos nemokamo plano funkcijos{{/a}}

en: {{a}}Log in now{{/a}} to finish signing up.
lt: {{a}}Prisijunkite{{/a}} ir pabaikite registraciją.

en: {{a}}Manage connections{{/a}}
lt: {{a}}Valdyti prisijungimus{{/a}}

en: {{detailTitle}}Authorized on{{/detailTitle}}{{detailDescription}}%(date)s{{/detailDescription}}
lt: {{detailTitle}}Prijungimo data{{/detailTitle}}{{detailDescription}}%(date)s{{/detailDescription}}

en: {{em}}%(name)s{{/em}} has been received. You'll get an email when your import is complete.
lt: {{em}}%(name)s{{/em}} gautas. Kai importas bus baigtas, gausite pranešimą el.paštu.

en: {{em}}(No title){{/em}}
lt: {{em}}(Be pavadinimo){{/em}}

en: {{icon/}} Brute force attack protection and downtime monitoring
lt: {{icon/}} Apsauga nuo brute force atakų ir pasiekiamumo stebėjimas

en: {{icon/}} Daily automated backups (unlimited storage)
lt: {{icon/}} Kasdienės automatiškai sukuriamos atsarginės versijos (neribotas saugomų duomenų kiekis)

en: {{icon/}} Please select the {{em}}first{{/em}} day.
lt: {{icon/}} Prašome pasirinkti {{em}}pirmą{{/em}} dieną.

en: {{icon/}} Please select the {{em}}last{{/em}} day.
lt: {{icon/}} Prašome pasirinkti {{em}}paskutinę{{/em}} dieną.

en: {{icon/}} Priority WordPress and security support
lt: {{icon/}} Prioritetinė techninė pagalba WordPress ir saugumo klausimais

en: {{icon/}} SEO preview tools
lt: {{icon/}} SEO įrankiai

en: {{icon/}} Spam filtering
lt: {{icon/}} Šlamšto filtravimas

en: {{icon/}} Unlimited high-speed video hosting
lt: {{icon/}} Nelimituotas ypatingai greitas video hostingas

en: {{icon/}} Unlimited, high-speed image hosting
lt: {{icon/}} Nelimituotas ypatingai greitas paveikslėlių hostingas

en: {{line1}}Built on free software{{/line1}}{{line2}}to power even the smallest dreams.{{/line2}}
lt: {{line1}}Nemokama sistema įgyvendins{{/line1}}{{line2}}net mažiausias svajones.{{/line2}}

en: {{line1}}The best WordPress{{/line1}}{{line2}}experiences start here.{{/line2}}
lt: {{line1}}Su WordPress čia{{/line1}}{{line2}}pavyks geriausiai.{{/line2}}

en: {{line1}}Thousands of third-party{{/line1}}{{line2}}plugins and themes{{/line2}}
lt: {{line1}}Tūkstančiai{{/line1}}{{line2}}įskiepių ir temų{{/line2}}

en: {{line1}}Ways to directly{{/line1}}{{line2}}monetize your site{{/line2}}
lt: {{line1}}Galimybė uždirbti{{/line1}}{{line2}}iš savo tinklalapio{{/line2}}

en: {{line1}}WordPress powers more than %s%% of the web, from{{/line1}} {{line2}}brand new bloggers to the world’s biggest brands.{{/line2}}
lt: {{line1}}WordPress pagrindu veikia daugiau nei %s%% viso interneto, nuo{{/line1}} {{line2}}tinklaraščių iki didžiausių pasaulio prekinių ženklų.{{/line2}}

en: {{line1}}WordPress powers{{/line1}}{{line2}}%s%% of the internet.{{/line2}}
lt: {{line1}}WordPress pagrindu veikia{{/line1}}{{line2}}%s%% viso interneto.{{/line2}}

en: {{readerLink}}Use the Reader{{/readerLink}} to adjust delivery settings for your existing subscriptions.
lt: Norėdami keisti savo prenumeratas,naudokite {{readerLink}}Skaityklę{{/readerLink}}.

en: {{span}}%(domain)s{{/span}} is available!
lt: {{span}}%(domain)s{{/span}} yra laisvas!

en: {{span}}No comments{{/span}} - add the first!
lt: {{span}}Komentarų nėra{{/span}} -parašykite pirmas!

en: {{status}}Status:{{/status}} Two-step authentication is currently {{onOff}}on{{/onOff}}.
lt: {{status}}Būsena:{{/status}} Prisijungimas dviem veiksmais yra {{onOff}}įjungtas{{/onOff}}.

en: {{strong}}%(price)s{{/strong}} /user /month
lt: {{strong}}%(price)s{{/strong}} už vartotoja / per mėnesį

en: Åland Islands
lt: Alandų salos

en: — No Change —
lt: — Nekeisti —

en: — No change —
lt: — Nekeisti —

en: “Read more” link text
lt: „Skaityti daugiau“ nuorodos tekstas

en: … <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer">Read more<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>
lt: ... <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer">Skaitykite daugiau<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>

en: … <a>Read more<span>: %1$s</span></a>
lt: ... <a>Skaitykite daugiau<span>: %1$s</span></a>

en: … and %(moreEvents)d more post | … and %(moreEvents)d more posts
lt[0]: … ir dar %(moreEvents)d įrašas
lt[1]: … ir dar %(moreEvents)d įrašai
lt[2]: … ir dar %(moreEvents)d įrašų

en: … and %d more share | … and %d more shares
lt[0]: … ir dar %d pasidalinimas
lt[1]: … ir dar %d pasidalinimai
lt[2]: … ir dar %d pasidalinimų

en: …and so much more
lt: ...ir dar daug kitų
